Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Black Ronny | ||
Thu Dec 11 2014 23:57 | 1st = 3 Black Ronny 2nd = 5 Supreme Jazz 3rd = 1 Mega Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 3 Terrorfromserpey | ||
Thu Dec 11 2014 23:40 | 1st = 3 Terrorfromserpey 2nd = 4 Bettathanthewife 3rd = 1 Sweet Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Oxley Legend | ||
Thu Dec 11 2014 23:37 | 1st = 7 Oxley Legend 2nd = 8 Dream Miss 3rd = 6 Kortemall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Pause | ||
Thu Dec 11 2014 23:12 | 1st = 4 Pause 2nd = 2 Passionate Pedro 3rd = 7 Cork Popper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 5 Menelaus Of Sparta | ||
Thu Dec 11 2014 23:05 | 1st = 5 Menelaus Of Sparta 2nd = 10 Rusty Rockets 3rd = 2 Jasper Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 3 Apidras Double | ||
Thu Dec 11 2014 22:59 | 1st = 3 Apidras Double 2nd = 1 Youre My Shadow 3rd = 6 One For Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Left Is Right | ||
Thu Dec 11 2014 22:58 | 1st = 4 Left Is Right 2nd = 3 Crackerjack Rose 3rd = 1 Bunga Bunga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Ruble Monelli | ||
Thu Dec 11 2014 22:54 | 1st = 5 Ruble Monelli 2nd = 6 Rumour Mill 3rd = 2 Hewhic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Renatus | ||
Thu Dec 11 2014 22:50 | 1st = 2 Renatus 2nd = 1 Dont Go Quietly 3rd = 9 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 4 Shotgun Annie | ||
Thu Dec 11 2014 22:46 | 1st = 4 Shotgun Annie 2nd = 7 Ruby Bailey 3rd = 8 Arnhen Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Velocity Tara | ||
Thu Dec 11 2014 22:43 | 1st = 1 Velocity Tara 2nd = 4 Noren Bale 3rd = 5 Max Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Mako Man | ||
Thu Dec 11 2014 22:40 | 1st = 7 Mako Man 2nd = 1 Dawns Best 3rd = 2 Harvick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Avondale Porche | ||
Thu Dec 11 2014 22:37 | 1st = 5 Avondale Porche 2nd = 2 Xtreme Knocka 3rd = 1 Jubilea Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 2 Lucky Diva | ||
Thu Dec 11 2014 22:36 | 1st = 2 Lucky Diva 2nd = 6 Levi Judd 3rd = 7 Nediak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Our Tiger Lil | ||
Thu Dec 11 2014 22:34 | 1st = 1 Our Tiger Lil 2nd = 8 West On Hudson 3rd = 4 Krona Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Marlisa | ||
Thu Dec 11 2014 22:31 | 1st = 7 Marlisa 2nd = 2 Spanish Queen 3rd = 8 Line Up Buoys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Breakers Tip | ||
Thu Dec 11 2014 22:28 | 1st = 1 Breakers Tip 2nd = 5 White Spyro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Sugar Ray Lee | ||
Thu Dec 11 2014 22:25 | 1st = 1 Sugar Ray Lee 2nd = 8 Sporting Tears 3rd = 6 Kaylarikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Lagoon Kootchy | ||
Thu Dec 11 2014 22:22 | 1st = 6 Lagoon Kootchy 2nd = 7 Corey Bee 3rd = 3 Copy Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Tankster | ||
Thu Dec 11 2014 22:19 | 1st = 1 Tankster 2nd = 3 Enrica Bale 3rd = 7 Dyna Shinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Alexs Entity | ||
Thu Dec 11 2014 22:15 | 1st = 5 Alexs Entity 2nd = 7 Papa Hook 3rd = 8 Creative Karisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Gunspeed | ||
Thu Dec 11 2014 22:12 | 1st = 6 Gunspeed 2nd = 3 You Can Talk 3rd = 7 Cyndies Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Xtra Ping | ||
Thu Dec 11 2014 22:10 | 1st = 1 Xtra Ping 2nd = 3 Horlicks 3rd = 8 Charos Tenetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Above All | ||
Thu Dec 11 2014 22:08 | 1st = 4 Above All 2nd = 2 Wynburn Rush 3rd = 8 Winsome Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 One Big Thrill | ||
Thu Dec 11 2014 22:07 | 1st = 3 One Big Thrill 2nd = 5 Thortiheardulaughn 3rd = 6 Milwaukee Volo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 1 Paid Twice | ||
Thu Dec 11 2014 22:07 | 1st = 1 Paid Twice 2nd = 7 Trickys Image 3rd = 8 Bush Chook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Vuchko | ||
Thu Dec 11 2014 22:05 | 1st = 6 Vuchko 2nd = 4 Victa Victoria 3rd = 1 As It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Ikara Bale | ||
Thu Dec 11 2014 22:02 | 1st = 1 Ikara Bale 2nd = 5 Whitford Miss 3rd = 7 Another City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 2 Art Of Deception | ||
Thu Dec 11 2014 22:00 | 1st = 2 Art Of Deception 2nd = 7 Morton Plains 3rd = 4 Catalina Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Five Dragons | ||
Thu Dec 11 2014 21:58 | 1st = 2 Five Dragons 2nd = 1 Loving In Vain 3rd = 3 Tinker Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 He Isnt Really | ||
Thu Dec 11 2014 21:55 | 1st = 1 He Isnt Really 2nd = 7 Allen Eryk 3rd = 2 Explosive Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Kingsbrae Lavina | ||
Thu Dec 11 2014 21:52 | 1st = 5 Kingsbrae Lavina 2nd = 2 Cyndies Magic 3rd = 8 Grim Creeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Dee Black | ||
Thu Dec 11 2014 21:49 | 1st = 1 Dee Black 2nd = 7 Dardy 3rd = 2 Prince Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Ireadthenewstoday | ||
Thu Dec 11 2014 21:47 | 1st = 5 Ireadthenewstoday 2nd = 10 Click Click 3rd = 2 Uncle Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Big Ticket | ||
Thu Dec 11 2014 21:45 | 1st = 3 Big Ticket 2nd = 7 Kicking Rocks 3rd = 1 Underclass Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Beach Wary | ||
Thu Dec 11 2014 21:42 | 1st = 1 Beach Wary 2nd = 3 Grifter Bale 3rd = 6 Aeroplane Bowser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Arolok Dora | ||
Thu Dec 11 2014 21:40 | 1st = 8 Arolok Dora 2nd = 4 Vapour Caper 3rd = 3 Allen Grundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Bertacious Bee | ||
Thu Dec 11 2014 21:38 | 1st = 7 Bertacious Bee 2nd = 6 Magic Earner 3rd = 8 Rare Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Musquin Bale | ||
Thu Dec 11 2014 21:35 | 1st = 3 Musquin Bale 2nd = 5 Humphrey Bale 3rd = 1 Dyna Yemen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 5 Village Vagabond | ||
Thu Dec 11 2014 21:34 | 1st = 5 Village Vagabond 2nd = 1 Highview Hayley 3rd = 9 Lord Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Red Rattler | ||
Thu Dec 11 2014 21:32 | 1st = 2 Red Rattler 2nd = 3 Cyclone Boy 3rd = 1 Peaches Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 11 Goodtime Marjie | ||
Thu Dec 11 2014 21:30 | 1st = 11 Goodtime Marjie 2nd = 1 Shakchloe 3rd = 8 Almost El Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Sheridon | ||
Thu Dec 11 2014 21:28 | 1st = 5 Sheridon 2nd = 7 Mullaway 3rd = 1 Tuavasa Shek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Hellyeah Bolt | ||
Thu Dec 11 2014 21:25 | 1st = 5 Hellyeah Bolt 2nd = 1 Buckle Up Wes 3rd = 2 Punk Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Set The Scene | ||
Thu Dec 11 2014 21:22 | 1st = 3 Set The Scene 2nd = 2 Breaker Kahn 3rd = 5 Kalden Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Rusty Peg | ||
Thu Dec 11 2014 21:19 | 1st = 1 Rusty Peg 2nd = 6 Twistex 3rd = 5 Soho Goodwill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Jerulas Mate | ||
Thu Dec 11 2014 21:17 | 1st = 6 Jerulas Mate 2nd = 3 Carl Slim Dada 3rd = 8 Zany Dune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 9 Sokyo | ||
Thu Dec 11 2014 21:14 | 1st = 9 Sokyo 2nd = 1 Magic Knight 3rd = 7 Doozy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Acola Rosebud | ||
Thu Dec 11 2014 21:11 | 1st = 7 Acola Rosebud 2nd = 1 Tekki Minx 3rd = 4 Amity Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Regal Lauryn | ||
Thu Dec 11 2014 21:08 | 1st = 6 Regal Lauryn 2nd = 2 Set Her Again 3rd = 4 Hougenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 5 Forever Faster | ||
Thu Dec 11 2014 21:07 | 1st = 5 Forever Faster 2nd = 7 Forever Remembered 3rd = 9 Minikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Ride The Rails | ||
Thu Dec 11 2014 21:05 | 1st = 5 Ride The Rails 2nd = 8 Night Tremors 3rd = 2 Quartz Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 8 Must Be Funny | ||
Thu Dec 11 2014 21:00 | 1st = 8 Must Be Funny 2nd = 6 Olivia Rockstar 3rd = 10 Grininalltheway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Allen Illem | ||
Thu Dec 11 2014 20:57 | 1st = 2 Allen Illem 2nd = 1 Victa Scott 3rd = 5 Dyna Erwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Caustic Bale | ||
Thu Dec 11 2014 20:55 | 1st = 3 Caustic Bale 2nd = 6 Say Again 3rd = 5 Allen Warlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Addison Road | ||
Thu Dec 11 2014 20:53 | 1st = 1 Addison Road 2nd = 2 Recruitment 3rd = 4 Smashing Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Lamia Bale | ||
Thu Dec 11 2014 20:50 | 1st = 2 Lamia Bale 2nd = 1 Awesome Project 3rd = 7 Ralphy Cinel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 5 Cullen Ball | ||
Thu Dec 11 2014 20:46 | 1st = 5 Cullen Ball 2nd = 1 Im Tondelayo 3rd = 9 Im Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Stella Nights | ||
Thu Dec 11 2014 20:44 | 1st = 5 Stella Nights 2nd = 8 Kooringa Pete 3rd = 2 Mister To Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Blurred Lines | ||
Thu Dec 11 2014 20:41 | 1st = 4 Blurred Lines 2nd = 7 Bruny Venture 3rd = 8 Rebelation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 5 Affluent Bell | ||
Thu Dec 11 2014 20:40 | 1st = 5 Affluent Bell 3rd = 4 Memphis Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Luna Jinx | ||
Thu Dec 11 2014 20:38 | 1st = 7 Luna Jinx 2nd = 8 Zara Mclaren 3rd = 1 Dakota Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 6 Countess Panetti | ||
Thu Dec 11 2014 20:35 | 1st = 6 Countess Panetti 2nd = 2 Mr Momont 3rd = 1 Carniolan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Lektra Luther | ||
Thu Dec 11 2014 20:33 | 1st = 6 Lektra Luther 2nd = 5 Cosmic Rush 3rd = 10 Veetee Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Modern Lebron | ||
Thu Dec 11 2014 20:30 | 1st = 2 Modern Lebron 2nd = 7 Vanderley 3rd = 9 Doves Veecee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Cornelius Fudge | ||
Thu Dec 11 2014 20:25 | 1st = 5 Cornelius Fudge 2nd = 2 Spring Leaf 3rd = 6 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Haras Dereck | ||
Thu Dec 11 2014 20:22 | 1st = 4 Haras Dereck 2nd = 7 Mr Brand 3rd = 6 Klondike Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Dyna Villa | ||
Thu Dec 11 2014 20:19 | 1st = 4 Dyna Villa 2nd = 8 Pipstar 3rd = 6 Wynburn Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Bally Sleek | ||
Thu Dec 11 2014 20:17 | 1st = 1 Bally Sleek 2nd = 6 Wild Last Stress 3rd = 5 Lobo Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Yiche | ||
Thu Dec 11 2014 20:13 | 1st = 1 Yiche 2nd = 8 Taser Mcbain 3rd = 2 Spring Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Tribal One | ||
Thu Dec 11 2014 20:10 | 1st = 5 Tribal One 2nd = 2 Breakfast Bar 3rd = 4 Stringer Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Alexis Kelton | ||
Thu Dec 11 2014 20:07 | 1st = 7 Alexis Kelton 2nd = 8 Reap The Benefit 3rd = 5 Sonic Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Tee Brady | ||
Thu Dec 11 2014 20:04 | 1st = 1 Tee Brady 2nd = 3 Abbys Fantasy 3rd = 2 Hopes Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Fireball Fury | ||
Thu Dec 11 2014 20:02 | 1st = 4 Fireball Fury 2nd = 7 Sure Cheap 3rd = 6 Dyna Ishaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Zaire Diva | ||
Thu Dec 11 2014 20:00 | 1st = 4 Zaire Diva 2nd = 2 Casa Fundada 3rd = 6 Del Ray Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Senor Slamma | ||
Thu Dec 11 2014 19:58 | 1st = 8 Senor Slamma 2nd = 1 Hekate Belle 3rd = 4 Bit Hot Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 9 Roundnrounditgos | ||
Thu Dec 11 2014 19:55 | 1st = 9 Roundnrounditgos 2nd = 1 Our Mantle 3rd = 2 Shed Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Spring Tyson | ||
Thu Dec 11 2014 19:53 | 1st = 3 Spring Tyson 2nd = 4 Boonoona Boy 3rd = 5 Montgomery Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Jingjing | ||
Thu Dec 11 2014 19:50 | 1st = 2 Jingjing 2nd = 4 Bank Street 3rd = 7 Cy Tolliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Kokoda Moss | ||
Thu Dec 11 2014 19:47 | 1st = 1 Kokoda Moss 2nd = 3 Tribal Faith 3rd = 4 Unova Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Angelas Image | ||
Thu Dec 11 2014 19:45 | 1st = 3 Angelas Image 2nd = 6 Indy Girl 3rd = 9 My Whiskey Lullaby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Echelonic Action | ||
Thu Dec 11 2014 19:43 | 1st = 1 Echelonic Action 2nd = 8 Fearless Bert 3rd = 2 Dyna Glinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Billy Rose Hi | ||
Thu Dec 11 2014 19:40 | 1st = 4 Billy Rose Hi 2nd = 5 Giggling Tommy 3rd = 2 Get Involved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Maurie Baba | ||
Thu Dec 11 2014 19:37 | 1st = 4 Maurie Baba 2nd = 9 Trudels 3rd = 3 Real Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Black Bottle | ||
Thu Dec 11 2014 19:34 | 1st = 1 Black Bottle 2nd = 4 Pawesome Gold 3rd = 8 Oran Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 One Step Beyond | ||
Thu Dec 11 2014 19:31 | 1st = 1 One Step Beyond 2nd = 3 Zanpa Bale 3rd = 6 Classic Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 6 Alex The Great | ||
Thu Dec 11 2014 19:29 | 1st = 6 Alex The Great 2nd = 5 Lively Laughter 3rd = 2 Well Deserved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 2 Swingfire | ||
Thu Dec 11 2014 19:27 | 1st = 2 Swingfire 2nd = 8 Love This Bloke 3rd = 3 Kava Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 1 Tintinara | ||
Thu Dec 11 2014 19:25 | 1st = 1 Tintinara 2nd = 11 Champagne Dreams 3rd = 8 Foxy Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Zeppelin Bale | ||
Thu Dec 11 2014 19:24 | 1st = 1 Zeppelin Bale 2nd = 2 Wealthy Schooner 3rd = 8 Gunloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Oaklands | ||
Thu Dec 11 2014 19:21 | 1st = 1 Oaklands 2nd = 3 Cotton Bud Joe 3rd = 7 Shirdon Wee Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 1 Confucius | ||
Thu Dec 11 2014 19:20 | 1st = 1 Confucius 2nd = 2 Rock City 3rd = 9 Sound Effects |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Half Century | ||
Thu Dec 11 2014 19:18 | 1st = 8 Half Century 2nd = 1 Black Sienna 3rd = 3 Work It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Aztec Bromac | ||
Thu Dec 11 2014 19:15 | 1st = 2 Aztec Bromac 2nd = 5 Itz Platinum Plus 3rd = 4 Wing Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 2 Master Gee | ||
Thu Dec 11 2014 19:13 | 1st = 2 Master Gee 2nd = 6 Zipping Eastwood 3rd = 1 Hound Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Zac Bale | ||
Thu Dec 11 2014 19:12 | 1st = 4 Zac Bale 2nd = 1 Yambla Mick 3rd = 6 Flying Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Kantega | ||
Thu Dec 11 2014 19:09 | 1st = 7 Kantega 2nd = 8 Ellas Tree 3rd = 6 Hoopla Doopla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Dawkins Bale | ||
Thu Dec 11 2014 19:06 | 1st = 6 Dawkins Bale 2nd = 2 Shes Yours 3rd = 3 Armed And Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Lilly Bolero | ||
Thu Dec 11 2014 19:03 | 1st = 3 Lilly Bolero 2nd = 6 Stylish Fantasy 3rd = 7 Best Song Ever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 4 Someardensomewhere | ||
Thu Dec 11 2014 19:00 | 1st = 4 Someardensomewhere 2nd = 6 Nero Star 3rd = 5 Happy Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 7 Gus An Maori | ||
Thu Dec 11 2014 18:58 | 1st = 7 Gus An Maori 2nd = 6 Aimforthemoon 3rd = 4 Bad Boy Leroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Mean Mr Mustard | ||
Thu Dec 11 2014 18:55 | 1st = 6 Mean Mr Mustard 2nd = 7 Michael Benz 3rd = 5 Paws Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Selynya Kev | ||
Thu Dec 11 2014 18:52 | 1st = 4 Selynya Kev 2nd = 8 Kolora Chelsea 3rd = 7 Call Me Boz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Saint Louis Mo | ||
Thu Dec 11 2014 18:47 | 1st = 2 Saint Louis Mo 2nd = 9 Fearless Lord 3rd = 7 Novappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 1 California King | ||
Thu Dec 11 2014 18:46 | 1st = 1 California King 2nd = 7 Rockin Fancy 3rd = 2 Pretty Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 How Much George | ||
Thu Dec 11 2014 18:44 | 1st = 1 How Much George 2nd = 2 Elite Bluestone 3rd = 6 Mollys Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 2 Tudor Royal | ||
Thu Dec 11 2014 18:40 | 1st = 2 Tudor Royal 2nd = 1 Bali Cruiser 3rd = 9 Black Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Senor Laurie | ||
Thu Dec 11 2014 18:37 | 1st = 1 Senor Laurie 2nd = 8 Singing Sammy 3rd = 4 Lord Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 9 Joe The Hunter | ||
Thu Dec 11 2014 18:35 | 1st = 9 Joe The Hunter 2nd = 8 Gracious Star 3rd = 10 Nui Toc Tien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 2 Sky Petite | ||
Thu Dec 11 2014 18:31 | 1st = 2 Sky Petite 2nd = 9 Majestic Mountain 3rd = 5 Hush Your Majesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 All Inn Amy | ||
Thu Dec 11 2014 18:27 | 1st = 5 All Inn Amy 2nd = 1 Unexcuseable 3rd = 6 Fredwyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 3 Thrilling Edge | ||
Thu Dec 11 2014 18:24 | 1st = 3 Thrilling Edge 2nd = 5 Kissen Run 3rd = 8 Dont Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Wake Up Quinn | ||
Thu Dec 11 2014 18:21 | 1st = 5 Wake Up Quinn 2nd = 7 Truly Miss Terious 3rd = 3 Marshal Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Nippers Babe | ||
Thu Dec 11 2014 18:18 | 1st = 1 Nippers Babe 2nd = 7 Jack Flash 3rd = 2 Bodega Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Curtis Maguire | ||
Thu Dec 11 2014 18:12 | 1st = 3 Curtis Maguire 2nd = 5 Lady Royal Sue 3rd = 1 William Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Jayceekay | ||
Thu Dec 11 2014 18:10 | 1st = 9 Jayceekay 2nd = 6 Summer Vacation 3rd = 5 Kowhai Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 7 Suzi Cargo | ||
Thu Dec 11 2014 18:09 | 1st = 7 Suzi Cargo 2nd = 1 Aussie Casey 3rd = 4 Goodesy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 6 Astrapi | ||
Thu Dec 11 2014 18:05 | 1st = 6 Astrapi 2nd = 1 Blue Flame 3rd = 10 Cape Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Who Told Lochie | ||
Thu Dec 11 2014 18:02 | 1st = 8 Who Told Lochie 2nd = 6 Balyang Grinder 3rd = 5 Johnny Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Abunda | ||
Thu Dec 11 2014 17:57 | 1st = 8 Abunda 2nd = 4 Prince Tanga 3rd = 6 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 6 Blitzing Mayhem | ||
Thu Dec 11 2014 17:56 | 1st = 6 Blitzing Mayhem 2nd = 2 Teegambo 3rd = 4 Ghost Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Jax Tellar | ||
Thu Dec 11 2014 17:52 | 1st = 3 Jax Tellar 2nd = 8 Sassy Under Fire 3rd = 10 Shell Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 All My Hopes | ||
Thu Dec 11 2014 17:50 | 1st = 1 All My Hopes 2nd = 8 Myalla Nitro 3rd = 7 Rettas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 3 Mishani Troy | ||
Thu Dec 11 2014 17:48 | 1st = 3 Mishani Troy 2nd = 5 Eighth Commandment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 10 Lilac Desire | ||
Thu Dec 11 2014 17:45 | 1st = 10 Lilac Desire 2nd = 11 Little Tess 3rd = 9 Delightful Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Spring Jade | ||
Thu Dec 11 2014 17:44 | 1st = 3 Spring Jade 2nd = 4 Oxygen Bandit 3rd = 5 Dyna Vank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 10 Tan Tat Sun | ||
Thu Dec 11 2014 17:40 | 1st = 10 Tan Tat Sun 2nd = 12 Tides Of Fortune 3rd = 5 Bullitt County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Little Chaddy | ||
Thu Dec 11 2014 17:37 | 1st = 6 Little Chaddy 2nd = 5 Bushranger Kelly 3rd = 7 Sweeneys First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Rosa Mach | ||
Thu Dec 11 2014 17:32 | 1st = 2 Rosa Mach 2nd = 8 Hokonui Swindle 3rd = 1 My Arthur Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Tiny Gazmick | ||
Thu Dec 11 2014 17:30 | 1st = 3 Tiny Gazmick 2nd = 6 Lauries First 3rd = 2 Isabella Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 7 Chavinca | ||
Thu Dec 11 2014 17:28 | 1st = 7 Chavinca 2nd = 2 Maybe Next Year 3rd = 1 Both Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 3 Tee Kay Yapper | ||
Thu Dec 11 2014 17:26 | 1st = 3 Tee Kay Yapper 2nd = 4 Fancy Rover 3rd = 6 Armistice Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Brass Knocka | ||
Thu Dec 11 2014 17:24 | 1st = 8 Brass Knocka 2nd = 9 Bouchard 3rd = 7 Wally Matuszek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 12 Strategic Flight | ||
Thu Dec 11 2014 17:20 | 1st = 12 Strategic Flight 2nd = 8 Rush To Judgement 3rd = 13 Akmal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Zipping Geoff | ||
Thu Dec 11 2014 17:17 | 1st = 3 Zipping Geoff 2nd = 6 Flamin Go 3rd = 5 Certainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 5 Chantrey | ||
Thu Dec 11 2014 17:16 | 1st = 5 Chantrey 2nd = 9 Johnny Jet 3rd = 8 Bettor Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 10 Maka Killin | ||
Thu Dec 11 2014 17:12 | 1st = 10 Maka Killin 2nd = 11 Top Trio 3rd = 8 Gonski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 7 Terrys Memory | ||
Thu Dec 11 2014 17:11 | 1st = 7 Terrys Memory 2nd = 1 Irinka Wap 3rd = 5 Olli Charlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 9 Scot Free | ||
Thu Dec 11 2014 17:08 | 1st = 9 Scot Free 2nd = 4 Nevzlin 3rd = 3 Fundido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 5 Cristal | ||
Thu Dec 11 2014 17:07 | 1st = 5 Cristal 2nd = 2 Eagle Magic 3rd = 1 Carmen Sandiego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Staggerlicious | ||
Thu Dec 11 2014 17:04 | 1st = 8 Staggerlicious 2nd = 10 Hymie 3rd = 6 Girthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 9 Oh So Assertive | ||
Thu Dec 11 2014 17:00 | 1st = 9 Oh So Assertive 2nd = 3 Smokin Al 3rd = 6 Famelist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 7 Iona Champion | ||
Thu Dec 11 2014 16:57 | 1st = 7 Iona Champion 2nd = 3 Speed Hawk 3rd = 5 Treerex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 3 Jazzboy Jack | ||
Thu Dec 11 2014 16:56 | 1st = 3 Jazzboy Jack 2nd = 5 Got Air 3rd = 4 Zagato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Elsulite | ||
Thu Dec 11 2014 16:52 | 1st = 1 Elsulite 2nd = 2 Bee Jays Abundance 3rd = 8 Melton Valueless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Betsie Cargo | ||
Thu Dec 11 2014 16:50 | 1st = 7 Betsie Cargo 2nd = 5 Dopey Rubble 3rd = 2 Exquisette Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 4 Lets Kiss N Tell | ||
Thu Dec 11 2014 16:48 | 1st = 4 Lets Kiss N Tell 2nd = 5 Longstride 3rd = 2 Benevous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 6 Brilliant Strike | ||
Thu Dec 11 2014 16:45 | 1st = 6 Brilliant Strike 2nd = 7 Rapid Mach 3rd = 1 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 10 Zelemar Zone | ||
Thu Dec 11 2014 16:44 | 1st = 10 Zelemar Zone 2nd = 4 Topeka 3rd = 3 Triple Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 2 Pareure | ||
Thu Dec 11 2014 16:40 | 1st = 2 Pareure 2nd = 8 Encore Serenade 3rd = 13 Humanise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 3 Kaotic Will | ||
Thu Dec 11 2014 16:37 | 1st = 3 Kaotic Will 2nd = 5 Razor Ray 3rd = 4 Cool Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 1 Raj Mahal | ||
Thu Dec 11 2014 16:37 | 1st = 1 Raj Mahal 2nd = 10 Lincolns Sunset 3rd = 2 Rons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Lems Cameo | ||
Thu Dec 11 2014 16:32 | 1st = 1 Lems Cameo 2nd = 2 Lierre Noir 3rd = 9 Princeofthieves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Bub And Sonia | ||
Thu Dec 11 2014 16:30 | 1st = 2 Bub And Sonia 2nd = 8 Alisha Casey 3rd = 6 Known As Typo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 5 Ariadne | ||
Thu Dec 11 2014 16:28 | 1st = 5 Ariadne 2nd = 3 Star Truce 3rd = 9 Eurongilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Snapchat | ||
Thu Dec 11 2014 16:26 | 1st = 5 Snapchat 2nd = 3 Zipping Will 3rd = 7 Fancy My Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Urban Rock Star | ||
Thu Dec 11 2014 16:24 | 1st = 3 Urban Rock Star 2nd = 8 Fawn Kara 3rd = 7 Ghostbuster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 8 Just Harley | ||
Thu Dec 11 2014 16:20 | 1st = 8 Just Harley 2nd = 3 Churchills Wit 3rd = 12 Whispering Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Zipping Saxon | ||
Thu Dec 11 2014 16:17 | 1st = 1 Zipping Saxon 2nd = 3 George Sannette 3rd = 5 Mary Philomena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 3 Fiery Mountain Girl | ||
Thu Dec 11 2014 16:16 | 1st = 3 Fiery Mountain Girl 2nd = 11 Princess Mackendon 3rd = 9 Cocktail Waiter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Midnight Montana | ||
Thu Dec 11 2014 16:12 | 1st = 1 Midnight Montana 2nd = 5 Colada Rainbow 3rd = 8 Infield Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 3 Urban Cargo | ||
Thu Dec 11 2014 16:11 | 1st = 3 Urban Cargo 2nd = 8 Ninja Fusion 3rd = 2 Mighty Spruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 4 Makarska | ||
Thu Dec 11 2014 16:07 | 1st = 4 Makarska 2nd = 3 Mcdaids 3rd = 8 Pearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Spring Premier | ||
Thu Dec 11 2014 16:04 | 1st = 2 Spring Premier 2nd = 1 Spring Hombre 3rd = 4 Praha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 1 Brockman | ||
Thu Dec 11 2014 16:00 | 1st = 1 Brockman 2nd = 2 Bag Of Nickels 3rd = 3 Dure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 7 Mia Zorra | ||
Thu Dec 11 2014 15:56 | 1st = 7 Mia Zorra 2nd = 6 Hot Pootie 3rd = 5 French Curves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Itscottobegood | ||
Thu Dec 11 2014 15:52 | 1st = 8 Itscottobegood 2nd = 1 Supa Slick 3rd = 4 Shake Em Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 3 Tabasco Force | ||
Thu Dec 11 2014 15:48 | 1st = 3 Tabasco Force 2nd = 2 Prince Dan 3rd = 6 Kachada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Golden Dawn | ||
Thu Dec 11 2014 15:47 | 1st = 4 Golden Dawn 2nd = 1 Zipping Easey 3rd = 2 Exquisette Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Astrome | ||
Thu Dec 11 2014 15:44 | 1st = 1 Astrome 2nd = 4 Son Tantra 3rd = 7 Magic Kara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 6 Suspicious Minds | ||
Thu Dec 11 2014 15:40 | 1st = 6 Suspicious Minds 2nd = 2 Western Heir 3rd = 4 Tre Dieci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Belrani | ||
Thu Dec 11 2014 15:38 | 1st = 6 Belrani 2nd = 3 Members Only 3rd = 1 Winsome George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Fake Romeo | ||
Thu Dec 11 2014 15:35 | 1st = 2 Fake Romeo 2nd = 3 Our Beauty Queen 3rd = 9 Queens Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 9 Goodntarg | ||
Thu Dec 11 2014 15:31 | 1st = 9 Goodntarg 2nd = 1 Taipa Tiger 3rd = 3 Cops n Coyote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Gifted Man | ||
Thu Dec 11 2014 15:27 | 1st = 5 Gifted Man 2nd = 1 Blue Jager Light 3rd = 6 Lacka Detail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Firebee | ||
Thu Dec 11 2014 15:24 | 1st = 8 Firebee 2nd = 4 Zipping Carlton 3rd = 3 Zipping Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 1 Al Farafir | ||
Thu Dec 11 2014 15:23 | 1st = 1 Al Farafir 2nd = 4 Mikimia 3rd = 7 Accrued Total |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 Hajime | ||
Thu Dec 11 2014 15:21 | 1st = 8 Hajime 2nd = 2 Miss Votchka 3rd = 5 Boston Mona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Angus T Jones | ||
Thu Dec 11 2014 15:17 | 1st = 9 Angus T Jones 2nd = 7 Broadway Classic 3rd = 6 Lots More Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 3 San Raymond | ||
Thu Dec 11 2014 15:13 | 1st = 3 San Raymond 2nd = 5 Pachamama 3rd = 7 Poussin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Captain Cotchie | ||
Thu Dec 11 2014 15:09 | 1st = 4 Captain Cotchie 2nd = 3 Rozehill Maisie 3rd = 6 Midori Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 6 Gazmick Rose | ||
Thu Dec 11 2014 15:06 | 1st = 6 Gazmick Rose 2nd = 7 Total Gunslinger 3rd = 4 El Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 2 Grand Avalanche | ||
Thu Dec 11 2014 15:05 | 1st = 2 Grand Avalanche 2nd = 4 Thrill Keeper 3rd = 7 Maddys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 6 Mr Mumbles | ||
Thu Dec 11 2014 15:02 | 1st = 6 Mr Mumbles 2nd = 7 Lucario 3rd = 3 Mockingjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Checkhimout | ||
Thu Dec 11 2014 15:00 | 1st = 10 Checkhimout 2nd = 1 Empyrean 3rd = 2 Major Verde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 9 Tiffanys | ||
Thu Dec 11 2014 14:56 | 1st = 9 Tiffanys 2nd = 3 Seaweed 3rd = 8 Lapsaglo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Stylish Dancer | ||
Thu Dec 11 2014 14:52 | 1st = 1 Stylish Dancer 2nd = 8 Tooradale 3rd = 3 Bruree Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 6 Seasonal | ||
Thu Dec 11 2014 14:48 | 1st = 6 Seasonal 2nd = 13 Supercharged 3rd = 7 Too Shiners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 4 Summit Rock | ||
Thu Dec 11 2014 14:45 | 1st = 4 Summit Rock 2nd = 1 Surmise 3rd = 5 Key Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Coimadai Lodge | ||
Thu Dec 11 2014 14:42 | 1st = 6 Coimadai Lodge 2nd = 3 Zoomalong Johnny 3rd = 9 Alabamas Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 13 Vicious Chick | ||
Thu Dec 11 2014 14:38 | 1st = 13 Vicious Chick 2nd = 11 Doom City Dragon 3rd = 7 The Eunuch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 9 - 14 Fibre Optic | ||
Thu Dec 11 2014 14:35 | 1st = 14 Fibre Optic 2nd = 13 Rimutoto Prince 3rd = 11 V C Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Indianna Belle | ||
Thu Dec 11 2014 14:34 | 1st = 1 Indianna Belle 2nd = 3 Doomsday Clock 3rd = 7 Maxi Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 5 Monochrome | ||
Thu Dec 11 2014 14:30 | 1st = 5 Monochrome 2nd = 8 Bizarre 3rd = 11 Shes All That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Four Starz Cam | ||
Thu Dec 11 2014 14:25 | 1st = 2 Four Starz Cam 2nd = 7 Vanderbull 3rd = 1 Half Moon Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 1 Golden Bay | ||
Thu Dec 11 2014 14:21 | 1st = 1 Golden Bay 2nd = 5 Trojan 3rd = 6 Troup Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Ricky Fields | ||
Thu Dec 11 2014 14:17 | 1st = 5 Ricky Fields 2nd = 1 Amaroo My Girl 3rd = 8 Mr Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Old Habits | ||
Thu Dec 11 2014 14:13 | 1st = 1 Old Habits 2nd = 5 Afiado 3rd = 3 Top Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 That Chill Devine | ||
Thu Dec 11 2014 14:07 | 1st = 6 That Chill Devine 2nd = 4 Equateur 3rd = 7 Kon Tiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 11 Right Or Rome | ||
Thu Dec 11 2014 14:03 | 1st = 11 Right Or Rome 2nd = 6 Allgirl 3rd = 10 Cash For Murtal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 8 - 5 Stand Sure | ||
Thu Dec 11 2014 14:00 | 1st = 5 Stand Sure 2nd = 14 Brainstormer 3rd = 3 Johnny Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Streaming | ||
Thu Dec 11 2014 13:59 | 1st = 6 Streaming 2nd = 3 Golden Meleni 3rd = 2 Maybe Cheap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 2 Sterno | ||
Thu Dec 11 2014 13:55 | 1st = 2 Sterno 2nd = 9 Arwa 3rd = 4 I Am Bacchus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 9 Miss Catalina | ||
Thu Dec 11 2014 13:50 | 1st = 9 Miss Catalina 2nd = 3 Penny Stevmax 3rd = 7 Gotham City Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 1 Foibles | ||
Thu Dec 11 2014 13:46 | 1st = 1 Foibles 2nd = 9 Flying Briar 3rd = 2 Super Scot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Dashing Diesel | ||
Thu Dec 11 2014 13:42 | 1st = 6 Dashing Diesel 2nd = 1 Cantona 3rd = 9 Northern Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 7 Allez Chival | ||
Thu Dec 11 2014 13:38 | 1st = 7 Allez Chival 2nd = 13 Cheering 3rd = 2 Gods Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 11 Shelleys Star | ||
Thu Dec 11 2014 13:32 | 1st = 11 Shelleys Star 2nd = 10 Wemen Pilgrim 3rd = 4 Is Life On Mars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 7 - 9 Shestherealdeal | ||
Thu Dec 11 2014 13:27 | 1st = 9 Shestherealdeal 2nd = 10 Chequeme Rosie 3rd = 7 Earthbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Black And Pretty | ||
Thu Dec 11 2014 13:24 | 1st = 1 Black And Pretty 2nd = 4 Hit Star 3rd = 5 Senor Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 5 Quantum Dot | ||
Thu Dec 11 2014 13:20 | 1st = 5 Quantum Dot 2nd = 10 Haut Chapeau 3rd = 6 Aurora Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 5 Right Royal Rose | ||
Thu Dec 11 2014 13:11 | 1st = 5 Right Royal Rose 2nd = 1 Sampson 3rd = 3 North Of Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Prince Nando | ||
Thu Dec 11 2014 13:07 | 1st = 8 Prince Nando 2nd = 4 Black Samsara 3rd = 1 Extra Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 9 Tee Cee Bee Macray | ||
Thu Dec 11 2014 13:01 | 1st = 9 Tee Cee Bee Macray 2nd = 4 Flash Anatomy 3rd = 1 Coldplay Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 6 - 16 Playaway | ||
Thu Dec 11 2014 12:50 | 1st = 16 Playaway 2nd = 6 Capital El 3rd = 15 Stormy Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Nitro Neddie | ||
Thu Dec 11 2014 12:42 | 1st = 1 Nitro Neddie 2nd = 4 Boris Flames 3rd = 9 Simply Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Van Nostrum | ||
Thu Dec 11 2014 12:23 | 1st = 8 Van Nostrum 2nd = 1 Arvos Nico 3rd = 6 Isa Hillbilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 5 - 13 Lucia Bromac | ||
Thu Dec 11 2014 12:15 | 1st = 13 Lucia Bromac 2nd = 8 Bullys Rocket 3rd = 12 Mach Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 9 Aristos | ||
Thu Dec 11 2014 12:05 | 1st = 9 Aristos 2nd = 4 Where Are We 3rd = 7 Still Bluffing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 4 - 4 Ard | ||
Thu Dec 11 2014 11:45 | 1st = 4 Ard 2nd = 1 Mcrubble 3rd = 11 Franco Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 3 - 7 Belle Arising | ||
Thu Dec 11 2014 11:20 | 1st = 7 Belle Arising 2nd = 4 Wonder Anvil 3rd = 13 Analeigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 2 - 7 Jomo | ||
Thu Dec 11 2014 10:50 | 1st = 7 Jomo 2nd = 8 Our Super Ram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 1 - 9 Meander With Pegasus | ||
Thu Dec 11 2014 10:25 | 1st = 9 Meander With Pegasus 2nd = 1 Macy Star 3rd = 8 Latent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Director | ||
Thu Dec 11 2014 0:47 | 1st = 8 Director 2nd = 3 Left Lane Ends 3rd = 7 Modra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Freeway Ash | ||
Thu Dec 11 2014 0:27 | 1st = 1 Freeway Ash 2nd = 2 Talking Guess 3rd = 6 Dark Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Jetta Can Run | ||
Thu Dec 11 2014 0:07 | 1st = 7 Jetta Can Run 2nd = 2 Moonhaze 3rd = 3 Dollstan Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 West On Elle | ||
Tue Nov 11 2014 23:57 | 1st = 1 West On Elle 2nd = 3 Pinkman 3rd = 7 Chancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Fancy Zac | ||
Tue Nov 11 2014 23:37 | 1st = 5 Fancy Zac 2nd = 2 Shes Ridiculous 3rd = 1 Milldean Emgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Runaway Earner | ||
Tue Nov 11 2014 23:22 | 1st = 1 Runaway Earner 2nd = 2 Dark Dee 3rd = 5 Cosmic Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 West On Romeo | ||
Tue Nov 11 2014 22:57 | 1st = 5 West On Romeo 2nd = 8 Wall Street Wolf 3rd = 1 Funny Face Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Cut Out Pass | ||
Tue Nov 11 2014 22:52 | 1st = 1 Cut Out Pass 2nd = 4 Cawbourne Hazard 3rd = 2 See Senora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 5 Minikita | ||
Tue Nov 11 2014 22:40 | 1st = 5 Minikita 2nd = 2 Adda Spoilt Pomme 3rd = 1 Lady In Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Yojimbo | ||
Tue Nov 11 2014 22:37 | 1st = 1 Yojimbo 2nd = 4 Gremlin Oasis 3rd = 7 Battlers Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 7 Atlantic Hawke | ||
Tue Nov 11 2014 22:32 | 1st = 7 Atlantic Hawke 2nd = 4 Senor Al 3rd = 6 Snake Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Tiggerlong Await | ||
Tue Nov 11 2014 22:27 | 1st = 6 Tiggerlong Await 2nd = 4 Roxys Pride 3rd = 2 Brooklyn Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 West On Narla | ||
Tue Nov 11 2014 22:22 | 1st = 4 West On Narla 2nd = 6 Smoulderdash 3rd = 1 Cosmic Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 5 Courtneys Best | ||
Tue Nov 11 2014 22:15 | 1st = 5 Courtneys Best 2nd = 7 Four Legged Frenzy 3rd = 3 Miss Tee Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Starzar Gold | ||
Tue Nov 11 2014 22:12 | 1st = 4 Starzar Gold 2nd = 9 Poised To Pounce 3rd = 5 Not Salty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Decanus | ||
Tue Nov 11 2014 22:09 | 1st = 1 Decanus 2nd = 8 Henry Garth 3rd = 6 Jagman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Dashing Aura | ||
Tue Nov 11 2014 22:05 | 1st = 1 Dashing Aura 2nd = 3 Tarks Fury 3rd = 4 Dardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 8 - 7 The Gun Rockstar | ||
Tue Nov 11 2014 22:00 | 1st = 7 The Gun Rockstar 2nd = 10 Girlsnpearls 3rd = 8 Viva Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 9 Old Mexico | ||
Tue Nov 11 2014 21:58 | 1st = 9 Old Mexico 2nd = 4 Tycoon Rebel 3rd = 3 Arya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Sindaryn | ||
Tue Nov 11 2014 21:55 | 1st = 3 Sindaryn 2nd = 2 Guerilla 3rd = 1 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 6 Local Rogue | ||
Tue Nov 11 2014 21:50 | 1st = 6 Local Rogue 2nd = 8 Ohoka Squire 3rd = 1 Im Light Hearted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Bronco De Jurer | ||
Tue Nov 11 2014 21:48 | 1st = 2 Bronco De Jurer 2nd = 3 Image Puzzle 3rd = 1 Dr Waugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Short Cake Cloud | ||
Tue Nov 11 2014 21:45 | 1st = 3 Short Cake Cloud 2nd = 9 Tweed Chic 3rd = 4 Elusive Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Black Tommie | ||
Tue Nov 11 2014 21:42 | 1st = 8 Black Tommie 2nd = 2 Grin To Win 3rd = 7 Teddie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Zipping Max | ||
Tue Nov 11 2014 21:39 | 1st = 4 Zipping Max 2nd = 2 Velocity Fire 3rd = 7 Need The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 4 Magnificent Art | ||
Tue Nov 11 2014 21:34 | 1st = 4 Magnificent Art 2nd = 7 Blissfull Kisses 3rd = 5 Show Heeza Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Skye | ||
Tue Nov 11 2014 21:31 | 1st = 1 Skye 2nd = 2 Theres A Earn 3rd = 7 Just Go Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Messidonna Cloud | ||
Tue Nov 11 2014 21:28 | 1st = 1 Messidonna Cloud 2nd = 2 Soccer Ball 3rd = 5 Farmhouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Crave | ||
Tue Nov 11 2014 21:23 | 1st = 6 Crave 2nd = 1 Jaccka Murphy 3rd = 3 Telham Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Lemon Tree Girl | ||
Tue Nov 11 2014 21:20 | 1st = 4 Lemon Tree Girl 2nd = 2 Zulu Zenith 3rd = 3 Ibrox Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Will Mend | ||
Tue Nov 11 2014 21:14 | 1st = 1 Will Mend 2nd = 9 Saltwater Blue 3rd = 7 Jenny Booker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Juan Diego | ||
Tue Nov 11 2014 21:10 | 1st = 8 Juan Diego 2nd = 1 Wheres The Surf 3rd = 3 Papa Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 On The Froth | ||
Tue Nov 11 2014 21:06 | 1st = 3 On The Froth 2nd = 6 Fusaichi Kahn 3rd = 2 Swift Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 7 Nokomai | ||
Tue Nov 11 2014 21:00 | 1st = 7 Nokomai 2nd = 3 More Than Modern 3rd = 4 In The Trenches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 My Friend Mitch | ||
Tue Nov 11 2014 20:58 | 1st = 2 My Friend Mitch 2nd = 1 Dreamsicle 3rd = 6 Without A Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Belle Soeur | ||
Tue Nov 11 2014 20:55 | 1st = 4 Belle Soeur 2nd = 2 Mistifide 3rd = 6 On Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 10 Bounty Eyre | ||
Tue Nov 11 2014 20:50 | 1st = 10 Bounty Eyre 2nd = 2 Jaxon Fella 3rd = 1 Ergo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Alexs Entity | ||
Tue Nov 11 2014 20:48 | 1st = 4 Alexs Entity 2nd = 8 Dr Cinnamon 3rd = 3 Buddie Bargain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Kingsbrae Sonny | ||
Tue Nov 11 2014 20:45 | 1st = 1 Kingsbrae Sonny 2nd = 2 Go Gallon 3rd = 8 Puma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 2 Fascinator | ||
Tue Nov 11 2014 20:40 | 1st = 2 Fascinator 2nd = 1 Tit For Tatt 3rd = 6 Phoebe Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Interrogated | ||
Tue Nov 11 2014 20:38 | 1st = 4 Interrogated 2nd = 8 Eton Gold 3rd = 7 Total Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 College Rocker | ||
Tue Nov 11 2014 20:35 | 1st = 8 College Rocker 2nd = 5 William Mac 3rd = 1 Scarletts Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 6 Racer | ||
Tue Nov 11 2014 20:30 | 1st = 6 Racer 2nd = 1 Citysneak 3rd = 2 Jilliby Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Black Kaden | ||
Tue Nov 11 2014 20:28 | 1st = 2 Black Kaden 2nd = 4 Optimus Bart 3rd = 3 Maverick Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Bokarm Ava | ||
Tue Nov 11 2014 20:25 | 1st = 1 Bokarm Ava 2nd = 6 Hot Bonus 3rd = 3 Sassy Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 3 Dusty Delight | ||
Tue Nov 11 2014 20:20 | 1st = 3 Dusty Delight 2nd = 11 Extreme Times 3rd = 12 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Cosmic Princess | ||
Tue Nov 11 2014 20:18 | 1st = 1 Cosmic Princess 2nd = 6 My Black Lorian 3rd = 2 Gold Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Winfield Rocky | ||
Tue Nov 11 2014 20:15 | 1st = 1 Winfield Rocky 2nd = 2 Hyposition 3rd = 3 Listen Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 5 Speedy Ideal | ||
Tue Nov 11 2014 20:10 | 1st = 5 Speedy Ideal 2nd = 4 Annie Jones 3rd = 2 Milliondollar Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 White Stinger | ||
Tue Nov 11 2014 20:08 | 1st = 7 White Stinger 2nd = 4 Happy Outlook 3rd = 1 Ozzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Tuavasa Shek | ||
Tue Nov 11 2014 20:05 | 1st = 4 Tuavasa Shek 2nd = 2 Moon Gift 3rd = 5 Elusive Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 1 Maybelina | ||
Tue Nov 11 2014 20:00 | 1st = 1 Maybelina 2nd = 8 William John 3rd = 11 Lucy Has Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Lightning Wham | ||
Tue Nov 11 2014 19:58 | 1st = 1 Lightning Wham 2nd = 2 Constable Sniff 3rd = 4 Black Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 3 Mingela Cosmo | ||
Tue Nov 11 2014 19:55 | 1st = 3 Mingela Cosmo 2nd = 7 Listen 3rd = 1 Demoric Fit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 6 Tricky Styx | ||
Tue Nov 11 2014 19:50 | 1st = 6 Tricky Styx 2nd = 4 Imana Capri 3rd = 2 Bettathanthewife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Ima River Boy | ||
Tue Nov 11 2014 19:48 | 1st = 2 Ima River Boy 2nd = 3 See Him Next 3rd = 5 Heston Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Kikem Cheeky | ||
Tue Nov 11 2014 19:45 | 1st = 6 Kikem Cheeky 2nd = 2 Hot Pic 3rd = 8 Gizmo The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 4 Anvil Gav | ||
Tue Nov 11 2014 19:39 | 1st = 4 Anvil Gav 2nd = 8 Rustys Reject 3rd = 2 Horizon Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 5 Camacho | ||
Tue Nov 11 2014 19:36 | 1st = 5 Camacho 2nd = 1 Zero For Dino 3rd = 6 Ninja Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 10 Altugo Franco | ||
Tue Nov 11 2014 19:30 | 1st = 10 Altugo Franco 2nd = 2 Shaka Moment 3rd = 6 My Name Is Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Yellowrock Flame | ||
Tue Nov 11 2014 19:28 | 1st = 5 Yellowrock Flame 2nd = 6 Jungle Jane 3rd = 4 Twisted Whiskers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Mincin Machine | ||
Tue Nov 11 2014 19:25 | 1st = 3 Mincin Machine 2nd = 6 My Names Kelly 3rd = 7 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 6 Assassinator | ||
Tue Nov 11 2014 19:20 | 1st = 6 Assassinator 2nd = 1 Robbie Maguire 3rd = 7 Prince Of Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Silky Jill | ||
Tue Nov 11 2014 19:18 | 1st = 8 Silky Jill 2nd = 7 Red Sun Foo 3rd = 3 Spring To Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Swanart | ||
Tue Nov 11 2014 19:15 | 1st = 1 Swanart 2nd = 2 All Inn Dora 3rd = 7 Tekki Yvettia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Owen John | ||
Tue Nov 11 2014 19:10 | 1st = 2 Owen John 2nd = 5 Bullzeye Lobell 3rd = 3 The Brazen Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Dyna Phoebe | ||
Tue Nov 11 2014 19:08 | 1st = 4 Dyna Phoebe 2nd = 1 Buckle Up Vicki 3rd = 5 Sweet Charmola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Buenos Cloud | ||
Tue Nov 11 2014 19:05 | 1st = 1 Buenos Cloud 2nd = 4 Speedy Vi 3rd = 2 Hanifys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 1 Gemofabreeze | ||
Tue Nov 11 2014 19:00 | 1st = 1 Gemofabreeze 2nd = 8 Archduke Joseph 3rd = 2 Sophie Gorgeous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Cruzin Wham | ||
Tue Nov 11 2014 18:57 | 1st = 1 Cruzin Wham 2nd = 5 Madam Messina 3rd = 7 Shot Of Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 All Inn Carla | ||
Tue Nov 11 2014 18:54 | 1st = 7 All Inn Carla 2nd = 1 Vector 3rd = 8 Platinum Emotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Little Sienna | ||
Tue Nov 11 2014 18:51 | 1st = 2 Little Sienna 2nd = 1 Childs Dream 3rd = 7 Laura Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 My Ajaye | ||
Tue Nov 11 2014 18:46 | 1st = 7 My Ajaye 2nd = 10 Los Amante 3rd = 6 Nostalgic Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Phantom Reign | ||
Tue Nov 11 2014 18:43 | 1st = 1 Phantom Reign 2nd = 6 Cupcake Cloud 3rd = 3 Donnas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Daizy Dolittle | ||
Tue Nov 11 2014 18:40 | 1st = 4 Daizy Dolittle 2nd = 3 Smooth Style 3rd = 1 Veuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 4 Ivans Modern Magic | ||
Tue Nov 11 2014 18:35 | 1st = 4 Ivans Modern Magic 2nd = 3 Keys Tothe Village 3rd = 7 Lombo Convertible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Dyna Ping | ||
Tue Nov 11 2014 18:32 | 1st = 1 Dyna Ping 2nd = 5 Tekki Tyrant 3rd = 8 Capacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 6 Our Uptown Girl | ||
Tue Nov 11 2014 18:26 | 1st = 6 Our Uptown Girl 2nd = 2 Sir Hutchy 3rd = 11 Cool Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Serious Joy | ||
Tue Nov 11 2014 18:23 | 1st = 7 Serious Joy 2nd = 2 Stone King 3rd = 8 Ark Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Only One Slim | ||
Tue Nov 11 2014 18:18 | 1st = 7 Only One Slim 2nd = 8 Judah Ben Hur 3rd = 1 Lord Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Dyna Malaise | ||
Tue Nov 11 2014 18:15 | 1st = 6 Dyna Malaise 2nd = 5 Hession Boots 3rd = 3 Dingo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 3 Danielles Pride | ||
Tue Nov 11 2014 18:10 | 1st = 3 Danielles Pride 2nd = 9 Mean Courage 3rd = 2 Now Is the Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Tell Me When | ||
Tue Nov 11 2014 18:08 | 1st = 8 Tell Me When 2nd = 2 Knights Templar 3rd = 4 Twice As Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Windswept | ||
Tue Nov 11 2014 18:05 | 1st = 1 Windswept 2nd = 6 Bella Roc 3rd = 3 Big Boy Tige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 Crackerjack Lad | ||
Tue Nov 11 2014 17:59 | 1st = 6 Crackerjack Lad 2nd = 1 Pedros Twist 3rd = 5 Gadga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Caesars Folly | ||
Tue Nov 11 2014 17:52 | 1st = 1 Caesars Folly 2nd = 2 Emperor Montana 3rd = 7 Montana Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Big Yellow Taxi | ||
Tue Nov 11 2014 17:48 | 1st = 4 Big Yellow Taxi 2nd = 6 Lady Inga 3rd = 8 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Uno Justice | ||
Tue Nov 11 2014 17:44 | 1st = 4 Uno Justice 2nd = 2 College Belle 3rd = 7 Little Rich Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 6 Darebin | ||
Tue Nov 11 2014 17:40 | 1st = 6 Darebin 2nd = 5 Night Wolf 3rd = 3 Mahone Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Quasi Bale | ||
Tue Nov 11 2014 17:37 | 1st = 2 Quasi Bale 2nd = 4 Crackerjack Babe 3rd = 5 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Double Barrel | ||
Tue Nov 11 2014 17:32 | 1st = 2 Double Barrel 2nd = 6 Machofdistinction 3rd = 7 Rockstar Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Denzano Osti | ||
Tue Nov 11 2014 17:28 | 1st = 1 Denzano Osti 2nd = 2 Little Sizzler 3rd = 3 Spankys Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Tarzan Luke | ||
Tue Nov 11 2014 17:24 | 1st = 1 Tarzan Luke 2nd = 8 Cumberland Black 3rd = 6 Meditate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 8 - 12 Choovio | ||
Tue Nov 11 2014 17:20 | 1st = 12 Choovio 2nd = 13 Custody Battle 3rd = 7 Bolivian Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Gravitation | ||
Tue Nov 11 2014 17:17 | 1st = 8 Gravitation 2nd = 6 Groove Girl 3rd = 9 Bet Bet Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Miss Rockabella | ||
Tue Nov 11 2014 17:12 | 1st = 5 Miss Rockabella 2nd = 1 Blessed Is The Boy 3rd = 4 Lots More Grins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Mr Brand | ||
Tue Nov 11 2014 17:08 | 1st = 2 Mr Brand 2nd = 3 Nanny Max 3rd = 7 Smiley Miller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 China Baby | ||
Tue Nov 11 2014 17:04 | 1st = 6 China Baby 2nd = 1 Brave Lady 3rd = 8 Drum Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 6 Barely A Scent | ||
Tue Nov 11 2014 17:00 | 1st = 6 Barely A Scent 2nd = 8 Lucky Romance 3rd = 3 Hot Shoe Shuffln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Movefasa Reg | ||
Tue Nov 11 2014 16:57 | 1st = 1 Movefasa Reg 2nd = 4 Run Angel Run 3rd = 7 Mantaray Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Bit Noisy | ||
Tue Nov 11 2014 16:52 | 1st = 1 Bit Noisy 2nd = 4 Lonesome Mach 3rd = 7 Arvee Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Thrilla Moment | ||
Tue Nov 11 2014 16:49 | 1st = 7 Thrilla Moment 2nd = 1 Get Outa Dodge 3rd = 8 Fancy Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Lauramegan | ||
Tue Nov 11 2014 16:44 | 1st = 9 Lauramegan 2nd = 4 Rowan Franco 3rd = 7 Rani Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Cosmic Phantom | ||
Tue Nov 11 2014 16:42 | 1st = 2 Cosmic Phantom 2nd = 4 Carumbi 3rd = 1 Gamaray Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 2 Star Of Legs | ||
Tue Nov 11 2014 16:40 | 1st = 2 Star Of Legs 2nd = 9 Hunter Lad 3rd = 1 Sharp Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Chief Tyson | ||
Tue Nov 11 2014 16:36 | 1st = 6 Chief Tyson 2nd = 4 Zulekha 3rd = 1 Paranoia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 4 No Doctor Needed | ||
Tue Nov 11 2014 16:30 | 1st = 4 No Doctor Needed 2nd = 2 Itz Bettor To Win 3rd = 6 Phoenix Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Abbys Magic | ||
Tue Nov 11 2014 16:27 | 1st = 3 Abbys Magic 2nd = 7 Summahs Knight 3rd = 1 No Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Simply Wrecked | ||
Tue Nov 11 2014 16:24 | 1st = 1 Simply Wrecked 2nd = 8 Carmels Babe 3rd = 3 Jazzy Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 4 Instant Camera | ||
Tue Nov 11 2014 16:23 | 1st = 4 Instant Camera 2nd = 10 Mr Cooley 3rd = 7 Party Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Starvin Seagull | ||
Tue Nov 11 2014 16:20 | 1st = 1 Starvin Seagull 2nd = 8 Dyna Fatbob 3rd = 4 Fearsome Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 2 Cammys Star | ||
Tue Nov 11 2014 16:15 | 1st = 2 Cammys Star 2nd = 6 Alyeska Dream 3rd = 3 Ride On A Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Rides On Scooter | ||
Tue Nov 11 2014 16:12 | 1st = 1 Rides On Scooter 2nd = 4 Shanaes Magic 3rd = 5 Shaylor Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Young Desiree | ||
Tue Nov 11 2014 16:07 | 1st = 3 Young Desiree 2nd = 9 Vader 3rd = 1 Lachie Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Load Up | ||
Tue Nov 11 2014 16:05 | 1st = 2 Load Up 2nd = 1 Rhino Clair 3rd = 7 Telopea Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 7 Belle Volo | ||
Tue Nov 11 2014 16:03 | 1st = 7 Belle Volo 2nd = 5 Lipstick Miss 3rd = 12 Smooth Criminal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Galactic Viper | ||
Tue Nov 11 2014 16:00 | 1st = 7 Galactic Viper 2nd = 2 All Inn Menphis 3rd = 8 Lil Weezy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 18 Prince Fearless | ||
Tue Nov 11 2014 15:55 | 1st = 18 Prince Fearless 2nd = 16 Ive Got This 3rd = 12 Wanna Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Barbarinos Boy | ||
Tue Nov 11 2014 15:52 | 1st = 8 Barbarinos Boy 2nd = 3 Shaylor Norris 3rd = 5 Champs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 2 Step Abart | ||
Tue Nov 11 2014 15:48 | 1st = 2 Step Abart 2nd = 3 Sir Dylan 3rd = 10 Keypoints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Silent Witness | ||
Tue Nov 11 2014 15:47 | 1st = 6 Silent Witness 2nd = 5 Huxleys Rhino 3rd = 3 Full Length |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 9 Van Carrho Flash | ||
Tue Nov 11 2014 15:44 | 1st = 9 Van Carrho Flash 2nd = 5 Boss Power Bull 3rd = 2 Screamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 Cockys Fancy | ||
Tue Nov 11 2014 15:39 | 1st = 1 Cockys Fancy 2nd = 4 Kates Attitude 3rd = 7 I Want Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 8 Jadie Bear | ||
Tue Nov 11 2014 15:36 | 1st = 8 Jadie Bear 2nd = 4 Despicable Craig 3rd = 7 Lil Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Junior Johnson | ||
Tue Nov 11 2014 15:31 | 1st = 2 Junior Johnson 2nd = 9 Nedra Gold 3rd = 8 Dreamtime Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Oceania | ||
Tue Nov 11 2014 15:28 | 1st = 3 Oceania 2nd = 1 Atomik Shaker 3rd = 6 Rons Blueboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 3 In Top Gear | ||
Tue Nov 11 2014 15:24 | 1st = 3 In Top Gear 2nd = 8 Turning Grey 3rd = 9 Good Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Mombasa Boy | ||
Tue Nov 11 2014 15:21 | 1st = 4 Mombasa Boy 2nd = 5 Little Elsie 3rd = 7 Cash Or Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 13 Adore Me | ||
Tue Nov 11 2014 15:15 | 1st = 13 Adore Me 2nd = 10 Franco Nelson 3rd = 2 For A Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Superbowl | ||
Tue Nov 11 2014 15:12 | 1st = 2 Superbowl 2nd = 1 Sound Effort 3rd = 4 Princess Gemini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Lejit Bomber | ||
Tue Nov 11 2014 15:09 | 1st = 3 Lejit Bomber 2nd = 8 Danda Flash 3rd = 2 Blue Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 2 Parousia | ||
Tue Nov 11 2014 15:08 | 1st = 2 Parousia 2nd = 3 Shadow Dunes 3rd = 9 Reapers Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Aston Wingard | ||
Tue Nov 11 2014 15:05 | 1st = 1 Aston Wingard 2nd = 6 Mamma Mia 3rd = 7 Aha Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Onethingforcertain | ||
Tue Nov 11 2014 15:00 | 1st = 8 Onethingforcertain 2nd = 1 Will Thrill 3rd = 7 Illtelyawat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 4 Ohana | ||
Tue Nov 11 2014 14:57 | 1st = 4 Ohana 2nd = 8 Salegreys Chatta 3rd = 3 Crystal Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Lancelot Bromac | ||
Tue Nov 11 2014 14:52 | 1st = 8 Lancelot Bromac 2nd = 7 Machvicar 3rd = 2 Jessica Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 11 Paige Me | ||
Tue Nov 11 2014 14:48 | 1st = 11 Paige Me 2nd = 13 Outspoken 3rd = 4 Blame De Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 8 Hot Rahni | ||
Tue Nov 11 2014 14:44 | 1st = 8 Hot Rahni 2nd = 3 Murphys Royal 3rd = 2 Hadeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Set The Scene | ||
Tue Nov 11 2014 14:40 | 1st = 7 Set The Scene 2nd = 2 Princess Tee 3rd = 3 Absolute Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 3 Te Kawau | ||
Tue Nov 11 2014 14:35 | 1st = 3 Te Kawau 2nd = 10 Willow 3rd = 7 The Wrath Of Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Despicable Lea | ||
Tue Nov 11 2014 14:32 | 1st = 8 Despicable Lea 2nd = 5 Gemstone Jack 3rd = 1 Amazing Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 4 Crinklecut | ||
Tue Nov 11 2014 14:28 | 1st = 4 Crinklecut 2nd = 5 Contradictions 3rd = 3 Racing Harada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Kool Alexia | ||
Tue Nov 11 2014 14:25 | 1st = 1 Kool Alexia 2nd = 2 Buxton Miss 3rd = 3 Spring Fall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 5 Pipers Challenge | ||
Tue Nov 11 2014 14:20 | 1st = 5 Pipers Challenge 2nd = 4 Sporty Belle 3rd = 6 Dreamy Nukes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Winsome Tommy | ||
Tue Nov 11 2014 14:17 | 1st = 3 Winsome Tommy 2nd = 5 Hellyeah Evan 3rd = 6 Nooees Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 6 Weregoingtogetcha | ||
Tue Nov 11 2014 14:13 | 1st = 6 Weregoingtogetcha 2nd = 11 Mato Grosso 3rd = 1 Just The Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Used Tickets | ||
Tue Nov 11 2014 14:12 | 1st = 7 Used Tickets 2nd = 6 Kates Maori 3rd = 10 Chesapeaka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 10 Blood Red Moon | ||
Tue Nov 11 2014 14:07 | 1st = 10 Blood Red Moon 2nd = 2 Bright Moon Night 3rd = 8 Red Hot Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 All Silver | ||
Tue Nov 11 2014 14:03 | 1st = 1 All Silver 2nd = 7 Dyna Morrigan 3rd = 2 Storm Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 4 Vice Consul | ||
Tue Nov 11 2014 13:58 | 1st = 4 Vice Consul 2nd = 1 Dana Duke 3rd = 10 That Guy Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Black Sienna | ||
Tue Nov 11 2014 13:55 | 1st = 1 Black Sienna 2nd = 6 Buckle Up Fletch 3rd = 2 Tax Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 7 Jinx | ||
Tue Nov 11 2014 13:51 | 1st = 7 Jinx 2nd = 10 Yellen 3rd = 5 Serene Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Marnoo | ||
Tue Nov 11 2014 13:48 | 1st = 6 Marnoo 2nd = 2 Kikem Plugger 3rd = 8 Bogie Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 1 Red King | ||
Tue Nov 11 2014 13:43 | 1st = 1 Red King 2nd = 3 Batman 3rd = 9 Miss Benci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Lillycette | ||
Tue Nov 11 2014 13:40 | 1st = 2 Lillycette 2nd = 1 Little Turn 3rd = 3 Emperors Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 9 Shower Of Hearts | ||
Tue Nov 11 2014 13:31 | 1st = 9 Shower Of Hearts 2nd = 1 Mossmans Gold 3rd = 10 Stuck On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 9 Black Pees | ||
Tue Nov 11 2014 13:28 | 1st = 9 Black Pees 2nd = 8 Shes So Vain 3rd = 4 Classify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 14 Have Faith In Me | ||
Tue Nov 11 2014 13:23 | 1st = 14 Have Faith In Me 2nd = 9 Hug The Wind 3rd = 15 Alta Orlando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Rylees Rogue | ||
Tue Nov 11 2014 13:20 | 1st = 3 Rylees Rogue 2nd = 8 Thermal Expanse 3rd = 6 Mister Noble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 10 Karratha Coast | ||
Tue Nov 11 2014 13:16 | 1st = 10 Karratha Coast 2nd = 9 Von Classic Hero 3rd = 1 Bank Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 8 Charlies Choice | ||
Tue Nov 11 2014 13:16 | 1st = 8 Charlies Choice 2nd = 6 Opawa Colin 3rd = 4 Angelic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Scootah | ||
Tue Nov 11 2014 13:13 | 1st = 1 Scootah 2nd = 2 Emerley Avenue 3rd = 3 Heza Good Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 5 Special Draw | ||
Tue Nov 11 2014 13:08 | 1st = 5 Special Draw 2nd = 6 Touche 3rd = 2 Eight Schillings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Night Keeper | ||
Tue Nov 11 2014 13:05 | 1st = 5 Night Keeper 2nd = 2 Beemo 3rd = 6 Sir Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 2 Opawa Idol | ||
Tue Nov 11 2014 13:00 | 1st = 2 Opawa Idol 2nd = 4 Umaga Rama 3rd = 1 Yaldhurst Edward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 1 Infinite Bliss | ||
Tue Nov 11 2014 12:56 | 1st = 1 Infinite Bliss 2nd = 2 Nextarule 3rd = 6 Pixie Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 What Remains | ||
Tue Nov 11 2014 12:53 | 1st = 3 What Remains 2nd = 7 Boss Happy Grot 3rd = 6 Quite Contrary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 6 Stent | ||
Tue Nov 11 2014 12:48 | 1st = 6 Stent 2nd = 4 Sheemon 3rd = 1 Foray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Simpsons Bay | ||
Tue Nov 11 2014 12:45 | 1st = 1 Simpsons Bay 2nd = 4 Rosemarkie 3rd = 2 Posh Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Rambunctious | ||
Tue Nov 11 2014 12:41 | 1st = 5 Rambunctious 2nd = 3 Flip Flippa 3rd = 2 Botany Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Long Gully Hills | ||
Tue Nov 11 2014 12:37 | 1st = 6 Long Gully Hills 2nd = 5 Emerley Ice 3rd = 1 Silver Grass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 1 Show The World | ||
Tue Nov 11 2014 12:33 | 1st = 1 Show The World 2nd = 7 Mr Cool Boy 3rd = 9 Southern Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Aerohound | ||
Tue Nov 11 2014 12:29 | 1st = 8 Aerohound 2nd = 1 Millers Magic 3rd = 6 Beaver Birchall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Thrilling Shrimp | ||
Tue Nov 11 2014 12:25 | 1st = 8 Thrilling Shrimp 2nd = 4 Nicky Noir 3rd = 2 Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 11 Messini | ||
Tue Nov 11 2014 12:16 | 1st = 11 Messini 2nd = 6 Fifth Edition 3rd = 3 Mighty Flying Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Token Ray | ||
Tue Nov 11 2014 12:09 | 1st = 6 Token Ray 2nd = 3 Thrilling Hunt 3rd = 8 Puma Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 1 Langdon | ||
Tue Nov 11 2014 12:00 | 1st = 1 Langdon 2nd = 5 Lilly Belle 3rd = 3 Dragon Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Game Girl | ||
Tue Nov 11 2014 11:52 | 1st = 2 Game Girl 2nd = 5 What I Like 3rd = 6 Thumb Print Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 9 Dalton Bromac | ||
Tue Nov 11 2014 11:44 | 1st = 9 Dalton Bromac 2nd = 8 Darcee 3rd = 5 Change Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Cawbourne Buttsy | ||
Tue Nov 11 2014 11:36 | 1st = 6 Cawbourne Buttsy 2nd = 1 Eyrewell Hawke 3rd = 5 Lots Of Beersies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 3 Ambitious Unicorn | ||
Tue Nov 11 2014 11:27 | 1st = 3 Ambitious Unicorn 2nd = 6 Iffdabellerings 3rd = 5 Courtmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Verbatim | ||
Tue Nov 11 2014 11:19 | 1st = 1 Verbatim 2nd = 8 Jemima Tee 3rd = 7 Albie Mcleod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 9 Rare Opportunity | ||
Tue Nov 11 2014 11:11 | 1st = 9 Rare Opportunity 2nd = 12 King Of Strathfield 3rd = 3 Yankee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Jinja Loch | ||
Tue Nov 11 2014 11:03 | 1st = 1 Jinja Loch 2nd = 8 May May Last 3rd = 7 Cue Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 2 Cherry Vain | ||
Tue Nov 11 2014 10:54 | 1st = 2 Cherry Vain 2nd = 9 Olivia Mary 3rd = 3 Wild Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Costing Money | ||
Tue Nov 11 2014 10:46 | 1st = 5 Costing Money 2nd = 2 Rockwood Archie 3rd = 4 Opawa Laz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 5 Backup | ||
Tue Nov 11 2014 10:38 | 1st = 5 Backup 2nd = 3 Bungalow Bill 3rd = 4 Mcardle Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 7 Homebush Errol | ||
Tue Nov 11 2014 10:30 | 1st = 7 Homebush Errol 2nd = 8 Hello Blondie 3rd = 1 Tricky Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Scary Canary | ||
Tue Nov 11 2014 10:13 | 1st = 2 Scary Canary 2nd = 3 Burno 3rd = 6 Zulu Chanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 12 Eyre I Come | ||
Tue Nov 11 2014 10:05 | 1st = 12 Eyre I Come 2nd = 11 Queen Kenny 3rd = 5 Clover Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 5 Fiscal Cliff | ||
Tue Nov 11 2014 1:00 | 1st = 5 Fiscal Cliff 2nd = 2 Hated Bullett 3rd = 1 Kristina Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 4 Chrissys Double | ||
Tue Nov 11 2014 0:45 | 1st = 4 Chrissys Double 2nd = 6 Rock This City 3rd = 2 Zoo Yin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 2 Collision Bolt | ||
Tue Nov 11 2014 0:30 | 1st = 2 Collision Bolt 2nd = 3 Wampas Lee 3rd = 7 Leo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Rock Me Now | ||
Tue Nov 11 2014 0:08 | 1st = 8 Rock Me Now 2nd = 1 Casino Prince 3rd = 3 Lochie Do This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Coconut Grove | ||
Sat Oct 11 2014 23:42 | 1st = 3 Coconut Grove 2nd = 2 Fully Tricked 3rd = 1 Elmers Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 10 Oopsy | ||
Sat Oct 11 2014 23:22 | 1st = 10 Oopsy 2nd = 7 Velocity Sheba 3rd = 6 White Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 8 Flying Seelster | ||
Sat Oct 11 2014 23:10 | 1st = 8 Flying Seelster 2nd = 5 Reigning Premiers 3rd = 1 You Got Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 You Can Dream | ||
Sat Oct 11 2014 23:07 | 1st = 2 You Can Dream 2nd = 4 Love Of Lauryn 3rd = 1 Coxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Sig Sauer | ||
Sat Oct 11 2014 23:00 | 1st = 2 Sig Sauer 2nd = 4 Dyna Synch 3rd = 3 Dr Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 10 - 10 Under Your Thumb | ||
Sat Oct 11 2014 22:55 | 1st = 10 Under Your Thumb 2nd = 4 Lika Gee Six 3rd = 6 Dirty Dees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Nobu King | ||
Sat Oct 11 2014 22:50 | 1st = 5 Nobu King 2nd = 4 Takahashi 3rd = 1 Martello Towers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 2 Twilight Express | ||
Sat Oct 11 2014 22:45 | 1st = 2 Twilight Express 2nd = 6 Mighty Metzger 3rd = 3 Collect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Deadly Boy | ||
Sat Oct 11 2014 22:42 | 1st = 6 Deadly Boy 2nd = 2 Heaps Of Ability 3rd = 3 Tweak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 8 Highview Ember | ||
Sat Oct 11 2014 22:37 | 1st = 8 Highview Ember 2nd = 9 Benazir Bhutto 3rd = 5 Pennsbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Anything Less | ||
Sat Oct 11 2014 22:35 | 1st = 3 Anything Less 2nd = 2 Miss Sueko 3rd = 5 Longneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 9 - 2 Bitten By Walhalla | ||
Sat Oct 11 2014 22:30 | 1st = 2 Bitten By Walhalla 2nd = 4 Chipmont Lad 3rd = 1 Gioiosa Ionica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 9 Downlight | ||
Sat Oct 11 2014 22:27 | 1st = 9 Downlight 2nd = 3 You For Real 3rd = 7 Premier Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Subway To Venus | ||
Sat Oct 11 2014 22:24 | 1st = 3 Subway To Venus 2nd = 7 Mister Spaceman 3rd = 8 Magic Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Senor Socks | ||
Sat Oct 11 2014 22:20 | 1st = 6 Senor Socks 2nd = 5 Peters Pick 3rd = 1 Allen Zentax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 4 Northern Assassin | ||
Sat Oct 11 2014 22:15 | 1st = 4 Northern Assassin 2nd = 3 Adda Rising Star 3rd = 9 Awesum Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Lady Ronray | ||
Sat Oct 11 2014 22:12 | 1st = 6 Lady Ronray 2nd = 1 Cawbourne Power 3rd = 4 Interrogated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Franco Bulgari | ||
Sat Oct 11 2014 22:07 | 1st = 5 Franco Bulgari 2nd = 7 Lucky Voodoo 3rd = 6 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Quartz Bale | ||
Sat Oct 11 2014 22:05 | 1st = 1 Quartz Bale 2nd = 7 Just Hooten 3rd = 4 My Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 6 Show Heeza Classic | ||
Sat Oct 11 2014 22:00 | 1st = 6 Show Heeza Classic 2nd = 9 Alina 3rd = 2 Fifth And Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Bella Senora | ||
Sat Oct 11 2014 21:59 | 1st = 5 Bella Senora 2nd = 8 Omar Gee 3rd = 4 Black Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Athos | ||
Sat Oct 11 2014 21:58 | 1st = 4 Athos 2nd = 8 Zipping Bart 3rd = 3 Kayo Marciarno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Albert Jaccka | ||
Sat Oct 11 2014 21:53 | 1st = 1 Albert Jaccka 2nd = 2 One Dog One Bone 3rd = 5 Run Riley Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Iron Major | ||
Sat Oct 11 2014 21:52 | 1st = 2 Iron Major 2nd = 8 Hez So Fast 3rd = 1 Elite Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Sweet It Is | ||
Sat Oct 11 2014 21:47 | 1st = 6 Sweet It Is 2nd = 5 Zipping Maggie 3rd = 9 Space Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Tasmanian Bromac | ||
Sat Oct 11 2014 21:42 | 1st = 5 Tasmanian Bromac 2nd = 7 Itsa Seelster 3rd = 6 Mullinalaghta Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Elite Devil | ||
Sat Oct 11 2014 21:40 | 1st = 3 Elite Devil 2nd = 7 Come On Fantasy 3rd = 6 Go Mobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Master Grey | ||
Sat Oct 11 2014 21:39 | 1st = 7 Master Grey 2nd = 6 Seven Up 3rd = 5 Roman Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 13 The Love Affair | ||
Sat Oct 11 2014 21:35 | 1st = 13 The Love Affair 2nd = 12 Hu Keas 3rd = 11 Wirra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Hers Not His | ||
Sat Oct 11 2014 21:34 | 1st = 1 Hers Not His 2nd = 7 Rival Stacey 3rd = 2 Firey Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 1 Djibouti | ||
Sat Oct 11 2014 21:30 | 1st = 1 Djibouti 2nd = 3 Whisper Jet 3rd = 5 Priceless Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 6 Kenny Cracker | ||
Sat Oct 11 2014 21:29 | 1st = 6 Kenny Cracker 2nd = 8 Last Flight Out 3rd = 7 What I Mean To Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Lucy Lobster | ||
Sat Oct 11 2014 21:27 | 1st = 6 Lucy Lobster 2nd = 1 Magic Dream 3rd = 3 Jumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Novacorum | ||
Sat Oct 11 2014 21:26 | 1st = 3 Novacorum 2nd = 2 Sootette 3rd = 6 Gee Double You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Giddy Up | ||
Sat Oct 11 2014 21:22 | 1st = 4 Giddy Up 2nd = 3 Millwood Chloe 3rd = 1 Luv Me Or Hate Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Rynos Raider | ||
Sat Oct 11 2014 21:21 | 1st = 3 Rynos Raider 2nd = 7 Zipping Kendra 3rd = 1 Phoenix Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Darbain Dasher | ||
Sat Oct 11 2014 21:20 | 1st = 7 Darbain Dasher 2nd = 8 Dyna Geldof 3rd = 4 Rock Domination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Elusive Glider | ||
Sat Oct 11 2014 21:18 | 1st = 1 Elusive Glider 2nd = 8 Thunder Rocks 3rd = 2 Abbys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Idle Lea | ||
Sat Oct 11 2014 21:15 | 1st = 3 Idle Lea 2nd = 8 Purplepeopleater 3rd = 7 Earl Of Clevedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 Country Jasper | ||
Sat Oct 11 2014 21:13 | 1st = 6 Country Jasper 2nd = 7 Winter Lane 3rd = 5 Imincharge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 6 Hip To Be Square | ||
Sat Oct 11 2014 21:12 | 1st = 6 Hip To Be Square 2nd = 4 Sport Of Kings 3rd = 7 Our Little Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Hello Good Bye | ||
Sat Oct 11 2014 21:10 | 1st = 3 Hello Good Bye 2nd = 1 Gradence 3rd = 7 Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Cosmic Tate | ||
Sat Oct 11 2014 21:09 | 1st = 8 Cosmic Tate 2nd = 1 Son Of Sassi 3rd = 6 Unther Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 10 Timeseel | ||
Sat Oct 11 2014 21:05 | 1st = 10 Timeseel 2nd = 1 Hugh Hefner 3rd = 8 Place Your Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Hazy Lotto | ||
Sat Oct 11 2014 21:04 | 1st = 1 Hazy Lotto 2nd = 2 Avenger Icon 3rd = 4 Packing Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 2 Broadway Playboy | ||
Sat Oct 11 2014 21:00 | 1st = 2 Broadway Playboy 2nd = 3 Dam Lucky 3rd = 1 Mymumsabankmanager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 7 Saint Dal Santo | ||
Sat Oct 11 2014 20:59 | 1st = 7 Saint Dal Santo 2nd = 1 Miss Bumpers 3rd = 3 Such A Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Shall She Rock | ||
Sat Oct 11 2014 20:57 | 1st = 8 Shall She Rock 2nd = 2 Oscar De Largo 3rd = 7 Starc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Bull Titan | ||
Sat Oct 11 2014 20:56 | 1st = 1 Bull Titan 2nd = 7 Fyre Gal 3rd = 2 Hanifys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Fire Maple Song | ||
Sat Oct 11 2014 20:53 | 1st = 1 Fire Maple Song 2nd = 2 Caramel Mix 3rd = 3 Water Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Cheap Tint | ||
Sat Oct 11 2014 20:52 | 1st = 6 Cheap Tint 2nd = 4 Heza Prince 3rd = 2 Gallymont Cohort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Hersi | ||
Sat Oct 11 2014 20:50 | 1st = 6 Hersi 2nd = 5 Queen Esther 3rd = 8 Bessy Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 2 Hells Kitchen | ||
Sat Oct 11 2014 20:47 | 1st = 2 Hells Kitchen 2nd = 7 Fuse 3rd = 3 Itz Darknstormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Im El Diablo | ||
Sat Oct 11 2014 20:45 | 1st = 5 Im El Diablo 2nd = 4 Major Frank 3rd = 10 Grin For Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Sneaky Bonanza | ||
Sat Oct 11 2014 20:44 | 1st = 8 Sneaky Bonanza 2nd = 3 Army Surplus 3rd = 5 Just Like Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Wrapped Tight | ||
Sat Oct 11 2014 20:41 | 1st = 1 Wrapped Tight 2nd = 2 Stiff Arm 3rd = 8 Olay Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Majestic Major | ||
Sat Oct 11 2014 20:40 | 1st = 2 Majestic Major 2nd = 9 Funny Boy 3rd = 8 Devil Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Eliza Blanche | ||
Sat Oct 11 2014 20:38 | 1st = 7 Eliza Blanche 2nd = 1 Scenic Shot 3rd = 3 Lou Todd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 9 Abbey Corsair | ||
Sat Oct 11 2014 20:37 | 1st = 9 Abbey Corsair 2nd = 4 Far From Fear 3rd = 5 Phoebes Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Lisa Lost It | ||
Sat Oct 11 2014 20:35 | 1st = 1 Lisa Lost It 2nd = 7 More Of The Zaim 3rd = 2 Sigmund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Dughall Entity | ||
Sat Oct 11 2014 20:34 | 1st = 1 Dughall Entity 2nd = 3 Bush Rebel 3rd = 8 Bush Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 5 Will Mach My Word | ||
Sat Oct 11 2014 20:30 | 1st = 5 Will Mach My Word 2nd = 7 Mixedwithajasper 3rd = 8 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 4 Heavenly Tooth | ||
Sat Oct 11 2014 20:29 | 1st = 4 Heavenly Tooth 2nd = 3 Casino Lass 3rd = 10 Our Mannish Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Joane | ||
Sat Oct 11 2014 20:28 | 1st = 8 Joane 2nd = 1 Avondale Maurick 3rd = 2 Stunning Ashberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Thunder Fantasy | ||
Sat Oct 11 2014 20:25 | 1st = 2 Thunder Fantasy 2nd = 6 Fawn Fantasy 3rd = 3 Reflected Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Danamite Lass | ||
Sat Oct 11 2014 20:24 | 1st = 3 Danamite Lass 2nd = 8 Jaccka Art 3rd = 1 Pretty In Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Saahd | ||
Sat Oct 11 2014 20:22 | 1st = 7 Saahd 2nd = 2 White Walker 3rd = 3 Highbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Stilton Gold | ||
Sat Oct 11 2014 20:21 | 1st = 1 Stilton Gold 2nd = 5 African Kashkow 3rd = 3 Stilton Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Mark Dennis | ||
Sat Oct 11 2014 20:18 | 1st = 7 Mark Dennis 2nd = 1 Gaius Caesar 3rd = 3 Machtavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Tsar Bomb | ||
Sat Oct 11 2014 20:16 | 1st = 5 Tsar Bomb 2nd = 3 Cams Heritage 3rd = 6 Hotshot Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 4 Recode | ||
Sat Oct 11 2014 20:15 | 1st = 4 Recode 2nd = 5 Blacksmith 3rd = 9 Testamezzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Dainty Lass | ||
Sat Oct 11 2014 20:13 | 1st = 2 Dainty Lass 2nd = 1 Part The Sea 3rd = 8 Give Me Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 Valiant Sue | ||
Sat Oct 11 2014 20:10 | 1st = 10 Valiant Sue 2nd = 7 Horace Foxley 3rd = 3 Mister Skye Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Call Me Hank | ||
Sat Oct 11 2014 20:09 | 1st = 8 Call Me Hank 2nd = 7 Darcys Entity 3rd = 10 Miner Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Hildas Boy | ||
Sat Oct 11 2014 20:07 | 1st = 8 Hildas Boy 2nd = 2 Feikuai Zack 3rd = 4 Eddard Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 6 Montana Maestro | ||
Sat Oct 11 2014 20:04 | 1st = 6 Montana Maestro 2nd = 1 Bellas Charm 3rd = 4 Little Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 1 Im the Boss | ||
Sat Oct 11 2014 20:02 | 1st = 1 Im the Boss 2nd = 7 Kotare York 3rd = 2 Glenferrie Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Tick Away Fire | ||
Sat Oct 11 2014 20:01 | 1st = 6 Tick Away Fire 2nd = 7 Im No Bully 3rd = 1 Seven Jacks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Ousai Bale | ||
Sat Oct 11 2014 20:00 | 1st = 1 Ousai Bale 2nd = 4 Hestia Bale 3rd = 3 Lonesome Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Stilton Blue | ||
Sat Oct 11 2014 19:58 | 1st = 4 Stilton Blue 2nd = 7 Fancy Chance 3rd = 8 Tiggerlong Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 10 Krystal Kym | ||
Sat Oct 11 2014 19:57 | 1st = 10 Krystal Kym 2nd = 5 Pookies Grin 3rd = 2 Zaha County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Tru Ryder | ||
Sat Oct 11 2014 19:54 | 1st = 8 Tru Ryder 2nd = 4 Deep Despair 3rd = 1 Blue Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Canturi Crest | ||
Sat Oct 11 2014 19:52 | 1st = 3 Canturi Crest 2nd = 9 El Pasadeno 3rd = 10 Lifes A Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Magic Earner | ||
Sat Oct 11 2014 19:50 | 1st = 4 Magic Earner 2nd = 1 Cawbourne Cobra 3rd = 2 Cawbourne Kayono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 7 Earl Of Charity | ||
Sat Oct 11 2014 19:49 | 1st = 7 Earl Of Charity 2nd = 2 Makemcry Maori 3rd = 3 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Bugatti Black | ||
Sat Oct 11 2014 19:47 | 1st = 8 Bugatti Black 2nd = 1 Southwood Laura 3rd = 6 Derby Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Lettucefib | ||
Sat Oct 11 2014 19:45 | 1st = 3 Lettucefib 2nd = 8 Mister Presley 3rd = 6 Christian Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Double Up Senor | ||
Sat Oct 11 2014 19:40 | 1st = 6 Double Up Senor 2nd = 8 Topper Blue 3rd = 2 Lachlan Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Our Hi Jinx | ||
Sat Oct 11 2014 19:40 | 1st = 6 Our Hi Jinx 2nd = 12 Magic Franco 3rd = 10 Uncle Lile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Jayney Bale | ||
Sat Oct 11 2014 19:38 | 1st = 2 Jayney Bale 2nd = 3 Ima Screw Loose 3rd = 6 Lauries Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Paua Explosion | ||
Sat Oct 11 2014 19:37 | 1st = 6 Paua Explosion 2nd = 5 Optic Shimmer 3rd = 1 Trouble Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 10 Silver Magic Ships | ||
Sat Oct 11 2014 19:35 | 1st = 10 Silver Magic Ships 2nd = 3 Libertys Gem 3rd = 13 Dark Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 1 Always Over | ||
Sat Oct 11 2014 19:32 | 1st = 1 Always Over 2nd = 5 Sweet Tooth Omine 3rd = 4 Indiana Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 4 Living Bonus | ||
Sat Oct 11 2014 19:30 | 1st = 4 Living Bonus 2nd = 8 Hozatfora Sundon 3rd = 6 Kadabra Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Hopping Houdini | ||
Sat Oct 11 2014 19:29 | 1st = 8 Hopping Houdini 2nd = 3 Nooree Dessa 3rd = 6 Slashin Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Screen Test | ||
Sat Oct 11 2014 19:27 | 1st = 7 Screen Test 2nd = 1 Rangi Ruby 3rd = 2 True Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Dyna Fatbob | ||
Sat Oct 11 2014 19:24 | 1st = 2 Dyna Fatbob 2nd = 1 Smiley Sam 3rd = 7 Theorys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Ona Rocky Beach | ||
Sat Oct 11 2014 19:22 | 1st = 4 Ona Rocky Beach 2nd = 6 Caribbean Crest 3rd = 1 Royal Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Lorella Fire | ||
Sat Oct 11 2014 19:20 | 1st = 5 Lorella Fire 2nd = 2 Barneys Rhino 3rd = 1 Golden Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Clarence View | ||
Sat Oct 11 2014 19:18 | 1st = 4 Clarence View 2nd = 9 Jos Luck 3rd = 6 Warp Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Paua To Roar | ||
Sat Oct 11 2014 19:17 | 1st = 7 Paua To Roar 2nd = 4 On Tilt 3rd = 2 Win Some Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Earl Bale | ||
Sat Oct 11 2014 19:15 | 1st = 1 Earl Bale 2nd = 5 Soul Maker 3rd = 2 African Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Marlisa | ||
Sat Oct 11 2014 19:12 | 1st = 1 Marlisa 2nd = 2 Cardwell 3rd = 8 Big Blue Kawati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Heza Presidente | ||
Sat Oct 11 2014 19:10 | 1st = 9 Heza Presidente 2nd = 6 Chal Fire 3rd = 1 Major Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 1 General Orders | ||
Sat Oct 11 2014 19:08 | 1st = 1 General Orders 2nd = 2 Face The Breeze 3rd = 5 Ringwood Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Ohoka Du Nord | ||
Sat Oct 11 2014 19:05 | 1st = 2 Ohoka Du Nord 2nd = 8 Harrys Day Out 3rd = 4 One Eyed Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Play A Kazoo | ||
Sat Oct 11 2014 19:04 | 1st = 1 Play A Kazoo 2nd = 7 Furious Flash 3rd = 6 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 11 Retro Rocket | ||
Sat Oct 11 2014 19:00 | 1st = 11 Retro Rocket 2nd = 8 Hey Bro 3rd = 7 Chilly Reception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 3 Tulhurst Stacey | ||
Sat Oct 11 2014 18:59 | 1st = 3 Tulhurst Stacey 2nd = 4 Madjack 3rd = 2 Imposing Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Cosmic Ken | ||
Sat Oct 11 2014 18:56 | 1st = 1 Cosmic Ken 2nd = 5 Country Pearl 3rd = 4 Jesses Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 8 Our Summer Wind | ||
Sat Oct 11 2014 18:55 | 1st = 8 Our Summer Wind 2nd = 7 The Rogue Trader 3rd = 4 Coltrane Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Snowball Bob | ||
Sat Oct 11 2014 18:52 | 1st = 4 Snowball Bob 2nd = 1 Lucy Benz 3rd = 2 Narco Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Bretaca | ||
Sat Oct 11 2014 18:50 | 1st = 3 Bretaca 2nd = 6 Kissed Flush 3rd = 4 Downtown Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 7 Setsuna Bale | ||
Sat Oct 11 2014 18:48 | 1st = 7 Setsuna Bale 2nd = 6 Lots Of Yap 3rd = 1 Just Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Rathmore Lady | ||
Sat Oct 11 2014 18:45 | 1st = 7 Rathmore Lady 2nd = 6 Ideal Tact 3rd = 9 Lombo Madam Lashe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Hit The Road Jack | ||
Sat Oct 11 2014 18:40 | 1st = 1 Hit The Road Jack 2nd = 6 Timeless Tale 3rd = 8 Za Rapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Port Sierra | ||
Sat Oct 11 2014 18:38 | 1st = 2 Port Sierra 2nd = 3 Get Out Claws 3rd = 1 Silent Trimma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Master Grinner | ||
Sat Oct 11 2014 18:35 | 1st = 3 Master Grinner 2nd = 7 Ima Morven Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 6 Unshinkable | ||
Sat Oct 11 2014 18:33 | 1st = 6 Unshinkable 2nd = 4 Sirbible 3rd = 1 Charlie On Guitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 7 Fauxmanda | ||
Sat Oct 11 2014 18:30 | 1st = 7 Fauxmanda 2nd = 11 Wingofwaves 3rd = 9 Mairhed Fallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Dancing Madi | ||
Sat Oct 11 2014 18:28 | 1st = 1 Dancing Madi 2nd = 10 Twisted Whiskers 3rd = 2 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Wroughted | ||
Sat Oct 11 2014 18:25 | 1st = 3 Wroughted 3rd = 4 Flying Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 God Send | ||
Sat Oct 11 2014 18:20 | 1st = 6 God Send 2nd = 8 Poacher 3rd = 7 Master Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Roman Magician | ||
Sat Oct 11 2014 18:18 | 1st = 4 Roman Magician 2nd = 6 Up High 3rd = 8 Le Renard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 10 - 7 Griante | ||
Sat Oct 11 2014 18:15 | 1st = 7 Griante 2nd = 1 Girl Guide 3rd = 2 Shamal Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Montana Falcon | ||
Sat Oct 11 2014 18:10 | 1st = 4 Montana Falcon 2nd = 8 Certainly James 3rd = 2 Nobody Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Dollar Wonder | ||
Sat Oct 11 2014 18:08 | 1st = 2 Dollar Wonder 2nd = 6 Paw Favor 3rd = 5 Crystal Cameo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 8 Dusty | ||
Sat Oct 11 2014 18:05 | 1st = 8 Dusty 2nd = 11 Rocking Empire 3rd = 1 Choruses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Sweet Repeat | ||
Sat Oct 11 2014 18:00 | 1st = 8 Sweet Repeat 2nd = 1 Around The Moon 3rd = 9 Princess Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Soul Breaking | ||
Sat Oct 11 2014 17:57 | 1st = 1 Soul Breaking 2nd = 5 Jazz Cruz 3rd = 3 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Ohoka Colorado | ||
Sat Oct 11 2014 17:55 | 1st = 6 Ohoka Colorado 2nd = 9 Snap To It 3rd = 1 Hurricane Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Perfect Pause | ||
Sat Oct 11 2014 17:53 | 1st = 3 Perfect Pause 2nd = 2 King Crusader 3rd = 4 Private Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 9 Amizade | ||
Sat Oct 11 2014 17:50 | 1st = 9 Amizade 2nd = 2 I Am Boss 3rd = 4 Miss Cover Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Warami Sam | ||
Sat Oct 11 2014 17:47 | 1st = 3 Warami Sam 2nd = 7 Pinsity 3rd = 2 Flying Do Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 5 Raising Dubai | ||
Sat Oct 11 2014 17:45 | 1st = 5 Raising Dubai 2nd = 4 Bonny Zara 3rd = 2 Young Lionel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 7 - 3 Castle Express | ||
Sat Oct 11 2014 17:43 | 1st = 3 Castle Express 2nd = 5 Coco Dubawi 3rd = 4 A Dependant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 4 Shooting To Win | ||
Sat Oct 11 2014 17:40 | 1st = 4 Shooting To Win 2nd = 3 Rich Enuff 3rd = 14 Wandjina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 1 Superior Command | ||
Sat Oct 11 2014 17:37 | 1st = 1 Superior Command 2nd = 4 Hot To Handle 3rd = 5 Zakynthos Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 Lonrockstar | ||
Sat Oct 11 2014 17:35 | 1st = 1 Lonrockstar 2nd = 5 Risen From Doubt 3rd = 8 Swinging Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Peak Physique | ||
Sat Oct 11 2014 17:34 | 1st = 4 Peak Physique 2nd = 1 Sweet Marika 3rd = 6 Awesome Nikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 Boss Lane | ||
Sat Oct 11 2014 17:30 | 1st = 3 Boss Lane 2nd = 11 Telepathic 3rd = 8 Atmospherical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 One Grey | ||
Sat Oct 11 2014 17:25 | 1st = 4 One Grey 2nd = 8 Breeze On By 3rd = 6 Narasimha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 5 Grayson Square | ||
Sat Oct 11 2014 17:15 | 1st = 5 Grayson Square 2nd = 3 Arctic 3rd = 2 You Did What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 6 Seths Special | ||
Sat Oct 11 2014 17:13 | 1st = 6 Seths Special 2nd = 3 Treaty 3rd = 1 All Due Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 The Alleged | ||
Sat Oct 11 2014 17:10 | 1st = 6 The Alleged 2nd = 9 Vital Importance 3rd = 3 Bedamijo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 5 Amicus | ||
Sat Oct 11 2014 17:05 | 1st = 5 Amicus 2nd = 7 Traveston Girl 3rd = 4 Sabatini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 6 - 4 Leos Spirit | ||
Sat Oct 11 2014 17:03 | 1st = 4 Leos Spirit 2nd = 3 Castledale Lad 3rd = 7 My Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 1 Elegant Doubt | ||
Sat Oct 11 2014 17:01 | 1st = 1 Elegant Doubt 2nd = 12 Princess Command 3rd = 13 Antarctic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Chestnut Charlie | ||
Sat Oct 11 2014 16:58 | 1st = 7 Chestnut Charlie 2nd = 4 Conidel 3rd = 5 Ekibuuka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 2 Grand Dreamer | ||
Sat Oct 11 2014 16:56 | 1st = 2 Grand Dreamer 2nd = 3 Remissio 3rd = 4 Swinging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Busselton | ||
Sat Oct 11 2014 16:54 | 1st = 1 Busselton 2nd = 5 Talon Lady 3rd = 4 Amajill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 3 Neena Rock | ||
Sat Oct 11 2014 16:50 | 1st = 3 Neena Rock 2nd = 4 Estonian Princess 3rd = 9 Danesiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 7 - 4 Jetstyle Express | ||
Sat Oct 11 2014 16:45 | 1st = 4 Jetstyle Express 2nd = 5 Undiscovered 3rd = 2 Norton Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Elusive Storm | ||
Sat Oct 11 2014 16:40 | 1st = 2 Elusive Storm 2nd = 8 Beach Babe 3rd = 4 Queen Of The Lochs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 1 Randi | ||
Sat Oct 11 2014 16:38 | 1st = 1 Randi 2nd = 5 Stormy Rebel 3rd = 4 Crystal Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 7 Fathnoxious | ||
Sat Oct 11 2014 16:35 | 1st = 7 Fathnoxious 2nd = 4 Oakhurst Flyer 3rd = 1 Blue Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 4 Trust In A Gust | ||
Sat Oct 11 2014 16:30 | 1st = 4 Trust In A Gust 2nd = 2 Speediness 3rd = 14 Desert Jeuney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 5 - 3 Ceccuzzi | ||
Sat Oct 11 2014 16:28 | 1st = 3 Ceccuzzi 2nd = 5 Baracca 3rd = 4 Unseen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 9 Mana Manu | ||
Sat Oct 11 2014 16:26 | 1st = 9 Mana Manu 2nd = 7 One More 3rd = 3 Chiliad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 16 Sandhill Flash | ||
Sat Oct 11 2014 16:22 | 1st = 16 Sandhill Flash 2nd = 11 Purrealy Solved 3rd = 5 Fine Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 7 Dureeza | ||
Sat Oct 11 2014 16:18 | 1st = 7 Dureeza 2nd = 3 Special Jay 3rd = 2 Ensign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 6 Real Calm | ||
Sat Oct 11 2014 16:16 | 1st = 6 Real Calm 2nd = 3 Green Papaya 3rd = 1 At The Tapas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 6 - 2 Gods Brief | ||
Sat Oct 11 2014 16:14 | 1st = 2 Gods Brief 2nd = 5 River Flower 3rd = 3 Cool As Hel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 4 Hampton Court | ||
Sat Oct 11 2014 16:10 | 1st = 4 Hampton Court 2nd = 8 First Seal 3rd = 1 Sweynesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 1 Coworth Park | ||
Sat Oct 11 2014 16:05 | 1st = 1 Coworth Park 2nd = 9 Rogertheredneck 3rd = 2 Ongoing Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 12 Silver Trinket | ||
Sat Oct 11 2014 16:03 | 1st = 12 Silver Trinket 2nd = 9 Stradance 3rd = 8 Dont Mean Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Fremond | ||
Sat Oct 11 2014 16:00 | 1st = 1 Fremond 2nd = 8 Tworeen 3rd = 6 Glitterbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 3 Fawkner | ||
Sat Oct 11 2014 15:55 | 1st = 3 Fawkner 2nd = 9 Criterion 3rd = 2 Side Glance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 4 - 1 Thunda Cookie | ||
Sat Oct 11 2014 15:53 | 1st = 1 Thunda Cookie 2nd = 2 Khaantantes 3rd = 5 Strada Title |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 2 Countdown | ||
Sat Oct 11 2014 15:51 | 1st = 2 Countdown 2nd = 8 Man Cave 3rd = 5 Big On Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 2 Lotion | ||
Sat Oct 11 2014 15:47 | 1st = 2 Lotion 2nd = 8 Beaus My Boy 3rd = 1 Miracle The Second |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Primal Flight | ||
Sat Oct 11 2014 15:43 | 1st = 5 Primal Flight 2nd = 7 Corsa Rosa 3rd = 3 Pretty Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 3 Escebee | ||
Sat Oct 11 2014 15:41 | 1st = 3 Escebee 2nd = 5 Marchello 3rd = 4 Rollem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 5 - 2 Simmering | ||
Sat Oct 11 2014 15:39 | 1st = 2 Simmering 2nd = 1 Spanish Halo 3rd = 3 Scaredymac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 2 Aomen | ||
Sat Oct 11 2014 15:35 | 1st = 2 Aomen 2nd = 1 Monton 3rd = 4 Charlie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 6 Bush Aviator | ||
Sat Oct 11 2014 15:30 | 1st = 6 Bush Aviator 2nd = 1 Dubawi Gold 3rd = 5 Gday Old Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 3 Silk Chardonnay | ||
Sat Oct 11 2014 15:27 | 1st = 3 Silk Chardonnay 2nd = 6 Stella 3rd = 13 Keep Rocking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 6 Who Is Game | ||
Sat Oct 11 2014 15:25 | 1st = 6 Who Is Game 2nd = 12 Brasileiro Macho 3rd = 8 Tenebrae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 9 Big Memory | ||
Sat Oct 11 2014 15:20 | 1st = 9 Big Memory 2nd = 10 Signoff 3rd = 5 Lets Make Adeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 3 - 5 Powerful Jet | ||
Sat Oct 11 2014 15:18 | 1st = 5 Powerful Jet 2nd = 3 Schoorwin 3rd = 4 Beautiful Timing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 1 Dylans Rojo | ||
Sat Oct 11 2014 15:16 | 1st = 1 Dylans Rojo 2nd = 2 Two Ronnys 3rd = 6 Rahy Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 7 Gridhian | ||
Sat Oct 11 2014 15:12 | 1st = 7 Gridhian 2nd = 4 Emmookis Dash 3rd = 10 Cadel Triomphe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 9 - 6 Catwomandu | ||
Sat Oct 11 2014 15:11 | 1st = 6 Catwomandu 2nd = 10 Hot Spot 3rd = 2 Corporal Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Regal Trader | ||
Sat Oct 11 2014 15:08 | 1st = 7 Regal Trader 2nd = 2 Carton 3rd = 1 Carry To Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 1 Magnaro | ||
Sat Oct 11 2014 15:06 | 1st = 1 Magnaro 2nd = 7 Charge To Bank 3rd = 6 Galaxy Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 4 - 4 Why Mallan | ||
Sat Oct 11 2014 15:04 | 1st = 4 Why Mallan 2nd = 1 Peace An Quiet 3rd = 2 Al Shahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 3 Pythagorean | ||
Sat Oct 11 2014 15:00 | 1st = 3 Pythagorean 2nd = 8 Black Revolver 3rd = 2 Paederos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 6 Mishani Stealth | ||
Sat Oct 11 2014 14:55 | 1st = 6 Mishani Stealth 2nd = 9 Natural Dancer 3rd = 4 Black Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 2 One Cool Message | ||
Sat Oct 11 2014 14:52 | 1st = 2 One Cool Message 2nd = 10 Mangaroa Mini 3rd = 6 Britt Ekland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 7 Stay Positive | ||
Sat Oct 11 2014 14:50 | 1st = 7 Stay Positive 2nd = 3 Towkash 3rd = 8 Chantilly Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 7 Rubick | ||
Sat Oct 11 2014 14:45 | 1st = 7 Rubick 2nd = 5 Platelet 3rd = 4 Overreach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 2 - 6 Hayylers Hell | ||
Sat Oct 11 2014 14:43 | 1st = 6 Hayylers Hell 2nd = 4 Say My Name 3rd = 5 Dragon Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 6 Haut Haut | ||
Sat Oct 11 2014 14:41 | 1st = 6 Haut Haut 2nd = 1 Tamburello 3rd = 7 Linsang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Shade Of Green | ||
Sat Oct 11 2014 14:37 | 1st = 4 Shade Of Green 2nd = 5 Atlanta Dream 3rd = 6 Come Follow Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 3 The Filly | ||
Sat Oct 11 2014 14:36 | 1st = 3 The Filly 2nd = 1 I Do 3rd = 4 Postmans Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 11 Golden Falls | ||
Sat Oct 11 2014 14:33 | 1st = 11 Golden Falls 2nd = 6 Ippy Girl 3rd = 1 A Ladys Compliment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 5 Wise Ozzie | ||
Sat Oct 11 2014 14:31 | 1st = 5 Wise Ozzie 2nd = 8 Zero To Ten 3rd = 6 Ebony Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 3 - 5 Abbadoo | ||
Sat Oct 11 2014 14:29 | 1st = 5 Abbadoo 2nd = 7 Rebel Rhythm 3rd = 3 Brown Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 9 Slightly Sweet | ||
Sat Oct 11 2014 14:25 | 1st = 9 Slightly Sweet 2nd = 6 Wine Tales 3rd = 1 Careless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 10 Hot Snippety | ||
Sat Oct 11 2014 14:20 | 1st = 10 Hot Snippety 2nd = 3 Falchion 3rd = 8 Wicked Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 7 Atacama | ||
Sat Oct 11 2014 14:17 | 1st = 7 Atacama 2nd = 6 Chambord 3rd = 8 Secrets Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 4 Reformatsky | ||
Sat Oct 11 2014 14:15 | 1st = 4 Reformatsky 2nd = 8 Bid Bloopa 3rd = 7 Silverarma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 9 Hosting | ||
Sat Oct 11 2014 14:10 | 1st = 9 Hosting 2nd = 11 Taddei Tondo 3rd = 5 Tangos Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 1 - 1 Clappers | ||
Sat Oct 11 2014 14:08 | 1st = 1 Clappers 2nd = 5 Jamaica Dollar 3rd = 7 Seide Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Sindariya | ||
Sat Oct 11 2014 14:06 | 1st = 4 Sindariya 2nd = 2 Advocacy 3rd = 7 All Is Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 Lord Aspen | ||
Sat Oct 11 2014 14:02 | 1st = 5 Lord Aspen 2nd = 1 Eclair Choice 3rd = 6 Fitocracy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 2 Willy Duggan | ||
Sat Oct 11 2014 14:01 | 1st = 2 Willy Duggan 2nd = 13 Pirinitete 3rd = 6 Deliciano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 Deepest | ||
Sat Oct 11 2014 13:58 | 1st = 2 Deepest 2nd = 12 Kwinana 3rd = 5 Natural Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 2 - 4 Wungong Sax | ||
Sat Oct 11 2014 13:54 | 1st = 4 Wungong Sax 2nd = 6 Lolotea 3rd = 1 Any Given Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 3 Bettor Pay Me | ||
Sat Oct 11 2014 13:52 | 1st = 3 Bettor Pay Me 2nd = 5 Courage To Fly 3rd = 7 Nightmarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 7 Order Of The Sun | ||
Sat Oct 11 2014 13:50 | 1st = 7 Order Of The Sun 2nd = 5 Grand Marshal 3rd = 2 Best Case |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Zoomania | ||
Sat Oct 11 2014 13:45 | 1st = 5 Zoomania 2nd = 4 Tail And All 3rd = 6 Shotover River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 6 Back In Black | ||
Sat Oct 11 2014 13:42 | 1st = 6 Back In Black 2nd = 7 Highly Likely 3rd = 5 Alfonze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 11 Lady Lobban | ||
Sat Oct 11 2014 13:40 | 1st = 11 Lady Lobban 2nd = 1 Bazzas Boy 3rd = 5 Via Mazzini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 1 Earthquake | ||
Sat Oct 11 2014 13:35 | 1st = 1 Earthquake 2nd = 5 Tawteen 3rd = 8 More Radiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 3 Breaking Story | ||
Sat Oct 11 2014 13:28 | 1st = 3 Breaking Story 2nd = 1 Baio 3rd = 6 Typical Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 9 Fast Profit | ||
Sat Oct 11 2014 13:27 | 1st = 9 Fast Profit 2nd = 4 King of Rock 3rd = 5 Awesome Goal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 7 Astro Damus | ||
Sat Oct 11 2014 13:22 | 1st = 7 Astro Damus 2nd = 1 Human League 3rd = 5 Super Silks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 1 Machrie | ||
Sat Oct 11 2014 13:17 | 1st = 1 Machrie 2nd = 4 Milligan 3rd = 10 Oneover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 1 - 4 Super Flyer | ||
Sat Oct 11 2014 13:16 | 1st = 4 Super Flyer 2nd = 2 Dangle Lad 3rd = 1 Charge Your Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 11 Pierrette | ||
Sat Oct 11 2014 13:10 | 1st = 11 Pierrette 2nd = 6 Sebring Sun 3rd = 8 Flamboyant Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 3 Delagos Secret | ||
Sat Oct 11 2014 13:07 | 1st = 3 Delagos Secret 2nd = 6 Nothing Trivial 3rd = 4 Lilly Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 1 Fraajmahal | ||
Sat Oct 11 2014 13:05 | 1st = 1 Fraajmahal 2nd = 4 Suggestapartner 3rd = 5 What The Heck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 2 Of The Brave | ||
Sat Oct 11 2014 13:00 | 1st = 2 Of The Brave 2nd = 9 Miss Idyllic 3rd = 10 Miss Loren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 10 Pasha Sumore | ||
Sat Oct 11 2014 12:52 | 1st = 10 Pasha Sumore 2nd = 2 Manu 3rd = 6 Sakhees Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 2 Moon Symbol | ||
Sat Oct 11 2014 12:50 | 1st = 2 Moon Symbol 2nd = 8 Tale Of Dreams 3rd = 3 Pietra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 3 Doctor Dave | ||
Sat Oct 11 2014 12:40 | 1st = 3 Doctor Dave 2nd = 6 One Out Of Four 3rd = 1 Red Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 8 Lady Le Fay | ||
Sat Oct 11 2014 12:30 | 1st = 8 Lady Le Fay 2nd = 7 Smedley 3rd = 4 Longbeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 15 Weregoingtogetcha | ||
Sat Oct 11 2014 12:18 | 1st = 15 Weregoingtogetcha 2nd = 10 Loves The Show 3rd = 2 Just The Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 2 Bettabe Perfect | ||
Sat Oct 11 2014 12:05 | 1st = 2 Bettabe Perfect 2nd = 4 Shards Phoenix 3rd = 3 Go The Stags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 5 Bonniegirl | ||
Sat Oct 11 2014 11:55 | 1st = 5 Bonniegirl 2nd = 4 Orange Peel 3rd = 1 Prince Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 3 Flying Kistena | ||
Sat Oct 11 2014 11:55 | 1st = 3 Flying Kistena 2nd = 2 Dayarma 3rd = 5 Golden Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 3 Seconds Out | ||
Sat Oct 11 2014 11:43 | 1st = 3 Seconds Out 2nd = 4 Diamantine 3rd = 1 Blame De Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 10 Princess Sophia | ||
Sat Oct 11 2014 11:30 | 1st = 10 Princess Sophia 2nd = 5 The Silver Fox 3rd = 11 Mr Mayfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 9 Muscat Hills | ||
Sat Oct 11 2014 11:20 | 1st = 9 Muscat Hills 2nd = 8 Marcelle 3rd = 2 Handsome Hermes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 10 Antonio | ||
Sat Oct 11 2014 11:08 | 1st = 10 Antonio 2nd = 16 Hi Yo Soo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 3 Twice The Delight | ||
Sat Oct 11 2014 10:55 | 1st = 3 Twice The Delight 2nd = 11 Rockahula Arden 3rd = 7 Canasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 8 Lady Kalimara | ||
Sat Oct 11 2014 10:45 | 1st = 8 Lady Kalimara 2nd = 10 Nailed It 3rd = 11 Hilarious Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 12 Nymph Monte | ||
Sat Oct 11 2014 10:33 | 1st = 12 Nymph Monte 2nd = 2 Danasonic 3rd = 16 Twist And Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 4 Mass Invasion | ||
Sat Oct 11 2014 10:20 | 1st = 4 Mass Invasion 2nd = 7 Springfield Eyre 3rd = 5 Sky Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Peter Who | ||
Sat Oct 11 2014 1:07 | 1st = 3 Peter Who 2nd = 8 Galbatron 3rd = 2 Hey Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 8 - 10 Flicka Whitby | ||
Sat Oct 11 2014 1:00 | 1st = 10 Flicka Whitby 2nd = 1 Praetorian Guard 3rd = 6 Samuel Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Jack Reacher | ||
Sat Oct 11 2014 0:52 | 1st = 1 Jack Reacher 2nd = 2 Tyler Rocks 3rd = 3 Morgan Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Pacific Playboy | ||
Sat Oct 11 2014 0:40 | 1st = 4 Pacific Playboy 2nd = 5 Tank You Kindly 3rd = 6 Pembrook Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Zipping Dexter | ||
Sat Oct 11 2014 0:37 | 1st = 4 Zipping Dexter 2nd = 7 Ledaro Murphy 3rd = 5 Two Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 Jimi Chew | ||
Sat Oct 11 2014 0:30 | 1st = 4 Jimi Chew 2nd = 1 Wild Zephyr 3rd = 6 Call Me Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Callaway Bromac | ||
Sat Oct 11 2014 0:15 | 1st = 7 Callaway Bromac 2nd = 8 Uncle Kracker 3rd = 6 Bettors Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Golden Gossip | ||
Sat Oct 11 2014 0:12 | 1st = 5 Golden Gossip 2nd = 1 On The Bubbler 3rd = 2 Bolting Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 4 High Flyin Polly | ||
Sat Oct 11 2014 0:00 | 1st = 4 High Flyin Polly 2nd = 5 Gamblers Power 3rd = 9 Casey Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Shekel Monelli | ||
Thu Sep 11 2014 23:57 | 1st = 1 Shekel Monelli 2nd = 3 Fire Woman 3rd = 5 Kalden Ilithyia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Ruble Monelli | ||
Thu Sep 11 2014 23:37 | 1st = 5 Ruble Monelli 2nd = 8 Sienna Tux 3rd = 1 Wheres Wallace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Ash Flash | ||
Thu Sep 11 2014 23:17 | 1st = 2 Ash Flash 2nd = 5 Milk And Cookies 3rd = 4 Special Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 5 Bogie Yates | ||
Thu Sep 11 2014 23:00 | 1st = 5 Bogie Yates 2nd = 7 Velocity Daff 3rd = 2 Kalden Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Just Hooten | ||
Thu Sep 11 2014 22:56 | 1st = 7 Just Hooten 2nd = 6 Vocal Splendour 3rd = 9 Big One Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Kerrigan Bale | ||
Thu Sep 11 2014 22:52 | 1st = 5 Kerrigan Bale 2nd = 2 Summer Wages 3rd = 7 Ketuts Kaput |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Dixie Lane | ||
Thu Sep 11 2014 22:48 | 1st = 2 Dixie Lane 2nd = 4 Sparkling Cindy 3rd = 1 Princess Gemini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Psychotic Gold | ||
Thu Sep 11 2014 22:44 | 1st = 8 Psychotic Gold 2nd = 4 Sheza Ten 3rd = 2 Jacko Lankan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Lady Crystal | ||
Thu Sep 11 2014 22:40 | 1st = 2 Lady Crystal 2nd = 8 You Telam Lewie 3rd = 7 All Amazing Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Alotta Fantasy | ||
Thu Sep 11 2014 22:36 | 1st = 6 Alotta Fantasy 2nd = 1 Dream Miss 3rd = 3 Mighty Cobincho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 National Time | ||
Thu Sep 11 2014 22:32 | 1st = 3 National Time 2nd = 2 Strange Wish 3rd = 9 Jubilea Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 6 Amazing Harry | ||
Thu Sep 11 2014 22:28 | 1st = 6 Amazing Harry 2nd = 5 Lillycette 3rd = 8 Revelator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Senni Tony | ||
Thu Sep 11 2014 22:24 | 1st = 2 Senni Tony 2nd = 7 Joja Stan 3rd = 3 Yoda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Bruiser Norris | ||
Thu Sep 11 2014 22:23 | 1st = 3 Bruiser Norris 2nd = 8 Black Superman 3rd = 2 Black Salt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 9 Jackpot Frida | ||
Thu Sep 11 2014 22:20 | 1st = 9 Jackpot Frida 2nd = 4 Fizzgig Cloud 3rd = 7 Kooringa Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Braga Baine | ||
Thu Sep 11 2014 22:14 | 1st = 8 Braga Baine 2nd = 4 Cee Jays Fun 3rd = 2 Masked Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Lamia Bale | ||
Thu Sep 11 2014 22:12 | 1st = 4 Lamia Bale 2nd = 5 Crowdza Captive 3rd = 3 Beckenbauer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 9 Sporting Tears | ||
Thu Sep 11 2014 22:10 | 1st = 9 Sporting Tears 2nd = 6 Heidi Go Seek 3rd = 2 Idle Ways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Princess Zara | ||
Thu Sep 11 2014 22:08 | 1st = 4 Princess Zara 2nd = 1 Ohana 3rd = 6 Smoke Da George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 7 Cahill Magic | ||
Thu Sep 11 2014 21:59 | 1st = 7 Cahill Magic 2nd = 1 Fine Diner 3rd = 6 Singed Follicles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Royal Rowdy | ||
Thu Sep 11 2014 21:58 | 1st = 3 Royal Rowdy 2nd = 7 Robell Escape 3rd = 8 Dayseas Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Duchess Bale | ||
Thu Sep 11 2014 21:55 | 1st = 4 Duchess Bale 2nd = 1 Tonk 3rd = 7 Sign Of Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Dayseas Astra | ||
Thu Sep 11 2014 21:52 | 1st = 3 Dayseas Astra 2nd = 2 Jandinelle 3rd = 1 Late Show Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Guzby | ||
Thu Sep 11 2014 21:51 | 1st = 1 Guzby 2nd = 3 Nitro Rocks 3rd = 8 Ledaro Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Molly Monroe | ||
Thu Sep 11 2014 21:44 | 1st = 8 Molly Monroe 2nd = 4 Club Foot 3rd = 1 Varcoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Oakvale Destiny | ||
Thu Sep 11 2014 21:41 | 1st = 4 Oakvale Destiny 2nd = 5 Footluce Diva 3rd = 2 Emerley Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Gee Double You | ||
Thu Sep 11 2014 21:40 | 1st = 2 Gee Double You 2nd = 1 Boo Shey 3rd = 7 Macburner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Wheres Fina | ||
Thu Sep 11 2014 21:38 | 1st = 1 Wheres Fina 2nd = 5 No Issues 3rd = 4 Rana Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Crackerjack Dak | ||
Thu Sep 11 2014 21:35 | 1st = 3 Crackerjack Dak 2nd = 4 Astronomic 3rd = 2 Mepunga Fearon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Whixhall Moss | ||
Thu Sep 11 2014 21:34 | 1st = 5 Whixhall Moss 2nd = 8 Maxs Conquest 3rd = 6 Zara Millicent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 2 Hand Of The King | ||
Thu Sep 11 2014 21:30 | 1st = 2 Hand Of The King 2nd = 1 Fiscal Cliff 3rd = 3 Parisian Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Blue Den | ||
Thu Sep 11 2014 21:28 | 1st = 2 Blue Den 2nd = 3 Freddie Finch 3rd = 5 Outback Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Topline Tornado | ||
Thu Sep 11 2014 21:25 | 1st = 5 Topline Tornado 2nd = 1 Prince Nitro 3rd = 6 Its Crunch Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Wild Soul | ||
Thu Sep 11 2014 21:22 | 1st = 8 Wild Soul 2nd = 7 Genghis Kahn 3rd = 3 Sidneys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 We Are Geelong | ||
Thu Sep 11 2014 21:21 | 1st = 6 We Are Geelong 2nd = 1 Banana Blanket 3rd = 8 Why Not Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 2 Serene Elegance | ||
Thu Sep 11 2014 21:17 | 1st = 2 Serene Elegance 2nd = 5 Village Rebel 3rd = 6 Champagne Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Seldom Smokey | ||
Thu Sep 11 2014 21:14 | 1st = 4 Seldom Smokey 2nd = 2 My Names Kelly 3rd = 8 Wave Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Maximum Lil | ||
Thu Sep 11 2014 21:11 | 1st = 2 Maximum Lil 2nd = 7 Supersonic Hawk 3rd = 4 Dyna Geldof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Katsuro Sahara | ||
Thu Sep 11 2014 21:10 | 1st = 1 Katsuro Sahara 2nd = 7 Franc Monelli 3rd = 8 Lunar Corona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Phantom Jewels | ||
Thu Sep 11 2014 21:08 | 1st = 3 Phantom Jewels 2nd = 5 Fusaichi Kahn 3rd = 6 Winged Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Lake Hylia | ||
Thu Sep 11 2014 21:05 | 1st = 4 Lake Hylia 2nd = 3 Miss Somebody 3rd = 6 Class Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 5 Elliott Bromac | ||
Thu Sep 11 2014 21:00 | 1st = 5 Elliott Bromac 2nd = 9 Clicquot 3rd = 2 Manwarra Payroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 4 Hot Thomeli | ||
Thu Sep 11 2014 20:59 | 1st = 4 Hot Thomeli 2nd = 5 Senor Socks 3rd = 2 Out This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Aston Kane | ||
Thu Sep 11 2014 20:58 | 1st = 5 Aston Kane 2nd = 7 Lannister 3rd = 6 Coulta Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Tranquil Zac | ||
Thu Sep 11 2014 20:55 | 1st = 1 Tranquil Zac 2nd = 5 Jebrynah Alley 3rd = 7 Smart Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Warrior King | ||
Thu Sep 11 2014 20:52 | 1st = 6 Warrior King 2nd = 2 Wheres The Surf 3rd = 3 All Strung Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Rap About | ||
Thu Sep 11 2014 20:49 | 1st = 1 Rap About 2nd = 7 Ungavable 3rd = 4 Moon Liner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 7 Port Kembla | ||
Thu Sep 11 2014 20:47 | 1st = 7 Port Kembla 2nd = 2 Girl Gone Rockin 3rd = 8 Mossdale Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Mullaway | ||
Thu Sep 11 2014 20:44 | 1st = 1 Mullaway 2nd = 6 Flick Pass 3rd = 7 Rain Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Kirkby Lodge | ||
Thu Sep 11 2014 20:41 | 1st = 4 Kirkby Lodge 2nd = 8 Idle Bye 3rd = 7 Brontes Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Lady Goldenpaw | ||
Thu Sep 11 2014 20:40 | 1st = 2 Lady Goldenpaw 2nd = 8 Maintenance Man 3rd = 1 Just A Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Texas Titan | ||
Thu Sep 11 2014 20:38 | 1st = 6 Texas Titan 2nd = 8 Dyna Ostrander 3rd = 1 Gorham Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 6 Select Selwood | ||
Thu Sep 11 2014 20:35 | 1st = 6 Select Selwood 2nd = 8 Final Trick 3rd = 2 Booka Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Leisure Larry | ||
Thu Sep 11 2014 20:34 | 1st = 8 Leisure Larry 2nd = 1 Punjabi Boy 3rd = 2 Sammy Sultana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 7 Anarion | ||
Thu Sep 11 2014 20:30 | 1st = 7 Anarion 2nd = 5 Soho Jagger 3rd = 1 Indigo Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Starc | ||
Thu Sep 11 2014 20:28 | 1st = 4 Starc 2nd = 1 Flying Twist 3rd = 2 Allen Wake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Placid Planet | ||
Thu Sep 11 2014 20:25 | 1st = 6 Placid Planet 2nd = 7 Outa Tempo 3rd = 4 Bills Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Frytson | ||
Thu Sep 11 2014 20:22 | 1st = 3 Frytson 2nd = 8 King Nitro 3rd = 1 Tiza Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Black Macoy | ||
Thu Sep 11 2014 20:21 | 1st = 3 Black Macoy 2nd = 6 Immortal Bear 3rd = 8 Tenebrae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Tee Wrap City | ||
Thu Sep 11 2014 20:17 | 1st = 4 Tee Wrap City 2nd = 3 Ireadthenewstoday 3rd = 8 Vintage Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Wind Whistler | ||
Thu Sep 11 2014 20:14 | 1st = 7 Wind Whistler 2nd = 3 Allen Icarus 3rd = 4 Dakota Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Jebrynah Storm | ||
Thu Sep 11 2014 20:11 | 1st = 8 Jebrynah Storm 2nd = 2 Black Nat Bonus 3rd = 1 Linjawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Ima Fairytale | ||
Thu Sep 11 2014 20:08 | 1st = 1 Ima Fairytale 2nd = 2 Alotta Luck 3rd = 7 Velocemente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 You Say So | ||
Thu Sep 11 2014 20:05 | 1st = 1 You Say So 2nd = 2 Lulus Lad 3rd = 7 Fancy Stiches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Faith In Bear | ||
Thu Sep 11 2014 20:02 | 1st = 5 Faith In Bear 2nd = 8 Provincial Bear 3rd = 1 Trons Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Purple Village | ||
Thu Sep 11 2014 20:00 | 1st = 5 Purple Village 2nd = 8 Ya Bowen Delight 3rd = 1 Miss Lively |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Sparcia | ||
Thu Sep 11 2014 19:58 | 1st = 5 Sparcia 2nd = 6 Kennys Cruise 3rd = 3 Shot Gun Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Iva Vision | ||
Thu Sep 11 2014 19:55 | 1st = 3 Iva Vision 2nd = 1 Dyna Alchemist 3rd = 6 Dyna Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Zanes Point | ||
Thu Sep 11 2014 19:52 | 1st = 7 Zanes Point 2nd = 6 Seldom Tipsy 3rd = 3 Cool Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 6 Domestic Art | ||
Thu Sep 11 2014 19:47 | 1st = 6 Domestic Art 2nd = 7 Type Thing 3rd = 2 Clockon Doc Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Allen Gravion | ||
Thu Sep 11 2014 19:44 | 1st = 1 Allen Gravion 2nd = 6 Scanez Cee 3rd = 2 Dyna Keitaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Grim Creeper | ||
Thu Sep 11 2014 19:41 | 1st = 4 Grim Creeper 2nd = 5 King Elliot 3rd = 1 All You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Prescribe | ||
Thu Sep 11 2014 19:38 | 1st = 1 Prescribe 2nd = 8 Aeroplane Darcy 3rd = 3 Code Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Game Maker | ||
Thu Sep 11 2014 19:37 | 1st = 1 Game Maker 2nd = 8 Flying Casey 3rd = 3 Theorys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Frattini | ||
Thu Sep 11 2014 19:35 | 1st = 2 Frattini 2nd = 4 Screamin 3rd = 6 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 4 Sea Spray Cracker | ||
Thu Sep 11 2014 19:30 | 1st = 4 Sea Spray Cracker 2nd = 5 Mitchell 3rd = 8 King Of Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 5 Big Spending Telf | ||
Thu Sep 11 2014 19:30 | 1st = 5 Big Spending Telf 2nd = 8 Part Time Paradise 3rd = 1 Coast Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Mrs Deeks | ||
Thu Sep 11 2014 19:28 | 1st = 2 Mrs Deeks 2nd = 8 Terris Star 3rd = 1 Battlefront |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Smoking Rosie | ||
Thu Sep 11 2014 19:25 | 1st = 5 Smoking Rosie 2nd = 7 Airbound 3rd = 2 Praise Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Seven Straight | ||
Thu Sep 11 2014 19:22 | 1st = 2 Seven Straight 2nd = 3 Gelzinnis Clan 3rd = 1 Hawkos Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Noosa Rocket | ||
Thu Sep 11 2014 19:21 | 1st = 2 Noosa Rocket 2nd = 4 Bush Courage 3rd = 7 Tear Away Kuda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Bee Tees | ||
Thu Sep 11 2014 19:17 | 1st = 5 Bee Tees 2nd = 7 Dunvegan Road 3rd = 9 Munroe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Galilee Spirit | ||
Thu Sep 11 2014 19:14 | 1st = 7 Galilee Spirit 2nd = 5 Yiche 3rd = 3 Time For War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Hay Angel | ||
Thu Sep 11 2014 19:11 | 1st = 8 Hay Angel 2nd = 7 Twobeeyou 3rd = 2 Moyarra Marion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Bunga Bunga | ||
Thu Sep 11 2014 19:08 | 1st = 1 Bunga Bunga 2nd = 6 Lektra Outlaw 3rd = 3 Erza Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Vibhuti | ||
Thu Sep 11 2014 19:05 | 1st = 5 Vibhuti 2nd = 1 Downunder Stride 3rd = 10 Smiling Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Gunspeed | ||
Thu Sep 11 2014 19:04 | 1st = 2 Gunspeed 2nd = 5 Garrangay Duk 3rd = 1 Super Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Snitzel Von Krum | ||
Thu Sep 11 2014 19:02 | 1st = 1 Snitzel Von Krum 2nd = 7 Pulciano 3rd = 3 Libstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 9 - 11 Fair Achiever | ||
Thu Sep 11 2014 19:00 | 1st = 11 Fair Achiever 2nd = 5 Lady By Chance 3rd = 14 Warning Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 3 Watcha Red Flash | ||
Thu Sep 11 2014 18:55 | 1st = 3 Watcha Red Flash 2nd = 5 Kamwood Johnny 3rd = 7 Village Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Marys Guess | ||
Thu Sep 11 2014 18:52 | 1st = 7 Marys Guess 2nd = 8 Summerland 3rd = 3 Super Leggera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 2 Wicked Title | ||
Thu Sep 11 2014 18:48 | 1st = 2 Wicked Title 2nd = 3 Wild Serenade 3rd = 4 Big Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Be Two Bomber | ||
Thu Sep 11 2014 18:45 | 1st = 3 Be Two Bomber 2nd = 2 Dancing Madi 3rd = 4 Superliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 7 Simply Gorgeous | ||
Thu Sep 11 2014 18:43 | 1st = 7 Simply Gorgeous 2nd = 6 Jerosh 3rd = 2 Major Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Wild Wright | ||
Thu Sep 11 2014 18:40 | 1st = 5 Wild Wright 2nd = 9 Knights Templar 3rd = 6 Macies Dingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 5 American Classic | ||
Thu Sep 11 2014 18:40 | 1st = 5 American Classic 2nd = 4 Aces N Eights 3rd = 7 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 9 Good Odds Devil | ||
Thu Sep 11 2014 18:36 | 1st = 9 Good Odds Devil 2nd = 6 Aussie Heritage 3rd = 8 Hes Schmick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 9 Star Style | ||
Thu Sep 11 2014 18:30 | 1st = 9 Star Style 2nd = 12 Empire Earl 3rd = 8 The Dutchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Plagiarism | ||
Thu Sep 11 2014 18:28 | 1st = 6 Plagiarism 2nd = 1 Makers Label 3rd = 3 Will Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 9 Zipping Amelia | ||
Thu Sep 11 2014 18:25 | 1st = 9 Zipping Amelia 2nd = 8 Dragon Emgrand 3rd = 2 Little Chaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 3 Keep On Dancin | ||
Thu Sep 11 2014 18:20 | 1st = 3 Keep On Dancin 2nd = 8 Handful Of Dust 3rd = 7 Been Here Before |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Lovely Lizzie | ||
Thu Sep 11 2014 18:16 | 1st = 1 Lovely Lizzie 2nd = 6 Jaimandy Kit 3rd = 3 Spider Silva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 1 Hot Mach | ||
Thu Sep 11 2014 18:15 | 1st = 1 Hot Mach 2nd = 2 Hudy Haxwell 3rd = 3 Kate Caterina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Zany Dune | ||
Thu Sep 11 2014 18:10 | 1st = 3 Zany Dune 2nd = 7 Yongala Den 3rd = 8 Zodiac Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Interrogated | ||
Thu Sep 11 2014 18:06 | 1st = 1 Interrogated 2nd = 7 All Irish 3rd = 3 Altered Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Mr Whippy | ||
Thu Sep 11 2014 18:03 | 1st = 8 Mr Whippy 2nd = 2 Smash Rumour 3rd = 4 Quedrago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Mister Sunraysia | ||
Thu Sep 11 2014 17:59 | 1st = 8 Mister Sunraysia 2nd = 3 Premier Wally 3rd = 10 Dyna Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Bee Jays Abundance | ||
Thu Sep 11 2014 17:52 | 1st = 3 Bee Jays Abundance 2nd = 2 Surfnturf 3rd = 10 Blissfull Leader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 10 Nikita Maguire | ||
Thu Sep 11 2014 17:50 | 1st = 10 Nikita Maguire 2nd = 8 Grumpy Possum 3rd = 6 A Chance To Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 14 Viva La Charchar | ||
Thu Sep 11 2014 17:45 | 1st = 14 Viva La Charchar 2nd = 3 Classical Prince 3rd = 6 Lil Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Miss Migaro | ||
Thu Sep 11 2014 17:42 | 1st = 1 Miss Migaro 2nd = 8 Hot Ones 3rd = 3 Peta Pitstop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Opawa Amy | ||
Thu Sep 11 2014 17:37 | 1st = 2 Opawa Amy 2nd = 7 Opawa Karen 3rd = 5 Opawa Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Subway | ||
Thu Sep 11 2014 17:36 | 1st = 1 Subway 2nd = 6 Sooty Lee 3rd = 2 Derby Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 14 Loved Up | ||
Thu Sep 11 2014 17:30 | 1st = 14 Loved Up 2nd = 9 Showabitofheart 3rd = 7 Spirit Of Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Emperor Jeteye | ||
Thu Sep 11 2014 17:27 | 1st = 8 Emperor Jeteye 2nd = 4 Cosmic Lane 3rd = 1 Captain Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 2 Hughie Green | ||
Thu Sep 11 2014 17:25 | 1st = 2 Hughie Green 2nd = 6 Major Stare 3rd = 9 Take Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Pennsbury | ||
Thu Sep 11 2014 17:22 | 1st = 1 Pennsbury 2nd = 8 Just Ponder 3rd = 4 Cruisin Luxury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Dyna Prankster | ||
Thu Sep 11 2014 17:19 | 1st = 2 Dyna Prankster 2nd = 4 Blue Quartette 3rd = 8 Mollys Pledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 5 Forgotten Years | ||
Thu Sep 11 2014 17:15 | 1st = 5 Forgotten Years 2nd = 3 Iron Meteorite 3rd = 2 Grande Punto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Jinja Power | ||
Thu Sep 11 2014 17:10 | 1st = 8 Jinja Power 2nd = 7 Opawa Tania 3rd = 2 Thrilling Logic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 3 Hara Prince | ||
Thu Sep 11 2014 17:10 | 1st = 3 Hara Prince 2nd = 12 Penthouse Pet 3rd = 4 Fitzgerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Big Red Chev | ||
Thu Sep 11 2014 17:07 | 1st = 2 Big Red Chev 2nd = 3 Davettes Dynasty 3rd = 7 Rillington Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 5 First Release | ||
Thu Sep 11 2014 17:03 | 1st = 5 First Release 2nd = 1 Hillcrest 3rd = 2 Honour The Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 7 Foxtrot Jack | ||
Thu Sep 11 2014 17:00 | 1st = 7 Foxtrot Jack 2nd = 1 Amys Invasion 3rd = 4 Equulei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Mr Moo | ||
Thu Sep 11 2014 16:59 | 1st = 6 Mr Moo 2nd = 4 Oh Lele Kezza 3rd = 9 Freckles Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 11 Reddamour | ||
Thu Sep 11 2014 16:55 | 1st = 11 Reddamour 2nd = 3 Petrify 3rd = 12 Shades Of Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 4 Wussell | ||
Thu Sep 11 2014 16:52 | 1st = 4 Wussell 2nd = 7 Flying Kitty 3rd = 3 Time Is Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Know Ambition | ||
Thu Sep 11 2014 16:47 | 1st = 3 Know Ambition 2nd = 6 Thrilling Marty 3rd = 2 Blushing Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Triumphant Knight | ||
Thu Sep 11 2014 16:47 | 1st = 4 Triumphant Knight 2nd = 1 My Crazy Ex 3rd = 3 Party Hard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Surfing Minnie | ||
Thu Sep 11 2014 16:44 | 1st = 3 Surfing Minnie 2nd = 7 Shirdon Helga 3rd = 8 Filos Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 6 Too Chic | ||
Thu Sep 11 2014 16:40 | 1st = 6 Too Chic 2nd = 1 Deliberate 3rd = 2 Best of the Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 9 No Ordinary Sun | ||
Thu Sep 11 2014 16:35 | 1st = 9 No Ordinary Sun 2nd = 2 Georgies Smile 3rd = 5 Its Big Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 11 Muskets At Dawn | ||
Thu Sep 11 2014 16:35 | 1st = 11 Muskets At Dawn 2nd = 2 Delambre 3rd = 9 Casablanca Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Zulu Mystique | ||
Thu Sep 11 2014 16:32 | 1st = 6 Zulu Mystique 2nd = 2 Sweeneys First 3rd = 5 Lucy Lobster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Holy Man | ||
Thu Sep 11 2014 16:28 | 1st = 6 Holy Man 2nd = 3 Bold Attraction 3rd = 9 Mum Said No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Irish Blue | ||
Thu Sep 11 2014 16:26 | 1st = 1 Irish Blue 2nd = 8 Rodriguez 3rd = 7 Angel Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Dee Black | ||
Thu Sep 11 2014 16:24 | 1st = 5 Dee Black 2nd = 2 Castle Black 3rd = 7 Rybora Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 5 Kings Dance | ||
Thu Sep 11 2014 16:20 | 1st = 5 Kings Dance 2nd = 4 Denoninator 3rd = 13 Allelu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Gotta Catch Me | ||
Thu Sep 11 2014 16:17 | 1st = 1 Gotta Catch Me 2nd = 7 Galaxia 3rd = 3 Vintage Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Washington Lass | ||
Thu Sep 11 2014 16:12 | 1st = 3 Washington Lass 2nd = 6 Reddy Fire 3rd = 1 Couldntresist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 7 Viewfield Apache | ||
Thu Sep 11 2014 16:10 | 1st = 7 Viewfield Apache 2nd = 1 Nicole Vaidisova 3rd = 8 Live Life Betta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Oriental Tsunami | ||
Thu Sep 11 2014 16:09 | 1st = 5 Oriental Tsunami 2nd = 3 Lala Rise 3rd = 6 Clovalley Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 1 Streaming By | ||
Thu Sep 11 2014 16:05 | 1st = 1 Streaming By 2nd = 14 Zelest 3rd = 13 Princess Maher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 11 Remuneration | ||
Thu Sep 11 2014 16:00 | 1st = 11 Remuneration 2nd = 6 Dantes Secret 3rd = 5 Appolo Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Dream Collector | ||
Thu Sep 11 2014 15:58 | 1st = 3 Dream Collector 2nd = 5 Fast Archer 3rd = 2 Opawa Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Avondale Storm | ||
Thu Sep 11 2014 15:57 | 1st = 3 Avondale Storm 2nd = 2 Star Crazy 3rd = 8 Zipping Kendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Mighty Savannah | ||
Thu Sep 11 2014 15:53 | 1st = 8 Mighty Savannah 2nd = 14 Dragon Gold 3rd = 1 Fondue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Mr Cruiser | ||
Thu Sep 11 2014 15:49 | 1st = 7 Mr Cruiser 2nd = 2 Miss Golden Tron 3rd = 3 Lynlaw Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 6 Cadels Gold | ||
Thu Sep 11 2014 15:45 | 1st = 6 Cadels Gold 2nd = 3 Rebel Force 3rd = 10 Godfrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Tango Siyan | ||
Thu Sep 11 2014 15:42 | 1st = 1 Tango Siyan 2nd = 8 Bullbar Skinny 3rd = 7 Shining Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Hetfield | ||
Thu Sep 11 2014 15:40 | 1st = 7 Hetfield 2nd = 3 Angelic Star 3rd = 8 Spud Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Prince Assassin | ||
Thu Sep 11 2014 15:37 | 1st = 7 Prince Assassin 2nd = 2 King Grin 3rd = 5 Melton Bonover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 5 Tora Bora | ||
Thu Sep 11 2014 15:34 | 1st = 5 Tora Bora 2nd = 1 Mann Shes Fast 3rd = 6 Rettas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 3 Marks Legacy | ||
Thu Sep 11 2014 15:30 | 1st = 3 Marks Legacy 2nd = 8 Twizzler 3rd = 12 Magic Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 1 Zenzu | ||
Thu Sep 11 2014 15:25 | 1st = 1 Zenzu 2nd = 3 Wanem Back 3rd = 5 Sky Twister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Tekki Tremor | ||
Thu Sep 11 2014 15:22 | 1st = 7 Tekki Tremor 2nd = 8 Come At Me 3rd = 6 Rozehill Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Cawbourne Axe | ||
Thu Sep 11 2014 15:21 | 1st = 2 Cawbourne Axe 2nd = 3 Thumb Print Tony 3rd = 4 Unshaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Coco Dubawi | ||
Thu Sep 11 2014 15:18 | 1st = 2 Coco Dubawi 2nd = 12 Murramarang 3rd = 4 Boss Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Dakka Enlim | ||
Thu Sep 11 2014 15:14 | 1st = 1 Dakka Enlim 2nd = 5 Extreme Scope 3rd = 8 Bonnie Situation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 8 Cathys Mark | ||
Thu Sep 11 2014 15:10 | 1st = 8 Cathys Mark 2nd = 7 Ballet Suite 3rd = 12 Sistine Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 9 Pirate Arcade | ||
Thu Sep 11 2014 15:07 | 1st = 9 Pirate Arcade 2nd = 7 Twisted Outlaw 3rd = 2 Longmire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Little Regus | ||
Thu Sep 11 2014 15:03 | 1st = 3 Little Regus 2nd = 8 Cawbourne Jelly 3rd = 5 Opawa Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Jilliby Mac | ||
Thu Sep 11 2014 15:02 | 1st = 8 Jilliby Mac 2nd = 1 Longwoods 3rd = 3 Embrace A New Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 2 Vayetra | ||
Thu Sep 11 2014 14:59 | 1st = 2 Vayetra 2nd = 1 Gun Glory 3rd = 6 Logies Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Skip Course | ||
Thu Sep 11 2014 14:55 | 1st = 1 Skip Course 2nd = 5 Arcadian 3rd = 7 Joels Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 1 Sassenach | ||
Thu Sep 11 2014 14:50 | 1st = 1 Sassenach 2nd = 12 Give The Signal 3rd = 9 Striking Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Red Superman | ||
Thu Sep 11 2014 14:47 | 1st = 2 Red Superman 2nd = 6 Garaole 3rd = 3 See The Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Gee Cee Bee | ||
Thu Sep 11 2014 14:46 | 1st = 4 Gee Cee Bee 2nd = 1 Opawa Stella 3rd = 8 Waimak Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Cumani | ||
Thu Sep 11 2014 14:43 | 1st = 4 Cumani 2nd = 3 Bloomsday 3rd = 2 Victory Hotel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Olli Charlyn | ||
Thu Sep 11 2014 14:39 | 1st = 6 Olli Charlyn 2nd = 1 Isabel Enlim 3rd = 2 Gazmick Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 8 Magicool | ||
Thu Sep 11 2014 14:35 | 1st = 8 Magicool 2nd = 14 Fitna 3rd = 7 Johnhro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Heston Lodge | ||
Thu Sep 11 2014 14:32 | 1st = 2 Heston Lodge 2nd = 5 Mrs Fozz 3rd = 4 Danny Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 9 Impersonator | ||
Thu Sep 11 2014 14:28 | 1st = 9 Impersonator 2nd = 1 Only Got Time 3rd = 6 Wunzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Abby Dawn Court | ||
Thu Sep 11 2014 14:27 | 1st = 3 Abby Dawn Court 2nd = 2 Bubsarolling 3rd = 8 Betzajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Kaylas Tiger | ||
Thu Sep 11 2014 14:24 | 1st = 2 Kaylas Tiger 2nd = 4 Havago Megsie 3rd = 8 Bar No Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 4 Fine Mist | ||
Thu Sep 11 2014 14:20 | 1st = 4 Fine Mist 2nd = 5 Joadja 3rd = 2 Dixies Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 1 Priceless Rock | ||
Thu Sep 11 2014 14:15 | 1st = 1 Priceless Rock 2nd = 2 Rattlehead 3rd = 3 Echo Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Boorolonga Boy | ||
Thu Sep 11 2014 14:12 | 1st = 1 Boorolonga Boy 2nd = 4 Fear Me Roar 3rd = 3 Walter Miti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 9 Satay | ||
Thu Sep 11 2014 14:11 | 1st = 9 Satay 2nd = 2 Gypsy Fair 3rd = 4 Hostage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Smart Patrol | ||
Thu Sep 11 2014 14:08 | 1st = 7 Smart Patrol 2nd = 3 Van Rossum 3rd = 1 Brown Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Major Abs | ||
Thu Sep 11 2014 14:04 | 1st = 3 Major Abs 2nd = 4 Bub And Sonia 3rd = 1 Total Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 4 Good Offa | ||
Thu Sep 11 2014 14:00 | 1st = 4 Good Offa 2nd = 7 Painte 3rd = 3 Eddy Would Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Full Day | ||
Thu Sep 11 2014 13:57 | 1st = 3 Full Day 2nd = 2 Contained 3rd = 9 November Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 4 Accepted | ||
Thu Sep 11 2014 13:49 | 1st = 4 Accepted 2nd = 2 Burr Angel 3rd = 3 Amaretto Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Dylans Rojo | ||
Thu Sep 11 2014 13:45 | 1st = 2 Dylans Rojo 2nd = 1 Conquer 3rd = 11 Roman Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Angels Chief | ||
Thu Sep 11 2014 13:37 | 1st = 6 Angels Chief 2nd = 1 Pud 3rd = 7 Spoil The Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 4 Pepperpot Annie | ||
Thu Sep 11 2014 13:36 | 1st = 4 Pepperpot Annie 2nd = 2 Danasonic 3rd = 5 Zeditave Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Blazing Marlowe | ||
Thu Sep 11 2014 13:29 | 1st = 2 Blazing Marlowe 2nd = 3 Uniting Cargo 3rd = 1 Falzoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 6 Fluorescent | ||
Thu Sep 11 2014 13:25 | 1st = 6 Fluorescent 2nd = 9 Remerged 3rd = 8 Norman Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Puzzle em | ||
Thu Sep 11 2014 13:22 | 1st = 4 Puzzle em 2nd = 7 Dyna Judas 3rd = 8 Red Kali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 5 Zena Cargo | ||
Thu Sep 11 2014 13:14 | 1st = 5 Zena Cargo 2nd = 7 Bonzatross 3rd = 2 Sneaky Isa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 Danpivot | ||
Thu Sep 11 2014 13:10 | 1st = 1 Danpivot 2nd = 5 Nusrah 3rd = 3 In Vino Veritas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 5 Sir Darci | ||
Thu Sep 11 2014 13:05 | 1st = 5 Sir Darci 2nd = 3 Agent Ziva 3rd = 9 Miss Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Sweet Bree | ||
Thu Sep 11 2014 13:02 | 1st = 7 Sweet Bree 2nd = 1 Heza Dee Light 3rd = 3 Diablos Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 5 Boomtime | ||
Thu Sep 11 2014 12:54 | 1st = 5 Boomtime 2nd = 1 Kaygees Girl 3rd = 4 Maybelline Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Famous Seamus | ||
Thu Sep 11 2014 12:47 | 1st = 7 Famous Seamus 2nd = 6 Talking To You 3rd = 1 Too Crunchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 3 Aeternum | ||
Thu Sep 11 2014 12:30 | 1st = 3 Aeternum 2nd = 4 Born Happy 3rd = 9 Saber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Tilla Bale | ||
Thu Sep 11 2014 12:27 | 1st = 1 Tilla Bale 2nd = 2 Jack Willow 3rd = 6 Miss Cloud Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 4 Hi Yo Soo | ||
Thu Sep 11 2014 11:55 | 1st = 4 Hi Yo Soo 2nd = 9 Torrado 3rd = 7 Floozie Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 1 Shuthegate | ||
Thu Sep 11 2014 11:20 | 1st = 1 Shuthegate 2nd = 4 Oh Thats Nice 3rd = 6 Keep Her Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 1 Fast Profit | ||
Thu Sep 11 2014 10:45 | 1st = 1 Fast Profit 2nd = 3 Mopane 3rd = 5 Armando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Zoffany | ||
Thu Sep 11 2014 0:07 | 1st = 1 Zoffany 2nd = 8 Old Skool Love 3rd = 7 Fiscal Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 7 Trudels | ||
Mon Aug 11 2014 22:49 | 1st = 7 Trudels 2nd = 8 Wynburn Blaze 3rd = 3 Surfs Up Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Witch Lock | ||
Mon Aug 11 2014 22:37 | 1st = 8 Witch Lock 2nd = 2 King Spotalot 3rd = 5 Jazzy Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 5 Shanty Town Lad | ||
Mon Aug 11 2014 22:32 | 1st = 5 Shanty Town Lad 2nd = 1 Winsome Tommy 3rd = 7 Golden Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Bejay The Dejay | ||
Mon Aug 11 2014 22:20 | 1st = 2 Bejay The Dejay 2nd = 3 Derby Magic 3rd = 4 Natural Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Buckle Up Wes | ||
Mon Aug 11 2014 22:15 | 1st = 3 Buckle Up Wes 2nd = 7 Dominator Girl 3rd = 6 Hellyeah Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 9 Rebel Court | ||
Mon Aug 11 2014 22:09 | 1st = 9 Rebel Court 2nd = 5 Loving In Vain 3rd = 2 Boost And Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Blue Tartan | ||
Mon Aug 11 2014 22:03 | 1st = 3 Blue Tartan 2nd = 7 Lovely Lizzie 3rd = 2 Haggis Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Wee Fire | ||
Mon Aug 11 2014 21:58 | 1st = 2 Wee Fire 2nd = 8 Oscar Ralph 3rd = 6 Class Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 9 Young Gun Mcbain | ||
Mon Aug 11 2014 21:54 | 1st = 9 Young Gun Mcbain 2nd = 5 Lake Burley 3rd = 4 Montgomery Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Cosmic Halo | ||
Mon Aug 11 2014 21:50 | 1st = 8 Cosmic Halo 2nd = 3 Not Quite Hank 3rd = 6 Isabella Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Starvin Seagull | ||
Mon Aug 11 2014 21:46 | 1st = 5 Starvin Seagull 2nd = 8 Sun Valley 3rd = 3 Aeroplane Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Abbys Fantasy | ||
Mon Aug 11 2014 21:42 | 1st = 8 Abbys Fantasy 2nd = 7 Cosmic Pauly 3rd = 9 No Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Painted Dotty | ||
Mon Aug 11 2014 21:38 | 1st = 8 Painted Dotty 2nd = 2 Pedros Vineyard 3rd = 7 Wild Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Krakow Mclaren | ||
Mon Aug 11 2014 21:34 | 1st = 4 Krakow Mclaren 2nd = 6 Billie Rock 3rd = 3 Johnny Guitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Lauries Tim Tam | ||
Mon Aug 11 2014 21:30 | 1st = 6 Lauries Tim Tam 2nd = 7 Cosmic Princess 3rd = 3 Kenny Singman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 All Inn Ky | ||
Mon Aug 11 2014 21:26 | 1st = 2 All Inn Ky 2nd = 5 Hurricane Ash 3rd = 4 Perfect Madison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Jebrynah Storm | ||
Mon Aug 11 2014 21:22 | 1st = 1 Jebrynah Storm 2nd = 8 White Hornet 3rd = 3 Aza Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Mason Pines | ||
Mon Aug 11 2014 21:18 | 1st = 1 Mason Pines 2nd = 5 Despicable Matt 3rd = 2 Snoring Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Husky Dreamer | ||
Mon Aug 11 2014 21:14 | 1st = 8 Husky Dreamer 2nd = 6 Bob Bale 3rd = 2 Joja Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Black Diablo | ||
Mon Aug 11 2014 21:10 | 1st = 7 Black Diablo 2nd = 1 Zipping Molly 3rd = 4 Miss Zarby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Universal Size | ||
Mon Aug 11 2014 21:06 | 1st = 2 Universal Size 2nd = 8 Mohinga Max 3rd = 3 Coup Detat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Celtic Colleen | ||
Mon Aug 11 2014 21:02 | 1st = 8 Celtic Colleen 2nd = 7 Rupert 3rd = 1 Tiny Turner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Cosmic Harry | ||
Mon Aug 11 2014 20:58 | 1st = 1 Cosmic Harry 2nd = 5 Devocean 3rd = 7 Buckle Up Neiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Absolute Boss | ||
Mon Aug 11 2014 20:54 | 1st = 7 Absolute Boss 2nd = 6 Time For War 3rd = 3 Firecette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Sexy Opinion | ||
Mon Aug 11 2014 20:50 | 1st = 1 Sexy Opinion 2nd = 7 Jack Finn 3rd = 4 Calla Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Blue Viper | ||
Mon Aug 11 2014 20:46 | 1st = 2 Blue Viper 2nd = 1 Under Illusion 3rd = 5 Fury Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Shillelagh Lane | ||
Mon Aug 11 2014 20:42 | 1st = 7 Shillelagh Lane 2nd = 8 Johnathans Hope 3rd = 1 Thunder Of Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Premier Event | ||
Mon Aug 11 2014 20:34 | 1st = 8 Premier Event 2nd = 6 Wingard 3rd = 7 Cool Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Fantastic Sid | ||
Mon Aug 11 2014 20:30 | 1st = 8 Fantastic Sid 2nd = 5 Hookers Miss 3rd = 6 Taxi Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Jindara | ||
Mon Aug 11 2014 20:26 | 1st = 3 Jindara 2nd = 5 Zipping Felix 3rd = 7 Creative Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Dream River | ||
Mon Aug 11 2014 20:22 | 1st = 3 Dream River 2nd = 1 Zodiac Jacky 3rd = 7 Wilby Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Canuck | ||
Mon Aug 11 2014 20:18 | 1st = 8 Canuck 2nd = 3 Britomartis 3rd = 1 Hidden Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Pops Castle | ||
Mon Aug 11 2014 20:14 | 1st = 1 Pops Castle 2nd = 5 Cool Duke 3rd = 7 Kisai Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Puzzle Queen | ||
Mon Aug 11 2014 20:10 | 1st = 3 Puzzle Queen 2nd = 4 Tarzans Grip 3rd = 1 Cherish Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Cette For Speed | ||
Mon Aug 11 2014 20:06 | 1st = 5 Cette For Speed 2nd = 4 Big Bad Tom 3rd = 7 Shifty Mifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Atta Boy Ted | ||
Mon Aug 11 2014 20:02 | 1st = 2 Atta Boy Ted 2nd = 8 Spring Colarado 3rd = 3 Smart Clique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 8 Molly Monroe | ||
Mon Aug 11 2014 19:58 | 1st = 8 Molly Monroe 2nd = 2 Little Spin 3rd = 4 Jadie Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Quick Kisses | ||
Mon Aug 11 2014 19:54 | 1st = 7 Quick Kisses 2nd = 5 Kasai Warrior 3rd = 6 Vivo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 7 Empire Ruby | ||
Mon Aug 11 2014 19:50 | 1st = 7 Empire Ruby 2nd = 4 Chicha Fancy Man 3rd = 3 Hazy Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Swanart | ||
Mon Aug 11 2014 19:46 | 1st = 1 Swanart 2nd = 3 Hol 3rd = 7 Joels Pledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Jandinelle | ||
Mon Aug 11 2014 19:42 | 1st = 2 Jandinelle 2nd = 4 Windfall 3rd = 5 Burwana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Gladis Grice | ||
Mon Aug 11 2014 19:38 | 1st = 4 Gladis Grice 2nd = 8 Buckle Up Tango 3rd = 6 Kinloch Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Spot Goes Racing | ||
Mon Aug 11 2014 19:34 | 1st = 4 Spot Goes Racing 2nd = 1 Westmeath 3rd = 2 Cool And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Spot Fixing | ||
Mon Aug 11 2014 19:30 | 1st = 4 Spot Fixing 2nd = 8 Alfa Spark 3rd = 9 Call Me Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Irish Asteria | ||
Mon Aug 11 2014 19:26 | 1st = 1 Irish Asteria 2nd = 2 Allen Dragon 3rd = 5 All Inn Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Titan Ash | ||
Mon Aug 11 2014 19:22 | 1st = 5 Titan Ash 2nd = 4 Dutch Stryker 3rd = 1 Classic Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Repeat | ||
Mon Aug 11 2014 19:19 | 1st = 7 Repeat 2nd = 3 Blue Jager Light 3rd = 1 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Knuckle Boom | ||
Mon Aug 11 2014 19:16 | 1st = 1 Knuckle Boom 2nd = 2 Bovelo 3rd = 3 Allen Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Grovebrook Boy | ||
Mon Aug 11 2014 19:13 | 1st = 3 Grovebrook Boy 2nd = 7 Yo Cool Maxie 3rd = 4 Slick Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 7 Freda Jagz | ||
Mon Aug 11 2014 19:10 | 1st = 7 Freda Jagz 2nd = 1 Moes Magic 3rd = 5 Peters Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Allen Grundy | ||
Mon Aug 11 2014 19:07 | 1st = 1 Allen Grundy 2nd = 5 Implied Pressure 3rd = 2 Bablitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Hes Ritehererightnow | ||
Mon Aug 11 2014 19:02 | 1st = 6 Hes Ritehererightnow 2nd = 8 Barrow Street 3rd = 5 See What Happens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Never Ends | ||
Mon Aug 11 2014 19:00 | 1st = 3 Never Ends 2nd = 1 Huckleberry 3rd = 7 Wise Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Run Sophie Run | ||
Mon Aug 11 2014 18:57 | 1st = 2 Run Sophie Run 2nd = 3 Cruisys Joy 3rd = 4 Soft Ballad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Buffy The Slayer | ||
Mon Aug 11 2014 18:54 | 1st = 6 Buffy The Slayer 2nd = 7 Judgement Time 3rd = 4 Lektra Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 8 Elite Angus | ||
Mon Aug 11 2014 18:50 | 1st = 8 Elite Angus 2nd = 5 Lonely Road 3rd = 7 Reign Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 5 Keep Ya Cover | ||
Mon Aug 11 2014 18:46 | 1st = 5 Keep Ya Cover 2nd = 8 Dana Squarker 3rd = 6 Roman All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 El Capo | ||
Mon Aug 11 2014 18:42 | 1st = 8 El Capo 2nd = 1 Bon Yeo 3rd = 7 Dzeko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Black Gypsy | ||
Mon Aug 11 2014 18:39 | 1st = 5 Black Gypsy 2nd = 7 Shachar Magic 3rd = 2 Fat Garry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Emerley Senorita | ||
Mon Aug 11 2014 18:35 | 1st = 2 Emerley Senorita 2nd = 4 Wave Jockey 3rd = 6 Shimmering Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Real Hammer | ||
Mon Aug 11 2014 18:30 | 1st = 7 Real Hammer 2nd = 4 Christian Banner 3rd = 11 Mach Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 4 Lika Firecracker | ||
Mon Aug 11 2014 18:27 | 1st = 4 Lika Firecracker 2nd = 8 Spot On Pedro 3rd = 6 Super Colossal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 8 Jamarlo | ||
Mon Aug 11 2014 18:22 | 1st = 8 Jamarlo 2nd = 1 Backyard Wrecker 3rd = 3 Gun Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Chotcho | ||
Mon Aug 11 2014 18:16 | 1st = 3 Chotcho 2nd = 2 Eumeralla Danny 3rd = 1 Rockem Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 1 Fully Tricked | ||
Mon Aug 11 2014 18:11 | 1st = 1 Fully Tricked 2nd = 5 My Party 3rd = 2 Novas Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Tonnage | ||
Mon Aug 11 2014 18:07 | 1st = 4 Tonnage 2nd = 1 Luke 3rd = 3 Burr Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Northern Fox | ||
Mon Aug 11 2014 18:02 | 1st = 2 Northern Fox 2nd = 5 The Oyster Bar 3rd = 4 Tanaka Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Flushette | ||
Mon Aug 11 2014 17:58 | 1st = 4 Flushette 2nd = 2 Captain Revenge 3rd = 5 Mind Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Classy Roger | ||
Mon Aug 11 2014 17:57 | 1st = 7 Classy Roger 2nd = 8 Dads Vapour 3rd = 2 Wife Said No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 8 Henrik Zetterberg | ||
Mon Aug 11 2014 17:53 | 1st = 8 Henrik Zetterberg 2nd = 3 Type Thing 3rd = 6 Hit For Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 Tricky Seal | ||
Mon Aug 11 2014 17:50 | 1st = 5 Tricky Seal 2nd = 6 Before Then 3rd = 4 Party Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Bagger Vance | ||
Mon Aug 11 2014 17:47 | 1st = 8 Bagger Vance 2nd = 1 Second Sight 3rd = 7 Albeco Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 3 Gibbsy | ||
Mon Aug 11 2014 17:42 | 1st = 3 Gibbsy 2nd = 5 Risky Lifestyle 3rd = 2 Brace for Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Kunis | ||
Mon Aug 11 2014 17:38 | 1st = 8 Kunis 2nd = 3 Sugar Hype 3rd = 1 Diamond Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Jazz Cruz | ||
Mon Aug 11 2014 17:37 | 1st = 4 Jazz Cruz 2nd = 2 Dotcom Icon 3rd = 1 Liberty Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 9 High Courage | ||
Mon Aug 11 2014 17:32 | 1st = 9 High Courage 2nd = 10 Highview Christian 3rd = 7 Pelusiac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Without A Cause | ||
Mon Aug 11 2014 17:29 | 1st = 5 Without A Cause 2nd = 2 Dollar Flex 3rd = 6 Chevron Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 6 Fly Bayou | ||
Mon Aug 11 2014 17:28 | 1st = 6 Fly Bayou 2nd = 1 Red Rattler 3rd = 2 Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 1 Gee Tee Wage | ||
Mon Aug 11 2014 17:23 | 1st = 1 Gee Tee Wage 2nd = 3 Deadly Mark 3rd = 2 Image Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 9 Surfside | ||
Mon Aug 11 2014 17:20 | 1st = 9 Surfside 2nd = 2 Meteoric 3rd = 3 Where To Next |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Inner City | ||
Mon Aug 11 2014 17:17 | 1st = 1 Inner City 2nd = 3 Macgallen 3rd = 2 Messina Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Leeannda Mate | ||
Mon Aug 11 2014 17:15 | 1st = 3 Leeannda Mate 2nd = 1 Cobalt Kaos 3rd = 5 Franchina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Power of Attorney | ||
Mon Aug 11 2014 17:09 | 1st = 3 Power of Attorney 2nd = 1 The State Of Play 3rd = 2 Bettor Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Sweet Dancer | ||
Mon Aug 11 2014 17:07 | 1st = 2 Sweet Dancer 2nd = 6 Licious Doll 3rd = 4 Kasinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Odds And Ends | ||
Mon Aug 11 2014 17:06 | 1st = 2 Odds And Ends 2nd = 3 Captain America 3rd = 4 Blazing Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 13 Run Bullet Run | ||
Mon Aug 11 2014 17:04 | 1st = 13 Run Bullet Run 2nd = 2 Half For You 3rd = 7 Butterfly Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 8 Attentiontodetail | ||
Mon Aug 11 2014 16:59 | 1st = 8 Attentiontodetail 2nd = 7 Chance The Mach 3rd = 5 What A Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Bekim Goddess | ||
Mon Aug 11 2014 16:57 | 1st = 6 Bekim Goddess 2nd = 2 Son Of Sassi 3rd = 3 Beljay Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Black Custard | ||
Mon Aug 11 2014 16:56 | 1st = 1 Black Custard 2nd = 7 Potential Risk 3rd = 9 Open Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Chooks Reward | ||
Mon Aug 11 2014 16:53 | 1st = 2 Chooks Reward 2nd = 7 Cherokee Bromac 3rd = 8 Ronan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 8 - 13 Lambourn | ||
Mon Aug 11 2014 16:50 | 1st = 13 Lambourn 2nd = 5 Righteous Miss 3rd = 1 Prince Tamino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Tricky Summah | ||
Mon Aug 11 2014 16:47 | 1st = 2 Tricky Summah 2nd = 4 Fiona Ottie 3rd = 1 Accepted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Gooney Monelli | ||
Mon Aug 11 2014 16:46 | 1st = 3 Gooney Monelli 2nd = 5 Wheres Tifi 3rd = 6 Corbel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 8 Just Julia | ||
Mon Aug 11 2014 16:43 | 1st = 8 Just Julia 2nd = 10 Shiraz Shannon 3rd = 9 Rusty Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 12 Moiras Charm | ||
Mon Aug 11 2014 16:40 | 1st = 12 Moiras Charm 2nd = 14 Sultana 3rd = 6 Chicago Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Dynamos Dove | ||
Mon Aug 11 2014 16:37 | 1st = 6 Dynamos Dove 2nd = 8 Blonde Lilly 3rd = 4 River Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Ritza Ruby | ||
Mon Aug 11 2014 16:36 | 1st = 4 Ritza Ruby 2nd = 8 Raramuri 3rd = 1 Spring Creek Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 La Rive Droite | ||
Mon Aug 11 2014 16:34 | 1st = 6 La Rive Droite 2nd = 12 Lotus Eater 3rd = 4 Tiree Times A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Winterfeel | ||
Mon Aug 11 2014 16:29 | 1st = 2 Winterfeel 2nd = 7 Bretaca 3rd = 5 Escalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 4 Fashion Mags | ||
Mon Aug 11 2014 16:28 | 1st = 4 Fashion Mags 2nd = 7 Chiefs Me Dad 3rd = 5 Tigerkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 7 Merleen Two | ||
Mon Aug 11 2014 16:27 | 1st = 7 Merleen Two 2nd = 1 Lady Reigns 3rd = 8 Sochi Torah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 7 City Boots | ||
Mon Aug 11 2014 16:24 | 1st = 7 City Boots 2nd = 2 Ultima Chance 3rd = 6 Judo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 1 Mondo Rocket | ||
Mon Aug 11 2014 16:19 | 1st = 1 Mondo Rocket 2nd = 8 Lucknpower 3rd = 10 Greenough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Bella Lucia | ||
Mon Aug 11 2014 16:17 | 1st = 5 Bella Lucia 2nd = 1 Lily Dior 3rd = 3 My Boy Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 Banja Luka | ||
Mon Aug 11 2014 16:16 | 1st = 5 Banja Luka 2nd = 4 My Cosmic Girl 3rd = 2 Silver Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 9 Themightynadal | ||
Mon Aug 11 2014 16:13 | 1st = 9 Themightynadal 2nd = 1 Viking Jet 3rd = 2 Beaus Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 7 - 9 Run Jake Run | ||
Mon Aug 11 2014 16:10 | 1st = 9 Run Jake Run 2nd = 6 Beijing Dancer 3rd = 3 Stigori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 7 Duncan Mcginness | ||
Mon Aug 11 2014 16:07 | 1st = 7 Duncan Mcginness 2nd = 2 Thunder Fantasy 3rd = 5 Kovesi Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 7 Rock This City | ||
Mon Aug 11 2014 16:06 | 1st = 7 Rock This City 2nd = 8 Jughead 3rd = 2 Terra Rocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 6 Major Arthur | ||
Mon Aug 11 2014 16:03 | 1st = 6 Major Arthur 2nd = 3 Moraes 3rd = 7 Keltic Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Lika Shadow | ||
Mon Aug 11 2014 16:00 | 1st = 2 Lika Shadow 2nd = 8 Wheatsheaf Flyer 3rd = 10 Marks Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Elvis | ||
Mon Aug 11 2014 15:59 | 1st = 3 Elvis 2nd = 5 Amber Strike 3rd = 6 Smidj Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Beljay Belle | ||
Mon Aug 11 2014 15:57 | 1st = 7 Beljay Belle 2nd = 2 Cosmic Ali 3rd = 3 Riverdale Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Lukey Chino | ||
Mon Aug 11 2014 15:56 | 1st = 7 Lukey Chino 2nd = 1 Tayzzatron 3rd = 8 Diamond A Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Colour Charge | ||
Mon Aug 11 2014 15:54 | 1st = 3 Colour Charge 2nd = 5 Tahoe City 3rd = 6 Wasabi Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Walkinthenight | ||
Mon Aug 11 2014 15:49 | 1st = 8 Walkinthenight 2nd = 4 Marzzz Barzzz Bazz 3rd = 3 Sheza Party Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 General Grant | ||
Mon Aug 11 2014 15:47 | 1st = 1 General Grant 2nd = 8 Supermac 3rd = 5 Ruby Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Ledaro Darcy | ||
Mon Aug 11 2014 15:46 | 1st = 1 Ledaro Darcy 2nd = 3 Stay Tuned 3rd = 2 Dallas Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 2 Murrays Sun | ||
Mon Aug 11 2014 15:44 | 1st = 2 Murrays Sun 2nd = 3 Private Taber 3rd = 5 Quarter Hennessy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 2 Valley Of Diamonds | ||
Mon Aug 11 2014 15:39 | 1st = 2 Valley Of Diamonds 2nd = 1 Dodge The Bullet 3rd = 4 Stuck In Second |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Urban Rock Star | ||
Mon Aug 11 2014 15:37 | 1st = 7 Urban Rock Star 2nd = 5 Noita 3rd = 2 Lynlaw Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Country Pearl | ||
Mon Aug 11 2014 15:36 | 1st = 2 Country Pearl 2nd = 1 Cosmic Ken 3rd = 5 Beta Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Earl Of Charity | ||
Mon Aug 11 2014 15:33 | 1st = 4 Earl Of Charity 2nd = 2 Rock Forest 3rd = 6 Sandakan Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 6 - 6 Survival Miss | ||
Mon Aug 11 2014 15:30 | 1st = 6 Survival Miss 2nd = 4 Indigo Jade 3rd = 1 Doing Our Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Cream Cheese | ||
Mon Aug 11 2014 15:27 | 1st = 2 Cream Cheese 2nd = 7 Fiscal Cliff 3rd = 3 Kikem Zar Zar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Sootette | ||
Mon Aug 11 2014 15:24 | 1st = 8 Sootette 2nd = 4 Looney Lucy 3rd = 1 Turanza Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Exterminate | ||
Mon Aug 11 2014 15:24 | 1st = 2 Exterminate 2nd = 7 Gilguy 3rd = 9 The Oriflamme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 7 Thebarwonprince | ||
Mon Aug 11 2014 15:20 | 1st = 7 Thebarwonprince 2nd = 9 Real Calm 3rd = 6 Showabitofheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Red Castle Warrior | ||
Mon Aug 11 2014 15:19 | 1st = 9 Red Castle Warrior 2nd = 2 Major Steppe 3rd = 4 Paris To Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 Awesome Jess | ||
Mon Aug 11 2014 15:16 | 1st = 2 Awesome Jess 2nd = 5 Thunder Buddy 3rd = 6 Load Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 6 Pezenas | ||
Mon Aug 11 2014 15:15 | 1st = 6 Pezenas 3rd = 10 Dubawis Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Conte Centovalli | ||
Mon Aug 11 2014 15:10 | 1st = 7 Conte Centovalli 2nd = 4 Surfin Cees 3rd = 5 Spirit Of Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 2 Destined to Win | ||
Mon Aug 11 2014 15:07 | 1st = 2 Destined to Win 2nd = 1 Al Farafir 3rd = 8 Excitable Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Taylers Special | ||
Mon Aug 11 2014 15:04 | 1st = 4 Taylers Special 2nd = 3 Tee One Thousand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 4 Amazing Kano | ||
Mon Aug 11 2014 15:02 | 1st = 4 Amazing Kano 2nd = 3 Live In Doubt 3rd = 1 Kazaree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 6 Olay Violet | ||
Mon Aug 11 2014 15:01 | 1st = 6 Olay Violet 2nd = 9 Queens And Jacks 3rd = 8 Get Out Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Major Flirt | ||
Mon Aug 11 2014 14:57 | 1st = 7 Major Flirt 2nd = 5 Major Presley 3rd = 3 Terraforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 5 - 11 Rapidset | ||
Mon Aug 11 2014 14:53 | 1st = 11 Rapidset 2nd = 12 Willowvale Lad 3rd = 13 Temudgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Miss Stonebridge | ||
Mon Aug 11 2014 14:48 | 1st = 6 Miss Stonebridge 2nd = 4 The Watch Dog 3rd = 1 Terminal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 1 Rebel Force | ||
Mon Aug 11 2014 14:45 | 1st = 1 Rebel Force 2nd = 2 Jimmys Better 3rd = 5 Lonhreign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Artful Marie | ||
Mon Aug 11 2014 14:44 | 1st = 6 Artful Marie 2nd = 4 Elsulite 3rd = 3 Nurse Feelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Hettie Allen | ||
Mon Aug 11 2014 14:42 | 1st = 4 Hettie Allen 2nd = 8 Maccas Sway 3rd = 6 Trip To Cairns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 Visona Red | ||
Mon Aug 11 2014 14:38 | 1st = 5 Visona Red 2nd = 6 Burleigh Bullet 3rd = 13 Thank You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Tenilles A Chaos | ||
Mon Aug 11 2014 14:33 | 1st = 1 Tenilles A Chaos 2nd = 2 Ima Shark 3rd = 4 Whirly Girly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 4 Conch | ||
Mon Aug 11 2014 14:30 | 1st = 4 Conch 2nd = 1 Date With Fate 3rd = 7 Foragrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 12 Dawn Tears | ||
Mon Aug 11 2014 14:25 | 1st = 12 Dawn Tears 2nd = 10 Zoes Dream 3rd = 13 Soho Ledger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Remo Belle | ||
Mon Aug 11 2014 14:22 | 1st = 1 Remo Belle 2nd = 4 Our Pale Ale 3rd = 5 Super Indigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 4 - 3 Maximum Merritt | ||
Mon Aug 11 2014 14:18 | 1st = 3 Maximum Merritt 2nd = 6 Black Bandana 3rd = 1 Captain Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Bonus Spin | ||
Mon Aug 11 2014 14:13 | 1st = 1 Bonus Spin 2nd = 7 Who Killed Kenny 3rd = 8 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 11 Dangerous Light | ||
Mon Aug 11 2014 14:10 | 1st = 11 Dangerous Light 2nd = 10 Cotton Delight 3rd = 12 Golden Perfume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Goodtime Stride | ||
Mon Aug 11 2014 14:09 | 1st = 5 Goodtime Stride 2nd = 4 Jacks Gambit 3rd = 8 Doubting Darcey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Elite Devil | ||
Mon Aug 11 2014 14:07 | 1st = 8 Elite Devil 2nd = 7 Flaming Bob 3rd = 5 Blonde Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Lentini Mist | ||
Mon Aug 11 2014 14:03 | 1st = 4 Lentini Mist 2nd = 5 Lee Ho Fook 3rd = 1 Bernie Of Babylon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 6 Bigtime Dasher | ||
Mon Aug 11 2014 14:01 | 1st = 6 Bigtime Dasher 2nd = 8 Wallace Lad 3rd = 1 Alamein Jah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Sonny Sulibop | ||
Mon Aug 11 2014 13:58 | 1st = 5 Sonny Sulibop 2nd = 1 Strathmore Queen 3rd = 6 Baggy Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 2 Lofiel | ||
Mon Aug 11 2014 13:55 | 1st = 2 Lofiel 2nd = 8 Miss Redlan 3rd = 3 Miss Hong Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 1 Glenferrie Boss | ||
Mon Aug 11 2014 13:50 | 1st = 1 Glenferrie Boss 2nd = 9 Chilled Desire 3rd = 8 Juliustigres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Provincial Bear | ||
Mon Aug 11 2014 13:47 | 1st = 4 Provincial Bear 2nd = 1 Cerberus 3rd = 3 Maverick Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 3 - 1 Mestalla | ||
Mon Aug 11 2014 13:43 | 1st = 1 Mestalla 2nd = 7 Sheeda Gal 3rd = 3 Handled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 8 Bevs Viewpoint | ||
Mon Aug 11 2014 13:41 | 1st = 8 Bevs Viewpoint 2nd = 7 Stellar Force 3rd = 2 Big Jamesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Another Aces | ||
Mon Aug 11 2014 13:38 | 1st = 7 Another Aces 2nd = 2 Dancemeoutside 3rd = 5 Bon Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 10 Wilaudie | ||
Mon Aug 11 2014 13:35 | 1st = 10 Wilaudie 2nd = 8 Airfare 3rd = 11 Here Comes Theboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Feelin Good Lefty | ||
Mon Aug 11 2014 13:34 | 1st = 5 Feelin Good Lefty 2nd = 6 Colada Rainbow 3rd = 1 Holme To Nowhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Thor Bale | ||
Mon Aug 11 2014 13:32 | 1st = 8 Thor Bale 2nd = 1 Wicked Four 3rd = 7 Ice Cossack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Blue Mini | ||
Mon Aug 11 2014 13:28 | 1st = 5 Blue Mini 2nd = 7 Qabla 3rd = 2 Casino Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Begstealorborrow | ||
Mon Aug 11 2014 13:23 | 1st = 3 Begstealorborrow 2nd = 5 The Reprisal 3rd = 1 Linvel Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 1 Als Briefs | ||
Mon Aug 11 2014 13:20 | 1st = 1 Als Briefs 2nd = 3 Super Pig 3rd = 4 The Powerful Nomad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Caesar Queen | ||
Mon Aug 11 2014 13:18 | 1st = 8 Caesar Queen 2nd = 6 Lost In Light 3rd = 5 Ya Laughin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 3 Gunbalunya | ||
Mon Aug 11 2014 13:15 | 1st = 3 Gunbalunya 2nd = 4 Montu 3rd = 1 Bay Tint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Punk Pirate | ||
Mon Aug 11 2014 13:12 | 1st = 4 Punk Pirate 2nd = 2 Zulekha 3rd = 6 Kuranda Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 2 - 12 Pretty Ready | ||
Mon Aug 11 2014 13:08 | 1st = 12 Pretty Ready 2nd = 7 Quiz Master 3rd = 5 Happy Room |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Emperor Jujon | ||
Mon Aug 11 2014 13:03 | 1st = 7 Emperor Jujon 2nd = 6 Jackfrost 3rd = 1 Magic Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 6 The Spitfire | ||
Mon Aug 11 2014 13:00 | 1st = 6 The Spitfire 2nd = 8 Sophies Finale 3rd = 4 Nielson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 7 Allegro Class | ||
Mon Aug 11 2014 12:59 | 1st = 7 Allegro Class 2nd = 2 Curious Life 3rd = 5 All About Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Immortal Bear | ||
Mon Aug 11 2014 12:57 | 1st = 4 Immortal Bear 2nd = 1 Premier Hawk 3rd = 6 Hunter Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Mr Rainmaker | ||
Mon Aug 11 2014 12:53 | 1st = 1 Mr Rainmaker 2nd = 2 Thou Art 3rd = 4 Fedson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Cool Heir | ||
Mon Aug 11 2014 12:39 | 1st = 6 Cool Heir 2nd = 1 Go Fern Go 3rd = 7 Another Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Darcys Entity | ||
Mon Aug 11 2014 12:37 | 1st = 2 Darcys Entity 2nd = 6 Last Boy Scout 3rd = 8 Come On Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 1 - 10 Melanya | ||
Mon Aug 11 2014 12:33 | 1st = 10 Melanya 2nd = 12 Shaft Of Magic 3rd = 9 Lillooet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Justabitcoco | ||
Mon Aug 11 2014 12:28 | 1st = 1 Justabitcoco 2nd = 5 Ironbark Lady 3rd = 4 Freeasthewind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Rileys Planet | ||
Mon Aug 11 2014 12:22 | 1st = 6 Rileys Planet 2nd = 2 Ballerino 3rd = 1 Punk Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 6 Alamein Duke | ||
Mon Aug 11 2014 12:16 | 1st = 6 Alamein Duke 2nd = 7 Opawa Token 3rd = 1 Another Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Kians Theory | ||
Mon Aug 11 2014 12:05 | 1st = 5 Kians Theory 2nd = 8 Cosmic Lily 3rd = 6 Little Pookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Caesar Chance | ||
Mon Aug 11 2014 11:55 | 1st = 5 Caesar Chance 2nd = 3 Cawbourne Tip 3rd = 1 Uno Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Boston Strike | ||
Mon Aug 11 2014 11:35 | 1st = 3 Boston Strike 2nd = 2 Toxic Revenge 3rd = 5 Joeys Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Premier Division | ||
Mon Aug 11 2014 11:15 | 1st = 8 Premier Division 2nd = 9 Rich List 3rd = 5 Cawbourne Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 3 Allegro Master | ||
Mon Aug 11 2014 10:55 | 1st = 3 Allegro Master 2nd = 4 Miss Veyron 3rd = 1 War On Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Cawbourne Buttsy | ||
Mon Aug 11 2014 10:35 | 1st = 7 Cawbourne Buttsy 2nd = 2 Venga Guapa 3rd = 4 Big Job Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 3 Cosmic Scramble | ||
Mon Aug 11 2014 10:15 | 1st = 3 Cosmic Scramble 2nd = 8 Tepirita Mega 3rd = 1 Cawbourne Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Crowdza Captive | ||
Fri Jul 11 2014 18:19 | 1st = 1 Crowdza Captive 2nd = 2 Hello Sunshine 3rd = 6 Midnight Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Royal Runner | ||
Fri Jul 11 2014 18:15 | 1st = 4 Royal Runner 2nd = 5 Tinas Dilema 3rd = 7 Indiana Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 8 Major Gambler | ||
Fri Jul 11 2014 18:15 | 1st = 8 Major Gambler 2nd = 9 Street Meets 3rd = 7 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Ollie Benz | ||
Fri Jul 11 2014 18:12 | 1st = 4 Ollie Benz 2nd = 3 Drop Dead Deva 3rd = 5 Hayjesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 5 Bettor Rock On | ||
Fri Jul 11 2014 18:06 | 1st = 5 Bettor Rock On 2nd = 10 Tandias Bromac 3rd = 8 Im Noddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 2 Zakspatrol | ||
Fri Jul 11 2014 18:05 | 1st = 2 Zakspatrol 2nd = 5 Special Bella 3rd = 10 Face The Facts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Lucy Lobster | ||
Fri Jul 11 2014 18:03 | 1st = 6 Lucy Lobster 2nd = 5 Emas Tree 3rd = 3 My Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Keep Calm | ||
Fri Jul 11 2014 17:59 | 1st = 6 Keep Calm 2nd = 7 Shes Our Caviar 3rd = 8 Bing Gordyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 11 Ace Moment | ||
Fri Jul 11 2014 17:55 | 1st = 11 Ace Moment 2nd = 7 Djokovic 3rd = 3 Iwi Baldy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Le Sirenuse | ||
Fri Jul 11 2014 17:55 | 1st = 5 Le Sirenuse 2nd = 7 Shansi 3rd = 2 Rosdue Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 4 Not An Act | ||
Fri Jul 11 2014 17:51 | 1st = 4 Not An Act 2nd = 3 Copper Duke 3rd = 8 Kardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 8 Precious M | ||
Fri Jul 11 2014 17:50 | 1st = 8 Precious M 2nd = 1 Usher 3rd = 2 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Glowing Opal | ||
Fri Jul 11 2014 17:47 | 1st = 1 Glowing Opal 2nd = 7 Mrs Duncan 3rd = 3 Wingin Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Backyard Bully | ||
Fri Jul 11 2014 17:45 | 1st = 1 Backyard Bully 2nd = 8 Kasim 3rd = 2 Im A Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Only Rainbows | ||
Fri Jul 11 2014 17:42 | 1st = 4 Only Rainbows 2nd = 5 Our Burning Desire 3rd = 3 Trickett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Moonshine Crash | ||
Fri Jul 11 2014 17:39 | 1st = 7 Moonshine Crash 2nd = 2 Granvilles Call 3rd = 3 King Of Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Explosive Art | ||
Fri Jul 11 2014 17:35 | 1st = 4 Explosive Art 2nd = 5 Art Union 3rd = 10 Madiba Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Melody Belle | ||
Fri Jul 11 2014 17:35 | 1st = 2 Melody Belle 2nd = 4 Spring Colarado 3rd = 6 Spring Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Illawong Magic | ||
Fri Jul 11 2014 17:30 | 1st = 4 Illawong Magic 2nd = 1 Paris Pepperell 3rd = 5 Enjoy A Coldie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Victory Belle | ||
Fri Jul 11 2014 17:26 | 1st = 1 Victory Belle 2nd = 6 Odd Sox 3rd = 7 Zulu Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 5 Ideal Flybye | ||
Fri Jul 11 2014 17:25 | 1st = 5 Ideal Flybye 2nd = 3 Tangos Delight 3rd = 11 Flyin Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Symmetry Lad | ||
Fri Jul 11 2014 17:22 | 1st = 1 Symmetry Lad 2nd = 5 Granola Bale 3rd = 2 Miss Morton Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 7 Glenburn Addy | ||
Fri Jul 11 2014 17:17 | 1st = 7 Glenburn Addy 2nd = 4 Great Investment 3rd = 6 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Caesar Queen | ||
Fri Jul 11 2014 17:15 | 1st = 6 Caesar Queen 2nd = 1 Flying Blake 3rd = 7 Jill Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Spring Charlie | ||
Fri Jul 11 2014 17:14 | 1st = 4 Spring Charlie 2nd = 2 Winning Nova 3rd = 3 Boxed Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 2 Fine Equity | ||
Fri Jul 11 2014 17:11 | 1st = 2 Fine Equity 2nd = 4 Lordsea 3rd = 1 Iconoclast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Garrys Dream | ||
Fri Jul 11 2014 17:10 | 1st = 1 Garrys Dream 2nd = 8 Emma Phase 3rd = 6 Billys Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Mister Anthony | ||
Fri Jul 11 2014 17:05 | 1st = 4 Mister Anthony 2nd = 5 Son Of Lopez 3rd = 2 Jaccka Lauchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 11 Lightfingered | ||
Fri Jul 11 2014 17:05 | 1st = 11 Lightfingered 2nd = 7 Western Art 3rd = 10 Big Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Cobra Bale | ||
Fri Jul 11 2014 17:01 | 1st = 4 Cobra Bale 2nd = 3 Lonesome Pirate 3rd = 5 Cosmea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Tuff Missy | ||
Fri Jul 11 2014 16:57 | 1st = 7 Tuff Missy 2nd = 10 Elite Phoenix 3rd = 1 Radley Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 4 Beyond The Silence | ||
Fri Jul 11 2014 16:55 | 1st = 4 Beyond The Silence 2nd = 6 Who Dares Wins 3rd = 3 Russley Haste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 1 The Baggy Green | ||
Fri Jul 11 2014 16:52 | 1st = 1 The Baggy Green 2nd = 10 Timely Loch 3rd = 6 Ok Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 El Roy | ||
Fri Jul 11 2014 16:48 | 1st = 1 El Roy 2nd = 4 Ay Goodes 3rd = 5 Mcslok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Speedy Feet | ||
Fri Jul 11 2014 16:45 | 1st = 8 Speedy Feet 2nd = 2 Rocky Baxter 3rd = 6 Mega Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Machine Rules | ||
Fri Jul 11 2014 16:44 | 1st = 2 Machine Rules 2nd = 3 Destinys List 3rd = 5 Scunitza Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 6 Asunder | ||
Fri Jul 11 2014 16:40 | 1st = 6 Asunder 2nd = 4 Marchello 3rd = 7 Lickin The Bin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Gettin Nova It | ||
Fri Jul 11 2014 16:37 | 1st = 8 Gettin Nova It 2nd = 4 Promises Blue 3rd = 7 Give Me Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 5 Smooth Lynda | ||
Fri Jul 11 2014 16:35 | 1st = 5 Smooth Lynda 2nd = 13 Thats Hunting Pink 3rd = 6 Woodlea Dj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Angus Bromac | ||
Fri Jul 11 2014 16:33 | 1st = 4 Angus Bromac 2nd = 7 Just Mishiba 3rd = 5 Uncle Benjamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 7 Triple Bibble | ||
Fri Jul 11 2014 16:31 | 1st = 7 Triple Bibble 2nd = 1 Cool Eyes 3rd = 5 Total Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 5 Shamalade | ||
Fri Jul 11 2014 16:30 | 1st = 5 Shamalade 2nd = 3 Black Peregrine 3rd = 7 China Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 King Doll | ||
Fri Jul 11 2014 16:27 | 1st = 5 King Doll 2nd = 4 Sir Shelby 3rd = 7 Twist Of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Shedontloveme | ||
Fri Jul 11 2014 16:25 | 1st = 5 Shedontloveme 2nd = 1 Cheers Kathy 3rd = 9 Flying Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Allen Yakra | ||
Fri Jul 11 2014 16:24 | 1st = 1 Allen Yakra 2nd = 2 Lollie Livewire 3rd = 4 Shady Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Sakanon Moment | ||
Fri Jul 11 2014 16:22 | 1st = 2 Sakanon Moment 2nd = 1 Cant Spend It 3rd = 5 Bruised Banana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 5 Neat Feat | ||
Fri Jul 11 2014 16:20 | 1st = 5 Neat Feat 2nd = 6 Sassy Tycoon 3rd = 11 Simply Ming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Spring Bonanza | ||
Fri Jul 11 2014 16:17 | 1st = 5 Spring Bonanza 2nd = 8 Jacob Blue Boy 3rd = 2 Looking At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Crystal Wave | ||
Fri Jul 11 2014 16:15 | 1st = 8 Crystal Wave 2nd = 1 Alamein Duke 3rd = 2 Deathstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 9 Ryans Lane | ||
Fri Jul 11 2014 16:13 | 1st = 9 Ryans Lane 2nd = 3 Bee Mine 3rd = 8 Chloes Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 9 Another Choisyn | ||
Fri Jul 11 2014 16:10 | 1st = 9 Another Choisyn 2nd = 11 Sir Joel 3rd = 5 Melodial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Mad Railer | ||
Fri Jul 11 2014 16:07 | 1st = 8 Mad Railer 2nd = 3 Starfire Keroma 3rd = 5 Jeteye Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 15 Enthral | ||
Fri Jul 11 2014 16:05 | 1st = 15 Enthral 2nd = 2 Need Success 3rd = 10 Sunbloc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Sally Gardens | ||
Fri Jul 11 2014 16:04 | 1st = 6 Sally Gardens 2nd = 5 Levis Huracan 3rd = 7 Flynn Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Simply Electric | ||
Fri Jul 11 2014 16:02 | 1st = 3 Simply Electric 2nd = 2 Gogetta 3rd = 7 Cee Dot Com |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 5 Miss Bemuse | ||
Fri Jul 11 2014 16:00 | 1st = 5 Miss Bemuse 2nd = 2 One More Grand 3rd = 7 Anotherwayout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Megs Magic | ||
Fri Jul 11 2014 15:57 | 1st = 2 Megs Magic 2nd = 6 Kelly Bloo 3rd = 3 Bronelly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Rotovegas Boss | ||
Fri Jul 11 2014 15:55 | 1st = 6 Rotovegas Boss 2nd = 7 Quedrago 3rd = 2 Kinetic Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Studleigh Billy | ||
Fri Jul 11 2014 15:53 | 1st = 2 Studleigh Billy 2nd = 4 Serene Major 3rd = 7 Donegal Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 8 Rossa Mak | ||
Fri Jul 11 2014 15:51 | 1st = 8 Rossa Mak 2nd = 11 Riogold 3rd = 1 Chevalion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 8 Kalahari Princess | ||
Fri Jul 11 2014 15:50 | 1st = 8 Kalahari Princess 2nd = 2 Cool Maverick 3rd = 5 Valcot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Back Up Punk | ||
Fri Jul 11 2014 15:47 | 1st = 4 Back Up Punk 2nd = 3 Hound Solo 3rd = 5 Chunky Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Bingo Theory | ||
Fri Jul 11 2014 15:44 | 1st = 3 Bingo Theory 2nd = 2 Plum Star 3rd = 1 Raptis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Galactic Impact | ||
Fri Jul 11 2014 15:43 | 1st = 3 Galactic Impact 2nd = 8 Bourne Again 3rd = 1 Arbour Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 11 Sonata | ||
Fri Jul 11 2014 15:40 | 1st = 11 Sonata 2nd = 2 Befitting 3rd = 13 Ferocia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Maiden Rome | ||
Fri Jul 11 2014 15:35 | 1st = 8 Maiden Rome 2nd = 6 J C Skipper 3rd = 7 Mackenzie Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 9 Fantasy Level | ||
Fri Jul 11 2014 15:34 | 1st = 9 Fantasy Level 2nd = 11 Master Macca 3rd = 10 Gatling Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Genghis | ||
Fri Jul 11 2014 15:30 | 1st = 1 Genghis 2nd = 2 Lucky Day Kid 3rd = 3 Decillion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Figlia | ||
Fri Jul 11 2014 15:28 | 1st = 8 Figlia 2nd = 7 Oscar Tuivasa 3rd = 5 Shaga Banga Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 3 Coffee Otis | ||
Fri Jul 11 2014 15:27 | 1st = 3 Coffee Otis 2nd = 8 Cosmic Halo 3rd = 6 Hanify Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 1 Ketchum | ||
Fri Jul 11 2014 15:23 | 1st = 1 Ketchum 2nd = 2 Tabletop 3rd = 10 Our True Matriarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Galactic Chaos | ||
Fri Jul 11 2014 15:20 | 1st = 3 Galactic Chaos 2nd = 8 David Best 3rd = 4 Leroy Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Admiral Bronski | ||
Fri Jul 11 2014 15:17 | 1st = 8 Admiral Bronski 2nd = 3 Constantlysideways 3rd = 1 Trial by Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 1 Racecraft | ||
Fri Jul 11 2014 15:13 | 1st = 1 Racecraft 2nd = 5 Express Flyer 3rd = 8 Maboots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Run Lacey Run | ||
Fri Jul 11 2014 15:10 | 1st = 4 Run Lacey Run 2nd = 3 Homebush Crash 3rd = 6 Red Moova Hoova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 5 Vee String | ||
Fri Jul 11 2014 15:09 | 1st = 5 Vee String 2nd = 7 Scoop Tank 3rd = 3 She Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 3 Noble Twostep | ||
Fri Jul 11 2014 15:05 | 1st = 3 Noble Twostep 2nd = 2 God Help Her 3rd = 7 Shes Ayce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Thanks Tubby | ||
Fri Jul 11 2014 15:02 | 1st = 8 Thanks Tubby 2nd = 2 Sir Lenny 3rd = 5 Skylas Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 4 Peggyville | ||
Fri Jul 11 2014 14:59 | 1st = 4 Peggyville 2nd = 6 Padabing Stride 3rd = 11 Smokin Tally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Gojo Mimo | ||
Fri Jul 11 2014 14:55 | 1st = 5 Gojo Mimo 2nd = 8 Stellarcraft 3rd = 2 Flinders Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Wild As Angels | ||
Fri Jul 11 2014 14:53 | 1st = 1 Wild As Angels 2nd = 6 Waterbug 3rd = 2 Plan Your Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Black Nat Bonus | ||
Fri Jul 11 2014 14:52 | 1st = 8 Black Nat Bonus 2nd = 3 Blue Fonic 3rd = 1 Waynie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 7 Kleiner Teufel | ||
Fri Jul 11 2014 14:48 | 1st = 7 Kleiner Teufel 2nd = 4 Gift Box 3rd = 5 My Southern Slew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Pat The Baker | ||
Fri Jul 11 2014 14:45 | 1st = 7 Pat The Baker 2nd = 8 Chuffed 3rd = 1 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Bettorthanspecial | ||
Fri Jul 11 2014 14:42 | 1st = 6 Bettorthanspecial 2nd = 5 Mathilda Diventa 3rd = 1 Cullens Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 2 Busting Through | ||
Fri Jul 11 2014 14:38 | 1st = 2 Busting Through 2nd = 13 Sapience 3rd = 1 Blinkin Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Call Me Ralph | ||
Fri Jul 11 2014 14:35 | 1st = 5 Call Me Ralph 2nd = 4 Homebush Limbo 3rd = 2 Stirling Dann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Stylish Fancy | ||
Fri Jul 11 2014 14:34 | 1st = 1 Stylish Fancy 2nd = 3 Dismantle 3rd = 8 My Names Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 Cross Of Gold | ||
Fri Jul 11 2014 14:30 | 1st = 4 Cross Of Gold 2nd = 10 Relentless 3rd = 5 Mister Moneypenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Lika Gem | ||
Fri Jul 11 2014 14:27 | 1st = 4 Lika Gem 2nd = 5 Hey Sexy Lady 3rd = 8 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 5 Harlequin Bromac | ||
Fri Jul 11 2014 14:24 | 1st = 5 Harlequin Bromac 2nd = 3 Think It Through 3rd = 2 Scentello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Eliazar | ||
Fri Jul 11 2014 14:20 | 1st = 1 Eliazar 2nd = 3 All Fives 3rd = 6 Louisiana Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 4 All Too Fancy | ||
Fri Jul 11 2014 14:17 | 1st = 4 All Too Fancy 2nd = 1 Terton Flyer 3rd = 2 Vayetra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 5 Luna Tune | ||
Fri Jul 11 2014 14:13 | 1st = 5 Luna Tune 2nd = 6 Albykita Magic 3rd = 2 Its Not My Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 3 Geisha Girl | ||
Fri Jul 11 2014 14:08 | 1st = 3 Geisha Girl 2nd = 6 Contador 3rd = 9 Slick Nickel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 A Good Chance | ||
Fri Jul 11 2014 14:07 | 1st = 5 A Good Chance 2nd = 4 Jack Malone 3rd = 7 Gold Medalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 9 Dermott | ||
Fri Jul 11 2014 14:05 | 1st = 9 Dermott 2nd = 3 Abbys Angel 3rd = 8 Mr Nice Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 8 Subtract | ||
Fri Jul 11 2014 14:03 | 1st = 8 Subtract 2nd = 4 Border Flight 3rd = 5 Cash To Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Class Of Magic | ||
Fri Jul 11 2014 13:59 | 1st = 2 Class Of Magic 2nd = 6 Faded Lilly 3rd = 4 Haras Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Coolamon | ||
Fri Jul 11 2014 13:55 | 1st = 2 Coolamon 2nd = 7 Sincemybabyleftme 3rd = 6 Miles In Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Black As Night | ||
Fri Jul 11 2014 13:50 | 1st = 8 Black As Night 2nd = 6 Gunner Moment 3rd = 2 Slipaway Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 6 Hi Approval | ||
Fri Jul 11 2014 13:49 | 1st = 6 Hi Approval 2nd = 3 Snags Hall 3rd = 11 Starzzz On Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 Epic Choice | ||
Fri Jul 11 2014 13:45 | 1st = 2 Epic Choice 2nd = 5 Dinas Dragon 3rd = 3 Chilli Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Arctic Star | ||
Fri Jul 11 2014 13:42 | 1st = 1 Arctic Star 2nd = 8 Classic Bonus 3rd = 7 Jedd Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 11 Saint Aquilina | ||
Fri Jul 11 2014 13:38 | 1st = 11 Saint Aquilina 2nd = 12 So French 3rd = 8 Manner Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 4 Cairnsville | ||
Fri Jul 11 2014 13:33 | 1st = 4 Cairnsville 2nd = 3 Masterzed 3rd = 5 Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Bettor Promise | ||
Fri Jul 11 2014 13:32 | 1st = 7 Bettor Promise 2nd = 6 Our Beauty Queen 3rd = 2 Our Baby Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Classy Way | ||
Fri Jul 11 2014 13:30 | 1st = 1 Classy Way 2nd = 3 Eylandt Princess 3rd = 7 Fawn Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 7 New Player | ||
Fri Jul 11 2014 13:28 | 1st = 7 New Player 2nd = 8 Roulette Belle 3rd = 9 Jade Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Opawa Stella | ||
Fri Jul 11 2014 13:25 | 1st = 4 Opawa Stella 2nd = 5 Run For Sophie 3rd = 1 Bellwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Divorce Iminent | ||
Fri Jul 11 2014 13:24 | 1st = 3 Divorce Iminent 2nd = 5 Stans Opinion 3rd = 7 Lady Inga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Dillon Hall | ||
Fri Jul 11 2014 13:20 | 1st = 3 Dillon Hall 2nd = 6 Lamentations 3rd = 14 Sonic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 4 Luck And Fame | ||
Fri Jul 11 2014 13:10 | 1st = 4 Luck And Fame 2nd = 11 Rapidset 3rd = 9 Assertive Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Conaloo | ||
Fri Jul 11 2014 13:08 | 1st = 1 Conaloo 2nd = 5 Bos Business 3rd = 10 La Fontaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 6 Slick Jappa | ||
Fri Jul 11 2014 13:07 | 1st = 6 Slick Jappa 2nd = 1 Amaretto Swirl 3rd = 3 Accepted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 13 Mystic Canny | ||
Fri Jul 11 2014 13:03 | 1st = 13 Mystic Canny 2nd = 5 Last Addition 3rd = 14 Living Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 5 The Sydney Express | ||
Fri Jul 11 2014 12:58 | 1st = 5 The Sydney Express 2nd = 3 High Forty 3rd = 2 Keep It Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 12 Sutton Oracle | ||
Fri Jul 11 2014 12:53 | 1st = 12 Sutton Oracle 2nd = 2 Market Guru 3rd = 11 Rob N Bett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Churchill Chaser | ||
Fri Jul 11 2014 12:50 | 1st = 7 Churchill Chaser 2nd = 4 Time Slayer 3rd = 8 Smash Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Obey | ||
Fri Jul 11 2014 12:49 | 1st = 2 Obey 2nd = 1 Stress Free 3rd = 8 Cosmic Ken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 14 Herstory | ||
Fri Jul 11 2014 12:45 | 1st = 14 Herstory 2nd = 3 Flamin Mogul 3rd = 1 Crackajack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Glacier Express | ||
Fri Jul 11 2014 12:35 | 1st = 1 Glacier Express 2nd = 9 Bally Bull 3rd = 7 Famechon Baroness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Token Stu | ||
Fri Jul 11 2014 12:33 | 1st = 5 Token Stu 2nd = 4 Sheeza Flower 3rd = 1 Jinja Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 My Cosmic Girl | ||
Fri Jul 11 2014 12:32 | 1st = 2 My Cosmic Girl 2nd = 1 Swanart 3rd = 6 Argo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 5 Choisziata | ||
Fri Jul 11 2014 12:28 | 1st = 5 Choisziata 2nd = 10 Wild Win 3rd = 1 Scarfone Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 9 Tacticall | ||
Fri Jul 11 2014 12:23 | 1st = 9 Tacticall 2nd = 3 Halo Buster 3rd = 1 Absolut Excelencia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 10 Magic Poet | ||
Fri Jul 11 2014 12:18 | 1st = 10 Magic Poet 2nd = 1 Grass Cutter 3rd = 12 Schmartness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Wellywood | ||
Fri Jul 11 2014 12:15 | 1st = 7 Wellywood 2nd = 1 Broken Pedro 3rd = 6 Big Muddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Tranquil Zac | ||
Fri Jul 11 2014 12:14 | 1st = 6 Tranquil Zac 2nd = 1 Elusive Glider 3rd = 8 Hes Imposing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 2 Tigidig Tigidig | ||
Fri Jul 11 2014 12:10 | 1st = 2 Tigidig Tigidig 2nd = 11 Easy Best 3rd = 1 Got The Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 10 Semi Blue | ||
Fri Jul 11 2014 12:00 | 1st = 10 Semi Blue 2nd = 3 Prime Quest 3rd = 11 Stellar Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Hershy Pie | ||
Fri Jul 11 2014 11:57 | 1st = 3 Hershy Pie 2nd = 2 Opawa Colin 3rd = 5 Editorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 1 Somethings Burning | ||
Fri Jul 11 2014 11:48 | 1st = 1 Somethings Burning 2nd = 4 Allstars 3rd = 5 Keep A Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Moment Of Design | ||
Fri Jul 11 2014 11:40 | 1st = 4 Moment Of Design 2nd = 1 Bluegrass Dan 3rd = 6 Bomber Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Jinja Cookie | ||
Fri Jul 11 2014 11:40 | 1st = 3 Jinja Cookie 2nd = 7 Aniu 3rd = 5 Know Smiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Fantastic Four | ||
Fri Jul 11 2014 11:22 | 1st = 8 Fantastic Four 2nd = 1 Botany Prancer 3rd = 6 Wandy Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 9 Skeet | ||
Fri Jul 11 2014 11:13 | 1st = 9 Skeet 2nd = 5 Excuseforfun 3rd = 7 Springwater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Rangitata Raider | ||
Fri Jul 11 2014 11:05 | 1st = 8 Rangitata Raider 2nd = 5 Zorba The Greek 3rd = 1 Maudies Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Dusty Rider | ||
Fri Jul 11 2014 10:47 | 1st = 2 Dusty Rider 2nd = 4 Opawa Opal 3rd = 1 Botany Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 2 Harry Hill | ||
Fri Jul 11 2014 10:38 | 1st = 2 Harry Hill 2nd = 7 Nancho Lass 3rd = 5 Crystal Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Swiss Ace | ||
Fri Jul 11 2014 10:29 | 1st = 5 Swiss Ace 2nd = 6 Giganaire 3rd = 3 Inspector Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Marlenes Terra | ||
Fri Jul 11 2014 10:11 | 1st = 7 Marlenes Terra 2nd = 5 Look Left 3rd = 8 Darcy Brasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 2 Gargamel | ||
Fri Jul 11 2014 10:03 | 1st = 2 Gargamel 2nd = 5 Faites Vos Jeux 3rd = 6 Needastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Cosmic Girl | ||
Fri Jul 11 2014 0:12 | 1st = 5 Cosmic Girl 2nd = 4 Indian Li 3rd = 6 Nanna Pollard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Bad Boy | ||
Wed Jun 11 2014 23:57 | 1st = 1 Bad Boy 2nd = 5 Talking Guess 3rd = 6 Rustys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Extrovert | ||
Wed Jun 11 2014 23:42 | 1st = 4 Extrovert 2nd = 7 Major Heartache 3rd = 1 Shanghai Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Lindback | ||
Wed Jun 11 2014 23:27 | 1st = 2 Lindback 2nd = 3 Dark Media 3rd = 8 Polkinghorne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Replica Queen | ||
Wed Jun 11 2014 23:07 | 1st = 1 Replica Queen 2nd = 8 Stangafied 3rd = 7 Kerry Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Winsome Senor | ||
Wed Jun 11 2014 22:52 | 1st = 8 Winsome Senor 2nd = 3 Flying Maggie 3rd = 1 Party Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Alarming | ||
Wed Jun 11 2014 22:42 | 1st = 1 Alarming 2nd = 9 Slambam 3rd = 4 Going Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Vic Gundi | ||
Wed Jun 11 2014 22:37 | 1st = 6 Vic Gundi 2nd = 8 Powerhouse 3rd = 4 Millions For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Agent Jack | ||
Wed Jun 11 2014 22:32 | 1st = 8 Agent Jack 2nd = 1 My Girl Honey 3rd = 2 Scanez Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Mr Snackman | ||
Wed Jun 11 2014 22:24 | 1st = 5 Mr Snackman 2nd = 8 Walkaway Ablaze 3rd = 4 Shaw Street Race |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Vickies Boy | ||
Wed Jun 11 2014 22:19 | 1st = 2 Vickies Boy 2nd = 3 Deputy Chief 3rd = 1 Corbel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 6 Cette Away | ||
Wed Jun 11 2014 22:12 | 1st = 6 Cette Away 2nd = 2 Spyware 3rd = 1 Ledaro Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Spring Ricky | ||
Wed Jun 11 2014 22:08 | 1st = 2 Spring Ricky 2nd = 8 Kiss The Hawk 3rd = 6 Storm Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 9 - 5 Master Hugh | ||
Wed Jun 11 2014 22:03 | 1st = 5 Master Hugh 2nd = 10 Michaels Mename 3rd = 3 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Deli Allen | ||
Wed Jun 11 2014 22:01 | 1st = 6 Deli Allen 2nd = 5 Mighty Mullet 3rd = 7 Riverside Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 8 Eks Dream | ||
Wed Jun 11 2014 21:58 | 1st = 8 Eks Dream 2nd = 2 Kraka Barrel 3rd = 3 Origin Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Geppetto | ||
Wed Jun 11 2014 21:55 | 1st = 2 Geppetto 2nd = 4 Royal Gamble 3rd = 6 Manipulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Choco Rocco | ||
Wed Jun 11 2014 21:52 | 1st = 5 Choco Rocco 2nd = 10 Cosmic Fi 3rd = 2 Van Ghosting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Encosta Deplente | ||
Wed Jun 11 2014 21:49 | 1st = 3 Encosta Deplente 2nd = 8 Manton Jack 3rd = 2 Magic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Midnight Swirl | ||
Wed Jun 11 2014 21:42 | 1st = 2 Midnight Swirl 2nd = 1 Stagger 3rd = 6 Benedict Geoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 El Senorita | ||
Wed Jun 11 2014 21:38 | 1st = 7 El Senorita 2nd = 1 Lack Of Patience 3rd = 2 Gotcha Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Angels Chorus | ||
Wed Jun 11 2014 21:35 | 1st = 1 Angels Chorus 2nd = 5 Karma Queen 3rd = 4 Blue Aegean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 9 Our El Fuego | ||
Wed Jun 11 2014 21:30 | 1st = 9 Our El Fuego 2nd = 8 Gamechanger 3rd = 4 Shifty Shivas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Dubsy Russell | ||
Wed Jun 11 2014 21:28 | 1st = 8 Dubsy Russell 2nd = 2 Say Goodnight 3rd = 1 Simply Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Spring Murder | ||
Wed Jun 11 2014 21:25 | 1st = 6 Spring Murder 2nd = 7 Fancy Sierra 3rd = 3 Mohawk Kool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 9 Nothings Final | ||
Wed Jun 11 2014 21:20 | 1st = 9 Nothings Final 2nd = 10 Lombo Happy Hour 3rd = 6 Call Me Milton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Santas Special | ||
Wed Jun 11 2014 21:18 | 1st = 1 Santas Special 2nd = 7 Bottom Dollar 3rd = 3 Veyron Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Highway Idol | ||
Wed Jun 11 2014 21:14 | 1st = 2 Highway Idol 2nd = 3 Little Micra 3rd = 8 My Lady Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Velocity Sheba | ||
Wed Jun 11 2014 21:11 | 1st = 3 Velocity Sheba 2nd = 7 Niftys Dream 3rd = 6 Firm Grip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Surf Mail | ||
Wed Jun 11 2014 21:08 | 1st = 6 Surf Mail 2nd = 8 Banjo Boy 3rd = 5 Hello Good Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Arthur | ||
Wed Jun 11 2014 21:05 | 1st = 1 Arthur 2nd = 8 Shanlyn Patch 3rd = 7 Bells Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 12 With Gusto | ||
Wed Jun 11 2014 21:00 | 1st = 12 With Gusto 2nd = 3 Blue Seelster 3rd = 1 Extremely Efficient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Deadly Boy | ||
Wed Jun 11 2014 20:58 | 1st = 2 Deadly Boy 2nd = 5 King Of Spin 3rd = 7 Fearsome Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Freeway Ash | ||
Wed Jun 11 2014 20:56 | 1st = 1 Freeway Ash 2nd = 5 Zarnina 3rd = 6 Shark Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Miss Oneil | ||
Wed Jun 11 2014 20:55 | 1st = 5 Miss Oneil 2nd = 2 Cosmic Eye 3rd = 6 Hardy Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Party Starter | ||
Wed Jun 11 2014 20:50 | 1st = 1 Party Starter 2nd = 2 Daisy Gone Crazy 3rd = 3 Nurse Feelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Dyna Evy | ||
Wed Jun 11 2014 20:48 | 1st = 8 Dyna Evy 2nd = 9 Rozehill Lisa 3rd = 3 Joey Valdez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Kool Larocca | ||
Wed Jun 11 2014 20:45 | 1st = 8 Kool Larocca 2nd = 2 Bacash 3rd = 7 Somebody Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 2 Flip Wilson | ||
Wed Jun 11 2014 20:40 | 1st = 2 Flip Wilson 2nd = 7 The Space Invader 3rd = 1 Swift Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Rapid Roy | ||
Wed Jun 11 2014 20:38 | 1st = 6 Rapid Roy 2nd = 3 Stylish Shazz 3rd = 10 Madiba Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Zipping Gilbert | ||
Wed Jun 11 2014 20:37 | 1st = 2 Zipping Gilbert 2nd = 4 Waiters Eye 3rd = 8 Hot Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Yogi Blue | ||
Wed Jun 11 2014 20:35 | 1st = 4 Yogi Blue 2nd = 8 Cosmic Waters 3rd = 2 Webster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 2 Messini | ||
Wed Jun 11 2014 20:30 | 1st = 2 Messini 2nd = 1 Ideal Majority 3rd = 6 Field Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Echelonic Action | ||
Wed Jun 11 2014 20:28 | 1st = 8 Echelonic Action 2nd = 7 All One Size 3rd = 1 Billy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 8 Youre Up Les | ||
Wed Jun 11 2014 20:25 | 1st = 8 Youre Up Les 2nd = 6 Derek Shepherd 3rd = 1 Lifestyle Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Dalemm Diva | ||
Wed Jun 11 2014 20:20 | 1st = 10 Dalemm Diva 2nd = 1 R Eleven Seven 3rd = 4 Jessica Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Dewana Hitman | ||
Wed Jun 11 2014 20:18 | 1st = 4 Dewana Hitman 2nd = 2 Final Bid 3rd = 5 Punk Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Magical Knocka | ||
Wed Jun 11 2014 20:15 | 1st = 8 Magical Knocka 2nd = 9 Pacific Prince 3rd = 2 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Mayihaveabiscuit | ||
Wed Jun 11 2014 20:10 | 1st = 2 Mayihaveabiscuit 2nd = 8 Hannahs Freedom 3rd = 5 Black Poles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Tyra Giselle | ||
Wed Jun 11 2014 20:08 | 1st = 1 Tyra Giselle 2nd = 7 Fachoong 3rd = 3 Kondari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Wild Ted | ||
Wed Jun 11 2014 20:05 | 1st = 1 Wild Ted 2nd = 3 Impatient Lad 3rd = 4 White Smoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 7 Sketch Me | ||
Wed Jun 11 2014 20:00 | 1st = 7 Sketch Me 2nd = 5 Holdonsu 3rd = 9 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Scenic Shot | ||
Wed Jun 11 2014 19:58 | 1st = 8 Scenic Shot 2nd = 2 Vera Allen 3rd = 3 Global Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Spring Tyrant | ||
Wed Jun 11 2014 19:55 | 1st = 4 Spring Tyrant 2nd = 6 Velocity Chezon 3rd = 7 Equitas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Mister Bo Woody | ||
Wed Jun 11 2014 19:50 | 1st = 5 Mister Bo Woody 2nd = 3 Couldntresist 3rd = 1 Icy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Dyna Nico | ||
Wed Jun 11 2014 19:48 | 1st = 8 Dyna Nico 2nd = 2 Tangible 3rd = 4 Blazing Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Galba Dice | ||
Wed Jun 11 2014 19:45 | 1st = 6 Galba Dice 2nd = 3 Firecracker Lady 3rd = 1 Yodle Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 9 Attorney Stride | ||
Wed Jun 11 2014 19:40 | 1st = 9 Attorney Stride 2nd = 2 Zelus 3rd = 7 Is That So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Furious Flash | ||
Wed Jun 11 2014 19:38 | 1st = 1 Furious Flash 2nd = 7 Bourbon Club 3rd = 3 Dibley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Farmor At Cee | ||
Wed Jun 11 2014 19:35 | 1st = 2 Farmor At Cee 2nd = 3 Rocking Angel 3rd = 7 Icy Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 4 Valens | ||
Wed Jun 11 2014 19:30 | 1st = 4 Valens 2nd = 6 Lanista 3rd = 11 Glenferrie Bunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Belle Burst | ||
Wed Jun 11 2014 19:28 | 1st = 7 Belle Burst 2nd = 1 Easy Baby 3rd = 10 Wildcard Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Jack Kade | ||
Wed Jun 11 2014 19:25 | 1st = 6 Jack Kade 2nd = 8 Jumble 3rd = 2 Tender Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Jindara | ||
Wed Jun 11 2014 19:24 | 1st = 6 Jindara 2nd = 5 Mattys Caravan 3rd = 3 Tys Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Alberto Contador | ||
Wed Jun 11 2014 19:20 | 1st = 1 Alberto Contador 2nd = 7 Montana Falcon 3rd = 3 Mister Elegant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Master Bear | ||
Wed Jun 11 2014 19:18 | 1st = 7 Master Bear 2nd = 4 Dynamos Miss 3rd = 5 Horsham Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Mr Nord | ||
Wed Jun 11 2014 19:15 | 1st = 5 Mr Nord 2nd = 4 Beverleys Beach 3rd = 1 Shaylor Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 2 Padabing Stride | ||
Wed Jun 11 2014 19:10 | 1st = 2 Padabing Stride 2nd = 1 Penny Shannon 3rd = 5 Carla Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Chasin Mikado | ||
Wed Jun 11 2014 19:08 | 1st = 3 Chasin Mikado 3rd = 8 Matty Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Bleiswijk Billy | ||
Wed Jun 11 2014 19:05 | 1st = 1 Bleiswijk Billy 2nd = 6 Mighty Conner 3rd = 7 Hardaway Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Dark Spida | ||
Wed Jun 11 2014 19:04 | 1st = 7 Dark Spida 2nd = 8 Dan Beringer 3rd = 6 Mr Growie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 1 Aldebaran Seismic | ||
Wed Jun 11 2014 19:00 | 1st = 1 Aldebaran Seismic 2nd = 3 My Archie Way 3rd = 9 Mowbray Mates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Planetman | ||
Wed Jun 11 2014 18:58 | 1st = 8 Planetman 2nd = 5 Twobeeyou 3rd = 1 Why Not Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Farmor Support | ||
Wed Jun 11 2014 18:55 | 1st = 5 Farmor Support 2nd = 3 Ickle Pickle 3rd = 8 Itz Party Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Courageous Kiwi | ||
Wed Jun 11 2014 18:50 | 1st = 6 Courageous Kiwi 2nd = 9 Son Of Lopez 3rd = 5 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Neliel Bale | ||
Wed Jun 11 2014 18:47 | 1st = 3 Neliel Bale 2nd = 5 Crash Sandy 3rd = 2 Blonde Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 8 Embellished | ||
Wed Jun 11 2014 18:42 | 1st = 8 Embellished 2nd = 2 Sweet Ava 3rd = 6 Somart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Princess Whirl | ||
Wed Jun 11 2014 18:39 | 1st = 3 Princess Whirl 2nd = 2 Magic Flyer 3rd = 8 Divoire Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 1 Korolenko | ||
Wed Jun 11 2014 18:35 | 1st = 1 Korolenko 2nd = 12 Chancery 3rd = 4 Franz Loves Trees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Bang Pow Boom | ||
Wed Jun 11 2014 18:34 | 1st = 4 Bang Pow Boom 2nd = 7 Blaisdell 3rd = 2 Remarkable Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Shrubs Crusader | ||
Wed Jun 11 2014 18:32 | 1st = 8 Shrubs Crusader 2nd = 6 Cosmology 3rd = 2 Lil Bit Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 11 Soho Wonder | ||
Wed Jun 11 2014 18:27 | 1st = 11 Soho Wonder 2nd = 3 Idle Jet 3rd = 2 Domonic John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Trouble Creek | ||
Wed Jun 11 2014 18:25 | 1st = 2 Trouble Creek 2nd = 5 Yale 3rd = 4 My Floordrobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Regal Stride | ||
Wed Jun 11 2014 18:20 | 1st = 2 Regal Stride 2nd = 1 Sunshine Filly 3rd = 4 True Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 9 Smashing Century | ||
Wed Jun 11 2014 18:17 | 1st = 9 Smashing Century 2nd = 7 Willow Princess 3rd = 8 Mini Ang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Sir Ken | ||
Wed Jun 11 2014 18:14 | 1st = 1 Sir Ken 2nd = 7 Batman Keeping 3rd = 10 Junior Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Sylvie | ||
Wed Jun 11 2014 18:13 | 1st = 1 Sylvie 2nd = 6 Remas Treasure 3rd = 3 Wheres Bri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 Polished Rocks | ||
Wed Jun 11 2014 18:09 | 1st = 1 Polished Rocks 2nd = 8 Itz The Promised One 3rd = 9 Little Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Air Raid | ||
Wed Jun 11 2014 18:06 | 1st = 5 Air Raid 2nd = 1 Got Air 3rd = 7 Black Twitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 1 Live In Doubt | ||
Wed Jun 11 2014 18:01 | 1st = 1 Live In Doubt 2nd = 9 Loong Nien 3rd = 10 Pas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Honeypot Agogo | ||
Wed Jun 11 2014 17:59 | 1st = 4 Honeypot Agogo 2nd = 1 Bellas Girl 3rd = 7 Grace The Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 10 Gondiggin | ||
Wed Jun 11 2014 17:55 | 1st = 10 Gondiggin 2nd = 4 Natural Dash 3rd = 7 Business Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Vander Lee | ||
Wed Jun 11 2014 17:54 | 1st = 7 Vander Lee 2nd = 5 Sorrento Moon 3rd = 1 Southern Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Sweet Sticka | ||
Wed Jun 11 2014 17:52 | 1st = 2 Sweet Sticka 2nd = 5 Blackjack Gent 3rd = 8 Late Trots Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Moonlight Spirit | ||
Wed Jun 11 2014 17:47 | 1st = 1 Moonlight Spirit 2nd = 5 Destined To Take 3rd = 8 Im El Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Sutton Flight | ||
Wed Jun 11 2014 17:45 | 1st = 3 Sutton Flight 2nd = 2 Manyana Groper 3rd = 5 Cosmic Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Crackerjack Jo | ||
Wed Jun 11 2014 17:40 | 1st = 3 Crackerjack Jo 2nd = 8 Red Vee Hanover 3rd = 6 Smack Dab Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Wingin Prayer | ||
Wed Jun 11 2014 17:38 | 1st = 4 Wingin Prayer 2nd = 7 Mr Bejay 3rd = 2 Remas Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Emma Reg | ||
Wed Jun 11 2014 17:34 | 1st = 7 Emma Reg 2nd = 5 Phoenix Fantasy 3rd = 6 Shannon Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Eye Deal | ||
Wed Jun 11 2014 17:30 | 1st = 4 Eye Deal 2nd = 1 Lolly Shop 3rd = 3 Kulu Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Van Carrho Flash | ||
Wed Jun 11 2014 17:26 | 1st = 2 Van Carrho Flash 2nd = 8 Time Twist 3rd = 3 Gold Fever Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Meagan Robbo | ||
Wed Jun 11 2014 17:23 | 1st = 3 Meagan Robbo 2nd = 7 Michelle My Bell 3rd = 8 Harrys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 Wayside | ||
Wed Jun 11 2014 17:19 | 1st = 3 Wayside 2nd = 4 Shanghai Grey 3rd = 9 Piccolo Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Regal Diamonds | ||
Wed Jun 11 2014 17:15 | 1st = 7 Regal Diamonds 2nd = 9 All Inn Bye 3rd = 5 Hard To Handle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 5 The Ultimate Storm | ||
Wed Jun 11 2014 17:10 | 1st = 5 The Ultimate Storm 2nd = 6 Josie Oh Josie 3rd = 1 Artista Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Bellisimo Lady | ||
Wed Jun 11 2014 17:07 | 1st = 3 Bellisimo Lady 2nd = 6 Grin And Win 3rd = 7 Celtic Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Gold Miss | ||
Wed Jun 11 2014 17:03 | 1st = 3 Gold Miss 2nd = 8 Cool Onyx 3rd = 2 All Gassed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Eyefull | ||
Wed Jun 11 2014 16:59 | 1st = 7 Eyefull 2nd = 1 Adjustable Duke 3rd = 4 Marbel Hi Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Olives Gift | ||
Wed Jun 11 2014 16:55 | 1st = 1 Olives Gift 2nd = 2 Skylas Star 3rd = 6 Gabbilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Tiny Turner | ||
Wed Jun 11 2014 16:52 | 1st = 1 Tiny Turner 2nd = 7 Allora 3rd = 3 Wilhelm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Big Gee Eye | ||
Wed Jun 11 2014 16:48 | 1st = 2 Big Gee Eye 2nd = 4 Sir Angelo 3rd = 6 Gold Fever Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Cosmo Kramer | ||
Wed Jun 11 2014 16:47 | 1st = 4 Cosmo Kramer 2nd = 1 Gun Mcbain 3rd = 5 Prinny Fidget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 5 Cherie Amour | ||
Wed Jun 11 2014 16:44 | 1st = 5 Cherie Amour 2nd = 1 Heavy Set 3rd = 11 Paper Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 5 Charmed Harmony | ||
Wed Jun 11 2014 16:40 | 1st = 5 Charmed Harmony 2nd = 10 Edge Of War 3rd = 11 Spectral Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Miss Jazam | ||
Wed Jun 11 2014 16:38 | 1st = 2 Miss Jazam 2nd = 3 American Witch 3rd = 7 Crimson Rims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 12 Sturgis | ||
Wed Jun 11 2014 16:35 | 1st = 12 Sturgis 2nd = 6 Fine Fettle 3rd = 5 Clearly Passionate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Lavie Belle | ||
Wed Jun 11 2014 16:34 | 1st = 7 Lavie Belle 2nd = 3 Fantasy Express 3rd = 9 All Inn Carla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Harbour Sun | ||
Wed Jun 11 2014 16:32 | 1st = 1 Harbour Sun 2nd = 8 Caressar 3rd = 3 Dashify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 4 Barachello | ||
Wed Jun 11 2014 16:28 | 1st = 4 Barachello 2nd = 12 Australian Star 3rd = 1 No Bad Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Aniketos | ||
Wed Jun 11 2014 16:27 | 1st = 3 Aniketos 2nd = 4 Disco Bullet 3rd = 7 Rajas Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Glad Bag | ||
Wed Jun 11 2014 16:25 | 1st = 2 Glad Bag 2nd = 8 All To Well 3rd = 5 Denali Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 7 Paris Pepperell | ||
Wed Jun 11 2014 16:21 | 1st = 7 Paris Pepperell 2nd = 11 Glenferrie Dreamer 3rd = 12 Xanderxav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 9 Can She Move | ||
Wed Jun 11 2014 16:18 | 1st = 9 Can She Move 2nd = 6 Tartan Warrior 3rd = 2 Sole Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Ricky Tanga | ||
Wed Jun 11 2014 16:17 | 1st = 1 Ricky Tanga 2nd = 2 Crasha Asha 3rd = 4 Cavey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Lyka Amazon | ||
Wed Jun 11 2014 16:14 | 1st = 6 Lyka Amazon 2nd = 1 Ausczech Express 3rd = 3 Spit It Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Whispered Words | ||
Wed Jun 11 2014 16:13 | 1st = 7 Whispered Words 2nd = 6 Zappening 3rd = 4 Kilcolegan Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 9 Street Allure | ||
Wed Jun 11 2014 16:10 | 1st = 9 Street Allure 2nd = 3 Celeritas 3rd = 10 Chabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Katz Shadow | ||
Wed Jun 11 2014 16:09 | 1st = 8 Katz Shadow 2nd = 1 Oxygen Bandit 3rd = 5 Top Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 All That Gap | ||
Wed Jun 11 2014 16:07 | 1st = 1 All That Gap 2nd = 3 Sierra Grand 3rd = 6 Rapid To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 7 Woodsville | ||
Wed Jun 11 2014 16:04 | 1st = 7 Woodsville 2nd = 4 Paramour 3rd = 2 Maussane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 3 Wotzitworth | ||
Wed Jun 11 2014 16:00 | 1st = 3 Wotzitworth 2nd = 6 Insuperable 3rd = 10 Barriers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Chalk | ||
Wed Jun 11 2014 15:59 | 1st = 8 Chalk 2nd = 3 Past A Joke 3rd = 7 Tough Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Heza Keepa | ||
Wed Jun 11 2014 15:57 | 1st = 1 Heza Keepa 2nd = 6 Miss Meranda 3rd = 2 Great Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Strike The Spike | ||
Wed Jun 11 2014 15:56 | 1st = 8 Strike The Spike 2nd = 2 Boolite Tequila 3rd = 3 Movefasa Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 8 Enormous Honour | ||
Wed Jun 11 2014 15:53 | 1st = 8 Enormous Honour 2nd = 7 Meticulously 3rd = 11 Royal Adventure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Molly The Weapon | ||
Wed Jun 11 2014 15:52 | 1st = 5 Molly The Weapon 2nd = 6 Cafe Metro 3rd = 3 Aha Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 My Sister | ||
Wed Jun 11 2014 15:50 | 1st = 3 My Sister 2nd = 4 Queen Charlie 3rd = 6 Turtle Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 6 Beau Reve | ||
Wed Jun 11 2014 15:46 | 1st = 6 Beau Reve 2nd = 7 Little Lyn 3rd = 3 Premier Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 10 Widows Walk | ||
Wed Jun 11 2014 15:43 | 1st = 10 Widows Walk 2nd = 12 In Full View 3rd = 3 Bernitchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Nuggets Thyme | ||
Wed Jun 11 2014 15:42 | 1st = 5 Nuggets Thyme 2nd = 2 Sarina Tokaam 3rd = 3 Sneaky Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Buck City | ||
Wed Jun 11 2014 15:39 | 1st = 6 Buck City 2nd = 2 Norton Manx 3rd = 4 Classic Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Kid Rhubarb | ||
Wed Jun 11 2014 15:38 | 1st = 1 Kid Rhubarb 2nd = 3 Shachar Magic 3rd = 2 Victoria Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 9 Cheeky Rozay | ||
Wed Jun 11 2014 15:35 | 1st = 9 Cheeky Rozay 2nd = 1 Trustam 3rd = 4 Baremin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Kara Roto | ||
Wed Jun 11 2014 15:34 | 1st = 2 Kara Roto 2nd = 3 Amzalicious 3rd = 7 Wendy Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Gazmick Kenny | ||
Wed Jun 11 2014 15:32 | 1st = 5 Gazmick Kenny 2nd = 2 Let It Develop 3rd = 8 Kiss Me Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 9 Nardini | ||
Wed Jun 11 2014 15:29 | 1st = 9 Nardini 2nd = 2 Jest Envy Her 3rd = 1 Benito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Raise A Dream | ||
Wed Jun 11 2014 15:25 | 1st = 2 Raise A Dream 2nd = 10 Silver Sebring 3rd = 5 Lady Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Miss Kia Ora | ||
Wed Jun 11 2014 15:22 | 1st = 2 Miss Kia Ora 2nd = 7 Quicker Than Al 3rd = 5 Big Bad Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 My Sabeel | ||
Wed Jun 11 2014 15:18 | 1st = 3 My Sabeel 2nd = 1 Fine Bubbles 3rd = 11 Gocup Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Best Of You | ||
Wed Jun 11 2014 15:15 | 1st = 2 Best Of You 2nd = 1 Clints Jessie 3rd = 4 Young Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 5 Virginia Lightning | ||
Wed Jun 11 2014 15:12 | 1st = 5 Virginia Lightning 2nd = 9 Goodtime Paul 3rd = 1 Myrniong Panorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 9 Lanieri | ||
Wed Jun 11 2014 15:08 | 1st = 9 Lanieri 2nd = 11 Buon Auspicio 3rd = 1 Unbowed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Stealthy Blonde | ||
Wed Jun 11 2014 15:04 | 1st = 2 Stealthy Blonde 2nd = 1 Princess Gemini 3rd = 6 Dyna Yemen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 1 Supreme Warrior | ||
Wed Jun 11 2014 15:00 | 1st = 1 Supreme Warrior 2nd = 10 Esprits Choice 3rd = 4 Tanjil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Maysoon Kahn | ||
Wed Jun 11 2014 14:57 | 1st = 1 Maysoon Kahn 2nd = 7 Winston Wolf 3rd = 3 Major Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 3 Civil Rights | ||
Wed Jun 11 2014 14:54 | 1st = 3 Civil Rights 2nd = 7 No Smoken 3rd = 4 Fly Buster Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 4 Cosmic Rock | ||
Wed Jun 11 2014 14:50 | 1st = 4 Cosmic Rock 2nd = 3 Smart Jester 3rd = 7 Greybrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Seeking Justice | ||
Wed Jun 11 2014 14:47 | 1st = 5 Seeking Justice 2nd = 6 Long Range 3rd = 1 Dyna Syan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - | ||
Wed Jun 11 2014 14:43 | 2nd = 5 Slivovitz 3rd = 11 Sky Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 3 Done Nothin Wrong | ||
Wed Jun 11 2014 14:43 | 1st = 3 Done Nothin Wrong 2nd = 5 Slivovitz 3rd = 11 Sky Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Scoobalicious | ||
Wed Jun 11 2014 14:40 | 1st = 2 Scoobalicious 2nd = 4 Little Elsie 3rd = 3 Big Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 5 Glenferrie College | ||
Wed Jun 11 2014 14:37 | 1st = 5 Glenferrie College 2nd = 7 Classy Guy 3rd = 6 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 County Commands | ||
Wed Jun 11 2014 14:33 | 1st = 7 County Commands 2nd = 4 Robbers Roost 3rd = 9 Monto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Rumero Reason | ||
Wed Jun 11 2014 14:29 | 1st = 7 Rumero Reason 2nd = 3 Cosmea 3rd = 1 Went Wooshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 5 Bridie Oreilly | ||
Wed Jun 11 2014 14:25 | 1st = 5 Bridie Oreilly 2nd = 4 Zazparella 3rd = 6 Baluch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 3 Green Roller | ||
Wed Jun 11 2014 14:25 | 1st = 3 Green Roller 2nd = 4 Zazparella 3rd = 2 Knead The Dough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Permitted | ||
Wed Jun 11 2014 14:22 | 1st = 6 Permitted 2nd = 4 Yoda Bale 3rd = 3 Riley Cracks It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 7 Shinboner Buster | ||
Wed Jun 11 2014 14:19 | 1st = 7 Shinboner Buster 2nd = 2 Halo Express 3rd = 9 Boutique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 7 Civetta | ||
Wed Jun 11 2014 14:15 | 1st = 7 Civetta 2nd = 5 Wheres Pino 3rd = 1 Mad Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Mermaid Princess | ||
Wed Jun 11 2014 14:12 | 1st = 4 Mermaid Princess 2nd = 5 Fully Charged 3rd = 6 Ennis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 8 Handsome Tycoon | ||
Wed Jun 11 2014 14:08 | 1st = 8 Handsome Tycoon 2nd = 5 Coolring 3rd = 4 Wonderbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Cairnlea Peter | ||
Wed Jun 11 2014 14:05 | 1st = 8 Cairnlea Peter 2nd = 6 Queen Rascal 3rd = 2 Usagi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 6 Lovelist | ||
Wed Jun 11 2014 14:02 | 1st = 6 Lovelist 2nd = 3 Enjay Speedstar 3rd = 1 Shadow Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 Miss Cover Girl | ||
Wed Jun 11 2014 13:58 | 1st = 1 Miss Cover Girl 2nd = 5 Hidden Ability 3rd = 11 Mywayorthehighway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 He Isnt Really | ||
Wed Jun 11 2014 13:54 | 1st = 2 He Isnt Really 2nd = 4 Crackerjack Babe 3rd = 6 Bordello Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 6 Diamond Jim | ||
Wed Jun 11 2014 13:50 | 1st = 6 Diamond Jim 2nd = 3 Hot Power 3rd = 5 Mcnulty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Allen Ultron | ||
Wed Jun 11 2014 13:49 | 1st = 3 Allen Ultron 2nd = 5 Naturally Curly 3rd = 1 Dyna Vanity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Cons Gold | ||
Wed Jun 11 2014 13:40 | 1st = 1 Cons Gold 2nd = 2 Famous Fling 3rd = 7 Half Spec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Bekim Hatrick | ||
Wed Jun 11 2014 13:37 | 1st = 5 Bekim Hatrick 2nd = 4 Untraceable 3rd = 3 Timeless Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 1 Aboutogobang | ||
Wed Jun 11 2014 13:33 | 1st = 1 Aboutogobang 2nd = 4 Chairmans Vote 3rd = 11 Sancha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Christies Boy | ||
Wed Jun 11 2014 13:30 | 1st = 6 Christies Boy 2nd = 8 Boss Chief 3rd = 9 Sheilas Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 2 Samantha Sparkle | ||
Wed Jun 11 2014 13:27 | 1st = 2 Samantha Sparkle 2nd = 1 Rosy Ogrady Lombo 3rd = 6 Lady Patti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 7 Manariki | ||
Wed Jun 11 2014 13:23 | 1st = 7 Manariki 2nd = 2 Regal Conserve 3rd = 12 Our Baja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Cawbourne Onyx | ||
Wed Jun 11 2014 13:21 | 1st = 1 Cawbourne Onyx 2nd = 3 Missy Sloy 3rd = 2 Opawa Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Samus Allen | ||
Wed Jun 11 2014 13:19 | 1st = 4 Samus Allen 2nd = 1 Sage Bale 3rd = 3 Kerrigan Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Yesterdays Songs | ||
Wed Jun 11 2014 13:15 | 1st = 7 Yesterdays Songs 2nd = 5 Im Ablaze 3rd = 10 Irion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 8 Joy Flipper | ||
Wed Jun 11 2014 13:05 | 1st = 8 Joy Flipper 2nd = 2 Copper Coast Raida 3rd = 3 Mappinga Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Vinny Doon | ||
Wed Jun 11 2014 13:03 | 1st = 2 Vinny Doon 2nd = 7 Five Kay Leg 3rd = 3 Boomerang Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Ultor Bale | ||
Wed Jun 11 2014 13:02 | 1st = 2 Ultor Bale 2nd = 1 Starc 3rd = 7 Zipping Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 1 Shooting To Win | ||
Wed Jun 11 2014 12:58 | 1st = 1 Shooting To Win 2nd = 2 Felines 3rd = 6 Swayzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 9 Sunnyvale Comet | ||
Wed Jun 11 2014 12:52 | 1st = 9 Sunnyvale Comet 2nd = 11 Keep Me Tender 3rd = 8 William John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 8 Refectory | ||
Wed Jun 11 2014 12:48 | 1st = 8 Refectory 2nd = 3 Dubai Gee Eye 3rd = 6 Ardrova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 7 Into The Fray | ||
Wed Jun 11 2014 12:45 | 1st = 7 Into The Fray 2nd = 4 Cawbourne Aries 3rd = 2 Jinja Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Harden Bale | ||
Wed Jun 11 2014 12:44 | 1st = 3 Harden Bale 2nd = 7 Winston Groom 3rd = 4 Dyna Construct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 5 Crafty | ||
Wed Jun 11 2014 12:40 | 1st = 5 Crafty 2nd = 1 Puzzle 3rd = 9 Electric Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 Robocop | ||
Wed Jun 11 2014 12:30 | 1st = 3 Robocop 2nd = 2 Moosem 3rd = 1 Think To Myself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Semantics | ||
Wed Jun 11 2014 12:28 | 1st = 3 Semantics 2nd = 8 Sheza Terror 3rd = 6 Taikorea Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Dyna Zod | ||
Wed Jun 11 2014 12:27 | 1st = 4 Dyna Zod 2nd = 5 Udon Bale 3rd = 6 Storm Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 2 Top Trio | ||
Wed Jun 11 2014 12:17 | 1st = 2 Top Trio 2nd = 1 Gotta Go Party 3rd = 8 Kitty Fisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 All About Amy | ||
Wed Jun 11 2014 12:10 | 1st = 4 All About Amy 2nd = 1 Contemporaneous 3rd = 2 Gold Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Magneto Bale | ||
Wed Jun 11 2014 12:09 | 1st = 8 Magneto Bale 2nd = 6 Tilla Bale 3rd = 4 Dyna Brainiac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Zamaddis Lass | ||
Wed Jun 11 2014 11:52 | 1st = 4 Zamaddis Lass 2nd = 5 Kings Selection 3rd = 2 Comegetme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Empty Bank | ||
Wed Jun 11 2014 11:34 | 1st = 1 Empty Bank 2nd = 6 Fire Boy Baxter 3rd = 5 Run Mischief Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Just You Wait | ||
Wed Jun 11 2014 11:17 | 1st = 2 Just You Wait 2nd = 1 Cosmic Rascal 3rd = 6 Carly Rae Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Allegro Max | ||
Wed Jun 11 2014 10:59 | 1st = 6 Allegro Max 2nd = 5 Members Only 3rd = 1 Botany Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Fortis Lion | ||
Wed Jun 11 2014 10:42 | 1st = 8 Fortis Lion 2nd = 1 Miss Softy 3rd = 5 Homebush Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Legerdemain | ||
Wed Jun 11 2014 10:24 | 1st = 1 Legerdemain 2nd = 8 Venga Guapa 3rd = 2 She Said Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Hannibal Lecter | ||
Wed Jun 11 2014 10:05 | 1st = 2 Hannibal Lecter 2nd = 9 Tasha Rama 3rd = 3 Wheelie Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Chechezz | ||
Sun May 11 2014 21:00 | 1st = 7 Chechezz 2nd = 5 Another Peanut 3rd = 6 Star City Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 9 - 7 Our Beau Vite | ||
Sun May 11 2014 20:46 | 1st = 7 Our Beau Vite 2nd = 3 Pass It To Billy 3rd = 4 Ynobe Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Hot Blooded | ||
Sun May 11 2014 20:42 | 1st = 3 Hot Blooded 2nd = 8 Alderaan 3rd = 7 Crazy Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 2 Estevao | ||
Sun May 11 2014 20:35 | 1st = 2 Estevao 2nd = 3 Island Disco 3rd = 4 Im Shouting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 8 - 10 Cool Carat | ||
Sun May 11 2014 20:24 | 1st = 10 Cool Carat 2nd = 3 Tallulah Bay 3rd = 7 Four Starzzz Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Starzar Diamonds | ||
Sun May 11 2014 20:20 | 1st = 2 Starzar Diamonds 2nd = 8 Bold Faith 3rd = 4 Dr Talkback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 6 Serious Chance | ||
Sun May 11 2014 20:17 | 1st = 6 Serious Chance 2nd = 8 Country Venture 3rd = 1 Winning Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 10 Black Pees | ||
Sun May 11 2014 20:16 | 1st = 10 Black Pees 2nd = 2 Onus On Me 3rd = 8 Cold Pies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Melolyn | ||
Sun May 11 2014 20:11 | 1st = 5 Melolyn 2nd = 2 Deliverthegoods 3rd = 6 Divas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Sniffer Grange | ||
Sun May 11 2014 20:08 | 1st = 4 Sniffer Grange 2nd = 8 Sanz Gold 3rd = 1 Lickety Split |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Volatile Chef | ||
Sun May 11 2014 20:04 | 1st = 8 Volatile Chef 2nd = 1 Suens Cruiser 3rd = 7 Tru Zoomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Alpha Leva Keato | ||
Sun May 11 2014 20:00 | 1st = 3 Alpha Leva Keato 2nd = 5 Noah Rose 3rd = 1 Nifty Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 2 Wheatsheaf Avaball | ||
Sun May 11 2014 19:55 | 1st = 2 Wheatsheaf Avaball 2nd = 8 Union Belle 3rd = 9 We Never Say Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Winfield Black | ||
Sun May 11 2014 19:54 | 1st = 1 Winfield Black 2nd = 5 Jamoos Rayne 3rd = 10 Kymmy Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Truly Delicate | ||
Sun May 11 2014 19:52 | 1st = 5 Truly Delicate 2nd = 2 Taser Mcbain 3rd = 7 Araluen Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Guardian Bale | ||
Sun May 11 2014 19:48 | 1st = 2 Guardian Bale 2nd = 1 Little Caviar 3rd = 5 Samruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Mr Sneaky Sneaky | ||
Sun May 11 2014 19:44 | 1st = 8 Mr Sneaky Sneaky 2nd = 4 Credit Limit 3rd = 2 Miss Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 6 Melpark Maestro | ||
Sun May 11 2014 19:39 | 1st = 6 Melpark Maestro 2nd = 8 Sky Tower 3rd = 4 Frank Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Crowdza Chanting | ||
Sun May 11 2014 19:36 | 1st = 1 Crowdza Chanting 2nd = 7 Prince De Galles 3rd = 5 Sams Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 6 Soviet Missile | ||
Sun May 11 2014 19:34 | 1st = 6 Soviet Missile 2nd = 4 Benarkin 3rd = 1 Ritza Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Allen Kenny | ||
Sun May 11 2014 19:32 | 1st = 5 Allen Kenny 2nd = 3 Wiregrass 3rd = 8 Panic King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Matilda Arcade | ||
Sun May 11 2014 19:28 | 1st = 2 Matilda Arcade 2nd = 1 Crymelon Sunrise 3rd = 4 Express Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 4 Pacific Maddi | ||
Sun May 11 2014 19:23 | 1st = 4 Pacific Maddi 2nd = 6 Ruffiano 3rd = 2 Lombo Krista Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Mullaway | ||
Sun May 11 2014 19:20 | 1st = 1 Mullaway 2nd = 2 Made To Charm 3rd = 3 Top Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Fairys Fly | ||
Sun May 11 2014 19:16 | 1st = 1 Fairys Fly 2nd = 8 Go Hootie 3rd = 7 Golden Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 3 Zambora Magic | ||
Sun May 11 2014 19:15 | 1st = 3 Zambora Magic 2nd = 8 Pumped Up Zarr 3rd = 2 Packing Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Wheels Of Fire | ||
Sun May 11 2014 19:12 | 1st = 8 Wheels Of Fire 2nd = 5 Jack And Lolli 3rd = 4 Red Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 6 Laterron | ||
Sun May 11 2014 19:07 | 1st = 6 Laterron 2nd = 3 Tessanzo 3rd = 7 Biggernbettermax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Arolok Jimmy | ||
Sun May 11 2014 19:04 | 1st = 8 Arolok Jimmy 2nd = 4 Tricky Zorro 3rd = 7 Dyna Unique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Classy Blonde | ||
Sun May 11 2014 19:00 | 1st = 8 Classy Blonde 2nd = 4 Big Dac 3rd = 3 Abbey Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 4 Lombo Del Rosso | ||
Sun May 11 2014 18:59 | 1st = 4 Lombo Del Rosso 2nd = 5 Timansi 3rd = 6 Rhaegar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Dundee Toro | ||
Sun May 11 2014 18:56 | 1st = 7 Dundee Toro 2nd = 3 Usain Burst 3rd = 1 Len Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Cawbourne Whip | ||
Sun May 11 2014 18:55 | 1st = 4 Cawbourne Whip 2nd = 3 Gradence 3rd = 6 King Cobber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 5 Illawong Joyful | ||
Sun May 11 2014 18:51 | 1st = 5 Illawong Joyful 2nd = 8 Nikkis Delight 3rd = 1 The Ole Buckaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Danyos Luke | ||
Sun May 11 2014 18:48 | 1st = 6 Danyos Luke 2nd = 7 Boss Power Bull 3rd = 1 Steamboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Ketuts Kaput | ||
Sun May 11 2014 18:45 | 1st = 8 Ketuts Kaput 2nd = 3 Lumpstar 3rd = 4 Pedros Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Jacksons Mate | ||
Sun May 11 2014 18:42 | 1st = 1 Jacksons Mate 2nd = 9 Pay Sheet 3rd = 6 Diamond Chisel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 2 Chopstix Boris | ||
Sun May 11 2014 18:37 | 1st = 2 Chopstix Boris 2nd = 1 Livia Degerolstein 3rd = 3 I Am Mister Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 6 Hopes Fancy | ||
Sun May 11 2014 18:36 | 1st = 6 Hopes Fancy 2nd = 8 Van Carrho Flash 3rd = 1 Addiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Luca Neveelk | ||
Sun May 11 2014 18:34 | 1st = 2 Luca Neveelk 2nd = 10 Courtesy 3rd = 6 Sir Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 2 Haul In | ||
Sun May 11 2014 18:30 | 1st = 2 Haul In 2nd = 7 Hallowell Fever 3rd = 6 Prince Charming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Rogue Trader | ||
Sun May 11 2014 18:27 | 1st = 6 Rogue Trader 2nd = 3 Cool Mini 3rd = 7 Cool And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 6 Arolok Jane | ||
Sun May 11 2014 18:24 | 1st = 6 Arolok Jane 2nd = 5 Road Ace 3rd = 7 Avatar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 7 Bolt Action Blood | ||
Sun May 11 2014 18:22 | 1st = 7 Bolt Action Blood 2nd = 2 Our Little Artist 3rd = 4 Coast Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 So Swanky | ||
Sun May 11 2014 18:20 | 1st = 3 So Swanky 2nd = 2 Madam Abbey 3rd = 4 Italian Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 4 Master Grinner | ||
Sun May 11 2014 18:15 | 1st = 4 Master Grinner 2nd = 5 Wilscarlett 3rd = 2 Bungalally Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 7 Magic Dream | ||
Sun May 11 2014 18:14 | 1st = 7 Magic Dream 2nd = 2 Regal Guard 3rd = 6 Stealin Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Reens Fabian | ||
Sun May 11 2014 18:12 | 1st = 8 Reens Fabian 2nd = 2 Fairy Lace 3rd = 7 Blue Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Tia Belle | ||
Sun May 11 2014 18:09 | 1st = 5 Tia Belle 2nd = 1 Winston Wolf 3rd = 10 Cosmic Kristie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Kaname Bale | ||
Sun May 11 2014 18:05 | 1st = 2 Kaname Bale 2nd = 4 Super Dot 3rd = 6 Allen Operate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 6 Nola Mayhem | ||
Sun May 11 2014 18:00 | 1st = 6 Nola Mayhem 2nd = 4 Another Jasper 3rd = 3 Modern Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Its All Torque | ||
Sun May 11 2014 17:59 | 1st = 5 Its All Torque 2nd = 7 Bukthsystem 3rd = 1 Western Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Petite Indigo | ||
Sun May 11 2014 17:57 | 1st = 8 Petite Indigo 2nd = 1 African Sky 3rd = 4 Haras Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Amazing Paddy | ||
Sun May 11 2014 17:56 | 1st = 1 Amazing Paddy 2nd = 5 Ace Me Up 3rd = 3 Crazy Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Pure Glory | ||
Sun May 11 2014 17:54 | 1st = 3 Pure Glory 2nd = 8 Bazinga Marjen 3rd = 6 Rozehill Maisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 8 Hussation | ||
Sun May 11 2014 17:50 | 1st = 8 Hussation 2nd = 3 Wookah 3rd = 10 The Key Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 Nassooa | ||
Sun May 11 2014 17:49 | 1st = 6 Nassooa 2nd = 5 Pretty In Red 3rd = 9 Knightscastle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 King Chaos | ||
Sun May 11 2014 17:47 | 1st = 2 King Chaos 2nd = 4 Lasair 3rd = 7 Mahlo Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Zenith Allen | ||
Sun May 11 2014 17:44 | 1st = 6 Zenith Allen 2nd = 2 Pin Wheel 3rd = 1 Media Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 12 Salute Branach | ||
Sun May 11 2014 17:39 | 1st = 12 Salute Branach 2nd = 11 Lovable Nick 3rd = 5 Cudgee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Gotta Plan | ||
Sun May 11 2014 17:38 | 1st = 5 Gotta Plan 2nd = 3 Carondon Miss 3rd = 8 Contessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Ladys Angel | ||
Sun May 11 2014 17:36 | 1st = 6 Ladys Angel 2nd = 8 Kota Liz 3rd = 2 Monlor Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Shanlyn Patch | ||
Sun May 11 2014 17:35 | 1st = 2 Shanlyn Patch 2nd = 7 Sonnys Magic 3rd = 8 Good Luck Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 In No Mans Land | ||
Sun May 11 2014 17:32 | 1st = 4 In No Mans Land 2nd = 7 The Falcon Ute 3rd = 2 Pemberton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Scull Duggery | ||
Sun May 11 2014 17:30 | 1st = 1 Scull Duggery 2nd = 7 Aha Mcbain 3rd = 9 Magnum Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Joey Valdez | ||
Sun May 11 2014 17:29 | 1st = 5 Joey Valdez 2nd = 6 Bralyn Major 3rd = 2 Heres Hannibal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 3 Miley Rose | ||
Sun May 11 2014 17:25 | 1st = 3 Miley Rose 2nd = 7 Prisoner 3rd = 4 Miss Guenevere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Boris Bekim | ||
Sun May 11 2014 17:22 | 1st = 6 Boris Bekim 2nd = 8 Allen Ultron 3rd = 3 Honeydukes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Lakoda Lochie | ||
Sun May 11 2014 17:19 | 1st = 5 Lakoda Lochie 2nd = 2 Iron Major 3rd = 3 Come On Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 8 Shoshone Star | ||
Sun May 11 2014 17:18 | 1st = 8 Shoshone Star 2nd = 6 Crowies Chance 3rd = 3 Chocolate Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Woofenden | ||
Sun May 11 2014 17:17 | 1st = 7 Woofenden 2nd = 8 Starzar Born 3rd = 4 Cee Cees Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 4 Casino Gleam | ||
Sun May 11 2014 17:15 | 1st = 4 Casino Gleam 2nd = 3 Master Beckett 3rd = 11 Desert Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 9 Nickelmeldon | ||
Sun May 11 2014 17:11 | 1st = 9 Nickelmeldon 2nd = 4 Stanley Charger 3rd = 6 Rockets Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Ping King | ||
Sun May 11 2014 17:09 | 1st = 2 Ping King 2nd = 7 Alice Shiraz 3rd = 5 Fancy Ficelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Bolt On | ||
Sun May 11 2014 17:07 | 1st = 4 Bolt On 2nd = 1 Midnight Reign 3rd = 3 Cambridge Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 3 Liston | ||
Sun May 11 2014 17:04 | 1st = 3 Liston 2nd = 5 Wipem Dry 3rd = 6 Luv Tha Aces Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Yanick Allen | ||
Sun May 11 2014 17:02 | 1st = 3 Yanick Allen 2nd = 1 Our Banjo 3rd = 4 Eumeralla Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Two Cees | ||
Sun May 11 2014 16:59 | 1st = 5 Two Cees 2nd = 1 Smalltime 3rd = 7 Doubt No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Dee Jay Ray | ||
Sun May 11 2014 16:59 | 1st = 2 Dee Jay Ray 2nd = 1 Wake Up Quinn 3rd = 4 Torque Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Taliesin Gun | ||
Sun May 11 2014 16:53 | 1st = 8 Taliesin Gun 2nd = 2 Big Brindle 3rd = 1 Naginata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 2 Braeview Sniper | ||
Sun May 11 2014 16:51 | 1st = 2 Braeview Sniper 2nd = 6 Cardinal Eddy 3rd = 1 Kinda Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Just Ducal | ||
Sun May 11 2014 16:49 | 1st = 1 Just Ducal 2nd = 2 Fortuna Allen 3rd = 5 Survivor Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 10 Keepa Coming | ||
Sun May 11 2014 16:48 | 1st = 10 Keepa Coming 2nd = 9 Just Charlie 3rd = 6 Koogar Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 5 Stashedbytheriver | ||
Sun May 11 2014 16:44 | 1st = 5 Stashedbytheriver 2nd = 8 Armbro Speedstar 3rd = 9 Maybe A Corka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 7 Zermanion | ||
Sun May 11 2014 16:43 | 1st = 7 Zermanion 2nd = 4 In The Trenches 3rd = 5 Little Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 9 Latavia | ||
Sun May 11 2014 16:40 | 1st = 9 Latavia 2nd = 3 Ripping Yarn 3rd = 10 Tully Dayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 9 - 6 Novator | ||
Sun May 11 2014 16:36 | 1st = 6 Novator 2nd = 7 Faithful Mary 3rd = 9 Moneyball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 8 - 4 Hawaiian Heart | ||
Sun May 11 2014 16:32 | 1st = 4 Hawaiian Heart 2nd = 6 Punton Sunny 3rd = 1 Rich Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Lady Leonorah | ||
Sun May 11 2014 16:29 | 1st = 1 Lady Leonorah 2nd = 7 The Deemok 3rd = 6 Infield Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 8 Wild Fire | ||
Sun May 11 2014 16:27 | 1st = 8 Wild Fire 2nd = 10 Majestic Artie 3rd = 18 Its A Thrilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Suntory Gold | ||
Sun May 11 2014 16:26 | 1st = 3 Suntory Gold 2nd = 8 Dorothy Rawson 3rd = 6 Jane Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 5 Alarmist | ||
Sun May 11 2014 16:22 | 1st = 5 Alarmist 2nd = 9 Ski Dubai 3rd = 7 Tuesdaynitedelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 3 Elite Echelon | ||
Sun May 11 2014 16:18 | 1st = 3 Elite Echelon 2nd = 6 Indiana Heart 3rd = 10 Deadly Dennis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 6 Maconsilia | ||
Sun May 11 2014 16:14 | 1st = 6 Maconsilia 2nd = 16 Chalumeau 3rd = 13 Shifting Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 3 Freds A Safari | ||
Sun May 11 2014 16:11 | 1st = 3 Freds A Safari 2nd = 4 Kingsup 3rd = 5 Ultimate Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 2 Collar | ||
Sun May 11 2014 16:09 | 1st = 2 Collar 2nd = 5 Phrases 3rd = 7 Star Of Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Deadly Clear | ||
Sun May 11 2014 16:08 | 1st = 5 Deadly Clear 2nd = 1 Dello Bale 3rd = 3 Turbine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 7 Car Park | ||
Sun May 11 2014 16:04 | 1st = 7 Car Park 2nd = 8 Gina Gina 3rd = 1 Airglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 8 - 1 Carmen Over Baby | ||
Sun May 11 2014 16:00 | 1st = 1 Carmen Over Baby 2nd = 2 Kings Delight 3rd = 3 More Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Me Names Nelson | ||
Sun May 11 2014 15:59 | 1st = 7 Me Names Nelson 2nd = 1 Senor Conan 3rd = 6 Looney Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 3 Stylish Lad | ||
Sun May 11 2014 15:56 | 1st = 3 Stylish Lad 2nd = 5 The Conqueror 3rd = 8 Chosen Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Woodlea Beau | ||
Sun May 11 2014 15:53 | 1st = 5 Woodlea Beau 2nd = 8 Romijn 3rd = 7 Stanley Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 1 Dare I Ask | ||
Sun May 11 2014 15:51 | 1st = 1 Dare I Ask 2nd = 4 Atlantis Dream 3rd = 8 Star Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Peggie | ||
Sun May 11 2014 15:50 | 1st = 5 Peggie 2nd = 6 Ultor Bale 3rd = 7 Lena Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 6 Merricks Beauty | ||
Sun May 11 2014 15:46 | 1st = 6 Merricks Beauty 2nd = 3 Frolicked 3rd = 10 Savoire Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Lachlans Devil | ||
Sun May 11 2014 15:44 | 1st = 3 Lachlans Devil 2nd = 4 Gems Conquest 3rd = 8 Looks All Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Meteorologist | ||
Sun May 11 2014 15:42 | 1st = 3 Meteorologist 2nd = 10 Custers Reward 3rd = 4 Pop N Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 10 Wheres Heather | ||
Sun May 11 2014 15:41 | 1st = 10 Wheres Heather 2nd = 5 Another City 3rd = 6 Anna Ray Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 5 Romantic Spirit | ||
Sun May 11 2014 15:38 | 1st = 5 Romantic Spirit 2nd = 9 Elmotino 3rd = 12 Reventon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 4 Sanction Seelster | ||
Sun May 11 2014 15:36 | 1st = 4 Sanction Seelster 2nd = 1 The Ultimate Paua 3rd = 9 Down To The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 4 Reigns Above | ||
Sun May 11 2014 15:33 | 1st = 4 Reigns Above 2nd = 3 Texan Lad 3rd = 11 Mystery Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Vapourash | ||
Sun May 11 2014 15:32 | 1st = 7 Vapourash 2nd = 4 Kofi Kaylan 3rd = 8 Arising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Diamond | ||
Sun May 11 2014 15:28 | 1st = 5 Diamond 2nd = 8 Miss Corningstone 3rd = 6 Shes Gaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 9 Botany Downs | ||
Sun May 11 2014 15:26 | 1st = 9 Botany Downs 2nd = 8 Call Me Ralph 3rd = 1 Dor Fille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 5 Magic Niello | ||
Sun May 11 2014 15:24 | 1st = 5 Magic Niello 2nd = 6 Nothing By Half 3rd = 8 Orchestral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Early Return | ||
Sun May 11 2014 15:23 | 1st = 4 Early Return 2nd = 1 Buzz Cutter 3rd = 3 Dozer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 5 Bee Plus | ||
Sun May 11 2014 15:20 | 1st = 5 Bee Plus 2nd = 11 High Density 3rd = 1 Surzeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Whosgunagetit | ||
Sun May 11 2014 15:17 | 1st = 3 Whosgunagetit 2nd = 7 The Arch Nemesis 3rd = 4 Hall Or Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 11 Little Bubulu | ||
Sun May 11 2014 15:15 | 1st = 11 Little Bubulu 2nd = 5 Just Cause 3rd = 6 Cip Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Hold On Wincup | ||
Sun May 11 2014 15:14 | 1st = 2 Hold On Wincup 2nd = 7 Blinder 3rd = 8 Quiver Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 5 Wonzzee | ||
Sun May 11 2014 15:10 | 1st = 5 Wonzzee 2nd = 1 Aventador 3rd = 8 One More Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Kiki Rhode | ||
Sun May 11 2014 15:08 | 1st = 3 Kiki Rhode 2nd = 6 Aunty Merl 3rd = 5 Mi Ti Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Mr Ahlberoni | ||
Sun May 11 2014 15:06 | 1st = 2 Mr Ahlberoni 2nd = 1 Live And Lurid 3rd = 4 Vivs Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Blingtastic | ||
Sun May 11 2014 15:05 | 1st = 1 Blingtastic 2nd = 8 Zafonic Beach 3rd = 7 Wild Last Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 10 Written Consent | ||
Sun May 11 2014 15:02 | 1st = 10 Written Consent 2nd = 6 The Bronx 3rd = 17 Steel Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 9 Northern Magic | ||
Sun May 11 2014 14:57 | 1st = 9 Northern Magic 2nd = 1 Urban Knight 3rd = 15 Aerogramme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Thoughtful Wish | ||
Sun May 11 2014 14:56 | 1st = 6 Thoughtful Wish 2nd = 5 Molly Michelle 3rd = 2 Mahogany Saphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 4 Little Missy Tide | ||
Sun May 11 2014 14:52 | 1st = 4 Little Missy Tide 2nd = 7 Wind Spirit 3rd = 2 Paths Of Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Rotovegas Rara | ||
Sun May 11 2014 14:50 | 1st = 1 Rotovegas Rara 2nd = 3 Cocky Appeal 3rd = 4 Harvey Nichols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 2 Triumphant One | ||
Sun May 11 2014 14:48 | 1st = 2 Triumphant One 2nd = 1 Captain Percy 3rd = 6 Sir Trentin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Dr Don | ||
Sun May 11 2014 14:47 | 1st = 7 Dr Don 2nd = 3 Denersur 3rd = 8 Not Disguised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 2 Stolen Kisses | ||
Sun May 11 2014 14:44 | 1st = 2 Stolen Kisses 2nd = 1 Decision Made 3rd = 3 Sydney Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 The Duke Downunder | ||
Sun May 11 2014 14:42 | 1st = 5 The Duke Downunder 2nd = 2 Hashtagyolo 3rd = 4 Madame Camelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 4 Tax Evader | ||
Sun May 11 2014 14:39 | 1st = 4 Tax Evader 2nd = 9 Greenedge 3rd = 6 Bombalatomba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Wind Whistler | ||
Sun May 11 2014 14:38 | 1st = 7 Wind Whistler 2nd = 4 Destini Diamond 3rd = 1 Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 1 Geegees Blackflash | ||
Sun May 11 2014 14:34 | 1st = 1 Geegees Blackflash 2nd = 4 Ollies Gold 3rd = 2 Am I There Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 Jetsun Quaker | ||
Sun May 11 2014 14:32 | 1st = 6 Jetsun Quaker 2nd = 2 Joker Man 3rd = 4 Nike Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Tulla Touch | ||
Sun May 11 2014 14:30 | 1st = 7 Tulla Touch 2nd = 9 Fallforme 3rd = 4 Thats Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Bling My Day | ||
Sun May 11 2014 14:29 | 1st = 7 Bling My Day 2nd = 1 Magnum Oasis 3rd = 3 Bobby Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 2 Priceless Mate | ||
Sun May 11 2014 14:26 | 1st = 2 Priceless Mate 2nd = 3 Marlo Man 3rd = 4 Pixilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 1 Mattjestic Rebeck | ||
Sun May 11 2014 14:23 | 1st = 1 Mattjestic Rebeck 2nd = 4 Waihemo Art 3rd = 3 Prince Of Persia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 5 Eagle Shaman | ||
Sun May 11 2014 14:21 | 1st = 5 Eagle Shaman 2nd = 3 Hes Dreamin 3rd = 7 Pomace Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Reap The Benefit | ||
Sun May 11 2014 14:20 | 1st = 6 Reap The Benefit 2nd = 1 Classified Miss 3rd = 8 Smooth Corona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Mahonie | ||
Sun May 11 2014 14:16 | 1st = 1 Mahonie 2nd = 7 Tayla Rose 3rd = 8 Junior What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Billy Rocket | ||
Sun May 11 2014 14:13 | 1st = 6 Billy Rocket 2nd = 1 Detcord 3rd = 8 Koko Kola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 12 Refined Jewel | ||
Sun May 11 2014 14:12 | 1st = 12 Refined Jewel 2nd = 7 Nicks N Cuts 3rd = 4 Catch Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 10 Sequoia Sunrise | ||
Sun May 11 2014 14:08 | 1st = 10 Sequoia Sunrise 2nd = 8 Orange Time 3rd = 11 Steel Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 11 Saperavious | ||
Sun May 11 2014 14:08 | 1st = 11 Saperavious 2nd = 6 Contador 3rd = 7 Gunna Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 10 Abisarika | ||
Sun May 11 2014 14:03 | 1st = 10 Abisarika 2nd = 4 Excitingly Bright 3rd = 8 Platinum Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Jadie Bear | ||
Sun May 11 2014 14:02 | 1st = 1 Jadie Bear 2nd = 6 Cromis 3rd = 2 Jaco Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 1 Isibaeva | ||
Sun May 11 2014 13:58 | 1st = 1 Isibaeva 2nd = 2 Arenzano 3rd = 3 Clan Mcleod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Miss Velocette | ||
Sun May 11 2014 13:56 | 1st = 4 Miss Velocette 2nd = 5 Pearl Tiara 3rd = 9 South Bay Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 One In One Out | ||
Sun May 11 2014 13:54 | 1st = 5 One In One Out 2nd = 6 Oratry 3rd = 8 Widows Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Boston George | ||
Sun May 11 2014 13:53 | 1st = 8 Boston George 2nd = 7 Cawbourne Rocco 3rd = 4 Dr Thanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 6 Spirit Or Lager | ||
Sun May 11 2014 13:50 | 1st = 6 Spirit Or Lager 2nd = 5 Runs For Fun 3rd = 13 Senorita On Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 11 Delightful Lana | ||
Sun May 11 2014 13:47 | 1st = 11 Delightful Lana 2nd = 4 Franco Neeson 3rd = 6 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 9 October Magic | ||
Sun May 11 2014 13:45 | 1st = 9 October Magic 2nd = 10 Play My Hand 3rd = 11 Real Yummy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Devious Dancer | ||
Sun May 11 2014 13:40 | 1st = 4 Devious Dancer 2nd = 5 Thou Romeo 3rd = 6 Utah Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 2 Saturdays Child | ||
Sun May 11 2014 13:36 | 1st = 2 Saturdays Child 2nd = 6 Act Of Faith 3rd = 7 Inner Clinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 5 Hirokin | ||
Sun May 11 2014 13:32 | 1st = 5 Hirokin 2nd = 11 Cop A Nip 3rd = 12 La Grande Fille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Irish Bay | ||
Sun May 11 2014 13:32 | 1st = 5 Irish Bay 2nd = 3 Uppland 3rd = 8 Hermione |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Miss Viking | ||
Sun May 11 2014 13:29 | 1st = 3 Miss Viking 2nd = 4 Oh Kay Reg 3rd = 8 Faint Glimpse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 3 Force Command | ||
Sun May 11 2014 13:27 | 1st = 3 Force Command 2nd = 1 Back To Life 3rd = 4 Old Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 1 Admiral | ||
Sun May 11 2014 13:21 | 1st = 1 Admiral 2nd = 2 Calavera 3rd = 3 Geegees Goldengirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Kissen Run | ||
Sun May 11 2014 13:20 | 1st = 2 Kissen Run 2nd = 8 Pirate Lore 3rd = 5 Bloo Bloomers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Siegfried | ||
Sun May 11 2014 13:16 | 1st = 1 Siegfried 2nd = 4 Menacing 3rd = 3 Lifeline Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 5 Franco Revel | ||
Sun May 11 2014 13:11 | 1st = 5 Franco Revel 2nd = 6 Smoken Roman 3rd = 3 Scottys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 1 Dainty Miss | ||
Sun May 11 2014 13:11 | 1st = 1 Dainty Miss 2nd = 2 Dubyago 3rd = 13 Ziggys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Road Trip Blues | ||
Sun May 11 2014 13:08 | 1st = 4 Road Trip Blues 2nd = 6 Dr Les 3rd = 3 Black Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 4 Seebourn | ||
Sun May 11 2014 13:05 | 1st = 4 Seebourn 2nd = 6 Phase 3rd = 11 Pixel Youth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Gainsford | ||
Sun May 11 2014 13:03 | 1st = 5 Gainsford 2nd = 6 Dont Talk 3rd = 2 Lord Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 6 Alertness | ||
Sun May 11 2014 12:59 | 1st = 6 Alertness 2nd = 5 Cons Gold 3rd = 2 Gramps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Regalo Reaal | ||
Sun May 11 2014 12:56 | 1st = 6 Regalo Reaal 2nd = 2 Belle Dor 3rd = 3 Fiorano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 7 Octantis | ||
Sun May 11 2014 12:53 | 1st = 7 Octantis 2nd = 6 Thats Freedom 3rd = 8 Solidus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Blue Tartan | ||
Sun May 11 2014 12:48 | 1st = 2 Blue Tartan 2nd = 4 Dr Samson 3rd = 9 Black Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 4 Fieldmaster | ||
Sun May 11 2014 12:47 | 1st = 4 Fieldmaster 2nd = 2 Platinum Snip 3rd = 7 Tenby Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Moore Park Miss | ||
Sun May 11 2014 12:44 | 1st = 6 Moore Park Miss 2nd = 2 Ligeiro 3rd = 5 Hashtag Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 12 Tyrekicker | ||
Sun May 11 2014 12:42 | 1st = 12 Tyrekicker 2nd = 4 Left Ear 3rd = 11 Sparkling Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Sancerre | ||
Sun May 11 2014 12:38 | 1st = 1 Sancerre 2nd = 6 Overrule 3rd = 4 Delniello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 4 Armed Force | ||
Sun May 11 2014 12:35 | 1st = 4 Armed Force 2nd = 2 Spell 3rd = 9 Valmagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 10 Delight The Misses | ||
Sun May 11 2014 12:34 | 1st = 10 Delight The Misses 2nd = 2 Believe Me 3rd = 9 Artemisia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 3 Kiseki Dane | ||
Sun May 11 2014 12:29 | 1st = 3 Kiseki Dane 2nd = 10 Rhythm Of Cuba 3rd = 1 Just Snooping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Wheres Carlos | ||
Sun May 11 2014 12:28 | 1st = 6 Wheres Carlos 2nd = 3 Charlies Funds 3rd = 10 Run Kayla Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Mouquet Farm | ||
Sun May 11 2014 12:25 | 1st = 5 Mouquet Farm 2nd = 6 Broden Thunder 3rd = 2 Noddy Holder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 3 Arthurian Legend | ||
Sun May 11 2014 12:20 | 1st = 3 Arthurian Legend 2nd = 4 Dabamirak 3rd = 5 Al Chicago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 8 Flirtation | ||
Sun May 11 2014 12:20 | 1st = 8 Flirtation 2nd = 4 Rikho 3rd = 3 Dane Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 12 Aperture | ||
Sun May 11 2014 12:16 | 1st = 12 Aperture 2nd = 6 Mrs Macgillycuddy 3rd = 11 Alert The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 10 Thubiaan | ||
Sun May 11 2014 12:11 | 1st = 10 Thubiaan 2nd = 11 Urban Explorer 3rd = 7 Lordoftheparrots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 5 Master Alfred | ||
Sun May 11 2014 12:06 | 1st = 5 Master Alfred 2nd = 7 Shake Her Up 3rd = 8 Trelew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 6 Lurah | ||
Sun May 11 2014 12:05 | 1st = 6 Lurah 2nd = 12 Classiegent 3rd = 11 Billy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Clonmacnoise | ||
Sun May 11 2014 12:02 | 1st = 2 Clonmacnoise 2nd = 1 Sams Town 3rd = 3 Excellent Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Proximity | ||
Sun May 11 2014 11:50 | 1st = 1 Proximity 2nd = 4 Tudor Lily 3rd = 7 Katies Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 3 Highness | ||
Sun May 11 2014 11:45 | 1st = 3 Highness 2nd = 4 Defonet 3rd = 2 Club Ha Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 15 Real Cool Dude | ||
Sun May 11 2014 11:35 | 1st = 15 Real Cool Dude 2nd = 1 Lacroix Franco 3rd = 5 Agnes De Gerolstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 3 Werio | ||
Sun May 11 2014 11:20 | 1st = 3 Werio 2nd = 2 To The Max 3rd = 5 The Gordonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 1 Field Marshal | ||
Sun May 11 2014 11:05 | 1st = 1 Field Marshal 2nd = 7 Nevertheless 3rd = 2 Artismee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 12 Ima Geegee | ||
Sun May 11 2014 10:50 | 1st = 12 Ima Geegee 2nd = 1 Miss Perfecto 3rd = 10 Pollys Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 13 Betabcool | ||
Sun May 11 2014 10:35 | 1st = 13 Betabcool 2nd = 1 Analeigh 3rd = 5 Zena Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Dom Benedictine | ||
Sun May 11 2014 10:20 | 1st = 2 Dom Benedictine 2nd = 1 Our Castle 3rd = 4 Tedesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 11 Monkey Luck | ||
Sun May 11 2014 10:10 | 1st = 11 Monkey Luck 2nd = 5 Strathfield Sun 3rd = 10 Price Of Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Elyce Rhian | ||
Sun May 11 2014 0:07 | 1st = 3 Elyce Rhian 2nd = 1 Freeway Ash 3rd = 6 Freeway Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Havago Princess | ||
Tue Mar 11 2014 23:47 | 1st = 6 Havago Princess 2nd = 3 Lost Outlaw 3rd = 7 Smelly Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Derby Monelli | ||
Tue Mar 11 2014 23:30 | 1st = 6 Derby Monelli 2nd = 7 Nicky Maronie 3rd = 4 Fancy Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 West On Delta | ||
Tue Mar 11 2014 23:12 | 1st = 7 West On Delta 2nd = 4 Spiral Grove 3rd = 2 In My Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Al Czervik | ||
Tue Mar 11 2014 22:57 | 1st = 1 Al Czervik 2nd = 3 Runaway Earner 3rd = 6 Vocal Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Surf The Highway | ||
Tue Mar 11 2014 22:52 | 1st = 2 Surf The Highway 2nd = 8 Fremont 3rd = 5 Shake Ya Tush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Intrepidation | ||
Tue Mar 11 2014 22:40 | 1st = 2 Intrepidation 2nd = 1 Wilkins Lucinda 3rd = 8 Tuapeka Kahu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Premier Sapphire | ||
Tue Mar 11 2014 22:37 | 1st = 1 Premier Sapphire 2nd = 8 That Way 3rd = 5 Flying West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Cawbourne Noah | ||
Tue Mar 11 2014 22:32 | 1st = 5 Cawbourne Noah 2nd = 4 Saltwater Blue 3rd = 2 Gunnadoo Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Buckle Up Lara | ||
Tue Mar 11 2014 22:27 | 1st = 4 Buckle Up Lara 2nd = 5 Why Not Oscar 3rd = 7 Chotcho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Double Dip | ||
Tue Mar 11 2014 22:22 | 1st = 7 Double Dip 2nd = 8 Talking Guess 3rd = 5 Kados Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Midnight Dylan | ||
Tue Mar 11 2014 22:15 | 1st = 1 Midnight Dylan 2nd = 3 Your Good Fortune 3rd = 6 Pride Of Colorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Arlandria | ||
Tue Mar 11 2014 22:12 | 1st = 6 Arlandria 2nd = 4 Ethel Horner 3rd = 7 Herman John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Skye | ||
Tue Mar 11 2014 22:09 | 1st = 5 Skye 2nd = 8 Alotta Luck 3rd = 1 Winners Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Magnificent Ace | ||
Tue Mar 11 2014 22:05 | 1st = 1 Magnificent Ace 2nd = 8 Pluto Pup 3rd = 6 Silly Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 7 Ithappenstbeametro | ||
Tue Mar 11 2014 22:00 | 1st = 7 Ithappenstbeametro 2nd = 2 Khaleesi 3rd = 3 Real Performer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 5 Macrame | ||
Tue Mar 11 2014 21:58 | 1st = 5 Macrame 2nd = 3 Hector Kahn 3rd = 1 Nemos Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Keiths Calling | ||
Tue Mar 11 2014 21:55 | 1st = 3 Keiths Calling 2nd = 7 Perfect Six 3rd = 8 Captain Cabbage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 Vapour | ||
Tue Mar 11 2014 21:50 | 1st = 10 Vapour 2nd = 5 Imtheguy 3rd = 1 The Oyster Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Mick Mow | ||
Tue Mar 11 2014 21:48 | 1st = 1 Mick Mow 2nd = 6 Im Pumped 3rd = 8 Dorothy Rawson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 6 El Bella Beach | ||
Tue Mar 11 2014 21:45 | 1st = 6 El Bella Beach 2nd = 4 Mighty Bonus 3rd = 2 String Em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Our Gabinya | ||
Tue Mar 11 2014 21:38 | 1st = 8 Our Gabinya 2nd = 5 Bright Debree 3rd = 2 Lauries Suprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Avondale Tara | ||
Tue Mar 11 2014 21:35 | 1st = 3 Avondale Tara 2nd = 8 Beyond Reproach 3rd = 4 Kidarchie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Whata Punt | ||
Tue Mar 11 2014 21:30 | 1st = 2 Whata Punt 2nd = 8 Manningham Park 3rd = 1 Make A Fuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Aeroplane Rex | ||
Tue Mar 11 2014 21:28 | 1st = 2 Aeroplane Rex 2nd = 1 Dr Ezechiel 3rd = 10 Centralian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Im I Said | ||
Tue Mar 11 2014 21:25 | 1st = 2 Im I Said 2nd = 1 Killara 3rd = 3 Kulu Cher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 9 Im Bella Jay | ||
Tue Mar 11 2014 21:20 | 1st = 9 Im Bella Jay 2nd = 3 All About Pink 3rd = 12 Jungle Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Shy Rainbow | ||
Tue Mar 11 2014 21:18 | 1st = 8 Shy Rainbow 2nd = 6 Greek Drama 3rd = 1 Collision Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 6 King Chonaill | ||
Tue Mar 11 2014 21:15 | 1st = 6 King Chonaill 2nd = 8 Gold Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Unveiled | ||
Tue Mar 11 2014 21:10 | 1st = 2 Unveiled 2nd = 7 The Journeyman 3rd = 4 The Dapper Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Cool Trend | ||
Tue Mar 11 2014 21:08 | 1st = 4 Cool Trend 2nd = 6 Dyna Dieter 3rd = 5 Man Of Manners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Mr Corsair | ||
Tue Mar 11 2014 21:05 | 1st = 8 Mr Corsair 2nd = 5 Culoz 3rd = 6 Pure White Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 2 Happy Hombre | ||
Tue Mar 11 2014 21:00 | 1st = 2 Happy Hombre 2nd = 12 Purplepeopleater 3rd = 4 Dark Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Push It | ||
Tue Mar 11 2014 20:58 | 1st = 5 Push It 2nd = 8 Hersi 3rd = 7 Mint Splice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 5 Angels Boy | ||
Tue Mar 11 2014 20:55 | 1st = 5 Angels Boy 2nd = 2 Kurokami 3rd = 6 Smooth Aurora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Get Agent Ninetynine | ||
Tue Mar 11 2014 20:50 | 1st = 3 Get Agent Ninetynine 2nd = 4 Double E 3rd = 1 Elite Royalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Earratic | ||
Tue Mar 11 2014 20:48 | 1st = 3 Earratic 2nd = 1 Allen Cydan 3rd = 5 Blazing Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Cosmic Battler | ||
Tue Mar 11 2014 20:45 | 1st = 7 Cosmic Battler 2nd = 6 Prince Of Suave 3rd = 4 Mojo Risin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Bad Boy Johnny | ||
Tue Mar 11 2014 20:40 | 1st = 3 Bad Boy Johnny 2nd = 7 Village Flyer 3rd = 8 Vaevenca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Raincheck | ||
Tue Mar 11 2014 20:38 | 1st = 1 Raincheck 2nd = 5 Sugar Ray Lee 3rd = 8 Bobby Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Myalla Never | ||
Tue Mar 11 2014 20:35 | 1st = 7 Myalla Never 2nd = 8 Jack Sprite 3rd = 1 Sassys Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 5 Pacific Maddi | ||
Tue Mar 11 2014 20:30 | 1st = 5 Pacific Maddi 2nd = 8 El Sabio 3rd = 2 Umi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Arising | ||
Tue Mar 11 2014 20:28 | 1st = 3 Arising 2nd = 4 Rylees Reign 3rd = 8 Daintree Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 4 Mr Babicci | ||
Tue Mar 11 2014 20:25 | 1st = 4 Mr Babicci 2nd = 5 Nevaeh Beach 3rd = 6 Wedding Present |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Prince Eddie | ||
Tue Mar 11 2014 20:20 | 1st = 6 Prince Eddie 2nd = 1 Heez Speedy Gonzalez 3rd = 3 Outmuscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Lucy Lips | ||
Tue Mar 11 2014 20:18 | 1st = 2 Lucy Lips 2nd = 3 Myalla Rose 3rd = 6 Silent Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Sindaryn | ||
Tue Mar 11 2014 20:15 | 1st = 1 Sindaryn 2nd = 5 See Senorita 3rd = 8 Seaview Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Mister Jonas | ||
Tue Mar 11 2014 20:10 | 1st = 6 Mister Jonas 2nd = 1 Roxspur 3rd = 2 Earl Of Parwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Thats Our Boy | ||
Tue Mar 11 2014 20:08 | 1st = 6 Thats Our Boy 2nd = 1 Nelly Allen 3rd = 7 Larkhill Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Short Wally | ||
Tue Mar 11 2014 20:05 | 1st = 2 Short Wally 2nd = 1 Bens House 3rd = 4 Gelzinnis Clan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 5 Keeper Of The Fire | ||
Tue Mar 11 2014 20:00 | 1st = 5 Keeper Of The Fire 2nd = 7 Hellfire Angel 3rd = 6 Break Twenty One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 4 Smokin | ||
Tue Mar 11 2014 19:58 | 1st = 4 Smokin 2nd = 6 Sorrento Moon 3rd = 2 Lauries Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Morans Weir | ||
Tue Mar 11 2014 19:55 | 1st = 1 Morans Weir 2nd = 2 Eminem Blue Girl 3rd = 7 All Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Big Shark | ||
Tue Mar 11 2014 19:50 | 1st = 8 Big Shark 2nd = 1 Renascentari 3rd = 4 Bettor Giddyup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Amaroo Chant | ||
Tue Mar 11 2014 19:48 | 1st = 6 Amaroo Chant 2nd = 5 Tubs Rocket 3rd = 3 Lochinvar Bide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Blue Bird | ||
Tue Mar 11 2014 19:45 | 1st = 2 Blue Bird 2nd = 3 Shakedown 3rd = 4 Cute To Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 10 Day Dream Dancer | ||
Tue Mar 11 2014 19:40 | 1st = 10 Day Dream Dancer 2nd = 1 Ivanka 3rd = 7 Set My Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Sassy Sarah | ||
Tue Mar 11 2014 19:36 | 1st = 7 Sassy Sarah 2nd = 5 Just A Tiger 3rd = 2 Assassin Di |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 1 Aldebaran Eastwood | ||
Tue Mar 11 2014 19:30 | 1st = 1 Aldebaran Eastwood 2nd = 4 Miss Fisher 3rd = 7 Zharis Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Arizona Showman | ||
Tue Mar 11 2014 19:28 | 1st = 8 Arizona Showman 2nd = 4 Happy Outlook 3rd = 2 Election Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Macgallen | ||
Tue Mar 11 2014 19:25 | 1st = 7 Macgallen 2nd = 5 Hanifys Gold 3rd = 8 Fire Up Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Delightful Jade | ||
Tue Mar 11 2014 19:20 | 1st = 5 Delightful Jade 2nd = 3 Torrevean Mio 3rd = 1 Five Star Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Shirleys Kidz | ||
Tue Mar 11 2014 19:18 | 1st = 6 Shirleys Kidz 2nd = 4 Percy Clump 3rd = 2 Izzy Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Herodium | ||
Tue Mar 11 2014 19:15 | 1st = 1 Herodium 2nd = 7 Money To Burn 3rd = 5 Mcguire Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Squiggymaguire | ||
Tue Mar 11 2014 19:10 | 1st = 7 Squiggymaguire 2nd = 5 Bongo Miss 3rd = 1 Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Eyeful Of Bling | ||
Tue Mar 11 2014 19:08 | 1st = 1 Eyeful Of Bling 2nd = 4 Tennessee Gal 3rd = 5 Forheza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Elusive Glider | ||
Tue Mar 11 2014 19:05 | 1st = 7 Elusive Glider 2nd = 1 Candy All Over 3rd = 5 Spirit On Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 7 Mad Robber | ||
Tue Mar 11 2014 19:00 | 1st = 7 Mad Robber 2nd = 4 Bettor Than Best 3rd = 6 Braeview Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 5 Happy Tokaam | ||
Tue Mar 11 2014 18:57 | 1st = 5 Happy Tokaam 2nd = 8 Johnny Too Much 3rd = 7 Magic Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 10 Jimmi Power | ||
Tue Mar 11 2014 18:53 | 1st = 10 Jimmi Power 2nd = 4 Strike Me Mad 3rd = 8 Bit Of Darley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Aston Dareh | ||
Tue Mar 11 2014 18:50 | 1st = 8 Aston Dareh 2nd = 2 Under Illusion 3rd = 4 Streaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Wanna Tango | ||
Tue Mar 11 2014 18:47 | 1st = 1 Wanna Tango 2nd = 6 Mr Bloo Sky 3rd = 7 Boos Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Chal Fire | ||
Tue Mar 11 2014 18:45 | 1st = 7 Chal Fire 2nd = 9 True Desire 3rd = 1 Mary Mon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 7 Hazle Rose Hi | ||
Tue Mar 11 2014 18:44 | 1st = 7 Hazle Rose Hi 2nd = 1 Kulu Cha Ching 3rd = 4 Kooringa Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Mccara | ||
Tue Mar 11 2014 18:39 | 1st = 1 Mccara 2nd = 6 Salsa Blue 3rd = 7 Live N Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Foxy Bling | ||
Tue Mar 11 2014 18:32 | 1st = 3 Foxy Bling 2nd = 8 Judys My Name 3rd = 7 Dr Portia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 4 Roy George | ||
Tue Mar 11 2014 18:27 | 1st = 4 Roy George 2nd = 9 Pascarma 3rd = 10 Keayang Active |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Mungunyah | ||
Tue Mar 11 2014 18:24 | 1st = 3 Mungunyah 2nd = 8 Galway Marion 3rd = 4 Solo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Weasel | ||
Tue Mar 11 2014 18:19 | 1st = 3 Weasel 2nd = 7 Saucy Vision 3rd = 2 My Man Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Elite Watch | ||
Tue Mar 11 2014 18:16 | 1st = 6 Elite Watch 2nd = 9 How Much George 3rd = 1 Seanna Celeste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Shakas Prophecy | ||
Tue Mar 11 2014 18:11 | 1st = 3 Shakas Prophecy 2nd = 9 Sporty Mac 3rd = 8 Texas Tealsby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Aston Notsa | ||
Tue Mar 11 2014 18:08 | 1st = 8 Aston Notsa 2nd = 2 Im Ziva 3rd = 4 Dashing Courtney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 1 No Ah Saint | ||
Tue Mar 11 2014 18:02 | 1st = 1 No Ah Saint 2nd = 2 Gooday Stride 3rd = 4 Arma Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 War Talk | ||
Tue Mar 11 2014 17:59 | 1st = 2 War Talk 2nd = 1 Withywinds 3rd = 4 Davis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 7 - 1 Space Invader | ||
Tue Mar 11 2014 17:55 | 1st = 1 Space Invader 2nd = 8 Halycnation 3rd = 2 Smart Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Auriga Vixen | ||
Tue Mar 11 2014 17:52 | 1st = 4 Auriga Vixen 2nd = 1 Grundon 3rd = 3 Black Book Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Silver Bonanza | ||
Tue Mar 11 2014 17:51 | 1st = 7 Silver Bonanza 2nd = 8 Cosmic Pauly 3rd = 4 Regal Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Franco Novak | ||
Tue Mar 11 2014 17:46 | 1st = 1 Franco Novak 2nd = 7 Meknowdad 3rd = 4 My Ultimate Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 10 Boss Osti | ||
Tue Mar 11 2014 17:42 | 1st = 10 Boss Osti 2nd = 6 Miss Rookie 3rd = 7 Rock Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Bold Life | ||
Tue Mar 11 2014 17:36 | 1st = 3 Bold Life 2nd = 6 My Mate Stride 3rd = 1 Ready For Takeoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Explosive One | ||
Tue Mar 11 2014 17:32 | 1st = 1 Explosive One 2nd = 7 Madraski 3rd = 8 Vapour Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 1 Reorganise | ||
Tue Mar 11 2014 17:28 | 1st = 1 Reorganise 2nd = 2 Hydration 3rd = 5 Out Of The Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Chief Ethics | ||
Tue Mar 11 2014 17:27 | 1st = 8 Chief Ethics 2nd = 5 Berella Titan 3rd = 6 Regal Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 How Time Flys | ||
Tue Mar 11 2014 17:24 | 1st = 6 How Time Flys 2nd = 8 Repeat 3rd = 5 Marry Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 6 - 3 Slate On Edge | ||
Tue Mar 11 2014 17:20 | 1st = 3 Slate On Edge 2nd = 2 Are You Sure 3rd = 9 Jellybean Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Spring Court | ||
Tue Mar 11 2014 17:17 | 1st = 2 Spring Court 2nd = 8 Sandave Gem 3rd = 1 Regalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 6 Lindyhop | ||
Tue Mar 11 2014 17:15 | 1st = 6 Lindyhop 2nd = 5 Monte Carlo 3rd = 10 Universal Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Five Card Draw | ||
Tue Mar 11 2014 17:12 | 1st = 7 Five Card Draw 2nd = 6 Lachie Maguire 3rd = 3 Lady White Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Denise Magic | ||
Tue Mar 11 2014 17:09 | 1st = 3 Denise Magic 2nd = 6 One Bad Wrist 3rd = 8 Near History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Hondo Jake | ||
Tue Mar 11 2014 17:02 | 1st = 2 Hondo Jake 2nd = 8 Fonama 3rd = 1 Low Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Mister Jay Cee | ||
Tue Mar 11 2014 17:00 | 1st = 1 Mister Jay Cee 2nd = 8 Major Megs 3rd = 5 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Bertram George | ||
Tue Mar 11 2014 16:57 | 1st = 1 Bertram George 2nd = 8 Grace Olivia 3rd = 5 Loch Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 4 Kinetics | ||
Tue Mar 11 2014 16:53 | 1st = 4 Kinetics 2nd = 9 Speed Of Dark 3rd = 3 Spiritist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Lektra Dreamer | ||
Tue Mar 11 2014 16:49 | 1st = 7 Lektra Dreamer 2nd = 3 Eumeralla Mist 3rd = 8 Bit Of Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 5 - 8 Miss Ubiquity | ||
Tue Mar 11 2014 16:45 | 1st = 8 Miss Ubiquity 2nd = 2 Bureato 3rd = 1 Superbad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Rubys In Yellow | ||
Tue Mar 11 2014 16:42 | 1st = 8 Rubys In Yellow 2nd = 1 Ya Ace Ya 3rd = 2 Yessam Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Black Menace | ||
Tue Mar 11 2014 16:41 | 1st = 1 Black Menace 2nd = 2 Atomic Charlm 3rd = 4 Majestic Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Chevals Clivesdale | ||
Tue Mar 11 2014 16:37 | 1st = 5 Chevals Clivesdale 2nd = 7 Major Moment 3rd = 4 My Macs A Fake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Schmoo | ||
Tue Mar 11 2014 16:34 | 1st = 4 Schmoo 2nd = 1 Lektra Georgie 3rd = 8 Flying Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 1 Election | ||
Tue Mar 11 2014 16:30 | 1st = 1 Election 2nd = 8 Babe To Win 3rd = 2 Northern Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Just Tootsie | ||
Tue Mar 11 2014 16:25 | 1st = 6 Just Tootsie 2nd = 7 Present For Pa 3rd = 2 The Plainsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Touch Of Cajun | ||
Tue Mar 11 2014 16:22 | 1st = 2 Touch Of Cajun 2nd = 3 Apache Dessa 3rd = 7 Lady Savanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 5 De Triomphe | ||
Tue Mar 11 2014 16:18 | 1st = 5 De Triomphe 2nd = 9 Law Of The Jungle 3rd = 12 Just Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Bossy Boy | ||
Tue Mar 11 2014 16:17 | 1st = 1 Bossy Boy 2nd = 6 Lochwat Lee 3rd = 4 Classy Roger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Red Cry | ||
Tue Mar 11 2014 16:14 | 1st = 6 Red Cry 2nd = 7 Dee Runk 3rd = 8 Timomatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 4 - 5 Master Shep | ||
Tue Mar 11 2014 16:10 | 1st = 5 Master Shep 2nd = 4 Mariners Myth 3rd = 9 Winning Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Gotcha Class | ||
Tue Mar 11 2014 16:07 | 1st = 7 Gotcha Class 2nd = 8 Magic Mousse 3rd = 4 Wildash Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Sign To Inverell | ||
Tue Mar 11 2014 16:02 | 1st = 3 Sign To Inverell 2nd = 4 Aceattack Jack 3rd = 5 Funny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Usain Buzza | ||
Tue Mar 11 2014 15:59 | 1st = 7 Usain Buzza 2nd = 3 Lil Creeker 3rd = 8 Dan Overboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 4 Luckzat | ||
Tue Mar 11 2014 15:55 | 1st = 4 Luckzat 2nd = 8 Herman 3rd = 2 Nullarbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Tactical Force | ||
Tue Mar 11 2014 15:52 | 1st = 8 Tactical Force 2nd = 7 Mighty Conner 3rd = 3 Hello Girlfriend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Major Lexus | ||
Tue Mar 11 2014 15:50 | 1st = 4 Major Lexus 2nd = 10 Izzy Watt 3rd = 7 Riseandriseagain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Lochinvar Impala | ||
Tue Mar 11 2014 15:47 | 1st = 3 Lochinvar Impala 2nd = 9 Kipsang 3rd = 7 Omara Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 4 Power Receiver | ||
Tue Mar 11 2014 15:43 | 1st = 4 Power Receiver 2nd = 3 Timeless Prince 3rd = 5 Dahara Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Aston Fury | ||
Tue Mar 11 2014 15:39 | 1st = 2 Aston Fury 2nd = 8 Stylish Abbey 3rd = 5 Hard as Nails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 3 - 9 Speedreader | ||
Tue Mar 11 2014 15:35 | 1st = 9 Speedreader 2nd = 4 Bulwarra Belle 3rd = 2 Velocity Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Uncles Miss | ||
Tue Mar 11 2014 15:32 | 1st = 3 Uncles Miss 2nd = 7 Ava Leefull 3rd = 8 Stitch Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Argo Alley | ||
Tue Mar 11 2014 15:31 | 1st = 3 Argo Alley 2nd = 1 Obstruct 3rd = 8 Smashing Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Real Magic | ||
Tue Mar 11 2014 15:27 | 1st = 2 Real Magic 2nd = 3 Reservation Road 3rd = 4 Sir Swanky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 1 Cosmic Harry | ||
Tue Mar 11 2014 15:24 | 1st = 1 Cosmic Harry 2nd = 8 Mega Nitro 3rd = 3 Scouseroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 2 Red Eclipse | ||
Tue Mar 11 2014 15:20 | 1st = 2 Red Eclipse 2nd = 8 Coupe Express 3rd = 6 Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Sally Fletcher | ||
Tue Mar 11 2014 15:15 | 1st = 5 Sally Fletcher 2nd = 7 Read About Lexy 3rd = 2 Ravishing Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Senni Tony | ||
Tue Mar 11 2014 15:12 | 1st = 7 Senni Tony 2nd = 9 Dyna Gray 3rd = 1 Tercel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 11 My Move | ||
Tue Mar 11 2014 15:08 | 1st = 11 My Move 2nd = 10 Gotta Chance 3rd = 9 Decompression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Rons Blueboy | ||
Tue Mar 11 2014 15:07 | 1st = 7 Rons Blueboy 2nd = 2 Daytona Rioli 3rd = 1 Courtney Carol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Mental As Ben | ||
Tue Mar 11 2014 15:04 | 1st = 3 Mental As Ben 2nd = 5 Mega Daenerys 3rd = 8 Nicknac Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 4 Mabrouk | ||
Tue Mar 11 2014 15:00 | 1st = 4 Mabrouk 3rd = 3 Mio Modo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 7 Prattler | ||
Tue Mar 11 2014 15:00 | 1st = 7 Prattler 3rd = 3 Mio Modo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Long Gully Tese | ||
Tue Mar 11 2014 14:57 | 1st = 2 Long Gully Tese 2nd = 5 Werburgh 3rd = 1 Carlos Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 A Good Chance | ||
Tue Mar 11 2014 14:52 | 1st = 4 A Good Chance 2nd = 1 Whatajetstar 3rd = 5 Gustavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Direct Current | ||
Tue Mar 11 2014 14:49 | 1st = 1 Direct Current 2nd = 2 Real Caution 3rd = 4 Kalaway Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 8 She Be Smokin | ||
Tue Mar 11 2014 14:45 | 1st = 8 She Be Smokin 2nd = 2 King Kaviar 3rd = 6 Zouaves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Mr Wheatley | ||
Tue Mar 11 2014 14:42 | 1st = 6 Mr Wheatley 2nd = 1 Hurricane Ted 3rd = 4 Mighty Belinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 3 Nickys Invasion | ||
Tue Mar 11 2014 14:40 | 1st = 3 Nickys Invasion 2nd = 8 Aldebaran Sunstar 3rd = 2 King Kong Cooma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Cacia Bale | ||
Tue Mar 11 2014 14:37 | 1st = 5 Cacia Bale 2nd = 3 Nicholas Jack 3rd = 8 Jimmy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 3 Marscay Force | ||
Tue Mar 11 2014 14:33 | 1st = 3 Marscay Force 2nd = 1 Battle Axe 3rd = 6 Gypsys Friday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Bains Lane | ||
Tue Mar 11 2014 14:29 | 1st = 3 Bains Lane 2nd = 5 Pendle Beri 3rd = 6 Chicka Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 1 - 10 Noonameena | ||
Tue Mar 11 2014 14:25 | 1st = 10 Noonameena 2nd = 2 Bon Honour 3rd = 4 Steam Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Wheres Ruby | ||
Tue Mar 11 2014 14:22 | 1st = 7 Wheres Ruby 2nd = 5 Wesley 3rd = 6 Red Beret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Show Lady | ||
Tue Mar 11 2014 14:21 | 1st = 4 Show Lady 2nd = 6 Breeze Magic 3rd = 7 Crucifix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Hellyeah Bolt | ||
Tue Mar 11 2014 14:14 | 1st = 1 Hellyeah Bolt 2nd = 7 Sing The Song 3rd = 3 Captain Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 8 Purrball | ||
Tue Mar 11 2014 14:10 | 1st = 8 Purrball 2nd = 4 Princess Wakefield 3rd = 6 Sharp Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 9 Memorable | ||
Tue Mar 11 2014 14:06 | 1st = 9 Memorable 2nd = 8 Jerry Fitz 3rd = 5 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Universal Spirit | ||
Tue Mar 11 2014 14:05 | 1st = 4 Universal Spirit 2nd = 5 Melpark Sunshine 3rd = 3 Walter Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Dyna Aline | ||
Tue Mar 11 2014 14:02 | 1st = 4 Dyna Aline 2nd = 3 Long Gully Bill 3rd = 7 Ping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 7 Butane | ||
Tue Mar 11 2014 13:58 | 1st = 7 Butane 2nd = 4 Whips Of Money 3rd = 5 Red Celtique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Bag Of Spice | ||
Tue Mar 11 2014 13:54 | 1st = 2 Bag Of Spice 2nd = 5 Alonnah 3rd = 6 Spring Fall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Boodzar | ||
Tue Mar 11 2014 13:47 | 1st = 6 Boodzar 2nd = 1 Ticka 3rd = 8 Supreme Formula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Ibdeman | ||
Tue Mar 11 2014 13:41 | 1st = 2 Ibdeman 2nd = 11 Blazing Bracelet 3rd = 1 Adriatic Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Emma Oprah | ||
Tue Mar 11 2014 13:39 | 1st = 7 Emma Oprah 2nd = 8 Take Up Jack 3rd = 2 Ukulele Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 7 Liberty Lady | ||
Tue Mar 11 2014 13:35 | 1st = 7 Liberty Lady 2nd = 6 Im Mariah 3rd = 8 Princess Hussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 3 Sandi Claws | ||
Tue Mar 11 2014 13:33 | 1st = 3 Sandi Claws 2nd = 2 Waimak Dave 3rd = 1 Sosan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Bogie Diamond | ||
Tue Mar 11 2014 13:27 | 1st = 7 Bogie Diamond 2nd = 1 Agent Kahn 3rd = 4 Black Tie Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 4 Simply Wunder | ||
Tue Mar 11 2014 13:19 | 1st = 4 Simply Wunder 2nd = 6 Kawasaki Rose 3rd = 1 Alvin Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Bad Week | ||
Tue Mar 11 2014 13:15 | 1st = 1 Bad Week 2nd = 8 Pedro Force 3rd = 5 Just A Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Araluen Lad | ||
Tue Mar 11 2014 13:12 | 1st = 6 Araluen Lad 2nd = 2 Havago Brinni 3rd = 8 Chilli In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 9 Cinsarah | ||
Tue Mar 11 2014 13:06 | 1st = 9 Cinsarah 2nd = 5 Kezzas Lass 3rd = 4 Tuapeka Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Kirkby Lodge | ||
Tue Mar 11 2014 13:04 | 1st = 3 Kirkby Lodge 2nd = 4 Get Up Alvin 3rd = 7 Mystic Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Homebush Mayhem | ||
Tue Mar 11 2014 12:58 | 1st = 5 Homebush Mayhem 2nd = 1 Keramus 3rd = 3 Oscar Tuivasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Chelseas Flyer | ||
Tue Mar 11 2014 12:52 | 1st = 3 Chelseas Flyer 2nd = 7 Amzalicious 3rd = 5 Dark Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Arome Peche | ||
Tue Mar 11 2014 12:46 | 1st = 2 Arome Peche 2nd = 1 Buckle Up Omnin 3rd = 8 Fine Print |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Jibbajabba Jewel | ||
Tue Mar 11 2014 12:42 | 1st = 8 Jibbajabba Jewel 2nd = 2 Carats Prince 3rd = 5 Jinja Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Machinegun Kelly | ||
Tue Mar 11 2014 12:35 | 1st = 2 Machinegun Kelly 2nd = 3 Iron Duke 3rd = 1 Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 2 Opawa Dosh | ||
Tue Mar 11 2014 12:23 | 1st = 2 Opawa Dosh 2nd = 8 Opawa Laz 3rd = 4 Scotsome Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 10 Easy Option | ||
Tue Mar 11 2014 12:10 | 1st = 10 Easy Option 2nd = 5 Valmagne 3rd = 9 Mr Mayfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Opawa Albie | ||
Tue Mar 11 2014 12:04 | 1st = 1 Opawa Albie 2nd = 4 Noggin 3rd = 8 Runaway Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 8 Karens Magic | ||
Tue Mar 11 2014 11:47 | 1st = 8 Karens Magic 2nd = 1 Ambilight 3rd = 5 Opawa Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Tas Man Bromac | ||
Tue Mar 11 2014 11:40 | 1st = 4 Tas Man Bromac 2nd = 1 Havnaparty 3rd = 6 Spencer Gore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Blushing Belle | ||
Tue Mar 11 2014 11:28 | 1st = 7 Blushing Belle 2nd = 1 Calm Spirit 3rd = 5 Pukeko Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Ark | ||
Tue Mar 11 2014 11:15 | 1st = 1 Ark 2nd = 5 Franco Santiago 3rd = 8 Deadly Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 8 His Lordship | ||
Tue Mar 11 2014 11:09 | 1st = 8 His Lordship 2nd = 5 Opawa Tania 3rd = 4 Que Tee Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Cover To Cover | ||
Tue Mar 11 2014 10:52 | 1st = 8 Cover To Cover 2nd = 1 Wagon Wheel 3rd = 4 Opawa Cassidy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Land Patrol | ||
Tue Mar 11 2014 10:45 | 1st = 5 Land Patrol 2nd = 2 Breeanna Rose 3rd = 1 Shes Smooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 5 Cherry Crusher | ||
Tue Mar 11 2014 10:32 | 1st = 5 Cherry Crusher 2nd = 1 Not So Cute 3rd = 2 Advanced Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 9 Moa Bones | ||
Tue Mar 11 2014 10:20 | 1st = 9 Moa Bones 2nd = 2 Starcola 3rd = 5 Snow Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 My Squizzy | ||
Tue Mar 11 2014 10:10 | 1st = 8 My Squizzy 2nd = 5 Gogo Rioli 3rd = 9 Red Hot Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 1 Fiscal Cliff | ||
Tue Mar 11 2014 0:57 | 1st = 1 Fiscal Cliff 2nd = 6 Notta Pickle 3rd = 5 Tee Cee Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 1 Rock The Magic | ||
Tue Mar 11 2014 0:42 | 1st = 1 Rock The Magic 2nd = 2 Lektra Jess 3rd = 10 Wheres Humma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 5 Miss Torreto | ||
Tue Mar 11 2014 0:27 | 1st = 5 Miss Torreto 2nd = 8 Torpedo Monelli 3rd = 4 Sky Deuce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Man Dime | ||
Tue Mar 11 2014 0:12 | 1st = 4 Man Dime 2nd = 2 Arness 3rd = 3 Senora Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Whats Running | ||
Tue Feb 11 2014 23:47 | 1st = 1 Whats Running 2nd = 7 Boston Hustler 3rd = 6 Warm Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Rampant Lion | ||
Tue Feb 11 2014 23:30 | 1st = 1 Rampant Lion 2nd = 7 Uncle Si 3rd = 3 Little Down Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Jack Reacher | ||
Tue Feb 11 2014 23:12 | 1st = 6 Jack Reacher 2nd = 8 Derby Monelli 3rd = 7 Premier Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 9 Who Knows Why | ||
Tue Feb 11 2014 22:57 | 1st = 9 Who Knows Why 2nd = 4 You Ripper 3rd = 6 Lady Leopard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Always Right | ||
Tue Feb 11 2014 22:50 | 1st = 7 Always Right 2nd = 3 Delay In Transit 3rd = 4 Tempo Redneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 8 - 8 Proveit | ||
Tue Feb 11 2014 22:40 | 1st = 8 Proveit 2nd = 10 American Ingot 3rd = 6 Double E |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Snow Charisma | ||
Tue Feb 11 2014 22:37 | 1st = 1 Snow Charisma 2nd = 4 Smoke Da Blue 3rd = 2 Fugitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Beyond Reproach | ||
Tue Feb 11 2014 22:33 | 1st = 5 Beyond Reproach 2nd = 8 El Jackpot 3rd = 4 Gold Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Ennis Bale | ||
Tue Feb 11 2014 22:30 | 1st = 8 Ennis Bale 2nd = 3 Dinosoul 3rd = 2 Kenju |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 2 Glitzy Gal | ||
Tue Feb 11 2014 22:25 | 1st = 2 Glitzy Gal 2nd = 1 Kodiemali 3rd = 6 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Fashion Mags | ||
Tue Feb 11 2014 22:22 | 1st = 1 Fashion Mags 2nd = 4 Gallivanting 3rd = 2 Double Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 7 - 4 Little Boy Blue | ||
Tue Feb 11 2014 22:15 | 1st = 4 Little Boy Blue 2nd = 2 Ben Cartwright 3rd = 1 Smooth Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Percy Smith | ||
Tue Feb 11 2014 22:12 | 1st = 2 Percy Smith 2nd = 5 Saltwater Blue 3rd = 8 Blue Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Surf Jester | ||
Tue Feb 11 2014 22:09 | 1st = 5 Surf Jester 2nd = 1 Cruisers Sol 3rd = 10 Black Kaden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Lilo Pelekai | ||
Tue Feb 11 2014 22:05 | 1st = 3 Lilo Pelekai 2nd = 1 Regal Steve 3rd = 2 Wago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Wongalea Bingo | ||
Tue Feb 11 2014 22:00 | 1st = 7 Wongalea Bingo 2nd = 1 Nikkis Delight 3rd = 5 Miss Ruthless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 6 Grin To Win | ||
Tue Feb 11 2014 21:57 | 1st = 6 Grin To Win 2nd = 2 Shirleys Kidz 3rd = 8 Civil Matter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Herman John | ||
Tue Feb 11 2014 21:53 | 1st = 4 Herman John 2nd = 5 Chevalley Cowboy 3rd = 8 Ethel Horner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Serash Bale | ||
Tue Feb 11 2014 21:50 | 1st = 2 Serash Bale 2nd = 5 Forheza 3rd = 1 Leah Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 6 - 9 Trojan Bromac | ||
Tue Feb 11 2014 21:45 | 1st = 9 Trojan Bromac 2nd = 1 At Princeton 3rd = 5 Meet Me In Seattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Queen Emma Cloud | ||
Tue Feb 11 2014 21:42 | 1st = 8 Queen Emma Cloud 2nd = 6 Elusive Glider 3rd = 7 Candy All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 10 Kambuzi | ||
Tue Feb 11 2014 21:39 | 1st = 10 Kambuzi 2nd = 1 Miss Sueko 3rd = 3 Anthony Lesson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 6 Cool Sprite | ||
Tue Feb 11 2014 21:35 | 1st = 6 Cool Sprite 2nd = 7 Keiths Calling 3rd = 5 Post Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 8 Den Of Inequity | ||
Tue Feb 11 2014 21:30 | 1st = 8 Den Of Inequity 2nd = 9 Our Bedrock 3rd = 7 Em Jay Fortyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Just Go Bang | ||
Tue Feb 11 2014 21:27 | 1st = 6 Just Go Bang 2nd = 2 Neon Fortune 3rd = 4 Fancy Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Blistering Magic | ||
Tue Feb 11 2014 21:23 | 1st = 8 Blistering Magic 2nd = 6 My Illusion 3rd = 1 Independence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 5 Crazy Rascal | ||
Tue Feb 11 2014 21:20 | 1st = 5 Crazy Rascal 2nd = 4 Hot As Hell 3rd = 7 Silver Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 5 - 10 Ballas Arockstar | ||
Tue Feb 11 2014 21:15 | 1st = 10 Ballas Arockstar 2nd = 1 Extreme Dreams 3rd = 7 Blue Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 3 Need The Money | ||
Tue Feb 11 2014 21:12 | 1st = 3 Need The Money 2nd = 7 Perfect Six 3rd = 4 Jack Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Prima Rosetta | ||
Tue Feb 11 2014 21:09 | 1st = 3 Prima Rosetta 2nd = 4 Nico Bale 3rd = 1 Lexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 6 Glamour Row | ||
Tue Feb 11 2014 21:05 | 1st = 6 Glamour Row 2nd = 1 Elvee Express 3rd = 5 Pure White Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 3 Attitude Adjuster | ||
Tue Feb 11 2014 21:00 | 1st = 3 Attitude Adjuster 2nd = 2 No Arkin Up 3rd = 7 Maastricht |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 5 Cindas Dream | ||
Tue Feb 11 2014 20:53 | 1st = 5 Cindas Dream 2nd = 3 Mingela Flash 3rd = 4 Gayan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Fine Diner | ||
Tue Feb 11 2014 20:50 | 1st = 1 Fine Diner 2nd = 5 Big Tex Rockin 3rd = 7 Fire Maple Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 4 - 5 Khun Ratha | ||
Tue Feb 11 2014 20:45 | 1st = 5 Khun Ratha 2nd = 6 Kimba Bay 3rd = 12 Bettor Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 4 Mr Babicci | ||
Tue Feb 11 2014 20:42 | 1st = 4 Mr Babicci 2nd = 3 Hot Bonus 3rd = 5 Pure Imagery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Collision Post | ||
Tue Feb 11 2014 20:39 | 1st = 8 Collision Post 2nd = 3 Mrs Duncan 3rd = 1 Chilly Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Andys Miss | ||
Tue Feb 11 2014 20:35 | 1st = 7 Andys Miss 2nd = 1 Gympie Flyer 3rd = 8 Its Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 6 Donavan Maguire | ||
Tue Feb 11 2014 20:30 | 1st = 6 Donavan Maguire 2nd = 10 Rayner Storm 3rd = 5 Can But Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Veetee Express | ||
Tue Feb 11 2014 20:27 | 1st = 5 Veetee Express 2nd = 2 Beach Wary 3rd = 1 Premier Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 4 Cute To Boot | ||
Tue Feb 11 2014 20:23 | 1st = 4 Cute To Boot 2nd = 1 Wedding Present 3rd = 8 Wilhelm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 7 Black Bravo | ||
Tue Feb 11 2014 20:20 | 1st = 7 Black Bravo 2nd = 6 Skyela Tokaam 3rd = 4 Just A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 3 - 6 Jungle Genie | ||
Tue Feb 11 2014 20:15 | 1st = 6 Jungle Genie 2nd = 11 Miss Abigail 3rd = 12 Aristocratic Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 6 Greenhill Bob | ||
Tue Feb 11 2014 20:12 | 1st = 6 Greenhill Bob 2nd = 5 Morans Weir 3rd = 1 Thinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Groover Bale | ||
Tue Feb 11 2014 20:09 | 1st = 1 Groover Bale 2nd = 3 Black Angus 3rd = 6 Young Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Sizzling Sally | ||
Tue Feb 11 2014 20:05 | 1st = 8 Sizzling Sally 2nd = 7 Flash Reality 3rd = 2 Tilly Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 10 Kayjay Mac | ||
Tue Feb 11 2014 20:00 | 1st = 10 Kayjay Mac 2nd = 5 Chance Ya Armbro 3rd = 1 Robelles Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Sugar Ray Lee | ||
Tue Feb 11 2014 19:57 | 1st = 5 Sugar Ray Lee 2nd = 4 Irondale Bravo 3rd = 8 Tobi Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Cornelia Jess | ||
Tue Feb 11 2014 19:53 | 1st = 1 Cornelia Jess 2nd = 7 Seaview Lane 3rd = 3 Eminem Blue Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Wing It Appeal | ||
Tue Feb 11 2014 19:50 | 1st = 8 Wing It Appeal 2nd = 7 Carbonado 3rd = 5 Storm Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 2 - 9 Classic American | ||
Tue Feb 11 2014 19:45 | 1st = 9 Classic American 2nd = 12 Tuapeka Kahu 3rd = 2 Dilinger Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Mal Rose Hi | ||
Tue Feb 11 2014 19:42 | 1st = 4 Mal Rose Hi 2nd = 1 Miss January 3rd = 3 Nureyev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Proper Glory | ||
Tue Feb 11 2014 19:39 | 1st = 8 Proper Glory 2nd = 7 Master Roster 3rd = 5 Princess Claudia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 3 Bit Of Darley | ||
Tue Feb 11 2014 19:35 | 1st = 3 Bit Of Darley 2nd = 4 Cafe Dior 3rd = 7 Lil Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 5 Roustabout Ronnie | ||
Tue Feb 11 2014 19:30 | 1st = 5 Roustabout Ronnie 2nd = 1 Phantom Of The Opera 3rd = 11 Par Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Denzel | ||
Tue Feb 11 2014 19:27 | 1st = 1 Denzel 2nd = 8 Lets Say Hello 3rd = 10 Bomber Title |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Macies Dora | ||
Tue Feb 11 2014 19:23 | 1st = 8 Macies Dora 2nd = 2 Jimary Vixen 3rd = 7 Bindair Dundat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Envy | ||
Tue Feb 11 2014 19:20 | 1st = 8 Envy 2nd = 7 Harrys Pride 3rd = 2 Dawns History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 1 - 4 All Aussie Boy | ||
Tue Feb 11 2014 19:15 | 1st = 4 All Aussie Boy 2nd = 5 Out Of The Shadow 3rd = 3 Magnum Sixtysix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 9 Gemstar | ||
Tue Feb 11 2014 19:12 | 1st = 9 Gemstar 2nd = 5 West On Ziggy 3rd = 6 Santas Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Relius Bale | ||
Tue Feb 11 2014 19:09 | 1st = 2 Relius Bale 2nd = 9 Amber Blaze 3rd = 3 Peebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Balboa Sunrise | ||
Tue Feb 11 2014 19:05 | 1st = 4 Balboa Sunrise 2nd = 8 Vibes Window 3rd = 7 Black Nat Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Green Pepper | ||
Tue Feb 11 2014 19:00 | 1st = 4 Green Pepper 2nd = 8 Yelspa 3rd = 9 Fakeitgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 5 My Miss Diva | ||
Tue Feb 11 2014 18:56 | 1st = 5 My Miss Diva 2nd = 3 Decos Trip 3rd = 8 Billabong Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Senorita Rapido | ||
Tue Feb 11 2014 18:52 | 1st = 2 Senorita Rapido 2nd = 1 Top Brand 3rd = 7 Summer Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Dyna Yardin | ||
Tue Feb 11 2014 18:48 | 1st = 1 Dyna Yardin 2nd = 7 Dyna Irvine 3rd = 2 Money Come Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Elegant Elle | ||
Tue Feb 11 2014 18:44 | 1st = 7 Elegant Elle 2nd = 3 Project Boy 3rd = 6 White Stinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Cosmic Scott | ||
Tue Feb 11 2014 18:40 | 1st = 1 Cosmic Scott 2nd = 8 Ellangowan Sammi 3rd = 3 Cosmic Battler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Are They Now | ||
Tue Feb 11 2014 18:36 | 1st = 6 Are They Now 2nd = 7 Haras Nicky 3rd = 4 Haras Dereck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Stagger | ||
Tue Feb 11 2014 18:27 | 1st = 2 Stagger 2nd = 8 Matts Entity 3rd = 9 Black Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 3 Koolasacat | ||
Tue Feb 11 2014 18:23 | 1st = 3 Koolasacat 2nd = 10 Loftys Mate 3rd = 2 Castle Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Hougenie | ||
Tue Feb 11 2014 18:18 | 1st = 1 Hougenie 2nd = 2 Our Wish 3rd = 8 Woohoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Musquin Bale | ||
Tue Feb 11 2014 18:12 | 1st = 5 Musquin Bale 2nd = 2 Orthia Bale 3rd = 4 Allen Eryk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Goldplay | ||
Tue Feb 11 2014 18:06 | 1st = 8 Goldplay 2nd = 9 Rani Major 3rd = 1 How Will I Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Blue Fonic | ||
Tue Feb 11 2014 18:02 | 1st = 1 Blue Fonic 2nd = 2 Outa Tempo 3rd = 3 All You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 8 Storm Twister | ||
Tue Feb 11 2014 17:57 | 1st = 8 Storm Twister 2nd = 2 Mr Amino 3rd = 7 Smashing Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 6 Essbee Doubleyou | ||
Tue Feb 11 2014 17:55 | 1st = 6 Essbee Doubleyou 2nd = 9 Jackaroo Bromac 3rd = 1 Hayes And Kydd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 Farmor Las Vegas | ||
Tue Feb 11 2014 17:52 | 1st = 8 Farmor Las Vegas 2nd = 1 Pippa Shiraz 3rd = 2 Kiss Me Ketut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Nodrems | ||
Tue Feb 11 2014 17:48 | 1st = 1 Nodrems 2nd = 2 Kings Road 3rd = 7 Tuppenys Opinion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Haras Sammy | ||
Tue Feb 11 2014 17:44 | 1st = 7 Haras Sammy 2nd = 6 Exhibitionist 3rd = 10 Kool Alexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 4 Decision Made | ||
Tue Feb 11 2014 17:40 | 1st = 4 Decision Made 2nd = 2 Excellent Style 3rd = 7 Straiffic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Heres Rommel | ||
Tue Feb 11 2014 17:35 | 1st = 5 Heres Rommel 2nd = 2 Lots More Grins 3rd = 4 Wandary Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Aint It Magic | ||
Tue Feb 11 2014 17:34 | 1st = 1 Aint It Magic 2nd = 6 Carwoola Ossie 3rd = 8 Mackelroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Sir Lenny | ||
Tue Feb 11 2014 17:32 | 1st = 3 Sir Lenny 2nd = 5 Happy Tiger 3rd = 1 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Why Why Why | ||
Tue Feb 11 2014 17:24 | 1st = 1 Why Why Why 2nd = 6 Dusty Crib 3rd = 2 Thor Of Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Red Rocker | ||
Tue Feb 11 2014 17:15 | 1st = 5 Red Rocker 2nd = 9 Mach Cade 3rd = 6 Shannonsablast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Magic Callah | ||
Tue Feb 11 2014 17:14 | 1st = 6 Magic Callah 2nd = 1 Dig Deep Dooms 3rd = 7 Patch Man Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Sweet Diva | ||
Tue Feb 11 2014 17:12 | 1st = 3 Sweet Diva 2nd = 2 Clone Your Own 3rd = 5 Mandy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Assertive Albert | ||
Tue Feb 11 2014 17:08 | 1st = 1 Assertive Albert 2nd = 3 Dehere Hunter 3rd = 9 Crotchet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Court | ||
Tue Feb 11 2014 17:04 | 1st = 1 Spring Court 2nd = 3 Aussie Ozzie 3rd = 8 Universal Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 5 Golden Scribe | ||
Tue Feb 11 2014 17:00 | 1st = 5 Golden Scribe 2nd = 11 Snipped 3rd = 7 Can Dominate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Hot Air Rising | ||
Tue Feb 11 2014 16:55 | 1st = 3 Hot Air Rising 2nd = 4 Take Seven 3rd = 8 My Ultimate Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Kid Dynamite | ||
Tue Feb 11 2014 16:54 | 1st = 3 Kid Dynamite 2nd = 8 Handle With Care 3rd = 5 Tugg Speedman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Fury Bale | ||
Tue Feb 11 2014 16:52 | 1st = 2 Fury Bale 2nd = 1 Cette For Speed 3rd = 4 Allen Cydan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Melody Serenade | ||
Tue Feb 11 2014 16:44 | 1st = 3 Melody Serenade 2nd = 1 Yessam Affair 3rd = 2 Par De Fir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Ohyouluckything | ||
Tue Feb 11 2014 16:35 | 1st = 3 Ohyouluckything 2nd = 5 Toolijooa Dawn 3rd = 4 Studleigh Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 Uno Jude | ||
Tue Feb 11 2014 16:34 | 1st = 5 Uno Jude 2nd = 7 Diamond Louise 3rd = 8 Five Pecks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Spring Safari | ||
Tue Feb 11 2014 16:32 | 1st = 1 Spring Safari 2nd = 8 Frank Pickle 3rd = 7 Missys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Manalute | ||
Tue Feb 11 2014 16:28 | 1st = 7 Manalute 2nd = 9 The Big Salad 3rd = 8 Pattos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Tear Away Size | ||
Tue Feb 11 2014 16:24 | 1st = 7 Tear Away Size 2nd = 6 Chiefs Me Dad 3rd = 2 Shakira Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 11 Adria | ||
Tue Feb 11 2014 16:20 | 1st = 11 Adria 2nd = 8 Sunofwolf 3rd = 9 Macdoom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Mafuta Vautin | ||
Tue Feb 11 2014 16:15 | 1st = 4 Mafuta Vautin 2nd = 6 Chevals Clivesdale 3rd = 7 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 Brother Supreme | ||
Tue Feb 11 2014 16:14 | 1st = 4 Brother Supreme 2nd = 8 Call Ya Back 3rd = 9 Hating Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Heaps Of Ability | ||
Tue Feb 11 2014 16:12 | 1st = 1 Heaps Of Ability 2nd = 4 Noaki Swallow 3rd = 3 Brother Moses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Surfing Fred | ||
Tue Feb 11 2014 16:04 | 1st = 1 Surfing Fred 2nd = 4 Purnim 3rd = 3 All About Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 11 Harry High Pants | ||
Tue Feb 11 2014 16:00 | 1st = 11 Harry High Pants 2nd = 2 Son Of Coco 3rd = 6 Lindyhop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Dont Call Me Crazy | ||
Tue Feb 11 2014 15:55 | 1st = 3 Dont Call Me Crazy 2nd = 4 Blissfull Guy 3rd = 7 Novappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Lord Of Darkness | ||
Tue Feb 11 2014 15:54 | 1st = 1 Lord Of Darkness 2nd = 6 General Rack 3rd = 4 Fuller Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 3 Missile Mick | ||
Tue Feb 11 2014 15:52 | 1st = 3 Missile Mick 2nd = 5 Lektra Brave 3rd = 6 Noaki Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Barbuda | ||
Tue Feb 11 2014 15:48 | 1st = 1 Barbuda 2nd = 4 Shychenka 3rd = 3 Look At Chu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Junta Bale | ||
Tue Feb 11 2014 15:44 | 1st = 2 Junta Bale 2nd = 3 Fair Change 3rd = 6 Uncles Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 2 Beaveroo | ||
Tue Feb 11 2014 15:40 | 1st = 2 Beaveroo 2nd = 6 Lady Scarlett 3rd = 8 Loading |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 My Ajaye | ||
Tue Feb 11 2014 15:35 | 1st = 3 My Ajaye 2nd = 4 Lachie Maguire 3rd = 5 Raring to Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Sienna Skie | ||
Tue Feb 11 2014 15:34 | 1st = 1 Sienna Skie 2nd = 8 Full On State 3rd = 4 Gold Fever Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Leica Comet | ||
Tue Feb 11 2014 15:32 | 1st = 2 Leica Comet 2nd = 5 Kawasaki Rose 3rd = 4 Real Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Vancouver Bale | ||
Tue Feb 11 2014 15:24 | 1st = 6 Vancouver Bale 2nd = 8 Long Gully Dream 3rd = 5 Buzz Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 4 Hawaiian Princess | ||
Tue Feb 11 2014 15:20 | 1st = 4 Hawaiian Princess 2nd = 6 Towan 3rd = 12 Moon Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Clarenden Daydream | ||
Tue Feb 11 2014 15:15 | 1st = 6 Clarenden Daydream 2nd = 8 Luda 3rd = 1 Flying Mcpocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Strawberry Rum | ||
Tue Feb 11 2014 15:14 | 1st = 2 Strawberry Rum 2nd = 1 Hairy Garry 3rd = 5 Zulu Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 7 Barnes Bay | ||
Tue Feb 11 2014 15:13 | 1st = 7 Barnes Bay 2nd = 5 Kalaway Ernie 3rd = 1 Vive Le Roi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 5 Nagini | ||
Tue Feb 11 2014 15:10 | 1st = 5 Nagini 2nd = 10 Strung Out 3rd = 8 Smuttys Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Long Gully Court | ||
Tue Feb 11 2014 15:07 | 1st = 6 Long Gully Court 2nd = 8 Cacia Bale 3rd = 2 Long Gully Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 1 Planet Reality | ||
Tue Feb 11 2014 15:03 | 1st = 1 Planet Reality 2nd = 8 Thats Mac 3rd = 6 Miss Venice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 9 Charlies Choice | ||
Tue Feb 11 2014 15:00 | 1st = 9 Charlies Choice 2nd = 2 Opulent 3rd = 8 Hot Mango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 The Falcon Ute | ||
Tue Feb 11 2014 14:58 | 1st = 3 The Falcon Ute 2nd = 5 Quick Turn 3rd = 6 Rollon Red Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Wild Cindy | ||
Tue Feb 11 2014 14:56 | 1st = 8 Wild Cindy 2nd = 6 Lakoda Pretty 3rd = 2 Simply Wunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Long Gully Tese | ||
Tue Feb 11 2014 14:49 | 1st = 3 Long Gully Tese 2nd = 7 Wired For Sound 3rd = 5 Scoobalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Mighty Claire | ||
Tue Feb 11 2014 14:49 | 1st = 1 Mighty Claire 2nd = 2 Hardaway Tiara 3rd = 6 Split Second |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 4 Spanish Vixen | ||
Tue Feb 11 2014 14:45 | 1st = 4 Spanish Vixen 2nd = 9 Space Diva 3rd = 8 Who Says Im Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 4 Jibbajabba Jewel | ||
Tue Feb 11 2014 14:42 | 1st = 4 Jibbajabba Jewel 2nd = 8 San Sebastian 3rd = 3 Rocky Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Distant Memory | ||
Tue Feb 11 2014 14:40 | 1st = 7 Distant Memory 2nd = 6 Fours Enuf Tas 3rd = 3 Highest Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Quick Advance | ||
Tue Feb 11 2014 14:38 | 1st = 1 Quick Advance 2nd = 7 Fine Eagle 3rd = 5 Oscar Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 4 Cyclone Kan | ||
Tue Feb 11 2014 14:35 | 1st = 4 Cyclone Kan 2nd = 8 In His Element 3rd = 3 One Bar None |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Galilee Spirit | ||
Tue Feb 11 2014 14:32 | 1st = 1 Galilee Spirit 2nd = 5 Flora Bothing 3rd = 8 Runagate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 14 Painted Gold | ||
Tue Feb 11 2014 14:28 | 1st = 14 Painted Gold 2nd = 9 Destinys Daughter 3rd = 8 Belle Volo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 3 Camray | ||
Tue Feb 11 2014 14:24 | 1st = 3 Camray 2nd = 1 Opawa Andrea 3rd = 4 Totally Toasted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Numberone Amenophis | ||
Tue Feb 11 2014 14:23 | 1st = 5 Numberone Amenophis 2nd = 6 Our Mels Dream 3rd = 1 Boydy Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Hello Benny | ||
Tue Feb 11 2014 14:21 | 1st = 1 Hello Benny 2nd = 3 Mighty Serious 3rd = 6 Wheels of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Nippa Norris | ||
Tue Feb 11 2014 14:14 | 1st = 6 Nippa Norris 2nd = 10 Clear Polish 3rd = 1 Boss Power Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 8 Miss Adelaide | ||
Tue Feb 11 2014 14:10 | 1st = 8 Miss Adelaide 2nd = 6 Holly Holy 3rd = 5 Matarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 3 His Lordship | ||
Tue Feb 11 2014 14:06 | 1st = 3 His Lordship 2nd = 2 Rattle Ya Dags 3rd = 6 Zulu Deb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Allblack Stride | ||
Tue Feb 11 2014 14:05 | 1st = 5 Allblack Stride 2nd = 1 Christian Sloy 3rd = 6 Iam Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Resale | ||
Tue Feb 11 2014 14:03 | 1st = 6 Resale 2nd = 8 Fancy Rick 3rd = 4 Buckle Up Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Meredith | ||
Tue Feb 11 2014 14:00 | 1st = 3 Meredith 2nd = 2 Go Amigo 3rd = 1 Counterize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Best Of You | ||
Tue Feb 11 2014 13:57 | 1st = 6 Best Of You 2nd = 1 Stack the Deck 3rd = 7 Permitted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 3 Winter Reign | ||
Tue Feb 11 2014 13:53 | 1st = 3 Winter Reign 2nd = 5 Johnnys Dream 3rd = 2 Leos Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Chevals Diamond | ||
Tue Feb 11 2014 13:48 | 1st = 2 Chevals Diamond 2nd = 1 Bills My Saviour 3rd = 4 Mister Grinaldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Mumfords Son | ||
Tue Feb 11 2014 13:46 | 1st = 3 Mumfords Son 2nd = 5 Mr Snowflake 3rd = 1 Lonesome Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Botany Prancer | ||
Tue Feb 11 2014 13:43 | 1st = 4 Botany Prancer 2nd = 3 Cawbourne Crazy 3rd = 10 Sosan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Boss Beauty | ||
Tue Feb 11 2014 13:39 | 1st = 1 Boss Beauty 2nd = 10 Chilli In White 3rd = 4 Long Gully Allgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 5 Kahana | ||
Tue Feb 11 2014 13:35 | 1st = 5 Kahana 2nd = 13 Limber 3rd = 10 Coral Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Aldebaran Sunstar | ||
Tue Feb 11 2014 13:30 | 1st = 6 Aldebaran Sunstar 2nd = 1 Seppl 3rd = 10 Earl Of Clevedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Flutter Fly | ||
Tue Feb 11 2014 13:28 | 1st = 8 Flutter Fly 2nd = 7 Running Money 3rd = 6 Emma Oprah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 1 V C Dell | ||
Tue Feb 11 2014 13:28 | 1st = 1 V C Dell 2nd = 8 Elusive Edgar 3rd = 5 Northview Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Aston East | ||
Tue Feb 11 2014 13:22 | 1st = 4 Aston East 2nd = 6 Jessie Fozz 3rd = 2 Dark Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 3 Opawa Albie | ||
Tue Feb 11 2014 13:13 | 1st = 3 Opawa Albie 2nd = 5 Moon And Sea 3rd = 6 Opawa Laz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 6 Underground | ||
Tue Feb 11 2014 13:11 | 1st = 6 Underground 2nd = 8 Miss Chang Yow 3rd = 5 Miss Floss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Cool Mini | ||
Tue Feb 11 2014 13:04 | 1st = 5 Cool Mini 2nd = 6 Salut Jolie 3rd = 1 Woodside Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 4 Ritzy Dane | ||
Tue Feb 11 2014 13:00 | 1st = 4 Ritzy Dane 2nd = 11 Stylish Miss 3rd = 3 Lets Be Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Bamako Mali | ||
Tue Feb 11 2014 12:55 | 1st = 3 Bamako Mali 2nd = 5 Sporting Princess 3rd = 1 Carmelita Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 10 Go The Stags | ||
Tue Feb 11 2014 12:55 | 1st = 10 Go The Stags 2nd = 5 Nothing But Girls 3rd = 4 Fukushima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Groovy Lane | ||
Tue Feb 11 2014 12:53 | 1st = 7 Groovy Lane 2nd = 10 Kalaway Knocka 3rd = 8 Merrick Pines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Not So Smart | ||
Tue Feb 11 2014 12:47 | 1st = 2 Not So Smart 2nd = 7 Red Hot Cherry 3rd = 5 Ping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 8 Opawa Dosh | ||
Tue Feb 11 2014 12:40 | 1st = 8 Opawa Dosh 2nd = 4 Karens Magic 3rd = 1 Opawa Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Class Barbie | ||
Tue Feb 11 2014 12:35 | 1st = 7 Class Barbie 2nd = 8 Lake Hylia 3rd = 4 Boom Boom Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 12 Chiara Delight | ||
Tue Feb 11 2014 12:30 | 1st = 12 Chiara Delight 2nd = 11 Giacomo 3rd = 2 Universal Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 9 Queen Extreme | ||
Tue Feb 11 2014 12:25 | 1st = 9 Queen Extreme 2nd = 6 Im Mariah 3rd = 11 Van Welbilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Marchesa | ||
Tue Feb 11 2014 12:25 | 1st = 2 Marchesa 2nd = 10 Mokosun 3rd = 1 John Henry Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Yaldhurst Edward | ||
Tue Feb 11 2014 12:10 | 1st = 3 Yaldhurst Edward 2nd = 4 Phat Pants 3rd = 8 Aversion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 3 Already Taken | ||
Tue Feb 11 2014 11:55 | 1st = 3 Already Taken 2nd = 8 Video Games 3rd = 5 All for Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Dont Worry | ||
Tue Feb 11 2014 11:55 | 1st = 6 Dont Worry 2nd = 10 Tuapeka Toff 3rd = 4 Miss Pembroke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Wunzee | ||
Tue Feb 11 2014 11:40 | 1st = 4 Wunzee 2nd = 2 Ambilight 3rd = 6 Toddys A Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Swept Away | ||
Tue Feb 11 2014 11:25 | 1st = 5 Swept Away 2nd = 10 Kiwi Kex 3rd = 2 Another Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 8 Gypsy Hunter | ||
Tue Feb 11 2014 11:10 | 1st = 8 Gypsy Hunter 2nd = 6 Culvie Magic 3rd = 7 Opawa Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Extreme Rules | ||
Tue Feb 11 2014 10:55 | 1st = 4 Extreme Rules 2nd = 2 Big Bad John 3rd = 7 Jetrange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 4 Noggin | ||
Tue Feb 11 2014 10:40 | 1st = 4 Noggin 2nd = 2 Homebush Coral 3rd = 8 No More Beersies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 2 Tachma | ||
Tue Feb 11 2014 10:25 | 1st = 2 Tachma 2nd = 9 King Caractacus 3rd = 5 Deadly Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 7 Opawa Hog | ||
Tue Feb 11 2014 10:10 | 1st = 7 Opawa Hog 2nd = 2 Token Kay 3rd = 6 Mr Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Up Stumps | ||
Tue Feb 11 2014 0:47 | 1st = 1 Up Stumps 2nd = 8 Kelmar Girl 3rd = 5 Ledaro Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Lakoda Pale Face | ||
Tue Feb 11 2014 0:27 | 1st = 6 Lakoda Pale Face 2nd = 2 Jughead 3rd = 7 Swift Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Rilack Robin | ||
Tue Feb 11 2014 0:12 | 1st = 8 Rilack Robin 2nd = 6 Cee Jays Fun 3rd = 4 Sir Taylen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Houdini Monelli | ||
Sat Jan 11 2014 23:47 | 1st = 1 Houdini Monelli 2nd = 2 Reverberate 3rd = 5 Tearsabout Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Kikem Plugger | ||
Sat Jan 11 2014 23:42 | 1st = 3 Kikem Plugger 2nd = 4 Miss Jezebel 3rd = 1 Lacey Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 11 Lovers Delight | ||
Sat Jan 11 2014 23:35 | 1st = 11 Lovers Delight 2nd = 10 Atlastalone 3rd = 3 Smokey the Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Cosmic Rambo | ||
Sat Jan 11 2014 23:32 | 1st = 1 Cosmic Rambo 2nd = 3 Lika Firecracker 3rd = 5 Jump The Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Pay Sheet | ||
Sat Jan 11 2014 23:22 | 1st = 2 Pay Sheet 2nd = 4 Fast Six 3rd = 1 Arctic Sind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 11 Franco Templar | ||
Sat Jan 11 2014 23:10 | 1st = 11 Franco Templar 2nd = 8 Its My Lucknow 3rd = 2 Legendary Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Zelemar Fever | ||
Sat Jan 11 2014 23:07 | 1st = 2 Zelemar Fever 2nd = 3 Meroslava 3rd = 7 Run Nitro Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Are They Now | ||
Sat Jan 11 2014 23:02 | 1st = 6 Are They Now 2nd = 8 Blackberry 3rd = 4 Lucky As El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 6 Our Horizon | ||
Sat Jan 11 2014 23:00 | 1st = 6 Our Horizon 2nd = 2 Igetaround 3rd = 4 Keeper Of The Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 1 Astral Flight | ||
Sat Jan 11 2014 22:50 | 1st = 1 Astral Flight 2nd = 4 Treuative 3rd = 7 Jay Cee Ess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Hillbilly Flash | ||
Sat Jan 11 2014 22:47 | 1st = 8 Hillbilly Flash 2nd = 2 Lightning Bug 3rd = 4 Zipping Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Maywyns Force | ||
Sat Jan 11 2014 22:46 | 1st = 2 Maywyns Force 2nd = 3 Kira Kawati 3rd = 8 Abbey Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Veetee Express | ||
Sat Jan 11 2014 22:40 | 1st = 8 Veetee Express 2nd = 3 Orara George 3rd = 2 Proceed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Boyce Road | ||
Sat Jan 11 2014 22:35 | 1st = 3 Boyce Road 2nd = 1 Ferly Reign 3rd = 2 Glamorous Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 3 Thisiswhoiam | ||
Sat Jan 11 2014 22:30 | 1st = 3 Thisiswhoiam 2nd = 2 Cruzin Sprocket 3rd = 1 Cheval Charette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Dannie Bale | ||
Sat Jan 11 2014 22:27 | 1st = 1 Dannie Bale 2nd = 3 Dexcellent 3rd = 5 Enough Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Serious Tate | ||
Sat Jan 11 2014 22:26 | 1st = 1 Serious Tate 2nd = 5 Maywyns Diva 3rd = 2 Suvorov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 9 Rosalie Bay | ||
Sat Jan 11 2014 22:22 | 1st = 9 Rosalie Bay 2nd = 4 Calder Strike 3rd = 7 Indiheir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Royal Tracey | ||
Sat Jan 11 2014 22:21 | 1st = 8 Royal Tracey 2nd = 6 Son Of Son 3rd = 7 Madame Nikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Squall Bale | ||
Sat Jan 11 2014 22:20 | 1st = 3 Squall Bale 2nd = 8 Lunar Tom 3rd = 1 Tick Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 11 Reminder Call | ||
Sat Jan 11 2014 22:15 | 1st = 11 Reminder Call 2nd = 12 Full Package 3rd = 2 Bettor As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Allen Malik | ||
Sat Jan 11 2014 22:12 | 1st = 1 Allen Malik 2nd = 2 Zipping Logan 3rd = 3 Brooklyn Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Carnival Spirit | ||
Sat Jan 11 2014 22:11 | 1st = 6 Carnival Spirit 2nd = 7 Imposing Sind 3rd = 4 Ropeley Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Natural Dash | ||
Sat Jan 11 2014 22:07 | 1st = 1 Natural Dash 2nd = 5 Real Deal Yankee 3rd = 4 Oceania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 High Recall | ||
Sat Jan 11 2014 22:05 | 1st = 4 High Recall 2nd = 2 West On Raven 3rd = 5 Diplomatic Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Motu Young Jacob | ||
Sat Jan 11 2014 22:00 | 1st = 4 Motu Young Jacob 2nd = 2 Kyvalley Rap 3rd = 6 Andys Favourite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 6 Matai Aurelius | ||
Sat Jan 11 2014 21:59 | 1st = 6 Matai Aurelius 2nd = 3 Happyendings 3rd = 9 Ponderosa Jonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Maddison Dee | ||
Sat Jan 11 2014 21:57 | 1st = 1 Maddison Dee 2nd = 8 New Tibur 3rd = 6 Ozzie Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Off To Dallas | ||
Sat Jan 11 2014 21:56 | 1st = 6 Off To Dallas 2nd = 8 Subway To Venus 3rd = 7 Corrugated Brian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Caribbean Blaster | ||
Sat Jan 11 2014 21:52 | 1st = 7 Caribbean Blaster 2nd = 8 Smoken Up 3rd = 10 Pass Them By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 My Awesome Opal | ||
Sat Jan 11 2014 21:51 | 1st = 8 My Awesome Opal 2nd = 2 Nellies Bestie 3rd = 3 Elusive Glider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Iona Seven | ||
Sat Jan 11 2014 21:50 | 1st = 7 Iona Seven 2nd = 6 Punch One Out 3rd = 4 Xylia Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Lettucefib | ||
Sat Jan 11 2014 21:45 | 1st = 5 Lettucefib 2nd = 7 Obahma Joy 3rd = 6 Home Of The Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 11 La Stella Del Mare | ||
Sat Jan 11 2014 21:44 | 1st = 11 La Stella Del Mare 2nd = 7 Eerie Iris 3rd = 3 Cloudy Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Gallymont Cohort | ||
Sat Jan 11 2014 21:40 | 1st = 1 Gallymont Cohort 2nd = 10 Black Jack Mccool 3rd = 8 Aldebaran Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Smashing Sally | ||
Sat Jan 11 2014 21:39 | 1st = 4 Smashing Sally 2nd = 7 Kara Flex 3rd = 2 Big Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Marcus Joe | ||
Sat Jan 11 2014 21:38 | 1st = 6 Marcus Joe 2nd = 4 Cairnlea Ellie 3rd = 5 Crawfs Bread |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 3 Excellent Star | ||
Sat Jan 11 2014 21:35 | 1st = 3 Excellent Star 2nd = 7 Razzling Dazzler 3rd = 9 Emotional Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Hanifys Gold | ||
Sat Jan 11 2014 21:34 | 1st = 4 Hanifys Gold 2nd = 3 Devils Cut 3rd = 7 Render Me Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 Im Corzin Terror | ||
Sat Jan 11 2014 21:30 | 1st = 4 Im Corzin Terror 2nd = 1 Wartime Sweetheart 3rd = 7 Uncle Wingnut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Nik Direct | ||
Sat Jan 11 2014 21:29 | 1st = 5 Nik Direct 2nd = 4 Five Star Nuisance 3rd = 2 Our Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Buckle Up Wes | ||
Sat Jan 11 2014 21:27 | 1st = 3 Buckle Up Wes 2nd = 5 Gradence 3rd = 4 Spud Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Rockem Holly | ||
Sat Jan 11 2014 21:26 | 1st = 6 Rockem Holly 2nd = 8 Dreamed A Dream 3rd = 5 Lektra Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Regal Knight | ||
Sat Jan 11 2014 21:22 | 1st = 8 Regal Knight 2nd = 1 Thats Mister Ali 3rd = 2 Kotare Roland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Collin Bale | ||
Sat Jan 11 2014 21:20 | 1st = 4 Collin Bale 2nd = 5 Keep Calm 3rd = 1 Allen Eryk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Charlm Road | ||
Sat Jan 11 2014 21:19 | 1st = 3 Charlm Road 2nd = 8 Soviet Missile 3rd = 4 Black Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Russian Ball | ||
Sat Jan 11 2014 21:15 | 1st = 2 Russian Ball 2nd = 1 Veracity Red 3rd = 4 Tom And Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 12 Major Rush | ||
Sat Jan 11 2014 21:14 | 1st = 12 Major Rush 2nd = 5 Art Of Illusion 3rd = 9 Our Copper Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Mullaway | ||
Sat Jan 11 2014 21:11 | 1st = 4 Mullaway 2nd = 5 Placid Fawn 3rd = 2 Hanifys Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Lebron | ||
Sat Jan 11 2014 21:10 | 1st = 2 Lebron 2nd = 4 Pub Blitz 3rd = 8 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Veyron Bale | ||
Sat Jan 11 2014 21:08 | 1st = 4 Veyron Bale 2nd = 2 Peter Rocket 3rd = 1 Ritza Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Ima Bootlega | ||
Sat Jan 11 2014 21:07 | 1st = 5 Ima Bootlega 2nd = 6 Fire Maple Song 3rd = 3 Dan Beringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Lombo Cloud Nine | ||
Sat Jan 11 2014 21:03 | 1st = 9 Lombo Cloud Nine 2nd = 8 Asoka 3rd = 10 The Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 10 Beckham Crusader | ||
Sat Jan 11 2014 21:02 | 1st = 10 Beckham Crusader 2nd = 1 Shantung 3rd = 3 Gee Tee Wage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 2 Lucks In | ||
Sat Jan 11 2014 21:00 | 1st = 2 Lucks In 2nd = 4 Billabong Bird 3rd = 13 Musician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Lethal Three | ||
Sat Jan 11 2014 20:58 | 1st = 1 Lethal Three 2nd = 3 My Bro Fabio 3rd = 6 Mepunga Fearon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Breaker Kahn | ||
Sat Jan 11 2014 20:57 | 1st = 6 Breaker Kahn 2nd = 4 Atomic Charlm 3rd = 8 Rebel Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Trappers Puzzle | ||
Sat Jan 11 2014 20:54 | 1st = 8 Trappers Puzzle 2nd = 2 Zedalite 3rd = 13 Mister Zion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Hers Not His | ||
Sat Jan 11 2014 20:53 | 1st = 1 Hers Not His 2nd = 7 Chasin Tori 3rd = 4 Looper Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 National Time | ||
Sat Jan 11 2014 20:52 | 1st = 7 National Time 2nd = 8 Evoked 3rd = 1 Tee Brady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Citizen Jane | ||
Sat Jan 11 2014 20:49 | 1st = 7 Citizen Jane 2nd = 2 Taylah Joy 3rd = 6 Bogans Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Iam Mr Brightside | ||
Sat Jan 11 2014 20:47 | 1st = 5 Iam Mr Brightside 2nd = 1 Lettucerockthem 3rd = 6 Allblack Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Caesar Augustus | ||
Sat Jan 11 2014 20:42 | 1st = 7 Caesar Augustus 2nd = 4 Brigadier Bronski 3rd = 5 Schindler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Tams Wish | ||
Sat Jan 11 2014 20:40 | 1st = 5 Tams Wish 2nd = 6 Shes Our Chloe 3rd = 1 Tic Tac Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Addison Road | ||
Sat Jan 11 2014 20:39 | 1st = 3 Addison Road 2nd = 2 Sutton Flight 3rd = 4 Avondale Maurick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Fast Fill | ||
Sat Jan 11 2014 20:34 | 1st = 1 Fast Fill 2nd = 4 Jillaroo Sadie 3rd = 2 Albernater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 6 My High Expectations | ||
Sat Jan 11 2014 20:32 | 1st = 6 My High Expectations 2nd = 2 Kyvalley Blur 3rd = 1 Empire Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Manyana Groper | ||
Sat Jan 11 2014 20:30 | 1st = 2 Manyana Groper 2nd = 8 Trapper Jet 3rd = 5 Pierino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Major Bonus | ||
Sat Jan 11 2014 20:29 | 1st = 1 Major Bonus 2nd = 9 Apollo Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 10 Blue Addison | ||
Sat Jan 11 2014 20:26 | 1st = 10 Blue Addison 2nd = 4 Earnin Oodles 3rd = 5 Thunderous Cheer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Paua Fella | ||
Sat Jan 11 2014 20:25 | 1st = 8 Paua Fella 2nd = 9 Major Crocker 3rd = 2 Gowan Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 6 Star Thomas | ||
Sat Jan 11 2014 20:22 | 1st = 6 Star Thomas 2nd = 1 Convoy 3rd = 8 Shinzigzag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Teza The Weapon | ||
Sat Jan 11 2014 20:21 | 1st = 1 Teza The Weapon 2nd = 3 Bree The Weapon 3rd = 4 Luzaka Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Jemima Allen | ||
Sat Jan 11 2014 20:20 | 1st = 7 Jemima Allen 2nd = 1 Darbain Dasher 3rd = 6 Ozzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 10 Gaius Caesar | ||
Sat Jan 11 2014 20:15 | 1st = 10 Gaius Caesar 2nd = 7 Im On Target 3rd = 4 Master Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Ness Quick | ||
Sat Jan 11 2014 20:14 | 1st = 7 Ness Quick 2nd = 1 Ricky Tanga 3rd = 2 Davettes Noumea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Reign Of Fear | ||
Sat Jan 11 2014 20:10 | 1st = 4 Reign Of Fear 2nd = 9 Holme On The River 3rd = 3 Chal Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 El Diva | ||
Sat Jan 11 2014 20:09 | 1st = 5 El Diva 2nd = 6 Mr Kansas 3rd = 8 Six Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Double Twist | ||
Sat Jan 11 2014 20:08 | 1st = 6 Double Twist 2nd = 4 Evil Punk 3rd = 8 Knot Telling Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Somnio Denario | ||
Sat Jan 11 2014 20:04 | 1st = 6 Somnio Denario 2nd = 2 Ucanifuwant 3rd = 7 Unbridled Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 5 Shez A Spy | ||
Sat Jan 11 2014 20:03 | 1st = 5 Shez A Spy 2nd = 11 Seven And A Half 3rd = 10 Miss Tanami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Crack Of Dawn | ||
Sat Jan 11 2014 20:01 | 1st = 3 Crack Of Dawn 2nd = 6 Booze Hound 3rd = 2 Bit Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Blue Too Me | ||
Sat Jan 11 2014 19:58 | 1st = 6 Blue Too Me 2nd = 1 Coolabah Jet 3rd = 4 Quick Dolphin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Eraptor | ||
Sat Jan 11 2014 19:57 | 1st = 1 Eraptor 2nd = 2 Boris Sent Me 3rd = 8 Young Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 4 Its Home | ||
Sat Jan 11 2014 19:54 | 1st = 4 Its Home 2nd = 1 Courting Magic 3rd = 2 Drafted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Katesaroyal | ||
Sat Jan 11 2014 19:52 | 1st = 9 Katesaroyal 2nd = 3 Rowan Rosie 3rd = 4 Sparks On Nudgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Lucy Wires | ||
Sat Jan 11 2014 19:50 | 1st = 2 Lucy Wires 2nd = 3 Smart Valentino 3rd = 7 Destini Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Boomalicious | ||
Sat Jan 11 2014 19:47 | 1st = 3 Boomalicious 2nd = 5 Like A Bird 3rd = 1 Suggesta Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Deano Girl | ||
Sat Jan 11 2014 19:46 | 1st = 5 Deano Girl 2nd = 7 Riverside Billie 3rd = 8 Just Go Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Monifieth | ||
Sat Jan 11 2014 19:42 | 1st = 1 Monifieth 2nd = 3 Ballochbuie 3rd = 10 Usane Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Invidious | ||
Sat Jan 11 2014 19:41 | 1st = 6 Invidious 2nd = 5 Usaine 3rd = 8 Charlm Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Artstandin | ||
Sat Jan 11 2014 19:37 | 1st = 2 Artstandin 2nd = 5 Artistic Reward 3rd = 10 Glory Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Stutter | ||
Sat Jan 11 2014 19:35 | 1st = 5 Stutter 2nd = 6 Moonhaze 3rd = 9 La Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Melissas Memory | ||
Sat Jan 11 2014 19:34 | 1st = 7 Melissas Memory 2nd = 8 Leaping Flame 3rd = 1 Secret Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 3 Johnny Tee | ||
Sat Jan 11 2014 19:30 | 1st = 3 Johnny Tee 2nd = 7 Cool Machrista 3rd = 6 Dancing Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Born Ali | ||
Sat Jan 11 2014 19:28 | 1st = 7 Born Ali 2nd = 2 Benarkin 3rd = 4 Mimicking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Miss Aquaville | ||
Sat Jan 11 2014 19:27 | 1st = 6 Miss Aquaville 2nd = 7 A Day With Me 3rd = 9 Ponderosa Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Wairapa Warrior | ||
Sat Jan 11 2014 19:23 | 1st = 5 Wairapa Warrior 2nd = 7 Cop That Johnny 3rd = 8 Jet Star Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Lord Monaloo | ||
Sat Jan 11 2014 19:20 | 1st = 1 Lord Monaloo 2nd = 6 Living Lord 3rd = 5 Forty Seven Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Jerry Swinger | ||
Sat Jan 11 2014 19:18 | 1st = 3 Jerry Swinger 2nd = 4 Striking Charlm 3rd = 2 King Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Brave Wiggy | ||
Sat Jan 11 2014 19:15 | 1st = 3 Brave Wiggy 2nd = 1 Vansumic 3rd = 7 Ohoka Nevada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 7 Ornithologist | ||
Sat Jan 11 2014 19:14 | 1st = 7 Ornithologist 2nd = 2 Frisky Albert 3rd = 4 Corona Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 All Sky Girl | ||
Sat Jan 11 2014 19:13 | 1st = 1 All Sky Girl 2nd = 8 Why Not Heather 3rd = 7 Miss Hot Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Black Crystal | ||
Sat Jan 11 2014 19:11 | 1st = 2 Black Crystal 2nd = 1 Koby Tanga 3rd = 6 Barn Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Total Authority | ||
Sat Jan 11 2014 19:10 | 1st = 1 Total Authority 2nd = 5 Zahas Ace 3rd = 2 Mystic Medusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Sneaky Catch | ||
Sat Jan 11 2014 19:05 | 1st = 1 Sneaky Catch 2nd = 7 Beau Dandy 3rd = 8 All I Want |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 9 Braggadocio | ||
Sat Jan 11 2014 19:02 | 1st = 9 Braggadocio 2nd = 8 Cost Cutter 3rd = 6 Flaming Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 1 Holdonsu | ||
Sat Jan 11 2014 19:00 | 1st = 1 Holdonsu 2nd = 7 Diamond Ace 3rd = 6 Blackwarrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 9 Torida El | ||
Sat Jan 11 2014 18:57 | 1st = 9 Torida El 2nd = 8 Major Frank 3rd = 1 Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 El Pasadeno | ||
Sat Jan 11 2014 18:55 | 1st = 1 El Pasadeno 2nd = 7 Escalator 3rd = 2 Four Starzzz Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Reecy Gogolac | ||
Sat Jan 11 2014 18:53 | 1st = 7 Reecy Gogolac 2nd = 4 Brindle Falcon 3rd = 2 Vanderlah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Machtavish | ||
Sat Jan 11 2014 18:45 | 1st = 6 Machtavish 2nd = 8 Teo Enteo 3rd = 9 Rangataua Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Explosive Angel | ||
Sat Jan 11 2014 18:44 | 1st = 7 Explosive Angel 2nd = 2 Call Me Nugget 3rd = 3 Super Mif |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Major Sam | ||
Sat Jan 11 2014 18:40 | 1st = 4 Major Sam 2nd = 5 End Of The Matter 3rd = 10 Better Than Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 8 Ville De Berne | ||
Sat Jan 11 2014 18:39 | 1st = 8 Ville De Berne 2nd = 4 Sunstroem 3rd = 3 Sakhero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Starstreamed | ||
Sat Jan 11 2014 18:35 | 1st = 4 Starstreamed 2nd = 2 Counterspy 3rd = 3 Tea Tattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Coolabah Moola | ||
Sat Jan 11 2014 18:34 | 1st = 2 Coolabah Moola 2nd = 7 Court Gentry 3rd = 5 Sealed Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 4 Paris Pepperell | ||
Sat Jan 11 2014 18:30 | 1st = 4 Paris Pepperell 2nd = 6 Bella Cheval 3rd = 3 Faster Than Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Running Shiraz | ||
Sat Jan 11 2014 18:29 | 1st = 4 Running Shiraz 2nd = 2 Dozer Boy 3rd = 5 Our Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 10 Weallwantano | ||
Sat Jan 11 2014 18:25 | 1st = 10 Weallwantano 2nd = 9 Our Burning Desire 3rd = 8 Up Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 14 Stargrill Boy | ||
Sat Jan 11 2014 18:20 | 1st = 14 Stargrill Boy 2nd = 5 Karanja 3rd = 12 Royal Consort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Winfield Black | ||
Sat Jan 11 2014 18:17 | 1st = 2 Winfield Black 2nd = 3 Big Gee Eye 3rd = 7 Comeback Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Chance | ||
Sat Jan 11 2014 18:15 | 1st = 8 Chance 2nd = 10 Tact Hayleys Delight 3rd = 1 Far Too Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Buggs Life | ||
Sat Jan 11 2014 18:09 | 1st = 7 Buggs Life 2nd = 3 Cousins Luck 3rd = 5 Cruise On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Cee Uin L A | ||
Sat Jan 11 2014 18:05 | 1st = 4 Cee Uin L A 2nd = 10 Nobody Knows 3rd = 11 Monaghan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Timely Kiss | ||
Sat Jan 11 2014 18:04 | 1st = 3 Timely Kiss 2nd = 4 Agent Of Mercy 3rd = 2 Dash About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 Commandare | ||
Sat Jan 11 2014 18:00 | 1st = 2 Commandare 2nd = 10 Pure Whisper 3rd = 6 Target In Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Elbow Grease | ||
Sat Jan 11 2014 17:57 | 1st = 2 Elbow Grease 2nd = 3 Magic Chicken 3rd = 6 Born A Coastie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 7 Hillarys Clang | ||
Sat Jan 11 2014 17:56 | 1st = 7 Hillarys Clang 2nd = 1 Billy Goat 3rd = 2 Lightning Vault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Lektra Tash | ||
Sat Jan 11 2014 17:49 | 1st = 7 Lektra Tash 2nd = 4 Rope Trick 3rd = 1 Say Goodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 8 Lets Rocknroll | ||
Sat Jan 11 2014 17:48 | 1st = 8 Lets Rocknroll 2nd = 6 Tahitian Black 3rd = 1 Didntcostalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 10 Sea Red | ||
Sat Jan 11 2014 17:44 | 1st = 10 Sea Red 2nd = 8 He Dont Care 3rd = 12 Northern Zoom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 8 On Strike | ||
Sat Jan 11 2014 17:40 | 1st = 8 On Strike 2nd = 4 Golden Dane 3rd = 9 Alpha Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 9 Alegar | ||
Sat Jan 11 2014 17:39 | 1st = 9 Alegar 2nd = 6 Papa Roach 3rd = 2 Rezo Owes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 6 - 12 Miss Caitlyn | ||
Sat Jan 11 2014 17:35 | 1st = 12 Miss Caitlyn 2nd = 2 Tara Hickory 3rd = 8 Border Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 11 Miss Promiscuity | ||
Sat Jan 11 2014 17:30 | 1st = 11 Miss Promiscuity 2nd = 1 About Square 3rd = 3 Fight To The Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 8 Jadipech | ||
Sat Jan 11 2014 17:26 | 1st = 8 Jadipech 2nd = 6 Stylish Cruiser 3rd = 1 Barely Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 13 Shawano | ||
Sat Jan 11 2014 17:25 | 1st = 13 Shawano 2nd = 12 Sensualism 3rd = 8 Beaveroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 6 Velrosso | ||
Sat Jan 11 2014 17:20 | 1st = 6 Velrosso 2nd = 5 Phelan Ready 3rd = 3 Club Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 Wake The Guru | ||
Sat Jan 11 2014 17:10 | 1st = 4 Wake The Guru 2nd = 9 Shenanigans 3rd = 7 Sir Benjamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 11 Divertire | ||
Sat Jan 11 2014 17:05 | 1st = 11 Divertire 2nd = 9 Hollywood Bound 3rd = 10 Star Of Helicon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Beach Babe | ||
Sat Jan 11 2014 17:00 | 1st = 5 Beach Babe 2nd = 8 Devil Heart 3rd = 1 A Fine Drop Of Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 1 Charles In Charge | ||
Sat Jan 11 2014 16:55 | 1st = 1 Charles In Charge 2nd = 5 Coup De Beel 3rd = 9 True Sasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 5 - 5 Keep It Danish | ||
Sat Jan 11 2014 16:50 | 1st = 5 Keep It Danish 2nd = 4 Sambora 3rd = 9 Playa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 1 Amaethon | ||
Sat Jan 11 2014 16:45 | 1st = 1 Amaethon 2nd = 3 Eraset 3rd = 7 Streets Of Seattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 Abraham Lincoln | ||
Sat Jan 11 2014 16:40 | 1st = 1 Abraham Lincoln 2nd = 10 Royal Adventure 3rd = 3 Poets Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Unencumbered | ||
Sat Jan 11 2014 16:35 | 1st = 1 Unencumbered 2nd = 12 Oakleigh Girl 3rd = 15 Ruby Soho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 6 Little Miss Izzy | ||
Sat Jan 11 2014 16:30 | 1st = 6 Little Miss Izzy 2nd = 9 Stradeeming 3rd = 1 Sheza Single Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 8 Sir Berus | ||
Sat Jan 11 2014 16:25 | 1st = 8 Sir Berus 2nd = 1 Territory 3rd = 6 Monbazillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Queen Of The Lochs | ||
Sat Jan 11 2014 16:20 | 1st = 2 Queen Of The Lochs 2nd = 3 Vienna Queen 3rd = 9 Screaming Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Little Bro | ||
Sat Jan 11 2014 16:15 | 1st = 1 Little Bro 2nd = 8 Token One 3rd = 7 New Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 4 - 9 Final Finale | ||
Sat Jan 11 2014 16:10 | 1st = 9 Final Finale 2nd = 1 Aimalac Burra 3rd = 2 Cryon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 8 Anlon | ||
Sat Jan 11 2014 16:05 | 1st = 8 Anlon 2nd = 4 Limes 3rd = 11 Gig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 10 Slots | ||
Sat Jan 11 2014 16:00 | 1st = 10 Slots 2nd = 7 Chiliad 3rd = 8 Hard To Hold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 10 Sweet Idea | ||
Sat Jan 11 2014 15:55 | 1st = 10 Sweet Idea 2nd = 17 Estonian Princess 3rd = 12 Enquare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Beliveau | ||
Sat Jan 11 2014 15:50 | 1st = 1 Beliveau 2nd = 3 The Zero 3rd = 4 Bernadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 3 Monton | ||
Sat Jan 11 2014 15:45 | 1st = 3 Monton 2nd = 2 Said Com 3rd = 9 Sainthood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 10 - 7 Glade | ||
Sat Jan 11 2014 15:41 | 1st = 7 Glade 2nd = 3 Black Berry Punch 3rd = 8 Davone Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 Classic Bend | ||
Sat Jan 11 2014 15:40 | 1st = 3 Classic Bend 2nd = 5 Alangejack 3rd = 6 Exceedingly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 8 Natural Disaster | ||
Sat Jan 11 2014 15:35 | 1st = 8 Natural Disaster 2nd = 5 Kosciuszkos Side 3rd = 2 Rebel Truce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 9 - 5 Dragon Beauty | ||
Sat Jan 11 2014 15:31 | 1st = 5 Dragon Beauty 2nd = 6 Myminkcoat 3rd = 17 Bellacat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 3 - 4 Diamond Daze | ||
Sat Jan 11 2014 15:30 | 1st = 4 Diamond Daze 2nd = 14 Zappa The Rockstar 3rd = 5 Doras Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 8 Angola | ||
Sat Jan 11 2014 15:25 | 1st = 8 Angola 2nd = 1 Gottino 3rd = 10 Reigning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Stella Venture | ||
Sat Jan 11 2014 15:20 | 1st = 4 Stella Venture 2nd = 9 Bad Brownie 3rd = 7 Silk Spun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 8 Whittington | ||
Sat Jan 11 2014 15:15 | 1st = 8 Whittington 2nd = 6 Emmalene 3rd = 3 Steel Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 3 Alls Fair | ||
Sat Jan 11 2014 15:11 | 1st = 3 Alls Fair 2nd = 9 Imdaone 3rd = 6 Sir Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 1 I Maximus | ||
Sat Jan 11 2014 15:10 | 1st = 1 I Maximus 2nd = 3 King Of Desire 3rd = 8 Montefalco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 6 Caprossa | ||
Sat Jan 11 2014 15:05 | 1st = 6 Caprossa 2nd = 9 Recoinage 3rd = 4 Ive Got The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 9 - 8 Mary Burke | ||
Sat Jan 11 2014 15:01 | 1st = 8 Mary Burke 2nd = 5 Delirium 3rd = 2 Milk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 8 Jolie Madeleine | ||
Sat Jan 11 2014 15:00 | 1st = 8 Jolie Madeleine 2nd = 11 Seonia 3rd = 12 Wicked Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 8 Seduction Counsel | ||
Sat Jan 11 2014 14:55 | 1st = 8 Seduction Counsel 2nd = 2 Caton 3rd = 5 Smoke Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 2 Guns At Five | ||
Sat Jan 11 2014 14:51 | 1st = 2 Guns At Five 2nd = 11 Smartly 3rd = 5 Figure Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 2 - 9 Summa Cum Sadie | ||
Sat Jan 11 2014 14:50 | 1st = 9 Summa Cum Sadie 2nd = 3 Mapuche 3rd = 2 Kingston Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 5 Nesbo | ||
Sat Jan 11 2014 14:45 | 1st = 5 Nesbo 2nd = 2 Correggio 3rd = 7 Adirondack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 13 Trick | ||
Sat Jan 11 2014 14:40 | 1st = 13 Trick 2nd = 8 Dont Tell Linda 3rd = 3 Monsieur Hughes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Driefontein | ||
Sat Jan 11 2014 14:35 | 1st = 1 Driefontein 2nd = 5 Miss Leibert 3rd = 6 Arms Length |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 11 Elusive Gold | ||
Sat Jan 11 2014 14:31 | 1st = 11 Elusive Gold 2nd = 5 Queens Rose 3rd = 7 Needlly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 11 Poussin | ||
Sat Jan 11 2014 14:30 | 1st = 11 Poussin 2nd = 5 Smertrios 3rd = 10 Florence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 9 Agadir | ||
Sat Jan 11 2014 14:25 | 1st = 9 Agadir 2nd = 4 Kasiano Lad 3rd = 2 Amovatio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 8 - 4 Bowling Boy | ||
Sat Jan 11 2014 14:21 | 1st = 4 Bowling Boy 2nd = 8 Venetian Raider 3rd = 6 Flash Hapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Westbrook | ||
Sat Jan 11 2014 14:20 | 1st = 4 Westbrook 2nd = 7 Gadawon 3rd = 9 Moon Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Blue Magnate | ||
Sat Jan 11 2014 14:15 | 1st = 4 Blue Magnate 2nd = 7 Ardere 3rd = 1 Crabbing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 8 Locket | ||
Sat Jan 11 2014 14:11 | 1st = 8 Locket 2nd = 2 Manu 3rd = 1 Ruready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 1 - 3 Pure Rock | ||
Sat Jan 11 2014 14:10 | 1st = 3 Pure Rock 2nd = 1 Blinkin Rockin 3rd = 4 Dream Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 6 Pamukkale | ||
Sat Jan 11 2014 14:05 | 1st = 6 Pamukkale 2nd = 5 First Bloom 3rd = 11 St Issey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 6 Langara | ||
Sat Jan 11 2014 14:00 | 1st = 6 Langara 2nd = 8 Straterio 3rd = 5 Entertains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 7 Noisy Ocean | ||
Sat Jan 11 2014 13:55 | 1st = 7 Noisy Ocean 2nd = 2 Scorpio Queen 3rd = 11 Dienekes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 8 Skysoblue | ||
Sat Jan 11 2014 13:51 | 1st = 8 Skysoblue 2nd = 2 Pump Up The Volume 3rd = 4 On The Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 11 Golden Kiss | ||
Sat Jan 11 2014 13:50 | 1st = 11 Golden Kiss 2nd = 8 Summer Delago 3rd = 7 Songbird Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Celtic Prince | ||
Sat Jan 11 2014 13:45 | 1st = 1 Celtic Prince 2nd = 2 Rule Book 3rd = 6 Viking Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 7 - 2 Captain Todd | ||
Sat Jan 11 2014 13:41 | 1st = 2 Captain Todd 2nd = 9 Our Alchemist 3rd = 8 Schockemohle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Angusroy | ||
Sat Jan 11 2014 13:40 | 1st = 2 Angusroy 2nd = 3 Seen 3rd = 7 Papas Gothic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 8 More Than Eagle | ||
Sat Jan 11 2014 13:35 | 1st = 8 More Than Eagle 2nd = 4 Nimasael 3rd = 3 Marble Rye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 2 Arietta | ||
Sat Jan 11 2014 13:31 | 1st = 2 Arietta 2nd = 7 Surreal Storm 3rd = 4 Iamishwara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 6 Miss Maggiebeel | ||
Sat Jan 11 2014 13:25 | 1st = 6 Miss Maggiebeel 2nd = 1 Mamwaazel 3rd = 9 Ready Cuz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 4 Modoc | ||
Sat Jan 11 2014 13:20 | 1st = 4 Modoc 2nd = 1 Exalted Warrior 3rd = 8 Starzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Anymore | ||
Sat Jan 11 2014 13:15 | 1st = 3 Anymore 2nd = 8 The Yowie 3rd = 7 Snippets Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 1 Glorious Lad | ||
Sat Jan 11 2014 13:11 | 1st = 1 Glorious Lad 2nd = 7 Brah Spring 3rd = 6 Enlightened Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 2 Arctic Reign | ||
Sat Jan 11 2014 13:10 | 1st = 2 Arctic Reign 2nd = 8 Star Of Harkaway 3rd = 6 Payola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 5 Pink Perfection | ||
Sat Jan 11 2014 13:05 | 1st = 5 Pink Perfection 2nd = 7 Stratalena 3rd = 3 Shaftesbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 6 - 2 Lamaze | ||
Sat Jan 11 2014 13:01 | 1st = 2 Lamaze 2nd = 6 Red Ripper 3rd = 3 Duchessofcambridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Barigan Boy | ||
Sat Jan 11 2014 12:55 | 1st = 3 Barigan Boy 2nd = 5 Money Bags 3rd = 6 Kates Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 3 Thorn Pass | ||
Sat Jan 11 2014 12:51 | 1st = 3 Thorn Pass 2nd = 6 Far Fetched 3rd = 1 Touche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Bugatty | ||
Sat Jan 11 2014 12:45 | 1st = 1 Bugatty 2nd = 2 Ducal Castle 3rd = 3 Lotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 4 Spellbinder | ||
Sat Jan 11 2014 12:36 | 1st = 4 Spellbinder 2nd = 9 La Valeta 3rd = 11 Designated Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 5 - 7 Unrelenting Lady | ||
Sat Jan 11 2014 12:23 | 1st = 7 Unrelenting Lady 2nd = 4 Lifes In A Spin 3rd = 8 Commander Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 6 Precious Time | ||
Sat Jan 11 2014 12:12 | 1st = 6 Precious Time 2nd = 11 The Bachelor 3rd = 1 Pero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 7 Way In | ||
Sat Jan 11 2014 12:00 | 1st = 7 Way In 2nd = 3 Riding Shotgun 3rd = 8 Coachella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 4 - 9 Desert View | ||
Sat Jan 11 2014 11:48 | 1st = 9 Desert View 2nd = 3 Zah Tart 3rd = 10 Seven Excuses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 4 Victory Dragon | ||
Sat Jan 11 2014 11:37 | 1st = 4 Victory Dragon 2nd = 7 Agent Ziva 3rd = 2 Paraketo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 5 Flower Bomb | ||
Sat Jan 11 2014 11:25 | 1st = 5 Flower Bomb 2nd = 6 Whosyourmaster 3rd = 7 Alvesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 3 - 7 Admiral Rous | ||
Sat Jan 11 2014 11:13 | 1st = 7 Admiral Rous 2nd = 3 Carmody 3rd = 6 Dowra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 8 Flying Orca | ||
Sat Jan 11 2014 11:02 | 1st = 8 Flying Orca 2nd = 14 Eyeful Tower 3rd = 6 Ive Got This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 7 Cheeky Boy | ||
Sat Jan 11 2014 10:50 | 1st = 7 Cheeky Boy 2nd = 9 Increditable Hulk 3rd = 12 Thee Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 2 - 2 Encharm | ||
Sat Jan 11 2014 10:38 | 1st = 2 Encharm 2nd = 6 Shes Payback 3rd = 3 Lady Privateer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 6 Yin Yang Master | ||
Sat Jan 11 2014 10:27 | 1st = 6 Yin Yang Master 2nd = 1 Grey Power 3rd = 9 Chevremont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 10 Jagersfontein | ||
Sat Jan 11 2014 10:15 | 1st = 10 Jagersfontein 2nd = 1 Celtic Star 3rd = 8 Everlong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 1 - 6 Reachforthestars | ||
Sat Jan 11 2014 10:03 | 1st = 6 Reachforthestars 2nd = 5 Handsome Dax 3rd = 2 Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Charity Earner | ||
Sat Jan 11 2014 1:27 | 1st = 1 Charity Earner 2nd = 3 Black Mandagery 3rd = 6 West On Hudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 Lord Lexus | ||
Sat Jan 11 2014 1:10 | 1st = 7 Lord Lexus 2nd = 6 In The Perfect Storm 3rd = 2 Ben Cartwright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Haka Rhythm | ||
Sat Jan 11 2014 1:07 | 1st = 4 Haka Rhythm 2nd = 5 Alotta Fantasy 3rd = 2 Flying Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Subway | ||
Sat Jan 11 2014 0:47 | 1st = 2 Subway 2nd = 3 Cool Sapphire 3rd = 8 Need A Seatbelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 3 Machtu | ||
Sat Jan 11 2014 0:40 | 1st = 3 Machtu 2nd = 9 Eyre Crusher 3rd = 1 Hugh Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Fancy Dreamer | ||
Sat Jan 11 2014 0:27 | 1st = 1 Fancy Dreamer 2nd = 5 West On Manu 3rd = 2 Martello Towers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Bronze Seeker | ||
Sat Jan 11 2014 0:10 | 1st = 1 Bronze Seeker 2nd = 5 Balleybofey 3rd = 7 Adda Paternal Suit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 By Magic | ||
Sat Jan 11 2014 0:07 | 1st = 6 By Magic 2nd = 4 Tornadus 3rd = 1 Sokate |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000