Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 My Mate Cobber | ||
Sat Dec 20 2014 23:52 | 1st = 4 My Mate Cobber 2nd = 5 Proven Will 3rd = 2 Coconut Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Avalon Bromac | ||
Sat Dec 20 2014 23:45 | 1st = 5 Avalon Bromac 2nd = 1 Your Excused 3rd = 2 El Sunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 4 - 8 Te Rauparaha | ||
Sat Dec 20 2014 23:35 | 1st = 8 Te Rauparaha 2nd = 10 Smokey The Bandit 3rd = 1 Fifty Hertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Expect A Guess | ||
Sat Dec 20 2014 23:27 | 1st = 1 Expect A Guess 2nd = 3 Bingle Monelli 3rd = 6 Takahashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Rycroft | ||
Sat Dec 20 2014 23:15 | 1st = 8 Rycroft 2nd = 6 Bhagwan 3rd = 1 Quick Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Celtic Coin | ||
Sat Dec 20 2014 23:12 | 1st = 1 Celtic Coin 2nd = 2 Premier Fun 3rd = 9 Hidden Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 4 Donegal Under Fire | ||
Sat Dec 20 2014 23:07 | 1st = 4 Donegal Under Fire 2nd = 3 Ohoka Du Nord 3rd = 1 Major Lefty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Crackerjack Max | ||
Sat Dec 20 2014 23:05 | 1st = 2 Crackerjack Max 2nd = 3 Vapour Lee 3rd = 7 Ultima Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 3 - 1 Hern Phar | ||
Sat Dec 20 2014 23:05 | 1st = 1 Hern Phar 2nd = 7 Skewsy Newsy 3rd = 2 Im Unforgettable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 Fremarks Ceejay | ||
Sat Dec 20 2014 23:00 | 1st = 3 Fremarks Ceejay 2nd = 5 Nor Nor West 3rd = 1 Ithappenstbeametro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Romeos Comet | ||
Sat Dec 20 2014 22:52 | 1st = 1 Romeos Comet 2nd = 6 Clare Omalley 3rd = 3 Luba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Reminder Call | ||
Sat Dec 20 2014 22:47 | 1st = 7 Reminder Call 2nd = 10 Tajies Girl 3rd = 1 Grangewood Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Dyna Double One | ||
Sat Dec 20 2014 22:45 | 1st = 6 Dyna Double One 2nd = 8 Astronomize 3rd = 7 Prescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 4 Lombo Ranmiles | ||
Sat Dec 20 2014 22:40 | 1st = 4 Lombo Ranmiles 2nd = 6 Lucky Voodoo 3rd = 8 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Miss Dover | ||
Sat Dec 20 2014 22:37 | 1st = 5 Miss Dover 2nd = 8 Devine Frosti 3rd = 2 Black Bronco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 2 - 2 Not The Norm | ||
Sat Dec 20 2014 22:35 | 1st = 2 Not The Norm 2nd = 4 Responder 3rd = 3 Shattered Millions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 The Boss Man | ||
Sat Dec 20 2014 22:32 | 1st = 4 The Boss Man 2nd = 8 Unico Pegasus 3rd = 1 Mister Elwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Full Of Beans | ||
Sat Dec 20 2014 22:30 | 1st = 7 Full Of Beans 2nd = 2 Zipping Milo 3rd = 6 Kardy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Viper Icon | ||
Sat Dec 20 2014 22:27 | 1st = 1 Viper Icon 2nd = 8 Rocket To Glory 3rd = 7 Steps In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Lleyton H | ||
Sat Dec 20 2014 22:25 | 1st = 6 Lleyton H 2nd = 3 Dicky Dewar 3rd = 7 Me An Kel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Midnight Flynn | ||
Sat Dec 20 2014 22:22 | 1st = 2 Midnight Flynn 2nd = 6 Gorham Bale 3rd = 7 Duomo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Zonya | ||
Sat Dec 20 2014 22:17 | 1st = 8 Zonya 2nd = 4 Winter Strike 3rd = 1 Jonni Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Cawbourne Whip | ||
Sat Dec 20 2014 22:15 | 1st = 8 Cawbourne Whip 2nd = 2 Watto Lotto 3rd = 6 Magic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Shes Too Hot | ||
Sat Dec 20 2014 22:12 | 1st = 2 Shes Too Hot 2nd = 6 Ya Ace Ya 3rd = 7 American Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Shootforthestarzzz | ||
Sat Dec 20 2014 22:10 | 1st = 5 Shootforthestarzzz 2nd = 8 Posh Indulgence 3rd = 1 Art In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Prang Monelli | ||
Sat Dec 20 2014 22:08 | 1st = 3 Prang Monelli 2nd = 8 Four Paw Glory 3rd = 2 Soviet Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Rueason | ||
Sat Dec 20 2014 22:05 | 1st = 4 Rueason 2nd = 1 Eat The House Down 3rd = 3 Ourfightingharada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 1 - 4 Trial By Combat | ||
Sat Dec 20 2014 22:04 | 1st = 4 Trial By Combat 2nd = 9 Famous Caribbean 3rd = 3 Miss Escapealot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Silver Label | ||
Sat Dec 20 2014 22:02 | 1st = 5 Silver Label 2nd = 1 None Of Them 3rd = 8 Timmy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Isabelle Delacour | ||
Sat Dec 20 2014 22:00 | 1st = 9 Isabelle Delacour 2nd = 4 Dazzling Arden 3rd = 2 Grinning Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Reens Fabian | ||
Sat Dec 20 2014 21:58 | 1st = 6 Reens Fabian 2nd = 2 Go Mobo 3rd = 4 Classy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Beauty Rose Hi | ||
Sat Dec 20 2014 21:55 | 1st = 7 Beauty Rose Hi 2nd = 1 Californian Dude 3rd = 6 Rhythmic Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Blissntheblack | ||
Sat Dec 20 2014 21:54 | 1st = 6 Blissntheblack 2nd = 1 Glenferrie Affair 3rd = 7 Wonderforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 4 Flying Lucky | ||
Sat Dec 20 2014 21:52 | 1st = 4 Flying Lucky 2nd = 3 Flash Magic 3rd = 2 Joshuas Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Coolabah Jet | ||
Sat Dec 20 2014 21:50 | 1st = 5 Coolabah Jet 2nd = 4 Fort Allen 3rd = 3 Zipping Tarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Vultan Tin | ||
Sat Dec 20 2014 21:49 | 1st = 1 Vultan Tin 2nd = 3 All Aussie Boy 3rd = 7 Massive Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Vincennes | ||
Sat Dec 20 2014 21:45 | 1st = 9 Vincennes 2nd = 8 Alta Rihannah 3rd = 1 Glenferrie Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Active Avenger | ||
Sat Dec 20 2014 21:43 | 1st = 8 Active Avenger 2nd = 3 Gundal A Gogo 3rd = 5 Rio Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Mista Mara | ||
Sat Dec 20 2014 21:40 | 1st = 6 Mista Mara 2nd = 3 Andiamo El Ferrari 3rd = 1 Only One Slim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Dyna Villa | ||
Sat Dec 20 2014 21:38 | 1st = 7 Dyna Villa 2nd = 8 Usain Im Nutty 3rd = 3 Fleetwood Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Frank Furter | ||
Sat Dec 20 2014 21:35 | 1st = 7 Frank Furter 2nd = 4 Hurricane Yella 3rd = 2 Turbo Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 11 Cold Major | ||
Sat Dec 20 2014 21:33 | 1st = 11 Cold Major 2nd = 2 Lets Elope 3rd = 7 Wartime Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Blue I Am | ||
Sat Dec 20 2014 21:32 | 1st = 8 Blue I Am 2nd = 2 Hazy Jane 3rd = 3 Cornelia Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Fairy House | ||
Sat Dec 20 2014 21:30 | 1st = 1 Fairy House 2nd = 6 Jinx 3rd = 9 Seraphee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Winsome Jacko | ||
Sat Dec 20 2014 21:28 | 1st = 1 Winsome Jacko 2nd = 3 Linski 3rd = 8 Remote Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 7 Irish Priest | ||
Sat Dec 20 2014 21:26 | 1st = 7 Irish Priest 2nd = 4 Mystery Montana 3rd = 6 Chilli Ice Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Come On Frank | ||
Sat Dec 20 2014 21:24 | 1st = 6 Come On Frank 2nd = 1 Cool Hampton Bromac 3rd = 2 Heza Presidente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Golden Gate | ||
Sat Dec 20 2014 21:21 | 1st = 7 Golden Gate 2nd = 2 Steffis Lara 3rd = 6 Linas Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Dealer | ||
Sat Dec 20 2014 21:20 | 1st = 1 Dealer 2nd = 3 Shannonsablast 3rd = 4 Hez The Wild Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Dyna Quirk | ||
Sat Dec 20 2014 21:18 | 1st = 2 Dyna Quirk 2nd = 8 Walt Bale 3rd = 1 Zipping Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Texas Titan | ||
Sat Dec 20 2014 21:15 | 1st = 1 Texas Titan 2nd = 2 Volksjager Blue 3rd = 7 Big Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 9 Stewball | ||
Sat Dec 20 2014 21:15 | 1st = 9 Stewball 2nd = 4 Zaha County 3rd = 3 Son Of Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Whittaker | ||
Sat Dec 20 2014 21:12 | 1st = 5 Whittaker 2nd = 8 Topper Road 3rd = 3 Joe Hanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Praters Fortune | ||
Sat Dec 20 2014 21:09 | 1st = 4 Praters Fortune 2nd = 1 King Elliot 3rd = 8 Houindeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Blazing Terror | ||
Sat Dec 20 2014 21:08 | 1st = 6 Blazing Terror 2nd = 2 Casino Chimes 3rd = 1 Destined To Take |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Cosmic Swiper | ||
Sat Dec 20 2014 21:05 | 1st = 2 Cosmic Swiper 2nd = 5 Tap Out Rose 3rd = 4 Lithgow Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Delight Me | ||
Sat Dec 20 2014 21:02 | 1st = 9 Delight Me 2nd = 2 Viva Safari 3rd = 1 Grande Anse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Just Conduct | ||
Sat Dec 20 2014 21:00 | 1st = 5 Just Conduct 2nd = 2 Havana Star 3rd = 9 Anna Bay Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Emrys | ||
Sat Dec 20 2014 20:58 | 1st = 6 Emrys 2nd = 1 Fleetwood Zac 3rd = 4 Serco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Ima Shark | ||
Sat Dec 20 2014 20:57 | 1st = 1 Ima Shark 2nd = 8 Jereme Jetsetter 3rd = 6 Lombo Del Rosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Black Fusion | ||
Sat Dec 20 2014 20:55 | 1st = 4 Black Fusion 2nd = 10 Samertha Heights 3rd = 5 Leave Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Radinka Bale | ||
Sat Dec 20 2014 20:54 | 1st = 4 Radinka Bale 2nd = 8 Nevaeh Beach 3rd = 3 Kathys Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Joane | ||
Sat Dec 20 2014 20:52 | 1st = 5 Joane 2nd = 8 Stargate System 3rd = 3 Raramuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Bago Kysam | ||
Sat Dec 20 2014 20:49 | 1st = 7 Bago Kysam 2nd = 6 Manbo Man 3rd = 5 Macies Dingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Lochinver | ||
Sat Dec 20 2014 20:48 | 1st = 2 Lochinver 2nd = 5 Freyberg 3rd = 3 Bettor Bet Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Mississippi Girl | ||
Sat Dec 20 2014 20:44 | 1st = 4 Mississippi Girl 2nd = 5 Gunnadoo Chief 3rd = 6 Tap Out Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Ida Tiger | ||
Sat Dec 20 2014 20:43 | 1st = 5 Ida Tiger 2nd = 1 Hector Barbossa 3rd = 8 Four Jokers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Bit Fruiti | ||
Sat Dec 20 2014 20:41 | 1st = 7 Bit Fruiti 2nd = 8 Mashup Lad 3rd = 2 Azeem Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 3 Billabong Bird | ||
Sat Dec 20 2014 20:40 | 1st = 3 Billabong Bird 2nd = 1 The Yowie 3rd = 4 Black Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Astromatic | ||
Sat Dec 20 2014 20:37 | 1st = 7 Astromatic 2nd = 1 Above All 3rd = 4 Dyna Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 8 - 3 String Of Smiles | ||
Sat Dec 20 2014 20:35 | 1st = 3 String Of Smiles 2nd = 4 You Watching Me 3rd = 2 Storm Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Kiltah Magic | ||
Sat Dec 20 2014 20:33 | 1st = 2 Kiltah Magic 2nd = 4 Zipping Spike 3rd = 3 Mepunga Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 4 Classy Western | ||
Sat Dec 20 2014 20:32 | 1st = 4 Classy Western 2nd = 10 Manuka Man 3rd = 5 Kamwood Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Santorini Blue | ||
Sat Dec 20 2014 20:29 | 1st = 7 Santorini Blue 2nd = 8 Kasinda 3rd = 1 Fear The Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 10 Shortys Delight | ||
Sat Dec 20 2014 20:29 | 1st = 10 Shortys Delight 2nd = 5 Maywyns Zephyr 3rd = 1 Franco Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 You Say So | ||
Sat Dec 20 2014 20:27 | 1st = 2 You Say So 2nd = 1 Rylees Roulette 3rd = 3 Denzano Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 7 Longma | ||
Sat Dec 20 2014 20:25 | 1st = 7 Longma 2nd = 6 Dawn Approach 3rd = 10 Arcadia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 5 Deucestar | ||
Sat Dec 20 2014 20:23 | 1st = 5 Deucestar 2nd = 6 Pure Strength 3rd = 3 Able Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Mrs Right | ||
Sat Dec 20 2014 20:21 | 1st = 8 Mrs Right 2nd = 2 Trickster Lumik 3rd = 3 Gunner Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Elusive Chick | ||
Sat Dec 20 2014 20:20 | 1st = 5 Elusive Chick 2nd = 4 Tact Hayleys Delight 3rd = 6 Vansumic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Amaro Bale | ||
Sat Dec 20 2014 20:18 | 1st = 1 Amaro Bale 2nd = 7 Charleston 3rd = 2 Lektra Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Miss Diddle | ||
Sat Dec 20 2014 20:17 | 1st = 6 Miss Diddle 2nd = 1 Mango Crush 3rd = 7 Bells Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Tarago Storm | ||
Sat Dec 20 2014 20:15 | 1st = 7 Tarago Storm 2nd = 6 Our Single Doubt 3rd = 8 Boys Entertainment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 5 Zipping Felix | ||
Sat Dec 20 2014 20:14 | 1st = 5 Zipping Felix 2nd = 2 Sweet It Is 3rd = 4 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Skippy Saddler | ||
Sat Dec 20 2014 20:10 | 1st = 3 Skippy Saddler 2nd = 5 Beetson 3rd = 1 Princess Zara P |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Varcoe | ||
Sat Dec 20 2014 20:08 | 1st = 2 Varcoe 2nd = 4 Cumberland Black 3rd = 5 Abunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 New Gleam | ||
Sat Dec 20 2014 20:06 | 1st = 7 New Gleam 2nd = 3 Candy Crush 3rd = 6 Miss Pitty Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Paradise Pink | ||
Sat Dec 20 2014 20:05 | 1st = 3 Paradise Pink 2nd = 7 Mystic Medusa 3rd = 5 Joyous Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 7 - 5 Al Faisal | ||
Sat Dec 20 2014 20:02 | 1st = 5 Al Faisal 2nd = 3 Hartley Enough 3rd = 6 Jumbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Madam Messina | ||
Sat Dec 20 2014 20:00 | 1st = 5 Madam Messina 2nd = 6 Mighty Quoted 3rd = 2 Ibrox Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Aimforthemoon | ||
Sat Dec 20 2014 20:00 | 1st = 6 Aimforthemoon 2nd = 1 Bad Boy Leroy 3rd = 5 Well Deserved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Weston East | ||
Sat Dec 20 2014 19:58 | 1st = 1 Weston East 2nd = 3 Dyna Alchemist 3rd = 8 Dawkins Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Star Brutus | ||
Sat Dec 20 2014 19:56 | 1st = 2 Star Brutus 2nd = 6 Adda Tak 3rd = 1 Dawn On Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Turtle Jett | ||
Sat Dec 20 2014 19:54 | 1st = 1 Turtle Jett 2nd = 2 Beer Boy 3rd = 3 Secret Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Mega Alexander | ||
Sat Dec 20 2014 19:53 | 1st = 6 Mega Alexander 2nd = 2 Rockets Reject 3rd = 3 Mister Presley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Innocent Til | ||
Sat Dec 20 2014 19:51 | 1st = 5 Innocent Til 2nd = 2 Dyna Tony 3rd = 4 Stealthy Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 11 Elite Belle | ||
Sat Dec 20 2014 19:50 | 1st = 11 Elite Belle 2nd = 9 Red Blast 3rd = 7 Bass Strait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Jumble | ||
Sat Dec 20 2014 19:47 | 1st = 8 Jumble 2nd = 5 Ella Has Class 3rd = 3 Jack Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Silver Back | ||
Sat Dec 20 2014 19:46 | 1st = 4 Silver Back 2nd = 5 Glasscutterspirit 3rd = 3 Mile High Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Oxley Rubey | ||
Sat Dec 20 2014 19:44 | 1st = 1 Oxley Rubey 2nd = 4 Spring Planet 3rd = 6 Now Fear This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Compton Street | ||
Sat Dec 20 2014 19:43 | 1st = 8 Compton Street 2nd = 10 Montana Falcon 3rd = 1 Gooday Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Avenger Icon | ||
Sat Dec 20 2014 19:41 | 1st = 4 Avenger Icon 2nd = 1 Good Odds Rick 3rd = 6 Master Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 9 Bryony | ||
Sat Dec 20 2014 19:40 | 1st = 9 Bryony 2nd = 6 Montana Moon 3rd = 2 Cheron Samsi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Tureaud | ||
Sat Dec 20 2014 19:37 | 1st = 4 Tureaud 2nd = 2 Ikaku Bale 3rd = 3 Harden Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Lemon Tree Girl | ||
Sat Dec 20 2014 19:34 | 1st = 1 Lemon Tree Girl 2nd = 7 Sweet Odessa 3rd = 6 Billys Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 All Under Control | ||
Sat Dec 20 2014 19:33 | 1st = 7 All Under Control 2nd = 3 Casa Fundada 3rd = 4 Zaire Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Allen Deed | ||
Sat Dec 20 2014 19:31 | 1st = 7 Allen Deed 2nd = 4 Agent Jack 3rd = 2 Eliza Blanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Like Brand New | ||
Sat Dec 20 2014 19:30 | 1st = 1 Like Brand New 2nd = 7 Sansho Dayu 3rd = 6 Karma Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Von Ryan | ||
Sat Dec 20 2014 19:28 | 1st = 5 Von Ryan 2nd = 4 Im Pedro 3rd = 8 Cawbourne Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 6 - 8 Paint Me Gray | ||
Sat Dec 20 2014 19:27 | 1st = 8 Paint Me Gray 2nd = 5 Another Vision 3rd = 3 Heez Our Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 White Marlin | ||
Sat Dec 20 2014 19:25 | 1st = 6 White Marlin 2nd = 3 Ferrari Lass 3rd = 5 Spring Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 2 Bay Of Biscay | ||
Sat Dec 20 2014 19:23 | 1st = 2 Bay Of Biscay 2nd = 4 Emboldened 3rd = 3 Crooner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Kamwood Dawn | ||
Sat Dec 20 2014 19:21 | 1st = 5 Kamwood Dawn 2nd = 6 Nelson County 3rd = 1 Apeaceof His Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Armatrees Comet | ||
Sat Dec 20 2014 19:19 | 1st = 3 Armatrees Comet 2nd = 6 Topper Ortiz 3rd = 8 Horn Of Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 12 Sweet Molly Oshea | ||
Sat Dec 20 2014 19:18 | 1st = 12 Sweet Molly Oshea 2nd = 3 Alta Jerome 3rd = 1 Sir Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Bells Luck | ||
Sat Dec 20 2014 19:16 | 1st = 4 Bells Luck 2nd = 7 Krazy Caper 3rd = 8 Mazooma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Real Charm | ||
Sat Dec 20 2014 19:15 | 1st = 3 Real Charm 2nd = 2 Antique Belle 3rd = 11 Vampi Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Bottom Dollar | ||
Sat Dec 20 2014 19:12 | 1st = 6 Bottom Dollar 2nd = 7 Rashad Reason 3rd = 2 Jordan Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Mista Taptoe Lombo | ||
Sat Dec 20 2014 19:11 | 1st = 9 Mista Taptoe Lombo 2nd = 4 Motu Miss Lilli 3rd = 7 Joy Of Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Star Recall | ||
Sat Dec 20 2014 19:09 | 1st = 7 Star Recall 2nd = 2 Shall She Rock 3rd = 3 Tyra Giselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Lachie Maguire | ||
Sat Dec 20 2014 19:08 | 1st = 2 Lachie Maguire 2nd = 4 Lancelot Bromac 3rd = 11 Our Missie Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Must Be Nice | ||
Sat Dec 20 2014 19:04 | 1st = 6 Must Be Nice 2nd = 9 Brite Spark Lombo 3rd = 3 Our Femme Fatale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 There She Was | ||
Sat Dec 20 2014 19:02 | 1st = 6 There She Was 2nd = 3 Coming In Hot 3rd = 9 Dragon Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Killer Smile | ||
Sat Dec 20 2014 19:00 | 1st = 2 Killer Smile 2nd = 1 Danwish 3rd = 4 Optimus Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Morris Singman | ||
Sat Dec 20 2014 18:58 | 1st = 8 Morris Singman 2nd = 6 Mums Secret 3rd = 5 Seriously Seedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 7 All In All | ||
Sat Dec 20 2014 18:55 | 1st = 7 All In All 2nd = 3 Midnight Allure 3rd = 2 Rowas Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 5 - 7 Sea Of Choice | ||
Sat Dec 20 2014 18:52 | 1st = 7 Sea Of Choice 2nd = 2 Sassos Circus 3rd = 9 Justine Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Luda | ||
Sat Dec 20 2014 18:50 | 1st = 5 Luda 2nd = 9 Snap To It 3rd = 6 Im Jay Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Space Star | ||
Sat Dec 20 2014 18:48 | 1st = 8 Space Star 2nd = 1 Deadly Boy 3rd = 3 Wind Whistler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 6 Our Hussey | ||
Sat Dec 20 2014 18:47 | 1st = 6 Our Hussey 2nd = 2 Im Ready For This 3rd = 4 Marble Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 7 Black Burberry | ||
Sat Dec 20 2014 18:44 | 1st = 7 Black Burberry 2nd = 5 Magic Greg 3rd = 4 Bestihaveeverhad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Master Pip | ||
Sat Dec 20 2014 18:43 | 1st = 5 Master Pip 2nd = 8 Cold Ideal 3rd = 9 Nobody Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 1 Shining Knight | ||
Sat Dec 20 2014 18:40 | 1st = 1 Shining Knight 2nd = 4 Black Heart Bart 3rd = 6 Cool Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Blizzard Of Ozz | ||
Sat Dec 20 2014 18:39 | 1st = 3 Blizzard Of Ozz 2nd = 1 Sovereign Flight 3rd = 4 Borninastorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Michael Thomas | ||
Sat Dec 20 2014 18:35 | 1st = 4 Michael Thomas 2nd = 9 Cold Sister 3rd = 10 Brunelleschi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Mini Load | ||
Sat Dec 20 2014 18:33 | 1st = 3 Mini Load 2nd = 1 Fruity Bites 3rd = 6 Sky Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Royal Oasis | ||
Sat Dec 20 2014 18:30 | 1st = 8 Royal Oasis 2nd = 6 Peppermint Lane 3rd = 3 Legal Assistant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 El Grand Seal | ||
Sat Dec 20 2014 18:28 | 1st = 2 El Grand Seal 2nd = 1 Ice Toronado 3rd = 4 Lektra Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Stunin Banner | ||
Sat Dec 20 2014 18:25 | 1st = 2 Stunin Banner 2nd = 4 Im Alex 3rd = 6 Major Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Plateau Gold | ||
Sat Dec 20 2014 18:20 | 1st = 1 Plateau Gold 2nd = 6 Kalahari Princess 3rd = 17 Tuned In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 4 - 5 Strike Drone | ||
Sat Dec 20 2014 18:17 | 1st = 5 Strike Drone 2nd = 12 So Extreme 3rd = 1 Street Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 7 Khe Sanh | ||
Sat Dec 20 2014 18:15 | 1st = 7 Khe Sanh 2nd = 11 Bold Navigator 3rd = 9 Wickedly Risque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Il Destructor | ||
Sat Dec 20 2014 18:14 | 1st = 6 Il Destructor 2nd = 1 Bedrock Babe 3rd = 2 Rubys Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 3 Wilscot | ||
Sat Dec 20 2014 18:11 | 1st = 3 Wilscot 2nd = 8 Vapourise 3rd = 5 Fiesty Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Tinder King | ||
Sat Dec 20 2014 18:09 | 1st = 1 Tinder King 2nd = 5 Lakeview Miss 3rd = 4 Kyles Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Castle Express | ||
Sat Dec 20 2014 18:07 | 1st = 1 Castle Express 2nd = 2 Dreamnignite 3rd = 10 Blowin Your Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 2 The Concorde | ||
Sat Dec 20 2014 18:05 | 1st = 2 The Concorde 2nd = 8 King Kev 3rd = 9 Ziggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 11 Settlers Creek | ||
Sat Dec 20 2014 18:03 | 1st = 11 Settlers Creek 2nd = 1 Windswept 3rd = 3 Dark Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Johnny Junior | ||
Sat Dec 20 2014 17:59 | 1st = 2 Johnny Junior 2nd = 3 Atom Ant 3rd = 8 Sulawaycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 9 House Of Wax | ||
Sat Dec 20 2014 17:55 | 1st = 9 House Of Wax 2nd = 4 Tuscan Ranger 3rd = 1 Spun Dry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 11 Play Master | ||
Sat Dec 20 2014 17:50 | 1st = 11 Play Master 2nd = 13 Gallant Harmony 3rd = 6 The Quarterback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 10 Tycoran Devil | ||
Sat Dec 20 2014 17:47 | 1st = 10 Tycoran Devil 2nd = 2 Ripper 3rd = 1 Flywheel Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 13 Change Of Face | ||
Sat Dec 20 2014 17:44 | 1st = 13 Change Of Face 2nd = 5 Romanticize 3rd = 9 Cover Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Big Money | ||
Sat Dec 20 2014 17:43 | 1st = 1 Big Money 2nd = 8 Whiskey Allround 3rd = 9 Cum Dividend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 3 Jude Augustus | ||
Sat Dec 20 2014 17:38 | 1st = 3 Jude Augustus 2nd = 5 Kenona Red 3rd = 6 Crackin Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 3 - 2 Egg Freckles | ||
Sat Dec 20 2014 17:37 | 1st = 2 Egg Freckles 2nd = 1 Spy Scandal 3rd = 3 Beta Duguid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Flyin Finley | ||
Sat Dec 20 2014 17:35 | 1st = 5 Flyin Finley 2nd = 1 Jillaroo Sadie 3rd = 2 Big Tee Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 11 Vashka | ||
Sat Dec 20 2014 17:35 | 1st = 11 Vashka 2nd = 15 Centre Pivot 3rd = 3 The Alfonso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 4 More Than A Song | ||
Sat Dec 20 2014 17:30 | 1st = 4 More Than A Song 2nd = 2 Sizzlelon 3rd = 1 Hes a Ladies Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Ornithologist | ||
Sat Dec 20 2014 17:26 | 1st = 4 Ornithologist 2nd = 6 Group Hug 3rd = 1 Dreaming Of Nepal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 Stable Secret | ||
Sat Dec 20 2014 17:25 | 1st = 7 Stable Secret 2nd = 3 Madassa 3rd = 1 Castle Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 6 Ample On Offa | ||
Sat Dec 20 2014 17:20 | 1st = 6 Ample On Offa 2nd = 9 Star Of Denman 3rd = 3 Black Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 3 De Little Engine | ||
Sat Dec 20 2014 17:15 | 1st = 3 De Little Engine 2nd = 10 Rodway 3rd = 9 Martinvast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 2 Diamondrocker | ||
Sat Dec 20 2014 17:10 | 1st = 2 Diamondrocker 2nd = 8 Supreme 3rd = 5 Kanguru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 3 Phelan Ready | ||
Sat Dec 20 2014 17:05 | 1st = 3 Phelan Ready 2nd = 8 Falino 3rd = 5 Mishani Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 12 Cool Sports | ||
Sat Dec 20 2014 17:04 | 1st = 12 Cool Sports 2nd = 8 Nextarule 3rd = 5 Flying Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 9 Dalrada | ||
Sat Dec 20 2014 17:00 | 1st = 9 Dalrada 2nd = 5 Social Lane 3rd = 12 Senorita On Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 2 - 7 Chanson De La Mer | ||
Sat Dec 20 2014 16:57 | 1st = 7 Chanson De La Mer 2nd = 10 Snuffaluffagus 3rd = 1 Fresh Out Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 9 Craftiness | ||
Sat Dec 20 2014 16:55 | 1st = 9 Craftiness 2nd = 8 Pro Consul 3rd = 1 Inside Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 13 Wishful | ||
Sat Dec 20 2014 16:51 | 1st = 13 Wishful 2nd = 11 Rich N Famous 3rd = 7 Kingston County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 6 De Starsandcircles | ||
Sat Dec 20 2014 16:49 | 1st = 6 De Starsandcircles 2nd = 1 Silent Gee 3rd = 2 Night Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 5 Real Love | ||
Sat Dec 20 2014 16:47 | 1st = 5 Real Love 2nd = 4 Balmont Girl 3rd = 1 Respondent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 9 Swinging Arms | ||
Sat Dec 20 2014 16:42 | 1st = 9 Swinging Arms 2nd = 7 Stravinsky Code 3rd = 5 Minnymoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 7 Emconi | ||
Sat Dec 20 2014 16:38 | 1st = 7 Emconi 2nd = 6 Maccas Magic 3rd = 1 Littlebitaluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 1 Churchill Dancer | ||
Sat Dec 20 2014 16:35 | 1st = 1 Churchill Dancer 2nd = 3 The Bowler 3rd = 10 King Of Manners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 8 Bella Galeano | ||
Sat Dec 20 2014 16:30 | 1st = 8 Bella Galeano 2nd = 12 Anthology 3rd = 4 Casino Chips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Handyman Bob | ||
Sat Dec 20 2014 16:25 | 1st = 3 Handyman Bob 2nd = 12 Real Favulous 3rd = 4 Romanarma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 1 Go Dragon | ||
Sat Dec 20 2014 16:23 | 1st = 1 Go Dragon 2nd = 11 Smart Bet 3rd = 6 Elegies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 5 Harlem Star | ||
Sat Dec 20 2014 16:20 | 1st = 5 Harlem Star 2nd = 7 Blakes Cameo 3rd = 11 Something |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 7 Cushryn | ||
Sat Dec 20 2014 16:17 | 1st = 7 Cushryn 2nd = 10 Vital Lass 3rd = 9 Secondment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 1 Haussmann | ||
Sat Dec 20 2014 16:15 | 1st = 1 Haussmann 2nd = 4 Champagne Cath 3rd = 10 Murder Of Crows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Oratry | ||
Sat Dec 20 2014 16:11 | 1st = 3 Oratry 2nd = 1 Rivariva 3rd = 5 Dazzluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 King Dejour | ||
Sat Dec 20 2014 16:09 | 1st = 2 King Dejour 2nd = 6 Sparkling Sky 3rd = 5 Sell In May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 London Line | ||
Sat Dec 20 2014 16:07 | 1st = 2 London Line 2nd = 4 Kentucky Lass 3rd = 9 The Girl Of Vasse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Reddamour | ||
Sat Dec 20 2014 16:02 | 1st = 4 Reddamour 2nd = 5 Alpha Man 3rd = 3 Double Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 3 Zero To Ten | ||
Sat Dec 20 2014 15:58 | 1st = 3 Zero To Ten 2nd = 9 Prato 3rd = 4 Texas Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 10 Floatmyboat | ||
Sat Dec 20 2014 15:55 | 1st = 10 Floatmyboat 2nd = 2 Shes Clean 3rd = 6 Hero Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Poltava | ||
Sat Dec 20 2014 15:50 | 1st = 4 Poltava 2nd = 8 Anantha 3rd = 5 We Are Young |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 1 Branded | ||
Sat Dec 20 2014 15:47 | 1st = 1 Branded 2nd = 13 Parliament House 3rd = 10 Smooth Moving Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 12 Glorious Red | ||
Sat Dec 20 2014 15:45 | 1st = 12 Glorious Red 2nd = 3 Polynikes 3rd = 9 Gid Up Strop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 9 - 13 Tie Me Down | ||
Sat Dec 20 2014 15:42 | 1st = 13 Tie Me Down 2nd = 6 Gustavo 3rd = 16 Dark And Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 1 Baby Jack | ||
Sat Dec 20 2014 15:40 | 1st = 1 Baby Jack 2nd = 4 Doolam Wonder 3rd = 2 Charloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 5 Phrases | ||
Sat Dec 20 2014 15:35 | 1st = 5 Phrases 2nd = 1 Off The Rails 3rd = 10 Magical Stance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 6 Try Me Dol | ||
Sat Dec 20 2014 15:30 | 1st = 6 Try Me Dol 2nd = 2 Just Lucky 3rd = 10 Dramatic Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 7 Mubakkir | ||
Sat Dec 20 2014 15:25 | 1st = 7 Mubakkir 2nd = 1 Mr Backchat 3rd = 5 Tuscan Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 2 Adrenaline Rush | ||
Sat Dec 20 2014 15:22 | 1st = 2 Adrenaline Rush 2nd = 15 Sherpa 3rd = 1 Beckham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 9 Shawqeeny | ||
Sat Dec 20 2014 15:20 | 1st = 9 Shawqeeny 2nd = 2 Tom Raks 3rd = 1 Esprit Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 1 Gingerboy | ||
Sat Dec 20 2014 15:15 | 1st = 1 Gingerboy 2nd = 5 The Sicilian 3rd = 12 Alakris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 1 Manyana Miss | ||
Sat Dec 20 2014 15:12 | 1st = 1 Manyana Miss 2nd = 2 Dream Poet 3rd = 6 Snippets Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Albana | ||
Sat Dec 20 2014 15:10 | 1st = 4 Albana 2nd = 9 Ashtomina 3rd = 5 Love Takes Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 10 Little Bit Ditsy | ||
Sat Dec 20 2014 15:05 | 1st = 10 Little Bit Ditsy 2nd = 8 Abu Ben Adam 3rd = 1 Kurtley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 1 Pure Champion | ||
Sat Dec 20 2014 15:02 | 1st = 1 Pure Champion 2nd = 7 Diademe 3rd = 3 Ginner Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 2 Jazz Musician | ||
Sat Dec 20 2014 15:00 | 1st = 2 Jazz Musician 2nd = 3 Stradeeming 3rd = 5 Martini Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 1 Kristy Lee | ||
Sat Dec 20 2014 14:55 | 1st = 1 Kristy Lee 2nd = 5 Stolen Kisses 3rd = 9 Medusas Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 6 Pachamama | ||
Sat Dec 20 2014 14:51 | 1st = 6 Pachamama 2nd = 1 Pretty Vacant 3rd = 3 Firmitas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Stimulatte | ||
Sat Dec 20 2014 14:47 | 1st = 3 Stimulatte 2nd = 2 Frost Dodger 3rd = 1 Langridge Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 4 Fast Learner | ||
Sat Dec 20 2014 14:47 | 1st = 4 Fast Learner 2nd = 5 Miss Foxwood 3rd = 15 Tronic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 6 Cash No Receipt | ||
Sat Dec 20 2014 14:43 | 1st = 6 Cash No Receipt 2nd = 7 Hennessy Red 3rd = 10 Angel Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 4 Taiyoo | ||
Sat Dec 20 2014 14:40 | 1st = 4 Taiyoo 2nd = 5 Are There Any 3rd = 1 Fulgur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 2 Under the Lights | ||
Sat Dec 20 2014 14:35 | 1st = 2 Under the Lights 2nd = 6 Ring Da Belle 3rd = 5 Zaboss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 1 Space Invader | ||
Sat Dec 20 2014 14:32 | 1st = 1 Space Invader 2nd = 2 Code Word 3rd = 3 All Is Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 13 Traceys Angel | ||
Sat Dec 20 2014 14:30 | 1st = 13 Traceys Angel 2nd = 1 Shotover River 3rd = 8 Rocbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 14 Listowel | ||
Sat Dec 20 2014 14:25 | 1st = 14 Listowel 2nd = 4 Wills Road 3rd = 2 Bannockburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 1 Red Excitement | ||
Sat Dec 20 2014 14:20 | 1st = 1 Red Excitement 2nd = 6 Burbero 3rd = 4 Youll Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Duke Celeste | ||
Sat Dec 20 2014 14:16 | 1st = 3 Duke Celeste 2nd = 8 Choi Oi 3rd = 9 More Northerly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 Ustinovs Fury | ||
Sat Dec 20 2014 14:12 | 1st = 5 Ustinovs Fury 2nd = 1 Rivers Lane 3rd = 4 Heza Bargain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 11 Colonel Carrera | ||
Sat Dec 20 2014 14:12 | 1st = 11 Colonel Carrera 2nd = 4 King Krovanh 3rd = 6 Re Deel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 6 Kamiya | ||
Sat Dec 20 2014 14:08 | 1st = 6 Kamiya 2nd = 3 Frisky Cruiser 3rd = 8 Santegic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 2 Bascule | ||
Sat Dec 20 2014 14:05 | 1st = 2 Bascule 2nd = 8 Pure Addiction 3rd = 3 Roundabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 Carver | ||
Sat Dec 20 2014 14:00 | 1st = 6 Carver 2nd = 14 Promas 3rd = 10 Eightyeight Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 13 Saga Of The Storm | ||
Sat Dec 20 2014 13:55 | 1st = 13 Saga Of The Storm 2nd = 8 Real Good 3rd = 6 In His Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 5 Perfect Start | ||
Sat Dec 20 2014 13:50 | 1st = 5 Perfect Start 2nd = 3 Dubai Belle 3rd = 9 Duquesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 2 Testashadow | ||
Sat Dec 20 2014 13:45 | 1st = 2 Testashadow 2nd = 10 Tree Of Jesse 3rd = 1 Harrier Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Nordic Eclipse | ||
Sat Dec 20 2014 13:37 | 1st = 2 Nordic Eclipse 2nd = 1 Clair 3rd = 5 Another Flouze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 16 Etonian | ||
Sat Dec 20 2014 13:37 | 1st = 16 Etonian 2nd = 9 Epicurean 3rd = 3 Sir Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 10 Pink Perfection | ||
Sat Dec 20 2014 13:30 | 1st = 10 Pink Perfection 2nd = 5 Nicamorae 3rd = 4 Moparee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 9 Pocket Power | ||
Sat Dec 20 2014 13:25 | 1st = 9 Pocket Power 2nd = 4 Hes Guilty 3rd = 2 Bianexpress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 11 Thud | ||
Sat Dec 20 2014 13:20 | 1st = 11 Thud 2nd = 12 Zin Zan Elsie 3rd = 2 Bright Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 5 Maygrove | ||
Sat Dec 20 2014 13:15 | 1st = 5 Maygrove 2nd = 6 Mato Grosso 3rd = 3 Loves The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 12 Ottoman | ||
Sat Dec 20 2014 13:10 | 1st = 12 Ottoman 2nd = 8 Miss Idyllic 3rd = 6 Pride Of Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 4 Silk Chardonnay | ||
Sat Dec 20 2014 13:02 | 1st = 4 Silk Chardonnay 2nd = 1 Dubai Shuffle 3rd = 11 Proud Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 7 Claudia Jean | ||
Sat Dec 20 2014 12:55 | 1st = 7 Claudia Jean 2nd = 2 Bosnia 3rd = 3 Call Me Anything |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 2 Equal Justice | ||
Sat Dec 20 2014 12:45 | 1st = 2 Equal Justice 2nd = 5 Alice From Albury 3rd = 12 Wealthy Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 10 Stolen Dance | ||
Sat Dec 20 2014 12:40 | 1st = 10 Stolen Dance 2nd = 6 Nymph Monte 3rd = 4 Highland Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 2 Spin Doctor | ||
Sat Dec 20 2014 12:27 | 1st = 2 Spin Doctor 2nd = 3 Breaking Dawn 3rd = 5 Capone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 1 Dont Gloat | ||
Sat Dec 20 2014 12:05 | 1st = 1 Dont Gloat 2nd = 4 Alice Webb Ellis 3rd = 8 Elysium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 10 Celebrity Miss | ||
Sat Dec 20 2014 11:47 | 1st = 10 Celebrity Miss 2nd = 12 Khepera 3rd = 9 Beauty Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 8 Strata Lady | ||
Sat Dec 20 2014 11:25 | 1st = 8 Strata Lady 2nd = 7 Bella Court 3rd = 1 Perfect Harmonee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 3 Brilliant Way | ||
Sat Dec 20 2014 11:07 | 1st = 3 Brilliant Way 2nd = 11 Aotearower 3rd = 1 First Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 9 Piccadilly | ||
Sat Dec 20 2014 10:50 | 1st = 9 Piccadilly 2nd = 2 Carlow 3rd = 8 Imperial Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 7 Annabelinda | ||
Sat Dec 20 2014 10:32 | 1st = 7 Annabelinda 2nd = 10 Maid Of Steel 3rd = 8 Out Of Friendship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Cork Popper | ||
Sat Dec 20 2014 1:32 | 1st = 2 Cork Popper 2nd = 4 Imogen Keeping 3rd = 7 Shekel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 5 High Courage | ||
Sat Dec 20 2014 1:25 | 1st = 5 High Courage 2nd = 1 Ergo 3rd = 8 Torrevean Amunindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 8 - 2 Living Diva | ||
Sat Dec 20 2014 1:15 | 1st = 2 Living Diva 2nd = 1 Swift Diva 3rd = 4 Sweet Harvest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Joes Guess | ||
Sat Dec 20 2014 1:07 | 1st = 2 Joes Guess 2nd = 4 Ruble Monelli 3rd = 1 West On Hudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 2 Bettor Pack A Pistol | ||
Sat Dec 20 2014 1:00 | 1st = 2 Bettor Pack A Pistol 2nd = 8 Eliseos Falcon 3rd = 4 Hes Ritehererightnow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Waiters Eye | ||
Sat Dec 20 2014 0:52 | 1st = 2 Waiters Eye 2nd = 4 Carnival Spirit 3rd = 1 West On Miffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 2 Miss Tee Dawn | ||
Sat Dec 20 2014 0:40 | 1st = 2 Miss Tee Dawn 2nd = 3 Devil Fish 3rd = 5 Kapow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Batavia Jack | ||
Sat Dec 20 2014 0:30 | 1st = 1 Batavia Jack 2nd = 8 Dust Me Off 3rd = 3 The Dyfi Dabbler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Uncle Si | ||
Sat Dec 20 2014 0:27 | 1st = 6 Uncle Si 2nd = 5 Moon Liner 3rd = 8 All Guns Blazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 8 Sukhovey Wind | ||
Sat Dec 20 2014 0:15 | 1st = 8 Sukhovey Wind 2nd = 3 Bolshevic 3rd = 1 Casey Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Last Day | ||
Sat Dec 20 2014 0:12 | 1st = 3 Last Day 2nd = 7 Living Proof 3rd = 9 Touch Of Luxury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Tuxedo Tour | ||
Sat Dec 20 2014 0:05 | 1st = 3 Tuxedo Tour 2nd = 5 Heez On Fire 3rd = 4 Ti Amo Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Genuine Pearl | ||
Thu Nov 20 2014 23:57 | 1st = 6 Genuine Pearl 2nd = 7 West On Romeo 3rd = 1 Flash Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Never Ends | ||
Thu Nov 20 2014 23:55 | 1st = 1 Never Ends 2nd = 5 Made That Way 3rd = 7 Lolli Dolli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Dream Miss | ||
Thu Nov 20 2014 23:42 | 1st = 2 Dream Miss 2nd = 3 Oxley Legend 3rd = 5 Kados Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Hopes Fantasy | ||
Thu Nov 20 2014 23:40 | 1st = 5 Hopes Fantasy 2nd = 8 Flick Pass 3rd = 4 Sonnets Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 4 Bush Chook | ||
Thu Nov 20 2014 23:35 | 1st = 4 Bush Chook 2nd = 1 Forever Remembered 3rd = 5 Codecorpgodcountry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Talk Again | ||
Thu Nov 20 2014 23:22 | 1st = 5 Talk Again 2nd = 8 Lucass Bullet 3rd = 4 Shroomboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 9 Bashful Compton | ||
Thu Nov 20 2014 23:05 | 1st = 9 Bashful Compton 2nd = 5 Fifty Hertz 3rd = 10 Riverboat Ning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Nero Bolt | ||
Thu Nov 20 2014 23:02 | 1st = 6 Nero Bolt 2nd = 1 Dollstan Royal 3rd = 2 Asafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Radinka Bale | ||
Thu Nov 20 2014 22:58 | 1st = 1 Radinka Bale 2nd = 3 Cowboy Jury 3rd = 8 Aunty Janet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Bills Fantasy | ||
Thu Nov 20 2014 22:54 | 1st = 2 Bills Fantasy 2nd = 7 You Can Talk 3rd = 3 Top Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Wynburn Charm | ||
Thu Nov 20 2014 22:50 | 1st = 2 Wynburn Charm 2nd = 5 Loch Roman 3rd = 3 Gladis Grice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Vera Allen | ||
Thu Nov 20 2014 22:47 | 1st = 1 Vera Allen 2nd = 6 Brazen Bull 3rd = 2 Noren Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 3 Total Blonde | ||
Thu Nov 20 2014 22:44 | 1st = 3 Total Blonde 2nd = 1 Get The Bucks 3rd = 7 Hawaii Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Smokey Desire | ||
Thu Nov 20 2014 22:41 | 1st = 2 Smokey Desire 2nd = 10 Black Ronny 3rd = 3 Bens Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Dyna Rapidash | ||
Thu Nov 20 2014 22:38 | 1st = 2 Dyna Rapidash 2nd = 1 Spyware 3rd = 4 Dyna Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 9 Tuxedo Tour | ||
Thu Nov 20 2014 22:36 | 1st = 9 Tuxedo Tour 2nd = 5 Rusty Rockets 3rd = 6 Hilo Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Prince Nitro | ||
Thu Nov 20 2014 22:31 | 1st = 7 Prince Nitro 2nd = 1 Beemo 3rd = 3 Sir Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 4 Karagiozis | ||
Thu Nov 20 2014 22:28 | 1st = 4 Karagiozis 2nd = 1 Underbelly Angel 3rd = 5 Vapour Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Red Line Lad | ||
Thu Nov 20 2014 22:25 | 1st = 5 Red Line Lad 2nd = 3 Nevada Smith 3rd = 4 Woodside Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Alderley Reform | ||
Thu Nov 20 2014 22:22 | 1st = 3 Alderley Reform 2nd = 6 Deeborose 3rd = 4 Frattini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Sashenka | ||
Thu Nov 20 2014 22:19 | 1st = 2 Sashenka 2nd = 5 Princess Chelsea 3rd = 9 Surfin Shambi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Tiggerlong Await | ||
Thu Nov 20 2014 22:15 | 1st = 7 Tiggerlong Await 2nd = 2 Cool Mikado 3rd = 1 Ko Ko Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 9 Showstopper | ||
Thu Nov 20 2014 22:10 | 1st = 9 Showstopper 2nd = 10 Ticket to Nowhere 3rd = 5 Navajo Windtalker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Lashing Phil | ||
Thu Nov 20 2014 22:09 | 1st = 1 Lashing Phil 2nd = 8 Pioneer Mogul 3rd = 5 What It Shrinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Elite Stress | ||
Thu Nov 20 2014 22:07 | 1st = 3 Elite Stress 2nd = 2 Perfect Madison 3rd = 7 Tiger Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 As It Goes | ||
Thu Nov 20 2014 22:05 | 1st = 4 As It Goes 2nd = 8 Hes A Villian 3rd = 2 Funky Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Lira Monelli | ||
Thu Nov 20 2014 22:02 | 1st = 3 Lira Monelli 2nd = 6 Cyclone Boy 3rd = 2 Prince Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 7 Koora Khan | ||
Thu Nov 20 2014 22:00 | 1st = 7 Koora Khan 2nd = 2 Native Charm 3rd = 6 Art Of Locksley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Stilton Lucky | ||
Thu Nov 20 2014 21:58 | 1st = 7 Stilton Lucky 2nd = 1 Angsana 3rd = 8 Cosmic Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Darcys Entity | ||
Thu Nov 20 2014 21:55 | 1st = 1 Darcys Entity 2nd = 5 Lonesome Pirate 3rd = 9 Real Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Royal Rowdy | ||
Thu Nov 20 2014 21:52 | 1st = 4 Royal Rowdy 2nd = 6 Farmers Gold 3rd = 5 Fusaichi Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Dancing Madi | ||
Thu Nov 20 2014 21:49 | 1st = 7 Dancing Madi 2nd = 3 Reiko Bale 3rd = 8 Definition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 That Was Then | ||
Thu Nov 20 2014 21:45 | 1st = 8 That Was Then 2nd = 3 Janda 3rd = 7 Class Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 9 Country Jasper | ||
Thu Nov 20 2014 21:43 | 1st = 9 Country Jasper 2nd = 8 Invaluable Boy 3rd = 3 Nobbys Beach Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Wild Soul | ||
Thu Nov 20 2014 21:42 | 1st = 7 Wild Soul 2nd = 3 Black Bottle 3rd = 2 Stews Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Braeside Tommy | ||
Thu Nov 20 2014 21:40 | 1st = 8 Braeside Tommy 2nd = 4 Sammy Sultana 3rd = 6 Hol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Ella Has Class | ||
Thu Nov 20 2014 21:38 | 1st = 4 Ella Has Class 2nd = 3 Stilton Shiraz 3rd = 7 Gevalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Crafty Maisy | ||
Thu Nov 20 2014 21:35 | 1st = 6 Crafty Maisy 2nd = 1 Impact Bale 3rd = 8 Turbine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Ima Apple | ||
Thu Nov 20 2014 21:32 | 1st = 1 Ima Apple 2nd = 3 Kosmik King 3rd = 2 Jacks Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 13 My Zach Bromac | ||
Thu Nov 20 2014 21:30 | 1st = 13 My Zach Bromac 2nd = 6 Supreme Genes 3rd = 10 Show Heeza Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Gunspeed | ||
Thu Nov 20 2014 21:28 | 1st = 2 Gunspeed 2nd = 8 Kidatee Croc 3rd = 7 Hougenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Minnie Mogul | ||
Thu Nov 20 2014 21:25 | 1st = 6 Minnie Mogul 2nd = 5 Hellyeah Evan 3rd = 7 Ohana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Flying Tee | ||
Thu Nov 20 2014 21:22 | 1st = 6 Flying Tee 2nd = 8 Lukey Deez 3rd = 1 Disco Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Kylie Armbro | ||
Thu Nov 20 2014 21:17 | 1st = 5 Kylie Armbro 2nd = 4 Kamikaze Ky 3rd = 2 Hearts N Flowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Kichiro | ||
Thu Nov 20 2014 21:15 | 1st = 2 Kichiro 2nd = 1 Cleaning Money 3rd = 8 Aerial Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Jamiela Twist | ||
Thu Nov 20 2014 21:12 | 1st = 1 Jamiela Twist 2nd = 2 Peter Pettigrew 3rd = 5 Batmandu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 1 Terraforce | ||
Thu Nov 20 2014 21:10 | 1st = 1 Terraforce 2nd = 8 Brugars Luck 3rd = 4 Live Life Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Le Sirenuse | ||
Thu Nov 20 2014 21:09 | 1st = 2 Le Sirenuse 2nd = 3 Pilgrims Prince 3rd = 8 Super Velo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 4 Dyna Ishaan | ||
Thu Nov 20 2014 21:07 | 1st = 4 Dyna Ishaan 2nd = 1 Sofa So Good 3rd = 3 Dee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Pedros Vineyard | ||
Thu Nov 20 2014 21:05 | 1st = 2 Pedros Vineyard 2nd = 7 Pinto Pronto 3rd = 1 Baileys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 6 Pocket Of Fortune | ||
Thu Nov 20 2014 21:00 | 1st = 6 Pocket Of Fortune 2nd = 13 Tyron Lochie 3rd = 11 Looks A Moral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Spring Charlotte | ||
Thu Nov 20 2014 20:58 | 1st = 4 Spring Charlotte 2nd = 1 Flying Bale 3rd = 3 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Enchanted Molly | ||
Thu Nov 20 2014 20:55 | 1st = 1 Enchanted Molly 2nd = 3 Doozy 3rd = 5 Mo Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Wealthy Schooner | ||
Thu Nov 20 2014 20:52 | 1st = 6 Wealthy Schooner 2nd = 4 Hogganaught 3rd = 1 Shes Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Stop Moochin | ||
Thu Nov 20 2014 20:49 | 1st = 4 Stop Moochin 2nd = 3 Magic Galo 3rd = 6 Caustic Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Deeinnocentwon | ||
Thu Nov 20 2014 20:47 | 1st = 5 Deeinnocentwon 2nd = 3 Dah Little Striker 3rd = 4 Miss Percervirance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Skuzi | ||
Thu Nov 20 2014 20:44 | 1st = 2 Skuzi 2nd = 7 Grim Creeper 3rd = 3 Super Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Loving Lucy | ||
Thu Nov 20 2014 20:41 | 1st = 1 Loving Lucy 2nd = 2 Julia Flys 3rd = 5 Go Minnie Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 10 Delightful Jade | ||
Thu Nov 20 2014 20:40 | 1st = 10 Delightful Jade 2nd = 5 Affluent Bell 3rd = 4 Cullect On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Grifter Bale | ||
Thu Nov 20 2014 20:38 | 1st = 2 Grifter Bale 2nd = 1 Nubian Princess 3rd = 3 Dyna Arceus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Twist Me Over | ||
Thu Nov 20 2014 20:35 | 1st = 8 Twist Me Over 2nd = 9 Piccolo Diablo 3rd = 2 Kava Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Quarrel Bale | ||
Thu Nov 20 2014 20:32 | 1st = 5 Quarrel Bale 2nd = 8 Watta Good Dee 3rd = 7 Snappers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 9 Sketch Me | ||
Thu Nov 20 2014 20:30 | 1st = 9 Sketch Me 2nd = 8 Yerrington Bob 3rd = 13 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Crackerjack Babe | ||
Thu Nov 20 2014 20:28 | 1st = 2 Crackerjack Babe 2nd = 4 Fearsome Mint 3rd = 3 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 What A Thursday | ||
Thu Nov 20 2014 20:25 | 1st = 3 What A Thursday 2nd = 2 Grin And Win 3rd = 8 Johnathans Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Pelican Keeping | ||
Thu Nov 20 2014 20:22 | 1st = 7 Pelican Keeping 2nd = 2 Hello Ay Jay 3rd = 8 Raz Simpson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Fearless Lord | ||
Thu Nov 20 2014 20:17 | 1st = 2 Fearless Lord 2nd = 1 Storm Burst 3rd = 7 Keepaneyeoutjake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Illusive Allen | ||
Thu Nov 20 2014 20:15 | 1st = 1 Illusive Allen 2nd = 5 Squall Bale 3rd = 8 Dyna Erwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Allen Gundam | ||
Thu Nov 20 2014 20:13 | 1st = 4 Allen Gundam 2nd = 2 Global Lad 3rd = 7 Cambridge Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Colt Rocket | ||
Thu Nov 20 2014 20:11 | 1st = 5 Colt Rocket 2nd = 3 Rare Pearl 3rd = 7 Tonight Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Mick Mow | ||
Thu Nov 20 2014 20:08 | 1st = 1 Mick Mow 2nd = 8 Big Sub Woofer 3rd = 7 Time To Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Titan Ash | ||
Thu Nov 20 2014 20:05 | 1st = 3 Titan Ash 2nd = 5 Gunnadoo Apache 3rd = 8 Waikarie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 1 Livin The Life | ||
Thu Nov 20 2014 20:00 | 1st = 1 Livin The Life 2nd = 4 Sosogood 3rd = 5 Turn Up Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Glamour Gas | ||
Thu Nov 20 2014 19:58 | 1st = 1 Glamour Gas 2nd = 8 Simpsons Bay 3rd = 2 Prince Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Zara Mclaren | ||
Thu Nov 20 2014 19:55 | 1st = 1 Zara Mclaren 2nd = 7 Mclaren Grace 3rd = 8 Mclaren Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 4 Sokyo | ||
Thu Nov 20 2014 19:52 | 1st = 4 Sokyo 2nd = 3 Lunar Sky 3rd = 7 Magic Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Kirabilli Steve | ||
Thu Nov 20 2014 19:49 | 1st = 1 Kirabilli Steve 2nd = 6 Allen Grundy 3rd = 4 Necro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 9 Bettor Shape Up | ||
Thu Nov 20 2014 19:47 | 1st = 9 Bettor Shape Up 2nd = 3 Electric Warrior 3rd = 4 Red Castle Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Bills Back | ||
Thu Nov 20 2014 19:44 | 1st = 2 Bills Back 2nd = 5 Magic Diva 3rd = 3 Elite Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Dont Go Quietly | ||
Thu Nov 20 2014 19:41 | 1st = 3 Dont Go Quietly 2nd = 2 Get Involved 3rd = 5 Bogie Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Brad Hill Billy | ||
Thu Nov 20 2014 19:38 | 1st = 2 Brad Hill Billy 2nd = 3 Posh Fire 3rd = 5 Aerohound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Velocity Saphire | ||
Thu Nov 20 2014 19:35 | 1st = 1 Velocity Saphire 2nd = 4 Dyna Drama 3rd = 7 Spring Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Punch It | ||
Thu Nov 20 2014 19:32 | 1st = 8 Punch It 2nd = 2 Usain Buzza 3rd = 3 Why Not Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Giant Steps | ||
Thu Nov 20 2014 19:30 | 1st = 4 Giant Steps 2nd = 6 Chief Destroyer 3rd = 3 Kaka Point Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Le Burglar | ||
Thu Nov 20 2014 19:28 | 1st = 1 Le Burglar 2nd = 7 Magic Knight 3rd = 2 Magic Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Chief Kapai | ||
Thu Nov 20 2014 19:27 | 1st = 1 Chief Kapai 2nd = 5 Supriya 3rd = 6 Spirit Of Chronos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Multi King | ||
Thu Nov 20 2014 19:25 | 1st = 1 Multi King 2nd = 8 Bell Tower 3rd = 7 Gypsy Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Small And Speedy | ||
Thu Nov 20 2014 19:22 | 1st = 2 Small And Speedy 2nd = 5 Riddle Me Lad 3rd = 4 Violet Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Billythehuntedone | ||
Thu Nov 20 2014 19:17 | 1st = 5 Billythehuntedone 2nd = 7 Win Or Die 3rd = 4 Leighs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Breaker Kahn | ||
Thu Nov 20 2014 19:15 | 1st = 7 Breaker Kahn 2nd = 3 Blue Viper 3rd = 5 Witch Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 El Grand Seal | ||
Thu Nov 20 2014 19:12 | 1st = 3 El Grand Seal 2nd = 4 Hurricane Yella 3rd = 9 Why Not Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 6 Bootlegging | ||
Thu Nov 20 2014 19:08 | 1st = 6 Bootlegging 2nd = 2 Hollywood Gothic 3rd = 12 Up And Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Jet Mikado | ||
Thu Nov 20 2014 19:05 | 1st = 2 Jet Mikado 2nd = 8 How Time Flys 3rd = 4 Le Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 8 Platinum Princess | ||
Thu Nov 20 2014 19:02 | 1st = 8 Platinum Princess 2nd = 7 Bettor Think Twice 3rd = 5 Shards Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 2 Shishi | ||
Thu Nov 20 2014 19:00 | 1st = 2 Shishi 2nd = 1 Viva Safari 3rd = 3 Aurore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Cotton Bud Joe | ||
Thu Nov 20 2014 18:57 | 1st = 5 Cotton Bud Joe 2nd = 3 Oaklands 3rd = 2 Magic Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 Prince Django | ||
Thu Nov 20 2014 18:54 | 1st = 5 Prince Django 2nd = 6 Temalor 3rd = 1 Shelby Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Rocka Hula Baby | ||
Thu Nov 20 2014 18:51 | 1st = 2 Rocka Hula Baby 2nd = 1 Letsy Bale 3rd = 5 Kiola Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Rocky Boy | ||
Thu Nov 20 2014 18:50 | 1st = 4 Rocky Boy 2nd = 1 Cortez Flyer 3rd = 3 California King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 8 Tella | ||
Thu Nov 20 2014 18:45 | 1st = 8 Tella 2nd = 3 Zany Dune 3rd = 2 Cherryblosomdancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Addys Delight | ||
Thu Nov 20 2014 18:42 | 1st = 3 Addys Delight 2nd = 8 Coopnarcha 3rd = 6 Thrashing Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Slater Hill | ||
Thu Nov 20 2014 18:39 | 1st = 4 Slater Hill 2nd = 7 Hot Ones 3rd = 1 Paws Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 5 Bettors Brigadier | ||
Thu Nov 20 2014 18:37 | 1st = 5 Bettors Brigadier 2nd = 8 Here We Go Again 3rd = 4 Machs Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 Edge Hill | ||
Thu Nov 20 2014 18:34 | 1st = 7 Edge Hill 2nd = 5 Zoomalong Johnny 3rd = 13 No Trumps No Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 5 Superior Command | ||
Thu Nov 20 2014 18:30 | 1st = 5 Superior Command 2nd = 6 Uncle Phil 3rd = 3 Koel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Pennys For Me | ||
Thu Nov 20 2014 18:27 | 1st = 3 Pennys For Me 2nd = 6 Fredwyn 3rd = 4 Just Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Rasso | ||
Thu Nov 20 2014 18:24 | 1st = 5 Rasso 2nd = 7 Blue Cosmic 3rd = 3 Uno Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 8 - 1 Prussian Heart | ||
Thu Nov 20 2014 18:20 | 1st = 1 Prussian Heart 2nd = 12 Warship 3rd = 3 Thomass Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Classy Sahara | ||
Thu Nov 20 2014 18:17 | 1st = 6 Classy Sahara 2nd = 2 Big Foot 3rd = 1 King Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Cullen Ball | ||
Thu Nov 20 2014 18:12 | 1st = 1 Cullen Ball 2nd = 4 Davey Gunn 3rd = 2 Wunder Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 6 Sappys Brite Star | ||
Thu Nov 20 2014 18:12 | 1st = 6 Sappys Brite Star 2nd = 1 Springfield Eyre 3rd = 5 Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Lachlan Bear | ||
Thu Nov 20 2014 18:09 | 1st = 8 Lachlan Bear 2nd = 1 Aussie Irish 3rd = 3 Bomber Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Olgoldnblack | ||
Thu Nov 20 2014 18:03 | 1st = 1 Olgoldnblack 2nd = 2 Runemdown 3rd = 6 Gold Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Carats Prince | ||
Thu Nov 20 2014 18:00 | 1st = 1 Carats Prince 2nd = 8 Cawbourne Penny 3rd = 6 Jonesys Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Lord Licrick | ||
Thu Nov 20 2014 17:57 | 1st = 6 Lord Licrick 2nd = 7 Time Is Precious 3rd = 8 Dee Jays Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 8 Flaming Aces | ||
Thu Nov 20 2014 17:53 | 1st = 8 Flaming Aces 2nd = 10 Rocksham 3rd = 11 Our Hussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Our Murray Grey | ||
Thu Nov 20 2014 17:49 | 1st = 2 Our Murray Grey 2nd = 3 Shes Lil 3rd = 8 Metal Militia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 7 Sicilian Secret | ||
Thu Nov 20 2014 17:47 | 1st = 7 Sicilian Secret 2nd = 6 Alexy 3rd = 1 Canderdel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 4 Tuned In | ||
Thu Nov 20 2014 17:45 | 1st = 4 Tuned In 2nd = 12 Sansho Dayu 3rd = 5 Come By Often |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 7 Flamin Go | ||
Thu Nov 20 2014 17:42 | 1st = 7 Flamin Go 2nd = 1 Champness Gal 3rd = 6 Charlie Nuttier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Don Draper | ||
Thu Nov 20 2014 17:39 | 1st = 7 Don Draper 2nd = 6 Elephant Trunk 3rd = 2 Pirate Lore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 6 Neat Feat | ||
Thu Nov 20 2014 17:35 | 1st = 6 Neat Feat 2nd = 2 General Offer 3rd = 12 Piccolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Miss Miyake | ||
Thu Nov 20 2014 17:31 | 1st = 3 Miss Miyake 2nd = 4 Big Boy Mcevoy 3rd = 8 Jayne Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Pennsbury | ||
Thu Nov 20 2014 17:25 | 1st = 5 Pennsbury 2nd = 3 King Grin 3rd = 8 Hachem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Elusive Zesta | ||
Thu Nov 20 2014 17:22 | 1st = 6 Elusive Zesta 2nd = 2 Master Gee 3rd = 4 La Mascara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Rory Mach | ||
Thu Nov 20 2014 17:22 | 1st = 2 Rory Mach 2nd = 7 Canasta 3rd = 6 Maldini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 7 Fasuka | ||
Thu Nov 20 2014 17:18 | 1st = 7 Fasuka 2nd = 4 Le Cavalier 3rd = 8 Mals Last Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Knock Knock Lady | ||
Thu Nov 20 2014 17:15 | 1st = 5 Knock Knock Lady 2nd = 9 Creme Da Genes 3rd = 1 Nominal Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Kid Famechon | ||
Thu Nov 20 2014 17:12 | 1st = 4 Kid Famechon 2nd = 3 Oriental Tsunami 3rd = 1 Pedros Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 3 Pantheress | ||
Thu Nov 20 2014 17:08 | 1st = 3 Pantheress 2nd = 1 Kolonga 3rd = 5 Kerricait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Songar Degner | ||
Thu Nov 20 2014 17:04 | 1st = 7 Songar Degner 2nd = 4 Total Felix 3rd = 1 Playmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 8 Cadillac Mountain | ||
Thu Nov 20 2014 17:00 | 1st = 8 Cadillac Mountain 2nd = 7 Khutulun 3rd = 4 Phantom Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Stylish Fancy | ||
Thu Nov 20 2014 16:57 | 1st = 1 Stylish Fancy 2nd = 3 English Honey 3rd = 7 Little Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Kians Hybrid | ||
Thu Nov 20 2014 16:54 | 1st = 7 Kians Hybrid 2nd = 2 Looney Lucy 3rd = 5 Pagani Bridie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Norms Spirit | ||
Thu Nov 20 2014 16:49 | 1st = 1 Norms Spirit 2nd = 10 Rubys Bad Boy 3rd = 9 Triumphant Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 3 Jango Fett | ||
Thu Nov 20 2014 16:47 | 1st = 3 Jango Fett 2nd = 1 Justalittlebettor 3rd = 2 Vincennes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Jack Flash | ||
Thu Nov 20 2014 16:46 | 1st = 8 Jack Flash 2nd = 2 Stop Senoring 3rd = 5 Brindle Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 6 Art Thou Ready | ||
Thu Nov 20 2014 16:42 | 1st = 6 Art Thou Ready 2nd = 3 Bay Of Biscay 3rd = 2 Miss Bemuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Minnie For Mum | ||
Thu Nov 20 2014 16:39 | 1st = 6 Minnie For Mum 2nd = 4 Artic Rouge 3rd = 3 Mockingjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Sanz Gold | ||
Thu Nov 20 2014 16:35 | 1st = 8 Sanz Gold 2nd = 6 Volcanic Rock 3rd = 2 Mr Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 1 Beyond Hollywood | ||
Thu Nov 20 2014 16:30 | 1st = 1 Beyond Hollywood 2nd = 7 Ember Glow 3rd = 5 Pocillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Old Spice | ||
Thu Nov 20 2014 16:25 | 1st = 1 Old Spice 2nd = 4 Mini Load 3rd = 3 Vintage Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Festival Miss | ||
Thu Nov 20 2014 16:22 | 1st = 4 Festival Miss 2nd = 3 Tee Kay Yapper 3rd = 8 Caruba Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 9 Meteor Shower | ||
Thu Nov 20 2014 16:20 | 1st = 9 Meteor Shower 2nd = 2 Sylvan Power 3rd = 10 Mr Pago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Remo Wind | ||
Thu Nov 20 2014 16:17 | 1st = 5 Remo Wind 2nd = 4 Jaymies Revenge 3rd = 1 November Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Ouramazingglory | ||
Thu Nov 20 2014 16:12 | 1st = 7 Ouramazingglory 2nd = 5 Elsulite 3rd = 2 Bee Jays Abundance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Tachma | ||
Thu Nov 20 2014 16:12 | 1st = 6 Tachma 2nd = 2 Renegade Fighter 3rd = 8 Scarlett Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 Roman Desire | ||
Thu Nov 20 2014 16:07 | 1st = 4 Roman Desire 3rd = 3 Lockmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 1 Gunner | ||
Thu Nov 20 2014 16:07 | 1st = 1 Gunner 3rd = 3 Lockmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Familys Pride | ||
Thu Nov 20 2014 16:04 | 1st = 1 Familys Pride 2nd = 4 Procrastination 3rd = 2 Madam Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Sandave Drive | ||
Thu Nov 20 2014 16:00 | 1st = 2 Sandave Drive 2nd = 8 Exterminator 3rd = 1 Brilliant Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 6 Boom Box | ||
Thu Nov 20 2014 15:55 | 1st = 6 Boom Box 2nd = 11 Tani Tei En 3rd = 5 Elusiveness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Cullquin Jake | ||
Thu Nov 20 2014 15:52 | 1st = 5 Cullquin Jake 2nd = 8 Alisha Jewel 3rd = 2 Lost And Lonely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 6 Whats Up Watto | ||
Thu Nov 20 2014 15:48 | 1st = 6 Whats Up Watto 2nd = 5 Asta 3rd = 1 Jetsun Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Malevolent | ||
Thu Nov 20 2014 15:44 | 1st = 8 Malevolent 2nd = 6 King Ted 3rd = 1 Firestarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 6 Polinelli | ||
Thu Nov 20 2014 15:40 | 1st = 6 Polinelli 2nd = 2 Bank Notes 3rd = 8 Creamery Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Wallah Princess | ||
Thu Nov 20 2014 15:37 | 1st = 2 Wallah Princess 2nd = 7 Sudden Strike 3rd = 4 Myalla Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Its You Not Me | ||
Thu Nov 20 2014 15:32 | 1st = 3 Its You Not Me 2nd = 8 Fui Fui 3rd = 9 Itaintrocketscience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 5 Steel Ears | ||
Thu Nov 20 2014 15:28 | 1st = 5 Steel Ears 2nd = 1 Angus Rock 3rd = 11 Sweetly Gliding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Asia Ostee | ||
Thu Nov 20 2014 15:27 | 1st = 2 Asia Ostee 2nd = 4 Beale Street 3rd = 3 Cosmic Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Two Stroke | ||
Thu Nov 20 2014 15:24 | 1st = 2 Two Stroke 2nd = 4 Red Kali 3rd = 3 Bretts Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 6 Star Amore | ||
Thu Nov 20 2014 15:20 | 1st = 6 Star Amore 2nd = 9 Elegantly 3rd = 8 Acadane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Duncan Mcginness | ||
Thu Nov 20 2014 15:17 | 1st = 4 Duncan Mcginness 2nd = 1 Pirate Keeping 3rd = 7 Duniller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Cairnsville | ||
Thu Nov 20 2014 15:13 | 1st = 2 Cairnsville 2nd = 1 Back in the Day 3rd = 4 Lifes In A Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Wicky Secret | ||
Thu Nov 20 2014 15:09 | 1st = 8 Wicky Secret 2nd = 7 No Points 3rd = 1 Musmacro Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Jetsun Jinny | ||
Thu Nov 20 2014 15:09 | 1st = 2 Jetsun Jinny 2nd = 7 Out Of Trouble 3rd = 3 Jetsun Lord Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 5 Beneficiary | ||
Thu Nov 20 2014 15:05 | 1st = 5 Beneficiary 2nd = 7 Barcode 3rd = 9 Kernahan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Blazing Marlowe | ||
Thu Nov 20 2014 15:02 | 1st = 1 Blazing Marlowe 2nd = 6 Goodesy Magic 3rd = 8 Cosmo Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Sookie Go Goes | ||
Thu Nov 20 2014 14:57 | 1st = 4 Sookie Go Goes 2nd = 9 Sweet Irish Rose 3rd = 7 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 3 Tangambalanga | ||
Thu Nov 20 2014 14:53 | 1st = 3 Tangambalanga 2nd = 9 Prime Of Drysdale 3rd = 8 Jessolaura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Fawn Kara | ||
Thu Nov 20 2014 14:49 | 1st = 2 Fawn Kara 2nd = 1 Miss Turmoil 3rd = 6 Aristos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 8 Savannah Dream | ||
Thu Nov 20 2014 14:45 | 1st = 8 Savannah Dream 2nd = 2 Gun Metal George 3rd = 6 Aster Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Shoe Shop | ||
Thu Nov 20 2014 14:42 | 1st = 1 Shoe Shop 2nd = 3 Ninja Fusion 3rd = 2 Tiny Gazmick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Thyme Zone | ||
Thu Nov 20 2014 14:38 | 1st = 8 Thyme Zone 2nd = 4 Hurikin 3rd = 6 Indy Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Flying Alf | ||
Thu Nov 20 2014 14:34 | 1st = 1 Flying Alf 2nd = 2 Leah Entity 3rd = 3 Daintree Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 10 Tee N Tee | ||
Thu Nov 20 2014 14:30 | 1st = 10 Tee N Tee 2nd = 7 Arctowski 3rd = 9 Komuso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Irinka Wap | ||
Thu Nov 20 2014 14:25 | 1st = 8 Irinka Wap 2nd = 2 Olli Charlyn 3rd = 7 Kaylas Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Dieberdolly | ||
Thu Nov 20 2014 14:19 | 1st = 5 Dieberdolly 2nd = 3 Leftaroundtheglobe 3rd = 10 Our Beauty Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Anna Ray Girl | ||
Thu Nov 20 2014 14:15 | 1st = 5 Anna Ray Girl 2nd = 1 Release The Heat 3rd = 8 Ruthless Stagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 7 Cheatin Charlie | ||
Thu Nov 20 2014 14:10 | 1st = 7 Cheatin Charlie 2nd = 5 Run Jake Run 3rd = 6 Spihro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 5 Suzi Cargo | ||
Thu Nov 20 2014 14:07 | 1st = 5 Suzi Cargo 2nd = 4 Lone Star Lad 3rd = 1 Known As Typo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 8 Sir Jack Remington | ||
Thu Nov 20 2014 14:03 | 1st = 8 Sir Jack Remington 2nd = 6 Four Gees 3rd = 10 Shez A Virtuoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Speedie Rioli | ||
Thu Nov 20 2014 13:59 | 1st = 2 Speedie Rioli 2nd = 8 Northern Emma 3rd = 7 Smash It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 2 General Zip | ||
Thu Nov 20 2014 13:55 | 1st = 2 General Zip 2nd = 3 Heza Dude 3rd = 4 Pure Addiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Gazmick Leroy | ||
Thu Nov 20 2014 13:50 | 1st = 8 Gazmick Leroy 2nd = 6 Big Black Doll 3rd = 5 Mega Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Brass Monkey | ||
Thu Nov 20 2014 13:44 | 1st = 7 Brass Monkey 2nd = 9 Vanderbull 3rd = 1 Queens Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 10 Python Jackson | ||
Thu Nov 20 2014 13:40 | 1st = 10 Python Jackson 2nd = 1 Good Luck Punk 3rd = 8 Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 3 Betsie Cargo | ||
Thu Nov 20 2014 13:34 | 1st = 3 Betsie Cargo 2nd = 4 Seldom Smokey 3rd = 7 Gazmick Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Tap Out | ||
Thu Nov 20 2014 13:28 | 1st = 1 Tap Out 2nd = 8 Katies Sister 3rd = 5 Peria Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Wildcard Lad | ||
Thu Nov 20 2014 13:24 | 1st = 7 Wildcard Lad 2nd = 5 Yellowrock Flame 3rd = 6 Big Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 10 Toscanaway | ||
Thu Nov 20 2014 13:20 | 1st = 10 Toscanaway 2nd = 1 Count The Interest 3rd = 9 Subosami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 4 Gumbalanya | ||
Thu Nov 20 2014 13:15 | 1st = 4 Gumbalanya 2nd = 6 Total Gunslinger 3rd = 7 Irinka Lylea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Rileys Charm | ||
Thu Nov 20 2014 13:08 | 1st = 6 Rileys Charm 2nd = 5 Hold On Nitro 3rd = 4 Amaroo Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 3 Extreme Tyco | ||
Thu Nov 20 2014 12:57 | 1st = 3 Extreme Tyco 2nd = 1 Cee Jay Dennis 3rd = 6 Gazmick Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 2 Honor And Cherish | ||
Thu Nov 20 2014 12:53 | 1st = 2 Honor And Cherish 2nd = 1 Gunna Fly 3rd = 8 Katies Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Indianna Belle | ||
Thu Nov 20 2014 12:45 | 1st = 7 Indianna Belle 2nd = 4 Zimmerman 3rd = 6 Elite Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Tinas Tiddles | ||
Thu Nov 20 2014 12:27 | 1st = 7 Tinas Tiddles 2nd = 8 Tinder King 3rd = 2 Little Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 5 To The Max | ||
Thu Nov 20 2014 12:18 | 1st = 5 To The Max 2nd = 1 King Prawn 3rd = 2 Comanche Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 4 African Star | ||
Thu Nov 20 2014 11:45 | 1st = 4 African Star 2nd = 5 Mangaroa Miss 3rd = 6 Spic N Span |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 4 Rumpelstiltskin | ||
Thu Nov 20 2014 11:10 | 1st = 4 Rumpelstiltskin 2nd = 9 Queenofthestoneage 3rd = 1 Bee Hapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Give Ya Fongin | ||
Thu Nov 20 2014 0:57 | 1st = 7 Give Ya Fongin 2nd = 1 Milldean Emgee 3rd = 2 Our Tiger Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 10 Sienna Tux | ||
Thu Nov 20 2014 0:42 | 1st = 10 Sienna Tux 2nd = 3 Kortemall 3rd = 6 Ronray Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Chewy Onya Boot | ||
Thu Nov 20 2014 0:27 | 1st = 2 Chewy Onya Boot 2nd = 3 Elite Angus 3rd = 1 Canon Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Yalgoo Val | ||
Thu Nov 20 2014 0:07 | 1st = 1 Yalgoo Val 2nd = 5 Twisted Chill 3rd = 4 You Choose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Noosa Rocket | ||
Mon Oct 20 2014 22:45 | 1st = 2 Noosa Rocket 2nd = 7 Matty Keeping 3rd = 5 Dyna Norfolk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Red Rum | ||
Mon Oct 20 2014 22:40 | 1st = 6 Red Rum 2nd = 2 Prince Polo 3rd = 1 Earned Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Go Betty Go | ||
Mon Oct 20 2014 22:35 | 1st = 2 Go Betty Go 2nd = 7 Champagne Bound 3rd = 8 Pioneer Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Ruthless Girl | ||
Mon Oct 20 2014 22:28 | 1st = 8 Ruthless Girl 2nd = 9 Margaret Keeping 3rd = 4 Violet Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Serious Joy | ||
Mon Oct 20 2014 22:23 | 1st = 2 Serious Joy 2nd = 4 Mungunyah 3rd = 1 Galway Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 2 Wynburn Rush | ||
Mon Oct 20 2014 22:18 | 1st = 2 Wynburn Rush 2nd = 7 Maurie Baba 3rd = 5 Snoring Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Dyna Wedi | ||
Mon Oct 20 2014 22:16 | 1st = 5 Dyna Wedi 2nd = 8 Faustino Faust 3rd = 2 Sushi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Vanderyaba | ||
Mon Oct 20 2014 22:12 | 1st = 1 Vanderyaba 2nd = 8 Awesome Nikita 3rd = 3 Grifter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Bar No Blue | ||
Mon Oct 20 2014 22:08 | 1st = 6 Bar No Blue 2nd = 3 Tiggerlong Moon 3rd = 8 Want That Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 White Hornet | ||
Mon Oct 20 2014 22:04 | 1st = 1 White Hornet 2nd = 3 Spring Colarado 3rd = 8 You Can Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Daniels Bay | ||
Mon Oct 20 2014 22:00 | 1st = 6 Daniels Bay 2nd = 2 Wynburn Loco 3rd = 9 Mumfords Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Sneaky Little Me | ||
Mon Oct 20 2014 21:56 | 1st = 5 Sneaky Little Me 2nd = 8 Sheza Diva 3rd = 6 Mel Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Fay The Weapon | ||
Mon Oct 20 2014 21:52 | 1st = 7 Fay The Weapon 2nd = 8 Elles Fury 3rd = 6 Port Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Nikki Cee | ||
Mon Oct 20 2014 21:48 | 1st = 2 Nikki Cee 2nd = 1 Senorita Daphne 3rd = 4 Bass Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Pilgrims Prince | ||
Mon Oct 20 2014 21:44 | 1st = 8 Pilgrims Prince 2nd = 3 Celtic Match 3rd = 4 Drop Jaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Underground | ||
Mon Oct 20 2014 21:40 | 1st = 1 Underground 2nd = 4 Trudels 3rd = 9 Hellyeah Flicka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Taser Mcbain | ||
Mon Oct 20 2014 21:36 | 1st = 1 Taser Mcbain 2nd = 2 Jetta Kahn 3rd = 9 Vera Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Screen Test | ||
Mon Oct 20 2014 21:32 | 1st = 1 Screen Test 2nd = 7 Fancy Chance 3rd = 9 Walkaway Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 9 Dyna Tony | ||
Mon Oct 20 2014 21:28 | 1st = 9 Dyna Tony 2nd = 4 Speed Series 3rd = 1 Jewel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 High Radar | ||
Mon Oct 20 2014 21:24 | 1st = 5 High Radar 2nd = 2 Oskar Da Pooch 3rd = 8 Slick Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Baileys Comet | ||
Mon Oct 20 2014 21:20 | 1st = 6 Baileys Comet 2nd = 4 Mountain Cuz 3rd = 5 Hellyeah Fiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Baz Will Rock | ||
Mon Oct 20 2014 21:16 | 1st = 8 Baz Will Rock 2nd = 1 Everlasting Gaze 3rd = 3 Dana Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Fear Za Oyster | ||
Mon Oct 20 2014 21:12 | 1st = 2 Fear Za Oyster 2nd = 7 Irish Sapphire 3rd = 3 Ay Grade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Chief | ||
Mon Oct 20 2014 21:08 | 1st = 7 Chief 2nd = 2 Forensics 3rd = 8 Magic Mantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Fearless Ruler | ||
Mon Oct 20 2014 21:04 | 1st = 1 Fearless Ruler 2nd = 2 Mr Hoppins 3rd = 8 Shaylor Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Amazing Harry | ||
Mon Oct 20 2014 21:00 | 1st = 2 Amazing Harry 2nd = 1 Buckle Up Barney 3rd = 6 Real Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Danyos Luke | ||
Mon Oct 20 2014 20:56 | 1st = 6 Danyos Luke 2nd = 7 Chemical Maker 3rd = 4 Senni Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 3 Ritza Ruby | ||
Mon Oct 20 2014 20:52 | 1st = 3 Ritza Ruby 2nd = 8 Raramuri 3rd = 6 White Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Swagzilla | ||
Mon Oct 20 2014 20:48 | 1st = 8 Swagzilla 2nd = 1 Dyna Rapidash 3rd = 2 Hes Bonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Scorpion Queen | ||
Mon Oct 20 2014 20:44 | 1st = 1 Scorpion Queen 2nd = 4 Fury Rose Hi 3rd = 6 Spiral Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Its Crunch Time | ||
Mon Oct 20 2014 20:40 | 1st = 2 Its Crunch Time 2nd = 1 Rose Fern 3rd = 6 Cobra Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Lannister | ||
Mon Oct 20 2014 20:36 | 1st = 3 Lannister 2nd = 7 Crash Dooley 3rd = 8 Bobby Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Essay Spok | ||
Mon Oct 20 2014 20:32 | 1st = 1 Essay Spok 2nd = 2 Danger Scene 3rd = 6 Best On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Margins | ||
Mon Oct 20 2014 20:28 | 1st = 1 Margins 2nd = 4 Hetalia Bale 3rd = 6 Aussie Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Maywyns Ace | ||
Mon Oct 20 2014 20:24 | 1st = 3 Maywyns Ace 2nd = 4 Moonlight Tycoon 3rd = 7 Seaview Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Lillycette | ||
Mon Oct 20 2014 20:20 | 1st = 7 Lillycette 2nd = 3 Star Chamber 3rd = 2 Noble Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Pandoras Sin | ||
Mon Oct 20 2014 20:16 | 1st = 4 Pandoras Sin 2nd = 2 Manila Express 3rd = 3 Charter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Oceania | ||
Mon Oct 20 2014 20:13 | 1st = 7 Oceania 2nd = 5 Crazy Spike 3rd = 8 Lil Miss Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Tiggerlong Await | ||
Mon Oct 20 2014 20:10 | 1st = 3 Tiggerlong Await 2nd = 2 Liam 3rd = 1 Demi Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Cheeky Freyer | ||
Mon Oct 20 2014 20:07 | 1st = 8 Cheeky Freyer 2nd = 7 Galway Delilah 3rd = 5 Wise Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Donegal Chokin | ||
Mon Oct 20 2014 20:02 | 1st = 4 Donegal Chokin 2nd = 5 Blacknsweet Adda 3rd = 9 Lively Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Pelican Keeping | ||
Mon Oct 20 2014 20:00 | 1st = 4 Pelican Keeping 2nd = 3 Soul Sister 3rd = 2 Baron Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Dashing Dee Dee | ||
Mon Oct 20 2014 19:57 | 1st = 6 Dashing Dee Dee 2nd = 1 Young Gun Mcbain 3rd = 7 Hashtag Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Swag About Town | ||
Mon Oct 20 2014 19:54 | 1st = 3 Swag About Town 2nd = 1 Shes Abb Fab 3rd = 8 Dawns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Northern Blues | ||
Mon Oct 20 2014 19:51 | 1st = 4 Northern Blues 2nd = 3 Pop Wright 3rd = 8 Mordor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Lone Gun | ||
Mon Oct 20 2014 19:48 | 1st = 4 Lone Gun 2nd = 3 Spring Out 3rd = 7 Goshi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 5 Rock Attack | ||
Mon Oct 20 2014 19:45 | 1st = 5 Rock Attack 2nd = 7 Freda Jagz 3rd = 6 Dark Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 5 Buckle Up Rocco | ||
Mon Oct 20 2014 19:42 | 1st = 5 Buckle Up Rocco 2nd = 1 Superficial 3rd = 6 Touch Of Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Hollywood Bill | ||
Mon Oct 20 2014 19:39 | 1st = 4 Hollywood Bill 2nd = 8 Hesa Jayclo 3rd = 2 Oran Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 9 Hugh Victor | ||
Mon Oct 20 2014 19:34 | 1st = 9 Hugh Victor 2nd = 1 Ultimate Major 3rd = 8 Three Blind Mice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Serena Nimbus | ||
Mon Oct 20 2014 19:32 | 1st = 3 Serena Nimbus 2nd = 2 King Bora 3rd = 8 Asterix Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Bingo Theory | ||
Mon Oct 20 2014 19:29 | 1st = 6 Bingo Theory 2nd = 7 Darley Sunday 3rd = 8 Dreaming Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Thunder Flame | ||
Mon Oct 20 2014 19:26 | 1st = 1 Thunder Flame 2nd = 8 Fraya Bale 3rd = 7 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Leo Monelli | ||
Mon Oct 20 2014 19:22 | 1st = 5 Leo Monelli 2nd = 2 Casino Prince 3rd = 8 Stanga Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Ashby Strike | ||
Mon Oct 20 2014 19:15 | 1st = 2 Ashby Strike 2nd = 1 Peak Physique 3rd = 7 Dads Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Cruisys Joy | ||
Mon Oct 20 2014 19:12 | 1st = 7 Cruisys Joy 2nd = 6 Suspicious Gary 3rd = 3 Darley Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 9 Anisa Bale | ||
Mon Oct 20 2014 19:09 | 1st = 9 Anisa Bale 2nd = 7 Dougies Cactus 3rd = 5 Shifty Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Erskine Range | ||
Mon Oct 20 2014 19:04 | 1st = 6 Erskine Range 2nd = 1 Hes Ritehererightnow 3rd = 5 Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Spritely Lass | ||
Mon Oct 20 2014 19:01 | 1st = 2 Spritely Lass 2nd = 1 Tassie Boy 3rd = 4 Made Of Moolah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 2 Chewy Onya Boot | ||
Mon Oct 20 2014 18:57 | 1st = 2 Chewy Onya Boot 2nd = 1 Party Hunter 3rd = 10 Elementary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Velocity Tara | ||
Mon Oct 20 2014 18:53 | 1st = 8 Velocity Tara 2nd = 1 Keller Bale 3rd = 7 Koko Cabana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Schmoo | ||
Mon Oct 20 2014 18:49 | 1st = 3 Schmoo 2nd = 7 Hot And Lonesome 3rd = 5 Team Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Fiona Ottie | ||
Mon Oct 20 2014 18:45 | 1st = 2 Fiona Ottie 2nd = 3 My Marlow 3rd = 1 Defy Gravity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Rock Forest | ||
Mon Oct 20 2014 18:39 | 1st = 3 Rock Forest 2nd = 2 Frisson 3rd = 7 Diamond Geezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 2 Elite Angus | ||
Mon Oct 20 2014 18:36 | 1st = 2 Elite Angus 2nd = 8 Miss Charm 3rd = 4 Miss Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Disco Dave | ||
Mon Oct 20 2014 18:32 | 1st = 6 Disco Dave 2nd = 1 Allen Gordy 3rd = 5 Lukey Deez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 9 Elite Circle | ||
Mon Oct 20 2014 18:28 | 1st = 9 Elite Circle 2nd = 2 Miss Fire 3rd = 3 Best Buzz Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Gretas Rescue | ||
Mon Oct 20 2014 18:23 | 1st = 3 Gretas Rescue 2nd = 2 Where On Earth 3rd = 1 Terrys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Tyler Rocks | ||
Mon Oct 20 2014 18:18 | 1st = 6 Tyler Rocks 2nd = 2 Little Bit Nifty 3rd = 3 Vickies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Bettor Pack A Pistol | ||
Mon Oct 20 2014 18:12 | 1st = 6 Bettor Pack A Pistol 2nd = 9 Hidden Bad 3rd = 5 Harper Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Athletica | ||
Mon Oct 20 2014 18:09 | 1st = 5 Athletica 2nd = 3 Symmetry Lad 3rd = 6 Serious Tate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Shegoeswooshka | ||
Mon Oct 20 2014 18:04 | 1st = 9 Shegoeswooshka 2nd = 2 Shutterbug 3rd = 1 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Doonside Dani | ||
Mon Oct 20 2014 18:01 | 1st = 1 Doonside Dani 2nd = 5 Our Lady Di 3rd = 2 Magic Magnum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 5 Ballan Road | ||
Mon Oct 20 2014 17:55 | 1st = 5 Ballan Road 2nd = 6 Tommy Kay 3rd = 3 Drop Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 4 Deadly Credits | ||
Mon Oct 20 2014 17:54 | 1st = 4 Deadly Credits 2nd = 8 Elite Dragon 3rd = 5 Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Grave Digger | ||
Mon Oct 20 2014 17:52 | 1st = 2 Grave Digger 2nd = 3 El Jay Torana 3rd = 4 Disruptive Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Parisian Magic | ||
Mon Oct 20 2014 17:46 | 1st = 1 Parisian Magic 2nd = 2 Ish Won 3rd = 8 Vayetra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 8 - 5 Jakusie King | ||
Mon Oct 20 2014 17:40 | 1st = 5 Jakusie King 2nd = 9 Zizoom 3rd = 14 Youiz Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Gran Tarino | ||
Mon Oct 20 2014 17:35 | 1st = 4 Gran Tarino 2nd = 5 Chooks Reward 3rd = 6 Tajies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 10 No Bounty | ||
Mon Oct 20 2014 17:32 | 1st = 10 No Bounty 2nd = 1 Venoms Lad 3rd = 9 How Time Flys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 4 Braga Mccoy | ||
Mon Oct 20 2014 17:30 | 1st = 4 Braga Mccoy 2nd = 1 Skating Rink 3rd = 8 Zipping Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Grand Attack | ||
Mon Oct 20 2014 17:27 | 1st = 1 Grand Attack 2nd = 8 Island Rocket 3rd = 3 Walkinthenight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Parisian Mac | ||
Mon Oct 20 2014 17:24 | 1st = 7 Parisian Mac 2nd = 3 Midfield 3rd = 6 Mister Uate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 8 - 4 Dictatorship | ||
Mon Oct 20 2014 17:20 | 1st = 4 Dictatorship 2nd = 5 Desperate Dan 3rd = 7 After The Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 2 Sweet Wise | ||
Mon Oct 20 2014 17:15 | 1st = 2 Sweet Wise 2nd = 11 Splendid Choice 3rd = 7 Cheyenne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Burst A Move | ||
Mon Oct 20 2014 17:12 | 1st = 4 Burst A Move 2nd = 3 Hay Ty 3rd = 2 Dyna Nodoka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 Mystery Affair | ||
Mon Oct 20 2014 17:09 | 1st = 8 Mystery Affair 2nd = 3 Kalden Viseron 3rd = 4 Wendy Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Lasseters Reef | ||
Mon Oct 20 2014 17:06 | 1st = 5 Lasseters Reef 2nd = 3 Watta Barghest 3rd = 1 Ruby Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 10 Whistleonby | ||
Mon Oct 20 2014 17:00 | 1st = 10 Whistleonby 2nd = 8 Sharp Looker 3rd = 3 Moving Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 12 Get Outta Eyre | ||
Mon Oct 20 2014 16:55 | 1st = 12 Get Outta Eyre 2nd = 9 Momentous 3rd = 10 Flying Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Angels Chief | ||
Mon Oct 20 2014 16:52 | 1st = 8 Angels Chief 2nd = 3 Morning Cruise 3rd = 1 Orsons Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Astral Flight | ||
Mon Oct 20 2014 16:47 | 1st = 6 Astral Flight 2nd = 9 Jakarra Magic 3rd = 3 Conte Centovalli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Spot On Pedro | ||
Mon Oct 20 2014 16:46 | 1st = 1 Spot On Pedro 2nd = 5 Hidden Runner 3rd = 8 Homeward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Dee Jays Sniper | ||
Mon Oct 20 2014 16:44 | 1st = 3 Dee Jays Sniper 2nd = 5 Mac Caviar 3rd = 7 Too Hotta Stop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 7 - 3 Mr Deltoro | ||
Mon Oct 20 2014 16:40 | 1st = 3 Mr Deltoro 2nd = 6 Thats Magic 3rd = 13 Hollywood Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 7 Motu Prince Of Peru | ||
Mon Oct 20 2014 16:35 | 1st = 7 Motu Prince Of Peru 2nd = 8 Countdown 3rd = 1 Arthur Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Aiden Baxter | ||
Mon Oct 20 2014 16:32 | 1st = 8 Aiden Baxter 2nd = 1 Dugan 3rd = 4 Fos Newman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 5 Drop Dead Deva | ||
Mon Oct 20 2014 16:29 | 1st = 5 Drop Dead Deva 2nd = 1 Jughead 3rd = 6 Talk All Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Heidis Magic | ||
Mon Oct 20 2014 16:26 | 1st = 2 Heidis Magic 2nd = 4 Slick Tycoon 3rd = 7 Vivamente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 8 Romantic Spirit | ||
Mon Oct 20 2014 16:20 | 1st = 8 Romantic Spirit 2nd = 2 Meteor Shower 3rd = 14 Bertoglio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Im Justforyou | ||
Mon Oct 20 2014 16:15 | 1st = 7 Im Justforyou 2nd = 6 Cherry Pink 3rd = 1 Bullsbrookbullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Dee Ivy | ||
Mon Oct 20 2014 16:12 | 1st = 4 Dee Ivy 2nd = 5 Noddin Off 3rd = 8 Codex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Glenway Hustler | ||
Mon Oct 20 2014 16:07 | 1st = 7 Glenway Hustler 2nd = 8 Beckara 3rd = 5 Two Timer Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Peaches Party | ||
Mon Oct 20 2014 16:06 | 1st = 1 Peaches Party 2nd = 6 Silly Amy 3rd = 4 Flying Tosca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Zipping Socks | ||
Mon Oct 20 2014 16:04 | 1st = 1 Zipping Socks 2nd = 2 Cracked Model 3rd = 6 Storm Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 6 Shipped On Out | ||
Mon Oct 20 2014 16:00 | 1st = 6 Shipped On Out 2nd = 1 Kolonga 3rd = 10 Out Of Character |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Thanknbonnie | ||
Mon Oct 20 2014 15:55 | 1st = 4 Thanknbonnie 2nd = 10 Soho Idol 3rd = 1 Satisfied Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Dark Bullet | ||
Mon Oct 20 2014 15:52 | 1st = 6 Dark Bullet 2nd = 3 Thats Nick 3rd = 4 Darley Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 6 Rockin Song | ||
Mon Oct 20 2014 15:48 | 1st = 6 Rockin Song 2nd = 8 Stay Tuned 3rd = 2 Hated Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Eumeralla Danny | ||
Mon Oct 20 2014 15:44 | 1st = 1 Eumeralla Danny 2nd = 7 Stylish Ruler 3rd = 3 Miss Natalie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 6 Jacks n Kings | ||
Mon Oct 20 2014 15:40 | 1st = 6 Jacks n Kings 2nd = 1 Coup Badger 3rd = 4 Lochend Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Flyin Finley | ||
Mon Oct 20 2014 15:37 | 1st = 3 Flyin Finley 2nd = 7 Kenda 3rd = 4 Exquisette Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Pocketfullofcash | ||
Mon Oct 20 2014 15:32 | 1st = 4 Pocketfullofcash 2nd = 5 Twiggy Argyle 3rd = 1 Nicnac Norbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Invisible Stars | ||
Mon Oct 20 2014 15:29 | 1st = 7 Invisible Stars 2nd = 2 Underbelly Angel 3rd = 1 Gee Double You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 1 Doctor Bones | ||
Mon Oct 20 2014 15:25 | 1st = 1 Doctor Bones 2nd = 5 Manariki 3rd = 10 Kirchner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 11 Our Pontiac | ||
Mon Oct 20 2014 15:20 | 1st = 11 Our Pontiac 2nd = 4 Milady Denver 3rd = 2 Sassy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Blenda | ||
Mon Oct 20 2014 15:17 | 1st = 1 Blenda 2nd = 2 Little Desire 3rd = 5 Sheza Good Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Pennsylvania Is | ||
Mon Oct 20 2014 15:11 | 1st = 6 Pennsylvania Is 2nd = 7 Bare Knuckler 3rd = 3 Jules Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 1 Bells Of Troy | ||
Mon Oct 20 2014 15:05 | 1st = 1 Bells Of Troy 2nd = 3 Egos Better 3rd = 6 Irish Medley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 4 Total Silence | ||
Mon Oct 20 2014 15:02 | 1st = 4 Total Silence 2nd = 2 Supreme Sprite 3rd = 1 Olli Charlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Thomas Maguire | ||
Mon Oct 20 2014 14:57 | 1st = 3 Thomas Maguire 2nd = 6 Royal Direction 3rd = 4 Jaccka Twain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Capacity | ||
Mon Oct 20 2014 14:54 | 1st = 3 Capacity 2nd = 1 Southwood Duke 3rd = 8 Remo Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 9 Forrester | ||
Mon Oct 20 2014 14:50 | 1st = 9 Forrester 2nd = 7 Albadeen 3rd = 4 Lonhros Radiance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 3 Its A Miss | ||
Mon Oct 20 2014 14:45 | 1st = 3 Its A Miss 2nd = 8 Lika Gee Six 3rd = 1 Never Let Me Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Epic Fusion | ||
Mon Oct 20 2014 14:42 | 1st = 3 Epic Fusion 2nd = 2 Midnight Phoenix 3rd = 8 Ninja Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Zipping Casper | ||
Mon Oct 20 2014 14:36 | 1st = 4 Zipping Casper 2nd = 1 Stylish Shazz 3rd = 7 Fear Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 11 Bel Vuitton | ||
Mon Oct 20 2014 14:30 | 1st = 11 Bel Vuitton 2nd = 12 Crisis Point 3rd = 8 Gold Plume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Blazing Marlowe | ||
Mon Oct 20 2014 14:27 | 1st = 7 Blazing Marlowe 2nd = 1 Lone Star Lad 3rd = 5 Uniting Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Reign Of Darkness | ||
Mon Oct 20 2014 14:22 | 1st = 3 Reign Of Darkness 2nd = 7 Lleyton H 3rd = 5 Trot Fast Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Princess Mogambo | ||
Mon Oct 20 2014 14:19 | 1st = 1 Princess Mogambo 2nd = 3 Minnie Wipeout 3rd = 8 Varix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 11 Robbirockets | ||
Mon Oct 20 2014 14:15 | 1st = 11 Robbirockets 2nd = 14 Winfrey 3rd = 10 Promises |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 4 Shes Even Cooler | ||
Mon Oct 20 2014 14:10 | 1st = 4 Shes Even Cooler 2nd = 7 Prosperous Lombo 3rd = 1 Blue Label Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Suzi Cargo | ||
Mon Oct 20 2014 14:07 | 1st = 2 Suzi Cargo 2nd = 5 Sir Reuben 3rd = 3 Isaah Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 No Philo | ||
Mon Oct 20 2014 14:01 | 1st = 4 No Philo 2nd = 9 Black Cadel 3rd = 7 Royal Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 2 Shutterspeed | ||
Mon Oct 20 2014 13:55 | 1st = 2 Shutterspeed 2nd = 3 Amali 3rd = 1 Arties Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 5 Trojan Fusion | ||
Mon Oct 20 2014 13:52 | 1st = 5 Trojan Fusion 2nd = 1 Musical Cargo 3rd = 4 Gazmick Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Mahalo | ||
Mon Oct 20 2014 13:44 | 1st = 7 Mahalo 2nd = 8 Sarsha 3rd = 2 Highfield Roco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 2 Strawberrychampane | ||
Mon Oct 20 2014 13:40 | 1st = 2 Strawberrychampane 2nd = 1 Yo Ferdinand 3rd = 4 Kyspeil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Five Carat | ||
Mon Oct 20 2014 13:35 | 1st = 5 Five Carat 2nd = 2 Suavemente 3rd = 9 Lucy Has Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 5 Blitzing Mayhem | ||
Mon Oct 20 2014 13:34 | 1st = 5 Blitzing Mayhem 2nd = 7 Varga Frost 3rd = 6 Allegro Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 1 Myalla Nitro | ||
Mon Oct 20 2014 13:32 | 1st = 1 Myalla Nitro 2nd = 3 Dimitr 3rd = 4 Duncan Mcginness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Eye Adam | ||
Mon Oct 20 2014 13:26 | 1st = 1 Eye Adam 2nd = 7 Open All Nite 3rd = 9 Claretown Snowy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 2 Pompeius | ||
Mon Oct 20 2014 13:20 | 1st = 2 Pompeius 2nd = 5 Paradanza 3rd = 6 Sequins N Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Kurumba | ||
Mon Oct 20 2014 13:17 | 1st = 3 Kurumba 2nd = 1 Honey Fusion 3rd = 8 Billycan Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 8 Graduation | ||
Mon Oct 20 2014 13:15 | 1st = 8 Graduation 2nd = 5 Atom Bomb 3rd = 1 Jinja Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Big Boy Mcevoy | ||
Mon Oct 20 2014 13:09 | 1st = 3 Big Boy Mcevoy 2nd = 2 Culminate 3rd = 9 Tackifire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 3 Dont Doubt That | ||
Mon Oct 20 2014 13:05 | 1st = 3 Dont Doubt That 2nd = 2 Casino Gold 3rd = 7 Choupette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 9 Wheres Keroma | ||
Mon Oct 20 2014 12:55 | 1st = 9 Wheres Keroma 2nd = 7 Cawbourne Miami 3rd = 8 Thrilling Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Ate Grand Kids | ||
Mon Oct 20 2014 12:49 | 1st = 1 Ate Grand Kids 2nd = 6 Claretown Mae 3rd = 9 Sinking Ship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Sweet Rubyjane | ||
Mon Oct 20 2014 12:36 | 1st = 2 Sweet Rubyjane 2nd = 9 Lochinvar Rossi 3rd = 5 Bigtime Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Kyls Me Mate | ||
Mon Oct 20 2014 12:34 | 1st = 7 Kyls Me Mate 2nd = 1 Princess Pain 3rd = 6 Claremorris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Kazillion | ||
Mon Oct 20 2014 12:16 | 1st = 3 Kazillion 2nd = 1 Freedom Flyer 3rd = 4 On The Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Why Oh Why | ||
Mon Oct 20 2014 11:56 | 1st = 3 Why Oh Why 2nd = 9 Opawa Jay 3rd = 2 Emma Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Shinzigzag | ||
Mon Oct 20 2014 11:36 | 1st = 6 Shinzigzag 2nd = 8 Gold Stone 3rd = 4 Another Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Winfield Black | ||
Mon Oct 20 2014 11:17 | 1st = 8 Winfield Black 2nd = 9 Allegro Master 3rd = 2 Elle Packer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Kilchurn | ||
Mon Oct 20 2014 10:58 | 1st = 2 Kilchurn 2nd = 3 Opawa Zara 3rd = 1 Weepu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 4 Cawbourne Crouch | ||
Mon Oct 20 2014 10:39 | 1st = 4 Cawbourne Crouch 2nd = 6 Murtaugh 3rd = 10 Ten Point One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Cawbourne Bright | ||
Mon Oct 20 2014 10:20 | 1st = 3 Cawbourne Bright 2nd = 8 Curious Life 3rd = 4 Token Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 9 My Chino | ||
Mon Oct 20 2014 10:10 | 1st = 9 My Chino 2nd = 8 Vaporetto 3rd = 6 Woodyeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 3 Space Captain | ||
Mon Oct 20 2014 10:01 | 1st = 3 Space Captain 2nd = 5 Pure Lee 3rd = 9 Icahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Proven Katie | ||
Sat Sep 20 2014 23:47 | 1st = 5 Proven Katie 2nd = 2 Amos Gundi 3rd = 8 Winsome Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Deyna | ||
Sat Sep 20 2014 23:27 | 1st = 7 Deyna 2nd = 1 Blueys Fate 3rd = 4 Sir Wick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 3 Jailbreak | ||
Sat Sep 20 2014 23:10 | 1st = 3 Jailbreak 2nd = 2 Bankrobber 3rd = 7 Batavia Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 My Mate Cobber | ||
Sat Sep 20 2014 23:07 | 1st = 1 My Mate Cobber 2nd = 4 Luba Monelli 3rd = 2 You For Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Minority | ||
Sat Sep 20 2014 23:00 | 1st = 1 Minority 2nd = 2 Thor Bale 3rd = 3 Jingellic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Ozzie Bullet | ||
Sat Sep 20 2014 22:50 | 1st = 2 Ozzie Bullet 2nd = 1 Houdini Monelli 3rd = 5 Coxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 9 Letztorqueaboutyou | ||
Sat Sep 20 2014 22:45 | 1st = 9 Letztorqueaboutyou 2nd = 1 Midget Under Fire 3rd = 7 Major Presley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Quicker Than Al | ||
Sat Sep 20 2014 22:42 | 1st = 4 Quicker Than Al 2nd = 2 Sig Sauer 3rd = 8 Victoria Pledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Can Of | ||
Sat Sep 20 2014 22:35 | 1st = 4 Can Of 2nd = 2 Miss Sueko 3rd = 8 Zipping Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Corbel | ||
Sat Sep 20 2014 22:30 | 1st = 3 Corbel 2nd = 2 Burundi 3rd = 8 El Deseo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Diesel Train | ||
Sat Sep 20 2014 22:27 | 1st = 4 Diesel Train 2nd = 2 Country Pearl 3rd = 5 Magic Magnum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Fleetwood Storm | ||
Sat Sep 20 2014 22:25 | 1st = 5 Fleetwood Storm 2nd = 9 Sonic Dash 3rd = 7 Bremer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Star Brutus | ||
Sat Sep 20 2014 22:20 | 1st = 1 Star Brutus 2nd = 7 Millwood Chloe 3rd = 2 Im The Debt Collector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Take It All | ||
Sat Sep 20 2014 22:17 | 1st = 8 Take It All 2nd = 5 Premier Mozz 3rd = 6 Gradence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 5 Callaway Bromac | ||
Sat Sep 20 2014 22:12 | 1st = 5 Callaway Bromac 2nd = 10 Robyns C C 3rd = 9 Ti Amo Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Love Of Lauryn | ||
Sat Sep 20 2014 22:09 | 1st = 8 Love Of Lauryn 2nd = 1 Proven Will 3rd = 6 Thunder Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Jewel Action | ||
Sat Sep 20 2014 22:08 | 1st = 1 Jewel Action 2nd = 4 Andos Magic 3rd = 6 Mac Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Arising | ||
Sat Sep 20 2014 22:05 | 1st = 5 Arising 2nd = 1 Echelonic Action 3rd = 2 Duchess Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Opia | ||
Sat Sep 20 2014 22:00 | 1st = 4 Opia 2nd = 6 Outofthefire 3rd = 3 Theytellme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Spankys Legend | ||
Sat Sep 20 2014 21:59 | 1st = 7 Spankys Legend 2nd = 5 Just Like Tina 3rd = 2 Serious Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Tommy Brislane | ||
Sat Sep 20 2014 21:57 | 1st = 3 Tommy Brislane 2nd = 4 Evil Punk 3rd = 1 Crackerjack Dak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Chuck Wagon | ||
Sat Sep 20 2014 21:52 | 1st = 6 Chuck Wagon 2nd = 1 Bargain Basement 3rd = 3 Mister Pepe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 King Cobber | ||
Sat Sep 20 2014 21:51 | 1st = 7 King Cobber 2nd = 2 Permanent Guest 3rd = 8 Wind Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Mullet Hunter | ||
Sat Sep 20 2014 21:50 | 1st = 8 Mullet Hunter 2nd = 7 Ash Flash 3rd = 2 Fachoong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 8 Bettor Rules | ||
Sat Sep 20 2014 21:45 | 1st = 8 Bettor Rules 2nd = 1 Loaded Aussie 3rd = 10 Dashing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Lamia Bale | ||
Sat Sep 20 2014 21:42 | 1st = 3 Lamia Bale 2nd = 5 Buckle Up Mason 3rd = 1 Tick Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Grace Olivia | ||
Sat Sep 20 2014 21:41 | 1st = 4 Grace Olivia 2nd = 6 Farmers Gold 3rd = 1 Hez So Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Our Overanova | ||
Sat Sep 20 2014 21:37 | 1st = 2 Our Overanova 2nd = 4 The Pearl Of Paris 3rd = 9 Goldstar Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Ritza Hattie | ||
Sat Sep 20 2014 21:35 | 1st = 6 Ritza Hattie 2nd = 2 Rue De Kahn 3rd = 8 Maximum Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Usain Buzza | ||
Sat Sep 20 2014 21:34 | 1st = 2 Usain Buzza 2nd = 1 Zipping Electra 3rd = 5 Mr Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Mulgrave | ||
Sat Sep 20 2014 21:30 | 1st = 2 Mulgrave 2nd = 4 Village Cruiser 3rd = 8 No Responsibility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Expect A Guess | ||
Sat Sep 20 2014 21:28 | 1st = 2 Expect A Guess 2nd = 1 White Fox 3rd = 5 Lochie Do This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Go Jetta Go | ||
Sat Sep 20 2014 21:27 | 1st = 6 Go Jetta Go 2nd = 7 Mulberry Lane 3rd = 1 Domenics Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Danamite Lass | ||
Sat Sep 20 2014 21:24 | 1st = 3 Danamite Lass 2nd = 10 Maywyns Zephyr 3rd = 7 Bettor Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Galway Tornado | ||
Sat Sep 20 2014 21:23 | 1st = 6 Galway Tornado 2nd = 5 Kidatee Croc 3rd = 3 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Dyna Willow | ||
Sat Sep 20 2014 21:22 | 1st = 6 Dyna Willow 2nd = 4 Sweet It Is 3rd = 7 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 5 Hear It Now | ||
Sat Sep 20 2014 21:17 | 1st = 5 Hear It Now 2nd = 2 Cherokee Bromac 3rd = 1 Fifty Hertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 10 Asias Babe | ||
Sat Sep 20 2014 21:15 | 1st = 10 Asias Babe 2nd = 9 Hayden Hair 3rd = 2 Ollie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Ideal Tact | ||
Sat Sep 20 2014 21:10 | 1st = 1 Ideal Tact 2nd = 8 Artful Marie 3rd = 6 Torque Lively |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Tekki China | ||
Sat Sep 20 2014 21:09 | 1st = 5 Tekki China 2nd = 3 Wolfbane Mccabe 3rd = 1 Say Goodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Clare Omalley | ||
Sat Sep 20 2014 21:08 | 1st = 3 Clare Omalley 2nd = 4 Deputy Chief 3rd = 1 Capture It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 9 Miss Snowsill | ||
Sat Sep 20 2014 21:05 | 1st = 9 Miss Snowsill 2nd = 6 Dr Lewicki 3rd = 3 Major Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Flip The Weapon | ||
Sat Sep 20 2014 21:04 | 1st = 1 Flip The Weapon 2nd = 7 Kezzas Spirit 3rd = 8 Leahs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Valley Of Diamonds | ||
Sat Sep 20 2014 21:00 | 1st = 7 Valley Of Diamonds 2nd = 4 V C Devil 3rd = 3 Authorized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Rubys In Yellow | ||
Sat Sep 20 2014 20:59 | 1st = 3 Rubys In Yellow 2nd = 5 Captain Barker 3rd = 6 Good Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Sisco Good | ||
Sat Sep 20 2014 20:57 | 1st = 6 Sisco Good 2nd = 8 Fabio 3rd = 4 Heidi Go Seek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Three Queens | ||
Sat Sep 20 2014 20:52 | 1st = 7 Three Queens 2nd = 8 Giddy Up 3rd = 4 Jereme Jetsetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Charlie Spitz | ||
Sat Sep 20 2014 20:51 | 1st = 2 Charlie Spitz 2nd = 4 Quantum Bale 3rd = 7 Just Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Allen Deed | ||
Sat Sep 20 2014 20:50 | 1st = 8 Allen Deed 2nd = 5 Yogi Blue 3rd = 1 Lucy Lips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Mija Returns | ||
Sat Sep 20 2014 20:47 | 1st = 2 Mija Returns 2nd = 5 Arrogant Kitty 3rd = 6 Magic Rip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Supper Waltz Wilson | ||
Sat Sep 20 2014 20:45 | 1st = 7 Supper Waltz Wilson 2nd = 6 Go Ahead Makemyday 3rd = 3 Purplepeopleater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 4 Disturbia | ||
Sat Sep 20 2014 20:42 | 1st = 4 Disturbia 2nd = 5 Showstopper 3rd = 3 Big Shot Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 My Mate Stride | ||
Sat Sep 20 2014 20:40 | 1st = 5 My Mate Stride 2nd = 3 Rani Major 3rd = 2 Dolce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Pilgrims Prince | ||
Sat Sep 20 2014 20:39 | 1st = 1 Pilgrims Prince 2nd = 2 Rupert 3rd = 8 Seldom Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Zipping Maggie | ||
Sat Sep 20 2014 20:38 | 1st = 8 Zipping Maggie 2nd = 4 Xylia Allen 3rd = 3 Bailey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Extreme Scope | ||
Sat Sep 20 2014 20:34 | 1st = 4 Extreme Scope 2nd = 1 Wyembah Road 3rd = 6 Bonnie Situation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Fiftyshadesofbrown | ||
Sat Sep 20 2014 20:33 | 1st = 2 Fiftyshadesofbrown 2nd = 3 Regal Equation 3rd = 1 Drop Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 7 Clarence View | ||
Sat Sep 20 2014 20:30 | 1st = 7 Clarence View 2nd = 12 Wily Miss 3rd = 8 Ice Cream Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 9 Zafonic Beach | ||
Sat Sep 20 2014 20:29 | 1st = 9 Zafonic Beach 2nd = 2 Swagzilla 3rd = 1 Gitcha Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Flaming Frenzy | ||
Sat Sep 20 2014 20:27 | 1st = 8 Flaming Frenzy 2nd = 4 Ella Has Class 3rd = 9 Kiss The Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Better Agree | ||
Sat Sep 20 2014 20:24 | 1st = 7 Better Agree 2nd = 6 Keep Left 3rd = 8 Taipans Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 The State Of Play | ||
Sat Sep 20 2014 20:22 | 1st = 7 The State Of Play 2nd = 1 Blissntheblack 3rd = 9 Armbro Speedstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Hopes Fantasy | ||
Sat Sep 20 2014 20:20 | 1st = 2 Hopes Fantasy 2nd = 3 Far From Fear 3rd = 4 Captain Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 9 Dewana Babe | ||
Sat Sep 20 2014 20:19 | 1st = 9 Dewana Babe 2nd = 2 Lady Toy 3rd = 4 Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 7 Duncan Mcginness | ||
Sat Sep 20 2014 20:17 | 1st = 7 Duncan Mcginness 2nd = 4 Total Princess 3rd = 5 Total Security |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Brick Top | ||
Sat Sep 20 2014 20:14 | 1st = 4 Brick Top 2nd = 7 Heza Presidente 3rd = 6 Heres Rommel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 9 Walter James | ||
Sat Sep 20 2014 20:12 | 1st = 9 Walter James 2nd = 7 Gamblers Delight 3rd = 3 Lucky And Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Zipping Weston | ||
Sat Sep 20 2014 20:10 | 1st = 1 Zipping Weston 2nd = 5 Hildas Boy 3rd = 3 Hollie Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Dyna Filbert | ||
Sat Sep 20 2014 20:09 | 1st = 1 Dyna Filbert 2nd = 3 Zambora Storm 3rd = 4 Black And Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Avonnova | ||
Sat Sep 20 2014 20:05 | 1st = 7 Avonnova 2nd = 8 My Jellignite 3rd = 9 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Zipping Abby | ||
Sat Sep 20 2014 20:04 | 1st = 3 Zipping Abby 2nd = 6 White Label 3rd = 5 Roman Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Rainless | ||
Sat Sep 20 2014 20:00 | 1st = 3 Rainless 2nd = 2 Desert Safari 3rd = 10 Mister Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Jebrynah Storm | ||
Sat Sep 20 2014 19:59 | 1st = 5 Jebrynah Storm 2nd = 4 No Boss 3rd = 1 Abbys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Dello Bale | ||
Sat Sep 20 2014 19:58 | 1st = 8 Dello Bale 2nd = 10 Dyna Lemmy 3rd = 1 Feikuai Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Storm Crazy | ||
Sat Sep 20 2014 19:55 | 1st = 1 Storm Crazy 2nd = 2 Hit The Road Jack 3rd = 7 Hells Kitchen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 6 Olli Charlyn | ||
Sat Sep 20 2014 19:54 | 1st = 6 Olli Charlyn 2nd = 8 Havago Megsie 3rd = 2 Bub And Sonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Paleface Jasper | ||
Sat Sep 20 2014 19:50 | 1st = 5 Paleface Jasper 2nd = 1 Silver Ranger 3rd = 4 Run Riley Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Dyna Rapidash | ||
Sat Sep 20 2014 19:49 | 1st = 3 Dyna Rapidash 2nd = 8 Black Beard 3rd = 7 Punk Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Usaine | ||
Sat Sep 20 2014 19:47 | 1st = 7 Usaine 2nd = 2 Coolabah Jet 3rd = 6 Miss All Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 4 Slick Styx | ||
Sat Sep 20 2014 19:44 | 1st = 4 Slick Styx 2nd = 10 Affluent Bell 3rd = 7 Lifesagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Suave Stuey Lombo | ||
Sat Sep 20 2014 19:42 | 1st = 6 Suave Stuey Lombo 2nd = 5 Teo Enteo 3rd = 8 Beautide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Spanish Senorita | ||
Sat Sep 20 2014 19:41 | 1st = 4 Spanish Senorita 2nd = 7 Buenos Aires 3rd = 3 Charlees Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Stylish Boulevard | ||
Sat Sep 20 2014 19:37 | 1st = 5 Stylish Boulevard 2nd = 2 Tiani Alice 3rd = 3 Jessica Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 This Time Reba | ||
Sat Sep 20 2014 19:36 | 1st = 3 This Time Reba 2nd = 7 Deep Despair 3rd = 1 Knock The Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Left Is Right | ||
Sat Sep 20 2014 19:35 | 1st = 2 Left Is Right 2nd = 5 Summer Wages 3rd = 3 Smoking Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Real Shiraz | ||
Sat Sep 20 2014 19:32 | 1st = 6 Real Shiraz 2nd = 7 Backyard Wrecker 3rd = 1 Wallah Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Jare | ||
Sat Sep 20 2014 19:30 | 1st = 5 Jare 2nd = 1 Art Prevails 3rd = 8 Sign On Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Dusty Moonshine | ||
Sat Sep 20 2014 19:28 | 1st = 6 Dusty Moonshine 2nd = 7 Hougenie 3rd = 8 Reverberate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Theres A Earn | ||
Sat Sep 20 2014 19:26 | 1st = 6 Theres A Earn 2nd = 2 Vapourash 3rd = 9 Bustino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Twentyfivetolife | ||
Sat Sep 20 2014 19:23 | 1st = 6 Twentyfivetolife 2nd = 9 Caribbean Crest 3rd = 2 Bretaca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Bont | ||
Sat Sep 20 2014 19:21 | 1st = 8 Bont 2nd = 7 Someones Girl 3rd = 1 Loving The Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Tints | ||
Sat Sep 20 2014 19:20 | 1st = 6 Tints 2nd = 8 Hardman Harry 3rd = 1 Equissential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Smith And Wesson | ||
Sat Sep 20 2014 19:18 | 1st = 4 Smith And Wesson 2nd = 7 Maccas Sway 3rd = 5 Reens Fabian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Dress Code | ||
Sat Sep 20 2014 19:17 | 1st = 6 Dress Code 2nd = 7 Hes Our Man 3rd = 9 Capricorn Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 My General Lee | ||
Sat Sep 20 2014 19:13 | 1st = 7 My General Lee 2nd = 6 Bold Life 3rd = 2 No Ah Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 4 Kronfeld | ||
Sat Sep 20 2014 19:10 | 1st = 4 Kronfeld 2nd = 10 Our Ol Fella 3rd = 2 Rafferty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Boomtime | ||
Sat Sep 20 2014 19:09 | 1st = 1 Boomtime 2nd = 2 Angela Keeping 3rd = 8 Rettas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Lucky Voodoo | ||
Sat Sep 20 2014 19:05 | 1st = 3 Lucky Voodoo 2nd = 10 Chal Fire 3rd = 1 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Atomic Beach | ||
Sat Sep 20 2014 19:04 | 1st = 3 Atomic Beach 2nd = 5 Pita Milo 3rd = 1 Kifinti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 5 Virtual Trader | ||
Sat Sep 20 2014 19:00 | 1st = 5 Virtual Trader 2nd = 2 The Alleged 3rd = 11 Blue Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Narreeva | ||
Sat Sep 20 2014 18:55 | 1st = 7 Narreeva 3rd = 6 Predominant Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Praters Problem | ||
Sat Sep 20 2014 18:54 | 1st = 5 Praters Problem 2nd = 6 Ausczech Diva 3rd = 2 Maywyn Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 8 Pure Arrogance | ||
Sat Sep 20 2014 18:50 | 1st = 8 Pure Arrogance 2nd = 1 Major Grant 3rd = 7 Exquisette Kari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Sophies Ideal | ||
Sat Sep 20 2014 18:45 | 1st = 9 Sophies Ideal 2nd = 4 Shez All Magic 3rd = 5 Grin For Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Immortal Bear | ||
Sat Sep 20 2014 18:44 | 1st = 7 Immortal Bear 2nd = 8 Ruff Edges 3rd = 2 Dyna Malaise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 8 Jos Luck | ||
Sat Sep 20 2014 18:40 | 1st = 8 Jos Luck 2nd = 6 Bernadecio 3rd = 1 Sargenolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 7 Senior Council | ||
Sat Sep 20 2014 18:37 | 1st = 7 Senior Council 2nd = 10 Fully Hectic Bro 3rd = 3 Dynamics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 10 Wilusi Blues | ||
Sat Sep 20 2014 18:35 | 1st = 10 Wilusi Blues 2nd = 2 Lord Jowers 3rd = 8 The Big Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Accepted | ||
Sat Sep 20 2014 18:32 | 1st = 2 Accepted 2nd = 1 Epic Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 6 True Gold | ||
Sat Sep 20 2014 18:30 | 1st = 6 True Gold 2nd = 8 Friarday 3rd = 4 Ram Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Fon Design | ||
Sat Sep 20 2014 18:27 | 1st = 8 Fon Design 2nd = 4 Golden Life 3rd = 7 We Are On Our Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 5 Fonzarelli | ||
Sat Sep 20 2014 18:22 | 1st = 5 Fonzarelli 2nd = 7 Shaytarna 3rd = 6 Hey Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Theorys Legacy | ||
Sat Sep 20 2014 18:21 | 1st = 4 Theorys Legacy 2nd = 1 Oscars Chance 3rd = 7 Hold On Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Arma Legend | ||
Sat Sep 20 2014 18:17 | 1st = 2 Arma Legend 2nd = 1 Pas Ultimate Delight 3rd = 5 Ive Gottalife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 3 Myalla Four | ||
Sat Sep 20 2014 18:14 | 1st = 3 Myalla Four 2nd = 5 Bar No Miss 3rd = 4 Keokia Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Schindler | ||
Sat Sep 20 2014 18:09 | 1st = 8 Schindler 2nd = 2 Threo 3rd = 4 Uncle Lile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 6 Pivotal Point | ||
Sat Sep 20 2014 18:05 | 1st = 6 Pivotal Point 2nd = 12 Chantilly Miss 3rd = 1 Boss Burr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 Silent Gee | ||
Sat Sep 20 2014 18:02 | 1st = 6 Silent Gee 2nd = 7 Azrael 3rd = 1 Flying Filou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 10 Princess Asha | ||
Sat Sep 20 2014 18:00 | 1st = 10 Princess Asha 3rd = 5 Phantom Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Hogganaught | ||
Sat Sep 20 2014 17:57 | 1st = 2 Hogganaught 2nd = 1 Ima River Boy 3rd = 7 Blingified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 11 Zipline | ||
Sat Sep 20 2014 17:55 | 1st = 11 Zipline 2nd = 1 Casino Belle 3rd = 2 Woolibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Shipwreck | ||
Sat Sep 20 2014 17:50 | 1st = 3 Shipwreck 2nd = 2 Global View 3rd = 5 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Uniting Cargo | ||
Sat Sep 20 2014 17:49 | 1st = 6 Uniting Cargo 2nd = 1 Tropical Fusion 3rd = 5 Shearas Kin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 12 Magnus Missile | ||
Sat Sep 20 2014 17:45 | 1st = 12 Magnus Missile 2nd = 8 Oakhurst Flyer 3rd = 1 Need A Lift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Screaman Seaman | ||
Sat Sep 20 2014 17:40 | 1st = 1 Screaman Seaman 2nd = 3 Montana Falcon 3rd = 8 Yaholyterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Minute River | ||
Sat Sep 20 2014 17:39 | 1st = 3 Minute River 2nd = 2 Rylees Bandit 3rd = 1 Margaret Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 4 Just Elle | ||
Sat Sep 20 2014 17:35 | 1st = 4 Just Elle 2nd = 6 Pointing To Gold 3rd = 8 Dane Sweeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 11 Canon Diablo | ||
Sat Sep 20 2014 17:30 | 1st = 11 Canon Diablo 2nd = 10 Who You Know 3rd = 4 Sol Brillante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Targaryen Prince | ||
Sat Sep 20 2014 17:29 | 1st = 8 Targaryen Prince 2nd = 3 Ten Tractors 3rd = 2 Sneaky Isa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Rhiatenn Road | ||
Sat Sep 20 2014 17:25 | 1st = 5 Rhiatenn Road 2nd = 8 Suemori 3rd = 1 Kodo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Shogun Star | ||
Sat Sep 20 2014 17:24 | 1st = 4 Shogun Star 2nd = 2 Coolbie 3rd = 1 Christopherson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Blazin N Cullen | ||
Sat Sep 20 2014 17:20 | 1st = 7 Blazin N Cullen 2nd = 9 Living Lord 3rd = 6 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 10 Dont Hussle Me | ||
Sat Sep 20 2014 17:19 | 1st = 10 Dont Hussle Me 2nd = 1 Amelia Storm 3rd = 3 Our Maxy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 5 Trust In A Gust | ||
Sat Sep 20 2014 17:15 | 1st = 5 Trust In A Gust 2nd = 3 Lucky Hussler 3rd = 17 Resistant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Mendicity | ||
Sat Sep 20 2014 17:10 | 1st = 3 Mendicity 2nd = 4 Stagnite 3rd = 9 Full Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 Terravista | ||
Sat Sep 20 2014 17:05 | 1st = 3 Terravista 2nd = 6 Im All The Talk 3rd = 1 Famous Seamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 11 Delta Whiskey | ||
Sat Sep 20 2014 16:58 | 1st = 11 Delta Whiskey 2nd = 5 Jakusie King 3rd = 9 Friendwithbenefits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 8 Battle Of Evermore | ||
Sat Sep 20 2014 16:55 | 1st = 8 Battle Of Evermore 2nd = 4 Back To The Bar 3rd = 11 Scafata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 15 Sea Red | ||
Sat Sep 20 2014 16:53 | 1st = 15 Sea Red 2nd = 3 Great Game 3rd = 1 Bingo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 9 Whitlam | ||
Sat Sep 20 2014 16:52 | 1st = 9 Whitlam 2nd = 3 Karacatis 3rd = 6 Iconic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 7 Comanche Red | ||
Sat Sep 20 2014 16:51 | 1st = 7 Comanche Red 2nd = 8 Saxon Coast 3rd = 3 Born To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Jacopo | ||
Sat Sep 20 2014 16:49 | 1st = 3 Jacopo 2nd = 2 Alittlevolcanic 3rd = 5 Firedrake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 6 Sister Emma | ||
Sat Sep 20 2014 16:46 | 1st = 6 Sister Emma 2nd = 5 The Thomas Affair 3rd = 3 One Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 13 Girl Guide | ||
Sat Sep 20 2014 16:40 | 1st = 13 Girl Guide 2nd = 4 A Time For Julia 3rd = 7 Shamal Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 4 Chez Harmony | ||
Sat Sep 20 2014 16:36 | 1st = 4 Chez Harmony 2nd = 3 Life Of Reilly 3rd = 5 Our Songbird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Andis Boy | ||
Sat Sep 20 2014 16:29 | 1st = 4 Andis Boy 2nd = 3 Bonny Zara 3rd = 10 Friars Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 4 Boss Lane | ||
Sat Sep 20 2014 16:25 | 1st = 4 Boss Lane 2nd = 13 Brook Road 3rd = 6 Atmospherical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 1 Monde Boy | ||
Sat Sep 20 2014 16:18 | 1st = 1 Monde Boy 2nd = 2 Sunday Wonder 3rd = 11 Doomkitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 11 Final Crescendo | ||
Sat Sep 20 2014 16:17 | 1st = 11 Final Crescendo 2nd = 2 Rocket To Glory 3rd = 4 Living On A Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 6 Magic Franco | ||
Sat Sep 20 2014 16:15 | 1st = 6 Magic Franco 2nd = 1 Devious Fella 3rd = 7 Private Benjamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 13 Quayside | ||
Sat Sep 20 2014 16:12 | 1st = 13 Quayside 2nd = 14 Held Hostage 3rd = 5 Road Trippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Kirkham | ||
Sat Sep 20 2014 16:09 | 1st = 2 Kirkham 2nd = 3 Prophecy 3rd = 1 Lunch Mates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Drum Line | ||
Sat Sep 20 2014 16:06 | 1st = 4 Drum Line 2nd = 7 Miss Gibraltar 3rd = 6 Innocent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Jetcetera | ||
Sat Sep 20 2014 16:03 | 1st = 1 Jetcetera 2nd = 5 Exclusive Honour 3rd = 8 Liquid Legends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 2 Foreteller | ||
Sat Sep 20 2014 16:00 | 1st = 2 Foreteller 2nd = 1 Happy Trails 3rd = 5 Crackerjack King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 1 Dellas Diamond | ||
Sat Sep 20 2014 15:56 | 1st = 1 Dellas Diamond 2nd = 5 Shalimar Choice 3rd = 4 Rhatigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 7 Jack N Sam | ||
Sat Sep 20 2014 15:49 | 1st = 7 Jack N Sam 2nd = 1 Recode 3rd = 6 Blacksmith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 1 Sacred Falls | ||
Sat Sep 20 2014 15:45 | 1st = 1 Sacred Falls 2nd = 6 Royal Descent 3rd = 4 Laser Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 3 Inspector | ||
Sat Sep 20 2014 15:40 | 1st = 3 Inspector 2nd = 1 Prince Rahy 3rd = 8 Choice Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 Video Show | ||
Sat Sep 20 2014 15:37 | 1st = 4 Video Show 2nd = 5 Zakynthos Kate 3rd = 1 Albykita Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Truffle | ||
Sat Sep 20 2014 15:35 | 1st = 4 Truffle 2nd = 9 Flyin For Me 3rd = 11 Silver Sebring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Young Fun | ||
Sat Sep 20 2014 15:30 | 1st = 2 Young Fun 2nd = 3 Pretty Face 3rd = 6 Champagne Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 6 Harveys Loss | ||
Sat Sep 20 2014 15:27 | 1st = 6 Harveys Loss 2nd = 7 Nazotic 3rd = 1 Hallowell Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 11 Gris Caro | ||
Sat Sep 20 2014 15:25 | 1st = 11 Gris Caro 2nd = 3 Entirely Platinum 3rd = 5 Bonfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 1 Brilliant Meteor | ||
Sat Sep 20 2014 15:20 | 1st = 1 Brilliant Meteor 2nd = 5 Bloodbuzz Ohio 3rd = 7 Desert Leyf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Jopa | ||
Sat Sep 20 2014 15:15 | 1st = 1 Jopa 2nd = 8 Pasquinel 3rd = 11 On the Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 9 - 1 Whosyourmaster | ||
Sat Sep 20 2014 15:13 | 1st = 1 Whosyourmaster 2nd = 13 Kisses 3rd = 7 Recite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Fire Born | ||
Sat Sep 20 2014 15:10 | 1st = 6 Fire Born 2nd = 5 Oradol 3rd = 4 Kennocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 3 Junoob | ||
Sat Sep 20 2014 15:05 | 1st = 3 Junoob 2nd = 7 Criterion 3rd = 2 Bagman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 6 Grane | ||
Sat Sep 20 2014 15:00 | 1st = 6 Grane 2nd = 4 Trouble In Vegas 3rd = 7 Rapete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 6 Hes A Chance | ||
Sat Sep 20 2014 14:57 | 1st = 6 Hes A Chance 2nd = 3 New Wave 3rd = 8 Traded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Tildy Lad | ||
Sat Sep 20 2014 14:55 | 1st = 5 Tildy Lad 2nd = 7 Sandhill Warrior 3rd = 2 Belfast Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 2 Reka | ||
Sat Sep 20 2014 14:52 | 1st = 2 Reka 2nd = 10 Keep Rocking 3rd = 14 Lucky Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Eye Winsome | ||
Sat Sep 20 2014 14:50 | 1st = 1 Eye Winsome 2nd = 5 Wonderful Jester 3rd = 9 Meadow Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 12 Tarragona | ||
Sat Sep 20 2014 14:47 | 1st = 12 Tarragona 2nd = 8 Scarper Bay 3rd = 4 Secret Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 11 Star Fashion | ||
Sat Sep 20 2014 14:45 | 1st = 11 Star Fashion 2nd = 5 Suavito 3rd = 15 Nadeem Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Rightoncue | ||
Sat Sep 20 2014 14:40 | 1st = 4 Rightoncue 2nd = 5 Crimson Ruby 3rd = 1 Red Dubawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Thief Of Hearts | ||
Sat Sep 20 2014 14:35 | 1st = 2 Thief Of Hearts 2nd = 14 Abracadash 3rd = 8 Fire Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 4 Pure Champion | ||
Sat Sep 20 2014 14:33 | 1st = 4 Pure Champion 2nd = 7 I Do 3rd = 13 Soriano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 9 Solar Rule | ||
Sat Sep 20 2014 14:30 | 1st = 9 Solar Rule 2nd = 3 Leonorasensation 3rd = 6 Jungle Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 7 First Seal | ||
Sat Sep 20 2014 14:25 | 1st = 7 First Seal 2nd = 4 Winx 3rd = 1 Earthquake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 5 Kid Colt | ||
Sat Sep 20 2014 14:21 | 1st = 5 Kid Colt 2nd = 10 Ritzy Belle 3rd = 13 Chloe In Disguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Caspers Ghost | ||
Sat Sep 20 2014 14:18 | 1st = 2 Caspers Ghost 2nd = 11 Martine 3rd = 5 Karadoc Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 2 Dust Devil | ||
Sat Sep 20 2014 14:17 | 1st = 2 Dust Devil 2nd = 6 Blu Cheval 3rd = 11 Why Do We Do It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 12 Biologist | ||
Sat Sep 20 2014 14:17 | 1st = 12 Biologist 2nd = 5 Wanabefamous 3rd = 2 John Gray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Host Nation | ||
Sat Sep 20 2014 14:14 | 1st = 3 Host Nation 2nd = 10 High Adversity 3rd = 12 Onyeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 13 Thinking Of You | ||
Sat Sep 20 2014 14:10 | 1st = 13 Thinking Of You 2nd = 9 Pickin Time 3rd = 10 Pittsburgh Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 2 One Direction | ||
Sat Sep 20 2014 14:05 | 1st = 2 One Direction 2nd = 1 Spying 3rd = 5 Riebeek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 8 Lucky Meteor | ||
Sat Sep 20 2014 14:00 | 1st = 8 Lucky Meteor 2nd = 3 Covert Charmour 3rd = 6 Flight In Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 8 Atacama | ||
Sat Sep 20 2014 13:57 | 1st = 8 Atacama 2nd = 4 Chambord 3rd = 6 Kuzanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 5 Kuro | ||
Sat Sep 20 2014 13:50 | 1st = 5 Kuro 2nd = 8 Echo Gal 3rd = 3 Klammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 7 Danefleur | ||
Sat Sep 20 2014 13:46 | 1st = 7 Danefleur 2nd = 5 A Bit Sketchy 3rd = 8 Down In Mayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 7 St Ives | ||
Sat Sep 20 2014 13:43 | 1st = 7 St Ives 2nd = 1 Goldbya 3rd = 5 Pelekunu Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 7 Thornbird Lass | ||
Sat Sep 20 2014 13:42 | 1st = 7 Thornbird Lass 2nd = 4 Doucette 3rd = 8 Zanotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Cash n Style | ||
Sat Sep 20 2014 13:39 | 1st = 1 Cash n Style 2nd = 5 Baron Douro 3rd = 6 Domini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 9 Fast N Rocking | ||
Sat Sep 20 2014 13:35 | 1st = 9 Fast N Rocking 2nd = 6 Anatina 3rd = 10 Ryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 10 Nitouche | ||
Sat Sep 20 2014 13:30 | 1st = 10 Nitouche 2nd = 2 Louis Choice 3rd = 5 Mandalong Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Hi Son | ||
Sat Sep 20 2014 13:25 | 1st = 2 Hi Son 2nd = 3 Volkhere 3rd = 1 Darci Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 1 Addictive Habit | ||
Sat Sep 20 2014 13:22 | 1st = 1 Addictive Habit 2nd = 10 Blizzard 3rd = 9 Arizona Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 2 Manawanui | ||
Sat Sep 20 2014 13:15 | 1st = 2 Manawanui 2nd = 5 Rock Sturdy 3rd = 4 Tougher Than Ever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 2 Davalon | ||
Sat Sep 20 2014 13:11 | 1st = 2 Davalon 2nd = 6 Metro Myth 3rd = 1 Prior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 9 Waltzing To Win | ||
Sat Sep 20 2014 13:08 | 1st = 9 Waltzing To Win 2nd = 2 Hioctdane 3rd = 4 Power To Possess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 12 Swap For Kash | ||
Sat Sep 20 2014 13:07 | 1st = 12 Swap For Kash 2nd = 3 Oui 3rd = 1 Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 9 Mishani Pagan | ||
Sat Sep 20 2014 13:04 | 1st = 9 Mishani Pagan 2nd = 5 Grappa Brandy 3rd = 4 Good Intentions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 11 Firehouse Rock | ||
Sat Sep 20 2014 13:00 | 1st = 11 Firehouse Rock 2nd = 7 Hawking 3rd = 5 War Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 8 Infourit | ||
Sat Sep 20 2014 12:55 | 1st = 8 Infourit 2nd = 1 Magnator 3rd = 2 Minuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Ms Ba Bella | ||
Sat Sep 20 2014 12:50 | 1st = 3 Ms Ba Bella 2nd = 1 Zoomania 3rd = 5 Royal Consort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 14 Achoo | ||
Sat Sep 20 2014 12:47 | 1st = 14 Achoo 2nd = 12 Gisela 3rd = 11 Longbeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 6 Malice | ||
Sat Sep 20 2014 12:40 | 1st = 6 Malice 2nd = 7 Black Revolver 3rd = 2 Paederos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 8 Unami | ||
Sat Sep 20 2014 12:36 | 1st = 8 Unami 2nd = 1 Agreement 3rd = 7 Shutterspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 4 Airfield Road | ||
Sat Sep 20 2014 12:32 | 1st = 4 Airfield Road 2nd = 3 Magic Belle 3rd = 11 Mr Knowitall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 6 Rough Justice | ||
Sat Sep 20 2014 12:30 | 1st = 6 Rough Justice 2nd = 10 Supido 3rd = 3 Zeletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 6 Kleinton Kid | ||
Sat Sep 20 2014 12:25 | 1st = 6 Kleinton Kid 2nd = 4 Hit Him Again 3rd = 5 Indestructible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 9 Lie Direct | ||
Sat Sep 20 2014 12:20 | 1st = 9 Lie Direct 2nd = 5 Yves Klein Blue 3rd = 7 Rose Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Espiritu | ||
Sat Sep 20 2014 12:15 | 1st = 6 Espiritu 2nd = 3 Natural Dancer 3rd = 1 Miss Mega Herz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 1 Omarilyn | ||
Sat Sep 20 2014 12:10 | 1st = 1 Omarilyn 2nd = 6 Flaming 3rd = 7 Shees Flawless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 10 Thebestofyou | ||
Sat Sep 20 2014 11:55 | 1st = 10 Thebestofyou 2nd = 5 So Keep Me 3rd = 1 Summer Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 3 San Pedro | ||
Sat Sep 20 2014 11:35 | 1st = 3 San Pedro 2nd = 2 Sampson 3rd = 9 Kentucky Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 10 Raisedinasandpit | ||
Sat Sep 20 2014 11:20 | 1st = 10 Raisedinasandpit 2nd = 8 All About Fun 3rd = 11 Cardon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 7 Oceirins Secret | ||
Sat Sep 20 2014 11:00 | 1st = 7 Oceirins Secret 2nd = 4 Rule The Court 3rd = 3 Empathy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 6 Victoryshallbemine | ||
Sat Sep 20 2014 10:45 | 1st = 6 Victoryshallbemine 2nd = 10 Hilarious Honour 3rd = 7 La Dorada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 5 Wills Road | ||
Sat Sep 20 2014 10:25 | 1st = 5 Wills Road 2nd = 4 Feelin The Love 3rd = 2 Top Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 2 Permesso | ||
Sat Sep 20 2014 10:10 | 1st = 2 Permesso 2nd = 5 Stagehand 3rd = 1 Malbec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Celtic Katie | ||
Sat Sep 20 2014 0:22 | 1st = 2 Celtic Katie 2nd = 6 Moes Magic 3rd = 3 Katsuro Sahara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Sialia | ||
Sat Sep 20 2014 0:07 | 1st = 7 Sialia 2nd = 2 Im Precious 3rd = 4 On The Bubbler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Off And Running | ||
Wed Aug 20 2014 23:42 | 1st = 2 Off And Running 2nd = 3 Miss Express 3rd = 7 Freeway Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Muckin Around | ||
Wed Aug 20 2014 23:17 | 1st = 5 Muckin Around 2nd = 6 Torpedo Monelli 3rd = 2 Shania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Starlight Jack | ||
Wed Aug 20 2014 22:57 | 1st = 4 Starlight Jack 2nd = 1 Magic Vonnie 3rd = 2 Zarnina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Clare Omalley | ||
Wed Aug 20 2014 22:42 | 1st = 6 Clare Omalley 2nd = 4 Oopsy 3rd = 2 Freeway Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Elite Stress | ||
Wed Aug 20 2014 22:37 | 1st = 5 Elite Stress 2nd = 8 Ever To Be 3rd = 6 Mister Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Bekim Goddess | ||
Wed Aug 20 2014 22:32 | 1st = 7 Bekim Goddess 2nd = 8 We Borta Chief 3rd = 4 Dr Talkback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Snaggerson | ||
Wed Aug 20 2014 22:27 | 1st = 4 Snaggerson 2nd = 5 Downlight 3rd = 7 Zipping Rafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 College Queen | ||
Wed Aug 20 2014 22:20 | 1st = 7 College Queen 2nd = 3 Dyna Chaser 3rd = 1 Kuranda Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Musmacro Star | ||
Wed Aug 20 2014 22:12 | 1st = 5 Musmacro Star 2nd = 6 Red Trump 3rd = 1 Uvalde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 Discombobulated | ||
Wed Aug 20 2014 22:08 | 1st = 5 Discombobulated 2nd = 7 Ticky Tindal 3rd = 2 Fuller Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 You Choose | ||
Wed Aug 20 2014 22:05 | 1st = 2 You Choose 2nd = 6 Reality Rumble 3rd = 8 Millers Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 11 Keayang Storm | ||
Wed Aug 20 2014 22:00 | 1st = 11 Keayang Storm 2nd = 5 Razeldazelrustler 3rd = 6 Badtothebone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Essentially | ||
Wed Aug 20 2014 21:57 | 1st = 7 Essentially 2nd = 8 All For Nothing 3rd = 5 Lipstick Stain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 Pelican Princess | ||
Wed Aug 20 2014 21:53 | 1st = 2 Pelican Princess 2nd = 1 Run Ryan Run 3rd = 8 Pretty Composed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Racy Paper | ||
Wed Aug 20 2014 21:49 | 1st = 4 Racy Paper 2nd = 6 Buddie Bargain 3rd = 3 Van Nostrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 6 Mighty Hurricane | ||
Wed Aug 20 2014 21:45 | 1st = 6 Mighty Hurricane 2nd = 3 Greenback Flex 3rd = 5 Vapour Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Riddle Me This | ||
Wed Aug 20 2014 21:42 | 1st = 2 Riddle Me This 2nd = 3 Rock Me Now 3rd = 5 Freeway Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Elite Faze | ||
Wed Aug 20 2014 21:38 | 1st = 8 Elite Faze 2nd = 4 Take Charge 3rd = 5 Bruiser Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 1 Electronic | ||
Wed Aug 20 2014 21:35 | 1st = 1 Electronic 2nd = 2 Rocking Angel 3rd = 3 Chairman Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 5 Young Modern | ||
Wed Aug 20 2014 21:30 | 1st = 5 Young Modern 2nd = 9 Jilliby Master 3rd = 6 Flaming Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Stylish Dancer | ||
Wed Aug 20 2014 21:28 | 1st = 3 Stylish Dancer 2nd = 5 Red Bolt 3rd = 7 Solar Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 3 Ish Won | ||
Wed Aug 20 2014 21:25 | 1st = 3 Ish Won 2nd = 6 Spring Missile 3rd = 7 Impatient Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 You For Real | ||
Wed Aug 20 2014 21:24 | 1st = 1 You For Real 2nd = 4 Sitar Monelli 3rd = 7 Romeos Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Delaid Ace | ||
Wed Aug 20 2014 21:20 | 1st = 5 Delaid Ace 2nd = 4 Glencoe Reign 3rd = 1 Blizzard Of Ozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Azza Azza Azza | ||
Wed Aug 20 2014 21:18 | 1st = 6 Azza Azza Azza 2nd = 4 Punk Panther 3rd = 3 Jersey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Lack Of Patience | ||
Wed Aug 20 2014 21:15 | 1st = 8 Lack Of Patience 2nd = 5 Ruby Gaga 3rd = 2 Emdee Hudsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 3 Im No Lady | ||
Wed Aug 20 2014 21:10 | 1st = 3 Im No Lady 2nd = 2 Tim Mcgee 3rd = 4 Meredith Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Bionic Bolt | ||
Wed Aug 20 2014 21:09 | 1st = 3 Bionic Bolt 2nd = 1 Kalden Nina 3rd = 8 Romasz Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Spades And Roses | ||
Wed Aug 20 2014 21:08 | 1st = 8 Spades And Roses 2nd = 5 Serious Darcy 3rd = 6 Eddy Betz Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Hardaway Law | ||
Wed Aug 20 2014 21:05 | 1st = 7 Hardaway Law 2nd = 4 Princess Syrene 3rd = 8 Mighty Conner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 11 Always Wantano | ||
Wed Aug 20 2014 21:00 | 1st = 11 Always Wantano 2nd = 5 The Storm Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Premier Hawk | ||
Wed Aug 20 2014 20:58 | 1st = 1 Premier Hawk 2nd = 3 Wild Last Stress 3rd = 10 Solar Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Gotcha Class | ||
Wed Aug 20 2014 20:55 | 1st = 6 Gotcha Class 2nd = 1 Heffner 3rd = 5 Spring Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Lindback | ||
Wed Aug 20 2014 20:54 | 1st = 1 Lindback 2nd = 8 Level Seven 3rd = 5 Black Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Rib And Roll | ||
Wed Aug 20 2014 20:50 | 1st = 6 Rib And Roll 2nd = 1 Duke Jujon 3rd = 4 Lugg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 My Tab | ||
Wed Aug 20 2014 20:48 | 1st = 2 My Tab 2nd = 8 Disco 3rd = 3 Spirit Of Caity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Paua To Roar | ||
Wed Aug 20 2014 20:45 | 1st = 2 Paua To Roar 2nd = 1 Vatos Loco 3rd = 8 Dana Kis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Deadly Merrywood | ||
Wed Aug 20 2014 20:40 | 1st = 5 Deadly Merrywood 2nd = 7 Pass The Magic 3rd = 1 Scarlet Satene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Shot To Bits | ||
Wed Aug 20 2014 20:38 | 1st = 1 Shot To Bits 2nd = 5 Blonde Caviar 3rd = 2 Aces High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Sette Bello | ||
Wed Aug 20 2014 20:37 | 1st = 6 Sette Bello 2nd = 1 We No Fancy 3rd = 8 Freeway Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Highway Idol | ||
Wed Aug 20 2014 20:35 | 1st = 2 Highway Idol 2nd = 3 Never A Drama 3rd = 8 Queen Of Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 5 Peaces Of You | ||
Wed Aug 20 2014 20:30 | 1st = 5 Peaces Of You 2nd = 8 Rate Highly 3rd = 9 Black Cougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Parkfield Pirate | ||
Wed Aug 20 2014 20:28 | 1st = 4 Parkfield Pirate 2nd = 6 Luna Ash 3rd = 3 Chic Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Steadfast Cosmo | ||
Wed Aug 20 2014 20:25 | 1st = 6 Steadfast Cosmo 2nd = 3 Our Lady Di 3rd = 5 Misleading Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 My Arthur Bee | ||
Wed Aug 20 2014 20:20 | 1st = 1 My Arthur Bee 2nd = 8 The Duke Downunder 3rd = 7 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Duchess Bale | ||
Wed Aug 20 2014 20:18 | 1st = 5 Duchess Bale 2nd = 8 Stylish Baroque 3rd = 6 Abbeys Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Origin Fever | ||
Wed Aug 20 2014 20:15 | 1st = 7 Origin Fever 2nd = 3 Shaylor Chase 3rd = 1 Focus And Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 5 General Justice | ||
Wed Aug 20 2014 20:10 | 1st = 5 General Justice 2nd = 3 Blissfull Dixie 3rd = 1 Darlecki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Mr Rosato | ||
Wed Aug 20 2014 20:08 | 1st = 2 Mr Rosato 2nd = 7 Buzzing Bell 3rd = 8 Yazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Heza Cosmic | ||
Wed Aug 20 2014 20:05 | 1st = 4 Heza Cosmic 2nd = 2 Midnight Toast 3rd = 8 Scintillating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 1 Upanatom | ||
Wed Aug 20 2014 20:00 | 1st = 1 Upanatom 2nd = 2 Cute Art 3rd = 6 Tres Hombres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Balyang Grinder | ||
Wed Aug 20 2014 19:58 | 1st = 2 Balyang Grinder 2nd = 5 All Terrific 3rd = 6 Crymelon Scylla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Junior Chavez | ||
Wed Aug 20 2014 19:55 | 1st = 2 Junior Chavez 2nd = 1 Spring Raven 3rd = 4 Stroke Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Dolce Bella | ||
Wed Aug 20 2014 19:50 | 1st = 10 Dolce Bella 2nd = 6 Abercrombie Zombie 3rd = 1 Mister Bo Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Canino | ||
Wed Aug 20 2014 19:48 | 1st = 5 Canino 2nd = 1 Bit After Nine 3rd = 8 Plaza Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 4 Dana Mork | ||
Wed Aug 20 2014 19:45 | 1st = 4 Dana Mork 2nd = 6 Bronxs Warrior 3rd = 3 Hazy Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Playful Fella | ||
Wed Aug 20 2014 19:40 | 1st = 4 Playful Fella 2nd = 1 Puffnstuff 3rd = 7 Colonel Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Vee Big Boy | ||
Wed Aug 20 2014 19:38 | 1st = 8 Vee Big Boy 2nd = 6 Our Lucky Day 3rd = 1 Miss Natalie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Wonsden | ||
Wed Aug 20 2014 19:35 | 1st = 3 Wonsden 2nd = 8 Rectify 3rd = 1 Farmor Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 5 Gnotuk | ||
Wed Aug 20 2014 19:31 | 1st = 5 Gnotuk 2nd = 6 Atticus Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Trojan Spirit | ||
Wed Aug 20 2014 19:26 | 1st = 4 Trojan Spirit 2nd = 5 Swazi 3rd = 6 Amy Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Just Loaded | ||
Wed Aug 20 2014 19:22 | 1st = 6 Just Loaded 2nd = 4 Weasel 3rd = 3 Borat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Allen Icarus | ||
Wed Aug 20 2014 19:20 | 1st = 5 Allen Icarus 2nd = 8 Belena Lad 3rd = 1 Lobo Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Dynamite Speed | ||
Wed Aug 20 2014 19:17 | 1st = 5 Dynamite Speed 2nd = 4 Bullet Pitch 3rd = 1 Top Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Is That So | ||
Wed Aug 20 2014 19:13 | 1st = 1 Is That So 2nd = 4 Think It Through 3rd = 8 Long Hot Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 1 Surpark | ||
Wed Aug 20 2014 19:10 | 1st = 1 Surpark 2nd = 11 Civil Rights 3rd = 9 Shravan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Bluie Munro | ||
Wed Aug 20 2014 19:07 | 1st = 4 Bluie Munro 2nd = 8 Loving Angels 3rd = 7 Zap And Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Fusillade | ||
Wed Aug 20 2014 19:04 | 1st = 1 Fusillade 2nd = 5 Sokyo 3rd = 2 Little Bardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Corrine | ||
Wed Aug 20 2014 19:03 | 1st = 6 Corrine 2nd = 10 Bassyappa 3rd = 7 Spin The Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 2 Rule Of Thumb | ||
Wed Aug 20 2014 19:00 | 1st = 2 Rule Of Thumb 2nd = 1 Keayang Kallisto 3rd = 5 Another Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Little Pookie | ||
Wed Aug 20 2014 18:58 | 1st = 1 Little Pookie 2nd = 2 Dawn Waker 3rd = 6 Warami Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Excellent Speed | ||
Wed Aug 20 2014 18:55 | 1st = 8 Excellent Speed 2nd = 7 Hay You Boy 3rd = 1 Billys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Invincible Ring | ||
Wed Aug 20 2014 18:50 | 1st = 2 Invincible Ring 2nd = 1 Just Tyler 3rd = 5 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Lukey Parker | ||
Wed Aug 20 2014 18:48 | 1st = 1 Lukey Parker 2nd = 4 Mendes 3rd = 3 Foxy Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Gee Callan | ||
Wed Aug 20 2014 18:45 | 1st = 2 Gee Callan 2nd = 8 Dyna Ping 3rd = 1 Benny Bowen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Truly Miss Terious | ||
Wed Aug 20 2014 18:40 | 1st = 2 Truly Miss Terious 2nd = 8 Trucker 3rd = 4 Leighs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Cheyenne Walk | ||
Wed Aug 20 2014 18:39 | 1st = 4 Cheyenne Walk 2nd = 5 Elusive Zesta 3rd = 1 Black Runaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Gemma Dual | ||
Wed Aug 20 2014 18:37 | 1st = 2 Gemma Dual 2nd = 8 Arabian Oracle 3rd = 7 Cane Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Classy Roger | ||
Wed Aug 20 2014 18:34 | 1st = 4 Classy Roger 2nd = 7 Turtle Man 3rd = 3 On the Fringe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 2 Great Odyssey | ||
Wed Aug 20 2014 18:30 | 1st = 2 Great Odyssey 2nd = 6 Street Bandit 3rd = 4 Le Schiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 10 Im Anonymiss | ||
Wed Aug 20 2014 18:25 | 1st = 10 Im Anonymiss 2nd = 11 Cameos Moment 3rd = 3 Mountain Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Quara Bale | ||
Wed Aug 20 2014 18:22 | 1st = 5 Quara Bale 2nd = 7 Izack Bale 3rd = 1 Just Go Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Certainly James | ||
Wed Aug 20 2014 18:17 | 1st = 3 Certainly James 2nd = 7 Stout 3rd = 2 Lite Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 No Issues | ||
Wed Aug 20 2014 18:16 | 1st = 4 No Issues 2nd = 5 Dee Vee Dee 3rd = 1 Wot A Hottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Cloud Land | ||
Wed Aug 20 2014 18:13 | 1st = 3 Cloud Land 2nd = 1 Obey 3rd = 5 Hanson Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Wattos Chase | ||
Wed Aug 20 2014 18:09 | 1st = 3 Wattos Chase 2nd = 6 Last One Left 3rd = 4 Gold Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Abercrombie Alice | ||
Wed Aug 20 2014 18:03 | 1st = 4 Abercrombie Alice 2nd = 1 Taylor Khan 3rd = 9 Count Montecristo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Billy Brae | ||
Wed Aug 20 2014 18:00 | 1st = 6 Billy Brae 2nd = 5 Dyna Treason 3rd = 3 Rouw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Made That Way | ||
Wed Aug 20 2014 17:56 | 1st = 1 Made That Way 2nd = 7 Senor Zorro 3rd = 9 Hanson Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 11 Moodride | ||
Wed Aug 20 2014 17:52 | 1st = 11 Moodride 2nd = 3 Lady By Chance 3rd = 2 Wanderer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Lochinvar Mondo | ||
Wed Aug 20 2014 17:51 | 1st = 8 Lochinvar Mondo 2nd = 2 Rexy 3rd = 5 Alexandrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Lifesa Ranger | ||
Wed Aug 20 2014 17:47 | 1st = 3 Lifesa Ranger 2nd = 4 Dixie Trix 3rd = 10 Hachem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Mulberry Lane | ||
Wed Aug 20 2014 17:45 | 1st = 8 Mulberry Lane 2nd = 9 Where On Earth 3rd = 6 Go Jetta Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Groove Girl | ||
Wed Aug 20 2014 17:42 | 1st = 4 Groove Girl 2nd = 7 Dyna Beth 3rd = 8 Heaps Of Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 8 Santastic Princess | ||
Wed Aug 20 2014 17:37 | 1st = 8 Santastic Princess 2nd = 10 Tulhurst Sarsha 3rd = 9 Abercrombie Esther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Jacksons Mate | ||
Wed Aug 20 2014 17:34 | 1st = 3 Jacksons Mate 2nd = 4 Sticks Rose Hi 3rd = 6 Outback Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 4 Miston Belle | ||
Wed Aug 20 2014 17:33 | 1st = 4 Miston Belle 2nd = 8 Crakakeg 3rd = 5 Trial Kennedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 1 Kinda Black | ||
Wed Aug 20 2014 17:28 | 1st = 1 Kinda Black 2nd = 3 Shadow Of Fortune 3rd = 9 Thatz Four Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Nightwatchman | ||
Wed Aug 20 2014 17:25 | 1st = 7 Nightwatchman 2nd = 4 Lou Lou Westy 3rd = 6 Typo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Dyna Villa | ||
Wed Aug 20 2014 17:24 | 1st = 6 Dyna Villa 2nd = 4 Sam Harper 3rd = 3 Airbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 3 Vizhaka | ||
Wed Aug 20 2014 17:20 | 1st = 3 Vizhaka 2nd = 14 Giddyup Kirky 3rd = 9 Kim Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Faithful Mustang | ||
Wed Aug 20 2014 17:17 | 1st = 1 Faithful Mustang 2nd = 6 Sharkiaya 3rd = 2 Kuschy Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Full Clip | ||
Wed Aug 20 2014 17:14 | 1st = 1 Full Clip 2nd = 6 Supposition 3rd = 3 Hale Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Archer John | ||
Wed Aug 20 2014 17:13 | 1st = 3 Archer John 2nd = 8 Bluestone Rose 3rd = 5 Rillington Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 9 - 8 Calianco | ||
Wed Aug 20 2014 17:10 | 1st = 8 Calianco 2nd = 7 Kooda Dawn 3rd = 4 Tripless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Im Pedro | ||
Wed Aug 20 2014 17:07 | 1st = 5 Im Pedro 2nd = 6 Tarzan Luke 3rd = 2 Mohawk Kool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 All Strung Out | ||
Wed Aug 20 2014 17:06 | 1st = 1 All Strung Out 2nd = 4 Glock 3rd = 7 Smoking Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 1 Countryman | ||
Wed Aug 20 2014 17:03 | 1st = 1 Countryman 2nd = 7 Magic Dallas 3rd = 13 New Divide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Waikarie Magic | ||
Wed Aug 20 2014 17:00 | 1st = 8 Waikarie Magic 2nd = 7 Millies Comet 3rd = 1 Haras Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 3 Bettor Downunder | ||
Wed Aug 20 2014 16:56 | 1st = 3 Bettor Downunder 2nd = 8 Devine Hope 3rd = 9 Kamwood Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 4 Lynchis | ||
Wed Aug 20 2014 16:55 | 1st = 4 Lynchis 2nd = 6 Jai Alator 3rd = 7 Forever Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 9 - 7 You Did What | ||
Wed Aug 20 2014 16:53 | 1st = 7 You Did What 2nd = 11 Teronado 3rd = 13 Avaladyluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Its Peachy | ||
Wed Aug 20 2014 16:49 | 1st = 8 Its Peachy 2nd = 6 Irondale Charlie 3rd = 5 Red Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Custom Classic | ||
Wed Aug 20 2014 16:48 | 1st = 1 Custom Classic 2nd = 8 First Dan 3rd = 6 Mumma Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 2 Tristrams Sun | ||
Wed Aug 20 2014 16:45 | 1st = 2 Tristrams Sun 2nd = 8 Mahican 3rd = 6 Taddei Tondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Kulu Senor | ||
Wed Aug 20 2014 16:42 | 1st = 8 Kulu Senor 2nd = 7 Explode 3rd = 5 Masterful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Zonte | ||
Wed Aug 20 2014 16:39 | 1st = 3 Zonte 2nd = 11 Pure Heaven 3rd = 7 Fairway To Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Freya Keroma | ||
Wed Aug 20 2014 16:38 | 1st = 7 Freya Keroma 2nd = 6 Fear Za Oyster 3rd = 8 Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 7 Disagree | ||
Wed Aug 20 2014 16:35 | 1st = 7 Disagree 2nd = 9 Lemerio 3rd = 13 Bella Muchacha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Rexy Skeeta | ||
Wed Aug 20 2014 16:32 | 1st = 6 Rexy Skeeta 2nd = 3 Magic Rip 3rd = 9 Egyptian Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Bremer | ||
Wed Aug 20 2014 16:31 | 1st = 1 Bremer 2nd = 5 Hankos 3rd = 8 Miss Penguin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Loceano | ||
Wed Aug 20 2014 16:28 | 1st = 7 Loceano 2nd = 1 Curfew 3rd = 3 Britaila Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Dibley | ||
Wed Aug 20 2014 16:27 | 1st = 5 Dibley 2nd = 7 Kiaro Dream 3rd = 1 Double Diego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 9 Kulu Karma | ||
Wed Aug 20 2014 16:25 | 1st = 9 Kulu Karma 2nd = 2 Benson Benz 3rd = 3 Argo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 1 On Ice | ||
Wed Aug 20 2014 16:21 | 1st = 1 On Ice 2nd = 3 Sunrise Panorama 3rd = 2 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Te Akai Kahn | ||
Wed Aug 20 2014 16:20 | 1st = 2 Te Akai Kahn 2nd = 5 Kimbro 3rd = 3 Mint Splice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 13 Novikov | ||
Wed Aug 20 2014 16:18 | 1st = 13 Novikov 2nd = 7 Uno Five 3rd = 4 Rock Musician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 My Egyptian | ||
Wed Aug 20 2014 16:14 | 1st = 8 My Egyptian 2nd = 1 Smart Rip 3rd = 9 Jacobs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Quasi Bale | ||
Wed Aug 20 2014 16:13 | 1st = 5 Quasi Bale 2nd = 7 Small One 3rd = 8 My Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 4 Celeritas | ||
Wed Aug 20 2014 16:10 | 1st = 4 Celeritas 2nd = 6 Bessano 3rd = 10 Paddys Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Shes Chaos | ||
Wed Aug 20 2014 16:09 | 1st = 8 Shes Chaos 2nd = 6 Snowcode 3rd = 1 Springvale Kerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 No Callaratah | ||
Wed Aug 20 2014 16:07 | 1st = 6 No Callaratah 2nd = 1 Mr Brand 3rd = 8 Wandacette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Midnight Shimmer | ||
Wed Aug 20 2014 16:04 | 1st = 4 Midnight Shimmer 2nd = 10 Miss Halloween 3rd = 1 Sharp Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 3 Wussell | ||
Wed Aug 20 2014 16:03 | 1st = 3 Wussell 2nd = 8 Where Nanny Gone 3rd = 2 Skyenaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 4 Belle Of The South | ||
Wed Aug 20 2014 16:00 | 1st = 4 Belle Of The South 2nd = 8 Miss Fearless 3rd = 5 Exalted Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Cool Onyx | ||
Wed Aug 20 2014 15:57 | 1st = 2 Cool Onyx 2nd = 7 Aint It Magic 3rd = 9 Major History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Ronnies Rocket | ||
Wed Aug 20 2014 15:56 | 1st = 5 Ronnies Rocket 2nd = 1 Tekki Tinker 3rd = 9 Blonde Nellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 7 Sultry Feeling | ||
Wed Aug 20 2014 15:53 | 1st = 7 Sultry Feeling 2nd = 9 Lifesaver Lady 3rd = 13 Repartee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Vintage Star | ||
Wed Aug 20 2014 15:52 | 1st = 1 Vintage Star 2nd = 5 Werburgh 3rd = 6 Red Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Ells All Class | ||
Wed Aug 20 2014 15:50 | 1st = 8 Ells All Class 2nd = 6 Champs 3rd = 4 Gitcha Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 6 Under Worked | ||
Wed Aug 20 2014 15:46 | 1st = 6 Under Worked 2nd = 8 Field Major 3rd = 5 Royal Icing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Supersonic Kaos | ||
Wed Aug 20 2014 15:45 | 1st = 8 Supersonic Kaos 2nd = 5 Prince Zesta 3rd = 7 Cosmic Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 3 Bernitchy | ||
Wed Aug 20 2014 15:43 | 1st = 3 Bernitchy 2nd = 2 Kingtantes 3rd = 8 Platinum Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 9 Tap Out Rose | ||
Wed Aug 20 2014 15:39 | 1st = 9 Tap Out Rose 2nd = 4 Kryptonite Kate 3rd = 5 Associate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Countess Juanita | ||
Wed Aug 20 2014 15:36 | 1st = 4 Countess Juanita 2nd = 1 Incendiary 3rd = 3 Black Jaymar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 9 Mr Andre | ||
Wed Aug 20 2014 15:35 | 1st = 9 Mr Andre 2nd = 4 Bruntwood 3rd = 1 Contact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Gunsmoke Mcbain | ||
Wed Aug 20 2014 15:32 | 1st = 5 Gunsmoke Mcbain 2nd = 4 Cowboy Jury 3rd = 7 Dyna Quistis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Military Service | ||
Wed Aug 20 2014 15:29 | 1st = 5 Military Service 2nd = 7 Chariot Queen 3rd = 8 Confianza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 2 Lifes A Butterfly | ||
Wed Aug 20 2014 15:25 | 1st = 2 Lifes A Butterfly 2nd = 3 Smoke Burner 3rd = 1 Castano Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Aston Pearson | ||
Wed Aug 20 2014 15:22 | 1st = 3 Aston Pearson 2nd = 5 Fleetwood Zac 3rd = 1 Lazoras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 2 Prince Of Sofia | ||
Wed Aug 20 2014 15:18 | 1st = 2 Prince Of Sofia 2nd = 11 Perfect Offering 3rd = 8 Flying Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 10 Fairyland | ||
Wed Aug 20 2014 15:18 | 1st = 10 Fairyland 2nd = 11 Perfect Offering 3rd = 8 Flying Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Little Dakota | ||
Wed Aug 20 2014 15:15 | 1st = 3 Little Dakota 2nd = 2 Cool Mini 3rd = 5 Mr Punting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 9 Salute The Wind | ||
Wed Aug 20 2014 15:12 | 1st = 9 Salute The Wind 2nd = 4 Star Style 3rd = 8 Idle Suntime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 3 Great Game | ||
Wed Aug 20 2014 15:08 | 1st = 3 Great Game 2nd = 4 Royal Jester 3rd = 10 Lauterbrunnen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Swan To Steele | ||
Wed Aug 20 2014 15:04 | 1st = 5 Swan To Steele 2nd = 1 Proven Bolt 3rd = 8 Deadly Samual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - | ||
Wed Aug 20 2014 15:00 | 2nd = 2 Beach Front 3rd = 3 Oamaru Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 All Silver | ||
Wed Aug 20 2014 14:57 | 1st = 1 All Silver 2nd = 7 Holly The Weapon 3rd = 8 Johnny Guitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Hyde Park Flyer | ||
Wed Aug 20 2014 14:54 | 1st = 3 Hyde Park Flyer 2nd = 6 Shostakovich 3rd = 4 Naturaliste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 1 Hasta La Gorby | ||
Wed Aug 20 2014 14:50 | 1st = 1 Hasta La Gorby 2nd = 3 Trueno 3rd = 7 Finntuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Golden Hand | ||
Wed Aug 20 2014 14:47 | 1st = 5 Golden Hand 2nd = 4 Greysynd Turbo 3rd = 2 Lonesome Lemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 4 Idance | ||
Wed Aug 20 2014 14:43 | 1st = 4 Idance 2nd = 7 Hollywood Bound 3rd = 9 Helnho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Bogie Yates | ||
Wed Aug 20 2014 14:40 | 1st = 5 Bogie Yates 2nd = 1 Double Bubble 3rd = 6 Penn Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 6 Brynmor | ||
Wed Aug 20 2014 14:37 | 1st = 6 Brynmor 2nd = 7 Champ Devine 3rd = 4 Lochlee Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 2 Kalandula | ||
Wed Aug 20 2014 14:33 | 1st = 2 Kalandula 2nd = 5 Strutter 3rd = 6 Buon Auspicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Lonesome Jozza | ||
Wed Aug 20 2014 14:29 | 1st = 1 Lonesome Jozza 2nd = 2 Our Shiraz 3rd = 7 Lektra Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 13 Heavy | ||
Wed Aug 20 2014 14:25 | 1st = 13 Heavy 2nd = 6 King Deano 3rd = 10 Fluorescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Absolute Boss | ||
Wed Aug 20 2014 14:21 | 1st = 5 Absolute Boss 2nd = 1 Dan Holder 3rd = 7 Alhanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 10 Shavanos Image | ||
Wed Aug 20 2014 14:15 | 1st = 10 Shavanos Image 2nd = 4 Gods Aura 3rd = 5 Kinetic Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 9 Nail Clipper | ||
Wed Aug 20 2014 14:12 | 1st = 9 Nail Clipper 2nd = 7 Jaunty Bale 3rd = 6 Cette For Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 1 Diamond Valores | ||
Wed Aug 20 2014 14:08 | 1st = 1 Diamond Valores 2nd = 7 Forbidden Jewel 3rd = 5 The Big Rig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 8 - 7 Far Fetched | ||
Wed Aug 20 2014 14:05 | 1st = 7 Far Fetched 2nd = 8 Golan Express 3rd = 4 Fast Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 1 In Sin City | ||
Wed Aug 20 2014 14:02 | 1st = 1 In Sin City 2nd = 2 Jaspers Cullen 3rd = 5 Stormy Lecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Coorong Kid | ||
Wed Aug 20 2014 14:01 | 1st = 2 Coorong Kid 2nd = 10 Osso Bucco 3rd = 1 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 1 The Deestructor | ||
Wed Aug 20 2014 13:58 | 1st = 1 The Deestructor 2nd = 7 Grobbelaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Sir Bridgborn | ||
Wed Aug 20 2014 13:54 | 1st = 3 Sir Bridgborn 2nd = 8 Emrys 3rd = 2 Fleetwood Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Samartested | ||
Wed Aug 20 2014 13:50 | 1st = 7 Samartested 2nd = 1 Lotion 3rd = 3 War Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Red Taser | ||
Wed Aug 20 2014 13:45 | 1st = 3 Red Taser 2nd = 1 Tutu Train 3rd = 2 Dyna Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 4 Jims Journey | ||
Wed Aug 20 2014 13:40 | 1st = 4 Jims Journey 2nd = 3 Jesse N James 3rd = 10 True Exception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Harden Bale | ||
Wed Aug 20 2014 13:37 | 1st = 7 Harden Bale 2nd = 1 Spring Charlotte 3rd = 4 Coconut Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Burning Passion | ||
Wed Aug 20 2014 13:33 | 1st = 2 Burning Passion 2nd = 9 Tarismo 3rd = 1 Attainment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 7 - 4 Top Royal | ||
Wed Aug 20 2014 13:30 | 1st = 4 Top Royal 2nd = 1 Packing Chaparral 3rd = 7 Zvonareva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 8 Tyco | ||
Wed Aug 20 2014 13:27 | 1st = 8 Tyco 2nd = 3 Bubbaron 3rd = 1 Stylish Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 2 Everybody Happy | ||
Wed Aug 20 2014 13:23 | 1st = 2 Everybody Happy 2nd = 9 Assertive Love 3rd = 3 Clouds Over Kalbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Allegro Master | ||
Wed Aug 20 2014 13:22 | 1st = 1 Allegro Master 2nd = 6 Toxic Revenge 3rd = 2 Legerdemain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Left Is Right | ||
Wed Aug 20 2014 13:19 | 1st = 2 Left Is Right 2nd = 8 Overlimit Again 3rd = 1 Rival Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 5 Turquoise King | ||
Wed Aug 20 2014 13:15 | 1st = 5 Turquoise King 2nd = 4 Hard Romp 3rd = 7 Heza Bargain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 6 Clarify | ||
Wed Aug 20 2014 13:05 | 1st = 6 Clarify 2nd = 4 Wana Decision 3rd = 2 Free Fall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Flutter Fly | ||
Wed Aug 20 2014 13:04 | 1st = 5 Flutter Fly 2nd = 2 Otto Baxter 3rd = 8 Homebush Barabas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Hogganaught | ||
Wed Aug 20 2014 13:02 | 1st = 5 Hogganaught 2nd = 2 Feikuai Polly 3rd = 7 Thundering Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 6 - 1 Best Command | ||
Wed Aug 20 2014 12:55 | 1st = 1 Best Command 2nd = 5 Lucky Feather 3rd = 4 Copacabana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 13 Katelette | ||
Wed Aug 20 2014 12:48 | 1st = 13 Katelette 2nd = 2 Board Director 3rd = 5 Falzini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 7 Premier Division | ||
Wed Aug 20 2014 12:47 | 1st = 7 Premier Division 2nd = 8 Te Maari Style 3rd = 5 Cawbourne Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Moroccan Train | ||
Wed Aug 20 2014 12:44 | 1st = 6 Moroccan Train 2nd = 5 Demo Lad 3rd = 4 Koko Cabana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 2 Junior | ||
Wed Aug 20 2014 12:30 | 1st = 2 Junior 2nd = 4 Bellottos Daughter 3rd = 1 Final Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Graduation | ||
Wed Aug 20 2014 12:29 | 1st = 3 Graduation 2nd = 7 Check The Mail 3rd = 2 Hello Ello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Penguin Zeus | ||
Wed Aug 20 2014 12:27 | 1st = 2 Penguin Zeus 2nd = 3 Adam Handler 3rd = 5 Cruisy Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 5 - 6 Darcis Dream | ||
Wed Aug 20 2014 12:20 | 1st = 6 Darcis Dream 2nd = 2 Queen Of Navarre 3rd = 10 Tres Rapide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 1 Tear It Up | ||
Wed Aug 20 2014 12:13 | 1st = 1 Tear It Up 2nd = 6 Narasimha 3rd = 2 The Right One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Kissing Gwyneth | ||
Wed Aug 20 2014 12:12 | 1st = 5 Kissing Gwyneth 2nd = 2 Weepu 3rd = 1 Its The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Secret Spell | ||
Wed Aug 20 2014 12:09 | 1st = 7 Secret Spell 2nd = 4 Sir Charleton 3rd = 5 May It Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Nominal Lily | ||
Wed Aug 20 2014 11:54 | 1st = 1 Nominal Lily 2nd = 7 Snow Demon 3rd = 2 Kiribati Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 4 - 10 Bonniegirl | ||
Wed Aug 20 2014 11:45 | 1st = 10 Bonniegirl 2nd = 8 Madame Jamai 3rd = 12 Typhoon Jolie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Cosmic Sally | ||
Wed Aug 20 2014 11:37 | 1st = 1 Cosmic Sally 2nd = 6 Mega Upload 3rd = 4 Five Kay Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 High Calibre | ||
Wed Aug 20 2014 11:19 | 1st = 2 High Calibre 2nd = 3 Vision And Power 3rd = 4 Venga Guapa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 3 - 3 The Canon | ||
Wed Aug 20 2014 11:10 | 1st = 3 The Canon 2nd = 6 Two Over One 3rd = 5 Cape Mapperley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 9 Bolt Allegro | ||
Wed Aug 20 2014 11:02 | 1st = 9 Bolt Allegro 2nd = 2 Thrilling Shrimp 3rd = 8 Rikkis Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 All In Berlin | ||
Wed Aug 20 2014 10:44 | 1st = 3 All In Berlin 2nd = 2 Miss Razz 3rd = 4 Homebush Misha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 2 - 9 High Council | ||
Wed Aug 20 2014 10:35 | 1st = 9 High Council 2nd = 8 Cheval Etoile 3rd = 10 Opulent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Winfield Autumn | ||
Wed Aug 20 2014 10:26 | 1st = 3 Winfield Autumn 2nd = 6 Botany Blake 3rd = 8 Homebush Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Homebush Ramona | ||
Wed Aug 20 2014 10:08 | 1st = 2 Homebush Ramona 2nd = 1 Working Poppy 3rd = 5 Denali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 1 - 5 Zee Ink | ||
Wed Aug 20 2014 10:00 | 1st = 5 Zee Ink 2nd = 4 Quantum Maelstrom 3rd = 8 Miss Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 My Baby Porscha | ||
Sun Jul 20 2014 20:53 | 1st = 7 My Baby Porscha 2nd = 8 Chotcho 3rd = 2 Paramount Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Sonnys Salute | ||
Sun Jul 20 2014 20:42 | 1st = 7 Sonnys Salute 2nd = 8 Military Man 3rd = 5 Beamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 8 Lovethelifeyoulive | ||
Sun Jul 20 2014 20:36 | 1st = 8 Lovethelifeyoulive 2nd = 4 Luke Peter 3rd = 2 Billy Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Wood Shed | ||
Sun Jul 20 2014 20:32 | 1st = 5 Wood Shed 2nd = 6 Skilly 3rd = 3 Runaway Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Hurricane Harley | ||
Sun Jul 20 2014 20:22 | 1st = 7 Hurricane Harley 2nd = 2 Tick Bale 3rd = 3 Roys Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Dark Demon | ||
Sun Jul 20 2014 20:19 | 1st = 1 Dark Demon 2nd = 6 Lasair 3rd = 3 Radar Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Le Doyen | ||
Sun Jul 20 2014 20:15 | 1st = 3 Le Doyen 2nd = 6 Flywheel Special 3rd = 4 Sundae Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Divas Delight | ||
Sun Jul 20 2014 20:10 | 1st = 4 Divas Delight 2nd = 2 Star Chamber 3rd = 5 Deliverthegoods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Cash King | ||
Sun Jul 20 2014 20:07 | 1st = 3 Cash King 2nd = 2 Notta Alota 3rd = 4 Kristina Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Miss Monteya | ||
Sun Jul 20 2014 20:04 | 1st = 1 Miss Monteya 2nd = 2 My Jack Rabbit 3rd = 4 Darbain Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Madam Crash | ||
Sun Jul 20 2014 20:00 | 1st = 8 Madam Crash 2nd = 2 Aha Mcbain 3rd = 3 La Nina Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 1 Vice Operative | ||
Sun Jul 20 2014 19:55 | 1st = 1 Vice Operative 2nd = 3 East to West 3rd = 4 Seca Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 10 Close To Zero | ||
Sun Jul 20 2014 19:52 | 1st = 10 Close To Zero 2nd = 8 Barb And Den 3rd = 1 Amsona Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Yorklea Anthony | ||
Sun Jul 20 2014 19:49 | 1st = 1 Yorklea Anthony 2nd = 2 Lady Bellisimo 3rd = 5 Mr Sneaky Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Leesa Benz | ||
Sun Jul 20 2014 19:45 | 1st = 1 Leesa Benz 2nd = 9 Full Of Grace 3rd = 7 Lambda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 5 Zarita | ||
Sun Jul 20 2014 19:44 | 1st = 5 Zarita 2nd = 3 Rainbow Miss 3rd = 6 Magic Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 5 Devendra | ||
Sun Jul 20 2014 19:40 | 1st = 5 Devendra 2nd = 3 Udoit 3rd = 2 Amadmancomesundone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Bogie Magic | ||
Sun Jul 20 2014 19:37 | 1st = 7 Bogie Magic 2nd = 2 Vail 3rd = 1 Cowboy Jury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Nats Joy | ||
Sun Jul 20 2014 19:34 | 1st = 8 Nats Joy 2nd = 3 Chads Nitro 3rd = 5 Bodafan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Winning Hearts | ||
Sun Jul 20 2014 19:30 | 1st = 8 Winning Hearts 2nd = 2 Zambezi Rock 3rd = 5 Alota Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 6 Ellehigh | ||
Sun Jul 20 2014 19:25 | 1st = 6 Ellehigh 2nd = 1 Noted Company 3rd = 10 Lis Mara Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Hersheys Kiss | ||
Sun Jul 20 2014 19:24 | 1st = 6 Hersheys Kiss 2nd = 8 Bobby Bant 3rd = 2 Firecracker Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Woofenden | ||
Sun Jul 20 2014 19:22 | 1st = 3 Woofenden 2nd = 1 Vintage Warrior 3rd = 4 Len Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Bogie Yates | ||
Sun Jul 20 2014 19:19 | 1st = 8 Bogie Yates 2nd = 6 Kara Roto 3rd = 1 Antonio Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Scull Oreilly | ||
Sun Jul 20 2014 19:15 | 1st = 6 Scull Oreilly 2nd = 2 My Misty Galo 3rd = 4 Wy Yung Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 7 Another Jasper | ||
Sun Jul 20 2014 19:10 | 1st = 7 Another Jasper 2nd = 9 Blue Chip Harry 3rd = 4 Aninchofhislife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Royal Albert | ||
Sun Jul 20 2014 19:07 | 1st = 2 Royal Albert 2nd = 1 Tricky Kid 3rd = 3 Ya Ace Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 8 Let It Develop | ||
Sun Jul 20 2014 19:06 | 1st = 8 Let It Develop 2nd = 1 Take A Peek 3rd = 5 Dyna Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Dewana Babe | ||
Sun Jul 20 2014 19:04 | 1st = 4 Dewana Babe 2nd = 7 Salegreys Late 3rd = 6 Vapourette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Wheels Of Fire | ||
Sun Jul 20 2014 19:00 | 1st = 3 Wheels Of Fire 2nd = 8 Avid Tyson 3rd = 2 Sniper Skills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Royal Colour | ||
Sun Jul 20 2014 18:57 | 1st = 1 Royal Colour 2nd = 4 Outer Time 3rd = 2 Tair Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 6 Ona Happy Note | ||
Sun Jul 20 2014 18:52 | 1st = 6 Ona Happy Note 2nd = 1 Superstar Xpress 3rd = 5 Sir Pickles Yumyum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Hot Shamrock | ||
Sun Jul 20 2014 18:49 | 1st = 8 Hot Shamrock 2nd = 3 Hollywood Hearts 3rd = 7 Beware The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Azza Azza Azza | ||
Sun Jul 20 2014 18:46 | 1st = 8 Azza Azza Azza 2nd = 5 Miss Spence 3rd = 2 Pita Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Kennington Oval | ||
Sun Jul 20 2014 18:42 | 1st = 8 Kennington Oval 2nd = 1 Bogan Central 3rd = 3 Kirkstall Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 2 Sixto Rodriguez | ||
Sun Jul 20 2014 18:41 | 1st = 2 Sixto Rodriguez 2nd = 1 Hondo Jake 3rd = 4 Big Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 7 Karalta Dazzler | ||
Sun Jul 20 2014 18:37 | 1st = 7 Karalta Dazzler 2nd = 5 Rockbank Dancer 3rd = 6 Miss Guenevere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Henry Rose | ||
Sun Jul 20 2014 18:34 | 1st = 2 Henry Rose 2nd = 7 Lets Say Hello 3rd = 6 Rozehill Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 5 Latavia | ||
Sun Jul 20 2014 18:30 | 1st = 5 Latavia 2nd = 4 Dear Dorothy 3rd = 10 Civic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Gympie Flyer | ||
Sun Jul 20 2014 18:27 | 1st = 8 Gympie Flyer 2nd = 1 Nicholson 3rd = 6 Stans Opinion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 High Market | ||
Sun Jul 20 2014 18:23 | 1st = 3 High Market 2nd = 5 Reckless Charm 3rd = 8 Swansea Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 7 Chocolate Bullet | ||
Sun Jul 20 2014 18:22 | 1st = 7 Chocolate Bullet 2nd = 1 Gifted Sprite 3rd = 3 Pierro Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Whip Cool | ||
Sun Jul 20 2014 18:20 | 1st = 4 Whip Cool 2nd = 5 Ping King 3rd = 8 Remember Cestria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 6 Intransit | ||
Sun Jul 20 2014 18:15 | 1st = 6 Intransit 2nd = 1 Boltenin 3rd = 7 Robelles Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Little Mantra | ||
Sun Jul 20 2014 18:13 | 1st = 8 Little Mantra 2nd = 3 Miss Geeves 3rd = 4 Abbey Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Jolly Jingo | ||
Sun Jul 20 2014 18:10 | 1st = 2 Jolly Jingo 2nd = 8 Espresso Shot 3rd = 1 Nimtz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Intrepid Voyager | ||
Sun Jul 20 2014 18:07 | 1st = 2 Intrepid Voyager 2nd = 5 Small One 3rd = 1 Cee Cees Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Taliesin Gun | ||
Sun Jul 20 2014 18:06 | 1st = 3 Taliesin Gun 2nd = 7 Smooth Grin 3rd = 4 Girls Day Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Days Like This | ||
Sun Jul 20 2014 18:02 | 1st = 5 Days Like This 2nd = 4 House Haunter 3rd = 1 Freyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Taser Mcbain | ||
Sun Jul 20 2014 18:00 | 1st = 3 Taser Mcbain 2nd = 1 Bursting Flames 3rd = 8 Zelemar Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Broad Betty | ||
Sun Jul 20 2014 17:57 | 1st = 7 Broad Betty 2nd = 8 Hey Rhonda 3rd = 3 Cheezle Lips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Lancaster Rose | ||
Sun Jul 20 2014 17:54 | 1st = 2 Lancaster Rose 2nd = 3 No Callaratah 3rd = 8 Ting Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 11 Whirling Lass | ||
Sun Jul 20 2014 17:50 | 1st = 11 Whirling Lass 2nd = 9 Mahjong Smile 3rd = 12 Im A Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Twix | ||
Sun Jul 20 2014 17:49 | 1st = 2 Twix 2nd = 5 Bump 3rd = 8 Another Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 3 Manwarra Payroll | ||
Sun Jul 20 2014 17:45 | 1st = 3 Manwarra Payroll 2nd = 4 Dream Always 3rd = 5 Glen Alpine Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Zeppelin Bale | ||
Sun Jul 20 2014 17:43 | 1st = 1 Zeppelin Bale 2nd = 8 Special Max 3rd = 2 Omega Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 3 Make Me | ||
Sun Jul 20 2014 17:42 | 1st = 3 Make Me 2nd = 5 Barely A Beat 3rd = 9 Threelegsagain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 9 Chelsea Bird | ||
Sun Jul 20 2014 17:40 | 1st = 9 Chelsea Bird 2nd = 2 Penalty Kick 3rd = 5 Zaccy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Perfect Tess | ||
Sun Jul 20 2014 17:39 | 1st = 6 Perfect Tess 2nd = 5 Newfire Rosie 3rd = 1 Arktika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Mister Ryanjack | ||
Sun Jul 20 2014 17:35 | 1st = 2 Mister Ryanjack 2nd = 4 Angela De Marco 3rd = 1 Franco Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Big Vee | ||
Sun Jul 20 2014 17:33 | 1st = 8 Big Vee 2nd = 4 Blue Jager Light 3rd = 7 Only In Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Kuschy Assassin | ||
Sun Jul 20 2014 17:30 | 1st = 1 Kuschy Assassin 2nd = 2 Mr Bandalarus 3rd = 7 Classic Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Vayetra | ||
Sun Jul 20 2014 17:29 | 1st = 4 Vayetra 2nd = 7 Jack Kade 3rd = 2 Pleiades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Omega Clover | ||
Sun Jul 20 2014 17:27 | 1st = 1 Omega Clover 2nd = 4 Senor Tab 3rd = 5 Make That Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Vivant | ||
Sun Jul 20 2014 17:22 | 1st = 5 Vivant 2nd = 3 One Knight Stand 3rd = 8 Youvegotobelieveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Hidden Criminal | ||
Sun Jul 20 2014 17:19 | 1st = 8 Hidden Criminal 2nd = 4 Shes So Vain 3rd = 2 Alex Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Miss Penguin | ||
Sun Jul 20 2014 17:17 | 1st = 6 Miss Penguin 2nd = 4 Micks Lady 3rd = 3 Ko Ko Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 3 Ningaloo Blitz | ||
Sun Jul 20 2014 17:15 | 1st = 3 Ningaloo Blitz 2nd = 2 Noble Park 3rd = 4 Friarday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 8 Jodila | ||
Sun Jul 20 2014 17:10 | 1st = 8 Jodila 2nd = 5 Damitsam 3rd = 6 Ramplestiltskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Chiquita Lopez | ||
Sun Jul 20 2014 17:08 | 1st = 2 Chiquita Lopez 2nd = 4 Cool Boss 3rd = 3 Osiris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 1 Catch As Catch Can | ||
Sun Jul 20 2014 17:07 | 1st = 1 Catch As Catch Can 2nd = 3 Lucerne Vale 3rd = 2 Concini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Dismantle | ||
Sun Jul 20 2014 17:05 | 1st = 5 Dismantle 2nd = 2 Please Refrain 3rd = 1 Smash To Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 2 Joes Chance | ||
Sun Jul 20 2014 17:04 | 1st = 2 Joes Chance 2nd = 6 Uno Norris 3rd = 4 Greenback Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Omega Deacon | ||
Sun Jul 20 2014 17:02 | 1st = 1 Omega Deacon 2nd = 7 Puzzle Gold 3rd = 8 Draw Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Agent Jack | ||
Sun Jul 20 2014 16:59 | 1st = 2 Agent Jack 2nd = 3 Star Doll 3rd = 1 Fearless Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 1 Jeter | ||
Sun Jul 20 2014 16:57 | 1st = 1 Jeter 2nd = 10 Super Zeck 3rd = 2 Baltimore Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 8 - 12 Pell Mell | ||
Sun Jul 20 2014 16:54 | 1st = 12 Pell Mell 2nd = 11 Besa Bola 3rd = 10 Tonis Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Twinzig | ||
Sun Jul 20 2014 16:50 | 1st = 5 Twinzig 2nd = 3 Lauterbrunnen 3rd = 4 Music Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 No Halo | ||
Sun Jul 20 2014 16:47 | 1st = 2 No Halo 2nd = 4 Ay Flash 3rd = 8 Ritas Recipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 9 Uno Whats | ||
Sun Jul 20 2014 16:46 | 1st = 9 Uno Whats 2nd = 10 Bronx Tale 3rd = 2 Just Call Me Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 6 Long Kiss | ||
Sun Jul 20 2014 16:41 | 1st = 6 Long Kiss 2nd = 11 Happy One 3rd = 1 Choisir La Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Aeroplane Cindy | ||
Sun Jul 20 2014 16:40 | 1st = 5 Aeroplane Cindy 2nd = 8 Amaroo My Girl 3rd = 1 Dyna Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 6 Nacho | ||
Sun Jul 20 2014 16:36 | 1st = 6 Nacho 2nd = 7 Jetcetera 3rd = 4 Car Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 9 Bella Cheval | ||
Sun Jul 20 2014 16:31 | 1st = 9 Bella Cheval 2nd = 12 Sun Of Anarchy 3rd = 8 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 2 Gun Rule | ||
Sun Jul 20 2014 16:30 | 1st = 2 Gun Rule 2nd = 3 Hard Nut To Crack 3rd = 8 Smarty Mcfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 8 - 8 Extreme Shot | ||
Sun Jul 20 2014 16:28 | 1st = 8 Extreme Shot 2nd = 1 Zarreig 3rd = 11 Marwishuponastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Grand Pair | ||
Sun Jul 20 2014 16:27 | 1st = 8 Grand Pair 2nd = 4 Are Jai Que 3rd = 2 Distant Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 1 Sergius | ||
Sun Jul 20 2014 16:23 | 1st = 1 Sergius 2nd = 2 Prince Rahy 3rd = 5 Uno No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Allen Wake | ||
Sun Jul 20 2014 16:19 | 1st = 1 Allen Wake 2nd = 5 Foot Tapper 3rd = 2 Kofi Kaylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 3 Assertive Billy | ||
Sun Jul 20 2014 16:19 | 1st = 3 Assertive Billy 2nd = 1 Gossip Guru 3rd = 4 Slippery Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Live And Lurid | ||
Sun Jul 20 2014 16:15 | 1st = 1 Live And Lurid 2nd = 9 Bold Flight 3rd = 5 Novikov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 2 Ryans Lane | ||
Sun Jul 20 2014 16:14 | 1st = 2 Ryans Lane 2nd = 7 Spruce It Up 3rd = 6 Cheyenne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Count Encosta | ||
Sun Jul 20 2014 16:10 | 1st = 2 Count Encosta 2nd = 10 Xiphos 3rd = 9 Fierce Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Starzar Diamonds | ||
Sun Jul 20 2014 16:09 | 1st = 2 Starzar Diamonds 2nd = 5 One Bad Wrist 3rd = 6 Capacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 7 Skip Course | ||
Sun Jul 20 2014 16:05 | 1st = 7 Skip Course 2nd = 5 Tickertape 3rd = 1 Man Of Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 6 Grand Palace | ||
Sun Jul 20 2014 16:00 | 1st = 6 Grand Palace 2nd = 5 Hallowell Fever 3rd = 2 Airglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Just Ducal | ||
Sun Jul 20 2014 15:59 | 1st = 1 Just Ducal 2nd = 6 Lunar Tom 3rd = 8 Why Not Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 7 My High Expectations | ||
Sun Jul 20 2014 15:54 | 1st = 7 My High Expectations 2nd = 6 Zedalite 3rd = 9 Stoned I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Layne | ||
Sun Jul 20 2014 15:54 | 1st = 1 Layne 2nd = 2 British Bulldog 3rd = 6 Trofeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 7 - 3 Grand Allowance | ||
Sun Jul 20 2014 15:50 | 1st = 3 Grand Allowance 2nd = 4 Cee Cee N Dry 3rd = 1 Sonro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Double Magic | ||
Sun Jul 20 2014 15:47 | 1st = 1 Double Magic 2nd = 8 Popsome Tags 3rd = 3 Kissen Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 4 Unique Assassin | ||
Sun Jul 20 2014 15:45 | 1st = 4 Unique Assassin 2nd = 2 Outback Ranger 3rd = 1 About The Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Senor Socks | ||
Sun Jul 20 2014 15:44 | 1st = 8 Senor Socks 2nd = 3 Bruiser Norris 3rd = 4 Blinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Baron Bling | ||
Sun Jul 20 2014 15:41 | 1st = 8 Baron Bling 2nd = 3 Destini Lobo 3rd = 1 Big Bad Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 2 Finniss Moment | ||
Sun Jul 20 2014 15:40 | 1st = 2 Finniss Moment 2nd = 3 True Sasso 3rd = 10 Salary Cap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Achievements | ||
Sun Jul 20 2014 15:37 | 1st = 1 Achievements 2nd = 10 Get On 3rd = 3 Cash n Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 11 Tulhurst Sarsha | ||
Sun Jul 20 2014 15:36 | 1st = 11 Tulhurst Sarsha 2nd = 9 Seville Lady 3rd = 3 Bellas Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Something To Share | ||
Sun Jul 20 2014 15:33 | 1st = 3 Something To Share 2nd = 4 Street Crier 3rd = 12 Forgeress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Sharella | ||
Sun Jul 20 2014 15:30 | 1st = 3 Sharella 2nd = 5 Doro Foot 3rd = 6 Ramah Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 5 Ramesses | ||
Sun Jul 20 2014 15:28 | 1st = 5 Ramesses 2nd = 2 Chargewhat 3rd = 11 Rock My Fuji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Call Me Hank | ||
Sun Jul 20 2014 15:27 | 1st = 3 Call Me Hank 2nd = 7 Senor Gold 3rd = 6 Battle Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Fuzzy Buzzy | ||
Sun Jul 20 2014 15:24 | 1st = 3 Fuzzy Buzzy 2nd = 5 Rinash 3rd = 1 Manbo Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 9 Wind Spirit | ||
Sun Jul 20 2014 15:23 | 1st = 9 Wind Spirit 2nd = 10 Mekong Delta 3rd = 6 Flirt Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 10 Illawong Helios | ||
Sun Jul 20 2014 15:18 | 1st = 10 Illawong Helios 2nd = 1 Claudys Princess 3rd = 8 Our Twentyten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 1 Hand In Glove | ||
Sun Jul 20 2014 15:16 | 1st = 1 Hand In Glove 2nd = 2 Best A Man Can Get 3rd = 3 Croissants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 6 - 5 Devious Fella | ||
Sun Jul 20 2014 15:15 | 1st = 5 Devious Fella 2nd = 8 Cookanulla 3rd = 7 Soward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 7 Zipping Orrick | ||
Sun Jul 20 2014 15:13 | 1st = 7 Zipping Orrick 2nd = 8 Premier Osti 3rd = 3 Jannik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 15 Lochend Ocky | ||
Sun Jul 20 2014 15:10 | 1st = 15 Lochend Ocky 2nd = 5 Kenjorwood 3rd = 3 Nordic Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Nickenmax | ||
Sun Jul 20 2014 15:09 | 1st = 2 Nickenmax 2nd = 7 Bluey Benz 3rd = 1 Buzz Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 2 Pioneer Prince | ||
Sun Jul 20 2014 15:05 | 1st = 2 Pioneer Prince 2nd = 5 St Ives 3rd = 1 Grand Taj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 10 Casino Chimes | ||
Sun Jul 20 2014 15:02 | 1st = 10 Casino Chimes 2nd = 6 Lagoon Stride 3rd = 5 I Want Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Peterbonetti | ||
Sun Jul 20 2014 15:01 | 1st = 1 Peterbonetti 2nd = 2 Credit Only 3rd = 5 Red Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Why Not Heather | ||
Sun Jul 20 2014 14:59 | 1st = 3 Why Not Heather 2nd = 2 Silk Club 3rd = 5 Say Goodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Impeccable Me | ||
Sun Jul 20 2014 14:57 | 1st = 1 Impeccable Me 2nd = 4 Monte Carlo 3rd = 10 Creon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Night Pearl | ||
Sun Jul 20 2014 14:56 | 1st = 7 Night Pearl 2nd = 6 Tifino 3rd = 8 Johnny Ritza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 8 Silk Spun | ||
Sun Jul 20 2014 14:52 | 1st = 8 Silk Spun 2nd = 4 Bon Honour 3rd = 10 Twizzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 6 Say Lady | ||
Sun Jul 20 2014 14:47 | 1st = 6 Say Lady 2nd = 5 Formidable Storm 3rd = 8 Miss Corningstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 6 Tiggerlong Amigo | ||
Sun Jul 20 2014 14:46 | 1st = 6 Tiggerlong Amigo 2nd = 7 Dark Warrior 3rd = 5 Prince Lark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Quite A Moment | ||
Sun Jul 20 2014 14:42 | 1st = 3 Quite A Moment 2nd = 2 Lord Liam 3rd = 10 Glenferrie Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 5 - 5 Saint Aquilina | ||
Sun Jul 20 2014 14:39 | 1st = 5 Saint Aquilina 2nd = 4 Sideswipe 3rd = 1 Jockarli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 Andrews Osti | ||
Sun Jul 20 2014 14:38 | 1st = 6 Andrews Osti 2nd = 8 Mr Darci 3rd = 7 Kittys Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Echelonic Action | ||
Sun Jul 20 2014 14:35 | 1st = 5 Echelonic Action 2nd = 2 Lightning Storm 3rd = 4 Destini Ducati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 10 Thrill Hill | ||
Sun Jul 20 2014 14:34 | 1st = 10 Thrill Hill 2nd = 6 Steely Grey 3rd = 8 By Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 3 Wapping | ||
Sun Jul 20 2014 14:29 | 1st = 3 Wapping 2nd = 11 Metro Cat 3rd = 4 Kooma Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Black Superman | ||
Sun Jul 20 2014 14:29 | 1st = 1 Black Superman 2nd = 2 Irish Down Under 3rd = 4 Johnny Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 9 Next Minute | ||
Sun Jul 20 2014 14:25 | 1st = 9 Next Minute 2nd = 4 Tazi Arazi 3rd = 8 Elizabeths Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 3 Our Spunky Monkey | ||
Sun Jul 20 2014 14:24 | 1st = 3 Our Spunky Monkey 2nd = 2 Your Stalkin Me 3rd = 4 Gunnegaldra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 2 King Of Dudes | ||
Sun Jul 20 2014 14:21 | 1st = 2 King Of Dudes 2nd = 1 Hissing Sid 3rd = 4 Knocka Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Jonesys Fortune | ||
Sun Jul 20 2014 14:21 | 1st = 7 Jonesys Fortune 2nd = 2 Jay Cee Hurt 3rd = 8 Whats Up Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Dyna Villa | ||
Sun Jul 20 2014 14:18 | 1st = 2 Dyna Villa 2nd = 3 Duke Bale 3rd = 8 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 6 Cabalistic | ||
Sun Jul 20 2014 14:16 | 1st = 6 Cabalistic 2nd = 2 Uncle Sugar 3rd = 1 Salford Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Hard Urned Burst | ||
Sun Jul 20 2014 14:07 | 1st = 2 Hard Urned Burst 2nd = 5 El Grand Seal 3rd = 1 Cahill Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 10 Eljaykay Phoenix | ||
Sun Jul 20 2014 14:06 | 1st = 10 Eljaykay Phoenix 2nd = 1 My Arya 3rd = 8 Endsino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Botany Downs | ||
Sun Jul 20 2014 14:03 | 1st = 5 Botany Downs 2nd = 6 Run Lacey Run 3rd = 8 Rotovegas Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 4 - 7 Golden Sally | ||
Sun Jul 20 2014 14:03 | 1st = 7 Golden Sally 2nd = 6 Adolescent 3rd = 1 Steel Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Addictive Love | ||
Sun Jul 20 2014 14:00 | 1st = 1 Addictive Love 2nd = 5 Countess Juanita 3rd = 2 Maverick Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 8 Mayan Prophecy | ||
Sun Jul 20 2014 13:58 | 1st = 8 Mayan Prophecy 2nd = 5 Speed Gonzales 3rd = 2 Shot In The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 2 Wesley Silcox | ||
Sun Jul 20 2014 13:54 | 1st = 2 Wesley Silcox 2nd = 10 Ideal Act 3rd = 1 Change Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 2 Tipsy On Red | ||
Sun Jul 20 2014 13:53 | 1st = 2 Tipsy On Red 2nd = 10 Atlantis 3rd = 4 Southern Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 6 Happy Napa | ||
Sun Jul 20 2014 13:49 | 1st = 6 Happy Napa 2nd = 8 Baked In The City 3rd = 1 Tulhurst Stacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 8 Suzys Boy | ||
Sun Jul 20 2014 13:49 | 1st = 8 Suzys Boy 2nd = 4 Craiglea Mission 3rd = 10 Clandise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 3 Pirate Lore | ||
Sun Jul 20 2014 13:46 | 1st = 3 Pirate Lore 2nd = 4 Multicam Lad 3rd = 1 Thrilling Charly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 6 No Song No Supper | ||
Sun Jul 20 2014 13:45 | 1st = 6 No Song No Supper 2nd = 10 Tough Vintage 3rd = 7 Pepin Hoaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Blue Giant | ||
Sun Jul 20 2014 13:43 | 1st = 8 Blue Giant 2nd = 3 Mint Murphy 3rd = 5 Caramel Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 9 Fast Grass | ||
Sun Jul 20 2014 13:40 | 1st = 9 Fast Grass 2nd = 5 Southern Downs 3rd = 11 Miss Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 10 Atego Lilly | ||
Sun Jul 20 2014 13:31 | 1st = 10 Atego Lilly 2nd = 3 I Dreamt It 3rd = 8 Hackashaq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 5 Moore Park Miss | ||
Sun Jul 20 2014 13:28 | 1st = 5 Moore Park Miss 2nd = 2 Beale Street 3rd = 1 Come On Mickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 3 - 13 Allelu | ||
Sun Jul 20 2014 13:27 | 1st = 13 Allelu 2nd = 1 Diamond Rush 3rd = 9 Aria Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Simply Cruzin | ||
Sun Jul 20 2014 13:25 | 1st = 6 Simply Cruzin 2nd = 5 Dear Heather 3rd = 4 Naughty And Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 6 Slowly Slipping | ||
Sun Jul 20 2014 13:22 | 1st = 6 Slowly Slipping 2nd = 10 Tillaconi 3rd = 16 Magenta And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 6 Thanksforplaying | ||
Sun Jul 20 2014 13:18 | 1st = 6 Thanksforplaying 2nd = 12 Foreverman 3rd = 1 Little Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 1 Paganinis Brother | ||
Sun Jul 20 2014 13:17 | 1st = 1 Paganinis Brother 2nd = 8 Delaway Brom 3rd = 7 Dajebony Ro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 7 Vienna Eyre | ||
Sun Jul 20 2014 13:13 | 1st = 7 Vienna Eyre 2nd = 1 Gun Smoke Shannon 3rd = 8 Claire Elizabeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Arawak | ||
Sun Jul 20 2014 13:13 | 1st = 1 Arawak 2nd = 4 Javelentia 3rd = 5 Hot Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Winterfell | ||
Sun Jul 20 2014 13:10 | 1st = 2 Winterfell 2nd = 1 Who You 3rd = 7 Mockingjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Sanctuary | ||
Sun Jul 20 2014 13:09 | 1st = 5 Sanctuary 2nd = 1 Kirribilli Gold 3rd = 4 Sea Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Mr Optimistic | ||
Sun Jul 20 2014 13:07 | 1st = 1 Mr Optimistic 2nd = 8 Aussie Heritage 3rd = 7 Queen Kaboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Stratacus | ||
Sun Jul 20 2014 13:04 | 1st = 2 Stratacus 2nd = 1 Fairyland 3rd = 4 Seyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 9 Lightning Calder | ||
Sun Jul 20 2014 12:55 | 1st = 9 Lightning Calder 2nd = 3 Enjoy An Ale 3rd = 8 Coimadai Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Don Draper | ||
Sun Jul 20 2014 12:52 | 1st = 5 Don Draper 2nd = 1 Ligeiro 3rd = 6 Dark Garnah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 2 - 9 Singled Out | ||
Sun Jul 20 2014 12:51 | 1st = 9 Singled Out 2nd = 10 Zarwina 3rd = 11 Sir Ottavio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Sportz Billy | ||
Sun Jul 20 2014 12:49 | 1st = 1 Sportz Billy 2nd = 3 Lobo Loco 3rd = 8 Bozumolu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 1 Bacchante | ||
Sun Jul 20 2014 12:46 | 1st = 1 Bacchante 2nd = 7 Just A Prayer Away 3rd = 5 Foxtrots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 4 Crackapaca | ||
Sun Jul 20 2014 12:42 | 1st = 4 Crackapaca 2nd = 3 Secret Lotion 3rd = 7 Goodness Gracious Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 6 Face Leica Star | ||
Sun Jul 20 2014 12:41 | 1st = 6 Face Leica Star 2nd = 2 Email 3rd = 4 Tracy True Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 7 Malibu Dancer | ||
Sun Jul 20 2014 12:37 | 1st = 7 Malibu Dancer 2nd = 11 Clarissa 3rd = 3 Pound The Pavement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Chevy Impala | ||
Sun Jul 20 2014 12:34 | 1st = 1 Chevy Impala 2nd = 4 Hat Trick Chaos 3rd = 6 Zippit Sweetie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Groenenboom | ||
Sun Jul 20 2014 12:33 | 1st = 2 Groenenboom 2nd = 6 Universal Sound 3rd = 4 Red Eye Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Mr Smart | ||
Sun Jul 20 2014 12:31 | 1st = 8 Mr Smart 2nd = 1 Tontos Mate 3rd = 9 Saint Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Echo Prince | ||
Sun Jul 20 2014 12:28 | 1st = 2 Echo Prince 2nd = 14 Nip Of Time 3rd = 15 Kwinana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 7 Sonofanearl | ||
Sun Jul 20 2014 12:19 | 1st = 7 Sonofanearl 2nd = 6 Tender Don 3rd = 4 Si Capisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 1 - 11 Redentes Edge | ||
Sun Jul 20 2014 12:15 | 1st = 11 Redentes Edge 2nd = 5 Old Tom 3rd = 6 Zakruger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 4 Its A Shame Billy | ||
Sun Jul 20 2014 12:10 | 1st = 4 Its A Shame Billy 2nd = 6 The Onceler 3rd = 1 Drovers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 11 Art Critic | ||
Sun Jul 20 2014 12:06 | 1st = 11 Art Critic 2nd = 8 Beacon Hill 3rd = 6 Ohoka Benson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 1 Kyvalley Boomerang | ||
Sun Jul 20 2014 11:43 | 1st = 1 Kyvalley Boomerang 2nd = 12 Shared Interest 3rd = 7 Sosogood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Berlutti | ||
Sun Jul 20 2014 11:35 | 1st = 2 Berlutti 2nd = 12 Tan Tat Sun 3rd = 1 Angry Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 3 Good Deed | ||
Sun Jul 20 2014 11:35 | 1st = 3 Good Deed 2nd = 7 Lord Baltimore 3rd = 8 Little Lion Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 6 The Yaldys Ideal | ||
Sun Jul 20 2014 11:05 | 1st = 6 The Yaldys Ideal 2nd = 12 Oasis Dream 3rd = 3 Heza Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 4 Have Faith In Me | ||
Sun Jul 20 2014 10:35 | 1st = 4 Have Faith In Me 2nd = 3 Better With Bourbon 3rd = 7 Contractual Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 1 Alannah Hall | ||
Sun Jul 20 2014 10:05 | 1st = 1 Alannah Hall 2nd = 2 Commander Paris 3rd = 5 Strathfield Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Ash Flash | ||
Sun Jul 20 2014 0:02 | 1st = 2 Ash Flash 2nd = 6 Bingle Monelli 3rd = 4 Reverberate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Say It Now | ||
Fri Jun 20 2014 23:45 | 1st = 1 Say It Now 2nd = 7 Bettor Party 3rd = 6 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Classic Rhythm | ||
Fri Jun 20 2014 23:42 | 1st = 6 Classic Rhythm 2nd = 4 Silk Thunder 3rd = 3 Smash Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 7 Im Bella Jay | ||
Fri Jun 20 2014 23:35 | 1st = 7 Im Bella Jay 2nd = 9 Navajo Windtalker 3rd = 1 Scallys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 My Mate Mason | ||
Fri Jun 20 2014 23:27 | 1st = 4 My Mate Mason 2nd = 8 Mini Coop 3rd = 5 Becker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 9 Lucky Joy | ||
Fri Jun 20 2014 23:15 | 1st = 9 Lucky Joy 2nd = 3 Ace Of Cards 3rd = 4 Hoylakes Firstlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Yalgoo Val | ||
Fri Jun 20 2014 23:12 | 1st = 1 Yalgoo Val 2nd = 3 Cool For School 3rd = 4 Will Mend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 1 Courtneys Best | ||
Fri Jun 20 2014 23:07 | 1st = 1 Courtneys Best 2nd = 6 Tank You Kindly 3rd = 3 Lynnes Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Hurricane Sloy | ||
Fri Jun 20 2014 22:57 | 1st = 1 Hurricane Sloy 2nd = 8 Merlot Monelli 3rd = 5 Mad Harro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Smooth Caesar | ||
Fri Jun 20 2014 22:50 | 1st = 4 Smooth Caesar 2nd = 7 Pride Of Colorado 3rd = 2 The Oyster Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Capullo Bale | ||
Fri Jun 20 2014 22:47 | 1st = 2 Capullo Bale 2nd = 3 Peter Pettigrew 3rd = 1 Giants Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 6 Conniving Major Dave | ||
Fri Jun 20 2014 22:42 | 1st = 6 Conniving Major Dave 2nd = 8 Rocky Pop 3rd = 9 Christian Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Rerod Rose | ||
Fri Jun 20 2014 22:40 | 1st = 2 Rerod Rose 2nd = 4 Cosmic Rambo 3rd = 3 De Wade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 6 Controversial | ||
Fri Jun 20 2014 22:30 | 1st = 6 Controversial 2nd = 1 Philanderer 3rd = 2 Lord Merrywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Michu | ||
Fri Jun 20 2014 22:27 | 1st = 4 Michu 2nd = 8 Benedict Geoff 3rd = 6 Just Go Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 12 Jungle Genie | ||
Fri Jun 20 2014 22:22 | 1st = 12 Jungle Genie 2nd = 1 Miss Atomic 3rd = 10 Bettor Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Im Pedro | ||
Fri Jun 20 2014 22:19 | 1st = 5 Im Pedro 2nd = 3 Cawbourne Cobra 3rd = 2 Amazon Lizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Feels Like El | ||
Fri Jun 20 2014 22:18 | 1st = 7 Feels Like El 2nd = 1 Miracle Malcolm 3rd = 8 Flying Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 4 Stepin Fetchit | ||
Fri Jun 20 2014 22:13 | 1st = 4 Stepin Fetchit 2nd = 2 Gamblers Delight 3rd = 10 Thirtyeightspecial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Pippa Shiraz | ||
Fri Jun 20 2014 22:10 | 1st = 5 Pippa Shiraz 2nd = 2 Mahogany Bart 3rd = 6 Ima Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 2 Earl Of Parwan | ||
Fri Jun 20 2014 22:05 | 1st = 2 Earl Of Parwan 2nd = 5 Used Tickets 3rd = 1 Zarah Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Sissoko | ||
Fri Jun 20 2014 22:03 | 1st = 3 Sissoko 2nd = 6 Kalden Drogo 3rd = 1 Wreck Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 4 Adriatic Coast | ||
Fri Jun 20 2014 22:00 | 1st = 4 Adriatic Coast 2nd = 2 Normsgottamajor 3rd = 3 Our Wee Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Perfected | ||
Fri Jun 20 2014 21:57 | 1st = 2 Perfected 2nd = 1 Gotta Plan 3rd = 3 Billos Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Im Themightyquinn | ||
Fri Jun 20 2014 21:52 | 1st = 6 Im Themightyquinn 2nd = 2 My Hard Copy 3rd = 3 Lord Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Stylish Shazz | ||
Fri Jun 20 2014 21:49 | 1st = 4 Stylish Shazz 2nd = 1 Mepunga Moss 3rd = 3 Penance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Crossbank | ||
Fri Jun 20 2014 21:47 | 1st = 2 Crossbank 2nd = 7 Mosquito Squad 3rd = 3 Rapido Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Senorita Selena | ||
Fri Jun 20 2014 21:40 | 1st = 6 Senorita Selena 2nd = 3 Notso Sweet 3rd = 8 Van Carrho Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 10 Forever Remembered | ||
Fri Jun 20 2014 21:39 | 1st = 10 Forever Remembered 2nd = 1 General Johnson 3rd = 8 The Road To Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 5 East to West | ||
Fri Jun 20 2014 21:35 | 1st = 5 East to West 2nd = 8 Carbon Crest 3rd = 2 Daydreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 3 Blackjack Shannon | ||
Fri Jun 20 2014 21:30 | 1st = 3 Blackjack Shannon 2nd = 1 Ablissfullgift 3rd = 2 Open Your Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Ritza Joe | ||
Fri Jun 20 2014 21:29 | 1st = 4 Ritza Joe 2nd = 7 Dark Dee 3rd = 6 Belarus Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Arejay Smokey | ||
Fri Jun 20 2014 21:27 | 1st = 8 Arejay Smokey 2nd = 6 Dyna Werribee 3rd = 3 Hala Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Heez Orl Black | ||
Fri Jun 20 2014 21:22 | 1st = 1 Heez Orl Black 2nd = 3 Vapour 3rd = 5 Slick Chapel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Flying Morson | ||
Fri Jun 20 2014 21:19 | 1st = 1 Flying Morson 2nd = 7 Ritza Ruby 3rd = 3 Longneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 8 Our Eastwood Cullen | ||
Fri Jun 20 2014 21:13 | 1st = 8 Our Eastwood Cullen 2nd = 9 Rowan Direct 3rd = 6 Brookfield Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 2 Celestial Ruler | ||
Fri Jun 20 2014 21:12 | 1st = 2 Celestial Ruler 2nd = 9 Dellas Jack 3rd = 6 Northern Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Dolce Vita | ||
Fri Jun 20 2014 21:10 | 1st = 3 Dolce Vita 2nd = 1 Mister Sunraysia 3rd = 4 All Inn Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Mittens Monelli | ||
Fri Jun 20 2014 21:09 | 1st = 8 Mittens Monelli 2nd = 4 Pin Rhythm 3rd = 1 Peter Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 5 Knightscastle | ||
Fri Jun 20 2014 21:05 | 1st = 5 Knightscastle 2nd = 8 Howcomewhynot 3rd = 9 Sorority Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Pas Ultimate Delight | ||
Fri Jun 20 2014 21:00 | 1st = 8 Pas Ultimate Delight 2nd = 5 Eltonromar 3rd = 3 Thats Fire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Le Burglar | ||
Fri Jun 20 2014 20:57 | 1st = 1 Le Burglar 2nd = 2 El Kalini 3rd = 5 Washington Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - | ||
Fri Jun 20 2014 20:52 | 2nd = 8 Thumpem 3rd = 5 Robyns Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Tick Bale | ||
Fri Jun 20 2014 20:49 | 1st = 8 Tick Bale 2nd = 2 Wise Ella 3rd = 4 Besancion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Do The Roar | ||
Fri Jun 20 2014 20:48 | 1st = 2 Do The Roar 2nd = 4 Gingin Chick 3rd = 8 Miss Moto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Classy Western | ||
Fri Jun 20 2014 20:43 | 1st = 7 Classy Western 2nd = 9 Scruffy Major 3rd = 1 Highview Conall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 4 Regal Temptation | ||
Fri Jun 20 2014 20:43 | 1st = 4 Regal Temptation 2nd = 1 Midget Under Fire 3rd = 8 Im The Pied Piper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Kilkenny Babe | ||
Fri Jun 20 2014 20:40 | 1st = 4 Kilkenny Babe 2nd = 6 Sir Lancelot 3rd = 1 Tautology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 8 Adda Paternal Suit | ||
Fri Jun 20 2014 20:35 | 1st = 8 Adda Paternal Suit 2nd = 7 Paleface Jasper 3rd = 4 Master Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Macaffer | ||
Fri Jun 20 2014 20:33 | 1st = 5 Macaffer 2nd = 7 Train To Pain 3rd = 9 Injustice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Just Julia | ||
Fri Jun 20 2014 20:30 | 1st = 5 Just Julia 2nd = 7 Her Ex And I 3rd = 15 Thingimajig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Tee Brady | ||
Fri Jun 20 2014 20:27 | 1st = 8 Tee Brady 2nd = 6 Fearsome Mint 3rd = 3 Elite Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Pacific Black | ||
Fri Jun 20 2014 20:22 | 1st = 9 Pacific Black 2nd = 1 Telham Lane 3rd = 11 Wrongly Accused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Cosmic Princess | ||
Fri Jun 20 2014 20:19 | 1st = 6 Cosmic Princess 2nd = 1 Aurora Girl 3rd = 5 Paula Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Keayang Cullen | ||
Fri Jun 20 2014 20:13 | 1st = 2 Keayang Cullen 2nd = 1 Teo Enteo 3rd = 6 Five Star Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Oxley Major | ||
Fri Jun 20 2014 20:10 | 1st = 2 Oxley Major 2nd = 6 Rock Domination 3rd = 3 Fiery Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 1 Cyclone Emily | ||
Fri Jun 20 2014 20:08 | 1st = 1 Cyclone Emily 2nd = 8 Monseigneur 3rd = 2 The Early Wicket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 3 Acorkacorka | ||
Fri Jun 20 2014 20:05 | 1st = 3 Acorkacorka 2nd = 9 Blackstar Fighter 3rd = 6 Ministry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 8 Hawthornden | ||
Fri Jun 20 2014 20:00 | 1st = 8 Hawthornden 2nd = 2 Expressionist 3rd = 6 Gliding Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Hurricane Maybe | ||
Fri Jun 20 2014 19:57 | 1st = 5 Hurricane Maybe 2nd = 1 Marias Impact 3rd = 4 Katie Oi Oi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Real Hammer | ||
Fri Jun 20 2014 19:52 | 1st = 8 Real Hammer 2nd = 1 Well Hello Dolly 3rd = 5 Black Aquila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Pobblebonk | ||
Fri Jun 20 2014 19:49 | 1st = 1 Pobblebonk 2nd = 8 Herbivorous 3rd = 2 Ulla Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Our Dreamlover | ||
Fri Jun 20 2014 19:43 | 1st = 5 Our Dreamlover 2nd = 12 Brief Glance 3rd = 11 Sunset Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Kaliska | ||
Fri Jun 20 2014 19:40 | 1st = 1 Kaliska 2nd = 2 Hummer Keeping 3rd = 5 Real Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 Sweet Lucy Brown | ||
Fri Jun 20 2014 19:38 | 1st = 5 Sweet Lucy Brown 2nd = 3 Spare Change 3rd = 4 Machulbeatchu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 8 Blanche Barkly | ||
Fri Jun 20 2014 19:35 | 1st = 8 Blanche Barkly 2nd = 5 Ratbags Corner 3rd = 2 Freds A Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 11 Starzzzinthenight | ||
Fri Jun 20 2014 19:30 | 1st = 11 Starzzzinthenight 2nd = 2 Burning Ambition 3rd = 6 Jungle Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Sooty Lee | ||
Fri Jun 20 2014 19:27 | 1st = 1 Sooty Lee 2nd = 7 Jaraco 3rd = 5 Sundance Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 11 Macintosh | ||
Fri Jun 20 2014 19:22 | 1st = 11 Macintosh 2nd = 4 Four Grinners 3rd = 7 Barkers Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Popsome Tags | ||
Fri Jun 20 2014 19:20 | 1st = 1 Popsome Tags 2nd = 2 Sir Richie 3rd = 5 Embee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Mike Lowrie | ||
Fri Jun 20 2014 19:19 | 1st = 6 Mike Lowrie 2nd = 2 Madges Bunnys 3rd = 10 Endless Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Key Largo Prince | ||
Fri Jun 20 2014 19:17 | 1st = 8 Key Largo Prince 2nd = 2 Gold Anthem 3rd = 1 Garga Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Magical Telf | ||
Fri Jun 20 2014 19:13 | 1st = 7 Magical Telf 2nd = 3 Cyrus 3rd = 13 La Machane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Chevy Spark | ||
Fri Jun 20 2014 19:10 | 1st = 5 Chevy Spark 2nd = 6 Fears Got Gears 3rd = 2 Deadly Credits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 9 Sunny Vacation | ||
Fri Jun 20 2014 19:08 | 1st = 9 Sunny Vacation 2nd = 5 Star Monarch 3rd = 10 King Of Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 9 Roman Times | ||
Fri Jun 20 2014 19:05 | 1st = 9 Roman Times 2nd = 7 The Denman 3rd = 3 Stashedbytheriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 10 Lombo Kotakinabalu | ||
Fri Jun 20 2014 19:00 | 1st = 10 Lombo Kotakinabalu 2nd = 7 Mista Taptoe Lombo 3rd = 1 Darwins Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Thunderous Cheer | ||
Fri Jun 20 2014 18:56 | 1st = 6 Thunderous Cheer 2nd = 5 Rockem Holly 3rd = 4 Gee Callan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Lacey Lou | ||
Fri Jun 20 2014 18:52 | 1st = 3 Lacey Lou 2nd = 1 Fantastic Emma 3rd = 7 Dual Injected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Rotovegas Rara | ||
Fri Jun 20 2014 18:50 | 1st = 1 Rotovegas Rara 2nd = 2 Chocdee Alice 3rd = 3 Bee Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Rhaego | ||
Fri Jun 20 2014 18:48 | 1st = 1 Rhaego 2nd = 7 Hazel Robbo 3rd = 8 Foxzami Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - | ||
Fri Jun 20 2014 18:42 | 2nd = 1 Magnificent Art 3rd = 9 Boyz Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 8 Supaliner | ||
Fri Jun 20 2014 18:42 | 1st = 8 Supaliner 2nd = 1 Magnificent Art 3rd = 9 Boyz Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Lachlan River | ||
Fri Jun 20 2014 18:38 | 1st = 4 Lachlan River 2nd = 1 Riley Boy 3rd = 3 Battle Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 11 Norvic Nightowl | ||
Fri Jun 20 2014 18:37 | 1st = 11 Norvic Nightowl 2nd = 3 Heart Of Jessie 3rd = 2 The Bucket List |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Manoflisa | ||
Fri Jun 20 2014 18:33 | 1st = 8 Manoflisa 2nd = 9 Robbiewillmakeit 3rd = 7 Ultimate Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Grace Olivia | ||
Fri Jun 20 2014 18:30 | 1st = 3 Grace Olivia 2nd = 4 Ipswich Melody 3rd = 5 Galway Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Krazy Caper | ||
Fri Jun 20 2014 18:27 | 1st = 3 Krazy Caper 2nd = 1 Eyefull 3rd = 2 Terra Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Really Clever | ||
Fri Jun 20 2014 18:23 | 1st = 6 Really Clever 2nd = 2 Bigtime Jet 3rd = 7 Mammy Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 10 - 5 Sporty Spook | ||
Fri Jun 20 2014 18:22 | 1st = 5 Sporty Spook 2nd = 6 Modern Era 3rd = 9 Our Santa Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 9 Classic Nitro | ||
Fri Jun 20 2014 18:20 | 1st = 9 Classic Nitro 2nd = 2 Heavenly Star 3rd = 3 Road Trip Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Stoned I Am | ||
Fri Jun 20 2014 18:15 | 1st = 6 Stoned I Am 2nd = 4 Brunelleschi 3rd = 5 Aleppo Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Earned Talking | ||
Fri Jun 20 2014 18:12 | 1st = 8 Earned Talking 2nd = 7 Soho Vane 3rd = 1 Wallys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 5 Ballyronan | ||
Fri Jun 20 2014 18:10 | 1st = 5 Ballyronan 2nd = 6 Rare Opportunity 3rd = 7 Oto Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 8 Glacial Motion | ||
Fri Jun 20 2014 18:07 | 1st = 8 Glacial Motion 2nd = 2 Curtis Maguire 3rd = 9 Dynamic Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Fredys Flash | ||
Fri Jun 20 2014 18:04 | 1st = 1 Fredys Flash 2nd = 7 Kitchener Rum 3rd = 3 Make Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 My Mate Stride | ||
Fri Jun 20 2014 17:59 | 1st = 7 My Mate Stride 2nd = 5 Nedra Gold 3rd = 1 Coogee Coogee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Run Lacey Run | ||
Fri Jun 20 2014 17:58 | 1st = 1 Run Lacey Run 2nd = 7 Bolt Rama 3rd = 4 Exponential Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Henry Stomper | ||
Fri Jun 20 2014 17:57 | 1st = 4 Henry Stomper 2nd = 10 Choclotto 3rd = 9 Vee For Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 4 Cheyenne Warrior | ||
Fri Jun 20 2014 17:52 | 1st = 4 Cheyenne Warrior 2nd = 2 Sammysluck 3rd = 7 Yerrington Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Shaylor Jake | ||
Fri Jun 20 2014 17:49 | 1st = 4 Shaylor Jake 2nd = 2 Spring Caprice 3rd = 3 Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 12 Winstone P | ||
Fri Jun 20 2014 17:45 | 1st = 12 Winstone P 2nd = 6 Celtic Warrior 3rd = 7 Mach Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Navada Knight | ||
Fri Jun 20 2014 17:45 | 1st = 2 Navada Knight 2nd = 3 Are Vee Pea 3rd = 8 Silky Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 This Is Your Life | ||
Fri Jun 20 2014 17:40 | 1st = 1 This Is Your Life 2nd = 2 One Tough Reign 3rd = 8 Wealthy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Classy Capri | ||
Fri Jun 20 2014 17:37 | 1st = 1 Classy Capri 2nd = 3 Miss Black Ash 3rd = 5 Fizadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Fastback King | ||
Fri Jun 20 2014 17:33 | 1st = 8 Fastback King 2nd = 4 Rebel City 3rd = 7 Plan Your Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Franco Bulgari | ||
Fri Jun 20 2014 17:32 | 1st = 3 Franco Bulgari 2nd = 1 Rudiani 3rd = 7 Therecomesatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Gunspeed | ||
Fri Jun 20 2014 17:29 | 1st = 4 Gunspeed 2nd = 1 Far From Fear 3rd = 6 Just Like Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Glowing Opal | ||
Fri Jun 20 2014 17:25 | 1st = 7 Glowing Opal 2nd = 2 All But Centre 3rd = 8 Big Tee Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 8 Timely Loch | ||
Fri Jun 20 2014 17:20 | 1st = 8 Timely Loch 2nd = 2 Riverboat Prince 3rd = 3 Sokys Bigbullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 2 Connoisseur | ||
Fri Jun 20 2014 17:20 | 1st = 2 Connoisseur 2nd = 6 I Am The One 3rd = 7 Spider Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Royal Colour | ||
Fri Jun 20 2014 17:17 | 1st = 8 Royal Colour 2nd = 6 Mr Tee 3rd = 2 Mrs Dirts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 The Good Times | ||
Fri Jun 20 2014 17:12 | 1st = 6 The Good Times 2nd = 2 Alina 3rd = 3 Union Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Sandgrounder | ||
Fri Jun 20 2014 17:09 | 1st = 6 Sandgrounder 2nd = 5 Isolator 3rd = 1 Surfing Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Uno Heidi | ||
Fri Jun 20 2014 17:08 | 1st = 4 Uno Heidi 2nd = 6 Mariah 3rd = 7 Ruths Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Money Bingle | ||
Fri Jun 20 2014 17:06 | 1st = 8 Money Bingle 2nd = 2 Lyla Mel 3rd = 7 Big Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Cruzin Sprocket | ||
Fri Jun 20 2014 17:01 | 1st = 1 Cruzin Sprocket 2nd = 5 Highview Teejay 3rd = 4 Horace Foxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Sammy The Foss | ||
Fri Jun 20 2014 16:57 | 1st = 2 Sammy The Foss 2nd = 6 Leah Entity 3rd = 8 Brave Crawf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 4 On Ice | ||
Fri Jun 20 2014 16:55 | 1st = 4 On Ice 2nd = 1 Hot And Saucy 3rd = 3 Hunua Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Shes A Niro | ||
Fri Jun 20 2014 16:53 | 1st = 7 Shes A Niro 2nd = 3 Mr Hoppins 3rd = 8 Ark Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 3 Precious M | ||
Fri Jun 20 2014 16:47 | 1st = 3 Precious M 2nd = 5 Supersub 3rd = 7 Tanner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Sweet Odessa | ||
Fri Jun 20 2014 16:43 | 1st = 7 Sweet Odessa 2nd = 6 Claire Rose 3rd = 2 Winge And Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Matildas Babe | ||
Fri Jun 20 2014 16:40 | 1st = 7 Matildas Babe 2nd = 1 Alamein Jah 3rd = 6 Crystal Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Little Mantra | ||
Fri Jun 20 2014 16:39 | 1st = 8 Little Mantra 2nd = 3 Froffies 3rd = 4 Only In Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 9 - 4 Two Penny Blue | ||
Fri Jun 20 2014 16:35 | 1st = 4 Two Penny Blue 2nd = 10 Maximoo 3rd = 5 Spirited Addition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 9 Ollie Benz | ||
Fri Jun 20 2014 16:32 | 1st = 9 Ollie Benz 2nd = 2 Just For Show 3rd = 7 Grants Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 8 Prince Of Pops | ||
Fri Jun 20 2014 16:30 | 1st = 8 Prince Of Pops 2nd = 2 Kurahaupo Gambler 3rd = 7 Real Intentions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Mista Mara | ||
Fri Jun 20 2014 16:28 | 1st = 5 Mista Mara 2nd = 11 Major Lefty 3rd = 2 Timeseel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Slippers Might | ||
Fri Jun 20 2014 16:27 | 1st = 6 Slippers Might 2nd = 2 Bettys Moment 3rd = 3 Chili Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 6 Bold Leo | ||
Fri Jun 20 2014 16:25 | 1st = 6 Bold Leo 2nd = 3 Pro Consul 3rd = 1 Sense Of Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Sister Mertens | ||
Fri Jun 20 2014 16:22 | 1st = 8 Sister Mertens 2nd = 1 Meagan Robbo 3rd = 4 Billy Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 El Mcfadden | ||
Fri Jun 20 2014 16:19 | 1st = 4 El Mcfadden 2nd = 7 Gitcha Rich 3rd = 8 Bobbys Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 9 Rouen | ||
Fri Jun 20 2014 16:15 | 1st = 9 Rouen 2nd = 3 Esprit Warrior 3rd = 2 Deny Allcharges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 9 Shaylor Becky | ||
Fri Jun 20 2014 16:12 | 1st = 9 Shaylor Becky 2nd = 1 Kammaglorious 3rd = 4 Imitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Jumpin Sally | ||
Fri Jun 20 2014 16:10 | 1st = 2 Jumpin Sally 2nd = 3 Kinetic Rio 3rd = 8 Opawa Sacha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 10 Attorney Stride | ||
Fri Jun 20 2014 16:08 | 1st = 10 Attorney Stride 2nd = 3 Sir Roy 3rd = 4 Reward For Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Hey Sexy Lady | ||
Fri Jun 20 2014 16:07 | 1st = 2 Hey Sexy Lady 2nd = 5 Mr Mike 3rd = 1 Arbour Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 1 Budget Bender | ||
Fri Jun 20 2014 16:05 | 1st = 1 Budget Bender 2nd = 7 Billabong Bird 3rd = 2 Mr Ahlberoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Zipping Jye | ||
Fri Jun 20 2014 16:02 | 1st = 2 Zipping Jye 2nd = 8 Nightwatchman 3rd = 1 Sarina Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Hey Rhonda | ||
Fri Jun 20 2014 15:59 | 1st = 7 Hey Rhonda 2nd = 2 Cloudy Sky 3rd = 4 Taurasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 8 Cardiff Prince | ||
Fri Jun 20 2014 15:55 | 1st = 8 Cardiff Prince 2nd = 15 Carinda Girl 3rd = 12 The Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Cyclone Clifford | ||
Fri Jun 20 2014 15:52 | 1st = 3 Cyclone Clifford 2nd = 1 Threads 3rd = 7 Rocky Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Karloo Mac | ||
Fri Jun 20 2014 15:48 | 1st = 2 Karloo Mac 2nd = 8 Quick Jet 3rd = 12 Destined To Take |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 1 Queenian | ||
Fri Jun 20 2014 15:45 | 1st = 1 Queenian 2nd = 11 Fiftyshadesofgrey 3rd = 6 Baiton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Chuffed | ||
Fri Jun 20 2014 15:44 | 1st = 3 Chuffed 2nd = 7 Irish Angel 3rd = 5 Pat The Baker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Kracken Black | ||
Fri Jun 20 2014 15:42 | 1st = 5 Kracken Black 2nd = 4 Chevy Lass 3rd = 8 Master Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Alamein Duke | ||
Fri Jun 20 2014 15:40 | 1st = 2 Alamein Duke 2nd = 4 Flying Blake 3rd = 3 Showem Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 High Aim | ||
Fri Jun 20 2014 15:39 | 1st = 4 High Aim 2nd = 1 Matlins Tornado 3rd = 3 Emmett Ryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 4 Prussian Power | ||
Fri Jun 20 2014 15:35 | 1st = 4 Prussian Power 2nd = 1 Neat Feat 3rd = 6 Time Ford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 11 Desiring Bella | ||
Fri Jun 20 2014 15:29 | 1st = 11 Desiring Bella 2nd = 2 Insanity 3rd = 7 Home By Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 2 Lewaulo | ||
Fri Jun 20 2014 15:25 | 1st = 2 Lewaulo 2nd = 4 General Kingsman 3rd = 8 Rain Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Thanks Tubby | ||
Fri Jun 20 2014 15:24 | 1st = 7 Thanks Tubby 2nd = 5 Arbour Elvis 3rd = 1 My Selynya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 Bralyn Stalker | ||
Fri Jun 20 2014 15:22 | 1st = 3 Bralyn Stalker 2nd = 6 She Valley 3rd = 1 Im George Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 9 Eklands | ||
Fri Jun 20 2014 15:18 | 1st = 9 Eklands 2nd = 2 Ideal Position 3rd = 8 Mabrouk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Aldonza | ||
Fri Jun 20 2014 15:14 | 1st = 1 Aldonza 2nd = 2 Miss Cool 3rd = 8 Creme Da Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Missing Letters | ||
Fri Jun 20 2014 15:12 | 1st = 3 Missing Letters 2nd = 4 Stout 3rd = 10 Platinum Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 1 Deep Field | ||
Fri Jun 20 2014 15:08 | 1st = 1 Deep Field 2nd = 4 Six Star 3rd = 9 Diretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Beau Jillem | ||
Fri Jun 20 2014 15:04 | 1st = 1 Beau Jillem 2nd = 9 Runya Roy 3rd = 5 Sizzling Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 7 Tuff Host | ||
Fri Jun 20 2014 15:00 | 1st = 7 Tuff Host 2nd = 12 Typhoon Tyson 3rd = 9 Hey Big Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Sir Lenny | ||
Fri Jun 20 2014 14:59 | 1st = 4 Sir Lenny 2nd = 1 Bourne Again 3rd = 5 Pipers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Charlies Pal | ||
Fri Jun 20 2014 14:56 | 1st = 4 Charlies Pal 3rd = 2 Uno Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Calamity Sue | ||
Fri Jun 20 2014 14:56 | 1st = 1 Calamity Sue 3rd = 2 Uno Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Bye Bye Sir | ||
Fri Jun 20 2014 14:54 | 1st = 9 Bye Bye Sir 2nd = 7 Ryans Lane 3rd = 4 Every One Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 3 Kalandula | ||
Fri Jun 20 2014 14:50 | 1st = 3 Kalandula 2nd = 7 Nador 3rd = 2 All Fives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 7 Minnie Phantom | ||
Fri Jun 20 2014 14:47 | 1st = 7 Minnie Phantom 2nd = 8 Full Of Faith 3rd = 3 Thracian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 10 Prattler | ||
Fri Jun 20 2014 14:43 | 1st = 10 Prattler 2nd = 2 Ten To Zero 3rd = 3 Cool Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Miss Siberia | ||
Fri Jun 20 2014 14:42 | 1st = 5 Miss Siberia 2nd = 8 Sneaky Spirit 3rd = 6 Stetson Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Freedom Flyer | ||
Fri Jun 20 2014 14:39 | 1st = 8 Freedom Flyer 2nd = 3 Applause 3rd = 6 Jackanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Just A Fling | ||
Fri Jun 20 2014 14:37 | 1st = 4 Just A Fling 2nd = 10 Our Sunny Jewel 3rd = 1 Our Poppa Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 7 Shadow Me | ||
Fri Jun 20 2014 14:33 | 1st = 7 Shadow Me 2nd = 1 Dragon Flyer 3rd = 10 Dal Rommel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Kingsbrae Molly | ||
Fri Jun 20 2014 14:29 | 1st = 3 Kingsbrae Molly 2nd = 2 Bogan Miss 3rd = 7 Wild Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Tejon | ||
Fri Jun 20 2014 14:25 | 1st = 2 Tejon 2nd = 8 Umatilla Girl 3rd = 1 Magrosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 San Tan Trout | ||
Fri Jun 20 2014 14:22 | 1st = 5 San Tan Trout 2nd = 3 Noisemaker 3rd = 1 Gogetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 8 Mean Courage | ||
Fri Jun 20 2014 14:19 | 1st = 8 Mean Courage 2nd = 5 Remy Bressant 3rd = 7 Just A Lefty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Bush Caviar | ||
Fri Jun 20 2014 14:15 | 1st = 2 Bush Caviar 2nd = 8 Ellie Belle 3rd = 4 Tieres Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Monaco Rose | ||
Fri Jun 20 2014 14:12 | 1st = 2 Monaco Rose 2nd = 4 Tour Leader 3rd = 5 Blue Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 11 - 2 Motu Prince Of Peru | ||
Fri Jun 20 2014 14:10 | 1st = 2 Motu Prince Of Peru 2nd = 9 Strike On Command 3rd = 5 Magic Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 4 Subtract | ||
Fri Jun 20 2014 14:08 | 1st = 4 Subtract 2nd = 5 Chinese Lady 3rd = 1 Grey Pariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Bruised Banana | ||
Fri Jun 20 2014 14:07 | 1st = 2 Bruised Banana 2nd = 4 Abbys Angel 3rd = 6 Petes Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 3 Wow Whata Princess | ||
Fri Jun 20 2014 14:03 | 1st = 3 Wow Whata Princess 2nd = 2 Stella Bella 3rd = 6 Elated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Fullness Of Time | ||
Fri Jun 20 2014 14:02 | 1st = 6 Fullness Of Time 2nd = 1 Hey Sam 3rd = 4 Im Jack Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 5 Silent Sky | ||
Fri Jun 20 2014 13:58 | 1st = 5 Silent Sky 2nd = 4 Halo Deer 3rd = 7 Magic Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Chandon Grove | ||
Fri Jun 20 2014 13:54 | 1st = 1 Chandon Grove 2nd = 2 Dustorm Dan 3rd = 6 Pascali Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 12 Making Mayhem | ||
Fri Jun 20 2014 13:50 | 1st = 12 Making Mayhem 2nd = 2 Between The Lines 3rd = 3 Faith And Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 7 Queen Caesar | ||
Fri Jun 20 2014 13:50 | 1st = 7 Queen Caesar 2nd = 3 Head Dragon 3rd = 2 Phoenix Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Pearl Magic | ||
Fri Jun 20 2014 13:49 | 1st = 3 Pearl Magic 2nd = 2 Mr Joe 3rd = 6 Sakanon Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 10 - 10 Mighty Peruvian | ||
Fri Jun 20 2014 13:45 | 1st = 10 Mighty Peruvian 2nd = 4 Swarovski 3rd = 11 Hit The Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 8 Casino Grin | ||
Fri Jun 20 2014 13:44 | 1st = 8 Casino Grin 2nd = 1 Provincial 3rd = 7 Macktuckey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Red Hot Fury | ||
Fri Jun 20 2014 13:38 | 1st = 8 Red Hot Fury 2nd = 7 Token Stu 3rd = 4 Editorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Something Blue | ||
Fri Jun 20 2014 13:37 | 1st = 1 Something Blue 2nd = 9 My Mate Fatty 3rd = 7 Surfin Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 1 Iwilldoit | ||
Fri Jun 20 2014 13:33 | 1st = 1 Iwilldoit 2nd = 2 Magic Bella 3rd = 4 Bold Horatio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Marble Star | ||
Fri Jun 20 2014 13:32 | 1st = 8 Marble Star 2nd = 1 Classy Way 3rd = 2 Bidda Turmoil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 6 The Lone Ranger | ||
Fri Jun 20 2014 13:28 | 1st = 6 The Lone Ranger 2nd = 4 Daiello 3rd = 2 Authentic Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 4 Husson Choice | ||
Fri Jun 20 2014 13:23 | 1st = 4 Husson Choice 2nd = 3 Primus Equus 3rd = 7 Exotic Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Zulu Bro | ||
Fri Jun 20 2014 13:20 | 1st = 1 Zulu Bro 2nd = 2 No Leaf Clover 3rd = 6 Goldstar Chumlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Jeweled Glass | ||
Fri Jun 20 2014 13:19 | 1st = 6 Jeweled Glass 2nd = 4 Agent Sheza 3rd = 3 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 14 Got The Nod | ||
Fri Jun 20 2014 13:15 | 1st = 14 Got The Nod 2nd = 4 In A Perfect World 3rd = 12 Berlutti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 9 - 1 Major Bubbles | ||
Fri Jun 20 2014 13:10 | 1st = 1 Major Bubbles 2nd = 2 Billythehuntedone 3rd = 8 Captain Peacock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 2 Mustang Jet | ||
Fri Jun 20 2014 13:09 | 1st = 2 Mustang Jet 2nd = 1 Sweet Aces 3rd = 7 Cams Victories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 8 Louisiana Rouge | ||
Fri Jun 20 2014 13:05 | 1st = 8 Louisiana Rouge 2nd = 9 Secret Process 3rd = 7 Little Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Cawbourne War | ||
Fri Jun 20 2014 13:03 | 1st = 6 Cawbourne War 2nd = 7 Opawa Pearl 3rd = 1 Runaway Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Hot Bonus | ||
Fri Jun 20 2014 13:02 | 1st = 1 Hot Bonus 2nd = 9 Kooringa Anna 3rd = 5 Gitcha Money On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 3 Flight To Destiny | ||
Fri Jun 20 2014 12:58 | 1st = 3 Flight To Destiny 2nd = 7 Monet Shot 3rd = 14 Hennys Intrigue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 10 Single Mission | ||
Fri Jun 20 2014 12:53 | 1st = 10 Single Mission 2nd = 13 Sashay 3rd = 9 For Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 1 Flying Charger | ||
Fri Jun 20 2014 12:48 | 1st = 1 Flying Charger 2nd = 5 Post Apocalypse 3rd = 6 Testalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Broken Pedro | ||
Fri Jun 20 2014 12:45 | 1st = 7 Broken Pedro 2nd = 3 Cala Rapita 3rd = 4 Opawa Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Sign Post | ||
Fri Jun 20 2014 12:44 | 1st = 4 Sign Post 2nd = 5 Whiz Bang Lucy 3rd = 8 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 6 Platinum Ruler | ||
Fri Jun 20 2014 12:40 | 1st = 6 Platinum Ruler 2nd = 4 Gala Arch 3rd = 11 Stars At Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 8 - 4 Betabcool | ||
Fri Jun 20 2014 12:35 | 1st = 4 Betabcool 2nd = 10 Franco Salisbury 3rd = 8 Gotta Go Artelect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 3 Quandialla | ||
Fri Jun 20 2014 12:30 | 1st = 3 Quandialla 2nd = 2 Im Corleone 3rd = 8 Little Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Wunzee | ||
Fri Jun 20 2014 12:28 | 1st = 8 Wunzee 2nd = 1 Mamalulu 3rd = 7 La Fontaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 8 Wheely Wilson | ||
Fri Jun 20 2014 12:23 | 1st = 8 Wheely Wilson 2nd = 13 Danes Rocket 3rd = 1 Blaze Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 3 Polly Flinders | ||
Fri Jun 20 2014 12:18 | 1st = 3 Polly Flinders 2nd = 2 Ishiarose 3rd = 8 Hestolemyroses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 2 Keep The Dane | ||
Fri Jun 20 2014 12:13 | 1st = 2 Keep The Dane 2nd = 9 Rajamani 3rd = 6 Hawaiian Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Black Crow | ||
Fri Jun 20 2014 12:10 | 1st = 7 Black Crow 2nd = 8 Know Certainty 3rd = 2 Sheeza Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 7 Fairy House | ||
Fri Jun 20 2014 12:05 | 1st = 7 Fairy House 2nd = 9 Jesses Dream 3rd = 3 Mister Flyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 7 - 3 Als Courage | ||
Fri Jun 20 2014 12:00 | 1st = 3 Als Courage 2nd = 1 Ohoka Benson 3rd = 5 Mcardle Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Geejay | ||
Fri Jun 20 2014 11:55 | 1st = 5 Geejay 2nd = 8 Rose Of Clare 3rd = 7 Puffs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Above All | ||
Fri Jun 20 2014 11:52 | 1st = 6 Above All 2nd = 3 Tonys Choice 3rd = 1 Maudies Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 11 Laugharne | ||
Fri Jun 20 2014 11:48 | 1st = 11 Laugharne 2nd = 1 Blitzableiter 3rd = 5 Maldicente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 11 Aplomb | ||
Fri Jun 20 2014 11:43 | 1st = 11 Aplomb 2nd = 12 Miss Appleton 3rd = 6 Barthez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Flying Amelia | ||
Fri Jun 20 2014 11:35 | 1st = 5 Flying Amelia 2nd = 1 Know Smiggle 3rd = 9 Dusty Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 6 - 2 Pay Me Sush | ||
Fri Jun 20 2014 11:25 | 1st = 2 Pay Me Sush 2nd = 11 Smoken Roman 3rd = 1 Rapid Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Know Magic | ||
Fri Jun 20 2014 11:17 | 1st = 3 Know Magic 2nd = 2 Porky Pig 3rd = 7 Marlenes Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 1 Itsa Houdini | ||
Fri Jun 20 2014 11:08 | 1st = 1 Itsa Houdini 2nd = 4 Queenofthepalace 3rd = 5 Summoned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Waxeyes Big Kid | ||
Fri Jun 20 2014 11:00 | 1st = 1 Waxeyes Big Kid 2nd = 5 La Ventana 3rd = 8 Pass With Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 5 - 11 Free Dreams | ||
Fri Jun 20 2014 10:50 | 1st = 11 Free Dreams 2nd = 1 Aile Rouge 3rd = 6 Thanksforplaying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Chloes Prodigy | ||
Fri Jun 20 2014 10:43 | 1st = 5 Chloes Prodigy 2nd = 6 Dee 3rd = 2 Neddy Seagoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 5 Heir Supply | ||
Fri Jun 20 2014 10:35 | 1st = 5 Heir Supply 2nd = 4 Jacks Boy 3rd = 2 Yipson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Hes A Jessie | ||
Fri Jun 20 2014 10:25 | 1st = 4 Hes A Jessie 2nd = 7 Opawa Jackie 3rd = 3 Homebush Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 4 - 6 Donegal Jimmy Dave | ||
Fri Jun 20 2014 10:15 | 1st = 6 Donegal Jimmy Dave 2nd = 11 Taittinger Rose 3rd = 7 Kyms Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 7 Irishwise | ||
Fri Jun 20 2014 10:05 | 1st = 7 Irishwise 2nd = 1 Oh Thats Nice 3rd = 3 Kingiesstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 3 - 7 Cant Get Enough | ||
Fri Jun 20 2014 9:40 | 1st = 7 Cant Get Enough 2nd = 6 Colonel Custard 3rd = 1 Big Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 2 - 11 Lacroix Franco | ||
Fri Jun 20 2014 9:15 | 1st = 11 Lacroix Franco 2nd = 12 Lucky Vc 3rd = 8 Doctor Mcdreamy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 1 - 13 Ive Got This | ||
Fri Jun 20 2014 8:50 | 1st = 13 Ive Got This 2nd = 5 Little Bro 3rd = 9 Successful Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Elephant Gunn | ||
Fri Jun 20 2014 0:12 | 1st = 7 Elephant Gunn 2nd = 6 Pinkman 3rd = 4 Kalden Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Hello Im Benson | ||
Tue May 20 2014 23:37 | 1st = 1 Hello Im Benson 2nd = 4 Jet Fields 3rd = 6 Ledaro Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Notta Pickle | ||
Tue May 20 2014 23:17 | 1st = 6 Notta Pickle 2nd = 3 Reel Me In 3rd = 5 Belarus Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Super Unknown | ||
Tue May 20 2014 22:57 | 1st = 2 Super Unknown 2nd = 6 Cindy May 3rd = 4 Certified Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Talk Again | ||
Tue May 20 2014 22:37 | 1st = 8 Talk Again 2nd = 7 My Party 3rd = 5 Old Man Haggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Direct Current | ||
Tue May 20 2014 22:25 | 1st = 8 Direct Current 2nd = 1 Quilty 3rd = 7 Mister Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Boston Hustler | ||
Tue May 20 2014 22:17 | 1st = 1 Boston Hustler 2nd = 7 Off To Dallas 3rd = 3 Jaguar Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Peter Judge | ||
Tue May 20 2014 22:12 | 1st = 2 Peter Judge 2nd = 1 Mr Octane 3rd = 3 Have A Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Renstar | ||
Tue May 20 2014 22:06 | 1st = 8 Renstar 2nd = 3 Kenju 3rd = 6 Ballistic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Low Carb Lina | ||
Tue May 20 2014 22:00 | 1st = 8 Low Carb Lina 2nd = 7 Barnicle Bullet 3rd = 4 Chilly Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Electric Striker | ||
Tue May 20 2014 21:56 | 1st = 1 Electric Striker 2nd = 6 Senor Rhode 3rd = 3 Teenas Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Photo Booth | ||
Tue May 20 2014 21:52 | 1st = 4 Photo Booth 2nd = 5 Ono Cadeaux 3rd = 1 Dash For Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Classy Flyer | ||
Tue May 20 2014 21:49 | 1st = 5 Classy Flyer 2nd = 3 Buckle Up Louis 3rd = 1 Sir Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Rons Double | ||
Tue May 20 2014 21:46 | 1st = 8 Rons Double 2nd = 1 Shania Sind 3rd = 7 Gabrielle Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Iririki | ||
Tue May 20 2014 21:42 | 1st = 4 Iririki 2nd = 9 Macrame 3rd = 3 Opal Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Ocean Li | ||
Tue May 20 2014 21:38 | 1st = 6 Ocean Li 2nd = 5 Lochinvar Cruise 3rd = 7 Relocated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Lilly Bellebird | ||
Tue May 20 2014 21:35 | 1st = 2 Lilly Bellebird 2nd = 7 Dooley Diesel 3rd = 5 Gill Grunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Reeds May | ||
Tue May 20 2014 21:30 | 1st = 2 Reeds May 2nd = 1 Big Bang Penny 3rd = 3 Cullen Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Jenkins Bale | ||
Tue May 20 2014 21:27 | 1st = 3 Jenkins Bale 2nd = 8 Good Morning 3rd = 6 Juan Diego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Tinas Display | ||
Tue May 20 2014 21:23 | 1st = 8 Tinas Display 2nd = 6 Hazle Rose Hi 3rd = 2 Zambezi Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Mittens Monelli | ||
Tue May 20 2014 21:22 | 1st = 8 Mittens Monelli 2nd = 2 Bekim Keeping 3rd = 5 Vic Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Remas Ivory | ||
Tue May 20 2014 21:20 | 1st = 2 Remas Ivory 2nd = 8 Perfected 3rd = 1 Mint Splice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Gunnadoo Racer | ||
Tue May 20 2014 21:12 | 1st = 2 Gunnadoo Racer 2nd = 3 Arlandria 3rd = 5 Cool Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Vapour Storm | ||
Tue May 20 2014 21:09 | 1st = 6 Vapour Storm 2nd = 5 Triggsy 3rd = 1 Eraptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Little Satisfies | ||
Tue May 20 2014 21:05 | 1st = 5 Little Satisfies 2nd = 1 Sheridon 3rd = 4 Intensive Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Dentona | ||
Tue May 20 2014 21:00 | 1st = 6 Dentona 2nd = 5 Melita Bromac 3rd = 1 Macterra Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Sonic Flame | ||
Tue May 20 2014 20:59 | 1st = 1 Sonic Flame 2nd = 5 Fooling Around 3rd = 8 Vocal Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 Barbs Kiwi | ||
Tue May 20 2014 20:57 | 1st = 4 Barbs Kiwi 2nd = 2 Candy Queen 3rd = 1 Shy Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Avondale Tara | ||
Tue May 20 2014 20:53 | 1st = 3 Avondale Tara 2nd = 2 Myalla Never 3rd = 8 Need The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Cruisers Sol | ||
Tue May 20 2014 20:50 | 1st = 6 Cruisers Sol 2nd = 2 Gottem 3rd = 8 Just Go Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Jaspers Jazz | ||
Tue May 20 2014 20:45 | 1st = 6 Jaspers Jazz 2nd = 1 Bettor Bianca 3rd = 3 Mundella Megs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 6 Warrali Warrior | ||
Tue May 20 2014 20:42 | 1st = 6 Warrali Warrior 2nd = 8 Hanifys Luck 3rd = 4 Nevaeh Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Courtesy Bullett | ||
Tue May 20 2014 20:41 | 1st = 2 Courtesy Bullett 2nd = 3 Funny Man 3rd = 7 Nitro Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Electric Eagle | ||
Tue May 20 2014 20:39 | 1st = 1 Electric Eagle 2nd = 2 Michelle My Bell 3rd = 3 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Captain Cabbage | ||
Tue May 20 2014 20:35 | 1st = 1 Captain Cabbage 2nd = 2 Always Right 3rd = 7 Saviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Hes Magic Red | ||
Tue May 20 2014 20:30 | 1st = 2 Hes Magic Red 2nd = 8 We Never Say Die 3rd = 3 Stormed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Charming Rumble | ||
Tue May 20 2014 20:27 | 1st = 2 Charming Rumble 2nd = 6 He Went Off 3rd = 8 Wynburn Token |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Elite Dragon | ||
Tue May 20 2014 20:26 | 1st = 5 Elite Dragon 2nd = 3 Silly Amy 3rd = 7 Queen Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 7 Nureyev | ||
Tue May 20 2014 20:23 | 1st = 7 Nureyev 2nd = 4 Top Ninja 3rd = 1 Cute To Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Emilys Sweet | ||
Tue May 20 2014 20:20 | 1st = 6 Emilys Sweet 2nd = 1 Billy Style 3rd = 8 Doo Wop Hooligan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 3 Enjoy A Malabu | ||
Tue May 20 2014 20:15 | 1st = 3 Enjoy A Malabu 2nd = 7 Makemcry Maori 3rd = 10 Hot Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Blue Stitch | ||
Tue May 20 2014 20:12 | 1st = 6 Blue Stitch 2nd = 1 Saltwater Legend 3rd = 5 Jack Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Filante | ||
Tue May 20 2014 20:09 | 1st = 6 Filante 2nd = 5 Arena Allen 3rd = 1 High Speed Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Red Ned Fozz | ||
Tue May 20 2014 20:08 | 1st = 5 Red Ned Fozz 2nd = 8 Kikem Zar Zar 3rd = 4 Dream Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 3 Kulu Mystery | ||
Tue May 20 2014 20:05 | 1st = 3 Kulu Mystery 2nd = 2 Sir Yorklea 3rd = 1 Shakedown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Awesome Mattjesty | ||
Tue May 20 2014 20:00 | 1st = 6 Awesome Mattjesty 2nd = 2 Koten Blosem Lombo 3rd = 9 Hens Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Champness Gal | ||
Tue May 20 2014 19:57 | 1st = 2 Champness Gal 2nd = 1 Rangi Ruby 3rd = 4 Spanish Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Cindas Dream | ||
Tue May 20 2014 19:53 | 1st = 8 Cindas Dream 2nd = 7 Snake Proof 3rd = 5 Reecy Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Risk Of Damage | ||
Tue May 20 2014 19:50 | 1st = 8 Risk Of Damage 2nd = 4 Leesa Benz 3rd = 7 Lightning Leah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 10 Rocky Pop | ||
Tue May 20 2014 19:45 | 1st = 10 Rocky Pop 2nd = 8 Jasper Freeway 3rd = 3 Cooper Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Renatus | ||
Tue May 20 2014 19:42 | 1st = 4 Renatus 2nd = 1 Miss Darkaz 3rd = 8 Sandras Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 2 Little Jill | ||
Tue May 20 2014 19:39 | 1st = 2 Little Jill 2nd = 8 Princess Jeteye 3rd = 9 Rebel Jeteye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Yarny Gogolac | ||
Tue May 20 2014 19:35 | 1st = 4 Yarny Gogolac 2nd = 8 See Senorita 3rd = 1 Gympie Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Bellmac Kody | ||
Tue May 20 2014 19:30 | 1st = 6 Bellmac Kody 2nd = 11 The Boss Man 3rd = 5 Chipmont Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Bunga Bunga | ||
Tue May 20 2014 19:27 | 1st = 1 Bunga Bunga 2nd = 7 Punk Panther 3rd = 5 Deli Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Mal Rose Hi | ||
Tue May 20 2014 19:23 | 1st = 6 Mal Rose Hi 2nd = 8 Bippity Boppity 3rd = 5 Imposing Sind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 7 Klienzan | ||
Tue May 20 2014 19:20 | 1st = 7 Klienzan 2nd = 1 Poppys Jett 3rd = 8 Mister Spaceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 7 Dynamite Dude | ||
Tue May 20 2014 19:15 | 1st = 7 Dynamite Dude 2nd = 6 Sir Escapealot 3rd = 12 Ohoka Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 5 Full Blown | ||
Tue May 20 2014 19:12 | 1st = 5 Full Blown 2nd = 1 Power Cell 3rd = 7 Bottle Of White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Ketuts Kaput | ||
Tue May 20 2014 19:09 | 1st = 6 Ketuts Kaput 2nd = 7 Intuitive Miss 3rd = 8 Black Lausanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 8 Spirit On Tweed | ||
Tue May 20 2014 19:05 | 1st = 8 Spirit On Tweed 2nd = 7 Into Battle 3rd = 4 Proaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Crusader Acey | ||
Tue May 20 2014 19:00 | 1st = 6 Crusader Acey 2nd = 3 Snow Cone 3rd = 7 Glenhuggard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Layla Fly High | ||
Tue May 20 2014 18:57 | 1st = 3 Layla Fly High 2nd = 2 On Cue 3rd = 7 Spanish Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 8 Lamb Shank | ||
Tue May 20 2014 18:53 | 1st = 8 Lamb Shank 2nd = 6 Prince Baling 3rd = 1 Barda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 9 All Strung Out | ||
Tue May 20 2014 18:50 | 1st = 9 All Strung Out 2nd = 4 Superfonic 3rd = 8 Miss Miantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 12 Vertical Four | ||
Tue May 20 2014 18:45 | 1st = 12 Vertical Four 2nd = 4 Whatashambles 3rd = 6 Bettor As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 5 Fearless Blue | ||
Tue May 20 2014 18:43 | 1st = 5 Fearless Blue 2nd = 8 Macies Angel 3rd = 4 Kyarran Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Truly Unique | ||
Tue May 20 2014 18:40 | 1st = 8 Truly Unique 2nd = 1 Ipswich Melody 3rd = 7 Par De Fir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Highview Teejay | ||
Tue May 20 2014 18:35 | 1st = 3 Highview Teejay 2nd = 6 Livinthehighlife 3rd = 1 Bg Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Bomber Osti | ||
Tue May 20 2014 18:32 | 1st = 2 Bomber Osti 2nd = 6 Suave Odessa 3rd = 10 Mcguire Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Baccarat | ||
Tue May 20 2014 18:27 | 1st = 10 Baccarat 2nd = 7 Alina 3rd = 2 V C Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Dashing Courtney | ||
Tue May 20 2014 18:24 | 1st = 3 Dashing Courtney 2nd = 2 Slippin Nova 3rd = 4 Long Long Meri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Chariot King | ||
Tue May 20 2014 18:19 | 1st = 6 Chariot King 2nd = 8 Destreos 3rd = 7 Funny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Sage Bale | ||
Tue May 20 2014 18:16 | 1st = 6 Sage Bale 2nd = 4 Cawbourne Rocco 3rd = 10 Miss Gaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 2 Justlikeflying | ||
Tue May 20 2014 18:11 | 1st = 2 Justlikeflying 2nd = 1 Hilmore Disco 3rd = 10 Reckless Abandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Kidatee Croc | ||
Tue May 20 2014 18:08 | 1st = 8 Kidatee Croc 2nd = 5 Solo Miss 3rd = 1 Shillelagh Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Long Road To Fame | ||
Tue May 20 2014 18:03 | 1st = 4 Long Road To Fame 2nd = 12 Bodhi Tree 3rd = 9 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Inventor | ||
Tue May 20 2014 18:00 | 1st = 7 Inventor 2nd = 8 Matts Entity 3rd = 6 Call Me Callahan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Shark Port | ||
Tue May 20 2014 17:55 | 1st = 6 Shark Port 2nd = 2 Bongiorno Boys 3rd = 3 Provincial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Kira Kawati | ||
Tue May 20 2014 17:52 | 1st = 3 Kira Kawati 2nd = 1 Spring Ridge 3rd = 6 Shaylor Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Henley Franco | ||
Tue May 20 2014 17:47 | 1st = 3 Henley Franco 2nd = 2 Grace Artois 3rd = 1 Sovereign Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Vapourash | ||
Tue May 20 2014 17:44 | 1st = 7 Vapourash 2nd = 4 Century Time 3rd = 3 Hes Bonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 Rudimental Sol | ||
Tue May 20 2014 17:39 | 1st = 5 Rudimental Sol 2nd = 8 In Nyrobi 3rd = 6 Luminosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Hayjesta | ||
Tue May 20 2014 17:36 | 1st = 2 Hayjesta 2nd = 4 Fantastic Emma 3rd = 8 Earned Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Gooday Stride | ||
Tue May 20 2014 17:31 | 1st = 5 Gooday Stride 2nd = 2 My Mate Stride 3rd = 7 My Macs A Fake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Mahogany Saphire | ||
Tue May 20 2014 17:28 | 1st = 4 Mahogany Saphire 2nd = 8 Crackerjack Babe 3rd = 3 Oxley Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 12 Illawong Moonshine | ||
Tue May 20 2014 17:23 | 1st = 12 Illawong Moonshine 2nd = 10 Sammy Charles 3rd = 11 Illawong Helios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Prince Polo | ||
Tue May 20 2014 17:20 | 1st = 8 Prince Polo 2nd = 3 Got No Cents 3rd = 10 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Grin For Miss | ||
Tue May 20 2014 17:15 | 1st = 1 Grin For Miss 2nd = 7 Glenferrie Hood 3rd = 4 Major Calipso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Ozzy Bale | ||
Tue May 20 2014 17:12 | 1st = 6 Ozzy Bale 2nd = 7 Fourier Bale 3rd = 4 Witch Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 Cheesy Grin | ||
Tue May 20 2014 17:05 | 1st = 10 Cheesy Grin 2nd = 9 Big Zee 3rd = 7 Timeseel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Sunny Jim | ||
Tue May 20 2014 17:02 | 1st = 2 Sunny Jim 2nd = 6 Candy Crush 3rd = 4 Rubys In Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Neutrino | ||
Tue May 20 2014 16:56 | 1st = 3 Neutrino 2nd = 1 Fluke Of Fantasy 3rd = 6 Fog Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Fellas R Trouble | ||
Tue May 20 2014 16:50 | 1st = 6 Fellas R Trouble 2nd = 1 Falcon Ruler 3rd = 3 Happyever Laughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Tardy Seduction | ||
Tue May 20 2014 16:47 | 1st = 8 Tardy Seduction 2nd = 1 Atom Smasher 3rd = 7 Our Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 13 Heart Of Strength | ||
Tue May 20 2014 16:43 | 1st = 13 Heart Of Strength 2nd = 4 Exaggeration 3rd = 8 Nail em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Samus Allen | ||
Tue May 20 2014 16:39 | 1st = 6 Samus Allen 2nd = 4 Gisborne Shiraz 3rd = 1 Speed Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 8 - 3 Pinball Lass | ||
Tue May 20 2014 16:35 | 1st = 3 Pinball Lass 2nd = 4 Royal Flush 3rd = 12 Flying By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Mr Wheatley | ||
Tue May 20 2014 16:32 | 1st = 6 Mr Wheatley 2nd = 8 Mighty Roc 3rd = 4 Sable Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Bettor Get Better | ||
Tue May 20 2014 16:30 | 1st = 2 Bettor Get Better 2nd = 10 High Valour 3rd = 5 Village Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Grants Mistake | ||
Tue May 20 2014 16:27 | 1st = 7 Grants Mistake 2nd = 8 Bazinga Texada 3rd = 6 Tuff Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 5 Bengello | ||
Tue May 20 2014 16:23 | 1st = 5 Bengello 2nd = 3 Tabletop 3rd = 4 Abbalac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 5 Dyna Nihilist | ||
Tue May 20 2014 16:19 | 1st = 5 Dyna Nihilist 2nd = 4 Southwood Laura 3rd = 8 All Inn Bemm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 2 Ferocia | ||
Tue May 20 2014 16:15 | 1st = 2 Ferocia 2nd = 6 Call On Kevin 3rd = 1 Court Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Zac Reltub | ||
Tue May 20 2014 16:12 | 1st = 1 Zac Reltub 2nd = 2 Bagger Vance 3rd = 5 Special Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Ideal Warrior | ||
Tue May 20 2014 16:10 | 1st = 2 Ideal Warrior 2nd = 4 Under Cover Bettor 3rd = 10 Cant Rush Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Wazdew Niro | ||
Tue May 20 2014 16:07 | 1st = 4 Wazdew Niro 2nd = 3 Shaylor Bacardi 3rd = 1 Spring Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 7 Shes Angelic | ||
Tue May 20 2014 16:05 | 1st = 7 Shes Angelic 2nd = 8 Im Danny 3rd = 16 Orbitor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 6 French Lesson | ||
Tue May 20 2014 16:03 | 1st = 6 French Lesson 2nd = 3 De La Soul 3rd = 7 Skitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Jubilea Bale | ||
Tue May 20 2014 15:59 | 1st = 2 Jubilea Bale 2nd = 4 Sure Cheap 3rd = 1 Shes Smilin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Sweet Dancer | ||
Tue May 20 2014 15:52 | 1st = 2 Sweet Dancer 2nd = 3 Rons Blueboy 3rd = 1 Kash Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Heavenly Cullen | ||
Tue May 20 2014 15:50 | 1st = 4 Heavenly Cullen 2nd = 7 Missing Letters 3rd = 5 Quick Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 King Cadel | ||
Tue May 20 2014 15:47 | 1st = 1 King Cadel 2nd = 3 Permitted 3rd = 8 Cosmic Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 4 De Starsandcircles | ||
Tue May 20 2014 15:43 | 1st = 4 De Starsandcircles 2nd = 1 Capaill Liath 3rd = 6 Liabilityadjuster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Erza Allen | ||
Tue May 20 2014 15:40 | 1st = 4 Erza Allen 2nd = 5 Play A Kazoo 3rd = 6 Black Carbide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Get Up Alvin | ||
Tue May 20 2014 15:39 | 1st = 4 Get Up Alvin 2nd = 1 Benzema 3rd = 8 High Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 3 Nippa Bleu | ||
Tue May 20 2014 15:35 | 1st = 3 Nippa Bleu 2nd = 10 Princess Wakefield 3rd = 1 God Help Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 True Magic | ||
Tue May 20 2014 15:32 | 1st = 6 True Magic 2nd = 8 Run Zarr Run 3rd = 4 Handle With Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 On Thunder Road | ||
Tue May 20 2014 15:30 | 1st = 5 On Thunder Road 2nd = 4 Swede Dreams 3rd = 2 Chalcis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Emerley Wizard | ||
Tue May 20 2014 15:28 | 1st = 8 Emerley Wizard 2nd = 6 Lektra Wren 3rd = 7 Goldey Arcade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Craiglea Ivy | ||
Tue May 20 2014 15:25 | 1st = 4 Craiglea Ivy 2nd = 6 One Bar None 3rd = 12 Nevetus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Hannah Boden | ||
Tue May 20 2014 15:22 | 1st = 3 Hannah Boden 2nd = 7 Winklea Bent 3rd = 2 Why Fail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 5 Aperta | ||
Tue May 20 2014 15:18 | 1st = 5 Aperta 2nd = 8 Feature 3rd = 9 Barstow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Goulburn Guy | ||
Tue May 20 2014 15:13 | 1st = 1 Goulburn Guy 2nd = 4 Holy Camp Boy 3rd = 5 Sign To Inverell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Blooming Heather | ||
Tue May 20 2014 15:12 | 1st = 1 Blooming Heather 2nd = 5 Beneke 3rd = 7 Five Pecks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Archie Doodah | ||
Tue May 20 2014 15:11 | 1st = 5 Archie Doodah 2nd = 2 Disco Dave 3rd = 8 Tex Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Dragon Flyer | ||
Tue May 20 2014 15:07 | 1st = 2 Dragon Flyer 2nd = 5 Dure 3rd = 6 Moneylegs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Quick Advance | ||
Tue May 20 2014 15:04 | 1st = 8 Quick Advance 2nd = 6 That Was Then 3rd = 1 Teddy Tom Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 Day After Tomorrow | ||
Tue May 20 2014 15:00 | 1st = 8 Day After Tomorrow 2nd = 5 The Bronx 3rd = 2 Sorisam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Wingatui Dew | ||
Tue May 20 2014 14:55 | 1st = 3 Wingatui Dew 2nd = 6 Pacific Paradise 3rd = 10 Flytomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Emerley Lover | ||
Tue May 20 2014 14:53 | 1st = 6 Emerley Lover 2nd = 1 Mr Garcia 3rd = 7 Dream Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 6 Elovachill | ||
Tue May 20 2014 14:50 | 1st = 6 Elovachill 2nd = 1 Loftys Mate 3rd = 4 Danzig King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Unleash De Magic | ||
Tue May 20 2014 14:47 | 1st = 8 Unleash De Magic 2nd = 1 Big Hoff 3rd = 4 Nitro Snap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Spring Fall | ||
Tue May 20 2014 14:47 | 1st = 3 Spring Fall 2nd = 2 Shingo 3rd = 1 Black Corvette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 3 Little Patrick | ||
Tue May 20 2014 14:43 | 1st = 3 Little Patrick 2nd = 7 Murphys Coal Dust 3rd = 13 Real Yummy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Cheval Zeppenology | ||
Tue May 20 2014 14:38 | 1st = 5 Cheval Zeppenology 2nd = 3 Carnival Pride 3rd = 7 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Dan Holder | ||
Tue May 20 2014 14:36 | 1st = 6 Dan Holder 2nd = 5 Allen Gordy 3rd = 1 Flying Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 3 Seasoned | ||
Tue May 20 2014 14:32 | 1st = 3 Seasoned 2nd = 8 Mr Bee Gee 3rd = 7 Sweet Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Pipstar | ||
Tue May 20 2014 14:29 | 1st = 5 Pipstar 2nd = 8 Hellyeah Tangles 3rd = 3 Black Bessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 7 Rhonda In Paris | ||
Tue May 20 2014 14:25 | 1st = 7 Rhonda In Paris 2nd = 1 Puerto Flamenco 3rd = 4 Gold Rust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Rose Of Oamaru | ||
Tue May 20 2014 14:24 | 1st = 2 Rose Of Oamaru 2nd = 1 Wundurra 3rd = 7 Wheres Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Twice As Much | ||
Tue May 20 2014 14:20 | 1st = 2 Twice As Much 2nd = 3 Maximiser 3rd = 4 Val Gardena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Yes Chef | ||
Tue May 20 2014 14:18 | 1st = 3 Yes Chef 2nd = 1 Onus On Me 3rd = 2 Cold Pies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 6 Surah Surah | ||
Tue May 20 2014 14:15 | 1st = 6 Surah Surah 2nd = 4 Queen Thyra 3rd = 3 Magic Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Mystic Falls | ||
Tue May 20 2014 14:12 | 1st = 4 Mystic Falls 2nd = 1 Buckle Up Neiko 3rd = 7 Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 5 Natural Grey | ||
Tue May 20 2014 14:08 | 1st = 5 Natural Grey 2nd = 7 Tennessee Jill 3rd = 2 Rich Megastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Balanced Red | ||
Tue May 20 2014 14:04 | 1st = 1 Balanced Red 2nd = 8 Kellys State 3rd = 3 El Galos Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Redeeming | ||
Tue May 20 2014 14:01 | 1st = 5 Redeeming 2nd = 7 Jungle Bark 3rd = 4 Bubba Ray Dudley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 8 Sublime Lass | ||
Tue May 20 2014 13:57 | 1st = 8 Sublime Lass 2nd = 6 Monte Lago 3rd = 1 Anecdote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Crimson Leigh | ||
Tue May 20 2014 13:54 | 1st = 1 Crimson Leigh 2nd = 8 Capetown Advice 3rd = 6 Classic Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 12 Sebring Lane | ||
Tue May 20 2014 13:50 | 1st = 12 Sebring Lane 2nd = 9 Felicienne 3rd = 5 Dyletta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Bogie Emerald | ||
Tue May 20 2014 13:43 | 1st = 4 Bogie Emerald 2nd = 6 Kara Roto 3rd = 7 Signs Of Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 Molongle Chief | ||
Tue May 20 2014 13:40 | 1st = 2 Molongle Chief 2nd = 9 Jacsaid 3rd = 3 Jamalka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 1 Lynny Southcombe | ||
Tue May 20 2014 13:39 | 1st = 1 Lynny Southcombe 2nd = 9 Take No Prisoner 3rd = 5 Botany Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Mighty Belinda | ||
Tue May 20 2014 13:39 | 1st = 8 Mighty Belinda 2nd = 7 Orbital Speed 3rd = 3 Sharina Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Real Caution | ||
Tue May 20 2014 13:37 | 1st = 2 Real Caution 2nd = 3 Ukulele Swinger 3rd = 4 Get Ya Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 1 Chatby Star | ||
Tue May 20 2014 13:33 | 1st = 1 Chatby Star 2nd = 7 Femme Pop 3rd = 3 Hackman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Not So Cute | ||
Tue May 20 2014 13:30 | 1st = 1 Not So Cute 2nd = 7 Culvie Boy 3rd = 5 Impersonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Roland Reason | ||
Tue May 20 2014 13:26 | 1st = 7 Roland Reason 2nd = 1 Shes So Vain 3rd = 8 Sunday Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Mihiri | ||
Tue May 20 2014 13:22 | 1st = 1 Mihiri 2nd = 8 Predicted 3rd = 4 Marys Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 5 Iona Haka | ||
Tue May 20 2014 13:21 | 1st = 5 Iona Haka 2nd = 7 Pearls Boy 3rd = 2 Keramus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Cosmic Ray | ||
Tue May 20 2014 13:19 | 1st = 7 Cosmic Ray 2nd = 2 Take Up Tracey 3rd = 3 Mega Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Bit Bazzaar | ||
Tue May 20 2014 13:18 | 1st = 3 Bit Bazzaar 2nd = 5 Crucifix 3rd = 8 Tuivasa Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 3 Ebony Rose | ||
Tue May 20 2014 13:15 | 1st = 3 Ebony Rose 2nd = 6 Kiss Chasey 3rd = 1 Assez Bien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Look At Lucy | ||
Tue May 20 2014 13:12 | 1st = 3 Look At Lucy 2nd = 7 Smash Easy 3rd = 2 Advanced Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Uandah Bale | ||
Tue May 20 2014 13:08 | 1st = 2 Uandah Bale 2nd = 3 Emerley Occa 3rd = 1 Airforce One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 6 Grauman | ||
Tue May 20 2014 13:05 | 1st = 6 Grauman 2nd = 8 Zahmata Of Honour 3rd = 2 Windsor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Botany Kevin | ||
Tue May 20 2014 13:04 | 1st = 5 Botany Kevin 2nd = 6 Stolen Money 3rd = 8 What I Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Buckle Up Fletch | ||
Tue May 20 2014 13:02 | 1st = 4 Buckle Up Fletch 2nd = 1 Impact Deano 3rd = 5 Sonic Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 5 Spinnaker Blu | ||
Tue May 20 2014 12:58 | 1st = 5 Spinnaker Blu 2nd = 8 Lohgairo 3rd = 4 Our Krypto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Cawbourne Axe | ||
Tue May 20 2014 12:55 | 1st = 1 Cawbourne Axe 2nd = 3 Opawa Sam 3rd = 8 Scotsome Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Bo Flight | ||
Tue May 20 2014 12:51 | 1st = 7 Bo Flight 2nd = 4 Ping King 3rd = 3 Grounded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 13 Water Kiss | ||
Tue May 20 2014 12:47 | 1st = 13 Water Kiss 2nd = 9 Mar Nero 3rd = 5 Malizia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Opawa No Ear | ||
Tue May 20 2014 12:46 | 1st = 8 Opawa No Ear 2nd = 2 Cawbourne Philip 3rd = 1 No Undies Sundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 2 Dubyago | ||
Tue May 20 2014 12:40 | 1st = 2 Dubyago 2nd = 8 Spanish Love 3rd = 1 Cuban Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 No Leaf Clover | ||
Tue May 20 2014 12:37 | 1st = 6 No Leaf Clover 2nd = 2 Only Got Time 3rd = 5 Homebush Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 2 Bronelly Lad | ||
Tue May 20 2014 12:29 | 1st = 2 Bronelly Lad 2nd = 5 Grunt Rodgers 3rd = 4 His Lordship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 4 All In Latin | ||
Tue May 20 2014 12:23 | 1st = 4 All In Latin 2nd = 1 Unadulterated 3rd = 7 Five Of Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Mr Johnny | ||
Tue May 20 2014 12:19 | 1st = 8 Mr Johnny 2nd = 7 Opawa Gavin 3rd = 6 Wagon Wheel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 3 Team Dream | ||
Tue May 20 2014 12:10 | 1st = 3 Team Dream 2nd = 7 Robs Mate 3rd = 1 Jacks A Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Wild Erp | ||
Tue May 20 2014 12:05 | 1st = 6 Wild Erp 2nd = 7 Axford 3rd = 9 No Answer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Homebush Saxon | ||
Tue May 20 2014 12:00 | 1st = 1 Homebush Saxon 2nd = 2 Memphis Girl 3rd = 7 Harpers Bizarre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Abound | ||
Tue May 20 2014 11:51 | 1st = 7 Abound 2nd = 5 Mcjopson 3rd = 4 Broken Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 9 Opawa Pearl | ||
Tue May 20 2014 11:43 | 1st = 9 Opawa Pearl 2nd = 2 Opawa Tania 3rd = 3 Gold Vipa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Mitchell Dean | ||
Tue May 20 2014 11:33 | 1st = 2 Mitchell Dean 2nd = 8 Hazzas Lad 3rd = 6 Petra Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Token Stu | ||
Tue May 20 2014 11:24 | 1st = 6 Token Stu 2nd = 7 Chokehold 3rd = 1 Wandy Feather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Holivia Lass | ||
Tue May 20 2014 11:06 | 1st = 4 Holivia Lass 2nd = 3 Black Crow 3rd = 5 Opawa Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Shez Keen | ||
Tue May 20 2014 10:57 | 1st = 1 Shez Keen 2nd = 6 Know Danger 3rd = 4 Fancy Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Editorial | ||
Tue May 20 2014 10:48 | 1st = 8 Editorial 2nd = 6 Whiteys Gone 3rd = 4 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Opawa Rocky | ||
Tue May 20 2014 10:40 | 1st = 3 Opawa Rocky 2nd = 2 Token Ray 3rd = 4 Opawa Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Wonkey Donkey | ||
Tue May 20 2014 10:30 | 1st = 2 Wonkey Donkey 2nd = 8 Flying Swan 3rd = 5 Ohoka Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 2 Business Boss | ||
Tue May 20 2014 10:21 | 1st = 2 Business Boss 2nd = 7 Bizarro 3rd = 1 Pukeko Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Business Affair | ||
Tue May 20 2014 10:12 | 1st = 4 Business Affair 2nd = 8 Goldstar Chumlee 3rd = 5 Ziggy War Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 3 Ricks Terra | ||
Tue May 20 2014 10:02 | 1st = 3 Ricks Terra 2nd = 5 Watch Out Traps 3rd = 7 Hareeba Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Elephant Gunn | ||
Thu Mar 20 2014 23:57 | 1st = 5 Elephant Gunn 2nd = 7 Shady Deal 3rd = 1 Miss Collash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 6 Livelong And Prosper | ||
Thu Mar 20 2014 23:45 | 1st = 6 Livelong And Prosper 2nd = 8 Rusty Rockets 3rd = 3 Pocket Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Galba Boy | ||
Thu Mar 20 2014 23:40 | 1st = 2 Galba Boy 2nd = 5 Dream Miss 3rd = 8 Drama Muma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 10 Mohegan Sun | ||
Thu Mar 20 2014 23:20 | 1st = 10 Mohegan Sun 2nd = 4 Dontgetmeruffled 3rd = 2 Ti Amo Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Tee Cee Monelli | ||
Thu Mar 20 2014 23:17 | 1st = 6 Tee Cee Monelli 2nd = 1 Black Ronny 3rd = 3 Shaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Exquisitus | ||
Thu Mar 20 2014 22:58 | 1st = 7 Exquisitus 2nd = 4 Black Veil 3rd = 8 Dyna York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Telopea | ||
Thu Mar 20 2014 22:57 | 1st = 1 Telopea 2nd = 8 Cee Jays Fun 3rd = 3 Big One Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Jeppeli | ||
Thu Mar 20 2014 22:54 | 1st = 6 Jeppeli 2nd = 8 Auriga Doll 3rd = 3 Bellisimo Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 5 Katie Maguire | ||
Thu Mar 20 2014 22:52 | 1st = 5 Katie Maguire 2nd = 6 Celestial Ruler 3rd = 10 Bonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Painted Dotty | ||
Thu Mar 20 2014 22:50 | 1st = 5 Painted Dotty 2nd = 1 Alonnah 3rd = 4 Hello Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Dyna Hula | ||
Thu Mar 20 2014 22:46 | 1st = 4 Dyna Hula 2nd = 1 Huntress Bale 3rd = 6 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Manyana Marko | ||
Thu Mar 20 2014 22:42 | 1st = 1 Manyana Marko 2nd = 7 Madame Nikita 3rd = 2 Blues Revival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Crawfs Bread | ||
Thu Mar 20 2014 22:38 | 1st = 5 Crawfs Bread 2nd = 4 Clone Your Own 3rd = 7 Lavender Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Bettys Memory | ||
Thu Mar 20 2014 22:34 | 1st = 3 Bettys Memory 2nd = 4 Charter 3rd = 8 Gangnam Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 My Mate Mason | ||
Thu Mar 20 2014 22:32 | 1st = 2 My Mate Mason 2nd = 4 Tillies Girl 3rd = 1 Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Flying Pete | ||
Thu Mar 20 2014 22:30 | 1st = 2 Flying Pete 2nd = 8 Midnight Bird 3rd = 1 Miss Somebody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Mr Donatello | ||
Thu Mar 20 2014 22:26 | 1st = 1 Mr Donatello 2nd = 2 Springvale Cosmo 3rd = 3 Voltron Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 3 Miss Alaska | ||
Thu Mar 20 2014 22:24 | 1st = 3 Miss Alaska 2nd = 4 Miss Tee Dawn 3rd = 10 Soho Cannes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 6 Our Silver Mist | ||
Thu Mar 20 2014 22:22 | 1st = 6 Our Silver Mist 2nd = 2 Snowtown 3rd = 4 Exquisite Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 5 Mr Snackman | ||
Thu Mar 20 2014 22:21 | 1st = 5 Mr Snackman 2nd = 2 Bettys Moment 3rd = 8 Rowchester King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Corridor | ||
Thu Mar 20 2014 22:14 | 1st = 5 Corridor 2nd = 6 Emas Princess 3rd = 4 Easton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Double Dip | ||
Thu Mar 20 2014 22:13 | 1st = 5 Double Dip 2nd = 8 Hot Deals 3rd = 6 Snaggerson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Absolute Boss | ||
Thu Mar 20 2014 22:11 | 1st = 3 Absolute Boss 2nd = 1 Only A Cent 3rd = 2 Short Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 7 Shanlyn Vapour | ||
Thu Mar 20 2014 22:08 | 1st = 7 Shanlyn Vapour 2nd = 6 Maurie Baba 3rd = 4 Lonesome Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Smash Crash | ||
Thu Mar 20 2014 22:05 | 1st = 4 Smash Crash 2nd = 3 Big Zap 3rd = 2 Velocity Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 Athletica | ||
Thu Mar 20 2014 21:59 | 1st = 5 Athletica 2nd = 6 Tye Me Up 3rd = 1 Symmetry Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Bouchard | ||
Thu Mar 20 2014 21:58 | 1st = 5 Bouchard 2nd = 6 Vivian Bale 3rd = 4 Misty Peal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Sisco Rage | ||
Thu Mar 20 2014 21:55 | 1st = 1 Sisco Rage 2nd = 10 Flash Fizz 3rd = 6 Becci Leone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 9 Our Sioux Chief | ||
Thu Mar 20 2014 21:54 | 1st = 9 Our Sioux Chief 2nd = 10 Son Of Medusa 3rd = 3 Soka Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Summers Bug | ||
Thu Mar 20 2014 21:52 | 1st = 8 Summers Bug 2nd = 7 Rainbow Rex 3rd = 6 Tear Away Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Glammajax | ||
Thu Mar 20 2014 21:51 | 1st = 3 Glammajax 2nd = 1 Our Tiger Lil 3rd = 5 Lagoon Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 1 Verbier | ||
Thu Mar 20 2014 21:47 | 1st = 1 Verbier 2nd = 5 Zharis Idol 3rd = 4 Boundary Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Bains Lane | ||
Thu Mar 20 2014 21:44 | 1st = 5 Bains Lane 2nd = 3 Rockvel 3rd = 2 Crazy Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Benedict Geoff | ||
Thu Mar 20 2014 21:43 | 1st = 2 Benedict Geoff 2nd = 7 Abrasive Manner 3rd = 3 Sundance Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Emerley Lover | ||
Thu Mar 20 2014 21:41 | 1st = 3 Emerley Lover 2nd = 6 Chemical Maker 3rd = 8 Dee Dee Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Lachs Wish | ||
Thu Mar 20 2014 21:38 | 1st = 4 Lachs Wish 2nd = 5 Suave Odessa 3rd = 6 Stylish Fringe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Innocent Til | ||
Thu Mar 20 2014 21:35 | 1st = 3 Innocent Til 2nd = 1 Jewel Bale 3rd = 6 Premier Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Lilo Pelekai | ||
Thu Mar 20 2014 21:34 | 1st = 2 Lilo Pelekai 2nd = 6 Kick And Run 3rd = 8 No Bootscooting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 11 Lovable Larrikin | ||
Thu Mar 20 2014 21:30 | 1st = 11 Lovable Larrikin 2nd = 4 Machin Out 3rd = 6 Exciteusinthecity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 You Say So | ||
Thu Mar 20 2014 21:28 | 1st = 8 You Say So 2nd = 7 Size Does Matter 3rd = 2 Flick Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Minnie Mogul | ||
Thu Mar 20 2014 21:25 | 1st = 6 Minnie Mogul 2nd = 8 White Prado 3rd = 4 Flying Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 5 Soho Sting | ||
Thu Mar 20 2014 21:24 | 1st = 5 Soho Sting 2nd = 3 Nellie Babe 3rd = 9 Major Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Happy Skipper | ||
Thu Mar 20 2014 21:22 | 1st = 6 Happy Skipper 2nd = 4 Encosta Kahn 3rd = 5 Senni Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Freesia Bale | ||
Thu Mar 20 2014 21:21 | 1st = 1 Freesia Bale 2nd = 6 Lektra Stroke 3rd = 5 Aeroplane Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 7 Aurora Scott | ||
Thu Mar 20 2014 21:17 | 1st = 7 Aurora Scott 2nd = 1 Prince Raymac 3rd = 4 Lawsons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Sizzling Osti | ||
Thu Mar 20 2014 21:14 | 1st = 3 Sizzling Osti 2nd = 8 Our Money Box 3rd = 1 Never Bend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Lethal Three | ||
Thu Mar 20 2014 21:11 | 1st = 7 Lethal Three 2nd = 6 Infinite Wish 3rd = 8 Tatty Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Not Held | ||
Thu Mar 20 2014 21:08 | 1st = 2 Not Held 2nd = 1 Hopes Fantasy 3rd = 6 Dramatic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Despicable Matt | ||
Thu Mar 20 2014 21:05 | 1st = 8 Despicable Matt 2nd = 6 Tommy Pinch 3rd = 4 Mr Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 4 Jonny Black Fox | ||
Thu Mar 20 2014 21:04 | 1st = 4 Jonny Black Fox 2nd = 2 Tiger Toy 3rd = 6 Street Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 12 Romes Burning | ||
Thu Mar 20 2014 21:00 | 1st = 12 Romes Burning 2nd = 7 Myrniong Panorama 3rd = 4 Sir Dasher Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Benchmark | ||
Thu Mar 20 2014 20:58 | 1st = 8 Benchmark 2nd = 4 Kenso Karoo 3rd = 1 Dyna Hakon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Chilli Sierra | ||
Thu Mar 20 2014 20:55 | 1st = 2 Chilli Sierra 2nd = 8 Late Dave 3rd = 6 Cinereous Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 5 Nitro Lad | ||
Thu Mar 20 2014 20:54 | 1st = 5 Nitro Lad 2nd = 1 Three Bears 3rd = 6 Batavia Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Hooksy | ||
Thu Mar 20 2014 20:52 | 1st = 7 Hooksy 2nd = 5 Great Spartacus 3rd = 6 Tick Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 6 Ameretto | ||
Thu Mar 20 2014 20:48 | 1st = 6 Ameretto 2nd = 5 Allnight Kiss 3rd = 1 Spirit Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Auriga Legend | ||
Thu Mar 20 2014 20:46 | 1st = 3 Auriga Legend 2nd = 7 Late Angel Lee 3rd = 1 Spirited Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Lou James | ||
Thu Mar 20 2014 20:43 | 1st = 1 Lou James 2nd = 8 Mental As Ben 3rd = 3 Rose Cabernet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Smart Maxwell | ||
Thu Mar 20 2014 20:42 | 1st = 5 Smart Maxwell 2nd = 9 Gervon 3rd = 8 Near History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Luna Jinx | ||
Thu Mar 20 2014 20:40 | 1st = 1 Luna Jinx 2nd = 7 Doona Bale 3rd = 5 Kaylarikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Flash Flames | ||
Thu Mar 20 2014 20:37 | 1st = 3 Flash Flames 2nd = 1 Lemon Aid 3rd = 8 Amarina Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 6 On Fire Within | ||
Thu Mar 20 2014 20:33 | 1st = 6 On Fire Within 2nd = 7 Exotic Native 3rd = 13 Rocky Carrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 5 Universal Soldier | ||
Thu Mar 20 2014 20:30 | 1st = 5 Universal Soldier 2nd = 7 Resonates 3rd = 2 Esprit De Corps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Alpe DHuez | ||
Thu Mar 20 2014 20:28 | 1st = 8 Alpe DHuez 2nd = 2 Speed Lane 3rd = 3 Fantasizzing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Tejays Grand | ||
Thu Mar 20 2014 20:25 | 1st = 3 Tejays Grand 2nd = 6 Late Trots Angel 3rd = 2 Mr Garcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 Renewable Energy | ||
Thu Mar 20 2014 20:22 | 1st = 2 Renewable Energy 2nd = 5 Kenzo Dynasty 3rd = 7 Champagne Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Kiss Me Ketut | ||
Thu Mar 20 2014 20:21 | 1st = 8 Kiss Me Ketut 2nd = 2 Dunstall 3rd = 3 Jagger Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Bamako Mali | ||
Thu Mar 20 2014 20:17 | 1st = 1 Bamako Mali 2nd = 2 Hey Porsha 3rd = 8 Butterfly Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Very Bitta | ||
Thu Mar 20 2014 20:15 | 1st = 1 Very Bitta 2nd = 3 As It Goes 3rd = 2 Tyson Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Spring Creek Tim | ||
Thu Mar 20 2014 20:12 | 1st = 3 Spring Creek Tim 2nd = 7 Lauries Hope 3rd = 4 Gold Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Black Kaden | ||
Thu Mar 20 2014 20:08 | 1st = 2 Black Kaden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Grin And Win | ||
Thu Mar 20 2014 20:05 | 1st = 6 Grin And Win 2nd = 2 Spring Caprice 3rd = 7 Oxley Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 5 Passing Thru | ||
Thu Mar 20 2014 20:01 | 1st = 5 Passing Thru 2nd = 11 Yourworthwaitingfor 3rd = 2 Top Venue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 8 Cosmic Station | ||
Thu Mar 20 2014 20:00 | 1st = 8 Cosmic Station 2nd = 1 Reverend Matchy 3rd = 2 Mepunga Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 3 Despicable Ben | ||
Thu Mar 20 2014 19:59 | 1st = 3 Despicable Ben 2nd = 5 Tez Boro 3rd = 4 Kinloch Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Suntory Gold | ||
Thu Mar 20 2014 19:56 | 1st = 2 Suntory Gold 2nd = 3 Wild Soul 3rd = 1 Dyna Quistis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 11 - 1 Splendour | ||
Thu Mar 20 2014 19:55 | 1st = 1 Splendour 2nd = 2 Maloo 3rd = 6 Steel The Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Shoulders | ||
Thu Mar 20 2014 19:53 | 1st = 7 Shoulders 2nd = 4 Crystal Glow 3rd = 8 Mango Lassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 14 Miss Sanfran | ||
Thu Mar 20 2014 19:50 | 1st = 14 Miss Sanfran 2nd = 4 Horseshoe Falls 3rd = 2 Already Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 10 Sally Fletcher | ||
Thu Mar 20 2014 19:45 | 1st = 10 Sally Fletcher 2nd = 9 Mustang Jet 3rd = 7 Catalina Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Scintillating | ||
Thu Mar 20 2014 19:43 | 1st = 4 Scintillating 2nd = 1 Stylish Baroque 3rd = 2 Allen Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Trident | ||
Thu Mar 20 2014 19:40 | 1st = 5 Trident 2nd = 4 Giggling Panther 3rd = 2 Late Show Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Cambridge Prince | ||
Thu Mar 20 2014 19:39 | 1st = 5 Cambridge Prince 2nd = 6 Lektra Georgie 3rd = 4 King Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Underclass Hero | ||
Thu Mar 20 2014 19:37 | 1st = 3 Underclass Hero 2nd = 1 Blue Fireball 3rd = 6 Valdes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Princess Tee | ||
Thu Mar 20 2014 19:34 | 1st = 6 Princess Tee 2nd = 4 Omar Bale 3rd = 1 Illusive Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 7 Chilli Palmer | ||
Thu Mar 20 2014 19:30 | 1st = 7 Chilli Palmer 2nd = 2 Classic Icon 3rd = 1 Supersub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 5 Kotare Kano | ||
Thu Mar 20 2014 19:30 | 1st = 5 Kotare Kano 2nd = 3 Riverboat Sue 3rd = 10 Harry The Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Betty Be Good | ||
Thu Mar 20 2014 19:28 | 1st = 5 Betty Be Good 2nd = 2 Uno Justice 3rd = 3 Adult Behaviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Arejay Smokey | ||
Thu Mar 20 2014 19:25 | 1st = 4 Arejay Smokey 2nd = 1 Coconut Grove 3rd = 3 Fachoong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 3 Mepunga Sambo | ||
Thu Mar 20 2014 19:21 | 1st = 3 Mepunga Sambo 2nd = 4 Lord Vader 3rd = 8 In a Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Looks Like Heaven | ||
Thu Mar 20 2014 19:20 | 1st = 10 Looks Like Heaven 2nd = 5 My Blackeyed Susan 3rd = 7 Missed By Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Alexander Pop | ||
Thu Mar 20 2014 19:17 | 1st = 8 Alexander Pop 2nd = 4 Sunset Snow 3rd = 1 Abdul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Know Jealousy | ||
Thu Mar 20 2014 19:15 | 1st = 2 Know Jealousy 2nd = 7 Another Colt 3rd = 8 Cawbourne Tomcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Genghis Kahn | ||
Thu Mar 20 2014 19:14 | 1st = 1 Genghis Kahn 2nd = 6 Penny Allen 3rd = 3 Teddy Tool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 14 Gold Glow | ||
Thu Mar 20 2014 19:10 | 1st = 14 Gold Glow 2nd = 1 Lequest 3rd = 8 Mustang Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Godric Gryfindor | ||
Thu Mar 20 2014 19:06 | 1st = 2 Godric Gryfindor 2nd = 3 Galahad 3rd = 1 Empire Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 11 Heart Of Jessie | ||
Thu Mar 20 2014 19:05 | 1st = 11 Heart Of Jessie 2nd = 4 Survivor Hero 3rd = 10 Vote for Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Lock Stock | ||
Thu Mar 20 2014 19:02 | 1st = 1 Lock Stock 2nd = 7 Arolok Dora 3rd = 5 Johnny Guitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 9 Senitas Success | ||
Thu Mar 20 2014 19:00 | 1st = 9 Senitas Success 2nd = 11 Gidah 3rd = 13 Just Call Me Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Mr Moo | ||
Thu Mar 20 2014 18:57 | 1st = 1 Mr Moo 2nd = 4 Flying Baxter 3rd = 6 Shiraz Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Zipping Delta | ||
Thu Mar 20 2014 18:53 | 1st = 7 Zipping Delta 2nd = 3 Insane Bolt 3rd = 4 Number Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Keramus | ||
Thu Mar 20 2014 18:52 | 1st = 8 Keramus 2nd = 7 Starburst Josh 3rd = 1 Iona Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Karalta Impulse | ||
Thu Mar 20 2014 18:47 | 1st = 1 Karalta Impulse 2nd = 8 The Stunning One 3rd = 3 Contemporary Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Overdrive | ||
Thu Mar 20 2014 18:46 | 1st = 1 Overdrive 2nd = 8 Honeydukes 3rd = 4 Honey Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Violet Desire | ||
Thu Mar 20 2014 18:42 | 1st = 1 Violet Desire 2nd = 6 Grande Odyssee 3rd = 2 Whispered Words |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 8 Underwood Road | ||
Thu Mar 20 2014 18:40 | 1st = 8 Underwood Road 2nd = 10 Hugh Hefner 3rd = 3 Celtic Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Natural Player | ||
Thu Mar 20 2014 18:37 | 1st = 8 Natural Player 2nd = 2 Magic Marlow 3rd = 1 Ridiculousness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Babieca Noire | ||
Thu Mar 20 2014 18:33 | 1st = 2 Babieca Noire 2nd = 10 Im A Flash Unit 3rd = 8 Choisime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 10 Mumbai Majik | ||
Thu Mar 20 2014 18:28 | 1st = 10 Mumbai Majik 2nd = 4 Wheres Bub 3rd = 3 Im All Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Thrilling Logic | ||
Thu Mar 20 2014 18:27 | 1st = 2 Thrilling Logic 2nd = 1 Know Class 3rd = 7 Jinja Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Forget The Past | ||
Thu Mar 20 2014 18:25 | 1st = 4 Forget The Past 2nd = 1 Black Nikki 3rd = 3 Immeasurable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Wake Up Quinn | ||
Thu Mar 20 2014 18:20 | 1st = 4 Wake Up Quinn 2nd = 8 Major Bonus 3rd = 5 Whatifwhynot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Miners Moss | ||
Thu Mar 20 2014 18:17 | 1st = 6 Miners Moss 2nd = 8 Waymores Blues 3rd = 2 Mexico City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 2 Charleston Belle | ||
Thu Mar 20 2014 18:15 | 1st = 2 Charleston Belle 2nd = 7 Ideal Belle 3rd = 1 Liberty Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 2 Makes Every Scents | ||
Thu Mar 20 2014 18:12 | 1st = 2 Makes Every Scents 2nd = 7 Gotta Glow 3rd = 5 Read About Lexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Ditch To Ditch | ||
Thu Mar 20 2014 18:09 | 1st = 8 Ditch To Ditch 2nd = 1 Diablo Keroma 3rd = 5 Senor Ozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 7 - 7 Patent Pending | ||
Thu Mar 20 2014 18:05 | 1st = 7 Patent Pending 2nd = 3 Without Reproach 3rd = 6 Morals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Dixie Lee | ||
Thu Mar 20 2014 18:02 | 1st = 7 Dixie Lee 2nd = 4 Stolen Money 3rd = 8 Mr Whippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Bylonga Art | ||
Thu Mar 20 2014 18:00 | 1st = 2 Bylonga Art 2nd = 9 Ruinate 3rd = 6 Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 5 Gradence | ||
Thu Mar 20 2014 17:57 | 1st = 5 Gradence 2nd = 2 King Sapphire 3rd = 3 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 7 Relent | ||
Thu Mar 20 2014 17:53 | 1st = 7 Relent 2nd = 6 Pilbara Dream 3rd = 10 Ellay Cee Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 9 Shardons Pearl | ||
Thu Mar 20 2014 17:50 | 1st = 9 Shardons Pearl 2nd = 1 Ace Of Delight 3rd = 11 Its All On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Highfield Zibia | ||
Thu Mar 20 2014 17:49 | 1st = 1 Highfield Zibia 2nd = 2 Buddy Good Boy 3rd = 9 Hit Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 7 Shareadolfin | ||
Thu Mar 20 2014 17:44 | 1st = 7 Shareadolfin 2nd = 9 Judah Ben Hur 3rd = 1 Our Midnight Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Raw Energy | ||
Thu Mar 20 2014 17:38 | 1st = 8 Raw Energy 2nd = 2 Cawbourne Philip 3rd = 3 Russell Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Paw Licking | ||
Thu Mar 20 2014 17:37 | 1st = 4 Paw Licking 2nd = 1 New Gleam 3rd = 6 Yo Cool Maxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 2 Forced Out | ||
Thu Mar 20 2014 17:33 | 1st = 2 Forced Out 2nd = 3 Peters Ace 3rd = 10 Bella Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Crini Bub | ||
Thu Mar 20 2014 17:32 | 1st = 3 Crini Bub 2nd = 4 Little Lachlan 3rd = 2 Vicki Knows Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 2 Palpitate | ||
Thu Mar 20 2014 17:30 | 1st = 2 Palpitate 2nd = 5 Sarteagwen 3rd = 8 Port Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Phoenix Pharos | ||
Thu Mar 20 2014 17:27 | 1st = 4 Phoenix Pharos 2nd = 2 Sabatika 3rd = 6 Flibbertigibbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 5 Pretty Sunday | ||
Thu Mar 20 2014 17:25 | 1st = 5 Pretty Sunday 2nd = 6 Madisonz Luck 3rd = 1 Sapphire Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Western Union | ||
Thu Mar 20 2014 17:23 | 1st = 3 Western Union 2nd = 4 Missing Letters 3rd = 8 Free Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Sanosuke | ||
Thu Mar 20 2014 17:20 | 1st = 9 Sanosuke 2nd = 2 Gotta Love Darci 3rd = 14 Runes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Rose Sannette | ||
Thu Mar 20 2014 17:17 | 1st = 1 Rose Sannette 2nd = 8 Lil Miss Sparkle 3rd = 3 Bella Senora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 9 Condescending | ||
Thu Mar 20 2014 17:13 | 1st = 9 Condescending 2nd = 13 New Sense 3rd = 14 Lady Ventry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Cawbourne War | ||
Thu Mar 20 2014 17:10 | 1st = 3 Cawbourne War 2nd = 2 What I Like 3rd = 8 Opawa Mez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Everlasting Gaze | ||
Thu Mar 20 2014 17:09 | 1st = 5 Everlasting Gaze 2nd = 10 Firing Fantasy 3rd = 1 Jetta Can Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Bow Dandie | ||
Thu Mar 20 2014 17:07 | 1st = 2 Bow Dandie 2nd = 4 Regs Web 3rd = 6 Crystal Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 All Starzzz Shark | ||
Thu Mar 20 2014 17:04 | 1st = 5 All Starzzz Shark 2nd = 3 Just Ponder 3rd = 4 Studleigh Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 1 Fort Sumter | ||
Thu Mar 20 2014 17:00 | 1st = 1 Fort Sumter 2nd = 9 Foxbat 3rd = 11 Bracidame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Fire Elusive | ||
Thu Mar 20 2014 16:57 | 1st = 2 Fire Elusive 2nd = 8 Nosey Rozy 3rd = 3 Mr Babicci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Classy Capri | ||
Thu Mar 20 2014 16:57 | 1st = 6 Classy Capri 2nd = 2 Akina Wally 3rd = 5 Soul Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 5 Speeding Spur | ||
Thu Mar 20 2014 16:55 | 1st = 5 Speeding Spur 2nd = 2 Yagunnakissmeornot 3rd = 3 Cyclone Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 7 Twentyfivetolife | ||
Thu Mar 20 2014 16:53 | 1st = 7 Twentyfivetolife 2nd = 8 The Ole Buckaroo 3rd = 5 Amberlu Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 1 Connor | ||
Thu Mar 20 2014 16:50 | 1st = 1 Connor 2nd = 6 Chosen Court 3rd = 10 Anderstorp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Tassie Wayne | ||
Thu Mar 20 2014 16:49 | 1st = 3 Tassie Wayne 2nd = 2 Total Excitement 3rd = 7 Supreme Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Storm Crossing | ||
Thu Mar 20 2014 16:47 | 1st = 6 Storm Crossing 2nd = 1 Cosmic Lady 3rd = 4 Highfield Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Deannes Fantasy | ||
Thu Mar 20 2014 16:45 | 1st = 4 Deannes Fantasy 2nd = 8 Karens Magic 3rd = 3 Bigtime Kelina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Prince Kai | ||
Thu Mar 20 2014 16:43 | 1st = 1 Prince Kai 2nd = 3 Nimrod 3rd = 4 Western Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Tillys Tempa | ||
Thu Mar 20 2014 16:42 | 1st = 2 Tillys Tempa 2nd = 4 Callums Wish 3rd = 6 Bounding Debree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Search Squad | ||
Thu Mar 20 2014 16:40 | 1st = 8 Search Squad 2nd = 9 Silent Saga 3rd = 7 Rockedly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Magic Diore | ||
Thu Mar 20 2014 16:37 | 1st = 1 Magic Diore 2nd = 7 El Silverado 3rd = 8 Vanessas Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Merricks Choice | ||
Thu Mar 20 2014 16:33 | 1st = 3 Merricks Choice 2nd = 13 Star Of Husson 3rd = 5 Playboy Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 2 Djokovic | ||
Thu Mar 20 2014 16:30 | 1st = 2 Djokovic 2nd = 6 Banana Smoothie 3rd = 4 Door Slammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Shes Lil | ||
Thu Mar 20 2014 16:29 | 1st = 6 Shes Lil 2nd = 3 Railway Smokey 3rd = 1 Bekim Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Wrapped Tight | ||
Thu Mar 20 2014 16:27 | 1st = 1 Wrapped Tight 2nd = 8 Handle With Care 3rd = 3 Lonely Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 An American Rose | ||
Thu Mar 20 2014 16:24 | 1st = 10 An American Rose 2nd = 3 Nedra Gold 3rd = 2 One Oh Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 10 Grand Marshal | ||
Thu Mar 20 2014 16:20 | 1st = 10 Grand Marshal 2nd = 6 Strike Me Lucky 3rd = 5 Tenby Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Tee One Thousand | ||
Thu Mar 20 2014 16:19 | 1st = 3 Tee One Thousand 2nd = 2 Cool Maxine 3rd = 7 Smashing Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Plumb Quik | ||
Thu Mar 20 2014 16:17 | 1st = 1 Plumb Quik 2nd = 7 Claire Rose 3rd = 4 Call Kelb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Sozins Comet | ||
Thu Mar 20 2014 16:15 | 1st = 5 Sozins Comet 2nd = 6 Cawbourne Queen 3rd = 7 Billy West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 11 Presidentialsecret | ||
Thu Mar 20 2014 16:13 | 1st = 11 Presidentialsecret 2nd = 2 I Am Louie 3rd = 3 Four Starzzz Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Estella Keeping | ||
Thu Mar 20 2014 16:12 | 1st = 3 Estella Keeping 2nd = 1 Romeo Keeping 3rd = 6 Katnis Everdeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 1 Impala | ||
Thu Mar 20 2014 16:10 | 1st = 1 Impala 2nd = 7 Explore The World 3rd = 3 Apache Pup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Mincey Moo | ||
Thu Mar 20 2014 16:07 | 1st = 3 Mincey Moo 2nd = 4 St South Aussie 3rd = 2 Magic Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 3 Blinding Light | ||
Thu Mar 20 2014 16:05 | 1st = 3 Blinding Light 2nd = 13 Take Charge 3rd = 12 Westburn Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Satu | ||
Thu Mar 20 2014 16:03 | 1st = 4 Satu 2nd = 8 Isle Of Man 3rd = 5 Willandtom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Hold On Special | ||
Thu Mar 20 2014 16:02 | 1st = 4 Hold On Special 2nd = 8 Tiggerlong Chief 3rd = 1 Nifty Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 8 A Littlebitofclass | ||
Thu Mar 20 2014 16:00 | 1st = 8 A Littlebitofclass 2nd = 1 Prussian Power 3rd = 2 Timah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Black Diablo | ||
Thu Mar 20 2014 15:57 | 1st = 1 Black Diablo 2nd = 2 Goz Around 3rd = 4 Tungsten Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Haul In | ||
Thu Mar 20 2014 15:53 | 1st = 3 Haul In 2nd = 11 Miss Halloween 3rd = 6 Savadream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Janderras Jet | ||
Thu Mar 20 2014 15:52 | 1st = 1 Janderras Jet 2nd = 6 Crash Connors 3rd = 7 Vayetra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Charlies Pledge | ||
Thu Mar 20 2014 15:49 | 1st = 7 Charlies Pledge 2nd = 1 Miss Palmer 3rd = 3 Intangible Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Culvie Magic | ||
Thu Mar 20 2014 15:45 | 1st = 5 Culvie Magic 2nd = 1 Opawa Zara 3rd = 8 Jibbajabba Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Brandii Hangover | ||
Thu Mar 20 2014 15:44 | 1st = 8 Brandii Hangover 2nd = 9 Doolittle Doofy 3rd = 4 Dutch Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Hold On Wincup | ||
Thu Mar 20 2014 15:42 | 1st = 1 Hold On Wincup 2nd = 4 Clash Of Kings 3rd = 7 Sonic Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 5 Leebaz | ||
Thu Mar 20 2014 15:40 | 1st = 5 Leebaz 2nd = 4 Canny Ballad 3rd = 3 Beyond Thankful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 1 Chachingchaching | ||
Thu Mar 20 2014 15:35 | 1st = 1 Chachingchaching 2nd = 5 Express Stride 3rd = 2 Jonny B Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 2 Partnersinvancelot | ||
Thu Mar 20 2014 15:35 | 1st = 2 Partnersinvancelot 2nd = 7 Our Uptown Girl 3rd = 10 White Eyed Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 10 Nordic Story | ||
Thu Mar 20 2014 15:30 | 1st = 10 Nordic Story 2nd = 9 If In Doubt 3rd = 7 Delusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Contezza Fonic | ||
Thu Mar 20 2014 15:29 | 1st = 1 Contezza Fonic 2nd = 7 Fancy My Luck 3rd = 2 Janis Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 9 Homebush Mayhem | ||
Thu Mar 20 2014 15:25 | 1st = 9 Homebush Mayhem 2nd = 8 Take No Prisoner 3rd = 3 Sophies Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Novak | ||
Thu Mar 20 2014 15:25 | 1st = 2 Novak 2nd = 9 Major Lexus 3rd = 1 Gotta Go Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Campaspe Will | ||
Thu Mar 20 2014 15:22 | 1st = 3 Campaspe Will 2nd = 2 Louie Neveelk 3rd = 8 Alpha Leva Keato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Rezoned | ||
Thu Mar 20 2014 15:20 | 1st = 8 Rezoned 2nd = 9 Alysiana 3rd = 4 Star Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Breckenridge | ||
Thu Mar 20 2014 15:15 | 1st = 1 Breckenridge 2nd = 11 Liberty Rise 3rd = 6 Skip Tracer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 3 Total Silence | ||
Thu Mar 20 2014 15:12 | 1st = 3 Total Silence 2nd = 8 Olli Charlyn 3rd = 1 Backyard Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Rollon Las Vegas | ||
Thu Mar 20 2014 15:10 | 1st = 1 Rollon Las Vegas 2nd = 2 Bossy Emily 3rd = 4 Melton Bonny Mabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Terra Annie | ||
Thu Mar 20 2014 15:06 | 1st = 4 Terra Annie 2nd = 1 Botany Prancer 3rd = 6 Trans Tasman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 6 Stolen Kisses | ||
Thu Mar 20 2014 15:05 | 1st = 6 Stolen Kisses 2nd = 5 Doubtful Miss 3rd = 4 Hard To Find |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 9 Mango Silhouette | ||
Thu Mar 20 2014 15:00 | 1st = 9 Mango Silhouette 2nd = 2 Rose Devine 3rd = 6 Waterboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Wot Price Danny | ||
Thu Mar 20 2014 14:59 | 1st = 2 Wot Price Danny 2nd = 1 Two Stroke Pat 3rd = 6 Amaroo My Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 3 Victoria Nile | ||
Thu Mar 20 2014 14:55 | 1st = 3 Victoria Nile 2nd = 7 Bay Rust 3rd = 1 How Can I Help |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Yaldhurst Edward | ||
Thu Mar 20 2014 14:50 | 1st = 3 Yaldhurst Edward 2nd = 4 Bad Week 3rd = 8 Another Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 6 Major Megs | ||
Thu Mar 20 2014 14:50 | 1st = 6 Major Megs 2nd = 2 The Plainsman 3rd = 4 Mysterious River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Monsoon Rain | ||
Thu Mar 20 2014 14:47 | 1st = 6 Monsoon Rain 2nd = 4 Total Victory 3rd = 7 Late Male |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Sharp Looker | ||
Thu Mar 20 2014 14:45 | 1st = 4 Sharp Looker 2nd = 5 Treicheln 3rd = 7 Held Hostage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 1 Four Seas | ||
Thu Mar 20 2014 14:40 | 1st = 1 Four Seas 2nd = 3 Picture Perfect 3rd = 4 Rosheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Home Town Girl | ||
Thu Mar 20 2014 14:35 | 1st = 3 Home Town Girl 2nd = 7 Hot Tamale 3rd = 4 Stormin Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 4 Citations | ||
Thu Mar 20 2014 14:30 | 1st = 4 Citations 2nd = 3 Superstition 3rd = 1 Storm Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 3 Lasseters Reef | ||
Thu Mar 20 2014 14:29 | 1st = 3 Lasseters Reef 2nd = 1 False Claims 3rd = 8 Gypsy Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 3 Okelerho Lad | ||
Thu Mar 20 2014 14:25 | 1st = 3 Okelerho Lad 2nd = 4 Our Petite Soeur 3rd = 5 Usage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 1 Choc Mountain | ||
Thu Mar 20 2014 14:20 | 1st = 1 Choc Mountain 2nd = 8 Miss Bam 3rd = 7 Lady Jetsetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Betsy Ann | ||
Thu Mar 20 2014 14:19 | 1st = 8 Betsy Ann 2nd = 2 Princess Jazmena 3rd = 6 Lucknow Hilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Angelas Image | ||
Thu Mar 20 2014 14:15 | 1st = 4 Angelas Image 2nd = 2 Indy Girl 3rd = 5 Miss Artistic Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Akira Marie | ||
Thu Mar 20 2014 14:10 | 1st = 6 Akira Marie 2nd = 3 Rhonda In Paris 3rd = 9 Princess Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 6 Rachel Rafter | ||
Thu Mar 20 2014 14:05 | 1st = 6 Rachel Rafter 2nd = 2 Western Warrior 3rd = 7 Falzano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Raring To Go | ||
Thu Mar 20 2014 14:00 | 1st = 8 Raring To Go 2nd = 7 Efwon Eleven 3rd = 1 Danikah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Luca Neveelk | ||
Thu Mar 20 2014 13:59 | 1st = 8 Luca Neveelk 2nd = 3 Valletta Knight 3rd = 4 Mystic Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 5 Bachman | ||
Thu Mar 20 2014 13:55 | 1st = 5 Bachman 2nd = 2 Double Happy 3rd = 4 Sure And Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 8 Keystone Blues | ||
Thu Mar 20 2014 13:50 | 1st = 8 Keystone Blues 2nd = 2 Dark Jasper 3rd = 5 Sunwhiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Vincennes | ||
Thu Mar 20 2014 13:40 | 1st = 5 Vincennes 2nd = 6 Aldebaran Sunstar 3rd = 8 Chiara Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Little Zippity | ||
Thu Mar 20 2014 13:39 | 1st = 1 Little Zippity 2nd = 2 Gino Keeping 3rd = 4 Hatari Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Docking | ||
Thu Mar 20 2014 13:35 | 1st = 2 Docking 2nd = 5 Rearview 3rd = 7 Black Temptation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 7 Shes Payback | ||
Thu Mar 20 2014 13:30 | 1st = 7 Shes Payback 2nd = 3 Fast Eddie Slevin 3rd = 12 Angel Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 6 Dublin Lass | ||
Thu Mar 20 2014 13:20 | 1st = 6 Dublin Lass 2nd = 4 Canossa 3rd = 7 Elegant Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Llewys Lad | ||
Thu Mar 20 2014 13:19 | 1st = 8 Llewys Lad 2nd = 7 Sammy Jade 3rd = 1 Wheres Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 4 Lynden Abbey | ||
Thu Mar 20 2014 13:15 | 1st = 4 Lynden Abbey 2nd = 5 Reeds May 3rd = 8 Eyrehart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Ollie Runs Riot | ||
Thu Mar 20 2014 13:00 | 1st = 4 Ollie Runs Riot 2nd = 6 Rednav 3rd = 9 Perfect Company |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Bassyappa | ||
Thu Mar 20 2014 12:59 | 1st = 6 Bassyappa 2nd = 1 Key Largo Prince 3rd = 5 Blonde Whylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 1 Halo Buster | ||
Thu Mar 20 2014 12:55 | 1st = 1 Halo Buster 2nd = 5 Jacks Run 3rd = 10 Themoneyzmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 5 Dowra | ||
Thu Mar 20 2014 12:20 | 1st = 5 Dowra 2nd = 3 Individual 3rd = 2 Coup Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 4 Jazzman | ||
Thu Mar 20 2014 11:45 | 1st = 4 Jazzman 2nd = 2 Miss El Bee Dee 3rd = 1 Natkingcole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 2 Hurikin | ||
Thu Mar 20 2014 11:10 | 1st = 2 Hurikin 2nd = 5 Gallant Dan 3rd = 8 Gild The Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Goodridge Lass | ||
Thu Mar 20 2014 0:57 | 1st = 1 Goodridge Lass 2nd = 6 Shez A Sprite 3rd = 3 Shania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Otago | ||
Thu Mar 20 2014 0:42 | 1st = 4 Otago 2nd = 1 Cash Position 3rd = 7 Livy Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 My Mate Cobber | ||
Thu Mar 20 2014 0:22 | 1st = 1 My Mate Cobber 2nd = 2 Sam Seminara 3rd = 4 Platinum Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Full Of Beans | ||
Thu Mar 20 2014 0:02 | 1st = 6 Full Of Beans 2nd = 1 Miss Grobur 3rd = 5 Freeway Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Tyler Rocks | ||
Thu Feb 20 2014 23:42 | 1st = 1 Tyler Rocks 2nd = 2 Flying Deejay 3rd = 7 Midnight Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Mighty Cobincho | ||
Thu Feb 20 2014 23:25 | 1st = 1 Mighty Cobincho 2nd = 4 Dream Miss 3rd = 3 Rock Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Prang Monelli | ||
Thu Feb 20 2014 23:07 | 1st = 5 Prang Monelli 2nd = 1 Last Day 3rd = 6 Real Find |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Dyna Filbert | ||
Thu Feb 20 2014 22:58 | 1st = 1 Dyna Filbert 2nd = 2 Dream Collector 3rd = 3 Usagi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Fusaichi Kahn | ||
Thu Feb 20 2014 22:55 | 1st = 3 Fusaichi Kahn 2nd = 2 Elusive Strike 3rd = 5 Zali Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Digger Knudson | ||
Thu Feb 20 2014 22:52 | 1st = 3 Digger Knudson 2nd = 7 Cosmic Im Nuts 3rd = 1 Bush Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Miss Taylor | ||
Thu Feb 20 2014 22:52 | 1st = 2 Miss Taylor 2nd = 7 Pacha Queen 3rd = 1 Shotgun Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Riley Cracks It | ||
Thu Feb 20 2014 22:49 | 1st = 4 Riley Cracks It 2nd = 5 Junta Bale 3rd = 3 Bogie Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 4 Spring Safari | ||
Thu Feb 20 2014 22:48 | 1st = 4 Spring Safari 2nd = 10 Mr Snackman 3rd = 1 Bettys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 3 King Cowboy | ||
Thu Feb 20 2014 22:42 | 1st = 3 King Cowboy 2nd = 4 Paselina 3rd = 8 Spikey Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Emas Princess | ||
Thu Feb 20 2014 22:38 | 1st = 2 Emas Princess 2nd = 8 Prince To Excel 3rd = 7 Bayman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 My Illusion | ||
Thu Feb 20 2014 22:34 | 1st = 2 My Illusion 2nd = 8 Moss Gambo 3rd = 4 Gangnam Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Maxs Conquest | ||
Thu Feb 20 2014 22:33 | 1st = 7 Maxs Conquest 2nd = 1 Dark Hoodoo 3rd = 3 Ledaro Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Rockvel | ||
Thu Feb 20 2014 22:30 | 1st = 3 Rockvel 2nd = 5 Kawasaki Rose 3rd = 6 Resale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Spring Amanda | ||
Thu Feb 20 2014 22:28 | 1st = 8 Spring Amanda 2nd = 1 Reach The Stars 3rd = 6 Heaps Of Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Mombasa Boy | ||
Thu Feb 20 2014 22:26 | 1st = 4 Mombasa Boy 2nd = 7 Nevada Smith 3rd = 2 Hairy Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Little Elsie | ||
Thu Feb 20 2014 22:22 | 1st = 3 Little Elsie 2nd = 1 Exhibitionist 3rd = 7 Unleash De Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 5 Manoflisa | ||
Thu Feb 20 2014 22:17 | 1st = 5 Manoflisa 2nd = 3 Gotta Go Party 3rd = 6 Line Honours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Campaspe Will | ||
Thu Feb 20 2014 22:14 | 1st = 4 Campaspe Will 2nd = 3 Surf Jester 3rd = 7 Top Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Captain Clarrie | ||
Thu Feb 20 2014 22:11 | 1st = 5 Captain Clarrie 2nd = 4 Top Story 3rd = 3 Yogi Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Derby Special | ||
Thu Feb 20 2014 22:09 | 1st = 3 Derby Special 2nd = 8 Private Notes 3rd = 5 Mike Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Trezza Green | ||
Thu Feb 20 2014 22:08 | 1st = 8 Trezza Green 2nd = 4 Kalaway Ernie 3rd = 5 Jam Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Mclaren Grace | ||
Thu Feb 20 2014 22:05 | 1st = 3 Mclaren Grace 2nd = 7 Umika Bale 3rd = 2 Book Of Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Semyorka | ||
Thu Feb 20 2014 22:04 | 1st = 5 Semyorka 2nd = 4 Ronny Colins 3rd = 1 Amber Waves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 5 Sandy Kay | ||
Thu Feb 20 2014 22:00 | 1st = 5 Sandy Kay 2nd = 11 Lotsa Life 3rd = 2 Elsu Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Vinny Kreuger | ||
Thu Feb 20 2014 21:58 | 1st = 7 Vinny Kreuger 2nd = 6 Velvet Fog 3rd = 1 Shontel Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Veetee Express | ||
Thu Feb 20 2014 21:55 | 1st = 2 Veetee Express 2nd = 1 Francesco 3rd = 7 Money Come Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Spirited Flame | ||
Thu Feb 20 2014 21:52 | 1st = 1 Spirited Flame 2nd = 6 Bellagio Lad 3rd = 3 Never Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Oxley Legend | ||
Thu Feb 20 2014 21:51 | 1st = 7 Oxley Legend 2nd = 4 Rock The Magic 3rd = 5 Vegas Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Deabilomat | ||
Thu Feb 20 2014 21:47 | 1st = 2 Deabilomat 2nd = 5 Champagne Jack 3rd = 6 Grand Slam Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Whodat Lass | ||
Thu Feb 20 2014 21:44 | 1st = 8 Whodat Lass 2nd = 1 Wild Cindy 3rd = 6 Lakoda Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Perfect Causeway | ||
Thu Feb 20 2014 21:43 | 1st = 1 Perfect Causeway 2nd = 9 Dyna Jezabel 3rd = 5 Miss Natalie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Sidneys Shadow | ||
Thu Feb 20 2014 21:41 | 1st = 5 Sidneys Shadow 2nd = 1 Rajas Ogre 3rd = 4 Boonoona Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Awesome Opinion | ||
Thu Feb 20 2014 21:38 | 1st = 6 Awesome Opinion 2nd = 7 Vivian Bale 3rd = 2 Wheres Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Coolan Blue | ||
Thu Feb 20 2014 21:35 | 1st = 2 Coolan Blue 2nd = 5 Fort Allen 3rd = 8 Cee Ronaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Up Stumps | ||
Thu Feb 20 2014 21:34 | 1st = 4 Up Stumps 2nd = 5 Rays Guess 3rd = 3 Scanz Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 1 Cyrus | ||
Thu Feb 20 2014 21:30 | 1st = 1 Cyrus 2nd = 7 Johnny Quid 3rd = 10 Sapphire Swayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Mr Garcia | ||
Thu Feb 20 2014 21:28 | 1st = 1 Mr Garcia 2nd = 2 Bills Mystery 3rd = 4 Rainbow Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Trex Tiger | ||
Thu Feb 20 2014 21:25 | 1st = 1 Trex Tiger 2nd = 7 Mr Snowflake 3rd = 9 Classic Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Encosta Kahn | ||
Thu Feb 20 2014 21:22 | 1st = 8 Encosta Kahn 2nd = 7 Benchmark 3rd = 3 Chemical Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Walk Hard | ||
Thu Feb 20 2014 21:21 | 1st = 3 Walk Hard 2nd = 1 Dream It 3rd = 8 What For |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 Miss Artistic Tara | ||
Thu Feb 20 2014 21:17 | 1st = 4 Miss Artistic Tara 2nd = 5 Our Artistic Leigh 3rd = 1 Essaouira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 5 Go Ginger Go | ||
Thu Feb 20 2014 21:14 | 1st = 5 Go Ginger Go 2nd = 2 Super Miss Bowla 3rd = 3 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Corridor | ||
Thu Feb 20 2014 21:11 | 1st = 4 Corridor 2nd = 1 Ozzie Bullet 3rd = 8 Easton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Late Angel Lee | ||
Thu Feb 20 2014 21:08 | 1st = 1 Late Angel Lee 2nd = 8 New Gleam 3rd = 7 Auriga Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Mighty Serious | ||
Thu Feb 20 2014 21:05 | 1st = 4 Mighty Serious 2nd = 2 Sentry Duty 3rd = 8 Nooees Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 5 Here And Now | ||
Thu Feb 20 2014 21:00 | 1st = 5 Here And Now 2nd = 3 Illawong Joyful 3rd = 11 Exotic Native |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Bekim Hatrick | ||
Thu Feb 20 2014 20:59 | 1st = 6 Bekim Hatrick 2nd = 5 Suki Suki 3rd = 1 Lektra Lethal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Maysoon Kahn | ||
Thu Feb 20 2014 20:58 | 1st = 6 Maysoon Kahn 2nd = 4 Wave Jockey 3rd = 7 Curlwaa Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Little Miss Cece | ||
Thu Feb 20 2014 20:55 | 1st = 4 Little Miss Cece 2nd = 2 Silver Bonanza 3rd = 5 Chilli Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Heza Loony | ||
Thu Feb 20 2014 20:52 | 1st = 2 Heza Loony 2nd = 1 Kofi Kaylan 3rd = 8 Warrior King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 I Will Be Famous | ||
Thu Feb 20 2014 20:47 | 1st = 1 I Will Be Famous 2nd = 5 Waste Of Time 3rd = 4 Andiamo El Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Winged Elite | ||
Thu Feb 20 2014 20:45 | 1st = 8 Winged Elite 2nd = 4 Rush Of Power 3rd = 3 Spring Colarado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Running Money | ||
Thu Feb 20 2014 20:42 | 1st = 5 Running Money 2nd = 2 Captain Dylan 3rd = 9 Take Up Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Contrarian | ||
Thu Feb 20 2014 20:39 | 1st = 5 Contrarian 2nd = 6 Too Tall Toby 3rd = 4 Tyson Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Granvilles Call | ||
Thu Feb 20 2014 20:38 | 1st = 7 Granvilles Call 2nd = 1 Lektra Concrete 3rd = 8 Lektra Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Scorching Gold | ||
Thu Feb 20 2014 20:36 | 1st = 1 Scorching Gold 2nd = 5 White Zombie 3rd = 9 Last Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 4 Black Coyote | ||
Thu Feb 20 2014 20:32 | 1st = 4 Black Coyote 2nd = 7 Lierre Noir 3rd = 9 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Nic Nat Nui | ||
Thu Feb 20 2014 20:30 | 1st = 4 Nic Nat Nui 2nd = 2 Maximus Glider 3rd = 6 Closing Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Raging Obsession | ||
Thu Feb 20 2014 20:27 | 1st = 3 Raging Obsession 2nd = 2 Bodyline 3rd = 4 Absolute Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 4 Sweet Izzy | ||
Thu Feb 20 2014 20:24 | 1st = 4 Sweet Izzy 2nd = 1 Cut em Down 3rd = 8 Baileys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 My Bros Dreaming | ||
Thu Feb 20 2014 20:20 | 1st = 6 My Bros Dreaming 2nd = 2 Battlin Boy 3rd = 10 Missing Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Victa Scott | ||
Thu Feb 20 2014 20:18 | 1st = 6 Victa Scott 2nd = 4 Pedros First 3rd = 2 Gilbert Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Penn Bale | ||
Thu Feb 20 2014 20:17 | 1st = 7 Penn Bale 2nd = 6 Thunder Hawk 3rd = 1 Chief Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 14 Real Love | ||
Thu Feb 20 2014 20:15 | 1st = 14 Real Love 2nd = 5 Henny Shaker 3rd = 2 Whatever Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Pink Magic | ||
Thu Feb 20 2014 20:12 | 1st = 1 Pink Magic 2nd = 7 Jackay 3rd = 2 Carpark Ameena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Go Jetta Go | ||
Thu Feb 20 2014 20:09 | 1st = 2 Go Jetta Go 2nd = 4 Steel Show 3rd = 1 Smart Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 High And Mighty | ||
Thu Feb 20 2014 20:06 | 1st = 7 High And Mighty 2nd = 3 Bellisimo Belle 3rd = 2 You Can Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 1 Gozo Lighting | ||
Thu Feb 20 2014 20:01 | 1st = 1 Gozo Lighting 2nd = 12 Bobby Fabulous 3rd = 11 Bad Boy Hughie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Kalaway George | ||
Thu Feb 20 2014 19:59 | 1st = 5 Kalaway George 2nd = 6 Lonely Road 3rd = 7 Lake Hylia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 9 Crackerjack Rose | ||
Thu Feb 20 2014 19:58 | 1st = 9 Crackerjack Rose 2nd = 1 Flippin Good 3rd = 4 Tsubaki Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Fair Change | ||
Thu Feb 20 2014 19:56 | 1st = 1 Fair Change 2nd = 8 Animate 3rd = 5 Genghis Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Nevas Tree | ||
Thu Feb 20 2014 19:53 | 1st = 2 Nevas Tree 2nd = 8 Tiggerlong Chick 3rd = 3 Pyjamarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Al Moran | ||
Thu Feb 20 2014 19:50 | 1st = 5 Al Moran 2nd = 7 Spring Charlotte 3rd = 2 Cointreau Cap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 6 Ruinate | ||
Thu Feb 20 2014 19:45 | 1st = 6 Ruinate 2nd = 3 Reno Street 3rd = 7 El Mega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 5 Gotta Go Justdoit | ||
Thu Feb 20 2014 19:45 | 1st = 5 Gotta Go Justdoit 2nd = 7 Thats Bettor 3rd = 11 Starry Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Rumble Street | ||
Thu Feb 20 2014 19:43 | 1st = 6 Rumble Street 2nd = 4 Doc Graham 3rd = 2 Truly Unique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 6 Madam Sass | ||
Thu Feb 20 2014 19:40 | 1st = 6 Madam Sass 2nd = 3 Mighty Blonde 3rd = 2 Russell Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Boom Boom Kitty | ||
Thu Feb 20 2014 19:38 | 1st = 6 Boom Boom Kitty 2nd = 10 Family Shack 3rd = 5 Golden Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Jimmy Lane | ||
Thu Feb 20 2014 19:35 | 1st = 8 Jimmy Lane 2nd = 6 Suntory Gold 3rd = 7 British Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Frank Furter | ||
Thu Feb 20 2014 19:34 | 1st = 4 Frank Furter 2nd = 2 Southwood Laura 3rd = 8 Dyna Oulan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 4 Nimble Jack | ||
Thu Feb 20 2014 19:30 | 1st = 4 Nimble Jack 2nd = 5 Whata Punt 3rd = 6 Metromint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Grand Hombre | ||
Thu Feb 20 2014 19:28 | 1st = 5 Grand Hombre 2nd = 7 Unleash Hell 3rd = 3 My Bella Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Babylon Club | ||
Thu Feb 20 2014 19:25 | 1st = 6 Babylon Club 2nd = 5 Galahad 3rd = 2 Laura Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Katunga Time | ||
Thu Feb 20 2014 19:21 | 1st = 7 Katunga Time 2nd = 8 Southwood Flame 3rd = 3 Jeremey Rent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 10 Gooday Stride | ||
Thu Feb 20 2014 19:16 | 1st = 10 Gooday Stride 2nd = 8 Thats Fire Power 3rd = 3 Present For Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 1 Gotta Go Armbro | ||
Thu Feb 20 2014 19:15 | 1st = 1 Gotta Go Armbro 2nd = 11 No Liability 3rd = 2 Pilot Officer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Oogaboo Oz | ||
Thu Feb 20 2014 19:13 | 1st = 1 Oogaboo Oz 2nd = 5 Allen Illem 3rd = 4 Disco Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Silk Club | ||
Thu Feb 20 2014 19:12 | 1st = 6 Silk Club 2nd = 1 Khal Drogo 3rd = 9 Noonans Unit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Lektra Brave | ||
Thu Feb 20 2014 19:09 | 1st = 4 Lektra Brave 2nd = 6 Oakvale Flyer 3rd = 7 Fachoong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Wandy Boiler | ||
Thu Feb 20 2014 19:05 | 1st = 3 Wandy Boiler 2nd = 6 Explodable 3rd = 2 Will Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Premier Wally | ||
Thu Feb 20 2014 19:04 | 1st = 1 Premier Wally 2nd = 6 Pagani Prince 3rd = 3 Dan Beringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 6 Miss Meyet | ||
Thu Feb 20 2014 19:00 | 1st = 6 Miss Meyet 2nd = 3 Running In Vain 3rd = 7 Alyeska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Cazar Rose | ||
Thu Feb 20 2014 18:57 | 1st = 1 Cazar Rose 2nd = 6 White Butterfly 3rd = 2 Shanes Nature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Asdenro | ||
Thu Feb 20 2014 18:54 | 1st = 4 Asdenro 2nd = 2 Guiltless 3rd = 6 Zharis Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 Osca Black | ||
Thu Feb 20 2014 18:50 | 1st = 6 Osca Black 2nd = 7 Cosmic Robe 3rd = 8 Rillington Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 13 Eyre Hostess | ||
Thu Feb 20 2014 18:50 | 1st = 13 Eyre Hostess 2nd = 8 Cabo Wabo 3rd = 9 Major Donegal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Quincey Brogden | ||
Thu Feb 20 2014 18:44 | 1st = 4 Quincey Brogden 2nd = 9 Whatchamecallit 3rd = 3 Future Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Jacks Prince | ||
Thu Feb 20 2014 18:40 | 1st = 1 Jacks Prince 2nd = 2 Diamond Hustler 3rd = 3 Pacific Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Damarjo | ||
Thu Feb 20 2014 18:40 | 1st = 8 Damarjo 2nd = 6 Mr Whippy 3rd = 7 Iona Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Jedd Tokaam | ||
Thu Feb 20 2014 18:34 | 1st = 5 Jedd Tokaam 2nd = 3 Galba Gold 3rd = 4 Fire The Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 9 Paris Pepperell | ||
Thu Feb 20 2014 18:28 | 1st = 9 Paris Pepperell 2nd = 11 Always Treasure 3rd = 12 Tawonga South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 5 Bettors Card | ||
Thu Feb 20 2014 18:25 | 1st = 5 Bettors Card 2nd = 3 Threestones 3rd = 4 Chanelle Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Grand Maestro | ||
Thu Feb 20 2014 18:24 | 1st = 2 Grand Maestro 2nd = 4 Internationalist 3rd = 8 Southwood Juma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 2 Ultimate Success | ||
Thu Feb 20 2014 18:20 | 1st = 2 Ultimate Success 2nd = 1 Pure Hustle 3rd = 7 Saxons Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Rusty Knife | ||
Thu Feb 20 2014 18:15 | 1st = 4 Rusty Knife 2nd = 2 Quedrago 3rd = 3 Isabelle Domain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Always In My Pocket | ||
Thu Feb 20 2014 18:15 | 1st = 10 Always In My Pocket 2nd = 5 Oneace 3rd = 4 The Sweetest Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Splash About | ||
Thu Feb 20 2014 18:12 | 1st = 5 Splash About 2nd = 7 Pink Jeanes 3rd = 1 Barbs Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Frankie Valley | ||
Thu Feb 20 2014 18:07 | 1st = 3 Frankie Valley 2nd = 4 Jay Dee Zed 3rd = 5 Baranduda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Perfect Nina | ||
Thu Feb 20 2014 18:05 | 1st = 7 Perfect Nina 2nd = 3 Illegal Power 3rd = 8 Wheres Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Aldebaran Bluechip | ||
Thu Feb 20 2014 18:00 | 1st = 8 Aldebaran Bluechip 2nd = 5 Whatifwhynot 3rd = 6 Judah Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 4 Machie Mach | ||
Thu Feb 20 2014 18:00 | 1st = 4 Machie Mach 2nd = 9 Caesars Flame 3rd = 8 Shortys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Magic Marlow | ||
Thu Feb 20 2014 17:57 | 1st = 2 Magic Marlow 2nd = 3 El Silverado 3rd = 7 Von Costa Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 7 - 4 Palpitate | ||
Thu Feb 20 2014 17:53 | 1st = 4 Palpitate 2nd = 1 Manchebo 3rd = 13 Port Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Jinja Ruby | ||
Thu Feb 20 2014 17:50 | 1st = 1 Jinja Ruby 2nd = 8 Opawa Mez 3rd = 6 Opawa Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Vane Surprise | ||
Thu Feb 20 2014 17:49 | 1st = 4 Vane Surprise 2nd = 1 Repeat 3rd = 9 Just Like Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 5 My Destination | ||
Thu Feb 20 2014 17:45 | 1st = 5 My Destination 2nd = 9 Highly Secret 3rd = 3 Testamonial Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 9 Mountain View | ||
Thu Feb 20 2014 17:40 | 1st = 9 Mountain View 2nd = 3 Brettan 3rd = 10 Lucky Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Cumberland Black | ||
Thu Feb 20 2014 17:37 | 1st = 5 Cumberland Black 2nd = 4 Glamorous Opal 3rd = 2 My Fantaziya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 5 Mach Cullen | ||
Thu Feb 20 2014 17:35 | 1st = 5 Mach Cullen 2nd = 8 Bettor Backim 3rd = 4 Ashley H |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 5 The Good Times | ||
Thu Feb 20 2014 17:33 | 1st = 5 The Good Times 2nd = 3 Graybuck 3rd = 8 Im Smouldering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Most Awesome | ||
Thu Feb 20 2014 17:30 | 1st = 6 Most Awesome 2nd = 4 Mr Lamborghini 3rd = 2 Son Of Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Janis Jay | ||
Thu Feb 20 2014 17:29 | 1st = 3 Janis Jay 2nd = 4 Swift Carl 3rd = 7 Earn Me Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Sandy Point | ||
Thu Feb 20 2014 17:27 | 1st = 4 Sandy Point 2nd = 5 Mind Bender 3rd = 2 Shannon Capricio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Dixie Lee | ||
Thu Feb 20 2014 17:25 | 1st = 5 Dixie Lee 2nd = 1 Homebush Edith 3rd = 2 Oscar Tuivasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Shootforthestarzzz | ||
Thu Feb 20 2014 17:23 | 1st = 3 Shootforthestarzzz 2nd = 5 Ark Elaine 3rd = 9 Ouramazingglory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 5 Hero Master | ||
Thu Feb 20 2014 17:20 | 1st = 5 Hero Master 2nd = 3 You Rock 3rd = 13 Bet You She Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Zipping Jaylo | ||
Thu Feb 20 2014 17:17 | 1st = 3 Zipping Jaylo 2nd = 2 Titanium Tim 3rd = 8 Sailaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 3 Straight Shooter | ||
Thu Feb 20 2014 17:13 | 1st = 3 Straight Shooter 2nd = 1 Man Of Merit 3rd = 4 Ginger Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 3 Cheeky Charlie | ||
Thu Feb 20 2014 17:10 | 1st = 3 Cheeky Charlie 2nd = 8 Pricilla P 3rd = 12 Sudon Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Irish Down Under | ||
Thu Feb 20 2014 17:09 | 1st = 8 Irish Down Under 2nd = 3 Hialeah Lad 3rd = 1 Cooly Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 9 Made Of Moolah | ||
Thu Feb 20 2014 17:07 | 1st = 9 Made Of Moolah 2nd = 2 Lolly Crusher 3rd = 4 Lucky Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 12 Thread Lock | ||
Thu Feb 20 2014 17:05 | 1st = 12 Thread Lock 2nd = 15 Gold Glow 3rd = 6 Rip The Lid Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 8 Unique | ||
Thu Feb 20 2014 17:00 | 1st = 8 Unique 2nd = 2 Vayakhan 3rd = 5 Magic Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Rickshaw Rosie | ||
Thu Feb 20 2014 16:57 | 1st = 8 Rickshaw Rosie 2nd = 2 Speedy Azz 3rd = 1 Midnight Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Homebush Chopper | ||
Thu Feb 20 2014 16:55 | 1st = 5 Homebush Chopper 2nd = 7 Botany Kevin 3rd = 3 Hustler Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Im Whitney | ||
Thu Feb 20 2014 16:53 | 1st = 3 Im Whitney 2nd = 11 Paparazzi Snapshot 3rd = 5 Rockin Wilma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 4 Dopey Rubble | ||
Thu Feb 20 2014 16:52 | 1st = 4 Dopey Rubble 2nd = 9 Mr Riley 3rd = 2 Benora Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Leathals Legacy | ||
Thu Feb 20 2014 16:50 | 1st = 8 Leathals Legacy 2nd = 4 Nothin Leica Flash 3rd = 3 Nullarbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Super Tart | ||
Thu Feb 20 2014 16:47 | 1st = 3 Super Tart 2nd = 4 King Spotalot 3rd = 2 Dons Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 1 Classic Bet | ||
Thu Feb 20 2014 16:45 | 1st = 1 Classic Bet 2nd = 7 Spanish Lustre 3rd = 2 Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Gallymont Nugget | ||
Thu Feb 20 2014 16:43 | 1st = 1 Gallymont Nugget 2nd = 7 Montana Baron 3rd = 2 Everydays A Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 1 Malabar Man | ||
Thu Feb 20 2014 16:40 | 1st = 1 Malabar Man 2nd = 11 Sunset Magic 3rd = 12 Who Says Im Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 You Can Knocker | ||
Thu Feb 20 2014 16:39 | 1st = 1 You Can Knocker 2nd = 6 Bubble Which 3rd = 8 Cotchinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Willbee Talking | ||
Thu Feb 20 2014 16:37 | 1st = 8 Willbee Talking 2nd = 2 Powers On 3rd = 3 Gralin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 4 Master Vinnie | ||
Thu Feb 20 2014 16:33 | 1st = 4 Master Vinnie 2nd = 7 Heza Bit Hissy 3rd = 8 Its A Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Pick The Tip | ||
Thu Feb 20 2014 16:30 | 1st = 5 Pick The Tip 2nd = 4 Cawbourne Jelly 3rd = 8 Homebush Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Toy Tsunami | ||
Thu Feb 20 2014 16:29 | 1st = 7 Toy Tsunami 2nd = 4 Elite Stress 3rd = 2 Bar No Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Mission Belle | ||
Thu Feb 20 2014 16:27 | 1st = 6 Mission Belle 2nd = 7 Bekim Keeping 3rd = 8 Ali Curung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 7 He Or She | ||
Thu Feb 20 2014 16:25 | 1st = 7 He Or She 2nd = 12 Saxy Filly 3rd = 9 Superbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Perro Rapido | ||
Thu Feb 20 2014 16:22 | 1st = 1 Perro Rapido 2nd = 2 Red Line Lad 3rd = 7 Bugatti Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 6 One More | ||
Thu Feb 20 2014 16:20 | 1st = 6 One More 2nd = 2 Timeless Prince 3rd = 4 Gentleman Joh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Cosmic Reaction | ||
Thu Feb 20 2014 16:17 | 1st = 7 Cosmic Reaction 2nd = 4 Mr Buz 3rd = 5 Zig Zag Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 5 Alta Michaela | ||
Thu Feb 20 2014 16:17 | 1st = 5 Alta Michaela 2nd = 8 Taittinger Rose 3rd = 2 Magic Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 11 Tere T | ||
Thu Feb 20 2014 16:13 | 1st = 11 Tere T 2nd = 3 Umi 3rd = 6 Pacific Maddi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Lead The Witness | ||
Thu Feb 20 2014 16:10 | 1st = 6 Lead The Witness 2nd = 1 Manarola Magic 3rd = 4 Tons Of Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Soviet Missile | ||
Thu Feb 20 2014 16:09 | 1st = 2 Soviet Missile 2nd = 7 Kim Keeping 3rd = 8 Isabel Enlim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Noaki Moth | ||
Thu Feb 20 2014 16:07 | 1st = 3 Noaki Moth 2nd = 2 Marita Jay 3rd = 6 Highfield Roco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Excuse Please | ||
Thu Feb 20 2014 16:05 | 1st = 1 Excuse Please 2nd = 4 Kin Nikki 3rd = 8 My Foolish Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Hot Shot Lavros | ||
Thu Feb 20 2014 16:03 | 1st = 2 Hot Shot Lavros 2nd = 7 Cruisin Carl 3rd = 6 Just Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Hold On Wincup | ||
Thu Feb 20 2014 16:02 | 1st = 3 Hold On Wincup 2nd = 8 Explosive Angel 3rd = 5 Why Not Donna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 11 Here To There | ||
Thu Feb 20 2014 16:00 | 1st = 11 Here To There 2nd = 7 Dargio 3rd = 9 Classic Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Revlon Babe | ||
Thu Feb 20 2014 15:57 | 1st = 6 Revlon Babe 2nd = 2 Mutual Choice 3rd = 5 Sei Bello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 10 Thanks Charlie | ||
Thu Feb 20 2014 15:55 | 1st = 10 Thanks Charlie 2nd = 15 Damit Invasion 3rd = 13 Foray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 1 Lotto Hill | ||
Thu Feb 20 2014 15:53 | 1st = 1 Lotto Hill 2nd = 5 Vals Boy 3rd = 3 Solar Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Braquo | ||
Thu Feb 20 2014 15:49 | 1st = 4 Braquo 2nd = 7 Miss Cloud Nine 3rd = 3 Pavs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Zipping Grace | ||
Thu Feb 20 2014 15:48 | 1st = 6 Zipping Grace 2nd = 8 Irinka Lexie 3rd = 5 Swift Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 6 Young Knight | ||
Thu Feb 20 2014 15:45 | 1st = 6 Young Knight 2nd = 1 Alabama Slammer 3rd = 2 Condescending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Joyville | ||
Thu Feb 20 2014 15:45 | 1st = 5 Joyville 2nd = 8 Jibbajabba Jewel 3rd = 3 Cawbourne War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Early Notice | ||
Thu Feb 20 2014 15:42 | 1st = 8 Early Notice 2nd = 3 Actually Frank 3rd = 2 Sunny Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 2 Yeatman | ||
Thu Feb 20 2014 15:40 | 1st = 2 Yeatman 2nd = 14 Tickertape 3rd = 7 The Graft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 6 Sookin Up | ||
Thu Feb 20 2014 15:35 | 1st = 6 Sookin Up 2nd = 5 Blended Family 3rd = 7 Sirladyn Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 4 - 7 Video Games | ||
Thu Feb 20 2014 15:30 | 1st = 7 Video Games 3rd = 11 Nemesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Elines | ||
Thu Feb 20 2014 15:30 | 1st = 6 Elines 3rd = 11 Nemesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 4 Pirate Keeping | ||
Thu Feb 20 2014 15:29 | 1st = 4 Pirate Keeping 2nd = 8 Gotta Be Buzzin 3rd = 6 Lawson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Angelic Star | ||
Thu Feb 20 2014 15:25 | 1st = 3 Angelic Star 2nd = 1 Blue Gale Rise 3rd = 6 Jacks A Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Chevals Champion | ||
Thu Feb 20 2014 15:25 | 1st = 4 Chevals Champion 2nd = 9 Diplo 3rd = 3 Amber Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 7 Leia | ||
Thu Feb 20 2014 15:20 | 1st = 7 Leia 2nd = 6 Jemerica 3rd = 9 Friendwithbenefits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Blue Duck Rose | ||
Thu Feb 20 2014 15:19 | 1st = 5 Blue Duck Rose 2nd = 4 Pita Milo 3rd = 3 Smiley Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 4 Tieres Rock | ||
Thu Feb 20 2014 15:15 | 1st = 4 Tieres Rock 2nd = 10 Madame Bookworm 3rd = 3 Macho Valentino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 9 Big Caroline | ||
Thu Feb 20 2014 15:10 | 1st = 9 Big Caroline 2nd = 12 Versed Remedy 3rd = 8 Abesha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 8 - 6 Prefontaine | ||
Thu Feb 20 2014 15:10 | 1st = 6 Prefontaine 2nd = 4 Skylla 3rd = 7 Translucence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 Pure Arrogance | ||
Thu Feb 20 2014 15:07 | 1st = 6 Pure Arrogance 2nd = 7 Peter Casey 3rd = 4 Total Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 1 Snip N Paste | ||
Thu Feb 20 2014 15:05 | 1st = 1 Snip N Paste 2nd = 8 When Youre Smilin 3rd = 7 All In Latin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Swip And Tear | ||
Thu Feb 20 2014 15:00 | 1st = 2 Swip And Tear 2nd = 4 Wandy Chick 3rd = 1 Red Carpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 5 Sir Dasher Dee | ||
Thu Feb 20 2014 15:00 | 1st = 5 Sir Dasher Dee 2nd = 9 Outback Hall 3rd = 11 Kandidate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Brodus Clay | ||
Thu Feb 20 2014 14:57 | 1st = 3 Brodus Clay 2nd = 2 Rockford Reason 3rd = 1 Smurfs El Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Gavs Gift | ||
Thu Feb 20 2014 14:55 | 1st = 2 Gavs Gift 2nd = 3 Angus Carolus 3rd = 6 Holly Holy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Major Luna | ||
Thu Feb 20 2014 14:50 | 1st = 5 Major Luna 2nd = 7 Chantilly Grace 3rd = 4 Rollon Las Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Fanda | ||
Thu Feb 20 2014 14:49 | 1st = 1 Fanda 2nd = 2 Lost River 3rd = 3 Miss Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 2 Girl Guide | ||
Thu Feb 20 2014 14:45 | 1st = 2 Girl Guide 2nd = 8 Holy Cow 3rd = 5 Star System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Mildred Lillian | ||
Thu Feb 20 2014 14:43 | 1st = 7 Mildred Lillian 2nd = 2 Sosan 3rd = 6 Fleur Du Liys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 6 Long Live Love | ||
Thu Feb 20 2014 14:40 | 1st = 6 Long Live Love 2nd = 4 Dangerous Edition 3rd = 2 Belhari Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Rex Best | ||
Thu Feb 20 2014 14:39 | 1st = 7 Rex Best 2nd = 4 Sonic Fury 3rd = 1 Miss Cyprus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 7 - 4 Second Hope | ||
Thu Feb 20 2014 14:35 | 1st = 4 Second Hope 2nd = 2 Willy Duggan 3rd = 6 Nothing Trivial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 6 Truly Effective | ||
Thu Feb 20 2014 14:30 | 1st = 6 Truly Effective 2nd = 3 Bet Thehouse On It 3rd = 4 My Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 6 Balmoral Babe | ||
Thu Feb 20 2014 14:27 | 1st = 6 Balmoral Babe 2nd = 3 Rowdy Prince 3rd = 1 Monsoon Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 2 Hackashaq | ||
Thu Feb 20 2014 14:25 | 1st = 2 Hackashaq 2nd = 10 Elle Galleon 3rd = 4 Aldebaran Etta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 2 - 9 Acid Flo | ||
Thu Feb 20 2014 14:20 | 1st = 9 Acid Flo 2nd = 3 Eureka Hero 3rd = 2 Boys Entertainment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 6 Wot Price Danny | ||
Thu Feb 20 2014 14:19 | 1st = 6 Wot Price Danny 2nd = 1 Earratic 3rd = 3 Scull Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Our Coolkat | ||
Thu Feb 20 2014 14:15 | 1st = 1 Our Coolkat 2nd = 3 Highview Pace 3rd = 2 Highview Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 10 Kings Dance | ||
Thu Feb 20 2014 14:10 | 1st = 10 Kings Dance 2nd = 3 Leadfoot 3rd = 4 Mywordsaidthebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 3 Flamingo Lake | ||
Thu Feb 20 2014 14:05 | 1st = 3 Flamingo Lake 2nd = 7 Our Starlight 3rd = 1 Likeness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Fancy Mojo | ||
Thu Feb 20 2014 13:57 | 1st = 5 Fancy Mojo 2nd = 6 Silent Girl 3rd = 8 Dr Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 10 Nobel Laureate | ||
Thu Feb 20 2014 13:55 | 1st = 10 Nobel Laureate 2nd = 1 No Ifs Or Buts 3rd = 3 Peekskill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Naevia | ||
Thu Feb 20 2014 13:50 | 1st = 5 Naevia 2nd = 3 Winkn Nod 3rd = 8 Jodan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Lil Storm Queen | ||
Thu Feb 20 2014 13:45 | 1st = 4 Lil Storm Queen 2nd = 6 Churchilla 3rd = 1 Hasta La Bernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Black Kaden | ||
Thu Feb 20 2014 13:39 | 1st = 3 Black Kaden 2nd = 5 Alotta Luck 3rd = 4 Hold On Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 8 Host Me | ||
Thu Feb 20 2014 13:35 | 1st = 8 Host Me 2nd = 9 Trilingual 3rd = 7 Devils Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Lilly Bellebird | ||
Thu Feb 20 2014 13:22 | 1st = 4 Lilly Bellebird 2nd = 6 Lucy Norris 3rd = 7 Wy Yung Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 13 Swayzee | ||
Thu Feb 20 2014 13:20 | 1st = 13 Swayzee 2nd = 1 Shaftesbury 3rd = 10 Tarismo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Outside Edge | ||
Thu Feb 20 2014 13:04 | 1st = 1 Outside Edge 2nd = 7 Noisemaker 3rd = 6 Sonic Gold Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 2 Smart Dart | ||
Thu Feb 20 2014 13:00 | 1st = 2 Smart Dart 2nd = 7 Swiftly Red 3rd = 4 Crystal Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Polkinghorne | ||
Thu Feb 20 2014 0:52 | 1st = 8 Polkinghorne 2nd = 4 Moodich 3rd = 3 Otago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Magic Kahn | ||
Thu Feb 20 2014 0:37 | 1st = 3 Magic Kahn 2nd = 1 Hot Patch 3rd = 7 Shady Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Get Around Him | ||
Thu Feb 20 2014 0:12 | 1st = 1 Get Around Him 2nd = 2 Ethernet 3rd = 3 Spring Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Type Bee | ||
Mon Jan 20 2014 23:47 | 1st = 7 Type Bee 2nd = 1 Miss Torreto 3rd = 6 Joes Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Sporting Guess | ||
Mon Jan 20 2014 23:32 | 1st = 8 Sporting Guess 2nd = 2 Havin Lotsa Fun 3rd = 4 Velocity Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Special Annie | ||
Mon Jan 20 2014 23:15 | 1st = 2 Special Annie 2nd = 6 Whats Running 3rd = 7 Knight Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Golden Gossip | ||
Mon Jan 20 2014 22:57 | 1st = 8 Golden Gossip 2nd = 6 Kalden Arya 3rd = 1 Vocal Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Golden Salute | ||
Mon Jan 20 2014 22:48 | 1st = 6 Golden Salute 2nd = 8 Wealthy Schooner 3rd = 1 Word Are Weapons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Mr Bondfire | ||
Mon Jan 20 2014 22:44 | 1st = 2 Mr Bondfire 2nd = 6 Spencer George 3rd = 3 Obamma Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Leica Comet | ||
Mon Jan 20 2014 22:40 | 1st = 2 Leica Comet 2nd = 3 Hellyeah Flicka 3rd = 6 Blinking Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Dacaroka Diva | ||
Mon Jan 20 2014 22:35 | 1st = 4 Dacaroka Diva 2nd = 7 Gran Trenayr 3rd = 2 Hammer Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Dublin Dandy | ||
Mon Jan 20 2014 22:30 | 1st = 2 Dublin Dandy 2nd = 4 She Gone 3rd = 8 Southwood Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 You Can Talk | ||
Mon Jan 20 2014 22:26 | 1st = 8 You Can Talk 2nd = 3 Fawn Corsair 3rd = 7 Rainbow Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Hellyeah Bolt | ||
Mon Jan 20 2014 22:22 | 1st = 1 Hellyeah Bolt 2nd = 2 Are Ate 3rd = 5 Natural Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Kingsbrae Ugly | ||
Mon Jan 20 2014 22:18 | 1st = 1 Kingsbrae Ugly 2nd = 3 Doras Nightmare 3rd = 8 Will Do Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Playful Party | ||
Mon Jan 20 2014 22:14 | 1st = 4 Playful Party 2nd = 2 Regal Steve 3rd = 1 State Schedule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Power Volt | ||
Mon Jan 20 2014 22:11 | 1st = 1 Power Volt 2nd = 7 Select Data 3rd = 6 Playing Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Dont Blink | ||
Mon Jan 20 2014 22:08 | 1st = 4 Dont Blink 2nd = 8 Lucky Cha Cha 3rd = 2 Eleazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Black Rip | ||
Mon Jan 20 2014 22:05 | 1st = 2 Black Rip 2nd = 3 Miss Kiss 3rd = 4 Proven Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 7 Ricky Trick | ||
Mon Jan 20 2014 21:59 | 1st = 7 Ricky Trick 2nd = 5 Country Breeze 3rd = 8 Saumarez Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 2 Ali Mendes | ||
Mon Jan 20 2014 21:54 | 1st = 2 Ali Mendes 2nd = 1 Fairy Dust 3rd = 5 Amanda Von |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Surf The Skye | ||
Mon Jan 20 2014 21:52 | 1st = 3 Surf The Skye 2nd = 1 Vocal Extreme 3rd = 6 Hello Im Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Veetee Express | ||
Mon Jan 20 2014 21:49 | 1st = 3 Veetee Express 2nd = 2 Ten Aces 3rd = 7 Lunchless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Rascal Flash | ||
Mon Jan 20 2014 21:46 | 1st = 8 Rascal Flash 2nd = 7 Pierino 3rd = 1 Veno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 4 Ninja Bear | ||
Mon Jan 20 2014 21:43 | 1st = 4 Ninja Bear 2nd = 9 Minnie Mogul 3rd = 6 Rear Window |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Sir Scrappy | ||
Mon Jan 20 2014 21:40 | 1st = 6 Sir Scrappy 2nd = 1 Broneee 3rd = 2 Cash Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Jimary Vixen | ||
Mon Jan 20 2014 21:37 | 1st = 1 Jimary Vixen 2nd = 8 Jebrynah Alley 3rd = 4 Kenworth Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Black Ronny | ||
Mon Jan 20 2014 21:34 | 1st = 1 Black Ronny 2nd = 3 Tiger Hawk 3rd = 6 Zeema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Ronald | ||
Mon Jan 20 2014 21:31 | 1st = 4 Ronald 2nd = 1 Inside Edge 3rd = 7 Santas Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 6 Count The Chips | ||
Mon Jan 20 2014 21:26 | 1st = 6 Count The Chips 2nd = 8 Hifire Sea 3rd = 3 Lawmars Salad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Lulus Lad | ||
Mon Jan 20 2014 21:24 | 1st = 4 Lulus Lad 2nd = 8 Missile Flash 3rd = 3 Only A Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 To Be Trew | ||
Mon Jan 20 2014 21:21 | 1st = 6 To Be Trew 2nd = 1 Street Talk 3rd = 2 Hellyeah Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Who De Punk | ||
Mon Jan 20 2014 21:18 | 1st = 6 Who De Punk 2nd = 4 Victa Scott 3rd = 2 Dyna Aline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Ninja Racer | ||
Mon Jan 20 2014 21:14 | 1st = 5 Ninja Racer 2nd = 2 Rons Double 3rd = 8 You Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Bit Chili Billie | ||
Mon Jan 20 2014 21:10 | 1st = 3 Bit Chili Billie 2nd = 4 Lead Act 3rd = 8 Flamena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Swift Opulence | ||
Mon Jan 20 2014 21:06 | 1st = 3 Swift Opulence 2nd = 4 El Black Pearls 3rd = 8 You Say So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Cosmic Fire | ||
Mon Jan 20 2014 21:03 | 1st = 1 Cosmic Fire 2nd = 4 Hellyeah Fiona 3rd = 3 Adams Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 2 Epirus Boy | ||
Mon Jan 20 2014 20:58 | 1st = 2 Epirus Boy 2nd = 1 Jack Rustler 3rd = 5 Benzi Marsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Stitch Miss | ||
Mon Jan 20 2014 20:56 | 1st = 1 Stitch Miss 2nd = 3 Luxurious 3rd = 5 Faustina Fortun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Battlefront | ||
Mon Jan 20 2014 20:53 | 1st = 4 Battlefront 2nd = 1 Mustang Cloud 3rd = 6 Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 El Soprano | ||
Mon Jan 20 2014 20:50 | 1st = 5 El Soprano 2nd = 8 Sabah Magic 3rd = 2 Ninja Backman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Moss Gambo | ||
Mon Jan 20 2014 20:47 | 1st = 2 Moss Gambo 2nd = 5 Railroad Rocket 3rd = 4 Haras Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 7 Meet Me In Seattle | ||
Mon Jan 20 2014 20:42 | 1st = 7 Meet Me In Seattle 2nd = 6 Makah Warrior 3rd = 9 Melton Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Whodat Lass | ||
Mon Jan 20 2014 20:40 | 1st = 2 Whodat Lass 2nd = 6 Jay Dee Fortune 3rd = 4 Lucias Cain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Too Tall Toby | ||
Mon Jan 20 2014 20:37 | 1st = 7 Too Tall Toby 2nd = 4 Dyna Wally 3rd = 6 Kikos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Wilhelm | ||
Mon Jan 20 2014 20:34 | 1st = 2 Wilhelm 2nd = 4 Ray Man 3rd = 3 Country Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 2 Mighty Gift | ||
Mon Jan 20 2014 20:30 | 1st = 2 Mighty Gift 2nd = 1 Runs On Attitude 3rd = 4 Oneminutetodream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Makedonia | ||
Mon Jan 20 2014 20:28 | 1st = 1 Makedonia 2nd = 8 Hurricane Ash 3rd = 6 Pita Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Tweed Chic | ||
Mon Jan 20 2014 20:25 | 1st = 6 Tweed Chic 2nd = 2 Zali Rose 3rd = 1 Blue Fonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 5 Loving Lucy | ||
Mon Jan 20 2014 20:22 | 1st = 5 Loving Lucy 2nd = 8 Be Tea Oh 3rd = 9 Hidden Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Fluer Bale | ||
Mon Jan 20 2014 20:19 | 1st = 6 Fluer Bale 2nd = 4 Lotsa Fun Gunn 3rd = 2 Mel Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Shardons Rocket | ||
Mon Jan 20 2014 20:14 | 1st = 7 Shardons Rocket 2nd = 4 Tee Pee Village 3rd = 6 Sanjaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Sandancin | ||
Mon Jan 20 2014 20:12 | 1st = 5 Sandancin 2nd = 3 Dainty Footsteps 3rd = 4 Margs Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Pedros Treasure | ||
Mon Jan 20 2014 20:09 | 1st = 1 Pedros Treasure 2nd = 3 High Style 3rd = 5 Leah Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Twice As Nice | ||
Mon Jan 20 2014 20:06 | 1st = 4 Twice As Nice 2nd = 3 Melody Serenade 3rd = 6 Tropical Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 4 Beauknowsbrownie | ||
Mon Jan 20 2014 20:01 | 1st = 4 Beauknowsbrownie 2nd = 2 Merry Jasper 3rd = 3 Silk Banyula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 5 Honest To Rod | ||
Mon Jan 20 2014 19:59 | 1st = 5 Honest To Rod 2nd = 2 Get Ya Some 3rd = 9 Top Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Valarie Allen | ||
Mon Jan 20 2014 19:56 | 1st = 1 Valarie Allen 2nd = 3 Allen Bardolf 3rd = 6 Wonder Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Pepi Katona | ||
Mon Jan 20 2014 19:53 | 1st = 7 Pepi Katona 2nd = 1 Black Dolce 3rd = 8 She Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Amlin Girl | ||
Mon Jan 20 2014 19:50 | 1st = 2 Amlin Girl 2nd = 4 Dakkas Shadow 3rd = 3 Wally Matuszek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Taiaha | ||
Mon Jan 20 2014 19:45 | 1st = 5 Taiaha 2nd = 8 Smooth Caesar 3rd = 2 Cup Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Phineas Flynn | ||
Mon Jan 20 2014 19:43 | 1st = 8 Phineas Flynn 2nd = 2 Kelly Benz 3rd = 6 Cornelia Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Wynburn Wizard | ||
Mon Jan 20 2014 19:40 | 1st = 3 Wynburn Wizard 2nd = 4 Class Barbie 3rd = 5 Kalaway Crusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Emerley Lover | ||
Mon Jan 20 2014 19:37 | 1st = 4 Emerley Lover 2nd = 1 Allen Nate 3rd = 8 Genghis Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 4 Highview Conall | ||
Mon Jan 20 2014 19:32 | 1st = 4 Highview Conall 2nd = 10 Condagen 3rd = 3 Dont Call Me Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Orara Bliss | ||
Mon Jan 20 2014 19:29 | 1st = 3 Orara Bliss 2nd = 1 Pippa Trick 3rd = 4 Blue Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Alderaan | ||
Mon Jan 20 2014 19:26 | 1st = 2 Alderaan 2nd = 8 Miss Morton Park 3rd = 6 Midori Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Belena Rose | ||
Mon Jan 20 2014 19:23 | 1st = 3 Belena Rose 2nd = 6 Arctic Osti 3rd = 4 Lightning Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Boonoona Boy | ||
Mon Jan 20 2014 19:19 | 1st = 1 Boonoona Boy 2nd = 7 Onus On Me 3rd = 4 Rajas Ogre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Tajies Girl | ||
Mon Jan 20 2014 19:14 | 1st = 2 Tajies Girl 2nd = 12 Legendary Lou 3rd = 11 Showstopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 All Gassed Up | ||
Mon Jan 20 2014 19:12 | 1st = 7 All Gassed Up 2nd = 9 Tetsuya 3rd = 8 Lois Griffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Loves It | ||
Mon Jan 20 2014 19:09 | 1st = 6 Loves It 2nd = 1 Pera Diyos 3rd = 5 Invisible Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Everynight Man | ||
Mon Jan 20 2014 19:06 | 1st = 7 Everynight Man 2nd = 1 Stunning Blue 3rd = 3 Denzel To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 6 Megs Ferrari | ||
Mon Jan 20 2014 19:01 | 1st = 6 Megs Ferrari 2nd = 1 Flyin Crusa 3rd = 2 Slick Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Misery Whip | ||
Mon Jan 20 2014 18:59 | 1st = 6 Misery Whip 2nd = 8 Suspicious Tessa 3rd = 4 Voodoo Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Flying Monaro | ||
Mon Jan 20 2014 18:56 | 1st = 1 Flying Monaro 2nd = 7 Backseat Babe 3rd = 4 Top Condo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Rum Punch | ||
Mon Jan 20 2014 18:49 | 1st = 3 Rum Punch 2nd = 5 Sarah Jane 3rd = 1 Willy Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 4 Shiraz | ||
Mon Jan 20 2014 18:45 | 1st = 4 Shiraz 2nd = 2 Reece 3rd = 7 Superbad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 10 Offtocullect | ||
Mon Jan 20 2014 18:40 | 1st = 10 Offtocullect 2nd = 6 Firebomb 3rd = 11 My Mississippi Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Leeannda Mate | ||
Mon Jan 20 2014 18:37 | 1st = 3 Leeannda Mate 2nd = 5 Marys Guess 3rd = 2 Kaisers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Talk And Run | ||
Mon Jan 20 2014 18:34 | 1st = 7 Talk And Run 2nd = 2 Terrene Allen 3rd = 4 Poida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 9 Perfect Trouble | ||
Mon Jan 20 2014 18:29 | 1st = 9 Perfect Trouble 2nd = 6 Itsa Secret Gift 3rd = 1 Claire Elizabeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Seven Oscars | ||
Mon Jan 20 2014 18:26 | 1st = 4 Seven Oscars 2nd = 2 Blayney 3rd = 5 Yodle Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Brookfield Talent | ||
Mon Jan 20 2014 18:21 | 1st = 8 Brookfield Talent 2nd = 9 Keringle Ideal 3rd = 7 Mahogany Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Ostis Victory | ||
Mon Jan 20 2014 18:18 | 1st = 1 Ostis Victory 2nd = 6 El Henley 3rd = 8 Boss Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Eminence Grise | ||
Mon Jan 20 2014 18:13 | 1st = 4 Eminence Grise 2nd = 1 Eely Point Bomber 3rd = 11 Dardy Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Chole Donnor | ||
Mon Jan 20 2014 18:10 | 1st = 4 Chole Donnor 2nd = 7 Janderras Jet 3rd = 9 Handle With Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 1 Slate On Edge | ||
Mon Jan 20 2014 18:05 | 1st = 1 Slate On Edge 2nd = 4 Sensational Moment 3rd = 2 Arwoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Dewana Midori | ||
Mon Jan 20 2014 18:00 | 1st = 6 Dewana Midori 2nd = 3 Big Bad Baz 3rd = 7 Not Onya Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 5 Rose Margaret | ||
Mon Jan 20 2014 17:57 | 1st = 5 Rose Margaret 2nd = 2 Elated Joy 3rd = 1 Slick Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Marker Pegs | ||
Mon Jan 20 2014 17:54 | 1st = 2 Marker Pegs 2nd = 1 Major Movo 3rd = 3 Live Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Out Of Morals | ||
Mon Jan 20 2014 17:48 | 1st = 1 Out Of Morals 2nd = 6 Blissedbyanangel 3rd = 3 Fill Your Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Silver Brodie | ||
Mon Jan 20 2014 17:45 | 1st = 1 Silver Brodie 2nd = 5 Lady Goldenpaw 3rd = 4 Scorcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 8 Niseko | ||
Mon Jan 20 2014 17:41 | 1st = 8 Niseko 2nd = 1 Here For The Money 3rd = 9 Elite Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Willow Joy | ||
Mon Jan 20 2014 17:40 | 1st = 3 Willow Joy 2nd = 1 Bit Bazzaar 3rd = 5 Havago Brinni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 8 - 9 Briefcase Benny | ||
Mon Jan 20 2014 17:38 | 1st = 9 Briefcase Benny 2nd = 4 Salander 3rd = 1 Zutero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Wheres Saphy | ||
Mon Jan 20 2014 17:35 | 1st = 4 Wheres Saphy 2nd = 7 Cranky Franky 3rd = 8 Burning Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 5 Asdenro | ||
Mon Jan 20 2014 17:30 | 1st = 5 Asdenro 2nd = 11 Lightning Calder 3rd = 2 Bacardi George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 3 Fallon Street | ||
Mon Jan 20 2014 17:27 | 1st = 3 Fallon Street 2nd = 4 Gokstad 3rd = 1 Royal Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Interrogated | ||
Mon Jan 20 2014 17:24 | 1st = 7 Interrogated 2nd = 8 Wee Bella 3rd = 3 Sisco Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Strike Power | ||
Mon Jan 20 2014 17:19 | 1st = 2 Strike Power 2nd = 4 Spirit Of Aurora 3rd = 7 Shuteye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Chances Are | ||
Mon Jan 20 2014 17:16 | 1st = 2 Chances Are 2nd = 4 Moses 3rd = 7 Glamour Lips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 10 Grand Zee | ||
Mon Jan 20 2014 17:15 | 1st = 10 Grand Zee 2nd = 1 De Mars 3rd = 2 Bel Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 8 Run Zarr Run | ||
Mon Jan 20 2014 17:12 | 1st = 8 Run Zarr Run 2nd = 2 Prometheus Girl 3rd = 7 Kezzas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 On Stage | ||
Mon Jan 20 2014 17:08 | 1st = 5 On Stage 2nd = 2 Kevs Eagle 3rd = 9 Thats Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Wheres Suzie | ||
Mon Jan 20 2014 17:05 | 1st = 5 Wheres Suzie 2nd = 1 Thunderous Cheer 3rd = 4 Sisco Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Burning | ||
Mon Jan 20 2014 17:01 | 1st = 2 Burning 2nd = 1 Nicnak Paddy Wak 3rd = 10 Deimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 7 Gorn Global | ||
Mon Jan 20 2014 17:00 | 1st = 7 Gorn Global 2nd = 6 Alegar 3rd = 1 Moonshine Smash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 5 Celtic Soul | ||
Mon Jan 20 2014 16:58 | 1st = 5 Celtic Soul 2nd = 8 Roaming Around 3rd = 3 Sebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Kid Dynamite | ||
Mon Jan 20 2014 16:55 | 1st = 8 Kid Dynamite 2nd = 4 Aurora Girl 3rd = 1 Kansas Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 7 Sapphire Swayze | ||
Mon Jan 20 2014 16:50 | 1st = 7 Sapphire Swayze 2nd = 3 Almost El Eagle 3rd = 6 Nimble Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 7 Willngus | ||
Mon Jan 20 2014 16:47 | 1st = 7 Willngus 2nd = 2 Cool Ice 3rd = 3 Bureato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Smash Osti | ||
Mon Jan 20 2014 16:44 | 1st = 1 Smash Osti 2nd = 3 Chotcho 3rd = 8 Mickey Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Getinbehind | ||
Mon Jan 20 2014 16:39 | 1st = 5 Getinbehind 2nd = 3 Party Hard 3rd = 9 Cammis Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Inner City | ||
Mon Jan 20 2014 16:36 | 1st = 6 Inner City 2nd = 1 Plundered 3rd = 4 Peak Physique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 4 Fiji Princess | ||
Mon Jan 20 2014 16:35 | 1st = 4 Fiji Princess 2nd = 6 La Pepper 3rd = 8 Miss Montgomery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 All Too Fancy | ||
Mon Jan 20 2014 16:32 | 1st = 3 All Too Fancy 2nd = 1 Jamarlo 3rd = 2 Asias Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 My Nanna Faye | ||
Mon Jan 20 2014 16:28 | 1st = 8 My Nanna Faye 2nd = 5 Texas Tealsby 3rd = 9 Grin Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Repeat | ||
Mon Jan 20 2014 16:25 | 1st = 1 Repeat 2nd = 8 Time Is Now 3rd = 2 Nancys Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Persistent Threat | ||
Mon Jan 20 2014 16:21 | 1st = 1 Persistent Threat 2nd = 2 Bornadream 3rd = 4 Mister Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 7 Cyan Love | ||
Mon Jan 20 2014 16:20 | 1st = 7 Cyan Love 2nd = 8 Paula Dawn 3rd = 5 Olay Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 4 One More Grand | ||
Mon Jan 20 2014 16:18 | 1st = 4 One More Grand 2nd = 7 Miss Ready 3rd = 6 Quichang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Uno Jude | ||
Mon Jan 20 2014 16:15 | 1st = 6 Uno Jude 2nd = 4 Knocka Less 3rd = 5 Knockas Nettie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 Shelby Cruzin | ||
Mon Jan 20 2014 16:10 | 1st = 4 Shelby Cruzin 2nd = 6 Ginger Bliss 3rd = 2 Tara Toplady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 1 Roger That | ||
Mon Jan 20 2014 16:07 | 1st = 1 Roger That 2nd = 2 Iwilldoit 3rd = 7 Ahbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Varix | ||
Mon Jan 20 2014 16:04 | 1st = 7 Varix 2nd = 1 Dyna Tirian 3rd = 8 Hit Pay Dirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Dead Calm | ||
Mon Jan 20 2014 15:59 | 1st = 1 Dead Calm 2nd = 6 Jilliby Ling 3rd = 7 Special Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Strawberry Rum | ||
Mon Jan 20 2014 15:56 | 1st = 2 Strawberry Rum 2nd = 5 Fancyona 3rd = 1 Topper Kahlu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 1 Amaverde | ||
Mon Jan 20 2014 15:55 | 1st = 1 Amaverde 2nd = 3 Quantum Light 3rd = 4 Im Kosher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Star Brutus | ||
Mon Jan 20 2014 15:49 | 1st = 7 Star Brutus 2nd = 4 Weaponry 3rd = 2 Art Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Swags Choice | ||
Mon Jan 20 2014 15:46 | 1st = 4 Swags Choice 2nd = 2 Lachy Sox 3rd = 5 Cafe Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 6 Mr One Eleven | ||
Mon Jan 20 2014 15:42 | 1st = 6 Mr One Eleven 2nd = 12 Jayko 3rd = 8 Fields Of Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Opera Win Me | ||
Mon Jan 20 2014 15:40 | 1st = 2 Opera Win Me 2nd = 3 Wheres Gazman 3rd = 8 Black Stinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 3 The Boss Man | ||
Mon Jan 20 2014 15:36 | 1st = 3 The Boss Man 2nd = 2 Unico Crown 3rd = 12 Quite A Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 7 Perfect Cadence | ||
Mon Jan 20 2014 15:32 | 1st = 7 Perfect Cadence 2nd = 5 Fortior Ito 3rd = 2 Lone Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Ice Train | ||
Mon Jan 20 2014 15:29 | 1st = 3 Ice Train 2nd = 2 Ten To Midnight 3rd = 4 Herodium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Vain Spirit | ||
Mon Jan 20 2014 15:24 | 1st = 9 Vain Spirit 2nd = 6 Gotham City Sin 3rd = 1 Special Operative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 7 Pixi Belle | ||
Mon Jan 20 2014 15:21 | 1st = 7 Pixi Belle 2nd = 1 Queen Juneraine 3rd = 3 Steppin Over It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 5 Caniwin | ||
Mon Jan 20 2014 15:20 | 1st = 5 Caniwin 2nd = 1 Watasham 3rd = 4 Theforcebewithyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Susuwe | ||
Mon Jan 20 2014 15:14 | 1st = 3 Susuwe 2nd = 2 Star Mystique 3rd = 4 Pepperell Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Capacity | ||
Mon Jan 20 2014 15:11 | 1st = 2 Capacity 2nd = 1 Cant Spend It 3rd = 3 Crazy Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 2 Man Of Destiny | ||
Mon Jan 20 2014 15:07 | 1st = 2 Man Of Destiny 2nd = 6 Falvesa 3rd = 8 The Devils Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Dave Mark | ||
Mon Jan 20 2014 15:04 | 1st = 1 Dave Mark 2nd = 4 Bobby Bo Peep 3rd = 5 Midnight Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 2 Tabanan | ||
Mon Jan 20 2014 15:01 | 1st = 2 Tabanan 2nd = 3 Our Petite Soeur 3rd = 6 Beach Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 3 Lolas Chateau | ||
Mon Jan 20 2014 14:57 | 1st = 3 Lolas Chateau 2nd = 2 Zizousa 3rd = 5 Boofs Da Marn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Jimmys Reach | ||
Mon Jan 20 2014 14:54 | 1st = 3 Jimmys Reach 2nd = 8 Cool Momento 3rd = 2 Magic Mantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 10 Carlow | ||
Mon Jan 20 2014 14:52 | 1st = 10 Carlow 2nd = 1 Antonio 3rd = 3 Teddytwinkletoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Take Seven | ||
Mon Jan 20 2014 14:49 | 1st = 3 Take Seven 2nd = 2 Left In Command 3rd = 6 Sweet Alabama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 5 Cognac Girl | ||
Mon Jan 20 2014 14:45 | 1st = 5 Cognac Girl 2nd = 2 Esprit Warrior 3rd = 1 Doing Our Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Foreverloving | ||
Mon Jan 20 2014 14:39 | 1st = 1 Foreverloving 2nd = 2 Count Down Lombo 3rd = 6 Mintropolitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Shaw Street Race | ||
Mon Jan 20 2014 14:36 | 1st = 1 Shaw Street Race 2nd = 7 Bet Bet May 3rd = 8 Keltic Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 10 Zinedine | ||
Mon Jan 20 2014 14:32 | 1st = 10 Zinedine 2nd = 11 Pikari Star 3rd = 8 Shes Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 2 Franco Jackson | ||
Mon Jan 20 2014 14:26 | 1st = 2 Franco Jackson 2nd = 3 Johnny Tee 3rd = 4 Keeper Of The Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Mahogany Boy | ||
Mon Jan 20 2014 14:19 | 1st = 5 Mahogany Boy 2nd = 4 Ace Power 3rd = 3 Express Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 2 Cav In The Castle | ||
Mon Jan 20 2014 14:17 | 1st = 2 Cav In The Castle 2nd = 18 Poster Girl 3rd = 3 Peroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Smidj Boy | ||
Mon Jan 20 2014 14:14 | 1st = 1 Smidj Boy 2nd = 6 The Deemok 3rd = 3 Parc Des Princes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 2 Bonaventure | ||
Mon Jan 20 2014 14:10 | 1st = 2 Bonaventure 2nd = 8 Racing Harada 3rd = 11 A Little Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Backyard Bully | ||
Mon Jan 20 2014 14:09 | 1st = 7 Backyard Bully 2nd = 5 Bone Nerd 3rd = 6 Bigtime Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Jacks Prince | ||
Mon Jan 20 2014 14:01 | 1st = 1 Jacks Prince 2nd = 2 Runaway Ellie 3rd = 3 Bound For Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 5 Jacakaizane | ||
Mon Jan 20 2014 13:57 | 1st = 5 Jacakaizane 2nd = 9 Sublime Lass 3rd = 16 Place Des Vosges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 9 El Jetta | ||
Mon Jan 20 2014 13:51 | 1st = 9 El Jetta 2nd = 7 Boston Chanel 3rd = 1 Crushed Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 7 So It Goes | ||
Mon Jan 20 2014 13:51 | 1st = 7 So It Goes 2nd = 6 Shes Even Cooler 3rd = 4 Stylish Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 9 No Philo | ||
Mon Jan 20 2014 13:44 | 1st = 9 No Philo 2nd = 8 Lucy Come Home 3rd = 1 Zultan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 2 Peacefuleasyfeelin | ||
Mon Jan 20 2014 13:41 | 1st = 2 Peacefuleasyfeelin 2nd = 9 Sworntoperfection 3rd = 5 Mash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Invincible Ring | ||
Mon Jan 20 2014 13:39 | 1st = 5 Invincible Ring 2nd = 3 Icefire 3rd = 6 Archiecano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 1 Master Shaft | ||
Mon Jan 20 2014 13:35 | 1st = 1 Master Shaft 2nd = 5 Reldas 3rd = 12 Pink Jubilee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Bolt Rama | ||
Mon Jan 20 2014 13:33 | 1st = 1 Bolt Rama 2nd = 2 Cosmic Fury 3rd = 7 Our Beowulf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Joels Flame | ||
Mon Jan 20 2014 13:26 | 1st = 2 Joels Flame 2nd = 6 Soho Dingane 3rd = 9 Wood Cutter Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 3 Jewel Wonder | ||
Mon Jan 20 2014 13:22 | 1st = 3 Jewel Wonder 2nd = 1 Sankara Spirit 3rd = 2 Formal Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Willow Robyn | ||
Mon Jan 20 2014 13:16 | 1st = 5 Willow Robyn 2nd = 2 Seven Ounce 3rd = 4 Guggenheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Fierce Star | ||
Mon Jan 20 2014 13:15 | 1st = 2 Fierce Star 2nd = 8 Need To Chill 3rd = 7 Red Moova Hoova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Gimme Butterflys | ||
Mon Jan 20 2014 13:09 | 1st = 4 Gimme Butterflys 2nd = 3 Southwood Earl 3rd = 1 Longwarry Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 16 Waikaha | ||
Mon Jan 20 2014 13:06 | 1st = 16 Waikaha 2nd = 7 High Tec 3rd = 5 Kenoski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Famous Caribbean | ||
Mon Jan 20 2014 13:04 | 1st = 3 Famous Caribbean 2nd = 8 Lady Latte 3rd = 7 Abercrombie Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 10 Riverlea Rakish | ||
Mon Jan 20 2014 13:00 | 1st = 10 Riverlea Rakish 2nd = 7 Time to Rock 3rd = 8 A Chiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Gran Perro | ||
Mon Jan 20 2014 12:51 | 1st = 2 Gran Perro 2nd = 8 Wheres Brinny 3rd = 1 Natoyas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 8 Uno Allegro | ||
Mon Jan 20 2014 12:47 | 1st = 8 Uno Allegro 2nd = 7 Stellar Force 3rd = 4 Stiff Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Rapid Roy | ||
Mon Jan 20 2014 12:34 | 1st = 7 Rapid Roy 2nd = 1 Turanza Chloe 3rd = 4 Elite Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 5 Ballybit | ||
Mon Jan 20 2014 12:31 | 1st = 5 Ballybit 2nd = 6 Confused 3rd = 8 Hell Yeah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 2 Eureka Izmir | ||
Mon Jan 20 2014 12:23 | 1st = 2 Eureka Izmir 2nd = 7 Almost Got It 3rd = 6 Emily Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Turanza Magic | ||
Mon Jan 20 2014 12:16 | 1st = 6 Turanza Magic 2nd = 4 Star Shaker 3rd = 5 Mischief Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Popsome Tags | ||
Mon Jan 20 2014 12:05 | 1st = 2 Popsome Tags 2nd = 1 Bevs Viewpoint 3rd = 3 Lost In Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 1 The Governator | ||
Mon Jan 20 2014 11:56 | 1st = 1 The Governator 2nd = 9 Platinum Lincoln 3rd = 8 Workingclass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 La Fontaine | ||
Mon Jan 20 2014 11:38 | 1st = 6 La Fontaine 2nd = 8 Opawa Legs 3rd = 3 Time For What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 5 Kewzero | ||
Mon Jan 20 2014 11:21 | 1st = 5 Kewzero 2nd = 1 Werther 3rd = 4 Maggies Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Wallace Lad | ||
Mon Jan 20 2014 11:13 | 1st = 5 Wallace Lad 2nd = 7 Hear Hare Here 3rd = 3 Varga Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Couger Alert | ||
Mon Jan 20 2014 10:55 | 1st = 6 Couger Alert 2nd = 3 Opie Bossman 3rd = 4 Rebel City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 11 Tainui | ||
Mon Jan 20 2014 10:46 | 1st = 11 Tainui 2nd = 9 Efron 3rd = 6 Golden Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 9 Come On Mickey | ||
Mon Jan 20 2014 10:35 | 1st = 9 Come On Mickey 2nd = 2 Homebush Sting 3rd = 3 Backyard Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Cosmic Choice | ||
Mon Jan 20 2014 10:15 | 1st = 8 Cosmic Choice 2nd = 5 Looks All Good 3rd = 7 Sheik em Up |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000