Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 King Size Shambi | ||
Wed Dec 10 2014 23:47 | 1st = 1 King Size Shambi 2nd = 3 Panther Monelli 3rd = 8 Freeway Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Elyce Rhian | ||
Wed Dec 10 2014 23:22 | 1st = 8 Elyce Rhian 2nd = 5 En Eff Bee 3rd = 7 Amos Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Trident Flick | ||
Wed Dec 10 2014 23:07 | 1st = 1 Trident Flick 2nd = 6 Three Votes 3rd = 8 In Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Corbel | ||
Wed Dec 10 2014 22:50 | 1st = 4 Corbel 2nd = 3 Canon Ruler 3rd = 5 Turner And Hooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Pay Da Trail | ||
Wed Dec 10 2014 22:43 | 1st = 6 Pay Da Trail 2nd = 5 Wood Cutter Stan 3rd = 8 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 9 C C Chevron | ||
Wed Dec 10 2014 22:37 | 1st = 9 C C Chevron 2nd = 7 Big Shot Bob 3rd = 10 Bright And Sonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 3 Its Flash Al | ||
Wed Dec 10 2014 22:35 | 1st = 3 Its Flash Al 2nd = 4 Perplexing 3rd = 2 Flying Ensign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 1 Harney | ||
Wed Dec 10 2014 22:34 | 1st = 1 Harney 2nd = 3 Magical Knocka 3rd = 2 Nellies Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Pop Coin | ||
Wed Dec 10 2014 22:27 | 1st = 4 Pop Coin 2nd = 2 Hayleys Tonic 3rd = 3 Romeo India |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Miss Geeves | ||
Wed Dec 10 2014 22:24 | 1st = 7 Miss Geeves 2nd = 1 Wildcard Lad 3rd = 2 Danyos Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 8 Sheza Shadow | ||
Wed Dec 10 2014 22:22 | 1st = 8 Sheza Shadow 2nd = 1 Im Seeking Revenge 3rd = 2 Two Left Steps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Phaser Bale | ||
Wed Dec 10 2014 22:19 | 1st = 2 Phaser Bale 2nd = 1 Jett Setter 3rd = 5 Lektra Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 1 Fuller A Cee | ||
Wed Dec 10 2014 22:14 | 1st = 1 Fuller A Cee 2nd = 2 Zirconia 3rd = 12 Red Hot Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 5 Dynamite Speed | ||
Wed Dec 10 2014 22:13 | 1st = 5 Dynamite Speed 2nd = 2 Play Rite 3rd = 4 Kota May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Shes Majestic | ||
Wed Dec 10 2014 22:11 | 1st = 3 Shes Majestic 2nd = 1 Ethernet 3rd = 7 Topline Cyclone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Tiggerlong Katut | ||
Wed Dec 10 2014 22:09 | 1st = 1 Tiggerlong Katut 2nd = 7 Master Grey 3rd = 6 Crack Of Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Josee | ||
Wed Dec 10 2014 22:06 | 1st = 2 Josee 2nd = 1 Just Wins 3rd = 5 Busta Voe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 1 Deux Foix | ||
Wed Dec 10 2014 22:05 | 1st = 1 Deux Foix 2nd = 5 Hugo 3rd = 6 Gee Gee Miss Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 4 Mcniven | ||
Wed Dec 10 2014 22:04 | 1st = 4 Mcniven 2nd = 7 Supreme Genes 3rd = 10 Alina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Marungi Choice | ||
Wed Dec 10 2014 21:58 | 1st = 6 Marungi Choice 2nd = 7 Dyna Brainiac 3rd = 8 Soda Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Focus And Speed | ||
Wed Dec 10 2014 21:55 | 1st = 8 Focus And Speed 2nd = 6 Rocking Angel 3rd = 2 Excellent Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Yalgoo Val | ||
Wed Dec 10 2014 21:52 | 1st = 3 Yalgoo Val 2nd = 2 Manipulator 3rd = 7 Jokes Aside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Ella Michelle | ||
Wed Dec 10 2014 21:50 | 1st = 2 Ella Michelle 2nd = 1 Sir Camelot 3rd = 3 Diamondsfromheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Good Judge | ||
Wed Dec 10 2014 21:48 | 1st = 2 Good Judge 2nd = 7 Sweet Release 3rd = 8 Rodrigo Diaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Spring Millie | ||
Wed Dec 10 2014 21:42 | 1st = 6 Spring Millie 2nd = 3 Greysynd Phantom 3rd = 8 Lilypad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Cuddle | ||
Wed Dec 10 2014 21:40 | 1st = 5 Cuddle 2nd = 4 Master Macca 3rd = 2 Is That So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Lavender Brown | ||
Wed Dec 10 2014 21:38 | 1st = 8 Lavender Brown 2nd = 3 Essentially 3rd = 2 Who Told Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Ima Wagtail | ||
Wed Dec 10 2014 21:36 | 1st = 2 Ima Wagtail 2nd = 3 Tessa Gundi 3rd = 6 Tarks Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Made To Order | ||
Wed Dec 10 2014 21:34 | 1st = 1 Made To Order 2nd = 2 Mad Railer 3rd = 8 Billys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 12 Maori Time | ||
Wed Dec 10 2014 21:30 | 1st = 12 Maori Time 2nd = 5 Zoes Dream 3rd = 2 Marios Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 4 Nyree | ||
Wed Dec 10 2014 21:28 | 1st = 4 Nyree 2nd = 7 Country Gun 3rd = 1 Open All Nite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Mighty Sprite | ||
Wed Dec 10 2014 21:25 | 1st = 2 Mighty Sprite 2nd = 3 Handi Bandit 3rd = 1 Me The Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Jilliby Hanover | ||
Wed Dec 10 2014 21:23 | 1st = 3 Jilliby Hanover 2nd = 2 Falcon Vista 3rd = 6 El Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Rumbling Rick | ||
Wed Dec 10 2014 21:21 | 1st = 4 Rumbling Rick 2nd = 3 Bomber Attack 3rd = 2 Empire Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Tarawi Grace | ||
Wed Dec 10 2014 21:18 | 1st = 4 Tarawi Grace 2nd = 5 Farmor Support 3rd = 6 Queen Of Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 5 Keukenhof | ||
Wed Dec 10 2014 21:15 | 1st = 5 Keukenhof 2nd = 6 Oreillys Geegee 3rd = 4 Lander Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 1 Tutu Bene Lombo | ||
Wed Dec 10 2014 21:10 | 1st = 1 Tutu Bene Lombo 2nd = 2 Midnight Prowler 3rd = 7 Hi Its Only Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Strange Wish | ||
Wed Dec 10 2014 21:08 | 1st = 1 Strange Wish 2nd = 8 Parkfield Pirate 3rd = 5 Dyna Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Sir Angelo | ||
Wed Dec 10 2014 21:05 | 1st = 1 Sir Angelo 2nd = 7 Country Fox 3rd = 3 Mighty Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 10 Whata Avenue | ||
Wed Dec 10 2014 21:00 | 1st = 10 Whata Avenue 2nd = 4 Houhora Delight 3rd = 9 Holdonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Noosa Rocket | ||
Wed Dec 10 2014 20:58 | 1st = 6 Noosa Rocket 2nd = 7 Kakihara 3rd = 1 Miss Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Fantastic Emma | ||
Wed Dec 10 2014 20:55 | 1st = 6 Fantastic Emma 2nd = 7 Equitas 3rd = 2 Refund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Quara Bale | ||
Wed Dec 10 2014 20:52 | 1st = 2 Quara Bale 2nd = 6 Danyos Slappy 3rd = 4 Obey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Nod Dor | ||
Wed Dec 10 2014 20:50 | 1st = 2 Nod Dor 2nd = 7 Party Hard 3rd = 5 A Touch Of Fluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Natural Player | ||
Wed Dec 10 2014 20:48 | 1st = 6 Natural Player 2nd = 4 What For 3rd = 1 Monkeys Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 2 Lazy Democracy | ||
Wed Dec 10 2014 20:45 | 1st = 2 Lazy Democracy 2nd = 4 Bideford 3rd = 1 Sound Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Nail Clipper | ||
Wed Dec 10 2014 20:42 | 1st = 8 Nail Clipper 2nd = 2 El Chana 3rd = 9 All For Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 3 De Santa Anna | ||
Wed Dec 10 2014 20:38 | 1st = 3 De Santa Anna 2nd = 2 The Space Invader 3rd = 1 Miss Rixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Rock The Casbolt | ||
Wed Dec 10 2014 20:36 | 1st = 2 Rock The Casbolt 2nd = 1 Giggling Panther 3rd = 5 Five Fat Ladies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Frank Furter | ||
Wed Dec 10 2014 20:33 | 1st = 6 Frank Furter 2nd = 4 Bottom Dollar 3rd = 2 Rumero Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 2 Jackpot Jim | ||
Wed Dec 10 2014 20:32 | 1st = 2 Jackpot Jim 2nd = 9 Lika Gee Six 3rd = 3 Liams Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 5 Dabang | ||
Wed Dec 10 2014 20:30 | 1st = 5 Dabang 2nd = 10 Moscatini 3rd = 1 Brockys Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Winsome Prince | ||
Wed Dec 10 2014 20:28 | 1st = 7 Winsome Prince 2nd = 2 Upstate Fancy 3rd = 6 Bardo Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Rafferty Delights | ||
Wed Dec 10 2014 20:23 | 1st = 1 Rafferty Delights 2nd = 8 Hereford Street 3rd = 9 Our Midnight Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Earl Bale | ||
Wed Dec 10 2014 20:21 | 1st = 3 Earl Bale 2nd = 6 Dyna Chaser 3rd = 5 Turbo Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Farmor Senorita | ||
Wed Dec 10 2014 20:18 | 1st = 2 Farmor Senorita 2nd = 6 Rehab 3rd = 7 Red Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Sam Toocan | ||
Wed Dec 10 2014 20:15 | 1st = 3 Sam Toocan 2nd = 2 Amber Blaze 3rd = 7 Miss Johannsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 8 The Only Child | ||
Wed Dec 10 2014 20:13 | 1st = 8 The Only Child 2nd = 11 Mysterious River 3rd = 4 Roman Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 6 Viva La Verve | ||
Wed Dec 10 2014 20:10 | 1st = 6 Viva La Verve 2nd = 1 Savoire Step 3rd = 2 Geegees Brightstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Midnight Toast | ||
Wed Dec 10 2014 20:08 | 1st = 1 Midnight Toast 2nd = 5 Varcoe 3rd = 2 Ellie Mac Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 5 Good Job | ||
Wed Dec 10 2014 20:03 | 1st = 5 Good Job 2nd = 7 Shes Excited 3rd = 9 Aldebaran Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Vernon Bale | ||
Wed Dec 10 2014 20:01 | 1st = 7 Vernon Bale 2nd = 1 Old Jock 3rd = 8 My Names Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Wicked Elf | ||
Wed Dec 10 2014 19:58 | 1st = 2 Wicked Elf 2nd = 1 Madam Secretary 3rd = 7 Yabba Dabba Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 2 Gigante | ||
Wed Dec 10 2014 19:55 | 1st = 2 Gigante 2nd = 6 Max Almighty 3rd = 1 Rancho Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Stop Moochin | ||
Wed Dec 10 2014 19:52 | 1st = 1 Stop Moochin 2nd = 4 Conclave 3rd = 2 Ruthless Stagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Streamline Boy | ||
Wed Dec 10 2014 19:50 | 1st = 1 Streamline Boy 2nd = 3 Magnussen 3rd = 7 Dalemm Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Rob Stark | ||
Wed Dec 10 2014 19:48 | 1st = 1 Rob Stark 2nd = 6 Betown Gem 3rd = 3 Little Bardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Heza Swinger | ||
Wed Dec 10 2014 19:43 | 1st = 1 Heza Swinger 2nd = 9 Giannis Bromac 3rd = 2 Our Southern Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Usain Im Nutty | ||
Wed Dec 10 2014 19:41 | 1st = 2 Usain Im Nutty 2nd = 3 Trons Son 3rd = 1 Crackerjack Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Dukes Crusader | ||
Wed Dec 10 2014 19:38 | 1st = 2 Dukes Crusader 2nd = 1 Luxs Allover 3rd = 7 My Daisy Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 2 Kool Kash | ||
Wed Dec 10 2014 19:35 | 1st = 2 Kool Kash 2nd = 8 Liberty Heights 3rd = 3 Mikaylas Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Tell Me Ma | ||
Wed Dec 10 2014 19:33 | 1st = 1 Tell Me Ma 2nd = 7 Sir Pendelbury 3rd = 6 Malted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 8 Desert Safari | ||
Wed Dec 10 2014 19:30 | 1st = 8 Desert Safari 2nd = 9 Exotic Native 3rd = 1 Devine Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Aroldis | ||
Wed Dec 10 2014 19:28 | 1st = 8 Aroldis 2nd = 1 Syndicate 3rd = 4 Tonnatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Arvos Tayzer | ||
Wed Dec 10 2014 19:25 | 1st = 2 Arvos Tayzer 2nd = 3 King Of Sunshine 3rd = 7 Fos Newman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Bg Three | ||
Wed Dec 10 2014 19:23 | 1st = 2 Bg Three 2nd = 7 Our Archangel 3rd = 4 Horace Foxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 6 Dragonlead | ||
Wed Dec 10 2014 19:20 | 1st = 6 Dragonlead 2nd = 4 Run For Rum 3rd = 8 November Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Sting Like Ali | ||
Wed Dec 10 2014 19:18 | 1st = 4 Sting Like Ali 2nd = 6 Silver Rockstar 3rd = 1 Zelemar Zing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Hugh Made Who | ||
Wed Dec 10 2014 19:15 | 1st = 3 Hugh Made Who 2nd = 1 Enrys Surprize 3rd = 8 Joe Handson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Uncle Benjamin | ||
Wed Dec 10 2014 19:10 | 1st = 10 Uncle Benjamin 2nd = 1 Starzzzinthenight 3rd = 4 Always Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Targaryen | ||
Wed Dec 10 2014 19:08 | 1st = 2 Targaryen 2nd = 7 Wild Giselle 3rd = 3 Wild Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 10 Lollie Livewire | ||
Wed Dec 10 2014 19:05 | 1st = 10 Lollie Livewire 2nd = 7 Wheres Crocky 3rd = 2 Em Jo Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 Blackjack Bromac | ||
Wed Dec 10 2014 19:03 | 1st = 7 Blackjack Bromac 2nd = 5 Greenough 3rd = 4 Daddywho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 11 Western Front | ||
Wed Dec 10 2014 19:00 | 1st = 11 Western Front 2nd = 3 Shiralee 3rd = 14 Pinjewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Top End Torque | ||
Wed Dec 10 2014 18:57 | 1st = 1 Top End Torque 2nd = 2 Just A Dot 3rd = 3 Primal Biz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Hakata Bale | ||
Wed Dec 10 2014 18:54 | 1st = 5 Hakata Bale 2nd = 9 Gazer Bale 3rd = 2 Lektra Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Spondooley | ||
Wed Dec 10 2014 18:52 | 1st = 7 Spondooley 2nd = 1 Franco Novak 3rd = 4 Packnplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Karloo Ten Seventy | ||
Wed Dec 10 2014 18:50 | 1st = 3 Karloo Ten Seventy 2nd = 12 Regal Point 3rd = 9 Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Cardiac King | ||
Wed Dec 10 2014 18:49 | 1st = 2 Cardiac King 2nd = 1 Nicholson 3rd = 10 Classy Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 10 Belle La Vie | ||
Wed Dec 10 2014 18:45 | 1st = 10 Belle La Vie 2nd = 1 Oradol 3rd = 11 Femmette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Tiny Bit Left | ||
Wed Dec 10 2014 18:43 | 1st = 4 Tiny Bit Left 2nd = 3 Kay Cee Smack 3rd = 2 Little Bit Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Carnegie Hall | ||
Wed Dec 10 2014 18:37 | 1st = 3 Carnegie Hall 2nd = 4 Reflected Glory 3rd = 5 My Girl Maz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 12 Its Not Dark Yet | ||
Wed Dec 10 2014 18:32 | 1st = 12 Its Not Dark Yet 2nd = 10 Lady Mackendon 3rd = 8 Lombo Scrutinizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Mr Sneaky Sneaky | ||
Wed Dec 10 2014 18:29 | 1st = 6 Mr Sneaky Sneaky 2nd = 8 Tejays Tiger 3rd = 1 Go Home Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 3 Known About Town | ||
Wed Dec 10 2014 18:25 | 1st = 3 Known About Town 2nd = 10 Magnasa 3rd = 7 Sentry Duty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Hes Your Mate | ||
Wed Dec 10 2014 18:23 | 1st = 8 Hes Your Mate 2nd = 3 Sparkeen 3rd = 4 Mad Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Cruisin Carl | ||
Wed Dec 10 2014 18:20 | 1st = 2 Cruisin Carl 2nd = 1 In Default 3rd = 7 Red Castle Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Krazy Caper | ||
Wed Dec 10 2014 18:18 | 1st = 2 Krazy Caper 2nd = 8 Abbreviate 3rd = 5 Longneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 8 Roussanne | ||
Wed Dec 10 2014 18:15 | 1st = 8 Roussanne 2nd = 13 Half A Hero 3rd = 10 I Dream Of Gina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 2 Ireby Betty | ||
Wed Dec 10 2014 18:13 | 1st = 2 Ireby Betty 2nd = 1 Kenny Dee Dee 3rd = 10 Haka Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Clumsy | ||
Wed Dec 10 2014 18:10 | 1st = 2 Clumsy 2nd = 1 Sheza Scandal 3rd = 7 Testy Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Summers Bug | ||
Wed Dec 10 2014 18:07 | 1st = 5 Summers Bug 2nd = 7 Zambezi Rock 3rd = 8 Eye Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Spring Spaniard | ||
Wed Dec 10 2014 18:04 | 1st = 1 Spring Spaniard 2nd = 5 Del Rio 3rd = 6 Clay Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Daph n Alf | ||
Wed Dec 10 2014 18:03 | 1st = 5 Daph n Alf 2nd = 4 Freton 3rd = 12 Hludowig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Get The Bucks | ||
Wed Dec 10 2014 18:00 | 1st = 3 Get The Bucks 2nd = 7 Black Bronco 3rd = 4 Lika Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 6 Big Gorilla | ||
Wed Dec 10 2014 17:55 | 1st = 6 Big Gorilla 2nd = 1 Nokomai 3rd = 2 Our Uptown Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 13 Vavasour | ||
Wed Dec 10 2014 17:53 | 1st = 13 Vavasour 2nd = 14 De Kensington Oval 3rd = 3 Sir Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Kiewa Gem | ||
Wed Dec 10 2014 17:52 | 1st = 5 Kiewa Gem 2nd = 8 Denzano Osti 3rd = 3 Secret Stash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Cruisys Joy | ||
Wed Dec 10 2014 17:49 | 1st = 7 Cruisys Joy 2nd = 8 Graceful Swan 3rd = 5 Hawkeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 8 Warraside | ||
Wed Dec 10 2014 17:47 | 1st = 8 Warraside 2nd = 5 Girls On Film 3rd = 3 Red Begonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 What Will Do | ||
Wed Dec 10 2014 17:44 | 1st = 6 What Will Do 2nd = 1 Beta Tip 3rd = 5 Obee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 9 - 12 Roundabout | ||
Wed Dec 10 2014 17:40 | 1st = 12 Roundabout 2nd = 6 Super Fun 3rd = 10 Amos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 Black Grape | ||
Wed Dec 10 2014 17:35 | 1st = 7 Black Grape 2nd = 5 Aldentae Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 10 Ready To Rule | ||
Wed Dec 10 2014 17:33 | 1st = 10 Ready To Rule 2nd = 6 Rubys Rose 3rd = 3 Blue N Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 9 Kates Crash | ||
Wed Dec 10 2014 17:32 | 1st = 9 Kates Crash 2nd = 3 Rainbow Rex 3rd = 8 Miss Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Diamond Fund | ||
Wed Dec 10 2014 17:28 | 1st = 6 Diamond Fund 2nd = 1 Lesleys Choice 3rd = 10 Danapaise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Tigee | ||
Wed Dec 10 2014 17:24 | 1st = 8 Tigee 2nd = 3 Crowdza Talking 3rd = 5 Tams Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 3 Geordies Second | ||
Wed Dec 10 2014 17:21 | 1st = 3 Geordies Second 2nd = 2 Wrist Watch 3rd = 1 Cosmic Kheleyf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Serena Nimbus | ||
Wed Dec 10 2014 17:20 | 1st = 2 Serena Nimbus 2nd = 1 Luzaka Icon 3rd = 4 Joane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 6 Fauxmanda | ||
Wed Dec 10 2014 17:15 | 1st = 6 Fauxmanda 2nd = 7 Tearitup 3rd = 9 Glenthorne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 5 Lucky Feather | ||
Wed Dec 10 2014 17:13 | 1st = 5 Lucky Feather 2nd = 16 Bingo 3rd = 8 Gustavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Just Like Tina | ||
Wed Dec 10 2014 17:12 | 1st = 8 Just Like Tina 2nd = 4 Spit It Out 3rd = 5 Maleficent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Its Lockie | ||
Wed Dec 10 2014 17:09 | 1st = 6 Its Lockie 2nd = 1 Madame Black 3rd = 4 Will He Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Opus Forte | ||
Wed Dec 10 2014 17:04 | 1st = 4 Opus Forte 2nd = 3 Madam Messina 3rd = 8 Kiddie Cutts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 11 Rednav | ||
Wed Dec 10 2014 17:00 | 1st = 11 Rednav 2nd = 8 Purple Smile 3rd = 10 Zanteco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Brackets | ||
Wed Dec 10 2014 16:55 | 1st = 1 Brackets 2nd = 7 Red Publisher 3rd = 2 Baraki Beats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 17 Gallant Ruby | ||
Wed Dec 10 2014 16:53 | 1st = 17 Gallant Ruby 2nd = 12 Avow 3rd = 4 Gallant Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Flash Goran | ||
Wed Dec 10 2014 16:52 | 1st = 7 Flash Goran 2nd = 2 Sooty Haze 3rd = 1 Our Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Mr Jetset | ||
Wed Dec 10 2014 16:48 | 1st = 4 Mr Jetset 2nd = 6 True Royal 3rd = 2 Smart Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Cruisys Gift | ||
Wed Dec 10 2014 16:47 | 1st = 4 Cruisys Gift 2nd = 8 Willow Princess 3rd = 6 Super Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Gate Juan | ||
Wed Dec 10 2014 16:44 | 1st = 1 Gate Juan 2nd = 8 Super Sutro 3rd = 2 Earthling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Mana Manu | ||
Wed Dec 10 2014 16:40 | 1st = 4 Mana Manu 2nd = 1 Encostanati 3rd = 12 Sassy Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 7 Our Classie Mach | ||
Wed Dec 10 2014 16:35 | 1st = 7 Our Classie Mach 2nd = 2 Whats The Big Idea 3rd = 4 Znana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 2 Ultimate Image | ||
Wed Dec 10 2014 16:33 | 1st = 2 Ultimate Image 2nd = 9 Viviano 3rd = 14 Stars In Align |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Cardwell | ||
Wed Dec 10 2014 16:32 | 1st = 2 Cardwell 2nd = 3 Civil Lass 3rd = 8 Southern Floss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Miss Icy Fantasy | ||
Wed Dec 10 2014 16:29 | 1st = 7 Miss Icy Fantasy 2nd = 1 Smooth Honey 3rd = 3 Totes Amazeballs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 4 Perfect Bite | ||
Wed Dec 10 2014 16:27 | 1st = 4 Perfect Bite 2nd = 12 Chiazza 3rd = 10 Sebring Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Cosmic Aura | ||
Wed Dec 10 2014 16:24 | 1st = 3 Cosmic Aura 2nd = 5 Upney Lane 3rd = 6 Lou Lou Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 4 Back To Life | ||
Wed Dec 10 2014 16:20 | 1st = 4 Back To Life 2nd = 7 Deny Allcharges 3rd = 3 Le Mans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 4 Shady Gray | ||
Wed Dec 10 2014 16:15 | 1st = 4 Shady Gray 2nd = 7 Habenera 3rd = 5 Strong Values |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 2 Dalwhinnie | ||
Wed Dec 10 2014 16:13 | 1st = 2 Dalwhinnie 2nd = 13 So Vital 3rd = 8 Forever Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Eric Rose Hi | ||
Wed Dec 10 2014 16:12 | 1st = 5 Eric Rose Hi 2nd = 4 Bralyn Amy 3rd = 7 Oblivion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 10 Lady Jetsetter | ||
Wed Dec 10 2014 16:08 | 1st = 10 Lady Jetsetter 2nd = 2 Extra Shot 3rd = 7 Heart Of Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Black Taffeta | ||
Wed Dec 10 2014 16:07 | 1st = 4 Black Taffeta 2nd = 7 Beau Lightning 3rd = 1 Read About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Major History | ||
Wed Dec 10 2014 16:04 | 1st = 4 Major History 2nd = 5 Crazy Spike 3rd = 7 Sally Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 8 Roaming Around | ||
Wed Dec 10 2014 16:00 | 1st = 8 Roaming Around 2nd = 5 Husson Choice 3rd = 1 Perplexity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 1 Always Wantano | ||
Wed Dec 10 2014 15:55 | 1st = 1 Always Wantano 2nd = 5 The Gun Rockstar 3rd = 4 Kyms Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 6 Red Robyn | ||
Wed Dec 10 2014 15:53 | 1st = 6 Red Robyn 2nd = 3 Beaming 3rd = 12 Hot Property |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Laceys Thunder | ||
Wed Dec 10 2014 15:52 | 1st = 1 Laceys Thunder 2nd = 8 Dragon Dancer 3rd = 6 Miss Bing Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Domino Petacchi | ||
Wed Dec 10 2014 15:49 | 1st = 3 Domino Petacchi 2nd = 5 Ladies Kay 3rd = 8 Petite Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Lonesome Jenmar | ||
Wed Dec 10 2014 15:44 | 1st = 1 Lonesome Jenmar 2nd = 9 Shes All Roman 3rd = 8 Cosmic Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 13 Grand Gallop | ||
Wed Dec 10 2014 15:40 | 1st = 13 Grand Gallop 2nd = 1 Juantorena 3rd = 6 Beirut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 7 Shirley Brook | ||
Wed Dec 10 2014 15:35 | 1st = 7 Shirley Brook 2nd = 6 Keep Her Secret 3rd = 2 Whatwasthat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Sadies Guess | ||
Wed Dec 10 2014 15:33 | 1st = 7 Sadies Guess 2nd = 10 Nicholas Jack 3rd = 8 Avatar Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Imperil | ||
Wed Dec 10 2014 15:31 | 1st = 1 Imperil 2nd = 3 Auguste 3rd = 2 Sigmund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Allen Quarian | ||
Wed Dec 10 2014 15:28 | 1st = 8 Allen Quarian 2nd = 5 Harden Bale 3rd = 6 Trip To Cairns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 1 Ghost Protocol | ||
Wed Dec 10 2014 15:24 | 1st = 1 Ghost Protocol 2nd = 6 Bardiya 3rd = 8 Gods In Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 1 Volatile Girl | ||
Wed Dec 10 2014 15:19 | 1st = 1 Volatile Girl 2nd = 5 Helens In Paradise 3rd = 9 Maybe Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 11 Snowdrop | ||
Wed Dec 10 2014 15:18 | 1st = 11 Snowdrop 2nd = 8 Funhouse 3rd = 2 Increditable Hulk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Gun Mcbain | ||
Wed Dec 10 2014 15:16 | 1st = 2 Gun Mcbain 2nd = 7 Platinum Shen 3rd = 3 Black Tie Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 9 Sparkling Vixen | ||
Wed Dec 10 2014 15:12 | 1st = 9 Sparkling Vixen 2nd = 2 Jessies Own 3rd = 1 Electric Pussycat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Feel The Wrath | ||
Wed Dec 10 2014 15:09 | 1st = 4 Feel The Wrath 2nd = 2 Skips Nightmare 3rd = 6 Uno Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 4 Our Harmony | ||
Wed Dec 10 2014 15:05 | 1st = 4 Our Harmony 2nd = 9 Real Warrior 3rd = 5 Pride Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 5 Fascinate | ||
Wed Dec 10 2014 15:00 | 1st = 5 Fascinate 2nd = 12 Our Madonna 3rd = 2 Voussoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Lannister | ||
Wed Dec 10 2014 14:58 | 1st = 2 Lannister 2nd = 7 Fear Mitch 3rd = 1 Velocity Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 7 Try Four | ||
Wed Dec 10 2014 14:56 | 1st = 7 Try Four 2nd = 5 Highly Gentle 3rd = 4 Dunlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Darcon Dash | ||
Wed Dec 10 2014 14:53 | 1st = 2 Darcon Dash 2nd = 5 Amaro Bale 3rd = 6 Tycoon Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 6 Proper Madam | ||
Wed Dec 10 2014 14:48 | 1st = 6 Proper Madam 2nd = 7 Rahy Storm 3rd = 4 Il Mio Destino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 10 Zaviera | ||
Wed Dec 10 2014 14:43 | 1st = 10 Zaviera 2nd = 13 Kechika 3rd = 1 Nek Minnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 9 Sergeant At Arms | ||
Wed Dec 10 2014 14:42 | 1st = 9 Sergeant At Arms 2nd = 7 Go Betweens 3rd = 6 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Gunslinger Girl | ||
Wed Dec 10 2014 14:40 | 1st = 7 Gunslinger Girl 2nd = 3 Aha Mcbain 3rd = 8 Crackers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 4 Kooma Blaze | ||
Wed Dec 10 2014 14:37 | 1st = 4 Kooma Blaze 2nd = 5 Jetmaker 3rd = 7 Pierremont Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Crackerjack Max | ||
Wed Dec 10 2014 14:34 | 1st = 2 Crackerjack Max 2nd = 8 Farmor Senor 3rd = 1 Dyso Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 2 Boart | ||
Wed Dec 10 2014 14:30 | 1st = 2 Boart 2nd = 8 Samikosho 3rd = 14 Extended Warranty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 2 Drumregal | ||
Wed Dec 10 2014 14:25 | 1st = 2 Drumregal 2nd = 5 Mels Evie 3rd = 3 Norah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Dan Beringer | ||
Wed Dec 10 2014 14:23 | 1st = 8 Dan Beringer 2nd = 7 Velocity Daff 3rd = 4 Billy Hooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 10 Magic Sam | ||
Wed Dec 10 2014 14:20 | 1st = 10 Magic Sam 2nd = 8 Fortini 3rd = 9 Hangover Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Clash Of Kings | ||
Wed Dec 10 2014 14:17 | 1st = 5 Clash Of Kings 2nd = 4 Dyna Alchemist 3rd = 1 Oxley Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 5 Music Magnate | ||
Wed Dec 10 2014 14:14 | 1st = 5 Music Magnate 2nd = 2 Kipling 3rd = 7 Kind Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 7 Goodtime Alltime | ||
Wed Dec 10 2014 14:09 | 1st = 7 Goodtime Alltime 2nd = 4 Keayang Mercedes 3rd = 8 Beauteous Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Young Gun Mcbain | ||
Wed Dec 10 2014 14:06 | 1st = 3 Young Gun Mcbain 2nd = 1 Brandons Way 3rd = 2 Incendiary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 1 No Doubtfire | ||
Wed Dec 10 2014 14:02 | 1st = 1 No Doubtfire 2nd = 3 Robocop 3rd = 5 Mighty Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Dyna Keitaro | ||
Wed Dec 10 2014 13:59 | 1st = 8 Dyna Keitaro 2nd = 7 Theorys Legacy 3rd = 1 Delta Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 10 Lucky Edge | ||
Wed Dec 10 2014 13:55 | 1st = 10 Lucky Edge 2nd = 9 Second Bullet 3rd = 6 Storm Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 4 Brandy | ||
Wed Dec 10 2014 13:50 | 1st = 4 Brandy 2nd = 3 Dellis 3rd = 1 Brother Bowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Hazerati | ||
Wed Dec 10 2014 13:48 | 1st = 2 Hazerati 2nd = 1 Kool Alexia 3rd = 7 Poetic Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 9 Ziggys Spirit | ||
Wed Dec 10 2014 13:45 | 1st = 9 Ziggys Spirit 2nd = 10 Chaste Angel 3rd = 5 Manhattan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Soul Dancer | ||
Wed Dec 10 2014 13:42 | 1st = 5 Soul Dancer 2nd = 7 Tweak 3rd = 2 Levis Huracan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 9 Racy | ||
Wed Dec 10 2014 13:38 | 1st = 9 Racy 2nd = 8 Look To The Stars 3rd = 10 Savannah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Delinquency | ||
Wed Dec 10 2014 13:33 | 1st = 1 Delinquency 2nd = 2 Cosmic Illusion 3rd = 3 Uncle Vick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Homebush Ramona | ||
Wed Dec 10 2014 13:30 | 1st = 3 Homebush Ramona 2nd = 1 Tongariro 3rd = 6 Sams Flyin Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 6 Captain Punch | ||
Wed Dec 10 2014 13:27 | 1st = 6 Captain Punch 2nd = 5 Trust The Faith 3rd = 3 Land Of The Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Benzo Bale | ||
Wed Dec 10 2014 13:24 | 1st = 1 Benzo Bale 2nd = 5 Immortal Bear 3rd = 9 Super Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 2 Cool | ||
Wed Dec 10 2014 13:20 | 1st = 2 Cool 2nd = 6 Statue Of Warriors 3rd = 3 Get Ya Kicks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 New Age Bogan | ||
Wed Dec 10 2014 13:16 | 1st = 5 New Age Bogan 2nd = 2 Gustow Bale 3rd = 6 Princely Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Lonesome Nitro | ||
Wed Dec 10 2014 13:12 | 1st = 1 Lonesome Nitro 2nd = 7 Mega Girl 3rd = 8 Opawa Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Dyna Quirk | ||
Wed Dec 10 2014 13:08 | 1st = 6 Dyna Quirk 2nd = 8 Josie Bale 3rd = 1 Ultimate Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 7 Better Not Blue | ||
Wed Dec 10 2014 13:01 | 1st = 7 Better Not Blue 2nd = 5 Final Decision 3rd = 4 Myboyguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Blingle | ||
Wed Dec 10 2014 12:57 | 1st = 5 Blingle 2nd = 2 Cosmic Terror 3rd = 8 Bogan Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Cawbourne Josh | ||
Wed Dec 10 2014 12:52 | 1st = 4 Cawbourne Josh 2nd = 1 Cosmic Scramble 3rd = 3 Speedy Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Ikaku Bale | ||
Wed Dec 10 2014 12:49 | 1st = 5 Ikaku Bale 2nd = 4 Swift Frank 3rd = 1 Zabimaru Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 6 Navajo Run | ||
Wed Dec 10 2014 12:45 | 1st = 6 Navajo Run 2nd = 4 Aurora Lights 3rd = 3 Spellrocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Clints Spirit | ||
Wed Dec 10 2014 12:38 | 1st = 8 Clints Spirit 2nd = 1 Ciliata 3rd = 7 Scottish Thistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Working Midnight | ||
Wed Dec 10 2014 12:32 | 1st = 4 Working Midnight 2nd = 2 Black Magic Rock 3rd = 3 Fijian Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Rimpac | ||
Wed Dec 10 2014 12:26 | 1st = 3 Rimpac 2nd = 1 Dyna Rukia 3rd = 6 Greysynd Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Mobius | ||
Wed Dec 10 2014 12:20 | 1st = 2 Mobius 2nd = 7 Johnny Guitar 3rd = 8 Morgan Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Come On Mickey | ||
Wed Dec 10 2014 12:15 | 1st = 1 Come On Mickey 2nd = 5 Serve Ya Purpose 3rd = 2 Gems Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Elfen Bale | ||
Wed Dec 10 2014 12:10 | 1st = 1 Elfen Bale 2nd = 7 Ninety Five 3rd = 4 Dyna Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Cawbourne Midget | ||
Wed Dec 10 2014 11:55 | 1st = 2 Cawbourne Midget 2nd = 1 Elite Dose 3rd = 5 Fortis Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Winning Is Easy | ||
Wed Dec 10 2014 11:35 | 1st = 1 Winning Is Easy 2nd = 5 Cawbourne Matty 3rd = 6 Tasha Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Smashed em Bro | ||
Wed Dec 10 2014 11:17 | 1st = 1 Smashed em Bro 2nd = 4 Runs For Gas 3rd = 2 Homebush Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Alamein Bee Dee | ||
Wed Dec 10 2014 10:59 | 1st = 3 Alamein Bee Dee 2nd = 4 Blazes Corporal 3rd = 8 Cawbourne Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Grand Allegro | ||
Wed Dec 10 2014 10:41 | 1st = 6 Grand Allegro 2nd = 7 Icahn 3rd = 4 Goodtime Allanah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Scott No Mates | ||
Wed Dec 10 2014 10:23 | 1st = 3 Scott No Mates 2nd = 2 Homebush Flyte 3rd = 8 Wairere Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Lagoon Fame | ||
Wed Dec 10 2014 10:05 | 1st = 1 Lagoon Fame 2nd = 6 Carolina Moon 3rd = 5 Cherie Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Cosmic Luck | ||
Wed Dec 10 2014 1:27 | 1st = 1 Cosmic Luck 2nd = 2 Stanga Doug 3rd = 4 Cosmic Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Super Saver | ||
Wed Dec 10 2014 1:07 | 1st = 2 Super Saver 2nd = 3 Mister Hellannoy 3rd = 5 Cosmic Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Georgie Host | ||
Wed Dec 10 2014 0:47 | 1st = 3 Georgie Host 2nd = 2 Sansa Monelli 3rd = 1 Breaking Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Premier Sapphire | ||
Wed Dec 10 2014 0:27 | 1st = 4 Premier Sapphire 2nd = 6 Miss Hazard 3rd = 1 Chancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Fire Woman | ||
Wed Dec 10 2014 0:07 | 1st = 2 Fire Woman 2nd = 5 Baht Monelli 3rd = 7 Flying Russian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 8 Vickies Boy | ||
Mon Nov 10 2014 23:47 | 1st = 8 Vickies Boy 2nd = 7 Rerod Roxy 3rd = 1 Wendy Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Morgan Keeping | ||
Mon Nov 10 2014 23:27 | 1st = 2 Morgan Keeping 2nd = 1 Peewee Augusta 3rd = 6 Galbatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 5 Tyler Rocks | ||
Mon Nov 10 2014 23:12 | 1st = 5 Tyler Rocks 2nd = 1 Kalden Escobar 3rd = 6 Elusive Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 Longwarry Lass | ||
Mon Nov 10 2014 22:57 | 1st = 4 Longwarry Lass 2nd = 1 Phoenix Tear 3rd = 8 Zoo Yang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Tammy Baxter | ||
Mon Nov 10 2014 22:50 | 1st = 2 Tammy Baxter 2nd = 7 Aston Caleb 3rd = 8 Midnight Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Far From Fear | ||
Mon Nov 10 2014 22:45 | 1st = 2 Far From Fear 2nd = 5 War Picture 3rd = 1 Winning Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Classic Joel | ||
Mon Nov 10 2014 22:40 | 1st = 1 Classic Joel 2nd = 3 Irish Gift 3rd = 5 Rose Fern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 5 Do The Roar | ||
Mon Nov 10 2014 22:36 | 1st = 5 Do The Roar 2nd = 1 Tigerkin 3rd = 7 Fun Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Royal Knocka | ||
Mon Nov 10 2014 22:32 | 1st = 8 Royal Knocka 2nd = 4 Rat Tail Jimmy 3rd = 5 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Bogie Tom | ||
Mon Nov 10 2014 22:28 | 1st = 2 Bogie Tom 2nd = 5 Tuff Missy 3rd = 8 Dorrie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 6 Buckle Up Barney | ||
Mon Nov 10 2014 22:23 | 1st = 6 Buckle Up Barney 2nd = 5 Hankos 3rd = 2 Boston Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Can Torque | ||
Mon Nov 10 2014 22:18 | 1st = 1 Can Torque 2nd = 3 Zero Hour 3rd = 2 Pocket Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Kennys Millions | ||
Mon Nov 10 2014 22:14 | 1st = 2 Kennys Millions 2nd = 7 Mister Macgrath 3rd = 4 Black Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Dyna Tony | ||
Mon Nov 10 2014 22:10 | 1st = 5 Dyna Tony 2nd = 4 Roman Baroque 3rd = 3 Mar Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 9 Gunspeed | ||
Mon Nov 10 2014 22:06 | 1st = 9 Gunspeed 2nd = 3 Big Dac 3rd = 1 Captain Ces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Heliski | ||
Mon Nov 10 2014 22:02 | 1st = 8 Heliski 2nd = 4 Minnie Mogul 3rd = 3 Wynburn Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Drop Dead Deva | ||
Mon Nov 10 2014 21:59 | 1st = 5 Drop Dead Deva 2nd = 6 Give Ya Fongin 3rd = 4 Top Quarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Dyna Drama | ||
Mon Nov 10 2014 21:56 | 1st = 1 Dyna Drama 2nd = 2 Aeroplane Bowser 3rd = 8 Pawesome Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 4 Robell Escape | ||
Mon Nov 10 2014 21:52 | 1st = 4 Robell Escape 2nd = 3 Scooby Nate 3rd = 5 Prince Minto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Destiny Bale | ||
Mon Nov 10 2014 21:48 | 1st = 7 Destiny Bale 2nd = 4 Franklin Senior 3rd = 6 Jeddy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Tiks Man | ||
Mon Nov 10 2014 21:44 | 1st = 3 Tiks Man 2nd = 1 Cels Fear 3rd = 4 Spring Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Hurricane Shell | ||
Mon Nov 10 2014 21:40 | 1st = 1 Hurricane Shell 2nd = 4 What It Shrinks 3rd = 6 Wynburn Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 6 Night Galo | ||
Mon Nov 10 2014 21:37 | 1st = 6 Night Galo 2nd = 7 Winachee 3rd = 8 Melody Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Big Mick Dee | ||
Mon Nov 10 2014 21:34 | 1st = 4 Big Mick Dee 2nd = 2 Merlot Monelli 3rd = 8 British Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Let Her Go | ||
Mon Nov 10 2014 21:31 | 1st = 8 Let Her Go 2nd = 7 Kiwi Nugget 3rd = 6 Vane Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Serious Tate | ||
Mon Nov 10 2014 21:28 | 1st = 1 Serious Tate 2nd = 6 Matty Keeping 3rd = 7 Central Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Phoebes Flame | ||
Mon Nov 10 2014 21:24 | 1st = 6 Phoebes Flame 2nd = 8 Brother Duk 3rd = 7 Rival Stacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Midnight Bird | ||
Mon Nov 10 2014 21:20 | 1st = 1 Midnight Bird 2nd = 8 Pedros Vineyard 3rd = 4 Nicknac Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Miss Party Girl | ||
Mon Nov 10 2014 21:16 | 1st = 6 Miss Party Girl 2nd = 4 Mclaren Grace 3rd = 1 Dakota Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Villainous | ||
Mon Nov 10 2014 21:12 | 1st = 4 Villainous 2nd = 2 Tranquil Go To 3rd = 8 Bonnie Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Awesome Fear | ||
Mon Nov 10 2014 21:08 | 1st = 2 Awesome Fear 2nd = 1 Princess Pain 3rd = 4 Allen Odin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 High Radar | ||
Mon Nov 10 2014 21:04 | 1st = 2 High Radar 2nd = 7 Truly Unique 3rd = 3 Femme Jolie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 6 Miss Somebody | ||
Mon Nov 10 2014 21:00 | 1st = 6 Miss Somebody 2nd = 2 Irelands Force 3rd = 3 Trudels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Spring Charlotte | ||
Mon Nov 10 2014 20:56 | 1st = 1 Spring Charlotte 2nd = 3 Fiery Mcbain 3rd = 4 Wrex Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Country Charm | ||
Mon Nov 10 2014 20:52 | 1st = 3 Country Charm 2nd = 5 Groovy Rampage 3rd = 6 Orara Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Al Moran | ||
Mon Nov 10 2014 20:48 | 1st = 3 Al Moran 2nd = 8 Grubby 3rd = 2 Rustic Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Skipaway | ||
Mon Nov 10 2014 20:44 | 1st = 1 Skipaway 2nd = 2 Double Storm 3rd = 5 Pocahontas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Baron Impact | ||
Mon Nov 10 2014 20:40 | 1st = 4 Baron Impact 2nd = 8 Yeah Right 3rd = 3 Maceys Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 All Black Jack | ||
Mon Nov 10 2014 20:36 | 1st = 8 All Black Jack 2nd = 2 Allen Cydan 3rd = 1 Dyna Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Ambers Dream | ||
Mon Nov 10 2014 20:32 | 1st = 7 Ambers Dream 2nd = 9 Gazza Lyndan 3rd = 1 Finer Finish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Segatashya | ||
Mon Nov 10 2014 20:29 | 1st = 5 Segatashya 2nd = 2 Spring Spaniard 3rd = 1 Dyna Keitaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 3 Modern Dancer | ||
Mon Nov 10 2014 20:24 | 1st = 3 Modern Dancer 2nd = 1 Glads Grin 3rd = 7 Hidden Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Zafonics Lady | ||
Mon Nov 10 2014 20:22 | 1st = 1 Zafonics Lady 2nd = 3 Hanson Foxtrot 3rd = 8 Scottish Clan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 My Side | ||
Mon Nov 10 2014 20:19 | 1st = 1 My Side 2nd = 2 Buckle Up Zeus 3rd = 8 Noble Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Nevada Smith | ||
Mon Nov 10 2014 20:16 | 1st = 7 Nevada Smith 2nd = 8 Cerrone 3rd = 6 Hot Wifey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Miss Honeybadger | ||
Mon Nov 10 2014 20:12 | 1st = 7 Miss Honeybadger 2nd = 9 Robell Heart 3rd = 2 Vee Viddy Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Shout Out Loud | ||
Mon Nov 10 2014 20:08 | 1st = 8 Shout Out Loud 2nd = 1 Formula Bale 3rd = 7 Jennys Tam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Dark Spur | ||
Mon Nov 10 2014 20:05 | 1st = 2 Dark Spur 2nd = 1 Its Me Charlie 3rd = 4 Kahuna West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Go Minnie Go | ||
Mon Nov 10 2014 20:02 | 1st = 7 Go Minnie Go 2nd = 2 Hurricane Nell 3rd = 8 Cahilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 4 Just Enzo | ||
Mon Nov 10 2014 19:57 | 1st = 4 Just Enzo 2nd = 1 Corilla Tess 3rd = 3 Our Gold Dust Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Everlasting Gaze | ||
Mon Nov 10 2014 19:55 | 1st = 2 Everlasting Gaze 2nd = 3 Doona Bale 3rd = 8 Crash Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Price Rise | ||
Mon Nov 10 2014 19:52 | 1st = 1 Price Rise 2nd = 5 Aldersea 3rd = 6 All Pure Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Benta Bale | ||
Mon Nov 10 2014 19:49 | 1st = 1 Benta Bale 2nd = 4 Letsy Bale 3rd = 3 Parlamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Get Involved | ||
Mon Nov 10 2014 19:46 | 1st = 7 Get Involved 2nd = 2 Ashley Belle 3rd = 8 Shaylor Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 8 My Good Deed | ||
Mon Nov 10 2014 19:41 | 1st = 8 My Good Deed 2nd = 6 Ya Dreamin 3rd = 10 Donegal Chokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Get It Right | ||
Mon Nov 10 2014 19:39 | 1st = 1 Get It Right 2nd = 6 Kalispell 3rd = 3 Prince Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Gun Mcbain | ||
Mon Nov 10 2014 19:36 | 1st = 3 Gun Mcbain 2nd = 1 Young Gun Mcbain 3rd = 4 Spring Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 4 Country Karma | ||
Mon Nov 10 2014 19:33 | 1st = 4 Country Karma 2nd = 1 Daves Drinking 3rd = 8 Dons Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 3 Scotlynn Jiggs | ||
Mon Nov 10 2014 19:28 | 1st = 3 Scotlynn Jiggs 2nd = 2 The Sweetest Angel 3rd = 5 Franco Seville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Kraken Conan | ||
Mon Nov 10 2014 19:25 | 1st = 2 Kraken Conan 2nd = 8 Super Bronie 3rd = 7 Wolfpack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Tilla Bale | ||
Mon Nov 10 2014 19:21 | 1st = 8 Tilla Bale 2nd = 7 Blue Jager Light 3rd = 6 Ninja Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Dakota Fancy | ||
Mon Nov 10 2014 19:18 | 1st = 7 Dakota Fancy 2nd = 3 Wheres Seven 3rd = 8 Tors Three Sons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Heez On Fire | ||
Mon Nov 10 2014 19:13 | 1st = 4 Heez On Fire 2nd = 5 Another Vinnie 3rd = 6 Wrongly Accused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 9 Classic Bonus | ||
Mon Nov 10 2014 19:10 | 1st = 9 Classic Bonus 2nd = 8 Pass The Peanut 3rd = 1 Orara Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Classy Susan | ||
Mon Nov 10 2014 19:07 | 1st = 1 Classy Susan 2nd = 7 Rambos Party 3rd = 8 Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Madiba Man | ||
Mon Nov 10 2014 19:03 | 1st = 7 Madiba Man 2nd = 2 Sugar Rush Head 3rd = 1 Slow Cooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Atatak | ||
Mon Nov 10 2014 18:59 | 1st = 5 Atatak 2nd = 4 Lucy Fergo 3rd = 3 Koko Cabana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 2 Mrs Mustnt Touch | ||
Mon Nov 10 2014 18:54 | 1st = 2 Mrs Mustnt Touch 2nd = 4 Outlaw Fella 3rd = 6 Click Click |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Most Arrogant | ||
Mon Nov 10 2014 18:50 | 1st = 4 Most Arrogant 2nd = 8 Made Of Moolah 3rd = 1 Good Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Majorly Foxy Styx | ||
Mon Nov 10 2014 18:44 | 1st = 1 Majorly Foxy Styx 2nd = 9 Deluxe Edition 3rd = 8 Hes Ritehererightnow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 9 Wheres Heather | ||
Mon Nov 10 2014 18:40 | 1st = 9 Wheres Heather 2nd = 6 Looney Lucy 3rd = 4 Elite Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Gunsmoke Mcbain | ||
Mon Nov 10 2014 18:36 | 1st = 2 Gunsmoke Mcbain 2nd = 1 Revert Bale 3rd = 7 Road Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 5 Bokator | ||
Mon Nov 10 2014 18:32 | 1st = 5 Bokator 2nd = 1 Hello Girlfriend 3rd = 7 Pure Radiance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 4 Runs On Attitude | ||
Mon Nov 10 2014 18:26 | 1st = 4 Runs On Attitude 2nd = 3 Classiemahon 3rd = 8 Perfect Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Anisa Bale | ||
Mon Nov 10 2014 18:22 | 1st = 7 Anisa Bale 2nd = 9 Python Jackson 3rd = 3 Select Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 7 Get Outta Eyre | ||
Mon Nov 10 2014 18:16 | 1st = 7 Get Outta Eyre 2nd = 8 Ima Tragedy 3rd = 5 Meet George Jetson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Leroys Mystery | ||
Mon Nov 10 2014 18:12 | 1st = 6 Leroys Mystery 2nd = 1 Nestor Bale 3rd = 4 Taros Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Rozehill Lisa | ||
Mon Nov 10 2014 18:05 | 1st = 1 Rozehill Lisa 2nd = 7 Uno Sprite 3rd = 3 Bit Berger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 5 Thelove Child | ||
Mon Nov 10 2014 17:58 | 1st = 5 Thelove Child 2nd = 7 Stormy Lecture 3rd = 11 Mark Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 5 Burr Angel | ||
Mon Nov 10 2014 17:55 | 1st = 5 Burr Angel 2nd = 2 Dimitr 3rd = 3 Gun Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Harper Grace | ||
Mon Nov 10 2014 17:50 | 1st = 1 Harper Grace 2nd = 7 Pal Amino 3rd = 8 Dezba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Arika Man | ||
Mon Nov 10 2014 17:47 | 1st = 8 Arika Man 2nd = 7 Emerald Vapour 3rd = 6 Grifter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 5 Profit Share | ||
Mon Nov 10 2014 17:43 | 1st = 5 Profit Share 2nd = 7 Madam Gangster 3rd = 12 Flamingo Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Jimmi Power | ||
Mon Nov 10 2014 17:40 | 1st = 4 Jimmi Power 2nd = 6 Little Zippity 3rd = 2 King Of Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Maywyns Zephyr | ||
Mon Nov 10 2014 17:35 | 1st = 5 Maywyns Zephyr 2nd = 4 Hilltop Raider 3rd = 10 Hardly A Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Kaylas Tiger | ||
Mon Nov 10 2014 17:32 | 1st = 1 Kaylas Tiger 2nd = 5 Cheeky Grant 3rd = 7 Active Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 3 Redwolf | ||
Mon Nov 10 2014 17:28 | 1st = 3 Redwolf 2nd = 5 Robbirockets 3rd = 4 Indigo Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Sir Bekim | ||
Mon Nov 10 2014 17:25 | 1st = 8 Sir Bekim 2nd = 4 Northern Emma 3rd = 5 Filos Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 5 Crazy Spike | ||
Mon Nov 10 2014 17:22 | 1st = 5 Crazy Spike 2nd = 4 Trimbart 3rd = 1 Prince Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 7 A Bit Ruthless | ||
Mon Nov 10 2014 17:20 | 1st = 7 A Bit Ruthless 2nd = 1 The Waratah 3rd = 10 Goezee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 6 Miss Bowie | ||
Mon Nov 10 2014 17:17 | 1st = 6 Miss Bowie 2nd = 2 Kaiser King 3rd = 1 Tora Bora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 6 Washingtons Flier | ||
Mon Nov 10 2014 17:12 | 1st = 6 Washingtons Flier 2nd = 5 Fire Of Rock 3rd = 7 Wills Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 1 Lorries Gift | ||
Mon Nov 10 2014 17:08 | 1st = 1 Lorries Gift 2nd = 5 Famous Finnish 3rd = 7 Feel The Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Beljay Fantasy | ||
Mon Nov 10 2014 17:05 | 1st = 7 Beljay Fantasy 2nd = 6 Loves It 3rd = 5 Burst A Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 8 Pad Tighe | ||
Mon Nov 10 2014 17:02 | 1st = 8 Pad Tighe 2nd = 5 Roland Reason 3rd = 1 One For Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Watch Me Dash | ||
Mon Nov 10 2014 17:00 | 1st = 3 Watch Me Dash 2nd = 8 Jaccka Art 3rd = 1 Linvel Buffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Zipping Trixie | ||
Mon Nov 10 2014 16:57 | 1st = 4 Zipping Trixie 2nd = 7 Midnight Tammy 3rd = 1 Bluenull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 10 Betterthanyouthink | ||
Mon Nov 10 2014 16:53 | 1st = 10 Betterthanyouthink 2nd = 12 Stellenbosch Love 3rd = 8 Applying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Roxys A Rebel | ||
Mon Nov 10 2014 16:50 | 1st = 2 Roxys A Rebel 2nd = 7 Cotton Bud Joe 3rd = 6 Sniffer Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Haich Two Mo | ||
Mon Nov 10 2014 16:47 | 1st = 6 Haich Two Mo 2nd = 4 Irish Sapphire 3rd = 3 Thunder Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 2 Highview Jackie | ||
Mon Nov 10 2014 16:45 | 1st = 2 Highview Jackie 2nd = 3 Brother Rabbit 3rd = 8 Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 General Grant | ||
Mon Nov 10 2014 16:42 | 1st = 4 General Grant 2nd = 1 Myalla Monaro 3rd = 8 Blackbriar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 8 Tarsao | ||
Mon Nov 10 2014 16:37 | 1st = 8 Tarsao 2nd = 2 Barn Owl 3rd = 5 Mondo Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 11 Resounding Miss | ||
Mon Nov 10 2014 16:33 | 1st = 11 Resounding Miss 2nd = 3 Happy Highway 3rd = 2 Fifth Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Sisco Wake | ||
Mon Nov 10 2014 16:30 | 1st = 4 Sisco Wake 2nd = 3 Zatmine 3rd = 7 Jokowi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Hazy Rainbow | ||
Mon Nov 10 2014 16:27 | 1st = 7 Hazy Rainbow 2nd = 8 Tilly Lowndes 3rd = 6 Diamond A Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Surfin Cees | ||
Mon Nov 10 2014 16:25 | 1st = 6 Surfin Cees 2nd = 1 Kingsford 3rd = 7 Radio Ga Ga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 7 Myalla Model | ||
Mon Nov 10 2014 16:22 | 1st = 7 Myalla Model 2nd = 3 Crazy Cosmic 3rd = 5 Buzzinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 3 Neurum Road | ||
Mon Nov 10 2014 16:18 | 1st = 3 Neurum Road 2nd = 2 Object of Virtue 3rd = 6 Main Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Rosies Crusade | ||
Mon Nov 10 2014 16:15 | 1st = 8 Rosies Crusade 2nd = 4 Coco Savi 3rd = 3 Riverdale Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 My Boy Brodie | ||
Mon Nov 10 2014 16:12 | 1st = 5 My Boy Brodie 2nd = 2 Hazy Bingo 3rd = 8 Taipans Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 3 Enjoy An Ale | ||
Mon Nov 10 2014 16:10 | 1st = 3 Enjoy An Ale 2nd = 11 Mont Morley 3rd = 4 Yankee Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 9 Myalla Griffo | ||
Mon Nov 10 2014 16:07 | 1st = 9 Myalla Griffo 2nd = 7 Myalla Nitro 3rd = 2 Dark Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 5 You Bettor Watch Me | ||
Mon Nov 10 2014 16:02 | 1st = 5 You Bettor Watch Me 2nd = 3 You Got Me 3rd = 9 Indianna Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 2 Costamony | ||
Mon Nov 10 2014 15:58 | 1st = 2 Costamony 2nd = 7 Sahara Night 3rd = 9 Speedastro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Inter Sandra | ||
Mon Nov 10 2014 15:55 | 1st = 4 Inter Sandra 2nd = 2 Necro Bale 3rd = 3 Arvos Steva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Black Twitter | ||
Mon Nov 10 2014 15:52 | 1st = 5 Black Twitter 2nd = 7 Dads Vapour 3rd = 3 Swag About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Im Totally Kool | ||
Mon Nov 10 2014 15:50 | 1st = 4 Im Totally Kool 2nd = 1 Eight Eighteen 3rd = 5 Night In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Lovey | ||
Mon Nov 10 2014 15:45 | 1st = 1 Lovey 2nd = 5 Bit Iffy 3rd = 2 Prince Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 9 Morrella | ||
Mon Nov 10 2014 15:40 | 1st = 9 Morrella 2nd = 3 Cuban Gal 3rd = 13 Well Hello Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Lil Miss Terror | ||
Mon Nov 10 2014 15:37 | 1st = 7 Lil Miss Terror 2nd = 1 Sheza Survivor 3rd = 6 Judas Belt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 1 My Mach Scooter | ||
Mon Nov 10 2014 15:32 | 1st = 1 My Mach Scooter 2nd = 2 Sullenberger 3rd = 5 On Fire Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Aunty Janet | ||
Mon Nov 10 2014 15:27 | 1st = 7 Aunty Janet 2nd = 5 Bubble Which 3rd = 1 Cattogio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 9 Motel Memories | ||
Mon Nov 10 2014 15:22 | 1st = 9 Motel Memories 2nd = 7 Dotherighthing 3rd = 10 Rising Stock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Deeborose | ||
Mon Nov 10 2014 15:19 | 1st = 1 Deeborose 2nd = 3 My Gangsta 3rd = 2 All Outa Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Makarewa Lil | ||
Mon Nov 10 2014 15:15 | 1st = 4 Makarewa Lil 2nd = 2 Emilys Vacation 3rd = 9 Reign Of Darkness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Bazzagrey | ||
Mon Nov 10 2014 15:10 | 1st = 8 Bazzagrey 2nd = 7 Wolf Spy 3rd = 2 Santa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 1 Boris Badenov | ||
Mon Nov 10 2014 15:05 | 1st = 1 Boris Badenov 2nd = 7 Run Jake Run 3rd = 4 Show Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Senorita Jem | ||
Mon Nov 10 2014 15:02 | 1st = 1 Senorita Jem 2nd = 7 Micks Rocket 3rd = 2 Tiny Scratch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 3 Warana Court | ||
Mon Nov 10 2014 14:57 | 1st = 3 Warana Court 2nd = 9 Vowelize 3rd = 4 Black Saddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Twirly Bird | ||
Mon Nov 10 2014 14:52 | 1st = 1 Twirly Bird 2nd = 3 Open All Nite 3rd = 7 Full Slippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 3 Notonyourlife | ||
Mon Nov 10 2014 14:47 | 1st = 3 Notonyourlife 2nd = 4 Our Harmony 3rd = 2 Commanding Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Risky Lifestyle | ||
Mon Nov 10 2014 14:40 | 1st = 7 Risky Lifestyle 2nd = 5 Thinks Hesa Falcon 3rd = 4 Salsa Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Fourth Choice | ||
Mon Nov 10 2014 14:35 | 1st = 3 Fourth Choice 2nd = 5 Code Breaker 3rd = 2 Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 6 Eagles Nest | ||
Mon Nov 10 2014 14:30 | 1st = 6 Eagles Nest 2nd = 3 Killer Wasp 3rd = 1 Year Of The Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 6 Always Arjay | ||
Mon Nov 10 2014 14:22 | 1st = 6 Always Arjay 2nd = 3 Bright And Sonny 3rd = 1 Kamwood Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Astana Spur | ||
Mon Nov 10 2014 14:17 | 1st = 5 Astana Spur 2nd = 6 Grand Jet 3rd = 3 Paramount Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 2 Shut The Frontdoor | ||
Mon Nov 10 2014 14:12 | 1st = 2 Shut The Frontdoor 2nd = 3 The Flying Doormat 3rd = 1 Blevic Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 10 Dyna Prankster | ||
Mon Nov 10 2014 14:00 | 1st = 10 Dyna Prankster 2nd = 9 Nancy Devoy 3rd = 2 Broad Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 3 She Has The Moves | ||
Mon Nov 10 2014 13:55 | 1st = 3 She Has The Moves 2nd = 7 Anchorfel 3rd = 6 Phast Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Julie Fozz | ||
Mon Nov 10 2014 13:42 | 1st = 2 Julie Fozz 2nd = 4 Flynn Omalley 3rd = 3 Illicit Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 2 General James | ||
Mon Nov 10 2014 13:37 | 1st = 2 General James 2nd = 3 Brown Bombshell 3rd = 7 Virtuity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Allegro Chaser | ||
Mon Nov 10 2014 13:33 | 1st = 8 Allegro Chaser 2nd = 4 Why Oh Why 3rd = 1 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Lucy Rae | ||
Mon Nov 10 2014 13:27 | 1st = 8 Lucy Rae 2nd = 2 Khandi Khandi 3rd = 5 Mr Alouette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 4 Strike It Rich | ||
Mon Nov 10 2014 13:20 | 1st = 4 Strike It Rich 2nd = 8 My Cousin Rhett 3rd = 3 Skazia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Miss Universe | ||
Mon Nov 10 2014 13:15 | 1st = 4 Miss Universe 2nd = 9 Air Raid 3rd = 6 Red Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Bernmar Pauline | ||
Mon Nov 10 2014 13:07 | 1st = 1 Bernmar Pauline 2nd = 2 Wicky Secret 3rd = 6 Blonde Nellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Opawa Shaiden | ||
Mon Nov 10 2014 12:57 | 1st = 3 Opawa Shaiden 2nd = 2 Thou Romeo 3rd = 4 Mariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Danny Brook | ||
Mon Nov 10 2014 12:47 | 1st = 7 Danny Brook 2nd = 8 Wai Nui Lea 3rd = 3 Cosmic Creation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Botany Dave | ||
Mon Nov 10 2014 12:38 | 1st = 4 Botany Dave 2nd = 7 Opawa Jay 3rd = 8 Uno Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Kosmik King | ||
Mon Nov 10 2014 12:30 | 1st = 4 Kosmik King 2nd = 3 Cawbourne Mighty 3rd = 1 Hotshot Booker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Allegro Max | ||
Mon Nov 10 2014 12:19 | 1st = 2 Allegro Max 2nd = 6 Gold Stone 3rd = 3 Barrys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 7 Coyote Caught Ya | ||
Mon Nov 10 2014 12:00 | 1st = 7 Coyote Caught Ya 2nd = 1 Benji 3rd = 6 Dogged Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Kings Selection | ||
Mon Nov 10 2014 11:40 | 1st = 1 Kings Selection 2nd = 2 Homebush Bounce 3rd = 7 Boot The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 1 Ollie Baxter | ||
Mon Nov 10 2014 11:20 | 1st = 1 Ollie Baxter 2nd = 4 Classy Zara 3rd = 7 Indefinite Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Pure Lee | ||
Mon Nov 10 2014 11:00 | 1st = 5 Pure Lee 2nd = 2 Working Poppy 3rd = 7 Icahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Elbrus | ||
Mon Nov 10 2014 10:40 | 1st = 7 Elbrus 2nd = 2 Infernal Majesty 3rd = 3 Kilimanjaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Feels Like El | ||
Fri Oct 10 2014 23:57 | 1st = 5 Feels Like El 2nd = 3 Pause 3rd = 6 Dyna Evy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Tuapeka Kahu | ||
Fri Oct 10 2014 23:45 | 1st = 9 Tuapeka Kahu 2nd = 8 Soho Jackman 3rd = 1 Wrongly Accused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 6 Black Aquila | ||
Fri Oct 10 2014 23:35 | 1st = 6 Black Aquila 2nd = 3 Disturbia 3rd = 5 Rojen Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Last Day | ||
Fri Oct 10 2014 23:32 | 1st = 2 Last Day 2nd = 3 Burundi 3rd = 6 Houdini Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Sensational Gabby | ||
Fri Oct 10 2014 23:15 | 1st = 2 Sensational Gabby 2nd = 4 Famous Alchemist 3rd = 3 Leda Mcnally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Horsley Bale | ||
Fri Oct 10 2014 23:12 | 1st = 2 Horsley Bale 2nd = 6 Brakani 3rd = 4 Shaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Long Gully Allgo | ||
Fri Oct 10 2014 23:07 | 1st = 2 Long Gully Allgo 2nd = 3 Young Gun Mcbain 3rd = 5 Johnny Guitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 6 Lombo Air Express | ||
Fri Oct 10 2014 23:02 | 1st = 6 Lombo Air Express 2nd = 7 Mosquito Buzzin 3rd = 5 All The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Tennessee Rock | ||
Fri Oct 10 2014 22:55 | 1st = 6 Tennessee Rock 2nd = 5 Train To Pain 3rd = 2 Ambitious Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Mr Nickel | ||
Fri Oct 10 2014 22:50 | 1st = 1 Mr Nickel 2nd = 3 Ardens Southee 3rd = 7 Dearborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Shimmering Hood | ||
Fri Oct 10 2014 22:48 | 1st = 8 Shimmering Hood 2nd = 1 Mr Punting 3rd = 5 Weblec Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Lovely Lizzie | ||
Fri Oct 10 2014 22:45 | 1st = 4 Lovely Lizzie 2nd = 8 Punk Pirate 3rd = 1 Call Me Callahan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Eliminator | ||
Fri Oct 10 2014 22:40 | 1st = 2 Eliminator 2nd = 4 Rowan Direct 3rd = 5 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Mittens Monelli | ||
Fri Oct 10 2014 22:37 | 1st = 7 Mittens Monelli 2nd = 2 Minion 3rd = 4 Theo Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 7 Tanaka Eagle | ||
Fri Oct 10 2014 22:32 | 1st = 7 Tanaka Eagle 2nd = 10 Lively Highlander 3rd = 9 Dilinger Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Genghis Kahn | ||
Fri Oct 10 2014 22:30 | 1st = 4 Genghis Kahn 2nd = 1 Hes A Villian 3rd = 6 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Universal Size | ||
Fri Oct 10 2014 22:27 | 1st = 8 Universal Size 2nd = 6 Ever To Be 3rd = 1 Ikara Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Kiralin | ||
Fri Oct 10 2014 22:20 | 1st = 1 Kiralin 2nd = 2 Jungle Jewel 3rd = 12 Diamonds A Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Sweet Daddy Dee | ||
Fri Oct 10 2014 22:18 | 1st = 5 Sweet Daddy Dee 2nd = 8 Wuxi 3rd = 2 Uno Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Second Bullet | ||
Fri Oct 10 2014 22:15 | 1st = 6 Second Bullet 2nd = 1 Audino 3rd = 4 Northern Lyric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Guzby | ||
Fri Oct 10 2014 22:12 | 1st = 4 Guzby 2nd = 3 Alotta Fantasy 3rd = 5 Mosquito Squad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Monica My Dear | ||
Fri Oct 10 2014 22:09 | 1st = 3 Monica My Dear 2nd = 5 Dora Pepperell 3rd = 11 Im Havinaball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Allen Kenny | ||
Fri Oct 10 2014 22:06 | 1st = 8 Allen Kenny 2nd = 7 Suave Odessa 3rd = 1 Cool Guinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Luca Neveelk | ||
Fri Oct 10 2014 22:04 | 1st = 2 Luca Neveelk 2nd = 8 Wild Douglas 3rd = 7 Speed Series |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 6 Chip Leader | ||
Fri Oct 10 2014 22:00 | 1st = 6 Chip Leader 2nd = 4 Power Of Ponder 3rd = 5 Scoobydont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 7 Braeview Bomber | ||
Fri Oct 10 2014 21:59 | 1st = 7 Braeview Bomber 2nd = 3 Eastwood Factor 3rd = 5 Imperial Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Saffron Ice | ||
Fri Oct 10 2014 21:58 | 1st = 8 Saffron Ice 2nd = 6 Miami Lass 3rd = 7 Encapsulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Ruble Monelli | ||
Fri Oct 10 2014 21:56 | 1st = 1 Ruble Monelli 2nd = 6 Electric Striker 3rd = 3 Yesterdays Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Our Overanova | ||
Fri Oct 10 2014 21:54 | 1st = 8 Our Overanova 2nd = 4 Mister Malakye 3rd = 7 Real Deal Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Walter James | ||
Fri Oct 10 2014 21:50 | 1st = 1 Walter James 2nd = 8 Ti Amo Franco 3rd = 9 Moonlight Rockhole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Allen Deed | ||
Fri Oct 10 2014 21:48 | 1st = 2 Allen Deed 2nd = 7 Blurred Lines 3rd = 1 Oakvale Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Gold Rory | ||
Fri Oct 10 2014 21:45 | 1st = 3 Gold Rory 2nd = 6 Inspector 3rd = 10 Pathways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Nockabout Aussie | ||
Fri Oct 10 2014 21:43 | 1st = 6 Nockabout Aussie 2nd = 3 Marcus Joe 3rd = 2 Punk Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Flaming Hero | ||
Fri Oct 10 2014 21:39 | 1st = 7 Flaming Hero 2nd = 2 Sir Jaybe Hall 3rd = 10 Grins Rendition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Senor Rhode | ||
Fri Oct 10 2014 21:38 | 1st = 5 Senor Rhode 2nd = 3 Im Precious 3rd = 6 Arnies Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Are Jip | ||
Fri Oct 10 2014 21:36 | 1st = 2 Are Jip 2nd = 5 Zola Icon 3rd = 3 Watto Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 5 Powerful Destroyer | ||
Fri Oct 10 2014 21:33 | 1st = 5 Powerful Destroyer 2nd = 7 Mister Atomic 3rd = 4 La Mia Juliette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 3 Hunter Victoria | ||
Fri Oct 10 2014 21:30 | 1st = 3 Hunter Victoria 2nd = 1 Keys Tothe Village 3rd = 6 Glen Alpine Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Dyna Alchemist | ||
Fri Oct 10 2014 21:27 | 1st = 6 Dyna Alchemist 2nd = 4 Crackerjack Dak 3rd = 2 Transcend Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Quick Turn | ||
Fri Oct 10 2014 21:24 | 1st = 1 Quick Turn 2nd = 7 Threo 3rd = 8 Major Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 7 Crusader Banner | ||
Fri Oct 10 2014 21:20 | 1st = 7 Crusader Banner 2nd = 2 Livelong And Prosper 3rd = 6 Northview Cardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Cyclone Simone | ||
Fri Oct 10 2014 21:18 | 1st = 2 Cyclone Simone 2nd = 3 Father Skeeta 3rd = 5 Addison Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 8 No Excuses Bec | ||
Fri Oct 10 2014 21:15 | 1st = 8 No Excuses Bec 2nd = 1 Quayside 3rd = 5 Spinderbella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Tandias Bromac | ||
Fri Oct 10 2014 21:09 | 1st = 4 Tandias Bromac 2nd = 7 Im Barney Rubble 3rd = 3 Glencoe V C |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Big Dingo | ||
Fri Oct 10 2014 21:06 | 1st = 1 Big Dingo 2nd = 2 Big Zap 3rd = 7 Flying Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Top Secret | ||
Fri Oct 10 2014 21:03 | 1st = 8 Top Secret 2nd = 1 Dyna Nico 3rd = 3 Buckle Up Mason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 8 Doves Veecee | ||
Fri Oct 10 2014 21:00 | 1st = 8 Doves Veecee 2nd = 6 Annie Jones 3rd = 5 Seeknyoushallfind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Shady Rhino | ||
Fri Oct 10 2014 20:58 | 1st = 2 Shady Rhino 2nd = 3 Kurmond Goddess 3rd = 1 Coolabah Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Goldstar Invasion | ||
Fri Oct 10 2014 20:54 | 1st = 9 Goldstar Invasion 2nd = 5 Capitol Drive 3rd = 8 Justanothermaori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 9 Bettor Giddyup | ||
Fri Oct 10 2014 20:50 | 1st = 9 Bettor Giddyup 2nd = 4 Scuba Steve 3rd = 6 Ohoka Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Shes Illusive | ||
Fri Oct 10 2014 20:48 | 1st = 1 Shes Illusive 2nd = 7 Sadies Guess 3rd = 4 Big Mick Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 11 Gaily Mill | ||
Fri Oct 10 2014 20:45 | 1st = 11 Gaily Mill 2nd = 12 Upside Rock 3rd = 7 Choice Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Dyna Villa | ||
Fri Oct 10 2014 20:42 | 1st = 4 Dyna Villa 2nd = 3 Take Charge 3rd = 2 National Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Johnny Quid | ||
Fri Oct 10 2014 20:39 | 1st = 6 Johnny Quid 2nd = 7 Born Again Sassy 3rd = 1 Gangster Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Luzaka Icon | ||
Fri Oct 10 2014 20:36 | 1st = 5 Luzaka Icon 2nd = 6 Emilys Sweet 3rd = 1 Hayden Hair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 3 Modern Era | ||
Fri Oct 10 2014 20:30 | 1st = 3 Modern Era 2nd = 7 Business In Motion 3rd = 4 Knightsmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Wild Soul | ||
Fri Oct 10 2014 20:27 | 1st = 2 Wild Soul 2nd = 5 Emerley Senorita 3rd = 3 Sidneys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 10 Lucky Fortune | ||
Fri Oct 10 2014 20:23 | 1st = 10 Lucky Fortune 2nd = 2 A Night In Paris 3rd = 7 Wings On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Newmerella Fella | ||
Fri Oct 10 2014 20:22 | 1st = 9 Newmerella Fella 2nd = 1 Strike Power 3rd = 8 Smidj Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Swagzilla | ||
Fri Oct 10 2014 20:20 | 1st = 8 Swagzilla 2nd = 3 Azza Azza Azza 3rd = 7 Aces High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 La Grand Logie | ||
Fri Oct 10 2014 20:19 | 1st = 7 La Grand Logie 2nd = 8 Cosmic Ben 3rd = 1 White Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 10 Blackjack Bella | ||
Fri Oct 10 2014 20:15 | 1st = 10 Blackjack Bella 2nd = 14 Magnificent Show 3rd = 6 She Makes My Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Cold Sister | ||
Fri Oct 10 2014 20:09 | 1st = 1 Cold Sister 2nd = 9 Thanesan 3rd = 6 Lightning Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Psychotic Gold | ||
Fri Oct 10 2014 20:06 | 1st = 4 Psychotic Gold 2nd = 2 Arejay Smokey 3rd = 6 Zara Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 6 Mr Franklin | ||
Fri Oct 10 2014 20:05 | 1st = 6 Mr Franklin 2nd = 4 Provocative Prince 3rd = 15 Dana Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Awesome Project | ||
Fri Oct 10 2014 20:02 | 1st = 1 Awesome Project 2nd = 6 Waymores Blues 3rd = 7 Allen Quarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 8 Reneging | ||
Fri Oct 10 2014 20:00 | 1st = 8 Reneging 2nd = 5 Smo 3rd = 1 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Dragon Emgrand | ||
Fri Oct 10 2014 19:57 | 1st = 2 Dragon Emgrand 2nd = 1 Hollie Anne 3rd = 6 Black Kaspa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 6 Voluntad | ||
Fri Oct 10 2014 19:53 | 1st = 6 Voluntad 2nd = 1 Never Sighted 3rd = 5 Take The Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Thisnthis | ||
Fri Oct 10 2014 19:52 | 1st = 9 Thisnthis 2nd = 8 Kings Mach 3rd = 11 Duke Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Farmeroo | ||
Fri Oct 10 2014 19:49 | 1st = 1 Farmeroo 2nd = 8 Yiche 3rd = 6 Shady Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Manageress | ||
Fri Oct 10 2014 19:45 | 1st = 8 Manageress 2nd = 10 Righteous Reign 3rd = 12 Zoes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Hallelujah Henry | ||
Fri Oct 10 2014 19:42 | 1st = 4 Hallelujah Henry 2nd = 1 Dyna Yemen 3rd = 3 Crusade Marjen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Kvintet Avenger | ||
Fri Oct 10 2014 19:39 | 1st = 5 Kvintet Avenger 2nd = 1 Theywannacallmesue 3rd = 10 Hinault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Jedd Tokaam | ||
Fri Oct 10 2014 19:36 | 1st = 6 Jedd Tokaam 2nd = 4 Mr Uno 3rd = 8 Mrs Chitty Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 5 Hot Pants | ||
Fri Oct 10 2014 19:35 | 1st = 5 Hot Pants 2nd = 16 Indiana Jones 3rd = 9 Commander Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 4 Timely Loch | ||
Fri Oct 10 2014 19:30 | 1st = 4 Timely Loch 2nd = 3 Rob The Bank 3rd = 1 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Sunday Shoes | ||
Fri Oct 10 2014 19:27 | 1st = 1 Sunday Shoes 2nd = 3 Asuka Bale 3rd = 7 Alderley Reform |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 9 Ricky Bobby | ||
Fri Oct 10 2014 19:23 | 1st = 9 Ricky Bobby 2nd = 1 Arms Of An Angel 3rd = 13 Field Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Call Me Milton | ||
Fri Oct 10 2014 19:22 | 1st = 8 Call Me Milton 2nd = 1 Ouramazingglory 3rd = 3 Jazz Party Enigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Minute River | ||
Fri Oct 10 2014 19:20 | 1st = 7 Minute River 2nd = 4 Slipaway Curly 3rd = 1 Mahogany Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Tribal Beat | ||
Fri Oct 10 2014 19:19 | 1st = 1 Tribal Beat 2nd = 2 Mike Lowrie 3rd = 5 Cumberland Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Oscura | ||
Fri Oct 10 2014 19:17 | 1st = 1 Oscura 2nd = 2 Ultima Bale 3rd = 8 Kakihara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Excellent Rhythm | ||
Fri Oct 10 2014 19:15 | 1st = 5 Excellent Rhythm 2nd = 4 Eskimo King 3rd = 3 Diggers Rebellion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 On Ice | ||
Fri Oct 10 2014 19:09 | 1st = 1 On Ice 2nd = 8 Bit Of A Babe 3rd = 6 Union Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Woodnear | ||
Fri Oct 10 2014 19:06 | 1st = 3 Woodnear 2nd = 1 Yoda Bale 3rd = 4 Danyos Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 14 Parramatta | ||
Fri Oct 10 2014 19:05 | 1st = 14 Parramatta 2nd = 11 Brilliant Strike 3rd = 9 Margarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Classy Flyer | ||
Fri Oct 10 2014 19:02 | 1st = 1 Classy Flyer 2nd = 7 Miss Golden Tron 3rd = 2 Scunitza Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 4 Barriettas Bliss | ||
Fri Oct 10 2014 19:00 | 1st = 4 Barriettas Bliss 2nd = 7 Areyoutalkingtome 3rd = 5 Wamboyne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Sandfire | ||
Fri Oct 10 2014 18:59 | 1st = 7 Sandfire 2nd = 6 Thunder Flame 3rd = 4 Python Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Credit Ace | ||
Fri Oct 10 2014 18:57 | 1st = 1 Credit Ace 2nd = 4 Habana Flex 3rd = 2 Hot Genetics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Miss Pegasus | ||
Fri Oct 10 2014 18:53 | 1st = 4 Miss Pegasus 2nd = 9 Cool Cobber 3rd = 5 Eyrewell Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Best Deal Yet | ||
Fri Oct 10 2014 18:52 | 1st = 10 Best Deal Yet 2nd = 4 Beaver 3rd = 9 Cold Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Trapper Jet | ||
Fri Oct 10 2014 18:49 | 1st = 5 Trapper Jet 2nd = 8 Asha Tanga 3rd = 7 Garrys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Great Bombarder | ||
Fri Oct 10 2014 18:45 | 1st = 2 Great Bombarder 2nd = 1 Del Boca Vista 3rd = 4 Kompressor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Bar No Blue | ||
Fri Oct 10 2014 18:42 | 1st = 2 Bar No Blue 2nd = 7 Kurzke 3rd = 9 Nubian Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 9 Terror To Love | ||
Fri Oct 10 2014 18:40 | 1st = 9 Terror To Love 2nd = 4 Franco Nelson 3rd = 10 Christen Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Cool Machrista | ||
Fri Oct 10 2014 18:38 | 1st = 4 Cool Machrista 2nd = 10 Roy George 3rd = 11 My Mach Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Surf Abit | ||
Fri Oct 10 2014 18:35 | 1st = 1 Surf Abit 2nd = 5 Coin Of Phrase 3rd = 7 Dual Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 7 Glenburn Addy | ||
Fri Oct 10 2014 18:30 | 1st = 7 Glenburn Addy 2nd = 6 Coonah Parade 3rd = 3 Tit For Tatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Fascinate Mary | ||
Fri Oct 10 2014 18:28 | 1st = 4 Fascinate Mary 2nd = 6 Zipping Willow 3rd = 1 Major Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 1 Beyond The Silence | ||
Fri Oct 10 2014 18:27 | 1st = 1 Beyond The Silence 2nd = 6 Pembrook Benny 3rd = 5 Easy On The Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 One Dee | ||
Fri Oct 10 2014 18:25 | 1st = 2 One Dee 2nd = 6 Full Of Grace 3rd = 7 Michu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Curtis Maguire | ||
Fri Oct 10 2014 18:20 | 1st = 1 Curtis Maguire 2nd = 2 Better Than Money 3rd = 8 Saint Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Spring Tyrant | ||
Fri Oct 10 2014 18:18 | 1st = 1 Spring Tyrant 2nd = 2 Incandescent 3rd = 3 Ollie Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Tiger Tara | ||
Fri Oct 10 2014 18:15 | 1st = 7 Tiger Tara 2nd = 4 Johny Rock 3rd = 9 Jivin Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Flaming Flutter | ||
Fri Oct 10 2014 18:13 | 1st = 10 Flaming Flutter 2nd = 2 Im Samuel James 3rd = 9 Brookfield Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 4 Tartan Warrior | ||
Fri Oct 10 2014 18:10 | 1st = 4 Tartan Warrior 2nd = 1 Danehill Native 3rd = 2 Show Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Bundy Bear | ||
Fri Oct 10 2014 18:07 | 1st = 1 Bundy Bear 2nd = 2 Navman Al 3rd = 3 Jackay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Jeremey Rent | ||
Fri Oct 10 2014 18:04 | 1st = 6 Jeremey Rent 2nd = 1 Manbo Man 3rd = 8 Classy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 2 Kawarau Spur | ||
Fri Oct 10 2014 18:00 | 1st = 2 Kawarau Spur 2nd = 1 My Mums Astar 3rd = 6 Sastre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 3 Committal | ||
Fri Oct 10 2014 18:00 | 1st = 3 Committal 2nd = 9 Remos 3rd = 1 Autumn Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Pilgrims Prince | ||
Fri Oct 10 2014 17:57 | 1st = 6 Pilgrims Prince 2nd = 4 High Radar 3rd = 1 Shaylor Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Surfin Cees | ||
Fri Oct 10 2014 17:53 | 1st = 8 Surfin Cees 2nd = 5 Jakarra Magic 3rd = 3 Mister Manhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 2 The Waco Kid | ||
Fri Oct 10 2014 17:50 | 1st = 2 The Waco Kid 2nd = 11 Zanity 3rd = 5 Alabasta Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Zulu Mystique | ||
Fri Oct 10 2014 17:47 | 1st = 5 Zulu Mystique 2nd = 2 White Freddo 3rd = 8 Glamorous Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 12 Habibti | ||
Fri Oct 10 2014 17:45 | 1st = 12 Habibti 2nd = 4 Sheemon 3rd = 8 Stent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Punch It | ||
Fri Oct 10 2014 17:44 | 1st = 1 Punch It 2nd = 4 Boo Icy You 3rd = 8 Hettie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 4 Magic Consol | ||
Fri Oct 10 2014 17:40 | 1st = 4 Magic Consol 2nd = 9 Chicago Miss 3rd = 6 Avighna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Bella Narcissus | ||
Fri Oct 10 2014 17:36 | 1st = 1 Bella Narcissus 2nd = 7 Bago Kysam 3rd = 8 Pay Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 4 Elliot Daniel | ||
Fri Oct 10 2014 17:35 | 1st = 4 Elliot Daniel 2nd = 5 Party Boy 3rd = 7 Pricillas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 9 Great Inagua | ||
Fri Oct 10 2014 17:32 | 1st = 9 Great Inagua 2nd = 2 Alberts Choice 3rd = 1 Casarati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Fredys Flash | ||
Fri Oct 10 2014 17:28 | 1st = 4 Fredys Flash 2nd = 2 Silver Steel 3rd = 3 Zulu Zenith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Jack Silver | ||
Fri Oct 10 2014 17:24 | 1st = 7 Jack Silver 2nd = 6 Voight 3rd = 5 Dollar Chips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 4 World Wide | ||
Fri Oct 10 2014 17:20 | 1st = 4 World Wide 2nd = 2 Campanology 3rd = 7 Lucky Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 You Say So | ||
Fri Oct 10 2014 17:17 | 1st = 1 You Say So 2nd = 2 Golden Fleece 3rd = 4 Isolator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 12 Bio Marinus | ||
Fri Oct 10 2014 17:15 | 1st = 12 Bio Marinus 2nd = 10 Billies A Star 3rd = 7 Return To Sender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Shegoeswooshka | ||
Fri Oct 10 2014 17:13 | 1st = 6 Shegoeswooshka 2nd = 2 Blackstar Fighter 3rd = 5 Some Kinda Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 4 Conarchie | ||
Fri Oct 10 2014 17:10 | 1st = 4 Conarchie 2nd = 5 Crying Hughes 3rd = 1 Cloak Of Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Secret Touch | ||
Fri Oct 10 2014 17:07 | 1st = 6 Secret Touch 2nd = 8 Cosmic Explorer 3rd = 1 Kimkia Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Jogo Bonito | ||
Fri Oct 10 2014 17:05 | 1st = 6 Jogo Bonito 2nd = 2 Tarn 3rd = 4 Star Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Eye Smith | ||
Fri Oct 10 2014 17:04 | 1st = 5 Eye Smith 2nd = 6 Quick Kisses 3rd = 4 Tekki China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 11 Silbar | ||
Fri Oct 10 2014 17:00 | 1st = 11 Silbar 2nd = 7 Kosmos Tercedes 3rd = 3 Affleck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Sozins Comet | ||
Fri Oct 10 2014 16:58 | 1st = 4 Sozins Comet 2nd = 2 Keramus 3rd = 5 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 9 Fantastic Emma | ||
Fri Oct 10 2014 16:56 | 1st = 9 Fantastic Emma 2nd = 1 Orara Fred 3rd = 2 Doc Graham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Kodo | ||
Fri Oct 10 2014 16:52 | 1st = 5 Kodo 2nd = 1 Whatawaltz 3rd = 3 Exemplary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 5 Master Utah | ||
Fri Oct 10 2014 16:48 | 1st = 5 Master Utah 2nd = 4 Miss Khloe 3rd = 7 Star Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 Donaldson | ||
Fri Oct 10 2014 16:45 | 1st = 6 Donaldson 2nd = 8 Rare Opportunity 3rd = 2 No Potato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Black Illusion | ||
Fri Oct 10 2014 16:44 | 1st = 4 Black Illusion 2nd = 3 Greysynd Turbo 3rd = 6 Miss Petrova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 3 Merconman | ||
Fri Oct 10 2014 16:40 | 1st = 3 Merconman 2nd = 11 Clunes Rocket 3rd = 7 Flight In Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Lemaitre | ||
Fri Oct 10 2014 16:37 | 1st = 4 Lemaitre 2nd = 2 Super String 3rd = 6 Bogie Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 11 Strike The Gold | ||
Fri Oct 10 2014 16:35 | 1st = 11 Strike The Gold 2nd = 4 The Orange Agent 3rd = 8 Cullect The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Mibestcatch | ||
Fri Oct 10 2014 16:33 | 1st = 9 Mibestcatch 2nd = 8 Grin Martini 3rd = 3 Thats Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 1 Heysen | ||
Fri Oct 10 2014 16:30 | 1st = 1 Heysen 2nd = 6 Cumberland Range 3rd = 5 Siberian Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Dream Collector | ||
Fri Oct 10 2014 16:28 | 1st = 7 Dream Collector 2nd = 2 Fast Archer 3rd = 1 Kilchurn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Bella Chloe | ||
Fri Oct 10 2014 16:27 | 1st = 8 Bella Chloe 2nd = 3 Master Roster 3rd = 7 Cosmic Screamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Daphnes Party | ||
Fri Oct 10 2014 16:24 | 1st = 7 Daphnes Party 2nd = 8 Six Green Thumbs 3rd = 6 Memory Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 3 Villopoto | ||
Fri Oct 10 2014 16:20 | 1st = 3 Villopoto 2nd = 2 Mr Walker 3rd = 8 Eruption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Steel Rose | ||
Fri Oct 10 2014 16:16 | 1st = 1 Steel Rose 2nd = 8 Razen Toast 3rd = 2 Secret Stash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 Hug The Wind | ||
Fri Oct 10 2014 16:15 | 1st = 3 Hug The Wind 2nd = 7 Alta Orlando 3rd = 4 Change Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Madame Bookworm | ||
Fri Oct 10 2014 16:12 | 1st = 1 Madame Bookworm 2nd = 5 Athena Fire 3rd = 4 Sweets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Kiss Me Hughie | ||
Fri Oct 10 2014 16:08 | 1st = 1 Kiss Me Hughie 2nd = 5 Almunro 3rd = 2 White Mascara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 10 Molly Oshea | ||
Fri Oct 10 2014 16:07 | 1st = 10 Molly Oshea 2nd = 9 Lincolns Megastar 3rd = 2 Stars And Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Vermont | ||
Fri Oct 10 2014 16:04 | 1st = 3 Vermont 2nd = 7 Angel Of Music 3rd = 4 Sir Charleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 4 Clint | ||
Fri Oct 10 2014 16:00 | 1st = 4 Clint 2nd = 2 Power Shift 3rd = 7 Natural Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Lunar Tom | ||
Fri Oct 10 2014 16:00 | 1st = 8 Lunar Tom 2nd = 7 Opawa Amy 3rd = 2 His Lordship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Tarks Black Rose | ||
Fri Oct 10 2014 15:57 | 1st = 7 Tarks Black Rose 2nd = 6 Tarks Caliber 3rd = 4 Yules Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 Sallywynda | ||
Fri Oct 10 2014 15:53 | 1st = 8 Sallywynda 2nd = 1 Rockpaperscissors 3rd = 3 Kenneth The Menace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 9 Chantilly Flyer | ||
Fri Oct 10 2014 15:50 | 1st = 9 Chantilly Flyer 2nd = 1 Its A Virtue 3rd = 4 Bet Thehouse On It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Surf County | ||
Fri Oct 10 2014 15:47 | 1st = 2 Surf County 2nd = 6 Godfrey Fong 3rd = 1 Gracie Webba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Meticulous | ||
Fri Oct 10 2014 15:45 | 1st = 9 Meticulous 2nd = 4 Backup 3rd = 10 Phoenix Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Gunloch | ||
Fri Oct 10 2014 15:44 | 1st = 3 Gunloch 2nd = 2 Master Tron 3rd = 4 Topeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 4 Linka | ||
Fri Oct 10 2014 15:40 | 1st = 4 Linka 2nd = 1 Blue Highway 3rd = 7 Goes Bellistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Rick The Rock | ||
Fri Oct 10 2014 15:37 | 1st = 5 Rick The Rock 2nd = 7 Bazzagrey 3rd = 6 Belena Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Solo Diva | ||
Fri Oct 10 2014 15:37 | 1st = 4 Solo Diva 2nd = 7 Bazzagrey 3rd = 6 Belena Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 6 Polynikes | ||
Fri Oct 10 2014 15:33 | 1st = 6 Polynikes 2nd = 5 King Of The Castle 3rd = 2 First Draft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 Mia Maggie | ||
Fri Oct 10 2014 15:29 | 1st = 3 Mia Maggie 2nd = 1 Vibes Window 3rd = 6 Lunatic Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Culvie Magic | ||
Fri Oct 10 2014 15:28 | 1st = 6 Culvie Magic 2nd = 8 Know Danger 3rd = 5 Know Attempt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 5 First Class To Rio | ||
Fri Oct 10 2014 15:25 | 1st = 5 First Class To Rio 2nd = 9 Za Night 3rd = 6 Curley Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Melegend | ||
Fri Oct 10 2014 15:20 | 1st = 5 Melegend 2nd = 3 Two Timer Lombo 3rd = 7 Valmai Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 High Alimony | ||
Fri Oct 10 2014 15:17 | 1st = 8 High Alimony 2nd = 7 Paramount Arrow 3rd = 6 Bit Of Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 9 Chosen Time | ||
Fri Oct 10 2014 15:13 | 1st = 9 Chosen Time 2nd = 4 Room To Boom 3rd = 5 Shanina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Drysdale | ||
Fri Oct 10 2014 15:11 | 1st = 3 Drysdale 2nd = 4 Mr Whippy 3rd = 2 Angelic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Duck Duck Goose | ||
Fri Oct 10 2014 15:09 | 1st = 1 Duck Duck Goose 2nd = 2 Lightstorm Lil 3rd = 7 Jeweled Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 1 Bitey Horsey | ||
Fri Oct 10 2014 15:05 | 1st = 1 Bitey Horsey 2nd = 8 Gods Tilla 3rd = 3 Notdatpetite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 How Much George | ||
Fri Oct 10 2014 15:02 | 1st = 2 How Much George 2nd = 6 Stylish Chips 3rd = 4 Final Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 No Magic Needed | ||
Fri Oct 10 2014 14:58 | 1st = 5 No Magic Needed 2nd = 11 Regatta Parade 3rd = 2 Here He Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 What A Thursday | ||
Fri Oct 10 2014 14:54 | 1st = 4 What A Thursday 2nd = 1 Macies Dora 3rd = 8 Minnie Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Quedrago | ||
Fri Oct 10 2014 14:54 | 1st = 4 Quedrago 2nd = 1 Hetfield 3rd = 3 Rodriguez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 1 Hard Marker | ||
Fri Oct 10 2014 14:50 | 1st = 1 Hard Marker 2nd = 10 Run Legless 3rd = 7 Desperate Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Cheeky Chic Lombo | ||
Fri Oct 10 2014 14:45 | 1st = 4 Cheeky Chic Lombo 2nd = 6 Arambi Star 3rd = 7 Justa Working Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Claretown Clyde | ||
Fri Oct 10 2014 14:42 | 1st = 4 Claretown Clyde 2nd = 3 Can Of Worms 3rd = 6 Lucy Come Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 4 Quietly Brilliant | ||
Fri Oct 10 2014 14:38 | 1st = 4 Quietly Brilliant 2nd = 5 Chief Of The Clan 3rd = 11 Twomenanahorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Inspector Spot | ||
Fri Oct 10 2014 14:37 | 1st = 3 Inspector Spot 2nd = 8 Billy West 3rd = 4 Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 6 Magic Sparrow | ||
Fri Oct 10 2014 14:34 | 1st = 6 Magic Sparrow 2nd = 1 Kingsbrae Lavina 3rd = 2 Dramatic Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 10 Chloe In Disguise | ||
Fri Oct 10 2014 14:30 | 1st = 10 Chloe In Disguise 2nd = 13 Super Daph 3rd = 6 Shut The Frontdoor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Pyrenees Grand | ||
Fri Oct 10 2014 14:27 | 1st = 2 Pyrenees Grand 2nd = 7 Toy Tsunami 3rd = 3 Princess Mogambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 5 Pantalettes | ||
Fri Oct 10 2014 14:23 | 1st = 5 Pantalettes 2nd = 4 Platinum Mint 3rd = 7 Diaphysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Cawbourne Philip | ||
Fri Oct 10 2014 14:19 | 1st = 4 Cawbourne Philip 2nd = 3 Idol Girl 3rd = 5 Know Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Bogan Miss | ||
Fri Oct 10 2014 14:19 | 1st = 6 Bogan Miss 2nd = 3 Monsoon Mam 3rd = 7 Stormy Monsoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 4 Marmadukes Lady | ||
Fri Oct 10 2014 14:15 | 1st = 4 Marmadukes Lady 2nd = 7 Sharani 3rd = 9 Cavell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Macburner | ||
Fri Oct 10 2014 14:07 | 1st = 3 Macburner 2nd = 7 Ima Lonely Boy 3rd = 1 Slipaway Jenifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 6 Taurinus | ||
Fri Oct 10 2014 14:03 | 1st = 6 Taurinus 2nd = 2 Loyal Toast 3rd = 8 Jostle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Elle Packer | ||
Fri Oct 10 2014 14:00 | 1st = 1 Elle Packer 2nd = 4 Chocdee Alice 3rd = 8 Stiff Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Nevaeh Beach | ||
Fri Oct 10 2014 13:59 | 1st = 8 Nevaeh Beach 2nd = 2 Proaron 3rd = 3 Shakedown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 13 Ulmann | ||
Fri Oct 10 2014 13:55 | 1st = 13 Ulmann 2nd = 3 Perfect Sense 3rd = 6 El Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Sleeper Agent | ||
Fri Oct 10 2014 13:52 | 1st = 4 Sleeper Agent 2nd = 1 Zorba The Greek 3rd = 8 Botany Zenvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Go Jacko Go | ||
Fri Oct 10 2014 13:52 | 1st = 4 Go Jacko Go 2nd = 6 Jazomax 3rd = 3 Miss Miyake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 4 Al Almighty | ||
Fri Oct 10 2014 13:48 | 1st = 4 Al Almighty 2nd = 7 Vision And Values 3rd = 3 Cause For Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 3 Harry Trotter | ||
Fri Oct 10 2014 13:44 | 1st = 3 Harry Trotter 2nd = 5 Bonnie Bonus 3rd = 2 Seaview Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 6 Walk This Way | ||
Fri Oct 10 2014 13:40 | 1st = 6 Walk This Way 2nd = 4 High Relief 3rd = 7 Gold Beret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Neddy Seagoon | ||
Fri Oct 10 2014 13:35 | 1st = 2 Neddy Seagoon 2nd = 1 Know Mayhem 3rd = 7 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Tennessee Gal | ||
Fri Oct 10 2014 13:32 | 1st = 1 Tennessee Gal 2nd = 6 Shadow Lea 3rd = 7 Rich Azz Yeew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Sir Richie | ||
Fri Oct 10 2014 13:28 | 1st = 4 Sir Richie 2nd = 1 Blue And Curly 3rd = 8 Vickis Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 3 Highly Geared | ||
Fri Oct 10 2014 13:28 | 1st = 3 Highly Geared 2nd = 9 Ainzali 3rd = 13 Pennington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Matildas Dream | ||
Fri Oct 10 2014 13:24 | 1st = 2 Matildas Dream 2nd = 4 Stormy Kate 3rd = 3 Sheza Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Mer De Noms | ||
Fri Oct 10 2014 13:20 | 1st = 1 Mer De Noms 2nd = 3 Noble Fantasy 3rd = 8 Go Tommo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 7 Reticent | ||
Fri Oct 10 2014 13:20 | 1st = 7 Reticent 2nd = 3 Good Target 3rd = 9 Restart My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Lite Beam | ||
Fri Oct 10 2014 13:17 | 1st = 2 Lite Beam 2nd = 1 Greysynd Rava 3rd = 8 Jemlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Aunty Jagger | ||
Fri Oct 10 2014 13:09 | 1st = 8 Aunty Jagger 2nd = 1 Marilyn Marlow 3rd = 5 Neviluke Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Ritza Danny | ||
Fri Oct 10 2014 13:04 | 1st = 8 Ritza Danny 2nd = 5 Smash Allegro 3rd = 3 Premier Division |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Alouette Magic | ||
Fri Oct 10 2014 12:57 | 1st = 5 Alouette Magic 2nd = 3 Treadstone Cain 3rd = 7 Vapour Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Increasing | ||
Fri Oct 10 2014 12:55 | 1st = 2 Increasing 2nd = 1 Run For Sophie 3rd = 3 Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 6 Ambers Dream | ||
Fri Oct 10 2014 12:49 | 1st = 6 Ambers Dream 2nd = 1 Bralyn Tooth 3rd = 5 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Claretown Mae | ||
Fri Oct 10 2014 12:42 | 1st = 5 Claretown Mae 2nd = 1 Noddin Off 3rd = 4 Rio Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Popsome Tags | ||
Fri Oct 10 2014 12:34 | 1st = 6 Popsome Tags 2nd = 4 Exponential Lily 3rd = 8 Boston Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Clovalley Rang | ||
Fri Oct 10 2014 12:22 | 1st = 6 Clovalley Rang 2nd = 7 Lizzibee 3rd = 1 Futurist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Fiery Dancer | ||
Fri Oct 10 2014 12:16 | 1st = 4 Fiery Dancer 2nd = 1 Caesar Queen 3rd = 5 Nitro Luis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Super Rooster | ||
Fri Oct 10 2014 11:59 | 1st = 5 Super Rooster 2nd = 8 Winfield Black 3rd = 3 Aldonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Weepu | ||
Fri Oct 10 2014 11:41 | 1st = 6 Weepu 2nd = 3 Lochinvar Rossi 3rd = 4 Barrys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Another Jewel | ||
Fri Oct 10 2014 11:24 | 1st = 1 Another Jewel 2nd = 5 Empty Bank 3rd = 6 Goodtime Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Wheelie Rascal | ||
Fri Oct 10 2014 11:06 | 1st = 6 Wheelie Rascal 2nd = 1 Super Zip Zip 3rd = 7 Cawbourne Pilfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Why Oh Why | ||
Fri Oct 10 2014 10:49 | 1st = 2 Why Oh Why 2nd = 8 Hey You 3rd = 9 Mariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Phone Tap | ||
Fri Oct 10 2014 10:31 | 1st = 5 Phone Tap 2nd = 7 Opawa Cassidy 3rd = 2 Wheelie Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Lenny Mac | ||
Fri Oct 10 2014 10:11 | 1st = 6 Lenny Mac 2nd = 2 Flirt With Me 3rd = 3 Calamity Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Lira Monelli | ||
Fri Oct 10 2014 1:07 | 1st = 5 Lira Monelli 2nd = 4 Punjabi Boy 3rd = 3 Ashs Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Tornadus | ||
Fri Oct 10 2014 0:47 | 1st = 2 Tornadus 2nd = 7 Kados Dream 3rd = 8 Fashion Mags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Shekel Monelli | ||
Fri Oct 10 2014 0:27 | 1st = 5 Shekel Monelli 2nd = 3 Formulate A Plot 3rd = 2 Off To Bali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Dollstan Star | ||
Fri Oct 10 2014 0:07 | 1st = 4 Dollstan Star 2nd = 8 Mike Hawk 3rd = 9 Rustys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Miss Express | ||
Wed Sep 10 2014 23:47 | 1st = 1 Miss Express 2nd = 8 Tabby Monelli 3rd = 2 High Spender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Carnival Spirit | ||
Wed Sep 10 2014 23:27 | 1st = 3 Carnival Spirit 2nd = 7 Kelmar Girl 3rd = 4 Ronray Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Four Paw Glory | ||
Wed Sep 10 2014 23:07 | 1st = 3 Four Paw Glory 2nd = 8 Sitar Monelli 3rd = 1 My Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 You For Real | ||
Wed Sep 10 2014 22:52 | 1st = 5 You For Real 2nd = 6 Esaba Sage 3rd = 8 Shes Illusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Cosmic Lily | ||
Wed Sep 10 2014 22:37 | 1st = 3 Cosmic Lily 2nd = 6 Zoe 3rd = 5 Slambam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Chewy Onya Boot | ||
Wed Sep 10 2014 22:32 | 1st = 2 Chewy Onya Boot 2nd = 8 Mandolin Monelli 3rd = 5 Do The Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 Miss So Good | ||
Wed Sep 10 2014 22:27 | 1st = 2 Miss So Good 2nd = 1 Remembrance Day 3rd = 3 Ronny Colins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Go On Then | ||
Wed Sep 10 2014 22:20 | 1st = 8 Go On Then 2nd = 1 Lonesome Jozza 3rd = 7 Keiths Fiasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Soviet Missile | ||
Wed Sep 10 2014 22:15 | 1st = 5 Soviet Missile 2nd = 7 Coxie 3rd = 6 Poppys Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Mr Heist Guy | ||
Wed Sep 10 2014 22:10 | 1st = 1 Mr Heist Guy 2nd = 6 Hopetoun Dreams 3rd = 5 Bettys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 Shine for Me | ||
Wed Sep 10 2014 22:05 | 1st = 5 Shine for Me 2nd = 6 What Will Do 3rd = 3 Fast Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 10 Bells Beach House | ||
Wed Sep 10 2014 22:00 | 1st = 10 Bells Beach House 2nd = 7 Stormy Lecture 3rd = 9 Arrokeefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Elite Diva | ||
Wed Sep 10 2014 21:57 | 1st = 6 Elite Diva 2nd = 1 Water Bag 3rd = 5 Unbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 3 Tarawi Grace | ||
Wed Sep 10 2014 21:53 | 1st = 3 Tarawi Grace 2nd = 1 Origin Fever 3rd = 8 Focus And Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Quartz Bale | ||
Wed Sep 10 2014 21:52 | 1st = 7 Quartz Bale 2nd = 8 Banjo Monelli 3rd = 3 Zipping Suri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Dozer Tron | ||
Wed Sep 10 2014 21:49 | 1st = 1 Dozer Tron 2nd = 7 Golden Hand 3rd = 4 Silvi Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 7 Leica Destiny | ||
Wed Sep 10 2014 21:45 | 1st = 7 Leica Destiny 2nd = 8 Logan John 3rd = 4 Kezzas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Dynamic Luke | ||
Wed Sep 10 2014 21:38 | 1st = 2 Dynamic Luke 2nd = 8 Renstar 3rd = 7 Fearsome Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 2 Rocking Angel | ||
Wed Sep 10 2014 21:35 | 1st = 2 Rocking Angel 2nd = 1 Criminal Act 3rd = 4 Made To Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Rock Me Now | ||
Wed Sep 10 2014 21:34 | 1st = 3 Rock Me Now 2nd = 8 Blue Inclusion 3rd = 1 Firm Grip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 4 Rajah Wealth | ||
Wed Sep 10 2014 21:30 | 1st = 4 Rajah Wealth 2nd = 7 Ezee Duzit Lombo 3rd = 6 Mister Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Granola Bale | ||
Wed Sep 10 2014 21:28 | 1st = 8 Granola Bale 2nd = 4 Seanna Celeste 3rd = 6 Corrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Boss Electro | ||
Wed Sep 10 2014 21:25 | 1st = 1 Boss Electro 2nd = 5 Encapsulate 3rd = 8 Zipping Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Take Charge | ||
Wed Sep 10 2014 21:18 | 1st = 2 Take Charge 2nd = 1 Lonesome Pirate 3rd = 8 Aces High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Captain Goodtime | ||
Wed Sep 10 2014 21:15 | 1st = 2 Captain Goodtime 2nd = 4 Lack Of Patience 3rd = 5 Webster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Thrift Shop | ||
Wed Sep 10 2014 21:14 | 1st = 3 Thrift Shop 2nd = 4 Just A Champ 3rd = 5 Hodor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Deadly Mark | ||
Wed Sep 10 2014 21:10 | 1st = 7 Deadly Mark 2nd = 8 Shamrock Eagle 3rd = 5 Bonus Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Dyna Fulcrum | ||
Wed Sep 10 2014 21:08 | 1st = 5 Dyna Fulcrum 2nd = 7 Decanus 3rd = 1 Amaroo My Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Aussie Quoted | ||
Wed Sep 10 2014 21:05 | 1st = 3 Aussie Quoted 2nd = 6 Seven Jacks 3rd = 4 Hating Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Eliska | ||
Wed Sep 10 2014 21:00 | 1st = 6 Eliska 2nd = 1 Bucksaroo 3rd = 10 Kentucky Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Ralphy Cinel | ||
Wed Sep 10 2014 20:58 | 1st = 4 Ralphy Cinel 2nd = 7 Why Not Wayne 3rd = 5 Cornelius Fudge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Heffner | ||
Wed Sep 10 2014 20:55 | 1st = 4 Heffner 2nd = 2 Mr Nord 3rd = 1 Four Pawza Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Starlight Acacia | ||
Wed Sep 10 2014 20:54 | 1st = 6 Starlight Acacia 2nd = 8 Starlight Jack 3rd = 3 Elite Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Gallymont Nugget | ||
Wed Sep 10 2014 20:50 | 1st = 1 Gallymont Nugget 2nd = 6 Machtwister 3rd = 4 Hanover The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Ulla Allen | ||
Wed Sep 10 2014 20:48 | 1st = 4 Ulla Allen 2nd = 1 Dashing Dave 3rd = 2 Mahalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Topper Road | ||
Wed Sep 10 2014 20:45 | 1st = 2 Topper Road 2nd = 7 Jett Setter 3rd = 8 Danish Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Shards Of Cullen | ||
Wed Sep 10 2014 20:40 | 1st = 7 Shards Of Cullen 2nd = 4 Most Exotic 3rd = 5 Modern Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Dyna Ping | ||
Wed Sep 10 2014 20:38 | 1st = 5 Dyna Ping 2nd = 8 Voight 3rd = 4 Peter Pettigrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Black Surprise | ||
Wed Sep 10 2014 20:37 | 1st = 1 Black Surprise 2nd = 8 Goodridge Lass 3rd = 2 Miss Hendrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Wonsden | ||
Wed Sep 10 2014 20:35 | 1st = 5 Wonsden 2nd = 7 Highway Idol 3rd = 1 Junior Chavez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 6 Kensington Palace | ||
Wed Sep 10 2014 20:30 | 1st = 6 Kensington Palace 2nd = 3 Bettor Atom 3rd = 8 Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Dyna Zerg | ||
Wed Sep 10 2014 20:28 | 1st = 2 Dyna Zerg 2nd = 4 Courtesy 3rd = 1 Roxys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Bunny Burgess | ||
Wed Sep 10 2014 20:25 | 1st = 1 Bunny Burgess 2nd = 2 Rhumbar Kool 3rd = 3 Breeze Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Mister Bo Woody | ||
Wed Sep 10 2014 20:20 | 1st = 6 Mister Bo Woody 2nd = 8 Macs Choice 3rd = 2 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Deadly Boy | ||
Wed Sep 10 2014 20:18 | 1st = 6 Deadly Boy 2nd = 1 Inventor 3rd = 4 Rinash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Maureens Magic | ||
Wed Sep 10 2014 20:15 | 1st = 5 Maureens Magic 2nd = 1 Spring Raven 3rd = 4 Electronic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Gotta Grunter | ||
Wed Sep 10 2014 20:10 | 1st = 3 Gotta Grunter 2nd = 1 Darkhan River 3rd = 2 Shadowfax Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Stealthy Blonde | ||
Wed Sep 10 2014 20:08 | 1st = 4 Stealthy Blonde 2nd = 2 Belindas Girl 3rd = 7 Henry Garth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 7 Reservoir Time | ||
Wed Sep 10 2014 20:05 | 1st = 7 Reservoir Time 2nd = 2 Electro Storm 3rd = 3 Edgy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 Watmough | ||
Wed Sep 10 2014 20:00 | 1st = 2 Watmough 2nd = 1 Alcolism 3rd = 7 My Mach Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Buckle Up Axel | ||
Wed Sep 10 2014 19:58 | 1st = 6 Buckle Up Axel 2nd = 3 Arolok Jane 3rd = 7 Miss Bo Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Rectify | ||
Wed Sep 10 2014 19:55 | 1st = 1 Rectify 2nd = 6 Baltimore 3rd = 4 Leigh Fooling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Safe To Grin | ||
Wed Sep 10 2014 19:50 | 1st = 1 Safe To Grin 2nd = 9 Sookie Go Goes 3rd = 7 Hez To Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Blinkers On | ||
Wed Sep 10 2014 19:48 | 1st = 1 Blinkers On 2nd = 7 Just Ducal 3rd = 8 Optimus Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 4 Paua Outburst | ||
Wed Sep 10 2014 19:45 | 1st = 4 Paua Outburst 2nd = 5 Cash Rules 3rd = 2 Fresco Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Kalvin | ||
Wed Sep 10 2014 19:40 | 1st = 5 Kalvin 2nd = 7 Spinadirosa 3rd = 3 Ablissfullgift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Cantona | ||
Wed Sep 10 2014 19:38 | 1st = 2 Cantona 2nd = 4 Bush Rebel 3rd = 3 Quirinus Quirrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Dynamite Speed | ||
Wed Sep 10 2014 19:35 | 1st = 2 Dynamite Speed 2nd = 1 Billys Crusader 3rd = 4 Buffalo Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Take The Chance | ||
Wed Sep 10 2014 19:34 | 1st = 2 Take The Chance 2nd = 7 Elite Bluestone 3rd = 4 Saxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 3 Sir Briggen | ||
Wed Sep 10 2014 19:31 | 1st = 3 Sir Briggen 2nd = 8 Queen Cazador 3rd = 4 Beautiful Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Twistex | ||
Wed Sep 10 2014 19:29 | 1st = 5 Twistex 2nd = 4 Skye 3rd = 3 Relius Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Lithgow Panther | ||
Wed Sep 10 2014 19:26 | 1st = 4 Lithgow Panther 2nd = 8 Bulla Country 3rd = 5 Sokyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Claire Jasper | ||
Wed Sep 10 2014 19:22 | 1st = 4 Claire Jasper 2nd = 1 Brandii Hangover 3rd = 8 Itaintrocketscience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Young Henry | ||
Wed Sep 10 2014 19:20 | 1st = 1 Young Henry 2nd = 7 Master Tron 3rd = 2 Bela Safira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Lakoda Georgia | ||
Wed Sep 10 2014 19:17 | 1st = 3 Lakoda Georgia 2nd = 8 Hay You Boy 3rd = 1 Whos Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Dianes Lass | ||
Wed Sep 10 2014 19:16 | 1st = 5 Dianes Lass 2nd = 3 Judys My Name 3rd = 6 Going Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Dark Diva | ||
Wed Sep 10 2014 19:13 | 1st = 2 Dark Diva 2nd = 5 Tiz A Smokey 3rd = 4 High Class Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Lissa Breen | ||
Wed Sep 10 2014 19:11 | 1st = 8 Lissa Breen 2nd = 4 Rio Rita 3rd = 2 Cooler Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Wake Up Call | ||
Wed Sep 10 2014 19:08 | 1st = 1 Wake Up Call 2nd = 3 Dark Magnum 3rd = 6 Heard A Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 15 Fathnoxious | ||
Wed Sep 10 2014 19:05 | 1st = 15 Fathnoxious 2nd = 13 Rock And Riff 3rd = 10 Surrendering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 Dark Blue Sapphire | ||
Wed Sep 10 2014 19:00 | 1st = 1 Dark Blue Sapphire 2nd = 9 Real Elegance 3rd = 5 Provocator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Royal Knocka | ||
Wed Sep 10 2014 18:58 | 1st = 1 Royal Knocka 2nd = 3 Peejay 3rd = 6 Kentucky Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Paiges Hero | ||
Wed Sep 10 2014 18:55 | 1st = 2 Paiges Hero 2nd = 7 Ickle Pickle 3rd = 5 Top Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Wicked Four | ||
Wed Sep 10 2014 18:54 | 1st = 8 Wicked Four 2nd = 7 Southwood Lexie 3rd = 6 My Names Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Highview Teejay | ||
Wed Sep 10 2014 18:50 | 1st = 2 Highview Teejay 2nd = 7 Navajo Rocky 3rd = 8 Enrique Of Malacca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Kiria Lason | ||
Wed Sep 10 2014 18:47 | 1st = 3 Kiria Lason 2nd = 2 Margaret Arelia 3rd = 1 My Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Leakys Smokin | ||
Wed Sep 10 2014 18:42 | 1st = 4 Leakys Smokin 2nd = 1 Better Than Max 3rd = 5 Our Expressive Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Turanza Magic | ||
Wed Sep 10 2014 18:39 | 1st = 8 Turanza Magic 2nd = 3 Dynamic Groover 3rd = 6 Have No Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Kains Boy | ||
Wed Sep 10 2014 18:34 | 1st = 8 Kains Boy 2nd = 7 Forestspider 3rd = 10 Lady November |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Haras Roycey | ||
Wed Sep 10 2014 18:30 | 1st = 8 Haras Roycey 2nd = 1 Yorklea Anthony 3rd = 9 Velocette Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 4 Daniel Star | ||
Wed Sep 10 2014 18:29 | 1st = 4 Daniel Star 2nd = 8 Cranky Franky 3rd = 5 Knockas Choir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 5 Tiffs Special | ||
Wed Sep 10 2014 18:25 | 1st = 5 Tiffs Special 2nd = 1 Tempestuous Strike 3rd = 13 Distant Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 9 Silver Label | ||
Wed Sep 10 2014 18:22 | 1st = 9 Silver Label 2nd = 1 Mac Caviar 3rd = 2 Red Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Posh Indulgence | ||
Wed Sep 10 2014 18:17 | 1st = 1 Posh Indulgence 2nd = 3 Village Villain 3rd = 7 Lifesa Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Southwood King | ||
Wed Sep 10 2014 18:14 | 1st = 1 Southwood King 2nd = 6 Uno Sprite 3rd = 7 Bet Bet Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Gloria Trick | ||
Wed Sep 10 2014 18:10 | 1st = 7 Gloria Trick 2nd = 2 Hanson Houdini 3rd = 1 Bully Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Starter Party | ||
Wed Sep 10 2014 18:09 | 1st = 8 Starter Party 2nd = 2 Uno Hugo 3rd = 9 Tamboti Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Mile High Anvil | ||
Wed Sep 10 2014 18:05 | 1st = 6 Mile High Anvil 2nd = 2 Highview Oban 3rd = 10 Armagedon Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Supermac | ||
Wed Sep 10 2014 18:02 | 1st = 2 Supermac 2nd = 7 Kasinda 3rd = 1 Irondale Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 14 Tipsy On Red | ||
Wed Sep 10 2014 17:58 | 1st = 14 Tipsy On Red 2nd = 13 Our Royal Rose 3rd = 3 Moonlight Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Olives Gift | ||
Wed Sep 10 2014 17:57 | 1st = 3 Olives Gift 2nd = 5 Jayne Fozz 3rd = 8 Dons Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Underdog | ||
Wed Sep 10 2014 17:52 | 1st = 1 Underdog 2nd = 3 Weasel 3rd = 6 Son Of Lopez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Eye Deal | ||
Wed Sep 10 2014 17:49 | 1st = 5 Eye Deal 2nd = 3 Just Itchin 3rd = 2 Jettas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 7 Fortuna Allen | ||
Wed Sep 10 2014 17:47 | 1st = 7 Fortuna Allen 2nd = 3 Parrydise Sneaky 3rd = 8 Eliza Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 9 Bonny Zara | ||
Wed Sep 10 2014 17:45 | 1st = 9 Bonny Zara 2nd = 7 Chocolate Moon 3rd = 11 Thebigiam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 El Meano | ||
Wed Sep 10 2014 17:42 | 1st = 1 El Meano 2nd = 5 Where On Earth 3rd = 7 Mad Velocar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Adriatic Coast | ||
Wed Sep 10 2014 17:37 | 1st = 4 Adriatic Coast 2nd = 10 Glasscutterspirit 3rd = 3 Major Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Why Julie | ||
Wed Sep 10 2014 17:36 | 1st = 1 Why Julie 2nd = 7 Smash The Clock 3rd = 2 Bergaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Sticks Rose Hi | ||
Wed Sep 10 2014 17:34 | 1st = 6 Sticks Rose Hi 2nd = 4 Honey Web 3rd = 3 Rebble Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 16 Maastricht | ||
Wed Sep 10 2014 17:30 | 1st = 16 Maastricht 2nd = 13 Mihany 3rd = 19 Lycka Till |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Charlees Jackpot | ||
Wed Sep 10 2014 17:27 | 1st = 5 Charlees Jackpot 2nd = 6 Stryking Tina 3rd = 10 Zipper Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 Zovista | ||
Wed Sep 10 2014 17:23 | 1st = 6 Zovista 2nd = 10 Little Buster 3rd = 3 Come Follow Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Bass Girl | ||
Wed Sep 10 2014 17:22 | 1st = 2 Bass Girl 2nd = 7 Watching Over Us 3rd = 5 Soul Breaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Tricky Kid | ||
Wed Sep 10 2014 17:19 | 1st = 2 Tricky Kid 2nd = 3 Argo 3rd = 8 Kulu Cha Ching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Choir Master | ||
Wed Sep 10 2014 17:18 | 1st = 3 Choir Master 2nd = 6 Smiley Sam 3rd = 5 Magnetism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 1 Queenian | ||
Wed Sep 10 2014 17:15 | 1st = 1 Queenian 2nd = 13 Keepa Coming 3rd = 7 Rolston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 6 Shaytarna | ||
Wed Sep 10 2014 17:10 | 1st = 6 Shaytarna 2nd = 3 Merricks Choice 3rd = 13 Pure Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Bulletproof Esky | ||
Wed Sep 10 2014 17:07 | 1st = 1 Bulletproof Esky 2nd = 7 College Belle 3rd = 8 Jacobs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 5 Rofranoz | ||
Wed Sep 10 2014 17:03 | 1st = 5 Rofranoz 2nd = 6 Rooms On Fire 3rd = 3 In The Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 5 Go Aggie | ||
Wed Sep 10 2014 17:02 | 1st = 5 Go Aggie 2nd = 1 Parrydise Angel 3rd = 8 Nestor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Go Home Bro | ||
Wed Sep 10 2014 16:59 | 1st = 5 Go Home Bro 2nd = 4 Baiden Rose Hi 3rd = 7 Door Mat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Secret Marjen | ||
Wed Sep 10 2014 16:58 | 1st = 8 Secret Marjen 2nd = 4 Cruisy Limelight 3rd = 9 Shirdon Wee Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 6 Stratigraphy | ||
Wed Sep 10 2014 16:55 | 1st = 6 Stratigraphy 2nd = 15 Mezeray Miss 3rd = 2 Road Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Sexy Opinion | ||
Wed Sep 10 2014 16:52 | 1st = 1 Sexy Opinion 2nd = 5 My Wally Grout 3rd = 8 Denali Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Dark Fantasy | ||
Wed Sep 10 2014 16:48 | 1st = 5 Dark Fantasy 2nd = 6 Bernadi 3rd = 4 Lads On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Benson Benz | ||
Wed Sep 10 2014 16:44 | 1st = 1 Benson Benz 2nd = 3 Lancaster Rose 3rd = 9 Excelebration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Stirling Flex | ||
Wed Sep 10 2014 16:43 | 1st = 3 Stirling Flex 2nd = 7 Parrydise Rose 3rd = 8 Midnight Ripple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 18 Duet | ||
Wed Sep 10 2014 16:40 | 1st = 18 Duet 2nd = 8 Bubbles N Boats 3rd = 5 Mesmereyeser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Irene Florence | ||
Wed Sep 10 2014 16:37 | 1st = 1 Irene Florence 2nd = 6 Flynn Omalley 3rd = 5 Lioness Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Detection | ||
Wed Sep 10 2014 16:35 | 1st = 1 Detection 2nd = 7 Eurosun 3rd = 9 Fairway To Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Sugar Hit Daisy | ||
Wed Sep 10 2014 16:32 | 1st = 8 Sugar Hit Daisy 2nd = 7 Head For Glory 3rd = 1 Curious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Buon Auspicio | ||
Wed Sep 10 2014 16:28 | 1st = 2 Buon Auspicio 2nd = 4 Brown Water 3rd = 8 La Rive Droite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Jacintalating | ||
Wed Sep 10 2014 16:24 | 1st = 1 Jacintalating 2nd = 2 Ells All Class 3rd = 4 Lemaitre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Parrydise Chad | ||
Wed Sep 10 2014 16:23 | 1st = 1 Parrydise Chad 2nd = 2 Hummer Boy 3rd = 8 Mistaken Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 2 Kafil | ||
Wed Sep 10 2014 16:20 | 1st = 2 Kafil 2nd = 3 Back To Abilene 3rd = 13 Arties Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Its Peachy | ||
Wed Sep 10 2014 16:17 | 1st = 3 Its Peachy 2nd = 8 Wicked Miss 3rd = 7 Magic Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 2 Molongle Chief | ||
Wed Sep 10 2014 16:16 | 1st = 2 Molongle Chief 2nd = 7 Sequalo Suzie 3rd = 4 Mals Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 10 Mister Rockstar | ||
Wed Sep 10 2014 16:13 | 1st = 10 Mister Rockstar 2nd = 1 Chilliconi 3rd = 4 Journey Unknown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Not So Dainty | ||
Wed Sep 10 2014 16:12 | 1st = 8 Not So Dainty 2nd = 1 Our Blue Earner 3rd = 7 Rosetta Caprici |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Harry Hucklebuck | ||
Wed Sep 10 2014 16:09 | 1st = 8 Harry Hucklebuck 2nd = 1 Lachie Lyndan 3rd = 2 Veuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 10 Carry On Singing | ||
Wed Sep 10 2014 16:05 | 1st = 10 Carry On Singing 2nd = 7 Scarletini 3rd = 2 Pentometer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 1 Cosmic Prince | ||
Wed Sep 10 2014 16:04 | 1st = 1 Cosmic Prince 2nd = 3 Macfive Dot 3rd = 6 Let em Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Black Moment | ||
Wed Sep 10 2014 16:00 | 1st = 4 Black Moment 2nd = 6 Nunca Te Rindas 3rd = 9 Petite Mon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Kihael Kysena | ||
Wed Sep 10 2014 15:57 | 1st = 6 Kihael Kysena 2nd = 8 Someones Girl 3rd = 9 Chief Hayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Abaddon | ||
Wed Sep 10 2014 15:53 | 1st = 3 Abaddon 2nd = 8 Lucky Black 3rd = 5 Sequalex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Star Ripper | ||
Wed Sep 10 2014 15:52 | 1st = 4 Star Ripper 2nd = 7 Khandi Khandi 3rd = 1 Twenty Two Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Champagne Benz | ||
Wed Sep 10 2014 15:49 | 1st = 7 Champagne Benz 2nd = 8 Wonder Blue 3rd = 5 Dayseas Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 5 Machida | ||
Wed Sep 10 2014 15:48 | 1st = 5 Machida 2nd = 4 Cherish Amore 3rd = 9 Glendale Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 5 Go De Orpen | ||
Wed Sep 10 2014 15:45 | 1st = 5 Go De Orpen 2nd = 1 Churchill Express 3rd = 3 Ferocia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Wheelchair Norm | ||
Wed Sep 10 2014 15:42 | 1st = 3 Wheelchair Norm 2nd = 6 Associate 3rd = 4 Miss Arica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 10 Rattlers Lad | ||
Wed Sep 10 2014 15:41 | 1st = 10 Rattlers Lad 2nd = 1 Kiss Me Quick 3rd = 2 Strictly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 6 Figure This | ||
Wed Sep 10 2014 15:38 | 1st = 6 Figure This 2nd = 1 Bad Medicine 3rd = 5 Bellottos Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Dyna Yemen | ||
Wed Sep 10 2014 15:34 | 1st = 6 Dyna Yemen 2nd = 5 Polly Bale 3rd = 7 Hunter Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 5 Hollywood Bound | ||
Wed Sep 10 2014 15:30 | 1st = 5 Hollywood Bound 2nd = 4 Diamond Valores 3rd = 3 Darcis Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 4 Hartleys Hope | ||
Wed Sep 10 2014 15:25 | 1st = 4 Hartleys Hope 2nd = 12 Pernella Miss 3rd = 9 So Whos Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 7 Dana Kis | ||
Wed Sep 10 2014 15:24 | 1st = 7 Dana Kis 2nd = 6 Villainous 3rd = 1 Fancy Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Kalden Legenda | ||
Wed Sep 10 2014 15:22 | 1st = 4 Kalden Legenda 2nd = 6 Kay The Weapon 3rd = 5 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 8 Dream Of Slips | ||
Wed Sep 10 2014 15:18 | 1st = 8 Dream Of Slips 2nd = 4 This Is War 3rd = 2 All Taken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 11 - 3 Curious | ||
Wed Sep 10 2014 15:16 | 1st = 3 Curious 2nd = 11 Moochi Me 3rd = 2 Kindaleica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Flame Bale | ||
Wed Sep 10 2014 15:14 | 1st = 7 Flame Bale 2nd = 4 Sisco Pure 3rd = 3 Levis Huracan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 5 Pont Royale | ||
Wed Sep 10 2014 15:10 | 1st = 5 Pont Royale 2nd = 16 Savage Coup 3rd = 3 Excitement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Man Of Manners | ||
Wed Sep 10 2014 15:07 | 1st = 6 Man Of Manners 2nd = 1 Wave Jockey 3rd = 8 Chili Dipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 7 Pretty Gully | ||
Wed Sep 10 2014 15:06 | 1st = 7 Pretty Gully 2nd = 1 Doyadeal 3rd = 4 Eureka Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 2 Knockfin Road | ||
Wed Sep 10 2014 15:03 | 1st = 2 Knockfin Road 2nd = 1 Allez Tara 3rd = 5 Desdane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Tweak | ||
Wed Sep 10 2014 14:59 | 1st = 3 Tweak 2nd = 2 Galloping Rocky 3rd = 6 Batmandu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 5 Dynamic Rock | ||
Wed Sep 10 2014 14:55 | 1st = 5 Dynamic Rock 2nd = 4 Duquessa 3rd = 3 Zillow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 12 Kennocha | ||
Wed Sep 10 2014 14:50 | 1st = 12 Kennocha 2nd = 1 Cardup Legend 3rd = 9 Oradol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Mighty Hopeful | ||
Wed Sep 10 2014 14:47 | 1st = 1 Mighty Hopeful 2nd = 4 Marnoo 3rd = 6 Amzalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 1 In a Minute | ||
Wed Sep 10 2014 14:45 | 1st = 1 In a Minute 2nd = 12 Hayley Grace 3rd = 5 Sophies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 6 Zahas Ace | ||
Wed Sep 10 2014 14:43 | 1st = 6 Zahas Ace 2nd = 1 Faithncourage 3rd = 2 Nicked And Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Disco | ||
Wed Sep 10 2014 14:39 | 1st = 8 Disco 2nd = 3 Hurricane Isaac 3rd = 2 Hession Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 9 Manhattan Avenue | ||
Wed Sep 10 2014 14:35 | 1st = 9 Manhattan Avenue 2nd = 5 Justaway 3rd = 4 Firehouse Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Remember Cestria | ||
Wed Sep 10 2014 14:32 | 1st = 3 Remember Cestria 2nd = 2 Kennington Oval 3rd = 1 Marlow Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 8 The Hawk Eternal | ||
Wed Sep 10 2014 14:31 | 1st = 8 The Hawk Eternal 2nd = 3 A New Starlight 3rd = 1 Sonic Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Looking Through | ||
Wed Sep 10 2014 14:28 | 1st = 4 Looking Through 2nd = 1 Real Castelli 3rd = 5 Madame Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 10 Bendis Bale | ||
Wed Sep 10 2014 14:24 | 1st = 10 Bendis Bale 2nd = 5 Quicker Than Al 3rd = 4 Ice Toronado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 8 Deadset | ||
Wed Sep 10 2014 14:20 | 1st = 8 Deadset 2nd = 6 Preferment 3rd = 3 Brogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 5 Arizona Jazz | ||
Wed Sep 10 2014 14:13 | 1st = 5 Arizona Jazz 2nd = 6 El Pescado 3rd = 13 Ysabella Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Krakow Mclaren | ||
Wed Sep 10 2014 14:12 | 1st = 3 Krakow Mclaren 2nd = 1 Mobius 3rd = 2 Montgomery Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 5 Jaspers Magic | ||
Wed Sep 10 2014 14:08 | 1st = 5 Jaspers Magic 2nd = 13 Fedson 3rd = 3 Nudgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Love Affair | ||
Wed Sep 10 2014 14:04 | 1st = 3 Love Affair 2nd = 7 Run On Rosey 3rd = 4 Highfield Snitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 13 Zanteca | ||
Wed Sep 10 2014 14:00 | 1st = 13 Zanteca 2nd = 9 Porte Cochere 3rd = 3 Rebel Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Footrot Flare | ||
Wed Sep 10 2014 13:57 | 1st = 6 Footrot Flare 2nd = 8 Knuckle Boom 3rd = 7 Allen Ultron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 3 Drop Shot | ||
Wed Sep 10 2014 13:56 | 1st = 3 Drop Shot 2nd = 6 Nate 3rd = 2 Carbinconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Bossy Miss Mossy | ||
Wed Sep 10 2014 13:53 | 1st = 4 Bossy Miss Mossy 2nd = 6 True Exception 3rd = 2 Just Kappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Darbain Dasher | ||
Wed Sep 10 2014 13:49 | 1st = 7 Darbain Dasher 2nd = 3 Kirabilli George 3rd = 5 Dewana Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Kuro | ||
Wed Sep 10 2014 13:45 | 1st = 2 Kuro 2nd = 3 Directive 3rd = 4 Annatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 9 Thats How We Roll | ||
Wed Sep 10 2014 13:38 | 1st = 9 Thats How We Roll 2nd = 10 Epicurean 3rd = 2 Carbide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Kimmy Kash | ||
Wed Sep 10 2014 13:37 | 1st = 1 Kimmy Kash 2nd = 5 Zero Faith 3rd = 6 Rellim Joshua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Midnight Dancer | ||
Wed Sep 10 2014 13:33 | 1st = 3 Midnight Dancer 2nd = 5 Talon Lady 3rd = 6 Tanzanite Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Yoko | ||
Wed Sep 10 2014 13:29 | 1st = 5 Yoko 2nd = 6 Ko Ko Mikado 3rd = 7 Lektra Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 9 Husson Eagle | ||
Wed Sep 10 2014 13:25 | 1st = 9 Husson Eagle 2nd = 13 Indulge 3rd = 8 Geromayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 9 Black Pees | ||
Wed Sep 10 2014 13:22 | 1st = 9 Black Pees 2nd = 2 Revert Bale 3rd = 6 Fiesty Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 5 Blueys Escape | ||
Wed Sep 10 2014 13:18 | 1st = 5 Blueys Escape 2nd = 3 Libertys Magic 3rd = 4 Fille Vilaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Lady Toy | ||
Wed Sep 10 2014 13:14 | 1st = 4 Lady Toy 2nd = 3 Hankos 3rd = 9 Ultor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Elle Packer | ||
Wed Sep 10 2014 13:13 | 1st = 1 Elle Packer 2nd = 6 Venga Guapa 3rd = 3 Vinnie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 8 Margaret Ann | ||
Wed Sep 10 2014 13:03 | 1st = 8 Margaret Ann 2nd = 11 Aotearower 3rd = 13 Dramatist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Snowcode | ||
Wed Sep 10 2014 13:02 | 1st = 5 Snowcode 2nd = 8 Aussie Winslow 3rd = 9 Mombi Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Miss Universe | ||
Wed Sep 10 2014 12:55 | 1st = 7 Miss Universe 2nd = 2 Homebush Rocky 3rd = 3 Members Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Double Rinse | ||
Wed Sep 10 2014 12:54 | 1st = 3 Double Rinse 2nd = 6 Reap The Benefit 3rd = 7 Tropical Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Nikitas Pinto | ||
Wed Sep 10 2014 12:47 | 1st = 2 Nikitas Pinto 2nd = 6 War Head 3rd = 10 Cosmic Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 10 Lektra Fury | ||
Wed Sep 10 2014 12:39 | 1st = 10 Lektra Fury 2nd = 6 Lainey Bale 3rd = 5 Rubys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 7 Kissing Gwyneth | ||
Wed Sep 10 2014 12:38 | 1st = 7 Kissing Gwyneth 2nd = 6 Botany Sel 3rd = 8 Indefinite Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 15 Mongolian Khan | ||
Wed Sep 10 2014 12:28 | 1st = 15 Mongolian Khan 2nd = 5 Zvonareva 3rd = 7 Fiamette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Dakota Joe | ||
Wed Sep 10 2014 12:27 | 1st = 2 Dakota Joe 2nd = 4 Ping King 3rd = 7 Ruby Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Adda Boy Zeke | ||
Wed Sep 10 2014 12:20 | 1st = 2 Adda Boy Zeke 2nd = 3 Cosmic Scramble 3rd = 6 Darby Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Lonesome Honey | ||
Wed Sep 10 2014 12:19 | 1st = 5 Lonesome Honey 2nd = 2 Hawk Tana 3rd = 3 Black Jaymar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Why Oh Why | ||
Wed Sep 10 2014 12:02 | 1st = 7 Why Oh Why 2nd = 3 Botany Zenvo 3rd = 6 Opawa Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 4 Farnham | ||
Wed Sep 10 2014 11:53 | 1st = 4 Farnham 2nd = 13 Jet Trac 3rd = 1 Itsforfree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Yaldhurst Edward | ||
Wed Sep 10 2014 11:45 | 1st = 3 Yaldhurst Edward 2nd = 1 Vee Man Sparky 3rd = 6 Vision And Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Allegro Chaser | ||
Wed Sep 10 2014 11:27 | 1st = 4 Allegro Chaser 2nd = 3 Cawbourne Crouch 3rd = 8 Trendy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 2 Packing Chaparral | ||
Wed Sep 10 2014 11:18 | 1st = 2 Packing Chaparral 2nd = 5 Yes 3rd = 11 Berg En Dal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 No Parking | ||
Wed Sep 10 2014 11:10 | 1st = 6 No Parking 2nd = 8 Homebush Ted 3rd = 4 Leroy Jethro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Homebush Buck | ||
Wed Sep 10 2014 10:52 | 1st = 2 Homebush Buck 2nd = 8 Little Prophet 3rd = 4 Working Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 7 Maranui | ||
Wed Sep 10 2014 10:43 | 1st = 7 Maranui 2nd = 3 Speedski 3rd = 11 Capinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Rikkis Rebel | ||
Wed Sep 10 2014 10:35 | 1st = 8 Rikkis Rebel 2nd = 3 Botany Chris 3rd = 9 Homebush Spook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Phileas Fogg | ||
Wed Sep 10 2014 10:17 | 1st = 5 Phileas Fogg 2nd = 6 Goodtime Helen 3rd = 2 Homebush Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 7 Rockfast | ||
Wed Sep 10 2014 10:08 | 1st = 7 Rockfast 2nd = 18 Typhoon Jolie 3rd = 8 Edward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Wheelie Good | ||
Wed Sep 10 2014 10:00 | 1st = 4 Wheelie Good 2nd = 3 Fair Conquest 3rd = 7 Alamein Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 12 Vive La Difference | ||
Wed Sep 10 2014 9:35 | 1st = 12 Vive La Difference 2nd = 9 Jacqui Ickx 3rd = 7 Eye Raced Ninety |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 11 - 5 Devendra | ||
Sun Aug 10 2014 21:45 | 1st = 5 Devendra 2nd = 6 Our Mels Dream 3rd = 3 Biggernbettermax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 2 Babyitsu | ||
Sun Aug 10 2014 21:25 | 1st = 2 Babyitsu 2nd = 3 Spot Nine 3rd = 1 Cats And Dogs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 2 Badtothebone | ||
Sun Aug 10 2014 21:20 | 1st = 2 Badtothebone 2nd = 3 Wassaly 3rd = 5 Burniesneverhome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Blockbuster | ||
Sun Aug 10 2014 21:12 | 1st = 7 Blockbuster 2nd = 2 Boom Boom Shiraz 3rd = 3 Pirate Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 5 Rainbow Phoenix | ||
Sun Aug 10 2014 21:05 | 1st = 5 Rainbow Phoenix 2nd = 8 Flylika Hawk 3rd = 3 Really Fiesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Nimrod | ||
Sun Aug 10 2014 20:58 | 1st = 3 Nimrod 2nd = 8 Raven Diamond 3rd = 5 Addictive Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 7 Latoya Lass | ||
Sun Aug 10 2014 20:53 | 1st = 7 Latoya Lass 2nd = 3 Nicmac Bromac 3rd = 6 Grand Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Hot Carbon | ||
Sun Aug 10 2014 20:50 | 1st = 7 Hot Carbon 2nd = 6 Fine With Amy 3rd = 1 Balleer Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 1 Robyn Scherbotsky | ||
Sun Aug 10 2014 20:45 | 1st = 1 Robyn Scherbotsky 2nd = 11 Chirac 3rd = 10 Fon Ess Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Almost Human | ||
Sun Aug 10 2014 20:42 | 1st = 6 Almost Human 2nd = 1 My Baby Porscha 3rd = 7 Parumba Corvette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Kara Roto | ||
Sun Aug 10 2014 20:39 | 1st = 8 Kara Roto 2nd = 4 Vocal Rhythm 3rd = 7 Top Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Elanora Beach | ||
Sun Aug 10 2014 20:35 | 1st = 1 Elanora Beach 2nd = 2 Kulu Senor 3rd = 6 Cosmic Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 5 Tenfour | ||
Sun Aug 10 2014 20:30 | 1st = 5 Tenfour 2nd = 9 Ynobe Coby 3rd = 1 Gnotuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Tara Gold | ||
Sun Aug 10 2014 20:27 | 1st = 3 Tara Gold 2nd = 5 Abbey Lee 3rd = 1 Lynlaw Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Charming Rumble | ||
Sun Aug 10 2014 20:23 | 1st = 8 Charming Rumble 2nd = 6 Dyna Ping 3rd = 3 Newfire Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Rockin Loot | ||
Sun Aug 10 2014 20:20 | 1st = 2 Rockin Loot 2nd = 7 Yard Hopper 3rd = 3 Aha Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 8 Punt Road Disco | ||
Sun Aug 10 2014 20:15 | 1st = 8 Punt Road Disco 2nd = 4 Ramplestiltskin 3rd = 7 Partyboy Glenwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Vicki Rose Hi | ||
Sun Aug 10 2014 20:12 | 1st = 5 Vicki Rose Hi 2nd = 8 Mr Sneaky Sneaky 3rd = 7 Ellangowan Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Little Ralphy | ||
Sun Aug 10 2014 20:09 | 1st = 7 Little Ralphy 2nd = 10 Tek Screw 3rd = 5 Pentapod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Serash Bale | ||
Sun Aug 10 2014 20:05 | 1st = 2 Serash Bale 2nd = 4 Blasting Bear 3rd = 1 Miss Squibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 10 Drop Us Aline | ||
Sun Aug 10 2014 20:00 | 1st = 10 Drop Us Aline 2nd = 7 Bubba Macray 3rd = 11 Rainbowinparadise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Captain Clancey | ||
Sun Aug 10 2014 19:57 | 1st = 5 Captain Clancey 2nd = 4 Fair Change 3rd = 6 Long Gully Flip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Cosmic Waters | ||
Sun Aug 10 2014 19:53 | 1st = 8 Cosmic Waters 2nd = 2 Roar 3rd = 7 Stealthy Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Blue Mayhem | ||
Sun Aug 10 2014 19:50 | 1st = 4 Blue Mayhem 2nd = 2 Black Promise 3rd = 6 Nikki Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 3 Clamorous | ||
Sun Aug 10 2014 19:45 | 1st = 3 Clamorous 2nd = 6 Melolyn 3rd = 7 Divas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 6 Serious Chance | ||
Sun Aug 10 2014 19:44 | 1st = 6 Serious Chance 2nd = 1 Let It Develop 3rd = 5 Pierro Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Luca Neveelk | ||
Sun Aug 10 2014 19:42 | 1st = 3 Luca Neveelk 2nd = 4 Hurricane Harley 3rd = 1 Thats About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Long Gully Mark | ||
Sun Aug 10 2014 19:39 | 1st = 3 Long Gully Mark 2nd = 9 Roofer Ronnie 3rd = 6 Dyna Incite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Country Charm | ||
Sun Aug 10 2014 19:35 | 1st = 7 Country Charm 2nd = 8 Silver Aint Bad 3rd = 6 Coochin Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 Faraway Man | ||
Sun Aug 10 2014 19:30 | 1st = 4 Faraway Man 2nd = 2 Metrofromelle 3rd = 5 Here And Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Roman Baroque | ||
Sun Aug 10 2014 19:27 | 1st = 1 Roman Baroque 2nd = 3 Ever To Be 3rd = 6 Speedy In Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 5 Girls Day Out | ||
Sun Aug 10 2014 19:26 | 1st = 5 Girls Day Out 2nd = 4 Fear The Speed 3rd = 1 Jomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Thunderlips | ||
Sun Aug 10 2014 19:24 | 1st = 1 Thunderlips 2nd = 8 Pita Milo 3rd = 3 Dyna Vank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Big Zap | ||
Sun Aug 10 2014 19:20 | 1st = 8 Big Zap 2nd = 1 Kiki Allen 3rd = 4 Lektra Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 10 Days Like This | ||
Sun Aug 10 2014 19:15 | 1st = 10 Days Like This 2nd = 2 Fundamentalist 3rd = 8 Tiz A Jamane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Kulu Freedom | ||
Sun Aug 10 2014 19:12 | 1st = 3 Kulu Freedom 2nd = 8 Cosmic Eye 3rd = 7 Big Brenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Grifter Bale | ||
Sun Aug 10 2014 19:08 | 1st = 1 Grifter Bale 2nd = 2 Bellas Girl 3rd = 7 Oscar Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Vapour Jill | ||
Sun Aug 10 2014 19:07 | 1st = 1 Vapour Jill 2nd = 8 Man Bag 3rd = 5 Try Time Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Praise Chorus | ||
Sun Aug 10 2014 19:04 | 1st = 7 Praise Chorus 2nd = 8 Blingtastic 3rd = 2 Unbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 3 Aldebaran Etta | ||
Sun Aug 10 2014 18:59 | 1st = 3 Aldebaran Etta 2nd = 4 Bonnie Sundon 3rd = 11 Apple Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Cowboy Jury | ||
Sun Aug 10 2014 18:56 | 1st = 6 Cowboy Jury 2nd = 8 Kalden Blanco 3rd = 4 Lite And Brownie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Pacific Harbour | ||
Sun Aug 10 2014 18:52 | 1st = 2 Pacific Harbour 2nd = 3 Smash To Fear 3rd = 5 Fancy Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 All To Classy | ||
Sun Aug 10 2014 18:49 | 1st = 3 All To Classy 2nd = 8 Jingellic 3rd = 2 Jonny La Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 4 Liberty Niadh | ||
Sun Aug 10 2014 18:44 | 1st = 4 Liberty Niadh 2nd = 1 House Haunter 3rd = 3 Feral Tracy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Paddles Anderson | ||
Sun Aug 10 2014 18:43 | 1st = 1 Paddles Anderson 2nd = 4 Loose Affair 3rd = 2 Ellie Mac Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Noah Rose | ||
Sun Aug 10 2014 18:42 | 1st = 6 Noah Rose 2nd = 8 Amaroo My Girl 3rd = 2 April Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Bogie Emerald | ||
Sun Aug 10 2014 18:39 | 1st = 7 Bogie Emerald 2nd = 1 Cash Or Credit 3rd = 8 Disco Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 11 Blackspace | ||
Sun Aug 10 2014 18:35 | 1st = 11 Blackspace 2nd = 2 Walk By My Side 3rd = 4 Anywhere Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Abbis Princess | ||
Sun Aug 10 2014 18:32 | 1st = 4 Abbis Princess 2nd = 2 Modern Premier 3rd = 1 Kuschy Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 9 Go Go Zarbo | ||
Sun Aug 10 2014 18:29 | 1st = 9 Go Go Zarbo 2nd = 1 Ellie Dunbar 3rd = 6 Star Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Bit Bazzaar | ||
Sun Aug 10 2014 18:25 | 1st = 5 Bit Bazzaar 2nd = 7 Gifted Sprite 3rd = 3 Ha Ha Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 2 Stylish Ruler | ||
Sun Aug 10 2014 18:24 | 1st = 2 Stylish Ruler 2nd = 3 Beachyouthere 3rd = 9 Peaceful Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Bark Simpson | ||
Sun Aug 10 2014 18:21 | 1st = 2 Bark Simpson 2nd = 6 Ikara Bale 3rd = 1 Riley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 10 Sugar Crystal | ||
Sun Aug 10 2014 18:18 | 1st = 10 Sugar Crystal 2nd = 4 Stormy Benno 3rd = 8 Besotted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Come Back Bill | ||
Sun Aug 10 2014 18:15 | 1st = 6 Come Back Bill 2nd = 1 Nasri 3rd = 4 Spring Quays |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 5 Karalta Dazzler | ||
Sun Aug 10 2014 18:10 | 1st = 5 Karalta Dazzler 2nd = 11 Margin Girl 3rd = 8 Helen Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Shirdon Wee Nell | ||
Sun Aug 10 2014 18:07 | 1st = 1 Shirdon Wee Nell 2nd = 7 Dynamic Groover 3rd = 5 Bells Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 8 Revved Up Rita | ||
Sun Aug 10 2014 18:06 | 1st = 8 Revved Up Rita 2nd = 1 Swift Design 3rd = 6 Wrapped Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Wadelock Bill | ||
Sun Aug 10 2014 18:04 | 1st = 6 Wadelock Bill 2nd = 8 Beyond Brooklyn 3rd = 2 Little Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 Wookah | ||
Sun Aug 10 2014 18:00 | 1st = 4 Wookah 2nd = 6 Rockys Brother 3rd = 9 Hussation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Bangor Blaze | ||
Sun Aug 10 2014 17:57 | 1st = 1 Bangor Blaze 2nd = 5 Shes So Vain 3rd = 6 Master Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 7 This Girls On Fire | ||
Sun Aug 10 2014 17:52 | 1st = 7 This Girls On Fire 2nd = 4 Justa Dream Lombo 3rd = 3 All by Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Blue Statuesque | ||
Sun Aug 10 2014 17:50 | 1st = 6 Blue Statuesque 2nd = 1 Smash Em Up 3rd = 2 Lakoda Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Dee Five | ||
Sun Aug 10 2014 17:47 | 1st = 8 Dee Five 2nd = 1 Hymie 3rd = 6 Movefasa Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Conquer Fear | ||
Sun Aug 10 2014 17:44 | 1st = 1 Conquer Fear 2nd = 3 Captain Bling 3rd = 6 Garman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Kymmy Can Do | ||
Sun Aug 10 2014 17:43 | 1st = 1 Kymmy Can Do 2nd = 8 Run Inglis Run 3rd = 3 Pearl Irene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 2 Something Eyre | ||
Sun Aug 10 2014 17:39 | 1st = 2 Something Eyre 2nd = 1 Me Mate Les 3rd = 13 The Family Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Emerley Occa | ||
Sun Aug 10 2014 17:36 | 1st = 1 Emerley Occa 2nd = 5 Tarnma 3rd = 2 Dyna Wedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Country Thunder | ||
Sun Aug 10 2014 17:33 | 1st = 5 Country Thunder 2nd = 9 Shiftys Last 3rd = 1 New Radical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Brutal Tiger | ||
Sun Aug 10 2014 17:30 | 1st = 7 Brutal Tiger 2nd = 3 Sargento 3rd = 10 Bullbar Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Mikoney Courage | ||
Sun Aug 10 2014 17:25 | 1st = 2 Mikoney Courage 2nd = 1 Ruthless And More 3rd = 9 Major Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Bunga Bunga | ||
Sun Aug 10 2014 17:24 | 1st = 5 Bunga Bunga 2nd = 1 Aristotle Bale 3rd = 8 Tina Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 4 Follow The Road | ||
Sun Aug 10 2014 17:22 | 1st = 4 Follow The Road 2nd = 6 The Loveshack 3rd = 1 Casino Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Special Max | ||
Sun Aug 10 2014 17:19 | 1st = 2 Special Max 2nd = 1 Two Stroke 3rd = 3 Aston Isaac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 3 Jamoos Rayne | ||
Sun Aug 10 2014 17:18 | 1st = 3 Jamoos Rayne 2nd = 2 Magic Earner 3rd = 8 Maybe Won |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 5 Vincent Can Go | ||
Sun Aug 10 2014 17:14 | 1st = 5 Vincent Can Go 2nd = 10 Mailie Rosa 3rd = 3 Oscar Blakedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 9 Hay Bob | ||
Sun Aug 10 2014 17:10 | 1st = 9 Hay Bob 2nd = 3 Trig 3rd = 6 Shysta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Yanick Allen | ||
Sun Aug 10 2014 17:09 | 1st = 2 Yanick Allen 2nd = 4 Dyna Lemmy 3rd = 5 Lonesome Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 2 Noble Romp | ||
Sun Aug 10 2014 17:05 | 1st = 2 Noble Romp 2nd = 9 Pell Mell 3rd = 11 Comstrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 8 - 7 Secret Stealth | ||
Sun Aug 10 2014 17:01 | 1st = 7 Secret Stealth 2nd = 8 Comic Ruler 3rd = 1 Blame Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 7 Little Cee Cee | ||
Sun Aug 10 2014 17:00 | 1st = 7 Little Cee Cee 2nd = 1 Naginata 3rd = 6 Myalla Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 15 Toss Up | ||
Sun Aug 10 2014 16:51 | 1st = 15 Toss Up 2nd = 6 Express Flyer 3rd = 7 Mad About You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Fabio | ||
Sun Aug 10 2014 16:50 | 1st = 3 Fabio 2nd = 8 Gold Anthem 3rd = 6 Ice Contractor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Grand Palace | ||
Sun Aug 10 2014 16:46 | 1st = 2 Grand Palace 2nd = 1 Sugar Man 3rd = 6 Fitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 8 Myalla Devil | ||
Sun Aug 10 2014 16:44 | 1st = 8 Myalla Devil 2nd = 1 Someones Girl 3rd = 3 Jet Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 10 - 10 Sister Quest | ||
Sun Aug 10 2014 16:41 | 1st = 10 Sister Quest 2nd = 9 Satin n Rose 3rd = 8 Geegees Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 8 Battle Of Evermore | ||
Sun Aug 10 2014 16:37 | 1st = 8 Battle Of Evermore 2nd = 7 Sworn Revenge 3rd = 11 Banrokka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 2 King Of Dudes | ||
Sun Aug 10 2014 16:32 | 1st = 2 King Of Dudes 2nd = 7 Abraxas 3rd = 1 Hissing Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Penance Allen | ||
Sun Aug 10 2014 16:29 | 1st = 6 Penance Allen 2nd = 2 Sisco Fiasco 3rd = 4 Sahara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 1 Kings Delight | ||
Sun Aug 10 2014 16:27 | 1st = 1 Kings Delight 2nd = 3 Lady Lush 3rd = 9 Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Oban | ||
Sun Aug 10 2014 16:26 | 1st = 8 Oban 2nd = 2 Sutton Tron 3rd = 4 Jack The Creeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 2 Pretty Vacant | ||
Sun Aug 10 2014 16:23 | 1st = 2 Pretty Vacant 2nd = 4 Here To Dash 3rd = 5 Blu Axis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 3 Canadian Major | ||
Sun Aug 10 2014 16:18 | 1st = 3 Canadian Major 2nd = 6 Lannister 3rd = 10 Milkwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Platinum Shen | ||
Sun Aug 10 2014 16:17 | 1st = 1 Platinum Shen 2nd = 6 Slippers Will 3rd = 9 Black Linen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 11 Eanie Meanie | ||
Sun Aug 10 2014 16:13 | 1st = 11 Eanie Meanie 2nd = 12 Speedy Squib 3rd = 1 Double Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Comprado | ||
Sun Aug 10 2014 16:12 | 1st = 2 Comprado 2nd = 1 Vane Choker 3rd = 3 Bizarre Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 Get Round It | ||
Sun Aug 10 2014 16:08 | 1st = 4 Get Round It 2nd = 5 Our Maxy Boy 3rd = 1 The Feral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Eliza Blanche | ||
Sun Aug 10 2014 16:06 | 1st = 1 Eliza Blanche 2nd = 6 Sonic Pirate 3rd = 3 Coulta Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 9 - 1 Innocent Gamble | ||
Sun Aug 10 2014 16:03 | 1st = 1 Innocent Gamble 2nd = 4 Minute Repeater 3rd = 5 Jypsiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 1 Jockarli | ||
Sun Aug 10 2014 15:59 | 1st = 1 Jockarli 2nd = 8 Gold Arena 3rd = 11 Sheazali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Baltimore | ||
Sun Aug 10 2014 15:58 | 1st = 4 Baltimore 2nd = 3 Bowen Raider 3rd = 8 Shakeia Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Flying Paddy | ||
Sun Aug 10 2014 15:55 | 1st = 3 Flying Paddy 2nd = 1 Our Arandt 3rd = 5 Tontos Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Mio Dio | ||
Sun Aug 10 2014 15:54 | 1st = 6 Mio Dio 2nd = 7 Olivier 3rd = 11 Vee Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 1 Pioneer Prince | ||
Sun Aug 10 2014 15:49 | 1st = 1 Pioneer Prince 2nd = 5 Arthurian Legend 3rd = 2 Egos Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Nureyev | ||
Sun Aug 10 2014 15:48 | 1st = 8 Nureyev 2nd = 6 Darbain Dasher 3rd = 7 Sunday Sess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 2 Payteevee | ||
Sun Aug 10 2014 15:45 | 1st = 2 Payteevee 2nd = 1 Ladretto 3rd = 4 Strato Mostro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Caruba Queen | ||
Sun Aug 10 2014 15:44 | 1st = 1 Caruba Queen 2nd = 8 Looks All Good 3rd = 2 Found Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 1 Belesron | ||
Sun Aug 10 2014 15:40 | 1st = 1 Belesron 2nd = 3 Jarrah Twist 3rd = 5 Charnzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Twistex | ||
Sun Aug 10 2014 15:39 | 1st = 8 Twistex 2nd = 1 Rouse Flyer 3rd = 7 Just Humphrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Halys Design | ||
Sun Aug 10 2014 15:36 | 1st = 6 Halys Design 2nd = 8 Major Talent 3rd = 2 Delta Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 3 Valcot | ||
Sun Aug 10 2014 15:35 | 1st = 3 Valcot 2nd = 7 Planet Reality 3rd = 8 Quell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Oscura | ||
Sun Aug 10 2014 15:32 | 1st = 5 Oscura 2nd = 4 Atlas Genius 3rd = 2 Pepes A Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Diggers Fortune | ||
Sun Aug 10 2014 15:30 | 1st = 1 Diggers Fortune 2nd = 6 In The Doghouse 3rd = 11 Atheli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Par | ||
Sun Aug 10 2014 15:28 | 1st = 1 Par 2nd = 4 Valains Flyer 3rd = 2 Aunty Merl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 1 Loaded Owners | ||
Sun Aug 10 2014 15:26 | 1st = 1 Loaded Owners 2nd = 5 Guru Rez 3rd = 2 Yuppony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 6 Circuit Spirit | ||
Sun Aug 10 2014 15:22 | 1st = 6 Circuit Spirit 2nd = 5 Zaritzie 3rd = 7 Macks Swiftly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Slippers Might | ||
Sun Aug 10 2014 15:21 | 1st = 5 Slippers Might 2nd = 1 Bing Gordyn 3rd = 6 Out This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Wayfarer | ||
Sun Aug 10 2014 15:18 | 1st = 4 Wayfarer 2nd = 5 Magic Mossard 3rd = 6 Bruree Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 9 Ovahead | ||
Sun Aug 10 2014 15:17 | 1st = 9 Ovahead 2nd = 6 Forgeress 3rd = 2 Sharmarino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 11 Southern Sea | ||
Sun Aug 10 2014 15:12 | 1st = 11 Southern Sea 2nd = 10 Prior To The Fire 3rd = 1 Cuts Both Ways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 8 Blue Cosmic | ||
Sun Aug 10 2014 15:12 | 1st = 8 Blue Cosmic 2nd = 4 Calamity Free 3rd = 6 Rotovegas Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Groove Girl | ||
Sun Aug 10 2014 15:09 | 1st = 5 Groove Girl 2nd = 3 Power Volt 3rd = 6 Allen Gravion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 4 Cleaver | ||
Sun Aug 10 2014 15:08 | 1st = 4 Cleaver 2nd = 2 Barachello 3rd = 5 New Day Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 1 Its A Shame Billy | ||
Sun Aug 10 2014 15:04 | 1st = 1 Its A Shame Billy 2nd = 12 Day And Night 3rd = 4 Angel Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Galactic Blue | ||
Sun Aug 10 2014 15:02 | 1st = 8 Galactic Blue 2nd = 2 Eumeralla Boss 3rd = 1 Euchre Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 4 Aran Abbey | ||
Sun Aug 10 2014 15:00 | 1st = 4 Aran Abbey 2nd = 9 Nothingforthemedia 3rd = 1 Three Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 10 Snipped | ||
Sun Aug 10 2014 14:59 | 1st = 10 Snipped 2nd = 6 Renas Lad 3rd = 13 Rouchel Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Transcend Time | ||
Sun Aug 10 2014 14:58 | 1st = 2 Transcend Time 2nd = 7 Dark Warrior 3rd = 8 Gaudi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 3 Small And Spicy | ||
Sun Aug 10 2014 14:54 | 1st = 3 Small And Spicy 2nd = 6 Say Lady 3rd = 1 Javelin Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Aerial Blitz | ||
Sun Aug 10 2014 14:53 | 1st = 4 Aerial Blitz 2nd = 7 Vanger Bale 3rd = 2 Vapour Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 7 Revenging | ||
Sun Aug 10 2014 14:50 | 1st = 7 Revenging 2nd = 5 Regio 3rd = 2 Tuktoyaktuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Multicam Lad | ||
Sun Aug 10 2014 14:49 | 1st = 1 Multicam Lad 2nd = 9 Gainsford 3rd = 5 Crackles Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 4 Drop Kick | ||
Sun Aug 10 2014 14:46 | 1st = 4 Drop Kick 2nd = 1 Diamond To Pegasus 3rd = 5 Ephoral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Stylish Moment | ||
Sun Aug 10 2014 14:44 | 1st = 8 Stylish Moment 2nd = 3 Dr Danny 3rd = 2 Sakanon Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Churchill Dreams | ||
Sun Aug 10 2014 14:41 | 1st = 3 Churchill Dreams 2nd = 10 Supplements 3rd = 4 Dami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Ultra Shok | ||
Sun Aug 10 2014 14:40 | 1st = 4 Ultra Shok 2nd = 2 Jerry Fitz 3rd = 1 Tagataese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Cafe Dior | ||
Sun Aug 10 2014 14:40 | 1st = 4 Cafe Dior 2nd = 3 Pocket Of Dreams 3rd = 5 High Light Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 3 Club Ha Ha | ||
Sun Aug 10 2014 14:36 | 1st = 3 Club Ha Ha 2nd = 1 Host Of The Party 3rd = 4 Triumphant One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 5 Whatanexcuse | ||
Sun Aug 10 2014 14:32 | 1st = 5 Whatanexcuse 2nd = 11 Skitter 3rd = 8 Lil Red Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Smokem Jimmy | ||
Sun Aug 10 2014 14:31 | 1st = 3 Smokem Jimmy 2nd = 5 Proven Bolt 3rd = 7 Quasi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 6 Kim Command | ||
Sun Aug 10 2014 14:28 | 1st = 6 Kim Command 2nd = 7 Ladramahs 3rd = 4 Huxssen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 2 Don Draper | ||
Sun Aug 10 2014 14:27 | 1st = 2 Don Draper 2nd = 8 Got Air 3rd = 4 Mockingjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Galactic Impact | ||
Sun Aug 10 2014 14:24 | 1st = 5 Galactic Impact 2nd = 1 Wyndam Star 3rd = 7 Sassy Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 4 Tara Man | ||
Sun Aug 10 2014 14:23 | 1st = 4 Tara Man 2nd = 2 Modest Hero 3rd = 3 Inner Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Cahill Magic | ||
Sun Aug 10 2014 14:21 | 1st = 4 Cahill Magic 2nd = 7 Sultan Of Swing 3rd = 6 Playing Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 9 So Keep Me | ||
Sun Aug 10 2014 14:19 | 1st = 9 So Keep Me 2nd = 4 Aluka 3rd = 1 Draw The Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 5 Formidable Storm | ||
Sun Aug 10 2014 14:18 | 1st = 5 Formidable Storm 2nd = 6 Valfreyja 3rd = 9 Scarper Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Hestia Bale | ||
Sun Aug 10 2014 14:16 | 1st = 1 Hestia Bale 2nd = 3 Why Not Lisa 3rd = 5 Our Spotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 4 Chips | ||
Sun Aug 10 2014 14:14 | 1st = 4 Chips 2nd = 9 Summer Downs 3rd = 6 Magnetic Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 11 Desert Leyf | ||
Sun Aug 10 2014 14:10 | 1st = 11 Desert Leyf 2nd = 1 Lighty Tonighty 3rd = 9 Cherokee Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Thanks Tubby | ||
Sun Aug 10 2014 14:09 | 1st = 8 Thanks Tubby 2nd = 3 Starlight Safari 3rd = 2 Bolar Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Sharella | ||
Sun Aug 10 2014 14:09 | 1st = 7 Sharella 2nd = 3 Indi Rhode 3rd = 8 Miss Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Swagzilla | ||
Sun Aug 10 2014 14:06 | 1st = 6 Swagzilla 2nd = 3 Simply Cruzin 3rd = 4 Tendency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Love At A Distance | ||
Sun Aug 10 2014 14:05 | 1st = 8 Love At A Distance 2nd = 5 Out Of Grange 3rd = 7 Japanese Slipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 9 Blazing Bracelet | ||
Sun Aug 10 2014 14:01 | 1st = 9 Blazing Bracelet 2nd = 5 Beaudiene Clemintyne 3rd = 1 Speedy Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 6 Mylady Carol | ||
Sun Aug 10 2014 14:00 | 1st = 6 Mylady Carol 2nd = 7 Metro Cat 3rd = 3 Paganinis Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Lister Bale | ||
Sun Aug 10 2014 13:57 | 1st = 2 Lister Bale 2nd = 5 Unther Bale 3rd = 4 Our Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 6 Inside Page | ||
Sun Aug 10 2014 13:56 | 1st = 6 Inside Page 2nd = 3 More Than A Song 3rd = 10 Pudzianowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 2 Dont Shoot | ||
Sun Aug 10 2014 13:52 | 1st = 2 Dont Shoot 2nd = 6 Entirely Better 3rd = 10 Southern Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Rotovegas Sparky | ||
Sun Aug 10 2014 13:51 | 1st = 4 Rotovegas Sparky 2nd = 5 Hashtag Josh 3rd = 3 Exciting Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Noisemaker | ||
Sun Aug 10 2014 13:48 | 1st = 1 Noisemaker 2nd = 7 Sir Lenny 3rd = 3 Whos Doing What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 4 Mr Lightning | ||
Sun Aug 10 2014 13:47 | 1st = 4 Mr Lightning 2nd = 7 The Playroom 3rd = 6 Crossing Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 1 Bach | ||
Sun Aug 10 2014 13:43 | 1st = 1 Bach 2nd = 3 Same As 3rd = 11 Style Is Eternal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Makedonia | ||
Sun Aug 10 2014 13:41 | 1st = 8 Makedonia 2nd = 2 Centralian 3rd = 3 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 7 Dont We Love It | ||
Sun Aug 10 2014 13:38 | 1st = 7 Dont We Love It 2nd = 5 Gee Gees Showboy 3rd = 2 Triple Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 13 Friday Jewel | ||
Sun Aug 10 2014 13:34 | 1st = 13 Friday Jewel 2nd = 14 Shes Back 3rd = 2 Bahmino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 Bright Star | ||
Sun Aug 10 2014 13:33 | 1st = 5 Bright Star 2nd = 6 Rotovegas Junior 3rd = 7 Little Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Brandons Way | ||
Sun Aug 10 2014 13:30 | 1st = 3 Brandons Way 2nd = 1 Cool And Amazing 3rd = 5 Pepper Assault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 7 Welcome Invader | ||
Sun Aug 10 2014 13:29 | 1st = 7 Welcome Invader 2nd = 6 The Ghanman 3rd = 4 Parishioner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 2 Mugmarino | ||
Sun Aug 10 2014 13:24 | 1st = 2 Mugmarino 2nd = 1 Morethanyouthink 3rd = 4 The Baby Sitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Essentially | ||
Sun Aug 10 2014 13:22 | 1st = 7 Essentially 2nd = 1 Erupting 3rd = 2 Usains Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 5 Glaurung | ||
Sun Aug 10 2014 13:20 | 1st = 5 Glaurung 2nd = 4 Shadows Of Sin 3rd = 9 Jacsaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 3 Mukdalight | ||
Sun Aug 10 2014 13:16 | 1st = 3 Mukdalight 2nd = 5 Viva Verdi 3rd = 6 Aglaia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Kittys Shiraz | ||
Sun Aug 10 2014 13:15 | 1st = 8 Kittys Shiraz 2nd = 1 Temperate King 3rd = 3 Opawa Marg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 9 Charleah | ||
Sun Aug 10 2014 13:11 | 1st = 9 Charleah 2nd = 2 Chilly Prediction 3rd = 8 Aussie Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 8 High Tail It | ||
Sun Aug 10 2014 13:07 | 1st = 8 High Tail It 2nd = 12 Harbour Star 3rd = 5 Spy In The Huddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Invisible Stars | ||
Sun Aug 10 2014 13:04 | 1st = 3 Invisible Stars 2nd = 2 Esperance Bay 3rd = 1 Jayded Crisis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 3 Dollar Dan | ||
Sun Aug 10 2014 13:02 | 1st = 3 Dollar Dan 2nd = 8 Porto 3rd = 9 Set For Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 3 City Alert | ||
Sun Aug 10 2014 12:58 | 1st = 3 City Alert 2nd = 5 Pikari Star 3rd = 6 Azusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Fortis Flier | ||
Sun Aug 10 2014 12:57 | 1st = 8 Fortis Flier 2nd = 4 Boss Appeal 3rd = 7 Bloo Bloomers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 10 Woolsthorpe Store | ||
Sun Aug 10 2014 12:53 | 1st = 10 Woolsthorpe Store 2nd = 4 Clifton Park 3rd = 6 Irksome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Holm Three | ||
Sun Aug 10 2014 12:49 | 1st = 7 Holm Three 2nd = 1 Imperial Ace 3rd = 10 Attack Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 4 Nevetus | ||
Sun Aug 10 2014 12:44 | 1st = 4 Nevetus 2nd = 2 Element Of Chance 3rd = 5 Shes All Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Delta Daisy | ||
Sun Aug 10 2014 12:42 | 1st = 3 Delta Daisy 2nd = 4 Irish Sparkle 3rd = 7 Caf Pow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 4 Cool N Sassy | ||
Sun Aug 10 2014 12:40 | 1st = 4 Cool N Sassy 2nd = 3 Cinnamon Carter 3rd = 7 Slinky Malinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Who You | ||
Sun Aug 10 2014 12:39 | 1st = 8 Who You 2nd = 1 Thrilling Marvin 3rd = 4 Ligeiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 8 Jack Romanov | ||
Sun Aug 10 2014 12:31 | 1st = 8 Jack Romanov 2nd = 11 Old Redfeather 3rd = 10 Mister Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 9 Little May | ||
Sun Aug 10 2014 12:26 | 1st = 9 Little May 2nd = 6 Unparalleled 3rd = 11 Etown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Junior What | ||
Sun Aug 10 2014 12:21 | 1st = 5 Junior What 2nd = 4 Addicted 3rd = 7 All The Milk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 1 About The Journey | ||
Sun Aug 10 2014 12:17 | 1st = 1 About The Journey 2nd = 3 Eleuther 3rd = 2 Big Ben Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 7 Bad Boy Mara | ||
Sun Aug 10 2014 12:13 | 1st = 7 Bad Boy Mara 2nd = 5 Matai Bryan 3rd = 3 Pegasus Kommander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 7 Toby Cee | ||
Sun Aug 10 2014 12:00 | 1st = 7 Toby Cee 2nd = 6 Straight Furrow 3rd = 4 Bold Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 5 The Real Deal | ||
Sun Aug 10 2014 11:51 | 1st = 5 The Real Deal 2nd = 1 Bling Dynasty 3rd = 10 Geegees Classicboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 8 Vincennes | ||
Sun Aug 10 2014 11:45 | 1st = 8 Vincennes 2nd = 3 Ohoka Benson 3rd = 4 Face the Facts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 1 Bulldozer | ||
Sun Aug 10 2014 11:30 | 1st = 1 Bulldozer 2nd = 3 Doucette 3rd = 2 Superare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 10 Scouting Around | ||
Sun Aug 10 2014 11:16 | 1st = 10 Scouting Around 2nd = 2 Host Esprit 3rd = 9 So Much Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 3 Kylie Castleton | ||
Sun Aug 10 2014 11:15 | 1st = 3 Kylie Castleton 2nd = 5 Springfield Eyre 3rd = 1 Zachary Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 9 Thenamesbond | ||
Sun Aug 10 2014 11:00 | 1st = 9 Thenamesbond 2nd = 4 Real Treasure 3rd = 8 Wee Biskit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 7 Wozniacki | ||
Sun Aug 10 2014 10:45 | 1st = 7 Wozniacki 2nd = 4 Tisbury Hardlife 3rd = 2 Tuapeka Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 6 Maharishi | ||
Sun Aug 10 2014 10:30 | 1st = 6 Maharishi 2nd = 1 Brave Buccaneer 3rd = 5 Tequila At Midnite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 7 Nickelson | ||
Sun Aug 10 2014 10:15 | 1st = 7 Nickelson 2nd = 2 Snow Boy 3rd = 9 Donaldson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Diplomatic Lady | ||
Sun Aug 10 2014 0:22 | 1st = 3 Diplomatic Lady 2nd = 1 Off And Running 3rd = 2 Irinka Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Coxie | ||
Sun Aug 10 2014 0:02 | 1st = 6 Coxie 2nd = 1 Do The Roar 3rd = 4 Three Votes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Off To Barbados | ||
Thu Jul 10 2014 23:52 | 1st = 4 Off To Barbados 2nd = 6 Sweet Sam 3rd = 3 Digger Knudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Arnies Guess | ||
Thu Jul 10 2014 23:37 | 1st = 6 Arnies Guess 2nd = 3 Pinkman 3rd = 5 Sala Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Zipping Rafa | ||
Thu Jul 10 2014 23:17 | 1st = 6 Zipping Rafa 2nd = 8 Cee Jays Fun 3rd = 3 Three Votes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 On The Bubbler | ||
Thu Jul 10 2014 22:56 | 1st = 7 On The Bubbler 2nd = 1 Big One Seven 3rd = 4 Flowerpot Frida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Babylon Club | ||
Thu Jul 10 2014 22:52 | 1st = 5 Babylon Club 2nd = 2 Elite Devil 3rd = 4 Stylish Shazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Nadastrom | ||
Thu Jul 10 2014 22:48 | 1st = 1 Nadastrom 2nd = 5 Little Turn 3rd = 3 Buckle Up Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Big Dingo | ||
Thu Jul 10 2014 22:44 | 1st = 3 Big Dingo 2nd = 4 Grande To Excel 3rd = 8 Lektra Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Shim Sham | ||
Thu Jul 10 2014 22:40 | 1st = 8 Shim Sham 2nd = 1 Hayville Charlee 3rd = 7 Hows It Rude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 5 Bills Back | ||
Thu Jul 10 2014 22:38 | 1st = 5 Bills Back 2nd = 7 Raid The Planets 3rd = 1 Karagiozis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Dream Miss | ||
Thu Jul 10 2014 22:36 | 1st = 1 Dream Miss 2nd = 2 Little Tux 3rd = 8 Jambaiaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Kayo Marciarno | ||
Thu Jul 10 2014 22:32 | 1st = 3 Kayo Marciarno 2nd = 7 Ibrox Digger 3rd = 4 Lethal Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Barnes Bay | ||
Thu Jul 10 2014 22:28 | 1st = 1 Barnes Bay 2nd = 8 Spring Fall 3rd = 2 Nooees Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Velocity Daff | ||
Thu Jul 10 2014 22:24 | 1st = 5 Velocity Daff 2nd = 6 Toby The Weapon 3rd = 3 Bugsy Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Ketuts Kaput | ||
Thu Jul 10 2014 22:22 | 1st = 3 Ketuts Kaput 2nd = 6 Aunty Janet 3rd = 4 Out This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Go Ginger Go | ||
Thu Jul 10 2014 22:20 | 1st = 1 Go Ginger Go 2nd = 6 Freddy Diesel 3rd = 7 Tiggerlong Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Electric Striker | ||
Thu Jul 10 2014 22:16 | 1st = 4 Electric Striker 2nd = 8 My Mate Mason 3rd = 2 Sonic Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Crawfs Bread | ||
Thu Jul 10 2014 22:12 | 1st = 1 Crawfs Bread 2nd = 5 Beckenbauer 3rd = 7 Rumbling Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 9 Arome Peche | ||
Thu Jul 10 2014 22:08 | 1st = 9 Arome Peche 2nd = 1 Rockvel 3rd = 8 Good Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Broneee | ||
Thu Jul 10 2014 22:05 | 1st = 3 Broneee 2nd = 8 Funky Chicken 3rd = 7 Who De Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 No Bounty | ||
Thu Jul 10 2014 22:04 | 1st = 4 No Bounty 2nd = 5 Maybe Vegas 3rd = 3 Hetalia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Von Ryan | ||
Thu Jul 10 2014 21:58 | 1st = 6 Von Ryan 2nd = 5 Blues Revival 3rd = 7 Mike Lowrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Dr Des | ||
Thu Jul 10 2014 21:55 | 1st = 6 Dr Des 2nd = 7 Fearsome Mint 3rd = 3 Velloway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Winsome Senor | ||
Thu Jul 10 2014 21:54 | 1st = 6 Winsome Senor 2nd = 5 Surf Runner 3rd = 1 Petite Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Premiers Reign | ||
Thu Jul 10 2014 21:52 | 1st = 5 Premiers Reign 2nd = 1 Fine Cotton 3rd = 7 Rain Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Little Buddy | ||
Thu Jul 10 2014 21:47 | 1st = 2 Little Buddy 2nd = 8 Explosive Thunder 3rd = 1 Ireadthenewstoday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Senor Slamma | ||
Thu Jul 10 2014 21:44 | 1st = 2 Senor Slamma 2nd = 6 Lashing Illusion 3rd = 8 High Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Chief | ||
Thu Jul 10 2014 21:43 | 1st = 1 Chief 2nd = 4 Just A Taste 3rd = 6 Kirabilli Jaxson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Pandoras Sin | ||
Thu Jul 10 2014 21:41 | 1st = 2 Pandoras Sin 2nd = 3 Wiregrass 3rd = 4 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 7 Double Twist | ||
Thu Jul 10 2014 21:38 | 1st = 7 Double Twist 2nd = 2 Jewel Action 3rd = 4 Special Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Xylia Allen | ||
Thu Jul 10 2014 21:35 | 1st = 1 Xylia Allen 2nd = 2 Great Spartacus 3rd = 3 Tarks Nemesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Scooter Mac | ||
Thu Jul 10 2014 21:29 | 1st = 4 Scooter Mac 2nd = 2 West On Curtis 3rd = 3 Snow Charisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Fred Sealey | ||
Thu Jul 10 2014 21:28 | 1st = 8 Fred Sealey 2nd = 5 Travs Fantasy 3rd = 1 Ellies Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Rip And Tear | ||
Thu Jul 10 2014 21:25 | 1st = 7 Rip And Tear 2nd = 6 Shanlyn Betty 3rd = 8 Buckle Up Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Cairnlea Layla | ||
Thu Jul 10 2014 21:22 | 1st = 1 Cairnlea Layla 2nd = 8 Encosta Kahn 3rd = 3 Kalden Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Santa Storm | ||
Thu Jul 10 2014 21:21 | 1st = 2 Santa Storm 2nd = 1 Sure Cheap 3rd = 7 Prince Baling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Why Four | ||
Thu Jul 10 2014 21:17 | 1st = 5 Why Four 2nd = 3 Teramby Star 3rd = 7 Merrywood Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Premier Mozz | ||
Thu Jul 10 2014 21:14 | 1st = 4 Premier Mozz 2nd = 3 Chances Are 3rd = 6 Black Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 My Boy Snoop | ||
Thu Jul 10 2014 21:11 | 1st = 2 My Boy Snoop 2nd = 5 Untraceable 3rd = 6 Especially |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Kona Leeroy | ||
Thu Jul 10 2014 21:10 | 1st = 7 Kona Leeroy 2nd = 1 Rap About 3rd = 2 Deep Drill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cyndies Special | ||
Thu Jul 10 2014 21:08 | 1st = 2 Cyndies Special 2nd = 8 Gumlow Star 3rd = 3 Yogi Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Superbowl | ||
Thu Jul 10 2014 21:05 | 1st = 6 Superbowl 2nd = 7 Underground 3rd = 2 Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Notjustanothalombo | ||
Thu Jul 10 2014 21:00 | 1st = 2 Notjustanothalombo 2nd = 5 Neishars Jet 3rd = 6 Whenmechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Flying Bale | ||
Thu Jul 10 2014 20:58 | 1st = 3 Flying Bale 2nd = 1 Princess Tee 3rd = 2 Defib Daryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Cairnlea Ellie | ||
Thu Jul 10 2014 20:57 | 1st = 1 Cairnlea Ellie 2nd = 2 Thrashing Osti 3rd = 4 Whatta Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Miss Pocano | ||
Thu Jul 10 2014 20:55 | 1st = 8 Miss Pocano 2nd = 2 Aqua Finch 3rd = 1 Winning Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Marcus Joe | ||
Thu Jul 10 2014 20:52 | 1st = 2 Marcus Joe 2nd = 6 Hawk Alone 3rd = 8 Mepunga Armagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Casual Narda | ||
Thu Jul 10 2014 20:51 | 1st = 2 Casual Narda 2nd = 1 Swift Pedro 3rd = 7 Elite Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Starzzzinthenight | ||
Thu Jul 10 2014 20:47 | 1st = 3 Starzzzinthenight 2nd = 5 Double Laughter 3rd = 1 Luda Can Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Winged Elite | ||
Thu Jul 10 2014 20:44 | 1st = 1 Winged Elite 2nd = 4 You Say So 3rd = 3 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Motlop Magic | ||
Thu Jul 10 2014 20:41 | 1st = 2 Motlop Magic 2nd = 7 Loving Lucy 3rd = 3 Hard As Nails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 As It Goes | ||
Thu Jul 10 2014 20:38 | 1st = 3 As It Goes 2nd = 6 Victa Brooke 3rd = 1 George Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Kalden Crixus | ||
Thu Jul 10 2014 20:37 | 1st = 4 Kalden Crixus 2nd = 8 Mr Fox 3rd = 7 Black Salt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Calla Blackie | ||
Thu Jul 10 2014 20:35 | 1st = 8 Calla Blackie 2nd = 3 Chief Magistrate 3rd = 1 Black Twitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Moes Magic | ||
Thu Jul 10 2014 20:34 | 1st = 3 Moes Magic 2nd = 6 That Way 3rd = 5 Mistress Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 5 Our Walden Bury | ||
Thu Jul 10 2014 20:30 | 1st = 5 Our Walden Bury 2nd = 2 Ona Happy Note 3rd = 6 Wheatsheaf Avaball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Galloping Rocky | ||
Thu Jul 10 2014 20:28 | 1st = 4 Galloping Rocky 2nd = 1 Luna Jinx 3rd = 8 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Captain Ces | ||
Thu Jul 10 2014 20:25 | 1st = 6 Captain Ces 2nd = 3 Outa Tempo 3rd = 2 Dont Josh Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Irish Gift | ||
Thu Jul 10 2014 20:22 | 1st = 5 Irish Gift 2nd = 3 Touch Of Venus 3rd = 8 Star Chamber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 8 Mighty Gift | ||
Thu Jul 10 2014 20:17 | 1st = 8 Mighty Gift 2nd = 5 Sir Willys Boy 3rd = 10 Likeallofus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Token Mclaren | ||
Thu Jul 10 2014 20:14 | 1st = 1 Token Mclaren 2nd = 4 Psychotic Gold 3rd = 2 Arejay Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Dakkas Shadow | ||
Thu Jul 10 2014 20:13 | 1st = 1 Dakkas Shadow 2nd = 2 Outlaw Charlie 3rd = 6 Black Macoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Chasing Amber | ||
Thu Jul 10 2014 20:11 | 1st = 2 Chasing Amber 2nd = 8 Dotcom Icon 3rd = 6 Get Out Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Hurricane Rino | ||
Thu Jul 10 2014 20:08 | 1st = 1 Hurricane Rino 2nd = 3 Galahad 3rd = 4 Lektra Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Okay Yetta | ||
Thu Jul 10 2014 20:05 | 1st = 8 Okay Yetta 2nd = 2 Kidatee Croc 3rd = 3 Abbys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 10 Cootas Tooth | ||
Thu Jul 10 2014 20:00 | 1st = 10 Cootas Tooth 2nd = 1 Gian 3rd = 3 Graceful Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Irelands Force | ||
Thu Jul 10 2014 19:58 | 1st = 5 Irelands Force 2nd = 6 Lashing Phil 3rd = 8 Khal Drogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Genghis Kahn | ||
Thu Jul 10 2014 19:55 | 1st = 4 Genghis Kahn 2nd = 3 Allen Illem 3rd = 7 Lektra Pain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Cyclone Simone | ||
Thu Jul 10 2014 19:52 | 1st = 1 Cyclone Simone 2nd = 8 Capriati 3rd = 5 White Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Psychotic Bob | ||
Thu Jul 10 2014 19:51 | 1st = 6 Psychotic Bob 2nd = 3 Classic Caper 3rd = 5 Ostis Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 8 Cyclonedomic | ||
Thu Jul 10 2014 19:47 | 1st = 8 Cyclonedomic 2nd = 6 Ruinate 3rd = 7 Lynchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Ralphy Cinel | ||
Thu Jul 10 2014 19:44 | 1st = 6 Ralphy Cinel 2nd = 8 Fearless Bert 3rd = 9 Tweak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Flick Pass | ||
Thu Jul 10 2014 19:41 | 1st = 4 Flick Pass 2nd = 1 Grand Roman 3rd = 8 Farmers Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Aeroplane Ritzy | ||
Thu Jul 10 2014 19:38 | 1st = 5 Aeroplane Ritzy 2nd = 8 Hurricane Nell 3rd = 7 Yeah Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Spot Goes Racing | ||
Thu Jul 10 2014 19:35 | 1st = 3 Spot Goes Racing 2nd = 6 Antonio Tyson 3rd = 8 Poida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 5 Sir Pickles Yumyum | ||
Thu Jul 10 2014 19:30 | 1st = 5 Sir Pickles Yumyum 2nd = 6 Hayabusa Flyer 3rd = 4 Wiley Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 3 Heza Apple | ||
Thu Jul 10 2014 19:29 | 1st = 3 Heza Apple 2nd = 5 Dyna Norfolk 3rd = 8 Quantum Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 On Tilt | ||
Thu Jul 10 2014 19:28 | 1st = 3 On Tilt 2nd = 4 Blue Mariah 3rd = 6 Benji Backflip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 White Walker | ||
Thu Jul 10 2014 19:25 | 1st = 2 White Walker 2nd = 1 Soul Eater 3rd = 6 All One Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Say Sayonara | ||
Thu Jul 10 2014 19:22 | 1st = 3 Say Sayonara 2nd = 5 Pay Sheet 3rd = 6 Outback Hobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 10 Ideal Legacy | ||
Thu Jul 10 2014 19:17 | 1st = 10 Ideal Legacy 2nd = 6 Attorney Stride 3rd = 2 My Sweet Pawsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 All In Tears | ||
Thu Jul 10 2014 19:14 | 1st = 8 All In Tears 2nd = 7 Blue Quartette 3rd = 5 After |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Stop Scrammin | ||
Thu Jul 10 2014 19:11 | 1st = 2 Stop Scrammin 2nd = 9 Ayan Bale 3rd = 1 Wrex Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Rinash | ||
Thu Jul 10 2014 19:08 | 1st = 1 Rinash 2nd = 2 Airbound 3rd = 4 Crazy Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Opulent Rose | ||
Thu Jul 10 2014 19:05 | 1st = 3 Opulent Rose 2nd = 2 El Huracan 3rd = 6 Old Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Cyclone Clifford | ||
Thu Jul 10 2014 19:05 | 1st = 1 Cyclone Clifford 2nd = 7 Yes Does 3rd = 5 Brodies Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Dragon Lady | ||
Thu Jul 10 2014 19:00 | 1st = 5 Dragon Lady 2nd = 7 King Of Cool 3rd = 2 Brookby Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 3 Rumbustious | ||
Thu Jul 10 2014 19:00 | 1st = 3 Rumbustious 2nd = 4 Quest Front 3rd = 2 Star Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Hot Ones | ||
Thu Jul 10 2014 18:58 | 1st = 8 Hot Ones 2nd = 3 Nippers Babe 3rd = 7 Magic All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Twilight Revenge | ||
Thu Jul 10 2014 18:55 | 1st = 8 Twilight Revenge 2nd = 10 Wheres Crocky 3rd = 7 Albion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Shakedown | ||
Thu Jul 10 2014 18:52 | 1st = 8 Shakedown 2nd = 6 Beau Jillem 3rd = 7 Im Milly Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 The Rag Doll | ||
Thu Jul 10 2014 18:47 | 1st = 1 The Rag Doll 2nd = 5 Heavenly Tooth 3rd = 7 Saint Louis Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 My Squizzy | ||
Thu Jul 10 2014 18:46 | 1st = 7 My Squizzy 2nd = 1 Botany Jessie 3rd = 8 Blonde Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Maddiarna | ||
Thu Jul 10 2014 18:44 | 1st = 4 Maddiarna 2nd = 5 Big Yellow Taxi 3rd = 7 Shot Of Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Mischief Maker | ||
Thu Jul 10 2014 18:42 | 1st = 1 Mischief Maker 2nd = 4 Cerberus 3rd = 3 Missy Irene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Black Traminer | ||
Thu Jul 10 2014 18:40 | 1st = 2 Black Traminer 2nd = 4 Isabel Enlim 3rd = 6 Wallamba Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 All Inn Star | ||
Thu Jul 10 2014 18:37 | 1st = 6 All Inn Star 2nd = 1 Pollos Hermanos 3rd = 2 Jimmy Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 9 Shestherealdeal | ||
Thu Jul 10 2014 18:35 | 1st = 9 Shestherealdeal 2nd = 5 Lofty Brogden 3rd = 8 Mullingar Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 6 Jeweled Glass | ||
Thu Jul 10 2014 18:34 | 1st = 6 Jeweled Glass 2nd = 2 Hunter Mayhem 3rd = 3 Ray Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 9 - 5 Warralakin | ||
Thu Jul 10 2014 18:30 | 1st = 5 Warralakin 2nd = 2 Kennys Silver 3rd = 9 Handful Of Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 5 Outlaw | ||
Thu Jul 10 2014 18:25 | 1st = 5 Outlaw 2nd = 8 Buddyonit 3rd = 6 Stylish Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Blitzing Mayhem | ||
Thu Jul 10 2014 18:22 | 1st = 6 Blitzing Mayhem 2nd = 5 Jawlaa 3rd = 2 Tifino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Sandy Freckle | ||
Thu Jul 10 2014 18:22 | 1st = 7 Sandy Freckle 2nd = 3 Pure Arrogance 3rd = 2 Bacash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 8 Grace Artois | ||
Thu Jul 10 2014 18:17 | 1st = 8 Grace Artois 2nd = 6 Bold Life 3rd = 3 Chers Bettor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Tek Screw | ||
Thu Jul 10 2014 18:15 | 1st = 8 Tek Screw 2nd = 7 Jaraig Pitstop 3rd = 3 Redding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 Nintendo Bones | ||
Thu Jul 10 2014 18:12 | 1st = 2 Nintendo Bones 2nd = 6 Mr Bondfire 3rd = 7 Gelzinnis Clan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 5 Better B Amazed | ||
Thu Jul 10 2014 18:10 | 1st = 5 Better B Amazed 2nd = 13 Sirius Star 3rd = 3 Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Therecomesatime | ||
Thu Jul 10 2014 18:07 | 1st = 5 Therecomesatime 2nd = 4 Aceattack Jack 3rd = 8 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Freya Keroma | ||
Thu Jul 10 2014 18:04 | 1st = 7 Freya Keroma 2nd = 6 Way To Go 3rd = 5 Rosey Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 7 Soho Eros | ||
Thu Jul 10 2014 17:59 | 1st = 7 Soho Eros 2nd = 6 Jedi Superstar 3rd = 4 Leighmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Botany Kevin | ||
Thu Jul 10 2014 17:57 | 1st = 1 Botany Kevin 2nd = 3 Little Regus 3rd = 8 Idol Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 4 Ram Jam | ||
Thu Jul 10 2014 17:55 | 1st = 4 Ram Jam 2nd = 9 Chancery 3rd = 5 World Domination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Koopers Crown | ||
Thu Jul 10 2014 17:51 | 1st = 2 Koopers Crown 2nd = 4 Kalimna Elite 3rd = 8 Speedy In Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Kingsbrae Molly | ||
Thu Jul 10 2014 17:47 | 1st = 3 Kingsbrae Molly 2nd = 2 Bogan Miss 3rd = 6 Glamour Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 5 Miss Firefly | ||
Thu Jul 10 2014 17:45 | 1st = 5 Miss Firefly 2nd = 2 Youbetteryoubet 3rd = 6 Triple Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Spring Ricky | ||
Thu Jul 10 2014 17:42 | 1st = 1 Spring Ricky 2nd = 7 Derenger 3rd = 2 Lagoon Eastwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 7 Machtwister | ||
Thu Jul 10 2014 17:37 | 1st = 7 Machtwister 2nd = 9 River Shark 3rd = 1 Hector Barbossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Rivals Miscreant | ||
Thu Jul 10 2014 17:33 | 1st = 1 Rivals Miscreant 2nd = 3 Fun Time Ally 3rd = 4 Sly Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Speedy Kazza | ||
Thu Jul 10 2014 17:33 | 1st = 6 Speedy Kazza 2nd = 4 Dream Collector 3rd = 1 Cawbourne War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 7 Modern Edition | ||
Thu Jul 10 2014 17:27 | 1st = 7 Modern Edition 2nd = 9 No Confession 3rd = 4 Will Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 5 Bralyn Stalker | ||
Thu Jul 10 2014 17:24 | 1st = 5 Bralyn Stalker 2nd = 7 Trentys Rose 3rd = 8 Bonnie Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Zipping Summah | ||
Thu Jul 10 2014 17:21 | 1st = 7 Zipping Summah 2nd = 3 Natural Player 3rd = 8 Magic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 2 Art I Special | ||
Thu Jul 10 2014 17:20 | 1st = 2 Art I Special 2nd = 3 Westburn Courage 3rd = 1 Hudy Haxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 6 Nightingale Road | ||
Thu Jul 10 2014 17:17 | 1st = 6 Nightingale Road 2nd = 5 Black Queen 3rd = 2 Lrondine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Im All Smiles | ||
Thu Jul 10 2014 17:12 | 1st = 4 Im All Smiles 2nd = 1 Triumphant Knight 3rd = 7 All Dreams Aside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 10 Sisco Legend | ||
Thu Jul 10 2014 17:09 | 1st = 10 Sisco Legend 2nd = 5 Who Told Lochie 3rd = 3 Atlas Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Angel Noir | ||
Thu Jul 10 2014 17:08 | 1st = 6 Angel Noir 2nd = 5 Zebidiah 3rd = 7 Popstar Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Storm Maiden | ||
Thu Jul 10 2014 17:05 | 1st = 5 Storm Maiden 3rd = 2 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Tappo Osteria | ||
Thu Jul 10 2014 17:01 | 1st = 8 Tappo Osteria 2nd = 6 Shebas Image 3rd = 5 Monkey Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 3 Irish Priest | ||
Thu Jul 10 2014 16:56 | 1st = 3 Irish Priest 2nd = 5 Alyeska Dream 3rd = 4 Little Gozzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 7 Sea Mc | ||
Thu Jul 10 2014 16:53 | 1st = 7 Sea Mc 2nd = 5 Strawberry Courage 3rd = 3 V C Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Midnight Maneuva | ||
Thu Jul 10 2014 16:52 | 1st = 4 Midnight Maneuva 2nd = 1 Gitcha Rich 3rd = 8 Whats The Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 7 Spanish Flag | ||
Thu Jul 10 2014 16:48 | 1st = 7 Spanish Flag 2nd = 8 Beta Magic 3rd = 6 Hes Bonkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Mr Whippy | ||
Thu Jul 10 2014 16:42 | 1st = 2 Mr Whippy 2nd = 4 Sozins Comet 3rd = 6 Drysdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Opals Delight | ||
Thu Jul 10 2014 16:42 | 1st = 8 Opals Delight 2nd = 2 Im El Magic 3rd = 5 Finn Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Boss Electro | ||
Thu Jul 10 2014 16:40 | 1st = 2 Boss Electro 2nd = 7 Hauling Freight 3rd = 3 Diannas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 7 Universal Scene | ||
Thu Jul 10 2014 16:37 | 1st = 7 Universal Scene 2nd = 5 Saverio 3rd = 12 Moodride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Bizarre Bling | ||
Thu Jul 10 2014 16:36 | 1st = 1 Bizarre Bling 2nd = 7 Inazzma 3rd = 5 Zipity Do Dah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 10 Idle Chat | ||
Thu Jul 10 2014 16:33 | 1st = 10 Idle Chat 2nd = 9 Terra Amata 3rd = 4 Texan Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Kid Monopoly | ||
Thu Jul 10 2014 16:30 | 1st = 8 Kid Monopoly 2nd = 3 Taminick Girl 3rd = 2 Jacks Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 2 Take The Hint | ||
Thu Jul 10 2014 16:28 | 1st = 2 Take The Hint 2nd = 4 Flyin Louie 3rd = 1 Mister Dann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Monsoon Mam | ||
Thu Jul 10 2014 16:25 | 1st = 6 Monsoon Mam 2nd = 8 Lightstorm Lil 3rd = 5 Shoot Thru Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Strategic Glory | ||
Thu Jul 10 2014 16:23 | 1st = 5 Strategic Glory 2nd = 1 Alotta Mojo 3rd = 2 Not So Sober |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Rubber Stamp | ||
Thu Jul 10 2014 16:20 | 1st = 2 Rubber Stamp 2nd = 5 Cheyenne Walk 3rd = 4 Remedial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 9 Jinjarango | ||
Thu Jul 10 2014 16:18 | 1st = 9 Jinjarango 2nd = 4 Not A Know 3rd = 2 Homebush Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 6 Manoflisa | ||
Thu Jul 10 2014 16:16 | 1st = 6 Manoflisa 2nd = 9 Good Boy Indy 3rd = 1 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Purple Flynn | ||
Thu Jul 10 2014 16:15 | 1st = 8 Purple Flynn 2nd = 4 Remembrance Day 3rd = 7 Marry Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Rival Stacey | ||
Thu Jul 10 2014 16:12 | 1st = 3 Rival Stacey 2nd = 6 Rybora Lizzie 3rd = 4 Cosmic Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Tilly Bonus | ||
Thu Jul 10 2014 16:09 | 1st = 3 Tilly Bonus 2nd = 8 Holywood Rose Hi 3rd = 2 Smoke Da Jaypee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Karalta Wizard | ||
Thu Jul 10 2014 16:02 | 1st = 5 Karalta Wizard 2nd = 8 Coogee Coogee 3rd = 9 Left Neglected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 8 Viewfield Apache | ||
Thu Jul 10 2014 16:02 | 1st = 8 Viewfield Apache 2nd = 6 No Liability 3rd = 4 Easy For Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Certainty | ||
Thu Jul 10 2014 16:00 | 1st = 8 Certainty 2nd = 1 Jeteye Express 3rd = 2 Opal Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 2 Aralwood | ||
Thu Jul 10 2014 15:57 | 1st = 2 Aralwood 2nd = 10 Katrina Sky 3rd = 5 Patriot Games |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 10 Miss Black Ash | ||
Thu Jul 10 2014 15:56 | 1st = 10 Miss Black Ash 2nd = 1 Still Watch 3rd = 5 Valletta Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 9 Queenstown | ||
Thu Jul 10 2014 15:53 | 1st = 9 Queenstown 2nd = 5 Secessio 3rd = 13 Noisy Ocean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Le Luca | ||
Thu Jul 10 2014 15:50 | 1st = 1 Le Luca 2nd = 8 Sunita 3rd = 5 Jaimandy Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Cawbourne Queen | ||
Thu Jul 10 2014 15:50 | 1st = 2 Cawbourne Queen 2nd = 5 Mer De Noms 3rd = 3 Rusty Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Moko Rose Hi | ||
Thu Jul 10 2014 15:45 | 1st = 7 Moko Rose Hi 2nd = 5 Whiz Bang Lucy 3rd = 4 Rosies Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Murramarang | ||
Thu Jul 10 2014 15:43 | 1st = 8 Murramarang 2nd = 4 Zarada Angel 3rd = 2 Bold Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 3 Artsu | ||
Thu Jul 10 2014 15:38 | 1st = 3 Artsu 2nd = 7 Thingimajig 3rd = 1 Kemira Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Lachlan River | ||
Thu Jul 10 2014 15:37 | 1st = 1 Lachlan River 2nd = 3 Wood Shed 3rd = 5 Keegans On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Latifi Sienna | ||
Thu Jul 10 2014 15:33 | 1st = 8 Latifi Sienna 2nd = 4 Nifty Nefertiti 3rd = 2 Star Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Spud Gun | ||
Thu Jul 10 2014 15:31 | 1st = 4 Spud Gun 2nd = 6 Cawbourne Jelly 3rd = 3 Keramus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Sammys A Kriden | ||
Thu Jul 10 2014 15:25 | 1st = 2 Sammys A Kriden 2nd = 1 Lite Prince 3rd = 7 Export Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 2 Dexterous Lad | ||
Thu Jul 10 2014 15:22 | 1st = 2 Dexterous Lad 2nd = 11 Regal Weapon 3rd = 6 Spy Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Make Do | ||
Thu Jul 10 2014 15:21 | 1st = 3 Make Do 2nd = 5 Chads Nitro 3rd = 1 Bar The Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 8 Poetic Debate | ||
Thu Jul 10 2014 15:17 | 1st = 8 Poetic Debate 2nd = 3 Magna Amica 3rd = 13 De Crillon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 No Undies Sundy | ||
Thu Jul 10 2014 15:13 | 1st = 2 No Undies Sundy 2nd = 5 Deannes Fantasy 3rd = 3 Opawa Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 15 Red Ryder | ||
Thu Jul 10 2014 15:08 | 1st = 15 Red Ryder 2nd = 2 Supposing 3rd = 11 Primed For Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 8 Miami Vice | ||
Thu Jul 10 2014 15:03 | 1st = 8 Miami Vice 2nd = 9 Onethingforcertain 3rd = 2 Place Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Eddy Betz Keats | ||
Thu Jul 10 2014 14:59 | 1st = 8 Eddy Betz Keats 2nd = 7 Arvos Rocco 3rd = 2 Mr Heist Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Know Danger | ||
Thu Jul 10 2014 14:52 | 1st = 1 Know Danger 2nd = 5 Flying Swan 3rd = 3 Black Crow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Sweet Alabama | ||
Thu Jul 10 2014 14:50 | 1st = 9 Sweet Alabama 2nd = 2 Nothings Final 3rd = 3 Miss Fantastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 9 Ellies Grey | ||
Thu Jul 10 2014 14:47 | 1st = 9 Ellies Grey 2nd = 8 Tranquilla Sunrise 3rd = 10 Gold Frame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 3 Chrysolaus | ||
Thu Jul 10 2014 14:42 | 1st = 3 Chrysolaus 2nd = 4 Crooked Blaze 3rd = 13 Flarendi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Lost My Jockey | ||
Thu Jul 10 2014 14:36 | 1st = 6 Lost My Jockey 2nd = 8 Yazz 3rd = 1 All Bets Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Covert Charmour | ||
Thu Jul 10 2014 14:33 | 1st = 1 Covert Charmour 2nd = 2 Klitschko 3rd = 8 Knowing Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Plagiarism | ||
Thu Jul 10 2014 14:31 | 1st = 3 Plagiarism 2nd = 7 Wandy Luck 3rd = 2 Makers Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Ride On A Rainbow | ||
Thu Jul 10 2014 14:28 | 1st = 8 Ride On A Rainbow 2nd = 5 Elboron 3rd = 7 Feelgood Tonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Lady Magic | ||
Thu Jul 10 2014 14:21 | 1st = 7 Lady Magic 2nd = 5 Lefty Burner 3rd = 2 Bernmar Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Invincible Ring | ||
Thu Jul 10 2014 14:15 | 1st = 5 Invincible Ring 2nd = 1 Miss Catalina 3rd = 7 Mister Bigshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 13 Stable Secret | ||
Thu Jul 10 2014 14:10 | 1st = 13 Stable Secret 2nd = 11 Turbo Tracey 3rd = 8 Golden Wattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 10 Slainte | ||
Thu Jul 10 2014 14:05 | 1st = 10 Slainte 2nd = 12 Lifesaver Lady 3rd = 3 Curley Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 7 - 6 Beau Zed | ||
Thu Jul 10 2014 14:00 | 1st = 6 Beau Zed 2nd = 16 Koorrabye 3rd = 9 Quick March |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Hay Angel | ||
Thu Jul 10 2014 13:57 | 1st = 8 Hay Angel 2nd = 7 Ghosts Fantasy 3rd = 4 Stunning Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Court Lane | ||
Thu Jul 10 2014 13:55 | 1st = 4 Court Lane 2nd = 1 Best Hurrah 3rd = 6 Naval Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Tirunesh | ||
Thu Jul 10 2014 13:50 | 1st = 1 Tirunesh 2nd = 6 Nostalgic Beach 3rd = 8 Bulldust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Captain Cotchie | ||
Thu Jul 10 2014 13:40 | 1st = 2 Captain Cotchie 2nd = 6 Wasabi Princess 3rd = 3 Big Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 3 Lets Go Lakers | ||
Thu Jul 10 2014 13:35 | 1st = 3 Lets Go Lakers 2nd = 6 Wobbegong 3rd = 13 Thundercrack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 Stable Surprize | ||
Thu Jul 10 2014 13:30 | 1st = 6 Stable Surprize 2nd = 11 Hydration 3rd = 14 Excellent Morning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 6 - 7 Pencuri | ||
Thu Jul 10 2014 13:25 | 1st = 7 Pencuri 2nd = 9 Red Ruby 3rd = 12 Summers Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Prince Monashee | ||
Thu Jul 10 2014 13:20 | 1st = 2 Prince Monashee 2nd = 3 Terms Of Trade 3rd = 7 Hayylers Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Jemima Charm | ||
Thu Jul 10 2014 13:17 | 1st = 4 Jemima Charm 2nd = 2 Peebos Will 3rd = 1 Suspicious Taddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Sunset Magic | ||
Thu Jul 10 2014 13:00 | 1st = 5 Sunset Magic 2nd = 1 Ima Goodin 3rd = 8 Enticed State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Fiercely Defiant | ||
Thu Jul 10 2014 12:55 | 1st = 3 Fiercely Defiant 2nd = 13 Perfect Star 3rd = 5 Cane Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 5 - 2 Mont Bleu | ||
Thu Jul 10 2014 12:50 | 1st = 2 Mont Bleu 2nd = 8 Luck At Last 3rd = 6 For Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Casino Benjo | ||
Thu Jul 10 2014 12:45 | 1st = 1 Casino Benjo 2nd = 4 Casiroll 3rd = 7 Instinctive Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 6 Cliques | ||
Thu Jul 10 2014 12:20 | 1st = 6 Cliques 2nd = 9 Vienne 3rd = 10 Gelsomina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 4 - 1 Archangel | ||
Thu Jul 10 2014 12:15 | 1st = 1 Archangel 2nd = 8 Golden Shells 3rd = 2 Goldysox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 3 - 7 Signorina | ||
Thu Jul 10 2014 11:40 | 1st = 7 Signorina 2nd = 1 Bishopbriggs 3rd = 6 My Mustang Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 2 - 6 Itsallbelt | ||
Thu Jul 10 2014 11:05 | 1st = 6 Itsallbelt 2nd = 5 Thatz Louie 3rd = 2 Crash Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 1 - 2 Rushin | ||
Thu Jul 10 2014 10:30 | 1st = 2 Rushin 2nd = 1 Amorti 3rd = 9 Oma Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Pattie Mac | ||
Tue Jun 10 2014 23:37 | 1st = 1 Pattie Mac 2nd = 3 Rilack Robin 3rd = 6 Sailing Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Elite Annabelle | ||
Tue Jun 10 2014 23:17 | 1st = 2 Elite Annabelle 2nd = 1 Rics Promise 3rd = 3 Sweet Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 On The Bubbler | ||
Tue Jun 10 2014 22:52 | 1st = 7 On The Bubbler 2nd = 3 Bellas Miracle 3rd = 5 Ultimate Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Stephs Kuri | ||
Tue Jun 10 2014 22:35 | 1st = 4 Stephs Kuri 2nd = 5 Wago 3rd = 6 Hot Deals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Skye | ||
Tue Jun 10 2014 22:27 | 1st = 5 Skye 2nd = 6 True Wishes 3rd = 3 Chole Donnor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Hurricane Sloy | ||
Tue Jun 10 2014 22:18 | 1st = 7 Hurricane Sloy 2nd = 6 Jaguar Monelli 3rd = 1 Fire Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 8 Down Hearted | ||
Tue Jun 10 2014 22:12 | 1st = 8 Down Hearted 2nd = 4 Zipping Max 3rd = 1 Angels Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Just Like Paluza | ||
Tue Jun 10 2014 22:06 | 1st = 4 Just Like Paluza 2nd = 3 Harry Keeping 3rd = 6 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 Zin Four Us | ||
Tue Jun 10 2014 22:00 | 1st = 7 Zin Four Us 2nd = 8 Magic Of Bonus 3rd = 1 Hot Lach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Crossbank | ||
Tue Jun 10 2014 21:56 | 1st = 4 Crossbank 2nd = 5 Notta Pickle 3rd = 1 Bekim Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Speed Direct | ||
Tue Jun 10 2014 21:52 | 1st = 5 Speed Direct 2nd = 4 Mr Octane 3rd = 8 In The Slot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Agility | ||
Tue Jun 10 2014 21:49 | 1st = 1 Agility 2nd = 9 Dyna Rapidash 3rd = 4 Spring Spaniard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 4 Walk With Faith | ||
Tue Jun 10 2014 21:46 | 1st = 4 Walk With Faith 2nd = 3 Cosmic Pauly 3rd = 7 Income Generator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 7 Total Blonde | ||
Tue Jun 10 2014 21:42 | 1st = 7 Total Blonde 2nd = 5 Set Black Magic 3rd = 2 Shirleys Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Victoria Keeping | ||
Tue Jun 10 2014 21:38 | 1st = 1 Victoria Keeping 2nd = 6 Amos Gundi 3rd = 2 Midnight Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Cool Sprite | ||
Tue Jun 10 2014 21:35 | 1st = 7 Cool Sprite 2nd = 2 Arlandria 3rd = 8 Sindaryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 7 Rustle Murray | ||
Tue Jun 10 2014 21:30 | 1st = 7 Rustle Murray 2nd = 10 The Smirker 3rd = 3 Wealthy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Wild Douglas | ||
Tue Jun 10 2014 21:27 | 1st = 6 Wild Douglas 2nd = 5 Just Go Bang 3rd = 2 Dark Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Kikem Shilling | ||
Tue Jun 10 2014 21:24 | 1st = 6 Kikem Shilling 2nd = 8 Into Battle 3rd = 5 Phantom Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 West On Abba | ||
Tue Jun 10 2014 21:23 | 1st = 8 West On Abba 2nd = 6 Theo Gundi 3rd = 7 Jet Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 6 Big Tee Sal | ||
Tue Jun 10 2014 21:20 | 1st = 6 Big Tee Sal 2nd = 7 Lyla Mel 3rd = 8 Miss Party Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Globalization | ||
Tue Jun 10 2014 21:15 | 1st = 1 Globalization 2nd = 2 Showtime Prince 3rd = 10 Constant Whispers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Guerilla | ||
Tue Jun 10 2014 21:12 | 1st = 4 Guerilla 2nd = 2 Blue Stitch 3rd = 1 Bazaar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Speed Series | ||
Tue Jun 10 2014 21:09 | 1st = 7 Speed Series 2nd = 1 Daintree Emperor 3rd = 5 Black Selandra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 6 Zambezi Rock | ||
Tue Jun 10 2014 21:05 | 1st = 6 Zambezi Rock 2nd = 4 Tweed Chic 3rd = 2 High And Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 7 James Shark | ||
Tue Jun 10 2014 21:00 | 1st = 7 James Shark 2nd = 3 Artistica Uno 3rd = 10 Apatchy Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Sir Wick | ||
Tue Jun 10 2014 20:59 | 1st = 8 Sir Wick 2nd = 3 Annabell Gundi 3rd = 4 Our Brenda Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Te Akai Kahn | ||
Tue Jun 10 2014 20:57 | 1st = 8 Te Akai Kahn 2nd = 1 Electric Eagle 3rd = 4 Black Tommie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Lilly Bellebird | ||
Tue Jun 10 2014 20:53 | 1st = 7 Lilly Bellebird 2nd = 3 Gold Earner 3rd = 8 Peter Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Amaroo Cruise | ||
Tue Jun 10 2014 20:50 | 1st = 8 Amaroo Cruise 2nd = 2 Bayman Bale 3rd = 3 Yabba Dabba Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Dynamite Dude | ||
Tue Jun 10 2014 20:45 | 1st = 6 Dynamite Dude 2nd = 1 Tyler Diamond 3rd = 7 Motu Cup Day Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 3 No Prisoners | ||
Tue Jun 10 2014 20:42 | 1st = 3 No Prisoners 2nd = 4 Voyager 3rd = 2 Mal Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Max Keeping | ||
Tue Jun 10 2014 20:41 | 1st = 2 Max Keeping 2nd = 4 Fancy Zac 3rd = 1 Kelmar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Queen Esther | ||
Tue Jun 10 2014 20:39 | 1st = 2 Queen Esther 2nd = 4 Evil Punk 3rd = 7 Snow Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 7 Avondale Tara | ||
Tue Jun 10 2014 20:35 | 1st = 7 Avondale Tara 2nd = 5 Flippin Ripper 3rd = 4 Saltwater Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 7 Just Call Me Earl | ||
Tue Jun 10 2014 20:30 | 1st = 7 Just Call Me Earl 2nd = 2 Rosemma 3rd = 6 Canadian Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Zipping Joe | ||
Tue Jun 10 2014 20:27 | 1st = 8 Zipping Joe 2nd = 2 See Him First 3rd = 1 Dyna Werribee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Zenamite | ||
Tue Jun 10 2014 20:26 | 1st = 5 Zenamite 2nd = 8 Terra Swift 3rd = 1 Laurie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Caramel Flirt | ||
Tue Jun 10 2014 20:23 | 1st = 6 Caramel Flirt 2nd = 4 Rose To Size 3rd = 3 Birkdale Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Iririki | ||
Tue Jun 10 2014 20:20 | 1st = 2 Iririki 2nd = 8 Black Nat Bonus 3rd = 4 Fast Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Conniving Major Dave | ||
Tue Jun 10 2014 20:15 | 1st = 5 Conniving Major Dave 2nd = 3 This Time Dylan 3rd = 6 Mighty Flying Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 8 Full Blown | ||
Tue Jun 10 2014 20:12 | 1st = 8 Full Blown 2nd = 2 Velocity Fire 3rd = 3 Reecy Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Arena Allen | ||
Tue Jun 10 2014 20:09 | 1st = 3 Arena Allen 2nd = 2 Dyna Suzie 3rd = 4 Pappa Gallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Queen Chief | ||
Tue Jun 10 2014 20:08 | 1st = 1 Queen Chief 2nd = 7 Flowerpot Frida 3rd = 2 Silly Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Wytelash | ||
Tue Jun 10 2014 20:05 | 1st = 1 Wytelash 2nd = 4 Bogan Girl 3rd = 7 Phantom Dottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 7 Crusader Acey | ||
Tue Jun 10 2014 20:00 | 1st = 7 Crusader Acey 2nd = 1 Wounded 3rd = 6 Intergalactic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Revlon Babe | ||
Tue Jun 10 2014 19:57 | 1st = 2 Revlon Babe 2nd = 1 El Roy 3rd = 5 Muscle Up Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 6 Brellie Lee | ||
Tue Jun 10 2014 19:53 | 1st = 6 Brellie Lee 2nd = 3 Pride Matters 3rd = 5 Sky Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Erza Allen | ||
Tue Jun 10 2014 19:50 | 1st = 5 Erza Allen 2nd = 2 Big Sub Woofer 3rd = 1 Heeza Bomb Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Vertical Four | ||
Tue Jun 10 2014 19:45 | 1st = 2 Vertical Four 2nd = 8 Hez The Artisan 3rd = 1 Sign In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 3 Kanishas Flyer | ||
Tue Jun 10 2014 19:42 | 1st = 3 Kanishas Flyer 2nd = 8 Bindair Dundat 3rd = 5 Never Ever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Wuxi | ||
Tue Jun 10 2014 19:39 | 1st = 6 Wuxi 2nd = 7 Expect Delay 3rd = 4 Cosmics Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Cosmic Comanche | ||
Tue Jun 10 2014 19:35 | 1st = 1 Cosmic Comanche 2nd = 8 Sahara Desert 3rd = 4 Bottle Of White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 5 Iceobar | ||
Tue Jun 10 2014 19:30 | 1st = 5 Iceobar 2nd = 7 Show Me The Bling 3rd = 9 Virgil Hilts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Windy Hill | ||
Tue Jun 10 2014 19:27 | 1st = 7 Windy Hill 2nd = 2 Wayward Wind 3rd = 6 Intuitive Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 5 Billos Pick | ||
Tue Jun 10 2014 19:23 | 1st = 5 Billos Pick 2nd = 8 Hazle Rose Hi 3rd = 1 Mojo Risin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Magic Gift | ||
Tue Jun 10 2014 19:20 | 1st = 3 Magic Gift 2nd = 1 Blonde Vixen 3rd = 4 Snowtown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Algranco Under Fire | ||
Tue Jun 10 2014 19:15 | 1st = 9 Algranco Under Fire 2nd = 1 Tis A Charmer 3rd = 8 Blissfull Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 Felicity Who | ||
Tue Jun 10 2014 19:12 | 1st = 7 Felicity Who 2nd = 3 Rhondas Tears 3rd = 4 Reef Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Pacific Angel | ||
Tue Jun 10 2014 19:09 | 1st = 5 Pacific Angel 2nd = 2 Jules Fancy 3rd = 3 Noaki Buckley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Oreo Speedwagon | ||
Tue Jun 10 2014 19:05 | 1st = 1 Oreo Speedwagon 2nd = 5 Ting Tim 3rd = 7 Yes Does |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 4 Almost El Eagle | ||
Tue Jun 10 2014 19:00 | 1st = 4 Almost El Eagle 2nd = 1 We Never Say Die 3rd = 8 Classic Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 5 Walshaw | ||
Tue Jun 10 2014 18:57 | 1st = 5 Walshaw 2nd = 6 Ratchada 3rd = 7 Hez A Smoothie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Yo Yoshi | ||
Tue Jun 10 2014 18:54 | 1st = 3 Yo Yoshi 2nd = 1 El Jay Torana 3rd = 5 Impact Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Dyna Alchemist | ||
Tue Jun 10 2014 18:50 | 1st = 3 Dyna Alchemist 2nd = 5 Dyna Inca 3rd = 2 Classy Caitlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 Habemus | ||
Tue Jun 10 2014 18:45 | 1st = 3 Habemus 2nd = 4 Cosmic Courageous 3rd = 5 Ronan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Macies Angel | ||
Tue Jun 10 2014 18:43 | 1st = 4 Macies Angel 2nd = 1 Kay Jays Bond 3rd = 2 Moon Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Got No Cents | ||
Tue Jun 10 2014 18:40 | 1st = 3 Got No Cents 2nd = 2 Bo Zorra 3rd = 7 Freddie Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 2 Reeds May Eu | ||
Tue Jun 10 2014 18:35 | 1st = 2 Reeds May Eu 2nd = 6 Top Venue 3rd = 4 On The Leash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Nubian Princess | ||
Tue Jun 10 2014 18:32 | 1st = 2 Nubian Princess 2nd = 5 Knocka Less 3rd = 3 Tigress Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Nonno Stride | ||
Tue Jun 10 2014 18:27 | 1st = 9 Nonno Stride 2nd = 12 Karloo Kix 3rd = 11 Crazy Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Ipswich Melody | ||
Tue Jun 10 2014 18:24 | 1st = 2 Ipswich Melody 2nd = 1 Taranis 3rd = 5 Georgies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 7 Western Rockstar | ||
Tue Jun 10 2014 18:19 | 1st = 7 Western Rockstar 2nd = 6 Mcpocket 3rd = 5 Im Supersonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Enjoy The Rush | ||
Tue Jun 10 2014 18:16 | 1st = 1 Enjoy The Rush 2nd = 3 Suave Odessa 3rd = 4 Usain Buzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Class Of Tara | ||
Tue Jun 10 2014 18:11 | 1st = 1 Class Of Tara 2nd = 5 Ima Tragedy 3rd = 4 Themightynadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Jungle Junction | ||
Tue Jun 10 2014 18:08 | 1st = 2 Jungle Junction 2nd = 7 Shillelagh Lane 3rd = 8 Lucys Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 5 Livin The Life | ||
Tue Jun 10 2014 18:03 | 1st = 5 Livin The Life 2nd = 10 Est Est Est 3rd = 12 Lingy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Eye Smith | ||
Tue Jun 10 2014 18:00 | 1st = 7 Eye Smith 2nd = 1 Out This Way 3rd = 2 Chief Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Major Lefty | ||
Tue Jun 10 2014 17:55 | 1st = 8 Major Lefty 2nd = 5 Magical Mel 3rd = 2 Arvee Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Tear Away Size | ||
Tue Jun 10 2014 17:52 | 1st = 3 Tear Away Size 2nd = 9 Atta Boy Ted 3rd = 1 Spring Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Just Grange | ||
Tue Jun 10 2014 17:47 | 1st = 5 Just Grange 2nd = 4 Major Frank 3rd = 1 Henley Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Matts Entity | ||
Tue Jun 10 2014 17:44 | 1st = 1 Matts Entity 2nd = 2 Leesa Benz 3rd = 7 Dodgy Dealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Mister Ardee | ||
Tue Jun 10 2014 17:39 | 1st = 6 Mister Ardee 2nd = 2 Affluent Bell 3rd = 4 Captain Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Spring Ridge | ||
Tue Jun 10 2014 17:36 | 1st = 8 Spring Ridge 2nd = 7 Bulk Rivets 3rd = 4 Zipping Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 3 Koten Blosem Lombo | ||
Tue Jun 10 2014 17:31 | 1st = 3 Koten Blosem Lombo 2nd = 7 Metaphorically 3rd = 1 Majorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Looby Lu | ||
Tue Jun 10 2014 17:28 | 1st = 5 Looby Lu 2nd = 2 Zacs A Sixpence 3rd = 3 Pyrenees Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Alta Antonio | ||
Tue Jun 10 2014 17:23 | 1st = 3 Alta Antonio 2nd = 1 My Macs A Fake 3rd = 8 Rubys Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Earned Talking | ||
Tue Jun 10 2014 17:20 | 1st = 5 Earned Talking 2nd = 7 Vee High Class 3rd = 4 Typhoon Coulter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Markey Oh Markey | ||
Tue Jun 10 2014 17:15 | 1st = 2 Markey Oh Markey 2nd = 1 Mister Chow 3rd = 7 Sovereign Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Dyna Nihilist | ||
Tue Jun 10 2014 17:11 | 1st = 1 Dyna Nihilist 2nd = 2 Allen Warlock 3rd = 10 Miss Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 4 Epaulette | ||
Tue Jun 10 2014 17:05 | 1st = 4 Epaulette 2nd = 1 Calcavado 3rd = 10 Artarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Lakoda Lochie | ||
Tue Jun 10 2014 17:02 | 1st = 4 Lakoda Lochie 2nd = 10 Chasin Tori 3rd = 1 Shaylor Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Serene Major | ||
Tue Jun 10 2014 16:55 | 1st = 1 Serene Major 2nd = 8 Rummiking 3rd = 5 Harrys Day Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Dyna Unique | ||
Tue Jun 10 2014 16:50 | 1st = 1 Dyna Unique 2nd = 3 Sure Cheap 3rd = 4 Brindle Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 10 - 15 River Cruise | ||
Tue Jun 10 2014 16:45 | 1st = 15 River Cruise 2nd = 11 Solas 3rd = 7 Juan Tuffamigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Theartofconfusion | ||
Tue Jun 10 2014 16:40 | 1st = 8 Theartofconfusion 2nd = 2 Ideal Legacy 3rd = 3 The Puritan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Shoop Shoop Song | ||
Tue Jun 10 2014 16:37 | 1st = 6 Shoop Shoop Song 2nd = 1 Nanna Duk 3rd = 3 Anthonys Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 1 Mabrouk | ||
Tue Jun 10 2014 16:33 | 1st = 1 Mabrouk 2nd = 3 Grey Pariz 3rd = 2 Raised For Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Owen Newitt | ||
Tue Jun 10 2014 16:29 | 1st = 1 Owen Newitt 2nd = 8 Danyos Dabby 3rd = 2 Banga Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 14 Speedy Squib | ||
Tue Jun 10 2014 16:25 | 1st = 14 Speedy Squib 2nd = 3 Its A Saga 3rd = 5 Pippis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Intilach | ||
Tue Jun 10 2014 16:22 | 1st = 2 Intilach 2nd = 3 Happy Lucy 3rd = 4 Surf Honour Tear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Argo Alley | ||
Tue Jun 10 2014 16:20 | 1st = 7 Argo Alley 2nd = 8 Five Pecks 3rd = 5 Mallee Bon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Missing Letters | ||
Tue Jun 10 2014 16:17 | 1st = 8 Missing Letters 2nd = 5 Goldplay 3rd = 6 Cha Ching Chaching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Danyos Kirsty | ||
Tue Jun 10 2014 16:14 | 1st = 7 Danyos Kirsty 2nd = 1 Boolite Bruiser 3rd = 3 Dyna Treason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Mio Dio | ||
Tue Jun 10 2014 16:10 | 1st = 2 Mio Dio 2nd = 11 Forgeress 3rd = 10 Podsnap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Ocean Diva | ||
Tue Jun 10 2014 16:05 | 1st = 10 Ocean Diva 2nd = 2 Regaltive 3rd = 6 Miss Artistic Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Dress Code | ||
Tue Jun 10 2014 16:02 | 1st = 7 Dress Code 2nd = 8 Tears For Fears 3rd = 6 Shaylor Tora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 9 Percivale | ||
Tue Jun 10 2014 15:58 | 1st = 9 Percivale 2nd = 5 Stratpower 3rd = 4 Royal Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Mallee Man | ||
Tue Jun 10 2014 15:55 | 1st = 4 Mallee Man 2nd = 5 Daisys Reward 3rd = 2 Mighty Belinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Misato Bale | ||
Tue Jun 10 2014 15:54 | 1st = 1 Misato Bale 2nd = 4 Maccas Sway 3rd = 6 Contrive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 17 Dayzari | ||
Tue Jun 10 2014 15:50 | 1st = 17 Dayzari 2nd = 4 Quick Spur 3rd = 9 Unikin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 6 Something Magic | ||
Tue Jun 10 2014 15:46 | 1st = 6 Something Magic 2nd = 2 Habana Flex 3rd = 4 Stone Cold Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Long Road To Fame | ||
Tue Jun 10 2014 15:42 | 1st = 3 Long Road To Fame 2nd = 10 Girl With Fire 3rd = 1 Jack Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 5 Take Time Ronnie | ||
Tue Jun 10 2014 15:39 | 1st = 5 Take Time Ronnie 2nd = 3 Proven Cola 3rd = 2 Snoring Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Now and Zen | ||
Tue Jun 10 2014 15:35 | 1st = 6 Now and Zen 2nd = 10 Flirtatious Girl 3rd = 11 Ninesmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Bella Roc | ||
Tue Jun 10 2014 15:32 | 1st = 3 Bella Roc 2nd = 7 Mr Amino 3rd = 4 Cosmo Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Lettucerockthem | ||
Tue Jun 10 2014 15:30 | 1st = 8 Lettucerockthem 2nd = 1 Mister Jay Cee 3rd = 6 My General Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Gunsmoke Mcbain | ||
Tue Jun 10 2014 15:27 | 1st = 3 Gunsmoke Mcbain 2nd = 5 Easy Decision 3rd = 6 Rogue Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 5 Destiny Rising | ||
Tue Jun 10 2014 15:23 | 1st = 5 Destiny Rising 2nd = 4 Andsoitiswritten 3rd = 1 Oywotzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Senor Slamma | ||
Tue Jun 10 2014 15:19 | 1st = 3 Senor Slamma 2nd = 1 Whitford Miss 3rd = 2 Pinto Pronto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 2 Paulines Passion | ||
Tue Jun 10 2014 15:15 | 1st = 2 Paulines Passion 2nd = 7 Sutton Luke 3rd = 5 Incisive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Handsome Blue | ||
Tue Jun 10 2014 15:12 | 1st = 4 Handsome Blue 2nd = 1 El Tren Bala 3rd = 3 Long Gully Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Kellys State | ||
Tue Jun 10 2014 15:10 | 1st = 1 Kellys State 2nd = 2 Glendale Sugar 3rd = 6 Death Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Our Overanova | ||
Tue Jun 10 2014 15:07 | 1st = 4 Our Overanova 2nd = 1 No Bones About It 3rd = 11 Carla Bruni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Quick Advance | ||
Tue Jun 10 2014 15:04 | 1st = 7 Quick Advance 2nd = 3 Alvin Benz 3rd = 2 Shanlyn Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Balzac | ||
Tue Jun 10 2014 15:00 | 1st = 4 Balzac 2nd = 7 Bian Divine 3rd = 8 Hay Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Spicy Stride | ||
Tue Jun 10 2014 14:55 | 1st = 4 Spicy Stride 2nd = 6 Our Artistic Leigh 3rd = 7 Mother Kym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Cash Or Credit | ||
Tue Jun 10 2014 14:52 | 1st = 1 Cash Or Credit 2nd = 8 Danyos Luke 3rd = 2 Wired For Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 13 Shivoro | ||
Tue Jun 10 2014 14:48 | 1st = 13 Shivoro 2nd = 3 Tanmah 3rd = 10 Miss Watkins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 Pixi Belle | ||
Tue Jun 10 2014 14:45 | 1st = 3 Pixi Belle 2nd = 5 Big Asset 3rd = 1 Zip This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Crash Dooley | ||
Tue Jun 10 2014 14:44 | 1st = 1 Crash Dooley 2nd = 2 Cobra Blue 3rd = 6 Kimmyross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 1 Artlee | ||
Tue Jun 10 2014 14:40 | 1st = 1 Artlee 2nd = 5 Shamalade 3rd = 14 Holytide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Kalden Gambino | ||
Tue Jun 10 2014 14:37 | 1st = 7 Kalden Gambino 2nd = 1 Yiche 3rd = 2 Broneee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Jack Malone | ||
Tue Jun 10 2014 14:32 | 1st = 1 Jack Malone 2nd = 4 March With Ors 3rd = 5 Pub Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 4 Revelator | ||
Tue Jun 10 2014 14:29 | 1st = 4 Revelator 2nd = 2 Orange Boy 3rd = 5 Camdale Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Jooli Lad | ||
Tue Jun 10 2014 14:25 | 1st = 3 Jooli Lad 2nd = 5 Universal Sound 3rd = 4 Sea Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 3 Windswept | ||
Tue Jun 10 2014 14:22 | 1st = 3 Windswept 2nd = 1 Sir Albert 3rd = 6 Jim Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Dentona | ||
Tue Jun 10 2014 14:20 | 1st = 6 Dentona 2nd = 8 El Fuego 3rd = 3 Lagoon Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Regal Looper | ||
Tue Jun 10 2014 14:17 | 1st = 3 Regal Looper 2nd = 6 Long Gully Mark 3rd = 2 Nowak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 5 Travel In Style | ||
Tue Jun 10 2014 14:13 | 1st = 5 Travel In Style 2nd = 7 Metung Penny 3rd = 6 Little Grammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Her Highness | ||
Tue Jun 10 2014 14:09 | 1st = 4 Her Highness 2nd = 6 No Yes Know 3rd = 8 Shotgun Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 3 Corona Sun | ||
Tue Jun 10 2014 14:05 | 1st = 3 Corona Sun 2nd = 4 Sutton Oracle 3rd = 8 Dream Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Boonoona Boy | ||
Tue Jun 10 2014 14:02 | 1st = 6 Boonoona Boy 2nd = 8 Lannister 3rd = 7 Dakota La Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Black Denim | ||
Tue Jun 10 2014 13:57 | 1st = 1 Black Denim 2nd = 2 Kittys Dream 3rd = 6 Chief Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Bit Hot Henry | ||
Tue Jun 10 2014 13:54 | 1st = 1 Bit Hot Henry 2nd = 6 Classic Nikko 3rd = 7 Why Fail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Epona Fury | ||
Tue Jun 10 2014 13:50 | 1st = 1 Epona Fury 2nd = 6 Welcome Invader 3rd = 5 The Red Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 8 Whereibylong | ||
Tue Jun 10 2014 13:45 | 1st = 8 Whereibylong 2nd = 9 Cullectomatic 3rd = 6 Grin And Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Sidneys Shadow | ||
Tue Jun 10 2014 13:42 | 1st = 3 Sidneys Shadow 2nd = 4 Irish Midge 3rd = 7 Spot Goes Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 10 Flick Pass | ||
Tue Jun 10 2014 13:38 | 1st = 10 Flick Pass 2nd = 8 One Last Poet 3rd = 4 Bestihaveeverhad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 5 Iona Haka | ||
Tue Jun 10 2014 13:37 | 1st = 5 Iona Haka 2nd = 1 Another Jewel 3rd = 6 Tepirita Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Golden Sage | ||
Tue Jun 10 2014 13:34 | 1st = 1 Golden Sage 2nd = 4 Class Barbie 3rd = 2 Cosmic Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Conamara Max | ||
Tue Jun 10 2014 13:33 | 1st = 3 Conamara Max 2nd = 1 Ceremony Miss 3rd = 4 Full On State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 6 Minimos | ||
Tue Jun 10 2014 13:30 | 1st = 6 Minimos 2nd = 7 Border Flight 3rd = 3 Shadow Rein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Coalpit Mick | ||
Tue Jun 10 2014 13:28 | 1st = 4 Coalpit Mick 2nd = 2 Homebush Sarah 3rd = 7 Sleeper Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Wingard | ||
Tue Jun 10 2014 13:27 | 1st = 2 Wingard 2nd = 1 Mullingar Lad 3rd = 8 Lindy Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 8 Gordon Bale | ||
Tue Jun 10 2014 13:20 | 1st = 8 Gordon Bale 3rd = 4 Jinjarango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Mega Nitro | ||
Tue Jun 10 2014 13:19 | 1st = 3 Mega Nitro 2nd = 1 Benzema 3rd = 7 Cahilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Percy On Parade | ||
Tue Jun 10 2014 13:15 | 1st = 5 Percy On Parade 2nd = 2 Dont Kel Yamemma 3rd = 3 Merry Yeoman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Sochi Torah | ||
Tue Jun 10 2014 13:13 | 1st = 6 Sochi Torah 2nd = 3 Sheza Survivor 3rd = 7 Wheres Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Peruvian Pasos | ||
Tue Jun 10 2014 13:10 | 1st = 1 Peruvian Pasos 2nd = 8 Threestones 3rd = 4 Hollywood Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Mighty Twist | ||
Tue Jun 10 2014 13:10 | 1st = 5 Mighty Twist 2nd = 2 Abogado 3rd = 3 Rule Judge Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Dakota Premier | ||
Tue Jun 10 2014 13:07 | 1st = 2 Dakota Premier 2nd = 8 Westmeath 3rd = 7 Nevada Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 3 Malraux | ||
Tue Jun 10 2014 13:03 | 1st = 3 Malraux 2nd = 7 Mickey Spanooch 3rd = 1 Adios Atlantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Cawbourne Abbi | ||
Tue Jun 10 2014 13:02 | 1st = 5 Cawbourne Abbi 2nd = 3 Opawa Bomb 3rd = 1 My Squizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Covey | ||
Tue Jun 10 2014 12:59 | 1st = 8 Covey 2nd = 1 Buckle Up Jordy 3rd = 7 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 13 Shehadtohavehim | ||
Tue Jun 10 2014 12:55 | 1st = 13 Shehadtohavehim 2nd = 6 Gosses Bluff 3rd = 10 Rex The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Know Certainty | ||
Tue Jun 10 2014 12:53 | 1st = 2 Know Certainty 2nd = 5 Opawa Karen 3rd = 8 Stich Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Fearsome Knight | ||
Tue Jun 10 2014 12:52 | 1st = 7 Fearsome Knight 2nd = 2 All Silver 3rd = 4 Radar Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Hard To Do | ||
Tue Jun 10 2014 12:50 | 1st = 7 Hard To Do 2nd = 6 One Lucky Man 3rd = 2 Ray And Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Token Kay | ||
Tue Jun 10 2014 12:45 | 1st = 1 Token Kay 2nd = 5 Carats Prince 3rd = 7 Homebush Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Rain Fast | ||
Tue Jun 10 2014 12:40 | 1st = 5 Rain Fast 2nd = 10 Royal Jewel 3rd = 11 Danzinar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Business Affair | ||
Tue Jun 10 2014 12:35 | 1st = 8 Business Affair 2nd = 1 Plagiarism 3rd = 6 Flying Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 3 John Dory | ||
Tue Jun 10 2014 12:27 | 1st = 3 John Dory 2nd = 7 Wunzee 3rd = 2 La Fontaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Kennys Comet | ||
Tue Jun 10 2014 12:18 | 1st = 3 Kennys Comet 2nd = 8 Homebush Tiare 3rd = 2 Culvie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Opawa Albie | ||
Tue Jun 10 2014 12:10 | 1st = 2 Opawa Albie 2nd = 3 Pukeko Prowler 3rd = 1 Mr November |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Finley Harper | ||
Tue Jun 10 2014 12:05 | 1st = 6 Finley Harper 2nd = 3 Success Dostta 3rd = 4 Redevelop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Jewel Eagle | ||
Tue Jun 10 2014 12:01 | 1st = 3 Jewel Eagle 2nd = 6 Chill Out Ralph 3rd = 5 Know Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 6 On The Level | ||
Tue Jun 10 2014 11:52 | 1st = 6 On The Level 2nd = 7 Bad Week 3rd = 1 Motley Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Blue Review | ||
Tue Jun 10 2014 11:43 | 1st = 2 Blue Review 2nd = 7 Blazing Hot 3rd = 8 Harpers Bizarre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Doleuze | ||
Tue Jun 10 2014 11:33 | 1st = 2 Doleuze 2nd = 1 Opawa Bart 3rd = 4 Fancy Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Lyonell | ||
Tue Jun 10 2014 11:30 | 1st = 5 Lyonell 2nd = 2 Big Ben Chimes 3rd = 4 Hiphopopotamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Cala Rapita | ||
Tue Jun 10 2014 11:23 | 1st = 6 Cala Rapita 2nd = 3 Smash Easy 3rd = 7 Bizarro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 2 Rattle Ya Dags | ||
Tue Jun 10 2014 11:13 | 1st = 2 Rattle Ya Dags 2nd = 1 Another Another 3rd = 7 Jacks A Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Black Crow | ||
Tue Jun 10 2014 11:03 | 1st = 3 Black Crow 2nd = 2 Know Danger 3rd = 6 Opawa Kendal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 2 No More Beersies | ||
Tue Jun 10 2014 10:53 | 1st = 2 No More Beersies 2nd = 1 Charles Fredrick 3rd = 4 Harpic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Advanced Pedro | ||
Tue Jun 10 2014 10:43 | 1st = 6 Advanced Pedro 2nd = 1 Time Slayer 3rd = 3 Shes Smashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Tai Baxter | ||
Tue Jun 10 2014 10:33 | 1st = 1 Tai Baxter 2nd = 8 Not So Cute 3rd = 5 Wandy On In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Trumped Up | ||
Tue Jun 10 2014 10:23 | 1st = 2 Trumped Up 2nd = 7 Hareeba Time 3rd = 5 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 4 Jessie Surfs | ||
Tue Jun 10 2014 10:13 | 1st = 4 Jessie Surfs 2nd = 5 Tonys Choice 3rd = 1 Botany Sel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Hershy Pie | ||
Tue Jun 10 2014 10:03 | 1st = 7 Hershy Pie 2nd = 2 Ohoka Hart 3rd = 4 Smoking Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Cupid Not Stupid | ||
Sat May 10 2014 23:52 | 1st = 1 Cupid Not Stupid 2nd = 6 Coxie 3rd = 7 Dyna Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Freeway Sparkle | ||
Sat May 10 2014 23:37 | 1st = 1 Freeway Sparkle 2nd = 3 Yolo 3rd = 8 Zipping Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Dollstan Royal | ||
Sat May 10 2014 23:17 | 1st = 5 Dollstan Royal 2nd = 1 Jaguar Monelli 3rd = 3 Belucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Missile Flash | ||
Sat May 10 2014 23:00 | 1st = 6 Missile Flash 2nd = 8 Jetgun 3rd = 1 Tiggerlong Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Premier Surf | ||
Sat May 10 2014 22:55 | 1st = 3 Premier Surf 2nd = 2 Moodich 3rd = 7 Martello Towers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 8 Flying Vargas | ||
Sat May 10 2014 22:45 | 1st = 8 Flying Vargas 2nd = 2 Mccara 3rd = 7 Hilltop Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Al Moran | ||
Sat May 10 2014 22:42 | 1st = 4 Al Moran 2nd = 3 Allen Gizmo 3rd = 7 Lektra Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Sheep Shape | ||
Sat May 10 2014 22:41 | 1st = 2 Sheep Shape 2nd = 6 Galway Typhoon 3rd = 8 Elite Alanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Paula Dawn | ||
Sat May 10 2014 22:37 | 1st = 4 Paula Dawn 2nd = 1 Raincheck 3rd = 2 Champness Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Thunder Rama | ||
Sat May 10 2014 22:30 | 1st = 8 Thunder Rama 2nd = 5 You Can Dream 3rd = 1 By Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Take Charge | ||
Sat May 10 2014 22:25 | 1st = 8 Take Charge 2nd = 4 Dyna Yenite 3rd = 5 Upset Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Likeaplayboy | ||
Sat May 10 2014 22:20 | 1st = 6 Likeaplayboy 2nd = 3 Sonny Sulibop 3rd = 2 Calder Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Arabian Mystery | ||
Sat May 10 2014 22:19 | 1st = 7 Arabian Mystery 2nd = 8 Action Jacko 3rd = 6 Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Black Daddy | ||
Sat May 10 2014 22:17 | 1st = 1 Black Daddy 2nd = 6 Lacey Lois 3rd = 4 Massive Merv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 11 Bashful Compton | ||
Sat May 10 2014 22:12 | 1st = 11 Bashful Compton 2nd = 8 Lively Shard 3rd = 1 Ultimate Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Mullet Hunter | ||
Sat May 10 2014 22:09 | 1st = 8 Mullet Hunter 2nd = 1 Gomes 3rd = 5 On Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Awesome Rip | ||
Sat May 10 2014 22:08 | 1st = 8 Awesome Rip 2nd = 6 Blue Cosmic 3rd = 4 Kash Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Allen Zentax | ||
Sat May 10 2014 22:05 | 1st = 2 Allen Zentax 2nd = 5 Nothing Much 3rd = 8 Allen Hodney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 4 Prettyboyearl | ||
Sat May 10 2014 22:00 | 1st = 4 Prettyboyearl 2nd = 5 Herecomeskayla 3rd = 1 Trapper Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Solo Miss | ||
Sat May 10 2014 21:59 | 1st = 3 Solo Miss 2nd = 1 Galway Tornado 3rd = 8 Tempo Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Cyntias Star | ||
Sat May 10 2014 21:57 | 1st = 2 Cyntias Star 2nd = 1 Sugar Ray Lee 3rd = 7 Bobby Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Asdenro | ||
Sat May 10 2014 21:52 | 1st = 1 Asdenro 2nd = 4 Zharis Idol 3rd = 5 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Black Bronco | ||
Sat May 10 2014 21:51 | 1st = 1 Black Bronco 2nd = 7 Magic Rip 3rd = 3 Earthling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Run Nitro Run | ||
Sat May 10 2014 21:49 | 1st = 5 Run Nitro Run 2nd = 1 Prang Monelli 3rd = 8 Black Dymas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 5 Real Hammer | ||
Sat May 10 2014 21:44 | 1st = 5 Real Hammer 2nd = 7 Quick Reflection 3rd = 6 Tuxedo Tour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Clone Your Own | ||
Sat May 10 2014 21:42 | 1st = 2 Clone Your Own 2nd = 1 Dyna Beth 3rd = 6 Tiggerlong Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Shansi | ||
Sat May 10 2014 21:41 | 1st = 8 Shansi 2nd = 1 Gems Solo 3rd = 6 Audacious Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 4 Chesapeaka Boy | ||
Sat May 10 2014 21:37 | 1st = 4 Chesapeaka Boy 2nd = 1 Lady Boomschukaluka 3rd = 11 Real Deal Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 El Silverado | ||
Sat May 10 2014 21:35 | 1st = 1 El Silverado 2nd = 3 Turbo Vapour 3rd = 5 None Of Them |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 3 Mister Smoochy | ||
Sat May 10 2014 21:30 | 1st = 3 Mister Smoochy 2nd = 4 Its Raining 3rd = 1 Is Life On Mars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Bingle Monelli | ||
Sat May 10 2014 21:27 | 1st = 1 Bingle Monelli 2nd = 6 Ritza Liam 3rd = 3 Vesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Romantic Affair | ||
Sat May 10 2014 21:26 | 1st = 1 Romantic Affair 2nd = 8 Fancy Lola 3rd = 4 Dreamsicle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Downtown Levi | ||
Sat May 10 2014 21:22 | 1st = 1 Downtown Levi 2nd = 4 Best for Last 3rd = 7 Apocalypse Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Tarks Nemesis | ||
Sat May 10 2014 21:20 | 1st = 8 Tarks Nemesis 2nd = 2 Allen Deed 3rd = 7 Tick Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Are Ate | ||
Sat May 10 2014 21:19 | 1st = 2 Are Ate 2nd = 7 Explosive One 3rd = 1 Kikem Plugger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 3 Delightful Jade | ||
Sat May 10 2014 21:15 | 1st = 3 Delightful Jade 2nd = 4 Straittothehilton 3rd = 5 Tricky Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Waymores Blues | ||
Sat May 10 2014 21:12 | 1st = 1 Waymores Blues 2nd = 4 Freddys Smile 3rd = 3 Unbelief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Ennis Bale | ||
Sat May 10 2014 21:11 | 1st = 1 Ennis Bale 2nd = 6 Sleeves Revenge 3rd = 2 Speedy In Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Field Officer | ||
Sat May 10 2014 21:07 | 1st = 5 Field Officer 2nd = 7 On The Razzle 3rd = 3 Heres Rommel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Asias Babe | ||
Sat May 10 2014 21:06 | 1st = 5 Asias Babe 2nd = 4 Calm Model 3rd = 2 Doo Wop Hooligan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Night With Sally | ||
Sat May 10 2014 21:05 | 1st = 8 Night With Sally 2nd = 1 Born Lightning 3rd = 7 En Eff Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 5 Manuka Man | ||
Sat May 10 2014 21:00 | 1st = 5 Manuka Man 2nd = 2 Broadway Classic 3rd = 3 Art Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Gimme Fuel | ||
Sat May 10 2014 20:57 | 1st = 2 Gimme Fuel 2nd = 5 Hailstorm Billy 3rd = 8 Fort Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Bon Zephyr | ||
Sat May 10 2014 20:56 | 1st = 6 Bon Zephyr 2nd = 8 Cane Doro 3rd = 2 Greasy Vines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Lleyton H | ||
Sat May 10 2014 20:52 | 1st = 8 Lleyton H 2nd = 7 Herecomes The Cat 3rd = 3 Our Solar Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Mr Pipeline | ||
Sat May 10 2014 20:51 | 1st = 7 Mr Pipeline 2nd = 6 Granvilles Call 3rd = 2 State Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Invidious | ||
Sat May 10 2014 20:50 | 1st = 4 Invidious 2nd = 6 Tiger The Weapon 3rd = 8 Vanessas Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 The Odd Lover | ||
Sat May 10 2014 20:45 | 1st = 6 The Odd Lover 2nd = 1 The Revolution 3rd = 4 All Aussie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Zipping Willow | ||
Sat May 10 2014 20:42 | 1st = 8 Zipping Willow 2nd = 4 Black Empress 3rd = 3 Premier Mozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Far Too Rusty | ||
Sat May 10 2014 20:40 | 1st = 10 Far Too Rusty 2nd = 7 Ima Gucci Girl 3rd = 6 Highview Ember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Grand Faith | ||
Sat May 10 2014 20:38 | 1st = 8 Grand Faith 2nd = 6 Jack Silver 3rd = 3 Dyna Filbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Gully Command | ||
Sat May 10 2014 20:35 | 1st = 2 Gully Command 2nd = 3 Hot Testa 3rd = 5 Putapavonit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 El Black Pearls | ||
Sat May 10 2014 20:34 | 1st = 5 El Black Pearls 2nd = 8 Georgies Boy 3rd = 7 Smile Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 8 Motor Smoker | ||
Sat May 10 2014 20:30 | 1st = 8 Motor Smoker 2nd = 1 Ideal Majority 3rd = 2 Major Crocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Gaudi | ||
Sat May 10 2014 20:27 | 1st = 7 Gaudi 2nd = 1 Rush Of Power 3rd = 3 Knot Telling Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Cool Momento | ||
Sat May 10 2014 20:26 | 1st = 5 Cool Momento 2nd = 1 Denman Flyer 3rd = 6 Feikuai Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Featherfoot Sun | ||
Sat May 10 2014 20:22 | 1st = 7 Featherfoot Sun 2nd = 10 Nothingmuch 3rd = 1 Makarewa Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Heaps Of Ability | ||
Sat May 10 2014 20:20 | 1st = 5 Heaps Of Ability 2nd = 6 Grifter Bale 3rd = 1 Big Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Rue De Kahn | ||
Sat May 10 2014 20:19 | 1st = 6 Rue De Kahn 2nd = 5 Aurora Girl 3rd = 1 Zipping Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Keystone Del | ||
Sat May 10 2014 20:15 | 1st = 7 Keystone Del 2nd = 5 Earl Of Clevedon 3rd = 8 Supper Waltz Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 8 Jasper Freeway | ||
Sat May 10 2014 20:14 | 1st = 8 Jasper Freeway 2nd = 11 Soho Monza 3rd = 10 Kimba Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Rain Stream | ||
Sat May 10 2014 20:11 | 1st = 2 Rain Stream 2nd = 4 Yada Yada Yada 3rd = 3 Our Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Majestic Mach | ||
Sat May 10 2014 20:10 | 1st = 5 Majestic Mach 2nd = 3 Stunin Banner 3rd = 8 Truly Blissfull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Hersi | ||
Sat May 10 2014 20:07 | 1st = 4 Hersi 2nd = 7 Triumphant One 3rd = 2 Soaring Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 7 Taylor Khan | ||
Sat May 10 2014 20:06 | 1st = 7 Taylor Khan 2nd = 9 Swift Embrace 3rd = 1 Blessedbythebest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 George Delaker | ||
Sat May 10 2014 20:04 | 1st = 4 George Delaker 2nd = 8 Cahill Magic 3rd = 1 My Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 9 The Boss Man | ||
Sat May 10 2014 20:02 | 1st = 9 The Boss Man 2nd = 1 Ballan Road 3rd = 7 Desert Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Despicable Craig | ||
Sat May 10 2014 20:01 | 1st = 3 Despicable Craig 2nd = 8 Lite Up 3rd = 7 Willy Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Perfect Tess | ||
Sat May 10 2014 20:00 | 1st = 1 Perfect Tess 2nd = 2 Half Way There 3rd = 7 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 9 Somerset Lass | ||
Sat May 10 2014 19:57 | 1st = 9 Somerset Lass 2nd = 5 Kazan 3rd = 2 Seize The Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Sheza Good Girl | ||
Sat May 10 2014 19:54 | 1st = 4 Sheza Good Girl 3rd = 2 Zipping Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 My Burning Desire | ||
Sat May 10 2014 19:52 | 1st = 3 My Burning Desire 2nd = 10 Mintropolitan 3rd = 7 Tony Dreaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Lachs Wish | ||
Sat May 10 2014 19:50 | 1st = 8 Lachs Wish 2nd = 7 Pride Of Mykonos 3rd = 3 Scouts Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Disco Josu | ||
Sat May 10 2014 19:49 | 1st = 4 Disco Josu 2nd = 3 Batavia Ace 3rd = 2 Beaus Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Eclipser | ||
Sat May 10 2014 19:45 | 1st = 3 Eclipser 2nd = 5 Proven R 3rd = 2 Ready For Takeoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Smashing Sally | ||
Sat May 10 2014 19:44 | 1st = 5 Smashing Sally 2nd = 2 Eleazar 3rd = 1 Ready To Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Jeremey Rent | ||
Sat May 10 2014 19:41 | 1st = 5 Jeremey Rent 2nd = 9 Dimandu 3rd = 8 Candle Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Only The Brave | ||
Sat May 10 2014 19:40 | 1st = 5 Only The Brave 2nd = 3 Stirling William 3rd = 10 Devil Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Lektra Hawk | ||
Sat May 10 2014 19:37 | 1st = 6 Lektra Hawk 2nd = 3 Spring Leaf 3rd = 1 Whos Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 2 Smiling Cullen | ||
Sat May 10 2014 19:36 | 1st = 2 Smiling Cullen 2nd = 3 Julius Martin 3rd = 1 Strength In Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 10 Rhaego | ||
Sat May 10 2014 19:34 | 1st = 10 Rhaego 2nd = 6 Bounce 3rd = 1 King Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 7 Mister Onetwo | ||
Sat May 10 2014 19:32 | 1st = 7 Mister Onetwo 2nd = 6 Amajorjo 3rd = 5 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Moomba Lights | ||
Sat May 10 2014 19:31 | 1st = 1 Moomba Lights 2nd = 2 Bit Loco 3rd = 4 Wildash Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Classy Sahara | ||
Sat May 10 2014 19:30 | 1st = 7 Classy Sahara 2nd = 8 Belfast Kaiser 3rd = 3 Real Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Le Burglar | ||
Sat May 10 2014 19:26 | 1st = 1 Le Burglar 2nd = 2 Oxley Predator 3rd = 7 El Caballo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Neville Vaughan | ||
Sat May 10 2014 19:25 | 1st = 7 Neville Vaughan 2nd = 5 Enjoy A Coldie 3rd = 4 Bargain Basement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Centralian | ||
Sat May 10 2014 19:23 | 1st = 4 Centralian 2nd = 8 Twilight Vixen 3rd = 2 Oriental Lotus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 6 Our Gold Rose | ||
Sat May 10 2014 19:22 | 1st = 6 Our Gold Rose 2nd = 2 Roman Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Jillaroo Sadie | ||
Sat May 10 2014 19:19 | 1st = 1 Jillaroo Sadie 2nd = 3 Tea Gardens Lad 3rd = 6 Miss Huxtable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Sophies Ideal | ||
Sat May 10 2014 19:17 | 1st = 2 Sophies Ideal 2nd = 5 Tangles 3rd = 8 Miss Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Pure Mayhem | ||
Sat May 10 2014 19:15 | 1st = 5 Pure Mayhem 2nd = 3 Praise Chorus 3rd = 9 Victoria Pledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 3 Quick Sunrise | ||
Sat May 10 2014 19:14 | 1st = 3 Quick Sunrise 2nd = 2 Tajies Boy 3rd = 1 Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 8 Master Macca | ||
Sat May 10 2014 19:10 | 1st = 8 Master Macca 2nd = 9 Jogalong Pom 3rd = 2 Scentello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Cosmic Rosie | ||
Sat May 10 2014 19:09 | 1st = 6 Cosmic Rosie 2nd = 8 Gee Somebody 3rd = 1 Alderley Reform |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Caesar Augustus | ||
Sat May 10 2014 19:05 | 1st = 6 Caesar Augustus 2nd = 2 Supreme Mach 3rd = 1 Machtwister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Rocky Bale | ||
Sat May 10 2014 19:04 | 1st = 5 Rocky Bale 2nd = 6 Hala Belle 3rd = 7 Destini Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 8 Caledonian Attack | ||
Sat May 10 2014 19:00 | 1st = 8 Caledonian Attack 2nd = 9 Crusader Acey 3rd = 7 United Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 7 - 6 Gannochy | ||
Sat May 10 2014 18:59 | 1st = 6 Gannochy 2nd = 7 Faslight 3rd = 1 El Tegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Bochino Appeal | ||
Sat May 10 2014 18:56 | 1st = 4 Bochino Appeal 2nd = 3 Mad Velocar 3rd = 6 Black Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Astral Flight | ||
Sat May 10 2014 18:55 | 1st = 1 Astral Flight 2nd = 7 Constant Addiction 3rd = 2 Spirit Of Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Chariot King | ||
Sat May 10 2014 18:50 | 1st = 7 Chariot King 2nd = 6 Global View 3rd = 2 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Unbound | ||
Sat May 10 2014 18:49 | 1st = 6 Unbound 2nd = 5 White Spyro 3rd = 3 Giants Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 1 Jumbo Prince | ||
Sat May 10 2014 18:47 | 1st = 1 Jumbo Prince 2nd = 10 Fell From Heaven 3rd = 2 Balkan Bambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 1 Cankickatarget | ||
Sat May 10 2014 18:42 | 1st = 1 Cankickatarget 2nd = 8 Curls Toby 3rd = 4 Digger Shed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Mint Splice | ||
Sat May 10 2014 18:40 | 1st = 1 Mint Splice 2nd = 7 Odd Sox 3rd = 6 Tiny Debree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Navarda Ace | ||
Sat May 10 2014 18:35 | 1st = 1 Navarda Ace 2nd = 3 Im Samuel James 3rd = 10 Stout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Wild Douglas | ||
Sat May 10 2014 18:34 | 1st = 3 Wild Douglas 2nd = 1 Gimme Butterflys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 1 Tower Of Lonhro | ||
Sat May 10 2014 18:30 | 1st = 1 Tower Of Lonhro 2nd = 2 Fashion Princess 3rd = 3 Fort Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 2 Frisky Albert | ||
Sat May 10 2014 18:29 | 1st = 2 Frisky Albert 2nd = 1 Powlett 3rd = 4 Lunch Mates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Rustle Murray | ||
Sat May 10 2014 18:25 | 1st = 6 Rustle Murray 2nd = 4 Tapper Torney 3rd = 5 Wealthy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Twist Of Blue | ||
Sat May 10 2014 18:20 | 1st = 1 Twist Of Blue 2nd = 3 Gralin 3rd = 6 Hurricane Cozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 2 Iconoclast | ||
Sat May 10 2014 18:19 | 1st = 2 Iconoclast 2nd = 5 Light That Smile 3rd = 9 Tell Me This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - | ||
Sat May 10 2014 18:15 | 2nd = 6 So Kool Harry 3rd = 7 Diablo Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Zulekha | ||
Sat May 10 2014 18:14 | 1st = 4 Zulekha 2nd = 2 Mia Surgeon 3rd = 8 Soho Dingane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Mr Favulous | ||
Sat May 10 2014 18:12 | 1st = 1 Mr Favulous 2nd = 3 Tough Taimz 3rd = 9 Sky Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 3 Likeallofus | ||
Sat May 10 2014 18:07 | 1st = 3 Likeallofus 2nd = 7 Flying Arch 3rd = 5 Getaloadaher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Hurricane Bromac | ||
Sat May 10 2014 18:02 | 1st = 2 Hurricane Bromac 2nd = 3 Night Affair 3rd = 9 Shareadolfin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Sir Redmond | ||
Sat May 10 2014 18:00 | 1st = 2 Sir Redmond 2nd = 8 Cosmic Himm 3rd = 4 Master Roster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 9 Fullness Of Time | ||
Sat May 10 2014 17:55 | 1st = 9 Fullness Of Time 2nd = 8 Tuscan Breeze 3rd = 2 Catch A Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 8 Mine Craft | ||
Sat May 10 2014 17:54 | 1st = 8 Mine Craft 2nd = 4 Quick Thoughts 3rd = 9 Rulesofengagement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 11 Woken | ||
Sat May 10 2014 17:52 | 1st = 11 Woken 2nd = 10 The Cavalieri 3rd = 4 First Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 One Dee | ||
Sat May 10 2014 17:51 | 1st = 2 One Dee 2nd = 7 More Gorgeous 3rd = 3 Cette For Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Super Sea | ||
Sat May 10 2014 17:47 | 1st = 7 Super Sea 2nd = 8 Scarrymcleary 3rd = 2 In Massachusetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 3 I Surf | ||
Sat May 10 2014 17:42 | 1st = 3 I Surf 2nd = 2 Karinya Jay Jay 3rd = 6 Blacks A Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 3 Twin City Soldier | ||
Sat May 10 2014 17:41 | 1st = 3 Twin City Soldier 2nd = 5 Not An Act 3rd = 8 Yocto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Kicking Rocks | ||
Sat May 10 2014 17:40 | 1st = 3 Kicking Rocks 2nd = 1 Singing Sammy 3rd = 8 Secret Diary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 6 Lake Argyle | ||
Sat May 10 2014 17:37 | 1st = 6 Lake Argyle 2nd = 1 Blazing Asalt 3rd = 3 Otorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 My Macs A Fake | ||
Sat May 10 2014 17:32 | 1st = 8 My Macs A Fake 2nd = 1 Quick Jet 3rd = 9 Floyd Mayweather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Bills Back | ||
Sat May 10 2014 17:31 | 1st = 5 Bills Back 2nd = 2 Deadly Credits 3rd = 7 Tropical Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 8 Im Noddy | ||
Sat May 10 2014 17:27 | 1st = 8 Im Noddy 2nd = 10 Mcrita 3rd = 5 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Mister Presley | ||
Sat May 10 2014 17:22 | 1st = 4 Mister Presley 2nd = 6 My Dusky Sound 3rd = 2 Comply Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Kiss Me Junior | ||
Sat May 10 2014 17:20 | 1st = 1 Kiss Me Junior 2nd = 8 Hesa Tank 3rd = 5 Fuzzy Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 7 Sahara Sunrise | ||
Sat May 10 2014 17:19 | 1st = 7 Sahara Sunrise 2nd = 6 Apala 3rd = 3 Dashing Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 3 The Kissing Bandit | ||
Sat May 10 2014 17:15 | 1st = 3 The Kissing Bandit 2nd = 5 Paddy Carmody 3rd = 1 Gatling Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 My Bonny Lad | ||
Sat May 10 2014 17:12 | 1st = 3 My Bonny Lad 2nd = 9 Black Magic Miss 3rd = 11 Willow Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Arvee Bromac | ||
Sat May 10 2014 17:07 | 1st = 1 Arvee Bromac 2nd = 2 Saucy Vision 3rd = 8 Legislate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Armatrees Comet | ||
Sat May 10 2014 17:04 | 1st = 6 Armatrees Comet 2nd = 2 Mazooma 3rd = 4 Bertie Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 9 Tindal | ||
Sat May 10 2014 17:04 | 1st = 9 Tindal 2nd = 1 Makeushappy 3rd = 5 Surrcosta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 4 Tailwind | ||
Sat May 10 2014 17:00 | 1st = 4 Tailwind 2nd = 1 Lord Beaufort 3rd = 2 Petley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Dealer | ||
Sat May 10 2014 16:55 | 1st = 9 Dealer 2nd = 4 Smart Major 3rd = 6 Kynuna Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 1 Last Issue | ||
Sat May 10 2014 16:50 | 1st = 1 Last Issue 2nd = 6 Sanity Claus 3rd = 5 Quick Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Fast Talkin | ||
Sat May 10 2014 16:48 | 1st = 5 Fast Talkin 2nd = 2 Left Posted 3rd = 1 Big Tee Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 4 Henwood | ||
Sat May 10 2014 16:45 | 1st = 4 Henwood 2nd = 9 Tried And Tired 3rd = 14 Chile Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 Signal Fire | ||
Sat May 10 2014 16:44 | 1st = 2 Signal Fire 2nd = 3 Warrego Melody 3rd = 4 Emvoss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 16 Miss Steele | ||
Sat May 10 2014 16:40 | 1st = 16 Miss Steele 2nd = 2 Octavia 3rd = 11 Girl Guide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Cool Trade | ||
Sat May 10 2014 16:35 | 1st = 1 Cool Trade 2nd = 2 Saint Bro 3rd = 6 Sir Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 11 As Needed | ||
Sat May 10 2014 16:30 | 1st = 11 As Needed 2nd = 4 First Class Ticket 3rd = 8 Paederos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 3 Make Another Image | ||
Sat May 10 2014 16:26 | 1st = 3 Make Another Image 2nd = 8 Magic Rhythm 3rd = 11 Cognac Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Ananias | ||
Sat May 10 2014 16:25 | 1st = 9 Ananias 2nd = 5 Just Harley 3rd = 2 Unique Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 13 Pure Purrfection | ||
Sat May 10 2014 16:20 | 1st = 13 Pure Purrfection 2nd = 10 Metallurgical 3rd = 4 Doubtfilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 2 Devil Miss | ||
Sat May 10 2014 16:15 | 1st = 2 Devil Miss 2nd = 4 Tingeera 3rd = 10 Steerage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 5 Ancient King | ||
Sat May 10 2014 16:10 | 1st = 5 Ancient King 2nd = 1 Shoreham 3rd = 10 Wells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 5 Twin Falls | ||
Sat May 10 2014 16:09 | 1st = 5 Twin Falls 2nd = 4 Class Beats 3rd = 2 Battle Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 6 Spurs And Sashes | ||
Sat May 10 2014 16:05 | 1st = 6 Spurs And Sashes 2nd = 1 Aldini 3rd = 2 Little Long Horn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 8 Smokin Joey | ||
Sat May 10 2014 16:00 | 1st = 8 Smokin Joey 2nd = 2 Platelet 3rd = 10 Riziz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Leonora Larriken | ||
Sat May 10 2014 15:55 | 1st = 4 Leonora Larriken 2nd = 1 Insurgency 3rd = 3 Brockys Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 8 Forster | ||
Sat May 10 2014 15:50 | 1st = 8 Forster 2nd = 1 Oakfield Commands 3rd = 6 Queens Elect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 7 Our Saxon Flyer | ||
Sat May 10 2014 15:47 | 1st = 7 Our Saxon Flyer 2nd = 1 Chevalion 3rd = 9 Littlehorseparker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 12 Marlais | ||
Sat May 10 2014 15:45 | 1st = 12 Marlais 2nd = 13 Shadow Dunes 3rd = 9 The Lodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 6 Famous Seamus | ||
Sat May 10 2014 15:40 | 1st = 6 Famous Seamus 2nd = 2 Spirit Of Boom 3rd = 1 Buffering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 3 Emerald City | ||
Sat May 10 2014 15:36 | 1st = 3 Emerald City 2nd = 8 Turf Speedie 3rd = 9 Venzano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 7 General Peekay | ||
Sat May 10 2014 15:32 | 1st = 7 General Peekay 2nd = 13 Pillar Of Creation 3rd = 1 Le Bonsir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 6 Lizards Lover | ||
Sat May 10 2014 15:28 | 1st = 6 Lizards Lover 2nd = 7 Mr Jetset 3rd = 3 Oak N Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Rhythm To Spare | ||
Sat May 10 2014 15:24 | 1st = 4 Rhythm To Spare 2nd = 5 Starkiato 3rd = 12 Gig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 9 Pure Adrenalin | ||
Sat May 10 2014 15:20 | 1st = 9 Pure Adrenalin 2nd = 2 Park Lane 3rd = 8 Im A Flash Unit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 10 Zephyron | ||
Sat May 10 2014 15:15 | 1st = 10 Zephyron 2nd = 2 Im Imposing 3rd = 5 Secessio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 2 Stated | ||
Sat May 10 2014 15:12 | 1st = 2 Stated 2nd = 10 Husslahana 3rd = 9 Eye View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 10 Red Royal | ||
Sat May 10 2014 15:10 | 1st = 10 Red Royal 2nd = 6 Emperors Chariot 3rd = 3 Excuseable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 10 Amexed | ||
Sat May 10 2014 15:05 | 1st = 10 Amexed 2nd = 14 Telepathic 3rd = 4 Glorious Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 9 Moral Victory | ||
Sat May 10 2014 15:01 | 1st = 9 Moral Victory 2nd = 2 Lacademie De Joie 3rd = 4 Thousand Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 12 By The Grace | ||
Sat May 10 2014 14:57 | 1st = 12 By The Grace 2nd = 5 Search Squad 3rd = 18 My Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 9 Endless Shadow | ||
Sat May 10 2014 14:53 | 1st = 9 Endless Shadow 2nd = 5 Regular 3rd = 7 Who Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 13 Blue Ribbon | ||
Sat May 10 2014 14:49 | 1st = 13 Blue Ribbon 2nd = 16 Star Fashion 3rd = 7 Stella Lante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 1 Cuanzo | ||
Sat May 10 2014 14:45 | 1st = 1 Cuanzo 2nd = 12 Top Show 3rd = 2 Fathing Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 3 Cradle Me | ||
Sat May 10 2014 14:40 | 1st = 3 Cradle Me 2nd = 6 Kristy Lee 3rd = 11 Single Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 9 Savvy Kingstonette | ||
Sat May 10 2014 14:35 | 1st = 9 Savvy Kingstonette 2nd = 2 The Donch 3rd = 5 Vinge Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Pretty Pins | ||
Sat May 10 2014 14:30 | 1st = 6 Pretty Pins 2nd = 2 Danchai 3rd = 3 Brave Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 5 How Bizarre | ||
Sat May 10 2014 14:26 | 1st = 5 How Bizarre 2nd = 13 Anantha 3rd = 10 Red Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - | ||
Sat May 10 2014 14:22 | 2nd = 9 Compound 3rd = 6 Lord Wimble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 5 Leprechaun Lad | ||
Sat May 10 2014 14:18 | 1st = 5 Leprechaun Lad 2nd = 6 Yarrandi 3rd = 1 Umasaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 9 Ominous | ||
Sat May 10 2014 14:14 | 1st = 9 Ominous 2nd = 3 Zabeelionaire 3rd = 7 Vima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 9 - 2 Elroi | ||
Sat May 10 2014 14:14 | 1st = 2 Elroi 2nd = 8 Casino Park 3rd = 4 Babilloni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 The Other Harv | ||
Sat May 10 2014 14:10 | 1st = 4 The Other Harv 2nd = 1 Operational 3rd = 3 Peck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - | ||
Sat May 10 2014 14:05 | 2nd = 1 Rockford 3rd = 9 Black Revolver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Ostinato | ||
Sat May 10 2014 14:00 | 1st = 8 Ostinato 2nd = 7 Mister Flyn 3rd = 13 Goodnight Nurse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 6 Brazen Beau | ||
Sat May 10 2014 13:55 | 1st = 6 Brazen Beau 2nd = 4 Looks Like The Cat 3rd = 10 Shaumari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 7 Sweynesse | ||
Sat May 10 2014 13:50 | 1st = 7 Sweynesse 2nd = 6 Spicy Sure 3rd = 13 Storm Siren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 6 Longchamp Belle | ||
Sat May 10 2014 13:45 | 1st = 6 Longchamp Belle 2nd = 15 Im Fearsome 3rd = 11 Good Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 1 I Do | ||
Sat May 10 2014 13:41 | 1st = 1 I Do 2nd = 3 Amberio 3rd = 4 The Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Rock Of Diamonds | ||
Sat May 10 2014 13:40 | 1st = 6 Rock Of Diamonds 2nd = 5 Miss Gibraltar 3rd = 2 Snapcrackle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 5 Our Snippy | ||
Sat May 10 2014 13:35 | 1st = 5 Our Snippy 2nd = 14 Mosque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 9 Pinstripe Lane | ||
Sat May 10 2014 13:30 | 1st = 9 Pinstripe Lane 2nd = 14 Elusive Runner 3rd = 3 Darci Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 5 Venus Serena | ||
Sat May 10 2014 13:26 | 1st = 5 Venus Serena 2nd = 3 Ideal Belle 3rd = 6 Rocknroll Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Magnus Slipper | ||
Sat May 10 2014 13:25 | 1st = 6 Magnus Slipper 2nd = 13 Tracys Image 3rd = 5 Lexinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Agitate | ||
Sat May 10 2014 13:20 | 1st = 2 Agitate 2nd = 6 Havana 3rd = 3 Architect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 6 Fields Of Tuscany | ||
Sat May 10 2014 13:15 | 1st = 6 Fields Of Tuscany 2nd = 3 Path Of Justice 3rd = 8 Dodge That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 9 Silk And Diamonds | ||
Sat May 10 2014 13:10 | 1st = 9 Silk And Diamonds 2nd = 6 Good Thinking 3rd = 5 Green Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 10 Mat Dillon | ||
Sat May 10 2014 13:06 | 1st = 10 Mat Dillon 2nd = 6 Wainui Prince 3rd = 9 Financialterrorist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Abaddon | ||
Sat May 10 2014 13:05 | 1st = 1 Abaddon 2nd = 6 Lanieri 3rd = 10 Jacky Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Rezoned | ||
Sat May 10 2014 13:00 | 1st = 4 Rezoned 2nd = 7 Navajo Run 3rd = 1 Every Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 1 Tromso | ||
Sat May 10 2014 12:55 | 1st = 1 Tromso 2nd = 10 Calvo 3rd = 5 Scream Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Fifth Edition | ||
Sat May 10 2014 12:51 | 1st = 5 Fifth Edition 2nd = 4 Scotlynn Jiggs 3rd = 7 Anton Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Delta Whiskey | ||
Sat May 10 2014 12:50 | 1st = 8 Delta Whiskey 2nd = 2 Get Going 3rd = 7 Somethinghappening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 8 Bewhatyouwannabe | ||
Sat May 10 2014 12:45 | 1st = 8 Bewhatyouwannabe 2nd = 2 Lady Echelon 3rd = 7 Cracco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 1 Maddhal | ||
Sat May 10 2014 12:40 | 1st = 1 Maddhal 2nd = 7 Cape Henry 3rd = 3 Moneylegs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 6 Seenaan | ||
Sat May 10 2014 12:35 | 1st = 6 Seenaan 2nd = 4 Als Kitchen 3rd = 8 Picking Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 1 Indikator | ||
Sat May 10 2014 12:31 | 1st = 1 Indikator 2nd = 7 Pump Up The Volume 3rd = 2 Soriano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 6 Zounite | ||
Sat May 10 2014 12:30 | 1st = 6 Zounite 2nd = 1 Blaisingjad 3rd = 2 Turiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Moonovermanhattan | ||
Sat May 10 2014 12:25 | 1st = 2 Moonovermanhattan 2nd = 6 Not A Happy Camper 3rd = 3 Sweet And Speedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 5 Bomber Brown | ||
Sat May 10 2014 12:20 | 1st = 5 Bomber Brown 2nd = 2 Standoubt 3rd = 3 Charming Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 Christy Breanna | ||
Sat May 10 2014 12:16 | 1st = 8 Christy Breanna 2nd = 5 Juicy Odds 3rd = 3 Mcardle Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 4 Magic in Motion | ||
Sat May 10 2014 12:10 | 1st = 4 Magic in Motion 2nd = 1 Elusive Storm 3rd = 9 Catalonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 9 Vale Da Pinta | ||
Sat May 10 2014 12:05 | 1st = 9 Vale Da Pinta 2nd = 8 Nelsnag 3rd = 3 Ironheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 7 Roln Robi | ||
Sat May 10 2014 11:55 | 1st = 7 Roln Robi 2nd = 2 Anoro 3rd = 6 Sansho Dayu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 13 Immigration | ||
Sat May 10 2014 11:55 | 1st = 13 Immigration 2nd = 7 Broadway Express 3rd = 3 Domarco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 5 Wanna Play | ||
Sat May 10 2014 11:42 | 1st = 5 Wanna Play 2nd = 1 Arya 3rd = 7 Monbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 11 Decorah | ||
Sat May 10 2014 11:20 | 1st = 11 Decorah 2nd = 6 Duffers Creek 3rd = 4 Surreal Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Regulus | ||
Sat May 10 2014 11:07 | 1st = 7 Regulus 2nd = 6 Royal Counsel 3rd = 2 Scotlynn Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 5 El Tyson | ||
Sat May 10 2014 10:45 | 1st = 5 El Tyson 2nd = 2 Houndscry 3rd = 8 Adidazler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 11 Doctor Bones | ||
Sat May 10 2014 10:33 | 1st = 11 Doctor Bones 2nd = 10 Sunchita 3rd = 8 The Bog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 7 Vettel | ||
Sat May 10 2014 10:12 | 1st = 7 Vettel 2nd = 6 The Arabian Duke 3rd = 3 Paco Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 1 Explosive Art | ||
Sat May 10 2014 10:01 | 1st = 1 Explosive Art 2nd = 9 The Persuader 3rd = 3 Banora Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 4 Colonel Carrera | ||
Sat May 10 2014 9:40 | 1st = 4 Colonel Carrera 2nd = 5 Flirty Gertey 3rd = 3 Sakhees Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Ultimate Cc | ||
Sat May 10 2014 9:28 | 1st = 2 Ultimate Cc 2nd = 4 Armazem 3rd = 5 Going To California |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Strawberry Whip | ||
Sat May 10 2014 0:12 | 1st = 7 Strawberry Whip 2nd = 2 Moes Magic 3rd = 6 Ritza Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 7 Stanga Blue | ||
Mon Mar 10 2014 23:47 | 1st = 7 Stanga Blue 2nd = 5 Tigerkin 3rd = 8 Amos Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 6 Tommy Tomahawk | ||
Mon Mar 10 2014 23:32 | 1st = 6 Tommy Tomahawk 2nd = 1 Dezie Fields 3rd = 8 Contessa Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 3 Spot On Pedro | ||
Mon Mar 10 2014 23:12 | 1st = 3 Spot On Pedro 2nd = 6 Rock Me Now 3rd = 7 Kenny Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 5 Gemstone Jack | ||
Mon Mar 10 2014 23:00 | 1st = 5 Gemstone Jack 2nd = 4 Trex Tiger 3rd = 8 Barnes Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 7 Velvet Song | ||
Mon Mar 10 2014 22:57 | 1st = 7 Velvet Song 2nd = 6 Wendy Knows 3rd = 2 Staggered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Taylers Special | ||
Mon Mar 10 2014 22:52 | 1st = 6 Taylers Special 2nd = 1 Irenena Boy 3rd = 2 Rival Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Crimson Tide | ||
Mon Mar 10 2014 22:48 | 1st = 1 Crimson Tide 2nd = 4 Pay Sheet 3rd = 7 Obamma Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Wynburn Loco | ||
Mon Mar 10 2014 22:43 | 1st = 4 Wynburn Loco 2nd = 3 Beautiful Bella 3rd = 2 Hellyeah Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 3 Kalden Ilithyia | ||
Mon Mar 10 2014 22:38 | 1st = 3 Kalden Ilithyia 2nd = 4 Rubix Que 3rd = 5 Shaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Maudie Magic | ||
Mon Mar 10 2014 22:34 | 1st = 2 Maudie Magic 2nd = 1 Speedy In Oz 3rd = 3 Tiza Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Early Show | ||
Mon Mar 10 2014 22:30 | 1st = 8 Early Show 2nd = 7 Nice Mover 3rd = 1 Classy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Flash Innings | ||
Mon Mar 10 2014 22:26 | 1st = 4 Flash Innings 2nd = 1 To Be Trew 3rd = 3 Daggys Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Bursting Luke | ||
Mon Mar 10 2014 22:24 | 1st = 3 Bursting Luke 2nd = 1 Aysa Allen 3rd = 7 Hidden Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Tinas Display | ||
Mon Mar 10 2014 22:22 | 1st = 7 Tinas Display 2nd = 4 Orara Norm 3rd = 1 Cunnamulla Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 Crossbank | ||
Mon Mar 10 2014 22:18 | 1st = 2 Crossbank 2nd = 7 Hello Im Benson 3rd = 1 Shes A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Tomahawk | ||
Mon Mar 10 2014 22:14 | 1st = 8 Tomahawk 2nd = 5 Elite Bluestone 3rd = 7 Katunga Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Give You Credit | ||
Mon Mar 10 2014 22:10 | 1st = 4 Give You Credit 2nd = 7 Tweed Chic 3rd = 8 Slash Is King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Velocity Daff | ||
Mon Mar 10 2014 22:04 | 1st = 4 Velocity Daff 2nd = 8 Dyna Wista 3rd = 1 Bukaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Cool Spirit | ||
Mon Mar 10 2014 22:00 | 1st = 2 Cool Spirit 2nd = 9 Orara Harry 3rd = 7 All Amazing Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 3 Metro Digby | ||
Mon Mar 10 2014 21:55 | 1st = 3 Metro Digby 2nd = 2 Stoner Rainbow 3rd = 1 Tahlia Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 8 Honest Earner | ||
Mon Mar 10 2014 21:53 | 1st = 8 Honest Earner 2nd = 1 Paddys Reign 3rd = 2 Chief Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Acola Magic | ||
Mon Mar 10 2014 21:50 | 1st = 7 Acola Magic 2nd = 6 Hinnomunjie 3rd = 5 Optimus Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Late Angel Lee | ||
Mon Mar 10 2014 21:47 | 1st = 1 Late Angel Lee 2nd = 5 White Hornet 3rd = 7 Graduation Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Lonesome Knight | ||
Mon Mar 10 2014 21:44 | 1st = 3 Lonesome Knight 2nd = 2 Waratah Boy 3rd = 1 Sir Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Mombasa Boy | ||
Mon Mar 10 2014 21:41 | 1st = 3 Mombasa Boy 2nd = 7 Lanalicious 3rd = 4 Long Gully Allgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Hollywood Hearts | ||
Mon Mar 10 2014 21:38 | 1st = 3 Hollywood Hearts 2nd = 4 Maddison Mcgrath 3rd = 7 Valentine King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Awesome Netje | ||
Mon Mar 10 2014 21:35 | 1st = 2 Awesome Netje 2nd = 6 Crazy Pickle 3rd = 8 Ledaro Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Tinted Power | ||
Mon Mar 10 2014 21:32 | 1st = 1 Tinted Power 2nd = 7 Greywinds Butch 3rd = 8 Charming Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 5 Rusty Red Comet | ||
Mon Mar 10 2014 21:27 | 1st = 5 Rusty Red Comet 2nd = 6 Iden Mister Ed 3rd = 4 Iden In Whyalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Charter | ||
Mon Mar 10 2014 21:25 | 1st = 4 Charter 2nd = 3 Hougenie 3rd = 7 Gangnam Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Lonely Road | ||
Mon Mar 10 2014 21:22 | 1st = 1 Lonely Road 2nd = 8 Baileys Comet 3rd = 4 Wynburn Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Dyna Hula | ||
Mon Mar 10 2014 21:19 | 1st = 2 Dyna Hula 2nd = 1 Sheza Diva 3rd = 7 Cairnlea Layla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Kenworth Cloud | ||
Mon Mar 10 2014 21:16 | 1st = 1 Kenworth Cloud 2nd = 2 Might Be Me 3rd = 3 Jebrynah Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Fremont Street | ||
Mon Mar 10 2014 21:12 | 1st = 5 Fremont Street 2nd = 2 Pandora Bale 3rd = 1 Better Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Haras Harry | ||
Mon Mar 10 2014 21:08 | 1st = 4 Haras Harry 2nd = 3 Haras Annie 3rd = 2 No Hugs Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 5 Merrick Pines | ||
Mon Mar 10 2014 21:05 | 1st = 5 Merrick Pines 2nd = 6 Sweet Izzy 3rd = 1 Buckle Up Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 9 Stormy Tara | ||
Mon Mar 10 2014 21:00 | 1st = 9 Stormy Tara 2nd = 2 Guerrero 3rd = 6 Poker Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Dyna Quistis | ||
Mon Mar 10 2014 20:58 | 1st = 8 Dyna Quistis 2nd = 4 Run Dee Cee 3rd = 2 Full Beer Fridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Sailaway | ||
Mon Mar 10 2014 20:55 | 1st = 7 Sailaway 2nd = 4 Incandescent 3rd = 2 Pepi Katona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Aurville | ||
Mon Mar 10 2014 20:52 | 1st = 5 Aurville 2nd = 1 Mister Sunraysia 3rd = 8 Surf Report |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 1 Skelly | ||
Mon Mar 10 2014 20:47 | 1st = 1 Skelly 2nd = 6 Kosciusko Squadron 3rd = 3 Jennas Speedster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Velocity Lyrem | ||
Mon Mar 10 2014 20:44 | 1st = 7 Velocity Lyrem 2nd = 1 Huntress Bale 3rd = 3 Allen Nate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Angvella | ||
Mon Mar 10 2014 20:44 | 1st = 6 Angvella 2nd = 7 Abbey Corsair 3rd = 1 Treblig Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Pedros Vineyard | ||
Mon Mar 10 2014 20:41 | 1st = 2 Pedros Vineyard 2nd = 7 Greysynd Merry 3rd = 4 Whodat Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 6 Scoop Tank | ||
Mon Mar 10 2014 20:35 | 1st = 6 Scoop Tank 2nd = 3 Riamukka 3rd = 1 Sudden Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Class Above Lombo | ||
Mon Mar 10 2014 20:30 | 1st = 2 Class Above Lombo 2nd = 9 Beta Bolt 3rd = 4 Mes Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Yakamov Bale | ||
Mon Mar 10 2014 20:28 | 1st = 6 Yakamov Bale 2nd = 5 Greysynd Fantasy 3rd = 8 Spyware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Gumlow Star | ||
Mon Mar 10 2014 20:25 | 1st = 7 Gumlow Star 2nd = 1 Willy Be Topps 3rd = 3 Line Up Buoys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Jeff The Tipster | ||
Mon Mar 10 2014 20:22 | 1st = 8 Jeff The Tipster 2nd = 4 Bit Hot Henry 3rd = 5 Camdale Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Aristocratic Glow | ||
Mon Mar 10 2014 20:17 | 1st = 3 Aristocratic Glow 2nd = 2 Galactic Galleon 3rd = 8 Smooth Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Robell Escape | ||
Mon Mar 10 2014 20:11 | 1st = 3 Robell Escape 2nd = 5 Tito 3rd = 1 Seal Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Kraken Soupy | ||
Mon Mar 10 2014 20:08 | 1st = 3 Kraken Soupy 2nd = 1 Approval 3rd = 8 Oh Kay Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Trident | ||
Mon Mar 10 2014 20:05 | 1st = 4 Trident 2nd = 6 Burwana 3rd = 2 Giggling Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 5 Springfield Tattoo | ||
Mon Mar 10 2014 20:00 | 1st = 5 Springfield Tattoo 2nd = 9 Western Karamea 3rd = 10 Gavrail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 5 Lake Hylia | ||
Mon Mar 10 2014 19:58 | 1st = 5 Lake Hylia 2nd = 7 Good Girl Sally 3rd = 9 Amazing Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Vinsato | ||
Mon Mar 10 2014 19:55 | 1st = 8 Vinsato 2nd = 1 Teagan Bale 3rd = 2 Multiply By For |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 3 Best Jewels | ||
Mon Mar 10 2014 19:52 | 1st = 3 Best Jewels 2nd = 2 Ray Man 3rd = 5 Doras Nightmare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 11 Hy Regency | ||
Mon Mar 10 2014 19:47 | 1st = 11 Hy Regency 2nd = 4 Falconice 3rd = 1 Northern Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Dynamic Luke | ||
Mon Mar 10 2014 19:44 | 1st = 7 Dynamic Luke 2nd = 1 Marita Jay 3rd = 3 Noddy Holder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Wild Boy | ||
Mon Mar 10 2014 19:41 | 1st = 3 Wild Boy 2nd = 1 Out West 3rd = 4 Blue Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 High Sierra | ||
Mon Mar 10 2014 19:38 | 1st = 2 High Sierra 2nd = 1 Millers Rocket 3rd = 5 Topline Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Rebel Kist | ||
Mon Mar 10 2014 19:35 | 1st = 5 Rebel Kist 2nd = 3 Flying Cheryl 3rd = 2 Long Gully Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 2 Mighty Jasper | ||
Mon Mar 10 2014 19:30 | 1st = 2 Mighty Jasper 2nd = 11 Island Disco 3rd = 8 Luke Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Neighbourly | ||
Mon Mar 10 2014 19:28 | 1st = 3 Neighbourly 2nd = 8 Orara Rod 3rd = 7 Robell Chrissy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Hostile | ||
Mon Mar 10 2014 19:25 | 1st = 2 Hostile 2nd = 5 Ripper Bale 3rd = 8 Neb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Wheres Hammer | ||
Mon Mar 10 2014 19:22 | 1st = 4 Wheres Hammer 2nd = 1 Eumeralla Danny 3rd = 6 Pedros Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Awesome Desire | ||
Mon Mar 10 2014 19:17 | 1st = 6 Awesome Desire 2nd = 4 Sovereign Grange 3rd = 5 Blacknsweet Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Voltron Bale | ||
Mon Mar 10 2014 19:14 | 1st = 3 Voltron Bale 2nd = 8 Krakow Mclaren 3rd = 1 Long Gully Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Terra Rising | ||
Mon Mar 10 2014 19:11 | 1st = 6 Terra Rising 2nd = 1 Balboa Sunrise 3rd = 8 Bokarm Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Dibley | ||
Mon Mar 10 2014 19:08 | 1st = 2 Dibley 2nd = 1 Yami Bale 3rd = 8 Nail Clipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Miss Bowie | ||
Mon Mar 10 2014 19:05 | 1st = 7 Miss Bowie 2nd = 4 Go Fast 3rd = 8 Wot A Whopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Good Beginnings | ||
Mon Mar 10 2014 19:00 | 1st = 2 Good Beginnings 2nd = 1 Smokin Mustard 3rd = 5 Scruffy Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Tequila Sun | ||
Mon Mar 10 2014 18:58 | 1st = 6 Tequila Sun 2nd = 3 Hot And Lonesome 3rd = 8 Octagon Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Cool Guinness | ||
Mon Mar 10 2014 18:53 | 1st = 1 Cool Guinness 2nd = 5 Irish Midge 3rd = 8 Bertie Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 8 Pure Arrogance | ||
Mon Mar 10 2014 18:49 | 1st = 8 Pure Arrogance 2nd = 2 Second Sight 3rd = 4 Magic Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 5 All Over Red Rover | ||
Mon Mar 10 2014 18:44 | 1st = 5 All Over Red Rover 2nd = 2 Starlight Baron 3rd = 3 Diamond Geezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Maverick Bomber | ||
Mon Mar 10 2014 18:41 | 1st = 1 Maverick Bomber 2nd = 3 Allert Lea 3rd = 7 Slipaway Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Dyna Quilton | ||
Mon Mar 10 2014 18:37 | 1st = 1 Dyna Quilton 2nd = 2 Curlwaa Hope 3rd = 10 Jojo Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 5 Blayney | ||
Mon Mar 10 2014 18:33 | 1st = 5 Blayney 2nd = 1 Dark Onex 3rd = 7 Isabel Enlim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 8 Podarkes | ||
Mon Mar 10 2014 18:27 | 1st = 8 Podarkes 2nd = 7 Cullens Count 3rd = 11 Little Bluejeans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Sultan Of Swing | ||
Mon Mar 10 2014 18:23 | 1st = 7 Sultan Of Swing 2nd = 8 Ronny Colins 3rd = 2 Gary Groundwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 2 Galleons Warrior | ||
Mon Mar 10 2014 18:18 | 1st = 2 Galleons Warrior 2nd = 5 Suerte 3rd = 11 Dagati Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Indian Light | ||
Mon Mar 10 2014 18:15 | 1st = 4 Indian Light 2nd = 1 Aurora Girl 3rd = 3 Highbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Lucky In Life | ||
Mon Mar 10 2014 18:10 | 1st = 4 Lucky In Life 2nd = 7 You Got Me 3rd = 1 Jailbreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 2 Sippinbundy | ||
Mon Mar 10 2014 18:07 | 1st = 2 Sippinbundy 2nd = 9 King Bing 3rd = 3 Seriously Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Hot City Woman | ||
Mon Mar 10 2014 18:04 | 1st = 3 Hot City Woman 2nd = 8 Koo Foo 3rd = 4 Hoss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 8 - 7 Marshal Dale | ||
Mon Mar 10 2014 17:59 | 1st = 7 Marshal Dale 2nd = 1 Moonlight Gambler 3rd = 3 Iam Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 2 Stereosonic | ||
Mon Mar 10 2014 17:55 | 1st = 2 Stereosonic 2nd = 5 Albonetti 3rd = 7 Flow Meter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Spring Creek Jed | ||
Mon Mar 10 2014 17:53 | 1st = 7 Spring Creek Jed 2nd = 1 Hurricane Jack 3rd = 6 El Alamein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Grovebrook Boy | ||
Mon Mar 10 2014 17:52 | 1st = 6 Grovebrook Boy 2nd = 2 Mass Effect 3rd = 4 Irish Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 7 All My Loving | ||
Mon Mar 10 2014 17:49 | 1st = 7 All My Loving 2nd = 5 Oakdale Royal 3rd = 6 Bet Thehouse On It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Star Doll | ||
Mon Mar 10 2014 17:46 | 1st = 7 Star Doll 2nd = 6 Wheres Neo 3rd = 1 Arrow Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 2 Weallwantano | ||
Mon Mar 10 2014 17:42 | 1st = 2 Weallwantano 2nd = 3 Bliss Man 3rd = 5 Narra Operative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 6 Ima Tragedy | ||
Mon Mar 10 2014 17:40 | 1st = 6 Ima Tragedy 2nd = 3 American Ingot 3rd = 4 Heartland Cavalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 8 - 3 Lucarno | ||
Mon Mar 10 2014 17:39 | 1st = 3 Lucarno 2nd = 5 Power Shot 3rd = 2 Roman Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Emily Dawn | ||
Mon Mar 10 2014 17:37 | 1st = 1 Emily Dawn 2nd = 3 Silent Crash 3rd = 9 Son Of Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 10 Dukes Charm | ||
Mon Mar 10 2014 17:32 | 1st = 10 Dukes Charm 2nd = 3 Flying Riddle 3rd = 5 Mockba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Illicit Twist | ||
Mon Mar 10 2014 17:29 | 1st = 8 Illicit Twist 2nd = 1 Major Crush 3rd = 9 Why Not Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 5 The Bounty Queen | ||
Mon Mar 10 2014 17:25 | 1st = 5 The Bounty Queen 2nd = 9 Girl Guide 3rd = 7 Day After Tomorrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Storm Twister | ||
Mon Mar 10 2014 17:21 | 1st = 4 Storm Twister 2nd = 1 Chooka 3rd = 2 Danger Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 3 Tamahay | ||
Mon Mar 10 2014 17:20 | 1st = 3 Tamahay 2nd = 5 Isle Of Man 3rd = 9 Crackerjack Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Riziz | ||
Mon Mar 10 2014 17:15 | 1st = 2 Riziz 2nd = 10 Youre So Good 3rd = 7 Nearest To Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Over The Odds | ||
Mon Mar 10 2014 17:12 | 1st = 6 Over The Odds 2nd = 2 Not My Choice 3rd = 4 Zipping Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 6 Bubbles N Boats | ||
Mon Mar 10 2014 17:08 | 1st = 6 Bubbles N Boats 2nd = 13 Our Songbird 3rd = 1 Dodge That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Tricky Styx | ||
Mon Mar 10 2014 17:07 | 1st = 5 Tricky Styx 2nd = 4 Straittothehilton 3rd = 2 Arch Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Boston Silver | ||
Mon Mar 10 2014 17:05 | 1st = 3 Boston Silver 2nd = 6 Nowitzki 3rd = 7 Cawbourne Cloony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Paula Dawn | ||
Mon Mar 10 2014 17:04 | 1st = 4 Paula Dawn 2nd = 3 Swift Design 3rd = 5 Seven Novice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 3 Arr En Special | ||
Mon Mar 10 2014 17:00 | 1st = 3 Arr En Special 2nd = 4 Forced Out 3rd = 7 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Livinthehighlife | ||
Mon Mar 10 2014 16:59 | 1st = 9 Livinthehighlife 2nd = 2 Judd 3rd = 11 Just Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 1 Commentz | ||
Mon Mar 10 2014 16:56 | 1st = 1 Commentz 2nd = 2 Emperor Of Rome 3rd = 3 King Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Reefton Emily | ||
Mon Mar 10 2014 16:52 | 1st = 8 Reefton Emily 2nd = 1 Hurricane Roc 3rd = 4 Kezzas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Usain Burst | ||
Mon Mar 10 2014 16:51 | 1st = 1 Usain Burst 2nd = 2 Mean Disposition 3rd = 3 Karmatised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 5 Carry The Drinks | ||
Mon Mar 10 2014 16:48 | 1st = 5 Carry The Drinks 2nd = 1 One Grey 3rd = 4 Toshinaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Big Bad Tom | ||
Mon Mar 10 2014 16:44 | 1st = 7 Big Bad Tom 2nd = 2 Dan Beringer 3rd = 1 Miss Allira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 8 Another Sprite | ||
Mon Mar 10 2014 16:43 | 1st = 8 Another Sprite 2nd = 2 Tommy Wong Turn 3rd = 4 Spankys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 9 Crime Fighter | ||
Mon Mar 10 2014 16:40 | 1st = 9 Crime Fighter 2nd = 7 A Chiller 3rd = 6 Arctic Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 8 Falcon Ruler | ||
Mon Mar 10 2014 16:35 | 1st = 8 Falcon Ruler 2nd = 5 Itsa Secret Gift 3rd = 2 Hanzoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 5 Outback Joe | ||
Mon Mar 10 2014 16:30 | 1st = 5 Outback Joe 2nd = 1 Black Tycoon 3rd = 11 Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Keep Ya Guessin | ||
Mon Mar 10 2014 16:27 | 1st = 5 Keep Ya Guessin 2nd = 2 Ima Cranky Thing 3rd = 7 Gundal Giggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Lightning Leah | ||
Mon Mar 10 2014 16:26 | 1st = 8 Lightning Leah 2nd = 3 Whatta Joke 3rd = 1 Bubble Which |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 6 Gold Chip | ||
Mon Mar 10 2014 16:23 | 1st = 6 Gold Chip 2nd = 3 Sesentum 3rd = 17 Elusive Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Tifi For Me | ||
Mon Mar 10 2014 16:22 | 1st = 2 Tifi For Me 2nd = 7 Spring Creek Tim 3rd = 1 Luzaka Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Wood Shed | ||
Mon Mar 10 2014 16:20 | 1st = 1 Wood Shed 2nd = 7 Sasha Ziva 3rd = 5 Pentapod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 5 Itz Dreamin Jonesy | ||
Mon Mar 10 2014 16:15 | 1st = 5 Itz Dreamin Jonesy 2nd = 7 Paris To Berlin 3rd = 9 Three Pints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Surface To Air | ||
Mon Mar 10 2014 16:13 | 1st = 7 Surface To Air 2nd = 9 Floyd Mayweather 3rd = 4 Caesar Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 1 Rhyno Chaser | ||
Mon Mar 10 2014 16:11 | 1st = 1 Rhyno Chaser 2nd = 4 Our Clementine 3rd = 9 Aussie Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 7 Benora Cream | ||
Mon Mar 10 2014 16:07 | 1st = 7 Benora Cream 2nd = 6 Chelsis Tempa 3rd = 4 Black Tranzam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Extraordinary | ||
Mon Mar 10 2014 16:06 | 1st = 4 Extraordinary 2nd = 6 Fancy Cruiser 3rd = 2 Little Zippity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 7 Treatmelikealady | ||
Mon Mar 10 2014 16:03 | 1st = 7 Treatmelikealady 2nd = 10 Star Amore 3rd = 6 Madame Bookworm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Live For Love | ||
Mon Mar 10 2014 16:00 | 1st = 8 Live For Love 2nd = 7 Piombi Escape 3rd = 6 Hurricane Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Tina Two | ||
Mon Mar 10 2014 15:59 | 1st = 2 Tina Two 2nd = 4 Peyton Paradise 3rd = 1 Lickety Split |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 2 Gingerboy | ||
Mon Mar 10 2014 15:55 | 1st = 2 Gingerboy 2nd = 3 Dew 3rd = 5 Quantum Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 8 Western Rockstar | ||
Mon Mar 10 2014 15:50 | 1st = 8 Western Rockstar 2nd = 2 Eclipser 3rd = 9 Perfect Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 Classy Jack | ||
Mon Mar 10 2014 15:45 | 1st = 3 Classy Jack 2nd = 7 Murtle Turtle 3rd = 6 Meadows Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Betty Armagh | ||
Mon Mar 10 2014 15:42 | 1st = 1 Betty Armagh 2nd = 5 Elly Nora 3rd = 2 Midori Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 In A Knot | ||
Mon Mar 10 2014 15:40 | 1st = 3 In A Knot 2nd = 6 Golden Aro 3rd = 10 Last Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Looney Lucy | ||
Mon Mar 10 2014 15:39 | 1st = 8 Looney Lucy 2nd = 2 Dynamos Dove 3rd = 6 Ashanti Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Jimary Cougar | ||
Mon Mar 10 2014 15:36 | 1st = 1 Jimary Cougar 2nd = 2 Magic Galo 3rd = 5 Spankys Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 6 Time Capsule | ||
Mon Mar 10 2014 15:34 | 1st = 6 Time Capsule 2nd = 2 Glenferrie Affair 3rd = 1 Ideal Majority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Renayben | ||
Mon Mar 10 2014 15:31 | 1st = 10 Renayben 2nd = 4 Nedra Gold 3rd = 9 Just Mishiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 6 Roundtree | ||
Mon Mar 10 2014 15:30 | 1st = 6 Roundtree 2nd = 4 Bettabet Red 3rd = 7 Snippy Luse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 8 Sheza Lonhro | ||
Mon Mar 10 2014 15:25 | 1st = 8 Sheza Lonhro 2nd = 11 Rainy Grey 3rd = 2 Empress Eugenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Yabba Dabba Dee | ||
Mon Mar 10 2014 15:24 | 1st = 1 Yabba Dabba Dee 2nd = 3 Parumba Corvette 3rd = 8 Mad Russian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 4 Your Excellency | ||
Mon Mar 10 2014 15:20 | 1st = 4 Your Excellency 2nd = 7 Champagne Shisha 3rd = 3 Generalife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 7 Ready To Rule | ||
Mon Mar 10 2014 15:15 | 1st = 7 Ready To Rule 2nd = 5 Midnight Owl 3rd = 8 Bellas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 5 Somebeachsomeflare | ||
Mon Mar 10 2014 15:14 | 1st = 5 Somebeachsomeflare 2nd = 8 Ramas Courage 3rd = 11 Mystery Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Qadir | ||
Mon Mar 10 2014 15:10 | 1st = 9 Qadir 2nd = 7 Minnymoo 3rd = 3 Brimarvi Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Becci Leone | ||
Mon Mar 10 2014 15:07 | 1st = 5 Becci Leone 2nd = 1 Norries Antics 3rd = 8 Sonic Petite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 10 Vergara | ||
Mon Mar 10 2014 15:05 | 1st = 10 Vergara 2nd = 1 Belladini 3rd = 5 Terai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 8 Hoofsain Bolt | ||
Mon Mar 10 2014 15:01 | 1st = 8 Hoofsain Bolt 2nd = 3 The Postie 3rd = 10 Singapore Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 5 Mintropolitan | ||
Mon Mar 10 2014 14:59 | 1st = 5 Mintropolitan 2nd = 7 Singed 3rd = 10 Bronze Malibu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Big Zee | ||
Mon Mar 10 2014 14:56 | 1st = 4 Big Zee 2nd = 3 Hi Its Only Me 3rd = 2 Flying Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 6 Sarah Jessica | ||
Mon Mar 10 2014 14:55 | 1st = 6 Sarah Jessica 2nd = 8 Against 3rd = 2 Papiria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Hating Alice | ||
Mon Mar 10 2014 14:53 | 1st = 1 Hating Alice 2nd = 6 Winsome Max 3rd = 9 Jimary Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 10 White Rain | ||
Mon Mar 10 2014 14:50 | 1st = 10 White Rain 2nd = 6 Soul Powered 3rd = 3 Lifes Like That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 5 Duble Barrel Daisy | ||
Mon Mar 10 2014 14:45 | 1st = 5 Duble Barrel Daisy 2nd = 10 Write The Cheque 3rd = 4 Decades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Big Tex Rockin | ||
Mon Mar 10 2014 14:42 | 1st = 1 Big Tex Rockin 2nd = 2 Jebrynah Storm 3rd = 4 Zelemar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 2 Live Christian | ||
Mon Mar 10 2014 14:39 | 1st = 2 Live Christian 2nd = 7 Ponderena 3rd = 3 Cant Rush Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 3 Rivers Lane | ||
Mon Mar 10 2014 14:35 | 1st = 3 Rivers Lane 2nd = 4 Generous Beau 3rd = 1 Le Roi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 5 Sari | ||
Mon Mar 10 2014 14:30 | 1st = 5 Sari 2nd = 1 Red Dynamite 3rd = 3 Grey Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 4 Phoenix Tycoon | ||
Mon Mar 10 2014 14:26 | 1st = 4 Phoenix Tycoon 2nd = 9 Slippery Mistake 3rd = 5 Heapzagold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 3 Redy To Race | ||
Mon Mar 10 2014 14:24 | 1st = 3 Redy To Race 2nd = 2 Solar Spirit 3rd = 6 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Mystery Montana | ||
Mon Mar 10 2014 14:21 | 1st = 4 Mystery Montana 2nd = 1 Jaylets Fury 3rd = 2 Rocky Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 2 Bully Bully | ||
Mon Mar 10 2014 14:20 | 1st = 2 Bully Bully 2nd = 6 Only Money 3rd = 7 Aperta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Sonic Fury | ||
Mon Mar 10 2014 14:18 | 1st = 1 Sonic Fury 2nd = 7 Cuts Out Time 3rd = 2 Pepes A Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 5 Maginnis Magee | ||
Mon Mar 10 2014 14:15 | 1st = 5 Maginnis Magee 2nd = 2 Strombo 3rd = 1 Manchebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 Waldorf | ||
Mon Mar 10 2014 14:10 | 1st = 8 Waldorf 2nd = 2 Sinhala 3rd = 1 Wind Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Wallace Lad | ||
Mon Mar 10 2014 14:06 | 1st = 8 Wallace Lad 2nd = 1 Mick Mania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 3 Pacific Alice | ||
Mon Mar 10 2014 14:04 | 1st = 3 Pacific Alice 2nd = 4 Hugh Patrick 3rd = 9 No Risk No Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Sunset Rock | ||
Mon Mar 10 2014 14:00 | 1st = 2 Sunset Rock 2nd = 4 Go Indy Go 3rd = 3 Fairy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Tilly Neve | ||
Mon Mar 10 2014 13:57 | 1st = 1 Tilly Neve 2nd = 3 Cheeky Hand 3rd = 4 Callums Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 10 Veloce Forte | ||
Mon Mar 10 2014 13:55 | 1st = 10 Veloce Forte 2nd = 11 Vonetta 3rd = 1 Khrysler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 6 Perfect Symbol | ||
Mon Mar 10 2014 13:51 | 1st = 6 Perfect Symbol 2nd = 2 Even Better 3rd = 5 Grace Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 3 Keayang Torah | ||
Mon Mar 10 2014 13:49 | 1st = 3 Keayang Torah 2nd = 5 Justbritell 3rd = 4 Will Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 My Arthur Bee | ||
Mon Mar 10 2014 13:46 | 1st = 2 My Arthur Bee 2nd = 1 Roughnready Nelson 3rd = 5 Emargee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 6 Bold Features | ||
Mon Mar 10 2014 13:45 | 1st = 6 Bold Features 2nd = 7 Committal 3rd = 8 Emma Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 3 Mammy Brown | ||
Mon Mar 10 2014 13:42 | 1st = 3 Mammy Brown 2nd = 4 Bigtime Dasher 3rd = 8 Ostapchuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Enfield Party | ||
Mon Mar 10 2014 13:39 | 1st = 4 Enfield Party 2nd = 2 Chloes Hand 3rd = 3 Classy Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 10 Godiva Rock | ||
Mon Mar 10 2014 13:35 | 1st = 10 Godiva Rock 2nd = 6 Streetshavenoname 3rd = 7 Word Of Mouth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 3 Ideal Warrior | ||
Mon Mar 10 2014 13:29 | 1st = 3 Ideal Warrior 2nd = 5 Zodiac Prince 3rd = 4 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 1 Deiheros | ||
Mon Mar 10 2014 13:25 | 1st = 1 Deiheros 2nd = 5 All Sewn Up 3rd = 7 Jester Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 6 Red Moova Hoova | ||
Mon Mar 10 2014 13:23 | 1st = 6 Red Moova Hoova 2nd = 4 Call Me Ralph 3rd = 8 Individual Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 10 Frill Seeking | ||
Mon Mar 10 2014 13:20 | 1st = 10 Frill Seeking 2nd = 7 Bridge of Sighs 3rd = 6 Battle Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Portland Chase | ||
Mon Mar 10 2014 13:19 | 1st = 5 Portland Chase 2nd = 2 Gee Callan 3rd = 6 Naughty And Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 5 Casino | ||
Mon Mar 10 2014 13:15 | 1st = 5 Casino 2nd = 9 Twoznotenough 3rd = 7 Madonna Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 1 Whitlock | ||
Mon Mar 10 2014 13:10 | 1st = 1 Whitlock 2nd = 2 Above Suspicion 3rd = 8 Venus Amoris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Allblack Courage | ||
Mon Mar 10 2014 13:09 | 1st = 2 Allblack Courage 2nd = 5 Matilda Belle 3rd = 10 Colada Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 4 Street View | ||
Mon Mar 10 2014 13:00 | 1st = 4 Street View 2nd = 7 Dancing May 3rd = 5 Time To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Indigo Boris | ||
Mon Mar 10 2014 12:59 | 1st = 4 Indigo Boris 2nd = 8 Tinas Tiddles 3rd = 6 Colliport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Bevs Viewpoint | ||
Mon Mar 10 2014 12:55 | 1st = 4 Bevs Viewpoint 2nd = 2 Opawa Wally 3rd = 7 Shaga Banga Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Kushadasi | ||
Mon Mar 10 2014 12:50 | 1st = 1 Kushadasi 2nd = 5 Lord Athenaeum 3rd = 4 Lord Da Vinci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 10 Outoftime | ||
Mon Mar 10 2014 12:40 | 1st = 10 Outoftime 2nd = 5 Curious 3rd = 9 Easter Uprising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Just A Fling | ||
Mon Mar 10 2014 12:35 | 1st = 7 Just A Fling 2nd = 2 Melpark Macca 3rd = 6 Last Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Dolly Peg | ||
Mon Mar 10 2014 12:32 | 1st = 6 Dolly Peg 2nd = 8 Crystal Wave 3rd = 5 Uno Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Bigtime Jet | ||
Mon Mar 10 2014 12:13 | 1st = 5 Bigtime Jet 2nd = 7 Varga Frost 3rd = 1 Caesar Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 1 Sound Barrier | ||
Mon Mar 10 2014 12:05 | 1st = 1 Sound Barrier 2nd = 3 Iffley Road 3rd = 4 Queen Of Excuses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 9 Jonesys Fortune | ||
Mon Mar 10 2014 11:50 | 1st = 9 Jonesys Fortune 2nd = 6 Cool Heir 3rd = 5 Ten Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 3 Cherry Bomb | ||
Mon Mar 10 2014 11:35 | 1st = 3 Cherry Bomb 2nd = 2 Miss Kaylee 3rd = 7 Mrs Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Homebush Verona | ||
Mon Mar 10 2014 11:27 | 1st = 6 Homebush Verona 2nd = 8 Rebel City 3rd = 3 Rijeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 7 Zipping Tay | ||
Mon Mar 10 2014 11:09 | 1st = 7 Zipping Tay 2nd = 4 Missy Sloy 3rd = 1 Boot The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 5 Vendemiaire | ||
Mon Mar 10 2014 11:00 | 1st = 5 Vendemiaire 2nd = 1 Lykaroc 3rd = 6 Joyohjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 4 Opie Bossman | ||
Mon Mar 10 2014 10:50 | 1st = 4 Opie Bossman 2nd = 5 Ello Elle 3rd = 2 Hermione Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Caesar Win | ||
Mon Mar 10 2014 10:30 | 1st = 7 Caesar Win 2nd = 4 Not Bad 3rd = 5 Trojan Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Knuckle Bump | ||
Mon Mar 10 2014 10:10 | 1st = 8 Knuckle Bump 2nd = 6 Cider Drinka 3rd = 5 Behemoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 West On Delta | ||
Mon Feb 10 2014 23:57 | 1st = 2 West On Delta 2nd = 1 Uplifting 3rd = 3 Mantra Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Rock Attack | ||
Mon Feb 10 2014 23:42 | 1st = 8 Rock Attack 2nd = 7 Alotta Cash 3rd = 2 Kenny Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Sporting Guess | ||
Mon Feb 10 2014 23:27 | 1st = 1 Sporting Guess 2nd = 8 Woody Noah 3rd = 7 Top Quarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Rock Me Please | ||
Mon Feb 10 2014 23:07 | 1st = 5 Rock Me Please 2nd = 1 Ginger Whinger 3rd = 2 Peeryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Premier Fun | ||
Mon Feb 10 2014 22:52 | 1st = 3 Premier Fun 2nd = 4 Deja Voodoo 3rd = 8 Spicey Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Access | ||
Mon Feb 10 2014 22:47 | 1st = 8 Access 2nd = 6 Creative Strike 3rd = 5 Gimme Butterflys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Lucys Law | ||
Mon Feb 10 2014 22:42 | 1st = 6 Lucys Law 2nd = 7 Pay Sheet 3rd = 5 Tour Leader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 7 Topline Star | ||
Mon Feb 10 2014 22:37 | 1st = 7 Topline Star 2nd = 2 Bridport Reine 3rd = 1 Trezza Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Kalden Ilithyia | ||
Mon Feb 10 2014 22:32 | 1st = 5 Kalden Ilithyia 2nd = 3 Vocal Emily 3rd = 10 Ledaro Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Koko Kola | ||
Mon Feb 10 2014 22:28 | 1st = 1 Koko Kola 2nd = 7 Twilight Vixen 3rd = 3 Hidden Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 My Fantaziya | ||
Mon Feb 10 2014 22:24 | 1st = 8 My Fantaziya 2nd = 2 Ropeley Jet 3rd = 4 Black Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Rumbling Rick | ||
Mon Feb 10 2014 22:20 | 1st = 3 Rumbling Rick 2nd = 6 Kreuzer Gibbs 3rd = 8 Tiny Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Kiss Me | ||
Mon Feb 10 2014 22:16 | 1st = 8 Kiss Me 2nd = 5 Pattie Mac 3rd = 6 Melody Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Speedy Marlow | ||
Mon Feb 10 2014 22:12 | 1st = 5 Speedy Marlow 2nd = 6 Who Me Latisha 3rd = 7 Dungog Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Machete | ||
Mon Feb 10 2014 22:08 | 1st = 8 Machete 2nd = 4 Addys Delight 3rd = 3 Boston George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Absolute Boss | ||
Mon Feb 10 2014 22:04 | 1st = 4 Absolute Boss 2nd = 7 Sudoku Rebel 3rd = 6 Okay Yetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 7 Hellyeah Bolt | ||
Mon Feb 10 2014 22:01 | 1st = 7 Hellyeah Bolt 2nd = 6 Varcoe 3rd = 5 Buckle Up Wes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Nevada Smith | ||
Mon Feb 10 2014 21:58 | 1st = 3 Nevada Smith 2nd = 8 Ragna Bale 3rd = 4 Aysa Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Durantula | ||
Mon Feb 10 2014 21:55 | 1st = 1 Durantula 2nd = 8 Hoss Funk 3rd = 3 Zeema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Rachs Tribe | ||
Mon Feb 10 2014 21:52 | 1st = 7 Rachs Tribe 2nd = 1 Turbo Dawn 3rd = 3 Taylor Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Sugar Lips | ||
Mon Feb 10 2014 21:48 | 1st = 1 Sugar Lips 2nd = 8 Fourier Bale 3rd = 7 Sky Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Lulus Lad | ||
Mon Feb 10 2014 21:44 | 1st = 1 Lulus Lad 2nd = 8 Cels Fear 3rd = 6 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 8 Black Rip | ||
Mon Feb 10 2014 21:41 | 1st = 8 Black Rip 2nd = 4 Are Ate 3rd = 2 Teddy Tom Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Mindcette | ||
Mon Feb 10 2014 21:38 | 1st = 1 Mindcette 2nd = 7 Eddie Allen 3rd = 2 Wrap Around Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 10 Black Ronny | ||
Mon Feb 10 2014 21:35 | 1st = 10 Black Ronny 2nd = 8 Daddys Lil Girl 3rd = 2 No Bootscooting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Blues Revival | ||
Mon Feb 10 2014 21:32 | 1st = 6 Blues Revival 2nd = 8 Devine Awe 3rd = 1 Yambla Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Wrong Impression | ||
Mon Feb 10 2014 21:28 | 1st = 4 Wrong Impression 2nd = 8 Shadow Lane 3rd = 3 Billy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Fine Cotton | ||
Mon Feb 10 2014 21:24 | 1st = 4 Fine Cotton 2nd = 8 Golfing Amy 3rd = 2 Mega Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Nooees Lad | ||
Mon Feb 10 2014 21:20 | 1st = 2 Nooees Lad 2nd = 3 Faolan 3rd = 4 Mental As Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Holly Kaye | ||
Mon Feb 10 2014 21:16 | 1st = 3 Holly Kaye 2nd = 8 Queen Rascal 3rd = 5 Allen Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Sir Lancelot | ||
Mon Feb 10 2014 21:12 | 1st = 8 Sir Lancelot 2nd = 1 Lauries Tim Tam 3rd = 3 Kendras Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Allen Benji | ||
Mon Feb 10 2014 21:08 | 1st = 3 Allen Benji 2nd = 8 Dimple Way 3rd = 2 Abit Patchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Fog Light | ||
Mon Feb 10 2014 21:04 | 1st = 4 Fog Light 2nd = 3 Top Ninja 3rd = 7 Crash Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Mighty Lomar | ||
Mon Feb 10 2014 21:00 | 1st = 2 Mighty Lomar 2nd = 1 Bains Lane 3rd = 4 Wynburn Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Aston Odin | ||
Mon Feb 10 2014 20:56 | 1st = 3 Aston Odin 2nd = 2 Dillinger 3rd = 7 Contrarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Belfast Kaiser | ||
Mon Feb 10 2014 20:52 | 1st = 6 Belfast Kaiser 2nd = 3 Invictive 3rd = 7 Prince Zamunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Shes Our Chloe | ||
Mon Feb 10 2014 20:48 | 1st = 4 Shes Our Chloe 2nd = 6 Ten Aces 3rd = 8 Aeroplane Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Eye Deal | ||
Mon Feb 10 2014 20:44 | 1st = 8 Eye Deal 2nd = 3 Greenock Girl 3rd = 7 Auriga Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Dark Gladiator | ||
Mon Feb 10 2014 20:40 | 1st = 1 Dark Gladiator 2nd = 2 Painted Dotty 3rd = 8 Hellyeah Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Disco Dave | ||
Mon Feb 10 2014 20:36 | 1st = 2 Disco Dave 2nd = 1 George Again 3rd = 8 Jacky Blue Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Remote Control | ||
Mon Feb 10 2014 20:32 | 1st = 5 Remote Control 2nd = 3 Zipping Spice 3rd = 4 Byonic Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Bayman Bale | ||
Mon Feb 10 2014 20:28 | 1st = 6 Bayman Bale 2nd = 1 Kalamazoo 3rd = 3 Mister Sunraysia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Mullaway | ||
Mon Feb 10 2014 20:24 | 1st = 1 Mullaway 2nd = 3 Silky Wanda 3rd = 6 Four Exceptional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Mystic Falls | ||
Mon Feb 10 2014 20:21 | 1st = 6 Mystic Falls 2nd = 5 Arome Peche 3rd = 2 Homeward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Jack And Lolli | ||
Mon Feb 10 2014 20:18 | 1st = 6 Jack And Lolli 2nd = 8 Luxurious 3rd = 7 Speed Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Salliwood | ||
Mon Feb 10 2014 20:13 | 1st = 2 Salliwood 2nd = 7 Schinzig Buller 3rd = 1 Where And When |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Queen Millions | ||
Mon Feb 10 2014 20:10 | 1st = 2 Queen Millions 2nd = 4 Hookers Miss 3rd = 8 Our Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Mollys Silver | ||
Mon Feb 10 2014 20:07 | 1st = 2 Mollys Silver 2nd = 3 Wicked Spell 3rd = 5 Suki Suki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Suspect Claims | ||
Mon Feb 10 2014 20:03 | 1st = 1 Suspect Claims 2nd = 8 Captain Cool 3rd = 7 Zamelik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 6 Spring Fall | ||
Mon Feb 10 2014 19:59 | 1st = 6 Spring Fall 2nd = 8 Will Mend 3rd = 1 Kalaway George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Prince Holyfield | ||
Mon Feb 10 2014 19:56 | 1st = 4 Prince Holyfield 2nd = 7 Dyna Aline 3rd = 8 Kennington Oval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Paua Of Villia | ||
Mon Feb 10 2014 19:53 | 1st = 5 Paua Of Villia 2nd = 1 Emily Dawn 3rd = 8 Lagoon Eastwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Dello Bale | ||
Mon Feb 10 2014 19:50 | 1st = 6 Dello Bale 2nd = 3 Victoria Pledge 3rd = 5 Maggies Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 5 Cuzin Judd | ||
Mon Feb 10 2014 19:45 | 1st = 5 Cuzin Judd 2nd = 9 Talk About Mach 3rd = 2 Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Never Ever | ||
Mon Feb 10 2014 19:43 | 1st = 1 Never Ever 2nd = 2 Wheres Cattiva 3rd = 8 Kanishas Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Another City | ||
Mon Feb 10 2014 19:40 | 1st = 8 Another City 2nd = 6 Lipstick Stain 3rd = 4 Repeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 5 High Caution | ||
Mon Feb 10 2014 19:37 | 1st = 5 High Caution 2nd = 4 Sweet Izzy 3rd = 2 Get Up Alvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Velocity Fire | ||
Mon Feb 10 2014 19:33 | 1st = 8 Velocity Fire 2nd = 1 Long Gully Mark 3rd = 4 Lektra Basset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Stellas Star | ||
Mon Feb 10 2014 19:29 | 1st = 4 Stellas Star 2nd = 8 Hes The Feature 3rd = 6 Maggie Addis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Coulta Rock | ||
Mon Feb 10 2014 19:25 | 1st = 2 Coulta Rock 2nd = 6 Senor Socks 3rd = 4 White Prado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Bomber Osti | ||
Mon Feb 10 2014 19:21 | 1st = 6 Bomber Osti 2nd = 1 Mcguire Magic 3rd = 7 Southwood Lexie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Machtu | ||
Mon Feb 10 2014 19:16 | 1st = 6 Machtu 2nd = 3 Guilty Grin 3rd = 10 Offtocullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Vintage Star | ||
Mon Feb 10 2014 19:13 | 1st = 4 Vintage Star 2nd = 2 Double Bubble 3rd = 8 Out To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Toots | ||
Mon Feb 10 2014 19:10 | 1st = 5 Toots 2nd = 3 Hows It Going 3rd = 1 Anotyad Red Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 No Looking Back | ||
Mon Feb 10 2014 19:07 | 1st = 3 No Looking Back 2nd = 7 Maudie Magic 3rd = 4 Detcord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Grand Jet | ||
Mon Feb 10 2014 19:03 | 1st = 3 Grand Jet 2nd = 7 Everynight Man 3rd = 8 Reefton Tobiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Lightning Tess | ||
Mon Feb 10 2014 18:58 | 1st = 8 Lightning Tess 2nd = 4 Franchina 3rd = 2 Arcadia Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Dakota Ruby | ||
Mon Feb 10 2014 18:53 | 1st = 8 Dakota Ruby 2nd = 2 Long Gully Bonny 3rd = 10 Xanadu Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Second Sight | ||
Mon Feb 10 2014 18:47 | 1st = 6 Second Sight 2nd = 3 Cruiser Sunday 3rd = 8 Magic Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 10 Mako Shadow | ||
Mon Feb 10 2014 18:41 | 1st = 10 Mako Shadow 2nd = 3 Firth Of Forth 3rd = 4 Blacknsweet Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Purely Brindle | ||
Mon Feb 10 2014 18:37 | 1st = 8 Purely Brindle 2nd = 4 My Names Tom 3rd = 7 Cosmic Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Nasty Ned | ||
Mon Feb 10 2014 18:33 | 1st = 1 Nasty Ned 2nd = 2 Dyna Quilton 3rd = 7 Springvale Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Remas Ivory | ||
Mon Feb 10 2014 18:27 | 1st = 8 Remas Ivory 2nd = 7 Ali Curung 3rd = 6 Zulu Idle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Walking Street | ||
Mon Feb 10 2014 18:21 | 1st = 6 Walking Street 2nd = 8 Dodgy Dealer 3rd = 2 Big Bad Baz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 High Courage | ||
Mon Feb 10 2014 18:15 | 1st = 3 High Courage 2nd = 8 Pelusiac 3rd = 1 Absolute Royalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Bells Luck | ||
Mon Feb 10 2014 18:12 | 1st = 2 Bells Luck 2nd = 8 Rumbling Thunder 3rd = 7 Supreme Sammi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 8 - 8 Katmandonny | ||
Mon Feb 10 2014 18:05 | 1st = 8 Katmandonny 2nd = 3 Framed And Hung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Spectrum | ||
Mon Feb 10 2014 18:02 | 1st = 8 Spectrum 2nd = 10 Extension 3rd = 4 Naomi Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Premier Asset | ||
Mon Feb 10 2014 17:57 | 1st = 1 Premier Asset 2nd = 7 Zac Reltub 3rd = 8 Gorn Global |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 9 Iron Outlaw | ||
Mon Feb 10 2014 17:56 | 1st = 9 Iron Outlaw 2nd = 4 Isle Of Man 3rd = 1 Tamahay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 All Too Fancy | ||
Mon Feb 10 2014 17:52 | 1st = 1 All Too Fancy 2nd = 2 Asias Babe 3rd = 4 Mine All Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Cop An Eyefull | ||
Mon Feb 10 2014 17:48 | 1st = 4 Cop An Eyefull 2nd = 3 Pride Of Essay 3rd = 2 Frolicwithasmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Sachin Bale | ||
Mon Feb 10 2014 17:45 | 1st = 5 Sachin Bale 2nd = 6 Shiny Sudoku 3rd = 3 Flaming Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Prince Eddie | ||
Mon Feb 10 2014 17:41 | 1st = 9 Prince Eddie 2nd = 5 Sandakan Lombo 3rd = 6 Rubon Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Croston Road | ||
Mon Feb 10 2014 17:40 | 1st = 7 Croston Road 2nd = 9 Mary Myers 3rd = 4 Sues Sister Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 3 Timeless Prince | ||
Mon Feb 10 2014 17:38 | 1st = 3 Timeless Prince 2nd = 12 Fluctuations 3rd = 7 Judo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Sunset Delivery | ||
Mon Feb 10 2014 17:35 | 1st = 7 Sunset Delivery 2nd = 8 West On Elle 3rd = 4 King Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 6 Atomic Horizon | ||
Mon Feb 10 2014 17:30 | 1st = 6 Atomic Horizon 2nd = 4 Discrimination 3rd = 1 Readyforreign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 1 Manjenine | ||
Mon Feb 10 2014 17:27 | 1st = 1 Manjenine 2nd = 8 Stratifies 3rd = 11 Lord Mitchell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Premier Malt | ||
Mon Feb 10 2014 17:24 | 1st = 7 Premier Malt 2nd = 1 Gervon 3rd = 3 Hold On Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Troycan | ||
Mon Feb 10 2014 17:22 | 1st = 2 Troycan 2nd = 7 Charcoal Ash 3rd = 1 Lizard Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 9 Hanzoff | ||
Mon Feb 10 2014 17:19 | 1st = 9 Hanzoff 2nd = 5 Seashellsinthesand 3rd = 4 Tit For Tatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 8 - 10 Tricky Maid | ||
Mon Feb 10 2014 17:15 | 1st = 10 Tricky Maid 2nd = 2 Meteor Shower 3rd = 3 Tailorman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Super Janno | ||
Mon Feb 10 2014 17:12 | 1st = 3 Super Janno 2nd = 2 Monsoon Rain 3rd = 4 Over The Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Run Riley Run | ||
Mon Feb 10 2014 17:08 | 1st = 7 Run Riley Run 2nd = 3 Pablito 3rd = 6 Albert Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Semyorka | ||
Mon Feb 10 2014 17:05 | 1st = 6 Semyorka 2nd = 3 Greysynd Cailin 3rd = 1 Tequila Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Gran Tarino | ||
Mon Feb 10 2014 17:01 | 1st = 4 Gran Tarino 2nd = 6 Machs A Pearler 3rd = 7 Je Reviene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Chocolate Weaver | ||
Mon Feb 10 2014 17:00 | 1st = 4 Chocolate Weaver 2nd = 8 Elite Arena 3rd = 2 Scarborough Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 4 Zarhron | ||
Mon Feb 10 2014 16:58 | 1st = 4 Zarhron 2nd = 1 Reigns Above 3rd = 2 Dunderry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Kezzas Spirit | ||
Mon Feb 10 2014 16:55 | 1st = 3 Kezzas Spirit 2nd = 7 Billycan Lad 3rd = 8 Ulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 7 Call Me Bond | ||
Mon Feb 10 2014 16:50 | 1st = 7 Call Me Bond 2nd = 2 Happy Schnapps 3rd = 8 Village Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 6 Azulejos | ||
Mon Feb 10 2014 16:47 | 1st = 6 Azulejos 2nd = 3 Arctic Reign 3rd = 1 Off The Rails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Lektra Rose | ||
Mon Feb 10 2014 16:44 | 1st = 8 Lektra Rose 2nd = 7 Bella Lestrange 3rd = 5 Red Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Gotta Problem | ||
Mon Feb 10 2014 16:43 | 1st = 6 Gotta Problem 2nd = 8 Cawbourne Looney 3rd = 4 Number Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 7 Moonlight Gambler | ||
Mon Feb 10 2014 16:39 | 1st = 7 Moonlight Gambler 2nd = 5 Jack Caviar 3rd = 8 Jack Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 7 - 5 The Inventor | ||
Mon Feb 10 2014 16:35 | 1st = 5 The Inventor 2nd = 2 Bright Times 3rd = 11 Just Nasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Academy Award | ||
Mon Feb 10 2014 16:32 | 1st = 1 Academy Award 2nd = 6 Should Be Bigger 3rd = 4 Hot Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Kevs Eagle | ||
Mon Feb 10 2014 16:28 | 1st = 2 Kevs Eagle 2nd = 5 Hardly A Grin 3rd = 9 Whata Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Dynamos Girl | ||
Mon Feb 10 2014 16:25 | 1st = 8 Dynamos Girl 2nd = 1 Our Spotty 3rd = 3 Favela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Bornadream | ||
Mon Feb 10 2014 16:21 | 1st = 3 Bornadream 2nd = 5 Straittothehilton 3rd = 2 Maddyann Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 Glamour Lips | ||
Mon Feb 10 2014 16:20 | 1st = 5 Glamour Lips 2nd = 7 Perfected 3rd = 6 Stealin Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 6 Rexton | ||
Mon Feb 10 2014 16:18 | 1st = 6 Rexton 3rd = 1 Warcrusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 4 Rock Station | ||
Mon Feb 10 2014 16:18 | 1st = 4 Rock Station 3rd = 1 Warcrusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Retro Alley | ||
Mon Feb 10 2014 16:15 | 1st = 8 Retro Alley 2nd = 3 Shimmy Shim Sham 3rd = 6 Denzel To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Gold Hallmark | ||
Mon Feb 10 2014 16:14 | 1st = 8 Gold Hallmark 2nd = 9 Reginaldo 3rd = 1 Cold Real Dimpled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 5 Bushi | ||
Mon Feb 10 2014 16:10 | 1st = 5 Bushi 2nd = 7 Fuji Fred 3rd = 11 Run Clancy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 3 Change | ||
Mon Feb 10 2014 16:07 | 1st = 3 Change 2nd = 4 Operas Aim 3rd = 6 Exciting Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Elite Faze | ||
Mon Feb 10 2014 16:04 | 1st = 5 Elite Faze 2nd = 7 Go On Then 3rd = 3 El Campeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Thunder Clay | ||
Mon Feb 10 2014 16:03 | 1st = 7 Thunder Clay 2nd = 4 Midnight Owl 3rd = 5 Blue Bottle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 5 Five Ay Em | ||
Mon Feb 10 2014 15:59 | 1st = 5 Five Ay Em 2nd = 6 Fake Art 3rd = 8 Ramas Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 6 - 7 Fast Focus | ||
Mon Feb 10 2014 15:55 | 1st = 7 Fast Focus 2nd = 3 Consecrate 3rd = 6 Elusive Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Powershift | ||
Mon Feb 10 2014 15:49 | 1st = 1 Powershift 2nd = 8 The Stairwaytoheaven 3rd = 6 On Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Twobeeyou | ||
Mon Feb 10 2014 15:46 | 1st = 3 Twobeeyou 2nd = 6 Piffin Yonnies 3rd = 5 Toy Breaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Bree The Weapon | ||
Mon Feb 10 2014 15:45 | 1st = 3 Bree The Weapon 2nd = 2 Low Call 3rd = 6 Jimmy Da Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 6 Hussatone | ||
Mon Feb 10 2014 15:42 | 1st = 6 Hussatone 2nd = 3 Mariners Myth 3rd = 13 The Other Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Juffs Crossing | ||
Mon Feb 10 2014 15:38 | 1st = 3 Juffs Crossing 2nd = 12 Lastchancefrosty 3rd = 10 Out Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 1 Apollo Thirteen | ||
Mon Feb 10 2014 15:36 | 1st = 1 Apollo Thirteen 2nd = 2 Intergalactic 3rd = 4 Maka Killin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 2 Dixies Comet | ||
Mon Feb 10 2014 15:32 | 1st = 2 Dixies Comet 2nd = 7 Regatta Parade 3rd = 9 Sublime Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Vito | ||
Mon Feb 10 2014 15:29 | 1st = 4 Vito 2nd = 1 Cant Spend It 3rd = 6 Gran Perro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Another Call | ||
Mon Feb 10 2014 15:28 | 1st = 8 Another Call 2nd = 1 Dainty Banquet 3rd = 2 Rocket Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 5 Lettuceriprita | ||
Mon Feb 10 2014 15:24 | 1st = 5 Lettuceriprita 2nd = 3 Norms Courage 3rd = 2 Regal Ducati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 5 - 2 Wilari | ||
Mon Feb 10 2014 15:20 | 1st = 2 Wilari 2nd = 1 Divine Denona 3rd = 8 Born This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 1 Bogart | ||
Mon Feb 10 2014 15:15 | 1st = 1 Bogart 2nd = 13 Angel Falls 3rd = 3 Otautahi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Flagbearer | ||
Mon Feb 10 2014 15:14 | 1st = 7 Flagbearer 2nd = 5 Foreverloving 3rd = 9 Giddy Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Charlie Image | ||
Mon Feb 10 2014 15:11 | 1st = 2 Charlie Image 2nd = 3 Flippin Good 3rd = 1 Hot Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 9 Black Traminer | ||
Mon Feb 10 2014 15:10 | 1st = 9 Black Traminer 2nd = 2 Bit Bazzaar 3rd = 6 Pure Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 1 Lancelot | ||
Mon Feb 10 2014 15:07 | 1st = 1 Lancelot 2nd = 2 Excited Lover 3rd = 3 At Twilight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Parc Des Princes | ||
Mon Feb 10 2014 15:03 | 1st = 2 Parc Des Princes 2nd = 5 Red Castle Warrior 3rd = 3 Sweet Irish Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 6 Live In Doubt | ||
Mon Feb 10 2014 15:01 | 1st = 6 Live In Doubt 2nd = 3 Fon Design 3rd = 7 Blackwarrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 2 Pump It | ||
Mon Feb 10 2014 14:57 | 1st = 2 Pump It 2nd = 3 Jayko 3rd = 5 Sinoque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Uncle Mumbles | ||
Mon Feb 10 2014 14:54 | 1st = 6 Uncle Mumbles 2nd = 5 Kansas Turnpike 3rd = 8 Kid Kiddo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 4 Beaver | ||
Mon Feb 10 2014 14:49 | 1st = 4 Beaver 2nd = 6 Clem Daniel 3rd = 7 Flyin Crusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 4 - 5 Shimoda | ||
Mon Feb 10 2014 14:45 | 1st = 5 Shimoda 2nd = 7 Moss Magic 3rd = 10 Urban Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 7 Lakota | ||
Mon Feb 10 2014 14:40 | 1st = 7 Lakota 3rd = 2 Sandior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 1 Delzzup | ||
Mon Feb 10 2014 14:40 | 1st = 1 Delzzup 3rd = 2 Sandior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Chuck Wagon | ||
Mon Feb 10 2014 14:39 | 1st = 9 Chuck Wagon 2nd = 7 Siegfried 3rd = 8 Lleyton H |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 10 Lordly | ||
Mon Feb 10 2014 14:36 | 1st = 10 Lordly 2nd = 5 My Boy Lollipop 3rd = 7 Bang Bang Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 5 Vortuka | ||
Mon Feb 10 2014 14:32 | 1st = 5 Vortuka 2nd = 8 Grand Doubt 3rd = 11 Rolling Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Melton Jaguar | ||
Mon Feb 10 2014 14:28 | 1st = 9 Melton Jaguar 2nd = 5 Colada Rose 3rd = 1 Pistolero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 3 Jodila | ||
Mon Feb 10 2014 14:26 | 1st = 3 Jodila 2nd = 4 Outer Join 3rd = 8 Hens Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 3 Sparkling To Win | ||
Mon Feb 10 2014 14:22 | 1st = 3 Sparkling To Win 2nd = 1 Oils 3rd = 2 Private Secretary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Kevauds Girl | ||
Mon Feb 10 2014 14:19 | 1st = 7 Kevauds Girl 2nd = 5 Dirk And Rosie 3rd = 6 Marlow Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 3 - 5 Marthick | ||
Mon Feb 10 2014 14:10 | 1st = 5 Marthick 2nd = 3 Global Assault 3rd = 7 Flash Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 2 Halo Buster | ||
Mon Feb 10 2014 14:05 | 1st = 2 Halo Buster 2nd = 5 Ishipal 3rd = 3 Hit The Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Glenferrie Affair | ||
Mon Feb 10 2014 14:04 | 1st = 9 Glenferrie Affair 2nd = 8 Thats Hot 3rd = 7 Mibestcatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Crazy Bandit | ||
Mon Feb 10 2014 14:01 | 1st = 3 Crazy Bandit 2nd = 1 Lektra Lois 3rd = 8 Bowstreet Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 5 Rene Ranger | ||
Mon Feb 10 2014 13:58 | 1st = 5 Rene Ranger 2nd = 7 Thrilling Butcha 3rd = 4 Mercenary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 8 Passaparole | ||
Mon Feb 10 2014 13:57 | 1st = 8 Passaparole 2nd = 4 Saboteur 3rd = 6 Off The Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Surfnturf | ||
Mon Feb 10 2014 13:53 | 1st = 5 Surfnturf 2nd = 8 Bully Beef 3rd = 6 Our Last Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 4 Now and Forever | ||
Mon Feb 10 2014 13:51 | 1st = 4 Now and Forever 2nd = 1 Mor Laag 3rd = 6 Inclinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 3 Hello Schumann | ||
Mon Feb 10 2014 13:47 | 1st = 3 Hello Schumann 2nd = 2 Swerve 3rd = 1 In A Knot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Indian Ink | ||
Mon Feb 10 2014 13:44 | 1st = 1 Indian Ink 2nd = 10 Regal Gladiator 3rd = 4 Playgirl Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 8 Individual Lily | ||
Mon Feb 10 2014 13:41 | 1st = 8 Individual Lily 2nd = 3 Cosmic Fury 3rd = 5 Bolt Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 2 - 8 Summer Delago | ||
Mon Feb 10 2014 13:35 | 1st = 8 Summer Delago 2nd = 3 Maximum Overdrive 3rd = 9 Bounce Trap Goal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 8 Unrelenting Lady | ||
Mon Feb 10 2014 13:30 | 1st = 8 Unrelenting Lady 2nd = 5 Lamaze 3rd = 4 Fiorano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 8 Dixies Wagon | ||
Mon Feb 10 2014 13:29 | 1st = 8 Dixies Wagon 2nd = 10 Sol Invictus 3rd = 4 Earl Of Parwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Our Jordan | ||
Mon Feb 10 2014 13:26 | 1st = 3 Our Jordan 2nd = 7 Can Of Worms 3rd = 1 Stardom Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Stellar Force | ||
Mon Feb 10 2014 13:18 | 1st = 8 Stellar Force 2nd = 6 Red Crystal 3rd = 1 Boston Chanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Studleigh Billy | ||
Mon Feb 10 2014 13:16 | 1st = 2 Studleigh Billy 2nd = 1 Arma Fake 3rd = 5 Mister Skye Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Southern Blaze | ||
Mon Feb 10 2014 13:09 | 1st = 8 Southern Blaze 2nd = 2 Melinas Pick 3rd = 5 Poppy Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 1 - 1 Eight Grand Boys | ||
Mon Feb 10 2014 13:00 | 1st = 1 Eight Grand Boys 2nd = 5 Port Hercule 3rd = 4 World Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 5 Ghostinthemachine | ||
Mon Feb 10 2014 12:55 | 1st = 5 Ghostinthemachine 2nd = 3 Credit Crunch 3rd = 2 Venetian Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 King Mogambo | ||
Mon Feb 10 2014 12:51 | 1st = 4 King Mogambo 2nd = 1 Bernmar Percy 3rd = 7 Sala Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Opawa Wally | ||
Mon Feb 10 2014 12:47 | 1st = 5 Opawa Wally 2nd = 7 Tifino 3rd = 8 Johnny Ritza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Jilliby Major | ||
Mon Feb 10 2014 12:41 | 1st = 5 Jilliby Major 2nd = 1 Abercrombie Zombie 3rd = 4 Diamante Maravu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Uncle Sheriff | ||
Mon Feb 10 2014 12:34 | 1st = 6 Uncle Sheriff 2nd = 4 Dan Overboard 3rd = 5 Dynamite Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 9 Flying Blake | ||
Mon Feb 10 2014 12:29 | 1st = 9 Flying Blake 2nd = 1 Flying Trance 3rd = 7 Charley Farley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 3 Homeland | ||
Mon Feb 10 2014 12:20 | 1st = 3 Homeland 2nd = 2 Dhaulagiri 3rd = 4 Pentarose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Max Richter | ||
Mon Feb 10 2014 12:16 | 1st = 6 Max Richter 2nd = 2 Nottellinya 3rd = 5 R Eleven Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Cold Turkey | ||
Mon Feb 10 2014 12:05 | 1st = 1 Cold Turkey 2nd = 2 Bit Coin 3rd = 5 Go Fern Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 7 Revolutionary | ||
Mon Feb 10 2014 11:50 | 1st = 7 Revolutionary 2nd = 1 Parnell Prince 3rd = 3 Howbaddouneedit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Ruapehu | ||
Mon Feb 10 2014 11:42 | 1st = 5 Ruapehu 2nd = 1 Doll Parts 3rd = 8 Offensive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 7 Enhancer | ||
Mon Feb 10 2014 11:24 | 1st = 7 Enhancer 2nd = 5 Opawa Token 3rd = 6 Tenkay Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 10 Sir Daniel | ||
Mon Feb 10 2014 11:15 | 1st = 10 Sir Daniel 2nd = 2 China Bo Bo 3rd = 9 Lightning Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Cosmic Choice | ||
Mon Feb 10 2014 11:04 | 1st = 1 Cosmic Choice 2nd = 7 Smirnoff 3rd = 6 Sheza Fooling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Paddy Baxter | ||
Mon Feb 10 2014 10:44 | 1st = 5 Paddy Baxter 2nd = 3 Looks All Good 3rd = 8 Kay Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Charles Fredrick | ||
Mon Feb 10 2014 10:24 | 1st = 2 Charles Fredrick 2nd = 8 Homebush Verona 3rd = 4 Amy Wineglass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Vinny Doon | ||
Mon Feb 10 2014 10:04 | 1st = 5 Vinny Doon 2nd = 3 Thrilling Henry 3rd = 7 Cedric Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Feels Like El | ||
Fri Jan 10 2014 23:47 | 1st = 5 Feels Like El 2nd = 7 Knocked Back 3rd = 1 Tempted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 11 Im Victorious | ||
Fri Jan 10 2014 23:40 | 1st = 11 Im Victorious 2nd = 1 Bettors Fire 3rd = 12 David Hercules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Uno Reltub | ||
Fri Jan 10 2014 23:27 | 1st = 2 Uno Reltub 2nd = 3 Sveta Monelli 3rd = 1 Too Many Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Hez The Bart Man | ||
Fri Jan 10 2014 23:15 | 1st = 9 Hez The Bart Man 2nd = 10 Danieljohn 3rd = 3 Famous Alchemist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Special Pup | ||
Fri Jan 10 2014 23:02 | 1st = 5 Special Pup 2nd = 8 Te Amo 3rd = 6 Burzynski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Gday Mate | ||
Fri Jan 10 2014 22:50 | 1st = 6 Gday Mate 2nd = 9 J Walker 3rd = 1 Hokuri Handrail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Jimmi Power | ||
Fri Jan 10 2014 22:47 | 1st = 4 Jimmi Power 2nd = 8 Jay Jay Mikado 3rd = 7 Dyna Yardin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Wheres The Fun | ||
Fri Jan 10 2014 22:37 | 1st = 5 Wheres The Fun 2nd = 7 Proven Katie 3rd = 3 Cee Sheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Atro Bale | ||
Fri Jan 10 2014 22:30 | 1st = 6 Atro Bale 2nd = 1 Hurricane Yella 3rd = 5 Night With Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 2 The Odds | ||
Fri Jan 10 2014 22:25 | 1st = 2 The Odds 2nd = 3 Roseontheavenue 3rd = 5 Village Messenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Pure Empathy | ||
Fri Jan 10 2014 22:20 | 1st = 1 Pure Empathy 2nd = 8 Millies Girl 3rd = 10 Corza Commotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Three Rivers | ||
Fri Jan 10 2014 22:18 | 1st = 1 Three Rivers 2nd = 5 Inner City 3rd = 2 Collision Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Flying Special | ||
Fri Jan 10 2014 22:17 | 1st = 8 Flying Special 2nd = 1 Relocated 3rd = 7 Tryline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Textiles | ||
Fri Jan 10 2014 22:15 | 1st = 4 Textiles 2nd = 12 Cyclone Jess 3rd = 6 Solomons Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Maybelina | ||
Fri Jan 10 2014 22:09 | 1st = 1 Maybelina 2nd = 3 Racewaycalder 3rd = 2 Zarah Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Rozehill Lisa | ||
Fri Jan 10 2014 22:06 | 1st = 1 Rozehill Lisa 2nd = 2 Accomplished 3rd = 9 Dynamic Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 8 - 3 Smokin Bopper | ||
Fri Jan 10 2014 22:00 | 1st = 3 Smokin Bopper 2nd = 4 General Atworthy 3rd = 2 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Pettigo Pepper | ||
Fri Jan 10 2014 21:58 | 1st = 1 Pettigo Pepper 2nd = 4 Rained 3rd = 6 Fancy Marcus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Unleash Adam | ||
Fri Jan 10 2014 21:57 | 1st = 4 Unleash Adam 2nd = 2 Chancey 3rd = 1 Fugitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 6 Little Foo | ||
Fri Jan 10 2014 21:54 | 1st = 6 Little Foo 2nd = 7 Bolt Action Blood 3rd = 5 Miss Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Topnotch Dan | ||
Fri Jan 10 2014 21:50 | 1st = 2 Topnotch Dan 2nd = 12 Menelaus Of Sparta 3rd = 10 Lisharry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Chief Tyson | ||
Fri Jan 10 2014 21:48 | 1st = 3 Chief Tyson 2nd = 4 Cheria Bale 3rd = 8 Birthday Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 10 Rubyone | ||
Fri Jan 10 2014 21:45 | 1st = 10 Rubyone 2nd = 9 Metaphor 3rd = 5 Bawcatme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Oracles Choice | ||
Fri Jan 10 2014 21:42 | 1st = 3 Oracles Choice 2nd = 2 Wild Ambush 3rd = 4 Rain Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Fearless Courage | ||
Fri Jan 10 2014 21:39 | 1st = 1 Fearless Courage 2nd = 5 Intergalactic 3rd = 4 Bushi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Invictive | ||
Fri Jan 10 2014 21:36 | 1st = 3 Invictive 2nd = 8 Heres Roary 3rd = 1 Bessy Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 7 - 2 Shes A Runa | ||
Fri Jan 10 2014 21:30 | 1st = 2 Shes A Runa 2nd = 8 Freedom Is 3rd = 7 Alphitonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Fort Allen | ||
Fri Jan 10 2014 21:28 | 1st = 7 Fort Allen 2nd = 2 Striking Blaze 3rd = 3 Champagne Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 5 Veddy Veddy Good | ||
Fri Jan 10 2014 21:24 | 1st = 5 Veddy Veddy Good 2nd = 1 Stashedbytheriver 3rd = 3 Motaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Maggies Mystery | ||
Fri Jan 10 2014 21:20 | 1st = 1 Maggies Mystery 2nd = 12 Rocky Marciano 3rd = 11 Heez Orl Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Permanent Guest | ||
Fri Jan 10 2014 21:18 | 1st = 1 Permanent Guest 2nd = 3 Cawbourne Brodie 3rd = 8 Stonebrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Prince Jester | ||
Fri Jan 10 2014 21:15 | 1st = 8 Prince Jester 2nd = 2 Aggregator 3rd = 4 Devonshire Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Vics Cheval | ||
Fri Jan 10 2014 21:09 | 1st = 6 Vics Cheval 2nd = 4 Rostevarren 3rd = 2 The Majestic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Hes Buzzin | ||
Fri Jan 10 2014 21:06 | 1st = 3 Hes Buzzin 2nd = 2 Sir Lenny 3rd = 7 Coulta Harvest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 2 Feel The Need | ||
Fri Jan 10 2014 21:00 | 1st = 2 Feel The Need 2nd = 7 Grace Artois 3rd = 11 Maries Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Cawbourne Whip | ||
Fri Jan 10 2014 20:58 | 1st = 1 Cawbourne Whip 2nd = 2 Seven Oscars 3rd = 3 Cawbourne Rev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 9 Reil Quick | ||
Fri Jan 10 2014 20:54 | 1st = 9 Reil Quick 2nd = 6 Weaponry 3rd = 5 Mintropolitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Our Amazing Art | ||
Fri Jan 10 2014 20:50 | 1st = 3 Our Amazing Art 2nd = 1 Justlikelindt 3rd = 10 Cometao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Peta Bale | ||
Fri Jan 10 2014 20:48 | 1st = 2 Peta Bale 2nd = 8 Zipping Makka 3rd = 1 Luca Brazzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 7 Sunlit Babe | ||
Fri Jan 10 2014 20:47 | 1st = 7 Sunlit Babe 2nd = 1 Swanky Amelia 3rd = 2 Sharina Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Handsome Knight | ||
Fri Jan 10 2014 20:45 | 1st = 2 Handsome Knight 2nd = 5 Del Prado 3rd = 4 Tommys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Thanesan | ||
Fri Jan 10 2014 20:39 | 1st = 4 Thanesan 2nd = 1 The Bohemian 3rd = 12 Waikare Patricia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Queen Esther | ||
Fri Jan 10 2014 20:36 | 1st = 2 Queen Esther 2nd = 4 Baz Will Rock 3rd = 8 Minza Red One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 1 Voluntad | ||
Fri Jan 10 2014 20:30 | 1st = 1 Voluntad 2nd = 2 Liberty Styx 3rd = 10 Rockn Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 7 Scandalman | ||
Fri Jan 10 2014 20:30 | 1st = 7 Scandalman 2nd = 1 Condagen 3rd = 8 A Passion For Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Greysynd Jet | ||
Fri Jan 10 2014 20:27 | 1st = 4 Greysynd Jet 2nd = 8 Kalden Blanco 3rd = 1 Shamrock Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 7 Kingsley Osti | ||
Fri Jan 10 2014 20:26 | 1st = 7 Kingsley Osti 2nd = 5 Apidras Power 3rd = 4 Springvale Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 8 Sporty Mac | ||
Fri Jan 10 2014 20:22 | 1st = 8 Sporty Mac 2nd = 3 Franco Sentinel 3rd = 6 Lightning Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Cassar Girl | ||
Fri Jan 10 2014 20:19 | 1st = 3 Cassar Girl 2nd = 2 Whip Cool 3rd = 5 Wind Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Tristrams Sun | ||
Fri Jan 10 2014 20:15 | 1st = 3 Tristrams Sun 2nd = 1 Celebrakti 3rd = 4 Flying Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 4 Hows It Maggie | ||
Fri Jan 10 2014 20:11 | 1st = 4 Hows It Maggie 2nd = 1 Minkara Yarmi 3rd = 7 Live Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Quadentate | ||
Fri Jan 10 2014 20:09 | 1st = 1 Quadentate 2nd = 8 Travtiano 3rd = 2 Cyrus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Select Knocka | ||
Fri Jan 10 2014 20:06 | 1st = 7 Select Knocka 2nd = 2 Tiger Toy 3rd = 1 Fox In Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 10 The Fascinator | ||
Fri Jan 10 2014 20:05 | 1st = 10 The Fascinator 2nd = 6 Styx It To Em 3rd = 4 Maloo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 4 Dealer | ||
Fri Jan 10 2014 20:00 | 1st = 4 Dealer 2nd = 3 Major Gambler 3rd = 7 Minute Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Heres Skeeta | ||
Fri Jan 10 2014 19:57 | 1st = 6 Heres Skeeta 2nd = 8 Father Skeeta 3rd = 1 Cawbourne Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 6 Cleora | ||
Fri Jan 10 2014 19:55 | 1st = 6 Cleora 2nd = 2 Roman Diva 3rd = 4 Almondine Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 1 Maybe A Corka | ||
Fri Jan 10 2014 19:52 | 1st = 1 Maybe A Corka 2nd = 2 Kevs Eagle 3rd = 7 Prominent Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Bit Piccadilly | ||
Fri Jan 10 2014 19:51 | 1st = 3 Bit Piccadilly 2nd = 1 Cawbourne Porshe 3rd = 2 Know Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Lonesome Pirate | ||
Fri Jan 10 2014 19:49 | 1st = 1 Lonesome Pirate 2nd = 7 Greysynd Fantasy 3rd = 4 Theres A Earn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 3 Carwoola Ossie | ||
Fri Jan 10 2014 19:48 | 1st = 3 Carwoola Ossie 2nd = 5 Daniel Star 3rd = 1 Boombalata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Nkwazis Daughter | ||
Fri Jan 10 2014 19:45 | 1st = 7 Nkwazis Daughter 2nd = 4 Epona Fury 3rd = 5 What A Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 4 Elios | ||
Fri Jan 10 2014 19:40 | 1st = 4 Elios 2nd = 7 Christen Me 3rd = 9 Lets Elope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Fiery Achiever | ||
Fri Jan 10 2014 19:40 | 1st = 1 Fiery Achiever 2nd = 6 The Phantom 3rd = 12 Mister Onetwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Crash Model | ||
Fri Jan 10 2014 19:38 | 1st = 1 Crash Model 2nd = 6 Manton Jack 3rd = 7 Cawbourne Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 10 Gods Valley | ||
Fri Jan 10 2014 19:35 | 1st = 10 Gods Valley 2nd = 4 Tycoon Celebrity 3rd = 13 Dancing Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 10 Arts Bliss | ||
Fri Jan 10 2014 19:34 | 1st = 10 Arts Bliss 2nd = 11 Riverboat Jasper 3rd = 6 Melpark Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 4 Col Walker | ||
Fri Jan 10 2014 19:30 | 1st = 4 Col Walker 2nd = 8 Sicilian Slumber 3rd = 1 Lombo Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Dinosoul | ||
Fri Jan 10 2014 19:27 | 1st = 8 Dinosoul 2nd = 7 Hankos 3rd = 5 Suki Suki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 3 Lost Profits | ||
Fri Jan 10 2014 19:24 | 1st = 3 Lost Profits 2nd = 1 Crazy Cosmos 3rd = 4 Osmotherly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 6 Rockets Gem | ||
Fri Jan 10 2014 19:22 | 1st = 6 Rockets Gem 2nd = 7 Constant Addiction 3rd = 5 Nickelmeldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Gordon Bale | ||
Fri Jan 10 2014 19:21 | 1st = 5 Gordon Bale 2nd = 2 Know Class 3rd = 1 Cawbourne Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Zippy Chicki | ||
Fri Jan 10 2014 19:19 | 1st = 6 Zippy Chicki 2nd = 5 Ritza Raider 3rd = 8 West On Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Zipping Rory | ||
Fri Jan 10 2014 19:18 | 1st = 5 Zipping Rory 2nd = 7 Zipping Snoopy 3rd = 6 Allen Cydan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Prime Hope | ||
Fri Jan 10 2014 19:15 | 1st = 8 Prime Hope 2nd = 7 Bounce Trap Goal 3rd = 2 Ganymede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Forest Fury | ||
Fri Jan 10 2014 19:10 | 1st = 6 Forest Fury 2nd = 5 Paintball 3rd = 8 Electric Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 5 Master Charlie | ||
Fri Jan 10 2014 19:10 | 1st = 5 Master Charlie 2nd = 3 Medley Moose 3rd = 6 Norvic Nightowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Bings Bro | ||
Fri Jan 10 2014 19:08 | 1st = 5 Bings Bro 2nd = 3 Spring Lol 3rd = 10 Giants Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 6 Spirit Of Flatley | ||
Fri Jan 10 2014 19:05 | 1st = 6 Spirit Of Flatley 2nd = 9 Vinard 3rd = 7 Roll On Bai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 6 Prettyboytoby | ||
Fri Jan 10 2014 19:04 | 1st = 6 Prettyboytoby 2nd = 5 Pacquiao 3rd = 7 Black Centurian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 2 Talanoa | ||
Fri Jan 10 2014 19:00 | 1st = 2 Talanoa 2nd = 6 Epirus Boy 3rd = 3 Uncle Mulla Mulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 1 Uno Ivy | ||
Fri Jan 10 2014 18:59 | 1st = 1 Uno Ivy 2nd = 7 Red Jaffa 3rd = 2 Wrapped Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Zulu Zircon | ||
Fri Jan 10 2014 18:58 | 1st = 2 Zulu Zircon 2nd = 1 Sleeves Revenge 3rd = 3 Zipping Dallas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 9 Inner Silence | ||
Fri Jan 10 2014 18:55 | 1st = 9 Inner Silence 2nd = 7 Rapauric 3rd = 2 Magic Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Fancy Stiches | ||
Fri Jan 10 2014 18:52 | 1st = 8 Fancy Stiches 2nd = 1 Tempo Poppy 3rd = 4 Dual Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Zebidiah | ||
Fri Jan 10 2014 18:51 | 1st = 7 Zebidiah 2nd = 6 Keramus 3rd = 8 Dixie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Kiss Me Hughie | ||
Fri Jan 10 2014 18:49 | 1st = 6 Kiss Me Hughie 2nd = 1 Let It Rip 3rd = 2 Mollies Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Tish Boom | ||
Fri Jan 10 2014 18:45 | 1st = 4 Tish Boom 2nd = 2 Hollywood Gothic 3rd = 5 Grito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Go Mobo | ||
Fri Jan 10 2014 18:42 | 1st = 1 Go Mobo 2nd = 2 Flash Magpie 3rd = 10 Kuklinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 6 Pretty Sunday | ||
Fri Jan 10 2014 18:40 | 1st = 6 Pretty Sunday 2nd = 4 Yelande 3rd = 13 Saffron Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Niquero | ||
Fri Jan 10 2014 18:38 | 1st = 1 Niquero 2nd = 6 With Gusto 3rd = 2 Kings Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 6 Denzano Osti | ||
Fri Jan 10 2014 18:37 | 1st = 6 Denzano Osti 2nd = 1 Parrydise Rose 3rd = 2 Avion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 6 Corduroy | ||
Fri Jan 10 2014 18:35 | 1st = 6 Corduroy 2nd = 5 Ocsmepop 3rd = 4 Primal Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Eye Deal | ||
Fri Jan 10 2014 18:32 | 1st = 8 Eye Deal 2nd = 7 Captains Choice 3rd = 2 Scared Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 3 Sheez Exquisite | ||
Fri Jan 10 2014 18:31 | 1st = 3 Sheez Exquisite 2nd = 9 Glenwood Jasper 3rd = 5 Next Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Opawa Stretch | ||
Fri Jan 10 2014 18:27 | 1st = 2 Opawa Stretch 2nd = 5 Speedy Kazza 3rd = 6 Opawa Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 11 Wesley Jay | ||
Fri Jan 10 2014 18:27 | 1st = 11 Wesley Jay 2nd = 4 We Own The Night 3rd = 6 Temporary Use |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Jack Flash | ||
Fri Jan 10 2014 18:25 | 1st = 2 Jack Flash 2nd = 1 Noble Odessa 3rd = 6 Proper Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Accelerant | ||
Fri Jan 10 2014 18:21 | 1st = 8 Accelerant 2nd = 2 Grand Legacy 3rd = 1 General Ledger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 6 Cosmic Pilot | ||
Fri Jan 10 2014 18:20 | 1st = 6 Cosmic Pilot 2nd = 8 Aussie Flatbrim 3rd = 5 Wife Swap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 5 Midsummer Sun | ||
Fri Jan 10 2014 18:17 | 1st = 5 Midsummer Sun 2nd = 2 Brigantin 3rd = 3 Destinys Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Panion | ||
Fri Jan 10 2014 18:14 | 1st = 1 Panion 2nd = 6 Might Be Me 3rd = 7 Arica Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 1 Earthbound | ||
Fri Jan 10 2014 18:12 | 1st = 1 Earthbound 2nd = 9 Raffaello 3rd = 3 Darcee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 9 Packedtotherafters | ||
Fri Jan 10 2014 18:09 | 1st = 9 Packedtotherafters 2nd = 8 On Fire Within 3rd = 7 Lady Royal Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 White Fin | ||
Fri Jan 10 2014 18:07 | 1st = 2 White Fin 2nd = 7 You Say Goodbye 3rd = 3 Devine Awe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 4 Mighty Jasper | ||
Fri Jan 10 2014 18:06 | 1st = 4 Mighty Jasper 2nd = 1 Karalta Dazzler 3rd = 8 Luke Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Elusive Sage | ||
Fri Jan 10 2014 18:04 | 1st = 2 Elusive Sage 2nd = 6 Zanders Express 3rd = 5 Incumbent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 6 Cosmic Prince | ||
Fri Jan 10 2014 18:03 | 1st = 6 Cosmic Prince 2nd = 3 Pearls Choice 3rd = 8 Tiggerlong Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Striding Success | ||
Fri Jan 10 2014 18:00 | 1st = 2 Striding Success 2nd = 4 Good Conduct 3rd = 1 Achenar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Sozins Comet | ||
Fri Jan 10 2014 17:58 | 1st = 8 Sozins Comet 2nd = 2 Cawbourne Jelly 3rd = 4 Know Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Glorified Gee | ||
Fri Jan 10 2014 17:57 | 1st = 2 Glorified Gee 2nd = 5 Maywyn Zilch 3rd = 3 Abduction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 3 Jaccka Opie | ||
Fri Jan 10 2014 17:53 | 1st = 3 Jaccka Opie 2nd = 4 Shore To Success 3rd = 2 Poster Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 8 Real Dreams | ||
Fri Jan 10 2014 17:50 | 1st = 8 Real Dreams 2nd = 2 Colony 3rd = 6 Flying Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Rue De Kahn | ||
Fri Jan 10 2014 17:48 | 1st = 6 Rue De Kahn 2nd = 1 Wez My Honeymoon 3rd = 8 Waikiki Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 2 Flying Isa | ||
Fri Jan 10 2014 17:47 | 1st = 2 Flying Isa 2nd = 3 The Fiery Ginga 3rd = 7 Sovereignty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Ninja Backman | ||
Fri Jan 10 2014 17:45 | 1st = 4 Ninja Backman 2nd = 8 Dr Ezechiel 3rd = 3 Ellys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 6 Fast Fusion | ||
Fri Jan 10 2014 17:44 | 1st = 6 Fast Fusion 2nd = 8 Sheza Five Star 3rd = 2 Double Standards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 10 Myamira | ||
Fri Jan 10 2014 17:42 | 1st = 10 Myamira 2nd = 9 Pleiades 3rd = 8 La Pieta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Brother Duk | ||
Fri Jan 10 2014 17:39 | 1st = 5 Brother Duk 2nd = 7 Blue Impression 3rd = 3 Incandescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Rusty Knife | ||
Fri Jan 10 2014 17:37 | 1st = 3 Rusty Knife 2nd = 5 My Foolish Heart 3rd = 6 Jed Norton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Punch Line | ||
Fri Jan 10 2014 17:35 | 1st = 5 Punch Line 2nd = 6 Quick Draft 3rd = 2 Still In Denial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 7 Hereford | ||
Fri Jan 10 2014 17:32 | 1st = 7 Hereford 2nd = 4 Safety Net 3rd = 12 Phoebe Irene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 3 The Big Parade | ||
Fri Jan 10 2014 17:31 | 1st = 3 The Big Parade 2nd = 8 Harley Fella 3rd = 4 Touchwood Topsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Tornado Grove | ||
Fri Jan 10 2014 17:30 | 1st = 2 Tornado Grove 2nd = 5 Blow The Doh 3rd = 7 Explosive Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Didda Joe | ||
Fri Jan 10 2014 17:27 | 1st = 6 Didda Joe 2nd = 3 Slipaway Mavis 3rd = 8 Sea Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 11 - 1 Robyns Raider | ||
Fri Jan 10 2014 17:25 | 1st = 1 Robyns Raider 2nd = 7 Moondyne Joe 3rd = 4 Bio Marinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 6 Captain Percy | ||
Fri Jan 10 2014 17:24 | 1st = 6 Captain Percy 2nd = 1 Moon Devil 3rd = 3 Hunted Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 7 Reddamour | ||
Fri Jan 10 2014 17:20 | 1st = 7 Reddamour 2nd = 6 Paparazzi Dreamer 3rd = 2 Chilly Reception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Strong Stanley | ||
Fri Jan 10 2014 17:17 | 1st = 8 Strong Stanley 2nd = 7 Spiral Grove 3rd = 3 Freddie Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 3 Maxim | ||
Fri Jan 10 2014 17:15 | 1st = 3 Maxim 2nd = 7 Sky Major 3rd = 5 Cyclone Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 9 Magic Franco | ||
Fri Jan 10 2014 17:13 | 1st = 9 Magic Franco 2nd = 4 Somart 3rd = 5 Feel The Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 2 Atlantis Gem | ||
Fri Jan 10 2014 17:10 | 1st = 2 Atlantis Gem 2nd = 1 Drop Shot 3rd = 6 Spirit Of Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 My Boy Blue | ||
Fri Jan 10 2014 17:08 | 1st = 7 My Boy Blue 2nd = 8 Albert Knows 3rd = 6 Hayden Hair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Robbie | ||
Fri Jan 10 2014 17:07 | 1st = 1 Robbie 2nd = 7 Jibbajabba Jewel 3rd = 6 Magic Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Mandy Keeping | ||
Fri Jan 10 2014 17:05 | 1st = 4 Mandy Keeping 2nd = 6 Sky Fighter 3rd = 1 Century Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 6 Emblems | ||
Fri Jan 10 2014 17:02 | 1st = 6 Emblems 2nd = 2 Dances On Stars 3rd = 5 My Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 6 The Jet | ||
Fri Jan 10 2014 17:02 | 1st = 6 The Jet 2nd = 1 El Jays Messi 3rd = 2 Soho Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Fair Uppa | ||
Fri Jan 10 2014 16:59 | 1st = 2 Fair Uppa 2nd = 8 Savs Girl 3rd = 1 Outback Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 10 - 1 Franco Nelson | ||
Fri Jan 10 2014 16:57 | 1st = 1 Franco Nelson 2nd = 7 Mossdale Conner 3rd = 5 Border Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Cha Ching Chaching | ||
Fri Jan 10 2014 16:55 | 1st = 7 Cha Ching Chaching 2nd = 1 Export Gold 3rd = 2 Rowan Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 1 Lauries Love | ||
Fri Jan 10 2014 16:52 | 1st = 1 Lauries Love 2nd = 5 Salander 3rd = 7 Nautile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Lucky Point | ||
Fri Jan 10 2014 16:50 | 1st = 2 Lucky Point 2nd = 1 Rocky Tokaam 3rd = 5 Goo Jimmy Goo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Fiery Fox | ||
Fri Jan 10 2014 16:47 | 1st = 6 Fiery Fox 2nd = 8 Hostile 3rd = 7 Blue Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 4 Lancewood Lizzie | ||
Fri Jan 10 2014 16:46 | 1st = 4 Lancewood Lizzie 2nd = 3 Cougar Bromac 3rd = 14 Pricillas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 1 Gold Vintage | ||
Fri Jan 10 2014 16:44 | 1st = 1 Gold Vintage 2nd = 6 Memory Cove 3rd = 4 Montalto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 11 Maphelane | ||
Fri Jan 10 2014 16:40 | 1st = 11 Maphelane 2nd = 3 Enjoy The Silence 3rd = 1 Under The Leaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Cawbourne War | ||
Fri Jan 10 2014 16:37 | 1st = 5 Cawbourne War 2nd = 8 Kin Nikki 3rd = 2 Pseudonym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Turna | ||
Fri Jan 10 2014 16:37 | 1st = 1 Turna 2nd = 4 Ice Storm 3rd = 5 Ellie Poppins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Dominique Prieur | ||
Fri Jan 10 2014 16:33 | 1st = 2 Dominique Prieur 2nd = 3 Instant Chemistry 3rd = 1 Likeallofus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Play Luck | ||
Fri Jan 10 2014 16:30 | 1st = 1 Play Luck 2nd = 5 Tenderloin 3rd = 7 County Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Unbelief | ||
Fri Jan 10 2014 16:28 | 1st = 3 Unbelief 2nd = 7 My Mate Rat 3rd = 2 Push It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 9 - 4 Donegals Guest | ||
Fri Jan 10 2014 16:27 | 1st = 4 Donegals Guest 2nd = 5 Cam Before The Storm 3rd = 2 True South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Jules Norris | ||
Fri Jan 10 2014 16:25 | 1st = 5 Jules Norris 2nd = 4 Take The Chance 3rd = 2 Cosmic Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 4 Idle Chat | ||
Fri Jan 10 2014 16:22 | 1st = 4 Idle Chat 2nd = 6 Smooth Talker 3rd = 9 Scorpion Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 4 Brian Buster Brown | ||
Fri Jan 10 2014 16:22 | 1st = 4 Brian Buster Brown 2nd = 1 Pocket Boy 3rd = 5 Cruisin Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Not Worth It | ||
Fri Jan 10 2014 16:19 | 1st = 1 Not Worth It 2nd = 7 Why Why Why 3rd = 5 Wazas Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 6 Windinherhair | ||
Fri Jan 10 2014 16:17 | 1st = 6 Windinherhair 2nd = 3 Gold Elite 3rd = 2 Spirit Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Paleface Jasper | ||
Fri Jan 10 2014 16:15 | 1st = 9 Paleface Jasper 2nd = 5 Rudiani 3rd = 3 Stormy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Long Gully Bill | ||
Fri Jan 10 2014 16:14 | 1st = 8 Long Gully Bill 2nd = 4 Zipping Damo 3rd = 1 Arctic Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 8 Scene Of The Crime | ||
Fri Jan 10 2014 16:12 | 1st = 8 Scene Of The Crime 2nd = 2 Croupier 3rd = 6 Oakdale Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Kimbro | ||
Fri Jan 10 2014 16:10 | 1st = 1 Kimbro 2nd = 6 Betty Grumble 3rd = 8 White Mascara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Damarjo | ||
Fri Jan 10 2014 16:09 | 1st = 7 Damarjo 2nd = 6 Pearls Boy 3rd = 4 Know Charity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Surf Jester | ||
Fri Jan 10 2014 16:07 | 1st = 6 Surf Jester 2nd = 7 Glitch 3rd = 1 Tina Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 6 Kazanjian | ||
Fri Jan 10 2014 16:04 | 1st = 6 Kazanjian 2nd = 4 Jimmys Eye 3rd = 3 Jawanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 1 Glamour Planet | ||
Fri Jan 10 2014 16:00 | 1st = 1 Glamour Planet 2nd = 9 Feel The Fame 3rd = 2 Our Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Cousin Ita | ||
Fri Jan 10 2014 15:57 | 1st = 4 Cousin Ita 2nd = 1 Direct Power 3rd = 8 Slap Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 8 - 7 Whyamibettor | ||
Fri Jan 10 2014 15:55 | 1st = 7 Whyamibettor 2nd = 3 Chattanoogachoochoo 3rd = 5 Fortunately |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Half Crown Gap | ||
Fri Jan 10 2014 15:53 | 1st = 6 Half Crown Gap 2nd = 8 Mattjestic Star 3rd = 7 Diesel Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Conclude | ||
Fri Jan 10 2014 15:52 | 1st = 6 Conclude 2nd = 8 Bo Flight 3rd = 7 Rat Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 5 King Ludwig | ||
Fri Jan 10 2014 15:50 | 1st = 5 King Ludwig 2nd = 1 Caballo Rapido 3rd = 8 Acting King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Birighitti Magic | ||
Fri Jan 10 2014 15:48 | 1st = 5 Birighitti Magic 2nd = 8 Billys Shelby 3rd = 7 Ega Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Cawbourne Polly | ||
Fri Jan 10 2014 15:47 | 1st = 1 Cawbourne Polly 2nd = 3 Idol Girl 3rd = 2 Homebush Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Access | ||
Fri Jan 10 2014 15:45 | 1st = 8 Access 2nd = 10 Aussie Heritage 3rd = 5 Agility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 2 Brettan | ||
Fri Jan 10 2014 15:42 | 1st = 2 Brettan 2nd = 3 Environmental 3rd = 8 Mr Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Majestic Mach | ||
Fri Jan 10 2014 15:36 | 1st = 10 Majestic Mach 2nd = 2 Ima Sea Storm 3rd = 11 Judd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Long Gully Tese | ||
Fri Jan 10 2014 15:34 | 1st = 3 Long Gully Tese 2nd = 5 Bronze Venus 3rd = 2 Surf Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 11 Wind Shift | ||
Fri Jan 10 2014 15:32 | 1st = 11 Wind Shift 2nd = 7 Lady Angelica 3rd = 2 Frontiersman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 6 Bokarm Louie | ||
Fri Jan 10 2014 15:29 | 1st = 6 Bokarm Louie 2nd = 8 Country Royal 3rd = 5 Wave Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 7 - 11 Stradowan | ||
Fri Jan 10 2014 15:26 | 1st = 11 Stradowan 2nd = 10 Graduate Under Fire 3rd = 9 Classiebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 8 Ruby Jubes | ||
Fri Jan 10 2014 15:24 | 1st = 8 Ruby Jubes 2nd = 2 Soldier Of Mercy 3rd = 4 Miss Bellarae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 4 Statute | ||
Fri Jan 10 2014 15:20 | 1st = 4 Statute 2nd = 5 Bloodbuzz Ohio 3rd = 2 Prince Kilkarlen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Trans Tasman | ||
Fri Jan 10 2014 15:17 | 1st = 7 Trans Tasman 2nd = 3 Gitcha Easy 3rd = 6 Opawa Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Tulhurst Stacey | ||
Fri Jan 10 2014 15:14 | 1st = 4 Tulhurst Stacey 2nd = 1 Such A Smile 3rd = 6 Whata Recovery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Runagate | ||
Fri Jan 10 2014 15:13 | 1st = 5 Runagate 2nd = 1 Kouta Reg 3rd = 2 Boss Power Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 1 Cavu | ||
Fri Jan 10 2014 15:10 | 1st = 1 Cavu 2nd = 11 Nordic Story 3rd = 8 Flight To Arctic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 1 Kulu Cher | ||
Fri Jan 10 2014 15:07 | 1st = 1 Kulu Cher 2nd = 7 You Think So 3rd = 8 Jebrynah Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 3 Greenbow | ||
Fri Jan 10 2014 15:03 | 1st = 3 Greenbow 2nd = 7 Canny De Zero 3rd = 1 Beyond All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 6 - 11 Red Hot Toddy | ||
Fri Jan 10 2014 14:58 | 1st = 11 Red Hot Toddy 2nd = 12 New Deal 3rd = 6 Strike On Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 In The Frame Lombo | ||
Fri Jan 10 2014 14:57 | 1st = 4 In The Frame Lombo 2nd = 7 Lively Hero 3rd = 8 Tyler Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Elizabeth Parker | ||
Fri Jan 10 2014 14:55 | 1st = 1 Elizabeth Parker 2nd = 6 Mornays Dream 3rd = 5 Scoobalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 1 Spihro | ||
Fri Jan 10 2014 14:53 | 1st = 1 Spihro 2nd = 5 Bless This Day 3rd = 7 Miss Milan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Turbo Tundra | ||
Fri Jan 10 2014 14:50 | 1st = 1 Turbo Tundra 2nd = 2 Starburst Benny 3rd = 5 Sea Spray Tich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Sheza Sonnet | ||
Fri Jan 10 2014 14:49 | 1st = 2 Sheza Sonnet 2nd = 7 Hes Imposing 3rd = 3 Under Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 6 Set You Free | ||
Fri Jan 10 2014 14:45 | 1st = 6 Set You Free 2nd = 7 Sir Dylan 3rd = 10 Host Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 3 Undiscovered | ||
Fri Jan 10 2014 14:40 | 1st = 3 Undiscovered 2nd = 6 Mystic Man 3rd = 8 Bastille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Left Neglected | ||
Fri Jan 10 2014 14:39 | 1st = 2 Left Neglected 2nd = 4 Pinegrove 3rd = 9 Faenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Dundee Tiger | ||
Fri Jan 10 2014 14:37 | 1st = 2 Dundee Tiger 2nd = 1 Specialised 3rd = 5 Amunra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 9 Tropical Heatwave | ||
Fri Jan 10 2014 14:35 | 1st = 9 Tropical Heatwave 2nd = 10 Mahrajaan 3rd = 6 Just The Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Scoop Tank | ||
Fri Jan 10 2014 14:32 | 1st = 2 Scoop Tank 2nd = 4 Dinner For One 3rd = 8 Sandancin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 5 - 12 Sunoflindenny | ||
Fri Jan 10 2014 14:23 | 1st = 12 Sunoflindenny 2nd = 7 Gin Rummy 3rd = 3 Clifden Clowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Ruckus Hanover | ||
Fri Jan 10 2014 14:22 | 1st = 2 Ruckus Hanover 2nd = 5 Crazy Mach 3rd = 3 Shootforthestarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Dan Holder | ||
Fri Jan 10 2014 14:20 | 1st = 3 Dan Holder 2nd = 1 Jenna Lee 3rd = 7 Aston Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 3 Corsa Rosa | ||
Fri Jan 10 2014 14:18 | 1st = 3 Corsa Rosa 2nd = 8 Mystic Puzzle 3rd = 2 Game Of Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Elvee Express | ||
Fri Jan 10 2014 14:14 | 1st = 8 Elvee Express 2nd = 2 Kohana Bo 3rd = 7 Battlefront |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 4 Red Thriller | ||
Fri Jan 10 2014 14:10 | 1st = 4 Red Thriller 2nd = 3 Mezulla 3rd = 5 Silk And Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 5 Liberare | ||
Fri Jan 10 2014 14:05 | 1st = 5 Liberare 2nd = 4 Springloaded 3rd = 7 Istilane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Three Point Turn | ||
Fri Jan 10 2014 14:04 | 1st = 1 Three Point Turn 2nd = 4 Monarch Beach 3rd = 8 Badlandsxpeditious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Multiply By For | ||
Fri Jan 10 2014 14:02 | 1st = 7 Multiply By For 2nd = 3 Jacky Blue Eye 3rd = 6 Tia Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Tax Exemption | ||
Fri Jan 10 2014 14:00 | 1st = 1 Tax Exemption 2nd = 5 Moroccan Dancer 3rd = 4 Manchebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Washington Trick | ||
Fri Jan 10 2014 13:57 | 1st = 7 Washington Trick 2nd = 1 Wild Roses 3rd = 3 Monaco Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 4 - 5 Light Up Boss | ||
Fri Jan 10 2014 13:48 | 1st = 5 Light Up Boss 2nd = 1 Armbro Teehee 3rd = 3 Highview Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 An American Rose | ||
Fri Jan 10 2014 13:47 | 1st = 8 An American Rose 2nd = 3 El Grande 3rd = 4 Pandoras Maya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Electric Boy | ||
Fri Jan 10 2014 13:45 | 1st = 1 Electric Boy 2nd = 2 Shimmering Hood 3rd = 6 Cool Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 7 Hauskaa | ||
Fri Jan 10 2014 13:43 | 1st = 7 Hauskaa 2nd = 8 Que Cee 3rd = 6 Captain Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Remember Me Rose | ||
Fri Jan 10 2014 13:39 | 1st = 3 Remember Me Rose 2nd = 7 Fenyang 3rd = 5 Kulu Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 1 All Night Express | ||
Fri Jan 10 2014 13:35 | 1st = 1 All Night Express 2nd = 2 Dulacca 3rd = 10 Cheyenne Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 4 Hes Rocknroll | ||
Fri Jan 10 2014 13:30 | 1st = 4 Hes Rocknroll 2nd = 9 Gisela 3rd = 8 The Last Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 4 Sherry Shannon | ||
Fri Jan 10 2014 13:29 | 1st = 4 Sherry Shannon 2nd = 7 Zesty Stride 3rd = 5 Jenemgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Honky Tonk Lady | ||
Fri Jan 10 2014 13:27 | 1st = 2 Honky Tonk Lady 2nd = 8 Sapphire Kist 3rd = 5 Long Gully Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 7 Two Forty Vault | ||
Fri Jan 10 2014 13:25 | 1st = 7 Two Forty Vault 2nd = 3 Gangsta George 3rd = 1 Darcy Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Rigs | ||
Fri Jan 10 2014 13:23 | 1st = 7 Rigs 2nd = 8 Check The Mail 3rd = 1 Mercenary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Culoz | ||
Fri Jan 10 2014 13:22 | 1st = 3 Culoz 2nd = 4 Axle Magic 3rd = 5 Ah Gee Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 3 - 4 Smart Caesar | ||
Fri Jan 10 2014 13:13 | 1st = 4 Smart Caesar 2nd = 1 The Mighty Falcon 3rd = 8 Franco Salisbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 All Starzzz Shark | ||
Fri Jan 10 2014 13:12 | 1st = 5 All Starzzz Shark 2nd = 3 Devoy 3rd = 7 Midnight Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 3 Miss Espresso | ||
Fri Jan 10 2014 13:08 | 1st = 3 Miss Espresso 2nd = 1 Mugga Malley 3rd = 7 Boralyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Wild Punting | ||
Fri Jan 10 2014 13:05 | 1st = 4 Wild Punting 2nd = 6 Sweet Lies 3rd = 1 Just A Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 9 Bonnie Bonus | ||
Fri Jan 10 2014 13:04 | 1st = 9 Bonnie Bonus 2nd = 4 Mcilroy Valley 3rd = 7 Four Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 3 Smart Al | ||
Fri Jan 10 2014 13:00 | 1st = 3 Smart Al 2nd = 8 Waterford Sound 3rd = 1 Merlins Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 3 Miss Construe | ||
Fri Jan 10 2014 12:55 | 1st = 3 Miss Construe 2nd = 8 Gardez La Foi 3rd = 9 Sheez Torkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Royal Victory | ||
Fri Jan 10 2014 12:47 | 1st = 4 Royal Victory 2nd = 7 Glamour Row 3rd = 3 Bokarm Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Stay Young | ||
Fri Jan 10 2014 12:47 | 1st = 2 Stay Young 2nd = 5 Winning Knocka 3rd = 4 Boston Chanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 2 - 11 Cullect A Guinness | ||
Fri Jan 10 2014 12:37 | 1st = 11 Cullect A Guinness 2nd = 1 Finding Nemo 3rd = 3 Rock Till You Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Kyvalley Roy | ||
Fri Jan 10 2014 12:37 | 1st = 7 Kyvalley Roy 2nd = 4 Best Bits 3rd = 6 Idle Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Hes A Wizard | ||
Fri Jan 10 2014 12:29 | 1st = 7 Hes A Wizard 2nd = 3 Dianne Lyndan 3rd = 1 You Telam Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Run Lacey Run | ||
Fri Jan 10 2014 12:29 | 1st = 1 Run Lacey Run 2nd = 4 Armed Forces 3rd = 7 Fiery Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 4 Chocolat | ||
Fri Jan 10 2014 12:20 | 1st = 4 Chocolat 2nd = 6 Cheyenne 3rd = 5 Bisquee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 All Gassed Up | ||
Fri Jan 10 2014 12:12 | 1st = 1 All Gassed Up 2nd = 7 Vodca Sprite 3rd = 4 Zakeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Bigtime Dasher | ||
Fri Jan 10 2014 12:12 | 1st = 3 Bigtime Dasher 2nd = 6 Gay Thorley 3rd = 4 Space Race |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blenheim Race 1 - 1 Lavros Segil | ||
Fri Jan 10 2014 12:02 | 1st = 1 Lavros Segil 2nd = 3 Vitali 3rd = 8 Pure Emotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Homebush Limbo | ||
Fri Jan 10 2014 11:54 | 1st = 5 Homebush Limbo 2nd = 7 All The Milk 3rd = 4 Uno Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 2 Eva Keeneva | ||
Fri Jan 10 2014 11:45 | 1st = 2 Eva Keeneva 2nd = 4 The Show 3rd = 3 Maygrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Emma Marie | ||
Fri Jan 10 2014 11:37 | 1st = 5 Emma Marie 2nd = 1 Bobs Your Uncle 3rd = 3 Kinetic Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Johnny Ritza | ||
Fri Jan 10 2014 11:19 | 1st = 5 Johnny Ritza 2nd = 7 Whats Up Gee 3rd = 3 Opawa Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 1 Sea Major | ||
Fri Jan 10 2014 11:10 | 1st = 1 Sea Major 2nd = 6 Always On My Mind 3rd = 4 Thrilla In Manila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Opawa Sister | ||
Fri Jan 10 2014 11:02 | 1st = 3 Opawa Sister 2nd = 1 Stiff Drink 3rd = 8 Belkara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Cold Turkey | ||
Fri Jan 10 2014 10:44 | 1st = 2 Cold Turkey 2nd = 7 All The Rage 3rd = 9 Queen Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 7 Hollywood Lad | ||
Fri Jan 10 2014 10:35 | 1st = 7 Hollywood Lad 2nd = 6 Custer 3rd = 11 Postnthyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Homebush Buffy | ||
Fri Jan 10 2014 10:24 | 1st = 2 Homebush Buffy 2nd = 6 Chelseas Beauty 3rd = 1 Opawa Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Swapan | ||
Fri Jan 10 2014 10:04 | 1st = 7 Swapan 2nd = 2 Addicted 3rd = 1 Homebush Lignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Lagoon Hurley | ||
Fri Jan 10 2014 0:57 | 1st = 2 Lagoon Hurley 2nd = 6 Elite Catch 3rd = 5 Moselle Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Swamp Thing | ||
Fri Jan 10 2014 0:37 | 1st = 3 Swamp Thing 2nd = 2 Passionate Pedro 3rd = 7 Tiger Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Bekim Maxim | ||
Fri Jan 10 2014 0:17 | 1st = 6 Bekim Maxim 2nd = 4 Super Yikes 3rd = 1 In A Jiffy |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000