Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Sashenka | ||
Thu Dec 18 2014 23:47 | 1st = 1 Sashenka 2nd = 5 Black Ronny 3rd = 4 Breaking News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 1 Jay Jays Jet | ||
Thu Dec 18 2014 23:35 | 1st = 1 Jay Jays Jet 2nd = 6 James Hercules 3rd = 8 Robbie Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Dream Miss | ||
Thu Dec 18 2014 23:27 | 1st = 8 Dream Miss 2nd = 5 Peewee Augusta 3rd = 3 Bounding Debree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Crashing Packs | ||
Thu Dec 18 2014 23:11 | 1st = 1 Crashing Packs 2nd = 8 Son Of Caesar 3rd = 2 Xtra Ping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 1 Ya Dreamin | ||
Thu Dec 18 2014 23:05 | 1st = 1 Ya Dreamin 2nd = 6 Jett Dee 3rd = 11 The Black Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Jagman | ||
Thu Dec 18 2014 22:58 | 1st = 6 Jagman 2nd = 7 Flame Bale 3rd = 3 Dr Klaas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Wandy Simpson | ||
Thu Dec 18 2014 22:55 | 1st = 1 Wandy Simpson 2nd = 8 Mr Sprite 3rd = 3 Braga Baine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Master Jackpot | ||
Thu Dec 18 2014 22:52 | 1st = 7 Master Jackpot 2nd = 3 Billy Rose Hi 3rd = 4 Dont Go Quietly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Lakerville | ||
Thu Dec 18 2014 22:49 | 1st = 8 Lakerville 2nd = 2 Silver Pierre 3rd = 6 Rylees Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Dyna Phoebe | ||
Thu Dec 18 2014 22:46 | 1st = 3 Dyna Phoebe 2nd = 7 Koombooyana Kid 3rd = 1 Cuddletime Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 7 Jazzy Cowgirl | ||
Thu Dec 18 2014 22:43 | 1st = 7 Jazzy Cowgirl 2nd = 1 Toots 3rd = 3 Euphoric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Wealthy Schooner | ||
Thu Dec 18 2014 22:40 | 1st = 3 Wealthy Schooner 2nd = 8 Hestia Bale 3rd = 1 Destini Lobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 2 Tarsao | ||
Thu Dec 18 2014 22:39 | 1st = 2 Tarsao 2nd = 6 My Samantha Jane 3rd = 5 Macheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Little Tux | ||
Thu Dec 18 2014 22:37 | 1st = 3 Little Tux 2nd = 8 Wago 3rd = 7 Courtesy Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Whata Nice Size | ||
Thu Dec 18 2014 22:34 | 1st = 4 Whata Nice Size 2nd = 1 Bon Yeo 3rd = 7 Spanish Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 7 Classic Caper | ||
Thu Dec 18 2014 22:31 | 1st = 7 Classic Caper 2nd = 3 Pulciano 3rd = 1 Dollar Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Underclass Hero | ||
Thu Dec 18 2014 22:28 | 1st = 1 Underclass Hero 2nd = 8 Chinchero 3rd = 7 Buckle Up Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Spring Pearl | ||
Thu Dec 18 2014 22:25 | 1st = 4 Spring Pearl 2nd = 8 Alex Tyson 3rd = 7 Oran Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Bit Bazzaar | ||
Thu Dec 18 2014 22:22 | 1st = 7 Bit Bazzaar 2nd = 1 Lika Boss 3rd = 3 Special Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 2 Lettuceparty | ||
Thu Dec 18 2014 22:17 | 1st = 2 Lettuceparty 2nd = 5 Snoop Stride 3rd = 3 Alartmicksue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Polly Bale | ||
Thu Dec 18 2014 22:15 | 1st = 6 Polly Bale 2nd = 5 Rumero Reason 3rd = 7 Upset Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Horlicks | ||
Thu Dec 18 2014 22:13 | 1st = 2 Horlicks 2nd = 8 Wee Buzz 3rd = 7 Genuine Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Renatus | ||
Thu Dec 18 2014 22:11 | 1st = 5 Renatus 2nd = 4 Cyndies Magic 3rd = 8 Mr Brand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 Prince Baling | ||
Thu Dec 18 2014 22:08 | 1st = 5 Prince Baling 2nd = 8 Another City 3rd = 4 Santas Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 7 The Phantom | ||
Thu Dec 18 2014 22:07 | 1st = 7 The Phantom 2nd = 3 Ohoka Squire 3rd = 1 Sir Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Spring Amanda | ||
Thu Dec 18 2014 22:05 | 1st = 4 Spring Amanda 2nd = 8 Black Daddy 3rd = 6 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Little Bit Sassy | ||
Thu Dec 18 2014 22:00 | 1st = 8 Little Bit Sassy 2nd = 6 Greenough 3rd = 7 Bad Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Jingjing | ||
Thu Dec 18 2014 21:58 | 1st = 1 Jingjing 2nd = 2 Swingfire 3rd = 6 Bank Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Pennsylvania Is | ||
Thu Dec 18 2014 21:55 | 1st = 1 Pennsylvania Is 2nd = 7 Divas Shadow 3rd = 6 El Chana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Cyndies Special | ||
Thu Dec 18 2014 21:52 | 1st = 2 Cyndies Special 2nd = 6 You Can Talk 3rd = 1 Le Sirenuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Dardy | ||
Thu Dec 18 2014 21:49 | 1st = 7 Dardy 2nd = 2 Mantra Blue 3rd = 8 Dee Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 6 Quagmire | ||
Thu Dec 18 2014 21:47 | 1st = 6 Quagmire 2nd = 2 Border Cross 3rd = 7 Aztec Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Above All | ||
Thu Dec 18 2014 21:44 | 1st = 5 Above All 2nd = 7 Ride The Rails 3rd = 2 Dyna Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Magic Galo | ||
Thu Dec 18 2014 21:43 | 1st = 5 Magic Galo 2nd = 4 Pedros Twist 3rd = 7 Marungi Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Punishment | ||
Thu Dec 18 2014 21:41 | 1st = 2 Punishment 2nd = 7 Lannister 3rd = 1 Blue Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Tinker Bell | ||
Thu Dec 18 2014 21:38 | 1st = 2 Tinker Bell 2nd = 7 Hows It Rude 3rd = 5 Twist Me Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 2 Imperial Eagle | ||
Thu Dec 18 2014 21:37 | 1st = 2 Imperial Eagle 2nd = 11 Borntobeanartist 3rd = 10 Precious Pupp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Musquin Bale | ||
Thu Dec 18 2014 21:35 | 1st = 3 Musquin Bale 2nd = 5 Buckle Up Mason 3rd = 1 Humphrey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 High Babe | ||
Thu Dec 18 2014 21:32 | 1st = 1 High Babe 2nd = 3 Erupting 3rd = 7 Muckin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Hi Tech Fury | ||
Thu Dec 18 2014 21:30 | 1st = 5 Hi Tech Fury 2nd = 1 Blitzsuzy 3rd = 3 Outrageous El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Kidatee Croc | ||
Thu Dec 18 2014 21:28 | 1st = 8 Kidatee Croc 2nd = 5 Mullaway 3rd = 1 Hougenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Callamac Baz | ||
Thu Dec 18 2014 21:25 | 1st = 6 Callamac Baz 2nd = 3 Buckle Up Omnin 3rd = 4 Wee Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Rinoa Bale | ||
Thu Dec 18 2014 21:22 | 1st = 4 Rinoa Bale 2nd = 2 Cairnlea Layla 3rd = 8 Black Bottle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 7 Elite Diva | ||
Thu Dec 18 2014 21:19 | 1st = 7 Elite Diva 2nd = 2 Unbound 3rd = 8 Lektra Luther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Ruben Wiki | ||
Thu Dec 18 2014 21:17 | 1st = 3 Ruben Wiki 2nd = 10 Vampish Hanover 3rd = 1 Line Honours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Usaine | ||
Thu Dec 18 2014 21:14 | 1st = 2 Usaine 2nd = 3 Joshua Bale 3rd = 5 On Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Maximum Lil | ||
Thu Dec 18 2014 21:11 | 1st = 2 Maximum Lil 2nd = 8 Mepunga Moss 3rd = 7 Dyna Geldof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 5 Lucky Diva | ||
Thu Dec 18 2014 21:10 | 1st = 5 Lucky Diva 2nd = 2 Midget Under Fire 3rd = 4 Besos Baci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Pikelet | ||
Thu Dec 18 2014 21:08 | 1st = 1 Pikelet 2nd = 7 Dream River 3rd = 6 Outa Tempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Walk Hard | ||
Thu Dec 18 2014 21:05 | 1st = 7 Walk Hard 2nd = 6 Bruny Venture 3rd = 9 Izon Destruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Yeadan | ||
Thu Dec 18 2014 21:00 | 1st = 8 Yeadan 2nd = 11 Eyes On The Sky 3rd = 4 Mister Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Ten Aces | ||
Thu Dec 18 2014 20:57 | 1st = 6 Ten Aces 2nd = 2 Good Odds Punk 3rd = 5 Danyos Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Magic Diva | ||
Thu Dec 18 2014 20:55 | 1st = 1 Magic Diva 2nd = 2 Belena Prince 3rd = 5 Mepunga Fearon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Five Dragons | ||
Thu Dec 18 2014 20:53 | 1st = 7 Five Dragons 2nd = 9 Copy Right 3rd = 3 Apidras Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Papa Hook | ||
Thu Dec 18 2014 20:50 | 1st = 4 Papa Hook 2nd = 6 Maximus Glider 3rd = 3 Dyna Nihilist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 2 Moonlight Gambler | ||
Thu Dec 18 2014 20:46 | 1st = 2 Moonlight Gambler 2nd = 4 Modern Chic 3rd = 10 Davey Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Golfing Amy | ||
Thu Dec 18 2014 20:44 | 1st = 8 Golfing Amy 2nd = 2 Killara 3rd = 5 Flick Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Topline Titan | ||
Thu Dec 18 2014 20:41 | 1st = 2 Topline Titan 2nd = 3 Howzat Patsy 3rd = 8 Hunters Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 3 Imafaketoo | ||
Thu Dec 18 2014 20:40 | 1st = 3 Imafaketoo 2nd = 7 In Nyrobi 3rd = 6 Holy Grail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Aston Wingard | ||
Thu Dec 18 2014 20:38 | 1st = 3 Aston Wingard 2nd = 7 Red Line Lad 3rd = 4 Sporting Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 10 Eco Park | ||
Thu Dec 18 2014 20:35 | 1st = 10 Eco Park 2nd = 4 Gannochy 3rd = 1 Dark Tryst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Cudgee Destroyer | ||
Thu Dec 18 2014 20:33 | 1st = 3 Cudgee Destroyer 2nd = 8 Cosmic Rush 3rd = 7 Fluke Of Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 1 My Bella Starr | ||
Thu Dec 18 2014 20:30 | 1st = 1 My Bella Starr 2nd = 7 Machin Out 3rd = 4 Whata Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Outlaw Jack | ||
Thu Dec 18 2014 20:28 | 1st = 7 Outlaw Jack 2nd = 5 Kava Fox 3rd = 1 Gate Juan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Sign of Snow | ||
Thu Dec 18 2014 20:25 | 1st = 2 Sign of Snow 2nd = 3 Smart Maxwell 3rd = 7 Echelonic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Line Up Buoys | ||
Thu Dec 18 2014 20:22 | 1st = 3 Line Up Buoys 2nd = 1 Im All Stripes 3rd = 6 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Bains Lane | ||
Thu Dec 18 2014 20:19 | 1st = 5 Bains Lane 2nd = 10 Shanlyn Vapour 3rd = 2 Wynburn Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Opec Bale | ||
Thu Dec 18 2014 20:17 | 1st = 4 Opec Bale 2nd = 2 Berry Blitz 3rd = 8 Smouldering Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Fearless Leader | ||
Thu Dec 18 2014 20:15 | 1st = 4 Fearless Leader 2nd = 1 Itsnewstome 3rd = 6 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Zara Mclaren | ||
Thu Dec 18 2014 20:13 | 1st = 1 Zara Mclaren 2nd = 2 Luna Jinx 3rd = 8 Psychotic Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Banjo Bewdy | ||
Thu Dec 18 2014 20:10 | 1st = 8 Banjo Bewdy 2nd = 1 Belimba Hustler 3rd = 3 Chant Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Cambridge Prince | ||
Thu Dec 18 2014 20:07 | 1st = 6 Cambridge Prince 2nd = 1 Princess Pass 3rd = 7 Born Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Tear Away Size | ||
Thu Dec 18 2014 20:04 | 1st = 1 Tear Away Size 2nd = 3 Steel Rose 3rd = 7 Cute To Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Dyna Ping | ||
Thu Dec 18 2014 20:02 | 1st = 4 Dyna Ping 2nd = 7 Lektra Hawk 3rd = 8 Cobra Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Machncheese | ||
Thu Dec 18 2014 20:00 | 1st = 2 Machncheese 2nd = 4 Exotic Guy 3rd = 3 The Righteous One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 Posh Faith | ||
Thu Dec 18 2014 19:58 | 1st = 2 Posh Faith 2nd = 3 Myrtle Richards 3rd = 5 Mavista Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 12 Vital Art | ||
Thu Dec 18 2014 19:55 | 1st = 12 Vital Art 2nd = 11 Petals 3rd = 7 Archipelago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Allen Nemo | ||
Thu Dec 18 2014 19:53 | 1st = 7 Allen Nemo 2nd = 3 Nevada Smith 3rd = 2 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 4 Just Fab | ||
Thu Dec 18 2014 19:50 | 1st = 4 Just Fab 2nd = 1 Cy Tolliver 3rd = 8 Sidestepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Miss Cersei | ||
Thu Dec 18 2014 19:47 | 1st = 1 Miss Cersei 2nd = 3 Selynya Kev 3rd = 8 Arolok Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Whitershadeofpale | ||
Thu Dec 18 2014 19:45 | 1st = 3 Whitershadeofpale 2nd = 6 Read About Lexy 3rd = 4 Gargzdai Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Come On Fantasy | ||
Thu Dec 18 2014 19:43 | 1st = 1 Come On Fantasy 2nd = 3 Blonde Oasis 3rd = 4 Dyna Glinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Dark Spur | ||
Thu Dec 18 2014 19:40 | 1st = 1 Dark Spur 2nd = 7 Georgina 3rd = 6 Goshi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 2 Marta | ||
Thu Dec 18 2014 19:37 | 1st = 2 Marta 2nd = 1 Roadhouse Lass 3rd = 5 Reddington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Cherokee Mclaren | ||
Thu Dec 18 2014 19:34 | 1st = 7 Cherokee Mclaren 2nd = 8 Check Yo Self 3rd = 2 Gunslinger Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Eyes Adorable | ||
Thu Dec 18 2014 19:31 | 1st = 4 Eyes Adorable 2nd = 10 Jimmy Who 3rd = 2 Spring Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Egodan | ||
Thu Dec 18 2014 19:29 | 1st = 7 Egodan 2nd = 5 Coldplay Road 3rd = 4 Blue Chipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 One For Anne | ||
Thu Dec 18 2014 19:27 | 1st = 1 One For Anne 2nd = 8 Sable Swag 3rd = 4 Scandy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Satsuki Bale | ||
Thu Dec 18 2014 19:24 | 1st = 5 Satsuki Bale 2nd = 7 Flotilla 3rd = 1 Armed And Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 1 Canyousee Me Smile | ||
Thu Dec 18 2014 19:20 | 1st = 1 Canyousee Me Smile 2nd = 8 Precious Emma 3rd = 6 Taqwaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Fernleigh Rebel | ||
Thu Dec 18 2014 19:15 | 1st = 4 Fernleigh Rebel 2nd = 1 Im Tondelayo 3rd = 6 Free Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Regrette Rien | ||
Thu Dec 18 2014 19:13 | 1st = 5 Regrette Rien 2nd = 1 Glenrea Target 3rd = 2 Kialdu Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Got Held Up | ||
Thu Dec 18 2014 19:11 | 1st = 1 Got Held Up 2nd = 4 Flying Do Do 3rd = 6 Ulala Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Bogie Classic | ||
Thu Dec 18 2014 19:09 | 1st = 7 Bogie Classic 2nd = 6 Wheels of Fire 3rd = 2 Squall Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Ses High Above | ||
Thu Dec 18 2014 19:06 | 1st = 6 Ses High Above 2nd = 2 Spring Grace 3rd = 1 Andiamo Neo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Angels Chief | ||
Thu Dec 18 2014 19:03 | 1st = 6 Angels Chief 2nd = 2 Ya There Joe 3rd = 4 Dugan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 2 Alotbettor | ||
Thu Dec 18 2014 19:02 | 1st = 2 Alotbettor 2nd = 3 Could A Dunit 3rd = 6 The Moonraker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 9 Royal Missile | ||
Thu Dec 18 2014 18:58 | 1st = 9 Royal Missile 2nd = 1 Bettor Biaggi 3rd = 2 Temporal Join |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Gracas King | ||
Thu Dec 18 2014 18:55 | 1st = 4 Gracas King 2nd = 7 Zipping Alyssa 3rd = 5 Caloola Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Ledgerwood Locky | ||
Thu Dec 18 2014 18:52 | 1st = 1 Ledgerwood Locky 2nd = 4 La Tigressa 3rd = 9 Budget Blowout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Breakman Boy | ||
Thu Dec 18 2014 18:50 | 1st = 6 Breakman Boy 2nd = 3 Harper Hails 3rd = 5 Jasper Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Marshal Dale | ||
Thu Dec 18 2014 18:47 | 1st = 2 Marshal Dale 2nd = 5 Tella 3rd = 7 Angelas Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Creme Da Genes | ||
Thu Dec 18 2014 18:46 | 1st = 4 Creme Da Genes 2nd = 3 Miss Votchka 3rd = 1 Cosmic Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Eddy Goes Bang | ||
Thu Dec 18 2014 18:44 | 1st = 8 Eddy Goes Bang 2nd = 3 Marita Jay 3rd = 9 Bet Bet May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 1 Commended | ||
Thu Dec 18 2014 18:40 | 1st = 1 Commended 2nd = 2 Energy Boy 3rd = 3 Silver Gimlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Strike a Deal | ||
Thu Dec 18 2014 18:37 | 1st = 2 Strike a Deal 2nd = 1 Stop Senoring 3rd = 7 Curry Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 7 Chosen Path | ||
Thu Dec 18 2014 18:36 | 1st = 7 Chosen Path 2nd = 10 The Scruff 3rd = 2 Sapphire Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Dantalyn | ||
Thu Dec 18 2014 18:32 | 1st = 1 Dantalyn 2nd = 8 Tawonga South 3rd = 5 Columbias Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Bokarm Ava | ||
Thu Dec 18 2014 18:29 | 1st = 8 Bokarm Ava 2nd = 6 Glamour Row 3rd = 3 Warragai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Mollys Silver | ||
Thu Dec 18 2014 18:25 | 1st = 6 Mollys Silver 2nd = 2 Kuban Kangaroo 3rd = 5 Buzz Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Festival Miss | ||
Thu Dec 18 2014 18:19 | 1st = 1 Festival Miss 2nd = 5 Tee Kay Yapper 3rd = 2 Little Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Pure Arrogance | ||
Thu Dec 18 2014 18:17 | 1st = 7 Pure Arrogance 2nd = 4 Senor Laurie 3rd = 1 Cosmic Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 My Arthur Bee | ||
Thu Dec 18 2014 18:12 | 1st = 5 My Arthur Bee 2nd = 1 Hereford Street 3rd = 2 My Mate Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 4 Fearless Ruler | ||
Thu Dec 18 2014 18:09 | 1st = 4 Fearless Ruler 2nd = 5 Rocket Ready 3rd = 8 Curlee Conners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 2 Stormy Breeze | ||
Thu Dec 18 2014 18:09 | 1st = 2 Stormy Breeze 2nd = 4 Simply Stunning 3rd = 7 Hot And Saucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 6 Solitary Miss | ||
Thu Dec 18 2014 18:05 | 1st = 6 Solitary Miss 2nd = 7 Blue Savannah 3rd = 9 Gotitsust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Garaole | ||
Thu Dec 18 2014 18:01 | 1st = 6 Garaole 2nd = 1 Lil Swiss 3rd = 4 Don Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Nippers Babe | ||
Thu Dec 18 2014 17:57 | 1st = 1 Nippers Babe 2nd = 6 Isabel Enlim 3rd = 8 Leeroy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Jannik | ||
Thu Dec 18 2014 17:56 | 1st = 2 Jannik 2nd = 4 Rocky Boy 3rd = 3 Stylish Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 6 Sirladyn Reba | ||
Thu Dec 18 2014 17:52 | 1st = 6 Sirladyn Reba 2nd = 3 Fergus Mactavish 3rd = 11 Christian Torado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Zarada Angel | ||
Thu Dec 18 2014 17:48 | 1st = 6 Zarada Angel 2nd = 2 Chinabob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Amer Fort | ||
Thu Dec 18 2014 17:44 | 1st = 2 Amer Fort 2nd = 3 Koopers Crown 3rd = 4 War Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 6 Kate Caterina | ||
Thu Dec 18 2014 17:44 | 1st = 6 Kate Caterina 2nd = 2 Everlasting Grace 3rd = 8 Kilkeel Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 6 Maasai Justice | ||
Thu Dec 18 2014 17:40 | 1st = 6 Maasai Justice 2nd = 7 Zupberb 3rd = 14 Southern Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Zipping Eastwood | ||
Thu Dec 18 2014 17:37 | 1st = 5 Zipping Eastwood 2nd = 2 Jamaican Me Run 3rd = 4 Belfast Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Cruisin Luxury | ||
Thu Dec 18 2014 17:32 | 1st = 1 Cruisin Luxury 2nd = 5 Adriatic Coast 3rd = 8 Checkhimout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 3 Wheres Lucky | ||
Thu Dec 18 2014 17:30 | 1st = 3 Wheres Lucky 2nd = 1 Charlie Lyndan 3rd = 7 Donnas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 3 Thunder Express | ||
Thu Dec 18 2014 17:28 | 1st = 3 Thunder Express 2nd = 6 Rock City 3rd = 5 Benevous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Cortez Flyer | ||
Thu Dec 18 2014 17:27 | 1st = 2 Cortez Flyer 2nd = 9 Looks All Good 3rd = 6 Little Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Super Indigo | ||
Thu Dec 18 2014 17:24 | 1st = 6 Super Indigo 2nd = 1 Gimme Butterflys 3rd = 5 Stylish Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 11 Lady Corleone | ||
Thu Dec 18 2014 17:20 | 1st = 11 Lady Corleone 2nd = 3 Devil Miss 3rd = 12 The Iron Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Zipping Saxon | ||
Thu Dec 18 2014 17:17 | 1st = 1 Zipping Saxon 2nd = 2 Irish Gangsta 3rd = 4 Little Chaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 3 Wonder Anvil | ||
Thu Dec 18 2014 17:15 | 1st = 3 Wonder Anvil 2nd = 5 Ctheballerina 3rd = 4 Bubbaloobah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 10 Gollahman | ||
Thu Dec 18 2014 17:12 | 1st = 10 Gollahman 2nd = 6 Dodge the Bullet 3rd = 5 Misschinoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Miss Honeybadger | ||
Thu Dec 18 2014 17:10 | 1st = 3 Miss Honeybadger 2nd = 4 Winton Burn 3rd = 6 Im Zarr Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 10 Spring Rose | ||
Thu Dec 18 2014 17:08 | 1st = 10 Spring Rose 2nd = 1 Dash For Viz 3rd = 3 Power Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Skirmish | ||
Thu Dec 18 2014 17:04 | 1st = 8 Skirmish 2nd = 4 Gee Double You 3rd = 7 Minnie Wipeout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 5 Zenithal | ||
Thu Dec 18 2014 17:00 | 1st = 5 Zenithal 2nd = 9 Dandy Gent 3rd = 1 Samapinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Spud Missile | ||
Thu Dec 18 2014 16:58 | 1st = 5 Spud Missile 2nd = 1 Miss Velocette 3rd = 3 Good Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Ronray Spirit | ||
Thu Dec 18 2014 16:57 | 1st = 7 Ronray Spirit 2nd = 1 Lord Licrick 3rd = 8 Big Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Jilliby Hanover | ||
Thu Dec 18 2014 16:52 | 1st = 2 Jilliby Hanover 2nd = 3 Gold Hallmark 3rd = 7 Brass Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Orara Bliss | ||
Thu Dec 18 2014 16:50 | 1st = 1 Orara Bliss 2nd = 2 All Pure Magic 3rd = 8 My Names Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 1 Pin Rouge | ||
Thu Dec 18 2014 16:48 | 1st = 1 Pin Rouge 2nd = 6 Quickwittedcharlie 3rd = 2 Big Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 11 Fleetwood Mach | ||
Thu Dec 18 2014 16:45 | 1st = 11 Fleetwood Mach 2nd = 8 The Arsonist 3rd = 3 I Am The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Pentapod | ||
Thu Dec 18 2014 16:44 | 1st = 2 Pentapod 2nd = 3 Lioness Lulu 3rd = 6 Oriental Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Zoutenant | ||
Thu Dec 18 2014 16:40 | 1st = 2 Zoutenant 2nd = 6 Surf Seeker 3rd = 7 Single Gaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 George Delaker | ||
Thu Dec 18 2014 16:37 | 1st = 1 George Delaker 2nd = 4 Lenny Enlim 3rd = 2 Almunro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 6 Mr Mumbles | ||
Thu Dec 18 2014 16:35 | 1st = 6 Mr Mumbles 2nd = 7 She Said Maybe 3rd = 2 Homebush Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 10 Maori Time | ||
Thu Dec 18 2014 16:32 | 1st = 10 Maori Time 2nd = 11 Button Brigade 3rd = 4 Mallee Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Arex Three | ||
Thu Dec 18 2014 16:30 | 1st = 7 Arex Three 2nd = 5 Tokatee Kahn 3rd = 9 Farmer Robert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Photobomb | ||
Thu Dec 18 2014 16:28 | 1st = 2 Photobomb 2nd = 6 Zaha Dream 3rd = 5 Primed For Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Stroma | ||
Thu Dec 18 2014 16:24 | 1st = 8 Stroma 2nd = 3 Semjase 3rd = 6 Jayne Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 7 Hot Ruby | ||
Thu Dec 18 2014 16:20 | 1st = 7 Hot Ruby 2nd = 9 Go Trish 3rd = 10 Sure You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 5 Monseigneur | ||
Thu Dec 18 2014 16:17 | 1st = 5 Monseigneur 2nd = 3 Kd Hall 3rd = 2 Thanks Shane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 5 Balhannah | ||
Thu Dec 18 2014 16:17 | 1st = 5 Balhannah 2nd = 1 Calla Boom 3rd = 4 Senor Bonka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Pepperall | ||
Thu Dec 18 2014 16:12 | 1st = 8 Pepperall 2nd = 2 Cockys Fancy 3rd = 1 Penny Moreau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Thursday Special | ||
Thu Dec 18 2014 16:10 | 1st = 1 Thursday Special 2nd = 6 Lady Crystal 3rd = 5 Will Do Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 All In All | ||
Thu Dec 18 2014 16:06 | 1st = 4 All In All 2nd = 2 Fancy My Luck 3rd = 6 Zipping Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Rustys Cape | ||
Thu Dec 18 2014 16:04 | 1st = 5 Rustys Cape 2nd = 8 Shes Lil 3rd = 7 Tat Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 7 Majaska | ||
Thu Dec 18 2014 16:00 | 1st = 7 Majaska 2nd = 13 Im Danny 3rd = 9 Ice Bucket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Springvale Harry | ||
Thu Dec 18 2014 15:57 | 1st = 8 Springvale Harry 2nd = 6 Zipping Sonny 3rd = 3 Go You Goodwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 6 Stone Prince | ||
Thu Dec 18 2014 15:54 | 1st = 6 Stone Prince 2nd = 8 Tranquil Midge 3rd = 1 Daves Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 8 Realy Under Fire | ||
Thu Dec 18 2014 15:52 | 1st = 8 Realy Under Fire 2nd = 11 The Ole Buckaroo 3rd = 7 Graceful Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 6 Lucia Bromac | ||
Thu Dec 18 2014 15:52 | 1st = 6 Lucia Bromac 2nd = 10 Lucky John 3rd = 7 Debs Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Mythologist | ||
Thu Dec 18 2014 15:48 | 1st = 7 Mythologist 2nd = 3 Terms Of Trade 3rd = 2 Prince Monashee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Pretty Chic | ||
Thu Dec 18 2014 15:44 | 1st = 1 Pretty Chic 2nd = 8 Yes No Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Irish Time | ||
Thu Dec 18 2014 15:44 | 1st = 8 Irish Time 2nd = 2 Clovalley Belle 3rd = 6 Fawn Kara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 7 Docking | ||
Thu Dec 18 2014 15:40 | 1st = 7 Docking 2nd = 8 Takeover 3rd = 2 Too Deadly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Faded Lilly | ||
Thu Dec 18 2014 15:37 | 1st = 2 Faded Lilly 2nd = 3 Daizy Dolittle 3rd = 5 Stewie Griffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Signowar | ||
Thu Dec 18 2014 15:35 | 1st = 2 Signowar 2nd = 3 Embrace A New Day 3rd = 1 Mister Armageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 7 Miss Professional | ||
Thu Dec 18 2014 15:31 | 1st = 7 Miss Professional 2nd = 13 Ashalini 3rd = 1 Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Yellowrock Flame | ||
Thu Dec 18 2014 15:27 | 1st = 6 Yellowrock Flame 2nd = 4 Bruree Miss 3rd = 1 Pully George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Peeta Mellark | ||
Thu Dec 18 2014 15:26 | 1st = 8 Peeta Mellark 2nd = 1 Asia Ostee 3rd = 6 Hot Pootie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 9 Aerobar | ||
Thu Dec 18 2014 15:23 | 1st = 9 Aerobar 2nd = 6 Echo Gal 3rd = 1 Cyclone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Cosmic Kiwi | ||
Thu Dec 18 2014 15:20 | 1st = 6 Cosmic Kiwi 2nd = 7 Ladies Kay 3rd = 5 Destinee Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 6 Something Western | ||
Thu Dec 18 2014 15:17 | 1st = 6 Something Western 2nd = 1 Indiana Angel 3rd = 8 Superlenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Ferrigno | ||
Thu Dec 18 2014 15:13 | 1st = 7 Ferrigno 2nd = 2 Little Mountain 3rd = 1 Lightning Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Streaming | ||
Thu Dec 18 2014 15:09 | 1st = 5 Streaming 2nd = 4 Why Not Heather 3rd = 2 Fun Time Ally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Spanish Fancy | ||
Thu Dec 18 2014 15:08 | 1st = 5 Spanish Fancy 2nd = 8 Gold Class 3rd = 4 Percentage Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 10 Pattini | ||
Thu Dec 18 2014 15:05 | 1st = 10 Pattini 2nd = 9 Comic Miss 3rd = 7 Northern Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Dudinkas Beau | ||
Thu Dec 18 2014 15:00 | 1st = 5 Dudinkas Beau 2nd = 2 The Badlands 3rd = 6 In My Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 12 Crackling Rosie | ||
Thu Dec 18 2014 14:56 | 1st = 12 Crackling Rosie 2nd = 21 Szyslak 3rd = 7 Start Wondering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Maxi Taxi | ||
Thu Dec 18 2014 14:52 | 1st = 7 Maxi Taxi 2nd = 4 Dr Robbie 3rd = 6 Photon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 False Accusation | ||
Thu Dec 18 2014 14:51 | 1st = 8 False Accusation 2nd = 7 Poppa Conquest 3rd = 4 Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 8 His Majesty | ||
Thu Dec 18 2014 14:48 | 1st = 8 His Majesty 2nd = 5 Eye Striker 3rd = 2 Nadacheva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 5 Happy Schnapps | ||
Thu Dec 18 2014 14:42 | 1st = 5 Happy Schnapps 2nd = 9 Lucky Vc 3rd = 6 Lika Gee Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 The Lads My Dad | ||
Thu Dec 18 2014 14:38 | 1st = 1 The Lads My Dad 2nd = 5 Aint She Wonderful 3rd = 3 Craiglea Aldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 7 Vicariously | ||
Thu Dec 18 2014 14:35 | 1st = 7 Vicariously 2nd = 8 Winsome George 3rd = 4 Members Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Missy Miss | ||
Thu Dec 18 2014 14:34 | 1st = 2 Missy Miss 2nd = 8 Lulugen 3rd = 4 Plaza Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 9 Piran | ||
Thu Dec 18 2014 14:30 | 1st = 9 Piran 2nd = 7 Super Daph 3rd = 4 Going Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Pacific Paradise | ||
Thu Dec 18 2014 14:25 | 1st = 1 Pacific Paradise 2nd = 8 Vanderbull 3rd = 7 Liam James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 5 Perfect Mix | ||
Thu Dec 18 2014 14:21 | 1st = 5 Perfect Mix 2nd = 4 Lady Platinum 3rd = 7 Zimmzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Heres Hannibal | ||
Thu Dec 18 2014 14:17 | 1st = 3 Heres Hannibal 2nd = 5 Daintree Puzzle 3rd = 1 Cost Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 5 Hernes Oak | ||
Thu Dec 18 2014 14:13 | 1st = 5 Hernes Oak 2nd = 7 Invinzabeel 3rd = 10 Massacre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 6 Tenno Dance | ||
Thu Dec 18 2014 14:07 | 1st = 6 Tenno Dance 2nd = 1 Menames Daboss 3rd = 8 Zoomalong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Casiroll | ||
Thu Dec 18 2014 14:03 | 1st = 3 Casiroll 2nd = 4 Butcher Boy 3rd = 2 Radiant Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Wheres Neo | ||
Thu Dec 18 2014 13:59 | 1st = 1 Wheres Neo 2nd = 5 Citizen Jane 3rd = 4 Phil Mieski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 1 Bakers Road | ||
Thu Dec 18 2014 13:55 | 1st = 1 Bakers Road 2nd = 7 Contradictions 3rd = 9 Southern Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Sportys Special | ||
Thu Dec 18 2014 13:50 | 1st = 7 Sportys Special 2nd = 2 Ontheneck 3rd = 6 Leftaroundtheglobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 2 Silkysand | ||
Thu Dec 18 2014 13:46 | 1st = 2 Silkysand 2nd = 4 Miss Interpreted 3rd = 12 Acquisto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Image Puzzle | ||
Thu Dec 18 2014 13:42 | 1st = 8 Image Puzzle 2nd = 3 Dr Mortisha 3rd = 2 Stealthy Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 14 Palazzo Pubblico | ||
Thu Dec 18 2014 13:38 | 1st = 14 Palazzo Pubblico 2nd = 11 Invienna 3rd = 6 Satire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 3 Savannah Jay Jay | ||
Thu Dec 18 2014 13:32 | 1st = 3 Savannah Jay Jay 2nd = 4 Coimadai Lodge 3rd = 5 Tiavons Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Have A Tinnie | ||
Thu Dec 18 2014 13:27 | 1st = 3 Have A Tinnie 2nd = 7 Sammy Jade 3rd = 6 Esperance Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 6 Take Pride | ||
Thu Dec 18 2014 13:20 | 1st = 6 Take Pride 2nd = 2 Dynamic Day 3rd = 4 Stella Di Notte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 7 Good One Glady | ||
Thu Dec 18 2014 13:11 | 1st = 7 Good One Glady 2nd = 4 Touche 3rd = 8 Dr Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Kallara Tipene | ||
Thu Dec 18 2014 13:07 | 1st = 7 Kallara Tipene 2nd = 8 Bubbas Boy 3rd = 1 On Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Dr Gotcha | ||
Thu Dec 18 2014 12:48 | 1st = 4 Dr Gotcha 2nd = 2 Booberry 3rd = 6 Had It All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 5 Court A Ripa | ||
Thu Dec 18 2014 12:36 | 1st = 5 Court A Ripa 2nd = 6 Miss Maka 3rd = 1 Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Zatmine | ||
Thu Dec 18 2014 12:25 | 1st = 1 Zatmine 2nd = 4 Marly Girl 3rd = 2 Nikitas Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Minstrel Prince | ||
Thu Dec 18 2014 12:08 | 1st = 3 Minstrel Prince 2nd = 5 Rail Rider 3rd = 7 Vulcan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 8 Queenofthepalace | ||
Thu Dec 18 2014 12:01 | 1st = 8 Queenofthepalace 2nd = 15 Worldclass 3rd = 1 Bennies Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 2 Seaweed | ||
Thu Dec 18 2014 11:26 | 1st = 2 Seaweed 2nd = 11 Skybird 3rd = 6 Alaghera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Dark Media | ||
Thu Dec 18 2014 0:42 | 1st = 7 Dark Media 2nd = 5 Freeway Ash 3rd = 8 Ronray Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Canon Ruler | ||
Thu Dec 18 2014 0:27 | 1st = 1 Canon Ruler 2nd = 4 Sitar Monelli 3rd = 3 Miss Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Zellwegers Magic | ||
Thu Dec 18 2014 0:12 | 1st = 8 Zellwegers Magic 2nd = 2 In Spades 3rd = 1 Got To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Laurie Mac | ||
Tue Nov 18 2014 23:47 | 1st = 6 Laurie Mac 2nd = 2 Bold Faith 3rd = 7 Miss Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Westeros | ||
Tue Nov 18 2014 23:27 | 1st = 1 Westeros 2nd = 5 Chancey 3rd = 6 Shes Ridiculous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Just Hooten | ||
Tue Nov 18 2014 23:12 | 1st = 6 Just Hooten 2nd = 1 Win A Wish 3rd = 8 Two Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Snapper Red | ||
Tue Nov 18 2014 22:57 | 1st = 2 Snapper Red 2nd = 8 Charos Tenetti 3rd = 9 Tarks Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Wildash Monte | ||
Tue Nov 18 2014 22:52 | 1st = 6 Wildash Monte 2nd = 3 Malbay Magic 3rd = 2 Can Paddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Baht Monelli | ||
Tue Nov 18 2014 22:40 | 1st = 8 Baht Monelli 2nd = 1 Battlers Boy 3rd = 4 Dare Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 See Senora | ||
Tue Nov 18 2014 22:36 | 1st = 8 See Senora 2nd = 1 Pure Bekim 3rd = 2 Breaker Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Astromatic | ||
Tue Nov 18 2014 22:32 | 1st = 2 Astromatic 2nd = 8 Seabrook Joel 3rd = 3 Feel The Wrath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Lancelot | ||
Tue Nov 18 2014 22:22 | 1st = 4 Lancelot 2nd = 8 Pardon Me Boy 3rd = 7 Cowboys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 6 You Bettor Watch Me | ||
Tue Nov 18 2014 22:15 | 1st = 6 You Bettor Watch Me 2nd = 7 Inside Passage 3rd = 1 Adda Spoilt Pomme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Arlandria | ||
Tue Nov 18 2014 22:12 | 1st = 1 Arlandria 2nd = 4 Grundon 3rd = 2 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Dyna Nihilist | ||
Tue Nov 18 2014 22:09 | 1st = 5 Dyna Nihilist 2nd = 6 Shattered Ice 3rd = 7 Almost Human |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Freeway Tempo | ||
Tue Nov 18 2014 22:05 | 1st = 3 Freeway Tempo 2nd = 1 Dardy 3rd = 4 Cosmic Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 3 Senor Laurie | ||
Tue Nov 18 2014 22:01 | 1st = 3 Senor Laurie 2nd = 6 Zulu Onyx 3rd = 4 Gator Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Cool Sprite | ||
Tue Nov 18 2014 21:57 | 1st = 2 Cool Sprite 2nd = 4 Will Mend 3rd = 3 Flippin Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Bettor Giddyup | ||
Tue Nov 18 2014 21:50 | 1st = 2 Bettor Giddyup 2nd = 4 Tom Henry 3rd = 6 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Axis Bale | ||
Tue Nov 18 2014 21:48 | 1st = 1 Axis Bale 2nd = 6 Neolisious 3rd = 3 Jagman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 5 Cosmic Cruiser | ||
Tue Nov 18 2014 21:45 | 1st = 5 Cosmic Cruiser 2nd = 4 Kingsbrae George 3rd = 1 Wild Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Coolabah Moola | ||
Tue Nov 18 2014 21:41 | 1st = 1 Coolabah Moola 2nd = 6 Leaping Flame 3rd = 5 Glamorous Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Reecy Gogolac | ||
Tue Nov 18 2014 21:37 | 1st = 1 Reecy Gogolac 2nd = 7 Cut Out Pass 3rd = 2 Speed Direct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 1 Somedreamsomewhere | ||
Tue Nov 18 2014 21:30 | 1st = 1 Somedreamsomewhere 2nd = 7 Funny Car 3rd = 8 Cheyenne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Prince To Excel | ||
Tue Nov 18 2014 21:28 | 1st = 7 Prince To Excel 2nd = 2 Just Go Bang 3rd = 6 Crowdza Chanting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Graceful Impact | ||
Tue Nov 18 2014 21:25 | 1st = 6 Graceful Impact 2nd = 1 Hunter Mayhem 3rd = 5 Kay Jays Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 2 Tank You Kindly | ||
Tue Nov 18 2014 21:20 | 1st = 2 Tank You Kindly 2nd = 11 Springsteen 3rd = 3 Jett Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Asias Babe | ||
Tue Nov 18 2014 21:18 | 1st = 4 Asias Babe 2nd = 2 Rosey Gardens 3rd = 3 Trapper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Starzar Gold | ||
Tue Nov 18 2014 21:15 | 1st = 1 Starzar Gold 2nd = 6 Cawbourne Hazard 3rd = 2 Black Denim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Scenic Shot | ||
Tue Nov 18 2014 21:11 | 1st = 5 Scenic Shot 2nd = 3 Conquer Fear 3rd = 4 Cheeky Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Porky Teller | ||
Tue Nov 18 2014 21:07 | 1st = 1 Porky Teller 2nd = 2 Doon Goes Boom 3rd = 4 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 8 Stunning Jasper | ||
Tue Nov 18 2014 21:00 | 1st = 8 Stunning Jasper 2nd = 12 Button Brigade 3rd = 5 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Karma Connie | ||
Tue Nov 18 2014 20:58 | 1st = 8 Karma Connie 2nd = 7 Iririki 3rd = 6 Zulu Zenith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 5 Velocity Kyzon | ||
Tue Nov 18 2014 20:55 | 1st = 5 Velocity Kyzon 2nd = 2 Knock The Top 3rd = 8 Tokalon Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 2 Kristen Louise | ||
Tue Nov 18 2014 20:50 | 1st = 2 Kristen Louise 2nd = 5 Talk About Mach 3rd = 3 Four Legged Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Becci Leone | ||
Tue Nov 18 2014 20:48 | 1st = 1 Becci Leone 2nd = 4 Black Kaden 3rd = 6 Presto Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Callathumpian | ||
Tue Nov 18 2014 20:45 | 1st = 5 Callathumpian 2nd = 1 Gold Choice 3rd = 6 Jimmy Da Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 4 Exclusive Jack | ||
Tue Nov 18 2014 20:40 | 1st = 4 Exclusive Jack 2nd = 2 On Command 3rd = 3 Annie Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Abunda | ||
Tue Nov 18 2014 20:38 | 1st = 8 Abunda 2nd = 2 Grin To Win 3rd = 5 Rum Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 6 Miss Grand Theft | ||
Tue Nov 18 2014 20:35 | 1st = 6 Miss Grand Theft 2nd = 3 On Deck 3rd = 5 Elkington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 5 Dazzling Arden | ||
Tue Nov 18 2014 20:30 | 1st = 5 Dazzling Arden 2nd = 3 Stylishgate 3rd = 7 Real Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Alexs Entity | ||
Tue Nov 18 2014 20:28 | 1st = 5 Alexs Entity 2nd = 8 See Him Next 3rd = 6 Image Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Vee String | ||
Tue Nov 18 2014 20:25 | 1st = 6 Vee String 2nd = 4 Final Trick 3rd = 7 Dramatic Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 1 Miami Bravo | ||
Tue Nov 18 2014 20:20 | 1st = 1 Miami Bravo 2nd = 2 Thegreen Knight 3rd = 5 Mene Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Master Trickett | ||
Tue Nov 18 2014 20:18 | 1st = 3 Master Trickett 2nd = 4 Vander Lee 3rd = 6 Gold Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 7 Gunnadoo Delta | ||
Tue Nov 18 2014 20:15 | 1st = 7 Gunnadoo Delta 2nd = 3 Im Hot 3rd = 6 Elusive Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 5 President De Aygo | ||
Tue Nov 18 2014 20:10 | 1st = 5 President De Aygo 2nd = 1 Poets Voice 3rd = 4 Torque About Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Explosive Angel | ||
Tue Nov 18 2014 20:08 | 1st = 1 Explosive Angel 2nd = 5 Destini Shadow 3rd = 4 Bekim Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Glamour Row | ||
Tue Nov 18 2014 20:05 | 1st = 2 Glamour Row 2nd = 1 Messidonna Cloud 3rd = 3 Earning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 1 Father Frank | ||
Tue Nov 18 2014 20:00 | 1st = 1 Father Frank 2nd = 13 Grininalltheway 3rd = 2 Jimmy The Editor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Lightning Wham | ||
Tue Nov 18 2014 19:58 | 1st = 5 Lightning Wham 2nd = 10 Mrs Right 3rd = 7 Red Sun Foo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Winfield Rocky | ||
Tue Nov 18 2014 19:55 | 1st = 1 Winfield Rocky 2nd = 4 Mingela Cosmo 3rd = 6 Listen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 4 Myouri | ||
Tue Nov 18 2014 19:50 | 1st = 4 Myouri 2nd = 2 Reminder Call 3rd = 6 Washington Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Armed And Ready | ||
Tue Nov 18 2014 19:48 | 1st = 6 Armed And Ready 2nd = 7 Just Like Jim 3rd = 2 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Bokarm Ava | ||
Tue Nov 18 2014 19:45 | 1st = 6 Bokarm Ava 2nd = 3 Pace Ventura 3rd = 8 Queen Emma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Pental Cracker | ||
Tue Nov 18 2014 19:40 | 1st = 9 Pental Cracker 2nd = 1 Mayken Art 3rd = 3 Tit For Tatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 2 Steel The Best | ||
Tue Nov 18 2014 19:38 | 1st = 2 Steel The Best 2nd = 1 Krazy Caper 3rd = 7 Nippers Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 All Inn Dora | ||
Tue Nov 18 2014 19:35 | 1st = 2 All Inn Dora 2nd = 5 Southwood Laura 3rd = 3 Graceful Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 7 Big Shot Bob | ||
Tue Nov 18 2014 19:30 | 1st = 7 Big Shot Bob 2nd = 1 Phantom Rockstar 3rd = 4 Kon Tiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 9 Little Boy Sad | ||
Tue Nov 18 2014 19:28 | 1st = 9 Little Boy Sad 2nd = 8 Sanzman 3rd = 2 Bush Wacked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Hot Pic | ||
Tue Nov 18 2014 19:25 | 1st = 2 Hot Pic 2nd = 6 Phantom Reign 3rd = 7 Donnas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 6 Macheaven | ||
Tue Nov 18 2014 19:20 | 1st = 6 Macheaven 2nd = 2 Major Donegal 3rd = 5 Vanesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 10 Roadworks | ||
Tue Nov 18 2014 19:18 | 1st = 10 Roadworks 2nd = 3 Zipping Echo 3rd = 1 Orphans Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 7 Ellys Dream | ||
Tue Nov 18 2014 19:15 | 1st = 7 Ellys Dream 2nd = 1 Leefull Shot 3rd = 8 Ninja Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Wesley Jay | ||
Tue Nov 18 2014 19:10 | 1st = 3 Wesley Jay 2nd = 1 Major Kiwi 3rd = 7 Rob The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Lakeview Harley | ||
Tue Nov 18 2014 19:08 | 1st = 2 Lakeview Harley 2nd = 3 Beau Mambo 3rd = 1 Golden Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Miss Jackpot | ||
Tue Nov 18 2014 19:05 | 1st = 1 Miss Jackpot 2nd = 6 Gunnadoo Shadow 3rd = 2 Puma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 10 Katelin Brooke | ||
Tue Nov 18 2014 19:00 | 1st = 10 Katelin Brooke 2nd = 9 Framed And Hung 3rd = 11 Playboys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Cee Cee Quoted | ||
Tue Nov 18 2014 18:57 | 1st = 2 Cee Cee Quoted 2nd = 6 Amy Parker 3rd = 5 Eastern Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Bogie Raider | ||
Tue Nov 18 2014 18:54 | 1st = 2 Bogie Raider 2nd = 1 Ziva Zafonic 3rd = 4 Lady Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Nail Clipper | ||
Tue Nov 18 2014 18:51 | 1st = 5 Nail Clipper 2nd = 1 Allen Warlock 3rd = 7 Dyna Inca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 10 Always About Me | ||
Tue Nov 18 2014 18:48 | 1st = 10 Always About Me 2nd = 5 Jungle Jane 3rd = 3 Tina Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 Kingsbrae Looney | ||
Tue Nov 18 2014 18:45 | 1st = 3 Kingsbrae Looney 2nd = 1 Bokarm Adele 3rd = 9 Kingsbrae Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 3 Bells Beach House | ||
Tue Nov 18 2014 18:40 | 1st = 3 Bells Beach House 2nd = 9 Glenburn Addy 3rd = 7 Wamboyne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Al Senor | ||
Tue Nov 18 2014 18:37 | 1st = 1 Al Senor 2nd = 3 Vicki Rose Hi 3rd = 8 New Gold Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 6 Anvil Gav | ||
Tue Nov 18 2014 18:32 | 1st = 6 Anvil Gav 2nd = 9 Rajah Wealth 3rd = 10 Pushkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Tammy Baxter | ||
Tue Nov 18 2014 18:29 | 1st = 1 Tammy Baxter 2nd = 8 Dyna Ping 3rd = 2 Especially |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 12 Judah Ben Hur | ||
Tue Nov 18 2014 18:24 | 1st = 12 Judah Ben Hur 2nd = 10 Only One Slim 3rd = 8 Lucky Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Ipswich Melody | ||
Tue Nov 18 2014 18:20 | 1st = 7 Ipswich Melody 2nd = 8 Rival Stacey 3rd = 2 Lady Inga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Claretown Bert | ||
Tue Nov 18 2014 18:16 | 1st = 2 Claretown Bert 2nd = 4 Gamaray Icon 3rd = 3 Telopea Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 3 Lettuceplayginger | ||
Tue Nov 18 2014 18:10 | 1st = 3 Lettuceplayginger 2nd = 1 Now Is the Time 3rd = 8 Icy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Seeking Justice | ||
Tue Nov 18 2014 18:07 | 1st = 4 Seeking Justice 2nd = 8 Crusade Marjen 3rd = 7 Lady Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Set Her Again | ||
Tue Nov 18 2014 18:04 | 1st = 7 Set Her Again 2nd = 6 Star Speed 3rd = 1 Harley Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Destreos | ||
Tue Nov 18 2014 17:59 | 1st = 3 Destreos 2nd = 6 Caesars Folly 3rd = 1 Funny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Cumberland Black | ||
Tue Nov 18 2014 17:56 | 1st = 4 Cumberland Black 2nd = 1 Spritely Lass 3rd = 3 Uno Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 3 Hoover Jack | ||
Tue Nov 18 2014 17:52 | 1st = 3 Hoover Jack 2nd = 4 Crymelon Sunrise 3rd = 5 Garman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 9 Secret Smile | ||
Tue Nov 18 2014 17:47 | 1st = 9 Secret Smile 2nd = 7 Sanadik 3rd = 8 Kardashiancrusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 9 Celtic Colleen | ||
Tue Nov 18 2014 17:44 | 1st = 9 Celtic Colleen 2nd = 4 Threads 3rd = 3 Bago Kysam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Highly Respected | ||
Tue Nov 18 2014 17:39 | 1st = 6 Highly Respected 2nd = 4 Monster Storm 3rd = 1 Death Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Zulekha | ||
Tue Nov 18 2014 17:32 | 1st = 4 Zulekha 2nd = 5 Gravitation 3rd = 1 Bet Bet Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Floyd Mayweather | ||
Tue Nov 18 2014 17:27 | 1st = 2 Floyd Mayweather 2nd = 3 Exceptional Mach 3rd = 1 My Macs A Fake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Shyan Yahoo | ||
Tue Nov 18 2014 17:24 | 1st = 6 Shyan Yahoo 2nd = 4 Nanny Max 3rd = 7 Super String |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 12 Moon Symbol | ||
Tue Nov 18 2014 17:20 | 1st = 12 Moon Symbol 2nd = 1 Admiral Ruff 3rd = 8 Fun With Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Hollywood Horror | ||
Tue Nov 18 2014 17:16 | 1st = 8 Hollywood Horror 2nd = 1 Mighty Belinda 3rd = 2 Atomik Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Trail Blazing | ||
Tue Nov 18 2014 17:12 | 1st = 1 Trail Blazing 2nd = 3 Wattle Grove 3rd = 7 Kalden Crixus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Chief Fairman | ||
Tue Nov 18 2014 17:07 | 1st = 5 Chief Fairman 2nd = 7 Lerrad Maharg 3rd = 1 Stevie Wander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Shanaes Magic | ||
Tue Nov 18 2014 17:04 | 1st = 5 Shanaes Magic 2nd = 1 Shaylor Norris 3rd = 6 Barbarinos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 5 Actuariat | ||
Tue Nov 18 2014 17:00 | 1st = 5 Actuariat 2nd = 7 Zenithal 3rd = 12 Moving Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Load Up | ||
Tue Nov 18 2014 16:56 | 1st = 4 Load Up 2nd = 7 Huxleys Rhino 3rd = 6 Carumbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Missys Return | ||
Tue Nov 18 2014 16:52 | 1st = 7 Missys Return 2nd = 5 Dyna Phoebe 3rd = 8 Lisicki Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Alta Sinatra | ||
Tue Nov 18 2014 16:47 | 1st = 4 Alta Sinatra 2nd = 2 My Shadow Strike 3rd = 1 Karma Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Ryans Gift | ||
Tue Nov 18 2014 16:44 | 1st = 3 Ryans Gift 2nd = 5 No Gun 3rd = 10 Delivered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Before You Think | ||
Tue Nov 18 2014 16:40 | 1st = 9 Before You Think 2nd = 10 Rigamarole 3rd = 8 Nonino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 6 Cool Onyx | ||
Tue Nov 18 2014 16:36 | 1st = 6 Cool Onyx 2nd = 7 Watta Chord 3rd = 8 Blunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Rat Tail Jimmy | ||
Tue Nov 18 2014 16:32 | 1st = 2 Rat Tail Jimmy 2nd = 8 Macwollie 3rd = 3 China Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 6 Going Halves | ||
Tue Nov 18 2014 16:27 | 1st = 6 Going Halves 2nd = 2 Last Blue Jean 3rd = 1 Borninastorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Bogart Blend | ||
Tue Nov 18 2014 16:24 | 1st = 1 Bogart Blend 2nd = 8 Upper Class Lad 3rd = 6 Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 11 Real Warrior | ||
Tue Nov 18 2014 16:20 | 1st = 11 Real Warrior 2nd = 6 Akira Marie 3rd = 1 Glamour Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Banzai Attack | ||
Tue Nov 18 2014 16:16 | 1st = 8 Banzai Attack 2nd = 7 Malarnie 3rd = 1 Watta Barghest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Lady Torah | ||
Tue Nov 18 2014 16:12 | 1st = 7 Lady Torah 2nd = 2 Jet Black Magic 3rd = 6 Justice Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Courageous Kiwi | ||
Tue Nov 18 2014 16:07 | 1st = 3 Courageous Kiwi 2nd = 2 Enthral 3rd = 8 Therecomesatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Omar Coolpants | ||
Tue Nov 18 2014 16:04 | 1st = 2 Omar Coolpants 2nd = 1 Hello Joan 3rd = 3 Kiri Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 8 In A Wink | ||
Tue Nov 18 2014 16:00 | 1st = 8 In A Wink 2nd = 10 Hesco Gold 3rd = 3 Zigbee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Oceania | ||
Tue Nov 18 2014 15:56 | 1st = 2 Oceania 2nd = 8 Big Boy Tige 3rd = 6 Full On State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Enrica Bale | ||
Tue Nov 18 2014 15:52 | 1st = 8 Enrica Bale 2nd = 1 Chasing Amy 3rd = 6 All Inn Menphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Stunin Art | ||
Tue Nov 18 2014 15:47 | 1st = 1 Stunin Art 2nd = 4 Michaela Jay 3rd = 8 Bye The Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Suave Odessa | ||
Tue Nov 18 2014 15:44 | 1st = 2 Suave Odessa 2nd = 7 Bangor Blaze 3rd = 3 Emerley Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 3 Its Fred | ||
Tue Nov 18 2014 15:40 | 1st = 3 Its Fred 2nd = 1 Eat The House Down 3rd = 11 Tarago Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 6 Lil Dove | ||
Tue Nov 18 2014 15:37 | 1st = 6 Lil Dove 2nd = 3 One Man Army 3rd = 1 Red Fang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Mellcat Magic | ||
Tue Nov 18 2014 15:34 | 1st = 6 Mellcat Magic 2nd = 3 Charming Tilly 3rd = 5 Tangam Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Magical Mel | ||
Tue Nov 18 2014 15:30 | 1st = 6 Magical Mel 2nd = 1 Major Sam 3rd = 2 Skippy Saddler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Shiels | ||
Tue Nov 18 2014 15:27 | 1st = 1 Shiels 2nd = 6 Truly Delicate 3rd = 2 Costa Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 4 Straiffic | ||
Tue Nov 18 2014 15:23 | 1st = 4 Straiffic 2nd = 7 Golden Melody 3rd = 6 Mind Freak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Get It Right | ||
Tue Nov 18 2014 15:20 | 1st = 4 Get It Right 2nd = 5 Arnhem Rogue 3rd = 1 Cosmic Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Danda Flash | ||
Tue Nov 18 2014 15:17 | 1st = 8 Danda Flash 2nd = 7 Bit Pink 3rd = 4 Good Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 Harlow Franco | ||
Tue Nov 18 2014 15:12 | 1st = 2 Harlow Franco 2nd = 3 Timmy 3rd = 4 Pure Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Zacks A Flyer | ||
Tue Nov 18 2014 15:09 | 1st = 1 Zacks A Flyer 2nd = 7 Bronco Bale 3rd = 3 Park Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 5 Kareeming | ||
Tue Nov 18 2014 15:05 | 1st = 5 Kareeming 2nd = 6 Pharrell 3rd = 8 God Help Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Rylees Rogue | ||
Tue Nov 18 2014 15:01 | 1st = 1 Rylees Rogue 2nd = 2 Bag Of Spice 3rd = 5 Callamac Baz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Crazy Mach | ||
Tue Nov 18 2014 14:55 | 1st = 5 Crazy Mach 2nd = 7 Spondooley 3rd = 2 In My Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Better Call Saul | ||
Tue Nov 18 2014 14:52 | 1st = 7 Better Call Saul 2nd = 8 Absolute Boss 3rd = 1 Buxton Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 5 Century Boy | ||
Tue Nov 18 2014 14:48 | 1st = 5 Century Boy 2nd = 4 Bold Life 3rd = 14 Gone Romin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Night Tremors | ||
Tue Nov 18 2014 14:44 | 1st = 7 Night Tremors 2nd = 1 Star Chamber 3rd = 8 Buckle Up Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Mondo Seelster | ||
Tue Nov 18 2014 14:38 | 1st = 6 Mondo Seelster 2nd = 8 Darwins Luck 3rd = 7 Four Wise Men |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Sunday Pints | ||
Tue Nov 18 2014 14:34 | 1st = 4 Sunday Pints 2nd = 2 Burra Arms 3rd = 1 Atatak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 4 Landslide | ||
Tue Nov 18 2014 14:30 | 1st = 4 Landslide 2nd = 11 Elegantly Wasted 3rd = 8 Ya Crackin Jokes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Senor Slamma | ||
Tue Nov 18 2014 14:26 | 1st = 3 Senor Slamma 2nd = 1 Hellyeah Bolt 3rd = 8 Roxy Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Its Three By Two | ||
Tue Nov 18 2014 14:20 | 1st = 1 Its Three By Two 2nd = 5 Royearl Quest 3rd = 4 Sodeska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Cash Or Credit | ||
Tue Nov 18 2014 14:17 | 1st = 2 Cash Or Credit 2nd = 9 High Status 3rd = 3 Fearsome Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 4 Blinkin Bonus | ||
Tue Nov 18 2014 14:13 | 1st = 4 Blinkin Bonus 2nd = 2 Halo Deer 3rd = 3 Rita Skeeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Iditarod | ||
Tue Nov 18 2014 14:09 | 1st = 5 Iditarod 2nd = 8 Mountain Cuz 3rd = 4 Cosmic Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Ultimate Courage | ||
Tue Nov 18 2014 14:03 | 1st = 7 Ultimate Courage 2nd = 6 Days End 3rd = 4 Perfect Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Emerley Wizard | ||
Tue Nov 18 2014 13:59 | 1st = 5 Emerley Wizard 2nd = 7 Kikem Plugger 3rd = 4 Yambla Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 4 Krispy | ||
Tue Nov 18 2014 13:55 | 1st = 4 Krispy 2nd = 8 Electric Charge 3rd = 5 Magnyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 4 Opawa Colin | ||
Tue Nov 18 2014 13:53 | 1st = 4 Opawa Colin 2nd = 3 Goldstar Chumlee 3rd = 7 Keramus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 6 Lillycette | ||
Tue Nov 18 2014 13:51 | 1st = 6 Lillycette 2nd = 1 Wynburn Loco 3rd = 8 Boston Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Mister Malakye | ||
Tue Nov 18 2014 13:45 | 1st = 7 Mister Malakye 2nd = 6 The Love Affair 3rd = 4 Look Now Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Puma Pants | ||
Tue Nov 18 2014 13:43 | 1st = 1 Puma Pants 2nd = 6 Ohoka Faith 3rd = 3 Business Review |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Long Gully Magic | ||
Tue Nov 18 2014 13:42 | 1st = 6 Long Gully Magic 2nd = 1 Emerley Avenue 3rd = 8 Chelsea Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 4 Myseventeenseventy | ||
Tue Nov 18 2014 13:38 | 1st = 4 Myseventeenseventy 2nd = 6 Hammoon Boy 3rd = 2 Dream With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 8 Firemans Legacy | ||
Tue Nov 18 2014 13:35 | 1st = 8 Firemans Legacy 2nd = 4 Bump 3rd = 1 Stirling Dann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 4 Chinchero | ||
Tue Nov 18 2014 13:32 | 1st = 4 Chinchero 2nd = 2 Wynburn Rush 3rd = 3 Classic Nikko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Wears The Gold | ||
Tue Nov 18 2014 13:27 | 1st = 7 Wears The Gold 2nd = 4 Botany Pete 3rd = 1 Rangitata Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Sheza Black Rose | ||
Tue Nov 18 2014 13:24 | 1st = 2 Sheza Black Rose 2nd = 1 Viscount Vane 3rd = 3 Senni Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 10 Witless | ||
Tue Nov 18 2014 13:20 | 1st = 10 Witless 2nd = 1 Bally Paddy 3rd = 5 Cataleya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 7 Drysdale | ||
Tue Nov 18 2014 13:18 | 1st = 7 Drysdale 2nd = 3 Star Dreamer 3rd = 1 Oscar Tuivasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Gearbox Charlie | ||
Tue Nov 18 2014 13:15 | 1st = 7 Gearbox Charlie 2nd = 8 Lakerville 3rd = 10 Posh Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Lagoon May | ||
Tue Nov 18 2014 13:10 | 1st = 8 Lagoon May 2nd = 1 Jinja Cookie 3rd = 2 Token Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Lucy Fergo | ||
Tue Nov 18 2014 13:07 | 1st = 2 Lucy Fergo 2nd = 5 Spring Susie 3rd = 4 Quite Contrary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Mydream | ||
Tue Nov 18 2014 13:03 | 1st = 2 Mydream 2nd = 6 Rock To Paradise 3rd = 3 The Iron Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Rickys A Legend | ||
Tue Nov 18 2014 12:59 | 1st = 2 Rickys A Legend 2nd = 8 Kialdu Andrey 3rd = 6 Bearville Wigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 1 Know Danger | ||
Tue Nov 18 2014 12:55 | 1st = 1 Know Danger 2nd = 2 Homebush Chopper 3rd = 6 Stolen Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Pyke Bale | ||
Tue Nov 18 2014 12:50 | 1st = 3 Pyke Bale 2nd = 5 Sushi Bale 3rd = 8 Ping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Sarahs Domain | ||
Tue Nov 18 2014 12:45 | 1st = 1 Sarahs Domain 2nd = 4 Grand Apache 3rd = 7 All About Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 1 Major Headline | ||
Tue Nov 18 2014 12:42 | 1st = 1 Major Headline 2nd = 5 Outside In 3rd = 2 Another Maneater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 8 Invidious | ||
Tue Nov 18 2014 12:35 | 1st = 8 Invidious 2nd = 1 Opawa Webby 3rd = 3 Opawa Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Kinloch Action | ||
Tue Nov 18 2014 12:25 | 1st = 4 Kinloch Action 2nd = 5 Starburst Clemmy 3rd = 3 Speedy Swede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Botany Seaton | ||
Tue Nov 18 2014 12:15 | 1st = 1 Botany Seaton 2nd = 8 Opawa Sam 3rd = 6 Opawa Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Camray | ||
Tue Nov 18 2014 12:05 | 1st = 5 Camray 2nd = 6 Starburst Benny 3rd = 8 Blazing Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Ringa Ding | ||
Tue Nov 18 2014 11:55 | 1st = 2 Ringa Ding 2nd = 1 Know Wisdom 3rd = 7 Aniu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Protonic Pedro | ||
Tue Nov 18 2014 11:45 | 1st = 6 Protonic Pedro 2nd = 2 Opawa Viv 3rd = 5 Paddy Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 5 Go Bridie | ||
Tue Nov 18 2014 11:35 | 1st = 5 Go Bridie 2nd = 7 Token Ray 3rd = 8 Phat Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Homebush Zane | ||
Tue Nov 18 2014 11:25 | 1st = 8 Homebush Zane 2nd = 1 Budgie Right 3rd = 3 Jasper Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 8 Opawa Margorie | ||
Tue Nov 18 2014 11:15 | 1st = 8 Opawa Margorie 2nd = 7 Soumillon 3rd = 6 Opawa Tania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Blushing Belle | ||
Tue Nov 18 2014 11:05 | 1st = 4 Blushing Belle 2nd = 5 Know Clown 3rd = 7 Come On Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 4 Calm Spirit | ||
Tue Nov 18 2014 10:55 | 1st = 4 Calm Spirit 2nd = 2 Pukeko Prowler 3rd = 1 Moon And Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Homebush Ramona | ||
Tue Nov 18 2014 10:45 | 1st = 4 Homebush Ramona 2nd = 5 Kennys Comet 3rd = 8 Petra Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 5 Jinja Coll | ||
Tue Nov 18 2014 10:35 | 1st = 5 Jinja Coll 2nd = 7 Homebush Errol 3rd = 9 Subterfuge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Turbo Tundra | ||
Tue Nov 18 2014 10:25 | 1st = 7 Turbo Tundra 2nd = 8 My Foolish Heart 3rd = 3 Mr November |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 Chaimbo | ||
Tue Nov 18 2014 10:15 | 1st = 8 Chaimbo 2nd = 1 Pukeko Warrior 3rd = 6 May May Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Look At Lucy | ||
Tue Nov 18 2014 10:05 | 1st = 6 Look At Lucy 2nd = 2 Know Laughing 3rd = 10 Waxeyes Big Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Four Paw Glory | ||
Sat Oct 18 2014 23:42 | 1st = 8 Four Paw Glory 2nd = 2 You Can Dream 3rd = 1 Luba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Deputy Chief | ||
Sat Oct 18 2014 23:25 | 1st = 3 Deputy Chief 2nd = 2 Tiggerlong Amigo 3rd = 1 Astronomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 3 Moods | ||
Sat Oct 18 2014 23:10 | 1st = 3 Moods 2nd = 9 Change Doon Now 3rd = 11 Ashbros Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Nobu King | ||
Sat Oct 18 2014 23:07 | 1st = 3 Nobu King 2nd = 5 Martello Towers 3rd = 8 One Banana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 8 Timeseel | ||
Sat Oct 18 2014 23:02 | 1st = 8 Timeseel 2nd = 2 Billy Badlands 3rd = 7 Johnny Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Hestia Bale | ||
Sat Oct 18 2014 23:00 | 1st = 2 Hestia Bale 2nd = 8 Lonesome Nitro 3rd = 5 Dyna Zod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 10 - 5 Outofthefire | ||
Sat Oct 18 2014 22:55 | 1st = 5 Outofthefire 2nd = 11 The Final Cut 3rd = 10 Snappy Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Wreck Monelli | ||
Sat Oct 18 2014 22:50 | 1st = 1 Wreck Monelli 2nd = 8 Downlight 3rd = 4 Romeo Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 2 Lucky Drew | ||
Sat Oct 18 2014 22:45 | 1st = 2 Lucky Drew 2nd = 5 Blue Jean Baby 3rd = 3 Reckless Abandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Skyfire | ||
Sat Oct 18 2014 22:42 | 1st = 4 Skyfire 2nd = 5 Our Shiraz 3rd = 2 Whistler Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Rani Major | ||
Sat Oct 18 2014 22:37 | 1st = 1 Rani Major 2nd = 8 Torque Lively 3rd = 6 Riverboat Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Cawbourne Cobra | ||
Sat Oct 18 2014 22:35 | 1st = 8 Cawbourne Cobra 2nd = 1 Cawbourne Power 3rd = 9 Encapsulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 9 - 7 Menin Gate | ||
Sat Oct 18 2014 22:30 | 1st = 7 Menin Gate 2nd = 1 Kamwood Caesar 3rd = 9 Taj Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Obama Keeping | ||
Sat Oct 18 2014 22:27 | 1st = 1 Obama Keeping 2nd = 3 Expect A Guess 3rd = 6 Bodhi Temple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Barneys Rhino | ||
Sat Oct 18 2014 22:25 | 1st = 1 Barneys Rhino 2nd = 3 Dana Mork 3rd = 7 Rexy Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Twentyfivetolife | ||
Sat Oct 18 2014 22:22 | 1st = 7 Twentyfivetolife 2nd = 2 Mccara 3rd = 1 Eljulio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Allen Gravion | ||
Sat Oct 18 2014 22:20 | 1st = 4 Allen Gravion 2nd = 7 Alotta Luck 3rd = 3 Lektra Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 8 Fuoco | ||
Sat Oct 18 2014 22:15 | 1st = 8 Fuoco 2nd = 7 Dardy Delight 3rd = 5 Fifty Hertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Cosmic Angel | ||
Sat Oct 18 2014 22:12 | 1st = 1 Cosmic Angel 2nd = 3 Xtreme Knocka 3rd = 2 Classy Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Yaholyterror | ||
Sat Oct 18 2014 22:07 | 1st = 2 Yaholyterror 2nd = 6 Highview Teejay 3rd = 4 Miysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Vesta | ||
Sat Oct 18 2014 22:05 | 1st = 8 Vesta 3rd = 1 Lochie Do This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 What Will Do | ||
Sat Oct 18 2014 22:04 | 1st = 3 What Will Do 2nd = 2 Raincheck 3rd = 1 Haich Two Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 5 Goodtime Bobby | ||
Sat Oct 18 2014 22:00 | 1st = 5 Goodtime Bobby 2nd = 4 Graceful Art 3rd = 9 Wiley Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Smart Maxwell | ||
Sat Oct 18 2014 21:58 | 1st = 3 Smart Maxwell 2nd = 4 Hession Boots 3rd = 5 Supersonic Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Hers Not His | ||
Sat Oct 18 2014 21:57 | 1st = 1 Hers Not His 2nd = 2 Rival Stacey 3rd = 8 Crystal Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Living Bonus | ||
Sat Oct 18 2014 21:54 | 1st = 7 Living Bonus 2nd = 8 Nothingmuch 3rd = 10 Nico Serrano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Bessy Boo | ||
Sat Oct 18 2014 21:50 | 1st = 7 Bessy Boo 2nd = 2 Asias Babe 3rd = 8 Queen Esther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 The Oyster Bar | ||
Sat Oct 18 2014 21:47 | 1st = 2 The Oyster Bar 2nd = 10 Estilo 3rd = 8 Kalgan Kid Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Earl Of Clevedon | ||
Sat Oct 18 2014 21:45 | 1st = 9 Earl Of Clevedon 2nd = 3 Idle Lea 3rd = 4 Duchess Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 My Black Lorian | ||
Sat Oct 18 2014 21:43 | 1st = 8 My Black Lorian 2nd = 1 Linski 3rd = 4 Von Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Banjo Boy | ||
Sat Oct 18 2014 21:40 | 1st = 1 Banjo Boy 2nd = 6 Buckle Up Mason 3rd = 2 Dyna Nico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Iron Major | ||
Sat Oct 18 2014 21:39 | 1st = 6 Iron Major 2nd = 8 Hez So Fast 3rd = 4 Silver Aint Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 15 Our Overanova | ||
Sat Oct 18 2014 21:35 | 1st = 15 Our Overanova 2nd = 1 Mister Malakye 3rd = 14 Goldstar Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Dexter Lowe | ||
Sat Oct 18 2014 21:32 | 1st = 7 Dexter Lowe 2nd = 6 Chariot Ofthe Gods 3rd = 2 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 4 Guaranteed | ||
Sat Oct 18 2014 21:30 | 1st = 4 Guaranteed 2nd = 1 Road To Rock 3rd = 8 Savesomtimetodream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Magnum Oasis | ||
Sat Oct 18 2014 21:29 | 1st = 4 Magnum Oasis 2nd = 3 King Surfa 3rd = 7 Derby Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Lucy Lobster | ||
Sat Oct 18 2014 21:28 | 1st = 4 Lucy Lobster 2nd = 7 Zipping Weston 3rd = 8 To A Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Winterfeel | ||
Sat Oct 18 2014 21:24 | 1st = 1 Winterfeel 2nd = 7 Giddy Up 3rd = 3 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Garrdice | ||
Sat Oct 18 2014 21:23 | 1st = 8 Garrdice 2nd = 2 Fire Elusive 3rd = 6 Can Of |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Highbury | ||
Sat Oct 18 2014 21:22 | 1st = 1 Highbury 2nd = 2 Cruisers Sol 3rd = 8 Hooksy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Blackjack Gent | ||
Sat Oct 18 2014 21:19 | 1st = 4 Blackjack Gent 2nd = 1 Thunder Of Speed 3rd = 2 Cels Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Bold Life | ||
Sat Oct 18 2014 21:18 | 1st = 6 Bold Life 2nd = 9 Jokers Tothe Right 3rd = 7 The Prestige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 7 May Nelly | ||
Sat Oct 18 2014 21:15 | 1st = 7 May Nelly 2nd = 5 Tisani Star 3rd = 2 Beau Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 7 Tasmanian Bromac | ||
Sat Oct 18 2014 21:14 | 1st = 7 Tasmanian Bromac 2nd = 2 Itz Darknstormy 3rd = 10 Itsa Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 9 Slipaway Curly | ||
Sat Oct 18 2014 21:11 | 1st = 9 Slipaway Curly 2nd = 8 Blingsteen 3rd = 5 China Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Avonnova | ||
Sat Oct 18 2014 21:10 | 1st = 2 Avonnova 2nd = 1 Blazin N Cullen 3rd = 4 Abettorpunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Zipping Tank | ||
Sat Oct 18 2014 21:07 | 1st = 4 Zipping Tank 2nd = 5 Paua To Roar 3rd = 2 La Grand Logie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Mondo Courage | ||
Sat Oct 18 2014 21:05 | 1st = 3 Mondo Courage 2nd = 6 Lucky Ned Pepper 3rd = 1 Michaela Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Wake Up Call | ||
Sat Oct 18 2014 21:02 | 1st = 5 Wake Up Call 2nd = 1 Glad Bag 3rd = 2 Devine Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 5 Tiago Bromac | ||
Sat Oct 18 2014 21:02 | 1st = 5 Tiago Bromac 2nd = 4 Life Of Ted 3rd = 8 Hes Kinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Tweak | ||
Sat Oct 18 2014 21:00 | 1st = 6 Tweak 2nd = 4 Kayo Marciarno 3rd = 8 Dyna Geldof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 9 Give Me Class | ||
Sat Oct 18 2014 20:59 | 1st = 9 Give Me Class 2nd = 3 Far From Fear 3rd = 4 Bull Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Hold On Beau | ||
Sat Oct 18 2014 20:56 | 1st = 4 Hold On Beau 2nd = 6 Spa Cheang 3rd = 3 Garman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Kamwood Dawn | ||
Sat Oct 18 2014 20:55 | 1st = 1 Kamwood Dawn 2nd = 12 Tibytoa 3rd = 10 El Pasadeno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Mister Spaceman | ||
Sat Oct 18 2014 20:53 | 1st = 7 Mister Spaceman 2nd = 1 Alexandrite 3rd = 3 Lollipop Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 11 Outlaw Pete | ||
Sat Oct 18 2014 20:52 | 1st = 11 Outlaw Pete 2nd = 6 Magnus Missile 3rd = 12 Very Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Avondale Maurick | ||
Sat Oct 18 2014 20:50 | 1st = 8 Avondale Maurick 2nd = 1 Space Star 3rd = 6 Joane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 8 Hold All Tickets | ||
Sat Oct 18 2014 20:47 | 1st = 8 Hold All Tickets 2nd = 1 Lucky And Loaded 3rd = 3 Ultimate Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Always In My Pocket | ||
Sat Oct 18 2014 20:45 | 1st = 6 Always In My Pocket 2nd = 3 Lombo Madam Lashe 3rd = 7 Im Tondelayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Roman Queen | ||
Sat Oct 18 2014 20:44 | 1st = 2 Roman Queen 2nd = 6 Im No Bully 3rd = 5 Tick Away Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Uncle Lile | ||
Sat Oct 18 2014 20:40 | 1st = 8 Uncle Lile 2nd = 4 Magic Franco 3rd = 1 Lifesa Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 9 Cornelia Jess | ||
Sat Oct 18 2014 20:39 | 1st = 9 Cornelia Jess 2nd = 2 Transkei Hero 3rd = 3 Bogies A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Ballerino | ||
Sat Oct 18 2014 20:38 | 1st = 1 Ballerino 2nd = 4 Prince To Excel 3rd = 5 Dyna Glinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Dyna Ping | ||
Sat Oct 18 2014 20:35 | 1st = 3 Dyna Ping 2nd = 2 Just Go Bang 3rd = 6 Inventor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Clarence View | ||
Sat Oct 18 2014 20:35 | 1st = 2 Clarence View 2nd = 1 Mr Peppers 3rd = 5 Precious Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Bluestone Rose | ||
Sat Oct 18 2014 20:32 | 1st = 5 Bluestone Rose 2nd = 1 Wussell 3rd = 6 Darcy Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 5 Kvintet Avenger | ||
Sat Oct 18 2014 20:30 | 1st = 5 Kvintet Avenger 2nd = 1 Wildenstein 3rd = 3 Monsieur Deville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Are Jip | ||
Sat Oct 18 2014 20:28 | 1st = 5 Are Jip 2nd = 1 Black Empress 3rd = 3 Gold Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Unbridled Dreams | ||
Sat Oct 18 2014 20:27 | 1st = 2 Unbridled Dreams 2nd = 3 Just Another Toby 3rd = 5 Pocket The Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Santa Anita | ||
Sat Oct 18 2014 20:25 | 1st = 7 Santa Anita 2nd = 8 Ibrox Angel 3rd = 2 Locksmith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Three Queens | ||
Sat Oct 18 2014 20:24 | 1st = 6 Three Queens 2nd = 4 Sparks On Nudgee 3rd = 9 Jaccka Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Oscar De Largo | ||
Sat Oct 18 2014 20:22 | 1st = 4 Oscar De Largo 2nd = 7 Double Rinse 3rd = 6 Love Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Enjoy A Malabu | ||
Sat Oct 18 2014 20:20 | 1st = 5 Enjoy A Malabu 2nd = 7 Earl Or Nothing 3rd = 8 Conquer All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Suave Stuey Lombo | ||
Sat Oct 18 2014 20:18 | 1st = 7 Suave Stuey Lombo 2nd = 5 Teo Enteo 3rd = 2 Western Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Astound Ya | ||
Sat Oct 18 2014 20:17 | 1st = 3 Astound Ya 2nd = 4 Im All Stripes 3rd = 6 Seldom Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 8 Fuchsia Bandana | ||
Sat Oct 18 2014 20:15 | 1st = 8 Fuchsia Bandana 2nd = 9 Miss Rose De Lago 3rd = 6 Balmont Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Grand Legacy | ||
Sat Oct 18 2014 20:14 | 1st = 8 Grand Legacy 2nd = 7 Tricky Rose 3rd = 3 Smiley Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Little Chaddy | ||
Sat Oct 18 2014 20:11 | 1st = 1 Little Chaddy 2nd = 4 Fawn Express 3rd = 8 Surf Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Rummiking | ||
Sat Oct 18 2014 20:10 | 1st = 8 Rummiking 2nd = 1 Threo 3rd = 9 Four Jokers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Anything Less | ||
Sat Oct 18 2014 20:08 | 1st = 5 Anything Less 2nd = 4 Frattini 3rd = 7 Lady Ronray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Zipping Kendra | ||
Sat Oct 18 2014 20:05 | 1st = 7 Zipping Kendra 2nd = 6 Avenger Icon 3rd = 3 Hazy Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Witzend | ||
Sat Oct 18 2014 20:03 | 1st = 5 Witzend 2nd = 7 Carramar Chief 3rd = 12 Arrokeefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Madam Misty | ||
Sat Oct 18 2014 20:00 | 1st = 2 Madam Misty 2nd = 4 Soloman Vandy 3rd = 6 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Gorham Bale | ||
Sat Oct 18 2014 20:00 | 1st = 4 Gorham Bale 2nd = 5 Lady Deedee 3rd = 10 Dyna Zerg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Apache Dessa | ||
Sat Oct 18 2014 19:58 | 1st = 6 Apache Dessa 2nd = 1 Yes Does 3rd = 2 Capricorn Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 8 Dr Lewicki | ||
Sat Oct 18 2014 19:57 | 1st = 8 Dr Lewicki 2nd = 10 Foreward Strike 3rd = 7 Treasures Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Punk Panther | ||
Sat Oct 18 2014 19:54 | 1st = 1 Punk Panther 2nd = 4 Call Me Hank 3rd = 8 Noaki Buckley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Soul Tana | ||
Sat Oct 18 2014 19:52 | 1st = 1 Soul Tana 2nd = 10 Turismo 3rd = 9 Albert Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Shoulders | ||
Sat Oct 18 2014 19:50 | 1st = 4 Shoulders 2nd = 3 Jewel Action 3rd = 2 All Strung Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 7 Hotshot Hall | ||
Sat Oct 18 2014 19:49 | 1st = 7 Hotshot Hall 2nd = 3 Red Tail 3rd = 2 You Got Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Kracken Black | ||
Sat Oct 18 2014 19:46 | 1st = 5 Kracken Black 2nd = 1 Way To Go 3rd = 4 Barn Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Laterron | ||
Sat Oct 18 2014 19:45 | 1st = 5 Laterron 2nd = 3 Bettor Bet Black 3rd = 8 Vansumic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Beneke | ||
Sat Oct 18 2014 19:42 | 1st = 6 Beneke 2nd = 4 Cosmo Jarvis 3rd = 1 Jesses Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 12 Our Hi Jinx | ||
Sat Oct 18 2014 19:40 | 1st = 12 Our Hi Jinx 2nd = 3 One Eyed Terror 3rd = 1 Wandary Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Cardwell | ||
Sat Oct 18 2014 19:39 | 1st = 2 Cardwell 2nd = 3 Hopping Houdini 3rd = 4 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Quantum Bale | ||
Sat Oct 18 2014 19:38 | 1st = 4 Quantum Bale 2nd = 2 Soul Maker 3rd = 3 Tantrum Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 6 Disposition | ||
Sat Oct 18 2014 19:35 | 1st = 6 Disposition 2nd = 5 Fulds Bet 3rd = 3 Cuanzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Norman Charles | ||
Sat Oct 18 2014 19:34 | 1st = 6 Norman Charles 2nd = 9 Cobla Stuie 3rd = 8 Six Degrees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Young Hawke | ||
Sat Oct 18 2014 19:31 | 1st = 8 Young Hawke 2nd = 1 Lonesome Pirate 3rd = 5 Mid Air Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 1 Celebrity Lass | ||
Sat Oct 18 2014 19:30 | 1st = 1 Celebrity Lass 2nd = 8 Welcome To Vegas 3rd = 6 Melrose Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Addison Road | ||
Sat Oct 18 2014 19:27 | 1st = 6 Addison Road 2nd = 7 Gradence 3rd = 5 Zarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 5 Heart Of Ayla | ||
Sat Oct 18 2014 19:26 | 1st = 5 Heart Of Ayla 2nd = 2 Faster Stronger 3rd = 4 Dash About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Qtown Rip Roaring | ||
Sat Oct 18 2014 19:22 | 1st = 2 Qtown Rip Roaring 2nd = 7 Hand Of The King 3rd = 5 East to West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Revlon Babe | ||
Sat Oct 18 2014 19:21 | 1st = 1 Revlon Babe 2nd = 4 Cawbourne Hawk 3rd = 7 Bang Pow Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 2 Eliazar | ||
Sat Oct 18 2014 19:18 | 1st = 2 Eliazar 2nd = 1 Sigmund 3rd = 4 Tieres Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Up High | ||
Sat Oct 18 2014 19:17 | 1st = 6 Up High 2nd = 8 Nova Glory 3rd = 7 Topper Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Flying Twist | ||
Sat Oct 18 2014 19:15 | 1st = 3 Flying Twist 2nd = 8 Untraceable 3rd = 1 Shall She Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Bogie Dream | ||
Sat Oct 18 2014 19:14 | 1st = 3 Bogie Dream 2nd = 7 Rizzini 3rd = 6 Promises Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Annie Morva | ||
Sat Oct 18 2014 19:10 | 1st = 7 Annie Morva 2nd = 8 Pas Ultimate Delight 3rd = 4 Sovereign Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Were Off Here | ||
Sat Oct 18 2014 19:09 | 1st = 6 Were Off Here 2nd = 2 Cose Drom 3rd = 3 Play A Kazoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 11 Max Richter | ||
Sat Oct 18 2014 19:05 | 1st = 11 Max Richter 2nd = 4 Woodlea Beau 3rd = 7 Judah Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Hunter Hummer | ||
Sat Oct 18 2014 19:04 | 1st = 1 Hunter Hummer 2nd = 3 Weekend Wes 3rd = 2 Leaping Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Delicacy | ||
Sat Oct 18 2014 19:00 | 1st = 7 Delicacy 2nd = 9 Say Geronimo 3rd = 4 First Among Equals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Seven Dreams | ||
Sat Oct 18 2014 18:59 | 1st = 6 Seven Dreams 2nd = 3 Mister Cooke 3rd = 7 Modern Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Zulu Whispers | ||
Sat Oct 18 2014 18:56 | 1st = 3 Zulu Whispers 2nd = 7 Georgina 3rd = 2 Quick Clique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 2 Teixeira | ||
Sat Oct 18 2014 18:55 | 1st = 2 Teixeira 2nd = 3 Big Spending Telf 3rd = 6 Skylarker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Golden Hand | ||
Sat Oct 18 2014 18:52 | 1st = 3 Golden Hand 2nd = 4 Proven Glady 3rd = 8 Cruisen Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Heza Prince | ||
Sat Oct 18 2014 18:50 | 1st = 9 Heza Prince 2nd = 2 Flaming Hero 3rd = 7 Maastricht |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 Tibet | ||
Sat Oct 18 2014 18:47 | 1st = 4 Tibet 2nd = 1 Christopherson 3rd = 7 Our Cavalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Im Blue Double Dee | ||
Sat Oct 18 2014 18:45 | 1st = 3 Im Blue Double Dee 2nd = 5 Ohoka Colorado 3rd = 6 Shannonsablast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Queens Boss | ||
Sat Oct 18 2014 18:43 | 1st = 1 Queens Boss 2nd = 8 Seriously Seedy 3rd = 3 Marks Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 8 Pearls Destiny | ||
Sat Oct 18 2014 18:40 | 1st = 8 Pearls Destiny 2nd = 2 Rowas Mark 3rd = 10 Dubstep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Ace Light | ||
Sat Oct 18 2014 18:35 | 1st = 2 Ace Light 2nd = 10 Lucky Voodoo 3rd = 8 Commands Attention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Fiery Fox | ||
Sat Oct 18 2014 18:33 | 1st = 5 Fiery Fox 2nd = 6 Jingellic 3rd = 8 Hes No Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 9 Just Knew | ||
Sat Oct 18 2014 18:30 | 1st = 9 Just Knew 2nd = 13 Paint The Hammer 3rd = 2 Riverboat Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Tiz A Smokey | ||
Sat Oct 18 2014 18:28 | 1st = 5 Tiz A Smokey 2nd = 2 Kandidate 3rd = 3 Kardashiancrusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 3 Kheleva | ||
Sat Oct 18 2014 18:25 | 1st = 3 Kheleva 2nd = 11 Real Love 3rd = 8 Antique Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Micara | ||
Sat Oct 18 2014 18:22 | 1st = 5 Micara 2nd = 4 Dottys Double 3rd = 8 Diannas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Lark Rise | ||
Sat Oct 18 2014 18:20 | 1st = 7 Lark Rise 2nd = 9 Three Over Three 3rd = 6 Hurricane Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 10 - 11 The Messina Nymph | ||
Sat Oct 18 2014 18:15 | 1st = 11 The Messina Nymph 2nd = 4 Cradle Me 3rd = 6 Sino Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Midnight Maid | ||
Sat Oct 18 2014 18:11 | 1st = 2 Midnight Maid 2nd = 7 Brumby Boy 3rd = 9 Secret Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 15 Faithncourage | ||
Sat Oct 18 2014 18:10 | 1st = 15 Faithncourage 2nd = 6 Londehero 3rd = 4 Gojo Mimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 2 Umfazi | ||
Sat Oct 18 2014 18:07 | 1st = 2 Umfazi 2nd = 4 Art For Arts Sake 3rd = 3 Mine Craft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 3 Dazzling Halo | ||
Sat Oct 18 2014 18:05 | 1st = 3 Dazzling Halo 2nd = 9 Miss Sugar Puss 3rd = 5 Aquamarine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 9 April Curragh | ||
Sat Oct 18 2014 18:03 | 1st = 9 April Curragh 2nd = 1 Benson Benz 3rd = 2 Market Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 Breeze On By | ||
Sat Oct 18 2014 18:00 | 1st = 5 Breeze On By 2nd = 9 Come By Often 3rd = 7 Somerset Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Burnro | ||
Sat Oct 18 2014 17:55 | 1st = 2 Burnro 2nd = 8 Daunting Dancer 3rd = 9 Leahone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Angsana | ||
Sat Oct 18 2014 17:53 | 1st = 1 Angsana 2nd = 3 Bush Courage 3rd = 4 Doomsday Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 6 Oakhurst Flyer | ||
Sat Oct 18 2014 17:50 | 1st = 6 Oakhurst Flyer 2nd = 5 Chilly Reception 3rd = 12 Pants On Friar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Victory Hotel | ||
Sat Oct 18 2014 17:47 | 1st = 3 Victory Hotel 2nd = 6 Vicomte 3rd = 4 Cracow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 1 Auberge | ||
Sat Oct 18 2014 17:45 | 1st = 1 Auberge 2nd = 2 Oakfield Invader 3rd = 5 Flute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Supersonic Shak | ||
Sat Oct 18 2014 17:44 | 1st = 3 Supersonic Shak 2nd = 9 Exotic Pearl 3rd = 6 Mighty Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 1 Admire Rakti | ||
Sat Oct 18 2014 17:40 | 1st = 1 Admire Rakti 2nd = 16 Rising Romance 3rd = 15 Lucia Valentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 13 Lucky Ana | ||
Sat Oct 18 2014 17:32 | 1st = 13 Lucky Ana 2nd = 11 Still The Man 3rd = 12 Basic Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 2 Rocket To Glory | ||
Sat Oct 18 2014 17:30 | 1st = 2 Rocket To Glory 2nd = 9 Rudy 3rd = 8 The Storeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 Cracked | ||
Sat Oct 18 2014 17:27 | 1st = 2 Cracked 2nd = 5 Fully Hectic Bro 3rd = 7 Swift Shamrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 Avoid Lightning | ||
Sat Oct 18 2014 17:25 | 1st = 3 Avoid Lightning 2nd = 11 Brook Road 3rd = 6 Rose Of Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 2 Golden Mane | ||
Sat Oct 18 2014 17:20 | 1st = 2 Golden Mane 2nd = 8 Scrunchie 3rd = 11 Princess Wakefield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Aimalac Burra | ||
Sat Oct 18 2014 17:15 | 1st = 1 Aimalac Burra 2nd = 10 Royal Lover 3rd = 3 Emperor Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 4 Mianzar | ||
Sat Oct 18 2014 17:12 | 1st = 4 Mianzar 2nd = 5 Soubresaut 3rd = 2 Daytrap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Hucklebuck | ||
Sat Oct 18 2014 17:10 | 1st = 7 Hucklebuck 2nd = 11 Nite Rocker 3rd = 3 Karacatis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 5 Low Tide | ||
Sat Oct 18 2014 17:05 | 1st = 5 Low Tide 2nd = 2 Andis Boy 3rd = 8 Savanarola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Say I Wont | ||
Sat Oct 18 2014 17:02 | 1st = 3 Say I Wont 2nd = 1 Dumuzi 3rd = 5 Dark Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 5 Got Unders | ||
Sat Oct 18 2014 17:00 | 1st = 5 Got Unders 2nd = 6 Unique 3rd = 1 Randiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 4 Miracles Of Life | ||
Sat Oct 18 2014 16:55 | 1st = 4 Miracles Of Life 3rd = 7 Shamal Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 1 Bel Sprinter | ||
Sat Oct 18 2014 16:55 | 1st = 1 Bel Sprinter 3rd = 7 Shamal Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 9 Foreign News | ||
Sat Oct 18 2014 16:52 | 1st = 9 Foreign News 2nd = 3 Superbad 3rd = 4 Tysons Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 7 Zahas Ace | ||
Sat Oct 18 2014 16:50 | 1st = 7 Zahas Ace 2nd = 12 Speedy Sam 3rd = 8 Righteous Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 4 Senior Council | ||
Sat Oct 18 2014 16:47 | 1st = 4 Senior Council 2nd = 2 Powlett 3rd = 1 Igles Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 5 Mahara | ||
Sat Oct 18 2014 16:45 | 1st = 5 Mahara 2nd = 8 All Cerise 3rd = 12 Rare Fragrance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 3 Hes Commanding | ||
Sat Oct 18 2014 16:40 | 1st = 3 Hes Commanding 2nd = 7 Diamondwarrior 3rd = 1 Harold Bluetooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 6 Lady Belladonna | ||
Sat Oct 18 2014 16:35 | 1st = 6 Lady Belladonna 2nd = 5 Host Nation 3rd = 12 Magic In Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 4 Prairie Gold | ||
Sat Oct 18 2014 16:32 | 1st = 4 Prairie Gold 2nd = 2 Torgannah 3rd = 7 Famous Finnish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Baligari | ||
Sat Oct 18 2014 16:30 | 1st = 4 Baligari 2nd = 8 Double Pockets 3rd = 1 Pistolier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 8 Onadowntowntrain | ||
Sat Oct 18 2014 16:25 | 1st = 8 Onadowntowntrain 2nd = 7 Windswept 3rd = 6 Born To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 His Redemption | ||
Sat Oct 18 2014 16:22 | 1st = 5 His Redemption 2nd = 12 Joanies Luck 3rd = 3 Ghana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 2 Contributer | ||
Sat Oct 18 2014 16:20 | 1st = 2 Contributer 2nd = 12 Noble Protector 3rd = 9 Signoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 12 Heresdecasino | ||
Sat Oct 18 2014 16:16 | 1st = 12 Heresdecasino 2nd = 1 Proactive 3rd = 3 Thunder Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 10 Abaddon | ||
Sat Oct 18 2014 16:13 | 1st = 10 Abaddon 2nd = 7 Locks Legend 3rd = 12 Old Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 3 My Little Beauty | ||
Sat Oct 18 2014 16:11 | 1st = 3 My Little Beauty 2nd = 9 Dubai Bullet 3rd = 8 Oh Ay Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 1 General Groove | ||
Sat Oct 18 2014 16:09 | 1st = 1 General Groove 2nd = 6 Holy Heart 3rd = 8 Vision in Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 6 Mulaqen | ||
Sat Oct 18 2014 16:05 | 1st = 6 Mulaqen 2nd = 4 La Amistad 3rd = 2 Disclaimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 6 Meadow Dreamer | ||
Sat Oct 18 2014 16:00 | 1st = 6 Meadow Dreamer 2nd = 9 Aldous 3rd = 4 Lucky Day Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 3 Grassini | ||
Sat Oct 18 2014 15:57 | 1st = 3 Grassini 2nd = 2 Prie Dieu 3rd = 7 Whittens Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 8 Go Dreaming | ||
Sat Oct 18 2014 15:55 | 1st = 8 Go Dreaming 2nd = 3 Clang And Bang 3rd = 7 Power To Possess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 8 Vital Importance | ||
Sat Oct 18 2014 15:50 | 1st = 8 Vital Importance 2nd = 4 The Alleged 3rd = 2 Paseo Del Prado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Sweet Little Filly | ||
Sat Oct 18 2014 15:47 | 1st = 3 Sweet Little Filly 2nd = 7 Ferocity Blue 3rd = 5 Crocketts Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 3 Sweet Idea | ||
Sat Oct 18 2014 15:45 | 1st = 3 Sweet Idea 2nd = 6 Girl Guide 3rd = 4 Catkins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 8 Magwitch | ||
Sat Oct 18 2014 15:41 | 1st = 8 Magwitch 2nd = 5 Higashi 3rd = 1 Viva Lisboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 Darci Be Good | ||
Sat Oct 18 2014 15:38 | 1st = 3 Darci Be Good 2nd = 2 Volkhere 3rd = 1 Hi Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 9 - 1 Maygrove | ||
Sat Oct 18 2014 15:37 | 1st = 1 Maygrove 2nd = 8 St Saturnin 3rd = 2 Bachelors Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 7 Up There Electra | ||
Sat Oct 18 2014 15:36 | 1st = 7 Up There Electra 2nd = 8 Beegees 3rd = 10 Jet OReilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 1 Alakris | ||
Sat Oct 18 2014 15:34 | 1st = 1 Alakris 2nd = 6 General James 3rd = 5 Green Moth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 9 Deep Field | ||
Sat Oct 18 2014 15:30 | 1st = 9 Deep Field 2nd = 3 Thats A Good Idea 3rd = 8 Shamalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Lush Belle | ||
Sat Oct 18 2014 15:25 | 1st = 5 Lush Belle 2nd = 2 Power De Ted 3rd = 8 Spursyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 5 Towong Bridge | ||
Sat Oct 18 2014 15:22 | 1st = 5 Towong Bridge 2nd = 7 Written Light 3rd = 6 Vege Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 10 Sudden Moment | ||
Sat Oct 18 2014 15:20 | 1st = 10 Sudden Moment 2nd = 9 Remorse 3rd = 1 Eclair Samba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 10 - 15 Dramatist | ||
Sat Oct 18 2014 15:17 | 1st = 15 Dramatist 2nd = 3 Cursive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 4 Reka Outlaw | ||
Sat Oct 18 2014 15:15 | 1st = 4 Reka Outlaw 2nd = 10 The Black Gandalf 3rd = 8 Bootlegging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Shepiktus | ||
Sat Oct 18 2014 15:12 | 1st = 4 Shepiktus 2nd = 6 Shes Got Beauty 3rd = 1 Idol Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 5 Lucky Hussler | ||
Sat Oct 18 2014 15:10 | 1st = 5 Lucky Hussler 2nd = 9 Under The Louvre 3rd = 8 Generalife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Powerline | ||
Sat Oct 18 2014 15:06 | 1st = 4 Powerline 2nd = 3 Hes Our Toy Boy 3rd = 6 Wisconsin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 What About Me | ||
Sat Oct 18 2014 15:03 | 1st = 1 What About Me 2nd = 8 Busselton 3rd = 5 Vaz De Torres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 5 Ginner Hart | ||
Sat Oct 18 2014 15:02 | 1st = 5 Ginner Hart 2nd = 10 Fix 3rd = 4 Whosyourmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 9 Canny Maree | ||
Sat Oct 18 2014 15:01 | 1st = 9 Canny Maree 2nd = 1 In Ernest 3rd = 7 Blinkin Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 1 Kodinhi | ||
Sat Oct 18 2014 14:59 | 1st = 1 Kodinhi 2nd = 2 Krysor 3rd = 6 Red Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 2 Kuro | ||
Sat Oct 18 2014 14:55 | 1st = 2 Kuro 2nd = 1 Time For War 3rd = 7 Inkling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 5 A Day To Remember | ||
Sat Oct 18 2014 14:50 | 1st = 5 A Day To Remember 2nd = 1 Outraged 3rd = 4 Im Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 1 Churchills Speech | ||
Sat Oct 18 2014 14:47 | 1st = 1 Churchills Speech 2nd = 5 Western Wow 3rd = 6 Del Mishel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Most Husbands | ||
Sat Oct 18 2014 14:45 | 1st = 7 Most Husbands 2nd = 5 Shade Of Green 3rd = 6 Dazzling Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 9 - 16 Slice Of Class | ||
Sat Oct 18 2014 14:42 | 1st = 16 Slice Of Class 2nd = 5 City Chic 3rd = 12 Petite Brigitte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 10 Dantains Spirit | ||
Sat Oct 18 2014 14:40 | 1st = 10 Dantains Spirit 2nd = 15 Miss Izzy 3rd = 8 Cod Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Our Neddy Boy | ||
Sat Oct 18 2014 14:37 | 1st = 2 Our Neddy Boy 2nd = 1 Cyclone Kan 3rd = 7 Jewel Bangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 12 Fontein Ruby | ||
Sat Oct 18 2014 14:35 | 1st = 12 Fontein Ruby 2nd = 13 Crafty 3rd = 5 Firehouse Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 7 Oscuro | ||
Sat Oct 18 2014 14:31 | 1st = 7 Oscuro 2nd = 2 Keen Eye 3rd = 6 Im Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Walk To The Bar | ||
Sat Oct 18 2014 14:27 | 1st = 2 Walk To The Bar 2nd = 10 Duporth Jack 3rd = 5 Chillin With Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 3 Monarchy | ||
Sat Oct 18 2014 14:26 | 1st = 3 Monarchy 2nd = 10 Tutelina 3rd = 6 Hell And Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 1 Big Gubba | ||
Sat Oct 18 2014 14:23 | 1st = 1 Big Gubba 2nd = 4 Prince Of Oz 3rd = 2 Entirely Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 6 Golan Express | ||
Sat Oct 18 2014 14:22 | 1st = 6 Golan Express 2nd = 14 Amber Rayne 3rd = 4 Sheez Torkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Look At Anything | ||
Sat Oct 18 2014 14:19 | 1st = 1 Look At Anything 2nd = 2 Ready Reply 3rd = 14 Snap Freeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 9 Muscovado | ||
Sat Oct 18 2014 14:15 | 1st = 9 Muscovado 2nd = 4 Kermadec 3rd = 2 Candelara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 5 Oriental Play | ||
Sat Oct 18 2014 14:12 | 1st = 5 Oriental Play 2nd = 3 Long Rifle 3rd = 9 Why Do We Do It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 Melaleuca | ||
Sat Oct 18 2014 14:10 | 1st = 5 Melaleuca 2nd = 9 Late Night Drink 3rd = 3 Astro Damus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 1 Captain Kirk | ||
Sat Oct 18 2014 14:07 | 1st = 1 Captain Kirk 2nd = 10 Perfect Start 3rd = 6 Airfield Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 3 Ramsays Curse | ||
Sat Oct 18 2014 14:05 | 1st = 3 Ramsays Curse 2nd = 8 Gunner 3rd = 6 Bruadar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 8 Set Square | ||
Sat Oct 18 2014 14:00 | 1st = 8 Set Square 2nd = 3 Maastricht 3rd = 9 Imperial Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 5 Malachite | ||
Sat Oct 18 2014 13:56 | 1st = 5 Malachite 2nd = 2 Just A Diva 3rd = 6 Assertive Chef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Madotti | ||
Sat Oct 18 2014 13:52 | 1st = 6 Madotti 2nd = 5 The Wildman 3rd = 10 Military Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 3 Prompt Return | ||
Sat Oct 18 2014 13:48 | 1st = 3 Prompt Return 2nd = 4 Hello Hornsby 3rd = 7 Stryking Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 1 Soriano | ||
Sat Oct 18 2014 13:47 | 1st = 1 Soriano 2nd = 2 Noble Warrior 3rd = 6 Little Alfie Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 10 King Willem | ||
Sat Oct 18 2014 13:44 | 1st = 10 King Willem 2nd = 3 Dakabee 3rd = 4 Lord Chamberlain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 2 Excess Knowledge | ||
Sat Oct 18 2014 13:40 | 1st = 2 Excess Knowledge 2nd = 7 Paederos 3rd = 4 Supreme Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Star Stealer | ||
Sat Oct 18 2014 13:35 | 1st = 2 Star Stealer 2nd = 5 Coachella 3rd = 8 Patch Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 1 Langdon | ||
Sat Oct 18 2014 13:32 | 1st = 1 Langdon 3rd = 3 Conroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 5 Sampson | ||
Sat Oct 18 2014 13:32 | 1st = 5 Sampson 3rd = 3 Conroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Oh Lonesome Me | ||
Sat Oct 18 2014 13:30 | 1st = 1 Oh Lonesome Me 2nd = 5 Traded 3rd = 2 Koel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 2 Stratum Star | ||
Sat Oct 18 2014 13:25 | 1st = 2 Stratum Star 2nd = 8 Manhattan Avenue 3rd = 6 Careless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 2 Maurus | ||
Sat Oct 18 2014 13:20 | 1st = 2 Maurus 2nd = 4 Clasina 3rd = 3 Red Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 1 Silverdale | ||
Sat Oct 18 2014 13:12 | 1st = 1 Silverdale 2nd = 12 King Krovanh 3rd = 3 Agent Ziva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 3 Salerno | ||
Sat Oct 18 2014 13:00 | 1st = 3 Salerno 2nd = 11 Tempt Me Not 3rd = 9 Elle Snitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 7 Maccool | ||
Sat Oct 18 2014 12:57 | 1st = 7 Maccool 2nd = 4 Anniesstar 3rd = 6 Coastal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 3 Loyal Toast | ||
Sat Oct 18 2014 12:55 | 1st = 3 Loyal Toast 2nd = 1 Humdinger 3rd = 11 She Will Loosen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 4 Sea Spray | ||
Sat Oct 18 2014 12:50 | 1st = 4 Sea Spray 2nd = 2 Azkadellia 3rd = 6 Shacarde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 2 Irish Encore | ||
Sat Oct 18 2014 12:35 | 1st = 2 Irish Encore 2nd = 5 Far Fetched 3rd = 8 Carnavalito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 1 The Bold One | ||
Sat Oct 18 2014 12:22 | 1st = 1 The Bold One 2nd = 14 Wild Rock 3rd = 9 Miss Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 11 Lostasock | ||
Sat Oct 18 2014 12:20 | 1st = 11 Lostasock 2nd = 6 Poor Corner 3rd = 8 Stradeeming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 9 Los Vargas | ||
Sat Oct 18 2014 12:00 | 1st = 9 Los Vargas 2nd = 1 Tronic Rose 3rd = 6 Dezignator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 16 Outspoken | ||
Sat Oct 18 2014 11:47 | 1st = 16 Outspoken 2nd = 2 Fried Rice 3rd = 1 Be The Most |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 4 Rocksham | ||
Sat Oct 18 2014 11:45 | 1st = 4 Rocksham 2nd = 10 To A Degree 3rd = 12 Mirror Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 6 Smashing | ||
Sat Oct 18 2014 11:25 | 1st = 6 Smashing 2nd = 3 Champagne Rein 3rd = 4 Knight Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 8 Billie Frechette | ||
Sat Oct 18 2014 11:12 | 1st = 8 Billie Frechette 2nd = 10 Porotene Diva 3rd = 6 Silk Belt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 1 Dan The Man | ||
Sat Oct 18 2014 10:50 | 1st = 1 Dan The Man 2nd = 10 Keeping Tom 3rd = 13 Palace Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 8 Delilah Deltoro | ||
Sat Oct 18 2014 10:37 | 1st = 8 Delilah Deltoro 2nd = 2 Facet 3rd = 10 Sweet Magnus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 9 Zafrenzy | ||
Sat Oct 18 2014 10:12 | 1st = 9 Zafrenzy 2nd = 1 Voxer 3rd = 2 Foxcub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Close To Cullen | ||
Sat Oct 18 2014 1:00 | 1st = 1 Close To Cullen 2nd = 5 Oneonthewood 3rd = 8 Sir Willys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Jabba Da Pup | ||
Sat Oct 18 2014 0:47 | 1st = 5 Jabba Da Pup 2nd = 2 West On Curtis 3rd = 7 Wy Yung Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Ti Amo Franco | ||
Sat Oct 18 2014 0:35 | 1st = 4 Ti Amo Franco 2nd = 3 Ardens Southee 3rd = 11 Sign In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Alotta Fantasy | ||
Sat Oct 18 2014 0:32 | 1st = 7 Alotta Fantasy 2nd = 8 Joes Guess 3rd = 3 Peter Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 9 Batavia Pirate | ||
Sat Oct 18 2014 0:25 | 1st = 9 Batavia Pirate 2nd = 10 Mundella Megs 3rd = 1 Wetumke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Last Day | ||
Sat Oct 18 2014 0:17 | 1st = 5 Last Day 2nd = 4 Golden Gossip 3rd = 2 Princess Alyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Senator Whitby | ||
Sat Oct 18 2014 0:10 | 1st = 1 Senator Whitby 2nd = 2 Some Kinda Tactics 3rd = 4 Macintosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Jilliby Honey | ||
Sat Oct 18 2014 0:00 | 1st = 6 Jilliby Honey 2nd = 8 High Flyin Polly 3rd = 9 Miss Rivertin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 8 - 7 Wasted Study | ||
Thu Sep 18 2014 23:55 | 1st = 7 Wasted Study 2nd = 2 Samuel Colt 3rd = 5 Gotta Xcellerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Shekel Monelli | ||
Thu Sep 18 2014 23:47 | 1st = 1 Shekel Monelli 2nd = 4 River Lad 3rd = 5 Fire Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 Raesawinner | ||
Thu Sep 18 2014 23:30 | 1st = 4 Raesawinner 2nd = 2 Capricorn Monique 3rd = 6 Mosquito Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Downlight | ||
Thu Sep 18 2014 23:27 | 1st = 6 Downlight 2nd = 4 Couangalt Road 3rd = 1 Vocal Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Brakani | ||
Thu Sep 18 2014 23:12 | 1st = 7 Brakani 2nd = 5 Just Hooten 3rd = 6 Genaviv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 4 Medley Moose | ||
Thu Sep 18 2014 23:00 | 1st = 4 Medley Moose 2nd = 2 Bashful Compton 3rd = 7 Multibet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Drama Muma | ||
Thu Sep 18 2014 22:56 | 1st = 8 Drama Muma 2nd = 2 Passionate Pedro 3rd = 7 Martello Towers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Dr Klaas | ||
Thu Sep 18 2014 22:52 | 1st = 5 Dr Klaas 2nd = 6 Above All 3rd = 1 Fragility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 8 Trudels | ||
Thu Sep 18 2014 22:48 | 1st = 8 Trudels 2nd = 2 Suzies Sister 3rd = 5 Arcadia Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Dyna Motley | ||
Thu Sep 18 2014 22:44 | 1st = 1 Dyna Motley 2nd = 8 Misato Bale 3rd = 3 Kara Roto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Cleaning Money | ||
Thu Sep 18 2014 22:40 | 1st = 6 Cleaning Money 2nd = 5 Soho Ruby 3rd = 1 Scandy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Mighty Cobincho | ||
Thu Sep 18 2014 22:36 | 1st = 1 Mighty Cobincho 2nd = 6 Dream Miss 3rd = 3 Alotta Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Dyna Yemen | ||
Thu Sep 18 2014 22:32 | 1st = 1 Dyna Yemen 2nd = 2 Scanez Cee 3rd = 3 Vanger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Despicable Jimmy | ||
Thu Sep 18 2014 22:28 | 1st = 8 Despicable Jimmy 2nd = 6 Wynburn Blaze 3rd = 4 Dark Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 Rigatoni | ||
Thu Sep 18 2014 22:27 | 1st = 9 Rigatoni 2nd = 6 Mighty Flying Thomas 3rd = 8 Jay Bees Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Screamin | ||
Thu Sep 18 2014 22:24 | 1st = 5 Screamin 2nd = 4 Shady Deal 3rd = 6 Black Bottle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Be Two Bomber | ||
Thu Sep 18 2014 22:23 | 1st = 1 Be Two Bomber 2nd = 7 Rumbalara Girl 3rd = 8 Fos Newman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Peejay Jack | ||
Thu Sep 18 2014 22:20 | 1st = 7 Peejay Jack 2nd = 8 Santa Anita 3rd = 4 Youre My Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Sienna Tux | ||
Thu Sep 18 2014 22:14 | 1st = 7 Sienna Tux 2nd = 1 Ledaro Darcy 3rd = 8 Wheres Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Tiggerlong Amigo | ||
Thu Sep 18 2014 22:12 | 1st = 4 Tiggerlong Amigo 2nd = 1 Samus Allen 3rd = 7 Scenic Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Warehouse Mouse | ||
Thu Sep 18 2014 22:08 | 1st = 1 Warehouse Mouse 2nd = 3 Buckle Up Fletch 3rd = 2 Classic Nikko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Vapour Caper | ||
Thu Sep 18 2014 22:07 | 1st = 8 Vapour Caper 2nd = 7 Noosa Rocket 3rd = 6 Macburner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Stuzzichino | ||
Thu Sep 18 2014 22:05 | 1st = 3 Stuzzichino 2nd = 4 Victa Scott 3rd = 6 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 4 Arrokeefe | ||
Thu Sep 18 2014 22:00 | 1st = 4 Arrokeefe 2nd = 3 Village Me 3rd = 6 Givemeaspell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Skyes A Dreama | ||
Thu Sep 18 2014 21:59 | 1st = 3 Skyes A Dreama 2nd = 1 Pinkman 3rd = 5 Novas Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Big Girl Gerald | ||
Thu Sep 18 2014 21:58 | 1st = 6 Big Girl Gerald 2nd = 2 Oh So Striking 3rd = 8 Velvet Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Gimme Fuel | ||
Thu Sep 18 2014 21:55 | 1st = 1 Gimme Fuel 2nd = 3 Warrior King 3rd = 4 Jordan Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 5 Black Mr Mach | ||
Thu Sep 18 2014 21:54 | 1st = 5 Black Mr Mach 2nd = 1 Tanaka Eagle 3rd = 7 Please Idolise Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Super Vision | ||
Thu Sep 18 2014 21:52 | 1st = 3 Super Vision 2nd = 5 Late Show Angel 3rd = 2 Blue Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Hey Your Lucky | ||
Thu Sep 18 2014 21:47 | 1st = 4 Hey Your Lucky 2nd = 3 Our Samson 3rd = 8 Port Kembla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Rileys Planet | ||
Thu Sep 18 2014 21:46 | 1st = 5 Rileys Planet 2nd = 1 Flying Casey 3rd = 7 Senorita Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Boston Heart | ||
Thu Sep 18 2014 21:44 | 1st = 5 Boston Heart 2nd = 7 Bit Hot Rusty 3rd = 1 Smoke Da George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Iva Vision | ||
Thu Sep 18 2014 21:41 | 1st = 8 Iva Vision 2nd = 1 Wind Whistler 3rd = 7 Texas Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Glama Pak | ||
Thu Sep 18 2014 21:38 | 1st = 6 Glama Pak 2nd = 4 Jorelle 3rd = 8 Mike Lowrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Ungavable | ||
Thu Sep 18 2014 21:37 | 1st = 7 Ungavable 2nd = 2 Fashion Mags 3rd = 6 Leisure Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Mystic Twist | ||
Thu Sep 18 2014 21:35 | 1st = 4 Mystic Twist 2nd = 5 Billy Bowlegs 3rd = 8 Capriati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 3 On Fire Within | ||
Thu Sep 18 2014 21:30 | 1st = 3 On Fire Within 2nd = 2 Rajah Wealth 3rd = 6 Wounded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Fancy Stiches | ||
Thu Sep 18 2014 21:28 | 1st = 5 Fancy Stiches 2nd = 8 Love Kills 3rd = 2 Lulus Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Senor Slamma | ||
Thu Sep 18 2014 21:25 | 1st = 7 Senor Slamma 2nd = 8 Varcoe 3rd = 4 Shanlyn Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 6 Starzzz Of Anarchy | ||
Thu Sep 18 2014 21:24 | 1st = 6 Starzzz Of Anarchy 2nd = 1 Imperial Eagle 3rd = 2 Idol Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Sidneys Shadow | ||
Thu Sep 18 2014 21:22 | 1st = 8 Sidneys Shadow 2nd = 3 Mepunga Armagh 3rd = 6 Wild Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 8 El Grand Seal | ||
Thu Sep 18 2014 21:21 | 1st = 8 El Grand Seal 2nd = 6 Cosmic Lily 3rd = 4 Cazar Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Red Castle Rebel | ||
Thu Sep 18 2014 21:17 | 1st = 1 Red Castle Rebel 2nd = 2 Presidential Holme 3rd = 9 Kings Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Baht Monelli | ||
Thu Sep 18 2014 21:16 | 1st = 3 Baht Monelli 2nd = 1 Wheres Wallace 3rd = 5 Tomiko Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Sir Bluestone | ||
Thu Sep 18 2014 21:14 | 1st = 4 Sir Bluestone 2nd = 1 Vivian Bale 3rd = 2 Macgallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Ruff Cut Diamond | ||
Thu Sep 18 2014 21:11 | 1st = 3 Ruff Cut Diamond 2nd = 5 Starc 3rd = 1 Flying Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cyndies Special | ||
Thu Sep 18 2014 21:08 | 1st = 2 Cyndies Special 2nd = 8 You Can Talk 3rd = 4 Honey Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 That Was Then | ||
Thu Sep 18 2014 21:05 | 1st = 1 That Was Then 2nd = 2 Cut em Down 3rd = 5 Rockvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 4 Dyna Ishaan | ||
Thu Sep 18 2014 21:04 | 1st = 4 Dyna Ishaan 2nd = 7 What For 3rd = 3 Senor Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 13 Smiling High | ||
Thu Sep 18 2014 21:00 | 1st = 13 Smiling High 2nd = 7 Daddywho 3rd = 9 Thelove Child |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Patti Michelle | ||
Thu Sep 18 2014 20:59 | 1st = 1 Patti Michelle 2nd = 3 Sala Bella 3rd = 8 Moon Liner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Galilee Spirit | ||
Thu Sep 18 2014 20:58 | 1st = 7 Galilee Spirit 2nd = 2 Allen Illem 3rd = 8 Dakota Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Mohawk Kool | ||
Thu Sep 18 2014 20:55 | 1st = 4 Mohawk Kool 2nd = 1 Black Twitter 3rd = 6 Watch Me Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 2 Grangewood Red | ||
Thu Sep 18 2014 20:54 | 1st = 2 Grangewood Red 2nd = 6 Im Unforgettable 3rd = 1 Batavia Zap Kapow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Dyna Nico | ||
Thu Sep 18 2014 20:52 | 1st = 1 Dyna Nico 2nd = 5 Gorham Bale 3rd = 3 Wheres The Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Vintage Cullen | ||
Thu Sep 18 2014 20:47 | 1st = 6 Vintage Cullen 2nd = 3 Pental Cracker 3rd = 7 Bacmanturner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Elite Diva | ||
Thu Sep 18 2014 20:46 | 1st = 1 Elite Diva 2nd = 7 Granola Bale 3rd = 2 Dimple Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Banc De Kahn | ||
Thu Sep 18 2014 20:44 | 1st = 4 Banc De Kahn 2nd = 2 Eye Deal 3rd = 1 Elanora Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Chinchero | ||
Thu Sep 18 2014 20:41 | 1st = 6 Chinchero 2nd = 5 Kirkby Lodge 3rd = 7 Blue Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Franc Monelli | ||
Thu Sep 18 2014 20:40 | 1st = 2 Franc Monelli 2nd = 4 Krona Monelli 3rd = 6 Rustys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Long Gully Surf | ||
Thu Sep 18 2014 20:38 | 1st = 1 Long Gully Surf 2nd = 8 Sheza Ten 3rd = 6 Infinite Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Swift Taylor | ||
Thu Sep 18 2014 20:35 | 1st = 8 Swift Taylor 2nd = 1 Chief Magistrate 3rd = 2 Get Out Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 3 Buy Chevron Direct | ||
Thu Sep 18 2014 20:30 | 1st = 3 Buy Chevron Direct 2nd = 2 Antiquities 3rd = 10 Paradise Ranch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Sonic Pirate | ||
Thu Sep 18 2014 20:28 | 1st = 8 Sonic Pirate 2nd = 1 Rinash 3rd = 4 Roy Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Outa Tempo | ||
Thu Sep 18 2014 20:25 | 1st = 3 Outa Tempo 2nd = 2 Placid Planet 3rd = 5 Fusaichi Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 4 Mister Atomic | ||
Thu Sep 18 2014 20:24 | 1st = 4 Mister Atomic 2nd = 2 Nitro Lad 3rd = 3 Powerful Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 3 Irelands Force | ||
Thu Sep 18 2014 20:22 | 1st = 3 Irelands Force 2nd = 1 Kennys Cruise 3rd = 7 Sweet Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Bruiser Norris | ||
Thu Sep 18 2014 20:21 | 1st = 7 Bruiser Norris 2nd = 3 We Are Geelong 3rd = 8 Game Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 Ruinate | ||
Thu Sep 18 2014 20:17 | 1st = 7 Ruinate 2nd = 3 Bee Tees 3rd = 2 Im Tondelayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Wrex Bale | ||
Thu Sep 18 2014 20:14 | 1st = 1 Wrex Bale 2nd = 2 Velocity Daff 3rd = 7 Big Zap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Avatar Princess | ||
Thu Sep 18 2014 20:11 | 1st = 3 Avatar Princess 2nd = 5 Pearl Kingdom 3rd = 7 Blonde Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Coulta Rock | ||
Thu Sep 18 2014 20:08 | 1st = 8 Coulta Rock 2nd = 1 Sign Of Snow 3rd = 2 Morningside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Knave | ||
Thu Sep 18 2014 20:05 | 1st = 1 Knave 2nd = 9 Spring Colarado 3rd = 7 White Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 The Final Frontier | ||
Thu Sep 18 2014 20:00 | 1st = 2 The Final Frontier 2nd = 4 Primo Cavalier 3rd = 8 Always Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 8 Ballerino | ||
Thu Sep 18 2014 19:59 | 1st = 8 Ballerino 2nd = 2 Mepunga Locky 3rd = 3 Truly Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Lillycette | ||
Thu Sep 18 2014 19:58 | 1st = 3 Lillycette 2nd = 4 Get It Right 3rd = 7 Wynburn Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Genghis Kahn | ||
Thu Sep 18 2014 19:55 | 1st = 7 Genghis Kahn 2nd = 2 Hes A Villian 3rd = 3 Spring Amanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 9 Abound | ||
Thu Sep 18 2014 19:55 | 1st = 9 Abound 2nd = 1 On The Level 3rd = 10 Makers Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Win Some Cash | ||
Thu Sep 18 2014 19:52 | 1st = 1 Win Some Cash 2nd = 8 Nip Bale 3rd = 2 Koolabong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 5 El Mega | ||
Thu Sep 18 2014 19:47 | 1st = 5 El Mega 2nd = 1 Luda Can Dance 3rd = 7 Pocket The Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Zipping Felix | ||
Thu Sep 18 2014 19:44 | 1st = 2 Zipping Felix 2nd = 3 Batmandu 3rd = 6 Winston Groom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Femme Jolie | ||
Thu Sep 18 2014 19:41 | 1st = 1 Femme Jolie 2nd = 3 Grim Creeper 3rd = 4 Jayden Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 13 Highview Highlander | ||
Thu Sep 18 2014 19:40 | 1st = 13 Highview Highlander 2nd = 12 Born In The Usa 3rd = 11 Cracklin Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Blue Tam | ||
Thu Sep 18 2014 19:38 | 1st = 4 Blue Tam 2nd = 1 Its Crunch Time 3rd = 3 Miss Somebody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Jackie Baxter | ||
Thu Sep 18 2014 19:37 | 1st = 2 Jackie Baxter 2nd = 5 Wayfarer 3rd = 4 Dyna Prankster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Krakow Mclaren | ||
Thu Sep 18 2014 19:35 | 1st = 2 Krakow Mclaren 2nd = 8 Young Gun Mcbain 3rd = 4 Spare Wheel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 3 Im Havinaball | ||
Thu Sep 18 2014 19:30 | 1st = 3 Im Havinaball 2nd = 5 Ok Paco 3rd = 9 Jamilalass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Eddard Stark | ||
Thu Sep 18 2014 19:28 | 1st = 1 Eddard Stark 2nd = 2 Fantastic Mick 3rd = 6 Danger Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Sozins Comet | ||
Thu Sep 18 2014 19:25 | 1st = 4 Sozins Comet 2nd = 5 Mr Whippy 3rd = 3 Angelic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Deadly Boy | ||
Thu Sep 18 2014 19:25 | 1st = 8 Deadly Boy 2nd = 6 Mepunga Fearon 3rd = 1 Rebelation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Super Velo | ||
Thu Sep 18 2014 19:22 | 1st = 4 Super Velo 2nd = 2 Mister To Us 3rd = 1 Gunspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Aqua Lamont | ||
Thu Sep 18 2014 19:21 | 1st = 1 Aqua Lamont 2nd = 4 Mepunga Ledger 3rd = 3 Zeppelin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Zodiac Prince | ||
Thu Sep 18 2014 19:17 | 1st = 1 Zodiac Prince 2nd = 7 Deadsetgiveaway 3rd = 8 Lethergolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Elite Enfield | ||
Thu Sep 18 2014 19:16 | 1st = 3 Elite Enfield 2nd = 5 Brutal Force 3rd = 1 Black Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Cosmic Wise | ||
Thu Sep 18 2014 19:14 | 1st = 4 Cosmic Wise 2nd = 8 Yiche 3rd = 3 Danyos Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 1 Lovemetwotimes | ||
Thu Sep 18 2014 19:10 | 1st = 1 Lovemetwotimes 2nd = 7 Four Starzzz Shiraz 3rd = 11 Rainy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Castle Black | ||
Thu Sep 18 2014 19:10 | 1st = 6 Castle Black 2nd = 8 Heleray Jarda 3rd = 5 Smouldering Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Airbound | ||
Thu Sep 18 2014 19:06 | 1st = 3 Airbound 2nd = 1 Dyna Zod 3rd = 8 Erza Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Dutch Stryker | ||
Thu Sep 18 2014 19:02 | 1st = 2 Dutch Stryker 2nd = 1 Knights Templar 3rd = 4 Skuzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Our Lucky Day | ||
Thu Sep 18 2014 19:01 | 1st = 2 Our Lucky Day 2nd = 1 Banana Blanket 3rd = 7 White Macoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 3 Honey Maravu | ||
Thu Sep 18 2014 18:57 | 1st = 3 Honey Maravu 2nd = 6 Sheza Wildcard 3rd = 1 Not The Full Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Thrilling Logic | ||
Thu Sep 18 2014 18:55 | 1st = 2 Thrilling Logic 2nd = 7 Jinja Power 3rd = 3 Cawbourne Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Filos Danger | ||
Thu Sep 18 2014 18:53 | 1st = 2 Filos Danger 2nd = 7 Black Florence 3rd = 6 Irish Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Em Jay Fortyseven | ||
Thu Sep 18 2014 18:47 | 1st = 6 Em Jay Fortyseven 2nd = 7 Cherryblosomdancer 3rd = 4 Why Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Pulciano | ||
Thu Sep 18 2014 18:46 | 1st = 5 Pulciano 2nd = 2 Immeasurable 3rd = 7 Remembering Hogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Happy Haswell | ||
Thu Sep 18 2014 18:43 | 1st = 2 Happy Haswell 2nd = 1 Bradley Benz 3rd = 4 Fast Noodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 5 Stent | ||
Thu Sep 18 2014 18:40 | 1st = 5 Stent 2nd = 4 King Of Strathfield 3rd = 2 The Fiery Ginga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Jack Flash | ||
Thu Sep 18 2014 18:38 | 1st = 3 Jack Flash 2nd = 1 Heart Of Gunlaw 3rd = 5 Archer John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Stylish Chips | ||
Thu Sep 18 2014 18:32 | 1st = 5 Stylish Chips 2nd = 4 Boss Hustler 3rd = 2 Em Jo Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 6 Forestspider | ||
Thu Sep 18 2014 18:26 | 1st = 6 Forestspider 2nd = 3 La Stella 3rd = 12 Living Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Cawbourne Abbi | ||
Thu Sep 18 2014 18:25 | 1st = 8 Cawbourne Abbi 2nd = 5 Know Danger 3rd = 3 Opawa Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Bella Chloe | ||
Thu Sep 18 2014 18:22 | 1st = 1 Bella Chloe 2nd = 7 Abunda 3rd = 4 King Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Mohindar | ||
Thu Sep 18 2014 18:16 | 1st = 6 Mohindar 2nd = 1 Oh Lele Kezza 3rd = 5 Broon Hilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 3 Art Union | ||
Thu Sep 18 2014 18:10 | 1st = 3 Art Union 2nd = 7 All Cash 3rd = 4 Flyover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Jerosh | ||
Thu Sep 18 2014 18:10 | 1st = 5 Jerosh 2nd = 2 Ihitthegroundrunning 3rd = 10 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Schooner Doll | ||
Thu Sep 18 2014 18:06 | 1st = 1 Schooner Doll 2nd = 3 Miss Migaro 3rd = 2 Zipping Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Aussie Irish | ||
Thu Sep 18 2014 18:00 | 1st = 2 Aussie Irish 2nd = 3 Mad Russian 3rd = 8 Jayne Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Shines Bright | ||
Thu Sep 18 2014 17:55 | 1st = 7 Shines Bright 2nd = 1 Jessie Surfs 3rd = 2 Opawa Kendal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Tappo Osteria | ||
Thu Sep 18 2014 17:50 | 1st = 1 Tappo Osteria 2nd = 3 Dragon Emgrand 3rd = 4 Le Burglar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Derby Magic | ||
Thu Sep 18 2014 17:42 | 1st = 4 Derby Magic 2nd = 5 Super Leggera 3rd = 8 Hot Carbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 2 Smart Alex | ||
Thu Sep 18 2014 17:40 | 1st = 2 Smart Alex 2nd = 3 Idolise 3rd = 6 Dubonnay Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Zipping Summah | ||
Thu Sep 18 2014 17:35 | 1st = 2 Zipping Summah 2nd = 8 Interrogated 3rd = 3 Grand Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Dont Break My Ark | ||
Thu Sep 18 2014 17:29 | 1st = 1 Dont Break My Ark 2nd = 9 Special Operative 3rd = 6 Gargarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Moyarra Marion | ||
Thu Sep 18 2014 17:25 | 1st = 1 Moyarra Marion 2nd = 8 Mr Moo 3rd = 3 Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Rodriguez | ||
Thu Sep 18 2014 17:25 | 1st = 7 Rodriguez 2nd = 2 Irish Blue 3rd = 6 Hetfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 2 Scottish Border | ||
Thu Sep 18 2014 17:20 | 1st = 2 Scottish Border 2nd = 5 Darci Magic 3rd = 7 Shikra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 4 Wild Serenade | ||
Thu Sep 18 2014 17:15 | 1st = 4 Wild Serenade 2nd = 2 Mollies Star 3rd = 6 Jamaican Me Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 6 Sammy Junior | ||
Thu Sep 18 2014 17:10 | 1st = 6 Sammy Junior 2nd = 2 Carmine King 3rd = 7 Lokelani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 12 Nic Mac Willy | ||
Thu Sep 18 2014 17:07 | 1st = 12 Nic Mac Willy 2nd = 10 Goshawk 3rd = 2 No Way Else |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Noddy Holder | ||
Thu Sep 18 2014 17:05 | 1st = 1 Noddy Holder 2nd = 7 Gift Of Time 3rd = 2 Out Of Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 11 Melting Moment | ||
Thu Sep 18 2014 17:00 | 1st = 11 Melting Moment 2nd = 1 Audino 3rd = 3 Beedeekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Lucy Lobster | ||
Thu Sep 18 2014 16:55 | 1st = 8 Lucy Lobster 2nd = 2 Zipping Tarn 3rd = 1 Big Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Foldem | ||
Thu Sep 18 2014 16:49 | 1st = 1 Foldem 2nd = 6 Blessed Is The Boy 3rd = 3 Mister Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Doleuze | ||
Thu Sep 18 2014 16:49 | 1st = 3 Doleuze 2nd = 2 Deannes Fantasy 3rd = 9 Harper Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Looney Lucy | ||
Thu Sep 18 2014 16:45 | 1st = 4 Looney Lucy 2nd = 3 Charlies Pledge 3rd = 7 Take The Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 9 Disclaimer | ||
Thu Sep 18 2014 16:40 | 1st = 9 Disclaimer 2nd = 3 Brigantin 3rd = 6 Wish Come True |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 7 Hot Ones | ||
Thu Sep 18 2014 16:35 | 1st = 7 Hot Ones 2nd = 3 Marbel Hi Tide 3rd = 1 Slims Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 Danke | ||
Thu Sep 18 2014 16:32 | 1st = 3 Danke 2nd = 9 Shell Seeker 3rd = 7 Pammys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 9 Katherine Gorge | ||
Thu Sep 18 2014 16:30 | 1st = 9 Katherine Gorge 2nd = 1 Candente 3rd = 10 Paleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Lady Marlow | ||
Thu Sep 18 2014 16:25 | 1st = 8 Lady Marlow 2nd = 4 Metal Militia 3rd = 3 Lynlaw Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 7 Red Bomber | ||
Thu Sep 18 2014 16:20 | 1st = 7 Red Bomber 2nd = 3 Glacial Age 3rd = 6 Onya Keithy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Mr Emgrand | ||
Thu Sep 18 2014 16:17 | 1st = 7 Mr Emgrand 2nd = 2 Vintage Pearl 3rd = 3 Devine Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Firemans Legacy | ||
Thu Sep 18 2014 16:13 | 1st = 7 Firemans Legacy 2nd = 2 Bos Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Magnussen | ||
Thu Sep 18 2014 16:12 | 1st = 3 Magnussen 2nd = 1 Arts Peregrine 3rd = 7 Precise Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Sharina Bear | ||
Thu Sep 18 2014 16:09 | 1st = 7 Sharina Bear 2nd = 5 Rosettas Junior 3rd = 3 Firing Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 9 Fine Bubbles | ||
Thu Sep 18 2014 16:05 | 1st = 9 Fine Bubbles 2nd = 5 Im In The Money 3rd = 7 Gold Epona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Zipping Oscar | ||
Thu Sep 18 2014 16:00 | 1st = 6 Zipping Oscar 2nd = 3 Unbroken 3rd = 1 Jet Hua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 1 Earthshaker | ||
Thu Sep 18 2014 15:57 | 1st = 1 Earthshaker 2nd = 11 Stylish Babe 3rd = 7 Machs A Flyin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 3 From The Darkness | ||
Thu Sep 18 2014 15:55 | 1st = 3 From The Darkness 2nd = 5 Eighth Commandment 3rd = 6 Richie Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Our Dark Angel | ||
Thu Sep 18 2014 15:50 | 1st = 5 Our Dark Angel 2nd = 4 Pawsative 3rd = 3 Diablos Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 7 St Issey | ||
Thu Sep 18 2014 15:45 | 1st = 7 St Issey 2nd = 2 Compound 3rd = 5 Glove Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Greysynd Chief | ||
Thu Sep 18 2014 15:42 | 1st = 3 Greysynd Chief 2nd = 4 Galloping Gem 3rd = 1 Ive Got Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Plagiarism | ||
Thu Sep 18 2014 15:39 | 1st = 5 Plagiarism 2nd = 6 Go Housie 3rd = 8 Cawbourne Jelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Cruisin Carl | ||
Thu Sep 18 2014 15:37 | 1st = 8 Cruisin Carl 2nd = 7 In Default 3rd = 1 The Frogster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Baraka Kahn | ||
Thu Sep 18 2014 15:34 | 1st = 1 Baraka Kahn 2nd = 6 Oreo Speedwagon 3rd = 9 Bonnie Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 8 Garcia | ||
Thu Sep 18 2014 15:30 | 1st = 8 Garcia 2nd = 10 Candelara 3rd = 1 Quietly Confident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 University Tab | ||
Thu Sep 18 2014 15:25 | 1st = 4 University Tab 2nd = 3 Saintly Miss 3rd = 8 Bugg Hugg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Goldstar Chumlee | ||
Thu Sep 18 2014 15:22 | 1st = 1 Goldstar Chumlee 2nd = 7 Team Dream 3rd = 2 Starburst Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 3 Murtle Miss | ||
Thu Sep 18 2014 15:20 | 1st = 3 Murtle Miss 2nd = 1 El Galgo 3rd = 2 Dont Think Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Final Trick | ||
Thu Sep 18 2014 15:15 | 1st = 1 Final Trick 2nd = 7 Peppa Pig Cloud 3rd = 5 Robell Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 5 Fifth Century | ||
Thu Sep 18 2014 15:10 | 1st = 5 Fifth Century 2nd = 9 Eastern Cape 3rd = 2 Donarchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Cee Cees Legacy | ||
Thu Sep 18 2014 15:07 | 1st = 7 Cee Cees Legacy 2nd = 1 Solar Heat 3rd = 8 Bernmar Pauline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Dream Academy | ||
Thu Sep 18 2014 15:03 | 1st = 7 Dream Academy 2nd = 6 His Lordship 3rd = 8 Sheeza Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Isobela Maree | ||
Thu Sep 18 2014 15:02 | 1st = 1 Isobela Maree 2nd = 7 Elsulite 3rd = 2 Gotham City Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Molly Mcgrath | ||
Thu Sep 18 2014 14:59 | 1st = 3 Molly Mcgrath 2nd = 1 Terris Star 3rd = 4 Stewie Griffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 5 Randiki | ||
Thu Sep 18 2014 14:55 | 1st = 5 Randiki 2nd = 4 Oreillys Revenge 3rd = 1 Zayam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Contained | ||
Thu Sep 18 2014 14:50 | 1st = 8 Contained 2nd = 2 Aston Lydia 3rd = 9 Lulugen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 3 Bracko Mick | ||
Thu Sep 18 2014 14:45 | 1st = 3 Bracko Mick 2nd = 5 King Of The Forest 3rd = 2 Mushatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Spud Gun | ||
Thu Sep 18 2014 14:43 | 1st = 1 Spud Gun 2nd = 8 Keramus 3rd = 6 Angel Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Billos Pick | ||
Thu Sep 18 2014 14:40 | 1st = 2 Billos Pick 2nd = 7 Bekims Nightmare 3rd = 4 Price Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 12 San Padre | ||
Thu Sep 18 2014 14:35 | 1st = 12 San Padre 2nd = 4 San Telmo 3rd = 10 Nozomi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Rusty Rogers | ||
Thu Sep 18 2014 14:32 | 1st = 7 Rusty Rogers 2nd = 8 Eddy Betz Keats 3rd = 10 Dr Sanscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Ohoka Mach | ||
Thu Sep 18 2014 14:27 | 1st = 6 Ohoka Mach 2nd = 8 Magical Mel 3rd = 7 Tallyho Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Tinas Display | ||
Thu Sep 18 2014 14:24 | 1st = 7 Tinas Display 2nd = 5 Groovy Rampage 3rd = 3 Robell Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Power Supply | ||
Thu Sep 18 2014 14:20 | 1st = 4 Power Supply 2nd = 6 Believe It 3rd = 3 Mr Nicko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Flux Capacitor | ||
Thu Sep 18 2014 14:15 | 1st = 7 Flux Capacitor 2nd = 8 Open All Nite 3rd = 4 Noisemaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 4 Golden Castle | ||
Thu Sep 18 2014 14:13 | 1st = 4 Golden Castle 2nd = 12 Pollys Sister 3rd = 6 Lucky Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 2 Glorious George | ||
Thu Sep 18 2014 14:10 | 1st = 2 Glorious George 2nd = 4 Stylish Luck 3rd = 1 Cyclone Kan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Dismantle | ||
Thu Sep 18 2014 14:05 | 1st = 4 Dismantle 2nd = 2 Get The Mod 3rd = 5 Mildred We Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 14 Shacarde | ||
Thu Sep 18 2014 14:00 | 1st = 14 Shacarde 2nd = 7 Pouvoir 3rd = 8 Rich Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Reens Prince | ||
Thu Sep 18 2014 13:57 | 1st = 1 Reens Prince 2nd = 6 Sisco Legend 3rd = 8 Smurfs Jacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Princess Jessica | ||
Thu Sep 18 2014 13:52 | 1st = 4 Princess Jessica 2nd = 1 Have A Bacardi 3rd = 3 Our Maple Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Vibes Window | ||
Thu Sep 18 2014 13:49 | 1st = 3 Vibes Window 2nd = 2 Hes Bonkers 3rd = 6 Lady Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 10 Snip Spur | ||
Thu Sep 18 2014 13:45 | 1st = 10 Snip Spur 2nd = 9 Second Obsession 3rd = 8 Pouting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Lefty Burner | ||
Thu Sep 18 2014 13:40 | 1st = 8 Lefty Burner 2nd = 4 Talented Miss 3rd = 2 Silvi Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 7 Rorippa | ||
Thu Sep 18 2014 13:38 | 1st = 7 Rorippa 2nd = 4 Mr Trimbole 3rd = 9 Resplendent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 3 New Mystery | ||
Thu Sep 18 2014 13:30 | 1st = 3 New Mystery 2nd = 8 New Radical 3rd = 7 Fizzgig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 6 Master Reset | ||
Thu Sep 18 2014 13:25 | 1st = 6 Master Reset 2nd = 2 Atmosphere 3rd = 12 Hipster Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 3 Rusty Puzzle | ||
Thu Sep 18 2014 13:22 | 1st = 3 Rusty Puzzle 2nd = 7 Senor Tab 3rd = 1 Sophies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 Exclusion Zone | ||
Thu Sep 18 2014 13:14 | 1st = 8 Exclusion Zone 2nd = 3 Mud Cake Cloud 3rd = 4 Cheeky Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 9 Tarismo | ||
Thu Sep 18 2014 13:10 | 1st = 9 Tarismo 2nd = 3 Northern Jewel 3rd = 6 Coming Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Shaggy Ben | ||
Thu Sep 18 2014 13:05 | 1st = 1 Shaggy Ben 2nd = 8 Ragtime Jaymee 3rd = 3 Jungle Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 9 Irish Excuse | ||
Thu Sep 18 2014 13:03 | 1st = 9 Irish Excuse 2nd = 7 Recording 3rd = 6 Terelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 4 Robell Mel | ||
Thu Sep 18 2014 12:55 | 1st = 4 Robell Mel 2nd = 7 Lucky Bee 3rd = 2 Neviluke Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Bullitt County | ||
Thu Sep 18 2014 12:50 | 1st = 2 Bullitt County 2nd = 8 Marleesand 3rd = 9 Ravens Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Miss Johannsen | ||
Thu Sep 18 2014 12:47 | 1st = 8 Miss Johannsen 2nd = 4 Willowvale Hawk 3rd = 6 Tinas Tiddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Larkhill Dreamer | ||
Thu Sep 18 2014 12:30 | 1st = 8 Larkhill Dreamer 2nd = 3 Aston Isaac 3rd = 7 Rail Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 8 Crafty Love | ||
Thu Sep 18 2014 12:28 | 1st = 8 Crafty Love 2nd = 6 A Beautiful Knight 3rd = 9 Skeet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 8 Jenuwin | ||
Thu Sep 18 2014 11:53 | 1st = 8 Jenuwin 2nd = 7 Barter 3rd = 6 All In Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 2 Macan | ||
Thu Sep 18 2014 11:18 | 1st = 2 Macan 2nd = 9 Borntobeirish 3rd = 4 Peterbilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 8 Hayley Maree | ||
Thu Sep 18 2014 10:43 | 1st = 8 Hayley Maree 2nd = 12 Commix 3rd = 4 Libetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 King Spotalot | ||
Mon Aug 18 2014 22:38 | 1st = 5 King Spotalot 2nd = 8 Aussie Heritage 3rd = 3 Judys My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Jadie Bear | ||
Mon Aug 18 2014 22:32 | 1st = 4 Jadie Bear 2nd = 2 Little Spin 3rd = 6 Brontes Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Three Star Chef | ||
Mon Aug 18 2014 22:20 | 1st = 4 Three Star Chef 2nd = 1 Tiggerlong Jess 3rd = 2 Optimiste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Rapiddore | ||
Mon Aug 18 2014 22:15 | 1st = 8 Rapiddore 2nd = 3 Snoring Nora 3rd = 1 Roxy Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Bekims Nightmare | ||
Mon Aug 18 2014 22:09 | 1st = 8 Bekims Nightmare 2nd = 4 Dramatic Mel 3rd = 6 Wave Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Eddy Goes Bang | ||
Mon Aug 18 2014 22:03 | 1st = 6 Eddy Goes Bang 2nd = 8 Mr Moo 3rd = 7 Ellie Dunbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Blue Tam | ||
Mon Aug 18 2014 21:58 | 1st = 6 Blue Tam 2nd = 4 Idle Bye 3rd = 5 Hellyeah Evan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Buffy The Slayer | ||
Mon Aug 18 2014 21:54 | 1st = 7 Buffy The Slayer 2nd = 5 Allen Balta 3rd = 1 Kara Roto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Country Royal | ||
Mon Aug 18 2014 21:50 | 1st = 5 Country Royal 2nd = 7 Wok Trick 3rd = 4 Magic Diore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Mohinga Max | ||
Mon Aug 18 2014 21:46 | 1st = 7 Mohinga Max 2nd = 5 Mr Pipeline 3rd = 2 Speedy In Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Mr Elegant | ||
Mon Aug 18 2014 21:42 | 1st = 3 Mr Elegant 2nd = 4 Shes Too Hot 3rd = 6 Haras Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Dark Spida | ||
Mon Aug 18 2014 21:38 | 1st = 3 Dark Spida 2nd = 5 Rock Royalty 3rd = 7 Dark Gladiator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 British Bomber | ||
Mon Aug 18 2014 21:34 | 1st = 1 British Bomber 2nd = 6 Kenso Karoo 3rd = 4 Curlwaa Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Doras Nightmare | ||
Mon Aug 18 2014 21:30 | 1st = 8 Doras Nightmare 2nd = 7 Lois Griffin 3rd = 5 Fearless Foe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Bayman Bale | ||
Mon Aug 18 2014 21:26 | 1st = 5 Bayman Bale 2nd = 1 All Inn Troy 3rd = 2 Hello Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Jandinelle | ||
Mon Aug 18 2014 21:22 | 1st = 3 Jandinelle 2nd = 9 Kulu Kambalda 3rd = 8 Crimson Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Good Odds Demon | ||
Mon Aug 18 2014 21:18 | 1st = 1 Good Odds Demon 2nd = 2 Lashing Illusion 3rd = 3 Oscar Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 My Selynya | ||
Mon Aug 18 2014 21:14 | 1st = 4 My Selynya 2nd = 7 Budgies Light 3rd = 3 Crash Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Stone Fixer | ||
Mon Aug 18 2014 21:10 | 1st = 8 Stone Fixer 2nd = 9 Jackson Bee 3rd = 5 Tropical Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 All To Classy | ||
Mon Aug 18 2014 21:06 | 1st = 1 All To Classy 2nd = 2 Tiggerlong Moon 3rd = 8 Sun Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Roar | ||
Mon Aug 18 2014 21:02 | 1st = 8 Roar 2nd = 6 Pimpin Penguin 3rd = 4 Shot Of Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Miss Somebody | ||
Mon Aug 18 2014 20:58 | 1st = 2 Miss Somebody 2nd = 1 Hellyeah Razor 3rd = 7 Winklea Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Mr Bejay | ||
Mon Aug 18 2014 20:54 | 1st = 4 Mr Bejay 2nd = 3 Beach Lion 3rd = 2 Kaname Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Tranquil Zac | ||
Mon Aug 18 2014 20:50 | 1st = 5 Tranquil Zac 2nd = 6 Thats My Cloud 3rd = 3 Wytelash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 My Names Debbie | ||
Mon Aug 18 2014 20:46 | 1st = 7 My Names Debbie 2nd = 1 Fear The Pom 3rd = 2 Dyna Olwen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Golfing Amy | ||
Mon Aug 18 2014 20:42 | 1st = 8 Golfing Amy 2nd = 4 Rain Stream 3rd = 3 Decta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 7 Hellyeah Bolt | ||
Mon Aug 18 2014 20:38 | 1st = 7 Hellyeah Bolt 2nd = 1 Pipstar 3rd = 6 Winklea Bent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Toby The Weapon | ||
Mon Aug 18 2014 20:34 | 1st = 3 Toby The Weapon 2nd = 1 Kalden Playboy 3rd = 2 Kisai Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Zealousness | ||
Mon Aug 18 2014 20:30 | 1st = 2 Zealousness 2nd = 7 Rip Stix 3rd = 8 Krista Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Dakkas Shadow | ||
Mon Aug 18 2014 20:26 | 1st = 3 Dakkas Shadow 2nd = 7 Creative Chant 3rd = 1 Special Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Swift Opulence | ||
Mon Aug 18 2014 20:22 | 1st = 1 Swift Opulence 2nd = 6 Spring Colarado 3rd = 2 Smart Clique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 5 Mystic Devil | ||
Mon Aug 18 2014 20:18 | 1st = 5 Mystic Devil 2nd = 4 Super Loud 3rd = 8 Lashing Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Woodside Jagger | ||
Mon Aug 18 2014 20:14 | 1st = 6 Woodside Jagger 2nd = 3 Cool And Black 3rd = 8 Allen Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Linjawi | ||
Mon Aug 18 2014 20:10 | 1st = 5 Linjawi 2nd = 1 Blue Size 3rd = 4 Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Rumour Mill | ||
Mon Aug 18 2014 20:06 | 1st = 6 Rumour Mill 2nd = 7 Nifty Nefertiti 3rd = 2 Violet Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Lil Bit Sparky | ||
Mon Aug 18 2014 20:02 | 1st = 2 Lil Bit Sparky 2nd = 3 Velocity Spice 3rd = 1 Denzano Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 So Far Away | ||
Mon Aug 18 2014 19:58 | 1st = 4 So Far Away 2nd = 6 Hurricane Nell 3rd = 8 Suzies Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Animate | ||
Mon Aug 18 2014 19:54 | 1st = 1 Animate 2nd = 2 Kalden Balerion 3rd = 4 Wise Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 10 Im Zarr Wolf | ||
Mon Aug 18 2014 19:50 | 1st = 10 Im Zarr Wolf 2nd = 5 Just For Pat 3rd = 2 My Names Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Swanart | ||
Mon Aug 18 2014 19:46 | 1st = 3 Swanart 2nd = 7 Allen Dragon 3rd = 6 Allen Grundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Mister To Us | ||
Mon Aug 18 2014 19:42 | 1st = 1 Mister To Us 2nd = 3 Femme Jolie 3rd = 8 Nice Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Classic Joel | ||
Mon Aug 18 2014 19:38 | 1st = 6 Classic Joel 2nd = 8 Nadastrom 3rd = 7 Iditarod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Deadly Caper | ||
Mon Aug 18 2014 19:35 | 1st = 6 Deadly Caper 2nd = 7 Bobby Bothing 3rd = 1 Top Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Let Her Go | ||
Mon Aug 18 2014 19:32 | 1st = 5 Let Her Go 2nd = 8 Arctic Tommy 3rd = 7 Parisian Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Highfield Bessie | ||
Mon Aug 18 2014 19:28 | 1st = 2 Highfield Bessie 2nd = 6 Ultimate Jack 3rd = 1 Black Florence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Jayden Lass | ||
Mon Aug 18 2014 19:25 | 1st = 5 Jayden Lass 2nd = 1 Marlow Tycoon 3rd = 6 Windfall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 1 All Invited | ||
Mon Aug 18 2014 19:20 | 1st = 1 All Invited 2nd = 11 Melton Express 3rd = 4 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Spring Amanda | ||
Mon Aug 18 2014 19:18 | 1st = 4 Spring Amanda 2nd = 8 Pandoras Sin 3rd = 2 Husky Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Class Of Magic | ||
Mon Aug 18 2014 19:15 | 1st = 8 Class Of Magic 2nd = 2 Slick Jappa 3rd = 3 Kiwi Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Bounding Debree | ||
Mon Aug 18 2014 19:12 | 1st = 3 Bounding Debree 2nd = 4 Rustys Crusader 3rd = 8 Modra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 8 Shilling Flex | ||
Mon Aug 18 2014 19:09 | 1st = 8 Shilling Flex 2nd = 1 Duncan Mcginness 3rd = 2 Tribal Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Riddle Me Lad | ||
Mon Aug 18 2014 19:06 | 1st = 4 Riddle Me Lad 2nd = 1 Tiggerlong Crazy 3rd = 7 Guilded Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Tara Gold | ||
Mon Aug 18 2014 19:03 | 1st = 3 Tara Gold 2nd = 1 Seeking Treasure 3rd = 8 Banga Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Art Of Confusion | ||
Mon Aug 18 2014 19:00 | 1st = 5 Art Of Confusion 2nd = 7 Wise Tod 3rd = 4 Lolli Dolli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Wentworth Jax | ||
Mon Aug 18 2014 18:56 | 1st = 8 Wentworth Jax 2nd = 7 Judgement Time 3rd = 2 Sorrento Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 2 Supreme Jazz | ||
Mon Aug 18 2014 18:53 | 1st = 2 Supreme Jazz 2nd = 3 Royal Gamble 3rd = 4 Miss Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 9 Lunar Tide | ||
Mon Aug 18 2014 18:48 | 1st = 9 Lunar Tide 2nd = 3 The Oyster Bar 3rd = 6 Go West U Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Jazzy Lou | ||
Mon Aug 18 2014 18:46 | 1st = 7 Jazzy Lou 2nd = 4 Mighty Claire 3rd = 8 Old Yeller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Dyna Andy | ||
Mon Aug 18 2014 18:43 | 1st = 8 Dyna Andy 2nd = 2 Ever To Be 3rd = 1 Enjoy The Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Starline White | ||
Mon Aug 18 2014 18:40 | 1st = 1 Starline White 2nd = 3 Beks News 3rd = 6 Classic Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Aston Kane | ||
Mon Aug 18 2014 18:37 | 1st = 6 Aston Kane 2nd = 5 Alderley Riot 3rd = 2 What Else |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Cosmic Rambo | ||
Mon Aug 18 2014 18:33 | 1st = 6 Cosmic Rambo 2nd = 8 Super Colossal 3rd = 1 Tricky Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Omar Gee | ||
Mon Aug 18 2014 18:29 | 1st = 1 Omar Gee 2nd = 5 Irinka Wap 3rd = 8 Walt Kowalski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 9 Suspicious Tessa | ||
Mon Aug 18 2014 18:25 | 1st = 9 Suspicious Tessa 2nd = 6 Ima Screw Loose 3rd = 2 Dugan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 9 Looks Promising | ||
Mon Aug 18 2014 18:20 | 1st = 9 Looks Promising 2nd = 5 Awesome Achiever 3rd = 1 See What Happens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 7 Party Hunter | ||
Mon Aug 18 2014 18:17 | 1st = 7 Party Hunter 2nd = 4 Reign Beau 3rd = 1 Wheres Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 10 Indiana Angel | ||
Mon Aug 18 2014 18:12 | 1st = 10 Indiana Angel 2nd = 5 French Lesson 3rd = 11 All By Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Terrys Memory | ||
Mon Aug 18 2014 18:09 | 1st = 8 Terrys Memory 2nd = 4 Elite Arena 3rd = 3 Radar Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Zeppelin Bale | ||
Mon Aug 18 2014 18:01 | 1st = 3 Zeppelin Bale 2nd = 8 Cobalt Kaos 3rd = 7 Reiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 3 Black Twitter | ||
Mon Aug 18 2014 17:57 | 1st = 3 Black Twitter 2nd = 5 Firecracker Lady 3rd = 2 Im Caracas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Thisis Courage | ||
Mon Aug 18 2014 17:56 | 1st = 1 Thisis Courage 2nd = 3 True Character 3rd = 2 Sheza Party Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 3 My Party | ||
Mon Aug 18 2014 17:53 | 1st = 3 My Party 2nd = 4 Zipping Dexter 3rd = 6 Casino Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Time Passenger | ||
Mon Aug 18 2014 17:48 | 1st = 8 Time Passenger 2nd = 3 Bettor Light Up 3rd = 4 Kissed Flush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Jamarlo | ||
Mon Aug 18 2014 17:45 | 1st = 2 Jamarlo 2nd = 1 Tricky Summah 3rd = 5 Fiona Ottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 6 Supreme Genes | ||
Mon Aug 18 2014 17:40 | 1st = 6 Supreme Genes 2nd = 3 Nevaeh 3rd = 4 Countdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Gilly Boo | ||
Mon Aug 18 2014 17:39 | 1st = 4 Gilly Boo 2nd = 1 Micks Rocket 3rd = 8 Hawaii Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Deadly Boy | ||
Mon Aug 18 2014 17:37 | 1st = 3 Deadly Boy 2nd = 1 Ketuts Kaput 3rd = 8 Top Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Dark Media | ||
Mon Aug 18 2014 17:31 | 1st = 2 Dark Media 2nd = 6 Freda Jagz 3rd = 8 Coloccini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Crash Connors | ||
Mon Aug 18 2014 17:29 | 1st = 8 Crash Connors 2nd = 7 Tassie Boy 3rd = 6 Dana Squarker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Arambi Star | ||
Mon Aug 18 2014 17:20 | 1st = 2 Arambi Star 2nd = 1 Henry Ducket 3rd = 9 Nevada Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Hollie Anne | ||
Mon Aug 18 2014 17:19 | 1st = 7 Hollie Anne 2nd = 4 Spring Creek Jed 3rd = 3 Super Simbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Kians Hybrid | ||
Mon Aug 18 2014 17:17 | 1st = 3 Kians Hybrid 2nd = 7 Chevy Spark 3rd = 5 Granola Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Hawkeye Bromac | ||
Mon Aug 18 2014 17:12 | 1st = 4 Hawkeye Bromac 2nd = 11 Major Donegal 3rd = 1 Letztorqueaboutyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Miss Winfrey | ||
Mon Aug 18 2014 17:09 | 1st = 3 Miss Winfrey 2nd = 1 Exquisette Kari 3rd = 2 Licious Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 5 Stealthy Jewel | ||
Mon Aug 18 2014 17:09 | 1st = 5 Stealthy Jewel 2nd = 4 Wise Bruce 3rd = 3 Genaviv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Wolfpack | ||
Mon Aug 18 2014 17:00 | 1st = 2 Wolfpack 2nd = 4 King Of Paradise 3rd = 1 Shakchloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Calla Blackie | ||
Mon Aug 18 2014 16:59 | 1st = 4 Calla Blackie 2nd = 1 Tarawi Thunder 3rd = 3 Big Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Punk Pirate | ||
Mon Aug 18 2014 16:57 | 1st = 7 Punk Pirate 2nd = 1 Fury Bale 3rd = 8 Santa Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Odds And Ends | ||
Mon Aug 18 2014 16:51 | 1st = 3 Odds And Ends 2nd = 1 Mystery Affair 3rd = 5 Turner And Hooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Rettas Pride | ||
Mon Aug 18 2014 16:49 | 1st = 3 Rettas Pride 2nd = 2 Roman All Over 3rd = 4 Star Bombshell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 9 - 7 Special Edition | ||
Mon Aug 18 2014 16:45 | 1st = 7 Special Edition 2nd = 4 Prelusive Strike 3rd = 1 Shadow Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 8 Greenock Girl | ||
Mon Aug 18 2014 16:42 | 1st = 8 Greenock Girl 2nd = 5 Black Pretence 3rd = 4 Dads Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 9 Goodsie | ||
Mon Aug 18 2014 16:40 | 1st = 9 Goodsie 2nd = 1 Bettor Charm 3rd = 3 Shegoeswooshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Top Secret | ||
Mon Aug 18 2014 16:37 | 1st = 3 Top Secret 2nd = 9 Sisco Pure 3rd = 2 Maintenance Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Paris To Berlin | ||
Mon Aug 18 2014 16:36 | 1st = 2 Paris To Berlin 2nd = 5 Shes The Real Diva 3rd = 8 Melton Macmax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 8 Highview Christian | ||
Mon Aug 18 2014 16:32 | 1st = 8 Highview Christian 2nd = 2 Comeuppance 3rd = 5 Perfect Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Wyembah Road | ||
Mon Aug 18 2014 16:29 | 1st = 1 Wyembah Road 2nd = 8 Montana Gold 3rd = 2 Collision Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 3 Stay Tuned | ||
Mon Aug 18 2014 16:29 | 1st = 3 Stay Tuned 2nd = 7 Jughead 3rd = 2 Give Ya Fongin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Black Kaspa | ||
Mon Aug 18 2014 16:22 | 1st = 1 Black Kaspa 2nd = 4 Tangerine Summer 3rd = 2 My Wally Grout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Diamond Ace | ||
Mon Aug 18 2014 16:20 | 1st = 6 Diamond Ace 2nd = 8 Vikenti 3rd = 7 Another Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Hekate Belle | ||
Mon Aug 18 2014 16:17 | 1st = 8 Hekate Belle 2nd = 4 Wind Whistler 3rd = 1 Hello Stranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 Jaspars Guess | ||
Mon Aug 18 2014 16:09 | 1st = 2 Jaspars Guess 2nd = 4 Terra Rocka 3rd = 1 Fiscal Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Supermac | ||
Mon Aug 18 2014 16:09 | 1st = 8 Supermac 2nd = 3 Kihael Kysena 3rd = 1 Betsie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 6 Oakford Lass | ||
Mon Aug 18 2014 16:05 | 1st = 6 Oakford Lass 2nd = 9 Allelu 3rd = 3 Matanzas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Tayzzatron | ||
Mon Aug 18 2014 16:02 | 1st = 1 Tayzzatron 2nd = 8 Kristys The One 3rd = 6 Stancenator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Mighty Sea Wind | ||
Mon Aug 18 2014 16:00 | 1st = 6 Mighty Sea Wind 2nd = 8 The State Of Play 3rd = 2 Wroxton Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Lonesome Pirate | ||
Mon Aug 18 2014 15:57 | 1st = 7 Lonesome Pirate 2nd = 1 Enjoy Cruising 3rd = 6 Quirinus Quirrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Pennsbury | ||
Mon Aug 18 2014 15:56 | 1st = 9 Pennsbury 2nd = 2 Nedra Gold 3rd = 3 Nurse Feelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Major Flirt | ||
Mon Aug 18 2014 15:52 | 1st = 2 Major Flirt 2nd = 11 Blue Jean Baby 3rd = 4 The Confederate Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 2 Extreme Arogance | ||
Mon Aug 18 2014 15:45 | 1st = 2 Extreme Arogance 2nd = 5 Bens Luck 3rd = 4 Paddys Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Royal Deviate | ||
Mon Aug 18 2014 15:42 | 1st = 2 Royal Deviate 2nd = 9 Shes A Killer 3rd = 3 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Lachlan Bear | ||
Mon Aug 18 2014 15:39 | 1st = 5 Lachlan Bear 2nd = 6 Go On Then 3rd = 1 Psychotic Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Parisian Magic | ||
Mon Aug 18 2014 15:38 | 1st = 7 Parisian Magic 2nd = 1 Tiny Scratch 3rd = 3 Diamond A Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 3 Tycoon Queen | ||
Mon Aug 18 2014 15:30 | 1st = 3 Tycoon Queen 2nd = 2 Pemba Nepali 3rd = 7 Star Of Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Cream Cheese | ||
Mon Aug 18 2014 15:27 | 1st = 2 Cream Cheese 2nd = 8 Just Be Good 3rd = 7 Kikem Zar Zar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Giddy Up | ||
Mon Aug 18 2014 15:25 | 1st = 5 Giddy Up 2nd = 1 Martys Hope 3rd = 9 Stylish Shiela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Buzz Cutter | ||
Mon Aug 18 2014 15:22 | 1st = 2 Buzz Cutter 2nd = 3 Select Sanz 3rd = 8 Flash Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Fullness Of Time | ||
Mon Aug 18 2014 15:21 | 1st = 4 Fullness Of Time 2nd = 9 Lancelot Bromac 3rd = 5 Newmerella Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Lektra Hawk | ||
Mon Aug 18 2014 15:19 | 1st = 7 Lektra Hawk 2nd = 8 Black Superman 3rd = 1 Just A Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Rycroft | ||
Mon Aug 18 2014 15:17 | 1st = 6 Rycroft 2nd = 10 Target Identified 3rd = 1 Ourlastshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Classic Ella | ||
Mon Aug 18 2014 15:16 | 1st = 1 Classic Ella 2nd = 7 Anna Mareolas 3rd = 5 Regattas Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 5 Baby Bliss | ||
Mon Aug 18 2014 15:07 | 1st = 5 Baby Bliss 2nd = 9 Black Jasmin 3rd = 3 Sabroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Conclave | ||
Mon Aug 18 2014 15:04 | 1st = 4 Conclave 2nd = 8 Pocket Of Dreams 3rd = 6 Prince Baling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Liberty Cruz | ||
Mon Aug 18 2014 15:01 | 1st = 1 Liberty Cruz 2nd = 4 Tomerong Alice 3rd = 7 Tranquil Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 7 Godfrey | ||
Mon Aug 18 2014 14:55 | 1st = 7 Godfrey 2nd = 5 Jimmys Better 3rd = 1 Rebel Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Amightyfinehorse | ||
Mon Aug 18 2014 14:50 | 1st = 9 Amightyfinehorse 2nd = 5 Almost A Virgin 3rd = 2 Chacier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Gimme A Spell | ||
Mon Aug 18 2014 14:47 | 1st = 6 Gimme A Spell 2nd = 5 Makedonia 3rd = 8 Thrashing Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Vain Spirit | ||
Mon Aug 18 2014 14:42 | 1st = 1 Vain Spirit 2nd = 5 Aldebaran Bluechip 3rd = 6 Titanium Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Christian Torado | ||
Mon Aug 18 2014 14:32 | 1st = 4 Christian Torado 2nd = 3 Montu 3rd = 1 Bay Tint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Kirabilli Jaxson | ||
Mon Aug 18 2014 14:29 | 1st = 7 Kirabilli Jaxson 2nd = 2 Major Talent 3rd = 3 Mister Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 2 Signor Socks | ||
Mon Aug 18 2014 14:20 | 1st = 2 Signor Socks 2nd = 4 Don Cossack 3rd = 1 Rock Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Zarah Gee | ||
Mon Aug 18 2014 14:15 | 1st = 2 Zarah Gee 2nd = 1 Shining Monarch 3rd = 4 Mcwhipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Smoken Pete | ||
Mon Aug 18 2014 14:12 | 1st = 8 Smoken Pete 2nd = 5 Unbound 3rd = 1 Kofi Kaylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Long Road To Fame | ||
Mon Aug 18 2014 14:07 | 1st = 2 Long Road To Fame 2nd = 7 Tella 3rd = 6 Bronze Ecstasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 9 Royal Shootout | ||
Mon Aug 18 2014 13:57 | 1st = 9 Royal Shootout 2nd = 6 Sheza Wildcard 3rd = 2 Benchmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 No No Notorious | ||
Mon Aug 18 2014 13:54 | 1st = 1 No No Notorious 2nd = 5 Serious Darcy 3rd = 6 Broad Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 9 Tifino | ||
Mon Aug 18 2014 13:51 | 1st = 9 Tifino 2nd = 5 Rene Ranger 3rd = 2 Magic Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 3 Knight Hero | ||
Mon Aug 18 2014 13:45 | 1st = 3 Knight Hero 2nd = 4 Like Never Before 3rd = 5 Monarchs Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Cullen Hanover | ||
Mon Aug 18 2014 13:40 | 1st = 7 Cullen Hanover 2nd = 1 Lift Me Up 3rd = 8 Thewaytolive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 5 Multi King | ||
Mon Aug 18 2014 13:37 | 1st = 5 Multi King 2nd = 8 Kalden Crixus 3rd = 2 Choco Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 12 Eye Spy Lombo | ||
Mon Aug 18 2014 13:32 | 1st = 12 Eye Spy Lombo 2nd = 3 Waterslide 3rd = 6 Smidj Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 4 Caesar Queen | ||
Mon Aug 18 2014 13:26 | 1st = 4 Caesar Queen 2nd = 8 Red Moova Hoova 3rd = 1 Deathstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Conchs Critter | ||
Mon Aug 18 2014 13:22 | 1st = 5 Conchs Critter 2nd = 4 Marios Dream 3rd = 7 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Sultan Of Swing | ||
Mon Aug 18 2014 13:19 | 1st = 1 Sultan Of Swing 2nd = 3 Starzar Diamonds 3rd = 2 Sparkling Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 4 Hippodrome | ||
Mon Aug 18 2014 13:10 | 1st = 4 Hippodrome 2nd = 8 Sincemybabyleftme 3rd = 1 Abbreviate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Kasim | ||
Mon Aug 18 2014 13:08 | 1st = 8 Kasim 2nd = 1 Ya Laughin 3rd = 6 Barrys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Raid The Planets | ||
Mon Aug 18 2014 13:02 | 1st = 8 Raid The Planets 2nd = 1 High Commando 3rd = 7 High Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Jacks Gambit | ||
Mon Aug 18 2014 12:57 | 1st = 6 Jacks Gambit 2nd = 1 Doubting Darcey 3rd = 7 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Caesar Chance | ||
Mon Aug 18 2014 12:49 | 1st = 6 Caesar Chance 2nd = 3 Opawa Token 3rd = 2 Cawbourne Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Tendency | ||
Mon Aug 18 2014 12:44 | 1st = 4 Tendency 2nd = 7 No Bounty 3rd = 6 Chasin Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 8 Follow The Dream | ||
Mon Aug 18 2014 12:35 | 1st = 8 Follow The Dream 2nd = 6 Mywordsaidthebird 3rd = 3 Jetello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 7 Trident | ||
Mon Aug 18 2014 12:30 | 1st = 7 Trident 2nd = 5 Flying Blake 3rd = 3 Smirnoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Firestarter | ||
Mon Aug 18 2014 12:27 | 1st = 4 Firestarter 2nd = 1 Finny 3rd = 8 Cosmic Daicos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Majors Blue Jean | ||
Mon Aug 18 2014 12:22 | 1st = 5 Majors Blue Jean 2nd = 4 Mystical Image 3rd = 7 Chain Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Claremorris | ||
Mon Aug 18 2014 12:09 | 1st = 6 Claremorris 2nd = 3 Go Go Danni 3rd = 8 Kiria Lason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 5 Balmain Lass | ||
Mon Aug 18 2014 12:05 | 1st = 5 Balmain Lass 2nd = 8 Sheree 3rd = 12 Unshinkable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 7 Kilchurn | ||
Mon Aug 18 2014 12:05 | 1st = 7 Kilchurn 2nd = 9 Kay Road 3rd = 1 Summer Tension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Allegro Master | ||
Mon Aug 18 2014 11:45 | 1st = 1 Allegro Master 2nd = 6 Girl Pride 3rd = 3 Gay Thorley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Thrilling Dylan | ||
Mon Aug 18 2014 11:25 | 1st = 1 Thrilling Dylan 2nd = 8 Pseudonym 3rd = 4 More Salt Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Vinnie Baxter | ||
Mon Aug 18 2014 11:05 | 1st = 5 Vinnie Baxter 2nd = 8 Boston Mona 3rd = 2 Coyote Caught Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Hermione Baxter | ||
Mon Aug 18 2014 10:45 | 1st = 5 Hermione Baxter 2nd = 7 Members Only 3rd = 10 Dodgy Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Golfing Buddy | ||
Mon Aug 18 2014 10:25 | 1st = 1 Golfing Buddy 2nd = 6 Trendy Lass 3rd = 7 Bigtime Kaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Classy Zara | ||
Mon Aug 18 2014 10:05 | 1st = 1 Classy Zara 2nd = 3 Elle Packer 3rd = 4 Homebush Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 3 Salliwood | ||
Fri Jul 18 2014 23:45 | 1st = 3 Salliwood 2nd = 6 Pacific Playboy 3rd = 1 Full Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Vickies Boy | ||
Fri Jul 18 2014 23:42 | 1st = 5 Vickies Boy 2nd = 2 Real Find 3rd = 7 Burundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Proven Will | ||
Fri Jul 18 2014 23:27 | 1st = 1 Proven Will 2nd = 5 Noaki Spitfire 3rd = 2 Gomes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 2 My Lady Of The Night | ||
Fri Jul 18 2014 23:15 | 1st = 2 My Lady Of The Night 2nd = 6 Blacknsweet Adda 3rd = 8 Loving You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Night With Sally | ||
Fri Jul 18 2014 23:12 | 1st = 7 Night With Sally 2nd = 1 Flying Special 3rd = 8 Masked Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Te Amo | ||
Fri Jul 18 2014 22:57 | 1st = 4 Te Amo 2nd = 2 Jack Reacher 3rd = 1 Mosquito Squad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Leda Mcnally | ||
Fri Jul 18 2014 22:50 | 1st = 7 Leda Mcnally 2nd = 6 Shardons Rocket 3rd = 2 Packed Safely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Elite Faze | ||
Fri Jul 18 2014 22:47 | 1st = 7 Elite Faze 2nd = 8 El Jay Torana 3rd = 6 Feikuai Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Sadies Guess | ||
Fri Jul 18 2014 22:42 | 1st = 3 Sadies Guess 2nd = 2 Unleash Adam 3rd = 6 Wreck Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Darcys Entity | ||
Fri Jul 18 2014 22:30 | 1st = 2 Darcys Entity 2nd = 1 Impact Bale 3rd = 5 Jenkins Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Special Pup | ||
Fri Jul 18 2014 22:27 | 1st = 2 Special Pup 2nd = 3 Passionate Pedro 3rd = 8 Thunder Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Beaudiene Boaz | ||
Fri Jul 18 2014 22:20 | 1st = 6 Beaudiene Boaz 2nd = 9 Mister Ardee 3rd = 1 Major Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Kates Reaction | ||
Fri Jul 18 2014 22:17 | 1st = 2 Kates Reaction 2nd = 1 Tiggerlong Chick 3rd = 3 Low Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Last Day | ||
Fri Jul 18 2014 22:11 | 1st = 7 Last Day 2nd = 1 West On Santo 3rd = 2 Back Jack Tewin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Who Told Blackie | ||
Fri Jul 18 2014 22:10 | 1st = 2 Who Told Blackie 2nd = 7 Closing Time 3rd = 6 Unbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Winterfeel | ||
Fri Jul 18 2014 22:05 | 1st = 6 Winterfeel 2nd = 4 Best Of Hall 3rd = 3 Ima Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Quagmire | ||
Fri Jul 18 2014 22:00 | 1st = 6 Quagmire 2nd = 8 One Hell Of A Ride 3rd = 7 Always Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Mint Splice | ||
Fri Jul 18 2014 21:58 | 1st = 2 Mint Splice 2nd = 8 Kool Mac 3rd = 1 Castanea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Haka Rhythm | ||
Fri Jul 18 2014 21:56 | 1st = 6 Haka Rhythm 2nd = 3 Rapido Kid 3rd = 7 Jump The Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Goldstar Invasion | ||
Fri Jul 18 2014 21:54 | 1st = 9 Goldstar Invasion 2nd = 1 Lady Boomschukaluka 3rd = 8 Justanothermaori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Heez Orl Black | ||
Fri Jul 18 2014 21:50 | 1st = 3 Heez Orl Black 2nd = 10 Pride Of Colorado 3rd = 11 Rocket Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Snappers Mate | ||
Fri Jul 18 2014 21:47 | 1st = 7 Snappers Mate 2nd = 1 Inventor 3rd = 6 Bayman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Sirladyn Reba | ||
Fri Jul 18 2014 21:42 | 1st = 3 Sirladyn Reba 2nd = 4 Wiley Jasper 3rd = 2 Rajah Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Satchmos Hanky | ||
Fri Jul 18 2014 21:40 | 1st = 1 Satchmos Hanky 2nd = 5 Im Pedro 3rd = 2 Pablo Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Feels Like El | ||
Fri Jul 18 2014 21:37 | 1st = 8 Feels Like El 2nd = 2 De Wade 3rd = 4 Hummer Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 1 Jakarra Magic | ||
Fri Jul 18 2014 21:35 | 1st = 1 Jakarra Magic 2nd = 5 Paleface Jasper 3rd = 2 Mcliskyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Dexter Lowe | ||
Fri Jul 18 2014 21:30 | 1st = 9 Dexter Lowe 2nd = 6 Singed 3rd = 10 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Izack Bale | ||
Fri Jul 18 2014 21:28 | 1st = 5 Izack Bale 2nd = 1 Mepunga Fearon 3rd = 3 Premier Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 End Of The Matter | ||
Fri Jul 18 2014 21:24 | 1st = 9 End Of The Matter 2nd = 7 Uncle Benjamin 3rd = 5 El Mega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Kiss Chasey | ||
Fri Jul 18 2014 21:20 | 1st = 1 Kiss Chasey 2nd = 3 Zacs Nuggett 3rd = 9 Notabadexcuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Highly Respected | ||
Fri Jul 18 2014 21:17 | 1st = 2 Highly Respected 2nd = 3 Droopys Bay 3rd = 4 Retiring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Chief Raider | ||
Fri Jul 18 2014 21:16 | 1st = 1 Chief Raider 2nd = 2 Sin City Girl 3rd = 8 Mr Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 With Gusto | ||
Fri Jul 18 2014 21:12 | 1st = 6 With Gusto 2nd = 3 Endorsement 3rd = 1 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Crackerjack Dak | ||
Fri Jul 18 2014 21:10 | 1st = 1 Crackerjack Dak 2nd = 2 Jewel Bale 3rd = 5 We Are Geelong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 5 Commanci Chief | ||
Fri Jul 18 2014 21:05 | 1st = 5 Commanci Chief 2nd = 7 Sheilas Fella 3rd = 2 Rollon Rainey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 10 Shantung | ||
Fri Jul 18 2014 21:00 | 1st = 10 Shantung 2nd = 2 Major Denial 3rd = 8 Ablissfullgift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Cool For School | ||
Fri Jul 18 2014 20:59 | 1st = 7 Cool For School 2nd = 4 Black Ronny 3rd = 3 Ledaro Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Watto Lotto | ||
Fri Jul 18 2014 20:58 | 1st = 1 Watto Lotto 2nd = 5 Permanent Guest 3rd = 4 Paula Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Hawthornden | ||
Fri Jul 18 2014 20:54 | 1st = 4 Hawthornden 2nd = 5 Lombo Cloud Nine 3rd = 9 Horace Foxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Black Aquila | ||
Fri Jul 18 2014 20:50 | 1st = 1 Black Aquila 2nd = 2 Sonic Classic 3rd = 3 Pembrook Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Scheme | ||
Fri Jul 18 2014 20:47 | 1st = 2 Scheme 2nd = 3 Almani Bruiser 3rd = 6 Cobalt Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 4 Rocky Carrington | ||
Fri Jul 18 2014 20:42 | 1st = 4 Rocky Carrington 2nd = 1 Gian 3rd = 2 Celebrity Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Pumped Up Zarr | ||
Fri Jul 18 2014 20:40 | 1st = 4 Pumped Up Zarr 2nd = 7 Yellow Fever 3rd = 2 Miss Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 8 Braeview Warrior | ||
Fri Jul 18 2014 20:35 | 1st = 8 Braeview Warrior 2nd = 3 Letmeadam 3rd = 5 Thelonghaul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 9 Easy Empress | ||
Fri Jul 18 2014 20:35 | 1st = 9 Easy Empress 2nd = 7 My Mums Astar 3rd = 6 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 7 Adriatic Coast | ||
Fri Jul 18 2014 20:30 | 1st = 7 Adriatic Coast 2nd = 10 Thingimajig 3rd = 1 Her Ex And I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Superstar Magic | ||
Fri Jul 18 2014 20:28 | 1st = 8 Superstar Magic 2nd = 1 Proven Looper 3rd = 5 Allen Malik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Gooday Stride | ||
Fri Jul 18 2014 20:24 | 1st = 3 Gooday Stride 2nd = 7 Mavrick 3rd = 9 Underdog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Rowchester | ||
Fri Jul 18 2014 20:20 | 1st = 9 Rowchester 3rd = 1 I Am Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Zulu Mystique | ||
Fri Jul 18 2014 20:17 | 1st = 2 Zulu Mystique 2nd = 7 Mrs Duncan 3rd = 5 Odd Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 7 Hall Of Famer | ||
Fri Jul 18 2014 20:12 | 1st = 7 Hall Of Famer 2nd = 6 Our Femme Fatale 3rd = 5 Bellasario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Pepper Fozz | ||
Fri Jul 18 2014 20:10 | 1st = 5 Pepper Fozz 2nd = 2 Uno Whirl 3rd = 6 Candle Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 10 Broadway Avenue | ||
Fri Jul 18 2014 20:05 | 1st = 10 Broadway Avenue 2nd = 9 Correct Sun 3rd = 6 Lombo Supremo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 1 Westburn Courage | ||
Fri Jul 18 2014 20:05 | 1st = 1 Westburn Courage 2nd = 8 Mullingar Mac 3rd = 5 Brydon Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 3 Mabrook | ||
Fri Jul 18 2014 20:00 | 1st = 3 Mabrook 2nd = 7 God Send 3rd = 8 Bettor Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Recruitment | ||
Fri Jul 18 2014 19:58 | 1st = 5 Recruitment 2nd = 8 Cosmic Himm 3rd = 3 Gut Wrenching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 2 Vice Consul | ||
Fri Jul 18 2014 19:55 | 1st = 2 Vice Consul 2nd = 9 Madiba Magic 3rd = 3 Someardensomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Heavenly Cullen | ||
Fri Jul 18 2014 19:54 | 1st = 2 Heavenly Cullen 2nd = 4 Karalta Wizard 3rd = 11 Meknowdad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Adda Doubletrouble | ||
Fri Jul 18 2014 19:50 | 1st = 8 Adda Doubletrouble 2nd = 6 Jasper Freeway 3rd = 2 Batavia Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Rylees Marshall | ||
Fri Jul 18 2014 19:47 | 1st = 1 Rylees Marshall 2nd = 6 Tommy El 3rd = 2 Classic Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Ngauruhoe | ||
Fri Jul 18 2014 19:45 | 1st = 1 Ngauruhoe 2nd = 2 Sheik em Up 3rd = 7 Caruba Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - | ||
Fri Jul 18 2014 19:42 | 2nd = 2 Glamour Art 3rd = 3 Glory Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Kool Larocca | ||
Fri Jul 18 2014 19:40 | 1st = 7 Kool Larocca 2nd = 4 Loose Connection 3rd = 5 Interrogated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 1 Exposed | ||
Fri Jul 18 2014 19:35 | 1st = 1 Exposed 2nd = 2 Cool Hampton Bromac 3rd = 5 Stashedbytheriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 Be Seein Ya | ||
Fri Jul 18 2014 19:35 | 1st = 5 Be Seein Ya 2nd = 8 Moment Of Truth 3rd = 3 Eyrewell Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 4 Ultimate Trump | ||
Fri Jul 18 2014 19:30 | 1st = 4 Ultimate Trump 2nd = 3 Inception 3rd = 9 Darwins Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Bahama Bay | ||
Fri Jul 18 2014 19:28 | 1st = 4 Bahama Bay 2nd = 2 Starvin Seagull 3rd = 1 Storm Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 7 Spell | ||
Fri Jul 18 2014 19:25 | 1st = 7 Spell 2nd = 10 Sundown In Paris 3rd = 2 Shell Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Chance | ||
Fri Jul 18 2014 19:24 | 1st = 10 Chance 2nd = 3 Billy Badlands 3rd = 7 Harrison Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 12 Soho Lennon | ||
Fri Jul 18 2014 19:20 | 1st = 12 Soho Lennon 2nd = 11 Local Rogue 3rd = 7 Jimi Chew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Mister Sunraysia | ||
Fri Jul 18 2014 19:19 | 1st = 2 Mister Sunraysia 2nd = 1 Hello Sunshine 3rd = 9 Polished Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Fancy Chance | ||
Fri Jul 18 2014 19:17 | 1st = 2 Fancy Chance 2nd = 6 Danger Scene 3rd = 8 Hating Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Emma Marie | ||
Fri Jul 18 2014 19:15 | 1st = 3 Emma Marie 2nd = 1 Matildas Babe 3rd = 6 Ruapehu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 11 Cootas Tooth | ||
Fri Jul 18 2014 19:12 | 1st = 11 Cootas Tooth 2nd = 9 Desert Safari 3rd = 13 Its Rickys Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Heza Apple | ||
Fri Jul 18 2014 19:10 | 1st = 1 Heza Apple 2nd = 7 Miss Natalie 3rd = 3 Go On Then |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 5 Stanley Charger | ||
Fri Jul 18 2014 19:05 | 1st = 5 Stanley Charger 2nd = 4 Blackstar Fighter 3rd = 1 Saved By Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 The Bucket List | ||
Fri Jul 18 2014 19:05 | 1st = 1 The Bucket List 2nd = 7 Chief Thundercloud 3rd = 4 Regulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 Bellas Daughter | ||
Fri Jul 18 2014 19:00 | 1st = 7 Bellas Daughter 2nd = 5 Nostalgic Beach 3rd = 2 Bonus Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Authentic Ace | ||
Fri Jul 18 2014 18:58 | 1st = 2 Authentic Ace 2nd = 8 Danyos Dabby 3rd = 3 Zabriskie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Cyclone Temani | ||
Fri Jul 18 2014 18:55 | 1st = 8 Cyclone Temani 2nd = 5 Sharkiaya 3rd = 7 Monlor Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 Major Bubbles | ||
Fri Jul 18 2014 18:55 | 1st = 7 Major Bubbles 2nd = 5 Captain Peacock 3rd = 4 Billythehuntedone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Our Burning Desire | ||
Fri Jul 18 2014 18:50 | 1st = 3 Our Burning Desire 2nd = 11 Machtwister 3rd = 9 Choice Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Little Charlie | ||
Fri Jul 18 2014 18:47 | 1st = 8 Little Charlie 2nd = 1 Songar Gremlin 3rd = 2 Mums A Loony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Sweet Rubyjane | ||
Fri Jul 18 2014 18:45 | 1st = 2 Sweet Rubyjane 2nd = 1 Royal Runner 3rd = 5 Ritza Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 9 Blue Giant | ||
Fri Jul 18 2014 18:43 | 1st = 9 Blue Giant 2nd = 1 Mandy Keeping 3rd = 3 Miss Morton Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 6 Playing The Ace | ||
Fri Jul 18 2014 18:38 | 1st = 6 Playing The Ace 2nd = 5 Liams Lass 3rd = 9 Mumbai Majik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 7 Flyin Louie | ||
Fri Jul 18 2014 18:35 | 1st = 7 Flyin Louie 2nd = 4 Red Sky Night 3rd = 3 Galeena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Sandave Gem | ||
Fri Jul 18 2014 18:35 | 1st = 6 Sandave Gem 2nd = 7 Golden Fleece 3rd = 8 Cousin Ita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 The Empires Sister | ||
Fri Jul 18 2014 18:30 | 1st = 1 The Empires Sister 2nd = 5 Imageton 3rd = 3 Harlow Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Altered Mist | ||
Fri Jul 18 2014 18:28 | 1st = 8 Altered Mist 2nd = 6 Secret Flight 3rd = 1 Schooner Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 Westburn Warrior | ||
Fri Jul 18 2014 18:25 | 1st = 3 Westburn Warrior 2nd = 8 Florin 3rd = 10 Thats Hunting Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Black Beard | ||
Fri Jul 18 2014 18:25 | 1st = 2 Black Beard 2nd = 1 Chappy 3rd = 7 Mepunga Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 3 Dolci Bromac | ||
Fri Jul 18 2014 18:20 | 1st = 3 Dolci Bromac 2nd = 8 Lombo Yanky Invada 3rd = 10 Attorney Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Cane Doro | ||
Fri Jul 18 2014 18:17 | 1st = 3 Cane Doro 2nd = 1 Aussie Ozzie 3rd = 6 Zafonic Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Wild As Angels | ||
Fri Jul 18 2014 18:15 | 1st = 7 Wild As Angels 2nd = 1 Run Lacey Run 3rd = 8 Call Me Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Shirleys Kidz | ||
Fri Jul 18 2014 18:13 | 1st = 1 Shirleys Kidz 2nd = 4 Alans Kidz 3rd = 5 Magic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 9 Jedi Mind | ||
Fri Jul 18 2014 18:07 | 1st = 9 Jedi Mind 2nd = 10 In The Trenches 3rd = 5 Williamlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 5 Real Intentions | ||
Fri Jul 18 2014 18:05 | 1st = 5 Real Intentions 2nd = 2 Russian Alsu 3rd = 1 Just A Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Claretown Westy | ||
Fri Jul 18 2014 18:04 | 1st = 1 Claretown Westy 2nd = 8 Aces High 3rd = 7 Bing Gordyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Christian Sloy | ||
Fri Jul 18 2014 17:59 | 1st = 2 Christian Sloy 2nd = 3 Rapid Art Beat 3rd = 1 Shannons Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Hayjesta | ||
Fri Jul 18 2014 17:56 | 1st = 7 Hayjesta 2nd = 6 Fantastic Emma 3rd = 9 Freddie Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 2 Dalton Bromac | ||
Fri Jul 18 2014 17:55 | 1st = 2 Dalton Bromac 2nd = 10 Stingray 3rd = 4 Mr Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Garrys Dream | ||
Fri Jul 18 2014 17:53 | 1st = 4 Garrys Dream 2nd = 2 Emma Phase 3rd = 8 Queen Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 7 Burra Sullivan | ||
Fri Jul 18 2014 17:48 | 1st = 7 Burra Sullivan 2nd = 8 Forever Texas 3rd = 3 Lombo Madam Lashe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Stellar Force | ||
Fri Jul 18 2014 17:45 | 1st = 3 Stellar Force 2nd = 1 Rotovegas Rara 3rd = 6 Aldonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Dr Peter | ||
Fri Jul 18 2014 17:43 | 1st = 6 Dr Peter 2nd = 1 Agility 3rd = 8 Arising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Shansi | ||
Fri Jul 18 2014 17:38 | 1st = 3 Shansi 2nd = 5 Ohiyesa 3rd = 8 Credit Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 8 Ruby Castleton | ||
Fri Jul 18 2014 17:35 | 1st = 8 Ruby Castleton 2nd = 3 Amys Invasion 3rd = 7 Brookby Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Reelem In Ryno | ||
Fri Jul 18 2014 17:32 | 1st = 1 Reelem In Ryno 2nd = 8 Big Dale 3rd = 7 Barbaras Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Seabrook Sam | ||
Fri Jul 18 2014 17:26 | 1st = 7 Seabrook Sam 2nd = 5 Navaho 3rd = 6 Danyos Kirsty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 4 Saratoga | ||
Fri Jul 18 2014 17:25 | 1st = 4 Saratoga 2nd = 6 Another Love 3rd = 9 King Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 5 Lets Go Diego | ||
Fri Jul 18 2014 17:20 | 1st = 5 Lets Go Diego 2nd = 7 Three Point Turn 3rd = 8 Gatling Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Rhythmic Blues | ||
Fri Jul 18 2014 17:15 | 1st = 3 Rhythmic Blues 2nd = 5 Missus Zada 3rd = 7 Gettin Nova It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Exponential Lily | ||
Fri Jul 18 2014 17:15 | 1st = 1 Exponential Lily 2nd = 8 Sweet Lies 3rd = 4 Embee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Brindle Falcon | ||
Fri Jul 18 2014 17:10 | 1st = 1 Brindle Falcon 2nd = 6 Miss Usain 3rd = 3 Cawbourne Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Reap The Benefit | ||
Fri Jul 18 2014 17:07 | 1st = 1 Reap The Benefit 2nd = 2 Becci Leone 3rd = 8 Sisco Fiasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 10 Piece of My Heart | ||
Fri Jul 18 2014 17:05 | 1st = 10 Piece of My Heart 2nd = 4 Miss Lotty 3rd = 2 Christy Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 9 Steal A Sixpence | ||
Fri Jul 18 2014 17:02 | 1st = 9 Steal A Sixpence 2nd = 5 Monica My Dear 3rd = 6 Dizzyinterest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Elite Phoenix | ||
Fri Jul 18 2014 16:59 | 1st = 5 Elite Phoenix 2nd = 7 Epic Horizon 3rd = 1 Winning Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 15 Resounding Miss | ||
Fri Jul 18 2014 16:55 | 1st = 15 Resounding Miss 2nd = 2 Noble Twostep 3rd = 4 Champagne Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Enthral | ||
Fri Jul 18 2014 16:53 | 1st = 7 Enthral 2nd = 8 Very Persuasive 3rd = 2 Successful Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 8 Im The Intimidator | ||
Fri Jul 18 2014 16:50 | 1st = 8 Im The Intimidator 2nd = 4 Hells A Coming 3rd = 3 Grin And Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Big Tee Onyx | ||
Fri Jul 18 2014 16:47 | 1st = 1 Big Tee Onyx 2nd = 2 Major Power 3rd = 4 El Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Jackanator | ||
Fri Jul 18 2014 16:45 | 1st = 3 Jackanator 2nd = 7 Thrilling Ava 3rd = 4 All About Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Wild Last Stress | ||
Fri Jul 18 2014 16:44 | 1st = 1 Wild Last Stress 2nd = 3 Smouldering Doll 3rd = 2 Proven Streak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 8 Lullaby Baby | ||
Fri Jul 18 2014 16:40 | 1st = 8 Lullaby Baby 2nd = 13 Beautys Choice 3rd = 3 Deceitful Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Serious Joy | ||
Fri Jul 18 2014 16:37 | 1st = 8 Serious Joy 2nd = 3 Give Thanks 3rd = 2 Bogie Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 2 V C Dell | ||
Fri Jul 18 2014 16:35 | 1st = 2 V C Dell 2nd = 1 Last Man Out 3rd = 9 Elisaveta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 11 Xanderxav | ||
Fri Jul 18 2014 16:33 | 1st = 11 Xanderxav 2nd = 1 Empire Earl 3rd = 12 Paparazzi Snapshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 6 Zaritzie | ||
Fri Jul 18 2014 16:30 | 1st = 6 Zaritzie 2nd = 2 Warinda 3rd = 11 Banrokka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Lynchis | ||
Fri Jul 18 2014 16:27 | 1st = 2 Lynchis 2nd = 1 Sir Shelby 3rd = 4 Smart Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 1 Abbey Cullen | ||
Fri Jul 18 2014 16:25 | 1st = 1 Abbey Cullen 2nd = 6 Smart Alex 3rd = 4 Hikoi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Zuris Magic | ||
Fri Jul 18 2014 16:24 | 1st = 2 Zuris Magic 2nd = 8 Billy Beergarden 3rd = 3 Rock The Casbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 6 Nullei | ||
Fri Jul 18 2014 16:20 | 1st = 6 Nullei 2nd = 5 Inflection 3rd = 9 Creamery Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Give Me Class | ||
Fri Jul 18 2014 16:17 | 1st = 4 Give Me Class 2nd = 7 Looking At Me 3rd = 5 No Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Ya Laughin | ||
Fri Jul 18 2014 16:15 | 1st = 1 Ya Laughin 2nd = 4 Jill Sprite 3rd = 2 Smirnoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 8 Mayihaveabiscuit | ||
Fri Jul 18 2014 16:13 | 1st = 8 Mayihaveabiscuit 2nd = 1 Scentello 3rd = 2 Think It Through |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Westlake Prinz | ||
Fri Jul 18 2014 16:12 | 1st = 7 Westlake Prinz 2nd = 8 Chili Diva 3rd = 6 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 3 Eye Winsome | ||
Fri Jul 18 2014 16:10 | 1st = 3 Eye Winsome 2nd = 9 Storm Crazy 3rd = 7 Dont Tell Cyril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Black Traminer | ||
Fri Jul 18 2014 16:07 | 1st = 6 Black Traminer 2nd = 1 Kimkia Tiger 3rd = 3 Wallamba Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 4 Rip Roaring | ||
Fri Jul 18 2014 16:05 | 1st = 4 Rip Roaring 2nd = 2 Monterey Jack 3rd = 7 Sirius Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Lioness Lulu | ||
Fri Jul 18 2014 16:04 | 1st = 2 Lioness Lulu 2nd = 4 Moroccan Train 3rd = 3 Kid Famechon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 8 Tamaart | ||
Fri Jul 18 2014 16:00 | 1st = 8 Tamaart 2nd = 12 The Good Mark 3rd = 7 Shadow In The Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Jacob Blue Boy | ||
Fri Jul 18 2014 15:57 | 1st = 1 Jacob Blue Boy 2nd = 4 Shaylor Henry 3rd = 6 Kelly Bloo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Maiden Rome | ||
Fri Jul 18 2014 15:55 | 1st = 8 Maiden Rome 2nd = 5 Fortunately 3rd = 1 Franco Tyrone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 Waikare Sun | ||
Fri Jul 18 2014 15:53 | 1st = 4 Waikare Sun 2nd = 1 Mountain Earl 3rd = 6 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Dimora Benson | ||
Fri Jul 18 2014 15:52 | 1st = 5 Dimora Benson 2nd = 6 Striking Viking 3rd = 3 Young Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 2 Better Idea | ||
Fri Jul 18 2014 15:50 | 1st = 2 Better Idea 2nd = 10 On The High Seas 3rd = 5 Lady Corleone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Spondooley | ||
Fri Jul 18 2014 15:47 | 1st = 4 Spondooley 2nd = 6 Be For Buster 3rd = 2 Master Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Stevies Magic | ||
Fri Jul 18 2014 15:45 | 1st = 5 Stevies Magic 2nd = 1 Smart Cookie 3rd = 3 Cawbourne Bully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Plum Star | ||
Fri Jul 18 2014 15:44 | 1st = 8 Plum Star 2nd = 6 Kingston Dancer 3rd = 5 Levis Huracan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 1 Tunes | ||
Fri Jul 18 2014 15:40 | 1st = 1 Tunes 2nd = 3 Jileks Spur 3rd = 7 The Princeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Sir Lenny | ||
Fri Jul 18 2014 15:37 | 1st = 6 Sir Lenny 2nd = 3 Spud Regis 3rd = 1 Stylish Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 3 Elite Street | ||
Fri Jul 18 2014 15:34 | 1st = 3 Elite Street 2nd = 1 Abercrombie Smile 3rd = 8 Samuel Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Take A Jacket | ||
Fri Jul 18 2014 15:30 | 1st = 1 Take A Jacket 2nd = 5 Zagazig 3rd = 8 Definitely Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Tongariro | ||
Fri Jul 18 2014 15:28 | 1st = 1 Tongariro 2nd = 8 Not Bad 3rd = 3 Cosmic Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 4 Raffa Rose | ||
Fri Jul 18 2014 15:27 | 1st = 4 Raffa Rose 2nd = 7 Pops Pest 3rd = 5 Fluffy Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 2 Mostly Matisse | ||
Fri Jul 18 2014 15:23 | 1st = 2 Mostly Matisse 2nd = 3 The Early Bird 3rd = 6 Good Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Amadeus Strikes | ||
Fri Jul 18 2014 15:20 | 1st = 5 Amadeus Strikes 2nd = 1 Galactic Blue 3rd = 8 Starlight Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Glenferrie Typhoon | ||
Fri Jul 18 2014 15:17 | 1st = 4 Glenferrie Typhoon 2nd = 2 Rumbustious 3rd = 9 Desert Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 2 Court Up In Rio | ||
Fri Jul 18 2014 15:13 | 1st = 2 Court Up In Rio 2nd = 4 Lickin The Bin 3rd = 10 Wild Hostess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Cosmic Choice | ||
Fri Jul 18 2014 15:10 | 1st = 1 Cosmic Choice 2nd = 6 Queen Cobra 3rd = 7 Addicted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Fusion Queen | ||
Fri Jul 18 2014 15:09 | 1st = 1 Fusion Queen 2nd = 2 Bonnie Bonus 3rd = 8 Duck Duck Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Providence | ||
Fri Jul 18 2014 15:05 | 1st = 1 Providence 2nd = 4 Per Se 3rd = 3 Cool God |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Dee Tee | ||
Fri Jul 18 2014 15:02 | 1st = 8 Dee Tee 2nd = 5 Irelands Oyster 3rd = 7 Galactic Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 9 Bright And Sonny | ||
Fri Jul 18 2014 14:59 | 1st = 9 Bright And Sonny 2nd = 4 Gentleman Red 3rd = 3 Lorna Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Adenarius | ||
Fri Jul 18 2014 14:55 | 1st = 1 Adenarius 2nd = 2 Rock Musician 3rd = 7 So Delicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 All The Milk | ||
Fri Jul 18 2014 14:53 | 1st = 2 All The Milk 2nd = 1 Supreme Shelleen 3rd = 3 Kim Dotcom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Mr Bondfire | ||
Fri Jul 18 2014 14:52 | 1st = 8 Mr Bondfire 2nd = 7 Sunburnt Shiraz 3rd = 3 Alex The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 12 Regarding Henry | ||
Fri Jul 18 2014 14:48 | 1st = 12 Regarding Henry 2nd = 2 Tiger Eyes 3rd = 8 Last Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Happy Tiger | ||
Fri Jul 18 2014 14:45 | 1st = 2 Happy Tiger 2nd = 3 Le Crew 3rd = 5 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 13 Sweetasay | ||
Fri Jul 18 2014 14:42 | 1st = 13 Sweetasay 2nd = 6 Gioiosa Ionica 3rd = 2 William John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 6 Our Beni Boy | ||
Fri Jul 18 2014 14:38 | 1st = 6 Our Beni Boy 2nd = 4 Cherokee Warrior 3rd = 9 Bond Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Monaco Rose | ||
Fri Jul 18 2014 14:34 | 1st = 1 Monaco Rose 2nd = 8 Storm Maiden 3rd = 6 Classic Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Emerenta | ||
Fri Jul 18 2014 14:30 | 1st = 2 Emerenta 2nd = 10 Simply Ming 3rd = 11 Noelas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Smashing Turbo | ||
Fri Jul 18 2014 14:27 | 1st = 6 Smashing Turbo 2nd = 7 Platinum Shen 3rd = 2 Teddys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 4 Lillylane | ||
Fri Jul 18 2014 14:24 | 1st = 4 Lillylane 2nd = 1 Meagrs 3rd = 3 Swift Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 14 Haven Angel | ||
Fri Jul 18 2014 14:20 | 1st = 14 Haven Angel 2nd = 3 Flinders Dragon 3rd = 20 Mutual Benefit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Beavers Joy | ||
Fri Jul 18 2014 14:17 | 1st = 2 Beavers Joy 2nd = 6 Proaron 3rd = 8 Bogan Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 2 Bouzy Rouge | ||
Fri Jul 18 2014 14:13 | 1st = 2 Bouzy Rouge 2nd = 1 Southern Shimmer 3rd = 5 Clickety Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Dr Nibette | ||
Fri Jul 18 2014 14:10 | 1st = 6 Dr Nibette 2nd = 1 Abbys Angel 3rd = 7 Coleraine Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 12 Knapdale Girl | ||
Fri Jul 18 2014 14:07 | 1st = 12 Knapdale Girl 2nd = 7 Nomistakingpegasus 3rd = 5 La Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 1 Spirit Mania | ||
Fri Jul 18 2014 14:03 | 1st = 1 Spirit Mania 2nd = 2 Mai Tai Lady 3rd = 3 Punters Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 6 Hunter Mayhem | ||
Fri Jul 18 2014 13:59 | 1st = 6 Hunter Mayhem 2nd = 2 Ray Man 3rd = 7 Monsoon Mam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 1 Ash Road | ||
Fri Jul 18 2014 13:55 | 1st = 1 Ash Road 2nd = 5 Saint Hoaks 3rd = 2 Just Before Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Rouse About | ||
Fri Jul 18 2014 13:54 | 1st = 1 Rouse About 2nd = 7 Soul Maker 3rd = 8 Gogetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 12 Kept In Style | ||
Fri Jul 18 2014 13:50 | 1st = 12 Kept In Style 2nd = 8 Straight Furrow 3rd = 1 El Corby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 9 King Caractacus | ||
Fri Jul 18 2014 13:49 | 1st = 9 King Caractacus 2nd = 10 Battleliner 3rd = 4 Coopers Beach Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 10 Temper Trap | ||
Fri Jul 18 2014 13:45 | 1st = 10 Temper Trap 2nd = 6 Moes Tavern 3rd = 11 Vintage Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 6 Im Milly Trick | ||
Fri Jul 18 2014 13:42 | 1st = 6 Im Milly Trick 2nd = 1 Vodca Sprite 3rd = 2 Beau Jillem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 1 Welsh Rose | ||
Fri Jul 18 2014 13:38 | 1st = 1 Welsh Rose 2nd = 4 Assertive Chef 3rd = 2 Newcastle Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Cosmic Quest | ||
Fri Jul 18 2014 13:35 | 1st = 3 Cosmic Quest 2nd = 8 Eylandt Princess 3rd = 4 Rib Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 10 Action Kosmos | ||
Fri Jul 18 2014 13:32 | 1st = 10 Action Kosmos 2nd = 7 Starlight Lee 3rd = 5 Speedy Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 3 Coco Miss | ||
Fri Jul 18 2014 13:28 | 1st = 3 Coco Miss 2nd = 7 Rules Point 3rd = 1 Lauries Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Broken Pedro | ||
Fri Jul 18 2014 13:25 | 1st = 5 Broken Pedro 2nd = 6 Opawa Idol 3rd = 8 Red Hot Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 Miss Darkaz | ||
Fri Jul 18 2014 13:24 | 1st = 7 Miss Darkaz 2nd = 9 Sandy Man Can 3rd = 6 Phoebe Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 3 Distraught | ||
Fri Jul 18 2014 13:20 | 1st = 3 Distraught 2nd = 2 Cool N Sassy 3rd = 8 Jurasound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 1 Firepower | ||
Fri Jul 18 2014 13:15 | 1st = 1 Firepower 2nd = 2 Fair Fleet 3rd = 5 Stagehand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 11 Want For Nothing | ||
Fri Jul 18 2014 13:10 | 1st = 11 Want For Nothing 2nd = 1 Branded 3rd = 7 Graceful Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Kaino | ||
Fri Jul 18 2014 13:08 | 1st = 7 Kaino 2nd = 1 Mr Johnny 3rd = 2 Wagon Wheel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Trentys Rose | ||
Fri Jul 18 2014 13:07 | 1st = 3 Trentys Rose 2nd = 4 Spanish Flag 3rd = 7 Neviluke Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 7 Forward March | ||
Fri Jul 18 2014 13:03 | 1st = 7 Forward March 2nd = 3 Don Pellegrino 3rd = 2 Moral Compass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 4 Agent Maori | ||
Fri Jul 18 2014 12:57 | 1st = 4 Agent Maori 2nd = 13 Hard Done By 3rd = 9 Valley Ess Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 2 Drop Kick | ||
Fri Jul 18 2014 12:53 | 1st = 2 Drop Kick 2nd = 7 Nriangi 3rd = 9 Boralyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Big Muddy | ||
Fri Jul 18 2014 12:50 | 1st = 6 Big Muddy 2nd = 8 Mulberry Brook 3rd = 7 No Leaf Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Sarah Rose Hi | ||
Fri Jul 18 2014 12:49 | 1st = 1 Sarah Rose Hi 2nd = 2 Tracy Rose Hi 3rd = 6 Whiz Bang Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 9 Coram | ||
Fri Jul 18 2014 12:45 | 1st = 9 Coram 2nd = 3 Takoda 3rd = 2 Rusty Sparkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 9 Silk Chardonnay | ||
Fri Jul 18 2014 12:40 | 1st = 9 Silk Chardonnay 2nd = 16 Sweet Rita 3rd = 11 Ngatira Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 3 Hi Mackay | ||
Fri Jul 18 2014 12:35 | 1st = 3 Hi Mackay 2nd = 5 Can She Move 3rd = 6 Don Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Jibbajabba Jewel | ||
Fri Jul 18 2014 12:33 | 1st = 2 Jibbajabba Jewel 2nd = 8 Sheeza Flower 3rd = 1 Stich Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 1 Swerve | ||
Fri Jul 18 2014 12:28 | 1st = 1 Swerve 2nd = 3 Just A Diva 3rd = 2 Blinkin Hasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 6 Karakuchi | ||
Fri Jul 18 2014 12:18 | 1st = 6 Karakuchi 2nd = 15 Smoke Alarm 3rd = 3 Monte Ainslie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Hershy Pie | ||
Fri Jul 18 2014 12:15 | 1st = 4 Hershy Pie 2nd = 1 Hanna The Spanna 3rd = 7 Out Back Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 2 Listo Gitano | ||
Fri Jul 18 2014 12:10 | 1st = 2 Listo Gitano 2nd = 1 Jack Hammer 3rd = 10 Ferrero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 3 Kanali | ||
Fri Jul 18 2014 12:05 | 1st = 3 Kanali 2nd = 9 Man About Town 3rd = 1 Heart Of Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Thinkhesaurus | ||
Fri Jul 18 2014 12:00 | 1st = 2 Thinkhesaurus 2nd = 7 Long Live Love 3rd = 1 Sun Will Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Holivia Lass | ||
Fri Jul 18 2014 11:57 | 1st = 4 Holivia Lass 2nd = 1 Cawbourne Miami 3rd = 2 Archies Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Impersonator | ||
Fri Jul 18 2014 11:39 | 1st = 7 Impersonator 2nd = 8 Token Ray 3rd = 6 Editorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 11 Tronic Rose | ||
Fri Jul 18 2014 11:30 | 1st = 11 Tronic Rose 2nd = 7 Irish Heartbeat 3rd = 6 Roll With Pulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Zorba The Greek | ||
Fri Jul 18 2014 11:22 | 1st = 7 Zorba The Greek 2nd = 2 Lady Mui 3rd = 8 Spider Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Only Got Time | ||
Fri Jul 18 2014 11:04 | 1st = 3 Only Got Time 2nd = 5 Time Slayer 3rd = 6 Bos Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 6 Ysabella Brave | ||
Fri Jul 18 2014 10:55 | 1st = 6 Ysabella Brave 2nd = 1 Packing Chaparral 3rd = 8 Dahls Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Van Gerwin | ||
Fri Jul 18 2014 10:47 | 1st = 2 Van Gerwin 2nd = 4 Eyrewell Hawke 3rd = 3 Darcy Brasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Cawbourne Kiwi | ||
Fri Jul 18 2014 10:29 | 1st = 4 Cawbourne Kiwi 2nd = 7 Giganaire 3rd = 2 Cronk Went Plonk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 1 St Dore | ||
Fri Jul 18 2014 10:20 | 1st = 1 St Dore 2nd = 3 Rich Ted 3rd = 10 Style Is Eternal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Teegambo | ||
Fri Jul 18 2014 10:11 | 1st = 3 Teegambo 2nd = 7 Boostin 3rd = 5 Opawa Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 8 Fairy Cake | ||
Fri Jul 18 2014 9:50 | 1st = 8 Fairy Cake 2nd = 2 Jochen Rindt 3rd = 13 Suggest Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Elite Dragon | ||
Fri Jul 18 2014 0:12 | 1st = 8 Elite Dragon 2nd = 7 Nimble Hombre 3rd = 6 Ashs Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Black Surprise | ||
Wed Jun 18 2014 23:27 | 1st = 2 Black Surprise 2nd = 4 Smoke Da Blue 3rd = 6 Rays Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Vickies Boy | ||
Wed Jun 18 2014 23:12 | 1st = 5 Vickies Boy 2nd = 6 In Spades 3rd = 2 Lunar Corona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Chiefs Me Dad | ||
Wed Jun 18 2014 22:57 | 1st = 2 Chiefs Me Dad 2nd = 4 Private Talk 3rd = 3 On The Bubbler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Premier Fun | ||
Wed Jun 18 2014 22:42 | 1st = 1 Premier Fun 2nd = 4 Before Then 3rd = 8 West On Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Paua To Excite | ||
Wed Jun 18 2014 22:37 | 1st = 3 Paua To Excite 2nd = 4 Deadly Boy 3rd = 8 Select Macka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Chloes Hand | ||
Wed Jun 18 2014 22:32 | 1st = 3 Chloes Hand 2nd = 8 Spin The Top 3rd = 1 Miss Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Yankee Strutter | ||
Wed Jun 18 2014 22:25 | 1st = 1 Yankee Strutter 2nd = 4 Nicky Maguire 3rd = 8 Carmens Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Free Candy | ||
Wed Jun 18 2014 22:22 | 1st = 3 Free Candy 2nd = 4 Stangafied 3rd = 1 Full Of Beans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Walkaway Ablaze | ||
Wed Jun 18 2014 22:19 | 1st = 4 Walkaway Ablaze 2nd = 3 Kraken Soupy 3rd = 8 Noaki Buckley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Izack Bale | ||
Wed Jun 18 2014 22:10 | 1st = 1 Izack Bale 2nd = 6 Gottem 3rd = 7 Spring Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Angels Chorus | ||
Wed Jun 18 2014 22:05 | 1st = 5 Angels Chorus 2nd = 3 Blue Aegean 3rd = 7 Freeway Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Isabelle Delacour | ||
Wed Jun 18 2014 22:00 | 1st = 2 Isabelle Delacour 2nd = 3 With Gusto 3rd = 8 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Wild Douglas | ||
Wed Jun 18 2014 21:57 | 1st = 8 Wild Douglas 2nd = 6 Allen Zentax 3rd = 3 Prince Baling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 1 Farmor At Cee | ||
Wed Jun 18 2014 21:53 | 1st = 1 Farmor At Cee 2nd = 3 Lakoda Pearl 3rd = 2 Big Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Velomagic | ||
Wed Jun 18 2014 21:49 | 1st = 8 Velomagic 2nd = 7 Seanna Celeste 3rd = 3 Bullbar Jeanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Kerry Spice | ||
Wed Jun 18 2014 21:42 | 1st = 5 Kerry Spice 2nd = 2 Deputy Chief 3rd = 1 Mr Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Lektra Brave | ||
Wed Jun 18 2014 21:39 | 1st = 8 Lektra Brave 2nd = 7 Another City 3rd = 3 Elite Faze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 Equitas | ||
Wed Jun 18 2014 21:35 | 1st = 7 Equitas 2nd = 8 Emdee Hudsam 3rd = 4 Highway Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Blitzthemcalder | ||
Wed Jun 18 2014 21:30 | 1st = 2 Blitzthemcalder 2nd = 8 Vincennes 3rd = 1 Basil Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Makedonia | ||
Wed Jun 18 2014 21:26 | 1st = 6 Makedonia 2nd = 3 Zephyr Zap 3rd = 5 Daisy Dop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Blue Harrier | ||
Wed Jun 18 2014 21:22 | 1st = 8 Blue Harrier 2nd = 3 Kalden Viseron 3rd = 5 Waiters Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Soldier Spy | ||
Wed Jun 18 2014 21:19 | 1st = 2 Soldier Spy 2nd = 7 Lektra Hawk 3rd = 1 Lonesome Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Senorita Rapido | ||
Wed Jun 18 2014 21:14 | 1st = 1 Senorita Rapido 2nd = 4 El Senorita 3rd = 8 Webster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 My Girl Honey | ||
Wed Jun 18 2014 21:09 | 1st = 7 My Girl Honey 2nd = 8 Big Kat 3rd = 4 Sam Harper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Lindback | ||
Wed Jun 18 2014 21:07 | 1st = 8 Lindback 2nd = 1 Polkinghorne 3rd = 6 Dark Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Wild Ted | ||
Wed Jun 18 2014 21:05 | 1st = 2 Wild Ted 3rd = 4 Go Polly Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Rostevarren | ||
Wed Jun 18 2014 21:00 | 1st = 9 Rostevarren 2nd = 10 Salutetocabby 3rd = 11 Mister Scorcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Soul Eater | ||
Wed Jun 18 2014 20:58 | 1st = 2 Soul Eater 2nd = 1 Candle Wish 3rd = 7 Volksjager Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Fear Hardy | ||
Wed Jun 18 2014 20:55 | 1st = 3 Fear Hardy 2nd = 2 Elizabeth Benz 3rd = 4 Farmor Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Im Full Tilt | ||
Wed Jun 18 2014 20:50 | 1st = 4 Im Full Tilt 2nd = 8 R Eleven Seven 3rd = 7 Roughnready Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Esaba Sage | ||
Wed Jun 18 2014 20:49 | 1st = 7 Esaba Sage 2nd = 1 Bionic Bolt 3rd = 3 Firm Grip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Giddys Star | ||
Wed Jun 18 2014 20:48 | 1st = 8 Giddys Star 2nd = 2 Miss Society 3rd = 1 Newfire Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Kiss The Hawk | ||
Wed Jun 18 2014 20:45 | 1st = 3 Kiss The Hawk 2nd = 6 Revved Up Rita 3rd = 2 Manton Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 3 Queen Khawaja | ||
Wed Jun 18 2014 20:40 | 1st = 3 Queen Khawaja 2nd = 5 King Caractacus 3rd = 1 Indiana Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 See Him First | ||
Wed Jun 18 2014 20:38 | 1st = 2 See Him First 2nd = 6 Dyna Perseus 3rd = 5 Rebelation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Magical Knocka | ||
Wed Jun 18 2014 20:35 | 1st = 2 Magical Knocka 2nd = 3 Velocity Kyzon 3rd = 7 Mo Zam Zeke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Charity Earner | ||
Wed Jun 18 2014 20:34 | 1st = 2 Charity Earner 2nd = 3 Major Heartache 3rd = 8 Winsome Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 Lennytheshark | ||
Wed Jun 18 2014 20:30 | 1st = 3 Lennytheshark 2nd = 7 Ginger Bliss 3rd = 1 Guaranteed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Hot Dream | ||
Wed Jun 18 2014 20:28 | 1st = 7 Hot Dream 2nd = 8 Tubs Rocket 3rd = 4 Dyna Revy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Miss Mariah | ||
Wed Jun 18 2014 20:25 | 1st = 1 Miss Mariah 2nd = 8 Magic Dream 3rd = 2 Ariek Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Right On With It | ||
Wed Jun 18 2014 20:20 | 1st = 1 Right On With It 2nd = 6 Trial By Fire 3rd = 4 Sir Camelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Global Lad | ||
Wed Jun 18 2014 20:18 | 1st = 1 Global Lad 2nd = 7 Family Interest 3rd = 8 Bordello Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Cosmic Eye | ||
Wed Jun 18 2014 20:15 | 1st = 2 Cosmic Eye 2nd = 8 Spring Tyrant 3rd = 6 Eks Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 French Royalty | ||
Wed Jun 18 2014 20:10 | 1st = 2 French Royalty 2nd = 3 Flip Wilson 3rd = 6 Bandit Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Amlin Girl | ||
Wed Jun 18 2014 20:08 | 1st = 5 Amlin Girl 2nd = 4 Elegant Elle 3rd = 1 Cool Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 6 Pen Shaw | ||
Wed Jun 18 2014 20:05 | 1st = 6 Pen Shaw 2nd = 2 Kwazulu Icon 3rd = 8 Bells Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Lohi Liz | ||
Wed Jun 18 2014 20:00 | 1st = 6 Lohi Liz 2nd = 8 Calcavado 3rd = 5 Field Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Take Charge | ||
Wed Jun 18 2014 19:58 | 1st = 1 Take Charge 2nd = 2 Dyna Ping 3rd = 5 Be Tea Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Velocity Chezon | ||
Wed Jun 18 2014 19:55 | 1st = 2 Velocity Chezon 2nd = 1 Nellies Joker 3rd = 4 Scuba Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Call Me Milton | ||
Wed Jun 18 2014 19:50 | 1st = 1 Call Me Milton 2nd = 7 Special Thoughts 3rd = 10 Just Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Sunday Sess | ||
Wed Jun 18 2014 19:48 | 1st = 4 Sunday Sess 2nd = 2 Mystic Grille 3rd = 1 Matlins Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 5 Derek Shepherd | ||
Wed Jun 18 2014 19:45 | 1st = 5 Derek Shepherd 2nd = 8 Mo Jo Selfie 3rd = 1 Somebody Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Artista Lombo | ||
Wed Jun 18 2014 19:40 | 1st = 1 Artista Lombo 2nd = 3 Penny Shannon 3rd = 2 Charlottes Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Dodgy Dealer | ||
Wed Jun 18 2014 19:38 | 1st = 5 Dodgy Dealer 2nd = 7 Kibosh 3rd = 8 Slambam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Rocking Angel | ||
Wed Jun 18 2014 19:35 | 1st = 8 Rocking Angel 2nd = 6 Farmor Command 3rd = 1 Jo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Bye Bye Luv Lombo | ||
Wed Jun 18 2014 19:30 | 1st = 1 Bye Bye Luv Lombo 2nd = 4 Anna Faye 3rd = 6 Nobetterthanthis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Kerrigan Bale | ||
Wed Jun 18 2014 19:28 | 1st = 1 Kerrigan Bale 2nd = 6 Roxys Pride 3rd = 3 Lets Say Hello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Satchmos Hanky | ||
Wed Jun 18 2014 19:25 | 1st = 1 Satchmos Hanky 2nd = 3 Coolabah Jet 3rd = 2 Remas Ivory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Getinbehind | ||
Wed Jun 18 2014 19:20 | 1st = 1 Getinbehind 2nd = 7 Depompide 3rd = 4 Falcon Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 El Jay Torana | ||
Wed Jun 18 2014 19:18 | 1st = 7 El Jay Torana 2nd = 1 Willy Bale 3rd = 3 Kraken Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Itz Party Time | ||
Wed Jun 18 2014 19:15 | 1st = 2 Itz Party Time 2nd = 1 Bullet Pitch 3rd = 4 Joe Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 10 Tutu Bene Lombo | ||
Wed Jun 18 2014 19:10 | 1st = 10 Tutu Bene Lombo 2nd = 1 Polished Rocks 3rd = 4 Famous Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Yambla Mick | ||
Wed Jun 18 2014 19:08 | 1st = 7 Yambla Mick 2nd = 8 Hes Bonza 3rd = 6 Dyna Glinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Im A Pedro | ||
Wed Jun 18 2014 19:05 | 1st = 2 Im A Pedro 2nd = 4 Pablo Cruz 3rd = 7 Flash Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Midnight Osti | ||
Wed Jun 18 2014 19:04 | 1st = 6 Midnight Osti 2nd = 8 Brave Crawf 3rd = 5 Gypsy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Spidergirl | ||
Wed Jun 18 2014 19:00 | 1st = 3 Spidergirl 2nd = 1 Paris Pepperell 3rd = 2 Maori Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Inventor | ||
Wed Jun 18 2014 18:58 | 1st = 7 Inventor 2nd = 8 Smoken Pete 3rd = 4 Radinka Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 6 Shaylor Chase | ||
Wed Jun 18 2014 18:55 | 1st = 6 Shaylor Chase 2nd = 7 Wonsden 3rd = 2 Ickle Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Arvee Bromac | ||
Wed Jun 18 2014 18:50 | 1st = 1 Arvee Bromac 2nd = 9 Im Young Tommy 3rd = 2 Livinthehighlife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Tangible | ||
Wed Jun 18 2014 18:47 | 1st = 2 Tangible 2nd = 1 Crash Sandy 3rd = 5 Pacific Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Monkey Gas | ||
Wed Jun 18 2014 18:44 | 1st = 8 Monkey Gas 2nd = 6 Impatient Lad 3rd = 2 Cherokee Fiddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Freckles Way | ||
Wed Jun 18 2014 18:43 | 1st = 1 Freckles Way 2nd = 4 Dr Talkback 3rd = 2 Jeff Hunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Casino Chimes | ||
Wed Jun 18 2014 18:39 | 1st = 1 Casino Chimes 2nd = 8 Stevie Wander 3rd = 6 Smack Dab Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Celtic Dancer | ||
Wed Jun 18 2014 18:35 | 1st = 8 Celtic Dancer 2nd = 1 Stalingrad 3rd = 2 Lakoda Smiley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Koten Blosem Lombo | ||
Wed Jun 18 2014 18:30 | 1st = 2 Koten Blosem Lombo 2nd = 3 Liculia 3rd = 9 Onetolove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Windswept | ||
Wed Jun 18 2014 18:28 | 1st = 4 Windswept 2nd = 9 Chief Ethics 3rd = 7 Sir Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Bergaz | ||
Wed Jun 18 2014 18:27 | 1st = 8 Bergaz 2nd = 3 Kaisers Reign 3rd = 5 Nishikori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 13 Rancho Man | ||
Wed Jun 18 2014 18:25 | 1st = 13 Rancho Man 2nd = 15 Timebomb 3rd = 10 Surpark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Nuggets Thyme | ||
Wed Jun 18 2014 18:23 | 1st = 3 Nuggets Thyme 2nd = 6 Last Stand 3rd = 5 Wheres Bri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Karinya Hando | ||
Wed Jun 18 2014 18:20 | 1st = 7 Karinya Hando 2nd = 1 Just Ponder 3rd = 9 Studleigh Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 Cool Onyx | ||
Wed Jun 18 2014 18:17 | 1st = 5 Cool Onyx 2nd = 2 Indian Light 3rd = 4 Black Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Blissed By Datmuch | ||
Wed Jun 18 2014 18:12 | 1st = 8 Blissed By Datmuch 2nd = 3 Crackerjack Jo 3rd = 5 Left Neglected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Immortal Bear | ||
Wed Jun 18 2014 18:11 | 1st = 4 Immortal Bear 2nd = 7 Manx Pharos 3rd = 1 Arvos Tayzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Eye Deal | ||
Wed Jun 18 2014 18:10 | 1st = 2 Eye Deal 2nd = 3 Claudios Comet 3rd = 4 Sweet Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 My Bella Rose | ||
Wed Jun 18 2014 18:07 | 1st = 6 My Bella Rose 2nd = 2 Mac Caviar 3rd = 3 Gangsta Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 5 Maid For You Lombo | ||
Wed Jun 18 2014 18:02 | 1st = 5 Maid For You Lombo 2nd = 1 Three Dee Delight 3rd = 6 Miss Condoleezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Ay Goodes | ||
Wed Jun 18 2014 18:01 | 1st = 1 Ay Goodes 2nd = 3 Morris Singman 3rd = 4 Bula Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Vatos Loco | ||
Wed Jun 18 2014 17:59 | 1st = 1 Vatos Loco 2nd = 3 Endless Dream 3rd = 7 Vitos Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Regal Stride | ||
Wed Jun 18 2014 17:54 | 1st = 7 Regal Stride 2nd = 5 Stirling William 3rd = 9 Forest Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Mighty Mullet | ||
Wed Jun 18 2014 17:53 | 1st = 4 Mighty Mullet 2nd = 2 Azarenka 3rd = 9 Pilbara Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Amarna | ||
Wed Jun 18 2014 17:50 | 1st = 9 Amarna 2nd = 11 Gondiggin 3rd = 1 Rive Gauche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Drop Dead Deva | ||
Wed Jun 18 2014 17:46 | 1st = 6 Drop Dead Deva 2nd = 3 Zipping Mani 3rd = 8 Sky Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 9 Billabong Grove | ||
Wed Jun 18 2014 17:45 | 1st = 9 Billabong Grove 2nd = 4 Diamond Of Hope 3rd = 1 Tornado Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Big Red Chev | ||
Wed Jun 18 2014 17:42 | 1st = 2 Big Red Chev 2nd = 6 Glad Bag 3rd = 8 Bad Boy Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Marquez | ||
Wed Jun 18 2014 17:37 | 1st = 4 Marquez 2nd = 5 Onajoyride 3rd = 8 Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Aunty Janet | ||
Wed Jun 18 2014 17:34 | 1st = 6 Aunty Janet 2nd = 8 Emma Reg 3rd = 5 Jazomax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 2 Our Star Dust | ||
Wed Jun 18 2014 17:29 | 1st = 2 Our Star Dust 2nd = 7 Missed By Red 3rd = 1 Bella Sainz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Gloria Trick | ||
Wed Jun 18 2014 17:26 | 1st = 2 Gloria Trick 2nd = 7 Lil Bit Sparky 3rd = 4 Hot Shamrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Emas Tree | ||
Wed Jun 18 2014 17:25 | 1st = 5 Emas Tree 2nd = 8 Wes Mel 3rd = 4 Bushranger Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Courageous Kiwi | ||
Wed Jun 18 2014 17:21 | 1st = 10 Courageous Kiwi 2nd = 3 Im Mached Out 3rd = 9 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Klienzan | ||
Wed Jun 18 2014 17:18 | 1st = 5 Klienzan 2nd = 7 Taylor Buzzard 3rd = 6 Bolt Ollie Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 Shalo | ||
Wed Jun 18 2014 17:14 | 1st = 3 Shalo 2nd = 2 Kais Diamond 3rd = 11 Military Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Wise Guy | ||
Wed Jun 18 2014 17:11 | 1st = 7 Wise Guy 2nd = 1 Magnetism 3rd = 8 Proven Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 11 Cuddle | ||
Wed Jun 18 2014 17:06 | 1st = 11 Cuddle 2nd = 1 Abercrombie Lisa 3rd = 10 Mayihaveabiscuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Hot As Hell | ||
Wed Jun 18 2014 17:05 | 1st = 2 Hot As Hell 2nd = 3 Zipper 3rd = 6 White Mascara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Tiny Turner | ||
Wed Jun 18 2014 17:02 | 1st = 2 Tiny Turner 2nd = 1 Country Charm 3rd = 4 Senor Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Jewel Action | ||
Wed Jun 18 2014 16:58 | 1st = 1 Jewel Action 2nd = 7 Prince Tanga 3rd = 4 Altered Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 9 Del Rio | ||
Wed Jun 18 2014 16:54 | 1st = 9 Del Rio 2nd = 7 Effie Trinkett 3rd = 1 Blue Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 4 Freemason | ||
Wed Jun 18 2014 16:49 | 1st = 4 Freemason 2nd = 2 Hes Magic Red 3rd = 7 Im Smouldering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Weekend Wes | ||
Wed Jun 18 2014 16:48 | 1st = 8 Weekend Wes 2nd = 7 King Doll 3rd = 4 Flash Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Sir Ken | ||
Wed Jun 18 2014 16:45 | 1st = 2 Sir Ken 2nd = 5 Grin And Win 3rd = 8 Lady Bellisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Gunsmoke Mcbain | ||
Wed Jun 18 2014 16:44 | 1st = 8 Gunsmoke Mcbain 2nd = 4 Oxygen Bandit 3rd = 3 Just Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 9 Island Bar | ||
Wed Jun 18 2014 16:40 | 1st = 9 Island Bar 2nd = 5 Soaked 3rd = 1 St Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Oh Kay Reg | ||
Wed Jun 18 2014 16:37 | 1st = 2 Oh Kay Reg 2nd = 5 Strike The Spike 3rd = 6 Mad Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Premier Mozz | ||
Wed Jun 18 2014 16:37 | 1st = 1 Premier Mozz 2nd = 2 Queen Charlie 3rd = 3 Licious Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Chorus Boy | ||
Wed Jun 18 2014 16:34 | 1st = 1 Chorus Boy 2nd = 3 Arsenal Power 3rd = 2 No Smoken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Ness Quick | ||
Wed Jun 18 2014 16:33 | 1st = 3 Ness Quick 2nd = 1 Hanify Blaze 3rd = 4 Jet Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 1 Derwent | ||
Wed Jun 18 2014 16:30 | 1st = 1 Derwent 2nd = 14 New Concept 3rd = 9 Tidy Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Tricky Kid | ||
Wed Jun 18 2014 16:27 | 1st = 3 Tricky Kid 2nd = 1 Windfall 3rd = 6 Which Itch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Something Magic | ||
Wed Jun 18 2014 16:26 | 1st = 8 Something Magic 2nd = 2 Young Gun Mcbain 3rd = 6 Whats Running |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 9 Perfect Weapon | ||
Wed Jun 18 2014 16:23 | 1st = 9 Perfect Weapon 2nd = 11 Chandos 3rd = 12 Rolston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Buenos Aires | ||
Wed Jun 18 2014 16:20 | 1st = 1 Buenos Aires 2nd = 7 Dee Cee Pee 3rd = 4 Berry Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Arvos Euro | ||
Wed Jun 18 2014 16:19 | 1st = 4 Arvos Euro 2nd = 2 Kid Famechon 3rd = 6 Kuznetsov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 8 Frankie Valley | ||
Wed Jun 18 2014 16:16 | 1st = 8 Frankie Valley 2nd = 1 Master Mach Manus 3rd = 4 Raylan Gibbins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Cosmic Halo | ||
Wed Jun 18 2014 16:15 | 1st = 7 Cosmic Halo 2nd = 4 Miss Migaro 3rd = 3 Wallamba Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 10 Explore The World | ||
Wed Jun 18 2014 16:13 | 1st = 10 Explore The World 2nd = 11 Cash In 3rd = 6 Blooded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Caressar | ||
Wed Jun 18 2014 16:09 | 1st = 5 Caressar 2nd = 8 Roar 3rd = 2 Duck Duck Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Curlwaa Hope | ||
Wed Jun 18 2014 16:08 | 1st = 4 Curlwaa Hope 2nd = 2 Dignified Lad 3rd = 5 Pandora Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 11 Maconsilia | ||
Wed Jun 18 2014 16:05 | 1st = 11 Maconsilia 2nd = 3 Most Husbands 3rd = 13 Mumbeilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Sierra Grand | ||
Wed Jun 18 2014 16:02 | 1st = 8 Sierra Grand 2nd = 7 Billy Duz It 3rd = 10 Ralphy Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Scenic Grin | ||
Wed Jun 18 2014 15:59 | 1st = 1 Scenic Grin 2nd = 5 Silent Trade 3rd = 14 Elsas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Didnt No | ||
Wed Jun 18 2014 15:58 | 1st = 2 Didnt No 2nd = 5 Key Nuclear 3rd = 3 Paper Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 7 Right Idea | ||
Wed Jun 18 2014 15:55 | 1st = 7 Right Idea 2nd = 8 The Concorde 3rd = 3 Father Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Emma Lou Fozz | ||
Wed Jun 18 2014 15:54 | 1st = 2 Emma Lou Fozz 2nd = 7 Kilcolegan Cross 3rd = 6 Lynlaw Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Miss Meranda | ||
Wed Jun 18 2014 15:52 | 1st = 1 Miss Meranda 2nd = 7 Covert Agent 3rd = 8 Wheres Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 5 Sense Of Occasion | ||
Wed Jun 18 2014 15:48 | 1st = 5 Sense Of Occasion 2nd = 3 Eights A Party 3rd = 4 Lucky Ima Cugat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Rapid To Excel | ||
Wed Jun 18 2014 15:45 | 1st = 5 Rapid To Excel 2nd = 2 Altered Mist 3rd = 10 Silver Reef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Emerley Senorita | ||
Wed Jun 18 2014 15:44 | 1st = 5 Emerley Senorita 2nd = 3 Broneee 3rd = 2 Major Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 1 Bryce Cooper | ||
Wed Jun 18 2014 15:41 | 1st = 1 Bryce Cooper 2nd = 5 Readyforreign 3rd = 2 Eliska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 Auguste | ||
Wed Jun 18 2014 15:38 | 1st = 3 Auguste 2nd = 1 Anton En Avant 3rd = 6 Im Busted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 True Blue Ice | ||
Wed Jun 18 2014 15:37 | 1st = 1 True Blue Ice 2nd = 5 Past A Joke 3rd = 6 Colorado Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Black Paradox | ||
Wed Jun 18 2014 15:34 | 1st = 6 Black Paradox 2nd = 8 Classic Trader 3rd = 7 Argo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Wheres Exford | ||
Wed Jun 18 2014 15:33 | 1st = 4 Wheres Exford 2nd = 6 Honey Boo Boo 3rd = 1 Fiesty Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 4 Sinhala | ||
Wed Jun 18 2014 15:30 | 1st = 4 Sinhala 2nd = 3 Dare I Ask 3rd = 10 Emmookis Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Berridale Lad | ||
Wed Jun 18 2014 15:27 | 1st = 3 Berridale Lad 2nd = 7 Ballistic Tip 3rd = 5 Zipping Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 2 Niloufar | ||
Wed Jun 18 2014 15:26 | 1st = 2 Niloufar 2nd = 7 Aladoni 3rd = 5 Shake Her Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 9 Hop On Hop Off | ||
Wed Jun 18 2014 15:24 | 1st = 9 Hop On Hop Off 2nd = 4 Mad Brad 3rd = 2 Bells Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Rellim Joshua | ||
Wed Jun 18 2014 15:23 | 1st = 6 Rellim Joshua 2nd = 1 Kisai Blade 3rd = 8 Prinny Fidget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 6 Elite Ateates | ||
Wed Jun 18 2014 15:20 | 1st = 6 Elite Ateates 2nd = 4 Master Black 3rd = 5 Miss Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Clash Of Kings | ||
Wed Jun 18 2014 15:17 | 1st = 7 Clash Of Kings 2nd = 3 Ennis Bale 3rd = 6 Lewis Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 6 Tarloshan | ||
Wed Jun 18 2014 15:13 | 1st = 6 Tarloshan 2nd = 8 Papillon Rouge 3rd = 3 Sweet Talkin Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Business In Motion | ||
Wed Jun 18 2014 15:07 | 1st = 8 Business In Motion 2nd = 7 Epaulette 3rd = 9 Major Crocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Cawbourne Hitman | ||
Wed Jun 18 2014 15:06 | 1st = 3 Cawbourne Hitman 2nd = 8 Max Rocks 3rd = 4 Scoobalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Joint Initiative | ||
Wed Jun 18 2014 15:03 | 1st = 1 Joint Initiative 2nd = 2 Argies Heart 3rd = 4 Star Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Turbine | ||
Wed Jun 18 2014 14:59 | 1st = 4 Turbine 2nd = 8 My Tab 3rd = 7 Kang Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 5 Hard Romp | ||
Wed Jun 18 2014 14:55 | 1st = 5 Hard Romp 2nd = 4 Our Nkwazi 3rd = 1 Cavallo Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 5 Pengalas Gee Gee | ||
Wed Jun 18 2014 14:51 | 1st = 5 Pengalas Gee Gee 2nd = 4 Clan Mcleod 3rd = 1 Jay Bees Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 4 Illusion Of Light | ||
Wed Jun 18 2014 14:49 | 1st = 4 Illusion Of Light 2nd = 10 Debs Delight 3rd = 5 Gingerman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Uno Oscar | ||
Wed Jun 18 2014 14:48 | 1st = 4 Uno Oscar 2nd = 1 British Bomber 3rd = 5 Lektra Jacklyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 8 Exalted Journey | ||
Wed Jun 18 2014 14:45 | 1st = 8 Exalted Journey 2nd = 4 Sheik Of Tweak 3rd = 10 Never Reven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Samus Allen | ||
Wed Jun 18 2014 14:42 | 1st = 7 Samus Allen 2nd = 8 Superfonic 3rd = 2 Allen Gravion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 6 Occasion | ||
Wed Jun 18 2014 14:38 | 1st = 6 Occasion 2nd = 4 Loud Debate 3rd = 7 Anantha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 9 Starlight Lee | ||
Wed Jun 18 2014 14:32 | 1st = 9 Starlight Lee 2nd = 4 Mands Evie 3rd = 8 Yankee Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Cafe Metro | ||
Wed Jun 18 2014 14:31 | 1st = 3 Cafe Metro 2nd = 4 Springvale Pat 3rd = 2 Aston Tapani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Denarius | ||
Wed Jun 18 2014 14:28 | 1st = 5 Denarius 2nd = 10 Rising Luck 3rd = 7 Dragster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Shoulders | ||
Wed Jun 18 2014 14:24 | 1st = 4 Shoulders 2nd = 6 American Muscle 3rd = 2 Rapiddore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 1 Bugatty | ||
Wed Jun 18 2014 14:20 | 1st = 1 Bugatty 2nd = 2 Cautious 3rd = 4 Pink Perfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 5 Vila | ||
Wed Jun 18 2014 14:16 | 1st = 5 Vila 2nd = 2 Spotluck 3rd = 7 Stacy Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 10 Sheidel | ||
Wed Jun 18 2014 14:14 | 1st = 10 Sheidel 2nd = 11 Rule To Wyn 3rd = 1 Castle Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Zelemar Flash | ||
Wed Jun 18 2014 14:13 | 1st = 8 Zelemar Flash 2nd = 3 Wynburn Power 3rd = 5 Christies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 1 Elgirana | ||
Wed Jun 18 2014 14:10 | 1st = 1 Elgirana 2nd = 5 Blevic Lad 3rd = 3 Caligo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Max Moon | ||
Wed Jun 18 2014 14:07 | 1st = 2 Max Moon 2nd = 7 Deli Allen 3rd = 6 Harden Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 2 Bonee Tess | ||
Wed Jun 18 2014 14:03 | 1st = 2 Bonee Tess 3rd = 4 Luxury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 12 Wine Tales | ||
Wed Jun 18 2014 14:03 | 1st = 12 Wine Tales 3rd = 4 Luxury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 6 Forbidden | ||
Wed Jun 18 2014 13:58 | 1st = 6 Forbidden 2nd = 3 Kalinda 3rd = 9 Prickley Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Admiral Joy | ||
Wed Jun 18 2014 13:57 | 1st = 1 Admiral Joy 2nd = 5 Black Jasmin 3rd = 11 Chantel Loren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 9 Rellim Tassie | ||
Wed Jun 18 2014 13:56 | 1st = 9 Rellim Tassie 2nd = 1 Kiaro Dream 3rd = 7 Ray Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 Regal Conserve | ||
Wed Jun 18 2014 13:53 | 1st = 2 Regal Conserve 2nd = 1 Live And Lurid 3rd = 3 Exemplary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Ever Alert | ||
Wed Jun 18 2014 13:49 | 1st = 2 Ever Alert 2nd = 1 Bunga Bunga 3rd = 3 Echelonic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 10 Chloe Anna | ||
Wed Jun 18 2014 13:45 | 1st = 10 Chloe Anna 2nd = 8 Wanna Dance 3rd = 11 Magenta And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 6 Tuesdaynitedelight | ||
Wed Jun 18 2014 13:40 | 1st = 6 Tuesdaynitedelight 2nd = 5 Pinks A Legend 3rd = 2 Lazy Democracy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Naturally Curly | ||
Wed Jun 18 2014 13:39 | 1st = 6 Naturally Curly 2nd = 3 Krakow Mclaren 3rd = 4 Widgys Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 2 Call Me Penny | ||
Wed Jun 18 2014 13:35 | 1st = 2 Call Me Penny 2nd = 5 Cavaloce 3rd = 8 Last Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Fully Charged | ||
Wed Jun 18 2014 13:32 | 1st = 1 Fully Charged 2nd = 5 Wait Til Dark 3rd = 8 Koopers Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 6 Inkling | ||
Wed Jun 18 2014 13:28 | 1st = 6 Inkling 2nd = 1 Adjective 3rd = 7 Quick Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 8 Curli | ||
Wed Jun 18 2014 13:23 | 1st = 8 Curli 2nd = 9 Midnight Reign 3rd = 2 Paco Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 5 Feeling Arty | ||
Wed Jun 18 2014 13:22 | 1st = 5 Feeling Arty 2nd = 6 Waves Of Fire 3rd = 2 Thebackpagescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 10 Kingtantes | ||
Wed Jun 18 2014 13:18 | 1st = 10 Kingtantes 2nd = 3 Mr Alfranco 3rd = 2 Lonhie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 Aldonza | ||
Wed Jun 18 2014 13:15 | 1st = 6 Aldonza 2nd = 7 Opawa Gift 3rd = 1 Tongariro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Blinder | ||
Wed Jun 18 2014 13:14 | 1st = 4 Blinder 2nd = 2 Bar No Blue 3rd = 5 Witch Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Diamond Jim | ||
Wed Jun 18 2014 13:10 | 1st = 7 Diamond Jim 2nd = 4 Earthbound 3rd = 5 Lyonell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 12 Speedy Sort | ||
Wed Jun 18 2014 13:05 | 1st = 12 Speedy Sort 2nd = 5 Artie Luvstoparty 3rd = 3 Hes Applz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 4 Ships Captain | ||
Wed Jun 18 2014 13:00 | 1st = 4 Ships Captain 2nd = 11 Scanty 3rd = 8 Clarify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Smart Cookie | ||
Wed Jun 18 2014 12:58 | 1st = 5 Smart Cookie 2nd = 4 Flirt With Me 3rd = 8 Caesar Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Lightning Storm | ||
Wed Jun 18 2014 12:55 | 1st = 8 Lightning Storm 2nd = 5 Why Julie 3rd = 3 Take Them On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 5 Percules | ||
Wed Jun 18 2014 12:50 | 1st = 5 Percules 2nd = 3 Spud Oreilly 3rd = 9 Never Back Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 3 Louey Veloce | ||
Wed Jun 18 2014 12:47 | 1st = 3 Louey Veloce 2nd = 4 Apachee Taat 3rd = 14 The Bampot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Avalon Castle | ||
Wed Jun 18 2014 12:44 | 1st = 4 Avalon Castle 2nd = 7 Streamliner 3rd = 2 Ourboyjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Coruba Queen | ||
Wed Jun 18 2014 12:40 | 1st = 6 Coruba Queen 2nd = 3 Hallside Rose 3rd = 2 Nicked And Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Contemporaneous | ||
Wed Jun 18 2014 12:39 | 1st = 5 Contemporaneous 2nd = 6 Jinja Pat 3rd = 3 Cawbourne Aries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Udon Bale | ||
Wed Jun 18 2014 12:35 | 1st = 1 Udon Bale 2nd = 6 Dyna Brainiac 3rd = 8 Wall Street Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 1 Jooli Lad | ||
Wed Jun 18 2014 12:30 | 1st = 1 Jooli Lad 2nd = 2 Fair Script 3rd = 3 Sea Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 4 Koutoufides | ||
Wed Jun 18 2014 12:25 | 1st = 4 Koutoufides 2nd = 11 Princess Bombora 3rd = 3 Frinja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Way Too Crude | ||
Wed Jun 18 2014 12:22 | 1st = 4 Way Too Crude 2nd = 2 Phone Tap 3rd = 7 Graduation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 4 Lord Aspen | ||
Wed Jun 18 2014 12:20 | 1st = 4 Lord Aspen 2nd = 6 Shepherding 3rd = 7 Tipsy On Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Polly Bale | ||
Wed Jun 18 2014 12:15 | 1st = 4 Polly Bale 2nd = 6 Sneaky Essemess 3rd = 8 Allen Icarus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 2 Cape Kinaveral | ||
Wed Jun 18 2014 12:13 | 1st = 2 Cape Kinaveral 2nd = 7 Red Hot 3rd = 5 Sportavian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Empty Bank | ||
Wed Jun 18 2014 12:05 | 1st = 1 Empty Bank 2nd = 6 Runs For Gas 3rd = 5 Fire Boy Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 Harmonized Feeling | ||
Wed Jun 18 2014 12:00 | 1st = 1 Harmonized Feeling 2nd = 5 Reds The Go 3rd = 2 Lulin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Allen Kessel | ||
Wed Jun 18 2014 11:55 | 1st = 2 Allen Kessel 2nd = 6 Yami Bale 3rd = 1 Opus Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Speedy Feet | ||
Wed Jun 18 2014 11:47 | 1st = 8 Speedy Feet 2nd = 7 Come On Mickey 3rd = 4 Seconds Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 4 Planetary | ||
Wed Jun 18 2014 11:45 | 1st = 4 Planetary 2nd = 11 Midnight Tears 3rd = 10 Bella Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 5 Billy Elliot | ||
Wed Jun 18 2014 11:38 | 1st = 5 Billy Elliot 2nd = 3 Jack Romanov 3rd = 8 Xalted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Hannibal Lecter | ||
Wed Jun 18 2014 11:30 | 1st = 3 Hannibal Lecter 2nd = 1 Cosmic Rascal 3rd = 8 Raveon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Sue Sews Socks | ||
Wed Jun 18 2014 11:12 | 1st = 5 Sue Sews Socks 2nd = 7 Smash Allegro 3rd = 2 Gucci Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 7 Malbec | ||
Wed Jun 18 2014 11:03 | 1st = 7 Malbec 2nd = 14 Kept In Style 3rd = 11 Ethical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Boston Spirit | ||
Wed Jun 18 2014 10:55 | 1st = 4 Boston Spirit 2nd = 6 Dark Witch 3rd = 7 Buzzy As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Miss Allegro | ||
Wed Jun 18 2014 10:37 | 1st = 6 Miss Allegro 2nd = 8 Fortis Memories 3rd = 5 Homebush Celia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 6 Highly Likely | ||
Wed Jun 18 2014 10:28 | 1st = 6 Highly Likely 2nd = 14 Chloe Keeper 3rd = 11 Toms Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Allegro Master | ||
Wed Jun 18 2014 10:19 | 1st = 6 Allegro Master 2nd = 8 Homebush Ginger 3rd = 1 Botany Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Miss Softy | ||
Wed Jun 18 2014 10:01 | 1st = 8 Miss Softy 2nd = 7 Boston Mona 3rd = 4 Homebush Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 5 Real Treasure | ||
Wed Jun 18 2014 9:50 | 1st = 5 Real Treasure 2nd = 4 Moni Nui 3rd = 3 Arose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 11 Thenamesbond | ||
Wed Jun 18 2014 9:15 | 1st = 11 Thenamesbond 2nd = 5 Colombian Prince 3rd = 3 Noah Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 9 - 3 Sketchman | ||
Sun May 18 2014 21:20 | 1st = 3 Sketchman 2nd = 9 Bisping 3rd = 6 Jereme Jetsetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 2 Livia Degerolstein | ||
Sun May 18 2014 20:55 | 1st = 2 Livia Degerolstein 2nd = 4 Angkristy 3rd = 5 All About Mod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Santa Ana Wind | ||
Sun May 18 2014 20:52 | 1st = 8 Santa Ana Wind 2nd = 4 Marys Guess 3rd = 2 Dons Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 7 Game Deliver | ||
Sun May 18 2014 20:46 | 1st = 7 Game Deliver 2nd = 9 One Wise Man 3rd = 3 Cool Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Alderaan | ||
Sun May 18 2014 20:42 | 1st = 4 Alderaan 2nd = 1 Senor Gold 3rd = 8 Select Data |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 6 Udoit | ||
Sun May 18 2014 20:35 | 1st = 6 Udoit 2nd = 3 Remember Joe 3rd = 5 Talkabout Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Dipsy Do | ||
Sun May 18 2014 20:30 | 1st = 7 Dipsy Do 2nd = 9 Dash Good 3rd = 5 Why Not Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 5 Cobargo Jack | ||
Sun May 18 2014 20:24 | 1st = 5 Cobargo Jack 2nd = 11 Flaming Hero 3rd = 7 Electric Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Wot Price Laurie | ||
Sun May 18 2014 20:20 | 1st = 8 Wot Price Laurie 2nd = 6 Dougie Allen 3rd = 7 Winston Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 9 Stetson Silk | ||
Sun May 18 2014 20:15 | 1st = 9 Stetson Silk 2nd = 1 Lachlans Silk 3rd = 3 Mist Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Babyitsu | ||
Sun May 18 2014 20:10 | 1st = 5 Babyitsu 2nd = 1 Tisu Toota 3rd = 7 Waiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Miss Geeves | ||
Sun May 18 2014 20:07 | 1st = 7 Miss Geeves 2nd = 4 Diamond Minx 3rd = 5 Izzy Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Dyna Oulan | ||
Sun May 18 2014 20:06 | 1st = 5 Dyna Oulan 2nd = 3 Holly The Weapon 3rd = 7 Rat Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Country Charm | ||
Sun May 18 2014 20:03 | 1st = 2 Country Charm 2nd = 9 Marlin Slayer 3rd = 4 Haras Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Henry Henriques | ||
Sun May 18 2014 19:59 | 1st = 2 Henry Henriques 2nd = 8 Ten Aces 3rd = 5 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 4 Lifes Tough | ||
Sun May 18 2014 19:54 | 1st = 4 Lifes Tough 2nd = 5 Kankkunen 3rd = 7 Apeaceof His Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Nobby Country | ||
Sun May 18 2014 19:53 | 1st = 2 Nobby Country 2nd = 8 Serious Chance 3rd = 3 Alburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 3 Water Baby | ||
Sun May 18 2014 19:51 | 1st = 3 Water Baby 2nd = 8 Heston Nugget 3rd = 1 Heres Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Why Not Diamond | ||
Sun May 18 2014 19:47 | 1st = 2 Why Not Diamond 2nd = 4 Taurasi 3rd = 8 Hay Ty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Miss Shadow | ||
Sun May 18 2014 19:43 | 1st = 5 Miss Shadow 2nd = 8 Credit Limit 3rd = 7 Al Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 5 Casmay Bale | ||
Sun May 18 2014 19:42 | 1st = 5 Casmay Bale 2nd = 2 Dyna Yardin 3rd = 4 Intimidator Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 1 Bettor Move | ||
Sun May 18 2014 19:38 | 1st = 1 Bettor Move 2nd = 2 Now Shezaterror 3rd = 6 Star Chamber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Noah Rose | ||
Sun May 18 2014 19:35 | 1st = 8 Noah Rose 2nd = 6 Sonnys Glider 3rd = 7 Len Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 7 Man Bag | ||
Sun May 18 2014 19:34 | 1st = 7 Man Bag 2nd = 4 Cawbourne Cobra 3rd = 6 Try Time Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 2 Parrydise Rose | ||
Sun May 18 2014 19:31 | 1st = 2 Parrydise Rose 2nd = 1 Reuben Will 3rd = 6 Mr Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Ledaro Dash | ||
Sun May 18 2014 19:27 | 1st = 4 Ledaro Dash 2nd = 1 Camwells Cool 3rd = 5 Towbar Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 11 Arr En Special | ||
Sun May 18 2014 19:22 | 1st = 11 Arr En Special 2nd = 2 Crazy Dave 3rd = 10 Our Summer Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Suspect Claims | ||
Sun May 18 2014 19:19 | 1st = 2 Suspect Claims 2nd = 1 Garrangay Duk 3rd = 7 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Hairy Bear | ||
Sun May 18 2014 19:17 | 1st = 2 Hairy Bear 2nd = 1 Finbar Bale 3rd = 3 My Selynya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Reens Fabian | ||
Sun May 18 2014 19:15 | 1st = 1 Reens Fabian 2nd = 7 Kim Keeping 3rd = 5 Perfect Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Wyndham Wallace | ||
Sun May 18 2014 19:11 | 1st = 2 Wyndham Wallace 2nd = 6 Three Heads Up 3rd = 7 Let em Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Cawbourne Kayono | ||
Sun May 18 2014 19:10 | 1st = 4 Cawbourne Kayono 2nd = 1 Marquesa 3rd = 8 Big Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 4 Hey Hardy | ||
Sun May 18 2014 19:06 | 1st = 4 Hey Hardy 2nd = 5 Hilda Su 3rd = 6 Me Mate Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 10 Corrine | ||
Sun May 18 2014 19:03 | 1st = 10 Corrine 2nd = 7 Arvos Rocco 3rd = 2 Pocket Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Grace Olivia | ||
Sun May 18 2014 18:59 | 1st = 7 Grace Olivia 2nd = 8 Volatile Chef 3rd = 9 Wooroolin Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Illium Bale | ||
Sun May 18 2014 18:58 | 1st = 1 Illium Bale 2nd = 7 Ultimate Fossils 3rd = 2 Body Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Dr Thanos | ||
Sun May 18 2014 18:55 | 1st = 3 Dr Thanos 2nd = 8 Hurricane Harley 3rd = 4 Dyna Jezabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 6 Village Spirit | ||
Sun May 18 2014 18:53 | 1st = 6 Village Spirit 2nd = 1 Latoya Lass 3rd = 11 Glenburn Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 6 Lara Sannette | ||
Sun May 18 2014 18:50 | 1st = 6 Lara Sannette 2nd = 1 Miss Acapella 3rd = 2 Jake Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Cawbourne Whip | ||
Sun May 18 2014 18:49 | 1st = 1 Cawbourne Whip 2nd = 8 Van Carrho Flash 3rd = 2 Benarkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Pera Diyos | ||
Sun May 18 2014 18:46 | 1st = 6 Pera Diyos 2nd = 8 Simply Electric 3rd = 7 Hi Laddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Swiftys Halo | ||
Sun May 18 2014 18:42 | 1st = 8 Swiftys Halo 2nd = 2 Hannahs Angle 3rd = 5 Universal Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Ruby Swift | ||
Sun May 18 2014 18:41 | 1st = 1 Ruby Swift 2nd = 3 Cosmo Kramer 3rd = 6 Electric Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 3 Tania Maree | ||
Sun May 18 2014 18:37 | 1st = 3 Tania Maree 2nd = 9 Another Jasper 3rd = 4 Partyboy Glenwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Tyra Giselle | ||
Sun May 18 2014 18:34 | 1st = 5 Tyra Giselle 2nd = 8 Destini Ducati 3rd = 7 Grifter Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 7 Another Call | ||
Sun May 18 2014 18:33 | 1st = 7 Another Call 2nd = 4 Crazy Cosmos 3rd = 2 Mallee Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 3 Hot Harry | ||
Sun May 18 2014 18:30 | 1st = 3 Hot Harry 2nd = 2 Centavision 3rd = 7 Hallowell Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 7 Tiggerlong Gunna | ||
Sun May 18 2014 18:27 | 1st = 7 Tiggerlong Gunna 2nd = 6 Bit Of Samba 3rd = 4 Parrydise Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Scanez Cee | ||
Sun May 18 2014 18:24 | 1st = 3 Scanez Cee 2nd = 2 Zipping Min 3rd = 4 Bergaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 4 Victa George | ||
Sun May 18 2014 18:23 | 1st = 4 Victa George 2nd = 2 Sienna Bale 3rd = 7 Big Merc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Haras Sarah | ||
Sun May 18 2014 18:20 | 1st = 1 Haras Sarah 2nd = 4 Lolly Shop 3rd = 8 De Fonc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 1 Ole Sun | ||
Sun May 18 2014 18:15 | 1st = 1 Ole Sun 2nd = 8 Mountain Earl 3rd = 10 Lovable Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Cawbourne Brodie | ||
Sun May 18 2014 18:14 | 1st = 2 Cawbourne Brodie 2nd = 8 Pearl Irene 3rd = 4 One Inch Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Woofenden | ||
Sun May 18 2014 18:12 | 1st = 6 Woofenden 2nd = 1 Starzar Born 3rd = 2 Shanlyn Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Magic Redwood | ||
Sun May 18 2014 18:09 | 1st = 1 Magic Redwood 2nd = 5 Hi Johnny 3rd = 4 Pan Licker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Chiquita Lopez | ||
Sun May 18 2014 18:05 | 1st = 1 Chiquita Lopez 2nd = 4 Arvos Euro 3rd = 7 Blonde Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 Ultra Lil | ||
Sun May 18 2014 18:04 | 1st = 3 Ultra Lil 2nd = 9 Regal Killer 3rd = 6 Victa Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Kinda Grey | ||
Sun May 18 2014 18:00 | 1st = 1 Kinda Grey 2nd = 6 Casanova Cullen 3rd = 2 Rainbow Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Smalltime | ||
Sun May 18 2014 17:57 | 1st = 7 Smalltime 2nd = 6 Doubt No More 3rd = 1 Iron Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Sweet Satin | ||
Sun May 18 2014 17:54 | 1st = 1 Sweet Satin 2nd = 4 Undercover Girl 3rd = 2 Gypsy Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Booming Bennett | ||
Sun May 18 2014 17:53 | 1st = 6 Booming Bennett 2nd = 1 Regal Guard 3rd = 4 Cawbourne Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Kronfeld | ||
Sun May 18 2014 17:50 | 1st = 2 Kronfeld 2nd = 7 Prince Charming 3rd = 12 Slam Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 1 Federal Osti | ||
Sun May 18 2014 17:47 | 1st = 1 Federal Osti 2nd = 3 Billies Revenge 3rd = 4 Swift Moscato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 3 Funny As | ||
Sun May 18 2014 17:46 | 1st = 3 Funny As 2nd = 2 Jazz Artist 3rd = 6 La Nina Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Sootette | ||
Sun May 18 2014 17:44 | 1st = 6 Sootette 2nd = 5 Hypo Skye 3rd = 2 Linda Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 3 Tallulah Bay | ||
Sun May 18 2014 17:39 | 1st = 3 Tallulah Bay 2nd = 11 Four Starzzz Fella 3rd = 5 Im Lonely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Chrissys Double | ||
Sun May 18 2014 17:36 | 1st = 1 Chrissys Double 2nd = 4 Sacred Love 3rd = 8 Notta Alota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Feikuai Molly | ||
Sun May 18 2014 17:33 | 1st = 5 Feikuai Molly 2nd = 6 Buckle Up Brax 3rd = 4 Fairy Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Kymmy Can Do | ||
Sun May 18 2014 17:32 | 1st = 1 Kymmy Can Do 2nd = 2 Bump 3rd = 3 Cool Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Cost Us Five | ||
Sun May 18 2014 17:30 | 1st = 1 Cost Us Five 2nd = 8 Glam Turismo 3rd = 3 Avion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Whos Talking | ||
Sun May 18 2014 17:29 | 1st = 3 Whos Talking 2nd = 2 Chappy 3rd = 6 Johnny Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 5 Followthewind | ||
Sun May 18 2014 17:25 | 1st = 5 Followthewind 2nd = 1 Blackjackhanover 3rd = 12 Safety Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Tazewell Mclaren | ||
Sun May 18 2014 17:24 | 1st = 5 Tazewell Mclaren 2nd = 1 Winslow Arizona 3rd = 3 Shadow Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Colliport | ||
Sun May 18 2014 17:22 | 1st = 8 Colliport 2nd = 7 Mr Crumpet 3rd = 9 Uncle More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Patti Michelle | ||
Sun May 18 2014 17:19 | 1st = 6 Patti Michelle 2nd = 1 Hawthorn Buddy 3rd = 8 Highlife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 3 Sassnping | ||
Sun May 18 2014 17:15 | 1st = 3 Sassnping 2nd = 11 Sydney Rock 3rd = 2 Comanche Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 7 Magic Knight | ||
Sun May 18 2014 17:14 | 1st = 7 Magic Knight 2nd = 1 Load Up 3rd = 4 Gene Generation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Destini Lobo | ||
Sun May 18 2014 17:12 | 1st = 7 Destini Lobo 2nd = 4 Roys Special 3rd = 8 Forget The Past |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Dello Bale | ||
Sun May 18 2014 17:11 | 1st = 4 Dello Bale 2nd = 9 Zipping Felix 3rd = 1 Midnight Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Tiggerlong Jess | ||
Sun May 18 2014 17:08 | 1st = 3 Tiggerlong Jess 2nd = 8 Apidras Power 3rd = 4 Sunlit Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Delta Mclaren | ||
Sun May 18 2014 17:04 | 1st = 1 Delta Mclaren 2nd = 4 Attention 3rd = 3 Sugar Hit Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 9 Something Western | ||
Sun May 18 2014 17:03 | 1st = 9 Something Western 2nd = 3 Keayang Storm 3rd = 1 Fauxmanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Bella Sprinter | ||
Sun May 18 2014 17:00 | 1st = 1 Bella Sprinter 2nd = 3 Cloudy Sky 3rd = 4 Go Grumpy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Royal Mad | ||
Sun May 18 2014 16:57 | 1st = 5 Royal Mad 2nd = 6 Gunna Duk 3rd = 1 Spud Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 5 Spritely Lass | ||
Sun May 18 2014 16:56 | 1st = 5 Spritely Lass 2nd = 1 Indys Elite 3rd = 6 Mr I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Wild Last Stress | ||
Sun May 18 2014 16:54 | 1st = 7 Wild Last Stress 2nd = 4 Ice Cossack 3rd = 2 Go Hootie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Footluce Diva | ||
Sun May 18 2014 16:51 | 1st = 4 Footluce Diva 2nd = 3 Cette Away 3rd = 6 Thoughtful Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 Mickwillrev | ||
Sun May 18 2014 16:49 | 1st = 1 Mickwillrev 2nd = 9 Miley Rose 3rd = 11 Metro Digby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 8 - 1 Zedivine | ||
Sun May 18 2014 16:45 | 1st = 1 Zedivine 2nd = 4 Path To Freedom 3rd = 18 Clearys Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 Private Business | ||
Sun May 18 2014 16:40 | 1st = 4 Private Business 2nd = 8 Grey Jabiru 3rd = 5 Walk By My Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 12 Mr Mccartney | ||
Sun May 18 2014 16:36 | 1st = 12 Mr Mccartney 2nd = 4 Willow The Wisp 3rd = 8 Royal Beluga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Arktika | ||
Sun May 18 2014 16:35 | 1st = 7 Arktika 2nd = 1 Atlas Genius 3rd = 3 Just Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 1 Madame Fly | ||
Sun May 18 2014 16:32 | 1st = 1 Madame Fly 2nd = 7 Prussian Miss 3rd = 15 La Rive Droite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Winning Charm | ||
Sun May 18 2014 16:31 | 1st = 1 Winning Charm 2nd = 3 Ralphy Baby 3rd = 8 Alliance Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 4 Grand Orator | ||
Sun May 18 2014 16:27 | 1st = 4 Grand Orator 2nd = 9 Magic Tom 3rd = 2 Quatermain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Westlake Prinz | ||
Sun May 18 2014 16:26 | 1st = 1 Westlake Prinz 2nd = 6 Platinum Shen 3rd = 7 Scull Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 8 - 11 Live Christian | ||
Sun May 18 2014 16:22 | 1st = 11 Live Christian 2nd = 8 Great Investment 3rd = 2 Sokys Bigbullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 5 Tax Rebate | ||
Sun May 18 2014 16:18 | 1st = 5 Tax Rebate 2nd = 13 Exquisite Angel 3rd = 11 Lucky Wardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Mepunga Hayley | ||
Sun May 18 2014 16:17 | 1st = 2 Mepunga Hayley 2nd = 5 Dyna Ostrander 3rd = 8 Mr Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 13 Iceconi | ||
Sun May 18 2014 16:14 | 1st = 13 Iceconi 2nd = 2 Chosen Son 3rd = 10 La Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 7 - 4 Sonro | ||
Sun May 18 2014 16:09 | 1st = 4 Sonro 2nd = 3 Are You Sure 3rd = 8 Private Taber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Azumi Touch | ||
Sun May 18 2014 16:07 | 1st = 1 Azumi Touch 2nd = 2 Lika Gem 3rd = 4 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 4 Black Truffle | ||
Sun May 18 2014 16:04 | 1st = 4 Black Truffle 2nd = 1 Full Metal Jacket 3rd = 7 Latavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Ima Spice | ||
Sun May 18 2014 16:04 | 1st = 1 Ima Spice 2nd = 2 Hot Pootie 3rd = 8 Urban Combat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 2 Royal Rapture | ||
Sun May 18 2014 16:00 | 1st = 2 Royal Rapture 2nd = 9 Difrent 3rd = 3 Thorn Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Disruptive Spin | ||
Sun May 18 2014 15:59 | 1st = 5 Disruptive Spin 2nd = 6 Senor Conan 3rd = 7 Machete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 3 Shadow Rein | ||
Sun May 18 2014 15:56 | 1st = 3 Shadow Rein 2nd = 12 Pradnya 3rd = 7 Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Batmandu | ||
Sun May 18 2014 15:55 | 1st = 1 Batmandu 2nd = 3 Ultor Bale 3rd = 5 In This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 7 Savvy Henry | ||
Sun May 18 2014 15:51 | 1st = 7 Savvy Henry 2nd = 12 Twin Tea Bags 3rd = 4 Rapete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Brabham | ||
Sun May 18 2014 15:49 | 1st = 7 Brabham 2nd = 5 Maccaboy 3rd = 2 Doubles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 7 - 9 Veracity Red | ||
Sun May 18 2014 15:46 | 1st = 9 Veracity Red 2nd = 4 Its Girl Power 3rd = 2 Itsallaboutex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Threat | ||
Sun May 18 2014 15:44 | 1st = 1 Threat 2nd = 2 Zipping Orrick 3rd = 8 Crackles Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 4 Fast Arrow | ||
Sun May 18 2014 15:42 | 1st = 4 Fast Arrow 2nd = 1 Maury 3rd = 3 Rofranoz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Lektra Bird | ||
Sun May 18 2014 15:41 | 1st = 3 Lektra Bird 2nd = 8 Azza Azza Azza 3rd = 1 Saahd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 11 Cheerful Dane | ||
Sun May 18 2014 15:38 | 1st = 11 Cheerful Dane 2nd = 5 Wilscot 3rd = 10 Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 6 - 3 Conroys Gap | ||
Sun May 18 2014 15:33 | 1st = 3 Conroys Gap 2nd = 8 Shadow Force 3rd = 1 Grey Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Fighting Fang | ||
Sun May 18 2014 15:32 | 1st = 2 Fighting Fang 2nd = 3 Dodge The Bill 3rd = 5 Zipping Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Cryers Ruddy | ||
Sun May 18 2014 15:29 | 1st = 1 Cryers Ruddy 2nd = 2 Pedros Regina 3rd = 6 Eumeralla Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 9 Goldanetto | ||
Sun May 18 2014 15:28 | 1st = 9 Goldanetto 2nd = 5 Dear Dorothy 3rd = 6 Gunpowder Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Tayla Rose | ||
Sun May 18 2014 15:25 | 1st = 3 Tayla Rose 2nd = 5 Hustler 3rd = 4 Acting Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 2 Lazy Democracy | ||
Sun May 18 2014 15:24 | 1st = 2 Lazy Democracy 2nd = 3 Fanesto 3rd = 4 Sound Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 6 Before You Think | ||
Sun May 18 2014 15:20 | 1st = 6 Before You Think 2nd = 8 Bossy Lad 3rd = 12 Sweetly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Dr Don | ||
Sun May 18 2014 15:19 | 1st = 3 Dr Don 2nd = 4 Access 3rd = 6 George Delaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 9 Tuff Host | ||
Sun May 18 2014 15:15 | 1st = 9 Tuff Host 2nd = 3 Torahka 3rd = 7 Inafrenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Joey Valdez | ||
Sun May 18 2014 15:14 | 1st = 8 Joey Valdez 2nd = 1 Yakamov Bale 3rd = 7 Bolt On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 6 - 5 Kennedy Creek | ||
Sun May 18 2014 15:10 | 1st = 5 Kennedy Creek 2nd = 6 Ardle Mcardle 3rd = 8 Frith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Stetson Excite | ||
Sun May 18 2014 15:09 | 1st = 6 Stetson Excite 2nd = 7 Bidda Grief 3rd = 4 Le Crew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Mount Kosciuszko | ||
Sun May 18 2014 15:06 | 1st = 9 Mount Kosciuszko 2nd = 10 Toms Luck 3rd = 11 Comahni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Method Man | ||
Sun May 18 2014 15:05 | 1st = 1 Method Man 2nd = 6 Miss Velocette 3rd = 7 Uncle Romilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 1 Pakari Toa | ||
Sun May 18 2014 15:02 | 1st = 1 Pakari Toa 2nd = 5 Montana Man 3rd = 11 Special Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 5 - 3 Extreme Shot | ||
Sun May 18 2014 14:57 | 1st = 3 Extreme Shot 2nd = 1 Mabrouk 3rd = 14 Shadow Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Another City | ||
Sun May 18 2014 14:56 | 1st = 6 Another City 2nd = 4 Anna Ray Girl 3rd = 7 Not Disguised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 9 Gracious Mak | ||
Sun May 18 2014 14:52 | 1st = 9 Gracious Mak 2nd = 7 Say Lady 3rd = 4 Boys Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Pobblebonk | ||
Sun May 18 2014 14:51 | 1st = 5 Pobblebonk 2nd = 8 Berry Blitz 3rd = 7 Josee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 5 Stormbay Bomber | ||
Sun May 18 2014 14:48 | 1st = 5 Stormbay Bomber 2nd = 4 Bon Bonito 3rd = 2 Espry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Thanks Tubby | ||
Sun May 18 2014 14:47 | 1st = 1 Thanks Tubby 2nd = 4 Whos Doing What 3rd = 8 Our Nipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 8 Sprite Zah | ||
Sun May 18 2014 14:44 | 1st = 8 Sprite Zah 2nd = 1 Not Doubtful 3rd = 4 De Crillon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Looks All Good | ||
Sun May 18 2014 14:42 | 1st = 3 Looks All Good 2nd = 7 Sarahs Cool 3rd = 5 Exciting Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Pop Hero | ||
Sun May 18 2014 14:39 | 1st = 5 Pop Hero 2nd = 6 Prussian Power 3rd = 4 Totolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Luca Neveelk | ||
Sun May 18 2014 14:38 | 1st = 2 Luca Neveelk 2nd = 1 Accomplished 3rd = 4 Surf Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 5 - 1 Eagles Ace | ||
Sun May 18 2014 14:34 | 1st = 1 Eagles Ace 2nd = 3 Business In Motion 3rd = 4 Elite Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Tropical Oasis | ||
Sun May 18 2014 14:30 | 1st = 6 Tropical Oasis 2nd = 1 Cromis 3rd = 2 Our Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Custers Reward | ||
Sun May 18 2014 14:30 | 1st = 4 Custers Reward 2nd = 3 Crocketts Mistake 3rd = 11 Playgroundprincess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 5 Not Too Sure | ||
Sun May 18 2014 14:26 | 1st = 5 Not Too Sure 2nd = 4 Bay Of Biscay 3rd = 7 Gets Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Should You Daire | ||
Sun May 18 2014 14:22 | 1st = 1 Should You Daire 2nd = 7 Lucy Horton 3rd = 6 Inspector Lynley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 4 - 4 Sarona Downs | ||
Sun May 18 2014 14:21 | 1st = 4 Sarona Downs 2nd = 5 Iwilldoit 3rd = 13 Mr Tangalanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Lochinvar Sonic | ||
Sun May 18 2014 14:18 | 1st = 5 Lochinvar Sonic 2nd = 7 Pearl Tiara 3rd = 1 Joker Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Champagne Shot | ||
Sun May 18 2014 14:15 | 1st = 2 Champagne Shot 2nd = 8 Amber Blaze 3rd = 3 Mepunga Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 6 Huss Style | ||
Sun May 18 2014 14:12 | 1st = 6 Huss Style 2nd = 8 Poucher 3rd = 11 Commanderbrae Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Arengo | ||
Sun May 18 2014 14:11 | 1st = 8 Arengo 2nd = 7 Winston Groom 3rd = 2 Classified Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 11 - 6 Selester | ||
Sun May 18 2014 14:08 | 1st = 6 Selester 2nd = 3 Tagataese 3rd = 5 Hudson Sully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 11 Samsili | ||
Sun May 18 2014 14:08 | 1st = 11 Samsili 2nd = 2 Prize 3rd = 12 Recited |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Starlight Safari | ||
Sun May 18 2014 14:05 | 1st = 7 Starlight Safari 2nd = 2 Accursos Fame 3rd = 4 Why Not Rowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 7 Madog | ||
Sun May 18 2014 14:03 | 1st = 7 Madog 2nd = 12 Taraji 3rd = 3 Gala Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Jetsun Quaker | ||
Sun May 18 2014 14:00 | 1st = 5 Jetsun Quaker 2nd = 1 Zamdato 3rd = 8 Good Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 4 - 3 Upsy Daisy | ||
Sun May 18 2014 13:58 | 1st = 3 Upsy Daisy 2nd = 6 Mister Pinjarra 3rd = 8 Classiemahon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Magnum Oasis | ||
Sun May 18 2014 13:57 | 1st = 8 Magnum Oasis 2nd = 3 Lord Vader 3rd = 7 Tiggerlong Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Mr Dodo | ||
Sun May 18 2014 13:54 | 1st = 7 Mr Dodo 2nd = 3 Yarrandi 3rd = 4 Alazani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Lauries Chance | ||
Sun May 18 2014 13:53 | 1st = 7 Lauries Chance 2nd = 8 Counsel 3rd = 1 Secret Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 5 Goanna Ga Ga | ||
Sun May 18 2014 13:50 | 1st = 5 Goanna Ga Ga 2nd = 9 Sophies Tryst 3rd = 1 Mr Opostrophe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 9 Dashing Dane | ||
Sun May 18 2014 13:50 | 1st = 9 Dashing Dane 2nd = 5 Jack Bates 3rd = 4 Tafadhali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Dimora Benson | ||
Sun May 18 2014 13:47 | 1st = 1 Dimora Benson 2nd = 6 Abbys Angel 3rd = 2 Not Suspicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 3 - 13 Elemental | ||
Sun May 18 2014 13:45 | 1st = 13 Elemental 2nd = 6 Therese 3rd = 15 Kentucky Darter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 Bon Vogue | ||
Sun May 18 2014 13:42 | 1st = 5 Bon Vogue 2nd = 1 Jelly Gem 3rd = 2 Versatile Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Grand Illusion | ||
Sun May 18 2014 13:39 | 1st = 5 Grand Illusion 2nd = 8 Full Of Grace 3rd = 2 Cairnlea Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 1 Hes Applz | ||
Sun May 18 2014 13:36 | 1st = 1 Hes Applz 2nd = 10 Manchero 3rd = 2 Koutoufides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 4 Friendsinlowplaces | ||
Sun May 18 2014 13:32 | 1st = 4 Friendsinlowplaces 2nd = 14 Music Man 3rd = 1 Off The Bench |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 9 Fifth Edition | ||
Sun May 18 2014 13:32 | 1st = 9 Fifth Edition 2nd = 7 Anton Oliver 3rd = 4 Destined For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Stylish Moment | ||
Sun May 18 2014 13:29 | 1st = 5 Stylish Moment 2nd = 6 Fawn Dawn 3rd = 2 Im No Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 2 Deny Allcharges | ||
Sun May 18 2014 13:27 | 1st = 2 Deny Allcharges 2nd = 14 Denbeigh Dah 3rd = 3 Epona Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Pirate Lore | ||
Sun May 18 2014 13:24 | 1st = 2 Pirate Lore 2nd = 6 Jinja Jam 3rd = 7 Bloo Bloomers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 3 - 2 Saloon Passage | ||
Sun May 18 2014 13:22 | 1st = 2 Saloon Passage 2nd = 5 Skewbridge Road 3rd = 6 Transaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Living Proof | ||
Sun May 18 2014 13:21 | 1st = 5 Living Proof 2nd = 2 Archibald Prize 3rd = 8 Bold Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 10 Walk To The Bar | ||
Sun May 18 2014 13:18 | 1st = 10 Walk To The Bar 2nd = 12 Terrordini 3rd = 14 Lost Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 9 Underwood Road | ||
Sun May 18 2014 13:14 | 1st = 9 Underwood Road 2nd = 8 Copy My Past 3rd = 6 Randalstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 11 Imminent | ||
Sun May 18 2014 13:14 | 1st = 11 Imminent 2nd = 3 Hooley Dooley 3rd = 1 Controlled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 2 - 6 Dukes Lass | ||
Sun May 18 2014 13:09 | 1st = 6 Dukes Lass 2nd = 2 Dog Tags 3rd = 13 Well Overdue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 3 Armistice Day | ||
Sun May 18 2014 13:06 | 1st = 3 Armistice Day 2nd = 8 Gems Conquest 3rd = 9 Asia Ostee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Crowdza Chanting | ||
Sun May 18 2014 13:03 | 1st = 8 Crowdza Chanting 2nd = 6 Oakvale Flyer 3rd = 3 Seeya Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 6 Ourmatealvin | ||
Sun May 18 2014 13:00 | 1st = 6 Ourmatealvin 2nd = 3 Chips 3rd = 7 Warriors Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 3 Felines | ||
Sun May 18 2014 12:56 | 1st = 3 Felines 2nd = 1 Deceptive 3rd = 9 Cavell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 1 Mako Banner | ||
Sun May 18 2014 12:56 | 1st = 1 Mako Banner 2nd = 9 Field Marshal 3rd = 4 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 3 Sir Mask | ||
Sun May 18 2014 12:51 | 1st = 3 Sir Mask 2nd = 8 Symphony In Time 3rd = 5 Our Josephina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Cosmic Warra | ||
Sun May 18 2014 12:48 | 1st = 2 Cosmic Warra 2nd = 7 Ligeiro 3rd = 5 Deposit Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 2 - 4 Vavadous | ||
Sun May 18 2014 12:46 | 1st = 4 Vavadous 2nd = 2 Amanda Von 3rd = 7 Please Dont Worry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Mouquet Farm | ||
Sun May 18 2014 12:45 | 1st = 6 Mouquet Farm 2nd = 3 Dr Les 3rd = 2 Miss Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Lucky Tom | ||
Sun May 18 2014 12:42 | 1st = 2 Lucky Tom 2nd = 5 On Demand 3rd = 13 Another Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 9 Chequeme Rosie | ||
Sun May 18 2014 12:38 | 1st = 9 Chequeme Rosie 2nd = 4 Iwannabebig 3rd = 2 V C Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 3 Tom Raks | ||
Sun May 18 2014 12:38 | 1st = 3 Tom Raks 2nd = 13 Tangambalanga 3rd = 9 Lardie Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 1 - 5 Reason to Believe | ||
Sun May 18 2014 12:33 | 1st = 5 Reason to Believe 2nd = 11 With Care 3rd = 7 Cortina Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Little Dreams | ||
Sun May 18 2014 12:30 | 1st = 6 Little Dreams 2nd = 4 Tongariro 3rd = 7 Tayla Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Arizona Showman | ||
Sun May 18 2014 12:27 | 1st = 8 Arizona Showman 2nd = 6 Coulta Tiger 3rd = 1 Here Comes Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 5 Our Clangalang | ||
Sun May 18 2014 12:24 | 1st = 5 Our Clangalang 2nd = 3 Diocese 3rd = 2 Decent Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 4 For The Ladies | ||
Sun May 18 2014 12:20 | 1st = 4 For The Ladies 2nd = 5 Stradowan 3rd = 1 Just Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 2 Cautious | ||
Sun May 18 2014 12:15 | 1st = 2 Cautious 2nd = 6 Morzine 3rd = 5 Kellys Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cootamundra Race 1 - 10 Wemen Sporty | ||
Sun May 18 2014 12:10 | 1st = 10 Wemen Sporty 2nd = 8 Double Baileys 3rd = 1 Ideal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 3 Stormy Breeze | ||
Sun May 18 2014 12:08 | 1st = 3 Stormy Breeze 2nd = 4 Simply Stunning 3rd = 6 Our Wicklow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Gone Ha Ha | ||
Sun May 18 2014 12:06 | 1st = 2 Gone Ha Ha 2nd = 9 Salute Our Diggers 3rd = 8 Petrani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 5 Mahone Bay | ||
Sun May 18 2014 12:02 | 1st = 5 Mahone Bay 2nd = 10 Moiras Charm 3rd = 1 Big Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 4 Classiegent | ||
Sun May 18 2014 11:55 | 1st = 4 Classiegent 2nd = 7 Bhappy 3rd = 5 Supreme Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 7 Grand Prix | ||
Sun May 18 2014 11:43 | 1st = 7 Grand Prix 2nd = 4 Brandy 3rd = 2 Travelling Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Bar Queen Jojo | ||
Sun May 18 2014 11:31 | 1st = 5 Bar Queen Jojo 2nd = 6 Red Mint 3rd = 2 It Is Your Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 9 Miss Pegasus | ||
Sun May 18 2014 11:30 | 1st = 9 Miss Pegasus 2nd = 7 Live The Dream 3rd = 3 Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 11 Thats Bettor | ||
Sun May 18 2014 11:18 | 1st = 11 Thats Bettor 2nd = 8 Kilkeel Lady 3rd = 1 Smooth Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 2 Callenberg | ||
Sun May 18 2014 11:05 | 1st = 2 Callenberg 2nd = 4 Mach Winger 3rd = 7 Tom Bola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 10 Bianca | ||
Sun May 18 2014 10:53 | 1st = 10 Bianca 2nd = 8 Aces Fella 3rd = 4 Lively Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 8 Valmagne | ||
Sun May 18 2014 10:40 | 1st = 8 Valmagne 2nd = 1 The Silver Fox 3rd = 7 Innes Boyz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 11 Sea Spray Cracker | ||
Sun May 18 2014 10:28 | 1st = 11 Sea Spray Cracker 2nd = 1 Imnotquitesure 3rd = 9 Two Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 2 Nuala | ||
Sun May 18 2014 10:15 | 1st = 2 Nuala 2nd = 7 Analeigh 3rd = 3 Belle De Jour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 8 Foray | ||
Sun May 18 2014 10:03 | 1st = 8 Foray 2nd = 6 Rarangi Jewel 3rd = 5 Quite Easy Damit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 4 Als Courage | ||
Sun May 18 2014 9:50 | 1st = 4 Als Courage 2nd = 6 Nevertheless 3rd = 3 Artismee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 1 Father Christmas | ||
Sun May 18 2014 9:25 | 1st = 1 Father Christmas 2nd = 7 Mantorp 3rd = 3 Glenferrie Sunbird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Coxie | ||
Sun May 18 2014 0:37 | 1st = 1 Coxie 2nd = 7 Rowena Ravenclaw 3rd = 6 Freeway Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 King Trotta | ||
Sun May 18 2014 0:22 | 1st = 2 King Trotta 2nd = 1 Em Three 3rd = 8 Hellmuth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Ritza Liam | ||
Sun May 18 2014 0:02 | 1st = 3 Ritza Liam 2nd = 4 Elyce Rhian 3rd = 2 Mortus Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Lindback | ||
Tue Mar 18 2014 23:57 | 1st = 8 Lindback 2nd = 5 Vic Gundi 3rd = 7 Teranca Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Mr Shilling | ||
Tue Mar 18 2014 23:37 | 1st = 8 Mr Shilling 2nd = 1 Rock Me Please 3rd = 2 Amos Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Senora Gundi | ||
Tue Mar 18 2014 23:22 | 1st = 6 Senora Gundi 2nd = 5 Nicky Maronie 3rd = 4 Wild Ambush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Starzzz Of Anarchy | ||
Tue Mar 18 2014 23:05 | 1st = 1 Starzzz Of Anarchy 2nd = 7 Wills Boy 3rd = 8 Showtime Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Leaf By Niggle | ||
Tue Mar 18 2014 22:57 | 1st = 8 Leaf By Niggle 2nd = 2 Felix Monelli 3rd = 1 Ocean Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 8 Diamond High | ||
Tue Mar 18 2014 22:50 | 1st = 8 Diamond High 2nd = 5 Skip To Miloo 3rd = 1 Only By Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Balleybofey | ||
Tue Mar 18 2014 22:40 | 1st = 9 Balleybofey 2nd = 8 Pembrook Henry 3rd = 3 Bartowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Talking Guess | ||
Tue Mar 18 2014 22:37 | 1st = 5 Talking Guess 2nd = 6 Pause 3rd = 3 Emmas Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Flippin Ripper | ||
Tue Mar 18 2014 22:32 | 1st = 1 Flippin Ripper 2nd = 4 Myalla Never 3rd = 3 Fremont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Cheeky Hand | ||
Tue Mar 18 2014 22:27 | 1st = 3 Cheeky Hand 2nd = 4 Twistex 3rd = 1 In The Flesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Muckin Around | ||
Tue Mar 18 2014 22:22 | 1st = 2 Muckin Around 2nd = 6 Zenamite 3rd = 8 Pluto Pup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 11 Pride Of Colorado | ||
Tue Mar 18 2014 22:15 | 1st = 11 Pride Of Colorado 2nd = 1 Davy Maguire 3rd = 2 Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Farmor Karma | ||
Tue Mar 18 2014 22:12 | 1st = 6 Farmor Karma 2nd = 4 Avondale Tara 3rd = 2 Cool Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Dorothy Rawson | ||
Tue Mar 18 2014 22:09 | 1st = 7 Dorothy Rawson 2nd = 3 Usain Burst 3rd = 6 Im Pumped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Kados Dream | ||
Tue Mar 18 2014 22:05 | 1st = 1 Kados Dream 2nd = 10 Tabby Monelli 3rd = 5 Electric Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Tandias Bromac | ||
Tue Mar 18 2014 22:00 | 1st = 2 Tandias Bromac 2nd = 6 Glenferrie Ej 3rd = 5 Houhora Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 3 Hector Kahn | ||
Tue Mar 18 2014 21:57 | 1st = 3 Hector Kahn 2nd = 8 All That Jazz 3rd = 1 Flying Morson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 6 Need The Money | ||
Tue Mar 18 2014 21:53 | 1st = 6 Need The Money 2nd = 8 Mr Octane 3rd = 2 Perfect Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Buckle Up Lara | ||
Tue Mar 18 2014 21:50 | 1st = 3 Buckle Up Lara 2nd = 8 Pedros Treasure 3rd = 2 Just Go Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Prince Eddie | ||
Tue Mar 18 2014 21:45 | 1st = 6 Prince Eddie 2nd = 3 Idle Maple 3rd = 5 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Warrali Warrior | ||
Tue Mar 18 2014 21:42 | 1st = 1 Warrali Warrior 2nd = 3 Into Battle 3rd = 2 Hakkasan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Miss Dover | ||
Tue Mar 18 2014 21:39 | 1st = 1 Miss Dover 2nd = 3 Chief Storm 3rd = 5 Bright Debree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Gayan | ||
Tue Mar 18 2014 21:35 | 1st = 4 Gayan 2nd = 7 Trendy Sprite 3rd = 1 Kanes Canute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Tara Toplady | ||
Tue Mar 18 2014 21:30 | 1st = 3 Tara Toplady 2nd = 7 Stylish Jasper 3rd = 10 Asoka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Sky Fighter | ||
Tue Mar 18 2014 21:27 | 1st = 8 Sky Fighter 2nd = 4 High Light Star 3rd = 3 Hot Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Washington Trick | ||
Tue Mar 18 2014 21:23 | 1st = 5 Washington Trick 2nd = 4 Jebrynah Alley 3rd = 1 Urban Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Just A Tiger | ||
Tue Mar 18 2014 21:20 | 1st = 8 Just A Tiger 2nd = 4 Assassin Di 3rd = 7 Kimbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Max Meridius | ||
Tue Mar 18 2014 21:15 | 1st = 6 Max Meridius 2nd = 10 Mexicano 3rd = 9 Sign In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 6 Andys Miss | ||
Tue Mar 18 2014 21:12 | 1st = 6 Andys Miss 2nd = 8 El Jackpot 3rd = 1 Gold Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Prince To Excel | ||
Tue Mar 18 2014 21:09 | 1st = 2 Prince To Excel 2nd = 3 Dr Don 3rd = 4 High Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Shakedown | ||
Tue Mar 18 2014 21:05 | 1st = 3 Shakedown 2nd = 6 Jessie Small 3rd = 7 Kulu Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Berisari | ||
Tue Mar 18 2014 21:00 | 1st = 4 Berisari 2nd = 7 Braeview Bomber 3rd = 1 Kiss Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 1 Irondale Bravo | ||
Tue Mar 18 2014 20:57 | 1st = 1 Irondale Bravo 2nd = 2 Jedd Tokaam 3rd = 6 Good Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Ethel Horner | ||
Tue Mar 18 2014 20:53 | 1st = 4 Ethel Horner 2nd = 5 Herman John 3rd = 7 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Winners Circle | ||
Tue Mar 18 2014 20:50 | 1st = 4 Winners Circle 2nd = 8 Gimme A Spell 3rd = 3 Ultra Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Karloo | ||
Tue Mar 18 2014 20:45 | 1st = 8 Karloo 2nd = 9 Jimmy Cruise 3rd = 1 Ronan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Wedding Present | ||
Tue Mar 18 2014 20:42 | 1st = 2 Wedding Present 2nd = 4 Nevaeh Beach 3rd = 8 Mighty Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 6 Sugar Ray Lee | ||
Tue Mar 18 2014 20:39 | 1st = 6 Sugar Ray Lee 2nd = 1 Bobby Blanco 3rd = 5 Lord Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Gunnadoo Racer | ||
Tue Mar 18 2014 20:35 | 1st = 4 Gunnadoo Racer 2nd = 2 Always Right 3rd = 7 Captain Cabbage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Glenferrie Shuffle | ||
Tue Mar 18 2014 20:30 | 1st = 4 Glenferrie Shuffle 2nd = 7 Jodila 3rd = 6 Intergalactic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Mermaid Princess | ||
Tue Mar 18 2014 20:27 | 1st = 4 Mermaid Princess 2nd = 8 Bit Chili Billie 3rd = 5 Mind Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Pure White Cloud | ||
Tue Mar 18 2014 20:23 | 1st = 3 Pure White Cloud 2nd = 1 Im I Said 3rd = 4 Tullabrook Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 5 Hurricane Bardo | ||
Tue Mar 18 2014 20:20 | 1st = 5 Hurricane Bardo 2nd = 1 Uno Norris 3rd = 8 Fire Up Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 High Flyin Polly | ||
Tue Mar 18 2014 20:15 | 1st = 2 High Flyin Polly 2nd = 3 Trial By Combat 3rd = 7 Allthewaytothebank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Farmor Classic | ||
Tue Mar 18 2014 20:12 | 1st = 3 Farmor Classic 2nd = 7 Honesty 3rd = 5 Blue Eyed Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Surfonic | ||
Tue Mar 18 2014 20:09 | 1st = 3 Surfonic 2nd = 8 High Summer 3rd = 7 Merciless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Candy All Over | ||
Tue Mar 18 2014 20:05 | 1st = 4 Candy All Over 2nd = 5 Kingsbrae Betty 3rd = 1 Im a Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Hectorjayjay | ||
Tue Mar 18 2014 20:00 | 1st = 2 Hectorjayjay 2nd = 1 Valley Of Diamonds 3rd = 4 Packedtotherafters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Loose Affair | ||
Tue Mar 18 2014 19:57 | 1st = 2 Loose Affair 2nd = 3 Cuddletime Tears 3rd = 4 Capital Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Wind Tracker | ||
Tue Mar 18 2014 19:53 | 1st = 1 Wind Tracker 2nd = 5 Pure Glass 3rd = 3 Wildash Plumbob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Voodoo Talk | ||
Tue Mar 18 2014 19:50 | 1st = 8 Voodoo Talk 2nd = 1 Streaming 3rd = 2 Chloes Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Double E | ||
Tue Mar 18 2014 19:45 | 1st = 2 Double E 2nd = 4 All About Pink 3rd = 3 Absolute Royalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Spirit On Tweed | ||
Tue Mar 18 2014 19:42 | 1st = 8 Spirit On Tweed 2nd = 6 Rons Double 3rd = 5 Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Fantastic Barb | ||
Tue Mar 18 2014 19:39 | 1st = 1 Fantastic Barb 2nd = 2 Elite Flame 3rd = 4 Lauries Tim Tam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Wheres Hammer | ||
Tue Mar 18 2014 19:35 | 1st = 4 Wheres Hammer 2nd = 7 Little Bit Crazy 3rd = 3 Frank Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Outer Join | ||
Tue Mar 18 2014 19:30 | 1st = 2 Outer Join 2nd = 4 Wills Son 3rd = 8 Fiddlers Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Platini | ||
Tue Mar 18 2014 19:27 | 1st = 3 Platini 2nd = 1 My Turanza 3rd = 9 Wild Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Sneaky Little Me | ||
Tue Mar 18 2014 19:23 | 1st = 7 Sneaky Little Me 2nd = 8 Lee Kahn 3rd = 4 Macgallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 7 Showroom | ||
Tue Mar 18 2014 19:20 | 1st = 7 Showroom 2nd = 6 Macrame 3rd = 8 Tarzans Grip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Soho New York | ||
Tue Mar 18 2014 19:15 | 1st = 3 Soho New York 2nd = 2 River Tina 3rd = 5 Arch Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 10 Cheap Rush | ||
Tue Mar 18 2014 19:12 | 1st = 10 Cheap Rush 2nd = 5 Cafe Dior 3rd = 1 Jungle Bark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Black Chase | ||
Tue Mar 18 2014 19:09 | 1st = 1 Black Chase 2nd = 5 Dr Timothy 3rd = 3 Manic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Los Garbos | ||
Tue Mar 18 2014 19:05 | 1st = 4 Los Garbos 2nd = 1 Hazle Rose Hi 3rd = 2 Prince Of Suave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Glenferrie Typhoon | ||
Tue Mar 18 2014 19:00 | 1st = 2 Glenferrie Typhoon 2nd = 9 Eisenhower 3rd = 5 Slancio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 5 Banzai Attack | ||
Tue Mar 18 2014 18:57 | 1st = 5 Banzai Attack 2nd = 7 Major Power 3rd = 6 Southern Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Petite Rebel | ||
Tue Mar 18 2014 18:53 | 1st = 2 Petite Rebel 2nd = 4 Regalo 3rd = 3 Stuke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Senor Socks | ||
Tue Mar 18 2014 18:49 | 1st = 6 Senor Socks 2nd = 3 Modra 3rd = 8 Dee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 10 Crazy Amber | ||
Tue Mar 18 2014 18:45 | 1st = 10 Crazy Amber 2nd = 7 Kazam 3rd = 6 Sheila Blige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 7 De Fonc | ||
Tue Mar 18 2014 18:40 | 1st = 7 De Fonc 2nd = 3 Kulu Cha Ching 3rd = 1 Rebellious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Angelman Crane | ||
Tue Mar 18 2014 18:36 | 1st = 4 Angelman Crane 2nd = 1 Poker Akber 3rd = 5 Brother Superior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Koori Art | ||
Tue Mar 18 2014 18:30 | 1st = 1 Koori Art 2nd = 10 Inclinator 3rd = 3 The Smirker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 6 Franks Flyer | ||
Tue Mar 18 2014 18:27 | 1st = 6 Franks Flyer 2nd = 1 Dyna Jezabel 3rd = 5 Leesa Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 5 Weathervane | ||
Tue Mar 18 2014 18:23 | 1st = 5 Weathervane 2nd = 7 Pressum 3rd = 4 Denonate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Slick Heidi | ||
Tue Mar 18 2014 18:18 | 1st = 4 Slick Heidi 2nd = 1 Coach Little 3rd = 9 Bloo Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Cheesy Grin | ||
Tue Mar 18 2014 18:12 | 1st = 6 Cheesy Grin 2nd = 1 Majestic Major 3rd = 8 Tyler Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 My Bro Fabio | ||
Tue Mar 18 2014 18:08 | 1st = 1 My Bro Fabio 2nd = 6 Wise Chief 3rd = 4 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Im Lily Hot | ||
Tue Mar 18 2014 18:02 | 1st = 3 Im Lily Hot 2nd = 8 Im Ziva 3rd = 1 Kool Alexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 6 Dynamic Jack | ||
Tue Mar 18 2014 17:55 | 1st = 6 Dynamic Jack 2nd = 2 Ifihadyourbet 3rd = 9 El Mega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Midnight Rumour | ||
Tue Mar 18 2014 17:52 | 1st = 4 Midnight Rumour 2nd = 3 Brickley 3rd = 1 Brabham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 2 Four Iron | ||
Tue Mar 18 2014 17:48 | 1st = 2 Four Iron 2nd = 8 Faint Praise 3rd = 11 Bellaspirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Petite Fox | ||
Tue Mar 18 2014 17:44 | 1st = 1 Petite Fox 2nd = 4 Senorita Rapido 3rd = 5 Madraski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 7 Alberto Magic | ||
Tue Mar 18 2014 17:40 | 1st = 7 Alberto Magic 2nd = 3 In Cahoots 3rd = 6 Empress Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 12 My Elusive Dream | ||
Tue Mar 18 2014 17:35 | 1st = 12 My Elusive Dream 2nd = 11 Saucy Vision 3rd = 2 Mister Anthony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Al Moran | ||
Tue Mar 18 2014 17:32 | 1st = 4 Al Moran 2nd = 8 Closing Time 3rd = 6 Money Come Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 4 Munfasla | ||
Tue Mar 18 2014 17:28 | 1st = 4 Munfasla 2nd = 6 Remos 3rd = 3 Can Dominate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Grace Olivia | ||
Tue Mar 18 2014 17:24 | 1st = 7 Grace Olivia 2nd = 4 Slick Kelly 3rd = 3 Spring Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 4 Dazed Ale | ||
Tue Mar 18 2014 17:20 | 1st = 4 Dazed Ale 2nd = 17 Rexzeal 3rd = 15 Mi Cougar San |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 2 Marshal Dale | ||
Tue Mar 18 2014 17:15 | 1st = 2 Marshal Dale 2nd = 6 Tamahay 3rd = 8 Donnie Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Tyronimo | ||
Tue Mar 18 2014 17:12 | 1st = 2 Tyronimo 2nd = 3 Premier Express 3rd = 4 Crackerjack Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 5 My King Oath | ||
Tue Mar 18 2014 17:08 | 1st = 5 My King Oath 2nd = 6 Min Min Man 3rd = 1 Mr Bulista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Waves Of Barley | ||
Tue Mar 18 2014 17:04 | 1st = 1 Waves Of Barley 2nd = 5 Georgies Boy 3rd = 8 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 4 All I Need to Know | ||
Tue Mar 18 2014 17:00 | 1st = 4 All I Need to Know 2nd = 3 Magic Pocket 3rd = 2 Monaco Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 3 Magic Pocket | ||
Tue Mar 18 2014 17:00 | 1st = 3 Magic Pocket 2nd = 4 All I Need to Know 3rd = 2 Monaco Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Surface To Air | ||
Tue Mar 18 2014 16:55 | 1st = 1 Surface To Air 2nd = 8 The Falcon Ute 3rd = 6 Chal Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Abbeys Hand | ||
Tue Mar 18 2014 16:52 | 1st = 3 Abbeys Hand 2nd = 7 Mantaray Lad 3rd = 1 Beks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 7 Beyonces Destiny | ||
Tue Mar 18 2014 16:48 | 1st = 7 Beyonces Destiny 2nd = 4 Mr Maturity 3rd = 6 Binesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Yada Yada Yada | ||
Tue Mar 18 2014 16:44 | 1st = 2 Yada Yada Yada 2nd = 8 Looper Trooper 3rd = 3 Grants Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 5 Oerter | ||
Tue Mar 18 2014 16:40 | 1st = 5 Oerter 2nd = 4 Haiti 3rd = 7 Love Of Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Highland Seas | ||
Tue Mar 18 2014 16:35 | 1st = 5 Highland Seas 2nd = 8 Iron Ore Lombo 3rd = 6 Nolonga Your Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 El Grand Seal | ||
Tue Mar 18 2014 16:32 | 1st = 1 El Grand Seal 2nd = 7 Walkaway Ablaze 3rd = 5 Orange Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 9 Sandbar Jack | ||
Tue Mar 18 2014 16:28 | 1st = 9 Sandbar Jack 2nd = 7 Shychenka 3rd = 12 Pattos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Lady Savanna | ||
Tue Mar 18 2014 16:24 | 1st = 6 Lady Savanna 2nd = 1 Excelebration 3rd = 7 Wildash Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 10 Sultry Feeling | ||
Tue Mar 18 2014 16:20 | 1st = 10 Sultry Feeling 2nd = 11 Wedding 3rd = 4 Stephansdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Big Zee | ||
Tue Mar 18 2014 16:15 | 1st = 3 Big Zee 2nd = 7 Meknowdad 3rd = 4 Destined To Take |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Our Spirit | ||
Tue Mar 18 2014 16:12 | 1st = 7 Our Spirit 2nd = 8 Terra Verde 3rd = 3 Cheese Slice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 6 Brookvale | ||
Tue Mar 18 2014 16:08 | 1st = 6 Brookvale 2nd = 2 Taken 3rd = 1 La Hdood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Earned Talking | ||
Tue Mar 18 2014 16:04 | 1st = 6 Earned Talking 2nd = 5 Kelly Benz 3rd = 7 Blue Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 3 Bangatang | ||
Tue Mar 18 2014 16:00 | 1st = 3 Bangatang 2nd = 9 Assertive Miss 3rd = 4 Go De Orpen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 5 Our Awesome Girl | ||
Tue Mar 18 2014 15:55 | 1st = 5 Our Awesome Girl 2nd = 9 One Hell Of A Ride 3rd = 2 Glamour Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Cheese And Onion | ||
Tue Mar 18 2014 15:52 | 1st = 1 Cheese And Onion 2nd = 2 Tiny Profit 3rd = 3 Zappening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 2 Tete De Seau | ||
Tue Mar 18 2014 15:48 | 1st = 2 Tete De Seau 2nd = 10 Marginalize 3rd = 7 Craiglea Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Tia Belle | ||
Tue Mar 18 2014 15:44 | 1st = 2 Tia Belle 2nd = 8 Yard Hopper 3rd = 1 Chilli In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 3 Montiro | ||
Tue Mar 18 2014 15:40 | 1st = 3 Montiro 2nd = 1 Himation 3rd = 8 Harry Hotspur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Chesapeaka Boy | ||
Tue Mar 18 2014 15:35 | 1st = 2 Chesapeaka Boy 2nd = 9 The Pearl Of Paris 3rd = 1 Dicky Dewar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 5 Daggys Gift | ||
Tue Mar 18 2014 15:32 | 1st = 5 Daggys Gift 2nd = 6 Ripped Surf 3rd = 1 Kalaway Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 4 Unadulterated | ||
Tue Mar 18 2014 15:28 | 1st = 4 Unadulterated 2nd = 14 Final Try 3rd = 12 Corey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Kenta Bale | ||
Tue Mar 18 2014 15:24 | 1st = 7 Kenta Bale 2nd = 4 Fiery Mcbain 3rd = 2 Red Beret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 4 Hero Master | ||
Tue Mar 18 2014 15:20 | 1st = 4 Hero Master 2nd = 6 Bona Fides 3rd = 3 Bernie Of Babylon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 8 Ideal Legacy | ||
Tue Mar 18 2014 15:15 | 1st = 8 Ideal Legacy 2nd = 4 Line Honours 3rd = 2 Robbiewillmakeit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Buckle Up Brett | ||
Tue Mar 18 2014 15:13 | 1st = 8 Buckle Up Brett 2nd = 7 Adams Molly 3rd = 5 Oscar Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Craiglea Platinum | ||
Tue Mar 18 2014 15:10 | 1st = 1 Craiglea Platinum 2nd = 2 Cyclone Kan 3rd = 4 One Bar None |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Avid Tyson | ||
Tue Mar 18 2014 15:07 | 1st = 3 Avid Tyson 2nd = 2 Aston Odin 3rd = 4 Kihael Canon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 3 Montalcini | ||
Tue Mar 18 2014 15:03 | 1st = 3 Montalcini 2nd = 2 Balmoral Baby 3rd = 7 Miss Ainsley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Hurricane Bromac | ||
Tue Mar 18 2014 14:58 | 1st = 1 Hurricane Bromac 2nd = 3 Reign Of Fear 3rd = 4 Our Mega Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 2 Dashing Dan | ||
Tue Mar 18 2014 14:56 | 1st = 2 Dashing Dan 2nd = 8 Breaking The Law 3rd = 7 Classic Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 3 Nuclear Class | ||
Tue Mar 18 2014 14:52 | 1st = 3 Nuclear Class 2nd = 6 Flying Kistena 3rd = 1 Danes Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Fire Tyson | ||
Tue Mar 18 2014 14:49 | 1st = 3 Fire Tyson 2nd = 6 Jimmy Lane 3rd = 7 Pink Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 6 Agedashi | ||
Tue Mar 18 2014 14:45 | 1st = 6 Agedashi 2nd = 12 Helen Of Rose 3rd = 3 Return Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 The Sweetest Angel | ||
Tue Mar 18 2014 14:40 | 1st = 2 The Sweetest Angel 2nd = 5 Chill Baby Chill 3rd = 3 Stunin Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Blue Mccool | ||
Tue Mar 18 2014 14:38 | 1st = 4 Blue Mccool 2nd = 8 Classic Spence 3rd = 1 Nicknac Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Flukes | ||
Tue Mar 18 2014 14:35 | 1st = 1 Flukes 2nd = 4 Favoured One 3rd = 2 Silver Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Stitch Miss | ||
Tue Mar 18 2014 14:32 | 1st = 3 Stitch Miss 2nd = 7 Tercel 3rd = 8 Jetson Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 3 Vergara | ||
Tue Mar 18 2014 14:28 | 1st = 3 Vergara 2nd = 2 Kindling 3rd = 1 The Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Caval Ridge | ||
Tue Mar 18 2014 14:23 | 1st = 1 Caval Ridge 2nd = 5 My Ajaye 3rd = 6 Storm Delle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Kalaway George | ||
Tue Mar 18 2014 14:21 | 1st = 1 Kalaway George 2nd = 4 Gemstone Jack 3rd = 7 Solar Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 3 Battle Axe | ||
Tue Mar 18 2014 14:17 | 1st = 3 Battle Axe 2nd = 11 Honest Opinion 3rd = 6 Prussian Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Broneee | ||
Tue Mar 18 2014 14:14 | 1st = 5 Broneee 2nd = 2 Agent Kahn 3rd = 1 Spring Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 5 Excitable Package | ||
Tue Mar 18 2014 14:10 | 1st = 5 Excitable Package 2nd = 1 Diamondwarrior 3rd = 3 Rakadan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 1 Gee Tee Wage | ||
Tue Mar 18 2014 14:05 | 1st = 1 Gee Tee Wage 2nd = 2 Modern Mistress 3rd = 6 Montana Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Red Nitro | ||
Tue Mar 18 2014 14:03 | 1st = 5 Red Nitro 2nd = 3 Get Ya Some 3rd = 4 Moonlite Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 9 - 2 Selester | ||
Tue Mar 18 2014 13:59 | 1st = 2 Selester 2nd = 6 Redmaro 3rd = 9 Machinegun Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Long Gully Surf | ||
Tue Mar 18 2014 13:57 | 1st = 8 Long Gully Surf 2nd = 5 Looks Like Dad 3rd = 6 Alice Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 6 Powerofperception | ||
Tue Mar 18 2014 13:53 | 1st = 6 Powerofperception 2nd = 7 Roubaix 3rd = 10 Italian Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 9 Hezarealgem | ||
Tue Mar 18 2014 13:48 | 1st = 9 Hezarealgem 2nd = 4 Dixie Trix 3rd = 8 Designer Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Stylish Abbey | ||
Tue Mar 18 2014 13:46 | 1st = 5 Stylish Abbey 2nd = 1 Mumfords Son 3rd = 4 Part Time Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 2 Hard Marker | ||
Tue Mar 18 2014 13:42 | 1st = 2 Hard Marker 2nd = 4 Bensabluboy 3rd = 11 Rio De Janeira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Wacky Perro | ||
Tue Mar 18 2014 13:39 | 1st = 2 Wacky Perro 2nd = 8 Punisher Bale 3rd = 7 Rib Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 3 Keep The Magic | ||
Tue Mar 18 2014 13:35 | 1st = 3 Keep The Magic 2nd = 10 Hovering 3rd = 7 Dangerous Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 8 - 4 Harry Mac | ||
Tue Mar 18 2014 13:30 | 1st = 4 Harry Mac 2nd = 3 Fastroundtown 3rd = 12 Better To Be Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Blue Tam | ||
Tue Mar 18 2014 13:28 | 1st = 7 Blue Tam 2nd = 1 Hillbilly Chill 3rd = 4 Arnold Bibby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 9 Sting Me | ||
Tue Mar 18 2014 13:24 | 1st = 9 Sting Me 2nd = 5 Hetfield 3rd = 8 Sozins Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Aston Kane | ||
Tue Mar 18 2014 13:22 | 1st = 2 Aston Kane 2nd = 4 Amzalicious 3rd = 6 Dyna Silky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 1 Spy Decoder | ||
Tue Mar 18 2014 13:18 | 1st = 1 Spy Decoder 2nd = 2 Dylans Rojo 3rd = 5 Hickory Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 4 Boom Boom Kitty | ||
Tue Mar 18 2014 13:11 | 1st = 4 Boom Boom Kitty 2nd = 3 Lake Hylia 3rd = 1 Collides Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Botany Pete | ||
Tue Mar 18 2014 13:06 | 1st = 1 Botany Pete 2nd = 4 Sandi Claws 3rd = 6 Smash Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Dyna Yuna | ||
Tue Mar 18 2014 13:04 | 1st = 4 Dyna Yuna 2nd = 1 Our Striker 3rd = 7 Burra Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 5 Littledoubtaboutit | ||
Tue Mar 18 2014 13:00 | 1st = 5 Littledoubtaboutit 2nd = 3 Purple Cowboy 3rd = 6 Waltz In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 7 - 3 Queen Kenny | ||
Tue Mar 18 2014 12:55 | 1st = 3 Queen Kenny 2nd = 15 Monnay 3rd = 12 Trade Me Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Waratah Boy | ||
Tue Mar 18 2014 12:53 | 1st = 4 Waratah Boy 2nd = 5 Sober Moment 3rd = 2 Technology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Cawbourne Merc | ||
Tue Mar 18 2014 12:49 | 1st = 5 Cawbourne Merc 2nd = 3 Waimak Dave 3rd = 7 Another Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Dyna Gemma | ||
Tue Mar 18 2014 12:47 | 1st = 1 Dyna Gemma 2nd = 7 Fair Change 3rd = 4 El Gordo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Homebush Chopper | ||
Tue Mar 18 2014 12:32 | 1st = 2 Homebush Chopper 2nd = 1 Botany Kevin 3rd = 8 Opawa Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 6 - 11 Karanga Red Fantasy | ||
Tue Mar 18 2014 12:25 | 1st = 11 Karanga Red Fantasy 2nd = 12 Christy Breanna 3rd = 2 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 What I Like | ||
Tue Mar 18 2014 12:13 | 1st = 8 What I Like 2nd = 1 Cawbourne War 3rd = 6 Bone Nerd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 5 - 7 Valmagne | ||
Tue Mar 18 2014 12:00 | 1st = 7 Valmagne 2nd = 4 The Wonkey Donkey 3rd = 11 Joltin Joe Demagio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Opawa Bomb | ||
Tue Mar 18 2014 11:54 | 1st = 1 Opawa Bomb 2nd = 4 Homebush Coral 3rd = 3 Rocky Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Grunt Rodgers | ||
Tue Mar 18 2014 11:37 | 1st = 1 Grunt Rodgers 2nd = 3 Chokehold 3rd = 7 Cover To Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 4 - 5 Vedika | ||
Tue Mar 18 2014 11:30 | 1st = 5 Vedika 2nd = 14 Sterns Arising 3rd = 6 Bryleigh Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Opawa Idol | ||
Tue Mar 18 2014 11:18 | 1st = 2 Opawa Idol 2nd = 1 Gypsy Hunter 3rd = 8 Opawa Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 3 - 12 Veecewah | ||
Tue Mar 18 2014 11:05 | 1st = 12 Veecewah 2nd = 5 The Highlight 3rd = 1 Tartan Trilogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Bigtime Tip | ||
Tue Mar 18 2014 10:59 | 1st = 9 Bigtime Tip 2nd = 8 Rattle Ya Dags 3rd = 6 Charles Fredrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Cawbourne Impact | ||
Tue Mar 18 2014 10:42 | 1st = 4 Cawbourne Impact 2nd = 5 Opawa Lean Meat 3rd = 8 Homebush Zelda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 2 - 1 Springbank Eden | ||
Tue Mar 18 2014 10:35 | 1st = 1 Springbank Eden 2nd = 7 Starview Soul 3rd = 2 Phat Freddys Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Not So Cute | ||
Tue Mar 18 2014 10:22 | 1st = 1 Not So Cute 2nd = 2 Homebush Jagger 3rd = 5 Shez Keen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waikouaiti Race 1 - 1 Delightful Dash | ||
Tue Mar 18 2014 10:10 | 1st = 1 Delightful Dash 2nd = 3 Highland Reign 3rd = 8 Smiles For Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Little Arthur | ||
Tue Mar 18 2014 10:02 | 1st = 1 Little Arthur 3rd = 7 Master At Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 6 Finance Tommo | ||
Tue Mar 18 2014 10:02 | 1st = 6 Finance Tommo 3rd = 7 Master At Arms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Fiscal Cliff | ||
Tue Mar 18 2014 0:52 | 1st = 3 Fiscal Cliff 2nd = 2 Mini Coop 3rd = 8 Tiger Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 Ginger Whinger | ||
Tue Mar 18 2014 0:32 | 1st = 3 Ginger Whinger 2nd = 1 Casual Antics 3rd = 8 Miss Torreto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 4 Awesome Netje | ||
Tue Mar 18 2014 0:17 | 1st = 4 Awesome Netje 2nd = 5 Sassy Chaos 3rd = 1 Big Bad Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Phoenix Tear | ||
Tue Mar 18 2014 0:02 | 1st = 5 Phoenix Tear 2nd = 8 Cool Cadel 3rd = 4 Abby Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Havago Princess | ||
Tue Feb 18 2014 23:50 | 1st = 5 Havago Princess 2nd = 2 Bella Monte 3rd = 6 Specialty Saws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 9 Hammer Chaser | ||
Tue Feb 18 2014 23:32 | 1st = 9 Hammer Chaser 2nd = 1 Rilack Robin 3rd = 4 Zipping Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Becker | ||
Tue Feb 18 2014 23:15 | 1st = 2 Becker 2nd = 10 Drama Muma 3rd = 1 Snow Charisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Resolution | ||
Tue Feb 18 2014 22:57 | 1st = 6 Resolution 2nd = 5 Double Dip 3rd = 4 Pattie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 10 Cielito | ||
Tue Feb 18 2014 22:42 | 1st = 10 Cielito 2nd = 9 El Sunami 3rd = 11 Our Copper Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Shaft | ||
Tue Feb 18 2014 22:37 | 1st = 1 Shaft 2nd = 4 Marquez 3rd = 6 Smelly Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Mean Disposition | ||
Tue Feb 18 2014 22:27 | 1st = 5 Mean Disposition 2nd = 4 Cressy Whiz 3rd = 6 Wild Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Valdarah | ||
Tue Feb 18 2014 22:22 | 1st = 7 Valdarah 2nd = 1 Novas Guess 3rd = 6 Elementary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Shnappy | ||
Tue Feb 18 2014 22:17 | 1st = 6 Shnappy 2nd = 11 Major Catastrophe 3rd = 12 Our Major Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Our Rising Star | ||
Tue Feb 18 2014 22:10 | 1st = 4 Our Rising Star 2nd = 5 Jakarra Magic 3rd = 3 Shot From The Hip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Swift Witch | ||
Tue Feb 18 2014 22:08 | 1st = 1 Swift Witch 2nd = 5 Twistex 3rd = 6 Bisca Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Little Rip | ||
Tue Feb 18 2014 22:05 | 1st = 5 Little Rip 2nd = 2 Donde Es Pedro 3rd = 3 Backyard Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Avalon Castle | ||
Tue Feb 18 2014 22:00 | 1st = 2 Avalon Castle 2nd = 3 Glenferrie Bazaar 3rd = 1 Chivas Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 6 Speedy Marlow | ||
Tue Feb 18 2014 21:58 | 1st = 6 Speedy Marlow 2nd = 1 Mollies Star 3rd = 8 Shirleys Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Bomber Attack | ||
Tue Feb 18 2014 21:52 | 1st = 6 Bomber Attack 2nd = 2 Allen Renegade 3rd = 1 Renstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Shifting Sand | ||
Tue Feb 18 2014 21:47 | 1st = 1 Shifting Sand 2nd = 4 The Feather Foot 3rd = 8 Jay Bees Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 5 El Bella Beach | ||
Tue Feb 18 2014 21:45 | 1st = 5 El Bella Beach 2nd = 1 Tour Leader 3rd = 2 Wilhelm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Family Decision | ||
Tue Feb 18 2014 21:40 | 1st = 3 Family Decision 2nd = 2 Earl Of Parwan 3rd = 6 Lipstick Lill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Miss Sueko | ||
Tue Feb 18 2014 21:38 | 1st = 1 Miss Sueko 2nd = 6 Lucy Lochwat 3rd = 2 Royal Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Fiery Count | ||
Tue Feb 18 2014 21:30 | 1st = 7 Fiery Count 2nd = 6 Bronze Destiny 3rd = 10 Flyin Indi Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Uno Chloe | ||
Tue Feb 18 2014 21:28 | 1st = 2 Uno Chloe 2nd = 8 Streaming 3rd = 5 Military Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Firefly Ruby | ||
Tue Feb 18 2014 21:25 | 1st = 1 Firefly Ruby 2nd = 9 Mighty Adios 3rd = 4 Lilly Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Emma Phase | ||
Tue Feb 18 2014 21:22 | 1st = 8 Emma Phase 2nd = 7 Unorthodox 3rd = 4 Royal Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Wolowitz | ||
Tue Feb 18 2014 21:17 | 1st = 5 Wolowitz 2nd = 7 Guilty Grin 3rd = 2 Black Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Fakeitgood | ||
Tue Feb 18 2014 21:10 | 1st = 3 Fakeitgood 2nd = 8 Not Yours Mine 3rd = 7 Four Starzzz Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Gin Lees Gem | ||
Tue Feb 18 2014 21:08 | 1st = 4 Gin Lees Gem 2nd = 2 Premier Magpie 3rd = 7 Larkhill Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Washington Trick | ||
Tue Feb 18 2014 21:05 | 1st = 5 Washington Trick 2nd = 3 Macies Dora 3rd = 1 Kulu Cher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Mcniven | ||
Tue Feb 18 2014 21:00 | 1st = 7 Mcniven 2nd = 3 Real Character 3rd = 2 Big Bang Leonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 History Lee | ||
Tue Feb 18 2014 20:58 | 1st = 4 History Lee 2nd = 2 Pettigo Pepper 3rd = 6 Myalla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Zipping Fred | ||
Tue Feb 18 2014 20:52 | 1st = 1 Zipping Fred 2nd = 2 Lexia 3rd = 8 Prima Rosetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Firebomb | ||
Tue Feb 18 2014 20:47 | 1st = 3 Firebomb 2nd = 4 Truckers Buckeroo 3rd = 11 Nediak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 3 Thats My Cloud | ||
Tue Feb 18 2014 20:45 | 1st = 3 Thats My Cloud 2nd = 4 Pure White Cloud 3rd = 8 Glenreagh Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Lookinforagoodtime | ||
Tue Feb 18 2014 20:40 | 1st = 2 Lookinforagoodtime 2nd = 10 Count Down Lombo 3rd = 5 Lifes A Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Envy | ||
Tue Feb 18 2014 20:38 | 1st = 1 Envy 2nd = 5 Dawns History 3rd = 3 Decos Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Mystic Soldier | ||
Tue Feb 18 2014 20:30 | 1st = 1 Mystic Soldier 2nd = 3 Innocent Vance 3rd = 2 More Than Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Radinka Bale | ||
Tue Feb 18 2014 20:28 | 1st = 2 Radinka Bale 2nd = 3 Black Angus 3rd = 1 Hes Sensitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Wedding Present | ||
Tue Feb 18 2014 20:25 | 1st = 1 Wedding Present 2nd = 2 Pure Imagery 3rd = 9 Into Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 4 Chica Destacada | ||
Tue Feb 18 2014 20:22 | 1st = 4 Chica Destacada 2nd = 2 Raincheck 3rd = 9 Secret Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Dashing Major | ||
Tue Feb 18 2014 20:17 | 1st = 7 Dashing Major 2nd = 10 Gran Tarino 3rd = 1 Beau Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Mintropolitan | ||
Tue Feb 18 2014 20:10 | 1st = 5 Mintropolitan 2nd = 4 Maharani Magic 3rd = 2 The Village Hussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Cruisers Sol | ||
Tue Feb 18 2014 20:08 | 1st = 3 Cruisers Sol 2nd = 6 Allen Jens 3rd = 1 Allen Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Elvee Express | ||
Tue Feb 18 2014 20:05 | 1st = 8 Elvee Express 2nd = 1 Easy Drinking 3rd = 3 Glamour Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Royal Deviate | ||
Tue Feb 18 2014 20:00 | 1st = 2 Royal Deviate 2nd = 7 Cullen Regent 3rd = 1 Three Gold Bars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Irondale Bravo | ||
Tue Feb 18 2014 19:58 | 1st = 8 Irondale Bravo 2nd = 6 Armatrees Comet 3rd = 1 Tobi Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Proven Looper | ||
Tue Feb 18 2014 19:52 | 1st = 1 Proven Looper 2nd = 4 Allen Barry 3rd = 3 Willy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Shezablaze | ||
Tue Feb 18 2014 19:47 | 1st = 4 Shezablaze 2nd = 3 Major Flirt 3rd = 1 Trial By Combat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Kulu Roo | ||
Tue Feb 18 2014 19:45 | 1st = 8 Kulu Roo 2nd = 3 Big Cool Cuddles 3rd = 2 Tinas Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Komaru | ||
Tue Feb 18 2014 19:40 | 1st = 2 Komaru 2nd = 1 Fivehundredbart 3rd = 8 Circle Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Chasing De Moola | ||
Tue Feb 18 2014 19:38 | 1st = 1 Chasing De Moola 2nd = 7 Happy Tokaam 3rd = 8 Iririki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 8 Arctic Osti | ||
Tue Feb 18 2014 19:35 | 1st = 8 Arctic Osti 2nd = 1 Hey You Mug 3rd = 2 Chocolate Frog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Vote Pedro | ||
Tue Feb 18 2014 19:30 | 1st = 6 Vote Pedro 2nd = 3 Run Clancy Run 3rd = 2 Wills Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Feikuai Zack | ||
Tue Feb 18 2014 19:28 | 1st = 1 Feikuai Zack 2nd = 4 Leah Entity 3rd = 6 Big Sub Woofer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Beau Allegro | ||
Tue Feb 18 2014 19:25 | 1st = 8 Beau Allegro 2nd = 4 Zula Kahn 3rd = 5 Elusive Glider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 1 Senor Grizzly | ||
Tue Feb 18 2014 19:22 | 1st = 1 Senor Grizzly 2nd = 3 Silent Battle 3rd = 5 Just A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Kamendable Lass | ||
Tue Feb 18 2014 19:17 | 1st = 1 Kamendable Lass 2nd = 6 Double E 3rd = 2 Born To Exceed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Boston George | ||
Tue Feb 18 2014 19:15 | 1st = 3 Boston George 2nd = 8 Select Macka 3rd = 5 Johnny Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Shakapac | ||
Tue Feb 18 2014 19:10 | 1st = 6 Shakapac 2nd = 7 Nothing Else Matters 3rd = 5 Thewaytolive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Miss Spence | ||
Tue Feb 18 2014 19:08 | 1st = 7 Miss Spence 2nd = 3 Black Foo 3rd = 6 Mar Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 8 Cosmic Scott | ||
Tue Feb 18 2014 19:05 | 1st = 8 Cosmic Scott 2nd = 6 Rons Double 3rd = 2 Minstral Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Valley Of Diamonds | ||
Tue Feb 18 2014 19:00 | 1st = 6 Valley Of Diamonds 2nd = 2 Wassaly 3rd = 7 Die Hard Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 4 Fantastic Barb | ||
Tue Feb 18 2014 18:57 | 1st = 4 Fantastic Barb 2nd = 1 Addiva 3rd = 8 Lauries Tim Tam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 King Elliot | ||
Tue Feb 18 2014 18:54 | 1st = 7 King Elliot 2nd = 4 Nellies Bestie 3rd = 1 Mermaid Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Pepes A Knocka | ||
Tue Feb 18 2014 18:50 | 1st = 1 Pepes A Knocka 2nd = 2 Mighty Mullet 3rd = 3 Tara Meadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Lets Say Hello | ||
Tue Feb 18 2014 18:46 | 1st = 2 Lets Say Hello 2nd = 3 Peebo 3rd = 1 Relius Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Ellangowan Sammi | ||
Tue Feb 18 2014 18:42 | 1st = 4 Ellangowan Sammi 2nd = 8 Cosmic Battler 3rd = 6 Miss Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 What Sound | ||
Tue Feb 18 2014 18:37 | 1st = 9 What Sound 2nd = 7 Whats Amy Got 3rd = 8 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Adjustable Duke | ||
Tue Feb 18 2014 18:35 | 1st = 1 Adjustable Duke 2nd = 2 To Run Amok 3rd = 8 Dusty Crib |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Gatesys Girl | ||
Tue Feb 18 2014 18:30 | 1st = 9 Gatesys Girl 2nd = 8 Slancio 3rd = 7 Katmandonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 All Square | ||
Tue Feb 18 2014 18:27 | 1st = 1 All Square 2nd = 7 Will Bale 3rd = 4 Black Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 6 Flag Favourite | ||
Tue Feb 18 2014 18:23 | 1st = 6 Flag Favourite 2nd = 2 Reasonabeel 3rd = 4 Charism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Hougenie | ||
Tue Feb 18 2014 18:18 | 1st = 7 Hougenie 2nd = 5 Woohoo 3rd = 4 Coach Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Hot Thomeli | ||
Tue Feb 18 2014 18:12 | 1st = 3 Hot Thomeli 2nd = 5 Nikitas Elite 3rd = 6 Dyna Evy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Serene Major | ||
Tue Feb 18 2014 18:06 | 1st = 2 Serene Major 2nd = 11 Highview Teejay 3rd = 5 Quick Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Got No Cents | ||
Tue Feb 18 2014 18:02 | 1st = 6 Got No Cents 2nd = 4 Maddy Rose Hi 3rd = 8 Gabis Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 7 Super Sea | ||
Tue Feb 18 2014 17:55 | 1st = 7 Super Sea 2nd = 3 Jackaroo Bromac 3rd = 8 Major Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 3 Out This Way | ||
Tue Feb 18 2014 17:52 | 1st = 3 Out This Way 2nd = 7 Our Danny Boy 3rd = 2 Hekate Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 3 Sammy Junior | ||
Tue Feb 18 2014 17:48 | 1st = 3 Sammy Junior 2nd = 1 Short Trip 3rd = 5 Mishani Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Suspect Claims | ||
Tue Feb 18 2014 17:44 | 1st = 3 Suspect Claims 2nd = 8 Galway Tornado 3rd = 1 Might Be Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Our Mels Dream | ||
Tue Feb 18 2014 17:35 | 1st = 4 Our Mels Dream 2nd = 1 Courageous Kiwi 3rd = 3 Yeah Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 In This Way | ||
Tue Feb 18 2014 17:32 | 1st = 8 In This Way 2nd = 2 Slipaway Mavis 3rd = 6 Gimme Fuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 4 Play Master | ||
Tue Feb 18 2014 17:28 | 1st = 4 Play Master 2nd = 3 Keep Em Guessin 3rd = 2 De Belin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Orinoco | ||
Tue Feb 18 2014 17:24 | 1st = 3 Orinoco 2nd = 1 Vapour Kenny 3rd = 4 Top Brand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 13 Valuable Star | ||
Tue Feb 18 2014 17:20 | 1st = 13 Valuable Star 2nd = 14 Apache Wing 3rd = 6 Rockedly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 1 Three Over Three | ||
Tue Feb 18 2014 17:15 | 1st = 1 Three Over Three 2nd = 6 Ohyouluckything 3rd = 3 Just Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 5 El Rojo Tini | ||
Tue Feb 18 2014 17:12 | 1st = 5 El Rojo Tini 2nd = 3 Cosmic Jim 3rd = 4 Twin Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 8 Bella Rocket | ||
Tue Feb 18 2014 17:08 | 1st = 8 Bella Rocket 2nd = 6 Pumped Up Kicks 3rd = 5 Hayylers Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Universal Size | ||
Tue Feb 18 2014 17:04 | 1st = 3 Universal Size 2nd = 4 Missus Zada 3rd = 6 Brightview Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 2 Attitude Pays | ||
Tue Feb 18 2014 17:00 | 1st = 2 Attitude Pays 2nd = 1 Amber Alert 3rd = 11 Alpresto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Better Than Money | ||
Tue Feb 18 2014 16:55 | 1st = 2 Better Than Money 2nd = 6 Major Strike 3rd = 8 My Ajaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Belena Jake | ||
Tue Feb 18 2014 16:52 | 1st = 7 Belena Jake 2nd = 6 Bamboo Blonde 3rd = 1 Slambam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 9 Waahej | ||
Tue Feb 18 2014 16:48 | 1st = 9 Waahej 2nd = 6 Orthros 3rd = 4 My Buddy Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Tear Away Size | ||
Tue Feb 18 2014 16:44 | 1st = 7 Tear Away Size 2nd = 8 Slick Heidi 3rd = 2 Chiefs Me Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 11 Slew Left | ||
Tue Feb 18 2014 16:40 | 1st = 11 Slew Left 2nd = 13 Noir Court 3rd = 1 Beneficiary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 10 Iamboogie | ||
Tue Feb 18 2014 16:35 | 1st = 10 Iamboogie 2nd = 8 The Apache Kid 3rd = 6 Falcon Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 8 Hes Bonza | ||
Tue Feb 18 2014 16:32 | 1st = 8 Hes Bonza 2nd = 2 Shadow Lea 3rd = 3 Trail Blazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 2 Assimilator | ||
Tue Feb 18 2014 16:28 | 1st = 2 Assimilator 2nd = 4 So Pretentious 3rd = 1 Ten Seconds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Rylis Blitz | ||
Tue Feb 18 2014 16:24 | 1st = 1 Rylis Blitz 2nd = 6 Penny Venom 3rd = 2 Abbis Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 3 Clunes Rocket | ||
Tue Feb 18 2014 16:20 | 1st = 3 Clunes Rocket 2nd = 7 Why So Serious 3rd = 8 Source Of Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Exceptional Mach | ||
Tue Feb 18 2014 16:15 | 1st = 5 Exceptional Mach 2nd = 4 Moonlight Spirit 3rd = 8 Slipaslygrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Warunda Magic | ||
Tue Feb 18 2014 16:12 | 1st = 3 Warunda Magic 2nd = 4 Rowchester King 3rd = 2 Little Bit Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 4 Lexical Ambiguity | ||
Tue Feb 18 2014 16:08 | 1st = 4 Lexical Ambiguity 2nd = 2 Gunner 3rd = 1 Price Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Kota May | ||
Tue Feb 18 2014 16:04 | 1st = 6 Kota May 2nd = 7 Pip Pip Hooray 3rd = 1 Euphoria Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 2 Our Skeeta | ||
Tue Feb 18 2014 16:00 | 1st = 2 Our Skeeta 2nd = 1 Huxssen 3rd = 4 Van Rossum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Im Supersonic | ||
Tue Feb 18 2014 15:55 | 1st = 6 Im Supersonic 2nd = 2 Marshal Dale 3rd = 4 Novappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Noaki Swallow | ||
Tue Feb 18 2014 15:52 | 1st = 7 Noaki Swallow 2nd = 6 Mad Boy Max 3rd = 4 Arktika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Lokelani | ||
Tue Feb 18 2014 15:48 | 1st = 1 Lokelani 2nd = 5 Eurongilly 3rd = 2 Click Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 8 Nasty Ned | ||
Tue Feb 18 2014 15:44 | 1st = 8 Nasty Ned 2nd = 2 Clints Jessie 3rd = 3 Long Gully Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 8 Lesters Home | ||
Tue Feb 18 2014 15:40 | 1st = 8 Lesters Home 2nd = 2 Our Reply 3rd = 9 Pestadeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Chang Mai | ||
Tue Feb 18 2014 15:35 | 1st = 6 Chang Mai 2nd = 3 Karinya Hando 3rd = 2 Mister Elegant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Dee Diamond | ||
Tue Feb 18 2014 15:32 | 1st = 2 Dee Diamond 2nd = 1 Awesome Ellen 3rd = 8 Winklea Bent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 1 Five Pennies | ||
Tue Feb 18 2014 15:28 | 1st = 1 Five Pennies 2nd = 12 Shaft Millennium 3rd = 11 Price Of Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Dyna Millier | ||
Tue Feb 18 2014 15:24 | 1st = 8 Dyna Millier 2nd = 6 Cool Tilli 3rd = 4 Crimson Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 5 Cavallino Rampante | ||
Tue Feb 18 2014 15:20 | 1st = 5 Cavallino Rampante 2nd = 3 Cardiac 3rd = 1 Boogielicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Lettuceriprita | ||
Tue Feb 18 2014 15:15 | 1st = 3 Lettuceriprita 2nd = 5 Highest Mountain 3rd = 9 Pure Theatre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Topline Star | ||
Tue Feb 18 2014 15:13 | 1st = 4 Topline Star 2nd = 1 Lonesome Knight 3rd = 3 Solo Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 2 Pazzesco | ||
Tue Feb 18 2014 15:10 | 1st = 2 Pazzesco 2nd = 4 Damn Good Idea 3rd = 1 Lucky Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Illium Bale | ||
Tue Feb 18 2014 15:07 | 1st = 7 Illium Bale 2nd = 2 Rebel Kist 3rd = 6 Buzz Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 1 Flavian | ||
Tue Feb 18 2014 15:03 | 1st = 1 Flavian 2nd = 9 Bettabet Red 3rd = 10 Destinys Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Its Three By Two | ||
Tue Feb 18 2014 14:58 | 1st = 8 Its Three By Two 2nd = 1 Melpark Macca 3rd = 7 Our Sunny Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Fancy Rick | ||
Tue Feb 18 2014 14:56 | 1st = 1 Fancy Rick 2nd = 6 Winston Wolf 3rd = 5 Fair Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 6 Arctic Grey | ||
Tue Feb 18 2014 14:52 | 1st = 6 Arctic Grey 2nd = 3 Scene Of The Crime 3rd = 7 Koel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Long Gully Court | ||
Tue Feb 18 2014 14:49 | 1st = 6 Long Gully Court 2nd = 5 Sheza Diva 3rd = 3 Wonder Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 4 Luna Lang | ||
Tue Feb 18 2014 14:45 | 1st = 4 Luna Lang 2nd = 6 Diplomatic Waltz 3rd = 2 Sir Squiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Blackberry Lane | ||
Tue Feb 18 2014 14:40 | 1st = 1 Blackberry Lane 2nd = 5 Our Ruby Banner 3rd = 3 Shezeyecandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 12 Quite Easy Damit | ||
Tue Feb 18 2014 14:40 | 1st = 12 Quite Easy Damit 2nd = 6 Speedy Earl 3rd = 15 Damit Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Hello Benny | ||
Tue Feb 18 2014 14:38 | 1st = 1 Hello Benny 2nd = 2 Lucky Norris 3rd = 3 Quick Advance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 6 Craiglea Brooke | ||
Tue Feb 18 2014 14:35 | 1st = 6 Craiglea Brooke 2nd = 9 Improper Rocket 3rd = 5 Richie Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Aston Odin | ||
Tue Feb 18 2014 14:32 | 1st = 7 Aston Odin 2nd = 1 Werburgh 3rd = 8 Aston Carmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 5 Champagne Flyer | ||
Tue Feb 18 2014 14:28 | 1st = 5 Champagne Flyer 2nd = 7 Pearl Fish 3rd = 1 Bendita Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Our Baby Jewel | ||
Tue Feb 18 2014 14:23 | 1st = 5 Our Baby Jewel 2nd = 6 Rockstar Rikki 3rd = 2 Chumlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Bit Hot Rusty | ||
Tue Feb 18 2014 14:21 | 1st = 5 Bit Hot Rusty 2nd = 4 Simply Wunder 3rd = 8 Cosmic Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 7 The Monstar | ||
Tue Feb 18 2014 14:17 | 1st = 7 The Monstar 2nd = 4 Tramuntana 3rd = 6 Club Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Red Norm | ||
Tue Feb 18 2014 14:14 | 1st = 4 Red Norm 2nd = 7 Tango Man 3rd = 1 Tricky Yoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 5 Sunday Escape | ||
Tue Feb 18 2014 14:10 | 1st = 5 Sunday Escape 2nd = 9 Dulacca 3rd = 11 Corcovado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Flying Isa | ||
Tue Feb 18 2014 14:05 | 1st = 6 Flying Isa 2nd = 3 Nickys Invasion 3rd = 10 Releven Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 10 Bettormore | ||
Tue Feb 18 2014 14:05 | 1st = 10 Bettormore 2nd = 4 Big Slow 3rd = 3 Spanish Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Wheels Of Fire | ||
Tue Feb 18 2014 14:03 | 1st = 5 Wheels Of Fire 2nd = 1 Director 3rd = 2 Hold On Coupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Lady Bluefly | ||
Tue Feb 18 2014 13:57 | 1st = 4 Lady Bluefly 2nd = 3 Peregrine 3rd = 1 Kenta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 4 Grey Emperor | ||
Tue Feb 18 2014 13:53 | 1st = 4 Grey Emperor 2nd = 3 Shalama 3rd = 5 Orotund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Moon Breaker | ||
Tue Feb 18 2014 13:46 | 1st = 8 Moon Breaker 2nd = 6 Arthur Pines 3rd = 1 Get Ya Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 8 Frisky Cruiser | ||
Tue Feb 18 2014 13:42 | 1st = 8 Frisky Cruiser 2nd = 10 Target Time 3rd = 9 Luna Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Boodzar | ||
Tue Feb 18 2014 13:39 | 1st = 2 Boodzar 2nd = 7 Bluebird Sunset 3rd = 8 Black Kizashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 7 Ancient Rome | ||
Tue Feb 18 2014 13:35 | 1st = 7 Ancient Rome 2nd = 5 Streetshavenoname 3rd = 1 Believe Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 1 Westburn Endure | ||
Tue Feb 18 2014 13:30 | 1st = 1 Westburn Endure 2nd = 2 Alta Michaela 3rd = 5 Taittinger Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Rainbow Jay Jay | ||
Tue Feb 18 2014 13:30 | 1st = 3 Rainbow Jay Jay 2nd = 5 Neville Vaughan 3rd = 2 Cup Day Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Steelos Magic | ||
Tue Feb 18 2014 13:28 | 1st = 8 Steelos Magic 2nd = 4 Tommy Pinch 3rd = 5 Honest To Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 6 Sophies Terra | ||
Tue Feb 18 2014 13:24 | 1st = 6 Sophies Terra 2nd = 7 Know Charity 3rd = 9 Bugsy Bangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Beautiful Grace | ||
Tue Feb 18 2014 13:22 | 1st = 4 Beautiful Grace 2nd = 2 Amzalicious 3rd = 5 Carwoola Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 13 Nellies Wonder | ||
Tue Feb 18 2014 13:18 | 1st = 13 Nellies Wonder 2nd = 6 Hills Of Heather 3rd = 1 Toms Recognition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Elle Don | ||
Tue Feb 18 2014 13:11 | 1st = 8 Elle Don 2nd = 1 Buckle Up Barney 3rd = 3 Estelle Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 2 Quedrago | ||
Tue Feb 18 2014 13:06 | 1st = 2 Quedrago 2nd = 1 Sprinkles 3rd = 6 Team Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Jessie Fozz | ||
Tue Feb 18 2014 13:04 | 1st = 8 Jessie Fozz 2nd = 2 Dark Demon 3rd = 3 Long Gully Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 8 Grito | ||
Tue Feb 18 2014 13:00 | 1st = 8 Grito 2nd = 5 How Bout Harry 3rd = 3 Endevinalles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 5 Threestones | ||
Tue Feb 18 2014 12:55 | 1st = 5 Threestones 2nd = 12 Riverboat Sue 3rd = 9 Flyin Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Giacomo | ||
Tue Feb 18 2014 12:55 | 1st = 4 Giacomo 2nd = 7 Rosemma 3rd = 3 Outpunch Enchanter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Lonely Road | ||
Tue Feb 18 2014 12:53 | 1st = 3 Lonely Road 2nd = 8 Blockbuster 3rd = 7 Kalaway Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 1 As Far As | ||
Tue Feb 18 2014 12:49 | 1st = 1 As Far As 2nd = 2 Jacks A Jewel 3rd = 4 Embee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Goods Train | ||
Tue Feb 18 2014 12:47 | 1st = 7 Goods Train 2nd = 8 Freddy Nanmac 3rd = 3 Dyna Saphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Jeff The Tipster | ||
Tue Feb 18 2014 12:35 | 1st = 2 Jeff The Tipster 2nd = 1 Sonorous 3rd = 7 Bit Hot Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 2 Idol Girl | ||
Tue Feb 18 2014 12:32 | 1st = 2 Idol Girl 2nd = 1 Game Girl 3rd = 3 Jibbajabba Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 8 Immortal Me | ||
Tue Feb 18 2014 12:25 | 1st = 8 Immortal Me 2nd = 4 Eyre Hostess 3rd = 9 Thats Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 3 Botany Seaton | ||
Tue Feb 18 2014 12:13 | 1st = 3 Botany Seaton 2nd = 9 Carats Prince 3rd = 5 Know Security |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 4 Monets Daughter | ||
Tue Feb 18 2014 12:00 | 1st = 4 Monets Daughter 2nd = 11 Chanelle Bromac 3rd = 6 Justalittlebettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 8 Opawa Tania | ||
Tue Feb 18 2014 11:54 | 1st = 8 Opawa Tania 2nd = 7 Doleuze 3rd = 1 Que Tee Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 5 Sandi Claws | ||
Tue Feb 18 2014 11:37 | 1st = 5 Sandi Claws 2nd = 9 Heza Sensation 3rd = 8 Motley Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 6 Change Gear | ||
Tue Feb 18 2014 11:30 | 1st = 6 Change Gear 2nd = 4 Major Command 3rd = 5 Beckinsale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 8 My Squizzy | ||
Tue Feb 18 2014 11:18 | 1st = 8 My Squizzy 2nd = 4 Red Hot Fury 3rd = 3 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 8 Palais Royal | ||
Tue Feb 18 2014 11:05 | 1st = 8 Palais Royal 2nd = 6 Tuinfro 3rd = 2 Cheeky Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Cawbourne Cruze | ||
Tue Feb 18 2014 10:59 | 1st = 5 Cawbourne Cruze 2nd = 7 Ozarks Daughter 3rd = 9 Gladys Emmanuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Dream Academy | ||
Tue Feb 18 2014 10:42 | 1st = 3 Dream Academy 2nd = 1 Opawa Andrea 3rd = 7 Opawa Cassidy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Speedy Swede | ||
Tue Feb 18 2014 10:22 | 1st = 4 Speedy Swede 2nd = 1 Know Judge 3rd = 7 Cawbourne Aries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 5 Son Of Grace | ||
Tue Feb 18 2014 10:02 | 1st = 5 Son Of Grace 2nd = 4 Rattle Ya Dags 3rd = 1 Another Groom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Millions For Us | ||
Sat Jan 18 2014 23:57 | 1st = 4 Millions For Us 2nd = 1 Warm Welcome 3rd = 6 Lika Firecracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 5 Chocolatto | ||
Sat Jan 18 2014 23:45 | 1st = 5 Chocolatto 2nd = 10 Motoringwiththebest 3rd = 7 Courage Tells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Dahomey Mahginny | ||
Sat Jan 18 2014 23:42 | 1st = 1 Dahomey Mahginny 2nd = 4 Maywyns Popper 3rd = 2 Euroa La Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Dyna Sandy | ||
Sat Jan 18 2014 23:37 | 1st = 1 Dyna Sandy 2nd = 4 Jackpot George 3rd = 5 Enough Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 4 Bettor Whitby | ||
Sat Jan 18 2014 23:30 | 1st = 4 Bettor Whitby 2nd = 7 Jasper Casper 3rd = 2 Arden Torres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Imposing Sind | ||
Sat Jan 18 2014 23:27 | 1st = 5 Imposing Sind 2nd = 1 Maywyn Zilch 3rd = 4 Zambezi Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 10 Balleybofey | ||
Sat Jan 18 2014 23:15 | 1st = 10 Balleybofey 2nd = 13 Springsteen 3rd = 1 Flyalong Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Sveta Monelli | ||
Sat Jan 18 2014 23:12 | 1st = 3 Sveta Monelli 2nd = 1 Zelemar Fever 3rd = 8 Dyna Nalin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Cels Fear | ||
Sat Jan 18 2014 23:07 | 1st = 8 Cels Fear 2nd = 1 Blues On Parade 3rd = 3 Thunder Of Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 2 Maori Time | ||
Sat Jan 18 2014 23:00 | 1st = 2 Maori Time 2nd = 3 Candy Digger 3rd = 5 Daretobedifferent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 6 My Lady Of The Night | ||
Sat Jan 18 2014 22:59 | 1st = 6 My Lady Of The Night 2nd = 3 Disco Gemini 3rd = 1 Me And Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Fort Allen | ||
Sat Jan 18 2014 22:57 | 1st = 8 Fort Allen 2nd = 2 Fancy Amigo 3rd = 1 We Are Geelong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Rulebook | ||
Sat Jan 18 2014 22:50 | 1st = 1 Rulebook 2nd = 2 Perfect Poison 3rd = 3 Decta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Kira Kawati | ||
Sat Jan 18 2014 22:49 | 1st = 2 Kira Kawati 2nd = 3 White Hornet 3rd = 7 Maywyns Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 2 Machlennan | ||
Sat Jan 18 2014 22:44 | 1st = 2 Machlennan 2nd = 8 Arts Gangsta 3rd = 4 Grand Cru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Keep Calm | ||
Sat Jan 18 2014 22:40 | 1st = 3 Keep Calm 2nd = 2 Allen Zentax 3rd = 4 What For |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Zippy Chicki | ||
Sat Jan 18 2014 22:35 | 1st = 7 Zippy Chicki 2nd = 6 Jebrynah Glory 3rd = 8 Van Carrho Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Zafonic Babe | ||
Sat Jan 18 2014 22:34 | 1st = 1 Zafonic Babe 2nd = 5 Maywyns Diva 3rd = 8 Lacey Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 2 Passionate Embrace | ||
Sat Jan 18 2014 22:30 | 1st = 2 Passionate Embrace 2nd = 3 Wounded 3rd = 10 Bromac Del Mar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 6 Four Legged Frenzy | ||
Sat Jan 18 2014 22:29 | 1st = 6 Four Legged Frenzy 2nd = 4 Major Shake Up 3rd = 8 Truckers Buckeroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Shes Historic | ||
Sat Jan 18 2014 22:27 | 1st = 1 Shes Historic 2nd = 6 Diplomatic Lady 3rd = 2 You Can Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Bearded Midget | ||
Sat Jan 18 2014 22:26 | 1st = 7 Bearded Midget 2nd = 1 Son Of Son 3rd = 6 Miami Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Dyna Kayla | ||
Sat Jan 18 2014 22:20 | 1st = 1 Dyna Kayla 2nd = 5 Lukey Deez 3rd = 3 Young Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 5 Sir Excellent Art | ||
Sat Jan 18 2014 22:15 | 1st = 5 Sir Excellent Art 2nd = 1 Falconice 3rd = 9 Trustytrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Massive Merv | ||
Sat Jan 18 2014 22:12 | 1st = 6 Massive Merv 2nd = 7 Cawbourne Whip 3rd = 8 Spirited Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Bralyn Vicki | ||
Sat Jan 18 2014 22:11 | 1st = 3 Bralyn Vicki 2nd = 4 Miss Jezebel 3rd = 6 Vapour Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Natural Dash | ||
Sat Jan 18 2014 22:07 | 1st = 5 Natural Dash 2nd = 7 Amiri 3rd = 2 Sunnivue Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 9 Rabbitoh Dancer | ||
Sat Jan 18 2014 22:06 | 1st = 9 Rabbitoh Dancer 2nd = 5 Hookers Miss 3rd = 6 Reel Me In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 High Recall | ||
Sat Jan 18 2014 22:05 | 1st = 3 High Recall 2nd = 4 Shanghai Syd 3rd = 7 Mondavi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 9 Country Jasper | ||
Sat Jan 18 2014 22:01 | 1st = 9 Country Jasper 2nd = 10 Navajo Jack 3rd = 6 Sir Escapealot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 1 Coast Warning | ||
Sat Jan 18 2014 22:00 | 1st = 1 Coast Warning 2nd = 5 Chirpy Chuckles 3rd = 3 Wemen Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Rozehill Sanya | ||
Sat Jan 18 2014 21:57 | 1st = 8 Rozehill Sanya 2nd = 6 Dyna Deeksey 3rd = 2 Orthia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 4 Bryce Cooper | ||
Sat Jan 18 2014 21:56 | 1st = 4 Bryce Cooper 2nd = 1 Makeaimpact 3rd = 6 Westelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Ima Shark | ||
Sat Jan 18 2014 21:52 | 1st = 1 Ima Shark 2nd = 3 Whats Emma Got 3rd = 7 Youcannotbeserious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 9 Kirabilli Audrey | ||
Sat Jan 18 2014 21:51 | 1st = 9 Kirabilli Audrey 2nd = 8 Thor Of Thunder 3rd = 1 Hers Not His |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Iona Seven | ||
Sat Jan 18 2014 21:50 | 1st = 6 Iona Seven 2nd = 9 Punch One Out 3rd = 4 Buckle Up Wes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 6 Ergo | ||
Sat Jan 18 2014 21:46 | 1st = 6 Ergo 2nd = 3 Courtneys Best 3rd = 9 Mammals Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Brookside Filly | ||
Sat Jan 18 2014 21:45 | 1st = 3 Brookside Filly 2nd = 5 A Loan Again 3rd = 1 Chesapeaka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Beau Kahn | ||
Sat Jan 18 2014 21:42 | 1st = 1 Beau Kahn 2nd = 4 Jadaruba 3rd = 5 Goodsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Centurion Star | ||
Sat Jan 18 2014 21:40 | 1st = 6 Centurion Star 2nd = 1 Lizelot 3rd = 4 Stout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Shadow Lane | ||
Sat Jan 18 2014 21:38 | 1st = 1 Shadow Lane 2nd = 4 Tomac Bale 3rd = 2 Dyna Ishaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 6 Tanaka Eagle | ||
Sat Jan 18 2014 21:36 | 1st = 6 Tanaka Eagle 2nd = 5 Forever Remembered 3rd = 2 Bush Chook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 5 Star Thomas | ||
Sat Jan 18 2014 21:35 | 1st = 5 Star Thomas 2nd = 2 Flying Dazzler 3rd = 1 Beau Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Shania Sind | ||
Sat Jan 18 2014 21:33 | 1st = 8 Shania Sind 2nd = 7 Devils Cut 3rd = 5 Seahawk Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 9 The Gold Ace | ||
Sat Jan 18 2014 21:30 | 1st = 9 The Gold Ace 2nd = 10 Smoken Up 3rd = 6 Restrepo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 1 Benditlikebetty | ||
Sat Jan 18 2014 21:28 | 1st = 1 Benditlikebetty 2nd = 5 Peggyville 3rd = 8 Dee Dees Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Premier Mozz | ||
Sat Jan 18 2014 21:27 | 1st = 6 Premier Mozz 2nd = 7 Retiring 3rd = 3 Kiss Me Ketut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Crackerjack Dak | ||
Sat Jan 18 2014 21:25 | 1st = 4 Crackerjack Dak 2nd = 3 Archibald Prize 3rd = 2 Bodafan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Fourmoore | ||
Sat Jan 18 2014 21:22 | 1st = 5 Fourmoore 2nd = 2 Land Of Panaarm 3rd = 4 Shanghai Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Kalden Blanco | ||
Sat Jan 18 2014 21:19 | 1st = 3 Kalden Blanco 2nd = 7 Cheria Bale 3rd = 8 Greysynd Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Zipping Grace | ||
Sat Jan 18 2014 21:18 | 1st = 7 Zipping Grace 2nd = 8 White Fin 3rd = 6 Mighty Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Gotta Go Lucky | ||
Sat Jan 18 2014 21:14 | 1st = 6 Gotta Go Lucky 2nd = 8 Dynamite Denn Nee 3rd = 7 Little Red Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 1 The Rain | ||
Sat Jan 18 2014 21:13 | 1st = 1 The Rain 2nd = 3 Kosciusko Squadron 3rd = 10 Remember Me Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Dyna Willow | ||
Sat Jan 18 2014 21:10 | 1st = 6 Dyna Willow 2nd = 1 Destini Fireball 3rd = 4 Benarkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Sneaky Little Me | ||
Sat Jan 18 2014 21:09 | 1st = 4 Sneaky Little Me 2nd = 7 Emoticon 3rd = 1 Eddie Hoppins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Devoy | ||
Sat Jan 18 2014 21:07 | 1st = 3 Devoy 2nd = 8 Only Rainbows 3rd = 9 Shootforthestarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Scintillating | ||
Sat Jan 18 2014 21:06 | 1st = 8 Scintillating 2nd = 6 High Commando 3rd = 5 My Girl Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 3 Guaranteed | ||
Sat Jan 18 2014 21:02 | 1st = 3 Guaranteed 2nd = 7 Two Eye See 3rd = 4 The Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Bookkeeper | ||
Sat Jan 18 2014 21:00 | 1st = 3 Bookkeeper 2nd = 1 My Bro Fabio 3rd = 8 Hawk Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 4 Feel The Need | ||
Sat Jan 18 2014 20:59 | 1st = 4 Feel The Need 2nd = 2 Knightsmile 3rd = 8 Sokys Bigbullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Trail Boss | ||
Sat Jan 18 2014 20:57 | 1st = 1 Trail Boss 2nd = 3 Golden Trinkets 3rd = 2 Tough Taimz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Fantastic Barb | ||
Sat Jan 18 2014 20:56 | 1st = 2 Fantastic Barb 2nd = 6 Hidden Danger 3rd = 1 Janderras Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Metrorama | ||
Sat Jan 18 2014 20:52 | 1st = 1 Metrorama 2nd = 6 Miss Sophia 3rd = 3 Blissfull Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 General Destini | ||
Sat Jan 18 2014 20:50 | 1st = 2 General Destini 2nd = 3 Woods 3rd = 1 Kobi Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Hanifys Special | ||
Sat Jan 18 2014 20:49 | 1st = 6 Hanifys Special 2nd = 4 Ruby Swift 3rd = 2 Boos Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Vansumic | ||
Sat Jan 18 2014 20:45 | 1st = 6 Vansumic 2nd = 3 Obahma Joy 3rd = 7 Elusive Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Dream Collector | ||
Sat Jan 18 2014 20:44 | 1st = 5 Dream Collector 2nd = 3 Wy Yung Bundy 3rd = 8 Kenju |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 In The Frame Lombo | ||
Sat Jan 18 2014 20:40 | 1st = 5 In The Frame Lombo 2nd = 10 Gallymont Cohort 3rd = 3 Black Jack Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Velocemente | ||
Sat Jan 18 2014 20:38 | 1st = 3 Velocemente 2nd = 1 Maximum Lil 3rd = 7 Nockabout Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Smashing Sally | ||
Sat Jan 18 2014 20:37 | 1st = 3 Smashing Sally 2nd = 5 Breaker Kahn 3rd = 2 Usaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 7 Rons Gem | ||
Sat Jan 18 2014 20:35 | 1st = 7 Rons Gem 2nd = 4 Sireeze 3rd = 11 So Symbolic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Alans Kidz | ||
Sat Jan 18 2014 20:31 | 1st = 6 Alans Kidz 2nd = 1 Your Say 3rd = 3 Senor Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 6 My High Expectations | ||
Sat Jan 18 2014 20:30 | 1st = 6 My High Expectations 2nd = 3 Cold Sister 3rd = 9 Kyvalley Blur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Gradence | ||
Sat Jan 18 2014 20:28 | 1st = 1 Gradence 2nd = 4 Evil Punk 3rd = 5 Brooklyn Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 4 Magic Trump | ||
Sat Jan 18 2014 20:27 | 1st = 4 Magic Trump 2nd = 7 Promises Galore 3rd = 1 Miss Busy Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Chuck Wagon | ||
Sat Jan 18 2014 20:24 | 1st = 9 Chuck Wagon 2nd = 8 Used Tickets 3rd = 3 My Independence Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Smiley Sam | ||
Sat Jan 18 2014 20:23 | 1st = 1 Smiley Sam 2nd = 4 Witch Bale 3rd = 6 Hes Sensitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Galahad | ||
Sat Jan 18 2014 20:22 | 1st = 2 Galahad 2nd = 3 Jack Silver 3rd = 6 Allen Eryk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Ongoing Venture | ||
Sat Jan 18 2014 20:20 | 1st = 5 Ongoing Venture 2nd = 3 Hillarys Clang 3rd = 6 Strombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Rexy | ||
Sat Jan 18 2014 20:19 | 1st = 6 Rexy 2nd = 2 Madeira 3rd = 4 Miami Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Tom And Grace | ||
Sat Jan 18 2014 20:15 | 1st = 7 Tom And Grace 2nd = 6 Gifted Bliss 3rd = 2 Mia Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Joys A Babe | ||
Sat Jan 18 2014 20:10 | 1st = 8 Joys A Babe 2nd = 3 Slipaslygrin 3rd = 9 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Knockas Beauty | ||
Sat Jan 18 2014 20:09 | 1st = 3 Knockas Beauty 2nd = 4 Pretty Chant 3rd = 6 Adamstown Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Crash Model | ||
Sat Jan 18 2014 20:08 | 1st = 6 Crash Model 2nd = 1 Bessy Boo 3rd = 8 Wez My Honeymoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Hurricane Harley | ||
Sat Jan 18 2014 20:04 | 1st = 7 Hurricane Harley 2nd = 5 Sky Fighter 3rd = 6 Yodeller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 5 Motor Smoker | ||
Sat Jan 18 2014 20:03 | 1st = 5 Motor Smoker 2nd = 4 Major Secret 3rd = 1 Smiling Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 12 Rusty Peaches | ||
Sat Jan 18 2014 20:00 | 1st = 12 Rusty Peaches 2nd = 9 Western Blaze 3rd = 14 Hale Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 1 Great Investment | ||
Sat Jan 18 2014 19:59 | 1st = 1 Great Investment 2nd = 2 Mister Pinjarra 3rd = 11 Tan Son Nhut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Athos | ||
Sat Jan 18 2014 19:57 | 1st = 4 Athos 2nd = 6 Warrior King 3rd = 3 Blonde Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Born Shiney | ||
Sat Jan 18 2014 19:56 | 1st = 1 Born Shiney 2nd = 2 Assassin Di 3rd = 4 Shadows Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Jennas Fling | ||
Sat Jan 18 2014 19:52 | 1st = 7 Jennas Fling 2nd = 8 Jaydens Boy 3rd = 1 Beau Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Avondale Charm | ||
Sat Jan 18 2014 19:50 | 1st = 6 Avondale Charm 2nd = 3 Jacks Joker 3rd = 7 Mr Burchmore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Shipwreck | ||
Sat Jan 18 2014 19:45 | 1st = 7 Shipwreck 2nd = 4 Glengowan 3rd = 6 Therecomesatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Explosive Ebony | ||
Sat Jan 18 2014 19:44 | 1st = 8 Explosive Ebony 2nd = 4 Hayden Hair 3rd = 5 My Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Our Gold Rose | ||
Sat Jan 18 2014 19:42 | 1st = 6 Our Gold Rose 2nd = 7 Sweet And Savage 3rd = 5 La Chateau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Granola Bale | ||
Sat Jan 18 2014 19:39 | 1st = 4 Granola Bale 2nd = 2 Cool Trend 3rd = 1 Brent Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 4 Royal Canvas | ||
Sat Jan 18 2014 19:39 | 1st = 4 Royal Canvas 2nd = 2 Willostwomates 3rd = 3 Kensi Blye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Avonnova | ||
Sat Jan 18 2014 19:37 | 1st = 9 Avonnova 2nd = 3 My Jellignite 3rd = 2 Sign To Inverell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Jordan Allen | ||
Sat Jan 18 2014 19:35 | 1st = 8 Jordan Allen 2nd = 2 Lektra Happy 3rd = 4 Mystic Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Kimbro | ||
Sat Jan 18 2014 19:34 | 1st = 4 Kimbro 2nd = 8 Uno Danger 3rd = 6 Majestic Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Soho Tokyo | ||
Sat Jan 18 2014 19:30 | 1st = 10 Soho Tokyo 2nd = 4 Viva Safari 3rd = 1 Melisandre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Mirror Man Mitch | ||
Sat Jan 18 2014 19:28 | 1st = 4 Mirror Man Mitch 2nd = 6 Linski 3rd = 7 Blonde Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 11 Backhouse Street | ||
Sat Jan 18 2014 19:25 | 1st = 11 Backhouse Street 2nd = 7 Antelpen 3rd = 9 Saxons Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Glenreagh Rocket | ||
Sat Jan 18 2014 19:24 | 1st = 5 Glenreagh Rocket 2nd = 1 Kimkia Tiger 3rd = 2 Krazy Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Lift Me Up | ||
Sat Jan 18 2014 19:20 | 1st = 4 Lift Me Up 2nd = 2 Sparks On Nudgee 3rd = 5 Tiabamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Harvey Pincher | ||
Sat Jan 18 2014 19:19 | 1st = 8 Harvey Pincher 2nd = 3 Accelerant 3rd = 2 Rockem Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Ardghal | ||
Sat Jan 18 2014 19:15 | 1st = 2 Ardghal 2nd = 1 Veracity Red 3rd = 4 Ee And Em Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Jacobs Girl | ||
Sat Jan 18 2014 19:14 | 1st = 1 Jacobs Girl 2nd = 6 Bree The Weapon 3rd = 2 Subway To Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Easton Bale | ||
Sat Jan 18 2014 19:13 | 1st = 8 Easton Bale 2nd = 5 Kraken Lass 3rd = 2 Echelonic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Greenmans Valley | ||
Sat Jan 18 2014 19:08 | 1st = 6 Greenmans Valley 2nd = 8 Artzone 3rd = 1 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Magic Diore | ||
Sat Jan 18 2014 19:07 | 1st = 2 Magic Diore 2nd = 1 Mint Splice 3rd = 6 Turbulant Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 7 Maypole | ||
Sat Jan 18 2014 19:05 | 1st = 7 Maypole 2nd = 5 Kayan 3rd = 1 Arkroyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 5 The Court Jester | ||
Sat Jan 18 2014 19:00 | 1st = 5 The Court Jester 2nd = 13 Donated 3rd = 4 Splendid Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Mepunga Ranger | ||
Sat Jan 18 2014 18:59 | 1st = 4 Mepunga Ranger 2nd = 6 Wy Yung Dash 3rd = 7 Man Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Katesaroyal | ||
Sat Jan 18 2014 18:55 | 1st = 4 Katesaroyal 2nd = 1 Escalator 3rd = 3 Downtown Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 The Other Harv | ||
Sat Jan 18 2014 18:50 | 1st = 6 The Other Harv 2nd = 7 Veeten 3rd = 5 Mr Utopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Unbelief | ||
Sat Jan 18 2014 18:49 | 1st = 7 Unbelief 2nd = 4 Lucky Point 3rd = 8 Lochinvar Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Teo Enteo | ||
Sat Jan 18 2014 18:42 | 1st = 4 Teo Enteo 2nd = 8 Global View 3rd = 2 Beach Boy Adios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Roxys Pride | ||
Sat Jan 18 2014 18:40 | 1st = 1 Roxys Pride 2nd = 8 Skinny Lizzie 3rd = 10 Gold Anthem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Major Sam | ||
Sat Jan 18 2014 18:35 | 1st = 4 Major Sam 2nd = 12 How Will I Know 3rd = 2 Royal City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Grey Countess | ||
Sat Jan 18 2014 18:30 | 1st = 4 Grey Countess 2nd = 5 Total Authority 3rd = 13 Murphys Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Acoustic Rage | ||
Sat Jan 18 2014 18:29 | 1st = 3 Acoustic Rage 2nd = 1 Bold Debree 3rd = 6 Jai Normus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Dont Wanadie | ||
Sat Jan 18 2014 18:25 | 1st = 5 Dont Wanadie 2nd = 2 Illawong Travel 3rd = 11 Authorized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Shtarker | ||
Sat Jan 18 2014 18:20 | 1st = 3 Shtarker 2nd = 5 Double Power 3rd = 7 Popstar Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Sam Harper | ||
Sat Jan 18 2014 18:19 | 1st = 3 Sam Harper 2nd = 2 Skye 3rd = 5 Prince Mata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 3 Terkel | ||
Sat Jan 18 2014 18:15 | 1st = 3 Terkel 2nd = 1 Park Lane 3rd = 9 Stock Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Suave Stuey Lombo | ||
Sat Jan 18 2014 18:10 | 1st = 8 Suave Stuey Lombo 2nd = 6 Seel N Print 3rd = 4 Satellite Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Hansome Charmer | ||
Sat Jan 18 2014 18:09 | 1st = 5 Hansome Charmer 2nd = 4 Transcending 3rd = 2 Happy Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 11 Galactic Eagle | ||
Sat Jan 18 2014 18:05 | 1st = 11 Galactic Eagle 2nd = 9 Lively Hero 3rd = 3 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 2 Motorised | ||
Sat Jan 18 2014 18:00 | 1st = 2 Motorised 2nd = 10 French Lesson 3rd = 5 Buakaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Zulu Zircon | ||
Sat Jan 18 2014 17:59 | 1st = 2 Zulu Zircon 2nd = 5 Black Selandra 3rd = 8 Hypo Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Hi Mackay | ||
Sat Jan 18 2014 17:55 | 1st = 8 Hi Mackay 2nd = 3 Wills Choice 3rd = 9 Feelin Fiesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 1 Decircles | ||
Sat Jan 18 2014 17:50 | 1st = 1 Decircles 2nd = 12 Mandla 3rd = 7 Finishing Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Glenreagh Magic | ||
Sat Jan 18 2014 17:47 | 1st = 2 Glenreagh Magic 2nd = 7 Iceberg Slim 3rd = 4 Bellas Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 8 Maximum Cash | ||
Sat Jan 18 2014 17:45 | 1st = 8 Maximum Cash 2nd = 2 Shes Amazing 3rd = 4 Castledale Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Leesa Benz | ||
Sat Jan 18 2014 17:42 | 1st = 4 Leesa Benz 2nd = 8 Parumba Corvette 3rd = 6 Stealthy Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 2 Medal Contender | ||
Sat Jan 18 2014 17:40 | 1st = 2 Medal Contender 2nd = 1 Vain Attraction 3rd = 7 Azna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 7 - 6 Maasai Warrior | ||
Sat Jan 18 2014 17:37 | 1st = 6 Maasai Warrior 2nd = 4 Northern Edge 3rd = 7 Carrera Dinero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 1 Trading Day | ||
Sat Jan 18 2014 17:35 | 1st = 1 Trading Day 2nd = 3 Zero To Sixty 3rd = 2 Right Honourable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 11 Party Dress | ||
Sat Jan 18 2014 17:30 | 1st = 11 Party Dress 2nd = 1 Hurrara 3rd = 16 Worldly Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Curtailment | ||
Sat Jan 18 2014 17:29 | 1st = 4 Curtailment 2nd = 1 Cyclone Karman 3rd = 8 Illegal Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Little Brown Horse | ||
Sat Jan 18 2014 17:20 | 1st = 1 Little Brown Horse 2nd = 14 Stargrill Boy 3rd = 8 Doctor David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 5 Rangers Boy | ||
Sat Jan 18 2014 17:15 | 1st = 5 Rangers Boy 2nd = 4 Poets Fortune 3rd = 7 Mobster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 3 Index Linked | ||
Sat Jan 18 2014 17:10 | 1st = 3 Index Linked 2nd = 1 The Cleaner 3rd = 5 Epingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 6 Haven Queen | ||
Sat Jan 18 2014 17:05 | 1st = 6 Haven Queen 2nd = 4 Solvang Mist 3rd = 10 Just A Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 7 Pull No Punches | ||
Sat Jan 18 2014 17:00 | 1st = 7 Pull No Punches 2nd = 2 Cellarmaster 3rd = 3 Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 6 - 9 Rose Of Centaine | ||
Sat Jan 18 2014 16:57 | 1st = 9 Rose Of Centaine 2nd = 6 Church Lane 3rd = 3 Monde Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 3 Crystal Gardens | ||
Sat Jan 18 2014 16:55 | 1st = 3 Crystal Gardens 2nd = 6 Kais Diamond 3rd = 5 Alyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 3 Jacquinot Bay | ||
Sat Jan 18 2014 16:50 | 1st = 3 Jacquinot Bay 2nd = 11 Smart Moochi 3rd = 9 Longeron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 1 Halfashot | ||
Sat Jan 18 2014 16:45 | 1st = 1 Halfashot 2nd = 9 Shimoda 3rd = 2 Its Lumsden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 5 Mishani Persuader | ||
Sat Jan 18 2014 16:40 | 1st = 5 Mishani Persuader 2nd = 10 Believenreceive 3rd = 8 Dreamnignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 12 Fascinating | ||
Sat Jan 18 2014 16:35 | 1st = 12 Fascinating 2nd = 6 Monticello 3rd = 14 Testamycolours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 2 General Truce | ||
Sat Jan 18 2014 16:30 | 1st = 2 General Truce 2nd = 4 Pocket Rockets 3rd = 8 Kaiser Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 10 - 6 Costume | ||
Sat Jan 18 2014 16:26 | 1st = 6 Costume 2nd = 8 Volcano 3rd = 11 Porotene Lollipop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 6 Noble Jester | ||
Sat Jan 18 2014 16:25 | 1st = 6 Noble Jester 2nd = 8 Nature Bites 3rd = 2 Analies Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 6 Force Of Three | ||
Sat Jan 18 2014 16:20 | 1st = 6 Force Of Three 2nd = 12 Cannes Destination 3rd = 1 Exalted William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 5 - 6 Ladramahs | ||
Sat Jan 18 2014 16:17 | 1st = 6 Ladramahs 2nd = 5 Mister Moneypenny 3rd = 3 Hot Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 Lenience | ||
Sat Jan 18 2014 16:15 | 1st = 1 Lenience 2nd = 2 Fresco Friar 3rd = 5 Coco Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 2 Almighty Charge | ||
Sat Jan 18 2014 16:10 | 1st = 2 Almighty Charge 2nd = 4 Specific Choice 3rd = 7 Youll Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 9 Medium Rare | ||
Sat Jan 18 2014 16:05 | 1st = 9 Medium Rare 2nd = 2 Stanborough 3rd = 3 Suave Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Rojo Grande | ||
Sat Jan 18 2014 16:00 | 1st = 5 Rojo Grande 2nd = 11 Fairytale Belle 3rd = 15 Aquator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 9 - 5 The Bishop | ||
Sat Jan 18 2014 15:56 | 1st = 5 The Bishop 2nd = 3 Oor Wullie 3rd = 13 Aparima Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Magic Dallas | ||
Sat Jan 18 2014 15:55 | 1st = 2 Magic Dallas 2nd = 10 Exceleine 3rd = 1 Cassano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 11 Corporate Takeover | ||
Sat Jan 18 2014 15:50 | 1st = 11 Corporate Takeover 2nd = 4 Jades Boy 3rd = 6 Canbrada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 13 Irish Fling | ||
Sat Jan 18 2014 15:46 | 1st = 13 Irish Fling 2nd = 7 Natuzzi 3rd = 15 Jaggard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 12 Peta Pumpkineater | ||
Sat Jan 18 2014 15:45 | 1st = 12 Peta Pumpkineater 2nd = 5 Racing In The Wind 3rd = 9 Dragon Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 6 Bobcat | ||
Sat Jan 18 2014 15:40 | 1st = 6 Bobcat 2nd = 10 Tudor Armov 3rd = 3 King Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 4 - 2 Intreeg | ||
Sat Jan 18 2014 15:37 | 1st = 2 Intreeg 2nd = 6 My Jessy 3rd = 3 Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 10 Stradas Diamond | ||
Sat Jan 18 2014 15:35 | 1st = 10 Stradas Diamond 2nd = 7 Orthros 3rd = 3 Contemplation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 4 Laidback Larry | ||
Sat Jan 18 2014 15:30 | 1st = 4 Laidback Larry 2nd = 9 Hunter Jack 3rd = 2 Longshoreman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 9 - 5 Lady Eiko | ||
Sat Jan 18 2014 15:26 | 1st = 5 Lady Eiko 2nd = 9 Call Me Maybe 3rd = 13 Rosado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 7 Pixilicious | ||
Sat Jan 18 2014 15:25 | 1st = 7 Pixilicious 2nd = 1 Simply Simon 3rd = 4 Hezacruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 11 Terms Of Trade | ||
Sat Jan 18 2014 15:20 | 1st = 11 Terms Of Trade 2nd = 15 Spontaneity 3rd = 8 Iona Fast One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 6 The Jester | ||
Sat Jan 18 2014 15:16 | 1st = 6 The Jester 2nd = 2 Conscious Mistake 3rd = 7 Valiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 5 Choice Larga | ||
Sat Jan 18 2014 15:15 | 1st = 5 Choice Larga 2nd = 6 Chosen Song 3rd = 7 Investigates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 6 Eraset | ||
Sat Jan 18 2014 15:10 | 1st = 6 Eraset 2nd = 10 Prince Of Penzance 3rd = 3 Hes Your Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 15 Abidewithme | ||
Sat Jan 18 2014 15:06 | 1st = 15 Abidewithme 2nd = 2 Arietta 3rd = 16 Roc De Chine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 6 Lady De Retz | ||
Sat Jan 18 2014 15:05 | 1st = 6 Lady De Retz 2nd = 11 Hark Angel 3rd = 7 Love Stories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 2 Val Mondo | ||
Sat Jan 18 2014 15:00 | 1st = 2 Val Mondo 2nd = 8 Baklava Boy 3rd = 5 Smoke Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 3 - 3 Huit Dames | ||
Sat Jan 18 2014 14:57 | 1st = 3 Huit Dames 2nd = 5 Locomotion Lucy 3rd = 7 Reign High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 5 Tumbulgum | ||
Sat Jan 18 2014 14:55 | 1st = 5 Tumbulgum 2nd = 10 Club Zero 3rd = 7 Lateandknewit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 9 Peggy Jean | ||
Sat Jan 18 2014 14:50 | 1st = 9 Peggy Jean 2nd = 1 Boomwaa 3rd = 13 Unequivocal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 9 Dragonkeeper | ||
Sat Jan 18 2014 14:46 | 1st = 9 Dragonkeeper 2nd = 3 Revelator 3rd = 4 Captain Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 4 Streak On | ||
Sat Jan 18 2014 14:45 | 1st = 4 Streak On 2nd = 3 La Saverne 3rd = 2 Fenestron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 Bang On | ||
Sat Jan 18 2014 14:40 | 1st = 5 Bang On 2nd = 4 Secret Garden 3rd = 7 Lentini Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 4 Darci Coup | ||
Sat Jan 18 2014 14:36 | 1st = 4 Darci Coup 2nd = 1 Ric Oshea 3rd = 6 Chapel Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 7 Rapid | ||
Sat Jan 18 2014 14:35 | 1st = 7 Rapid 2nd = 4 Il Dominatore 3rd = 6 Curl The Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 15 Whistle Baby | ||
Sat Jan 18 2014 14:30 | 1st = 15 Whistle Baby 2nd = 5 Hotel Sierra 3rd = 7 Mrs Hadlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 11 Recite | ||
Sat Jan 18 2014 14:26 | 1st = 11 Recite 2nd = 5 Franzac 3rd = 10 Aspen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 13 Kasey Chelsea | ||
Sat Jan 18 2014 14:25 | 1st = 13 Kasey Chelsea 2nd = 4 Eagles Nest 3rd = 11 Baroness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 11 Free The Wind | ||
Sat Jan 18 2014 14:20 | 1st = 11 Free The Wind 2nd = 13 Happy Symbol 3rd = 9 Zaamission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 2 - 7 Prussian Reign | ||
Sat Jan 18 2014 14:17 | 1st = 7 Prussian Reign 2nd = 3 The Ace Man 3rd = 4 Candy Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 2 Memphis Flash | ||
Sat Jan 18 2014 14:15 | 1st = 2 Memphis Flash 2nd = 4 Areteare 3rd = 10 Leneva Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 8 Red Excitement | ||
Sat Jan 18 2014 14:10 | 1st = 8 Red Excitement 2nd = 3 Tromso 3rd = 5 My Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 1 The Solitaire | ||
Sat Jan 18 2014 14:06 | 1st = 1 The Solitaire 2nd = 10 Worthing 3rd = 2 Postmans Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 2 Fastnet Star | ||
Sat Jan 18 2014 14:05 | 1st = 2 Fastnet Star 2nd = 6 Southern Road 3rd = 8 Kirchner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 River Lad | ||
Sat Jan 18 2014 14:00 | 1st = 1 River Lad 2nd = 6 Bymonashee 3rd = 5 Bribie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 2 Motorboat Mike | ||
Sat Jan 18 2014 13:56 | 1st = 2 Motorboat Mike 2nd = 6 Right Royal Rose 3rd = 3 Rikho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 11 Copy | ||
Sat Jan 18 2014 13:55 | 1st = 11 Copy 2nd = 13 Sunday Too Far 3rd = 9 Ring Da Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 4 Flying Hostess | ||
Sat Jan 18 2014 13:50 | 1st = 4 Flying Hostess 2nd = 2 Crucial 3rd = 6 Five All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 15 Charlestown | ||
Sat Jan 18 2014 13:46 | 1st = 15 Charlestown 2nd = 14 Phoenix Tycoon 3rd = 1 Lumiere Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 I Smarticus | ||
Sat Jan 18 2014 13:45 | 1st = 3 I Smarticus 2nd = 5 Bearded Dragon 3rd = 2 Laserjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Carnival Class | ||
Sat Jan 18 2014 13:40 | 1st = 4 Carnival Class 2nd = 2 Geordies Second 3rd = 3 Repo Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 1 - 3 Flying Magnus | ||
Sat Jan 18 2014 13:37 | 1st = 3 Flying Magnus 2nd = 6 Mio Modo 3rd = 2 Exponential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 7 Nachise | ||
Sat Jan 18 2014 13:35 | 1st = 7 Nachise 2nd = 2 Jolly Gem 3rd = 5 Ravenscroft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 8 Woodbine | ||
Sat Jan 18 2014 13:30 | 1st = 8 Woodbine 2nd = 4 Dream Forward 3rd = 1 Watabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 13 Moozoon | ||
Sat Jan 18 2014 13:26 | 1st = 13 Moozoon 2nd = 2 Nordic Knight 3rd = 9 Thebestofyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 4 Chicanery | ||
Sat Jan 18 2014 13:25 | 1st = 4 Chicanery 2nd = 8 Balmodena 3rd = 7 Melomane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Renewed Vitality | ||
Sat Jan 18 2014 13:20 | 1st = 2 Renewed Vitality 2nd = 6 Trakstar 3rd = 4 Delago Pilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 2 Midnite Promise | ||
Sat Jan 18 2014 13:16 | 1st = 2 Midnite Promise 2nd = 3 Timy Tyler 3rd = 1 Lukander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 4 Budderoo Dragon | ||
Sat Jan 18 2014 13:15 | 1st = 4 Budderoo Dragon 2nd = 1 Albana 3rd = 6 Mai Tai Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 5 Nostradamus | ||
Sat Jan 18 2014 13:10 | 1st = 5 Nostradamus 2nd = 1 Jarklin 3rd = 8 Hennessy Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 3 Alpine Heights | ||
Sat Jan 18 2014 13:06 | 1st = 3 Alpine Heights 2nd = 8 Dancing Attendance 3rd = 11 Mapmaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Pharomac | ||
Sat Jan 18 2014 13:00 | 1st = 3 Pharomac 2nd = 2 Hirad 3rd = 5 Boristar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 1 Just A Bullet | ||
Sat Jan 18 2014 12:55 | 1st = 1 Just A Bullet 2nd = 2 Power Alert 3rd = 7 Prairie Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 4 Breakfast In Bed | ||
Sat Jan 18 2014 12:50 | 1st = 4 Breakfast In Bed 2nd = 6 Pillow Talk 3rd = 3 Jacinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 8 Mons Calpe | ||
Sat Jan 18 2014 12:46 | 1st = 8 Mons Calpe 2nd = 14 Smuckers 3rd = 11 Riverenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 4 Pie Night | ||
Sat Jan 18 2014 12:45 | 1st = 4 Pie Night 2nd = 1 Avon Country 3rd = 3 Sonic Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Sarisara | ||
Sat Jan 18 2014 12:40 | 1st = 6 Sarisara 2nd = 4 Freezethemillions 3rd = 8 Fiftyshadesdarker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 4 Tommy Tucker | ||
Sat Jan 18 2014 12:36 | 1st = 4 Tommy Tucker 2nd = 6 Berenice 3rd = 5 Swami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 Midnight Ride | ||
Sat Jan 18 2014 12:35 | 1st = 1 Midnight Ride 2nd = 5 Castigate 3rd = 6 Celtic Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 1 Paraketo | ||
Sat Jan 18 2014 12:26 | 1st = 1 Paraketo 2nd = 3 Pussy Oreilly 3rd = 9 Locket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Rainbow Storm | ||
Sat Jan 18 2014 12:25 | 1st = 1 Rainbow Storm 2nd = 2 Joseph Arnold 3rd = 5 Robocop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 1 Adolescent | ||
Sat Jan 18 2014 12:20 | 1st = 1 Adolescent 2nd = 6 Emconi 3rd = 2 Athlone River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 8 A Touch Of Ruby | ||
Sat Jan 18 2014 12:12 | 1st = 8 A Touch Of Ruby 2nd = 5 Cartell 3rd = 3 Beyond Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 2 Arnt I Choice | ||
Sat Jan 18 2014 12:01 | 1st = 2 Arnt I Choice 2nd = 6 Pollys Sister 3rd = 10 Avow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 5 Steel Rose | ||
Sat Jan 18 2014 11:51 | 1st = 5 Steel Rose 2nd = 9 Platinum Balos 3rd = 3 Al Pacino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 8 Guilder | ||
Sat Jan 18 2014 11:45 | 1st = 8 Guilder 2nd = 13 Shaft Millennium 3rd = 2 Maison Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 1 Absolutely Sacred | ||
Sat Jan 18 2014 11:37 | 1st = 1 Absolutely Sacred 2nd = 10 Spirit Of Wyuna 3rd = 7 Horse Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 7 Belle Miraaj | ||
Sat Jan 18 2014 11:26 | 1st = 7 Belle Miraaj 2nd = 1 I Just Rocked Up 3rd = 3 So Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 3 Southern Sav | ||
Sat Jan 18 2014 11:15 | 1st = 3 Southern Sav 2nd = 17 The Beaut 3rd = 12 Bill Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 7 Zuccato | ||
Sat Jan 18 2014 11:02 | 1st = 7 Zuccato 2nd = 1 Artic Wolf 3rd = 5 Amber Rayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 11 Kevildo | ||
Sat Jan 18 2014 10:51 | 1st = 11 Kevildo 2nd = 1 Drumregal 3rd = 12 Marechal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 3 Living The Dream | ||
Sat Jan 18 2014 10:40 | 1st = 3 Living The Dream 2nd = 8 The Governator 3rd = 6 Colourful Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 9 Coachline | ||
Sat Jan 18 2014 10:27 | 1st = 9 Coachline 2nd = 6 Re Deel 3rd = 1 Red Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Macaffer | ||
Sat Jan 18 2014 1:02 | 1st = 1 Macaffer 2nd = 8 Belarus Babe 3rd = 2 Typan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Rock Attack | ||
Sat Jan 18 2014 0:47 | 1st = 4 Rock Attack 2nd = 3 Alotta Fantasy 3rd = 6 Unleash Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 6 Majorly Foxy Styx | ||
Sat Jan 18 2014 0:40 | 1st = 6 Majorly Foxy Styx 2nd = 1 My Samantha Jane 3rd = 7 The Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Peter Who | ||
Sat Jan 18 2014 0:27 | 1st = 1 Peter Who 2nd = 5 Horsley Bale 3rd = 6 Alotta Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 9 Braemoor | ||
Sat Jan 18 2014 0:10 | 1st = 9 Braemoor 2nd = 12 Coringa Cory 3rd = 2 Im Elmer Fudd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Minion | ||
Sat Jan 18 2014 0:07 | 1st = 5 Minion 2nd = 4 Haka Rhythm 3rd = 7 West On Manu |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000