Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Westeros | ||
Tue Dec 16 2014 23:52 | 1st = 6 Westeros 2nd = 2 Miss Skyline 3rd = 4 River Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Hewhic | ||
Tue Dec 16 2014 23:37 | 1st = 4 Hewhic 2nd = 1 Bold As Love 3rd = 7 Havago Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Premier Sapphire | ||
Tue Dec 16 2014 23:17 | 1st = 6 Premier Sapphire 2nd = 3 Baht Monelli 3rd = 5 Smokey Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Minion | ||
Tue Dec 16 2014 22:57 | 1st = 1 Minion 2nd = 2 Chancey 3rd = 5 Max Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 West On Teddy | ||
Tue Dec 16 2014 22:37 | 1st = 4 West On Teddy 2nd = 7 Zoo Odyssey 3rd = 6 Supreme Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Mechatronic | ||
Tue Dec 16 2014 22:30 | 1st = 8 Mechatronic 2nd = 3 Ballistic Fire 3rd = 4 Wild Last Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Sansa Monelli | ||
Tue Dec 16 2014 22:22 | 1st = 3 Sansa Monelli 2nd = 1 Milldean Prodigy 3rd = 6 Butch Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Gotta Xcellerate | ||
Tue Dec 16 2014 22:15 | 1st = 9 Gotta Xcellerate 2nd = 8 Damondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Post Box | ||
Tue Dec 16 2014 22:12 | 1st = 2 Post Box 2nd = 5 Flippin Ripper 3rd = 8 Reecy Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Punk Star Lass | ||
Tue Dec 16 2014 22:09 | 1st = 7 Punk Star Lass 2nd = 3 Greysynd Star 3rd = 2 Senor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Cosmic Burst | ||
Tue Dec 16 2014 22:05 | 1st = 1 Cosmic Burst 2nd = 3 Cersei Monelli 3rd = 5 Tyrion Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 9 Cawbourne Havoc | ||
Tue Dec 16 2014 22:00 | 1st = 9 Cawbourne Havoc 2nd = 2 Permanent Guest 3rd = 7 Trapper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 8 Coach Little | ||
Tue Dec 16 2014 21:55 | 1st = 8 Coach Little 2nd = 4 Blue Stitch 3rd = 1 Not Salty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 1 Red Tail | ||
Tue Dec 16 2014 21:50 | 1st = 1 Red Tail 2nd = 8 Prince Of Whitby 3rd = 3 Our Black Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Ultimate Talent | ||
Tue Dec 16 2014 21:48 | 1st = 5 Ultimate Talent 2nd = 2 Mick Mow 3rd = 1 Power Volt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 My Names Fred | ||
Tue Dec 16 2014 21:45 | 1st = 1 My Names Fred 2nd = 5 Peppa Pig Cloud 3rd = 8 Zanes Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 3 Lettucesomewhere | ||
Tue Dec 16 2014 21:40 | 1st = 3 Lettucesomewhere 2nd = 4 Riley James 3rd = 5 Maid Of Teak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 My Friend Mitch | ||
Tue Dec 16 2014 21:38 | 1st = 4 My Friend Mitch 2nd = 2 Bochino Appeal 3rd = 7 Noddy Holder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Sahara Desert | ||
Tue Dec 16 2014 21:35 | 1st = 1 Sahara Desert 2nd = 8 Ima Danger 3rd = 2 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 3 Intergalactic | ||
Tue Dec 16 2014 21:30 | 1st = 3 Intergalactic 2nd = 9 Reeds May 3rd = 7 Well Oiled Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Essentially | ||
Tue Dec 16 2014 21:28 | 1st = 3 Essentially 2nd = 5 Tekki China 3rd = 6 Kofi Kaylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Super Fella | ||
Tue Dec 16 2014 21:25 | 1st = 2 Super Fella 2nd = 3 Fizzgig Cloud 3rd = 5 Dawn Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Jasper Freeway | ||
Tue Dec 16 2014 21:20 | 1st = 5 Jasper Freeway 2nd = 1 Wynberg Terror 3rd = 7 Motoringwiththebest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 5 Amy Parker | ||
Tue Dec 16 2014 21:18 | 1st = 5 Amy Parker 2nd = 7 Poppys Jess 3rd = 6 Certainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 4 Stuck On Pause | ||
Tue Dec 16 2014 21:15 | 1st = 4 Stuck On Pause 2nd = 3 Snake Proof 3rd = 2 Justa Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 3 Benditlikebetty | ||
Tue Dec 16 2014 21:10 | 1st = 3 Benditlikebetty 2nd = 2 Zulu Sue 3rd = 1 Tit For Tatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Bit Berger | ||
Tue Dec 16 2014 21:08 | 1st = 2 Bit Berger 2nd = 3 Hot Blooded 3rd = 6 Conquer Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 On The Froth | ||
Tue Dec 16 2014 21:05 | 1st = 7 On The Froth 2nd = 3 What A Thursday 3rd = 6 Mal Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 12 Stunning Jasper | ||
Tue Dec 16 2014 21:00 | 1st = 12 Stunning Jasper 2nd = 2 Man Of The World 3rd = 9 A Stylish Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 1 Marlow Zesta | ||
Tue Dec 16 2014 20:58 | 1st = 1 Marlow Zesta 2nd = 7 Kezzas Spirit 3rd = 3 Secret Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 7 Mingela Cosmo | ||
Tue Dec 16 2014 20:55 | 1st = 7 Mingela Cosmo 2nd = 2 On Deck 3rd = 1 Buckled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 7 Braemoor | ||
Tue Dec 16 2014 20:50 | 1st = 7 Braemoor 2nd = 2 Gallileo 3rd = 1 Pay Me Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Cosmic Break | ||
Tue Dec 16 2014 20:48 | 1st = 8 Cosmic Break 2nd = 4 Hogg The Lot 3rd = 2 Blonde Nellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Laverne | ||
Tue Dec 16 2014 20:45 | 1st = 5 Laverne 2nd = 2 Indiana Rumble 3rd = 3 Lady Abigail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 5 Libiamo | ||
Tue Dec 16 2014 20:40 | 1st = 5 Libiamo 2nd = 9 Harrys Flight 3rd = 2 Conrod Kenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 7 Seven Jacks | ||
Tue Dec 16 2014 20:38 | 1st = 7 Seven Jacks 2nd = 6 Girl Dodo 3rd = 9 Two Parts Freak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Gunnadoo Delta | ||
Tue Dec 16 2014 20:35 | 1st = 8 Gunnadoo Delta 2nd = 5 Winfield Rocky 3rd = 6 Supersonic Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 2 A Bit Ruthless | ||
Tue Dec 16 2014 20:30 | 1st = 2 A Bit Ruthless 2nd = 11 Future Operator 3rd = 9 Bazzas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Choclotto | ||
Tue Dec 16 2014 20:28 | 1st = 4 Choclotto 2nd = 8 Tiggerlong Await 3rd = 2 Bomber Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Wild Roses | ||
Tue Dec 16 2014 20:25 | 1st = 3 Wild Roses 2nd = 7 Blue Size 3rd = 5 Macgallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 3 Back On Board | ||
Tue Dec 16 2014 20:20 | 1st = 3 Back On Board 2nd = 6 Khun Ratha 3rd = 1 Bettor As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Lemon Tree Girl | ||
Tue Dec 16 2014 20:18 | 1st = 6 Lemon Tree Girl 2nd = 2 Eddard Stark 3rd = 1 Interrogated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Scarletts Devil | ||
Tue Dec 16 2014 20:15 | 1st = 1 Scarletts Devil 2nd = 8 Boy Dodo 3rd = 4 Edge em Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 4 Dilingers Princess | ||
Tue Dec 16 2014 20:10 | 1st = 4 Dilingers Princess 2nd = 6 Annie Jones 3rd = 5 Hunter Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Summer Wages | ||
Tue Dec 16 2014 20:08 | 1st = 8 Summer Wages 2nd = 6 Stealthy Blonde 3rd = 7 Were Off Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Blimey Fox | ||
Tue Dec 16 2014 20:05 | 1st = 4 Blimey Fox 2nd = 1 Beat The Bullet 3rd = 7 Kingsbrae Looney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 2 Montu | ||
Tue Dec 16 2014 20:00 | 1st = 2 Montu 2nd = 10 Glenferrie Access 3rd = 9 Fill Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Magic Display | ||
Tue Dec 16 2014 19:58 | 1st = 2 Magic Display 2nd = 1 Jacks Zac 3rd = 7 Lochinvar Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Hyposition | ||
Tue Dec 16 2014 19:55 | 1st = 8 Hyposition 2nd = 1 Demoric Fit 3rd = 7 Sylvias Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 11 Itz Darknstormy | ||
Tue Dec 16 2014 19:50 | 1st = 11 Itz Darknstormy 2nd = 10 Bartel 3rd = 3 Reckless Abandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Tekki Tremor | ||
Tue Dec 16 2014 19:48 | 1st = 8 Tekki Tremor 2nd = 4 Barksdale 3rd = 2 Wasabi Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 Inside Pass | ||
Tue Dec 16 2014 19:45 | 1st = 5 Inside Pass 2nd = 1 Mr Sly 3rd = 8 Warrali Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 7 Shes A Jackson | ||
Tue Dec 16 2014 19:40 | 1st = 7 Shes A Jackson 2nd = 9 Ignorance 3rd = 10 Rock Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 3 Sass | ||
Tue Dec 16 2014 19:38 | 1st = 3 Sass 2nd = 8 Kiss Me Hughie 3rd = 2 Cherish Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Madiba Man | ||
Tue Dec 16 2014 19:35 | 1st = 6 Madiba Man 2nd = 5 Splash Of White 3rd = 8 Quiver Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 5 Tee Cee Bee Macray | ||
Tue Dec 16 2014 19:30 | 1st = 5 Tee Cee Bee Macray 2nd = 3 Milliondollar Wave 3rd = 7 Jodis Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Queen Of Patong | ||
Tue Dec 16 2014 19:28 | 1st = 8 Queen Of Patong 2nd = 2 Magaluf Bob 3rd = 6 Elite Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Mincin Machine | ||
Tue Dec 16 2014 19:25 | 1st = 7 Mincin Machine 2nd = 8 Gazza Lyndan 3rd = 6 Puma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 3 Bettathanthewife | ||
Tue Dec 16 2014 19:20 | 1st = 3 Bettathanthewife 2nd = 2 Telegraph Love 3rd = 4 Indianna Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 10 Enter The Foo | ||
Tue Dec 16 2014 19:18 | 1st = 10 Enter The Foo 2nd = 4 Fleetwood Kid 3rd = 7 Betown Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 6 Stop Moochin | ||
Tue Dec 16 2014 19:15 | 1st = 6 Stop Moochin 2nd = 3 Cosmic Lily 3rd = 4 Go On Then |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 4 Bells Beach House | ||
Tue Dec 16 2014 19:10 | 1st = 4 Bells Beach House 2nd = 1 Upsy Daisy 3rd = 7 Cold Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Rusty Mia | ||
Tue Dec 16 2014 19:08 | 1st = 1 Rusty Mia 2nd = 2 Jungle Jane 3rd = 3 Vivid Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Lady Spring | ||
Tue Dec 16 2014 19:05 | 1st = 2 Lady Spring 2nd = 8 Fezz 3rd = 5 Dippy Do Dah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 2 Christmas Jolt | ||
Tue Dec 16 2014 19:00 | 1st = 2 Christmas Jolt 2nd = 3 The Jet Player 3rd = 1 Thisboyzonfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Mighty Oak | ||
Tue Dec 16 2014 18:57 | 1st = 1 Mighty Oak 2nd = 2 Lens Honour 3rd = 3 Vernas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Rileys Planet | ||
Tue Dec 16 2014 18:54 | 1st = 3 Rileys Planet 2nd = 5 Big Jake 3rd = 1 Winfield Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Dim Delights | ||
Tue Dec 16 2014 18:51 | 1st = 1 Dim Delights 2nd = 6 Shes Too Hot 3rd = 7 Rival Stacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Cowrie | ||
Tue Dec 16 2014 18:48 | 1st = 2 Cowrie 2nd = 6 Hermoso 3rd = 3 Amaroo Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 Velvet Rumble | ||
Tue Dec 16 2014 18:45 | 1st = 3 Velvet Rumble 2nd = 2 Kingsbrae Buddy 3rd = 7 Smithers Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 7 Tactful Lady | ||
Tue Dec 16 2014 18:40 | 1st = 7 Tactful Lady 2nd = 9 Northern Line 3rd = 8 Harrys Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 Bally Sleek | ||
Tue Dec 16 2014 18:37 | 1st = 3 Bally Sleek 2nd = 5 Eye Adam 3rd = 7 Bazzagrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 10 Cowboy Cadillac | ||
Tue Dec 16 2014 18:32 | 1st = 10 Cowboy Cadillac 2nd = 5 Hellovanite 3rd = 4 Tapper Torney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Black Riband | ||
Tue Dec 16 2014 18:29 | 1st = 1 Black Riband 2nd = 7 Spankys Legend 3rd = 5 Winning Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 4 Our El Nino | ||
Tue Dec 16 2014 18:24 | 1st = 4 Our El Nino 2nd = 7 Popfromthebeach 3rd = 5 Kennedy Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 9 Country Wal | ||
Tue Dec 16 2014 18:21 | 1st = 9 Country Wal 2nd = 3 Asa Hellfire 3rd = 4 Arika Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Funky Chicken | ||
Tue Dec 16 2014 18:17 | 1st = 8 Funky Chicken 2nd = 4 Firecette 3rd = 7 Bet Bet Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 2 Corrinyah Conman | ||
Tue Dec 16 2014 18:11 | 1st = 2 Corrinyah Conman 2nd = 9 Footfullofbindis 3rd = 4 Reward For Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Hez So Fast | ||
Tue Dec 16 2014 18:07 | 1st = 3 Hez So Fast 2nd = 5 Hopping Houdini 3rd = 8 Double Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Haich Two Mo | ||
Tue Dec 16 2014 18:03 | 1st = 1 Haich Two Mo 2nd = 6 Mazin Flash 3rd = 7 Eton Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 True Desire | ||
Tue Dec 16 2014 17:57 | 1st = 2 True Desire 2nd = 1 Miss Rockabella 3rd = 10 My Micky Blue Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Compa Allen | ||
Tue Dec 16 2014 17:54 | 1st = 1 Compa Allen 2nd = 7 Miss Tron 3rd = 6 Code Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Big Yellow Taxi | ||
Tue Dec 16 2014 17:49 | 1st = 8 Big Yellow Taxi 2nd = 4 Hard Luck 3rd = 2 Bella Narcissus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Silent Effective | ||
Tue Dec 16 2014 17:44 | 1st = 4 Silent Effective 2nd = 7 Pierro Kade 3rd = 8 What Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 8 - 13 Waltz In | ||
Tue Dec 16 2014 17:38 | 1st = 13 Waltz In 2nd = 2 Solar Duchess 3rd = 4 Gods Tilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Quasi Bale | ||
Tue Dec 16 2014 17:34 | 1st = 1 Quasi Bale 2nd = 4 Money Come Back 3rd = 7 Vernon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Buck City | ||
Tue Dec 16 2014 17:30 | 1st = 8 Buck City 2nd = 1 Spring Bonanza 3rd = 7 Cornelia Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 10 Mai Gomeroi | ||
Tue Dec 16 2014 17:25 | 1st = 10 Mai Gomeroi 2nd = 1 Subarc 3rd = 6 Bully Bully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Natural Player | ||
Tue Dec 16 2014 17:22 | 1st = 2 Natural Player 2nd = 7 Fire Elusive 3rd = 1 My Awesome Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Makinamove | ||
Tue Dec 16 2014 17:17 | 1st = 3 Makinamove 2nd = 9 Alleluia 3rd = 1 Judah Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Be Two Bomber | ||
Tue Dec 16 2014 17:14 | 1st = 3 Be Two Bomber 2nd = 10 Sam Harper 3rd = 6 Amaro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 5 See It My Way | ||
Tue Dec 16 2014 17:10 | 1st = 5 See It My Way 2nd = 13 Aint She A Dane 3rd = 1 Hawaiian Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Strong Stanley | ||
Tue Dec 16 2014 17:06 | 1st = 7 Strong Stanley 2nd = 5 Earned Talking 3rd = 6 Ipswich Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Classy Sahara | ||
Tue Dec 16 2014 17:02 | 1st = 8 Classy Sahara 2nd = 3 Clonakilty Man 3rd = 7 Cawbourne Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 9 Piccolo Miss | ||
Tue Dec 16 2014 16:58 | 1st = 9 Piccolo Miss 2nd = 7 Copernicus 3rd = 1 Rushworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Capullo Bale | ||
Tue Dec 16 2014 16:54 | 1st = 6 Capullo Bale 2nd = 3 Zoe 3rd = 1 Tekki Yvettia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Super String | ||
Tue Dec 16 2014 16:50 | 1st = 5 Super String 2nd = 1 Shot Of Spring 3rd = 8 Maywyn Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 7 Faustus | ||
Tue Dec 16 2014 16:45 | 1st = 7 Faustus 2nd = 1 Artlee 3rd = 9 My Last Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Highly Respected | ||
Tue Dec 16 2014 16:42 | 1st = 7 Highly Respected 2nd = 1 All Too Fancy 3rd = 5 Meditate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Slipaslygrin | ||
Tue Dec 16 2014 16:37 | 1st = 3 Slipaslygrin 2nd = 7 Long Road To Fame 3rd = 10 Major Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Trons Son | ||
Tue Dec 16 2014 16:34 | 1st = 3 Trons Son 2nd = 5 Mepunga Ranger 3rd = 2 Renstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 4 Hey Porter | ||
Tue Dec 16 2014 16:30 | 1st = 4 Hey Porter 2nd = 5 High Density 3rd = 8 Atreyu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Not Like Tommy | ||
Tue Dec 16 2014 16:26 | 1st = 2 Not Like Tommy 2nd = 4 Underminer 3rd = 9 Kiri Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Shim Sham | ||
Tue Dec 16 2014 16:22 | 1st = 4 Shim Sham 2nd = 8 Danda Flash 3rd = 3 Scarlett Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 2 King Joy | ||
Tue Dec 16 2014 16:18 | 1st = 2 King Joy 2nd = 4 Davalon 3rd = 13 Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Buckle In | ||
Tue Dec 16 2014 16:14 | 1st = 2 Buckle In 2nd = 5 Lord Diamond 3rd = 3 El Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 10 Mr Transporter | ||
Tue Dec 16 2014 16:10 | 1st = 10 Mr Transporter 2nd = 2 Dragon Duk 3rd = 7 Murbah Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 7 Tutelina | ||
Tue Dec 16 2014 16:05 | 1st = 7 Tutelina 2nd = 6 Enigami 3rd = 11 Hunter Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Establish | ||
Tue Dec 16 2014 16:02 | 1st = 6 Establish 2nd = 7 All About Echo 3rd = 1 Steffis Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Franco Nepia | ||
Tue Dec 16 2014 15:57 | 1st = 1 Franco Nepia 2nd = 6 Il Cavalino 3rd = 5 Lachie Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Greendale Xpress | ||
Tue Dec 16 2014 15:54 | 1st = 7 Greendale Xpress 2nd = 3 Proud Fantasy 3rd = 2 Crymelon Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 2 So La Ti | ||
Tue Dec 16 2014 15:50 | 1st = 2 So La Ti 2nd = 9 Greenwich Girl 3rd = 6 Hercegovka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Quick Turtle | ||
Tue Dec 16 2014 15:47 | 1st = 8 Quick Turtle 2nd = 1 Lil Bit Country 3rd = 2 Gravity Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Kalden Balerion | ||
Tue Dec 16 2014 15:44 | 1st = 6 Kalden Balerion 2nd = 8 My Party 3rd = 1 Red Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Bay Time | ||
Tue Dec 16 2014 15:41 | 1st = 6 Bay Time 2nd = 1 Xavier Jack 3rd = 5 Wota Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 4 La Saverne | ||
Tue Dec 16 2014 15:40 | 1st = 4 La Saverne 2nd = 7 Born This Way 3rd = 2 Gilago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 3 Tax Toy | ||
Tue Dec 16 2014 15:37 | 1st = 3 Tax Toy 2nd = 4 Washington 3rd = 2 Red Fang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 1 Grinfromwithin | ||
Tue Dec 16 2014 15:32 | 1st = 1 Grinfromwithin 2nd = 5 My Lucky Belle 3rd = 3 Spare Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Hestons Guess | ||
Tue Dec 16 2014 15:29 | 1st = 8 Hestons Guess 2nd = 4 Blingle 3rd = 6 Low Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 1 Svavarsson | ||
Tue Dec 16 2014 15:25 | 1st = 1 Svavarsson 2nd = 5 Aussie Gem 3rd = 10 Love These Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Midnight Menace | ||
Tue Dec 16 2014 15:23 | 1st = 3 Midnight Menace 2nd = 2 Gusollio 3rd = 6 Sea Of Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Our Guggenheim | ||
Tue Dec 16 2014 15:20 | 1st = 8 Our Guggenheim 2nd = 1 Hey Sister 3rd = 9 Lightning Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 7 Bag Of Spice | ||
Tue Dec 16 2014 15:17 | 1st = 7 Bag Of Spice 2nd = 8 Jadie Bear 3rd = 1 Buddy Good Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 1 Proposition | ||
Tue Dec 16 2014 15:13 | 1st = 1 Proposition 2nd = 9 Magic Rose 3rd = 2 Areyouok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Phil De Magic | ||
Tue Dec 16 2014 15:09 | 1st = 4 Phil De Magic 2nd = 1 Summit 3rd = 8 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 2 Count The Interest | ||
Tue Dec 16 2014 15:05 | 1st = 2 Count The Interest 2nd = 8 Magnificent Show 3rd = 12 Marrakesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 4 Cosmic Fire | ||
Tue Dec 16 2014 15:02 | 1st = 4 Cosmic Fire 2nd = 6 Gemstone Jack 3rd = 2 Hankos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 9 Tormenta | ||
Tue Dec 16 2014 14:57 | 1st = 9 Tormenta 2nd = 8 Atomic Jet 3rd = 2 Violet Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Gee Boy | ||
Tue Dec 16 2014 14:54 | 1st = 8 Gee Boy 2nd = 7 Jak And Boss 3rd = 3 Chilli In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 3 Whos Next | ||
Tue Dec 16 2014 14:50 | 1st = 3 Whos Next 2nd = 12 Silverarma 3rd = 7 Zroya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Lucky Voodoo | ||
Tue Dec 16 2014 14:45 | 1st = 5 Lucky Voodoo 2nd = 7 Caesars Folly 3rd = 4 Funny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Roxy Rhythm | ||
Tue Dec 16 2014 14:42 | 1st = 8 Roxy Rhythm 2nd = 2 Sing The Song 3rd = 1 Quick Advance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 5 Rimu | ||
Tue Dec 16 2014 14:38 | 1st = 5 Rimu 2nd = 11 Calais Grey 3rd = 7 Citroness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Yes Chef | ||
Tue Dec 16 2014 14:34 | 1st = 6 Yes Chef 2nd = 2 Top Gun Mcbain 3rd = 7 Zafonic Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 7 Turf Crusher | ||
Tue Dec 16 2014 14:30 | 1st = 7 Turf Crusher 2nd = 3 Gloryland 3rd = 11 Rare Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 10 Kiltys Flyer | ||
Tue Dec 16 2014 14:27 | 1st = 10 Kiltys Flyer 2nd = 3 Hellyeah Fiona 3rd = 4 Tan Tiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 7 The Faithful | ||
Tue Dec 16 2014 14:22 | 1st = 7 The Faithful 2nd = 2 Trial by Jury 3rd = 11 Slysu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Jetta Kahn | ||
Tue Dec 16 2014 14:19 | 1st = 3 Jetta Kahn 2nd = 4 Dyna Drama 3rd = 1 Dr Kiaralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 4 Bella Vika | ||
Tue Dec 16 2014 14:15 | 1st = 4 Bella Vika 2nd = 9 Shamana 3rd = 6 Art Of Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Andiamo El Ferrari | ||
Tue Dec 16 2014 14:10 | 1st = 9 Andiamo El Ferrari 2nd = 10 Lachs Ambition 3rd = 2 Lord Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Salegreys Chatta | ||
Tue Dec 16 2014 14:07 | 1st = 7 Salegreys Chatta 2nd = 5 Blue Slugger 3rd = 8 Prince Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 3 Zakruger | ||
Tue Dec 16 2014 14:03 | 1st = 3 Zakruger 2nd = 1 Mr Meow 3rd = 12 Bond Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 9 Antonio Tyson | ||
Tue Dec 16 2014 13:59 | 1st = 9 Antonio Tyson 2nd = 6 Misato Bale 3rd = 8 Midway Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 5 Warrior Of Fire | ||
Tue Dec 16 2014 13:55 | 1st = 5 Warrior Of Fire 2nd = 4 Nugget Fuller 3rd = 6 Nishio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Sonic Fear | ||
Tue Dec 16 2014 13:52 | 1st = 5 Sonic Fear 2nd = 6 What It Shrinks 3rd = 1 Snoring Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 2 Hudy Haxwell | ||
Tue Dec 16 2014 13:47 | 1st = 2 Hudy Haxwell 2nd = 4 Brydon Delight 3rd = 1 Vengeance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Chelsea Bird | ||
Tue Dec 16 2014 13:44 | 1st = 1 Chelsea Bird 2nd = 2 Emerley Avenue 3rd = 8 Reluctant King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 5 Mydream | ||
Tue Dec 16 2014 13:40 | 1st = 5 Mydream 2nd = 3 Harry Hotspur 3rd = 1 Rods Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Feel The Faith | ||
Tue Dec 16 2014 13:35 | 1st = 3 Feel The Faith 2nd = 4 Bee A Miracle 3rd = 7 Witch Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Go Betty Go | ||
Tue Dec 16 2014 13:32 | 1st = 8 Go Betty Go 2nd = 7 Arnhen Villain 3rd = 2 Truly Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 2 Make Amends | ||
Tue Dec 16 2014 13:28 | 1st = 2 Make Amends 2nd = 4 Nagging 3rd = 3 Mrs Magill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 1 Irish Blue | ||
Tue Dec 16 2014 13:26 | 1st = 1 Irish Blue 2nd = 2 Chokehold 3rd = 3 Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Stately Kay | ||
Tue Dec 16 2014 13:24 | 1st = 3 Stately Kay 2nd = 4 Farron Bale 3rd = 5 Waynes Error |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 3 Brevity | ||
Tue Dec 16 2014 13:20 | 1st = 3 Brevity 2nd = 5 Elegantly Wasted 3rd = 2 Berkeley Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Annies Song | ||
Tue Dec 16 2014 13:17 | 1st = 7 Annies Song 2nd = 6 Global Deejay 3rd = 2 Scooters Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 9 Pricillas Girl | ||
Tue Dec 16 2014 13:12 | 1st = 9 Pricillas Girl 2nd = 8 Liberty Styx 3rd = 4 Clarius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Reno Rebel | ||
Tue Dec 16 2014 13:09 | 1st = 6 Reno Rebel 2nd = 2 Chelsea Diamond 3rd = 5 Bumptious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 3 Jinjarango | ||
Tue Dec 16 2014 13:06 | 1st = 3 Jinjarango 2nd = 7 Invidious 3rd = 1 Opawa Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Millers Magic | ||
Tue Dec 16 2014 12:58 | 1st = 3 Millers Magic 2nd = 7 Hello Ay Jay 3rd = 4 Buckle Up Hutto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 1 Cawbourne Steve | ||
Tue Dec 16 2014 12:50 | 1st = 1 Cawbourne Steve 2nd = 5 Jessie Surfs 3rd = 2 Karens Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Jackson Bee | ||
Tue Dec 16 2014 12:45 | 1st = 4 Jackson Bee 2nd = 6 Vegas Fund 3rd = 1 Wheel Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 8 Sundazforyumcha | ||
Tue Dec 16 2014 12:37 | 1st = 8 Sundazforyumcha 2nd = 5 Gintaras 3rd = 9 Star Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Triple Century | ||
Tue Dec 16 2014 12:34 | 1st = 3 Triple Century 2nd = 1 Bug Sud 3rd = 7 Kalispell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Boostin | ||
Tue Dec 16 2014 12:30 | 1st = 2 Boostin 2nd = 6 Chloes Prodigy 3rd = 7 Cawbourne Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Aeroplane Bowser | ||
Tue Dec 16 2014 12:25 | 1st = 1 Aeroplane Bowser 2nd = 7 Hot Wifey 3rd = 4 Mobius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 3 Cant Catch Tim | ||
Tue Dec 16 2014 12:13 | 1st = 3 Cant Catch Tim 2nd = 6 Homebush Coral 3rd = 1 Lagoon May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 2 Sunny Vacation | ||
Tue Dec 16 2014 12:02 | 1st = 2 Sunny Vacation 2nd = 1 Makarewa Jake 3rd = 4 Moment Of Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Mickey Tee | ||
Tue Dec 16 2014 11:53 | 1st = 8 Mickey Tee 2nd = 1 Starburst Benny 3rd = 7 Thrilling Hunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 5 Jinja Luca | ||
Tue Dec 16 2014 11:36 | 1st = 5 Jinja Luca 2nd = 3 Zulu Chanel 3rd = 4 Homebush Howard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 1 Mcroyal | ||
Tue Dec 16 2014 11:27 | 1st = 1 Mcroyal 2nd = 3 Chokullen 3rd = 9 Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 1 On The Level | ||
Tue Dec 16 2014 11:17 | 1st = 1 On The Level 2nd = 4 Opawa Idol 3rd = 3 Opawa Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 7 Tricky Zorro | ||
Tue Dec 16 2014 10:59 | 1st = 7 Tricky Zorro 2nd = 2 Bellwave 3rd = 8 Blue Review |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Tee Time | ||
Tue Dec 16 2014 10:41 | 1st = 6 Tee Time 2nd = 7 Hello Blondie 3rd = 1 Jasper Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Homebush Errol | ||
Tue Dec 16 2014 10:23 | 1st = 8 Homebush Errol 2nd = 3 May May Last 3rd = 6 Matty Hooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 3 Homebush Flyte | ||
Tue Dec 16 2014 10:05 | 1st = 3 Homebush Flyte 2nd = 1 Sacajawea 3rd = 6 Star Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 7 Fly Bayou | ||
Tue Dec 16 2014 1:17 | 1st = 7 Fly Bayou 2nd = 8 Zoo Yin 3rd = 5 Jayden Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 4 Ivy Action | ||
Tue Dec 16 2014 1:02 | 1st = 4 Ivy Action 2nd = 5 Maxs Conquest 3rd = 2 Explosive Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 8 Rerod Roxy | ||
Tue Dec 16 2014 0:40 | 1st = 8 Rerod Roxy 2nd = 5 Emmas Guess 3rd = 6 Dino Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 7 Fun Raider | ||
Tue Dec 16 2014 0:22 | 1st = 7 Fun Raider 2nd = 1 Cheeky Maltese 3rd = 8 Casino Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Chiefs Choice | ||
Tue Dec 16 2014 0:02 | 1st = 4 Chiefs Choice 2nd = 5 Lonely Road 3rd = 2 Manipulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Shut Up Cairo | ||
Sun Nov 16 2014 22:02 | 1st = 7 Shut Up Cairo 2nd = 1 Tiza Whisper 3rd = 8 Rays Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Flying Alf | ||
Sun Nov 16 2014 21:50 | 1st = 3 Flying Alf 2nd = 6 Wicked Wendy 3rd = 5 Pedros Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Macalister Sam | ||
Sun Nov 16 2014 21:45 | 1st = 6 Macalister Sam 2nd = 7 Rylees Bandit 3rd = 2 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Elite Effort | ||
Sun Nov 16 2014 21:40 | 1st = 7 Elite Effort 2nd = 6 Hidden Code 3rd = 1 Shes Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Zipity Do Dah | ||
Sun Nov 16 2014 21:33 | 1st = 2 Zipity Do Dah 2nd = 1 Ruthless Stagger 3rd = 8 Team Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 7 Blacklist | ||
Sun Nov 16 2014 21:28 | 1st = 7 Blacklist 2nd = 1 Adda Spoilt Pomme 3rd = 3 Gabrielletorrevean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Juan Diego | ||
Sun Nov 16 2014 21:25 | 1st = 4 Juan Diego 2nd = 6 Hot Blooded 3rd = 7 Len Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 9 Nothings Final | ||
Sun Nov 16 2014 21:20 | 1st = 9 Nothings Final 2nd = 2 Mrs Devine 3rd = 10 Ortabe Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Rain Onya Roof | ||
Sun Nov 16 2014 21:17 | 1st = 7 Rain Onya Roof 2nd = 5 Iron Vane 3rd = 8 Wheres Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Mr Alouette | ||
Sun Nov 16 2014 21:14 | 1st = 6 Mr Alouette 2nd = 9 Big Fancy 3rd = 8 Photon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 7 Margin Girl | ||
Sun Nov 16 2014 21:08 | 1st = 7 Margin Girl 2nd = 6 Major Callum 3rd = 2 Mickwillrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Radleys Reality | ||
Sun Nov 16 2014 21:04 | 1st = 4 Radleys Reality 2nd = 8 Winston Rose 3rd = 3 Veetee Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 1 Shes So Fair | ||
Sun Nov 16 2014 20:59 | 1st = 1 Shes So Fair 2nd = 8 Northern Emperor 3rd = 5 Our Dezzy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Just Vee | ||
Sun Nov 16 2014 20:54 | 1st = 1 Just Vee 2nd = 4 Sam Bury 3rd = 3 Presh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Rose For You | ||
Sun Nov 16 2014 20:52 | 1st = 7 Rose For You 2nd = 3 Little Boots 3rd = 2 Indianna Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 1 Jak And Boss | ||
Sun Nov 16 2014 20:49 | 1st = 1 Jak And Boss 2nd = 3 Tangematic 3rd = 4 Hot Elli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 11 Niquero | ||
Sun Nov 16 2014 20:47 | 1st = 11 Niquero 2nd = 10 Brother Rabbit 3rd = 9 Wheres Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 Flywheel Emily | ||
Sun Nov 16 2014 20:44 | 1st = 4 Flywheel Emily 2nd = 6 Cobra Bale 3rd = 8 Roys Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Ha Ha Snow | ||
Sun Nov 16 2014 20:41 | 1st = 2 Ha Ha Snow 2nd = 4 Mazin Flash 3rd = 8 Asa Hellfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 2 Falco Peregrinus | ||
Sun Nov 16 2014 20:39 | 1st = 2 Falco Peregrinus 2nd = 3 Rykov Leis 3rd = 5 Riverboat Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Cool Mikado | ||
Sun Nov 16 2014 20:35 | 1st = 6 Cool Mikado 2nd = 2 Tiggerlong Await 3rd = 1 Chasin Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 Canuck | ||
Sun Nov 16 2014 20:32 | 1st = 8 Canuck 2nd = 1 Little Elsie 3rd = 5 Funny As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 12 Murano Mystery | ||
Sun Nov 16 2014 20:31 | 1st = 12 Murano Mystery 2nd = 9 Donegal Chokin 3rd = 2 Ya Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Rumble Style | ||
Sun Nov 16 2014 20:29 | 1st = 2 Rumble Style 2nd = 5 Just Proper 3rd = 7 Junior Sanchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Dr Samson | ||
Sun Nov 16 2014 20:28 | 1st = 1 Dr Samson 2nd = 3 Thats About Me 3rd = 7 Mick Mow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Uno Suzie | ||
Sun Nov 16 2014 20:25 | 1st = 3 Uno Suzie 2nd = 1 Roma Girl 3rd = 4 Berridale King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 3 Speedy Ideal | ||
Sun Nov 16 2014 20:23 | 1st = 3 Speedy Ideal 2nd = 8 Playing The Ace 3rd = 7 Tom Grainger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Bit Berger | ||
Sun Nov 16 2014 20:18 | 1st = 1 Bit Berger 2nd = 2 Crowdza Talking 3rd = 3 Fairy Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 8 Baggy Eyes | ||
Sun Nov 16 2014 20:13 | 1st = 8 Baggy Eyes 2nd = 14 Miss Heinekin 3rd = 13 Let Me Impress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 4 Big Merc | ||
Sun Nov 16 2014 20:11 | 1st = 4 Big Merc 2nd = 5 Jim Kerry 3rd = 2 Victa Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 7 Saab Quality | ||
Sun Nov 16 2014 20:08 | 1st = 7 Saab Quality 2nd = 8 Tisu Toota 3rd = 4 Melpark Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Wheres Gigantor | ||
Sun Nov 16 2014 20:06 | 1st = 8 Wheres Gigantor 2nd = 1 Big Sub Woofer 3rd = 7 Pita Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Pelagic | ||
Sun Nov 16 2014 20:03 | 1st = 1 Pelagic 2nd = 4 Eyre 3rd = 8 Conversely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 8 Batavia Jack | ||
Sun Nov 16 2014 20:01 | 1st = 8 Batavia Jack 2nd = 5 Im Light Hearted 3rd = 1 Indigo Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 El Rose | ||
Sun Nov 16 2014 20:00 | 1st = 3 El Rose 2nd = 2 Senorita Escobar 3rd = 7 Sweet Marika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 3 Big Bang Leonard | ||
Sun Nov 16 2014 19:56 | 1st = 3 Big Bang Leonard 2nd = 1 Kamwood Johnny 3rd = 11 Jazzi Jodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Ko Ko Mikado | ||
Sun Nov 16 2014 19:53 | 1st = 8 Ko Ko Mikado 2nd = 2 Dalmuir Prince 3rd = 5 Ruff Edges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 7 Black Daddy | ||
Sun Nov 16 2014 19:50 | 1st = 7 Black Daddy 2nd = 2 Blue Viper 3rd = 5 Whos Doing What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 Aninchofhislife | ||
Sun Nov 16 2014 19:48 | 1st = 1 Aninchofhislife 2nd = 9 El Jays Magic 3rd = 6 Melolyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Reens Fabian | ||
Sun Nov 16 2014 19:43 | 1st = 1 Reens Fabian 2nd = 4 Blasting Bear 3rd = 8 Dr Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Deadly Panther | ||
Sun Nov 16 2014 19:40 | 1st = 1 Deadly Panther 2nd = 3 Scrub Lands 3rd = 8 Ay Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 6 The Danehill Rose | ||
Sun Nov 16 2014 19:38 | 1st = 6 The Danehill Rose 2nd = 3 Blue Myth 3rd = 2 Jester Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 2 Tarsao | ||
Sun Nov 16 2014 19:33 | 1st = 2 Tarsao 2nd = 1 Chooks Reward 3rd = 8 Western Drover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Loves It | ||
Sun Nov 16 2014 19:31 | 1st = 5 Loves It 2nd = 8 Amaroo My Girl 3rd = 6 Streaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 British Bomber | ||
Sun Nov 16 2014 19:28 | 1st = 7 British Bomber 2nd = 3 Cosmo Kramer 3rd = 6 Body Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 Ideal Distraction | ||
Sun Nov 16 2014 19:26 | 1st = 1 Ideal Distraction 2nd = 8 Shards Secret 3rd = 3 Far Away Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Zambora Power | ||
Sun Nov 16 2014 19:23 | 1st = 5 Zambora Power 2nd = 6 Time To Embrace 3rd = 7 Military Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Cawbourne Kayono | ||
Sun Nov 16 2014 19:20 | 1st = 1 Cawbourne Kayono 2nd = 6 Gotta Plan 3rd = 2 Sutton Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 5 Willbe Doc | ||
Sun Nov 16 2014 19:18 | 1st = 5 Willbe Doc 2nd = 3 Original Art 3rd = 4 Notimetothink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 9 Captain Cotchie | ||
Sun Nov 16 2014 19:14 | 1st = 9 Captain Cotchie 2nd = 1 Smash It 3rd = 10 Mr Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 1 Extremist | ||
Sun Nov 16 2014 19:09 | 1st = 1 Extremist 2nd = 5 Matashi 3rd = 10 Usual Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Nancy Devoy | ||
Sun Nov 16 2014 19:07 | 1st = 4 Nancy Devoy 2nd = 8 Anna Ray Girl 3rd = 3 Salegreys Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Morgan Mclaren | ||
Sun Nov 16 2014 19:04 | 1st = 7 Morgan Mclaren 2nd = 4 Tazewell Mclaren 3rd = 2 Punishment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 11 Bindaree Lady | ||
Sun Nov 16 2014 19:03 | 1st = 11 Bindaree Lady 2nd = 13 Heez Our Wally 3rd = 9 Paint Me Gray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Mallee Man | ||
Sun Nov 16 2014 19:00 | 1st = 5 Mallee Man 2nd = 8 Sniper Skills 3rd = 1 Tarn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 6 Unprecedented | ||
Sun Nov 16 2014 18:58 | 1st = 6 Unprecedented 2nd = 3 Barefoot Sally 3rd = 10 Master Kiesey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Good Luck Punk | ||
Sun Nov 16 2014 18:55 | 1st = 8 Good Luck Punk 2nd = 5 Lulugen 3rd = 6 Argyle Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Miss Lively | ||
Sun Nov 16 2014 18:50 | 1st = 1 Miss Lively 2nd = 5 Carly Seelster 3rd = 7 Vander Jenkins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 4 Riley Cracks It | ||
Sun Nov 16 2014 18:47 | 1st = 4 Riley Cracks It 2nd = 5 Katz Shadow 3rd = 8 Dyna Wista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 6 Generally Outspoken | ||
Sun Nov 16 2014 18:45 | 1st = 6 Generally Outspoken 2nd = 10 Double E 3rd = 8 Married In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Yahoo Gold | ||
Sun Nov 16 2014 18:43 | 1st = 8 Yahoo Gold 2nd = 2 Select Jess 3rd = 5 Dr Mortisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 5 Scarp Missile | ||
Sun Nov 16 2014 18:37 | 1st = 5 Scarp Missile 2nd = 3 Blue Outlaw 3rd = 7 Fireside Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 Bromac Del Mar | ||
Sun Nov 16 2014 18:35 | 1st = 1 Bromac Del Mar 2nd = 10 Realy Under Fire 3rd = 4 Our Spunky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Wicky Secret | ||
Sun Nov 16 2014 18:32 | 1st = 4 Wicky Secret 2nd = 1 Galloping Gem 3rd = 2 Elite Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 4 Conjob | ||
Sun Nov 16 2014 18:28 | 1st = 4 Conjob 2nd = 10 Snitchs 3rd = 11 Wild Champagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 2 Apocal Bale | ||
Sun Nov 16 2014 18:25 | 1st = 2 Apocal Bale 2nd = 5 Token Spinner 3rd = 3 Lolly Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 10 My Mate Tyson | ||
Sun Nov 16 2014 18:23 | 1st = 10 My Mate Tyson 2nd = 8 Baldock 3rd = 2 Territorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Star Lord | ||
Sun Nov 16 2014 18:20 | 1st = 1 Star Lord 2nd = 3 Vulcan Rose 3rd = 8 Virginia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Big Bore | ||
Sun Nov 16 2014 18:17 | 1st = 2 Big Bore 2nd = 1 Yale 3rd = 7 Joes Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 1 Soho New York | ||
Sun Nov 16 2014 18:15 | 1st = 1 Soho New York 2nd = 3 Affluent Bell 3rd = 5 Argyle Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Two Stroke | ||
Sun Nov 16 2014 18:13 | 1st = 7 Two Stroke 2nd = 2 Jomar Jimber 3rd = 3 Nikitas Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 11 Barney Fella | ||
Sun Nov 16 2014 18:05 | 1st = 11 Barney Fella 2nd = 8 Calcavado 3rd = 2 Olivia Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 7 Chill Now | ||
Sun Nov 16 2014 18:01 | 1st = 7 Chill Now 2nd = 8 Dyna Vanity 3rd = 1 Stormy Benno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 7 Faithful Jet | ||
Sun Nov 16 2014 18:00 | 1st = 7 Faithful Jet 2nd = 1 These Days 3rd = 6 Bucksaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Emmett Ryker | ||
Sun Nov 16 2014 17:57 | 1st = 1 Emmett Ryker 2nd = 2 Yoko Bale 3rd = 7 Bebony Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Velvet Hammer | ||
Sun Nov 16 2014 17:54 | 1st = 6 Velvet Hammer 2nd = 1 Zipping Trigger 3rd = 2 Ebony Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 4 Du Printemps | ||
Sun Nov 16 2014 17:53 | 1st = 4 Du Printemps 2nd = 6 Marchand 3rd = 1 Daintree Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 16 Great Inagua | ||
Sun Nov 16 2014 17:48 | 1st = 16 Great Inagua 2nd = 5 Wills Choice 3rd = 3 Royal Consort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Machine Road | ||
Sun Nov 16 2014 17:39 | 1st = 4 Machine Road 2nd = 7 Better Be 3rd = 1 Clints Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 12 Sticky Danish | ||
Sun Nov 16 2014 17:38 | 1st = 12 Sticky Danish 2nd = 1 Lunar Snitzel 3rd = 6 Probationary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 7 Heisenberg | ||
Sun Nov 16 2014 17:33 | 1st = 7 Heisenberg 2nd = 8 Hezafraar 3rd = 9 Beluga Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Vapour Lee | ||
Sun Nov 16 2014 17:32 | 1st = 2 Vapour Lee 2nd = 3 Aces And Angels 3rd = 6 Unther Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Bee Flash | ||
Sun Nov 16 2014 17:29 | 1st = 3 Bee Flash 2nd = 8 Its Your Money 3rd = 2 Sorry Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 5 Cols Hero | ||
Sun Nov 16 2014 17:28 | 1st = 5 Cols Hero 2nd = 11 Our Lucky Girl 3rd = 6 Strictly Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 10 Faverock | ||
Sun Nov 16 2014 17:23 | 1st = 10 Faverock 2nd = 5 Serious Fun 3rd = 6 Merveille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Just Crazy | ||
Sun Nov 16 2014 17:21 | 1st = 1 Just Crazy 2nd = 6 Rousey 3rd = 8 Flora Bothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 14 Shake It Shakira | ||
Sun Nov 16 2014 17:18 | 1st = 14 Shake It Shakira 2nd = 6 Kinetic Energy 3rd = 8 Queue For Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Fourth Choice | ||
Sun Nov 16 2014 17:16 | 1st = 2 Fourth Choice 2nd = 5 Udon Bale 3rd = 1 My Jack Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 4 Quality Fair | ||
Sun Nov 16 2014 17:13 | 1st = 4 Quality Fair 2nd = 3 Gibraltar Rock 3rd = 1 Clappa Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Benny Aye | ||
Sun Nov 16 2014 17:11 | 1st = 2 Benny Aye 2nd = 1 Bad Angel 3rd = 8 Gusollio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Telmemore | ||
Sun Nov 16 2014 17:08 | 1st = 1 Telmemore 2nd = 9 Gold Buttons 3rd = 5 Shes A Danica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 12 Vincents Thirst | ||
Sun Nov 16 2014 17:03 | 1st = 12 Vincents Thirst 2nd = 6 Maasai Warrior 3rd = 4 Little Red Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Benzo Bale | ||
Sun Nov 16 2014 17:01 | 1st = 7 Benzo Bale 2nd = 1 Dyna Keitaro 3rd = 4 Francesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 1 Astronomos | ||
Sun Nov 16 2014 16:58 | 1st = 1 Astronomos 2nd = 7 Cullinan Jewel 3rd = 15 Romicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 8 - 2 Ok Alright | ||
Sun Nov 16 2014 16:55 | 1st = 2 Ok Alright 2nd = 3 Horizon Guy 3rd = 8 Knightsmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 7 Destony Hawk | ||
Sun Nov 16 2014 16:53 | 1st = 7 Destony Hawk 2nd = 1 Extreme Value 3rd = 6 The Headliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 3 Snippetee Bee | ||
Sun Nov 16 2014 16:48 | 1st = 3 Snippetee Bee 2nd = 8 Private Currency 3rd = 5 Havana Stash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 11 American Time | ||
Sun Nov 16 2014 16:43 | 1st = 11 American Time 2nd = 5 Room To Boom 3rd = 6 Tabletop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Fleetwood Jay | ||
Sun Nov 16 2014 16:41 | 1st = 3 Fleetwood Jay 2nd = 1 Ice Toronado 3rd = 5 Kathys Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 8 Signor Socks | ||
Sun Nov 16 2014 16:38 | 1st = 8 Signor Socks 2nd = 9 Dominant Manner 3rd = 1 Gingerboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 1 Sangaree | ||
Sun Nov 16 2014 16:33 | 1st = 1 Sangaree 2nd = 3 Fathoms Of Gold 3rd = 7 Captain Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Doula | ||
Sun Nov 16 2014 16:28 | 1st = 5 Doula 2nd = 11 Ziggys Spirit 3rd = 4 Anoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 Pipers Pick | ||
Sun Nov 16 2014 16:26 | 1st = 3 Pipers Pick 2nd = 8 Rouse Flyer 3rd = 7 Westlake Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 2 Churchills Wit | ||
Sun Nov 16 2014 16:23 | 1st = 2 Churchills Wit 2nd = 9 Rusty Ruler 3rd = 11 Blendwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Dyna Fatbob | ||
Sun Nov 16 2014 16:20 | 1st = 1 Dyna Fatbob 2nd = 2 Lets Say Hello 3rd = 8 Left Is Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 Nevagotavote | ||
Sun Nov 16 2014 16:18 | 1st = 1 Nevagotavote 2nd = 12 Heza Clown 3rd = 2 Takewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 7 - 8 Rustys Reject | ||
Sun Nov 16 2014 16:15 | 1st = 8 Rustys Reject 2nd = 7 Benoah 3rd = 5 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 5 Hanks Nephew | ||
Sun Nov 16 2014 16:13 | 1st = 5 Hanks Nephew 2nd = 2 Moon Devil 3rd = 8 A Chiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 8 Shipspotting | ||
Sun Nov 16 2014 16:08 | 1st = 8 Shipspotting 2nd = 7 Geegees Velvet 3rd = 3 Jay Bees Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Funky Chicken | ||
Sun Nov 16 2014 16:05 | 1st = 7 Funky Chicken 2nd = 8 Cairnlea Flash 3rd = 1 Nubian Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 6 Hickson Road | ||
Sun Nov 16 2014 16:03 | 1st = 6 Hickson Road 2nd = 4 Smiling At Shadows 3rd = 12 Torhonour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 2 Excites Zelady | ||
Sun Nov 16 2014 15:58 | 1st = 2 Excites Zelady 2nd = 7 Leveraction 3rd = 4 Lord Wimble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Hestia Bale | ||
Sun Nov 16 2014 15:55 | 1st = 2 Hestia Bale 2nd = 5 Kang Bale 3rd = 6 Thunder Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Bejay The Dejay | ||
Sun Nov 16 2014 15:52 | 1st = 4 Bejay The Dejay 2nd = 6 Lektra Luther 3rd = 1 Seeya Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Diamond Glow | ||
Sun Nov 16 2014 15:48 | 1st = 7 Diamond Glow 2nd = 3 Menacing 3rd = 8 Lead Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Happy Tiger | ||
Sun Nov 16 2014 15:47 | 1st = 8 Happy Tiger 2nd = 5 Brandons Way 3rd = 2 Ginsue Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Blue Cosmic | ||
Sun Nov 16 2014 15:46 | 1st = 8 Blue Cosmic 2nd = 4 Stylish Fancy 3rd = 5 Winfield Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 8 Ninesmine | ||
Sun Nov 16 2014 15:43 | 1st = 8 Ninesmine 2nd = 6 Malan 3rd = 7 Whats Your Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 6 - 5 Louboutin | ||
Sun Nov 16 2014 15:42 | 1st = 5 Louboutin 2nd = 6 Perfezione 3rd = 8 On Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Bonjour Bonsoir | ||
Sun Nov 16 2014 15:40 | 1st = 3 Bonjour Bonsoir 2nd = 5 Allen Gundam 3rd = 4 Gangnam Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 7 Loncava | ||
Sun Nov 16 2014 15:38 | 1st = 7 Loncava 2nd = 5 Bandit Bay 3rd = 3 Nissile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Who Told Blackie | ||
Sun Nov 16 2014 15:34 | 1st = 5 Who Told Blackie 2nd = 1 Gypsy Bling 3rd = 7 Forensics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Artful Monty | ||
Sun Nov 16 2014 15:33 | 1st = 2 Artful Monty 2nd = 10 Ruby Amour 3rd = 7 White Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 7 - 4 Zounite | ||
Sun Nov 16 2014 15:30 | 1st = 4 Zounite 2nd = 2 Rum Tum Tugger 3rd = 13 High Degree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Hugo | ||
Sun Nov 16 2014 15:28 | 1st = 2 Hugo 2nd = 17 Arkadashim 3rd = 11 Young Robin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Thrilling Dynamo | ||
Sun Nov 16 2014 15:27 | 1st = 1 Thrilling Dynamo 2nd = 3 Carats Prince 3rd = 4 Kittys Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Cryers Fred | ||
Sun Nov 16 2014 15:25 | 1st = 4 Cryers Fred 2nd = 7 Paranoia 3rd = 1 Dimora Benson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 1 Life Of Reilly | ||
Sun Nov 16 2014 15:24 | 1st = 1 Life Of Reilly 2nd = 7 Appello 3rd = 2 Butcher Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Perfect Tess | ||
Sun Nov 16 2014 15:22 | 1st = 8 Perfect Tess 2nd = 1 Miss Latoya 3rd = 2 Hot Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Thebarwonprince | ||
Sun Nov 16 2014 15:19 | 1st = 4 Thebarwonprince 2nd = 8 Springalon 3rd = 5 Purrealy Solved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Multi King | ||
Sun Nov 16 2014 15:16 | 1st = 7 Multi King 2nd = 4 Hard Urned Burst 3rd = 6 Firestarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 5 - 7 Ivans Modern Magic | ||
Sun Nov 16 2014 15:13 | 1st = 7 Ivans Modern Magic 2nd = 9 Johnny Brambi 3rd = 10 Jiven Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Kariega | ||
Sun Nov 16 2014 15:10 | 1st = 1 Kariega 2nd = 9 Shadow Doll 3rd = 7 If In Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 8 Uno Lachlan | ||
Sun Nov 16 2014 15:09 | 1st = 8 Uno Lachlan 2nd = 1 Rotovegas Boss 3rd = 4 Quick Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Platinum Shen | ||
Sun Nov 16 2014 15:07 | 1st = 5 Platinum Shen 2nd = 2 Karagiozis 3rd = 7 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 2 Parousia | ||
Sun Nov 16 2014 15:06 | 1st = 2 Parousia 2nd = 1 Export Quality 3rd = 6 Soberest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Noaki Bomber | ||
Sun Nov 16 2014 15:04 | 1st = 4 Noaki Bomber 2nd = 6 Flash Zoe 3rd = 1 Ester Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 11 Adrift | ||
Sun Nov 16 2014 15:01 | 1st = 11 Adrift 2nd = 6 High Seas 3rd = 4 Marootas Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 7 My Guy Mac | ||
Sun Nov 16 2014 15:00 | 1st = 7 My Guy Mac 2nd = 8 Flushing Meadows 3rd = 3 Playaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Bling My Day | ||
Sun Nov 16 2014 14:58 | 1st = 1 Bling My Day 2nd = 2 Dirty Mary 3rd = 7 Texan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 3 Strawpedo | ||
Sun Nov 16 2014 14:56 | 1st = 3 Strawpedo 2nd = 5 Kazanjian 3rd = 7 Terrapinna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 6 - 6 Moon and the Stars | ||
Sun Nov 16 2014 14:54 | 1st = 6 Moon and the Stars 2nd = 5 No Win No Wine 3rd = 2 Tax Exemption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 4 Valiant Warrior | ||
Sun Nov 16 2014 14:52 | 1st = 4 Valiant Warrior 2nd = 3 Just Call Me Fred 3rd = 5 Vinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Moore Park Miss | ||
Sun Nov 16 2014 14:51 | 1st = 3 Moore Park Miss 2nd = 2 Miss Velocette 3rd = 7 Up There Herbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Dughall Entity | ||
Sun Nov 16 2014 14:49 | 1st = 1 Dughall Entity 2nd = 3 Dr Nibette 3rd = 7 Remo Rheola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 7 Nights On Fire | ||
Sun Nov 16 2014 14:48 | 1st = 7 Nights On Fire 2nd = 6 Ainzali 3rd = 3 Bonzar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Six Green Thumbs | ||
Sun Nov 16 2014 14:46 | 1st = 1 Six Green Thumbs 2nd = 8 Rocka Hula Baby 3rd = 2 Isa Hillbilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 8 Unlawful | ||
Sun Nov 16 2014 14:43 | 1st = 8 Unlawful 2nd = 11 Seulamont 3rd = 10 Belle Of The South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 7 Mach Cullen | ||
Sun Nov 16 2014 14:42 | 1st = 7 Mach Cullen 2nd = 5 Violet Bromac 3rd = 8 V C Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Choco Rocco | ||
Sun Nov 16 2014 14:40 | 1st = 2 Choco Rocco 2nd = 1 Silver Fresco 3rd = 3 Just Like Paluza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 4 - 8 Milliondollar Rose | ||
Sun Nov 16 2014 14:37 | 1st = 8 Milliondollar Rose 2nd = 6 Patch Langham 3rd = 1 Annabelle Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 Grawlix | ||
Sun Nov 16 2014 14:34 | 1st = 4 Grawlix 2nd = 6 Try Four 3rd = 5 Per Mille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Hula Moola | ||
Sun Nov 16 2014 14:33 | 1st = 8 Hula Moola 2nd = 6 Gainsford 3rd = 7 Double Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Brazen Bull | ||
Sun Nov 16 2014 14:31 | 1st = 4 Brazen Bull 2nd = 1 Glenville Min 3rd = 2 Hurricane Howie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 5 Giramondo | ||
Sun Nov 16 2014 14:30 | 1st = 5 Giramondo 2nd = 10 Berkeley Gardens 3rd = 11 Coco Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Blonde Nellie | ||
Sun Nov 16 2014 14:28 | 1st = 1 Blonde Nellie 2nd = 7 Unova Bale 3rd = 3 Nerobelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 3 Run It Twice | ||
Sun Nov 16 2014 14:25 | 1st = 3 Run It Twice 2nd = 11 Tale Of Dreams 3rd = 4 Blinkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 5 Nightmarch | ||
Sun Nov 16 2014 14:24 | 1st = 5 Nightmarch 2nd = 10 Tight Lipped 3rd = 4 Hez Only The Lonely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Dr Peter | ||
Sun Nov 16 2014 14:22 | 1st = 4 Dr Peter 2nd = 5 Crowdza Chanting 3rd = 8 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 5 Just Pure Fun | ||
Sun Nov 16 2014 14:20 | 1st = 5 Just Pure Fun 2nd = 2 Voodoo Black Magic 3rd = 3 Bearded Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 5 - 3 Ollie Runs Riot | ||
Sun Nov 16 2014 14:18 | 1st = 3 Ollie Runs Riot 2nd = 2 Handful Of Silver 3rd = 7 Royaltown Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 4 Specialist | ||
Sun Nov 16 2014 14:16 | 1st = 4 Specialist 2nd = 9 Gee Gees Top Notch 3rd = 3 Siorca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 Opawa Marg | ||
Sun Nov 16 2014 14:15 | 1st = 8 Opawa Marg 2nd = 4 Its The Dream 3rd = 2 Very Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Brazen Beauty | ||
Sun Nov 16 2014 14:14 | 1st = 3 Brazen Beauty 2nd = 2 Eumeralla Donna 3rd = 1 Tallinn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 1 Gold Horizon | ||
Sun Nov 16 2014 14:12 | 1st = 1 Gold Horizon 2nd = 3 Bag Of Nickels 3rd = 2 All Sixes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Humming Birdhill | ||
Sun Nov 16 2014 14:11 | 1st = 1 Humming Birdhill 2nd = 2 Aeroplane Jack 3rd = 8 Mademoiselle Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 7 Dance Party | ||
Sun Nov 16 2014 14:07 | 1st = 7 Dance Party 2nd = 6 Celebrity Garden 3rd = 9 Queen Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 2 Starlight Brigade | ||
Sun Nov 16 2014 14:06 | 1st = 2 Starlight Brigade 2nd = 1 Johnny Vegas 3rd = 10 Prince Tudor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 5 Bell Tower | ||
Sun Nov 16 2014 14:04 | 1st = 5 Bell Tower 2nd = 2 Key Largo Prince 3rd = 3 High Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 3 - 8 Pental Cracker | ||
Sun Nov 16 2014 14:01 | 1st = 8 Pental Cracker 2nd = 2 Takalookatmenow 3rd = 9 Artistic Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Double Eagle | ||
Sun Nov 16 2014 13:58 | 1st = 1 Double Eagle 2nd = 5 Somerset Lass 3rd = 2 Cruz By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Mitigator | ||
Sun Nov 16 2014 13:57 | 1st = 3 Mitigator 2nd = 6 Opawa Pearl 3rd = 5 Atoonga Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 11 Northroza | ||
Sun Nov 16 2014 13:54 | 1st = 11 Northroza 2nd = 13 Sound Advice 3rd = 6 Our Bottino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Marys Tam | ||
Sun Nov 16 2014 13:52 | 1st = 3 Marys Tam 2nd = 1 Angelas Gift 3rd = 4 Trias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 1 Esgrimidor | ||
Sun Nov 16 2014 13:49 | 1st = 1 Esgrimidor 2nd = 4 Felines 3rd = 5 Short Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 6 Char Do Neigh | ||
Sun Nov 16 2014 13:48 | 1st = 6 Char Do Neigh 2nd = 12 Shezacheapy 3rd = 3 Platinum Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Unquestionably | ||
Sun Nov 16 2014 13:46 | 1st = 4 Unquestionably 2nd = 5 Danyos Frank 3rd = 8 Dashing Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 3 Ocsmepop | ||
Sun Nov 16 2014 13:44 | 1st = 3 Ocsmepop 2nd = 2 Primal Instinct 3rd = 4 Eight Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 4 - 13 Vegas Luck | ||
Sun Nov 16 2014 13:42 | 1st = 13 Vegas Luck 2nd = 6 Crown The Boss 3rd = 12 Shovels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 9 Bella Venus | ||
Sun Nov 16 2014 13:40 | 1st = 9 Bella Venus 2nd = 11 Miss Mars 3rd = 6 Miss Che Che |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Rosa Gallica | ||
Sun Nov 16 2014 13:39 | 1st = 8 Rosa Gallica 2nd = 2 Shelby King 3rd = 9 Asta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 9 Bright Move | ||
Sun Nov 16 2014 13:36 | 1st = 9 Bright Move 2nd = 7 Secret Lies 3rd = 8 Tiger Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 7 Michael Allan | ||
Sun Nov 16 2014 13:35 | 1st = 7 Michael Allan 2nd = 8 Destini Diamond 3rd = 9 Mufasa Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 11 Magdalenas Rose | ||
Sun Nov 16 2014 13:31 | 1st = 11 Magdalenas Rose 2nd = 9 Green Moth 3rd = 16 Magnazone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 7 Take The Hint | ||
Sun Nov 16 2014 13:30 | 1st = 7 Take The Hint 2nd = 5 Driving The Dragon 3rd = 1 Sea Mc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Dozer Tron | ||
Sun Nov 16 2014 13:27 | 1st = 2 Dozer Tron 2nd = 7 All For Nothing 3rd = 4 Dr Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 2 - 9 The Queens Portrait | ||
Sun Nov 16 2014 13:25 | 1st = 9 The Queens Portrait 2nd = 6 Angel Grove 3rd = 8 Sizzling Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Tee Kay Yapper | ||
Sun Nov 16 2014 13:22 | 1st = 3 Tee Kay Yapper 2nd = 7 Cortez Flyer 3rd = 2 Rocky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 1 Diggers Rebellion | ||
Sun Nov 16 2014 13:18 | 1st = 1 Diggers Rebellion 2nd = 8 Queen Amigo 3rd = 6 Savannabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 4 Surfin Safari | ||
Sun Nov 16 2014 13:13 | 1st = 4 Surfin Safari 2nd = 7 Lycia 3rd = 6 Kimberley Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 2 Costa Del Magnifico | ||
Sun Nov 16 2014 13:12 | 1st = 2 Costa Del Magnifico 2nd = 1 Groomsman 3rd = 12 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 5 Geordies Lass | ||
Sun Nov 16 2014 13:08 | 1st = 5 Geordies Lass 2nd = 7 Kalinga Lock 3rd = 9 Stravinska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Gustavo Fring | ||
Sun Nov 16 2014 13:06 | 1st = 1 Gustavo Fring 2nd = 6 All Mighty One 3rd = 4 Shameless Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 9 Shayana | ||
Sun Nov 16 2014 13:04 | 1st = 9 Shayana 2nd = 1 Mikaylas Raider 3rd = 6 Another Charlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 9 Miss Jolt | ||
Sun Nov 16 2014 13:03 | 1st = 9 Miss Jolt 2nd = 1 Cool Time 3rd = 4 Lolas Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 3 - 2 Monsieur Hughes | ||
Sun Nov 16 2014 13:00 | 1st = 2 Monsieur Hughes 2nd = 1 Bay Raider 3rd = 4 Bletchy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 10 Tuscan Sling | ||
Sun Nov 16 2014 12:55 | 1st = 10 Tuscan Sling 2nd = 14 Whitehouse Affair 3rd = 4 Millies Reef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 9 Eyrewell Pegasus | ||
Sun Nov 16 2014 12:54 | 1st = 9 Eyrewell Pegasus 2nd = 1 Loki Brogden 3rd = 6 Thanks Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 1 - 3 Bullzeye Lobell | ||
Sun Nov 16 2014 12:49 | 1st = 3 Bullzeye Lobell 2nd = 4 Alittle Bit Frosty 3rd = 5 Starzzz In Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Thrilling Orla | ||
Sun Nov 16 2014 12:46 | 1st = 1 Thrilling Orla 2nd = 3 Drury 3rd = 6 Rocketship Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Big Ticket | ||
Sun Nov 16 2014 12:43 | 1st = 5 Big Ticket 2nd = 4 Ivy Lane 3rd = 7 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 8 Galway Abbey | ||
Sun Nov 16 2014 12:38 | 1st = 8 Galway Abbey 2nd = 6 Red Electric 3rd = 1 Kazzacan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Wheezy Appeal | ||
Sun Nov 16 2014 12:29 | 1st = 5 Wheezy Appeal 2nd = 2 Hot King Cole 3rd = 1 This Time Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 All Starzar | ||
Sun Nov 16 2014 12:26 | 1st = 6 All Starzar 2nd = 1 Spur Tron 3rd = 10 Coops Surprize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 2 - 5 Ramblin Daisy | ||
Sun Nov 16 2014 12:22 | 1st = 5 Ramblin Daisy 2nd = 3 Waikiki Gold 3rd = 8 Al Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 1 Supposing | ||
Sun Nov 16 2014 12:20 | 1st = 1 Supposing 2nd = 9 Field Of Courage 3rd = 4 Bennyandthejets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 11 Dwindle Mist | ||
Sun Nov 16 2014 12:05 | 1st = 11 Dwindle Mist 2nd = 1 Mass Invasion 3rd = 13 Moon Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 10 Soul Hanover | ||
Sun Nov 16 2014 11:50 | 1st = 10 Soul Hanover 2nd = 1 Miss Firefly 3rd = 9 Kilkeel Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 1 - 4 American Spirit | ||
Sun Nov 16 2014 11:46 | 1st = 4 American Spirit 2nd = 6 Happy Shoppo 3rd = 3 Starwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 7 Cleo Maguire | ||
Sun Nov 16 2014 11:35 | 1st = 7 Cleo Maguire 2nd = 4 Melina Lowe 3rd = 8 Tuapeka Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 4 Jomo | ||
Sun Nov 16 2014 11:20 | 1st = 4 Jomo 2nd = 5 Creamee 3rd = 3 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 10 Add No Interest | ||
Sun Nov 16 2014 11:05 | 1st = 10 Add No Interest 2nd = 4 Jacks Salute 3rd = 2 Lightning Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 A Chance To Dream | ||
Sun Nov 16 2014 10:53 | 1st = 1 A Chance To Dream 2nd = 13 Zencara 3rd = 5 Jeanie Pops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 7 Balius | ||
Sun Nov 16 2014 10:40 | 1st = 7 Balius 2nd = 4 Franco Ramires 3rd = 2 Quick Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 4 The Fascinator | ||
Sun Nov 16 2014 10:28 | 1st = 4 The Fascinator 2nd = 5 Zeta Bromac 3rd = 6 Sweet Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 8 Dipendra | ||
Sun Nov 16 2014 10:15 | 1st = 8 Dipendra 2nd = 5 Tachma 3rd = 6 Sky Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 2 Cougar Bromac | ||
Sun Nov 16 2014 10:03 | 1st = 2 Cougar Bromac 2nd = 6 Easy For Cullen 3rd = 1 Thatshowie Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Miss Hazard | ||
Sun Nov 16 2014 0:57 | 1st = 2 Miss Hazard 2nd = 1 Our Tiger Lil 3rd = 5 Kristina Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 9 - 5 Three Bears | ||
Sun Nov 16 2014 0:45 | 1st = 5 Three Bears 2nd = 7 Forever Faster 3rd = 1 Jax Or Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Moes Magic | ||
Sun Nov 16 2014 0:37 | 1st = 1 Moes Magic 2nd = 2 Ronray Fury 3rd = 8 Rock Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Takahashi | ||
Sun Nov 16 2014 0:22 | 1st = 8 Takahashi 2nd = 5 Nobu King 3rd = 7 Luba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 12 Kimba Bay | ||
Sun Nov 16 2014 0:15 | 1st = 12 Kimba Bay 2nd = 6 Lombo Supremo 3rd = 8 Your Excused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Bionic Bolt | ||
Sun Nov 16 2014 0:02 | 1st = 5 Bionic Bolt 2nd = 4 Special Jim 3rd = 8 Velocity Sheba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Ruble Monelli | ||
Thu Oct 16 2014 23:57 | 1st = 5 Ruble Monelli 2nd = 4 Black Ronny 3rd = 1 Nitro Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Feels Like El | ||
Thu Oct 16 2014 23:32 | 1st = 6 Feels Like El 2nd = 3 Mighty Cobincho 3rd = 4 Celtic Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Wired For Speed | ||
Thu Oct 16 2014 23:17 | 1st = 5 Wired For Speed 2nd = 1 Nucky Thompson 3rd = 6 Asafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Cosmic Rambo | ||
Thu Oct 16 2014 23:02 | 1st = 4 Cosmic Rambo 2nd = 8 Tennessee Rock 3rd = 1 Shaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Left Is Right | ||
Thu Oct 16 2014 22:58 | 1st = 1 Left Is Right 2nd = 2 Fearsome Mint 3rd = 3 Just A Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Spring Bonanza | ||
Thu Oct 16 2014 22:54 | 1st = 2 Spring Bonanza 2nd = 8 That One 3rd = 3 Tru Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Breakers Tip | ||
Thu Oct 16 2014 22:50 | 1st = 6 Breakers Tip 2nd = 5 Smoke Da George 3rd = 1 Running Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Man Bag | ||
Thu Oct 16 2014 22:42 | 1st = 8 Man Bag 2nd = 7 Lagoon Belle 3rd = 10 Tough Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Kados Dream | ||
Thu Oct 16 2014 22:40 | 1st = 3 Kados Dream 2nd = 5 Lady Galo 3rd = 6 Fashion Mags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Scenic Shot | ||
Thu Oct 16 2014 22:38 | 1st = 5 Scenic Shot 2nd = 4 Jeremey Rent 3rd = 3 Praise Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 10 Space Wave | ||
Thu Oct 16 2014 22:34 | 1st = 10 Space Wave 2nd = 2 Super Vision 3rd = 5 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Heliski | ||
Thu Oct 16 2014 22:30 | 1st = 2 Heliski 2nd = 1 Underground 3rd = 7 Revelator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Thriller Love | ||
Thu Oct 16 2014 22:28 | 1st = 1 Thriller Love 2nd = 8 Get Me 3rd = 4 Warami Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Blue Viper | ||
Thu Oct 16 2014 22:26 | 1st = 1 Blue Viper 2nd = 4 Montgomery Road 3rd = 6 Lektra Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 4 Stiff Arm | ||
Thu Oct 16 2014 22:22 | 1st = 4 Stiff Arm 2nd = 7 Classy Roger 3rd = 6 Gavin Callah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Smokey Desire | ||
Thu Oct 16 2014 22:21 | 1st = 3 Smokey Desire 2nd = 5 Collision Bolt 3rd = 4 Heza Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Sonic Dash | ||
Thu Oct 16 2014 22:14 | 1st = 5 Sonic Dash 2nd = 3 Harden Bale 3rd = 2 Rapid Incline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Seven Straight | ||
Thu Oct 16 2014 22:11 | 1st = 1 Seven Straight 2nd = 3 Hopes Fantasy 3rd = 6 Skuzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Classic Joel | ||
Thu Oct 16 2014 22:08 | 1st = 1 Classic Joel 2nd = 7 High Sierra 3rd = 3 Despicable Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Stop Moochin | ||
Thu Oct 16 2014 22:07 | 1st = 3 Stop Moochin 2nd = 4 Fos Newman 3rd = 8 Grand Slam Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Animate | ||
Thu Oct 16 2014 22:05 | 1st = 1 Animate 2nd = 2 Victa Victoria 3rd = 8 Mclaren Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 4 Mind The Wire | ||
Thu Oct 16 2014 22:00 | 1st = 4 Mind The Wire 2nd = 2 Upsy Daisy 3rd = 6 Giveusagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Florin Monelli | ||
Thu Oct 16 2014 21:59 | 1st = 2 Florin Monelli 2nd = 5 Exploring Dora 3rd = 6 Zipping Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Hector Kahn | ||
Thu Oct 16 2014 21:58 | 1st = 1 Hector Kahn 2nd = 6 Jorelle 3rd = 7 Fantastic Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Divas Shadow | ||
Thu Oct 16 2014 21:55 | 1st = 5 Divas Shadow 2nd = 1 Caustic Bale 3rd = 8 Red Superman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Royal Rowdy | ||
Thu Oct 16 2014 21:52 | 1st = 5 Royal Rowdy 2nd = 1 Gunspeed 3rd = 8 Atta Boy Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Unbound | ||
Thu Oct 16 2014 21:51 | 1st = 4 Unbound 2nd = 2 Tiger Toy 3rd = 5 Kifinti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 1 Massiccio | ||
Thu Oct 16 2014 21:47 | 1st = 1 Massiccio 2nd = 7 Miss Percervirance 3rd = 4 Flamboyant Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 That Was Then | ||
Thu Oct 16 2014 21:44 | 1st = 4 That Was Then 2nd = 1 Bains Lane 3rd = 3 Lou James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Ashs Kuri | ||
Thu Oct 16 2014 21:43 | 1st = 4 Ashs Kuri 2nd = 1 Lira Monelli 3rd = 2 Shanghai Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Woodnear | ||
Thu Oct 16 2014 21:41 | 1st = 3 Woodnear 2nd = 5 Winbrook 3rd = 7 Galilee Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 7 Oh So Striking | ||
Thu Oct 16 2014 21:38 | 1st = 7 Oh So Striking 2nd = 6 Velvet Flame 3rd = 8 White Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 8 Seabrook Joel | ||
Thu Oct 16 2014 21:36 | 1st = 8 Seabrook Joel 2nd = 5 Trons Son 3rd = 3 Billy Beergarden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 My Bro Fabio | ||
Thu Oct 16 2014 21:35 | 1st = 7 My Bro Fabio 2nd = 1 Dream It 3rd = 8 Peloton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 1 Zedaguy | ||
Thu Oct 16 2014 21:30 | 1st = 1 Zedaguy 2nd = 9 Xbolt 3rd = 2 Mo Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Sonnets Special | ||
Thu Oct 16 2014 21:28 | 1st = 8 Sonnets Special 2nd = 3 Not The One 3rd = 6 Ropeley Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Wynburn Charm | ||
Thu Oct 16 2014 21:25 | 1st = 1 Wynburn Charm 2nd = 2 One Man Army 3rd = 7 Beemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Emerley Senorita | ||
Thu Oct 16 2014 21:22 | 1st = 2 Emerley Senorita 2nd = 8 Cool Guinness 3rd = 1 Merlot Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 8 Jerseylicious | ||
Thu Oct 16 2014 21:17 | 1st = 8 Jerseylicious 2nd = 5 Lane Three 3rd = 9 Grand Slam Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Prince Baling | ||
Thu Oct 16 2014 21:16 | 1st = 3 Prince Baling 2nd = 8 Our Fireman 3rd = 5 Penance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Fantastic Spiral | ||
Thu Oct 16 2014 21:14 | 1st = 3 Fantastic Spiral 2nd = 8 Ella Has Class 3rd = 7 Gone Ratty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Dyna Orion | ||
Thu Oct 16 2014 21:11 | 1st = 7 Dyna Orion 2nd = 3 Lou Todd 3rd = 1 Batmandu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Rubys In Yellow | ||
Thu Oct 16 2014 21:08 | 1st = 1 Rubys In Yellow 2nd = 8 Jacksons Day 3rd = 7 Made That Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Miss Somebody | ||
Thu Oct 16 2014 21:05 | 1st = 2 Miss Somebody 2nd = 1 Janda 3rd = 7 Real Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 3 Provocator | ||
Thu Oct 16 2014 21:00 | 1st = 3 Provocator 2nd = 9 Soo Special 3rd = 7 Smooth Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Victa Brooke | ||
Thu Oct 16 2014 20:58 | 1st = 6 Victa Brooke 2nd = 8 Punishment 3rd = 5 Red Line Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Be Two Bomber | ||
Thu Oct 16 2014 20:57 | 1st = 3 Be Two Bomber 2nd = 5 Fight Club 3rd = 7 Reiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 10 Bertacious Bee | ||
Thu Oct 16 2014 20:55 | 1st = 10 Bertacious Bee 2nd = 3 Magic Rama 3rd = 7 Winsome Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Musquin Bale | ||
Thu Oct 16 2014 20:52 | 1st = 2 Musquin Bale 2nd = 6 Babylon Club 3rd = 1 Allen Malik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 10 Luda Can Dance | ||
Thu Oct 16 2014 20:47 | 1st = 10 Luda Can Dance 2nd = 3 Deeinnocentwon 3rd = 2 Deadsetgiveaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Mungunyah | ||
Thu Oct 16 2014 20:44 | 1st = 7 Mungunyah 2nd = 2 Grin And Win 3rd = 1 Celtic Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Princess Gemini | ||
Thu Oct 16 2014 20:41 | 1st = 8 Princess Gemini 2nd = 7 Julia Flys 3rd = 1 Coconut Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Kalden Blanco | ||
Thu Oct 16 2014 20:38 | 1st = 5 Kalden Blanco 2nd = 6 Senni Tony 3rd = 2 Big Zap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Bills Back | ||
Thu Oct 16 2014 20:37 | 1st = 6 Bills Back 2nd = 1 Mepunga Ledger 3rd = 5 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Manalone | ||
Thu Oct 16 2014 20:35 | 1st = 3 Manalone 2nd = 7 Lemon Aid 3rd = 5 Bulla Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 6 Supreme Genes | ||
Thu Oct 16 2014 20:30 | 1st = 6 Supreme Genes 2nd = 5 Sir Briggen 3rd = 7 Tenfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Keep Calm | ||
Thu Oct 16 2014 20:28 | 1st = 1 Keep Calm 2nd = 6 Size Does Matter 3rd = 8 Waymores Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Golfing Amy | ||
Thu Oct 16 2014 20:25 | 1st = 1 Golfing Amy 2nd = 2 Rain Stream 3rd = 5 Stone Fixer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Wynburn Blaze | ||
Thu Oct 16 2014 20:22 | 1st = 6 Wynburn Blaze 2nd = 3 Snow Lane 3rd = 8 Club Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Just Read My Mind | ||
Thu Oct 16 2014 20:17 | 1st = 1 Just Read My Mind 2nd = 4 Im Alex 3rd = 2 Swift Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 8 Dyna Nihilist | ||
Thu Oct 16 2014 20:16 | 1st = 8 Dyna Nihilist 2nd = 2 Renstar 3rd = 5 Spyware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Hes A Villian | ||
Thu Oct 16 2014 20:14 | 1st = 5 Hes A Villian 2nd = 6 Velocity Daff 3rd = 3 Bogie Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Prodigy | ||
Thu Oct 16 2014 20:11 | 1st = 3 Prodigy 2nd = 8 Tinker Bell 3rd = 7 Get Out Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Jayney Bale | ||
Thu Oct 16 2014 20:08 | 1st = 4 Jayney Bale 2nd = 3 No Ransom 3rd = 1 Come On Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Yessam Tulloch | ||
Thu Oct 16 2014 20:05 | 1st = 8 Yessam Tulloch 2nd = 2 Titan Ash 3rd = 6 Billy Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 9 Village Me | ||
Thu Oct 16 2014 20:00 | 1st = 9 Village Me 2nd = 2 Purple Devil 3rd = 8 Seeking Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 All Terrific | ||
Thu Oct 16 2014 19:58 | 1st = 8 All Terrific 2nd = 3 Noble Spirit 3rd = 1 Simpsons Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Exemplar | ||
Thu Oct 16 2014 19:57 | 1st = 6 Exemplar 2nd = 8 Mazzetti 3rd = 5 Tallinn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Spring Amanda | ||
Thu Oct 16 2014 19:55 | 1st = 1 Spring Amanda 2nd = 2 Long Gully Surf 3rd = 3 Zara Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Restless Heart | ||
Thu Oct 16 2014 19:52 | 1st = 3 Restless Heart 2nd = 4 Hawaii Lightning 3rd = 6 Encumbered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Domestic Art | ||
Thu Oct 16 2014 19:47 | 1st = 1 Domestic Art 2nd = 4 Type Thing 3rd = 3 Satu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Ralphy Cinel | ||
Thu Oct 16 2014 19:44 | 1st = 8 Ralphy Cinel 2nd = 7 Sonic Pirate 3rd = 3 Mystic Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Princess Canute | ||
Thu Oct 16 2014 19:41 | 1st = 3 Princess Canute 2nd = 6 Hard Luck 3rd = 10 Radley Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 4 Yeah Right | ||
Thu Oct 16 2014 19:38 | 1st = 4 Yeah Right 2nd = 7 Shotgun Annie 3rd = 1 Buckle Up Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Chrichton Bale | ||
Thu Oct 16 2014 19:37 | 1st = 8 Chrichton Bale 2nd = 5 Got Held Up 3rd = 7 Cosmic Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Alderley Reform | ||
Thu Oct 16 2014 19:35 | 1st = 6 Alderley Reform 2nd = 3 Young Gun Mcbain 3rd = 2 Storm Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 4 Thumbs Up Jerry | ||
Thu Oct 16 2014 19:30 | 1st = 4 Thumbs Up Jerry 2nd = 7 Kains Boy 3rd = 8 Master Kiesey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 My Boy Brodie | ||
Thu Oct 16 2014 19:27 | 1st = 1 My Boy Brodie 2nd = 5 Stilton Lucky 3rd = 8 Triple Bypass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 3 Teegz | ||
Thu Oct 16 2014 19:25 | 1st = 3 Teegz 2nd = 5 Zipping Will 3rd = 6 Rocky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Just Ducal | ||
Thu Oct 16 2014 19:24 | 1st = 2 Just Ducal 2nd = 5 Mimicking 3rd = 7 Dyna Perseus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Cankickatarget | ||
Thu Oct 16 2014 19:18 | 1st = 3 Cankickatarget 2nd = 2 Lombo Final Touch 3rd = 1 Indy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Dyna Olaf | ||
Thu Oct 16 2014 19:17 | 1st = 1 Dyna Olaf 2nd = 5 Lil Weezy 3rd = 2 Saint Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Black Bottle | ||
Thu Oct 16 2014 19:14 | 1st = 6 Black Bottle 2nd = 8 Yiche 3rd = 5 Flying Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Road Trip Blues | ||
Thu Oct 16 2014 19:10 | 1st = 4 Road Trip Blues 2nd = 7 Pedros Regina 3rd = 5 Buzzing Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 8 Dragon Lady | ||
Thu Oct 16 2014 19:10 | 1st = 8 Dragon Lady 2nd = 5 Loki Brogden 3rd = 6 Thanks Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Saahd | ||
Thu Oct 16 2014 19:06 | 1st = 6 Saahd 2nd = 5 Impact Bale 3rd = 1 Soho Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 9 Tepary | ||
Thu Oct 16 2014 19:00 | 1st = 9 Tepary 2nd = 7 Somewhat Sardonic 3rd = 6 Glen Alpine Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 6 Lara Saint | ||
Thu Oct 16 2014 18:56 | 1st = 6 Lara Saint 2nd = 4 Mag Spring 3rd = 1 Kentucky Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 2 Thrilling Carter | ||
Thu Oct 16 2014 18:55 | 1st = 2 Thrilling Carter 2nd = 5 Fancy Amigo 3rd = 3 Shandell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Carwoola Saige | ||
Thu Oct 16 2014 18:50 | 1st = 7 Carwoola Saige 2nd = 8 Money to Burn 3rd = 4 Streaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 The Black Assassin | ||
Thu Oct 16 2014 18:44 | 1st = 6 The Black Assassin 2nd = 5 Cherryblosomdancer 3rd = 10 Leighs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 4 Hot Mach | ||
Thu Oct 16 2014 18:40 | 1st = 4 Hot Mach 2nd = 6 Take The Hint 3rd = 1 Strawberry Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Nippers Babe | ||
Thu Oct 16 2014 18:38 | 1st = 8 Nippers Babe 2nd = 2 Key Nuclear 3rd = 5 Smooth Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 1 Donated | ||
Thu Oct 16 2014 18:32 | 1st = 1 Donated 2nd = 10 Mooney 3rd = 11 Mister Pickles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Sunset Magic | ||
Thu Oct 16 2014 18:28 | 1st = 6 Sunset Magic 2nd = 7 Wicked Wendy 3rd = 8 Buzzie Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Call Me Blue | ||
Thu Oct 16 2014 18:25 | 1st = 7 Call Me Blue 2nd = 2 Gus 3rd = 1 Nitro Luis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 The Reverend Black | ||
Thu Oct 16 2014 18:22 | 1st = 2 The Reverend Black 2nd = 1 Spirit Of Aurora 3rd = 8 Lonesome Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Cosmic Swiper | ||
Thu Oct 16 2014 18:19 | 1st = 6 Cosmic Swiper 2nd = 3 Chalk 3rd = 1 Scrub Lands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 Why Four | ||
Thu Oct 16 2014 18:13 | 1st = 7 Why Four 2nd = 1 Mink Stride 3rd = 3 Moto Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Jemima Charm | ||
Thu Oct 16 2014 18:10 | 1st = 4 Jemima Charm 2nd = 6 See You Win 3rd = 7 Sleepy Mime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 3 Leroy Brogden | ||
Thu Oct 16 2014 18:10 | 1st = 3 Leroy Brogden 2nd = 5 Last Man Out 3rd = 7 Big Ern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Handyman Bob | ||
Thu Oct 16 2014 18:06 | 1st = 1 Handyman Bob 2nd = 7 Dubawis Image 3rd = 4 Hydrive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Winsome Prince | ||
Thu Oct 16 2014 18:00 | 1st = 8 Winsome Prince 2nd = 1 Black Driftwood 3rd = 3 Apprehended |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 6 High Calibre | ||
Thu Oct 16 2014 17:55 | 1st = 6 High Calibre 2nd = 3 Boss Appeal 3rd = 8 Renroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Kenju | ||
Thu Oct 16 2014 17:54 | 1st = 8 Kenju 2nd = 2 Ghostly Thoughts 3rd = 1 Ronald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Village Maestro | ||
Thu Oct 16 2014 17:48 | 1st = 2 Village Maestro 2nd = 8 Master Of The Art 3rd = 1 Gotham City Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Remember Ross | ||
Thu Oct 16 2014 17:44 | 1st = 1 Remember Ross 2nd = 5 Yo Cool Maxie 3rd = 4 Grand Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 7 Monde Boy | ||
Thu Oct 16 2014 17:40 | 1st = 7 Monde Boy 2nd = 10 Illustrious Lad 3rd = 2 Rockedly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 4 Nikita Maguire | ||
Thu Oct 16 2014 17:40 | 1st = 4 Nikita Maguire 2nd = 1 Youbetteryoubet 3rd = 6 Starlight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Southwood Juma | ||
Thu Oct 16 2014 17:36 | 1st = 8 Southwood Juma 2nd = 2 Vee For Vegas 3rd = 1 Super Indigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 5 More Than A Song | ||
Thu Oct 16 2014 17:31 | 1st = 5 More Than A Song 2nd = 1 Accidental 3rd = 11 Via Con Dios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Knockas Return | ||
Thu Oct 16 2014 17:27 | 1st = 1 Knockas Return 2nd = 4 Hayden Hair 3rd = 3 Foxzami Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Exciting Dream | ||
Thu Oct 16 2014 17:26 | 1st = 1 Exciting Dream 2nd = 7 Miss Veyron 3rd = 6 Shelby King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 1 Long Lasting | ||
Thu Oct 16 2014 17:23 | 1st = 1 Long Lasting 2nd = 6 On The Que Tee 3rd = 7 Simply Mean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Big Sub Woofer | ||
Thu Oct 16 2014 17:19 | 1st = 5 Big Sub Woofer 2nd = 8 Battle Flame 3rd = 2 Lil Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Colada Rose | ||
Thu Oct 16 2014 17:13 | 1st = 6 Colada Rose 2nd = 8 Madame Camelot 3rd = 3 Queens Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 Smiling Tom | ||
Thu Oct 16 2014 17:10 | 1st = 1 Smiling Tom 2nd = 6 Smiling Nick 3rd = 4 Danger Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Sweeneys First | ||
Thu Oct 16 2014 17:09 | 1st = 1 Sweeneys First 2nd = 2 Benedict Geoff 3rd = 5 Calculon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 2 Resistant | ||
Thu Oct 16 2014 17:05 | 1st = 2 Resistant 2nd = 15 Harare 3rd = 4 Hot Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Highfield Roco | ||
Thu Oct 16 2014 17:01 | 1st = 8 Highfield Roco 2nd = 1 All Bets Off 3rd = 4 Gifted Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Tuppenys Opinion | ||
Thu Oct 16 2014 16:56 | 1st = 7 Tuppenys Opinion 2nd = 8 Blu Axis 3rd = 2 Dont Think Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Lochinvar Blaze | ||
Thu Oct 16 2014 16:55 | 1st = 8 Lochinvar Blaze 2nd = 4 Super Zip Zip 3rd = 6 Fancy Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Plan Bee | ||
Thu Oct 16 2014 16:52 | 1st = 3 Plan Bee 2nd = 5 Walcott 3rd = 1 Taylor Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 1 The Iliad | ||
Thu Oct 16 2014 16:48 | 1st = 1 The Iliad 2nd = 9 Holy Cleopatra 3rd = 4 Market Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 University Tab | ||
Thu Oct 16 2014 16:44 | 1st = 1 University Tab 2nd = 3 Home Alone 3rd = 4 Lillys Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 4 Strawberry Miss | ||
Thu Oct 16 2014 16:40 | 1st = 4 Strawberry Miss 2nd = 5 Ideal Quest 3rd = 3 A Chance To Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Major Joy | ||
Thu Oct 16 2014 16:38 | 1st = 3 Major Joy 2nd = 8 Norms Spirit 3rd = 4 Coruba Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Sannette Lea | ||
Thu Oct 16 2014 16:34 | 1st = 3 Sannette Lea 2nd = 2 Rangi Ruby 3rd = 1 Hot Ones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 8 Count Of Limonade | ||
Thu Oct 16 2014 16:30 | 1st = 8 Count Of Limonade 2nd = 6 Prince Of Penzance 3rd = 5 Kenjorwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Angels Chief | ||
Thu Oct 16 2014 16:26 | 1st = 6 Angels Chief 2nd = 7 Uno Nando 3rd = 1 Stylish Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Eureka Dubai | ||
Thu Oct 16 2014 16:21 | 1st = 4 Eureka Dubai 2nd = 1 Le Cap 3rd = 2 Whitsunday Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 1 Its The Dream | ||
Thu Oct 16 2014 16:20 | 1st = 1 Its The Dream 2nd = 6 California King 3rd = 4 Fortis Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 5 Le Renard | ||
Thu Oct 16 2014 16:17 | 1st = 5 Le Renard 2nd = 8 Vintage Pearl 3rd = 4 Total Felix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 6 Ready And Flying | ||
Thu Oct 16 2014 16:13 | 1st = 6 Ready And Flying 2nd = 7 Superfast Saki 3rd = 2 King Of England |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Python Jackson | ||
Thu Oct 16 2014 16:09 | 1st = 8 Python Jackson 2nd = 1 Thursday Sip 3rd = 7 Prince Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 5 Our Southern Man | ||
Thu Oct 16 2014 16:05 | 1st = 5 Our Southern Man 2nd = 6 Live Life Betta 3rd = 2 Cougar Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Hokonui Swindle | ||
Thu Oct 16 2014 16:03 | 1st = 5 Hokonui Swindle 2nd = 3 Itaintrocketscience 3rd = 2 Melton Valueless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Tarawi Nicole | ||
Thu Oct 16 2014 15:59 | 1st = 8 Tarawi Nicole 2nd = 4 Raniah Reason 3rd = 7 Fire Streak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 5 Written Up | ||
Thu Oct 16 2014 15:55 | 1st = 5 Written Up 2nd = 6 Al Aneed 3rd = 9 Churchill Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Plaza Boy | ||
Thu Oct 16 2014 15:51 | 1st = 6 Plaza Boy 2nd = 1 Needs Luck 3rd = 2 Lyley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Killer Lyon | ||
Thu Oct 16 2014 15:50 | 1st = 8 Killer Lyon 2nd = 2 Coolabah Blue 3rd = 1 Spud Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Mccaphe | ||
Thu Oct 16 2014 15:46 | 1st = 4 Mccaphe 2nd = 8 Rylees Saga 3rd = 6 Regal Roth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Fang Larky | ||
Thu Oct 16 2014 15:42 | 1st = 4 Fang Larky 2nd = 7 Black Oyster 3rd = 6 Kyls Me Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 4 Mommas Snitzel | ||
Thu Oct 16 2014 15:38 | 1st = 4 Mommas Snitzel 2nd = 9 Heroic Belle 3rd = 6 Mossmans Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 1 Opal Sue | ||
Thu Oct 16 2014 15:34 | 1st = 1 Opal Sue 2nd = 4 Frans Girl 3rd = 5 Coonowrin Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 5 Cawbourne Alpha | ||
Thu Oct 16 2014 15:30 | 1st = 5 Cawbourne Alpha 2nd = 4 Jetsun Quaker 3rd = 7 Black Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Just Tyler | ||
Thu Oct 16 2014 15:28 | 1st = 1 Just Tyler 2nd = 2 Cold Real Dimpled 3rd = 8 Dutch Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Ten Grand Large | ||
Thu Oct 16 2014 15:24 | 1st = 6 Ten Grand Large 2nd = 1 Spin The Top 3rd = 7 Daisy Dop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 5 Mossale | ||
Thu Oct 16 2014 15:20 | 1st = 5 Mossale 2nd = 1 Canadian Major 3rd = 6 Simply Simon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Pops Pest | ||
Thu Oct 16 2014 15:16 | 1st = 1 Pops Pest 2nd = 2 Lightstorm Lil 3rd = 7 Bridge Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Don Draper | ||
Thu Oct 16 2014 15:14 | 1st = 1 Don Draper 2nd = 4 Hula Moola 3rd = 2 Toi Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Arcatran | ||
Thu Oct 16 2014 15:11 | 1st = 1 Arcatran 2nd = 6 Pretty Gully 3rd = 2 Carry Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Bruree Miss | ||
Thu Oct 16 2014 15:07 | 1st = 4 Bruree Miss 2nd = 9 Kallara Tipene 3rd = 7 Sister Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 5 Hyacintha | ||
Thu Oct 16 2014 15:03 | 1st = 5 Hyacintha 2nd = 4 Apache Lad 3rd = 7 Preen Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Zipping Rex | ||
Thu Oct 16 2014 14:59 | 1st = 4 Zipping Rex 2nd = 7 White Pony 3rd = 3 Sweet Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Lucky Man | ||
Thu Oct 16 2014 14:55 | 1st = 1 Lucky Man 2nd = 4 Regazza Gina 3rd = 2 Summit Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 9 - 6 Zeditave Rose | ||
Thu Oct 16 2014 14:52 | 1st = 6 Zeditave Rose 2nd = 12 Caulfield 3rd = 13 Dixie Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Dr Waugh | ||
Thu Oct 16 2014 14:49 | 1st = 6 Dr Waugh 2nd = 8 Nitrofied 3rd = 2 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 5 Godavari | ||
Thu Oct 16 2014 14:45 | 1st = 5 Godavari 2nd = 8 Soldiers Secret 3rd = 1 Aldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Trentys Rose | ||
Thu Oct 16 2014 14:41 | 1st = 1 Trentys Rose 2nd = 4 Surfin Sue 3rd = 8 Dramatic Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Jade Hawk | ||
Thu Oct 16 2014 14:39 | 1st = 6 Jade Hawk 2nd = 2 Comet Foot 3rd = 7 Thrilling Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 4 Rangila | ||
Thu Oct 16 2014 14:36 | 1st = 4 Rangila 2nd = 5 Taranis 3rd = 9 My Girl Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Dr Samson | ||
Thu Oct 16 2014 14:32 | 1st = 7 Dr Samson 2nd = 2 Rockem Woody 3rd = 4 Pagani Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 8 Southpaw | ||
Thu Oct 16 2014 14:28 | 1st = 8 Southpaw 2nd = 10 Dubali 3rd = 5 Dads Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 5 Mia Maggie | ||
Thu Oct 16 2014 14:24 | 1st = 5 Mia Maggie 2nd = 7 Shakedown 3rd = 1 Dayseas Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 13 Just A Lover | ||
Thu Oct 16 2014 14:20 | 1st = 13 Just A Lover 2nd = 14 Brillante Brigitte 3rd = 12 Platinum Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Dalmuir Prince | ||
Thu Oct 16 2014 14:14 | 1st = 1 Dalmuir Prince 2nd = 6 Diablo Keroma 3rd = 4 Emajoes Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 9 Recalculate | ||
Thu Oct 16 2014 14:10 | 1st = 9 Recalculate 2nd = 11 Yours Mine Ours 3rd = 7 In A Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Macies Princess | ||
Thu Oct 16 2014 14:06 | 1st = 5 Macies Princess 2nd = 6 Fusion Queen 3rd = 7 Harry Trotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Check My Swagger | ||
Thu Oct 16 2014 13:57 | 1st = 7 Check My Swagger 2nd = 6 Prince Lark 3rd = 8 High Light Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 9 Alart | ||
Thu Oct 16 2014 13:53 | 1st = 9 Alart 2nd = 4 Moment Of Music 3rd = 6 Stop The Fight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 6 She Goes Woosh | ||
Thu Oct 16 2014 13:49 | 1st = 6 She Goes Woosh 2nd = 1 Mincin Machine 3rd = 2 Kingda Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 8 Exquisite Jewel | ||
Thu Oct 16 2014 13:45 | 1st = 8 Exquisite Jewel 2nd = 5 Racquetor 3rd = 1 Casino Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Pennsylvania Is | ||
Thu Oct 16 2014 13:39 | 1st = 1 Pennsylvania Is 2nd = 2 Darlenes Theory 3rd = 10 Unshrinkable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 3 Durendal | ||
Thu Oct 16 2014 13:35 | 1st = 3 Durendal 2nd = 10 Rising Stock 3rd = 7 Monochrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Western Rose | ||
Thu Oct 16 2014 13:31 | 1st = 3 Western Rose 2nd = 2 Beat The Bullet 3rd = 9 Bralyn Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Gothams Hero | ||
Thu Oct 16 2014 13:22 | 1st = 3 Gothams Hero 2nd = 9 Mrs Fozz 3rd = 1 See The Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 3 Rosabaya | ||
Thu Oct 16 2014 13:18 | 1st = 3 Rosabaya 2nd = 1 Slade Amigos 3rd = 4 Ode To Caitlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 El Criminal | ||
Thu Oct 16 2014 13:14 | 1st = 2 El Criminal 2nd = 4 Petes Drinking 3rd = 3 Kingsbrae Looney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 7 Centre Attention | ||
Thu Oct 16 2014 13:10 | 1st = 7 Centre Attention 2nd = 4 Livn Paradise 3rd = 6 Miss Ana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Spoil The Party | ||
Thu Oct 16 2014 13:04 | 1st = 3 Spoil The Party 2nd = 8 Cavalia 3rd = 9 Rival Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Western Dave | ||
Thu Oct 16 2014 12:56 | 1st = 4 Western Dave 2nd = 3 Pee Dee Are 3rd = 8 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Dublin Dee | ||
Thu Oct 16 2014 12:47 | 1st = 8 Dublin Dee 2nd = 7 Dr Mortisha 3rd = 1 Fawn Kara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 8 Edge Of Glory | ||
Thu Oct 16 2014 12:35 | 1st = 8 Edge Of Glory 2nd = 5 Myminkcoat 3rd = 4 Doing Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Unmentionable | ||
Thu Oct 16 2014 12:29 | 1st = 3 Unmentionable 2nd = 1 Son Tantra 3rd = 8 Bruree Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 4 Poster Girl | ||
Thu Oct 16 2014 12:00 | 1st = 4 Poster Girl 2nd = 12 Jonquil 3rd = 7 Five Tarts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 6 Aribasan | ||
Thu Oct 16 2014 11:25 | 1st = 6 Aribasan 2nd = 8 Wheeler Fortune 3rd = 17 Suchapalava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 5 Oceirins Secret | ||
Thu Oct 16 2014 10:50 | 1st = 5 Oceirins Secret 2nd = 6 Perfect Symbol 3rd = 2 Jimmy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 2 Redeem | ||
Thu Oct 16 2014 10:15 | 1st = 2 Redeem 2nd = 1 Cool Hand Duke 3rd = 13 Skybird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 King Nahas | ||
Thu Oct 16 2014 0:37 | 1st = 1 King Nahas 2nd = 3 Our Tiger Lil 3rd = 4 Miss Hendrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Tomiko Kid | ||
Thu Oct 16 2014 0:12 | 1st = 1 Tomiko Kid 2nd = 8 Couangalt Road 3rd = 7 Hated Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Mike Hawk | ||
Tue Sep 16 2014 23:37 | 1st = 6 Mike Hawk 2nd = 3 Cyclone Warning 3rd = 2 Belarus Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Austin Cove | ||
Tue Sep 16 2014 23:17 | 1st = 8 Austin Cove 2nd = 2 Kalden Escobar 3rd = 5 Derby Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Ashby Beth | ||
Tue Sep 16 2014 22:57 | 1st = 2 Ashby Beth 2nd = 3 Lira Monelli 3rd = 4 Zoo Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 11 Zonya | ||
Tue Sep 16 2014 22:40 | 1st = 11 Zonya 2nd = 7 Terraforce 3rd = 8 Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Touch Of Luxury | ||
Tue Sep 16 2014 22:37 | 1st = 6 Touch Of Luxury 2nd = 7 Random Observer 3rd = 8 Skitzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Swagzilla | ||
Tue Sep 16 2014 22:27 | 1st = 1 Swagzilla 2nd = 5 El Jay Torana 3rd = 3 Beamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Cosmic Hope | ||
Tue Sep 16 2014 22:22 | 1st = 1 Cosmic Hope 2nd = 2 Ocean Prince 3rd = 7 El Grand Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 10 Grand Cru | ||
Tue Sep 16 2014 22:15 | 1st = 10 Grand Cru 2nd = 1 Quick Reflection 3rd = 8 Friday Lunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Pride Matters | ||
Tue Sep 16 2014 22:12 | 1st = 1 Pride Matters 2nd = 7 Gayan 3rd = 2 Delay In Transit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Superfonic | ||
Tue Sep 16 2014 22:09 | 1st = 4 Superfonic 2nd = 8 Speedie Rioli 3rd = 2 Explosive Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Helmutt | ||
Tue Sep 16 2014 22:05 | 1st = 3 Helmutt 2nd = 7 Hi Five Gundi 3rd = 1 Our Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Jazzy Lou | ||
Tue Sep 16 2014 21:57 | 1st = 1 Jazzy Lou 2nd = 5 Gold Dawn 3rd = 3 Late Male |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Yarny Gogolac | ||
Tue Sep 16 2014 21:53 | 1st = 4 Yarny Gogolac 2nd = 6 Its Stormy 3rd = 8 Cawbourne Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Theres A Earn | ||
Tue Sep 16 2014 21:50 | 1st = 1 Theres A Earn 2nd = 8 Symmetry Lad 3rd = 6 Mr Snackman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Go West U Terror | ||
Tue Sep 16 2014 21:45 | 1st = 5 Go West U Terror 2nd = 4 Lord Lombo 3rd = 2 Benjamin Banneker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Samaras On Air | ||
Tue Sep 16 2014 21:42 | 1st = 3 Samaras On Air 2nd = 8 Hydraulics 3rd = 2 Dramatic Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 10 Grand Empire | ||
Tue Sep 16 2014 21:41 | 1st = 10 Grand Empire 2nd = 7 Brintastic 3rd = 5 Better Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 3 Jack Flash | ||
Tue Sep 16 2014 21:39 | 1st = 3 Jack Flash 2nd = 1 Last One Left 3rd = 6 Weekend Wes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Avondale Tara | ||
Tue Sep 16 2014 21:35 | 1st = 1 Avondale Tara 2nd = 8 Grundon 3rd = 7 Sindaryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Faraway Man | ||
Tue Sep 16 2014 21:30 | 1st = 3 Faraway Man 2nd = 8 No Bettertime 3rd = 1 I Am Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Captain Bling | ||
Tue Sep 16 2014 21:27 | 1st = 1 Captain Bling 2nd = 3 Zipping Spice 3rd = 6 Roxys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Blue Inclusion | ||
Tue Sep 16 2014 21:26 | 1st = 1 Blue Inclusion 2nd = 6 Laurie Mac 3rd = 8 Deadly Credits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Tinas Display | ||
Tue Sep 16 2014 21:23 | 1st = 8 Tinas Display 2nd = 7 Rose To Size 3rd = 5 On The Froth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Victory Belle | ||
Tue Sep 16 2014 21:20 | 1st = 1 Victory Belle 2nd = 6 Smokem Jimmy 3rd = 2 Zulu Zenith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Mister Sarkozy | ||
Tue Sep 16 2014 21:15 | 1st = 1 Mister Sarkozy 2nd = 3 Arousing 3rd = 8 Full Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 8 Wind Tracker | ||
Tue Sep 16 2014 21:12 | 1st = 8 Wind Tracker 2nd = 7 Speed Direct 3rd = 5 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Bellas Revenge | ||
Tue Sep 16 2014 21:11 | 1st = 6 Bellas Revenge 2nd = 3 Zoo Ringo 3rd = 8 Ho Ho Pember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Jubilea Bale | ||
Tue Sep 16 2014 21:09 | 1st = 3 Jubilea Bale 2nd = 2 Serious Tate 3rd = 8 Papa Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Birkdale Beauty | ||
Tue Sep 16 2014 21:05 | 1st = 8 Birkdale Beauty 2nd = 6 Jebrynah Alley 3rd = 1 Kay Jays Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 9 Chipmont Lad | ||
Tue Sep 16 2014 21:00 | 1st = 9 Chipmont Lad 3rd = 2 Nomistakingpegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 Trapper Jet | ||
Tue Sep 16 2014 20:57 | 1st = 2 Trapper Jet 2nd = 1 Knot Telling Ya 3rd = 4 Omar Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Reecy Gogolac | ||
Tue Sep 16 2014 20:53 | 1st = 4 Reecy Gogolac 2nd = 3 Second Pearl 3rd = 1 Zipping Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Wago | ||
Tue Sep 16 2014 20:52 | 1st = 1 Wago 2nd = 7 Kridon Notabale 3rd = 3 Hallpack Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Dyna Filbert | ||
Tue Sep 16 2014 20:50 | 1st = 3 Dyna Filbert 2nd = 6 Speed Series 3rd = 1 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Earl Of Charity | ||
Tue Sep 16 2014 20:45 | 1st = 4 Earl Of Charity 2nd = 6 Keepyaguardup 3rd = 12 Conquer All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Cosmic Dryva | ||
Tue Sep 16 2014 20:42 | 1st = 8 Cosmic Dryva 2nd = 5 Sir Yorklea 3rd = 9 Bokarm Baille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Eton Gold | ||
Tue Sep 16 2014 20:39 | 1st = 1 Eton Gold 2nd = 3 Pioneer Cheers 3rd = 7 Collision Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Will Mend | ||
Tue Sep 16 2014 20:35 | 1st = 8 Will Mend 2nd = 1 Saltwater Blue 3rd = 4 Dash For Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 12 Mymumsabankmanager | ||
Tue Sep 16 2014 20:30 | 1st = 12 Mymumsabankmanager 2nd = 2 Christian Torado 3rd = 9 Jimmy The Editor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 West On Madison | ||
Tue Sep 16 2014 20:29 | 1st = 2 West On Madison 2nd = 4 Miss Hazard 3rd = 3 Our Kerry Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Luca Neveelk | ||
Tue Sep 16 2014 20:27 | 1st = 7 Luca Neveelk 2nd = 1 Hallelujah Henry 3rd = 6 Risk Of Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Bokarm Louie | ||
Tue Sep 16 2014 20:23 | 1st = 6 Bokarm Louie 2nd = 10 Duck Duck Goose 3rd = 9 Whiz Bang Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 High Courage | ||
Tue Sep 16 2014 20:15 | 1st = 2 High Courage 2nd = 4 Ohoka Cooper 3rd = 12 Diamonds A Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 8 Listen Now | ||
Tue Sep 16 2014 20:12 | 1st = 8 Listen Now 2nd = 6 Black Denim 3rd = 7 Arolok Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Zipping Spike | ||
Tue Sep 16 2014 20:09 | 1st = 6 Zipping Spike 2nd = 3 Lady Toy 3rd = 2 Darbain Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Florin Monelli | ||
Tue Sep 16 2014 20:08 | 1st = 5 Florin Monelli 2nd = 2 Come And Share 3rd = 7 Yoyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Pure Imagery | ||
Tue Sep 16 2014 20:05 | 1st = 6 Pure Imagery 2nd = 5 Macies Boots 3rd = 3 Well Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 3 Seven And A Half | ||
Tue Sep 16 2014 20:00 | 1st = 3 Seven And A Half 2nd = 6 Dual Agent Tabman 3rd = 1 Soho Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Kimkia Tiger | ||
Tue Sep 16 2014 19:57 | 1st = 8 Kimkia Tiger 2nd = 4 Santorini Blue 3rd = 6 Skinny Redingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Stop The Pain | ||
Tue Sep 16 2014 19:53 | 1st = 1 Stop The Pain 2nd = 7 Rhondas Tears 3rd = 4 Bottle Of Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Magic Salmon | ||
Tue Sep 16 2014 19:50 | 1st = 3 Magic Salmon 2nd = 1 Hogganaught 3rd = 6 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Its Our Time | ||
Tue Sep 16 2014 19:45 | 1st = 1 Its Our Time 2nd = 8 Rowlon The Dream 3rd = 3 Fire Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Billy Rose Hi | ||
Tue Sep 16 2014 19:42 | 1st = 8 Billy Rose Hi 2nd = 7 Elusive Sparkle 3rd = 4 Stella Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Funny Bone | ||
Tue Sep 16 2014 19:39 | 1st = 7 Funny Bone 2nd = 5 Golden Boots 3rd = 3 Im Honoured |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 6 Not Salty | ||
Tue Sep 16 2014 19:35 | 1st = 6 Not Salty 2nd = 7 Wildash Monte 3rd = 2 Mistifide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 9 Racewaycalder | ||
Tue Sep 16 2014 19:30 | 1st = 9 Racewaycalder 2nd = 1 Drunken Maniac 3rd = 5 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Golden Dream | ||
Tue Sep 16 2014 19:27 | 1st = 2 Golden Dream 2nd = 3 Rulla Ronaldo 3rd = 4 Blingsteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Tenoble | ||
Tue Sep 16 2014 19:23 | 1st = 8 Tenoble 2nd = 3 Tuavasa Shek 3rd = 5 Spring Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 5 Tick Away Fire | ||
Tue Sep 16 2014 19:20 | 1st = 5 Tick Away Fire 2nd = 8 Egyptian Lass 3rd = 6 Barcelona Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 12 Crusader Banner | ||
Tue Sep 16 2014 19:15 | 1st = 12 Crusader Banner 2nd = 8 The Dyfi Dabbler 3rd = 3 Good Luck Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 Power Cell | ||
Tue Sep 16 2014 19:12 | 1st = 7 Power Cell 2nd = 6 Bright Debree 3rd = 8 Not In Color |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 All Inn Bemm | ||
Tue Sep 16 2014 19:09 | 1st = 6 All Inn Bemm 2nd = 8 Bugatti Black 3rd = 7 Bass Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Neolisious | ||
Tue Sep 16 2014 19:06 | 1st = 8 Neolisious 2nd = 2 Andiamo Neo 3rd = 5 Busta Voe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 8 Blue Size | ||
Tue Sep 16 2014 19:03 | 1st = 8 Blue Size 2nd = 5 Swift Phantom 3rd = 2 No Prisoners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Union Ally | ||
Tue Sep 16 2014 18:58 | 1st = 1 Union Ally 2nd = 6 Kotare York 3rd = 3 Phantom Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Fascinate Mary | ||
Tue Sep 16 2014 18:55 | 1st = 1 Fascinate Mary 2nd = 4 Just A Tiger 3rd = 7 Black Tommie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Global Lad | ||
Tue Sep 16 2014 18:51 | 1st = 3 Global Lad 2nd = 1 Lucifers Fury 3rd = 2 Spyware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Tap And Go | ||
Tue Sep 16 2014 18:47 | 1st = 3 Tap And Go 2nd = 6 Zambora Dynamo 3rd = 2 Mag Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Farmer Dolly | ||
Tue Sep 16 2014 18:43 | 1st = 6 Farmer Dolly 2nd = 8 Osties Beach 3rd = 5 Galway Delilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Under Illusion | ||
Tue Sep 16 2014 18:38 | 1st = 7 Under Illusion 2nd = 8 Spring Tyrant 3rd = 2 Dusty Crib |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 All Inn Black | ||
Tue Sep 16 2014 18:32 | 1st = 7 All Inn Black 2nd = 5 Ketuts Kaput 3rd = 3 Sharp Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Stunning Jasper | ||
Tue Sep 16 2014 18:26 | 1st = 6 Stunning Jasper 2nd = 1 Dora Pepperell 3rd = 8 Ballan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Phoebes Flame | ||
Tue Sep 16 2014 18:22 | 1st = 3 Phoebes Flame 2nd = 1 Thunder Of Speed 3rd = 2 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Threo | ||
Tue Sep 16 2014 18:16 | 1st = 6 Threo 2nd = 4 End Of The Matter 3rd = 8 Quick Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Sisco Good | ||
Tue Sep 16 2014 18:12 | 1st = 4 Sisco Good 2nd = 8 Mitch Sparrabush 3rd = 1 Blonde Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Not The One | ||
Tue Sep 16 2014 18:06 | 1st = 7 Not The One 2nd = 8 Local Duk 3rd = 6 Harley Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 1 Glenferrie Hood | ||
Tue Sep 16 2014 18:00 | 1st = 1 Glenferrie Hood 2nd = 6 Saucy Legend 3rd = 2 Living Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Money Come Back | ||
Tue Sep 16 2014 17:56 | 1st = 2 Money Come Back 2nd = 7 Fully Charged 3rd = 4 Funky Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Mr Hoppins | ||
Tue Sep 16 2014 17:50 | 1st = 7 Mr Hoppins 2nd = 3 Yada Yada Yada 3rd = 5 Nice Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Ohoka Du Nord | ||
Tue Sep 16 2014 17:44 | 1st = 7 Ohoka Du Nord 2nd = 2 Navajo Rocky 3rd = 4 Lord Jowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Bayman Bale | ||
Tue Sep 16 2014 17:40 | 1st = 2 Bayman Bale 2nd = 6 Eye Smith 3rd = 1 Mister Sunraysia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 9 Ruby Roo | ||
Tue Sep 16 2014 17:32 | 1st = 9 Ruby Roo 2nd = 1 Macies Dora 3rd = 3 Southern Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Ready For Takeoff | ||
Tue Sep 16 2014 17:26 | 1st = 6 Ready For Takeoff 2nd = 2 William Peter 3rd = 7 Free Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Unleash Hell | ||
Tue Sep 16 2014 17:25 | 1st = 1 Unleash Hell 2nd = 8 Mighty Roc 3rd = 3 Let It Develop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Manila Express | ||
Tue Sep 16 2014 17:22 | 1st = 1 Manila Express 2nd = 8 Ralphy Cinel 3rd = 6 Oscura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 10 Stratospheric | ||
Tue Sep 16 2014 17:18 | 1st = 10 Stratospheric 2nd = 2 General Benedict 3rd = 5 Dalpura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Serious Joy | ||
Tue Sep 16 2014 17:14 | 1st = 7 Serious Joy 2nd = 3 Miss Meranda 3rd = 2 Sky Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 My Micky Blue Eyes | ||
Tue Sep 16 2014 17:08 | 1st = 1 My Micky Blue Eyes 2nd = 4 All Starzzz Shark 3rd = 2 True Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Cosmic Explorer | ||
Tue Sep 16 2014 17:07 | 1st = 6 Cosmic Explorer 2nd = 1 My Bella Rose 3rd = 8 Celtic Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 5 Aston Caleb | ||
Tue Sep 16 2014 17:04 | 1st = 5 Aston Caleb 2nd = 4 Brazen Bull 3rd = 8 Thundering Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 4 Del Prado | ||
Tue Sep 16 2014 17:00 | 1st = 4 Del Prado 2nd = 2 Speckie 3rd = 1 Shadow Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Angel Moon | ||
Tue Sep 16 2014 16:57 | 1st = 8 Angel Moon 2nd = 7 Citi Flyer 3rd = 4 Anoai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Strata Star | ||
Tue Sep 16 2014 16:51 | 1st = 1 Strata Star 2nd = 8 Iam Ready 3rd = 3 Cogeday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Jack Kade | ||
Tue Sep 16 2014 16:50 | 1st = 4 Jack Kade 2nd = 1 Aqua Finch 3rd = 8 Revved Up Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Maccas Sway | ||
Tue Sep 16 2014 16:47 | 1st = 3 Maccas Sway 2nd = 6 All Inn River 3rd = 2 Bings Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 5 Devilgate Road | ||
Tue Sep 16 2014 16:43 | 1st = 5 Devilgate Road 2nd = 10 Northern Mark 3rd = 2 Been Awakened |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Shalarmi | ||
Tue Sep 16 2014 16:39 | 1st = 8 Shalarmi 2nd = 2 Bogie Raider 3rd = 9 Kasey Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Quick Jet | ||
Tue Sep 16 2014 16:33 | 1st = 5 Quick Jet 2nd = 8 Tapcracker 3rd = 10 Judah Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Natural Player | ||
Tue Sep 16 2014 16:32 | 1st = 2 Natural Player 2nd = 6 Monster Storm 3rd = 8 Unleash De Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Belena Lad | ||
Tue Sep 16 2014 16:29 | 1st = 3 Belena Lad 2nd = 6 Busters Magic 3rd = 1 Lilly Bolero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 3 Emerenta | ||
Tue Sep 16 2014 16:25 | 1st = 3 Emerenta 2nd = 7 Lord Da Vinci 3rd = 12 Lorries Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Dim Delights | ||
Tue Sep 16 2014 16:22 | 1st = 1 Dim Delights 2nd = 3 Summerhouse 3rd = 7 Little Bit Nippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Aspiring Artist | ||
Tue Sep 16 2014 16:16 | 1st = 6 Aspiring Artist 2nd = 7 Waltzing With Cullen 3rd = 5 Popfromthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Trequartista | ||
Tue Sep 16 2014 16:15 | 1st = 2 Trequartista 2nd = 7 Heres Archie 3rd = 6 Ashby Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Fight Club | ||
Tue Sep 16 2014 16:12 | 1st = 1 Fight Club 2nd = 4 Dee Lightning 3rd = 3 Reiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 3 Valcot | ||
Tue Sep 16 2014 16:08 | 1st = 3 Valcot 2nd = 2 Tableaux 3rd = 7 Keepa Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Sprinkle Dust | ||
Tue Sep 16 2014 16:04 | 1st = 2 Sprinkle Dust 2nd = 4 Shaylor Zelda 3rd = 6 Liana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Boltmaro | ||
Tue Sep 16 2014 15:58 | 1st = 3 Boltmaro 2nd = 9 Jessica Dale 3rd = 8 Tiani Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Sharina Thunder | ||
Tue Sep 16 2014 15:57 | 1st = 7 Sharina Thunder 2nd = 6 Charlm Wish 3rd = 8 Ray And Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Wobbler | ||
Tue Sep 16 2014 15:54 | 1st = 1 Wobbler 2nd = 9 All Inn Dora 3rd = 7 Springvale Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 8 Honey Pie | ||
Tue Sep 16 2014 15:50 | 1st = 8 Honey Pie 2nd = 12 Sultana 3rd = 1 Moiras Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 9 Magic Hen | ||
Tue Sep 16 2014 15:47 | 1st = 9 Magic Hen 2nd = 2 Boss Power Bull 3rd = 7 Amzalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 The Informant | ||
Tue Sep 16 2014 15:41 | 1st = 6 The Informant 2nd = 8 Major Command 3rd = 5 Marshal Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Winnie Lotto | ||
Tue Sep 16 2014 15:40 | 1st = 7 Winnie Lotto 2nd = 5 Electric Fusion 3rd = 3 Crucifix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 7 Buckle Up Omnin | ||
Tue Sep 16 2014 15:37 | 1st = 7 Buckle Up Omnin 2nd = 2 Callamac Baz 3rd = 3 Snoring Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 5 Express Flyer | ||
Tue Sep 16 2014 15:33 | 1st = 5 Express Flyer 2nd = 9 Zinedine 3rd = 4 Sopraffina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Mombasa Boy | ||
Tue Sep 16 2014 15:29 | 1st = 7 Mombasa Boy 2nd = 2 Tex Walker 3rd = 6 Wheels of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Major Joy | ||
Tue Sep 16 2014 15:23 | 1st = 1 Major Joy 2nd = 2 Village Villain 3rd = 3 Magic Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Correct Change | ||
Tue Sep 16 2014 15:22 | 1st = 7 Correct Change 2nd = 2 Someones Girl 3rd = 8 Senor Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 9 Swinging Hammer | ||
Tue Sep 16 2014 15:19 | 1st = 9 Swinging Hammer 2nd = 6 Callamac Fencer 3rd = 4 Beemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 10 Koel | ||
Tue Sep 16 2014 15:15 | 1st = 10 Koel 2nd = 3 Court Order 3rd = 8 Sophies Tryst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Dyna Wista | ||
Tue Sep 16 2014 15:12 | 1st = 3 Dyna Wista 2nd = 4 Aha Mcbain 3rd = 5 Havago Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Ihitthegroundrunning | ||
Tue Sep 16 2014 15:06 | 1st = 1 Ihitthegroundrunning 2nd = 8 The Prestige 3rd = 3 Gottohaveattitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Senorita Escobar | ||
Tue Sep 16 2014 15:05 | 1st = 3 Senorita Escobar 2nd = 1 Jazzy Pepper 3rd = 4 Father Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 4 Molly Monroe | ||
Tue Sep 16 2014 15:02 | 1st = 4 Molly Monroe 2nd = 7 Sir Buddy 3rd = 1 Julia Flys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 6 Butterfly Sky | ||
Tue Sep 16 2014 14:58 | 1st = 6 Butterfly Sky 2nd = 1 Dubai Dusk 3rd = 8 Pressure Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Kalden Balerion | ||
Tue Sep 16 2014 14:54 | 1st = 2 Kalden Balerion 2nd = 8 Proven Juddy 3rd = 5 Alhanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Master Grinner | ||
Tue Sep 16 2014 14:48 | 1st = 1 Master Grinner 2nd = 7 Emperor Jujon 3rd = 8 Stylish Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 5 Heard A Whisper | ||
Tue Sep 16 2014 14:47 | 1st = 5 Heard A Whisper 2nd = 4 Cosmic Mayhem 3rd = 1 Peppie Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Tays Intention | ||
Tue Sep 16 2014 14:44 | 1st = 4 Tays Intention 2nd = 1 Red Fang 3rd = 6 Prince Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 14 Benny Dee | ||
Tue Sep 16 2014 14:40 | 1st = 14 Benny Dee 2nd = 12 Easy Best 3rd = 5 Tellem Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Caramel Flirt | ||
Tue Sep 16 2014 14:37 | 1st = 8 Caramel Flirt 2nd = 6 Kalden Kostello 3rd = 4 Izabellas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Miss Artistic Tara | ||
Tue Sep 16 2014 14:31 | 1st = 7 Miss Artistic Tara 2nd = 5 Our Keepsake 3rd = 4 Jerseylicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 King Nitro | ||
Tue Sep 16 2014 14:27 | 1st = 3 King Nitro 2nd = 1 Quick Advance 3rd = 7 Roxy Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 2 Blu Boy Jag | ||
Tue Sep 16 2014 14:23 | 1st = 2 Blu Boy Jag 2nd = 6 Classic Attitude 3rd = 4 Winged Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Coulta Hill | ||
Tue Sep 16 2014 14:19 | 1st = 2 Coulta Hill 2nd = 1 Long Gully Allgo 3rd = 4 All Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Just A Fling | ||
Tue Sep 16 2014 14:13 | 1st = 5 Just A Fling 2nd = 8 Mister Malakye 3rd = 1 Our Maple Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 4 Good Question | ||
Tue Sep 16 2014 14:09 | 1st = 4 Good Question 2nd = 5 Class Barbie 3rd = 7 Baileys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 1 Abbreviate | ||
Tue Sep 16 2014 14:05 | 1st = 1 Abbreviate 2nd = 3 Red Albert 3rd = 2 It Could Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Lektra Ripper | ||
Tue Sep 16 2014 14:02 | 1st = 5 Lektra Ripper 2nd = 2 Danyos Elna 3rd = 8 Lektra Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 5 Smash Rumour | ||
Tue Sep 16 2014 13:58 | 1st = 5 Smash Rumour 2nd = 7 Oscar Tuivasa 3rd = 8 Opawa Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Nelson County | ||
Tue Sep 16 2014 13:56 | 1st = 1 Nelson County 2nd = 4 Hilarious Legend 3rd = 8 Let Me Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Canuck | ||
Tue Sep 16 2014 13:52 | 1st = 4 Canuck 2nd = 1 Minnie Mogul 3rd = 6 Crystal Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 10 St Luke | ||
Tue Sep 16 2014 13:48 | 1st = 10 St Luke 2nd = 6 Norwegian Princess 3rd = 1 Chavel Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Que Tee Pix | ||
Tue Sep 16 2014 13:46 | 1st = 5 Que Tee Pix 2nd = 3 Business Affair 3rd = 1 Phat Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 9 Spring Pebbles | ||
Tue Sep 16 2014 13:44 | 1st = 9 Spring Pebbles 2nd = 7 Kiki Allen 3rd = 3 Decko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 6 Jinjarango | ||
Tue Sep 16 2014 13:36 | 1st = 6 Jinjarango 2nd = 8 Cawbourne Abbi 3rd = 2 Idol Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 4 Iditarod | ||
Tue Sep 16 2014 13:34 | 1st = 4 Iditarod 2nd = 8 Vernas Boy 3rd = 6 Feraro Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 5 Alsariaa | ||
Tue Sep 16 2014 13:30 | 1st = 5 Alsariaa 2nd = 11 Red Sun Rising 3rd = 4 Tribal Doctor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Sweet Marylou | ||
Tue Sep 16 2014 13:28 | 1st = 8 Sweet Marylou 2nd = 5 Puma Pants 3rd = 6 Runway Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Princely Bogan | ||
Tue Sep 16 2014 13:27 | 1st = 5 Princely Bogan 2nd = 3 Jetset Rebel 3rd = 4 War Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Kip Keino | ||
Tue Sep 16 2014 13:21 | 1st = 2 Kip Keino 2nd = 1 Melpark Sunshine 3rd = 3 Chalcis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Opawa Tom | ||
Tue Sep 16 2014 13:19 | 1st = 5 Opawa Tom 2nd = 4 Harlem Haka 3rd = 2 Opawa Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Tax Toy | ||
Tue Sep 16 2014 13:17 | 1st = 2 Tax Toy 2nd = 3 Buckle Up Jordy 3rd = 9 Simply Spoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 5 Holy Cleopatra | ||
Tue Sep 16 2014 13:13 | 1st = 5 Holy Cleopatra 2nd = 6 Operose 3rd = 2 Boolaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Emerley Avenue | ||
Tue Sep 16 2014 13:09 | 1st = 1 Emerley Avenue 2nd = 3 Robin Air 3rd = 9 Long Gully Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Voussoir | ||
Tue Sep 16 2014 13:06 | 1st = 5 Voussoir 2nd = 4 Opawa Rob 3rd = 2 Louisas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Smichols | ||
Tue Sep 16 2014 12:59 | 1st = 2 Smichols 2nd = 3 Gladis Grice 3rd = 7 Aeroplane Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 5 Chloes Prodigy | ||
Tue Sep 16 2014 12:57 | 1st = 5 Chloes Prodigy 2nd = 3 Cawbourne Steve 3rd = 4 Botany Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Dakota Joe | ||
Tue Sep 16 2014 12:52 | 1st = 4 Dakota Joe 2nd = 3 Sushi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Smash That | ||
Tue Sep 16 2014 12:47 | 1st = 5 Smash That 2nd = 6 Some Genes 3rd = 1 Slingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 1 Silver Pierre | ||
Tue Sep 16 2014 12:42 | 1st = 1 Silver Pierre 2nd = 5 Antivist 3rd = 7 Buckle Up Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Increasing | ||
Tue Sep 16 2014 12:37 | 1st = 4 Increasing 2nd = 3 Shez Keen 3rd = 2 Smash Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Mull It Over | ||
Tue Sep 16 2014 12:27 | 1st = 3 Mull It Over 2nd = 1 Cala Rapita 3rd = 2 Umaga Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Opawa Uno | ||
Tue Sep 16 2014 12:17 | 1st = 2 Opawa Uno 2nd = 8 Wheres The Carat 3rd = 3 Lots Of Beersies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Aniu | ||
Tue Sep 16 2014 12:07 | 1st = 7 Aniu 2nd = 3 Gee Whizz Jeanie 3rd = 6 Mr Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Opawa Bart | ||
Tue Sep 16 2014 11:57 | 1st = 1 Opawa Bart 2nd = 2 Genia Haka 3rd = 8 Whiteys Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Zorba The Greek | ||
Tue Sep 16 2014 11:47 | 1st = 3 Zorba The Greek 2nd = 8 Gin Sling 3rd = 5 Jasper Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 4 Sandi Claws | ||
Tue Sep 16 2014 11:37 | 1st = 4 Sandi Claws 2nd = 1 On The Level 3rd = 2 Opawa Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Botany Win | ||
Tue Sep 16 2014 11:27 | 1st = 8 Botany Win 2nd = 1 Kennys Comet 3rd = 3 Ohoka Strika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 9 No More Beersies | ||
Tue Sep 16 2014 11:17 | 1st = 9 No More Beersies 2nd = 6 Botany Richie 3rd = 8 Matty Hooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Opawa Bro | ||
Tue Sep 16 2014 11:07 | 1st = 8 Opawa Bro 2nd = 4 Nicky Noir 3rd = 7 Know Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Another Another | ||
Tue Sep 16 2014 10:57 | 1st = 2 Another Another 2nd = 8 Joyner Kersee 3rd = 6 Glenn Is Goodesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Van Gerwin | ||
Tue Sep 16 2014 10:47 | 1st = 2 Van Gerwin 2nd = 7 Spider Girl 3rd = 5 Ohoka Joka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Tee Time | ||
Tue Sep 16 2014 10:37 | 1st = 1 Tee Time 2nd = 2 Smash Who 3rd = 6 Starburst Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Inspector Spot | ||
Tue Sep 16 2014 10:27 | 1st = 6 Inspector Spot 2nd = 1 Valldemossa 3rd = 7 Culvie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Hello Blondie | ||
Tue Sep 16 2014 10:17 | 1st = 1 Hello Blondie 2nd = 6 Homebush Zane 3rd = 2 Burno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Vincent Gallo | ||
Tue Sep 16 2014 10:07 | 1st = 1 Vincent Gallo 2nd = 7 Cue Power 3rd = 5 Rua Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Wrong Impression | ||
Sat Aug 16 2014 23:47 | 1st = 6 Wrong Impression 2nd = 7 Deputy Chief 3rd = 1 Elusive Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Miss Moto | ||
Sat Aug 16 2014 23:27 | 1st = 8 Miss Moto 2nd = 2 Three Votes 3rd = 7 Angels Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 1 Itz Darknstormy | ||
Sat Aug 16 2014 23:10 | 1st = 1 Itz Darknstormy 2nd = 7 Perfect Mach 3rd = 5 Times Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Bingle Monelli | ||
Sat Aug 16 2014 23:07 | 1st = 1 Bingle Monelli 2nd = 7 Ash Flash 3rd = 4 Reverberate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Dream It | ||
Sat Aug 16 2014 23:00 | 1st = 7 Dream It 2nd = 2 Fully Charged 3rd = 1 Morningside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Amos Gundi | ||
Sat Aug 16 2014 22:52 | 1st = 2 Amos Gundi 2nd = 6 Vic Gundi 3rd = 7 Coxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Cielito | ||
Sat Aug 16 2014 22:45 | 1st = 6 Cielito 2nd = 4 Lucky Drew 3rd = 8 Ticket to Nowhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Flying Twist | ||
Sat Aug 16 2014 22:42 | 1st = 3 Flying Twist 2nd = 8 Searle Bale 3rd = 1 Velocemente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Father Skeeta | ||
Sat Aug 16 2014 22:35 | 1st = 1 Father Skeeta 2nd = 3 Tiger The Weapon 3rd = 4 Mirror Reflecton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Zelemar Fever | ||
Sat Aug 16 2014 22:30 | 1st = 1 Zelemar Fever 2nd = 3 Star Recall 3rd = 8 Jump The Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Gold Dawn | ||
Sat Aug 16 2014 22:28 | 1st = 3 Gold Dawn 2nd = 7 Turtle Man 3rd = 4 Born Shiney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Nockabout Aussie | ||
Sat Aug 16 2014 22:25 | 1st = 1 Nockabout Aussie 2nd = 8 Starc 3rd = 5 Punch It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Forty Seven Flash | ||
Sat Aug 16 2014 22:20 | 1st = 2 Forty Seven Flash 2nd = 1 Up Country 3rd = 3 Exposed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Are Jip | ||
Sat Aug 16 2014 22:17 | 1st = 5 Are Jip 2nd = 1 Cawbourne Cobra 3rd = 3 Hildas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 6 Sparkling Seelster | ||
Sat Aug 16 2014 22:12 | 1st = 6 Sparkling Seelster 2nd = 8 Rojen Cruz 3rd = 7 Quick Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Politician | ||
Sat Aug 16 2014 22:09 | 1st = 2 Politician 2nd = 1 Jackpot George 3rd = 8 Houdini Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Smooth Number | ||
Sat Aug 16 2014 22:08 | 1st = 5 Smooth Number 2nd = 9 Essay Spok 3rd = 6 My Friend Mitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Julie Bale | ||
Sat Aug 16 2014 22:05 | 1st = 1 Julie Bale 2nd = 2 Mystic Twist 3rd = 4 Silver Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 6 Sir Dasher Dee | ||
Sat Aug 16 2014 22:00 | 1st = 6 Sir Dasher Dee 2nd = 5 Coppagoodone 3rd = 3 Run Clancy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Ready To Riot | ||
Sat Aug 16 2014 21:57 | 1st = 4 Ready To Riot 2nd = 2 Hector Kahn 3rd = 6 Tautology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Coin Of Phrase | ||
Sat Aug 16 2014 21:56 | 1st = 8 Coin Of Phrase 2nd = 5 Herbie Goes 3rd = 3 Cheeky Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Casino Kerrie | ||
Sat Aug 16 2014 21:52 | 1st = 1 Casino Kerrie 2nd = 2 Hozatfora Sundon 3rd = 10 Neville Vaughan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Black Daddy | ||
Sat Aug 16 2014 21:51 | 1st = 1 Black Daddy 2nd = 8 Where On Earth 3rd = 4 Permanent Guest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Thunder Rama | ||
Sat Aug 16 2014 21:50 | 1st = 8 Thunder Rama 2nd = 2 Black Dymas 3rd = 1 Striking Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 3 Nicnak Paddy Wak | ||
Sat Aug 16 2014 21:45 | 1st = 3 Nicnak Paddy Wak 2nd = 1 Lucky And Loaded 3rd = 6 Winter Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Samus Allen | ||
Sat Aug 16 2014 21:42 | 1st = 5 Samus Allen 2nd = 2 Hostile 3rd = 6 Campaspe Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Strong Stanley | ||
Sat Aug 16 2014 21:41 | 1st = 1 Strong Stanley 2nd = 2 Prince Polo 3rd = 8 Silver Aint Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Constantlysideways | ||
Sat Aug 16 2014 21:37 | 1st = 6 Constantlysideways 2nd = 7 Chumlee 3rd = 5 Montana Terminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Queen Charlie | ||
Sat Aug 16 2014 21:35 | 1st = 6 Queen Charlie 2nd = 1 Swans Mavis 3rd = 3 Hurricane Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 3 Beauty Secret | ||
Sat Aug 16 2014 21:30 | 1st = 3 Beauty Secret 2nd = 7 Broadways Best 3rd = 2 Blazeaway Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Kardy Girl | ||
Sat Aug 16 2014 21:27 | 1st = 1 Kardy Girl 2nd = 2 Rowena Ravenclaw 3rd = 7 Cheeky Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Seven Up | ||
Sat Aug 16 2014 21:26 | 1st = 7 Seven Up 2nd = 8 Calla Blackie 3rd = 2 Ronray Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Wheres Jonny | ||
Sat Aug 16 2014 21:22 | 1st = 7 Wheres Jonny 2nd = 4 Down to the Wire 3rd = 6 Thinks Hesa Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Jettas Girl | ||
Sat Aug 16 2014 21:21 | 1st = 1 Jettas Girl 2nd = 3 Auriga Legend 3rd = 2 Cels Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Emas Princess | ||
Sat Aug 16 2014 21:20 | 1st = 5 Emas Princess 2nd = 4 Dyna Glinda 3rd = 1 See Him First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 Thirtyeightspecial | ||
Sat Aug 16 2014 21:15 | 1st = 6 Thirtyeightspecial 2nd = 3 Bolshevic 3rd = 2 Whatashambles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Give You Credit | ||
Sat Aug 16 2014 21:12 | 1st = 1 Give You Credit 2nd = 4 Rue De Kahn 3rd = 2 Gradence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Corrine | ||
Sat Aug 16 2014 21:09 | 1st = 8 Corrine 2nd = 3 My Wish 3rd = 7 Election Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Our Overanova | ||
Sat Aug 16 2014 21:07 | 1st = 8 Our Overanova 2nd = 4 Lady Boomschukaluka 3rd = 2 Our Sunny Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Vocal Express | ||
Sat Aug 16 2014 21:05 | 1st = 2 Vocal Express 2nd = 3 Four Paw Glory 3rd = 1 Velocity Sheba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Cosmic Vee Bee | ||
Sat Aug 16 2014 21:04 | 1st = 3 Cosmic Vee Bee 2nd = 8 Clan Annie 3rd = 4 Earth Break |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 3 Our Sky Major | ||
Sat Aug 16 2014 21:00 | 1st = 3 Our Sky Major 2nd = 10 Bling It On 3rd = 5 Hectorjayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Arejay Smokey | ||
Sat Aug 16 2014 20:57 | 1st = 4 Arejay Smokey 2nd = 2 Gold Affair Two 3rd = 7 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Fred Sealey | ||
Sat Aug 16 2014 20:56 | 1st = 1 Fred Sealey 2nd = 2 Suspect Claims 3rd = 8 Honey Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Caribbean Crest | ||
Sat Aug 16 2014 20:52 | 1st = 7 Caribbean Crest 2nd = 1 Lombo Keepa Secret 3rd = 4 Downtown Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Natural Oyster | ||
Sat Aug 16 2014 20:51 | 1st = 5 Natural Oyster 2nd = 1 Miss Black Ash 3rd = 6 Southpaw Boxer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Pumped Up Zarr | ||
Sat Aug 16 2014 20:49 | 1st = 6 Pumped Up Zarr 2nd = 2 Hayden Hair 3rd = 4 Joane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 3 Baptism Of Fire | ||
Sat Aug 16 2014 20:46 | 1st = 3 Baptism Of Fire 2nd = 5 White Eagle 3rd = 2 Touch Me Toes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Lark Rise | ||
Sat Aug 16 2014 20:44 | 1st = 5 Lark Rise 2nd = 7 Lifesofine 3rd = 1 Arma Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Retiring | ||
Sat Aug 16 2014 20:43 | 1st = 2 Retiring 2nd = 7 Wind Driven 3rd = 4 Gold Buccaneer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Dyna Alchemist | ||
Sat Aug 16 2014 20:40 | 1st = 4 Dyna Alchemist 2nd = 6 Waymores Blues 3rd = 8 Blinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Priceless Gem | ||
Sat Aug 16 2014 20:35 | 1st = 3 Priceless Gem 2nd = 2 Moonlight Spirit 3rd = 9 Artful Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Rolex Roo | ||
Sat Aug 16 2014 20:34 | 1st = 3 Rolex Roo 2nd = 7 Captain Barker 3rd = 8 Starburst Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Major Crocker | ||
Sat Aug 16 2014 20:30 | 1st = 4 Major Crocker 2nd = 9 Alleluia 3rd = 1 Will Mach My Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Seanna Celeste | ||
Sat Aug 16 2014 20:29 | 1st = 5 Seanna Celeste 2nd = 7 Booma Mikado 3rd = 6 Crowdza Captive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Explosive Ebony | ||
Sat Aug 16 2014 20:27 | 1st = 3 Explosive Ebony 2nd = 1 Creepy Coupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Blitzing Flyer | ||
Sat Aug 16 2014 20:24 | 1st = 8 Blitzing Flyer 2nd = 1 Black Panadol 3rd = 2 Elly Ellerton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Whats Emma Got | ||
Sat Aug 16 2014 20:22 | 1st = 4 Whats Emma Got 2nd = 3 Blackntan 3rd = 8 Jereme Jetsetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Master Grey | ||
Sat Aug 16 2014 20:21 | 1st = 2 Master Grey 2nd = 4 Wake Up Call 3rd = 1 Balthazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - | ||
Sat Aug 16 2014 20:19 | 2nd = 1 Mepunga Fearon 3rd = 8 Infinite Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 9 The Left Arm Quick | ||
Sat Aug 16 2014 20:16 | 1st = 9 The Left Arm Quick 2nd = 6 Our Calvados 3rd = 12 Hear It Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 El Chango | ||
Sat Aug 16 2014 20:14 | 1st = 2 El Chango 2nd = 4 Eagles Ace 3rd = 8 Im Jay Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Skuzi | ||
Sat Aug 16 2014 20:13 | 1st = 8 Skuzi 2nd = 6 Tiny Turner 3rd = 7 Gangnam Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Ritza Raider | ||
Sat Aug 16 2014 20:10 | 1st = 8 Ritza Raider 2nd = 1 Premier Mozz 3rd = 3 Miss Sueko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Elite Watch | ||
Sat Aug 16 2014 20:09 | 1st = 7 Elite Watch 2nd = 2 Ruthless Stagger 3rd = 5 Mick Mow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Lebron | ||
Sat Aug 16 2014 20:05 | 1st = 6 Lebron 2nd = 1 Forever Gold 3rd = 7 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 4 Amanda Jay | ||
Sat Aug 16 2014 20:04 | 1st = 4 Amanda Jay 2nd = 2 Sitdown Sarah 3rd = 5 Calypso Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Abbeys Fury | ||
Sat Aug 16 2014 20:01 | 1st = 1 Abbeys Fury 2nd = 2 Ozzie Pub 3rd = 3 Flash Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 Katy Perry | ||
Sat Aug 16 2014 20:00 | 1st = 5 Katy Perry 2nd = 12 Joannes A Delight 3rd = 4 Big Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Empire Ruby | ||
Sat Aug 16 2014 19:58 | 1st = 8 Empire Ruby 2nd = 3 Jessicas Flyer 3rd = 2 Screen Test |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Reckless Brown | ||
Sat Aug 16 2014 19:57 | 1st = 8 Reckless Brown 2nd = 3 Trail Blazing 3rd = 4 Dunstall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Spring Tyrant | ||
Sat Aug 16 2014 19:54 | 1st = 2 Spring Tyrant 2nd = 5 El Black Pearls 3rd = 3 Blue Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 East to West | ||
Sat Aug 16 2014 19:52 | 1st = 4 East to West 2nd = 1 Broadway Harry 3rd = 9 Keringle Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Kingston Ebony | ||
Sat Aug 16 2014 19:51 | 1st = 8 Kingston Ebony 2nd = 5 Whatta Joke 3rd = 3 Velloway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Le Burglar | ||
Sat Aug 16 2014 19:50 | 1st = 1 Le Burglar 2nd = 7 Mohawk Kool 3rd = 6 Cosmic Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 11 Khun Ratha | ||
Sat Aug 16 2014 19:46 | 1st = 11 Khun Ratha 2nd = 12 Macon Georgia 3rd = 6 Our Mandingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Seel N Print | ||
Sat Aug 16 2014 19:45 | 1st = 7 Seel N Print 2nd = 6 Chariot King 3rd = 4 Western Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Mamzelle Penny | ||
Sat Aug 16 2014 19:43 | 1st = 8 Mamzelle Penny 2nd = 1 Soliloquy Cruise 3rd = 7 Ten Fiftys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Lord Jowers | ||
Sat Aug 16 2014 19:40 | 1st = 1 Lord Jowers 2nd = 3 Hurricane Bromac 3rd = 8 Ohoka Du Nord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 New Craze | ||
Sat Aug 16 2014 19:39 | 1st = 5 New Craze 2nd = 4 Big Mistake 3rd = 3 Lachlan Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Great Spartacus | ||
Sat Aug 16 2014 19:37 | 1st = 2 Great Spartacus 2nd = 3 Rebelation 3rd = 6 Spring Leaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 3 Top Approval | ||
Sat Aug 16 2014 19:34 | 1st = 3 Top Approval 2nd = 1 Karlas Lucky Son 3rd = 8 Miss Negativity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 8 Quick Draft | ||
Sat Aug 16 2014 19:32 | 1st = 8 Quick Draft 2nd = 11 Barynya 3rd = 4 Our Santa Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Dainty Lass | ||
Sat Aug 16 2014 19:31 | 1st = 3 Dainty Lass 2nd = 2 This Time Reba 3rd = 1 Elishas Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Singing Sammy | ||
Sat Aug 16 2014 19:30 | 1st = 3 Singing Sammy 2nd = 4 Miss Pocano 3rd = 5 Tiggerlong Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Tekki Twist | ||
Sat Aug 16 2014 19:28 | 1st = 2 Tekki Twist 2nd = 1 Mums Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Winterfeel | ||
Sat Aug 16 2014 19:25 | 1st = 7 Winterfeel 2nd = 3 More Than A Dream 3rd = 5 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Sandave Sprite | ||
Sat Aug 16 2014 19:24 | 1st = 3 Sandave Sprite 2nd = 2 Crystal Halo 3rd = 7 Valentine Meiyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Vayetra | ||
Sat Aug 16 2014 19:21 | 1st = 8 Vayetra 2nd = 5 Scouts Gold 3rd = 6 Gliding Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Lettuceriprita | ||
Sat Aug 16 2014 19:20 | 1st = 6 Lettuceriprita 2nd = 3 Karloo Ten Seventy 3rd = 7 Jokers Tothe Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 War Room | ||
Sat Aug 16 2014 19:18 | 1st = 8 War Room 2nd = 2 Dyna Lemmy 3rd = 1 Bally Sleek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Supabet | ||
Sat Aug 16 2014 19:13 | 1st = 8 Supabet 2nd = 5 Texas Terror 3rd = 12 Mac The Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Astound Ya | ||
Sat Aug 16 2014 19:12 | 1st = 6 Astound Ya 2nd = 5 Promises Blue 3rd = 3 Rosdue Boss Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 5 Reneging | ||
Sat Aug 16 2014 19:08 | 1st = 5 Reneging 2nd = 6 Cankickatarget 3rd = 2 Scots Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Cool Ahmar | ||
Sat Aug 16 2014 19:07 | 1st = 5 Cool Ahmar 2nd = 6 Quiver Bale 3rd = 2 El Roscoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 5 Iceobar | ||
Sat Aug 16 2014 19:03 | 1st = 5 Iceobar 2nd = 1 Stening 3rd = 8 Mojo Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Heroic Avenger | ||
Sat Aug 16 2014 19:02 | 1st = 7 Heroic Avenger 2nd = 8 Little Charlie 3rd = 4 Muscle Up Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Heavy Set | ||
Sat Aug 16 2014 19:00 | 1st = 6 Heavy Set 2nd = 4 Ysmael 3rd = 12 Oakhurst Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Livin It Lovin It | ||
Sat Aug 16 2014 18:55 | 1st = 2 Livin It Lovin It 2nd = 7 Albert Jaccka 3rd = 4 Silver Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Knights Templar | ||
Sat Aug 16 2014 18:54 | 1st = 3 Knights Templar 2nd = 4 Smiley Miller 3rd = 2 Nil All Draw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Fellas R Trouble | ||
Sat Aug 16 2014 18:50 | 1st = 8 Fellas R Trouble 2nd = 2 Shannonsablast 3rd = 6 Ive Gottalife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Tekki Minx | ||
Sat Aug 16 2014 18:49 | 1st = 7 Tekki Minx 2nd = 4 Bekim Goddess 3rd = 9 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 3 What I Mean To Say | ||
Sat Aug 16 2014 18:45 | 1st = 3 What I Mean To Say 2nd = 4 Always Over 3rd = 10 Montana Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Tarzans Grip | ||
Sat Aug 16 2014 18:44 | 1st = 1 Tarzans Grip 2nd = 2 Cosmic Kristie 3rd = 8 Miss Usain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Drunken Desire | ||
Sat Aug 16 2014 18:35 | 1st = 7 Drunken Desire 2nd = 1 Bettor Draw 3rd = 11 My Man Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Brooklyn Cruiser | ||
Sat Aug 16 2014 18:34 | 1st = 7 Brooklyn Cruiser 2nd = 6 Money to Burn 3rd = 1 Midnight Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 4 Just Cala | ||
Sat Aug 16 2014 18:30 | 1st = 4 Just Cala 2nd = 3 Spicy Stride 3rd = 7 Ocean Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Machtavish | ||
Sat Aug 16 2014 18:25 | 1st = 9 Machtavish 2nd = 8 Mister Presley 3rd = 2 Arvee Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Lemon Tree Lad | ||
Sat Aug 16 2014 18:24 | 1st = 7 Lemon Tree Lad 2nd = 3 Steela Dream 3rd = 1 Collision Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 7 Cougar Nights | ||
Sat Aug 16 2014 18:20 | 1st = 7 Cougar Nights 2nd = 10 Bradford Badboy 3rd = 9 Silver Plated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Alittlevolcanic | ||
Sat Aug 16 2014 18:19 | 1st = 3 Alittlevolcanic 2nd = 4 Petman 3rd = 6 White Sambuca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 1 Hannahs Freedom | ||
Sat Aug 16 2014 18:15 | 1st = 1 Hannahs Freedom 2nd = 10 Kyalla Tee Jay 3rd = 4 Octavia Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Magic Mossard | ||
Sat Aug 16 2014 18:14 | 1st = 2 Magic Mossard 2nd = 7 Big White Knocka 3rd = 1 Loyal Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Our Pacquiao | ||
Sat Aug 16 2014 18:10 | 1st = 2 Our Pacquiao 2nd = 11 Beetson 3rd = 5 Karloo Kix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 4 Linda Lovegrace | ||
Sat Aug 16 2014 18:05 | 1st = 4 Linda Lovegrace 2nd = 10 Cyclone Kate 3rd = 1 Lettucesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Miss Pascaleena | ||
Sat Aug 16 2014 18:04 | 1st = 3 Miss Pascaleena 2nd = 2 Galaxia 3rd = 7 Gift From Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 3 Kapow Shannon | ||
Sat Aug 16 2014 17:55 | 1st = 3 Kapow Shannon 2nd = 1 Glenburn Cheeky 3rd = 11 Janets Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Crash Sandy | ||
Sat Aug 16 2014 17:54 | 1st = 3 Crash Sandy 2nd = 5 Margaret Keeping 3rd = 7 Uncle Ant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Bold Life | ||
Sat Aug 16 2014 17:50 | 1st = 2 Bold Life 2nd = 8 Grin For Miss 3rd = 10 Chardanae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Montana Falcon | ||
Sat Aug 16 2014 17:45 | 1st = 2 Montana Falcon 2nd = 1 Our Burning Desire 3rd = 8 Ronald George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Ebony Sting | ||
Sat Aug 16 2014 17:44 | 1st = 1 Ebony Sting 2nd = 3 Surf County 3rd = 6 Zipping Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 5 Rock Magic | ||
Sat Aug 16 2014 17:40 | 1st = 5 Rock Magic 2nd = 1 Dream Lifter 3rd = 4 Stagnite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 5 Erbawi | ||
Sat Aug 16 2014 17:39 | 1st = 5 Erbawi 2nd = 6 Azrael 3rd = 3 Sky Host |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 5 Burnaholeinmypocket | ||
Sat Aug 16 2014 17:35 | 1st = 5 Burnaholeinmypocket 2nd = 9 Kept Under Wraps 3rd = 7 Show Me The Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Jenmore | ||
Sat Aug 16 2014 17:34 | 1st = 2 Jenmore 2nd = 6 Stadium Dancer 3rd = 7 Collekki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 8 Pashana | ||
Sat Aug 16 2014 17:30 | 1st = 8 Pashana 2nd = 9 Getaloadaher 3rd = 7 Itz The Promised One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Bella Chloe | ||
Sat Aug 16 2014 17:29 | 1st = 1 Bella Chloe 2nd = 8 Kiss Me Marlow 3rd = 4 Eiffel In Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 White Roe | ||
Sat Aug 16 2014 17:25 | 1st = 1 White Roe 2nd = 13 Exalted William 3rd = 4 Wise Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Living Lord | ||
Sat Aug 16 2014 17:15 | 1st = 8 Living Lord 2nd = 4 Prince Kai 3rd = 2 Kennedy Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 2 Gregers | ||
Sat Aug 16 2014 17:10 | 1st = 2 Gregers 2nd = 8 Members Joy 3rd = 7 Bloomingdale Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 5 Darling Be Good | ||
Sat Aug 16 2014 17:08 | 1st = 5 Darling Be Good 2nd = 6 Hidden Dancer 3rd = 4 Galway Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Thateldo | ||
Sat Aug 16 2014 17:05 | 1st = 3 Thateldo 2nd = 5 Son Of Something 3rd = 6 Wild Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 6 Silent Gee | ||
Sat Aug 16 2014 17:04 | 1st = 6 Silent Gee 2nd = 1 Listening Device 3rd = 5 Arma De Fuego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 11 Black Revolver | ||
Sat Aug 16 2014 17:00 | 1st = 11 Black Revolver 2nd = 5 The Alfonso 3rd = 16 Lucky Lucky Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 6 Centauraine | ||
Sat Aug 16 2014 16:53 | 1st = 6 Centauraine 2nd = 13 Our Swagman 3rd = 11 Stardust One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 St Gabriel | ||
Sat Aug 16 2014 16:47 | 1st = 4 St Gabriel 2nd = 1 Lennybe 3rd = 2 Pit Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 8 Star Rolling | ||
Sat Aug 16 2014 16:35 | 1st = 8 Star Rolling 2nd = 9 Spillway 3rd = 10 Gig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 1 Tints | ||
Sat Aug 16 2014 16:33 | 1st = 1 Tints 2nd = 10 Hi Hi 3rd = 4 Moonlight Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 4 Chez Harmony | ||
Sat Aug 16 2014 16:31 | 1st = 4 Chez Harmony 2nd = 1 Darcis Affair 3rd = 8 Cuban Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 6 Dash About | ||
Sat Aug 16 2014 16:26 | 1st = 6 Dash About 2nd = 1 Faster Stronger 3rd = 3 Ready To Reel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Rattlehead | ||
Sat Aug 16 2014 16:24 | 1st = 3 Rattlehead 2nd = 11 Pernella Miss 3rd = 10 Miss Cyclonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 9 Beckon | ||
Sat Aug 16 2014 16:20 | 1st = 9 Beckon 2nd = 14 Maroon Bay 3rd = 8 Masterstroke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 12 Kimiko | ||
Sat Aug 16 2014 16:13 | 1st = 12 Kimiko 2nd = 8 Rosewall 3rd = 7 Gridhian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Deiheros | ||
Sat Aug 16 2014 16:07 | 1st = 1 Deiheros 2nd = 4 Winesearch 3rd = 9 Rocket Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 11 Get The Nod | ||
Sat Aug 16 2014 15:55 | 1st = 11 Get The Nod 2nd = 8 Stingray 3rd = 2 Boomwaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 3 Raging To Win | ||
Sat Aug 16 2014 15:53 | 1st = 3 Raging To Win 2nd = 9 Queens Legend 3rd = 8 Msieur Montpelier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 7 Senta Helga | ||
Sat Aug 16 2014 15:51 | 1st = 7 Senta Helga 2nd = 4 Night In Venice 3rd = 2 Manorkinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 Teamster | ||
Sat Aug 16 2014 15:46 | 1st = 1 Teamster 2nd = 5 Fishtale 3rd = 4 Stay Til Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 Ram Jam | ||
Sat Aug 16 2014 15:44 | 1st = 2 Ram Jam 2nd = 7 Heart Show 3rd = 3 Korenica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 5 Entirely Platinum | ||
Sat Aug 16 2014 15:40 | 1st = 5 Entirely Platinum 2nd = 14 Mighty Lucky 3rd = 16 Greatwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Judge Jeuny | ||
Sat Aug 16 2014 15:35 | 1st = 4 Judge Jeuny 2nd = 12 Helsinki Fashion 3rd = 3 Ezyaz Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 3 Little Akie | ||
Sat Aug 16 2014 15:30 | 1st = 3 Little Akie 2nd = 1 Evenmoreaction 3rd = 6 Longshoreman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 4 Speedy Sam | ||
Sat Aug 16 2014 15:25 | 1st = 4 Speedy Sam 2nd = 1 Game Thief 3rd = 8 Lonyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 12 Sabatini | ||
Sat Aug 16 2014 15:20 | 1st = 12 Sabatini 2nd = 3 Royal Snitzel 3rd = 7 Novel Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 1 Smooth Talker | ||
Sat Aug 16 2014 15:17 | 1st = 1 Smooth Talker 2nd = 4 Writtenintherain 3rd = 5 Amaizing Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Il Mio Destino | ||
Sat Aug 16 2014 15:15 | 1st = 2 Il Mio Destino 2nd = 5 Rebel Exceed 3rd = 8 Best Dance Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 8 Express Service | ||
Sat Aug 16 2014 15:05 | 1st = 8 Express Service 2nd = 1 Operational 3rd = 7 Bippo No Bungus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 3 Nostradamus | ||
Sat Aug 16 2014 15:00 | 1st = 3 Nostradamus 2nd = 6 Washington Heights 3rd = 1 Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 7 Worrolong Lad | ||
Sat Aug 16 2014 14:55 | 1st = 7 Worrolong Lad 2nd = 1 Maasai Justice 3rd = 2 Master Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Light It Up | ||
Sat Aug 16 2014 14:50 | 1st = 5 Light It Up 2nd = 8 Sandhill Warrior 3rd = 1 Almighty Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 12 Pondarosa Miss | ||
Sat Aug 16 2014 14:48 | 1st = 12 Pondarosa Miss 2nd = 9 Oui 3rd = 11 Copa Verde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 4 Speedy Graphito | ||
Sat Aug 16 2014 14:45 | 1st = 4 Speedy Graphito 2nd = 1 Endless Puzzle 3rd = 6 Octaraja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 1 Moment Of Change | ||
Sat Aug 16 2014 14:40 | 1st = 1 Moment Of Change 3rd = 4 Club Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 7 Majigal | ||
Sat Aug 16 2014 14:37 | 1st = 7 Majigal 2nd = 2 Cavalia 3rd = 8 Pimlico Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 5 Majestic Reign | ||
Sat Aug 16 2014 14:35 | 1st = 5 Majestic Reign 2nd = 3 Iron Meteorite 3rd = 8 Radical Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Maximus Mak | ||
Sat Aug 16 2014 14:25 | 1st = 3 Maximus Mak 2nd = 2 Flying Roar 3rd = 4 Rodeo Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 1 News Alert | ||
Sat Aug 16 2014 14:20 | 1st = 1 News Alert 2nd = 5 Skip Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 4 Chobe | ||
Sat Aug 16 2014 14:16 | 1st = 4 Chobe 2nd = 11 Rebel Rhythm 3rd = 2 Bossa Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Albonetti | ||
Sat Aug 16 2014 14:13 | 1st = 3 Albonetti 2nd = 6 Brinkley Bliss 3rd = 2 Mermaid Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 4 El Pescado | ||
Sat Aug 16 2014 14:12 | 1st = 4 El Pescado 2nd = 3 Blue Streak 3rd = 9 Zanotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 10 Keep It A Secret | ||
Sat Aug 16 2014 14:09 | 1st = 10 Keep It A Secret 2nd = 1 Gold Spur 3rd = 6 Beckoning Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 11 Infinite Energy | ||
Sat Aug 16 2014 14:05 | 1st = 11 Infinite Energy 2nd = 12 Charmed Harmony 3rd = 2 Another Prelate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 4 Conmigo | ||
Sat Aug 16 2014 14:02 | 1st = 4 Conmigo 2nd = 6 Honey Be Warned 3rd = 11 Strong Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 10 Muscovado | ||
Sat Aug 16 2014 14:00 | 1st = 10 Muscovado 2nd = 1 Chief In Command 3rd = 7 Duccio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 3 Hoylonny | ||
Sat Aug 16 2014 13:45 | 1st = 3 Hoylonny 2nd = 1 Bonfire 3rd = 6 Single |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 5 Varnamo | ||
Sat Aug 16 2014 13:41 | 1st = 5 Varnamo 2nd = 2 Nowhere Man 3rd = 3 Rueason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 King Triton | ||
Sat Aug 16 2014 13:38 | 1st = 3 King Triton 2nd = 8 Red Eye Special 3rd = 4 Redevelop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 7 I Do | ||
Sat Aug 16 2014 13:37 | 1st = 7 I Do 2nd = 13 Pussy Oreilly 3rd = 12 The Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Rooms On Fire | ||
Sat Aug 16 2014 13:34 | 1st = 7 Rooms On Fire 2nd = 1 Quick Witted 3rd = 2 Peterbonetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 5 Good Value | ||
Sat Aug 16 2014 13:30 | 1st = 5 Good Value 2nd = 1 Lord Of Brazil 3rd = 7 Morant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 5 Glamorgan Babe | ||
Sat Aug 16 2014 13:27 | 1st = 5 Glamorgan Babe 2nd = 4 Flying Tiger 3rd = 6 Hip To Be Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 6 Lonnero | ||
Sat Aug 16 2014 13:25 | 1st = 6 Lonnero 2nd = 9 Pink Magnolia 3rd = 1 Caupolican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 1 Tail And All | ||
Sat Aug 16 2014 13:20 | 1st = 1 Tail And All 2nd = 8 Red Cent 3rd = 5 Oak N Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 12 Sensualism | ||
Sat Aug 16 2014 13:10 | 1st = 12 Sensualism 2nd = 8 All Salsa 3rd = 2 My Sabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 3 Mr Walker | ||
Sat Aug 16 2014 13:06 | 1st = 3 Mr Walker 2nd = 10 Manna Trust 3rd = 5 Publisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 7 Miss Wynette | ||
Sat Aug 16 2014 13:03 | 1st = 7 Miss Wynette 2nd = 4 Enduro 3rd = 9 Chondra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 13 Noah Jon | ||
Sat Aug 16 2014 13:02 | 1st = 13 Noah Jon 2nd = 9 West End 3rd = 4 Coolibah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 13 Pay Zone Princess | ||
Sat Aug 16 2014 12:59 | 1st = 13 Pay Zone Princess 2nd = 12 Happy Shoppo 3rd = 8 Rolling Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 1 Bagman | ||
Sat Aug 16 2014 12:55 | 1st = 1 Bagman 2nd = 6 Lord Durante 3rd = 3 Unchain My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 9 Muy Bien | ||
Sat Aug 16 2014 12:50 | 1st = 9 Muy Bien 2nd = 4 Rose Bay 3rd = 6 Mari Pintau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 1 Top Tone | ||
Sat Aug 16 2014 12:45 | 1st = 1 Top Tone 2nd = 9 Grappa Brandy 3rd = 6 Bradburys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Forever Crazy | ||
Sat Aug 16 2014 12:35 | 1st = 1 Forever Crazy 2nd = 5 Scarletini 3rd = 2 Made To Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 7 Permesso | ||
Sat Aug 16 2014 12:32 | 1st = 7 Permesso 2nd = 3 Mr Kanton 3rd = 6 Katie Mckeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 5 Spirit Of Heaven | ||
Sat Aug 16 2014 12:25 | 1st = 5 Spirit Of Heaven 2nd = 8 Spirited Will 3rd = 3 Oriental Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Cannizzaro | ||
Sat Aug 16 2014 12:20 | 1st = 1 Cannizzaro 2nd = 3 Craiglea Mission 3rd = 2 Ryans Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Golden Aro | ||
Sat Aug 16 2014 12:15 | 1st = 4 Golden Aro 2nd = 5 Marks Legacy 3rd = 9 Invinzabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 6 Shapin Lady | ||
Sat Aug 16 2014 12:10 | 1st = 6 Shapin Lady 2nd = 2 Adorabubble 3rd = 3 Pretty Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 5 Choysa | ||
Sat Aug 16 2014 11:54 | 1st = 5 Choysa 2nd = 3 Chachi Arcola 3rd = 10 Varro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 10 Sing For The Sun | ||
Sat Aug 16 2014 11:22 | 1st = 10 Sing For The Sun 2nd = 3 Sophies Gem 3rd = 2 Moretti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 8 Clara Jane | ||
Sat Aug 16 2014 10:50 | 1st = 8 Clara Jane 2nd = 4 Lion Red 3rd = 3 Kapsboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 5 Hes Dan | ||
Sat Aug 16 2014 10:20 | 1st = 5 Hes Dan 2nd = 1 Intransigent 3rd = 2 Little Alfie Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Arctic Wolf | ||
Sat Aug 16 2014 0:32 | 1st = 8 Arctic Wolf 2nd = 1 Tornadus 3rd = 4 Uncle Si |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Cee Sheen | ||
Sat Aug 16 2014 0:07 | 1st = 3 Cee Sheen 2nd = 8 Golden Gossip 3rd = 7 Kridon Notabale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Goodridge Lass | ||
Wed Jul 16 2014 23:47 | 1st = 8 Goodridge Lass 2nd = 7 Fancy Zac 3rd = 1 Smoke Da Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Downlight | ||
Wed Jul 16 2014 23:27 | 1st = 8 Downlight 2nd = 1 Dollstan Star 3rd = 2 Charlie Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Romeos Comet | ||
Wed Jul 16 2014 23:07 | 1st = 8 Romeos Comet 2nd = 2 Astounding Speed 3rd = 3 Starlight Acacia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 West On Hudson | ||
Wed Jul 16 2014 22:52 | 1st = 4 West On Hudson 2nd = 6 Nobu King 3rd = 1 Firm Grip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Bejay The Dejay | ||
Wed Jul 16 2014 22:37 | 1st = 1 Bejay The Dejay 2nd = 2 Notso Funny 3rd = 3 Water Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Western Bound | ||
Wed Jul 16 2014 22:32 | 1st = 7 Western Bound 2nd = 6 Rocket Collision 3rd = 8 Tangier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Cruisers Sol | ||
Wed Jul 16 2014 22:27 | 1st = 6 Cruisers Sol 2nd = 4 Daisy Dop 3rd = 3 Bullbar Jeanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Universal Size | ||
Wed Jul 16 2014 22:20 | 1st = 4 Universal Size 2nd = 1 Cosmic Station 3rd = 5 Mr Snackman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Kardy Girl | ||
Wed Jul 16 2014 22:15 | 1st = 3 Kardy Girl 2nd = 6 Extrovert 3rd = 1 Arctic Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Makedonia | ||
Wed Jul 16 2014 22:10 | 1st = 1 Makedonia 2nd = 3 Zephyr Zap 3rd = 2 Tornado Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Little Miss Cece | ||
Wed Jul 16 2014 22:05 | 1st = 1 Little Miss Cece 2nd = 9 Senor Bond 3rd = 10 Kys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Micky Mambo | ||
Wed Jul 16 2014 21:58 | 1st = 4 Micky Mambo 2nd = 7 Swagzilla 3rd = 2 Hot Thomeli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Riddle Me This | ||
Wed Jul 16 2014 21:55 | 1st = 2 Riddle Me This 2nd = 1 Battlers Boy 3rd = 4 Petite Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 Cosmic Eye | ||
Wed Jul 16 2014 21:52 | 1st = 2 Cosmic Eye 2nd = 4 Natalie Benz 3rd = 6 Kraka Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Bernmar Nitro | ||
Wed Jul 16 2014 21:49 | 1st = 6 Bernmar Nitro 2nd = 2 Sig Sauer 3rd = 3 Hot Chili Lankan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 5 Revved Up Rita | ||
Wed Jul 16 2014 21:46 | 1st = 5 Revved Up Rita 2nd = 4 Big Boy Tige 3rd = 3 True Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Allen Cydan | ||
Wed Jul 16 2014 21:42 | 1st = 8 Allen Cydan 2nd = 1 Baumgartner 3rd = 5 Hoss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Cheeky Bling | ||
Wed Jul 16 2014 21:39 | 1st = 2 Cheeky Bling 2nd = 4 Millions For Us 3rd = 3 Zellwegers Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 6 Miss Oneil | ||
Wed Jul 16 2014 21:35 | 1st = 6 Miss Oneil 2nd = 4 Tarawi April 3rd = 7 Valiant Crusade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 3 Black Cougar | ||
Wed Jul 16 2014 21:30 | 1st = 3 Black Cougar 2nd = 6 Kiss Kenny 3rd = 9 Pas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Glock | ||
Wed Jul 16 2014 21:27 | 1st = 2 Glock 2nd = 9 Midnight Reign 3rd = 5 Neliel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Sweet Daddy Dee | ||
Wed Jul 16 2014 21:24 | 1st = 8 Sweet Daddy Dee 2nd = 2 Hero To Zero 3rd = 3 Sweet Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Lady Toy | ||
Wed Jul 16 2014 21:20 | 1st = 2 Lady Toy 3rd = 7 Delta Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Tureaud | ||
Wed Jul 16 2014 21:16 | 1st = 1 Tureaud 2nd = 8 Dollstan Sky 3rd = 6 King Size Shambi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Ruby Gaga | ||
Wed Jul 16 2014 21:12 | 1st = 2 Ruby Gaga 2nd = 1 Webster 3rd = 6 Lack Of Patience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Swans Twelve | ||
Wed Jul 16 2014 21:08 | 1st = 7 Swans Twelve 2nd = 5 Mad Star 3rd = 2 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Bella Roc | ||
Wed Jul 16 2014 21:05 | 1st = 7 Bella Roc 2nd = 2 Wind Driven 3rd = 6 Cosmic Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Must Be Nice | ||
Wed Jul 16 2014 21:00 | 1st = 6 Must Be Nice 2nd = 1 Tabanan 3rd = 4 Another Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 El Grand Seal | ||
Wed Jul 16 2014 20:58 | 1st = 2 El Grand Seal 2nd = 6 Jaunty Bale 3rd = 8 Flippin Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Coalseam | ||
Wed Jul 16 2014 20:57 | 1st = 2 Coalseam 2nd = 7 Expect A Guess 3rd = 5 Blue Aegean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Stroke Of Luck | ||
Wed Jul 16 2014 20:55 | 1st = 8 Stroke Of Luck 2nd = 1 Dana Joe 3rd = 5 Lucky As El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Right On With It | ||
Wed Jul 16 2014 20:50 | 1st = 5 Right On With It 2nd = 1 Irockmyworld 3rd = 7 Shakeme Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Bremer | ||
Wed Jul 16 2014 20:48 | 1st = 7 Bremer 2nd = 6 Say Goodnight 3rd = 8 Haraka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Hardaway Sun | ||
Wed Jul 16 2014 20:45 | 1st = 8 Hardaway Sun 2nd = 2 Gold Buccaneer 3rd = 1 Pen Shaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Monicas Magic | ||
Wed Jul 16 2014 20:40 | 1st = 7 Monicas Magic 2nd = 8 Our Castanea 3rd = 6 Flightee Deedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Dynamos Miss | ||
Wed Jul 16 2014 20:38 | 1st = 3 Dynamos Miss 2nd = 2 Claretown Bart 3rd = 1 Molly Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Fat Controller | ||
Wed Jul 16 2014 20:35 | 1st = 9 Fat Controller 2nd = 3 Hardy Catch 3rd = 4 Kates Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Black Surprise | ||
Wed Jul 16 2014 20:34 | 1st = 7 Black Surprise 2nd = 5 Rock Attack 3rd = 1 Polkinghorne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 2 Crazy Dave | ||
Wed Jul 16 2014 20:30 | 1st = 2 Crazy Dave 2nd = 7 Artoc 3rd = 4 The Red Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Coral | ||
Wed Jul 16 2014 20:28 | 1st = 8 Coral 2nd = 1 Gambo Girl 3rd = 2 Shall She Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Calamity Trigger | ||
Wed Jul 16 2014 20:25 | 1st = 2 Calamity Trigger 2nd = 3 Princess Syrene 3rd = 7 Supercell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Pistolero | ||
Wed Jul 16 2014 20:20 | 1st = 6 Pistolero 2nd = 5 Riverleigh Sienna 3rd = 1 Princess Marilyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 King Surfa | ||
Wed Jul 16 2014 20:18 | 1st = 4 King Surfa 2nd = 7 Fourth Choice 3rd = 6 Dyna Olsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Cosmic Waters | ||
Wed Jul 16 2014 20:15 | 1st = 6 Cosmic Waters 2nd = 4 Never A Drama 3rd = 8 Velocity Chezon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 9 The Only Child | ||
Wed Jul 16 2014 20:10 | 1st = 9 The Only Child 2nd = 1 Jethros An Eagle 3rd = 7 Itz Platinum Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Kenju | ||
Wed Jul 16 2014 20:08 | 1st = 7 Kenju 2nd = 8 Roxys Pride 3rd = 6 Rozehill Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Peas And Pie | ||
Wed Jul 16 2014 20:05 | 1st = 1 Peas And Pie 2nd = 5 Logan John 3rd = 8 Bardo Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 1 My Zach Bromac | ||
Wed Jul 16 2014 20:00 | 1st = 1 My Zach Bromac 2nd = 2 Getya Wings Out 3rd = 6 The Rogue Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Altolite | ||
Wed Jul 16 2014 19:58 | 1st = 1 Altolite 2nd = 3 Magic Diva 3rd = 2 Dyna Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Farmor At Cee | ||
Wed Jul 16 2014 19:55 | 1st = 5 Farmor At Cee 2nd = 6 Queen Of Sienna 3rd = 3 Origin Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Aristaeus | ||
Wed Jul 16 2014 19:50 | 1st = 3 Aristaeus 2nd = 1 Just Tyler 3rd = 9 Hot Tamale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Smith And Wesson | ||
Wed Jul 16 2014 19:48 | 1st = 5 Smith And Wesson 2nd = 4 My Names Jessie 3rd = 6 Freesia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Hardaway Drifter | ||
Wed Jul 16 2014 19:45 | 1st = 5 Hardaway Drifter 2nd = 6 Little Bardo 3rd = 3 Als Firefly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 10 In Runaway Bay | ||
Wed Jul 16 2014 19:40 | 1st = 10 In Runaway Bay 2nd = 9 Padabing Stride 3rd = 3 Embellished |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Bills Back | ||
Wed Jul 16 2014 19:38 | 1st = 8 Bills Back 2nd = 6 Coconut Grove 3rd = 1 Moonshine Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Earner Bob | ||
Wed Jul 16 2014 19:35 | 1st = 3 Earner Bob 2nd = 1 Clovelly Boy 3rd = 2 Junior Chavez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 1 Sealed Cardigan | ||
Wed Jul 16 2014 19:30 | 1st = 1 Sealed Cardigan 2nd = 4 Whisper Away 3rd = 6 Five Star Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Raven Diamond | ||
Wed Jul 16 2014 19:28 | 1st = 2 Raven Diamond 2nd = 3 Time Dimension 3rd = 1 Brandons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Miami Lass | ||
Wed Jul 16 2014 19:25 | 1st = 5 Miami Lass 2nd = 6 Barrack For Me 3rd = 4 More Dancing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Martys For Real | ||
Wed Jul 16 2014 19:20 | 1st = 5 Martys For Real 2nd = 8 Il Cavalino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Fearsome Warrior | ||
Wed Jul 16 2014 19:18 | 1st = 4 Fearsome Warrior 2nd = 2 Dyna Ping 3rd = 8 Spreading Rumors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Farmor Electric | ||
Wed Jul 16 2014 19:15 | 1st = 8 Farmor Electric 2nd = 3 Wicked Elf 3rd = 7 Shaylor Zaida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Karloo Ten Seventy | ||
Wed Jul 16 2014 19:10 | 1st = 5 Karloo Ten Seventy 2nd = 2 Puffnstuff 3rd = 7 Kenny Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Taurasi | ||
Wed Jul 16 2014 19:08 | 1st = 6 Taurasi 2nd = 8 Jack Willow 3rd = 2 Pully George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 8 Cheyenne Walk | ||
Wed Jul 16 2014 19:05 | 1st = 8 Cheyenne Walk 2nd = 3 Little Miss Mojo 3rd = 1 Jordicor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 10 Blockbuster | ||
Wed Jul 16 2014 19:04 | 1st = 10 Blockbuster 2nd = 4 Railway Smokey 3rd = 3 Gypsy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 2 Waikare Aviator | ||
Wed Jul 16 2014 19:00 | 1st = 2 Waikare Aviator 2nd = 1 Ainsdale 3rd = 7 Tiroroa Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Hot Carbon | ||
Wed Jul 16 2014 18:58 | 1st = 6 Hot Carbon 2nd = 2 Lavie Belle 3rd = 5 Red Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Made To Order | ||
Wed Jul 16 2014 18:55 | 1st = 4 Made To Order 2nd = 1 Farmor Ice 3rd = 7 Wonsden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Reddy Fire | ||
Wed Jul 16 2014 18:50 | 1st = 7 Reddy Fire 2nd = 2 Bullimore 3rd = 8 Highview Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Champagne Dreams | ||
Wed Jul 16 2014 18:48 | 1st = 7 Champagne Dreams 2nd = 8 Malady Aubrey 3rd = 3 Lucky Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 6 Platinum Roulette | ||
Wed Jul 16 2014 18:43 | 1st = 6 Platinum Roulette 2nd = 3 Crackerjack Jo 3rd = 4 Veracity Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Marita Jay | ||
Wed Jul 16 2014 18:42 | 1st = 7 Marita Jay 2nd = 8 Glasgow Sam 3rd = 5 Machine Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 8 Heart Show | ||
Wed Jul 16 2014 18:40 | 1st = 8 Heart Show 2nd = 3 Bolting 3rd = 4 Born Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 9 Hot Genetics | ||
Wed Jul 16 2014 18:37 | 1st = 9 Hot Genetics 2nd = 4 Caressar 3rd = 7 Kulu Cher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 3 Maywyns Storm | ||
Wed Jul 16 2014 18:32 | 1st = 3 Maywyns Storm 2nd = 8 Dartmoor 3rd = 1 Mister Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Parisian Cruise | ||
Wed Jul 16 2014 18:29 | 1st = 8 Parisian Cruise 2nd = 5 Major History 3rd = 7 My Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Hook Him In | ||
Wed Jul 16 2014 18:25 | 1st = 6 Hook Him In 2nd = 8 Micko Fozz 3rd = 2 Bergaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Refund | ||
Wed Jul 16 2014 18:22 | 1st = 4 Refund 2nd = 1 Lady Bellisimo 3rd = 8 Outback Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Spondooley | ||
Wed Jul 16 2014 18:17 | 1st = 10 Spondooley 2nd = 1 Nurse Feelgood 3rd = 7 Happy Camper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Screen Test | ||
Wed Jul 16 2014 18:14 | 1st = 5 Screen Test 2nd = 8 Set It Off 3rd = 6 Gold Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Sokys Bigbullet | ||
Wed Jul 16 2014 18:09 | 1st = 7 Sokys Bigbullet 2nd = 4 Prince Raymac 3rd = 6 Grouse Party House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Satellite City | ||
Wed Jul 16 2014 18:05 | 1st = 9 Satellite City 2nd = 3 Rock Magic 3rd = 11 Cassidy Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Have No Fear | ||
Wed Jul 16 2014 18:01 | 1st = 8 Have No Fear 2nd = 1 Kid Rhubarb 3rd = 6 Our Isabell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Bolivia | ||
Wed Jul 16 2014 17:57 | 1st = 5 Bolivia 2nd = 2 Tiks Man 3rd = 3 Kulu Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Rubys Bad Boy | ||
Wed Jul 16 2014 17:52 | 1st = 1 Rubys Bad Boy 2nd = 7 Master Wizard 3rd = 8 All About Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 7 Lanogatco | ||
Wed Jul 16 2014 17:51 | 1st = 7 Lanogatco 2nd = 12 Westend Smash 3rd = 10 Watch This Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Oh So Striking | ||
Wed Jul 16 2014 17:49 | 1st = 8 Oh So Striking 2nd = 1 Foo Runner 3rd = 3 Lou Lou Westy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Justanotherslippa | ||
Wed Jul 16 2014 17:43 | 1st = 4 Justanotherslippa 2nd = 1 Saint Dal Santo 3rd = 10 Paddy Carmody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Cose Drom | ||
Wed Jul 16 2014 17:40 | 1st = 4 Cose Drom 2nd = 7 Status Bo 3rd = 3 Fear Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Made That Way | ||
Wed Jul 16 2014 17:35 | 1st = 1 Made That Way 2nd = 5 Tusk 3rd = 8 Patti Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 4 Debs Delight | ||
Wed Jul 16 2014 17:30 | 1st = 4 Debs Delight 2nd = 8 Gigante 3rd = 17 Honour Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Booze Hound | ||
Wed Jul 16 2014 17:26 | 1st = 6 Booze Hound 2nd = 8 Assassin Di 3rd = 5 Black Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Oneonthewood | ||
Wed Jul 16 2014 17:20 | 1st = 10 Oneonthewood 2nd = 3 Cougars Blue Jean 3rd = 2 Im Mached Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Bowstreet Buster | ||
Wed Jul 16 2014 17:17 | 1st = 8 Bowstreet Buster 2nd = 4 Fine With Amy 3rd = 6 Pirate Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Rodger Rose Hi | ||
Wed Jul 16 2014 17:13 | 1st = 5 Rodger Rose Hi 2nd = 7 Shrubs Crusader 3rd = 4 Junior Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Bel Sir | ||
Wed Jul 16 2014 17:12 | 1st = 3 Bel Sir 2nd = 10 Idatrice 3rd = 8 Saturday Sorcerer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Written in Red | ||
Wed Jul 16 2014 17:08 | 1st = 3 Written in Red 2nd = 5 Snap to It 3rd = 2 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Emilys Sweet | ||
Wed Jul 16 2014 17:05 | 1st = 5 Emilys Sweet 2nd = 3 Earth Break 3rd = 2 Cocktail Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 4 Adam Cartwright | ||
Wed Jul 16 2014 17:00 | 1st = 4 Adam Cartwright 2nd = 7 Sophies Shark 3rd = 8 Tara Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Jazomax | ||
Wed Jul 16 2014 16:59 | 1st = 6 Jazomax 2nd = 7 Miss Woorndoo 3rd = 1 Boppin Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Candy Crush | ||
Wed Jul 16 2014 16:58 | 1st = 4 Candy Crush 2nd = 5 Killara 3rd = 1 Mr Sneaky Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Eurosun | ||
Wed Jul 16 2014 16:54 | 1st = 1 Eurosun 2nd = 10 Miss Encounter 3rd = 6 Fast Flowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 4 Zipalang | ||
Wed Jul 16 2014 16:45 | 1st = 4 Zipalang 2nd = 9 Cavaloce 3rd = 2 Latin Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Glad Bag | ||
Wed Jul 16 2014 16:42 | 1st = 5 Glad Bag 2nd = 1 Without A Cause 3rd = 4 Watch Me Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Boston George | ||
Wed Jul 16 2014 16:41 | 1st = 8 Boston George 2nd = 3 War Talk 3rd = 7 Good Old Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 3 Perfect Weapon | ||
Wed Jul 16 2014 16:38 | 1st = 3 Perfect Weapon 2nd = 2 Knight Templar 3rd = 7 Redhawks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Zafonic Haze | ||
Wed Jul 16 2014 16:37 | 1st = 2 Zafonic Haze 2nd = 5 Pat The Weapon 3rd = 7 Black Bottle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Millies Comet | ||
Wed Jul 16 2014 16:35 | 1st = 8 Millies Comet 2nd = 1 Vicki Rose Hi 3rd = 3 Miss Meranda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 Belle Ez | ||
Wed Jul 16 2014 16:33 | 1st = 1 Belle Ez 2nd = 3 Atlas Rising 3rd = 7 Fishtale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 6 Jackabeems | ||
Wed Jul 16 2014 16:31 | 1st = 6 Jackabeems 2nd = 1 Forced Out 3rd = 10 Willow Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 9 Richenza | ||
Wed Jul 16 2014 16:28 | 1st = 9 Richenza 2nd = 10 Heart Smart 3rd = 2 Baron Douro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Lagoon May | ||
Wed Jul 16 2014 16:24 | 1st = 7 Lagoon May 2nd = 2 Space Girl Tears 3rd = 5 Super Cheap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Little Mumma Cry | ||
Wed Jul 16 2014 16:23 | 1st = 1 Little Mumma Cry 2nd = 7 High Spender 3rd = 2 Le Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Kuhreihen | ||
Wed Jul 16 2014 16:20 | 1st = 6 Kuhreihen 2nd = 13 Mulga Chief 3rd = 3 Zimmerman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Kay The Weapon | ||
Wed Jul 16 2014 16:19 | 1st = 5 Kay The Weapon 2nd = 3 Cool Collusion 3rd = 4 Princess Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Kulu Senor | ||
Wed Jul 16 2014 16:17 | 1st = 5 Kulu Senor 2nd = 3 Dayseas Cosmo 3rd = 2 Champs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 5 Crimson Ruler | ||
Wed Jul 16 2014 16:14 | 1st = 5 Crimson Ruler 2nd = 9 Elsas Girl 3rd = 11 Barambas Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Colla Voce | ||
Wed Jul 16 2014 16:10 | 1st = 2 Colla Voce 2nd = 8 Combat Dancer 3rd = 4 Pop Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Sick Stunt | ||
Wed Jul 16 2014 16:07 | 1st = 2 Sick Stunt 2nd = 4 Runaway Jade 3rd = 6 Overstocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Shirdon Helga | ||
Wed Jul 16 2014 16:06 | 1st = 2 Shirdon Helga 2nd = 1 Elaborate Miss 3rd = 3 Fiesty Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 11 Cocktail Time | ||
Wed Jul 16 2014 16:03 | 1st = 11 Cocktail Time 2nd = 5 Manowood 3rd = 8 Hollywood Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Kalden Legenda | ||
Wed Jul 16 2014 16:02 | 1st = 5 Kalden Legenda 2nd = 7 Delinquency 3rd = 8 Space Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Masterful | ||
Wed Jul 16 2014 16:00 | 1st = 2 Masterful 2nd = 8 Sinuk 3rd = 4 Jeepster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 5 Twin Spires | ||
Wed Jul 16 2014 15:58 | 1st = 5 Twin Spires 2nd = 2 Quick Thoughts 3rd = 3 Tigerkelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 8 Ark | ||
Wed Jul 16 2014 15:56 | 1st = 8 Ark 2nd = 7 Keayang Storm 3rd = 9 Johnos Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 4 Voodoo Blue Magic | ||
Wed Jul 16 2014 15:53 | 1st = 4 Voodoo Blue Magic 2nd = 2 Lewaulo 3rd = 9 Bernitchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Abbreviate | ||
Wed Jul 16 2014 15:49 | 1st = 3 Abbreviate 2nd = 6 All That Gap 3rd = 5 Eton Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Jockeys Well | ||
Wed Jul 16 2014 15:48 | 1st = 8 Jockeys Well 2nd = 5 Star Shaker 3rd = 4 High Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 12 Quick Siesta | ||
Wed Jul 16 2014 15:45 | 1st = 12 Quick Siesta 2nd = 2 Glow Torch 3rd = 9 Handsome Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Marlow Flight | ||
Wed Jul 16 2014 15:44 | 1st = 6 Marlow Flight 2nd = 7 Krakow Mclaren 3rd = 8 Billie Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Pikelet | ||
Wed Jul 16 2014 15:42 | 1st = 4 Pikelet 2nd = 5 Kulu Karma 3rd = 9 Colrob Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 2 Classic Outlaw | ||
Wed Jul 16 2014 15:40 | 1st = 2 Classic Outlaw 2nd = 1 Osborne 3rd = 5 Bring Me Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Gondiggin | ||
Wed Jul 16 2014 15:39 | 1st = 3 Gondiggin 2nd = 1 Scenic Grin 3rd = 2 Saxons Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 Visual Impact | ||
Wed Jul 16 2014 15:35 | 1st = 3 Visual Impact 2nd = 7 Twilight Dancer 3rd = 15 Zipnotized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Temple King | ||
Wed Jul 16 2014 15:32 | 1st = 8 Temple King 2nd = 6 Indie Mae 3rd = 5 Dare Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Cruisy Limelight | ||
Wed Jul 16 2014 15:31 | 1st = 1 Cruisy Limelight 2nd = 7 Pejays Tulip 3rd = 9 Blue Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 8 Felix Bay | ||
Wed Jul 16 2014 15:28 | 1st = 8 Felix Bay 2nd = 2 Tohunga 3rd = 14 Primus Equus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Out To Win | ||
Wed Jul 16 2014 15:25 | 1st = 4 Out To Win 2nd = 1 Vinsato 3rd = 5 Cool Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 6 Electric Ollie | ||
Wed Jul 16 2014 15:22 | 1st = 6 Electric Ollie 2nd = 3 Shards Of Ice 3rd = 5 Ourcrowninn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Eight Bills | ||
Wed Jul 16 2014 15:21 | 1st = 3 Eight Bills 2nd = 7 Alpha Man 3rd = 1 Signal Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 8 Harmonized Feeling | ||
Wed Jul 16 2014 15:18 | 1st = 8 Harmonized Feeling 2nd = 3 Total Response 3rd = 2 Indiana Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Gorham Bale | ||
Wed Jul 16 2014 15:14 | 1st = 4 Gorham Bale 2nd = 2 Dyna Nico 3rd = 8 Compa Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 10 Black Jack Boy | ||
Wed Jul 16 2014 15:10 | 1st = 10 Black Jack Boy 2nd = 2 The Four Lads 3rd = 7 Headless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Time For War | ||
Wed Jul 16 2014 15:09 | 1st = 4 Time For War 2nd = 2 Irish Midge 3rd = 3 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 1 Crystal Reef | ||
Wed Jul 16 2014 15:05 | 1st = 1 Crystal Reef 2nd = 10 Gee Gees Showboy 3rd = 2 Another Concerto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 8 Ocean Cracker | ||
Wed Jul 16 2014 15:04 | 1st = 8 Ocean Cracker 2nd = 1 Amarna 3rd = 3 Kais Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Bermondsey | ||
Wed Jul 16 2014 15:00 | 1st = 1 Bermondsey 2nd = 8 Repo Zest 3rd = 5 The Concorde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Julie Bale | ||
Wed Jul 16 2014 14:57 | 1st = 6 Julie Bale 2nd = 8 Allen Kessel 3rd = 7 Sprite Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 5 Maluti | ||
Wed Jul 16 2014 14:53 | 1st = 5 Maluti 2nd = 1 Campania 3rd = 12 Was Meant To Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Cosmic Illusion | ||
Wed Jul 16 2014 14:50 | 1st = 3 Cosmic Illusion 2nd = 6 Whats Running 3rd = 1 Cafe Metro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 6 The Fire Within | ||
Wed Jul 16 2014 14:47 | 1st = 6 The Fire Within 2nd = 2 Volatile Girl 3rd = 3 Guilty Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 3 Pixiu | ||
Wed Jul 16 2014 14:46 | 1st = 3 Pixiu 2nd = 1 Lunch Mates 3rd = 5 Mystic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 7 Heart Stealer | ||
Wed Jul 16 2014 14:43 | 1st = 7 Heart Stealer 2nd = 6 Strategic Shadow 3rd = 1 Heater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Tropical Oasis | ||
Wed Jul 16 2014 14:39 | 1st = 1 Tropical Oasis 2nd = 2 Seabrook Girl 3rd = 7 Ulla Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 8 A Saucy Snitzel | ||
Wed Jul 16 2014 14:35 | 1st = 8 A Saucy Snitzel 2nd = 10 Rowdy Belle 3rd = 2 Kings Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Bogie Emerald | ||
Wed Jul 16 2014 14:34 | 1st = 5 Bogie Emerald 2nd = 2 Mollify 3rd = 1 Werburgh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 1 Genuine Lad | ||
Wed Jul 16 2014 14:30 | 1st = 1 Genuine Lad 2nd = 2 Super Broadband 3rd = 7 Gee Gees Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 Kaapander | ||
Wed Jul 16 2014 14:29 | 1st = 4 Kaapander 2nd = 8 The High Road 3rd = 6 Priceless Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 8 Cool Hero | ||
Wed Jul 16 2014 14:25 | 1st = 8 Cool Hero 2nd = 9 Exalted Honey 3rd = 10 Exalted Strawberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Wilsons Dream | ||
Wed Jul 16 2014 14:22 | 1st = 3 Wilsons Dream 2nd = 4 Hes Bonza 3rd = 7 Kokoda Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 4 Impulsive Spirit | ||
Wed Jul 16 2014 14:18 | 1st = 4 Impulsive Spirit 2nd = 12 Love Takes Over 3rd = 2 Gaillard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Big Dingo | ||
Wed Jul 16 2014 14:15 | 1st = 2 Big Dingo 2nd = 6 Honky Tonk Doll 3rd = 1 Pops Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 1 Just Surreal | ||
Wed Jul 16 2014 14:12 | 1st = 1 Just Surreal 2nd = 6 Thelove Child 3rd = 2 Sign Of Oro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 7 Legazpi | ||
Wed Jul 16 2014 14:08 | 1st = 7 Legazpi 2nd = 4 Strombo 3rd = 1 Written Above All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Jubilea Bale | ||
Wed Jul 16 2014 14:04 | 1st = 3 Jubilea Bale 2nd = 8 Dyna Fancy 3rd = 4 West Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 12 Three Points | ||
Wed Jul 16 2014 14:00 | 1st = 12 Three Points 2nd = 9 Rebel Rising 3rd = 2 Blingaling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Cool Guinness | ||
Wed Jul 16 2014 13:59 | 1st = 8 Cool Guinness 2nd = 7 Cool Duke 3rd = 3 Stitch Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 7 Jordanian Prince | ||
Wed Jul 16 2014 13:55 | 1st = 7 Jordanian Prince 2nd = 3 Heistheone 3rd = 12 The Talisman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 9 Overproof | ||
Wed Jul 16 2014 13:55 | 1st = 9 Overproof 2nd = 6 Hell Strong 3rd = 5 Unoaked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 11 Raffinato | ||
Wed Jul 16 2014 13:50 | 1st = 11 Raffinato 2nd = 7 All The Time 3rd = 10 Half Spec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Big Kat | ||
Wed Jul 16 2014 13:47 | 1st = 4 Big Kat 2nd = 5 Lena Allen 3rd = 6 Smart Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Copy | ||
Wed Jul 16 2014 13:43 | 1st = 1 Copy 2nd = 7 Riva Romantica 3rd = 3 Pantheress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Dyna Vanity | ||
Wed Jul 16 2014 13:40 | 1st = 7 Dyna Vanity 2nd = 5 Morgan Mclaren 3rd = 3 Danika Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 9 Thebackpagescribe | ||
Wed Jul 16 2014 13:37 | 1st = 9 Thebackpagescribe 2nd = 2 Solarsonic 3rd = 6 Trentleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 3 Aquator | ||
Wed Jul 16 2014 13:33 | 1st = 3 Aquator 2nd = 11 Supersport 3rd = 4 Atarartzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Snapchat | ||
Wed Jul 16 2014 13:31 | 1st = 2 Snapchat 2nd = 3 Flirt With Me 3rd = 1 Thrilling Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Allen Gravion | ||
Wed Jul 16 2014 13:29 | 1st = 4 Allen Gravion 2nd = 1 Ever To Be 3rd = 8 Twin Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 9 Lilly Dazzler | ||
Wed Jul 16 2014 13:25 | 1st = 9 Lilly Dazzler 2nd = 8 Lady Louboutin 3rd = 4 Dangerous Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Kimmy Kash | ||
Wed Jul 16 2014 13:24 | 1st = 2 Kimmy Kash 2nd = 7 Road Chief 3rd = 6 Mcray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 11 Geegees Martini | ||
Wed Jul 16 2014 13:20 | 1st = 11 Geegees Martini 2nd = 1 Geegees Soprano 3rd = 4 Sid The Sloth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 9 Aluka | ||
Wed Jul 16 2014 13:20 | 1st = 9 Aluka 2nd = 4 Summer Dale 3rd = 3 Twist Of Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Tripless | ||
Wed Jul 16 2014 13:15 | 1st = 4 Tripless 2nd = 6 Scarlet Letter 3rd = 2 Ptolemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Manu Rama | ||
Wed Jul 16 2014 13:13 | 1st = 5 Manu Rama 2nd = 3 War On Terror 3rd = 7 Lolas Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Aeroplane Cindy | ||
Wed Jul 16 2014 13:12 | 1st = 2 Aeroplane Cindy 2nd = 4 Bally Sleek 3rd = 3 Good Morning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 5 Abduction | ||
Wed Jul 16 2014 13:08 | 1st = 5 Abduction 2nd = 7 Sebrina 3rd = 4 Thud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 6 Hinault | ||
Wed Jul 16 2014 13:02 | 1st = 6 Hinault 2nd = 4 Lombo Scrutinizer 3rd = 3 Lochlee Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 10 Frilly Curtain | ||
Wed Jul 16 2014 12:58 | 1st = 10 Frilly Curtain 2nd = 11 Whatalovelyday 3rd = 9 Fiftyshadesdarker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Thrilling Dylan | ||
Wed Jul 16 2014 12:55 | 1st = 5 Thrilling Dylan 2nd = 1 Thats King 3rd = 2 Come On Mickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Magneto Bale | ||
Wed Jul 16 2014 12:54 | 1st = 7 Magneto Bale 2nd = 1 Scunitza Speed 3rd = 3 Phenom Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Brouhaha | ||
Wed Jul 16 2014 12:50 | 1st = 1 Brouhaha 2nd = 2 Bulls N Bears 3rd = 12 Ladys Persuasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 8 Evil Intent | ||
Wed Jul 16 2014 12:45 | 1st = 8 Evil Intent 2nd = 1 Decent Deal 3rd = 3 Koutoufides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 1 Airworthy | ||
Wed Jul 16 2014 12:45 | 1st = 1 Airworthy 2nd = 2 Mary Poppins 3rd = 4 Our Molly Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 4 Hoylake | ||
Wed Jul 16 2014 12:40 | 1st = 4 Hoylake 2nd = 7 Whincup 3rd = 2 Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Witch Misty | ||
Wed Jul 16 2014 12:38 | 1st = 8 Witch Misty 2nd = 3 Opehu Flyer 3rd = 5 Fortis Fiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Droopys Bentley | ||
Wed Jul 16 2014 12:37 | 1st = 8 Droopys Bentley 2nd = 3 Tilla Bale 3rd = 6 Winston Groom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 8 Upstart Pride | ||
Wed Jul 16 2014 12:23 | 1st = 8 Upstart Pride 2nd = 3 Worthy Cause 3rd = 7 True Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Miss Allegro | ||
Wed Jul 16 2014 12:20 | 1st = 7 Miss Allegro 2nd = 6 Five Kay Leg 3rd = 1 Riba Lorda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Breaking News | ||
Wed Jul 16 2014 12:19 | 1st = 6 Breaking News 2nd = 8 Yami Bale 3rd = 5 Flynn Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 10 Anabring | ||
Wed Jul 16 2014 12:15 | 1st = 10 Anabring 2nd = 3 I Like Ike 3rd = 1 Alachua County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 4 Dubai Wolf | ||
Wed Jul 16 2014 12:10 | 1st = 4 Dubai Wolf 2nd = 8 Lady Marilyn 3rd = 1 Wainui Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 12 Geegees Baritone | ||
Wed Jul 16 2014 12:10 | 1st = 12 Geegees Baritone 2nd = 4 King Of Devonshire 3rd = 7 Little May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Smash Allegro | ||
Wed Jul 16 2014 12:02 | 1st = 1 Smash Allegro 2nd = 2 Opawa Jen 3rd = 3 Kotumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Double Rinse | ||
Wed Jul 16 2014 12:02 | 1st = 8 Double Rinse 2nd = 2 Dyna Phoebe 3rd = 5 Roethlisberger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Homebush Sting | ||
Wed Jul 16 2014 11:44 | 1st = 3 Homebush Sting 2nd = 8 Crystal Ghost 3rd = 7 Miss Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 10 Sweet Molly | ||
Wed Jul 16 2014 11:35 | 1st = 10 Sweet Molly 2nd = 11 Candy Girl 3rd = 3 Bach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Carly Rae Rama | ||
Wed Jul 16 2014 11:27 | 1st = 6 Carly Rae Rama 2nd = 5 Runs For Gas 3rd = 2 Do More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Tasha Rama | ||
Wed Jul 16 2014 11:09 | 1st = 6 Tasha Rama 2nd = 4 Alamein Blonde 3rd = 1 Cawbourne Malky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 3 Kapsboy | ||
Wed Jul 16 2014 11:00 | 1st = 3 Kapsboy 2nd = 6 Gurus Spirit 3rd = 5 Mistaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Procrastination | ||
Wed Jul 16 2014 10:52 | 1st = 1 Procrastination 2nd = 7 Elite Dose 3rd = 6 Winfield Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Winterfell | ||
Wed Jul 16 2014 10:34 | 1st = 4 Winterfell 2nd = 2 Bigtime Kaz 3rd = 3 Mockingjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 7 Thornbird Lass | ||
Wed Jul 16 2014 10:25 | 1st = 7 Thornbird Lass 2nd = 9 Laugh 3rd = 1 El Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Don Draper | ||
Wed Jul 16 2014 10:15 | 1st = 7 Don Draper 2nd = 4 Weepu 3rd = 6 Botany John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Choco Rocco | ||
Mon Jun 16 2014 22:45 | 1st = 6 Choco Rocco 2nd = 7 Aussie Heritage 3rd = 1 Looney Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Steele | ||
Mon Jun 16 2014 22:37 | 1st = 6 Steele 2nd = 3 Magic Blue 3rd = 5 Ukulele Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Viral Bale | ||
Mon Jun 16 2014 22:28 | 1st = 1 Viral Bale 2nd = 6 Dyna Malaise 3rd = 5 Mighty Hulk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Her Highness | ||
Mon Jun 16 2014 22:20 | 1st = 8 Her Highness 2nd = 6 Baileys Comet 3rd = 5 Chilliwack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Country Royal | ||
Mon Jun 16 2014 22:14 | 1st = 4 Country Royal 2nd = 3 Valentine King 3rd = 7 Linjawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Hialeah Lad | ||
Mon Jun 16 2014 22:08 | 1st = 8 Hialeah Lad 2nd = 4 Dyna Alchemist 3rd = 5 Zenith Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Kalaway Ernie | ||
Mon Jun 16 2014 22:02 | 1st = 8 Kalaway Ernie 2nd = 5 Orange Boy 3rd = 6 Pinto Pronto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Lektra Basset | ||
Mon Jun 16 2014 21:58 | 1st = 3 Lektra Basset 2nd = 1 Kara Roto 3rd = 5 Dyna Vertigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Dayseas Astra | ||
Mon Jun 16 2014 21:54 | 1st = 8 Dayseas Astra 2nd = 7 Vanickers 3rd = 6 Millies Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Offensive Latifi | ||
Mon Jun 16 2014 21:50 | 1st = 5 Offensive Latifi 2nd = 1 Dr Peter 3rd = 4 White Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Kiewa Gem | ||
Mon Jun 16 2014 21:47 | 1st = 2 Kiewa Gem 2nd = 3 Mr Elegant 3rd = 1 Byonic Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Blinking Becky | ||
Mon Jun 16 2014 21:40 | 1st = 6 Blinking Becky 2nd = 3 Nicknac Norris 3rd = 8 Crash Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Black Gecko | ||
Mon Jun 16 2014 21:37 | 1st = 1 Black Gecko 2nd = 3 Taser Mcbain 3rd = 8 Chilli In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Lilly Lyndan | ||
Mon Jun 16 2014 21:34 | 1st = 8 Lilly Lyndan 2nd = 3 Dayseas Rigg 3rd = 1 My Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Black Vegas | ||
Mon Jun 16 2014 21:30 | 1st = 2 Black Vegas 2nd = 6 Alpha Leva Keato 3rd = 1 Bing Gordyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Well Uno | ||
Mon Jun 16 2014 21:26 | 1st = 6 Well Uno 2nd = 8 Tejays Grand 3rd = 2 Rainbow Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Renewable Energy | ||
Mon Jun 16 2014 21:22 | 1st = 8 Renewable Energy 2nd = 6 Snoring Nora 3rd = 7 Crimson Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Onus On Me | ||
Mon Jun 16 2014 21:19 | 1st = 1 Onus On Me 2nd = 6 Lektra Hearn 3rd = 8 Punisher Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 4 Santana Dream | ||
Mon Jun 16 2014 21:14 | 1st = 4 Santana Dream 2nd = 6 Hez A Dude 3rd = 5 Maybe Shes Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 3 Nevaeh Beach | ||
Mon Jun 16 2014 21:12 | 1st = 3 Nevaeh Beach 2nd = 7 Scoop Tank 3rd = 1 Royal Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Veetee Dynamite | ||
Mon Jun 16 2014 21:09 | 1st = 6 Veetee Dynamite 2nd = 4 Serash Bale 3rd = 3 Twobeeyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Honey Bouquet | ||
Mon Jun 16 2014 21:06 | 1st = 3 Honey Bouquet 2nd = 6 Far From Fear 3rd = 9 Slippin Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Ultra White | ||
Mon Jun 16 2014 21:02 | 1st = 2 Ultra White 2nd = 1 To Be Trew 3rd = 4 Part Time Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Yoda Bale | ||
Mon Jun 16 2014 20:58 | 1st = 5 Yoda Bale 2nd = 7 Cairnlea Peter 3rd = 1 Riley Cracks It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Wild Serenade | ||
Mon Jun 16 2014 20:54 | 1st = 7 Wild Serenade 2nd = 3 Tinas Display 3rd = 2 Blue Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 All Inn Troy | ||
Mon Jun 16 2014 20:51 | 1st = 6 All Inn Troy 2nd = 3 Booming Bennett 3rd = 4 Yellowrock Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 7 Pure Theatre | ||
Mon Jun 16 2014 20:46 | 1st = 7 Pure Theatre 2nd = 4 Verdot 3rd = 6 Abercrombie Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Premier Malt | ||
Mon Jun 16 2014 20:44 | 1st = 5 Premier Malt 2nd = 2 Serious Tate 3rd = 4 Abbys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 3 Kinlochs Fury | ||
Mon Jun 16 2014 20:41 | 1st = 3 Kinlochs Fury 2nd = 4 Revelator 3rd = 5 Areba Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Tercel | ||
Mon Jun 16 2014 20:38 | 1st = 8 Tercel 2nd = 2 Pandoras Sin 3rd = 7 Dyna Quilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Top Ninja | ||
Mon Jun 16 2014 20:34 | 1st = 8 Top Ninja 2nd = 4 Caramel Flirt 3rd = 3 Shabbys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Captain Bling | ||
Mon Jun 16 2014 20:30 | 1st = 1 Captain Bling 2nd = 2 Marry Rich 3rd = 6 Dibley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Grand Roman | ||
Mon Jun 16 2014 20:26 | 1st = 3 Grand Roman 2nd = 4 Wilby Unique 3rd = 2 Rossi Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Domenics Dove | ||
Mon Jun 16 2014 20:23 | 1st = 7 Domenics Dove 2nd = 1 Painted Dotty 3rd = 2 Alvin Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 2 Valastro | ||
Mon Jun 16 2014 20:18 | 1st = 2 Valastro 2nd = 6 Kenny Cracker 3rd = 1 Keilor Kimberly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Krafty Streaker | ||
Mon Jun 16 2014 20:16 | 1st = 1 Krafty Streaker 2nd = 8 Bob Bale 3rd = 2 Yelena Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Rana Toro | ||
Mon Jun 16 2014 20:13 | 1st = 8 Rana Toro 2nd = 1 Hagen 3rd = 6 Anika Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Dr Kiaralee | ||
Mon Jun 16 2014 20:10 | 1st = 3 Dr Kiaralee 2nd = 2 Champagne Dreams 3rd = 9 Deadly Samual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Chariots Offiah | ||
Mon Jun 16 2014 20:06 | 1st = 2 Chariots Offiah 2nd = 7 All You Can 3rd = 5 Doc Graham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 8 Honest To Rod | ||
Mon Jun 16 2014 20:02 | 1st = 8 Honest To Rod 2nd = 4 Hard as Nails 3rd = 1 Kimmyross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Camouflage Model | ||
Mon Jun 16 2014 19:58 | 1st = 1 Camouflage Model 2nd = 2 Power Merc 3rd = 4 Velocity Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 King Nannajack | ||
Mon Jun 16 2014 19:55 | 1st = 4 King Nannajack 2nd = 6 Tilly Bonus 3rd = 5 Academy Award |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Lillylane | ||
Mon Jun 16 2014 19:50 | 1st = 1 Lillylane 2nd = 2 Claire Elizabeth 3rd = 3 Settle Gretel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Latifi Ryback | ||
Mon Jun 16 2014 19:47 | 1st = 3 Latifi Ryback 2nd = 8 Phoebes Thunder 3rd = 6 Ice Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Silver Sticka | ||
Mon Jun 16 2014 19:44 | 1st = 7 Silver Sticka 2nd = 2 Fawn Corsair 3rd = 1 Railroad Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Callamac Baz | ||
Mon Jun 16 2014 19:40 | 1st = 6 Callamac Baz 2nd = 5 Super Loud 3rd = 8 Zero Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Manila Express | ||
Mon Jun 16 2014 19:37 | 1st = 2 Manila Express 2nd = 1 Disco Bullet 3rd = 3 Gold Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Wok Trick | ||
Mon Jun 16 2014 19:34 | 1st = 5 Wok Trick 2nd = 7 Grand Pair 3rd = 3 Black Dil Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Dr Samson | ||
Mon Jun 16 2014 19:30 | 1st = 3 Dr Samson 2nd = 1 Zoltar 3rd = 7 Lovely Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Booma Mikado | ||
Mon Jun 16 2014 19:27 | 1st = 8 Booma Mikado 2nd = 6 Darley Chilly 3rd = 4 Chevy Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Blue Den | ||
Mon Jun 16 2014 19:24 | 1st = 1 Blue Den 2nd = 8 Well Hello 3rd = 3 Short Stories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 8 Dyed Fast | ||
Mon Jun 16 2014 19:19 | 1st = 8 Dyed Fast 2nd = 1 Runs On Attitude 3rd = 5 Silk Banyula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Kasai Warrior | ||
Mon Jun 16 2014 19:16 | 1st = 4 Kasai Warrior 2nd = 1 Lektra Ripper 3rd = 2 Kimmy Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 3 Sailaway | ||
Mon Jun 16 2014 19:13 | 1st = 3 Sailaway 2nd = 4 Tranquil Zac 3rd = 8 Peach Splitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Shifty Fifty | ||
Mon Jun 16 2014 19:10 | 1st = 1 Shifty Fifty 2nd = 7 Peregon Flyer 3rd = 4 Bally Bessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Darcys Entity | ||
Mon Jun 16 2014 19:07 | 1st = 3 Darcys Entity 2nd = 2 Have No Fear 3rd = 7 King Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 9 Fiscal Cliff | ||
Mon Jun 16 2014 19:04 | 1st = 9 Fiscal Cliff 2nd = 5 Black Ronny 3rd = 8 Smoke Da Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Tru Ryder | ||
Mon Jun 16 2014 19:01 | 1st = 6 Tru Ryder 2nd = 3 Long Road Travel 3rd = 2 Zerambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Free At Last | ||
Mon Jun 16 2014 18:58 | 1st = 7 Free At Last 2nd = 3 Coco Pepper 3rd = 2 Super Janno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Gun Mcbain | ||
Mon Jun 16 2014 18:55 | 1st = 8 Gun Mcbain 2nd = 3 Sunday Shoes 3rd = 4 Spot Goes Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 1 Make A Point | ||
Mon Jun 16 2014 18:50 | 1st = 1 Make A Point 2nd = 2 Coopers Beach Boy 3rd = 7 Enrichment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Power Ace | ||
Mon Jun 16 2014 18:47 | 1st = 8 Power Ace 2nd = 10 Deadly Panther 3rd = 3 Mister Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 1 Magic Kahn | ||
Mon Jun 16 2014 18:44 | 1st = 1 Magic Kahn 2nd = 5 En Eff Bee 3rd = 2 Millers Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Bella Narcissus | ||
Mon Jun 16 2014 18:41 | 1st = 3 Bella Narcissus 2nd = 2 Wonder Blue 3rd = 8 Stargate System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Schooner Les | ||
Mon Jun 16 2014 18:38 | 1st = 6 Schooner Les 2nd = 7 Tribal Beat 3rd = 4 Bagger Vance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Dream Choice | ||
Mon Jun 16 2014 18:35 | 1st = 7 Dream Choice 2nd = 4 Little Elsie 3rd = 2 Captain Clancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 5 Modern Love | ||
Mon Jun 16 2014 18:30 | 1st = 5 Modern Love 2nd = 8 Gota Good Lookadda 3rd = 4 Our Copper Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Bahama Bay | ||
Mon Jun 16 2014 18:26 | 1st = 1 Bahama Bay 2nd = 10 Alvin Street 3rd = 6 Ima Screw Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 8 Freda Jagz | ||
Mon Jun 16 2014 18:22 | 1st = 8 Freda Jagz 2nd = 7 Nitro Rocks 3rd = 5 Egotistical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 9 Eclipser | ||
Mon Jun 16 2014 18:17 | 1st = 9 Eclipser 2nd = 2 Huge Attitude 3rd = 4 The Sweetest Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 5 Polana Flex | ||
Mon Jun 16 2014 18:14 | 1st = 5 Polana Flex 2nd = 2 Linden Hope 3rd = 3 Dana Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Santa Storm | ||
Mon Jun 16 2014 18:10 | 1st = 8 Santa Storm 2nd = 3 Larkhill Buck 3rd = 1 Suberushie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Bettor Party | ||
Mon Jun 16 2014 18:05 | 1st = 2 Bettor Party 2nd = 1 Blissfull Boy 3rd = 8 Typhoon Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 Marnoo | ||
Mon Jun 16 2014 18:02 | 1st = 6 Marnoo 2nd = 7 Benatar Girl 3rd = 4 Will Mend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Fernleigh Rebel | ||
Mon Jun 16 2014 17:57 | 1st = 3 Fernleigh Rebel 2nd = 1 Iam Ready 3rd = 8 Slippery Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Willy The Wombat | ||
Mon Jun 16 2014 17:54 | 1st = 4 Willy The Wombat 2nd = 1 Rumpold 3rd = 8 Rose Ottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Sleeves Revenge | ||
Mon Jun 16 2014 17:50 | 1st = 7 Sleeves Revenge 2nd = 8 El Nielo 3rd = 4 Check My Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 5 Sarahs Diamond | ||
Mon Jun 16 2014 17:49 | 1st = 5 Sarahs Diamond 2nd = 7 Isaac Sannette 3rd = 1 Peak Physique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 4 Flash Desire | ||
Mon Jun 16 2014 17:45 | 1st = 4 Flash Desire 2nd = 1 Kingsford 3rd = 6 Our Madagascar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Cosmic Rambo | ||
Mon Jun 16 2014 17:42 | 1st = 4 Cosmic Rambo 2nd = 2 Spot On Pedro 3rd = 3 Yolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Hello Girlfriend | ||
Mon Jun 16 2014 17:38 | 1st = 6 Hello Girlfriend 2nd = 7 Handle With Care 3rd = 5 Magic Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 10 John Of Arc | ||
Mon Jun 16 2014 17:33 | 1st = 10 John Of Arc 2nd = 6 Kiss Chasey 3rd = 9 Motu Cup Day Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Elira Jane | ||
Mon Jun 16 2014 17:32 | 1st = 7 Elira Jane 2nd = 5 Total Blonde 3rd = 8 Gangsta Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Bally Sleek | ||
Mon Jun 16 2014 17:30 | 1st = 6 Bally Sleek 2nd = 2 Mrs Dirts 3rd = 10 Thunderous Cheer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Rupeeno Cullen | ||
Mon Jun 16 2014 17:25 | 1st = 6 Rupeeno Cullen 2nd = 3 Buy Chevron Direct 3rd = 4 Gotta Go Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Top Quarter | ||
Mon Jun 16 2014 17:21 | 1st = 5 Top Quarter 2nd = 1 Sassy Chaos 3rd = 3 Smoke Da Davo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 What A Spinner | ||
Mon Jun 16 2014 17:17 | 1st = 3 What A Spinner 2nd = 1 Gun Glory 3rd = 5 Knockas Nettie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Its A Hoot | ||
Mon Jun 16 2014 17:12 | 1st = 7 Its A Hoot 2nd = 8 Stones Corner 3rd = 1 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Paua To Roar | ||
Mon Jun 16 2014 17:11 | 1st = 4 Paua To Roar 2nd = 7 Spankys Legend 3rd = 1 Size em Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Hit Pay Dirt | ||
Mon Jun 16 2014 17:09 | 1st = 3 Hit Pay Dirt 2nd = 4 Dyna Metallo 3rd = 6 Leah Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Gooney Monelli | ||
Mon Jun 16 2014 17:05 | 1st = 1 Gooney Monelli 2nd = 10 Carcajou 3rd = 8 Telopea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 12 Stellas Starzzz | ||
Mon Jun 16 2014 17:00 | 1st = 12 Stellas Starzzz 2nd = 7 Walter James 3rd = 9 Getaway Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Delavayga | ||
Mon Jun 16 2014 16:57 | 1st = 5 Delavayga 2nd = 4 Jonnies Itch 3rd = 2 Wandy Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Mia Sue | ||
Mon Jun 16 2014 16:52 | 1st = 8 Mia Sue 2nd = 3 Glenburns Ace 3rd = 4 Steffi Rice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 Jorelle | ||
Mon Jun 16 2014 16:51 | 1st = 3 Jorelle 2nd = 7 Dancer 3rd = 5 Inner City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Hettie Allen | ||
Mon Jun 16 2014 16:49 | 1st = 2 Hettie Allen 2nd = 8 Stan Shunpike 3rd = 4 Cruisys Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 7 Zipalang | ||
Mon Jun 16 2014 16:45 | 1st = 7 Zipalang 2nd = 4 Haakon 3rd = 5 Revel In The Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 2 Chief Flash | ||
Mon Jun 16 2014 16:44 | 1st = 2 Chief Flash 2nd = 8 Ritza Eric 3rd = 5 Party Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Mintropolitan | ||
Mon Jun 16 2014 16:40 | 1st = 3 Mintropolitan 2nd = 2 On Stage 3rd = 9 Escalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Dancing Major | ||
Mon Jun 16 2014 16:39 | 1st = 8 Dancing Major 2nd = 10 Mevagissey Mickey 3rd = 6 Mister Morani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Vivamente | ||
Mon Jun 16 2014 16:37 | 1st = 6 Vivamente 2nd = 3 Portofino 3rd = 4 Stunning Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Usual Chaos | ||
Mon Jun 16 2014 16:33 | 1st = 4 Usual Chaos 2nd = 1 Catch Me Georgia 3rd = 2 The Camellia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 1 My Asuncion | ||
Mon Jun 16 2014 16:32 | 1st = 1 My Asuncion 2nd = 7 Lady Angela 3rd = 8 Whip Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Suspicious Gary | ||
Mon Jun 16 2014 16:29 | 1st = 5 Suspicious Gary 2nd = 7 Miss Belena 3rd = 6 Dunbro Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 9 - 11 Okelerho Lad | ||
Mon Jun 16 2014 16:24 | 1st = 11 Okelerho Lad 2nd = 7 Ark 3rd = 5 Game Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Zipping Jaylo | ||
Mon Jun 16 2014 16:22 | 1st = 1 Zipping Jaylo 2nd = 2 Lakoda Pale Face 3rd = 6 Jughead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Buzzinga | ||
Mon Jun 16 2014 16:21 | 1st = 3 Buzzinga 2nd = 1 Civil War 3rd = 6 Blackbriar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 3 Complete Secret | ||
Mon Jun 16 2014 16:17 | 1st = 3 Complete Secret 2nd = 2 Toucan Ukelele 3rd = 4 Havelock Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Opals Delight | ||
Mon Jun 16 2014 16:14 | 1st = 5 Opals Delight 2nd = 3 Dolce Bella 3rd = 2 Nedra Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Under Cover Bettor | ||
Mon Jun 16 2014 16:12 | 1st = 7 Under Cover Bettor 2nd = 4 Van Wilder Hanover 3rd = 8 Jumbalaya Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 8 Walkaway Breeze | ||
Mon Jun 16 2014 16:11 | 1st = 8 Walkaway Breeze 2nd = 6 Madges Bunnys 3rd = 3 Pink Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Quirinus Quirrel | ||
Mon Jun 16 2014 16:09 | 1st = 5 Quirinus Quirrel 2nd = 7 Soul Maker 3rd = 4 Provincial Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 9 Late Nite Lappy | ||
Mon Jun 16 2014 16:05 | 1st = 9 Late Nite Lappy 2nd = 1 Stay Sharp 3rd = 12 Seulamont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 6 Just Be Good | ||
Mon Jun 16 2014 16:02 | 1st = 6 Just Be Good 2nd = 7 Sandy Without 3rd = 1 Cousin It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 10 Triple Trent | ||
Mon Jun 16 2014 16:00 | 1st = 10 Triple Trent 2nd = 7 Keep Secure 3rd = 1 Badge Of Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Oxley Honey | ||
Mon Jun 16 2014 15:57 | 1st = 2 Oxley Honey 2nd = 7 Belle Le Fleur 3rd = 1 Inspector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Jazzy Cowgirl | ||
Mon Jun 16 2014 15:54 | 1st = 8 Jazzy Cowgirl 2nd = 1 Courtney Carol 3rd = 6 Classy Roger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 8 Earl Of Charity | ||
Mon Jun 16 2014 15:53 | 1st = 8 Earl Of Charity 2nd = 1 All Flair 3rd = 2 Rock Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Exclusive Matt | ||
Mon Jun 16 2014 15:49 | 1st = 10 Exclusive Matt 2nd = 9 Americanhighlights 3rd = 3 Ouramazingglory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Sisco Pure | ||
Mon Jun 16 2014 15:49 | 1st = 1 Sisco Pure 2nd = 8 Psychotic Bob 3rd = 3 Swedish House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 7 Rubix Que | ||
Mon Jun 16 2014 15:46 | 1st = 7 Rubix Que 2nd = 1 Wing It 3rd = 4 Tigerkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 9 Mcardles Art | ||
Mon Jun 16 2014 15:43 | 1st = 9 Mcardles Art 2nd = 1 Kilbirnie North View 3rd = 3 Magical Bazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 7 Punjab Rocket | ||
Mon Jun 16 2014 15:37 | 1st = 7 Punjab Rocket 2nd = 6 Intermac 3rd = 8 Sequalos Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Ceremony Miss | ||
Mon Jun 16 2014 15:34 | 1st = 3 Ceremony Miss 2nd = 2 White Smoke 3rd = 4 Memory Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Image Of Courage | ||
Mon Jun 16 2014 15:32 | 1st = 6 Image Of Courage 2nd = 2 Mystery Rose 3rd = 1 He Can Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 5 Mini Coop | ||
Mon Jun 16 2014 15:30 | 1st = 5 Mini Coop 2nd = 3 Red Rattler 3rd = 7 Mr Anjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 5 Refill | ||
Mon Jun 16 2014 15:27 | 1st = 5 Refill 2nd = 2 Sort This Out 3rd = 4 Resumethegame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Thisis Courage | ||
Mon Jun 16 2014 15:22 | 1st = 8 Thisis Courage 2nd = 2 Martys Hope 3rd = 6 Mighty Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Oriental Outlaw | ||
Mon Jun 16 2014 15:20 | 1st = 8 Oriental Outlaw 2nd = 4 Bandsaw 3rd = 1 Im A Meade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Our Jerry Lee | ||
Mon Jun 16 2014 15:17 | 1st = 2 Our Jerry Lee 2nd = 6 Black Mr Mach 3rd = 7 Highview Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Load Up | ||
Mon Jun 16 2014 15:16 | 1st = 5 Load Up 2nd = 3 Slashing Sal 3rd = 2 Jesses Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Vicar Sivad | ||
Mon Jun 16 2014 15:12 | 1st = 3 Vicar Sivad 2nd = 8 Melton Maxbye 3rd = 1 Chevals Champion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 4 Primo Tapia | ||
Mon Jun 16 2014 15:07 | 1st = 4 Primo Tapia 2nd = 8 Shards Of Ice 3rd = 3 Misschinoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 9 Shes Rich | ||
Mon Jun 16 2014 15:02 | 1st = 9 Shes Rich 2nd = 3 Sinberg 3rd = 2 Illtellyoulater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 9 Blue To Bits | ||
Mon Jun 16 2014 15:00 | 1st = 9 Blue To Bits 2nd = 6 Derby Magic 3rd = 3 Valletta Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Giacomo | ||
Mon Jun 16 2014 14:57 | 1st = 5 Giacomo 2nd = 2 Secret Sundaze 3rd = 6 Kyvalley Rancher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Black Jewel | ||
Mon Jun 16 2014 14:56 | 1st = 4 Black Jewel 2nd = 5 Kryton Man 3rd = 8 Money May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 9 Vivacious Miss | ||
Mon Jun 16 2014 14:52 | 1st = 9 Vivacious Miss 2nd = 8 Cool As Hel 3rd = 4 Rebel Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Miss Poker Face | ||
Mon Jun 16 2014 14:47 | 1st = 5 Miss Poker Face 2nd = 6 Daydreaming 3rd = 8 Vapar Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Sea Me Smile | ||
Mon Jun 16 2014 14:42 | 1st = 6 Sea Me Smile 2nd = 12 Mister Ardee 3rd = 11 All Aussie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Destinys List | ||
Mon Jun 16 2014 14:41 | 1st = 2 Destinys List 2nd = 1 Pason Sander 3rd = 8 Grassy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Areuforeal | ||
Mon Jun 16 2014 14:37 | 1st = 5 Areuforeal 2nd = 6 Glencoe Reign 3rd = 2 Bukthsystem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 6 Its Raining | ||
Mon Jun 16 2014 14:32 | 1st = 6 Its Raining 2nd = 1 Extra 3rd = 8 Linora Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 4 Alpine Dragon | ||
Mon Jun 16 2014 14:27 | 1st = 4 Alpine Dragon 2nd = 3 Lucky Meteor 3rd = 2 Checkout Me Travla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Elite Tulip | ||
Mon Jun 16 2014 14:24 | 1st = 4 Elite Tulip 2nd = 2 Wheres Crocky 3rd = 1 Pipeline Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Dew Drop Girl | ||
Mon Jun 16 2014 14:19 | 1st = 2 Dew Drop Girl 2nd = 5 Rapt In A Rainbow 3rd = 4 Melpark Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 9 Evenaz | ||
Mon Jun 16 2014 14:15 | 1st = 9 Evenaz 2nd = 8 River Flower 3rd = 5 Dane Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Waikare Aviator | ||
Mon Jun 16 2014 14:09 | 1st = 4 Waikare Aviator 2nd = 2 Boundary Row 3rd = 1 Soh Filthy Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Allert Lea | ||
Mon Jun 16 2014 14:06 | 1st = 7 Allert Lea 2nd = 6 Dons Bullet 3rd = 5 Marlow Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Hey Sam | ||
Mon Jun 16 2014 14:01 | 1st = 6 Hey Sam 2nd = 2 Mister Bigshot 3rd = 8 Shah Jehan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 1 Kankkunen | ||
Mon Jun 16 2014 13:56 | 1st = 1 Kankkunen 2nd = 2 One Wise Man 3rd = 7 Latoya Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 9 Ocean Liner | ||
Mon Jun 16 2014 13:52 | 1st = 9 Ocean Liner 2nd = 3 Hidden Pearl 3rd = 8 Light N Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 6 Laugh Like Santa | ||
Mon Jun 16 2014 13:50 | 1st = 6 Laugh Like Santa 2nd = 2 Gordon Bale 3rd = 9 Royal Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Baffle Plate | ||
Mon Jun 16 2014 13:49 | 1st = 4 Baffle Plate 2nd = 9 Regal Gladiator 3rd = 2 Mattys Caravan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Kyvalley Racer | ||
Mon Jun 16 2014 13:44 | 1st = 6 Kyvalley Racer 2nd = 5 Sir Rockerbillyrebel 3rd = 2 Swishbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 8 A Little Edgy | ||
Mon Jun 16 2014 13:40 | 1st = 8 A Little Edgy 2nd = 5 Miles In Front 3rd = 2 Christopherson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Decileight | ||
Mon Jun 16 2014 13:34 | 1st = 3 Decileight 2nd = 1 Veejay Viper 3rd = 6 Walkinthenight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 Blue And Curly | ||
Mon Jun 16 2014 13:33 | 1st = 2 Blue And Curly 2nd = 4 Gus 3rd = 5 Sir Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Oscar Shiraz | ||
Mon Jun 16 2014 13:31 | 1st = 2 Oscar Shiraz 2nd = 6 Jeremey Rent 3rd = 3 Campaspe Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Justanothermaori | ||
Mon Jun 16 2014 13:26 | 1st = 1 Justanothermaori 2nd = 8 Diamante Maravu 3rd = 5 All Over Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 4 Power Trip | ||
Mon Jun 16 2014 13:23 | 1st = 4 Power Trip 2nd = 7 Hi Yo Soo 3rd = 12 Good Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 11 Jaden Gil | ||
Mon Jun 16 2014 13:21 | 1st = 11 Jaden Gil 2nd = 6 Lochlee Jacob 3rd = 9 Looks A Moral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 6 Mario | ||
Mon Jun 16 2014 13:17 | 1st = 6 Mario 2nd = 3 True to Form 3rd = 8 Toms Recognition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Crowdza Talking | ||
Mon Jun 16 2014 13:14 | 1st = 2 Crowdza Talking 2nd = 3 Regal Diamonds 3rd = 1 Premier Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 5 Saracentinal | ||
Mon Jun 16 2014 13:05 | 1st = 5 Saracentinal 2nd = 3 Got That Glint 3rd = 11 Grand Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Deathstar | ||
Mon Jun 16 2014 13:03 | 1st = 4 Deathstar 2nd = 1 Cawbourne Rave 3rd = 3 Wee Diger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Groundwork | ||
Mon Jun 16 2014 12:59 | 1st = 2 Groundwork 2nd = 4 Trade Wind 3rd = 3 Lady Misere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Crowdza Buzzing | ||
Mon Jun 16 2014 12:56 | 1st = 8 Crowdza Buzzing 2nd = 2 Hypofonic 3rd = 7 Suzie Sanderson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Amelia Pond | ||
Mon Jun 16 2014 12:51 | 1st = 3 Amelia Pond 2nd = 9 Last Sunrise 3rd = 1 No Bones About It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 2 Stanley | ||
Mon Jun 16 2014 12:48 | 1st = 2 Stanley 2nd = 8 Mischievous Mis 3rd = 6 Its A Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 3 Xavier Jack | ||
Mon Jun 16 2014 12:46 | 1st = 3 Xavier Jack 2nd = 7 Longtan Tigerman 3rd = 8 Nicmac Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 9 Lady Jesse | ||
Mon Jun 16 2014 12:42 | 1st = 9 Lady Jesse 2nd = 7 Detached 3rd = 5 Rex The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Lost In Light | ||
Mon Jun 16 2014 12:40 | 1st = 2 Lost In Light 2nd = 4 Bee Rabbit 3rd = 3 Ever So Hopeful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Nindigully Boy | ||
Mon Jun 16 2014 12:39 | 1st = 5 Nindigully Boy 2nd = 3 Kadali 3rd = 1 Idgit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 3 Gotta Cellarbrate | ||
Mon Jun 16 2014 12:30 | 1st = 3 Gotta Cellarbrate 2nd = 7 Saveloy 3rd = 12 Primaluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 2 Cawbourne Tip | ||
Mon Jun 16 2014 12:23 | 1st = 2 Cawbourne Tip 2nd = 1 Backyard Bully 3rd = 8 Sweet Rubyjane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Wizard Of Offaly | ||
Mon Jun 16 2014 12:21 | 1st = 2 Wizard Of Offaly 2nd = 5 Claretown Bart 3rd = 8 Little Miss Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 4 Mr Ink | ||
Mon Jun 16 2014 12:13 | 1st = 4 Mr Ink 2nd = 9 Fast Fiction 3rd = 8 Fashion Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 7 Clark Griswold | ||
Mon Jun 16 2014 12:11 | 1st = 7 Clark Griswold 2nd = 6 Sign No More 3rd = 4 Sophie Gorgeous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Belena Bolt | ||
Mon Jun 16 2014 12:04 | 1st = 5 Belena Bolt 2nd = 8 Poppy Mick 3rd = 9 Stressful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Figlia | ||
Mon Jun 16 2014 12:00 | 1st = 5 Figlia 2nd = 8 Shes Top Notch 3rd = 1 Time to Find |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 2 Big Spending Telf | ||
Mon Jun 16 2014 11:46 | 1st = 2 Big Spending Telf 2nd = 6 Frostyflyer 3rd = 5 Shadow Spar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 1 Danny Boy | ||
Mon Jun 16 2014 11:43 | 1st = 1 Danny Boy 2nd = 4 Bishopbriggs 3rd = 12 Lexi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 This Time Pedro | ||
Mon Jun 16 2014 11:35 | 1st = 1 This Time Pedro 2nd = 2 Plan Your Move 3rd = 5 Goodtime Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Allegro Class | ||
Mon Jun 16 2014 11:17 | 1st = 2 Allegro Class 2nd = 3 Opawa Albie 3rd = 5 Curious Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 5 Matakana | ||
Mon Jun 16 2014 11:08 | 1st = 5 Matakana 2nd = 1 All Good Things 3rd = 8 Iffitel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Fire Boy Baxter | ||
Mon Jun 16 2014 11:00 | 1st = 6 Fire Boy Baxter 2nd = 3 Dogged Dan 3rd = 4 Rosa Gallica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Allegro Max | ||
Mon Jun 16 2014 10:42 | 1st = 2 Allegro Max 2nd = 6 Hes A Jessie 3rd = 8 Wheres Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 5 Prince Eden | ||
Mon Jun 16 2014 10:33 | 1st = 5 Prince Eden 2nd = 11 Smugglers Cove 3rd = 1 Hazy Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Allegro Master | ||
Mon Jun 16 2014 10:22 | 1st = 3 Allegro Master 2nd = 8 Jessie Surfs 3rd = 2 Boston Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Boston Mona | ||
Mon Jun 16 2014 10:02 | 1st = 7 Boston Mona 2nd = 4 Fortis Lion 3rd = 1 Cawbourne Malky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Loose Wire | ||
Fri May 16 2014 23:50 | 1st = 8 Loose Wire 2nd = 6 Ace Of Cards 3rd = 4 Te Rauparaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 West On Maggie | ||
Fri May 16 2014 23:47 | 1st = 6 West On Maggie 2nd = 7 George Gundi 3rd = 1 Glammajax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Stanga Tom | ||
Fri May 16 2014 23:32 | 1st = 3 Stanga Tom 2nd = 4 Fun Princess 3rd = 7 Two Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Ohoka Kentucky | ||
Fri May 16 2014 23:20 | 1st = 1 Ohoka Kentucky 2nd = 8 Will Of Iron 3rd = 5 Fully Zapped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Feels Like El | ||
Fri May 16 2014 23:12 | 1st = 3 Feels Like El 2nd = 4 Flying Special 3rd = 6 Trident Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Bodhi Temple | ||
Fri May 16 2014 22:57 | 1st = 5 Bodhi Temple 2nd = 7 Reverberate 3rd = 6 Bingle Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Pacific Playboy | ||
Fri May 16 2014 22:50 | 1st = 2 Pacific Playboy 2nd = 11 Shardons Rocket 3rd = 7 The Pacing Priest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Relius Bale | ||
Fri May 16 2014 22:47 | 1st = 4 Relius Bale 2nd = 3 Going Cosmic 3rd = 6 Just A Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Back Jack Tewin | ||
Fri May 16 2014 22:40 | 1st = 3 Back Jack Tewin 2nd = 8 Sassy Bullet 3rd = 2 Kova Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 What Am I | ||
Fri May 16 2014 22:35 | 1st = 7 What Am I 2nd = 4 Topoftheworld 3rd = 3 Saved By Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Senor Socks | ||
Fri May 16 2014 22:30 | 1st = 3 Senor Socks 2nd = 7 Sooty Lee 3rd = 8 Allen Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Cullens Jewel | ||
Fri May 16 2014 22:25 | 1st = 6 Cullens Jewel 2nd = 5 Margins 3rd = 1 Prince Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Famous Alchemist | ||
Fri May 16 2014 22:20 | 1st = 7 Famous Alchemist 2nd = 11 Alkira Jetstar 3rd = 6 Jungle Genie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Midnight Owl | ||
Fri May 16 2014 22:18 | 1st = 6 Midnight Owl 2nd = 1 Precious Lulu 3rd = 2 Kakadu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Star Recall | ||
Fri May 16 2014 22:17 | 1st = 2 Star Recall 2nd = 1 Nice Deal 3rd = 8 Tornadus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Bettor Downunder | ||
Fri May 16 2014 22:13 | 1st = 6 Bettor Downunder 2nd = 4 Berisari 3rd = 3 Quick Draft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Black Cardigan | ||
Fri May 16 2014 22:10 | 1st = 1 Black Cardigan 2nd = 6 Gary Groundwork 3rd = 8 Rapid Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Mark Dennis | ||
Fri May 16 2014 22:05 | 1st = 4 Mark Dennis 2nd = 5 Come On Frank 3rd = 1 Hostile Grins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Modern Edition | ||
Fri May 16 2014 22:00 | 1st = 7 Modern Edition 2nd = 3 Inception 3rd = 2 Blackjack Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Jack Reacher | ||
Fri May 16 2014 21:59 | 1st = 8 Jack Reacher 2nd = 5 Oxley Legend 3rd = 1 Tryline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Soaring Eagle | ||
Fri May 16 2014 21:58 | 1st = 8 Soaring Eagle 2nd = 4 Lika Boss 3rd = 6 Teddie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 11 Girl With Fire | ||
Fri May 16 2014 21:54 | 1st = 11 Girl With Fire 2nd = 6 Max Richter 3rd = 3 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Our Arlington | ||
Fri May 16 2014 21:50 | 1st = 3 Our Arlington 2nd = 1 The Feather Foot 3rd = 8 Bronze Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Izack Bale | ||
Fri May 16 2014 21:48 | 1st = 8 Izack Bale 2nd = 7 Spring Safari 3rd = 4 Planet Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Sunset Invasion | ||
Fri May 16 2014 21:43 | 1st = 1 Sunset Invasion 2nd = 2 Lord Liam 3rd = 11 Brunelleschi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Peter Who | ||
Fri May 16 2014 21:42 | 1st = 3 Peter Who 2nd = 2 Unleash Adam 3rd = 7 Knight Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 El Caballo | ||
Fri May 16 2014 21:40 | 1st = 2 El Caballo 2nd = 1 Where On Earth 3rd = 5 Being Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Frolicwithasmile | ||
Fri May 16 2014 21:35 | 1st = 4 Frolicwithasmile 2nd = 6 Lookinforagoodtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 King Of Dreams | ||
Fri May 16 2014 21:30 | 1st = 4 King Of Dreams 2nd = 1 Midnight Delivery 3rd = 3 Grand Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Eye Smith | ||
Fri May 16 2014 21:28 | 1st = 3 Eye Smith 2nd = 2 Hes Buzzin 3rd = 4 Cosmea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Tempted | ||
Fri May 16 2014 21:26 | 1st = 4 Tempted 2nd = 6 Alotta Fantasy 3rd = 7 Classic Sahara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 14 Real Deal Yankee | ||
Fri May 16 2014 21:24 | 1st = 14 Real Deal Yankee 2nd = 8 Waikare Aristocrat 3rd = 13 Chesapeaka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Vapour | ||
Fri May 16 2014 21:20 | 1st = 4 Vapour 2nd = 6 Slick Chapel 3rd = 10 Finbar Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Tainted Luke | ||
Fri May 16 2014 21:18 | 1st = 8 Tainted Luke 2nd = 4 Kicking Rocks 3rd = 2 None Of Them |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 12 Baby Bling | ||
Fri May 16 2014 21:13 | 1st = 12 Baby Bling 2nd = 13 Forever Gold 3rd = 4 Steam Washed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 He Went Off | ||
Fri May 16 2014 21:10 | 1st = 5 He Went Off 2nd = 3 High Mission 3rd = 6 Call Me Scary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Sokate | ||
Fri May 16 2014 21:07 | 1st = 4 Sokate 2nd = 3 Horsley Bale 3rd = 6 Senora Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Apocalypse Dreama | ||
Fri May 16 2014 21:05 | 1st = 1 Apocalypse Dreama 2nd = 7 Shutterbug 3rd = 5 Jennas Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 6 - 4 Harley Fella | ||
Fri May 16 2014 21:02 | 1st = 4 Harley Fella 2nd = 5 Sterlish 3rd = 3 Musselroe Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 1 Whata Escape | ||
Fri May 16 2014 21:00 | 1st = 1 Whata Escape 2nd = 4 Zenable 3rd = 6 Lynchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Cyntias Star | ||
Fri May 16 2014 20:58 | 1st = 2 Cyntias Star 2nd = 8 Zola Icon 3rd = 3 Out All Nite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 4 Messini | ||
Fri May 16 2014 20:55 | 1st = 4 Messini 2nd = 5 Pacquiao 3rd = 3 Crackaheiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Our Archangel | ||
Fri May 16 2014 20:54 | 1st = 5 Our Archangel 2nd = 4 Horace Foxley 3rd = 8 Highview Teejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - | ||
Fri May 16 2014 20:50 | 2nd = 3 Polak 3rd = 8 Crombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Harry Keeping | ||
Fri May 16 2014 20:48 | 1st = 7 Harry Keeping 2nd = 6 Matts Entity 3rd = 5 Dodgy Dealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 11 Gotta Go Yanky | ||
Fri May 16 2014 20:43 | 1st = 11 Gotta Go Yanky 2nd = 7 Highview Conall 3rd = 1 Tandias Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Peewee Augusta | ||
Fri May 16 2014 20:42 | 1st = 7 Peewee Augusta 2nd = 4 Debbie Monelli 3rd = 5 High Dratta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Tarzan Luke | ||
Fri May 16 2014 20:40 | 1st = 1 Tarzan Luke 2nd = 8 Vanessas Flame 3rd = 3 Dusty Mags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Power of Attorney | ||
Fri May 16 2014 20:35 | 1st = 5 Power of Attorney 2nd = 6 Mista Styx 3rd = 4 Tony Dreaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 1 Mister Jay Cee | ||
Fri May 16 2014 20:30 | 1st = 1 Mister Jay Cee 2nd = 2 Christopher Henry 3rd = 5 Dunvegan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 5 Kincaslough | ||
Fri May 16 2014 20:30 | 1st = 5 Kincaslough 2nd = 1 Sunchita 3rd = 9 Jaccka Justy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Dyna Ishaan | ||
Fri May 16 2014 20:28 | 1st = 1 Dyna Ishaan 2nd = 5 Desire Smurfette 3rd = 4 Allen Cydan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 3 Next Sound | ||
Fri May 16 2014 20:25 | 1st = 3 Next Sound 2nd = 2 Touchwood Topsta 3rd = 4 Bonfirenite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 10 Ida Tiger | ||
Fri May 16 2014 20:24 | 1st = 10 Ida Tiger 2nd = 12 Quick Jet 3rd = 2 Ouramazingglory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Alta Christiano | ||
Fri May 16 2014 20:20 | 1st = 7 Alta Christiano 2nd = 11 Black Pontiac 3rd = 3 The Burnside Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - | ||
Fri May 16 2014 20:18 | 2nd = 3 Danish Success 3rd = 8 Te Akai Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 8 Smudge Bromac | ||
Fri May 16 2014 20:13 | 1st = 8 Smudge Bromac 2nd = 7 Five Star Anvil 3rd = 2 Composed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Bordello Queen | ||
Fri May 16 2014 20:10 | 1st = 5 Bordello Queen 2nd = 4 Sign Of Snow 3rd = 3 Dyna Werribee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 5 Smiling Tact | ||
Fri May 16 2014 20:10 | 1st = 5 Smiling Tact 2nd = 9 Bianca 3rd = 3 Savannah Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Justasmirk | ||
Fri May 16 2014 20:05 | 1st = 5 Justasmirk 2nd = 4 Gotango 3rd = 3 Lincoln Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 10 Hug The Wind | ||
Fri May 16 2014 20:00 | 1st = 10 Hug The Wind 2nd = 1 Art Union 3rd = 2 Say My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 5 Art In Paris | ||
Fri May 16 2014 20:00 | 1st = 5 Art In Paris 2nd = 10 Mickey Mcrooney 3rd = 4 Mister Eye Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Hector Kahn | ||
Fri May 16 2014 19:58 | 1st = 8 Hector Kahn 2nd = 1 Bobby Blanco 3rd = 9 Red Replica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Rudiani | ||
Fri May 16 2014 19:54 | 1st = 6 Rudiani 2nd = 9 Mckay 3rd = 8 Dream Chapel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 4 Stareeshar | ||
Fri May 16 2014 19:53 | 1st = 4 Stareeshar 2nd = 2 Topnotch Samson 3rd = 5 Barrys Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Sir Richie | ||
Fri May 16 2014 19:50 | 1st = 7 Sir Richie 2nd = 8 Mighty Explosive 3rd = 3 Bolt Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 No Fixed Address | ||
Fri May 16 2014 19:50 | 1st = 2 No Fixed Address 2nd = 11 The Marble Ridge 3rd = 4 Ben Cartwright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 White Walker | ||
Fri May 16 2014 19:48 | 1st = 2 White Walker 2nd = 1 Elite Faze 3rd = 8 How Time Flys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 8 Morior Invictus | ||
Fri May 16 2014 19:43 | 1st = 8 Morior Invictus 3rd = 3 Be Good Juddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 8 Shestherealdeal | ||
Fri May 16 2014 19:40 | 1st = 8 Shestherealdeal 2nd = 9 Rosetta Stone 3rd = 4 Simply Stunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Capriati | ||
Fri May 16 2014 19:40 | 1st = 3 Capriati 2nd = 1 Ima Cranky Thing 3rd = 7 Wattle Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Albert Jaccka | ||
Fri May 16 2014 19:35 | 1st = 6 Albert Jaccka 2nd = 1 Nevada Blackjack 3rd = 7 Run Riley Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 Aspiring Artist | ||
Fri May 16 2014 19:30 | 1st = 7 Aspiring Artist 2nd = 3 Im a Player 3rd = 2 Thats Fire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 9 Digital Art | ||
Fri May 16 2014 19:30 | 1st = 9 Digital Art 2nd = 1 Buzkil 3rd = 7 Banora Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Black Salt | ||
Fri May 16 2014 19:28 | 1st = 1 Black Salt 2nd = 8 Dyna Rapidash 3rd = 4 Takos Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 5 Takeaway Koala | ||
Fri May 16 2014 19:25 | 1st = 5 Takeaway Koala 2nd = 1 Inner City 3rd = 6 Bumble Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Lite Prince | ||
Fri May 16 2014 19:24 | 1st = 1 Lite Prince 2nd = 2 Bullimore 3rd = 12 Revivalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Oneheart Twofists | ||
Fri May 16 2014 19:20 | 1st = 2 Oneheart Twofists 2nd = 6 Barkers Hall 3rd = 1 Mantoman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Opawa Sister | ||
Fri May 16 2014 19:20 | 1st = 5 Opawa Sister 2nd = 7 Vickis Quest 3rd = 2 Cawbourne Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Can Of | ||
Fri May 16 2014 19:18 | 1st = 3 Can Of 2nd = 5 Cloud Ten 3rd = 4 Raincheck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Lennytheshark | ||
Fri May 16 2014 19:13 | 1st = 3 Lennytheshark 2nd = 6 Narra Operative 3rd = 11 Asoka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Mint Murphy | ||
Fri May 16 2014 19:10 | 1st = 8 Mint Murphy 2nd = 7 Ketuts Kaput 3rd = 4 Capullo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 4 Machie Mach | ||
Fri May 16 2014 19:10 | 1st = 4 Machie Mach 2nd = 6 Copy My Past 3rd = 8 Beckinsale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Mi Frenzy | ||
Fri May 16 2014 19:05 | 1st = 6 Mi Frenzy 2nd = 7 Ohoka Sniper 3rd = 2 Thats Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 4 Ideal Belle | ||
Fri May 16 2014 19:00 | 1st = 4 Ideal Belle 2nd = 6 Raksdeal 3rd = 2 Te Amo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Nik Direct | ||
Fri May 16 2014 19:00 | 1st = 5 Nik Direct 2nd = 2 Real Armbro 3rd = 6 Nolonga Your Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Proaron | ||
Fri May 16 2014 18:58 | 1st = 2 Proaron 2nd = 5 Storm Maiden 3rd = 1 Bogan Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Bugatti Eagle | ||
Fri May 16 2014 18:55 | 1st = 2 Bugatti Eagle 2nd = 1 Kiss Me Junior 3rd = 3 Sweet Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 1 Little Jethro | ||
Fri May 16 2014 18:54 | 1st = 1 Little Jethro 2nd = 3 Family Orphan 3rd = 7 Le Premiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Cold Turkey | ||
Fri May 16 2014 18:50 | 1st = 2 Cold Turkey 2nd = 4 Check The Mail 3rd = 1 Blue And Curly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Chevals Clivesdale | ||
Fri May 16 2014 18:50 | 1st = 3 Chevals Clivesdale 2nd = 2 Don Boston 3rd = 1 Meknowdad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Bedrock Agogo | ||
Fri May 16 2014 18:47 | 1st = 6 Bedrock Agogo 2nd = 5 Hook Him In 3rd = 4 Contrive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Invasive | ||
Fri May 16 2014 18:42 | 1st = 6 Invasive 2nd = 1 Eisenhower 3rd = 11 Go Ahead Makemyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 5 Chequeme Rosie | ||
Fri May 16 2014 18:40 | 1st = 5 Chequeme Rosie 2nd = 4 Chanelle Bromac 3rd = 8 Mister Dann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Bokarm Baille | ||
Fri May 16 2014 18:39 | 1st = 4 Bokarm Baille 2nd = 7 Vibes Window 3rd = 1 Little Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Rhaego | ||
Fri May 16 2014 18:35 | 1st = 5 Rhaego 2nd = 4 Smart Diablo 3rd = 1 My Mate Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Our Artistic Leigh | ||
Fri May 16 2014 18:30 | 1st = 5 Our Artistic Leigh 2nd = 2 Good Life Girl 3rd = 3 Most Exotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 No Doctor Needed | ||
Fri May 16 2014 18:30 | 1st = 7 No Doctor Needed 2nd = 5 Pepe Bromac 3rd = 8 Scotlynn Jiggs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Kid Monopoly | ||
Fri May 16 2014 18:27 | 1st = 7 Kid Monopoly 2nd = 5 Implied Pressure 3rd = 8 Provincial Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 5 Buckingham Boy | ||
Fri May 16 2014 18:25 | 1st = 5 Buckingham Boy 2nd = 4 Odins Call Girl 3rd = 1 Artistic Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 4 Bryce Cooper | ||
Fri May 16 2014 18:22 | 1st = 4 Bryce Cooper 2nd = 1 Itsallaboutlu 3rd = 6 Supersub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Exponential Lily | ||
Fri May 16 2014 18:20 | 1st = 8 Exponential Lily 2nd = 7 Homebush Crash 3rd = 5 Cosmic Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Borgy Rose Hi | ||
Fri May 16 2014 18:19 | 1st = 3 Borgy Rose Hi 2nd = 1 Yo Soy 3rd = 7 Tropical Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 8 Inky Cullen | ||
Fri May 16 2014 18:14 | 1st = 8 Inky Cullen 2nd = 7 Arber 3rd = 11 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Queen Esther | ||
Fri May 16 2014 18:11 | 1st = 6 Queen Esther 2nd = 5 Bundy Bear 3rd = 3 Victory Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 1 Tafadhali | ||
Fri May 16 2014 18:10 | 1st = 1 Tafadhali 2nd = 2 Sikora 3rd = 11 Mach Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Mighty Hulk | ||
Fri May 16 2014 18:07 | 1st = 3 Mighty Hulk 2nd = 5 Immortal Bear 3rd = 8 Buddy Good Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 1 Evening Star Lombo | ||
Fri May 16 2014 18:01 | 1st = 1 Evening Star Lombo 2nd = 11 Look Down Charlie 3rd = 2 Ellehigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 2 Jivin Cullen | ||
Fri May 16 2014 18:00 | 1st = 2 Jivin Cullen 2nd = 6 Border Control 3rd = 5 Mighty Flying Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 6 Royal Rowdy | ||
Fri May 16 2014 17:57 | 1st = 6 Royal Rowdy 2nd = 2 Mega Rose Hi 3rd = 8 Stormy Monsoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Percy Clump | ||
Fri May 16 2014 17:53 | 1st = 6 Percy Clump 2nd = 8 Miss Huxtable 3rd = 5 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Way Too Crude | ||
Fri May 16 2014 17:50 | 1st = 8 Way Too Crude 2nd = 9 Whats Up Gee 3rd = 5 Bigtime Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 4 Hijacked | ||
Fri May 16 2014 17:47 | 1st = 4 Hijacked 2nd = 3 Wamboyne Warrior 3rd = 8 Hereux Homme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Mad Mack | ||
Fri May 16 2014 17:43 | 1st = 6 Mad Mack 2nd = 2 Zipping Dexter 3rd = 3 Its Lovey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 10 Our Wicklow | ||
Fri May 16 2014 17:40 | 1st = 10 Our Wicklow 2nd = 6 Grand Prix 3rd = 2 Big Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Kingsbrae Molly | ||
Fri May 16 2014 17:39 | 1st = 7 Kingsbrae Molly 2nd = 6 Wild Roses 3rd = 4 Knocka Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 1 Jilliby Showtime | ||
Fri May 16 2014 17:33 | 1st = 1 Jilliby Showtime 2nd = 7 Panorama Madi 3rd = 9 Fairhurst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 11 Jayceekay | ||
Fri May 16 2014 17:30 | 1st = 11 Jayceekay 2nd = 1 Idle Bones 3rd = 2 Aile Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Mad Velocar | ||
Fri May 16 2014 17:29 | 1st = 8 Mad Velocar 2nd = 4 Interrogated 3rd = 3 Serisier Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Faith In Bear | ||
Fri May 16 2014 17:25 | 1st = 1 Faith In Bear 2nd = 4 Dr Hamish 3rd = 5 Moonlight Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 1 Colin John | ||
Fri May 16 2014 17:20 | 1st = 1 Colin John 2nd = 8 Clean River 3rd = 10 Tough Denem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Blitzing Mayhem | ||
Fri May 16 2014 17:20 | 1st = 6 Blitzing Mayhem 2nd = 1 Lady Shambi 3rd = 7 Sassy Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Something Blue | ||
Fri May 16 2014 17:16 | 1st = 5 Something Blue 2nd = 2 Shakedown 3rd = 1 Gitcha Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Thunder Neath | ||
Fri May 16 2014 17:12 | 1st = 1 Thunder Neath 2nd = 3 Money Bingle 3rd = 5 Powers On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 3 Sunny Ruby | ||
Fri May 16 2014 17:10 | 1st = 3 Sunny Ruby 2nd = 1 Successful Woman 3rd = 9 Montana Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 9 Changing Code | ||
Fri May 16 2014 17:07 | 1st = 9 Changing Code 2nd = 4 Ona Happy Note 3rd = 2 Cyclone Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Zipping Chad | ||
Fri May 16 2014 17:03 | 1st = 1 Zipping Chad 2nd = 6 Skirmish 3rd = 4 Lioness Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 4 Iceobar | ||
Fri May 16 2014 17:00 | 1st = 4 Iceobar 2nd = 1 Franco Salisbury 3rd = 5 Provocative Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Vodca Sprite | ||
Fri May 16 2014 16:59 | 1st = 4 Vodca Sprite 2nd = 3 Dawn Vista 3rd = 7 Firefly Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 1 Karinya Jay Jay | ||
Fri May 16 2014 16:54 | 1st = 1 Karinya Jay Jay 2nd = 4 Insanity 3rd = 9 Mystery Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Sir Anthony | ||
Fri May 16 2014 16:50 | 1st = 3 Sir Anthony 2nd = 1 Clang And Dazzle 3rd = 14 Lovers Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Magic Chicken | ||
Fri May 16 2014 16:48 | 1st = 7 Magic Chicken 2nd = 4 Fast Kenny 3rd = 9 Crazy Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 On The Level | ||
Fri May 16 2014 16:47 | 1st = 8 On The Level 2nd = 2 Thats King 3rd = 3 Kasim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Blue Accolade | ||
Fri May 16 2014 16:45 | 1st = 7 Blue Accolade 2nd = 5 Bernmar Paul 3rd = 1 Flux Capacitor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 3 Timeless Prince | ||
Fri May 16 2014 16:42 | 1st = 3 Timeless Prince 2nd = 9 Belannoro 3rd = 14 Shazzas Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Rebble Rose Hi | ||
Fri May 16 2014 16:39 | 1st = 8 Rebble Rose Hi 2nd = 2 Lightstorm Lil 3rd = 3 Jeweled Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 2 Smooth Delight | ||
Fri May 16 2014 16:37 | 1st = 2 Smooth Delight 2nd = 6 Flyin Louie 3rd = 7 Thats Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 5 Washington Heritage | ||
Fri May 16 2014 16:35 | 1st = 5 Washington Heritage 2nd = 1 Hotasel 3rd = 3 Queen Mab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 13 Comacina | ||
Fri May 16 2014 16:32 | 1st = 13 Comacina 2nd = 9 Santoya Cat 3rd = 2 Big Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Alderley Riot | ||
Fri May 16 2014 16:30 | 1st = 3 Alderley Riot 2nd = 7 Twist Of Blue 3rd = 2 Impatient Vic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 13 Tokohoka | ||
Fri May 16 2014 16:29 | 1st = 13 Tokohoka 2nd = 12 Top Brass 3rd = 1 The Flying Scotsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Why Not Jetta | ||
Fri May 16 2014 16:27 | 1st = 1 Why Not Jetta 2nd = 6 Red Caboose 3rd = 2 Dr Timothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Steamboat | ||
Fri May 16 2014 16:26 | 1st = 5 Steamboat 2nd = 8 Red Norm 3rd = 6 Panic King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Kingsbrae George | ||
Fri May 16 2014 16:22 | 1st = 1 Kingsbrae George 2nd = 2 Raffa Rose 3rd = 3 Sarah Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Tinas Dilema | ||
Fri May 16 2014 16:20 | 1st = 4 Tinas Dilema 2nd = 5 Thrilling Ava 3rd = 8 Alpinador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 11 Gesturestar | ||
Fri May 16 2014 16:18 | 1st = 11 Gesturestar 2nd = 7 Magic Maddie 3rd = 3 Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 4 Chow Meow | ||
Fri May 16 2014 16:15 | 1st = 4 Chow Meow 2nd = 1 Sir Fernando 3rd = 6 Peninsula Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Midnight Express | ||
Fri May 16 2014 16:10 | 1st = 7 Midnight Express 2nd = 3 Conidel 3rd = 6 Kill Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Barbaras Gold | ||
Fri May 16 2014 16:08 | 1st = 5 Barbaras Gold 2nd = 2 Andos Lady 3rd = 3 Boys Beatz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 5 Sambuca Joe | ||
Fri May 16 2014 16:07 | 1st = 5 Sambuca Joe 2nd = 4 Sheza Bright Star 3rd = 10 Miss Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Aries Jewel | ||
Fri May 16 2014 16:05 | 1st = 2 Aries Jewel 2nd = 1 Emma Lou Fozz 3rd = 4 Kraken Shines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Alhanna | ||
Fri May 16 2014 16:04 | 1st = 2 Alhanna 2nd = 4 Cool And Black 3rd = 3 Top Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 11 Cameo | ||
Fri May 16 2014 16:02 | 1st = 11 Cameo 2nd = 4 Full Of Spirit 3rd = 9 Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Grand Black Rose | ||
Fri May 16 2014 15:59 | 1st = 2 Grand Black Rose 2nd = 1 Wheres Ya Mate 3rd = 6 Maybe A Kooringa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 11 Delightful Dash | ||
Fri May 16 2014 15:57 | 1st = 11 Delightful Dash 2nd = 6 Christy Breanna 3rd = 4 Crackapaca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Vee Rock | ||
Fri May 16 2014 15:55 | 1st = 2 Vee Rock 2nd = 5 Angrist 3rd = 3 Son Of Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 2 All Host | ||
Fri May 16 2014 15:52 | 1st = 2 All Host 2nd = 5 Greenwood Echo 3rd = 12 Qamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Cawbourne Queen | ||
Fri May 16 2014 15:50 | 1st = 5 Cawbourne Queen 2nd = 3 Rebel City 3rd = 7 Zipping Tay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Gypsy Tyne | ||
Fri May 16 2014 15:50 | 1st = 7 Gypsy Tyne 2nd = 8 Navada Knight 3rd = 6 Rocky Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Dr Taylor | ||
Fri May 16 2014 15:47 | 1st = 7 Dr Taylor 2nd = 2 Wheres Exford 3rd = 1 Stylish Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Fancy Ficelle | ||
Fri May 16 2014 15:46 | 1st = 1 Fancy Ficelle 2nd = 6 Bugsy Taylor 3rd = 8 Dan Holder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 13 Foray | ||
Fri May 16 2014 15:40 | 1st = 13 Foray 2nd = 5 Megs First 3rd = 6 Sea Spray Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 8 Purple Devil | ||
Fri May 16 2014 15:39 | 1st = 8 Purple Devil 2nd = 1 Tommy Wilson 3rd = 5 Reward For Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Astro Miss | ||
Fri May 16 2014 15:35 | 1st = 5 Astro Miss 2nd = 2 Go Again 3rd = 7 Charnzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Luckzat | ||
Fri May 16 2014 15:30 | 1st = 4 Luckzat 2nd = 7 Mickiem 3rd = 12 Nishiazabu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 3 Gregory R | ||
Fri May 16 2014 15:28 | 1st = 3 Gregory R 2nd = 1 Waterloo Sunset 3rd = 11 The Bog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Slick Kelly | ||
Fri May 16 2014 15:27 | 1st = 5 Slick Kelly 2nd = 2 Ausczech Express 3rd = 3 Smile Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Gun Mcbain | ||
Fri May 16 2014 15:25 | 1st = 5 Gun Mcbain 2nd = 8 Jessie Fozz 3rd = 4 Coulta Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 10 Tail Risk | ||
Fri May 16 2014 15:23 | 1st = 10 Tail Risk 2nd = 3 Vashka 3rd = 9 Strictly Concert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Stiff Drink | ||
Fri May 16 2014 15:20 | 1st = 6 Stiff Drink 2nd = 1 Not Bad 3rd = 2 Another Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 3 White Sands | ||
Fri May 16 2014 15:18 | 1st = 3 White Sands 2nd = 10 Isajet 3rd = 9 Squiggymaguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 3 Joint Initiative | ||
Fri May 16 2014 15:15 | 1st = 3 Joint Initiative 2nd = 1 Head Dragon 3rd = 8 Captain Shazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Cels Fear | ||
Fri May 16 2014 15:12 | 1st = 3 Cels Fear 2nd = 8 Zambezi Rock 3rd = 4 Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Winston Wolf | ||
Fri May 16 2014 15:08 | 1st = 6 Winston Wolf 2nd = 10 Boss Dougie 3rd = 7 Turffontein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 6 Major Jules | ||
Fri May 16 2014 15:03 | 1st = 6 Major Jules 2nd = 5 James Shark 3rd = 3 Danielles Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 11 Seattleite | ||
Fri May 16 2014 15:00 | 1st = 11 Seattleite 2nd = 7 Stormy Bill 3rd = 5 Mister Moneypenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Cawbourne Flow | ||
Fri May 16 2014 14:57 | 1st = 8 Cawbourne Flow 2nd = 1 Cosmic Choice 3rd = 5 All The Milk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Most Awesome | ||
Fri May 16 2014 14:55 | 1st = 1 Most Awesome 2nd = 5 Teberus 3rd = 6 Captain Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Sox And Crocs | ||
Fri May 16 2014 14:52 | 1st = 6 Sox And Crocs 2nd = 10 Freddie Finch 3rd = 8 Tiny Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Yiche | ||
Fri May 16 2014 14:51 | 1st = 6 Yiche 2nd = 5 Boss Power Bull 3rd = 1 Truly Delicate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 7 Jack The Ringer | ||
Fri May 16 2014 14:48 | 1st = 7 Jack The Ringer 2nd = 12 Isorich 3rd = 4 Encostanati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 4 Ingnite My Desire | ||
Fri May 16 2014 14:43 | 1st = 4 Ingnite My Desire 2nd = 5 Chance Ya Armbro 3rd = 8 Modernize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Awesome Sight | ||
Fri May 16 2014 14:40 | 1st = 3 Awesome Sight 2nd = 11 Luccello Rosso 3rd = 1 Miamley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Nitro Luis | ||
Fri May 16 2014 14:38 | 1st = 3 Nitro Luis 2nd = 5 Enazuma 3rd = 1 Dolly Peg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Long Long Meri | ||
Fri May 16 2014 14:37 | 1st = 1 Long Long Meri 2nd = 7 Made To Charm 3rd = 5 Fair Uppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Space Image | ||
Fri May 16 2014 14:33 | 1st = 3 Space Image 2nd = 7 Gunsmoke Mcbain 3rd = 1 Cool Merri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 3 Eleantra | ||
Fri May 16 2014 14:28 | 1st = 3 Eleantra 2nd = 2 Fluentleigh 3rd = 8 Official Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 7 Magrosso | ||
Fri May 16 2014 14:25 | 1st = 7 Magrosso 2nd = 3 Balmodena 3rd = 8 Our Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Balzac | ||
Fri May 16 2014 14:20 | 1st = 6 Balzac 2nd = 9 Brinkley Bullet 3rd = 4 Colla Voce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 6 Jimmy The One | ||
Fri May 16 2014 14:19 | 1st = 6 Jimmy The One 2nd = 1 Red Magic 3rd = 4 Duchessofcambridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Fawn Corsair | ||
Fri May 16 2014 14:17 | 1st = 1 Fawn Corsair 2nd = 6 Wong Size Suzie 3rd = 3 Galway Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Young Gun Mcbain | ||
Fri May 16 2014 14:16 | 1st = 4 Young Gun Mcbain 2nd = 2 Brudean 3rd = 7 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 2 Tarangower | ||
Fri May 16 2014 14:13 | 1st = 2 Tarangower 2nd = 5 Sense Of Occasion 3rd = 11 Husson Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 Strawberry Heart | ||
Fri May 16 2014 14:08 | 1st = 1 Strawberry Heart 2nd = 5 Soho Jagger 3rd = 6 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 1 Bound to Go | ||
Fri May 16 2014 14:05 | 1st = 1 Bound to Go 2nd = 3 Beckoning Cat 3rd = 14 One Lucky Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Ropeley Jet | ||
Fri May 16 2014 14:02 | 1st = 2 Ropeley Jet 2nd = 3 Outback Legend 3rd = 4 Chattahoochee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Lasair | ||
Fri May 16 2014 13:58 | 1st = 4 Lasair 2nd = 2 Senni Jay Jay 3rd = 7 Magnum Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 7 Yerrington Bob | ||
Fri May 16 2014 13:53 | 1st = 7 Yerrington Bob 2nd = 10 Starzzz On Parade 3rd = 5 Justanotherslippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 5 Time Ford | ||
Fri May 16 2014 13:50 | 1st = 5 Time Ford 2nd = 9 Lady Schiller 3rd = 11 Star Of Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Pilots Choice | ||
Fri May 16 2014 13:45 | 1st = 7 Pilots Choice 2nd = 3 Show Dancer 3rd = 1 Half Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 9 Dchaparral | ||
Fri May 16 2014 13:44 | 1st = 9 Dchaparral 2nd = 1 Why Wait 3rd = 2 Chipmunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Captain Cool | ||
Fri May 16 2014 13:42 | 1st = 5 Captain Cool 2nd = 1 No Prisoners 3rd = 4 More Aries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 2 Voodoo Lad | ||
Fri May 16 2014 13:38 | 1st = 2 Voodoo Lad 2nd = 10 Rom Baro 3rd = 6 Bulletproof Monk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Aha Mcbain | ||
Fri May 16 2014 13:34 | 1st = 2 Aha Mcbain 2nd = 8 Fearsome Knight 3rd = 4 Aston Tapani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Boadiceas Fury | ||
Fri May 16 2014 13:33 | 1st = 8 Boadiceas Fury 2nd = 3 Count The Aces 3rd = 5 Scout Hall Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Execute At Dawn | ||
Fri May 16 2014 13:30 | 1st = 1 Execute At Dawn 2nd = 4 Outstrip 3rd = 6 Somerset Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Kool Alexia | ||
Fri May 16 2014 13:27 | 1st = 4 Kool Alexia 2nd = 1 Elite Dessa 3rd = 6 Itchin To Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Billy Muggins | ||
Fri May 16 2014 13:20 | 1st = 3 Billy Muggins 2nd = 1 Conaloo 3rd = 6 Wandy Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 11 Speed To Bern | ||
Fri May 16 2014 13:15 | 1st = 11 Speed To Bern 2nd = 5 Nassi 3rd = 10 Lardner Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Bungalally Boy | ||
Fri May 16 2014 13:10 | 1st = 3 Bungalally Boy 2nd = 4 Spartypants 3rd = 6 Kooda Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 2 Keepa Tramp | ||
Fri May 16 2014 13:09 | 1st = 2 Keepa Tramp 2nd = 5 Get Flash 3rd = 10 Pheasant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Sandgrounder | ||
Fri May 16 2014 13:07 | 1st = 2 Sandgrounder 2nd = 9 Isolator 3rd = 8 Drop Dead Deva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 4 Fast N Fortunate | ||
Fri May 16 2014 13:03 | 1st = 4 Fast N Fortunate 2nd = 16 Ventura 3rd = 9 One Quick Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Rite Round Range | ||
Fri May 16 2014 13:01 | 1st = 1 Rite Round Range 2nd = 8 Be Prepared 3rd = 4 Cawbourne Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Generis Heart | ||
Fri May 16 2014 12:55 | 1st = 1 Generis Heart 2nd = 4 Decillion 3rd = 6 Earn Mccracken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Wool Wash | ||
Fri May 16 2014 12:52 | 1st = 1 Wool Wash 2nd = 3 Flying Marquis 3rd = 7 Imitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Court The Belle | ||
Fri May 16 2014 12:45 | 1st = 8 Court The Belle 2nd = 6 Toddys A Flyer 3rd = 1 Wandy On In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 3 Futures | ||
Fri May 16 2014 12:40 | 1st = 3 Futures 2nd = 4 Jack Hammer 3rd = 1 Bahmino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 1 - 9 Autumn Sunset | ||
Fri May 16 2014 12:35 | 1st = 9 Autumn Sunset 2nd = 4 Scarbelly Butch 3rd = 8 Regal Tiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 4 Kerrytown Lady | ||
Fri May 16 2014 12:34 | 1st = 4 Kerrytown Lady 2nd = 10 Hailes Abbey 3rd = 5 Shes Payback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 3 Its A Shamozzle | ||
Fri May 16 2014 12:28 | 1st = 3 Its A Shamozzle 2nd = 11 Speedy Squib 3rd = 4 Six Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Abound | ||
Fri May 16 2014 12:26 | 1st = 1 Abound 2nd = 3 Go Tommo 3rd = 2 Smash Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Heza Bit Hissy | ||
Fri May 16 2014 12:20 | 1st = 2 Heza Bit Hissy 2nd = 11 Zooming Away 3rd = 7 Shady Ex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Homebush Lignite | ||
Fri May 16 2014 12:10 | 1st = 2 Homebush Lignite 2nd = 1 Wellywood 3rd = 3 Avec Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 5 Im Maveric | ||
Fri May 16 2014 11:59 | 1st = 5 Im Maveric 2nd = 7 Berenice 3rd = 6 Pennys From Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Harper Rose | ||
Fri May 16 2014 11:52 | 1st = 7 Harper Rose 2nd = 2 Carats Prince 3rd = 1 Mr Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Hershy Pie | ||
Fri May 16 2014 11:34 | 1st = 7 Hershy Pie 2nd = 3 Peppermint Patty 3rd = 4 Waxeyes Big Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 3 Jazzman | ||
Fri May 16 2014 11:25 | 1st = 3 Jazzman 2nd = 6 Tacticall 3rd = 8 Sandys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Know Certainty | ||
Fri May 16 2014 11:17 | 1st = 4 Know Certainty 2nd = 1 Jessie Surfs 3rd = 2 Come On Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Too Much Rebel | ||
Fri May 16 2014 10:59 | 1st = 1 Too Much Rebel 2nd = 4 Smash That 3rd = 6 Blazing Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 1 Coffee | ||
Fri May 16 2014 10:50 | 1st = 1 Coffee 2nd = 10 Sandior 3rd = 5 Pretty To Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Know Judge | ||
Fri May 16 2014 10:42 | 1st = 1 Know Judge 2nd = 8 Coldrum 3rd = 6 Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Archies Time | ||
Fri May 16 2014 10:24 | 1st = 4 Archies Time 2nd = 1 Hareeba Time 3rd = 6 Sleeper Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 6 Seven Excuses | ||
Fri May 16 2014 10:15 | 1st = 6 Seven Excuses 2nd = 2 Plays Until Dark 3rd = 3 Mal Dmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Ricks Terra | ||
Fri May 16 2014 10:05 | 1st = 5 Ricks Terra 2nd = 2 Mighty Twist 3rd = 7 Our Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Miss Moto | ||
Fri May 16 2014 0:12 | 1st = 1 Miss Moto 2nd = 7 Black Rain 3rd = 8 Flying Beluga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 10 - 2 Dapper Dana | ||
Sun Mar 16 2014 21:35 | 1st = 2 Dapper Dana 2nd = 1 Arts Bliss 3rd = 6 The Adriatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 9 Purple Flynn | ||
Sun Mar 16 2014 21:27 | 1st = 9 Purple Flynn 2nd = 1 Classy Capri 3rd = 7 Squeezy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Gold Galleon | ||
Sun Mar 16 2014 21:22 | 1st = 2 Gold Galleon 2nd = 4 Ol Mate Pickers 3rd = 6 Senor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 6 Blackjackhanover | ||
Sun Mar 16 2014 21:15 | 1st = 6 Blackjackhanover 2nd = 8 Fioki 3rd = 2 Isthatyoujimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 8 Fioki | ||
Sun Mar 16 2014 21:15 | 1st = 8 Fioki 2nd = 6 Blackjackhanover 3rd = 2 Isthatyoujimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Bogie Diamond | ||
Sun Mar 16 2014 21:12 | 1st = 4 Bogie Diamond 2nd = 2 Remo Rose 3rd = 10 Cool And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 5 Heres China | ||
Sun Mar 16 2014 21:09 | 1st = 5 Heres China 2nd = 7 Pleiades 3rd = 1 Daytona Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Spin The Top | ||
Sun Mar 16 2014 21:02 | 1st = 7 Spin The Top 2nd = 6 Burnsys Gypsy 3rd = 8 Mcguire Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Dyna Olsen | ||
Sun Mar 16 2014 20:58 | 1st = 1 Dyna Olsen 2nd = 5 Wheres Steamy 3rd = 4 Tomahawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Monlor Jasper | ||
Sun Mar 16 2014 20:55 | 1st = 4 Monlor Jasper 2nd = 8 Ya Ace Ya 3rd = 5 Mortus Fear Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Oxygen Bandit | ||
Sun Mar 16 2014 20:54 | 1st = 2 Oxygen Bandit 2nd = 5 Perro Garaje 3rd = 1 Wheres Ceduna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Soul Man | ||
Sun Mar 16 2014 20:47 | 1st = 6 Soul Man 2nd = 5 Brand New Skin 3rd = 7 Lady Lainey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Usaine | ||
Sun Mar 16 2014 20:46 | 1st = 3 Usaine 2nd = 7 Paddles Anderson 3rd = 4 Atomic Charlm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 6 Five Star Anvil | ||
Sun Mar 16 2014 20:42 | 1st = 6 Five Star Anvil 2nd = 7 Laterron 3rd = 3 Call The Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 5 Director Whitby | ||
Sun Mar 16 2014 20:41 | 1st = 5 Director Whitby 2nd = 7 Recon Patrol 3rd = 1 Cams Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Lektra Stroke | ||
Sun Mar 16 2014 20:39 | 1st = 6 Lektra Stroke 2nd = 7 Freesia Bale 3rd = 5 Buckle Up Brax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Obey | ||
Sun Mar 16 2014 20:35 | 1st = 8 Obey 2nd = 6 Made At Millions 3rd = 2 Shes Typical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Prinny Fidget | ||
Sun Mar 16 2014 20:32 | 1st = 1 Prinny Fidget 2nd = 2 Delinquency 3rd = 4 Signs Of Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Two For Twelve | ||
Sun Mar 16 2014 20:27 | 1st = 2 Two For Twelve 2nd = 6 Miss Geeves 3rd = 7 Nimrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 Jebrynah Storm | ||
Sun Mar 16 2014 20:24 | 1st = 4 Jebrynah Storm 2nd = 1 Select Macka 3rd = 3 Elegant Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Black Traminer | ||
Sun Mar 16 2014 20:23 | 1st = 3 Black Traminer 2nd = 8 Low Call 3rd = 1 Habana Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 8 - 7 Hot Rumor | ||
Sun Mar 16 2014 20:20 | 1st = 7 Hot Rumor 2nd = 6 The Bing 3rd = 3 Hot Goth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 3 Mes Elsu | ||
Sun Mar 16 2014 20:15 | 1st = 3 Mes Elsu 2nd = 2 Hot Bromac 3rd = 7 Podarkes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Senni Tony | ||
Sun Mar 16 2014 20:13 | 1st = 5 Senni Tony 2nd = 6 Tyson Willow 3rd = 2 Kennington Oval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 White Hornet | ||
Sun Mar 16 2014 20:12 | 1st = 5 White Hornet 2nd = 1 Made To Charm 3rd = 2 Oxley Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Wheres Heather | ||
Sun Mar 16 2014 20:09 | 1st = 1 Wheres Heather 2nd = 3 Loretta 3rd = 2 Arvos Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Trunkey Nice Guy | ||
Sun Mar 16 2014 20:08 | 1st = 6 Trunkey Nice Guy 2nd = 8 Art Force 3rd = 7 Bang For Your Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 8 Ninja Turtle | ||
Sun Mar 16 2014 20:04 | 1st = 8 Ninja Turtle 2nd = 1 Biscuit Bant 3rd = 2 Wombles Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Glenthorne | ||
Sun Mar 16 2014 20:03 | 1st = 3 Glenthorne 2nd = 4 Dagati Image 3rd = 6 Ima Village Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Zambora Storm | ||
Sun Mar 16 2014 20:00 | 1st = 4 Zambora Storm 2nd = 7 Black Magic Opal 3rd = 6 Hurricane Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Johnathans Hope | ||
Sun Mar 16 2014 19:57 | 1st = 7 Johnathans Hope 2nd = 5 Premiers Reign 3rd = 1 Macies Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 5 Barynya | ||
Sun Mar 16 2014 19:52 | 1st = 5 Barynya 2nd = 1 Sandy Kay 3rd = 4 Jazzy Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Carlos Tyson | ||
Sun Mar 16 2014 19:51 | 1st = 7 Carlos Tyson 2nd = 3 Clints Jessie 3rd = 10 Amsona Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Corrine | ||
Sun Mar 16 2014 19:49 | 1st = 8 Corrine 2nd = 1 Arvos Viper 3rd = 5 Crazy Chev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 1 Finnegans Gold | ||
Sun Mar 16 2014 19:45 | 1st = 1 Finnegans Gold 2nd = 8 Amelia Storm 3rd = 10 Gold Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 2 Super Miss Bowla | ||
Sun Mar 16 2014 19:44 | 1st = 2 Super Miss Bowla 2nd = 5 Alburn 3rd = 1 Sublet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Zambora Power | ||
Sun Mar 16 2014 19:42 | 1st = 3 Zambora Power 2nd = 7 Cool Trend 3rd = 1 Incumbent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 10 Major Catastrophe | ||
Sun Mar 16 2014 19:39 | 1st = 10 Major Catastrophe 2nd = 7 Veitchy 3rd = 5 Cyclone Mitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Our Mackalena | ||
Sun Mar 16 2014 19:37 | 1st = 5 Our Mackalena 2nd = 1 Code Of Conduct 3rd = 6 Jasmint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Alota Force | ||
Sun Mar 16 2014 19:35 | 1st = 2 Alota Force 2nd = 4 Betta Be Shaw 3rd = 7 Smart Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Velocity Daff | ||
Sun Mar 16 2014 19:34 | 1st = 2 Velocity Daff 2nd = 5 Lochinvar Impala 3rd = 4 Cool Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Cooly Queen | ||
Sun Mar 16 2014 19:31 | 1st = 5 Cooly Queen 2nd = 10 Brickies Chick 3rd = 7 Brindle Pogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 12 Waggabilla | ||
Sun Mar 16 2014 19:30 | 1st = 12 Waggabilla 2nd = 5 Concini 3rd = 7 Hillbilly Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 11 Sterlish | ||
Sun Mar 16 2014 19:26 | 1st = 11 Sterlish 2nd = 4 Good Beginnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 Yakamov Bale | ||
Sun Mar 16 2014 19:24 | 1st = 3 Yakamov Bale 2nd = 8 Ten Aces 3rd = 1 Spades And Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Sable Bijoux | ||
Sun Mar 16 2014 19:23 | 1st = 5 Sable Bijoux 2nd = 3 Kymmy Can Do 3rd = 7 Wattle Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Gloria Trick | ||
Sun Mar 16 2014 19:20 | 1st = 2 Gloria Trick 2nd = 5 Hollywood Hearts 3rd = 4 Beau Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Flora Bothing | ||
Sun Mar 16 2014 19:19 | 1st = 1 Flora Bothing 2nd = 8 Werburgh 3rd = 6 Emerley Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Galleons Warrior | ||
Sun Mar 16 2014 19:15 | 1st = 3 Galleons Warrior 2nd = 4 White Eyed Girl 3rd = 8 Australian Bite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Precious Pink | ||
Sun Mar 16 2014 19:12 | 1st = 6 Precious Pink 2nd = 1 David Best 3rd = 3 Regal Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 4 White Eagle | ||
Sun Mar 16 2014 19:10 | 1st = 4 White Eagle 3rd = 9 Face Your Fears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 1 Dyna Andy | ||
Sun Mar 16 2014 19:09 | 1st = 1 Dyna Andy 2nd = 3 Salegreys Late 3rd = 7 Thats About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Smooth Grin | ||
Sun Mar 16 2014 19:07 | 1st = 6 Smooth Grin 2nd = 4 Active Avenger 3rd = 7 National Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 4 Friarfighter | ||
Sun Mar 16 2014 19:05 | 1st = 4 Friarfighter 2nd = 9 Calamine 3rd = 6 Key Hedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 10 Allegro Dot | ||
Sun Mar 16 2014 19:02 | 1st = 10 Allegro Dot 2nd = 1 Yorklea Anthony 3rd = 8 Hypo Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Lochinvar Rip | ||
Sun Mar 16 2014 18:58 | 1st = 8 Lochinvar Rip 2nd = 2 Mollify 3rd = 4 Nicholas Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 2 Resurgent Spirit | ||
Sun Mar 16 2014 18:57 | 1st = 2 Resurgent Spirit 2nd = 6 Bymarjac 3rd = 7 Vande Velde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Grassy Rocks | ||
Sun Mar 16 2014 18:55 | 1st = 5 Grassy Rocks 2nd = 1 Billie Rock 3rd = 8 Our Black Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 2 Lago Como | ||
Sun Mar 16 2014 18:54 | 1st = 2 Lago Como 2nd = 1 Shoot n Scoot 3rd = 4 Never Satisfied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Disco | ||
Sun Mar 16 2014 18:52 | 1st = 1 Disco 2nd = 2 Open All Nite 3rd = 8 Dyna Morrigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Samara Sky | ||
Sun Mar 16 2014 18:47 | 1st = 8 Samara Sky 2nd = 2 Diamonds At Dusk 3rd = 9 Top Share |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 5 Sierra Grand | ||
Sun Mar 16 2014 18:46 | 1st = 5 Sierra Grand 2nd = 8 Blue Outlaw 3rd = 1 China Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Senor Beach | ||
Sun Mar 16 2014 18:44 | 1st = 6 Senor Beach 2nd = 2 Volatile Chef 3rd = 1 Running Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Sasha Ziva | ||
Sun Mar 16 2014 18:40 | 1st = 3 Sasha Ziva 2nd = 2 Lexi Star 3rd = 8 Wheres Crocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Best Of You | ||
Sun Mar 16 2014 18:39 | 1st = 6 Best Of You 2nd = 2 Red Norm 3rd = 5 Runagate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 2 Metro Digby | ||
Sun Mar 16 2014 18:35 | 1st = 2 Metro Digby 2nd = 8 Rusty Red Comet 3rd = 7 Iden In Whyalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 5 Bettor As | ||
Sun Mar 16 2014 18:34 | 1st = 5 Bettor As 2nd = 6 Blitzem Boy 3rd = 1 Strike A Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 9 Bling My Day | ||
Sun Mar 16 2014 18:32 | 1st = 9 Bling My Day 2nd = 5 Mr Snackman 3rd = 2 Time To Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Chiefs Me Dad | ||
Sun Mar 16 2014 18:29 | 1st = 1 Chiefs Me Dad 2nd = 7 Archimalee 3rd = 3 Celtic Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Al Kochador | ||
Sun Mar 16 2014 18:27 | 1st = 6 Al Kochador 2nd = 2 Sharina Star 3rd = 4 Bad Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 7 Redford | ||
Sun Mar 16 2014 18:25 | 1st = 7 Redford 2nd = 5 Beyond The Legend 3rd = 2 Saxon Suzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Katz Shadow | ||
Sun Mar 16 2014 18:24 | 1st = 3 Katz Shadow 2nd = 4 Big Shep 3rd = 1 Mornays Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Just Be Modern | ||
Sun Mar 16 2014 18:20 | 1st = 2 Just Be Modern 2nd = 4 Mcarlian 3rd = 7 Manwarra Payroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Rich Racer | ||
Sun Mar 16 2014 18:17 | 1st = 1 Rich Racer 2nd = 6 Django Time 3rd = 4 Miss Avril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 3 Tudor Glen | ||
Sun Mar 16 2014 18:16 | 1st = 3 Tudor Glen 2nd = 4 Vision Of One 3rd = 12 Volatile Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Henry Henriques | ||
Sun Mar 16 2014 18:13 | 1st = 4 Henry Henriques 2nd = 3 Dark Ouzo 3rd = 8 Bank Details |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 8 Castanea | ||
Sun Mar 16 2014 18:09 | 1st = 8 Castanea 2nd = 5 Sable Hawk 3rd = 4 Penola Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 1 Rykov Leis | ||
Sun Mar 16 2014 18:08 | 1st = 1 Rykov Leis 2nd = 13 Nitro Blue 3rd = 11 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Kates Crash | ||
Sun Mar 16 2014 18:05 | 1st = 6 Kates Crash 2nd = 7 Balaclava 3rd = 5 Sebmalee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 10 Disco Gemini | ||
Sun Mar 16 2014 18:04 | 1st = 10 Disco Gemini 2nd = 11 Whatashambles 3rd = 6 Imali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Adams Express | ||
Sun Mar 16 2014 18:00 | 1st = 8 Adams Express 2nd = 1 Strong As Arma 3rd = 7 Stylish Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Nila Allen | ||
Sun Mar 16 2014 17:59 | 1st = 6 Nila Allen 2nd = 3 Dark Demon 3rd = 2 Dyna Silky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Whoosha | ||
Sun Mar 16 2014 17:57 | 1st = 5 Whoosha 2nd = 8 Naughty And Nice 3rd = 10 Our Blue Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 10 Coulta Mayham | ||
Sun Mar 16 2014 17:54 | 1st = 10 Coulta Mayham 2nd = 2 Bobbys Rascal 3rd = 3 Taymel Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 7 Catzilla | ||
Sun Mar 16 2014 17:50 | 1st = 7 Catzilla 3rd = 3 I See Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 2 Sonny Biscay | ||
Sun Mar 16 2014 17:50 | 1st = 2 Sonny Biscay 3rd = 3 I See Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 5 Chrystals Jett | ||
Sun Mar 16 2014 17:49 | 1st = 5 Chrystals Jett 2nd = 2 Miss Gypsy Lady 3rd = 1 Culdesac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 12 Outrageous El | ||
Sun Mar 16 2014 17:45 | 1st = 12 Outrageous El 2nd = 4 Ive Got Oomph 3rd = 5 Ektoras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 8 - 10 Thingimajig | ||
Sun Mar 16 2014 17:44 | 1st = 10 Thingimajig 2nd = 11 Sunofbula 3rd = 2 Dancing Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Royal Lover | ||
Sun Mar 16 2014 17:42 | 1st = 7 Royal Lover 2nd = 3 Bon Temps 3rd = 9 Legazpi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Danger Mouse | ||
Sun Mar 16 2014 17:40 | 1st = 3 Danger Mouse 2nd = 1 Perfect Pause 3rd = 7 Hand In Glove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 8 - 5 Charli Springfield | ||
Sun Mar 16 2014 17:37 | 1st = 5 Charli Springfield 2nd = 10 Citysneak 3rd = 6 Ariosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Justlikeflying | ||
Sun Mar 16 2014 17:35 | 1st = 4 Justlikeflying 2nd = 9 Boo Hoo 3rd = 6 The Real Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 10 Straight Shooter | ||
Sun Mar 16 2014 17:34 | 1st = 10 Straight Shooter 2nd = 5 Cant Find Him 3rd = 3 Bingo Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Dr Portia | ||
Sun Mar 16 2014 17:27 | 1st = 6 Dr Portia 2nd = 7 Texas Titan 3rd = 2 Hot Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 8 Standard Bearer | ||
Sun Mar 16 2014 17:22 | 1st = 8 Standard Bearer 2nd = 2 Its A Virtue 3rd = 4 Still The Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 6 Terrenbelle | ||
Sun Mar 16 2014 17:18 | 1st = 6 Terrenbelle 2nd = 10 Forest Elbow 3rd = 9 Kirvic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 9 - 6 Excellent Pins | ||
Sun Mar 16 2014 17:14 | 1st = 6 Excellent Pins 2nd = 3 Daschem Halo 3rd = 4 Gold Hoffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 7 - 5 Dan | ||
Sun Mar 16 2014 17:14 | 1st = 5 Dan 2nd = 7 Jedi Superstar 3rd = 1 The Kissing Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 2 Savanarola | ||
Sun Mar 16 2014 17:10 | 1st = 2 Savanarola 2nd = 5 Milnathort 3rd = 3 Kaiser Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Arejay Smokey | ||
Sun Mar 16 2014 17:09 | 1st = 8 Arejay Smokey 2nd = 5 Coconut Grove 3rd = 1 Batmandu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 4 Dazzling Knight | ||
Sun Mar 16 2014 17:05 | 1st = 4 Dazzling Knight 2nd = 3 Aiming High 3rd = 9 King Kaiyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 9 Sophisticated Lass | ||
Sun Mar 16 2014 17:04 | 1st = 9 Sophisticated Lass 2nd = 3 Godship 3rd = 1 Mount Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 7 - 6 Flaming Flutter | ||
Sun Mar 16 2014 16:58 | 1st = 6 Flaming Flutter 2nd = 9 Narra Operative 3rd = 8 Farmersntradies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 10 No Luck Needed | ||
Sun Mar 16 2014 16:55 | 1st = 10 No Luck Needed 2nd = 7 Here Comes Zoe 3rd = 8 Underthescope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 4 Kawana Kaos | ||
Sun Mar 16 2014 16:54 | 1st = 4 Kawana Kaos 2nd = 3 Hey Frisco 3rd = 6 Same As George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 2 The Main Show | ||
Sun Mar 16 2014 16:50 | 1st = 2 The Main Show 2nd = 9 Rain Fast 3rd = 8 Nothin Leica Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 2 Our Avalanche | ||
Sun Mar 16 2014 16:46 | 1st = 2 Our Avalanche 2nd = 11 More Precise 3rd = 3 Mai Tai Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 9 Run Angel Run | ||
Sun Mar 16 2014 16:45 | 1st = 9 Run Angel Run 2nd = 10 Survivor Sal 3rd = 1 Lady Carringbush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 4 My Jessy | ||
Sun Mar 16 2014 16:42 | 1st = 4 My Jessy 2nd = 9 Act Of Faith 3rd = 3 Work Before Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 8 Amber Cavalier | ||
Sun Mar 16 2014 16:38 | 1st = 8 Amber Cavalier 2nd = 7 Tiryns 3rd = 3 Excited Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 6 - 11 Mister Elegant | ||
Sun Mar 16 2014 16:36 | 1st = 11 Mister Elegant 2nd = 8 Rockamah 3rd = 4 Alyeska Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 2 Mcdally | ||
Sun Mar 16 2014 16:34 | 1st = 2 Mcdally 2nd = 7 Valfreyja 3rd = 1 Flirtz No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Ruff Cut Diamond | ||
Sun Mar 16 2014 16:29 | 1st = 5 Ruff Cut Diamond 2nd = 2 Fachoong 3rd = 7 Berry Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Radiant Angel | ||
Sun Mar 16 2014 16:25 | 1st = 4 Radiant Angel 2nd = 2 Neuschwanstein 3rd = 6 Alquero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 7 Sweeneys Lane | ||
Sun Mar 16 2014 16:24 | 1st = 7 Sweeneys Lane 2nd = 8 Goondi 3rd = 1 Dieselfuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 6 - 6 Clancys Fobwatch | ||
Sun Mar 16 2014 16:20 | 1st = 6 Clancys Fobwatch 2nd = 4 Donoson 3rd = 3 Classic Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Maginnis Magee | ||
Sun Mar 16 2014 16:16 | 1st = 3 Maginnis Magee 2nd = 7 Albizia 3rd = 4 Deebee Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 2 Ekibuuka | ||
Sun Mar 16 2014 16:12 | 1st = 2 Ekibuuka 2nd = 4 Precocious Ness 3rd = 6 Dynamic Balance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 6 Sticky Danish | ||
Sun Mar 16 2014 16:08 | 1st = 6 Sticky Danish 2nd = 9 Circuit Spirit 3rd = 11 Fountains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Scintillating | ||
Sun Mar 16 2014 16:07 | 1st = 8 Scintillating 2nd = 7 Rock Up Richer 3rd = 6 Crackerjack Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 3 Ace Or Joka | ||
Sun Mar 16 2014 16:04 | 1st = 3 Ace Or Joka 2nd = 2 Season Of Fortune 3rd = 1 Conidel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 6 Commanding Time | ||
Sun Mar 16 2014 15:58 | 1st = 6 Commanding Time 2nd = 2 Hvasstan 3rd = 5 Backstedt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 5 - 8 So Bad | ||
Sun Mar 16 2014 15:56 | 1st = 8 So Bad 2nd = 1 Illdobetter 3rd = 10 Blacks A Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 8 Scampin | ||
Sun Mar 16 2014 15:54 | 1st = 8 Scampin 2nd = 3 Carburetor 3rd = 12 Commodoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Muhaajir | ||
Sun Mar 16 2014 15:50 | 1st = 2 Muhaajir 2nd = 3 Freton 3rd = 5 Royal Consort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Cosmic Rush | ||
Sun Mar 16 2014 15:49 | 1st = 5 Cosmic Rush 2nd = 4 Challis Miss 3rd = 8 Ghostly Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 7 Crazy A Gogo | ||
Sun Mar 16 2014 15:45 | 1st = 7 Crazy A Gogo 2nd = 3 Very Chilly 3rd = 6 Endorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 5 - 8 Paparazzi Snapshot | ||
Sun Mar 16 2014 15:44 | 1st = 8 Paparazzi Snapshot 2nd = 1 Enjoy A Coldie 3rd = 11 Theywannacallmesue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 9 Wairapa Warrior | ||
Sun Mar 16 2014 15:42 | 1st = 9 Wairapa Warrior 2nd = 2 Black Macoy 3rd = 3 Crafty Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 6 Written Eleison | ||
Sun Mar 16 2014 15:40 | 1st = 6 Written Eleison 2nd = 8 Katie Will Do 3rd = 2 Bundy Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 6 Bim Bom Bay | ||
Sun Mar 16 2014 15:35 | 1st = 6 Bim Bom Bay 2nd = 1 Frogsplash 3rd = 2 Chancery Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 April Rose | ||
Sun Mar 16 2014 15:32 | 1st = 2 April Rose 2nd = 5 Code Breaker 3rd = 3 Musica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 3 One Direction | ||
Sun Mar 16 2014 15:30 | 1st = 3 One Direction 2nd = 7 Grand Doubt 3rd = 8 Nelsnag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Real Vain | ||
Sun Mar 16 2014 15:27 | 1st = 7 Real Vain 2nd = 5 Hajime 3rd = 6 Explosive Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 8 Moore Alpha | ||
Sun Mar 16 2014 15:25 | 1st = 8 Moore Alpha 2nd = 7 Affleck 3rd = 4 Sandhill Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Mepunga Moss | ||
Sun Mar 16 2014 15:24 | 1st = 3 Mepunga Moss 2nd = 8 Blonde Caviar 3rd = 1 Smiley Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 8 Silk And Diamonds | ||
Sun Mar 16 2014 15:20 | 1st = 8 Silk And Diamonds 2nd = 4 Wollongong 3rd = 6 Waving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 4 - 8 Bluechipboy | ||
Sun Mar 16 2014 15:19 | 1st = 8 Bluechipboy 2nd = 5 Ucanifuwant 3rd = 4 Art Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 9 Jack Bates | ||
Sun Mar 16 2014 15:18 | 1st = 9 Jack Bates 2nd = 3 Rimutoto Prince 3rd = 8 Majors Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Danehill Native | ||
Sun Mar 16 2014 15:15 | 1st = 1 Danehill Native 2nd = 12 Meadow Dreamer 3rd = 7 Ivan Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Saahd | ||
Sun Mar 16 2014 15:14 | 1st = 4 Saahd 2nd = 6 Kingston Reign 3rd = 8 Wheres Asha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 8 Aqua Wolf | ||
Sun Mar 16 2014 15:10 | 1st = 8 Aqua Wolf 2nd = 5 Botany Downs 3rd = 2 Mahonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 4 - 3 The Conmans Luck | ||
Sun Mar 16 2014 15:09 | 1st = 3 The Conmans Luck 2nd = 5 Innocent Vance 3rd = 2 La Moray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Dello Bale | ||
Sun Mar 16 2014 15:07 | 1st = 1 Dello Bale 2nd = 7 First Dan 3rd = 5 Flaming Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 9 Cocktail Thong | ||
Sun Mar 16 2014 15:05 | 1st = 9 Cocktail Thong 2nd = 7 Applying 3rd = 12 Monet Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 4 Trouble In Vegas | ||
Sun Mar 16 2014 15:00 | 1st = 4 Trouble In Vegas 2nd = 3 Emmookis Star 3rd = 1 Mr Obvious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Bizarre Bling | ||
Sun Mar 16 2014 14:57 | 1st = 8 Bizarre Bling 2nd = 3 Deadly Clear 3rd = 7 Jane Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 6 Vegasherewecome | ||
Sun Mar 16 2014 14:55 | 1st = 6 Vegasherewecome 2nd = 3 Majestic Reign 3rd = 1 Brimstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 5 Valains Flyer | ||
Sun Mar 16 2014 14:52 | 1st = 5 Valains Flyer 2nd = 1 Rene Ranger 3rd = 4 Jannik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 1 Innocent Mug | ||
Sun Mar 16 2014 14:50 | 1st = 1 Innocent Mug 2nd = 3 Henrys Quest 3rd = 2 Tons Of Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Mepunga Ledger | ||
Sun Mar 16 2014 14:49 | 1st = 8 Mepunga Ledger 2nd = 2 Zipping Rory 3rd = 4 Shamrock Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 4 Grand Orator | ||
Sun Mar 16 2014 14:45 | 1st = 4 Grand Orator 2nd = 3 Written Intent 3rd = 2 Sadaqa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 3 - 8 No Confession | ||
Sun Mar 16 2014 14:44 | 1st = 8 No Confession 2nd = 5 Shamrocks Boy 3rd = 2 Merry Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 4 Elsu Attack | ||
Sun Mar 16 2014 14:42 | 1st = 4 Elsu Attack 2nd = 3 Bhappy 3rd = 11 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Black Selandra | ||
Sun Mar 16 2014 14:41 | 1st = 8 Black Selandra 2nd = 6 Garjohn 3rd = 4 High Light Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 New York Rockstar | ||
Sun Mar 16 2014 14:40 | 1st = 3 New York Rockstar 2nd = 1 Blanchard Bloom 3rd = 7 Definitely Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Yes No Maybe | ||
Sun Mar 16 2014 14:36 | 1st = 2 Yes No Maybe 2nd = 4 Knuckle Bump 3rd = 3 Thrilling Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 3 - 7 Nimoy | ||
Sun Mar 16 2014 14:34 | 1st = 7 Nimoy 2nd = 3 Linora Dawn 3rd = 1 Shes His Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Bridgeson | ||
Sun Mar 16 2014 14:33 | 1st = 6 Bridgeson 2nd = 2 Feikuai Molly 3rd = 3 Molly Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 12 Moonlight Nova | ||
Sun Mar 16 2014 14:30 | 1st = 12 Moonlight Nova 2nd = 1 Amazing Mr Hughes 3rd = 11 Exstratum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 11 Marys Discretion | ||
Sun Mar 16 2014 14:25 | 1st = 11 Marys Discretion 2nd = 7 Switch Point 3rd = 10 Gen Why |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Extraordinary | ||
Sun Mar 16 2014 14:23 | 1st = 2 Extraordinary 2nd = 10 Its Manic 3rd = 6 Newfire Charged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 1 Oils | ||
Sun Mar 16 2014 14:20 | 1st = 1 Oils 2nd = 6 Crown Moss 3rd = 5 King Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Up There Herbie | ||
Sun Mar 16 2014 14:19 | 1st = 1 Up There Herbie 2nd = 4 Gainsford 3rd = 2 Cawbourne Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Stylish Baroque | ||
Sun Mar 16 2014 14:17 | 1st = 8 Stylish Baroque 2nd = 2 Vera Allen 3rd = 4 Destini Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 8 Sandhill Dancer | ||
Sun Mar 16 2014 14:15 | 1st = 8 Sandhill Dancer 2nd = 6 Sandhill Hero 3rd = 7 I Dream Of Gina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 9 In Masquerade | ||
Sun Mar 16 2014 14:10 | 1st = 9 In Masquerade 2nd = 1 Basic Strategy 3rd = 6 Va Hala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 2 - 10 Koloura Gold | ||
Sun Mar 16 2014 14:10 | 1st = 10 Koloura Gold 2nd = 1 Aunty Beryl 3rd = 8 Machofdistinction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 12 Cool Trick | ||
Sun Mar 16 2014 14:05 | 1st = 12 Cool Trick 2nd = 6 See Cruise 3rd = 16 Craiglea Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 7 Maximan | ||
Sun Mar 16 2014 14:04 | 1st = 7 Maximan 2nd = 6 Tijuana Bromac 3rd = 2 Monets Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Texan | ||
Sun Mar 16 2014 14:01 | 1st = 3 Texan 2nd = 7 Five Star Knocka 3rd = 1 Soldier Spy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 2 - 6 Hackashaq | ||
Sun Mar 16 2014 13:59 | 1st = 6 Hackashaq 2nd = 11 Rumbustious 3rd = 5 Robbie Zuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 6 Ten Point One | ||
Sun Mar 16 2014 13:58 | 1st = 6 Ten Point One 2nd = 4 Zamdato 3rd = 2 Thrilling Tremor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 8 Yarrum | ||
Sun Mar 16 2014 13:55 | 1st = 8 Yarrum 2nd = 7 Ride Em Cowgirl 3rd = 11 Stellar Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Every Sound | ||
Sun Mar 16 2014 13:54 | 1st = 1 Every Sound 2nd = 6 Joey Valdez 3rd = 9 Ambergris Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 7 Princess Shevah | ||
Sun Mar 16 2014 13:50 | 1st = 7 Princess Shevah 2nd = 1 Badgers Luck 3rd = 3 Host Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 3 Gun Barrel Grey | ||
Sun Mar 16 2014 13:45 | 1st = 3 Gun Barrel Grey 2nd = 7 Haut Haut 3rd = 5 Admiring Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Undercover Girl | ||
Sun Mar 16 2014 13:44 | 1st = 3 Undercover Girl 2nd = 6 Fly Freddie 3rd = 1 My Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Zipping Orrick | ||
Sun Mar 16 2014 13:41 | 1st = 8 Zipping Orrick 2nd = 6 Caesar Legend 3rd = 2 Hunted One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 6 Chautauqua Girl | ||
Sun Mar 16 2014 13:40 | 1st = 6 Chautauqua Girl 2nd = 5 Lovers Rules 3rd = 1 Buchan Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 9 River Delta | ||
Sun Mar 16 2014 13:35 | 1st = 9 River Delta 2nd = 1 Best Yet To Come 3rd = 11 Waterford Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 1 - 11 Mitrhys Magic | ||
Sun Mar 16 2014 13:35 | 1st = 11 Mitrhys Magic 2nd = 2 Love This Dragon 3rd = 1 Cammys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Belhari Boy | ||
Sun Mar 16 2014 13:30 | 1st = 5 Belhari Boy 2nd = 2 Kiss My Brass 3rd = 6 What a Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 1 Soul Hanover | ||
Sun Mar 16 2014 13:26 | 1st = 1 Soul Hanover 2nd = 7 Fifteen Six 3rd = 6 Chillysjustastrutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 1 - 1 Chrissysbungalally | ||
Sun Mar 16 2014 13:24 | 1st = 1 Chrissysbungalally 2nd = 3 Hooper Road 3rd = 9 Bungalally Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Eyeful Of Bling | ||
Sun Mar 16 2014 13:23 | 1st = 2 Eyeful Of Bling 2nd = 6 Santa Ana Wind 3rd = 3 Wakeup Wednesday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 7 Really Clever | ||
Sun Mar 16 2014 13:20 | 1st = 7 Really Clever 2nd = 6 Beau Rivage 3rd = 3 Youre Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 8 Intravenous | ||
Sun Mar 16 2014 13:15 | 1st = 8 Intravenous 2nd = 7 Star System 3rd = 1 Coolamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Botany Junction | ||
Sun Mar 16 2014 13:05 | 1st = 3 Botany Junction 2nd = 8 Dont Talk 3rd = 2 Utah Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Ten Grand Large | ||
Sun Mar 16 2014 13:01 | 1st = 2 Ten Grand Large 2nd = 6 Encee Eye Gibbs 3rd = 4 High Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 1 Inthenameoflove | ||
Sun Mar 16 2014 13:00 | 1st = 1 Inthenameoflove 2nd = 3 Arma De Fuego 3rd = 5 King Dejour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 1 Cullies Delight | ||
Sun Mar 16 2014 12:48 | 1st = 1 Cullies Delight 2nd = 4 No Liability 3rd = 6 Take The Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Honey Queen | ||
Sun Mar 16 2014 12:42 | 1st = 2 Honey Queen 2nd = 7 Joker Man 3rd = 6 Deposit Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 9 Paua To Excite | ||
Sun Mar 16 2014 12:39 | 1st = 9 Paua To Excite 2nd = 1 Hes Schmick 3rd = 5 Black Beard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 4 Zuhayr | ||
Sun Mar 16 2014 12:30 | 1st = 4 Zuhayr 2nd = 6 Mubakkir 3rd = 1 How Bout Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Kissen Run | ||
Sun Mar 16 2014 12:26 | 1st = 8 Kissen Run 2nd = 6 Who Bobby 3rd = 1 Westerly Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Select Sanz | ||
Sun Mar 16 2014 12:17 | 1st = 4 Select Sanz 2nd = 7 No Mower 3rd = 6 Bran Nue Koonora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 7 Jonny Wilkinson | ||
Sun Mar 16 2014 12:10 | 1st = 7 Jonny Wilkinson 2nd = 3 Eyre Hostess 3rd = 8 Mister Harris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 3 Royal Kiss | ||
Sun Mar 16 2014 11:40 | 1st = 3 Royal Kiss 2nd = 7 Sheza Bright Star 3rd = 5 Energizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 6 Clifden Clowers | ||
Sun Mar 16 2014 11:10 | 1st = 6 Clifden Clowers 2nd = 9 Palais Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 6 Lucia Bromac | ||
Sun Mar 16 2014 10:40 | 1st = 6 Lucia Bromac 2nd = 5 Significant Anvil 3rd = 1 Juster Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 8 Dancingwiththestars | ||
Sun Mar 16 2014 10:10 | 1st = 8 Dancingwiththestars 2nd = 11 Consentual 3rd = 9 Pricilla P |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Em Three | ||
Sun Mar 16 2014 1:17 | 1st = 4 Em Three 2nd = 7 By Magic 3rd = 1 Tricky Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Houdini Monelli | ||
Sun Mar 16 2014 1:02 | 1st = 1 Houdini Monelli 2nd = 4 Reverberate 3rd = 6 Freeway Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Ritchie Rich | ||
Sun Mar 16 2014 0:40 | 1st = 2 Ritchie Rich 2nd = 3 Thunder Rama 3rd = 8 Dyna Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Bingle Monelli | ||
Sun Mar 16 2014 0:22 | 1st = 4 Bingle Monelli 2nd = 5 Deputy Chief 3rd = 7 Mondavi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 8 - 4 Taytes Viking | ||
Sun Mar 16 2014 0:17 | 1st = 4 Taytes Viking 2nd = 6 Street King 3rd = 3 Leeseme Lifestyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Luba Monelli | ||
Sun Mar 16 2014 0:07 | 1st = 2 Luba Monelli 2nd = 4 Kova Monelli 3rd = 8 In Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Stealthy Rhythm | ||
Sun Feb 16 2014 21:20 | 1st = 6 Stealthy Rhythm 2nd = 5 Teddybear Power 3rd = 1 Machete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 3 Iden Mister Ed | ||
Sun Feb 16 2014 21:12 | 1st = 3 Iden Mister Ed 2nd = 4 Angela De Marco 3rd = 6 Tahlia Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Big Asset | ||
Sun Feb 16 2014 21:07 | 1st = 1 Big Asset 2nd = 2 Pale Ale 3rd = 4 Amazing Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Lucy Norris | ||
Sun Feb 16 2014 21:02 | 1st = 8 Lucy Norris 2nd = 5 Golden Salute 3rd = 7 Sansa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Murrayfield | ||
Sun Feb 16 2014 20:55 | 1st = 3 Murrayfield 2nd = 1 Im Ziva 3rd = 8 Diamond Chisel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Cool Collusion | ||
Sun Feb 16 2014 20:52 | 1st = 1 Cool Collusion 2nd = 3 Wendy Reg 3rd = 4 Allen Lycan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Black Traminer | ||
Sun Feb 16 2014 20:50 | 1st = 3 Black Traminer 2nd = 5 Crash King 3rd = 8 Carwoola Avary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 5 Stone Skipper | ||
Sun Feb 16 2014 20:47 | 1st = 5 Stone Skipper 2nd = 6 Arts Bliss 3rd = 3 Ignorance Is Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Phil Mieski | ||
Sun Feb 16 2014 20:44 | 1st = 7 Phil Mieski 2nd = 1 Happy Outlook 3rd = 4 Len Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Fine Cotton | ||
Sun Feb 16 2014 20:37 | 1st = 4 Fine Cotton 2nd = 1 Made To Charm 3rd = 7 Faithful Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Get the Money | ||
Sun Feb 16 2014 20:34 | 1st = 4 Get the Money 2nd = 3 Katz Shadow 3rd = 1 Carrumba Mcbride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 9 - 13 Gold Embrace | ||
Sun Feb 16 2014 20:30 | 1st = 13 Gold Embrace 2nd = 12 Tortosa 3rd = 4 Tindal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 2 Nohowtofoldem | ||
Sun Feb 16 2014 20:25 | 1st = 2 Nohowtofoldem 2nd = 10 Miss Guenevere 3rd = 7 Lifeiswhathappens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Witch Bale | ||
Sun Feb 16 2014 20:22 | 1st = 6 Witch Bale 2nd = 3 Black Fusion 3rd = 9 Cuts Out Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Kymmy Can Do | ||
Sun Feb 16 2014 20:19 | 1st = 1 Kymmy Can Do 2nd = 2 Smooth Grin 3rd = 8 Galba Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Tiny Turner | ||
Sun Feb 16 2014 20:15 | 1st = 6 Tiny Turner 2nd = 7 Magic Bessy 3rd = 5 Chandon Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Emerley Senorita | ||
Sun Feb 16 2014 20:11 | 1st = 1 Emerley Senorita 2nd = 2 Flying Knocka 3rd = 7 Conclude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Hurricane Harley | ||
Sun Feb 16 2014 20:07 | 1st = 2 Hurricane Harley 2nd = 1 Lightning Leah 3rd = 8 Dr Thanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Cawbourne Kayono | ||
Sun Feb 16 2014 20:04 | 1st = 4 Cawbourne Kayono 2nd = 2 Cawbourne Luke 3rd = 3 Ralphy Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 3 Jerrys Jet | ||
Sun Feb 16 2014 19:59 | 1st = 3 Jerrys Jet 2nd = 2 Charlie James 3rd = 1 Fioki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Tuscany Sally | ||
Sun Feb 16 2014 19:57 | 1st = 1 Tuscany Sally 2nd = 2 Smart Babe 3rd = 4 Surfin Steffi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 6 Solitary Bird | ||
Sun Feb 16 2014 19:55 | 1st = 6 Solitary Bird 2nd = 8 Volatile Rose 3rd = 7 Uncovered Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Riley Cracks It | ||
Sun Feb 16 2014 19:54 | 1st = 3 Riley Cracks It 2nd = 2 Roofer Ronnie 3rd = 7 Redeeming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 10 Enriching | ||
Sun Feb 16 2014 19:50 | 1st = 10 Enriching 2nd = 3 Tudor Royal 3rd = 9 Iconoclast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Thats Our Boy | ||
Sun Feb 16 2014 19:47 | 1st = 1 Thats Our Boy 2nd = 6 Chole Donnor 3rd = 2 Salegreys Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 6 Zipping Agent | ||
Sun Feb 16 2014 19:44 | 1st = 6 Zipping Agent 2nd = 3 Try Time Oscar 3rd = 7 Pamelas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Run Ripalong | ||
Sun Feb 16 2014 19:39 | 1st = 2 Run Ripalong 2nd = 8 Western Mail 3rd = 1 Falco Peregrinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Ellies Flash | ||
Sun Feb 16 2014 19:37 | 1st = 3 Ellies Flash 2nd = 2 Abbys Fantasy 3rd = 7 Masai Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Wave Jockey | ||
Sun Feb 16 2014 19:33 | 1st = 3 Wave Jockey 2nd = 8 Sams My Man 3rd = 7 Galilee Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Shine | ||
Sun Feb 16 2014 19:29 | 1st = 8 Shine 2nd = 2 Noah Rose 3rd = 1 Flaming Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 5 Run Inglis Run | ||
Sun Feb 16 2014 19:25 | 1st = 5 Run Inglis Run 2nd = 4 Forex Special 3rd = 7 Biscuit Bant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Bolivia | ||
Sun Feb 16 2014 19:22 | 1st = 7 Bolivia 2nd = 1 Springberry Jet 3rd = 2 Outback Hobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 9 Casino Exit | ||
Sun Feb 16 2014 19:20 | 1st = 9 Casino Exit 2nd = 6 Waggabilla 3rd = 2 Mahmentum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Stonethachristian | ||
Sun Feb 16 2014 19:17 | 1st = 3 Stonethachristian 2nd = 4 Rykov Leis 3rd = 6 Gavrail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Avid Tyson | ||
Sun Feb 16 2014 19:14 | 1st = 8 Avid Tyson 2nd = 3 Wired For Sound 3rd = 5 Panic King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 2 Special Ken | ||
Sun Feb 16 2014 19:10 | 1st = 2 Special Ken 2nd = 9 Im Outta Here 3rd = 3 Days Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Majestic Dancer | ||
Sun Feb 16 2014 19:09 | 1st = 6 Majestic Dancer 2nd = 1 Burley Monelli 3rd = 3 Vee String |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Ronald | ||
Sun Feb 16 2014 19:07 | 1st = 2 Ronald 2nd = 8 Briag Thomas 3rd = 4 Paris Sparks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 6 Cawbourne Brodie | ||
Sun Feb 16 2014 19:03 | 1st = 6 Cawbourne Brodie 2nd = 2 Cawbourne Nitro 3rd = 1 Hes Really Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Jacksons Mate | ||
Sun Feb 16 2014 18:59 | 1st = 1 Jacksons Mate 2nd = 2 Magic Black Dot 3rd = 5 Shivering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Tex Walker | ||
Sun Feb 16 2014 18:55 | 1st = 3 Tex Walker 2nd = 8 Shadows Clown 3rd = 2 Pink Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Feikuai Molly | ||
Sun Feb 16 2014 18:52 | 1st = 1 Feikuai Molly 2nd = 4 Fortuna Allen 3rd = 6 Miss Morton Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Monster Storm | ||
Sun Feb 16 2014 18:48 | 1st = 6 Monster Storm 2nd = 1 Hardaway Raider 3rd = 8 Meditate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 2 Divas Delight | ||
Sun Feb 16 2014 18:47 | 1st = 2 Divas Delight 2nd = 4 Clamorous 3rd = 10 Nitro Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 4 Sierra Grand | ||
Sun Feb 16 2014 18:44 | 1st = 4 Sierra Grand 2nd = 7 Patch Man Vane 3rd = 1 Tactical Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 1 Onthehussle | ||
Sun Feb 16 2014 18:44 | 1st = 1 Onthehussle 2nd = 7 So Real 3rd = 5 Kel Of A Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Golden Lotus | ||
Sun Feb 16 2014 18:40 | 1st = 7 Golden Lotus 2nd = 1 Tru Zoomer 3rd = 4 Sandave Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Hector Bale | ||
Sun Feb 16 2014 18:37 | 1st = 4 Hector Bale 2nd = 10 Esse Elle Kay 3rd = 2 Electric Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 White Macoy | ||
Sun Feb 16 2014 18:34 | 1st = 6 White Macoy 2nd = 5 Dyna Olwen 3rd = 2 Sir Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 4 Turbotee | ||
Sun Feb 16 2014 18:30 | 1st = 4 Turbotee 2nd = 1 Thunder Express 3rd = 3 Annas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Leeroy Riddler | ||
Sun Feb 16 2014 18:27 | 1st = 6 Leeroy Riddler 2nd = 8 Carondon Miss 3rd = 4 Myalla Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 10 Vande Velde | ||
Sun Feb 16 2014 18:22 | 1st = 10 Vande Velde 2nd = 6 Saloon In Sight 3rd = 1 Podarkes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Tusk | ||
Sun Feb 16 2014 18:20 | 1st = 6 Tusk 2nd = 5 Marnie Tee 3rd = 10 Sandave Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Spikes A Flyer | ||
Sun Feb 16 2014 18:17 | 1st = 7 Spikes A Flyer 2nd = 4 Chilli In White 3rd = 8 Shadow Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Kid Dynamite | ||
Sun Feb 16 2014 18:15 | 1st = 7 Kid Dynamite 2nd = 1 Wiradjuri Stand 3rd = 3 Bagger Vance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Dyna Tager | ||
Sun Feb 16 2014 18:13 | 1st = 4 Dyna Tager 2nd = 3 Beamus 3rd = 6 Fairy Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 6 Blockys Boy | ||
Sun Feb 16 2014 18:09 | 1st = 6 Blockys Boy 2nd = 3 Castanea 3rd = 8 Bit Bazzaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 4 Go Carnegie | ||
Sun Feb 16 2014 18:09 | 1st = 4 Go Carnegie 2nd = 6 Glamorous 3rd = 2 Voodoo Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Rowdacious | ||
Sun Feb 16 2014 18:05 | 1st = 6 Rowdacious 2nd = 2 Mineral Sandy 3rd = 3 Miss Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 6 My King Oath | ||
Sun Feb 16 2014 18:04 | 1st = 6 My King Oath 2nd = 5 Thirty Three Large 3rd = 7 Bleaching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Lektra Nikki | ||
Sun Feb 16 2014 18:01 | 1st = 4 Lektra Nikki 2nd = 5 Larrikin Streak 3rd = 8 Dyna Quench |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 10 Rasleigh Rambo | ||
Sun Feb 16 2014 17:58 | 1st = 10 Rasleigh Rambo 2nd = 6 Koochie Koo 3rd = 4 Garman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 7 Hanzoff | ||
Sun Feb 16 2014 17:54 | 1st = 7 Hanzoff 2nd = 11 Serene Highness 3rd = 2 Goezee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Western Karamea | ||
Sun Feb 16 2014 17:53 | 1st = 2 Western Karamea 2nd = 12 Island Disco 3rd = 5 Dusty Kalena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 5 Mr Bisset | ||
Sun Feb 16 2014 17:50 | 1st = 5 Mr Bisset 2nd = 6 Saxon Crown 3rd = 11 Onfriar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 1 Zellaro | ||
Sun Feb 16 2014 17:45 | 1st = 1 Zellaro 2nd = 2 Arawak 3rd = 4 Duke Of Cambridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Cairnlea Peter | ||
Sun Feb 16 2014 17:41 | 1st = 7 Cairnlea Peter 2nd = 4 Fury Bale 3rd = 2 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 9 Clan Annie | ||
Sun Feb 16 2014 17:38 | 1st = 9 Clan Annie 2nd = 5 Handle With Care 3rd = 10 One Last Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 1 Burninupthestarzzz | ||
Sun Feb 16 2014 17:38 | 1st = 1 Burninupthestarzzz 2nd = 9 Singed 3rd = 7 Lots More Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 5 Sweeneys Lane | ||
Sun Feb 16 2014 17:34 | 1st = 5 Sweeneys Lane 2nd = 3 Catch As Catch Can 3rd = 1 Dieselfuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 8 Jaxters Ballet | ||
Sun Feb 16 2014 17:24 | 1st = 8 Jaxters Ballet 2nd = 11 Miss Magic Chine 3rd = 3 Crashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 8 Eight Skirts | ||
Sun Feb 16 2014 17:22 | 1st = 8 Eight Skirts 2nd = 5 Emperor Big Nose 3rd = 1 Merry Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Lilly Bellebird | ||
Sun Feb 16 2014 17:19 | 1st = 3 Lilly Bellebird 2nd = 1 Veloso 3rd = 4 Cheria Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 2 Franco Seville | ||
Sun Feb 16 2014 17:14 | 1st = 2 Franco Seville 2nd = 4 Tamahay 3rd = 1 Sokys Bigbullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 3 Rebuild | ||
Sun Feb 16 2014 17:14 | 1st = 3 Rebuild 2nd = 1 Calibrate 3rd = 13 Forgeress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 6 Gold Broker | ||
Sun Feb 16 2014 17:10 | 1st = 6 Gold Broker 2nd = 2 High Appeal 3rd = 7 Loch Katrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Star Dragon | ||
Sun Feb 16 2014 17:05 | 1st = 1 Star Dragon 2nd = 2 Mock Me Not 3rd = 8 Irish Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Wowza Lee | ||
Sun Feb 16 2014 16:59 | 1st = 5 Wowza Lee 2nd = 7 Abbeys Hand 3rd = 1 Funky Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 2 Uncle Wingnut | ||
Sun Feb 16 2014 16:58 | 1st = 2 Uncle Wingnut 2nd = 12 Five Star Anvil 3rd = 8 Arber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Late Dave | ||
Sun Feb 16 2014 16:54 | 1st = 1 Late Dave 2nd = 3 Chief Ethics 3rd = 5 Gold Buccaneer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 9 Air Diamond | ||
Sun Feb 16 2014 16:50 | 1st = 9 Air Diamond 2nd = 2 Human League 3rd = 3 Southern Alliance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 2 Trumped | ||
Sun Feb 16 2014 16:46 | 1st = 2 Trumped 2nd = 9 Sonoma 3rd = 10 Wonderful Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 1 Cheval Argente | ||
Sun Feb 16 2014 16:44 | 1st = 1 Cheval Argente 2nd = 3 Assertive Albert 3rd = 6 Bellaspirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Blue Macobes | ||
Sun Feb 16 2014 16:40 | 1st = 6 Blue Macobes 2nd = 4 Blue Viper 3rd = 7 Kirky Courtz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 9 Ticket To Toorak | ||
Sun Feb 16 2014 16:38 | 1st = 9 Ticket To Toorak 2nd = 4 Beau Jez 3rd = 7 Reel Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Drysdale | ||
Sun Feb 16 2014 16:35 | 1st = 2 Drysdale 2nd = 6 Homebush Chopper 3rd = 4 Some Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 3 Presagio | ||
Sun Feb 16 2014 16:34 | 1st = 3 Presagio 2nd = 4 Steel Buy 3rd = 9 Secret Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 3 Jack Caviar | ||
Sun Feb 16 2014 16:34 | 1st = 3 Jack Caviar 2nd = 2 Ponderena 3rd = 5 Bob Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Tax Exemption | ||
Sun Feb 16 2014 16:26 | 1st = 3 Tax Exemption 2nd = 2 Call Me Rusty 3rd = 4 Fragezeichen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Usagi Bale | ||
Sun Feb 16 2014 16:24 | 1st = 3 Usagi Bale 2nd = 2 Zanders Express 3rd = 8 Flying Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 2 Crusader Acey | ||
Sun Feb 16 2014 16:20 | 1st = 2 Crusader Acey 2nd = 10 Gollahman 3rd = 8 Beachstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Dig Deep Dooms | ||
Sun Feb 16 2014 16:17 | 1st = 8 Dig Deep Dooms 2nd = 3 Ryan Hearted 3rd = 6 Dalziel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 2 Harlem Haka | ||
Sun Feb 16 2014 16:14 | 1st = 2 Harlem Haka 2nd = 4 Andrea 3rd = 3 What I Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 5 Mio Modo | ||
Sun Feb 16 2014 16:12 | 1st = 5 Mio Modo 2nd = 1 Dubai Opera 3rd = 8 Luperini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Paddys Junior | ||
Sun Feb 16 2014 16:08 | 1st = 8 Paddys Junior 2nd = 5 Thunder Hawk 3rd = 1 Sultan Of Swing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 1 Devil Miss | ||
Sun Feb 16 2014 16:08 | 1st = 1 Devil Miss 2nd = 5 Pup 3rd = 3 Monsieur John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Roqette | ||
Sun Feb 16 2014 16:05 | 1st = 6 Roqette 2nd = 1 Down The Back 3rd = 5 Need To Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 5 Denonate | ||
Sun Feb 16 2014 16:04 | 1st = 5 Denonate 2nd = 9 Rum Ration 3rd = 7 Roman Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Surf Jester | ||
Sun Feb 16 2014 15:59 | 1st = 8 Surf Jester 2nd = 2 Bomber Jack 3rd = 4 Kondari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 9 Oerter | ||
Sun Feb 16 2014 15:58 | 1st = 9 Oerter 2nd = 5 Leventi 3rd = 4 Jestarossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 1 Charlies Choice | ||
Sun Feb 16 2014 15:57 | 1st = 1 Charlies Choice 2nd = 7 Opawa No Ear 3rd = 3 Opawa Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 10 Rubacuori | ||
Sun Feb 16 2014 15:54 | 1st = 10 Rubacuori 2nd = 11 Dabang 3rd = 1 Crown Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 5 Count The Chips | ||
Sun Feb 16 2014 15:54 | 1st = 5 Count The Chips 2nd = 6 Oneace 3rd = 2 Beauknowsbrownie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 11 Seonia | ||
Sun Feb 16 2014 15:50 | 1st = 11 Seonia 2nd = 17 Dark Matter 3rd = 2 Danehill Native |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 13 Stoned I Am | ||
Sun Feb 16 2014 15:44 | 1st = 13 Stoned I Am 2nd = 9 Tsonga 3rd = 6 Zedalite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 One Bad Wrist | ||
Sun Feb 16 2014 15:43 | 1st = 8 One Bad Wrist 2nd = 4 Silent Shuffle 3rd = 2 Pennsylvania Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Code Nine | ||
Sun Feb 16 2014 15:40 | 1st = 8 Code Nine 2nd = 6 Lochinvar Brando 3rd = 5 Indi Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 5 Emperor Fu | ||
Sun Feb 16 2014 15:37 | 1st = 5 Emperor Fu 2nd = 9 His Dream 3rd = 3 Zero For Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 8 Point De Virage | ||
Sun Feb 16 2014 15:35 | 1st = 8 Point De Virage 2nd = 2 Stanborough 3rd = 5 Monsieur Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Knees Up | ||
Sun Feb 16 2014 15:34 | 1st = 8 Knees Up 2nd = 6 Rockin Josie 3rd = 5 Watta Good Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 8 Billy The Bus | ||
Sun Feb 16 2014 15:32 | 1st = 8 Billy The Bus 2nd = 3 Deano Robyn 3rd = 2 Jaccka Lonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 1 Monaco Doll | ||
Sun Feb 16 2014 15:31 | 1st = 1 Monaco Doll 2nd = 3 Farm Boy 3rd = 7 Shes Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Simon Bon Rocket | ||
Sun Feb 16 2014 15:29 | 1st = 4 Simon Bon Rocket 2nd = 6 Molongle Dream 3rd = 2 Dazzle On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Jebrynah Storm | ||
Sun Feb 16 2014 15:26 | 1st = 1 Jebrynah Storm 2nd = 4 Fly Freddie 3rd = 7 Wild Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Check The Mail | ||
Sun Feb 16 2014 15:24 | 1st = 6 Check The Mail 2nd = 7 Thrilling Butcha 3rd = 3 Opawa Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 8 Berrichon | ||
Sun Feb 16 2014 15:23 | 1st = 8 Berrichon 2nd = 3 Enjoy The Silence 3rd = 1 Lesprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 4 Merrywood Duke | ||
Sun Feb 16 2014 15:19 | 1st = 4 Merrywood Duke 2nd = 8 Keilor Kimberly 3rd = 7 Major Jules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 8 Blessed One | ||
Sun Feb 16 2014 15:19 | 1st = 8 Blessed One 2nd = 5 Weapon Of War 3rd = 4 Recount |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Opawa Albie | ||
Sun Feb 16 2014 15:17 | 1st = 1 Opawa Albie 2nd = 5 Wunzee 3rd = 3 His Lordship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Radiant Angel | ||
Sun Feb 16 2014 15:15 | 1st = 7 Radiant Angel 2nd = 4 Not A Singlemoment 3rd = 1 Cash In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Tatty Fields | ||
Sun Feb 16 2014 15:14 | 1st = 2 Tatty Fields 2nd = 1 Transam Sally 3rd = 6 Perfect Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 9 Miss Toolern Vale | ||
Sun Feb 16 2014 15:09 | 1st = 9 Miss Toolern Vale 2nd = 10 Cool Machrista 3rd = 5 Additallup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Dancing Sprite | ||
Sun Feb 16 2014 15:05 | 1st = 1 Dancing Sprite 2nd = 6 Mighty Claire 3rd = 9 Maynard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Casboult | ||
Sun Feb 16 2014 15:02 | 1st = 8 Casboult 2nd = 1 Burj Khalifa 3rd = 6 Man Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Jannik | ||
Sun Feb 16 2014 15:01 | 1st = 2 Jannik 2nd = 7 Mammy Brown 3rd = 6 Sashas One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 8 Millars Crossing | ||
Sun Feb 16 2014 15:00 | 1st = 8 Millars Crossing 2nd = 6 Arma De Fuego 3rd = 10 Doomkitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Lektra Brave | ||
Sun Feb 16 2014 14:58 | 1st = 3 Lektra Brave 2nd = 2 Magenta Moon 3rd = 1 Jimmy Magnet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 4 Barge And Charge | ||
Sun Feb 16 2014 14:55 | 1st = 4 Barge And Charge 2nd = 7 Mr Lightning 3rd = 5 Anglo American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 Sandbar Jack | ||
Sun Feb 16 2014 14:54 | 1st = 2 Sandbar Jack 2nd = 3 Grauman 3rd = 7 I See Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Helena Jet | ||
Sun Feb 16 2014 14:52 | 1st = 8 Helena Jet 2nd = 6 Still Laughin 3rd = 5 Twilight Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 1 Kings Law | ||
Sun Feb 16 2014 14:47 | 1st = 1 Kings Law 2nd = 6 Abercrombie Smile 3rd = 2 El Chango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 12 Star Fashion | ||
Sun Feb 16 2014 14:45 | 1st = 12 Star Fashion 2nd = 3 Church Boy 3rd = 1 Belorum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Gordon Bale | ||
Sun Feb 16 2014 14:44 | 1st = 8 Gordon Bale 2nd = 1 Deannes Fantasy 3rd = 4 Valains Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Fiery Belle | ||
Sun Feb 16 2014 14:41 | 1st = 4 Fiery Belle 2nd = 6 Denersur 3rd = 8 Extraordinary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 6 Rock Royalty | ||
Sun Feb 16 2014 14:40 | 1st = 6 Rock Royalty 2nd = 5 Country Command 3rd = 4 Holey Gadoley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Hustler Ambition | ||
Sun Feb 16 2014 14:37 | 1st = 6 Hustler Ambition 2nd = 2 Homebush Iris 3rd = 9 San Sebastian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 5 Hectorjayjay | ||
Sun Feb 16 2014 14:34 | 1st = 5 Hectorjayjay 2nd = 2 Outrageous El 3rd = 8 The Fat Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Run Angel Run | ||
Sun Feb 16 2014 14:33 | 1st = 2 Run Angel Run 2nd = 1 Black Brody 3rd = 6 Shes Got Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Ashby Surf | ||
Sun Feb 16 2014 14:25 | 1st = 7 Ashby Surf 2nd = 3 On The Bubbler 3rd = 8 Gone Ratty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 7 Reign High | ||
Sun Feb 16 2014 14:25 | 1st = 7 Reign High 2nd = 2 Agedashi 3rd = 5 Mubakkir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Just Jordana | ||
Sun Feb 16 2014 14:21 | 1st = 5 Just Jordana 2nd = 10 Threat 3rd = 6 Russell Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 3 Mossn Time | ||
Sun Feb 16 2014 14:20 | 1st = 3 Mossn Time 2nd = 6 Blue Eyed Dragon 3rd = 2 Jack The Ringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Divided | ||
Sun Feb 16 2014 14:19 | 1st = 2 Divided 2nd = 1 Dr Strangelove 3rd = 5 Palmerston North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Mister Mint | ||
Sun Feb 16 2014 14:16 | 1st = 8 Mister Mint 2nd = 2 Lektra Luther 3rd = 6 Bar No Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Oakvale Flyer | ||
Sun Feb 16 2014 14:13 | 1st = 5 Oakvale Flyer 2nd = 1 Time Dimension 3rd = 3 Tower Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 7 Awesum Teddy | ||
Sun Feb 16 2014 14:12 | 1st = 7 Awesum Teddy 2nd = 10 Pemberton Shard 3rd = 2 Theo Bos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 6 Clemo | ||
Sun Feb 16 2014 14:10 | 1st = 6 Clemo 2nd = 8 Indulgence 3rd = 10 Lady Of Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Gold Fever Sandy | ||
Sun Feb 16 2014 14:07 | 1st = 1 Gold Fever Sandy 2nd = 3 Full On State 3rd = 2 Kwazulu Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Sirardi | ||
Sun Feb 16 2014 14:05 | 1st = 6 Sirardi 2nd = 2 Kazbers Rogue 3rd = 12 Gaylen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Cawbourne Queen | ||
Sun Feb 16 2014 14:04 | 1st = 2 Cawbourne Queen 2nd = 4 Wild Punting 3rd = 1 Wheres Carlos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Koko Kola | ||
Sun Feb 16 2014 14:01 | 1st = 1 Koko Kola 2nd = 2 Spirit Of Faith 3rd = 5 Mr Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 5 Life Of Ted | ||
Sun Feb 16 2014 13:59 | 1st = 5 Life Of Ted 2nd = 1 Easton All Action 3rd = 7 Boyz Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Fachoong | ||
Sun Feb 16 2014 13:58 | 1st = 4 Fachoong 2nd = 7 Oscura 3rd = 5 Texas Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Karens Magic | ||
Sun Feb 16 2014 13:57 | 1st = 5 Karens Magic 2nd = 2 Opawa Laz 3rd = 1 Totally Toasted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 11 Bulwarra Belle | ||
Sun Feb 16 2014 13:55 | 1st = 11 Bulwarra Belle 2nd = 9 Da Grinch 3rd = 6 Explorator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 2 Valpincon | ||
Sun Feb 16 2014 13:50 | 1st = 2 Valpincon 2nd = 5 Halcyon 3rd = 4 Yolanda Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 8 Mesmereyeser | ||
Sun Feb 16 2014 13:45 | 1st = 8 Mesmereyeser 2nd = 5 Long Shadow 3rd = 7 Jade Hue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Cawbourne Witch | ||
Sun Feb 16 2014 13:41 | 1st = 8 Cawbourne Witch 2nd = 6 Travelling Joe 3rd = 1 Ritza Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Crosscheck | ||
Sun Feb 16 2014 13:38 | 1st = 7 Crosscheck 2nd = 8 Orara George 3rd = 1 Ace Hendrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 12 Hawking | ||
Sun Feb 16 2014 13:35 | 1st = 12 Hawking 2nd = 7 Bella Roma 3rd = 9 Crafty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 12 Odette Jaccka | ||
Sun Feb 16 2014 13:32 | 1st = 12 Odette Jaccka 2nd = 14 Jetrange 3rd = 1 Data Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Lead Husson | ||
Sun Feb 16 2014 13:30 | 1st = 4 Lead Husson 2nd = 2 Enough 3rd = 5 Orabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Hetfield | ||
Sun Feb 16 2014 13:24 | 1st = 8 Hetfield 2nd = 4 Double Magic 3rd = 3 Run Lacey Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 12 Confused Superstar | ||
Sun Feb 16 2014 13:24 | 1st = 12 Confused Superstar 2nd = 10 Sans Frontiere 3rd = 4 Candy Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Miss Trew Star | ||
Sun Feb 16 2014 13:21 | 1st = 6 Miss Trew Star 2nd = 4 My Baby Porscha 3rd = 1 King Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 4 Flyfillyfly | ||
Sun Feb 16 2014 13:20 | 1st = 4 Flyfillyfly 2nd = 10 All For Kicks 3rd = 17 Winning Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Fancy Kiwi | ||
Sun Feb 16 2014 13:17 | 1st = 7 Fancy Kiwi 2nd = 3 Cawbourne Aries 3rd = 4 Goldstar Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 3 Existence | ||
Sun Feb 16 2014 13:15 | 1st = 3 Existence 2nd = 6 Alpha Cat 3rd = 5 Mooneer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 8 Tumult | ||
Sun Feb 16 2014 13:10 | 1st = 8 Tumult 2nd = 2 Dylans Rojo 3rd = 3 Hot Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Danato | ||
Sun Feb 16 2014 13:01 | 1st = 5 Danato 2nd = 6 Popsome Tags 3rd = 1 Lord Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Fine Embers | ||
Sun Feb 16 2014 13:00 | 1st = 4 Fine Embers 2nd = 8 Criollo 3rd = 6 Times Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Big Jake | ||
Sun Feb 16 2014 12:58 | 1st = 5 Big Jake 2nd = 7 Acola Magic 3rd = 2 Rhythm System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 12 The Fiery Ginga | ||
Sun Feb 16 2014 12:52 | 1st = 12 The Fiery Ginga 2nd = 11 Jocy Jaccka 3rd = 9 Easy Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Sozins Comet | ||
Sun Feb 16 2014 12:44 | 1st = 2 Sozins Comet 2nd = 8 Calamity Free 3rd = 1 Lafayette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 High Babe | ||
Sun Feb 16 2014 12:41 | 1st = 3 High Babe 2nd = 8 Taymel Apache 3rd = 10 Patchy Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Opawa Legs | ||
Sun Feb 16 2014 12:37 | 1st = 3 Opawa Legs 2nd = 2 Another Jewel 3rd = 1 Embee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Big Jamesy | ||
Sun Feb 16 2014 12:21 | 1st = 2 Big Jamesy 2nd = 8 Harvey Nichols 3rd = 1 Charlies Funds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Bar No Comment | ||
Sun Feb 16 2014 12:18 | 1st = 5 Bar No Comment 2nd = 3 Just Push On 3rd = 6 Flying Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 13 I Smart | ||
Sun Feb 16 2014 12:12 | 1st = 13 I Smart 2nd = 5 Backandbeyond 3rd = 1 Siberian Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Botany Pete | ||
Sun Feb 16 2014 11:57 | 1st = 4 Botany Pete 2nd = 3 Bennys Angel 3rd = 6 Bad Week |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Holm Three | ||
Sun Feb 16 2014 11:39 | 1st = 9 Holm Three 2nd = 7 Mccovey Cove 3rd = 2 Ardlussa Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Sheeza Flower | ||
Sun Feb 16 2014 11:24 | 1st = 6 Sheeza Flower 2nd = 8 Tepirita Snoop 3rd = 3 Judith Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Ultra Shok | ||
Sun Feb 16 2014 11:06 | 1st = 2 Ultra Shok 2nd = 4 Its Ollies Excuse 3rd = 6 Macardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 3 Joeys Secret | ||
Sun Feb 16 2014 10:51 | 1st = 3 Joeys Secret 2nd = 1 Goldstar Jeanie 3rd = 6 Tantos Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 9 Larch | ||
Sun Feb 16 2014 10:33 | 1st = 9 Larch 2nd = 6 Maidofdiamonds 3rd = 3 Successful Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 4 Another Hunter | ||
Sun Feb 16 2014 10:18 | 1st = 4 Another Hunter 2nd = 6 Chokehold 3rd = 2 Archie Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 6 Zach Bromac | ||
Sun Feb 16 2014 10:00 | 1st = 6 Zach Bromac 2nd = 1 Double Impact 3rd = 9 Beautiful Brown Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Sailing Solo | ||
Sun Feb 16 2014 0:52 | 1st = 2 Sailing Solo 2nd = 4 Zellwegers Magic 3rd = 8 You Can Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Bingle Monelli | ||
Sun Feb 16 2014 0:37 | 1st = 1 Bingle Monelli 2nd = 4 Cee Sheen 3rd = 3 Cosmic Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Leftrightgoodnight | ||
Sun Feb 16 2014 0:30 | 1st = 3 Leftrightgoodnight 2nd = 2 Heez Down To Earth 3rd = 4 Skelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 West On Santo | ||
Sun Feb 16 2014 0:22 | 1st = 2 West On Santo 2nd = 5 Rowena Ravenclaw 3rd = 8 Messy Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Kova Monelli | ||
Sun Feb 16 2014 0:07 | 1st = 1 Kova Monelli 2nd = 7 Sin City Girl 3rd = 4 In Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Galactic Galleon | ||
Sun Feb 16 2014 0:02 | 1st = 1 Galactic Galleon 2nd = 2 Arousing 3rd = 8 Extreme Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Tiggerlong Chick | ||
Thu Jan 16 2014 22:42 | 1st = 6 Tiggerlong Chick 2nd = 8 Super Mario 3rd = 1 Lagoon Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Chinchero | ||
Thu Jan 16 2014 22:38 | 1st = 8 Chinchero 2nd = 5 Kalamazoo 3rd = 1 Usagi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Hallpack Tommy | ||
Thu Jan 16 2014 22:37 | 1st = 6 Hallpack Tommy 2nd = 7 Cosmic Im Nuts 3rd = 5 Big One Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Coin Of Phrase | ||
Thu Jan 16 2014 22:34 | 1st = 2 Coin Of Phrase 2nd = 7 Pearl Za Zinger 3rd = 8 Spencer George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Hello Scott | ||
Thu Jan 16 2014 22:30 | 1st = 7 Hello Scott 2nd = 1 Buckle Up Brett 3rd = 8 Queen Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Rowchester King | ||
Thu Jan 16 2014 22:26 | 1st = 5 Rowchester King 2nd = 4 Bernie Murray 3rd = 7 Bettys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Cheeky Wanda | ||
Thu Jan 16 2014 22:22 | 1st = 7 Cheeky Wanda 2nd = 2 Flash Flames 3rd = 6 Run Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Dollys Boy | ||
Thu Jan 16 2014 22:16 | 1st = 4 Dollys Boy 2nd = 6 Smoke Da Blue 3rd = 5 Tad Bodhi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Gimme Fuel | ||
Thu Jan 16 2014 22:14 | 1st = 1 Gimme Fuel 2nd = 7 Fadila Bale 3rd = 8 Prue Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cakes And Pies | ||
Thu Jan 16 2014 22:11 | 1st = 2 Cakes And Pies 2nd = 8 Bellagio Lad 3rd = 3 Bettys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Captain Thomas | ||
Thu Jan 16 2014 22:08 | 1st = 2 Captain Thomas 2nd = 8 Hard as Nails 3rd = 4 Fighting Fang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Super Pursuit | ||
Thu Jan 16 2014 22:05 | 1st = 1 Super Pursuit 2nd = 4 Orange Jack 3rd = 6 Star Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Garabaldi Union | ||
Thu Jan 16 2014 22:00 | 1st = 4 Garabaldi Union 3rd = 2 Fiery Count |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 5 Cyrus | ||
Thu Jan 16 2014 22:00 | 1st = 5 Cyrus 3rd = 2 Fiery Count |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Awesome Chance | ||
Thu Jan 16 2014 21:58 | 1st = 1 Awesome Chance 2nd = 6 Striking Charlm 3rd = 2 Shontel Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Allen Deed | ||
Thu Jan 16 2014 21:55 | 1st = 1 Allen Deed 2nd = 6 Veetee Turbo 3rd = 4 Premier Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Cosmic Girl | ||
Thu Jan 16 2014 21:54 | 1st = 6 Cosmic Girl 2nd = 3 Lakoda Pale Face 3rd = 4 Takahashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Phantom Jewels | ||
Thu Jan 16 2014 21:52 | 1st = 6 Phantom Jewels 2nd = 1 Captain Clarrie 3rd = 2 Battistuzzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 8 Silent Enemy | ||
Thu Jan 16 2014 21:47 | 1st = 8 Silent Enemy 2nd = 2 Grandfatherjack 3rd = 4 Yongala Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Lonesome Knight | ||
Thu Jan 16 2014 21:44 | 1st = 1 Lonesome Knight 2nd = 3 Hello Benny 3rd = 8 Silver Strand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 7 Dyna Yenite | ||
Thu Jan 16 2014 21:41 | 1st = 7 Dyna Yenite 2nd = 6 Southwood Paddy 3rd = 2 Goodo Bonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Pleiades | ||
Thu Jan 16 2014 21:38 | 1st = 4 Pleiades 2nd = 1 Kool Ice Magic 3rd = 7 Doleboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Daintree Emperor | ||
Thu Jan 16 2014 21:35 | 1st = 8 Daintree Emperor 2nd = 1 Black Veil 3rd = 2 Hello Good Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Left Lane Ends | ||
Thu Jan 16 2014 21:34 | 1st = 1 Left Lane Ends 2nd = 3 Vegas Secrets 3rd = 4 Hello Im Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 9 Jilliby Master | ||
Thu Jan 16 2014 21:30 | 1st = 9 Jilliby Master 2nd = 6 Miss Dilly 3rd = 3 Lierre Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Rose Of Galo | ||
Thu Jan 16 2014 21:28 | 1st = 1 Rose Of Galo 2nd = 2 Pierino 3rd = 7 Rush Of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Bains Lane | ||
Thu Jan 16 2014 21:25 | 1st = 8 Bains Lane 2nd = 1 Urana Galore 3rd = 5 Pedros Runaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Hostility | ||
Thu Jan 16 2014 21:22 | 1st = 5 Hostility 2nd = 2 Prowling Lad 3rd = 1 Enjoy The Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 7 Domestic Art | ||
Thu Jan 16 2014 21:17 | 1st = 7 Domestic Art 2nd = 5 Only One Slim 3rd = 3 Bold Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Minza Red One | ||
Thu Jan 16 2014 21:14 | 1st = 4 Minza Red One 2nd = 2 Vivian Bale 3rd = 5 Elite Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Purcell Bale | ||
Thu Jan 16 2014 21:11 | 1st = 7 Purcell Bale 2nd = 2 Skinny Vinnie 3rd = 5 Surfonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Hopes Fantasy | ||
Thu Jan 16 2014 21:08 | 1st = 2 Hopes Fantasy 2nd = 6 Montrose Maid 3rd = 3 Auriga Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Barnes Bay | ||
Thu Jan 16 2014 21:05 | 1st = 8 Barnes Bay 2nd = 3 Mumfords Son 3rd = 2 Family Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 2 Manningham Park | ||
Thu Jan 16 2014 21:00 | 1st = 2 Manningham Park 2nd = 3 Our Missionary Man 3rd = 1 Seven Nations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Boss | ||
Thu Jan 16 2014 20:58 | 1st = 1 Boss 2nd = 2 Tye Me Up 3rd = 3 Flaming Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Lachs Wish | ||
Thu Jan 16 2014 20:55 | 1st = 7 Lachs Wish 2nd = 1 Carpark Ameena 3rd = 5 Youre Up Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Maddison Dee | ||
Thu Jan 16 2014 20:52 | 1st = 3 Maddison Dee 2nd = 6 Newfire Riley 3rd = 2 Czar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Pretty Ideal | ||
Thu Jan 16 2014 20:47 | 1st = 4 Pretty Ideal 2nd = 5 Essaouira 3rd = 6 Denises Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Storm to Victory | ||
Thu Jan 16 2014 20:44 | 1st = 1 Storm to Victory 2nd = 3 Mr Garcia 3rd = 6 Raging Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Blinking Becky | ||
Thu Jan 16 2014 20:41 | 1st = 4 Blinking Becky 2nd = 7 Lucky Day 3rd = 3 Burma Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 8 Gilderoy Lokhart | ||
Thu Jan 16 2014 20:38 | 1st = 8 Gilderoy Lokhart 2nd = 4 Dynamic Punch 3rd = 1 Brickley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Well Found | ||
Thu Jan 16 2014 20:35 | 1st = 1 Well Found 2nd = 7 Load Up 3rd = 2 Mango Lassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 7 Znana | ||
Thu Jan 16 2014 20:31 | 1st = 7 Znana 2nd = 9 Manuka Man 3rd = 1 Corbin Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Dyna Vank | ||
Thu Jan 16 2014 20:29 | 1st = 4 Dyna Vank 2nd = 1 Blue Duck Rose 3rd = 2 Just Dee Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Spring Colarado | ||
Thu Jan 16 2014 20:26 | 1st = 6 Spring Colarado 2nd = 2 Fine Cotton 3rd = 4 Jeppeli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Tiny Tilly | ||
Thu Jan 16 2014 20:23 | 1st = 8 Tiny Tilly 2nd = 2 Smokin Banzai 3rd = 7 Villalobos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 3 Low Flying | ||
Thu Jan 16 2014 20:20 | 1st = 3 Low Flying 2nd = 14 Flirtatious 3rd = 9 Sheez Our Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Whatchamecallit | ||
Thu Jan 16 2014 20:15 | 1st = 2 Whatchamecallit 2nd = 6 Markey Oh Markey 3rd = 4 Mahogany Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Ultor Bale | ||
Thu Jan 16 2014 20:13 | 1st = 3 Ultor Bale 2nd = 2 Mad Boy Max 3rd = 7 Bridies Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 4 Danger Scene | ||
Thu Jan 16 2014 20:10 | 1st = 4 Danger Scene 2nd = 2 Plundered 3rd = 8 Charlm Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Nelirian | ||
Thu Jan 16 2014 20:07 | 1st = 4 Nelirian 2nd = 7 See Him First 3rd = 1 Born On Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Veno | ||
Thu Jan 16 2014 20:04 | 1st = 7 Veno 2nd = 1 Railroad Rocket 3rd = 4 Cyndies Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Nico Serrano | ||
Thu Jan 16 2014 20:00 | 1st = 5 Nico Serrano 2nd = 1 Champ Devine 3rd = 7 Gidah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Hellyeah Tangles | ||
Thu Jan 16 2014 19:58 | 1st = 4 Hellyeah Tangles 2nd = 3 Woodleigh Doll 3rd = 5 Vail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Seabrook Shelley | ||
Thu Jan 16 2014 19:55 | 1st = 6 Seabrook Shelley 2nd = 7 White Macoy 3rd = 3 Probable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Blues Revival | ||
Thu Jan 16 2014 19:52 | 1st = 6 Blues Revival 2nd = 1 Fantastic Girl 3rd = 2 Rex Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Wise Chief | ||
Thu Jan 16 2014 19:49 | 1st = 5 Wise Chief 2nd = 3 Vivo Bale 3rd = 2 Blue Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 9 Marty Bee | ||
Thu Jan 16 2014 19:45 | 1st = 9 Marty Bee 2nd = 7 The Informant 3rd = 6 Western Gailes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Bodyline | ||
Thu Jan 16 2014 19:43 | 1st = 1 Bodyline 2nd = 3 Rumble Street 3rd = 4 Zapped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 9 Sky Balloon | ||
Thu Jan 16 2014 19:40 | 1st = 9 Sky Balloon 2nd = 14 Culprit 3rd = 8 Wahkeena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Fancy Rick | ||
Thu Jan 16 2014 19:37 | 1st = 2 Fancy Rick 2nd = 8 Ukulele Swinger 3rd = 7 Beautiful Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Black Macoy | ||
Thu Jan 16 2014 19:34 | 1st = 1 Black Macoy 2nd = 8 Southwood Laura 3rd = 7 Bookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Young Modern | ||
Thu Jan 16 2014 19:30 | 1st = 1 Young Modern 2nd = 2 Racer 3rd = 11 Lotsa Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Dusty Mags | ||
Thu Jan 16 2014 19:28 | 1st = 7 Dusty Mags 2nd = 3 Hollie Anne 3rd = 1 Juicy Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Sassys A Kriden | ||
Thu Jan 16 2014 19:15 | 1st = 3 Sassys A Kriden 2nd = 7 Battlin Boy 3rd = 8 Left At The Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Miss Jacovella | ||
Thu Jan 16 2014 19:12 | 1st = 4 Miss Jacovella 2nd = 5 Seabrook Snow 3rd = 1 Croky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 9 Stunning View | ||
Thu Jan 16 2014 19:08 | 1st = 9 Stunning View 2nd = 8 Rouw 3rd = 3 Moonhaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 8 Alyeska | ||
Thu Jan 16 2014 19:05 | 1st = 8 Alyeska 2nd = 2 Fighters Second 3rd = 5 Fiddlers Elbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Cawbourne Porshe | ||
Thu Jan 16 2014 19:02 | 1st = 1 Cawbourne Porshe 2nd = 7 Botany Prancer 3rd = 10 Red Carpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 3 Enjoy A Coldie | ||
Thu Jan 16 2014 19:00 | 1st = 3 Enjoy A Coldie 2nd = 2 Gazoline 3rd = 9 Gluteus Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Apprehended | ||
Thu Jan 16 2014 18:51 | 1st = 8 Apprehended 2nd = 4 Zipping Orrick 3rd = 3 Secret Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 3 Lucky Ima Cugat | ||
Thu Jan 16 2014 18:50 | 1st = 3 Lucky Ima Cugat 2nd = 1 Perfect Scout 3rd = 8 Only Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 1 Perfect Scout | ||
Thu Jan 16 2014 18:50 | 1st = 1 Perfect Scout 2nd = 3 Lucky Ima Cugat 3rd = 8 Only Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Nonno Stride | ||
Thu Jan 16 2014 18:45 | 1st = 2 Nonno Stride 2nd = 3 Sunnivue Caesar 3rd = 7 Falcon Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Sting Me | ||
Thu Jan 16 2014 18:40 | 1st = 3 Sting Me 2nd = 4 Hot Mango 3rd = 1 Homebush Edith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Doras Nightmare | ||
Thu Jan 16 2014 18:40 | 1st = 8 Doras Nightmare 2nd = 5 Cilla Trick 3rd = 4 Scoop Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Peta Pitstop | ||
Thu Jan 16 2014 18:35 | 1st = 2 Peta Pitstop 2nd = 8 Isabel Enlim 3rd = 7 Onya Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 3 Immunetojudgement | ||
Thu Jan 16 2014 18:30 | 1st = 3 Immunetojudgement 2nd = 6 Montarano 3rd = 8 Really Sleek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Country Breeze | ||
Thu Jan 16 2014 18:22 | 1st = 3 Country Breeze 2nd = 5 Valentine King 3rd = 4 Maddison Mcgrath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 7 Im Usain | ||
Thu Jan 16 2014 18:20 | 1st = 7 Im Usain 2nd = 5 Fimatino 3rd = 4 Pompidou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 6 Glacial Motion | ||
Thu Jan 16 2014 18:17 | 1st = 6 Glacial Motion 2nd = 9 Aceador 3rd = 7 Willandtom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Gordon Bale | ||
Thu Jan 16 2014 18:15 | 1st = 7 Gordon Bale 2nd = 8 Opawa Webby 3rd = 4 Opawa Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Bella Senora | ||
Thu Jan 16 2014 18:14 | 1st = 6 Bella Senora 2nd = 1 Zac Marlow 3rd = 3 Kilkenny Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Clevedon Court | ||
Thu Jan 16 2014 18:10 | 1st = 6 Clevedon Court 2nd = 11 Heart Of Texas 3rd = 1 Grizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Louie Trick | ||
Thu Jan 16 2014 18:06 | 1st = 1 Louie Trick 2nd = 3 Queen Emma Cloud 3rd = 7 Billys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Kardashiancrusader | ||
Thu Jan 16 2014 18:00 | 1st = 4 Kardashiancrusader 2nd = 7 Benzi Marsh 3rd = 1 Shantung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Classiesistar | ||
Thu Jan 16 2014 18:00 | 1st = 8 Classiesistar 2nd = 7 All Star Man 3rd = 9 Still Laughin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Cumberland Black | ||
Thu Jan 16 2014 17:57 | 1st = 2 Cumberland Black 2nd = 8 New Gleam 3rd = 4 Belfast Kaiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 6 Shanghai Grey | ||
Thu Jan 16 2014 17:53 | 1st = 6 Shanghai Grey 2nd = 9 Ellies Grey 3rd = 13 So Naughty So Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Sozins Comet | ||
Thu Jan 16 2014 17:50 | 1st = 5 Sozins Comet 2nd = 2 Damarjo 3rd = 7 Follow Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Orara Gem | ||
Thu Jan 16 2014 17:49 | 1st = 8 Orara Gem 2nd = 2 Rylees Marshall 3rd = 6 Zipping Loz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 He Ticks All Boxes | ||
Thu Jan 16 2014 17:44 | 1st = 3 He Ticks All Boxes 2nd = 7 Augustus Mccrae 3rd = 1 Bills Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 7 Adelie | ||
Thu Jan 16 2014 17:40 | 1st = 7 Adelie 2nd = 3 Racecraft 3rd = 9 War Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Set And Match | ||
Thu Jan 16 2014 17:37 | 1st = 8 Set And Match 2nd = 6 Highly Efficient 3rd = 3 Royal Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Char Do Neigh | ||
Thu Jan 16 2014 17:35 | 1st = 5 Char Do Neigh 2nd = 3 Whiteout 3rd = 8 Harry Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Bams Boy | ||
Thu Jan 16 2014 17:30 | 1st = 1 Bams Boy 2nd = 6 Wickenby 3rd = 11 Zayna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 8 Wilhelm | ||
Thu Jan 16 2014 17:27 | 1st = 8 Wilhelm 2nd = 1 Fenyang 3rd = 7 Rylees Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Wandy Boiler | ||
Thu Jan 16 2014 17:25 | 1st = 6 Wandy Boiler 2nd = 8 Oscar Tuivasa 3rd = 3 Take No Prisoner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 2 Timmy | ||
Thu Jan 16 2014 17:23 | 1st = 2 Timmy 2nd = 5 Byronwood 3rd = 4 Cheap Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Masii | ||
Thu Jan 16 2014 17:17 | 1st = 2 Masii 2nd = 8 Dasha Magic 3rd = 7 Tugg Speedman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 6 The Loveshack | ||
Thu Jan 16 2014 17:13 | 1st = 6 The Loveshack 2nd = 3 Kim Mini 3rd = 9 Jerramungup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Culoz | ||
Thu Jan 16 2014 17:09 | 1st = 3 Culoz 2nd = 7 Stop Scrammin 3rd = 4 Ah Gee Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 7 Royal Aspirations | ||
Thu Jan 16 2014 17:05 | 1st = 7 Royal Aspirations 2nd = 8 Springbank Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Leading Judge | ||
Thu Jan 16 2014 17:04 | 1st = 10 Leading Judge 2nd = 1 Teenteeitsdynamite 3rd = 9 Whatifwhynot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 3 Henny Fusaichi | ||
Thu Jan 16 2014 17:00 | 1st = 3 Henny Fusaichi 2nd = 6 Irish Teardrop 3rd = 8 Roweiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Rose Sannette | ||
Thu Jan 16 2014 16:57 | 1st = 6 Rose Sannette 2nd = 3 Revlon Babe 3rd = 5 Bella Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Starburst Clemmy | ||
Thu Jan 16 2014 16:55 | 1st = 4 Starburst Clemmy 2nd = 2 Goldstar Bella 3rd = 8 Cawbourne Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Lucky Us | ||
Thu Jan 16 2014 16:50 | 1st = 4 Lucky Us 2nd = 5 Casino Benjo 3rd = 2 Equable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 6 Vanderyaba | ||
Thu Jan 16 2014 16:47 | 1st = 6 Vanderyaba 2nd = 3 Pippa Trick 3rd = 4 Tito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 True Bliss | ||
Thu Jan 16 2014 16:43 | 1st = 3 True Bliss 2nd = 11 Charming Joseph 3rd = 10 A Day With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 King Sapphire | ||
Thu Jan 16 2014 16:37 | 1st = 4 King Sapphire 2nd = 6 Forrest 3rd = 2 Low Carb Lina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 8 Terror To Love | ||
Thu Jan 16 2014 16:35 | 1st = 8 Terror To Love 2nd = 1 Arden Rooney 3rd = 3 Jimmy Johnstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 3 Host It Note | ||
Thu Jan 16 2014 16:33 | 1st = 3 Host It Note 2nd = 9 Western Gunna 3rd = 10 Kon Suay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Hes Imposing | ||
Thu Jan 16 2014 16:29 | 1st = 2 Hes Imposing 2nd = 4 Jebrynah Alley 3rd = 1 Top Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Homebush Churro | ||
Thu Jan 16 2014 16:25 | 1st = 5 Homebush Churro 2nd = 2 Pearls Boy 3rd = 8 Mr Whippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Longwoods | ||
Thu Jan 16 2014 16:24 | 1st = 4 Longwoods 2nd = 9 Our Coolkat 3rd = 5 King Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 7 Apache Court | ||
Thu Jan 16 2014 16:20 | 1st = 7 Apache Court 2nd = 6 Amelia Dreams 3rd = 12 Shop Til You Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Steel Spirit | ||
Thu Jan 16 2014 16:17 | 1st = 2 Steel Spirit 2nd = 8 Devine Vegas 3rd = 9 Mrs Duncan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Tuning | ||
Thu Jan 16 2014 16:10 | 1st = 8 Tuning 2nd = 9 Mystery Escort 3rd = 6 Ironoutlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Major Tonks | ||
Thu Jan 16 2014 16:07 | 1st = 1 Major Tonks 2nd = 7 Just Joshing 3rd = 2 You Telam Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 9 Platinum Princess | ||
Thu Jan 16 2014 16:05 | 1st = 9 Platinum Princess 2nd = 4 El Diablo 3rd = 5 Missy Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 9 Nik Direct | ||
Thu Jan 16 2014 16:03 | 1st = 9 Nik Direct 2nd = 7 Five Star Nuisance 3rd = 1 Let Me Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Deannes Fantasy | ||
Thu Jan 16 2014 15:58 | 1st = 6 Deannes Fantasy 2nd = 5 Rambunctious 3rd = 2 Harlem Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Heroic Avenger | ||
Thu Jan 16 2014 15:57 | 1st = 2 Heroic Avenger 2nd = 8 Zulu Mystique 3rd = 5 Total Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Been Shafted | ||
Thu Jan 16 2014 15:53 | 1st = 1 Been Shafted 2nd = 9 Street Bandit 3rd = 8 Stormy Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 All Gassed Up | ||
Thu Jan 16 2014 15:49 | 1st = 2 All Gassed Up 2nd = 1 Madraski 3rd = 7 Miss Gunfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 Delaid Ace | ||
Thu Jan 16 2014 15:44 | 1st = 10 Delaid Ace 2nd = 9 Silks Courage 3rd = 2 Penny Moreau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 7 Respire | ||
Thu Jan 16 2014 15:40 | 1st = 7 Respire 2nd = 15 River Kwai 3rd = 12 On The Que Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 1 Pressplay | ||
Thu Jan 16 2014 15:35 | 1st = 1 Pressplay 2nd = 2 All Aussie Star 3rd = 8 General Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Jaccka Lonny | ||
Thu Jan 16 2014 15:35 | 1st = 1 Jaccka Lonny 2nd = 8 Theo Bos 3rd = 9 Deano Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Radiant Joy | ||
Thu Jan 16 2014 15:30 | 1st = 4 Radiant Joy 2nd = 2 Nostoppinthemusic 3rd = 5 Zerocity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Blonde Tori | ||
Thu Jan 16 2014 15:27 | 1st = 1 Blonde Tori 2nd = 6 Homebush Craig 3rd = 2 My Foolish Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 8 Highview Terror | ||
Thu Jan 16 2014 15:25 | 1st = 8 Highview Terror 2nd = 5 Donnie Cee 3rd = 7 Mincarlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 9 Trouble In Vegas | ||
Thu Jan 16 2014 15:20 | 1st = 9 Trouble In Vegas 2nd = 5 Beau Dash 3rd = 10 Come On Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 12 Zedfire Express | ||
Thu Jan 16 2014 15:15 | 1st = 12 Zedfire Express 2nd = 9 Special Task 3rd = 11 What About This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 10 Twoznotenough | ||
Thu Jan 16 2014 15:15 | 1st = 10 Twoznotenough 2nd = 7 Zetow 3rd = 3 Skylla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Jazzy Jasper | ||
Thu Jan 16 2014 15:10 | 1st = 3 Jazzy Jasper 2nd = 4 El Grande 3rd = 1 Empyrean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Gitcha Easy | ||
Thu Jan 16 2014 15:08 | 1st = 1 Gitcha Easy 2nd = 10 Homebush Mayhem 3rd = 8 Wandy Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 1 Call Me Bond | ||
Thu Jan 16 2014 15:00 | 1st = 1 Call Me Bond 2nd = 3 Real Character 3rd = 4 Village Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 7 Phoenix Warrior | ||
Thu Jan 16 2014 15:00 | 1st = 7 Phoenix Warrior 2nd = 13 Royal Counsel 3rd = 4 Last Man Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Born To Survive | ||
Thu Jan 16 2014 14:55 | 1st = 6 Born To Survive 2nd = 7 Coolowie 3rd = 4 King Pem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Dillmanstown | ||
Thu Jan 16 2014 14:50 | 1st = 3 Dillmanstown 2nd = 5 Kin Nikki 3rd = 2 Wandy Feather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Beckham Crusader | ||
Thu Jan 16 2014 14:50 | 1st = 6 Beckham Crusader 2nd = 3 Merrylands Miss 3rd = 5 Idontknowlochinvar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Elwick Jack | ||
Thu Jan 16 2014 14:45 | 1st = 5 Elwick Jack 2nd = 2 Cosentino 3rd = 4 Praesentia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 1 Percy | ||
Thu Jan 16 2014 14:40 | 1st = 1 Percy 2nd = 7 Diamantine 3rd = 6 Rampantexcuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Coruba Run | ||
Thu Jan 16 2014 14:35 | 1st = 1 Coruba Run 2nd = 2 Just Loaded 3rd = 3 Idontneedluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Firemans Legacy | ||
Thu Jan 16 2014 14:33 | 1st = 2 Firemans Legacy 2nd = 5 Fleur Du Liys 3rd = 6 Gorilla On Drums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 1 Houhora Delight | ||
Thu Jan 16 2014 14:25 | 1st = 1 Houhora Delight 2nd = 7 Gumdrops 3rd = 3 Double Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 11 Happy Heidi | ||
Thu Jan 16 2014 14:25 | 1st = 11 Happy Heidi 2nd = 1 Take After Me 3rd = 9 Bettor Buy It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Pretty Kitty | ||
Thu Jan 16 2014 14:20 | 1st = 8 Pretty Kitty 2nd = 9 Wicked Lover 3rd = 3 Our Neddy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Sporty Belle | ||
Thu Jan 16 2014 14:15 | 1st = 5 Sporty Belle 2nd = 1 Midnight Scribe 3rd = 8 Alfie Romao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 2 Shes Streetsahead | ||
Thu Jan 16 2014 14:10 | 1st = 2 Shes Streetsahead 2nd = 1 Deeming 3rd = 9 Born This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 7 Mion Jay | ||
Thu Jan 16 2014 14:05 | 1st = 7 Mion Jay 2nd = 14 Our Girl Kate 3rd = 1 Nek Minnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Teasing | ||
Thu Jan 16 2014 14:00 | 1st = 2 Teasing 2nd = 8 Mister Malakye 3rd = 5 Last Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 8 Third Degree | ||
Thu Jan 16 2014 13:55 | 1st = 8 Third Degree 2nd = 12 Sharpe Ratio 3rd = 5 Chief Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 5 Bad Business | ||
Thu Jan 16 2014 13:50 | 1st = 5 Bad Business 2nd = 4 Glenmars Tiger 3rd = 9 Powerpocketdynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 17 Nickelson | ||
Thu Jan 16 2014 13:50 | 1st = 17 Nickelson 2nd = 10 Sunny Vacation 3rd = 1 Yaldy Boyz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 8 Strathlachlanlucky | ||
Thu Jan 16 2014 13:40 | 1st = 8 Strathlachlanlucky 2nd = 3 Christian Brother 3rd = 4 Pandion One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 6 Stroemsky | ||
Thu Jan 16 2014 13:35 | 1st = 6 Stroemsky 2nd = 2 To Infinity 3rd = 3 Stringy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 3 Loves The Show | ||
Thu Jan 16 2014 13:30 | 1st = 3 Loves The Show 2nd = 6 North Of Sunset 3rd = 2 Even Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 12 Lunar Snitzel | ||
Thu Jan 16 2014 13:20 | 1st = 12 Lunar Snitzel 2nd = 9 Universal Miss 3rd = 6 Adria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 7 Dawn Tears | ||
Thu Jan 16 2014 13:15 | 1st = 7 Dawn Tears 2nd = 3 Framed And Hung 3rd = 2 My Name Is Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 6 Zedi Gold | ||
Thu Jan 16 2014 13:00 | 1st = 6 Zedi Gold 2nd = 3 Lavenham 3rd = 1 Crystal River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 9 Ultra Explosive | ||
Thu Jan 16 2014 12:55 | 1st = 9 Ultra Explosive 2nd = 3 Scarred 3rd = 11 Outoftime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 4 Saab Quality | ||
Thu Jan 16 2014 12:45 | 1st = 4 Saab Quality 2nd = 7 Wahush 3rd = 3 Cowboy Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 4 Persinette | ||
Thu Jan 16 2014 12:30 | 1st = 4 Persinette 2nd = 7 Immortalize 3rd = 8 Solar Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 4 Hes Gold | ||
Thu Jan 16 2014 12:20 | 1st = 4 Hes Gold 2nd = 1 Sound Barrier 3rd = 2 Super Lethal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 4 No Responsibility | ||
Thu Jan 16 2014 12:15 | 1st = 4 No Responsibility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 6 This Cat Rocks | ||
Thu Jan 16 2014 12:00 | 1st = 6 This Cat Rocks 2nd = 2 Camacho 3rd = 3 Clever Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 1 Staccato | ||
Thu Jan 16 2014 11:45 | 1st = 1 Staccato 2nd = 7 Jewel Of The Naki 3rd = 3 Wheeler Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Go Mobo | ||
Thu Jan 16 2014 11:15 | 1st = 1 Go Mobo 2nd = 6 Sorry Buddy 3rd = 5 Ultra Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 1 The Big Opal | ||
Thu Jan 16 2014 11:10 | 1st = 1 The Big Opal 2nd = 8 I Candy 3rd = 3 Lykaroc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 True Wishes | ||
Thu Jan 16 2014 10:55 | 1st = 7 True Wishes 2nd = 8 Zephyr Zap 3rd = 2 Karmatised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Koko Kola | ||
Thu Jan 16 2014 10:40 | 1st = 3 Koko Kola 2nd = 6 Loretta 3rd = 7 Aussie Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Ruff Cut Diamond | ||
Thu Jan 16 2014 10:25 | 1st = 3 Ruff Cut Diamond 2nd = 8 Sonic Gold Rush 3rd = 5 Fast Guzzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Susie Goes Bang | ||
Thu Jan 16 2014 10:10 | 1st = 5 Susie Goes Bang 2nd = 3 Noaki Buckley 3rd = 8 Zap And Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Slick Azz | ||
Thu Jan 16 2014 0:37 | 1st = 5 Slick Azz 2nd = 2 Ledaro Tara 3rd = 3 Torpedo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Jack Reacher | ||
Thu Jan 16 2014 0:12 | 1st = 1 Jack Reacher 2nd = 3 Air Travel 3rd = 5 Lektra Jess |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000