Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Zipping Jaylo | ||
Fri Dec 19 2014 23:57 | 1st = 5 Zipping Jaylo 2nd = 4 Majestic Gem 3rd = 7 High Speed Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 1 Extreme Dreams | ||
Fri Dec 19 2014 23:45 | 1st = 1 Extreme Dreams 2nd = 9 Jaxon Fella 3rd = 10 Tom Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Chief Thundercloud | ||
Fri Dec 19 2014 23:35 | 1st = 3 Chief Thundercloud 2nd = 5 Pembrook Henry 3rd = 12 Some Kinda Tactics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Nobu King | ||
Fri Dec 19 2014 23:32 | 1st = 4 Nobu King 2nd = 3 Train To Pain 3rd = 5 Tornadus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Tennessee Rock | ||
Fri Dec 19 2014 23:17 | 1st = 4 Tennessee Rock 2nd = 5 Walkaway Ablaze 3rd = 7 Special Pup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 2 Blitzem Boy | ||
Fri Dec 19 2014 23:10 | 1st = 2 Blitzem Boy 2nd = 4 Scallys Gold 3rd = 5 Face Your Fears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 8 My Hard Copy | ||
Fri Dec 19 2014 23:03 | 1st = 8 My Hard Copy 2nd = 1 Soho Highroller 3rd = 10 Pacific Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Franc Monelli | ||
Fri Dec 19 2014 23:00 | 1st = 2 Franc Monelli 2nd = 8 Westeros 3rd = 1 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 6 The Waratah | ||
Fri Dec 19 2014 22:55 | 1st = 6 The Waratah 2nd = 7 Wheres Bub 3rd = 9 Highly Persuasive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Drifting Away | ||
Fri Dec 19 2014 22:50 | 1st = 1 Drifting Away 2nd = 5 The Duke Downunder 3rd = 4 Hot Tamale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Classy Capri | ||
Fri Dec 19 2014 22:47 | 1st = 2 Classy Capri 2nd = 7 Tekki Tremor 3rd = 5 Dyna Shinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 9 Countess Krista | ||
Fri Dec 19 2014 22:42 | 1st = 9 Countess Krista 2nd = 10 Navajo Windtalker 3rd = 6 Happy Sylvia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 2 Haute Volee | ||
Fri Dec 19 2014 22:40 | 1st = 2 Haute Volee 2nd = 3 Blissfully Fake 3rd = 6 Western Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Take The Dosh | ||
Fri Dec 19 2014 22:39 | 1st = 1 Take The Dosh 2nd = 5 Flying Special 3rd = 8 Cee Sheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 6 Menelaus Of Sparta | ||
Fri Dec 19 2014 22:35 | 1st = 6 Menelaus Of Sparta 2nd = 8 Local Rogue 3rd = 11 Bronze Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Honey Toast | ||
Fri Dec 19 2014 22:30 | 1st = 8 Honey Toast 2nd = 1 How Can I Help 3rd = 10 Martilago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Radiant Energy | ||
Fri Dec 19 2014 22:29 | 1st = 2 Radiant Energy 2nd = 1 Celestial Safari 3rd = 4 Im Notprettyenough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Specify | ||
Fri Dec 19 2014 22:28 | 1st = 2 Specify 3rd = 6 Tekki China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 5 Katie Lively | ||
Fri Dec 19 2014 22:24 | 1st = 5 Katie Lively 2nd = 1 Majorama 3rd = 3 Satisfied Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Astrophysic | ||
Fri Dec 19 2014 22:22 | 1st = 7 Astrophysic 2nd = 5 Zipping Toby 3rd = 8 West On Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 11 Princess Jessica | ||
Fri Dec 19 2014 22:20 | 1st = 11 Princess Jessica 2nd = 4 Sambalada 3rd = 8 Best Bits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Lukey Chino | ||
Fri Dec 19 2014 22:18 | 1st = 5 Lukey Chino 2nd = 7 Black Lagoon 3rd = 1 Devil Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 10 Beach Head | ||
Fri Dec 19 2014 22:15 | 1st = 10 Beach Head 2nd = 9 Barely A Scent 3rd = 13 Chit Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 4 Disco James | ||
Fri Dec 19 2014 22:13 | 1st = 4 Disco James 2nd = 9 Regal Temptation 3rd = 5 Local Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 2 Sams The Master | ||
Fri Dec 19 2014 22:10 | 1st = 2 Sams The Master 2nd = 7 Sams A Champ 3rd = 3 Mister Tom Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Enrica Bale | ||
Fri Dec 19 2014 22:08 | 1st = 5 Enrica Bale 2nd = 4 Bush Courage 3rd = 3 Benta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Chewy Onya Boot | ||
Fri Dec 19 2014 22:05 | 1st = 1 Chewy Onya Boot 2nd = 6 Jive Talking 3rd = 8 Beyond Resolve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Mr Nickel | ||
Fri Dec 19 2014 22:03 | 1st = 2 Mr Nickel 2nd = 8 Bet Your Life 3rd = 1 Seven Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Its A Thrilla | ||
Fri Dec 19 2014 22:00 | 1st = 2 Its A Thrilla 2nd = 10 World Series 3rd = 4 Diddy Win Diddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 12 Bacardi Dee Jay | ||
Fri Dec 19 2014 21:59 | 1st = 12 Bacardi Dee Jay 2nd = 8 Earl Of Parwan 3rd = 5 Shining Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Rivergum Drive | ||
Fri Dec 19 2014 21:58 | 1st = 1 Rivergum Drive 2nd = 7 Unbroken 3rd = 6 Rare Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 3 Ramblenroller | ||
Fri Dec 19 2014 21:54 | 1st = 3 Ramblenroller 2nd = 5 Antigua 3rd = 1 Thunder Fee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Enthral | ||
Fri Dec 19 2014 21:50 | 1st = 4 Enthral 2nd = 5 The Big Mach 3rd = 1 Pocket The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Theorys Legacy | ||
Fri Dec 19 2014 21:48 | 1st = 1 Theorys Legacy 2nd = 3 Coup Detat 3rd = 8 Roman Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 13 Reldas | ||
Fri Dec 19 2014 21:45 | 1st = 13 Reldas 2nd = 3 Grand Orator 3rd = 9 Dashing Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Ruby Marcelle | ||
Fri Dec 19 2014 21:40 | 1st = 2 Ruby Marcelle 2nd = 1 Zirconia 3rd = 8 Golden Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 6 Charlie El | ||
Fri Dec 19 2014 21:39 | 1st = 6 Charlie El 2nd = 4 Just Barney 3rd = 8 Little Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Zipping Oscar | ||
Fri Dec 19 2014 21:38 | 1st = 3 Zipping Oscar 2nd = 1 Queen Esther 3rd = 5 My Boy Snoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Harriet Elisabeth | ||
Fri Dec 19 2014 21:33 | 1st = 2 Harriet Elisabeth 2nd = 1 Tis A Charmer 3rd = 3 Typhoon Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Three Beers Please | ||
Fri Dec 19 2014 21:30 | 1st = 1 Three Beers Please 2nd = 3 Zaracha 3rd = 2 Groomed For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Flagbearer | ||
Fri Dec 19 2014 21:29 | 1st = 1 Flagbearer 2nd = 7 Runaway Shaka 3rd = 5 Wroxton Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Bogner Bale | ||
Fri Dec 19 2014 21:28 | 1st = 3 Bogner Bale 2nd = 7 Stylish Baroque 3rd = 1 Soho Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 12 Lord Monaloo | ||
Fri Dec 19 2014 21:24 | 1st = 12 Lord Monaloo 2nd = 1 Almost El Eagle 3rd = 7 The Smiler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Lucky Grin | ||
Fri Dec 19 2014 21:20 | 1st = 4 Lucky Grin 2nd = 3 Major Luna 3rd = 2 Dalemm Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Cosmic Angel | ||
Fri Dec 19 2014 21:18 | 1st = 8 Cosmic Angel 2nd = 4 Nagini 3rd = 6 Hildas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 1 Spanish Vixen | ||
Fri Dec 19 2014 21:15 | 1st = 1 Spanish Vixen 2nd = 6 Kept Woman 3rd = 5 Caves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 11 The Space Invader | ||
Fri Dec 19 2014 21:10 | 1st = 11 The Space Invader 2nd = 5 The Only Child 3rd = 3 Miss Rixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 6 Countercat | ||
Fri Dec 19 2014 21:10 | 1st = 6 Countercat 2nd = 8 Zipabout 3rd = 13 Billestrini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Maintenance Man | ||
Fri Dec 19 2014 21:08 | 1st = 4 Maintenance Man 2nd = 5 Opus Bale 3rd = 8 Fearsome Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Zennart | ||
Fri Dec 19 2014 21:03 | 1st = 5 Zennart 2nd = 4 Three Bears 3rd = 6 Ima Connoisseur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Fortini | ||
Fri Dec 19 2014 21:00 | 1st = 6 Fortini 2nd = 3 Bowler Lane 3rd = 16 Zip To The Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Albert Jaccka | ||
Fri Dec 19 2014 20:59 | 1st = 8 Albert Jaccka 2nd = 1 Mcliskyson 3rd = 5 My Mate Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Who De Punk | ||
Fri Dec 19 2014 20:58 | 1st = 1 Who De Punk 2nd = 2 Frost Yourself 3rd = 7 Sweet Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 12 - 8 Mums Pride | ||
Fri Dec 19 2014 20:55 | 1st = 8 Mums Pride 2nd = 9 San Diego Love 3rd = 7 Al Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 7 Blackjack Bromac | ||
Fri Dec 19 2014 20:54 | 1st = 7 Blackjack Bromac 2nd = 6 Magic Moment Lombo 3rd = 5 Nevaeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Chevals Diamond | ||
Fri Dec 19 2014 20:50 | 1st = 3 Chevals Diamond 2nd = 1 Don Boston 3rd = 2 Armbro Higgens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Marcus Joe | ||
Fri Dec 19 2014 20:48 | 1st = 3 Marcus Joe 2nd = 4 Bazzas Gift 3rd = 6 Punk Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 1 Bullpit | ||
Fri Dec 19 2014 20:45 | 1st = 1 Bullpit 2nd = 5 Lock And Load 3rd = 2 Oridane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 10 Ireby Betty | ||
Fri Dec 19 2014 20:40 | 1st = 10 Ireby Betty 2nd = 13 Karloo Ten Seventy 3rd = 11 Kenny Dee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Diamond Of Hope | ||
Fri Dec 19 2014 20:38 | 1st = 8 Diamond Of Hope 2nd = 5 Supersonic Kaos 3rd = 6 Prodigy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 2 Run Liam Run | ||
Fri Dec 19 2014 20:35 | 1st = 2 Run Liam Run 2nd = 1 Quality Fair 3rd = 8 Secure The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 15 My Bling | ||
Fri Dec 19 2014 20:30 | 1st = 15 My Bling 2nd = 4 Jet Down On It 3rd = 14 Heart Of Melbourne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Melegend | ||
Fri Dec 19 2014 20:29 | 1st = 1 Melegend 2nd = 2 Millwood Chloe 3rd = 6 Castle Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Joshua Tree | ||
Fri Dec 19 2014 20:28 | 1st = 8 Joshua Tree 2nd = 7 Aston Dima 3rd = 1 Diggers Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 2 Change Stride | ||
Fri Dec 19 2014 20:25 | 1st = 2 Change Stride 2nd = 3 My Kiwi Mate 3rd = 4 Delightful Offer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 6 Indi Bapu | ||
Fri Dec 19 2014 20:24 | 1st = 6 Indi Bapu 2nd = 10 Piper Heidsieck 3rd = 7 Giveusagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Bebrave | ||
Fri Dec 19 2014 20:20 | 1st = 5 Bebrave 2nd = 2 Tom And Grace 3rd = 1 Opals Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Frattini | ||
Fri Dec 19 2014 20:18 | 1st = 8 Frattini 2nd = 1 Wayfarer 3rd = 2 Oban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 10 Musica Royale | ||
Fri Dec 19 2014 20:15 | 1st = 10 Musica Royale 2nd = 9 Miss Matty 3rd = 8 Verification |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Exponential Lily | ||
Fri Dec 19 2014 20:13 | 1st = 1 Exponential Lily 2nd = 2 El Jetta 3rd = 3 Waterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Keep On Moving | ||
Fri Dec 19 2014 20:10 | 1st = 1 Keep On Moving 2nd = 5 Padabing Stride 3rd = 10 Crackerjack Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Silver Rockstar | ||
Fri Dec 19 2014 20:08 | 1st = 6 Silver Rockstar 2nd = 5 Peregon Flyer 3rd = 8 Run Right Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 Sorisam | ||
Fri Dec 19 2014 20:05 | 1st = 1 Sorisam 2nd = 4 Daunting Dancer 3rd = 8 A Saucy Snitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 8 Lightfingered | ||
Fri Dec 19 2014 20:04 | 1st = 8 Lightfingered 2nd = 9 Field Marshal 3rd = 5 Coringa Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 12 Rosies Command | ||
Fri Dec 19 2014 20:00 | 1st = 12 Rosies Command 2nd = 1 Anoro 3rd = 17 Astradas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Silver Ranger | ||
Fri Dec 19 2014 19:59 | 1st = 3 Silver Ranger 2nd = 1 Sir Varno 3rd = 7 Treuative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Rubelly Magic | ||
Fri Dec 19 2014 19:58 | 1st = 4 Rubelly Magic 2nd = 6 Francine 3rd = 7 Lunar Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 4 Secret Times | ||
Fri Dec 19 2014 19:55 | 1st = 4 Secret Times 2nd = 1 Fathoms Of Gold 3rd = 2 Danavana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 4 Speeding Spur | ||
Fri Dec 19 2014 19:55 | 1st = 4 Speeding Spur 2nd = 10 Petite One 3rd = 3 Yagunnakissmeornot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Hells A Coming | ||
Fri Dec 19 2014 19:54 | 1st = 7 Hells A Coming 2nd = 6 Rock On Tiger 3rd = 4 Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Aristotleonassis | ||
Fri Dec 19 2014 19:50 | 1st = 3 Aristotleonassis 2nd = 2 Gloveman Gilly 3rd = 10 In The Frame Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Quarterback | ||
Fri Dec 19 2014 19:48 | 1st = 7 Quarterback 2nd = 5 Bush Rebel 3rd = 6 Zany Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 2 Shadow Of The Mist | ||
Fri Dec 19 2014 19:45 | 1st = 2 Shadow Of The Mist 2nd = 5 Winston Drive 3rd = 7 My Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 All In Berlin | ||
Fri Dec 19 2014 19:43 | 1st = 2 All In Berlin 2nd = 8 Allegro Chaser 3rd = 1 Enazuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 3 Uncle Benjamin | ||
Fri Dec 19 2014 19:40 | 1st = 3 Uncle Benjamin 2nd = 8 Pitlochry 3rd = 10 Mysterious Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Dreamsicle | ||
Fri Dec 19 2014 19:38 | 1st = 1 Dreamsicle 2nd = 3 Shes Andy 3rd = 8 White Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 6 Too Cool To Fool | ||
Fri Dec 19 2014 19:35 | 1st = 6 Too Cool To Fool 2nd = 1 Wicked Tycoon 3rd = 8 Robocop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 7 Betty Golightly | ||
Fri Dec 19 2014 19:34 | 1st = 7 Betty Golightly 2nd = 11 No Way Else 3rd = 3 Crimson Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 6 Another Saga | ||
Fri Dec 19 2014 19:30 | 1st = 6 Another Saga 2nd = 5 Zarfastar 3rd = 2 Merovech |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Freds A Safari | ||
Fri Dec 19 2014 19:29 | 1st = 7 Freds A Safari 2nd = 1 Day Dream Dancer 3rd = 5 Maarek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Slick John | ||
Fri Dec 19 2014 19:28 | 1st = 2 Slick John 2nd = 3 Rugall 3rd = 7 Iona Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 9 Adore Me | ||
Fri Dec 19 2014 19:25 | 1st = 9 Adore Me 2nd = 1 Helena Jet 3rd = 2 Lancewood Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 7 Karandonis | ||
Fri Dec 19 2014 19:24 | 1st = 7 Karandonis 2nd = 10 Our Grasshopper 3rd = 3 Jax Tellar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 3 The Danehill Rose | ||
Fri Dec 19 2014 19:22 | 1st = 3 The Danehill Rose 2nd = 7 Softeis 3rd = 10 The Albany Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Judyfree | ||
Fri Dec 19 2014 19:20 | 1st = 2 Judyfree 2nd = 1 Bullimore 3rd = 5 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Jeffy Gee | ||
Fri Dec 19 2014 19:18 | 1st = 7 Jeffy Gee 2nd = 1 Just Run It 3rd = 5 Grand Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 8 For Lulu | ||
Fri Dec 19 2014 19:15 | 1st = 8 For Lulu 2nd = 5 Relaunch 3rd = 4 Lady Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Big Jamesy | ||
Fri Dec 19 2014 19:13 | 1st = 2 Big Jamesy 2nd = 3 Ngauruhoe 3rd = 8 Figlia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Jester Oh Jester | ||
Fri Dec 19 2014 19:10 | 1st = 5 Jester Oh Jester 2nd = 8 Mysterious River 3rd = 1 Kapow Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 8 Player One | ||
Fri Dec 19 2014 19:07 | 1st = 8 Player One 2nd = 4 Geegees Velvet 3rd = 7 Grey Gown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 4 Hazel Alice | ||
Fri Dec 19 2014 19:05 | 1st = 4 Hazel Alice 2nd = 2 Insignificant 3rd = 10 Le Reveur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Linco Bale | ||
Fri Dec 19 2014 19:04 | 1st = 4 Linco Bale 2nd = 6 Ellas Tree 3rd = 8 Iona Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Tangier Sun | ||
Fri Dec 19 2014 19:00 | 1st = 1 Tangier Sun 2nd = 12 Willy The Rabbit 3rd = 3 Onward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 3 Lombo Idle Belief | ||
Fri Dec 19 2014 18:55 | 1st = 3 Lombo Idle Belief 2nd = 6 Paying Your Way 3rd = 11 Big Shot Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 Paramount Queen | ||
Fri Dec 19 2014 18:54 | 1st = 3 Paramount Queen 2nd = 2 Dead Cat Bounce 3rd = 5 Jasinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 1 Field Of Vision | ||
Fri Dec 19 2014 18:52 | 1st = 1 Field Of Vision 2nd = 3 Gibraltar Rock 3rd = 2 Boys Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Long Road To Fame | ||
Fri Dec 19 2014 18:50 | 1st = 5 Long Road To Fame 2nd = 6 Crazy Good 3rd = 1 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 All You Can | ||
Fri Dec 19 2014 18:48 | 1st = 8 All You Can 2nd = 4 Elite Phoenix 3rd = 9 Gympie Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 3 Graphitic Gaga | ||
Fri Dec 19 2014 18:45 | 1st = 3 Graphitic Gaga 2nd = 7 Electric Charge 3rd = 2 Bergerac Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Kilchurn | ||
Fri Dec 19 2014 18:43 | 1st = 1 Kilchurn 2nd = 4 Check The Mail 3rd = 8 Ritza Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Foxy Rogan | ||
Fri Dec 19 2014 18:42 | 1st = 5 Foxy Rogan 2nd = 8 Foxxs Lad 3rd = 4 Zipping Reggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 10 Our Southern Belle | ||
Fri Dec 19 2014 18:38 | 1st = 10 Our Southern Belle 2nd = 5 Slick La Jazz 3rd = 9 Makin Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 9 Bit Of A Legend | ||
Fri Dec 19 2014 18:35 | 1st = 9 Bit Of A Legend 2nd = 6 Jivin Cullen 3rd = 3 Here We Go Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 4 Grand Tycoon | ||
Fri Dec 19 2014 18:35 | 1st = 4 Grand Tycoon 2nd = 9 Merricks Beauty 3rd = 1 Hellova Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Exuberant | ||
Fri Dec 19 2014 18:32 | 1st = 2 Exuberant 2nd = 4 Pay Da Trail 3rd = 8 Mott Haven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Holywood Rose Hi | ||
Fri Dec 19 2014 18:28 | 1st = 1 Holywood Rose Hi 2nd = 2 Rocky Be Good 3rd = 5 Lady Inga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 Itz Bettor To Win | ||
Fri Dec 19 2014 18:25 | 1st = 1 Itz Bettor To Win 2nd = 7 Express Stride 3rd = 6 Mighty Flying Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Iona Rascal | ||
Fri Dec 19 2014 18:24 | 1st = 6 Iona Rascal 2nd = 2 Black Magic 3rd = 7 Hoppy Rogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 5 Scarlet Moretta | ||
Fri Dec 19 2014 18:20 | 1st = 5 Scarlet Moretta 2nd = 4 Girls On Film 3rd = 7 Tidy Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 12 Its Not Dark Yet | ||
Fri Dec 19 2014 18:15 | 1st = 12 Its Not Dark Yet 2nd = 11 Tyron Lochie 3rd = 8 Aldebaran Seismic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Air Raid | ||
Fri Dec 19 2014 18:14 | 1st = 4 Air Raid 2nd = 6 Killer Lyon 3rd = 3 Trident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Reiko Bale | ||
Fri Dec 19 2014 18:12 | 1st = 2 Reiko Bale 2nd = 8 Our Arandt 3rd = 3 High Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 5 Chengdu | ||
Fri Dec 19 2014 18:10 | 1st = 5 Chengdu 2nd = 11 Lady Of Substance 3rd = 3 Carburetor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Tarks Caliber | ||
Fri Dec 19 2014 18:08 | 1st = 3 Tarks Caliber 2nd = 8 Cosmic Pauly 3rd = 1 Spring Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 10 Monty Python | ||
Fri Dec 19 2014 18:05 | 1st = 10 Monty Python 2nd = 6 Xmas Joyella 3rd = 4 Nicaela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Geegee Pretty Jess | ||
Fri Dec 19 2014 18:04 | 1st = 5 Geegee Pretty Jess 2nd = 11 Pinjewel 3rd = 2 Our Mummys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Key Nuclear | ||
Fri Dec 19 2014 18:01 | 1st = 3 Key Nuclear 2nd = 1 Someone Great 3rd = 6 Garrys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 5 Pantheress | ||
Fri Dec 19 2014 17:58 | 1st = 5 Pantheress 2nd = 11 Lily My Girl 3rd = 7 Banchory Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Stent | ||
Fri Dec 19 2014 17:56 | 1st = 4 Stent 2nd = 5 Prime Power 3rd = 1 Valmagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Beau Mambo | ||
Fri Dec 19 2014 17:55 | 1st = 3 Beau Mambo 2nd = 1 Chucka Bone 3rd = 4 Tybellene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Our Call Of Duty | ||
Fri Dec 19 2014 17:51 | 1st = 5 Our Call Of Duty 2nd = 7 Jokers Tothe Right 3rd = 4 Kynuna Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 9 Fluctuations | ||
Fri Dec 19 2014 17:48 | 1st = 9 Fluctuations 2nd = 5 Alert Lady 3rd = 6 Gatubela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 10 Blue Senior | ||
Fri Dec 19 2014 17:46 | 1st = 10 Blue Senior 2nd = 4 Super Zip Zip 3rd = 1 Vision And Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Kira Kawati | ||
Fri Dec 19 2014 17:45 | 1st = 1 Kira Kawati 2nd = 9 Far From Fear 3rd = 3 Ipswich Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 10 Selante | ||
Fri Dec 19 2014 17:42 | 1st = 10 Selante 2nd = 1 Brinkley Breeze 3rd = 7 Atlantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Sir Redmond | ||
Fri Dec 19 2014 17:39 | 1st = 5 Sir Redmond 2nd = 1 Renagaide Robbo 3rd = 4 Bent Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 8 Magnagem | ||
Fri Dec 19 2014 17:36 | 1st = 8 Magnagem 2nd = 7 Purrcolate 3rd = 3 Bellarine Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Sell A Bit | ||
Fri Dec 19 2014 17:35 | 1st = 7 Sell A Bit 2nd = 4 Justalittlebettor 3rd = 3 Eva Sophnally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Fine Diner | ||
Fri Dec 19 2014 17:33 | 1st = 8 Fine Diner 2nd = 3 Maysoon Kahn 3rd = 5 Capacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 4 Le Sacre | ||
Fri Dec 19 2014 17:32 | 1st = 4 Le Sacre 2nd = 3 Alvares 3rd = 1 Sonny Biscay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 9 - 11 Snapcrackle | ||
Fri Dec 19 2014 17:30 | 1st = 11 Snapcrackle 2nd = 6 Carton 3rd = 2 Mestalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Bogie Collector | ||
Fri Dec 19 2014 17:27 | 1st = 7 Bogie Collector 2nd = 1 Dual Connection 3rd = 3 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 3 The Orange Agent | ||
Fri Dec 19 2014 17:25 | 1st = 3 The Orange Agent 2nd = 5 Classical Art 3rd = 8 Democrat Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 8 Rumeron | ||
Fri Dec 19 2014 17:24 | 1st = 8 Rumeron 2nd = 9 Dont Be Nasty 3rd = 1 Milson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Oxley Axeman | ||
Fri Dec 19 2014 17:21 | 1st = 5 Oxley Axeman 2nd = 2 Miracle Aria 3rd = 7 Camacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 11 Party Spin | ||
Fri Dec 19 2014 17:18 | 1st = 11 Party Spin 2nd = 5 Smart Cash 3rd = 12 Stratojet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Stiff Drink | ||
Fri Dec 19 2014 17:16 | 1st = 4 Stiff Drink 2nd = 1 Semantics 3rd = 6 Homebush Ramona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Noosa Rocket | ||
Fri Dec 19 2014 17:15 | 1st = 5 Noosa Rocket 2nd = 8 Enjoy Cruising 3rd = 4 Scintillating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Ive Gottalife | ||
Fri Dec 19 2014 17:11 | 1st = 7 Ive Gottalife 2nd = 8 The Empires Sister 3rd = 2 Miami Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 5 Humanise | ||
Fri Dec 19 2014 17:08 | 1st = 5 Humanise 2nd = 1 Are You Lucky 3rd = 7 Schoona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Until Further Notice | ||
Fri Dec 19 2014 17:05 | 1st = 4 Until Further Notice 2nd = 6 Cullens First Meddle 3rd = 7 Royal Caroline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Archimalee | ||
Fri Dec 19 2014 17:05 | 1st = 6 Archimalee 2nd = 2 Aussie Ozzie 3rd = 8 Refocus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 5 Ransom Stoddard | ||
Fri Dec 19 2014 17:02 | 1st = 5 Ransom Stoddard 2nd = 3 Dark Image 3rd = 1 Bay Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Atrax Robustus | ||
Fri Dec 19 2014 16:59 | 1st = 3 Atrax Robustus 2nd = 7 Lord Rain 3rd = 8 Total Felix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 9 Forever True | ||
Fri Dec 19 2014 16:56 | 1st = 9 Forever True 2nd = 6 Caribou Empress 3rd = 3 Banker On Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 6 Lazarus | ||
Fri Dec 19 2014 16:55 | 1st = 6 Lazarus 2nd = 8 Swamp Major 3rd = 3 Kimani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Tammy Baxter | ||
Fri Dec 19 2014 16:53 | 1st = 6 Tammy Baxter 2nd = 1 Perfect Madison 3rd = 2 Roo Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 8 - 5 Goodos | ||
Fri Dec 19 2014 16:50 | 1st = 5 Goodos 2nd = 8 Secret Process 3rd = 3 Farewell Julia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Elly Rose Hi | ||
Fri Dec 19 2014 16:47 | 1st = 1 Elly Rose Hi 2nd = 4 Spring Candy 3rd = 5 Spider Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Cawbourne Brick | ||
Fri Dec 19 2014 16:45 | 1st = 5 Cawbourne Brick 2nd = 4 Opawa Cassidy 3rd = 2 Im A Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 11 Hyperbole | ||
Fri Dec 19 2014 16:44 | 1st = 11 Hyperbole 2nd = 7 Spun Sugar 3rd = 3 Kings View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Little Osca | ||
Fri Dec 19 2014 16:41 | 1st = 8 Little Osca 2nd = 3 Dock Master 3rd = 5 Ells Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 13 Red Beretta | ||
Fri Dec 19 2014 16:38 | 1st = 13 Red Beretta 2nd = 12 Jetting To London 3rd = 2 Union |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 9 Dixie Commando | ||
Fri Dec 19 2014 16:35 | 1st = 9 Dixie Commando 2nd = 6 The Bog 3rd = 4 Astrapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Sheoak Blue Boy | ||
Fri Dec 19 2014 16:35 | 1st = 1 Sheoak Blue Boy 2nd = 2 Beljay Fantasy 3rd = 3 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Lombo Madam Lashe | ||
Fri Dec 19 2014 16:31 | 1st = 7 Lombo Madam Lashe 2nd = 4 Toolijooa Dawn 3rd = 5 Theirishinme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 1 Sunshine Royale | ||
Fri Dec 19 2014 16:28 | 1st = 1 Sunshine Royale 2nd = 10 Empire Of Stone 3rd = 7 Bathurstian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Bonnies Dream | ||
Fri Dec 19 2014 16:25 | 1st = 3 Bonnies Dream 2nd = 1 My Diego 3rd = 7 Apatite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Gold Ace | ||
Fri Dec 19 2014 16:25 | 1st = 6 Gold Ace 2nd = 1 Beyond The Silence 3rd = 4 Norvic Nightowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 10 Trinket Lady | ||
Fri Dec 19 2014 16:22 | 1st = 10 Trinket Lady 2nd = 2 Innovative Jill 3rd = 4 Just Demanding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Ninja Turtle | ||
Fri Dec 19 2014 16:19 | 1st = 5 Ninja Turtle 2nd = 6 Exotic Pearl 3rd = 8 Rhaego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 3 Swift Exit | ||
Fri Dec 19 2014 16:16 | 1st = 3 Swift Exit 2nd = 5 Hairini Tycoon 3rd = 10 Kristofferson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Homebush Sarah | ||
Fri Dec 19 2014 16:15 | 1st = 8 Homebush Sarah 2nd = 5 Macgyver Rama 3rd = 2 Waldo Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Final Bid | ||
Fri Dec 19 2014 16:13 | 1st = 3 Final Bid 2nd = 6 Planetman 3rd = 10 Girthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 7 - 5 Splitzer | ||
Fri Dec 19 2014 16:10 | 1st = 5 Splitzer 2nd = 2 One With Bling 3rd = 3 Phoenix Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Spring Choice | ||
Fri Dec 19 2014 16:07 | 1st = 2 Spring Choice 2nd = 1 Lil Bit Country 3rd = 6 Wenerex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 10 Naughty Maravu | ||
Fri Dec 19 2014 16:05 | 1st = 10 Naughty Maravu 2nd = 9 Goodness Gracious Me 3rd = 2 Delightful Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 5 Gee Gees Top Notch | ||
Fri Dec 19 2014 16:04 | 1st = 5 Gee Gees Top Notch 2nd = 6 Brightness 3rd = 1 Siorca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Full Chicka | ||
Fri Dec 19 2014 16:01 | 1st = 4 Full Chicka 2nd = 3 Monty Express 3rd = 6 Vintage Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Hurricane Cassie | ||
Fri Dec 19 2014 15:58 | 1st = 5 Hurricane Cassie 2nd = 7 Murta Cape 3rd = 9 Earhart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 11 Delightful Lana | ||
Fri Dec 19 2014 15:56 | 1st = 11 Delightful Lana 2nd = 12 The Fascinator 3rd = 10 Better B Amazed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Sparkeen | ||
Fri Dec 19 2014 15:55 | 1st = 7 Sparkeen 2nd = 1 Funda Fault 3rd = 2 Zelemar Zippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Christian Sloy | ||
Fri Dec 19 2014 15:51 | 1st = 5 Christian Sloy 2nd = 4 Double Laughter 3rd = 1 Ballycastle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 9 Ostis Explorer | ||
Fri Dec 19 2014 15:50 | 1st = 9 Ostis Explorer 2nd = 6 Rouse Flyer 3rd = 1 Red Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 5 Tip Rat | ||
Fri Dec 19 2014 15:48 | 1st = 5 Tip Rat 2nd = 13 Piccadilly Lily 3rd = 7 Mals Last Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Phileas Fogg | ||
Fri Dec 19 2014 15:46 | 1st = 5 Phileas Fogg 2nd = 7 Wine Time 3rd = 8 Cosmic Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Hard To Match | ||
Fri Dec 19 2014 15:45 | 1st = 5 Hard To Match 2nd = 6 Cahill Express 3rd = 1 Wazza King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Magisue | ||
Fri Dec 19 2014 15:42 | 1st = 5 Magisue 2nd = 3 Blonde Missile 3rd = 2 Alphabetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Tigress Ally | ||
Fri Dec 19 2014 15:39 | 1st = 2 Tigress Ally 2nd = 8 Leaping Flame 3rd = 4 Cool Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 7 Saintly Manner | ||
Fri Dec 19 2014 15:36 | 1st = 7 Saintly Manner 2nd = 4 Shanghai Rooster 3rd = 9 Sheza Chickadee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 4 Provocative Prince | ||
Fri Dec 19 2014 15:35 | 1st = 4 Provocative Prince 2nd = 2 Millwood Pink Lady 3rd = 5 Ideal Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Spring Pride | ||
Fri Dec 19 2014 15:34 | 1st = 1 Spring Pride 2nd = 2 General Hap 3rd = 7 Gunmetal Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Sookies Lad | ||
Fri Dec 19 2014 15:31 | 1st = 3 Sookies Lad 2nd = 8 Lektra Fury 3rd = 4 Sugar Rush Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 7 All Clear | ||
Fri Dec 19 2014 15:30 | 1st = 7 All Clear 2nd = 4 Expected Tobegreat 3rd = 14 Southern Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 5 Follow My Dust | ||
Fri Dec 19 2014 15:25 | 1st = 5 Follow My Dust 2nd = 7 Eternal Dream 3rd = 3 Well I Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Dalton Bromac | ||
Fri Dec 19 2014 15:25 | 1st = 7 Dalton Bromac 2nd = 1 The Bucket List 3rd = 3 Major Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 6 Elusive Fusion | ||
Fri Dec 19 2014 15:22 | 1st = 6 Elusive Fusion 2nd = 2 Peppa Pig Cloud 3rd = 8 Aint Life Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Kyancutta | ||
Fri Dec 19 2014 15:19 | 1st = 3 Kyancutta 2nd = 1 Jaraig Gangster 3rd = 5 Florence Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Royal Occasion | ||
Fri Dec 19 2014 15:18 | 1st = 3 Royal Occasion 2nd = 2 Lead The Way 3rd = 4 Born To Run Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Clamped | ||
Fri Dec 19 2014 15:16 | 1st = 8 Clamped 2nd = 1 Azure Dreams 3rd = 4 Arizona Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Iwilldefy | ||
Fri Dec 19 2014 15:12 | 1st = 7 Iwilldefy 2nd = 5 Fujikawa 3rd = 4 Lap Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Whos Doing What | ||
Fri Dec 19 2014 15:10 | 1st = 4 Whos Doing What 2nd = 7 Bourne Again 3rd = 5 Galactic Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 6 Devil In A Dress | ||
Fri Dec 19 2014 15:08 | 1st = 6 Devil In A Dress 2nd = 4 Bee Plus 3rd = 3 Supreme Laird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 15 Saint Michel | ||
Fri Dec 19 2014 15:05 | 1st = 15 Saint Michel 2nd = 13 Brookside Colt 3rd = 6 Princess Mackendon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 3 Mud Cake Cloud | ||
Fri Dec 19 2014 15:04 | 1st = 3 Mud Cake Cloud 2nd = 2 Coral Trout 3rd = 5 Fizzgig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Atlas Hawk | ||
Fri Dec 19 2014 15:01 | 1st = 7 Atlas Hawk 2nd = 8 King Gibbo 3rd = 6 Some Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 3 Perazzi | ||
Fri Dec 19 2014 15:00 | 1st = 3 Perazzi 2nd = 1 Le Bel Opera 3rd = 5 Avenue Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 9 Cosmic Rascal | ||
Fri Dec 19 2014 14:58 | 1st = 9 Cosmic Rascal 2nd = 8 Runs For Gas 3rd = 1 Manu Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 12 Flarendi | ||
Fri Dec 19 2014 14:55 | 1st = 12 Flarendi 2nd = 3 Revelio 3rd = 2 Papago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 10 Rustical | ||
Fri Dec 19 2014 14:50 | 1st = 10 Rustical 2nd = 11 Speed Buzz 3rd = 6 Helluce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 5 Prince Ransom | ||
Fri Dec 19 2014 14:50 | 1st = 5 Prince Ransom 2nd = 4 Rejoice 3rd = 6 Mal Dmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Banc De Kahn | ||
Fri Dec 19 2014 14:47 | 1st = 2 Banc De Kahn 2nd = 6 Kulu Cha Ching 3rd = 4 Doras Nightmare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Dimora Benson | ||
Fri Dec 19 2014 14:45 | 1st = 8 Dimora Benson 2nd = 2 Miss Jacovella 3rd = 7 Le Crew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 12 Touch Of Bella | ||
Fri Dec 19 2014 14:43 | 1st = 12 Touch Of Bella 2nd = 2 Rich Reward 3rd = 1 Fire Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Cheers Robbie | ||
Fri Dec 19 2014 14:37 | 1st = 8 Cheers Robbie 2nd = 5 Em Jay Fortyseven 3rd = 1 Ruben Wiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 2 Showmaster | ||
Fri Dec 19 2014 14:33 | 1st = 2 Showmaster 2nd = 6 More Than Adequate 3rd = 13 Crixus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Hector Kahn | ||
Fri Dec 19 2014 14:29 | 1st = 1 Hector Kahn 2nd = 4 Proaron 3rd = 3 Hunter Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 9 Jurasound | ||
Fri Dec 19 2014 14:25 | 1st = 9 Jurasound 2nd = 1 Free On Saturday 3rd = 5 Annah Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Status Bo | ||
Fri Dec 19 2014 14:23 | 1st = 6 Status Bo 2nd = 3 Macburner 3rd = 1 Kirky Courtz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 4 Our Premonition | ||
Fri Dec 19 2014 14:20 | 1st = 4 Our Premonition 2nd = 8 Ishimine 3rd = 1 Dr Dee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 3 Cheval Du Feu | ||
Fri Dec 19 2014 14:15 | 1st = 3 Cheval Du Feu 2nd = 6 Strawberrychampane 3rd = 1 Spatha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Gold Choice | ||
Fri Dec 19 2014 14:12 | 1st = 8 Gold Choice 2nd = 3 Speedy Vi 3rd = 6 Blue Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 4 Lampo | ||
Fri Dec 19 2014 14:11 | 1st = 4 Lampo 2nd = 8 Debauche 3rd = 2 Etown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 10 Pure Greed | ||
Fri Dec 19 2014 14:08 | 1st = 10 Pure Greed 2nd = 2 Blakes Lad 3rd = 12 Speedshow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Dancing Mabel | ||
Fri Dec 19 2014 14:05 | 1st = 8 Dancing Mabel 2nd = 6 Bourne Cheeky 3rd = 7 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Piece of My Heart | ||
Fri Dec 19 2014 14:02 | 1st = 7 Piece of My Heart 2nd = 5 Flying Mcpocket 3rd = 2 Bettor Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 9 Karela | ||
Fri Dec 19 2014 13:58 | 1st = 9 Karela 2nd = 8 Miss Hong Kong 3rd = 5 She Brings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Hard Luck | ||
Fri Dec 19 2014 13:54 | 1st = 6 Hard Luck 2nd = 2 Country Royal 3rd = 8 Jebrynah Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 3 Gala Arch | ||
Fri Dec 19 2014 13:50 | 1st = 3 Gala Arch 2nd = 7 Dulacca 3rd = 4 Undergroundfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 10 Lumpstar | ||
Fri Dec 19 2014 13:48 | 1st = 10 Lumpstar 2nd = 3 Williams Moment 3rd = 6 Bomber Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 1 Hes Gold | ||
Fri Dec 19 2014 13:45 | 1st = 1 Hes Gold 2nd = 2 Ravello 3rd = 12 Fille Du Roi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 3 Bite That Lip | ||
Fri Dec 19 2014 13:40 | 1st = 3 Bite That Lip 2nd = 5 Who This 3rd = 11 More Than Noble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Charlie Sprite | ||
Fri Dec 19 2014 13:37 | 1st = 2 Charlie Sprite 2nd = 7 Dippy Do Dah 3rd = 5 My Names Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 8 Bergdorf | ||
Fri Dec 19 2014 13:33 | 1st = 8 Bergdorf 2nd = 12 Teos Belle 3rd = 3 Ippy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Starlight Safari | ||
Fri Dec 19 2014 13:30 | 1st = 7 Starlight Safari 2nd = 2 Red Sally 3rd = 8 Cryers Ricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Officially Fourth | ||
Fri Dec 19 2014 13:27 | 1st = 2 Officially Fourth 2nd = 6 Miss In Majorca 3rd = 13 Astral Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Cawbourne Arrow | ||
Fri Dec 19 2014 13:23 | 1st = 1 Cawbourne Arrow 2nd = 5 Know Magic 3rd = 2 Jinja Coll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Gizmo The Great | ||
Fri Dec 19 2014 13:19 | 1st = 1 Gizmo The Great 2nd = 8 Fear The Beach 3rd = 5 Eleven Madison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 5 Aurora Miss | ||
Fri Dec 19 2014 13:15 | 1st = 5 Aurora Miss 2nd = 7 Cinnamon Carter 3rd = 2 Feel The Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Noonans Unit | ||
Fri Dec 19 2014 13:13 | 1st = 1 Noonans Unit 2nd = 3 Sookies Fantasy 3rd = 2 Trias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 9 Jip Jop Shop | ||
Fri Dec 19 2014 13:10 | 1st = 9 Jip Jop Shop 2nd = 7 Peggys Choice 3rd = 6 Sharp Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 3 Cane Ash | ||
Fri Dec 19 2014 13:05 | 1st = 3 Cane Ash 2nd = 1 Sharpe Hussler 3rd = 8 Court Adition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Tee Time | ||
Fri Dec 19 2014 13:01 | 1st = 3 Tee Time 2nd = 6 Barnicle Bullet 3rd = 1 Jasper Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 3 Allsorts | ||
Fri Dec 19 2014 12:58 | 1st = 3 Allsorts 2nd = 7 Western Dave 3rd = 8 Zanes Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Etain | ||
Fri Dec 19 2014 12:54 | 1st = 3 Etain 2nd = 4 Our Baja 3rd = 1 Dakabee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Pumped Rule | ||
Fri Dec 19 2014 12:50 | 1st = 4 Pumped Rule 2nd = 5 Bourne Gun 3rd = 3 Cryers Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Kinloch Action | ||
Fri Dec 19 2014 12:44 | 1st = 7 Kinloch Action 2nd = 3 Jinja Cookie 3rd = 4 Stich Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Salyn Sal | ||
Fri Dec 19 2014 12:40 | 1st = 1 Salyn Sal 2nd = 6 Smithers Cloud 3rd = 4 He Goes Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 3 Southern Sav | ||
Fri Dec 19 2014 12:35 | 1st = 3 Southern Sav 2nd = 5 The Hand Of Faith 3rd = 2 Sorley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 2 Albizia | ||
Fri Dec 19 2014 12:30 | 1st = 2 Albizia 2nd = 3 Red Celtique 3rd = 5 Deebee Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Opawa Rosie | ||
Fri Dec 19 2014 12:26 | 1st = 1 Opawa Rosie 2nd = 2 Lagoon May 3rd = 6 Kinloch Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Homebush Howard | ||
Fri Dec 19 2014 12:09 | 1st = 2 Homebush Howard 2nd = 3 Cawbourne Miami 3rd = 9 Kinloch Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 2 Cinderella | ||
Fri Dec 19 2014 12:00 | 1st = 2 Cinderella 2nd = 13 Miropiko 3rd = 9 So Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Norman Jewel | ||
Fri Dec 19 2014 11:51 | 1st = 7 Norman Jewel 2nd = 6 Token Muscles 3rd = 2 Cue Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Jemima Tee | ||
Fri Dec 19 2014 11:34 | 1st = 7 Jemima Tee 2nd = 3 Earn Me Some 3rd = 6 Homebush Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 6 Red Dirt Girl | ||
Fri Dec 19 2014 11:25 | 1st = 6 Red Dirt Girl 2nd = 10 Mels Evie 3rd = 7 Rorippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Mickey Tee | ||
Fri Dec 19 2014 11:16 | 1st = 8 Mickey Tee 2nd = 6 Peyton Sawyer 3rd = 3 Nate Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Star Apache | ||
Fri Dec 19 2014 10:59 | 1st = 1 Star Apache 2nd = 7 Zipping Jacob 3rd = 4 Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 11 Tantella | ||
Fri Dec 19 2014 10:50 | 1st = 11 Tantella 2nd = 8 Propitious 3rd = 5 Tommyra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Hayley James | ||
Fri Dec 19 2014 10:41 | 1st = 1 Hayley James 2nd = 7 Cherie Cherie 3rd = 8 Abbas Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Cawbourne Danial | ||
Fri Dec 19 2014 10:24 | 1st = 6 Cawbourne Danial 2nd = 4 Token Jump 3rd = 8 Homebush Dobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Jinja Luca | ||
Fri Dec 19 2014 10:06 | 1st = 8 Jinja Luca 2nd = 1 Zahra Moon 3rd = 5 Pint Sized Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Snapper Red | ||
Fri Dec 19 2014 1:07 | 1st = 7 Snapper Red 2nd = 1 My Specs 3rd = 8 Colliding Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Flying Beluga | ||
Fri Dec 19 2014 0:47 | 1st = 7 Flying Beluga 2nd = 1 Galbatron 3rd = 5 Fashion Mags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 In Her Memory | ||
Fri Dec 19 2014 0:27 | 1st = 3 In Her Memory 2nd = 2 Charos Tenetti 3rd = 1 Unique New York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Super Saver | ||
Fri Dec 19 2014 0:07 | 1st = 6 Super Saver 2nd = 5 Ant Smasher 3rd = 2 Took The Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 1 Ingot Dreaming | ||
Fri Dec 19 2014 0:05 | 1st = 1 Ingot Dreaming 2nd = 6 Howspoilt 3rd = 10 Jimmiegee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Lachlan Zoo | ||
Wed Nov 19 2014 23:52 | 1st = 6 Lachlan Zoo 2nd = 4 Shes Majestic 3rd = 1 Jimmy Margetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 My Party | ||
Wed Nov 19 2014 23:27 | 1st = 3 My Party 2nd = 7 Full Effect 3rd = 8 Level Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Brakani | ||
Wed Nov 19 2014 23:12 | 1st = 4 Brakani 2nd = 3 Full of Beans 3rd = 1 Clare Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 King Size Shambi | ||
Wed Nov 19 2014 22:53 | 1st = 4 King Size Shambi 2nd = 2 Hash Tag 3rd = 8 Rocket Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Dr Phil | ||
Wed Nov 19 2014 22:40 | 1st = 4 Dr Phil 2nd = 1 Thunder Chief 3rd = 8 Fuelish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Zellwegers Magic | ||
Wed Nov 19 2014 22:31 | 1st = 6 Zellwegers Magic 2nd = 1 Got To Go 3rd = 5 Jakes Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Miss Top Gear | ||
Wed Nov 19 2014 22:23 | 1st = 7 Miss Top Gear 2nd = 5 Dublin Dandy 3rd = 1 Centralian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Rowdy Ronda | ||
Wed Nov 19 2014 22:20 | 1st = 3 Rowdy Ronda 2nd = 10 Top End Torque 3rd = 9 Lisburn Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 Nyree | ||
Wed Nov 19 2014 22:10 | 1st = 6 Nyree 2nd = 1 Vane Tiger 3rd = 3 Fusillade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Yesterdays Wine | ||
Wed Nov 19 2014 22:07 | 1st = 8 Yesterdays Wine 2nd = 6 Panther Monelli 3rd = 2 Turner And Hooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 2 Moonless | ||
Wed Nov 19 2014 22:05 | 1st = 2 Moonless 2nd = 4 Dollar Dan 3rd = 1 Oreillys Geegee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Kynans Magic | ||
Wed Nov 19 2014 22:03 | 1st = 5 Kynans Magic 2nd = 4 Puzzle And Me 3rd = 2 Foxy Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 5 Givsirabone | ||
Wed Nov 19 2014 22:00 | 1st = 5 Givsirabone 2nd = 3 Indigo Smile 3rd = 7 Itsmentamota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Hypernym | ||
Wed Nov 19 2014 21:58 | 1st = 4 Hypernym 2nd = 8 Proven Chops 3rd = 2 Mazzetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Cosmic Waters | ||
Wed Nov 19 2014 21:55 | 1st = 2 Cosmic Waters 2nd = 3 Giggling Panther 3rd = 5 Magical Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Sahara Sun | ||
Wed Nov 19 2014 21:52 | 1st = 5 Sahara Sun 2nd = 2 Grasshopper 3rd = 3 Romeo India |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Human Headline | ||
Wed Nov 19 2014 21:48 | 1st = 4 Human Headline 2nd = 8 Rodrigo Diaz 3rd = 6 Sutton Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Coup Detat | ||
Wed Nov 19 2014 21:45 | 1st = 3 Coup Detat 2nd = 1 Whatta Joke 3rd = 2 Corrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 8 Slick La Jazz | ||
Wed Nov 19 2014 21:43 | 1st = 8 Slick La Jazz 2nd = 3 Piper Nigrum 3rd = 2 Lady Royal Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Lektra Spider | ||
Wed Nov 19 2014 21:41 | 1st = 2 Lektra Spider 2nd = 10 Waynewright 3rd = 7 Mine Craft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Fantastic Emma | ||
Wed Nov 19 2014 21:38 | 1st = 3 Fantastic Emma 2nd = 1 Miss Oneil 3rd = 6 Gotcha Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 2 Streetwise Savoire | ||
Wed Nov 19 2014 21:35 | 1st = 2 Streetwise Savoire 2nd = 8 Pengalas Gee Gee 3rd = 1 Second Dozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Ramsy Coin | ||
Wed Nov 19 2014 21:33 | 1st = 6 Ramsy Coin 2nd = 5 Freeway Empress 3rd = 3 Wall Street Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 2 Spokeswoman | ||
Wed Nov 19 2014 21:30 | 1st = 2 Spokeswoman 2nd = 5 Daylight Dan 3rd = 3 Copthewrath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Miss Mariah | ||
Wed Nov 19 2014 21:28 | 1st = 1 Miss Mariah 2nd = 7 Encosta Deplente 3rd = 5 Naughty Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Akina Akeira | ||
Wed Nov 19 2014 21:25 | 1st = 5 Akina Akeira 2nd = 7 Busta Voe 3rd = 3 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Stompin | ||
Wed Nov 19 2014 21:18 | 1st = 2 Stompin 2nd = 3 Athos 3rd = 1 Fleetwood Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Pelican Princess | ||
Wed Nov 19 2014 21:15 | 1st = 6 Pelican Princess 2nd = 2 Velocity Chezon 3rd = 1 Queen Of Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 11 Catalina Rainbow | ||
Wed Nov 19 2014 21:10 | 1st = 11 Catalina Rainbow 2nd = 10 Dawn Magic 3rd = 7 Burmach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Winsome Mission | ||
Wed Nov 19 2014 21:08 | 1st = 8 Winsome Mission 2nd = 1 Silent Crash 3rd = 3 Winsome Jacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 7 Our Anna | ||
Wed Nov 19 2014 21:05 | 1st = 7 Our Anna 2nd = 2 Delightful Weekend 3rd = 8 Pinjewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Kicking Rocks | ||
Wed Nov 19 2014 21:03 | 1st = 7 Kicking Rocks 2nd = 6 Thunderlips 3rd = 8 Burekup Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 1 Kimcandash | ||
Wed Nov 19 2014 21:00 | 1st = 1 Kimcandash 2nd = 2 Ellehigh 3rd = 9 Hayabusa Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Blosss Blitzen | ||
Wed Nov 19 2014 20:58 | 1st = 5 Blosss Blitzen 2nd = 3 Quarterback 3rd = 9 Flash Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Hardy Catch | ||
Wed Nov 19 2014 20:55 | 1st = 5 Hardy Catch 2nd = 1 Ickle Pickle 3rd = 6 Kota May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 4 Spring Missile | ||
Wed Nov 19 2014 20:48 | 1st = 4 Spring Missile 2nd = 5 Heza Cosmic 3rd = 1 Blue Revolver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Quara Bale | ||
Wed Nov 19 2014 20:45 | 1st = 6 Quara Bale 2nd = 8 One Bad Wrist 3rd = 1 Sams Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Uncle John | ||
Wed Nov 19 2014 20:43 | 1st = 1 Uncle John 2nd = 3 Art Of Ear 3rd = 9 Lancelot Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Dr Robbie | ||
Wed Nov 19 2014 20:41 | 1st = 7 Dr Robbie 2nd = 4 Proven Scary 3rd = 5 Lektra Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Heffner | ||
Wed Nov 19 2014 20:38 | 1st = 8 Heffner 2nd = 4 Excellent Speed 3rd = 3 Billys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 11 Tycoon Gypsy | ||
Wed Nov 19 2014 20:35 | 1st = 11 Tycoon Gypsy 2nd = 5 Dance Thru France 3rd = 3 Vivre Triomphe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Hand Of The King | ||
Wed Nov 19 2014 20:30 | 1st = 2 Hand Of The King 2nd = 10 Welcome To Vegas 3rd = 4 Colada Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 8 Fantastic Pete | ||
Wed Nov 19 2014 20:28 | 1st = 8 Fantastic Pete 2nd = 7 Ellie Mac Lee 3rd = 2 Supercell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Newfire Riley | ||
Wed Nov 19 2014 20:25 | 1st = 7 Newfire Riley 2nd = 3 Fourier Bale 3rd = 8 Rozehill Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 5 Doubt You Catch Me | ||
Wed Nov 19 2014 20:20 | 1st = 5 Doubt You Catch Me 2nd = 10 Consider 3rd = 6 Fast Flowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Conspiracy | ||
Wed Nov 19 2014 20:17 | 1st = 3 Conspiracy 2nd = 1 Kaitoke Diamond 3rd = 8 Magic Carpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Raptis | ||
Wed Nov 19 2014 20:14 | 1st = 6 Raptis 2nd = 3 From The West 3rd = 1 Lifes Like That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Magic Bliss | ||
Wed Nov 19 2014 20:10 | 1st = 5 Magic Bliss 2nd = 8 Lagoon Stride 3rd = 1 Our Southern Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Martin Clegg | ||
Wed Nov 19 2014 20:08 | 1st = 1 Martin Clegg 2nd = 8 Midnight Toast 3rd = 5 Tarzan Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Dark Jameson | ||
Wed Nov 19 2014 20:05 | 1st = 5 Dark Jameson 2nd = 4 Betty Armagh 3rd = 1 Talks Cheeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 4 Your A Jet | ||
Wed Nov 19 2014 20:03 | 1st = 4 Your A Jet 2nd = 1 Illawong Libby 3rd = 5 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 7 All Wrapped Up | ||
Wed Nov 19 2014 20:00 | 1st = 7 All Wrapped Up 2nd = 2 Flying Stevie 3rd = 3 Irish Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Charleston | ||
Wed Nov 19 2014 19:57 | 1st = 1 Charleston 2nd = 2 Crackerjack Max 3rd = 7 See Him Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Long Long Train | ||
Wed Nov 19 2014 19:54 | 1st = 4 Long Long Train 2nd = 1 Justine Benz 3rd = 6 Dukes Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Miss All Class | ||
Wed Nov 19 2014 19:48 | 1st = 2 Miss All Class 2nd = 3 Fort Allen 3rd = 4 Im Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 2 General May | ||
Wed Nov 19 2014 19:45 | 1st = 2 General May 2nd = 1 Just A Falcon 3rd = 10 Friarpak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Grays Hand | ||
Wed Nov 19 2014 19:43 | 1st = 2 Grays Hand 2nd = 6 Trictonite 3rd = 1 Money to Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Artistic Reba | ||
Wed Nov 19 2014 19:40 | 1st = 5 Artistic Reba 2nd = 3 Opening Move 3rd = 9 Jimmy Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Usain Im Nutty | ||
Wed Nov 19 2014 19:38 | 1st = 6 Usain Im Nutty 2nd = 1 Pretty Boy Grigg 3rd = 3 Hinnomunji Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Tarawi Marina | ||
Wed Nov 19 2014 19:35 | 1st = 2 Tarawi Marina 2nd = 7 Dixie Fernando 3rd = 8 Joe Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Emrys | ||
Wed Nov 19 2014 19:32 | 1st = 7 Emrys 2nd = 4 Hildas Best 3rd = 6 Spa Jangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Our Work Of Art | ||
Wed Nov 19 2014 19:30 | 1st = 3 Our Work Of Art 2nd = 4 Sportzpak 3rd = 1 Atalanta Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Sidney Sprite | ||
Wed Nov 19 2014 19:28 | 1st = 6 Sidney Sprite 2nd = 7 Majestic Mireeka 3rd = 1 Wild Giselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 4 Hes Applz | ||
Wed Nov 19 2014 19:25 | 1st = 4 Hes Applz 2nd = 1 Aventador 3rd = 6 Mygreyhorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Cool Rod | ||
Wed Nov 19 2014 19:23 | 1st = 4 Cool Rod 2nd = 2 Lillys Hand 3rd = 5 Garaole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Berzerk | ||
Wed Nov 19 2014 19:18 | 1st = 3 Berzerk 2nd = 2 Cosmic Break 3rd = 6 Coolan Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Hallelujah Lucy | ||
Wed Nov 19 2014 19:15 | 1st = 7 Hallelujah Lucy 2nd = 1 Lauries Chance 3rd = 5 Final Drill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Mattjestic Star | ||
Wed Nov 19 2014 19:13 | 1st = 2 Mattjestic Star 2nd = 1 Master Macca 3rd = 6 Premium Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 8 Black Royale | ||
Wed Nov 19 2014 19:10 | 1st = 8 Black Royale 2nd = 4 Saxons Patch 3rd = 2 Toned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 8 Pedagogy | ||
Wed Nov 19 2014 19:07 | 1st = 8 Pedagogy 2nd = 3 Iniesta 3rd = 1 Rose Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Thursday Sip | ||
Wed Nov 19 2014 19:04 | 1st = 6 Thursday Sip 2nd = 10 Aint She Pretty 3rd = 1 Extra Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 2 Carmellas Right | ||
Wed Nov 19 2014 19:03 | 1st = 2 Carmellas Right 2nd = 6 Rockpaperscissors 3rd = 11 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 All Bar One | ||
Wed Nov 19 2014 19:01 | 1st = 5 All Bar One 2nd = 6 Van Nostrum 3rd = 7 Lektra Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Duomo Bale | ||
Wed Nov 19 2014 18:55 | 1st = 7 Duomo Bale 2nd = 3 Got The Picture 3rd = 5 Dragon Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 7 Rozzie Roo | ||
Wed Nov 19 2014 18:50 | 1st = 7 Rozzie Roo 2nd = 10 Arapid Squaw 3rd = 1 Himation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Bank Again | ||
Wed Nov 19 2014 18:47 | 1st = 1 Bank Again 2nd = 2 Peta Pitstop 3rd = 7 Billys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Oscars Champ | ||
Wed Nov 19 2014 18:44 | 1st = 5 Oscars Champ 2nd = 2 Concentrate 3rd = 7 Ill Rob Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Maheer Melody | ||
Wed Nov 19 2014 18:42 | 1st = 3 Maheer Melody 2nd = 12 Raging Rhuben 3rd = 6 Pitlochry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Setsuna Bale | ||
Wed Nov 19 2014 18:36 | 1st = 5 Setsuna Bale 2nd = 6 Ronaldo Magic 3rd = 8 Zipping Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Run Diamond Son | ||
Wed Nov 19 2014 18:34 | 1st = 5 Run Diamond Son 2nd = 1 Rattlenhum 3rd = 4 Shezacatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 4 Wombies Legacy | ||
Wed Nov 19 2014 18:30 | 1st = 4 Wombies Legacy 2nd = 8 Success Park 3rd = 11 Rock Star Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Loving The Mix | ||
Wed Nov 19 2014 18:22 | 1st = 3 Loving The Mix 2nd = 1 Indie Mae 3rd = 2 Diggin Up Dirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Satsuki Bale | ||
Wed Nov 19 2014 18:19 | 1st = 3 Satsuki Bale 2nd = 4 Fearless John 3rd = 1 Dyna Glinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 12 Finalaregee | ||
Wed Nov 19 2014 18:17 | 1st = 12 Finalaregee 2nd = 2 Aslanyon 3rd = 9 Gee Gees Snowhill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 11 Meteorologist | ||
Wed Nov 19 2014 18:10 | 1st = 11 Meteorologist 2nd = 13 Meadow Dreamer 3rd = 7 Kid Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Promises Galore | ||
Wed Nov 19 2014 18:05 | 1st = 3 Promises Galore 2nd = 7 Kenny Dee Dee 3rd = 1 Bohemian Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Regattas Image | ||
Wed Nov 19 2014 18:02 | 1st = 7 Regattas Image 2nd = 4 Magic Rip 3rd = 2 Zipping Noel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Tricky Rose | ||
Wed Nov 19 2014 17:59 | 1st = 5 Tricky Rose 2nd = 6 Dyna Norfolk 3rd = 7 Albo Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 1 Brackets | ||
Wed Nov 19 2014 17:55 | 1st = 1 Brackets 2nd = 3 Vonus 3rd = 10 Ride Sally Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 7 Any Exit | ||
Wed Nov 19 2014 17:48 | 1st = 7 Any Exit 2nd = 8 Con Now 3rd = 4 Magnum Pe I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Classy Roger | ||
Wed Nov 19 2014 17:44 | 1st = 2 Classy Roger 2nd = 4 Zipping Brock 3rd = 3 Collision Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 6 Siegestor | ||
Wed Nov 19 2014 17:40 | 1st = 6 Siegestor 2nd = 17 Cyclone Jess 3rd = 5 Mattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Kiltah Magic | ||
Wed Nov 19 2014 17:37 | 1st = 2 Kiltah Magic 2nd = 3 An That 3rd = 8 Rockin Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 12 Athena Fire | ||
Wed Nov 19 2014 17:30 | 1st = 12 Athena Fire 2nd = 4 Stradam 3rd = 8 Love Shuttle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Smooth Number | ||
Wed Nov 19 2014 17:26 | 1st = 1 Smooth Number 2nd = 6 Golden Gate 3rd = 8 Black Kaspa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 11 Brotherly Secret | ||
Wed Nov 19 2014 17:22 | 1st = 11 Brotherly Secret 2nd = 9 Mana Manu 3rd = 12 Sensing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Watch My Path | ||
Wed Nov 19 2014 17:19 | 1st = 5 Watch My Path 2nd = 1 Jaunty Bale 3rd = 3 Mahalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 7 Hashtag | ||
Wed Nov 19 2014 17:15 | 1st = 7 Hashtag 2nd = 9 Princess Rouge 3rd = 13 Dylicious Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 8 Go Girlfriend | ||
Wed Nov 19 2014 17:08 | 1st = 8 Go Girlfriend 2nd = 2 Moon Bricks 3rd = 4 Red Begonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Darcy Doo | ||
Wed Nov 19 2014 17:04 | 1st = 6 Darcy Doo 2nd = 1 Zipping Trixie 3rd = 7 Up High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 2 Real Time | ||
Wed Nov 19 2014 17:00 | 1st = 2 Real Time 2nd = 13 Spirit Or Lager 3rd = 1 Audino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Sam Toocan | ||
Wed Nov 19 2014 16:57 | 1st = 5 Sam Toocan 2nd = 6 Irish Asteria 3rd = 8 Dewana Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Tayto | ||
Wed Nov 19 2014 16:54 | 1st = 1 Tayto 2nd = 7 Harry Hucklebuck 3rd = 6 Maxwell Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 4 Craiglea Cruz | ||
Wed Nov 19 2014 16:50 | 1st = 4 Craiglea Cruz 2nd = 2 Ikes Legacy 3rd = 1 Tricky Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Missing Five | ||
Wed Nov 19 2014 16:46 | 1st = 2 Missing Five 2nd = 4 Tradesman 3rd = 3 Balanced Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Unique | ||
Wed Nov 19 2014 16:42 | 1st = 7 Unique 2nd = 3 Dylans Rojo 3rd = 11 Lord Burghersh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Roethlisberger | ||
Wed Nov 19 2014 16:39 | 1st = 2 Roethlisberger 2nd = 4 Nemesis Bale 3rd = 3 Opec Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 11 Better Romance | ||
Wed Nov 19 2014 16:35 | 1st = 11 Better Romance 2nd = 9 Royal Hotness 3rd = 13 Nightmare Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Dayseas Speedy | ||
Wed Nov 19 2014 16:32 | 1st = 4 Dayseas Speedy 2nd = 8 Stuarts Choice 3rd = 1 Haras Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 2 Windermere Road | ||
Wed Nov 19 2014 16:28 | 1st = 2 Windermere Road 2nd = 1 Onehundredclicks 3rd = 7 Chautauqua Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Droopys Jenmar | ||
Wed Nov 19 2014 16:24 | 1st = 4 Droopys Jenmar 2nd = 1 High Shot 3rd = 3 Kiwi Sheck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 8 Paddys Gem | ||
Wed Nov 19 2014 16:20 | 1st = 8 Paddys Gem 2nd = 5 Pillys Wish 3rd = 11 Romantic Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Dawkins Bale | ||
Wed Nov 19 2014 16:17 | 1st = 6 Dawkins Bale 2nd = 2 Amaro Bale 3rd = 1 Stealthy Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Angelic Miss | ||
Wed Nov 19 2014 16:14 | 1st = 4 Angelic Miss 2nd = 5 Metz Melody 3rd = 7 Phoebe Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Hakkasan | ||
Wed Nov 19 2014 16:10 | 1st = 8 Hakkasan 2nd = 6 Jetasan 3rd = 10 Wheres Thatdragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Zipping Lacey | ||
Wed Nov 19 2014 16:06 | 1st = 4 Zipping Lacey 2nd = 1 Lil Creeker 3rd = 9 Warami Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 Forget | ||
Wed Nov 19 2014 16:02 | 1st = 3 Forget 2nd = 1 Windjammer 3rd = 6 Proper Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Walt Bale | ||
Wed Nov 19 2014 15:59 | 1st = 4 Walt Bale 2nd = 8 Cigar Sam 3rd = 2 Parsec Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 13 Divine Bay | ||
Wed Nov 19 2014 15:55 | 1st = 13 Divine Bay 2nd = 10 The Flirt 3rd = 3 Confusing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Valiant Crusader | ||
Wed Nov 19 2014 15:52 | 1st = 5 Valiant Crusader 2nd = 1 Mr Sly 3rd = 4 Eric Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 5 Commanding Diva | ||
Wed Nov 19 2014 15:48 | 1st = 5 Commanding Diva 2nd = 3 Rich Rupee 3rd = 6 Crayzed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Bye Bye Mystery | ||
Wed Nov 19 2014 15:44 | 1st = 7 Bye Bye Mystery 2nd = 1 Topper Ortiz 3rd = 9 Nyxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 4 Magnapal | ||
Wed Nov 19 2014 15:40 | 1st = 4 Magnapal 2nd = 5 Are There Any 3rd = 10 Kincaple Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Cairnlea Layla | ||
Wed Nov 19 2014 15:37 | 1st = 1 Cairnlea Layla 2nd = 3 Little Elsie 3rd = 4 Mombasa Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 2 Electric Crimson | ||
Wed Nov 19 2014 15:33 | 1st = 2 Electric Crimson 2nd = 11 New Eclipse 3rd = 4 Lord Chamberlain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Staggerlicious | ||
Wed Nov 19 2014 15:29 | 1st = 6 Staggerlicious 2nd = 1 Faint Glimpse 3rd = 5 Lucy Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 6 Single Melody | ||
Wed Nov 19 2014 15:25 | 1st = 6 Single Melody 2nd = 8 Sassy Sister 3rd = 7 Snow Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 10 - 6 Diamond Cut | ||
Wed Nov 19 2014 15:20 | 1st = 6 Diamond Cut 2nd = 21 Maxssistar 3rd = 15 Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Cosmic Wild | ||
Wed Nov 19 2014 15:17 | 1st = 4 Cosmic Wild 2nd = 8 Elira Jane 3rd = 2 Fear Mitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 9 Sheeze Hectic | ||
Wed Nov 19 2014 15:13 | 1st = 9 Sheeze Hectic 2nd = 2 Scenic Grey 3rd = 4 Its Gotta Be Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Burst A Move | ||
Wed Nov 19 2014 15:09 | 1st = 7 Burst A Move 2nd = 1 Me Names Nelson 3rd = 6 Have No Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 4 Shes Pretentious | ||
Wed Nov 19 2014 15:05 | 1st = 4 Shes Pretentious 2nd = 11 Umatilla Girl 3rd = 1 Bloukrans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Texas Titan | ||
Wed Nov 19 2014 15:02 | 1st = 2 Texas Titan 2nd = 5 Weblec Rose 3rd = 1 Footluce Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 13 Pearly Court | ||
Wed Nov 19 2014 14:58 | 1st = 13 Pearly Court 2nd = 5 Swenson 3rd = 8 Choupette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Heleray Jarda | ||
Wed Nov 19 2014 14:54 | 1st = 6 Heleray Jarda 2nd = 5 Willow Princess 3rd = 1 Jiggly Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 5 Queen Of Sheba | ||
Wed Nov 19 2014 14:50 | 1st = 5 Queen Of Sheba 2nd = 4 Scene Of The Crime 3rd = 3 Eye In The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 9 - 11 Hostage | ||
Wed Nov 19 2014 14:45 | 1st = 11 Hostage 2nd = 15 Poster Girl 3rd = 2 Showstopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Weblec Belle | ||
Wed Nov 19 2014 14:42 | 1st = 7 Weblec Belle 2nd = 5 Sunday Shoes 3rd = 2 Dodger I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 7 Regal Magnus | ||
Wed Nov 19 2014 14:38 | 1st = 7 Regal Magnus 2nd = 3 Montoyas 3rd = 4 Rocmarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Missy Bee | ||
Wed Nov 19 2014 14:34 | 1st = 6 Missy Bee 2nd = 5 Ceejay Whim 3rd = 1 Ella Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 7 Written Dash | ||
Wed Nov 19 2014 14:30 | 1st = 7 Written Dash 2nd = 4 Birds Of Tokyo 3rd = 1 Devils Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Oakvale Destiny | ||
Wed Nov 19 2014 14:27 | 1st = 2 Oakvale Destiny 2nd = 4 Coorong Kid 3rd = 6 Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Little Long Horn | ||
Wed Nov 19 2014 14:23 | 1st = 2 Little Long Horn 2nd = 3 Watling 3rd = 1 Nickiera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Hades Meteor | ||
Wed Nov 19 2014 14:19 | 1st = 6 Hades Meteor 2nd = 3 Ima Legend 3rd = 5 El Jay Torana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 8 Viascon | ||
Wed Nov 19 2014 14:15 | 1st = 8 Viascon 2nd = 4 Ravenwitch 3rd = 5 Romantic Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 7 Joby | ||
Wed Nov 19 2014 14:10 | 1st = 7 Joby 2nd = 11 Crackling Rosie 3rd = 13 Galleta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Oakvale Flyer | ||
Wed Nov 19 2014 14:07 | 1st = 8 Oakvale Flyer 2nd = 6 Spicy Peppa 3rd = 4 Dashing Dee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 7 Roussanne | ||
Wed Nov 19 2014 14:03 | 1st = 7 Roussanne 2nd = 3 Souvlaki 3rd = 4 Blonde Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Speed Chill | ||
Wed Nov 19 2014 13:59 | 1st = 6 Speed Chill 2nd = 4 Freckles Way 3rd = 5 Moroccan Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 8 Super Fun | ||
Wed Nov 19 2014 13:55 | 1st = 8 Super Fun 2nd = 13 Samertha Heights 3rd = 9 Fiamma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Gold Buccaneer | ||
Wed Nov 19 2014 13:52 | 1st = 3 Gold Buccaneer 2nd = 4 Proven Urban 3rd = 2 Kool Alexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Lordag | ||
Wed Nov 19 2014 13:48 | 1st = 1 Lordag 2nd = 2 Purrvosa 3rd = 5 Play Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Dee Diamond | ||
Wed Nov 19 2014 13:44 | 1st = 6 Dee Diamond 2nd = 1 Bellas Girl 3rd = 2 Hard To Handle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Binary | ||
Wed Nov 19 2014 13:40 | 1st = 2 Binary 2nd = 4 Crimson God 3rd = 7 Shadow Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 2 Foxcub | ||
Wed Nov 19 2014 13:35 | 1st = 2 Foxcub 2nd = 6 Penticoup 3rd = 12 Mystery Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Ritza Tiger | ||
Wed Nov 19 2014 13:32 | 1st = 4 Ritza Tiger 2nd = 5 Gold Cluster 3rd = 8 Perro Garaje |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 4 Try Your Best | ||
Wed Nov 19 2014 13:28 | 1st = 4 Try Your Best 2nd = 3 Artful Diva 3rd = 1 Jaspers Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Homebush Limbo | ||
Wed Nov 19 2014 13:27 | 1st = 3 Homebush Limbo 2nd = 1 Bolt Allegro 3rd = 9 Winfield Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Dianes Lass | ||
Wed Nov 19 2014 13:24 | 1st = 5 Dianes Lass 2nd = 6 Prince Shak 3rd = 4 Lollie Livewire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 7 Roundabout | ||
Wed Nov 19 2014 13:20 | 1st = 7 Roundabout 2nd = 4 Duke Of Brunswick 3rd = 11 Propelled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Yes Chef | ||
Wed Nov 19 2014 13:16 | 1st = 7 Yes Chef 2nd = 1 Springvale Pat 3rd = 2 Salary Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Wine Time | ||
Wed Nov 19 2014 13:12 | 1st = 3 Wine Time 2nd = 4 Serve Ya Purpose 3rd = 1 Thrilling Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Dura Mater | ||
Wed Nov 19 2014 13:09 | 1st = 3 Dura Mater 2nd = 2 Francol 3rd = 1 Shirdon Connorae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 11 Miss Professional | ||
Wed Nov 19 2014 13:00 | 1st = 11 Miss Professional 2nd = 8 Jazz Rock 3rd = 1 Stonemason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Whispering Flats | ||
Wed Nov 19 2014 12:57 | 1st = 1 Whispering Flats 2nd = 4 Baby Scout 3rd = 5 Blingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Im A Catch | ||
Wed Nov 19 2014 12:52 | 1st = 3 Im A Catch 2nd = 9 Miss Selfies 3rd = 5 Lord De Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Some Are Ready | ||
Wed Nov 19 2014 12:45 | 1st = 1 Some Are Ready 2nd = 8 Astrome 3rd = 3 Aint No Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Miss Everdeen | ||
Wed Nov 19 2014 12:40 | 1st = 1 Miss Everdeen 2nd = 5 Ilys Bale 3rd = 8 Scottish Thistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Cawbourne Beau | ||
Wed Nov 19 2014 12:34 | 1st = 4 Cawbourne Beau 2nd = 5 Waldo Baxter 3rd = 1 Flirt With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Hes Your Mate | ||
Wed Nov 19 2014 12:30 | 1st = 8 Hes Your Mate 2nd = 2 Black Rum 3rd = 7 Ryan Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 7 Keyora | ||
Wed Nov 19 2014 12:25 | 1st = 7 Keyora 2nd = 4 Wiggle 3rd = 2 North Of Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Kikem Zarbo | ||
Wed Nov 19 2014 12:22 | 1st = 3 Kikem Zarbo 2nd = 7 Long Gully Mark 3rd = 6 From The Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Alamein Blonde | ||
Wed Nov 19 2014 12:17 | 1st = 3 Alamein Blonde 2nd = 8 Opawa Cuddles 3rd = 1 Indefinite Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Meyer Fencing | ||
Wed Nov 19 2014 12:10 | 1st = 1 Meyer Fencing 2nd = 8 Red Light Runner 3rd = 4 Flyin Les Fergi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Tasha Rama | ||
Wed Nov 19 2014 11:59 | 1st = 4 Tasha Rama 2nd = 5 Runs For Gas 3rd = 9 Sams Flyin Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 4 Dont Gloat | ||
Wed Nov 19 2014 11:50 | 1st = 4 Dont Gloat 2nd = 8 Elysium 3rd = 2 Stormy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Smashed em Bro | ||
Wed Nov 19 2014 11:42 | 1st = 5 Smashed em Bro 2nd = 10 Arizona Sky 3rd = 7 Manu Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Navajo Blue | ||
Wed Nov 19 2014 11:24 | 1st = 8 Navajo Blue 2nd = 5 Sheza Hum Dinga 3rd = 9 Homebush Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 8 Runny Honey | ||
Wed Nov 19 2014 11:15 | 1st = 8 Runny Honey 2nd = 1 Balham 3rd = 4 Alarinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Cawbourne Matty | ||
Wed Nov 19 2014 11:07 | 1st = 5 Cawbourne Matty 2nd = 8 Scott No Mates 3rd = 6 Infernal Majesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Scott My Money | ||
Wed Nov 19 2014 10:49 | 1st = 8 Scott My Money 2nd = 5 Dark Witch 3rd = 3 Homebush Fine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 6 Ooee | ||
Wed Nov 19 2014 10:40 | 1st = 6 Ooee 2nd = 10 Hot Lips 3rd = 7 The Big Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Dogged Denis | ||
Wed Nov 19 2014 10:30 | 1st = 2 Dogged Denis 2nd = 5 Homebush Dodger 3rd = 8 Cuts Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Cawbourne Midget | ||
Wed Nov 19 2014 10:13 | 1st = 5 Cawbourne Midget 2nd = 8 Homebush Gru 3rd = 9 Wrinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 9 Eyeful Tower | ||
Wed Nov 19 2014 10:05 | 1st = 9 Eyeful Tower 2nd = 1 Itsanobraina 3rd = 10 Piccadilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Sonic Flame | ||
Wed Nov 19 2014 1:27 | 1st = 3 Sonic Flame 2nd = 2 Skyes A Dreama 3rd = 4 Good Odds Satan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Senor Son | ||
Wed Nov 19 2014 1:07 | 1st = 2 Senor Son 2nd = 4 Horlicks 3rd = 3 Sorcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Incredible Lilly | ||
Wed Nov 19 2014 0:47 | 1st = 2 Incredible Lilly 2nd = 4 Nashi Monelli 3rd = 7 Lucky Pi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Fawn Pursuit | ||
Wed Nov 19 2014 0:27 | 1st = 7 Fawn Pursuit 2nd = 8 Black Poison 3rd = 1 Miss Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Miss Express | ||
Wed Nov 19 2014 0:07 | 1st = 5 Miss Express 2nd = 10 Talulah Goodnite 3rd = 1 Winning Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Just Vee | ||
Sun Oct 19 2014 21:52 | 1st = 6 Just Vee 2nd = 2 Just Shine 3rd = 5 Gertrude Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Leah Entity | ||
Sun Oct 19 2014 21:40 | 1st = 5 Leah Entity 2nd = 10 Have No Fear 3rd = 3 Me Names Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Loving Angels | ||
Sun Oct 19 2014 21:36 | 1st = 3 Loving Angels 2nd = 7 Buddie Bargain 3rd = 1 King Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Sam Bury | ||
Sun Oct 19 2014 21:32 | 1st = 1 Sam Bury 2nd = 5 Little Hitman 3rd = 7 Hollys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Star Ripper | ||
Sun Oct 19 2014 21:24 | 1st = 8 Star Ripper 2nd = 2 Broon Hilda 3rd = 1 Belena Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Dyna Revy | ||
Sun Oct 19 2014 21:20 | 1st = 6 Dyna Revy 2nd = 8 Military Man 3rd = 7 Aussie Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 1 Blue Pointer | ||
Sun Oct 19 2014 21:15 | 1st = 1 Blue Pointer 2nd = 5 Clamorous 3rd = 6 Falco Peregrinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Fiji Bound | ||
Sun Oct 19 2014 21:12 | 1st = 7 Fiji Bound 2nd = 3 Super Tears 3rd = 2 Shut Up Cairo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Bells Plan | ||
Sun Oct 19 2014 21:09 | 1st = 8 Bells Plan 2nd = 4 Velocette Lane 3rd = 6 Busby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Wally Matuszek | ||
Sun Oct 19 2014 21:04 | 1st = 4 Wally Matuszek 2nd = 2 Toy Tsunami 3rd = 6 Tennessee Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Shes A Killer | ||
Sun Oct 19 2014 20:59 | 1st = 1 Shes A Killer 2nd = 4 Wheatsheaf Avaball 3rd = 7 Travtiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Yellowrock Blaze | ||
Sun Oct 19 2014 20:56 | 1st = 8 Yellowrock Blaze 2nd = 6 Omega Clover 3rd = 1 Hes Panicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 No Boss | ||
Sun Oct 19 2014 20:53 | 1st = 7 No Boss 2nd = 8 Little Sizzler 3rd = 4 Sonwil Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 6 Relax Ay Voo | ||
Sun Oct 19 2014 20:52 | 1st = 6 Relax Ay Voo 2nd = 8 All My Size 3rd = 7 Dilston Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Cranbre | ||
Sun Oct 19 2014 20:48 | 1st = 3 Cranbre 2nd = 1 Original Art 3rd = 2 Cyrilfromthepocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Delta Queen | ||
Sun Oct 19 2014 20:45 | 1st = 4 Delta Queen 2nd = 6 Hawkeen 3rd = 5 Railway Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Ultimate Talent | ||
Sun Oct 19 2014 20:41 | 1st = 7 Ultimate Talent 2nd = 8 Veetee Senor 3rd = 6 Sonnys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Call Me Bond | ||
Sun Oct 19 2014 20:36 | 1st = 2 Call Me Bond 2nd = 1 This Is Your Life 3rd = 7 Jeans Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 1 Our Brucie Bonus | ||
Sun Oct 19 2014 20:32 | 1st = 1 Our Brucie Bonus 2nd = 9 Halo Express 3rd = 7 Fair Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Eyre | ||
Sun Oct 19 2014 20:31 | 1st = 1 Eyre 2nd = 7 Goddess Girl 3rd = 5 Saleen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Rupert | ||
Sun Oct 19 2014 20:29 | 1st = 1 Rupert 2nd = 7 Shaylor Zelda 3rd = 8 Ropeley Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 6 Greysteel | ||
Sun Oct 19 2014 20:24 | 1st = 6 Greysteel 2nd = 2 Riverboat Jasper 3rd = 3 Tessanzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Mechatronic | ||
Sun Oct 19 2014 20:21 | 1st = 1 Mechatronic 2nd = 2 Le Luca 3rd = 6 Tigee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Punk Pirate | ||
Sun Oct 19 2014 20:17 | 1st = 3 Punk Pirate 2nd = 5 My Tab 3rd = 8 Yellowrock Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 3 Scarp Missile | ||
Sun Oct 19 2014 20:16 | 1st = 3 Scarp Missile 2nd = 4 Big Asset 3rd = 2 Galba Dice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Captain Under Fire | ||
Sun Oct 19 2014 20:12 | 1st = 6 Captain Under Fire 2nd = 11 Chance The Mach 3rd = 1 Little Bit Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Under Illusion | ||
Sun Oct 19 2014 20:09 | 1st = 3 Under Illusion 2nd = 4 Love Letters 3rd = 8 Hollywood Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 4 Junior Sanchez | ||
Sun Oct 19 2014 20:07 | 1st = 4 Junior Sanchez 2nd = 2 Acoustic Kahn 3rd = 7 Darwin Muddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Southwood Denis | ||
Sun Oct 19 2014 20:06 | 1st = 1 Southwood Denis 2nd = 7 Max Mcguiness 3rd = 4 Twistex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 11 El Jays Magic | ||
Sun Oct 19 2014 20:01 | 1st = 11 El Jays Magic 2nd = 9 Another Jasper 3rd = 2 Karalta Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 6 This Cat Rocks | ||
Sun Oct 19 2014 19:57 | 1st = 6 This Cat Rocks 2nd = 2 Amarna 3rd = 8 Moet Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Ace Me Up | ||
Sun Oct 19 2014 19:56 | 1st = 1 Ace Me Up 2nd = 5 Big Bore 3rd = 6 Knockas Choir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Red Maxwell | ||
Sun Oct 19 2014 19:54 | 1st = 1 Red Maxwell 2nd = 2 Fourier Bale 3rd = 8 Harvey Pincher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Aza Buzz | ||
Sun Oct 19 2014 19:50 | 1st = 3 Aza Buzz 2nd = 7 Byonic Avenger 3rd = 8 You Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Christian Torado | ||
Sun Oct 19 2014 19:45 | 1st = 5 Christian Torado 2nd = 2 Grand Prix 3rd = 3 Greenough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Pat The Baker | ||
Sun Oct 19 2014 19:42 | 1st = 8 Pat The Baker 2nd = 3 Miss Trinidad 3rd = 7 After |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Aqua Finch | ||
Sun Oct 19 2014 19:41 | 1st = 4 Aqua Finch 2nd = 3 Rapid To Excel 3rd = 2 Urban Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Coulta Rock | ||
Sun Oct 19 2014 19:38 | 1st = 5 Coulta Rock 2nd = 7 Bailey Rose 3rd = 4 Reens Fabian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 4 Beta Bolt | ||
Sun Oct 19 2014 19:33 | 1st = 4 Beta Bolt 2nd = 9 These Days 3rd = 1 Call Me Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Miss Luan | ||
Sun Oct 19 2014 19:30 | 1st = 8 Miss Luan 2nd = 7 Gears Of War 3rd = 9 Dorrie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Tenebrae | ||
Sun Oct 19 2014 19:27 | 1st = 8 Tenebrae 2nd = 7 Effie Trinkett 3rd = 1 Code Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Miss Chloetamash | ||
Sun Oct 19 2014 19:22 | 1st = 4 Miss Chloetamash 2nd = 3 Alyeska 3rd = 11 Bache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 7 Berridale Lad | ||
Sun Oct 19 2014 19:21 | 1st = 7 Berridale Lad 2nd = 8 Oban 3rd = 3 Shes Ayce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Aheadofhistime | ||
Sun Oct 19 2014 19:17 | 1st = 5 Aheadofhistime 2nd = 10 Highly Persuasive 3rd = 7 Its The Emblem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Anna Ray Girl | ||
Sun Oct 19 2014 19:14 | 1st = 8 Anna Ray Girl 2nd = 7 Zipping Spice 3rd = 1 Flash Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Beauty Rose Hi | ||
Sun Oct 19 2014 19:11 | 1st = 7 Beauty Rose Hi 2nd = 1 Balaclava 3rd = 2 Its For Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 5 Melpark Maestro | ||
Sun Oct 19 2014 19:06 | 1st = 5 Melpark Maestro 2nd = 10 Saab Quality 3rd = 8 Shanghai Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Moroccan Train | ||
Sun Oct 19 2014 19:03 | 1st = 5 Moroccan Train 2nd = 7 Barjas 3rd = 1 Gobble Gobble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Gotta Plan | ||
Sun Oct 19 2014 19:02 | 1st = 4 Gotta Plan 2nd = 1 Polished Steel 3rd = 8 Mr Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Lissa Breen | ||
Sun Oct 19 2014 18:59 | 1st = 2 Lissa Breen 2nd = 1 Yazz 3rd = 6 Blasting Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Glenhuggard | ||
Sun Oct 19 2014 18:54 | 1st = 2 Glenhuggard 2nd = 6 Apollo Thirteen 3rd = 11 Peace Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Elitely | ||
Sun Oct 19 2014 18:51 | 1st = 3 Elitely 2nd = 4 Lotus Blossom 3rd = 7 Thanks Patsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 12 Ideal Image | ||
Sun Oct 19 2014 18:47 | 1st = 12 Ideal Image 2nd = 11 Hashtag 3rd = 10 Rakuroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Honey Boo Boo | ||
Sun Oct 19 2014 18:44 | 1st = 8 Honey Boo Boo 2nd = 2 Jemlee 3rd = 3 Slipaway Jenifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 7 Roma Girl | ||
Sun Oct 19 2014 18:42 | 1st = 7 Roma Girl 2nd = 8 Celestial Sprite 3rd = 5 Mazin Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 9 Willie Winalot | ||
Sun Oct 19 2014 18:39 | 1st = 9 Willie Winalot 2nd = 8 Tisu Toota 3rd = 2 Ive Got Oomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Feel The Wrath | ||
Sun Oct 19 2014 18:36 | 1st = 8 Feel The Wrath 2nd = 4 Chopper Whelan 3rd = 2 Yellowrock Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Scottish Clan | ||
Sun Oct 19 2014 18:32 | 1st = 3 Scottish Clan 2nd = 8 Mrs Conners 3rd = 1 Sweet Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Ok To Fly | ||
Sun Oct 19 2014 18:27 | 1st = 2 Ok To Fly 2nd = 11 Terra Beau 3rd = 7 Art Prevails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Treadstone Cain | ||
Sun Oct 19 2014 18:24 | 1st = 1 Treadstone Cain 2nd = 2 Paw Favor 3rd = 3 Charlie Pearce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Damn Nuisance | ||
Sun Oct 19 2014 18:21 | 1st = 7 Damn Nuisance 2nd = 8 Blonde Nellie 3rd = 4 Always About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Usaine | ||
Sun Oct 19 2014 18:20 | 1st = 2 Usaine 2nd = 8 Shilling Flex 3rd = 3 Joshua Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 1 Sum One | ||
Sun Oct 19 2014 18:16 | 1st = 1 Sum One 2nd = 9 Busted 3rd = 13 Supa Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 10 - 8 Allnight Raid | ||
Sun Oct 19 2014 18:14 | 1st = 8 Allnight Raid 2nd = 1 Stellagrey 3rd = 2 Pamplona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Gunner Magic | ||
Sun Oct 19 2014 18:13 | 1st = 3 Gunner Magic 2nd = 1 Dont Hold Back 3rd = 2 Tottenham Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 3 Flytego | ||
Sun Oct 19 2014 18:09 | 1st = 3 Flytego 2nd = 10 Been Shafted 3rd = 6 Al Faisal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Madiba Man | ||
Sun Oct 19 2014 18:05 | 1st = 2 Madiba Man 2nd = 6 Shout Out Loud 3rd = 5 With A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Looks A Moral | ||
Sun Oct 19 2014 17:59 | 1st = 7 Looks A Moral 2nd = 1 Twelve Or A Dozen 3rd = 8 Mountain Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Tiger Whelan | ||
Sun Oct 19 2014 17:57 | 1st = 1 Tiger Whelan 2nd = 8 Willowvale Black 3rd = 3 Nitro Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Ellie Dunbar | ||
Sun Oct 19 2014 17:56 | 1st = 1 Ellie Dunbar 2nd = 3 Clipper Flex 3rd = 2 Magic Toni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 3 Kyleasha | ||
Sun Oct 19 2014 17:52 | 1st = 3 Kyleasha 2nd = 7 Gottalovefridays 3rd = 4 Rainbow Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 2 Lagoon Stride | ||
Sun Oct 19 2014 17:47 | 1st = 2 Lagoon Stride 2nd = 4 Packnplenty 3rd = 3 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 Yoho | ||
Sun Oct 19 2014 17:43 | 1st = 2 Yoho 2nd = 1 Double Eagle 3rd = 5 Lordag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Lets Say Hello | ||
Sun Oct 19 2014 17:37 | 1st = 4 Lets Say Hello 2nd = 7 Fleetwood Storm 3rd = 6 Lobo Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 8 Miss Ainsley | ||
Sun Oct 19 2014 17:34 | 1st = 8 Miss Ainsley 2nd = 6 Charleah 3rd = 10 Aussie Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Palm Tee | ||
Sun Oct 19 2014 17:34 | 1st = 6 Palm Tee 2nd = 8 Talpa Flex 3rd = 1 Fear The Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 11 Black Vega | ||
Sun Oct 19 2014 17:29 | 1st = 11 Black Vega 2nd = 3 Hollywood Rock 3rd = 6 Evensong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 2 Thankgodforfranc | ||
Sun Oct 19 2014 17:26 | 1st = 2 Thankgodforfranc 2nd = 6 Our Hussler 3rd = 4 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 1 Joken Jim | ||
Sun Oct 19 2014 17:24 | 1st = 1 Joken Jim 2nd = 11 Hell Tell Us 3rd = 9 Western Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 8 - 7 I Wrote The Book | ||
Sun Oct 19 2014 17:20 | 1st = 7 I Wrote The Book 2nd = 8 Brooklyn Bay 3rd = 2 Primus Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Atlas Genius | ||
Sun Oct 19 2014 17:17 | 1st = 8 Atlas Genius 2nd = 7 Wild Douglas 3rd = 6 Dyna Synch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 9 - 13 Cobblestones | ||
Sun Oct 19 2014 17:15 | 1st = 13 Cobblestones 2nd = 10 Moparee 3rd = 15 Sahara Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Mr Peechelba | ||
Sun Oct 19 2014 17:13 | 1st = 2 Mr Peechelba 2nd = 7 Paper Planes 3rd = 8 Bantry Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Fearless Leader | ||
Sun Oct 19 2014 17:10 | 1st = 7 Fearless Leader 2nd = 4 Itdontmattertome 3rd = 1 Ardle Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Lord Lonhro | ||
Sun Oct 19 2014 17:06 | 1st = 2 Lord Lonhro 2nd = 1 How Can I Help |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Jarrah Twist | ||
Sun Oct 19 2014 17:01 | 1st = 4 Jarrah Twist 2nd = 16 Red Casino 3rd = 1 Sylvan Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Dyna Inca | ||
Sun Oct 19 2014 16:57 | 1st = 5 Dyna Inca 2nd = 7 My Zephyr 3rd = 8 Watch My Path |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 7 Golden Rule | ||
Sun Oct 19 2014 16:56 | 1st = 7 Golden Rule 2nd = 6 Accompny Me 3rd = 1 Kwilas Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Macjam | ||
Sun Oct 19 2014 16:54 | 1st = 1 Macjam 2nd = 5 Uno Seoul 3rd = 2 Violin Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 5 Miss Cyclonic | ||
Sun Oct 19 2014 16:51 | 1st = 5 Miss Cyclonic 2nd = 4 Mississippian 3rd = 8 My Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 3 Black Barra | ||
Sun Oct 19 2014 16:46 | 1st = 3 Black Barra 2nd = 8 Primal Instinct 3rd = 5 Moon Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Hatzis | ||
Sun Oct 19 2014 16:45 | 1st = 2 Hatzis 2nd = 5 Lokelani 3rd = 1 Carmine King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 1 Reply Churlish | ||
Sun Oct 19 2014 16:42 | 1st = 1 Reply Churlish 2nd = 7 Tragedy Queen 3rd = 6 Riebeek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Allen Gundam | ||
Sun Oct 19 2014 16:41 | 1st = 4 Allen Gundam 2nd = 3 Nureyev 3rd = 1 Cosmea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 7 The Quarterback | ||
Sun Oct 19 2014 16:37 | 1st = 7 The Quarterback 2nd = 13 Bay Of Biscay 3rd = 9 Elwick Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Slippers Will | ||
Sun Oct 19 2014 16:35 | 1st = 7 Slippers Will 2nd = 3 Rouse Flyer 3rd = 4 Cryers Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Rocky Carrington | ||
Sun Oct 19 2014 16:32 | 1st = 4 Rocky Carrington 2nd = 11 Crackerjack Jo 3rd = 1 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 6 Lucky Black | ||
Sun Oct 19 2014 16:28 | 1st = 6 Lucky Black 2nd = 1 Call Me Rusty 3rd = 4 Zellaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Know Class | ||
Sun Oct 19 2014 16:25 | 1st = 6 Know Class 2nd = 8 Pappa Gallo 3rd = 1 Zanders Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Holly Holy | ||
Sun Oct 19 2014 16:23 | 1st = 8 Holly Holy 2nd = 6 Rock Speed 3rd = 5 Vegas Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Barn A Shakin | ||
Sun Oct 19 2014 16:19 | 1st = 8 Barn A Shakin 2nd = 2 Thanks Tubby 3rd = 1 Beach Wary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 2 Palasport | ||
Sun Oct 19 2014 16:18 | 1st = 2 Palasport 2nd = 6 Inner Silence 3rd = 4 All That Excites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Cortez Flyer | ||
Sun Oct 19 2014 16:16 | 1st = 4 Cortez Flyer 2nd = 7 Madam Razor 3rd = 8 Miss Razz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Black Heart Bart | ||
Sun Oct 19 2014 16:13 | 1st = 1 Black Heart Bart 2nd = 6 Tre Amici 3rd = 7 Sky Twister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Pollos Hermanos | ||
Sun Oct 19 2014 16:12 | 1st = 6 Pollos Hermanos 2nd = 8 Black Senor 3rd = 4 Oscars Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 6 Destony Hawk | ||
Sun Oct 19 2014 16:09 | 1st = 6 Destony Hawk 2nd = 5 Kooda Dawn 3rd = 7 Snip In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 8 Cloud Dancer | ||
Sun Oct 19 2014 16:08 | 1st = 8 Cloud Dancer 2nd = 6 Snitzem 3rd = 5 Nediyms Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 12 - 1 Mossdale Major | ||
Sun Oct 19 2014 16:07 | 1st = 1 Mossdale Major 2nd = 11 Mcardle Royale 3rd = 13 Jaycees Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 13 Sheazali | ||
Sun Oct 19 2014 16:05 | 1st = 13 Sheazali 2nd = 10 Dragons Mist 3rd = 6 Dodge That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Pure Mayhem | ||
Sun Oct 19 2014 16:04 | 1st = 1 Pure Mayhem 2nd = 6 Glock 3rd = 5 Black Veil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 7 Bel Thor | ||
Sun Oct 19 2014 16:00 | 1st = 7 Bel Thor 2nd = 13 Our Hand Of Faith 3rd = 5 Another Prelate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Bright Star | ||
Sun Oct 19 2014 15:56 | 1st = 8 Bright Star 2nd = 4 Wheres Carlos 3rd = 7 Rotovegas Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Second Major | ||
Sun Oct 19 2014 15:55 | 1st = 1 Second Major 2nd = 12 Big Spook 3rd = 3 Raging Rhuben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Bourne Again | ||
Sun Oct 19 2014 15:54 | 1st = 8 Bourne Again 2nd = 1 Striking Viking 3rd = 6 Pepper Assault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 10 Lady Sioux | ||
Sun Oct 19 2014 15:51 | 1st = 10 Lady Sioux 2nd = 13 Wheres Thatdragon 3rd = 4 Spur Le Jouer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Caf Pow | ||
Sun Oct 19 2014 15:49 | 1st = 7 Caf Pow 2nd = 8 Rogue Raider 3rd = 5 Squirrel Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 12 Valdori | ||
Sun Oct 19 2014 15:47 | 1st = 12 Valdori 2nd = 3 Odysseo 3rd = 10 Quick Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Jubilea Bale | ||
Sun Oct 19 2014 15:46 | 1st = 1 Jubilea Bale 2nd = 6 Cheeky Hand 3rd = 8 Sugar Lips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 9 Not A Hint | ||
Sun Oct 19 2014 15:42 | 1st = 9 Not A Hint 2nd = 8 Committal 3rd = 1 Adage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 11 - 9 All Cash | ||
Sun Oct 19 2014 15:41 | 1st = 9 All Cash 2nd = 1 Reklaw Supreme 3rd = 4 Fair Dinkum Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 3 Malibu Style | ||
Sun Oct 19 2014 15:37 | 1st = 3 Malibu Style 2nd = 8 Profit Street 3rd = 11 Aunty Zelma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Good Return | ||
Sun Oct 19 2014 15:37 | 1st = 1 Good Return 2nd = 2 Multicam Lad 3rd = 5 Kiki Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 4 Kayan | ||
Sun Oct 19 2014 15:33 | 1st = 4 Kayan 2nd = 6 Richie Rocket 3rd = 3 Jamaica Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Ebony Rock | ||
Sun Oct 19 2014 15:33 | 1st = 2 Ebony Rock 2nd = 4 Get Pronto 3rd = 3 Tresette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Eumeralla Boss | ||
Sun Oct 19 2014 15:30 | 1st = 8 Eumeralla Boss 2nd = 4 Le Crew 3rd = 3 Arbour Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 11 Swift Lady | ||
Sun Oct 19 2014 15:29 | 1st = 11 Swift Lady 2nd = 4 Count Dekroner 3rd = 6 Adayondek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Magic Mossard | ||
Sun Oct 19 2014 15:27 | 1st = 6 Magic Mossard 2nd = 8 Wakeup Wednesday 3rd = 2 Mint Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 11 Caves | ||
Sun Oct 19 2014 15:24 | 1st = 11 Caves 2nd = 5 Bernicatti 3rd = 9 Pedinbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Sisco Rage | ||
Sun Oct 19 2014 15:23 | 1st = 2 Sisco Rage 2nd = 6 Chasin Mikado 3rd = 3 Serash Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Calamity Free | ||
Sun Oct 19 2014 15:19 | 1st = 1 Calamity Free 2nd = 9 Rasso 3rd = 3 Danato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 14 Classic Element | ||
Sun Oct 19 2014 15:15 | 1st = 14 Classic Element 2nd = 12 Shantico 3rd = 16 Cats Miaow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Dr Nibette | ||
Sun Oct 19 2014 15:14 | 1st = 4 Dr Nibette 2nd = 2 Euchre Queen 3rd = 6 Red Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Dark Lochnagar | ||
Sun Oct 19 2014 15:11 | 1st = 2 Dark Lochnagar 2nd = 7 Zanteco 3rd = 8 Queen Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Five Star Knocka | ||
Sun Oct 19 2014 15:10 | 1st = 6 Five Star Knocka 2nd = 8 Seeya Saturday 3rd = 2 Beyond Resolve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 5 Alsoadamas | ||
Sun Oct 19 2014 15:06 | 1st = 5 Alsoadamas 2nd = 2 Last Card Joe 3rd = 4 Blinkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 3 Johnny Eyre | ||
Sun Oct 19 2014 15:05 | 1st = 3 Johnny Eyre 2nd = 1 Music 3rd = 4 Tokohoka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Weston East | ||
Sun Oct 19 2014 15:02 | 1st = 2 Weston East 2nd = 8 Udon Bale 3rd = 5 Stealthy Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Fortis Flier | ||
Sun Oct 19 2014 15:01 | 1st = 4 Fortis Flier 2nd = 3 Zipping Will 3rd = 2 Don Draper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 2 Do Telle | ||
Sun Oct 19 2014 14:58 | 1st = 2 Do Telle 2nd = 6 Strawpedo 3rd = 1 Heza Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Candente | ||
Sun Oct 19 2014 14:57 | 1st = 1 Candente 2nd = 6 Katherine Gorge 3rd = 3 Mahrajaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 2 Fabulous Dragon | ||
Sun Oct 19 2014 14:53 | 1st = 2 Fabulous Dragon 2nd = 3 Sweet Jaffa 3rd = 5 Ring Da Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Westlake Prinz | ||
Sun Oct 19 2014 14:52 | 1st = 8 Westlake Prinz 2nd = 7 Black Betsy 3rd = 1 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 8 Bunsen Burner | ||
Sun Oct 19 2014 14:48 | 1st = 8 Bunsen Burner 2nd = 1 You Rock 3rd = 5 Neona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Texan | ||
Sun Oct 19 2014 14:47 | 1st = 1 Texan 2nd = 6 Dark Warrior 3rd = 8 Just Like Paluza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 9 - 2 Fernco Bobby G | ||
Sun Oct 19 2014 14:47 | 1st = 2 Fernco Bobby G 2nd = 9 Lite Platinum 3rd = 6 Tenacious Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 Behemoth | ||
Sun Oct 19 2014 14:43 | 1st = 8 Behemoth 2nd = 7 Cosmic Pirate 3rd = 6 Lolas Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Cracka Stride | ||
Sun Oct 19 2014 14:43 | 1st = 1 Cracka Stride 2nd = 5 Inception 3rd = 13 Uncle Benjamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 In Black Gear | ||
Sun Oct 19 2014 14:40 | 1st = 4 In Black Gear 2nd = 5 Mademoiselle Sox 3rd = 3 Sisco Wake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Steps To Stardom | ||
Sun Oct 19 2014 14:39 | 1st = 3 Steps To Stardom 2nd = 4 Empress Eugenie 3rd = 5 One Lucky Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 9 Ritzy Belle | ||
Sun Oct 19 2014 14:35 | 1st = 9 Ritzy Belle 2nd = 10 Shake It Shakira 3rd = 6 Jo Anconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Glenville Abbey | ||
Sun Oct 19 2014 14:34 | 1st = 2 Glenville Abbey 2nd = 5 Marble Star 3rd = 9 Abbys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 5 Music Man | ||
Sun Oct 19 2014 14:30 | 1st = 5 Music Man 2nd = 6 Shadow Lord 3rd = 8 No More Drinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Kallara Tipene | ||
Sun Oct 19 2014 14:29 | 1st = 8 Kallara Tipene 2nd = 6 Crosscheck 3rd = 1 Tubesman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 8 Franco Ledger | ||
Sun Oct 19 2014 14:29 | 1st = 8 Franco Ledger 2nd = 7 Jimmy Johnstone 3rd = 10 Smolda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Level Down | ||
Sun Oct 19 2014 14:25 | 1st = 3 Level Down 2nd = 6 Katniss 3rd = 8 Its The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Esparza | ||
Sun Oct 19 2014 14:25 | 1st = 5 Esparza 2nd = 1 Moon And Back 3rd = 3 Black Velcro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 5 Kooda Duchess | ||
Sun Oct 19 2014 14:22 | 1st = 5 Kooda Duchess 2nd = 4 Highest Note 3rd = 3 Hezafraar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 1 Blowin Your Mind | ||
Sun Oct 19 2014 14:21 | 1st = 1 Blowin Your Mind 2nd = 6 Euphonium 3rd = 8 Twice The Price |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 7 Bundarena | ||
Sun Oct 19 2014 14:17 | 1st = 7 Bundarena 2nd = 8 Mister Gibson 3rd = 1 Venzano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Alexandra Grace | ||
Sun Oct 19 2014 14:16 | 1st = 3 Alexandra Grace 2nd = 8 Kay Cee Smack 3rd = 1 Michael Allan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 1 Rainbow Gold | ||
Sun Oct 19 2014 14:12 | 1st = 1 Rainbow Gold 2nd = 9 Hot Ruby 3rd = 8 Takeover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 8 - 4 Margarita | ||
Sun Oct 19 2014 14:11 | 1st = 4 Margarita 2nd = 5 Sage 3rd = 7 Platinum Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Hula Moola | ||
Sun Oct 19 2014 14:07 | 1st = 6 Hula Moola 2nd = 1 Couger Alert 3rd = 8 Mr Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 8 Holm Three | ||
Sun Oct 19 2014 14:07 | 1st = 8 Holm Three 2nd = 10 Vienna Eyre 3rd = 9 Our Keepsake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Lethal Blue | ||
Sun Oct 19 2014 14:04 | 1st = 8 Lethal Blue 2nd = 4 Solo Diva 3rd = 5 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 One In One Out | ||
Sun Oct 19 2014 14:03 | 1st = 5 One In One Out 2nd = 4 My Bling 3rd = 1 Mr Rainmaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 5 Know Jealousy | ||
Sun Oct 19 2014 14:02 | 1st = 5 Know Jealousy 2nd = 3 Bump 3rd = 6 Another Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Mepunga Brodie | ||
Sun Oct 19 2014 14:01 | 1st = 3 Mepunga Brodie 2nd = 2 May It Be 3rd = 7 Mahjong King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 10 Melanion | ||
Sun Oct 19 2014 13:59 | 1st = 10 Melanion 2nd = 7 Logovardi 3rd = 11 Our Bottino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Cairnlea Flash | ||
Sun Oct 19 2014 13:58 | 1st = 3 Cairnlea Flash 2nd = 8 Praha 3rd = 5 Destini Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 1 Miss Gladiator | ||
Sun Oct 19 2014 13:54 | 1st = 1 Miss Gladiator 2nd = 5 Sleepwalker 3rd = 6 Express Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 8 Kashin | ||
Sun Oct 19 2014 13:53 | 1st = 8 Kashin 2nd = 13 Motu Moonbeam 3rd = 14 Franco Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Garjohn | ||
Sun Oct 19 2014 13:49 | 1st = 2 Garjohn 2nd = 7 Coup Detat 3rd = 1 Kians Hybrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Sectioned | ||
Sun Oct 19 2014 13:49 | 1st = 7 Sectioned 2nd = 8 Clover Appeal 3rd = 5 Heza Carlos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 12 Perfect Yank | ||
Sun Oct 19 2014 13:46 | 1st = 12 Perfect Yank 2nd = 1 Atomic Hero 3rd = 3 Lewis Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 San Raymond | ||
Sun Oct 19 2014 13:45 | 1st = 1 San Raymond 2nd = 6 Lightning Artist 3rd = 4 Eighth Commandment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 5 Cawbourne Jelly | ||
Sun Oct 19 2014 13:44 | 1st = 5 Cawbourne Jelly 2nd = 4 Keramus 3rd = 8 Little Regus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Glenville Thrill | ||
Sun Oct 19 2014 13:42 | 1st = 8 Glenville Thrill 2nd = 4 Mufasa Pride 3rd = 2 Cryers Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 7 Normandy Lad | ||
Sun Oct 19 2014 13:41 | 1st = 7 Normandy Lad 2nd = 1 Louis Choice 3rd = 6 Arigold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 1 Gods In Him | ||
Sun Oct 19 2014 13:36 | 1st = 1 Gods In Him 2nd = 5 The Flying Doormat 3rd = 4 Rock N Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 7 - 7 Fly Like An Eagle | ||
Sun Oct 19 2014 13:35 | 1st = 7 Fly Like An Eagle 2nd = 2 Canardly Lover 3rd = 4 Bettors Brigadier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 6 Three Rivers | ||
Sun Oct 19 2014 13:31 | 1st = 6 Three Rivers 2nd = 4 Kittys Shiraz 3rd = 3 Jinja Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Western Burner | ||
Sun Oct 19 2014 13:31 | 1st = 2 Western Burner 2nd = 12 Alwynsart 3rd = 7 Stormfortheboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Max Moon | ||
Sun Oct 19 2014 13:29 | 1st = 5 Max Moon 2nd = 3 King Rockstar 3rd = 2 Benny Bowen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 4 Know Danger | ||
Sun Oct 19 2014 13:26 | 1st = 4 Know Danger 2nd = 3 Stolen Money 3rd = 1 Homebush Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 6 La Passe | ||
Sun Oct 19 2014 13:23 | 1st = 6 La Passe 2nd = 2 Churchilla 3rd = 11 Zaras Balcony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Rochallor | ||
Sun Oct 19 2014 13:18 | 1st = 1 Rochallor 2nd = 3 Snitzelwood 3rd = 2 Ship Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 9 Experiment | ||
Sun Oct 19 2014 13:17 | 1st = 9 Experiment 2nd = 10 Another Love 3rd = 8 Jayceekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 Frankincense | ||
Sun Oct 19 2014 13:13 | 1st = 3 Frankincense 2nd = 8 Festival Miss 3rd = 7 Westerly Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Puzzle And Me | ||
Sun Oct 19 2014 13:11 | 1st = 3 Puzzle And Me 2nd = 4 Unquestionably 3rd = 5 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 6 Speedalla | ||
Sun Oct 19 2014 13:10 | 1st = 6 Speedalla 2nd = 8 Echinacea 3rd = 5 Nanna Knows Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Stirling Dann | ||
Sun Oct 19 2014 13:08 | 1st = 4 Stirling Dann 2nd = 1 Know Wisdom 3rd = 5 Know Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 3 Lord De Air | ||
Sun Oct 19 2014 13:05 | 1st = 3 Lord De Air 2nd = 1 Jack The Ringer 3rd = 5 Rushman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 8 Setinum | ||
Sun Oct 19 2014 13:00 | 1st = 8 Setinum 2nd = 4 Berisha 3rd = 7 Secret Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 6 - 1 Rockahula Arden | ||
Sun Oct 19 2014 12:59 | 1st = 1 Rockahula Arden 2nd = 10 Arden Caviar 3rd = 9 Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 English Honey | ||
Sun Oct 19 2014 12:55 | 1st = 8 English Honey 2nd = 1 Lockett In Eddie 3rd = 2 Azure Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 7 Cawbourne Kiwi | ||
Sun Oct 19 2014 12:50 | 1st = 7 Cawbourne Kiwi 2nd = 8 Phat Pants 3rd = 5 Aniu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 10 Akando | ||
Sun Oct 19 2014 12:47 | 1st = 10 Akando 2nd = 8 Shining Dozer 3rd = 9 Little Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 6 My Babys Laughing | ||
Sun Oct 19 2014 12:41 | 1st = 6 My Babys Laughing 2nd = 10 Carrickmannon 3rd = 13 Golden Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Karloo Ten Seventy | ||
Sun Oct 19 2014 12:35 | 1st = 4 Karloo Ten Seventy 2nd = 9 Mysterious River 3rd = 8 Tommy Tuppence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Botany Blake | ||
Sun Oct 19 2014 12:32 | 1st = 1 Botany Blake 2nd = 5 Know Attempt 3rd = 8 What I Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Mercury Benz | ||
Sun Oct 19 2014 12:29 | 1st = 5 Mercury Benz 2nd = 1 Magic Kara 3rd = 2 Prince Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 11 San Carlos | ||
Sun Oct 19 2014 12:25 | 1st = 11 San Carlos 2nd = 1 Ashkazart 3rd = 4 Sonic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 5 - 6 Go The Stags | ||
Sun Oct 19 2014 12:23 | 1st = 6 Go The Stags 2nd = 5 The Highlight 3rd = 10 Arizona Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 3 Youre So Free | ||
Sun Oct 19 2014 12:13 | 1st = 3 Youre So Free 2nd = 6 Homebush Spook 3rd = 8 Kinloch Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 5 Uncle Paul | ||
Sun Oct 19 2014 12:05 | 1st = 5 Uncle Paul 2nd = 3 Get Around Me 3rd = 8 Milwaukee Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 14 Tuxedo Max | ||
Sun Oct 19 2014 12:04 | 1st = 14 Tuxedo Max 2nd = 3 Graduate Under Fire 3rd = 11 Return To Sender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 4 - 6 Jags Invasion | ||
Sun Oct 19 2014 11:54 | 1st = 6 Jags Invasion 2nd = 5 Alley Way 3rd = 8 Jaccka Justy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 4 Grand Apache | ||
Sun Oct 19 2014 11:44 | 1st = 4 Grand Apache 2nd = 1 Tee Time 3rd = 5 Homebush Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 3 Harrysul | ||
Sun Oct 19 2014 11:35 | 1st = 3 Harrysul 2nd = 13 Nicaela 3rd = 14 Brookside Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 3 - 4 Ode To Success | ||
Sun Oct 19 2014 11:26 | 1st = 4 Ode To Success 2nd = 9 Continental Boy 3rd = 6 Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Homebush Zane | ||
Sun Oct 19 2014 11:19 | 1st = 5 Homebush Zane 2nd = 1 Homebush Ginger 3rd = 2 Goldstar Bridie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 2 Superintendent | ||
Sun Oct 19 2014 11:10 | 1st = 2 Superintendent 2nd = 3 Franco Harrison 3rd = 12 Taias Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 2 - 5 Oneover | ||
Sun Oct 19 2014 11:01 | 1st = 5 Oneover 2nd = 6 Costa Del Magnifico 3rd = 3 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 6 Opawa Opal | ||
Sun Oct 19 2014 10:54 | 1st = 6 Opawa Opal 2nd = 1 Opawa Margorie 3rd = 5 Lady Mui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 2 So You Think | ||
Sun Oct 19 2014 10:45 | 1st = 2 So You Think 2nd = 6 Arizona Eyre 3rd = 10 The Stags Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 1 - 7 Dark Dana | ||
Sun Oct 19 2014 10:36 | 1st = 7 Dark Dana 2nd = 5 Fantasy Dream Girl 3rd = 2 Maldini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Botany Richie | ||
Sun Oct 19 2014 10:29 | 1st = 1 Botany Richie 2nd = 3 Know Smiggle 3rd = 2 Kinloch Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 8 Indiana Jones | ||
Sun Oct 19 2014 10:20 | 1st = 8 Indiana Jones 2nd = 3 Commander Paris 3rd = 9 Give Me Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 7 Tricky Zorro | ||
Sun Oct 19 2014 10:02 | 1st = 7 Tricky Zorro 2nd = 2 Jinja Coll 3rd = 6 Lots Of Beersies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 5 Up Stumps | ||
Sun Oct 19 2014 1:37 | 1st = 5 Up Stumps 2nd = 3 Ronray Fury 3rd = 8 Galbatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Ash Flash | ||
Sun Oct 19 2014 1:17 | 1st = 1 Ash Flash 2nd = 2 Fachoong 3rd = 4 Ritza Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Trident Flick | ||
Sun Oct 19 2014 1:02 | 1st = 1 Trident Flick 2nd = 2 Freddys Smile 3rd = 6 Freeway Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Quartz Bale | ||
Sun Oct 19 2014 0:42 | 1st = 6 Quartz Bale 2nd = 5 Just Hooten 3rd = 8 Topline Cyclone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 My Mate Cobber | ||
Sun Oct 19 2014 0:17 | 1st = 7 My Mate Cobber 2nd = 1 Cee Sheen 3rd = 2 Te Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 On Coin | ||
Sun Oct 19 2014 0:02 | 1st = 4 On Coin 2nd = 2 Coconut Grove 3rd = 1 You For Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Bad Memory | ||
Fri Sep 19 2014 23:47 | 1st = 3 Bad Memory 2nd = 4 Zipping Dexter 3rd = 6 Chief Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Senator Whitby | ||
Fri Sep 19 2014 23:40 | 1st = 1 Senator Whitby 2nd = 4 Mr Nickel 3rd = 8 Myouri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 West On Santo | ||
Fri Sep 19 2014 23:32 | 1st = 5 West On Santo 2nd = 4 Take The Dosh 3rd = 1 Jack Reacher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 2 Classic American | ||
Fri Sep 19 2014 23:15 | 1st = 2 Classic American 2nd = 6 Erskine Range 3rd = 3 Burning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Princess Alyssa | ||
Fri Sep 19 2014 23:12 | 1st = 1 Princess Alyssa 2nd = 5 Poppys Singer 3rd = 7 Cool For School |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Feels Like El | ||
Fri Sep 19 2014 22:57 | 1st = 2 Feels Like El 2nd = 1 Back Jack Tewin 3rd = 4 Premier Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Ballas Arockstar | ||
Fri Sep 19 2014 22:50 | 1st = 7 Ballas Arockstar 2nd = 9 Dearborn 3rd = 2 Lunar Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Veetee Dynamite | ||
Fri Sep 19 2014 22:47 | 1st = 7 Veetee Dynamite 2nd = 6 Take Up Jack 3rd = 2 Destiny Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Egotistical | ||
Fri Sep 19 2014 22:37 | 1st = 1 Egotistical 2nd = 5 All Square 3rd = 3 Oxley Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Almost Human | ||
Fri Sep 19 2014 22:27 | 1st = 4 Almost Human 2nd = 7 Ice Cossack 3rd = 5 Mollys Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Machtu | ||
Fri Sep 19 2014 22:22 | 1st = 2 Machtu 2nd = 1 Blissfull Boy 3rd = 6 Shardons Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Garrdice | ||
Fri Sep 19 2014 22:19 | 1st = 2 Garrdice 2nd = 1 Von Ryan 3rd = 7 Paddles Anderson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Hi Five Gundi | ||
Fri Sep 19 2014 22:17 | 1st = 4 Hi Five Gundi 2nd = 8 Unleash Adam 3rd = 6 Knight Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Volksjager Blue | ||
Fri Sep 19 2014 22:10 | 1st = 1 Volksjager Blue 2nd = 2 Lemon Patchwork 3rd = 9 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Gotta Grunter | ||
Fri Sep 19 2014 22:00 | 1st = 9 Gotta Grunter 2nd = 2 Ablissfullgift 3rd = 7 Falco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Tryline | ||
Fri Sep 19 2014 21:59 | 1st = 7 Tryline 2nd = 1 Little Bit Nifty 3rd = 6 Wy Yung Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Addison Road | ||
Fri Sep 19 2014 21:57 | 1st = 5 Addison Road 2nd = 1 Amyjo 3rd = 2 Lochwat Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Some Kinda Tactics | ||
Fri Sep 19 2014 21:52 | 1st = 5 Some Kinda Tactics 2nd = 1 Our Boy Su 3rd = 8 The Feather Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Flynn Omalley | ||
Fri Sep 19 2014 21:49 | 1st = 2 Flynn Omalley 2nd = 5 Sally Gardens 3rd = 7 Chappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 Allrightythen | ||
Fri Sep 19 2014 21:44 | 1st = 4 Allrightythen 2nd = 7 Classy Western 3rd = 6 Catch Your Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Lady Livingston | ||
Fri Sep 19 2014 21:40 | 1st = 1 Lady Livingston 2nd = 2 Devine Awe 3rd = 8 Just Like Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Guzby | ||
Fri Sep 19 2014 21:39 | 1st = 7 Guzby 2nd = 4 Galba Gold 3rd = 5 Rock This City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Madsisteritis | ||
Fri Sep 19 2014 21:35 | 1st = 3 Madsisteritis 2nd = 7 Thinks Hesa Falcon 3rd = 6 Correct Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Shannons Earl | ||
Fri Sep 19 2014 21:30 | 1st = 8 Shannons Earl 2nd = 10 Rapid Art Beat 3rd = 7 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Take Charge | ||
Fri Sep 19 2014 21:27 | 1st = 1 Take Charge 2nd = 7 Empire Allen 3rd = 6 Dyna Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Zacs Nuggett | ||
Fri Sep 19 2014 21:22 | 1st = 7 Zacs Nuggett 2nd = 1 Bet Your Life 3rd = 3 Romulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Spirited Journey | ||
Fri Sep 19 2014 21:19 | 1st = 7 Spirited Journey 2nd = 2 Story Time 3rd = 5 Breaker Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Classic Rhythm | ||
Fri Sep 19 2014 21:17 | 1st = 2 Classic Rhythm 2nd = 3 Sir Brodey 3rd = 4 Max Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Alina | ||
Fri Sep 19 2014 21:14 | 1st = 3 Alina 2nd = 1 Earth Angel 3rd = 8 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Deli Allen | ||
Fri Sep 19 2014 21:10 | 1st = 3 Deli Allen 2nd = 7 Jessie Small 3rd = 6 Kakihara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 5 Winterfeel | ||
Fri Sep 19 2014 21:05 | 1st = 5 Winterfeel 2nd = 4 Its Me Telowie 3rd = 2 Howcomewhynot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Kandidate | ||
Fri Sep 19 2014 21:00 | 1st = 3 Kandidate 2nd = 9 The Endeavour 3rd = 2 Sovereign Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Russian Reign | ||
Fri Sep 19 2014 20:59 | 1st = 1 Russian Reign 2nd = 5 Super Unknown 3rd = 6 Ledaro Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Jumble | ||
Fri Sep 19 2014 20:57 | 1st = 4 Jumble 2nd = 7 Something Blue 3rd = 2 Stratavon Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Sonic Classic | ||
Fri Sep 19 2014 20:52 | 1st = 7 Sonic Classic 2nd = 5 Barrow Street 3rd = 9 Our Calvados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Gemstar | ||
Fri Sep 19 2014 20:49 | 1st = 1 Gemstar 2nd = 5 Choco Rocco 3rd = 8 Missile Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 6 Raven Tina | ||
Fri Sep 19 2014 20:47 | 1st = 6 Raven Tina 2nd = 8 Magic Redwood 3rd = 7 Parrydise Chad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Bettor Rock On | ||
Fri Sep 19 2014 20:44 | 1st = 7 Bettor Rock On 2nd = 1 Lombo Cloud Nine 3rd = 4 Classy Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Medusas Me Mum | ||
Fri Sep 19 2014 20:40 | 1st = 3 Medusas Me Mum 2nd = 1 Crowies Chance 3rd = 7 Gold Fever Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 7 Triple Trent | ||
Fri Sep 19 2014 20:35 | 1st = 7 Triple Trent 2nd = 2 Some Kinda Cheval 3rd = 6 Nickelmeldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Moonlight Eyre | ||
Fri Sep 19 2014 20:30 | 1st = 2 Moonlight Eyre 2nd = 6 Tiz A Smokey 3rd = 4 Modern Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Sapphire Madam | ||
Fri Sep 19 2014 20:29 | 1st = 8 Sapphire Madam 2nd = 9 Gitcha Money On 3rd = 10 Half Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Keep Calm | ||
Fri Sep 19 2014 20:27 | 1st = 3 Keep Calm 2nd = 1 Candle Wish 3rd = 8 Our Arandt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Miss Madoff | ||
Fri Sep 19 2014 20:22 | 1st = 5 Miss Madoff 2nd = 7 Bettor Dreams 3rd = 4 Four Legged Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Anything Less | ||
Fri Sep 19 2014 20:19 | 1st = 1 Anything Less 2nd = 2 Glorified Gee 3rd = 5 Smooth Number |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Elegant Image | ||
Fri Sep 19 2014 20:14 | 1st = 6 Elegant Image 2nd = 5 El Paco 3rd = 1 Cold Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 3 Parrydise Angel | ||
Fri Sep 19 2014 20:13 | 1st = 3 Parrydise Angel 2nd = 5 Go Aggie 3rd = 4 Parrydise Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Plea For Beer | ||
Fri Sep 19 2014 20:10 | 1st = 8 Plea For Beer 2nd = 5 Saint Gracie 3rd = 7 Tear Away Kuda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 3 Canturi Crest | ||
Fri Sep 19 2014 20:05 | 1st = 3 Canturi Crest 2nd = 7 Radiant Energy 3rd = 9 The Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 3 Jogo Bonito | ||
Fri Sep 19 2014 20:05 | 1st = 3 Jogo Bonito 2nd = 2 La Maitre Dix 3rd = 5 Wings On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 7 Bennys Ace | ||
Fri Sep 19 2014 20:00 | 1st = 7 Bennys Ace 2nd = 3 Eltonromar 3rd = 1 My Aliyana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Passenger | ||
Fri Sep 19 2014 19:57 | 1st = 1 Passenger 2nd = 6 Zipping Layla 3rd = 4 Mrs Chitty Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Tank You Kindly | ||
Fri Sep 19 2014 19:52 | 1st = 1 Tank You Kindly 2nd = 3 Donegal Chokin 3rd = 7 To Transcend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 8 Swanky Amelia | ||
Fri Sep 19 2014 19:51 | 1st = 8 Swanky Amelia 2nd = 6 Let em Drop 3rd = 2 Daniel Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Living Waters | ||
Fri Sep 19 2014 19:49 | 1st = 6 Living Waters 2nd = 4 Angel Of Music 3rd = 8 Bush Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Maximan | ||
Fri Sep 19 2014 19:44 | 1st = 6 Maximan 2nd = 3 Cut For An Ace 3rd = 1 Alchemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 3 Le Lua Invasion | ||
Fri Sep 19 2014 19:40 | 1st = 3 Le Lua Invasion 2nd = 8 My Mums Astar 3rd = 10 I Got Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Our Lady Di | ||
Fri Sep 19 2014 19:40 | 1st = 6 Our Lady Di 2nd = 1 Swans Mavis 3rd = 2 Tiggerlong Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Alotof Bliss | ||
Fri Sep 19 2014 19:35 | 1st = 2 Alotof Bliss 2nd = 1 Melegend 3rd = 6 Triple Fontaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 3 Millwood Liberty | ||
Fri Sep 19 2014 19:30 | 1st = 3 Millwood Liberty 2nd = 2 Modern Chic 3rd = 7 Big Abraxas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Cosmic Prince | ||
Fri Sep 19 2014 19:29 | 1st = 8 Cosmic Prince 2nd = 6 Saint Nose Diver 3rd = 3 Tiggerlong Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Cudgee George | ||
Fri Sep 19 2014 19:27 | 1st = 4 Cudgee George 2nd = 3 Mag Spring 3rd = 6 Mendes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Elegant Christian | ||
Fri Sep 19 2014 19:22 | 1st = 2 Elegant Christian 2nd = 3 Bettor Offer 3rd = 1 Sign In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Serco Bale | ||
Fri Sep 19 2014 19:21 | 1st = 4 Serco Bale 2nd = 7 Jaraig Pitstop 3rd = 3 Premier Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Xtreme Knocka | ||
Fri Sep 19 2014 19:19 | 1st = 1 Xtreme Knocka 2nd = 8 Cumberland Black 3rd = 10 King Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 7 Hartofdixie | ||
Fri Sep 19 2014 19:15 | 1st = 7 Hartofdixie 2nd = 8 Grumpy Possum 3rd = 12 Ideal Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Will Mach My Word | ||
Fri Sep 19 2014 19:14 | 1st = 4 Will Mach My Word 2nd = 5 Lake Eyre 3rd = 7 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Proven Trax | ||
Fri Sep 19 2014 19:10 | 1st = 3 Proven Trax 2nd = 7 Saint Fab 3rd = 8 Stop Moochin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Uno Hugo | ||
Fri Sep 19 2014 19:08 | 1st = 3 Uno Hugo 2nd = 9 Shrewd Supreme 3rd = 8 Glendale Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 5 Mccara | ||
Fri Sep 19 2014 19:05 | 1st = 5 Mccara 2nd = 4 Amberlu Ella 3rd = 9 Broadway Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Miss Allegro | ||
Fri Sep 19 2014 19:03 | 1st = 1 Miss Allegro 2nd = 7 Boston Blaze 3rd = 8 Ruapehu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 4 Leakys Smokin | ||
Fri Sep 19 2014 19:00 | 1st = 4 Leakys Smokin 2nd = 10 Lerrad Maharg 3rd = 5 Handsome Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Praise Chorus | ||
Fri Sep 19 2014 18:57 | 1st = 7 Praise Chorus 2nd = 1 Final Bid 3rd = 3 Saahd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Chasin Tori | ||
Fri Sep 19 2014 18:54 | 1st = 8 Chasin Tori 2nd = 1 Shakin Shakira 3rd = 6 Pay Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Francine | ||
Fri Sep 19 2014 18:50 | 1st = 1 Francine 2nd = 4 Fashion Princess 3rd = 6 Lauries Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 2 Beyond The Silence | ||
Fri Sep 19 2014 18:50 | 1st = 2 Beyond The Silence 2nd = 7 Norvic Nightowl 3rd = 4 Pembrook Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Kotare Roland | ||
Fri Sep 19 2014 18:44 | 1st = 5 Kotare Roland 2nd = 3 Maywyns Storm 3rd = 4 Our Eastwood Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 7 Hummer Boy | ||
Fri Sep 19 2014 18:43 | 1st = 7 Hummer Boy 2nd = 8 Tiggerlong Olay 3rd = 6 Mistaken Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Jakes A Devil | ||
Fri Sep 19 2014 18:40 | 1st = 7 Jakes A Devil 2nd = 6 Crosscheck 3rd = 2 Booma Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Exponential Lily | ||
Fri Sep 19 2014 18:38 | 1st = 4 Exponential Lily 2nd = 2 All The Milk 3rd = 7 Wild As Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Spring Tyrant | ||
Fri Sep 19 2014 18:36 | 1st = 1 Spring Tyrant 2nd = 8 Cosmic Melody 3rd = 4 My Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 8 Second Major | ||
Fri Sep 19 2014 18:30 | 1st = 8 Second Major 2nd = 2 Our Expressive Art 3rd = 7 Roger Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Grin To Win | ||
Fri Sep 19 2014 18:27 | 1st = 6 Grin To Win 2nd = 4 Titanium Tim 3rd = 1 Major Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 9 Irish Whisper | ||
Fri Sep 19 2014 18:25 | 1st = 9 Irish Whisper 2nd = 8 Boizel 3rd = 4 Ace Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Bills Back | ||
Fri Sep 19 2014 18:23 | 1st = 1 Bills Back 2nd = 5 Velo Galore 3rd = 8 Singed Follicles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 2 Normies Boy | ||
Fri Sep 19 2014 18:22 | 1st = 2 Normies Boy 2nd = 7 Mist Saint 3rd = 5 Firecracker Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Pretty Sunday | ||
Fri Sep 19 2014 18:17 | 1st = 4 Pretty Sunday 2nd = 9 Cardigan Boko 3rd = 2 Mister Gunsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Notta Alota | ||
Fri Sep 19 2014 18:14 | 1st = 1 Notta Alota 2nd = 5 Regalo 3rd = 8 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Winfield Black | ||
Fri Sep 19 2014 18:13 | 1st = 3 Winfield Black 2nd = 2 Armed Forces 3rd = 1 Run Lacey Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Watto Lotto | ||
Fri Sep 19 2014 18:10 | 1st = 4 Watto Lotto 2nd = 7 Little Charlie 3rd = 2 Big Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Blurred Lines | ||
Fri Sep 19 2014 18:06 | 1st = 3 Blurred Lines 2nd = 1 Massive Merv 3rd = 5 Ballistic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 8 Gitcha Later | ||
Fri Sep 19 2014 18:05 | 1st = 8 Gitcha Later 2nd = 6 Saucy Lasagne 3rd = 4 Tiggerlong Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 2 Voluntad | ||
Fri Sep 19 2014 18:00 | 1st = 2 Voluntad 2nd = 8 Ideal Flybye 3rd = 9 Take The Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 7 Vienna Eyre | ||
Fri Sep 19 2014 18:00 | 1st = 7 Vienna Eyre 2nd = 10 Tactful Lady 3rd = 1 Ok Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Astound Ya | ||
Fri Sep 19 2014 17:57 | 1st = 1 Astound Ya 2nd = 8 Slick Heidi 3rd = 3 Haras Dereck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Highview Conall | ||
Fri Sep 19 2014 17:52 | 1st = 6 Highview Conall 2nd = 1 Shakti Bromac 3rd = 2 Mista Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Jibbajabba Jewel | ||
Fri Sep 19 2014 17:48 | 1st = 5 Jibbajabba Jewel 2nd = 1 Always Welcome 3rd = 6 Tifino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Bundy Bear | ||
Fri Sep 19 2014 17:48 | 1st = 7 Bundy Bear 2nd = 1 Black Kaspa 3rd = 2 Miston Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Machine Rules | ||
Fri Sep 19 2014 17:44 | 1st = 1 Machine Rules 2nd = 5 Be My Love 3rd = 6 Fire Maple Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Reuben Will | ||
Fri Sep 19 2014 17:43 | 1st = 3 Reuben Will 2nd = 2 Wing Attack 3rd = 4 Fancy Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 11 Melaleuca | ||
Fri Sep 19 2014 17:40 | 1st = 11 Melaleuca 2nd = 12 Oakford Lass 3rd = 9 Bunsen Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Out West | ||
Fri Sep 19 2014 17:36 | 1st = 7 Out West 2nd = 6 Spring Caprice 3rd = 8 Smashing Niro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 10 Sea Spray Cracker | ||
Fri Sep 19 2014 17:35 | 1st = 10 Sea Spray Cracker 2nd = 6 King Of Cool 3rd = 3 Te Kouka Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 6 Business In Motion | ||
Fri Sep 19 2014 17:30 | 1st = 6 Business In Motion 2nd = 10 Modern Era 3rd = 1 Power Of Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Victory Belle | ||
Fri Sep 19 2014 17:27 | 1st = 2 Victory Belle 2nd = 1 Mr Corsair 3rd = 5 Cosmic Vee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Wild Douglas | ||
Fri Sep 19 2014 17:24 | 1st = 2 Wild Douglas 2nd = 3 Universal Size 3rd = 1 Mar Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 8 - 6 Hollywood Nell | ||
Fri Sep 19 2014 17:20 | 1st = 6 Hollywood Nell 2nd = 3 Maldicente 3rd = 4 Chantilly Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Premier Division | ||
Fri Sep 19 2014 17:18 | 1st = 8 Premier Division 2nd = 4 Thrilling Dylan 3rd = 2 My Lil Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Elite Phoenix | ||
Fri Sep 19 2014 17:17 | 1st = 1 Elite Phoenix 2nd = 5 Smooth Style 3rd = 8 Firey Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Crazy Mach | ||
Fri Sep 19 2014 17:13 | 1st = 4 Crazy Mach 2nd = 3 Exceptional Mach 3rd = 9 Forest Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 2 Marscay Force | ||
Fri Sep 19 2014 17:10 | 1st = 2 Marscay Force 2nd = 4 Arts Got A Gun 3rd = 5 Cent To Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 8 Madame Nikita | ||
Fri Sep 19 2014 17:07 | 1st = 8 Madame Nikita 2nd = 4 Spirit To Excel 3rd = 2 Senor Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 10 My Kiwi Mate | ||
Fri Sep 19 2014 17:05 | 1st = 10 My Kiwi Mate 2nd = 6 Jonny B Good 3rd = 4 Pomme Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Ima Fairytale | ||
Fri Sep 19 2014 17:04 | 1st = 4 Ima Fairytale 2nd = 2 Arejay Smokey 3rd = 3 Blinkers On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 13 Millies Mann | ||
Fri Sep 19 2014 17:00 | 1st = 13 Millies Mann 2nd = 10 Special Edition 3rd = 4 Remagen Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Bago Kysam | ||
Fri Sep 19 2014 16:57 | 1st = 3 Bago Kysam 2nd = 1 Bogie Raider 3rd = 7 Lord Housington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 7 Itdontmattertome | ||
Fri Sep 19 2014 16:53 | 1st = 7 Itdontmattertome 2nd = 3 Mcardles Chance 3rd = 2 Home In Indiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 9 Sir Blaze | ||
Fri Sep 19 2014 16:50 | 1st = 9 Sir Blaze 2nd = 4 All Fives 3rd = 8 Cheatin Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 9 Starburst Blanch | ||
Fri Sep 19 2014 16:48 | 1st = 9 Starburst Blanch 2nd = 3 Sir Richie 3rd = 10 Cawbourne Pilfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Nova Tears | ||
Fri Sep 19 2014 16:47 | 1st = 5 Nova Tears 2nd = 4 All About Gun 3rd = 8 Master Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Cantona | ||
Fri Sep 19 2014 16:44 | 1st = 1 Cantona 2nd = 6 Mr Cruiser 3rd = 2 Vintage Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 1 Canny De Zero | ||
Fri Sep 19 2014 16:40 | 1st = 1 Canny De Zero 2nd = 10 Black Friday 3rd = 8 Half For You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 5 Wool Wash | ||
Fri Sep 19 2014 16:37 | 1st = 5 Wool Wash 2nd = 3 Kings Gem 3rd = 2 Surf Honour Tear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 12 Red Sky Night | ||
Fri Sep 19 2014 16:35 | 1st = 12 Red Sky Night 2nd = 3 Party Boy 3rd = 7 Elliot Daniel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Truly Blissfull | ||
Fri Sep 19 2014 16:33 | 1st = 2 Truly Blissfull 2nd = 3 Nimrod 3rd = 7 Cold Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 My Selynya | ||
Fri Sep 19 2014 16:32 | 1st = 8 My Selynya 2nd = 4 Riley Cracks It 3rd = 6 Scars Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 9 Turning Grey | ||
Fri Sep 19 2014 16:30 | 1st = 9 Turning Grey 2nd = 6 Radiologist 3rd = 12 Miss Caitlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 3 Altered Mist | ||
Fri Sep 19 2014 16:27 | 1st = 3 Altered Mist 2nd = 6 Rum Punch 3rd = 2 Quota Of Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Waymores Blues | ||
Fri Sep 19 2014 16:24 | 1st = 2 Waymores Blues 2nd = 3 Forheza 3rd = 8 Starbright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 1 Ekibuuka | ||
Fri Sep 19 2014 16:20 | 1st = 1 Ekibuuka 2nd = 5 Costa Plenty 3rd = 12 Antarctic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Bit Coin | ||
Fri Sep 19 2014 16:18 | 1st = 1 Bit Coin 2nd = 6 Legerdemain 3rd = 2 Mighty Explosive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Shaylor Zelda | ||
Fri Sep 19 2014 16:17 | 1st = 2 Shaylor Zelda 2nd = 8 Looking At Me 3rd = 6 Kings Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 5 Barriettas Bliss | ||
Fri Sep 19 2014 16:13 | 1st = 5 Barriettas Bliss 2nd = 4 Glenburn Addy 3rd = 8 Mo Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Victa Merrill | ||
Fri Sep 19 2014 16:12 | 1st = 8 Victa Merrill 2nd = 6 Galloping Betsy 3rd = 1 Danyos Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 5 Locks Legend | ||
Fri Sep 19 2014 16:10 | 1st = 5 Locks Legend 2nd = 8 Take A Jacket 3rd = 4 Estevez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 2 Fawn Express | ||
Fri Sep 19 2014 16:07 | 1st = 2 Fawn Express 2nd = 4 Lorella Fire 3rd = 8 Famous Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 1 Walk Of Fame | ||
Fri Sep 19 2014 16:05 | 1st = 1 Walk Of Fame 2nd = 10 Pricillas Girl 3rd = 9 Even Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Premier Magpie | ||
Fri Sep 19 2014 16:04 | 1st = 2 Premier Magpie 2nd = 4 Little Ralphy 3rd = 1 Bare Knuckler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 2 Ultima Chance | ||
Fri Sep 19 2014 16:00 | 1st = 2 Ultima Chance 2nd = 5 Roman Desire 3rd = 3 One More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Hazy Jane | ||
Fri Sep 19 2014 15:57 | 1st = 4 Hazy Jane 2nd = 3 Amber Way 3rd = 1 Snowball Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Nitro Luis | ||
Fri Sep 19 2014 15:56 | 1st = 2 Nitro Luis 2nd = 1 Kazillion 3rd = 8 Allegro Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Franco Novak | ||
Fri Sep 19 2014 15:53 | 1st = 2 Franco Novak 2nd = 3 Ultimate Wingman 3rd = 1 King Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Danyos Delboy | ||
Fri Sep 19 2014 15:52 | 1st = 1 Danyos Delboy 2nd = 3 Crystal Hero 3rd = 6 Pops Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 1 Image Hunter | ||
Fri Sep 19 2014 15:50 | 1st = 1 Image Hunter 2nd = 7 Handled 3rd = 5 Grand Prix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 6 Fear Za Oyster | ||
Fri Sep 19 2014 15:47 | 1st = 6 Fear Za Oyster 2nd = 2 Lemon Tree Girl 3rd = 4 White Fin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Doing Chewing | ||
Fri Sep 19 2014 15:44 | 1st = 1 Doing Chewing 2nd = 6 Bramwell Brown 3rd = 8 King Of Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 4 Bazzabeel | ||
Fri Sep 19 2014 15:40 | 1st = 4 Bazzabeel 2nd = 6 Lannister 3rd = 12 Like Never Before |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Sheik em Up | ||
Fri Sep 19 2014 15:38 | 1st = 5 Sheik em Up 2nd = 2 Smirnoff 3rd = 8 Bigtime Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Dyna Wista | ||
Fri Sep 19 2014 15:35 | 1st = 1 Dyna Wista 2nd = 5 Individualize 3rd = 3 Mollify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 2 Lucky Laag | ||
Fri Sep 19 2014 15:34 | 1st = 2 Lucky Laag 2nd = 11 Zirconia 3rd = 3 If You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 7 Come By Often | ||
Fri Sep 19 2014 15:30 | 1st = 7 Come By Often 2nd = 1 Chief Justice 3rd = 8 Beyond The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Run To Hide | ||
Fri Sep 19 2014 15:29 | 1st = 6 Run To Hide 2nd = 3 Macs Man 3rd = 2 Costa Del Magnifico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Dramatic Mel | ||
Fri Sep 19 2014 15:27 | 1st = 7 Dramatic Mel 2nd = 1 Jeweled Glass 3rd = 2 Call Me Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 1 King Derota | ||
Fri Sep 19 2014 15:23 | 1st = 1 King Derota 2nd = 2 Lofiel 3rd = 5 Thats Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Homebush Haven | ||
Fri Sep 19 2014 15:21 | 1st = 1 Homebush Haven 2nd = 6 Another Cover 3rd = 2 Jill Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Boom Boom Hall | ||
Fri Sep 19 2014 15:17 | 1st = 1 Boom Boom Hall 2nd = 3 Bullimore 3rd = 7 Bills My Saviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Token Spinner | ||
Fri Sep 19 2014 15:16 | 1st = 2 Token Spinner 2nd = 3 Zac Bale 3rd = 7 Miss Icy Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Dictatorship | ||
Fri Sep 19 2014 15:13 | 1st = 1 Dictatorship 2nd = 6 Moringas Stroller 3rd = 8 Atlas Shrugged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Phantom Dottie | ||
Fri Sep 19 2014 15:09 | 1st = 1 Phantom Dottie 2nd = 2 Minnie Phantom 3rd = 5 Sweet Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 2 Barcode | ||
Fri Sep 19 2014 15:05 | 1st = 2 Barcode 2nd = 14 Tracys Image 3rd = 1 A Private Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Whiteys Gone | ||
Fri Sep 19 2014 15:03 | 1st = 6 Whiteys Gone 2nd = 8 Elle Packer 3rd = 7 Empty Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Jim Kerry | ||
Fri Sep 19 2014 15:00 | 1st = 1 Jim Kerry 2nd = 8 Madison Mclaren 3rd = 6 Mandy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 4 Monicas Magic | ||
Fri Sep 19 2014 14:59 | 1st = 4 Monicas Magic 2nd = 9 Rock Albert 3rd = 1 To Infinitynbeyond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 2 My Bella Syn | ||
Fri Sep 19 2014 14:55 | 1st = 2 My Bella Syn 2nd = 5 Kappytain 3rd = 3 Marlees Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Pulp Fiction | ||
Fri Sep 19 2014 14:53 | 1st = 8 Pulp Fiction 2nd = 9 Data Base 3rd = 7 Sonova Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Dayseas Jet | ||
Fri Sep 19 2014 14:52 | 1st = 4 Dayseas Jet 2nd = 5 Pace Ventura 3rd = 7 Intensive Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 1 Anzus | ||
Fri Sep 19 2014 14:48 | 1st = 1 Anzus 2nd = 6 Fantastic Flo 3rd = 10 Tennessee Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 6 Big Merc | ||
Fri Sep 19 2014 14:45 | 1st = 6 Big Merc 2nd = 7 Golden Monza 3rd = 8 Hoodlum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Curtis Maguire | ||
Fri Sep 19 2014 14:42 | 1st = 1 Curtis Maguire 2nd = 4 Alta Antonio 3rd = 2 Major Steppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Kissing Gwyneth | ||
Fri Sep 19 2014 14:41 | 1st = 6 Kissing Gwyneth 2nd = 2 Opawa Cassidy 3rd = 7 Acapella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 5 Stariano | ||
Fri Sep 19 2014 14:38 | 1st = 5 Stariano 2nd = 9 Xerxes Dream 3rd = 1 Kingston Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Birkdale Beauty | ||
Fri Sep 19 2014 14:34 | 1st = 1 Birkdale Beauty 2nd = 5 Kingsbrae Molly 3rd = 2 Kikem Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 2 Kungsleden | ||
Fri Sep 19 2014 14:30 | 1st = 2 Kungsleden 2nd = 10 Killara Miss 3rd = 7 Wonderful Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Tas Man Bromac | ||
Fri Sep 19 2014 14:25 | 1st = 2 Tas Man Bromac 2nd = 8 Milligan 3rd = 10 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 4 Coonah Parade | ||
Fri Sep 19 2014 14:24 | 1st = 4 Coonah Parade 2nd = 8 Polished Rocks 3rd = 2 Alittle Bit Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Pat The Weapon | ||
Fri Sep 19 2014 14:22 | 1st = 5 Pat The Weapon 2nd = 2 Danyos Nia 3rd = 3 Danyos Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 4 Numzaan | ||
Fri Sep 19 2014 14:20 | 1st = 4 Numzaan 2nd = 2 Want For Nothing 3rd = 5 Sir Squiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Nevaeh Beach | ||
Fri Sep 19 2014 14:17 | 1st = 1 Nevaeh Beach 2nd = 7 Im a Believer 3rd = 2 Monsoon Mam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 1 Millennium Rose | ||
Fri Sep 19 2014 14:13 | 1st = 1 Millennium Rose 2nd = 7 Diva Torio 3rd = 11 Hariata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 7 - 3 Deebee Don | ||
Fri Sep 19 2014 14:10 | 1st = 3 Deebee Don 2nd = 1 Poppas Delight 3rd = 13 Flying Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Sista To Mafuta | ||
Fri Sep 19 2014 14:07 | 1st = 2 Sista To Mafuta 2nd = 3 Players 3rd = 4 Mystical Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Sheilas Moment | ||
Fri Sep 19 2014 14:06 | 1st = 1 Sheilas Moment 2nd = 2 Hot Elli 3rd = 3 Winslow Arizona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 12 True To Form | ||
Fri Sep 19 2014 14:03 | 1st = 12 True To Form 2nd = 5 Amazing Rosais 3rd = 13 A Flicka Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Bralyn Stalker | ||
Fri Sep 19 2014 13:59 | 1st = 7 Bralyn Stalker 2nd = 8 Wilhelm 3rd = 3 Wild Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 14 Ungrateful Ellen | ||
Fri Sep 19 2014 13:55 | 1st = 14 Ungrateful Ellen 2nd = 9 Go Jennio 3rd = 8 Flying Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Onedin Mach | ||
Fri Sep 19 2014 13:52 | 1st = 6 Onedin Mach 2nd = 15 Run Fatboy Run 3rd = 5 Memorable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 6 Ollies Pride | ||
Fri Sep 19 2014 13:48 | 1st = 6 Ollies Pride 2nd = 4 Gemmy Bale 3rd = 8 Saeki Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 3 Happy Room | ||
Fri Sep 19 2014 13:45 | 1st = 3 Happy Room 2nd = 1 Bank Job 3rd = 10 Chillin With Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Bokarm Baille | ||
Fri Sep 19 2014 13:42 | 1st = 2 Bokarm Baille 2nd = 3 Bokarm Ava 3rd = 7 Black Nat Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 5 Cool Days | ||
Fri Sep 19 2014 13:38 | 1st = 5 Cool Days 2nd = 9 San Severo 3rd = 7 Wollartant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 6 - 2 Marcelle | ||
Fri Sep 19 2014 13:35 | 1st = 2 Marcelle 2nd = 4 Charleston Girl 3rd = 8 Opulent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Just A Fling | ||
Fri Sep 19 2014 13:32 | 1st = 5 Just A Fling 2nd = 2 G I Lavros 3rd = 1 Wirra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 6 Miss Rochelle | ||
Fri Sep 19 2014 13:28 | 1st = 6 Miss Rochelle 2nd = 2 My Barbarella 3rd = 13 Baby She Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 9 Mulberry Brook | ||
Fri Sep 19 2014 13:27 | 1st = 9 Mulberry Brook 2nd = 3 Genia Haka 3rd = 8 Mighty Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Agamore | ||
Fri Sep 19 2014 13:24 | 1st = 2 Agamore 2nd = 6 Belt Driven 3rd = 4 Elite Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 7 Classy Ruby | ||
Fri Sep 19 2014 13:20 | 1st = 7 Classy Ruby 2nd = 11 Raggerty 3rd = 1 Black Rushin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 3 Zachary Smith | ||
Fri Sep 19 2014 13:17 | 1st = 3 Zachary Smith 2nd = 9 Experiment 3rd = 7 Jocy Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 4 Hyperactive | ||
Fri Sep 19 2014 13:10 | 1st = 4 Hyperactive 2nd = 11 Glitter Face 3rd = 9 Teretina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Business Affair | ||
Fri Sep 19 2014 13:09 | 1st = 8 Business Affair 2nd = 6 Abogado 3rd = 5 Phat Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 Mia Maggie | ||
Fri Sep 19 2014 13:07 | 1st = 2 Mia Maggie 2nd = 1 Macies Princess 3rd = 3 Divorce Iminent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 2 Lesleys Choice | ||
Fri Sep 19 2014 13:03 | 1st = 2 Lesleys Choice 2nd = 3 Room To Boom 3rd = 1 Captain Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 5 - 6 Irish Moon | ||
Fri Sep 19 2014 13:00 | 1st = 6 Irish Moon 2nd = 2 Weregoingtogetcha 3rd = 14 Osmunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Ahundredout | ||
Fri Sep 19 2014 12:53 | 1st = 1 Ahundredout 2nd = 5 Rolling Art 3rd = 9 Dinky Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Opawa Rocky | ||
Fri Sep 19 2014 12:52 | 1st = 2 Opawa Rocky 2nd = 5 Gold Vipa 3rd = 8 Chloes Prodigy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 3 Callathumpian | ||
Fri Sep 19 2014 12:49 | 1st = 3 Callathumpian 2nd = 1 Super Fella 3rd = 2 Azza Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Im Full Of Excuses | ||
Fri Sep 19 2014 12:43 | 1st = 6 Im Full Of Excuses 2nd = 2 Fernco Bobby G 3rd = 12 Mojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Token Stu | ||
Fri Sep 19 2014 12:34 | 1st = 8 Token Stu 2nd = 2 Editorial 3rd = 7 Two Ways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 4 - 6 Prince Henry | ||
Fri Sep 19 2014 12:25 | 1st = 6 Prince Henry 2nd = 10 Sonsy 3rd = 1 Vito Genovese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Opawa Karen | ||
Fri Sep 19 2014 12:17 | 1st = 7 Opawa Karen 2nd = 6 Trust Issues 3rd = 1 Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Snow Boy | ||
Fri Sep 19 2014 12:08 | 1st = 8 Snow Boy 2nd = 2 Springfield Eyre 3rd = 10 City Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Sleeper Agent | ||
Fri Sep 19 2014 11:59 | 1st = 3 Sleeper Agent 2nd = 1 Senorita Tina 3rd = 5 Goldstar Chyna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 3 - 5 Champagne Rein | ||
Fri Sep 19 2014 11:50 | 1st = 5 Champagne Rein 2nd = 7 Madame Jamai 3rd = 1 Dan The Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Protonic Pedro | ||
Fri Sep 19 2014 11:42 | 1st = 6 Protonic Pedro 2nd = 8 Coldrum 3rd = 7 Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 4 McCovey Cove | ||
Fri Sep 19 2014 11:33 | 1st = 4 McCovey Cove 2nd = 2 Matai Katie 3rd = 9 Neat N Petite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Pedro Force | ||
Fri Sep 19 2014 11:24 | 1st = 3 Pedro Force 2nd = 1 Ringa Ding 3rd = 5 Know Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 2 - 5 Amity Dane | ||
Fri Sep 19 2014 11:15 | 1st = 5 Amity Dane 2nd = 7 Im All Yours 3rd = 2 Casino Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Rua Rama | ||
Fri Sep 19 2014 11:07 | 1st = 8 Rua Rama 2nd = 2 Homebush Zane 3rd = 7 Darcy Brasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Starburst Tracey | ||
Fri Sep 19 2014 10:49 | 1st = 1 Starburst Tracey 2nd = 6 Hello Blondie 3rd = 7 Eyrewell Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 1 - 6 Crimson Prince | ||
Fri Sep 19 2014 10:40 | 1st = 6 Crimson Prince 2nd = 4 Politicalnitemare 3rd = 1 Chachi Arcola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Cant Catch Tim | ||
Fri Sep 19 2014 10:32 | 1st = 3 Cant Catch Tim 2nd = 5 Zahra Moon 3rd = 2 Youre So Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Botany Zenvo | ||
Fri Sep 19 2014 10:14 | 1st = 2 Botany Zenvo 2nd = 4 Mcjopson 3rd = 7 Cec Divine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Sammy Sultana | ||
Fri Sep 19 2014 0:07 | 1st = 2 Sammy Sultana 2nd = 5 Contessa Gundi 3rd = 4 Punjabi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Lonely Road | ||
Tue Aug 19 2014 23:27 | 1st = 8 Lonely Road 2nd = 4 Stephs Kuri 3rd = 9 Uncle Si |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Train To Pain | ||
Tue Aug 19 2014 23:12 | 1st = 4 Train To Pain 2nd = 8 Brintastic 3rd = 7 Skyes A Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Super Unknown | ||
Tue Aug 19 2014 22:57 | 1st = 6 Super Unknown 2nd = 5 Jet Fields 3rd = 2 Ocean Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Ginas Ingot | ||
Tue Aug 19 2014 22:40 | 1st = 5 Ginas Ingot 2nd = 8 Master Cranleigh 3rd = 9 Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Cosmic Hope | ||
Tue Aug 19 2014 22:37 | 1st = 3 Cosmic Hope 2nd = 1 Nucky Thompson 3rd = 4 Sudden Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Hot Blooded | ||
Tue Aug 19 2014 22:27 | 1st = 6 Hot Blooded 2nd = 1 In The Flesh 3rd = 8 Hettie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 West On Abba | ||
Tue Aug 19 2014 22:20 | 1st = 5 West On Abba 2nd = 1 Velocity Flight 3rd = 4 Miss Collash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Galactic Galleon | ||
Tue Aug 19 2014 22:15 | 1st = 2 Galactic Galleon 2nd = 8 Romulus 3rd = 10 Dearborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 3 Photo Booth | ||
Tue Aug 19 2014 22:12 | 1st = 3 Photo Booth 2nd = 8 Jack Sprite 3rd = 2 Sahara Desert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Thor Bale | ||
Tue Aug 19 2014 22:07 | 1st = 4 Thor Bale 2nd = 10 Brooklyn Cruiser 3rd = 3 Noaki Buckley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 3 Dee Jays Sniper | ||
Tue Aug 19 2014 22:02 | 1st = 3 Dee Jays Sniper 2nd = 1 Barbaras Gold 3rd = 6 Make Own Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Catalyst | ||
Tue Aug 19 2014 21:58 | 1st = 5 Catalyst 2nd = 7 Im Just Bob 3rd = 1 Dallas Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Bells Plan | ||
Tue Aug 19 2014 21:54 | 1st = 4 Bells Plan 2nd = 2 Surf The Highway 3rd = 8 Reecy Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Booma Mikado | ||
Tue Aug 19 2014 21:50 | 1st = 2 Booma Mikado 2nd = 4 Hello Billy 3rd = 1 Phil Mieski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Robyns Raider | ||
Tue Aug 19 2014 21:45 | 1st = 2 Robyns Raider 2nd = 1 Tank You Kindly 3rd = 3 Bartowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Ray Man | ||
Tue Aug 19 2014 21:42 | 1st = 7 Ray Man 2nd = 3 Al Senor 3rd = 1 Kingsbrae Ugly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Schooner Doll | ||
Tue Aug 19 2014 21:39 | 1st = 4 Schooner Doll 2nd = 5 Oxley Honey 3rd = 2 Jessica Macy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Knight Fun | ||
Tue Aug 19 2014 21:35 | 1st = 4 Knight Fun 2nd = 2 Derby Monelli 3rd = 8 Russian Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Are Ate | ||
Tue Aug 19 2014 21:32 | 1st = 2 Are Ate 2nd = 1 Cool Sprite 3rd = 5 Bills Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Jakes A Devil | ||
Tue Aug 19 2014 21:28 | 1st = 5 Jakes A Devil 2nd = 8 Cafe Dior 3rd = 4 Playing Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Cash King | ||
Tue Aug 19 2014 21:24 | 1st = 1 Cash King 2nd = 9 No Prisoners 3rd = 3 Moon Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Lord Rain | ||
Tue Aug 19 2014 21:20 | 1st = 4 Lord Rain 2nd = 6 Glowing Opal 3rd = 1 Stealin Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Sightseeing Anvil | ||
Tue Aug 19 2014 21:15 | 1st = 6 Sightseeing Anvil 2nd = 4 Mon Lamour 3rd = 2 Intrepidation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 6 Post Box | ||
Tue Aug 19 2014 21:12 | 1st = 6 Post Box 2nd = 1 Exhibitionist 3rd = 8 Road Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Max Keeping | ||
Tue Aug 19 2014 21:11 | 1st = 8 Max Keeping 2nd = 3 Rock This City 3rd = 2 Belarus Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Pappa Gallo | ||
Tue Aug 19 2014 21:09 | 1st = 8 Pappa Gallo 2nd = 3 Kraken Soupy 3rd = 2 Happy Outlook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Black Nat Bonus | ||
Tue Aug 19 2014 21:05 | 1st = 5 Black Nat Bonus 2nd = 4 Delroys Image 3rd = 3 Sir Yorklea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Aldebaran Eastwood | ||
Tue Aug 19 2014 21:00 | 1st = 6 Aldebaran Eastwood 2nd = 2 Framework Salute 3rd = 7 Zoes Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Twelfth Man | ||
Tue Aug 19 2014 20:57 | 1st = 5 Twelfth Man 2nd = 4 Electric Eagle 3rd = 1 Hurricane Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 King Juno | ||
Tue Aug 19 2014 20:56 | 1st = 1 King Juno 2nd = 8 Sky Reactor 3rd = 6 Random Observer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 6 Fred Sealey | ||
Tue Aug 19 2014 20:53 | 1st = 6 Fred Sealey 2nd = 5 Cyndies Special 3rd = 2 Fearless Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Unleash De Fear | ||
Tue Aug 19 2014 20:50 | 1st = 1 Unleash De Fear 2nd = 4 Dyna Tony 3rd = 7 Willy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Mullinalaghta Lad | ||
Tue Aug 19 2014 20:45 | 1st = 3 Mullinalaghta Lad 2nd = 1 Ronan Maguire 3rd = 7 Black Mr Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Mullaway | ||
Tue Aug 19 2014 20:42 | 1st = 8 Mullaway 2nd = 6 Curlee Conners 3rd = 4 My Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Galbatron | ||
Tue Aug 19 2014 20:41 | 1st = 8 Galbatron 2nd = 1 Florin Monelli 3rd = 7 Black Poison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Ritmar | ||
Tue Aug 19 2014 20:39 | 1st = 1 Ritmar 2nd = 3 Collision Post 3rd = 6 Mrs Duncan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Glamour Row | ||
Tue Aug 19 2014 20:35 | 1st = 5 Glamour Row 2nd = 6 Gumlow Star 3rd = 1 Cawbourne Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Lems Cameo | ||
Tue Aug 19 2014 20:30 | 1st = 2 Lems Cameo 2nd = 5 Coltrane Bromac 3rd = 1 Fake Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Praise Chorus | ||
Tue Aug 19 2014 20:27 | 1st = 3 Praise Chorus 2nd = 8 Baron Bling 3rd = 4 Serious Tate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Dollstan Star | ||
Tue Aug 19 2014 20:26 | 1st = 1 Dollstan Star 2nd = 3 River Lad 3rd = 2 Tomiko Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Im A Believer | ||
Tue Aug 19 2014 20:23 | 1st = 3 Im A Believer 2nd = 4 Birkdale Beauty 3rd = 2 Hanifys Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Jayden Returns | ||
Tue Aug 19 2014 20:20 | 1st = 2 Jayden Returns 2nd = 3 Grin To Win 3rd = 1 Tini Fluss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 Sandakan Lombo | ||
Tue Aug 19 2014 20:15 | 1st = 3 Sandakan Lombo 2nd = 8 Conquer All 3rd = 7 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Farmor Las Vegas | ||
Tue Aug 19 2014 20:12 | 1st = 4 Farmor Las Vegas 2nd = 8 Webster 3rd = 2 Tejays Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Young Hawke | ||
Tue Aug 19 2014 20:09 | 1st = 7 Young Hawke 2nd = 4 Compa Allen 3rd = 3 Summer Wages |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Miracle Shambi | ||
Tue Aug 19 2014 20:08 | 1st = 1 Miracle Shambi 2nd = 3 West On Alyssa 3rd = 5 Braeside Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Minnie Jayda | ||
Tue Aug 19 2014 20:05 | 1st = 2 Minnie Jayda 2nd = 3 Prince Of Suave 3rd = 7 On The Froth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Isabelle Delacour | ||
Tue Aug 19 2014 20:00 | 1st = 8 Isabelle Delacour 2nd = 6 Stuck In Second 3rd = 4 V C Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 3 Oh So Striking | ||
Tue Aug 19 2014 19:57 | 1st = 3 Oh So Striking 2nd = 2 Victory Belle 3rd = 8 Garrys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Yogi Blue | ||
Tue Aug 19 2014 19:53 | 1st = 1 Yogi Blue 2nd = 6 Pace Ventura 3rd = 7 Lilly Bellebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Segatashya | ||
Tue Aug 19 2014 19:50 | 1st = 5 Segatashya 2nd = 8 Schlitterbahn 3rd = 1 Dyna Arclight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Gold Diamonds | ||
Tue Aug 19 2014 19:45 | 1st = 2 Gold Diamonds 2nd = 4 Elite Royalty 3rd = 8 She Likes Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Jimary Vixen | ||
Tue Aug 19 2014 19:42 | 1st = 1 Jimary Vixen 2nd = 6 Swift Phantom 3rd = 7 Tuavasa Shek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Northernette | ||
Tue Aug 19 2014 19:39 | 1st = 1 Northernette 2nd = 4 King Doll 3rd = 8 Explosive Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Divvy Up | ||
Tue Aug 19 2014 19:35 | 1st = 3 Divvy Up 2nd = 5 Top Knock 3rd = 4 Pride Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Bettor Than Best | ||
Tue Aug 19 2014 19:30 | 1st = 5 Bettor Than Best 2nd = 4 Village Cruiser 3rd = 7 Game We Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Bobbys Rascal | ||
Tue Aug 19 2014 19:27 | 1st = 5 Bobbys Rascal 2nd = 1 Wasabi Princess 3rd = 7 Feen Dish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Kiss And Fly | ||
Tue Aug 19 2014 19:23 | 1st = 1 Kiss And Fly 2nd = 5 Jetstorm Jen 3rd = 3 Antonio Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 5 Amaya | ||
Tue Aug 19 2014 19:20 | 1st = 5 Amaya 2nd = 7 Francine 3rd = 6 Big Bad Bone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Affluent Bell | ||
Tue Aug 19 2014 19:15 | 1st = 1 Affluent Bell 2nd = 3 Jax Or Better 3rd = 6 Cherry Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 6 Arlandria | ||
Tue Aug 19 2014 19:12 | 1st = 6 Arlandria 2nd = 8 Farmor Karma 3rd = 2 Kates Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Miss Lorena | ||
Tue Aug 19 2014 19:09 | 1st = 4 Miss Lorena 2nd = 3 Gorbachev 3rd = 10 Lepus Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Short Cake Cloud | ||
Tue Aug 19 2014 19:05 | 1st = 1 Short Cake Cloud 2nd = 6 Billy Rose Hi 3rd = 5 Wazza Bulldog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Im The Boss | ||
Tue Aug 19 2014 19:00 | 1st = 6 Im The Boss 2nd = 7 Glenferrie Bunter 3rd = 2 Yankee Showgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 Usain Buzza | ||
Tue Aug 19 2014 18:58 | 1st = 5 Usain Buzza 2nd = 4 Bourbon Club 3rd = 8 Ostis Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Reflected Glory | ||
Tue Aug 19 2014 18:55 | 1st = 2 Reflected Glory 2nd = 8 Lauries Special 3rd = 9 Sutro Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Ark Up | ||
Tue Aug 19 2014 18:51 | 1st = 7 Ark Up 2nd = 8 Just For Show 3rd = 5 Mr Bloo Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Love Capers | ||
Tue Aug 19 2014 18:47 | 1st = 7 Love Capers 2nd = 5 On Flyer 3rd = 2 Pully George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Island Fantasy | ||
Tue Aug 19 2014 18:44 | 1st = 2 Island Fantasy 2nd = 8 Emma Love 3rd = 1 Romeo Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 6 Namron Star | ||
Tue Aug 19 2014 18:40 | 1st = 6 Namron Star 2nd = 7 Lektra Luther 3rd = 4 Bettys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Lots More Art | ||
Tue Aug 19 2014 18:35 | 1st = 7 Lots More Art 2nd = 9 Greenough 3rd = 4 Jare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Bon Zephyr | ||
Tue Aug 19 2014 18:30 | 1st = 1 Bon Zephyr 2nd = 4 Love Letters 3rd = 8 Rubys Swell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Feelin Good Lefty | ||
Tue Aug 19 2014 18:24 | 1st = 5 Feelin Good Lefty 2nd = 10 Emperor Jujon 3rd = 6 Jackfrost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Activation | ||
Tue Aug 19 2014 18:20 | 1st = 1 Activation 2nd = 2 Sutton Club 3rd = 4 Allen Quarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Flash Houdini | ||
Tue Aug 19 2014 18:14 | 1st = 3 Flash Houdini 2nd = 2 Out West 3rd = 6 Not The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Ok To Fly | ||
Tue Aug 19 2014 18:08 | 1st = 1 Ok To Fly 2nd = 2 Hurricane Stride 3rd = 3 Melton Little Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 National Time | ||
Tue Aug 19 2014 18:04 | 1st = 8 National Time 2nd = 1 American Muscle 3rd = 2 Cosmic Station |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Screaman Seaman | ||
Tue Aug 19 2014 17:58 | 1st = 4 Screaman Seaman 2nd = 6 Lilbitachicknfried 3rd = 3 Seelster Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Dark Blast | ||
Tue Aug 19 2014 17:54 | 1st = 3 Dark Blast 2nd = 5 Shakin Shakira 3rd = 8 Mr Hoppins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Johnny Be | ||
Tue Aug 19 2014 17:48 | 1st = 2 Johnny Be 2nd = 5 Tori Jack 3rd = 4 Corey Odonohue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Suki Suki | ||
Tue Aug 19 2014 17:44 | 1st = 2 Suki Suki 2nd = 7 Zoe 3rd = 8 Kifinti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Kyvalley Pink | ||
Tue Aug 19 2014 17:38 | 1st = 6 Kyvalley Pink 2nd = 1 Mia Mosca 3rd = 10 Playboys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Lady Inga | ||
Tue Aug 19 2014 17:34 | 1st = 7 Lady Inga 2nd = 6 Dashing Courtney 3rd = 4 Grin And Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Floyd Mayweather | ||
Tue Aug 19 2014 17:28 | 1st = 1 Floyd Mayweather 2nd = 5 Western Gailes 3rd = 8 Refused Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Miss Tron | ||
Tue Aug 19 2014 17:24 | 1st = 1 Miss Tron 2nd = 3 Bendis Bale 3rd = 4 Stylish Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 7 Gift From Heaven | ||
Tue Aug 19 2014 17:20 | 1st = 7 Gift From Heaven 2nd = 1 Budget Blowout 3rd = 5 Businessman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Epirus Boy | ||
Tue Aug 19 2014 17:15 | 1st = 2 Epirus Boy 2nd = 5 Bylonga Art 3rd = 8 Grace Artois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Far From Fear | ||
Tue Aug 19 2014 17:12 | 1st = 3 Far From Fear 2nd = 5 Slippin Nova 3rd = 8 Silky Wanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Mumbai Majik | ||
Tue Aug 19 2014 17:07 | 1st = 5 Mumbai Majik 2nd = 2 Imhisdaughter 3rd = 7 Wingofwaves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Whatta Brew | ||
Tue Aug 19 2014 17:04 | 1st = 1 Whatta Brew 2nd = 4 Morson Senor 3rd = 8 Hes No Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Photo Bomber | ||
Tue Aug 19 2014 16:57 | 1st = 1 Photo Bomber 2nd = 3 Yada Yada Yada 3rd = 2 Surf Abit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Aqua Finch | ||
Tue Aug 19 2014 16:56 | 1st = 3 Aqua Finch 2nd = 6 Cool Maddie Ross 3rd = 1 Jakatie Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 My Man Dan | ||
Tue Aug 19 2014 16:52 | 1st = 4 My Man Dan 2nd = 8 Im Young Tommy 3rd = 3 Donegal Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Lektra Georgie | ||
Tue Aug 19 2014 16:49 | 1st = 2 Lektra Georgie 2nd = 4 Watch My Path 3rd = 8 Resourceful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 10 Trancing | ||
Tue Aug 19 2014 16:45 | 1st = 10 Trancing 2nd = 5 Clinches 3rd = 1 Diamond Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Billythehuntedone | ||
Tue Aug 19 2014 16:40 | 1st = 2 Billythehuntedone 2nd = 7 Allbliss 3rd = 5 Fairways An Greens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 2 Little Miss Lexi | ||
Tue Aug 19 2014 16:39 | 1st = 2 Little Miss Lexi 2nd = 3 Mighty Magic 3rd = 1 Beta Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Super String | ||
Tue Aug 19 2014 16:37 | 1st = 8 Super String 2nd = 7 Token Bear 3rd = 6 Long Nose Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 5 Fasta Than Light | ||
Tue Aug 19 2014 16:33 | 1st = 5 Fasta Than Light 2nd = 8 Union 3rd = 1 Real Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Eye Adam | ||
Tue Aug 19 2014 16:29 | 1st = 4 Eye Adam 2nd = 3 Brumby Boy 3rd = 1 Why Not Rowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Rylees Ring In | ||
Tue Aug 19 2014 16:22 | 1st = 8 Rylees Ring In 2nd = 6 Miss Royalty 3rd = 5 Praters Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Natural Player | ||
Tue Aug 19 2014 16:21 | 1st = 7 Natural Player 2nd = 8 Parrydise Angel 3rd = 4 Five Pecks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Stylish Boulevard | ||
Tue Aug 19 2014 16:17 | 1st = 8 Stylish Boulevard 2nd = 2 Max Richter 3rd = 1 Luke Hobbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Billy Beergarden | ||
Tue Aug 19 2014 16:14 | 1st = 4 Billy Beergarden 2nd = 1 Occupation Lad 3rd = 2 Bela Safira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 10 West Africa | ||
Tue Aug 19 2014 16:10 | 1st = 10 West Africa 2nd = 9 Final Reflection 3rd = 3 Digby Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Miss Livia | ||
Tue Aug 19 2014 16:05 | 1st = 8 Miss Livia 2nd = 1 Our Keepsake 3rd = 6 The Informant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Son Of Son | ||
Tue Aug 19 2014 16:04 | 1st = 1 Son Of Son 2nd = 6 Bella Roc 3rd = 7 Remas Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Houindeed | ||
Tue Aug 19 2014 16:02 | 1st = 4 Houindeed 2nd = 5 Dusty Winslow 3rd = 8 Boy Dodo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 8 Mightysui | ||
Tue Aug 19 2014 15:58 | 1st = 8 Mightysui 2nd = 12 Kurrajong Dragon 3rd = 3 Kid Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Cosmic Lily | ||
Tue Aug 19 2014 15:54 | 1st = 7 Cosmic Lily 2nd = 8 Wai Nui Lea 3rd = 1 Harney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 6 Black Tie Affair | ||
Tue Aug 19 2014 15:47 | 1st = 6 Black Tie Affair 2nd = 1 Oxygen Bandit 3rd = 4 Senni Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Mr Mckenzie | ||
Tue Aug 19 2014 15:46 | 1st = 2 Mr Mckenzie 2nd = 1 Little Rich Kid 3rd = 9 Tilly Lowndes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Justabitcoco | ||
Tue Aug 19 2014 15:42 | 1st = 1 Justabitcoco 2nd = 3 Amelia Pond 3rd = 2 No Bones About It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 7 Ebony Rose | ||
Tue Aug 19 2014 15:35 | 1st = 7 Ebony Rose 2nd = 3 Wee Mac 3rd = 11 Stanborough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Isle Of Man | ||
Tue Aug 19 2014 15:30 | 1st = 7 Isle Of Man 2nd = 5 Grand Prix 3rd = 8 Lifes Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Lilly Bolero | ||
Tue Aug 19 2014 15:29 | 1st = 8 Lilly Bolero 2nd = 3 Myalla Monaro 3rd = 2 Fitzys Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Allen Barry | ||
Tue Aug 19 2014 15:27 | 1st = 4 Allen Barry 2nd = 3 Screamin 3rd = 6 Kalden Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Babur | ||
Tue Aug 19 2014 15:23 | 1st = 1 Babur 2nd = 3 Hit The Road Jack 3rd = 5 Outback Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Hold On Coupe | ||
Tue Aug 19 2014 15:19 | 1st = 7 Hold On Coupe 2nd = 4 Whitford Miss 3rd = 5 Shanty Town Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Hired Gun | ||
Tue Aug 19 2014 15:12 | 1st = 2 Hired Gun 2nd = 6 Ritsuko Allen 3rd = 1 Danger Three Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 5 Celtic Spirit | ||
Tue Aug 19 2014 15:11 | 1st = 5 Celtic Spirit 2nd = 4 No Wey Man 3rd = 6 Parrydise Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Empty Envelope | ||
Tue Aug 19 2014 15:07 | 1st = 1 Empty Envelope 2nd = 5 All I Want 3rd = 6 Sign To Inverell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Senor Slamma | ||
Tue Aug 19 2014 15:04 | 1st = 7 Senor Slamma 2nd = 1 Flash Innings 3rd = 9 Proven Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 6 Remagen Bridge | ||
Tue Aug 19 2014 15:00 | 1st = 6 Remagen Bridge 2nd = 3 Dont Wake Me 3rd = 8 Ardere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Heza Swinger | ||
Tue Aug 19 2014 14:55 | 1st = 1 Heza Swinger 2nd = 6 Gottohaveattitude 3rd = 2 Withalotofluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Hes Innocent | ||
Tue Aug 19 2014 14:54 | 1st = 6 Hes Innocent 2nd = 3 Little Dee Jay 3rd = 1 Full On State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 9 Nathaniel Bale | ||
Tue Aug 19 2014 14:52 | 1st = 9 Nathaniel Bale 2nd = 4 Tex Walker 3rd = 7 Cash Or Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 5 Phantom Whisper | ||
Tue Aug 19 2014 14:48 | 1st = 5 Phantom Whisper 2nd = 4 Larimus 3rd = 9 Maryland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Wynburn Loco | ||
Tue Aug 19 2014 14:44 | 1st = 1 Wynburn Loco 2nd = 8 Baileys Comet 3rd = 2 Alaskan Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Kennington Oval | ||
Tue Aug 19 2014 14:37 | 1st = 2 Kennington Oval 2nd = 4 Allen Gordy 3rd = 3 Wrex Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Miss You Mum | ||
Tue Aug 19 2014 14:36 | 1st = 6 Miss You Mum 2nd = 5 Bad Angel 3rd = 2 Love This Bloke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Pub Express | ||
Tue Aug 19 2014 14:32 | 1st = 4 Pub Express 2nd = 3 He Can Talk 3rd = 2 Crackerofarainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Kirkby Lodge | ||
Tue Aug 19 2014 14:29 | 1st = 8 Kirkby Lodge 2nd = 3 Great Taylors 3rd = 1 Kalaway George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 9 Thanks A Million | ||
Tue Aug 19 2014 14:25 | 1st = 9 Thanks A Million 2nd = 13 Spiritual Manner 3rd = 6 A Little Bit Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Confused Superstar | ||
Tue Aug 19 2014 14:20 | 1st = 9 Confused Superstar 2nd = 4 Duchess Ella 3rd = 7 Idle Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Little Miss Mojo | ||
Tue Aug 19 2014 14:19 | 1st = 3 Little Miss Mojo 2nd = 6 Ashby Strike 3rd = 1 Come Back Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Sunday Shoes | ||
Tue Aug 19 2014 14:17 | 1st = 2 Sunday Shoes 2nd = 1 Coulta Hill 3rd = 3 Ruby Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Mutual Benefit | ||
Tue Aug 19 2014 14:13 | 1st = 7 Mutual Benefit 3rd = 1 Johnny Feedback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Mountain Cuz | ||
Tue Aug 19 2014 14:09 | 1st = 6 Mountain Cuz 2nd = 5 Take Up Tracey 3rd = 8 Capetown Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Power Merc | ||
Tue Aug 19 2014 14:02 | 1st = 5 Power Merc 2nd = 2 Ping King 3rd = 6 Sushi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Double Chance | ||
Tue Aug 19 2014 13:54 | 1st = 1 Double Chance 2nd = 8 Topline Tornado 3rd = 6 Black Dignity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 8 Sudden Rush | ||
Tue Aug 19 2014 13:50 | 1st = 8 Sudden Rush 2nd = 7 Marleesand 3rd = 2 Flash Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Secret Sundaze | ||
Tue Aug 19 2014 13:45 | 1st = 8 Secret Sundaze 2nd = 2 Astral Traveller 3rd = 3 Melpark Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 6 Goldstar Chumlee | ||
Tue Aug 19 2014 13:45 | 1st = 6 Goldstar Chumlee 2nd = 8 Tepirita Charger 3rd = 3 Red Hot Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Shamrock Petal | ||
Tue Aug 19 2014 13:42 | 1st = 7 Shamrock Petal 2nd = 2 Wingard 3rd = 3 Captain Clancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 2 Royal Finish | ||
Tue Aug 19 2014 13:38 | 1st = 2 Royal Finish 2nd = 1 Like Brand New 3rd = 5 Curlew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Homebush Haven | ||
Tue Aug 19 2014 13:37 | 1st = 3 Homebush Haven 2nd = 1 Cawbourne Cruze 3rd = 2 Memphis Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Terrocotta Girl | ||
Tue Aug 19 2014 13:34 | 1st = 1 Terrocotta Girl 2nd = 8 Amazing Harry 3rd = 5 Superbowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 9 San Sebastian | ||
Tue Aug 19 2014 13:28 | 1st = 9 San Sebastian 2nd = 5 Tai Baxter 3rd = 6 Homebush Tiare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Punishment | ||
Tue Aug 19 2014 13:27 | 1st = 1 Punishment 2nd = 7 Kalden Trojan 3rd = 2 Road Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Starburst Hannah | ||
Tue Aug 19 2014 13:21 | 1st = 7 Starburst Hannah 2nd = 2 Cec Divine 3rd = 8 Botany Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 10 Buddy Good Boy | ||
Tue Aug 19 2014 13:19 | 1st = 10 Buddy Good Boy 2nd = 5 Big Tsonga 3rd = 9 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Jesses Dream | ||
Tue Aug 19 2014 13:15 | 1st = 4 Jesses Dream 2nd = 9 Sequins N Lace 3rd = 8 Perfect Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 1 Whiteys Gone | ||
Tue Aug 19 2014 13:10 | 1st = 1 Whiteys Gone 2nd = 8 Wunzee 3rd = 7 Trumped Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Master Bekim | ||
Tue Aug 19 2014 13:07 | 1st = 8 Master Bekim 2nd = 1 Shes So Vain 3rd = 4 Tangematic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 11 Fiery Miss | ||
Tue Aug 19 2014 13:03 | 1st = 11 Fiery Miss 2nd = 1 Another Whiskey 3rd = 8 Sorority Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Jinja Cookie | ||
Tue Aug 19 2014 13:01 | 1st = 3 Jinja Cookie 2nd = 6 Miss Selfies 3rd = 1 Axel Grinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Noren Bale | ||
Tue Aug 19 2014 12:52 | 1st = 4 Noren Bale 2nd = 1 Midway Magic 3rd = 2 Burra Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 7 Know Danger | ||
Tue Aug 19 2014 12:50 | 1st = 7 Know Danger 2nd = 8 Deannes Fantasy 3rd = 1 Cawbourne Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Ohoka Hope | ||
Tue Aug 19 2014 12:40 | 1st = 4 Ohoka Hope 2nd = 6 Zulu Deb 3rd = 8 Goldstar Bridie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Know Certainty | ||
Tue Aug 19 2014 12:27 | 1st = 1 Know Certainty 2nd = 7 Opawa Michelle 3rd = 2 Know Security |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Know Judge | ||
Tue Aug 19 2014 12:19 | 1st = 6 Know Judge 2nd = 2 Opawa Hally 3rd = 1 Blushing Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Opawa Stretch | ||
Tue Aug 19 2014 12:10 | 1st = 1 Opawa Stretch 2nd = 5 Homebush Chopper 3rd = 3 Cawbourne Philip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Gorilla On Drums | ||
Tue Aug 19 2014 12:00 | 1st = 8 Gorilla On Drums 2nd = 5 Zorba The Greek 3rd = 6 Some Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 6 Cowabunga | ||
Tue Aug 19 2014 11:50 | 1st = 6 Cowabunga 2nd = 5 Charles Fredrick 3rd = 8 Opawa Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Opawa Karen | ||
Tue Aug 19 2014 11:40 | 1st = 3 Opawa Karen 2nd = 5 Come On Dolly 3rd = 6 Boostin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 4 Opawa Amy | ||
Tue Aug 19 2014 11:30 | 1st = 4 Opawa Amy 2nd = 7 Runaway Taxi 3rd = 6 Gold Vipa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Know Knowing | ||
Tue Aug 19 2014 11:20 | 1st = 6 Know Knowing 2nd = 5 Gin Sling 3rd = 8 Ohoka Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Opawa Opal | ||
Tue Aug 19 2014 11:10 | 1st = 1 Opawa Opal 2nd = 7 Soumillon 3rd = 3 Moon And Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Opawa Messini | ||
Tue Aug 19 2014 11:00 | 1st = 6 Opawa Messini 2nd = 1 Shines Bright 3rd = 8 Opawa Shaiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Opawa Born | ||
Tue Aug 19 2014 10:50 | 1st = 8 Opawa Born 2nd = 6 Know Clown 3rd = 5 Opawa Loi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Increasing | ||
Tue Aug 19 2014 10:40 | 1st = 8 Increasing 2nd = 2 Homebush Paige 3rd = 5 Another Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 8 No Bro | ||
Tue Aug 19 2014 10:30 | 1st = 8 No Bro 2nd = 1 Tracey 3rd = 2 Zahra Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Goldstar Jeanie | ||
Tue Aug 19 2014 10:20 | 1st = 2 Goldstar Jeanie 2nd = 4 Scotsome Power 3rd = 7 Botany Sel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Umaga Rama | ||
Tue Aug 19 2014 10:10 | 1st = 6 Umaga Rama 2nd = 8 Norman Jewel 3rd = 2 Cabarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Turbo Tundra | ||
Tue Aug 19 2014 10:01 | 1st = 1 Turbo Tundra 2nd = 8 Homebush Ariel 3rd = 4 Sweet Marylou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Berry Milkyshake | ||
Sat Jul 19 2014 23:47 | 1st = 2 Berry Milkyshake 2nd = 7 Elyce Rhian 3rd = 4 Angels Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Obama Keeping | ||
Sat Jul 19 2014 23:22 | 1st = 5 Obama Keeping 2nd = 4 Wing It Appeal 3rd = 6 Cambage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Fuoco | ||
Sat Jul 19 2014 23:10 | 1st = 9 Fuoco 2nd = 12 Barrow Street 3rd = 6 Sachin Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Jaguar Monelli | ||
Sat Jul 19 2014 23:07 | 1st = 3 Jaguar Monelli 2nd = 7 Regal Patch 3rd = 2 Bloodbuzz Ohio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Dyna Kayla | ||
Sat Jul 19 2014 23:00 | 1st = 2 Dyna Kayla 2nd = 5 Highbury 3rd = 1 Fort Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Star Recall | ||
Sat Jul 19 2014 22:50 | 1st = 3 Star Recall 2nd = 1 Full Of Beans 3rd = 2 Ambitious Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 12 Lucky Joy | ||
Sat Jul 19 2014 22:45 | 1st = 12 Lucky Joy 2nd = 7 So Crimsonandclova 3rd = 11 Tis A Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 He Isnt Really | ||
Sat Jul 19 2014 22:42 | 1st = 6 He Isnt Really 2nd = 1 Crackerjack Babe 3rd = 2 Global Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Number Krunch | ||
Sat Jul 19 2014 22:35 | 1st = 1 Number Krunch 2nd = 2 Isabel Enlim 3rd = 8 Sorrento Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 My Mate Cobber | ||
Sat Jul 19 2014 22:30 | 1st = 3 My Mate Cobber 2nd = 8 Fun Princess 3rd = 6 Oopsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Rapid To Excel | ||
Sat Jul 19 2014 22:28 | 1st = 8 Rapid To Excel 2nd = 1 Good Lad 3rd = 6 Abbreviate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Veejay Viper | ||
Sat Jul 19 2014 22:25 | 1st = 7 Veejay Viper 2nd = 6 Smilin Girl 3rd = 10 Kingsup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Buckle Up Mason | ||
Sat Jul 19 2014 22:22 | 1st = 5 Buckle Up Mason 2nd = 4 Hailstorm Billy 3rd = 1 Dream It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Condrieu | ||
Sat Jul 19 2014 22:17 | 1st = 6 Condrieu 2nd = 1 Jay Bees Grin 3rd = 2 Be Prepared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Hurricane Maybe | ||
Sat Jul 19 2014 22:15 | 1st = 6 Hurricane Maybe 2nd = 3 Swans Mavis 3rd = 8 Cawbourne Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Politician | ||
Sat Jul 19 2014 22:10 | 1st = 3 Politician 3rd = 4 Tonys Favourite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Black Kaspa | ||
Sat Jul 19 2014 22:07 | 1st = 6 Black Kaspa 2nd = 3 Zipping Shelby 3rd = 8 College Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 7 Western Gretel | ||
Sat Jul 19 2014 22:05 | 1st = 7 Western Gretel 2nd = 3 Glenferrie Shuffle 3rd = 4 Mcrita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Xylia Allen | ||
Sat Jul 19 2014 22:02 | 1st = 2 Xylia Allen 2nd = 4 Lethal Three 3rd = 7 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Lil Bit Sparky | ||
Sat Jul 19 2014 22:01 | 1st = 2 Lil Bit Sparky 2nd = 9 Chicago Style 3rd = 1 Surf Abit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Mister Pepe | ||
Sat Jul 19 2014 21:57 | 1st = 1 Mister Pepe 2nd = 3 Telern Tiger 3rd = 2 Sonny Sulibop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Bessy Boo | ||
Sat Jul 19 2014 21:55 | 1st = 7 Bessy Boo 2nd = 4 Miss Sueko 3rd = 2 Ritza Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Tee Pee Village | ||
Sat Jul 19 2014 21:50 | 1st = 7 Tee Pee Village 2nd = 10 The Oyster Bar 3rd = 1 Captain Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Freddys Smile | ||
Sat Jul 19 2014 21:47 | 1st = 1 Freddys Smile 2nd = 6 Ritza Liam 3rd = 4 Premier Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Haven | ||
Sat Jul 19 2014 21:46 | 1st = 4 Haven 2nd = 3 Van Carrho Flash 3rd = 2 Go Ginger Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Lamia Bale | ||
Sat Jul 19 2014 21:42 | 1st = 7 Lamia Bale 2nd = 1 Sisco Rage 3rd = 6 Trail Blazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Sandave Pearl | ||
Sat Jul 19 2014 21:41 | 1st = 1 Sandave Pearl 2nd = 2 Wallys Way 3rd = 3 Bralyn Vicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Our Eastwood Cullen | ||
Sat Jul 19 2014 21:37 | 1st = 1 Our Eastwood Cullen 2nd = 2 Thats Mister Ali 3rd = 7 Smudge Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Zipping Summah | ||
Sat Jul 19 2014 21:35 | 1st = 7 Zipping Summah 2nd = 1 Zola Icon 3rd = 2 Gradence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 9 Soul Desire | ||
Sat Jul 19 2014 21:30 | 1st = 9 Soul Desire 2nd = 7 Canturi Crest 3rd = 4 Blanche Barkly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Cosmic Rosie | ||
Sat Jul 19 2014 21:29 | 1st = 8 Cosmic Rosie 2nd = 7 Sneaky Bonanza 3rd = 5 My Asuncion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Free Candy | ||
Sat Jul 19 2014 21:27 | 1st = 1 Free Candy 2nd = 4 Zipping Gilbert 3rd = 3 Cawbourne Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 All Bettor | ||
Sat Jul 19 2014 21:24 | 1st = 5 All Bettor 2nd = 8 Loaded Aussie 3rd = 11 Jumbo Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 8 Vincennes | ||
Sat Jul 19 2014 21:22 | 1st = 8 Vincennes 2nd = 7 Earl Of Clevedon 3rd = 5 A Loan Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Grand Legacy | ||
Sat Jul 19 2014 21:20 | 1st = 5 Grand Legacy 2nd = 3 Take Charge 3rd = 2 Crackerjack Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Oh Thats Nice | ||
Sat Jul 19 2014 21:19 | 1st = 4 Oh Thats Nice 2nd = 3 Smart Clique 3rd = 6 Visualize It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Rusty Rogers | ||
Sat Jul 19 2014 21:16 | 1st = 8 Rusty Rogers 2nd = 1 Dublin Dandy 3rd = 2 Brave Crawf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 California Sunset | ||
Sat Jul 19 2014 21:15 | 1st = 1 California Sunset 2nd = 9 Ideal Tact 3rd = 8 Whosgunagetit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Take It All | ||
Sat Jul 19 2014 21:12 | 1st = 3 Take It All 2nd = 2 Flying Morson 3rd = 5 Freddy Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Bettor Rock On | ||
Sat Jul 19 2014 21:07 | 1st = 5 Bettor Rock On 2nd = 2 Essbee Doubleyou 3rd = 11 Tandias Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Real Rogue | ||
Sat Jul 19 2014 21:06 | 1st = 1 Real Rogue 2nd = 6 Kenny Singman 3rd = 3 Freya Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 You Can Dream | ||
Sat Jul 19 2014 21:05 | 1st = 3 You Can Dream 2nd = 5 Wrong Impression 3rd = 2 Kerry Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Come On Frank | ||
Sat Jul 19 2014 21:00 | 1st = 2 Come On Frank 2nd = 1 Albert Jaccka 3rd = 4 Mark Dennis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Humphrey Bale | ||
Sat Jul 19 2014 20:58 | 1st = 1 Humphrey Bale 2nd = 3 Shoulders 3rd = 7 Wind Whistler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Cels Fear | ||
Sat Jul 19 2014 20:57 | 1st = 7 Cels Fear 2nd = 3 Black Book Bob 3rd = 1 Auriga Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Fears Got Gears | ||
Sat Jul 19 2014 20:53 | 1st = 2 Fears Got Gears 2nd = 5 Oscars Chance 3rd = 3 Southpaw Boxer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Kennedy Creek | ||
Sat Jul 19 2014 20:50 | 1st = 3 Kennedy Creek 2nd = 5 Shannonsablast 3rd = 1 Rogers Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 King Sapphire | ||
Sat Jul 19 2014 20:47 | 1st = 1 King Sapphire 2nd = 5 Elvee Express 3rd = 8 Pace Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Rojen Cruz | ||
Sat Jul 19 2014 20:46 | 1st = 7 Rojen Cruz 2nd = 11 At Princeton 3rd = 9 Spoilt Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Bettorthanspecial | ||
Sat Jul 19 2014 20:42 | 1st = 2 Bettorthanspecial 2nd = 6 Bettor Promise 3rd = 9 Mathilda Diventa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Are Jip | ||
Sat Jul 19 2014 20:41 | 1st = 7 Are Jip 2nd = 3 Jumble 3rd = 1 Berridale Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Mepunga Hayley | ||
Sat Jul 19 2014 20:40 | 1st = 5 Mepunga Hayley 2nd = 8 Hooksy 3rd = 2 Push It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Queen Cleo | ||
Sat Jul 19 2014 20:38 | 1st = 7 Queen Cleo 2nd = 4 Slippin Nova 3rd = 1 Giggling Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Keayang Cullen | ||
Sat Jul 19 2014 20:35 | 1st = 9 Keayang Cullen 2nd = 7 Cold Major 3rd = 2 Wartime Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Bullbar Jeanne | ||
Sat Jul 19 2014 20:32 | 1st = 1 Bullbar Jeanne 2nd = 2 Hatari Star 3rd = 4 Cruisers Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Freds A Safari | ||
Sat Jul 19 2014 20:30 | 1st = 4 Freds A Safari 2nd = 1 Bolt Action Blood 3rd = 7 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - | ||
Sat Jul 19 2014 20:27 | 2nd = 3 Little Butterfly 3rd = 2 Vapour Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Kurmond Goddess | ||
Sat Jul 19 2014 20:24 | 1st = 5 Kurmond Goddess 2nd = 8 Naughty Lee 3rd = 3 Seven Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Freyberg | ||
Sat Jul 19 2014 20:22 | 1st = 5 Freyberg 2nd = 8 Smoken Up 3rd = 2 The Stingray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Sir Gazza | ||
Sat Jul 19 2014 20:20 | 1st = 1 Sir Gazza 2nd = 7 Dyna Willow 3rd = 8 Galloping Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Abbeys Fury | ||
Sat Jul 19 2014 20:19 | 1st = 2 Abbeys Fury 2nd = 4 Lollipop Cody 3rd = 1 Magic Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 The Conspirator | ||
Sat Jul 19 2014 20:17 | 1st = 1 The Conspirator 2nd = 4 Ellie La Vie 3rd = 5 Mr Zoolander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Far From Fear | ||
Sat Jul 19 2014 20:16 | 1st = 1 Far From Fear 2nd = 2 Starburst Les 3rd = 9 Part The Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Bling It On | ||
Sat Jul 19 2014 20:12 | 1st = 9 Bling It On 2nd = 1 Alleluia 3rd = 3 Yayas Hot Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Sukhovey Wind | ||
Sat Jul 19 2014 20:11 | 1st = 1 Sukhovey Wind 2nd = 8 Classy Cougar 3rd = 2 Kiralin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Coolabah Jet | ||
Sat Jul 19 2014 20:10 | 1st = 2 Coolabah Jet 2nd = 6 Cawbourne Cobra 3rd = 7 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Amber Blaze | ||
Sat Jul 19 2014 20:08 | 1st = 3 Amber Blaze 2nd = 8 My Minion 3rd = 1 Tee One Thousand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 10 Katy Perry | ||
Sat Jul 19 2014 20:05 | 1st = 10 Katy Perry 2nd = 9 Soho Tokyo 3rd = 5 Read About Lexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Painted Dotty | ||
Sat Jul 19 2014 20:05 | 1st = 5 Painted Dotty 2nd = 1 Tifi For Me 3rd = 4 Clan Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 8 - 2 Bella Cruise | ||
Sat Jul 19 2014 20:00 | 1st = 2 Bella Cruise 2nd = 7 Heavenly Rapture 3rd = 1 Generals Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Lombo Keepa Secret | ||
Sat Jul 19 2014 20:00 | 1st = 5 Lombo Keepa Secret 2nd = 3 Nothing Else Matters 3rd = 1 Apocalypse Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Caprice | ||
Sat Jul 19 2014 19:58 | 1st = 1 Spring Caprice 2nd = 3 Galway Tornado 3rd = 6 Size Does Matter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Mepunga Tiara | ||
Sat Jul 19 2014 19:57 | 1st = 8 Mepunga Tiara 2nd = 6 Zipping Maggie 3rd = 2 Arejay Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Elite Robbo | ||
Sat Jul 19 2014 19:55 | 1st = 8 Elite Robbo 2nd = 1 Miss Umina 3rd = 5 Rose Of Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Fernleigh Renegade | ||
Sat Jul 19 2014 19:52 | 1st = 3 Fernleigh Renegade 2nd = 7 Atom Of Courage 3rd = 6 In Massachusetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Two Stroke Pat | ||
Sat Jul 19 2014 19:51 | 1st = 7 Two Stroke Pat 2nd = 3 Hurricane Isaac 3rd = 2 Kosi Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Hector Kahn | ||
Sat Jul 19 2014 19:50 | 1st = 1 Hector Kahn 2nd = 3 Kilkenny Babe 3rd = 2 Storm Twister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Cool Onyx | ||
Sat Jul 19 2014 19:47 | 1st = 1 Cool Onyx 2nd = 5 Stuart Town 3rd = 6 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Im Themightyquinn | ||
Sat Jul 19 2014 19:45 | 1st = 10 Im Themightyquinn 2nd = 8 Avonnova 3rd = 1 Mach Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Real Zeal | ||
Sat Jul 19 2014 19:42 | 1st = 5 Real Zeal 2nd = 12 Lucky And Loaded 3rd = 6 Boo Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Sovereign Magic | ||
Sat Jul 19 2014 19:40 | 1st = 8 Sovereign Magic 2nd = 1 Berry In Love 3rd = 3 Rosdue Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Ima Fairytale | ||
Sat Jul 19 2014 19:40 | 1st = 4 Ima Fairytale 2nd = 8 Bambina 3rd = 1 Reens Fabian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 4 Isnt He A Beauty | ||
Sat Jul 19 2014 19:37 | 1st = 4 Isnt He A Beauty 2nd = 6 Just Pretends 3rd = 11 Dr Lewicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 7 - 4 The Final Frontier | ||
Sat Jul 19 2014 19:35 | 1st = 4 The Final Frontier 2nd = 2 Lequipe Linden 3rd = 3 Buster Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Hot As Hell | ||
Sat Jul 19 2014 19:33 | 1st = 1 Hot As Hell 2nd = 4 Melissas Memory 3rd = 2 Kimbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 Kept Under Wraps | ||
Sat Jul 19 2014 19:32 | 1st = 3 Kept Under Wraps 2nd = 2 Birdy Mach 3rd = 6 Iceobar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Mike Lowrie | ||
Sat Jul 19 2014 19:30 | 1st = 5 Mike Lowrie 2nd = 3 Danish Success 3rd = 4 Le Burglar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Just Go Bang | ||
Sat Jul 19 2014 19:29 | 1st = 8 Just Go Bang 2nd = 6 Mr Heist Guy 3rd = 2 Makedonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 3 In Plain Sight | ||
Sat Jul 19 2014 19:25 | 1st = 3 In Plain Sight 2nd = 9 Dimitrius 3rd = 2 Tell Me This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Escalator | ||
Sat Jul 19 2014 19:25 | 1st = 2 Escalator 2nd = 7 Texas Tealsby 3rd = 9 Beticanfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Blue Mariah | ||
Sat Jul 19 2014 19:22 | 1st = 1 Blue Mariah 2nd = 6 Tangerine Summer 3rd = 7 Hazy Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Major Bonus | ||
Sat Jul 19 2014 19:20 | 1st = 8 Major Bonus 2nd = 2 The Baggy Green 3rd = 6 Highview Aria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Dyna Nico | ||
Sat Jul 19 2014 19:18 | 1st = 1 Dyna Nico 2nd = 3 American Muscle 3rd = 8 Roy Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Captain Barker | ||
Sat Jul 19 2014 19:17 | 1st = 2 Captain Barker 2nd = 7 Happy Lucy 3rd = 5 Dainty Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 6 - 5 Purple Devil | ||
Sat Jul 19 2014 19:13 | 1st = 5 Purple Devil 2nd = 3 Mcqueen Regal 3rd = 4 Mo Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Hazel Robbo | ||
Sat Jul 19 2014 19:12 | 1st = 3 Hazel Robbo 2nd = 5 Noir Vixen 3rd = 7 Rasputias Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Jack Malone | ||
Sat Jul 19 2014 19:08 | 1st = 8 Jack Malone 2nd = 11 A Good Chance 3rd = 3 Constantlysideways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Scenic Shot | ||
Sat Jul 19 2014 19:07 | 1st = 2 Scenic Shot 2nd = 5 Daintree Puzzle 3rd = 7 Wheres Steamy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Big Bang Leonard | ||
Sat Jul 19 2014 19:03 | 1st = 3 Big Bang Leonard 3rd = 2 Epaulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Mr Peppers | ||
Sat Jul 19 2014 19:00 | 1st = 4 Mr Peppers 2nd = 2 Coup Detat 3rd = 7 Gogerty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Skuzi | ||
Sat Jul 19 2014 18:59 | 1st = 6 Skuzi 2nd = 2 Photo Bomber 3rd = 7 Long Road Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Falcon Doors | ||
Sat Jul 19 2014 18:55 | 1st = 9 Falcon Doors 2nd = 10 Force Ten Gale 3rd = 3 Cheeky Chic Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Weekend Wes | ||
Sat Jul 19 2014 18:54 | 1st = 3 Weekend Wes 2nd = 1 Magic Glow 3rd = 2 Miss Jazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 5 - 9 Reward For Effort | ||
Sat Jul 19 2014 18:50 | 1st = 9 Reward For Effort 2nd = 5 Watmough 3rd = 10 Horizon Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 2 Trade Tip | ||
Sat Jul 19 2014 18:49 | 1st = 2 Trade Tip 2nd = 5 Limerick Beau 3rd = 11 The Californian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - | ||
Sat Jul 19 2014 18:45 | 2nd = 5 Funny Boy 3rd = 6 Super Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Shine | ||
Sat Jul 19 2014 18:44 | 1st = 2 Shine 2nd = 4 Cosmea 3rd = 8 Check My Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Dream Lifter | ||
Sat Jul 19 2014 18:40 | 1st = 6 Dream Lifter 2nd = 7 Rusty Peaches 3rd = 2 Mcscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Five Card Draw | ||
Sat Jul 19 2014 18:35 | 1st = 8 Five Card Draw 2nd = 11 Majestic Major 3rd = 1 Chevals Clivesdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Zulu Zenith | ||
Sat Jul 19 2014 18:34 | 1st = 7 Zulu Zenith 2nd = 8 Bedlam Bridge 3rd = 4 Lika Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 Nikkis Delight | ||
Sat Jul 19 2014 18:30 | 1st = 2 Nikkis Delight 2nd = 1 Cute Art 3rd = 8 Bowland Borg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 4 - 8 Alittle Bit Frosty | ||
Sat Jul 19 2014 18:25 | 1st = 8 Alittle Bit Frosty 2nd = 3 Kierabet 3rd = 2 Itsallaboutlu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Roman Silver | ||
Sat Jul 19 2014 18:22 | 1st = 1 Roman Silver 2nd = 4 Fiery Girl 3rd = 8 Outback Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Willowvale Fox | ||
Sat Jul 19 2014 18:21 | 1st = 4 Willowvale Fox 2nd = 7 Tekki Twist 3rd = 6 Uncle Ant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Little Red Cloud | ||
Sat Jul 19 2014 18:17 | 1st = 6 Little Red Cloud 2nd = 4 Tact Hayleys Delight 3rd = 10 Laterron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Lightest Touch | ||
Sat Jul 19 2014 18:15 | 1st = 6 Lightest Touch 2nd = 3 Devine Lad 3rd = 5 Dont Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 4 Megasus | ||
Sat Jul 19 2014 18:14 | 1st = 4 Megasus 2nd = 6 Gold Sasso 3rd = 1 Fleming Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Fearless Leader | ||
Sat Jul 19 2014 18:10 | 1st = 7 Fearless Leader 2nd = 10 Rathmore Lady 3rd = 3 Saucy Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 13 Hes Kinky | ||
Sat Jul 19 2014 18:05 | 1st = 13 Hes Kinky 2nd = 4 Amazing Kano 3rd = 6 Jaxon Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Decanus | ||
Sat Jul 19 2014 18:04 | 1st = 1 Decanus 2nd = 7 Adam Handler 3rd = 5 Delta Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 New Time | ||
Sat Jul 19 2014 18:02 | 1st = 9 New Time 2nd = 12 Fiddlers Elbow 3rd = 8 Sireeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 3 - 7 Yerrington Bob | ||
Sat Jul 19 2014 17:57 | 1st = 7 Yerrington Bob 2nd = 8 Tanner 3rd = 2 Eagles Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 So Kool Harry | ||
Sat Jul 19 2014 17:52 | 1st = 9 So Kool Harry 2nd = 5 Blissfull Guy 3rd = 6 No Ah Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Zipping Amelia | ||
Sat Jul 19 2014 17:50 | 1st = 7 Zipping Amelia 2nd = 3 Effective Miss 3rd = 1 Kiddie Cutts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Deano Robyn | ||
Sat Jul 19 2014 17:45 | 1st = 1 Deano Robyn 2nd = 2 Exclusive Matt 3rd = 8 Ideal Situation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Sedentary | ||
Sat Jul 19 2014 17:44 | 1st = 7 Sedentary 2nd = 5 Remembrance Day 3rd = 4 Brendans Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 5 Puffs Girl | ||
Sat Jul 19 2014 17:42 | 1st = 5 Puffs Girl 2nd = 1 Storm Pelotari 3rd = 8 Shinzigzag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 3 Iconoclast | ||
Sat Jul 19 2014 17:39 | 1st = 3 Iconoclast 2nd = 1 Sneaky 3rd = 2 Tindal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 The Good Times | ||
Sat Jul 19 2014 17:37 | 1st = 3 The Good Times 2nd = 1 Palais Du Louvre 3rd = 11 La Machane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 7 - 4 Port Hercule | ||
Sat Jul 19 2014 17:34 | 1st = 4 Port Hercule 2nd = 6 Zoom Lad 3rd = 8 Bel Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 2 - 8 Do It Yourself | ||
Sat Jul 19 2014 17:32 | 1st = 8 Do It Yourself 2nd = 2 Montana Maestro 3rd = 3 Good Girl Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Best Honour | ||
Sat Jul 19 2014 17:29 | 1st = 1 Best Honour 2nd = 6 Zulu Onyx 3rd = 4 Zipping Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 Lenience | ||
Sat Jul 19 2014 17:25 | 1st = 1 Lenience 2nd = 8 Mireille 3rd = 14 Saker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Subbeha | ||
Sat Jul 19 2014 17:24 | 1st = 4 Subbeha 2nd = 8 Fragility 3rd = 1 Sick Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Heza Thrill | ||
Sat Jul 19 2014 17:20 | 1st = 10 Heza Thrill 2nd = 9 Iamboogie 3rd = 1 Jb Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Emperor Montana | ||
Sat Jul 19 2014 17:15 | 1st = 8 Emperor Montana 2nd = 1 Chal Fire 3rd = 9 Gliding Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 1 - 10 Fiddlers Three | ||
Sat Jul 19 2014 17:10 | 1st = 10 Fiddlers Three 2nd = 8 Promises Galore 3rd = 2 Areyoutalkingtome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Finnomony | ||
Sat Jul 19 2014 17:07 | 1st = 1 Finnomony 2nd = 6 Take A Guess 3rd = 3 Crankitup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Surfection | ||
Sat Jul 19 2014 17:04 | 1st = 4 Surfection 2nd = 8 Cherokee Fiddle 3rd = 2 Invisible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 10 Gaintlike | ||
Sat Jul 19 2014 17:04 | 1st = 10 Gaintlike 2nd = 2 Copper Duke 3rd = 1 My Charader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 6 Devonshire Duke | ||
Sat Jul 19 2014 17:00 | 1st = 6 Devonshire Duke 2nd = 5 Danish Spy 3rd = 4 Belgietto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 3 Royal Request | ||
Sat Jul 19 2014 16:59 | 1st = 3 Royal Request 2nd = 1 Gravitational 3rd = 9 Pippingarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 11 Aeratus | ||
Sat Jul 19 2014 16:55 | 1st = 11 Aeratus 2nd = 3 Prizum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Proceedwithcaution | ||
Sat Jul 19 2014 16:50 | 1st = 1 Proceedwithcaution 2nd = 7 Star Of Husson 3rd = 10 Im Feeling Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 7 Evangelist | ||
Sat Jul 19 2014 16:45 | 1st = 7 Evangelist 2nd = 9 Moral Victory 3rd = 10 Cape Clear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 1 Private Currency | ||
Sat Jul 19 2014 16:38 | 1st = 1 Private Currency 2nd = 8 Zabibo 3rd = 6 Freddie Two Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 1 More Than Aholiday | ||
Sat Jul 19 2014 16:35 | 1st = 1 More Than Aholiday 2nd = 2 Shark Bell 3rd = 8 Isabelle Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 7 Oak N Arthur | ||
Sat Jul 19 2014 16:32 | 1st = 7 Oak N Arthur 2nd = 13 Performia 3rd = 9 Comacina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 4 Omega Lightning | ||
Sat Jul 19 2014 16:29 | 1st = 4 Omega Lightning 2nd = 2 Ernie Boy 3rd = 3 Non Compos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 7 Jacks Magic | ||
Sat Jul 19 2014 16:26 | 1st = 7 Jacks Magic 2nd = 1 Meteoros 3rd = 13 Kordanoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 8 Heart Of Ayla | ||
Sat Jul 19 2014 16:24 | 1st = 8 Heart Of Ayla 2nd = 3 Phoenix Arizona 3rd = 4 Bonsai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 3 Zamorar | ||
Sat Jul 19 2014 16:20 | 1st = 3 Zamorar 2nd = 8 Fab Fevola 3rd = 9 Smackdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Kalandula | ||
Sat Jul 19 2014 16:17 | 1st = 3 Kalandula 2nd = 10 Riverbolda 3rd = 2 Skytastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Brave Journey | ||
Sat Jul 19 2014 16:13 | 1st = 7 Brave Journey 2nd = 5 Kings Pardon 3rd = 4 El Prado Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Barachello | ||
Sat Jul 19 2014 16:11 | 1st = 1 Barachello 2nd = 3 Fast n Ferocious 3rd = 2 Orientelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - | ||
Sat Jul 19 2014 16:09 | 2nd = 5 Lost Heritage 3rd = 6 Fresco Friar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 12 Made To Order | ||
Sat Jul 19 2014 16:05 | 1st = 12 Made To Order 2nd = 6 My Sabeel 3rd = 10 Sunday Too Far |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 8 Volcanic Sky | ||
Sat Jul 19 2014 16:00 | 1st = 8 Volcanic Sky 2nd = 6 Pinks A Legend 3rd = 1 Tuktoyaktuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 1 Taken | ||
Sat Jul 19 2014 15:58 | 1st = 1 Taken 2nd = 5 With A Twist 3rd = 2 Nymboi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 2 Rocky King | ||
Sat Jul 19 2014 15:55 | 1st = 2 Rocky King 2nd = 7 Saluter 3rd = 4 Little Brown Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 4 Windrunner | ||
Sat Jul 19 2014 15:50 | 1st = 4 Windrunner 2nd = 8 Serious Fun 3rd = 1 Castigate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 2 The Ruffian | ||
Sat Jul 19 2014 15:49 | 1st = 2 The Ruffian 2nd = 1 Smarty Mac 3rd = 4 Spartan Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 13 Free Of Doubt | ||
Sat Jul 19 2014 15:45 | 1st = 13 Free Of Doubt 2nd = 5 Loot n Run 3rd = 9 Morant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Rideonabigjetplane | ||
Sat Jul 19 2014 15:40 | 1st = 1 Rideonabigjetplane 2nd = 3 Unbowed 3rd = 10 Neomagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 5 Brimming | ||
Sat Jul 19 2014 15:35 | 1st = 5 Brimming 2nd = 1 Adjuster 3rd = 13 Civetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 11 A Fine Drop Of Red | ||
Sat Jul 19 2014 15:33 | 1st = 11 A Fine Drop Of Red 2nd = 6 Strom The Rhythm 3rd = 2 Surah Surah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Come Flirt With Me | ||
Sat Jul 19 2014 15:31 | 1st = 6 Come Flirt With Me 2nd = 4 Midnight Shimmer 3rd = 9 Danish Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 4 Generalife | ||
Sat Jul 19 2014 15:27 | 1st = 4 Generalife 2nd = 9 Romantic Moon 3rd = 2 Scream Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 Aventador | ||
Sat Jul 19 2014 15:22 | 1st = 1 Aventador 2nd = 2 Triple Bee 3rd = 11 Geegees Drummerboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 4 Who Is Game | ||
Sat Jul 19 2014 15:20 | 1st = 4 Who Is Game 2nd = 11 Interest Free 3rd = 1 Titanic Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 12 Not Too Sure | ||
Sat Jul 19 2014 15:18 | 1st = 12 Not Too Sure 2nd = 3 Aquatorial 3rd = 2 Manicero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 7 Anatomic | ||
Sat Jul 19 2014 15:14 | 1st = 7 Anatomic 2nd = 2 Henny The First 3rd = 6 Only Once |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 3 Seal No More | ||
Sat Jul 19 2014 15:12 | 1st = 3 Seal No More 2nd = 1 The Thief 3rd = 7 Mango Mojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Backbone | ||
Sat Jul 19 2014 15:10 | 1st = 3 Backbone 2nd = 10 Eclair Samba 3rd = 2 Fulgur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 Mr Ahlberoni | ||
Sat Jul 19 2014 15:05 | 1st = 7 Mr Ahlberoni 2nd = 3 Double Power 3rd = 10 Wobbly Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 2 Wise And Happy | ||
Sat Jul 19 2014 15:00 | 1st = 2 Wise And Happy 2nd = 12 Russian Rocker 3rd = 8 Sheez On Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 1 Rhythm N Rap | ||
Sat Jul 19 2014 14:58 | 1st = 1 Rhythm N Rap 2nd = 7 Burt 3rd = 6 Staunch North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Lucciola | ||
Sat Jul 19 2014 14:56 | 1st = 5 Lucciola 2nd = 9 True Gold 3rd = 7 Dubai Escapade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 9 Runway Star | ||
Sat Jul 19 2014 14:52 | 1st = 9 Runway Star 2nd = 4 Coolring 3rd = 8 Supreme Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 3 Lord Farquaad | ||
Sat Jul 19 2014 14:47 | 1st = 3 Lord Farquaad 2nd = 2 Geegees Clang 3rd = 1 Dream Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 7 Champagne Flyer | ||
Sat Jul 19 2014 14:45 | 1st = 7 Champagne Flyer 2nd = 1 Mr Maturity 3rd = 2 Rock N Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 11 Wingara | ||
Sat Jul 19 2014 14:43 | 1st = 11 Wingara 2nd = 8 Under The Hat 3rd = 1 Freton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 5 Helnho | ||
Sat Jul 19 2014 14:39 | 1st = 5 Helnho 2nd = 9 Monticello 3rd = 8 Maquillada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 The Hummel | ||
Sat Jul 19 2014 14:37 | 1st = 2 The Hummel 2nd = 8 Leave A Message 3rd = 9 Cracked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - | ||
Sat Jul 19 2014 14:35 | 2nd = 2 Handsome Tycoon 3rd = 8 Cosmic Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 6 Cool Moon | ||
Sat Jul 19 2014 14:30 | 1st = 6 Cool Moon 2nd = 11 Sam I Am 3rd = 2 St Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Killarney Belle | ||
Sat Jul 19 2014 14:30 | 1st = 2 Killarney Belle 2nd = 5 Pippi Longsocks 3rd = 9 Sybil Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Caroun | ||
Sat Jul 19 2014 14:25 | 1st = 5 Caroun 2nd = 7 Castano Girl 3rd = 6 Baklava Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 11 Perfect Knowledge | ||
Sat Jul 19 2014 14:23 | 1st = 11 Perfect Knowledge 2nd = 8 Damky 3rd = 6 Inside Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 11 Shengmu | ||
Sat Jul 19 2014 14:21 | 1st = 11 Shengmu 2nd = 4 Rule To Wyn 3rd = 3 Well Spoken Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 7 Phrases | ||
Sat Jul 19 2014 14:17 | 1st = 7 Phrases 2nd = 2 Black Jag 3rd = 5 Done Nothin Wrong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 11 - 5 Sky Idea | ||
Sat Jul 19 2014 14:14 | 1st = 5 Sky Idea 2nd = 3 Jesshanimo 3rd = 9 Sophies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 12 Spirit Of Nia | ||
Sat Jul 19 2014 14:12 | 1st = 12 Spirit Of Nia 2nd = 3 Gocarma 3rd = 5 The Real Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 4 Sir Stephen | ||
Sat Jul 19 2014 14:10 | 1st = 4 Sir Stephen 2nd = 10 Elite Dane 3rd = 7 Giggle Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 9 Charlie Cat | ||
Sat Jul 19 2014 14:08 | 1st = 9 Charlie Cat 2nd = 2 Architect 3rd = 4 Big Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 8 Balametalica | ||
Sat Jul 19 2014 14:04 | 1st = 8 Balametalica 2nd = 4 Means Business 3rd = 5 Beyond All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Bishops Castle | ||
Sat Jul 19 2014 14:02 | 1st = 2 Bishops Castle 2nd = 6 Tuffenup Princess 3rd = 1 Adynata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 8 Reckless Assassin | ||
Sat Jul 19 2014 14:00 | 1st = 8 Reckless Assassin 2nd = 3 Rememba Howe 3rd = 2 Madam Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 3 Iamishwara | ||
Sat Jul 19 2014 13:56 | 1st = 3 Iamishwara 2nd = 2 Authentic Paddy 3rd = 7 The Lone Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Topending | ||
Sat Jul 19 2014 13:55 | 1st = 6 Topending 2nd = 5 Runlike The Rapids 3rd = 10 Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Light It Up | ||
Sat Jul 19 2014 13:50 | 1st = 2 Light It Up 2nd = 5 Mermaid Run 3rd = 1 Pistolier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 7 Weathervane | ||
Sat Jul 19 2014 13:46 | 1st = 7 Weathervane 2nd = 8 Stop Crying 3rd = 4 Junee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 6 Cradle Me | ||
Sat Jul 19 2014 13:42 | 1st = 6 Cradle Me 2nd = 4 Casual Choice 3rd = 8 Green Beret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 2 Biologist | ||
Sat Jul 19 2014 13:39 | 1st = 2 Biologist 2nd = 5 Kentucky Son 3rd = 10 Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 1 Geegees Brightstar | ||
Sat Jul 19 2014 13:37 | 1st = 1 Geegees Brightstar 2nd = 4 Scouting Around 3rd = 7 Arachne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 7 Miss Kardashian | ||
Sat Jul 19 2014 13:35 | 1st = 7 Miss Kardashian 2nd = 8 Beyond A Doubt 3rd = 4 Yambaah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 1 Jumbo Prince | ||
Sat Jul 19 2014 13:33 | 1st = 1 Jumbo Prince 2nd = 3 Yeager 3rd = 10 Sleep Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 6 Panzer Division | ||
Sat Jul 19 2014 13:29 | 1st = 6 Panzer Division 2nd = 2 Bascule 3rd = 11 Northwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 2 Written | ||
Sat Jul 19 2014 13:25 | 1st = 2 Written 2nd = 1 Jessy Belle 3rd = 4 Dainty Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 5 Moon Tide | ||
Sat Jul 19 2014 13:21 | 1st = 5 Moon Tide 2nd = 7 Teddytwinkletoes 3rd = 9 Mischievous Mis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Babur | ||
Sat Jul 19 2014 13:20 | 1st = 1 Babur 2nd = 2 Polar Blitz 3rd = 7 Lonyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Prince Albert | ||
Sat Jul 19 2014 13:15 | 1st = 4 Prince Albert 2nd = 2 Labetenoire 3rd = 8 They Call Me Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 8 Diurnal Tiger | ||
Sat Jul 19 2014 13:11 | 1st = 8 Diurnal Tiger 2nd = 2 Flukes 3rd = 1 The Rustla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 3 Cluster | ||
Sat Jul 19 2014 13:07 | 1st = 3 Cluster 2nd = 4 Rock Sturdy 3rd = 1 Mount Nebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 3 Addictive Habit | ||
Sat Jul 19 2014 13:04 | 1st = 3 Addictive Habit 2nd = 1 John Gray 3rd = 4 Danza Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 3 Gee Gee Black Fury | ||
Sat Jul 19 2014 13:02 | 1st = 3 Gee Gee Black Fury 2nd = 4 Chimed Inn 3rd = 6 Talent Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 3 General Longstreet | ||
Sat Jul 19 2014 13:00 | 1st = 3 General Longstreet 2nd = 2 Chocolate Bolt 3rd = 5 I Giggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 1 Dodging Eddie | ||
Sat Jul 19 2014 12:58 | 1st = 1 Dodging Eddie 2nd = 6 Big Wheels 3rd = 2 Ongoing Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 8 Black Fiddler | ||
Sat Jul 19 2014 12:54 | 1st = 8 Black Fiddler 2nd = 1 Hypernicus 3rd = 6 Lad About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 4 Tan Tat Diamond | ||
Sat Jul 19 2014 12:50 | 1st = 4 Tan Tat Diamond 2nd = 3 Raposo 3rd = 5 Beluga Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 7 Go Thunder | ||
Sat Jul 19 2014 12:46 | 1st = 7 Go Thunder 2nd = 2 Rafa 3rd = 10 Show The Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 3 Pinball Lass | ||
Sat Jul 19 2014 12:45 | 1st = 3 Pinball Lass 2nd = 5 Stuboy 3rd = 2 Tertiary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 6 Patch Hero | ||
Sat Jul 19 2014 12:37 | 1st = 6 Patch Hero 2nd = 1 Manhattan Prince 3rd = 3 Turbo Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Four Jays | ||
Sat Jul 19 2014 12:32 | 1st = 3 Four Jays 2nd = 4 Dragon Sign 3rd = 10 Watch The Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 7 Liberation | ||
Sat Jul 19 2014 12:27 | 1st = 7 Liberation 2nd = 1 Inznout 3rd = 3 Harrier Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 2 Hes Dan | ||
Sat Jul 19 2014 12:26 | 1st = 2 Hes Dan 2nd = 6 Raisafuasho 3rd = 8 Malbec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 6 Make Us Richo | ||
Sat Jul 19 2014 12:22 | 1st = 6 Make Us Richo 2nd = 1 Baumgartner 3rd = 2 Dartel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 4 Miss Stash | ||
Sat Jul 19 2014 12:18 | 1st = 4 Miss Stash 2nd = 3 Bradbury Chocolate 3rd = 2 Lennies Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Manorkinski | ||
Sat Jul 19 2014 12:14 | 1st = 4 Manorkinski 2nd = 2 Dover Street 3rd = 6 Midnight Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 11 Ethical | ||
Sat Jul 19 2014 12:10 | 1st = 11 Ethical 2nd = 9 Joking 3rd = 3 Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 8 Mr Good Looking | ||
Sat Jul 19 2014 12:10 | 1st = 8 Mr Good Looking 2nd = 11 Elisaro 3rd = 2 Betterthanyouthink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 7 Weissmuller | ||
Sat Jul 19 2014 11:52 | 1st = 7 Weissmuller 2nd = 3 Twilight Dragon 3rd = 6 Liberating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 3 Stanley | ||
Sat Jul 19 2014 11:35 | 1st = 3 Stanley 2nd = 13 Singapore Girl 3rd = 10 Its A Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 1 Amun Ra | ||
Sat Jul 19 2014 11:17 | 1st = 1 Amun Ra 2nd = 5 Twya 3rd = 16 Francome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 15 Miss Enders | ||
Sat Jul 19 2014 11:00 | 1st = 15 Miss Enders 2nd = 14 Forbidden 3rd = 7 Katie Mckeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 1 Rioch | ||
Sat Jul 19 2014 10:42 | 1st = 1 Rioch 2nd = 4 Cape Kinaveral 3rd = 2 Amanood Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 1 Louey Veloce | ||
Sat Jul 19 2014 10:25 | 1st = 1 Louey Veloce 2nd = 2 The Graduate 3rd = 7 Seconds Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 3 Jack Romanov | ||
Sat Jul 19 2014 10:07 | 1st = 3 Jack Romanov 2nd = 2 Ima Dancer 3rd = 5 Xalted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 6 El Pescado | ||
Sat Jul 19 2014 9:32 | 1st = 6 El Pescado 2nd = 1 Zahconi 3rd = 4 Lucky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 7 Venerate | ||
Sat Jul 19 2014 9:02 | 1st = 7 Venerate 2nd = 2 Zenocoin 3rd = 9 King of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 King Tux | ||
Sat Jul 19 2014 0:02 | 1st = 8 King Tux 2nd = 7 West On Miffy 3rd = 6 Courtesy Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Jambaiaya | ||
Thu Jun 19 2014 23:52 | 1st = 3 Jambaiaya 2nd = 8 Moon Liner 3rd = 1 Scooter Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Manies Guess | ||
Thu Jun 19 2014 23:37 | 1st = 2 Manies Guess 2nd = 6 My Party 3rd = 3 Electric Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Snaggerson | ||
Thu Jun 19 2014 23:17 | 1st = 8 Snaggerson 2nd = 5 King Tux 3rd = 6 Joes Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 West On Abba | ||
Thu Jun 19 2014 22:57 | 1st = 1 West On Abba 2nd = 2 Sensational Boy 3rd = 3 Vocal Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Pappa Gallo | ||
Thu Jun 19 2014 22:52 | 1st = 5 Pappa Gallo 2nd = 4 Great Spartacus 3rd = 3 Strange Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 4 Steelos Magic | ||
Thu Jun 19 2014 22:48 | 1st = 4 Steelos Magic 2nd = 6 Golden Sage 3rd = 1 Big Jack Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Knave | ||
Thu Jun 19 2014 22:46 | 1st = 8 Knave 2nd = 4 Aza Time 3rd = 2 Premiers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Mobius | ||
Thu Jun 19 2014 22:44 | 1st = 7 Mobius 2nd = 10 Big Dingo 3rd = 8 Havago Brinni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Blueys Dilema | ||
Thu Jun 19 2014 22:43 | 1st = 1 Blueys Dilema 2nd = 3 Horsham Myth 3rd = 6 Warunda Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Danish Success | ||
Thu Jun 19 2014 22:40 | 1st = 8 Danish Success 2nd = 7 Winning Charm 3rd = 2 Chinchero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Dream Miss | ||
Thu Jun 19 2014 22:36 | 1st = 7 Dream Miss 2nd = 1 Celtic Katie 3rd = 4 Glammajax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Cette Away | ||
Thu Jun 19 2014 22:32 | 1st = 1 Cette Away 2nd = 3 Grand Faith 3rd = 6 All Sky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Happy Haswell | ||
Thu Jun 19 2014 22:30 | 1st = 4 Happy Haswell 2nd = 5 Swift Opulence 3rd = 8 Dramatic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Alonnah | ||
Thu Jun 19 2014 22:28 | 1st = 6 Alonnah 2nd = 4 Hellyeah Evan 3rd = 3 Hard As Nails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Footrot Fanning | ||
Thu Jun 19 2014 22:24 | 1st = 8 Footrot Fanning 2nd = 6 Stylish Moment 3rd = 4 Dyna Morrigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Dee Bee Gold | ||
Thu Jun 19 2014 22:23 | 1st = 3 Dee Bee Gold 2nd = 1 Bernie Murray 3rd = 4 Bonnies Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 White Zombie | ||
Thu Jun 19 2014 22:20 | 1st = 3 White Zombie 2nd = 2 Sweet Daddy Dee 3rd = 1 Cawbourne Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Cyndies Special | ||
Thu Jun 19 2014 22:14 | 1st = 1 Cyndies Special 2nd = 8 Peters Pick 3rd = 6 You Can Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Rumbling Rick | ||
Thu Jun 19 2014 22:12 | 1st = 3 Rumbling Rick 2nd = 7 Duchess Bale 3rd = 1 My Boy Snoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Take The Dosh | ||
Thu Jun 19 2014 22:11 | 1st = 2 Take The Dosh 2nd = 1 Zenamite 3rd = 8 Arnies Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Janda | ||
Thu Jun 19 2014 22:08 | 1st = 7 Janda 2nd = 1 No Yes Know 3rd = 5 Kalaway Crusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Bob Bale | ||
Thu Jun 19 2014 22:05 | 1st = 4 Bob Bale 2nd = 8 Bogan Central 3rd = 7 Ruger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Xbolt | ||
Thu Jun 19 2014 22:00 | 1st = 3 Xbolt 2nd = 1 Philtra Phella 3rd = 10 Hayabusa Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Flippin Good | ||
Thu Jun 19 2014 21:59 | 1st = 4 Flippin Good 2nd = 7 She Can Whirl 3rd = 6 Miss Jacovella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Capriati | ||
Thu Jun 19 2014 21:58 | 1st = 4 Capriati 2nd = 6 Jenmar Power 3rd = 7 Manyana Groper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Zipping Joe | ||
Thu Jun 19 2014 21:55 | 1st = 6 Zipping Joe 2nd = 2 Sir Gazza 3rd = 4 Mimicking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Xylia Allen | ||
Thu Jun 19 2014 21:52 | 1st = 5 Xylia Allen 2nd = 7 Infinite Wish 3rd = 1 Wag Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Me And Mase | ||
Thu Jun 19 2014 21:51 | 1st = 7 Me And Mase 2nd = 6 Jabba Da Pup 3rd = 8 Kardy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 9 Leisa Beryl | ||
Thu Jun 19 2014 21:47 | 1st = 9 Leisa Beryl 2nd = 3 Alartmicksue 3rd = 7 Beejay Emdee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Great Taylors | ||
Thu Jun 19 2014 21:44 | 1st = 8 Great Taylors 2nd = 1 Despicable Ben 3rd = 7 Designer Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 7 Sure Cheap | ||
Thu Jun 19 2014 21:43 | 1st = 7 Sure Cheap 2nd = 1 Micky Mambo 3rd = 4 Punk Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Pandoras Sin | ||
Thu Jun 19 2014 21:41 | 1st = 3 Pandoras Sin 2nd = 1 Farmeroo 3rd = 6 Cool Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Soaring Eagle | ||
Thu Jun 19 2014 21:38 | 1st = 6 Soaring Eagle 2nd = 8 Glama Pak 3rd = 2 Dyna Jezabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Dyna Kayla | ||
Thu Jun 19 2014 21:35 | 1st = 6 Dyna Kayla 2nd = 4 Mepunga Armagh 3rd = 5 Dyna Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Carnival Spirit | ||
Thu Jun 19 2014 21:31 | 1st = 6 Carnival Spirit 2nd = 2 Miss Collash 3rd = 5 Bold As Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 5 Roustabout Ronnie | ||
Thu Jun 19 2014 21:30 | 1st = 5 Roustabout Ronnie 2nd = 6 White Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Shanlyn Vapour | ||
Thu Jun 19 2014 21:25 | 1st = 4 Shanlyn Vapour 2nd = 2 Club Foot 3rd = 7 Flash Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Wild Soul | ||
Thu Jun 19 2014 21:22 | 1st = 7 Wild Soul 2nd = 4 Lolly Bale 3rd = 8 Dee Dee Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Cee Ronaldo | ||
Thu Jun 19 2014 21:21 | 1st = 1 Cee Ronaldo 2nd = 6 Question Bale 3rd = 2 Lektra Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Lenny The Legend | ||
Thu Jun 19 2014 21:17 | 1st = 5 Lenny The Legend 2nd = 4 The Mighty Shoey 3rd = 2 Make Mine Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 5 Sneaky Bonanza | ||
Thu Jun 19 2014 21:14 | 1st = 5 Sneaky Bonanza 2nd = 2 Lachs Wish 3rd = 8 Solar Pak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Searle Bale | ||
Thu Jun 19 2014 21:11 | 1st = 7 Searle Bale 2nd = 6 Cosmic Wise 3rd = 9 Zipping Makka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Reel Me In | ||
Thu Jun 19 2014 21:10 | 1st = 6 Reel Me In 2nd = 7 Senora Gundi 3rd = 5 Punjabi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Wee Fire | ||
Thu Jun 19 2014 21:05 | 1st = 5 Wee Fire 2nd = 8 Camdale Luke 3rd = 6 Spring Fall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 8 Winterfeel | ||
Thu Jun 19 2014 21:00 | 1st = 8 Winterfeel 2nd = 1 Tezz Khora 3rd = 7 Sutter Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Punk Panther | ||
Thu Jun 19 2014 20:59 | 1st = 6 Punk Panther 2nd = 1 Sweet Diva 3rd = 2 Bold Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Set The Scene | ||
Thu Jun 19 2014 20:58 | 1st = 7 Set The Scene 2nd = 5 Emerley Lover 3rd = 8 Encosta Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Flip The Weapon | ||
Thu Jun 19 2014 20:55 | 1st = 3 Flip The Weapon 2nd = 5 Plundered 3rd = 2 Tiggerlong Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Crackerjack Dak | ||
Thu Jun 19 2014 20:52 | 1st = 2 Crackerjack Dak 2nd = 1 Nockabout Aussie 3rd = 4 Zipping Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Zara Millicent | ||
Thu Jun 19 2014 20:49 | 1st = 4 Zara Millicent 2nd = 2 Cosmic Girl 3rd = 8 Valdarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Iam Ready | ||
Thu Jun 19 2014 20:47 | 1st = 6 Iam Ready 2nd = 5 Fujikawa 3rd = 4 Thortiheardulaughn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Mumfords Son | ||
Thu Jun 19 2014 20:41 | 1st = 2 Mumfords Son 2nd = 6 Blinking Becky 3rd = 5 Gemstone Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Seabrook Sam | ||
Thu Jun 19 2014 20:40 | 1st = 8 Seabrook Sam 2nd = 5 Garjohn 3rd = 2 Midnight Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Cairnlea Peter | ||
Thu Jun 19 2014 20:38 | 1st = 1 Cairnlea Peter 2nd = 2 Velocity Daff 3rd = 4 Omar Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 White Label | ||
Thu Jun 19 2014 20:35 | 1st = 1 White Label 2nd = 4 On Tilt 3rd = 7 Elite Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Digger Knudson | ||
Thu Jun 19 2014 20:34 | 1st = 4 Digger Knudson 2nd = 5 Indian Li 3rd = 7 Talulah Goodnite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 4 Itsmentamota | ||
Thu Jun 19 2014 20:30 | 1st = 4 Itsmentamota 2nd = 2 Broadway Harry 3rd = 7 Bella Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Oscura | ||
Thu Jun 19 2014 20:28 | 1st = 1 Oscura 2nd = 4 Premier Event 3rd = 2 Frank Furter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Eleazar | ||
Thu Jun 19 2014 20:25 | 1st = 4 Eleazar 2nd = 1 Late Angel Lee 3rd = 8 Auriga Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Night Tremors | ||
Thu Jun 19 2014 20:22 | 1st = 4 Night Tremors 2nd = 6 Shanlyn Betty 3rd = 9 Its Crunch Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Free Will | ||
Thu Jun 19 2014 20:17 | 1st = 2 Free Will 2nd = 1 Galilee 3rd = 9 Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Ballistic Fire | ||
Thu Jun 19 2014 20:16 | 1st = 3 Ballistic Fire 2nd = 2 Baumgartner 3rd = 4 Crowbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Avatar Kist | ||
Thu Jun 19 2014 20:14 | 1st = 8 Avatar Kist 2nd = 2 Pepper Kahn 3rd = 1 Queen Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Road Collision | ||
Thu Jun 19 2014 20:11 | 1st = 8 Road Collision 2nd = 7 Miss Talladega 3rd = 6 Breeze Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 12 - 4 Uncle Ben | ||
Thu Jun 19 2014 20:10 | 1st = 4 Uncle Ben 2nd = 7 Alta Jerome 3rd = 6 Scottys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Lunar Tom | ||
Thu Jun 19 2014 20:08 | 1st = 6 Lunar Tom 2nd = 1 Dynamic Punch 3rd = 4 Lady Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Cels Fear | ||
Thu Jun 19 2014 20:05 | 1st = 2 Cels Fear 2nd = 1 My Fantaziya 3rd = 7 Late Trots Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Aldebaran Macha | ||
Thu Jun 19 2014 20:00 | 1st = 1 Aldebaran Macha 2nd = 5 Astronaut 3rd = 3 Caribbean Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Bruny Venture | ||
Thu Jun 19 2014 19:58 | 1st = 3 Bruny Venture 2nd = 5 Enfield Mask 3rd = 1 Irish Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Psychotic Gold | ||
Thu Jun 19 2014 19:55 | 1st = 4 Psychotic Gold 2nd = 8 Long Gully Surf 3rd = 2 Zara Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Sofa So Good | ||
Thu Jun 19 2014 19:54 | 1st = 8 Sofa So Good 2nd = 2 Lektra Stroke 3rd = 4 Southwood Pluto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Mohawk Kool | ||
Thu Jun 19 2014 19:52 | 1st = 8 Mohawk Kool 2nd = 3 Britts Pick 3rd = 1 Shugs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 7 My Sweet Pawsha | ||
Thu Jun 19 2014 19:47 | 1st = 7 My Sweet Pawsha 2nd = 2 Respected 3rd = 8 Miss Ali Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 11 - 3 Jelly Bean | ||
Thu Jun 19 2014 19:45 | 1st = 3 Jelly Bean 2nd = 6 City Courage 3rd = 15 Sixty Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Coral | ||
Thu Jun 19 2014 19:44 | 1st = 5 Coral 2nd = 4 Kim Keeping 3rd = 2 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Warragai Boy | ||
Thu Jun 19 2014 19:41 | 1st = 1 Warragai Boy 2nd = 4 Miners Moss 3rd = 3 Coco Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Outside In | ||
Thu Jun 19 2014 19:38 | 1st = 8 Outside In 2nd = 2 Pa Glass 3rd = 3 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Ultimate Fossils | ||
Thu Jun 19 2014 19:35 | 1st = 6 Ultimate Fossils 2nd = 2 Tegra Bale 3rd = 4 Tia Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Ima Legend | ||
Thu Jun 19 2014 19:34 | 1st = 4 Ima Legend 2nd = 1 Tye Me Up 3rd = 8 Tropical Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 6 Soho Jagger | ||
Thu Jun 19 2014 19:30 | 1st = 6 Soho Jagger 2nd = 7 Wicked Isle 3rd = 2 Marcellus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 4 Macgallen | ||
Thu Jun 19 2014 19:28 | 1st = 4 Macgallen 2nd = 8 Magic Knight 3rd = 1 Heza Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Shall She Rock | ||
Thu Jun 19 2014 19:25 | 1st = 2 Shall She Rock 2nd = 1 Dundee Toro 3rd = 8 Ralphy Cinel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Rumble Street | ||
Thu Jun 19 2014 19:22 | 1st = 6 Rumble Street 2nd = 1 Pay Sheet 3rd = 2 Hopes Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 10 - 7 Motu Speedy Star | ||
Thu Jun 19 2014 19:20 | 1st = 7 Motu Speedy Star 2nd = 5 Hi Gun 3rd = 6 Chief Kapai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Swift Exit | ||
Thu Jun 19 2014 19:17 | 1st = 1 Swift Exit 2nd = 7 The King Of Swing 3rd = 2 Cyclonedomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Little Turn | ||
Thu Jun 19 2014 19:16 | 1st = 3 Little Turn 2nd = 5 Brontes Bolt 3rd = 1 Street Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Feel the Love | ||
Thu Jun 19 2014 19:14 | 1st = 4 Feel the Love 2nd = 2 Frank Pickle 3rd = 8 Mickey Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Kalden Balerion | ||
Thu Jun 19 2014 19:11 | 1st = 1 Kalden Balerion 2nd = 5 As It Goes 3rd = 2 Stuzzichino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Magnum Oasis | ||
Thu Jun 19 2014 19:11 | 1st = 3 Magnum Oasis 2nd = 6 Grand Legacy 3rd = 7 Sleeves Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Jersey Jack | ||
Thu Jun 19 2014 19:08 | 1st = 6 Jersey Jack 2nd = 2 All One Size 3rd = 1 Chappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Give You Credit | ||
Thu Jun 19 2014 19:05 | 1st = 5 Give You Credit 2nd = 8 Travs Fantasy 3rd = 6 Seven Straight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 Spokeswoman | ||
Thu Jun 19 2014 19:00 | 1st = 1 Spokeswoman 2nd = 2 Cenosilocophobia 3rd = 3 Lombo Keepa Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Ninja Kong | ||
Thu Jun 19 2014 18:56 | 1st = 5 Ninja Kong 2nd = 7 Pagani Chloe 3rd = 6 Marys Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 7 Al Raza | ||
Thu Jun 19 2014 18:55 | 1st = 7 Al Raza 2nd = 4 Weedons Express 3rd = 1 Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Zulu Mystique | ||
Thu Jun 19 2014 18:52 | 1st = 3 Zulu Mystique 2nd = 8 Lucy Lobster 3rd = 1 Hardaway Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Honeydukes | ||
Thu Jun 19 2014 18:50 | 1st = 2 Honeydukes 2nd = 1 Save Geronimo 3rd = 8 Kinloch Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Shantung | ||
Thu Jun 19 2014 18:46 | 1st = 2 Shantung 2nd = 3 Bells Beach House 3rd = 6 Better Than Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Out West | ||
Thu Jun 19 2014 18:43 | 1st = 3 Out West 2nd = 5 Hers Not His 3rd = 1 Stone Fixer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 My Boy Lollipop | ||
Thu Jun 19 2014 18:39 | 1st = 8 My Boy Lollipop 2nd = 1 Twilight Revenge 3rd = 5 Take The Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Supers Son | ||
Thu Jun 19 2014 18:35 | 1st = 4 Supers Son 2nd = 1 Fear Za Oyster 3rd = 2 Monster Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Squiggymaguire | ||
Thu Jun 19 2014 18:30 | 1st = 5 Squiggymaguire 2nd = 10 Strawberry Heart 3rd = 3 Modernize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 2 Sheeza Shark | ||
Thu Jun 19 2014 18:30 | 1st = 2 Sheeza Shark 2nd = 5 Vedika 3rd = 6 Jaspers Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 1 Common Approach | ||
Thu Jun 19 2014 18:25 | 1st = 1 Common Approach 2nd = 4 Shooey 3rd = 7 Scandalous Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Be My Love | ||
Thu Jun 19 2014 18:22 | 1st = 8 Be My Love 2nd = 4 Violet Desire 3rd = 7 All Inn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Happyever Laughter | ||
Thu Jun 19 2014 18:16 | 1st = 1 Happyever Laughter 2nd = 7 El Mega 3rd = 2 Nine Mile Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Zipping Angel | ||
Thu Jun 19 2014 18:12 | 1st = 3 Zipping Angel 2nd = 8 Zipping Bruce 3rd = 4 Rum Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Chardonnay | ||
Thu Jun 19 2014 18:06 | 1st = 5 Chardonnay 2nd = 8 Atlas Surprise 3rd = 6 Cawbourne Cloony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 13 Steal A Grin | ||
Thu Jun 19 2014 18:05 | 1st = 13 Steal A Grin 2nd = 5 Spirit Of Chronos 3rd = 10 Aveross Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 10 Shine On Wicklow | ||
Thu Jun 19 2014 18:00 | 1st = 10 Shine On Wicklow 2nd = 4 My Red Ruby 3rd = 5 Will Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Curry Coco | ||
Thu Jun 19 2014 17:56 | 1st = 6 Curry Coco 2nd = 8 Fire Streak 3rd = 2 Wussell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Blessed Is The Boy | ||
Thu Jun 19 2014 17:50 | 1st = 4 Blessed Is The Boy 2nd = 8 Mimesis 3rd = 1 Triumphant Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 10 Pollonize | ||
Thu Jun 19 2014 17:45 | 1st = 10 Pollonize 2nd = 1 Gallipoli Prince 3rd = 7 Elle On Friar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Disruptive Spin | ||
Thu Jun 19 2014 17:42 | 1st = 7 Disruptive Spin 2nd = 2 Machete 3rd = 3 Relax Ay Voo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 3 Whozideawasthis | ||
Thu Jun 19 2014 17:40 | 1st = 3 Whozideawasthis 2nd = 11 Billy Jack 3rd = 5 Shes Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Heroic Avenger | ||
Thu Jun 19 2014 17:36 | 1st = 1 Heroic Avenger 2nd = 8 King Sapphire 3rd = 2 Magic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 4 Pepperall | ||
Thu Jun 19 2014 17:30 | 1st = 4 Pepperall 2nd = 5 Richrocknrustler 3rd = 9 Our Orville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Doing Donuts | ||
Thu Jun 19 2014 17:26 | 1st = 3 Doing Donuts 2nd = 2 Money to Burn 3rd = 8 Mini Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Dam Busy | ||
Thu Jun 19 2014 17:20 | 1st = 3 Dam Busy 2nd = 2 Grand Diddle 3rd = 4 Bar No Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Blazing Bracelet | ||
Thu Jun 19 2014 17:15 | 1st = 7 Blazing Bracelet 2nd = 10 Nothingforthemedia 3rd = 3 Be Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Navarda Ace | ||
Thu Jun 19 2014 17:14 | 1st = 1 Navarda Ace 2nd = 3 All About Art 3rd = 7 Export Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Maussane | ||
Thu Jun 19 2014 17:10 | 1st = 3 Maussane 2nd = 6 Flying Force 3rd = 8 Ocean Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Alexander Pop | ||
Thu Jun 19 2014 17:05 | 1st = 4 Alexander Pop 2nd = 3 Super Tart 3rd = 5 Husta Husta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Magic All Over | ||
Thu Jun 19 2014 16:58 | 1st = 1 Magic All Over 2nd = 7 Black Kaspa 3rd = 6 Topping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 1 Artsu | ||
Thu Jun 19 2014 16:52 | 1st = 1 Artsu 2nd = 3 Den Helder 3rd = 10 Lota Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 6 Another Love | ||
Thu Jun 19 2014 16:50 | 1st = 6 Another Love 2nd = 8 Miss Pegasus 3rd = 9 Monnay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 10 Roo Dee | ||
Thu Jun 19 2014 16:48 | 1st = 10 Roo Dee 2nd = 6 Cosmic Lady 3rd = 7 Little Mumma Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 5 Brinkley Bullet | ||
Thu Jun 19 2014 16:44 | 1st = 5 Brinkley Bullet 2nd = 3 On The Rebound 3rd = 9 She Be Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Jare | ||
Thu Jun 19 2014 16:39 | 1st = 4 Jare 2nd = 1 Dutch Cream 3rd = 9 In The Present |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Hurricane Hank | ||
Thu Jun 19 2014 16:37 | 1st = 4 Hurricane Hank 2nd = 7 Crystal Glow 3rd = 2 Bertie Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Nozomis Lover | ||
Thu Jun 19 2014 16:34 | 1st = 1 Nozomis Lover 2nd = 4 Raucous Laughter 3rd = 5 Saxons Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 12 - 9 Pure Arrogance | ||
Thu Jun 19 2014 16:33 | 1st = 9 Pure Arrogance 2nd = 1 Exquisette Pixie 3rd = 7 Exquisette Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 All Inn River | ||
Thu Jun 19 2014 16:31 | 1st = 1 All Inn River 2nd = 3 Taminick Girl 3rd = 2 Cawbourne Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 5 Malabo | ||
Thu Jun 19 2014 16:28 | 1st = 5 Malabo 2nd = 6 Darcys Delight 3rd = 4 Ruling Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 7 Smokin Bird | ||
Thu Jun 19 2014 16:25 | 1st = 7 Smokin Bird 2nd = 8 Eagles Nest 3rd = 9 Run To Hide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 6 Presidentialsecret | ||
Thu Jun 19 2014 16:23 | 1st = 6 Presidentialsecret 2nd = 11 Young Modern 3rd = 7 Su You Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 5 Southwood Flame | ||
Thu Jun 19 2014 16:22 | 1st = 5 Southwood Flame 2nd = 4 Sonic Barnsey 3rd = 6 Pocket Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Knowing Me | ||
Thu Jun 19 2014 16:20 | 1st = 3 Knowing Me 2nd = 9 Grizzle 3rd = 12 Zarada Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Shebas Image | ||
Thu Jun 19 2014 16:17 | 1st = 1 Shebas Image 2nd = 2 Von Costa Kahn 3rd = 5 Barbaras Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 5 Dancing Cam | ||
Thu Jun 19 2014 16:13 | 1st = 5 Dancing Cam 2nd = 8 Gotta Go Under Fire 3rd = 7 Sissies Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Black Tranzam | ||
Thu Jun 19 2014 16:12 | 1st = 1 Black Tranzam 2nd = 2 Maybelline Lady 3rd = 5 Tassie Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 14 Lots Of Smacks | ||
Thu Jun 19 2014 16:10 | 1st = 14 Lots Of Smacks 2nd = 6 Sportscaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 9 Cosmic Mistake | ||
Thu Jun 19 2014 16:07 | 1st = 9 Cosmic Mistake 2nd = 6 Zuris Magic 3rd = 4 Valentine Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 9 Richard The | ||
Thu Jun 19 2014 16:04 | 1st = 9 Richard The 2nd = 5 Tons Of Dash 3rd = 4 Kiora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Sakuran | ||
Thu Jun 19 2014 16:02 | 1st = 1 Sakuran 2nd = 4 Forget The Past 3rd = 7 Golden Hippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Spondooley | ||
Thu Jun 19 2014 15:59 | 1st = 3 Spondooley 2nd = 10 Gloveman Gilly 3rd = 5 Bills My Saviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Jungle Rum | ||
Thu Jun 19 2014 15:57 | 1st = 3 Jungle Rum 2nd = 6 Certainty 3rd = 1 Locked Up Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 7 Leo | ||
Thu Jun 19 2014 15:55 | 1st = 7 Leo 2nd = 5 Abbey Cullen 3rd = 9 Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 5 I Done It | ||
Thu Jun 19 2014 15:54 | 1st = 5 I Done It 2nd = 6 Roadsinger 3rd = 3 Company Exchange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 8 Blackbriar | ||
Thu Jun 19 2014 15:52 | 1st = 8 Blackbriar 2nd = 2 Total Monaro 3rd = 4 Travellin Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Onemore Eightmore | ||
Thu Jun 19 2014 15:50 | 1st = 9 Onemore Eightmore 2nd = 5 My Man Of War 3rd = 3 Star Of Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Grande Odyssee | ||
Thu Jun 19 2014 15:47 | 1st = 2 Grande Odyssee 2nd = 8 Rock The Casbolt 3rd = 7 Star Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 7 My Bella Starr | ||
Thu Jun 19 2014 15:43 | 1st = 7 My Bella Starr 2nd = 5 Distant Memory 3rd = 6 The System Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Amsona Bella | ||
Thu Jun 19 2014 15:42 | 1st = 4 Amsona Bella 2nd = 5 Nat Charm 3rd = 2 Wicked Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Our Boy Malachi | ||
Thu Jun 19 2014 15:40 | 1st = 1 Our Boy Malachi 2nd = 6 Playtime 3rd = 7 Bushy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 2 Kemira Cause | ||
Thu Jun 19 2014 15:35 | 1st = 2 Kemira Cause 2nd = 1 Moraes 3rd = 7 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 El Casey | ||
Thu Jun 19 2014 15:34 | 1st = 1 El Casey 2nd = 8 Little Meeka 3rd = 7 Boomtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 7 Running Bull | ||
Thu Jun 19 2014 15:32 | 1st = 7 Running Bull 2nd = 4 Washington Square 3rd = 2 Newspaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 11 Poppymalda | ||
Thu Jun 19 2014 15:28 | 1st = 11 Poppymalda 2nd = 10 Hazel Alice 3rd = 2 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 4 Trig | ||
Thu Jun 19 2014 15:27 | 1st = 4 Trig 2nd = 9 Abragamov 3rd = 1 Foodeater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Tommy El | ||
Thu Jun 19 2014 15:26 | 1st = 1 Tommy El 2nd = 5 Lady Magic 3rd = 7 Select Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Badjellys Courage | ||
Thu Jun 19 2014 15:22 | 1st = 4 Badjellys Courage 2nd = 9 Hector Barbossa 3rd = 5 Riverboat Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Breaker | ||
Thu Jun 19 2014 15:19 | 1st = 1 Breaker 2nd = 10 Eternal Secret 3rd = 4 Copper Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Tassie Boy | ||
Thu Jun 19 2014 15:18 | 1st = 5 Tassie Boy 2nd = 7 Olli Charlyn 3rd = 2 Taros Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Friendsinlowplaces | ||
Thu Jun 19 2014 15:15 | 1st = 2 Friendsinlowplaces 2nd = 3 Ten Reasons 3rd = 8 Stick Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 10 Gian | ||
Thu Jun 19 2014 15:10 | 1st = 10 Gian 2nd = 4 Superbarby 3rd = 11 Nikkis Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Beyond Brooklyn | ||
Thu Jun 19 2014 15:09 | 1st = 3 Beyond Brooklyn 2nd = 7 Lightning Power 3rd = 1 Rusty Rogers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Prince Dan | ||
Thu Jun 19 2014 15:05 | 1st = 1 Prince Dan 2nd = 2 Maximum Command 3rd = 3 Narsons Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 Remember Kaiser | ||
Thu Jun 19 2014 15:00 | 1st = 1 Remember Kaiser 2nd = 8 Ride On A Rainbow 3rd = 10 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Irinka Halle | ||
Thu Jun 19 2014 14:59 | 1st = 6 Irinka Halle 2nd = 7 Total Security 3rd = 8 Little Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 1 Royal Island | ||
Thu Jun 19 2014 14:57 | 1st = 1 Royal Island 2nd = 5 Kenjorwood 3rd = 9 Bashan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 9 Blue Highway | ||
Thu Jun 19 2014 14:52 | 1st = 9 Blue Highway 2nd = 3 Carthy Road 3rd = 4 Bonykeast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Red Line Lad | ||
Thu Jun 19 2014 14:51 | 1st = 4 Red Line Lad 2nd = 6 Spirit Of Caity 3rd = 3 Burekup Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Halfway Holme | ||
Thu Jun 19 2014 14:47 | 1st = 4 Halfway Holme 2nd = 8 Vander Jenkins 3rd = 6 Lord Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 6 Unbridled Spirit | ||
Thu Jun 19 2014 14:44 | 1st = 6 Unbridled Spirit 2nd = 2 Lets Get Serious 3rd = 7 Whataplan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Miss Blockbuster | ||
Thu Jun 19 2014 14:42 | 1st = 2 Miss Blockbuster 2nd = 3 Bow Dandie 3rd = 4 Mr Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 2 Battle Street | ||
Thu Jun 19 2014 14:40 | 1st = 2 Battle Street 2nd = 3 Deceitful Don 3rd = 6 Binesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 11 Holdonsu | ||
Thu Jun 19 2014 14:35 | 1st = 11 Holdonsu 2nd = 8 Jedi Mind 3rd = 6 Time Capsule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Indian Ink | ||
Thu Jun 19 2014 14:34 | 1st = 5 Indian Ink 2nd = 7 Spades And Roses 3rd = 2 Smurfs Jacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Asyoudo | ||
Thu Jun 19 2014 14:30 | 1st = 6 Asyoudo 2nd = 7 Rocket Billy Rebel 3rd = 10 Dee Doubleyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 5 Itaintrocketscience | ||
Thu Jun 19 2014 14:25 | 1st = 5 Itaintrocketscience 2nd = 1 Miami Vice 3rd = 8 Wanted Deadoralive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Lonely Highway | ||
Thu Jun 19 2014 14:24 | 1st = 3 Lonely Highway 2nd = 2 Overflo Magic 3rd = 4 Zeehan Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 8 Dominant Manner | ||
Thu Jun 19 2014 14:22 | 1st = 8 Dominant Manner 2nd = 5 Abraxas 3rd = 4 Cottonwood Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 2 Hastetothewedding | ||
Thu Jun 19 2014 14:17 | 1st = 2 Hastetothewedding 2nd = 4 Knight Hero 3rd = 11 She By Debeers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Clumsy Tank | ||
Thu Jun 19 2014 14:16 | 1st = 8 Clumsy Tank 2nd = 2 Black Tilly 3rd = 6 Bella Oil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Empyrean | ||
Thu Jun 19 2014 14:12 | 1st = 1 Empyrean 2nd = 8 A Touch Of Fluff 3rd = 10 Whatifwhynot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 14 Fair Meg | ||
Thu Jun 19 2014 14:09 | 1st = 14 Fair Meg 2nd = 3 Blue Flame 3rd = 9 Pop Sequel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Backyard Wrecker | ||
Thu Jun 19 2014 14:08 | 1st = 2 Backyard Wrecker 2nd = 7 Bub And Sonia 3rd = 9 Supreme Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 8 Hills Of Heather | ||
Thu Jun 19 2014 14:05 | 1st = 8 Hills Of Heather 2nd = 9 Miss Gracious 3rd = 12 Shawqeeny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 6 Asdenro | ||
Thu Jun 19 2014 14:00 | 1st = 6 Asdenro 2nd = 4 Guiltless 3rd = 9 Drunken Maniac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Osiris | ||
Thu Jun 19 2014 13:57 | 1st = 8 Osiris 2nd = 3 Perfect Master 3rd = 5 Zap And Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Charcoal Melody | ||
Thu Jun 19 2014 13:55 | 1st = 2 Charcoal Melody 2nd = 1 Extra Shot 3rd = 10 Magazine Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Blucolla Moon | ||
Thu Jun 19 2014 13:50 | 1st = 2 Blucolla Moon 2nd = 1 Pacific Benz 3rd = 4 Who Killed Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Mann Shes Fast | ||
Thu Jun 19 2014 13:49 | 1st = 8 Mann Shes Fast 2nd = 2 Lasseters Reef 3rd = 5 Flying Lemonade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 8 Regaliti | ||
Thu Jun 19 2014 13:47 | 1st = 8 Regaliti 2nd = 4 Milkwood 3rd = 6 Miz Sinatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 9 Little Pearla | ||
Thu Jun 19 2014 13:42 | 1st = 9 Little Pearla 2nd = 6 Patriotic Girl 3rd = 2 Legal Veine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Run Scotty Run | ||
Thu Jun 19 2014 13:39 | 1st = 1 Run Scotty Run 2nd = 8 Lois Tomato 3rd = 4 Bernmar Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Ruby Dawn | ||
Thu Jun 19 2014 13:37 | 1st = 7 Ruby Dawn 2nd = 3 Just A Little Jery 3rd = 1 Mac Hilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Say Geronimo | ||
Thu Jun 19 2014 13:34 | 1st = 4 Say Geronimo 2nd = 5 The Chorister 3rd = 7 War Ksar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Gazmick Ann | ||
Thu Jun 19 2014 13:33 | 1st = 1 Gazmick Ann 2nd = 5 Little Gun 3rd = 2 Gazmick Lill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 7 Bensabluboy | ||
Thu Jun 19 2014 13:30 | 1st = 7 Bensabluboy 2nd = 8 Who Is Game 3rd = 1 Hickory Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 7 Premier Osti | ||
Thu Jun 19 2014 13:25 | 1st = 7 Premier Osti 2nd = 3 Night Pearl 3rd = 6 Little Teegan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 2 Ideal Majority | ||
Thu Jun 19 2014 13:25 | 1st = 2 Ideal Majority 2nd = 1 The Major League 3rd = 6 Lotsa Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Hatzis | ||
Thu Jun 19 2014 13:20 | 1st = 2 Hatzis 2nd = 6 Rock Paper Sissors 3rd = 9 Legal Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Bark Simpson | ||
Thu Jun 19 2014 13:16 | 1st = 3 Bark Simpson 2nd = 9 Miss Squibble 3rd = 1 Red Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Pure Radiance | ||
Thu Jun 19 2014 13:12 | 1st = 1 Pure Radiance 2nd = 2 Gazmick Jess 3rd = 8 Cawdor Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 2 Humble Hugh | ||
Thu Jun 19 2014 13:10 | 1st = 2 Humble Hugh 2nd = 13 Special Print 3rd = 1 Aussie Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Big Jamesy | ||
Thu Jun 19 2014 13:08 | 1st = 8 Big Jamesy 2nd = 2 Up There Herbie 3rd = 4 Josh Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 1 Dapper Dan | ||
Thu Jun 19 2014 13:05 | 1st = 1 Dapper Dan 2nd = 10 Maraneka 3rd = 2 King Kaviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 4 Gaze On Gold | ||
Thu Jun 19 2014 12:55 | 1st = 4 Gaze On Gold 2nd = 2 Corey 3rd = 1 Another Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Lefty Burner | ||
Thu Jun 19 2014 12:54 | 1st = 5 Lefty Burner 2nd = 7 Make That Call 3rd = 6 Foxy Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Zagato | ||
Thu Jun 19 2014 12:51 | 1st = 7 Zagato 2nd = 3 Jannik 3rd = 8 Sassy Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 11 Bucksaroo | ||
Thu Jun 19 2014 12:50 | 1st = 11 Bucksaroo 2nd = 3 Kitty Fisher 3rd = 9 Wheres Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Stay The Night | ||
Thu Jun 19 2014 12:45 | 1st = 2 Stay The Night 2nd = 7 Our Grand Finale 3rd = 4 Gunner Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 10 Snitzel Blitz | ||
Thu Jun 19 2014 12:35 | 1st = 10 Snitzel Blitz 2nd = 8 Viva La Cent 3rd = 3 Brienz Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Kissen Run | ||
Thu Jun 19 2014 12:32 | 1st = 4 Kissen Run 2nd = 3 Harvey Nichols 3rd = 6 Cocky Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 3 Mah Baker | ||
Thu Jun 19 2014 12:20 | 1st = 3 Mah Baker 2nd = 4 Pearl Fish 3rd = 1 Celtic Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 2 Claudys Princess | ||
Thu Jun 19 2014 12:15 | 1st = 2 Claudys Princess 2nd = 1 Illawong Helios 3rd = 7 Sister Of Sonoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 5 Cotswald Prince | ||
Thu Jun 19 2014 12:15 | 1st = 5 Cotswald Prince 2nd = 1 Explosive Osti 3rd = 7 Gus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Vancouver Gold | ||
Thu Jun 19 2014 12:10 | 1st = 4 Vancouver Gold 2nd = 3 Theforcebewithyou 3rd = 5 Faded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 9 Royal Snitzel | ||
Thu Jun 19 2014 12:00 | 1st = 9 Royal Snitzel 2nd = 2 Birds Of Tokyo 3rd = 1 Anaphora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 Kwasant | ||
Thu Jun 19 2014 11:58 | 1st = 5 Kwasant 2nd = 7 Trilise 3rd = 8 Magic Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Shandell | ||
Thu Jun 19 2014 11:39 | 1st = 4 Shandell 2nd = 7 Very Chilly 3rd = 6 Cawbourne Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Atom Bomb | ||
Thu Jun 19 2014 11:22 | 1st = 3 Atom Bomb 2nd = 1 Kings Legacy 3rd = 8 Ramah Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 7 Rotovegas Rat | ||
Thu Jun 19 2014 11:05 | 1st = 7 Rotovegas Rat 2nd = 6 Mahonie 3rd = 2 Looks All Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Cee Kay Dee | ||
Thu Jun 19 2014 10:45 | 1st = 3 Cee Kay Dee 2nd = 1 Lafayette 3rd = 2 Thrilling Charly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 4 Odditties | ||
Thu Jun 19 2014 10:22 | 1st = 4 Odditties 2nd = 7 Hashtag Josh 3rd = 8 Miss Votchka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 7 Call Me Blue | ||
Thu Jun 19 2014 10:05 | 1st = 7 Call Me Blue 2nd = 3 Teegz 3rd = 8 Belrani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Reckless Brown | ||
Mon May 19 2014 22:45 | 1st = 4 Reckless Brown 2nd = 8 Dinosoul 3rd = 6 Sabah Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Despicable Ben | ||
Mon May 19 2014 22:37 | 1st = 2 Despicable Ben 2nd = 8 Wynburn Blaze 3rd = 7 Blue Tam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Near History | ||
Mon May 19 2014 22:28 | 1st = 8 Near History 2nd = 3 West On Knight 3rd = 7 Penance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Arome Peche | ||
Mon May 19 2014 22:20 | 1st = 1 Arome Peche 2nd = 8 Britomartis 3rd = 2 Canuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Cherish Amore | ||
Mon May 19 2014 22:14 | 1st = 2 Cherish Amore 2nd = 6 Albeco Star 3rd = 3 Black Denim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Bonnies Revenge | ||
Mon May 19 2014 22:08 | 1st = 2 Bonnies Revenge 2nd = 6 Just Push On 3rd = 8 Mandy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 4 Winklee Tam | ||
Mon May 19 2014 22:02 | 1st = 4 Winklee Tam 2nd = 1 Wynburn Rush 3rd = 8 Magic Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Jayden Returns | ||
Mon May 19 2014 21:55 | 1st = 1 Jayden Returns 2nd = 3 Pee Kay 3rd = 8 Andos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Speedy In Oz | ||
Mon May 19 2014 21:48 | 1st = 4 Speedy In Oz 2nd = 1 Cose Drom 3rd = 5 Multi King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 My Fantaziya | ||
Mon May 19 2014 21:45 | 1st = 2 My Fantaziya 2nd = 8 Codys Grand 3rd = 6 Late Trots Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Wynburn Wizard | ||
Mon May 19 2014 21:42 | 1st = 3 Wynburn Wizard 2nd = 8 Poppys Singer 3rd = 1 Blue Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Springvale Pat | ||
Mon May 19 2014 21:38 | 1st = 4 Springvale Pat 2nd = 7 Lektra Soul 3rd = 2 Golden Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Melody Miss | ||
Mon May 19 2014 21:34 | 1st = 3 Melody Miss 2nd = 4 Lady Livingston 3rd = 1 Complete Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 To Seven Eleven | ||
Mon May 19 2014 21:30 | 1st = 1 To Seven Eleven 2nd = 4 Terrorizer 3rd = 2 Black Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 All You Can | ||
Mon May 19 2014 21:27 | 1st = 8 All You Can 2nd = 3 Super Vision 3rd = 2 Wilby Unique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Hellyeah Missile | ||
Mon May 19 2014 21:20 | 1st = 1 Hellyeah Missile 2nd = 8 Stylish Abbey 3rd = 4 Orange Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Cool Promise | ||
Mon May 19 2014 21:17 | 1st = 4 Cool Promise 2nd = 8 Long Gully Surf 3rd = 2 Looks Like Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Macarthur | ||
Mon May 19 2014 21:14 | 1st = 8 Macarthur 2nd = 1 Bushranger Kelly 3rd = 5 All But Centre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Pia Mater | ||
Mon May 19 2014 21:10 | 1st = 6 Pia Mater 2nd = 3 Be Up 3rd = 5 Who Told Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Are Ate | ||
Mon May 19 2014 21:06 | 1st = 7 Are Ate 2nd = 5 Aza Time 3rd = 2 Part The Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Wee Fire | ||
Mon May 19 2014 21:02 | 1st = 2 Wee Fire 2nd = 6 Mason Pines 3rd = 1 Despicable Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Fancy Rick | ||
Mon May 19 2014 20:59 | 1st = 6 Fancy Rick 2nd = 2 Fair Change 3rd = 3 Kenta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 4 Runs On Attitude | ||
Mon May 19 2014 20:54 | 1st = 4 Runs On Attitude 2nd = 2 Ten In Command 3rd = 1 Lillylane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Cosmic Himm | ||
Mon May 19 2014 20:52 | 1st = 1 Cosmic Himm 2nd = 7 Anrons Boy 3rd = 8 Nifty Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Anything Less | ||
Mon May 19 2014 20:49 | 1st = 7 Anything Less 2nd = 3 Xtreme Knocka 3rd = 8 Dark Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Pay Sheet | ||
Mon May 19 2014 20:46 | 1st = 2 Pay Sheet 2nd = 4 Trident 3rd = 1 Are They Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 6 Alvin Benz | ||
Mon May 19 2014 20:42 | 1st = 6 Alvin Benz 2nd = 2 Nicknac Norris 3rd = 1 Pedros Vineyard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Encosta Kahn | ||
Mon May 19 2014 20:38 | 1st = 6 Encosta Kahn 2nd = 4 Aston Odin 3rd = 1 Jimmy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Typo | ||
Mon May 19 2014 20:34 | 1st = 2 Typo 2nd = 7 Passenger 3rd = 5 Midnight Cuddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Little Regus | ||
Mon May 19 2014 20:31 | 1st = 6 Little Regus 2nd = 3 Praise Chorus 3rd = 8 Stylish Shazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 4 Modern Admirer | ||
Mon May 19 2014 20:26 | 1st = 4 Modern Admirer 2nd = 7 Abercrombie Smile 3rd = 1 Keilor Kimberly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Zali Rose | ||
Mon May 19 2014 20:24 | 1st = 3 Zali Rose 2nd = 4 Rolex Roo 3rd = 7 Aza Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Dirty Rich | ||
Mon May 19 2014 20:21 | 1st = 8 Dirty Rich 2nd = 3 Wynburn Loco 3rd = 5 Sir Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Animate | ||
Mon May 19 2014 20:18 | 1st = 3 Animate 2nd = 8 Spring Amanda 3rd = 2 Smash Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Avatar Princess | ||
Mon May 19 2014 20:14 | 1st = 2 Avatar Princess 2nd = 3 Lets Bounce 3rd = 7 Dearness Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Schmoo | ||
Mon May 19 2014 20:10 | 1st = 8 Schmoo 2nd = 1 Usain Burst 3rd = 5 Nic Nat Nui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Peters Pick | ||
Mon May 19 2014 20:06 | 1st = 2 Peters Pick 2nd = 5 Bills Fantasy 3rd = 8 Swift Opulence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 9 Blitzem Dooley | ||
Mon May 19 2014 20:03 | 1st = 9 Blitzem Dooley 2nd = 4 Hellyeah Evan 3rd = 7 Your Nothin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Dyed Fast | ||
Mon May 19 2014 19:58 | 1st = 1 Dyed Fast 2nd = 7 Our Stormbird 3rd = 5 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Genghis Kahn | ||
Mon May 19 2014 19:56 | 1st = 8 Genghis Kahn 2nd = 1 Farmeroo 3rd = 3 El Tren Bala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Midnight Ripple | ||
Mon May 19 2014 19:53 | 1st = 5 Midnight Ripple 2nd = 3 Lite Up 3rd = 1 Hookers Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Kraken Soupy | ||
Mon May 19 2014 19:50 | 1st = 8 Kraken Soupy 2nd = 3 Michu 3rd = 5 Final Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Zipping Tank | ||
Mon May 19 2014 19:46 | 1st = 1 Zipping Tank 2nd = 2 Norms Spirit 3rd = 7 Grim Creeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Take Up Feathers | ||
Mon May 19 2014 19:42 | 1st = 1 Take Up Feathers 2nd = 7 Flutter Fly 3rd = 10 Bacarac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Shimmering Hood | ||
Mon May 19 2014 19:39 | 1st = 6 Shimmering Hood 2nd = 7 Tia Belle 3rd = 5 Punisher Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Luzaka Icon | ||
Mon May 19 2014 19:36 | 1st = 4 Luzaka Icon 2nd = 7 Storm Red 3rd = 5 Lady Angela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Mr Snackman | ||
Mon May 19 2014 19:33 | 1st = 6 Mr Snackman 2nd = 8 Siennas Dream 3rd = 7 Lady Deedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 3 Lucky Art | ||
Mon May 19 2014 19:28 | 1st = 3 Lucky Art 2nd = 6 Lucky Grin 3rd = 1 Tit For Tatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Bounding Affair | ||
Mon May 19 2014 19:26 | 1st = 5 Bounding Affair 2nd = 7 Ollie Benz 3rd = 6 Dooleys Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Aston Kane | ||
Mon May 19 2014 19:23 | 1st = 4 Aston Kane 2nd = 7 Gun Mcbain 3rd = 8 Kisai Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Cheeky Grant | ||
Mon May 19 2014 19:20 | 1st = 3 Cheeky Grant 2nd = 1 Any Bit 3rd = 2 Steel Eraser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Sue Benny | ||
Mon May 19 2014 19:17 | 1st = 2 Sue Benny 2nd = 4 Harcool Lad 3rd = 7 Point One Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Willy Bale | ||
Mon May 19 2014 19:14 | 1st = 6 Willy Bale 2nd = 8 Unbound 3rd = 7 Gimme Butterflys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Egotistical | ||
Mon May 19 2014 19:11 | 1st = 3 Egotistical 2nd = 7 Rock Ruler 3rd = 8 Rock Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Fabio | ||
Mon May 19 2014 19:08 | 1st = 8 Fabio 2nd = 3 What It Shrinks 3rd = 4 Zipping Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Southern Tip | ||
Mon May 19 2014 19:05 | 1st = 2 Southern Tip 2nd = 8 Aussie Heritage 3rd = 3 Star Tastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 7 Im Jay Tee | ||
Mon May 19 2014 19:00 | 1st = 7 Im Jay Tee 2nd = 1 Gatling Silver 3rd = 3 Shootdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Disco Bullet | ||
Mon May 19 2014 18:58 | 1st = 8 Disco Bullet 2nd = 1 Lektra Ripper 3rd = 6 Kimmy Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Licious Doll | ||
Mon May 19 2014 18:55 | 1st = 6 Licious Doll 2nd = 7 Major Grant 3rd = 8 Second Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Ohoka Courage | ||
Mon May 19 2014 18:50 | 1st = 7 Ohoka Courage 2nd = 3 Bashful Compton 3rd = 4 Everton Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 8 Kridon Notabale | ||
Mon May 19 2014 18:47 | 1st = 8 Kridon Notabale 2nd = 9 Casual Antics 3rd = 6 Gooney Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Just Like Tina | ||
Mon May 19 2014 18:44 | 1st = 7 Just Like Tina 2nd = 2 Shoop Shoop Song 3rd = 6 Fyre Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Taylers Special | ||
Mon May 19 2014 18:41 | 1st = 5 Taylers Special 2nd = 1 Katherine Benz 3rd = 2 Power Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Kalden Kapone | ||
Mon May 19 2014 18:38 | 1st = 5 Kalden Kapone 2nd = 4 Bally Swift 3rd = 7 Avatar Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Got The Life | ||
Mon May 19 2014 18:35 | 1st = 6 Got The Life 2nd = 2 Clair Vision 3rd = 3 Manyana Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 2 Seventh Century | ||
Mon May 19 2014 18:30 | 1st = 2 Seventh Century 2nd = 8 Enrichment 3rd = 3 Miss Seebohm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Powerhouse | ||
Mon May 19 2014 18:27 | 1st = 6 Powerhouse 2nd = 1 Jump The Queue 3rd = 7 Mullet Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 12 Franco Toulone | ||
Mon May 19 2014 18:22 | 1st = 12 Franco Toulone 2nd = 4 Batavia Comet 3rd = 11 Kamendable Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Volcanic Rock | ||
Mon May 19 2014 18:19 | 1st = 3 Volcanic Rock 2nd = 6 Seanna Celeste 3rd = 8 Smashing Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Irinka Hope | ||
Mon May 19 2014 18:15 | 1st = 4 Irinka Hope 2nd = 5 Gotta Problem 3rd = 2 Little Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 2 Stardust | ||
Mon May 19 2014 18:10 | 1st = 2 Stardust 2nd = 9 Zoeys Boy 3rd = 4 Always My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 All Guns Blazing | ||
Mon May 19 2014 18:07 | 1st = 6 All Guns Blazing 2nd = 4 Rough Day 3rd = 8 Superstrike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Jilliby Showtime | ||
Mon May 19 2014 18:02 | 1st = 1 Jilliby Showtime 2nd = 7 Runintotown 3rd = 2 Stones Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Presto Destini | ||
Mon May 19 2014 17:59 | 1st = 8 Presto Destini 2nd = 5 Lock Stock 3rd = 4 Barjas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Tricky Summah | ||
Mon May 19 2014 17:55 | 1st = 1 Tricky Summah 2nd = 8 Callah Tastic 3rd = 9 Thats Not Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 9 Galactic Galleon | ||
Mon May 19 2014 17:50 | 1st = 9 Galactic Galleon 2nd = 11 Real Hammer 3rd = 2 Desirable Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Spot On Pedro | ||
Mon May 19 2014 17:47 | 1st = 4 Spot On Pedro 2nd = 9 Wendy Knows 3rd = 5 Cosmic Dom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Hoofla | ||
Mon May 19 2014 17:43 | 1st = 6 Hoofla 2nd = 9 Wyndham Stranger 3rd = 1 Kirky Courtz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Troycan | ||
Mon May 19 2014 17:42 | 1st = 1 Troycan 2nd = 2 Magic Galo 3rd = 4 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 8 Regaltive | ||
Mon May 19 2014 17:37 | 1st = 8 Regaltive 2nd = 3 Daisy Gone Crazy 3rd = 6 Leisa Beryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Sarah Jane | ||
Mon May 19 2014 17:34 | 1st = 4 Sarah Jane 2nd = 3 Story Time 3rd = 1 Alpine Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 3 Our Tiger Lil | ||
Mon May 19 2014 17:30 | 1st = 3 Our Tiger Lil 2nd = 1 Mini Coop 3rd = 2 Black Ronny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Night Fighter | ||
Mon May 19 2014 17:27 | 1st = 4 Night Fighter 2nd = 2 Carryon Earning 3rd = 3 My Misty Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Justa Working Guy | ||
Mon May 19 2014 17:22 | 1st = 4 Justa Working Guy 2nd = 3 Evening Star Lombo 3rd = 5 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Telopea Dawn | ||
Mon May 19 2014 17:21 | 1st = 8 Telopea Dawn 2nd = 1 Nifty Reign 3rd = 3 Prince Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Queen Charlie | ||
Mon May 19 2014 17:18 | 1st = 7 Queen Charlie 2nd = 1 El Kalini 3rd = 8 Blueblood Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Macintosh | ||
Mon May 19 2014 17:12 | 1st = 8 Macintosh 2nd = 4 Rusty Rockets 3rd = 2 Mister Hannible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 6 Abby Jade | ||
Mon May 19 2014 17:09 | 1st = 6 Abby Jade 2nd = 1 Telopea 3rd = 2 Rubix Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Almost Human | ||
Mon May 19 2014 17:07 | 1st = 7 Almost Human 2nd = 1 Jaraig Pitstop 3rd = 6 Money to Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Lil Vee Em | ||
Mon May 19 2014 17:04 | 1st = 2 Lil Vee Em 2nd = 3 Earn Me Some 3rd = 7 Peak Physique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 3 Lettucesomewhere | ||
Mon May 19 2014 17:02 | 1st = 3 Lettucesomewhere 2nd = 5 Butterfly Princess 3rd = 6 Ravishing Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 3 Marys Little Rose | ||
Mon May 19 2014 16:57 | 1st = 3 Marys Little Rose 2nd = 4 Beach Shack 3rd = 1 Stormy Lecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Horror Movies | ||
Mon May 19 2014 16:55 | 1st = 2 Horror Movies 2nd = 1 Zipping Eva 3rd = 8 Stirling Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 2 Regal Patch | ||
Mon May 19 2014 16:53 | 1st = 2 Regal Patch 2nd = 4 Wise Bruce 3rd = 6 Flight Of Anevay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Nassooa | ||
Mon May 19 2014 16:50 | 1st = 1 Nassooa 2nd = 2 Hannans 3rd = 4 Up A Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Major Effort | ||
Mon May 19 2014 16:48 | 1st = 6 Major Effort 2nd = 4 Toy Tsunami 3rd = 8 Le Doyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 My Bella Rose | ||
Mon May 19 2014 16:46 | 1st = 4 My Bella Rose 2nd = 3 Premier Asset 3rd = 7 Olay Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Mon Lamour | ||
Mon May 19 2014 16:43 | 1st = 7 Mon Lamour 2nd = 1 Hoylakes Firstlady 3rd = 8 Northern Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 13 Wide Eyed | ||
Mon May 19 2014 16:40 | 1st = 13 Wide Eyed 2nd = 3 Grand Allowance 3rd = 15 Kavieng |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Risk Assessment | ||
Mon May 19 2014 16:37 | 1st = 3 Risk Assessment 2nd = 5 Cranky Franky 3rd = 4 Bells Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Fully Tricked | ||
Mon May 19 2014 16:36 | 1st = 1 Fully Tricked 2nd = 5 Charity Earner 3rd = 4 Evening Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 11 Modern Era | ||
Mon May 19 2014 16:33 | 1st = 11 Modern Era 2nd = 1 Raylan Gibbins 3rd = 4 Wheres Bub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 6 Cocktail Time | ||
Mon May 19 2014 16:30 | 1st = 6 Cocktail Time 2nd = 7 Roulette Belle 3rd = 3 French Tarte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Jazzy Osti | ||
Mon May 19 2014 16:27 | 1st = 5 Jazzy Osti 2nd = 3 Minnie Wipeout 3rd = 1 Ninth Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Wheres Ryan | ||
Mon May 19 2014 16:26 | 1st = 2 Wheres Ryan 2nd = 7 Pink Vapour 3rd = 5 Sienna May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 8 Its Only Rocknroll | ||
Mon May 19 2014 16:23 | 1st = 8 Its Only Rocknroll 2nd = 3 Wing Command 3rd = 1 Thanku Thanku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 8 Bet You She Rocks | ||
Mon May 19 2014 16:20 | 1st = 8 Bet You She Rocks 2nd = 6 Sadaqa 3rd = 11 Pass The Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Our Shards Of Ice | ||
Mon May 19 2014 16:19 | 1st = 3 Our Shards Of Ice 2nd = 8 Our Midnight Mayhem 3rd = 10 Our Coolkat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 5 Miss Top Gear | ||
Mon May 19 2014 16:17 | 1st = 5 Miss Top Gear 2nd = 8 Grand Jet 3rd = 2 Buzzinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Red Skelton | ||
Mon May 19 2014 16:16 | 1st = 1 Red Skelton 2nd = 7 Livy Lucy 3rd = 4 Jadis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Blissntheblack | ||
Mon May 19 2014 16:12 | 1st = 2 Blissntheblack 2nd = 1 East to West 3rd = 7 Im Notprettyenough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Minnie Surf | ||
Mon May 19 2014 16:09 | 1st = 3 Minnie Surf 2nd = 4 Mischief Maker 3rd = 1 Dan Overboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Miss Blockbuster | ||
Mon May 19 2014 16:08 | 1st = 1 Miss Blockbuster 2nd = 3 Leica Destiny 3rd = 8 Senor Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Black Mr Mach | ||
Mon May 19 2014 16:05 | 1st = 3 Black Mr Mach 2nd = 2 Dezba 3rd = 9 Disco Josu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 7 Graffiti | ||
Mon May 19 2014 16:02 | 1st = 7 Graffiti 2nd = 3 Jo Jo Girl 3rd = 8 Hussonet Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 7 Attackamach | ||
Mon May 19 2014 15:57 | 1st = 7 Attackamach 2nd = 6 Magic Moment Lombo 3rd = 9 Rajah Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 2 Heidi Action | ||
Mon May 19 2014 15:56 | 1st = 2 Heidi Action 2nd = 3 Paddys Reign 3rd = 6 Kimmy Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Olives Gift | ||
Mon May 19 2014 15:53 | 1st = 7 Olives Gift 2nd = 6 Jasper Attack 3rd = 5 Mikayla Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 10 Just Cooking | ||
Mon May 19 2014 15:52 | 1st = 10 Just Cooking 2nd = 9 Mystery Flight 3rd = 6 Storm Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Im Pedro | ||
Mon May 19 2014 15:49 | 1st = 2 Im Pedro 2nd = 3 Richie Boy 3rd = 8 Community Fund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 6 Bettorbeastar | ||
Mon May 19 2014 15:47 | 1st = 6 Bettorbeastar 2nd = 2 Betabeeasy 3rd = 3 Leighs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Dyna Ping | ||
Mon May 19 2014 15:46 | 1st = 3 Dyna Ping 2nd = 6 Im A Meade 3rd = 8 Cattogio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 4 Belesron | ||
Mon May 19 2014 15:42 | 1st = 4 Belesron 2nd = 1 Essential Element 3rd = 2 Outback Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Shadow Son | ||
Mon May 19 2014 15:41 | 1st = 10 Shadow Son 2nd = 3 Empyrean 3rd = 2 Gold Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 8 Smoke Da Davo | ||
Mon May 19 2014 15:38 | 1st = 8 Smoke Da Davo 2nd = 1 Zeema 3rd = 5 Cosmic Tomboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Twiggy Argyle | ||
Mon May 19 2014 15:37 | 1st = 4 Twiggy Argyle 2nd = 8 Heza Hero 3rd = 1 Strathmore Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Doveton Bobo | ||
Mon May 19 2014 15:35 | 1st = 3 Doveton Bobo 2nd = 6 Snooty Reg 3rd = 1 Lickety Split |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 The Real Nadal | ||
Mon May 19 2014 15:32 | 1st = 4 The Real Nadal 2nd = 2 Importer Exporter 3rd = 1 Electralis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Fay The Weapon | ||
Mon May 19 2014 15:31 | 1st = 3 Fay The Weapon 2nd = 8 Madges Bunnys 3rd = 7 Silver Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 13 Ring Da Belle | ||
Mon May 19 2014 15:27 | 1st = 13 Ring Da Belle 2nd = 10 Combine 3rd = 4 Legal Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Authentic Ace | ||
Mon May 19 2014 15:23 | 1st = 8 Authentic Ace 2nd = 2 Lektra Lois 3rd = 1 Bang Bang Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 7 Gangster Boy | ||
Mon May 19 2014 15:22 | 1st = 7 Gangster Boy 2nd = 4 Authorized 3rd = 3 Ezee Duzit Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 16 New Player | ||
Mon May 19 2014 15:17 | 1st = 16 New Player 2nd = 13 Garder La Foi 3rd = 10 Sorelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Total Blonde | ||
Mon May 19 2014 15:14 | 1st = 1 Total Blonde 2nd = 2 Dana Dora 3rd = 3 Kellini Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 3 Glencore | ||
Mon May 19 2014 15:12 | 1st = 3 Glencore 2nd = 1 Red Red Red 3rd = 10 Better Than Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 3 Sportscaster | ||
Mon May 19 2014 15:07 | 1st = 3 Sportscaster 2nd = 7 Summers Day 3rd = 11 Scoring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Karalta Wizard | ||
Mon May 19 2014 15:06 | 1st = 2 Karalta Wizard 2nd = 3 Dont Break My Ark 3rd = 1 Lastchancefrosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Sir Varno | ||
Mon May 19 2014 15:02 | 1st = 3 Sir Varno 2nd = 7 Flash Desire 3rd = 6 Our Madagascar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Black Cadel | ||
Mon May 19 2014 15:01 | 1st = 5 Black Cadel 2nd = 1 Razor Hawk 3rd = 7 Uncle Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 8 Isaiah Artois | ||
Mon May 19 2014 14:57 | 1st = 8 Isaiah Artois 2nd = 9 Thatelbe 3rd = 3 Torrevean Mio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Windswept | ||
Mon May 19 2014 14:56 | 1st = 2 Windswept 2nd = 5 Mario Max 3rd = 3 Pontania Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 9 Sweet Emily | ||
Mon May 19 2014 14:52 | 1st = 9 Sweet Emily 2nd = 1 Iza Star 3rd = 6 Steel Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 2 Arriens | ||
Mon May 19 2014 14:47 | 1st = 2 Arriens 2nd = 5 Trottin Rossco 3rd = 1 Iconic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 2 Hammoon Lady | ||
Mon May 19 2014 14:42 | 1st = 2 Hammoon Lady 2nd = 1 Heesatoff 3rd = 5 Elsalinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Dan Beringer | ||
Mon May 19 2014 14:39 | 1st = 3 Dan Beringer 2nd = 5 Tommy Toyman 3rd = 7 Sala Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 1 Normsgottamajor | ||
Mon May 19 2014 14:34 | 1st = 1 Normsgottamajor 2nd = 4 Thurston 3rd = 9 Mikaelas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 2 Creamery Lane | ||
Mon May 19 2014 14:30 | 1st = 2 Creamery Lane 2nd = 3 Dont Kel Yamemma 3rd = 4 Its A Shame Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Girl With Fire | ||
Mon May 19 2014 14:29 | 1st = 9 Girl With Fire 2nd = 3 Hey Sam 3rd = 8 Chariot Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Zharis Idol | ||
Mon May 19 2014 14:24 | 1st = 7 Zharis Idol 2nd = 2 Waikare Aviator 3rd = 4 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Whodat Dude | ||
Mon May 19 2014 14:21 | 1st = 8 Whodat Dude 2nd = 7 Campaspe Tina 3rd = 1 Oscar Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 2 Corsica Lad | ||
Mon May 19 2014 14:17 | 1st = 2 Corsica Lad 2nd = 7 Leucura 3rd = 9 Sideswipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 9 - 3 Joe Bonanno | ||
Mon May 19 2014 14:13 | 1st = 3 Joe Bonanno 2nd = 12 Saperavious 3rd = 4 Lucky Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 4 Spinners Boy | ||
Mon May 19 2014 14:11 | 1st = 4 Spinners Boy 2nd = 9 Artistic Angel 3rd = 3 Real Knucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 10 Minimos | ||
Mon May 19 2014 14:07 | 1st = 10 Minimos 2nd = 1 The Early Bird 3rd = 8 Missing In Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 9 Cosmic Black | ||
Mon May 19 2014 14:04 | 1st = 9 Cosmic Black 2nd = 3 Hold On Beau 3rd = 2 Express Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 2 Boundary Row | ||
Mon May 19 2014 13:59 | 1st = 2 Boundary Row 2nd = 3 Walter Creed 3rd = 4 Outpunch Enchanter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 9 Lime Rock Light | ||
Mon May 19 2014 13:55 | 1st = 9 Lime Rock Light 2nd = 3 Dramabeel 3rd = 8 Irun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Thrills Galore | ||
Mon May 19 2014 13:54 | 1st = 5 Thrills Galore 2nd = 4 Jaylets Fury 3rd = 6 Spring Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Jacks Legacy | ||
Mon May 19 2014 13:49 | 1st = 2 Jacks Legacy 2nd = 7 Eyesrroamin 3rd = 1 Faenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 5 Varga Frost | ||
Mon May 19 2014 13:47 | 1st = 5 Varga Frost 2nd = 6 Pseudonym 3rd = 1 Loo Loo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Kondari | ||
Mon May 19 2014 13:46 | 1st = 1 Kondari 2nd = 6 Simones Mate 3rd = 4 Sunday Sess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 2 Loved Up | ||
Mon May 19 2014 13:42 | 1st = 2 Loved Up 2nd = 11 Brandy Nan 3rd = 5 Better Not Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 8 - 3 Gervasio | ||
Mon May 19 2014 13:38 | 1st = 3 Gervasio 2nd = 4 The Gordonian 3rd = 2 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 2 Ramblenroller | ||
Mon May 19 2014 13:36 | 1st = 2 Ramblenroller 2nd = 5 Son Of A Star 3rd = 11 Lets Go Rabbitoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 3 Hickory Lad | ||
Mon May 19 2014 13:32 | 1st = 3 Hickory Lad 2nd = 7 Shehadtohavehim 3rd = 1 Date With Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Riverside Billie | ||
Mon May 19 2014 13:29 | 1st = 8 Riverside Billie 2nd = 1 Buckle Up Myke 3rd = 3 Rockem Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Our Overanova | ||
Mon May 19 2014 13:24 | 1st = 7 Our Overanova 2nd = 5 Sambalada 3rd = 12 Eye To Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 1 Shot Of Glory | ||
Mon May 19 2014 13:20 | 1st = 1 Shot Of Glory 2nd = 3 Vinge Grande 3rd = 4 Padrao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Thrilling Brave | ||
Mon May 19 2014 13:18 | 1st = 7 Thrilling Brave 2nd = 6 Mammy Brown 3rd = 5 Hello Ello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 7 - 1 Our Castle | ||
Mon May 19 2014 13:08 | 1st = 1 Our Castle 2nd = 8 Risky Flight 3rd = 6 Come Fly With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Silvers Sister | ||
Mon May 19 2014 13:06 | 1st = 8 Silvers Sister 2nd = 1 Dons Bullet 3rd = 6 Kirabilli George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 11 Liming | ||
Mon May 19 2014 13:02 | 1st = 11 Liming 2nd = 7 Torio Away 3rd = 9 Senate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Bevs Viewpoint | ||
Mon May 19 2014 12:59 | 1st = 8 Bevs Viewpoint 2nd = 6 Big Jamesy 3rd = 1 Sir Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 2 Did I Imagine That | ||
Mon May 19 2014 12:56 | 1st = 2 Did I Imagine That 2nd = 7 Keep Me Tender 3rd = 10 Illawong Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 6 Settle The Future | ||
Mon May 19 2014 12:52 | 1st = 6 Settle The Future 2nd = 8 Regarding Henry 3rd = 3 From The Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Eumeralla Danny | ||
Mon May 19 2014 12:49 | 1st = 2 Eumeralla Danny 2nd = 4 Lynlaw Zane 3rd = 1 Wood Shed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Instant Chemistry | ||
Mon May 19 2014 12:44 | 1st = 1 Instant Chemistry 2nd = 2 Luke Hobbs 3rd = 4 Bills My Saviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Cosmic Fury | ||
Mon May 19 2014 12:35 | 1st = 3 Cosmic Fury 2nd = 8 Bolt Rama 3rd = 5 Wise Crack Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 6 - 11 Howlongdowewait | ||
Mon May 19 2014 12:28 | 1st = 11 Howlongdowewait 2nd = 8 Sureasyouwereborn 3rd = 14 Varvara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Storm Crossing | ||
Mon May 19 2014 12:26 | 1st = 6 Storm Crossing 2nd = 7 Brindle Hawk 3rd = 2 Tackifire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 2 Miracle | ||
Mon May 19 2014 12:16 | 1st = 2 Miracle 2nd = 8 Yankee Mara 3rd = 4 Doctor Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Gus | ||
Mon May 19 2014 12:10 | 1st = 1 Gus 2nd = 9 Caesar Chance 3rd = 8 Talk It Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Master Bear | ||
Mon May 19 2014 12:09 | 1st = 4 Master Bear 2nd = 3 Time For Love 3rd = 6 Castle Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 5 - 3 Keep It Tight | ||
Mon May 19 2014 11:53 | 1st = 3 Keep It Tight 2nd = 4 Mcculley 3rd = 5 Power Pack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 6 Boston Blaze | ||
Mon May 19 2014 11:45 | 1st = 6 Boston Blaze 2nd = 4 Dasher Rum 3rd = 1 Another Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Alamein Kat | ||
Mon May 19 2014 11:27 | 1st = 4 Alamein Kat 2nd = 1 Wild As Angels 3rd = 3 Cawbourne Flow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 4 - 5 Reeves Hall | ||
Mon May 19 2014 11:18 | 1st = 5 Reeves Hall 2nd = 4 Prestigiosa 3rd = 2 Kina Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Figlia | ||
Mon May 19 2014 11:10 | 1st = 8 Figlia 2nd = 3 Sheza Fooling 3rd = 6 Missy Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Thrilling Carter | ||
Mon May 19 2014 10:52 | 1st = 6 Thrilling Carter 2nd = 1 Ten Point One 3rd = 7 Backyard Bully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 3 - 3 Tom Dooley | ||
Mon May 19 2014 10:43 | 1st = 3 Tom Dooley 2nd = 1 Hold The Dream 3rd = 7 Katies Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Alamein Duke | ||
Mon May 19 2014 10:35 | 1st = 8 Alamein Duke 2nd = 1 Toxic Revenge 3rd = 2 Calamity Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Behemoth | ||
Mon May 19 2014 10:18 | 1st = 1 Behemoth 2nd = 3 Cee Ach Gee 3rd = 2 Rosa Gallica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 2 - 7 Supercharged | ||
Mon May 19 2014 10:08 | 1st = 7 Supercharged 2nd = 1 Gargamel 3rd = 3 Faites Vos Jeux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Sweet Rubyjane | ||
Mon May 19 2014 10:00 | 1st = 4 Sweet Rubyjane 2nd = 7 Tepirita Hendrix 3rd = 8 Members Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Regal Patch | ||
Wed Mar 19 2014 23:37 | 1st = 8 Regal Patch 2nd = 1 Ciderlou 3rd = 4 Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 In My Defence | ||
Wed Mar 19 2014 23:22 | 1st = 2 In My Defence 2nd = 1 Hot Patch 3rd = 7 Hard Merchandise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Jump The Queue | ||
Wed Mar 19 2014 22:57 | 1st = 2 Jump The Queue 2nd = 5 Stanga Tom 3rd = 3 Irinka Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Stangafied | ||
Wed Mar 19 2014 22:42 | 1st = 1 Stangafied 2nd = 2 Rocket Collision 3rd = 6 Manipulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Lektra Brave | ||
Wed Mar 19 2014 22:39 | 1st = 8 Lektra Brave 2nd = 6 Rashad Reason 3rd = 4 Our Arandt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 2 Danish Rock | ||
Wed Mar 19 2014 22:35 | 1st = 2 Danish Rock 2nd = 6 One More Red 3rd = 4 Victor Victorium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Daisy Dop | ||
Wed Mar 19 2014 22:27 | 1st = 6 Daisy Dop 2nd = 7 Giddys Star 3rd = 8 Dozer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Little Bit Nifty | ||
Wed Mar 19 2014 22:22 | 1st = 2 Little Bit Nifty 2nd = 8 Vesta 3rd = 4 Yolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Inventor | ||
Wed Mar 19 2014 22:18 | 1st = 4 Inventor 2nd = 3 Mitch Sparrabush 3rd = 9 Magic Mantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 3 Just A Beach | ||
Wed Mar 19 2014 22:12 | 1st = 3 Just A Beach 2nd = 4 Flash Al Moon 3rd = 6 Prince Obama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Garrdice | ||
Wed Mar 19 2014 22:08 | 1st = 1 Garrdice 2nd = 8 Handy Nandy 3rd = 6 Brother Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Booma Mikado | ||
Wed Mar 19 2014 22:04 | 1st = 5 Booma Mikado 2nd = 4 Mean Disposition 3rd = 6 Bowler Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 10 Aldebaran Macha | ||
Wed Mar 19 2014 22:00 | 1st = 10 Aldebaran Macha 2nd = 6 Changing Code 3rd = 7 Beachstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Quartz River | ||
Wed Mar 19 2014 21:59 | 1st = 1 Quartz River 2nd = 3 Wheres Lenny 3rd = 2 Blue Harrier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Rapid Roy | ||
Wed Mar 19 2014 21:58 | 1st = 3 Rapid Roy 2nd = 1 Blueys Dilema 3rd = 2 Rapid Incline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 Second Dozen | ||
Wed Mar 19 2014 21:52 | 1st = 1 Second Dozen 2nd = 4 Obligation 3rd = 5 Ollies Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Megaris | ||
Wed Mar 19 2014 21:50 | 1st = 1 Megaris 2nd = 4 Whatajetstar 3rd = 8 Ghost Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Spring Ricky | ||
Wed Mar 19 2014 21:48 | 1st = 4 Spring Ricky 2nd = 2 Mohawk Kool 3rd = 3 Little Mr Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Buckle Up Andy | ||
Wed Mar 19 2014 21:47 | 1st = 1 Buckle Up Andy 2nd = 8 Blue To Bits 3rd = 3 Cressy Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 6 Cheeky Chic Lombo | ||
Wed Mar 19 2014 21:43 | 1st = 6 Cheeky Chic Lombo 2nd = 8 Abercrombie Alice 3rd = 9 Embellished |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Aeroplane Rex | ||
Wed Mar 19 2014 21:41 | 1st = 3 Aeroplane Rex 2nd = 7 Lively Laddie 3rd = 1 So Confused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Snipers Shot | ||
Wed Mar 19 2014 21:37 | 1st = 4 Snipers Shot 2nd = 5 Elite Monique 3rd = 1 Polkinghorne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Whos That Guy | ||
Wed Mar 19 2014 21:30 | 1st = 2 Whos That Guy 2nd = 4 Roustabout Ronnie 3rd = 7 Gracenator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Hecan Bolt | ||
Wed Mar 19 2014 21:28 | 1st = 3 Hecan Bolt 2nd = 7 One Bad Wrist 3rd = 8 Go Zeppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 5 Hardaway Grand | ||
Wed Mar 19 2014 21:25 | 1st = 5 Hardaway Grand 2nd = 6 Mighty Conner 3rd = 2 Silver Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 4 Thorn Man | ||
Wed Mar 19 2014 21:22 | 1st = 4 Thorn Man 2nd = 7 Diggers Sunrise 3rd = 1 Hot To Trot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Beef City Safari | ||
Wed Mar 19 2014 21:20 | 1st = 3 Beef City Safari 2nd = 1 There Goes Dusty 3rd = 7 Nothings Final |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Allen Deed | ||
Wed Mar 19 2014 21:18 | 1st = 1 Allen Deed 2nd = 7 Pops Max 3rd = 4 Derby Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Uncle Lile | ||
Wed Mar 19 2014 21:10 | 1st = 8 Uncle Lile 2nd = 1 Veracity Red 3rd = 2 Hes Magic Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Princess Syrene | ||
Wed Mar 19 2014 21:08 | 1st = 2 Princess Syrene 2nd = 3 Community Fund 3rd = 8 Byonic Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Coral | ||
Wed Mar 19 2014 21:07 | 1st = 5 Coral 2nd = 3 Orlando Jay 3rd = 4 Hot Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 1 Triple Trent | ||
Wed Mar 19 2014 21:00 | 1st = 1 Triple Trent 2nd = 4 Rogers Joy 3rd = 7 Oils Jay Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Fort Allen | ||
Wed Mar 19 2014 20:58 | 1st = 4 Fort Allen 2nd = 7 Fearsome Warrior 3rd = 2 Hoover Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Call Me Yours | ||
Wed Mar 19 2014 20:50 | 1st = 2 Call Me Yours 2nd = 6 Lampedusa 3rd = 10 Back Page News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 5 Chief Dynamite | ||
Wed Mar 19 2014 20:48 | 1st = 5 Chief Dynamite 2nd = 2 Father Skeeta 3rd = 4 Anthonys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Disco | ||
Wed Mar 19 2014 20:47 | 1st = 5 Disco 2nd = 4 Red Line Lad 3rd = 7 Power Volt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 8 So Kool Harry | ||
Wed Mar 19 2014 20:43 | 1st = 8 So Kool Harry 2nd = 4 Mysterious Bliss 3rd = 1 Grin For Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 6 Court Candel | ||
Wed Mar 19 2014 20:42 | 1st = 6 Court Candel 2nd = 5 Bachelors Life 3rd = 2 Mundine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Looby Lu | ||
Wed Mar 19 2014 20:41 | 1st = 1 Looby Lu 2nd = 2 Impressive Lily 3rd = 4 Crocketts Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 4 Itz Dreamin Jonesy | ||
Wed Mar 19 2014 20:30 | 1st = 4 Itz Dreamin Jonesy 2nd = 5 Rogers Passion 3rd = 6 Wongalea Bingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Invidious | ||
Wed Mar 19 2014 20:28 | 1st = 5 Invidious 2nd = 6 Mr Mckenzie 3rd = 8 What Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Fancy Amigo | ||
Wed Mar 19 2014 20:27 | 1st = 1 Fancy Amigo 2nd = 5 Swans Twelve 3rd = 8 Surf Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Dee Jay Ray | ||
Wed Mar 19 2014 20:23 | 1st = 2 Dee Jay Ray 2nd = 6 Empyrean 3rd = 5 El Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Woodnear | ||
Wed Mar 19 2014 20:21 | 1st = 2 Woodnear 2nd = 6 Limburg Layne 3rd = 1 Sofa So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 6 Mac It Is | ||
Wed Mar 19 2014 20:15 | 1st = 6 Mac It Is 2nd = 9 Gee Pee Ess 3rd = 15 Sooky Lala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 1 Jypsiere | ||
Wed Mar 19 2014 20:12 | 1st = 1 Jypsiere 2nd = 2 From The Bronx 3rd = 4 My Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Pinegrove | ||
Wed Mar 19 2014 20:10 | 1st = 6 Pinegrove 2nd = 4 Signory Shannon 3rd = 10 Usher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 8 Flash Earner | ||
Wed Mar 19 2014 20:08 | 1st = 8 Flash Earner 2nd = 1 Kings Landing 3rd = 5 Black Bronco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Early Notice | ||
Wed Mar 19 2014 20:07 | 1st = 7 Early Notice 2nd = 4 Crazy Talk 3rd = 5 Wairapa Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 6 Rate Highly | ||
Wed Mar 19 2014 20:03 | 1st = 6 Rate Highly 2nd = 4 Billy Mack 3rd = 7 Glitzy Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Punk Panther | ||
Wed Mar 19 2014 20:01 | 1st = 1 Punk Panther 2nd = 6 Allen Wake 3rd = 10 Viral Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Arvee Bromac | ||
Wed Mar 19 2014 19:50 | 1st = 1 Arvee Bromac 2nd = 7 Street Safe 3rd = 8 Elzar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Dynamites Legend | ||
Wed Mar 19 2014 19:48 | 1st = 5 Dynamites Legend 2nd = 3 Classic Ella 3rd = 8 Sienna Skie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Alotta Luck | ||
Wed Mar 19 2014 19:47 | 1st = 6 Alotta Luck 2nd = 4 Luscious Lily 3rd = 5 Smoking Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Crackerjack Jo | ||
Wed Mar 19 2014 19:43 | 1st = 1 Crackerjack Jo 2nd = 10 Kyalla Luke 3rd = 9 Josie Oh Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 16 Burj Khalifa | ||
Wed Mar 19 2014 19:40 | 1st = 16 Burj Khalifa 2nd = 7 Singing Skies 3rd = 2 Korenica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Fearsome Mint | ||
Wed Mar 19 2014 19:38 | 1st = 2 Fearsome Mint 2nd = 4 Ottantotto 3rd = 5 Deadly Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 1 Midnitedelite | ||
Wed Mar 19 2014 19:30 | 1st = 1 Midnitedelite 2nd = 3 Justbritell 3rd = 5 Will Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Miss Mariah | ||
Wed Mar 19 2014 19:28 | 1st = 6 Miss Mariah 2nd = 1 Black Kaspa 3rd = 5 Flame Of Poverty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 4 Erins Element | ||
Wed Mar 19 2014 19:25 | 1st = 4 Erins Element 2nd = 2 Flying Flo Jo 3rd = 1 Concrete Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Miss Society | ||
Wed Mar 19 2014 19:24 | 1st = 3 Miss Society 2nd = 2 Shall She Rock 3rd = 7 Elegant Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Im Living The Dream | ||
Wed Mar 19 2014 19:20 | 1st = 6 Im Living The Dream 2nd = 5 Bullimore 3rd = 7 Mister Bo Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Duke Bale | ||
Wed Mar 19 2014 19:16 | 1st = 8 Duke Bale 2nd = 4 Lektra Titan 3rd = 5 Ice Cossack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 Perfectionist | ||
Wed Mar 19 2014 19:10 | 1st = 1 Perfectionist 2nd = 8 Tulhurst Sarsha 3rd = 9 Sing It Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Southwood Alice | ||
Wed Mar 19 2014 19:09 | 1st = 6 Southwood Alice 2nd = 8 Jodie Cambaz 3rd = 10 Carbrecel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Supers Son | ||
Wed Mar 19 2014 19:08 | 1st = 6 Supers Son 2nd = 8 Vee String 3rd = 1 Nevas Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 1 Go Tiger | ||
Wed Mar 19 2014 19:05 | 1st = 1 Go Tiger 2nd = 13 Sunset Superman 3rd = 7 Pants On Friar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Oscura | ||
Wed Mar 19 2014 19:04 | 1st = 4 Oscura 2nd = 5 Noisemaker 3rd = 8 Fancy Mumma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 9 Maharaja Lombo | ||
Wed Mar 19 2014 19:00 | 1st = 9 Maharaja Lombo 2nd = 10 Stormy Lecture 3rd = 7 Oliver Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Allen Firestorm | ||
Wed Mar 19 2014 18:57 | 1st = 1 Allen Firestorm 2nd = 7 Claretown Bart 3rd = 5 Ballistic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Jaraig Pitstop | ||
Wed Mar 19 2014 18:53 | 1st = 6 Jaraig Pitstop 2nd = 1 Sobbing Fool 3rd = 2 Major Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Night Radar | ||
Wed Mar 19 2014 18:52 | 1st = 4 Night Radar 2nd = 9 Art And Rhythm 3rd = 5 Aceador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Ivana Win | ||
Wed Mar 19 2014 18:49 | 1st = 3 Ivana Win 2nd = 9 Splitty 3rd = 7 Almani Dotz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 5 Count The Stars | ||
Wed Mar 19 2014 18:45 | 1st = 5 Count The Stars 2nd = 10 Topiary 3rd = 8 Sonetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Senor Pearl | ||
Wed Mar 19 2014 18:44 | 1st = 5 Senor Pearl 2nd = 4 Bounce 3rd = 7 Jai Normus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Mr Stocks | ||
Wed Mar 19 2014 18:42 | 1st = 1 Mr Stocks 2nd = 3 Birkdale Beauty 3rd = 4 Set Black Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Lochinver | ||
Wed Mar 19 2014 18:37 | 1st = 10 Lochinver 2nd = 2 Truly Miss Terious 3rd = 11 Pressplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Minority | ||
Wed Mar 19 2014 18:36 | 1st = 2 Minority 2nd = 6 Effie Trinkett 3rd = 8 Leah Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Sir Bluestone | ||
Wed Mar 19 2014 18:34 | 1st = 8 Sir Bluestone 2nd = 4 Abbreviate 3rd = 7 Anthony Lesson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 10 Soldiers Lass | ||
Wed Mar 19 2014 18:30 | 1st = 10 Soldiers Lass 2nd = 3 Amphlett 3rd = 8 Fleeting Glance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 1 Zharis Idol | ||
Wed Mar 19 2014 18:25 | 1st = 1 Zharis Idol 2nd = 6 Tiavons Dream 3rd = 3 Nica Macdonon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Magic Chicken | ||
Wed Mar 19 2014 18:24 | 1st = 4 Magic Chicken 2nd = 1 Pee Did He 3rd = 8 Tiny Debree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Springberry Jet | ||
Wed Mar 19 2014 18:22 | 1st = 1 Springberry Jet 2nd = 6 Tiny Wong Way 3rd = 5 Sandave Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Im Mached Out | ||
Wed Mar 19 2014 18:17 | 1st = 4 Im Mached Out 2nd = 8 Artstandin 3rd = 5 Jasper Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Moyarra Marion | ||
Wed Mar 19 2014 18:16 | 1st = 8 Moyarra Marion 2nd = 7 Railway Maggie 3rd = 6 Machine Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Mr Tenacious | ||
Wed Mar 19 2014 18:13 | 1st = 6 Mr Tenacious 2nd = 1 Pippa Trick 3rd = 5 Puzzle Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Haka Shannon | ||
Wed Mar 19 2014 18:08 | 1st = 6 Haka Shannon 2nd = 4 Ultimate Ace 3rd = 2 Im The Intimidator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Emma Phase | ||
Wed Mar 19 2014 18:07 | 1st = 2 Emma Phase 2nd = 3 Make Magic 3rd = 6 Cosmic Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Winning Hearts | ||
Wed Mar 19 2014 18:05 | 1st = 1 Winning Hearts 2nd = 8 Tuscany Sally 3rd = 2 Cyndies Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 1 Stormed Out | ||
Wed Mar 19 2014 18:00 | 1st = 1 Stormed Out 2nd = 9 Our Eastwood Cullen 3rd = 3 Goodtime Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Jimmi Power | ||
Wed Mar 19 2014 17:59 | 1st = 2 Jimmi Power 2nd = 3 Albo Gold 3rd = 8 Kraken Old Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Lika Boss | ||
Wed Mar 19 2014 17:57 | 1st = 4 Lika Boss 2nd = 2 Time Twist 3rd = 6 My Asuncion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Corporate Larrikin | ||
Wed Mar 19 2014 17:53 | 1st = 1 Corporate Larrikin 2nd = 8 Wotchinyu 3rd = 9 Buhn Lert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 3 More Leverage | ||
Wed Mar 19 2014 17:48 | 1st = 3 More Leverage 2nd = 2 Doughty 3rd = 4 Nickiera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Yellow Fever | ||
Wed Mar 19 2014 17:47 | 1st = 8 Yellow Fever 2nd = 6 Heroic Avenger 3rd = 3 Master Roster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Haras Nicky | ||
Wed Mar 19 2014 17:44 | 1st = 2 Haras Nicky 2nd = 1 Bully Blue Boy 3rd = 5 Stubby Cooler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 8 Oh My Papa | ||
Wed Mar 19 2014 17:40 | 1st = 8 Oh My Papa 2nd = 12 Garcia 3rd = 9 Pompidou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Bar The Bullet | ||
Wed Mar 19 2014 17:39 | 1st = 4 Bar The Bullet 2nd = 10 Groove Girl 3rd = 5 Whiz Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Supercell | ||
Wed Mar 19 2014 17:37 | 1st = 6 Supercell 2nd = 5 Romantic Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 11 Jewel Castle | ||
Wed Mar 19 2014 17:32 | 1st = 11 Jewel Castle 2nd = 5 So It Goes 3rd = 2 Royal Deviate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 11 Fine Approach | ||
Wed Mar 19 2014 17:28 | 1st = 11 Fine Approach 2nd = 10 Princess Royale 3rd = 8 Right Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Foxzami Razor | ||
Wed Mar 19 2014 17:27 | 1st = 8 Foxzami Razor 2nd = 7 Meagan Robbo 3rd = 6 Cold Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Hollywood Hearts | ||
Wed Mar 19 2014 17:24 | 1st = 6 Hollywood Hearts 2nd = 5 Summers Senor 3rd = 4 Classy Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 15 Uranie | ||
Wed Mar 19 2014 17:20 | 1st = 15 Uranie 2nd = 7 Auntie Beverley 3rd = 8 Happy Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Monkira | ||
Wed Mar 19 2014 17:19 | 1st = 1 Monkira 2nd = 8 Magic Flyer 3rd = 9 Fearless Kooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Hopes Fancy | ||
Wed Mar 19 2014 17:17 | 1st = 4 Hopes Fancy 2nd = 1 Chocolat Fantasy 3rd = 5 Snow Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 2 Fuchsia Bandana | ||
Wed Mar 19 2014 17:13 | 1st = 2 Fuchsia Bandana 2nd = 5 Deceitful Road 3rd = 3 De Jersey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 2 Dysfunction | ||
Wed Mar 19 2014 17:08 | 1st = 2 Dysfunction 2nd = 1 Argies Heart 3rd = 6 Romeo Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Johnny Too Much | ||
Wed Mar 19 2014 17:07 | 1st = 4 Johnny Too Much 2nd = 7 Make A Fifty 3rd = 8 Fear Za Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Hot Shamrock | ||
Wed Mar 19 2014 17:04 | 1st = 2 Hot Shamrock 2nd = 8 Gamahs Wonder 3rd = 7 Omes Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 13 Mecir | ||
Wed Mar 19 2014 17:00 | 1st = 13 Mecir 2nd = 4 Strawberry Boy 3rd = 2 Slow Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Raw Scrawla | ||
Wed Mar 19 2014 16:59 | 1st = 2 Raw Scrawla 2nd = 7 Brother Hog 3rd = 3 Arvos Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Oxley Axeman | ||
Wed Mar 19 2014 16:57 | 1st = 6 Oxley Axeman 2nd = 7 Miss Egyptian 3rd = 4 Hollywood Horror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Dyna Elvis | ||
Wed Mar 19 2014 16:56 | 1st = 4 Dyna Elvis 2nd = 5 Scoobalicious 3rd = 2 Flying Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 3 Bettor Than Best | ||
Wed Mar 19 2014 16:52 | 1st = 3 Bettor Than Best 2nd = 6 Time Capsule 3rd = 1 Field Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 10 Leaders Saga | ||
Wed Mar 19 2014 16:48 | 1st = 10 Leaders Saga 2nd = 2 Saturday Sorcerer 3rd = 3 Flying Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Bula Blue | ||
Wed Mar 19 2014 16:47 | 1st = 2 Bula Blue 2nd = 7 Tea Gardens Lad 3rd = 3 Cosmic Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Abundia Flyer | ||
Wed Mar 19 2014 16:44 | 1st = 1 Abundia Flyer 2nd = 3 Senor Beach 3rd = 2 Spider Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 5 Taiyoo | ||
Wed Mar 19 2014 16:40 | 1st = 5 Taiyoo 2nd = 10 Sinhala 3rd = 9 Godspiel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Ronbar Ron | ||
Wed Mar 19 2014 16:39 | 1st = 1 Ronbar Ron 2nd = 5 Small Blessings 3rd = 8 Major Snitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Space Star | ||
Wed Mar 19 2014 16:37 | 1st = 7 Space Star 2nd = 3 Western Chill 3rd = 2 Tangerine Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Aston Carmen | ||
Wed Mar 19 2014 16:36 | 1st = 2 Aston Carmen 2nd = 1 Yasi Girl 3rd = 6 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 3 Crown Choice | ||
Wed Mar 19 2014 16:33 | 1st = 3 Crown Choice 2nd = 7 Versed Remedy 3rd = 8 Oradol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Chevy Nutt | ||
Wed Mar 19 2014 16:32 | 1st = 8 Chevy Nutt 2nd = 2 Kaptain Tyne 3rd = 6 Paint It Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 11 Sunset Hills | ||
Wed Mar 19 2014 16:28 | 1st = 11 Sunset Hills 2nd = 10 Striking Warrior 3rd = 1 His Redemption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Made At Millions | ||
Wed Mar 19 2014 16:24 | 1st = 1 Made At Millions 2nd = 3 Italian Grappa 3rd = 6 Harbinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Bernmar Princess | ||
Wed Mar 19 2014 16:23 | 1st = 1 Bernmar Princess 2nd = 4 Bit Of Alright 3rd = 2 Going Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 3 Hampton Court | ||
Wed Mar 19 2014 16:20 | 1st = 3 Hampton Court 2nd = 4 Tashbeeh 3rd = 2 Lord Beckworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Fascinate Mary | ||
Wed Mar 19 2014 16:17 | 1st = 1 Fascinate Mary 2nd = 7 Moonshine Crash 3rd = 3 Chief Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Cairnlea Layla | ||
Wed Mar 19 2014 16:16 | 1st = 1 Cairnlea Layla 2nd = 7 Screen Kiss 3rd = 8 Allen Namor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 5 Sophies Ideal | ||
Wed Mar 19 2014 16:12 | 1st = 5 Sophies Ideal 2nd = 1 Popeye Village 3rd = 3 Broadway Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 9 Choiselle | ||
Wed Mar 19 2014 16:08 | 1st = 9 Choiselle 2nd = 7 Colonial 3rd = 1 Insuperable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Benji | ||
Wed Mar 19 2014 16:07 | 1st = 3 Benji 2nd = 6 Can Of 3rd = 5 All But Centre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Cloud Land | ||
Wed Mar 19 2014 16:04 | 1st = 5 Cloud Land 2nd = 1 Exploding Ace 3rd = 7 Volatile Chef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Sleepy Mime | ||
Wed Mar 19 2014 16:03 | 1st = 2 Sleepy Mime 2nd = 1 Balabushka 3rd = 3 Bomber Title |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 11 De Little Engine | ||
Wed Mar 19 2014 16:00 | 1st = 11 De Little Engine 2nd = 5 Zedeel 3rd = 7 Lord Athenaeum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Black Samson | ||
Wed Mar 19 2014 15:57 | 1st = 6 Black Samson 2nd = 5 Kickalong Duffy 3rd = 1 Gee Somebody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Rebel Kist | ||
Wed Mar 19 2014 15:56 | 1st = 1 Rebel Kist 2nd = 7 Sidneys Shadow 3rd = 5 Little Dakota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 4 August Knight | ||
Wed Mar 19 2014 15:53 | 1st = 4 August Knight 2nd = 2 Wanderlust 3rd = 8 Onadowntowntrain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Spinifex Fire | ||
Wed Mar 19 2014 15:48 | 1st = 3 Spinifex Fire 2nd = 12 Rock Me Fast 3rd = 4 Cheyenne Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 White Mascara | ||
Wed Mar 19 2014 15:47 | 1st = 4 White Mascara 2nd = 2 Interrogated 3rd = 3 Pods Elect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Mr Elegant | ||
Wed Mar 19 2014 15:44 | 1st = 2 Mr Elegant 2nd = 4 Made That Way 3rd = 5 Boxed Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 10 Thats Insert | ||
Wed Mar 19 2014 15:43 | 1st = 10 Thats Insert 2nd = 4 Velmac 3rd = 3 Derby Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 3 Timeless Prince | ||
Wed Mar 19 2014 15:40 | 1st = 3 Timeless Prince 2nd = 7 Not Doubtful 3rd = 1 Eanie Meanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Glowing Opal | ||
Wed Mar 19 2014 15:37 | 1st = 3 Glowing Opal 2nd = 5 Swanwhite 3rd = 2 Wannabe Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Mombasa Boy | ||
Wed Mar 19 2014 15:36 | 1st = 7 Mombasa Boy 2nd = 5 Kankakee Mclaren 3rd = 1 Boonoona Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 5 Ideal Majority | ||
Wed Mar 19 2014 15:32 | 1st = 5 Ideal Majority 2nd = 7 Lake Eyre 3rd = 2 Goodtime Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 5 Six Foot | ||
Wed Mar 19 2014 15:28 | 1st = 5 Six Foot 2nd = 16 Rebelle 3rd = 12 Monicas Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 5 Moot Point | ||
Wed Mar 19 2014 15:24 | 1st = 5 Moot Point 2nd = 3 Frank Furter 3rd = 2 Molly Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 7 Union Gap | ||
Wed Mar 19 2014 15:20 | 1st = 7 Union Gap 2nd = 2 Big Buddie 3rd = 12 Carillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Nevada Smith | ||
Wed Mar 19 2014 15:19 | 1st = 8 Nevada Smith 2nd = 2 Rajas Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 10 Sheez Torkin | ||
Wed Mar 19 2014 15:15 | 1st = 10 Sheez Torkin 2nd = 4 Kansas 3rd = 9 Matagouri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 County Commands | ||
Wed Mar 19 2014 15:10 | 1st = 5 County Commands 2nd = 3 Tiger Dimejan 3rd = 4 Monduke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 Tiger Dimejan | ||
Wed Mar 19 2014 15:10 | 1st = 3 Tiger Dimejan 2nd = 5 County Commands 3rd = 4 Monduke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Allen Paragon | ||
Wed Mar 19 2014 15:07 | 1st = 1 Allen Paragon 2nd = 3 Pepper Fozz 3rd = 8 Lead Into Demise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 1 Roman Eagle | ||
Wed Mar 19 2014 15:03 | 1st = 1 Roman Eagle 3rd = 5 One Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Wingard | ||
Wed Mar 19 2014 15:00 | 1st = 4 Wingard 2nd = 6 Maccas Spirit 3rd = 7 Woodside Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 12 Sandys Boy | ||
Wed Mar 19 2014 14:57 | 1st = 12 Sandys Boy 2nd = 11 Glenmars Tiger 3rd = 10 Pagans Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 11 Disco Belle | ||
Wed Mar 19 2014 14:53 | 1st = 11 Disco Belle 2nd = 13 Silver Illusion 3rd = 14 Sunset Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Cool Momento | ||
Wed Mar 19 2014 14:49 | 1st = 7 Cool Momento 2nd = 3 Classic Nitro 3rd = 4 Dr Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 3 Tricky Glen | ||
Wed Mar 19 2014 14:45 | 1st = 3 Tricky Glen 2nd = 12 Ski Esprit 3rd = 7 Still Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Winbrook | ||
Wed Mar 19 2014 14:44 | 1st = 1 Winbrook 2nd = 5 Nowak 3rd = 4 Long Gully Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 10 Kisses | ||
Wed Mar 19 2014 14:40 | 1st = 10 Kisses 2nd = 5 Alice Webb Ellis 3rd = 1 Sir Elmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 5 Charlotte Grace | ||
Wed Mar 19 2014 14:35 | 1st = 5 Charlotte Grace 2nd = 8 Madam Fran 3rd = 9 Media Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Unix Bale | ||
Wed Mar 19 2014 14:32 | 1st = 6 Unix Bale 2nd = 2 Heaps Of Ability 3rd = 4 Bekim Hatrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 2 Vayakhan | ||
Wed Mar 19 2014 14:28 | 1st = 2 Vayakhan 2nd = 4 Pera Pera 3rd = 8 Sweet Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Lochie Bale | ||
Wed Mar 19 2014 14:25 | 1st = 1 Lochie Bale 2nd = 3 Brudean 3rd = 5 Zelemar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Charliesbaby | ||
Wed Mar 19 2014 14:22 | 1st = 6 Charliesbaby 2nd = 4 Poetsnpirates 3rd = 11 My Turn My Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 1 Umaluka | ||
Wed Mar 19 2014 14:18 | 1st = 1 Umaluka 2nd = 6 Nishiazabu 3rd = 4 Exalted Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Crackerjack Dak | ||
Wed Mar 19 2014 14:14 | 1st = 1 Crackerjack Dak 2nd = 6 Fighting Fang 3rd = 2 Yodeller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 7 Lucks A Fortune | ||
Wed Mar 19 2014 14:10 | 1st = 7 Lucks A Fortune 2nd = 2 Campeao 3rd = 3 By His Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Breached Again | ||
Wed Mar 19 2014 14:09 | 1st = 4 Breached Again 2nd = 8 Magic Hen 3rd = 2 Bee Sea Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 8 Cantina | ||
Wed Mar 19 2014 14:05 | 1st = 8 Cantina 2nd = 1 Affogato 3rd = 14 The Keys Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 1 Lightfeet Lady | ||
Wed Mar 19 2014 14:00 | 1st = 1 Lightfeet Lady 2nd = 5 Gala Affair 3rd = 2 Holy Thread |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Missile Flash | ||
Wed Mar 19 2014 13:57 | 1st = 2 Missile Flash 2nd = 4 Cheap Currency 3rd = 5 Question Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 10 Triple Hero | ||
Wed Mar 19 2014 13:53 | 1st = 10 Triple Hero 2nd = 1 De Baucherac 3rd = 6 King Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Hurricane Ivy | ||
Wed Mar 19 2014 13:50 | 1st = 2 Hurricane Ivy 2nd = 1 Woodside Magic 3rd = 7 Dyna Vulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 6 Teddy Jasper | ||
Wed Mar 19 2014 13:47 | 1st = 6 Teddy Jasper 2nd = 2 Atticus 3rd = 5 Macterra Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 5 Dreamtime Baby | ||
Wed Mar 19 2014 13:43 | 1st = 5 Dreamtime Baby 2nd = 8 Shes On Fire 3rd = 3 Stellarcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Ultor Bale | ||
Wed Mar 19 2014 13:39 | 1st = 4 Ultor Bale 2nd = 6 Striking Blaze 3rd = 3 Fearless Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 12 Reldas | ||
Wed Mar 19 2014 13:35 | 1st = 12 Reldas 2nd = 9 Great Esteem 3rd = 2 Dillon Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Madison Mclaren | ||
Wed Mar 19 2014 13:34 | 1st = 4 Madison Mclaren 2nd = 6 Irish Midge 3rd = 8 Iceni Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 7 Suggestive Smile | ||
Wed Mar 19 2014 13:30 | 1st = 7 Suggestive Smile 2nd = 6 Footsie 3rd = 4 Apache Fireworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 4 Righteous Miss | ||
Wed Mar 19 2014 13:25 | 1st = 4 Righteous Miss 2nd = 3 Cleaver 3rd = 2 Royal Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Another Groom | ||
Wed Mar 19 2014 13:23 | 1st = 2 Another Groom 2nd = 8 Bigtime Chip 3rd = 1 Smirnoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Twin Terra | ||
Wed Mar 19 2014 13:22 | 1st = 3 Twin Terra 2nd = 4 Rapiddore 3rd = 1 Playgirl Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 1 Andsoitiswritten | ||
Wed Mar 19 2014 13:18 | 1st = 1 Andsoitiswritten 2nd = 7 Teretina 3rd = 5 Fascinant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 1 Beaus My Boy | ||
Wed Mar 19 2014 13:08 | 1st = 1 Beaus My Boy 2nd = 3 Strobes 3rd = 4 Ample On Offa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Another Drink | ||
Wed Mar 19 2014 13:05 | 1st = 4 Another Drink 2nd = 5 Waldo Baxter 3rd = 2 Opawa Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Pinkman | ||
Wed Mar 19 2014 13:04 | 1st = 3 Pinkman 2nd = 2 Flying Tosca 3rd = 8 Killer Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 3 Lexgetreddy | ||
Wed Mar 19 2014 13:00 | 1st = 3 Lexgetreddy 2nd = 1 Evas Day 3rd = 8 Tender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 1 Stanica Star | ||
Wed Mar 19 2014 12:55 | 1st = 1 Stanica Star 2nd = 6 Calgacus 3rd = 8 West End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Little Turn | ||
Wed Mar 19 2014 12:47 | 1st = 1 Little Turn 2nd = 8 Footluce Diva 3rd = 2 Black Brody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Doll Parts | ||
Wed Mar 19 2014 12:47 | 1st = 2 Doll Parts 2nd = 6 Miss Selfies 3rd = 7 Botany Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Dr Rahoual | ||
Wed Mar 19 2014 12:29 | 1st = 5 Dr Rahoual 2nd = 8 Estrela Escura 3rd = 3 Kingston Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Another Cover | ||
Wed Mar 19 2014 12:29 | 1st = 4 Another Cover 2nd = 7 Hofstadter 3rd = 6 Deathstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 8 Bucklebury | ||
Wed Mar 19 2014 12:20 | 1st = 8 Bucklebury 2nd = 5 Party Crasher 3rd = 7 Justtheanswer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Buckle Up Nikki | ||
Wed Mar 19 2014 12:12 | 1st = 1 Buckle Up Nikki 2nd = 3 Snow Lane 3rd = 8 Manbo Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Jelly Gem | ||
Wed Mar 19 2014 12:12 | 1st = 6 Jelly Gem 2nd = 2 Gucci Rush 3rd = 3 Taikorea Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Rebel City | ||
Wed Mar 19 2014 11:54 | 1st = 7 Rebel City 2nd = 5 Aokautere 3rd = 4 Run Mischief Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 3 Two Over One | ||
Wed Mar 19 2014 11:45 | 1st = 3 Two Over One 2nd = 7 Tres Rapide 3rd = 5 Goodspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Otto Baxter | ||
Wed Mar 19 2014 11:37 | 1st = 2 Otto Baxter 2nd = 1 Blue Senior 3rd = 3 Mega Upload |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 3 Fortis Fiona | ||
Wed Mar 19 2014 11:19 | 1st = 3 Fortis Fiona 2nd = 1 Working Pizzaz 3rd = 5 Addis Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 12 Diamond Thorn | ||
Wed Mar 19 2014 11:10 | 1st = 12 Diamond Thorn 2nd = 6 Aberdeen 3rd = 3 Sir Manawa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Freedom Flyer | ||
Wed Mar 19 2014 11:01 | 1st = 1 Freedom Flyer 2nd = 8 Behemoth 3rd = 5 Boston Mona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Rock On Sprite | ||
Wed Mar 19 2014 10:43 | 1st = 4 Rock On Sprite 2nd = 3 Trojan Troy 3rd = 6 Homebush Celia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Caesar Queen | ||
Wed Mar 19 2014 10:25 | 1st = 6 Caesar Queen 2nd = 7 Alamein Kat 3rd = 4 Filling The Void |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Alamein Duke | ||
Wed Mar 19 2014 10:07 | 1st = 2 Alamein Duke 2nd = 8 Black Magic Rock 3rd = 3 Garnsey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Ocean Li | ||
Wed Mar 19 2014 1:17 | 1st = 4 Ocean Li 2nd = 2 Layout 3rd = 7 Macaffer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Deja Voodoo | ||
Wed Mar 19 2014 1:02 | 1st = 1 Deja Voodoo 2nd = 4 Asafa 3rd = 6 Zoo Kharma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Runaway Earner | ||
Wed Mar 19 2014 0:42 | 1st = 6 Runaway Earner 2nd = 7 Gingin Chick 3rd = 1 Risaak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Kridon Notabale | ||
Wed Mar 19 2014 0:27 | 1st = 5 Kridon Notabale 2nd = 8 Flying West 3rd = 6 Jaspars Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 West On Curtis | ||
Wed Mar 19 2014 0:12 | 1st = 3 West On Curtis 2nd = 6 Belarus Babe 3rd = 7 Ledaro Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Panther Monelli | ||
Wed Feb 19 2014 23:57 | 1st = 4 Panther Monelli 2nd = 3 Arizona Dreaming 3rd = 2 Sam Seminara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 El Grand Uno | ||
Wed Feb 19 2014 23:42 | 1st = 2 El Grand Uno 2nd = 3 Freeway Sparkle 3rd = 1 Septacom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Zellwegers Magic | ||
Wed Feb 19 2014 23:22 | 1st = 1 Zellwegers Magic 2nd = 10 Hunter Sam 3rd = 7 Shanghai Knights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 9 Eustace Mickle | ||
Wed Feb 19 2014 23:02 | 1st = 9 Eustace Mickle 2nd = 3 Froome 3rd = 1 Murrumboola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Allen Moses | ||
Wed Feb 19 2014 22:57 | 1st = 1 Allen Moses 2nd = 3 Rangatang 3rd = 5 Magic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Takahashi | ||
Wed Feb 19 2014 22:42 | 1st = 6 Takahashi 2nd = 2 Shes Historic 3rd = 7 Mondavi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Abrasive Manner | ||
Wed Feb 19 2014 22:39 | 1st = 4 Abrasive Manner 2nd = 5 Atomic Beach 3rd = 3 Majestic Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Cosmic Crest | ||
Wed Feb 19 2014 22:32 | 1st = 5 Cosmic Crest 2nd = 4 Velocity Chezon 3rd = 1 Wide Open |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Vocal Benno | ||
Wed Feb 19 2014 22:27 | 1st = 2 Vocal Benno 2nd = 6 Joes Guess 3rd = 7 Fast Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Hollywood Nos | ||
Wed Feb 19 2014 22:22 | 1st = 1 Hollywood Nos 2nd = 5 Better Punk 3rd = 4 Corrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Lively Laddie | ||
Wed Feb 19 2014 22:18 | 1st = 7 Lively Laddie 2nd = 5 Champagne Shot 3rd = 6 Water Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 1 Premier Charm | ||
Wed Feb 19 2014 22:14 | 1st = 1 Premier Charm 2nd = 7 Pelican Princess 3rd = 6 Dayseas Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Do The Roar | ||
Wed Feb 19 2014 22:12 | 1st = 2 Do The Roar 2nd = 3 Bekim Maxim 3rd = 7 Free Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 3 King Zafonic | ||
Wed Feb 19 2014 22:08 | 1st = 3 King Zafonic 2nd = 5 Right Arm Fast 3rd = 7 Zipping Electra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 1 Difrent | ||
Wed Feb 19 2014 22:05 | 1st = 1 Difrent 2nd = 10 Father Ned 3rd = 2 Vision of Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Dorothy Rawson | ||
Wed Feb 19 2014 22:04 | 1st = 7 Dorothy Rawson 2nd = 9 Majak Magic 3rd = 2 Peta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Phill The Fridge | ||
Wed Feb 19 2014 22:00 | 1st = 3 Phill The Fridge 2nd = 8 Isajet 3rd = 4 Robelles Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Cawbourne Hitman | ||
Wed Feb 19 2014 21:58 | 1st = 1 Cawbourne Hitman 2nd = 9 Benedict Geoff 3rd = 5 Bings Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 6 Gotcha Wish | ||
Wed Feb 19 2014 21:55 | 1st = 6 Gotcha Wish 2nd = 5 Galileo Beach 3rd = 7 Captain Goodtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Kalden Balerion | ||
Wed Feb 19 2014 21:54 | 1st = 2 Kalden Balerion 2nd = 3 Kalden Viseron 3rd = 8 Phoenix Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Seeing Stars | ||
Wed Feb 19 2014 21:47 | 1st = 4 Seeing Stars 2nd = 3 Magic Rip 3rd = 5 Girl Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 6 Famous Fella | ||
Wed Feb 19 2014 21:42 | 1st = 6 Famous Fella 2nd = 4 Keep On Moving 3rd = 5 Hitman Huey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Creative Azzam | ||
Wed Feb 19 2014 21:41 | 1st = 6 Creative Azzam 2nd = 7 Windy Hill 3rd = 8 Taylers Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Peters Pick | ||
Wed Feb 19 2014 21:39 | 1st = 4 Peters Pick 2nd = 2 Prince Polo 3rd = 3 Rontagonal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Deputy Chief | ||
Wed Feb 19 2014 21:37 | 1st = 6 Deputy Chief 2nd = 5 Vocal Blues 3rd = 3 Wheres Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 6 Allegro Dehere | ||
Wed Feb 19 2014 21:35 | 1st = 6 Allegro Dehere 2nd = 2 Royal Miswaki 3rd = 5 Shipspotting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 8 Den Of Inequity | ||
Wed Feb 19 2014 21:30 | 1st = 8 Den Of Inequity 2nd = 9 Wrinkle Knutt 3rd = 6 Cheval Charette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Ride The Rails | ||
Wed Feb 19 2014 21:28 | 1st = 5 Ride The Rails 2nd = 4 Hooksy 3rd = 7 Zulu Zircon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 5 Reservoir Time | ||
Wed Feb 19 2014 21:25 | 1st = 5 Reservoir Time 2nd = 1 Run Velocette 3rd = 3 Blue Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Just Go Bang | ||
Wed Feb 19 2014 21:22 | 1st = 7 Just Go Bang 2nd = 8 Stay Warm 3rd = 5 Fancy Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Copper Coast | ||
Wed Feb 19 2014 21:19 | 1st = 1 Copper Coast 2nd = 9 Aristaeus 3rd = 4 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Zamelik | ||
Wed Feb 19 2014 21:15 | 1st = 3 Zamelik 2nd = 6 Fear Hardy 3rd = 1 Cosmic Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 8 Jack Rustler | ||
Wed Feb 19 2014 21:10 | 1st = 8 Jack Rustler 2nd = 1 Famous Spirit 3rd = 9 Josephine Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Between Wickets | ||
Wed Feb 19 2014 21:08 | 1st = 2 Between Wickets 2nd = 3 Spring Eddie 3rd = 5 Ruffonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 1 Rebel Bride | ||
Wed Feb 19 2014 21:05 | 1st = 1 Rebel Bride 2nd = 2 Miss Stellabelle 3rd = 3 Isibaeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Arising | ||
Wed Feb 19 2014 21:04 | 1st = 1 Arising 2nd = 2 Swans Twelve 3rd = 6 Oomoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 9 Sutter Man | ||
Wed Feb 19 2014 21:00 | 1st = 9 Sutter Man 2nd = 10 Glitzy Gal 3rd = 6 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Reverend Matchy | ||
Wed Feb 19 2014 20:58 | 1st = 1 Reverend Matchy 2nd = 7 Marley Girl 3rd = 6 Wood Cutter Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Cosmic Royale | ||
Wed Feb 19 2014 20:55 | 1st = 7 Cosmic Royale 2nd = 8 Madd Punting 3rd = 6 Carnival Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Our Midnight Mayhem | ||
Wed Feb 19 2014 20:50 | 1st = 4 Our Midnight Mayhem 2nd = 5 Easy Catch 3rd = 3 Augustus Mccrae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Cawbourne Power | ||
Wed Feb 19 2014 20:48 | 1st = 7 Cawbourne Power 2nd = 2 Gold Hunter 3rd = 8 Paddles Anderson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 First Dan | ||
Wed Feb 19 2014 20:47 | 1st = 6 First Dan 2nd = 5 Orlando Jay 3rd = 3 Longfella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 8 Digger Shed | ||
Wed Feb 19 2014 20:43 | 1st = 8 Digger Shed 2nd = 7 Mayihaveabiscuit 3rd = 9 Cankickatarget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Zipping Joe | ||
Wed Feb 19 2014 20:41 | 1st = 2 Zipping Joe 2nd = 1 Black Deauville 3rd = 3 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Help Me | ||
Wed Feb 19 2014 20:38 | 1st = 8 Help Me 2nd = 5 Golden Glory 3rd = 1 Lovell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 3 Chiming | ||
Wed Feb 19 2014 20:35 | 1st = 3 Chiming 2nd = 2 Smoke n Whisky 3rd = 7 Royal Beluga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 8 Well Oiled Lombo | ||
Wed Feb 19 2014 20:30 | 1st = 8 Well Oiled Lombo 2nd = 2 Hotasel 3rd = 5 Mcliskyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 8 Calamity Trigger | ||
Wed Feb 19 2014 20:28 | 1st = 8 Calamity Trigger 2nd = 6 Velvet Flame 3rd = 10 Hurricane Bardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Noble Bale | ||
Wed Feb 19 2014 20:27 | 1st = 6 Noble Bale 2nd = 5 Six Bob 3rd = 1 Whispering Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Caesar Augustus | ||
Wed Feb 19 2014 20:23 | 1st = 1 Caesar Augustus 2nd = 4 Lucky Voodoo 3rd = 2 Aceattack Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 4 Blue Myth | ||
Wed Feb 19 2014 20:20 | 1st = 4 Blue Myth 2nd = 3 Saxon Suzi 3rd = 9 Wayward Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Thunder Rail | ||
Wed Feb 19 2014 20:18 | 1st = 5 Thunder Rail 2nd = 7 You Say Goodbye 3rd = 8 Fourth Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Cosmic Eye | ||
Wed Feb 19 2014 20:15 | 1st = 1 Cosmic Eye 2nd = 8 Trade In 3rd = 6 Spring Tyrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 2 Cullectomatic | ||
Wed Feb 19 2014 20:10 | 1st = 2 Cullectomatic 2nd = 8 Our Big Mumma 3rd = 9 Marion Keisker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Premier Lee | ||
Wed Feb 19 2014 20:08 | 1st = 1 Premier Lee 2nd = 2 Cawbourne Libby 3rd = 3 Cawbourne Bugsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Wing It Appeal | ||
Wed Feb 19 2014 20:07 | 1st = 7 Wing It Appeal 2nd = 5 Ronald 3rd = 3 Rockin Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 2 Toothless | ||
Wed Feb 19 2014 20:05 | 1st = 2 Toothless 2nd = 10 Wiz Bang 3rd = 8 Udayan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Thats Rite | ||
Wed Feb 19 2014 20:00 | 1st = 1 Thats Rite 2nd = 6 Rayner Storm 3rd = 7 Can But Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Yodeller | ||
Wed Feb 19 2014 19:58 | 1st = 2 Yodeller 2nd = 4 Tweetman 3rd = 6 Wheres The Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Farmor For Me | ||
Wed Feb 19 2014 19:55 | 1st = 2 Farmor For Me 2nd = 6 Shaylor Mylea 3rd = 8 Shaylor Zaida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Empyrean | ||
Wed Feb 19 2014 19:50 | 1st = 2 Empyrean 2nd = 8 Streamline Boy 3rd = 10 Flynno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Flotilla | ||
Wed Feb 19 2014 19:49 | 1st = 3 Flotilla 2nd = 2 Quiver Bale 3rd = 6 Hot Chili Lankan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Massive Merv | ||
Wed Feb 19 2014 19:48 | 1st = 1 Massive Merv 2nd = 7 Silver Label 3rd = 5 Paddys Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 6 Le Sacre | ||
Wed Feb 19 2014 19:45 | 1st = 6 Le Sacre 2nd = 2 Sonny Biscay 3rd = 4 Alvares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 6 Hes Magic Red | ||
Wed Feb 19 2014 19:40 | 1st = 6 Hes Magic Red 2nd = 1 Trucker 3rd = 5 Tulhurst Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Zipping Rory | ||
Wed Feb 19 2014 19:38 | 1st = 8 Zipping Rory 2nd = 7 Thunder Won 3rd = 1 Arapahoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Velocity Lou | ||
Wed Feb 19 2014 19:35 | 1st = 2 Velocity Lou 2nd = 4 Captain Ces 3rd = 5 Elite Gangster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Hes A Villian | ||
Wed Feb 19 2014 19:33 | 1st = 4 Hes A Villian 2nd = 6 Miss So Good 3rd = 9 Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 8 Kilbirnie North View | ||
Wed Feb 19 2014 19:30 | 1st = 8 Kilbirnie North View 2nd = 6 Noted Company 3rd = 9 Mach Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Oblivious | ||
Wed Feb 19 2014 19:28 | 1st = 1 Oblivious 2nd = 8 Community Fund 3rd = 6 Back Up Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Atlas Surprise | ||
Wed Feb 19 2014 19:27 | 1st = 5 Atlas Surprise 2nd = 10 Hawkeen 3rd = 4 Kristingee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 6 Beryl Bee | ||
Wed Feb 19 2014 19:25 | 1st = 6 Beryl Bee 2nd = 2 Ash For Cash 3rd = 3 Danish Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Stormy Warrior | ||
Wed Feb 19 2014 19:19 | 1st = 8 Stormy Warrior 2nd = 5 Street Safe 3rd = 1 Cougars Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Take Charge | ||
Wed Feb 19 2014 19:16 | 1st = 4 Take Charge 2nd = 1 Dynamic Punch 3rd = 8 Big Tex Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Zealot Bale | ||
Wed Feb 19 2014 19:12 | 1st = 7 Zealot Bale 2nd = 3 Ivana Win 3rd = 1 Zou Zou Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 7 Raging Rhuben | ||
Wed Feb 19 2014 19:10 | 1st = 7 Raging Rhuben 2nd = 6 Transaction 3rd = 8 Chloes Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Magic Santana | ||
Wed Feb 19 2014 19:08 | 1st = 4 Magic Santana 2nd = 1 Future Love 3rd = 2 Cosmic Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Wee Laddie | ||
Wed Feb 19 2014 19:07 | 1st = 5 Wee Laddie 2nd = 10 Well Advertised 3rd = 2 Southwood Lexie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 2 Real Bonita | ||
Wed Feb 19 2014 19:05 | 1st = 2 Real Bonita 2nd = 6 City Bels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 4 Pretty In Red | ||
Wed Feb 19 2014 19:00 | 1st = 4 Pretty In Red 2nd = 3 Lucian 3rd = 6 Phantom Of The Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Dinosoul | ||
Wed Feb 19 2014 18:56 | 1st = 2 Dinosoul 2nd = 7 Dunstall 3rd = 10 Winners Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Riverside Mary | ||
Wed Feb 19 2014 18:53 | 1st = 3 Riverside Mary 2nd = 2 Here Comes Alex 3rd = 6 Why Not Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Meknowdad | ||
Wed Feb 19 2014 18:50 | 1st = 6 Meknowdad 2nd = 3 Getinbehind 3rd = 4 Borninastorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Alarming | ||
Wed Feb 19 2014 18:49 | 1st = 1 Alarming 2nd = 4 Oriental Outlaw 3rd = 3 Unshrinkable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 5 Poucher | ||
Wed Feb 19 2014 18:45 | 1st = 5 Poucher 2nd = 9 Blue Tier 3rd = 3 Must Confess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 2 Bogeye Boy | ||
Wed Feb 19 2014 18:40 | 1st = 2 Bogeye Boy 2nd = 8 Jilliby Hanover 3rd = 1 Quick Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Wazzs Fantasy | ||
Wed Feb 19 2014 18:38 | 1st = 1 Wazzs Fantasy 2nd = 7 Diamond Chisel 3rd = 4 Hanson Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Houdinisoutagain | ||
Wed Feb 19 2014 18:33 | 1st = 5 Houdinisoutagain 2nd = 6 Chance Ya Armbro 3rd = 7 White Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 2 Corporate Larrikin | ||
Wed Feb 19 2014 18:30 | 1st = 2 Corporate Larrikin 2nd = 3 Kemilee 3rd = 9 Rich and Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Dons Legend | ||
Wed Feb 19 2014 18:29 | 1st = 8 Dons Legend 2nd = 4 Left Outside 3rd = 1 Ketchum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Andos Magic | ||
Wed Feb 19 2014 18:27 | 1st = 2 Andos Magic 2nd = 1 Emily Dawn 3rd = 5 Betty Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Proby One | ||
Wed Feb 19 2014 18:22 | 1st = 1 Proby One 2nd = 7 Conforming 3rd = 4 Caribbean Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Summers Bug | ||
Wed Feb 19 2014 18:19 | 1st = 4 Summers Bug 2nd = 2 Just Itchin 3rd = 1 In Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 4 Starzzz In Order | ||
Wed Feb 19 2014 18:13 | 1st = 4 Starzzz In Order 2nd = 10 Blue Chip Memories 3rd = 5 Bolunga Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Kunis | ||
Wed Feb 19 2014 18:12 | 1st = 5 Kunis 2nd = 6 Jimmi Power 3rd = 9 Lily Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Atomik Shaker | ||
Wed Feb 19 2014 18:10 | 1st = 7 Atomik Shaker 2nd = 4 Anthony Lesson 3rd = 3 Bound Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Dabbsey | ||
Wed Feb 19 2014 18:04 | 1st = 7 Dabbsey 2nd = 8 Sunset Tour 3rd = 3 His Bluffen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Slash Is King | ||
Wed Feb 19 2014 18:00 | 1st = 2 Slash Is King 2nd = 7 Im I Said 3rd = 8 Rose Radiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 3 Success Story | ||
Wed Feb 19 2014 17:55 | 1st = 3 Success Story 2nd = 2 Kaiser Crown 3rd = 5 Softeis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Assassin Di | ||
Wed Feb 19 2014 17:52 | 1st = 7 Assassin Di 2nd = 2 Willy The Wombat 3rd = 1 Paula Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 10 Promise Buying | ||
Wed Feb 19 2014 17:51 | 1st = 10 Promise Buying 2nd = 3 Bucks Gold 3rd = 8 Fine With Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 2 Lucky Baa | ||
Wed Feb 19 2014 17:48 | 1st = 2 Lucky Baa 2nd = 10 More Than Money 3rd = 3 Royal Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Two Up Tuffy | ||
Wed Feb 19 2014 17:44 | 1st = 3 Two Up Tuffy 2nd = 6 Ropeley Jet 3rd = 7 Blue Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Earth Angel | ||
Wed Feb 19 2014 17:35 | 1st = 2 Earth Angel 2nd = 5 Dieing Secret 3rd = 10 Illawong Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Camouflage Model | ||
Wed Feb 19 2014 17:32 | 1st = 2 Camouflage Model 2nd = 8 Linski 3rd = 1 Big Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Nishikori | ||
Wed Feb 19 2014 17:31 | 1st = 3 Nishikori 2nd = 2 Mini Marvel 3rd = 7 Fuzzy Buzzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 4 Madam Kafoops | ||
Wed Feb 19 2014 17:28 | 1st = 4 Madam Kafoops 2nd = 8 Angel Suez 3rd = 7 Terrific Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Alota Force | ||
Wed Feb 19 2014 17:24 | 1st = 1 Alota Force 2nd = 6 Gemma Dual 3rd = 2 Miss Bundy Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 14 Duplicity Jones | ||
Wed Feb 19 2014 17:20 | 1st = 14 Duplicity Jones 2nd = 6 Tooleybuc Kid 3rd = 20 Transfer Allowance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 7 Jester Rock | ||
Wed Feb 19 2014 17:15 | 1st = 7 Jester Rock 2nd = 5 Liquid Legends 3rd = 8 Aqua Torio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Folk Tails | ||
Wed Feb 19 2014 17:12 | 1st = 8 Folk Tails 2nd = 7 Jacobs Girl 3rd = 1 Cheeky Wanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Tair Affair | ||
Wed Feb 19 2014 17:11 | 1st = 6 Tair Affair 2nd = 4 Unavoidable 3rd = 10 Varix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 12 Gala Affair | ||
Wed Feb 19 2014 17:08 | 1st = 12 Gala Affair 2nd = 2 Irish Teardrop 3rd = 10 Satirical Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Springberry Jet | ||
Wed Feb 19 2014 17:04 | 1st = 5 Springberry Jet 2nd = 3 Sweet Talker 3rd = 4 Captains Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 12 Saigon Tea | ||
Wed Feb 19 2014 17:00 | 1st = 12 Saigon Tea 2nd = 5 Amarachi 3rd = 7 Helvetica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Chain Of Gold | ||
Wed Feb 19 2014 16:55 | 1st = 4 Chain Of Gold 2nd = 5 Starzzz Delight 3rd = 2 Bromac Del Mar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 6 Villars | ||
Wed Feb 19 2014 16:55 | 1st = 6 Villars 2nd = 9 Belindas Girl 3rd = 1 Her Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Fawn Fantasy | ||
Wed Feb 19 2014 16:52 | 1st = 8 Fawn Fantasy 2nd = 7 Kozmik Kaos 3rd = 6 Bells Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Our Velvet | ||
Wed Feb 19 2014 16:51 | 1st = 4 Our Velvet 2nd = 5 Navaho 3rd = 1 Pentapod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 10 Lord Ashford | ||
Wed Feb 19 2014 16:48 | 1st = 10 Lord Ashford 2nd = 3 Checote 3rd = 7 Always Russian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Kikem Plugger | ||
Wed Feb 19 2014 16:44 | 1st = 1 Kikem Plugger 2nd = 8 Vinecio 3rd = 4 Essys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 3 Valid Contract | ||
Wed Feb 19 2014 16:40 | 1st = 3 Valid Contract 2nd = 1 Grand Zee 3rd = 8 Not A Llama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 3 West River Danny | ||
Wed Feb 19 2014 16:35 | 1st = 3 West River Danny 2nd = 6 Shows Over 3rd = 4 Mcdally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Best On Broadway | ||
Wed Feb 19 2014 16:32 | 1st = 2 Best On Broadway 2nd = 7 Come Running 3rd = 5 Crash Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Kalimna Star | ||
Wed Feb 19 2014 16:31 | 1st = 4 Kalimna Star 2nd = 8 Claretown Bart 3rd = 1 Zipping Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 10 Black Ninja | ||
Wed Feb 19 2014 16:28 | 1st = 10 Black Ninja 2nd = 4 Beau Boy 3rd = 8 Phantom Caller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 1 Postnthyme | ||
Wed Feb 19 2014 16:25 | 1st = 1 Postnthyme 2nd = 3 Genius 3rd = 8 Marquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Zambezi Rock | ||
Wed Feb 19 2014 16:24 | 1st = 1 Zambezi Rock 2nd = 3 Birkdale Beauty 3rd = 5 Hypo Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 1 Entirely Platinum | ||
Wed Feb 19 2014 16:20 | 1st = 1 Entirely Platinum 2nd = 5 Randiki 3rd = 3 Your Excellency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Wingard | ||
Wed Feb 19 2014 16:17 | 1st = 7 Wingard 2nd = 8 Kankakee Mclaren 3rd = 5 Irish Keepsake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 4 Bryce Cooper | ||
Wed Feb 19 2014 16:15 | 1st = 4 Bryce Cooper 2nd = 13 Diamond Ace 3rd = 10 Artarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Abbreviate | ||
Wed Feb 19 2014 16:12 | 1st = 8 Abbreviate 2nd = 5 Kansas Kate 3rd = 4 Dastardly Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Ronbar Ron | ||
Wed Feb 19 2014 16:11 | 1st = 3 Ronbar Ron 2nd = 8 Mr Zac 3rd = 1 Ashanti Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Mistletoe | ||
Wed Feb 19 2014 16:08 | 1st = 1 Mistletoe 2nd = 3 Miss Joolia 3rd = 2 Zovista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Tiny Wong Way | ||
Wed Feb 19 2014 16:04 | 1st = 8 Tiny Wong Way 2nd = 7 Loud Max 3rd = 6 Razor Redneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 6 Laohu | ||
Wed Feb 19 2014 16:00 | 1st = 6 Laohu 2nd = 11 Union Gap 3rd = 9 Oneman Wolfpack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Dakota Ruby | ||
Wed Feb 19 2014 15:57 | 1st = 3 Dakota Ruby 2nd = 6 Big Shep 3rd = 8 Long Gully Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 6 Snow Petal | ||
Wed Feb 19 2014 15:53 | 1st = 6 Snow Petal 2nd = 7 French 3rd = 2 Hidden Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Danish Success | ||
Wed Feb 19 2014 15:52 | 1st = 4 Danish Success 2nd = 7 Smooth Trust 3rd = 1 Blonde Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Georgina May | ||
Wed Feb 19 2014 15:50 | 1st = 8 Georgina May 2nd = 9 Flawless Zafonic 3rd = 7 Grande Odyssee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Macs Addiction | ||
Wed Feb 19 2014 15:48 | 1st = 5 Macs Addiction 2nd = 4 Surface Tension 3rd = 2 What Happenedhenry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Action Dryva | ||
Wed Feb 19 2014 15:44 | 1st = 1 Action Dryva 2nd = 7 Celtic Colleen 3rd = 10 Running Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 6 Sweet Kiss | ||
Wed Feb 19 2014 15:40 | 1st = 6 Sweet Kiss 2nd = 10 Mystic Puzzle 3rd = 7 Bisutti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Cool Duffy | ||
Wed Feb 19 2014 15:37 | 1st = 6 Cool Duffy 2nd = 1 Ali The Great 3rd = 8 Archie Doodah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 5 Hexham Heartbeat | ||
Wed Feb 19 2014 15:35 | 1st = 5 Hexham Heartbeat 2nd = 6 Forbidden Forest 3rd = 1 Ezee Duzit Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Zen Chi Nell | ||
Wed Feb 19 2014 15:32 | 1st = 8 Zen Chi Nell 2nd = 7 Miss Talladega 3rd = 6 Flying Morson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Ballypatrick | ||
Wed Feb 19 2014 15:28 | 1st = 1 Ballypatrick 2nd = 2 Jacks Journey 3rd = 6 New Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Cosmea | ||
Wed Feb 19 2014 15:24 | 1st = 1 Cosmea 2nd = 8 Twentyfour Carat 3rd = 4 Out Of Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 14 Mista Spot | ||
Wed Feb 19 2014 15:20 | 1st = 14 Mista Spot 2nd = 9 Arties Shore 3rd = 6 Arctic Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Dyna Elvis | ||
Wed Feb 19 2014 15:19 | 1st = 7 Dyna Elvis 2nd = 3 Twice As Shy 3rd = 1 Hector Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 4 In Style | ||
Wed Feb 19 2014 15:15 | 1st = 4 In Style 2nd = 11 Princess Michella 3rd = 10 Elusive Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 8 Yo Ferdinand | ||
Wed Feb 19 2014 15:10 | 1st = 8 Yo Ferdinand 2nd = 5 Treasure Map 3rd = 1 Proof Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Viv Tudor | ||
Wed Feb 19 2014 15:07 | 1st = 7 Viv Tudor 2nd = 9 Our Arandt 3rd = 4 Ultor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 7 Himation | ||
Wed Feb 19 2014 15:03 | 1st = 7 Himation 2nd = 4 Rock Sturdy 3rd = 11 Richard The First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Uncle Vick | ||
Wed Feb 19 2014 15:00 | 1st = 2 Uncle Vick 2nd = 1 Callista Bale 3rd = 3 Nicholas Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Jewel Castle | ||
Wed Feb 19 2014 14:57 | 1st = 1 Jewel Castle 2nd = 2 The Ole Buckaroo 3rd = 7 Niquero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 11 Magical Tycoon | ||
Wed Feb 19 2014 14:53 | 1st = 11 Magical Tycoon 2nd = 5 Simpatico 3rd = 3 Count Blevic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Gear Box Jack | ||
Wed Feb 19 2014 14:49 | 1st = 1 Gear Box Jack 2nd = 5 Sisco Flyer 3rd = 4 Real Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 8 Tansy | ||
Wed Feb 19 2014 14:45 | 1st = 8 Tansy 2nd = 5 Moparee 3rd = 4 Senor Juez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Nippa Norris | ||
Wed Feb 19 2014 14:44 | 1st = 1 Nippa Norris 2nd = 8 Aston East 3rd = 2 Individualize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 1 Domanae | ||
Wed Feb 19 2014 14:40 | 1st = 1 Domanae 2nd = 5 Carinata 3rd = 2 Whatwasthat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 9 Oh Candy | ||
Wed Feb 19 2014 14:35 | 1st = 9 Oh Candy 2nd = 4 Hidden Bid 3rd = 8 Moonlight Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Kraken Cassy | ||
Wed Feb 19 2014 14:32 | 1st = 3 Kraken Cassy 2nd = 4 Can Can Hurrican 3rd = 8 Divoire Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 9 Glenbawn Dame | ||
Wed Feb 19 2014 14:28 | 1st = 9 Glenbawn Dame 2nd = 8 Meridian 3rd = 2 Alberton Waltz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Kelamy Miss | ||
Wed Feb 19 2014 14:25 | 1st = 4 Kelamy Miss 2nd = 8 Proven Roman 3rd = 6 Proven Reach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 2 Miz Lulabell Lombo | ||
Wed Feb 19 2014 14:22 | 1st = 2 Miz Lulabell Lombo 2nd = 8 Quick Jet 3rd = 1 Earls Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Canon Diablo | ||
Wed Feb 19 2014 14:18 | 1st = 1 Canon Diablo 2nd = 10 Sunday Chill 3rd = 8 Langreen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Fearless Bert | ||
Wed Feb 19 2014 14:14 | 1st = 8 Fearless Bert 2nd = 6 Roman Baroque 3rd = 2 Ima Fairytale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 3 Written | ||
Wed Feb 19 2014 14:10 | 1st = 3 Written 2nd = 5 Scarlet Moretta 3rd = 1 Akagera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Pat The Weapon | ||
Wed Feb 19 2014 14:09 | 1st = 3 Pat The Weapon 2nd = 1 Dyna Silky 3rd = 8 Protos Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 5 Astardia | ||
Wed Feb 19 2014 14:05 | 1st = 5 Astardia 2nd = 4 Fiveundred 3rd = 2 Panno Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Murtle Miss | ||
Wed Feb 19 2014 14:00 | 1st = 4 Murtle Miss 2nd = 3 Dayeala 3rd = 8 Stella Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Slipaway Twister | ||
Wed Feb 19 2014 13:57 | 1st = 4 Slipaway Twister 2nd = 5 Royal Tone 3rd = 3 Tigee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Black Jag | ||
Wed Feb 19 2014 13:53 | 1st = 3 Black Jag 2nd = 2 The Baronet 3rd = 7 Retort Courteous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Signs Of Chaos | ||
Wed Feb 19 2014 13:50 | 1st = 4 Signs Of Chaos 2nd = 2 Micro 3rd = 5 Riptide Charli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 2 Fortunate Dreams | ||
Wed Feb 19 2014 13:47 | 1st = 2 Fortunate Dreams 2nd = 4 Nomistakingpegasus 3rd = 7 Ok Paco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Night Breeze | ||
Wed Feb 19 2014 13:43 | 1st = 3 Night Breeze 2nd = 7 All The Time 3rd = 1 Bad Medicine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Genia Haka | ||
Wed Feb 19 2014 13:41 | 1st = 3 Genia Haka 2nd = 4 Cosmic Choice 3rd = 6 Come On Mickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Bogner Bale | ||
Wed Feb 19 2014 13:39 | 1st = 1 Bogner Bale 2nd = 2 Call Me Scary 3rd = 5 Dyna Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 9 Kansha | ||
Wed Feb 19 2014 13:35 | 1st = 9 Kansha 2nd = 10 Lamentations 3rd = 13 Rasa Lila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 6 Pink Diamond | ||
Wed Feb 19 2014 13:30 | 1st = 6 Pink Diamond 2nd = 3 Speedy Jax 3rd = 2 Mystic Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Flying Cheryl | ||
Wed Feb 19 2014 13:27 | 1st = 3 Flying Cheryl 2nd = 8 Nevaeh Kist 3rd = 7 Irish Midge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Ferocity Fair | ||
Wed Feb 19 2014 13:25 | 1st = 2 Ferocity Fair 2nd = 1 San Clemente 3rd = 3 Mr Deltoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Charlies Pal | ||
Wed Feb 19 2014 13:23 | 1st = 2 Charlies Pal 2nd = 7 Deathstar 3rd = 4 Calamity Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Coconut Grove | ||
Wed Feb 19 2014 13:22 | 1st = 3 Coconut Grove 2nd = 2 Edgy Bale 3rd = 9 Besancion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 9 Wandjina | ||
Wed Feb 19 2014 13:18 | 1st = 9 Wandjina 2nd = 4 Country Warrior 3rd = 11 Aerobar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Scalaire | ||
Wed Feb 19 2014 13:08 | 1st = 4 Scalaire 2nd = 5 Belle Of The South 3rd = 6 Better Than Bronze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Matisse | ||
Wed Feb 19 2014 13:05 | 1st = 1 Matisse 2nd = 5 Sarahs Domain 3rd = 6 Miss Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Venoms Lad | ||
Wed Feb 19 2014 13:04 | 1st = 3 Venoms Lad 2nd = 4 Lead Into Demise 3rd = 6 My Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 1 Stingray | ||
Wed Feb 19 2014 13:00 | 1st = 1 Stingray 2nd = 4 Theycallmethehoff 3rd = 7 Domino Vitale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Mepunga Hayley | ||
Wed Feb 19 2014 12:47 | 1st = 8 Mepunga Hayley 2nd = 3 Premier Woofie 3rd = 5 Mantaray Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Blue Senior | ||
Wed Feb 19 2014 12:45 | 1st = 2 Blue Senior 2nd = 4 Flirt With Me 3rd = 1 Just You Wait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Punk Pirate | ||
Wed Feb 19 2014 12:29 | 1st = 3 Punk Pirate 2nd = 4 Pappa Gallo 3rd = 7 Blurred Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Homebush Nos | ||
Wed Feb 19 2014 12:25 | 1st = 3 Homebush Nos 2nd = 7 Jager 3rd = 5 Wunzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Dewana Lass | ||
Wed Feb 19 2014 12:12 | 1st = 2 Dewana Lass 2nd = 1 Hession Boots 3rd = 7 Snow Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Buster Boy | ||
Wed Feb 19 2014 12:05 | 1st = 2 Buster Boy 2nd = 1 Cawbourne Kim 3rd = 7 Gucci Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Opawa Gift | ||
Wed Feb 19 2014 11:45 | 1st = 2 Opawa Gift 2nd = 4 Aokautere 3rd = 5 Homebush Verona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 3 Loo Loo Blue | ||
Wed Feb 19 2014 11:25 | 1st = 3 Loo Loo Blue 2nd = 8 Jasper Haka 3rd = 2 Miss Selfies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Ello Elle | ||
Wed Feb 19 2014 11:05 | 1st = 5 Ello Elle 2nd = 6 Sniff Of Brandy 3rd = 2 Rock On Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Cedric Baxter | ||
Wed Feb 19 2014 10:45 | 1st = 6 Cedric Baxter 2nd = 5 Homebush Celia 3rd = 3 Go Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Waldo Baxter | ||
Wed Feb 19 2014 10:25 | 1st = 6 Waldo Baxter 2nd = 8 Homebush Faline 3rd = 7 Laurens Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Kasim | ||
Wed Feb 19 2014 10:05 | 1st = 2 Kasim 2nd = 1 Vinnie Baxter 3rd = 8 Cider Drinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Bad Boy | ||
Wed Feb 19 2014 1:22 | 1st = 4 Bad Boy 2nd = 5 Gran Trenayr 3rd = 8 Belarus Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Lady Leopard | ||
Wed Feb 19 2014 1:02 | 1st = 3 Lady Leopard 2nd = 8 Risaak 3rd = 4 Wendy Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 You Ripper | ||
Wed Feb 19 2014 0:42 | 1st = 1 You Ripper 2nd = 2 Mystery Affair 3rd = 4 Night In Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Golden Gundi | ||
Wed Feb 19 2014 0:25 | 1st = 4 Golden Gundi 2nd = 8 Lucky Lou Lou 3rd = 5 Wago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Black Ronny | ||
Wed Feb 19 2014 0:07 | 1st = 1 Black Ronny 2nd = 3 Nicky Maronie 3rd = 4 First Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 2 El Kay Grand | ||
Sun Jan 19 2014 22:35 | 1st = 2 El Kay Grand 2nd = 7 Onethingforcertain 3rd = 4 Rachelle Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 8 Where Is Moonambel | ||
Sun Jan 19 2014 22:10 | 1st = 8 Where Is Moonambel 2nd = 7 Gunnegaldra 3rd = 10 Numberonecard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 5 Tiz A Smokey | ||
Sun Jan 19 2014 21:45 | 1st = 5 Tiz A Smokey 2nd = 3 Ultimate Ace 3rd = 6 Tulhurst Jailbreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Dyna Irvine | ||
Sun Jan 19 2014 21:42 | 1st = 1 Dyna Irvine 2nd = 6 Fire Maple Song 3rd = 2 Machete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Quara Bale | ||
Sun Jan 19 2014 21:25 | 1st = 3 Quara Bale 2nd = 6 Lektra Luther 3rd = 8 Lektra Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 4 My Late Best Mate | ||
Sun Jan 19 2014 21:20 | 1st = 4 My Late Best Mate 2nd = 8 Dancing Cam 3rd = 1 Spud Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Deadly Vane | ||
Sun Jan 19 2014 21:02 | 1st = 8 Deadly Vane 2nd = 7 Musquin Bale 3rd = 2 Dark Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Quilty | ||
Sun Jan 19 2014 20:58 | 1st = 5 Quilty 2nd = 2 Dark Harmony 3rd = 1 Minority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Set in Stone | ||
Sun Jan 19 2014 20:56 | 1st = 1 Set in Stone 2nd = 7 We Own The Night 3rd = 5 All Over Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 6 Glenmars Tiger | ||
Sun Jan 19 2014 20:50 | 1st = 6 Glenmars Tiger 2nd = 10 Rowillie 3rd = 4 Razeldazelrustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Awesome Grunt | ||
Sun Jan 19 2014 20:44 | 1st = 1 Awesome Grunt 2nd = 6 Cointreau Cap 3rd = 3 Crawfs Bread |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Premier Flight | ||
Sun Jan 19 2014 20:43 | 1st = 1 Premier Flight 2nd = 3 Coco Loco 3rd = 4 Ugly Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Wont Be Beaten | ||
Sun Jan 19 2014 20:40 | 1st = 5 Wont Be Beaten 2nd = 8 Winslow Warrior 3rd = 7 David Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 1 Lickety Lick | ||
Sun Jan 19 2014 20:37 | 1st = 1 Lickety Lick 2nd = 2 Express Lomar 3rd = 3 Arkansas Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 4 Smokin Bopper | ||
Sun Jan 19 2014 20:36 | 1st = 4 Smokin Bopper 2nd = 2 Ultimate Trump 3rd = 8 I Want Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Better Call Saul | ||
Sun Jan 19 2014 20:34 | 1st = 1 Better Call Saul 2nd = 3 Black Tie Affair 3rd = 7 Isla Decide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 6 Donegal Delight | ||
Sun Jan 19 2014 20:30 | 1st = 6 Donegal Delight 2nd = 9 Asoka 3rd = 3 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Evies Entity | ||
Sun Jan 19 2014 20:28 | 1st = 4 Evies Entity 2nd = 1 Cee Ronaldo 3rd = 8 Farmor Las Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Nevaeh Beach | ||
Sun Jan 19 2014 20:27 | 1st = 8 Nevaeh Beach 2nd = 5 Wilby Special 3rd = 6 Warragai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Obee One | ||
Sun Jan 19 2014 20:22 | 1st = 6 Obee One 2nd = 8 Sweet Marika 3rd = 1 Zac Reltub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 8 - 14 Saxon Suzi | ||
Sun Jan 19 2014 20:20 | 1st = 14 Saxon Suzi 2nd = 9 Knight Runner 3rd = 3 Thats The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Remo Rheola | ||
Sun Jan 19 2014 20:19 | 1st = 2 Remo Rheola 2nd = 5 Izzy Kate 3rd = 1 Blind Burra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 8 - 6 Monarco Playboy | ||
Sun Jan 19 2014 20:15 | 1st = 6 Monarco Playboy 3rd = 2 Karoola Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 8 - 5 The Big Parade | ||
Sun Jan 19 2014 20:15 | 1st = 5 The Big Parade 3rd = 2 Karoola Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Huntress Bale | ||
Sun Jan 19 2014 20:14 | 1st = 7 Huntress Bale 2nd = 2 Farmeroo 3rd = 4 Truly Delicate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 Master Firehawke | ||
Sun Jan 19 2014 20:10 | 1st = 1 Master Firehawke 2nd = 2 Major Frank 3rd = 6 Princess Zara P |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Bodyline | ||
Sun Jan 19 2014 20:08 | 1st = 1 Bodyline 2nd = 4 Senors Mistress 3rd = 8 Shillelagh Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Walk Hard | ||
Sun Jan 19 2014 20:07 | 1st = 3 Walk Hard 2nd = 7 Paw Licking 3rd = 1 Mepunga Fearon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Galba Gold | ||
Sun Jan 19 2014 20:04 | 1st = 1 Galba Gold 2nd = 7 Dalziel 3rd = 8 Get Out Steaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 9 Big Bang Penny | ||
Sun Jan 19 2014 20:02 | 1st = 9 Big Bang Penny 2nd = 10 These Days 3rd = 11 Rogue Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Bernie Murray | ||
Sun Jan 19 2014 19:59 | 1st = 4 Bernie Murray 2nd = 3 Arnies Star 3rd = 8 Audatious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 6 - 1 Cam Rouge | ||
Sun Jan 19 2014 19:57 | 1st = 1 Cam Rouge 2nd = 6 Sandyismyname 3rd = 4 Buffalo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Jacky Blue Eye | ||
Sun Jan 19 2014 19:56 | 1st = 5 Jacky Blue Eye 2nd = 3 Multiply By For 3rd = 4 Tia Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 7 - 4 Devendra | ||
Sun Jan 19 2014 19:52 | 1st = 4 Devendra 2nd = 7 High Flying Ruler 3rd = 10 Willie Winalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 El Bella Beach | ||
Sun Jan 19 2014 19:51 | 1st = 2 El Bella Beach 2nd = 7 Franklin Fury 3rd = 3 Black Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Black Magic Opal | ||
Sun Jan 19 2014 19:49 | 1st = 4 Black Magic Opal 2nd = 7 Crump 3rd = 8 Empire Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Ishamael | ||
Sun Jan 19 2014 19:47 | 1st = 1 Ishamael 2nd = 6 Big Asset 3rd = 3 Ima Special Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Gotta Feeling | ||
Sun Jan 19 2014 19:44 | 1st = 8 Gotta Feeling 2nd = 3 Major Gambler 3rd = 2 Sir Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Speedy In Oz | ||
Sun Jan 19 2014 19:42 | 1st = 6 Speedy In Oz 2nd = 1 Grand Grange 3rd = 7 Starosta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 8 Comfysofa | ||
Sun Jan 19 2014 19:40 | 1st = 8 Comfysofa 2nd = 2 Rouge Dior 3rd = 6 Wroughted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 4 Uno Oscar | ||
Sun Jan 19 2014 19:39 | 1st = 4 Uno Oscar 2nd = 7 Cool Tilli 3rd = 1 Miss Whits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 6 Earth Angel | ||
Sun Jan 19 2014 19:35 | 1st = 6 Earth Angel 2nd = 1 Lems Cameo 3rd = 3 Bazzas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Black Fonic | ||
Sun Jan 19 2014 19:33 | 1st = 5 Black Fonic 2nd = 3 Candy All Over 3rd = 8 Irish Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Risk Of Damage | ||
Sun Jan 19 2014 19:32 | 1st = 4 Risk Of Damage 2nd = 2 Whata Good Size 3rd = 7 Ozzie Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 3 Carondon Miss | ||
Sun Jan 19 2014 19:29 | 1st = 3 Carondon Miss 2nd = 7 Ace Me Up 3rd = 2 Hondo Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 5 - 3 Blissntheblack | ||
Sun Jan 19 2014 19:27 | 1st = 3 Blissntheblack 2nd = 1 Backstreet Lad 3rd = 6 Lookinforagoodtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Cash Or Credit | ||
Sun Jan 19 2014 19:24 | 1st = 3 Cash Or Credit 2nd = 7 Panic King 3rd = 5 Pedros First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 6 - 1 Little Vance Lot | ||
Sun Jan 19 2014 19:22 | 1st = 1 Little Vance Lot 2nd = 8 Stormy Tara 3rd = 2 Prettyboytroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Superior Jack | ||
Sun Jan 19 2014 19:21 | 1st = 2 Superior Jack 2nd = 6 Bang Bang Gal 3rd = 7 Scotts Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 9 College Treat | ||
Sun Jan 19 2014 19:17 | 1st = 9 College Treat 2nd = 1 Daisy Dazzler 3rd = 8 Elimbah Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 6 Goldplay | ||
Sun Jan 19 2014 19:17 | 1st = 6 Goldplay 2nd = 8 Our Orville 3rd = 7 Gabrielle Solis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Civil Pursuit | ||
Sun Jan 19 2014 19:14 | 1st = 5 Civil Pursuit 2nd = 3 Lizzy Birdsworth 3rd = 9 Ruthless Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Elite Guru | ||
Sun Jan 19 2014 19:13 | 1st = 1 Elite Guru 2nd = 2 Let em Drop 3rd = 9 Rockstar Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Red Hot Cherry | ||
Sun Jan 19 2014 19:09 | 1st = 2 Red Hot Cherry 2nd = 5 Roofer Ronnie 3rd = 1 Salsa Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 3 Exotic Native | ||
Sun Jan 19 2014 19:09 | 1st = 3 Exotic Native 2nd = 6 Rogers Joy 3rd = 10 Latoya Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 2 Oneofus | ||
Sun Jan 19 2014 19:05 | 1st = 2 Oneofus 2nd = 3 Kemilee 3rd = 6 Storm Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 9 Empire Miss | ||
Sun Jan 19 2014 19:04 | 1st = 9 Empire Miss 2nd = 1 Shiny Sudoku 3rd = 4 Fred Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 4 - 5 My Mate Mal | ||
Sun Jan 19 2014 19:00 | 1st = 5 My Mate Mal 2nd = 7 Mcwhipped 3rd = 9 Going Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Springberry Jet | ||
Sun Jan 19 2014 18:59 | 1st = 4 Springberry Jet 2nd = 1 Moes Magic 3rd = 7 Little Sizzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 3 El Jays Messi | ||
Sun Jan 19 2014 18:55 | 1st = 3 El Jays Messi 2nd = 7 Metroliza 3rd = 1 Bajardo River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Last Boy Scout | ||
Sun Jan 19 2014 18:53 | 1st = 4 Last Boy Scout 2nd = 7 Mr Tee 3rd = 1 Burekup Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Inspire To Excel | ||
Sun Jan 19 2014 18:51 | 1st = 2 Inspire To Excel 2nd = 1 Hairy Garry 3rd = 3 Promite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Superior Hailey | ||
Sun Jan 19 2014 18:48 | 1st = 4 Superior Hailey 2nd = 2 Hoofla 3rd = 1 Prince Euphoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Long Gully Tese | ||
Sun Jan 19 2014 18:44 | 1st = 4 Long Gully Tese 2nd = 8 Flora Bothing 3rd = 5 Lektra Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 4 Whereibylong | ||
Sun Jan 19 2014 18:43 | 1st = 4 Whereibylong 2nd = 5 Mulgrave 3rd = 6 Ruthless And More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Obey | ||
Sun Jan 19 2014 18:40 | 1st = 8 Obey 2nd = 2 Sandave Gem 3rd = 9 Magic Black Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 3 - 6 Big Henry | ||
Sun Jan 19 2014 18:39 | 1st = 6 Big Henry 2nd = 8 Gohardorgohome 3rd = 10 Magnetic Lone Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 High Light Star | ||
Sun Jan 19 2014 18:37 | 1st = 8 High Light Star 2nd = 2 Lets Say Hello 3rd = 1 Midori Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Thats The Caper | ||
Sun Jan 19 2014 18:34 | 1st = 8 Thats The Caper 2nd = 7 Busman Brett 3rd = 5 Forex Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 4 Bumble Don | ||
Sun Jan 19 2014 18:32 | 1st = 4 Bumble Don 2nd = 7 Touchwood Topsta 3rd = 9 Kikuyu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Furious Flash | ||
Sun Jan 19 2014 18:29 | 1st = 4 Furious Flash 2nd = 1 Bernmar Percy 3rd = 8 Silvers Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 1 Kaiser Crown | ||
Sun Jan 19 2014 18:25 | 1st = 1 Kaiser Crown 2nd = 7 Softeis 3rd = 9 Dancers Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Jim Kerry | ||
Sun Jan 19 2014 18:24 | 1st = 7 Jim Kerry 2nd = 6 Summit 3rd = 10 Red Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 12 Grinning Cheer | ||
Sun Jan 19 2014 18:20 | 1st = 12 Grinning Cheer 2nd = 8 Snack Beast 3rd = 9 Pleasure Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Cardiac King | ||
Sun Jan 19 2014 18:17 | 1st = 1 Cardiac King 2nd = 6 Haras Harry 3rd = 7 Little Schilacci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 2 - 5 Mark Dennis | ||
Sun Jan 19 2014 18:15 | 1st = 5 Mark Dennis 2nd = 2 Astral Flight 3rd = 3 Navigator Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Bottom Dollar | ||
Sun Jan 19 2014 18:13 | 1st = 3 Bottom Dollar 2nd = 8 Lightning Storm 3rd = 9 Rapid Incline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Spoilt | ||
Sun Jan 19 2014 18:10 | 1st = 6 Spoilt 2nd = 1 Knee Tremble 3rd = 8 Diamond Jaimee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 1 Angkristy | ||
Sun Jan 19 2014 18:08 | 1st = 1 Angkristy 2nd = 6 Ophirs Dream 3rd = 8 Den Jo Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Kaylas Effort | ||
Sun Jan 19 2014 18:05 | 1st = 1 Kaylas Effort 2nd = 8 Mister Marshman 3rd = 3 Sootette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 9 Sienna Sun | ||
Sun Jan 19 2014 18:00 | 1st = 9 Sienna Sun 2nd = 1 Nulnvoid 3rd = 12 Gavlenn Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Vintage Star | ||
Sun Jan 19 2014 17:59 | 1st = 1 Vintage Star 2nd = 5 Modest Ruler 3rd = 4 Steamboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Suens Cruiser | ||
Sun Jan 19 2014 17:55 | 1st = 1 Suens Cruiser 2nd = 7 Flintstone Kid 3rd = 10 Gympie Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 1 - 4 Best for Last | ||
Sun Jan 19 2014 17:53 | 1st = 4 Best for Last 2nd = 1 Triple Trent 3rd = 3 Hannans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 7 Blue Myth | ||
Sun Jan 19 2014 17:50 | 1st = 7 Blue Myth 2nd = 16 My Bonny Girl 3rd = 18 Shows Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Mr Amino | ||
Sun Jan 19 2014 17:48 | 1st = 6 Mr Amino 2nd = 2 Zipping Agent 3rd = 5 Zarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 7 Prettyboytoby | ||
Sun Jan 19 2014 17:45 | 1st = 7 Prettyboytoby 2nd = 8 Sterlish 3rd = 4 Peace Corps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Volksjager Blue | ||
Sun Jan 19 2014 17:44 | 1st = 8 Volksjager Blue 2nd = 5 Edgy Bale 3rd = 7 Golden Meleni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Bells Express | ||
Sun Jan 19 2014 17:42 | 1st = 7 Bells Express 2nd = 8 Sarteagwen 3rd = 5 Star Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Marlow Flight | ||
Sun Jan 19 2014 17:41 | 1st = 7 Marlow Flight 2nd = 2 Lord Kalidor 3rd = 4 Impressive Scull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 3 Its A Saga | ||
Sun Jan 19 2014 17:38 | 1st = 3 Its A Saga 2nd = 2 Terwen Destiny 3rd = 6 Half Sober |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Honky Tonk Doll | ||
Sun Jan 19 2014 17:37 | 1st = 2 Honky Tonk Doll 2nd = 1 Woodside Jagger 3rd = 6 Kitty Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 6 Run Inglis Run | ||
Sun Jan 19 2014 17:28 | 1st = 6 Run Inglis Run 2nd = 8 Excalibur Izmir 3rd = 1 Jay Are Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 8 Tontos Pride | ||
Sun Jan 19 2014 17:26 | 1st = 8 Tontos Pride 2nd = 2 Jesta Tiger 3rd = 3 Angel Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Dyna Perseus | ||
Sun Jan 19 2014 17:25 | 1st = 5 Dyna Perseus 2nd = 1 Will He Bolt 3rd = 3 Dr Thanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 11 Feeling Naughty | ||
Sun Jan 19 2014 17:22 | 1st = 11 Feeling Naughty 2nd = 5 London Fairy 3rd = 9 Friskiness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 5 Snippetee Bee | ||
Sun Jan 19 2014 17:18 | 1st = 5 Snippetee Bee 2nd = 1 Isibaeva 3rd = 3 Terra Amata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Conors Entity | ||
Sun Jan 19 2014 17:17 | 1st = 7 Conors Entity 2nd = 2 Bunnerong Lass 3rd = 1 Major Snitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Our Skeeta | ||
Sun Jan 19 2014 17:14 | 1st = 5 Our Skeeta 2nd = 7 Tooleybuc Kid 3rd = 6 Maharaaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Shadow Knows | ||
Sun Jan 19 2014 17:13 | 1st = 1 Shadow Knows 2nd = 2 Shimmering Hood 3rd = 8 Long Gully Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 1 Incentive Scheme | ||
Sun Jan 19 2014 17:10 | 1st = 1 Incentive Scheme 2nd = 7 Golden Palms 3rd = 3 Silver Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Braggadocio | ||
Sun Jan 19 2014 17:09 | 1st = 4 Braggadocio 2nd = 6 Blue Macobes 3rd = 8 Bordello Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 11 Quiet Collect | ||
Sun Jan 19 2014 17:05 | 1st = 11 Quiet Collect 2nd = 3 Credit Only 3rd = 4 Duke Of Cambridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 4 Sugera | ||
Sun Jan 19 2014 16:58 | 1st = 4 Sugera 2nd = 6 Mind You 3rd = 3 Been Awakened |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 11 House Of Stars | ||
Sun Jan 19 2014 16:54 | 1st = 11 House Of Stars 2nd = 10 Oakdale Winie 3rd = 6 Letsgetsideways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 3 Bernies Boy | ||
Sun Jan 19 2014 16:50 | 1st = 3 Bernies Boy 2nd = 6 Cutler 3rd = 5 Gimme Some Savings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 3 Spatha | ||
Sun Jan 19 2014 16:46 | 1st = 3 Spatha 2nd = 1 Agent Blue 3rd = 5 Lassila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Granvilles Call | ||
Sun Jan 19 2014 16:45 | 1st = 2 Granvilles Call 2nd = 7 Kakihara 3rd = 8 Bayman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 1 Geegees Blackflash | ||
Sun Jan 19 2014 16:42 | 1st = 1 Geegees Blackflash 2nd = 3 Gee Gees La Quita 3rd = 6 Keep The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Itsmycall | ||
Sun Jan 19 2014 16:38 | 1st = 2 Itsmycall 2nd = 4 Eternal Circle 3rd = 7 Arikara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 7 Fergies Pride | ||
Sun Jan 19 2014 16:34 | 1st = 7 Fergies Pride 2nd = 5 Aqua Torio 3rd = 9 Siss Boom Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 2 Not Another De Jay | ||
Sun Jan 19 2014 16:29 | 1st = 2 Not Another De Jay 2nd = 1 Odins Call Girl 3rd = 6 Kinda Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Kane Allen | ||
Sun Jan 19 2014 16:27 | 1st = 8 Kane Allen 2nd = 6 Sonnys Glider 3rd = 1 Ibrox Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 10 Splendent Choice | ||
Sun Jan 19 2014 16:25 | 1st = 10 Splendent Choice 2nd = 2 Cee The Dragon 3rd = 5 Honour The Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 4 Hot Rhythm | ||
Sun Jan 19 2014 16:20 | 1st = 4 Hot Rhythm 2nd = 5 Jefferson Park 3rd = 1 Floral Insight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 7 Spaghetti Western | ||
Sun Jan 19 2014 16:16 | 1st = 7 Spaghetti Western 2nd = 4 Bellman True 3rd = 1 Armona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 1 Season Of Fortune | ||
Sun Jan 19 2014 16:12 | 1st = 1 Season Of Fortune 2nd = 4 God Help Us 3rd = 5 Henrys Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 5 Tiana | ||
Sun Jan 19 2014 16:08 | 1st = 5 Tiana 2nd = 9 Soul Brother 3rd = 2 Eye Winsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Peggie | ||
Sun Jan 19 2014 16:07 | 1st = 2 Peggie 2nd = 1 Mepunga Tiara 3rd = 8 Robusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 6 Moonless | ||
Sun Jan 19 2014 16:04 | 1st = 6 Moonless 2nd = 5 Varian 3rd = 8 Geegees Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Cult of Isis | ||
Sun Jan 19 2014 15:58 | 1st = 1 Cult of Isis 2nd = 5 Cyclone Jess 3rd = 7 Yahilu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 So Vain | ||
Sun Jan 19 2014 15:57 | 1st = 6 So Vain 2nd = 4 Damika 3rd = 2 Hecan Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 12 - 6 Classiebee | ||
Sun Jan 19 2014 15:55 | 1st = 6 Classiebee 2nd = 7 Lively Shard 3rd = 3 Vienna Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 11 Real Charm | ||
Sun Jan 19 2014 15:54 | 1st = 11 Real Charm 2nd = 2 Piccolo Joe 3rd = 1 Liquid Legends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 9 Scrat | ||
Sun Jan 19 2014 15:50 | 1st = 9 Scrat 2nd = 13 Romanarma 3rd = 4 Yoho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 Blairly Alive | ||
Sun Jan 19 2014 15:48 | 1st = 7 Blairly Alive 2nd = 5 Beale Street 3rd = 10 Breakthru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Dellbrezie | ||
Sun Jan 19 2014 15:45 | 1st = 1 Dellbrezie 2nd = 3 Wise Ella 3rd = 5 Singapore Slip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 4 Roman Account | ||
Sun Jan 19 2014 15:45 | 1st = 4 Roman Account 2nd = 3 Blinkin Elle 3rd = 8 Chavel Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 3 Precious Gem | ||
Sun Jan 19 2014 15:40 | 1st = 3 Precious Gem 2nd = 1 Milkwood 3rd = 5 Miz Sinatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 12 - 5 Earthbound | ||
Sun Jan 19 2014 15:40 | 1st = 5 Earthbound 2nd = 11 Bettors Card 3rd = 3 Flyin Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Tudor Park | ||
Sun Jan 19 2014 15:37 | 1st = 3 Tudor Park 2nd = 2 Ellys Dream 3rd = 8 Barb And Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 5 Kill Bill | ||
Sun Jan 19 2014 15:35 | 1st = 5 Kill Bill 2nd = 2 Hook Me Up 3rd = 1 Windermere Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Uno Lachlan | ||
Sun Jan 19 2014 15:31 | 1st = 6 Uno Lachlan 2nd = 5 Charlies Funds 3rd = 3 Down The Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 6 Show Day | ||
Sun Jan 19 2014 15:30 | 1st = 6 Show Day 2nd = 3 Nobodys Johnny 3rd = 13 Albizia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Tiggerlong Amigo | ||
Sun Jan 19 2014 15:27 | 1st = 2 Tiggerlong Amigo 2nd = 3 Cosmic Rush 3rd = 8 Tic Tac Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 1 Alarmist | ||
Sun Jan 19 2014 15:25 | 1st = 1 Alarmist 2nd = 3 Not Another Red 3rd = 4 Daunting Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Gingerboy | ||
Sun Jan 19 2014 15:20 | 1st = 2 Gingerboy 2nd = 7 Alt Control 3rd = 8 Divine Denona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 11 - 4 Heres Shifty | ||
Sun Jan 19 2014 15:20 | 1st = 4 Heres Shifty 2nd = 10 Mighty Peruvian 3rd = 3 Baileys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Paddys Junior | ||
Sun Jan 19 2014 15:17 | 1st = 2 Paddys Junior 2nd = 6 Jebrynah Storm 3rd = 8 Usain Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Catopolis | ||
Sun Jan 19 2014 15:15 | 1st = 1 Catopolis 2nd = 2 Kiss My Brass 3rd = 4 Alquero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 4 Jay Cee Hurt | ||
Sun Jan 19 2014 15:13 | 1st = 4 Jay Cee Hurt 2nd = 2 Code Nine 3rd = 5 Cawbourne Rave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 1 Paulines Passion | ||
Sun Jan 19 2014 15:10 | 1st = 1 Paulines Passion 2nd = 5 Jewels Shadow 3rd = 4 Minimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 1 Minnesota Hussle | ||
Sun Jan 19 2014 15:05 | 1st = 1 Minnesota Hussle 2nd = 2 Nabootique 3rd = 5 Leventi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 11 - 3 Iwannabebig | ||
Sun Jan 19 2014 15:05 | 1st = 3 Iwannabebig 2nd = 7 Jonny Wilkinson 3rd = 5 Get Holme Tyron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Tiggerlong Chief | ||
Sun Jan 19 2014 15:02 | 1st = 4 Tiggerlong Chief 2nd = 5 Warehouse Mouse 3rd = 8 Thats Our Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 8 Ginga Gal | ||
Sun Jan 19 2014 15:00 | 1st = 8 Ginga Gal 2nd = 5 Dancers Dream 3rd = 1 Chilliconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Rockin Rod | ||
Sun Jan 19 2014 14:57 | 1st = 3 Rockin Rod 2nd = 8 Cawbourne Ignite 3rd = 5 Calm Nuska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 16 Kyambas Destiny | ||
Sun Jan 19 2014 14:55 | 1st = 16 Kyambas Destiny 2nd = 13 Destinys Lass 3rd = 1 Barley Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Burj Khalifa | ||
Sun Jan 19 2014 14:54 | 1st = 8 Burj Khalifa 2nd = 3 Screaming Ace 3rd = 5 Fiery Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 3 Arctic Blitz | ||
Sun Jan 19 2014 14:50 | 1st = 3 Arctic Blitz 2nd = 12 Eagle Flight 3rd = 11 Beryl Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Oreznad Princess | ||
Sun Jan 19 2014 14:45 | 1st = 6 Oreznad Princess 2nd = 7 Do Not Go Gentle 3rd = 3 Dulacca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 9 San Antonio Rose | ||
Sun Jan 19 2014 14:45 | 1st = 9 San Antonio Rose 2nd = 5 Lacroix Franco 3rd = 2 Sounds Like Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Ima Fairytale | ||
Sun Jan 19 2014 14:42 | 1st = 3 Ima Fairytale 2nd = 1 Alotta Luck 3rd = 6 Thoughtful Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Navy Chic | ||
Sun Jan 19 2014 14:40 | 1st = 4 Navy Chic 2nd = 5 Slainte 3rd = 2 Priceless Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Moulin Blue | ||
Sun Jan 19 2014 14:38 | 1st = 5 Moulin Blue 2nd = 6 Mrs Punting 3rd = 3 Lochinvar Sonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Demonstrous | ||
Sun Jan 19 2014 14:35 | 1st = 4 Demonstrous 2nd = 2 Thats About Me 3rd = 1 Lead Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 1 Playboy Prince | ||
Sun Jan 19 2014 14:35 | 1st = 1 Playboy Prince 2nd = 7 Effjaycanny 3rd = 2 Bold Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 10 - 7 Cougar Bromac | ||
Sun Jan 19 2014 14:30 | 1st = 7 Cougar Bromac 2nd = 2 Jovani 3rd = 3 Gamblers Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 7 Olly I Am | ||
Sun Jan 19 2014 14:30 | 1st = 7 Olly I Am 2nd = 2 The Sands 3rd = 4 Skip The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Big Zap | ||
Sun Jan 19 2014 14:27 | 1st = 2 Big Zap 2nd = 3 Honey Blossom 3rd = 5 Survivor Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 3 Odysseo | ||
Sun Jan 19 2014 14:25 | 1st = 3 Odysseo 2nd = 2 Nullarbor 3rd = 7 Vilify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Cawbourne Henry | ||
Sun Jan 19 2014 14:21 | 1st = 4 Cawbourne Henry 2nd = 2 Crixus 3rd = 8 Run Stacey Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 7 Millenium Park | ||
Sun Jan 19 2014 14:20 | 1st = 7 Millenium Park 2nd = 2 Enabling 3rd = 14 Hippodamia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Acclaimed Love | ||
Sun Jan 19 2014 14:18 | 1st = 1 Acclaimed Love 2nd = 2 Dirty Mary 3rd = 3 Bit Chili Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 13 Perplexing | ||
Sun Jan 19 2014 14:15 | 1st = 13 Perplexing 2nd = 9 Ile Aux Cygnes 3rd = 1 Thorn Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Soosa Rama | ||
Sun Jan 19 2014 14:10 | 1st = 6 Soosa Rama 2nd = 3 Davarick 3rd = 5 Moonlight Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 3 Gee Itsa Boy | ||
Sun Jan 19 2014 14:10 | 1st = 3 Gee Itsa Boy 2nd = 7 Miri 3rd = 2 Zhenya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Quick Kisses | ||
Sun Jan 19 2014 14:07 | 1st = 8 Quick Kisses 2nd = 5 Becci Leone 3rd = 3 Uncle More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Coroner | ||
Sun Jan 19 2014 14:05 | 1st = 1 Coroner 2nd = 3 Hi Jo Silver 3rd = 4 Count Romano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Bright Star | ||
Sun Jan 19 2014 14:03 | 1st = 2 Bright Star 2nd = 3 Lifes A Dream 3rd = 6 All In All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 5 Hard Days Night | ||
Sun Jan 19 2014 14:00 | 1st = 5 Hard Days Night 2nd = 8 Atomic Beach 3rd = 3 Igniter Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 10 Gold Etoile | ||
Sun Jan 19 2014 14:00 | 1st = 10 Gold Etoile 2nd = 4 Sutton Oracle 3rd = 5 October Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 1 Antikita | ||
Sun Jan 19 2014 13:55 | 1st = 1 Antikita 2nd = 11 Sweet N Ezy 3rd = 6 Rasmeyaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 9 - 1 Styx It To Em | ||
Sun Jan 19 2014 13:55 | 1st = 1 Styx It To Em 2nd = 9 Tijuana Bromac 3rd = 7 Kippenberger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 1 Angus Carolus | ||
Sun Jan 19 2014 13:50 | 1st = 1 Angus Carolus 2nd = 2 Blade Runner 3rd = 4 Rocvila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Wheres Carlos | ||
Sun Jan 19 2014 13:46 | 1st = 8 Wheres Carlos 2nd = 1 Rebel Kahn 3rd = 5 Heza Carlos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 3 Louppy Bend | ||
Sun Jan 19 2014 13:45 | 1st = 3 Louppy Bend 2nd = 17 Applying 3rd = 4 Obsessions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Zambora Storm | ||
Sun Jan 19 2014 13:42 | 1st = 7 Zambora Storm 2nd = 6 My Senorita 3rd = 4 Walkaway Ablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 1 Player One | ||
Sun Jan 19 2014 13:40 | 1st = 1 Player One 2nd = 3 Chi Gong 3rd = 6 Summer Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Malaguerra | ||
Sun Jan 19 2014 13:35 | 1st = 1 Malaguerra 2nd = 6 Jurasound 3rd = 2 Sun Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 3 Alateros | ||
Sun Jan 19 2014 13:35 | 1st = 3 Alateros 2nd = 9 Cam Before The Storm 3rd = 1 Graduate Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 8 Sundiata Flyer | ||
Sun Jan 19 2014 13:30 | 1st = 8 Sundiata Flyer 2nd = 2 Grey Assassin 3rd = 7 Lushy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Minnie For Mum | ||
Sun Jan 19 2014 13:28 | 1st = 8 Minnie For Mum 2nd = 4 South Bay Dream 3rd = 2 Cool Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 10 Cashmia | ||
Sun Jan 19 2014 13:20 | 1st = 10 Cashmia 2nd = 3 Firmitas 3rd = 9 Bronx Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 8 - 2 Jet Black Shadow | ||
Sun Jan 19 2014 13:20 | 1st = 2 Jet Black Shadow 2nd = 7 Big Ern 3rd = 3 Art I Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Spin The Top | ||
Sun Jan 19 2014 13:17 | 1st = 4 Spin The Top 2nd = 2 Mutual Choice 3rd = 5 Actually Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Zipping Reece | ||
Sun Jan 19 2014 13:11 | 1st = 1 Zipping Reece 2nd = 8 Utah Bolt 3rd = 2 Lachlans Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 2 Few Are Chosen | ||
Sun Jan 19 2014 13:10 | 1st = 2 Few Are Chosen 2nd = 12 Moonlight Nova 3rd = 7 Secret Listener |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 6 No Spin Zone | ||
Sun Jan 19 2014 13:05 | 1st = 6 No Spin Zone 2nd = 1 Porus 3rd = 11 Lady Spencer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Just Harley | ||
Sun Jan 19 2014 13:00 | 1st = 3 Just Harley 2nd = 2 Hollywood Gothic 3rd = 4 Bikini Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 8 Major Moment | ||
Sun Jan 19 2014 13:00 | 1st = 8 Major Moment 2nd = 15 Machs Gladiator 3rd = 11 Clarisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Viv Tudor | ||
Sun Jan 19 2014 12:57 | 1st = 4 Viv Tudor 2nd = 1 Oriental Emily 3rd = 5 Dozer Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Our Jack Attack | ||
Sun Jan 19 2014 12:53 | 1st = 2 Our Jack Attack 2nd = 4 Obi Wan Kenobi 3rd = 7 Westerly Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 7 - 8 Aces N Eights | ||
Sun Jan 19 2014 12:45 | 1st = 8 Aces N Eights 2nd = 10 Branch Rickey 3rd = 1 Cabo Wabo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Mister Mint | ||
Sun Jan 19 2014 12:42 | 1st = 2 Mister Mint 2nd = 9 Lady Hilda 3rd = 1 Have A Tinnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Fortis Flier | ||
Sun Jan 19 2014 12:36 | 1st = 6 Fortis Flier 2nd = 2 No More Laughter 3rd = 5 Found Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Shiralee | ||
Sun Jan 19 2014 12:30 | 1st = 2 Shiralee 2nd = 10 Wiz Bang 3rd = 8 Geegees Goldengirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 5 Marseilles | ||
Sun Jan 19 2014 12:25 | 1st = 5 Marseilles 2nd = 4 Sarah Palin 3rd = 1 Brite N Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Hillbilly Chill | ||
Sun Jan 19 2014 12:22 | 1st = 5 Hillbilly Chill 2nd = 4 Pilbara Gold 3rd = 8 Lektra Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 6 - 4 Flyin Impact | ||
Sun Jan 19 2014 12:15 | 1st = 4 Flyin Impact 2nd = 10 Wyatt Earp 3rd = 3 Toscana Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 7 Scottys Image | ||
Sun Jan 19 2014 12:00 | 1st = 7 Scottys Image 2nd = 5 Ohoka Benson 3rd = 11 Spunky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 5 - 2 Snow Fairy | ||
Sun Jan 19 2014 11:45 | 1st = 2 Snow Fairy 2nd = 7 Travelling Man 3rd = 9 Gilted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 2 Juneamy Castleton | ||
Sun Jan 19 2014 11:30 | 1st = 2 Juneamy Castleton 2nd = 9 Galleons Triumph 3rd = 5 Eyrewell Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 4 - 10 Sweet Ava | ||
Sun Jan 19 2014 11:15 | 1st = 10 Sweet Ava 2nd = 11 Starry Delight 3rd = 7 Classic Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 1 Aidans Rocket | ||
Sun Jan 19 2014 11:00 | 1st = 1 Aidans Rocket 2nd = 11 Tartan Trilogy 3rd = 10 Monkey Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 3 - 8 Quite Easy Damit | ||
Sun Jan 19 2014 10:45 | 1st = 8 Quite Easy Damit 2nd = 1 Palais Royal 3rd = 3 Hector Mcfeckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 5 The Wicket Keeper | ||
Sun Jan 19 2014 10:30 | 1st = 5 The Wicket Keeper 2nd = 13 Star Filly 3rd = 6 Maidofdiamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 2 - 10 Phoebe Revival | ||
Sun Jan 19 2014 10:15 | 1st = 10 Phoebe Revival 2nd = 1 Miss Middleton 3rd = 5 Ma Cille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 2 Machs Love | ||
Sun Jan 19 2014 10:05 | 1st = 2 Machs Love 2nd = 4 Towie Zoe 3rd = 6 Endeavour Arizona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 3 Ginas Ingot | ||
Sun Jan 19 2014 1:20 | 1st = 3 Ginas Ingot 2nd = 4 Mister Jadore 3rd = 1 Our Copper Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Em Three | ||
Sun Jan 19 2014 1:12 | 1st = 5 Em Three 2nd = 2 Sizzling Cash 3rd = 7 Hellmuth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 2 Hear It Now | ||
Sun Jan 19 2014 1:00 | 1st = 2 Hear It Now 2nd = 3 Bang For Your Buck 3rd = 1 Mega Bunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Ash Flash | ||
Sun Jan 19 2014 0:57 | 1st = 6 Ash Flash 2nd = 1 Houdini Monelli 3rd = 2 Kalden Abubo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 5 Soho Mercury | ||
Sun Jan 19 2014 0:45 | 1st = 5 Soho Mercury 2nd = 1 Harry Em 3rd = 7 Raymond Alexander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Hillbilly Flash | ||
Sun Jan 19 2014 0:42 | 1st = 4 Hillbilly Flash 2nd = 2 Dark Inclusion 3rd = 3 Ritchie Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 4 Nicen Shady | ||
Sun Jan 19 2014 0:30 | 1st = 4 Nicen Shady 2nd = 10 Huchi Fella 3rd = 5 Fireinthesky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Blueys Fate | ||
Sun Jan 19 2014 0:27 | 1st = 4 Blueys Fate 2nd = 6 West On Santo 3rd = 2 Thunder Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 8 Lucky Joy | ||
Sun Jan 19 2014 0:15 | 1st = 8 Lucky Joy 2nd = 3 Mene Jaccka 3rd = 1 Blue Jean Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Merlot Monelli | ||
Sun Jan 19 2014 0:12 | 1st = 2 Merlot Monelli 2nd = 3 Mullet Hunter 3rd = 1 Politician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 1 Our Red Baron | ||
Sun Jan 19 2014 0:00 | 1st = 1 Our Red Baron 2nd = 4 Black Aquila 3rd = 5 Im Light Hearted |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000