Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Smokey Desire | ||
Tue Dec 9 2014 23:47 | 1st = 8 Smokey Desire 2nd = 6 Flash Party 3rd = 3 Ronray Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Bens Luck | ||
Tue Dec 9 2014 23:27 | 1st = 8 Bens Luck 2nd = 1 River Lad 3rd = 2 Sonic Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Cee Jays Fun | ||
Tue Dec 9 2014 23:12 | 1st = 6 Cee Jays Fun 2nd = 5 Tomiko Kid 3rd = 4 Leisure Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Knight Fun | ||
Tue Dec 9 2014 22:57 | 1st = 1 Knight Fun 2nd = 10 Better Punk 3rd = 2 Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Jailbreak | ||
Tue Dec 9 2014 22:40 | 1st = 2 Jailbreak 2nd = 10 Kamwood Lad 3rd = 6 Sir Willys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Miss Venom | ||
Tue Dec 9 2014 22:37 | 1st = 8 Miss Venom 2nd = 1 Our Kerry Blue 3rd = 2 Silly Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 7 Justa Beauty | ||
Tue Dec 9 2014 22:33 | 1st = 7 Justa Beauty 2nd = 8 Ono Cadeaux 3rd = 2 Saltwater Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Key Largo Prince | ||
Tue Dec 9 2014 22:30 | 1st = 7 Key Largo Prince 2nd = 3 Buckle Up Louis 3rd = 8 Ripplebrook Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 2 Ebbsandflows | ||
Tue Dec 9 2014 22:25 | 1st = 2 Ebbsandflows 2nd = 9 Jasmin Art 3rd = 8 Hezupnabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Unique New York | ||
Tue Dec 9 2014 22:22 | 1st = 6 Unique New York 2nd = 3 Cersei Monelli 3rd = 8 Boronia Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Erskine Range | ||
Tue Dec 9 2014 22:15 | 1st = 6 Erskine Range 2nd = 1 Anvil Attack 3rd = 4 Agent Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Will Mend | ||
Tue Dec 9 2014 22:12 | 1st = 4 Will Mend 2nd = 1 Flippin Ripper 3rd = 3 Surf The Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Senor Gold | ||
Tue Dec 9 2014 22:09 | 1st = 1 Senor Gold 2nd = 5 Miss Top Gear 3rd = 4 Buckle Up Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Showtime Mystery | ||
Tue Dec 9 2014 22:05 | 1st = 1 Showtime Mystery 2nd = 2 Milldean Prodigy 3rd = 7 Daenerys Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 9 Gidah | ||
Tue Dec 9 2014 22:00 | 1st = 9 Gidah 2nd = 5 Mont Morley 3rd = 6 Star Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Ninja Turtle | ||
Tue Dec 9 2014 21:58 | 1st = 1 Ninja Turtle 2nd = 2 Take The Time 3rd = 8 Micks Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 5 Divvy Up | ||
Tue Dec 9 2014 21:55 | 1st = 5 Divvy Up 2nd = 1 Sindaryn 3rd = 7 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Enjoy A Malabu | ||
Tue Dec 9 2014 21:50 | 1st = 5 Enjoy A Malabu 2nd = 3 Enjoy A Coldie 3rd = 4 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Thunder Flame | ||
Tue Dec 9 2014 21:48 | 1st = 7 Thunder Flame 2nd = 6 Buddie Bargain 3rd = 3 Blingified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Leah Benz | ||
Tue Dec 9 2014 21:45 | 1st = 7 Leah Benz 2nd = 1 Upper Class Lad 3rd = 2 Some Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 2 Elusive Zesta | ||
Tue Dec 9 2014 21:41 | 1st = 2 Elusive Zesta 2nd = 3 Kezzas Spirit 3rd = 5 Black Twitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Reecy Gogolac | ||
Tue Dec 9 2014 21:37 | 1st = 5 Reecy Gogolac 2nd = 6 Velocity Fire 3rd = 7 Black Denim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 11 Countdown | ||
Tue Dec 9 2014 21:30 | 1st = 11 Countdown 2nd = 4 Fon Design 3rd = 1 Yerrington Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Jungle Junction | ||
Tue Dec 9 2014 21:28 | 1st = 1 Jungle Junction 2nd = 4 Kofi Kaylan 3rd = 3 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Full Of Attitude | ||
Tue Dec 9 2014 21:25 | 1st = 5 Full Of Attitude 2nd = 8 Breathing Fire 3rd = 3 Inspector Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Fivecardtrick | ||
Tue Dec 9 2014 21:20 | 1st = 1 Fivecardtrick 2nd = 5 Gabrielletorrevean 3rd = 9 Proveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Sweet Runner | ||
Tue Dec 9 2014 21:18 | 1st = 8 Sweet Runner 2nd = 1 Girl Dodo 3rd = 4 Ignite Four Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Ima Danger | ||
Tue Dec 9 2014 21:15 | 1st = 1 Ima Danger 2nd = 3 Wildash Monte 3rd = 4 Miss Grand Theft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 9 Foiled Again | ||
Tue Dec 9 2014 21:10 | 1st = 9 Foiled Again 2nd = 5 One More Fella 3rd = 3 Poets Voice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Ultima Bale | ||
Tue Dec 9 2014 21:08 | 1st = 6 Ultima Bale 2nd = 8 Cruisers Sol 3rd = 7 Ballistic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 What A Thursday | ||
Tue Dec 9 2014 21:05 | 1st = 4 What A Thursday 2nd = 1 Fury Rose Hi 3rd = 5 On The Froth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 5 Nothings Final | ||
Tue Dec 9 2014 21:00 | 1st = 5 Nothings Final 2nd = 6 Tyco 3rd = 10 Good Girl Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Kiss Me Marlow | ||
Tue Dec 9 2014 20:58 | 1st = 7 Kiss Me Marlow 2nd = 6 Secret Flight 3rd = 4 Marlow Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 5 Listen | ||
Tue Dec 9 2014 20:55 | 1st = 5 Listen 2nd = 1 Snake Proof 3rd = 6 On Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Khun Ratha | ||
Tue Dec 9 2014 20:50 | 1st = 1 Khun Ratha 2nd = 2 Meet George Jetson 3rd = 6 Topnotch Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Cool Trend | ||
Tue Dec 9 2014 20:48 | 1st = 7 Cool Trend 2nd = 8 Tekki China 3rd = 6 Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Mal Rose Hi | ||
Tue Dec 9 2014 20:45 | 1st = 2 Mal Rose Hi 2nd = 7 Zulu Whispers 3rd = 8 Tropical Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 3 Corrinyah Conman | ||
Tue Dec 9 2014 20:40 | 1st = 3 Corrinyah Conman 2nd = 1 Maid Of Teak 3rd = 9 Riley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Nagini | ||
Tue Dec 9 2014 20:38 | 1st = 8 Nagini 2nd = 5 Snow Shiraz 3rd = 6 Jacks Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Im Hot | ||
Tue Dec 9 2014 20:35 | 1st = 1 Im Hot 2nd = 3 Gunnadoo Delta 3rd = 2 Mistifide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 1 Indi Bapu | ||
Tue Dec 9 2014 20:30 | 1st = 1 Indi Bapu 2nd = 4 My Zach Bromac 3rd = 2 Cool Machrista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Black Selandra | ||
Tue Dec 9 2014 20:28 | 1st = 6 Black Selandra 2nd = 3 Happy Outlook 3rd = 7 Glock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Lady Abigail | ||
Tue Dec 9 2014 20:25 | 1st = 3 Lady Abigail 2nd = 5 General Cloud 3rd = 1 Fancy Arjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 Chief Thundercloud | ||
Tue Dec 9 2014 20:20 | 1st = 3 Chief Thundercloud 2nd = 5 Crave 3rd = 4 Bet Your Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Gundal A Gogo | ||
Tue Dec 9 2014 20:18 | 1st = 3 Gundal A Gogo 2nd = 1 Vernas Pride 3rd = 7 Mighty Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Not In Color | ||
Tue Dec 9 2014 20:15 | 1st = 4 Not In Color 2nd = 7 Wallen Joe 3rd = 2 Beach Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 6 Footfullofbindis | ||
Tue Dec 9 2014 20:10 | 1st = 6 Footfullofbindis 2nd = 4 Libiamo 3rd = 5 Karandonis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Narralee | ||
Tue Dec 9 2014 20:08 | 1st = 4 Narralee 2nd = 8 Rylees Bandit 3rd = 3 Seabrook Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Ilika | ||
Tue Dec 9 2014 20:05 | 1st = 6 Ilika 2nd = 7 Apatite 3rd = 4 Fancy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 8 Vic The Victorious | ||
Tue Dec 9 2014 20:00 | 1st = 8 Vic The Victorious 2nd = 6 French Lesson 3rd = 10 Our Grasshopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 3 Supersonic Kaos | ||
Tue Dec 9 2014 19:58 | 1st = 3 Supersonic Kaos 2nd = 4 Accepted 3rd = 1 Navada Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 William Mac | ||
Tue Dec 9 2014 19:55 | 1st = 7 William Mac 2nd = 5 Sylvias Honour 3rd = 6 Hank Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 As Tough As Steel | ||
Tue Dec 9 2014 19:50 | 1st = 2 As Tough As Steel 2nd = 1 Jasper Whitby 3rd = 3 Smoken Nevada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Loving Angels | ||
Tue Dec 9 2014 19:48 | 1st = 1 Loving Angels 2nd = 5 Peregon Flyer 3rd = 4 Omega Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Laverne | ||
Tue Dec 9 2014 19:45 | 1st = 2 Laverne 2nd = 6 King Richard 3rd = 8 Black Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 6 Gangster Boy | ||
Tue Dec 9 2014 19:40 | 1st = 6 Gangster Boy 2nd = 8 Priceless Gem 3rd = 5 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 4 Stylish Man | ||
Tue Dec 9 2014 19:38 | 1st = 4 Stylish Man 2nd = 6 Amyjo 3rd = 8 Jaxons Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Road Trip Blues | ||
Tue Dec 9 2014 19:35 | 1st = 1 Road Trip Blues 2nd = 4 All Inn Menphis 3rd = 2 Ninja Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 2 Saint Liliana | ||
Tue Dec 9 2014 19:30 | 1st = 2 Saint Liliana 2nd = 7 Regalramapleasure 3rd = 5 Im Intense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Doras Hand | ||
Tue Dec 9 2014 19:28 | 1st = 8 Doras Hand 2nd = 6 Mr Alouette 3rd = 7 Marciarno Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Pearls A Plenty | ||
Tue Dec 9 2014 19:25 | 1st = 2 Pearls A Plenty 2nd = 8 Cosmic Topper 3rd = 5 Midnight Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Sea Me Smile | ||
Tue Dec 9 2014 19:20 | 1st = 2 Sea Me Smile 2nd = 5 Delightful Jade 3rd = 1 Royal Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Black Jellybean | ||
Tue Dec 9 2014 19:18 | 1st = 8 Black Jellybean 2nd = 5 Lochinvar Noella 3rd = 1 Fleetwood Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 El Rojo Tini | ||
Tue Dec 9 2014 19:15 | 1st = 2 El Rojo Tini 2nd = 8 Zoe 3rd = 1 Usain Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 2 Trottin Rossco | ||
Tue Dec 9 2014 19:10 | 1st = 2 Trottin Rossco 2nd = 1 Northern Line 3rd = 3 Bullzeye Lobell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Mint Burst | ||
Tue Dec 9 2014 19:08 | 1st = 3 Mint Burst 2nd = 4 Little Mantra 3rd = 2 Nickenmax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 3 Indiana Rumble | ||
Tue Dec 9 2014 19:05 | 1st = 3 Indiana Rumble 2nd = 2 Heidi Benz 3rd = 9 Chevaleir Nuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 4 Contemporary Art | ||
Tue Dec 9 2014 19:00 | 1st = 4 Contemporary Art 2nd = 5 Kamwood Caesar 3rd = 8 Brighty Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 8 Carter Mulwee | ||
Tue Dec 9 2014 18:57 | 1st = 8 Carter Mulwee 2nd = 6 Lens Honour 3rd = 1 Red Sun Foo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Boston George | ||
Tue Dec 9 2014 18:54 | 1st = 6 Boston George 2nd = 1 Unther Bale 3rd = 5 Pedros Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 High Radar | ||
Tue Dec 9 2014 18:51 | 1st = 3 High Radar 2nd = 4 Bikila 3rd = 2 Elite Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Cosmic Break | ||
Tue Dec 9 2014 18:48 | 1st = 7 Cosmic Break 2nd = 8 Quarterback 3rd = 2 Well Clap That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Forward Pass | ||
Tue Dec 9 2014 18:45 | 1st = 8 Forward Pass 2nd = 6 Metro Man 3rd = 2 Antwerpen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 2 Soo Special | ||
Tue Dec 9 2014 18:40 | 1st = 2 Soo Special 2nd = 4 Stormy Lecture 3rd = 1 Coonah Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 5 Elite Diva | ||
Tue Dec 9 2014 18:37 | 1st = 5 Elite Diva 2nd = 8 Matts Entity 3rd = 4 Chevy Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 4 Wamboyne Woody | ||
Tue Dec 9 2014 18:32 | 1st = 4 Wamboyne Woody 2nd = 5 Havetogetawaymore 3rd = 2 Black Jasmin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Black Riband | ||
Tue Dec 9 2014 18:28 | 1st = 6 Black Riband 2nd = 10 Shes Too Hot 3rd = 1 Abbys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Riverboat Diamond | ||
Tue Dec 9 2014 18:23 | 1st = 1 Riverboat Diamond 2nd = 8 Machtwister 3rd = 4 Skippy Saddler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Devine Frosti | ||
Tue Dec 9 2014 18:20 | 1st = 2 Devine Frosti 2nd = 3 Asa Hellfire 3rd = 1 Swazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Opec Bale | ||
Tue Dec 9 2014 18:15 | 1st = 7 Opec Bale 2nd = 5 Dyna Fulcrum 3rd = 8 Kurzke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Ell Scoville | ||
Tue Dec 9 2014 18:10 | 1st = 7 Ell Scoville 2nd = 1 Dainty Lass 3rd = 3 Tell Me When |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 2 Capri | ||
Tue Dec 9 2014 18:05 | 1st = 2 Capri 2nd = 4 Ezycome Ezygo 3rd = 6 Mark Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Yale | ||
Tue Dec 9 2014 18:02 | 1st = 8 Yale 2nd = 6 Droopys Bay 3rd = 5 Nestor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 My Man Dan | ||
Tue Dec 9 2014 17:57 | 1st = 5 My Man Dan 2nd = 8 Therecomesatime 3rd = 3 Rubys Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 5 Hes Bonza | ||
Tue Dec 9 2014 17:54 | 1st = 5 Hes Bonza 2nd = 6 Fleetwood Jay 3rd = 4 Francesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 1 Admiral Ruff | ||
Tue Dec 9 2014 17:50 | 1st = 1 Admiral Ruff 2nd = 14 Unique Shadow 3rd = 9 Go Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Mr Shilling | ||
Tue Dec 9 2014 17:47 | 1st = 2 Mr Shilling 2nd = 8 Ipswich Melody 3rd = 1 Strong Stanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Ink Well | ||
Tue Dec 9 2014 17:44 | 1st = 7 Ink Well 2nd = 3 Shilling Flex 3rd = 1 Joshua Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 2 Empire Rock | ||
Tue Dec 9 2014 17:40 | 1st = 2 Empire Rock 2nd = 12 Shelbyville 3rd = 5 Budget Blowout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Quick Kisses | ||
Tue Dec 9 2014 17:37 | 1st = 7 Quick Kisses 2nd = 5 Hetalia Bale 3rd = 1 El Grand Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 5 Rockstar Ruler | ||
Tue Dec 9 2014 17:32 | 1st = 5 Rockstar Ruler 2nd = 1 Double Barrel 3rd = 7 Bit Noisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Pocahontas | ||
Tue Dec 9 2014 17:29 | 1st = 5 Pocahontas 2nd = 1 Star Speed 3rd = 2 Blue I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 13 Baby She Rocks | ||
Tue Dec 9 2014 17:25 | 1st = 13 Baby She Rocks 2nd = 2 Golden Scribe 3rd = 6 Ruling Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Conamara Max | ||
Tue Dec 9 2014 17:22 | 1st = 5 Conamara Max 2nd = 1 Balanced Red 3rd = 4 Irish Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Magic Trump | ||
Tue Dec 9 2014 17:17 | 1st = 6 Magic Trump 2nd = 7 Just Julia 3rd = 2 Our Mick Ison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Greysynd Star | ||
Tue Dec 9 2014 17:14 | 1st = 8 Greysynd Star 2nd = 5 Gravitation 3rd = 7 Axis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 2 Noisy Nick | ||
Tue Dec 9 2014 17:10 | 1st = 2 Noisy Nick 2nd = 11 Dane Stroller 3rd = 3 World Spinning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Captain Barker | ||
Tue Dec 9 2014 17:07 | 1st = 1 Captain Barker 2nd = 6 Alarm Bells 3rd = 2 Dorrie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Hinderance | ||
Tue Dec 9 2014 17:04 | 1st = 1 Hinderance 2nd = 2 Tamboti Safari 3rd = 3 Electrifying Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 9 Our Hussey | ||
Tue Dec 9 2014 17:00 | 1st = 9 Our Hussey 2nd = 3 Liberty 3rd = 2 Lamartine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Future Past | ||
Tue Dec 9 2014 16:57 | 1st = 5 Future Past 2nd = 4 Carlanna Lois 3rd = 1 Mojito Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 3 Kates Attitude | ||
Tue Dec 9 2014 16:52 | 1st = 3 Kates Attitude 2nd = 8 Major Deed 3rd = 7 The Muse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Double Storm | ||
Tue Dec 9 2014 16:49 | 1st = 1 Double Storm 2nd = 9 Ryans Gift 3rd = 3 John Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 1 Another Charger | ||
Tue Dec 9 2014 16:45 | 1st = 1 Another Charger 2nd = 4 Senor Montoya 3rd = 3 Myonerose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Scarlett Billy | ||
Tue Dec 9 2014 16:42 | 1st = 7 Scarlett Billy 2nd = 2 Ima Korka Bloke 3rd = 5 Carmels Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Ima Morven Lad | ||
Tue Dec 9 2014 16:37 | 1st = 7 Ima Morven Lad 2nd = 2 Goldplay 3rd = 3 Our Shards Of Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 All Inn Miles | ||
Tue Dec 9 2014 16:34 | 1st = 1 All Inn Miles 2nd = 4 Bet Bet Ryan 3rd = 9 Little Bit More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 4 Aussie Kim | ||
Tue Dec 9 2014 16:30 | 1st = 4 Aussie Kim 2nd = 3 Nextarule 3rd = 2 Gold Etoile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Tiny Turbo | ||
Tue Dec 9 2014 16:27 | 1st = 1 Tiny Turbo 2nd = 7 Queenies Best 3rd = 2 Charlie Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Miss Mariah | ||
Tue Dec 9 2014 16:24 | 1st = 7 Miss Mariah 2nd = 8 Uno Suzie 3rd = 3 Shim Sham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 8 Tommys Pride | ||
Tue Dec 9 2014 16:20 | 1st = 8 Tommys Pride 2nd = 6 Primitive Man 3rd = 7 Bangatang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Iona Blue | ||
Tue Dec 9 2014 16:17 | 1st = 1 Iona Blue 2nd = 6 Greendale Xpress 3rd = 3 Tredgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 2 Chariot Duchess | ||
Tue Dec 9 2014 16:12 | 1st = 2 Chariot Duchess 2nd = 4 Machofdistinction 3rd = 9 Cockys Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Shaylor Montana | ||
Tue Dec 9 2014 16:09 | 1st = 7 Shaylor Montana 2nd = 1 Shakira Bella 3rd = 2 Not Like Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 Marjessie | ||
Tue Dec 9 2014 16:05 | 1st = 6 Marjessie 2nd = 5 Lady With Spurs 3rd = 10 Halfway to Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Opal Flex | ||
Tue Dec 9 2014 16:02 | 1st = 2 Opal Flex 2nd = 5 Grappa Miss 3rd = 3 Jafiliya Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Slipaslygrin | ||
Tue Dec 9 2014 15:57 | 1st = 2 Slipaslygrin 2nd = 4 Armazem 3rd = 5 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Supersonic Hawk | ||
Tue Dec 9 2014 15:54 | 1st = 1 Supersonic Hawk 2nd = 4 Money Come Back 3rd = 2 Tick Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 5 Minimos | ||
Tue Dec 9 2014 15:50 | 1st = 5 Minimos 2nd = 6 Unikin 3rd = 2 Storm Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Sooky Haze | ||
Tue Dec 9 2014 15:47 | 1st = 5 Sooky Haze 2nd = 2 Knocker 3rd = 4 Underminer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 10 Kalden Kapone | ||
Tue Dec 9 2014 15:44 | 1st = 10 Kalden Kapone 2nd = 6 Kalden Balerion 3rd = 3 Suave Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Wee Sister | ||
Tue Dec 9 2014 15:41 | 1st = 1 Wee Sister 2nd = 8 Select Phoenix 3rd = 6 Wota Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 1 Magnaro | ||
Tue Dec 9 2014 15:40 | 1st = 1 Magnaro 2nd = 10 Vainrite 3rd = 6 Wilscot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Demi Cali | ||
Tue Dec 9 2014 15:37 | 1st = 4 Demi Cali 2nd = 2 Salegreys Chatta 3rd = 8 Midori Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 2 Blacks A Buzzin | ||
Tue Dec 9 2014 15:32 | 1st = 2 Blacks A Buzzin 2nd = 7 Pepperall 3rd = 8 Onethingforcertain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Phil De Magic | ||
Tue Dec 9 2014 15:29 | 1st = 8 Phil De Magic 2nd = 3 Tex Walker 3rd = 4 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 1 Casino Swoop | ||
Tue Dec 9 2014 15:25 | 1st = 1 Casino Swoop 2nd = 12 Vargo 3rd = 4 Malachite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Jade Lee Rose | ||
Tue Dec 9 2014 15:22 | 1st = 1 Jade Lee Rose 2nd = 2 Finding Dory 3rd = 8 Jaffa Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Makinamove | ||
Tue Dec 9 2014 15:20 | 1st = 2 Makinamove 2nd = 3 Fifth And Broadway 3rd = 1 End Of The Matter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Petrie | ||
Tue Dec 9 2014 15:17 | 1st = 1 Petrie 2nd = 2 Elite Enfield 3rd = 8 Brother Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 4 Couperin | ||
Tue Dec 9 2014 15:13 | 1st = 4 Couperin 2nd = 2 Code Word 3rd = 6 Kingston Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Emerley Wizard | ||
Tue Dec 9 2014 15:09 | 1st = 1 Emerley Wizard 2nd = 2 Sniper Skills 3rd = 7 Boss Power Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 6 Duke Of Brunswick | ||
Tue Dec 9 2014 15:05 | 1st = 6 Duke Of Brunswick 2nd = 7 Haradafull 3rd = 2 Dorsevist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Dirty Rich | ||
Tue Dec 9 2014 15:02 | 1st = 1 Dirty Rich 2nd = 8 Chinchero 3rd = 2 King Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 Sissies Beach Girl | ||
Tue Dec 9 2014 14:57 | 1st = 1 Sissies Beach Girl 2nd = 7 Rockamah 3rd = 3 Village Xibbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Aston Cate | ||
Tue Dec 9 2014 14:54 | 1st = 3 Aston Cate 2nd = 1 Low Tide 3rd = 7 Hestons Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 6 Me Mongo | ||
Tue Dec 9 2014 14:50 | 1st = 6 Me Mongo 2nd = 3 Still The Man 3rd = 1 Desert Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Im Full Tilt | ||
Tue Dec 9 2014 14:45 | 1st = 7 Im Full Tilt 2nd = 2 Jessica Dale 3rd = 1 Our Missie Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Callamac Baz | ||
Tue Dec 9 2014 14:42 | 1st = 2 Callamac Baz 2nd = 8 Princess Gemini 3rd = 1 Great Taylors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 11 Latitude Lad | ||
Tue Dec 9 2014 14:38 | 1st = 11 Latitude Lad 2nd = 1 Barney Rubble 3rd = 6 Champagne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Stews Mistake | ||
Tue Dec 9 2014 14:34 | 1st = 1 Stews Mistake 2nd = 6 Punishment 3rd = 7 Cool Guinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 10 Heaven Has Eyes | ||
Tue Dec 9 2014 14:30 | 1st = 10 Heaven Has Eyes 2nd = 3 Mannerene 3rd = 6 Andiamo Avanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Golden Sage | ||
Tue Dec 9 2014 14:27 | 1st = 5 Golden Sage 2nd = 2 Classic Nikko 3rd = 7 Winklea Bent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 2 Aces First | ||
Tue Dec 9 2014 14:22 | 1st = 2 Aces First 2nd = 4 Flyingwithoutwings 3rd = 5 Passthehataround |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 10 Gunsmoke Mcbain | ||
Tue Dec 9 2014 14:19 | 1st = 10 Gunsmoke Mcbain 2nd = 2 Jetta Kahn 3rd = 4 Vera Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 12 Element Of Luck | ||
Tue Dec 9 2014 14:15 | 1st = 12 Element Of Luck 2nd = 14 Mosgiel Lucy 3rd = 7 Decompression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Duke Of The Moment | ||
Tue Dec 9 2014 14:10 | 1st = 6 Duke Of The Moment 2nd = 2 Johnny Springfield 3rd = 4 Galaxy Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Dark Vito | ||
Tue Dec 9 2014 14:07 | 1st = 8 Dark Vito 2nd = 5 Silver Pierre 3rd = 4 Smichols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 10 Hula Girl | ||
Tue Dec 9 2014 14:03 | 1st = 10 Hula Girl 2nd = 1 Amazing Moss 3rd = 6 High Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Dr Kiaralee | ||
Tue Dec 9 2014 13:59 | 1st = 2 Dr Kiaralee 2nd = 3 Bronco Bale 3rd = 1 Irish Keepsake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 8 Rometty | ||
Tue Dec 9 2014 13:55 | 1st = 8 Rometty 2nd = 5 Sleepy Eyes 3rd = 4 Nice To Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Prescribe | ||
Tue Dec 9 2014 13:52 | 1st = 1 Prescribe 2nd = 4 Chicka Scott 3rd = 5 Buckle Up Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 8 Dreamy Nukes | ||
Tue Dec 9 2014 13:47 | 1st = 8 Dreamy Nukes 2nd = 6 Fivestar Wally 3rd = 3 Seelster Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Yes Chef | ||
Tue Dec 9 2014 13:44 | 1st = 6 Yes Chef 2nd = 1 Avid Tyson 3rd = 2 Kara Roto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 4 Magic Topaze | ||
Tue Dec 9 2014 13:40 | 1st = 4 Magic Topaze 2nd = 15 Nanyuki 3rd = 7 Miss Tripod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Bettorthanspecial | ||
Tue Dec 9 2014 13:35 | 1st = 1 Bettorthanspecial 2nd = 8 Bettor Promise 3rd = 2 Bee A Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 4 Lakerville | ||
Tue Dec 9 2014 13:32 | 1st = 4 Lakerville 2nd = 1 Rosemarkie 3rd = 8 Marta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Botany Win | ||
Tue Dec 9 2014 13:28 | 1st = 5 Botany Win 2nd = 8 Norman Jewel 3rd = 7 Opawa Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Emerley Avenue | ||
Tue Dec 9 2014 13:24 | 1st = 4 Emerley Avenue 2nd = 6 Reluctant King 3rd = 2 Chelsea Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 1 Chasing Liberty | ||
Tue Dec 9 2014 13:20 | 1st = 1 Chasing Liberty 2nd = 8 Norsika 3rd = 7 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Senor Scooby | ||
Tue Dec 9 2014 13:17 | 1st = 1 Senor Scooby 2nd = 6 Global Deejay 3rd = 5 Knead The Dough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Mickey Tee | ||
Tue Dec 9 2014 13:13 | 1st = 4 Mickey Tee 2nd = 2 Homebush Fine 3rd = 1 Mull It Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Bogie Heno | ||
Tue Dec 9 2014 13:09 | 1st = 6 Bogie Heno 2nd = 1 Bumptious 3rd = 5 Viscount Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 7 Blinkin Rules | ||
Tue Dec 9 2014 13:05 | 1st = 7 Blinkin Rules 2nd = 1 Stratal 3rd = 4 Kareems Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Noble Magic | ||
Tue Dec 9 2014 12:55 | 1st = 3 Noble Magic 2nd = 5 Brad Hill Billy 3rd = 2 Yeah Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Kinloch Power | ||
Tue Dec 9 2014 12:50 | 1st = 8 Kinloch Power 2nd = 2 Calinda Girl 3rd = 4 Nicky Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Forest Bale | ||
Tue Dec 9 2014 12:46 | 1st = 1 Forest Bale 2nd = 5 Dantes Spirit 3rd = 4 Hockey Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Jasper Haka | ||
Tue Dec 9 2014 12:30 | 1st = 4 Jasper Haka 2nd = 2 Royal Apache 3rd = 6 Summer Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Spring Amanda | ||
Tue Dec 9 2014 12:26 | 1st = 6 Spring Amanda 2nd = 2 Charter 3rd = 7 Koko Cabana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Lagoon May | ||
Tue Dec 9 2014 12:10 | 1st = 3 Lagoon May 2nd = 7 Earn Me Some 3rd = 4 Jemima Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Elwood Sensation | ||
Tue Dec 9 2014 11:52 | 1st = 5 Elwood Sensation 2nd = 7 Rangitata Raider 3rd = 6 Vee Man Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Barnicle Bullet | ||
Tue Dec 9 2014 11:34 | 1st = 7 Barnicle Bullet 2nd = 8 Ohoka Joka 3rd = 2 Business Review |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Cawbourne Miami | ||
Tue Dec 9 2014 11:18 | 1st = 6 Cawbourne Miami 2nd = 1 Lagoon Belle 3rd = 3 Archi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Jinja Coll | ||
Tue Dec 9 2014 10:58 | 1st = 7 Jinja Coll 2nd = 6 Collecting Money 3rd = 1 Petra Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Brooke Davis | ||
Tue Dec 9 2014 10:40 | 1st = 3 Brooke Davis 2nd = 8 Mr November 3rd = 1 Cala Rapita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Tee Time | ||
Tue Dec 9 2014 10:22 | 1st = 6 Tee Time 2nd = 7 Zulu Mercedes 3rd = 5 Uno Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Goldstar Frankie | ||
Tue Dec 9 2014 10:04 | 1st = 1 Goldstar Frankie 2nd = 8 All About Jazz 3rd = 3 Fire Boy Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Miss Connochie | ||
Sun Nov 9 2014 21:52 | 1st = 8 Miss Connochie 2nd = 6 Riddle Me Lad 3rd = 2 Kharlessi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Select What | ||
Sun Nov 9 2014 21:44 | 1st = 2 Select What 2nd = 8 Zenga Bale 3rd = 3 Speedie Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Relax Ay Voo | ||
Sun Nov 9 2014 21:40 | 1st = 1 Relax Ay Voo 2nd = 4 Rays Guess 3rd = 5 Sam Bury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Manelito | ||
Sun Nov 9 2014 21:37 | 1st = 7 Manelito 2nd = 2 Pagani Lola 3rd = 3 Violet Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 8 - 5 Lilbitofsumthin | ||
Sun Nov 9 2014 21:32 | 1st = 5 Lilbitofsumthin 2nd = 9 Son Of A Star 3rd = 3 Jesss Pastime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Stop Moochin | ||
Sun Nov 9 2014 21:29 | 1st = 5 Stop Moochin 2nd = 2 Allen Warlock 3rd = 7 Pop Wright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 5 Ha Ha Snow | ||
Sun Nov 9 2014 21:25 | 1st = 5 Ha Ha Snow 2nd = 1 Berridale King 3rd = 3 Paranorman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 6 Dynamic Vision | ||
Sun Nov 9 2014 21:22 | 1st = 6 Dynamic Vision 2nd = 5 Kortemall Boss 3rd = 4 Seasick Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Kians Hybrid | ||
Sun Nov 9 2014 21:13 | 1st = 7 Kians Hybrid 2nd = 4 Blockbuster 3rd = 6 Pagani Bridie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 7 - 2 Darkhan River | ||
Sun Nov 9 2014 21:08 | 1st = 2 Darkhan River 2nd = 9 Sammy Greensox 3rd = 4 Cantiscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Hurricane Harley | ||
Sun Nov 9 2014 21:04 | 1st = 2 Hurricane Harley 2nd = 1 Sams Kingdom 3rd = 7 Big Sub Woofer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Mazin Flash | ||
Sun Nov 9 2014 21:01 | 1st = 4 Mazin Flash 2nd = 1 Uno Suzie 3rd = 8 Load Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 5 Rain Onya Roof | ||
Sun Nov 9 2014 20:58 | 1st = 5 Rain Onya Roof 2nd = 1 Wheres Hammer 3rd = 3 Bonshaw Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 3 Blue Pointer | ||
Sun Nov 9 2014 20:56 | 1st = 3 Blue Pointer 2nd = 4 Giuliani 3rd = 1 Ardlussa Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Cosmic Mistake | ||
Sun Nov 9 2014 20:53 | 1st = 7 Cosmic Mistake 2nd = 5 Jumangi Spur 3rd = 6 Em Jo Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 4 Secret Smile | ||
Sun Nov 9 2014 20:48 | 1st = 4 Secret Smile 2nd = 9 Shore To Success 3rd = 8 Hangover Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 High Style | ||
Sun Nov 9 2014 20:44 | 1st = 5 High Style 2nd = 9 Flux Capacitor 3rd = 1 Flywheel Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 3 Cosmic Halo | ||
Sun Nov 9 2014 20:41 | 1st = 3 Cosmic Halo 2nd = 6 Serious Chance 3rd = 4 Cool Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Sofa So Good | ||
Sun Nov 9 2014 20:38 | 1st = 3 Sofa So Good 2nd = 6 Stylish Shazz 3rd = 9 King Spotalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Just Proper | ||
Sun Nov 9 2014 20:34 | 1st = 1 Just Proper 2nd = 2 Rumble Style 3rd = 6 Just Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 8 Maybe Rama | ||
Sun Nov 9 2014 20:33 | 1st = 8 Maybe Rama 2nd = 3 Pacquiao 3rd = 10 Vande Velde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Razen Toast | ||
Sun Nov 9 2014 20:31 | 1st = 1 Razen Toast 2nd = 4 Threads 3rd = 2 Bat Outa Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 5 Time To Embrace | ||
Sun Nov 9 2014 20:29 | 1st = 5 Time To Embrace 2nd = 8 Len Wayne 3rd = 3 Forensics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 4 No Ticket For You | ||
Sun Nov 9 2014 20:25 | 1st = 4 No Ticket For You 2nd = 11 Royal Hotness 3rd = 1 Vlotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 3 Scarp Missile | ||
Sun Nov 9 2014 20:22 | 1st = 3 Scarp Missile 2nd = 2 Big Bore 3rd = 8 Banzai Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 6 Zafonic Haze | ||
Sun Nov 9 2014 20:20 | 1st = 6 Zafonic Haze 2nd = 8 Pat The Weapon 3rd = 2 Southern Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Addys Delight | ||
Sun Nov 9 2014 20:18 | 1st = 1 Addys Delight 2nd = 8 Black Vegas 3rd = 2 Stylish Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 10 Darwins Luck | ||
Sun Nov 9 2014 20:13 | 1st = 10 Darwins Luck 2nd = 1 Another Dreamer 3rd = 8 Irish Priest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Dilston Nugget | ||
Sun Nov 9 2014 20:12 | 1st = 1 Dilston Nugget 2nd = 6 All My Size 3rd = 8 Jurassic Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Nifty Neveelk | ||
Sun Nov 9 2014 20:09 | 1st = 1 Nifty Neveelk 2nd = 4 Willowvale Fox 3rd = 8 Fourier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Lakoda Lochie | ||
Sun Nov 9 2014 20:06 | 1st = 3 Lakoda Lochie 2nd = 1 No Boss 3rd = 7 Mr Elegant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Run Ripalong | ||
Sun Nov 9 2014 20:03 | 1st = 2 Run Ripalong 2nd = 4 Greysteel 3rd = 3 Tessanzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Berridale Lad | ||
Sun Nov 9 2014 19:58 | 1st = 3 Berridale Lad 2nd = 4 Low Call 3rd = 7 Pleiades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Just Chases | ||
Sun Nov 9 2014 19:56 | 1st = 8 Just Chases 2nd = 1 Hoodlum 3rd = 9 Victa Ronald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Special Lies | ||
Sun Nov 9 2014 19:54 | 1st = 1 Special Lies 2nd = 2 Le Luca 3rd = 4 Toy Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 1 General May | ||
Sun Nov 9 2014 19:50 | 1st = 1 General May 2nd = 7 Open Era 3rd = 2 Sunset Superman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Atomic Beach | ||
Sun Nov 9 2014 19:47 | 1st = 8 Atomic Beach 2nd = 1 Thats About Me 3rd = 3 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Classy Blonde | ||
Sun Nov 9 2014 19:45 | 1st = 4 Classy Blonde 2nd = 8 Sandave Gem 3rd = 7 Special Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 4 Ablissfullgift | ||
Sun Nov 9 2014 19:42 | 1st = 4 Ablissfullgift 2nd = 3 Highview Aria 3rd = 9 Cold Kentucky Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Pale Ale | ||
Sun Nov 9 2014 19:39 | 1st = 6 Pale Ale 2nd = 5 Crowies Chance 3rd = 7 Rapid To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 10 Master Of Time | ||
Sun Nov 9 2014 19:36 | 1st = 10 Master Of Time 2nd = 5 Ostis Moment 3rd = 9 Dee Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 3 Woodnear | ||
Sun Nov 9 2014 19:33 | 1st = 3 Woodnear 2nd = 1 Whos Doing What 3rd = 8 Black Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 6 La Ebony Kita | ||
Sun Nov 9 2014 19:31 | 1st = 6 La Ebony Kita 2nd = 5 Pharoahs Wrath 3rd = 4 Bertils Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Lachie Lyndan | ||
Sun Nov 9 2014 19:30 | 1st = 2 Lachie Lyndan 2nd = 4 American Force 3rd = 6 That One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Risk Of Damage | ||
Sun Nov 9 2014 19:28 | 1st = 3 Risk Of Damage 2nd = 1 Loyal Son 3rd = 4 Champagne Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Scrub Lands | ||
Sun Nov 9 2014 19:24 | 1st = 4 Scrub Lands 2nd = 6 King Gibbo 3rd = 3 Deadly Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 10 Cobla Stuie | ||
Sun Nov 9 2014 19:19 | 1st = 10 Cobla Stuie 2nd = 4 Love This Dragon 3rd = 1 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Charter | ||
Sun Nov 9 2014 19:18 | 1st = 1 Charter 2nd = 5 Kalden Balerion 3rd = 7 Boonoona Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 2 Zedspiel | ||
Sun Nov 9 2014 19:15 | 1st = 2 Zedspiel 2nd = 4 Run For Rum 3rd = 3 Friarfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Sanz Gold | ||
Sun Nov 9 2014 19:12 | 1st = 7 Sanz Gold 2nd = 5 Home You Go 3rd = 6 Detcord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Hotshot Hero | ||
Sun Nov 9 2014 19:10 | 1st = 2 Hotshot Hero 2nd = 4 Royal Albert 3rd = 3 Dual Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Captain Peter | ||
Sun Nov 9 2014 19:08 | 1st = 2 Captain Peter 2nd = 8 Run Dora Run 3rd = 3 Select Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 2 Fear The Speed | ||
Sun Nov 9 2014 19:03 | 1st = 2 Fear The Speed 2nd = 4 San Joy 3rd = 1 Ibrox Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 8 Original Art | ||
Sun Nov 9 2014 18:58 | 1st = 8 Original Art 2nd = 1 Faithful Jet 3rd = 5 Vander Jenkins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 8 Kalden Kostello | ||
Sun Nov 9 2014 18:56 | 1st = 8 Kalden Kostello 2nd = 4 Blue Viper 3rd = 6 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 9 Red Sally | ||
Sun Nov 9 2014 18:53 | 1st = 9 Red Sally 2nd = 3 Splash Of White 3rd = 6 Fredwyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 5 Dexter Lowe | ||
Sun Nov 9 2014 18:48 | 1st = 5 Dexter Lowe 2nd = 3 Norman Charles 3rd = 9 Sanadik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Black Kizashi | ||
Sun Nov 9 2014 18:47 | 1st = 1 Black Kizashi 2nd = 6 Super String 3rd = 2 Kammaglorious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Astromatic | ||
Sun Nov 9 2014 18:45 | 1st = 6 Astromatic 2nd = 3 Sandy Monelli 3rd = 2 Dark Jameson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Heres Archie | ||
Sun Nov 9 2014 18:42 | 1st = 2 Heres Archie 2nd = 6 Yale 3rd = 1 Ariek Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 4 Katz Shadow | ||
Sun Nov 9 2014 18:40 | 1st = 4 Katz Shadow 2nd = 3 Dyna Wista 3rd = 6 Riley Cracks It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 1 Hennessy Raider | ||
Sun Nov 9 2014 18:38 | 1st = 1 Hennessy Raider 2nd = 2 Ambers Hero 3rd = 7 Secret Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Jiggly Legs | ||
Sun Nov 9 2014 18:33 | 1st = 6 Jiggly Legs 2nd = 9 Kimanator 3rd = 2 Astrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Bay Of Sprite | ||
Sun Nov 9 2014 18:29 | 1st = 1 Bay Of Sprite 2nd = 7 Dont Hold Back 3rd = 6 Heidi Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Notimetothink | ||
Sun Nov 9 2014 18:28 | 1st = 2 Notimetothink 2nd = 1 Deejay Bromac 3rd = 7 Bona Fide Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Bravo Boy | ||
Sun Nov 9 2014 18:25 | 1st = 5 Bravo Boy 2nd = 1 Miss Cersei 3rd = 3 Lakeview Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 4 Asa Hellfire | ||
Sun Nov 9 2014 18:19 | 1st = 4 Asa Hellfire 2nd = 3 Good Genes 3rd = 2 Hurricane Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Victa Merrill | ||
Sun Nov 9 2014 18:16 | 1st = 4 Victa Merrill 2nd = 5 Greysynd Cool 3rd = 2 Delta Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 5 Sign Of Perfecshon | ||
Sun Nov 9 2014 18:14 | 1st = 5 Sign Of Perfecshon 2nd = 4 Chariot Ofthe Gods 3rd = 1 Always Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Clovalley Spike | ||
Sun Nov 9 2014 18:11 | 1st = 5 Clovalley Spike 2nd = 6 Twelve Steps 3rd = 7 Shirdon Connorae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 3 Frankie Falzoni | ||
Sun Nov 9 2014 18:06 | 1st = 3 Frankie Falzoni 2nd = 4 Who Is Hardeen 3rd = 11 Tizyalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 10 Velocity Alice | ||
Sun Nov 9 2014 18:04 | 1st = 10 Velocity Alice 2nd = 2 Sooky Haze 3rd = 1 Rust Eze Texada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Macalister Sam | ||
Sun Nov 9 2014 18:02 | 1st = 7 Macalister Sam 2nd = 4 Greysynd Phantom 3rd = 8 Where Are We |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 13 Mikimoto Gift | ||
Sun Nov 9 2014 17:58 | 1st = 13 Mikimoto Gift 2nd = 7 Vonus 3rd = 10 Empress Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 2 Larrikin Streak | ||
Sun Nov 9 2014 17:55 | 1st = 2 Larrikin Streak 2nd = 8 Lucky Nanmac 3rd = 4 Sniper Skills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Rocbolt | ||
Sun Nov 9 2014 17:53 | 1st = 1 Rocbolt 2nd = 6 Serala 3rd = 3 Custers Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Dyna Norfolk | ||
Sun Nov 9 2014 17:49 | 1st = 8 Dyna Norfolk 2nd = 1 Veloso 3rd = 6 Irish Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 1 Beyond Infinity | ||
Sun Nov 9 2014 17:43 | 1st = 1 Beyond Infinity 2nd = 3 Captain Shazam 3rd = 5 Miss Rochelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Kings Son | ||
Sun Nov 9 2014 17:40 | 1st = 8 Kings Son 2nd = 1 Kar Blu 3rd = 6 Fast Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 8 - 4 Blitzsuzy | ||
Sun Nov 9 2014 17:37 | 1st = 4 Blitzsuzy 2nd = 1 Aheadofhistime 3rd = 3 Tenfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Southern Impress | ||
Sun Nov 9 2014 17:34 | 1st = 4 Southern Impress 2nd = 1 He Fears Nothing 3rd = 8 Salut Caramel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Creon | ||
Sun Nov 9 2014 17:33 | 1st = 8 Creon 2nd = 6 Telasnip 3rd = 5 Patriotic Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 8 - 3 Curtain Calls | ||
Sun Nov 9 2014 17:28 | 1st = 3 Curtain Calls 2nd = 8 Rockbuster 3rd = 4 Star Of Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Stealthy Blonde | ||
Sun Nov 9 2014 17:26 | 1st = 5 Stealthy Blonde 2nd = 6 Choclotto 3rd = 7 Kingston Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 3 Military | ||
Sun Nov 9 2014 17:23 | 1st = 3 Military 2nd = 1 Hunting Hill 3rd = 6 Whispering Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 9 My Mate Ling | ||
Sun Nov 9 2014 17:21 | 1st = 9 My Mate Ling 2nd = 7 John Snow 3rd = 3 Madonna Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 4 Devotto | ||
Sun Nov 9 2014 17:18 | 1st = 4 Devotto 2nd = 10 Black Coba 3rd = 1 Cape Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Hennys Hero | ||
Sun Nov 9 2014 17:13 | 1st = 6 Hennys Hero 2nd = 8 Keep On Rocking 3rd = 2 Mr Rainmaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Rousey | ||
Sun Nov 9 2014 17:11 | 1st = 2 Rousey 2nd = 3 Clints Spirit 3rd = 5 Scottish Thistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 8 Vainrite | ||
Sun Nov 9 2014 17:08 | 1st = 8 Vainrite 2nd = 1 Bon Genre 3rd = 10 Chancery Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Shes Yours | ||
Sun Nov 9 2014 17:06 | 1st = 3 Shes Yours 2nd = 1 Vapour Lee 3rd = 8 Miss Latoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 6 Amber Alert | ||
Sun Nov 9 2014 17:03 | 1st = 6 Amber Alert 2nd = 10 Medal Of Glory 3rd = 3 Code Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 7 - 8 Road To Rock | ||
Sun Nov 9 2014 16:57 | 1st = 8 Road To Rock 2nd = 1 Tyler Bromac 3rd = 5 Lord Monaloo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Sharbo | ||
Sun Nov 9 2014 16:53 | 1st = 5 Sharbo 2nd = 6 Hot Augusta 3rd = 7 Odysseo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 7 - 5 Basic Model | ||
Sun Nov 9 2014 16:48 | 1st = 5 Basic Model 2nd = 1 Maldicente 3rd = 3 Smart Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 5 Mujadale | ||
Sun Nov 9 2014 16:43 | 1st = 5 Mujadale 2nd = 2 At First Sight 3rd = 10 Great Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Kenyatta | ||
Sun Nov 9 2014 16:41 | 1st = 3 Kenyatta 2nd = 2 Cosmic Owl 3rd = 5 Shared Equity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 14 Sheerkat | ||
Sun Nov 9 2014 16:38 | 1st = 14 Sheerkat 2nd = 7 Kamballie 3rd = 9 Nightmare Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Textiles | ||
Sun Nov 9 2014 16:33 | 1st = 5 Textiles 2nd = 2 Auguste 3rd = 3 Elite Echelon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 1 Final Jest | ||
Sun Nov 9 2014 16:28 | 1st = 1 Final Jest 2nd = 8 Pakari Toa 3rd = 10 Lycka Till |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Pappa Gallo | ||
Sun Nov 9 2014 16:26 | 1st = 8 Pappa Gallo 2nd = 7 Cobra Bale 3rd = 1 Strange Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 5 Romanticize | ||
Sun Nov 9 2014 16:23 | 1st = 5 Romanticize 2nd = 7 Travellin Band 3rd = 1 Our Blevic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 6 - 5 Witzend | ||
Sun Nov 9 2014 16:17 | 1st = 5 Witzend 2nd = 4 Sukovia 3rd = 9 Virginia Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Consolidated Glass | ||
Sun Nov 9 2014 16:13 | 1st = 1 Consolidated Glass 2nd = 3 Be Fair 3rd = 4 Trig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 6 - 4 Perfect Cadence | ||
Sun Nov 9 2014 16:08 | 1st = 4 Perfect Cadence 2nd = 5 River Downs 3rd = 1 In Ernest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Seeking Justice | ||
Sun Nov 9 2014 16:06 | 1st = 4 Seeking Justice 2nd = 2 Fuzzy Buzzy 3rd = 3 Lady Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 10 Mannopoly | ||
Sun Nov 9 2014 16:03 | 1st = 10 Mannopoly 2nd = 4 Ventic 3rd = 5 River Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Rylees Bandit | ||
Sun Nov 9 2014 15:57 | 1st = 4 Rylees Bandit 2nd = 8 Heston Lodge 3rd = 7 Diablo Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Nicked And Court | ||
Sun Nov 9 2014 15:53 | 1st = 1 Nicked And Court 2nd = 5 Champagne Tales 3rd = 3 Electric Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 5 Hula Moola | ||
Sun Nov 9 2014 15:52 | 1st = 5 Hula Moola 2nd = 2 Stylish Fancy 3rd = 1 Little Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 7 Tiger Time | ||
Sun Nov 9 2014 15:48 | 1st = 7 Tiger Time 2nd = 4 Written Light 3rd = 10 Maxport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 6 Fleet Star | ||
Sun Nov 9 2014 15:43 | 1st = 6 Fleet Star 2nd = 1 Luna Lang 3rd = 9 Lady With Spurs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 9 Duomo Bale | ||
Sun Nov 9 2014 15:41 | 1st = 9 Duomo Bale 2nd = 4 Harden Bale 3rd = 5 Photon Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 5 - 9 Neville Vaughan | ||
Sun Nov 9 2014 15:37 | 1st = 9 Neville Vaughan 2nd = 10 Quite A Moment 3rd = 3 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 11 - 3 Fernco Bobby G | ||
Sun Nov 9 2014 15:36 | 1st = 3 Fernco Bobby G 2nd = 2 Lite Platinum 3rd = 5 Groomsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 4 - 12 Street Glass | ||
Sun Nov 9 2014 15:34 | 1st = 12 Street Glass 2nd = 4 Raj Mahal 3rd = 1 Club Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Ivy Lane | ||
Sun Nov 9 2014 15:32 | 1st = 2 Ivy Lane 2nd = 7 Blingified 3rd = 1 Oriental Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 5 - 1 Mossamine | ||
Sun Nov 9 2014 15:29 | 1st = 1 Mossamine 2nd = 2 Private Taber 3rd = 3 Lord Burghersh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 7 Fortis Flier | ||
Sun Nov 9 2014 15:28 | 1st = 7 Fortis Flier 2nd = 2 Jetsun Quaker 3rd = 6 Moore Park Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 2 Jahan | ||
Sun Nov 9 2014 15:24 | 1st = 2 Jahan 2nd = 5 Alternative Choice 3rd = 7 Cast Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Zeppelin Bale | ||
Sun Nov 9 2014 15:22 | 1st = 5 Zeppelin Bale 2nd = 6 Call Me Scary 3rd = 7 Hot Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 8 Liten Prinsessa | ||
Sun Nov 9 2014 15:18 | 1st = 8 Liten Prinsessa 2nd = 10 Gold Moet 3rd = 2 Wait A Sec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 How Fairdinkum | ||
Sun Nov 9 2014 15:15 | 1st = 4 How Fairdinkum 2nd = 3 Call Me Rusty 3rd = 1 Legsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Twistex | ||
Sun Nov 9 2014 15:13 | 1st = 3 Twistex 2nd = 6 Oscars Chance 3rd = 2 Lektra Luther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 7 Suspicious Minds | ||
Sun Nov 9 2014 15:11 | 1st = 7 Suspicious Minds 2nd = 1 Razzle Dazzle Rock 3rd = 5 Landale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Uno Lachlan | ||
Sun Nov 9 2014 15:10 | 1st = 5 Uno Lachlan 2nd = 7 Gainsford 3rd = 3 Rasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 5 Onslow | ||
Sun Nov 9 2014 15:06 | 1st = 5 Onslow 2nd = 4 Go Dragon 3rd = 6 Red Belly Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Dawkins Bale | ||
Sun Nov 9 2014 15:05 | 1st = 2 Dawkins Bale 2nd = 8 Danyos Tom 3rd = 7 Johnny Mobster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 4 - 3 Michaels Mename | ||
Sun Nov 9 2014 15:01 | 1st = 3 Michaels Mename 2nd = 6 Playboys Dream 3rd = 8 Trot For Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 4 Rainbow Romance | ||
Sun Nov 9 2014 15:00 | 1st = 4 Rainbow Romance 2nd = 2 Another Windermere 3rd = 6 Lightning Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Firpo | ||
Sun Nov 9 2014 14:58 | 1st = 2 Firpo 2nd = 3 Linka 3rd = 5 Saddle The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Bell Tower | ||
Sun Nov 9 2014 14:56 | 1st = 5 Bell Tower 2nd = 7 Bruiser Norris 3rd = 1 Zambora Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 4 - 11 Next Door To Alice | ||
Sun Nov 9 2014 14:53 | 1st = 11 Next Door To Alice 2nd = 8 Noworrynohurry 3rd = 4 Flip a Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Elephant Trunk | ||
Sun Nov 9 2014 14:52 | 1st = 7 Elephant Trunk 2nd = 5 Very Chilly 3rd = 2 Got Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 1 Tully Costa | ||
Sun Nov 9 2014 14:48 | 1st = 1 Tully Costa 2nd = 7 Chicago Miss 3rd = 8 Signor Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Black Velcro | ||
Sun Nov 9 2014 14:46 | 1st = 6 Black Velcro 2nd = 2 Walt Bale 3rd = 7 Thursday Sip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 15 Dixie Express | ||
Sun Nov 9 2014 14:42 | 1st = 15 Dixie Express 2nd = 14 Brillante Brigitte 3rd = 1 Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 La Femme Fatale | ||
Sun Nov 9 2014 14:39 | 1st = 3 La Femme Fatale 2nd = 12 Olympic Queen 3rd = 2 Nothing Ventured |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Tontos Mate | ||
Sun Nov 9 2014 14:37 | 1st = 1 Tontos Mate 2nd = 7 Outer Time 3rd = 5 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 2 Entre Nous | ||
Sun Nov 9 2014 14:35 | 1st = 2 Entre Nous 2nd = 9 Miss Yearn 3rd = 1 Clever Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Quick Cat | ||
Sun Nov 9 2014 14:34 | 1st = 1 Quick Cat 2nd = 8 Danato 3rd = 6 Bright Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 5 Whitneys Girl | ||
Sun Nov 9 2014 14:30 | 1st = 5 Whitneys Girl 2nd = 1 Fraud 3rd = 2 Champagne Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Fleetwood Jay | ||
Sun Nov 9 2014 14:29 | 1st = 7 Fleetwood Jay 2nd = 8 Kinloch Angel 3rd = 2 Elfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 3 - 3 Shakas Magic | ||
Sun Nov 9 2014 14:25 | 1st = 3 Shakas Magic 2nd = 2 Paulie Walnuts 3rd = 6 Mac Department |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 4 Twilight Franco | ||
Sun Nov 9 2014 14:24 | 1st = 4 Twilight Franco 2nd = 2 I Smart 3rd = 6 Sammy The Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Kings Landing | ||
Sun Nov 9 2014 14:22 | 1st = 3 Kings Landing 2nd = 5 Streak Of Light 3rd = 4 Scarbelly Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Dozer Tron | ||
Sun Nov 9 2014 14:20 | 1st = 8 Dozer Tron 2nd = 5 Sparkling Kitty 3rd = 2 Tommy El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 3 - 4 Millenium Hawk | ||
Sun Nov 9 2014 14:17 | 1st = 4 Millenium Hawk 2nd = 6 Commentawi 3rd = 2 Bulwarra Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 Level Down | ||
Sun Nov 9 2014 14:16 | 1st = 8 Level Down 2nd = 2 Mitigator 3rd = 6 Opawa Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 10 Milwaukee Night | ||
Sun Nov 9 2014 14:12 | 1st = 10 Milwaukee Night 2nd = 3 Tuscan Paddy 3rd = 7 El Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Mighty Kev | ||
Sun Nov 9 2014 14:10 | 1st = 8 Mighty Kev 2nd = 5 Ugo Flash 3rd = 6 Mademoiselle Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 5 Manu | ||
Sun Nov 9 2014 14:06 | 1st = 5 Manu 2nd = 4 Elusive Gold 3rd = 1 Rohaise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 6 Red Claw | ||
Sun Nov 9 2014 14:03 | 1st = 6 Red Claw 2nd = 1 Indestructible 3rd = 4 Ferrigno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 5 Wheres Gigantor | ||
Sun Nov 9 2014 14:01 | 1st = 5 Wheres Gigantor 2nd = 6 Crusade Marjen 3rd = 2 Play A Kazoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 6 Cool Rules | ||
Sun Nov 9 2014 13:59 | 1st = 6 Cool Rules 2nd = 1 Beach Head 3rd = 7 Logovardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Lolas Quest | ||
Sun Nov 9 2014 13:58 | 1st = 3 Lolas Quest 2nd = 1 Jetsun Storm 3rd = 5 Fortis Fiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 7 Unique Shadow | ||
Sun Nov 9 2014 13:54 | 1st = 7 Unique Shadow 2nd = 2 Dufour 3rd = 1 Bay Of Olympus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 2 - 6 Snip Of Grand | ||
Sun Nov 9 2014 13:49 | 1st = 6 Snip Of Grand 2nd = 2 Magic Too 3rd = 8 Slap On The Wrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 2 Luminesce | ||
Sun Nov 9 2014 13:48 | 1st = 2 Luminesce 2nd = 5 Margarita 3rd = 7 Platinum Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Arrawanooc | ||
Sun Nov 9 2014 13:46 | 1st = 1 Arrawanooc 2nd = 5 Troubled Glass 3rd = 3 Oneiroi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Zambora Power | ||
Sun Nov 9 2014 13:44 | 1st = 5 Zambora Power 2nd = 4 Who Told Blackie 3rd = 8 Dr Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 2 - 1 Shadow Force | ||
Sun Nov 9 2014 13:41 | 1st = 1 Shadow Force 2nd = 4 Possess 3rd = 3 Superbad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Festival Miss | ||
Sun Nov 9 2014 13:40 | 1st = 7 Festival Miss 2nd = 6 Belfast Jane 3rd = 1 Cortez Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 5 My Obsession | ||
Sun Nov 9 2014 13:36 | 1st = 5 My Obsession 2nd = 9 Zombie Queen 3rd = 2 Solomons Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 6 Caulfield | ||
Sun Nov 9 2014 13:30 | 1st = 6 Caulfield 2nd = 14 Poach 3rd = 5 Obrahma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Lavie Belle | ||
Sun Nov 9 2014 13:27 | 1st = 7 Lavie Belle 2nd = 2 Smashing Success 3rd = 3 Doomsday Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 6 Raggerty | ||
Sun Nov 9 2014 13:23 | 1st = 6 Raggerty 2nd = 5 Bella Canto 3rd = 7 She Will Loosen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Miss Velocette | ||
Sun Nov 9 2014 13:22 | 1st = 1 Miss Velocette 2nd = 5 Yes No Maybe 3rd = 2 Kittys Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 1 - 6 Grinning Dollar | ||
Sun Nov 9 2014 13:17 | 1st = 6 Grinning Dollar 2nd = 2 Machncheese 3rd = 3 Midnight Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 1 Sue Me | ||
Sun Nov 9 2014 13:12 | 1st = 1 Sue Me 2nd = 2 Cleo Maguire 3rd = 5 C Js Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Lisicki Spur | ||
Sun Nov 9 2014 13:09 | 1st = 5 Lisicki Spur 2nd = 7 Jenmore 3rd = 2 Rozehill Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 1 - 5 Prettylittlefellow | ||
Sun Nov 9 2014 13:05 | 1st = 5 Prettylittlefellow 2nd = 7 Julies Sun 3rd = 1 Found At Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Cyclone Lusi | ||
Sun Nov 9 2014 13:04 | 1st = 8 Cyclone Lusi 2nd = 6 Out Of Trouble 3rd = 2 Drury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 3 Lake Jupiter | ||
Sun Nov 9 2014 13:00 | 1st = 3 Lake Jupiter 2nd = 4 Already Leica 3rd = 7 Miss Sazoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 3 The Bold One | ||
Sun Nov 9 2014 12:55 | 1st = 3 The Bold One 2nd = 6 Golan Express 3rd = 2 Written Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Prophecy | ||
Sun Nov 9 2014 12:46 | 1st = 1 Prophecy 2nd = 5 Mia Zorra 3rd = 2 Boss Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Snowy Benz | ||
Sun Nov 9 2014 12:43 | 1st = 6 Snowy Benz 2nd = 5 Dublin Dee 3rd = 1 Uno Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 7 Franco Caliph | ||
Sun Nov 9 2014 12:36 | 1st = 7 Franco Caliph 2nd = 13 Liam Sienna 3rd = 9 Bad Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Winfield Winter | ||
Sun Nov 9 2014 12:28 | 1st = 2 Winfield Winter 2nd = 8 Wheezy Appeal 3rd = 7 Zipping Reece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Ginger Pieces | ||
Sun Nov 9 2014 12:25 | 1st = 2 Ginger Pieces 2nd = 8 Ambergris Lady 3rd = 1 Wentworth Bea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 6 Lady Zafira | ||
Sun Nov 9 2014 12:20 | 1st = 6 Lady Zafira 2nd = 5 Jagger 3rd = 8 Skywards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 11 Moment Of Sun | ||
Sun Nov 9 2014 12:05 | 1st = 11 Moment Of Sun 2nd = 14 Dwindle Mist 3rd = 1 Mass Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 1 Casino Jack | ||
Sun Nov 9 2014 11:50 | 1st = 1 Casino Jack 2nd = 5 Satay 3rd = 4 Viceroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 5 Double Rainbow | ||
Sun Nov 9 2014 11:35 | 1st = 5 Double Rainbow 2nd = 11 Quick Nick 3rd = 6 Spinyback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 1 Cool Hand Duke | ||
Sun Nov 9 2014 11:20 | 1st = 1 Cool Hand Duke 2nd = 10 Skybird 3rd = 5 Speed King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 3 Playaway | ||
Sun Nov 9 2014 11:05 | 1st = 3 Playaway 2nd = 7 Northview Gambler 3rd = 6 Taieri Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 3 Supriya | ||
Sun Nov 9 2014 10:40 | 1st = 3 Supriya 2nd = 8 Arden Caviar 3rd = 1 Leigh Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 7 Starlight Starbright | ||
Sun Nov 9 2014 10:15 | 1st = 7 Starlight Starbright 2nd = 2 Tachma 3rd = 11 Successful Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Freeway Ash | ||
Sun Nov 9 2014 1:22 | 1st = 1 Freeway Ash 2nd = 6 Ronray Fury 3rd = 5 Lachlan Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Mike The Knight | ||
Sun Nov 9 2014 1:02 | 1st = 2 Mike The Knight 2nd = 3 Estelle Fire 3rd = 7 Off And Running |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Freeway Force | ||
Sun Nov 9 2014 0:47 | 1st = 1 Freeway Force 2nd = 8 Elyce Rhian 3rd = 6 Premier Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 9 - 2 Hideout | ||
Sun Nov 9 2014 0:30 | 1st = 2 Hideout 2nd = 4 Hern Phar 3rd = 1 Powerless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Oopsy | ||
Sun Nov 9 2014 0:27 | 1st = 2 Oopsy 2nd = 8 Special Jim 3rd = 1 Vesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Level Seven | ||
Sun Nov 9 2014 0:12 | 1st = 2 Level Seven 2nd = 5 Braga Mccoy 3rd = 7 Chewy Onya Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 2 Christian Corner | ||
Sun Nov 9 2014 0:00 | 1st = 2 Christian Corner 2nd = 3 Jolly Jumper 3rd = 8 High On Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Austin Cove | ||
Thu Oct 9 2014 23:47 | 1st = 2 Austin Cove 2nd = 3 Ledaro Darcy 3rd = 5 High Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Walkaway Ablaze | ||
Thu Oct 9 2014 23:27 | 1st = 3 Walkaway Ablaze 2nd = 1 Mighty Cobincho 3rd = 5 Oxley Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Starlight Blush | ||
Thu Oct 9 2014 23:07 | 1st = 1 Starlight Blush 2nd = 2 Masked Robber 3rd = 8 Asafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Dyna Beth | ||
Thu Oct 9 2014 22:58 | 1st = 8 Dyna Beth 2nd = 2 Pedros Runaway 3rd = 5 Cruisers Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Hougenie | ||
Thu Oct 9 2014 22:54 | 1st = 2 Hougenie 2nd = 3 Gloria Trick 3rd = 8 Shes Too Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Fire Woman | ||
Thu Oct 9 2014 22:52 | 1st = 3 Fire Woman 2nd = 5 Erupting 3rd = 7 Pound Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 7 Salegreys Chatta | ||
Thu Oct 9 2014 22:50 | 1st = 7 Salegreys Chatta 2nd = 8 Classic Joel 3rd = 2 Raven Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Charmed Assassin | ||
Thu Oct 9 2014 22:46 | 1st = 3 Charmed Assassin 2nd = 6 Summit 3rd = 2 Bobby Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 4 Banana Blanket | ||
Thu Oct 9 2014 22:44 | 1st = 4 Banana Blanket 2nd = 5 Senorita Daphne 3rd = 2 Another City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Gavin Callah | ||
Thu Oct 9 2014 22:42 | 1st = 6 Gavin Callah 2nd = 1 Heres Archie 3rd = 9 Classy Roger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Creative Karisma | ||
Thu Oct 9 2014 22:38 | 1st = 1 Creative Karisma 2nd = 8 Keep Calm 3rd = 5 Lethal Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Dashing Jillie | ||
Thu Oct 9 2014 22:34 | 1st = 2 Dashing Jillie 2nd = 1 El Capo 3rd = 3 Lolli Dolli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Nicky Maronie | ||
Thu Oct 9 2014 22:32 | 1st = 6 Nicky Maronie 2nd = 8 Rap About 3rd = 2 Modra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Wee Fire | ||
Thu Oct 9 2014 22:30 | 1st = 8 Wee Fire 2nd = 2 Princess Zara 3rd = 3 Nooees Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Ernie Bung Arrow | ||
Thu Oct 9 2014 22:26 | 1st = 8 Ernie Bung Arrow 2nd = 2 Ten Aces 3rd = 7 Marnoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Belena Prince | ||
Thu Oct 9 2014 22:24 | 1st = 2 Belena Prince 2nd = 7 Dyna Malaise 3rd = 1 Get Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Peejay Jack | ||
Thu Oct 9 2014 22:22 | 1st = 1 Peejay Jack 2nd = 6 Tycoon Rebel 3rd = 2 Discombobulated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Bellas Revenge | ||
Thu Oct 9 2014 22:16 | 1st = 4 Bellas Revenge 2nd = 2 Collision Bolt 3rd = 3 Euro Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Zell Bale | ||
Thu Oct 9 2014 22:14 | 1st = 7 Zell Bale 2nd = 6 Sonic Pirate 3rd = 2 Coulta Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 You Can Talk | ||
Thu Oct 9 2014 22:11 | 1st = 2 You Can Talk 2nd = 6 Yogi Blue 3rd = 1 White Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 That Was Then | ||
Thu Oct 9 2014 22:08 | 1st = 1 That Was Then 2nd = 6 Dirty Rich 3rd = 5 Shanlyn Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Individualize | ||
Thu Oct 9 2014 22:05 | 1st = 4 Individualize 2nd = 2 Boss Power Bull 3rd = 5 Lasair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Starbright | ||
Thu Oct 9 2014 22:04 | 1st = 1 Starbright 2nd = 4 Seanna Celeste 3rd = 2 White Spyro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 5 Just Knew | ||
Thu Oct 9 2014 22:00 | 1st = 5 Just Knew 2nd = 7 Village Me 3rd = 3 Riverboat Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 9 Eton Gold | ||
Thu Oct 9 2014 21:58 | 1st = 9 Eton Gold 2nd = 10 Man Bag 3rd = 4 White Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Crawfs Bread | ||
Thu Oct 9 2014 21:55 | 1st = 8 Crawfs Bread 2nd = 9 Babylon Club 3rd = 2 Prince To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Give You Credit | ||
Thu Oct 9 2014 21:52 | 1st = 2 Give You Credit 2nd = 1 Farmor Las Vegas 3rd = 6 Cyndies Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Krona Monelli | ||
Thu Oct 9 2014 21:51 | 1st = 6 Krona Monelli 2nd = 1 Surfin Shambi 3rd = 2 Daddys Lil Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Hooded Angel | ||
Thu Oct 9 2014 21:47 | 1st = 3 Hooded Angel 2nd = 1 Deeinnocentwon 3rd = 7 Miss Percervirance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Howzat Grace | ||
Thu Oct 9 2014 21:44 | 1st = 8 Howzat Grace 2nd = 1 Maurie Baba 3rd = 7 Great Taylors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Magic Diva | ||
Thu Oct 9 2014 21:43 | 1st = 2 Magic Diva 2nd = 4 Elite Diva 3rd = 1 Belfort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Proven Juddy | ||
Thu Oct 9 2014 21:41 | 1st = 1 Proven Juddy 2nd = 8 Cash Or Credit 3rd = 4 Avid Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Winsome Max | ||
Thu Oct 9 2014 21:38 | 1st = 2 Winsome Max 2nd = 7 Trojan Spirit 3rd = 8 Koolabong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Superfonic | ||
Thu Oct 9 2014 21:35 | 1st = 4 Superfonic 2nd = 8 Shoulders 3rd = 1 Cawbourne Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Florin Monelli | ||
Thu Oct 9 2014 21:34 | 1st = 4 Florin Monelli 2nd = 5 Kick And Run 3rd = 8 Hestons Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 9 Always Arjay | ||
Thu Oct 9 2014 21:30 | 1st = 9 Always Arjay 2nd = 1 Girlsnpearls 3rd = 5 Chasing A Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Grand Roman | ||
Thu Oct 9 2014 21:28 | 1st = 8 Grand Roman 2nd = 1 Melody Serenade 3rd = 3 Royal Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Daniels Bay | ||
Thu Oct 9 2014 21:25 | 1st = 2 Daniels Bay 2nd = 3 Bit Hot Rusty 3rd = 6 Sweet Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Punishment | ||
Thu Oct 9 2014 21:22 | 1st = 7 Punishment 2nd = 4 Wiregrass 3rd = 6 Just As Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Dyna Lemmy | ||
Thu Oct 9 2014 21:21 | 1st = 2 Dyna Lemmy 2nd = 5 Santa Storm 3rd = 1 Mepunga Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 2 The Nuts | ||
Thu Oct 9 2014 21:17 | 1st = 2 The Nuts 2nd = 3 Hannahs Freedom 3rd = 8 Two Step Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Satchmos Hanky | ||
Thu Oct 9 2014 21:14 | 1st = 1 Satchmos Hanky 2nd = 4 Midnight Toast 3rd = 8 Vivian Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Above All | ||
Thu Oct 9 2014 21:11 | 1st = 2 Above All 2nd = 7 Clash Of Kings 3rd = 1 Hostile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Hard Luck | ||
Thu Oct 9 2014 21:08 | 1st = 2 Hard Luck 2nd = 5 Whirly Way 3rd = 7 Flaunt It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Kirkby Lodge | ||
Thu Oct 9 2014 21:05 | 1st = 8 Kirkby Lodge 2nd = 4 Underground 3rd = 2 Buckle Up Omnin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 1 Dynamite Dudette | ||
Thu Oct 9 2014 21:00 | 1st = 1 Dynamite Dudette 2nd = 8 Wheres Paddy 3rd = 10 Lems Cameo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Ellys Dream | ||
Thu Oct 9 2014 20:59 | 1st = 1 Ellys Dream 2nd = 8 Just A Taste 3rd = 6 Cosmic Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Gunsmoke Mcbain | ||
Thu Oct 9 2014 20:58 | 1st = 6 Gunsmoke Mcbain 2nd = 4 Dyna Morrigan 3rd = 5 Cosmic Choo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Lagoon Belle | ||
Thu Oct 9 2014 20:55 | 1st = 1 Lagoon Belle 2nd = 2 Kava Fox 3rd = 4 Chicha Fancy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Blinkers On | ||
Thu Oct 9 2014 20:52 | 1st = 3 Blinkers On 2nd = 5 Ima Fairytale 3rd = 7 Bailey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Mossdale Jimmy | ||
Thu Oct 9 2014 20:47 | 1st = 3 Mossdale Jimmy 2nd = 2 Pental Cracker 3rd = 10 Yongala Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Placid Planet | ||
Thu Oct 9 2014 20:45 | 1st = 8 Placid Planet 2nd = 1 Kidatee Croc 3rd = 3 Rain Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Baileys Comet | ||
Thu Oct 9 2014 20:42 | 1st = 8 Baileys Comet 2nd = 6 Real Caution 3rd = 7 Colonel Cain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Kalden Playboy | ||
Thu Oct 9 2014 20:39 | 1st = 1 Kalden Playboy 2nd = 2 Handsome Blue 3rd = 3 Ping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Zoe | ||
Thu Oct 9 2014 20:38 | 1st = 6 Zoe 2nd = 1 Wayfarer 3rd = 8 Flippin Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Hawaii Lightning | ||
Thu Oct 9 2014 20:36 | 1st = 5 Hawaii Lightning 2nd = 7 Encumbered 3rd = 6 Pearl Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 11 Roy Hobbs | ||
Thu Oct 9 2014 20:32 | 1st = 11 Roy Hobbs 2nd = 9 Pocket Of Fortune 3rd = 3 Forestspider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Banjo Boy | ||
Thu Oct 9 2014 20:30 | 1st = 1 Banjo Boy 2nd = 4 Lamia Bale 3rd = 5 Dyna Ostrander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Visualize It | ||
Thu Oct 9 2014 20:27 | 1st = 4 Visualize It 2nd = 3 Gemma Dual 3rd = 6 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Amazing Harry | ||
Thu Oct 9 2014 20:24 | 1st = 8 Amazing Harry 2nd = 5 Wynburn Loco 3rd = 3 Winklea Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 El Mega | ||
Thu Oct 9 2014 20:20 | 1st = 4 El Mega 2nd = 7 Fearless Rose 3rd = 6 Alisons Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Dyna Rapidash | ||
Thu Oct 9 2014 20:19 | 1st = 7 Dyna Rapidash 2nd = 1 Compa Allen 3rd = 4 Dee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Bangor Blaze | ||
Thu Oct 9 2014 20:18 | 1st = 1 Bangor Blaze 2nd = 7 Kimmy Kash 3rd = 4 Emerley Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 8 Backdrop | ||
Thu Oct 9 2014 20:15 | 1st = 8 Backdrop 2nd = 10 Black Aria 3rd = 9 Too Funny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Fast Country | ||
Thu Oct 9 2014 20:12 | 1st = 1 Fast Country 2nd = 3 Magic Rama 3rd = 5 Calla Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Flying Twist | ||
Thu Oct 9 2014 20:08 | 1st = 6 Flying Twist 2nd = 4 Beks 3rd = 8 Nureyev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Farmers Gold | ||
Thu Oct 9 2014 20:05 | 1st = 8 Farmers Gold 2nd = 4 Nalas Heart 3rd = 2 Wong Size Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Buy Chevron Direct | ||
Thu Oct 9 2014 20:01 | 1st = 2 Buy Chevron Direct 2nd = 1 Sammysluck 3rd = 6 Ruby Slippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 Little Turn | ||
Thu Oct 9 2014 19:59 | 1st = 2 Little Turn 2nd = 4 Thomas Good 3rd = 8 Covey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Our Shiraz | ||
Thu Oct 9 2014 19:58 | 1st = 2 Our Shiraz 2nd = 3 Saint Gracie 3rd = 5 Miss Bo Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Deadly Caper | ||
Thu Oct 9 2014 19:56 | 1st = 6 Deadly Caper 2nd = 8 Marita 3rd = 5 Pat The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Essay Spok | ||
Thu Oct 9 2014 19:53 | 1st = 1 Essay Spok 2nd = 8 Linas Revenge 3rd = 6 Bertacious Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Dewana Result | ||
Thu Oct 9 2014 19:50 | 1st = 8 Dewana Result 2nd = 5 Morson Senor 3rd = 7 Sonic Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Im Alex | ||
Thu Oct 9 2014 19:45 | 1st = 3 Im Alex 2nd = 5 Just Read My Mind 3rd = 2 Domestic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Knights Templar | ||
Thu Oct 9 2014 19:43 | 1st = 1 Knights Templar 2nd = 4 Yessam Tulloch 3rd = 7 Billy Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 6 Shooey | ||
Thu Oct 9 2014 19:40 | 1st = 6 Shooey 2nd = 2 Our Mantle 3rd = 7 Bache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Tax Toy | ||
Thu Oct 9 2014 19:38 | 1st = 1 Tax Toy 2nd = 9 Simpsons Bay 3rd = 7 Half Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Dellavedova | ||
Thu Oct 9 2014 19:35 | 1st = 1 Dellavedova 2nd = 4 Tank Tank 3rd = 2 Hidden Criminal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Cudgee George | ||
Thu Oct 9 2014 19:34 | 1st = 2 Cudgee George 2nd = 1 Horsham Myth 3rd = 6 Be Two Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 2 Grand Prix | ||
Thu Oct 9 2014 19:30 | 1st = 2 Grand Prix 2nd = 8 Terra Beau 3rd = 4 Myrniongfirecraker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Barcelona Star | ||
Thu Oct 9 2014 19:28 | 1st = 1 Barcelona Star 2nd = 3 Corey Bee 3rd = 8 Restless Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Julie Bale | ||
Thu Oct 9 2014 19:25 | 1st = 5 Julie Bale 2nd = 6 Why Not Wayne 3rd = 1 Mantaray Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Live Christian | ||
Thu Oct 9 2014 19:20 | 1st = 2 Live Christian 2nd = 7 The Plainsman 3rd = 9 Type Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Teemac | ||
Thu Oct 9 2014 19:18 | 1st = 3 Teemac 2nd = 1 Brother Jake 3rd = 2 Scrubby Nichols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Alex Tyson | ||
Thu Oct 9 2014 19:15 | 1st = 1 Alex Tyson 2nd = 4 Wicked Excuse 3rd = 2 Roses In Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Tear Away Minnie | ||
Thu Oct 9 2014 19:12 | 1st = 6 Tear Away Minnie 2nd = 2 Got Held Up 3rd = 3 Arrival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Skyfire | ||
Thu Oct 9 2014 19:09 | 1st = 3 Skyfire 2nd = 4 No No Notorious 3rd = 2 Left Is Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 11 Star Lightning | ||
Thu Oct 9 2014 19:05 | 1st = 11 Star Lightning 2nd = 6 Excuse Me Mak 3rd = 12 Via Ring A Rah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 4 Yerrington Bob | ||
Thu Oct 9 2014 19:00 | 1st = 4 Yerrington Bob 2nd = 3 Snack Beast 3rd = 1 Somedreamsomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Violet Desire | ||
Thu Oct 9 2014 18:56 | 1st = 8 Violet Desire 2nd = 5 Carwoola Saige 3rd = 2 Kharlessi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Fear The Best | ||
Thu Oct 9 2014 18:50 | 1st = 8 Fear The Best 2nd = 1 Mumbles Murray 3rd = 5 Mazzetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Bohemian Art | ||
Thu Oct 9 2014 18:44 | 1st = 4 Bohemian Art 2nd = 3 Indy Girl 3rd = 1 The Sweetest Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Big Bad Roy | ||
Thu Oct 9 2014 18:40 | 1st = 6 Big Bad Roy 2nd = 3 Black Oyster 3rd = 2 Machida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Abogado | ||
Thu Oct 9 2014 18:38 | 1st = 4 Abogado 2nd = 7 Phat Pants 3rd = 5 Smash Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 9 Sullenberger | ||
Thu Oct 9 2014 18:34 | 1st = 9 Sullenberger 2nd = 6 Born To Be Brave 3rd = 5 Giant Steps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 1 Independent Mak | ||
Thu Oct 9 2014 18:30 | 1st = 1 Independent Mak 2nd = 8 Hovercat 3rd = 7 Master Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 5 Spanish Lustre | ||
Thu Oct 9 2014 18:28 | 1st = 5 Spanish Lustre 2nd = 9 Lady Molly 3rd = 4 Acton Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Francine | ||
Thu Oct 9 2014 18:27 | 1st = 4 Francine 2nd = 7 Hail Storming 3rd = 2 Senor Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Night Affair | ||
Thu Oct 9 2014 18:22 | 1st = 2 Night Affair 2nd = 1 Stormy Tara 3rd = 4 Navarda Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Nikki Cee | ||
Thu Oct 9 2014 18:20 | 1st = 7 Nikki Cee 2nd = 5 Super Indigo 3rd = 2 Speedy In Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 9 Nik Direct | ||
Thu Oct 9 2014 18:15 | 1st = 9 Nik Direct 2nd = 4 Major Arthur 3rd = 7 Why Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Botany Blake | ||
Thu Oct 9 2014 18:13 | 1st = 2 Botany Blake 2nd = 5 True Blue Style 3rd = 7 Opawa Tania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Slater Hill | ||
Thu Oct 9 2014 18:12 | 1st = 7 Slater Hill 2nd = 6 Unbelief 3rd = 8 Time Is Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Daph N Alf | ||
Thu Oct 9 2014 18:08 | 1st = 4 Daph N Alf 2nd = 7 Pretty Gully 3rd = 1 Blame Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 9 Te Kawau | ||
Thu Oct 9 2014 18:03 | 1st = 9 Te Kawau 2nd = 4 Mach Cruiser 3rd = 1 Prime Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Ive No Boundaries | ||
Thu Oct 9 2014 18:03 | 1st = 6 Ive No Boundaries 2nd = 2 Michaels Mename 3rd = 3 Twelve Or A Dozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Boss Hustler | ||
Thu Oct 9 2014 18:00 | 1st = 4 Boss Hustler 2nd = 5 Eddy Goes Bang 3rd = 3 Pass Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 3 Push To Pass | ||
Thu Oct 9 2014 17:55 | 1st = 3 Push To Pass 2nd = 9 Wannabe A Mak 3rd = 2 Marpileno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Remember Ross | ||
Thu Oct 9 2014 17:52 | 1st = 5 Remember Ross 2nd = 8 Lightest Touch 3rd = 7 Marlow Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Jewel Eagle | ||
Thu Oct 9 2014 17:48 | 1st = 5 Jewel Eagle 2nd = 7 Opawa Rosie 3rd = 6 Botany Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Barney Maguire | ||
Thu Oct 9 2014 17:47 | 1st = 7 Barney Maguire 2nd = 6 Dudinkas Beau 3rd = 2 Melton Maxbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Spring Spaniard | ||
Thu Oct 9 2014 17:44 | 1st = 4 Spring Spaniard 2nd = 2 Aussie Irish 3rd = 1 Dolce Vita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 11 Vysotsky | ||
Thu Oct 9 2014 17:40 | 1st = 11 Vysotsky 2nd = 3 Samapinga 3rd = 5 Egos Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 10 Pureora Paree | ||
Thu Oct 9 2014 17:38 | 1st = 10 Pureora Paree 2nd = 9 Monets Daughter 3rd = 6 Kate Caterina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Remote Control | ||
Thu Oct 9 2014 17:37 | 1st = 7 Remote Control 2nd = 3 Fantastic Sid 3rd = 8 Zipping Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 6 More Than A Song | ||
Thu Oct 9 2014 17:33 | 1st = 6 More Than A Song 2nd = 2 Cloud Dancer 3rd = 9 Sheridan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Its Lockie | ||
Thu Oct 9 2014 17:29 | 1st = 7 Its Lockie 2nd = 8 Avatar Ranger 3rd = 1 Highfield Snitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 4 Hulk Henry | ||
Thu Oct 9 2014 17:25 | 1st = 4 Hulk Henry 2nd = 1 Vashka 3rd = 11 Mad About You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Shines Bright | ||
Thu Oct 9 2014 17:20 | 1st = 5 Shines Bright 2nd = 2 Flip Flippa 3rd = 8 Opawa Shaiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 7 Fo Shizzle | ||
Thu Oct 9 2014 17:20 | 1st = 7 Fo Shizzle 2nd = 11 Sky Rumba 3rd = 8 Penthouse Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 7 Davettes Dynasty | ||
Thu Oct 9 2014 17:17 | 1st = 7 Davettes Dynasty 2nd = 5 Key Missile 3rd = 4 Fire Elusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Mister Seelster | ||
Thu Oct 9 2014 17:12 | 1st = 2 Mister Seelster 2nd = 3 Eye Spy Lombo 3rd = 4 Art And Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 4 Lady P | ||
Thu Oct 9 2014 17:10 | 1st = 4 Lady P 2nd = 2 Bute Mach 3rd = 3 Our Wicklow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Alexander Pop | ||
Thu Oct 9 2014 17:09 | 1st = 7 Alexander Pop 2nd = 2 Monkira 3rd = 5 Moyarra Marion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 4 Shades Of Bella | ||
Thu Oct 9 2014 17:05 | 1st = 4 Shades Of Bella 2nd = 6 Miss Softhands 3rd = 1 Lady Lakshmi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Spacecraft | ||
Thu Oct 9 2014 17:02 | 1st = 7 Spacecraft 2nd = 8 Dabreco 3rd = 5 Jeteye Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Shychenka | ||
Thu Oct 9 2014 16:58 | 1st = 7 Shychenka 2nd = 5 Reconciliation 3rd = 3 Dazzluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Skirmish | ||
Thu Oct 9 2014 16:54 | 1st = 8 Skirmish 2nd = 3 Highfield Roco 3rd = 7 Sunita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 8 Alavesa | ||
Thu Oct 9 2014 16:50 | 1st = 8 Alavesa 2nd = 9 Vision Splendid 3rd = 3 Got Unders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Smash Easy | ||
Thu Oct 9 2014 16:49 | 1st = 2 Smash Easy 2nd = 5 Home Truth 3rd = 6 Homebush Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 4 Wanderer | ||
Thu Oct 9 2014 16:45 | 1st = 4 Wanderer 2nd = 1 Venetian Prince 3rd = 2 Playboy Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 5 Fantastic Spiral | ||
Thu Oct 9 2014 16:42 | 1st = 5 Fantastic Spiral 2nd = 1 Bulletproof Esky 3rd = 2 Sannette Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 5 Major Stare | ||
Thu Oct 9 2014 16:40 | 1st = 5 Major Stare 2nd = 9 Fleetwood Mach 3rd = 3 Yankee Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Prince Assassin | ||
Thu Oct 9 2014 16:37 | 1st = 4 Prince Assassin 2nd = 1 Gotham City Sin 3rd = 5 Borgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Gold Class | ||
Thu Oct 9 2014 16:34 | 1st = 7 Gold Class 2nd = 2 Zafonic Josh 3rd = 6 Orsons Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Cawbourne Steve | ||
Thu Oct 9 2014 16:32 | 1st = 2 Cawbourne Steve 2nd = 3 Scotsome Power 3rd = 1 Gee Whizz Jeanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 3 Halfblood Prince | ||
Thu Oct 9 2014 16:30 | 1st = 3 Halfblood Prince 2nd = 6 Verification 3rd = 12 Fleurissime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Zipping Tarn | ||
Thu Oct 9 2014 16:27 | 1st = 8 Zipping Tarn 2nd = 6 Lochinvar Mondo 3rd = 5 Sweeneys First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Handyman Bob | ||
Thu Oct 9 2014 16:23 | 1st = 1 Handyman Bob 2nd = 3 From The Darkness 3rd = 4 Mark Me Olee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Typhoon Blake | ||
Thu Oct 9 2014 16:19 | 1st = 8 Typhoon Blake 2nd = 6 Magic Buzz 3rd = 2 Kyls Me Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 3 Streaky Bay | ||
Thu Oct 9 2014 16:15 | 1st = 3 Streaky Bay 2nd = 6 Meishou 3rd = 1 Ship Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Last Explorer | ||
Thu Oct 9 2014 16:14 | 1st = 2 Last Explorer 2nd = 6 Eyrewell Hawke 3rd = 1 Sonny Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 4 Banana Boy | ||
Thu Oct 9 2014 16:10 | 1st = 4 Banana Boy 2nd = 7 Nightshade 3rd = 3 Premium Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Atrax Robustus | ||
Thu Oct 9 2014 16:07 | 1st = 8 Atrax Robustus 2nd = 9 Fire Streak 3rd = 4 Shebas Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 10 Everlasting Grace | ||
Thu Oct 9 2014 16:05 | 1st = 10 Everlasting Grace 2nd = 11 Art Magic 3rd = 7 Magic Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Master Pip | ||
Thu Oct 9 2014 16:02 | 1st = 1 Master Pip 2nd = 3 Lynchman 3rd = 6 Our Deimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Jumangi Spur | ||
Thu Oct 9 2014 15:59 | 1st = 3 Jumangi Spur 2nd = 1 Terra Nostra 3rd = 8 Steel True Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Aniu | ||
Thu Oct 9 2014 15:57 | 1st = 1 Aniu 2nd = 5 Mull It Over 3rd = 6 Cawbourne Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 2 Instant Camera | ||
Thu Oct 9 2014 15:55 | 1st = 2 Instant Camera 3rd = 4 Onetonnegun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Huncha Duncha | ||
Thu Oct 9 2014 15:55 | 1st = 5 Huncha Duncha 3rd = 4 Onetonnegun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 9 Blue And Gold | ||
Thu Oct 9 2014 15:51 | 1st = 9 Blue And Gold 2nd = 5 Disclosure 3rd = 1 Father Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 Element Of Chance | ||
Thu Oct 9 2014 15:46 | 1st = 1 Element Of Chance 2nd = 3 Nevetus 3rd = 2 Glorious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Rat Tail Jimmy | ||
Thu Oct 9 2014 15:42 | 1st = 8 Rat Tail Jimmy 2nd = 1 River Bling 3rd = 3 Super Laney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Jewel Apache | ||
Thu Oct 9 2014 15:40 | 1st = 5 Jewel Apache 2nd = 1 Cawbourne Kitt 3rd = 8 Darcy Brasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 7 Higashi | ||
Thu Oct 9 2014 15:38 | 1st = 7 Higashi 2nd = 2 Spying 3rd = 1 Mossn Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Elswyk Miss | ||
Thu Oct 9 2014 15:34 | 1st = 8 Elswyk Miss 2nd = 7 Voodoo Talk 3rd = 4 Marry Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 10 Dragon Lady | ||
Thu Oct 9 2014 15:30 | 1st = 10 Dragon Lady 2nd = 12 Foxtrot Jack 3rd = 5 Latent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Hashtagyolo | ||
Thu Oct 9 2014 15:28 | 1st = 5 Hashtagyolo 2nd = 7 Newyork Teddy 3rd = 3 Queens Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 8 Orara Rod | ||
Thu Oct 9 2014 15:24 | 1st = 8 Orara Rod 2nd = 7 Gundal Gold 3rd = 3 Extreme Scope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 1 Actuariat | ||
Thu Oct 9 2014 15:20 | 1st = 1 Actuariat 2nd = 12 Ready To Fight 3rd = 4 Heza Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Key Largo Prince | ||
Thu Oct 9 2014 15:16 | 1st = 4 Key Largo Prince 2nd = 1 Bobbys Rascal 3rd = 2 Streaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Liz Watto | ||
Thu Oct 9 2014 15:14 | 1st = 5 Liz Watto 2nd = 7 Sacajawea 3rd = 6 Smash Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 7 Pachamama | ||
Thu Oct 9 2014 15:11 | 1st = 7 Pachamama 2nd = 6 Jamalka 3rd = 1 Elovachill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Blazing Marlowe | ||
Thu Oct 9 2014 15:07 | 1st = 1 Blazing Marlowe 2nd = 8 Wyembah Road 3rd = 4 Zena Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 5 Abbey Road | ||
Thu Oct 9 2014 15:03 | 1st = 5 Abbey Road 2nd = 7 Grenache 3rd = 2 Federal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Jemima Charm | ||
Thu Oct 9 2014 14:59 | 1st = 7 Jemima Charm 2nd = 3 Blasting Bear 3rd = 8 Cee Cees Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Costing Money | ||
Thu Oct 9 2014 14:57 | 1st = 1 Costing Money 2nd = 4 Big John Canon 3rd = 2 Black Sails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Lively Luna | ||
Thu Oct 9 2014 14:53 | 1st = 1 Lively Luna 2nd = 5 Penny Stevmax 3rd = 3 Rubys Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 9 - 8 Sussed | ||
Thu Oct 9 2014 14:52 | 1st = 8 Sussed 2nd = 9 Minstrel Flyer 3rd = 2 Reykjavik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Super Janno | ||
Thu Oct 9 2014 14:49 | 1st = 1 Super Janno 2nd = 6 Foxy Ellie 3rd = 2 Miss Winfrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 9 Spur On Gold | ||
Thu Oct 9 2014 14:45 | 1st = 9 Spur On Gold 2nd = 5 Literary Girl 3rd = 1 Forever Jensen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Doras Hand | ||
Thu Oct 9 2014 14:41 | 1st = 7 Doras Hand 2nd = 5 Speedy Red 3rd = 10 Smash It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Kinloch Power | ||
Thu Oct 9 2014 14:39 | 1st = 1 Kinloch Power 2nd = 4 Cue Power 3rd = 3 Know Rights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Save The Planet | ||
Thu Oct 9 2014 14:36 | 1st = 3 Save The Planet 2nd = 1 Awesome Horsesom 3rd = 4 Sonic Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Mister Wentworth | ||
Thu Oct 9 2014 14:32 | 1st = 4 Mister Wentworth 2nd = 2 Exquisette Pixie 3rd = 6 Lonely Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 1 Raijinz | ||
Thu Oct 9 2014 14:28 | 1st = 1 Raijinz 2nd = 3 Slick Speed 3rd = 4 Wind Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Choclotto | ||
Thu Oct 9 2014 14:24 | 1st = 2 Choclotto 2nd = 1 Forensics 3rd = 7 Kenju |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 8 - 10 Zedeedudadeeko | ||
Thu Oct 9 2014 14:20 | 1st = 10 Zedeedudadeeko 2nd = 9 Lil Mer 3rd = 12 Adidazler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 6 Danny Darko | ||
Thu Oct 9 2014 14:14 | 1st = 6 Danny Darko 2nd = 2 Vivian John 3rd = 1 Bub And Sonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 4 Ravens Fire | ||
Thu Oct 9 2014 14:10 | 1st = 4 Ravens Fire 2nd = 5 Bel Vuitton 3rd = 1 Sithali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Citizen Jane | ||
Thu Oct 9 2014 14:06 | 1st = 6 Citizen Jane 2nd = 8 Miss Black Ash 3rd = 3 Vee For Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Zeehan Miss | ||
Thu Oct 9 2014 13:57 | 1st = 3 Zeehan Miss 2nd = 7 Musical Cargo 3rd = 2 Baltimore Oriole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 10 Montrer Dame | ||
Thu Oct 9 2014 13:53 | 1st = 10 Montrer Dame 2nd = 13 Zelda 3rd = 12 Swaane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Cost Cutter | ||
Thu Oct 9 2014 13:49 | 1st = 4 Cost Cutter 2nd = 5 Sandy Point 3rd = 6 Yazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 4 Miss Appleton | ||
Thu Oct 9 2014 13:45 | 1st = 4 Miss Appleton 2nd = 6 Pass It On 3rd = 5 Archangel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Susannah Cargo | ||
Thu Oct 9 2014 13:39 | 1st = 7 Susannah Cargo 2nd = 1 Extreme Tyco 3rd = 5 Ten Tractors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 4 Just A Kiss | ||
Thu Oct 9 2014 13:35 | 1st = 4 Just A Kiss 2nd = 7 The Mighty Jrod 3rd = 2 Prince Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Outer Time | ||
Thu Oct 9 2014 13:31 | 1st = 2 Outer Time 2nd = 5 Mrs Dirts 3rd = 3 Big Sub Woofer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 7 Betsie Cargo | ||
Thu Oct 9 2014 13:22 | 1st = 7 Betsie Cargo 2nd = 1 Devine Reward 3rd = 4 Tassie Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 7 War Front | ||
Thu Oct 9 2014 13:18 | 1st = 7 War Front 2nd = 8 Well Hardley Ever 3rd = 5 Lerwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Kathys Queen | ||
Thu Oct 9 2014 13:14 | 1st = 7 Kathys Queen 2nd = 8 King Ted 3rd = 6 Spence Millions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 11 Good Mama | ||
Thu Oct 9 2014 13:10 | 1st = 11 Good Mama 2nd = 8 Floscees Gold 3rd = 12 Curry Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 4 Isabella Cargo | ||
Thu Oct 9 2014 13:04 | 1st = 4 Isabella Cargo 2nd = 5 Kuta Rob 3rd = 6 Mighty Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Arvos Violet | ||
Thu Oct 9 2014 12:56 | 1st = 1 Arvos Violet 2nd = 2 Prince Nando 3rd = 4 Needs Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Elegant Sprite | ||
Thu Oct 9 2014 12:47 | 1st = 2 Elegant Sprite 2nd = 4 Falzoni 3rd = 6 Jacobite Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Lillys Hand | ||
Thu Oct 9 2014 12:39 | 1st = 6 Lillys Hand 2nd = 1 Mr Reality 3rd = 8 Taymel Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 10 Justlikeyasister | ||
Thu Oct 9 2014 12:35 | 1st = 10 Justlikeyasister 2nd = 11 Sanjara 3rd = 14 Theatrics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Won Wron Flyer | ||
Thu Oct 9 2014 12:21 | 1st = 1 Won Wron Flyer 2nd = 4 Jungle Jane 3rd = 3 Ashcinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 9 Highland Rose | ||
Thu Oct 9 2014 12:00 | 1st = 9 Highland Rose 2nd = 10 Jazz Rock 3rd = 14 Illbeyourplatinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 7 Spendaholic | ||
Thu Oct 9 2014 11:25 | 1st = 7 Spendaholic 2nd = 5 St Matthew 3rd = 3 Lookherepal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 7 Magic Dancer | ||
Thu Oct 9 2014 10:50 | 1st = 7 Magic Dancer 2nd = 6 Ella Louise 3rd = 4 Danacanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 7 Horizon | ||
Thu Oct 9 2014 10:15 | 1st = 7 Horizon 2nd = 6 Ngawaka 3rd = 3 Kingiesstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 High Spender | ||
Thu Oct 9 2014 1:02 | 1st = 6 High Spender 2nd = 4 Rock Me Please 3rd = 8 Jughead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Freeway Ash | ||
Thu Oct 9 2014 0:42 | 1st = 7 Freeway Ash 2nd = 6 Fooling Around 3rd = 3 My Specs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Turner And Hooch | ||
Thu Oct 9 2014 0:27 | 1st = 6 Turner And Hooch 2nd = 7 Shes Majestic 3rd = 8 Chewy Onya Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Diplomatic Lady | ||
Thu Oct 9 2014 0:02 | 1st = 3 Diplomatic Lady 2nd = 4 Tricky Seal 3rd = 1 Jakes Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Arctic Wolf | ||
Tue Sep 9 2014 23:37 | 1st = 4 Arctic Wolf 2nd = 8 Ocean Prince 3rd = 7 Rockin Robin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Baht Monelli | ||
Tue Sep 9 2014 23:17 | 1st = 5 Baht Monelli 2nd = 6 Miss Hazard 3rd = 1 Sky Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Euro Monelli | ||
Tue Sep 9 2014 22:57 | 1st = 8 Euro Monelli 2nd = 1 Ashby Beth 3rd = 5 Westeros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Magical Crown | ||
Tue Sep 9 2014 22:40 | 1st = 4 Magical Crown 2nd = 7 Dont Be Teasin Me 3rd = 8 Trickys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Our Zafonic | ||
Tue Sep 9 2014 22:37 | 1st = 6 Our Zafonic 2nd = 5 Kridon Notabale 3rd = 4 Flowerpot Frida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Flash Wilson | ||
Tue Sep 9 2014 22:27 | 1st = 1 Flash Wilson 2nd = 3 Rulla Ronaldo 3rd = 4 Lektra Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Helmutt | ||
Tue Sep 9 2014 22:22 | 1st = 2 Helmutt 2nd = 8 West On Elle 3rd = 6 Galba Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Jay Bees Grin | ||
Tue Sep 9 2014 22:15 | 1st = 2 Jay Bees Grin 2nd = 4 Noble Force 3rd = 1 Never Too Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 9 Black Denim | ||
Tue Sep 9 2014 22:12 | 1st = 9 Black Denim 2nd = 5 Snake Proof 3rd = 7 Blue Eyed Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Essentially | ||
Tue Sep 9 2014 22:09 | 1st = 6 Essentially 2nd = 1 High Light Star 3rd = 5 Usain Buzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Whixhall Moss | ||
Tue Sep 9 2014 22:05 | 1st = 2 Whixhall Moss 2nd = 5 Russian Reign 3rd = 1 Homeward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Narra Operative | ||
Tue Sep 9 2014 22:00 | 1st = 3 Narra Operative 2nd = 5 Classievale 3rd = 2 V C Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 5 Black Tommie | ||
Tue Sep 9 2014 21:57 | 1st = 5 Black Tommie 2nd = 1 Master Roster 3rd = 2 Andos Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Listen Now | ||
Tue Sep 9 2014 21:53 | 1st = 1 Listen Now 2nd = 5 Atlantic Hawke 3rd = 8 Wildash Plumbob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Mick Mow | ||
Tue Sep 9 2014 21:50 | 1st = 7 Mick Mow 2nd = 5 Gee Callan 3rd = 2 Kifinti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Bartowski | ||
Tue Sep 9 2014 21:45 | 1st = 2 Bartowski 2nd = 1 Arousing 3rd = 6 Ideas Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 4 Mr Shilling | ||
Tue Sep 9 2014 21:42 | 1st = 4 Mr Shilling 2nd = 2 Shakedown 3rd = 6 Bokarm Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Hi Five Gundi | ||
Tue Sep 9 2014 21:41 | 1st = 4 Hi Five Gundi 2nd = 5 Asteri 3rd = 6 Chancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 10 Late Male | ||
Tue Sep 9 2014 21:39 | 1st = 10 Late Male 2nd = 5 Leaping Flame 3rd = 6 Jayden Returns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Grundon | ||
Tue Sep 9 2014 21:35 | 1st = 1 Grundon 2nd = 3 Gunnadoo Racer 3rd = 2 Photo Booth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 3 The Red Opal | ||
Tue Sep 9 2014 21:30 | 1st = 3 The Red Opal 2nd = 5 Top Venue 3rd = 2 Kankkunen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Reiko Bale | ||
Tue Sep 9 2014 21:27 | 1st = 7 Reiko Bale 2nd = 8 Tekki Yvettia 3rd = 1 Ultimate Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 3 Cosmic Dryva | ||
Tue Sep 9 2014 21:23 | 1st = 3 Cosmic Dryva 2nd = 1 Spur Him 3rd = 2 Wedding Present |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Tennessee Rock | ||
Tue Sep 9 2014 21:22 | 1st = 2 Tennessee Rock 2nd = 8 Manipulator 3rd = 4 Wee Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Northernette | ||
Tue Sep 9 2014 21:20 | 1st = 8 Northernette 2nd = 3 Hes A Knight 3rd = 1 Emilys Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Dearborn | ||
Tue Sep 9 2014 21:15 | 1st = 2 Dearborn 2nd = 1 Grand Cru 3rd = 4 Alongcomesdylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Wind Tracker | ||
Tue Sep 9 2014 21:12 | 1st = 1 Wind Tracker 2nd = 8 King Chonaill 3rd = 5 Jack Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Clash Of Kings | ||
Tue Sep 9 2014 21:09 | 1st = 1 Clash Of Kings 2nd = 8 Big Ticket 3rd = 5 Papa Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Sir Yorklea | ||
Tue Sep 9 2014 21:05 | 1st = 5 Sir Yorklea 2nd = 3 Bokarm Baille 3rd = 1 Pass The Peanut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Jusamirel | ||
Tue Sep 9 2014 21:00 | 1st = 9 Jusamirel 2nd = 6 A Stylish Jewel 3rd = 1 Mygreekkalesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Reel Me In | ||
Tue Sep 9 2014 20:59 | 1st = 1 Reel Me In 2nd = 5 Ronie Nemo 3rd = 3 Hallpack Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Macrame | ||
Tue Sep 9 2014 20:57 | 1st = 3 Macrame 2nd = 5 Chief Storm 3rd = 8 Gold Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Avondale Tara | ||
Tue Sep 9 2014 20:53 | 1st = 3 Avondale Tara 2nd = 8 Will Mend 3rd = 5 Cool Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 10 Kerser | ||
Tue Sep 9 2014 20:50 | 1st = 10 Kerser 2nd = 7 Yazz 3rd = 8 Lobo Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Go West U Terror | ||
Tue Sep 9 2014 20:45 | 1st = 3 Go West U Terror 2nd = 2 Ohoka Dallas 3rd = 7 Reuben Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Excusez Moi | ||
Tue Sep 9 2014 20:42 | 1st = 8 Excusez Moi 2nd = 2 Tinas Display 3rd = 7 Kay Jays Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Braeside Tommy | ||
Tue Sep 9 2014 20:41 | 1st = 5 Braeside Tommy 2nd = 4 Shambi Reward 3rd = 7 Burst Of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Little Charlie | ||
Tue Sep 9 2014 20:39 | 1st = 8 Little Charlie 2nd = 9 Story Time 3rd = 1 Knot Telling Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Private Talk | ||
Tue Sep 9 2014 20:35 | 1st = 1 Private Talk 2nd = 3 Yarny Gogolac 3rd = 6 Second Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 10 I Am Louie | ||
Tue Sep 9 2014 20:30 | 1st = 10 I Am Louie 2nd = 5 Royal Icing 3rd = 7 It Is She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Bayman Bale | ||
Tue Sep 9 2014 20:27 | 1st = 2 Bayman Bale 2nd = 1 Serious Tate 3rd = 3 Hot Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 River Lad | ||
Tue Sep 9 2014 20:26 | 1st = 3 River Lad 2nd = 5 Peso Monelli 3rd = 2 Ho Ho Pember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Le Sirenuse | ||
Tue Sep 9 2014 20:23 | 1st = 6 Le Sirenuse 2nd = 3 Birkdale Beauty 3rd = 1 Curlee Conners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Tears Siam | ||
Tue Sep 9 2014 20:20 | 1st = 6 Tears Siam 2nd = 7 Victory Belle 3rd = 2 Watto Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Touch Me Toes | ||
Tue Sep 9 2014 20:15 | 1st = 5 Touch Me Toes 2nd = 8 Please Idolise Me 3rd = 7 Spoilt Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Surf The Highway | ||
Tue Sep 9 2014 20:12 | 1st = 3 Surf The Highway 2nd = 7 Saltwater Blue 3rd = 1 Tokalon Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Specify | ||
Tue Sep 9 2014 20:09 | 1st = 6 Specify 2nd = 7 Bernmar Pete 3rd = 8 Forheza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Terra Swift | ||
Tue Sep 9 2014 20:08 | 1st = 7 Terra Swift 2nd = 8 Better Be West 3rd = 4 Platinum Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 5 Zipping Rex | ||
Tue Sep 9 2014 20:05 | 1st = 5 Zipping Rex 2nd = 8 Genalaky Rose 3rd = 7 Burwana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Goodtime Slater | ||
Tue Sep 9 2014 20:00 | 1st = 4 Goodtime Slater 2nd = 6 Jean Baptiste 3rd = 3 On Fire Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Gypsy Grey | ||
Tue Sep 9 2014 19:57 | 1st = 7 Gypsy Grey 2nd = 8 Zulu Onyx 3rd = 3 Iron Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 3 See Senora | ||
Tue Sep 9 2014 19:53 | 1st = 3 See Senora 2nd = 2 Mistifide 3rd = 1 Felicity Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Proven Glady | ||
Tue Sep 9 2014 19:50 | 1st = 5 Proven Glady 2nd = 3 Buckle Up Angus 3rd = 4 Mamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Raesawinner | ||
Tue Sep 9 2014 19:45 | 1st = 8 Raesawinner 2nd = 6 Quincey Brogden 3rd = 5 Fire Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 7 Tusk | ||
Tue Sep 9 2014 19:42 | 1st = 7 Tusk 2nd = 4 Peach Splitter 3rd = 3 Classic Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Francine | ||
Tue Sep 9 2014 19:39 | 1st = 6 Francine 2nd = 1 Arya 3rd = 2 Clear Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Velocity Kyzon | ||
Tue Sep 9 2014 19:35 | 1st = 8 Velocity Kyzon 2nd = 1 Malbay Magic 3rd = 3 Flying Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 2 Justa Dream Lombo | ||
Tue Sep 9 2014 19:30 | 1st = 2 Justa Dream Lombo 2nd = 6 Kaka Point Coast 3rd = 5 French Lesson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Lady Abby | ||
Tue Sep 9 2014 19:27 | 1st = 6 Lady Abby 2nd = 2 Zambora Dynamo 3rd = 4 Prince Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Hazle Rose Hi | ||
Tue Sep 9 2014 19:23 | 1st = 6 Hazle Rose Hi 2nd = 2 Action Dryva 3rd = 1 Short Cake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 9 Sheza Hot Sort | ||
Tue Sep 9 2014 19:20 | 1st = 9 Sheza Hot Sort 2nd = 2 Southern Master 3rd = 8 Brindie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Western Drover | ||
Tue Sep 9 2014 19:15 | 1st = 5 Western Drover 2nd = 4 Zonya 3rd = 9 Comeuppance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 3 Not Salty | ||
Tue Sep 9 2014 19:12 | 1st = 3 Not Salty 2nd = 4 Power Cell 3rd = 8 Elkington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 5 Rusty Peg | ||
Tue Sep 9 2014 19:09 | 1st = 5 Rusty Peg 2nd = 6 Belena Lad 3rd = 7 Old Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Ima River Boy | ||
Tue Sep 9 2014 19:06 | 1st = 1 Ima River Boy 2nd = 7 Neolisious 3rd = 8 Busta Voe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Kingsbrae Lavina | ||
Tue Sep 9 2014 19:03 | 1st = 1 Kingsbrae Lavina 2nd = 5 Callathumpian 3rd = 3 Spanish Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Daddywho | ||
Tue Sep 9 2014 18:58 | 1st = 8 Daddywho 2nd = 7 Murano 3rd = 3 Golden Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 5 Miss Harmony | ||
Tue Sep 9 2014 18:52 | 1st = 5 Miss Harmony 2nd = 3 Remo Belle 3rd = 1 Leefull Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Mint Burst | ||
Tue Sep 9 2014 18:49 | 1st = 2 Mint Burst 2nd = 10 Speedy Red 3rd = 8 Plea For Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Crystal Ball | ||
Tue Sep 9 2014 18:45 | 1st = 8 Crystal Ball 2nd = 1 Black Zac Bonus 3rd = 6 Bells Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Monlor Jasper | ||
Tue Sep 9 2014 18:41 | 1st = 6 Monlor Jasper 2nd = 8 Grand Attitude 3rd = 2 Par De Fir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 All Inn River | ||
Tue Sep 9 2014 18:36 | 1st = 1 All Inn River 2nd = 2 Black Carbide 3rd = 4 Rumbalara Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 1 Four Lillies | ||
Tue Sep 9 2014 18:30 | 1st = 1 Four Lillies 2nd = 4 Racewaycalder 3rd = 6 Tenno Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Big Brenda | ||
Tue Sep 9 2014 18:26 | 1st = 1 Big Brenda 2nd = 2 Little Sizzler 3rd = 3 Shakin Shakira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 11 - 3 Saucy Legend | ||
Tue Sep 9 2014 18:21 | 1st = 3 Saucy Legend 2nd = 2 Lark Rise 3rd = 4 Living Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Mr Snackman | ||
Tue Sep 9 2014 18:18 | 1st = 2 Mr Snackman 2nd = 7 Call Me Callahan 3rd = 4 Stagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Ropeley Jet | ||
Tue Sep 9 2014 18:08 | 1st = 7 Ropeley Jet 2nd = 1 Love Letters 3rd = 3 Oskar Da Pooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Keep Calm | ||
Tue Sep 9 2014 18:02 | 1st = 8 Keep Calm 2nd = 2 Serash Bale 3rd = 1 Claretown Westy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 4 My General Lee | ||
Tue Sep 9 2014 17:56 | 1st = 4 My General Lee 2nd = 3 Internationaltuffguy 3rd = 6 Strata Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Fawn Corsair | ||
Tue Sep 9 2014 17:52 | 1st = 3 Fawn Corsair 2nd = 5 Monlor Beau 3rd = 4 Mungunyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Money Come Back | ||
Tue Sep 9 2014 17:45 | 1st = 4 Money Come Back 2nd = 2 Wait Til Dark 3rd = 1 Nubian Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Karloo Kix | ||
Tue Sep 9 2014 17:39 | 1st = 3 Karloo Kix 2nd = 1 Texas Terror 3rd = 8 Floyd Mayweather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Majestic Seine | ||
Tue Sep 9 2014 17:35 | 1st = 5 Majestic Seine 2nd = 2 Local Duk 3rd = 3 Captain Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 8 - 4 Mr Satnav | ||
Tue Sep 9 2014 17:30 | 1st = 4 Mr Satnav 2nd = 5 Mulga Chief 3rd = 10 Zalga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 9 Burning Cash | ||
Tue Sep 9 2014 17:25 | 1st = 9 Burning Cash 2nd = 6 Allbliss 3rd = 5 Survivor Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Starvin Seagull | ||
Tue Sep 9 2014 17:22 | 1st = 3 Starvin Seagull 2nd = 8 Fully Charged 3rd = 2 Spyware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Mallee Man | ||
Tue Sep 9 2014 17:15 | 1st = 1 Mallee Man 2nd = 2 Crack Of Dawn 3rd = 6 True Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Tanie Rose Hi | ||
Tue Sep 9 2014 17:14 | 1st = 2 Tanie Rose Hi 2nd = 3 Smashing Niro 3rd = 7 Knock The Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 4 Ebony Rein | ||
Tue Sep 9 2014 17:10 | 1st = 4 Ebony Rein 2nd = 6 Sprite Zah 3rd = 1 Long Lasting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Veetee Saharrah | ||
Tue Sep 9 2014 17:07 | 1st = 1 Veetee Saharrah 2nd = 3 Hes Buzzin 3rd = 8 Sisco Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Therecomesatime | ||
Tue Sep 9 2014 17:02 | 1st = 5 Therecomesatime 2nd = 8 Im Young Tommy 3rd = 3 Donegal Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Yada Yada Yada | ||
Tue Sep 9 2014 16:59 | 1st = 5 Yada Yada Yada 2nd = 2 Grants Mistake 3rd = 1 Super String |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 7 Bierbower | ||
Tue Sep 9 2014 16:55 | 1st = 7 Bierbower 2nd = 1 Al Command 3rd = 14 Superior Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Little Rich Kid | ||
Tue Sep 9 2014 16:52 | 1st = 1 Little Rich Kid 2nd = 5 Bit Bazzaar 3rd = 6 Berridale Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Liukin | ||
Tue Sep 9 2014 16:50 | 1st = 8 Liukin 2nd = 6 Brick Top 3rd = 4 The Informant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Whatta Brew | ||
Tue Sep 9 2014 16:47 | 1st = 8 Whatta Brew 2nd = 7 Funky Chicken 3rd = 6 Southwood Pluto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 5 Cuban Star | ||
Tue Sep 9 2014 16:43 | 1st = 5 Cuban Star 2nd = 11 Wild Eyes 3rd = 12 Stratalena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Miss Royalty | ||
Tue Sep 9 2014 16:39 | 1st = 8 Miss Royalty 2nd = 1 Snowball Bob 3rd = 6 Busby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 2 Shadow Rein | ||
Tue Sep 9 2014 16:35 | 1st = 2 Shadow Rein 2nd = 5 Rinn Pierre 3rd = 9 With A Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Bekim Vapour | ||
Tue Sep 9 2014 16:32 | 1st = 4 Bekim Vapour 2nd = 8 Enrys Surprize 3rd = 6 Brazen Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Xtreme Knocka | ||
Tue Sep 9 2014 16:31 | 1st = 8 Xtreme Knocka 2nd = 6 Cumberland Black 3rd = 9 Mallee Bon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Cold Ideal | ||
Tue Sep 9 2014 16:27 | 1st = 6 Cold Ideal 2nd = 7 Lively Hero 3rd = 8 Truly Blissfull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Razen Toast | ||
Tue Sep 9 2014 16:24 | 1st = 1 Razen Toast 2nd = 2 Long Nose Kate 3rd = 8 Please Refrain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 6 Miss Famous | ||
Tue Sep 9 2014 16:20 | 1st = 6 Miss Famous 2nd = 3 Military 3rd = 12 Youiz Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Just Grange | ||
Tue Sep 9 2014 16:15 | 1st = 1 Just Grange 2nd = 6 Iamboogie 3rd = 3 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Death Cloud | ||
Tue Sep 9 2014 16:14 | 1st = 6 Death Cloud 2nd = 1 Wild Wilfred 3rd = 7 Tugg Speedman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 4 Bizzee Being Me | ||
Tue Sep 9 2014 16:12 | 1st = 4 Bizzee Being Me 2nd = 3 Aston Caleb 3rd = 6 Pocket Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 1 Brockman | ||
Tue Sep 9 2014 16:08 | 1st = 1 Brockman 2nd = 5 Sir Laszlo 3rd = 2 Bel Esandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Bogie Raider | ||
Tue Sep 9 2014 16:04 | 1st = 3 Bogie Raider 2nd = 6 Beks News 3rd = 1 Moonlight Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 7 Tara Ironwood | ||
Tue Sep 9 2014 16:00 | 1st = 7 Tara Ironwood 2nd = 2 Prince Mayted 3rd = 8 Spring Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Thundering Star | ||
Tue Sep 9 2014 15:57 | 1st = 8 Thundering Star 2nd = 7 Ernie Old 3rd = 2 Mi Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 True Harlequin | ||
Tue Sep 9 2014 15:56 | 1st = 5 True Harlequin 2nd = 4 Striking Charlm 3rd = 6 Left Posted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Western Gailes | ||
Tue Sep 9 2014 15:52 | 1st = 6 Western Gailes 2nd = 4 Aristaeus 3rd = 9 End Of The Matter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Wheels of Fire | ||
Tue Sep 9 2014 15:49 | 1st = 4 Wheels of Fire 2nd = 1 Uncle Al 3rd = 2 Long Gully Tese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 2 Human League | ||
Tue Sep 9 2014 15:45 | 1st = 2 Human League 2nd = 1 Onya Keithy 3rd = 8 Red Samurai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Handsome Major | ||
Tue Sep 9 2014 15:40 | 1st = 1 Handsome Major 2nd = 5 Master Macca 3rd = 7 Heart Ofa Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 9 Ralphy Baby | ||
Tue Sep 9 2014 15:39 | 1st = 9 Ralphy Baby 2nd = 2 Cool Onyx 3rd = 3 Jay Are Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 3 Baileys Comet | ||
Tue Sep 9 2014 15:37 | 1st = 3 Baileys Comet 2nd = 2 Crystal Innings 3rd = 1 Colonel Cain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 Midnight Ride | ||
Tue Sep 9 2014 15:33 | 1st = 3 Midnight Ride 2nd = 1 Church Boy 3rd = 2 Emerald Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Blue Star | ||
Tue Sep 9 2014 15:29 | 1st = 8 Blue Star 2nd = 6 Dyna Quip 3rd = 7 Boss Power Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 4 Groomaze | ||
Tue Sep 9 2014 15:25 | 1st = 4 Groomaze 2nd = 8 Wooden Take It 3rd = 10 Campaign Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 1 Cosmic Star | ||
Tue Sep 9 2014 15:22 | 1st = 1 Cosmic Star 2nd = 2 Double Chance 3rd = 6 Alaskan Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Are Jai Que | ||
Tue Sep 9 2014 15:21 | 1st = 3 Are Jai Que 2nd = 5 Mundi Zarr 3rd = 4 Sochi Torah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Uncle Lile | ||
Tue Sep 9 2014 15:17 | 1st = 4 Uncle Lile 2nd = 5 Regal Stride 3rd = 7 One Eyed Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Flora Bothing | ||
Tue Sep 9 2014 15:14 | 1st = 1 Flora Bothing 2nd = 8 Jack And Lolli 3rd = 7 Little Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 9 Taste Of Money | ||
Tue Sep 9 2014 15:10 | 1st = 9 Taste Of Money 2nd = 14 Mahogany Road 3rd = 4 Honey Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Still In Denial | ||
Tue Sep 9 2014 15:05 | 1st = 2 Still In Denial 2nd = 7 Audrey Maree 3rd = 8 Lifes Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Trequartista | ||
Tue Sep 9 2014 15:04 | 1st = 2 Trequartista 2nd = 4 Senor Cruz 3rd = 8 Charlm Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 7 Blue Tam | ||
Tue Sep 9 2014 15:02 | 1st = 7 Blue Tam 2nd = 6 Hello Scott 3rd = 8 Buddy Good Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 10 Mari Pintau | ||
Tue Sep 9 2014 14:58 | 1st = 10 Mari Pintau 2nd = 8 Dellas Diamond 3rd = 2 Foghorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Tex Walker | ||
Tue Sep 9 2014 14:54 | 1st = 1 Tex Walker 2nd = 2 Cash Or Credit 3rd = 5 Avid Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 3 Pin | ||
Tue Sep 9 2014 14:50 | 1st = 3 Pin 2nd = 2 Juste Si 3rd = 8 Goldcoyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Roxy Rhythm | ||
Tue Sep 9 2014 14:47 | 1st = 8 Roxy Rhythm 2nd = 2 Quick Advance 3rd = 10 Daniels Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Sixteen | ||
Tue Sep 9 2014 14:46 | 1st = 1 Sixteen 2nd = 3 Senorita Escobar 3rd = 7 Charlm Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Certainlydealtnace | ||
Tue Sep 9 2014 14:42 | 1st = 6 Certainlydealtnace 2nd = 4 Part One 3rd = 8 Cockys Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Just As Fancy | ||
Tue Sep 9 2014 14:39 | 1st = 8 Just As Fancy 2nd = 1 Lochinvar Impala 3rd = 2 Buxton Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 2 Kinmuku | ||
Tue Sep 9 2014 14:35 | 1st = 2 Kinmuku 2nd = 4 Magnakali 3rd = 10 Berserk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Tralee Bromac | ||
Tue Sep 9 2014 14:30 | 1st = 5 Tralee Bromac 2nd = 2 Hilarious Legend 3rd = 7 Sweet Tooth Omine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Heres Archie | ||
Tue Sep 9 2014 14:29 | 1st = 8 Heres Archie 2nd = 1 Elite Sprite 3rd = 2 Kuta Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Buckle Up Fletch | ||
Tue Sep 9 2014 14:27 | 1st = 7 Buckle Up Fletch 2nd = 5 Little Spin 3rd = 1 Lou James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 7 Turbulence | ||
Tue Sep 9 2014 14:23 | 1st = 7 Turbulence 2nd = 1 Rochallor 3rd = 9 Mystic Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Alhanna | ||
Tue Sep 9 2014 14:19 | 1st = 8 Alhanna 2nd = 3 Coulta Hill 3rd = 2 Cool And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 1 Shark Bell | ||
Tue Sep 9 2014 14:15 | 1st = 1 Shark Bell 2nd = 5 Beg Pardon 3rd = 3 How Good Is This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Soul Sister | ||
Tue Sep 9 2014 14:12 | 1st = 6 Soul Sister 2nd = 8 Rip And Tear 3rd = 7 Breakers Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Subtle Advice | ||
Tue Sep 9 2014 14:07 | 1st = 5 Subtle Advice 2nd = 10 Jack Rustler 3rd = 8 The Mad Hatter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Breakfast Club | ||
Tue Sep 9 2014 14:04 | 1st = 1 Breakfast Club 2nd = 7 Gunslinger Girl 3rd = 4 Long Gully Allgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 10 Do Not Go Gentle | ||
Tue Sep 9 2014 14:00 | 1st = 10 Do Not Go Gentle 2nd = 8 Barely A Scent 3rd = 9 Corcovado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 William Peter | ||
Tue Sep 9 2014 13:55 | 1st = 8 William Peter 2nd = 3 Silver Back 3rd = 4 Fantasy Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Touch Of Venus | ||
Tue Sep 9 2014 13:52 | 1st = 8 Touch Of Venus 2nd = 1 Buckle Up Omnin 3rd = 6 Chilliwack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 4 Rock On Up | ||
Tue Sep 9 2014 13:48 | 1st = 4 Rock On Up 2nd = 5 Totally Devoted 3rd = 7 Rush To Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Rockin Loot | ||
Tue Sep 9 2014 13:44 | 1st = 3 Rockin Loot 2nd = 5 Onus On Me 3rd = 4 Phil De Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 5 Still My Friend | ||
Tue Sep 9 2014 13:40 | 1st = 5 Still My Friend 2nd = 1 Gold Beret 3rd = 8 La Festiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Brutal Force | ||
Tue Sep 9 2014 13:37 | 1st = 8 Brutal Force 2nd = 1 Buckle Up Jordy 3rd = 2 Antivist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 9 Opawa Casper | ||
Tue Sep 9 2014 13:36 | 1st = 9 Opawa Casper 2nd = 7 Noble Fantasy 3rd = 8 Oscar Tuivasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 My Excuse | ||
Tue Sep 9 2014 13:29 | 1st = 3 My Excuse 2nd = 4 Kalden Trojan 3rd = 5 Havago Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 3 Schneller | ||
Tue Sep 9 2014 13:25 | 1st = 3 Schneller 2nd = 7 Lashkaal 3rd = 4 Yours Mine Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Duchess Ella | ||
Tue Sep 9 2014 13:20 | 1st = 2 Duchess Ella 2nd = 8 Secret Sundaze 3rd = 6 Nickys Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Homebush Kelso | ||
Tue Sep 9 2014 13:19 | 1st = 1 Homebush Kelso 2nd = 2 Mary Marlow 3rd = 4 Keramus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 6 Star Chamber | ||
Tue Sep 9 2014 13:17 | 1st = 6 Star Chamber 2nd = 3 Buckle Up Tango 3rd = 2 Noble Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 King Kazou | ||
Tue Sep 9 2014 13:13 | 1st = 1 King Kazou 2nd = 11 Supara 3rd = 7 Grenache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Dyna Tager | ||
Tue Sep 9 2014 13:09 | 1st = 8 Dyna Tager 2nd = 3 Aha Mcbain 3rd = 4 Lektra Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Black Sienna | ||
Tue Sep 9 2014 13:02 | 1st = 2 Black Sienna 2nd = 3 Teemac 3rd = 1 Buckle Up Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 8 Iona Haka | ||
Tue Sep 9 2014 12:59 | 1st = 8 Iona Haka 2nd = 1 Team Dream 3rd = 7 Know Jealousy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Mahlo Storm | ||
Tue Sep 9 2014 12:54 | 1st = 6 Mahlo Storm 2nd = 8 Long Gully Hills 3rd = 4 Midway Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Chiara Delight | ||
Tue Sep 9 2014 12:45 | 1st = 7 Chiara Delight 2nd = 9 Clarrie Stone 3rd = 8 Chalcis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 1 Magic Micron | ||
Tue Sep 9 2014 12:42 | 1st = 1 Magic Micron 2nd = 7 Gladis Grice 3rd = 8 Buckle Up Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Know Certainty | ||
Tue Sep 9 2014 12:39 | 1st = 8 Know Certainty 2nd = 2 Punch On Jaime 3rd = 1 Opawa Andrea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 8 Ronrose Hill | ||
Tue Sep 9 2014 12:21 | 1st = 8 Ronrose Hill 2nd = 1 Abound 3rd = 2 Another Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 7 Homebush Bruno | ||
Tue Sep 9 2014 12:02 | 1st = 7 Homebush Bruno 2nd = 8 Jed Norton 3rd = 5 Goldstar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Robs Mate | ||
Tue Sep 9 2014 11:42 | 1st = 2 Robs Mate 2nd = 4 Gold Vipa 3rd = 1 Shez Keen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Opawa Lachlan | ||
Tue Sep 9 2014 11:22 | 1st = 1 Opawa Lachlan 2nd = 6 Opawa Uno 3rd = 7 Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Blue Review | ||
Tue Sep 9 2014 11:02 | 1st = 2 Blue Review 2nd = 6 Goldstar Mario 3rd = 7 Increasing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Lemaquis Willow | ||
Tue Sep 9 2014 10:42 | 1st = 8 Lemaquis Willow 2nd = 6 Millies Boy 3rd = 1 Giganaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Cawbourne Steve | ||
Tue Sep 9 2014 10:02 | 1st = 1 Cawbourne Steve 2nd = 6 Another Fortune 3rd = 7 Last Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Ritza Liam | ||
Sat Aug 9 2014 23:47 | 1st = 2 Ritza Liam 2nd = 5 Jackie Bale 3rd = 4 By Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Elyce Rhian | ||
Sat Aug 9 2014 23:27 | 1st = 2 Elyce Rhian 2nd = 5 Vic Gundi 3rd = 7 Bekim Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 7 Mullinalaghta Lad | ||
Sat Aug 9 2014 23:15 | 1st = 7 Mullinalaghta Lad 2nd = 2 Your Excused 3rd = 11 Itz Darknstormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Reverberate | ||
Sat Aug 9 2014 23:12 | 1st = 7 Reverberate 2nd = 3 Obama Keeping 3rd = 6 Flight Of Anevay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Sweet Diva | ||
Sat Aug 9 2014 23:00 | 1st = 1 Sweet Diva 2nd = 2 Fort Allen 3rd = 8 Kiltah Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Ash Flash | ||
Sat Aug 9 2014 22:52 | 1st = 6 Ash Flash 2nd = 4 Bingle Monelli 3rd = 7 Wing It Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 5 Sparkling Seelster | ||
Sat Aug 9 2014 22:45 | 1st = 5 Sparkling Seelster 2nd = 3 Another Vinnie 3rd = 7 Quick Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Oakvale Flyer | ||
Sat Aug 9 2014 22:42 | 1st = 5 Oakvale Flyer 2nd = 1 Dyna Fancy 3rd = 8 My Kinda Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Zola Icon | ||
Sat Aug 9 2014 22:35 | 1st = 2 Zola Icon 2nd = 3 Heres Skeeta 3rd = 6 My Awesome Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 On Coin | ||
Sat Aug 9 2014 22:30 | 1st = 1 On Coin 2nd = 2 Gomes 3rd = 8 Freeway Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Spring Missile | ||
Sat Aug 9 2014 22:27 | 1st = 4 Spring Missile 2nd = 6 Gator Boy 3rd = 8 Mister Uate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Al Moran | ||
Sat Aug 9 2014 22:25 | 1st = 4 Al Moran 2nd = 3 Shot To Bits 3rd = 5 Reckless Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 9 Mattjesty Guy | ||
Sat Aug 9 2014 22:20 | 1st = 9 Mattjesty Guy 2nd = 2 Wheres Jonny 3rd = 3 Thinks Hesa Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Queen Charlie | ||
Sat Aug 9 2014 22:17 | 1st = 2 Queen Charlie 2nd = 5 Cawbourne Power 3rd = 9 Terrys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 3 Fifty Hertz | ||
Sat Aug 9 2014 22:12 | 1st = 3 Fifty Hertz 2nd = 11 Full Package 3rd = 9 Mister Hannible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - | ||
Sat Aug 9 2014 22:10 | 2nd = 3 Luba Monelli 3rd = 2 Zelemar Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Dyna Alchemist | ||
Sat Aug 9 2014 22:05 | 1st = 4 Dyna Alchemist 2nd = 6 Lady Goldenpaw 3rd = 8 Oakvale Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Jacks A Captain | ||
Sat Aug 9 2014 22:04 | 1st = 1 Jacks A Captain 2nd = 8 Stellas Star 3rd = 6 Fox Rip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 2 Getya Wings Out | ||
Sat Aug 9 2014 22:00 | 1st = 2 Getya Wings Out 2nd = 1 Alina 3rd = 3 Sirladyn Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Chica Destacada | ||
Sat Aug 9 2014 21:57 | 1st = 3 Chica Destacada 2nd = 5 Tommy Brislane 3rd = 4 Bessy Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Zarah Gee | ||
Sat Aug 9 2014 21:52 | 1st = 1 Zarah Gee 2nd = 4 Boundary Row 3rd = 2 Kayangee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Cant Hear You | ||
Sat Aug 9 2014 21:51 | 1st = 1 Cant Hear You 2nd = 2 El Black Pearls 3rd = 4 No Hugs Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Stangafied | ||
Sat Aug 9 2014 21:50 | 1st = 2 Stangafied 2nd = 8 Kerry Spice 3rd = 7 Charity Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 7 Our Jerry Lee | ||
Sat Aug 9 2014 21:45 | 1st = 7 Our Jerry Lee 2nd = 2 Blissfull Boy 3rd = 1 Lively Highlander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Crackerjack Dak | ||
Sat Aug 9 2014 21:42 | 1st = 1 Crackerjack Dak 2nd = 5 Marcus Joe 3rd = 6 Mepunga Armagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Being Good | ||
Sat Aug 9 2014 21:41 | 1st = 8 Being Good 2nd = 4 Little Rum 3rd = 5 Permanent Guest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Our Overanova | ||
Sat Aug 9 2014 21:37 | 1st = 7 Our Overanova 2nd = 1 Kyvalley Racer 3rd = 10 The Pearl Of Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Alans Kidz | ||
Sat Aug 9 2014 21:35 | 1st = 1 Alans Kidz 2nd = 2 Longneck 3rd = 6 Reco Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Enjoy A Coldie | ||
Sat Aug 9 2014 21:30 | 1st = 6 Enjoy A Coldie 2nd = 10 Loveyougoodboy 3rd = 2 Armed Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Get Around Him | ||
Sat Aug 9 2014 21:29 | 1st = 2 Get Around Him 2nd = 3 Chicago Style 3rd = 7 Vee High Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Cosmic Rambo | ||
Sat Aug 9 2014 21:27 | 1st = 1 Cosmic Rambo 2nd = 8 Love Of Lauryn 3rd = 3 Freddys Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Day Dream Dancer | ||
Sat Aug 9 2014 21:22 | 1st = 4 Day Dream Dancer 2nd = 9 Arambi Star 3rd = 6 Mayorofshinetown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Devine Awe | ||
Sat Aug 9 2014 21:21 | 1st = 2 Devine Awe 2nd = 7 Rising Flood 3rd = 8 Zipping Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 My Bro Fabio | ||
Sat Aug 9 2014 21:20 | 1st = 3 My Bro Fabio 2nd = 7 Dyna Kayla 3rd = 4 Rumero Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 Gives Me Chills | ||
Sat Aug 9 2014 21:15 | 1st = 6 Gives Me Chills 2nd = 5 Lucky And Loaded 3rd = 1 Aussie Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Queen Marina | ||
Sat Aug 9 2014 21:12 | 1st = 5 Queen Marina 2nd = 1 Pumped Up Zarr 3rd = 7 Miss Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Elite Watch | ||
Sat Aug 9 2014 21:09 | 1st = 7 Elite Watch 2nd = 6 Marys Guess 3rd = 8 Bernmar Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Forever Gold | ||
Sat Aug 9 2014 21:07 | 1st = 1 Forever Gold 2nd = 4 Jazzabout 3rd = 2 Rakarebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Eye Deal | ||
Sat Aug 9 2014 21:06 | 1st = 2 Eye Deal 2nd = 4 Auriga Legend 3rd = 6 Regal Lauryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Zipping Gilbert | ||
Sat Aug 9 2014 21:05 | 1st = 2 Zipping Gilbert 2nd = 7 White Fox 3rd = 8 Charm Bracelet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 3 Glenferrie Shuffle | ||
Sat Aug 9 2014 21:00 | 1st = 3 Glenferrie Shuffle 2nd = 1 Endorsement 3rd = 4 Bit Of A Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Awesome Project | ||
Sat Aug 9 2014 20:58 | 1st = 1 Awesome Project 2nd = 2 Spring Leaf 3rd = 6 Woodnear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 9 Oh So Striking | ||
Sat Aug 9 2014 20:57 | 1st = 9 Oh So Striking 2nd = 8 Billy Bowlegs 3rd = 7 Recruitment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Creative Azzam | ||
Sat Aug 9 2014 20:53 | 1st = 1 Creative Azzam 2nd = 6 Bolt Me Down 3rd = 5 Aston Dareh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Come On Frank | ||
Sat Aug 9 2014 20:50 | 1st = 6 Come On Frank 2nd = 5 Mark Dennis 3rd = 2 Onedin Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Ready To Riot | ||
Sat Aug 9 2014 20:47 | 1st = 8 Ready To Riot 2nd = 4 Hector Kahn 3rd = 6 Flying Morson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Gangnam Stride | ||
Sat Aug 9 2014 20:46 | 1st = 7 Gangnam Stride 2nd = 8 Honey Blonde 3rd = 3 Spring Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 1 Cyclone Dream | ||
Sat Aug 9 2014 20:42 | 1st = 1 Cyclone Dream 2nd = 6 Confused Superstar 3rd = 4 Sandys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 6 Enfield Bullet | ||
Sat Aug 9 2014 20:41 | 1st = 6 Enfield Bullet 2nd = 10 Baptism Of Fire 3rd = 4 Big Shot Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Paris Sparks | ||
Sat Aug 9 2014 20:40 | 1st = 7 Paris Sparks 2nd = 6 Beks 3rd = 1 Zipping Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Seven Up | ||
Sat Aug 9 2014 20:37 | 1st = 3 Seven Up 2nd = 7 Kandara Rose 3rd = 2 Ronray Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Supabet | ||
Sat Aug 9 2014 20:35 | 1st = 1 Supabet 2nd = 8 Highview Terror 3rd = 4 Moonlight Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Lightning Leah | ||
Sat Aug 9 2014 20:32 | 1st = 2 Lightning Leah 2nd = 3 Gee Callan 3rd = 4 Benny Bowen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 7 Follow The Stars | ||
Sat Aug 9 2014 20:30 | 1st = 7 Follow The Stars 2nd = 6 Linda Lovegrace 3rd = 4 Ourboyjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - | ||
Sat Aug 9 2014 20:28 | 2nd = 4 Minza Red One 3rd = 7 Big Girl Gerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Rolex Roo | ||
Sat Aug 9 2014 20:24 | 1st = 5 Rolex Roo 2nd = 4 Gunspeed 3rd = 7 Noir Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Stylish Shiela | ||
Sat Aug 9 2014 20:24 | 1st = 1 Stylish Shiela 2nd = 7 Broadway Harry 3rd = 8 East to West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Ruff Cut Diamond | ||
Sat Aug 9 2014 20:22 | 1st = 4 Ruff Cut Diamond 2nd = 3 Sapporo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Elite Robbo | ||
Sat Aug 9 2014 20:21 | 1st = 4 Elite Robbo 2nd = 7 Chalk 3rd = 1 Heart Of Gunlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Marmolejo | ||
Sat Aug 9 2014 20:20 | 1st = 4 Marmolejo 2nd = 5 Rhythm Of Life 3rd = 7 Aubreys Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Moonshine Pearl | ||
Sat Aug 9 2014 20:17 | 1st = 2 Moonshine Pearl 2nd = 1 Jessicas Flyer 3rd = 5 Wise Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Hereux Homme | ||
Sat Aug 9 2014 20:15 | 1st = 4 Hereux Homme 2nd = 1 Major Works 3rd = 3 Mia Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Where Dreams Grow | ||
Sat Aug 9 2014 20:12 | 1st = 5 Where Dreams Grow 2nd = 7 Maddy White 3rd = 2 Gold Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Ideal Tact | ||
Sat Aug 9 2014 20:10 | 1st = 2 Ideal Tact 2nd = 3 Threo 3rd = 1 Navarda Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Just Go Bang | ||
Sat Aug 9 2014 20:09 | 1st = 8 Just Go Bang 2nd = 1 Seanna Celeste 3rd = 6 Jaraco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 7 Lani Banarni | ||
Sat Aug 9 2014 20:07 | 1st = 7 Lani Banarni 2nd = 2 My Boy Snoop 3rd = 3 Hurricane Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Miss Kamikaze | ||
Sat Aug 9 2014 20:04 | 1st = 5 Miss Kamikaze 2nd = 8 Starburst Les 3rd = 7 Harley Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Hezfullarunning | ||
Sat Aug 9 2014 20:02 | 1st = 6 Hezfullarunning 2nd = 3 Rock On Tiger 3rd = 2 Miss Lively |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Mepunga Moss | ||
Sat Aug 9 2014 20:00 | 1st = 7 Mepunga Moss 2nd = 2 Waymores Blues 3rd = 5 Flying Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Someone Great | ||
Sat Aug 9 2014 19:59 | 1st = 6 Someone Great 2nd = 8 Waikiki 3rd = 4 Ozzie Pub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Nevabendrules | ||
Sat Aug 9 2014 19:55 | 1st = 4 Nevabendrules 2nd = 2 True Character 3rd = 1 Immortal Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Galliano Gold | ||
Sat Aug 9 2014 19:54 | 1st = 8 Galliano Gold 2nd = 5 Timmy Mac 3rd = 1 Time For Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Hes Bonza | ||
Sat Aug 9 2014 19:51 | 1st = 4 Hes Bonza 2nd = 6 Peloton Bale 3rd = 8 Grubby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Seel N Print | ||
Sat Aug 9 2014 19:50 | 1st = 2 Seel N Print 2nd = 3 Monifieth 3rd = 1 My Dusky Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Sneaky Bonanza | ||
Sat Aug 9 2014 19:48 | 1st = 7 Sneaky Bonanza 2nd = 3 Joane 3rd = 5 Hayden Hair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 Lady Willoughby | ||
Sat Aug 9 2014 19:46 | 1st = 5 Lady Willoughby 2nd = 1 Powerful Destroyer 3rd = 7 Artistic Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Lil Bit Sparky | ||
Sat Aug 9 2014 19:43 | 1st = 1 Lil Bit Sparky 2nd = 2 Prince Polo 3rd = 3 Wallys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 12 Falcon Chief | ||
Sat Aug 9 2014 19:43 | 1st = 12 Falcon Chief 2nd = 5 Rubys Bad Boy 3rd = 6 Karalta Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Not Close | ||
Sat Aug 9 2014 19:40 | 1st = 5 Not Close 2nd = 3 Lucky Ducky 3rd = 4 Wake Up Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Grin Diddle | ||
Sat Aug 9 2014 19:40 | 1st = 2 Grin Diddle 2nd = 3 Lynchis 3rd = 1 Marbel Hi Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Maximum Lil | ||
Sat Aug 9 2014 19:37 | 1st = 3 Maximum Lil 2nd = 4 Emas Princess 3rd = 2 Oxley Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 11 Our Castanea | ||
Sat Aug 9 2014 19:35 | 1st = 11 Our Castanea 2nd = 8 Tulhurst Paddy 3rd = 6 Tulhurst Tully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Senorita Ally | ||
Sat Aug 9 2014 19:33 | 1st = 7 Senorita Ally 2nd = 8 Pioneer Cheers 3rd = 3 Handle With Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 2 In Sin City | ||
Sat Aug 9 2014 19:32 | 1st = 2 In Sin City 2nd = 1 Dynamite Dudette 3rd = 8 Narryna Jetstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Fancy Chance | ||
Sat Aug 9 2014 19:30 | 1st = 1 Fancy Chance 2nd = 3 Black Kaspa 3rd = 6 Flip The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 8 Dimitrius | ||
Sat Aug 9 2014 19:29 | 1st = 8 Dimitrius 2nd = 2 Fleming Son 3rd = 1 Zeronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Maddie Gari | ||
Sat Aug 9 2014 19:26 | 1st = 7 Maddie Gari 2nd = 2 Classified Miss 3rd = 1 Cool Ahmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Franco Talon | ||
Sat Aug 9 2014 19:25 | 1st = 2 Franco Talon 2nd = 8 Ona Rocky Beach 3rd = 7 Tarchen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Skuzi | ||
Sat Aug 9 2014 19:23 | 1st = 2 Skuzi 2nd = 6 This Time Reba 3rd = 3 Knock The Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Bold Life | ||
Sat Aug 9 2014 19:20 | 1st = 1 Bold Life 2nd = 8 Lombo Kotakinabalu 3rd = 2 Pitlochry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Brindie | ||
Sat Aug 9 2014 19:19 | 1st = 1 Brindie 2nd = 6 Last Stand 3rd = 7 Mesomorph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Montana Falcon | ||
Sat Aug 9 2014 19:15 | 1st = 5 Montana Falcon 2nd = 2 Buzz Courage 3rd = 8 Skippy Saddler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Ish Won | ||
Sat Aug 9 2014 19:14 | 1st = 1 Ish Won 2nd = 4 Zero For Dino 3rd = 3 Breaker Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Ennis Bale | ||
Sat Aug 9 2014 19:13 | 1st = 4 Ennis Bale 2nd = 6 Jaunty Bale 3rd = 8 Dyna Synch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 9 Cobbity Cove | ||
Sat Aug 9 2014 19:08 | 1st = 9 Cobbity Cove 2nd = 8 Scarlet Satene 3rd = 2 Pedros Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Hostile | ||
Sat Aug 9 2014 19:07 | 1st = 6 Hostile 2nd = 5 Ozzy Bale 3rd = 8 Reens Fabian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 7 Shinzigzag | ||
Sat Aug 9 2014 19:05 | 1st = 7 Shinzigzag 2nd = 4 Rooms On Fire 3rd = 3 Raging To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Smashing Niro | ||
Sat Aug 9 2014 19:04 | 1st = 4 Smashing Niro 2nd = 6 Scottish Clan 3rd = 5 Rosdue Boss Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 3 Dazzling Arden | ||
Sat Aug 9 2014 19:00 | 1st = 3 Dazzling Arden 2nd = 6 Not The Full Deck 3rd = 2 Olivia Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Kimkia Tiger | ||
Sat Aug 9 2014 18:59 | 1st = 1 Kimkia Tiger 2nd = 3 Cosmic Kristie 3rd = 2 Sharky Ricardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Up Country | ||
Sat Aug 9 2014 18:55 | 1st = 4 Up Country 2nd = 6 Livin It Lovin It 3rd = 8 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 3 El Tegra | ||
Sat Aug 9 2014 18:54 | 1st = 3 El Tegra 2nd = 4 Eyes Dont Lie 3rd = 6 Silver Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Ballistic Fire | ||
Sat Aug 9 2014 18:51 | 1st = 2 Ballistic Fire 2nd = 3 Dyna Nihilist 3rd = 5 Take Them On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Super Sea | ||
Sat Aug 9 2014 18:50 | 1st = 9 Super Sea 2nd = 3 God Send 3rd = 1 Miami Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Astound Ya | ||
Sat Aug 9 2014 18:47 | 1st = 8 Astound Ya 2nd = 3 Happy Lucy 3rd = 7 Kawati Kyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 4 Benito | ||
Sat Aug 9 2014 18:45 | 1st = 4 Benito 2nd = 14 Nightingale Road 3rd = 11 Jack N Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Zulu Zenith | ||
Sat Aug 9 2014 18:43 | 1st = 2 Zulu Zenith 2nd = 3 Mamzelle Penny 3rd = 8 Denali Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Emperor Montana | ||
Sat Aug 9 2014 18:40 | 1st = 1 Emperor Montana 2nd = 2 Glengowan 3rd = 8 Intrepid Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 5 Confederate Girl | ||
Sat Aug 9 2014 18:35 | 1st = 5 Confederate Girl 2nd = 8 Battleliner 3rd = 3 Striptease Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Gitcha Rich | ||
Sat Aug 9 2014 18:34 | 1st = 7 Gitcha Rich 2nd = 6 Buckle Up Miska 3rd = 8 Ronny Colins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Sunrise Panorama | ||
Sat Aug 9 2014 18:30 | 1st = 6 Sunrise Panorama 2nd = 3 Radiant River 3rd = 10 Show Heeza Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 2 Storm Pelotari | ||
Sat Aug 9 2014 18:25 | 1st = 2 Storm Pelotari 2nd = 6 Wicked Babe 3rd = 1 Jacobus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Navman Al | ||
Sat Aug 9 2014 18:24 | 1st = 1 Navman Al 2nd = 2 Sir Shelby 3rd = 4 Draculas Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Heza Thrill | ||
Sat Aug 9 2014 18:20 | 1st = 7 Heza Thrill 2nd = 1 Gaius Caesar 3rd = 2 Lettucefib |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 4 The Californian | ||
Sat Aug 9 2014 18:19 | 1st = 4 The Californian 2nd = 2 Omega Lightning 3rd = 3 Metal Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Curtis Maguire | ||
Sat Aug 9 2014 18:15 | 1st = 5 Curtis Maguire 2nd = 7 Better Than Money 3rd = 8 My Ajaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Veetee Saharrah | ||
Sat Aug 9 2014 18:14 | 1st = 4 Veetee Saharrah 2nd = 1 Akina Akeira 3rd = 2 Full Slippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Smoko | ||
Sat Aug 9 2014 18:10 | 1st = 9 Smoko 2nd = 5 Dominating 3rd = 2 Celebrity Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Bit Fruiti | ||
Sat Aug 9 2014 18:09 | 1st = 1 Bit Fruiti 2nd = 6 On Cue 3rd = 2 Steela Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 4 Cankickatarget | ||
Sat Aug 9 2014 18:05 | 1st = 4 Cankickatarget 2nd = 5 Tangles 3rd = 9 Street Meets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 11 Lil Rock Siren | ||
Sat Aug 9 2014 18:04 | 1st = 11 Lil Rock Siren 2nd = 4 Panelist 3rd = 6 Rockynbullwinkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Penny Maid | ||
Sat Aug 9 2014 17:59 | 1st = 4 Penny Maid 2nd = 5 Midnight Reign 3rd = 7 Hay Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Chance | ||
Sat Aug 9 2014 17:55 | 1st = 6 Chance 2nd = 3 Rupeeno Cullen 3rd = 1 Far Too Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Embraer | ||
Sat Aug 9 2014 17:50 | 1st = 4 Embraer 2nd = 1 Lotto Hill 3rd = 2 Craiglea Masta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Don The Falcon | ||
Sat Aug 9 2014 17:49 | 1st = 2 Don The Falcon 2nd = 3 My Jobs Fun 3rd = 6 Foxxs Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Our Burning Desire | ||
Sat Aug 9 2014 17:45 | 1st = 1 Our Burning Desire 2nd = 2 Wandary Splash 3rd = 4 Saucy Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 2 Godulfi | ||
Sat Aug 9 2014 17:44 | 1st = 2 Godulfi 2nd = 5 Murphys Red Boy 3rd = 8 Major Bligh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 4 Bellas Charm | ||
Sat Aug 9 2014 17:40 | 1st = 4 Bellas Charm 2nd = 10 Alittle Bit Frosty 3rd = 2 Rosevale Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Tekki Minx | ||
Sat Aug 9 2014 17:39 | 1st = 1 Tekki Minx 2nd = 7 Hypolicy 3rd = 3 Small One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 11 Kheleva | ||
Sat Aug 9 2014 17:35 | 1st = 11 Kheleva 2nd = 12 Cougar Nights 3rd = 1 Miki Two Toes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Melissas Memory | ||
Sat Aug 9 2014 17:34 | 1st = 1 Melissas Memory 2nd = 3 Mcslok 3rd = 2 Denali Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 1 King Crusader | ||
Sat Aug 9 2014 17:29 | 1st = 1 King Crusader 2nd = 6 Dancingonthepeak 3rd = 3 Mount Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Armbro Chimes | ||
Sat Aug 9 2014 17:25 | 1st = 9 Armbro Chimes 2nd = 10 So Kool Harry 3rd = 4 Jb Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 7 Pistolier | ||
Sat Aug 9 2014 17:20 | 1st = 7 Pistolier 2nd = 6 Brave Journey 3rd = 8 Whats In A Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Gold Pan | ||
Sat Aug 9 2014 17:15 | 1st = 2 Gold Pan 2nd = 5 Santa Fe Dreaming 3rd = 4 Mr Good Looking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 9 Do It Yourself | ||
Sat Aug 9 2014 17:10 | 1st = 9 Do It Yourself 2nd = 7 Hard To Hear 3rd = 11 Ok Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 12 Lady Ladette | ||
Sat Aug 9 2014 17:09 | 1st = 12 Lady Ladette 2nd = 1 Copper Duke 3rd = 8 Natural One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 7 Zevada | ||
Sat Aug 9 2014 17:05 | 1st = 7 Zevada 2nd = 6 Prizum 3rd = 9 Amovatio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 Excellently | ||
Sat Aug 9 2014 17:00 | 1st = 8 Excellently 2nd = 10 Korenica 3rd = 11 Terror Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 1 Ive Got The Looks | ||
Sat Aug 9 2014 16:55 | 1st = 1 Ive Got The Looks 2nd = 2 Oh So Adorable 3rd = 7 Miss Promiscuity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 5 Barely A Beat | ||
Sat Aug 9 2014 16:49 | 1st = 5 Barely A Beat 2nd = 6 Daschem Halo 3rd = 9 Malebo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 8 - 3 Clear Direction | ||
Sat Aug 9 2014 16:48 | 1st = 3 Clear Direction 2nd = 11 Tinderbel 3rd = 13 Chicago Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Riziz | ||
Sat Aug 9 2014 16:42 | 1st = 2 Riziz 2nd = 7 Light It Up 3rd = 3 Karacatis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 1 Storm Fighter | ||
Sat Aug 9 2014 16:36 | 1st = 1 Storm Fighter 2nd = 7 Lovely Chap 3rd = 3 Chilwero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 6 Aliyana | ||
Sat Aug 9 2014 16:30 | 1st = 6 Aliyana 2nd = 10 Whistle Baby 3rd = 8 Pindan Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 6 Bicol Express | ||
Sat Aug 9 2014 16:28 | 1st = 6 Bicol Express 2nd = 9 Solitary Miss 3rd = 4 National Emblem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 5 Puresati | ||
Sat Aug 9 2014 16:26 | 1st = 5 Puresati 2nd = 4 Mossn Time 3rd = 7 Ella Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 9 Solitaire Princess | ||
Sat Aug 9 2014 16:23 | 1st = 9 Solitaire Princess 2nd = 4 Macs Addiction 3rd = 1 Forest Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Rusty Peaches | ||
Sat Aug 9 2014 16:19 | 1st = 6 Rusty Peaches 2nd = 9 Cyclonic Halo 3rd = 1 New Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 1 Target In Sight | ||
Sat Aug 9 2014 16:15 | 1st = 1 Target In Sight 2nd = 7 Rifleman 3rd = 3 Mount Nebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 1 Natural Hero | ||
Sat Aug 9 2014 16:09 | 1st = 1 Natural Hero 2nd = 10 All Due Respect 3rd = 5 Threelegsagain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 7 - 10 Norton Belle | ||
Sat Aug 9 2014 16:08 | 1st = 10 Norton Belle 2nd = 7 Angus Carolus 3rd = 2 Heralds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 5 Danish Spy | ||
Sat Aug 9 2014 16:02 | 1st = 5 Danish Spy 2nd = 9 Timelyinterruption 3rd = 8 Power To Possess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 5 Brown Water | ||
Sat Aug 9 2014 15:56 | 1st = 5 Brown Water 2nd = 2 Meadow Dreamer 3rd = 3 Unbowed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 1 Tiger Tees | ||
Sat Aug 9 2014 15:50 | 1st = 1 Tiger Tees 2nd = 9 Mr Chard 3rd = 3 Zamorar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 3 Swiss Guard | ||
Sat Aug 9 2014 15:46 | 1st = 3 Swiss Guard 2nd = 6 Spinning Diamond 3rd = 5 Tanzen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 5 Ferment | ||
Sat Aug 9 2014 15:43 | 1st = 5 Ferment 2nd = 7 War Ends 3rd = 3 Darci Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Soldiers Lass | ||
Sat Aug 9 2014 15:39 | 1st = 1 Soldiers Lass 2nd = 4 Songburg 3rd = 3 Ziva Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 7 Sweet Idea | ||
Sat Aug 9 2014 15:35 | 1st = 7 Sweet Idea 2nd = 5 Messene 3rd = 2 Rebel Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 6 - 9 Resumethegame | ||
Sat Aug 9 2014 15:30 | 1st = 9 Resumethegame 2nd = 3 King Of Finland 3rd = 2 Leveraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 5 Pit Boss | ||
Sat Aug 9 2014 15:25 | 1st = 5 Pit Boss 2nd = 6 Ustinovs Fury 3rd = 8 Athleticism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 10 Strategic Shadow | ||
Sat Aug 9 2014 15:20 | 1st = 10 Strategic Shadow 2nd = 8 Billabong Bird 3rd = 14 Cuban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 6 Eximius | ||
Sat Aug 9 2014 15:15 | 1st = 6 Eximius 2nd = 8 Correggio 3rd = 10 Supreme Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 5 Casino Gift | ||
Sat Aug 9 2014 15:10 | 1st = 5 Casino Gift 2nd = 3 Over In Killarney 3rd = 1 Dormello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 2 Venture On | ||
Sat Aug 9 2014 15:05 | 1st = 2 Venture On 2nd = 3 Cracco 3rd = 10 Gully Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 9 Rive Gauche | ||
Sat Aug 9 2014 15:00 | 1st = 9 Rive Gauche 2nd = 6 Verdello Blue 3rd = 7 True Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 5 Scissor Kick | ||
Sat Aug 9 2014 14:55 | 1st = 5 Scissor Kick 2nd = 7 Better Land 3rd = 1 Inkling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 5 - 2 Dubai King | ||
Sat Aug 9 2014 14:50 | 1st = 2 Dubai King 2nd = 8 The Mighty Jungle 3rd = 11 Skip The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 6 Silent Whisper | ||
Sat Aug 9 2014 14:45 | 1st = 6 Silent Whisper 2nd = 2 Cashed 3rd = 8 Deanna Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 12 Astroturf | ||
Sat Aug 9 2014 14:43 | 1st = 12 Astroturf 2nd = 2 Absolution 3rd = 15 Miss Citron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 13 Real Gene | ||
Sat Aug 9 2014 14:40 | 1st = 13 Real Gene 2nd = 10 Fiftyshadesdarker 3rd = 6 Great Patience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 7 Clevadude | ||
Sat Aug 9 2014 14:35 | 1st = 7 Clevadude 2nd = 9 Marwood 3rd = 6 Taddei Tondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 3 Ikes Legacy | ||
Sat Aug 9 2014 14:30 | 1st = 3 Ikes Legacy 2nd = 1 Merconman 3rd = 2 Tableaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 6 Grey Countess | ||
Sat Aug 9 2014 14:25 | 1st = 6 Grey Countess 2nd = 11 Snippets Caviar 3rd = 3 Maury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 6 Shengmu | ||
Sat Aug 9 2014 14:20 | 1st = 6 Shengmu 2nd = 2 Palace Intruder 3rd = 3 Castle Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 8 Mr Scary | ||
Sat Aug 9 2014 14:15 | 1st = 8 Mr Scary 2nd = 4 Tarangower 3rd = 5 Ragtime Cowboy Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 4 - 3 Frenzy Fox | ||
Sat Aug 9 2014 14:11 | 1st = 3 Frenzy Fox 2nd = 6 Topography 3rd = 9 Deus Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Urban Explorer | ||
Sat Aug 9 2014 14:08 | 1st = 4 Urban Explorer 2nd = 3 Dumosa 3rd = 7 Take Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 4 Noble Warrior | ||
Sat Aug 9 2014 14:07 | 1st = 4 Noble Warrior 2nd = 1 I Am Sam 3rd = 3 Coat Of Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Water Kiss | ||
Sat Aug 9 2014 14:04 | 1st = 3 Water Kiss 2nd = 4 Cheeky Devil 3rd = 5 Hidden Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 5 Fontein Ruby | ||
Sat Aug 9 2014 14:00 | 1st = 5 Fontein Ruby 2nd = 4 Coram 3rd = 9 Beluga Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Raido | ||
Sat Aug 9 2014 13:55 | 1st = 4 Raido 2nd = 3 Prince Mayted 3rd = 7 Stratical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 7 Headwater Country | ||
Sat Aug 9 2014 13:50 | 1st = 7 Headwater Country 2nd = 8 Choc Mountain 3rd = 6 Upstart Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 8 Bouzy Rouge | ||
Sat Aug 9 2014 13:40 | 1st = 8 Bouzy Rouge 2nd = 10 Cocktail Time 3rd = 5 Specific Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 3 - 12 Tooram Road | ||
Sat Aug 9 2014 13:36 | 1st = 12 Tooram Road 2nd = 1 Bossa Nova 3rd = 4 Exponential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 8 Our Miss Bossy | ||
Sat Aug 9 2014 13:33 | 1st = 8 Our Miss Bossy 2nd = 2 Aces And Angels 3rd = 6 Flask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 2 Ric OShea | ||
Sat Aug 9 2014 13:32 | 1st = 2 Ric OShea 2nd = 9 Unbelieveabelle 3rd = 8 Mighty Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 6 Polar Blitz | ||
Sat Aug 9 2014 13:29 | 1st = 6 Polar Blitz 2nd = 3 Vienne 3rd = 2 Rouvray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 1 Reckless Assassin | ||
Sat Aug 9 2014 13:25 | 1st = 1 Reckless Assassin 2nd = 6 Zazparella 3rd = 5 Anfitriona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 6 Jangoli | ||
Sat Aug 9 2014 13:20 | 1st = 6 Jangoli 2nd = 9 Preselection 3rd = 10 Ranger Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 3 Falino | ||
Sat Aug 9 2014 13:15 | 1st = 3 Falino 2nd = 2 Mr Favulous 3rd = 5 The Conspirator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 7 As Needed | ||
Sat Aug 9 2014 13:05 | 1st = 7 As Needed 2nd = 4 Society Man 3rd = 1 Youll Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 2 - 5 Majestic Duke | ||
Sat Aug 9 2014 13:01 | 1st = 5 Majestic Duke 2nd = 4 Hippodrome 3rd = 1 Arkansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 8 Bold Senator | ||
Sat Aug 9 2014 12:58 | 1st = 8 Bold Senator 2nd = 1 Wise Journey 3rd = 5 Trueno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 6 Eric The Viking | ||
Sat Aug 9 2014 12:57 | 1st = 6 Eric The Viking 2nd = 8 Athenry 3rd = 3 Roodyvoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 9 Marlees Luck | ||
Sat Aug 9 2014 12:54 | 1st = 9 Marlees Luck 2nd = 1 Betterthanyouthink 3rd = 11 Gumdale Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 7 Kenjorwood | ||
Sat Aug 9 2014 12:50 | 1st = 7 Kenjorwood 2nd = 5 Count Encosta 3rd = 3 Eclair Samba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 8 Testafly | ||
Sat Aug 9 2014 12:45 | 1st = 8 Testafly 2nd = 3 Dominant Choice 3rd = 5 Morena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 7 Volkhere | ||
Sat Aug 9 2014 12:40 | 1st = 7 Volkhere 2nd = 2 Hi Son 3rd = 9 Leonardo Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 2 Saigon Tea | ||
Sat Aug 9 2014 12:30 | 1st = 2 Saigon Tea 2nd = 5 Tohunga 3rd = 3 Georgey Aeroplane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 5 Kuzanov | ||
Sat Aug 9 2014 12:27 | 1st = 5 Kuzanov 2nd = 7 Snow Line 3rd = 1 Fullavino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 1 - 12 Stylish Miss | ||
Sat Aug 9 2014 12:26 | 1st = 12 Stylish Miss 2nd = 5 Ebony Flight 3rd = 3 Like The Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Couldnt Agreemore | ||
Sat Aug 9 2014 12:20 | 1st = 2 Couldnt Agreemore 2nd = 5 Laohu 3rd = 4 Kristy Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 4 Habsburg | ||
Sat Aug 9 2014 12:15 | 1st = 4 Habsburg 2nd = 5 Harniliam 3rd = 6 Ima Gonski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 2 Grande Punto | ||
Sat Aug 9 2014 12:10 | 1st = 2 Grande Punto 2nd = 5 Mister Sunrise 3rd = 3 Kismet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 4 Fine Bubbles | ||
Sat Aug 9 2014 12:05 | 1st = 4 Fine Bubbles 2nd = 1 Rebel Dancer 3rd = 2 Bingo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 8 Pheasant | ||
Sat Aug 9 2014 11:50 | 1st = 8 Pheasant 2nd = 11 Crikey Cron 3rd = 6 Pencuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 5 North and South | ||
Sat Aug 9 2014 11:15 | 1st = 5 North and South 2nd = 1 Absolut Excelencia 3rd = 4 Our Alchemist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 2 The Bouncer | ||
Sat Aug 9 2014 10:40 | 1st = 2 The Bouncer 2nd = 4 Corbyn 3rd = 8 Killa Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 5 Needastar | ||
Sat Aug 9 2014 10:05 | 1st = 5 Needastar 2nd = 9 Gagarin 3rd = 12 Wai Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 El Deseo | ||
Sat Aug 9 2014 0:17 | 1st = 2 El Deseo 2nd = 1 Bad Memory 3rd = 7 Gingin Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Cool For School | ||
Sat Aug 9 2014 0:02 | 1st = 8 Cool For School 2nd = 5 Sienna Tux 3rd = 3 Vesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Whixhall Moss | ||
Wed Jul 9 2014 23:37 | 1st = 3 Whixhall Moss 2nd = 9 Smoke Da Blue 3rd = 2 Sensational Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Goodridge Lass | ||
Wed Jul 9 2014 23:17 | 1st = 1 Goodridge Lass 2nd = 5 Fancy Zac 3rd = 7 Galba Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Firm Grip | ||
Wed Jul 9 2014 22:57 | 1st = 4 Firm Grip 2nd = 3 Freeway Magic 3rd = 6 Romasz Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Kardy Girl | ||
Wed Jul 9 2014 22:42 | 1st = 7 Kardy Girl 2nd = 3 West On Hudson 3rd = 5 Hunter Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Going Cosmic | ||
Wed Jul 9 2014 22:37 | 1st = 7 Going Cosmic 2nd = 1 Key Largo Prince 3rd = 4 Spreading Rumors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Spin The Top | ||
Wed Jul 9 2014 22:30 | 1st = 1 Spin The Top 2nd = 6 Classy Caitlyn 3rd = 8 Zipping Electra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Riddle Me This | ||
Wed Jul 9 2014 22:24 | 1st = 6 Riddle Me This 2nd = 5 Zelemar Diva 3rd = 4 Oopsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Lonesome Jett | ||
Wed Jul 9 2014 22:18 | 1st = 1 Lonesome Jett 2nd = 8 Bazinga Marjen 3rd = 7 Call Me Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Fine Diner | ||
Wed Jul 9 2014 22:12 | 1st = 5 Fine Diner 2nd = 8 Oscars Chance 3rd = 1 Hatari Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Full Of Beans | ||
Wed Jul 9 2014 22:06 | 1st = 4 Full Of Beans 2nd = 3 Sailing Solo 3rd = 6 In Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 6 Melita Bromac | ||
Wed Jul 9 2014 22:00 | 1st = 6 Melita Bromac 2nd = 7 Somedreamsomewhere 3rd = 8 Johnos Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Claretown Westy | ||
Wed Jul 9 2014 21:56 | 1st = 7 Claretown Westy 2nd = 6 Fearsome Warrior 3rd = 4 Coconut Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Little Micra | ||
Wed Jul 9 2014 21:52 | 1st = 5 Little Micra 2nd = 8 Natalie Benz 3rd = 6 Big Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Izack Bale | ||
Wed Jul 9 2014 21:47 | 1st = 3 Izack Bale 2nd = 6 Bullbar Jeanne 3rd = 4 Allen Zentax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Millions For Us | ||
Wed Jul 9 2014 21:42 | 1st = 2 Millions For Us 2nd = 1 West On Polly 3rd = 6 Cawbourne Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Lady Toy | ||
Wed Jul 9 2014 21:38 | 1st = 3 Lady Toy 2nd = 8 Mepunga Mission 3rd = 2 Hes No Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 8 Mr Nord | ||
Wed Jul 9 2014 21:34 | 1st = 8 Mr Nord 2nd = 6 Elite Gangster 3rd = 4 Trade In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 13 Alabama Skeeta | ||
Wed Jul 9 2014 21:30 | 1st = 13 Alabama Skeeta 2nd = 3 Champ Devine 3rd = 6 Action Kosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Booma Mikado | ||
Wed Jul 9 2014 21:27 | 1st = 2 Booma Mikado 2nd = 4 Amber Blaze 3rd = 6 Brendans Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Extrovert | ||
Wed Jul 9 2014 21:23 | 1st = 8 Extrovert 2nd = 5 Arctic Wolf 3rd = 1 Jakes Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Innocent Til | ||
Wed Jul 9 2014 21:19 | 1st = 7 Innocent Til 2nd = 5 Tyronimo 3rd = 3 Bazzas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Webster | ||
Wed Jul 9 2014 21:15 | 1st = 2 Webster 2nd = 5 Jar Of Hearts 3rd = 8 Ruby Gaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Daintree Sugar | ||
Wed Jul 9 2014 21:08 | 1st = 1 Daintree Sugar 2nd = 3 Ronald 3rd = 2 First Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Battlers Boy | ||
Wed Jul 9 2014 21:07 | 1st = 3 Battlers Boy 2nd = 8 You For Real 3rd = 2 Western Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 10 Arctic Star | ||
Wed Jul 9 2014 21:05 | 1st = 10 Arctic Star 2nd = 2 Wong Size Suzie 3rd = 7 Pure White Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 11 Bubbling Gypsy | ||
Wed Jul 9 2014 21:00 | 1st = 11 Bubbling Gypsy 2nd = 3 Glory Daze 3rd = 8 Spirit Of Miranda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Soldier Spy | ||
Wed Jul 9 2014 20:58 | 1st = 7 Soldier Spy 2nd = 2 Tigee 3rd = 4 Why Not Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Emdee Hudsam | ||
Wed Jul 9 2014 20:55 | 1st = 4 Emdee Hudsam 2nd = 6 Valiant Crusade 3rd = 8 Farmor Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Witch Striker | ||
Wed Jul 9 2014 20:50 | 1st = 4 Witch Striker 2nd = 1 Gallymont Sport 3rd = 7 Drifting Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Tangier | ||
Wed Jul 9 2014 20:49 | 1st = 1 Tangier 2nd = 4 Charlie Black 3rd = 3 Coalseam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 One Dee | ||
Wed Jul 9 2014 20:48 | 1st = 6 One Dee 2nd = 7 Dyna Fancy 3rd = 8 Dyna Glinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Transkei Hero | ||
Wed Jul 9 2014 20:45 | 1st = 1 Transkei Hero 2nd = 7 Elusive Zesta 3rd = 3 Sandfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 8 Polished Rocks | ||
Wed Jul 9 2014 20:40 | 1st = 8 Polished Rocks 2nd = 4 Sweet Ava 3rd = 9 Tim Mcgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Wheres The Surf | ||
Wed Jul 9 2014 20:38 | 1st = 8 Wheres The Surf 2nd = 5 Quick Succession 3rd = 1 Mepunga Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Spring Raven | ||
Wed Jul 9 2014 20:35 | 1st = 1 Spring Raven 2nd = 5 Spring Gift 3rd = 3 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Lindback | ||
Wed Jul 9 2014 20:34 | 1st = 7 Lindback 2nd = 8 Scanz Choice 3rd = 1 Tempted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 4 Ultimate Cc | ||
Wed Jul 9 2014 20:30 | 1st = 4 Ultimate Cc 2nd = 2 Miss Dilly 3rd = 9 Loong Nien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Assertive Bella | ||
Wed Jul 9 2014 20:28 | 1st = 7 Assertive Bella 2nd = 4 Glock 3rd = 2 Starlight Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Rockin Fancy | ||
Wed Jul 9 2014 20:25 | 1st = 2 Rockin Fancy 2nd = 9 Lilly Bolero 3rd = 3 Rivergum Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Special Thoughts | ||
Wed Jul 9 2014 20:20 | 1st = 2 Special Thoughts 2nd = 5 Just Tyler 3rd = 8 Roughnready Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Godric Gryfindor | ||
Wed Jul 9 2014 20:18 | 1st = 8 Godric Gryfindor 2nd = 4 Dr Paulie 3rd = 3 Walkaway Ablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Stroke Of Luck | ||
Wed Jul 9 2014 20:15 | 1st = 3 Stroke Of Luck 2nd = 5 Diva Macarena 3rd = 1 Origin Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 Bevendale Boy | ||
Wed Jul 9 2014 20:10 | 1st = 3 Bevendale Boy 2nd = 9 The Only Child 3rd = 6 Gentleman Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Spring Leaf | ||
Wed Jul 9 2014 20:08 | 1st = 8 Spring Leaf 2nd = 2 Zipping Makka 3rd = 3 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Ricochet Rose | ||
Wed Jul 9 2014 20:05 | 1st = 2 Ricochet Rose 2nd = 10 Jazzy Lou 3rd = 5 Lady Ronray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 4 Phil Monty | ||
Wed Jul 9 2014 20:00 | 1st = 4 Phil Monty 2nd = 6 Show Heeza Classic 3rd = 3 Lifes Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Blinkers On | ||
Wed Jul 9 2014 19:58 | 1st = 1 Blinkers On 2nd = 6 Vera Allen 3rd = 7 Dynamos Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Miss Oneil | ||
Wed Jul 9 2014 19:55 | 1st = 3 Miss Oneil 2nd = 1 Kates Crash 3rd = 8 Cosmic Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 8 Dolce Bella | ||
Wed Jul 9 2014 19:50 | 1st = 8 Dolce Bella 2nd = 10 Sweet Tooth Omine 3rd = 1 Lombo Happy Hour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Nimble Icon | ||
Wed Jul 9 2014 19:48 | 1st = 8 Nimble Icon 2nd = 4 Arisia Bale 3rd = 3 Matlins Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 8 Chant | ||
Wed Jul 9 2014 19:45 | 1st = 8 Chant 2nd = 2 Coco Benz 3rd = 4 Magic Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Boundtobewild | ||
Wed Jul 9 2014 19:40 | 1st = 1 Boundtobewild 2nd = 3 Asitshouldbe 3rd = 7 Mah Koo Loo Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 9 Delta Bolt | ||
Wed Jul 9 2014 19:38 | 1st = 9 Delta Bolt 2nd = 1 Erza Allen 3rd = 7 Run Right Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Cosmic Eye | ||
Wed Jul 9 2014 19:35 | 1st = 6 Cosmic Eye 2nd = 4 Mishkas Gift 3rd = 2 Aluminater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 5 Xavier Jack | ||
Wed Jul 9 2014 19:30 | 1st = 5 Xavier Jack 2nd = 6 Lady Suffragette 3rd = 2 Do It Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Allen Wake | ||
Wed Jul 9 2014 19:28 | 1st = 6 Allen Wake 2nd = 5 Zipping Layla 3rd = 2 El Roscoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Pumped Up Zarr | ||
Wed Jul 9 2014 19:25 | 1st = 7 Pumped Up Zarr 2nd = 4 Knave 3rd = 5 Benarkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Rubys Bad Boy | ||
Wed Jul 9 2014 19:20 | 1st = 2 Rubys Bad Boy 2nd = 1 Speedy Love 3rd = 7 Dont Break My Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Golden Girl Anna | ||
Wed Jul 9 2014 19:18 | 1st = 5 Golden Girl Anna 2nd = 7 Sarsha 3rd = 2 Ready Jet Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Leigh Fooling | ||
Wed Jul 9 2014 19:15 | 1st = 3 Leigh Fooling 2nd = 4 Clovelly Boy 3rd = 1 Electronic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 High Mission | ||
Wed Jul 9 2014 19:14 | 1st = 1 High Mission 2nd = 3 Machine Rules 3rd = 8 Railway Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 2 Kenny Cracker | ||
Wed Jul 9 2014 19:10 | 1st = 2 Kenny Cracker 2nd = 4 Flightee Deedee 3rd = 5 Tulhurst Stacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Bremer | ||
Wed Jul 9 2014 19:08 | 1st = 5 Bremer 2nd = 1 Say Goodnight 3rd = 4 My Names Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Wheres Fina | ||
Wed Jul 9 2014 19:05 | 1st = 2 Wheres Fina 2nd = 1 Seven Oscars 3rd = 6 Rush Of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 1 Tuscan Breeze | ||
Wed Jul 9 2014 19:00 | 1st = 1 Tuscan Breeze 2nd = 9 Blackwarrior 3rd = 4 Lots More Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Balyang Grinder | ||
Wed Jul 9 2014 18:58 | 1st = 3 Balyang Grinder 2nd = 2 Stolen Gem 3rd = 8 Miss Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Focus And Speed | ||
Wed Jul 9 2014 18:55 | 1st = 7 Focus And Speed 2nd = 2 Ickle Pickle 3rd = 3 Joe Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Red Sally | ||
Wed Jul 9 2014 18:54 | 1st = 4 Red Sally 2nd = 8 Turanza Magic 3rd = 5 Storm Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 9 All I Want | ||
Wed Jul 9 2014 18:50 | 1st = 9 All I Want 2nd = 10 Galactic Eagle 3rd = 8 Miysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Scanez Cee | ||
Wed Jul 9 2014 18:47 | 1st = 8 Scanez Cee 2nd = 7 Henry Garth 3rd = 6 Neliel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Miners Moss | ||
Wed Jul 9 2014 18:44 | 1st = 2 Miners Moss 2nd = 1 Pace Ventura 3rd = 6 Omar Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 1 Fonzarelli | ||
Wed Jul 9 2014 18:40 | 1st = 1 Fonzarelli 2nd = 8 Idealist 3rd = 4 Gondiggin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 10 Let Me Adam | ||
Wed Jul 9 2014 18:39 | 1st = 10 Let Me Adam 2nd = 3 Darkest Knight 3rd = 7 China Gaites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Burra Sullivan | ||
Wed Jul 9 2014 18:35 | 1st = 5 Burra Sullivan 2nd = 2 Packnplenty 3rd = 8 Skewbridge Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Pass The Lot | ||
Wed Jul 9 2014 18:33 | 1st = 8 Pass The Lot 2nd = 6 Baiden Rose Hi 3rd = 5 Mr Sneaky Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 9 Eton Gold | ||
Wed Jul 9 2014 18:30 | 1st = 9 Eton Gold 2nd = 7 Midnight Toast 3rd = 1 Arizona Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Glasgow Sam | ||
Wed Jul 9 2014 18:29 | 1st = 6 Glasgow Sam 2nd = 3 Manx Pharos 3rd = 1 Arvos Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 7 Enjoy An Ale | ||
Wed Jul 9 2014 18:25 | 1st = 7 Enjoy An Ale 2nd = 13 Lightning Calder 3rd = 1 Aldebaran Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Blue Fonic | ||
Wed Jul 9 2014 18:22 | 1st = 1 Blue Fonic 2nd = 9 Sneaky Little Me 3rd = 6 Monaco Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Artstandin | ||
Wed Jul 9 2014 18:17 | 1st = 7 Artstandin 2nd = 1 Cougars Blue Jean 3rd = 10 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Smart Diablo | ||
Wed Jul 9 2014 18:16 | 1st = 3 Smart Diablo 2nd = 1 Bank Again 3rd = 7 Andos Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 10 Candy Crush | ||
Wed Jul 9 2014 18:15 | 1st = 10 Candy Crush 2nd = 3 Shrubs Crusader 3rd = 1 Slick Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 My Wrecker | ||
Wed Jul 9 2014 18:12 | 1st = 2 My Wrecker 2nd = 4 Barrack For Me 3rd = 3 Screen Test |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Navaho | ||
Wed Jul 9 2014 18:11 | 1st = 4 Navaho 2nd = 7 Jazomax 3rd = 8 Boppin Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Highview Aria | ||
Wed Jul 9 2014 18:07 | 1st = 8 Highview Aria 2nd = 11 Our Miss Kathryn 3rd = 4 Josie Oh Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Manton Mick | ||
Wed Jul 9 2014 18:04 | 1st = 2 Manton Mick 2nd = 7 Talkin Fancy 3rd = 6 Hes Innocent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 3 Synoptic | ||
Wed Jul 9 2014 18:00 | 1st = 3 Synoptic 2nd = 10 Smarty Wilson 3rd = 4 Surrendering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Its Cold | ||
Wed Jul 9 2014 17:59 | 1st = 1 Its Cold 2nd = 8 Foxzami Fire 3rd = 2 Kool Cappuccino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Late Trots Angel | ||
Wed Jul 9 2014 17:57 | 1st = 1 Late Trots Angel 2nd = 8 Winning Hearts 3rd = 4 Eye Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Dodge The Bill | ||
Wed Jul 9 2014 17:53 | 1st = 5 Dodge The Bill 2nd = 1 Ol Mate Pickers 3rd = 7 Wheres Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Zipping Angel | ||
Wed Jul 9 2014 17:49 | 1st = 4 Zipping Angel 2nd = 7 Air Raid 3rd = 5 Road Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Jilliby Mac | ||
Wed Jul 9 2014 17:44 | 1st = 5 Jilliby Mac 2nd = 7 Certainly James 3rd = 1 Art And Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Kiss The Hawk | ||
Wed Jul 9 2014 17:43 | 1st = 2 Kiss The Hawk 2nd = 7 Paper Miss 3rd = 3 Chasing De Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Ladys Angel | ||
Wed Jul 9 2014 17:41 | 1st = 5 Ladys Angel 2nd = 1 Ropeley Jet 3rd = 3 Sanrico Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 How Time Flys | ||
Wed Jul 9 2014 17:38 | 1st = 6 How Time Flys 2nd = 1 Donni Danger 3rd = 5 Mcavaney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 6 Santastic Princess | ||
Wed Jul 9 2014 17:33 | 1st = 6 Santastic Princess 3rd = 9 Artista Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Buster Shiraz | ||
Wed Jul 9 2014 17:30 | 1st = 6 Buster Shiraz 2nd = 1 Cosmic Apache 3rd = 4 Bluza Brewin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 4 Long Knife | ||
Wed Jul 9 2014 17:25 | 1st = 4 Long Knife 2nd = 14 Coventry To Rio 3rd = 3 Super Eighty Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Bearly Fair | ||
Wed Jul 9 2014 17:24 | 1st = 3 Bearly Fair 2nd = 4 Jakes Run 3rd = 8 Baz Will Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Haras Dereck | ||
Wed Jul 9 2014 17:22 | 1st = 7 Haras Dereck 2nd = 5 Patti Michelle 3rd = 8 Mr Stocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Status Bo | ||
Wed Jul 9 2014 17:19 | 1st = 3 Status Bo 2nd = 7 Tair Affair 3rd = 1 All Inn Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Miss Blockbuster | ||
Wed Jul 9 2014 17:15 | 1st = 3 Miss Blockbuster 2nd = 6 Gold Miss 3rd = 5 Bella Senora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Regal Stride | ||
Wed Jul 9 2014 17:10 | 1st = 10 Regal Stride 2nd = 7 Getinbehind 3rd = 2 Hereslookinatukid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Monster Storm | ||
Wed Jul 9 2014 17:09 | 1st = 6 Monster Storm 2nd = 3 Marbel Hi Tide 3rd = 8 Eiffel In Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Lady Bellisimo | ||
Wed Jul 9 2014 17:07 | 1st = 4 Lady Bellisimo 2nd = 1 Kulu Cher 3rd = 9 Missus Zada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Just Read My Mind | ||
Wed Jul 9 2014 17:02 | 1st = 6 Just Read My Mind 2nd = 11 Written In Red 3rd = 4 Prince Raymac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Breeze Magic | ||
Wed Jul 9 2014 16:59 | 1st = 7 Breeze Magic 2nd = 8 My Wally Grout 3rd = 9 Bad Example |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 9 - 9 Lunar Nova | ||
Wed Jul 9 2014 16:55 | 1st = 9 Lunar Nova 2nd = 1 Bachelor Royal 3rd = 4 Prince Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Code Breaker | ||
Wed Jul 9 2014 16:54 | 1st = 2 Code Breaker 2nd = 7 Captain Revenge 3rd = 1 Bowstreet Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 2 Mad Brad | ||
Wed Jul 9 2014 16:50 | 1st = 2 Mad Brad 2nd = 7 Prus Image 3rd = 13 Highly Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Ausczech Express | ||
Wed Jul 9 2014 16:47 | 1st = 1 Ausczech Express 2nd = 6 Miss Meranda 3rd = 8 Vicki Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Isaac Sannette | ||
Wed Jul 9 2014 16:46 | 1st = 6 Isaac Sannette 2nd = 3 Why Quibble 3rd = 4 Lyla Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 1 Brimming | ||
Wed Jul 9 2014 16:44 | 1st = 1 Brimming 2nd = 4 Halayr Jet 3rd = 5 Power Button |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 4 Runhardasun | ||
Wed Jul 9 2014 16:40 | 1st = 4 Runhardasun 2nd = 10 Thousand Carat 3rd = 8 Royal Adventure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Zipping Shelby | ||
Wed Jul 9 2014 16:37 | 1st = 6 Zipping Shelby 2nd = 1 Lazy Summer 3rd = 7 Midnight Cuddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Proven Sal | ||
Wed Jul 9 2014 16:36 | 1st = 2 Proven Sal 2nd = 1 Clumsy Tank 3rd = 8 Belindas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 2 Waltalight | ||
Wed Jul 9 2014 16:32 | 1st = 2 Waltalight 2nd = 6 All The Cards 3rd = 1 Union Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Nathaniel Bale | ||
Wed Jul 9 2014 16:31 | 1st = 4 Nathaniel Bale 2nd = 1 Pops Castle 3rd = 7 Pristine Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 9 - 5 Romanarma | ||
Wed Jul 9 2014 16:29 | 1st = 5 Romanarma 2nd = 13 Watling 3rd = 12 I Do Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Dee Vee Dee | ||
Wed Jul 9 2014 16:28 | 1st = 4 Dee Vee Dee 2nd = 2 Montrose 3rd = 7 Sweet Maggie May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 9 Great Triumph | ||
Wed Jul 9 2014 16:26 | 1st = 9 Great Triumph 2nd = 3 Classic Trader 3rd = 1 Champagne Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 6 Barley Lover | ||
Wed Jul 9 2014 16:22 | 1st = 6 Barley Lover 2nd = 3 Its A Saga 3rd = 2 Darcis Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Total Blonde | ||
Wed Jul 9 2014 16:19 | 1st = 5 Total Blonde 2nd = 7 Gazmick Kenny 3rd = 1 Weekend Wes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Sun Valley | ||
Wed Jul 9 2014 16:18 | 1st = 1 Sun Valley 2nd = 2 Approval 3rd = 3 Micko Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 4 Kenjorwood | ||
Wed Jul 9 2014 16:15 | 1st = 4 Kenjorwood 2nd = 3 Kim Command 3rd = 2 St Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Fearsome Knight | ||
Wed Jul 9 2014 16:14 | 1st = 2 Fearsome Knight 2nd = 3 Funny As 3rd = 8 Amzalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Kirov Boy | ||
Wed Jul 9 2014 16:10 | 1st = 3 Kirov Boy 2nd = 10 Mystic Dust 3rd = 4 Sax On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Epic Horizon | ||
Wed Jul 9 2014 16:07 | 1st = 1 Epic Horizon 2nd = 7 Token Bear 3rd = 2 Ausczech Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Montoey | ||
Wed Jul 9 2014 16:06 | 1st = 6 Montoey 2nd = 4 Uno Ellis 3rd = 3 Pencil Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 4 Pierremont | ||
Wed Jul 9 2014 16:04 | 1st = 4 Pierremont 2nd = 11 Molly The Snip 3rd = 10 Meadows Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 8 Coolring | ||
Wed Jul 9 2014 16:00 | 1st = 8 Coolring 2nd = 3 Queenian 3rd = 7 Full Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Elite Gladiator | ||
Wed Jul 9 2014 15:59 | 1st = 8 Elite Gladiator 2nd = 2 Talkin Lass 3rd = 1 Aries Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 All To Well | ||
Wed Jul 9 2014 15:57 | 1st = 1 All To Well 2nd = 3 Lost In Rio 3rd = 8 Zipping Eva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 7 Hall Of Famer | ||
Wed Jul 9 2014 15:52 | 1st = 7 Hall Of Famer 2nd = 1 With Gusto 3rd = 4 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Lektra Wren | ||
Wed Jul 9 2014 15:51 | 1st = 8 Lektra Wren 2nd = 4 Scoobalicious 3rd = 3 Best Of You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 11 Wingara | ||
Wed Jul 9 2014 15:49 | 1st = 11 Wingara 2nd = 9 How Fairdinkum 3rd = 3 Hour Of Peril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Zipping Maddie | ||
Wed Jul 9 2014 15:48 | 1st = 8 Zipping Maddie 2nd = 10 Mud 3rd = 9 One Man Army |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Covert Agent | ||
Wed Jul 9 2014 15:46 | 1st = 7 Covert Agent 2nd = 8 That One 3rd = 6 Walk Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 5 Big Money | ||
Wed Jul 9 2014 15:42 | 1st = 5 Big Money 2nd = 6 Rocky King 3rd = 4 Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Dana Mosso | ||
Wed Jul 9 2014 15:39 | 1st = 6 Dana Mosso 2nd = 7 Dana Mirka 3rd = 5 Endless Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Little Miss Sin | ||
Wed Jul 9 2014 15:38 | 1st = 1 Little Miss Sin 2nd = 8 Cruisy Limelight 3rd = 6 Jockeys Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 1 Royal Island | ||
Wed Jul 9 2014 15:35 | 1st = 1 Royal Island 2nd = 9 Offshore Echo 3rd = 8 Faltastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Lilly Was Here | ||
Wed Jul 9 2014 15:34 | 1st = 3 Lilly Was Here 2nd = 7 Kalden Legenda 3rd = 2 Casmay Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 8 Red Blast | ||
Wed Jul 9 2014 15:30 | 1st = 8 Red Blast 2nd = 10 Come Flirt With Me 3rd = 7 Kim Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 9 Do Telle | ||
Wed Jul 9 2014 15:26 | 1st = 9 Do Telle 2nd = 8 Stack The Truck 3rd = 7 Run Like Reaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 6 Mineko | ||
Wed Jul 9 2014 15:22 | 1st = 6 Mineko 2nd = 7 Catseye Surprise 3rd = 5 Britaila Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Allen Kessel | ||
Wed Jul 9 2014 15:19 | 1st = 4 Allen Kessel 2nd = 8 Gorham Bale 3rd = 3 Bolt On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 9 Stunning Grin | ||
Wed Jul 9 2014 15:14 | 1st = 9 Stunning Grin 2nd = 7 Sirladyn Reba 3rd = 6 Wealthy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Major Effort | ||
Wed Jul 9 2014 15:13 | 1st = 5 Major Effort 2nd = 1 Proven Urban 3rd = 4 Lifestyle Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 8 Star Dragon | ||
Wed Jul 9 2014 15:11 | 1st = 8 Star Dragon 2nd = 9 Baited Breath 3rd = 2 Oak N Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 7 Royal Scribe | ||
Wed Jul 9 2014 15:07 | 1st = 7 Royal Scribe 2nd = 4 Vite Loni 3rd = 1 Bodega Negra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Ima Fairytale | ||
Wed Jul 9 2014 15:04 | 1st = 2 Ima Fairytale 2nd = 1 Zipping Bart 3rd = 4 Cosmic Tequila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 14 Carvalho | ||
Wed Jul 9 2014 15:00 | 1st = 14 Carvalho 2nd = 9 Zupberb 3rd = 11 Im Ready For This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Madison Mclaren | ||
Wed Jul 9 2014 14:57 | 1st = 8 Madison Mclaren 2nd = 7 Kasai Warrior 3rd = 1 Rogue Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 9 Heart Show | ||
Wed Jul 9 2014 14:55 | 1st = 9 Heart Show 2nd = 2 Hudson River 3rd = 1 Mystical Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 4 Power To Possess | ||
Wed Jul 9 2014 14:51 | 1st = 4 Power To Possess 2nd = 7 Down The Middle 3rd = 9 Grand Group |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - | ||
Wed Jul 9 2014 14:47 | 2nd = 3 Isorich 3rd = 4 Floral Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Dyna Chaser | ||
Wed Jul 9 2014 14:44 | 1st = 3 Dyna Chaser 2nd = 2 Road Ace 3rd = 5 Emajoes Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 6 Western Gretel | ||
Wed Jul 9 2014 14:39 | 1st = 6 Western Gretel 2nd = 3 Hellovaway 3rd = 7 Misschinoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 4 Quest For Peace | ||
Wed Jul 9 2014 14:36 | 1st = 4 Quest For Peace 2nd = 11 Hot Augusta 3rd = 5 Queen Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Cherokee Mclaren | ||
Wed Jul 9 2014 14:35 | 1st = 5 Cherokee Mclaren 2nd = 8 Jessie Fozz 3rd = 2 Johnny Guitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Sankara Spirit | ||
Wed Jul 9 2014 14:32 | 1st = 4 Sankara Spirit 2nd = 7 Mucho Caliente 3rd = 6 Road To Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Amlin Girl | ||
Wed Jul 9 2014 14:29 | 1st = 2 Amlin Girl 2nd = 5 Bunga Bunga 3rd = 1 Wilsons Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 10 Musee Market | ||
Wed Jul 9 2014 14:25 | 1st = 10 Musee Market 2nd = 2 Arandom 3rd = 7 Dramatique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Russell Road | ||
Wed Jul 9 2014 14:20 | 1st = 3 Russell Road 2nd = 5 Total Advantage 3rd = 2 Hear No Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Mombasa Boy | ||
Wed Jul 9 2014 14:19 | 1st = 6 Mombasa Boy 2nd = 8 Dyna Vertigo 3rd = 7 Matahina Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 5 Cavaloce | ||
Wed Jul 9 2014 14:15 | 1st = 5 Cavaloce 2nd = 8 Half Spec 3rd = 9 Juicy Fruit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 9 Strictly Concert | ||
Wed Jul 9 2014 14:10 | 1st = 9 Strictly Concert 2nd = 4 Dragon Flyer 3rd = 1 Scottish Border |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Frank Furter | ||
Wed Jul 9 2014 14:07 | 1st = 3 Frank Furter 2nd = 8 Silver Brodie 3rd = 7 Kang Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 7 Mixedwithajasper | ||
Wed Jul 9 2014 14:02 | 1st = 7 Mixedwithajasper 2nd = 6 Fremarks Ceejay 3rd = 9 Baranduda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Araluen Lad | ||
Wed Jul 9 2014 14:01 | 1st = 7 Araluen Lad 2nd = 8 Snowcode 3rd = 4 Spring Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 5 Flying Riddle | ||
Wed Jul 9 2014 13:58 | 1st = 5 Flying Riddle 2nd = 9 Girls World 3rd = 4 Iona Fast One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Ambivalent | ||
Wed Jul 9 2014 13:53 | 1st = 4 Ambivalent 2nd = 1 Life Of Reilly 3rd = 9 Circle Of Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Stylish Baroque | ||
Wed Jul 9 2014 13:49 | 1st = 2 Stylish Baroque 2nd = 1 Tye Me Up 3rd = 3 Mad Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 3 Digital Boy | ||
Wed Jul 9 2014 13:45 | 1st = 3 Digital Boy 2nd = 12 Light Motion 3rd = 10 Jet Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Black Bottle | ||
Wed Jul 9 2014 13:44 | 1st = 7 Black Bottle 2nd = 1 Magnum Mcbain 3rd = 8 Kimmy Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 7 Intossicare | ||
Wed Jul 9 2014 13:40 | 1st = 7 Intossicare 2nd = 4 Real Castelli 3rd = 1 Chosen Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 3 Loud Debate | ||
Wed Jul 9 2014 13:35 | 1st = 3 Loud Debate 2nd = 2 Flying Sebring 3rd = 6 Saintly Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 9 Allen Paragon | ||
Wed Jul 9 2014 13:32 | 1st = 9 Allen Paragon 2nd = 1 Lyrical Allen 3rd = 6 Ghost Roaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 3 Jay Gee | ||
Wed Jul 9 2014 13:27 | 1st = 3 Jay Gee 2nd = 5 Sun Bird 3rd = 8 Sweetasay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Breakfast Club | ||
Wed Jul 9 2014 13:26 | 1st = 2 Breakfast Club 2nd = 1 Nevaeh Kist 3rd = 7 Allinga Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 7 Lauterbrunnen | ||
Wed Jul 9 2014 13:23 | 1st = 7 Lauterbrunnen 2nd = 3 Dunlap 3rd = 9 Pinterra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 12 Lady Jetsetter | ||
Wed Jul 9 2014 13:18 | 1st = 12 Lady Jetsetter 2nd = 3 One With Bling 3rd = 1 Four Suns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Empty Bank | ||
Wed Jul 9 2014 13:15 | 1st = 8 Empty Bank 2nd = 7 Hannibal Lecter 3rd = 6 Thrilling Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Morningside | ||
Wed Jul 9 2014 13:14 | 1st = 7 Morningside 2nd = 8 Bambina 3rd = 1 Hes Bonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 11 Zambezi Diamond | ||
Wed Jul 9 2014 13:10 | 1st = 11 Zambezi Diamond 2nd = 10 Miss Insomnia 3rd = 2 Benzaiten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 1 Sheik Of Tweak | ||
Wed Jul 9 2014 13:05 | 1st = 1 Sheik Of Tweak 2nd = 6 Email 3rd = 7 Freecloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 6 Harrier Jet | ||
Wed Jul 9 2014 13:00 | 1st = 6 Harrier Jet 2nd = 4 Crimson God 3rd = 8 Streefragette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Carly Rae Rama | ||
Wed Jul 9 2014 12:58 | 1st = 1 Carly Rae Rama 2nd = 6 Opehu Flyer 3rd = 3 Riba Lorda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Kiltah Magic | ||
Wed Jul 9 2014 12:57 | 1st = 5 Kiltah Magic 2nd = 4 Lamia Bale 3rd = 8 Roo Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 8 Gioiosa Ionica | ||
Wed Jul 9 2014 12:52 | 1st = 8 Gioiosa Ionica 2nd = 1 William John 3rd = 5 Aldebaran Etta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 4 Live And Lurid | ||
Wed Jul 9 2014 12:48 | 1st = 4 Live And Lurid 2nd = 3 War Robe 3rd = 7 Blue Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Speedy Squib | ||
Wed Jul 9 2014 12:43 | 1st = 2 Speedy Squib 2nd = 3 Ebony Rein 3rd = 5 Strada Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Paddy Baxter | ||
Wed Jul 9 2014 12:40 | 1st = 1 Paddy Baxter 2nd = 5 Working Jewel 3rd = 6 Opawa Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Reens Fabian | ||
Wed Jul 9 2014 12:39 | 1st = 7 Reens Fabian 2nd = 3 Will He Bolt 3rd = 2 Darbain Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 9 Zadon | ||
Wed Jul 9 2014 12:35 | 1st = 9 Zadon 2nd = 11 Frim And Frome 3rd = 7 The Drama King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 4 Boldacious Girl | ||
Wed Jul 9 2014 12:30 | 1st = 4 Boldacious Girl 2nd = 8 Pitch Dark 3rd = 2 Tripless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Benzo Bale | ||
Wed Jul 9 2014 12:22 | 1st = 3 Benzo Bale 2nd = 2 Yami Bale 3rd = 1 Love Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Cosmic Rascal | ||
Wed Jul 9 2014 12:22 | 1st = 1 Cosmic Rascal 2nd = 2 Homebush Sting 3rd = 5 Sydenham Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Yankee Strutter | ||
Wed Jul 9 2014 12:17 | 1st = 6 Yankee Strutter 2nd = 2 Tenacious One 3rd = 5 Ricks Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 4 Deano | ||
Wed Jul 9 2014 12:13 | 1st = 4 Deano 2nd = 9 Clandise 3rd = 11 Rosies Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 Hes Dreamin | ||
Wed Jul 9 2014 12:08 | 1st = 4 Hes Dreamin 2nd = 1 Dustys Felt 3rd = 3 Inner Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Chocdee Karen | ||
Wed Jul 9 2014 12:05 | 1st = 6 Chocdee Karen 2nd = 8 Legerdemain 3rd = 2 Madam Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Dyna Villa | ||
Wed Jul 9 2014 12:04 | 1st = 8 Dyna Villa 2nd = 4 Queen Of Patong 3rd = 3 Black Jaymar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 3 Club Star | ||
Wed Jul 9 2014 12:00 | 1st = 3 Club Star 2nd = 12 Western Desert 3rd = 11 Tralee Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Auckland Vending | ||
Wed Jul 9 2014 11:47 | 1st = 7 Auckland Vending 2nd = 2 Taikorea Lass 3rd = 1 Jinja Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 1 A Bit Wicked | ||
Wed Jul 9 2014 11:38 | 1st = 1 A Bit Wicked 2nd = 11 Oceantes 3rd = 10 Katelette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Charlies Pal | ||
Wed Jul 9 2014 11:29 | 1st = 2 Charlies Pal 2nd = 3 Witch Misty 3rd = 7 Otto Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Crystal Ghost | ||
Wed Jul 9 2014 11:12 | 1st = 4 Crystal Ghost 2nd = 5 Runs For Gas 3rd = 1 Homebush Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Trendy Boy | ||
Wed Jul 9 2014 10:54 | 1st = 2 Trendy Boy 2nd = 8 Weepu 3rd = 7 Botany Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Manu Rama | ||
Wed Jul 9 2014 10:36 | 1st = 4 Manu Rama 2nd = 1 My Beauty 3rd = 9 Vicariously |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Shinzigzag | ||
Wed Jul 9 2014 10:18 | 1st = 2 Shinzigzag 2nd = 4 Wairere Mike 3rd = 7 Lum Jum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Homebush Spike | ||
Wed Jul 9 2014 10:00 | 1st = 1 Homebush Spike 2nd = 7 Venga Guapa 3rd = 5 Dark Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 King Ted | ||
Mon Jun 9 2014 22:45 | 1st = 5 King Ted 2nd = 7 Rozehill Whiz 3rd = 1 All For Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Pioneer Mogul | ||
Mon Jun 9 2014 22:37 | 1st = 5 Pioneer Mogul 2nd = 3 Oscar Ralph 3rd = 1 Blinking Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Have No Fear | ||
Mon Jun 9 2014 22:28 | 1st = 3 Have No Fear 2nd = 1 Beyond Resolve 3rd = 5 Ice Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 2 Blue Fireball | ||
Mon Jun 9 2014 22:20 | 1st = 2 Blue Fireball 2nd = 6 Hard As Nails 3rd = 8 Bridport Reine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Triples | ||
Mon Jun 9 2014 22:14 | 1st = 5 Triples 2nd = 1 Brooklyns Halo 3rd = 2 Malaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 El Chana | ||
Mon Jun 9 2014 22:08 | 1st = 8 El Chana 2nd = 1 Carrara Lad 3rd = 3 Moroccan Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Glitzy Bling | ||
Mon Jun 9 2014 22:02 | 1st = 1 Glitzy Bling 2nd = 8 Winklea Bent 3rd = 6 Frytson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Havago Brinni | ||
Mon Jun 9 2014 21:58 | 1st = 4 Havago Brinni 2nd = 2 Xanadu Bale 3rd = 7 Stack the Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Silver Bullet | ||
Mon Jun 9 2014 21:55 | 1st = 7 Silver Bullet 2nd = 2 Sue Benny 3rd = 5 Speedy Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 1 Smileturner | ||
Mon Jun 9 2014 21:50 | 1st = 1 Smileturner 2nd = 5 Charlie James 3rd = 3 Stingofascorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 All On Prize | ||
Mon Jun 9 2014 21:48 | 1st = 8 All On Prize 2nd = 1 Latifi Sienna 3rd = 5 Champagne Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 9 Shakin Shakira | ||
Mon Jun 9 2014 21:45 | 1st = 9 Shakin Shakira 2nd = 5 Cubber 3rd = 7 Credit Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Kalaway Ernie | ||
Mon Jun 9 2014 21:42 | 1st = 6 Kalaway Ernie 2nd = 3 Real Caution 3rd = 2 Arome Peche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Tia Belle | ||
Mon Jun 9 2014 21:38 | 1st = 4 Tia Belle 2nd = 6 Taser Mcbain 3rd = 3 Kipsang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Sir Lancelot | ||
Mon Jun 9 2014 21:34 | 1st = 6 Sir Lancelot 2nd = 4 Droopys Bay 3rd = 1 Stylish Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Question Bale | ||
Mon Jun 9 2014 21:30 | 1st = 8 Question Bale 2nd = 1 Cee Ronaldo 3rd = 2 Rick Fern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Beau Jillem | ||
Mon Jun 9 2014 21:27 | 1st = 5 Beau Jillem 2nd = 1 Classy Tom 3rd = 2 Honey Web |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 5 Zoomba | ||
Mon Jun 9 2014 21:22 | 1st = 5 Zoomba 2nd = 4 Shinanos Pride 3rd = 6 Earl Hickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Good Odds Demon | ||
Mon Jun 9 2014 21:20 | 1st = 4 Good Odds Demon 2nd = 5 Nicknac Norris 3rd = 3 Hindsight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Surf Osti | ||
Mon Jun 9 2014 21:17 | 1st = 6 Surf Osti 2nd = 2 Stuzzichino 3rd = 3 Dyna Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Castanea | ||
Mon Jun 9 2014 21:14 | 1st = 1 Castanea 2nd = 5 Rain Bale 3rd = 4 Im Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Holy Track | ||
Mon Jun 9 2014 21:10 | 1st = 1 Holy Track 2nd = 8 Kraken Shines 3rd = 3 Fiesty Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Fast Net | ||
Mon Jun 9 2014 21:06 | 1st = 3 Fast Net 2nd = 9 Rolex Roo 3rd = 2 Tejays Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 4 Silly Lucy | ||
Mon Jun 9 2014 21:02 | 1st = 4 Silly Lucy 2nd = 2 Irelands Force 3rd = 5 Wynburn Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Genghis Kahn | ||
Mon Jun 9 2014 20:59 | 1st = 3 Genghis Kahn 2nd = 1 Velocity Breeze 3rd = 7 Wave Jockey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 7 Liza With A Z | ||
Mon Jun 9 2014 20:54 | 1st = 7 Liza With A Z 2nd = 1 Doey Doeback 3rd = 2 Jaccka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Armatrees Comet | ||
Mon Jun 9 2014 20:52 | 1st = 2 Armatrees Comet 2nd = 6 Percy Clump 3rd = 7 Sugar Ray Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Alpha Leva Keato | ||
Mon Jun 9 2014 20:49 | 1st = 6 Alpha Leva Keato 2nd = 3 Capullo Bale 3rd = 4 Jenkins Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Gumlow Star | ||
Mon Jun 9 2014 20:46 | 1st = 3 Gumlow Star 2nd = 2 Abbey Corsair 3rd = 4 Bellisimo Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Winklea Rose | ||
Mon Jun 9 2014 20:42 | 1st = 5 Winklea Rose 2nd = 3 Lashing Bonny 3rd = 1 Magic Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 10 Aston | ||
Mon Jun 9 2014 20:38 | 1st = 10 Aston 2nd = 6 Tercel 3rd = 1 Big Mick Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Kitchener Rum | ||
Mon Jun 9 2014 20:34 | 1st = 6 Kitchener Rum 2nd = 2 Bardo Holyfield 3rd = 4 Sexy Opinion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Latifi Ryback | ||
Mon Jun 9 2014 20:31 | 1st = 1 Latifi Ryback 2nd = 7 Hol 3rd = 8 Zoltar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 5 Bravo Charlie | ||
Mon Jun 9 2014 20:26 | 1st = 5 Bravo Charlie 2nd = 6 Bobbyjoe 3rd = 8 Miss Guenevere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Wally Who Calls | ||
Mon Jun 9 2014 20:24 | 1st = 5 Wally Who Calls 2nd = 2 Itchin To Party 3rd = 3 Treblig Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Great Taylors | ||
Mon Jun 9 2014 20:21 | 1st = 1 Great Taylors 2nd = 7 High Caution 3rd = 5 Waratah Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Velocity Daff | ||
Mon Jun 9 2014 20:18 | 1st = 8 Velocity Daff 2nd = 1 Aged Ice 3rd = 2 Dyna Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Love Rat | ||
Mon Jun 9 2014 20:14 | 1st = 8 Love Rat 2nd = 2 Black And Regal 3rd = 5 Trust Fund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Darcys Entity | ||
Mon Jun 9 2014 20:10 | 1st = 2 Darcys Entity 2nd = 6 Dime 3rd = 7 Dr Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Sheridon | ||
Mon Jun 9 2014 20:06 | 1st = 1 Sheridon 2nd = 4 Bounding Affair 3rd = 5 All You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Tiza Gold | ||
Mon Jun 9 2014 20:03 | 1st = 2 Tiza Gold 2nd = 1 An That 3rd = 3 Woodleigh Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 5 Cooked Books | ||
Mon Jun 9 2014 19:58 | 1st = 5 Cooked Books 2nd = 7 Bona Fide Hustler 3rd = 8 Scruffy Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Channon Bale | ||
Mon Jun 9 2014 19:56 | 1st = 6 Channon Bale 2nd = 4 Dyna Yerin 3rd = 5 Voltron Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Bearly Fair | ||
Mon Jun 9 2014 19:53 | 1st = 1 Bearly Fair 2nd = 8 Sir Honeybadger 3rd = 5 Watto Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 All Mighty One | ||
Mon Jun 9 2014 19:50 | 1st = 1 All Mighty One 2nd = 7 Somerton Ace 3rd = 8 Rainbow Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Bills Fantasy | ||
Mon Jun 9 2014 19:46 | 1st = 6 Bills Fantasy 2nd = 8 Serious Tate 3rd = 4 Bodyline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 7 Superbowl | ||
Mon Jun 9 2014 19:42 | 1st = 7 Superbowl 2nd = 3 Kinlochs Fury 3rd = 1 Hurricane Shell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Not So Smart | ||
Mon Jun 9 2014 19:38 | 1st = 1 Not So Smart 2nd = 8 Ducktail Jiver 3rd = 3 Crimson Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Hookers Miss | ||
Mon Jun 9 2014 19:35 | 1st = 2 Hookers Miss 2nd = 3 Elite Sprite 3rd = 1 Naughty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 7 Ektoras | ||
Mon Jun 9 2014 19:30 | 1st = 7 Ektoras 2nd = 3 Origin Billy 3rd = 1 Top Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Dr Samson | ||
Mon Jun 9 2014 19:28 | 1st = 4 Dr Samson 2nd = 1 Bubblegum 3rd = 8 Black Swamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Fine Cotton | ||
Mon Jun 9 2014 19:24 | 1st = 8 Fine Cotton 2nd = 4 Jebrynah Storm 3rd = 6 Rumble Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Velocity Saphire | ||
Mon Jun 9 2014 19:20 | 1st = 1 Velocity Saphire 2nd = 4 Roland Reason 3rd = 8 Dyna Vertigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Find Out Friday | ||
Mon Jun 9 2014 19:17 | 1st = 8 Find Out Friday 2nd = 7 Just Coco 3rd = 5 Smash It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Giant Slayer | ||
Mon Jun 9 2014 19:14 | 1st = 8 Giant Slayer 2nd = 1 Beauty Bonus 3rd = 6 Nip Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Dr Kiaralee | ||
Mon Jun 9 2014 19:11 | 1st = 7 Dr Kiaralee 2nd = 5 Tiny Oasis 3rd = 3 Phoebes Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Lolly Crusher | ||
Mon Jun 9 2014 19:08 | 1st = 7 Lolly Crusher 2nd = 3 Hurricane Roc 3rd = 2 Geoff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Lucky Dave | ||
Mon Jun 9 2014 19:03 | 1st = 2 Lucky Dave 2nd = 4 Maybe Rama 3rd = 1 Western Karamea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Just Like Tina | ||
Mon Jun 9 2014 19:01 | 1st = 1 Just Like Tina 2nd = 3 Allez De Brave 3rd = 2 Shot Of Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 8 Spooky Pickle | ||
Mon Jun 9 2014 18:58 | 1st = 8 Spooky Pickle 2nd = 6 Terra Rocka 3rd = 4 Double The Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Montgomery Road | ||
Mon Jun 9 2014 18:55 | 1st = 5 Montgomery Road 2nd = 7 Kasai Warrior 3rd = 1 Kimmy Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 9 Naomi Rose | ||
Mon Jun 9 2014 18:52 | 1st = 9 Naomi Rose 2nd = 2 Soho Goodwill 3rd = 3 Bandsaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 9 Robyns Raider | ||
Mon Jun 9 2014 18:47 | 1st = 9 Robyns Raider 2nd = 3 Getaway Plan 3rd = 8 Melton Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Reefton Elle | ||
Mon Jun 9 2014 18:44 | 1st = 7 Reefton Elle 2nd = 3 Full Length 3rd = 1 Greenback Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Highlife | ||
Mon Jun 9 2014 18:41 | 1st = 2 Highlife 2nd = 7 Wonder Blue 3rd = 5 Improvision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 Rock Attack | ||
Mon Jun 9 2014 18:38 | 1st = 3 Rock Attack 2nd = 5 Sassy Chaos 3rd = 8 Freda Jagz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Smash Crash | ||
Mon Jun 9 2014 18:35 | 1st = 2 Smash Crash 2nd = 7 Sniper Skills 3rd = 3 Krafty Streaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Bongani | ||
Mon Jun 9 2014 18:32 | 1st = 2 Bongani 2nd = 6 Quik Step 3rd = 8 Garga Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 9 Broadband | ||
Mon Jun 9 2014 18:27 | 1st = 9 Broadband 2nd = 4 On The Deuce 3rd = 8 Sterlish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Magic Shacoby | ||
Mon Jun 9 2014 18:24 | 1st = 3 Magic Shacoby 2nd = 4 Hummer Keeping 3rd = 5 Myalla Swank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Mullet Hunter | ||
Mon Jun 9 2014 18:21 | 1st = 3 Mullet Hunter 2nd = 7 Rock Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 8 Kiss Chasey | ||
Mon Jun 9 2014 18:16 | 1st = 8 Kiss Chasey 2nd = 5 No Fixed Address 3rd = 1 Paramedic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Red Bomber | ||
Mon Jun 9 2014 18:13 | 1st = 1 Red Bomber 2nd = 5 Belena Belle 3rd = 7 Power Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 10 - 4 Willandtom | ||
Mon Jun 9 2014 18:07 | 1st = 4 Willandtom 2nd = 3 Cindy Marie 3rd = 8 Leisa Beryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Elite Arena | ||
Mon Jun 9 2014 18:03 | 1st = 3 Elite Arena 2nd = 1 Joane 3rd = 8 Alpine Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Charity Earner | ||
Mon Jun 9 2014 17:59 | 1st = 4 Charity Earner 2nd = 1 I See White 3rd = 3 Abby Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 5 Classy Roger | ||
Mon Jun 9 2014 17:56 | 1st = 5 Classy Roger 2nd = 6 Black Stinger 3rd = 1 Cowboy Noah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Terrys Delight | ||
Mon Jun 9 2014 17:55 | 1st = 1 Terrys Delight 2nd = 7 Flaming Bob 3rd = 5 Suberushie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Macintosh | ||
Mon Jun 9 2014 17:50 | 1st = 8 Macintosh 2nd = 5 Jungle Genie 3rd = 1 Three Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Fiona Ottie | ||
Mon Jun 9 2014 17:47 | 1st = 5 Fiona Ottie 2nd = 4 Walt Kowalski 3rd = 2 Shilling Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Spot On Pedro | ||
Mon Jun 9 2014 17:43 | 1st = 4 Spot On Pedro 2nd = 3 Mondavi 3rd = 8 Cosmic Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 9 - 7 Lochinver | ||
Mon Jun 9 2014 17:38 | 1st = 7 Lochinver 2nd = 9 Western Destroyer 3rd = 4 Skewbridge Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Naties Girl | ||
Mon Jun 9 2014 17:35 | 1st = 2 Naties Girl 2nd = 1 Southwood Lexie 3rd = 8 Ghost Roaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Mauritian Beauty | ||
Mon Jun 9 2014 17:34 | 1st = 3 Mauritian Beauty 2nd = 2 Wheres Cossie 3rd = 1 Lite Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Pee Kay | ||
Mon Jun 9 2014 17:30 | 1st = 7 Pee Kay 2nd = 4 Fenyang 3rd = 8 Miss Top Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Just Moses | ||
Mon Jun 9 2014 17:25 | 1st = 8 Just Moses 2nd = 4 Starzzz Of Anarchy 3rd = 3 Ticket to Nowhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Debbie Monelli | ||
Mon Jun 9 2014 17:22 | 1st = 2 Debbie Monelli 2nd = 4 Swift Pedro 3rd = 7 Peters Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Jazzy Cowgirl | ||
Mon Jun 9 2014 17:19 | 1st = 7 Jazzy Cowgirl 2nd = 8 Mr Burchmore 3rd = 5 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Dr Portia | ||
Mon Jun 9 2014 17:17 | 1st = 1 Dr Portia 2nd = 7 Billyo 3rd = 2 Kayfish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Kid Dynamite | ||
Mon Jun 9 2014 17:13 | 1st = 1 Kid Dynamite 2nd = 8 Vayetra 3rd = 2 Fanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 8 - 4 One Big Thrill | ||
Mon Jun 9 2014 17:08 | 1st = 4 One Big Thrill 2nd = 2 Famousforeverannie 3rd = 10 The Plainsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 6 Superstrike | ||
Mon Jun 9 2014 17:05 | 1st = 6 Superstrike 2nd = 5 Hidden Runner 3rd = 7 Dino Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 5 Jungle Jewel | ||
Mon Jun 9 2014 17:00 | 1st = 5 Jungle Jewel 2nd = 8 Besos Baci 3rd = 4 Its My Lucknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Hit Pay Dirt | ||
Mon Jun 9 2014 16:57 | 1st = 1 Hit Pay Dirt 2nd = 8 Seabrook Girl 3rd = 2 Uno Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 7 Tarzan Luke | ||
Mon Jun 9 2014 16:56 | 1st = 7 Tarzan Luke 2nd = 1 Longneck 3rd = 3 Size em Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Siptan | ||
Mon Jun 9 2014 16:53 | 1st = 2 Siptan 2nd = 3 Heza Cranky Man 3rd = 7 Not My Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 8 - 10 The State Of Play | ||
Mon Jun 9 2014 16:52 | 1st = 10 The State Of Play 2nd = 7 The Ultimate Paua 3rd = 9 Recede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 1 Forced Out | ||
Mon Jun 9 2014 16:48 | 1st = 1 Forced Out 2nd = 8 Steely Blue 3rd = 5 Miss Dilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 Sparkling Kitty | ||
Mon Jun 9 2014 16:45 | 1st = 8 Sparkling Kitty 2nd = 9 Wheres Tifi 3rd = 7 Heidi Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 7 - 7 Awesome Belmer | ||
Mon Jun 9 2014 16:40 | 1st = 7 Awesome Belmer 2nd = 8 Ardle Mcardle 3rd = 6 Tori Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Taipans Time | ||
Mon Jun 9 2014 16:39 | 1st = 7 Taipans Time 2nd = 6 Our Silver Mist 3rd = 4 Tangerine Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Mcthumpa | ||
Mon Jun 9 2014 16:37 | 1st = 5 Mcthumpa 2nd = 3 Promised Kiss 3rd = 4 Thyme To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 6 Just A Spark | ||
Mon Jun 9 2014 16:34 | 1st = 6 Just A Spark 2nd = 4 Knoxville 3rd = 9 Dotty Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Alfa Queen | ||
Mon Jun 9 2014 16:33 | 1st = 3 Alfa Queen 2nd = 2 Where Dreams Grow 3rd = 5 Our Copper Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Licious Doll | ||
Mon Jun 9 2014 16:31 | 1st = 5 Licious Doll 2nd = 3 Hello Mal 3rd = 7 Stunning Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 6 Corryvreckan | ||
Mon Jun 9 2014 16:28 | 1st = 6 Corryvreckan 2nd = 8 Stylish Lad 3rd = 7 Failed Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Tyler Maguire | ||
Mon Jun 9 2014 16:27 | 1st = 6 Tyler Maguire 2nd = 8 Rubys Bad Boy 3rd = 9 Falcon Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 7 Smoke Da Davo | ||
Mon Jun 9 2014 16:24 | 1st = 7 Smoke Da Davo 2nd = 1 Zeema 3rd = 8 Maxs Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 1 Arr En Special | ||
Mon Jun 9 2014 16:23 | 1st = 1 Arr En Special 2nd = 5 Flaming Hero 3rd = 3 Boyz Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 4 Escoffier | ||
Mon Jun 9 2014 16:20 | 1st = 4 Escoffier 2nd = 14 Primed To Win 3rd = 9 Noogoora Burr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 7 - 9 Sound System | ||
Mon Jun 9 2014 16:19 | 1st = 9 Sound System 2nd = 4 Maywyns Storm 3rd = 3 Mista Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 You Wont | ||
Mon Jun 9 2014 16:17 | 1st = 6 You Wont 2nd = 5 Witch Lock 3rd = 3 Cawbourne Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Tautology | ||
Mon Jun 9 2014 16:16 | 1st = 6 Tautology 2nd = 5 Jessicas Flyer 3rd = 2 Black Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 8 Object Of Virtue | ||
Mon Jun 9 2014 16:14 | 1st = 8 Object Of Virtue 2nd = 2 De Triomphe 3rd = 4 Roccin Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 1 Quick Bond | ||
Mon Jun 9 2014 16:10 | 1st = 1 Quick Bond 2nd = 2 Tallat 3rd = 6 Maconsilia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Paradise Valley | ||
Mon Jun 9 2014 16:07 | 1st = 1 Paradise Valley 2nd = 4 Rambos War 3rd = 3 Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Lee Earner | ||
Mon Jun 9 2014 16:06 | 1st = 1 Lee Earner 2nd = 2 Zero Hour 3rd = 4 You Well Jell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 2 Macs Addiction | ||
Mon Jun 9 2014 16:04 | 1st = 2 Macs Addiction 2nd = 8 Strombo 3rd = 1 Slysera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 7 Real Zeal | ||
Mon Jun 9 2014 15:59 | 1st = 7 Real Zeal 2nd = 8 Little Nundedine 3rd = 12 Betta Go Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 6 - 1 In Runaway Bay | ||
Mon Jun 9 2014 15:59 | 1st = 1 In Runaway Bay 2nd = 6 Cheyenne Warrior 3rd = 3 Precious M |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Seabrook Shan | ||
Mon Jun 9 2014 15:57 | 1st = 1 Seabrook Shan 2nd = 5 Zuris Magic 3rd = 8 Tortilla Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Olay Beauty | ||
Mon Jun 9 2014 15:56 | 1st = 5 Olay Beauty 2nd = 1 Slashing Sal 3rd = 6 Jesses Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Kels Blessing | ||
Mon Jun 9 2014 15:54 | 1st = 8 Kels Blessing 2nd = 15 Akerboy 3rd = 4 Frilly Skurt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Lancelot Bromac | ||
Mon Jun 9 2014 15:51 | 1st = 1 Lancelot Bromac 2nd = 2 Pass It To Billy 3rd = 8 My Shadow Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 7 Tarloshan | ||
Mon Jun 9 2014 15:50 | 1st = 7 Tarloshan 2nd = 1 Sugar Rush 3rd = 12 Miello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 7 Kalden Viseron | ||
Mon Jun 9 2014 15:48 | 1st = 7 Kalden Viseron 2nd = 2 Tigerkin 3rd = 4 Flash Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 6 Just Like Elle | ||
Mon Jun 9 2014 15:45 | 1st = 6 Just Like Elle 2nd = 2 Whisper Away 3rd = 8 Sign No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 13 Smoke Hazard | ||
Mon Jun 9 2014 15:40 | 1st = 13 Smoke Hazard 2nd = 1 Agitate 3rd = 10 Pandora Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Force Ten Gale | ||
Mon Jun 9 2014 15:39 | 1st = 1 Force Ten Gale 2nd = 8 Trysomemagic 3rd = 7 Broadway Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Isabella Dawn | ||
Mon Jun 9 2014 15:36 | 1st = 1 Isabella Dawn 2nd = 2 Firecracker Lady 3rd = 3 Thunder Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 7 Salerio | ||
Mon Jun 9 2014 15:35 | 1st = 7 Salerio 2nd = 9 Flash Spawn 3rd = 10 Clangoranda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Busters Magic | ||
Mon Jun 9 2014 15:33 | 1st = 2 Busters Magic 2nd = 4 Broon Hilda 3rd = 3 Jayded Crisis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 5 Astro Miss | ||
Mon Jun 9 2014 15:30 | 1st = 5 Astro Miss 2nd = 8 Judicial Rock 3rd = 9 Secret Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Zipping Jaylo | ||
Mon Jun 9 2014 15:29 | 1st = 2 Zipping Jaylo 2nd = 8 Red Rattler 3rd = 7 Stay Tuned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 7 Almasea | ||
Mon Jun 9 2014 15:25 | 1st = 7 Almasea 2nd = 11 Razor Castle 3rd = 12 Sayori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 5 - 3 Forever Texas | ||
Mon Jun 9 2014 15:20 | 1st = 3 Forever Texas 2nd = 7 Charli Springfield 3rd = 8 Our Miss Kathryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 8 Arturus | ||
Mon Jun 9 2014 15:19 | 1st = 8 Arturus 2nd = 10 Assassinator 3rd = 1 Honey And Lime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 9 Lord Ashford | ||
Mon Jun 9 2014 15:17 | 1st = 9 Lord Ashford 2nd = 2 Goldbya 3rd = 6 Kill Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Turbo Dawn | ||
Mon Jun 9 2014 15:16 | 1st = 4 Turbo Dawn 2nd = 3 Topper Kahlu 3rd = 1 Lejit Sass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 2 Holder Sunset | ||
Mon Jun 9 2014 15:12 | 1st = 2 Holder Sunset 2nd = 3 Diamond Fund 3rd = 8 Maluti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Mr Bosley | ||
Mon Jun 9 2014 15:11 | 1st = 1 Mr Bosley 2nd = 4 Getinbehind 3rd = 2 Aldebaran Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 9 Shards Of Ice | ||
Mon Jun 9 2014 15:08 | 1st = 9 Shards Of Ice 2nd = 8 Beau Ciel 3rd = 3 Young Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 9 Shotover River | ||
Mon Jun 9 2014 15:04 | 1st = 9 Shotover River 2nd = 11 Catalonia 3rd = 10 Southerly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Stylish Shiela | ||
Mon Jun 9 2014 15:03 | 1st = 6 Stylish Shiela 2nd = 10 Smilin Girl 3rd = 9 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 See You Win | ||
Mon Jun 9 2014 15:00 | 1st = 3 See You Win 2nd = 8 Ellava Flyer 3rd = 1 Teenas Wrench |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 6 Zaha Secret | ||
Mon Jun 9 2014 15:00 | 1st = 6 Zaha Secret 2nd = 4 Cool Tycoon 3rd = 5 Strawberrychampane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 7 Load Up | ||
Mon Jun 9 2014 14:59 | 1st = 7 Load Up 2nd = 4 Mario Max 3rd = 2 Spicey Callah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 4 Our Nkwazi | ||
Mon Jun 9 2014 14:55 | 1st = 4 Our Nkwazi 2nd = 15 Caprese 3rd = 16 Prussian Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 2 Dodging Eddie | ||
Mon Jun 9 2014 14:50 | 1st = 2 Dodging Eddie 2nd = 8 Adenarius 3rd = 3 Ellie La Vie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 4 - 4 Attorney Stride | ||
Mon Jun 9 2014 14:45 | 1st = 4 Attorney Stride 2nd = 6 Emerging Art 3rd = 7 Tutu Bene Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Luke Hobbs | ||
Mon Jun 9 2014 14:44 | 1st = 4 Luke Hobbs 2nd = 10 Carnival Pride 3rd = 6 Cold Real Dimpled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 6 Prince Of Hope | ||
Mon Jun 9 2014 14:42 | 1st = 6 Prince Of Hope 2nd = 14 Happy Dapper 3rd = 5 Just A Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Beyond Brooklyn | ||
Mon Jun 9 2014 14:41 | 1st = 8 Beyond Brooklyn 2nd = 6 Smurfs Jacko 3rd = 7 Unavoidable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 6 Truly Ready | ||
Mon Jun 9 2014 14:38 | 1st = 6 Truly Ready 2nd = 3 Vergara 3rd = 1 Miss Tenpins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 5 Kankkunen | ||
Mon Jun 9 2014 14:33 | 1st = 5 Kankkunen 2nd = 1 Sir Dasher Dee 3rd = 6 Tara Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Star Sammy | ||
Mon Jun 9 2014 14:29 | 1st = 1 Star Sammy 2nd = 7 Simply Smart 3rd = 3 After Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 4 - 2 Watch Me Glitter | ||
Mon Jun 9 2014 14:28 | 1st = 2 Watch Me Glitter 2nd = 5 Mattjesty Guy 3rd = 8 Im Totally Kool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 4 Cryon | ||
Mon Jun 9 2014 14:25 | 1st = 4 Cryon 2nd = 9 Destinys Lass 3rd = 11 Court Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 6 Darney Gub | ||
Mon Jun 9 2014 14:20 | 1st = 6 Darney Gub 2nd = 3 Inishowen 3rd = 12 La Veuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 6 Hay Ty | ||
Mon Jun 9 2014 14:19 | 1st = 6 Hay Ty 2nd = 8 Kanga Colour 3rd = 3 Bernmar Pauline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 4 Zarben | ||
Mon Jun 9 2014 14:15 | 1st = 4 Zarben 2nd = 7 Asyoudo 3rd = 10 Honey Be Warned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 3 - 3 Starzzzinthenight | ||
Mon Jun 9 2014 14:10 | 1st = 3 Starzzzinthenight 2nd = 5 Modern Admirer 3rd = 1 Shantung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 13 Wow Whata Princess | ||
Mon Jun 9 2014 14:09 | 1st = 13 Wow Whata Princess 2nd = 3 One Kay 3rd = 5 Itsagem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 10 Streetcar Isabelle | ||
Mon Jun 9 2014 14:07 | 1st = 10 Streetcar Isabelle 2nd = 3 Bungalally Boy 3rd = 2 Russian Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Jaylets Fury | ||
Mon Jun 9 2014 14:04 | 1st = 1 Jaylets Fury 2nd = 8 Gysbert 3rd = 11 Dolce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - | ||
Mon Jun 9 2014 14:03 | 2nd = 1 Sir Bigglesworth 3rd = 8 Major Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Radical Rufus | ||
Mon Jun 9 2014 14:01 | 1st = 7 Radical Rufus 2nd = 1 Curious Life 3rd = 5 Into The Fray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 No No Notorious | ||
Mon Jun 9 2014 13:58 | 1st = 3 No No Notorious 2nd = 8 Ragtime Lucy 3rd = 6 Select Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 5 Major Cruiser | ||
Mon Jun 9 2014 13:58 | 1st = 5 Major Cruiser 2nd = 6 In The Trenches 3rd = 9 Goodtime Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Vintage Moss | ||
Mon Jun 9 2014 13:54 | 1st = 1 Vintage Moss 2nd = 3 Mr Favulous 3rd = 6 Bymonashee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 3 - 9 Lombo Del Rosso | ||
Mon Jun 9 2014 13:53 | 1st = 9 Lombo Del Rosso 2nd = 1 Our Problem Child 3rd = 7 Lucky Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 12 Sapodilla | ||
Mon Jun 9 2014 13:50 | 1st = 12 Sapodilla 2nd = 4 Clouds Over Kalbar 3rd = 7 Lemesee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 3 Cousin Ben | ||
Mon Jun 9 2014 13:45 | 1st = 3 Cousin Ben 2nd = 2 Columbian Spirit 3rd = 11 Gala Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 6 Graduation | ||
Mon Jun 9 2014 13:42 | 1st = 6 Graduation 2nd = 4 Wallace Lad 3rd = 1 Bigtime Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 2 Baroness Zeena | ||
Mon Jun 9 2014 13:40 | 1st = 2 Baroness Zeena 2nd = 5 Great Touch 3rd = 7 Ruling Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Mr Wow | ||
Mon Jun 9 2014 13:39 | 1st = 8 Mr Wow 2nd = 3 Run Scotty Run 3rd = 6 Bridies Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 2 - 2 Soynwasabi | ||
Mon Jun 9 2014 13:35 | 1st = 2 Soynwasabi 2nd = 5 Deadly Merrywood 3rd = 1 Virgin Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 7 Vicki Anne | ||
Mon Jun 9 2014 13:34 | 1st = 7 Vicki Anne 2nd = 6 Stella Bella 3rd = 2 Ekko Beeches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 4 Quinns Turn | ||
Mon Jun 9 2014 13:32 | 1st = 4 Quinns Turn 2nd = 6 Exalted Journey 3rd = 12 Red Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Karloo Mac | ||
Mon Jun 9 2014 13:29 | 1st = 2 Karloo Mac 2nd = 8 Its Jake Day 3rd = 1 Amber Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 5 Majorly | ||
Mon Jun 9 2014 13:28 | 1st = 5 Majorly 2nd = 1 Off The Rails 3rd = 6 Pajaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 5 Lovable Nick | ||
Mon Jun 9 2014 13:23 | 1st = 5 Lovable Nick 2nd = 4 Candy Digger 3rd = 3 Master Kiesey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Houdini Oz | ||
Mon Jun 9 2014 13:22 | 1st = 5 Houdini Oz 2nd = 1 Dun And Dunna 3rd = 7 Wave Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Little Brown Horse | ||
Mon Jun 9 2014 13:19 | 1st = 1 Little Brown Horse 2nd = 4 Nicky Nocky 3rd = 7 Attitudinal Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 2 - 10 Featherfoot Sun | ||
Mon Jun 9 2014 13:17 | 1st = 10 Featherfoot Sun 2nd = 8 Nothingmuch 3rd = 5 Twiggy Argyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 1 Chief Justice | ||
Mon Jun 9 2014 13:15 | 1st = 1 Chief Justice 2nd = 8 Star Assassin 3rd = 10 Big Tomee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Lost In Light | ||
Mon Jun 9 2014 13:13 | 1st = 3 Lost In Light 2nd = 7 Magic Bolt 3rd = 4 Shaga Banga Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 8 Excited Spirit | ||
Mon Jun 9 2014 13:10 | 1st = 8 Excited Spirit 2nd = 5 Hannaford 3rd = 6 The Jazz Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Red Trump | ||
Mon Jun 9 2014 13:07 | 1st = 6 Red Trump 2nd = 1 Frisky Colour 3rd = 3 Sick Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 1 Barakula | ||
Mon Jun 9 2014 13:05 | 1st = 1 Barakula 2nd = 6 Sequalex 3rd = 3 Mr Peppers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 1 - 2 Secret Sundaze | ||
Mon Jun 9 2014 13:00 | 1st = 2 Secret Sundaze 2nd = 3 Walter Creed 3rd = 12 Casino Kerrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 2 The Graduate | ||
Mon Jun 9 2014 12:59 | 1st = 2 The Graduate 2nd = 1 Redeem 3rd = 8 Sarabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 3 Don Roberto | ||
Mon Jun 9 2014 12:57 | 1st = 3 Don Roberto 2nd = 12 She Is Risque 3rd = 7 Holy Grail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Just Tyler | ||
Mon Jun 9 2014 12:54 | 1st = 9 Just Tyler 2nd = 1 Bukthsystem 3rd = 5 Areuforeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 1 Sheer Style | ||
Mon Jun 9 2014 12:53 | 1st = 1 Sheer Style 2nd = 7 Good Project 3rd = 4 Cosmic Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Ever So Hopeful | ||
Mon Jun 9 2014 12:51 | 1st = 3 Ever So Hopeful 2nd = 6 Bee Rabbit 3rd = 4 Rebel City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 3 Jereme Jetsetter | ||
Mon Jun 9 2014 12:48 | 1st = 3 Jereme Jetsetter 2nd = 9 Keayang Ebonyrose 3rd = 2 Frostyflyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 What Sound | ||
Mon Jun 9 2014 12:46 | 1st = 3 What Sound 2nd = 8 Saved By Doug 3rd = 4 Global Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 15 Grand Ruby | ||
Mon Jun 9 2014 12:44 | 1st = 15 Grand Ruby 2nd = 6 If Ever 3rd = 1 Branded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Mahalo | ||
Mon Jun 9 2014 12:43 | 1st = 2 Mahalo 2nd = 3 Midnight Colour 3rd = 8 Bound For Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 6 Voltaire Lumiere | ||
Mon Jun 9 2014 12:40 | 1st = 6 Voltaire Lumiere 2nd = 4 Assertory 3rd = 3 Mishani Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 2 Classy Al | ||
Mon Jun 9 2014 12:35 | 1st = 2 Classy Al 2nd = 5 Gangnam Style 3rd = 9 Sincemybabyleftme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Bolt Rama | ||
Mon Jun 9 2014 12:33 | 1st = 6 Bolt Rama 2nd = 3 Gus 3rd = 4 Charming Nev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 1 Sun Will Shine | ||
Mon Jun 9 2014 12:30 | 1st = 1 Sun Will Shine 2nd = 6 Women Be Shopping 3rd = 5 Rose Of The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Little Sparrow | ||
Mon Jun 9 2014 12:28 | 1st = 1 Little Sparrow 2nd = 6 Black As Night 3rd = 8 Rose For You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 7 Watch Your Man | ||
Mon Jun 9 2014 12:24 | 1st = 7 Watch Your Man 2nd = 10 Gypsy Fair 3rd = 4 Our Boi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 6 Flirtatious Dream | ||
Mon Jun 9 2014 12:22 | 1st = 6 Flirtatious Dream 2nd = 1 Call Me Penny 3rd = 5 Bungalally Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Stylish Boulevard | ||
Mon Jun 9 2014 12:19 | 1st = 10 Stylish Boulevard 2nd = 6 Shah Jehan 3rd = 5 Mister Bigshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 4 Candelara | ||
Mon Jun 9 2014 12:18 | 1st = 4 Candelara 2nd = 2 Still The Same 3rd = 7 Western Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 6 Wild As Angels | ||
Mon Jun 9 2014 12:15 | 1st = 6 Wild As Angels 2nd = 2 Varga Frost 3rd = 3 Dasher Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 4 Rosella | ||
Mon Jun 9 2014 12:09 | 1st = 4 Rosella 2nd = 3 Homehill 3rd = 9 Hakkasan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 3 Klishina | ||
Mon Jun 9 2014 12:00 | 1st = 3 Klishina 2nd = 2 Balaclava Lady 3rd = 1 Pretty Possum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Cawbourne Onyx | ||
Mon Jun 9 2014 11:57 | 1st = 3 Cawbourne Onyx 2nd = 6 Dogged Dan 3rd = 2 Its A Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 9 Zimmzee | ||
Mon Jun 9 2014 11:48 | 1st = 9 Zimmzee 2nd = 1 National Pride 3rd = 4 Faaltline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Adda Boy Zeke | ||
Mon Jun 9 2014 11:33 | 1st = 5 Adda Boy Zeke 2nd = 3 Monkey Queen 3rd = 2 Cawbourne Aries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 2 Superturf | ||
Mon Jun 9 2014 11:18 | 1st = 2 Superturf 2nd = 5 Lord Of The Stars 3rd = 7 Selwyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 7 Boomerang Man | ||
Mon Jun 9 2014 11:10 | 1st = 7 Boomerang Man 2nd = 2 Cosmic Rascal 3rd = 5 Toxic Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Miss Cool | ||
Mon Jun 9 2014 10:52 | 1st = 2 Miss Cool 2nd = 8 Behemoth 3rd = 7 Raveon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 6 Zena Princess | ||
Mon Jun 9 2014 10:43 | 1st = 6 Zena Princess 2nd = 1 Cool Hand Duke 3rd = 7 Azraf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Rosa Gallica | ||
Mon Jun 9 2014 10:32 | 1st = 7 Rosa Gallica 2nd = 4 Shinzigzag 3rd = 3 Cawbourne Malky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Allegro Class | ||
Mon Jun 9 2014 10:12 | 1st = 5 Allegro Class 2nd = 1 Wheres Shiraz 3rd = 3 Members Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Peter Who | ||
Fri May 9 2014 23:52 | 1st = 1 Peter Who 2nd = 2 Freda Jagz 3rd = 5 Waiters Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 12 Firebomb | ||
Fri May 9 2014 23:40 | 1st = 12 Firebomb 2nd = 9 Ti Amo Franco 3rd = 4 Jezalenkoubeauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Fun Princess | ||
Fri May 9 2014 23:32 | 1st = 8 Fun Princess 2nd = 6 Replica Queen 3rd = 2 Two Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Notabadexcuse | ||
Fri May 9 2014 23:15 | 1st = 6 Notabadexcuse 2nd = 1 The Marble Ridge 3rd = 5 My Lady Of The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Reverberate | ||
Fri May 9 2014 23:12 | 1st = 4 Reverberate 2nd = 1 Back Jack Tewin 3rd = 2 Kova Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Rerod Rose | ||
Fri May 9 2014 22:57 | 1st = 8 Rerod Rose 2nd = 6 Private Notes 3rd = 1 Wheres The Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 12 Hez Got The Nod | ||
Fri May 9 2014 22:50 | 1st = 12 Hez Got The Nod 2nd = 1 Will Of Iron 3rd = 3 Sonic Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Matts Entity | ||
Fri May 9 2014 22:44 | 1st = 1 Matts Entity 2nd = 2 Walkaway Ablaze 3rd = 7 Granola Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Stanga Tom | ||
Fri May 9 2014 22:37 | 1st = 4 Stanga Tom 2nd = 5 Jabba Da Pup 3rd = 6 Stangafied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Harry Keeping | ||
Fri May 9 2014 22:27 | 1st = 5 Harry Keeping 2nd = 6 Crawfs Bread 3rd = 4 Mr Snackman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 5 Libertybelle Midfrew | ||
Fri May 9 2014 22:20 | 1st = 5 Libertybelle Midfrew 2nd = 4 The Parade 3rd = 11 Dontdoubtme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Our Lady Di | ||
Fri May 9 2014 22:17 | 1st = 7 Our Lady Di 2nd = 4 Currawong Cutie 3rd = 6 Heres Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Special Pup | ||
Fri May 9 2014 22:16 | 1st = 2 Special Pup 2nd = 6 Last Day 3rd = 8 De Wade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 6 Bellmac Kody | ||
Fri May 9 2014 22:12 | 1st = 6 Bellmac Kody 2nd = 7 Just Call Me Earl 3rd = 3 Canadian Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Allen Benji | ||
Fri May 9 2014 22:10 | 1st = 5 Allen Benji 2nd = 7 Schmoo 3rd = 1 Dinosoul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Star Brutus | ||
Fri May 9 2014 22:05 | 1st = 5 Star Brutus 2nd = 1 Thisis Courage 3rd = 6 Lincoln Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 1 The Endeavour | ||
Fri May 9 2014 22:00 | 1st = 1 The Endeavour 2nd = 2 Nicks Legacy 3rd = 3 Ponderosa Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Flying Special | ||
Fri May 9 2014 21:59 | 1st = 8 Flying Special 2nd = 1 Mosquito Squad 3rd = 6 Chancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Interrogated | ||
Fri May 9 2014 21:57 | 1st = 4 Interrogated 2nd = 3 Marlow Man 3rd = 1 Swift Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Selkie | ||
Fri May 9 2014 21:52 | 1st = 2 Selkie 2nd = 7 Salliwood 3rd = 14 Leda Mcnally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Mepunga Hayley | ||
Fri May 9 2014 21:49 | 1st = 4 Mepunga Hayley 2nd = 6 Royal Tone 3rd = 1 Dubsy Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 Illawong Fantasia | ||
Fri May 9 2014 21:44 | 1st = 4 Illawong Fantasia 2nd = 3 Samantha Sparkle 3rd = 11 Public Persuasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Avondale Zena | ||
Fri May 9 2014 21:40 | 1st = 8 Avondale Zena 2nd = 6 Jenmar Power 3rd = 7 Fire Elusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Jackpot George | ||
Fri May 9 2014 21:39 | 1st = 4 Jackpot George 2nd = 6 Diplomatic Lady 3rd = 5 Kilto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Im Elton | ||
Fri May 9 2014 21:35 | 1st = 2 Im Elton 2nd = 8 Shooting Starz 3rd = 3 Miss Mini Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Swede Dreams | ||
Fri May 9 2014 21:30 | 1st = 4 Swede Dreams 2nd = 8 Charlie Bubbles 3rd = 2 Ironbark Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Yakamov Bale | ||
Fri May 9 2014 21:27 | 1st = 3 Yakamov Bale 2nd = 8 Victa Bale 3rd = 6 Cosmic Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Im Themightyquinn | ||
Fri May 9 2014 21:22 | 1st = 5 Im Themightyquinn 2nd = 1 Rocket Reign 3rd = 2 Hokonui Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Tainted Luke | ||
Fri May 9 2014 21:19 | 1st = 7 Tainted Luke 2nd = 6 Creepy Coupe 3rd = 8 Skyela Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Tyler Rocks | ||
Fri May 9 2014 21:17 | 1st = 4 Tyler Rocks 2nd = 3 Oxley Legend 3rd = 1 Kridon Notabale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Lennytheshark | ||
Fri May 9 2014 21:14 | 1st = 3 Lennytheshark 2nd = 8 Sapphire Swayze 3rd = 10 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Immy Rose | ||
Fri May 9 2014 21:10 | 1st = 8 Immy Rose 2nd = 6 In This Way 3rd = 4 Midnight Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Come On Frank | ||
Fri May 9 2014 21:05 | 1st = 6 Come On Frank 2nd = 5 Mark Dennis 3rd = 3 Livin It Lovin It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Swift Exit | ||
Fri May 9 2014 21:00 | 1st = 6 Swift Exit 2nd = 1 Left At The Mint 3rd = 3 Major Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Bollee Boy | ||
Fri May 9 2014 20:59 | 1st = 1 Bollee Boy 2nd = 3 Powerful Girl 3rd = 6 Sokate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Blues Revival | ||
Fri May 9 2014 20:57 | 1st = 2 Blues Revival 2nd = 1 Von Ryan 3rd = 3 Swift Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Robbery | ||
Fri May 9 2014 20:52 | 1st = 9 Robbery 3rd = 8 Lisharry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Nathaniel Bale | ||
Fri May 9 2014 20:49 | 1st = 6 Nathaniel Bale 2nd = 1 Uno Sprite 3rd = 4 White Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 10 Forever Gold | ||
Fri May 9 2014 20:44 | 1st = 10 Forever Gold 2nd = 6 Gumdrops 3rd = 2 Baby Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Can Of | ||
Fri May 9 2014 20:40 | 1st = 2 Can Of 2nd = 8 Zipping Weston 3rd = 1 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Peewee Augusta | ||
Fri May 9 2014 20:37 | 1st = 1 Peewee Augusta 2nd = 3 Teranca Andy 3rd = 2 Humphrey Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Rowan Rosie | ||
Fri May 9 2014 20:35 | 1st = 5 Rowan Rosie 2nd = 2 Risky Lifestyle 3rd = 4 Banjo Paterson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 3 Lancewood Lizzie | ||
Fri May 9 2014 20:30 | 1st = 3 Lancewood Lizzie 2nd = 4 Charleston Belle 3rd = 7 Whisper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Ocean Diva | ||
Fri May 9 2014 20:30 | 1st = 4 Ocean Diva 2nd = 2 Distant Memory 3rd = 1 Mother Kym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Cobra Bale | ||
Fri May 9 2014 20:27 | 1st = 4 Cobra Bale 2nd = 6 Wait Til Dark 3rd = 2 Shes Our Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 The Feather Foot | ||
Fri May 9 2014 20:22 | 1st = 8 The Feather Foot 2nd = 1 The Oyster Bar 3rd = 11 Our Arlington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Run Velocette | ||
Fri May 9 2014 20:19 | 1st = 2 Run Velocette 2nd = 8 Dee Getta 3rd = 1 Another Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 7 Brunelleschi | ||
Fri May 9 2014 20:14 | 1st = 7 Brunelleschi 2nd = 3 Sunset Invasion 3rd = 4 Steal A Sixpence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Karagiozis | ||
Fri May 9 2014 20:10 | 1st = 2 Karagiozis 2nd = 1 Jaraco 3rd = 5 Just A Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Eljulio | ||
Fri May 9 2014 20:05 | 1st = 2 Eljulio 2nd = 3 Intimately 3rd = 8 Shutterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Fountain Lakes | ||
Fri May 9 2014 20:00 | 1st = 2 Fountain Lakes 2nd = 3 The Mighty Shoey 3rd = 4 Grinning Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Darcee | ||
Fri May 9 2014 20:00 | 1st = 5 Darcee 2nd = 4 Full Speed Ahead 3rd = 10 Cyclone Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Mazzy Star | ||
Fri May 9 2014 19:57 | 1st = 6 Mazzy Star 2nd = 3 Hector Kahn 3rd = 1 Fear Za Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Some Kinda Tactics | ||
Fri May 9 2014 19:52 | 1st = 10 Some Kinda Tactics 2nd = 1 Carters Rocket 3rd = 9 Anvils Big Punt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Run Lacey Run | ||
Fri May 9 2014 19:50 | 1st = 7 Run Lacey Run 2nd = 8 Big Jamesy 3rd = 5 Cosmic Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Dodgy Dealer | ||
Fri May 9 2014 19:49 | 1st = 2 Dodgy Dealer 2nd = 1 Dyna Andy 3rd = 8 Taylers Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Smoken Up | ||
Fri May 9 2014 19:44 | 1st = 7 Smoken Up 2nd = 4 Chilli Palmer 3rd = 6 Five Star Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Folk Tails | ||
Fri May 9 2014 19:40 | 1st = 8 Folk Tails 2nd = 4 Suits Us 3rd = 3 Gold Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Jilliby Showtime | ||
Fri May 9 2014 19:35 | 1st = 4 Jilliby Showtime 2nd = 8 Wheres Jonny 3rd = 2 Son Of Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 15 Master Lavros | ||
Fri May 9 2014 19:30 | 1st = 15 Master Lavros 2nd = 9 Sheemon 3rd = 7 Boizel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 Lettuceriprita | ||
Fri May 9 2014 19:30 | 1st = 7 Lettuceriprita 2nd = 2 Dynamic Jack 3rd = 10 Betabeeasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Prince To Excel | ||
Fri May 9 2014 19:27 | 1st = 4 Prince To Excel 2nd = 6 Quara Bale 3rd = 2 Leesa Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 9 Vapour | ||
Fri May 9 2014 19:22 | 1st = 9 Vapour 2nd = 1 Conniving Major Dave 3rd = 8 Ohoka Squire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Exponential Lily | ||
Fri May 9 2014 19:20 | 1st = 8 Exponential Lily 2nd = 1 Ate Pizza 3rd = 2 Armed Forces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Clan Annie | ||
Fri May 9 2014 19:19 | 1st = 2 Clan Annie 2nd = 5 Yellow Fever 3rd = 4 Ibrox Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Fun Time Ally | ||
Fri May 9 2014 19:17 | 1st = 4 Fun Time Ally 2nd = 5 Unshrinkable 3rd = 8 Pagani Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - | ||
Fri May 9 2014 19:14 | 2nd = 8 Narra Operative 3rd = 7 Weallwantano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 8 Lionels Meddle | ||
Fri May 9 2014 19:10 | 1st = 8 Lionels Meddle 2nd = 4 Cullens Finest 3rd = 7 Hi Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Xtreme Knocka | ||
Fri May 9 2014 19:10 | 1st = 6 Xtreme Knocka 2nd = 4 Punk Panther 3rd = 8 Starvin Seagull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Run Riley Run | ||
Fri May 9 2014 19:05 | 1st = 9 Run Riley Run 2nd = 8 Land Of Panaarm 3rd = 2 Conte Centovalli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 3 Elios | ||
Fri May 9 2014 19:00 | 1st = 3 Elios 2nd = 7 Franco Nelson 3rd = 9 Norvic Nightowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Epirus Boy | ||
Fri May 9 2014 19:00 | 1st = 6 Epirus Boy 2nd = 2 Marshal Dale 3rd = 1 Sign Of Perfecshon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Natural Oyster | ||
Fri May 9 2014 18:56 | 1st = 7 Natural Oyster 2nd = 8 Planet Shaker 3rd = 2 Jovik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Sandave Pearl | ||
Fri May 9 2014 18:52 | 1st = 2 Sandave Pearl 2nd = 1 Rylees Marshall 3rd = 8 Kool Alexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Homebush Crash | ||
Fri May 9 2014 18:50 | 1st = 6 Homebush Crash 2nd = 7 Super Rooster 3rd = 2 Sir Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 11 Smudge Bromac | ||
Fri May 9 2014 18:46 | 1st = 11 Smudge Bromac 2nd = 2 Eliminator 3rd = 10 Washmepockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Emas Tree | ||
Fri May 9 2014 18:42 | 1st = 4 Emas Tree 2nd = 7 Flip Moscato 3rd = 3 Bugatti Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 9 Havnaparty | ||
Fri May 9 2014 18:40 | 1st = 9 Havnaparty 2nd = 1 Never Sighted 3rd = 5 Beau Cishlom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Miss Connochie | ||
Fri May 9 2014 18:37 | 1st = 6 Miss Connochie 2nd = 8 Lynlaw Zane 3rd = 2 Boom Boom Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Grace Artois | ||
Fri May 9 2014 18:32 | 1st = 4 Grace Artois 2nd = 1 Nuclear Reality 3rd = 2 Valencay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 8 King Denny | ||
Fri May 9 2014 18:30 | 1st = 8 King Denny 2nd = 5 One Over Da Moon 3rd = 6 Twentyten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Ipswich Melody | ||
Fri May 9 2014 18:29 | 1st = 1 Ipswich Melody 2nd = 7 Cheeky Charmer 3rd = 8 Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Revivalist | ||
Fri May 9 2014 18:24 | 1st = 2 Revivalist 2nd = 9 Commands Attention 3rd = 7 Street Meets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Smart Diablo | ||
Fri May 9 2014 18:21 | 1st = 5 Smart Diablo 2nd = 3 Noble Odessa 3rd = 2 Booty Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Lady Shambi | ||
Fri May 9 2014 18:20 | 1st = 7 Lady Shambi 2nd = 6 Really Clever 3rd = 2 On The Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Tandias Bromac | ||
Fri May 9 2014 18:16 | 1st = 8 Tandias Bromac 2nd = 4 Glenferrie Shuffle 3rd = 9 Classy Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Elite Stress | ||
Fri May 9 2014 18:13 | 1st = 4 Elite Stress 2nd = 8 Thriller Love 3rd = 6 Quik Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Minstrel Boy | ||
Fri May 9 2014 18:10 | 1st = 4 Minstrel Boy 2nd = 2 Bryleigh Jewel 3rd = 5 Top Brass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 3 Toolijooa Dawn | ||
Fri May 9 2014 18:08 | 1st = 3 Toolijooa Dawn 2nd = 2 Vavadous 3rd = 1 Benoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Hez So Fast | ||
Fri May 9 2014 18:05 | 1st = 2 Hez So Fast 2nd = 1 Velocette Lane 3rd = 4 Taranis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Queen Esther | ||
Fri May 9 2014 18:02 | 1st = 2 Queen Esther 2nd = 6 Wicked Title 3rd = 3 Remember Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 1 River Polka | ||
Fri May 9 2014 18:00 | 1st = 1 River Polka 2nd = 3 Alleluia 3rd = 2 Who Dares Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Mckay | ||
Fri May 9 2014 17:57 | 1st = 6 Mckay 2nd = 3 Donegal Under Fire 3rd = 7 Rudiani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 El Nielo | ||
Fri May 9 2014 17:54 | 1st = 7 El Nielo 2nd = 9 Dave Culprit 3rd = 10 Craving Euphoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Way Too Crude | ||
Fri May 9 2014 17:50 | 1st = 5 Way Too Crude 2nd = 8 Barrys Way 3rd = 2 Jannik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Swift Opulence | ||
Fri May 9 2014 17:50 | 1st = 8 Swift Opulence 2nd = 5 Lucys Law 3rd = 3 Slick Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Monsieur Deville | ||
Fri May 9 2014 17:45 | 1st = 4 Monsieur Deville 2nd = 2 Paris Pepperell 3rd = 10 Salutetocabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Bundy Bear | ||
Fri May 9 2014 17:42 | 1st = 7 Bundy Bear 2nd = 6 Glowing Opal 3rd = 8 Gnarly Azz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 8 Ronnoco | ||
Fri May 9 2014 17:40 | 1st = 8 Ronnoco 2nd = 1 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Doing Donuts | ||
Fri May 9 2014 17:38 | 1st = 2 Doing Donuts 2nd = 1 Chocky Wocky 3rd = 7 Bars Open |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 5 Major Jules | ||
Fri May 9 2014 17:33 | 1st = 5 Major Jules 2nd = 3 Plain Dream 3rd = 7 Amanda Von |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 2 Joannes A Delight | ||
Fri May 9 2014 17:30 | 1st = 2 Joannes A Delight 2nd = 10 Fight For Glory 3rd = 9 Bettor Be Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Percy Pierce | ||
Fri May 9 2014 17:29 | 1st = 8 Percy Pierce 2nd = 4 Flash Houdini 3rd = 9 Harley Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Blow The Doh | ||
Fri May 9 2014 17:25 | 1st = 2 Blow The Doh 2nd = 6 Trapper Jet 3rd = 3 Queen Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 12 Mister Elegant | ||
Fri May 9 2014 17:20 | 1st = 12 Mister Elegant 2nd = 2 Diamond Fantasy 3rd = 11 Four Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Night Pearl | ||
Fri May 9 2014 17:20 | 1st = 6 Night Pearl 2nd = 2 Wallace Lad 3rd = 4 Thrilling Zoom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Kondari | ||
Fri May 9 2014 17:16 | 1st = 7 Kondari 2nd = 2 Gift Of Time 3rd = 4 Besancion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Strong Stanley | ||
Fri May 9 2014 17:12 | 1st = 5 Strong Stanley 2nd = 8 Hayjesta 3rd = 7 Pearls Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 3 Starlight Invasion | ||
Fri May 9 2014 17:10 | 1st = 3 Starlight Invasion 2nd = 12 Goodboy Tiger 3rd = 7 Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 8 Itsallaboutex | ||
Fri May 9 2014 17:07 | 1st = 8 Itsallaboutex 2nd = 6 Mean Courage 3rd = 1 Harrys Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Ness Quick | ||
Fri May 9 2014 17:04 | 1st = 5 Ness Quick 2nd = 8 Magic Glow 3rd = 7 Packer Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Symington | ||
Fri May 9 2014 17:00 | 1st = 7 Symington 2nd = 6 Crafty Maisy 3rd = 1 Sunraysia Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Be Seein Ya | ||
Fri May 9 2014 17:00 | 1st = 6 Be Seein Ya 2nd = 1 Ivanov 3rd = 5 Silver Whisp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 6 Shadowofexcellence | ||
Fri May 9 2014 16:55 | 1st = 6 Shadowofexcellence 2nd = 10 Tiger Bassie 3rd = 7 Ten To Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Miss Goddess | ||
Fri May 9 2014 16:52 | 1st = 2 Miss Goddess 2nd = 8 Hez So Wanted 3rd = 1 Zipping Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Ritza Danny | ||
Fri May 9 2014 16:50 | 1st = 1 Ritza Danny 2nd = 2 Blitzing Mayhem 3rd = 3 Check The Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Don Boston | ||
Fri May 9 2014 16:48 | 1st = 5 Don Boston 2nd = 7 Meknowdad 3rd = 1 Just Mishiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 8 - 10 Cosmic Glow | ||
Fri May 9 2014 16:45 | 1st = 10 Cosmic Glow 2nd = 5 De Triomphe 3rd = 4 Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Unruly Lad | ||
Fri May 9 2014 16:42 | 1st = 1 Unruly Lad 2nd = 3 Barbaras Gold 3rd = 9 Andos Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Sara Holley | ||
Fri May 9 2014 16:40 | 1st = 8 Sara Holley 2nd = 1 Beautiful Brown Eyes 3rd = 10 Lightning Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Wanalta Miss | ||
Fri May 9 2014 16:39 | 1st = 6 Wanalta Miss 2nd = 1 Ninja Kong 3rd = 8 Snoopstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 11 Jiggle It | ||
Fri May 9 2014 16:35 | 1st = 11 Jiggle It 2nd = 13 Mrs Hadlee 3rd = 9 Portland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Dirty Dessa | ||
Fri May 9 2014 16:32 | 1st = 3 Dirty Dessa 2nd = 1 Grants Mistake 3rd = 5 Atom Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 9 Spirit And Desire | ||
Fri May 9 2014 16:30 | 1st = 9 Spirit And Desire 2nd = 6 Sky Major 3rd = 3 The Bucket List |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 10 Please Dont Worry | ||
Fri May 9 2014 16:28 | 1st = 10 Please Dont Worry 2nd = 3 Barley Shaker 3rd = 1 Evanlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 15 Smart Huss | ||
Fri May 9 2014 16:25 | 1st = 15 Smart Huss 2nd = 7 Argies Heart 3rd = 6 Shotover River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Sorrento Moon | ||
Fri May 9 2014 16:22 | 1st = 1 Sorrento Moon 2nd = 4 Poppys Jess 3rd = 5 Navada Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Sassy Road | ||
Fri May 9 2014 16:20 | 1st = 7 Sassy Road 2nd = 1 Punch On Jaime 3rd = 3 Ambilight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Watto Surprise | ||
Fri May 9 2014 16:19 | 1st = 1 Watto Surprise 2nd = 8 Acola Ebony 3rd = 7 Jamie Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Dee Tee | ||
Fri May 9 2014 16:17 | 1st = 2 Dee Tee 2nd = 1 Flash Prestige 3rd = 3 Black Linen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 2 Shen Long | ||
Fri May 9 2014 16:15 | 1st = 2 Shen Long 2nd = 6 Cardiff Prince 3rd = 11 Benzema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Blue Houdini | ||
Fri May 9 2014 16:12 | 1st = 8 Blue Houdini 2nd = 1 Looking At Me 3rd = 2 Ark Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 9 Imperial Ace | ||
Fri May 9 2014 16:10 | 1st = 9 Imperial Ace 2nd = 2 Domino Denario 3rd = 8 Julia Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Heavenly Cullen | ||
Fri May 9 2014 16:08 | 1st = 9 Heavenly Cullen 2nd = 1 Girl With Fire 3rd = 4 Mirabel Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 1 All About Willy | ||
Fri May 9 2014 16:05 | 1st = 1 All About Willy 2nd = 6 Law Of The Jungle 3rd = 5 Dont Get Me Rong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Sweet Odessa | ||
Fri May 9 2014 16:02 | 1st = 2 Sweet Odessa 2nd = 4 Master Utah 3rd = 9 Barbs Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 1 Our Dainty Lady | ||
Fri May 9 2014 16:00 | 1st = 1 Our Dainty Lady 2nd = 6 Paramount Queen 3rd = 4 Jasinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Golden Show Girl | ||
Fri May 9 2014 15:59 | 1st = 5 Golden Show Girl 2nd = 7 Master Bear 3rd = 6 Pentapod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 2 Hunter Island | ||
Fri May 9 2014 15:55 | 1st = 2 Hunter Island 2nd = 1 Hey Big Bender 3rd = 6 Square Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Lucy Horton | ||
Fri May 9 2014 15:54 | 1st = 6 Lucy Horton 2nd = 8 Miss Jacovella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Colonel Santrev | ||
Fri May 9 2014 15:52 | 1st = 3 Colonel Santrev 2nd = 6 Shaylor Brutus 3rd = 8 Dress Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Robbie | ||
Fri May 9 2014 15:50 | 1st = 4 Robbie 2nd = 8 Speedy Kazza 3rd = 3 Royal Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 9 Billy Branach | ||
Fri May 9 2014 15:48 | 1st = 9 Billy Branach 2nd = 5 Clean River 3rd = 4 Justasdangerous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 8 Tuned In | ||
Fri May 9 2014 15:45 | 1st = 8 Tuned In 2nd = 1 Rockwell 3rd = 3 Clever One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Smash The Cash | ||
Fri May 9 2014 15:42 | 1st = 7 Smash The Cash 2nd = 2 Buddy Blake 3rd = 3 Pleasantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 3 Thanksfor Stopin | ||
Fri May 9 2014 15:40 | 1st = 3 Thanksfor Stopin 2nd = 5 Ari Gold 3rd = 4 The Sweedish Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Lollie Livewire | ||
Fri May 9 2014 15:39 | 1st = 1 Lollie Livewire 2nd = 8 Nancys Guess 3rd = 4 Paramount Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 4 Da Grinch | ||
Fri May 9 2014 15:35 | 1st = 4 Da Grinch 2nd = 1 Godliness 3rd = 2 In Ernest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Bettys Moment | ||
Fri May 9 2014 15:34 | 1st = 6 Bettys Moment 2nd = 4 Rouse Flyer 3rd = 3 Teddys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Andrea | ||
Fri May 9 2014 15:30 | 1st = 4 Andrea 2nd = 8 Thrilling Butcha 3rd = 1 My Squizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Cheesy Grin | ||
Fri May 9 2014 15:29 | 1st = 6 Cheesy Grin 2nd = 7 Intrepid Traveller 3rd = 2 Jilliby Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 6 Cool Tycoon | ||
Fri May 9 2014 15:25 | 1st = 6 Cool Tycoon 2nd = 11 Dehere John 3rd = 4 My Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Dawn Vista | ||
Fri May 9 2014 15:20 | 1st = 2 Dawn Vista 2nd = 6 Little Archer 3rd = 4 Speckle Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 10 Unbelievable Buy | ||
Fri May 9 2014 15:15 | 1st = 10 Unbelievable Buy 2nd = 7 Nippa Bleu 3rd = 2 Tejon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Azumi Touch | ||
Fri May 9 2014 15:14 | 1st = 5 Azumi Touch 2nd = 8 Leroy Kahn 3rd = 7 Chilly Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 All About Amy | ||
Fri May 9 2014 15:10 | 1st = 1 All About Amy 2nd = 6 Phone Tap 3rd = 2 Kings Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 2 Bank Of Nova | ||
Fri May 9 2014 15:09 | 1st = 2 Bank Of Nova 2nd = 7 Live Christian 3rd = 6 Lombo Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 2 Ongoing Venture | ||
Fri May 9 2014 15:05 | 1st = 2 Ongoing Venture 2nd = 7 Lever Lever 3rd = 4 Thatllbgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Storm Maiden | ||
Fri May 9 2014 15:02 | 1st = 4 Storm Maiden 2nd = 8 Rockin Uno 3rd = 3 Pitch Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 1 Simply Mean | ||
Fri May 9 2014 14:58 | 1st = 1 Simply Mean 2nd = 7 Hollywood Nell 3rd = 5 Vindough Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Whos Doing What | ||
Fri May 9 2014 14:57 | 1st = 5 Whos Doing What 2nd = 7 Murfs Angel 3rd = 2 Galactic Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Backyard Bully | ||
Fri May 9 2014 14:53 | 1st = 6 Backyard Bully 2nd = 1 My Lil Lucifer 3rd = 7 Thrilling Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Crazy Mach | ||
Fri May 9 2014 14:52 | 1st = 2 Crazy Mach 2nd = 5 Alta Antonio 3rd = 6 Artful Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 12 Before You Think | ||
Fri May 9 2014 14:48 | 1st = 12 Before You Think 2nd = 6 Dont Mean Maybe 3rd = 3 Stormscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Tropical Sands | ||
Fri May 9 2014 14:44 | 1st = 3 Tropical Sands 2nd = 8 Stev 3rd = 1 Sunburnt Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Money Chaser | ||
Fri May 9 2014 14:40 | 1st = 1 Money Chaser 2nd = 3 Wee Mac 3rd = 7 Cavallino Rampante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Lucky Keeper | ||
Fri May 9 2014 14:37 | 1st = 1 Lucky Keeper 2nd = 7 Sneaky Spirit 3rd = 6 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Kensi Blye | ||
Fri May 9 2014 14:34 | 1st = 2 Kensi Blye 2nd = 4 Willostwomates 3rd = 5 Meagrs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 12 Earhart | ||
Fri May 9 2014 14:30 | 1st = 12 Earhart 2nd = 10 Spur Me Up 3rd = 2 Prospecting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Nevaeh Beach | ||
Fri May 9 2014 14:27 | 1st = 4 Nevaeh Beach 2nd = 2 Bogan Miss 3rd = 3 Remember Me Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 2 Lucky Elixir | ||
Fri May 9 2014 14:23 | 1st = 2 Lucky Elixir 2nd = 3 One Quick Round 3rd = 8 My Horse Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Euchre Queen | ||
Fri May 9 2014 14:22 | 1st = 6 Euchre Queen 2nd = 8 Coriolis Force 3rd = 3 Cee Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 3 Marks | ||
Fri May 9 2014 14:18 | 1st = 3 Marks 2nd = 4 Corbyn 3rd = 2 Pearl Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Our Sunny Jewel | ||
Fri May 9 2014 14:17 | 1st = 6 Our Sunny Jewel 2nd = 10 Idle Lea 3rd = 8 Best Bits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 12 Just Atina | ||
Fri May 9 2014 14:13 | 1st = 12 Just Atina 2nd = 1 Complete Secret 3rd = 7 Magnavita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Kingsbrae Molly | ||
Fri May 9 2014 14:09 | 1st = 3 Kingsbrae Molly 2nd = 7 Firefly Ruby 3rd = 8 Miss Noodles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Magnus Effect | ||
Fri May 9 2014 14:05 | 1st = 3 Magnus Effect 2nd = 5 Sail The Stars 3rd = 1 Danwish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Arbour Elvis | ||
Fri May 9 2014 14:02 | 1st = 1 Arbour Elvis 2nd = 4 Flaming Gold 3rd = 7 Westlake Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 3 Serenas Delight | ||
Fri May 9 2014 13:59 | 1st = 3 Serenas Delight 2nd = 7 Karandonis 3rd = 5 Itsallaboutlu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 3 Girls Command | ||
Fri May 9 2014 13:55 | 1st = 3 Girls Command 2nd = 5 Outback Saga 3rd = 10 Hakkasan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Pace Ventura | ||
Fri May 9 2014 13:52 | 1st = 8 Pace Ventura 2nd = 5 Booming Buddy 3rd = 4 Shakedown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 1 Dukes Lass | ||
Fri May 9 2014 13:48 | 1st = 1 Dukes Lass 2nd = 2 Embrace 3rd = 7 Baffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Stetson Excite | ||
Fri May 9 2014 13:47 | 1st = 8 Stetson Excite 2nd = 2 Fawn Dawn 3rd = 1 Hank Douglass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 7 Gunnadoo | ||
Fri May 9 2014 13:43 | 1st = 7 Gunnadoo 2nd = 3 Miss El Bee Dee 3rd = 11 Ketchme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 4 Purrvosa | ||
Fri May 9 2014 13:38 | 1st = 4 Purrvosa 2nd = 9 Gebbies Gold 3rd = 8 Detached |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 3 Dough Rose Hi | ||
Fri May 9 2014 13:34 | 1st = 3 Dough Rose Hi 2nd = 5 Yo Soy 3rd = 1 Proaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 6 Rock Flyer | ||
Fri May 9 2014 13:30 | 1st = 6 Rock Flyer 2nd = 9 Balmodena 3rd = 3 Christopherson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Bowen Raider | ||
Fri May 9 2014 13:27 | 1st = 6 Bowen Raider 2nd = 5 Abbys Angel 3rd = 1 Kennetts Curse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 2 Brigit Buafai | ||
Fri May 9 2014 13:24 | 1st = 2 Brigit Buafai 2nd = 7 Double Baileys 3rd = 6 Weliveinhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 Rosey Joan | ||
Fri May 9 2014 13:20 | 1st = 5 Rosey Joan 2nd = 1 Bon Temps 3rd = 3 Execute At Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Opawa Colin | ||
Fri May 9 2014 13:18 | 1st = 8 Opawa Colin 2nd = 5 Gypsy Hunter 3rd = 7 Wandy Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Baiden Rose Hi | ||
Fri May 9 2014 13:17 | 1st = 6 Baiden Rose Hi 2nd = 4 Rebble Rose Hi 3rd = 8 We No Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 10 Rocchetta Miss | ||
Fri May 9 2014 13:13 | 1st = 10 Rocchetta Miss 2nd = 3 Johns Jet 3rd = 5 Wheely Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 8 Toetwotoe | ||
Fri May 9 2014 13:08 | 1st = 8 Toetwotoe 2nd = 7 Merci Cherie 3rd = 1 Double Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 2 Brush Off | ||
Fri May 9 2014 13:03 | 1st = 2 Brush Off 2nd = 6 Ozein 3rd = 5 Mario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Zoe Brand | ||
Fri May 9 2014 13:00 | 1st = 2 Zoe Brand 2nd = 5 Abound 3rd = 9 Glenn Is Goodesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 Miss Gunfire | ||
Fri May 9 2014 12:59 | 1st = 2 Miss Gunfire 2nd = 5 Bokarm Baille 3rd = 3 Glenreagh Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 1 Bantry House | ||
Fri May 9 2014 12:55 | 1st = 1 Bantry House 2nd = 5 Long Shadow 3rd = 3 Davarick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 6 Tartan Warrior | ||
Fri May 9 2014 12:45 | 1st = 6 Tartan Warrior 2nd = 9 Our Baja 3rd = 4 Fairbanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Know Security | ||
Fri May 9 2014 12:43 | 1st = 5 Know Security 2nd = 2 Know Ambition 3rd = 9 Carats Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Pam Rose Hi | ||
Fri May 9 2014 12:42 | 1st = 2 Pam Rose Hi 2nd = 1 Sarah Rose Hi 3rd = 4 Jeweled Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 5 Champawi | ||
Fri May 9 2014 12:38 | 1st = 5 Champawi 2nd = 1 In Top Gear 3rd = 2 Jolly Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 7 Chairos | ||
Fri May 9 2014 12:33 | 1st = 7 Chairos 2nd = 12 Evancho 3rd = 10 Delacroix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 8 Alymeld | ||
Fri May 9 2014 12:28 | 1st = 8 Alymeld 2nd = 10 Doskabel 3rd = 9 Cant Skate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Homebush Sarah | ||
Fri May 9 2014 12:25 | 1st = 1 Homebush Sarah 2nd = 8 Archies Time 3rd = 2 Our Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 11 Tycoon Peri | ||
Fri May 9 2014 12:20 | 1st = 11 Tycoon Peri 2nd = 6 Shaf 3rd = 4 Nicoscene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Over The Choice | ||
Fri May 9 2014 12:10 | 1st = 2 Over The Choice 2nd = 1 Walter 3rd = 3 All The Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Claremont Pizzaz | ||
Fri May 9 2014 12:07 | 1st = 5 Claremont Pizzaz 2nd = 1 Mamalulu 3rd = 2 Jasper Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 7 Haidee Dawn | ||
Fri May 9 2014 11:58 | 1st = 7 Haidee Dawn 2nd = 4 Lone Wolf 3rd = 6 Curtain Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Opawa Kendal | ||
Fri May 9 2014 11:50 | 1st = 7 Opawa Kendal 2nd = 8 Come On Dolly 3rd = 4 Jessie Surfs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Cabrera | ||
Fri May 9 2014 11:32 | 1st = 1 Cabrera 2nd = 5 Hershy Pie 3rd = 7 Lemon Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 5 Vaporetto | ||
Fri May 9 2014 11:23 | 1st = 5 Vaporetto 2nd = 2 El Bee Dee 3rd = 6 Ishigold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Jewel Eagle | ||
Fri May 9 2014 11:15 | 1st = 4 Jewel Eagle 2nd = 8 Know Certainty 3rd = 7 Torero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Smoking Marley | ||
Fri May 9 2014 10:57 | 1st = 2 Smoking Marley 2nd = 7 Mighty Twist 3rd = 5 Axel Foley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 15 My Chino | ||
Fri May 9 2014 10:48 | 1st = 15 My Chino 2nd = 1 Why Wait 3rd = 11 Rapt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Holivia Lass | ||
Fri May 9 2014 10:40 | 1st = 5 Holivia Lass 2nd = 3 Big John Canon 3rd = 7 Know Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Smash Easy | ||
Fri May 9 2014 10:22 | 1st = 5 Smash Easy 2nd = 6 Hareeba Time 3rd = 2 Ricks Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 2 Southern Pride | ||
Fri May 9 2014 10:13 | 1st = 2 Southern Pride 2nd = 1 Handsome Dax 3rd = 3 El Dorado Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Uno Nosey | ||
Fri May 9 2014 10:05 | 1st = 3 Uno Nosey 2nd = 5 Dusty Rider 3rd = 8 Gin Sling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Daddys Lil Girl | ||
Fri May 9 2014 0:12 | 1st = 8 Daddys Lil Girl 2nd = 5 Flying Beluga 3rd = 6 Jambaiaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Will Cooper | ||
Wed Apr 9 2014 19:30 | 1st = 6 Will Cooper 2nd = 4 Sketchman 3rd = 2 Macterra Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Kingston Regal | ||
Wed Apr 9 2014 19:28 | 1st = 7 Kingston Regal 2nd = 1 To Dee Black 3rd = 6 Noisemaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Mark Sloane | ||
Wed Apr 9 2014 19:25 | 1st = 6 Mark Sloane 2nd = 7 Marengo Mclaren 3rd = 8 Air Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Ninja Kong | ||
Wed Apr 9 2014 19:24 | 1st = 6 Ninja Kong 2nd = 7 Uriahs Thunder 3rd = 8 Snoopstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Harrys Day Out | ||
Wed Apr 9 2014 19:20 | 1st = 4 Harrys Day Out 2nd = 3 Revivalist 3rd = 8 Glenburns Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Ricky Fields | ||
Wed Apr 9 2014 19:18 | 1st = 6 Ricky Fields 2nd = 2 Lady Toy 3rd = 3 Punk Star Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Little Micra | ||
Wed Apr 9 2014 19:15 | 1st = 7 Little Micra 2nd = 5 Rectify 3rd = 4 Leigh Fooling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 9 Koloura Gold | ||
Wed Apr 9 2014 19:10 | 1st = 9 Koloura Gold 2nd = 5 Conical Hill 3rd = 4 Tulhurst Jailbreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Gee Callan | ||
Wed Apr 9 2014 19:08 | 1st = 8 Gee Callan 2nd = 2 Lexi Star 3rd = 4 Find Out Friday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Kevlarr | ||
Wed Apr 9 2014 19:05 | 1st = 6 Kevlarr 2nd = 7 Spring Murder 3rd = 2 Zipping Maddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Rest And Restore | ||
Wed Apr 9 2014 19:04 | 1st = 6 Rest And Restore 2nd = 8 Moyarra Bounty 3rd = 1 Pagani Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 11 Bettor Downunder | ||
Wed Apr 9 2014 19:00 | 1st = 11 Bettor Downunder 2nd = 3 Mulgrave 3rd = 10 Glenferrie Access |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Slipaway Kessa | ||
Wed Apr 9 2014 18:58 | 1st = 2 Slipaway Kessa 2nd = 1 Lady Helena 3rd = 9 Just A Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 7 Howya Goin Now | ||
Wed Apr 9 2014 18:55 | 1st = 7 Howya Goin Now 2nd = 10 Snitchs 3rd = 5 Impulsive Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 6 Big City Dreams | ||
Wed Apr 9 2014 18:52 | 1st = 6 Big City Dreams 2nd = 5 Velocity Magic 3rd = 7 Insidious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Jilliby Mac | ||
Wed Apr 9 2014 18:47 | 1st = 7 Jilliby Mac 2nd = 6 Moonlight Spirit 3rd = 1 Empyrean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Say Goodnight | ||
Wed Apr 9 2014 18:45 | 1st = 4 Say Goodnight 2nd = 1 Juan Diego 3rd = 2 Miss Lorena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Sams Pledge | ||
Wed Apr 9 2014 18:42 | 1st = 4 Sams Pledge 2nd = 7 Jaimandy Eily 3rd = 2 Mitch Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 2 Big On Bling | ||
Wed Apr 9 2014 18:37 | 1st = 2 Big On Bling 2nd = 1 Flight Express 3rd = 8 Kensully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Petite Fox | ||
Wed Apr 9 2014 18:35 | 1st = 5 Petite Fox 2nd = 7 Yorklea Anthony 3rd = 8 Made At Millions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 5 Ima Little Tycoon | ||
Wed Apr 9 2014 18:30 | 1st = 5 Ima Little Tycoon 2nd = 9 Faraway Man 3rd = 8 Desert Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Home You Go | ||
Wed Apr 9 2014 18:27 | 1st = 1 Home You Go 2nd = 2 Sugar Rush Head 3rd = 8 Lara Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 10 Courageous Kiwi | ||
Wed Apr 9 2014 18:22 | 1st = 10 Courageous Kiwi 2nd = 6 Mckay 3rd = 2 Lethal Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Abbreviate | ||
Wed Apr 9 2014 18:19 | 1st = 8 Abbreviate 2nd = 5 Zero For Dino 3rd = 1 Saffron Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Zero To Sixty | ||
Wed Apr 9 2014 18:15 | 1st = 4 Zero To Sixty 2nd = 7 Bayella 3rd = 5 Hot Rumor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Hanson Cosmos | ||
Wed Apr 9 2014 18:12 | 1st = 8 Hanson Cosmos 2nd = 1 Swiftys Halo 3rd = 6 Lolly Shop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 5 Getaloadaher | ||
Wed Apr 9 2014 18:06 | 1st = 5 Getaloadaher 2nd = 4 Itz The Promised One 3rd = 7 Our Orville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Mahogany Boy | ||
Wed Apr 9 2014 18:02 | 1st = 1 Mahogany Boy 2nd = 2 All Inn Georgia 3rd = 4 Wheres Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Im Mr Cool | ||
Wed Apr 9 2014 17:57 | 1st = 8 Im Mr Cool 2nd = 9 Masterstroke 3rd = 5 Full Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Night Radar | ||
Wed Apr 9 2014 17:52 | 1st = 7 Night Radar 2nd = 4 Getinbehind 3rd = 8 Export Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Uki Sheila | ||
Wed Apr 9 2014 17:48 | 1st = 7 Uki Sheila 2nd = 9 Red Rum 3rd = 3 Hot Shamrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 My Girl Scarlett | ||
Wed Apr 9 2014 17:44 | 1st = 3 My Girl Scarlett 2nd = 5 Petes Revenge 3rd = 4 Silent Alarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Calamity Trigger | ||
Wed Apr 9 2014 17:40 | 1st = 2 Calamity Trigger 2nd = 4 Ay Grade 3rd = 6 Rocket Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 5 Chocolate Moon | ||
Wed Apr 9 2014 17:35 | 1st = 5 Chocolate Moon 2nd = 12 Warning Sky 3rd = 3 Jinsky Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Winning Hearts | ||
Wed Apr 9 2014 17:27 | 1st = 8 Winning Hearts 2nd = 5 Jettas Girl 3rd = 3 Kiowa Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Jacks Elle | ||
Wed Apr 9 2014 17:24 | 1st = 3 Jacks Elle 2nd = 4 Ketchum 3rd = 8 Highfield Roco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Luzaka Icon | ||
Wed Apr 9 2014 17:21 | 1st = 8 Luzaka Icon 2nd = 4 High Journey 3rd = 6 Hot Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 11 Lust | ||
Wed Apr 9 2014 17:16 | 1st = 11 Lust 2nd = 10 Ramblenroller 3rd = 7 Black Jasmin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 4 Con Now | ||
Wed Apr 9 2014 17:13 | 1st = 4 Con Now 2nd = 14 Salary Cap 3rd = 3 Madibas Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Black Rose Moss | ||
Wed Apr 9 2014 17:09 | 1st = 5 Black Rose Moss 2nd = 1 Diamond Chisel 3rd = 2 Honey Web |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 8 Elwick Jack | ||
Wed Apr 9 2014 17:05 | 1st = 8 Elwick Jack 2nd = 6 Horacio 3rd = 20 Red Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 9 Conors Entity | ||
Wed Apr 9 2014 17:04 | 1st = 9 Conors Entity 2nd = 1 Deejays Mate 3rd = 7 Mr Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 All Gassed Up | ||
Wed Apr 9 2014 17:02 | 1st = 5 All Gassed Up 2nd = 6 Cavey 3rd = 4 Mavriki Crio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 7 Lucciola | ||
Wed Apr 9 2014 16:59 | 1st = 7 Lucciola 2nd = 3 Im Easy 3rd = 8 Star Of Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 9 - 4 Fifth Chance | ||
Wed Apr 9 2014 16:55 | 1st = 4 Fifth Chance 2nd = 1 Maury 3rd = 2 St Andrews |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Just Itchin | ||
Wed Apr 9 2014 16:52 | 1st = 5 Just Itchin 2nd = 1 Lulus Lad 3rd = 3 Tiks Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 8 Fort Sumter | ||
Wed Apr 9 2014 16:48 | 1st = 8 Fort Sumter 2nd = 9 Suit 3rd = 1 Green Beret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Bekim Goddess | ||
Wed Apr 9 2014 16:47 | 1st = 4 Bekim Goddess 2nd = 1 Movefasa Reg 3rd = 3 Rileys Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Run Velocette | ||
Wed Apr 9 2014 16:45 | 1st = 6 Run Velocette 2nd = 5 Madges Bunnys 3rd = 8 Classic Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 11 Smokey Quartz | ||
Wed Apr 9 2014 16:41 | 1st = 11 Smokey Quartz 2nd = 5 Jack Starzzz 3rd = 7 The Waratah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 5 Ripple Effect | ||
Wed Apr 9 2014 16:38 | 1st = 5 Ripple Effect 2nd = 7 Saturday Sorcerer 3rd = 13 Free The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Hanson Houdini | ||
Wed Apr 9 2014 16:34 | 1st = 6 Hanson Houdini 2nd = 2 Omes Odyssey 3rd = 4 Outback Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 11 Winston Drive | ||
Wed Apr 9 2014 16:30 | 1st = 11 Winston Drive 2nd = 3 Rezoned 3rd = 1 Bella Mollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Atoonga Air | ||
Wed Apr 9 2014 16:27 | 1st = 8 Atoonga Air 2nd = 5 Royal Paul 3rd = 6 Gentle Paluza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 9 Solheim | ||
Wed Apr 9 2014 16:24 | 1st = 9 Solheim 2nd = 6 Open Era 3rd = 4 Hell Of A Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Ima Hot Fox | ||
Wed Apr 9 2014 16:23 | 1st = 8 Ima Hot Fox 2nd = 5 Witbier 3rd = 6 Pavs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 5 Choruses | ||
Wed Apr 9 2014 16:20 | 1st = 5 Choruses 2nd = 2 A Fine Drop Of Red 3rd = 4 Hallside Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Razor Redneck | ||
Wed Apr 9 2014 16:17 | 1st = 4 Razor Redneck 2nd = 2 Cloud Land 3rd = 1 Byonic Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 3 Centrepet | ||
Wed Apr 9 2014 16:13 | 1st = 3 Centrepet 2nd = 6 Arrowette 3rd = 2 Holy Delusions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Chilli In White | ||
Wed Apr 9 2014 16:12 | 1st = 2 Chilli In White 2nd = 7 Magic Hen 3rd = 3 Shimmering Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Tricky Rose | ||
Wed Apr 9 2014 16:10 | 1st = 8 Tricky Rose 2nd = 1 Ferly Reign 3rd = 7 Fascinate Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 3 Endorsement | ||
Wed Apr 9 2014 16:06 | 1st = 3 Endorsement 2nd = 8 Die Tryin 3rd = 10 Authorized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 8 Set On Stone | ||
Wed Apr 9 2014 16:03 | 1st = 8 Set On Stone 2nd = 7 Nehru 3rd = 6 Find A Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Julie Fozz | ||
Wed Apr 9 2014 16:02 | 1st = 2 Julie Fozz 2nd = 1 Red Caboose 3rd = 7 Strike The Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Minnie Jayda | ||
Wed Apr 9 2014 15:59 | 1st = 7 Minnie Jayda 2nd = 5 Made That Way 3rd = 6 Cosi Ausi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 3 Malabar Man | ||
Wed Apr 9 2014 15:55 | 1st = 3 Malabar Man 3rd = 10 Zataglio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 1 Oerter | ||
Wed Apr 9 2014 15:55 | 1st = 1 Oerter 3rd = 10 Zataglio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Wesley | ||
Wed Apr 9 2014 15:54 | 1st = 7 Wesley 2nd = 5 Boss Power Bull 3rd = 2 Padden Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Zipping Tarn | ||
Wed Apr 9 2014 15:52 | 1st = 3 Zipping Tarn 2nd = 6 Oneza 3rd = 8 Essay Spok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 7 Western Gunna | ||
Wed Apr 9 2014 15:49 | 1st = 7 Western Gunna 2nd = 4 Law Enforcement 3rd = 11 Royal Hotness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 1 Hopfgarten | ||
Wed Apr 9 2014 15:45 | 1st = 1 Hopfgarten 2nd = 6 Traceys Angel 3rd = 8 Games |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Wheres Crocky | ||
Wed Apr 9 2014 15:44 | 1st = 4 Wheres Crocky 2nd = 7 Dons Lady 3rd = 2 Jimmy Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Warning Light | ||
Wed Apr 9 2014 15:42 | 1st = 2 Warning Light 2nd = 3 Dream River 3rd = 5 Melena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 4 Beyond Thankful | ||
Wed Apr 9 2014 15:38 | 1st = 4 Beyond Thankful 2nd = 2 World Wide 3rd = 3 Madam Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Cash Or Credit | ||
Wed Apr 9 2014 15:37 | 1st = 1 Cash Or Credit 2nd = 8 Best Of You 3rd = 2 Wired For Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Vane Tiger | ||
Wed Apr 9 2014 15:35 | 1st = 7 Vane Tiger 2nd = 5 Market Maker 3rd = 4 Air Raid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 1 Transaction | ||
Wed Apr 9 2014 15:31 | 1st = 1 Transaction 2nd = 2 Gangster Boy 3rd = 8 Tombstone Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 10 Straying Tiger | ||
Wed Apr 9 2014 15:28 | 1st = 10 Straying Tiger 2nd = 9 Leahone 3rd = 12 Mitford Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Proven Earner | ||
Wed Apr 9 2014 15:24 | 1st = 1 Proven Earner 2nd = 4 Quiver Bale 3rd = 5 Sofa So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 6 Correggio | ||
Wed Apr 9 2014 15:20 | 1st = 6 Correggio 2nd = 1 Magnapal 3rd = 5 Tooleybuc Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Zipping Damo | ||
Wed Apr 9 2014 15:17 | 1st = 8 Zipping Damo 2nd = 7 Bugsy Taylor 3rd = 4 Popat Port |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 2 Kim Mini | ||
Wed Apr 9 2014 15:14 | 1st = 2 Kim Mini 2nd = 4 Marpileno 3rd = 3 Lappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 1 Burning Sails | ||
Wed Apr 9 2014 15:10 | 1st = 1 Burning Sails 2nd = 11 Marlons Lad 3rd = 10 Live And Lurid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Fourier Bale | ||
Wed Apr 9 2014 15:07 | 1st = 3 Fourier Bale 2nd = 7 Young Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 3 Coutainville | ||
Wed Apr 9 2014 15:03 | 1st = 3 Coutainville 2nd = 2 So Nostalgic 3rd = 7 Fastcar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Mornays Dream | ||
Wed Apr 9 2014 15:00 | 1st = 5 Mornays Dream 2nd = 3 Splitting Cobra 3rd = 2 Coulta Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 6 Magic Moment Lombo | ||
Wed Apr 9 2014 14:57 | 1st = 6 Magic Moment Lombo 2nd = 2 Border Patrol 3rd = 13 Earls Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 11 Nishiazabu | ||
Wed Apr 9 2014 14:53 | 1st = 11 Nishiazabu 2nd = 12 Flying Skipper 3rd = 8 Caligo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Question Bale | ||
Wed Apr 9 2014 14:49 | 1st = 3 Question Bale 2nd = 4 Reckless Brown 3rd = 6 My Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 5 Sell In May | ||
Wed Apr 9 2014 14:45 | 1st = 5 Sell In May 2nd = 10 Princess Royale 3rd = 4 Petite Diablesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Rajas Onyx | ||
Wed Apr 9 2014 14:44 | 1st = 1 Rajas Onyx 2nd = 7 Dyna Oulan 3rd = 3 Jessie Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 3 Fortius Quo Vadis | ||
Wed Apr 9 2014 14:39 | 1st = 3 Fortius Quo Vadis 2nd = 11 Sky Twister 3rd = 8 Commodoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 5 Excellent Al | ||
Wed Apr 9 2014 14:35 | 1st = 5 Excellent Al 2nd = 1 Coworth Park 3rd = 4 Tips n Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Thor Bale | ||
Wed Apr 9 2014 14:32 | 1st = 2 Thor Bale 2nd = 8 Blonde Oasis 3rd = 6 Why Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Abbasso | ||
Wed Apr 9 2014 14:28 | 1st = 1 Abbasso 2nd = 5 Man Of Colours 3rd = 8 Saintly Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 9 Dressed In Blue | ||
Wed Apr 9 2014 14:25 | 1st = 9 Dressed In Blue 2nd = 5 Aged Ice 3rd = 6 Boss Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 10 Thunder Tom | ||
Wed Apr 9 2014 14:22 | 1st = 10 Thunder Tom 2nd = 5 Egyptian Art 3rd = 11 Tom Grainger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 3 Snazzy Ray | ||
Wed Apr 9 2014 14:18 | 1st = 3 Snazzy Ray 2nd = 4 Dorado Singa 3rd = 10 Magisue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Mermaid Princess | ||
Wed Apr 9 2014 14:14 | 1st = 6 Mermaid Princess 2nd = 5 Groove Girl 3rd = 4 Promise Buying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 4 Kincaple Chief | ||
Wed Apr 9 2014 14:10 | 1st = 4 Kincaple Chief 2nd = 5 Music To Midnight 3rd = 9 La Veuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Springvale Pat | ||
Wed Apr 9 2014 14:09 | 1st = 1 Springvale Pat 2nd = 3 Taser Mcbain 3rd = 5 Gypsy Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 7 - 12 Goodntarg | ||
Wed Apr 9 2014 14:05 | 1st = 12 Goodntarg 2nd = 4 Bagsagold 3rd = 9 Noah Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 12 Lady Dramas | ||
Wed Apr 9 2014 14:00 | 1st = 12 Lady Dramas 2nd = 11 Luna Azzura 3rd = 13 Tanzanite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Midnight Rumour | ||
Wed Apr 9 2014 13:57 | 1st = 1 Midnight Rumour 2nd = 5 Dello Bale 3rd = 6 Smiley Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 11 Shaumari | ||
Wed Apr 9 2014 13:53 | 1st = 11 Shaumari 2nd = 3 Brazen Moss 3rd = 4 Idyllic Scenery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Mobius | ||
Wed Apr 9 2014 13:50 | 1st = 1 Mobius 2nd = 2 Kisai Blade 3rd = 4 Lexcen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 9 Robbie Zuve | ||
Wed Apr 9 2014 13:47 | 1st = 9 Robbie Zuve 2nd = 5 Sweetasay 3rd = 8 Yankee Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 9 China Cloud | ||
Wed Apr 9 2014 13:42 | 1st = 9 China Cloud 2nd = 6 Cyclone Thomas 3rd = 8 Tsitsikamma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Hexen Bale | ||
Wed Apr 9 2014 13:37 | 1st = 8 Hexen Bale 2nd = 5 Cairnlea Peter 3rd = 7 Squall Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Stevies Magic | ||
Wed Apr 9 2014 13:36 | 1st = 3 Stevies Magic 2nd = 4 Jill Sprite 3rd = 2 Opawa Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 8 Platinum Snip | ||
Wed Apr 9 2014 13:30 | 1st = 8 Platinum Snip 2nd = 2 Take Out 3rd = 6 Clangor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Spot Goes Racing | ||
Wed Apr 9 2014 13:29 | 1st = 2 Spot Goes Racing 2nd = 6 Bertie Jakit 3rd = 4 Hashtag Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 6 - 8 News Of The World | ||
Wed Apr 9 2014 13:25 | 1st = 8 News Of The World 2nd = 1 Heart Of Grace 3rd = 3 El Bandido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 2 Twisted Mountain | ||
Wed Apr 9 2014 13:20 | 1st = 2 Twisted Mountain 2nd = 6 Clever One 3rd = 1 Shantung Boxer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Sheik em Up | ||
Wed Apr 9 2014 13:18 | 1st = 6 Sheik em Up 2nd = 5 Daisys Boi 3rd = 1 Missy Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Black Vegas | ||
Wed Apr 9 2014 13:17 | 1st = 7 Black Vegas 2nd = 5 Dr Portia 3rd = 8 Gimme A Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 3 Saghann | ||
Wed Apr 9 2014 13:13 | 1st = 3 Saghann 2nd = 1 Grand Marshal 3rd = 4 Monaco Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 10 Dizzyinterest | ||
Wed Apr 9 2014 13:07 | 1st = 10 Dizzyinterest 2nd = 7 Tiroroa Tom 3rd = 5 Beefour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 6 Business Decision | ||
Wed Apr 9 2014 13:02 | 1st = 6 Business Decision 2nd = 8 Feel Leica Kiss 3rd = 9 Artful Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 In This Way | ||
Wed Apr 9 2014 12:57 | 1st = 8 In This Way 2nd = 1 Bellas Girl 3rd = 6 Besancion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 9 Mr Darci | ||
Wed Apr 9 2014 12:55 | 1st = 9 Mr Darci 2nd = 8 Some Genes 3rd = 2 Zamaddis Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 5 Palmero | ||
Wed Apr 9 2014 12:50 | 1st = 5 Palmero 2nd = 6 King Triton 3rd = 2 Cats Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 5 - 3 North Of Sunset | ||
Wed Apr 9 2014 12:45 | 1st = 3 North Of Sunset 2nd = 5 Fastnfree 3rd = 6 Ive Got Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 10 Ryans Rogue | ||
Wed Apr 9 2014 12:40 | 1st = 10 Ryans Rogue 2nd = 12 Star Drop 3rd = 13 That Pretty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Kasim | ||
Wed Apr 9 2014 12:38 | 1st = 8 Kasim 2nd = 1 Homebush Marlow 3rd = 2 Yeah Nah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Sisco Flyer | ||
Wed Apr 9 2014 12:37 | 1st = 2 Sisco Flyer 2nd = 1 Polished Steel 3rd = 4 Fortuna Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 3 Nica Macdonon | ||
Wed Apr 9 2014 12:27 | 1st = 3 Nica Macdonon 2nd = 4 Shining Monarch 3rd = 8 Zharis Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Dellavedova | ||
Wed Apr 9 2014 12:20 | 1st = 2 Dellavedova 2nd = 8 Oh Kay Reg 3rd = 5 Bomber Title |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Belle Cadeau | ||
Wed Apr 9 2014 12:19 | 1st = 7 Belle Cadeau 2nd = 1 Scarilicious 3rd = 5 Thunder Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 4 - 5 Running Scared | ||
Wed Apr 9 2014 12:10 | 1st = 5 Running Scared 2nd = 3 New Horizons 3rd = 1 Whatwasthat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 1 Amizade | ||
Wed Apr 9 2014 12:06 | 1st = 1 Amizade 2nd = 7 Lady Jetsetter 3rd = 2 Bambino Clementine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Deli Allen | ||
Wed Apr 9 2014 12:04 | 1st = 5 Deli Allen 2nd = 3 Maverick Blondie 3rd = 6 Dyna Malaise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Cawbourne Kim | ||
Wed Apr 9 2014 12:02 | 1st = 3 Cawbourne Kim 2nd = 7 Taikorea Lass 3rd = 10 Coyote Caught Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Goodtime Kate | ||
Wed Apr 9 2014 11:44 | 1st = 4 Goodtime Kate 2nd = 1 Black Magic Rock 3rd = 5 Homebush Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 3 - 9 Shebang | ||
Wed Apr 9 2014 11:35 | 1st = 9 Shebang 2nd = 8 Capistrano Magic 3rd = 6 Persuasive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Cosmic Choice | ||
Wed Apr 9 2014 11:27 | 1st = 1 Cosmic Choice 2nd = 4 Rock On Sprite 3rd = 8 White Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Working Pizzaz | ||
Wed Apr 9 2014 11:09 | 1st = 8 Working Pizzaz 2nd = 2 Go Max 3rd = 6 Dark Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 2 - 5 Trousseau | ||
Wed Apr 9 2014 11:00 | 1st = 5 Trousseau 2nd = 1 Skylla 3rd = 3 Ambitious Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Working Midnight | ||
Wed Apr 9 2014 10:52 | 1st = 2 Working Midnight 2nd = 8 Opalescent 3rd = 5 Witch Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 More Salt Needed | ||
Wed Apr 9 2014 10:34 | 1st = 5 More Salt Needed 2nd = 8 Trojan Troy 3rd = 6 Ruths Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 1 - 6 Genius | ||
Wed Apr 9 2014 10:25 | 1st = 6 Genius 2nd = 1 Rocky Road 3rd = 2 El Corby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Contemporaneous | ||
Wed Apr 9 2014 10:15 | 1st = 1 Contemporaneous 2nd = 6 Behemoth 3rd = 5 Blu Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 2 Another Jasper | ||
Sun Mar 9 2014 22:00 | 1st = 2 Another Jasper 2nd = 1 Kinda Taz 3rd = 6 Metroliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 5 Outrageous El | ||
Sun Mar 9 2014 21:40 | 1st = 5 Outrageous El 2nd = 4 Mickwillrev 3rd = 6 Le Premiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Rashina Reason | ||
Sun Mar 9 2014 21:25 | 1st = 1 Rashina Reason 2nd = 5 Senor Gold 3rd = 2 Smurfs Jacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 12 - 7 Hecan Bolt | ||
Sun Mar 9 2014 21:20 | 1st = 7 Hecan Bolt 2nd = 3 Tiggerlong Jess 3rd = 8 Habana Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 10 Lite Jagermeister | ||
Sun Mar 9 2014 21:12 | 1st = 10 Lite Jagermeister 2nd = 3 Stone Skipper 3rd = 8 I Pity The Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Mr Snackman | ||
Sun Mar 9 2014 21:09 | 1st = 6 Mr Snackman 2nd = 7 Garman Bale 3rd = 1 Sporty Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 11 - 2 Black Texas | ||
Sun Mar 9 2014 21:02 | 1st = 2 Black Texas 2nd = 8 Red Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Codys Grand | ||
Sun Mar 9 2014 20:57 | 1st = 8 Codys Grand 2nd = 1 Hypo Miley 3rd = 7 Jacksons Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 8 - 1 Earth Angel | ||
Sun Mar 9 2014 20:52 | 1st = 1 Earth Angel 2nd = 7 Rajah Wealth 3rd = 8 Regalramapleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 Mollify | ||
Sun Mar 9 2014 20:51 | 1st = 8 Mollify 2nd = 5 Big Merc 3rd = 1 Victa George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Time To Embrace | ||
Sun Mar 9 2014 20:48 | 1st = 8 Time To Embrace 2nd = 4 Bling My Day 3rd = 5 Miss Morton Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 10 - 6 Uno Doc | ||
Sun Mar 9 2014 20:44 | 1st = 6 Uno Doc 2nd = 1 China Baby 3rd = 4 Tugg Speedman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Sutton Flight | ||
Sun Mar 9 2014 20:42 | 1st = 1 Sutton Flight 2nd = 6 Cawbourne Power 3rd = 3 Cawbourne Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cobanar | ||
Sun Mar 9 2014 20:35 | 1st = 1 Cobanar 2nd = 8 Outback Hobo 3rd = 4 Murrayfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Vintage Warrior | ||
Sun Mar 9 2014 20:32 | 1st = 3 Vintage Warrior 2nd = 1 High Style 3rd = 2 Clohs Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Bit Lonesome | ||
Sun Mar 9 2014 20:31 | 1st = 1 Bit Lonesome 2nd = 4 Talking Monza 3rd = 8 Dyna Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 7 - 4 Arber | ||
Sun Mar 9 2014 20:27 | 1st = 4 Arber 2nd = 10 Smudge Bromac 3rd = 7 All I Can Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 9 - 5 Swift Moscato | ||
Sun Mar 9 2014 20:24 | 1st = 5 Swift Moscato 2nd = 4 Hersheys Kiss 3rd = 8 Knee Tremble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Carwoola Avary | ||
Sun Mar 9 2014 20:23 | 1st = 4 Carwoola Avary 2nd = 1 Cawbourne Luke 3rd = 3 Bye Bye Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 6 Singing Skies | ||
Sun Mar 9 2014 20:20 | 1st = 6 Singing Skies 2nd = 1 Been Shafted 3rd = 4 Secret Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Made To Charm | ||
Sun Mar 9 2014 20:17 | 1st = 8 Made To Charm 2nd = 4 All You Can 3rd = 7 Mighty Strung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 4 Junta Bale | ||
Sun Mar 9 2014 20:15 | 1st = 4 Junta Bale 2nd = 6 Smash Crash 3rd = 8 Honky Tonk Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 11 Supaliner | ||
Sun Mar 9 2014 20:12 | 1st = 11 Supaliner 2nd = 7 The Majority 3rd = 2 Palmisano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Hurricane Harley | ||
Sun Mar 9 2014 20:10 | 1st = 6 Hurricane Harley 2nd = 8 Sams Kingdom 3rd = 5 Pita Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 8 - 2 My Kinda Music | ||
Sun Mar 9 2014 20:07 | 1st = 2 My Kinda Music 2nd = 3 Ay Grade 3rd = 7 Knockas Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Mintox | ||
Sun Mar 9 2014 20:04 | 1st = 5 Mintox 2nd = 4 Blue Outlaw 3rd = 8 Carwoola Ossie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 6 - 9 Exclusive Matt | ||
Sun Mar 9 2014 20:02 | 1st = 9 Exclusive Matt 2nd = 5 Goezee 3rd = 6 Longtan Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Tejays Tiger | ||
Sun Mar 9 2014 19:59 | 1st = 5 Tejays Tiger 2nd = 8 Ninja Racer 3rd = 6 Wilby Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 All One Size | ||
Sun Mar 9 2014 19:55 | 1st = 8 All One Size 2nd = 7 Thats About Me 3rd = 5 Undercover Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Finbar Bale | ||
Sun Mar 9 2014 19:52 | 1st = 1 Finbar Bale 2nd = 8 Madra 3rd = 2 Prince Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 4 Devendra | ||
Sun Mar 9 2014 19:50 | 1st = 4 Devendra 2nd = 13 Five Star Anvil 3rd = 7 Falco Peregrinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 7 - 8 Haves | ||
Sun Mar 9 2014 19:47 | 1st = 8 Haves 2nd = 1 Gift Of Time 3rd = 4 Thats Not Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Class Of Magic | ||
Sun Mar 9 2014 19:44 | 1st = 2 Class Of Magic 2nd = 1 Lightning Impact 3rd = 4 Only Dancing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 3 Amorino | ||
Sun Mar 9 2014 19:40 | 1st = 3 Amorino 2nd = 2 Watermans Bay 3rd = 10 Amelias Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Cawbourne Bugsy | ||
Sun Mar 9 2014 19:39 | 1st = 1 Cawbourne Bugsy 2nd = 3 Paddles Anderson 3rd = 2 Sizzling Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 5 - 8 El Paco | ||
Sun Mar 9 2014 19:35 | 1st = 8 El Paco 2nd = 11 Tsonga 3rd = 10 Theywannacallmesue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 4 Casmay Bale | ||
Sun Mar 9 2014 19:34 | 1st = 4 Casmay Bale 2nd = 6 Danyos Delboy 3rd = 5 Gee Norman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Shine | ||
Sun Mar 9 2014 19:32 | 1st = 1 Shine 2nd = 8 Wealthy Schooner 3rd = 6 Red Line Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 6 - 2 Pearl Irene | ||
Sun Mar 9 2014 19:28 | 1st = 2 Pearl Irene 2nd = 7 Buster Shiraz 3rd = 1 Pearls Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Cawbourne Kayono | ||
Sun Mar 9 2014 19:23 | 1st = 2 Cawbourne Kayono 2nd = 3 Heres China 3rd = 7 Little Miss Cece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 7 Faithful Gabby | ||
Sun Mar 9 2014 19:23 | 1st = 7 Faithful Gabby 2nd = 2 Rocket Seal 3rd = 9 Rockbank Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 No Boss | ||
Sun Mar 9 2014 19:20 | 1st = 4 No Boss 2nd = 1 Wheres The Cash 3rd = 5 Mr Sneaky Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 8 Gladiator | ||
Sun Mar 9 2014 19:19 | 1st = 8 Gladiator 2nd = 7 Solitary Bird 3rd = 1 Discovery Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 4 Len Wayne | ||
Sun Mar 9 2014 19:17 | 1st = 4 Len Wayne 2nd = 1 Cruz Kelton 3rd = 7 Nimble Swip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Goldey Arcade | ||
Sun Mar 9 2014 19:15 | 1st = 3 Goldey Arcade 2nd = 1 Callista Bale 3rd = 7 Taylas Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 4 - 3 Yankee Mara | ||
Sun Mar 9 2014 19:12 | 1st = 3 Yankee Mara 2nd = 6 Daretobedifferent 3rd = 5 Silver Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 6 - 2 Lucian | ||
Sun Mar 9 2014 19:10 | 1st = 2 Lucian 2nd = 1 Sassy Wroxton 3rd = 3 Castle Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 5 - 3 Cosmic Prince | ||
Sun Mar 9 2014 19:09 | 1st = 3 Cosmic Prince 2nd = 6 War Room 3rd = 4 Gretas Rescue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Stagnite | ||
Sun Mar 9 2014 19:05 | 1st = 4 Stagnite 2nd = 2 Testamezzo 3rd = 1 Spin Da Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 4 Forex Special | ||
Sun Mar 9 2014 19:04 | 1st = 4 Forex Special 2nd = 8 National Daddy 3rd = 5 Little Miss Lexi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Wooroolin Saint | ||
Sun Mar 9 2014 19:02 | 1st = 4 Wooroolin Saint 2nd = 6 Obey 3rd = 8 Monlor Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 9 Glenwood Jasper | ||
Sun Mar 9 2014 18:57 | 1st = 9 Glenwood Jasper 2nd = 4 Modern Hitch 3rd = 10 Rustle Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Simply Electric | ||
Sun Mar 9 2014 18:55 | 1st = 7 Simply Electric 2nd = 5 Tricky Ace 3rd = 2 Coulta Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Cheers Doddy | ||
Sun Mar 9 2014 18:53 | 1st = 4 Cheers Doddy 2nd = 3 Ruby Swift 3rd = 1 Mogambo Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 4 - 10 Lost Profits | ||
Sun Mar 9 2014 18:52 | 1st = 10 Lost Profits 2nd = 9 Vayetra 3rd = 4 Janderras Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Ninja Turtle | ||
Sun Mar 9 2014 18:48 | 1st = 8 Ninja Turtle 2nd = 1 Wombles Woman 3rd = 4 Shades Of Pale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 3 - 1 Paradise Ranch | ||
Sun Mar 9 2014 18:47 | 1st = 1 Paradise Ranch 2nd = 7 Katie Lively 3rd = 6 What a Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Alota Hangovers | ||
Sun Mar 9 2014 18:44 | 1st = 1 Alota Hangovers 2nd = 2 Maria De Cee 3rd = 3 Bitter Dispute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 5 - 6 Bargain Basement | ||
Sun Mar 9 2014 18:43 | 1st = 6 Bargain Basement 2nd = 4 Changeling 3rd = 5 Featherfoot Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Baron Bling | ||
Sun Mar 9 2014 18:40 | 1st = 4 Baron Bling 2nd = 1 Bold Faith 3rd = 5 There For Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Shark Mirage | ||
Sun Mar 9 2014 18:39 | 1st = 4 Shark Mirage 2nd = 11 Volatile Rose 3rd = 9 Sahara Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 2 Sandy Kay | ||
Sun Mar 9 2014 18:35 | 1st = 2 Sandy Kay 2nd = 3 Modern Scooter 3rd = 5 Majestic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 7 Miss Icy Rosie | ||
Sun Mar 9 2014 18:34 | 1st = 7 Miss Icy Rosie 2nd = 2 Attention 3rd = 4 Miss Mundarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 3 - 2 Ink Well | ||
Sun Mar 9 2014 18:32 | 1st = 2 Ink Well 2nd = 5 Kim Keeping 3rd = 6 Live Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 7 Biscuit Bant | ||
Sun Mar 9 2014 18:30 | 1st = 7 Biscuit Bant 2nd = 4 Run Inglis Run 3rd = 6 Busman Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Marlin Slayer | ||
Sun Mar 9 2014 18:29 | 1st = 7 Marlin Slayer 2nd = 3 Silvaretta 3rd = 1 Running Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 8 Thurstun Lane | ||
Sun Mar 9 2014 18:25 | 1st = 8 Thurstun Lane 2nd = 4 Flytego 3rd = 12 Heart Of Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 2 - 1 Lombo Mini Lamouch | ||
Sun Mar 9 2014 18:20 | 1st = 1 Lombo Mini Lamouch 2nd = 8 Charli Springfield 3rd = 9 Hens Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Victa Tim | ||
Sun Mar 9 2014 18:19 | 1st = 3 Victa Tim 2nd = 4 Kay The Weapon 3rd = 1 Dr Squiggles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Open All Nite | ||
Sun Mar 9 2014 18:17 | 1st = 8 Open All Nite 2nd = 1 Dr Talkback 3rd = 3 Henry Henriques |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 2 - 9 Pearl Flex | ||
Sun Mar 9 2014 18:13 | 1st = 9 Pearl Flex 2nd = 6 Flying Paddy 3rd = 5 Mulberry Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 4 - 6 Caribbean Crest | ||
Sun Mar 9 2014 18:12 | 1st = 6 Caribbean Crest 2nd = 3 Island Rocket 3rd = 9 Arambi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 8 Indys Elite | ||
Sun Mar 9 2014 18:09 | 1st = 8 Indys Elite 2nd = 1 Over The Moon 3rd = 5 Sublet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 9 Jazzy Jane | ||
Sun Mar 9 2014 18:08 | 1st = 9 Jazzy Jane 2nd = 2 Paris Express 3rd = 1 Im Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Senor Beach | ||
Sun Mar 9 2014 18:05 | 1st = 6 Senor Beach 2nd = 8 Nordic Express 3rd = 7 Burnett Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Kel Of A Shot | ||
Sun Mar 9 2014 18:04 | 1st = 1 Kel Of A Shot 2nd = 3 Thorny Devil 3rd = 9 Mystic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 1 - 7 Illawong Joyful | ||
Sun Mar 9 2014 18:00 | 1st = 7 Illawong Joyful 2nd = 2 Die Tryin 3rd = 3 Whats The Big Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 1 - 6 Twix | ||
Sun Mar 9 2014 17:57 | 1st = 6 Twix 2nd = 7 Patch Man Vane 3rd = 8 Bit Of Samba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Molly The Weapon | ||
Sun Mar 9 2014 17:57 | 1st = 2 Molly The Weapon 2nd = 4 Petite Mary 3rd = 3 Ordinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Marquesa | ||
Sun Mar 9 2014 17:54 | 1st = 1 Marquesa 2nd = 6 Chrystals Jett 3rd = 5 Bad Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Master Phelps | ||
Sun Mar 9 2014 17:54 | 1st = 8 Master Phelps 2nd = 7 Jagman 3rd = 6 My Names Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 5 Comtesse La Gran | ||
Sun Mar 9 2014 17:50 | 1st = 5 Comtesse La Gran 2nd = 10 Angel Wing 3rd = 3 Swap Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Fury Bale | ||
Sun Mar 9 2014 17:49 | 1st = 3 Fury Bale 2nd = 7 Loud One 3rd = 8 Prima Rosetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 7 On The Deuce | ||
Sun Mar 9 2014 17:45 | 1st = 7 On The Deuce 2nd = 1 Like It Is 3rd = 8 New Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 8 - 2 So Kool Harry | ||
Sun Mar 9 2014 17:44 | 1st = 2 So Kool Harry 2nd = 8 All Scar 3rd = 9 Smokin Bopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 9 Tirarri | ||
Sun Mar 9 2014 17:42 | 1st = 9 Tirarri 2nd = 14 Top Regulator 3rd = 6 Sugar Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 8 - 5 Waahej | ||
Sun Mar 9 2014 17:38 | 1st = 5 Waahej 2nd = 12 Done It 3rd = 2 Hippocrene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 3 - 5 Giddy Up | ||
Sun Mar 9 2014 17:37 | 1st = 5 Giddy Up 2nd = 6 Cleaver Greene 3rd = 1 Canturi Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 8 - 4 Override | ||
Sun Mar 9 2014 17:34 | 1st = 4 Override 2nd = 2 Kuaima 3rd = 3 Lonrockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Sonic Pirate | ||
Sun Mar 9 2014 17:27 | 1st = 2 Sonic Pirate 2nd = 1 Dello Bale 3rd = 8 Premier Malt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 7 - 1 Serious Danger | ||
Sun Mar 9 2014 17:26 | 1st = 1 Serious Danger 2nd = 4 Albany Grey 3rd = 10 Hotdeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 3 Heart Reef | ||
Sun Mar 9 2014 17:24 | 1st = 3 Heart Reef 2nd = 4 Blazing Comet 3rd = 6 Emperor Of The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 4 Messene | ||
Sun Mar 9 2014 17:22 | 1st = 4 Messene 2nd = 8 Reparations 3rd = 2 Centennial Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 7 Thorn Man | ||
Sun Mar 9 2014 17:18 | 1st = 7 Thorn Man 2nd = 5 Another Lad Al 3rd = 3 Si Siempre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 4 El Mandoma | ||
Sun Mar 9 2014 17:14 | 1st = 4 El Mandoma 2nd = 5 Esprit Warrior 3rd = 10 Red Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 7 - 6 Premium Angus | ||
Sun Mar 9 2014 17:14 | 1st = 6 Premium Angus 2nd = 7 Corzan Effect 3rd = 5 Lawsons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 5 Flight of Fancy | ||
Sun Mar 9 2014 17:10 | 1st = 5 Flight of Fancy 2nd = 1 Gallipoli Prince 3rd = 2 Get Round It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Gin Lees Gem | ||
Sun Mar 9 2014 17:09 | 1st = 1 Gin Lees Gem 2nd = 2 Spell Please 3rd = 3 Ennis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Right Round | ||
Sun Mar 9 2014 17:05 | 1st = 8 Right Round 2nd = 1 Daisyodee 3rd = 2 Gids |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 2 - 7 My Independence Day | ||
Sun Mar 9 2014 17:04 | 1st = 7 My Independence Day 2nd = 3 Our Sunnys Dream 3rd = 2 Earl Of Parwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 1 Full Hand | ||
Sun Mar 9 2014 16:58 | 1st = 1 Full Hand 2nd = 3 Via Facile 3rd = 7 Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Twistex | ||
Sun Mar 9 2014 16:57 | 1st = 7 Twistex 2nd = 10 Planet Shaker 3rd = 1 Oh So Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 7 - 5 Fionn Mccool | ||
Sun Mar 9 2014 16:54 | 1st = 5 Fionn Mccool 2nd = 9 The Inventor 3rd = 12 Tarago Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 6 - 1 Dabamirak | ||
Sun Mar 9 2014 16:50 | 1st = 1 Dabamirak 2nd = 5 The Wiseman 3rd = 4 Air Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Golden Salute | ||
Sun Mar 9 2014 16:47 | 1st = 2 Golden Salute 2nd = 1 Molly Bella 3rd = 3 Untraceable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 6 Jacquinot Bay | ||
Sun Mar 9 2014 16:46 | 1st = 6 Jacquinot Bay 2nd = 7 Honourable Aussie 3rd = 4 Extra Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 6 Chiming | ||
Sun Mar 9 2014 16:42 | 1st = 6 Chiming 2nd = 7 Mega Excel 3rd = 2 Barysh Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Stay Warm | ||
Sun Mar 9 2014 16:39 | 1st = 7 Stay Warm 2nd = 3 Rouse Flyer 3rd = 6 Just Humphrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 11 What A Snitz | ||
Sun Mar 9 2014 16:38 | 1st = 11 What A Snitz 2nd = 6 Bel Seal 3rd = 7 Costa Plenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 7 Tradeup | ||
Sun Mar 9 2014 16:34 | 1st = 7 Tradeup 2nd = 6 Solheim 3rd = 3 Not A Way To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 6 - 7 Itdontmattertome | ||
Sun Mar 9 2014 16:34 | 1st = 7 Itdontmattertome 2nd = 4 Gabrielle Solis 3rd = 10 Hes Magic Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Mr Fox | ||
Sun Mar 9 2014 16:29 | 1st = 8 Mr Fox 2nd = 4 Spa Jangles 3rd = 2 Zipping Rafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Craiglea Masta | ||
Sun Mar 9 2014 16:25 | 1st = 2 Craiglea Masta 2nd = 4 Turvanna 3rd = 1 Peterbonetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 1 - 9 Campbell Wallace | ||
Sun Mar 9 2014 16:24 | 1st = 9 Campbell Wallace 2nd = 3 Vinjon Bee 3rd = 4 Flash Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 3 Stradas Diamond | ||
Sun Mar 9 2014 16:20 | 1st = 3 Stradas Diamond 2nd = 4 Glowstick 3rd = 2 Simmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 6 - 10 Ali Vital | ||
Sun Mar 9 2014 16:16 | 1st = 10 Ali Vital 2nd = 8 Cosentino 3rd = 1 Altonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 5 - 4 Dark Assassin | ||
Sun Mar 9 2014 16:12 | 1st = 4 Dark Assassin 2nd = 7 Believe In Harmony 3rd = 5 Cruzn Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Ronald | ||
Sun Mar 9 2014 16:11 | 1st = 3 Ronald 2nd = 5 Peggie 3rd = 1 Simones Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 12 Lucky Raquie | ||
Sun Mar 9 2014 16:08 | 1st = 12 Lucky Raquie 2nd = 2 Mr Cha Cha 3rd = 1 Klammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Knocka Express | ||
Sun Mar 9 2014 16:07 | 1st = 5 Knocka Express 2nd = 3 Cool Mikado 3rd = 8 Brave Crawf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 1 Minute Repeater | ||
Sun Mar 9 2014 16:04 | 1st = 1 Minute Repeater 2nd = 10 My Angels 3rd = 2 Enshroud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Veetee Express | ||
Sun Mar 9 2014 15:59 | 1st = 2 Veetee Express 2nd = 3 Dee Dee Corsair 3rd = 7 Stews Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 4 Minnie Downs | ||
Sun Mar 9 2014 15:58 | 1st = 4 Minnie Downs 2nd = 3 Kitten On The Run 3rd = 5 Magic Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 12 - 3 Aidans Rocket | ||
Sun Mar 9 2014 15:55 | 1st = 3 Aidans Rocket 2nd = 12 Astro Boy 3rd = 11 Acolyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 7 Aint Bad | ||
Sun Mar 9 2014 15:54 | 1st = 7 Aint Bad 2nd = 6 Western Gunna 3rd = 11 Chocolate Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 5 - 1 Stormfortheboys | ||
Sun Mar 9 2014 15:54 | 1st = 1 Stormfortheboys 2nd = 11 Kyalla Luke 3rd = 7 Usher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 13 Spooky Beach | ||
Sun Mar 9 2014 15:50 | 1st = 13 Spooky Beach 2nd = 8 Dont Look Ethlen 3rd = 5 Goldthorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Lizzy Birdsworth | ||
Sun Mar 9 2014 15:48 | 1st = 1 Lizzy Birdsworth 2nd = 7 Peter Pettigrew 3rd = 8 Dipsy Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 5 Rotovegas Boss | ||
Sun Mar 9 2014 15:45 | 1st = 5 Rotovegas Boss 2nd = 2 Down The Back 3rd = 3 Boss Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 1 Drop Kick | ||
Sun Mar 9 2014 15:45 | 1st = 1 Drop Kick 2nd = 10 Monsieur Pierre 3rd = 3 Colly Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Black Selandra | ||
Sun Mar 9 2014 15:42 | 1st = 6 Black Selandra 2nd = 4 Classique 3rd = 8 Water Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 5 - 4 Solomons Song | ||
Sun Mar 9 2014 15:40 | 1st = 4 Solomons Song 2nd = 11 Pinski Belle 3rd = 1 Zachary Quack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Benara Cosmic | ||
Sun Mar 9 2014 15:37 | 1st = 8 Benara Cosmic 2nd = 4 Crymelon Talon 3rd = 6 All At Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 4 - 4 Pure Quartz | ||
Sun Mar 9 2014 15:35 | 1st = 4 Pure Quartz 2nd = 9 Silver Illusion 3rd = 3 Momentary Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 15 Interspersed | ||
Sun Mar 9 2014 15:31 | 1st = 15 Interspersed 2nd = 14 Lorna May 3rd = 4 Libertys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Candle Boy | ||
Sun Mar 9 2014 15:30 | 1st = 2 Candle Boy 2nd = 8 Shamrock Petal 3rd = 5 Thunder Rail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Kiki Rhode | ||
Sun Mar 9 2014 15:27 | 1st = 1 Kiki Rhode 2nd = 8 Rene Ranger 3rd = 4 Check The Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 6 Merricks Beauty | ||
Sun Mar 9 2014 15:27 | 1st = 6 Merricks Beauty 2nd = 1 Lazy Democracy 3rd = 9 One More Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 9 Comical Time | ||
Sun Mar 9 2014 15:23 | 1st = 9 Comical Time 2nd = 5 Wildebeast 3rd = 3 Little Critter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 4 - 4 Artista Lombo | ||
Sun Mar 9 2014 15:20 | 1st = 4 Artista Lombo 2nd = 2 Mayihaveabiscuit 3rd = 1 Shirls Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 4 Studio Fifty Four | ||
Sun Mar 9 2014 15:19 | 1st = 4 Studio Fifty Four 2nd = 6 Howya Goin Now 3rd = 5 Tennessee Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 11 - 7 Delightful Song | ||
Sun Mar 9 2014 15:18 | 1st = 7 Delightful Song 2nd = 2 Royal Counsel 3rd = 8 Still Laughin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Garjohn | ||
Sun Mar 9 2014 15:17 | 1st = 2 Garjohn 2nd = 4 Cosmic Rush 3rd = 1 Ninja Backman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Doughty | ||
Sun Mar 9 2014 15:15 | 1st = 6 Doughty 2nd = 1 Call Me Rusty 3rd = 5 Textiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Pipers Pick | ||
Sun Mar 9 2014 15:13 | 1st = 6 Pipers Pick 2nd = 2 Farmeroo 3rd = 5 Irish Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 7 Bublin Gold | ||
Sun Mar 9 2014 15:10 | 1st = 7 Bublin Gold 2nd = 4 Johnny Ritza 3rd = 5 Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 6 Hardenup | ||
Sun Mar 9 2014 15:10 | 1st = 6 Hardenup 2nd = 11 Cheap Tycoon 3rd = 8 Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Hooksy | ||
Sun Mar 9 2014 15:07 | 1st = 5 Hooksy 2nd = 3 My Baby Porscha 3rd = 8 Shattered Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 4 - 1 Face The Breeze | ||
Sun Mar 9 2014 15:05 | 1st = 1 Face The Breeze 2nd = 11 Rokeby 3rd = 6 All Due Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 3 - 1 Frilly Skurt | ||
Sun Mar 9 2014 15:00 | 1st = 1 Frilly Skurt 2nd = 2 Jest A Jilly 3rd = 3 Red Begonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 10 - 11 Eyrewell Pegasus | ||
Sun Mar 9 2014 15:00 | 1st = 11 Eyrewell Pegasus 2nd = 4 Armed Force 3rd = 1 Sarah Palin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Queer Banana | ||
Sun Mar 9 2014 14:58 | 1st = 4 Queer Banana 2nd = 8 Bizarre Bling 3rd = 6 Ima Fairytale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Flaming Gold | ||
Sun Mar 9 2014 14:55 | 1st = 5 Flaming Gold 2nd = 6 Lika Gem 3rd = 2 Montys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 9 Rose Of Falvelon | ||
Sun Mar 9 2014 14:55 | 1st = 9 Rose Of Falvelon 2nd = 4 Agent 3rd = 13 Youre Kidding Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Thrilling Georga | ||
Sun Mar 9 2014 14:52 | 1st = 5 Thrilling Georga 2nd = 7 Whats Up Gee 3rd = 3 Really Clever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 7 Miss Eye Candy | ||
Sun Mar 9 2014 14:50 | 1st = 7 Miss Eye Candy 2nd = 3 By Far 3rd = 5 Royal Beluga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 11 Cardiac | ||
Sun Mar 9 2014 14:45 | 1st = 11 Cardiac 2nd = 1 Agedashi 3rd = 10 Calypso Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 3 - 3 Written in Red | ||
Sun Mar 9 2014 14:45 | 1st = 3 Written in Red 2nd = 6 Haka Shannon 3rd = 5 Tutu Bene Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Black Foo | ||
Sun Mar 9 2014 14:42 | 1st = 1 Black Foo 2nd = 3 Forensics 3rd = 5 Oakvale Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 10 - 7 Village Club | ||
Sun Mar 9 2014 14:42 | 1st = 7 Village Club 2nd = 10 Go The Stags 3rd = 11 Afellas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Indiana Heart | ||
Sun Mar 9 2014 14:40 | 1st = 4 Indiana Heart 2nd = 2 Babur 3rd = 5 Maxirods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Oomoo | ||
Sun Mar 9 2014 14:39 | 1st = 3 Oomoo 2nd = 8 Altona Girl 3rd = 7 Citizen Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Diva Rhode | ||
Sun Mar 9 2014 14:36 | 1st = 4 Diva Rhode 2nd = 1 Par 3rd = 6 Thrilling Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 1 Rusty Motorbike | ||
Sun Mar 9 2014 14:35 | 1st = 1 Rusty Motorbike 2nd = 9 Luna Tune 3rd = 13 Awarewolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Maccaboy | ||
Sun Mar 9 2014 14:32 | 1st = 6 Maccaboy 2nd = 4 Crymelon Sunrise 3rd = 1 You Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 3 - 4 No More Authority | ||
Sun Mar 9 2014 14:30 | 1st = 4 No More Authority 2nd = 10 Liberated Rose 3rd = 11 Scrivete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 9 - 3 Billythehuntedone | ||
Sun Mar 9 2014 14:26 | 1st = 3 Billythehuntedone 2nd = 2 Maddison Hill 3rd = 8 Fastroundtown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 2 - 8 Our Royal Rose | ||
Sun Mar 9 2014 14:25 | 1st = 8 Our Royal Rose 2nd = 5 Magisue 3rd = 7 Destiny Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Zambora Thunder | ||
Sun Mar 9 2014 14:23 | 1st = 4 Zambora Thunder 2nd = 2 Honey Blossom 3rd = 1 Ivana Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 14 Without A Shadow | ||
Sun Mar 9 2014 14:20 | 1st = 14 Without A Shadow 2nd = 7 Sankara Spirit 3rd = 1 Sand Dune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Botany Junction | ||
Sun Mar 9 2014 14:19 | 1st = 1 Botany Junction 2nd = 3 Tamanuska 3rd = 2 Rhumbar Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 High Light Star | ||
Sun Mar 9 2014 14:16 | 1st = 5 High Light Star 2nd = 4 Jay Jay Mikado 3rd = 7 Immortal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 9 Spuds Pride | ||
Sun Mar 9 2014 14:15 | 1st = 9 Spuds Pride 2nd = 13 Long Lashes 3rd = 15 At St Davids |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 6 Shades Of Grey | ||
Sun Mar 9 2014 14:13 | 1st = 6 Shades Of Grey 2nd = 9 Peroni 3rd = 1 Zedbee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 8 Savannah Moon | ||
Sun Mar 9 2014 14:10 | 1st = 8 Savannah Moon 2nd = 11 Sweet Starlett 3rd = 6 Granados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 2 - 10 Jack Hammer Jack | ||
Sun Mar 9 2014 14:10 | 1st = 10 Jack Hammer Jack 2nd = 2 Cheeky Chic Lombo 3rd = 3 Onajoyride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Dr Danny | ||
Sun Mar 9 2014 14:07 | 1st = 5 Dr Danny 2nd = 7 Gogetta 3rd = 6 Slow Cooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 13 Reserved | ||
Sun Mar 9 2014 14:05 | 1st = 13 Reserved 2nd = 2 Talon 3rd = 6 Goin Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 9 - 11 Hadrian | ||
Sun Mar 9 2014 14:04 | 1st = 11 Hadrian 2nd = 2 Machinegun Kelly 3rd = 16 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Hello Stranger | ||
Sun Mar 9 2014 14:01 | 1st = 1 Hello Stranger 2nd = 5 Joey Valdez 3rd = 7 Ice Toronado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 13 Emconi | ||
Sun Mar 9 2014 14:00 | 1st = 13 Emconi 2nd = 16 Simpsons Track 3rd = 5 Armaeezey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Bloo Bloomers | ||
Sun Mar 9 2014 13:58 | 1st = 7 Bloo Bloomers 2nd = 5 Crazy A Gogo 3rd = 9 Doro Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 2 - 1 Al Hamza | ||
Sun Mar 9 2014 13:55 | 1st = 1 Al Hamza 2nd = 4 Manwell 3rd = 3 Lucrative Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Maybe Cheap | ||
Sun Mar 9 2014 13:55 | 1st = 6 Maybe Cheap 2nd = 8 Semyorka 3rd = 1 Busby Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 1 - 4 Dark Fantasy | ||
Sun Mar 9 2014 13:50 | 1st = 4 Dark Fantasy 2nd = 1 Bad Medicine 3rd = 2 Pure Finniss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 8 - 2 Live Lea | ||
Sun Mar 9 2014 13:48 | 1st = 2 Live Lea 2nd = 8 Graduate Under Fire 3rd = 6 Jerry Garcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 And Away | ||
Sun Mar 9 2014 13:45 | 1st = 3 And Away 2nd = 8 Cee Tammy 3rd = 7 Hickleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 15 Keep Em Guessin | ||
Sun Mar 9 2014 13:45 | 1st = 15 Keep Em Guessin 2nd = 1 Shanina 3rd = 4 Theresmusicplaying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Acting Up | ||
Sun Mar 9 2014 13:41 | 1st = 8 Acting Up 2nd = 5 Blairly Alive 3rd = 6 Nominal Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 4 Fairly French | ||
Sun Mar 9 2014 13:40 | 1st = 4 Fairly French 2nd = 12 Vision Touch 3rd = 1 Military Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 6 Sanriba | ||
Sun Mar 9 2014 13:35 | 1st = 6 Sanriba 2nd = 9 Eternity 3rd = 4 Jerrico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 1 Ginger Pop | ||
Sun Mar 9 2014 13:35 | 1st = 1 Ginger Pop 2nd = 9 Bells A Ringing 3rd = 11 Gods Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 1 - 3 Mouse In The House | ||
Sun Mar 9 2014 13:35 | 1st = 3 Mouse In The House 2nd = 2 Leonardos Son 3rd = 1 Junes Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Claretown Oscar | ||
Sun Mar 9 2014 13:32 | 1st = 5 Claretown Oscar 2nd = 2 Wheres Steamy 3rd = 7 Go Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 8 Cannizzaro | ||
Sun Mar 9 2014 13:30 | 1st = 8 Cannizzaro 2nd = 1 Fire Within 3rd = 3 Curley Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 9 Cam Before The Storm | ||
Sun Mar 9 2014 13:26 | 1st = 9 Cam Before The Storm 2nd = 7 Run Fatboy Run 3rd = 2 Harry Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 1 Battle Of Evermore | ||
Sun Mar 9 2014 13:25 | 1st = 1 Battle Of Evermore 2nd = 6 Why Do We Do It 3rd = 4 Zero Dark Thirty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Should You Daire | ||
Sun Mar 9 2014 13:23 | 1st = 5 Should You Daire 2nd = 3 Rellim Joshua 3rd = 1 Chili Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Rotovegas Junior | ||
Sun Mar 9 2014 13:20 | 1st = 6 Rotovegas Junior 2nd = 8 Predator Drone 3rd = 5 Wheres Carlos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 1 - 4 Bunsen Burner | ||
Sun Mar 9 2014 13:20 | 1st = 4 Bunsen Burner 2nd = 8 Gilago 3rd = 7 Rich Mantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Broden Train | ||
Sun Mar 9 2014 13:17 | 1st = 2 Broden Train 2nd = 4 Phoebes Thunder 3rd = 8 Razzling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 7 - 12 Karanga Red Fantasy | ||
Sun Mar 9 2014 13:10 | 1st = 12 Karanga Red Fantasy 2nd = 4 Revell Yell 3rd = 7 Drovers Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 6 Costa Zizou | ||
Sun Mar 9 2014 13:10 | 1st = 6 Costa Zizou 2nd = 9 Palace Spin 3rd = 13 Saunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 4 Flying Flo Jo | ||
Sun Mar 9 2014 13:05 | 1st = 4 Flying Flo Jo 2nd = 5 Jonolly Lass 3rd = 2 Crib Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 9 Caesar Legend | ||
Sun Mar 9 2014 13:03 | 1st = 9 Caesar Legend 2nd = 1 Prancing Bee 3rd = 7 Westerly Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 2 Ravenscroft | ||
Sun Mar 9 2014 13:00 | 1st = 2 Ravenscroft 2nd = 4 Moosem 3rd = 1 Inala Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 10 Edensong | ||
Sun Mar 9 2014 12:57 | 1st = 10 Edensong 2nd = 4 Adrienne 3rd = 3 Missteeflying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Blonde Jettie | ||
Sun Mar 9 2014 12:53 | 1st = 3 Blonde Jettie 2nd = 8 Lyley Boy 3rd = 1 El Toro Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 7 Given | ||
Sun Mar 9 2014 12:48 | 1st = 7 Given 2nd = 1 Merilane 3rd = 3 French Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Percentage Girl | ||
Sun Mar 9 2014 12:42 | 1st = 1 Percentage Girl 2nd = 6 Joker Man 3rd = 2 Queen Of Mean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 6 - 7 Johnny Eyre | ||
Sun Mar 9 2014 12:32 | 1st = 7 Johnny Eyre 2nd = 1 Ohoka Jett 3rd = 9 Donegal Cams Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Select Sanz | ||
Sun Mar 9 2014 12:30 | 1st = 1 Select Sanz 2nd = 4 No Mower 3rd = 7 Smart Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Rotovegas Rara | ||
Sun Mar 9 2014 12:26 | 1st = 8 Rotovegas Rara 2nd = 7 This Time Pedro 3rd = 5 Creme Da Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 3 Fantamo | ||
Sun Mar 9 2014 12:20 | 1st = 3 Fantamo 2nd = 7 Lady Zafira 3rd = 5 Alys Belt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Bran Nue Koonora | ||
Sun Mar 9 2014 12:15 | 1st = 5 Bran Nue Koonora 2nd = 7 Croky Boy 3rd = 8 Lucky Two Lips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 9 Belmont Fire | ||
Sun Mar 9 2014 12:10 | 1st = 9 Belmont Fire 2nd = 2 Christy Breanna 3rd = 5 Van Eva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 5 - 5 Elroy Jetson | ||
Sun Mar 9 2014 12:00 | 1st = 5 Elroy Jetson 2nd = 8 Mr Melsu 3rd = 1 Colonel Custard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 5 Gold | ||
Sun Mar 9 2014 11:50 | 1st = 5 Gold 3rd = 4 Revolve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 2 Broadwalk | ||
Sun Mar 9 2014 11:50 | 1st = 2 Broadwalk 3rd = 4 Revolve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 8 Chiola Belle | ||
Sun Mar 9 2014 11:40 | 1st = 8 Chiola Belle 2nd = 10 Sure Sign 3rd = 7 Space Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 4 - 8 Tough Enough | ||
Sun Mar 9 2014 11:30 | 1st = 8 Tough Enough 2nd = 1 Ohoka Royal 3rd = 4 Thingamajig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 8 The Alcippe | ||
Sun Mar 9 2014 11:20 | 1st = 8 The Alcippe 2nd = 3 On the Hill 3rd = 9 Our Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 9 Canderdel | ||
Sun Mar 9 2014 11:10 | 1st = 9 Canderdel 2nd = 2 One Cool Chick 3rd = 6 Vedika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 3 - 7 Warp Power | ||
Sun Mar 9 2014 11:00 | 1st = 7 Warp Power 2nd = 2 Gotta Grunter 3rd = 8 Sterns Arising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 10 Savanite | ||
Sun Mar 9 2014 10:50 | 1st = 10 Savanite 2nd = 5 Wills Road 3rd = 1 Our Boi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 2 Goodboy Tiger | ||
Sun Mar 9 2014 10:40 | 1st = 2 Goodboy Tiger 2nd = 1 Royal Squeeze 3rd = 5 Queen Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 2 - 4 Sueno | ||
Sun Mar 9 2014 10:30 | 1st = 4 Sueno 2nd = 1 Waihemo Angus 3rd = 2 Sungait Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 5 Jetrange | ||
Sun Mar 9 2014 10:10 | 1st = 5 Jetrange 2nd = 10 Bryleigh Jewel 3rd = 7 Data Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 1 - 9 Tufflittlerooster | ||
Sun Mar 9 2014 10:00 | 1st = 9 Tufflittlerooster 2nd = 6 Arcano 3rd = 5 Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Luba Monelli | ||
Sun Mar 9 2014 0:57 | 1st = 8 Luba Monelli 2nd = 2 Reverberate 3rd = 1 Freeway Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 10 Terraforce | ||
Sun Mar 9 2014 0:40 | 1st = 10 Terraforce 2nd = 12 Four Heartbeats 3rd = 7 Lombo Maseratti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Black Dymas | ||
Sun Mar 9 2014 0:37 | 1st = 2 Black Dymas 2nd = 1 Coloccini 3rd = 7 Perfect Poison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 High Recall | ||
Sun Mar 9 2014 0:22 | 1st = 6 High Recall 2nd = 2 Powerhouse 3rd = 3 Significant Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 1 Ben Cartwright | ||
Sun Mar 9 2014 0:10 | 1st = 1 Ben Cartwright 2nd = 8 Atlastalone 3rd = 10 Little Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Star Recall | ||
Sun Mar 9 2014 0:07 | 1st = 6 Star Recall 2nd = 3 Nans Girl 3rd = 4 Final Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 6 Modern Ruler | ||
Sun Feb 9 2014 21:20 | 1st = 6 Modern Ruler 2nd = 3 Willbe Doc 3rd = 1 Blue Pointer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Hi Big Boy | ||
Sun Feb 9 2014 21:16 | 1st = 6 Hi Big Boy 2nd = 3 Odd Future 3rd = 4 Ol Mate Pickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Crazy Chev | ||
Sun Feb 9 2014 20:58 | 1st = 8 Crazy Chev 2nd = 7 Superior Ashlee 3rd = 5 Big Mac Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 2 Springfield Tattoo | ||
Sun Feb 9 2014 20:56 | 1st = 2 Springfield Tattoo 2nd = 1 Den Jo Art 3rd = 9 The Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 3 Bubba Macray | ||
Sun Feb 9 2014 20:48 | 1st = 3 Bubba Macray 2nd = 7 Tawonga South 3rd = 6 Frances Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 1 Angels Happy | ||
Sun Feb 9 2014 20:47 | 1st = 1 Angels Happy 2nd = 7 Mintox 3rd = 3 Amazing Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 9 Majak Magic | ||
Sun Feb 9 2014 20:42 | 1st = 9 Majak Magic 2nd = 8 Tillys Tempa 3rd = 7 Why Not Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Blue Bird | ||
Sun Feb 9 2014 20:40 | 1st = 6 Blue Bird 2nd = 1 Lilly Lyndan 3rd = 4 Madraski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Slick Bromac | ||
Sun Feb 9 2014 20:36 | 1st = 7 Slick Bromac 2nd = 2 Falco Peregrinus 3rd = 5 Maybe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 10 Lovable Larrikin | ||
Sun Feb 9 2014 20:28 | 1st = 10 Lovable Larrikin 2nd = 4 Bliss Man 3rd = 5 Glenferrie Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Dalziel | ||
Sun Feb 9 2014 20:27 | 1st = 6 Dalziel 2nd = 1 Kalimba Kaos 3rd = 7 Cee Bus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Hollywood Nos | ||
Sun Feb 9 2014 20:25 | 1st = 2 Hollywood Nos 2nd = 4 Classy Capri 3rd = 7 Lord Kalidor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Bolivia | ||
Sun Feb 9 2014 20:19 | 1st = 7 Bolivia 2nd = 6 Bellissima Blue 3rd = 1 Alota Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 1 Double Dee | ||
Sun Feb 9 2014 20:12 | 1st = 1 Double Dee 2nd = 9 Scruffy Jake 3rd = 2 Glenwood Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Babaji Magic | ||
Sun Feb 9 2014 20:11 | 1st = 4 Babaji Magic 2nd = 8 Blue Samui 3rd = 3 Busman Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Taquitos | ||
Sun Feb 9 2014 20:09 | 1st = 9 Taquitos 2nd = 6 Accurate 3rd = 7 Arvos Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 9 - 12 Catzilla | ||
Sun Feb 9 2014 20:05 | 1st = 12 Catzilla 2nd = 6 Le Sacre 3rd = 4 Seattle Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 10 Flaming Flutter | ||
Sun Feb 9 2014 20:00 | 1st = 10 Flaming Flutter 2nd = 1 Manuka Man 3rd = 2 Whata Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Fawn Corsair | ||
Sun Feb 9 2014 19:58 | 1st = 7 Fawn Corsair 2nd = 3 Made To Charm 3rd = 4 Phineas Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 4 Galba Gold | ||
Sun Feb 9 2014 19:54 | 1st = 4 Galba Gold 2nd = 1 Super Miss Bowla 3rd = 3 Cawbourne Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Extinguisher | ||
Sun Feb 9 2014 19:50 | 1st = 6 Extinguisher 2nd = 1 Norries Antics 3rd = 7 Betsy Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 1 Randi | ||
Sun Feb 9 2014 19:49 | 1st = 1 Randi 2nd = 2 Random Sighting 3rd = 3 Passadane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 8 In This Way | ||
Sun Feb 9 2014 19:46 | 1st = 8 In This Way 2nd = 5 Over Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 10 Smart Clique | ||
Sun Feb 9 2014 19:41 | 1st = 10 Smart Clique 2nd = 3 Tiny Turner 3rd = 1 Mungunyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 4 Mister Livan | ||
Sun Feb 9 2014 19:37 | 1st = 4 Mister Livan 2nd = 5 Glenferrie Ej 3rd = 3 Ithappenstbeametro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Cawbourne Arrow | ||
Sun Feb 9 2014 19:36 | 1st = 1 Cawbourne Arrow 2nd = 2 Kymmy Can Do 3rd = 5 Smooth Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 10 Transam Sally | ||
Sun Feb 9 2014 19:34 | 1st = 10 Transam Sally 2nd = 9 Barneys Buddy 3rd = 1 Starosta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 6 My Boy Clive | ||
Sun Feb 9 2014 19:30 | 1st = 6 My Boy Clive 2nd = 9 Danavana 3rd = 2 Revy Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Chilly Patch | ||
Sun Feb 9 2014 19:29 | 1st = 1 Chilly Patch 2nd = 4 Out This Way 3rd = 8 Iceman Lang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Summers Bug | ||
Sun Feb 9 2014 19:23 | 1st = 6 Summers Bug 2nd = 1 Alota Force 3rd = 2 El Bella Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 4 Leeroy Riddler | ||
Sun Feb 9 2014 19:18 | 1st = 4 Leeroy Riddler 2nd = 8 Tactical Force 3rd = 1 Solo Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 3 Barynya | ||
Sun Feb 9 2014 19:17 | 1st = 3 Barynya 2nd = 6 Itswhatilikeaboutu 3rd = 2 Miley Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Charlotte Belle | ||
Sun Feb 9 2014 19:15 | 1st = 4 Charlotte Belle 2nd = 2 Who Jackman 3rd = 6 Devondale Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 2 Danger Mouse | ||
Sun Feb 9 2014 19:14 | 1st = 2 Danger Mouse 2nd = 3 Magic Mike 3rd = 1 Best A Man Can Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Rouse Flyer | ||
Sun Feb 9 2014 19:11 | 1st = 6 Rouse Flyer 2nd = 3 Bourne Surfer 3rd = 4 Striking Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 1 Itz Dreamin Jonesy | ||
Sun Feb 9 2014 19:10 | 1st = 1 Itz Dreamin Jonesy 2nd = 4 Masterofthurles 3rd = 2 Lombo Krista Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Surfin Steffi | ||
Sun Feb 9 2014 19:06 | 1st = 8 Surfin Steffi 2nd = 5 Nevaeh Beach 3rd = 6 Beau Jillem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 7 Daytona Rioli | ||
Sun Feb 9 2014 19:01 | 1st = 7 Daytona Rioli 2nd = 2 Alburn 3rd = 5 Ishamael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Milky | ||
Sun Feb 9 2014 18:59 | 1st = 5 Milky 2nd = 4 Bar The Bullet 3rd = 2 Why Not Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 1 Be So Ryski | ||
Sun Feb 9 2014 18:55 | 1st = 1 Be So Ryski 2nd = 7 Beauty Inthe Beast 3rd = 9 Tee Pee Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Teddys Moment | ||
Sun Feb 9 2014 18:52 | 1st = 4 Teddys Moment 2nd = 7 Pipers Pick 3rd = 8 Doubles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 2 Palmisano | ||
Sun Feb 9 2014 18:50 | 1st = 2 Palmisano 2nd = 11 Wipethesmile 3rd = 12 Modern Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Wazas Tycoon | ||
Sun Feb 9 2014 18:47 | 1st = 4 Wazas Tycoon 2nd = 3 Marilyn Marlow 3rd = 8 Shivering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 4 Limestone Bay | ||
Sun Feb 9 2014 18:45 | 1st = 4 Limestone Bay 2nd = 10 Keayang Active 3rd = 6 Clark Griswold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 3 Victor Thomas | ||
Sun Feb 9 2014 18:42 | 1st = 3 Victor Thomas 2nd = 1 Simply Evan 3rd = 2 Blockys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Go Carnegie | ||
Sun Feb 9 2014 18:37 | 1st = 4 Go Carnegie 2nd = 1 Caleja 3rd = 2 Shoot N Scoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Under Taker | ||
Sun Feb 9 2014 18:35 | 1st = 7 Under Taker 2nd = 8 Arvos Euro 3rd = 3 Arvos Wiseguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Remonstrate | ||
Sun Feb 9 2014 18:33 | 1st = 1 Remonstrate 2nd = 8 Why Not Sam 3rd = 2 Mr Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 9 Ignorance Is Bliss | ||
Sun Feb 9 2014 18:30 | 1st = 9 Ignorance Is Bliss 2nd = 7 Modern Tears 3rd = 6 El Jays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Haras Harry | ||
Sun Feb 9 2014 18:27 | 1st = 7 Haras Harry 2nd = 6 Tusk 3rd = 8 Barrie Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 7 Adam Cartwright | ||
Sun Feb 9 2014 18:23 | 1st = 7 Adam Cartwright 2nd = 8 Our Uptown Girl 3rd = 5 Burninupthestarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 13 Empress Of Ireland | ||
Sun Feb 9 2014 18:20 | 1st = 13 Empress Of Ireland 2nd = 11 Spinning Kitty 3rd = 4 Hot Rumor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 8 Ralphy Baby | ||
Sun Feb 9 2014 18:19 | 1st = 8 Ralphy Baby 2nd = 5 Powderworks 3rd = 7 Broken Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Breached Again | ||
Sun Feb 9 2014 18:18 | 1st = 5 Breached Again 2nd = 2 Shadow Puzzle 3rd = 1 Peridot Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Aston Dareh | ||
Sun Feb 9 2014 18:17 | 1st = 6 Aston Dareh 2nd = 4 Gee Callan 3rd = 8 Sick Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Slippers Might | ||
Sun Feb 9 2014 18:16 | 1st = 7 Slippers Might 2nd = 6 Flame Flight 3rd = 8 Black Linen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 8 - 6 Kyalla Luke | ||
Sun Feb 9 2014 18:11 | 1st = 6 Kyalla Luke 2nd = 2 Stormfortheboys 3rd = 4 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Tru Zoomer | ||
Sun Feb 9 2014 18:07 | 1st = 1 Tru Zoomer 2nd = 3 Green Ginger 3rd = 9 Elite Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 These Days | ||
Sun Feb 9 2014 18:05 | 1st = 1 These Days 2nd = 10 Nohowtofoldem 3rd = 8 Stoner Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Bar No Girl | ||
Sun Feb 9 2014 18:02 | 1st = 5 Bar No Girl 2nd = 1 Spritely Cru 3rd = 7 Crowdza Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 4 Turning Stone | ||
Sun Feb 9 2014 18:01 | 1st = 4 Turning Stone 2nd = 3 Catch As Catch Can 3rd = 2 Extraceed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Goldey Arcade | ||
Sun Feb 9 2014 17:58 | 1st = 8 Goldey Arcade 2nd = 6 Victa Tim 3rd = 1 Dr Squiggles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 3 Rogue Assassin | ||
Sun Feb 9 2014 17:58 | 1st = 3 Rogue Assassin 2nd = 8 Citysneak 3rd = 11 Satisfied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Cawbourne Kayono | ||
Sun Feb 9 2014 17:57 | 1st = 2 Cawbourne Kayono 2nd = 1 Jomo 3rd = 5 Lost River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Monarco | ||
Sun Feb 9 2014 17:54 | 1st = 5 Monarco 2nd = 2 Should You Daire 3rd = 6 Petes Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 5 Gold to Go | ||
Sun Feb 9 2014 17:51 | 1st = 5 Gold to Go 2nd = 10 Man Of Class 3rd = 9 Lucks A Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Sandave Gem | ||
Sun Feb 9 2014 17:48 | 1st = 8 Sandave Gem 2nd = 2 Golden Lotus 3rd = 1 Monlor Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 3 Tekapo Tango | ||
Sun Feb 9 2014 17:44 | 1st = 3 Tekapo Tango 2nd = 6 Slick Shifter 3rd = 12 Canna Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 7 - 1 Marty Bee | ||
Sun Feb 9 2014 17:43 | 1st = 1 Marty Bee 2nd = 3 Medal Of Honour 3rd = 9 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Mr Honor | ||
Sun Feb 9 2014 17:40 | 1st = 3 Mr Honor 2nd = 13 Seriously Ready 3rd = 6 Sweet Little Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 4 Poetic Mover | ||
Sun Feb 9 2014 17:38 | 1st = 4 Poetic Mover 2nd = 1 Crimson Star 3rd = 8 Rock Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 7 We Have A Winner | ||
Sun Feb 9 2014 17:34 | 1st = 7 We Have A Winner 2nd = 2 Long Lasting 3rd = 13 Our Reply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Biscuit Bant | ||
Sun Feb 9 2014 17:33 | 1st = 1 Biscuit Bant 2nd = 5 Try Time Oscar 3rd = 7 Castanea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Our Dot | ||
Sun Feb 9 2014 17:29 | 1st = 8 Our Dot 2nd = 4 Westlake Filia 3rd = 1 Hickleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 3 Tons Of Dash | ||
Sun Feb 9 2014 17:25 | 1st = 3 Tons Of Dash 2nd = 2 Tuscan Ranger 3rd = 8 King Of The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 3 Planet King | ||
Sun Feb 9 2014 17:24 | 1st = 3 Planet King 2nd = 4 Blazing Comet 3rd = 6 British Bulldog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Mollify | ||
Sun Feb 9 2014 17:23 | 1st = 2 Mollify 2nd = 7 Sneaky Spirit 3rd = 3 Big Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 6 Nicky Nocky | ||
Sun Feb 9 2014 17:20 | 1st = 6 Nicky Nocky 2nd = 2 French Command 3rd = 7 Ritzys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Ruff Cut Diamond | ||
Sun Feb 9 2014 17:16 | 1st = 2 Ruff Cut Diamond 2nd = 4 She Gone 3rd = 7 Grifter Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Rellim Joshua | ||
Sun Feb 9 2014 17:13 | 1st = 6 Rellim Joshua 2nd = 7 Wyndam Princess 3rd = 8 Slow Cooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 5 Trouble In Vegas | ||
Sun Feb 9 2014 17:10 | 1st = 5 Trouble In Vegas 2nd = 11 Pandyan 3rd = 9 Rockedly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 3 Bit Lonesome | ||
Sun Feb 9 2014 17:09 | 1st = 3 Bit Lonesome 2nd = 1 Dyna Queachy 3rd = 5 Zipping Damo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 6 Pure Hustle | ||
Sun Feb 9 2014 17:05 | 1st = 6 Pure Hustle 2nd = 1 King Point 3rd = 10 King Cubator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 6 - 7 Laaganoosh | ||
Sun Feb 9 2014 17:03 | 1st = 7 Laaganoosh 2nd = 4 Major Gambler 3rd = 6 Crackerjack Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Mr Zoolander | ||
Sun Feb 9 2014 17:00 | 1st = 1 Mr Zoolander 2nd = 2 Cosmonaut 3rd = 5 Rouvray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Lizzy Birdsworth | ||
Sun Feb 9 2014 16:59 | 1st = 6 Lizzy Birdsworth 2nd = 7 Haves 3rd = 1 Smoking Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 5 Frankiefourfingers | ||
Sun Feb 9 2014 16:56 | 1st = 5 Frankiefourfingers 2nd = 8 Zero Cash 3rd = 7 Empress Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 7 Sassy Anna | ||
Sun Feb 9 2014 16:55 | 1st = 7 Sassy Anna 2nd = 3 Runs Rhode 3rd = 8 Blitzem Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 1 Charmed Harmony | ||
Sun Feb 9 2014 16:52 | 1st = 1 Charmed Harmony 2nd = 5 Harold Bluetooth 3rd = 9 Happy Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 11 Tontos Pride | ||
Sun Feb 9 2014 16:48 | 1st = 11 Tontos Pride 2nd = 2 Texan Warney 3rd = 6 Bojani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 5 Lochie Bale | ||
Sun Feb 9 2014 16:47 | 1st = 5 Lochie Bale 2nd = 1 Cosmic Janst 3rd = 6 Kenta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 3 Big Ken The Celt | ||
Sun Feb 9 2014 16:44 | 1st = 3 Big Ken The Celt 2nd = 6 Desperate Dan 3rd = 11 I Am But A Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Boris Sent Me | ||
Sun Feb 9 2014 16:39 | 1st = 5 Boris Sent Me 2nd = 2 Boston Silver 3rd = 3 Berry Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 8 Captain Fancypantz | ||
Sun Feb 9 2014 16:35 | 1st = 8 Captain Fancypantz 2nd = 3 Zlatan 3rd = 5 Severn Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 5 - 6 Smokin Bopper | ||
Sun Feb 9 2014 16:34 | 1st = 6 Smokin Bopper 2nd = 4 So Kool Harry 3rd = 9 Casino Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 13 Pins Perhaps | ||
Sun Feb 9 2014 16:30 | 1st = 13 Pins Perhaps 2nd = 15 Real Love 3rd = 11 Shakespears Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Tricky Yoko | ||
Sun Feb 9 2014 16:29 | 1st = 1 Tricky Yoko 2nd = 8 Magic Hen 3rd = 5 Affordable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 11 Palace Whispers | ||
Sun Feb 9 2014 16:25 | 1st = 11 Palace Whispers 2nd = 1 Grey Assassin 3rd = 10 Be Alle Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Grey Assassin | ||
Sun Feb 9 2014 16:25 | 1st = 1 Grey Assassin 2nd = 11 Palace Whispers 3rd = 10 Be Alle Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 10 Torqueflite | ||
Sun Feb 9 2014 16:20 | 1st = 10 Torqueflite 2nd = 5 Happy Meteor 3rd = 2 More By Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Last Boy Scout | ||
Sun Feb 9 2014 16:17 | 1st = 6 Last Boy Scout 2nd = 4 Tevez 3rd = 2 Rockin Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 4 Onya Keithy | ||
Sun Feb 9 2014 16:16 | 1st = 4 Onya Keithy 2nd = 2 Innocent Mug 3rd = 8 Prior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 1 Nullarbor | ||
Sun Feb 9 2014 16:12 | 1st = 1 Nullarbor 2nd = 3 Top Flight 3rd = 6 Nothin Leica Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 6 Hoodlum | ||
Sun Feb 9 2014 16:09 | 1st = 6 Hoodlum 2nd = 1 Shadows Clown 3rd = 4 Yabby Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 2 Euphonic | ||
Sun Feb 9 2014 16:08 | 1st = 2 Euphonic 2nd = 3 Cant Find Him 3rd = 8 Enough Is Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Sisco Rage | ||
Sun Feb 9 2014 16:00 | 1st = 5 Sisco Rage 2nd = 3 Long Gully Surf 3rd = 2 Tarks Nemesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 10 Catered | ||
Sun Feb 9 2014 16:00 | 1st = 10 Catered 2nd = 2 London Stripe 3rd = 9 Benambra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 4 - 3 Pinegrove | ||
Sun Feb 9 2014 15:55 | 1st = 3 Pinegrove 2nd = 4 Prince Raymac 3rd = 1 I Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 8 Storm Sense | ||
Sun Feb 9 2014 15:55 | 1st = 8 Storm Sense 2nd = 5 Gee Pee Ess 3rd = 1 Hell Of A Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 Picture It | ||
Sun Feb 9 2014 15:50 | 1st = 5 Picture It 2nd = 7 Hazy Hunter 3rd = 6 Unique Mistique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 No More Laughter | ||
Sun Feb 9 2014 15:48 | 1st = 7 No More Laughter 2nd = 8 Cawbourne Ignite 3rd = 6 Thrilling Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 6 Zataglio | ||
Sun Feb 9 2014 15:45 | 1st = 6 Zataglio 2nd = 2 Mobster 3rd = 1 Bloodbuzz Ohio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Mundarra Mayhem | ||
Sun Feb 9 2014 15:44 | 1st = 2 Mundarra Mayhem 2nd = 6 Petite Mary 3rd = 3 Mexicano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 1 Set You Free | ||
Sun Feb 9 2014 15:40 | 1st = 1 Set You Free 2nd = 2 Sir Dylan 3rd = 4 Old Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Strange Wish | ||
Sun Feb 9 2014 15:36 | 1st = 2 Strange Wish 2nd = 8 Black Assegai 3rd = 7 Cairnlea Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 2 Conidel | ||
Sun Feb 9 2014 15:35 | 1st = 2 Conidel 2nd = 1 Basil Da Man 3rd = 3 My Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Call Me Ralph | ||
Sun Feb 9 2014 15:32 | 1st = 4 Call Me Ralph 2nd = 5 Calamity Free 3rd = 7 Were So Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Dictatorship | ||
Sun Feb 9 2014 15:31 | 1st = 3 Dictatorship 2nd = 6 Barley Lover 3rd = 7 Kyambas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Hollywood Gothic | ||
Sun Feb 9 2014 15:23 | 1st = 4 Hollywood Gothic 2nd = 5 Midnight Lad 3rd = 8 Iberia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 3 - 6 Left Neglected | ||
Sun Feb 9 2014 15:20 | 1st = 6 Left Neglected 2nd = 3 Casino Lass 3rd = 5 Blue Chip Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 7 Secure The Sky | ||
Sun Feb 9 2014 15:19 | 1st = 7 Secure The Sky 2nd = 5 Encosta Las Vegas 3rd = 6 Bonacious Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Accelerant | ||
Sun Feb 9 2014 15:17 | 1st = 6 Accelerant 2nd = 8 All Sky Girl 3rd = 3 Rapiddore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Ellawisdom | ||
Sun Feb 9 2014 15:15 | 1st = 5 Ellawisdom 2nd = 6 Textiles 3rd = 2 Loupets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 7 Just Jordana | ||
Sun Feb 9 2014 15:13 | 1st = 7 Just Jordana 2nd = 2 Jannik 3rd = 4 Jetsun Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 10 Over In Killarney | ||
Sun Feb 9 2014 15:10 | 1st = 10 Over In Killarney 2nd = 13 Sunday Too Far 3rd = 14 Universal Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 8 Church Lane | ||
Sun Feb 9 2014 15:05 | 1st = 8 Church Lane 2nd = 9 Ruby Road 3rd = 5 Acclaimed Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 2 Frilly Skurt | ||
Sun Feb 9 2014 15:00 | 1st = 2 Frilly Skurt 2nd = 9 Kirvic 3rd = 5 Union Rep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Boss Appeal | ||
Sun Feb 9 2014 14:56 | 1st = 1 Boss Appeal 2nd = 3 Berridale Bullet 3rd = 2 Thrilling Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 11 Shes Amazing | ||
Sun Feb 9 2014 14:55 | 1st = 11 Shes Amazing 2nd = 12 Fairway Close 3rd = 9 Grubbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Wy Yung Dash | ||
Sun Feb 9 2014 14:53 | 1st = 7 Wy Yung Dash 2nd = 2 Kane Allen 3rd = 6 Colonel Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 2 - 10 Marquez | ||
Sun Feb 9 2014 14:45 | 1st = 10 Marquez 2nd = 8 Kapow Shannon 3rd = 11 Half Crown Gap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 1 Elms | ||
Sun Feb 9 2014 14:45 | 1st = 1 Elms 2nd = 3 Solomons Song 3rd = 9 Cashzoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 8 Girls Onthe Avenue | ||
Sun Feb 9 2014 14:40 | 1st = 8 Girls Onthe Avenue 2nd = 3 Wasabi Punch 3rd = 2 Spirit Of Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 South Bay Dream | ||
Sun Feb 9 2014 14:38 | 1st = 1 South Bay Dream 2nd = 2 Larto 3rd = 5 Zamdato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 4 Langara | ||
Sun Feb 9 2014 14:35 | 1st = 4 Langara 2nd = 5 Pinball Dawn 3rd = 8 Cadels Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 8 Injunction | ||
Sun Feb 9 2014 14:30 | 1st = 8 Injunction 2nd = 6 Benray 3rd = 7 Bienvenido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 3 Culto La Vida | ||
Sun Feb 9 2014 14:30 | 1st = 3 Culto La Vida 2nd = 1 Jud Strunk 3rd = 6 Icantstoptherain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 6 Rubytoo | ||
Sun Feb 9 2014 14:25 | 1st = 6 Rubytoo 2nd = 9 Autumn Sunset 3rd = 3 Gramps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 This Is Swip | ||
Sun Feb 9 2014 14:21 | 1st = 1 This Is Swip 2nd = 2 Youre Lucky 3rd = 6 Utah Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 7 Shes Delightful | ||
Sun Feb 9 2014 14:20 | 1st = 7 Shes Delightful 2nd = 3 Persian Book 3rd = 12 Hippodamia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 1 Am I There Yet | ||
Sun Feb 9 2014 14:15 | 1st = 1 Am I There Yet 2nd = 7 One At A Time 3rd = 3 Staples Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Mr Fox | ||
Sun Feb 9 2014 14:15 | 1st = 1 Mr Fox 2nd = 8 Sonic Gold Rush 3rd = 7 Tower Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 3 Acaju | ||
Sun Feb 9 2014 14:10 | 1st = 3 Acaju 2nd = 2 Rapete 3rd = 8 Kirchner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 1 - 2 Aunty Kym | ||
Sun Feb 9 2014 14:10 | 1st = 2 Aunty Kym 2nd = 8 Catalina Rainbow 3rd = 4 Oppys Aatma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Iron Shen | ||
Sun Feb 9 2014 14:07 | 1st = 2 Iron Shen 2nd = 5 Freddy Nanmac 3rd = 1 Dothraky Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Hit The Road Jack | ||
Sun Feb 9 2014 14:05 | 1st = 2 Hit The Road Jack 2nd = 3 Ballingall Boy 3rd = 7 Feltre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Bright Star | ||
Sun Feb 9 2014 14:03 | 1st = 3 Bright Star 2nd = 8 Lifes A Dream 3rd = 4 Sectioned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 3 Catseye Surprise | ||
Sun Feb 9 2014 14:00 | 1st = 3 Catseye Surprise 2nd = 7 Shes Angelic 3rd = 6 Only Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 8 Pure Intelligence | ||
Sun Feb 9 2014 13:55 | 1st = 8 Pure Intelligence 2nd = 9 Saracentinal 3rd = 5 Go Get Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 10 Queenoftheamazon | ||
Sun Feb 9 2014 13:55 | 1st = 10 Queenoftheamazon 2nd = 8 Irresistabelle 3rd = 9 Soul Sista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Miss Allira | ||
Sun Feb 9 2014 13:52 | 1st = 6 Miss Allira 2nd = 1 Hi Laddie 3rd = 8 Nindigully Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 8 Terrenbelle | ||
Sun Feb 9 2014 13:50 | 1st = 8 Terrenbelle 2nd = 3 Jungle Spirit 3rd = 7 Generous Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Rotovegas Junior | ||
Sun Feb 9 2014 13:46 | 1st = 4 Rotovegas Junior 2nd = 1 Blairly Alive 3rd = 6 Our Jack Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 6 Raja Mishaal | ||
Sun Feb 9 2014 13:45 | 1st = 6 Raja Mishaal 2nd = 9 Armida 3rd = 3 Forfame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 5 Chi Gong | ||
Sun Feb 9 2014 13:40 | 1st = 5 Chi Gong 2nd = 9 Wise Investment 3rd = 14 New Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 10 No Excuses Bec | ||
Sun Feb 9 2014 13:35 | 1st = 10 No Excuses Bec 2nd = 7 Three Bears 3rd = 3 Dulacca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 8 - 5 Kid Galahad | ||
Sun Feb 9 2014 13:35 | 1st = 5 Kid Galahad 2nd = 4 Match Point 3rd = 8 Roxy Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Sassy Road | ||
Sun Feb 9 2014 13:28 | 1st = 1 Sassy Road 2nd = 5 Multicam Lad 3rd = 4 Newton Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Can I Have | ||
Sun Feb 9 2014 13:25 | 1st = 1 Can I Have 2nd = 7 Sun Force 3rd = 9 Fairies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 6 Silk Slippers | ||
Sun Feb 9 2014 13:20 | 1st = 6 Silk Slippers 2nd = 1 Creme De La Creme 3rd = 5 Sagacious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 10 Harmonize | ||
Sun Feb 9 2014 13:20 | 1st = 10 Harmonize 2nd = 2 Vito Genovese 3rd = 7 Devotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 3 Mosque | ||
Sun Feb 9 2014 13:15 | 1st = 3 Mosque 2nd = 1 Iconseefraaraway 3rd = 7 Statue Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Rotovegas Sparky | ||
Sun Feb 9 2014 13:11 | 1st = 8 Rotovegas Sparky 2nd = 2 Method Man 3rd = 5 Indefinite Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 7 Toonumbar | ||
Sun Feb 9 2014 13:10 | 1st = 7 Toonumbar 2nd = 3 Daytona Road 3rd = 8 Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Nancy Devoy | ||
Sun Feb 9 2014 13:05 | 1st = 2 Nancy Devoy 2nd = 6 Weekend Gangster 3rd = 8 Doing Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 7 Si Siempre | ||
Sun Feb 9 2014 13:05 | 1st = 7 Si Siempre 2nd = 2 Porus 3rd = 5 Geegees Clang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Anyways Rosie | ||
Sun Feb 9 2014 13:00 | 1st = 7 Anyways Rosie 2nd = 3 Docking 3rd = 11 Land Ho Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 7 - 3 Bute Courage | ||
Sun Feb 9 2014 13:00 | 1st = 3 Bute Courage 2nd = 8 Better Klik 3rd = 5 Tango Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Medicinal | ||
Sun Feb 9 2014 12:53 | 1st = 7 Medicinal 2nd = 3 Westerly Wind 3rd = 1 Prancing Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 10 Rock Diva | ||
Sun Feb 9 2014 12:45 | 1st = 10 Rock Diva 2nd = 7 Curtain Call 3rd = 1 Itsforfree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Elusive Daicos | ||
Sun Feb 9 2014 12:42 | 1st = 3 Elusive Daicos 2nd = 1 Concealed 3rd = 6 Southpaw Boxer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Rotovegas Boss | ||
Sun Feb 9 2014 12:36 | 1st = 4 Rotovegas Boss 2nd = 7 Wheres Carlos 3rd = 5 Run Kayla Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 4 Lazy Democracy | ||
Sun Feb 9 2014 12:30 | 1st = 4 Lazy Democracy 2nd = 5 Spuds Pride 3rd = 3 Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 6 - 12 Springbank Sam | ||
Sun Feb 9 2014 12:25 | 1st = 12 Springbank Sam 2nd = 1 Merilane 3rd = 7 Juneamy Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Frosty Jay Jay | ||
Sun Feb 9 2014 12:19 | 1st = 8 Frosty Jay Jay 2nd = 2 Paw Licking 3rd = 5 Zulu Zircon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 3 Dark And Stormy | ||
Sun Feb 9 2014 12:15 | 1st = 3 Dark And Stormy 2nd = 4 Bachelors Dream 3rd = 5 Eskabar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 5 - 1 Harry Mac | ||
Sun Feb 9 2014 12:00 | 1st = 1 Harry Mac 2nd = 2 Vincennes 3rd = 11 Johnny Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Arizona Showman | ||
Sun Feb 9 2014 11:56 | 1st = 8 Arizona Showman 2nd = 6 Ems Danger 3rd = 1 Burj Khalifa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 2 Captain Scott | ||
Sun Feb 9 2014 11:45 | 1st = 2 Captain Scott 2nd = 7 Kings Fortune 3rd = 3 Travino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Ten Grand Large | ||
Sun Feb 9 2014 11:36 | 1st = 8 Ten Grand Large 2nd = 5 Bling My Day 3rd = 4 Baron Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 4 - 12 Best Of The Bunch | ||
Sun Feb 9 2014 11:30 | 1st = 12 Best Of The Bunch 2nd = 1 Tartan Trilogy 3rd = 3 Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 4 Dalezinga | ||
Sun Feb 9 2014 11:15 | 1st = 4 Dalezinga 2nd = 3 Bliss Street 3rd = 2 Rusty Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Here Comes Alex | ||
Sun Feb 9 2014 11:12 | 1st = 1 Here Comes Alex 2nd = 8 Queer Banana 3rd = 4 Maximus Glider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 3 - 3 Dont Die Working | ||
Sun Feb 9 2014 11:00 | 1st = 3 Dont Die Working 2nd = 14 Scanreco Bay 3rd = 2 Mustang Bullitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Dozer Man | ||
Sun Feb 9 2014 10:56 | 1st = 3 Dozer Man 2nd = 4 Black Leveque 3rd = 8 Runaway Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 5 Darting | ||
Sun Feb 9 2014 10:45 | 1st = 5 Darting 2nd = 4 Opt 3rd = 6 Cantina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Pilbara Gold | ||
Sun Feb 9 2014 10:40 | 1st = 3 Pilbara Gold 2nd = 4 Broden Thunder 3rd = 8 Broden Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 2 - 9 Queen Kenny | ||
Sun Feb 9 2014 10:30 | 1st = 9 Queen Kenny 2nd = 3 Mantorp 3rd = 4 Princess Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Dozer Boy | ||
Sun Feb 9 2014 10:24 | 1st = 2 Dozer Boy 2nd = 6 Minnie Special 3rd = 8 Tennessee Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 My Baby Porscha | ||
Sun Feb 9 2014 10:08 | 1st = 2 My Baby Porscha 2nd = 6 Bran Nue Koonora 3rd = 3 White Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 1 - 10 Ultimate Cc | ||
Sun Feb 9 2014 10:03 | 1st = 10 Ultimate Cc 2nd = 3 Delightful Dash 3rd = 2 Canderdel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Zelemar Diva | ||
Sun Feb 9 2014 1:37 | 1st = 3 Zelemar Diva 2nd = 1 Em Three 3rd = 6 Shambi Weaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Awesome Project | ||
Sun Feb 9 2014 1:22 | 1st = 4 Awesome Project 2nd = 2 West On Santo 3rd = 1 Lika Firecracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Tearsabout Tears | ||
Sun Feb 9 2014 1:02 | 1st = 1 Tearsabout Tears 2nd = 2 Perfect Poison 3rd = 8 Politician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 West On Polly | ||
Sun Feb 9 2014 0:47 | 1st = 6 West On Polly 2nd = 1 Dins Harvey 3rd = 3 Run Nitro Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 9 Boo Hoo | ||
Sun Feb 9 2014 0:35 | 1st = 9 Boo Hoo 2nd = 2 Royal Cast 3rd = 6 Four Starzzz Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Keybow | ||
Sun Feb 9 2014 0:27 | 1st = 3 Keybow 2nd = 1 Saving Bundles 3rd = 8 Star Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 5 Lovers Delight | ||
Sun Feb 9 2014 0:10 | 1st = 5 Lovers Delight 2nd = 1 The Black Lord 3rd = 4 Black N Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Sunday Morning | ||
Sun Feb 9 2014 0:07 | 1st = 6 Sunday Morning 2nd = 8 Merlot Monelli 3rd = 1 Significant Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Cee Jays Fun | ||
Thu Jan 9 2014 23:57 | 1st = 8 Cee Jays Fun 2nd = 7 Torpedo Monelli 3rd = 4 Kridon Tuff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 8 Major Catastrophe | ||
Thu Jan 9 2014 23:50 | 1st = 8 Major Catastrophe 2nd = 5 Talk To Me Art 3rd = 7 Black Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Last Day | ||
Thu Jan 9 2014 23:37 | 1st = 8 Last Day 2nd = 4 Flying Deejay 3rd = 3 Dad And Ad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 10 Fumanchu | ||
Thu Jan 9 2014 23:25 | 1st = 10 Fumanchu 2nd = 3 Harry Em 3rd = 8 Alta Onassis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Sporting Guess | ||
Thu Jan 9 2014 23:22 | 1st = 3 Sporting Guess 2nd = 5 Mighty Cobincho 3rd = 8 Ungavable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Star Recall | ||
Thu Jan 9 2014 23:07 | 1st = 6 Star Recall 2nd = 7 Asafa 3rd = 5 Prang Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Awesome Grunt | ||
Thu Jan 9 2014 22:58 | 1st = 6 Awesome Grunt 2nd = 3 Tiggerlong Chief 3rd = 8 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 1 Black With Bling | ||
Thu Jan 9 2014 22:57 | 1st = 1 Black With Bling 2nd = 6 Batavia Jack 3rd = 8 Soho Dionysus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Nancy Trick | ||
Thu Jan 9 2014 22:54 | 1st = 8 Nancy Trick 2nd = 2 Mr Garcia 3rd = 7 Black Fatali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Lochinvar Cruise | ||
Thu Jan 9 2014 22:52 | 1st = 4 Lochinvar Cruise 2nd = 6 Cosmic Im Nuts 3rd = 1 Hot Chili Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Flash Innings | ||
Thu Jan 9 2014 22:50 | 1st = 7 Flash Innings 2nd = 5 Barnes Bay 3rd = 3 Lil Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Schofield | ||
Thu Jan 9 2014 22:48 | 1st = 2 Schofield 2nd = 1 Mermaid Princess 3rd = 4 Kirabilli Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Velocity Lyrem | ||
Thu Jan 9 2014 22:46 | 1st = 2 Velocity Lyrem 2nd = 3 Power Merc 3rd = 5 Allen Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Thrill The Best | ||
Thu Jan 9 2014 22:42 | 1st = 1 Thrill The Best 2nd = 3 Teebow Time 3rd = 7 Myalla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Quell Bale | ||
Thu Jan 9 2014 22:38 | 1st = 2 Quell Bale 2nd = 1 Lollipop Bling 3rd = 5 Speed Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Swap | ||
Thu Jan 9 2014 22:34 | 1st = 5 Swap 2nd = 4 Star Speed 3rd = 6 Cheryls Lament |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Woody Noah | ||
Thu Jan 9 2014 22:33 | 1st = 6 Woody Noah 2nd = 4 Indian Li 3rd = 2 Dollys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Shanlyn Vapour | ||
Thu Jan 9 2014 22:30 | 1st = 4 Shanlyn Vapour 2nd = 2 Hellyeah Sam 3rd = 7 Bandits Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 8 Indomitable | ||
Thu Jan 9 2014 22:28 | 1st = 8 Indomitable 2nd = 6 Speed Of Life 3rd = 2 Courtneys Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Dyna Quistis | ||
Thu Jan 9 2014 22:26 | 1st = 3 Dyna Quistis 2nd = 2 Holly Kaye 3rd = 9 Victa Merrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Take Charge | ||
Thu Jan 9 2014 22:25 | 1st = 1 Take Charge 2nd = 8 Mepunga Moss 3rd = 4 Yodeller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 2 Blues Revival | ||
Thu Jan 9 2014 22:22 | 1st = 2 Blues Revival 2nd = 7 Rex Bomb 3rd = 3 Sorrento Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Mario Chief | ||
Thu Jan 9 2014 22:14 | 1st = 1 Mario Chief 2nd = 7 Dyna Tony 3rd = 3 Laura Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Late Angel Lee | ||
Thu Jan 9 2014 22:11 | 1st = 1 Late Angel Lee 2nd = 2 Charter 3rd = 4 Bellagio Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Cosmic Tomboy | ||
Thu Jan 9 2014 22:09 | 1st = 8 Cosmic Tomboy 2nd = 7 Naughty Fairy 3rd = 3 Fly Bayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Son Of Superman | ||
Thu Jan 9 2014 22:08 | 1st = 1 Son Of Superman 2nd = 5 Sandys Pick 3rd = 3 Burma Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Doona Bale | ||
Thu Jan 9 2014 22:05 | 1st = 4 Doona Bale 2nd = 2 Book Of Shadows 3rd = 3 Valarie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Izack Bale | ||
Thu Jan 9 2014 22:04 | 1st = 7 Izack Bale 2nd = 2 True To God 3rd = 4 Dakka Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 2 Rainbowinparadise | ||
Thu Jan 9 2014 22:00 | 1st = 2 Rainbowinparadise 2nd = 3 Smart Devil 3rd = 4 Nulnvoid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Brabham | ||
Thu Jan 9 2014 21:58 | 1st = 1 Brabham 2nd = 3 Lacey Lois 3rd = 8 Strykers Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Lukey Deez | ||
Thu Jan 9 2014 21:55 | 1st = 8 Lukey Deez 2nd = 4 Flying Twist 3rd = 1 Hello Good Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 5 Macheaven | ||
Thu Jan 9 2014 21:54 | 1st = 5 Macheaven 2nd = 4 Mullinalaghta Lad 3rd = 10 Mister John Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Railroad Rocket | ||
Thu Jan 9 2014 21:52 | 1st = 3 Railroad Rocket 2nd = 4 Haras Roycey 3rd = 2 Auriga Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Tamaka Jewel | ||
Thu Jan 9 2014 21:51 | 1st = 4 Tamaka Jewel 2nd = 3 Lite And Brownie 3rd = 2 Takahashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Winston Wolf | ||
Thu Jan 9 2014 21:44 | 1st = 6 Winston Wolf 2nd = 8 Take Up Maggie 3rd = 3 Locknane Clinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 5 Mepunga Melachi | ||
Thu Jan 9 2014 21:43 | 1st = 5 Mepunga Melachi 2nd = 1 Zac Bale 3rd = 4 Yakar Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Ernie Bung Arrow | ||
Thu Jan 9 2014 21:41 | 1st = 7 Ernie Bung Arrow 2nd = 3 Sidneys Shadow 3rd = 1 Victa Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 3 Premier Mozz | ||
Thu Jan 9 2014 21:38 | 1st = 3 Premier Mozz 2nd = 2 Pablo Cruz 3rd = 5 Suits Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Rozehill Sanya | ||
Thu Jan 9 2014 21:35 | 1st = 8 Rozehill Sanya 2nd = 7 Zipping Brock 3rd = 6 Velocemente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Scanz Choice | ||
Thu Jan 9 2014 21:34 | 1st = 5 Scanz Choice 2nd = 6 No Bootscooting 3rd = 8 Vegas Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 10 Union Belle | ||
Thu Jan 9 2014 21:30 | 1st = 10 Union Belle 2nd = 11 Seven Nations 3rd = 5 Maka Killin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Legend Tycoon | ||
Thu Jan 9 2014 21:28 | 1st = 8 Legend Tycoon 2nd = 6 Fine Cotton 3rd = 7 Coin Of Phrase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Rear Window | ||
Thu Jan 9 2014 21:25 | 1st = 1 Rear Window 2nd = 2 Leica Comet 3rd = 7 Dark Gladiator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 12 Kristoff | ||
Thu Jan 9 2014 21:24 | 1st = 12 Kristoff 2nd = 2 The Rain 3rd = 11 Lucky Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Bogie Magic | ||
Thu Jan 9 2014 21:22 | 1st = 7 Bogie Magic 2nd = 1 Wonder Whirl 3rd = 4 Sienna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Say Again | ||
Thu Jan 9 2014 21:21 | 1st = 8 Say Again 2nd = 5 Cherono 3rd = 1 Southwood Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 7 Kings And Glory | ||
Thu Jan 9 2014 21:17 | 1st = 7 Kings And Glory 2nd = 9 Shootin The Breeze 3rd = 4 Silent Enemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 9 Supercell | ||
Thu Jan 9 2014 21:14 | 1st = 9 Supercell 2nd = 3 Misty Peal 3rd = 6 Lika Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Coolan Blue | ||
Thu Jan 9 2014 21:11 | 1st = 1 Coolan Blue 2nd = 6 Cee Ronaldo 3rd = 7 Hallelujah Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Tiny Turner | ||
Thu Jan 9 2014 21:08 | 1st = 6 Tiny Turner 2nd = 5 Fred Sealey 3rd = 2 Cyndies Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Topline Star | ||
Thu Jan 9 2014 21:05 | 1st = 8 Topline Star 2nd = 3 Directive 3rd = 6 Cosmic Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 5 El Paco | ||
Thu Jan 9 2014 21:00 | 1st = 5 El Paco 2nd = 1 Tawonga South 3rd = 3 Enjoy A Coldie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Top Secret | ||
Thu Jan 9 2014 20:59 | 1st = 3 Top Secret 2nd = 4 Blurred Lines 3rd = 2 Mantaray Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Fire Tyson | ||
Thu Jan 9 2014 20:58 | 1st = 6 Fire Tyson 2nd = 7 Encosta Kahn 3rd = 3 Galilee Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Bleiswijk Billy | ||
Thu Jan 9 2014 20:55 | 1st = 1 Bleiswijk Billy 2nd = 6 Stiff Arm 3rd = 3 Razza Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 12 Ginas Ingot | ||
Thu Jan 9 2014 20:54 | 1st = 12 Ginas Ingot 2nd = 9 Remember Me Jet 3rd = 5 Major Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Crusade Marjen | ||
Thu Jan 9 2014 20:52 | 1st = 1 Crusade Marjen 2nd = 4 Spa Jangles 3rd = 6 Mepunga Ledger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Icy River | ||
Thu Jan 9 2014 20:47 | 1st = 1 Icy River 2nd = 5 Dusty Delight 3rd = 6 Bold Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Cakes And Pies | ||
Thu Jan 9 2014 20:44 | 1st = 1 Cakes And Pies 2nd = 6 Phantom Jewels 3rd = 8 Aza Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Technology | ||
Thu Jan 9 2014 20:41 | 1st = 1 Technology 2nd = 6 Maurie Baba 3rd = 7 Hello Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Cosmic Way | ||
Thu Jan 9 2014 20:38 | 1st = 7 Cosmic Way 2nd = 1 Noble Kahn 3rd = 3 Victa Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Nic Nat Nui | ||
Thu Jan 9 2014 20:37 | 1st = 4 Nic Nat Nui 2nd = 3 Goodo Bonza 3rd = 1 Mepunga Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Hugo Magic | ||
Thu Jan 9 2014 20:35 | 1st = 5 Hugo Magic 2nd = 1 Winge And Stitch 3rd = 4 Fantastic Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 6 Jean Baptiste | ||
Thu Jan 9 2014 20:31 | 1st = 6 Jean Baptiste 2nd = 1 Action Royale 3rd = 5 Joelissa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Jewel Bale | ||
Thu Jan 9 2014 20:29 | 1st = 2 Jewel Bale 2nd = 1 Wise Ella 3rd = 4 Giddys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Thunder Rocks | ||
Thu Jan 9 2014 20:26 | 1st = 4 Thunder Rocks 2nd = 3 Starliner 3rd = 7 Rose Of Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 4 Locknane Harry | ||
Thu Jan 9 2014 20:23 | 1st = 4 Locknane Harry 2nd = 1 Lashing Illusion 3rd = 6 Street Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 9 - 4 Prince Nabe | ||
Thu Jan 9 2014 20:20 | 1st = 4 Prince Nabe 2nd = 14 Tee Pee Cat 3rd = 16 Pegamystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 In Pennsylvania | ||
Thu Jan 9 2014 20:15 | 1st = 7 In Pennsylvania 2nd = 1 Whata Escape 3rd = 4 The Informant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Whodat Knockin | ||
Thu Jan 9 2014 20:14 | 1st = 1 Whodat Knockin 2nd = 5 Crackerjack Dak 3rd = 7 Steel Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Off My Trout | ||
Thu Jan 9 2014 20:13 | 1st = 8 Off My Trout 2nd = 4 Penny Allen 3rd = 5 Nicholas Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Hidden Danger | ||
Thu Jan 9 2014 20:10 | 1st = 2 Hidden Danger 2nd = 5 Ella Jacqui 3rd = 1 Carpark Ameena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Surfonic | ||
Thu Jan 9 2014 20:07 | 1st = 5 Surfonic 2nd = 6 Allen Gizmo 3rd = 8 Lektra Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Storm To Victory | ||
Thu Jan 9 2014 20:04 | 1st = 2 Storm To Victory 2nd = 7 Stop Scrammin 3rd = 4 Viridian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 7 Medonc | ||
Thu Jan 9 2014 20:00 | 1st = 7 Medonc 2nd = 10 Black Cougar 3rd = 13 Antiquities |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 3 Razor Cut | ||
Thu Jan 9 2014 19:58 | 1st = 3 Razor Cut 2nd = 4 Sweet Izzy 3rd = 2 Get Up Alvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Who De Punk | ||
Thu Jan 9 2014 19:55 | 1st = 6 Who De Punk 2nd = 1 Casmay Bale 3rd = 2 Fiery Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Archibald Prize | ||
Thu Jan 9 2014 19:54 | 1st = 2 Archibald Prize 2nd = 4 Southwood King 3rd = 6 Crowbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 King Odessa | ||
Thu Jan 9 2014 19:52 | 1st = 1 King Odessa 2nd = 6 Amarina Only 3rd = 2 Youre My Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Lombo Final Touch | ||
Thu Jan 9 2014 19:48 | 1st = 1 Lombo Final Touch 2nd = 4 Dunvegan Road 3rd = 3 Artistic Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Shine | ||
Thu Jan 9 2014 19:46 | 1st = 3 Shine 2nd = 4 Becci Leone 3rd = 5 Lover Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Senors Mistress | ||
Thu Jan 9 2014 19:43 | 1st = 3 Senors Mistress 2nd = 2 Doc Graham 3rd = 5 Wanna Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 3 Carry The Nation | ||
Thu Jan 9 2014 19:40 | 1st = 3 Carry The Nation 2nd = 7 She Bares All 3rd = 11 Northern Comfort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Kerry Spice | ||
Thu Jan 9 2014 19:38 | 1st = 6 Kerry Spice 2nd = 5 Wee Fire 3rd = 8 Cosmic Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Sheza Diva | ||
Thu Jan 9 2014 19:35 | 1st = 1 Sheza Diva 2nd = 6 Jack And Lolli 3rd = 5 Curly Watts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Molly Bella | ||
Thu Jan 9 2014 19:34 | 1st = 2 Molly Bella 2nd = 1 Pink Fox 3rd = 3 Fluke Of Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 2 Rough Voyage | ||
Thu Jan 9 2014 19:30 | 1st = 2 Rough Voyage 2nd = 4 Rosemma 3rd = 3 Angry Little Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 Magic Arrow | ||
Thu Jan 9 2014 19:28 | 1st = 3 Magic Arrow 2nd = 7 Misleading Lady 3rd = 8 Cinereous Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Money Come Back | ||
Thu Jan 9 2014 19:25 | 1st = 2 Money Come Back 2nd = 3 Crowdza Captive 3rd = 5 Tyra Giselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 Uno Lachlan | ||
Thu Jan 9 2014 19:23 | 1st = 7 Uno Lachlan 2nd = 2 Holland Badger 3rd = 9 Cawbourne Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Raider Lee | ||
Thu Jan 9 2014 19:21 | 1st = 1 Raider Lee 2nd = 6 Marys Guess 3rd = 7 Feel The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Ruben Wiki | ||
Thu Jan 9 2014 19:15 | 1st = 5 Ruben Wiki 2nd = 3 Famousforeverannie 3rd = 1 Stephanie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Spring Charlotte | ||
Thu Jan 9 2014 19:14 | 1st = 7 Spring Charlotte 2nd = 1 Blue Mayhem 3rd = 8 Southwood Lexie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Lolly Bale | ||
Thu Jan 9 2014 19:12 | 1st = 8 Lolly Bale 2nd = 3 Good Odds Punk 3rd = 1 Rocket To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Humphrey Bale | ||
Thu Jan 9 2014 19:08 | 1st = 1 Humphrey Bale 2nd = 2 Jess Fantasy 3rd = 5 Oxley Predator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 9 Davids Osti | ||
Thu Jan 9 2014 19:05 | 1st = 9 Davids Osti 2nd = 8 Crackles Appeal 3rd = 7 Just Jordana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Miss Yoshiko | ||
Thu Jan 9 2014 19:04 | 1st = 8 Miss Yoshiko 3rd = 6 Pagani Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Blue Quartette | ||
Thu Jan 9 2014 19:04 | 1st = 2 Blue Quartette 3rd = 6 Pagani Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 4 City Of Subiaco | ||
Thu Jan 9 2014 19:00 | 1st = 4 City Of Subiaco 2nd = 2 Key Hedge 3rd = 1 Cargo Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 7 Vox Populi | ||
Thu Jan 9 2014 18:55 | 1st = 7 Vox Populi 2nd = 2 Live In Doubt 3rd = 8 Changeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 Senorita Selena | ||
Thu Jan 9 2014 18:50 | 1st = 6 Senorita Selena 2nd = 2 Pee Did He 3rd = 1 Pods Elect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Dyna Irvine | ||
Thu Jan 9 2014 18:49 | 1st = 3 Dyna Irvine 2nd = 1 Allen Paragon 3rd = 2 Wailing Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Lifes A Dream | ||
Thu Jan 9 2014 18:45 | 1st = 6 Lifes A Dream 2nd = 2 Ladakh 3rd = 1 Secret Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Rocknroll Star | ||
Thu Jan 9 2014 18:44 | 1st = 1 Rocknroll Star 2nd = 2 Bye Bye Sir 3rd = 9 Left At The Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Gone Direct | ||
Thu Jan 9 2014 18:40 | 1st = 2 Gone Direct 2nd = 3 Out Of Order 3rd = 7 Craving Euphoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 11 - 8 Flyover | ||
Thu Jan 9 2014 18:35 | 1st = 8 Flyover 2nd = 5 Franco Revel 3rd = 7 Louie Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 El Roy | ||
Thu Jan 9 2014 18:34 | 1st = 1 El Roy 2nd = 3 Rose Sannette 3rd = 2 Tinker King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 8 Lavish Art | ||
Thu Jan 9 2014 18:28 | 1st = 8 Lavish Art 2nd = 1 Rowan Delight 3rd = 3 Susie Badland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Ninjago | ||
Thu Jan 9 2014 18:25 | 1st = 4 Ninjago 2nd = 8 Benny Rox 3rd = 6 Jannik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Pagani Bridie | ||
Thu Jan 9 2014 18:24 | 1st = 7 Pagani Bridie 2nd = 2 Cant Spend It 3rd = 1 Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 6 Star Of Cassy | ||
Thu Jan 9 2014 18:20 | 1st = 6 Star Of Cassy 2nd = 7 Irish Kate 3rd = 11 Corella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Shes A Pedro | ||
Thu Jan 9 2014 18:16 | 1st = 1 Shes A Pedro 2nd = 7 Approached 3rd = 9 Bugle Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Eye Catching | ||
Thu Jan 9 2014 18:10 | 1st = 1 Eye Catching 2nd = 8 Badador 3rd = 6 Pretty Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 1 Mixed Emotions | ||
Thu Jan 9 2014 18:10 | 1st = 1 Mixed Emotions 2nd = 15 Vanilla Rose 3rd = 8 Spirit Of Chronos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Flugelbinder | ||
Thu Jan 9 2014 18:07 | 1st = 5 Flugelbinder 2nd = 2 My Spirit 3rd = 6 Big Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 9 Hanover The Cash | ||
Thu Jan 9 2014 18:02 | 1st = 9 Hanover The Cash 2nd = 4 Easy Catch 3rd = 10 Sir Bobby Lashley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Shelby King | ||
Thu Jan 9 2014 18:00 | 1st = 1 Shelby King 2nd = 6 Par 3rd = 5 On The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Davettes Dynasty | ||
Thu Jan 9 2014 17:58 | 1st = 1 Davettes Dynasty 2nd = 8 Zac Marlow 3rd = 4 King Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 3 Ultimate Trump | ||
Thu Jan 9 2014 17:53 | 1st = 3 Ultimate Trump 2nd = 9 Winnies Central 3rd = 8 Ball Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 13 River of Dreams | ||
Thu Jan 9 2014 17:50 | 1st = 13 River of Dreams 2nd = 4 Better Later 3rd = 6 Thankgodforfranc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 All Inn Trouble | ||
Thu Jan 9 2014 17:47 | 1st = 1 All Inn Trouble 2nd = 2 Just Like Billy 3rd = 4 Go Wild Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 2 Jack n Sam | ||
Thu Jan 9 2014 17:44 | 1st = 2 Jack n Sam 2nd = 7 Lovestruck Babe 3rd = 8 Storm Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 2 All About Willy | ||
Thu Jan 9 2014 17:40 | 1st = 2 All About Willy 2nd = 4 Murphys Royal 3rd = 6 Grey Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Kilkenny Babe | ||
Thu Jan 9 2014 17:37 | 1st = 5 Kilkenny Babe 2nd = 2 Marlow Man 3rd = 9 Speedy Azz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Crixus | ||
Thu Jan 9 2014 17:35 | 1st = 4 Crixus 2nd = 3 Rebel Kahn 3rd = 1 Heza Carlos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 11 Miss Toolern Vale | ||
Thu Jan 9 2014 17:33 | 1st = 11 Miss Toolern Vale 2nd = 5 Linora Dawn 3rd = 3 Waterboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 6 Spanish Vixen | ||
Thu Jan 9 2014 17:30 | 1st = 6 Spanish Vixen 2nd = 1 Musee Dmodel 3rd = 2 Milensnake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Poppins | ||
Thu Jan 9 2014 17:27 | 1st = 6 Poppins 2nd = 7 Gift Of Time 3rd = 3 Miss Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Bg Three | ||
Thu Jan 9 2014 17:23 | 1st = 5 Bg Three 2nd = 6 Horace Foxley 3rd = 2 Idontneedluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 8 Keep Ya Guessin | ||
Thu Jan 9 2014 17:22 | 1st = 8 Keep Ya Guessin 2nd = 5 Tassie Wayne 3rd = 3 Super Janno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 9 First Print | ||
Thu Jan 9 2014 17:20 | 1st = 9 First Print 2nd = 4 Our Swagman 3rd = 3 Eye The World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Lenny Enlim | ||
Thu Jan 9 2014 17:17 | 1st = 1 Lenny Enlim 2nd = 8 Sunrise Brent 3rd = 3 Peta Pitstop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 4 Jeans Mattjesty | ||
Thu Jan 9 2014 17:15 | 1st = 4 Jeans Mattjesty 2nd = 1 Roo Star 3rd = 6 Greenburn Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Guny Ganu Grand | ||
Thu Jan 9 2014 17:13 | 1st = 7 Guny Ganu Grand 2nd = 8 Jedi Superstar 3rd = 6 Kid Tycon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Edgeroi Dixie | ||
Thu Jan 9 2014 17:10 | 1st = 9 Edgeroi Dixie 2nd = 7 Moral Persuasion 3rd = 6 Strada Title |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Playgirl Tammy | ||
Thu Jan 9 2014 17:07 | 1st = 2 Playgirl Tammy 2nd = 3 Denman Flyer 3rd = 1 Express Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Sassy Road | ||
Thu Jan 9 2014 17:05 | 1st = 4 Sassy Road 2nd = 6 Cawbourne Penny 3rd = 7 South Bay Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 4 Shoot For Glory | ||
Thu Jan 9 2014 17:04 | 1st = 4 Shoot For Glory 2nd = 10 Lets Havachat 3rd = 9 Golden Palms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 8 Longrass | ||
Thu Jan 9 2014 17:02 | 1st = 8 Longrass 2nd = 5 Dopey Rubble 3rd = 1 Batman Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 2 Mydream | ||
Thu Jan 9 2014 17:00 | 1st = 2 Mydream 2nd = 4 Pradnya 3rd = 5 Dont Mean Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 4 Bella Senora | ||
Thu Jan 9 2014 16:57 | 1st = 4 Bella Senora 2nd = 7 Chevy Delaney 3rd = 8 Goodesy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 6 Boyz Torque | ||
Thu Jan 9 2014 16:53 | 1st = 6 Boyz Torque 2nd = 2 Nimble Jack 3rd = 1 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 6 Gauss | ||
Thu Jan 9 2014 16:50 | 1st = 6 Gauss 2nd = 5 Star Act 3rd = 7 Donnidi Sulina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Gary Groundwork | ||
Thu Jan 9 2014 16:47 | 1st = 1 Gary Groundwork 2nd = 4 Super Indigo 3rd = 8 Bet Bet May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 7 Jerry Garcia | ||
Thu Jan 9 2014 16:45 | 1st = 7 Jerry Garcia 2nd = 10 Thrill 3rd = 1 Loose Cannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Mafuta Vautin | ||
Thu Jan 9 2014 16:43 | 1st = 8 Mafuta Vautin 2nd = 4 Won Delight 3rd = 5 Thrills Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Too Hotta Stop | ||
Thu Jan 9 2014 16:42 | 1st = 3 Too Hotta Stop 2nd = 1 Shearas Mate 3rd = 4 Boomtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 2 Pakari Toa | ||
Thu Jan 9 2014 16:40 | 1st = 2 Pakari Toa 2nd = 11 Monsieur Pierre 3rd = 10 Caniwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Are Bee Kay | ||
Thu Jan 9 2014 16:37 | 1st = 6 Are Bee Kay 2nd = 2 Bella Chloe 3rd = 7 Next Attempt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 No More Laughter | ||
Thu Jan 9 2014 16:35 | 1st = 4 No More Laughter 2nd = 7 Beale Street 3rd = 3 Creme Da Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Alisons Jet | ||
Thu Jan 9 2014 16:33 | 1st = 5 Alisons Jet 2nd = 3 Danamite Lass 3rd = 9 Most Exotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 9 Sedentary | ||
Thu Jan 9 2014 16:32 | 1st = 9 Sedentary 2nd = 5 Bubble Which 3rd = 7 Sluice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Rev The Chev | ||
Thu Jan 9 2014 16:30 | 1st = 4 Rev The Chev 2nd = 3 Alotta Mojo 3rd = 9 Baroque Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Sovereign Star | ||
Thu Jan 9 2014 16:27 | 1st = 7 Sovereign Star 2nd = 1 My Names Tom 3rd = 2 Runaway Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 2 My Boy Clive | ||
Thu Jan 9 2014 16:24 | 1st = 2 My Boy Clive 2nd = 15 Rubykon Lass 3rd = 9 Weevils Mens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Rhythm Lady | ||
Thu Jan 9 2014 16:23 | 1st = 1 Rhythm Lady 2nd = 2 Sharmys Angel 3rd = 6 Fancy Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 4 Silk And Bunny | ||
Thu Jan 9 2014 16:20 | 1st = 4 Silk And Bunny 2nd = 8 Magic Flight 3rd = 2 Daiquiri Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Zipping Jaylo | ||
Thu Jan 9 2014 16:17 | 1st = 7 Zipping Jaylo 2nd = 8 Cosmic Pauly 3rd = 1 Lakesway Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 3 Live The Dream | ||
Thu Jan 9 2014 16:15 | 1st = 3 Live The Dream 2nd = 8 Sundons Comet 3rd = 2 Astrapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 11 Man Of The World | ||
Thu Jan 9 2014 16:13 | 1st = 11 Man Of The World 2nd = 10 Cancutthemustard 3rd = 1 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Bounding Debree | ||
Thu Jan 9 2014 16:12 | 1st = 8 Bounding Debree 2nd = 3 Hero Octane 3rd = 5 You Can Knocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 6 Kill Bill | ||
Thu Jan 9 2014 16:10 | 1st = 6 Kill Bill 2nd = 3 Fulford Road 3rd = 9 Worrolong Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Flaming Homer | ||
Thu Jan 9 2014 16:07 | 1st = 8 Flaming Homer 2nd = 6 Little Bit Irish 3rd = 1 Marlow Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Sectioned | ||
Thu Jan 9 2014 16:05 | 1st = 1 Sectioned 2nd = 8 Run Stacey Run 3rd = 4 Moulin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Im A Gangster | ||
Thu Jan 9 2014 16:03 | 1st = 4 Im A Gangster 2nd = 6 Judah Ben Hur 3rd = 1 Mister Armageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Really Big Horse | ||
Thu Jan 9 2014 16:02 | 1st = 3 Really Big Horse 2nd = 2 Rich Fantasy 3rd = 7 Criminal Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 5 Kimiko | ||
Thu Jan 9 2014 16:00 | 1st = 5 Kimiko 2nd = 10 Tampere 3rd = 1 Jetconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Dastardly Lodge | ||
Thu Jan 9 2014 15:57 | 1st = 2 Dastardly Lodge 2nd = 4 Navman Al 3rd = 7 Brydon Becca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 High Class Mate | ||
Thu Jan 9 2014 15:53 | 1st = 5 High Class Mate 2nd = 2 Ultimate Ace 3rd = 6 Idontknowlochinvar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Silent Girl | ||
Thu Jan 9 2014 15:52 | 1st = 5 Silent Girl 2nd = 7 Fancy Cruiser 3rd = 4 Dr Sanscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Counting House | ||
Thu Jan 9 2014 15:50 | 1st = 8 Counting House 2nd = 5 Caught Eloping 3rd = 2 Koko Clang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Sugar Rush Head | ||
Thu Jan 9 2014 15:47 | 1st = 4 Sugar Rush Head 2nd = 1 Red Fang 3rd = 7 Bit Of Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 13 Tyrons Falcon Ella | ||
Thu Jan 9 2014 15:45 | 1st = 13 Tyrons Falcon Ella 2nd = 6 Tuxedo Max 3rd = 2 The Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 2 Tekapo Tango | ||
Thu Jan 9 2014 15:44 | 1st = 2 Tekapo Tango 2nd = 15 Pins Perhaps 3rd = 9 Aqua Torio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 7 El Casey | ||
Thu Jan 9 2014 15:42 | 1st = 7 El Casey 2nd = 1 Bee Ate Gully 3rd = 2 Alexis Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 6 Little Moots | ||
Thu Jan 9 2014 15:40 | 1st = 6 Little Moots 2nd = 1 Dayarma 3rd = 5 Source Of Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Cee Kay Dee | ||
Thu Jan 9 2014 15:35 | 1st = 2 Cee Kay Dee 2nd = 3 This Time Pedro 3rd = 4 Rockin Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 4 Saabrina Miss | ||
Thu Jan 9 2014 15:35 | 1st = 4 Saabrina Miss 2nd = 2 Sorority Sister 3rd = 6 Gollahman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Princess Jazmena | ||
Thu Jan 9 2014 15:32 | 1st = 5 Princess Jazmena 2nd = 7 Jay Jay Lad 3rd = 4 Ultra Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 7 Lead The Witness | ||
Thu Jan 9 2014 15:30 | 1st = 7 Lead The Witness 2nd = 2 Tigerkelly 3rd = 4 Tuscan Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Millennium Rose | ||
Thu Jan 9 2014 15:25 | 1st = 4 Millennium Rose 2nd = 2 Home Town Girl 3rd = 8 Chevals Champion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Indian Light | ||
Thu Jan 9 2014 15:24 | 1st = 1 Indian Light 2nd = 6 Lonely Highway 3rd = 8 Alisha Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 4 Present Arms | ||
Thu Jan 9 2014 15:22 | 1st = 4 Present Arms 2nd = 3 Hes A Miracle 3rd = 2 Rock Vantage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Highview Terror | ||
Thu Jan 9 2014 15:17 | 1st = 6 Highview Terror 2nd = 7 Type Thing 3rd = 5 Our Orville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 13 Denis | ||
Thu Jan 9 2014 15:15 | 1st = 13 Denis 2nd = 3 Bhappy 3rd = 1 Shard Diego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Nevzlin | ||
Thu Jan 9 2014 15:13 | 1st = 2 Nevzlin 2nd = 1 Assimilator 3rd = 8 Equable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Call Me Scary | ||
Thu Jan 9 2014 15:12 | 1st = 8 Call Me Scary 2nd = 1 Hot Dream 3rd = 2 Charlie Spitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 13 Miss Sophie Rose | ||
Thu Jan 9 2014 15:09 | 1st = 13 Miss Sophie Rose 2nd = 7 Sloannes Pony 3rd = 15 Seths Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 4 Bloo Bloomers | ||
Thu Jan 9 2014 15:08 | 1st = 4 Bloo Bloomers 2nd = 1 Indefinite Order 3rd = 2 Cool Foot Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 6 Our Clementine | ||
Thu Jan 9 2014 15:05 | 1st = 6 Our Clementine 2nd = 4 Mobster 3rd = 2 Ffrench Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 5 Peter Casey | ||
Thu Jan 9 2014 15:04 | 1st = 5 Peter Casey 2nd = 6 Heisenberg 3rd = 1 Myalla Swank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 6 Freemason | ||
Thu Jan 9 2014 15:00 | 1st = 6 Freemason 2nd = 3 Timeseel 3rd = 2 Sunrise Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 High Class | ||
Thu Jan 9 2014 14:57 | 1st = 3 High Class 2nd = 2 Black Odin 3rd = 8 Wot Price Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 2 Mr Lamborghini | ||
Thu Jan 9 2014 14:55 | 1st = 2 Mr Lamborghini 2nd = 1 Fredichev 3rd = 8 Belle Of The South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Speriamo | ||
Thu Jan 9 2014 14:50 | 1st = 7 Speriamo 2nd = 4 Pennsbury 3rd = 1 Teenteeitsdynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 12 Scottys Image | ||
Thu Jan 9 2014 14:50 | 1st = 12 Scottys Image 2nd = 16 Major Donegal 3rd = 17 San Antonio Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Stress Free | ||
Thu Jan 9 2014 14:47 | 1st = 2 Stress Free 2nd = 1 Rain Maker 3rd = 5 Wallah Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 6 Family Pride | ||
Thu Jan 9 2014 14:45 | 1st = 6 Family Pride 2nd = 4 Wild Sands 3rd = 8 Beats Workin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Boss Appeal | ||
Thu Jan 9 2014 14:40 | 1st = 4 Boss Appeal 2nd = 1 Miss Jolt 3rd = 5 Path To Palmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 8 Byronwood | ||
Thu Jan 9 2014 14:40 | 1st = 8 Byronwood 2nd = 9 The Endeavour 3rd = 3 Always Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Bogner Bale | ||
Thu Jan 9 2014 14:37 | 1st = 8 Bogner Bale 2nd = 4 Sonnys Glider 3rd = 7 Inside Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Final Chapter | ||
Thu Jan 9 2014 14:35 | 1st = 3 Final Chapter 2nd = 1 Bynazar 3rd = 6 Zaha Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 11 Snip Me | ||
Thu Jan 9 2014 14:30 | 1st = 11 Snip Me 2nd = 5 Golden Perch 3rd = 6 Runlike The Rapids |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 7 La Magic | ||
Thu Jan 9 2014 14:29 | 1st = 7 La Magic 2nd = 6 Sannette Eve 3rd = 4 Earn Me Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 4 The Ole Buckaroo | ||
Thu Jan 9 2014 14:25 | 1st = 4 The Ole Buckaroo 2nd = 7 Shanira 3rd = 2 Downtools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 7 - 4 Kings Fortune | ||
Thu Jan 9 2014 14:25 | 1st = 4 Kings Fortune 2nd = 5 Mato Grosso 3rd = 1 Endorsement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Ultimate Liddell | ||
Thu Jan 9 2014 14:22 | 1st = 5 Ultimate Liddell 2nd = 1 Noah Rose 3rd = 2 Darsmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 6 Whistleonby | ||
Thu Jan 9 2014 14:20 | 1st = 6 Whistleonby 2nd = 8 Danube Delta 3rd = 5 What A Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Nedra Gold | ||
Thu Jan 9 2014 14:15 | 1st = 3 Nedra Gold 2nd = 8 Left In Command 3rd = 1 Xtraordinary Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 3 Gorilla Playboy | ||
Thu Jan 9 2014 14:15 | 1st = 3 Gorilla Playboy 2nd = 11 Kiwi Kex 3rd = 7 Sunnivue Sadona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 1 Alpha Beat | ||
Thu Jan 9 2014 14:10 | 1st = 1 Alpha Beat 2nd = 7 Stone Dweller 3rd = 8 Testa My Polish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Bank Of Nova | ||
Thu Jan 9 2014 14:05 | 1st = 5 Bank Of Nova 2nd = 3 Silver Heartland 3rd = 1 Colonial Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Hidden Nature | ||
Thu Jan 9 2014 14:00 | 1st = 7 Hidden Nature 2nd = 3 Born To Survive 3rd = 11 Mum Said No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Stay Warm | ||
Thu Jan 9 2014 13:59 | 1st = 4 Stay Warm 2nd = 2 Flamena 3rd = 3 Emotional Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 1 Checkout Me Travla | ||
Thu Jan 9 2014 13:55 | 1st = 1 Checkout Me Travla 2nd = 4 Remos 3rd = 3 Painted Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 6 - 6 Nothing Trivial | ||
Thu Jan 9 2014 13:50 | 1st = 6 Nothing Trivial 2nd = 3 The Hotz 3rd = 2 Pui Pui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 7 Fire It Up | ||
Thu Jan 9 2014 13:50 | 1st = 7 Fire It Up 2nd = 1 Megasam 3rd = 4 Dartmoor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 5 Casino Wizard | ||
Thu Jan 9 2014 13:45 | 1st = 5 Casino Wizard 2nd = 7 Ginga Gal 3rd = 6 Terrenbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 5 Crimson Glory | ||
Thu Jan 9 2014 13:40 | 1st = 5 Crimson Glory 2nd = 7 Macy Blue Chip 3rd = 11 Dana Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Sonic Fury | ||
Thu Jan 9 2014 13:37 | 1st = 8 Sonic Fury 2nd = 5 Cool Blue Rose 3rd = 1 Storm Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 9 Decades | ||
Thu Jan 9 2014 13:35 | 1st = 9 Decades 2nd = 10 Pax Romana 3rd = 2 In A Perfect World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Major Dancer | ||
Thu Jan 9 2014 13:30 | 1st = 5 Major Dancer 2nd = 4 Just Read My Mind 3rd = 7 Ihitthegroundrunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 4 Junicio | ||
Thu Jan 9 2014 13:20 | 1st = 4 Junicio 2nd = 6 Princess De Lamour 3rd = 3 Awi Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Nifty Neveelk | ||
Thu Jan 9 2014 13:19 | 1st = 6 Nifty Neveelk 2nd = 1 Tubs Inferno 3rd = 2 Gold Anthem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 5 - 4 Alice Webb Ellis | ||
Thu Jan 9 2014 13:15 | 1st = 4 Alice Webb Ellis 2nd = 6 Iffley Road 3rd = 2 Simbaah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 5 Milly Perez | ||
Thu Jan 9 2014 13:15 | 1st = 5 Milly Perez 2nd = 4 Bad Boy Hughie 3rd = 3 Mixedwithajasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 1 Avanti | ||
Thu Jan 9 2014 13:00 | 1st = 1 Avanti 2nd = 7 Spiderbite 3rd = 6 Salasun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Flotilla | ||
Thu Jan 9 2014 12:57 | 1st = 6 Flotilla 2nd = 7 Sporty Heart 3rd = 2 Wheres Asha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 4 - 7 Wazungu | ||
Thu Jan 9 2014 12:40 | 1st = 7 Wazungu 2nd = 1 Ramarro 3rd = 2 La Punta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 3 - 11 Divissima | ||
Thu Jan 9 2014 12:05 | 1st = 11 Divissima 2nd = 12 Thrill 3rd = 1 Douro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 2 - 1 Cinna Miss | ||
Thu Jan 9 2014 11:30 | 1st = 1 Cinna Miss 2nd = 8 Gardone 3rd = 9 Garland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 1 - 7 Justintime | ||
Thu Jan 9 2014 10:55 | 1st = 7 Justintime 2nd = 1 Velocious Satin 3rd = 4 Savamont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Jack Reacher | ||
Thu Jan 9 2014 0:37 | 1st = 6 Jack Reacher 2nd = 5 Shing Dynasty 3rd = 8 Fastidious Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Velocity Blitz | ||
Thu Jan 9 2014 0:12 | 1st = 8 Velocity Blitz 2nd = 6 Porplyzia 3rd = 1 Antun |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000