Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Flash Party | ||
Tue Dec 23 2014 23:05 | 1st = 1 Flash Party 2nd = 8 Super Unknown 3rd = 2 Sky Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Zoo Odyssey | ||
Tue Dec 23 2014 22:47 | 1st = 3 Zoo Odyssey 2nd = 7 Dabbler 3rd = 8 Supreme Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Tyrion Monelli | ||
Tue Dec 23 2014 22:32 | 1st = 3 Tyrion Monelli 2nd = 5 Brass Bonnet 3rd = 2 Blonde Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 White Stinger | ||
Tue Dec 23 2014 22:25 | 1st = 2 White Stinger 2nd = 8 Pacific Angel 3rd = 1 Captain Cotchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Django Gent | ||
Tue Dec 23 2014 22:17 | 1st = 2 Django Gent 2nd = 6 Mighty Yunderup 3rd = 8 Vampire Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Praise Chorus | ||
Tue Dec 23 2014 22:07 | 1st = 1 Praise Chorus 2nd = 2 Anna Ray Girl 3rd = 8 Usain Buzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Fancy Fran | ||
Tue Dec 23 2014 21:57 | 1st = 1 Fancy Fran 2nd = 8 Roma Girl 3rd = 6 Tommy Wong Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Cosmic Luck | ||
Tue Dec 23 2014 21:53 | 1st = 2 Cosmic Luck 2nd = 7 Cosmic Hope 3rd = 3 Ocean Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Rylees Bandit | ||
Tue Dec 23 2014 21:50 | 1st = 1 Rylees Bandit 2nd = 5 Tekki China 3rd = 4 Daintree Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Laverne | ||
Tue Dec 23 2014 21:42 | 1st = 3 Laverne 2nd = 2 Your Deal 3rd = 8 Dons Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Sveen | ||
Tue Dec 23 2014 21:39 | 1st = 3 Sveen 2nd = 6 Ticket Master 3rd = 9 Magic Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Hewhic | ||
Tue Dec 23 2014 21:35 | 1st = 5 Hewhic 2nd = 1 Leisure Larry 3rd = 8 Paleface Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 10 My Zach Bromac | ||
Tue Dec 23 2014 21:30 | 1st = 10 My Zach Bromac 2nd = 2 Loong Nien 3rd = 6 Shakchloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Bralyn Stalker | ||
Tue Dec 23 2014 21:27 | 1st = 8 Bralyn Stalker 2nd = 2 Tekki Tremor 3rd = 1 Ennis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Robell Mel | ||
Tue Dec 23 2014 21:23 | 1st = 6 Robell Mel 2nd = 2 Super Fella 3rd = 5 Pacific Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Ceremony Miss | ||
Tue Dec 23 2014 21:20 | 1st = 1 Ceremony Miss 2nd = 4 Aisle Tifi 3rd = 2 Fay The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Baht Monelli | ||
Tue Dec 23 2014 21:12 | 1st = 3 Baht Monelli 2nd = 2 Tomiko Kid 3rd = 4 Miss Skyline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Mechatronic | ||
Tue Dec 23 2014 21:09 | 1st = 1 Mechatronic 2nd = 5 Summer Wages 3rd = 4 Greysynd Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 6 Melita Bromac | ||
Tue Dec 23 2014 21:00 | 1st = 6 Melita Bromac 2nd = 5 Tapper Torney 3rd = 10 Our Great Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Crack Of Dawn | ||
Tue Dec 23 2014 20:57 | 1st = 1 Crack Of Dawn 2nd = 7 Hollie Anne 3rd = 3 Cherish Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Our King Of Cool | ||
Tue Dec 23 2014 20:45 | 1st = 5 Our King Of Cool 2nd = 1 Astral Traveller 3rd = 4 Nickys Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Rocket Ready | ||
Tue Dec 23 2014 20:42 | 1st = 8 Rocket Ready 2nd = 3 Im A Believer 3rd = 7 Jebrynah Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Fancy Chance | ||
Tue Dec 23 2014 20:39 | 1st = 2 Fancy Chance 2nd = 3 Magic Mirror 3rd = 5 Asterix Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Spirit Of Faith | ||
Tue Dec 23 2014 20:35 | 1st = 6 Spirit Of Faith 2nd = 7 Georgie Host 3rd = 1 Smokey Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 2 Charlotte Two | ||
Tue Dec 23 2014 20:30 | 1st = 2 Charlotte Two 2nd = 7 Pushkin 3rd = 1 Purple Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Juan Diego | ||
Tue Dec 23 2014 20:27 | 1st = 7 Juan Diego 2nd = 4 Rylees Marshall 3rd = 2 Zambora Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Smithers Cloud | ||
Tue Dec 23 2014 20:23 | 1st = 3 Smithers Cloud 2nd = 7 Dawn Vista 3rd = 1 Donnas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Bessy Boo | ||
Tue Dec 23 2014 20:20 | 1st = 3 Bessy Boo 2nd = 6 Copy Right 3rd = 8 Inner City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Cersei Monelli | ||
Tue Dec 23 2014 20:12 | 1st = 1 Cersei Monelli 2nd = 2 Bubba Bundy 3rd = 5 Breaking Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Samus Allen | ||
Tue Dec 23 2014 20:09 | 1st = 3 Samus Allen 2nd = 8 Senor Gold 3rd = 4 Upset Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 11 Catalina Rainbow | ||
Tue Dec 23 2014 20:00 | 1st = 11 Catalina Rainbow 2nd = 4 Looks Like Heaven 3rd = 8 Ourboyjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Cosmic Flame | ||
Tue Dec 23 2014 19:53 | 1st = 5 Cosmic Flame 2nd = 8 Pardon Me Boy 3rd = 3 Magic Moto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Image Puzzle | ||
Tue Dec 23 2014 19:50 | 1st = 5 Image Puzzle 2nd = 3 Just Wins 3rd = 4 Mr Alouette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Piece Of My Heart | ||
Tue Dec 23 2014 19:45 | 1st = 8 Piece Of My Heart 2nd = 5 Flying Mcpocket 3rd = 6 Jungle Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Tickle Me Zali | ||
Tue Dec 23 2014 19:42 | 1st = 1 Tickle Me Zali 2nd = 4 Macies Dingo 3rd = 8 Mums A Loony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 On The Fly | ||
Tue Dec 23 2014 19:35 | 1st = 6 On The Fly 2nd = 5 Not So Spiffy 3rd = 8 Cheap And Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 7 Vinny Chase | ||
Tue Dec 23 2014 19:30 | 1st = 7 Vinny Chase 2nd = 1 Wingofwaves 3rd = 5 Fill Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Coolan Boy | ||
Tue Dec 23 2014 19:27 | 1st = 8 Coolan Boy 2nd = 4 Remo Wind 3rd = 2 Gunnadoo Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Blue Size | ||
Tue Dec 23 2014 19:24 | 1st = 4 Blue Size 2nd = 8 Spankys Legend 3rd = 1 Fizzgig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Longneck | ||
Tue Dec 23 2014 19:21 | 1st = 1 Longneck 2nd = 7 Smooth Number 3rd = 5 Tautology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 5 Zelemar Zing | ||
Tue Dec 23 2014 19:13 | 1st = 5 Zelemar Zing 2nd = 7 Zany Bale 3rd = 1 Zelemar Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Gifted Man | ||
Tue Dec 23 2014 19:10 | 1st = 1 Gifted Man 2nd = 7 Delta Daisy 3rd = 2 Mr Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 6 Banc De Kahn | ||
Tue Dec 23 2014 19:07 | 1st = 6 Banc De Kahn 2nd = 8 Thats My Cloud 3rd = 7 Bralyn Bop Bop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Super Sutro | ||
Tue Dec 23 2014 18:59 | 1st = 1 Super Sutro 2nd = 4 Jables 3rd = 8 Springvale Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 4 Galilee | ||
Tue Dec 23 2014 18:54 | 1st = 4 Galilee 2nd = 6 Paris To Berlin 3rd = 1 Sevenfortyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Seabrook Joel | ||
Tue Dec 23 2014 18:51 | 1st = 1 Seabrook Joel 2nd = 7 Vee Big Boy 3rd = 2 Leefull Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Our Madam | ||
Tue Dec 23 2014 18:48 | 1st = 2 Our Madam 2nd = 3 Well Clap That 3rd = 8 Prince Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Go Gallon | ||
Tue Dec 23 2014 18:45 | 1st = 1 Go Gallon 2nd = 10 Bralyn Jackson 3rd = 8 My Names Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Pub Star | ||
Tue Dec 23 2014 18:37 | 1st = 6 Pub Star 2nd = 2 Spring Rate 3rd = 3 Super String |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 4 Sam Harper | ||
Tue Dec 23 2014 18:29 | 1st = 4 Sam Harper 2nd = 7 Old Jock 3rd = 2 Sutton Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 9 Highview Ember | ||
Tue Dec 23 2014 18:24 | 1st = 9 Highview Ember 2nd = 8 Mister Skye Rocket 3rd = 3 Hugh Hefner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Dark Seeker | ||
Tue Dec 23 2014 18:21 | 1st = 1 Dark Seeker 2nd = 2 No Boss 3rd = 4 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Zoe | ||
Tue Dec 23 2014 18:12 | 1st = 4 Zoe 3rd = 5 Jackie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Eltonromar | ||
Tue Dec 23 2014 18:06 | 1st = 9 Eltonromar 2nd = 6 Going Halves 3rd = 5 Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Spring Entry | ||
Tue Dec 23 2014 18:02 | 1st = 2 Spring Entry 2nd = 6 Cauthen 3rd = 7 Oskar Da Pooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 6 Fair Call | ||
Tue Dec 23 2014 17:58 | 1st = 6 Fair Call 2nd = 11 Corsa Rosa 3rd = 9 Lateandknewit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Trons Son | ||
Tue Dec 23 2014 17:54 | 1st = 7 Trons Son 2nd = 8 Big Jake 3rd = 3 Miss Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Franco Bulgari | ||
Tue Dec 23 2014 17:48 | 1st = 10 Franco Bulgari 2nd = 5 Four Tunate 3rd = 7 Machtwister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 8 - 4 Haradafull | ||
Tue Dec 23 2014 17:40 | 1st = 4 Haradafull 2nd = 10 Gingers Gem 3rd = 6 Iberia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 3 Miss Mayflower | ||
Tue Dec 23 2014 17:36 | 1st = 3 Miss Mayflower 2nd = 5 Wait Til Dark 3rd = 8 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 10 Chief Fairman | ||
Tue Dec 23 2014 17:31 | 1st = 10 Chief Fairman 2nd = 1 Nuclear Reality 3rd = 5 Real Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Noir Diablo | ||
Tue Dec 23 2014 17:27 | 1st = 4 Noir Diablo 2nd = 6 Dim Delights 3rd = 9 Rosdue Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 3 Art Thou Ready | ||
Tue Dec 23 2014 17:23 | 1st = 3 Art Thou Ready 2nd = 5 Gunner 3rd = 7 Life Of Reilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Opec Bale | ||
Tue Dec 23 2014 17:19 | 1st = 8 Opec Bale 2nd = 1 Hoover Jack 3rd = 3 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Ezi Days | ||
Tue Dec 23 2014 17:13 | 1st = 1 Ezi Days 2nd = 9 Caesars Folly 3rd = 3 American Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Hez So Fast | ||
Tue Dec 23 2014 17:09 | 1st = 1 Hez So Fast 2nd = 8 Buck City 3rd = 5 Hard Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 1 Dew | ||
Tue Dec 23 2014 17:05 | 1st = 1 Dew 2nd = 10 Arkansas 3rd = 5 Eightmates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Fury Bale | ||
Tue Dec 23 2014 17:01 | 1st = 1 Fury Bale 2nd = 6 Hestia Bale 3rd = 7 Renstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 10 Mahogany Stride | ||
Tue Dec 23 2014 16:56 | 1st = 10 Mahogany Stride 2nd = 7 Thai Champ 3rd = 11 Yongala Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Joany | ||
Tue Dec 23 2014 16:52 | 1st = 1 Spring Joany 2nd = 9 Whirly Way 3rd = 2 Spring Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 8 Pointing To Gold | ||
Tue Dec 23 2014 16:48 | 1st = 8 Pointing To Gold 2nd = 4 Sand Dune 3rd = 3 Merveille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Budget Blowout | ||
Tue Dec 23 2014 16:44 | 1st = 1 Budget Blowout 2nd = 4 Tambay Bale 3rd = 6 Begin Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Camelot Bay | ||
Tue Dec 23 2014 16:38 | 1st = 5 Camelot Bay 2nd = 2 Toptenshootout 3rd = 11 Saint Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Gravity Wolf | ||
Tue Dec 23 2014 16:34 | 1st = 1 Gravity Wolf 2nd = 4 Quick Turtle 3rd = 5 Kymeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 3 Pretty Possum | ||
Tue Dec 23 2014 16:30 | 1st = 3 Pretty Possum 2nd = 4 Best Suggestion 3rd = 10 Attract The Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Orange Fisheggs | ||
Tue Dec 23 2014 16:26 | 1st = 3 Orange Fisheggs 2nd = 2 Ulala Bale 3rd = 6 Klaus Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 Rockamah | ||
Tue Dec 23 2014 16:21 | 1st = 7 Rockamah 2nd = 11 Merrywood Duke 3rd = 5 Clifford Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Morgan | ||
Tue Dec 23 2014 16:17 | 1st = 1 Morgan 2nd = 7 Denzel Benz 3rd = 8 Ring Tail Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 9 South Of Sanity | ||
Tue Dec 23 2014 16:13 | 1st = 9 South Of Sanity 2nd = 7 Shars Prince 3rd = 5 Judge Doom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Iona Nitro | ||
Tue Dec 23 2014 16:09 | 1st = 5 Iona Nitro 2nd = 6 Oakmont Whisper 3rd = 7 Bana Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Antivist | ||
Tue Dec 23 2014 16:07 | 1st = 2 Antivist 2nd = 4 Red Fang 3rd = 5 Lakerville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Karloo Kix | ||
Tue Dec 23 2014 16:03 | 1st = 1 Karloo Kix 2nd = 4 Chevals Clivesdale 3rd = 8 Fifth And Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Early Super | ||
Tue Dec 23 2014 15:59 | 1st = 1 Early Super 2nd = 9 Nil All Draw 3rd = 6 Sketchy Shaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 8 Russwillcrow | ||
Tue Dec 23 2014 15:55 | 1st = 8 Russwillcrow 2nd = 9 Toyed 3rd = 7 Whittens Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Lou Todd | ||
Tue Dec 23 2014 15:51 | 1st = 2 Lou Todd 2nd = 1 Can Can Hurrican 3rd = 6 Smouldering Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Underclass Hero | ||
Tue Dec 23 2014 15:49 | 1st = 2 Underclass Hero 2nd = 8 Buddy Good Boy 3rd = 1 Buckle Up Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Beckham Crusader | ||
Tue Dec 23 2014 15:46 | 1st = 10 Beckham Crusader 2nd = 6 Gabriel 3rd = 4 Milwaukee Volo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Van Carrho Flash | ||
Tue Dec 23 2014 15:42 | 1st = 7 Van Carrho Flash 2nd = 4 Alhanna 3rd = 1 Uno Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 8 Tiger Eyes | ||
Tue Dec 23 2014 15:38 | 1st = 8 Tiger Eyes 2nd = 7 Ski Angel 3rd = 5 Fiercely Defiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Winklea Vestie | ||
Tue Dec 23 2014 15:34 | 1st = 1 Winklea Vestie 2nd = 8 Washington 3rd = 7 Wynburn Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Alleluia | ||
Tue Dec 23 2014 15:28 | 1st = 3 Alleluia 2nd = 4 Floyd Mayweather 3rd = 2 Makinamove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Spicy Peppa | ||
Tue Dec 23 2014 15:24 | 1st = 4 Spicy Peppa 2nd = 3 Truly Delicate 3rd = 7 Aston Wingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 3 Danvito | ||
Tue Dec 23 2014 15:20 | 1st = 3 Danvito 2nd = 2 Boys Getaround Him 3rd = 6 Central Station |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 2 Sing The Song | ||
Tue Dec 23 2014 15:16 | 1st = 2 Sing The Song 2nd = 3 Pipstar 3rd = 9 Heliski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 9 Lord Merrywood | ||
Tue Dec 23 2014 15:11 | 1st = 9 Lord Merrywood 2nd = 3 Fountain Lakes 3rd = 5 The Oriflamme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Vocal Rhythm | ||
Tue Dec 23 2014 15:07 | 1st = 6 Vocal Rhythm 2nd = 8 Bursting Flames 3rd = 7 Lyrical Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 3 Honeyknuckle Rose | ||
Tue Dec 23 2014 15:03 | 1st = 3 Honeyknuckle Rose 2nd = 4 Rustys Delight 3rd = 5 So French |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Salegreys Chatta | ||
Tue Dec 23 2014 14:59 | 1st = 1 Salegreys Chatta 2nd = 7 Blue Slugger 3rd = 2 Kiltys Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Lachs Ambition | ||
Tue Dec 23 2014 14:53 | 1st = 5 Lachs Ambition 2nd = 3 Magnussen 3rd = 10 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Timeless Diamond | ||
Tue Dec 23 2014 14:49 | 1st = 1 Timeless Diamond 2nd = 4 Hestons Guess 3rd = 7 Gee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 9 Iamhere | ||
Tue Dec 23 2014 14:45 | 1st = 9 Iamhere 2nd = 11 Orange River 3rd = 6 Proud Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Wee Fire | ||
Tue Dec 23 2014 14:41 | 1st = 5 Wee Fire 2nd = 7 Classic Nikko 3rd = 8 Bit Hot Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 4 Kardashiancrusader | ||
Tue Dec 23 2014 14:36 | 1st = 4 Kardashiancrusader 2nd = 9 Tiny Tinker 3rd = 7 Minnie Min Min |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Firecette | ||
Tue Dec 23 2014 14:32 | 1st = 3 Firecette 2nd = 5 Quick Kisses 3rd = 4 Poetic Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 4 Tea Clipper | ||
Tue Dec 23 2014 14:28 | 1st = 4 Tea Clipper 2nd = 2 Ready Zuca 3rd = 7 Regallic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Bad Boy Mara | ||
Tue Dec 23 2014 14:18 | 1st = 4 Bad Boy Mara 2nd = 3 Hot Tamale 3rd = 5 Jessica Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Phil De Magic | ||
Tue Dec 23 2014 14:14 | 1st = 2 Phil De Magic 3rd = 4 Dyna Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Cash In Looper | ||
Tue Dec 23 2014 14:14 | 1st = 6 Cash In Looper 3rd = 4 Dyna Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 8 No Answer | ||
Tue Dec 23 2014 14:10 | 1st = 8 No Answer 2nd = 4 King Gnadenberg 3rd = 7 Rusty Corn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 9 Shadows Of Trouble | ||
Tue Dec 23 2014 14:01 | 1st = 9 Shadows Of Trouble 2nd = 4 Shez Juslika 3rd = 8 Summerhayes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Shes So Vain | ||
Tue Dec 23 2014 13:57 | 1st = 1 Shes So Vain 2nd = 8 Dr Kiaralee 3rd = 3 Pawesome Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 7 Sweetly Gliding | ||
Tue Dec 23 2014 13:53 | 1st = 7 Sweetly Gliding 2nd = 3 High Opinion 3rd = 10 Kiss In The Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 8 Clone Your Own | ||
Tue Dec 23 2014 13:51 | 1st = 8 Clone Your Own 2nd = 1 Cracking Chain 3rd = 7 Costing Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Wynburn Rush | ||
Tue Dec 23 2014 13:49 | 1st = 2 Wynburn Rush 2nd = 7 Alvin Benz 3rd = 8 Bag Of Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Bettorthanspecial | ||
Tue Dec 23 2014 13:44 | 1st = 8 Bettorthanspecial 2nd = 6 Bettor Promise 3rd = 1 Cullens Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Collecting Money | ||
Tue Dec 23 2014 13:41 | 1st = 3 Collecting Money 2nd = 7 Mull It Over 3rd = 4 Bizarro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Yes Chef | ||
Tue Dec 23 2014 13:38 | 1st = 5 Yes Chef 2nd = 2 Senni Maggie 3rd = 8 Yambla Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 5 Katies Princess | ||
Tue Dec 23 2014 13:34 | 1st = 5 Katies Princess 2nd = 2 Austrinus 3rd = 8 De Melka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Kinloch Warrior | ||
Tue Dec 23 2014 13:31 | 1st = 2 Kinloch Warrior 2nd = 6 Beemo 3rd = 1 Taymel Mischief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 2 Little Midnight | ||
Tue Dec 23 2014 13:27 | 1st = 2 Little Midnight 2nd = 4 Smash Rumour 3rd = 6 Know Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Emerley Avenue | ||
Tue Dec 23 2014 13:23 | 1st = 2 Emerley Avenue 2nd = 1 Long Gully Stevi 3rd = 7 Reluctant King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Uno Flash | ||
Tue Dec 23 2014 13:19 | 1st = 8 Uno Flash 2nd = 1 Blazing Hot 3rd = 5 Run Zola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Buckle Up Hutto | ||
Tue Dec 23 2014 13:15 | 1st = 2 Buckle Up Hutto 2nd = 3 Mental As Harry 3rd = 1 Red Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Invidious | ||
Tue Dec 23 2014 13:10 | 1st = 5 Invidious 2nd = 2 Know Danger 3rd = 8 Thrilling Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Chelsea Diamond | ||
Tue Dec 23 2014 13:05 | 1st = 1 Chelsea Diamond 2nd = 3 Reno Rebel 3rd = 8 Emerley Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Earn Me Some | ||
Tue Dec 23 2014 13:00 | 1st = 5 Earn Me Some 2nd = 6 Homebush Howard 3rd = 2 Know Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 5 Hello Ay Jay | ||
Tue Dec 23 2014 12:55 | 1st = 5 Hello Ay Jay 2nd = 3 Glenrea Vision 3rd = 8 Hellyeah Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 1 Grunt Rodgers | ||
Tue Dec 23 2014 12:50 | 1st = 1 Grunt Rodgers 2nd = 5 Pukeko Prowler 3rd = 8 Opawa Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Footrot Falsetto | ||
Tue Dec 23 2014 12:45 | 1st = 4 Footrot Falsetto 2nd = 5 Oz Dazzler 3rd = 8 Dantes Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Fear Marina | ||
Tue Dec 23 2014 12:40 | 1st = 3 Fear Marina 2nd = 5 Kennys Comet 3rd = 4 Primitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Moving Money | ||
Tue Dec 23 2014 12:35 | 1st = 8 Moving Money 2nd = 7 Kalispell 3rd = 2 Julies Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Spud Gun | ||
Tue Dec 23 2014 12:30 | 1st = 6 Spud Gun 2nd = 8 Angelic Star 3rd = 5 Rodriguez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Velo Girl | ||
Tue Dec 23 2014 12:25 | 1st = 3 Velo Girl 2nd = 1 Warrior Of Oz 3rd = 8 Gelignite Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Starburst Tracey | ||
Tue Dec 23 2014 12:20 | 1st = 4 Starburst Tracey 2nd = 1 Know Laughing 3rd = 7 Slingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 7 Zorba The Greek | ||
Tue Dec 23 2014 12:12 | 1st = 7 Zorba The Greek 2nd = 8 About Town 3rd = 4 Know Wisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Homebush Ninja | ||
Tue Dec 23 2014 12:02 | 1st = 7 Homebush Ninja 2nd = 3 Opawa Gavin 3rd = 1 Cue Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 5 Sarahs Domain | ||
Tue Dec 23 2014 11:52 | 1st = 5 Sarahs Domain 2nd = 8 Soumillon 3rd = 6 Mamalulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Chaimbo | ||
Tue Dec 23 2014 11:42 | 1st = 6 Chaimbo 2nd = 3 Cec Divine 3rd = 2 Goldstar Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Subterfuge | ||
Tue Dec 23 2014 11:32 | 1st = 7 Subterfuge 2nd = 8 Bruiser Bale 3rd = 2 Moon And Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Opawa Lucky | ||
Tue Dec 23 2014 11:22 | 1st = 5 Opawa Lucky 2nd = 3 Business Review 3rd = 7 Giganaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Matty Hooky | ||
Tue Dec 23 2014 11:12 | 1st = 2 Matty Hooky 2nd = 3 Millies Boy 3rd = 9 No Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Zulu Mercedes | ||
Tue Dec 23 2014 11:02 | 1st = 6 Zulu Mercedes 2nd = 3 Plutonium 3rd = 1 All About Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Mega Volt | ||
Tue Dec 23 2014 10:52 | 1st = 3 Mega Volt 2nd = 8 Butterfly Terra 3rd = 7 Zahra Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Ohoka Joka | ||
Tue Dec 23 2014 10:42 | 1st = 7 Ohoka Joka 2nd = 1 Royal Apache 3rd = 4 Hareeba Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Homebush Nark | ||
Tue Dec 23 2014 10:32 | 1st = 1 Homebush Nark 2nd = 8 Homebush Dodger 3rd = 3 Cherie Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Lagoon Belle | ||
Tue Dec 23 2014 10:22 | 1st = 7 Lagoon Belle 2nd = 5 Kinloch Silver 3rd = 2 Mr Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Homebush Olive | ||
Tue Dec 23 2014 10:12 | 1st = 1 Homebush Olive 2nd = 5 Pagani 3rd = 2 Token Jump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Rangitata Raider | ||
Tue Dec 23 2014 10:02 | 1st = 5 Rangitata Raider 2nd = 8 Black Sails 3rd = 7 Rua Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Snapper Red | ||
Tue Dec 23 2014 1:27 | 1st = 5 Snapper Red 2nd = 1 Lashing Bonny 3rd = 7 Give Ya Fongin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Dardy | ||
Tue Dec 23 2014 1:07 | 1st = 4 Dardy 2nd = 3 Hated Bullett 3rd = 8 Marty Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Xtra Ping | ||
Tue Dec 23 2014 0:42 | 1st = 2 Xtra Ping 2nd = 4 Bellas Revenge 3rd = 1 Dee Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Magic Vonnie | ||
Tue Dec 23 2014 0:27 | 1st = 7 Magic Vonnie 2nd = 6 Braeside Tommy 3rd = 4 Marquez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Kalden Escobar | ||
Tue Dec 23 2014 0:12 | 1st = 8 Kalden Escobar 2nd = 1 Mega Panther 3rd = 3 Big One Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 8 Go Cairo | ||
Sun Nov 23 2014 22:02 | 1st = 8 Go Cairo 2nd = 3 Knocka Lefty 3rd = 1 Shut Up Cairo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 5 Midori Halo | ||
Sun Nov 23 2014 21:50 | 1st = 5 Midori Halo 2nd = 7 Greysynd Star 3rd = 8 Black Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 5 Just Shine | ||
Sun Nov 23 2014 21:46 | 1st = 5 Just Shine 2nd = 6 Saleen 3rd = 3 Presh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Allen Warlock | ||
Sun Nov 23 2014 21:33 | 1st = 3 Allen Warlock 2nd = 5 Henry Garth 3rd = 8 Ripplebrook Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Eyre | ||
Sun Nov 23 2014 21:24 | 1st = 8 Eyre 2nd = 2 Pelagic 3rd = 4 Agent Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Kiltanon Tulla | ||
Sun Nov 23 2014 21:20 | 1st = 4 Kiltanon Tulla 2nd = 2 Ya There Joe 3rd = 7 Black Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Uno Seoul | ||
Sun Nov 23 2014 21:17 | 1st = 6 Uno Seoul 2nd = 5 Fear The Speed 3rd = 7 Aussie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Miss Johannsen | ||
Sun Nov 23 2014 21:13 | 1st = 7 Miss Johannsen 2nd = 1 Always About Me 3rd = 8 Emmett Ryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Leroys Mystery | ||
Sun Nov 23 2014 21:07 | 1st = 3 Leroys Mystery 2nd = 4 Spacecraft 3rd = 1 Iririki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Leah Belena | ||
Sun Nov 23 2014 21:03 | 1st = 1 Leah Belena 2nd = 3 Remo Rheola 3rd = 5 Malevolent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Iron Vane | ||
Sun Nov 23 2014 20:59 | 1st = 1 Iron Vane 2nd = 8 Wheres Hammer 3rd = 5 Barba Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Deadly Panther | ||
Sun Nov 23 2014 20:56 | 1st = 3 Deadly Panther 2nd = 2 Danda Flash 3rd = 4 Rapid To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Star Lord | ||
Sun Nov 23 2014 20:53 | 1st = 1 Star Lord 2nd = 7 Cadence Bale 3rd = 5 Margaret Arelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 3 Dancing Da Vinci | ||
Sun Nov 23 2014 20:48 | 1st = 3 Dancing Da Vinci 2nd = 7 Jabber Jawzzz 3rd = 2 Im Dens Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Spit It Out | ||
Sun Nov 23 2014 20:47 | 1st = 7 Spit It Out 2nd = 4 Lotus Blossom 3rd = 1 Cosmic Hanify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Smooth Number | ||
Sun Nov 23 2014 20:44 | 1st = 1 Smooth Number 2nd = 2 Earth Break 3rd = 4 Luzaka Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Spreading Rumors | ||
Sun Nov 23 2014 20:41 | 1st = 8 Spreading Rumors 2nd = 6 Mister Mint 3rd = 4 Wicked Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 8 Roma Girl | ||
Sun Nov 23 2014 20:38 | 1st = 8 Roma Girl 2nd = 6 El Rose 3rd = 7 Mazin Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Just Proper | ||
Sun Nov 23 2014 20:36 | 1st = 6 Just Proper 2nd = 1 Rumble Style 3rd = 4 Fiji Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Unbound | ||
Sun Nov 23 2014 20:34 | 1st = 8 Unbound 2nd = 6 Cool Trend 3rd = 4 Hurricane Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 7 Stock Trader | ||
Sun Nov 23 2014 20:30 | 1st = 7 Stock Trader 2nd = 13 Miss Walpole 3rd = 6 Max Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 7 - 2 Miss Peabody | ||
Sun Nov 23 2014 20:28 | 1st = 2 Miss Peabody 2nd = 5 Princess Twiggy 3rd = 3 Village Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Opus Forte | ||
Sun Nov 23 2014 20:27 | 1st = 1 Opus Forte 2nd = 7 Zipping Carter 3rd = 3 Sweet Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Dzeko | ||
Sun Nov 23 2014 20:24 | 1st = 8 Dzeko 2nd = 2 Art Of Confusion 3rd = 1 Kanishas Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Saloon In Sight | ||
Sun Nov 23 2014 20:21 | 1st = 4 Saloon In Sight 2nd = 3 Mon Soie 3rd = 8 Poker Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Invisible Stars | ||
Sun Nov 23 2014 20:18 | 1st = 1 Invisible Stars 2nd = 6 Cosmic Tequila 3rd = 3 Sootette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 8 Yale | ||
Sun Nov 23 2014 20:14 | 1st = 8 Yale 2nd = 6 Bow Dandie 3rd = 5 Sierra Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Sam Bury | ||
Sun Nov 23 2014 20:13 | 1st = 1 Sam Bury 2nd = 2 Hollys Lass 3rd = 8 Shes Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Dr Des | ||
Sun Nov 23 2014 20:11 | 1st = 8 Dr Des 2nd = 1 Bark Simpson 3rd = 4 Kal Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Aha Mcbain | ||
Sun Nov 23 2014 20:09 | 1st = 6 Aha Mcbain 2nd = 5 Aston Wingard 3rd = 3 My Names Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Entreaty | ||
Sun Nov 23 2014 20:06 | 1st = 3 Entreaty 2nd = 5 Wish Right Now 3rd = 1 Gundal A Gogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Cazar Rose | ||
Sun Nov 23 2014 20:03 | 1st = 6 Cazar Rose 2nd = 7 Hashtag Drew 3rd = 9 Boris Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 El Capo | ||
Sun Nov 23 2014 20:00 | 1st = 5 El Capo 2nd = 4 Im All Stripes 3rd = 6 Denzano Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 6 Remember Joe | ||
Sun Nov 23 2014 19:58 | 1st = 6 Remember Joe 2nd = 4 Arts Bliss 3rd = 1 Maybe Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 3 Ruling Force | ||
Sun Nov 23 2014 19:55 | 1st = 3 Ruling Force 2nd = 9 Assets n Cash 3rd = 2 Regimental Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 4 Scarp Missile | ||
Sun Nov 23 2014 19:52 | 1st = 4 Scarp Missile 2nd = 6 Serious Chance 3rd = 7 Sniper Skills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 6 - 8 Davey Gunn | ||
Sun Nov 23 2014 19:50 | 1st = 8 Davey Gunn 2nd = 10 Ruben Wiki 3rd = 2 Fourstarzsolataire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Wait Til Dark | ||
Sun Nov 23 2014 19:49 | 1st = 1 Wait Til Dark 2nd = 7 Anna Ray Girl 3rd = 8 Dyna Vank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Bojack Kahn | ||
Sun Nov 23 2014 19:46 | 1st = 4 Bojack Kahn 2nd = 5 Amunra 3rd = 8 Piero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Sudden Outburst | ||
Sun Nov 23 2014 19:43 | 1st = 2 Sudden Outburst 2nd = 3 Good Odds Rick 3rd = 7 Dans My Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Saint Gas | ||
Sun Nov 23 2014 19:39 | 1st = 5 Saint Gas 2nd = 8 Mcthumpa 3rd = 1 Meadow View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Banc De Kahn | ||
Sun Nov 23 2014 19:38 | 1st = 2 Banc De Kahn 2nd = 8 Irish Made 3rd = 6 Im Milly Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Pleiades | ||
Sun Nov 23 2014 19:36 | 1st = 2 Pleiades 2nd = 1 Big Bore 3rd = 7 Big Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 6 My Koda Kasper | ||
Sun Nov 23 2014 19:31 | 1st = 6 My Koda Kasper 2nd = 4 Blackjackhanover 3rd = 5 Tizyalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 1 Paris Sparks | ||
Sun Nov 23 2014 19:28 | 1st = 1 Paris Sparks 2nd = 8 Tommy El 3rd = 3 Blasting Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Fiery Mcbain | ||
Sun Nov 23 2014 19:26 | 1st = 3 Fiery Mcbain 2nd = 1 Dana Dora 3rd = 6 Wiregrass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Two Parts Freak | ||
Sun Nov 23 2014 19:24 | 1st = 5 Two Parts Freak 2nd = 3 Vernas Pride 3rd = 8 Revalap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 7 Queen To An Ace | ||
Sun Nov 23 2014 19:20 | 1st = 7 Queen To An Ace 2nd = 5 Distant Memory 3rd = 4 Merricks Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Bay Of Sprite | ||
Sun Nov 23 2014 19:18 | 1st = 7 Bay Of Sprite 2nd = 3 Julies Party 3rd = 2 Grandullon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Kiltanon Fagan | ||
Sun Nov 23 2014 19:16 | 1st = 8 Kiltanon Fagan 2nd = 7 Carlanna Lois 3rd = 4 Doing Chewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 5 Larrikin Streak | ||
Sun Nov 23 2014 19:13 | 1st = 5 Larrikin Streak 2nd = 6 Plundered 3rd = 4 Bobby Bant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 5 - 4 Theirishinme | ||
Sun Nov 23 2014 19:12 | 1st = 4 Theirishinme 2nd = 6 Hey Your Lucky 3rd = 1 Storm Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Canino | ||
Sun Nov 23 2014 19:10 | 1st = 1 Canino 2nd = 3 Wheres Milly 3rd = 8 Madiba Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Alex Tyson | ||
Sun Nov 23 2014 19:09 | 1st = 3 Alex Tyson 2nd = 7 Jetta Kahn 3rd = 2 Dyna Vanity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Country Fox | ||
Sun Nov 23 2014 19:07 | 1st = 7 Country Fox 2nd = 3 Skinny Latte 3rd = 8 Skin Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 7 Original Art | ||
Sun Nov 23 2014 19:02 | 1st = 7 Original Art 2nd = 2 Major Callum 3rd = 4 Pacquiao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 La Madrina | ||
Sun Nov 23 2014 19:01 | 1st = 8 La Madrina 2nd = 7 Battleship 3rd = 4 Country Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Jacks Wild Fire | ||
Sun Nov 23 2014 18:58 | 1st = 2 Jacks Wild Fire 2nd = 3 Kilty Boy 3rd = 7 Barbarose Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Big Brindle | ||
Sun Nov 23 2014 18:54 | 1st = 1 Big Brindle 2nd = 2 Trojan Spirit 3rd = 7 Billy Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Leopold Bale | ||
Sun Nov 23 2014 18:51 | 1st = 6 Leopold Bale 2nd = 7 Oakmont Malawi 3rd = 1 Booberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Cool Duffy | ||
Sun Nov 23 2014 18:50 | 1st = 6 Cool Duffy 2nd = 3 Galilee Spirit 3rd = 8 Jim Kerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 What Magic | ||
Sun Nov 23 2014 18:48 | 1st = 2 What Magic 2nd = 8 Hoplite Hero 3rd = 1 Tibet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 4 - 1 Jolly Dryden | ||
Sun Nov 23 2014 18:45 | 1st = 1 Jolly Dryden 2nd = 8 Cheers Robbie 3rd = 2 Tella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 6 Indigo Sun | ||
Sun Nov 23 2014 18:44 | 1st = 6 Indigo Sun 2nd = 4 Jinsky Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 7 Bona Fide Hustler | ||
Sun Nov 23 2014 18:39 | 1st = 7 Bona Fide Hustler 2nd = 4 Rusty Red Comet 3rd = 2 Frankie Falzoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Express Leo | ||
Sun Nov 23 2014 18:37 | 1st = 2 Express Leo 2nd = 1 Despicable Jimmy 3rd = 10 Sooty Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Colloquial | ||
Sun Nov 23 2014 18:34 | 1st = 2 Colloquial 2nd = 8 New Job Jimmy 3rd = 6 Flying Do Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 7 Zipping Trigger | ||
Sun Nov 23 2014 18:31 | 1st = 7 Zipping Trigger 2nd = 4 Lucky Coat 3rd = 3 Ibrox Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Deborah Rose | ||
Sun Nov 23 2014 18:28 | 1st = 5 Deborah Rose 2nd = 6 Binnies Boy 3rd = 7 Beau Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Yambla Mick | ||
Sun Nov 23 2014 18:26 | 1st = 7 Yambla Mick 2nd = 3 Jack And Lolli 3rd = 6 Billie Arcade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Lachlan Rocket | ||
Sun Nov 23 2014 18:24 | 1st = 4 Lachlan Rocket 2nd = 7 Winsome Jenny 3rd = 6 Thank You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 5 Really Fayfay | ||
Sun Nov 23 2014 18:19 | 1st = 5 Really Fayfay 2nd = 8 Fuscienne 3rd = 3 Really Fiesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Senorita Sallee | ||
Sun Nov 23 2014 18:18 | 1st = 8 Senorita Sallee 2nd = 6 Hola Dinero 3rd = 2 Spring Quays |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 6 Lektra Vision | ||
Sun Nov 23 2014 18:16 | 1st = 6 Lektra Vision 2nd = 8 Rainbow Rebel 3rd = 2 Occupation Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Its Your Money | ||
Sun Nov 23 2014 18:13 | 1st = 8 Its Your Money 2nd = 3 Wota Buzz 3rd = 10 Titanium Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 3 - 2 Young And Foolish | ||
Sun Nov 23 2014 18:11 | 1st = 2 Young And Foolish 2nd = 4 Click Click 3rd = 5 Merrywood Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 9 Musark | ||
Sun Nov 23 2014 18:09 | 1st = 9 Musark 2nd = 1 Trevinski 3rd = 6 The High Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Keep Warm | ||
Sun Nov 23 2014 18:06 | 1st = 5 Keep Warm 2nd = 7 Bebony Bale 3rd = 6 Little Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Pat The Weapon | ||
Sun Nov 23 2014 18:05 | 1st = 3 Pat The Weapon 2nd = 7 Thats Lassila 3rd = 1 Crackers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Zipping Eastwood | ||
Sun Nov 23 2014 18:03 | 1st = 2 Zipping Eastwood 2nd = 1 Avenger Icon 3rd = 4 Just Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Meadows Angel | ||
Sun Nov 23 2014 17:58 | 1st = 2 Meadows Angel 2nd = 8 Scanty 3rd = 1 Wild Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Sure You Can | ||
Sun Nov 23 2014 17:56 | 1st = 1 Sure You Can 2nd = 4 Liana 3rd = 7 Call Me Patches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 9 Ella Enty | ||
Sun Nov 23 2014 17:53 | 1st = 9 Ella Enty 2nd = 3 Gentleman Jack 3rd = 13 Speedy Graphito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Reluctant King | ||
Sun Nov 23 2014 17:49 | 1st = 6 Reluctant King 2nd = 2 Heza Good Size 3rd = 8 Yolos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 9 Bertils Delight | ||
Sun Nov 23 2014 17:47 | 1st = 9 Bertils Delight 2nd = 8 Smokin Mustard 3rd = 4 Aventador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 2 - 8 Ravishing Girl | ||
Sun Nov 23 2014 17:44 | 1st = 8 Ravishing Girl 2nd = 7 Tucan Trembeliere 3rd = 2 Charlies Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 2 Happy Snitzel | ||
Sun Nov 23 2014 17:42 | 1st = 2 Happy Snitzel 2nd = 8 Ventura 3rd = 1 Savanero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 All Attitude | ||
Sun Nov 23 2014 17:38 | 1st = 3 All Attitude 2nd = 4 Garda Blue 3rd = 5 Civil Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 3 Hunting Hill | ||
Sun Nov 23 2014 17:38 | 1st = 3 Hunting Hill 2nd = 5 Back To Life 3rd = 6 Bellarine Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 8 - 7 Bazzas Art | ||
Sun Nov 23 2014 17:37 | 1st = 7 Bazzas Art 2nd = 4 Carramar Chief 3rd = 2 Art Prevails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Aces And Angels | ||
Sun Nov 23 2014 17:35 | 1st = 6 Aces And Angels 2nd = 1 Just Wins 3rd = 7 Kokoda Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 13 Baby Baby | ||
Sun Nov 23 2014 17:33 | 1st = 13 Baby Baby 2nd = 14 Danish Moment 3rd = 11 Miss Saadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 11 Exotic Art | ||
Sun Nov 23 2014 17:28 | 1st = 11 Exotic Art 2nd = 10 Lady De Retz 3rd = 4 Noisy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Senni Jay Jay | ||
Sun Nov 23 2014 17:26 | 1st = 3 Senni Jay Jay 2nd = 5 Thrice Penny 3rd = 7 Woodside Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 5 Lago Girl | ||
Sun Nov 23 2014 17:23 | 1st = 5 Lago Girl 2nd = 1 Bold Eavey 3rd = 8 Kentucky Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 5 Ustinovs Fury | ||
Sun Nov 23 2014 17:18 | 1st = 5 Ustinovs Fury 2nd = 4 Cornish Lad 3rd = 7 Full Bore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Emrys | ||
Sun Nov 23 2014 17:15 | 1st = 1 Emrys 2nd = 3 Tubs Rocket 3rd = 8 High Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Lucky Leish | ||
Sun Nov 23 2014 17:13 | 1st = 9 Lucky Leish 2nd = 5 Iona Fast One 3rd = 6 Heart Of Melbourne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Lizard Spock | ||
Sun Nov 23 2014 17:11 | 1st = 4 Lizard Spock 2nd = 10 Bogie Heno 3rd = 8 Bogan Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 3 Asset Hound | ||
Sun Nov 23 2014 17:08 | 1st = 3 Asset Hound 2nd = 2 Vetwrap 3rd = 10 Upside Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 1 - 4 Outpunch Enchanter | ||
Sun Nov 23 2014 17:05 | 1st = 4 Outpunch Enchanter 2nd = 1 Miss In Majorca 3rd = 2 Alpha Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 6 Pythagorean | ||
Sun Nov 23 2014 17:03 | 1st = 6 Pythagorean 2nd = 7 Faust 3rd = 5 Court Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 7 - 13 Lets Elope | ||
Sun Nov 23 2014 16:57 | 1st = 13 Lets Elope 2nd = 12 Road To Rock 3rd = 3 Tyler Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Axis Bale | ||
Sun Nov 23 2014 16:55 | 1st = 6 Axis Bale 2nd = 5 Ice Toronado 3rd = 1 Ses High Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 14 Angels Force | ||
Sun Nov 23 2014 16:53 | 1st = 14 Angels Force 2nd = 10 Kazachka 3rd = 5 Lord Raaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 9 Vals Boy | ||
Sun Nov 23 2014 16:48 | 1st = 9 Vals Boy 2nd = 1 Yupik 3rd = 6 Tara Hickory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 8 Excellent Style | ||
Sun Nov 23 2014 16:46 | 1st = 8 Excellent Style 2nd = 1 Kaputski 3rd = 3 Viking Good Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 5 Rangers Run | ||
Sun Nov 23 2014 16:43 | 1st = 5 Rangers Run 2nd = 7 Miss Matty 3rd = 4 Kazemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Dingo Bale | ||
Sun Nov 23 2014 16:40 | 1st = 1 Dingo Bale 2nd = 2 Danny Darko 3rd = 6 Chivalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 4 Californian Devil | ||
Sun Nov 23 2014 16:38 | 1st = 4 Californian Devil 2nd = 1 Daunting Dancer 3rd = 5 Rebelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 5 True Royal | ||
Sun Nov 23 2014 16:33 | 1st = 5 True Royal 2nd = 4 Red Claw 3rd = 7 Overstatement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 13 Danes Edge | ||
Sun Nov 23 2014 16:28 | 1st = 13 Danes Edge 2nd = 8 Return Soldier 3rd = 3 Written Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 12 - 7 Jacko | ||
Sun Nov 23 2014 16:26 | 1st = 7 Jacko 2nd = 4 Franco Tyrone 3rd = 5 Franco Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 3 Il Mio Destino | ||
Sun Nov 23 2014 16:23 | 1st = 3 Il Mio Destino 2nd = 4 Tabletop 3rd = 5 Tragedy Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 6 - 8 Diamond Ace | ||
Sun Nov 23 2014 16:17 | 1st = 8 Diamond Ace 2nd = 9 My Mums A Star 3rd = 3 Mixedwithajasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Jubilea Bale | ||
Sun Nov 23 2014 16:15 | 1st = 3 Jubilea Bale 2nd = 7 Dyna Ostrander 3rd = 8 Grand Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 9 New Sense | ||
Sun Nov 23 2014 16:14 | 1st = 9 New Sense 2nd = 2 Lets Get Serious 3rd = 5 Halusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 8 Chargalucca | ||
Sun Nov 23 2014 16:11 | 1st = 8 Chargalucca 2nd = 1 Nude Secrets 3rd = 6 Redbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 7 Kingston Time | ||
Sun Nov 23 2014 16:08 | 1st = 7 Kingston Time 2nd = 3 Malleable 3rd = 2 Couperin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 7 Northern Lyric | ||
Sun Nov 23 2014 16:03 | 1st = 7 Northern Lyric 2nd = 5 Storm Approach 3rd = 10 Brahms Prospector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Fearless John | ||
Sun Nov 23 2014 15:59 | 1st = 5 Fearless John 2nd = 4 Zipping Bart 3rd = 3 Wowza Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 9 Lunar Queen | ||
Sun Nov 23 2014 15:58 | 1st = 9 Lunar Queen 2nd = 6 Mrs Mariella 3rd = 5 Exalted Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Pop Wright | ||
Sun Nov 23 2014 15:56 | 1st = 5 Pop Wright 2nd = 8 Tzar Norma 3rd = 7 Trictonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 3 Izshebad | ||
Sun Nov 23 2014 15:56 | 1st = 3 Izshebad 2nd = 2 Pandoras Hope 3rd = 7 Fortunately |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 3 Billy Da Boss | ||
Sun Nov 23 2014 15:54 | 1st = 3 Billy Da Boss 2nd = 7 How Can I Help 3rd = 2 Peterbonetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Homebush Titan | ||
Sun Nov 23 2014 15:50 | 1st = 1 Homebush Titan 2nd = 5 Asta 3rd = 3 Lolas Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 9 Mary Jo | ||
Sun Nov 23 2014 15:48 | 1st = 9 Mary Jo 2nd = 2 Sir Dylan 3rd = 4 Transit Moscow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Rockin Josie | ||
Sun Nov 23 2014 15:44 | 1st = 6 Rockin Josie 2nd = 5 Lou Todd 3rd = 1 Nureyev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Deliberate | ||
Sun Nov 23 2014 15:43 | 1st = 2 Deliberate 2nd = 3 Sigismund 3rd = 5 Pareure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 5 - 7 Kvintet Avenger | ||
Sun Nov 23 2014 15:38 | 1st = 7 Kvintet Avenger 2nd = 4 Paris Pepperell 3rd = 5 Salute The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 10 Sierra Beel | ||
Sun Nov 23 2014 15:38 | 1st = 10 Sierra Beel 2nd = 7 Sherpa 3rd = 3 Capistrano Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Bell Tower | ||
Sun Nov 23 2014 15:37 | 1st = 8 Bell Tower 2nd = 2 Bruiser Norris 3rd = 6 Crowdza Chanting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 2 Aerozine | ||
Sun Nov 23 2014 15:35 | 1st = 2 Aerozine 2nd = 10 Eaton Express 3rd = 5 New Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 10 Thrilling Rebel | ||
Sun Nov 23 2014 15:34 | 1st = 10 Thrilling Rebel 2nd = 1 Got Air 3rd = 4 Wheres Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 1 Cyclone Kan | ||
Sun Nov 23 2014 15:32 | 1st = 1 Cyclone Kan 2nd = 9 Vicious Chick 3rd = 5 Razandies Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Nautile | ||
Sun Nov 23 2014 15:29 | 1st = 4 Nautile 2nd = 3 Our Blevic 3rd = 1 Shipped On Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 1 Harrysul | ||
Sun Nov 23 2014 15:26 | 1st = 1 Harrysul 2nd = 2 Sarah Palin 3rd = 6 Fireman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Just Harley | ||
Sun Nov 23 2014 15:24 | 1st = 5 Just Harley 2nd = 7 Shut The Frontdoor 3rd = 4 Baldez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Soho Rhythm | ||
Sun Nov 23 2014 15:21 | 1st = 8 Soho Rhythm 2nd = 5 Shanlyn Patch 3rd = 6 Hot Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 9 Betty Butterscotch | ||
Sun Nov 23 2014 15:19 | 1st = 9 Betty Butterscotch 2nd = 6 Riccone 3rd = 4 Grace The Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Blitzing Mayhem | ||
Sun Nov 23 2014 15:18 | 1st = 5 Blitzing Mayhem 2nd = 2 Miss Velocette 3rd = 4 Thrilling Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 16 Tanzanite | ||
Sun Nov 23 2014 15:15 | 1st = 16 Tanzanite 2nd = 2 Three Beers Please 3rd = 8 Duan Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 White Stinger | ||
Sun Nov 23 2014 15:13 | 1st = 8 White Stinger 2nd = 1 Key Largo Prince 3rd = 7 Simply Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 8 Brown Bombshell | ||
Sun Nov 23 2014 15:11 | 1st = 8 Brown Bombshell 2nd = 10 Titanicca 3rd = 7 Dandy Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 5 Bettakatethanneva | ||
Sun Nov 23 2014 15:08 | 1st = 5 Bettakatethanneva 2nd = 9 One Out Of Four 3rd = 13 Jaccka Emberz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 6 Faverock | ||
Sun Nov 23 2014 15:06 | 1st = 6 Faverock 2nd = 1 Bazinga 3rd = 7 Steptorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Greysynd Phantom | ||
Sun Nov 23 2014 15:04 | 1st = 6 Greysynd Phantom 2nd = 3 Eyes Adorable 3rd = 5 Makalu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 2 Gustavo | ||
Sun Nov 23 2014 15:02 | 1st = 2 Gustavo 2nd = 17 Soviet Song 3rd = 9 Asprey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 4 - 7 Grinning Dollar | ||
Sun Nov 23 2014 15:01 | 1st = 7 Grinning Dollar 2nd = 1 Beach Shack 3rd = 6 Dobop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 8 Fancy Rover | ||
Sun Nov 23 2014 15:00 | 1st = 8 Fancy Rover 2nd = 1 Miss Jolt 3rd = 6 Dipsy Lala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 5 Roc Da Floor | ||
Sun Nov 23 2014 14:57 | 1st = 5 Roc Da Floor 2nd = 3 Blowin Your Mind 3rd = 2 Nediyms Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Bizzee Being Me | ||
Sun Nov 23 2014 14:55 | 1st = 4 Bizzee Being Me 2nd = 8 Big Jake 3rd = 7 Bruree Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 3 Ashjata | ||
Sun Nov 23 2014 14:53 | 1st = 3 Ashjata 2nd = 2 Carry To Gold 3rd = 1 Battalion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 4 Lightning Mach | ||
Sun Nov 23 2014 14:50 | 1st = 4 Lightning Mach 2nd = 2 Perissa 3rd = 10 Cut Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 2 Just Magical | ||
Sun Nov 23 2014 14:48 | 1st = 2 Just Magical 2nd = 8 Anaphora 3rd = 1 Canelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Johnny Mobster | ||
Sun Nov 23 2014 14:45 | 1st = 3 Johnny Mobster 2nd = 8 Volatile Bale 3rd = 2 Fiorelli Micha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 10 Swedish Bitters | ||
Sun Nov 23 2014 14:43 | 1st = 10 Swedish Bitters 2nd = 3 I Dream Of Gina 3rd = 9 Penny For A Pound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 9 Rotovegas Junior | ||
Sun Nov 23 2014 14:42 | 1st = 9 Rotovegas Junior 2nd = 3 Looks All Good 3rd = 2 Harvey Nichols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 13 Somedayillbelucky | ||
Sun Nov 23 2014 14:39 | 1st = 13 Somedayillbelucky 2nd = 1 Fortini 3rd = 17 Mr Sandman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Seeya Saturday | ||
Sun Nov 23 2014 14:37 | 1st = 3 Seeya Saturday 2nd = 2 Dark Warrior 3rd = 6 Dr Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 1 I Smart | ||
Sun Nov 23 2014 14:32 | 1st = 1 I Smart 2nd = 4 Sheeza Shark 3rd = 5 My Guy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 6 Oh Lonesome Me | ||
Sun Nov 23 2014 14:30 | 1st = 6 Oh Lonesome Me 2nd = 4 Bet Thehouse On It 3rd = 5 Debs Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Pacific Miss | ||
Sun Nov 23 2014 14:28 | 1st = 5 Pacific Miss 2nd = 1 Farmor Eye Am 3rd = 9 Aston Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 3 - 3 Riverboat Princess | ||
Sun Nov 23 2014 14:25 | 1st = 3 Riverboat Princess 2nd = 1 Sheza Wildcard 3rd = 11 Satans Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 5 Ocean Emperor | ||
Sun Nov 23 2014 14:24 | 1st = 5 Ocean Emperor 2nd = 3 Raj Mahal 3rd = 11 Heeby Jeeby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Method Man | ||
Sun Nov 23 2014 14:22 | 1st = 7 Method Man 2nd = 5 Yes No Maybe 3rd = 6 Kittys Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 5 Mahrajaan | ||
Sun Nov 23 2014 14:21 | 1st = 5 Mahrajaan 2nd = 6 Snitzem 3rd = 1 Scot Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Starzar Diamonds | ||
Sun Nov 23 2014 14:19 | 1st = 3 Starzar Diamonds 2nd = 2 Alderaan 3rd = 4 Ronaldo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Cloud Consort | ||
Sun Nov 23 2014 14:17 | 1st = 2 Cloud Consort 2nd = 1 Champagne Warrior 3rd = 10 Hula Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 13 Karanga Red Fantasy | ||
Sun Nov 23 2014 14:14 | 1st = 13 Karanga Red Fantasy 2nd = 4 Superintendent 3rd = 10 Hikoi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Zipping Ryan | ||
Sun Nov 23 2014 14:12 | 1st = 6 Zipping Ryan 2nd = 4 Tobias Kelton 3rd = 5 Brother Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 1 Amos | ||
Sun Nov 23 2014 14:12 | 1st = 1 Amos 2nd = 8 Monochrome 3rd = 2 Black Tie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 About Time | ||
Sun Nov 23 2014 14:07 | 1st = 2 About Time 2nd = 5 Little Buster 3rd = 6 Schnippy Schnappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Rasso | ||
Sun Nov 23 2014 14:05 | 1st = 8 Rasso 2nd = 9 Little Rascal 3rd = 2 Rotovegas Rara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 See Cruise | ||
Sun Nov 23 2014 14:03 | 1st = 6 See Cruise 2nd = 2 Nothing Ventured 3rd = 5 Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Dozer Tron | ||
Sun Nov 23 2014 14:01 | 1st = 2 Dozer Tron 2nd = 8 All Mighty One 3rd = 7 Danyos Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 1 Bluegrass Dan | ||
Sun Nov 23 2014 13:59 | 1st = 1 Bluegrass Dan 2nd = 5 Im Peter 3rd = 4 Racing Harada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Groomsman | ||
Sun Nov 23 2014 13:56 | 1st = 8 Groomsman 2nd = 6 Milligan 3rd = 7 Sue Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 5 Doubos | ||
Sun Nov 23 2014 13:54 | 1st = 5 Doubos 2nd = 8 Arthurormarther 3rd = 4 Arrows Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 2 - 6 Quite Easy Damit | ||
Sun Nov 23 2014 13:49 | 1st = 6 Quite Easy Damit 2nd = 10 The Majestic 3rd = 4 Enjoy An Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 3 Chachi Arcola | ||
Sun Nov 23 2014 13:48 | 1st = 3 Chachi Arcola 2nd = 13 Zaviera 3rd = 4 Postdor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 Opawa Pearl | ||
Sun Nov 23 2014 13:46 | 1st = 5 Opawa Pearl 2nd = 1 Atoonga Air 3rd = 3 Legal Aid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 4 Richie Rocket | ||
Sun Nov 23 2014 13:45 | 1st = 4 Richie Rocket 2nd = 6 Just Call Me Louie 3rd = 9 Right Or Rome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Money Come Back | ||
Sun Nov 23 2014 13:43 | 1st = 7 Money Come Back 2nd = 1 Its Iron Hide 3rd = 8 Dr Rahoual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 More Than Aholiday | ||
Sun Nov 23 2014 13:41 | 1st = 4 More Than Aholiday 2nd = 2 Dustys Felt 3rd = 5 Bernie Of Babylon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 10 Shadow Rider | ||
Sun Nov 23 2014 13:38 | 1st = 10 Shadow Rider 2nd = 5 K C Pedro 3rd = 8 Sailing On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 4 Statue Of Warriors | ||
Sun Nov 23 2014 13:36 | 1st = 4 Statue Of Warriors 2nd = 6 Dulacca 3rd = 2 Rocky Elmano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Classy Diamond | ||
Sun Nov 23 2014 13:31 | 1st = 5 Classy Diamond 2nd = 6 Club Maher 3rd = 9 Sou Souni Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Pretty Chic | ||
Sun Nov 23 2014 13:29 | 1st = 7 Pretty Chic 2nd = 6 Sacred Can You 3rd = 2 Out Of Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Victory Hotel | ||
Sun Nov 23 2014 13:27 | 1st = 2 Victory Hotel 2nd = 3 Double Eagle 3rd = 4 Electric Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Mott Haven | ||
Sun Nov 23 2014 13:25 | 1st = 4 Mott Haven 2nd = 3 Mepunga Brodie 3rd = 6 Doomsday Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 1 Del Boca Vista | ||
Sun Nov 23 2014 13:23 | 1st = 1 Del Boca Vista 2nd = 7 Lady Severine 3rd = 4 Ranger Ming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Bad Kate | ||
Sun Nov 23 2014 13:20 | 1st = 1 Bad Kate 2nd = 4 Liam Sienna 3rd = 9 Flushing Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 4 Sparkling To Win | ||
Sun Nov 23 2014 13:18 | 1st = 4 Sparkling To Win 2nd = 2 Rightoncue 3rd = 1 Sasenkile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 1 - 1 Bright And Sonny | ||
Sun Nov 23 2014 13:13 | 1st = 1 Bright And Sonny 2nd = 5 Lombo Idle Belief 3rd = 4 Kamwood Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 13 Bohemian Lily | ||
Sun Nov 23 2014 13:12 | 1st = 13 Bohemian Lily 2nd = 7 Mcqueen 3rd = 1 Da Shindig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 4 Winfield Winter | ||
Sun Nov 23 2014 13:10 | 1st = 4 Winfield Winter 2nd = 7 Stylish Fancy 3rd = 1 Little Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 2 Ariadne | ||
Sun Nov 23 2014 13:09 | 1st = 2 Ariadne 2nd = 7 Sleep On It 3rd = 3 Libertys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Saahd | ||
Sun Nov 23 2014 13:07 | 1st = 3 Saahd 2nd = 4 My Baby Porscha 3rd = 2 Miss Su Chi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 1 Kowhai Creek | ||
Sun Nov 23 2014 13:02 | 1st = 1 Kowhai Creek 2nd = 14 Sandvik Star 3rd = 4 Lavros Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 2 Entirely Perfect | ||
Sun Nov 23 2014 13:00 | 1st = 2 Entirely Perfect 2nd = 4 Never Better 3rd = 5 Prince Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Spanish Fancy | ||
Sun Nov 23 2014 12:55 | 1st = 7 Spanish Fancy 2nd = 4 Jetsun Lord Jon 3rd = 6 Boss Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 10 Sheoak Blue Boy | ||
Sun Nov 23 2014 12:52 | 1st = 10 Sheoak Blue Boy 2nd = 7 Heleray Steele 3rd = 4 Think Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Monty Python | ||
Sun Nov 23 2014 12:47 | 1st = 1 Monty Python 2nd = 10 Dwindle Mist 3rd = 13 Mr Mayfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 11 Saavoya | ||
Sun Nov 23 2014 12:37 | 1st = 11 Saavoya 2nd = 1 Ultimate Image 3rd = 6 Gaultier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Maxi Taxi | ||
Sun Nov 23 2014 12:32 | 1st = 5 Maxi Taxi 2nd = 1 Nitro Cru 3rd = 7 Parlamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 2 Finding Nemo | ||
Sun Nov 23 2014 12:26 | 1st = 2 Finding Nemo 2nd = 11 Venus Lindenny 3rd = 4 John Doe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Festival Miss | ||
Sun Nov 23 2014 12:20 | 1st = 4 Festival Miss 2nd = 2 Rotovegas Sparky 3rd = 7 Tepirita Enforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 3 Highway Six | ||
Sun Nov 23 2014 12:12 | 1st = 3 Highway Six 2nd = 2 Northview Hanover 3rd = 1 Just Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 10 Red Striker | ||
Sun Nov 23 2014 12:02 | 1st = 10 Red Striker 2nd = 1 Pockets 3rd = 5 Light Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 5 Likely Jet | ||
Sun Nov 23 2014 11:50 | 1st = 5 Likely Jet 2nd = 8 Sudden Change 3rd = 14 Motu Moonbeam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Sweet Loress | ||
Sun Nov 23 2014 11:38 | 1st = 2 Sweet Loress 2nd = 1 Thinking Smart 3rd = 5 Quick Income |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 8 Realta | ||
Sun Nov 23 2014 11:28 | 1st = 8 Realta 2nd = 6 Suffire 3rd = 1 Mongolian Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 7 Never Fear | ||
Sun Nov 23 2014 11:15 | 1st = 7 Never Fear 2nd = 12 Young Stranger 3rd = 5 Millicent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 4 Torpedo | ||
Sun Nov 23 2014 11:03 | 1st = 4 Torpedo 2nd = 2 Justans Sister 3rd = 1 River Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 9 Charmont | ||
Sun Nov 23 2014 10:53 | 1st = 9 Charmont 2nd = 3 Mary Quant 3rd = 5 Stars In Align |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 2 Midnight Rider | ||
Sun Nov 23 2014 10:40 | 1st = 2 Midnight Rider 2nd = 10 Magoogan 3rd = 4 Chauhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Successful Way | ||
Sun Nov 23 2014 10:28 | 1st = 2 Successful Way 2nd = 6 Love The Moment 3rd = 11 Odriscoll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 2 Billy Mojo | ||
Sun Nov 23 2014 10:18 | 1st = 2 Billy Mojo 2nd = 10 Lustrous 3rd = 3 Battle Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 8 Willie Shine | ||
Sun Nov 23 2014 10:05 | 1st = 8 Willie Shine 2nd = 9 Tessas Rocket 3rd = 10 Big Ears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 9 Goodridge Lass | ||
Sun Nov 23 2014 1:17 | 1st = 9 Goodridge Lass 2nd = 5 Valdarah 3rd = 4 Catalyst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 9 - 5 Jay Jays Jet | ||
Sun Nov 23 2014 1:00 | 1st = 5 Jay Jays Jet 2nd = 7 Forever Faster 3rd = 4 Change Doon Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Miss Hazard | ||
Sun Nov 23 2014 0:57 | 1st = 8 Miss Hazard 2nd = 2 Miss Express 3rd = 5 Our Tiger Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Expect A Guess | ||
Sun Nov 23 2014 0:37 | 1st = 1 Expect A Guess 2nd = 2 Oopsy 3rd = 4 Em Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 1 Aussie Delight | ||
Sun Nov 23 2014 0:30 | 1st = 1 Aussie Delight 2nd = 5 Jolly Jumper 3rd = 8 Prince Of Smiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Bionic Bolt | ||
Sun Nov 23 2014 0:22 | 1st = 4 Bionic Bolt 2nd = 2 Special Jim 3rd = 1 Sitar Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 8 Our Black Pearl | ||
Sun Nov 23 2014 0:05 | 1st = 8 Our Black Pearl 2nd = 4 Hern Phar 3rd = 1 Five Star Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Baht Monelli | ||
Thu Oct 23 2014 23:52 | 1st = 8 Baht Monelli 2nd = 4 Viserion 3rd = 5 Zipping Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Morgan Keeping | ||
Thu Oct 23 2014 23:37 | 1st = 3 Morgan Keeping 2nd = 8 Mighty Cobincho 3rd = 4 Deadly Credits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Zulu King | ||
Thu Oct 23 2014 23:17 | 1st = 5 Zulu King 2nd = 7 Rock This City 3rd = 10 Simply Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Yesterdays Wine | ||
Thu Oct 23 2014 23:02 | 1st = 8 Yesterdays Wine 2nd = 4 Breaking News 3rd = 3 Mellow And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Polly Bale | ||
Thu Oct 23 2014 22:58 | 1st = 8 Polly Bale 2nd = 2 Strange Wish 3rd = 3 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Sheridon | ||
Thu Oct 23 2014 22:54 | 1st = 1 Sheridon 2nd = 8 Grin And Win 3rd = 5 Cosmic Pauly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Eyeful Of Bling | ||
Thu Oct 23 2014 22:50 | 1st = 7 Eyeful Of Bling 2nd = 3 Despicable Craig 3rd = 2 Arcadia Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Asuka Bale | ||
Thu Oct 23 2014 22:46 | 1st = 1 Asuka Bale 2nd = 7 Young Gun Mcbain 3rd = 8 Kankakee Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Benzo Bale | ||
Thu Oct 23 2014 22:44 | 1st = 4 Benzo Bale 2nd = 6 Ikara Bale 3rd = 1 Midnight Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Santa Anita | ||
Thu Oct 23 2014 22:42 | 1st = 2 Santa Anita 2nd = 1 Win Some Cash 3rd = 6 Heza Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Fashion Mags | ||
Thu Oct 23 2014 22:40 | 1st = 3 Fashion Mags 2nd = 5 Exploring Dora 3rd = 2 Give Ya Fongin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Agent Jack | ||
Thu Oct 23 2014 22:38 | 1st = 4 Agent Jack 2nd = 8 Sonic Pirate 3rd = 1 Why Not Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Big Dac | ||
Thu Oct 23 2014 22:34 | 1st = 1 Big Dac 2nd = 2 Hopes Fantasy 3rd = 5 Mungunyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Janda | ||
Thu Oct 23 2014 22:30 | 1st = 3 Janda 2nd = 4 Princess Gemini 3rd = 1 Mumfords Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Blue Viper | ||
Thu Oct 23 2014 22:26 | 1st = 5 Blue Viper 2nd = 8 Velocity Daff 3rd = 7 Alderley Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 5 Tiger Toy | ||
Thu Oct 23 2014 22:24 | 1st = 5 Tiger Toy 2nd = 8 Kal Bale 3rd = 3 Dyna Olwen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Wicked Miss | ||
Thu Oct 23 2014 22:22 | 1st = 3 Wicked Miss 2nd = 7 Turbo Vapour 3rd = 2 Bit Bazzaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Wandy Simpson | ||
Thu Oct 23 2014 22:16 | 1st = 8 Wandy Simpson 2nd = 4 Laurie Mac 3rd = 1 Smokey Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Shot To Bits | ||
Thu Oct 23 2014 22:14 | 1st = 1 Shot To Bits 2nd = 4 Untraceable 3rd = 7 Mimicking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Exhibitionist | ||
Thu Oct 23 2014 22:11 | 1st = 2 Exhibitionist 2nd = 8 Royal Rowdy 3rd = 1 Not Held |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Surfs Up Nova | ||
Thu Oct 23 2014 22:08 | 1st = 2 Surfs Up Nova 2nd = 1 Oh So Mazing 3rd = 4 House Of Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Animate | ||
Thu Oct 23 2014 22:05 | 1st = 5 Animate 2nd = 1 Doona Bale 3rd = 2 Camouflage Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Warami Sam | ||
Thu Oct 23 2014 22:04 | 1st = 2 Warami Sam 2nd = 6 Black Carbide 3rd = 7 All Inn Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 8 Born To Be Brave | ||
Thu Oct 23 2014 22:00 | 1st = 8 Born To Be Brave 2nd = 7 Art Of Locksley 3rd = 10 Elements Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Roman Queen | ||
Thu Oct 23 2014 21:58 | 1st = 1 Roman Queen 2nd = 2 Trouble Creek 3rd = 6 Von Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Kiss Me Ketut | ||
Thu Oct 23 2014 21:55 | 1st = 7 Kiss Me Ketut 2nd = 4 Kerrigan Bale 3rd = 6 Dyna Ostrander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Regal Lauryn | ||
Thu Oct 23 2014 21:52 | 1st = 7 Regal Lauryn 2nd = 4 Shaylor Bert 3rd = 2 Rain Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Drop Dead Deva | ||
Thu Oct 23 2014 21:51 | 1st = 1 Drop Dead Deva 2nd = 5 Erupting 3rd = 3 Little Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Bains Lane | ||
Thu Oct 23 2014 21:44 | 1st = 4 Bains Lane 2nd = 7 Club Foot 3rd = 8 That Was Then |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 6 Chevy Spark | ||
Thu Oct 23 2014 21:43 | 1st = 6 Chevy Spark 2nd = 5 All Inn Bemm 3rd = 2 Ellys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Punishment | ||
Thu Oct 23 2014 21:41 | 1st = 7 Punishment 2nd = 1 Emerley Senorita 3rd = 8 Absolute Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Our Silver Mist | ||
Thu Oct 23 2014 21:38 | 1st = 2 Our Silver Mist 2nd = 8 Youre My Shadow 3rd = 4 Best On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Bazzas Gift | ||
Thu Oct 23 2014 21:35 | 1st = 7 Bazzas Gift 2nd = 3 Left Is Right 3rd = 8 Buckle Up Mason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 High Babe | ||
Thu Oct 23 2014 21:34 | 1st = 1 High Babe 2nd = 6 Rustys Crusader 3rd = 5 Deep Drill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Supreme Genes | ||
Thu Oct 23 2014 21:30 | 1st = 5 Supreme Genes 2nd = 1 Krisney Girl 3rd = 6 Rajah Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Farmers Gold | ||
Thu Oct 23 2014 21:28 | 1st = 5 Farmers Gold 2nd = 7 Melody Serenade 3rd = 1 Dream River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 10 Khal Drogo | ||
Thu Oct 23 2014 21:25 | 1st = 10 Khal Drogo 2nd = 1 Brontes Bolt 3rd = 5 All Terrific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Dustnado | ||
Thu Oct 23 2014 21:22 | 1st = 2 Dustnado 2nd = 1 Black Bottle 3rd = 3 Wild Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Punk Panther | ||
Thu Oct 23 2014 21:19 | 1st = 8 Punk Panther 2nd = 2 Sisco Good 3rd = 7 Dyna Arclight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 Our Samson | ||
Thu Oct 23 2014 21:17 | 1st = 4 Our Samson 2nd = 2 Village Rebel 3rd = 10 Pacific Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Hollie Anne | ||
Thu Oct 23 2014 21:15 | 1st = 3 Hollie Anne 2nd = 2 Anna Mareolas 3rd = 1 Black Twitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Iva Vision | ||
Thu Oct 23 2014 21:12 | 1st = 2 Iva Vision 2nd = 6 Peloton Bale 3rd = 7 National Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Kidatee Croc | ||
Thu Oct 23 2014 21:09 | 1st = 1 Kidatee Croc 2nd = 2 Skuzi 3rd = 5 Tiny Turner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 5 Hannah Boden | ||
Thu Oct 23 2014 21:06 | 1st = 5 Hannah Boden 2nd = 8 Faolan 3rd = 4 Great Taylors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Smo | ||
Thu Oct 23 2014 21:01 | 1st = 4 Smo 2nd = 1 Shakchloe 3rd = 7 Three Pints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Chrichton Bale | ||
Thu Oct 23 2014 21:00 | 1st = 4 Chrichton Bale 2nd = 1 Barjas 3rd = 5 Little Bit More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Galilee Spirit | ||
Thu Oct 23 2014 20:59 | 1st = 1 Galilee Spirit 2nd = 6 Kalden Gambino 3rd = 4 Genghis Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Paperbond | ||
Thu Oct 23 2014 20:56 | 1st = 4 Paperbond 2nd = 6 Road Agent 3rd = 2 Story Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Humphrey Bale | ||
Thu Oct 23 2014 20:53 | 1st = 8 Humphrey Bale 2nd = 7 Top Secret 3rd = 2 Crusade Marjen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Buck City | ||
Thu Oct 23 2014 20:50 | 1st = 7 Buck City 2nd = 5 Give Me Class 3rd = 2 Tru Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 I Will Be Famous | ||
Thu Oct 23 2014 20:46 | 1st = 4 I Will Be Famous 2nd = 7 Mink Stride 3rd = 9 Sunnivue Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Revelator | ||
Thu Oct 23 2014 20:44 | 1st = 7 Revelator 2nd = 4 Despicable Lea 3rd = 8 Salegreys Chatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Lolly Bale | ||
Thu Oct 23 2014 20:41 | 1st = 7 Lolly Bale 2nd = 6 Big Zap 3rd = 2 Allen Illem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Wheres Penny | ||
Thu Oct 23 2014 20:38 | 1st = 1 Wheres Penny 2nd = 6 Zoimou 3rd = 7 Chief Magistrate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Inventor | ||
Thu Oct 23 2014 20:37 | 1st = 4 Inventor 2nd = 8 Dyna Ping 3rd = 1 Gaudi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 2 Diamond Town | ||
Thu Oct 23 2014 20:35 | 1st = 2 Diamond Town 2nd = 5 Eco Park 3rd = 3 Stated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Raylan Gibbins | ||
Thu Oct 23 2014 20:30 | 1st = 8 Raylan Gibbins 2nd = 11 Provocator 3rd = 4 Cheshire Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Ollie Bale | ||
Thu Oct 23 2014 20:28 | 1st = 1 Ollie Bale 2nd = 2 One Dee 3rd = 7 Pappa Gallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Im All Stripes | ||
Thu Oct 23 2014 20:25 | 1st = 8 Im All Stripes 2nd = 6 Rupert 3rd = 1 Dee Gee Jayee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Miss Somebody | ||
Thu Oct 23 2014 20:22 | 1st = 3 Miss Somebody 2nd = 7 Snow Lane 3rd = 4 Class Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Manila Express | ||
Thu Oct 23 2014 20:19 | 1st = 5 Manila Express 2nd = 8 Zara Mclaren 3rd = 7 Spring Amanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Ballistic Fire | ||
Thu Oct 23 2014 20:16 | 1st = 3 Ballistic Fire 2nd = 5 Unther Bale 3rd = 7 Go Ginger Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Deeinnocentwon | ||
Thu Oct 23 2014 20:15 | 1st = 6 Deeinnocentwon 2nd = 9 Captain Cooney 3rd = 4 Deadsetgiveaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Red Bastien | ||
Thu Oct 23 2014 20:13 | 1st = 2 Red Bastien 2nd = 8 Encumbered 3rd = 7 Hey Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Dyna Villa | ||
Thu Oct 23 2014 20:10 | 1st = 8 Dyna Villa 2nd = 1 Duchess Bale 3rd = 6 El Grand Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Hopping Houdini | ||
Thu Oct 23 2014 20:07 | 1st = 7 Hopping Houdini 2nd = 6 Titan Ash 3rd = 2 Cardwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 11 Thumbs Up Jerry | ||
Thu Oct 23 2014 20:03 | 1st = 11 Thumbs Up Jerry 2nd = 10 Tai Chi 3rd = 3 Dont Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 9 Criminal Strike | ||
Thu Oct 23 2014 20:00 | 1st = 9 Criminal Strike 2nd = 7 Five Inch Heels 3rd = 1 Turbotee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Lakerville | ||
Thu Oct 23 2014 19:58 | 1st = 1 Lakerville 2nd = 8 Arnhem Rogue 3rd = 6 Tahitian Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Better Call Saul | ||
Thu Oct 23 2014 19:55 | 1st = 6 Better Call Saul 2nd = 2 Woodside Jagger 3rd = 4 Bogie Yates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 3 Eye Wish | ||
Thu Oct 23 2014 19:55 | 1st = 3 Eye Wish 2nd = 6 Mistress Castleton 3rd = 5 Chiltons Vocation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Prodigy | ||
Thu Oct 23 2014 19:52 | 1st = 8 Prodigy 2nd = 7 Tinker Bell 3rd = 4 My Boy Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Silver Rockstar | ||
Thu Oct 23 2014 19:51 | 1st = 7 Silver Rockstar 2nd = 4 Dyna Olaf 3rd = 10 Corgi Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 5 Im Alex | ||
Thu Oct 23 2014 19:47 | 1st = 5 Im Alex 2nd = 6 Ruinate 3rd = 3 Swift Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Sisco Rage | ||
Thu Oct 23 2014 19:45 | 1st = 5 Sisco Rage 2nd = 3 Pure Mayhem 3rd = 4 Serash Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Fabulous Storm | ||
Thu Oct 23 2014 19:42 | 1st = 4 Fabulous Storm 2nd = 7 Tarks Black Rose 3rd = 5 Hard Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Speed Of Rhino | ||
Thu Oct 23 2014 19:39 | 1st = 5 Speed Of Rhino 2nd = 2 Cavern Club 3rd = 7 Waterfront |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Taser Mcbain | ||
Thu Oct 23 2014 19:36 | 1st = 8 Taser Mcbain 2nd = 1 Dignified Lad 3rd = 6 Montgomery Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Zenga Bale | ||
Thu Oct 23 2014 19:34 | 1st = 1 Zenga Bale 2nd = 8 Liam 3rd = 5 El Bee Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 7 Ocean Bay | ||
Thu Oct 23 2014 19:31 | 1st = 7 Ocean Bay 2nd = 1 Albert Austin 3rd = 4 Amazing Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 3 Driving The Dragon | ||
Thu Oct 23 2014 19:30 | 1st = 3 Driving The Dragon 2nd = 1 Diamond Delight 3rd = 9 Travelling Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 4 Sokyo | ||
Thu Oct 23 2014 19:29 | 1st = 4 Sokyo 2nd = 6 Executive 3rd = 1 Packing Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 3 Quickwittedcharlie | ||
Thu Oct 23 2014 19:25 | 1st = 3 Quickwittedcharlie 2nd = 2 Miss Intensus 3rd = 5 Onfriar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Shall She Rock | ||
Thu Oct 23 2014 19:22 | 1st = 5 Shall She Rock 2nd = 7 Starc 3rd = 8 Big Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 7 Type Thing | ||
Thu Oct 23 2014 19:17 | 1st = 7 Type Thing 2nd = 2 Dunvegan Road 3rd = 4 Indy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Duomo Bale | ||
Thu Oct 23 2014 19:16 | 1st = 3 Duomo Bale 2nd = 2 Storm Force 3rd = 6 Brother Moses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Mclanahan | ||
Thu Oct 23 2014 19:14 | 1st = 8 Mclanahan 2nd = 6 Alvie Flyer 3rd = 4 Ultimate Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Kalden Blanco | ||
Thu Oct 23 2014 19:11 | 1st = 7 Kalden Blanco 2nd = 6 Hes A Villian 3rd = 5 Senni Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Ucem | ||
Thu Oct 23 2014 19:05 | 1st = 8 Ucem 2nd = 2 Weston East 3rd = 7 Esparza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 8 Golden Delight | ||
Thu Oct 23 2014 19:05 | 1st = 8 Golden Delight 2nd = 4 Shestherealdeal 3rd = 6 Hot And Saucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 6 Soo Special | ||
Thu Oct 23 2014 19:00 | 1st = 6 Soo Special 2nd = 9 Midnight Lights 3rd = 5 Highly Persuasive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Splash Of White | ||
Thu Oct 23 2014 18:57 | 1st = 1 Splash Of White 2nd = 8 Jodies Knee 3rd = 5 Elusive Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Winsome Bluey | ||
Thu Oct 23 2014 18:54 | 1st = 1 Winsome Bluey 2nd = 7 Sweet Release 3rd = 4 Elusive Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 1 Thunder Express | ||
Thu Oct 23 2014 18:50 | 1st = 1 Thunder Express 2nd = 3 Celtic Rock 3rd = 7 Chenonceau Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Billy West | ||
Thu Oct 23 2014 18:49 | 1st = 6 Billy West 2nd = 4 Chokehold 3rd = 8 Sting Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Pop Wright | ||
Thu Oct 23 2014 18:47 | 1st = 8 Pop Wright 2nd = 2 Red Fusion 3rd = 1 Champer Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Sandy Dryden | ||
Thu Oct 23 2014 18:42 | 1st = 6 Sandy Dryden 2nd = 8 Franco Seville 3rd = 7 Novappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 7 Lucia Bromac | ||
Thu Oct 23 2014 18:40 | 1st = 7 Lucia Bromac 2nd = 2 Kilkeel Lady 3rd = 6 Monets Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Hunters Hero | ||
Thu Oct 23 2014 18:39 | 1st = 1 Hunters Hero 2nd = 6 Marble Hill 3rd = 7 Jiggly Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Girlsnpearls | ||
Thu Oct 23 2014 18:34 | 1st = 5 Girlsnpearls 2nd = 11 Upwardly 3rd = 1 Mystical Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Airbourne Miss | ||
Thu Oct 23 2014 18:30 | 1st = 5 Airbourne Miss 2nd = 10 Duanna Keroma 3rd = 4 Iron Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Hereford Street | ||
Thu Oct 23 2014 18:25 | 1st = 2 Hereford Street 2nd = 8 Brandii Hangover 3rd = 6 Diamante Maravu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Sozins Comet | ||
Thu Oct 23 2014 18:24 | 1st = 2 Sozins Comet 2nd = 5 Go Housie 3rd = 3 No Leaf Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Pass Of Time | ||
Thu Oct 23 2014 18:22 | 1st = 3 Pass Of Time 2nd = 7 Esperance Bay 3rd = 5 Resourceful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Mums A Loony | ||
Thu Oct 23 2014 18:21 | 1st = 2 Mums A Loony 2nd = 6 Little Archer 3rd = 8 White Bait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Davey Gunn | ||
Thu Oct 23 2014 18:17 | 1st = 4 Davey Gunn 2nd = 8 Darlings Rocket 3rd = 2 Marion Keisker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 8 Mach Cruiser | ||
Thu Oct 23 2014 18:15 | 1st = 8 Mach Cruiser 2nd = 6 Live Life Betta 3rd = 5 Mach Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Black Driftwood | ||
Thu Oct 23 2014 18:14 | 1st = 8 Black Driftwood 2nd = 9 Alans Kidz 3rd = 6 Apprehended |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 3 Black Oyster | ||
Thu Oct 23 2014 18:10 | 1st = 3 Black Oyster 2nd = 6 Metal Spider 3rd = 5 Play With Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Jane Eliza | ||
Thu Oct 23 2014 18:06 | 1st = 1 Jane Eliza 2nd = 7 Rozehill Lisa 3rd = 6 Charlie Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Shakedown | ||
Thu Oct 23 2014 18:05 | 1st = 1 Shakedown 2nd = 5 Surfin Sue 3rd = 3 Tweed Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Well To Do Lombo | ||
Thu Oct 23 2014 18:00 | 1st = 3 Well To Do Lombo 2nd = 5 Norms Spirit 3rd = 6 Longwoods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Fast Archer | ||
Thu Oct 23 2014 17:59 | 1st = 5 Fast Archer 2nd = 6 Lunar Tom 3rd = 3 Little Regus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Master Gee | ||
Thu Oct 23 2014 17:56 | 1st = 8 Master Gee 2nd = 9 Natural Swiper 3rd = 7 It Happened |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Manicero | ||
Thu Oct 23 2014 17:52 | 1st = 1 Manicero 2nd = 4 Surface Tension 3rd = 11 Show Of Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Underbelly Angel | ||
Thu Oct 23 2014 17:49 | 1st = 8 Underbelly Angel 2nd = 6 Cotchinator 3rd = 5 Carwoola Saige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 1 Wyatt Earp | ||
Thu Oct 23 2014 17:47 | 1st = 1 Wyatt Earp 2nd = 5 Spanish Lustre 3rd = 8 Energizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Always Prompt | ||
Thu Oct 23 2014 17:44 | 1st = 8 Always Prompt 2nd = 5 Imageton 3rd = 4 Smokey Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Rosealea | ||
Thu Oct 23 2014 17:43 | 1st = 8 Rosealea 2nd = 5 White Pony 3rd = 2 Swift Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 6 Eruption | ||
Thu Oct 23 2014 17:40 | 1st = 6 Eruption 2nd = 4 Pearly Whites 3rd = 9 Do Not Go Gentle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Miss Migaro | ||
Thu Oct 23 2014 17:36 | 1st = 8 Miss Migaro 2nd = 5 Bodega Vista 3rd = 9 Atrax Robustus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 1 Bali Cruiser | ||
Thu Oct 23 2014 17:32 | 1st = 1 Bali Cruiser 2nd = 6 Keep On Dancin 3rd = 5 Cranky Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Keramus | ||
Thu Oct 23 2014 17:30 | 1st = 3 Keramus 2nd = 4 Ketut 3rd = 2 Abound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Mr Rosato | ||
Thu Oct 23 2014 17:29 | 1st = 1 Mr Rosato 2nd = 5 Brass Knocka 3rd = 10 Jaimandy Kit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 My Arthur Bee | ||
Thu Oct 23 2014 17:24 | 1st = 9 My Arthur Bee 2nd = 8 Elsulite 3rd = 4 Good Boy Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Western Dave | ||
Thu Oct 23 2014 17:22 | 1st = 1 Western Dave 2nd = 2 Western Rose 3rd = 7 Petes Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 7 Foxtrot Jack | ||
Thu Oct 23 2014 17:17 | 1st = 7 Foxtrot Jack 2nd = 6 Rarangi Jewel 3rd = 2 Latent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Lord Licrick | ||
Thu Oct 23 2014 17:16 | 1st = 7 Lord Licrick 2nd = 3 Gracas King 3rd = 5 Total Felix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 7 Treatmelikealady | ||
Thu Oct 23 2014 17:12 | 1st = 7 Treatmelikealady 2nd = 4 True Royal 3rd = 2 Zounite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Princess Pain | ||
Thu Oct 23 2014 17:09 | 1st = 4 Princess Pain 2nd = 7 Astana Spur 3rd = 6 Skirmish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Cawbourne Abbi | ||
Thu Oct 23 2014 17:05 | 1st = 6 Cawbourne Abbi 2nd = 8 Botany Blake 3rd = 2 Cawbourne Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Sensational Art | ||
Thu Oct 23 2014 17:04 | 1st = 5 Sensational Art 2nd = 2 Heza Panamach 3rd = 6 Secret Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Grand Black Rose | ||
Thu Oct 23 2014 17:02 | 1st = 1 Grand Black Rose 2nd = 8 Wave Rider 3rd = 6 Coonowrin Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 2 Duble Barrel Daisy | ||
Thu Oct 23 2014 17:00 | 1st = 2 Duble Barrel Daisy 2nd = 11 Judicial Rock 3rd = 6 Melting Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Winsome Mission | ||
Thu Oct 23 2014 16:56 | 1st = 6 Winsome Mission 2nd = 5 Zipping Lenny 3rd = 4 World Of Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 4 Braeside Magic | ||
Thu Oct 23 2014 16:52 | 1st = 4 Braeside Magic 2nd = 5 Apache Pago 3rd = 2 Regent Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Rubys Entity | ||
Thu Oct 23 2014 16:49 | 1st = 1 Rubys Entity 2nd = 4 Why Not Jake 3rd = 2 Gerrys Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 13 Unmissuble | ||
Thu Oct 23 2014 16:45 | 1st = 13 Unmissuble 2nd = 9 Art Magic 3rd = 10 Allisforgiven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 The Artison | ||
Thu Oct 23 2014 16:44 | 1st = 8 The Artison 2nd = 9 Dudinkas Beau 3rd = 3 Lonesome Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 3 Vibes Window | ||
Thu Oct 23 2014 16:42 | 1st = 3 Vibes Window 2nd = 5 Tez Boro 3rd = 7 Kingsbrae George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 5 Bandit Bay | ||
Thu Oct 23 2014 16:40 | 1st = 5 Bandit Bay 2nd = 2 Bubbles N Boats 3rd = 8 Balmoral Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Mr Whippy | ||
Thu Oct 23 2014 16:37 | 1st = 4 Mr Whippy 2nd = 3 Angel Noir 3rd = 8 Ohoka Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Winsome Jacko | ||
Thu Oct 23 2014 16:36 | 1st = 8 Winsome Jacko 2nd = 1 Zipping Midge 3rd = 2 Steel The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 Katys Son | ||
Thu Oct 23 2014 16:32 | 1st = 4 Katys Son 2nd = 14 Runway Angel 3rd = 11 Quelle Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Diablos Angel | ||
Thu Oct 23 2014 16:29 | 1st = 1 Diablos Angel 3rd = 3 Temple Grandin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 8 Our Planet Princess | ||
Thu Oct 23 2014 16:24 | 1st = 8 Our Planet Princess 2nd = 2 Christian Brother 3rd = 3 Pocket The Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Pops Pest | ||
Thu Oct 23 2014 16:23 | 1st = 4 Pops Pest 2nd = 6 Ambers Dream 3rd = 3 Opal Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Khutulun | ||
Thu Oct 23 2014 16:20 | 1st = 2 Khutulun 2nd = 4 Kiss Me Ketut 3rd = 3 Moscow Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Hetfield | ||
Thu Oct 23 2014 16:19 | 1st = 7 Hetfield 2nd = 3 Mer De Noms 3rd = 6 Cawbourne Jelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Gauge This | ||
Thu Oct 23 2014 16:16 | 1st = 6 Gauge This 2nd = 2 Winsome Amanda 3rd = 7 Aroldis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 7 Masud | ||
Thu Oct 23 2014 16:12 | 1st = 7 Masud 2nd = 5 Solitary Miss 3rd = 9 Another Cowlgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 9 Bettor Spirits | ||
Thu Oct 23 2014 16:10 | 1st = 9 Bettor Spirits 2nd = 1 Smooth Delight 3rd = 8 Brainstormer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Gustavo Fring | ||
Thu Oct 23 2014 16:09 | 1st = 4 Gustavo Fring 2nd = 8 Why Not Franklin 3rd = 5 Alchemist Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Stormy Kate | ||
Thu Oct 23 2014 16:07 | 1st = 8 Stormy Kate 2nd = 2 Bralyn Amy 3rd = 1 Hagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Rubys Bad Boy | ||
Thu Oct 23 2014 16:04 | 1st = 6 Rubys Bad Boy 2nd = 5 Studleigh Billy 3rd = 1 Montana Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Ricks Terra | ||
Thu Oct 23 2014 16:02 | 1st = 1 Ricks Terra 2nd = 3 Zorba The Greek 3rd = 2 Even Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Well Hardley Ever | ||
Thu Oct 23 2014 16:00 | 1st = 4 Well Hardley Ever 2nd = 1 Run It Twice 3rd = 12 Miss Hong Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Lord Gee | ||
Thu Oct 23 2014 15:56 | 1st = 3 Lord Gee 2nd = 4 Iona Champion 3rd = 7 Shelby Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Nivali | ||
Thu Oct 23 2014 15:52 | 1st = 8 Nivali 2nd = 2 Textiles 3rd = 6 Itchintowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 My Names May | ||
Thu Oct 23 2014 15:49 | 1st = 2 My Names May 2nd = 1 Miss Icy Fantasy 3rd = 3 Alisha Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Invidious | ||
Thu Oct 23 2014 15:45 | 1st = 6 Invidious 2nd = 1 Opawa Rocky 3rd = 7 Opawa Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Miss Fidelity | ||
Thu Oct 23 2014 15:44 | 1st = 2 Miss Fidelity 2nd = 4 Pure Strength 3rd = 8 Clifford Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Macies Princess | ||
Thu Oct 23 2014 15:42 | 1st = 1 Macies Princess 2nd = 5 Frans Girl 3rd = 7 Blue Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 3 Zakayla | ||
Thu Oct 23 2014 15:40 | 1st = 3 Zakayla 2nd = 5 Umatilla Girl 3rd = 4 Criollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Squirrel Benz | ||
Thu Oct 23 2014 15:37 | 1st = 3 Squirrel Benz 2nd = 9 Neon Storm 3rd = 4 Diablo Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 1 Jazz It Up | ||
Thu Oct 23 2014 15:35 | 1st = 1 Jazz It Up 2nd = 4 All That Glitters 3rd = 3 Lady Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 10 - 8 Rubys Rose | ||
Thu Oct 23 2014 15:30 | 1st = 8 Rubys Rose 2nd = 2 Blue N Gold 3rd = 5 Keynote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Jacks A Smarty | ||
Thu Oct 23 2014 15:27 | 1st = 8 Jacks A Smarty 2nd = 1 Spirit Of Aurora 3rd = 7 Barney Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Super Fella | ||
Thu Oct 23 2014 15:26 | 1st = 4 Super Fella 2nd = 2 Porky Teller 3rd = 1 Kingsbrae Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 9 Kellyville Flyer | ||
Thu Oct 23 2014 15:23 | 1st = 9 Kellyville Flyer 2nd = 8 Rahy Storm 3rd = 5 Ceda Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 10 Betty Armagh | ||
Thu Oct 23 2014 15:19 | 1st = 10 Betty Armagh 2nd = 2 Jemima Charm 3rd = 4 See You Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Swiss Ace | ||
Thu Oct 23 2014 15:17 | 1st = 5 Swiss Ace 2nd = 7 Stock Taker 3rd = 10 Goldstar Mario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 8 Oratry | ||
Thu Oct 23 2014 15:15 | 1st = 8 Oratry 2nd = 5 Set Piece 3rd = 4 Magic Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 5 Chariot Ofthe Gods | ||
Thu Oct 23 2014 15:09 | 1st = 5 Chariot Ofthe Gods 2nd = 3 Fivestar Wally 3rd = 1 Son Of A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 9 Arianne | ||
Thu Oct 23 2014 15:05 | 1st = 9 Arianne 2nd = 5 Kisses For Me 3rd = 3 Curvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Delta Queen | ||
Thu Oct 23 2014 15:02 | 1st = 2 Delta Queen 2nd = 6 Hopetoun Dreams 3rd = 1 Streaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Irish Blue | ||
Thu Oct 23 2014 15:00 | 1st = 8 Irish Blue 2nd = 1 Go Tommo 3rd = 7 Pearls Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 9 - 3 Dominio | ||
Thu Oct 23 2014 14:55 | 1st = 3 Dominio 2nd = 8 Conquering Kenny 3rd = 9 Patricio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Sheez All Torque | ||
Thu Oct 23 2014 14:52 | 1st = 3 Sheez All Torque 2nd = 4 Cammys Star 3rd = 8 Queens Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Nevagotavote | ||
Thu Oct 23 2014 14:48 | 1st = 1 Nevagotavote 2nd = 2 Ready Set Sing 3rd = 4 High Council |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Rusty Puzzle | ||
Thu Oct 23 2014 14:44 | 1st = 4 Rusty Puzzle 2nd = 2 Home Alone 3rd = 9 Full Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Last Explorer | ||
Thu Oct 23 2014 14:43 | 1st = 1 Last Explorer 2nd = 8 Blue Review 3rd = 4 La Fontaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Just Take It | ||
Thu Oct 23 2014 14:40 | 1st = 9 Just Take It 2nd = 3 Sam De Hero 3rd = 5 Brandli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Blinking | ||
Thu Oct 23 2014 14:34 | 1st = 6 Blinking 2nd = 2 Putting For Eagle 3rd = 9 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 9 Solar Burst | ||
Thu Oct 23 2014 14:30 | 1st = 9 Solar Burst 2nd = 10 The French House 3rd = 8 Royal Butterfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Go Red Kev | ||
Thu Oct 23 2014 14:27 | 1st = 1 Go Red Kev 2nd = 3 Dr Samson 3rd = 8 Hes Sensitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 13 Movida | ||
Thu Oct 23 2014 14:23 | 1st = 13 Movida 2nd = 18 Ready To Rule 3rd = 1 Arista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Colada Rainbow | ||
Thu Oct 23 2014 14:17 | 1st = 5 Colada Rainbow 2nd = 6 Vanderbull 3rd = 2 Seelster Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 7 Amoret | ||
Thu Oct 23 2014 14:13 | 1st = 7 Amoret 2nd = 13 Millijule 3rd = 4 Jostle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Phil Mieski | ||
Thu Oct 23 2014 14:09 | 1st = 3 Phil Mieski 2nd = 1 Ruthless Stagger 3rd = 4 Vee For Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 The Thomas Affair | ||
Thu Oct 23 2014 14:05 | 1st = 1 The Thomas Affair 2nd = 3 Star Formation 3rd = 7 Priscillas Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Tough Beat | ||
Thu Oct 23 2014 13:59 | 1st = 2 Tough Beat 2nd = 4 Never A Frown 3rd = 6 Enjays Operative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 9 Killara Miss | ||
Thu Oct 23 2014 13:55 | 1st = 9 Killara Miss 2nd = 6 Sweet Saturday 3rd = 1 Alysiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Battle Flame | ||
Thu Oct 23 2014 13:52 | 1st = 4 Battle Flame 2nd = 1 Toy Tsunami 3rd = 3 Neon Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 14 Madam Bentley | ||
Thu Oct 23 2014 13:48 | 1st = 14 Madam Bentley 2nd = 9 Dalwhinnie 3rd = 7 Whiskey Bolero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 1 Magnator | ||
Thu Oct 23 2014 13:38 | 1st = 1 Magnator 2nd = 8 Spinning Dawn 3rd = 6 Te Rangi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Jules Fancy | ||
Thu Oct 23 2014 13:34 | 1st = 1 Jules Fancy 2nd = 7 Diamond Ed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 Snake Charmer | ||
Thu Oct 23 2014 13:20 | 1st = 8 Snake Charmer 2nd = 4 Able 3rd = 5 Excelette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Arvos Violet | ||
Thu Oct 23 2014 13:17 | 1st = 8 Arvos Violet 2nd = 6 Radleys Reality 3rd = 1 Little Myah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 10 Princess Brook | ||
Thu Oct 23 2014 13:13 | 1st = 10 Princess Brook 2nd = 2 Whatwasthat 3rd = 5 Owe The Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 Il Mio Destino | ||
Thu Oct 23 2014 13:03 | 1st = 7 Il Mio Destino 2nd = 8 Pretty Uncanny 3rd = 3 Tumult |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Galloping Hope | ||
Thu Oct 23 2014 12:59 | 1st = 3 Galloping Hope 2nd = 5 Kobes Hand 3rd = 7 Little Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Prince Nando | ||
Thu Oct 23 2014 12:42 | 1st = 1 Prince Nando 2nd = 7 Bernmar Pauline 3rd = 3 Magic Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 1 Ivanskavinskyskvar | ||
Thu Oct 23 2014 12:38 | 1st = 1 Ivanskavinskyskvar 2nd = 8 Emergency Call 3rd = 3 Ishiacourt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Bruree Jewel | ||
Thu Oct 23 2014 12:24 | 1st = 1 Bruree Jewel 2nd = 7 Zap And Yap 3rd = 4 Wildcard Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 8 Querer | ||
Thu Oct 23 2014 12:03 | 1st = 8 Querer 2nd = 7 Miss Mack 3rd = 5 Sofia Loren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 3 Seeking Redemption | ||
Thu Oct 23 2014 11:28 | 1st = 3 Seeking Redemption 2nd = 4 Slick Nickel 3rd = 5 Braehill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 3 Lady Grace | ||
Thu Oct 23 2014 10:53 | 1st = 3 Lady Grace 2nd = 2 Dellis 3rd = 6 Saigon Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 1 Valiant | ||
Thu Oct 23 2014 10:18 | 1st = 1 Valiant 2nd = 4 Mikabella 3rd = 2 King Prawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 High Spender | ||
Thu Oct 23 2014 0:57 | 1st = 8 High Spender 2nd = 6 Our Tiger Lil 3rd = 4 Miss Hendrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Tomiko Kid | ||
Thu Oct 23 2014 0:42 | 1st = 8 Tomiko Kid 2nd = 4 Jughead 3rd = 6 Valdarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Munchkin | ||
Thu Oct 23 2014 0:22 | 1st = 6 Munchkin 2nd = 1 Bollee Boy 3rd = 4 Freeway Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Belarus Babe | ||
Tue Sep 23 2014 23:37 | 1st = 5 Belarus Babe 2nd = 3 Wago 3rd = 4 Courtesy Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Better Punk | ||
Tue Sep 23 2014 23:17 | 1st = 2 Better Punk 2nd = 8 Derby Monelli 3rd = 1 Rock Drill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Smithski | ||
Tue Sep 23 2014 22:57 | 1st = 1 Smithski 2nd = 2 Win A Wish 3rd = 4 Random Observer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 1 Hidden Bad | ||
Tue Sep 23 2014 22:40 | 1st = 1 Hidden Bad 2nd = 8 Cherry Pink 3rd = 2 Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Helmutt | ||
Tue Sep 23 2014 22:37 | 1st = 1 Helmutt 2nd = 3 Bellas Miracle 3rd = 8 Laurie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Buckle Up Angus | ||
Tue Sep 23 2014 22:27 | 1st = 5 Buckle Up Angus 2nd = 4 Jenmore 3rd = 2 Loves It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Austin Cove | ||
Tue Sep 23 2014 22:22 | 1st = 5 Austin Cove 2nd = 3 Reel Me In 3rd = 8 Stephs Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 8 Bettor Reason | ||
Tue Sep 23 2014 22:15 | 1st = 8 Bettor Reason 2nd = 2 Black Cracker 3rd = 3 Jett Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Delta Daisy | ||
Tue Sep 23 2014 22:09 | 1st = 7 Delta Daisy 2nd = 6 Just Wins 3rd = 1 Neolisious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Touch Of Luxury | ||
Tue Sep 23 2014 22:05 | 1st = 4 Touch Of Luxury 2nd = 2 Jakes Brother 3rd = 8 Bolting Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 5 Sinead | ||
Tue Sep 23 2014 22:00 | 1st = 5 Sinead 2nd = 1 Cute Art 3rd = 10 Riverboat Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Francine | ||
Tue Sep 23 2014 21:57 | 1st = 8 Francine 3rd = 3 Sandave Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Black Denim | ||
Tue Sep 23 2014 21:53 | 1st = 2 Black Denim 2nd = 8 Cool Sprite 3rd = 1 Flippin Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 6 Ginas Ingot | ||
Tue Sep 23 2014 21:45 | 1st = 6 Ginas Ingot 2nd = 1 Bettor Giddyup 3rd = 4 Chooks Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 5 Sonnets Special | ||
Tue Sep 23 2014 21:42 | 1st = 5 Sonnets Special 2nd = 8 Spankys Legend 3rd = 2 Hydraulics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Brintastic | ||
Tue Sep 23 2014 21:41 | 1st = 8 Brintastic 2nd = 10 Super Unknown 3rd = 1 Wee Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 2 Miston Belle | ||
Tue Sep 23 2014 21:39 | 1st = 2 Miston Belle 2nd = 5 Tick Away Fire 3rd = 8 Chunky Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Divvy Up | ||
Tue Sep 23 2014 21:35 | 1st = 2 Divvy Up 2nd = 1 Grundon 3rd = 8 Arlandria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 3 Tiago Bromac | ||
Tue Sep 23 2014 21:30 | 1st = 3 Tiago Bromac 2nd = 11 Classievale 3rd = 1 Top Venue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Dyna Prankster | ||
Tue Sep 23 2014 21:27 | 1st = 5 Dyna Prankster 2nd = 8 Speedie Rioli 3rd = 4 Rockabilly King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Cyclone Warning | ||
Tue Sep 23 2014 21:26 | 1st = 1 Cyclone Warning 2nd = 5 Kalden Escobar 3rd = 4 Top Quarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Sheridon | ||
Tue Sep 23 2014 21:23 | 1st = 8 Sheridon 2nd = 5 Lolli Dolli 3rd = 6 Little Satisfies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Knot Telling Ya | ||
Tue Sep 23 2014 21:20 | 1st = 8 Knot Telling Ya 2nd = 3 Miss Huxtable 3rd = 6 Sugar Ray Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 1 Grand Cru | ||
Tue Sep 23 2014 21:15 | 1st = 1 Grand Cru 2nd = 3 Trojan Bromac 3rd = 6 Im Light Hearted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Zipping Max | ||
Tue Sep 23 2014 21:12 | 1st = 1 Zipping Max 2nd = 2 Sahara Desert 3rd = 3 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Miss Hazard | ||
Tue Sep 23 2014 21:11 | 1st = 7 Miss Hazard 2nd = 2 Dynamite Dan 3rd = 6 Burst Of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Papa Hook | ||
Tue Sep 23 2014 21:09 | 1st = 1 Papa Hook 2nd = 3 Velloway 3rd = 7 Forheza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 On The Froth | ||
Tue Sep 23 2014 21:05 | 1st = 1 On The Froth 2nd = 5 Shoe Laces Lady 3rd = 4 Zaconie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 6 Jusamirel | ||
Tue Sep 23 2014 21:00 | 1st = 6 Jusamirel 2nd = 5 Marita Louise Ok 3rd = 11 Military Precision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 Senorita Ally | ||
Tue Sep 23 2014 20:57 | 1st = 4 Senorita Ally 2nd = 2 Showroom 3rd = 5 Ness Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Down Hearted | ||
Tue Sep 23 2014 20:53 | 1st = 2 Down Hearted 2nd = 7 Cut Out Pass 3rd = 8 Saltwater Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Took The Lot | ||
Tue Sep 23 2014 20:52 | 1st = 1 Took The Lot 2nd = 5 Bobby Rose 3rd = 2 Sky Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Bekim Goddess | ||
Tue Sep 23 2014 20:50 | 1st = 1 Bekim Goddess 2nd = 7 Clumsy Tank 3rd = 6 Llewys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 5 Four Legged Frenzy | ||
Tue Sep 23 2014 20:45 | 1st = 5 Four Legged Frenzy 2nd = 1 Murano Mystery 3rd = 4 I Am Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 4 Birkdale Beauty | ||
Tue Sep 23 2014 20:42 | 1st = 4 Birkdale Beauty 2nd = 3 Tinas Display 3rd = 2 Tuavasa Shek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 6 Lightest Touch | ||
Tue Sep 23 2014 20:39 | 1st = 6 Lightest Touch 2nd = 4 Bundy Bear 3rd = 2 Story Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 6 Cawbourne Hazard | ||
Tue Sep 23 2014 20:35 | 1st = 6 Cawbourne Hazard 2nd = 5 Rhondas Tears 3rd = 2 Trendy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Countdown | ||
Tue Sep 23 2014 20:30 | 1st = 2 Countdown 2nd = 5 Miss Metro Glen 3rd = 8 Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Westeros | ||
Tue Sep 23 2014 20:29 | 1st = 1 Westeros 2nd = 7 Yoyo 3rd = 8 Our Kerry Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Hallelujah Henry | ||
Tue Sep 23 2014 20:27 | 1st = 4 Hallelujah Henry 2nd = 1 Just Go Bang 3rd = 3 Dyna Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Billy Rose Hi | ||
Tue Sep 23 2014 20:23 | 1st = 6 Billy Rose Hi 2nd = 4 Hot Pic 3rd = 2 Stella Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Jazzy Lou | ||
Tue Sep 23 2014 20:20 | 1st = 1 Jazzy Lou 2nd = 8 Gold Dawn 3rd = 3 Jack Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 1 Agent Smart | ||
Tue Sep 23 2014 20:15 | 1st = 1 Agent Smart 2nd = 2 Extreme Times 3rd = 5 Sir Ricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Velocity Kyzon | ||
Tue Sep 23 2014 20:12 | 1st = 4 Velocity Kyzon 2nd = 6 Snake Proof 3rd = 3 Its Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Ever To Be | ||
Tue Sep 23 2014 20:09 | 1st = 1 Ever To Be 2nd = 4 Symmetry Lad 3rd = 2 Elite Faze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Stanga Doug | ||
Tue Sep 23 2014 20:08 | 1st = 1 Stanga Doug 2nd = 6 Melody Tunes 3rd = 4 Shes Ridiculous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Mal Rose Hi | ||
Tue Sep 23 2014 20:05 | 1st = 1 Mal Rose Hi 2nd = 5 Starliner 3rd = 7 Magic Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 3 Dual Agent Tabman | ||
Tue Sep 23 2014 20:00 | 1st = 3 Dual Agent Tabman 2nd = 4 Miss Ruthless 3rd = 2 Goodtime Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Calamity Trigger | ||
Tue Sep 23 2014 19:57 | 1st = 5 Calamity Trigger 2nd = 8 Just Like Me 3rd = 1 Out All Nite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Listen Now | ||
Tue Sep 23 2014 19:53 | 1st = 8 Listen Now 2nd = 4 Deceptive Size 3rd = 7 Stuck On Pause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Psychotic Bob | ||
Tue Sep 23 2014 19:50 | 1st = 7 Psychotic Bob 2nd = 3 Zipping Spice 3rd = 4 Rylees Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 2 Hugh Victor | ||
Tue Sep 23 2014 19:45 | 1st = 2 Hugh Victor 2nd = 8 Touch Me Toes 3rd = 1 Franco Nasser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Brute Crown | ||
Tue Sep 23 2014 19:42 | 1st = 6 Brute Crown 2nd = 1 Mud Cake Cloud 3rd = 3 Barnstorm Berris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Avondale Al | ||
Tue Sep 23 2014 19:39 | 1st = 6 Avondale Al 2nd = 5 Priceless 3rd = 3 Lachlan Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 7 Greenhill Bob | ||
Tue Sep 23 2014 19:35 | 1st = 7 Greenhill Bob 2nd = 6 Wildash Monte 3rd = 8 Morans Weir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Hezfullarunning | ||
Tue Sep 23 2014 19:30 | 1st = 8 Hezfullarunning 2nd = 6 Rajah Wealth 3rd = 3 Break Twenty One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Ousti | ||
Tue Sep 23 2014 19:27 | 1st = 1 Ousti 2nd = 2 Nimrod 3rd = 3 Ripplebrook Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Zambezi Rock | ||
Tue Sep 23 2014 19:23 | 1st = 3 Zambezi Rock 2nd = 6 Hazle Rose Hi 3rd = 2 Wedding Present |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Zulu Onyx | ||
Tue Sep 23 2014 19:20 | 1st = 6 Zulu Onyx 2nd = 1 Arya 3rd = 8 Surf County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 7 Calais | ||
Tue Sep 23 2014 19:15 | 1st = 7 Calais 2nd = 11 Braeview Bomber 3rd = 5 Major Donegal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Poised To Pounce | ||
Tue Sep 23 2014 19:12 | 1st = 4 Poised To Pounce 2nd = 8 Jadds Dream 3rd = 1 Starzar Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Swan To Steele | ||
Tue Sep 23 2014 19:09 | 1st = 1 Swan To Steele 2nd = 4 Harden Bale 3rd = 7 Noosa Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Beauty Bale | ||
Tue Sep 23 2014 19:06 | 1st = 6 Beauty Bale 2nd = 7 Corduroy Lass 3rd = 8 Dr Peekaboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 3 Kay Jays Bond | ||
Tue Sep 23 2014 19:03 | 1st = 3 Kay Jays Bond 2nd = 6 Zerambo 3rd = 2 Killara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 7 Koora Khan | ||
Tue Sep 23 2014 18:58 | 1st = 7 Koora Khan 2nd = 6 Soho Madonna 3rd = 1 Tiabamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 8 Bella Chloe | ||
Tue Sep 23 2014 18:55 | 1st = 8 Bella Chloe 2nd = 3 Kys Memory 3rd = 6 Rangi Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Flying Alf | ||
Tue Sep 23 2014 18:51 | 1st = 8 Flying Alf 2nd = 5 Fear The Fox 3rd = 2 Pogo Pogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Astromatic | ||
Tue Sep 23 2014 18:47 | 1st = 1 Astromatic 2nd = 6 Robartette 3rd = 4 Running Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Spanish Queen | ||
Tue Sep 23 2014 18:43 | 1st = 2 Spanish Queen 2nd = 4 My Names Fred 3rd = 8 Smithers Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 10 Grand Attitude | ||
Tue Sep 23 2014 18:38 | 1st = 10 Grand Attitude 2nd = 2 Royal Albert 3rd = 1 Hes A Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Tekki China | ||
Tue Sep 23 2014 18:32 | 1st = 2 Tekki China 2nd = 1 Retro 3rd = 5 Mollys Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Four Lillies | ||
Tue Sep 23 2014 18:26 | 1st = 6 Four Lillies 2nd = 5 Rosemma 3rd = 3 Mygreekkalesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Angel Moon | ||
Tue Sep 23 2014 18:22 | 1st = 4 Angel Moon 2nd = 5 Pacific Spring 3rd = 9 Frost Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Hotshot Anvil | ||
Tue Sep 23 2014 18:16 | 1st = 8 Hotshot Anvil 2nd = 4 Alta Mario 3rd = 9 Millennium Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Global Lad | ||
Tue Sep 23 2014 18:12 | 1st = 1 Global Lad 2nd = 2 Miss Shirleen 3rd = 7 Quick Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Not The One | ||
Tue Sep 23 2014 18:06 | 1st = 7 Not The One 2nd = 9 Ropeley Jet 3rd = 5 Nice Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Poacher | ||
Tue Sep 23 2014 18:00 | 1st = 9 Poacher 2nd = 5 Bettor Bet Black 3rd = 4 Waltzing With Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Cruisers Sol | ||
Tue Sep 23 2014 17:56 | 1st = 6 Cruisers Sol 2nd = 1 Jewel Bale 3rd = 4 Dr Paulie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Garrangay Duk | ||
Tue Sep 23 2014 17:50 | 1st = 7 Garrangay Duk 2nd = 4 Lady Inga 3rd = 1 Spring Caprice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 One Eyed Terror | ||
Tue Sep 23 2014 17:44 | 1st = 7 One Eyed Terror 2nd = 2 Magical Mel 3rd = 3 Ohoka Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Dyna Synch | ||
Tue Sep 23 2014 17:40 | 1st = 1 Dyna Synch 2nd = 3 Agility 3rd = 8 All Inn Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 9 - 12 Prie Dieu | ||
Tue Sep 23 2014 17:35 | 1st = 12 Prie Dieu 2nd = 5 Vegas Bound 3rd = 8 Hucknall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Ready For Takeoff | ||
Tue Sep 23 2014 17:30 | 1st = 7 Ready For Takeoff 2nd = 3 Strata Star 3rd = 8 Gotta Go Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 All But Centre | ||
Tue Sep 23 2014 17:27 | 1st = 6 All But Centre 2nd = 1 Fyre Gal 3rd = 4 Shaylor Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 5 My Sister Sue | ||
Tue Sep 23 2014 17:23 | 1st = 5 My Sister Sue 2nd = 2 Nriangi 3rd = 1 Attitude Pays |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 8 Heres Archie | ||
Tue Sep 23 2014 17:20 | 1st = 8 Heres Archie 2nd = 7 Balanced Red 3rd = 10 Kava Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Billy Higgs | ||
Tue Sep 23 2014 17:19 | 1st = 8 Billy Higgs 2nd = 5 Moonhaze 3rd = 1 Oxley Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 6 Undoubtable | ||
Tue Sep 23 2014 17:15 | 1st = 6 Undoubtable 2nd = 8 Amoret 3rd = 5 Liabilityadjuster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Barbella | ||
Tue Sep 23 2014 17:12 | 1st = 8 Barbella 2nd = 9 Beau Jillem 3rd = 7 Zafonic Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Ida Tiger | ||
Tue Sep 23 2014 17:07 | 1st = 6 Ida Tiger 2nd = 4 Texas Terror 3rd = 1 Saint Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Unbound | ||
Tue Sep 23 2014 17:04 | 1st = 3 Unbound 2nd = 8 Mr Pipeline 3rd = 7 Enjoy The Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 5 Flamingo Flame | ||
Tue Sep 23 2014 17:00 | 1st = 5 Flamingo Flame 2nd = 9 Moonsmoke 3rd = 7 Secret Enchantress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Mighty Belinda | ||
Tue Sep 23 2014 16:57 | 1st = 8 Mighty Belinda 2nd = 7 Soho Ruby 3rd = 2 Ray And Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Cogeday | ||
Tue Sep 23 2014 16:55 | 1st = 4 Cogeday 2nd = 6 Mysterious River 3rd = 1 Angelas Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Lakoda Dancer | ||
Tue Sep 23 2014 16:52 | 1st = 7 Lakoda Dancer 2nd = 5 Shalarmi 3rd = 1 Busby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 1 Cool Ice | ||
Tue Sep 23 2014 16:48 | 1st = 1 Cool Ice 2nd = 8 Classical Melody 3rd = 10 The Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Midnight Maid | ||
Tue Sep 23 2014 16:44 | 1st = 3 Midnight Maid 2nd = 8 Reiko Bale 3rd = 1 Crymelon Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 3 Tinsley Green | ||
Tue Sep 23 2014 16:40 | 1st = 3 Tinsley Green 2nd = 4 Trixie 3rd = 8 Conversation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Shaylor Zelda | ||
Tue Sep 23 2014 16:37 | 1st = 1 Shaylor Zelda 2nd = 8 Secret Stash 3rd = 10 Snowball Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Revved Up Rita | ||
Tue Sep 23 2014 16:36 | 1st = 2 Revved Up Rita 2nd = 1 Unleash Hell 3rd = 3 Princess Syrene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 End Of The Matter | ||
Tue Sep 23 2014 16:32 | 1st = 1 End Of The Matter 2nd = 2 Major Strike 3rd = 11 Majors Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Dyna Keitaro | ||
Tue Sep 23 2014 16:29 | 1st = 4 Dyna Keitaro 2nd = 8 All Inn River 3rd = 2 Cette For Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 4 Spencer Street | ||
Tue Sep 23 2014 16:25 | 1st = 4 Spencer Street 2nd = 10 Pathways 3rd = 6 Ferocia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Tralee Bromac | ||
Tue Sep 23 2014 16:20 | 1st = 1 Tralee Bromac 2nd = 8 Jewel Castle 3rd = 4 Chers Bettor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Unleash De Magic | ||
Tue Sep 23 2014 16:19 | 1st = 2 Unleash De Magic 2nd = 4 Navman Al 3rd = 1 Little Miss Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Its for Sure | ||
Tue Sep 23 2014 16:17 | 1st = 1 Its for Sure 2nd = 5 Up The Attitude 3rd = 2 Kings Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 8 Sensational Moment | ||
Tue Sep 23 2014 16:13 | 1st = 8 Sensational Moment 2nd = 2 Iwilldoit 3rd = 4 Godliness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 4 Tekki Tremor | ||
Tue Sep 23 2014 16:09 | 1st = 4 Tekki Tremor 2nd = 5 Red Superman 3rd = 3 Frost Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 6 Intimate Kingdom | ||
Tue Sep 23 2014 16:05 | 1st = 6 Intimate Kingdom 2nd = 4 Defenceman 3rd = 9 Drum Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Cadillac Lass | ||
Tue Sep 23 2014 16:02 | 1st = 7 Cadillac Lass 2nd = 6 Long Nose Kate 3rd = 9 Gentle Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 7 Gotta Plan | ||
Tue Sep 23 2014 16:01 | 1st = 7 Gotta Plan 2nd = 1 Topline Power 3rd = 2 Full On State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Centurion Star | ||
Tue Sep 23 2014 15:57 | 1st = 4 Centurion Star 2nd = 5 Alta Antonio 3rd = 1 Four Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Mermaid Millie | ||
Tue Sep 23 2014 15:54 | 1st = 4 Mermaid Millie 2nd = 5 Springvale Harry 3rd = 6 All Inn Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 1 Man With The Plan | ||
Tue Sep 23 2014 15:50 | 1st = 1 Man With The Plan 2nd = 7 Stanborough 3rd = 5 Sharp Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Iam Ready | ||
Tue Sep 23 2014 15:45 | 1st = 6 Iam Ready 2nd = 5 Under Cover Bettor 3rd = 4 Feel The Need |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 6 Miss Mariah | ||
Tue Sep 23 2014 15:44 | 1st = 6 Miss Mariah 2nd = 7 Little Mr Magic 3rd = 8 Sharina Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Kalden Kostello | ||
Tue Sep 23 2014 15:42 | 1st = 7 Kalden Kostello 2nd = 6 Boss Power Bull 3rd = 1 Individualize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 5 Infinite Bliss | ||
Tue Sep 23 2014 15:38 | 1st = 5 Infinite Bliss 2nd = 9 Vortuka 3rd = 6 Little Bomb Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 9 Winklea Jonno | ||
Tue Sep 23 2014 15:34 | 1st = 9 Winklea Jonno 2nd = 5 Cosmic Ray 3rd = 8 Fun Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 7 Deitch | ||
Tue Sep 23 2014 15:30 | 1st = 7 Deitch 2nd = 3 Arcadian 3rd = 1 Emerald Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Cosmic Wild | ||
Tue Sep 23 2014 15:27 | 1st = 3 Cosmic Wild 2nd = 5 Delinquency 3rd = 6 Fearsome Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Sea Spray Notch | ||
Tue Sep 23 2014 15:22 | 1st = 8 Sea Spray Notch 2nd = 7 Mister Malakye 3rd = 6 Sun Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Winnie Lotto | ||
Tue Sep 23 2014 15:21 | 1st = 6 Winnie Lotto 2nd = 3 Senorita Escobar 3rd = 9 Senor Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Kalaway George | ||
Tue Sep 23 2014 15:19 | 1st = 5 Kalaway George 2nd = 2 Julia Flys 3rd = 4 Hellyeah Evan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 6 Karlesha | ||
Tue Sep 23 2014 15:15 | 1st = 6 Karlesha 2nd = 14 Zoes Gift 3rd = 12 Baylie Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Em Jay Fortyseven | ||
Tue Sep 23 2014 15:10 | 1st = 3 Em Jay Fortyseven 2nd = 4 Hilarious Legend 3rd = 9 Lombo Hot Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Cash Or Credit | ||
Tue Sep 23 2014 15:07 | 1st = 2 Cash Or Credit 2nd = 1 Mombasa Boy 3rd = 8 Emerley Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 5 Icanacandy | ||
Tue Sep 23 2014 15:03 | 1st = 5 Icanacandy 2nd = 8 Zippity Zou 3rd = 12 Venus Amoris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Too Good | ||
Tue Sep 23 2014 15:00 | 1st = 2 Too Good 2nd = 1 Rockets Mum 3rd = 4 Portofino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Shanlyn Betty | ||
Tue Sep 23 2014 14:59 | 1st = 8 Shanlyn Betty 2nd = 4 Colonel Cain 3rd = 7 Lil Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 3 Admiring Looks | ||
Tue Sep 23 2014 14:55 | 1st = 3 Admiring Looks 2nd = 1 Sassy Sister 3rd = 5 Therese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Bogie Yates | ||
Tue Sep 23 2014 14:52 | 1st = 6 Bogie Yates 3rd = 7 Very Bitta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Yiche | ||
Tue Sep 23 2014 14:52 | 1st = 1 Yiche 3rd = 7 Very Bitta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Only The Brave | ||
Tue Sep 23 2014 14:47 | 1st = 5 Only The Brave 2nd = 4 Bettor Draw 3rd = 3 Funny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Shes All Class | ||
Tue Sep 23 2014 14:44 | 1st = 8 Shes All Class 2nd = 1 Ultra White 3rd = 2 Shanlyn Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 9 Little Hottie | ||
Tue Sep 23 2014 14:40 | 1st = 9 Little Hottie 2nd = 1 Arctic Dream 3rd = 10 Tears Of Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Fantastic Mick | ||
Tue Sep 23 2014 14:37 | 1st = 1 Fantastic Mick 2nd = 3 Shoshone Star 3rd = 2 Smashing Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 8 Duchess Ella | ||
Tue Sep 23 2014 14:35 | 1st = 8 Duchess Ella 2nd = 10 Secret Sundaze 3rd = 6 Andrew Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Proven Juddy | ||
Tue Sep 23 2014 14:32 | 1st = 7 Proven Juddy 2nd = 3 Kalden Balerion 3rd = 2 Tantitha Travels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 7 Isabelle Rose | ||
Tue Sep 23 2014 14:28 | 1st = 7 Isabelle Rose 2nd = 1 Coming Or Not 3rd = 10 Lightning Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Beautiful Bella | ||
Tue Sep 23 2014 14:24 | 1st = 8 Beautiful Bella 2nd = 6 Bag Of Spice 3rd = 3 Hellyeah Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 4 Dontspoiltheparty | ||
Tue Sep 23 2014 14:20 | 1st = 4 Dontspoiltheparty 2nd = 6 Sinoque 3rd = 5 Heza Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Cool And Black | ||
Tue Sep 23 2014 14:17 | 1st = 1 Cool And Black 2nd = 10 Dyna Morrigan 3rd = 8 Noren Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Mauritian Victor | ||
Tue Sep 23 2014 14:16 | 1st = 4 Mauritian Victor 2nd = 3 Hurrican Steel 3rd = 7 Kuta Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Duke Jujon | ||
Tue Sep 23 2014 14:12 | 1st = 1 Duke Jujon 2nd = 6 Lancelot Bromac 3rd = 4 Luke By Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Buckle Up Omnin | ||
Tue Sep 23 2014 14:09 | 1st = 1 Buckle Up Omnin 2nd = 8 Point Made 3rd = 3 Crystal Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 8 Bella Roma | ||
Tue Sep 23 2014 14:05 | 1st = 8 Bella Roma 2nd = 2 Black Temptation 3rd = 12 Tycoons Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Bad Habbott | ||
Tue Sep 23 2014 14:00 | 1st = 7 Bad Habbott 2nd = 3 Astral Traveller 3rd = 4 Chevaux Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Farmeroo | ||
Tue Sep 23 2014 13:57 | 1st = 7 Farmeroo 2nd = 3 Kalden Playboy 3rd = 8 Dakota Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 8 Lanua | ||
Tue Sep 23 2014 13:53 | 1st = 8 Lanua 2nd = 2 Fortior Ito 3rd = 4 Ready To Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 An That | ||
Tue Sep 23 2014 13:49 | 1st = 1 An That 2nd = 8 Baileys Comet 3rd = 4 Chinchero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 1 Layo Layo | ||
Tue Sep 23 2014 13:45 | 1st = 1 Layo Layo 2nd = 6 Mommas Snitzel 3rd = 4 Keikosan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Avec Lamour | ||
Tue Sep 23 2014 13:43 | 1st = 5 Avec Lamour 2nd = 2 Not So Cute 3rd = 3 Some Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Perro Garaje | ||
Tue Sep 23 2014 13:42 | 1st = 5 Perro Garaje 2nd = 6 Oz Kalidah 3rd = 2 Havago Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Mandy Charm | ||
Tue Sep 23 2014 13:34 | 1st = 1 Mandy Charm 2nd = 7 Simply Spoilt 3rd = 2 Classic Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 2 Criollo | ||
Tue Sep 23 2014 13:30 | 1st = 2 Criollo 2nd = 1 Consented 3rd = 4 Joyful Edict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Charles Fredrick | ||
Tue Sep 23 2014 13:25 | 1st = 5 Charles Fredrick 2nd = 8 Mull It Over 3rd = 4 Memphis Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 All Black Jack | ||
Tue Sep 23 2014 13:22 | 1st = 4 All Black Jack 2nd = 2 Dyna Wedi 3rd = 5 Horizon Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Antivist | ||
Tue Sep 23 2014 13:14 | 1st = 2 Antivist 2nd = 4 Prescribe 3rd = 3 Winklee Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Emerley Avenue | ||
Tue Sep 23 2014 13:07 | 1st = 4 Emerley Avenue 2nd = 6 Princely Bogan 3rd = 8 War Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Know Judge | ||
Tue Sep 23 2014 13:05 | 1st = 3 Know Judge 2nd = 1 Puma Pants 3rd = 2 Opawa Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 1 Teemac | ||
Tue Sep 23 2014 12:59 | 1st = 1 Teemac 2nd = 3 Speed Of Rhino 3rd = 7 Buckle Up Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 12 Sea Spray | ||
Tue Sep 23 2014 12:55 | 1st = 12 Sea Spray 2nd = 2 Heza Dude 3rd = 15 Scroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Gwen Allen | ||
Tue Sep 23 2014 12:47 | 1st = 8 Gwen Allen 2nd = 4 Zesty Bale 3rd = 1 Fasia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Jinja Cookie | ||
Tue Sep 23 2014 12:45 | 1st = 4 Jinja Cookie 2nd = 5 Tee Time 3rd = 6 Opawa Loi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Culvie Boy | ||
Tue Sep 23 2014 12:25 | 1st = 8 Culvie Boy 2nd = 6 Ohoka Strika 3rd = 7 Turbo Tundra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Gee Whizz Jeanie | ||
Tue Sep 23 2014 12:05 | 1st = 8 Gee Whizz Jeanie 2nd = 3 Shadow Baxter 3rd = 2 Pukeko Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Opawa Rosie | ||
Tue Sep 23 2014 11:45 | 1st = 5 Opawa Rosie 2nd = 2 Scotsome Power 3rd = 4 Blushing Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Cronk Went Plonk | ||
Tue Sep 23 2014 11:25 | 1st = 3 Cronk Went Plonk 2nd = 7 Rangitata Raider 3rd = 2 Ganache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Aniu | ||
Tue Sep 23 2014 11:05 | 1st = 5 Aniu 2nd = 4 Teemiro 3rd = 6 Botany Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Botany Richie | ||
Tue Sep 23 2014 10:45 | 1st = 8 Botany Richie 2nd = 7 Opawa Hally 3rd = 4 Opawa Shaiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Jasper Haka | ||
Tue Sep 23 2014 10:25 | 1st = 3 Jasper Haka 2nd = 5 Too Much Rebel 3rd = 4 Gin Sling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Gypsy Hunter | ||
Tue Sep 23 2014 10:05 | 1st = 2 Gypsy Hunter 2nd = 1 Corporate Image 3rd = 4 Harpers Bizarre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Chica Destacada | ||
Sat Aug 23 2014 23:37 | 1st = 2 Chica Destacada 2nd = 6 Star Recall 3rd = 4 Zelemar Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Sadies Guess | ||
Sat Aug 23 2014 23:17 | 1st = 3 Sadies Guess 2nd = 8 Last Day 3rd = 5 Blueys Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Hello Stranger | ||
Sat Aug 23 2014 23:00 | 1st = 3 Hello Stranger 2nd = 2 Maccas Sway 3rd = 7 Soul Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Sweet It Is | ||
Sat Aug 23 2014 22:52 | 1st = 7 Sweet It Is 2nd = 6 Xylia Allen 3rd = 2 Wag Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Ballerino | ||
Sat Aug 23 2014 22:42 | 1st = 5 Ballerino 2nd = 1 Sisco Fiasco 3rd = 4 Jaunty Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Gibbsy | ||
Sat Aug 23 2014 22:40 | 1st = 2 Gibbsy 2nd = 1 Champagne Lunch 3rd = 8 Cullen Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Breaker Kahn | ||
Sat Aug 23 2014 22:35 | 1st = 2 Breaker Kahn 2nd = 1 Jedd Tokaam 3rd = 8 Chances Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Thunder Rama | ||
Sat Aug 23 2014 22:30 | 1st = 3 Thunder Rama 2nd = 1 Striking Blaze 3rd = 2 On Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Lacindas Boy | ||
Sat Aug 23 2014 22:28 | 1st = 1 Lacindas Boy 2nd = 3 Cosmic Ken 3rd = 5 Gold Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Young Hawke | ||
Sat Aug 23 2014 22:25 | 1st = 3 Young Hawke 2nd = 8 Bourbon Club 3rd = 6 Under Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Bacardi Dee Jay | ||
Sat Aug 23 2014 22:19 | 1st = 3 Bacardi Dee Jay 2nd = 1 Strathmore Queen 3rd = 2 Mcwhipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Heres Skeeta | ||
Sat Aug 23 2014 22:16 | 1st = 6 Heres Skeeta 2nd = 4 Make A Fifty 3rd = 8 Zipping Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - | ||
Sat Aug 23 2014 22:12 | 2nd = 1 Kova Monelli 3rd = 3 Jump The Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Im Caracas | ||
Sat Aug 23 2014 22:08 | 1st = 3 Im Caracas 2nd = 5 Uno Kitty 3rd = 4 Foo Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Justanothermaori | ||
Sat Aug 23 2014 22:07 | 1st = 7 Justanothermaori 2nd = 3 Duke Of The Moment 3rd = 9 Goldstar Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Zipping Maggie | ||
Sat Aug 23 2014 22:05 | 1st = 5 Zipping Maggie 2nd = 6 Paris Sparks 3rd = 2 Smart Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 1 Dynamite Dudette | ||
Sat Aug 23 2014 22:00 | 1st = 1 Dynamite Dudette 2nd = 2 Oom Chicka Boomba 3rd = 6 Stormsriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Asteroid Miss | ||
Sat Aug 23 2014 21:57 | 1st = 2 Asteroid Miss 2nd = 1 Cosmic Vee Bee 3rd = 5 Clan Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Miss Pitty Pat | ||
Sat Aug 23 2014 21:56 | 1st = 6 Miss Pitty Pat 2nd = 3 Surf Abit 3rd = 5 Hers Not His |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Ima Shark | ||
Sat Aug 23 2014 21:52 | 1st = 2 Ima Shark 2nd = 1 Art Pursuit 3rd = 5 Almost A Virgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Vic Gundi | ||
Sat Aug 23 2014 21:49 | 1st = 3 Vic Gundi 2nd = 6 Houdini Monelli 3rd = 5 Wreck Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Tifi For Me | ||
Sat Aug 23 2014 21:47 | 1st = 8 Tifi For Me 2nd = 2 Number Krunch 3rd = 5 Paddles Anderson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Campaspe Will | ||
Sat Aug 23 2014 21:44 | 1st = 8 Campaspe Will 2nd = 2 My Bro Fabio 3rd = 1 Rumbling Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Oskar Da Pooch | ||
Sat Aug 23 2014 21:39 | 1st = 2 Oskar Da Pooch 2nd = 9 Aston Notsa 3rd = 5 Rubys Swell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Max Richter | ||
Sat Aug 23 2014 21:38 | 1st = 2 Max Richter 2nd = 5 Stylish Boulevard 3rd = 3 Im Jack Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 5 Zambora Magic | ||
Sat Aug 23 2014 21:35 | 1st = 5 Zambora Magic 2nd = 6 Asias Babe 3rd = 7 Le Burglar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 5 Dynamic Groover | ||
Sat Aug 23 2014 21:34 | 1st = 5 Dynamic Groover 2nd = 7 China Plate 3rd = 2 Quantum Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 5 Cowboy Cadillac | ||
Sat Aug 23 2014 21:30 | 1st = 5 Cowboy Cadillac 2nd = 3 Flyin Interstate 3rd = 7 Radio Ga Ga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Luba Monelli | ||
Sat Aug 23 2014 21:27 | 1st = 1 Luba Monelli 2nd = 4 Cosmic Rambo 3rd = 8 Deputy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Screen Test | ||
Sat Aug 23 2014 21:24 | 1st = 8 Screen Test 2nd = 4 Summah Gate 3rd = 6 Loose Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Power of Attorney | ||
Sat Aug 23 2014 21:22 | 1st = 2 Power of Attorney 2nd = 1 Franco Talon 3rd = 6 Caribbean Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Dyna Ostrander | ||
Sat Aug 23 2014 21:19 | 1st = 7 Dyna Ostrander 2nd = 8 Mepunga Tiara 3rd = 1 Tiggerlong Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Mullaway | ||
Sat Aug 23 2014 21:18 | 1st = 8 Mullaway 2nd = 2 Spring Ridge 3rd = 3 Suspect Claims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Invictive | ||
Sat Aug 23 2014 21:15 | 1st = 3 Invictive 2nd = 4 Jewel Action 3rd = 8 Cawbourne Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Dubling | ||
Sat Aug 23 2014 21:12 | 1st = 2 Dubling 2nd = 8 Waimea Grey 3rd = 7 Miss Snowsill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 7 Kirabilli Jaxson | ||
Sat Aug 23 2014 21:11 | 1st = 7 Kirabilli Jaxson 2nd = 1 Lektra Basset 3rd = 3 Lektra Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Long Road To Fame | ||
Sat Aug 23 2014 21:07 | 1st = 1 Long Road To Fame 2nd = 2 Bronze Ecstasy 3rd = 7 Falcon Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Tangier | ||
Sat Aug 23 2014 21:05 | 1st = 4 Tangier 2nd = 7 Milk And Cookies 3rd = 3 Berry Milkyshake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Rain Bale | ||
Sat Aug 23 2014 21:04 | 1st = 1 Rain Bale 2nd = 3 Vivian Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 3 Arthur Henry | ||
Sat Aug 23 2014 21:00 | 1st = 3 Arthur Henry 2nd = 1 Shuteye 3rd = 2 Riverboat Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Visualize It | ||
Sat Aug 23 2014 20:59 | 1st = 1 Visualize It 2nd = 6 Tiny Turner 3rd = 3 Rosdue Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Nockabout Aussie | ||
Sat Aug 23 2014 20:57 | 1st = 1 Nockabout Aussie 2nd = 8 Starc 3rd = 3 Dyna Orion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Shegoeswooshka | ||
Sat Aug 23 2014 20:52 | 1st = 5 Shegoeswooshka 2nd = 1 The State Of Play 3rd = 4 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Charlie Image | ||
Sat Aug 23 2014 20:51 | 1st = 2 Charlie Image 2nd = 1 No Philo 3rd = 6 Nubian Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Highly Respected | ||
Sat Aug 23 2014 20:50 | 1st = 6 Highly Respected 2nd = 8 Lucy Lips 3rd = 1 Flip The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Master Grey | ||
Sat Aug 23 2014 20:46 | 1st = 8 Master Grey 2nd = 7 Balthazar 3rd = 5 Wake Up Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Alta Rihannah | ||
Sat Aug 23 2014 20:45 | 1st = 9 Alta Rihannah 2nd = 6 Idle Lea 3rd = 3 Cyclone Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Explosive One | ||
Sat Aug 23 2014 20:42 | 1st = 1 Explosive One 2nd = 6 Silver Aint Bad 3rd = 3 Candy Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Getinbehind | ||
Sat Aug 23 2014 20:40 | 1st = 1 Getinbehind 2nd = 2 Leading Lavros 3rd = 4 Chang Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Mepunga Hayley | ||
Sat Aug 23 2014 20:38 | 1st = 1 Mepunga Hayley 2nd = 6 Sign of Snow 3rd = 7 Stylish Shazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 White Blaze | ||
Sat Aug 23 2014 20:36 | 1st = 5 White Blaze 2nd = 3 Elly Ellerton 3rd = 8 Miss Pascaleena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 2 Caledonias Call | ||
Sat Aug 23 2014 20:35 | 1st = 2 Caledonias Call 2nd = 9 Precious Embers 3rd = 6 Dr Lewicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Top Venue | ||
Sat Aug 23 2014 20:30 | 1st = 2 Top Venue 2nd = 11 Miss Ruthless 3rd = 1 Allies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - | ||
Sat Aug 23 2014 20:27 | 2nd = 3 Coolabah Jet 3rd = 2 Gradence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Call Me Callahan | ||
Sat Aug 23 2014 20:26 | 1st = 4 Call Me Callahan 2nd = 2 Ninja Kong 3rd = 3 Sharp Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Mista Styx | ||
Sat Aug 23 2014 20:22 | 1st = 1 Mista Styx 2nd = 8 Onedin Hustler 3rd = 2 Julius Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 10 Soho Ruby | ||
Sat Aug 23 2014 20:21 | 1st = 10 Soho Ruby 2nd = 9 Dig It Doug 3rd = 1 Mary Philomena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Swans Twelve | ||
Sat Aug 23 2014 20:20 | 1st = 7 Swans Twelve 2nd = 5 Wind Whistler 3rd = 2 Victa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Grim Creeper | ||
Sat Aug 23 2014 20:17 | 1st = 4 Grim Creeper 2nd = 3 You Aye 3rd = 5 Wallys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Jokers Tothe Right | ||
Sat Aug 23 2014 20:15 | 1st = 6 Jokers Tothe Right 2nd = 3 Eagles Ace 3rd = 1 Heza Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Lady Livingston | ||
Sat Aug 23 2014 20:11 | 1st = 6 Lady Livingston 2nd = 8 Orange Koke 3rd = 5 Free Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Hector Barbossa | ||
Sat Aug 23 2014 20:10 | 1st = 1 Hector Barbossa 2nd = 10 Yaholyterror 3rd = 8 Rubys Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Zipping Angel | ||
Sat Aug 23 2014 20:07 | 1st = 4 Zipping Angel 2nd = 6 Spankys Legacy 3rd = 2 Premier Mozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Karagiozis | ||
Sat Aug 23 2014 20:06 | 1st = 4 Karagiozis 2nd = 8 Sweet Diva 3rd = 1 Blue Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Tyron Lochie | ||
Sat Aug 23 2014 20:02 | 1st = 5 Tyron Lochie 2nd = 7 Living Bonus 3rd = 6 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 2 Zelus | ||
Sat Aug 23 2014 20:01 | 1st = 2 Zelus 2nd = 3 Miss Negativity 3rd = 1 Shannons Artwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Morningside | ||
Sat Aug 23 2014 20:00 | 1st = 3 Morningside 2nd = 4 Spring Leaf 3rd = 5 Acola Rosebud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Explosive Mouse | ||
Sat Aug 23 2014 19:58 | 1st = 4 Explosive Mouse 2nd = 1 Sierra Grand 3rd = 3 Abbreviate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Vulcanic Dragon | ||
Sat Aug 23 2014 19:57 | 1st = 2 Vulcanic Dragon 2nd = 1 I Am Boss 3rd = 3 Aerial Ping Pong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Ell Scoville | ||
Sat Aug 23 2014 19:55 | 1st = 4 Ell Scoville 2nd = 3 Elishas Tan 3rd = 6 Sky Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Lombo Keepa Secret | ||
Sat Aug 23 2014 19:52 | 1st = 2 Lombo Keepa Secret 2nd = 7 Mcliskyson 3rd = 3 Classic Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Velvet Flame | ||
Sat Aug 23 2014 19:50 | 1st = 8 Velvet Flame 2nd = 5 Zola Icon 3rd = 2 Ritza Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Dam Busy | ||
Sat Aug 23 2014 19:46 | 1st = 8 Dam Busy 2nd = 1 Mamzelle Penny 3rd = 6 Pattykate Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Morior Invictus | ||
Sat Aug 23 2014 19:45 | 1st = 9 Morior Invictus 2nd = 8 Provincial 3rd = 6 Big Spending Telf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 White Spyro | ||
Sat Aug 23 2014 19:43 | 1st = 6 White Spyro 2nd = 3 King Of Spin 3rd = 8 Sundance Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Screaman Seaman | ||
Sat Aug 23 2014 19:40 | 1st = 7 Screaman Seaman 2nd = 11 Billy Badlands 3rd = 5 Saucy Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Gold Dawn | ||
Sat Aug 23 2014 19:39 | 1st = 5 Gold Dawn 2nd = 3 Awesome Rip 3rd = 7 Black Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Ketuts Kaput | ||
Sat Aug 23 2014 19:37 | 1st = 5 Ketuts Kaput 2nd = 1 Lektra Lethal 3rd = 3 Hetalia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Rubys In Yellow | ||
Sat Aug 23 2014 19:36 | 1st = 2 Rubys In Yellow 2nd = 1 Pilgrims Prince 3rd = 5 Kate Lanefield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 6 Karkarooc | ||
Sat Aug 23 2014 19:32 | 1st = 6 Karkarooc 2nd = 8 A Bit Ruthless 3rd = 9 The Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 5 Tulhurst Paddy | ||
Sat Aug 23 2014 19:31 | 1st = 5 Tulhurst Paddy 2nd = 7 Diesel Shannon 3rd = 6 Wanted Deadoralive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Shoulders | ||
Sat Aug 23 2014 19:30 | 1st = 6 Shoulders 2nd = 5 Tiger The Weapon 3rd = 1 Take It All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Foxzami Razor | ||
Sat Aug 23 2014 19:26 | 1st = 1 Foxzami Razor 2nd = 6 Black Diablo 3rd = 5 Little Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Rustic Play | ||
Sat Aug 23 2014 19:22 | 1st = 4 Rustic Play 2nd = 2 Chasing The Dragon 3rd = 7 Estevez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Coulta Rock | ||
Sat Aug 23 2014 19:21 | 1st = 3 Coulta Rock 2nd = 1 Northern Dancer 3rd = 6 Kirabilli George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Annie Morva | ||
Sat Aug 23 2014 19:17 | 1st = 9 Annie Morva 2nd = 5 Ive Gottalife 3rd = 7 Major Works |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Five Dragons | ||
Sat Aug 23 2014 19:16 | 1st = 7 Five Dragons 2nd = 6 Curious George 3rd = 1 Gold Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Shall She Rock | ||
Sat Aug 23 2014 19:14 | 1st = 7 Shall She Rock 2nd = 2 Beks 3rd = 8 Big Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Smiley Miller | ||
Sat Aug 23 2014 19:13 | 1st = 7 Smiley Miller 2nd = 2 Scottish Clan 3rd = 8 Rosdue Boss Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Meknowdad | ||
Sat Aug 23 2014 19:09 | 1st = 7 Meknowdad 2nd = 3 Jilliby Ling 3rd = 4 Franco Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 4 Kapow Shannon | ||
Sat Aug 23 2014 19:08 | 1st = 4 Kapow Shannon 2nd = 5 Janets Ace 3rd = 1 What I Mean To Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 3 Rock Magic | ||
Sat Aug 23 2014 19:05 | 1st = 3 Rock Magic 2nd = 11 Young Lionel 3rd = 10 Terror Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Zulu Zenith | ||
Sat Aug 23 2014 19:04 | 1st = 1 Zulu Zenith 2nd = 2 Muscle Up Kaos 3rd = 3 Bundy Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 3 Shes A Killer | ||
Sat Aug 23 2014 19:00 | 1st = 3 Shes A Killer 2nd = 2 Ezee Duzit Lombo 3rd = 6 Blissfull Mood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Sporty Heart | ||
Sat Aug 23 2014 18:59 | 1st = 7 Sporty Heart 2nd = 8 My Boy 3rd = 6 My Names Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Winterfeel | ||
Sat Aug 23 2014 18:55 | 1st = 9 Winterfeel 2nd = 10 Nevabendrules 3rd = 1 Vaevenca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Memory Of Trees | ||
Sat Aug 23 2014 18:54 | 1st = 1 Memory Of Trees 2nd = 4 Miss Royalty 3rd = 7 Sprinkle Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - | ||
Sat Aug 23 2014 18:50 | 2nd = 1 Charli Springfield 3rd = 5 Obahma Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Chunky Titan | ||
Sat Aug 23 2014 18:49 | 1st = 8 Chunky Titan 2nd = 1 Belfast Boy 3rd = 6 Big Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 8 Millenium Park | ||
Sat Aug 23 2014 18:45 | 1st = 8 Millenium Park 2nd = 4 Gettinjiggywithit 3rd = 9 Mr Peppers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 3 Bit Noisy | ||
Sat Aug 23 2014 18:40 | 1st = 3 Bit Noisy 2nd = 4 Bee Mine 3rd = 1 I Want Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Recko Bale | ||
Sat Aug 23 2014 18:39 | 1st = 1 Recko Bale 2nd = 3 Miss Miantra 3rd = 5 Crymelon Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Commands Attention | ||
Sat Aug 23 2014 18:35 | 1st = 8 Commands Attention 2nd = 1 Our Mega Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 6 Bright And Sonny | ||
Sat Aug 23 2014 18:30 | 1st = 6 Bright And Sonny 2nd = 1 Always Arjay 3rd = 4 Dicon Lifetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 9 Pedro On Tap | ||
Sat Aug 23 2014 18:29 | 1st = 9 Pedro On Tap 2nd = 2 Sylvie 3rd = 1 Master Roster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 5 Mad Brad | ||
Sat Aug 23 2014 18:25 | 1st = 5 Mad Brad 2nd = 10 De Andes 3rd = 2 Galoubay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Blazin N Cullen | ||
Sat Aug 23 2014 18:20 | 1st = 8 Blazin N Cullen 2nd = 9 Living Lord 3rd = 3 Mister Presley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Crymelon Queen | ||
Sat Aug 23 2014 18:19 | 1st = 2 Crymelon Queen 2nd = 6 Coltrise 3rd = 8 Suspicious Gary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 10 Getaloadaher | ||
Sat Aug 23 2014 18:15 | 1st = 10 Getaloadaher 2nd = 8 Chief Fairman 3rd = 7 Rockstar Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 11 Gooday Stride | ||
Sat Aug 23 2014 18:10 | 1st = 11 Gooday Stride 2nd = 6 Timeseel 3rd = 9 Highview Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Katherine Sky | ||
Sat Aug 23 2014 18:09 | 1st = 2 Katherine Sky 2nd = 1 Emma Banger 3rd = 6 Gemmas Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Equissential | ||
Sat Aug 23 2014 18:05 | 1st = 1 Equissential 2nd = 2 Extreme Mover 3rd = 6 Outback Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 6 Mo Rolling | ||
Sat Aug 23 2014 18:00 | 1st = 6 Mo Rolling 2nd = 2 Del Rosario 3rd = 1 Sentimental Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Sir Tim | ||
Sat Aug 23 2014 17:59 | 1st = 5 Sir Tim 2nd = 3 Gadga 3rd = 2 Springvale Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Monifieth | ||
Sat Aug 23 2014 17:55 | 1st = 4 Monifieth 2nd = 9 Chariot King 3rd = 3 My Dusky Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 Benito | ||
Sat Aug 23 2014 17:50 | 1st = 1 Benito 2nd = 4 Satellite City 3rd = 2 Heavy Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Foxxs Lad | ||
Sat Aug 23 2014 17:49 | 1st = 1 Foxxs Lad 2nd = 5 Miss Khloe 3rd = 7 Hauling Freight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 8 Always Over | ||
Sat Aug 23 2014 17:45 | 1st = 8 Always Over 2nd = 9 Karinya Mully 3rd = 7 Rhiannon Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Drunken Desire | ||
Sat Aug 23 2014 17:40 | 1st = 4 Drunken Desire 2nd = 11 My Elusive Dream 3rd = 3 Chal Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Contrive | ||
Sat Aug 23 2014 17:39 | 1st = 7 Contrive 2nd = 4 Vapour Patch 3rd = 6 Miss Bo Dees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 3 Mammals Maker | ||
Sat Aug 23 2014 17:35 | 1st = 3 Mammals Maker 2nd = 6 Courageous Emm 3rd = 1 Sailors Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Sandhill Warrior | ||
Sat Aug 23 2014 17:30 | 1st = 3 Sandhill Warrior 2nd = 11 Nimasael 3rd = 5 Redeem Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Yo Cool Maxie | ||
Sat Aug 23 2014 17:29 | 1st = 5 Yo Cool Maxie 2nd = 3 Tigress Ally 3rd = 6 Magic Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 3 Zahas Ace | ||
Sat Aug 23 2014 17:25 | 1st = 3 Zahas Ace 2nd = 4 Excellent Star 3rd = 1 Leaps And Bounds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Jb Maguire | ||
Sat Aug 23 2014 17:20 | 1st = 8 Jb Maguire 2nd = 10 Grin For Miss 3rd = 7 Lark Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 6 Mourinho | ||
Sat Aug 23 2014 17:15 | 1st = 6 Mourinho 2nd = 8 Hvasstan 3rd = 11 The United States |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Barakey | ||
Sat Aug 23 2014 17:10 | 1st = 1 Barakey 2nd = 4 Smoko 3rd = 3 Zester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 11 Diamond Oasis | ||
Sat Aug 23 2014 17:05 | 1st = 11 Diamond Oasis 2nd = 1 Green Beret 3rd = 3 Mount Nebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 2 Grand Voyageur | ||
Sat Aug 23 2014 16:58 | 1st = 2 Grand Voyageur 2nd = 10 Ankole 3rd = 5 Kosmos Tercedes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 5 Justify That | ||
Sat Aug 23 2014 16:52 | 1st = 5 Justify That 2nd = 1 Riziz 3rd = 8 Extra Virgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 2 Blame Game | ||
Sat Aug 23 2014 16:46 | 1st = 2 Blame Game 2nd = 11 Surah Surah 3rd = 1 Barachello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 5 Iconic | ||
Sat Aug 23 2014 16:40 | 1st = 5 Iconic 2nd = 13 Angels Beach 3rd = 11 Angelic Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 4 Jopa | ||
Sat Aug 23 2014 16:33 | 1st = 4 Jopa 2nd = 5 Flamboyer 3rd = 7 Scarborough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 8 Highly Secret | ||
Sat Aug 23 2014 16:29 | 1st = 8 Highly Secret 2nd = 4 Buhn Lert 3rd = 6 Nightingale Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 13 My Sabeel | ||
Sat Aug 23 2014 16:25 | 1st = 13 My Sabeel 2nd = 6 Bennetta 3rd = 10 Angel Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 3 Rein In The Tiger | ||
Sat Aug 23 2014 16:18 | 1st = 3 Rein In The Tiger 2nd = 13 Speedastro 3rd = 9 Arctic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 9 Just A Chat | ||
Sat Aug 23 2014 16:12 | 1st = 9 Just A Chat 2nd = 4 Essential Element 3rd = 10 Rowdy Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 3 Junee Boy | ||
Sat Aug 23 2014 16:06 | 1st = 3 Junee Boy 2nd = 2 Strato Mostro 3rd = 1 Ladretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 5 Crafty Cruiser | ||
Sat Aug 23 2014 16:00 | 1st = 5 Crafty Cruiser 2nd = 4 Zabeelionaire 3rd = 6 Mulaqen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 2 Rebel Dancer | ||
Sat Aug 23 2014 15:53 | 1st = 2 Rebel Dancer 2nd = 6 Adorabubble 3rd = 8 Thirsty For Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 5 Big Caroline | ||
Sat Aug 23 2014 15:49 | 1st = 5 Big Caroline 2nd = 6 Miss Cyclonic 3rd = 2 Palace Intruder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 4 Tiger Tees | ||
Sat Aug 23 2014 15:45 | 1st = 4 Tiger Tees 2nd = 11 Royal Descent 3rd = 9 Criterion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 8 Danapaise | ||
Sat Aug 23 2014 15:40 | 1st = 8 Danapaise 3rd = 13 Jewel Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 2 Auto Drafter | ||
Sat Aug 23 2014 15:40 | 1st = 2 Auto Drafter 3rd = 13 Jewel Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Held Hostage | ||
Sat Aug 23 2014 15:35 | 1st = 9 Held Hostage 2nd = 8 Free The Wind 3rd = 1 Adjuster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 6 Touch of Elegance | ||
Sat Aug 23 2014 15:30 | 1st = 6 Touch of Elegance 2nd = 8 More Than A Song 3rd = 9 Inside Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 11 Rich Enuff | ||
Sat Aug 23 2014 15:25 | 1st = 11 Rich Enuff 2nd = 7 Fast Cash 3rd = 6 Turfane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 11 Golden Trinkets | ||
Sat Aug 23 2014 15:15 | 1st = 11 Golden Trinkets 3rd = 4 Maroney Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 Lennies Choice | ||
Sat Aug 23 2014 15:15 | 1st = 3 Lennies Choice 3rd = 4 Maroney Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 4 Recode | ||
Sat Aug 23 2014 15:10 | 1st = 4 Recode 2nd = 6 Flying Time 3rd = 2 Lenience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 4 Terravista | ||
Sat Aug 23 2014 15:05 | 1st = 4 Terravista 2nd = 10 In Cahoots 3rd = 9 Bull Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 1 Huxssen | ||
Sat Aug 23 2014 15:00 | 1st = 1 Huxssen 2nd = 3 Monkstone 3rd = 7 General Jay Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Eclair Samba | ||
Sat Aug 23 2014 14:55 | 1st = 1 Eclair Samba 2nd = 9 Bold Zamour 3rd = 2 Lennybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Marjories Favorite | ||
Sat Aug 23 2014 14:50 | 1st = 4 Marjories Favorite 2nd = 6 Diurnal Tiger 3rd = 2 Crotchet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 6 Benenden | ||
Sat Aug 23 2014 14:45 | 1st = 6 Benenden 2nd = 9 Jacinta 3rd = 13 Gold Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Gully Command | ||
Sat Aug 23 2014 14:35 | 1st = 5 Gully Command 2nd = 3 Lentrecote 3rd = 1 Cracco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 6 Nothing | ||
Sat Aug 23 2014 14:32 | 1st = 6 Nothing 2nd = 4 Dragonkeeper 3rd = 8 Nottoobad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 8 Kirov Boy | ||
Sat Aug 23 2014 14:30 | 1st = 8 Kirov Boy 2nd = 6 Hel Cool 3rd = 5 Rive Gauche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - | ||
Sat Aug 23 2014 14:25 | 2nd = 5 Memorial 3rd = 3 Nayeli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 4 Calypso Queen | ||
Sat Aug 23 2014 14:21 | 1st = 4 Calypso Queen 2nd = 2 Old Tom 3rd = 8 Ragnar Lodbrok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 9 Bleu Jeune | ||
Sat Aug 23 2014 14:18 | 1st = 9 Bleu Jeune 2nd = 3 Cashed 3rd = 6 Best Of Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Aldren | ||
Sat Aug 23 2014 14:14 | 1st = 4 Aldren 2nd = 2 Roweiner 3rd = 3 King Magnusson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 13 Relentless | ||
Sat Aug 23 2014 14:10 | 1st = 13 Relentless 2nd = 9 Aliyana 3rd = 1 Devonshire Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 3 Taraneem | ||
Sat Aug 23 2014 14:05 | 1st = 3 Taraneem 2nd = 8 Schmartness 3rd = 5 Classic Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Living On A Prayer | ||
Sat Aug 23 2014 14:00 | 1st = 6 Living On A Prayer 2nd = 3 Mr Favulous 3rd = 9 Jefferson Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 3 Matost | ||
Sat Aug 23 2014 13:57 | 1st = 3 Matost 2nd = 4 Rafa 3rd = 1 John Gray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 3 Scissor Kick | ||
Sat Aug 23 2014 13:50 | 1st = 3 Scissor Kick 2nd = 9 Panzer Division 3rd = 4 Liberation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 3 Diggers Daughter | ||
Sat Aug 23 2014 13:46 | 1st = 3 Diggers Daughter 2nd = 2 Cardio Miss 3rd = 12 Tink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 9 Alabama Missile | ||
Sat Aug 23 2014 13:43 | 1st = 9 Alabama Missile 2nd = 3 El Prado Gold 3rd = 6 Debeersonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Flukes | ||
Sat Aug 23 2014 13:39 | 1st = 1 Flukes 2nd = 2 Thankgodforfranc 3rd = 4 Here To Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 9 Trust In A Gust | ||
Sat Aug 23 2014 13:35 | 1st = 9 Trust In A Gust 2nd = 3 Solsay 3rd = 5 Under The Louvre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 8 Bella Vixen | ||
Sat Aug 23 2014 13:30 | 1st = 8 Bella Vixen 2nd = 2 Venera 3rd = 6 Readysar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 Volkhere | ||
Sat Aug 23 2014 13:25 | 1st = 5 Volkhere 2nd = 3 Hi Son 3rd = 9 Borehole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 2 Queens Rose | ||
Sat Aug 23 2014 13:22 | 1st = 2 Queens Rose 2nd = 7 Ramarro 3rd = 4 Taaxman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 2 Surpass | ||
Sat Aug 23 2014 13:15 | 1st = 2 Surpass 2nd = 8 Jo Jo Girl 3rd = 4 Self Sense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 5 Spherical | ||
Sat Aug 23 2014 13:11 | 1st = 5 Spherical 2nd = 12 Democrat Queen 3rd = 3 Laughing Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 7 Chestnut Charlie | ||
Sat Aug 23 2014 13:08 | 1st = 7 Chestnut Charlie 2nd = 8 Exalted William 3rd = 5 Hirad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 4 St Ransom | ||
Sat Aug 23 2014 13:07 | 1st = 4 St Ransom 2nd = 9 The Graduate 3rd = 1 Willy Duggan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Glorious George | ||
Sat Aug 23 2014 13:04 | 1st = 2 Glorious George 2nd = 3 In His Element 3rd = 5 Shes All Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 6 Count Encosta | ||
Sat Aug 23 2014 13:00 | 1st = 6 Count Encosta 2nd = 9 Bachelor Royal 3rd = 7 Vintage Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 9 Diggers Dame | ||
Sat Aug 23 2014 12:52 | 1st = 9 Diggers Dame 2nd = 7 Scouting Around 3rd = 10 Porto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Lanieri | ||
Sat Aug 23 2014 12:50 | 1st = 3 Lanieri 2nd = 2 Idle Chat 3rd = 7 Quietly Confident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 2 Tobouggie Nights | ||
Sat Aug 23 2014 12:47 | 1st = 2 Tobouggie Nights 2nd = 4 Amanood Lad 3rd = 11 Red Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 4 Rock Sturdy | ||
Sat Aug 23 2014 12:40 | 1st = 4 Rock Sturdy 2nd = 9 Foreign Prince 3rd = 10 Whisperossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 1 Teddytwinkletoes | ||
Sat Aug 23 2014 12:37 | 1st = 1 Teddytwinkletoes 2nd = 13 Floozie Cat 3rd = 3 Jed Clampett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 2 Afleet Esprit | ||
Sat Aug 23 2014 12:30 | 1st = 2 Afleet Esprit 2nd = 5 Avanti 3rd = 6 Tahni Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 5 Sheza Fatty Boomba | ||
Sat Aug 23 2014 12:17 | 1st = 5 Sheza Fatty Boomba 2nd = 3 Delrianna 3rd = 2 Made Of Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 10 Gun Case | ||
Sat Aug 23 2014 12:15 | 1st = 10 Gun Case 2nd = 3 Tambos Jewel 3rd = 7 Its A Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 4 Permesso | ||
Sat Aug 23 2014 12:12 | 1st = 4 Permesso 2nd = 8 Irene Alice 3rd = 7 Fair Fleet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 7 Same As | ||
Sat Aug 23 2014 11:57 | 1st = 7 Same As 2nd = 1 Empathy 3rd = 2 Itsallbelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Pienkna | ||
Sat Aug 23 2014 11:40 | 1st = 6 Pienkna 2nd = 5 Hijack Hussy 3rd = 1 Lucky Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 3 Just Got Home | ||
Sat Aug 23 2014 11:37 | 1st = 3 Just Got Home 2nd = 6 Real Treasure 3rd = 4 Waitoki Ahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 6 Katie Mckeen | ||
Sat Aug 23 2014 11:19 | 1st = 6 Katie Mckeen 2nd = 9 Silk Chardonnay 3rd = 5 Mr Cool Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 2 Mcculley | ||
Sat Aug 23 2014 11:02 | 1st = 2 Mcculley 2nd = 7 Crash Bandicoot 3rd = 3 Bold Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 4 Offangone | ||
Sat Aug 23 2014 10:44 | 1st = 4 Offangone 2nd = 11 Salute Me 3rd = 3 Hi Yo Soo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 4 Tallyho Twinkletoe | ||
Sat Aug 23 2014 10:27 | 1st = 4 Tallyho Twinkletoe 2nd = 11 Top Choice 3rd = 1 Stagehand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 7 Percy | ||
Sat Aug 23 2014 10:09 | 1st = 7 Percy 2nd = 5 Keyora 3rd = 6 Stella Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 3 Wai Not | ||
Sat Aug 23 2014 9:52 | 1st = 3 Wai Not 2nd = 2 Noah Jon 3rd = 9 Magna Carta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Shes Illusive | ||
Sat Aug 23 2014 0:02 | 1st = 4 Shes Illusive 2nd = 8 Rockin Robin 3rd = 3 Two Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Fooling Around | ||
Wed Jul 23 2014 23:47 | 1st = 1 Fooling Around 2nd = 4 Muckin Around 3rd = 3 Rubix Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Smoke Da Blue | ||
Wed Jul 23 2014 23:27 | 1st = 3 Smoke Da Blue 2nd = 8 Modra 3rd = 4 Galba Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Its Lovey | ||
Wed Jul 23 2014 23:07 | 1st = 1 Its Lovey 2nd = 5 Millies Jewel 3rd = 2 Ellemay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Western Bound | ||
Wed Jul 23 2014 22:52 | 1st = 1 Western Bound 2nd = 3 Miss Barcelona 3rd = 7 Freeway Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Hard Urned Burst | ||
Wed Jul 23 2014 22:37 | 1st = 2 Hard Urned Burst 2nd = 1 Jaraco 3rd = 5 Ellys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Kardy Girl | ||
Wed Jul 23 2014 22:32 | 1st = 4 Kardy Girl 2nd = 2 Powerful Girl 3rd = 7 Sin City Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Amber Blaze | ||
Wed Jul 23 2014 22:27 | 1st = 1 Amber Blaze 2nd = 2 Creative Azzam 3rd = 4 Tee One Thousand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Radinka Bale | ||
Wed Jul 23 2014 22:20 | 1st = 2 Radinka Bale 2nd = 7 Flying Bolt 3rd = 8 Twentyfour Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Zipping Rafa | ||
Wed Jul 23 2014 22:15 | 1st = 2 Zipping Rafa 2nd = 3 Petite Rebel 3rd = 6 Firm Grip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 6 Go Zeppa | ||
Wed Jul 23 2014 22:10 | 1st = 6 Go Zeppa 2nd = 8 Tarn Star 3rd = 7 Alderaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Big Boy Tige | ||
Wed Jul 23 2014 22:05 | 1st = 8 Big Boy Tige 2nd = 7 Little Miss Cece 3rd = 2 Jacks And Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 8 Yankidoodledanvers | ||
Wed Jul 23 2014 22:00 | 1st = 8 Yankidoodledanvers 2nd = 9 Alartmicksue 3rd = 1 Lika Gee Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 9 Urzu Allen | ||
Wed Jul 23 2014 21:58 | 1st = 9 Urzu Allen 2nd = 1 Our Arandt 3rd = 2 Dyna Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Tureaud | ||
Wed Jul 23 2014 21:55 | 1st = 8 Tureaud 2nd = 4 Romeos Comet 3rd = 1 Downlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 4 Mr Nord | ||
Wed Jul 23 2014 21:52 | 1st = 4 Mr Nord 2nd = 1 Stroke Of Luck 3rd = 9 Farmor Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Subbeha | ||
Wed Jul 23 2014 21:49 | 1st = 8 Subbeha 2nd = 5 Fragility 3rd = 9 Loyal Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 6 Northernette | ||
Wed Jul 23 2014 21:46 | 1st = 6 Northernette 2nd = 1 Kingdom Of Fire 3rd = 2 Jessicas Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Sweet Diva | ||
Wed Jul 23 2014 21:42 | 1st = 1 Sweet Diva 2nd = 7 Tammy Baxter 3rd = 6 Arolok Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Freeway Sparkle | ||
Wed Jul 23 2014 21:39 | 1st = 2 Freeway Sparkle 2nd = 7 Tangier 3rd = 3 Riddle Me This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 Gotcha Class | ||
Wed Jul 23 2014 21:35 | 1st = 7 Gotcha Class 2nd = 2 Junior Chavez 3rd = 4 Elite Gangster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 1 Kalarney Bawn | ||
Wed Jul 23 2014 21:30 | 1st = 1 Kalarney Bawn 2nd = 8 Candy Digger 3rd = 4 Deville Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Izack Bale | ||
Wed Jul 23 2014 21:27 | 1st = 7 Izack Bale 2nd = 8 Tornado Angel 3rd = 1 Cruisers Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 7 Sweet Lolly | ||
Wed Jul 23 2014 21:24 | 1st = 7 Sweet Lolly 2nd = 1 Hero To Zero 3rd = 8 Endless Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 El Grand Seal | ||
Wed Jul 23 2014 21:20 | 1st = 3 El Grand Seal 2nd = 7 Magic Diva 3rd = 2 Tigress Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Starlight Acacia | ||
Wed Jul 23 2014 21:16 | 1st = 3 Starlight Acacia 2nd = 4 Blue Aegean 3rd = 6 Odds And Ends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Jar Of Hearts | ||
Wed Jul 23 2014 21:12 | 1st = 8 Jar Of Hearts 2nd = 7 Cels Fear 3rd = 5 Senorita Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Musquin Bale | ||
Wed Jul 23 2014 21:08 | 1st = 2 Musquin Bale 2nd = 8 Hawk Alone 3rd = 6 Proven Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Cosmic Ben | ||
Wed Jul 23 2014 21:05 | 1st = 7 Cosmic Ben 2nd = 2 Stonebrook 3rd = 10 Rebel Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 3 The Final Frontier | ||
Wed Jul 23 2014 21:00 | 1st = 3 The Final Frontier 2nd = 2 Smooth Mikaela 3rd = 1 Miss Mcmanus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Bekim Hatrick | ||
Wed Jul 23 2014 20:58 | 1st = 1 Bekim Hatrick 2nd = 8 Dynamos Miss 3rd = 2 Claretown Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Spring Gift | ||
Wed Jul 23 2014 20:55 | 1st = 8 Spring Gift 2nd = 1 Captain Goodtime 3rd = 2 Emdee Hudsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Texan Star | ||
Wed Jul 23 2014 20:54 | 1st = 1 Texan Star 2nd = 4 King Size Shambi 3rd = 5 Freeway Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Riverleigh Sienna | ||
Wed Jul 23 2014 20:50 | 1st = 1 Riverleigh Sienna 2nd = 7 Cloudline 3rd = 8 Vivacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Sky Fighter | ||
Wed Jul 23 2014 20:48 | 1st = 8 Sky Fighter 2nd = 2 Spring Charlotte 3rd = 4 Allen Warlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 5 Brasko Kahn | ||
Wed Jul 23 2014 20:45 | 1st = 5 Brasko Kahn 2nd = 6 Tappo Osteria 3rd = 4 Hawaii Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 3 The Matrix | ||
Wed Jul 23 2014 20:40 | 1st = 3 The Matrix 2nd = 4 Im The Intimidator 3rd = 7 Vienna Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Elite Faze | ||
Wed Jul 23 2014 20:38 | 1st = 5 Elite Faze 2nd = 8 Empire Allen 3rd = 1 Dyna Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Rock Attack | ||
Wed Jul 23 2014 20:37 | 1st = 7 Rock Attack 2nd = 3 Coloccini 3rd = 8 Jet Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Cosmic Waters | ||
Wed Jul 23 2014 20:35 | 1st = 4 Cosmic Waters 2nd = 2 Kates Crash 3rd = 3 Magical Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 3 Cardon Merger | ||
Wed Jul 23 2014 20:30 | 1st = 3 Cardon Merger 2nd = 4 Mind The Wire 3rd = 1 Dainty Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Bremer | ||
Wed Jul 23 2014 20:28 | 1st = 8 Bremer 2nd = 1 Sig Sauer 3rd = 3 Smith And Wesson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Miami Lass | ||
Wed Jul 23 2014 20:25 | 1st = 4 Miami Lass 2nd = 8 Barrack For Me 3rd = 1 More Dancing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Alls Hunky Dory | ||
Wed Jul 23 2014 20:20 | 1st = 5 Alls Hunky Dory 2nd = 4 Queens Accent 3rd = 1 Josies A Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Coconut Grove | ||
Wed Jul 23 2014 20:18 | 1st = 4 Coconut Grove 2nd = 8 Bills Back 3rd = 6 Fearsome Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Origin Fever | ||
Wed Jul 23 2014 20:15 | 1st = 1 Origin Fever 2nd = 9 Just For Show 3rd = 7 From The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Gentleman Red | ||
Wed Jul 23 2014 20:10 | 1st = 4 Gentleman Red 2nd = 7 Miss Rodriguez 3rd = 5 Regal Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Banjo Blitz | ||
Wed Jul 23 2014 20:08 | 1st = 2 Banjo Blitz 2nd = 4 Gambo Girl 3rd = 7 Belindas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Montrose Maid | ||
Wed Jul 23 2014 20:05 | 1st = 2 Montrose Maid 2nd = 3 Anna Mareolas 3rd = 4 Carondon Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 1 Three Dee Delight | ||
Wed Jul 23 2014 20:00 | 1st = 1 Three Dee Delight 2nd = 7 Real Knucky 3rd = 6 Dreamtime Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Allen Gizmo | ||
Wed Jul 23 2014 19:58 | 1st = 8 Allen Gizmo 2nd = 10 Fireball Fury 3rd = 4 Papa Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Cosmic Eye | ||
Wed Jul 23 2014 19:55 | 1st = 8 Cosmic Eye 2nd = 2 Farmor At Cee 3rd = 7 Little Micra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 R Eleven Seven | ||
Wed Jul 23 2014 19:50 | 1st = 1 R Eleven Seven 2nd = 5 Jackfrost 3rd = 8 Magic Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Daisy Dop | ||
Wed Jul 23 2014 19:48 | 1st = 6 Daisy Dop 2nd = 1 Quara Bale 3rd = 7 Bullbar Jeanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Bearded Midget | ||
Wed Jul 23 2014 19:45 | 1st = 1 Bearded Midget 2nd = 5 Shine for Me 3rd = 4 Princess Syrene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 6 King Caractacus | ||
Wed Jul 23 2014 19:40 | 1st = 6 King Caractacus 2nd = 4 Silky Rose 3rd = 3 Im No Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Dyna Olsen | ||
Wed Jul 23 2014 19:38 | 1st = 5 Dyna Olsen 2nd = 6 Pyrenees Grand 3rd = 4 Viral Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Made to Order | ||
Wed Jul 23 2014 19:35 | 1st = 3 Made to Order 2nd = 1 Farmor Electric 3rd = 9 Electronic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 1 Magnum Express | ||
Wed Jul 23 2014 19:30 | 1st = 1 Magnum Express 2nd = 4 Starzzz On Parade 3rd = 2 Kentucky Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Spring Jade | ||
Wed Jul 23 2014 19:28 | 1st = 2 Spring Jade 2nd = 4 Take Them On 3rd = 3 Freesia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Little Miss Roxy | ||
Wed Jul 23 2014 19:25 | 1st = 8 Little Miss Roxy 2nd = 5 My Lolly 3rd = 3 Win Some Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Drifting Away | ||
Wed Jul 23 2014 19:20 | 1st = 5 Drifting Away 2nd = 4 Margins 3rd = 9 Irockmyworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Hunter Rocks | ||
Wed Jul 23 2014 19:18 | 1st = 5 Hunter Rocks 2nd = 2 Call Me Hank 3rd = 8 Claretown Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Farmor Ice | ||
Wed Jul 23 2014 19:15 | 1st = 2 Farmor Ice 2nd = 6 Narley Marley 3rd = 5 Whos Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Elite Stress | ||
Wed Jul 23 2014 19:14 | 1st = 4 Elite Stress 2nd = 7 Marita Jay 3rd = 3 All Inn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Lets Go Diego | ||
Wed Jul 23 2014 19:10 | 1st = 4 Lets Go Diego 2nd = 6 Padabing Stride 3rd = 9 Lawsons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Yanick Allen | ||
Wed Jul 23 2014 19:08 | 1st = 6 Yanick Allen 2nd = 8 Starc 3rd = 4 Vapour Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 8 Twelfth Man | ||
Wed Jul 23 2014 19:05 | 1st = 8 Twelfth Man 2nd = 5 Rhumbar Kool 3rd = 2 Nip Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 2 Hooper Road | ||
Wed Jul 23 2014 19:00 | 1st = 2 Hooper Road 2nd = 3 Smiling Spirit 3rd = 5 Somewhat Sardonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Water Bag | ||
Wed Jul 23 2014 18:58 | 1st = 6 Water Bag 2nd = 2 Our Lucky Day 3rd = 8 Belena Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Wonsden | ||
Wed Jul 23 2014 18:55 | 1st = 1 Wonsden 2nd = 5 Diamond Nights 3rd = 2 Brazen Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 My Names Debbie | ||
Wed Jul 23 2014 18:54 | 1st = 2 My Names Debbie 2nd = 1 Gypsy Dancer 3rd = 7 Kamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 A Touch Of Fluff | ||
Wed Jul 23 2014 18:50 | 1st = 1 A Touch Of Fluff 2nd = 3 Special Thoughts 3rd = 8 Dont Break My Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Capture It | ||
Wed Jul 23 2014 18:48 | 1st = 5 Capture It 2nd = 2 Proven Bolt 3rd = 3 Tekki Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Gondiggin | ||
Wed Jul 23 2014 18:45 | 1st = 6 Gondiggin 2nd = 9 Idealist 3rd = 3 Saturday Skies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Baiden Rose Hi | ||
Wed Jul 23 2014 18:42 | 1st = 3 Baiden Rose Hi 2nd = 6 Haras Sammy 3rd = 2 Kulu Cher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 9 Oh So Sorry | ||
Wed Jul 23 2014 18:41 | 1st = 9 Oh So Sorry 2nd = 3 Zacks Candy 3rd = 5 Bluestone Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Crackerjack Jo | ||
Wed Jul 23 2014 18:37 | 1st = 2 Crackerjack Jo 2nd = 3 Usher 3rd = 4 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Stylish Chips | ||
Wed Jul 23 2014 18:36 | 1st = 5 Stylish Chips 2nd = 2 Little Ralphy 3rd = 1 Pollos Hermanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Good Lad | ||
Wed Jul 23 2014 18:35 | 1st = 7 Good Lad 2nd = 5 On the Fringe 3rd = 1 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 6 Thelove Child | ||
Wed Jul 23 2014 18:30 | 1st = 6 Thelove Child 2nd = 4 Union Force 3rd = 1 Black Jasmin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Sanrico Jasper | ||
Wed Jul 23 2014 18:27 | 1st = 4 Sanrico Jasper 2nd = 2 No Hugs Here 3rd = 1 Which Itch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Dolce Bella | ||
Wed Jul 23 2014 18:22 | 1st = 3 Dolce Bella 2nd = 5 Franco Novak 3rd = 10 Alta Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Frost Yourself | ||
Wed Jul 23 2014 18:21 | 1st = 8 Frost Yourself 2nd = 10 Songar Gremlin 3rd = 1 China Gaites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Rumour Mill | ||
Wed Jul 23 2014 18:18 | 1st = 6 Rumour Mill 2nd = 3 Bomber Brown 3rd = 4 Thunder Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Pennsylvania Is | ||
Wed Jul 23 2014 18:14 | 1st = 8 Pennsylvania Is 2nd = 5 Jockeys Well 3rd = 6 Dynamic Groover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 1 Cougar Nights | ||
Wed Jul 23 2014 18:10 | 1st = 1 Cougar Nights 2nd = 9 Tamaqua 3rd = 8 Miss Sanfran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 3 Is That So | ||
Wed Jul 23 2014 18:05 | 1st = 3 Is That So 2nd = 5 Puffnstuff 3rd = 6 Flightee Deedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Made That Way | ||
Wed Jul 23 2014 18:02 | 1st = 1 Made That Way 2nd = 9 Caressar 3rd = 2 Rodger Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Kyabra Jake | ||
Wed Jul 23 2014 18:01 | 1st = 1 Kyabra Jake 2nd = 9 Big Dale 3rd = 7 Its Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Spondooley | ||
Wed Jul 23 2014 17:57 | 1st = 2 Spondooley 2nd = 1 Ace Of Authority 3rd = 7 Forest Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Watch Me Ignite | ||
Wed Jul 23 2014 17:54 | 1st = 1 Watch Me Ignite 2nd = 6 Chief Storm 3rd = 2 Dee Cee Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Alcala | ||
Wed Jul 23 2014 17:51 | 1st = 3 Alcala 2nd = 5 Wicked Four 3rd = 7 Parkfield Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Somedreamsomewhere | ||
Wed Jul 23 2014 17:46 | 1st = 7 Somedreamsomewhere 2nd = 8 The Waratah 3rd = 5 Soho Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 My Fantaziya | ||
Wed Jul 23 2014 17:43 | 1st = 8 My Fantaziya 2nd = 2 Something Blue 3rd = 3 Kulu Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Modern Admirer | ||
Wed Jul 23 2014 17:38 | 1st = 5 Modern Admirer 2nd = 10 Artista Lombo 3rd = 8 Mayihaveabiscuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Wallamba Buzz | ||
Wed Jul 23 2014 17:37 | 1st = 8 Wallamba Buzz 2nd = 1 Eiffel In Love 3rd = 7 Davettes Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 2 Sky Magic | ||
Wed Jul 23 2014 17:34 | 1st = 2 Sky Magic 2nd = 3 Jestic 3rd = 12 Heeza Torio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Jazzy Lou | ||
Wed Jul 23 2014 17:31 | 1st = 6 Jazzy Lou 2nd = 5 Ish Won 3rd = 1 Gold Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Bet Bet Ryan | ||
Wed Jul 23 2014 17:27 | 1st = 7 Bet Bet Ryan 2nd = 1 Bowstreet Buster 3rd = 5 Irish Down Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Well Caught Marsh | ||
Wed Jul 23 2014 17:22 | 1st = 5 Well Caught Marsh 2nd = 4 Artstandin 3rd = 2 Cougars Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Ropeley Jet | ||
Wed Jul 23 2014 17:19 | 1st = 4 Ropeley Jet 2nd = 3 Patti Michelle 3rd = 2 Pass The Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Vanderlah | ||
Wed Jul 23 2014 17:18 | 1st = 8 Vanderlah 2nd = 3 Little Chaddy 3rd = 6 Psychosocial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Eye Like Candy | ||
Wed Jul 23 2014 17:14 | 1st = 5 Eye Like Candy 2nd = 6 Daylight Dan 3rd = 3 Artoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Emilys Sweet | ||
Wed Jul 23 2014 17:11 | 1st = 6 Emilys Sweet 2nd = 3 Earth Break 3rd = 1 Gazmicks Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Snap To It | ||
Wed Jul 23 2014 17:06 | 1st = 9 Snap To It 2nd = 4 Star Singer 3rd = 1 Getaloadaher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Fear The Pom | ||
Wed Jul 23 2014 17:05 | 1st = 4 Fear The Pom 2nd = 2 Naties Girl 3rd = 10 Donni Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Kulu Karma | ||
Wed Jul 23 2014 17:03 | 1st = 8 Kulu Karma 2nd = 7 Masterful 3rd = 1 Kulu Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 9 Mad Brad | ||
Wed Jul 23 2014 16:59 | 1st = 9 Mad Brad 2nd = 3 Portonian 3rd = 7 Dark Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Singing Sammy | ||
Wed Jul 23 2014 16:58 | 1st = 7 Singing Sammy 2nd = 6 Cawbourne Thunda 3rd = 8 Sudden Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 10 Kinselmac Manner | ||
Wed Jul 23 2014 16:55 | 1st = 10 Kinselmac Manner 2nd = 2 Beacons 3rd = 8 Prince Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 6 Rorys Union | ||
Wed Jul 23 2014 16:50 | 1st = 6 Rorys Union 2nd = 7 Ruby Be There 3rd = 13 Social Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Just A Suspicion | ||
Wed Jul 23 2014 16:49 | 1st = 4 Just A Suspicion 2nd = 5 Hook Him In 3rd = 8 Bergaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Total Blonde | ||
Wed Jul 23 2014 16:47 | 1st = 4 Total Blonde 2nd = 6 Eton Gold 3rd = 2 Licious Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 1 Straturbo | ||
Wed Jul 23 2014 16:43 | 1st = 1 Straturbo 2nd = 4 Queenian 3rd = 7 Bold Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 9 Sandys Gift | ||
Wed Jul 23 2014 16:40 | 1st = 9 Sandys Gift 2nd = 8 Miss Meranda 3rd = 7 Gettin Nova It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Black Diablo | ||
Wed Jul 23 2014 16:39 | 1st = 6 Black Diablo 2nd = 2 Sannette Lea 3rd = 4 Rillington Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 4 Dodge The Bullet | ||
Wed Jul 23 2014 16:36 | 1st = 4 Dodge The Bullet 2nd = 7 Amazing Kano 3rd = 1 Garibaldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 8 Watling | ||
Wed Jul 23 2014 16:33 | 1st = 8 Watling 2nd = 2 Snippets Caviar 3rd = 7 Warhogg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Avatar Millie | ||
Wed Jul 23 2014 16:32 | 1st = 5 Avatar Millie 2nd = 1 Me Names Nelson 3rd = 3 Son Of Sassi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Tears Siam | ||
Wed Jul 23 2014 16:29 | 1st = 8 Tears Siam 2nd = 2 Bit Alarming 3rd = 4 Occams Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Something Magic | ||
Wed Jul 23 2014 16:28 | 1st = 6 Something Magic 2nd = 4 Whats Running 3rd = 3 Allen Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 9 Kwanza | ||
Wed Jul 23 2014 16:25 | 1st = 9 Kwanza 2nd = 11 Zadon 3rd = 2 So Does He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Twin Ribs | ||
Wed Jul 23 2014 16:22 | 1st = 2 Twin Ribs 2nd = 4 Gears Of War 3rd = 1 That One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Alexandrite | ||
Wed Jul 23 2014 16:21 | 1st = 4 Alexandrite 2nd = 7 Special Senor 3rd = 5 Magic Denali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Steel Almighty | ||
Wed Jul 23 2014 16:19 | 1st = 3 Steel Almighty 2nd = 9 Lil Kim 3rd = 5 Reuben The Cuban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Brinkley Bliss | ||
Wed Jul 23 2014 16:15 | 1st = 8 Brinkley Bliss 2nd = 6 Angus Carolus 3rd = 15 Held Hostage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Cruisy Limelight | ||
Wed Jul 23 2014 16:14 | 1st = 5 Cruisy Limelight 2nd = 1 Rich Azz Yeew 3rd = 4 Khandi Khandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Vague | ||
Wed Jul 23 2014 16:12 | 1st = 1 Vague 2nd = 2 Space Girl Tears 3rd = 3 Kihael Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 6 Saintly Lad | ||
Wed Jul 23 2014 16:08 | 1st = 6 Saintly Lad 2nd = 7 Hollywood Bound 3rd = 5 Magna Amica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Major Effort | ||
Wed Jul 23 2014 16:07 | 1st = 5 Major Effort 2nd = 7 Delinquency 3rd = 1 Werburgh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Bull Titan | ||
Wed Jul 23 2014 16:05 | 1st = 4 Bull Titan 2nd = 7 Jacintalating 3rd = 2 Beauty Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 5 Jeteye Knight | ||
Wed Jul 23 2014 16:04 | 1st = 5 Jeteye Knight 2nd = 2 One Man Army 3rd = 3 Galaxia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 7 Mojo Major | ||
Wed Jul 23 2014 16:01 | 1st = 7 Mojo Major 2nd = 6 Carmens Spirit 3rd = 2 Im The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 2 Son Of Coco | ||
Wed Jul 23 2014 15:58 | 1st = 2 Son Of Coco 2nd = 14 If Ever 3rd = 10 Pulsar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Moonlight Cruise | ||
Wed Jul 23 2014 15:57 | 1st = 4 Moonlight Cruise 2nd = 8 Stetson Quamby 3rd = 5 Elaborate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 My Floordrobe | ||
Wed Jul 23 2014 15:54 | 1st = 3 My Floordrobe 2nd = 8 Speed Sign 3rd = 2 Grannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 14 Catherine Louise | ||
Wed Jul 23 2014 15:50 | 1st = 14 Catherine Louise 2nd = 13 Tatler Belle 3rd = 6 Maroon Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Scoobalicious | ||
Wed Jul 23 2014 15:49 | 1st = 1 Scoobalicious 2nd = 4 King Cadel 3rd = 2 Habana Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Sticks Rose Hi | ||
Wed Jul 23 2014 15:47 | 1st = 1 Sticks Rose Hi 2nd = 2 Codys Miss 3rd = 5 Veuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 8 Fairway To Venus | ||
Wed Jul 23 2014 15:44 | 1st = 8 Fairway To Venus 2nd = 6 Tylers Trigger 3rd = 4 De Andes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Princess Jeteye | ||
Wed Jul 23 2014 15:43 | 1st = 3 Princess Jeteye 2nd = 8 Fantastic Sid 3rd = 6 Winfield Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 10 Mademoiselle Denon | ||
Wed Jul 23 2014 15:40 | 1st = 10 Mademoiselle Denon 2nd = 9 Lemerio 3rd = 3 Scanty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Darlenes Theory | ||
Wed Jul 23 2014 15:39 | 1st = 1 Darlenes Theory 2nd = 8 Poppy Greene 3rd = 6 Not So Dainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Overstocked | ||
Wed Jul 23 2014 15:37 | 1st = 5 Overstocked 2nd = 7 Screen Test 3rd = 8 Temple King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 9 Mahatma | ||
Wed Jul 23 2014 15:33 | 1st = 9 Mahatma 2nd = 4 Loophole 3rd = 2 Letchworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Valladares | ||
Wed Jul 23 2014 15:30 | 1st = 1 Valladares 2nd = 8 Body Power 3rd = 3 Riley Cracks It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Maywyns Storm | ||
Wed Jul 23 2014 15:27 | 1st = 5 Maywyns Storm 2nd = 2 Mister Douglas 3rd = 7 Cowboy Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 9 Old Feeling | ||
Wed Jul 23 2014 15:23 | 1st = 9 Old Feeling 2nd = 1 Hypothesis 3rd = 5 Written Above All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Silver Brodie | ||
Wed Jul 23 2014 15:19 | 1st = 4 Silver Brodie 2nd = 2 Kang Bale 3rd = 7 Dr Rahoual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 11 Neverending Valley | ||
Wed Jul 23 2014 15:15 | 1st = 11 Neverending Valley 2nd = 3 Hard Romp 3rd = 8 Pretty Possum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Handsome Blue | ||
Wed Jul 23 2014 15:12 | 1st = 3 Handsome Blue 2nd = 4 Dyna Yuna 3rd = 2 Jacko Lankan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Idyllic Quest | ||
Wed Jul 23 2014 15:09 | 1st = 6 Idyllic Quest 2nd = 8 Saddlers Dancer 3rd = 11 Vieira Da Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 8 Grand Group | ||
Wed Jul 23 2014 15:05 | 1st = 8 Grand Group 2nd = 13 Sturgis 3rd = 2 Best Of Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Witch Bale | ||
Wed Jul 23 2014 15:02 | 1st = 6 Witch Bale 2nd = 1 Blue Mccool 3rd = 8 Mr Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 4 Vite Loni | ||
Wed Jul 23 2014 14:58 | 1st = 4 Vite Loni 2nd = 2 Emerald City 3rd = 12 Hirokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 7 Egyptian Ruler | ||
Wed Jul 23 2014 14:58 | 1st = 7 Egyptian Ruler 2nd = 2 Emerald City 3rd = 12 Hirokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Flying Knocka | ||
Wed Jul 23 2014 14:55 | 1st = 4 Flying Knocka 2nd = 1 Channon Bale 3rd = 2 Naturally Curly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Melita Bromac | ||
Wed Jul 23 2014 14:52 | 1st = 4 Melita Bromac 2nd = 11 Madison Louise 3rd = 2 Artistica Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Simply Smart | ||
Wed Jul 23 2014 14:48 | 1st = 2 Simply Smart 2nd = 1 Maury 3rd = 3 Baron Douro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Sage Bale | ||
Wed Jul 23 2014 14:44 | 1st = 8 Sage Bale 2nd = 1 Punk Panther 3rd = 5 Noddy Holder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - | ||
Wed Jul 23 2014 14:40 | 2nd = 3 To Be Honest 3rd = 6 Rayhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 5 Dare I Ask | ||
Wed Jul 23 2014 14:40 | 1st = 5 Dare I Ask 2nd = 3 To Be Honest 3rd = 8 Girls On Film |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Long Gully Mark | ||
Wed Jul 23 2014 14:37 | 1st = 7 Long Gully Mark 2nd = 4 Vinsato 3rd = 6 Footrot Fanning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Hellyer | ||
Wed Jul 23 2014 14:34 | 1st = 1 Hellyer 2nd = 3 Maximus Mak 3rd = 2 Lets Go Lakers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 12 Lucia Mia | ||
Wed Jul 23 2014 14:30 | 1st = 12 Lucia Mia 2nd = 11 Dance 3rd = 13 Zanotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 8 Right Idea | ||
Wed Jul 23 2014 14:30 | 1st = 8 Right Idea 2nd = 4 Shade Of Green 3rd = 5 Baikal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Cosmea | ||
Wed Jul 23 2014 14:27 | 1st = 8 Cosmea 2nd = 2 Untraceable 3rd = 4 Yabba Dabba Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 5 All Salsa | ||
Wed Jul 23 2014 14:23 | 1st = 5 All Salsa 2nd = 11 Fiercely Defiant 3rd = 4 Cwmbran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Cool Collusion | ||
Wed Jul 23 2014 14:20 | 1st = 1 Cool Collusion 2nd = 5 Individualize 3rd = 3 Sugar Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Arts Professor | ||
Wed Jul 23 2014 14:17 | 1st = 2 Arts Professor 2nd = 5 Tenfour 3rd = 6 Lets Go Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 Born To Run Easy | ||
Wed Jul 23 2014 14:13 | 1st = 2 Born To Run Easy 2nd = 6 Offiah 3rd = 3 Caledonias Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Dyna Rapidash | ||
Wed Jul 23 2014 14:09 | 1st = 3 Dyna Rapidash 2nd = 5 Turbine 3rd = 1 Julie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 6 Just For Starters | ||
Wed Jul 23 2014 14:05 | 1st = 6 Just For Starters 2nd = 5 Just Magical 3rd = 8 Ruettiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Black Bottle | ||
Wed Jul 23 2014 14:04 | 1st = 2 Black Bottle 2nd = 4 Kimmy Kash 3rd = 8 Kiaro Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 8 Gwynedd | ||
Wed Jul 23 2014 14:00 | 1st = 8 Gwynedd 2nd = 2 Doucette 3rd = 1 Sierra Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 8 Generous Miss | ||
Wed Jul 23 2014 13:55 | 1st = 8 Generous Miss 2nd = 2 Free Fall 3rd = 5 Famous Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Will He Bolt | ||
Wed Jul 23 2014 13:52 | 1st = 6 Will He Bolt 2nd = 7 Timeless Diamond 3rd = 2 Stinga Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 9 Scissor Kick | ||
Wed Jul 23 2014 13:48 | 1st = 9 Scissor Kick 2nd = 5 Crooked Blaze 3rd = 6 Electrifyin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Spicy Peppa | ||
Wed Jul 23 2014 13:45 | 1st = 7 Spicy Peppa 2nd = 1 Dodger I Am 3rd = 6 Dyna Warpath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Not A Singlemoment | ||
Wed Jul 23 2014 13:38 | 1st = 3 Not A Singlemoment 2nd = 8 Lily My Girl 3rd = 4 Sheeza Myzzile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Compa Allen | ||
Wed Jul 23 2014 13:34 | 1st = 5 Compa Allen 2nd = 2 Opus Bale 3rd = 6 Quicker Than Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 7 Hunting Hill | ||
Wed Jul 23 2014 13:30 | 1st = 7 Hunting Hill 2nd = 5 Faith And Fury 3rd = 10 Mywordsaidthebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 6 Irene Alice | ||
Wed Jul 23 2014 13:25 | 1st = 6 Irene Alice 2nd = 3 Reka 3rd = 13 Light The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 2 Rain Attack | ||
Wed Jul 23 2014 13:20 | 1st = 2 Rain Attack 2nd = 4 Mappinga Lad 3rd = 6 Real Castelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Whiteys Gone | ||
Wed Jul 23 2014 13:18 | 1st = 1 Whiteys Gone 2nd = 6 All The Milk 3rd = 7 Carly Rae Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Hankos | ||
Wed Jul 23 2014 13:17 | 1st = 4 Hankos 2nd = 3 Lyrical Allen 3rd = 2 Ultor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 4 Niobe | ||
Wed Jul 23 2014 13:13 | 1st = 4 Niobe 2nd = 8 Tabletop 3rd = 5 The Wesleyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Sequalex | ||
Wed Jul 23 2014 13:03 | 1st = 6 Sequalex 2nd = 3 Bradburys Gold 3rd = 5 War Robe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Witch Misty | ||
Wed Jul 23 2014 13:00 | 1st = 8 Witch Misty 2nd = 5 Flutter Fly 3rd = 3 Otto Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Lena Allen | ||
Wed Jul 23 2014 12:59 | 1st = 2 Lena Allen 2nd = 3 Gorham Bale 3rd = 1 West Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 2 Rowland | ||
Wed Jul 23 2014 12:55 | 1st = 2 Rowland 2nd = 4 Hot Power 3rd = 5 Knead The Dough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 2 St Rhythm | ||
Wed Jul 23 2014 12:50 | 1st = 2 St Rhythm 2nd = 6 Same As 3rd = 1 Bach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 1 Blade Runner | ||
Wed Jul 23 2014 12:45 | 1st = 1 Blade Runner 2nd = 4 I Dream Of Gina 3rd = 2 Kaminari Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Trendy Boy | ||
Wed Jul 23 2014 12:43 | 1st = 8 Trendy Boy 2nd = 7 Allegro Class 3rd = 4 Jinja Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Deli Allen | ||
Wed Jul 23 2014 12:42 | 1st = 3 Deli Allen 2nd = 5 Smart Maxwell 3rd = 1 Koopers Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 Buon Auspicio | ||
Wed Jul 23 2014 12:28 | 1st = 1 Buon Auspicio 2nd = 6 Reds The Go 3rd = 4 Shes A Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Spot On Maggie | ||
Wed Jul 23 2014 12:25 | 1st = 5 Spot On Maggie 2nd = 3 Manu Rama 3rd = 7 Homebush Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Dyna Inca | ||
Wed Jul 23 2014 12:24 | 1st = 5 Dyna Inca 2nd = 4 Allen Icarus 3rd = 2 Queen Of Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 6 Rustana | ||
Wed Jul 23 2014 12:15 | 1st = 6 Rustana 2nd = 5 Joy Of Life 3rd = 10 Chasing Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Cerberus | ||
Wed Jul 23 2014 12:07 | 1st = 7 Cerberus 2nd = 2 Dee Ivy 3rd = 1 Allen Gundam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Miss Allegro | ||
Wed Jul 23 2014 12:07 | 1st = 2 Miss Allegro 2nd = 1 High Calibre 3rd = 5 Go Dolphin Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Another Cover | ||
Wed Jul 23 2014 11:49 | 1st = 4 Another Cover 2nd = 9 Miss Softy 3rd = 8 Familys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 6 Turret Hill | ||
Wed Jul 23 2014 11:40 | 1st = 6 Turret Hill 2nd = 1 Bulldozer 3rd = 11 Mr Doole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 War On Terror | ||
Wed Jul 23 2014 11:32 | 1st = 3 War On Terror 2nd = 5 Another Rule 3rd = 6 Nominal Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Te Maari Style | ||
Wed Jul 23 2014 11:14 | 1st = 1 Te Maari Style 2nd = 3 Sheza Hum Dinga 3rd = 4 Homebush Misha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 10 Azkadellia | ||
Wed Jul 23 2014 11:05 | 1st = 10 Azkadellia 2nd = 1 Douro 3rd = 8 Dinah Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Its The Dream | ||
Wed Jul 23 2014 10:57 | 1st = 5 Its The Dream 2nd = 8 Fortis Memories 3rd = 7 Homebush Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Don Draper | ||
Wed Jul 23 2014 10:39 | 1st = 3 Don Draper 2nd = 1 Winterfell 3rd = 2 Weepu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 2 Cravenaye | ||
Wed Jul 23 2014 10:30 | 1st = 2 Cravenaye 2nd = 3 Chachi Arcola 3rd = 4 Raymond Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Vicariously | ||
Wed Jul 23 2014 10:20 | 1st = 5 Vicariously 2nd = 1 Homebush Pippi 3rd = 8 Here Without You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Our Crown Jewel | ||
Wed Jul 23 2014 10:01 | 1st = 1 Our Crown Jewel 2nd = 7 Homebush Dawn 3rd = 9 Homebush Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 American Muscle | ||
Mon Jun 23 2014 22:45 | 1st = 1 American Muscle 2nd = 8 Dyna Alchemist 3rd = 4 Wally Matuszek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Class Barbie | ||
Mon Jun 23 2014 22:37 | 1st = 2 Class Barbie 2nd = 8 Spring Fall 3rd = 5 Good Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Impact Bale | ||
Mon Jun 23 2014 22:28 | 1st = 8 Impact Bale 2nd = 2 Baron Bling 3rd = 5 Voight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 5 Her Highness | ||
Mon Jun 23 2014 22:20 | 1st = 5 Her Highness 2nd = 1 Nicknac Norris 3rd = 3 Hindsight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Magic Dream | ||
Mon Jun 23 2014 22:14 | 1st = 4 Magic Dream 2nd = 7 Amyjo 3rd = 3 Tricky Summah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Zipping Chad | ||
Mon Jun 23 2014 22:08 | 1st = 6 Zipping Chad 2nd = 1 Abdul 3rd = 8 Northern Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 7 Shanty Town Lad | ||
Mon Jun 23 2014 22:02 | 1st = 7 Shanty Town Lad 2nd = 1 Rock Royalty 3rd = 4 Superbowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Kasai Warrior | ||
Mon Jun 23 2014 21:58 | 1st = 5 Kasai Warrior 2nd = 8 Punisher Bale 3rd = 6 Dyna Vulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Sudden Splash | ||
Mon Jun 23 2014 21:54 | 1st = 2 Sudden Splash 2nd = 4 Sue Benny 3rd = 5 Cyan Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Dyna Malaise | ||
Mon Jun 23 2014 21:50 | 1st = 1 Dyna Malaise 2nd = 4 Choco Rocco 3rd = 8 Veetee Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Our Matilda | ||
Mon Jun 23 2014 21:47 | 1st = 3 Our Matilda 2nd = 5 Allora 3rd = 7 Monlor Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Minnie Mogul | ||
Mon Jun 23 2014 21:40 | 1st = 2 Minnie Mogul 2nd = 3 Oscar Ralph 3rd = 5 Mason Pines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Jetson Kist | ||
Mon Jun 23 2014 21:37 | 1st = 1 Jetson Kist 2nd = 3 Major Effort 3rd = 8 Broneee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Zero For Dino | ||
Mon Jun 23 2014 21:34 | 1st = 1 Zero For Dino 2nd = 3 Flash Reign 3rd = 6 Selinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Hallelujah Henry | ||
Mon Jun 23 2014 21:30 | 1st = 1 Hallelujah Henry 2nd = 4 Dyna Ishaan 3rd = 6 Bing Gordyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Hot Shamrock | ||
Mon Jun 23 2014 21:26 | 1st = 6 Hot Shamrock 2nd = 2 Essys Boy 3rd = 1 Fear No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 3 Hellyeah Bolt | ||
Mon Jun 23 2014 21:22 | 1st = 3 Hellyeah Bolt 2nd = 1 Real Caution 3rd = 10 Dominator Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Gold Hunter | ||
Mon Jun 23 2014 21:19 | 1st = 2 Gold Hunter 2nd = 8 Not So Smart 3rd = 1 Joja Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 1 Final Champion | ||
Mon Jun 23 2014 21:14 | 1st = 1 Final Champion 2nd = 4 Tisu Toota 3rd = 5 Sky Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Expect Delay | ||
Mon Jun 23 2014 21:12 | 1st = 4 Expect Delay 2nd = 3 Bellfire 3rd = 1 Kiddie Cutts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Dr Kiaralee | ||
Mon Jun 23 2014 21:09 | 1st = 8 Dr Kiaralee 2nd = 6 Darcys Entity 3rd = 7 Zoltar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Chariots Offiah | ||
Mon Jun 23 2014 21:06 | 1st = 7 Chariots Offiah 2nd = 1 Fawn Corsair 3rd = 2 All You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Wild Cindy | ||
Mon Jun 23 2014 21:02 | 1st = 7 Wild Cindy 2nd = 2 Pedros Vineyard 3rd = 8 Kalaway Crusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Who De Punk | ||
Mon Jun 23 2014 20:58 | 1st = 6 Who De Punk 2nd = 8 Fiery Mcbain 3rd = 1 Habana Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Notso Sweet | ||
Mon Jun 23 2014 20:54 | 1st = 2 Notso Sweet 2nd = 3 Interrogated 3rd = 1 Stealin Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Dyna Geldof | ||
Mon Jun 23 2014 20:51 | 1st = 4 Dyna Geldof 2nd = 2 Johnny Heritage 3rd = 5 West Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 2 Fletchers Knight | ||
Mon Jun 23 2014 20:46 | 1st = 2 Fletchers Knight 2nd = 6 Chirac 3rd = 1 All About Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Aza Buzz | ||
Mon Jun 23 2014 20:44 | 1st = 2 Aza Buzz 2nd = 5 Serious Tate 3rd = 6 Wilhelm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Irelands Force | ||
Mon Jun 23 2014 20:41 | 1st = 1 Irelands Force 2nd = 4 Enfield Mask 3rd = 7 Lashing Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Genghis Kahn | ||
Mon Jun 23 2014 20:38 | 1st = 8 Genghis Kahn 2nd = 7 Encosta Kahn 3rd = 1 Jimmy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Passenger | ||
Mon Jun 23 2014 20:34 | 1st = 1 Passenger 2nd = 5 Gut Wrenching 3rd = 4 Opus Forte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Loud One | ||
Mon Jun 23 2014 20:30 | 1st = 3 Loud One 2nd = 6 Zipping Maggie 3rd = 5 Arktika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Em Vee Pee | ||
Mon Jun 23 2014 20:26 | 1st = 2 Em Vee Pee 2nd = 6 Bounding Affair 3rd = 4 Johnathans Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 So Many Times | ||
Mon Jun 23 2014 20:23 | 1st = 8 So Many Times 2nd = 2 Action Bolt 3rd = 5 Big Tsonga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 5 Lucky Dave | ||
Mon Jun 23 2014 20:18 | 1st = 5 Lucky Dave 2nd = 2 Put Mback 3rd = 4 Punt Road Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Wrex Bale | ||
Mon Jun 23 2014 20:16 | 1st = 3 Wrex Bale 2nd = 8 Kalden Balerion 3rd = 6 British Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Sheila Benny | ||
Mon Jun 23 2014 20:13 | 1st = 5 Sheila Benny 2nd = 8 Bedlam Bridge 3rd = 2 Blonde Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 9 Apocal Bale | ||
Mon Jun 23 2014 20:10 | 1st = 9 Apocal Bale 2nd = 2 Small And Speedy 3rd = 4 Double Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Snippys Dame | ||
Mon Jun 23 2014 20:06 | 1st = 2 Snippys Dame 2nd = 7 Gangnam Stride 3rd = 1 Jebrynah Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Take Up Jack | ||
Mon Jun 23 2014 20:02 | 1st = 7 Take Up Jack 2nd = 1 Whitford Miss 3rd = 5 Shadow Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Lektra Ripper | ||
Mon Jun 23 2014 19:58 | 1st = 8 Lektra Ripper 2nd = 7 Hurricane Ivy 3rd = 3 Disco Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Saucy Wink | ||
Mon Jun 23 2014 19:55 | 1st = 4 Saucy Wink 2nd = 1 Zipping Abby 3rd = 2 Fancy Mumma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 1 Peace Corps | ||
Mon Jun 23 2014 19:50 | 1st = 1 Peace Corps 2nd = 10 Musselroe Bay 3rd = 3 Mach My Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Van Ghosting | ||
Mon Jun 23 2014 19:47 | 1st = 1 Van Ghosting 2nd = 3 Lovely Lizzie 3rd = 4 Sunset Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Dream River | ||
Mon Jun 23 2014 19:44 | 1st = 1 Dream River 2nd = 4 Pay Sheet 3rd = 7 Treblig Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Dark Vito | ||
Mon Jun 23 2014 19:40 | 1st = 2 Dark Vito 2nd = 7 Origin Decider 3rd = 4 Areba Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Shimmering Hood | ||
Mon Jun 23 2014 19:36 | 1st = 8 Shimmering Hood 2nd = 3 Aged Ice 3rd = 4 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Zipping Spike | ||
Mon Jun 23 2014 19:32 | 1st = 1 Zipping Spike 2nd = 3 Capital Game 3rd = 6 Lauries Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Shes Got Issues | ||
Mon Jun 23 2014 19:29 | 1st = 2 Shes Got Issues 2nd = 1 Stylish Fantasy 3rd = 7 Senorita Abbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Suspicious Gary | ||
Mon Jun 23 2014 19:26 | 1st = 3 Suspicious Gary 2nd = 1 Toy Princess 3rd = 6 Red Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Fabio | ||
Mon Jun 23 2014 19:23 | 1st = 2 Fabio 2nd = 4 Yes Does 3rd = 1 Two Cees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 3 Ima Village Casper | ||
Mon Jun 23 2014 19:18 | 1st = 3 Ima Village Casper 2nd = 7 Paddys Ace 3rd = 8 Bumble Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Cowboy Jury | ||
Mon Jun 23 2014 19:16 | 1st = 8 Cowboy Jury 2nd = 5 Spot Goes Racing 3rd = 7 Gunsmoke Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Driving Force | ||
Mon Jun 23 2014 19:13 | 1st = 5 Driving Force 2nd = 4 Cheeky Wanda 3rd = 2 Lady Angela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Elite Empress | ||
Mon Jun 23 2014 19:10 | 1st = 8 Elite Empress 2nd = 9 Seeking Treasure 3rd = 1 Aunty Janet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Joot Jimberson | ||
Mon Jun 23 2014 19:07 | 1st = 3 Joot Jimberson 2nd = 1 Charltia Lad 3rd = 10 Hanifys Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Stargate System | ||
Mon Jun 23 2014 19:04 | 1st = 4 Stargate System 2nd = 8 Tru Ryder 3rd = 5 Long Road Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 1 Freda Jagz | ||
Mon Jun 23 2014 19:01 | 1st = 1 Freda Jagz 2nd = 7 Rock Attack 3rd = 2 Our Tiger Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Time For War | ||
Mon Jun 23 2014 18:58 | 1st = 8 Time For War 2nd = 4 Want That Rabbit 3rd = 3 Ritsuko Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Super Janno | ||
Mon Jun 23 2014 18:55 | 1st = 2 Super Janno 2nd = 6 Chelsis Tempa 3rd = 7 Any Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 1 The Numbers Man | ||
Mon Jun 23 2014 18:50 | 1st = 1 The Numbers Man 2nd = 5 Terrorcam 3rd = 4 Billabong Bertie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Hettie Allen | ||
Mon Jun 23 2014 18:48 | 1st = 6 Hettie Allen 2nd = 10 Sun Valley 3rd = 4 Lemon Patchwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Blue Scorpion | ||
Mon Jun 23 2014 18:45 | 1st = 2 Blue Scorpion 2nd = 8 Good Girl Janice 3rd = 1 All Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Fuoco | ||
Mon Jun 23 2014 18:40 | 1st = 6 Fuoco 2nd = 10 Barrow Street 3rd = 1 Sachin Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 6 Chief Flash | ||
Mon Jun 23 2014 18:37 | 1st = 6 Chief Flash 2nd = 8 Heidi Action 3rd = 1 Hot Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Velocity Breeze | ||
Mon Jun 23 2014 18:34 | 1st = 1 Velocity Breeze 2nd = 3 Prince Holyfield 3rd = 6 Just Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Schooner Les | ||
Mon Jun 23 2014 18:31 | 1st = 4 Schooner Les 2nd = 6 Movealong Oliver 3rd = 2 Run Zarr Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Elite Circle | ||
Mon Jun 23 2014 18:28 | 1st = 8 Elite Circle 2nd = 6 Good Odds Devil 3rd = 5 Arvos Tayzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 2 Odins Call Girl | ||
Mon Jun 23 2014 18:23 | 1st = 2 Odins Call Girl 2nd = 5 Our Artesian Lily 3rd = 8 Legenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 5 Elusive Sage | ||
Mon Jun 23 2014 18:21 | 1st = 5 Elusive Sage 2nd = 8 En Eff Bee 3rd = 7 Tyler Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 5 Shegoeswooshka | ||
Mon Jun 23 2014 18:16 | 1st = 5 Shegoeswooshka 2nd = 10 Justa Working Guy 3rd = 3 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Stuart Town | ||
Mon Jun 23 2014 18:14 | 1st = 8 Stuart Town 2nd = 5 Regal Guard 3rd = 10 Haven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Tuapeka Kahu | ||
Mon Jun 23 2014 18:09 | 1st = 2 Tuapeka Kahu 2nd = 5 Te Rauparaha 3rd = 10 Fully Zapped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Our Fireman | ||
Mon Jun 23 2014 18:07 | 1st = 3 Our Fireman 2nd = 1 Miss Miyake 3rd = 4 Premier Porscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 6 Jaccka Turk | ||
Mon Jun 23 2014 18:02 | 1st = 6 Jaccka Turk 2nd = 8 Fairways An Greens 3rd = 3 Why Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 3 Full of Beans | ||
Mon Jun 23 2014 17:59 | 1st = 3 Full of Beans 2nd = 7 Kalden Viseron 3rd = 4 Benatar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Willy The Wombat | ||
Mon Jun 23 2014 17:55 | 1st = 3 Willy The Wombat 2nd = 2 Gun Glory 3rd = 8 Walt Kowalski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 5 Stones Corner | ||
Mon Jun 23 2014 17:50 | 1st = 5 Stones Corner 2nd = 3 Day Dream Dancer 3rd = 6 Grin Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 4 Wiesbaden | ||
Mon Jun 23 2014 17:49 | 1st = 4 Wiesbaden 2nd = 1 Thunder Buddy 3rd = 6 Malaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Disruptive Spin | ||
Mon Jun 23 2014 17:48 | 1st = 3 Disruptive Spin 2nd = 1 Best Perfume 3rd = 2 Vila Joya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Katie Maguire | ||
Mon Jun 23 2014 17:43 | 1st = 1 Katie Maguire 2nd = 3 Im Kayoss 3rd = 9 Bettor Not Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 1 Hidden Runner | ||
Mon Jun 23 2014 17:40 | 1st = 1 Hidden Runner 2nd = 7 Ritza Eric 3rd = 3 Wy Yung Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Indian Light | ||
Mon Jun 23 2014 17:36 | 1st = 2 Indian Light 2nd = 1 Handle With Care 3rd = 4 Flying Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 3 Clockon Doc Lombo | ||
Mon Jun 23 2014 17:31 | 1st = 3 Clockon Doc Lombo 2nd = 8 One Big Thrill 3rd = 1 Tee Wrap City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Jesses Princess | ||
Mon Jun 23 2014 17:29 | 1st = 3 Jesses Princess 2nd = 2 Lejit Bomber 3rd = 5 Natural Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Mr Genetic | ||
Mon Jun 23 2014 17:28 | 1st = 8 Mr Genetic 2nd = 4 Leeannda Mate 3rd = 6 Tweetman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 7 Sassy Chaos | ||
Mon Jun 23 2014 17:25 | 1st = 7 Sassy Chaos 2nd = 5 Dark Hoodoo 3rd = 3 Zoo Kharma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Conte Centovalli | ||
Mon Jun 23 2014 17:20 | 1st = 2 Conte Centovalli 2nd = 10 Run Riley Run 3rd = 5 Davy Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Miss Winfrey | ||
Mon Jun 23 2014 17:17 | 1st = 1 Miss Winfrey 2nd = 6 Licious Doll 3rd = 7 Miss Top Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 9 Mista Rush | ||
Mon Jun 23 2014 17:12 | 1st = 9 Mista Rush 2nd = 2 Algranco Under Fire 3rd = 10 Ohoka Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Uno Whirl | ||
Mon Jun 23 2014 17:10 | 1st = 4 Uno Whirl 2nd = 3 Game Maker 3rd = 5 Peregon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 10 Adult Behaviour | ||
Mon Jun 23 2014 17:09 | 1st = 10 Adult Behaviour 2nd = 3 Sues Sister Sal 3rd = 2 Ariki Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Powerhouse | ||
Mon Jun 23 2014 17:07 | 1st = 2 Powerhouse 2nd = 8 Spot On Pedro 3rd = 5 Agent Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 2 Im El Diablo | ||
Mon Jun 23 2014 17:02 | 1st = 2 Im El Diablo 2nd = 6 The Prestige 3rd = 3 Equal Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Siptan | ||
Mon Jun 23 2014 17:00 | 1st = 6 Siptan 2nd = 1 Mauritian Beauty 3rd = 5 Western Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Katesaroyal | ||
Mon Jun 23 2014 16:55 | 1st = 4 Katesaroyal 2nd = 7 Flash Desire 3rd = 1 Its A Hoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Stan Shunpike | ||
Mon Jun 23 2014 16:52 | 1st = 2 Stan Shunpike 2nd = 7 Dyna Treason 3rd = 4 Cavalli Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Jazzy Cowgirl | ||
Mon Jun 23 2014 16:49 | 1st = 8 Jazzy Cowgirl 2nd = 1 Black Custard 3rd = 3 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Wrongly Accused | ||
Mon Jun 23 2014 16:48 | 1st = 4 Wrongly Accused 2nd = 6 Smooth Caesar 3rd = 7 Bet The Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 10 - 5 Offshore Echo | ||
Mon Jun 23 2014 16:45 | 1st = 5 Offshore Echo 2nd = 10 Coupe Express 3rd = 3 Royal Mephisto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 Wheres Tifi | ||
Mon Jun 23 2014 16:44 | 1st = 8 Wheres Tifi 2nd = 4 Flying Effort 3rd = 5 Kalden Gregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 7 Kay Beas Lad | ||
Mon Jun 23 2014 16:40 | 1st = 7 Kay Beas Lad 2nd = 6 Go Dragon 3rd = 12 Southern Orders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Bub And Sonia | ||
Mon Jun 23 2014 16:37 | 1st = 3 Bub And Sonia 2nd = 8 Lethal Mystery 3rd = 4 Diamond Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 8 - 1 Popeye Village | ||
Mon Jun 23 2014 16:33 | 1st = 1 Popeye Village 2nd = 8 Stynz Boy 3rd = 2 Private Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 8 Cape Henry | ||
Mon Jun 23 2014 16:30 | 1st = 8 Cape Henry 2nd = 5 Law of the Land 3rd = 1 Noverre Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Sunshine Diva | ||
Mon Jun 23 2014 16:27 | 1st = 2 Sunshine Diva 2nd = 8 Ima Goodin 3rd = 7 Rugged Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Classy Roger | ||
Mon Jun 23 2014 16:26 | 1st = 4 Classy Roger 2nd = 6 Pixi Belle 3rd = 1 Cherish Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 1 Marion Keisker | ||
Mon Jun 23 2014 16:22 | 1st = 1 Marion Keisker 2nd = 5 Bee Tees 3rd = 8 Pearl Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 6 Red Rattler | ||
Mon Jun 23 2014 16:21 | 1st = 6 Red Rattler 2nd = 3 Ledaro Darcy 3rd = 1 Smoke Da Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Oxley Honey | ||
Mon Jun 23 2014 16:19 | 1st = 6 Oxley Honey 2nd = 8 Jonnies Itch 3rd = 1 Buzzinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 9 - 6 Artie Mortie | ||
Mon Jun 23 2014 16:15 | 1st = 6 Artie Mortie 3rd = 13 The Terricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 11 Angus Bromac | ||
Mon Jun 23 2014 16:14 | 1st = 11 Angus Bromac 2nd = 12 Just Mishiba 3rd = 2 Rocky Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 10 Nothing Else Matters | ||
Mon Jun 23 2014 16:10 | 1st = 10 Nothing Else Matters 2nd = 9 The State Of Play 3rd = 6 Tony Dreaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Jaunty Bale | ||
Mon Jun 23 2014 16:07 | 1st = 5 Jaunty Bale 2nd = 3 Destini Diamond 3rd = 6 Lizzy Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Pen Shaw | ||
Mon Jun 23 2014 16:06 | 1st = 3 Pen Shaw 2nd = 6 Black Ivy 3rd = 4 Ishamael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 12 Harriet Elisabeth | ||
Mon Jun 23 2014 16:03 | 1st = 12 Harriet Elisabeth 2nd = 7 Shes So Cool 3rd = 9 Highest Royalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 2 Maxwells Creek | ||
Mon Jun 23 2014 16:00 | 1st = 2 Maxwells Creek 2nd = 3 Pine Cone King 3rd = 5 Aunty Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 Lagoon Flyer | ||
Mon Jun 23 2014 15:59 | 1st = 2 Lagoon Flyer 2nd = 3 Give Ya Fongin 3rd = 8 Cream Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 9 Rettas Pride | ||
Mon Jun 23 2014 15:57 | 1st = 9 Rettas Pride 2nd = 6 Great Solution 3rd = 4 Top Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 1 Stormont Czar | ||
Mon Jun 23 2014 15:53 | 1st = 1 Stormont Czar 2nd = 5 Narreeva 3rd = 4 In House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 4 Seyla | ||
Mon Jun 23 2014 15:50 | 1st = 4 Seyla 2nd = 3 Halfpenny Gate 3rd = 10 Our Beni Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Beyond Resolve | ||
Mon Jun 23 2014 15:47 | 1st = 4 Beyond Resolve 2nd = 8 Dunbro Jess 3rd = 6 Jayded Crisis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Lejit Sass | ||
Mon Jun 23 2014 15:46 | 1st = 5 Lejit Sass 2nd = 2 Its A Secret 3rd = 4 All Outa Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 2 Gottohaveattitude | ||
Mon Jun 23 2014 15:42 | 1st = 2 Gottohaveattitude 2nd = 10 Santastic Princess 3rd = 7 Oh Oh Noo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 7 Cousin It | ||
Mon Jun 23 2014 15:41 | 1st = 7 Cousin It 2nd = 2 You Well Jell 3rd = 6 Zero Hour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 7 Artie Edna | ||
Mon Jun 23 2014 15:37 | 1st = 7 Artie Edna 2nd = 11 Fill The Fridge 3rd = 1 Auramour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Cold Real Dimpled | ||
Mon Jun 23 2014 15:36 | 1st = 3 Cold Real Dimpled 2nd = 1 The Hen House 3rd = 12 Dudinkas Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Sootette | ||
Mon Jun 23 2014 15:33 | 1st = 8 Sootette 2nd = 5 Quivers Ace 3rd = 2 Tik Tok Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Mattjesty Guy | ||
Mon Jun 23 2014 15:32 | 1st = 2 Mattjesty Guy 2nd = 5 Keep Secure 3rd = 3 Faenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 11 Formyeyesonly | ||
Mon Jun 23 2014 15:27 | 1st = 11 Formyeyesonly 2nd = 10 Iam Lucky 3rd = 1 Out Back Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Banja Luka | ||
Mon Jun 23 2014 15:26 | 1st = 6 Banja Luka 2nd = 8 Jordicor 3rd = 3 Chasing Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 10 Random Ruler | ||
Mon Jun 23 2014 15:22 | 1st = 10 Random Ruler 2nd = 7 Koogar Rock 3rd = 4 French Tarte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Maxs Conquest | ||
Mon Jun 23 2014 15:21 | 1st = 2 Maxs Conquest 2nd = 5 Terra Rocka 3rd = 7 Miss Torreto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 2 Now And Forever | ||
Mon Jun 23 2014 15:17 | 1st = 2 Now And Forever 2nd = 1 Melton Little Max 3rd = 4 Greenough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Belena Prince | ||
Mon Jun 23 2014 15:16 | 1st = 8 Belena Prince 2nd = 5 Carwoola Saige 3rd = 3 Wheres Crocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 3 Shippo | ||
Mon Jun 23 2014 15:12 | 1st = 3 Shippo 2nd = 6 All Giving 3rd = 2 Frequent Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 Cowboy Noah | ||
Mon Jun 23 2014 15:09 | 1st = 2 Cowboy Noah 2nd = 8 Beta Tip 3rd = 4 Bunny Burgess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 9 Cougar Oriely | ||
Mon Jun 23 2014 15:07 | 1st = 9 Cougar Oriely 2nd = 7 News Beat 3rd = 4 Deadly Merrywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 15 Tyira Ace | ||
Mon Jun 23 2014 15:02 | 1st = 15 Tyira Ace 2nd = 3 Prince Malachite 3rd = 12 Silverstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Shadow Son | ||
Mon Jun 23 2014 15:01 | 1st = 3 Shadow Son 2nd = 2 Rubys Bad Boy 3rd = 6 Pennsbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Our Little Artist | ||
Mon Jun 23 2014 14:57 | 1st = 1 Our Little Artist 2nd = 5 Immortal Jet 3rd = 9 East to West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Call Me Hank | ||
Mon Jun 23 2014 14:56 | 1st = 5 Call Me Hank 2nd = 4 Cosmic Lady 3rd = 7 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Major Reality | ||
Mon Jun 23 2014 14:52 | 1st = 5 Major Reality 2nd = 6 Racketeer Reactor 3rd = 3 Thatelbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Loving In Vain | ||
Mon Jun 23 2014 14:51 | 1st = 5 Loving In Vain 2nd = 4 Mighty Magic 3rd = 8 Mary Myers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 3 Minimos | ||
Mon Jun 23 2014 14:47 | 1st = 3 Minimos 2nd = 2 The Early Bird 3rd = 1 Mullet Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 5 Bettor Rock On | ||
Mon Jun 23 2014 14:42 | 1st = 5 Bettor Rock On 2nd = 1 Baccarat 3rd = 6 Mister Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 5 Modest Hero | ||
Mon Jun 23 2014 14:37 | 1st = 5 Modest Hero 2nd = 3 Three Kingdoms 3rd = 8 Unforgivable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Franks Gun | ||
Mon Jun 23 2014 14:34 | 1st = 8 Franks Gun 2nd = 9 Fang Larky 3rd = 7 Valletta Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 3 Dappled Lass | ||
Mon Jun 23 2014 14:29 | 1st = 3 Dappled Lass 2nd = 1 Our Patsy 3rd = 5 Little Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 3 Ruby Diamonds | ||
Mon Jun 23 2014 14:25 | 1st = 3 Ruby Diamonds 2nd = 4 Devout Diamond 3rd = 16 Archibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Bubsarolling | ||
Mon Jun 23 2014 14:24 | 1st = 2 Bubsarolling 2nd = 8 Bundys Best 3rd = 7 El Cabrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Matareka | ||
Mon Jun 23 2014 14:19 | 1st = 9 Matareka 2nd = 8 Heza Hero 3rd = 10 Sonny Sulibop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Talk And Run | ||
Mon Jun 23 2014 14:16 | 1st = 2 Talk And Run 2nd = 3 Regal Gladiator 3rd = 4 Fourth Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 5 Beached As | ||
Mon Jun 23 2014 14:12 | 1st = 5 Beached As 2nd = 1 Dimensional 3rd = 9 Times Ticking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 1 St Saturnin | ||
Mon Jun 23 2014 14:08 | 1st = 1 St Saturnin 2nd = 7 Lord Shiva 3rd = 5 Jochen Rindt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 9 Louisiana Spring | ||
Mon Jun 23 2014 14:06 | 1st = 9 Louisiana Spring 2nd = 10 Arts Professor 3rd = 4 Whisper Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 5 Bel Esandy | ||
Mon Jun 23 2014 14:02 | 1st = 5 Bel Esandy 2nd = 2 Seasoned 3rd = 7 Mr Bee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 1 Magic Bolt | ||
Mon Jun 23 2014 14:00 | 1st = 1 Magic Bolt 2nd = 8 Varga Frost 3rd = 6 El Jetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Stinga Rebel | ||
Mon Jun 23 2014 13:59 | 1st = 7 Stinga Rebel 2nd = 2 Speed Chill 3rd = 8 Dons Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 3 Annie Jones | ||
Mon Jun 23 2014 13:54 | 1st = 3 Annie Jones 2nd = 6 Regalbara 3rd = 5 Mystery Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 5 Our Redeemer | ||
Mon Jun 23 2014 13:50 | 1st = 5 Our Redeemer 2nd = 7 Torcan 3rd = 10 Irun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Threo | ||
Mon Jun 23 2014 13:49 | 1st = 3 Threo 2nd = 4 Village Spirit 3rd = 9 Dolce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Lombo Del Rosso | ||
Mon Jun 23 2014 13:44 | 1st = 6 Lombo Del Rosso 2nd = 5 Jax Navaro 3rd = 7 Jeremes Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 4 Bevs Viewpoint | ||
Mon Jun 23 2014 13:43 | 1st = 4 Bevs Viewpoint 2nd = 3 Laugh Like Santa 3rd = 1 Mammy Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Oscar Shiraz | ||
Mon Jun 23 2014 13:41 | 1st = 4 Oscar Shiraz 2nd = 2 Reprieved 3rd = 6 Nowitzki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 6 Military Shrew | ||
Mon Jun 23 2014 13:37 | 1st = 6 Military Shrew 2nd = 3 Roger That 3rd = 7 Kalahari Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 3 Firepower | ||
Mon Jun 23 2014 13:33 | 1st = 3 Firepower 2nd = 1 Crikey Cron 3rd = 11 Isdabicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 8 Dreamtime Spirit | ||
Mon Jun 23 2014 13:31 | 1st = 8 Dreamtime Spirit 2nd = 7 Blixem Stride 3rd = 5 Sportorius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Cwmbran | ||
Mon Jun 23 2014 13:27 | 1st = 1 Cwmbran 2nd = 4 King Caleb 3rd = 10 Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Va Va Voom | ||
Mon Jun 23 2014 13:24 | 1st = 8 Va Va Voom 2nd = 6 Optimiste 3rd = 7 Zeds Birthday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Call Me Yours | ||
Mon Jun 23 2014 13:19 | 1st = 2 Call Me Yours 2nd = 3 Not The Full Deck 3rd = 5 Hey Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 1 Captain Angry | ||
Mon Jun 23 2014 13:15 | 1st = 1 Captain Angry 2nd = 5 Ankole 3rd = 3 Judge Jeuny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Blue And Curly | ||
Mon Jun 23 2014 13:13 | 1st = 1 Blue And Curly 2nd = 7 Bee Rabbit 3rd = 6 Bolt Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Escalator | ||
Mon Jun 23 2014 13:09 | 1st = 9 Escalator 2nd = 1 Floral Touch 3rd = 3 Im Totally Kool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Whirly Drill | ||
Mon Jun 23 2014 13:06 | 1st = 1 Whirly Drill 2nd = 2 Claretown Bart 3rd = 6 Flynn Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 5 Cafe Fouquet | ||
Mon Jun 23 2014 13:02 | 1st = 5 Cafe Fouquet 2nd = 7 Sutton Oracle 3rd = 6 Schmartness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 10 Quevado | ||
Mon Jun 23 2014 12:58 | 1st = 10 Quevado 2nd = 5 Golan Power 3rd = 3 Quantum Maelstrom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 1 Fiftyshadesofbrown | ||
Mon Jun 23 2014 12:56 | 1st = 1 Fiftyshadesofbrown 2nd = 8 Dawn Tears 3rd = 6 Candy Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 7 Sheza Flojo | ||
Mon Jun 23 2014 12:52 | 1st = 7 Sheza Flojo 2nd = 4 Bulloo Downs 3rd = 8 Tilly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Wild As Angels | ||
Mon Jun 23 2014 12:50 | 1st = 3 Wild As Angels 2nd = 8 Fastback King 3rd = 9 Cawbourne Rave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Major Missile | ||
Mon Jun 23 2014 12:49 | 1st = 4 Major Missile 2nd = 7 Idgit 3rd = 6 Kadali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 10 Chicago Chick | ||
Mon Jun 23 2014 12:40 | 1st = 10 Chicago Chick 2nd = 2 Corinthian 3rd = 5 Max Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Abercrombie Zombie | ||
Mon Jun 23 2014 12:34 | 1st = 1 Abercrombie Zombie 2nd = 2 Cruisin Luxury 3rd = 9 Nevada Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 2 Crystal Wave | ||
Mon Jun 23 2014 12:33 | 1st = 2 Crystal Wave 2nd = 1 Winfield Black 3rd = 9 Another Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Kilcolegan Cross | ||
Mon Jun 23 2014 12:31 | 1st = 6 Kilcolegan Cross 2nd = 5 Cruisys Joy 3rd = 4 Cruisy Limelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 1 Celtic Chief | ||
Mon Jun 23 2014 12:23 | 1st = 1 Celtic Chief 2nd = 10 The Paperboy 3rd = 12 Sweet Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 1 Mister Douglas | ||
Mon Jun 23 2014 12:21 | 1st = 1 Mister Douglas 2nd = 4 Flyin Interstate 3rd = 6 Cowboy Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Shachar Magic | ||
Mon Jun 23 2014 12:14 | 1st = 1 Shachar Magic 2nd = 5 Hay Angel 3rd = 7 Ben Wigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Opawa Albie | ||
Mon Jun 23 2014 12:11 | 1st = 3 Opawa Albie 2nd = 6 Ruths Raider 3rd = 4 Its A Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 10 Black Zero | ||
Mon Jun 23 2014 12:05 | 1st = 10 Black Zero 2nd = 5 Rakadan 3rd = 4 Im Rurrbellious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Efwon Eleven | ||
Mon Jun 23 2014 12:00 | 1st = 5 Efwon Eleven 2nd = 4 Chicka Chicka 3rd = 2 Mister Bigshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 10 Wowowow | ||
Mon Jun 23 2014 11:53 | 1st = 10 Wowowow 2nd = 1 Zenocoin 3rd = 9 Lucky Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 7 Flying Blake | ||
Mon Jun 23 2014 11:45 | 1st = 7 Flying Blake 2nd = 1 Just Mac 3rd = 8 Bigtime Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 7 Fund Trader | ||
Mon Jun 23 2014 11:35 | 1st = 7 Fund Trader 2nd = 15 Club Star 3rd = 12 Real Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Boston Strike | ||
Mon Jun 23 2014 11:27 | 1st = 6 Boston Strike 2nd = 8 Curious Life 3rd = 7 Gold Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 7 Madison Ave | ||
Mon Jun 23 2014 11:18 | 1st = 7 Madison Ave 2nd = 1 Pockets 3rd = 4 Maestro Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Caesar Queen | ||
Mon Jun 23 2014 11:10 | 1st = 1 Caesar Queen 2nd = 5 Dogged Dan 3rd = 2 Empty Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 4 Boston Lass | ||
Mon Jun 23 2014 10:52 | 1st = 4 Boston Lass 2nd = 6 Allegro Master 3rd = 7 Wheres Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 7 Victor Hugo | ||
Mon Jun 23 2014 10:43 | 1st = 7 Victor Hugo 2nd = 11 Flanders 3rd = 2 Kanali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Cool Heir | ||
Mon Jun 23 2014 10:32 | 1st = 7 Cool Heir 2nd = 4 Boston Mona 3rd = 8 Dodgy Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 3 Cawbourne Pumper | ||
Mon Jun 23 2014 10:12 | 1st = 3 Cawbourne Pumper 2nd = 7 Miss Allegro 3rd = 6 Venga Guapa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Stanga Tom | ||
Fri May 23 2014 23:47 | 1st = 4 Stanga Tom 2nd = 1 Fun Princess 3rd = 7 Private Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 2 Extreme Bromac | ||
Fri May 23 2014 23:40 | 1st = 2 Extreme Bromac 2nd = 5 Fire Of Rock 3rd = 4 Strike A Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Romeo Keeping | ||
Fri May 23 2014 23:27 | 1st = 5 Romeo Keeping 2nd = 4 Senora Gundi 3rd = 7 Silk Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Jay Bees Grin | ||
Fri May 23 2014 23:15 | 1st = 4 Jay Bees Grin 2nd = 1 Elusive Courage 3rd = 7 What The Blazes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Feels Like El | ||
Fri May 23 2014 23:12 | 1st = 1 Feels Like El 2nd = 4 Morgan Keeping 3rd = 5 Ronray Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Nice Deal | ||
Fri May 23 2014 22:57 | 1st = 2 Nice Deal 2nd = 6 Wheres The Fun 3rd = 3 Sokate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Ben Cartwright | ||
Fri May 23 2014 22:50 | 1st = 4 Ben Cartwright 2nd = 9 Dont Wanadie 3rd = 8 Hoylakes Firstlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Fearsome Mint | ||
Fri May 23 2014 22:47 | 1st = 5 Fearsome Mint 2nd = 8 Sage Bale 3rd = 6 Deli Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Hoss Funk | ||
Fri May 23 2014 22:40 | 1st = 6 Hoss Funk 2nd = 8 Alotta Fantasy 3rd = 1 Pin Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Call Her Julie | ||
Fri May 23 2014 22:35 | 1st = 4 Call Her Julie 2nd = 1 Unveiled 3rd = 6 Caroline Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 7 Her Ex And I | ||
Fri May 23 2014 22:30 | 1st = 7 Her Ex And I 2nd = 6 Clifford Franklin 3rd = 10 Danamite Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Witch Bale | ||
Fri May 23 2014 22:27 | 1st = 1 Witch Bale 2nd = 3 Giants Dance 3rd = 4 Allen Gravion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Famous Alchemist | ||
Fri May 23 2014 22:22 | 1st = 4 Famous Alchemist 2nd = 9 Korobeit Angel 3rd = 12 Selkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Space Star | ||
Fri May 23 2014 22:19 | 1st = 7 Space Star 2nd = 6 Wife Said No 3rd = 4 Le Burglar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Reverberate | ||
Fri May 23 2014 22:18 | 1st = 6 Reverberate 2nd = 4 Back Jack Tewin 3rd = 5 Bingle Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Shes An Image | ||
Fri May 23 2014 22:14 | 1st = 2 Shes An Image 2nd = 1 Cold Sister 3rd = 3 Purplepeopleater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Faith In Bear | ||
Fri May 23 2014 22:10 | 1st = 2 Faith In Bear 2nd = 3 Takos Princess 3rd = 8 Dyna Arclight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Amen | ||
Fri May 23 2014 22:05 | 1st = 1 Amen 2nd = 5 Jasperama 3rd = 3 Youd Like To Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Jack Reacher | ||
Fri May 23 2014 22:02 | 1st = 4 Jack Reacher 2nd = 3 Knight Fun 3rd = 7 Unleash Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 8 Mile High Anvil | ||
Fri May 23 2014 22:00 | 1st = 8 Mile High Anvil 2nd = 5 Rusty Bullet 3rd = 6 Somnio Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Sugar Ray Lee | ||
Fri May 23 2014 21:57 | 1st = 1 Sugar Ray Lee 2nd = 6 Forward Thinking 3rd = 4 All But Centre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 1 Deliverthegoods | ||
Fri May 23 2014 21:56 | 1st = 1 Deliverthegoods 2nd = 3 Cool Wharton 3rd = 6 Melpark Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 This Time Dylan | ||
Fri May 23 2014 21:52 | 1st = 10 This Time Dylan 2nd = 11 Shardons Rocket 3rd = 1 Flyalong Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Went Wooshka | ||
Fri May 23 2014 21:49 | 1st = 2 Went Wooshka 2nd = 4 Ozzie Bullet 3rd = 8 Quo Vadis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Eye Like Candy | ||
Fri May 23 2014 21:44 | 1st = 5 Eye Like Candy 2nd = 2 Musical Delight 3rd = 3 Glenferrie Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Zelemar Diva | ||
Fri May 23 2014 21:43 | 1st = 5 Zelemar Diva 2nd = 2 Chief Ripoux 3rd = 3 Divine Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Senorita Selena | ||
Fri May 23 2014 21:40 | 1st = 8 Senorita Selena 2nd = 6 Marias Impact 3rd = 2 Hawaii Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Blackntan | ||
Fri May 23 2014 21:35 | 1st = 8 Blackntan 2nd = 4 Jereme Jetsetter 3rd = 3 The Dapper Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 6 Christian Sloy | ||
Fri May 23 2014 21:30 | 1st = 6 Christian Sloy 2nd = 5 Paintmeacanvas 3rd = 1 Norman Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 4 Art Edition | ||
Fri May 23 2014 21:29 | 1st = 4 Art Edition 2nd = 12 Terrorcam 3rd = 2 Cardinal Eddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Crackerjack Rose | ||
Fri May 23 2014 21:27 | 1st = 2 Crackerjack Rose 2nd = 8 Cette Away 3rd = 1 Bit Berger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Passionate Pedro | ||
Fri May 23 2014 21:26 | 1st = 2 Passionate Pedro 2nd = 4 Wrong Impression 3rd = 6 Splander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Im Themightyquinn | ||
Fri May 23 2014 21:22 | 1st = 1 Im Themightyquinn 2nd = 8 Crombie 3rd = 9 Polak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Dancer | ||
Fri May 23 2014 21:19 | 1st = 3 Dancer 2nd = 2 Herodes 3rd = 1 Valentine Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Clancys Fobwatch | ||
Fri May 23 2014 21:14 | 1st = 3 Clancys Fobwatch 2nd = 8 Flaming Hero 3rd = 1 Amazing Kano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Allen Jens | ||
Fri May 23 2014 21:10 | 1st = 6 Allen Jens 2nd = 1 Santas Special 3rd = 2 Rumbling Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Shegoeswooshka | ||
Fri May 23 2014 21:05 | 1st = 1 Shegoeswooshka 2nd = 7 Pride Of Essay 3rd = 2 Recede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 3 Nances Thrill | ||
Fri May 23 2014 21:04 | 1st = 3 Nances Thrill 2nd = 5 Weona Masterpiece 3rd = 10 Robyn Scherbotsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Havago Princess | ||
Fri May 23 2014 21:01 | 1st = 3 Havago Princess 2nd = 5 George Gundi 3rd = 4 Strawberry Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 10 My General Lee | ||
Fri May 23 2014 21:00 | 1st = 10 My General Lee 2nd = 1 Mickey Mcrooney 3rd = 9 Quincey Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Ay Grade | ||
Fri May 23 2014 20:57 | 1st = 3 Ay Grade 2nd = 2 Van Carrho Flash 3rd = 7 Watto Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 The Oyster Bar | ||
Fri May 23 2014 20:52 | 1st = 2 The Oyster Bar 2nd = 5 Heez Orl Black 3rd = 8 Kiss Chasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Mermaid Princess | ||
Fri May 23 2014 20:49 | 1st = 3 Mermaid Princess 2nd = 7 Abbeys Hand 3rd = 1 Early Notice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 8 Lost Profits | ||
Fri May 23 2014 20:48 | 1st = 8 Lost Profits 2nd = 4 Let em Drop 3rd = 6 Tiggerlong Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Gumdrops | ||
Fri May 23 2014 20:44 | 1st = 5 Gumdrops 2nd = 6 Steam Washed 3rd = 2 The Good Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Bessy Boo | ||
Fri May 23 2014 20:40 | 1st = 2 Bessy Boo 2nd = 8 Cyclone Simone 3rd = 6 High Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 12 - 7 Katieellen Castleton | ||
Fri May 23 2014 20:40 | 1st = 7 Katieellen Castleton 2nd = 1 Star Monarch 3rd = 5 No Ordinary Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Peewee Augusta | ||
Fri May 23 2014 20:37 | 1st = 2 Peewee Augusta 2nd = 4 Big One Seven 3rd = 1 Fun Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Sleek And Sassy | ||
Fri May 23 2014 20:35 | 1st = 3 Sleek And Sassy 2nd = 1 Shutterbug 3rd = 8 Flying Vargas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 7 Nickys Dynamic | ||
Fri May 23 2014 20:32 | 1st = 7 Nickys Dynamic 2nd = 12 Sandy Dryden 3rd = 3 Shakey Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Reservation Road | ||
Fri May 23 2014 20:30 | 1st = 3 Reservation Road 2nd = 6 Bennys Ace 3rd = 1 Jedi Superstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 6 Juffs Crossing | ||
Fri May 23 2014 20:29 | 1st = 6 Juffs Crossing 2nd = 3 Rainbow Phoenix 3rd = 7 Vincent Can Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Dubsy Russell | ||
Fri May 23 2014 20:27 | 1st = 3 Dubsy Russell 2nd = 2 Immy Rose 3rd = 7 Yambla Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 3 White Spyro | ||
Fri May 23 2014 20:26 | 1st = 3 White Spyro 2nd = 1 Parrydise Sneaky 3rd = 2 Zipping Genie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Alta Christiano | ||
Fri May 23 2014 20:22 | 1st = 8 Alta Christiano 2nd = 6 Pride Of Colorado 3rd = 4 Anvils Big Punt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - | ||
Fri May 23 2014 20:19 | 2nd = 7 Rue De Kahn 3rd = 8 You Name Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 3 Live Life Betta | ||
Fri May 23 2014 20:15 | 1st = 3 Live Life Betta 2nd = 11 Vengeance 3rd = 2 Pacific Rapture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Wartime Sweetheart | ||
Fri May 23 2014 20:14 | 1st = 5 Wartime Sweetheart 2nd = 4 Five Star Anvil 3rd = 6 Smoken Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Bronco Bale | ||
Fri May 23 2014 20:10 | 1st = 5 Bronco Bale 2nd = 1 Mcthumpa 3rd = 3 Ice Cold Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Best For Last | ||
Fri May 23 2014 20:05 | 1st = 2 Best For Last 2nd = 5 Maywyns Zephyr 3rd = 1 Maybe Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 4 No Way Else | ||
Fri May 23 2014 20:05 | 1st = 4 No Way Else 2nd = 7 Donegal Jimmy Dave 3rd = 6 Banora Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 2 Petes Desire | ||
Fri May 23 2014 20:03 | 1st = 2 Petes Desire 2nd = 8 Avion 3rd = 4 Hecan Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Im Supersonic | ||
Fri May 23 2014 20:00 | 1st = 5 Im Supersonic 2nd = 4 Im a Player 3rd = 1 Hollys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 6 Vishpala | ||
Fri May 23 2014 19:58 | 1st = 6 Vishpala 2nd = 5 Fowsands 3rd = 1 Busted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Double Twist | ||
Fri May 23 2014 19:57 | 1st = 8 Double Twist 2nd = 4 Hersi 3rd = 2 Stylish Fringe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 10 Miss Mcfly | ||
Fri May 23 2014 19:55 | 1st = 10 Miss Mcfly 2nd = 1 Stiff Drink 3rd = 9 Ever So Hopeful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Macheaven | ||
Fri May 23 2014 19:52 | 1st = 1 Macheaven 2nd = 4 Black Mr Mach 3rd = 7 Mista Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Speedie Rioli | ||
Fri May 23 2014 19:49 | 1st = 7 Speedie Rioli 2nd = 8 Danyos Dabby 3rd = 1 Danyos Avie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 9 Sea Mc | ||
Fri May 23 2014 19:45 | 1st = 9 Sea Mc 2nd = 4 Strawberry Courage 3rd = 10 Lost In Bangkok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Chilli Palmer | ||
Fri May 23 2014 19:44 | 1st = 11 Chilli Palmer 2nd = 1 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 8 Motangi | ||
Fri May 23 2014 19:42 | 1st = 8 Motangi 2nd = 1 Moot Point 3rd = 4 Minkara Yarmi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Swift Indian | ||
Fri May 23 2014 19:40 | 1st = 5 Swift Indian 2nd = 4 Teddie Boy 3rd = 1 Good As Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Boylanova | ||
Fri May 23 2014 19:35 | 1st = 8 Boylanova 2nd = 2 The Silver Fox 3rd = 5 Millicent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Hez The One | ||
Fri May 23 2014 19:35 | 1st = 8 Hez The One 2nd = 1 Lombo Del Rosso 3rd = 3 Amightyfinehorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Ominous Warning | ||
Fri May 23 2014 19:30 | 1st = 1 Ominous Warning 2nd = 11 Remarkable 3rd = 7 Grinning Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 7 Last Guy Standing | ||
Fri May 23 2014 19:29 | 1st = 7 Last Guy Standing 2nd = 8 Inner City 3rd = 6 Odins Call Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Toy Princess | ||
Fri May 23 2014 19:27 | 1st = 7 Toy Princess 2nd = 4 Tricky Zorro 3rd = 2 Julie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Opawa Wally | ||
Fri May 23 2014 19:25 | 1st = 8 Opawa Wally 2nd = 6 Vickis Quest 3rd = 2 Rebel City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Lara Sannette | ||
Fri May 23 2014 19:22 | 1st = 1 Lara Sannette 2nd = 6 Osmotherly 3rd = 7 Jake Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Notabadexcuse | ||
Fri May 23 2014 19:22 | 1st = 2 Notabadexcuse 2nd = 1 Say It Now 3rd = 7 Ohoka Kentucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Midnight Ripple | ||
Fri May 23 2014 19:19 | 1st = 1 Midnight Ripple 2nd = 2 Typo 3rd = 4 Lite Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 3 Katy Perry | ||
Fri May 23 2014 19:15 | 1st = 3 Katy Perry 2nd = 4 Fight For Glory 3rd = 2 Bettor Be Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Union Ally | ||
Fri May 23 2014 19:14 | 1st = 3 Union Ally 2nd = 5 Starzzz Of Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Ulla Allen | ||
Fri May 23 2014 19:10 | 1st = 7 Ulla Allen 2nd = 4 Danyos Kirsty 3rd = 3 Dyna Chaotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Texas Tealsby | ||
Fri May 23 2014 19:05 | 1st = 6 Texas Tealsby 2nd = 1 Lift Me Up 3rd = 10 Nothing Else Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 Anton Oliver | ||
Fri May 23 2014 19:05 | 1st = 7 Anton Oliver 2nd = 1 Karanga Red Fantasy 3rd = 8 Franco Revel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 Miss Rocknroll | ||
Fri May 23 2014 19:00 | 1st = 2 Miss Rocknroll 2nd = 1 Sally Fletcher 3rd = 5 Priority Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Jack Silver | ||
Fri May 23 2014 18:59 | 1st = 3 Jack Silver 2nd = 7 Cosmic Prince 3rd = 5 Zambora Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Southwood Denis | ||
Fri May 23 2014 18:58 | 1st = 1 Southwood Denis 2nd = 4 Mint Murphy 3rd = 6 Terrorizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 My Fantaziya | ||
Fri May 23 2014 18:55 | 1st = 1 My Fantaziya 2nd = 5 Cheeky Charmer 3rd = 6 Smile Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Speedy Kazza | ||
Fri May 23 2014 18:55 | 1st = 5 Speedy Kazza 2nd = 3 Punch On Jaime 3rd = 4 Way Too Crude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Sass | ||
Fri May 23 2014 18:52 | 1st = 1 Sass 2nd = 8 Total Blonde 3rd = 2 Bugatti Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 9 Elsudoku | ||
Fri May 23 2014 18:50 | 1st = 9 Elsudoku 2nd = 10 Livia Degerolstein 3rd = 7 Stareeshar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Our Eastwood Cullen | ||
Fri May 23 2014 18:46 | 1st = 4 Our Eastwood Cullen 2nd = 6 Thats Mister Ali 3rd = 1 Wipem Dry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 8 Cyclone Prince | ||
Fri May 23 2014 18:45 | 1st = 8 Cyclone Prince 2nd = 10 Snooki 3rd = 5 Charleston Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 9 Silver Portrait | ||
Fri May 23 2014 18:42 | 1st = 9 Silver Portrait 2nd = 5 Natural Oyster 3rd = 8 Grand Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 8 Blunt | ||
Fri May 23 2014 18:41 | 1st = 8 Blunt 2nd = 6 Hi Johnny 3rd = 7 Tiny Bit Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Walloon Legend | ||
Fri May 23 2014 18:37 | 1st = 4 Walloon Legend 2nd = 7 Sandgrounder 3rd = 6 Vee High Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 2 Crackaheiny | ||
Fri May 23 2014 18:35 | 1st = 2 Crackaheiny 2nd = 3 Dynamic Party 3rd = 7 Elusive Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Luda | ||
Fri May 23 2014 18:32 | 1st = 1 Luda 2nd = 9 Mother Kym 3rd = 10 Lombo Final Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Fast Kenny | ||
Fri May 23 2014 18:29 | 1st = 3 Fast Kenny 2nd = 1 Hunter Hummer 3rd = 2 Tigress Ally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Homebush Crash | ||
Fri May 23 2014 18:25 | 1st = 2 Homebush Crash 2nd = 8 Super Rooster 3rd = 1 Enazuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 4 Partyboy Glenwood | ||
Fri May 23 2014 18:24 | 1st = 4 Partyboy Glenwood 2nd = 3 The Family Guy 3rd = 1 Peace Corps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 1 Mr Uno | ||
Fri May 23 2014 18:22 | 1st = 1 Mr Uno 2nd = 2 Ace Me Up 3rd = 3 Tiggerlong Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Hazerati | ||
Fri May 23 2014 18:21 | 1st = 4 Hazerati 2nd = 3 Jayne Fozz 3rd = 2 Matilda Arcade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Fancy Stiches | ||
Fri May 23 2014 18:17 | 1st = 3 Fancy Stiches 2nd = 1 Graduation Girl 3rd = 7 Shansi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Who Dares Wins | ||
Fri May 23 2014 18:15 | 1st = 4 Who Dares Wins 2nd = 6 Whisper Jet 3rd = 8 Chief Thundercloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 5 Tezz Khora | ||
Fri May 23 2014 18:12 | 1st = 5 Tezz Khora 2nd = 11 Wounded 3rd = 1 No Tomorrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Coffee Shop Stop | ||
Fri May 23 2014 18:09 | 1st = 5 Coffee Shop Stop 2nd = 6 Eyefull 3rd = 1 Zabini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Chiefs Choice | ||
Fri May 23 2014 18:05 | 1st = 2 Chiefs Choice 2nd = 1 Nail Clipper 3rd = 8 Going Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 One Over Da Moon | ||
Fri May 23 2014 18:05 | 1st = 10 One Over Da Moon 2nd = 4 Pammys Boy 3rd = 3 All Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 2 Stuart Town | ||
Fri May 23 2014 18:02 | 1st = 2 Stuart Town 2nd = 1 Fearless Bert 3rd = 6 Crazy Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Shards Of Cullen | ||
Fri May 23 2014 18:00 | 1st = 7 Shards Of Cullen 2nd = 10 Millwood Liberty 3rd = 9 The Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Harley Are | ||
Fri May 23 2014 17:57 | 1st = 1 Harley Are 2nd = 3 Shaylor Jake 3rd = 9 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Run Lacey Run | ||
Fri May 23 2014 17:55 | 1st = 1 Run Lacey Run 2nd = 2 Popsome Tags 3rd = 8 Dolly Peg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Ida Tiger | ||
Fri May 23 2014 17:52 | 1st = 6 Ida Tiger 2nd = 12 Moonlight Spirit 3rd = 7 Home In Indiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Shoe Laces Lady | ||
Fri May 23 2014 17:49 | 1st = 8 Shoe Laces Lady 2nd = 6 Queen Marina 3rd = 4 Rosey Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 5 Sunshield | ||
Fri May 23 2014 17:45 | 1st = 5 Sunshield 2nd = 13 Mingara 3rd = 7 Be Seein Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Dyna Ishaan | ||
Fri May 23 2014 17:45 | 1st = 1 Dyna Ishaan 2nd = 2 Denman Flyer 3rd = 3 Jetgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 5 Three Heads Up | ||
Fri May 23 2014 17:42 | 1st = 5 Three Heads Up 2nd = 1 Fast Chloe May 3rd = 3 Mass Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Pretty Sunday | ||
Fri May 23 2014 17:40 | 1st = 3 Pretty Sunday 2nd = 2 Enjoy A Coldie 3rd = 1 Salute The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Tiny Wong Way | ||
Fri May 23 2014 17:37 | 1st = 8 Tiny Wong Way 2nd = 6 Lacey Lou 3rd = 2 Slick Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 4 Risk | ||
Fri May 23 2014 17:35 | 1st = 4 Risk 2nd = 2 Sazzasophie 3rd = 6 Livura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 10 - 3 Bank Of Nova | ||
Fri May 23 2014 17:32 | 1st = 3 Bank Of Nova 2nd = 2 Crackerjack Jo 3rd = 4 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Slater Hill | ||
Fri May 23 2014 17:28 | 1st = 1 Slater Hill 2nd = 5 Dee Getta 3rd = 8 Glenreagh Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Stay Young | ||
Fri May 23 2014 17:25 | 1st = 5 Stay Young 2nd = 3 El Jetta 3rd = 8 Bigtime Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Black Vegas | ||
Fri May 23 2014 17:23 | 1st = 6 Black Vegas 2nd = 1 Midnight Rumour 3rd = 4 Dimple Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Italian Pedro | ||
Fri May 23 2014 17:18 | 1st = 1 Italian Pedro 2nd = 3 Ipswich Melody 3rd = 8 Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Tazzys Devil | ||
Fri May 23 2014 17:15 | 1st = 4 Tazzys Devil 2nd = 5 Russian Alsu 3rd = 7 First Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Revivalist | ||
Fri May 23 2014 17:12 | 1st = 1 Revivalist 2nd = 11 Supreme Mach 3rd = 8 Our Mega Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Lochinvar Impact | ||
Fri May 23 2014 17:08 | 1st = 4 Lochinvar Impact 2nd = 3 Magic Diore 3rd = 6 Make A Fifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 5 Glenferrie Sunbird | ||
Fri May 23 2014 17:05 | 1st = 5 Glenferrie Sunbird 2nd = 6 Summer Vacation 3rd = 11 Enthral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Aces High | ||
Fri May 23 2014 17:03 | 1st = 4 Aces High 2nd = 8 Irish Down Under 3rd = 5 Chappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Drop Dead Deva | ||
Fri May 23 2014 16:58 | 1st = 6 Drop Dead Deva 2nd = 9 Windfall 3rd = 2 Ausczech Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Opawa Token | ||
Fri May 23 2014 16:55 | 1st = 3 Opawa Token 2nd = 4 Stevies Magic 3rd = 1 Rebel Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 6 Ameretto | ||
Fri May 23 2014 16:53 | 1st = 6 Ameretto 2nd = 4 Mustang Jet 3rd = 3 Grinear Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Above Us | ||
Fri May 23 2014 16:50 | 1st = 4 Above Us 2nd = 3 Say I Wont 3rd = 17 Magic Waltz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 American Witch | ||
Fri May 23 2014 16:47 | 1st = 7 American Witch 2nd = 4 Hazel Robbo 3rd = 1 Jet Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 7 Delight Brigade | ||
Fri May 23 2014 16:45 | 1st = 7 Delight Brigade 2nd = 5 Major Star 3rd = 6 Master Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Lady Goldenpaw | ||
Fri May 23 2014 16:44 | 1st = 4 Lady Goldenpaw 2nd = 8 Pevensay 3rd = 6 One Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Shaylor Davey | ||
Fri May 23 2014 16:37 | 1st = 8 Shaylor Davey 2nd = 5 Power Dream 3rd = 2 Tears For Fears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 How Will I Know | ||
Fri May 23 2014 16:33 | 1st = 2 How Will I Know 2nd = 3 Slipaslygrin 3rd = 4 Alta Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 5 Howdiddydoit | ||
Fri May 23 2014 16:30 | 1st = 5 Howdiddydoit 2nd = 9 Al Nova 3rd = 6 After Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Joe Hanley | ||
Fri May 23 2014 16:27 | 1st = 3 Joe Hanley 2nd = 2 Avondale Amor 3rd = 6 Explosive Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Boston Blaze | ||
Fri May 23 2014 16:25 | 1st = 8 Boston Blaze 2nd = 4 Jill Sprite 3rd = 5 Hey You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Arena Allen | ||
Fri May 23 2014 16:24 | 1st = 6 Arena Allen 2nd = 7 Pepper Fozz 3rd = 2 Gimme Butterflys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 5 Big Buddie | ||
Fri May 23 2014 16:20 | 1st = 5 Big Buddie 2nd = 12 Esprits Choice 3rd = 2 Such Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Just For Show | ||
Fri May 23 2014 16:17 | 1st = 1 Just For Show 2nd = 2 Zafonic She Is 3rd = 5 Bronelly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 10 Kurahaupo Gambler | ||
Fri May 23 2014 16:15 | 1st = 10 Kurahaupo Gambler 2nd = 3 Under Worked 3rd = 4 Major Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 7 Warner | ||
Fri May 23 2014 16:13 | 1st = 7 Warner 2nd = 4 Dash Board Lights 3rd = 5 Taylor Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Bettys Moment | ||
Fri May 23 2014 16:12 | 1st = 4 Bettys Moment 2nd = 8 Scull Magic 3rd = 3 Leroy Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Motorised | ||
Fri May 23 2014 16:10 | 1st = 3 Motorised 2nd = 5 Nevzlin 3rd = 1 Winning Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Brindle Falcon | ||
Fri May 23 2014 16:07 | 1st = 3 Brindle Falcon 2nd = 8 Boys Beatz 3rd = 6 Que Before You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 President Obama | ||
Fri May 23 2014 16:05 | 1st = 3 President Obama 2nd = 9 Vienna Eyre 3rd = 1 Franco Envoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Blinder | ||
Fri May 23 2014 16:04 | 1st = 3 Blinder 2nd = 1 Jubilea Bale 3rd = 4 Stylish Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 7 Cavalar | ||
Fri May 23 2014 16:00 | 1st = 7 Cavalar 2nd = 6 Alert Lady 3rd = 1 Too Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Ferrera | ||
Fri May 23 2014 15:57 | 1st = 2 Ferrera 2nd = 3 Mr Hoppins 3rd = 6 Shaylor Bacardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Figlia | ||
Fri May 23 2014 15:55 | 1st = 5 Figlia 2nd = 1 Goodtime Kate 3rd = 2 Working Working |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Joys A Babe | ||
Fri May 23 2014 15:53 | 1st = 8 Joys A Babe 2nd = 9 Girl With Fire 3rd = 7 Beef City Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Flash Prestige | ||
Fri May 23 2014 15:52 | 1st = 4 Flash Prestige 2nd = 8 Inspector Lynley 3rd = 2 Teddys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 7 Blooded | ||
Fri May 23 2014 15:50 | 1st = 7 Blooded 2nd = 2 Punjab Rocket 3rd = 8 Law Of The Jungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Call Kelb | ||
Fri May 23 2014 15:47 | 1st = 2 Call Kelb 2nd = 4 Down Town Girl 3rd = 5 Keeliah Cannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 5 Linda Lovegrace | ||
Fri May 23 2014 15:45 | 1st = 5 Linda Lovegrace 2nd = 4 Supersonic Miss 3rd = 3 Beaudiene Boaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Maintenance Man | ||
Fri May 23 2014 15:44 | 1st = 8 Maintenance Man 2nd = 1 Seeking Treasure 3rd = 5 Kid Monopoly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 8 Bellarine Rose | ||
Fri May 23 2014 15:40 | 1st = 8 Bellarine Rose 2nd = 7 Esprit Warrior 3rd = 10 Lourdeaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 3 Smoke N Santanna | ||
Fri May 23 2014 15:35 | 1st = 3 Smoke N Santanna 2nd = 5 Provocative Prince 3rd = 8 Elroy Jetson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 5 Read About Lexy | ||
Fri May 23 2014 15:34 | 1st = 5 Read About Lexy 2nd = 4 Makes Every Scents 3rd = 1 Vergels Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Maccaboy | ||
Fri May 23 2014 15:32 | 1st = 4 Maccaboy 2nd = 5 Cryers Ruddy 3rd = 6 Pipers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Aquatorial | ||
Fri May 23 2014 15:30 | 1st = 8 Aquatorial 2nd = 10 Vital Organ 3rd = 2 Prince Monashee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 4 Macies Boots | ||
Fri May 23 2014 15:25 | 1st = 4 Macies Boots 2nd = 1 Rush Of Power 3rd = 2 Knocka Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Rocky Baxter | ||
Fri May 23 2014 15:25 | 1st = 2 Rocky Baxter 2nd = 8 Loo Loo Blue 3rd = 1 Ruths Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Thats Lassila | ||
Fri May 23 2014 15:22 | 1st = 8 Thats Lassila 2nd = 6 Moonlight Cloud 3rd = 3 Soft Ballad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 6 Raised For Battle | ||
Fri May 23 2014 15:20 | 1st = 6 Raised For Battle 2nd = 13 Stromaise 3rd = 14 Hoffenhorry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 1 Bettorkeepthefaith | ||
Fri May 23 2014 15:15 | 1st = 1 Bettorkeepthefaith 2nd = 9 Spare Change 3rd = 6 Sweet Lucy Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Charming Allie | ||
Fri May 23 2014 15:14 | 1st = 7 Charming Allie 2nd = 6 Morethanmeetstheye 3rd = 8 Storm Delle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Starlight Safari | ||
Fri May 23 2014 15:12 | 1st = 6 Starlight Safari 2nd = 7 Galactic Impact 3rd = 1 Pedros Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 7 Illtellyoulater | ||
Fri May 23 2014 15:10 | 1st = 7 Illtellyoulater 2nd = 2 Dont Mean Maybe 3rd = 12 Mah Baker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 5 Wild Roses | ||
Fri May 23 2014 15:05 | 1st = 5 Wild Roses 2nd = 9 Mighty Bonus 3rd = 2 Bogan Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Cosmic Choice | ||
Fri May 23 2014 15:05 | 1st = 3 Cosmic Choice 2nd = 2 Opawa Gift 3rd = 8 Gay Thorley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 11 Feline Like Flyin | ||
Fri May 23 2014 15:00 | 1st = 11 Feline Like Flyin 2nd = 12 Wildwood Dancer 3rd = 4 Mitzi Del Bra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Fred Best | ||
Fri May 23 2014 14:57 | 1st = 2 Fred Best 2nd = 8 Mr Nice Guy 3rd = 3 Yard Duty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 1 Hallycould | ||
Fri May 23 2014 14:54 | 1st = 1 Hallycould 2nd = 7 Embellished 3rd = 9 Serenas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Executed | ||
Fri May 23 2014 14:50 | 1st = 1 Executed 2nd = 4 Maypole 3rd = 8 Commanding Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Just You Wait | ||
Fri May 23 2014 14:48 | 1st = 4 Just You Wait 2nd = 3 Madam Ice 3rd = 6 Smart Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Sweet Chill | ||
Fri May 23 2014 14:47 | 1st = 3 Sweet Chill 2nd = 4 Yo Soy 3rd = 6 Hot Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 1 Dashing Duncan | ||
Fri May 23 2014 14:43 | 1st = 1 Dashing Duncan 2nd = 12 Sniparose 3rd = 8 Charmed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Twistex | ||
Fri May 23 2014 14:40 | 1st = 7 Twistex 2nd = 2 Just Humphrey 3rd = 3 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Major Luna | ||
Fri May 23 2014 14:37 | 1st = 2 Major Luna 2nd = 3 Halfway Holme 3rd = 1 Lord Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Malleable | ||
Fri May 23 2014 14:33 | 1st = 2 Malleable 2nd = 12 Shah San Gabriel 3rd = 4 Our Evolution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Kingsbrae Molly | ||
Fri May 23 2014 14:29 | 1st = 3 Kingsbrae Molly 2nd = 6 Miss Gunfire 3rd = 4 Pace Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 12 Unbelievable Buy | ||
Fri May 23 2014 14:25 | 1st = 12 Unbelievable Buy 2nd = 3 Rocknet 3rd = 11 Tejon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Cosmic Jewels | ||
Fri May 23 2014 14:22 | 1st = 1 Cosmic Jewels 2nd = 8 Dimora Benson 3rd = 2 Daenerys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 1 Milliondollar Wave | ||
Fri May 23 2014 14:19 | 1st = 1 Milliondollar Wave 2nd = 9 Bevendale Boy 3rd = 10 Mouse In The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 11 Re Echo | ||
Fri May 23 2014 14:15 | 1st = 11 Re Echo 2nd = 5 Sweet Little Filly 3rd = 6 Telesius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Rebble Rose Hi | ||
Fri May 23 2014 14:12 | 1st = 2 Rebble Rose Hi 2nd = 3 Raffa Rose 3rd = 1 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 7 Hot Pistol | ||
Fri May 23 2014 14:08 | 1st = 7 Hot Pistol 2nd = 6 Dashexpress 3rd = 3 Ideal Position |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Our Blue Earner | ||
Fri May 23 2014 14:07 | 1st = 8 Our Blue Earner 2nd = 6 Abbys Angel 3rd = 2 Eumeralla View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 7 - 6 Grey Tom | ||
Fri May 23 2014 14:03 | 1st = 6 Grey Tom 2nd = 8 Zenno Rolls Royce 3rd = 4 Harry Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Max Richter | ||
Fri May 23 2014 14:02 | 1st = 8 Max Richter 2nd = 2 Red Luck 3rd = 3 Certainly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Hughes On First | ||
Fri May 23 2014 13:58 | 1st = 1 Hughes On First 2nd = 3 Red Assassin 3rd = 9 Fairbanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Black Dolce | ||
Fri May 23 2014 13:54 | 1st = 8 Black Dolce 2nd = 7 Rosealea 3rd = 4 Booming Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Consiello | ||
Fri May 23 2014 13:50 | 1st = 3 Consiello 2nd = 7 Oneeyed Undertaker 3rd = 4 Coolamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Blitzem Miss | ||
Fri May 23 2014 13:47 | 1st = 6 Blitzem Miss 2nd = 5 Eumeralla Donna 3rd = 8 Kennetts Curse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 3 Soho Wonder | ||
Fri May 23 2014 13:44 | 1st = 3 Soho Wonder 2nd = 8 Take Command 3rd = 7 Artista Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Slysera | ||
Fri May 23 2014 13:40 | 1st = 1 Slysera 2nd = 4 Power To Exceed 3rd = 5 Click Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Classic Bonus | ||
Fri May 23 2014 13:37 | 1st = 2 Classic Bonus 2nd = 1 Storm Maiden 3rd = 4 Rose To Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 2 Red Eye Express | ||
Fri May 23 2014 13:33 | 1st = 2 Red Eye Express 2nd = 3 Olive Com 3rd = 1 Primus Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Noisemaker | ||
Fri May 23 2014 13:32 | 1st = 6 Noisemaker 2nd = 5 Black As Night 3rd = 8 Im No Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 6 - 1 My Chino | ||
Fri May 23 2014 13:28 | 1st = 1 My Chino 2nd = 6 Puddle Alley 3rd = 2 Rigah Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Teasing | ||
Fri May 23 2014 13:27 | 1st = 1 Teasing 2nd = 3 Mister Malakye 3rd = 2 Our Poppa Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 1 Carry Me Gee Gee | ||
Fri May 23 2014 13:23 | 1st = 1 Carry Me Gee Gee 2nd = 12 Hot Art 3rd = 2 Dreams Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Out Back Bill | ||
Fri May 23 2014 13:20 | 1st = 5 Out Back Bill 2nd = 2 La Fontaine 3rd = 1 Broken Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 5 Trentys Rose | ||
Fri May 23 2014 13:19 | 1st = 5 Trentys Rose 2nd = 1 Moko Rose Hi 3rd = 8 Maelstrom Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 5 Cioccolato | ||
Fri May 23 2014 13:15 | 1st = 5 Cioccolato 2nd = 7 Long Shadow 3rd = 4 The Bubba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 3 Always Will | ||
Fri May 23 2014 13:09 | 1st = 3 Always Will 2nd = 4 Flight to Vegas 3rd = 1 Noahs Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Sea Crest | ||
Fri May 23 2014 13:05 | 1st = 6 Sea Crest 2nd = 3 Goin Crazy 3rd = 8 Moxie Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Carats Prince | ||
Fri May 23 2014 13:03 | 1st = 4 Carats Prince 2nd = 5 Ohoka Frenchi 3rd = 6 Mr Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Bokarm Baille | ||
Fri May 23 2014 13:02 | 1st = 3 Bokarm Baille 2nd = 9 Bokarm Georgie 3rd = 6 Tilly Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 2 King Derota | ||
Fri May 23 2014 12:58 | 1st = 2 King Derota 2nd = 7 Mosites 3rd = 5 The Quickstep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 5 - 2 Tudor Lily | ||
Fri May 23 2014 12:53 | 1st = 2 Tudor Lily 2nd = 6 Bellaleah 3rd = 1 Double Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 1 Scotty Be Gotti | ||
Fri May 23 2014 12:48 | 1st = 1 Scotty Be Gotti 2nd = 7 Nymboi 3rd = 12 True To Form |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Abound | ||
Fri May 23 2014 12:45 | 1st = 6 Abound 2nd = 4 Wellywood 3rd = 2 Conaloo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Vicki Rose Hi | ||
Fri May 23 2014 12:44 | 1st = 1 Vicki Rose Hi 2nd = 3 Duck Duck Goose 3rd = 8 Opal Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 1 Davarick | ||
Fri May 23 2014 12:40 | 1st = 1 Davarick 2nd = 6 Madame Hennessy 3rd = 5 Lilly The Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 9 Bundaburra | ||
Fri May 23 2014 12:34 | 1st = 9 Bundaburra 2nd = 4 Lillylane 3rd = 10 Three Point Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Henrys Crown | ||
Fri May 23 2014 12:30 | 1st = 2 Henrys Crown 2nd = 5 Red Ryder 3rd = 6 Caught Switching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Opawa Stretch | ||
Fri May 23 2014 12:28 | 1st = 6 Opawa Stretch 2nd = 1 Opawa Lauren 3rd = 3 Opawa Hally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 4 Canny De Zero | ||
Fri May 23 2014 12:23 | 1st = 4 Canny De Zero 2nd = 1 Oywotzy 3rd = 5 Quarter Hennessy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 4 - 8 El Dorado Sun | ||
Fri May 23 2014 12:18 | 1st = 8 El Dorado Sun 2nd = 5 Hurikin 3rd = 6 Swami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Man Of Stealth | ||
Fri May 23 2014 12:13 | 1st = 3 Man Of Stealth 2nd = 5 Bien Coupez 3rd = 11 Beaut Lae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Mighty Twist | ||
Fri May 23 2014 12:10 | 1st = 2 Mighty Twist 2nd = 1 Enforced Kiwi 3rd = 4 Peppermint Patty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 5 Kilim | ||
Fri May 23 2014 12:05 | 1st = 5 Kilim 2nd = 4 Howdee 3rd = 2 Burning Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 6 Hey Porsha | ||
Fri May 23 2014 12:00 | 1st = 6 Hey Porsha 2nd = 3 Class It Up 3rd = 2 Lombo Medlyn Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Jinja Ruby | ||
Fri May 23 2014 11:52 | 1st = 2 Jinja Ruby 2nd = 1 Goldstar Jeanie 3rd = 8 Phat Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 3 - 8 Rorippa | ||
Fri May 23 2014 11:43 | 1st = 8 Rorippa 2nd = 1 Somethings Burning 3rd = 4 Pretty To Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Circle the Globe | ||
Fri May 23 2014 11:38 | 1st = 1 Circle the Globe 2nd = 5 Complete Secret 3rd = 4 Samsili |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Token Ray | ||
Fri May 23 2014 11:35 | 1st = 6 Token Ray 2nd = 2 Opawa Rocky 3rd = 7 Come On Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Irish Blue | ||
Fri May 23 2014 11:17 | 1st = 8 Irish Blue 2nd = 7 Big Muddy 3rd = 2 Cawbourne Plunge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 2 - 4 Nutinear | ||
Fri May 23 2014 11:08 | 1st = 4 Nutinear 2nd = 9 Ishiacourt 3rd = 7 Keepitasecret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 9 Homebush Bruno | ||
Fri May 23 2014 11:00 | 1st = 9 Homebush Bruno 2nd = 4 Hareeba Time 3rd = 7 Another Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Smash That | ||
Fri May 23 2014 10:43 | 1st = 4 Smash That 2nd = 1 Homebush Errol 3rd = 2 Ohoka Too Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 1 - 7 Curtain Call | ||
Fri May 23 2014 10:34 | 1st = 7 Curtain Call 2nd = 1 Jachil 3rd = 8 Shes Riveting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Speights Kid | ||
Fri May 23 2014 10:26 | 1st = 3 Speights Kid 2nd = 1 Dee 3rd = 9 Shadow Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Blazing Hot | ||
Fri May 23 2014 10:08 | 1st = 6 Blazing Hot 2nd = 5 Sleeper Agent 3rd = 8 Bita Banta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 King Tux | ||
Fri May 23 2014 0:02 | 1st = 1 King Tux 2nd = 2 Punjabi Boy 3rd = 6 Scooter Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 1 Guys Delight | ||
Sun Mar 23 2014 21:42 | 1st = 1 Guys Delight 2nd = 8 Cool Wharton 3rd = 9 Tisu Toota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Lucky Kelly | ||
Sun Mar 23 2014 21:27 | 1st = 4 Lucky Kelly 2nd = 5 Filius Flitwick 3rd = 8 Eumeralla Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Midori Moment | ||
Sun Mar 23 2014 21:20 | 1st = 8 Midori Moment 2nd = 1 Britomartis 3rd = 2 Hare Addict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 6 Supaliner | ||
Sun Mar 23 2014 21:14 | 1st = 6 Supaliner 2nd = 7 Tessanzo 3rd = 5 Nitro Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Southwood Lexie | ||
Sun Mar 23 2014 21:10 | 1st = 3 Southwood Lexie 2nd = 2 Soho Goodwill 3rd = 1 Bit Iffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Fourier Bale | ||
Sun Mar 23 2014 21:02 | 1st = 4 Fourier Bale 2nd = 8 Immortal 3rd = 1 Henry Henriques |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Classy Tom | ||
Sun Mar 23 2014 20:58 | 1st = 3 Classy Tom 2nd = 8 Classy Blonde 3rd = 2 Punt Road Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Try Time Oscar | ||
Sun Mar 23 2014 20:54 | 1st = 2 Try Time Oscar 2nd = 3 Lonely Boy 3rd = 5 Indys Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 4 Seville Lady | ||
Sun Mar 23 2014 20:53 | 1st = 4 Seville Lady 2nd = 1 Summer Of Courage 3rd = 9 Anna Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Conors Entity | ||
Sun Mar 23 2014 20:50 | 1st = 3 Conors Entity 2nd = 1 Peyton Paradise 3rd = 6 Spoken Jibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 5 Sansa Bale | ||
Sun Mar 23 2014 20:47 | 1st = 5 Sansa Bale 2nd = 6 Spades And Roses 3rd = 4 Military Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Miss Icy Rosie | ||
Sun Mar 23 2014 20:44 | 1st = 5 Miss Icy Rosie 2nd = 1 Supreme Formula 3rd = 7 Cosmic Janst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 4 Dapper Dana | ||
Sun Mar 23 2014 20:42 | 1st = 4 Dapper Dana 2nd = 3 Melolyn 3rd = 7 Devendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Fast Net | ||
Sun Mar 23 2014 20:39 | 1st = 1 Fast Net 2nd = 2 Shaylor Bert 3rd = 7 Magnetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Naties Girl | ||
Sun Mar 23 2014 20:35 | 1st = 7 Naties Girl 2nd = 8 Mini Mitch 3rd = 2 Miss Ronny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Run Inglis Run | ||
Sun Mar 23 2014 20:32 | 1st = 3 Run Inglis Run 2nd = 7 Ace Me Up 3rd = 2 Blue Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 2 Seven Ounce | ||
Sun Mar 23 2014 20:30 | 1st = 2 Seven Ounce 2nd = 1 Acesneights 3rd = 9 Crusader Acey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Lethal Blue | ||
Sun Mar 23 2014 20:27 | 1st = 2 Lethal Blue 2nd = 7 Time To Embrace 3rd = 1 Dyna Olsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Dahomey Mahginny | ||
Sun Mar 23 2014 20:24 | 1st = 4 Dahomey Mahginny 2nd = 1 Rumble Street 3rd = 3 Johnathans Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Omara Allen | ||
Sun Mar 23 2014 20:22 | 1st = 1 Omara Allen 2nd = 8 Cosmo Kramer 3rd = 4 Ruby Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 9 - 11 Waafid | ||
Sun Mar 23 2014 20:20 | 1st = 11 Waafid 2nd = 3 Nitro 3rd = 6 Zaktoaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 2 Cats And Dogs | ||
Sun Mar 23 2014 20:15 | 1st = 2 Cats And Dogs 2nd = 1 Artillery Fire 3rd = 8 Sky Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Mallee Man | ||
Sun Mar 23 2014 20:14 | 1st = 1 Mallee Man 2nd = 7 Daytona Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Gary Groundwork | ||
Sun Mar 23 2014 20:12 | 1st = 2 Gary Groundwork 2nd = 3 Blue Viper 3rd = 1 Midnight Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 6 Artoc | ||
Sun Mar 23 2014 20:07 | 1st = 6 Artoc 2nd = 9 Daylight Dan 3rd = 3 Our Summer Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 5 Wealthy Schooner | ||
Sun Mar 23 2014 20:04 | 1st = 5 Wealthy Schooner 2nd = 7 Flying Casey 3rd = 1 Harvey Pincher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Alota Force | ||
Sun Mar 23 2014 20:00 | 1st = 3 Alota Force 2nd = 2 Black Attitude 3rd = 5 Dont Blink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 5 Allen Gordy | ||
Sun Mar 23 2014 19:57 | 1st = 5 Allen Gordy 2nd = 2 Madra 3rd = 3 Finbar Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 3 Class Above Lombo | ||
Sun Mar 23 2014 19:55 | 1st = 3 Class Above Lombo 2nd = 2 These Days 3rd = 10 Glenwood Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Varix | ||
Sun Mar 23 2014 19:52 | 1st = 1 Varix 2nd = 7 Big Bad Tom 3rd = 4 Kallara Tipene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Undercover Girl | ||
Sun Mar 23 2014 19:49 | 1st = 1 Undercover Girl 2nd = 4 Barkardi Girl 3rd = 2 Thats About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 1 Cyber Crime | ||
Sun Mar 23 2014 19:45 | 1st = 1 Cyber Crime 2nd = 8 Gold Broker 3rd = 7 Desert Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 2 Killara Ninja | ||
Sun Mar 23 2014 19:44 | 1st = 2 Killara Ninja 2nd = 4 Falcon Bliss 3rd = 3 Lombo Nom De Plume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 3 Urban Shadow | ||
Sun Mar 23 2014 19:40 | 1st = 3 Urban Shadow 2nd = 8 Lotsa Life 3rd = 1 Bettor Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Classy Flyer | ||
Sun Mar 23 2014 19:37 | 1st = 2 Classy Flyer 2nd = 5 Gloria Trick 3rd = 8 Codys Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 Gee Norman | ||
Sun Mar 23 2014 19:34 | 1st = 7 Gee Norman 2nd = 1 Danyos Delboy 3rd = 4 Helen Told You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Soho Dingane | ||
Sun Mar 23 2014 19:33 | 1st = 1 Soho Dingane 2nd = 6 Prancing Lad 3rd = 2 Arrow Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Wattle Grove | ||
Sun Mar 23 2014 19:31 | 1st = 6 Wattle Grove 2nd = 5 Black Traminer 3rd = 8 Sable Bijoux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 11 Motu Crusader | ||
Sun Mar 23 2014 19:28 | 1st = 11 Motu Crusader 2nd = 7 Five Star Anvil 3rd = 10 Our Chain Of Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Hurricane Harley | ||
Sun Mar 23 2014 19:25 | 1st = 4 Hurricane Harley 2nd = 9 Prince De Galles 3rd = 1 Chole Donnor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Irish Made | ||
Sun Mar 23 2014 19:22 | 1st = 5 Irish Made 2nd = 2 Elite Jay 3rd = 10 Nimity Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 6 Hollywood And Vine | ||
Sun Mar 23 2014 19:21 | 1st = 6 Hollywood And Vine 2nd = 2 I Am Magic 3rd = 3 Extraceed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 My Sister | ||
Sun Mar 23 2014 19:18 | 1st = 5 My Sister 2nd = 8 Lite And Brownie 3rd = 6 Breached Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 5 Three Pints | ||
Sun Mar 23 2014 19:17 | 1st = 5 Three Pints 2nd = 8 Magnificent Art 3rd = 1 Im Noddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Mighty Mullet | ||
Sun Mar 23 2014 19:14 | 1st = 3 Mighty Mullet 2nd = 6 Bowstreet Buster 3rd = 1 Status Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 8 Beagle Bay Belle | ||
Sun Mar 23 2014 19:12 | 1st = 8 Beagle Bay Belle 2nd = 3 Hi Approval 3rd = 6 Evanlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 8 Fundamental | ||
Sun Mar 23 2014 19:10 | 1st = 8 Fundamental 2nd = 13 Tudor Royal 3rd = 14 Vain Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 6 Special Crystal | ||
Sun Mar 23 2014 19:09 | 1st = 6 Special Crystal 2nd = 5 Marquesa 3rd = 8 Galba Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 De Shi Von | ||
Sun Mar 23 2014 19:07 | 1st = 2 De Shi Von 2nd = 1 Mr Tee 3rd = 6 Reckless Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 6 Vande Velde | ||
Sun Mar 23 2014 19:03 | 1st = 6 Vande Velde 2nd = 11 The Family Guy 3rd = 1 Saloon In Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Senor Beach | ||
Sun Mar 23 2014 19:00 | 1st = 8 Senor Beach 2nd = 3 Cardiac King 3rd = 7 Barrie Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 2 Hoodlum | ||
Sun Mar 23 2014 18:59 | 1st = 2 Hoodlum 2nd = 6 Magic Hen 3rd = 1 Sienna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Zacs A Sixpence | ||
Sun Mar 23 2014 18:57 | 1st = 3 Zacs A Sixpence 2nd = 2 Authentic Ace 3rd = 7 Tina Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 7 Usaine | ||
Sun Mar 23 2014 18:53 | 1st = 7 Usaine 2nd = 1 Sutton Flight 3rd = 2 Cawbourne Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 6 Major Minor | ||
Sun Mar 23 2014 18:52 | 1st = 6 Major Minor 2nd = 5 Its Raining 3rd = 1 Just Surreal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Go Sniper | ||
Sun Mar 23 2014 18:49 | 1st = 6 Go Sniper 2nd = 5 Jagman 3rd = 3 Gold Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 8 Billy Branach | ||
Sun Mar 23 2014 18:48 | 1st = 8 Billy Branach 2nd = 1 Kenneth Lloyd 3rd = 9 Glenburn Addy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 9 Lolly Shop | ||
Sun Mar 23 2014 18:45 | 1st = 9 Lolly Shop 2nd = 7 Two Tone Lee 3rd = 6 Razor Redneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 5 Maybe Just Maybe | ||
Sun Mar 23 2014 18:44 | 1st = 5 Maybe Just Maybe 2nd = 6 Solitary Bird 3rd = 7 Kangxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 8 Hello Good Shanks | ||
Sun Mar 23 2014 18:40 | 1st = 8 Hello Good Shanks 2nd = 4 Ive Got Oomph 3rd = 5 Topnotch Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 7 Curt Connors | ||
Sun Mar 23 2014 18:39 | 1st = 7 Curt Connors 2nd = 2 Goldey Arcade 3rd = 3 Remo Rheola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Spiral Bek | ||
Sun Mar 23 2014 18:37 | 1st = 5 Spiral Bek 2nd = 7 Razzling 3rd = 4 Til Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Agility | ||
Sun Mar 23 2014 18:34 | 1st = 1 Agility 2nd = 3 Teddybear Power 3rd = 4 Talks Cheeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 3 Big Reds Back | ||
Sun Mar 23 2014 18:30 | 1st = 3 Big Reds Back 2nd = 1 Turbotee 3rd = 6 Vital Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Galba Dice | ||
Sun Mar 23 2014 18:29 | 1st = 1 Galba Dice 2nd = 2 Cawbourne Hazard 3rd = 6 Macfive Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Celtic Dancer | ||
Sun Mar 23 2014 18:27 | 1st = 2 Celtic Dancer 2nd = 3 Monlor Beau 3rd = 8 Lissino Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 4 Ironbark Lady | ||
Sun Mar 23 2014 18:22 | 1st = 4 Ironbark Lady 2nd = 5 Ballan Road 3rd = 9 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 Wendy Reg | ||
Sun Mar 23 2014 18:21 | 1st = 4 Wendy Reg 2nd = 8 Hidden Chill 3rd = 6 Kay The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Macburner | ||
Sun Mar 23 2014 18:18 | 1st = 3 Macburner 2nd = 5 Dynamos Dove 3rd = 1 Sabatika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 My Tab | ||
Sun Mar 23 2014 18:15 | 1st = 1 My Tab 2nd = 10 Sonic Barnsey 3rd = 4 Happy Outlook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 8 Hollywood Sign | ||
Sun Mar 23 2014 18:14 | 1st = 8 Hollywood Sign 2nd = 5 Benoah 3rd = 2 Barley Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 4 Wasonie Snake | ||
Sun Mar 23 2014 18:10 | 1st = 4 Wasonie Snake 2nd = 3 Ektoras 3rd = 1 Cardinal Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 6 Cawbourne Shazam | ||
Sun Mar 23 2014 18:09 | 1st = 6 Cawbourne Shazam 2nd = 1 Naginata 3rd = 4 Taree Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Squirt Cameron | ||
Sun Mar 23 2014 18:07 | 1st = 1 Squirt Cameron 2nd = 3 Knockers Blood 3rd = 9 Prince Of Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 3 Purrfect Paragon | ||
Sun Mar 23 2014 18:04 | 1st = 3 Purrfect Paragon 2nd = 6 Weekendinalice 3rd = 5 Rosies Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 8 Gian | ||
Sun Mar 23 2014 18:02 | 1st = 8 Gian 2nd = 11 Rockn Ruby 3rd = 2 Comanche Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Dyna Vertigo | ||
Sun Mar 23 2014 17:59 | 1st = 5 Dyna Vertigo 2nd = 4 Mexicano 3rd = 2 Attention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Kandy Kid | ||
Sun Mar 23 2014 17:58 | 1st = 3 Kandy Kid 2nd = 2 Sardia 3rd = 1 Rulz The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Tendency | ||
Sun Mar 23 2014 17:54 | 1st = 2 Tendency 2nd = 9 Bark Simpson 3rd = 6 Sonnys Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 8 - 10 In Default | ||
Sun Mar 23 2014 17:54 | 1st = 10 In Default 2nd = 9 Our Orville 3rd = 8 I Want Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 2 Soonest | ||
Sun Mar 23 2014 17:50 | 1st = 2 Soonest 2nd = 4 Sandgroper 3rd = 13 Kilat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Gotta Plan | ||
Sun Mar 23 2014 17:49 | 1st = 6 Gotta Plan 2nd = 8 Chokito 3rd = 3 Cosmic Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 9 Fortino | ||
Sun Mar 23 2014 17:45 | 1st = 9 Fortino 2nd = 6 Blackjackhanover 3rd = 8 Gifted Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 8 Billycan | ||
Sun Mar 23 2014 17:44 | 1st = 8 Billycan 2nd = 7 Elite Street 3rd = 1 Bob Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Craiglea Sherry | ||
Sun Mar 23 2014 17:42 | 1st = 7 Craiglea Sherry 2nd = 6 Seriously Ready 3rd = 3 Per Mille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 8 - 3 Jest Crewsin | ||
Sun Mar 23 2014 17:38 | 1st = 3 Jest Crewsin 2nd = 11 Grey Drama 3rd = 5 Oh So Adorable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Oakvale Flyer | ||
Sun Mar 23 2014 17:37 | 1st = 2 Oakvale Flyer 2nd = 7 Stakers Chin 3rd = 4 Mr Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Dyna Yerin | ||
Sun Mar 23 2014 17:34 | 1st = 2 Dyna Yerin 2nd = 4 Funny As 3rd = 8 Uandah Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 5 Miss Gypsy Lady | ||
Sun Mar 23 2014 17:29 | 1st = 5 Miss Gypsy Lady 2nd = 7 Compact Tilly 3rd = 1 Culdesac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Hargrave | ||
Sun Mar 23 2014 17:29 | 1st = 6 Hargrave 2nd = 9 Total Energy 3rd = 11 Somewhat Sardonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 5 Chloborough | ||
Sun Mar 23 2014 17:26 | 1st = 5 Chloborough 2nd = 1 Air Comet 3rd = 12 Buddy Fantastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 6 Pau Hana | ||
Sun Mar 23 2014 17:25 | 1st = 6 Pau Hana 2nd = 4 Mystic Obsession 3rd = 5 Skystar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 8 Fair Call | ||
Sun Mar 23 2014 17:22 | 1st = 8 Fair Call 2nd = 7 We Are Young 3rd = 5 Xatel Ekwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Dello Bale | ||
Sun Mar 23 2014 17:19 | 1st = 1 Dello Bale 2nd = 5 Wheres Steamy 3rd = 4 Dodge The Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 3 Hold Onto Your Hat | ||
Sun Mar 23 2014 17:18 | 1st = 3 Hold Onto Your Hat 2nd = 9 Savvy Princess 3rd = 1 Clan Mcleod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 20 Torahka | ||
Sun Mar 23 2014 17:14 | 1st = 20 Torahka 2nd = 8 Rocknet 3rd = 4 Synthetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 7 - 2 Nod Dor | ||
Sun Mar 23 2014 17:14 | 1st = 2 Nod Dor 2nd = 8 Corilla Tess 3rd = 4 No Confession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 8 Thunder Express | ||
Sun Mar 23 2014 17:10 | 1st = 8 Thunder Express 2nd = 7 Special Ken 3rd = 10 Chenonceau Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 6 Sable Hawk | ||
Sun Mar 23 2014 17:09 | 1st = 6 Sable Hawk 2nd = 7 Winsome Max 3rd = 1 Cawbourne Stang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Skilful Pat | ||
Sun Mar 23 2014 17:05 | 1st = 9 Skilful Pat 2nd = 5 Palace Whispers 3rd = 1 Kings Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 2 Blitz Em Wendy | ||
Sun Mar 23 2014 17:04 | 1st = 2 Blitz Em Wendy 2nd = 8 Torque About Power 3rd = 7 Bold Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 10 I Am Snippety | ||
Sun Mar 23 2014 16:58 | 1st = 10 I Am Snippety 2nd = 1 Battle Of Evermore 3rd = 6 Lightning Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Elly Nora | ||
Sun Mar 23 2014 16:57 | 1st = 2 Elly Nora 2nd = 1 Leeannda Mate 3rd = 3 Sonic Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 6 Bet You She Rocks | ||
Sun Mar 23 2014 16:54 | 1st = 6 Bet You She Rocks 2nd = 8 Mitford Sister 3rd = 10 Finalaregee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 6 Pretty Blonde | ||
Sun Mar 23 2014 16:50 | 1st = 6 Pretty Blonde 2nd = 5 Moon Devil 3rd = 3 Hastein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 8 Haussmann | ||
Sun Mar 23 2014 16:46 | 1st = 8 Haussmann 2nd = 10 Target In Sight 3rd = 3 Danchai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 3 Kiprotich | ||
Sun Mar 23 2014 16:45 | 1st = 3 Kiprotich 2nd = 1 Alert Bert 3rd = 11 Uncovered Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Irish Angel | ||
Sun Mar 23 2014 16:42 | 1st = 4 Irish Angel 2nd = 7 Westlake Prinz 3rd = 6 Chuffed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 10 Status Seeker | ||
Sun Mar 23 2014 16:40 | 1st = 10 Status Seeker 2nd = 4 Hugo 3rd = 7 Wise Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Abbeys Hand | ||
Sun Mar 23 2014 16:39 | 1st = 4 Abbeys Hand 2nd = 2 Thoughtful Wish 3rd = 7 Grifter Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 3 Bella Mollie | ||
Sun Mar 23 2014 16:36 | 1st = 3 Bella Mollie 2nd = 14 Bellarine Rose 3rd = 11 Magnetic Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 4 Kemira Cause | ||
Sun Mar 23 2014 16:34 | 1st = 4 Kemira Cause 2nd = 11 Mitrhys Magic 3rd = 6 Oscar Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 9 Miss Intensus | ||
Sun Mar 23 2014 16:32 | 1st = 9 Miss Intensus 2nd = 6 Flytego 3rd = 3 Cranky Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Oosthuizen | ||
Sun Mar 23 2014 16:25 | 1st = 1 Oosthuizen 2nd = 4 Get On Down 3rd = 2 Glimmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Damonic | ||
Sun Mar 23 2014 16:24 | 1st = 1 Damonic 2nd = 4 Unleash Nitro 3rd = 7 Midnight Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 1 Reigns Above | ||
Sun Mar 23 2014 16:20 | 1st = 1 Reigns Above 2nd = 8 Zero Cash 3rd = 3 Shadow Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 9 Mr Applause | ||
Sun Mar 23 2014 16:16 | 1st = 9 Mr Applause 2nd = 1 Future Dividend 3rd = 10 Soul Glo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Mepunga Moss | ||
Sun Mar 23 2014 16:15 | 1st = 1 Mepunga Moss 2nd = 6 Mermaid Princess 3rd = 3 Rock Up Richer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 9 Voodoo Black Magic | ||
Sun Mar 23 2014 16:12 | 1st = 9 Voodoo Black Magic 2nd = 4 Shady Jade 3rd = 6 Escholido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 6 Aquia Creek | ||
Sun Mar 23 2014 16:10 | 1st = 6 Aquia Creek 2nd = 1 Capacitate 3rd = 3 Lucerne Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 5 Zanbagh | ||
Sun Mar 23 2014 16:08 | 1st = 5 Zanbagh 2nd = 16 Role Model 3rd = 15 Metaphorical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Fire Maple Song | ||
Sun Mar 23 2014 16:07 | 1st = 4 Fire Maple Song 2nd = 7 Alvarez 3rd = 2 Acclaimed Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 Junior What | ||
Sun Mar 23 2014 16:05 | 1st = 7 Junior What 2nd = 2 Utah Bolt 3rd = 4 Time To Find |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Benara Cosmic | ||
Sun Mar 23 2014 16:04 | 1st = 1 Benara Cosmic 2nd = 9 Bourne Holly 3rd = 4 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Hellova Street | ||
Sun Mar 23 2014 16:02 | 1st = 2 Hellova Street 2nd = 10 Father Ned 3rd = 9 Gee Gees Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Wait Til Dark | ||
Sun Mar 23 2014 15:59 | 1st = 5 Wait Til Dark 2nd = 2 Wy Yung Dash 3rd = 4 Go Go Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 2 Livery | ||
Sun Mar 23 2014 15:58 | 1st = 2 Livery 2nd = 7 Zataglio 3rd = 10 Who Says Im Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 3 Merry Jasper | ||
Sun Mar 23 2014 15:54 | 1st = 3 Merry Jasper 2nd = 2 Miami Vice 3rd = 6 Numberonecard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 8 La Annie | ||
Sun Mar 23 2014 15:54 | 1st = 8 La Annie 2nd = 14 Our Grey Lass 3rd = 11 Chavinca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 11 Shamtilly Lace | ||
Sun Mar 23 2014 15:50 | 1st = 11 Shamtilly Lace 2nd = 1 Twisted Mountain 3rd = 2 Economic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Bublin Gold | ||
Sun Mar 23 2014 15:47 | 1st = 5 Bublin Gold 2nd = 1 Just Jordana 3rd = 2 Code Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 7 Are You Sure | ||
Sun Mar 23 2014 15:45 | 1st = 7 Are You Sure 2nd = 5 Slate On Edge 3rd = 6 Lockmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Concealed | ||
Sun Mar 23 2014 15:43 | 1st = 7 Concealed 2nd = 8 Wealth 3rd = 6 King Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 3 Grand Emperor | ||
Sun Mar 23 2014 15:40 | 1st = 3 Grand Emperor 2nd = 2 My Survivor 3rd = 4 Johnnydrama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Flaming Gold | ||
Sun Mar 23 2014 15:39 | 1st = 5 Flaming Gold 2nd = 8 In This Way 3rd = 4 Pipers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Batmandu | ||
Sun Mar 23 2014 15:36 | 1st = 4 Batmandu 2nd = 3 Butterfly Bling 3rd = 5 Transam Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 8 More Ready | ||
Sun Mar 23 2014 15:35 | 1st = 8 More Ready 2nd = 6 Strawpedo 3rd = 2 Value As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 7 Oakdale Royal | ||
Sun Mar 23 2014 15:31 | 1st = 7 Oakdale Royal 2nd = 3 Retort Courteous 3rd = 4 Roaming Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Tricky Gale | ||
Sun Mar 23 2014 15:28 | 1st = 3 Tricky Gale 2nd = 2 Spitfire Osti 3rd = 7 Youre Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 11 Alive | ||
Sun Mar 23 2014 15:27 | 1st = 11 Alive 2nd = 1 Must Confess 3rd = 7 Frogmoor Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Fancy Mojo | ||
Sun Mar 23 2014 15:25 | 1st = 4 Fancy Mojo 2nd = 7 Runaway Bride 3rd = 1 Infringement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Stormy Bill | ||
Sun Mar 23 2014 15:23 | 1st = 2 Stormy Bill 2nd = 6 Siegestor 3rd = 3 Zachary Quack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 7 Itsa History Maker | ||
Sun Mar 23 2014 15:20 | 1st = 7 Itsa History Maker 2nd = 3 Blucolla Moon 3rd = 8 Shamrocks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 12 - 5 Tubby Jim | ||
Sun Mar 23 2014 15:20 | 1st = 5 Tubby Jim 2nd = 4 Franco Hepburn 3rd = 10 Major Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 10 Madams Dream | ||
Sun Mar 23 2014 15:19 | 1st = 10 Madams Dream 2nd = 13 Secret Charm 3rd = 14 Flirtinaskirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Skylas Star | ||
Sun Mar 23 2014 15:17 | 1st = 2 Skylas Star 2nd = 5 Point Boo 3rd = 8 Georgias Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 15 Outback Saga | ||
Sun Mar 23 2014 15:15 | 1st = 15 Outback Saga 2nd = 12 Aussie Mistress 3rd = 4 Excelartie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Fighting Fang | ||
Sun Mar 23 2014 15:13 | 1st = 5 Fighting Fang 2nd = 3 Lady Goldenpaw 3rd = 6 Cheap Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 7 Vortuka | ||
Sun Mar 23 2014 15:10 | 1st = 7 Vortuka 2nd = 4 Da Grinch 3rd = 5 Ring N Swing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Sultan Of Swing | ||
Sun Mar 23 2014 15:09 | 1st = 6 Sultan Of Swing 2nd = 1 Machete 3rd = 8 Challis Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Our Jack Attack | ||
Sun Mar 23 2014 15:05 | 1st = 5 Our Jack Attack 2nd = 3 Caesar Legend 3rd = 2 Mega Upload |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 3 Arturo | ||
Sun Mar 23 2014 15:05 | 1st = 3 Arturo 2nd = 5 Tennessee Lad 3rd = 7 Ebony Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Doubles | ||
Sun Mar 23 2014 15:02 | 1st = 7 Doubles 2nd = 3 Leroy Kahn 3rd = 6 Flame Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 2 Black Barra | ||
Sun Mar 23 2014 15:00 | 1st = 2 Black Barra 2nd = 1 Hanks Nephew 3rd = 6 Street Related |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 5 Darci Magic | ||
Sun Mar 23 2014 14:55 | 1st = 5 Darci Magic 2nd = 8 Star Wars 3rd = 2 Fuerza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 11 - 10 Meticulous | ||
Sun Mar 23 2014 14:55 | 1st = 10 Meticulous 2nd = 1 Isaac 3rd = 5 Pepe Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Texas Titan | ||
Sun Mar 23 2014 14:53 | 1st = 1 Texas Titan 2nd = 4 Blonde Jettie 3rd = 5 Uno Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Ten Grand Large | ||
Sun Mar 23 2014 14:50 | 1st = 3 Ten Grand Large 2nd = 4 Saahd 3rd = 1 Encee Eye Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 3 Lazy Democracy | ||
Sun Mar 23 2014 14:50 | 1st = 3 Lazy Democracy 2nd = 2 Lander Dollar 3rd = 5 Ritzy Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 2 Famechon | ||
Sun Mar 23 2014 14:45 | 1st = 2 Famechon 2nd = 4 One Inch Punch 3rd = 6 Sammy The Snake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 2 Benji M Brogden | ||
Sun Mar 23 2014 14:45 | 1st = 2 Benji M Brogden 2nd = 8 My Red Ruby 3rd = 7 Mini Masterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Slippers Might | ||
Sun Mar 23 2014 14:42 | 1st = 8 Slippers Might 2nd = 4 West On Ziggy 3rd = 7 Should You Daire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Tulla Express | ||
Sun Mar 23 2014 14:40 | 1st = 3 Tulla Express 2nd = 8 Natural Velocity 3rd = 7 Ladys Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Bit Roso | ||
Sun Mar 23 2014 14:39 | 1st = 1 Bit Roso 2nd = 3 Blairly Alive 3rd = 7 Kissen Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Storm Red | ||
Sun Mar 23 2014 14:35 | 1st = 1 Storm Red 2nd = 6 Our Spotty 3rd = 2 Miss Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 11 Millenium Hawk | ||
Sun Mar 23 2014 14:35 | 1st = 11 Millenium Hawk 2nd = 8 Venturoso 3rd = 4 Rexton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Soldier Spy | ||
Sun Mar 23 2014 14:31 | 1st = 8 Soldier Spy 2nd = 4 Rockem Woody 3rd = 6 Antaplex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 11 Khutulun | ||
Sun Mar 23 2014 14:30 | 1st = 11 Khutulun 2nd = 6 Its No Joke 3rd = 5 Im Your Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 6 Arising Easton | ||
Sun Mar 23 2014 14:30 | 1st = 6 Arising Easton 2nd = 3 Woodlea Legend 3rd = 9 Unico Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 9 Miss Bellarae | ||
Sun Mar 23 2014 14:25 | 1st = 9 Miss Bellarae 2nd = 2 Froese 3rd = 8 Zigzag Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 8 - 1 Carlow | ||
Sun Mar 23 2014 14:25 | 1st = 1 Carlow 2nd = 6 Lord Of The Stars 3rd = 7 The Beaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 All At Sea | ||
Sun Mar 23 2014 14:22 | 1st = 2 All At Sea 2nd = 6 Dee Tee 3rd = 1 Our Elena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 4 Last Wish | ||
Sun Mar 23 2014 14:20 | 1st = 4 Last Wish 2nd = 3 Pendigo 3rd = 5 Mary Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Milk And Cookies | ||
Sun Mar 23 2014 14:18 | 1st = 8 Milk And Cookies 2nd = 1 Flying Tosca 3rd = 4 Mystic Grille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 3 Par | ||
Sun Mar 23 2014 14:15 | 1st = 3 Par 2nd = 5 Cosmic Pirate 3rd = 6 Ramah Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 8 Vision Touch | ||
Sun Mar 23 2014 14:15 | 1st = 8 Vision Touch 2nd = 7 To Dear To Run 3rd = 1 Porus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 6 Paradou | ||
Sun Mar 23 2014 14:10 | 1st = 6 Paradou 2nd = 8 Word Of Mouth 3rd = 11 Sweet Starlett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 6 Pepperall | ||
Sun Mar 23 2014 14:10 | 1st = 6 Pepperall 2nd = 7 Will Thrill 3rd = 2 Williewa Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Texan | ||
Sun Mar 23 2014 14:06 | 1st = 3 Texan 2nd = 6 Extraordinary 3rd = 2 Denersur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Anniversary Jewel | ||
Sun Mar 23 2014 14:05 | 1st = 3 Anniversary Jewel 2nd = 4 Indiana Heart 3rd = 6 Let It Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 6 Thanksforplaying | ||
Sun Mar 23 2014 14:05 | 1st = 6 Thanksforplaying 2nd = 11 Brite N Early 3rd = 13 Peterhof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Chili Diva | ||
Sun Mar 23 2014 14:02 | 1st = 1 Chili Diva 2nd = 4 Bruised Banana 3rd = 7 Wyndam Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 11 Speedreader | ||
Sun Mar 23 2014 14:00 | 1st = 11 Speedreader 2nd = 3 Mabrouk 3rd = 5 Iwilldoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Knuckle Bump | ||
Sun Mar 23 2014 13:58 | 1st = 2 Knuckle Bump 2nd = 5 Doro Foot 3rd = 1 Jetsun Quaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 3 Feels Like Home | ||
Sun Mar 23 2014 13:55 | 1st = 3 Feels Like Home 2nd = 4 Iamhere 3rd = 5 Japanese Slipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Joey Valdez | ||
Sun Mar 23 2014 13:54 | 1st = 8 Joey Valdez 2nd = 10 American Muscle 3rd = 7 Magenta Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 2 Double Dealing | ||
Sun Mar 23 2014 13:50 | 1st = 2 Double Dealing 2nd = 7 Kampkooker 3rd = 3 Imperial Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 7 - 6 On the Hill | ||
Sun Mar 23 2014 13:50 | 1st = 6 On the Hill 2nd = 2 Dont Gloat 3rd = 7 Brecon Grosve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Twilight Vixen | ||
Sun Mar 23 2014 13:47 | 1st = 1 Twilight Vixen 2nd = 3 Fly Freddie 3rd = 4 Its Manic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 4 Amazon | ||
Sun Mar 23 2014 13:45 | 1st = 4 Amazon 2nd = 11 Saunter 3rd = 7 Hell Of A Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Gogetta | ||
Sun Mar 23 2014 13:43 | 1st = 8 Gogetta 2nd = 3 Michael Allan 3rd = 6 Hickleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Kings Legacy | ||
Sun Mar 23 2014 13:40 | 1st = 1 Kings Legacy 2nd = 7 Pearl Tiara 3rd = 3 Bloo Bloomers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 6 Ishbell | ||
Sun Mar 23 2014 13:40 | 1st = 6 Ishbell 2nd = 5 Huss Style 3rd = 1 Porto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 4 Inala Champ | ||
Sun Mar 23 2014 13:35 | 1st = 4 Inala Champ 2nd = 1 Coulson 3rd = 10 Belvedere Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 8 Pocket The Shilling | ||
Sun Mar 23 2014 13:35 | 1st = 8 Pocket The Shilling 2nd = 7 Aces First 3rd = 3 Glebe Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 9 Palomine Garnet | ||
Sun Mar 23 2014 13:30 | 1st = 9 Palomine Garnet 2nd = 3 Statue Bro 3rd = 11 Star Spotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 11 Roxy Bromac | ||
Sun Mar 23 2014 13:30 | 1st = 11 Roxy Bromac 2nd = 13 Jerry Garcia 3rd = 5 Special Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Wakeup Wednesday | ||
Sun Mar 23 2014 13:27 | 1st = 7 Wakeup Wednesday 2nd = 6 Tweetman 3rd = 10 Escapade Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 11 Zerzura | ||
Sun Mar 23 2014 13:25 | 1st = 11 Zerzura 2nd = 3 Iron Blue 3rd = 7 Vanblos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 5 Botany Downs | ||
Sun Mar 23 2014 13:23 | 1st = 5 Botany Downs 2nd = 7 Heza Carlos 3rd = 8 Cawbourne Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 9 Dancing May | ||
Sun Mar 23 2014 13:20 | 1st = 9 Dancing May 2nd = 1 Savvy Henry 3rd = 2 Duelonthedowns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 1 Jestwin | ||
Sun Mar 23 2014 13:15 | 1st = 1 Jestwin 2nd = 6 Glenross 3rd = 7 Ruby Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 6 - 6 Nippin | ||
Sun Mar 23 2014 13:15 | 1st = 6 Nippin 2nd = 1 Loves The Show 3rd = 5 Kohi Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 7 Red Dubawi | ||
Sun Mar 23 2014 13:10 | 1st = 7 Red Dubawi 2nd = 4 No Ifs Or Buts 3rd = 5 Our Sarastro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Bran Nue Koonora | ||
Sun Mar 23 2014 13:09 | 1st = 6 Bran Nue Koonora 2nd = 4 Kennel Princess 3rd = 5 Jane Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Joker Man | ||
Sun Mar 23 2014 13:05 | 1st = 1 Joker Man 2nd = 3 Nike Goddess 3rd = 8 Cool Foot Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 1 Crusoe | ||
Sun Mar 23 2014 13:00 | 1st = 1 Crusoe 2nd = 5 Benhassi 3rd = 7 Light My Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 1 Covet Me | ||
Sun Mar 23 2014 12:55 | 1st = 1 Covet Me 2nd = 11 Sicilian Secret 3rd = 10 Dont Call Me Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Madam Razor | ||
Sun Mar 23 2014 12:48 | 1st = 7 Madam Razor 2nd = 6 Fortis Fiona 3rd = 5 Pinetree Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Satanic Sanz | ||
Sun Mar 23 2014 12:45 | 1st = 5 Satanic Sanz 2nd = 3 Lucky Two Lips 3rd = 1 Smart Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 5 - 4 Sail Away | ||
Sun Mar 23 2014 12:40 | 1st = 4 Sail Away 2nd = 10 Mischievous Mis 3rd = 7 Singapore Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Devious Dancer | ||
Sun Mar 23 2014 12:30 | 1st = 8 Devious Dancer 2nd = 1 Fortis Flier 3rd = 7 Billy Holmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Big Vee | ||
Sun Mar 23 2014 12:27 | 1st = 6 Big Vee 2nd = 5 Seeya Saturday 3rd = 1 Zou Zou Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 11 Destined For Glory | ||
Sun Mar 23 2014 12:22 | 1st = 11 Destined For Glory 2nd = 4 Shadow Rider 3rd = 2 Glacier Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 4 - 2 Atozed | ||
Sun Mar 23 2014 12:10 | 1st = 2 Atozed 2nd = 7 Miss Benci 3rd = 5 Mels Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 3 Stans Day | ||
Sun Mar 23 2014 11:55 | 1st = 3 Stans Day 2nd = 14 Coyote 3rd = 2 Scanreco Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 3 - 1 Skychi | ||
Sun Mar 23 2014 11:40 | 1st = 1 Skychi 2nd = 3 Hot Spot 3rd = 5 Vibrant Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 4 Zakspatrol | ||
Sun Mar 23 2014 11:25 | 1st = 4 Zakspatrol 2nd = 5 Zena Mac 3rd = 10 Lifestyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 2 - 6 Just The Tip | ||
Sun Mar 23 2014 11:10 | 1st = 6 Just The Tip 2nd = 2 Likeapins 3rd = 1 Our Alchemist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 5 Franco Nadal | ||
Sun Mar 23 2014 10:55 | 1st = 5 Franco Nadal 2nd = 1 Wishes Star 3rd = 2 Joltin Joe Demagio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 1 - 3 Caduceus | ||
Sun Mar 23 2014 10:40 | 1st = 3 Caduceus 2nd = 4 Cousin Colin 3rd = 2 Cider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 2 Midnight Warrior | ||
Sun Mar 23 2014 10:28 | 1st = 2 Midnight Warrior 2nd = 1 Riga Doon 3rd = 15 Garibaldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 19 Waterloo Sunset | ||
Sun Mar 23 2014 10:00 | 1st = 19 Waterloo Sunset 2nd = 10 Sungait Sally 3rd = 18 Star Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Reverberate | ||
Sun Mar 23 2014 1:17 | 1st = 2 Reverberate 2nd = 6 Freeway Ace 3rd = 4 Houdini Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Powerhouse | ||
Sun Mar 23 2014 0:57 | 1st = 1 Powerhouse 2nd = 2 Rowena Ravenclaw 3rd = 4 Warm Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Black Dymas | ||
Sun Mar 23 2014 0:42 | 1st = 7 Black Dymas 2nd = 2 You Can Dream 3rd = 3 Nans Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Egotistical | ||
Sun Mar 23 2014 0:17 | 1st = 2 Egotistical 2nd = 7 Bingle Monelli 3rd = 6 Tarks Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 10 Deimos | ||
Sun Mar 23 2014 0:05 | 1st = 10 Deimos 2nd = 8 Northtoalaska 3rd = 9 Hurricane Showall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 11 - 1 Fortino | ||
Sun Feb 23 2014 21:45 | 1st = 1 Fortino 2nd = 5 Nivek 3rd = 3 Karalta Jazzman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Cheeky Hand | ||
Sun Feb 23 2014 21:40 | 1st = 5 Cheeky Hand 2nd = 7 Burrawonga Sooty 3rd = 8 Rocken Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Len Wayne | ||
Sun Feb 23 2014 21:35 | 1st = 8 Len Wayne 2nd = 2 Droolin Knocka 3rd = 1 Nurse Akali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 3 Modern Scooter | ||
Sun Feb 23 2014 21:25 | 1st = 3 Modern Scooter 2nd = 6 Another Jasper 3rd = 8 Modern Mckenzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Chloes Hand | ||
Sun Feb 23 2014 21:15 | 1st = 3 Chloes Hand 2nd = 8 Toy Tsunami 3rd = 7 Sugar Rush Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Chole Donnor | ||
Sun Feb 23 2014 21:10 | 1st = 3 Chole Donnor 2nd = 4 Select Data 3rd = 8 High Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 7 Call The Marshall | ||
Sun Feb 23 2014 21:05 | 1st = 7 Call The Marshall 2nd = 6 Jessie Maguire 3rd = 4 I Pity The Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Golden Lotus | ||
Sun Feb 23 2014 20:57 | 1st = 3 Golden Lotus 2nd = 6 Wooroolin Elite 3rd = 5 Marilyn Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 9 Naties Girl | ||
Sun Feb 23 2014 20:54 | 1st = 9 Naties Girl 2nd = 2 Mr Heist Guy 3rd = 7 Nikki Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Majestic Grace | ||
Sun Feb 23 2014 20:49 | 1st = 4 Majestic Grace 2nd = 9 Illawong Moonshine 3rd = 6 Heavenly Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Happy Outlook | ||
Sun Feb 23 2014 20:46 | 1st = 1 Happy Outlook 2nd = 5 Proven Looper 3rd = 7 Bustino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Magic Black Dot | ||
Sun Feb 23 2014 20:42 | 1st = 4 Magic Black Dot 2nd = 5 Wooroolin Saint 3rd = 7 Sir Regent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 9 Chopstix Boris | ||
Sun Feb 23 2014 20:37 | 1st = 9 Chopstix Boris 2nd = 10 Jazzy Jane 3rd = 5 Little Jethro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 Callista Bale | ||
Sun Feb 23 2014 20:36 | 1st = 8 Callista Bale 2nd = 1 Kirkstall Jenny 3rd = 2 Victa George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Stealthy Blonde | ||
Sun Feb 23 2014 20:34 | 1st = 1 Stealthy Blonde 2nd = 3 Lillys Hand 3rd = 9 Flawless Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Ruff Edges | ||
Sun Feb 23 2014 20:30 | 1st = 3 Ruff Edges 2nd = 7 Dyna Evy 3rd = 2 Skinny Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 8 Hezfullarunning | ||
Sun Feb 23 2014 20:25 | 1st = 8 Hezfullarunning 2nd = 7 Jaxon Fella 3rd = 4 Abstract Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Super Miss Bowla | ||
Sun Feb 23 2014 20:24 | 1st = 6 Super Miss Bowla 2nd = 2 Bellas Dream 3rd = 7 National Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Mr Corsair | ||
Sun Feb 23 2014 20:22 | 1st = 3 Mr Corsair 2nd = 7 Faithful Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 9 Internationalist | ||
Sun Feb 23 2014 20:19 | 1st = 9 Internationalist 2nd = 7 Lumens Of Light 3rd = 1 Lace Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 3 Dollar Down | ||
Sun Feb 23 2014 20:15 | 1st = 3 Dollar Down 2nd = 12 Rubys Joy 3rd = 1 Andis Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Talking Monza | ||
Sun Feb 23 2014 20:14 | 1st = 1 Talking Monza 2nd = 2 Kira Allen 3rd = 8 Yabby Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Nico Bale | ||
Sun Feb 23 2014 20:12 | 1st = 3 Nico Bale 2nd = 1 Lightning Leah 3rd = 5 Flash Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 2 Run Ripalong | ||
Sun Feb 23 2014 20:07 | 1st = 2 Run Ripalong 2nd = 4 Devendra 3rd = 7 Falco Peregrinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Tiny Turner | ||
Sun Feb 23 2014 20:05 | 1st = 3 Tiny Turner 2nd = 6 Travs Fantasy 3rd = 7 Chandon Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Son Of Kiera | ||
Sun Feb 23 2014 20:04 | 1st = 3 Son Of Kiera 2nd = 1 Cawbourne Cobra 3rd = 8 Alburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Sweet Latte | ||
Sun Feb 23 2014 20:02 | 1st = 7 Sweet Latte 2nd = 6 Allert Lea 3rd = 9 Original Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 7 Beach Shack | ||
Sun Feb 23 2014 19:57 | 1st = 7 Beach Shack 2nd = 5 Annika Magic 3rd = 10 Tallulah Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Rock Obsession | ||
Sun Feb 23 2014 19:56 | 1st = 6 Rock Obsession 2nd = 7 Breached Again 3rd = 4 Hahn Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Blue Flute | ||
Sun Feb 23 2014 19:54 | 1st = 5 Blue Flute 2nd = 4 Smurfs Jacko 3rd = 2 Parumba Corvette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Something Blue | ||
Sun Feb 23 2014 19:50 | 1st = 4 Something Blue 2nd = 1 Irish Made 3rd = 6 Springberry Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Cawbourne Luke | ||
Sun Feb 23 2014 19:48 | 1st = 6 Cawbourne Luke 2nd = 3 Cawbourne Kayono 3rd = 8 Crash King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 6 These Days | ||
Sun Feb 23 2014 19:45 | 1st = 6 These Days 2nd = 10 Rykov Leis 3rd = 5 The Big Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Wave Of Magic | ||
Sun Feb 23 2014 19:42 | 1st = 5 Wave Of Magic 2nd = 1 Magic Flyer 3rd = 3 Kayfish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Golden Salute | ||
Sun Feb 23 2014 19:39 | 1st = 7 Golden Salute 2nd = 5 Salegreys Power 3rd = 1 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 15 Cape Rosalea | ||
Sun Feb 23 2014 19:35 | 1st = 15 Cape Rosalea 2nd = 14 Resonates 3rd = 2 Been Shafted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Woodside Jagger | ||
Sun Feb 23 2014 19:34 | 1st = 2 Woodside Jagger 2nd = 1 Vancouver Bale 3rd = 4 Victa Merrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 3 Mcrita | ||
Sun Feb 23 2014 19:30 | 1st = 3 Mcrita 2nd = 11 Sorority Sister 3rd = 7 Cullen Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 7 Top Deck | ||
Sun Feb 23 2014 19:29 | 1st = 7 Top Deck 2nd = 1 Firecracker Lady 3rd = 6 Busman Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Wong Size Suzie | ||
Sun Feb 23 2014 19:27 | 1st = 4 Wong Size Suzie 2nd = 6 Im Ziva 3rd = 1 Elusive Glider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 1 Modern Hitch | ||
Sun Feb 23 2014 19:22 | 1st = 1 Modern Hitch 2nd = 11 Island Disco 3rd = 7 Helen Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 10 Promise Buying | ||
Sun Feb 23 2014 19:19 | 1st = 10 Promise Buying 2nd = 7 Katunga Time 3rd = 5 Oscar Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 3 Katz Shadow | ||
Sun Feb 23 2014 19:17 | 1st = 3 Katz Shadow 2nd = 5 Tricky Yoko 3rd = 2 Shadows Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Dyna Yenite | ||
Sun Feb 23 2014 19:15 | 1st = 5 Dyna Yenite 2nd = 7 Jungle Warfare 3rd = 8 Gifted Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Mister Rufus | ||
Sun Feb 23 2014 19:10 | 1st = 4 Mister Rufus 2nd = 1 With Gusto 3rd = 3 Ringtripleowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Spirited Journey | ||
Sun Feb 23 2014 19:09 | 1st = 1 Spirited Journey 2nd = 5 Fonama 3rd = 2 Wattle Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Tusk | ||
Sun Feb 23 2014 19:07 | 1st = 5 Tusk 2nd = 1 Rowdacious 3rd = 7 Mineral Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Be Up | ||
Sun Feb 23 2014 19:04 | 1st = 5 Be Up 2nd = 3 Pia Mater 3rd = 8 Tickle Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Watermans Bay | ||
Sun Feb 23 2014 19:00 | 1st = 3 Watermans Bay 2nd = 5 Amorino 3rd = 15 Red Hot Sax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 2 Daenerys | ||
Sun Feb 23 2014 18:58 | 1st = 2 Daenerys 2nd = 1 Kenta Bale 3rd = 3 Iron Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 5 Tania Maree | ||
Sun Feb 23 2014 18:55 | 1st = 5 Tania Maree 2nd = 1 On The Deuce 3rd = 8 New Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Sams Kingdom | ||
Sun Feb 23 2014 18:52 | 1st = 1 Sams Kingdom 2nd = 8 Stagger 3rd = 6 Thats About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Elite Phoenix | ||
Sun Feb 23 2014 18:48 | 1st = 6 Elite Phoenix 2nd = 5 Crystal Wonder 3rd = 2 Burnett Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 3 Dalziel | ||
Sun Feb 23 2014 18:47 | 1st = 3 Dalziel 2nd = 8 Sierra Grand 3rd = 1 Shades of Pale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 5 Secret Kiss | ||
Sun Feb 23 2014 18:43 | 1st = 5 Secret Kiss 2nd = 11 Queens Vacation 3rd = 1 Long Story Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Bing Bang Bong | ||
Sun Feb 23 2014 18:40 | 1st = 6 Bing Bang Bong 2nd = 8 Skirmish 3rd = 7 Highfield Roco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 8 Woodside Will | ||
Sun Feb 23 2014 18:39 | 1st = 8 Woodside Will 2nd = 3 Dan Holder 3rd = 1 Jazz Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 11 Real River | ||
Sun Feb 23 2014 18:35 | 1st = 11 Real River 2nd = 2 Talkabout Dexter 3rd = 3 Now Shezaterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Aston Dareh | ||
Sun Feb 23 2014 18:32 | 1st = 3 Aston Dareh 2nd = 5 Transparent 3rd = 1 Clohs Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Two Tone Lee | ||
Sun Feb 23 2014 18:29 | 1st = 1 Two Tone Lee 2nd = 3 Volatile Chef 3rd = 4 Fawn Lorian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 9 Night Train | ||
Sun Feb 23 2014 18:25 | 1st = 9 Night Train 2nd = 7 Flytego 3rd = 6 Shawshank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 6 Patch Man Vane | ||
Sun Feb 23 2014 18:24 | 1st = 6 Patch Man Vane 2nd = 3 Hows It Teddy 3rd = 8 Carwoola Avary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 7 Missanger Management | ||
Sun Feb 23 2014 18:20 | 1st = 7 Missanger Management 2nd = 2 Cenosilocophobia 3rd = 11 Phyl Crocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 El Nino Lady | ||
Sun Feb 23 2014 18:18 | 1st = 1 El Nino Lady 2nd = 8 Crystal Springs 3rd = 4 Shadow Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Navaho | ||
Sun Feb 23 2014 18:17 | 1st = 1 Navaho 2nd = 3 Emma Lou Fozz 3rd = 5 Twenty Two Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 All About Image | ||
Sun Feb 23 2014 18:13 | 1st = 8 All About Image 2nd = 3 Time To Embrace 3rd = 7 Midori Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 8 - 2 Im A Player | ||
Sun Feb 23 2014 18:12 | 1st = 2 Im A Player 2nd = 6 Lifesa Ranger 3rd = 3 Chilli Ice Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 1 Wipethesmile | ||
Sun Feb 23 2014 18:08 | 1st = 1 Wipethesmile 2nd = 11 The Family Guy 3rd = 7 Gothic Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Monlor Jasper | ||
Sun Feb 23 2014 18:05 | 1st = 1 Monlor Jasper 2nd = 4 Longtime Wonder 3rd = 5 Running Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 8 - 9 Carrera Dinero | ||
Sun Feb 23 2014 18:03 | 1st = 9 Carrera Dinero 2nd = 2 Puerto Flamenco 3rd = 8 Prophecy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Miss Yang | ||
Sun Feb 23 2014 18:02 | 1st = 1 Miss Yang 2nd = 6 Jetset Rebel 3rd = 4 Witbier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Powderworks | ||
Sun Feb 23 2014 17:59 | 1st = 1 Powderworks 2nd = 6 Twisted Outlaw 3rd = 3 Miss Gypsy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Quite A Moment | ||
Sun Feb 23 2014 17:57 | 1st = 6 Quite A Moment 2nd = 1 Sultry Lady 3rd = 7 The Majestic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Holly The Weapon | ||
Sun Feb 23 2014 17:55 | 1st = 1 Holly The Weapon 2nd = 3 Top Condo 3rd = 8 Mexicano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Almani Bullet | ||
Sun Feb 23 2014 17:54 | 1st = 7 Almani Bullet 2nd = 2 Sir Hugo 3rd = 8 Beamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 6 The Ladies Choice | ||
Sun Feb 23 2014 17:50 | 1st = 6 The Ladies Choice 2nd = 9 Pollonize 3rd = 4 Kinshasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 10 Enchanted Bling | ||
Sun Feb 23 2014 17:49 | 1st = 10 Enchanted Bling 2nd = 2 Lektra Brave 3rd = 7 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 1 The Loveboat | ||
Sun Feb 23 2014 17:45 | 1st = 1 The Loveboat 2nd = 2 Uncle Buzz 3rd = 7 Kinda Cute As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 7 - 1 Set in Stone | ||
Sun Feb 23 2014 17:44 | 1st = 1 Set in Stone 2nd = 7 Final Count 3rd = 8 Major Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 1 Vaz De Torres | ||
Sun Feb 23 2014 17:42 | 1st = 1 Vaz De Torres 2nd = 7 Enchantee 3rd = 11 Sugar Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 8 - 10 Tori Girl | ||
Sun Feb 23 2014 17:38 | 1st = 10 Tori Girl 2nd = 3 Cadels Luck 3rd = 2 Black Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Sagan | ||
Sun Feb 23 2014 17:37 | 1st = 2 Sagan 2nd = 7 Major History 3rd = 1 Only Gringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Woodside Jet | ||
Sun Feb 23 2014 17:34 | 1st = 4 Woodside Jet 2nd = 1 Big Boy Billy 3rd = 3 Frosa Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 El Grand Seal | ||
Sun Feb 23 2014 17:26 | 1st = 3 El Grand Seal 2nd = 1 She Gone 3rd = 4 Dello Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 9 Lightning Drew | ||
Sun Feb 23 2014 17:26 | 1st = 9 Lightning Drew 2nd = 3 Tuscan Fever 3rd = 2 Propshaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 10 Chi Gong | ||
Sun Feb 23 2014 17:18 | 1st = 10 Chi Gong 2nd = 1 Am I There Yet 3rd = 11 Player One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 7 Dads Girl | ||
Sun Feb 23 2014 17:17 | 1st = 7 Dads Girl 2nd = 2 Castanea 3rd = 8 Polana Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 9 - 8 Billy Esprit | ||
Sun Feb 23 2014 17:14 | 1st = 8 Billy Esprit 2nd = 11 Star Approach 3rd = 7 Rural Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Eurosun | ||
Sun Feb 23 2014 17:10 | 1st = 7 Eurosun 2nd = 12 So Spoilt 3rd = 8 Grey Enigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 6 - 8 Dan | ||
Sun Feb 23 2014 17:09 | 1st = 8 Dan 2nd = 3 Mincarlie 3rd = 11 Leighmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Billy Rocket | ||
Sun Feb 23 2014 17:06 | 1st = 2 Billy Rocket 2nd = 4 Penn Bale 3rd = 8 Dolce Vita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 11 Legazpi | ||
Sun Feb 23 2014 17:05 | 1st = 11 Legazpi 2nd = 5 Father Shady 3rd = 8 Right Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 3 Scottish Border | ||
Sun Feb 23 2014 16:58 | 1st = 3 Scottish Border 2nd = 8 Supreme Laird 3rd = 2 Al Ahmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 7 - 12 Day After Tomorrow | ||
Sun Feb 23 2014 16:54 | 1st = 12 Day After Tomorrow 2nd = 4 The Bronx 3rd = 3 Sylvan Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 2 Umaluka | ||
Sun Feb 23 2014 16:50 | 1st = 2 Umaluka 2nd = 9 Kiss My Arazi 3rd = 1 Baklava Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Thoughtful Wish | ||
Sun Feb 23 2014 16:47 | 1st = 8 Thoughtful Wish 2nd = 2 Blue Viper 3rd = 7 Kenju |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 9 Ceccuzzi | ||
Sun Feb 23 2014 16:46 | 1st = 9 Ceccuzzi 2nd = 3 Youre Kidding Me 3rd = 2 Opoho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 8 My Angels | ||
Sun Feb 23 2014 16:42 | 1st = 8 My Angels 2nd = 1 Not Another Red 3rd = 5 Searlait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 12 Sweet As Bro | ||
Sun Feb 23 2014 16:38 | 1st = 12 Sweet As Bro 2nd = 7 Sistine Demon 3rd = 5 Reparations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Divalicious | ||
Sun Feb 23 2014 16:34 | 1st = 11 Divalicious 2nd = 1 Deus Vult 3rd = 8 Silver Gimlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 5 - 3 Strathlachlan Andy | ||
Sun Feb 23 2014 16:34 | 1st = 3 Strathlachlan Andy 2nd = 9 So Bad 3rd = 2 Charming Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Black Foo | ||
Sun Feb 23 2014 16:27 | 1st = 5 Black Foo 2nd = 6 Prima Rosetta 3rd = 4 Thats Our Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Daisyodee | ||
Sun Feb 23 2014 16:25 | 1st = 2 Daisyodee 2nd = 7 Indiana Heart 3rd = 1 Thomass Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 9 Because We All Can | ||
Sun Feb 23 2014 16:20 | 1st = 9 Because We All Can 2nd = 7 Infinite Bliss 3rd = 1 Destiny Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Dub Me In | ||
Sun Feb 23 2014 16:19 | 1st = 2 Dub Me In 2nd = 5 Maccaboy 3rd = 4 Arcadia Trivett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 6 - 7 Bunchloch | ||
Sun Feb 23 2014 16:16 | 1st = 7 Bunchloch 2nd = 2 Lordoftheparrots 3rd = 8 Ali Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Rotovegas Boss | ||
Sun Feb 23 2014 16:15 | 1st = 4 Rotovegas Boss 2nd = 7 Call Me Ralph 3rd = 5 Double Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 7 Jest A Jilly | ||
Sun Feb 23 2014 16:12 | 1st = 7 Jest A Jilly 2nd = 4 It And A Bit 3rd = 2 Wrist Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Sisco Rage | ||
Sun Feb 23 2014 16:11 | 1st = 6 Sisco Rage 2nd = 10 Mepunga Ledger 3rd = 1 Sisco Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 7 Jacinta | ||
Sun Feb 23 2014 16:08 | 1st = 7 Jacinta 2nd = 9 Zuccherina 3rd = 5 Grey Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Arizona Showman | ||
Sun Feb 23 2014 16:06 | 1st = 3 Arizona Showman 2nd = 2 Summerland 3rd = 7 Kerser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 3 By Far | ||
Sun Feb 23 2014 16:04 | 1st = 3 By Far 2nd = 9 Arapid Squaw 3rd = 6 Seven Mile King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Benara Cosmic | ||
Sun Feb 23 2014 15:59 | 1st = 3 Benara Cosmic 2nd = 1 Damonic 3rd = 4 Slippers Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 1 To Infinity | ||
Sun Feb 23 2014 15:58 | 1st = 1 To Infinity 2nd = 6 Wollongong 3rd = 9 Santiago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 10 Kiki Rhode | ||
Sun Feb 23 2014 15:56 | 1st = 10 Kiki Rhode 2nd = 4 Fancy Dasher 3rd = 2 Jetsun Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 1 South Dakota | ||
Sun Feb 23 2014 15:54 | 1st = 1 South Dakota 2nd = 6 Bache 3rd = 7 Modamont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 4 - 2 Luda Can Dance | ||
Sun Feb 23 2014 15:54 | 1st = 2 Luda Can Dance 2nd = 9 Tiz A Smokey 3rd = 8 Ultimate Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Kaiser Franz | ||
Sun Feb 23 2014 15:50 | 1st = 1 Kaiser Franz 2nd = 6 Decibel Dan 3rd = 7 Hooked On Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Ennis Bale | ||
Sun Feb 23 2014 15:48 | 1st = 7 Ennis Bale 2nd = 1 Transam Sally 3rd = 4 Bomber Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 1 Bloodbuzz Ohio | ||
Sun Feb 23 2014 15:45 | 1st = 1 Bloodbuzz Ohio 2nd = 10 Bathurstian 3rd = 3 Honours Essential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 2 Flyin Heather | ||
Sun Feb 23 2014 15:45 | 1st = 2 Flyin Heather 2nd = 10 Dont Call Me Sue 3rd = 7 Take To The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Matts Entity | ||
Sun Feb 23 2014 15:42 | 1st = 6 Matts Entity 2nd = 2 Unbound 3rd = 9 Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 5 - 10 Miss Zoom | ||
Sun Feb 23 2014 15:40 | 1st = 10 Miss Zoom 2nd = 1 Greenedge 3rd = 5 Irish Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Zamdato | ||
Sun Feb 23 2014 15:36 | 1st = 2 Zamdato 2nd = 3 Jetsun Quaker 3rd = 1 Distasteful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 7 Il Dieci | ||
Sun Feb 23 2014 15:35 | 1st = 7 Il Dieci 2nd = 3 Straying Tiger 3rd = 4 Magnum Pe I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Sir Lenny | ||
Sun Feb 23 2014 15:34 | 1st = 2 Sir Lenny 2nd = 8 Unleash Nitro 3rd = 6 Bourne Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Kirky Courtz | ||
Sun Feb 23 2014 15:31 | 1st = 1 Kirky Courtz 2nd = 3 Berry Blitz 3rd = 6 Lavender Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 6 Lauries Love | ||
Sun Feb 23 2014 15:31 | 1st = 6 Lauries Love 2nd = 8 Salander 3rd = 3 Asclepius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 3 Si Siempre | ||
Sun Feb 23 2014 15:27 | 1st = 3 Si Siempre 2nd = 7 Wise Investment 3rd = 2 Gee Gees Cool Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 4 George Almighty | ||
Sun Feb 23 2014 15:26 | 1st = 4 George Almighty 2nd = 12 Right Royal Rose 3rd = 8 China Bo Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 1 Undeniably | ||
Sun Feb 23 2014 15:23 | 1st = 1 Undeniably 2nd = 4 Johnnydrama 3rd = 2 My Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 3 - 8 Rollon Baby Belle | ||
Sun Feb 23 2014 15:21 | 1st = 8 Rollon Baby Belle 2nd = 9 Justanother 3rd = 7 Christian Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 8 Deceitful Road | ||
Sun Feb 23 2014 15:19 | 1st = 8 Deceitful Road 2nd = 4 Merricks Choice 3rd = 7 Crown Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Yes No Maybe | ||
Sun Feb 23 2014 15:18 | 1st = 2 Yes No Maybe 2nd = 5 Alamein Gus 3rd = 8 Jelly Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Dozer Boy | ||
Sun Feb 23 2014 15:18 | 1st = 1 Dozer Boy 2nd = 3 Wild Douglas 3rd = 6 Queer Banana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 Lucky Black | ||
Sun Feb 23 2014 15:15 | 1st = 3 Lucky Black 2nd = 11 Gaylen 3rd = 5 Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Flaming Gold | ||
Sun Feb 23 2014 15:14 | 1st = 3 Flaming Gold 2nd = 6 Cryers Ruddy 3rd = 2 Westlake Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 4 Joels Delight | ||
Sun Feb 23 2014 15:10 | 1st = 4 Joels Delight 2nd = 10 Berts Legacy 3rd = 1 Brodies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 1 Loch In C | ||
Sun Feb 23 2014 15:08 | 1st = 1 Loch In C 2nd = 3 Strike On Command 3rd = 2 Face the Facts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 High Speed Chase | ||
Sun Feb 23 2014 15:06 | 1st = 4 High Speed Chase 2nd = 7 Heaps Of Ability 3rd = 5 Charlie Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 4 - 4 Sylvan Arc | ||
Sun Feb 23 2014 15:05 | 1st = 4 Sylvan Arc 2nd = 3 Pilbara Prince 3rd = 6 Australian Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Multicam Lad | ||
Sun Feb 23 2014 15:02 | 1st = 5 Multicam Lad 2nd = 4 Tricky Gale 3rd = 3 Youre Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Soldier Spy | ||
Sun Feb 23 2014 15:00 | 1st = 6 Soldier Spy 2nd = 5 Black Thor 3rd = 7 Talk And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 10 Lady Silhouette | ||
Sun Feb 23 2014 15:00 | 1st = 10 Lady Silhouette 2nd = 3 Married For Money 3rd = 4 Monicas Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 8 - 10 Far Enuff | ||
Sun Feb 23 2014 14:56 | 1st = 10 Far Enuff 2nd = 9 Eagle Magic 3rd = 6 Rogart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 5 Klammer | ||
Sun Feb 23 2014 14:55 | 1st = 5 Klammer 2nd = 2 Chief Of The Clan 3rd = 7 Quietly Brilliant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Rouse Flyer | ||
Sun Feb 23 2014 14:54 | 1st = 1 Rouse Flyer 2nd = 2 Doubles 3rd = 6 Calico King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 West On Knight | ||
Sun Feb 23 2014 14:51 | 1st = 6 West On Knight 2nd = 4 Notso Sweet 3rd = 1 Lektra Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 4 Hugo | ||
Sun Feb 23 2014 14:50 | 1st = 4 Hugo 2nd = 8 West Cardiff 3rd = 5 Mikaylas Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 3 Great Dancer | ||
Sun Feb 23 2014 14:46 | 1st = 3 Great Dancer 2nd = 4 Mary Burke 3rd = 9 Ask Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 5 Coelho | ||
Sun Feb 23 2014 14:45 | 1st = 5 Coelho 2nd = 2 Bralgon 3rd = 9 Scrivete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 2 - 4 Harris Street | ||
Sun Feb 23 2014 14:41 | 1st = 4 Harris Street 2nd = 10 Highland Seas 3rd = 7 Itsa History Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Doughty | ||
Sun Feb 23 2014 14:40 | 1st = 2 Doughty 2nd = 8 Royal Lover 3rd = 4 Show Of Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Larto | ||
Sun Feb 23 2014 14:39 | 1st = 7 Larto 2nd = 1 Bloo Bloomers 3rd = 3 Ike Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Paddys Junior | ||
Sun Feb 23 2014 14:36 | 1st = 4 Paddys Junior 2nd = 8 Miss Trew Star 3rd = 1 Jebrynah Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 2 The Brown One | ||
Sun Feb 23 2014 14:35 | 1st = 2 The Brown One 2nd = 1 Bonzerina 3rd = 3 Sapphire Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Hey Sexy Lady | ||
Sun Feb 23 2014 14:33 | 1st = 1 Hey Sexy Lady 2nd = 2 Monarco 3rd = 3 Eumeralla Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 3 - 6 Tuned In | ||
Sun Feb 23 2014 14:30 | 1st = 6 Tuned In 2nd = 5 Still My Friend 3rd = 12 Milady Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 6 Bio Marinus | ||
Sun Feb 23 2014 14:28 | 1st = 6 Bio Marinus 2nd = 1 Special Bella 3rd = 7 Fastroundtown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Oakvale Destiny | ||
Sun Feb 23 2014 14:26 | 1st = 1 Oakvale Destiny 2nd = 2 Ivana Win 3rd = 4 Fancy Mumma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 6 Zandercan | ||
Sun Feb 23 2014 14:25 | 1st = 6 Zandercan 2nd = 10 Our Royal Rose 3rd = 7 Kaskar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Lady Shambi | ||
Sun Feb 23 2014 14:22 | 1st = 7 Lady Shambi 2nd = 1 Clover Appeal 3rd = 4 Cawbourne Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Vapour Storm | ||
Sun Feb 23 2014 14:20 | 1st = 8 Vapour Storm 2nd = 5 Paddys Ari 3rd = 3 Fly Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 5 Alberto Magic | ||
Sun Feb 23 2014 14:20 | 1st = 5 Alberto Magic 2nd = 7 Magnator 3rd = 12 Lady Angelica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 7 - 4 Likeapins | ||
Sun Feb 23 2014 14:16 | 1st = 4 Likeapins 2nd = 3 Second Hope 3rd = 2 Willy Duggan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 8 Merricks Beauty | ||
Sun Feb 23 2014 14:15 | 1st = 8 Merricks Beauty 2nd = 4 Spuds Pride 3rd = 1 Khaki Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 1 - 5 Im Saint Anthony | ||
Sun Feb 23 2014 14:11 | 1st = 5 Im Saint Anthony 2nd = 9 Mondo Sports 3rd = 11 Soynwasabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 12 Winston Drive | ||
Sun Feb 23 2014 14:10 | 1st = 12 Winston Drive 2nd = 3 Docking 3rd = 1 Art Teen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Slippers Will | ||
Sun Feb 23 2014 14:08 | 1st = 6 Slippers Will 2nd = 8 Our Dot 3rd = 4 Why Not Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 10 Shroud | ||
Sun Feb 23 2014 14:06 | 1st = 10 Shroud 2nd = 4 Five Kings 3rd = 6 Gold Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Kid Tycoon | ||
Sun Feb 23 2014 14:05 | 1st = 5 Kid Tycoon 2nd = 1 Call Me Rusty 3rd = 2 Ellawisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Phantom Flight | ||
Sun Feb 23 2014 14:04 | 1st = 1 Phantom Flight 2nd = 4 Mizzy So Dizzy 3rd = 2 Survivor Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 6 City Boots | ||
Sun Feb 23 2014 14:00 | 1st = 6 City Boots 2nd = 11 Half For You 3rd = 7 Tracktorque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Up There Herbie | ||
Sun Feb 23 2014 13:59 | 1st = 1 Up There Herbie 2nd = 2 This Is Swip 3rd = 3 Cawbourne Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Five Star Knocka | ||
Sun Feb 23 2014 13:56 | 1st = 1 Five Star Knocka 2nd = 8 Good Old Oscar 3rd = 2 Here Comes Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 2 - 1 Lord Emsley | ||
Sun Feb 23 2014 13:55 | 1st = 1 Lord Emsley 2nd = 4 Altura 3rd = 2 Manwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 1 Wyara Miss | ||
Sun Feb 23 2014 13:50 | 1st = 1 Wyara Miss 2nd = 3 Caligo 3rd = 6 Ditched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 5 New Deal | ||
Sun Feb 23 2014 13:48 | 1st = 5 New Deal 2nd = 6 Mr Franklin 3rd = 2 Franco Salisbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Wyndam Princess | ||
Sun Feb 23 2014 13:45 | 1st = 6 Wyndam Princess 2nd = 4 Chili Diva 3rd = 1 Michael Allan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 6 Prince Of Destiny | ||
Sun Feb 23 2014 13:45 | 1st = 6 Prince Of Destiny 2nd = 5 Le Cavalier 3rd = 2 Twenty Carats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Our Jack Attack | ||
Sun Feb 23 2014 13:42 | 1st = 1 Our Jack Attack 2nd = 6 Tamanuska 3rd = 7 Very Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 1 Arkadashim | ||
Sun Feb 23 2014 13:40 | 1st = 1 Arkadashim 2nd = 2 Blue Tier 3rd = 4 Golnali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 4 Godeera | ||
Sun Feb 23 2014 13:35 | 1st = 4 Godeera 2nd = 2 Liberty Leader 3rd = 8 Dominant Manner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Dirty Mary | ||
Sun Feb 23 2014 13:33 | 1st = 2 Dirty Mary 2nd = 3 Mr Kansas 3rd = 8 Miss Hot Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 6 Vulcanic Dragon | ||
Sun Feb 23 2014 13:30 | 1st = 6 Vulcanic Dragon 2nd = 7 Charcoal Melody 3rd = 8 Clandise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 2 Pinsgold | ||
Sun Feb 23 2014 13:26 | 1st = 2 Pinsgold 2nd = 8 Toma Valea 3rd = 3 Anzac Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 8 Calypso Choice | ||
Sun Feb 23 2014 13:25 | 1st = 8 Calypso Choice 2nd = 6 Off The Rocker 3rd = 2 Saboteur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Dr Danny | ||
Sun Feb 23 2014 13:23 | 1st = 3 Dr Danny 2nd = 1 Gogetta 3rd = 7 Slow Cooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 1 - 5 Don Doremo | ||
Sun Feb 23 2014 13:20 | 1st = 5 Don Doremo 2nd = 1 Merry Yeoman 3rd = 4 Benray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 4 Cool Pursuit | ||
Sun Feb 23 2014 13:19 | 1st = 4 Cool Pursuit 2nd = 6 South Bay Dream 3rd = 1 Jinja Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Pilbara Gold | ||
Sun Feb 23 2014 13:16 | 1st = 4 Pilbara Gold 2nd = 6 Man Mountain 3rd = 3 Black Leveque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 4 Deflection | ||
Sun Feb 23 2014 13:15 | 1st = 4 Deflection 2nd = 8 Rebelle 3rd = 2 Big Boy Blev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 2 Meticulously | ||
Sun Feb 23 2014 13:10 | 1st = 2 Meticulously 2nd = 3 Just A Blur 3rd = 6 Without A Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 5 Pepe Bromac | ||
Sun Feb 23 2014 13:08 | 1st = 5 Pepe Bromac 2nd = 1 Rapid Mach 3rd = 10 Garibaldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Mad Boy Max | ||
Sun Feb 23 2014 13:05 | 1st = 4 Mad Boy Max 2nd = 6 Runs Rhode 3rd = 2 Toogetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Method Man | ||
Sun Feb 23 2014 13:02 | 1st = 6 Method Man 2nd = 1 Thrilling Dylan 3rd = 3 Thrilling Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 9 Dancing Rose | ||
Sun Feb 23 2014 13:00 | 1st = 9 Dancing Rose 2nd = 8 Sharp Looker 3rd = 1 Are The Bungs In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 High Babe | ||
Sun Feb 23 2014 12:53 | 1st = 7 High Babe 2nd = 8 Acola Magic 3rd = 4 Big Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 6 Parnell Prince | ||
Sun Feb 23 2014 12:46 | 1st = 6 Parnell Prince 2nd = 5 Flash Hapi 3rd = 2 Paraketo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Rotovegas Junior | ||
Sun Feb 23 2014 12:38 | 1st = 8 Rotovegas Junior 2nd = 7 Time to Find 3rd = 6 Deb Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Two For Twelve | ||
Sun Feb 23 2014 12:35 | 1st = 6 Two For Twelve 2nd = 8 Whoosha 3rd = 7 Cloudy Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 5 Rodway | ||
Sun Feb 23 2014 12:30 | 1st = 5 Rodway 2nd = 1 Host Nation 3rd = 7 Magdalenas Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 13 Pammys Boy | ||
Sun Feb 23 2014 12:28 | 1st = 13 Pammys Boy 2nd = 2 Gorilla Playboy 3rd = 19 Juneamy Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Miss Geeves | ||
Sun Feb 23 2014 12:17 | 1st = 6 Miss Geeves 2nd = 8 Phoenix Pharos 3rd = 2 Django Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 6 Ryan John | ||
Sun Feb 23 2014 12:11 | 1st = 6 Ryan John 2nd = 5 Kings Pal 3rd = 7 Southern Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 8 Little Miss Sunshine | ||
Sun Feb 23 2014 11:53 | 1st = 8 Little Miss Sunshine 2nd = 10 Franco Revel 3rd = 7 Comenche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 7 Kaapfleur | ||
Sun Feb 23 2014 11:35 | 1st = 7 Kaapfleur 2nd = 2 Royalty 3rd = 10 Hi Yo Ko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 4 Eyre I Come | ||
Sun Feb 23 2014 11:17 | 1st = 4 Eyre I Come 2nd = 8 Trouble Rieu 3rd = 5 Clean Break |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 10 Soubrettes | ||
Sun Feb 23 2014 10:59 | 1st = 10 Soubrettes 2nd = 4 Orovela 3rd = 6 Silhouette Noire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 1 Davey Gunn | ||
Sun Feb 23 2014 10:41 | 1st = 1 Davey Gunn 2nd = 11 Phil Monty 3rd = 12 Mustang Bullitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 1 Dhaulagiri | ||
Sun Feb 23 2014 10:23 | 1st = 1 Dhaulagiri 2nd = 9 Miss Alice 3rd = 8 Jip Jop Shop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 13 Shell Seeker | ||
Sun Feb 23 2014 10:05 | 1st = 13 Shell Seeker 2nd = 5 Vitali 3rd = 4 Glenferrie Sunbird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Bingle Monelli | ||
Sun Feb 23 2014 0:57 | 1st = 1 Bingle Monelli 2nd = 5 Eustace Mickle 3rd = 4 Rock Me Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Belucci | ||
Sun Feb 23 2014 0:42 | 1st = 8 Belucci 2nd = 1 Cetane 3rd = 2 King Trotta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 1 Vertical Four | ||
Sun Feb 23 2014 0:35 | 1st = 1 Vertical Four 2nd = 5 Im Riddick 3rd = 10 North Toa Luckstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 You Can Dream | ||
Sun Feb 23 2014 0:27 | 1st = 2 You Can Dream 2nd = 3 Zellwegers Magic 3rd = 4 Zipping Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 See What Happens | ||
Sun Feb 23 2014 0:10 | 1st = 9 See What Happens 2nd = 6 Tom Henry 3rd = 1 Country Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Perfect Poison | ||
Sun Feb 23 2014 0:07 | 1st = 1 Perfect Poison 2nd = 2 Zelemar Dancer 3rd = 8 Rulebook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 4 My Lady Of The Night | ||
Thu Jan 23 2014 23:55 | 1st = 4 My Lady Of The Night 2nd = 5 Navajo Windtalker 3rd = 2 Southern Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Vic Gundi | ||
Thu Jan 23 2014 23:42 | 1st = 5 Vic Gundi 2nd = 7 Mike Hawk 3rd = 6 Cosmic Im Nuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 7 Jasper Casper | ||
Thu Jan 23 2014 23:27 | 1st = 7 Jasper Casper 2nd = 9 Four Legged Frenzy 3rd = 4 High And Righteous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Dream Miss | ||
Thu Jan 23 2014 23:22 | 1st = 1 Dream Miss 2nd = 5 Woody Noah 3rd = 4 Top Quarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Takahashi | ||
Thu Jan 23 2014 23:07 | 1st = 1 Takahashi 2nd = 7 Jill Haig 3rd = 2 Ronie Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 7 Imali | ||
Thu Jan 23 2014 23:02 | 1st = 7 Imali 2nd = 6 Grandpa Jim 3rd = 5 Pandoras Sioux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Allen Gizmo | ||
Thu Jan 23 2014 22:58 | 1st = 4 Allen Gizmo 2nd = 7 Ibrox Digger 3rd = 8 Great Spartacus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Hallpack Tommy | ||
Thu Jan 23 2014 22:52 | 1st = 8 Hallpack Tommy 2nd = 6 Ashs Kuri 3rd = 4 Bush Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Wynburn Wizard | ||
Thu Jan 23 2014 22:50 | 1st = 6 Wynburn Wizard 2nd = 1 Direct Current 3rd = 3 Resale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Calico King | ||
Thu Jan 23 2014 22:48 | 1st = 3 Calico King 2nd = 8 Star Doll 3rd = 9 Miss Rookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Lochinvar Impala | ||
Thu Jan 23 2014 22:46 | 1st = 8 Lochinvar Impala 2nd = 4 Sidneys Shadow 3rd = 5 Suntory Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Striking Charlm | ||
Thu Jan 23 2014 22:42 | 1st = 4 Striking Charlm 2nd = 1 Suave Odessa 3rd = 3 Magic Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Mepunga Lana | ||
Thu Jan 23 2014 22:38 | 1st = 2 Mepunga Lana 2nd = 5 Kofi Kaylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Ledaro Murphy | ||
Thu Jan 23 2014 22:32 | 1st = 8 Ledaro Murphy 2nd = 1 Digger Knudson 3rd = 2 Torpedo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Tiny Tilly | ||
Thu Jan 23 2014 22:30 | 1st = 1 Tiny Tilly 2nd = 6 Frytson 3rd = 8 Sentry Duty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 2 Im Addicted To Love | ||
Thu Jan 23 2014 22:27 | 1st = 2 Im Addicted To Love 2nd = 7 Jodies Icon 3rd = 4 Tanaka Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Velocity Lyrem | ||
Thu Jan 23 2014 22:26 | 1st = 6 Velocity Lyrem 2nd = 8 Fluer Bale 3rd = 5 Stetson Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Mugaritz | ||
Thu Jan 23 2014 22:24 | 1st = 2 Mugaritz 2nd = 7 West On Ziggy 3rd = 4 Blue Rookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Miss Valley Inn | ||
Thu Jan 23 2014 22:22 | 1st = 7 Miss Valley Inn 2nd = 1 Someone Tifi 3rd = 6 Layla Reltub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Dyna Tony | ||
Thu Jan 23 2014 22:14 | 1st = 4 Dyna Tony 2nd = 1 Veetee Express 3rd = 5 Nobby Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Barnes Bay | ||
Thu Jan 23 2014 22:08 | 1st = 8 Barnes Bay 2nd = 5 Captain Thomas 3rd = 4 Silver Strand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Livy Lucy | ||
Thu Jan 23 2014 22:07 | 1st = 3 Livy Lucy 2nd = 5 Left Lane Ends 3rd = 6 Rock The Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Umika Bale | ||
Thu Jan 23 2014 22:05 | 1st = 4 Umika Bale 2nd = 3 Ducktail Jiver 3rd = 5 Dyna Daina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 3 Island Cha Cha | ||
Thu Jan 23 2014 22:00 | 1st = 3 Island Cha Cha 2nd = 8 Tom Grainger 3rd = 4 Splendid Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Yellowrock Magic | ||
Thu Jan 23 2014 21:59 | 1st = 8 Yellowrock Magic 2nd = 3 Starlight Safari 3rd = 9 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Chum Lee | ||
Thu Jan 23 2014 21:58 | 1st = 8 Chum Lee 2nd = 7 Cracking Chain 3rd = 9 Sharky Ricardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Pops Max | ||
Thu Jan 23 2014 21:55 | 1st = 4 Pops Max 2nd = 1 Tee Brady 3rd = 5 Roy Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 1 Forever Remembered | ||
Thu Jan 23 2014 21:54 | 1st = 1 Forever Remembered 2nd = 8 Quick Peace 3rd = 5 Our Lucky Su Zen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Hoss Funk | ||
Thu Jan 23 2014 21:51 | 1st = 2 Hoss Funk 2nd = 4 Senor Rhode 3rd = 6 Hello Im Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Wee Fire | ||
Thu Jan 23 2014 21:44 | 1st = 2 Wee Fire 2nd = 1 Mystic Falls 3rd = 8 Pacha Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 4 Maelees Miracle | ||
Thu Jan 23 2014 21:43 | 1st = 4 Maelees Miracle 2nd = 3 Max Rocks 3rd = 1 Southwood Lexie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Wild Soul | ||
Thu Jan 23 2014 21:41 | 1st = 2 Wild Soul 2nd = 7 Mr Leonardo 3rd = 1 Tercel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Dusty Mags | ||
Thu Jan 23 2014 21:38 | 1st = 6 Dusty Mags 2nd = 10 Dawns History 3rd = 9 Hot Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Bookkeeper | ||
Thu Jan 23 2014 21:35 | 1st = 1 Bookkeeper 2nd = 2 General Destini 3rd = 3 Daintree Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Shing Dynasty | ||
Thu Jan 23 2014 21:34 | 1st = 6 Shing Dynasty 2nd = 7 Mistress Willow 3rd = 8 Torque Alot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Scruffy Major | ||
Thu Jan 23 2014 21:30 | 1st = 2 Scruffy Major 2nd = 3 Fiery Count 3rd = 9 Bon Jovi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Homeward | ||
Thu Jan 23 2014 21:25 | 1st = 6 Homeward 2nd = 1 Captain Dylan 3rd = 7 Benzema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 3 Bush Chook | ||
Thu Jan 23 2014 21:24 | 1st = 3 Bush Chook 2nd = 4 Flicka Whitby 3rd = 1 Colour Coded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Ernie Bung Arrow | ||
Thu Jan 23 2014 21:22 | 1st = 5 Ernie Bung Arrow 2nd = 8 Bogie Magic 3rd = 4 Cosmic Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Claretown Oscar | ||
Thu Jan 23 2014 21:21 | 1st = 8 Claretown Oscar 2nd = 1 Proven Streak 3rd = 3 Dub Me In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 The Myth | ||
Thu Jan 23 2014 21:17 | 1st = 1 The Myth 2nd = 5 Riverboat Girl 3rd = 3 Elusive Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 10 Charlm Wish | ||
Thu Jan 23 2014 21:14 | 1st = 10 Charlm Wish 2nd = 1 Carpark Ameena 3rd = 8 Lachs Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Didda Joe | ||
Thu Jan 23 2014 21:11 | 1st = 7 Didda Joe 2nd = 4 Black Veil 3rd = 1 Ozzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Real Caution | ||
Thu Jan 23 2014 21:05 | 1st = 7 Real Caution 2nd = 5 Arome Peche 3rd = 3 Topline Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Fluke Of Fantasy | ||
Thu Jan 23 2014 21:04 | 1st = 1 Fluke Of Fantasy 2nd = 4 Jack The Black 3rd = 6 Starbright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 2 Break Twenty One | ||
Thu Jan 23 2014 21:00 | 1st = 2 Break Twenty One 2nd = 7 Scottish Glamour 3rd = 8 Niquero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Set The Scene | ||
Thu Jan 23 2014 20:58 | 1st = 8 Set The Scene 2nd = 7 Dyna Hakon 3rd = 6 Casmay Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Blues Revival | ||
Thu Jan 23 2014 20:55 | 1st = 4 Blues Revival 2nd = 6 Mo Jo Selfie 3rd = 7 Selinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Speed Series | ||
Thu Jan 23 2014 20:52 | 1st = 2 Speed Series 2nd = 8 Peter Rocket 3rd = 7 Banjo Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 10 Isle Of Man | ||
Thu Jan 23 2014 20:47 | 1st = 10 Isle Of Man 2nd = 2 Yongala Den 3rd = 9 I Will Be Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Groovy Lane | ||
Thu Jan 23 2014 20:41 | 1st = 4 Groovy Lane 2nd = 8 Midnight Bird 3rd = 5 Spring Fall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Smiley George | ||
Thu Jan 23 2014 20:40 | 1st = 1 Smiley George 2nd = 5 Ten Doeschate 3rd = 7 Bad Boy Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Kalden Gambino | ||
Thu Jan 23 2014 20:38 | 1st = 1 Kalden Gambino 2nd = 3 Pedros First 3rd = 2 Who De Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 No No Notorious | ||
Thu Jan 23 2014 20:35 | 1st = 8 No No Notorious 2nd = 2 Nifty Reign 3rd = 4 Winge And Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 1 Armbro Teehee | ||
Thu Jan 23 2014 20:35 | 1st = 1 Armbro Teehee 2nd = 3 Beacon Hill 3rd = 9 The Mighty Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 7 Gazoline | ||
Thu Jan 23 2014 20:31 | 1st = 7 Gazoline 2nd = 3 Conchs Critter 3rd = 11 Wildenstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Jewel Bale | ||
Thu Jan 23 2014 20:29 | 1st = 8 Jewel Bale 2nd = 3 Coolan Blue 3rd = 1 Mepunga Melachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Sonorous | ||
Thu Jan 23 2014 20:23 | 1st = 8 Sonorous 2nd = 1 Palooka 3rd = 4 Sober Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 5 Leusater | ||
Thu Jan 23 2014 20:20 | 1st = 5 Leusater 2nd = 1 Key Lock 3rd = 15 Achmed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Yabba Yabba | ||
Thu Jan 23 2014 20:19 | 1st = 8 Yabba Yabba 2nd = 2 Rusty Knife 3rd = 7 Take No Prisoner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Flying Casey | ||
Thu Jan 23 2014 20:16 | 1st = 7 Flying Casey 2nd = 3 Black Cadel 3rd = 8 Tye Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Ohyouluckything | ||
Thu Jan 23 2014 20:15 | 1st = 2 Ohyouluckything 2nd = 1 Regal Stride 3rd = 7 Laaganoosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Off My Trout | ||
Thu Jan 23 2014 20:13 | 1st = 1 Off My Trout 2nd = 6 Benchmark 3rd = 7 Rocket To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Super Miss Bowla | ||
Thu Jan 23 2014 20:10 | 1st = 1 Super Miss Bowla 2nd = 3 Velvet Flame 3rd = 2 Charlm Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Warehouse Mouse | ||
Thu Jan 23 2014 20:07 | 1st = 5 Warehouse Mouse 2nd = 8 Tiggerlong Chief 3rd = 9 Edgy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 14 Santorini Sunset | ||
Thu Jan 23 2014 20:05 | 1st = 14 Santorini Sunset 2nd = 15 Ming 3rd = 3 Vitali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 Hoppyjoe | ||
Thu Jan 23 2014 20:00 | 1st = 2 Hoppyjoe 2nd = 6 Frosty Star 3rd = 8 Ezee Duzit Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Kalaway Ernie | ||
Thu Jan 23 2014 19:58 | 1st = 7 Kalaway Ernie 3rd = 4 Sweet Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Fiery Mcbain | ||
Thu Jan 23 2014 19:55 | 1st = 1 Fiery Mcbain 2nd = 6 Sammys Sister 3rd = 8 Penny Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 4 Bernie Murray | ||
Thu Jan 23 2014 19:54 | 1st = 4 Bernie Murray 2nd = 3 Bettys Moment 3rd = 5 Caramel Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 5 Well Found | ||
Thu Jan 23 2014 19:52 | 1st = 5 Well Found 2nd = 2 Load Up 3rd = 8 Cheeky Wanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Drysdale | ||
Thu Jan 23 2014 19:50 | 1st = 2 Drysdale 2nd = 1 Homebush Churro 3rd = 8 Wandy Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Liara Allen | ||
Thu Jan 23 2014 19:49 | 1st = 8 Liara Allen 2nd = 6 Noaki Spitfire 3rd = 1 Cheetah Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 5 Persona | ||
Thu Jan 23 2014 19:45 | 1st = 5 Persona 2nd = 8 The Informant 3rd = 3 Cantiscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Madam Sass | ||
Thu Jan 23 2014 19:40 | 1st = 7 Madam Sass 2nd = 1 Culprit 3rd = 11 Fair Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Estelle Fire | ||
Thu Jan 23 2014 19:37 | 1st = 3 Estelle Fire 2nd = 7 Kalaway Crusty 3rd = 6 Beautiful Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 3 Shrieks Of Delight | ||
Thu Jan 23 2014 19:35 | 1st = 3 Shrieks Of Delight 2nd = 9 Angelina Jolie 3rd = 13 Vincennes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Flying Tee | ||
Thu Jan 23 2014 19:34 | 1st = 7 Flying Tee 2nd = 4 Victa Victoria 3rd = 8 Zipping Damo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Black Macoy | ||
Thu Jan 23 2014 19:32 | 1st = 1 Black Macoy 2nd = 2 Bookie 3rd = 3 Ultor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 8 Lettucerockthem | ||
Thu Jan 23 2014 19:30 | 1st = 8 Lettucerockthem 2nd = 11 Diamond Ace 3rd = 10 Rafferty Delights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Really Bitta | ||
Thu Jan 23 2014 19:28 | 1st = 8 Really Bitta 2nd = 2 El Alamein 3rd = 4 Lauries Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Two Stroke Pat | ||
Thu Jan 23 2014 19:25 | 1st = 4 Two Stroke Pat 2nd = 2 Blue Viper 3rd = 8 Vivo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Ninja Kong | ||
Thu Jan 23 2014 19:21 | 1st = 4 Ninja Kong 2nd = 1 El Jay Torana 3rd = 2 Spotted Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Damarjo | ||
Thu Jan 23 2014 19:20 | 1st = 6 Damarjo 2nd = 7 Keramus 3rd = 2 Two Ways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Just Like Sophie | ||
Thu Jan 23 2014 19:15 | 1st = 1 Just Like Sophie 2nd = 4 The Watch Dog 3rd = 6 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Dee Dee Corsair | ||
Thu Jan 23 2014 19:12 | 1st = 3 Dee Dee Corsair 2nd = 4 Encosta Kahn 3rd = 2 Kaylarikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Lektra Soul | ||
Thu Jan 23 2014 19:11 | 1st = 8 Lektra Soul 2nd = 3 Carlanna Coyote 3rd = 5 White Butterfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Fearless Bert | ||
Thu Jan 23 2014 19:08 | 1st = 8 Fearless Bert 2nd = 2 Exquisitus 3rd = 5 Molly Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 1 First Flight | ||
Thu Jan 23 2014 19:05 | 1st = 1 First Flight 2nd = 3 Traded Halo 3rd = 7 Prisoner Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 1 All Cash | ||
Thu Jan 23 2014 19:05 | 1st = 1 All Cash 2nd = 12 Art Pleaser 3rd = 5 Vienna Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 11 Windy Big | ||
Thu Jan 23 2014 19:00 | 1st = 11 Windy Big 2nd = 2 Yankee Mara 3rd = 12 Prettygirl Lassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Uriahs Thunder | ||
Thu Jan 23 2014 18:56 | 1st = 7 Uriahs Thunder 2nd = 2 Buzzing Bell 3rd = 1 Pagani Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 2 Heroic Avenger | ||
Thu Jan 23 2014 18:51 | 1st = 2 Heroic Avenger 2nd = 3 Impatient Vic 3rd = 4 Pee Did He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Opawa Stretch | ||
Thu Jan 23 2014 18:50 | 1st = 4 Opawa Stretch 2nd = 9 Deannes Fantasy 3rd = 7 Cawbourne Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Wild Duke | ||
Thu Jan 23 2014 18:47 | 1st = 3 Wild Duke 2nd = 6 Flippin Good 3rd = 8 Wyndam Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 5 Waste Of Time | ||
Thu Jan 23 2014 18:45 | 1st = 5 Waste Of Time 2nd = 7 Kings And Glory 3rd = 3 Tit For Tatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Osmotherly | ||
Thu Jan 23 2014 18:40 | 1st = 8 Osmotherly 2nd = 1 Albion 3rd = 2 Maximum Fazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Dynamites Legend | ||
Thu Jan 23 2014 18:35 | 1st = 6 Dynamites Legend 2nd = 3 Secret Shot 3rd = 5 Steel Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Border Control | ||
Thu Jan 23 2014 18:35 | 1st = 4 Border Control 2nd = 8 Donegals Guest 3rd = 9 Classiesistar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 3 Desert Glow | ||
Thu Jan 23 2014 18:30 | 1st = 3 Desert Glow 2nd = 7 Traditional Time 3rd = 4 Zambouli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 9 Countdown | ||
Thu Jan 23 2014 18:25 | 1st = 9 Countdown 2nd = 1 Powerpocketdynamo 3rd = 4 Lust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Gimme Butterflys | ||
Thu Jan 23 2014 18:22 | 1st = 2 Gimme Butterflys 2nd = 8 Pedros Fitz 3rd = 5 To Seven Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Will Excite | ||
Thu Jan 23 2014 18:20 | 1st = 1 Will Excite 2nd = 9 Wandy Feather 3rd = 8 Yaldhurst Edward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Only One Slim | ||
Thu Jan 23 2014 18:17 | 1st = 2 Only One Slim 2nd = 8 Novappeal 3rd = 5 Snap to It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Rose Sannette | ||
Thu Jan 23 2014 18:14 | 1st = 7 Rose Sannette 2nd = 8 Highly Efficient 3rd = 6 King Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 11 Weathervane | ||
Thu Jan 23 2014 18:10 | 1st = 11 Weathervane 2nd = 2 Ariadne 3rd = 4 Iownaprince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Speedy In Oz | ||
Thu Jan 23 2014 18:06 | 1st = 4 Speedy In Oz 2nd = 2 Sin Cara 3rd = 8 Denman Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 1 Whata Gamble | ||
Thu Jan 23 2014 18:05 | 1st = 1 Whata Gamble 2nd = 3 Sunny Kash 3rd = 7 Burano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 6 Afterburn | ||
Thu Jan 23 2014 18:00 | 1st = 6 Afterburn 2nd = 3 Leveltwo 3rd = 7 Hit For Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Heisenberg | ||
Thu Jan 23 2014 17:57 | 1st = 7 Heisenberg 2nd = 4 Hut Five 3rd = 1 Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Prohurst Express | ||
Thu Jan 23 2014 17:53 | 1st = 4 Prohurst Express 2nd = 2 Testamonial Mak 3rd = 3 Lennys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Not A Know | ||
Thu Jan 23 2014 17:50 | 1st = 5 Not A Know 2nd = 7 Cawbourne War 3rd = 2 Hustler Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Dianes Lass | ||
Thu Jan 23 2014 17:49 | 1st = 4 Dianes Lass 2nd = 2 Private Fantasy 3rd = 8 His Spanish Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Gallymont Nugget | ||
Thu Jan 23 2014 17:44 | 1st = 10 Gallymont Nugget 2nd = 2 Sweet Alabama 3rd = 4 A Touch Of Fluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 11 Cramming | ||
Thu Jan 23 2014 17:40 | 1st = 11 Cramming 2nd = 13 Caffeina 3rd = 16 Heza Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Tinker King | ||
Thu Jan 23 2014 17:37 | 1st = 5 Tinker King 2nd = 7 Sanjuan Slim 3rd = 6 You Say Goodbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 2 The Brigadier | ||
Thu Jan 23 2014 17:35 | 1st = 2 The Brigadier 2nd = 1 Smart Caesar 3rd = 10 Bettor Not Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Apollo Thirteen | ||
Thu Jan 23 2014 17:33 | 1st = 5 Apollo Thirteen 2nd = 8 Holdonsu 3rd = 4 Die Hard Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 2 Liberty Tycoon | ||
Thu Jan 23 2014 17:30 | 1st = 2 Liberty Tycoon 2nd = 9 Shuffles 3rd = 6 Coco Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Fiery Belle | ||
Thu Jan 23 2014 17:27 | 1st = 1 Fiery Belle 2nd = 8 Jacks Teddy 3rd = 2 Super Indigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Just Grange | ||
Thu Jan 23 2014 17:23 | 1st = 5 Just Grange 2nd = 2 Pearl Art 3rd = 7 Ball Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Lonely Highway | ||
Thu Jan 23 2014 17:22 | 1st = 2 Lonely Highway 2nd = 5 La Magic 3rd = 6 Duniller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 4 Sweet As Bro | ||
Thu Jan 23 2014 17:20 | 1st = 4 Sweet As Bro 2nd = 6 Roshaca 3rd = 8 Follow The Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Billy West | ||
Thu Jan 23 2014 17:19 | 1st = 1 Billy West 2nd = 9 Know Pride 3rd = 6 Cawbourne Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Bindy Sannette | ||
Thu Jan 23 2014 17:17 | 1st = 8 Bindy Sannette 2nd = 4 Mighty Hurricane 3rd = 1 Navigator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Shaytarna | ||
Thu Jan 23 2014 17:13 | 1st = 7 Shaytarna 2nd = 10 Kon Suay 3rd = 4 Worldly Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Kuban Kangaroo | ||
Thu Jan 23 2014 17:09 | 1st = 4 Kuban Kangaroo 2nd = 7 Ditch To Ditch 3rd = 5 Just Like Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Franco Harrington | ||
Thu Jan 23 2014 17:05 | 1st = 7 Franco Harrington 2nd = 14 Rip Roaring 3rd = 3 Highview Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Hot Shot Lavros | ||
Thu Jan 23 2014 17:04 | 1st = 2 Hot Shot Lavros 2nd = 3 Machas Royce 3rd = 5 Norms Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Coffee Shop Stop | ||
Thu Jan 23 2014 17:02 | 1st = 3 Coffee Shop Stop 2nd = 6 Tongue Twister 3rd = 7 Tricky Dasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Forewarned | ||
Thu Jan 23 2014 17:00 | 1st = 2 Forewarned 2nd = 1 July Opera 3rd = 11 Tori Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 4 New Gleam | ||
Thu Jan 23 2014 16:57 | 1st = 4 New Gleam 2nd = 8 Davettes Dynasty 3rd = 6 Cosmic Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Gumdrops | ||
Thu Jan 23 2014 16:53 | 1st = 1 Gumdrops 2nd = 3 Supaliner 3rd = 6 Atomic Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 2 Thats Pops | ||
Thu Jan 23 2014 16:50 | 1st = 2 Thats Pops 2nd = 4 Simon Bon Rocket 3rd = 1 King Magnusson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Wandy Boiler | ||
Thu Jan 23 2014 16:49 | 1st = 1 Wandy Boiler 2nd = 4 Pearls Boy 3rd = 5 Ketut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Queenies Girl | ||
Thu Jan 23 2014 16:47 | 1st = 3 Queenies Girl 2nd = 8 Saint Propelled 3rd = 1 Farmor Well Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Victory | ||
Thu Jan 23 2014 16:43 | 1st = 3 Victory 2nd = 6 Bandan 3rd = 4 Itsa History Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Gotta Be Buzzin | ||
Thu Jan 23 2014 16:42 | 1st = 7 Gotta Be Buzzin 2nd = 3 Fancy My Luck 3rd = 2 Janderras Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 1 Northern Jet | ||
Thu Jan 23 2014 16:40 | 1st = 1 Northern Jet 2nd = 9 De Little Engine 3rd = 5 Stormy Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Von Costa Kahn | ||
Thu Jan 23 2014 16:37 | 1st = 3 Von Costa Kahn 2nd = 5 Devine Vegas 3rd = 8 Blaisdell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 10 Caesars Flame | ||
Thu Jan 23 2014 16:35 | 1st = 10 Caesars Flame 2nd = 6 Chanelle Bromac 3rd = 8 Ardens Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 10 Been Here Before | ||
Thu Jan 23 2014 16:33 | 1st = 10 Been Here Before 2nd = 8 Debs Delight 3rd = 11 Crown Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Tequila Sun | ||
Thu Jan 23 2014 16:32 | 1st = 3 Tequila Sun 2nd = 5 Why Not Oscar 3rd = 1 Disruptive Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Teflon Jeff | ||
Thu Jan 23 2014 16:29 | 1st = 7 Teflon Jeff 2nd = 4 King Spotalot 3rd = 5 Jayne Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Easy Catch | ||
Thu Jan 23 2014 16:24 | 1st = 8 Easy Catch 2nd = 9 Borninastorm 3rd = 1 Dutch Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 7 Hey Porter | ||
Thu Jan 23 2014 16:23 | 1st = 7 Hey Porter 2nd = 2 Keep Ya Guessin 3rd = 4 Dopey Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 11 Mifflin | ||
Thu Jan 23 2014 16:20 | 1st = 11 Mifflin 2nd = 6 Amanpour 3rd = 7 De Starsandcircles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Harlem Haka | ||
Thu Jan 23 2014 16:19 | 1st = 2 Harlem Haka 2nd = 1 Rambunctious 3rd = 7 Take a Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Zulu Mystique | ||
Thu Jan 23 2014 16:17 | 1st = 2 Zulu Mystique 2nd = 1 Knockas Courage 3rd = 3 Mint Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Framed And Hung | ||
Thu Jan 23 2014 16:13 | 1st = 1 Framed And Hung 2nd = 6 Zoes Dream 3rd = 7 Drop Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Mini Mitch | ||
Thu Jan 23 2014 16:12 | 1st = 5 Mini Mitch 2nd = 1 Arnies Star 3rd = 6 Candle Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 3 Top Glory | ||
Thu Jan 23 2014 16:10 | 1st = 3 Top Glory 2nd = 11 Snippetsfilly 3rd = 9 Bella Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Guide Me Home | ||
Thu Jan 23 2014 16:07 | 1st = 4 Guide Me Home 2nd = 8 Jetset Rebel 3rd = 6 Pavs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 6 Live The Dream | ||
Thu Jan 23 2014 16:05 | 1st = 6 Live The Dream 2nd = 8 Sunoflindenny 3rd = 7 Tart N Tights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 8 Tiny Tinker | ||
Thu Jan 23 2014 16:03 | 1st = 8 Tiny Tinker 2nd = 6 Christian Brother 3rd = 7 Mista Taptoe Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Zara Sannette | ||
Thu Jan 23 2014 16:02 | 1st = 7 Zara Sannette 2nd = 5 Bee Ate Gully 3rd = 1 Angela Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 11 Bessano | ||
Thu Jan 23 2014 16:00 | 1st = 11 Bessano 2nd = 9 Present Arms 3rd = 3 Game Of Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Arizona Bad Boy | ||
Thu Jan 23 2014 15:57 | 1st = 8 Arizona Bad Boy 2nd = 3 Irish Blue 3rd = 4 Goodesy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Twentyfour Carat | ||
Thu Jan 23 2014 15:56 | 1st = 5 Twentyfour Carat 2nd = 3 Purely Brindle 3rd = 2 Kayfish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Andis Boy | ||
Thu Jan 23 2014 15:53 | 1st = 1 Andis Boy 2nd = 4 Modo Mio 3rd = 11 Ellies Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Sozins Comet | ||
Thu Jan 23 2014 15:50 | 1st = 8 Sozins Comet 2nd = 4 Lifes A Laugh 3rd = 5 Pick The Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Pacific Girl | ||
Thu Jan 23 2014 15:49 | 1st = 5 Pacific Girl 2nd = 7 Braquo 3rd = 8 Grande Odyssee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 9 - 2 Phil Wenneck | ||
Thu Jan 23 2014 15:45 | 1st = 2 Phil Wenneck 2nd = 4 Gossip Girl 3rd = 1 Rikho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Riverboat Diamond | ||
Thu Jan 23 2014 15:44 | 1st = 2 Riverboat Diamond 2nd = 1 Hanover The Cash 3rd = 5 Julius Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 8 Trinity Man | ||
Thu Jan 23 2014 15:43 | 1st = 8 Trinity Man 2nd = 1 Was That You 3rd = 7 Miss Winfrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 5 Knight Templar | ||
Thu Jan 23 2014 15:40 | 1st = 5 Knight Templar 2nd = 2 Long Lasting 3rd = 7 Sparkling Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Dont Wanadie | ||
Thu Jan 23 2014 15:35 | 1st = 4 Dont Wanadie 2nd = 3 Sheila Blige 3rd = 8 Cobargo Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Oriental Emily | ||
Thu Jan 23 2014 15:34 | 1st = 2 Oriental Emily 2nd = 4 Cobalt Kaos 3rd = 1 Piffin Yonnies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 7 Gold Bender | ||
Thu Jan 23 2014 15:30 | 1st = 7 Gold Bender 2nd = 2 Fundido 3rd = 1 Assertive Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Richrocknrustler | ||
Thu Jan 23 2014 15:25 | 1st = 10 Richrocknrustler 2nd = 9 Ponderosa Jonny 3rd = 3 Clifford Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 John Dory | ||
Thu Jan 23 2014 15:25 | 1st = 1 John Dory 2nd = 6 Secret Sprite 3rd = 7 Mildred Lillian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 4 Kenda | ||
Thu Jan 23 2014 15:22 | 1st = 4 Kenda 2nd = 3 Gotta Be Nosey 3rd = 1 Pollys Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 3 Beauty Cash | ||
Thu Jan 23 2014 15:20 | 1st = 3 Beauty Cash 2nd = 2 Cruden Bay 3rd = 6 Bawcatme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Paddys Flat | ||
Thu Jan 23 2014 15:15 | 1st = 5 Paddys Flat 2nd = 3 My Destination 3rd = 7 The Ladies Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 3 Sky Jazz | ||
Thu Jan 23 2014 15:15 | 1st = 3 Sky Jazz 2nd = 6 The Bubbly One 3rd = 1 Loose Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Naomi Rose | ||
Thu Jan 23 2014 15:12 | 1st = 8 Naomi Rose 2nd = 9 Chardonnay 3rd = 2 Spectrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Good Feelings | ||
Thu Jan 23 2014 15:10 | 1st = 3 Good Feelings 2nd = 2 Chantilly Grace 3rd = 5 Copper Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 2 Green Empire | ||
Thu Jan 23 2014 15:05 | 1st = 2 Green Empire 2nd = 12 Trumped 3rd = 8 Primus Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Wot A Whopper | ||
Thu Jan 23 2014 15:04 | 1st = 2 Wot A Whopper 2nd = 6 Bochino Appeal 3rd = 3 Pirate Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Oscar Tuivasa | ||
Thu Jan 23 2014 15:00 | 1st = 4 Oscar Tuivasa 2nd = 2 Hetfield 3rd = 7 Bellwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Ymbro Toto | ||
Thu Jan 23 2014 15:00 | 1st = 4 Ymbro Toto 2nd = 5 Sookin Up 3rd = 1 Gaborone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Longwarry Lass | ||
Thu Jan 23 2014 14:57 | 1st = 6 Longwarry Lass 2nd = 5 Superior Dave 3rd = 8 Major Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Craiglea Ivy | ||
Thu Jan 23 2014 14:55 | 1st = 1 Craiglea Ivy 2nd = 6 Little White Dove 3rd = 8 Jordans Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 3 Oh Whata Su Prize | ||
Thu Jan 23 2014 14:50 | 1st = 3 Oh Whata Su Prize 2nd = 1 Chill Baby Chill 3rd = 11 A Day With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Exquisette Pixie | ||
Thu Jan 23 2014 14:47 | 1st = 3 Exquisette Pixie 2nd = 1 Chloe Emma 3rd = 7 Gotta Be Blazin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 4 Timah | ||
Thu Jan 23 2014 14:45 | 1st = 4 Timah 2nd = 6 Abbreviate 3rd = 8 Injunction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 9 Shez A Virtuoso | ||
Thu Jan 23 2014 14:40 | 1st = 9 Shez A Virtuoso 2nd = 12 Avow 3rd = 1 Ladybird Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Dodge The Bill | ||
Thu Jan 23 2014 14:37 | 1st = 4 Dodge The Bill 2nd = 7 Tiger Toy 3rd = 8 Major Smash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Fat Prophet | ||
Thu Jan 23 2014 14:35 | 1st = 3 Fat Prophet 2nd = 5 Just Loaded 3rd = 1 Eye Spy Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 8 Hollywood Heart | ||
Thu Jan 23 2014 14:30 | 1st = 8 Hollywood Heart 2nd = 4 Long Shadow 3rd = 3 Engagement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Polished Steel | ||
Thu Jan 23 2014 14:27 | 1st = 2 Polished Steel 2nd = 5 Lilly Laceby 3rd = 7 Walk This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Intergalactic | ||
Thu Jan 23 2014 14:25 | 1st = 3 Intergalactic 2nd = 4 These Days 3rd = 1 No Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Cosmic Jim | ||
Thu Jan 23 2014 14:19 | 1st = 5 Cosmic Jim 2nd = 7 Playgirl Tammy 3rd = 6 Lumens Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 7 Lady Ell Aye | ||
Thu Jan 23 2014 14:15 | 1st = 7 Lady Ell Aye 2nd = 3 Summerhayes 3rd = 5 Jesss Pastime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 7 Typhoon Su | ||
Thu Jan 23 2014 14:10 | 1st = 7 Typhoon Su 2nd = 5 Mattan 3rd = 1 Art Teen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 12 Romney | ||
Thu Jan 23 2014 14:05 | 1st = 12 Romney 2nd = 1 Croydon 3rd = 10 So Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Why Not Marie | ||
Thu Jan 23 2014 13:59 | 1st = 6 Why Not Marie 2nd = 1 Tillys Tempa 3rd = 7 Dreaming Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 4 Mr Cha Cha | ||
Thu Jan 23 2014 13:55 | 1st = 4 Mr Cha Cha 2nd = 6 Annatime 3rd = 7 Swayzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Allblack Stride | ||
Thu Jan 23 2014 13:50 | 1st = 5 Allblack Stride 2nd = 6 Blackwarrior 3rd = 3 Mcniven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Spots Harley | ||
Thu Jan 23 2014 13:40 | 1st = 2 Spots Harley 2nd = 4 Scotch Eyes 3rd = 7 Romeo Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Cyclone Olive | ||
Thu Jan 23 2014 13:39 | 1st = 1 Cyclone Olive 2nd = 3 Sailors Rest 3rd = 6 Max Mantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 2 Songbird Angel | ||
Thu Jan 23 2014 13:35 | 1st = 2 Songbird Angel 2nd = 4 St Anne 3rd = 7 Lite The Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 6 Ortem Fire | ||
Thu Jan 23 2014 13:30 | 1st = 6 Ortem Fire 2nd = 1 Petty Lane 3rd = 5 Heza Kool Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Silvers Sister | ||
Thu Jan 23 2014 13:19 | 1st = 8 Silvers Sister 2nd = 1 Aged Ice 3rd = 7 Relius Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Bling It On | ||
Thu Jan 23 2014 13:15 | 1st = 4 Bling It On 2nd = 2 Readyforreign 3rd = 6 The Binder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 1 Al Command | ||
Thu Jan 23 2014 13:00 | 1st = 1 Al Command 2nd = 2 Bench And Bar 3rd = 7 Encosta Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Filius Flitwick | ||
Thu Jan 23 2014 12:59 | 1st = 5 Filius Flitwick 2nd = 8 Cafe Dior 3rd = 4 Zealot Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 8 Eldante | ||
Thu Jan 23 2014 12:55 | 1st = 8 Eldante 2nd = 3 Scarlet Boa 3rd = 7 Thegreatpickpocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 4 Hermione | ||
Thu Jan 23 2014 12:20 | 1st = 4 Hermione 2nd = 7 The Gallant Girl 3rd = 1 All Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 3 Our Santana | ||
Thu Jan 23 2014 11:45 | 1st = 3 Our Santana 2nd = 1 Patrice 3rd = 5 Desert View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 14 The Barmaid | ||
Thu Jan 23 2014 11:10 | 1st = 14 The Barmaid 2nd = 2 Alottatow 3rd = 3 Gallant Dan |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000