Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 6 Talk All Day | ||
Mon Dec 8 2014 23:52 | 1st = 6 Talk All Day 2nd = 4 Colliding Pickle 3rd = 8 Chiefs Me Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Night Galo | ||
Mon Dec 8 2014 23:37 | 1st = 5 Night Galo 2nd = 9 Explosive Dolly 3rd = 8 Gabbilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 8 Can Torque | ||
Mon Dec 8 2014 23:13 | 1st = 8 Can Torque 2nd = 4 Charity Earner 3rd = 5 Cheeky Maltese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Shaft | ||
Mon Dec 8 2014 22:58 | 1st = 8 Shaft 2nd = 4 Tyler Rocks 3rd = 2 Dyna Corky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Royal Knocka | ||
Mon Dec 8 2014 22:55 | 1st = 5 Royal Knocka 2nd = 4 Black Promise 3rd = 7 Kal Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Lotus Blossom | ||
Mon Dec 8 2014 22:48 | 1st = 8 Lotus Blossom 2nd = 3 Art Of Confusion 3rd = 1 Bradley Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 6 Classic Innings | ||
Mon Dec 8 2014 22:45 | 1st = 6 Classic Innings 2nd = 8 Outside In 3rd = 1 Topline Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 Aloysius | ||
Mon Dec 8 2014 22:41 | 1st = 5 Aloysius 2nd = 10 Molly Cook 3rd = 9 Regent Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Acola Magic | ||
Mon Dec 8 2014 22:37 | 1st = 6 Acola Magic 2nd = 4 Tenebrae 3rd = 3 Elanora Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Short Cake Cloud | ||
Mon Dec 8 2014 22:33 | 1st = 8 Short Cake Cloud 2nd = 7 Hector Kahn 3rd = 1 Bon Yeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 3 Black Rip | ||
Mon Dec 8 2014 22:29 | 1st = 3 Black Rip 2nd = 1 Go Minnie Go 3rd = 7 Loving Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Zipping Dexter | ||
Mon Dec 8 2014 22:26 | 1st = 5 Zipping Dexter 2nd = 8 Kalden Escobar 3rd = 3 Dino Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Harper Hails | ||
Mon Dec 8 2014 22:18 | 1st = 1 Harper Hails 2nd = 3 Bonnie Bonus 3rd = 2 Winton Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Young Henry | ||
Mon Dec 8 2014 22:15 | 1st = 3 Young Henry 2nd = 1 Rambos Party 3rd = 8 Leopold Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 10 Stella Nights | ||
Mon Dec 8 2014 22:12 | 1st = 10 Stella Nights 2nd = 4 Titan Ash 3rd = 3 Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 6 Irish Gift | ||
Mon Dec 8 2014 22:09 | 1st = 6 Irish Gift 2nd = 4 Hurricane Nell 3rd = 3 Arnhem Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Shes So Vain | ||
Mon Dec 8 2014 22:06 | 1st = 3 Shes So Vain 2nd = 8 Miss Footluce 3rd = 7 Koombooyana Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 Free Candy | ||
Mon Dec 8 2014 22:03 | 1st = 8 Free Candy 2nd = 5 Pinkman 3rd = 10 Septacom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Dramatic Mel | ||
Mon Dec 8 2014 22:00 | 1st = 6 Dramatic Mel 2nd = 8 Orara Bliss 3rd = 5 George Delaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Splash Of White | ||
Mon Dec 8 2014 21:56 | 1st = 8 Splash Of White 2nd = 4 Maverick Dusty 3rd = 6 She Cant Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 3 Quagmire | ||
Mon Dec 8 2014 21:50 | 1st = 3 Quagmire 2nd = 5 Hey Porsha 3rd = 2 Lap Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Line Up Buoys | ||
Mon Dec 8 2014 21:48 | 1st = 7 Line Up Buoys 2nd = 2 Dream River 3rd = 5 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Red Fang | ||
Mon Dec 8 2014 21:45 | 1st = 8 Red Fang 2nd = 4 Classic Joel 3rd = 1 Point Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Aston Wingard | ||
Mon Dec 8 2014 21:42 | 1st = 3 Aston Wingard 2nd = 6 Kankakee Mclaren 3rd = 4 Red Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 5 Magic Vonnie | ||
Mon Dec 8 2014 21:39 | 1st = 5 Magic Vonnie 2nd = 2 Its Lovey 3rd = 7 Rerod Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 5 Dicaprio | ||
Mon Dec 8 2014 21:36 | 1st = 5 Dicaprio 2nd = 3 Big Hoff 3rd = 7 Didnt No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Dont Be Short | ||
Mon Dec 8 2014 21:32 | 1st = 4 Dont Be Short 2nd = 7 Midnight Flynn 3rd = 5 Awesome Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Bull Titan | ||
Mon Dec 8 2014 21:29 | 1st = 8 Bull Titan 2nd = 1 Rizzini 3rd = 6 Femme Jolie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Glamour Gas | ||
Mon Dec 8 2014 21:26 | 1st = 6 Glamour Gas 2nd = 1 Hellyeah Evan 3rd = 2 What It Shrinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 3 Master Macca | ||
Mon Dec 8 2014 21:20 | 1st = 3 Master Macca 2nd = 9 Del Piero 3rd = 5 Village Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Cash In Looper | ||
Mon Dec 8 2014 21:19 | 1st = 8 Cash In Looper 2nd = 2 Farmeroo 3rd = 6 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Drama Muma | ||
Mon Dec 8 2014 21:16 | 1st = 1 Drama Muma 2nd = 4 Morgan Keeping 3rd = 7 Sala Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Magic Display | ||
Mon Dec 8 2014 21:13 | 1st = 7 Magic Display 2nd = 3 Booming Buddy 3rd = 4 Glamour Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Tybellene | ||
Mon Dec 8 2014 21:10 | 1st = 2 Tybellene 2nd = 7 Tontoria 3rd = 4 Rubys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 This Time Reba | ||
Mon Dec 8 2014 21:07 | 1st = 8 This Time Reba 2nd = 5 Greysynd Fantasy 3rd = 6 Im All Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Hankos | ||
Mon Dec 8 2014 21:04 | 1st = 2 Hankos 2nd = 1 Buckle Up Omnin 3rd = 6 Pedros Vineyard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Wheels Of Fire | ||
Mon Dec 8 2014 21:01 | 1st = 1 Wheels Of Fire 2nd = 2 Spring Charlotte 3rd = 6 Cairnlea Layla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 7 Peewee Augusta | ||
Mon Dec 8 2014 20:58 | 1st = 7 Peewee Augusta 2nd = 8 Rock This City 3rd = 6 Just Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Wild Roses | ||
Mon Dec 8 2014 20:55 | 1st = 3 Wild Roses 2nd = 6 Orara Norm 3rd = 5 Rocket Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Tammy Baxter | ||
Mon Dec 8 2014 20:52 | 1st = 3 Tammy Baxter 2nd = 4 Mechatronic 3rd = 1 Fury Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 8 Lochinver | ||
Mon Dec 8 2014 20:49 | 1st = 8 Lochinver 2nd = 7 Machtavish 3rd = 4 Living Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Minnesota Nice | ||
Mon Dec 8 2014 20:47 | 1st = 4 Minnesota Nice 2nd = 1 Bago Kysam 3rd = 7 Pimpin Penguin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Howzat Grace | ||
Mon Dec 8 2014 20:44 | 1st = 7 Howzat Grace 2nd = 8 Wynburn Charm 3rd = 6 Tax Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Barnes Bay | ||
Mon Dec 8 2014 20:41 | 1st = 1 Barnes Bay 2nd = 7 Micko Fozz 3rd = 3 Bobby Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 2 Shot Crete Pete | ||
Mon Dec 8 2014 20:38 | 1st = 2 Shot Crete Pete 2nd = 1 Zero Hour 3rd = 8 Pluto Pup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 6 Slick Jappa | ||
Mon Dec 8 2014 20:35 | 1st = 6 Slick Jappa 2nd = 8 Mister Macgrath 3rd = 4 Sammie Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Kraken Conan | ||
Mon Dec 8 2014 20:32 | 1st = 1 Kraken Conan 2nd = 7 Hogg The Lot 3rd = 4 Minnie Wipeout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Master Jackpot | ||
Mon Dec 8 2014 20:29 | 1st = 7 Master Jackpot 2nd = 2 Four Exceptional 3rd = 8 Giggling Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Mavista Falls | ||
Mon Dec 8 2014 20:26 | 1st = 1 Mavista Falls 2nd = 7 Posh Faith 3rd = 5 Chloe Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 6 Theartofconfusion | ||
Mon Dec 8 2014 20:23 | 1st = 6 Theartofconfusion 2nd = 1 Billythehuntedone 3rd = 8 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Norries Antics | ||
Mon Dec 8 2014 20:21 | 1st = 7 Norries Antics 2nd = 4 Caviar Noir 3rd = 5 My Turanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 5 Sarge | ||
Mon Dec 8 2014 20:18 | 1st = 5 Sarge 2nd = 7 Terra Rocka 3rd = 2 Jayden Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Breakman Boy | ||
Mon Dec 8 2014 20:15 | 1st = 8 Breakman Boy 2nd = 4 Robell Roy 3rd = 3 Kas Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 2 Swimbetweentheflags | ||
Mon Dec 8 2014 20:10 | 1st = 2 Swimbetweentheflags 2nd = 1 Ya Dreamin 3rd = 6 Dardy Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Saahd | ||
Mon Dec 8 2014 20:07 | 1st = 8 Saahd 2nd = 6 Nevaeh Beach 3rd = 4 Cry Baby Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Goshi | ||
Mon Dec 8 2014 20:04 | 1st = 5 Goshi 2nd = 2 Egyptian Lass 3rd = 1 Vague Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Dirty Boots | ||
Mon Dec 8 2014 20:01 | 1st = 8 Dirty Boots 2nd = 6 Millers Ace 3rd = 2 Myrtle Richards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Mclaren Grace | ||
Mon Dec 8 2014 19:58 | 1st = 7 Mclaren Grace 2nd = 4 Ella Jacqui 3rd = 8 Nevaeh Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 1 Mister Bling | ||
Mon Dec 8 2014 19:54 | 1st = 1 Mister Bling 2nd = 7 Fernleigh Rebel 3rd = 9 Free Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Villainous | ||
Mon Dec 8 2014 19:52 | 1st = 5 Villainous 2nd = 1 All Pure Magic 3rd = 3 Black Zac Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 West Mae | ||
Mon Dec 8 2014 19:48 | 1st = 3 West Mae 2nd = 7 Uncontrollable 3rd = 6 Girl In Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Pictures Pearce | ||
Mon Dec 8 2014 19:45 | 1st = 1 Pictures Pearce 2nd = 3 Good Girl Janice 3rd = 6 Wise Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Whos Mistake | ||
Mon Dec 8 2014 19:40 | 1st = 5 Whos Mistake 2nd = 2 Tee Pee Village 3rd = 1 Murano Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Raz Simpson | ||
Mon Dec 8 2014 19:38 | 1st = 2 Raz Simpson 2nd = 8 Bold Intention 3rd = 7 Bronelly Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Spring Pearl | ||
Mon Dec 8 2014 19:35 | 1st = 7 Spring Pearl 2nd = 5 Pawesome Gold 3rd = 6 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Boss Number Four | ||
Mon Dec 8 2014 19:32 | 1st = 3 Boss Number Four 2nd = 7 El Sombrero 3rd = 8 Elite Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Jodies Knee | ||
Mon Dec 8 2014 19:29 | 1st = 5 Jodies Knee 2nd = 2 Splash Mountain 3rd = 1 Oops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 6 Miami Dream | ||
Mon Dec 8 2014 19:25 | 1st = 6 Miami Dream 2nd = 9 Tact Hayleys Delight 3rd = 1 Precious M |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Good Odds Devil | ||
Mon Dec 8 2014 19:23 | 1st = 4 Good Odds Devil 2nd = 8 Darley Chilly 3rd = 7 Ottantotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Simpsons Bay | ||
Mon Dec 8 2014 19:20 | 1st = 2 Simpsons Bay 2nd = 7 Double Bogey 3rd = 1 Rickys A Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Kihael Kysena | ||
Mon Dec 8 2014 19:19 | 1st = 2 Kihael Kysena 2nd = 1 Jackie Brown 3rd = 8 Ninja Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Ilys Bale | ||
Mon Dec 8 2014 19:17 | 1st = 5 Ilys Bale 2nd = 1 Trippin Trish 3rd = 3 Emerley Azure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 3 Thursday Special | ||
Mon Dec 8 2014 19:14 | 1st = 3 Thursday Special 2nd = 7 Dry Start 3rd = 1 Twisted Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Bartel | ||
Mon Dec 8 2014 19:08 | 1st = 1 Bartel 2nd = 2 Gathering Gears 3rd = 6 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 9 Premier Song | ||
Mon Dec 8 2014 19:06 | 1st = 9 Premier Song 2nd = 2 Shirdon Connorae 3rd = 3 Jekoda On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Ima Lonely Boy | ||
Mon Dec 8 2014 19:03 | 1st = 4 Ima Lonely Boy 2nd = 8 Sister Trix 3rd = 3 Slipaway Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Loving The Mix | ||
Mon Dec 8 2014 19:00 | 1st = 6 Loving The Mix 2nd = 4 Dana Kis 3rd = 3 Mango Lassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 6 Simply Gorgeous | ||
Mon Dec 8 2014 18:55 | 1st = 6 Simply Gorgeous 2nd = 3 Line Honours 3rd = 8 Early Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Flying Tosca | ||
Mon Dec 8 2014 18:53 | 1st = 3 Flying Tosca 2nd = 2 Long Gully Ben 3rd = 9 Joburg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Awesome Nikita | ||
Mon Dec 8 2014 18:49 | 1st = 7 Awesome Nikita 2nd = 5 Blue Samui 3rd = 8 Open Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Miss Mayflower | ||
Mon Dec 8 2014 18:45 | 1st = 2 Miss Mayflower 2nd = 6 Cosmic Ali 3rd = 4 Zanpa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Ima Connoisseur | ||
Mon Dec 8 2014 18:40 | 1st = 1 Ima Connoisseur 2nd = 4 Avalon Bromac 3rd = 3 Jacksagrinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Bass Louder | ||
Mon Dec 8 2014 18:37 | 1st = 4 Bass Louder 2nd = 5 Elite Arena 3rd = 1 Soul Breaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Osbourne Bale | ||
Mon Dec 8 2014 18:34 | 1st = 6 Osbourne Bale 2nd = 4 Allen Nemo 3rd = 1 Broneee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 6 Dragon In Vogue | ||
Mon Dec 8 2014 18:30 | 1st = 6 Dragon In Vogue 2nd = 4 Trojan Spirit 3rd = 7 Grifter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 9 Ivy Lane | ||
Mon Dec 8 2014 18:26 | 1st = 9 Ivy Lane 2nd = 8 Regal Villain 3rd = 1 Hot And Lonesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 4 Tiroroa Tom | ||
Mon Dec 8 2014 18:21 | 1st = 4 Tiroroa Tom 2nd = 2 Dieu De Lamour 3rd = 7 Mountain Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 6 Irinka Wap | ||
Mon Dec 8 2014 18:18 | 1st = 6 Irinka Wap 2nd = 4 Smooth Number 3rd = 5 Terrys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Rivers Of Babylon | ||
Mon Dec 8 2014 18:13 | 1st = 6 Rivers Of Babylon 2nd = 5 Pal Amino 3rd = 7 Preshuss Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Cherish Amore | ||
Mon Dec 8 2014 18:10 | 1st = 3 Cherish Amore 2nd = 1 Oceania 3rd = 5 Thunder Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Radio Ga Ga | ||
Mon Dec 8 2014 18:05 | 1st = 4 Radio Ga Ga 2nd = 7 Artichoke 3rd = 2 Royal Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 9 Beauty Bale | ||
Mon Dec 8 2014 18:02 | 1st = 9 Beauty Bale 2nd = 4 Mr Genetic 3rd = 1 Go On Then |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 6 Prettylittlefellow | ||
Mon Dec 8 2014 17:58 | 1st = 6 Prettylittlefellow 2nd = 5 One Last Poet 3rd = 14 Banana Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Burr Angel | ||
Mon Dec 8 2014 17:55 | 1st = 2 Burr Angel 2nd = 4 Dana Mork 3rd = 6 Zipping Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 7 Wemen Sporty | ||
Mon Dec 8 2014 17:50 | 1st = 7 Wemen Sporty 2nd = 6 Lets Jazz It Up 3rd = 8 Aisty Brag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Calla Blackie | ||
Mon Dec 8 2014 17:47 | 1st = 5 Calla Blackie 2nd = 6 Lukey Chino 3rd = 1 Olay Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Belena Jake | ||
Mon Dec 8 2014 17:44 | 1st = 5 Belena Jake 2nd = 8 One Bad Wrist 3rd = 2 Spin The Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 10 Chit Chat | ||
Mon Dec 8 2014 17:40 | 1st = 10 Chit Chat 2nd = 3 Gem Of Kingston 3rd = 7 Bels Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Denny Crane | ||
Mon Dec 8 2014 17:35 | 1st = 4 Denny Crane 2nd = 2 Jay Jays Jet 3rd = 3 Prince Of Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Mavriki Crio | ||
Mon Dec 8 2014 17:32 | 1st = 1 Mavriki Crio 2nd = 5 Wrapped Tight 3rd = 7 Striking Charlm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Oliver Jack | ||
Mon Dec 8 2014 17:28 | 1st = 8 Oliver Jack 2nd = 10 Hey Hardy 3rd = 7 Pas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Black Kaspa | ||
Mon Dec 8 2014 17:25 | 1st = 4 Black Kaspa 2nd = 6 Hating Alice 3rd = 7 Plundered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Magneto Bale | ||
Mon Dec 8 2014 17:22 | 1st = 4 Magneto Bale 2nd = 2 Sandy Point 3rd = 6 Anisa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 9 Bee Plus | ||
Mon Dec 8 2014 17:18 | 1st = 9 Bee Plus 2nd = 13 King Eldous 3rd = 6 Lambordini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Crowies Chance | ||
Mon Dec 8 2014 17:15 | 1st = 1 Crowies Chance 2nd = 2 Steel The Best 3rd = 7 Uniting Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 1 Happy Schnapps | ||
Mon Dec 8 2014 17:10 | 1st = 1 Happy Schnapps 2nd = 3 Lucky Vc 3rd = 4 Vital Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Raramuri | ||
Mon Dec 8 2014 17:07 | 1st = 2 Raramuri 2nd = 7 Funny Bone 3rd = 1 Nowhere Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Precious Pink | ||
Mon Dec 8 2014 17:04 | 1st = 7 Precious Pink 2nd = 6 St Victory 3rd = 8 Arvos Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 6 The Ten Bob | ||
Mon Dec 8 2014 17:00 | 1st = 6 The Ten Bob 2nd = 8 Sava Nugget 3rd = 1 Hinchley Wood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Quick Sunrise | ||
Mon Dec 8 2014 16:55 | 1st = 4 Quick Sunrise 2nd = 2 Kapeka George 3rd = 8 Devi Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Musical Cargo | ||
Mon Dec 8 2014 16:52 | 1st = 2 Musical Cargo 2nd = 4 Myalla Nitro 3rd = 1 Cranky Franky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Apeaceof His Story | ||
Mon Dec 8 2014 16:48 | 1st = 3 Apeaceof His Story 2nd = 5 Prominent Art 3rd = 8 Plum Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Fancy Fran | ||
Mon Dec 8 2014 16:45 | 1st = 5 Fancy Fran 2nd = 4 Calla Boom 3rd = 2 Regal Kasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Dyna Judas | ||
Mon Dec 8 2014 16:42 | 1st = 2 Dyna Judas 2nd = 7 Dark Ouzo 3rd = 4 Froffies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 2 Just Pay Up | ||
Mon Dec 8 2014 16:38 | 1st = 2 Just Pay Up 2nd = 14 Up There Electra 3rd = 8 Dancing Daydream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 3 Waterslide | ||
Mon Dec 8 2014 16:30 | 1st = 3 Waterslide 2nd = 7 Our Great Spirit 3rd = 1 Lombo Pace Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 5 Stilton Gold | ||
Mon Dec 8 2014 16:27 | 1st = 5 Stilton Gold 2nd = 1 Cosmic Explosion 3rd = 8 Tayzzatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Barcia Beebee | ||
Mon Dec 8 2014 16:24 | 1st = 3 Barcia Beebee 2nd = 4 Uno Krypto 3rd = 5 Gold Bust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 10 Cool Attraction | ||
Mon Dec 8 2014 16:20 | 1st = 10 Cool Attraction 2nd = 6 Quick Trip 3rd = 7 Manny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 9 Mossdale Flynn | ||
Mon Dec 8 2014 16:15 | 1st = 9 Mossdale Flynn 2nd = 1 Kinda Black 3rd = 8 Indianna Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 8 Susannah Cargo | ||
Mon Dec 8 2014 16:12 | 1st = 8 Susannah Cargo 2nd = 1 Awesome Chance 3rd = 6 Stuart Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 Town Of Dreams | ||
Mon Dec 8 2014 16:08 | 1st = 4 Town Of Dreams 2nd = 5 Sheza Party Doll 3rd = 7 My Southerncomfort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Taipans Time | ||
Mon Dec 8 2014 16:05 | 1st = 8 Taipans Time 2nd = 6 Blue Bottle 3rd = 4 Jacks And Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Pinkish Hue | ||
Mon Dec 8 2014 16:02 | 1st = 6 Pinkish Hue 2nd = 7 Zatmine 3rd = 1 Longwarry Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 2 Tableaux | ||
Mon Dec 8 2014 15:58 | 1st = 2 Tableaux 2nd = 4 Ten To Zero 3rd = 5 Domuar Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 American Girl | ||
Mon Dec 8 2014 15:55 | 1st = 4 American Girl 2nd = 5 Golden Dawn 3rd = 3 Jessica Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 7 Punch Line | ||
Mon Dec 8 2014 15:50 | 1st = 7 Punch Line 2nd = 4 Sukovia 3rd = 5 Sirladyn Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 3 You Betcha Noddy | ||
Mon Dec 8 2014 15:47 | 1st = 3 You Betcha Noddy 2nd = 1 Gorilla Army 3rd = 5 Bit Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Little Boots | ||
Mon Dec 8 2014 15:44 | 1st = 8 Little Boots 2nd = 4 Volatile Bale 3rd = 7 Laura Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 6 Lachies A Star | ||
Mon Dec 8 2014 15:40 | 1st = 6 Lachies A Star 2nd = 9 Golden Kiss 3rd = 1 Ourfightingharada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Tiny Profit | ||
Mon Dec 8 2014 15:36 | 1st = 5 Tiny Profit 2nd = 1 Nancys Guess 3rd = 6 Roxys A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Cinderville | ||
Mon Dec 8 2014 15:30 | 1st = 9 Cinderville 2nd = 8 Razeldazelrustler 3rd = 3 Eight Eighteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 4 Opawa Tom | ||
Mon Dec 8 2014 15:27 | 1st = 4 Opawa Tom 2nd = 7 Allegro Class 3rd = 2 Speed Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 8 River Downs | ||
Mon Dec 8 2014 15:23 | 1st = 8 River Downs 2nd = 5 Perfect Cadence 3rd = 4 Myseventeenseventy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Love Capers | ||
Mon Dec 8 2014 15:19 | 1st = 1 Love Capers 2nd = 5 Uncool Albert 3rd = 6 Spiral Bek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 3 Indiana Angel | ||
Mon Dec 8 2014 15:13 | 1st = 3 Indiana Angel 2nd = 4 Lika Gee Six 3rd = 2 Ideal Distraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 8 Elle Packer | ||
Mon Dec 8 2014 15:09 | 1st = 8 Elle Packer 2nd = 3 Red Moova Hoova 3rd = 4 Opawa Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 4 Pirate Jack | ||
Mon Dec 8 2014 15:05 | 1st = 4 Pirate Jack 2nd = 11 Electric Charge 3rd = 10 Our Manhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Doing Chewing | ||
Mon Dec 8 2014 15:01 | 1st = 4 Doing Chewing 2nd = 1 Slipaway Jenifer 3rd = 9 Seabrook Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Saint Timothy | ||
Mon Dec 8 2014 14:55 | 1st = 5 Saint Timothy 2nd = 3 Feathersgotatitude 3rd = 9 Dream Trotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Cosmic Scramble | ||
Mon Dec 8 2014 14:52 | 1st = 5 Cosmic Scramble 2nd = 7 Speedy Swede 3rd = 4 Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 2 Found At Last | ||
Mon Dec 8 2014 14:48 | 1st = 2 Found At Last 2nd = 5 Coldrock 3rd = 16 Jade Hue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Violet Desire | ||
Mon Dec 8 2014 14:44 | 1st = 3 Violet Desire 2nd = 8 Riddle Me Lad 3rd = 5 Mahogany Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 6 Tella Tall Tale | ||
Mon Dec 8 2014 14:38 | 1st = 6 Tella Tall Tale 2nd = 7 Whiteway Lane 3rd = 5 Trot For Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 7 Opawa Jean | ||
Mon Dec 8 2014 14:34 | 1st = 7 Opawa Jean 2nd = 8 Cawbourne Brick 3rd = 3 Grader Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 6 Yoshi Asahi | ||
Mon Dec 8 2014 14:30 | 1st = 6 Yoshi Asahi 2nd = 2 Le Bel Opera 3rd = 10 Misspiel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Lektra Cruiser | ||
Mon Dec 8 2014 14:26 | 1st = 1 Lektra Cruiser 2nd = 8 Coopnarcha 3rd = 2 Black Odin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Mister Manhattan | ||
Mon Dec 8 2014 14:20 | 1st = 2 Mister Manhattan 2nd = 4 Davy Maguire 3rd = 3 The Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Shinzigzag | ||
Mon Dec 8 2014 14:17 | 1st = 5 Shinzigzag 2nd = 2 Barrys Way 3rd = 3 Opawa Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 5 Dane De Lago | ||
Mon Dec 8 2014 14:13 | 1st = 5 Dane De Lago 2nd = 11 Red Danaseur 3rd = 13 Serial Dater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Hashtag Jordan | ||
Mon Dec 8 2014 14:09 | 1st = 7 Hashtag Jordan 2nd = 2 Chechezz 3rd = 6 Nindigully Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 6 Something Western | ||
Mon Dec 8 2014 14:03 | 1st = 6 Something Western 2nd = 8 Another Safari 3rd = 1 Little Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Cawbourne Tip | ||
Mon Dec 8 2014 13:59 | 1st = 3 Cawbourne Tip 2nd = 4 Allegro Max 3rd = 6 Bigtime Kaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 6 Temple Tilt | ||
Mon Dec 8 2014 13:55 | 1st = 6 Temple Tilt 2nd = 8 Champagne Promise 3rd = 5 Racing Harada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Renewable Energy | ||
Mon Dec 8 2014 13:51 | 1st = 2 Renewable Energy 2nd = 6 Saint Gas 3rd = 1 Augusta Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Twiggy Argyle | ||
Mon Dec 8 2014 13:45 | 1st = 3 Twiggy Argyle 2nd = 7 Nothingmuch 3rd = 8 Pocketfullofcash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Opawa Shaiden | ||
Mon Dec 8 2014 13:42 | 1st = 2 Opawa Shaiden 2nd = 3 Uno Orange 3rd = 5 Crystal Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 1 Duquessa | ||
Mon Dec 8 2014 13:38 | 1st = 1 Duquessa 2nd = 2 Adriatic Jewel 3rd = 3 House Of Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Pennsylvania Is | ||
Mon Dec 8 2014 13:35 | 1st = 7 Pennsylvania Is 2nd = 2 Proceed 3rd = 6 Flashing Bessy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Curious Life | ||
Mon Dec 8 2014 13:25 | 1st = 1 Curious Life 2nd = 2 Magic Arrow 3rd = 4 Big Red Chev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 4 Pure Addiction | ||
Mon Dec 8 2014 13:20 | 1st = 4 Pure Addiction 2nd = 1 Danz The Man 3rd = 8 Tillation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Pyrenees Grand | ||
Mon Dec 8 2014 13:16 | 1st = 8 Pyrenees Grand 2nd = 6 Pia Mater 3rd = 2 Dont Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Winning Is Easy | ||
Mon Dec 8 2014 13:07 | 1st = 5 Winning Is Easy 2nd = 3 Homebush Marlow 3rd = 4 Amy Wineglass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Castel Bale | ||
Mon Dec 8 2014 13:00 | 1st = 3 Castel Bale 2nd = 1 Rail Rider 3rd = 8 Wai Nui Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Red Crystal | ||
Mon Dec 8 2014 12:49 | 1st = 8 Red Crystal 2nd = 3 Semantics 3rd = 1 Sams Flyin Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Stroma | ||
Mon Dec 8 2014 12:43 | 1st = 4 Stroma 2nd = 5 Couta Model 3rd = 2 Flashing Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Classy Zara | ||
Mon Dec 8 2014 12:32 | 1st = 6 Classy Zara 2nd = 1 Cawbourne Josh 3rd = 4 Radio Goo Goo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Mumbles Murray | ||
Mon Dec 8 2014 12:24 | 1st = 3 Mumbles Murray 2nd = 4 Valentine Belle 3rd = 5 Lizzibee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Wheelie Chillie | ||
Mon Dec 8 2014 12:15 | 1st = 4 Wheelie Chillie 2nd = 7 Big Wonder 3rd = 8 Infernal Majesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 West On Santo | ||
Sat Nov 8 2014 23:57 | 1st = 2 West On Santo 2nd = 3 Kardy Girl 3rd = 8 Takahashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Tureaud | ||
Sat Nov 8 2014 23:42 | 1st = 3 Tureaud 2nd = 6 Wired For Speed 3rd = 1 My Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Back On Board | ||
Sat Nov 8 2014 23:35 | 1st = 9 Back On Board 2nd = 2 Im Elmer Fudd 3rd = 11 Looks Promising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Quartz Bale | ||
Sat Nov 8 2014 23:27 | 1st = 7 Quartz Bale 2nd = 1 Downlight 3rd = 6 Western Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 5 Dardy Delight | ||
Sat Nov 8 2014 23:10 | 1st = 5 Dardy Delight 2nd = 7 Fuoco 3rd = 3 Tate Gully Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Starlight Jack | ||
Sat Nov 8 2014 23:07 | 1st = 2 Starlight Jack 2nd = 6 Astronomize 3rd = 3 Cork Popper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Dyna Fatbob | ||
Sat Nov 8 2014 23:00 | 1st = 1 Dyna Fatbob 2nd = 6 Margins 3rd = 7 Jenkins Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Proven Will | ||
Sat Nov 8 2014 22:52 | 1st = 1 Proven Will 2nd = 2 Living Proof 3rd = 7 Burundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 7 Harriet Elisabeth | ||
Sat Nov 8 2014 22:45 | 1st = 7 Harriet Elisabeth 2nd = 6 Ticket to Nowhere 3rd = 1 Reckless Abandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Avondale Porche | ||
Sat Nov 8 2014 22:42 | 1st = 3 Avondale Porche 2nd = 1 Sage Bale 3rd = 4 Zipping Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Slater Hill | ||
Sat Nov 8 2014 22:35 | 1st = 4 Slater Hill 2nd = 2 Our Lady Di 3rd = 8 Stilton Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Thunder Fantasy | ||
Sat Nov 8 2014 22:32 | 1st = 1 Thunder Fantasy 2nd = 2 Classy Roger 3rd = 8 Nyree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 3 Good Job | ||
Sat Nov 8 2014 22:30 | 1st = 3 Good Job 2nd = 5 Theytellme 3rd = 8 Kit Keller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Expect A Guess | ||
Sat Nov 8 2014 22:27 | 1st = 3 Expect A Guess 2nd = 6 Em Three 3rd = 8 Fachoong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Warrior King | ||
Sat Nov 8 2014 22:20 | 1st = 7 Warrior King 2nd = 3 Bogner Bale 3rd = 1 Her Highness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Spring Charlie | ||
Sat Nov 8 2014 22:17 | 1st = 2 Spring Charlie 2nd = 1 Busby 3rd = 4 Little State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 1 Lombo Supremo | ||
Sat Nov 8 2014 22:15 | 1st = 1 Lombo Supremo 2nd = 2 Itz Darknstormy 3rd = 5 Hotshot Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Magic Dream | ||
Sat Nov 8 2014 22:12 | 1st = 2 Magic Dream 2nd = 3 All Irish 3rd = 6 Fancy Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Fort Allen | ||
Sat Nov 8 2014 22:09 | 1st = 1 Fort Allen 2nd = 3 Jazzy Lou 3rd = 9 Collision Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Courageous Kiwi | ||
Sat Nov 8 2014 22:07 | 1st = 5 Courageous Kiwi 2nd = 6 Wilusi Blues 3rd = 2 Mckay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Obama Keeping | ||
Sat Nov 8 2014 22:05 | 1st = 3 Obama Keeping 2nd = 2 Extrovert 3rd = 5 Last Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Spring Bonanza | ||
Sat Nov 8 2014 22:02 | 1st = 7 Spring Bonanza 2nd = 1 Princess Canute 3rd = 3 Victory Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Classievale | ||
Sat Nov 8 2014 22:00 | 1st = 6 Classievale 2nd = 3 Itz Dreamin Jonesy 3rd = 7 Jilliby Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Over Limit | ||
Sat Nov 8 2014 21:57 | 1st = 8 Over Limit 2nd = 5 Quarrel Bale 3rd = 1 Aristotle Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Zipping Grace | ||
Sat Nov 8 2014 21:54 | 1st = 8 Zipping Grace 2nd = 7 Smashing Sally 3rd = 4 Wake Up Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Nico Serrano | ||
Sat Nov 8 2014 21:52 | 1st = 4 Nico Serrano 3rd = 3 Bargain Basement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Zipping Weston | ||
Sat Nov 8 2014 21:50 | 1st = 1 Zipping Weston 2nd = 3 Zipping Oscar 3rd = 2 Topper Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Midnight Osti | ||
Sat Nov 8 2014 21:47 | 1st = 4 Midnight Osti 2nd = 8 Bursting Flames 3rd = 5 Sharp Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 8 Just Jamie | ||
Sat Nov 8 2014 21:46 | 1st = 8 Just Jamie 2nd = 9 Sukhovey Wind 3rd = 11 Country Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 10 Manoflisa | ||
Sat Nov 8 2014 21:42 | 1st = 10 Manoflisa 2nd = 3 Saint Stormy 3rd = 4 Robbiewillmakeit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Quantum Bale | ||
Sat Nov 8 2014 21:40 | 1st = 5 Quantum Bale 2nd = 4 Skinny Vinnie 3rd = 3 Babylon Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Farmers Gold | ||
Sat Nov 8 2014 21:37 | 1st = 2 Farmers Gold 2nd = 4 Regal Lauryn 3rd = 8 Bills Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 All Starzzz Shark | ||
Sat Nov 8 2014 21:35 | 1st = 9 All Starzzz Shark 2nd = 4 Lady Royal Sue 3rd = 3 Art In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 In The Boot | ||
Sat Nov 8 2014 21:32 | 1st = 4 In The Boot 2nd = 3 Elite Sprite 3rd = 1 Wheres Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 7 Rate Highly | ||
Sat Nov 8 2014 21:30 | 1st = 7 Rate Highly 2nd = 2 My Zach Bromac 3rd = 12 Dodge the Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 10 Paddys Devil | ||
Sat Nov 8 2014 21:27 | 1st = 10 Paddys Devil 2nd = 4 Knot Telling Ya 3rd = 2 Hello Good Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Essentially | ||
Sat Nov 8 2014 21:23 | 1st = 2 Essentially 2nd = 7 Mister Mint 3rd = 8 King Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Nothing Else Matters | ||
Sat Nov 8 2014 21:22 | 1st = 2 Nothing Else Matters 2nd = 3 Fistfullofdollars 3rd = 6 Power of Attorney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Morningside | ||
Sat Nov 8 2014 21:20 | 1st = 3 Morningside 2nd = 1 Lethal Three 3rd = 7 Darbain Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 2 Delightful Jade | ||
Sat Nov 8 2014 21:17 | 1st = 2 Delightful Jade 2nd = 6 Ive Got It All 3rd = 4 Cullect On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 6 Watch The Dream | ||
Sat Nov 8 2014 21:15 | 1st = 6 Watch The Dream 2nd = 1 The Endeavour 3rd = 11 Blackjack Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Tear Away Size | ||
Sat Nov 8 2014 21:13 | 1st = 2 Tear Away Size 2nd = 7 Cyndies Special 3rd = 3 Hopping Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 5 Kistamon | ||
Sat Nov 8 2014 21:12 | 1st = 5 Kistamon 2nd = 2 Shakes 3rd = 4 May Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Zipping Willow | ||
Sat Nov 8 2014 21:10 | 1st = 4 Zipping Willow 2nd = 1 Anything Less 3rd = 2 Zipping Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Radwanska | ||
Sat Nov 8 2014 21:07 | 1st = 3 Radwanska 2nd = 9 Winsome Jenny 3rd = 6 Sweet Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Forever Gold | ||
Sat Nov 8 2014 21:05 | 1st = 2 Forever Gold 2nd = 1 Ace Light 3rd = 9 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 Shoshone Star | ||
Sat Nov 8 2014 21:02 | 1st = 7 Shoshone Star 2nd = 6 Swanart 3rd = 1 Tear Away Kuda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 Kalahari King | ||
Sat Nov 8 2014 21:00 | 1st = 5 Kalahari King 2nd = 3 Nobetterthanthis 3rd = 6 Five Star Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Size Does Matter | ||
Sat Nov 8 2014 20:57 | 1st = 1 Size Does Matter 2nd = 4 Take Charge 3rd = 5 Bayman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Le Sirenuse | ||
Sat Nov 8 2014 20:54 | 1st = 2 Le Sirenuse 2nd = 7 Yogi Blue 3rd = 1 Placid Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Komaru | ||
Sat Nov 8 2014 20:52 | 1st = 3 Komaru 2nd = 6 Star Crossed 3rd = 4 Madsisteritis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Zipping Zoro | ||
Sat Nov 8 2014 20:50 | 1st = 8 Zipping Zoro 2nd = 1 Zulu Mystique 3rd = 4 Ink Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 Your Excused | ||
Sat Nov 8 2014 20:49 | 1st = 1 Your Excused 2nd = 8 Gotta Go Chocolate 3rd = 5 Change Doon Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Evoked | ||
Sat Nov 8 2014 20:47 | 1st = 1 Evoked 2nd = 6 Jumble 3rd = 2 Omar Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 9 Avonnova | ||
Sat Nov 8 2014 20:45 | 1st = 9 Avonnova 2nd = 5 Teo Enteo 3rd = 2 Chariot King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 5 Bills Back | ||
Sat Nov 8 2014 20:41 | 1st = 5 Bills Back 2nd = 8 Elite Diva 3rd = 3 Multi King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Jilliby Ling | ||
Sat Nov 8 2014 20:40 | 1st = 3 Jilliby Ling 2nd = 5 Better Than Money 3rd = 10 Place Your Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Zipping Rory | ||
Sat Nov 8 2014 20:38 | 1st = 2 Zipping Rory 2nd = 1 Big Kat 3rd = 8 Shall She Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Cantbuybetter | ||
Sat Nov 8 2014 20:35 | 1st = 1 Cantbuybetter 2nd = 7 Razzling Dazzler 3rd = 5 Exciting Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Iron Mike | ||
Sat Nov 8 2014 20:34 | 1st = 5 Iron Mike 2nd = 3 Capricorn Dancer 3rd = 7 Moo Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Happy Haswell | ||
Sat Nov 8 2014 20:31 | 1st = 6 Happy Haswell 2nd = 9 Flash Houdini 3rd = 4 Miners Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 1 Pirates Plunder | ||
Sat Nov 8 2014 20:30 | 1st = 1 Pirates Plunder 2nd = 3 Jilliby Daphne 3rd = 4 Yeadan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Marlow Man | ||
Sat Nov 8 2014 20:28 | 1st = 5 Marlow Man 2nd = 4 Von Ryan 3rd = 1 La Grand Logie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 1 Redbank Under Fire | ||
Sat Nov 8 2014 20:27 | 1st = 1 Redbank Under Fire 2nd = 7 Redbank Harry 3rd = 8 Redbank Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Vatos Loco | ||
Sat Nov 8 2014 20:25 | 1st = 8 Vatos Loco 2nd = 2 Bulletproof Esky 3rd = 1 Charlm Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Star Brutus | ||
Sat Nov 8 2014 20:24 | 1st = 1 Star Brutus 2nd = 3 Three Queens 3rd = 2 Nelson County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 10 Kerrigan Bale | ||
Sat Nov 8 2014 20:22 | 1st = 10 Kerrigan Bale 2nd = 9 Julie Bale 3rd = 8 Blonde Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 9 Sally Doo | ||
Sat Nov 8 2014 20:19 | 1st = 9 Sally Doo 2nd = 6 Elite Robbo 3rd = 8 Mazooma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 Alta Jerome | ||
Sat Nov 8 2014 20:18 | 1st = 7 Alta Jerome 2nd = 8 Miami Dream 3rd = 9 Rocky Carrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Transcend Time | ||
Sat Nov 8 2014 20:16 | 1st = 2 Transcend Time 2nd = 7 Punk Panther 3rd = 3 Go Mobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 11 This Cat Rocks | ||
Sat Nov 8 2014 20:15 | 1st = 11 This Cat Rocks 2nd = 3 Raising Dubai 3rd = 1 Vital Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Rhythmic Blues | ||
Sat Nov 8 2014 20:12 | 1st = 3 Rhythmic Blues 2nd = 5 Californian Dude 3rd = 1 Pay Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Katesaroyal | ||
Sat Nov 8 2014 20:10 | 1st = 1 Katesaroyal 2nd = 5 My Aliyana 3rd = 9 Her Ex And I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Go Jetta Go | ||
Sat Nov 8 2014 20:07 | 1st = 3 Go Jetta Go 2nd = 4 Gretas Rescue 3rd = 8 Raramuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Precious Mion | ||
Sat Nov 8 2014 20:04 | 1st = 3 Precious Mion 2nd = 2 Revalap 3rd = 8 Billysoar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 Jilda | ||
Sat Nov 8 2014 20:02 | 1st = 1 Jilda 2nd = 5 Shaka Moment 3rd = 8 Wemen Pilgrim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Dyna Synch | ||
Sat Nov 8 2014 20:00 | 1st = 5 Dyna Synch 2nd = 1 Maintenance Man 3rd = 2 Tekki Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 4 Stuart | ||
Sat Nov 8 2014 19:58 | 1st = 4 Stuart 2nd = 1 Riley James 3rd = 7 Angel Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Midnight Allure | ||
Sat Nov 8 2014 19:57 | 1st = 2 Midnight Allure 2nd = 3 Son Of Saga 3rd = 6 Penhale Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Hunter Hummer | ||
Sat Nov 8 2014 19:56 | 1st = 2 Hunter Hummer 2nd = 1 Tigress Ally 3rd = 6 Kiss Me Hughie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Miss Jacovella | ||
Sat Nov 8 2014 19:53 | 1st = 1 Miss Jacovella 2nd = 3 Hold On Beau 3rd = 7 Allen Quarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 10 Cheap Tint | ||
Sat Nov 8 2014 19:52 | 1st = 10 Cheap Tint 2nd = 8 Flaming Hero 3rd = 7 Sound System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Senorita Pearl | ||
Sat Nov 8 2014 19:50 | 1st = 1 Senorita Pearl 2nd = 2 Black Bronco 3rd = 6 Roman Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 You Say So | ||
Sat Nov 8 2014 19:47 | 1st = 4 You Say So 2nd = 8 Hez So Fast 3rd = 1 Legless State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 8 Easy On The Eye | ||
Sat Nov 8 2014 19:45 | 1st = 8 Easy On The Eye 2nd = 7 Fearless Leader 3rd = 6 Miysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Barneys Rhino | ||
Sat Nov 8 2014 19:42 | 1st = 1 Barneys Rhino 2nd = 5 Tonnage 3rd = 7 Linas Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Kennedy Creek | ||
Sat Nov 8 2014 19:40 | 1st = 6 Kennedy Creek 2nd = 3 Rubys Bad Boy 3rd = 4 Four Jokers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Pocket Kings | ||
Sat Nov 8 2014 19:38 | 1st = 2 Pocket Kings 2nd = 6 Soul Maker 3rd = 7 Lektra Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 8 Magnifisio | ||
Sat Nov 8 2014 19:35 | 1st = 8 Magnifisio 2nd = 9 Fuchsia Bandana 3rd = 7 Platinum Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Bank Again | ||
Sat Nov 8 2014 19:34 | 1st = 7 Bank Again 2nd = 4 Kiss Me Marlow 3rd = 10 Nickel Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Punk Pirate | ||
Sat Nov 8 2014 19:31 | 1st = 8 Punk Pirate 2nd = 3 Dyna Rapidash 3rd = 2 Pure Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Cashwrangs Smoker | ||
Sat Nov 8 2014 19:30 | 1st = 6 Cashwrangs Smoker 2nd = 4 Campaign Drive 3rd = 7 Jimmy The Editor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Avondale Maurick | ||
Sat Nov 8 2014 19:27 | 1st = 3 Avondale Maurick 2nd = 2 Victory Belle 3rd = 4 My Miss Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 8 Modern Monty | ||
Sat Nov 8 2014 19:25 | 1st = 8 Modern Monty 2nd = 3 Signum Vitae 3rd = 7 Scoobydont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Elishas Tan | ||
Sat Nov 8 2014 19:23 | 1st = 8 Elishas Tan 2nd = 7 Treblig Brad 3rd = 5 Maywyns Copy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Rejuvenation | ||
Sat Nov 8 2014 19:22 | 1st = 9 Rejuvenation 2nd = 5 Me An Kel 3rd = 3 Our Solar Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Bent Biscuit | ||
Sat Nov 8 2014 19:20 | 1st = 6 Bent Biscuit 2nd = 4 Fresco Star 3rd = 1 Hot Mess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Real Favulous | ||
Sat Nov 8 2014 19:18 | 1st = 4 Real Favulous 2nd = 3 Tints 3rd = 1 Jacks Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Brazen Bull | ||
Sat Nov 8 2014 19:15 | 1st = 1 Brazen Bull 2nd = 5 Nemesis Bale 3rd = 3 Callums Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Cundle Jack | ||
Sat Nov 8 2014 19:12 | 1st = 2 Cundle Jack 2nd = 1 Darcy Doo 3rd = 9 Bar No Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 3 Ready For Takeoff | ||
Sat Nov 8 2014 19:10 | 1st = 3 Ready For Takeoff 2nd = 2 Yayas Hot Spot 3rd = 4 Leveltwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Sunday Sess | ||
Sat Nov 8 2014 19:08 | 1st = 3 Sunday Sess 2nd = 7 Echelonic Action 3rd = 4 Mid Air Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Magic Franco | ||
Sat Nov 8 2014 19:05 | 1st = 2 Magic Franco 2nd = 9 Compton Street 3rd = 3 Regal Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 String Quartet | ||
Sat Nov 8 2014 19:03 | 1st = 1 String Quartet 2nd = 6 Georgina 3rd = 8 Wise Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 5 Miss Metro Glen | ||
Sat Nov 8 2014 19:00 | 1st = 5 Miss Metro Glen 2nd = 4 It Is She 3rd = 3 Urban Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 2 Remy Bressant | ||
Sat Nov 8 2014 18:57 | 1st = 2 Remy Bressant 2nd = 1 Karlas Lucky Son 3rd = 5 Keys Tothe Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 1 Disposition | ||
Sat Nov 8 2014 18:55 | 1st = 1 Disposition 2nd = 3 Rommel 3rd = 2 Cuanzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Gun Flyer | ||
Sat Nov 8 2014 18:53 | 1st = 8 Gun Flyer 2nd = 6 Miss Enchanted 3rd = 5 Grand Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Day Dream Dancer | ||
Sat Nov 8 2014 18:50 | 1st = 4 Day Dream Dancer 2nd = 2 My Nanna Faye 3rd = 7 Canturi Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Zulekha | ||
Sat Nov 8 2014 18:48 | 1st = 2 Zulekha 2nd = 1 Cruisen Billy 3rd = 7 My Names Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 The Empires Sister | ||
Sat Nov 8 2014 18:45 | 1st = 1 The Empires Sister 2nd = 2 Chief Fairman 3rd = 7 Justaglamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Unique Mistique | ||
Sat Nov 8 2014 18:40 | 1st = 3 Unique Mistique 2nd = 2 Rhiatenn Road 3rd = 1 Mr Peppers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Emilys Kitty | ||
Sat Nov 8 2014 18:38 | 1st = 4 Emilys Kitty 2nd = 1 Mataris Lad 3rd = 3 Driftway Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Master Pip | ||
Sat Nov 8 2014 18:35 | 1st = 1 Master Pip 2nd = 8 Wandary Splash 3rd = 6 Artzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 7 Hirising | ||
Sat Nov 8 2014 18:32 | 1st = 7 Hirising 2nd = 6 Holy Camp Girl 3rd = 8 Jack Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 1 The Best | ||
Sat Nov 8 2014 18:30 | 1st = 1 The Best 2nd = 4 Que Cee 3rd = 3 Beijing Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 11 Death Defying | ||
Sat Nov 8 2014 18:25 | 1st = 11 Death Defying 2nd = 6 Tommy Kay 3rd = 8 Mallee Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Flynnie | ||
Sat Nov 8 2014 18:23 | 1st = 4 Flynnie 2nd = 1 Southwood Jack 3rd = 9 Full Of Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 7 Pop Culture | ||
Sat Nov 8 2014 18:20 | 1st = 7 Pop Culture 2nd = 14 Rebelson 3rd = 6 Fancy Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 11 Hear The Call | ||
Sat Nov 8 2014 18:15 | 1st = 11 Hear The Call 2nd = 7 Inception 3rd = 9 Stevie Wander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Azeem Kaos | ||
Sat Nov 8 2014 18:13 | 1st = 6 Azeem Kaos 2nd = 4 Beer Boy 3rd = 7 Red Sun Foo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 4 Amizade | ||
Sat Nov 8 2014 18:10 | 1st = 4 Amizade 2nd = 2 I Am Boss 3rd = 9 Our Neddy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Mott Haven | ||
Sat Nov 8 2014 18:08 | 1st = 1 Mott Haven 2nd = 4 Brother Moses 3rd = 7 Six Green Thumbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 The Big Mach | ||
Sat Nov 8 2014 18:05 | 1st = 3 The Big Mach 2nd = 9 Nonno Stride 3rd = 1 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 7 The Brazen Jasper | ||
Sat Nov 8 2014 18:02 | 1st = 7 The Brazen Jasper 2nd = 1 Conrod Kenze 3rd = 2 Baked In The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 The Yowie | ||
Sat Nov 8 2014 18:00 | 1st = 5 The Yowie 2nd = 2 Sezwho 3rd = 4 Olympias Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 6 Rhaego | ||
Sat Nov 8 2014 17:55 | 1st = 6 Rhaego 2nd = 7 Legal Counsel 3rd = 8 Spursyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Kennys Aroma | ||
Sat Nov 8 2014 17:53 | 1st = 4 Kennys Aroma 2nd = 1 Moon Flash 3rd = 7 Subic Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 4 Nite Rocker | ||
Sat Nov 8 2014 17:50 | 1st = 4 Nite Rocker 2nd = 8 Qadir 3rd = 6 Langridge Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 7 Crown Lawyer | ||
Sat Nov 8 2014 17:45 | 1st = 7 Crown Lawyer 2nd = 5 Rons Call 3rd = 8 Hobart Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Rosie Bronx | ||
Sat Nov 8 2014 17:43 | 1st = 2 Rosie Bronx 2nd = 7 Springvale Harry 3rd = 1 Southwood Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 7 Eclair Big Bang | ||
Sat Nov 8 2014 17:40 | 1st = 7 Eclair Big Bang 2nd = 9 Boristar 3rd = 4 Fast N Rocking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 6 Slade Amigos | ||
Sat Nov 8 2014 17:35 | 1st = 6 Slade Amigos 2nd = 4 Straiffic 3rd = 3 Poets Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Oxley Axeman | ||
Sat Nov 8 2014 17:33 | 1st = 6 Oxley Axeman 2nd = 5 Izzy Marlow 3rd = 1 Mamzelle Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 9 Abaddon | ||
Sat Nov 8 2014 17:30 | 1st = 9 Abaddon 2nd = 4 Gundy Spirit 3rd = 3 Cracco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 2 Golden Mane | ||
Sat Nov 8 2014 17:25 | 1st = 2 Golden Mane 2nd = 9 Cool Attraction 3rd = 6 Scarlet Moretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 9 Enormous Honour | ||
Sat Nov 8 2014 17:20 | 1st = 9 Enormous Honour 2nd = 15 Centre Pivot 3rd = 8 Meticulously |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 5 Hyperactive | ||
Sat Nov 8 2014 17:15 | 1st = 5 Hyperactive 2nd = 3 Amajill 3rd = 1 Ella Enty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Silent Whisper | ||
Sat Nov 8 2014 17:10 | 1st = 2 Silent Whisper 2nd = 3 Grand Britannia 3rd = 6 House Of Wax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 2 Suavito | ||
Sat Nov 8 2014 17:05 | 1st = 2 Suavito 2nd = 7 Girl In Flight 3rd = 13 Amanpour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 2 Magnus Missile | ||
Sat Nov 8 2014 17:00 | 1st = 2 Magnus Missile 2nd = 3 Swap Ya 3rd = 5 Debs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 3 Due Date | ||
Sat Nov 8 2014 16:55 | 1st = 3 Due Date 2nd = 1 Tamburello 3rd = 10 Paronella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 9 Shiraz Attack | ||
Sat Nov 8 2014 16:50 | 1st = 9 Shiraz Attack 2nd = 2 Elusive Storm 3rd = 3 Queen Of The Lochs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 6 Eruption | ||
Sat Nov 8 2014 16:45 | 1st = 6 Eruption 2nd = 7 Judicial Rock 3rd = 8 Romantic Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 9 Plutorius | ||
Sat Nov 8 2014 16:40 | 1st = 9 Plutorius 2nd = 6 Perplexity 3rd = 12 Dowdstown Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 15 Sharpening | ||
Sat Nov 8 2014 16:35 | 1st = 15 Sharpening 2nd = 13 Flinders Peak 3rd = 2 Revelio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Heart Reef | ||
Sat Nov 8 2014 16:30 | 1st = 1 Heart Reef 2nd = 5 Azzcool 3rd = 8 Violets Are Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 4 Silver Magic Ships | ||
Sat Nov 8 2014 16:25 | 1st = 4 Silver Magic Ships 2nd = 1 Hold Your Tongue 3rd = 5 Silver Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 7 Hucklebuck | ||
Sat Nov 8 2014 16:20 | 1st = 7 Hucklebuck 2nd = 9 Lucky Hussler 3rd = 2 The Cleaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 3 Sassy Sister | ||
Sat Nov 8 2014 16:15 | 1st = 3 Sassy Sister 2nd = 9 Shengli 3rd = 5 Zindzela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 9 Whiskey Allround | ||
Sat Nov 8 2014 16:10 | 1st = 9 Whiskey Allround 2nd = 4 The Storeman 3rd = 10 Beach Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Tallat | ||
Sat Nov 8 2014 16:05 | 1st = 5 Tallat 2nd = 9 Lucky Edge 3rd = 1 King Of Dudes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 3 Paris Match | ||
Sat Nov 8 2014 16:00 | 1st = 3 Paris Match 2nd = 6 Peace Force 3rd = 1 Brook Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 2 Chillin With Dylan | ||
Sat Nov 8 2014 15:55 | 1st = 2 Chillin With Dylan 2nd = 1 Danehill Native 3rd = 6 Cheeky Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Sol Brillante | ||
Sat Nov 8 2014 15:50 | 1st = 4 Sol Brillante 2nd = 5 Who You Know 3rd = 9 Californian Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 14 Tiara | ||
Sat Nov 8 2014 15:47 | 1st = 14 Tiara 2nd = 7 Rasa Lila 3rd = 8 Jimmy Hoffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 10 Rebel Queen | ||
Sat Nov 8 2014 15:45 | 1st = 10 Rebel Queen 2nd = 5 Lord Conrad 3rd = 11 Rotana Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 9 Terravista | ||
Sat Nov 8 2014 15:40 | 1st = 9 Terravista 2nd = 10 Chautauqua 3rd = 2 Lankan Rupee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 1 Invitations | ||
Sat Nov 8 2014 15:35 | 1st = 1 Invitations 2nd = 4 Cornish Tales 3rd = 7 On The Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 13 Green Aventurine | ||
Sat Nov 8 2014 15:33 | 1st = 13 Green Aventurine 2nd = 2 Keepit To Yourself 3rd = 10 Hey Porter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 5 Bingo Rose | ||
Sat Nov 8 2014 15:30 | 1st = 5 Bingo Rose 2nd = 10 Salerio 3rd = 2 Hora Sexta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 3 Dark Lochnagar | ||
Sat Nov 8 2014 15:25 | 1st = 3 Dark Lochnagar 2nd = 4 Mister Cool 3rd = 8 Missed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 3 Amovatio | ||
Sat Nov 8 2014 15:20 | 1st = 3 Amovatio 2nd = 8 Mr One Eleven 3rd = 2 Timeless Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Wheres Thatdragon | ||
Sat Nov 8 2014 15:15 | 1st = 7 Wheres Thatdragon 2nd = 8 I Like Candy 3rd = 6 Simbah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 4 Exalted Moment | ||
Sat Nov 8 2014 15:10 | 1st = 4 Exalted Moment 2nd = 7 Frost Dodger 3rd = 5 Amalgamate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 4 Curious | ||
Sat Nov 8 2014 15:07 | 1st = 4 Curious 2nd = 12 Bingo 3rd = 2 Farm Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 6 Jostle | ||
Sat Nov 8 2014 15:05 | 1st = 6 Jostle 2nd = 8 Wheres Scotty 3rd = 9 Boratora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Le Roi | ||
Sat Nov 8 2014 15:00 | 1st = 3 Le Roi 2nd = 1 Prince Of Penzance 3rd = 2 Big Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 3 Music Man | ||
Sat Nov 8 2014 14:55 | 1st = 3 Music Man 2nd = 2 Warken 3rd = 5 Assertive Chef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Darci Be Good | ||
Sat Nov 8 2014 14:50 | 1st = 2 Darci Be Good 2nd = 5 Bush Aviator 3rd = 7 Lord Pyrus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 8 Gold Hoffa | ||
Sat Nov 8 2014 14:45 | 1st = 8 Gold Hoffa 2nd = 1 Rearview 3rd = 4 Chit Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 6 Ball Of Muscle | ||
Sat Nov 8 2014 14:40 | 1st = 6 Ball Of Muscle 2nd = 4 Floral Insight 3rd = 5 Qfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 9 My Maisie | ||
Sat Nov 8 2014 14:35 | 1st = 9 My Maisie 2nd = 8 Savannah Dream 3rd = 3 Knightwick Manor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 6 Brimarvi Prince | ||
Sat Nov 8 2014 14:30 | 1st = 6 Brimarvi Prince 2nd = 1 On Strike 3rd = 2 Exodus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 5 Ryan Mark | ||
Sat Nov 8 2014 14:27 | 1st = 5 Ryan Mark 2nd = 1 Fix 3rd = 3 Goldminer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 5 Bootlegging | ||
Sat Nov 8 2014 14:25 | 1st = 5 Bootlegging 2nd = 11 More Precise 3rd = 8 Aqaba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 4 Lord Aspen | ||
Sat Nov 8 2014 14:20 | 1st = 4 Lord Aspen 2nd = 13 Orient Line 3rd = 12 Ducal Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Malachite | ||
Sat Nov 8 2014 14:15 | 1st = 4 Malachite 2nd = 3 Higashi 3rd = 2 Rocco In The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 7 Mishani Di Caprio | ||
Sat Nov 8 2014 14:10 | 1st = 7 Mishani Di Caprio 2nd = 3 Cookies Carioca 3rd = 1 The Wildman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 16 Boundary | ||
Sat Nov 8 2014 14:05 | 1st = 16 Boundary 2nd = 12 Alysiana 3rd = 10 Quantum Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Valcot | ||
Sat Nov 8 2014 14:00 | 1st = 4 Valcot 2nd = 3 Fare Well 3rd = 2 Fort Sumter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Zippity Zou | ||
Sat Nov 8 2014 13:55 | 1st = 5 Zippity Zou 2nd = 7 Our Lady Mac 3rd = 2 Natural Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Pistolier | ||
Sat Nov 8 2014 13:50 | 1st = 3 Pistolier 2nd = 1 Conidel 3rd = 7 Fine Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 10 Tomorrowland | ||
Sat Nov 8 2014 13:47 | 1st = 10 Tomorrowland 2nd = 8 Sports Illustrated 3rd = 1 Biggin Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 2 Come Closer | ||
Sat Nov 8 2014 13:45 | 1st = 2 Come Closer 2nd = 1 Bring Luck 3rd = 6 Tennessee Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 7 Saint Or Sinner | ||
Sat Nov 8 2014 13:40 | 1st = 7 Saint Or Sinner 2nd = 8 Pin Your Hopes 3rd = 3 Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 2 Baio | ||
Sat Nov 8 2014 13:35 | 1st = 2 Baio 2nd = 3 Lerwick 3rd = 5 Mandalong Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 6 Iron Ore | ||
Sat Nov 8 2014 13:25 | 1st = 6 Iron Ore 2nd = 9 Commands The Stage 3rd = 10 Super Daph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 7 Hauraki | ||
Sat Nov 8 2014 13:20 | 1st = 7 Hauraki 2nd = 1 Good Project 3rd = 5 Redoutable Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 The Ultimatum | ||
Sat Nov 8 2014 13:15 | 1st = 5 The Ultimatum 2nd = 2 Magic Boy 3rd = 4 Im A Flying Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 5 Pretty Handy | ||
Sat Nov 8 2014 13:10 | 1st = 5 Pretty Handy 2nd = 12 Sehr Schnell 3rd = 6 Proposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 8 Onlyarose | ||
Sat Nov 8 2014 13:07 | 1st = 8 Onlyarose 2nd = 14 Fascination Street 3rd = 1 Cartell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 13 Held Hostage | ||
Sat Nov 8 2014 13:00 | 1st = 13 Held Hostage 2nd = 3 Clang And Bang 3rd = 9 Shenzhou Steeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Napoleon | ||
Sat Nov 8 2014 12:55 | 1st = 3 Napoleon 2nd = 6 Eleivue 3rd = 1 Demosthenes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Madame Hennessy | ||
Sat Nov 8 2014 12:45 | 1st = 6 Madame Hennessy 2nd = 2 Freedom Beckons 3rd = 1 Bluegrass Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 3 Mine Two | ||
Sat Nov 8 2014 12:40 | 1st = 3 Mine Two 2nd = 5 Italy 3rd = 4 Carriages |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 7 Louis Choice | ||
Sat Nov 8 2014 12:35 | 1st = 7 Louis Choice 2nd = 6 Last Card Joe 3rd = 8 Northern Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 8 Duquesa | ||
Sat Nov 8 2014 12:27 | 1st = 8 Duquesa 2nd = 1 Delveen 3rd = 4 Full Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Prompt Return | ||
Sat Nov 8 2014 12:20 | 1st = 1 Prompt Return 2nd = 8 Old Trieste 3rd = 13 Sailing By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 13 Sardaaj | ||
Sat Nov 8 2014 11:52 | 1st = 13 Sardaaj 2nd = 10 Joanna 3rd = 14 Always On My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 9 Zerez | ||
Sat Nov 8 2014 11:25 | 1st = 9 Zerez 2nd = 2 Opoho 3rd = 8 Outrageous Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 11 Irresistabelle | ||
Sat Nov 8 2014 11:17 | 1st = 11 Irresistabelle 2nd = 7 Deo Volente 3rd = 2 Cashfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 10 Arrow In The Sand | ||
Sat Nov 8 2014 10:42 | 1st = 10 Arrow In The Sand 2nd = 4 Meeska Mooska 3rd = 13 Rolling In Thedeep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 6 Serena Miss | ||
Sat Nov 8 2014 10:07 | 1st = 6 Serena Miss 2nd = 5 Scooter Oreilly 3rd = 7 China Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Shaft | ||
Sat Nov 8 2014 1:37 | 1st = 7 Shaft 2nd = 1 On The Bubbler 3rd = 2 Laurie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 9 - 5 Batavia Pirate | ||
Sat Nov 8 2014 1:30 | 1st = 5 Batavia Pirate 2nd = 2 Lukey 3rd = 1 Luck Onmymind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 5 Another Vinnie | ||
Sat Nov 8 2014 1:15 | 1st = 5 Another Vinnie 2nd = 4 Blue Mccool 3rd = 3 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Guzby | ||
Sat Nov 8 2014 1:12 | 1st = 7 Guzby 2nd = 4 Joes Guess 3rd = 1 Pin Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 8 - 6 Wasted Study | ||
Sat Nov 8 2014 1:00 | 1st = 6 Wasted Study 2nd = 8 Praetorian Guard 3rd = 4 Wetumke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Brintastic | ||
Sat Nov 8 2014 0:52 | 1st = 5 Brintastic 2nd = 2 Enough Talking 3rd = 8 Tryline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Scuba Steve | ||
Sat Nov 8 2014 0:45 | 1st = 6 Scuba Steve 2nd = 8 Jaccka Murphy 3rd = 4 Sir Willys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Ruble Monelli | ||
Sat Nov 8 2014 0:37 | 1st = 5 Ruble Monelli 2nd = 4 Helmutt 3rd = 7 Astrophysic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 1 Mosquito Buzzin | ||
Sat Nov 8 2014 0:30 | 1st = 1 Mosquito Buzzin 2nd = 4 Driven 3rd = 10 Heavens Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Enjoy A Malabu | ||
Sat Nov 8 2014 0:15 | 1st = 7 Enjoy A Malabu 2nd = 3 Earl Or Nothing 3rd = 8 Compressor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 All Square | ||
Sat Nov 8 2014 0:12 | 1st = 8 All Square 2nd = 6 Unleash Adam 3rd = 7 Thunder Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 7 Black Aquila | ||
Sat Nov 8 2014 0:00 | 1st = 7 Black Aquila 2nd = 1 Responder 3rd = 3 Wild Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Wrong Impression | ||
Wed Oct 8 2014 23:42 | 1st = 1 Wrong Impression 2nd = 7 Kardy Girl 3rd = 2 Blue Inclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Cork Popper | ||
Wed Oct 8 2014 23:27 | 1st = 7 Cork Popper 2nd = 2 Banjo Monelli 3rd = 8 Freeway Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Romeos Comet | ||
Wed Oct 8 2014 23:12 | 1st = 3 Romeos Comet 2nd = 6 Western Bound 3rd = 4 Esaba Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Sitar Monelli | ||
Wed Oct 8 2014 22:57 | 1st = 8 Sitar Monelli 2nd = 5 Starlight Jack 3rd = 6 Sette Bello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 10 - 4 Idle Hands | ||
Wed Oct 8 2014 22:50 | 1st = 4 Idle Hands 2nd = 5 Dont Break My Ark 3rd = 3 Major Steppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Wired For Speed | ||
Wed Oct 8 2014 22:42 | 1st = 5 Wired For Speed 2nd = 4 Just A Champ 3rd = 2 Harp Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Fearsome Mint | ||
Wed Oct 8 2014 22:37 | 1st = 1 Fearsome Mint 2nd = 2 Satsuki Bale 3rd = 7 Peyton Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 8 Hardy Catch | ||
Wed Oct 8 2014 22:33 | 1st = 8 Hardy Catch 2nd = 9 Tarawi April 3rd = 4 Heffner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Rogue Raider | ||
Wed Oct 8 2014 22:29 | 1st = 3 Rogue Raider 2nd = 5 Just Wins 3rd = 7 Chasin Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Full Effect | ||
Wed Oct 8 2014 22:25 | 1st = 1 Full Effect 2nd = 4 Jokes Aside 3rd = 5 Kikit Blondy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 4 Nonumber | ||
Wed Oct 8 2014 22:20 | 1st = 4 Nonumber 2nd = 2 Lombo Happy Hour 3rd = 6 My Highlights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 9 Sting Like Ali | ||
Wed Oct 8 2014 22:17 | 1st = 9 Sting Like Ali 2nd = 4 All Bar One 3rd = 7 Lucky Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 1 Maureens Magic | ||
Wed Oct 8 2014 22:12 | 1st = 1 Maureens Magic 2nd = 4 Brazen Speed 3rd = 9 Little Micra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Archibald Prize | ||
Wed Oct 8 2014 22:11 | 1st = 5 Archibald Prize 2nd = 1 Sandy Monelli 3rd = 2 Bassyappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 3 Lacindas Boy | ||
Wed Oct 8 2014 22:09 | 1st = 3 Lacindas Boy 2nd = 2 Pink Rosa Lee 3rd = 8 Paua Outburst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 9 - 9 Sister Quest | ||
Wed Oct 8 2014 22:05 | 1st = 9 Sister Quest 2nd = 5 Finalaregee 3rd = 10 Braver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Mellow And Black | ||
Wed Oct 8 2014 22:04 | 1st = 7 Mellow And Black 2nd = 5 Zipping Suri 3rd = 8 Dame Navada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Lilas Girl | ||
Wed Oct 8 2014 21:58 | 1st = 6 Lilas Girl 2nd = 3 Necro Bale 3rd = 4 Norman Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Lack Of Patience | ||
Wed Oct 8 2014 21:55 | 1st = 1 Lack Of Patience 2nd = 2 Webster 3rd = 3 Ruby Gaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 True Desire | ||
Wed Oct 8 2014 21:50 | 1st = 1 True Desire 2nd = 3 Texas Terror 3rd = 4 Couldntresist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Multi King | ||
Wed Oct 8 2014 21:49 | 1st = 7 Multi King 2nd = 1 Veetee Dynamite 3rd = 6 Puzzle Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 6 Paperbond | ||
Wed Oct 8 2014 21:48 | 1st = 6 Paperbond 2nd = 4 Kid Eager 3rd = 1 Rodrigo Diaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Phaser Bale | ||
Wed Oct 8 2014 21:41 | 1st = 5 Phaser Bale 2nd = 7 Blue Suede Girl 3rd = 4 Setsuna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Flying Special | ||
Wed Oct 8 2014 21:40 | 1st = 1 Flying Special 2nd = 2 Ronray Fury 3rd = 8 Celtic Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Tarawi Grace | ||
Wed Oct 8 2014 21:38 | 1st = 3 Tarawi Grace 2nd = 7 Elizabeth Benz 3rd = 8 Rectify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 8 Private Currency | ||
Wed Oct 8 2014 21:35 | 1st = 8 Private Currency 2nd = 6 Flash Al Moon 3rd = 5 Mr Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 3 Intransit | ||
Wed Oct 8 2014 21:30 | 1st = 3 Intransit 2nd = 8 Tibytoa 3rd = 9 Blissntheblack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Dark Magnum | ||
Wed Oct 8 2014 21:28 | 1st = 1 Dark Magnum 2nd = 8 Pierro Kade 3rd = 2 Paddys Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Chloes Hand | ||
Wed Oct 8 2014 21:25 | 1st = 3 Chloes Hand 2nd = 2 Brendans Puzzle 3rd = 5 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 So You Think | ||
Wed Oct 8 2014 21:20 | 1st = 2 So You Think 2nd = 7 Tallyho Bromac 3rd = 1 Luv Tha Aces Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 10 Ucem | ||
Wed Oct 8 2014 21:18 | 1st = 10 Ucem 2nd = 1 Call Me Hank 3rd = 8 All Inn Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Billys Crusader | ||
Wed Oct 8 2014 21:15 | 1st = 8 Billys Crusader 2nd = 7 Kraka Barrel 3rd = 4 From The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 1 Moraes | ||
Wed Oct 8 2014 21:10 | 1st = 1 Moraes 2nd = 6 Mondo Courage 3rd = 10 Mutitjulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Dyna Ishaan | ||
Wed Oct 8 2014 21:09 | 1st = 7 Dyna Ishaan 2nd = 5 Zipping Joe 3rd = 4 Salegreys Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 9 Majestic Odessa | ||
Wed Oct 8 2014 21:08 | 1st = 9 Majestic Odessa 2nd = 7 Our Lady Di 3rd = 1 Bad Boy Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 8 Roussos Destiny | ||
Wed Oct 8 2014 21:05 | 1st = 8 Roussos Destiny 2nd = 9 Holy Cat 3rd = 6 Gee Gee Black Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 3 Kamikaze Ky | ||
Wed Oct 8 2014 21:00 | 1st = 3 Kamikaze Ky 2nd = 4 Walkinthenight 3rd = 2 King Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Filius Flitwick | ||
Wed Oct 8 2014 20:58 | 1st = 4 Filius Flitwick 2nd = 5 Whatta Brew 3rd = 2 Navaho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Excellent Speed | ||
Wed Oct 8 2014 20:55 | 1st = 7 Excellent Speed 2nd = 6 Natalie Benz 3rd = 1 Earner Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Im Jack Black | ||
Wed Oct 8 2014 20:50 | 1st = 6 Im Jack Black 2nd = 8 Magnussen 3rd = 3 Nedra Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Fantastic Pete | ||
Wed Oct 8 2014 20:48 | 1st = 8 Fantastic Pete 2nd = 7 Messina Special 3rd = 2 Ima Korka Bloke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Cosmea | ||
Wed Oct 8 2014 20:47 | 1st = 1 Cosmea 2nd = 3 Bunga Bunga 3rd = 2 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Blizzard Of Ozz | ||
Wed Oct 8 2014 20:43 | 1st = 6 Blizzard Of Ozz 2nd = 1 Ultimate Courage 3rd = 2 Nicks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Thor Bale | ||
Wed Oct 8 2014 20:41 | 1st = 8 Thor Bale 2nd = 3 Rumero Reason 3rd = 1 Wattle Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Wonsden | ||
Wed Oct 8 2014 20:38 | 1st = 1 Wonsden 2nd = 8 Thrilla Moment 3rd = 7 Junior Chavez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 6 Saturn Shimmy | ||
Wed Oct 8 2014 20:35 | 1st = 6 Saturn Shimmy 2nd = 5 Just Mouse 3rd = 3 Grey Gown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 1 Indigo Smile | ||
Wed Oct 8 2014 20:30 | 1st = 1 Indigo Smile 2nd = 2 Superstar Xpress 3rd = 7 Boltenin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Xtreme Knocka | ||
Wed Oct 8 2014 20:28 | 1st = 7 Xtreme Knocka 2nd = 2 Capriati 3rd = 1 One For Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Wadelock Bill | ||
Wed Oct 8 2014 20:27 | 1st = 9 Wadelock Bill 2nd = 3 Secret Spell 3rd = 2 Glock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Tapcracker | ||
Wed Oct 8 2014 20:23 | 1st = 1 Tapcracker 2nd = 8 Jack Rustler 3rd = 6 Claire Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 9 Vital Edition | ||
Wed Oct 8 2014 20:20 | 1st = 9 Vital Edition 2nd = 4 Young Lionel 3rd = 1 Mac It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Scanez Cee | ||
Wed Oct 8 2014 20:18 | 1st = 1 Scanez Cee 2nd = 4 Velocemente 3rd = 2 Double Rinse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Marlin Slayer | ||
Wed Oct 8 2014 20:15 | 1st = 1 Marlin Slayer 2nd = 6 Whos Keith 3rd = 3 Miss Oneil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 11 Silver Back | ||
Wed Oct 8 2014 20:10 | 1st = 11 Silver Back 2nd = 6 Rapid Art Beat 3rd = 8 High Class Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Ray The Weapon | ||
Wed Oct 8 2014 20:08 | 1st = 1 Ray The Weapon 2nd = 6 Storm Rush 3rd = 8 Radwanska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Call Me Scary | ||
Wed Oct 8 2014 20:07 | 1st = 6 Call Me Scary 2nd = 8 Fourier Bale 3rd = 1 Ledaro Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Darcy Tee | ||
Wed Oct 8 2014 20:03 | 1st = 2 Darcy Tee 2nd = 6 Graceful Art 3rd = 7 Mayorofshinetown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 3 Made Of Stars | ||
Wed Oct 8 2014 20:00 | 1st = 3 Made Of Stars 2nd = 9 So Much Fun 3rd = 1 Frinja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Marungi Choice | ||
Wed Oct 8 2014 19:58 | 1st = 8 Marungi Choice 2nd = 7 Jeddy Bale 3rd = 5 Warami Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Itz Party Time | ||
Wed Oct 8 2014 19:55 | 1st = 3 Itz Party Time 2nd = 2 Farmor Electric 3rd = 4 Livys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 El Grande | ||
Wed Oct 8 2014 19:50 | 1st = 3 El Grande 2nd = 4 Tiki Topaz 3rd = 6 Exotique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Magic Knight | ||
Wed Oct 8 2014 19:48 | 1st = 6 Magic Knight 2nd = 3 You Betcha Jimmy 3rd = 1 Monkeys Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Discoville | ||
Wed Oct 8 2014 19:45 | 1st = 9 Discoville 2nd = 1 Muskets At Dawn 3rd = 2 Toppa Dawozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Say Goodnight | ||
Wed Oct 8 2014 19:44 | 1st = 7 Say Goodnight 2nd = 1 Blue Ranger 3rd = 2 Ice Toronado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 8 Just Julia | ||
Wed Oct 8 2014 19:40 | 1st = 8 Just Julia 2nd = 6 Scotch Creek 3rd = 3 Dark Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Crackerjack Burn | ||
Wed Oct 8 2014 19:38 | 1st = 3 Crackerjack Burn 2nd = 7 Claretown Zoe 3rd = 1 Ernie Old |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Cosmic Crest | ||
Wed Oct 8 2014 19:35 | 1st = 8 Cosmic Crest 2nd = 1 Velocity Chezon 3rd = 3 Miss Worldwide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 2 Youvegotobelieveit | ||
Wed Oct 8 2014 19:30 | 1st = 2 Youvegotobelieveit 2nd = 6 Paint The Hammer 3rd = 1 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Mighty Hurricane | ||
Wed Oct 8 2014 19:28 | 1st = 2 Mighty Hurricane 2nd = 5 Somebody Tifi 3rd = 6 Shine For Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 9 Vengeance Of Fury | ||
Wed Oct 8 2014 19:25 | 1st = 9 Vengeance Of Fury 2nd = 8 Sedate 3rd = 5 The Daily Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Jai Alai | ||
Wed Oct 8 2014 19:24 | 1st = 7 Jai Alai 2nd = 1 Grand Puzzle 3rd = 5 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Village Villain | ||
Wed Oct 8 2014 19:20 | 1st = 7 Village Villain 2nd = 1 Better Than Money 3rd = 8 Bills My Saviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Spring Collete | ||
Wed Oct 8 2014 19:18 | 1st = 1 Spring Collete 2nd = 2 He Throws Bombs 3rd = 6 Bombora Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 1 Sanadik | ||
Wed Oct 8 2014 19:13 | 1st = 1 Sanadik 2nd = 6 Bronze Destiny 3rd = 8 Always Prompt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 10 Silverstream | ||
Wed Oct 8 2014 19:10 | 1st = 10 Silverstream 2nd = 5 Fire Born 3rd = 2 Hell Of A Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 3 Winsome George | ||
Wed Oct 8 2014 19:07 | 1st = 3 Winsome George 2nd = 4 Tui The Weapon 3rd = 9 Barksdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Danyos Slappy | ||
Wed Oct 8 2014 19:06 | 1st = 5 Danyos Slappy 2nd = 4 Gee Callan 3rd = 7 Twistex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 9 Kilbirnie North View | ||
Wed Oct 8 2014 19:02 | 1st = 9 Kilbirnie North View 2nd = 7 Noted Company 3rd = 8 Rose Harvest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Got The Picture | ||
Wed Oct 8 2014 18:59 | 1st = 8 Got The Picture 2nd = 7 Blosss Blitzen 3rd = 3 Kosmik King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 7 Sahara Girl | ||
Wed Oct 8 2014 18:55 | 1st = 7 Sahara Girl 2nd = 2 Geegees Clang 3rd = 3 Lost My Patience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Me Names Nelson | ||
Wed Oct 8 2014 18:54 | 1st = 8 Me Names Nelson 2nd = 6 Glasgow Sam 3rd = 2 Zealous Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Posh Indulgence | ||
Wed Oct 8 2014 18:50 | 1st = 3 Posh Indulgence 2nd = 1 Just Ponder 3rd = 5 Chilla Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Annabow | ||
Wed Oct 8 2014 18:47 | 1st = 9 Annabow 2nd = 8 Wave Action 3rd = 10 Always About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 7 Galilee | ||
Wed Oct 8 2014 18:42 | 1st = 7 Galilee 2nd = 4 Tiz A Smokey 3rd = 6 Her Ex And I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Kulu Freedom | ||
Wed Oct 8 2014 18:39 | 1st = 5 Kulu Freedom 2nd = 3 Denzano Osti 3rd = 7 Greysynd Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 My Names Debbie | ||
Wed Oct 8 2014 18:38 | 1st = 1 My Names Debbie 2nd = 6 Goldie Fawn 3rd = 8 Bellas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 No Smoken | ||
Wed Oct 8 2014 18:35 | 1st = 3 No Smoken 2nd = 1 Steel Almighty 3rd = 2 Little Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Horizon Miss | ||
Wed Oct 8 2014 18:30 | 1st = 8 Horizon Miss 2nd = 2 Wicked Isle 3rd = 4 Misperception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 1 Deux Foix | ||
Wed Oct 8 2014 18:25 | 1st = 1 Deux Foix 2nd = 7 Mister Baldock 3rd = 13 Before All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Heres Tigger | ||
Wed Oct 8 2014 18:22 | 1st = 1 Heres Tigger 2nd = 4 Kickalong Duffy 3rd = 8 True To Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Oh Lele Kezza | ||
Wed Oct 8 2014 18:21 | 1st = 1 Oh Lele Kezza 2nd = 7 Astana Spur 3rd = 2 Movefasa Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Son Of Lopez | ||
Wed Oct 8 2014 18:17 | 1st = 10 Son Of Lopez 2nd = 2 Cruisin Carl 3rd = 5 Enthral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Kulu Kambalda | ||
Wed Oct 8 2014 18:14 | 1st = 2 Kulu Kambalda 2nd = 1 Espresso Shot 3rd = 8 Jacintalating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 5 Hummer Boy | ||
Wed Oct 8 2014 18:13 | 1st = 5 Hummer Boy 2nd = 1 Talpa Flex 3rd = 9 Cosmic Carla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 11 One More Knight | ||
Wed Oct 8 2014 18:10 | 1st = 11 One More Knight 2nd = 5 Brown Water 3rd = 3 Game Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 11 Our Orville | ||
Wed Oct 8 2014 18:05 | 1st = 11 Our Orville 2nd = 3 Joy Of Ruby 3rd = 2 Apollo Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Dragon Empire | ||
Wed Oct 8 2014 18:04 | 1st = 3 Dragon Empire 2nd = 4 Turanza Magic 3rd = 5 Lipstick Stain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Bank Again | ||
Wed Oct 8 2014 18:03 | 1st = 2 Bank Again 2nd = 8 Missing Five 3rd = 7 Lasseters Reef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 My Fascination | ||
Wed Oct 8 2014 17:59 | 1st = 3 My Fascination 2nd = 4 Solar Rule 3rd = 5 Nunca Te Rindas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Celtic Dancer | ||
Wed Oct 8 2014 17:56 | 1st = 6 Celtic Dancer 2nd = 1 Bellisimo Lady 3rd = 4 Winning Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 5 On The Grapevine | ||
Wed Oct 8 2014 17:54 | 1st = 5 On The Grapevine 2nd = 1 Discount Chopper 3rd = 8 Palmers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 1 Bideford | ||
Wed Oct 8 2014 17:52 | 1st = 1 Bideford 2nd = 10 Northern Lady 3rd = 2 Sir Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 1 Wheres Tim | ||
Wed Oct 8 2014 17:48 | 1st = 1 Wheres Tim 2nd = 4 Serbian Crown 3rd = 11 Comstrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Gear Box Jack | ||
Wed Oct 8 2014 17:47 | 1st = 3 Gear Box Jack 2nd = 2 Go Go Zarbo 3rd = 5 Wally Matuszek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Fenyang | ||
Wed Oct 8 2014 17:44 | 1st = 4 Fenyang 2nd = 8 Krazy Caper 3rd = 3 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 10 Fight To The Line | ||
Wed Oct 8 2014 17:40 | 1st = 10 Fight To The Line 2nd = 15 Emerenta 3rd = 8 Heza Bargain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 3 Dana Mosso | ||
Wed Oct 8 2014 17:39 | 1st = 3 Dana Mosso 2nd = 8 Dana Max 3rd = 5 Third Of March |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Hollywood Hearts | ||
Wed Oct 8 2014 17:37 | 1st = 6 Hollywood Hearts 2nd = 1 Im Milly Trick 3rd = 5 Kulu Cher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 6 Miss Zizou | ||
Wed Oct 8 2014 17:33 | 1st = 6 Miss Zizou 2nd = 8 Satirical Lass 3rd = 1 Gala Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Graceful Swan | ||
Wed Oct 8 2014 17:32 | 1st = 1 Graceful Swan 2nd = 3 Smashing Century 3rd = 4 Bit Iffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Good Lad | ||
Wed Oct 8 2014 17:29 | 1st = 7 Good Lad 2nd = 1 Bobby Bant 3rd = 8 Manuka Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Octavius | ||
Wed Oct 8 2014 17:25 | 1st = 4 Octavius 2nd = 1 Magic Dallas 3rd = 2 Le Cordon Bleu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 7 Parrydise Angel | ||
Wed Oct 8 2014 17:22 | 1st = 7 Parrydise Angel 2nd = 4 Nestor Bale 3rd = 1 Stirling Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 Aloha Miss | ||
Wed Oct 8 2014 17:20 | 1st = 2 Aloha Miss 2nd = 5 Macrawfys Hope 3rd = 3 Castle Keep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Booming Buddy | ||
Wed Oct 8 2014 17:17 | 1st = 5 Booming Buddy 2nd = 3 Silver Sticka 3rd = 8 Hot Genetics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Bet Bet May | ||
Wed Oct 8 2014 17:16 | 1st = 4 Bet Bet May 2nd = 8 Fear The Pom 3rd = 1 Valletta Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 8 Jennyfromtheblock | ||
Wed Oct 8 2014 17:13 | 1st = 8 Jennyfromtheblock 2nd = 6 Violets Are Blue 3rd = 4 Call Me Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Screen Test | ||
Wed Oct 8 2014 17:09 | 1st = 2 Screen Test 2nd = 5 Hurricane Jack 3rd = 3 Lou Lou Westy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 12 Lord Da Vinci | ||
Wed Oct 8 2014 17:05 | 1st = 12 Lord Da Vinci 2nd = 13 Special Edition 3rd = 15 Evens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 6 Uno Hugo | ||
Wed Oct 8 2014 17:04 | 1st = 6 Uno Hugo 2nd = 8 Normies Boy 3rd = 3 Reuben Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Flying Ambition | ||
Wed Oct 8 2014 17:02 | 1st = 6 Flying Ambition 2nd = 4 Sassy Sticka 3rd = 8 Kulu Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 4 Rock Royalty | ||
Wed Oct 8 2014 16:58 | 1st = 4 Rock Royalty 2nd = 6 Marscay Force 3rd = 10 Thomas The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Crafty Maisy | ||
Wed Oct 8 2014 16:57 | 1st = 8 Crafty Maisy 2nd = 7 Mexico Joe 3rd = 3 Mandzukic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Kanga Roo | ||
Wed Oct 8 2014 16:54 | 1st = 7 Kanga Roo 2nd = 8 College Whiz 3rd = 6 Zipping Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 1 Lucky Lucky Lucky | ||
Wed Oct 8 2014 16:50 | 1st = 1 Lucky Lucky Lucky 2nd = 6 Blazing Dragon 3rd = 2 Murphys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 8 Go Aggie | ||
Wed Oct 8 2014 16:47 | 1st = 8 Go Aggie 2nd = 4 Cranky Franky 3rd = 5 Brontes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 2 Hennessy Raider | ||
Wed Oct 8 2014 16:45 | 1st = 2 Hennessy Raider 2nd = 4 Woolibar 3rd = 8 Springfield Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Crystal Ball | ||
Wed Oct 8 2014 16:42 | 1st = 2 Crystal Ball 2nd = 5 Up The Attitude 3rd = 7 Battleship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Nimble Kay | ||
Wed Oct 8 2014 16:41 | 1st = 8 Nimble Kay 2nd = 1 Acola Ebony 3rd = 6 Silent City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 1 Grand Group | ||
Wed Oct 8 2014 16:38 | 1st = 1 Grand Group 2nd = 7 Scarpeleeno 3rd = 5 Ally The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Miss Arica | ||
Wed Oct 8 2014 16:34 | 1st = 3 Miss Arica 2nd = 9 Smooth Silver 3rd = 6 Monaco Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Sentfromthestars | ||
Wed Oct 8 2014 16:30 | 1st = 2 Sentfromthestars 2nd = 3 Follow My Lead 3rd = 1 Bold Eavey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 2 Gotta Get Back | ||
Wed Oct 8 2014 16:29 | 1st = 2 Gotta Get Back 2nd = 5 Uno Scout 3rd = 6 Whata Price |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Veuve | ||
Wed Oct 8 2014 16:27 | 1st = 3 Veuve 2nd = 1 Lachie Lyndan 3rd = 8 Jasmine Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 7 Wasabi Punch | ||
Wed Oct 8 2014 16:23 | 1st = 7 Wasabi Punch 2nd = 5 Tertiary 3rd = 3 Eye Winsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Del Rio | ||
Wed Oct 8 2014 16:22 | 1st = 8 Del Rio 2nd = 1 Little Ralphy 3rd = 2 Railway Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Darcy Doo | ||
Wed Oct 8 2014 16:19 | 1st = 5 Darcy Doo 2nd = 8 Chloe Emma 3rd = 4 Curious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 1 Senta De Noche | ||
Wed Oct 8 2014 16:15 | 1st = 1 Senta De Noche 2nd = 2 Alberto Magic 3rd = 9 Rock Temple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 7 Taliesin Gun | ||
Wed Oct 8 2014 16:12 | 1st = 7 Taliesin Gun 2nd = 6 Macfive Barra 3rd = 9 Hit The Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 Strictly Boardroom | ||
Wed Oct 8 2014 16:10 | 1st = 2 Strictly Boardroom 2nd = 6 Maskaev 3rd = 4 Wanderlust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Whata Nice Size | ||
Wed Oct 8 2014 16:07 | 1st = 5 Whata Nice Size 2nd = 4 Maxwell Rumble 3rd = 6 Champs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Angle | ||
Wed Oct 8 2014 16:06 | 1st = 1 Angle 2nd = 8 Dee Black 3rd = 3 Teecee Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 15 Try Your Best | ||
Wed Oct 8 2014 16:03 | 1st = 15 Try Your Best 2nd = 12 Five To Midnight 3rd = 7 Its Gotta Be Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Gun Pizza | ||
Wed Oct 8 2014 15:59 | 1st = 3 Gun Pizza 2nd = 4 Zipping Trigger 3rd = 6 Slick Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 7 Gold Bar | ||
Wed Oct 8 2014 15:55 | 1st = 7 Gold Bar 2nd = 2 Clemo 3rd = 9 Kungsleden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 7 Glendale Sugar | ||
Wed Oct 8 2014 15:54 | 1st = 7 Glendale Sugar 2nd = 2 Hi Chloe Ash 3rd = 8 Monsignor Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Kulu Dee Jay | ||
Wed Oct 8 2014 15:52 | 1st = 6 Kulu Dee Jay 2nd = 2 Valiant Crusader 3rd = 1 Loca Foray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Ikes Legacy | ||
Wed Oct 8 2014 15:48 | 1st = 3 Ikes Legacy 2nd = 1 Miss Mega Herz 3rd = 6 Travieso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Mo Keeping | ||
Wed Oct 8 2014 15:47 | 1st = 4 Mo Keeping 2nd = 2 Relapse 3rd = 3 Acca Believe It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Fancy Agro | ||
Wed Oct 8 2014 15:44 | 1st = 1 Fancy Agro 2nd = 4 Milo Charm 3rd = 5 Chaimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 3 Gouldian | ||
Wed Oct 8 2014 15:40 | 1st = 3 Gouldian 2nd = 6 Our Catch 3rd = 8 Quick Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Free At Last | ||
Wed Oct 8 2014 15:37 | 1st = 3 Free At Last 2nd = 5 Waikiki 3rd = 1 Greenback Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Hot Gold | ||
Wed Oct 8 2014 15:32 | 1st = 2 Hot Gold 2nd = 5 Lady Deedee 3rd = 3 Udon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 8 Rhinestone Ruby | ||
Wed Oct 8 2014 15:28 | 1st = 8 Rhinestone Ruby 2nd = 2 Rain Attack 3rd = 9 Our Paradigm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Red Tin | ||
Wed Oct 8 2014 15:24 | 1st = 4 Red Tin 2nd = 8 Cheria Bale 3rd = 6 Uncle Vick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Varboss | ||
Wed Oct 8 2014 15:20 | 1st = 5 Varboss 2nd = 1 Dandog 3rd = 13 Gloray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Duke Bale | ||
Wed Oct 8 2014 15:17 | 1st = 2 Duke Bale 2nd = 3 Thunder Eyes 3rd = 5 Levis Huracan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Excelartie | ||
Wed Oct 8 2014 15:13 | 1st = 2 Excelartie 2nd = 8 Carnecar 3rd = 7 Blakes Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Dark Demon | ||
Wed Oct 8 2014 15:09 | 1st = 8 Dark Demon 2nd = 4 Vintage Freeman 3rd = 7 Tiger Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 8 Command More | ||
Wed Oct 8 2014 15:05 | 1st = 8 Command More 2nd = 5 Passionflower 3rd = 6 Admiring Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Bottom Dollar | ||
Wed Oct 8 2014 14:57 | 1st = 8 Bottom Dollar 2nd = 5 Dyna Zerg 3rd = 3 Harden Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 8 - 19 No Tricks | ||
Wed Oct 8 2014 14:55 | 1st = 19 No Tricks 2nd = 1 Imperial Duke 3rd = 13 Suffire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 5 Rewind Time | ||
Wed Oct 8 2014 14:53 | 1st = 5 Rewind Time 2nd = 3 Red Begonia 3rd = 1 Happyendo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Kalden Blanco | ||
Wed Oct 8 2014 14:49 | 1st = 5 Kalden Blanco 2nd = 7 Dyna Quip 3rd = 8 Vocal Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 1 A Million Tears | ||
Wed Oct 8 2014 14:45 | 1st = 1 A Million Tears 2nd = 8 Arianne 3rd = 12 Tears Of Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Lead Into Demise | ||
Wed Oct 8 2014 14:42 | 1st = 2 Lead Into Demise 2nd = 7 Dyna Chaser 3rd = 4 Nail Clipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Lanikai Miss | ||
Wed Oct 8 2014 14:38 | 1st = 2 Lanikai Miss 2nd = 13 Lauras Reign 3rd = 11 Casa Ciello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Cool And Black | ||
Wed Oct 8 2014 14:34 | 1st = 7 Cool And Black 2nd = 10 Dyna Wedi 3rd = 6 Gwen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 7 Terai | ||
Wed Oct 8 2014 14:30 | 1st = 7 Terai 3rd = 1 Senta Desert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 2 Hollywood Bound | ||
Wed Oct 8 2014 14:30 | 1st = 2 Hollywood Bound 3rd = 1 Senta Desert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Jubilea Bale | ||
Wed Oct 8 2014 14:22 | 1st = 3 Jubilea Bale 2nd = 4 In This Way 3rd = 5 Black Veil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 7 - 12 Letmego | ||
Wed Oct 8 2014 14:20 | 1st = 12 Letmego 2nd = 10 Mary Quant 3rd = 8 Palace Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 9 Okahu Bay | ||
Wed Oct 8 2014 14:18 | 1st = 9 Okahu Bay 2nd = 4 Ready Again 3rd = 6 Lakeside Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Just Chases | ||
Wed Oct 8 2014 14:14 | 1st = 3 Just Chases 2nd = 7 Velasuru 3rd = 8 Emerley Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 11 Set Square | ||
Wed Oct 8 2014 14:10 | 1st = 11 Set Square 2nd = 4 Home Run Hero 3rd = 2 Duck Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Gorham Bale | ||
Wed Oct 8 2014 14:07 | 1st = 3 Gorham Bale 2nd = 7 Sisco Fiasco 3rd = 2 Renstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Cannizzaro | ||
Wed Oct 8 2014 14:03 | 1st = 1 Cannizzaro 2nd = 4 Ramblin Daisy 3rd = 5 Charlotte Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Alhanna | ||
Wed Oct 8 2014 13:59 | 1st = 1 Alhanna 2nd = 3 Victa Scott 3rd = 2 Osbourne Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 8 Onemorezeta | ||
Wed Oct 8 2014 13:55 | 1st = 8 Onemorezeta 2nd = 3 Confederate 3rd = 4 Invitations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Echelonic Action | ||
Wed Oct 8 2014 13:47 | 1st = 8 Echelonic Action 2nd = 1 Candle Wish 3rd = 7 Darbain Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 6 - 2 Silver Eclipse | ||
Wed Oct 8 2014 13:45 | 1st = 2 Silver Eclipse 2nd = 1 Matimba 3rd = 3 Billy O |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 5 Coachella | ||
Wed Oct 8 2014 13:43 | 1st = 5 Coachella 2nd = 8 Wroclaw 3rd = 1 Souvlaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Nevada Smith | ||
Wed Oct 8 2014 13:39 | 1st = 5 Nevada Smith 2nd = 7 Allinga Dot 3rd = 2 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 1 Agreement | ||
Wed Oct 8 2014 13:35 | 1st = 1 Agreement 2nd = 7 Raggerty 3rd = 3 Entirely Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Zeppelin Bale | ||
Wed Oct 8 2014 13:32 | 1st = 8 Zeppelin Bale 2nd = 7 Kalimna Star 3rd = 1 Candle Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Why Oh Why | ||
Wed Oct 8 2014 13:27 | 1st = 4 Why Oh Why 2nd = 2 Cosmic Rascal 3rd = 1 Ate Pizza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Piero | ||
Wed Oct 8 2014 13:24 | 1st = 2 Piero 2nd = 6 Hes Buzzin 3rd = 8 Westmeath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Chivalry | ||
Wed Oct 8 2014 13:12 | 1st = 7 Chivalry 2nd = 3 Sisco Mix 3rd = 2 Farron Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 5 - 3 Huka Eagle | ||
Wed Oct 8 2014 13:11 | 1st = 3 Huka Eagle 2nd = 5 Red Striker 3rd = 9 Little Miss Mossop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Krakow Mclaren | ||
Wed Oct 8 2014 13:04 | 1st = 3 Krakow Mclaren 2nd = 4 Red Line Lad 3rd = 2 Better Call Saul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Big Fat Gypsy | ||
Wed Oct 8 2014 13:02 | 1st = 2 Big Fat Gypsy 2nd = 1 Zamaddis Lass 3rd = 4 Johnny Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Zipping Elwin | ||
Wed Oct 8 2014 12:57 | 1st = 7 Zipping Elwin 2nd = 1 Stetson Quamby 3rd = 6 Kyah Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Jetta Kahn | ||
Wed Oct 8 2014 12:49 | 1st = 1 Jetta Kahn 2nd = 5 Red Can 3rd = 4 Long Gully Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Allegro Max | ||
Wed Oct 8 2014 12:44 | 1st = 6 Allegro Max 2nd = 5 Madam Ice 3rd = 3 Shadow Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Dina Bale | ||
Wed Oct 8 2014 12:37 | 1st = 2 Dina Bale 2nd = 1 Queen Of Patong 3rd = 8 Inga Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 4 - 1 Poppas Delight | ||
Wed Oct 8 2014 12:35 | 1st = 1 Poppas Delight 2nd = 2 Gerry Merito 3rd = 9 Back On Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Dashing Dee Dee | ||
Wed Oct 8 2014 12:29 | 1st = 2 Dashing Dee Dee 2nd = 5 Koko Cabana 3rd = 6 Cavalli Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 War On Terror | ||
Wed Oct 8 2014 12:27 | 1st = 2 War On Terror 2nd = 6 Showem Baby 3rd = 5 Opehu Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Zipping Coops | ||
Wed Oct 8 2014 12:22 | 1st = 6 Zipping Coops 2nd = 3 Nemesis Bale 3rd = 9 Bianca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Our Striker | ||
Wed Oct 8 2014 12:14 | 1st = 4 Our Striker 2nd = 6 Magic Train 3rd = 1 Mo Cara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Applause | ||
Wed Oct 8 2014 12:09 | 1st = 5 Applause 2nd = 4 Another Hunter 3rd = 9 Mega Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 3 - 9 Its Bianca | ||
Wed Oct 8 2014 12:00 | 1st = 9 Its Bianca 2nd = 11 Tavy 3rd = 5 Bettorock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Snow Demon | ||
Wed Oct 8 2014 11:52 | 1st = 2 Snow Demon 2nd = 1 Some Genes 3rd = 3 Serve Ya Purpose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Gems Conquest | ||
Wed Oct 8 2014 11:34 | 1st = 4 Gems Conquest 2nd = 5 Calamity Sue 3rd = 1 Homebush Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 2 - 1 Prize Lad | ||
Wed Oct 8 2014 11:25 | 1st = 1 Prize Lad 2nd = 5 Crimson Prince 3rd = 2 Amity Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Ayra Stark | ||
Wed Oct 8 2014 11:17 | 1st = 1 Ayra Stark 2nd = 2 Cawbourne Beau 3rd = 8 Fortis Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Cawbourne Wales | ||
Wed Oct 8 2014 10:59 | 1st = 6 Cawbourne Wales 2nd = 9 Navajo Blue 3rd = 4 Mega Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 1 - 3 Beautiful Man | ||
Wed Oct 8 2014 10:50 | 1st = 3 Beautiful Man 2nd = 11 Alezan 3rd = 1 Cool Hand Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Wall Age | ||
Wed Oct 8 2014 10:40 | 1st = 6 Wall Age 2nd = 1 Cawbourne Josh 3rd = 8 Alamein Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Homebush Misha | ||
Wed Oct 8 2014 10:21 | 1st = 1 Homebush Misha 2nd = 8 Botany John 3rd = 2 Dark Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Clamped | ||
Wed Oct 8 2014 10:02 | 1st = 7 Clamped 2nd = 9 Skeleton Witch 3rd = 1 Homebush Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Imogen Keeping | ||
Wed Oct 8 2014 1:07 | 1st = 1 Imogen Keeping 2nd = 2 Moes Magic 3rd = 4 Miss Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Leisure Larry | ||
Wed Oct 8 2014 0:52 | 1st = 4 Leisure Larry 2nd = 5 Deadly Credits 3rd = 8 Ledaro Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Shes Ridiculous | ||
Wed Oct 8 2014 0:37 | 1st = 1 Shes Ridiculous 2nd = 9 Lucass Bullet 3rd = 8 Ho Ho Pember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Maltese Magic | ||
Wed Oct 8 2014 0:17 | 1st = 1 Maltese Magic 2nd = 7 Wall Street Wolf 3rd = 6 Our Kerry Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Rock This City | ||
Wed Oct 8 2014 0:02 | 1st = 1 Rock This City 2nd = 6 Velocity Flight 3rd = 8 Sienna Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Kuranda Lass | ||
Mon Sep 8 2014 22:42 | 1st = 2 Kuranda Lass 2nd = 1 All In Tears 3rd = 6 Mollys Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Superbowl | ||
Mon Sep 8 2014 22:35 | 1st = 4 Superbowl 2nd = 3 Snoring Nora 3rd = 6 To Be Trew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Mar Wah | ||
Mon Sep 8 2014 22:25 | 1st = 6 Mar Wah 2nd = 5 Spirit Of Faith 3rd = 1 Mighty Hulk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Kool Puppy | ||
Mon Sep 8 2014 22:18 | 1st = 4 Kool Puppy 2nd = 8 Snow Lane 3rd = 2 Wynburn Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 All Too Fancy | ||
Mon Sep 8 2014 22:12 | 1st = 2 All Too Fancy 2nd = 3 Asias Babe 3rd = 1 Marias Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Be My Love | ||
Mon Sep 8 2014 22:06 | 1st = 1 Be My Love 2nd = 5 Stylish Chips 3rd = 3 Play A Kazoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Oscar Ralph | ||
Mon Sep 8 2014 22:00 | 1st = 6 Oscar Ralph 2nd = 5 Rockvel 3rd = 7 Proven Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Shamuss Entity | ||
Mon Sep 8 2014 21:56 | 1st = 3 Shamuss Entity 2nd = 6 Storm Allen 3rd = 7 Aston Cate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Joane | ||
Mon Sep 8 2014 21:52 | 1st = 8 Joane 2nd = 6 Clan Annie 3rd = 2 Luzaka Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 King Spotalot | ||
Mon Sep 8 2014 21:48 | 1st = 8 King Spotalot 2nd = 1 Dyna Malaise 3rd = 4 Magic Mantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Nice Mover | ||
Mon Sep 8 2014 21:44 | 1st = 5 Nice Mover 2nd = 1 Rupert 3rd = 3 Kanishas Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Chinchero | ||
Mon Sep 8 2014 21:40 | 1st = 7 Chinchero 2nd = 1 Bellwether 3rd = 8 Golden Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Poetic Mover | ||
Mon Sep 8 2014 21:36 | 1st = 8 Poetic Mover 2nd = 1 Curlwaa Hope 3rd = 3 Lukey Deez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Lady Ronray | ||
Mon Sep 8 2014 21:32 | 1st = 3 Lady Ronray 2nd = 4 Essay Spok 3rd = 2 Spanish Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Mohinga Max | ||
Mon Sep 8 2014 21:28 | 1st = 5 Mohinga Max 2nd = 7 Rick Fern 3rd = 2 Nail Clipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Railroad Rocket | ||
Mon Sep 8 2014 21:24 | 1st = 7 Railroad Rocket 2nd = 2 Freddie Finch 3rd = 1 Jebrynah Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Irelands Force | ||
Mon Sep 8 2014 21:20 | 1st = 1 Irelands Force 2nd = 8 That Was Then 3rd = 3 High Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Pandoras Sin | ||
Mon Sep 8 2014 21:16 | 1st = 4 Pandoras Sin 2nd = 6 Long Gully Surf 3rd = 1 Sheza Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Talkin Fancy | ||
Mon Sep 8 2014 21:12 | 1st = 3 Talkin Fancy 2nd = 7 No Jockey Needed 3rd = 5 Dig It Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Thor Bale | ||
Mon Sep 8 2014 21:08 | 1st = 5 Thor Bale 2nd = 4 Cette For Speed 3rd = 2 Allen Grundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Kidatee Croc | ||
Mon Sep 8 2014 21:04 | 1st = 5 Kidatee Croc 2nd = 4 Bounding Affair 3rd = 2 Lil Bit Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Hannah Boden | ||
Mon Sep 8 2014 21:00 | 1st = 1 Hannah Boden 2nd = 2 Wee Fire 3rd = 8 Pipstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Dyna Daina | ||
Mon Sep 8 2014 20:56 | 1st = 5 Dyna Daina 2nd = 3 Rapido Gris 3rd = 4 Body Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Karma Connie | ||
Mon Sep 8 2014 20:52 | 1st = 2 Karma Connie 2nd = 5 Zipping Saxon 3rd = 1 Unbroken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Victoria Pledge | ||
Mon Sep 8 2014 20:48 | 1st = 5 Victoria Pledge 2nd = 3 Radinka Bale 3rd = 2 Kraken Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Sheridon | ||
Mon Sep 8 2014 20:44 | 1st = 4 Sheridon 2nd = 2 Wilhelm 3rd = 6 Moss Gambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Loving Lucy | ||
Mon Sep 8 2014 20:40 | 1st = 5 Loving Lucy 2nd = 2 Honest To Rod 3rd = 7 Frytson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Cool Duke | ||
Mon Sep 8 2014 20:36 | 1st = 1 Cool Duke 2nd = 6 Absolute Boss 3rd = 5 Alderley Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Lagoon Kootchy | ||
Mon Sep 8 2014 20:32 | 1st = 5 Lagoon Kootchy 2nd = 4 Shakira Bella 3rd = 1 Carmels Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Minority | ||
Mon Sep 8 2014 20:28 | 1st = 1 Minority 2nd = 3 Midnight Maid 3rd = 7 Firecette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Stealthy Dancer | ||
Mon Sep 8 2014 20:24 | 1st = 2 Stealthy Dancer 2nd = 5 Roar 3rd = 7 Kulu Kambalda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Arnold Bibby | ||
Mon Sep 8 2014 20:20 | 1st = 7 Arnold Bibby 2nd = 4 Super Loud 3rd = 6 Cahilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Shimmering Hood | ||
Mon Sep 8 2014 20:16 | 1st = 1 Shimmering Hood 2nd = 4 Mr Bejay 3rd = 8 Cosmo Kramer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Peejay Jack | ||
Mon Sep 8 2014 20:12 | 1st = 3 Peejay Jack 2nd = 6 My Delilah 3rd = 8 Arrogant Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Punk Pirate | ||
Mon Sep 8 2014 20:08 | 1st = 1 Punk Pirate 2nd = 7 Creative Chant 3rd = 8 Velo Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Jacksons Day | ||
Mon Sep 8 2014 20:04 | 1st = 1 Jacksons Day 2nd = 3 Transkei Hero 3rd = 7 Tuavasa Shek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Despicable Lea | ||
Mon Sep 8 2014 20:00 | 1st = 1 Despicable Lea 2nd = 10 Blue Slugger 3rd = 3 Topline Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Crash Dooley | ||
Mon Sep 8 2014 19:56 | 1st = 4 Crash Dooley 2nd = 8 Animate 3rd = 7 Handsome Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Devine Raider | ||
Mon Sep 8 2014 19:52 | 1st = 8 Devine Raider 2nd = 6 Miss Loulah 3rd = 7 Wheres Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Scenic Shot | ||
Mon Sep 8 2014 19:48 | 1st = 4 Scenic Shot 2nd = 2 Blue Tartan 3rd = 3 Jake Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Good Size | ||
Mon Sep 8 2014 19:44 | 1st = 4 Good Size 2nd = 6 Shes Too Hot 3rd = 3 Houindeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Noble Magic | ||
Mon Sep 8 2014 19:40 | 1st = 2 Noble Magic 2nd = 9 Knead The Dough 3rd = 4 Baron Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Allen Kenny | ||
Mon Sep 8 2014 19:37 | 1st = 1 Allen Kenny 2nd = 7 Lektra Hearn 3rd = 4 Mr Punting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Paua Explosion | ||
Mon Sep 8 2014 19:34 | 1st = 1 Paua Explosion 2nd = 4 Fantastic Spiral 3rd = 2 Egyptian Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Beyond Resolve | ||
Mon Sep 8 2014 19:31 | 1st = 2 Beyond Resolve 2nd = 3 Haggis Lad 3rd = 8 Leah Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Minute River | ||
Mon Sep 8 2014 19:28 | 1st = 4 Minute River 2nd = 1 Skips Nightmare 3rd = 5 Heleray Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 El Capo | ||
Mon Sep 8 2014 19:25 | 1st = 2 El Capo 2nd = 5 Buck City 3rd = 3 Twice As Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Moes Magic | ||
Mon Sep 8 2014 19:22 | 1st = 3 Moes Magic 2nd = 2 Freda Jagz 3rd = 4 Smoke Da Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Black Bottle | ||
Mon Sep 8 2014 19:19 | 1st = 1 Black Bottle 2nd = 7 Young Gun Mcbain 3rd = 3 Allen Balta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Mighty Claire | ||
Mon Sep 8 2014 19:16 | 1st = 1 Mighty Claire 2nd = 8 Jay Low 3rd = 7 Reefton Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Medusas Me Mum | ||
Mon Sep 8 2014 19:13 | 1st = 5 Medusas Me Mum 2nd = 1 Tick Away Fire 3rd = 4 Mr Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Game Maker | ||
Mon Sep 8 2014 19:10 | 1st = 3 Game Maker 2nd = 2 Ten To Midnight 3rd = 1 Elswyk Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Kanga Kel | ||
Mon Sep 8 2014 19:07 | 1st = 6 Kanga Kel 2nd = 8 Kyls Me Mate 3rd = 4 Pinsity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Erskine Range | ||
Mon Sep 8 2014 19:02 | 1st = 6 Erskine Range 2nd = 5 Medley Moose 3rd = 4 Lively Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Lolli Dolli | ||
Mon Sep 8 2014 19:00 | 1st = 1 Lolli Dolli 2nd = 5 Dzeko 3rd = 3 Wild Wright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Zipping Dexter | ||
Mon Sep 8 2014 18:57 | 1st = 5 Zipping Dexter 2nd = 4 Mr Anjo 3rd = 8 Dino Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Morgan Mclaren | ||
Mon Sep 8 2014 18:54 | 1st = 1 Morgan Mclaren 2nd = 7 Go Geronimo 3rd = 4 Tors Three Sons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Handle With Care | ||
Mon Sep 8 2014 18:51 | 1st = 4 Handle With Care 2nd = 2 Born Shiney 3rd = 6 Mister Uate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Darlenes Theory | ||
Mon Sep 8 2014 18:47 | 1st = 2 Darlenes Theory 2nd = 7 Terrifying 3rd = 5 Gee Double You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Dont Doubt Me | ||
Mon Sep 8 2014 18:43 | 1st = 8 Dont Doubt Me 2nd = 5 Galway Delilah 3rd = 6 Bogie Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 2 Abby Jade | ||
Mon Sep 8 2014 18:40 | 1st = 2 Abby Jade 2nd = 1 Dyna Corky 3rd = 4 Our Fancy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Set The Scene | ||
Mon Sep 8 2014 18:37 | 1st = 7 Set The Scene 2nd = 1 Wrex Bale 3rd = 2 Yoda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 11 Motoringwiththebest | ||
Mon Sep 8 2014 18:32 | 1st = 11 Motoringwiththebest 2nd = 3 Talk About Mach 3rd = 10 Captain Proud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Smooth Number | ||
Mon Sep 8 2014 18:29 | 1st = 3 Smooth Number 2nd = 2 Tassie Boy 3rd = 1 Tuff Mudda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Ifrit Bale | ||
Mon Sep 8 2014 18:23 | 1st = 4 Ifrit Bale 2nd = 7 Were Hopeful 3rd = 8 Black And Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 2 That Way | ||
Mon Sep 8 2014 18:17 | 1st = 2 That Way 2nd = 5 Go Sharks 3rd = 1 Extreme Arogance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Earth Break | ||
Mon Sep 8 2014 18:13 | 1st = 4 Earth Break 2nd = 1 Irinka Wap 3rd = 8 Dollar Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Gives Me Chills | ||
Mon Sep 8 2014 18:07 | 1st = 2 Gives Me Chills 2nd = 8 Bettor Giddyup 3rd = 10 Bettor Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Tontos Mate | ||
Mon Sep 8 2014 18:03 | 1st = 3 Tontos Mate 2nd = 8 Hit Pay Dirt 3rd = 2 Bingo Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 3 Odds And Ends | ||
Mon Sep 8 2014 17:58 | 1st = 3 Odds And Ends 2nd = 2 Supreme Jazz 3rd = 6 Lonely Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Dana Squarker | ||
Mon Sep 8 2014 17:53 | 1st = 8 Dana Squarker 2nd = 3 Jamarlo 3rd = 1 Walt Kowalski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Oliver Jack | ||
Mon Sep 8 2014 17:48 | 1st = 5 Oliver Jack 2nd = 7 Turbo Tate 3rd = 8 Ingoodnik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Friendship | ||
Mon Sep 8 2014 17:47 | 1st = 1 Friendship 2nd = 6 Tayzzatron 3rd = 2 Ben Jerelbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Gimme Butterflys | ||
Mon Sep 8 2014 17:45 | 1st = 3 Gimme Butterflys 2nd = 1 Stylish Ruler 3rd = 2 Herodium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 9 Crusader Banner | ||
Mon Sep 8 2014 17:40 | 1st = 9 Crusader Banner 2nd = 3 Black Mr Mach 3rd = 8 Franco Toulone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Spot On Pedro | ||
Mon Sep 8 2014 17:37 | 1st = 5 Spot On Pedro 2nd = 7 Charity Earner 3rd = 2 Miss Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 5 Rebel Away | ||
Mon Sep 8 2014 17:34 | 1st = 5 Rebel Away 2nd = 2 Chevron Wren 3rd = 1 Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 7 Glove Man | ||
Mon Sep 8 2014 17:30 | 1st = 7 Glove Man 2nd = 8 Xiphos 3rd = 2 Knucklemanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 All Inn Troy | ||
Mon Sep 8 2014 17:27 | 1st = 5 All Inn Troy 2nd = 1 Sandy Point 3rd = 7 Tigee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Gilly Boo | ||
Mon Sep 8 2014 17:26 | 1st = 3 Gilly Boo 2nd = 1 Thunder Buddy 3rd = 7 Firecracker Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Arnoux | ||
Mon Sep 8 2014 17:23 | 1st = 2 Arnoux 2nd = 1 Kingsford 3rd = 3 Surfin Cees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 4 Ultima Chance | ||
Mon Sep 8 2014 17:20 | 1st = 4 Ultima Chance 2nd = 10 Little Bomb Bay 3rd = 6 Battle Of Evermore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Made Of Moolah | ||
Mon Sep 8 2014 17:17 | 1st = 4 Made Of Moolah 2nd = 3 Licious Doll 3rd = 10 La Union |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Dark Hoodoo | ||
Mon Sep 8 2014 17:16 | 1st = 1 Dark Hoodoo 2nd = 6 Red Rattler 3rd = 4 Fashion Mags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 12 Mariquita Amor | ||
Mon Sep 8 2014 17:12 | 1st = 12 Mariquita Amor 2nd = 8 Elite Royalty 3rd = 5 Secret Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Apocal Bale | ||
Mon Sep 8 2014 17:09 | 1st = 7 Apocal Bale 2nd = 3 El Chana 3rd = 8 Destinys List |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Paselina | ||
Mon Sep 8 2014 17:08 | 1st = 1 Paselina 2nd = 5 Jorelle 3rd = 3 Chasing Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 1 Nevaeh | ||
Mon Sep 8 2014 17:05 | 1st = 1 Nevaeh 2nd = 4 Smiling High 3rd = 8 Mumbai Majik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 10 Serious Fun | ||
Mon Sep 8 2014 17:02 | 1st = 10 Serious Fun 2nd = 3 Spirited Addition 3rd = 11 Bridgeview Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Betsie Cargo | ||
Mon Sep 8 2014 16:59 | 1st = 5 Betsie Cargo 2nd = 3 Janes Blue Girl 3rd = 6 Jacobite Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 5 Downlight | ||
Mon Sep 8 2014 16:55 | 1st = 5 Downlight 2nd = 1 Leo Monelli 3rd = 4 Shanghai Knights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Set To Star | ||
Mon Sep 8 2014 16:50 | 1st = 6 Set To Star 2nd = 12 Ready Rex 3rd = 3 Brinkley Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Black Salt | ||
Mon Sep 8 2014 16:47 | 1st = 6 Black Salt 2nd = 4 Magic Mantle 3rd = 1 Varix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Stiff Arm | ||
Mon Sep 8 2014 16:46 | 1st = 4 Stiff Arm 2nd = 3 Jazzy Cowgirl 3rd = 1 Somebody Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Lifes A Miracle | ||
Mon Sep 8 2014 16:43 | 1st = 8 Lifes A Miracle 2nd = 3 Two Timer Lombo 3rd = 2 Ima Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 1 Landlocked | ||
Mon Sep 8 2014 16:40 | 1st = 1 Landlocked 2nd = 8 Intimate Kingdom 3rd = 3 Celtic Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 5 Galbatron | ||
Mon Sep 8 2014 16:39 | 1st = 5 Galbatron 2nd = 4 Rock This City 3rd = 8 Ledaro Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Speedy Sparky | ||
Mon Sep 8 2014 16:37 | 1st = 4 Speedy Sparky 2nd = 3 Montana Gold 3rd = 6 Princess Reece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 7 Classic American | ||
Mon Sep 8 2014 16:32 | 1st = 7 Classic American 2nd = 6 Hez The Artisan 3rd = 3 Miss Abigail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Peregrin Stealth | ||
Mon Sep 8 2014 16:29 | 1st = 2 Peregrin Stealth 2nd = 1 Urban Rock Star 3rd = 3 Bella Lucia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 1 Ashby Surf | ||
Mon Sep 8 2014 16:28 | 1st = 1 Ashby Surf 2nd = 3 Jordicor 3rd = 6 Black Stinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 6 Paige Olivia | ||
Mon Sep 8 2014 16:25 | 1st = 6 Paige Olivia 2nd = 1 Alabamas Invasion 3rd = 9 Eurasian Kosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 7 Don Pellegrino | ||
Mon Sep 8 2014 16:22 | 1st = 7 Don Pellegrino 2nd = 11 Raasay Rose 3rd = 2 Zalachenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 5 Heza Cranky Man | ||
Mon Sep 8 2014 16:19 | 1st = 5 Heza Cranky Man 2nd = 1 Timmy Mac 3rd = 7 Strike a Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 Exploring Dora | ||
Mon Sep 8 2014 16:18 | 1st = 2 Exploring Dora 2nd = 10 Sarge 3rd = 6 Miss Allira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Shareapassion | ||
Mon Sep 8 2014 16:14 | 1st = 3 Shareapassion 2nd = 4 Quick Jet 3rd = 5 Tapcracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Sous La Pompe | ||
Mon Sep 8 2014 16:10 | 1st = 6 Sous La Pompe 2nd = 2 Wee Mac 3rd = 9 Oh So Sleek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Nitrofied | ||
Mon Sep 8 2014 16:07 | 1st = 2 Nitrofied 2nd = 5 Riverdale Ellie 3rd = 1 Riverdale Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 7 Haich Two Mo | ||
Mon Sep 8 2014 16:06 | 1st = 7 Haich Two Mo 2nd = 4 Smooth Rebel 3rd = 1 Fancy Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Twentyfivetolife | ||
Mon Sep 8 2014 16:03 | 1st = 2 Twentyfivetolife 2nd = 7 Maywyns Zephyr 3rd = 6 Mcliskyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Kalden Mesander | ||
Mon Sep 8 2014 16:02 | 1st = 5 Kalden Mesander 2nd = 4 Kuta Queen 3rd = 3 Lincs Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 8 Purr Plan | ||
Mon Sep 8 2014 16:00 | 1st = 8 Purr Plan 2nd = 9 Southern Gamble 3rd = 7 Blue Carlou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Niseko | ||
Mon Sep 8 2014 15:55 | 1st = 2 Niseko 2nd = 6 Ronan Maguire 3rd = 4 High Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 7 Lots More Art | ||
Mon Sep 8 2014 15:50 | 1st = 7 Lots More Art 2nd = 9 Samantha Sparkle 3rd = 4 Rainless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Cherish Amore | ||
Mon Sep 8 2014 15:49 | 1st = 1 Cherish Amore 2nd = 2 Country Pearl 3rd = 3 Open Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Slipaway Jenifer | ||
Mon Sep 8 2014 15:46 | 1st = 1 Slipaway Jenifer 2nd = 8 Cawbourne Mighty 3rd = 4 Riverdale Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 8 Estada | ||
Mon Sep 8 2014 15:45 | 1st = 8 Estada 2nd = 4 Brookvale 3rd = 12 Poulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 7 Ivy Action | ||
Mon Sep 8 2014 15:42 | 1st = 7 Ivy Action 2nd = 5 Bee Tee Dee 3rd = 6 Just Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Judah Ben Hur | ||
Mon Sep 8 2014 15:39 | 1st = 1 Judah Ben Hur 2nd = 4 Luke Hobbs 3rd = 7 Our Shards Of Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Churchills Wit | ||
Mon Sep 8 2014 15:35 | 1st = 2 Churchills Wit 2nd = 11 A Million Tears 3rd = 3 Dark Lochnagar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 The Village Hussey | ||
Mon Sep 8 2014 15:29 | 1st = 7 The Village Hussey 2nd = 6 Champagne Lunch 3rd = 4 Madsisteritis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Hollie Anne | ||
Mon Sep 8 2014 15:28 | 1st = 1 Hollie Anne 2nd = 3 Lochwat Lee 3rd = 6 Black Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Invisible Stars | ||
Mon Sep 8 2014 15:26 | 1st = 8 Invisible Stars 2nd = 5 Looney Lucy 3rd = 6 Nifty Nefertiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 2 Dodge That | ||
Mon Sep 8 2014 15:22 | 1st = 2 Dodge That 2nd = 12 Eden Road 3rd = 1 Bahmino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Topshelf Attitude | ||
Mon Sep 8 2014 15:17 | 1st = 4 Topshelf Attitude 2nd = 5 Ima Tragedy 3rd = 6 Calais |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 3 Village Cruiser | ||
Mon Sep 8 2014 15:12 | 1st = 3 Village Cruiser 2nd = 1 Narreeva 3rd = 4 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 One For Anne | ||
Mon Sep 8 2014 15:12 | 1st = 5 One For Anne 2nd = 1 Mako Man 3rd = 2 Stilton Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 3 Mai Gomeroi | ||
Mon Sep 8 2014 15:08 | 1st = 3 Mai Gomeroi 2nd = 5 With Authority 3rd = 6 Zenith Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Cattogio | ||
Mon Sep 8 2014 15:04 | 1st = 2 Cattogio 2nd = 5 How Much George 3rd = 8 Riverside Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Alta Mario | ||
Mon Sep 8 2014 14:59 | 1st = 1 Alta Mario 2nd = 6 Take Seven 3rd = 4 Spirit Of Aurora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Grifter | ||
Mon Sep 8 2014 14:57 | 1st = 1 Grifter 2nd = 3 Sacred Can You 3rd = 2 Dawns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Albert Road | ||
Mon Sep 8 2014 14:55 | 1st = 1 Albert Road 2nd = 10 Lindendoom 3rd = 9 Go Jennio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Strathmore Queen | ||
Mon Sep 8 2014 14:50 | 1st = 4 Strathmore Queen 2nd = 1 Twiggy Argyle 3rd = 5 Mcwhipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Paramount Thunda | ||
Mon Sep 8 2014 14:47 | 1st = 1 Paramount Thunda 2nd = 7 Miss Grithinbush 3rd = 2 Rich Azz Yeew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 1 Aribaa | ||
Mon Sep 8 2014 14:43 | 1st = 1 Aribaa 2nd = 7 Vivalixir 3rd = 4 Lightning Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 8 Egodan | ||
Mon Sep 8 2014 14:37 | 1st = 8 Egodan 2nd = 7 Phantom Rockstar 3rd = 2 Mystical Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 1 The Explorer | ||
Mon Sep 8 2014 14:33 | 1st = 1 The Explorer 2nd = 7 Rouchel Kane 3rd = 2 Dayarma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Nindigully Boy | ||
Mon Sep 8 2014 14:29 | 1st = 3 Nindigully Boy 2nd = 2 Barbie Boy 3rd = 4 Watch My Path |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Jessica Dale | ||
Mon Sep 8 2014 14:24 | 1st = 5 Jessica Dale 2nd = 10 Notfornix 3rd = 2 Sookie Go Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 7 Vegas Bound | ||
Mon Sep 8 2014 14:20 | 1st = 7 Vegas Bound 2nd = 6 Siddles Birthday 3rd = 10 Rhubarb Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Open Heart | ||
Mon Sep 8 2014 14:15 | 1st = 3 Open Heart 2nd = 1 Adams Pocket 3rd = 6 Conflict Of Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Oscar Shiraz | ||
Mon Sep 8 2014 14:12 | 1st = 1 Oscar Shiraz 2nd = 5 Lektra Concrete 3rd = 2 Go Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 5 One Imperfection | ||
Mon Sep 8 2014 14:08 | 1st = 5 One Imperfection 2nd = 10 Isador Amore 3rd = 8 Kentucky Darter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 2 La Stella | ||
Mon Sep 8 2014 14:02 | 1st = 2 La Stella 2nd = 5 Seascape Boy 3rd = 4 Rhondas Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 1 Shunting | ||
Mon Sep 8 2014 13:58 | 1st = 1 Shunting 2nd = 14 Zippity Zou 3rd = 7 Emo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Mantaray Lad | ||
Mon Sep 8 2014 13:54 | 1st = 4 Mantaray Lad 2nd = 3 Road Ace 3rd = 2 Special Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Whatajetstar | ||
Mon Sep 8 2014 13:49 | 1st = 3 Whatajetstar 2nd = 2 Rollon Chilli 3rd = 4 Ghost Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Hissing Sid | ||
Mon Sep 8 2014 13:45 | 1st = 1 Hissing Sid 2nd = 5 Bold Zamour 3rd = 6 Piste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Its Lockie | ||
Mon Sep 8 2014 13:37 | 1st = 8 Its Lockie 2nd = 9 Robusto 3rd = 5 Bernmar Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 2 Magic Stuff | ||
Mon Sep 8 2014 13:33 | 1st = 2 Magic Stuff 2nd = 6 Otoshi 3rd = 3 Hoisin Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 7 Noble Vision | ||
Mon Sep 8 2014 13:27 | 1st = 7 Noble Vision 2nd = 3 Four Smart Aces 3rd = 5 Predominant Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 5 Sapience | ||
Mon Sep 8 2014 13:23 | 1st = 5 Sapience 2nd = 1 Alsoadamas 3rd = 8 Alpen Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Dyna Prankster | ||
Mon Sep 8 2014 13:19 | 1st = 2 Dyna Prankster 2nd = 8 Toy Tsunami 3rd = 6 Central Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Abogado | ||
Mon Sep 8 2014 13:16 | 1st = 4 Abogado 2nd = 6 Goldstar Magic 3rd = 8 Glenn Is Goodesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Huia Hanover | ||
Mon Sep 8 2014 13:14 | 1st = 9 Huia Hanover 2nd = 6 Mystical Image 3rd = 8 Abercrombie Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Compound | ||
Mon Sep 8 2014 13:10 | 1st = 2 Compound 2nd = 6 Its Electrifying 3rd = 1 Angelology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Violet Desire | ||
Mon Sep 8 2014 13:02 | 1st = 6 Violet Desire 2nd = 7 Bazzagrey 3rd = 8 Manx Pharos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Homebush Paige | ||
Mon Sep 8 2014 12:55 | 1st = 1 Homebush Paige 2nd = 2 Gin Sling 3rd = 7 Puma Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Madame Black | ||
Mon Sep 8 2014 12:44 | 1st = 8 Madame Black 2nd = 5 Kimanator 3rd = 4 Kadali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 No Bones About It | ||
Mon Sep 8 2014 12:39 | 1st = 5 No Bones About It 2nd = 10 Last Sunrise 3rd = 2 Five Star Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Sleeper Agent | ||
Mon Sep 8 2014 12:37 | 1st = 6 Sleeper Agent 2nd = 5 Gypsy Hunter 3rd = 4 Zorba The Greek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Hornets Nest | ||
Mon Sep 8 2014 12:35 | 1st = 3 Hornets Nest 2nd = 1 Chatham Road 3rd = 2 Fer De Lance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Chainsaw Charlie | ||
Mon Sep 8 2014 12:27 | 1st = 1 Chainsaw Charlie 2nd = 5 Anna Rose 3rd = 3 Lektra Pebbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Mega Surge | ||
Mon Sep 8 2014 12:21 | 1st = 8 Mega Surge 2nd = 7 Axel Grinder 3rd = 6 Know Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Magic Buzz | ||
Mon Sep 8 2014 12:09 | 1st = 8 Magic Buzz 2nd = 2 High Step 3rd = 5 Kewin Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Cec Divine | ||
Mon Sep 8 2014 12:03 | 1st = 2 Cec Divine 2nd = 8 Inspector Spot 3rd = 6 Homebush Ariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Culvie Sprite | ||
Mon Sep 8 2014 11:46 | 1st = 1 Culvie Sprite 2nd = 5 Cawbourne Miami 3rd = 7 Blushing Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Botany Zenvo | ||
Mon Sep 8 2014 11:28 | 1st = 2 Botany Zenvo 2nd = 1 Unreliable Andy 3rd = 5 Mums Prodigy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Opawa Rosie | ||
Mon Sep 8 2014 11:11 | 1st = 6 Opawa Rosie 2nd = 1 Opawa Messini 3rd = 4 Aniu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Sweet Marylou | ||
Mon Sep 8 2014 10:53 | 1st = 5 Sweet Marylou 2nd = 2 Memphis Girl 3rd = 6 Tonys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Opawa Dosh | ||
Mon Sep 8 2014 10:36 | 1st = 1 Opawa Dosh 2nd = 2 Goldstar Junior 3rd = 3 Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Rangitata Raider | ||
Mon Sep 8 2014 10:18 | 1st = 7 Rangitata Raider 2nd = 2 Homebush Ramona 3rd = 3 Slingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Smash That | ||
Mon Sep 8 2014 10:01 | 1st = 7 Smash That 2nd = 6 Mr November 3rd = 4 Cala Rapita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 2 Cheveyo | ||
Fri Aug 8 2014 23:45 | 1st = 2 Cheveyo 2nd = 8 Trents Courage 3rd = 6 Donavan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Jack Reacher | ||
Fri Aug 8 2014 23:42 | 1st = 5 Jack Reacher 2nd = 2 Trident Flick 3rd = 4 Theo Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Victoria Keeping | ||
Fri Aug 8 2014 23:27 | 1st = 4 Victoria Keeping 2nd = 5 Unleash Adam 3rd = 1 Wreck Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Ardens Southee | ||
Fri Aug 8 2014 23:15 | 1st = 1 Ardens Southee 2nd = 2 Sightseeing Anvil 3rd = 8 Intrepidation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Amos Gundi | ||
Fri Aug 8 2014 23:12 | 1st = 5 Amos Gundi 2nd = 2 Powerful Girl 3rd = 8 Classic Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Hummer Keeping | ||
Fri Aug 8 2014 22:57 | 1st = 1 Hummer Keeping 2nd = 2 Feels Like El 3rd = 4 Classic Sahara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 At Princeton | ||
Fri Aug 8 2014 22:50 | 1st = 9 At Princeton 2nd = 8 Zurbaran 3rd = 1 What God Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Claretown Tex | ||
Fri Aug 8 2014 22:47 | 1st = 8 Claretown Tex 2nd = 4 Theorys Legacy 3rd = 1 Ghost Roaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Last Day | ||
Fri Aug 8 2014 22:40 | 1st = 1 Last Day 2nd = 2 Oxley Delight 3rd = 3 Blueys Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Ima Apple | ||
Fri Aug 8 2014 22:30 | 1st = 2 Ima Apple 2nd = 5 Miss Morton Park 3rd = 7 Black Superman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Salliwood | ||
Fri Aug 8 2014 22:20 | 1st = 4 Salliwood 2nd = 1 Rockyourbaby 3rd = 12 Shardons Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Explosive Ebony | ||
Fri Aug 8 2014 22:17 | 1st = 3 Explosive Ebony 2nd = 8 Isabel Enlim 3rd = 2 Plundered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Winsome Senor | ||
Fri Aug 8 2014 22:16 | 1st = 3 Winsome Senor 2nd = 1 Mr Sprite 3rd = 8 Rockin Robin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 5 Young Modern | ||
Fri Aug 8 2014 22:12 | 1st = 5 Young Modern 2nd = 6 Outrageous El 3rd = 4 Diamond Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Dyna Keitaro | ||
Fri Aug 8 2014 22:10 | 1st = 7 Dyna Keitaro 2nd = 5 Central Road 3rd = 8 College Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Jereme Jetsetter | ||
Fri Aug 8 2014 22:05 | 1st = 6 Jereme Jetsetter 2nd = 1 Ima Shark 3rd = 3 Cullect The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 The Puritan | ||
Fri Aug 8 2014 22:00 | 1st = 7 The Puritan 2nd = 9 Tiz A Smokey 3rd = 6 Nicks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Minion | ||
Fri Aug 8 2014 21:59 | 1st = 1 Minion 2nd = 8 King Tux 3rd = 7 Joes Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Linski | ||
Fri Aug 8 2014 21:58 | 1st = 4 Linski 2nd = 1 Zulu Mystique 3rd = 6 Coolabah Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Archiecano | ||
Fri Aug 8 2014 21:54 | 1st = 6 Archiecano 2nd = 4 Im Full Tilt 3rd = 1 Lord Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Go West U Terror | ||
Fri Aug 8 2014 21:50 | 1st = 1 Go West U Terror 2nd = 3 Reuben Brogden 3rd = 10 Some Kinda Tactics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Cruisers Sol | ||
Fri Aug 8 2014 21:47 | 1st = 8 Cruisers Sol 2nd = 1 Magnum Oasis 3rd = 7 One Bad Wrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Upanatom | ||
Fri Aug 8 2014 21:42 | 1st = 7 Upanatom 2nd = 11 Pas Mate 3rd = 9 Eyes On The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Zipping Willow | ||
Fri Aug 8 2014 21:40 | 1st = 5 Zipping Willow 2nd = 4 Cawbourne Whip 3rd = 2 Magic Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Peter Who | ||
Fri Aug 8 2014 21:39 | 1st = 4 Peter Who 2nd = 2 Golden Gossip 3rd = 8 Chancey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 Mattjesty Guy | ||
Fri Aug 8 2014 21:35 | 1st = 4 Mattjesty Guy 2nd = 2 Two Timer Lombo 3rd = 7 Rollon Rainey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 3 Lady Ell Aye | ||
Fri Aug 8 2014 21:30 | 1st = 3 Lady Ell Aye 2nd = 7 Dark Diva 3rd = 4 Nostalgic Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Prue Bale | ||
Fri Aug 8 2014 21:28 | 1st = 7 Prue Bale 2nd = 6 Allen Zentax 3rd = 1 Tinted Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Timeseel | ||
Fri Aug 8 2014 21:24 | 1st = 4 Timeseel 2nd = 7 Certainly James 3rd = 8 Quick Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Say It Now | ||
Fri Aug 8 2014 21:20 | 1st = 1 Say It Now 2nd = 5 Dynamite Dude 3rd = 4 Lunar Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Baz Will Rock | ||
Fri Aug 8 2014 21:17 | 1st = 7 Baz Will Rock 2nd = 1 Teddie Boy 3rd = 8 Capriati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Arnies Guess | ||
Fri Aug 8 2014 21:16 | 1st = 8 Arnies Guess 2nd = 1 Homeward 3rd = 6 Cee Sheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 Blitzthemcalder | ||
Fri Aug 8 2014 21:12 | 1st = 4 Blitzthemcalder 2nd = 9 Sunset Invasion 3rd = 1 Empire Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Hurricane Yella | ||
Fri Aug 8 2014 21:10 | 1st = 3 Hurricane Yella 2nd = 2 Dubsy Russell 3rd = 5 Pacific Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 4 Amberlu Ella | ||
Fri Aug 8 2014 21:05 | 1st = 4 Amberlu Ella 2nd = 9 Down To The Wire 3rd = 3 Its Me Telowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Burundi | ||
Fri Aug 8 2014 21:01 | 1st = 2 Burundi 2nd = 1 Arctic Wolf 3rd = 9 Elephant Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Mister Eye Bolt | ||
Fri Aug 8 2014 21:00 | 1st = 5 Mister Eye Bolt 2nd = 6 Glacial Motion 3rd = 8 Just Another Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Sugar Ray Lee | ||
Fri Aug 8 2014 20:58 | 1st = 8 Sugar Ray Lee 2nd = 2 Remote Control 3rd = 7 Shebas Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Supreme Mach | ||
Fri Aug 8 2014 20:54 | 1st = 5 Supreme Mach 2nd = 7 Majestic Major 3rd = 4 Terror Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Extreme Bromac | ||
Fri Aug 8 2014 20:50 | 1st = 3 Extreme Bromac 3rd = 11 Notabadexcuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Azza Azza Azza | ||
Fri Aug 8 2014 20:47 | 1st = 1 Azza Azza Azza 2nd = 5 Allen Deed 3rd = 2 Keep Calm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 8 Machida | ||
Fri Aug 8 2014 20:46 | 1st = 8 Machida 2nd = 2 Saucy Lasagne 3rd = 1 Knee Tremble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Exciteusinthecity | ||
Fri Aug 8 2014 20:42 | 1st = 3 Exciteusinthecity 2nd = 1 Hall Of Famer 3rd = 9 Composed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Swift Indian | ||
Fri Aug 8 2014 20:40 | 1st = 1 Swift Indian 2nd = 4 Hurricane Rino 3rd = 3 Crash Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 4 Nickelmeldon | ||
Fri Aug 8 2014 20:35 | 1st = 4 Nickelmeldon 2nd = 8 Stashedbytheriver 3rd = 5 Stanley Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Liukin | ||
Fri Aug 8 2014 20:30 | 1st = 4 Liukin 2nd = 2 Never A Frown 3rd = 3 Cherokee Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Santas Special | ||
Fri Aug 8 2014 20:28 | 1st = 5 Santas Special 2nd = 2 Accomplished 3rd = 1 Mr Snackman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Macfive Bat | ||
Fri Aug 8 2014 20:27 | 1st = 8 Macfive Bat 2nd = 4 Sunlit Cobber 3rd = 9 Palmers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Deano Robyn | ||
Fri Aug 8 2014 20:24 | 1st = 8 Deano Robyn 2nd = 9 Exclusive Matt 3rd = 3 Red Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Hoylakes Firstlady | ||
Fri Aug 8 2014 20:20 | 1st = 1 Hoylakes Firstlady 2nd = 9 Miss Madoff 3rd = 8 Besos Baci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Zipping Tank | ||
Fri Aug 8 2014 20:17 | 1st = 8 Zipping Tank 2nd = 2 Stunning Ashberg 3rd = 1 Kiss The Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Road To Rock | ||
Fri Aug 8 2014 20:12 | 1st = 2 Road To Rock 2nd = 4 Stylish Jasper 3rd = 1 Grins Rendition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Dr Paulie | ||
Fri Aug 8 2014 20:10 | 1st = 4 Dr Paulie 2nd = 3 Highbury 3rd = 1 Lauries Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 9 Roman Times | ||
Fri Aug 8 2014 20:05 | 1st = 9 Roman Times 2nd = 2 Fakeitgood 3rd = 7 Our Titus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Parrydise Rose | ||
Fri Aug 8 2014 20:04 | 1st = 1 Parrydise Rose 2nd = 4 Watching Over Us 3rd = 8 Blue Tartan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Rollon Gidget | ||
Fri Aug 8 2014 20:00 | 1st = 6 Rollon Gidget 2nd = 4 Bronze Destiny 3rd = 7 Itsnewstome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Watch Me Ignite | ||
Fri Aug 8 2014 19:58 | 1st = 1 Watch Me Ignite 2nd = 8 Uno Justice 3rd = 5 Hardaway Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Courageous Kiwi | ||
Fri Aug 8 2014 19:54 | 1st = 8 Courageous Kiwi 2nd = 7 Son Of Lopez 3rd = 2 No Swaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Crusader Banner | ||
Fri Aug 8 2014 19:50 | 1st = 5 Crusader Banner 2nd = 3 Russian General 3rd = 6 Raesawinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Lobo Loco | ||
Fri Aug 8 2014 19:47 | 1st = 1 Lobo Loco 2nd = 8 Polly Bale 3rd = 6 Provincial Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 8 Cosmic Prince | ||
Fri Aug 8 2014 19:46 | 1st = 8 Cosmic Prince 2nd = 5 Daniel Star 3rd = 6 Parrydise Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Asoka | ||
Fri Aug 8 2014 19:42 | 1st = 5 Asoka 2nd = 9 Metro Mike 3rd = 12 Tandias Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Cheeky Grant | ||
Fri Aug 8 2014 19:40 | 1st = 2 Cheeky Grant 2nd = 1 Olli Charlyn 3rd = 7 Real Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Bolt Action Blood | ||
Fri Aug 8 2014 19:35 | 1st = 2 Bolt Action Blood 2nd = 1 Commanci Chief 3rd = 3 Eye Carly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 9 Rebel Shannon | ||
Fri Aug 8 2014 19:30 | 1st = 9 Rebel Shannon 2nd = 7 Inception 3rd = 5 Most Exotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Lumos | ||
Fri Aug 8 2014 19:30 | 1st = 6 Lumos 2nd = 3 Woodlea Legend 3rd = 2 Ideal Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Pure Harmony | ||
Fri Aug 8 2014 19:28 | 1st = 8 Pure Harmony 2nd = 6 Next Grange 3rd = 2 Jackie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Exceptional Mach | ||
Fri Aug 8 2014 19:24 | 1st = 9 Exceptional Mach 2nd = 1 Pennsbury 3rd = 5 Americanhighlights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Wyndham Wallace | ||
Fri Aug 8 2014 19:23 | 1st = 8 Wyndham Wallace 2nd = 3 Three Heads Up 3rd = 5 Let em Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Algranco Under Fire | ||
Fri Aug 8 2014 19:20 | 1st = 3 Algranco Under Fire 2nd = 6 Tuapeka Kahu 3rd = 2 Moonlight Rockhole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Exponential Lily | ||
Fri Aug 8 2014 19:18 | 1st = 5 Exponential Lily 2nd = 7 Cawbourne Queen 3rd = 8 Ruapehu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Are Jip | ||
Fri Aug 8 2014 19:17 | 1st = 8 Are Jip 2nd = 7 Breeze Magic 3rd = 5 Rebel Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Encee Eye Gibbs | ||
Fri Aug 8 2014 19:15 | 1st = 8 Encee Eye Gibbs 2nd = 7 Slambam 3rd = 5 Seeking Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Philtra Phella | ||
Fri Aug 8 2014 19:12 | 1st = 2 Philtra Phella 2nd = 1 Wolfpack 3rd = 4 Broadband |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Dyna Machina | ||
Fri Aug 8 2014 19:10 | 1st = 1 Dyna Machina 2nd = 3 Counterfeiter 3rd = 7 Mermaid Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 1 Lombo Supremo | ||
Fri Aug 8 2014 19:05 | 1st = 1 Lombo Supremo 2nd = 5 Pretty In Red 3rd = 8 Broadway Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Dalton Bromac | ||
Fri Aug 8 2014 19:05 | 1st = 8 Dalton Bromac 2nd = 6 Mighty Major 3rd = 9 Explosive Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Lerrad Maharg | ||
Fri Aug 8 2014 19:00 | 1st = 5 Lerrad Maharg 2nd = 4 Parisology 3rd = 7 Adriatic Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Go Aggie | ||
Fri Aug 8 2014 18:59 | 1st = 3 Go Aggie 2nd = 2 Saint Nose Diver 3rd = 1 Teflon Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Deadly Boy | ||
Fri Aug 8 2014 18:57 | 1st = 5 Deadly Boy 2nd = 8 Savage Storm 3rd = 6 Seabrook Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Stellar Force | ||
Fri Aug 8 2014 18:53 | 1st = 7 Stellar Force 2nd = 1 Ngauruhoe 3rd = 2 Enazuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Karinya Hando | ||
Fri Aug 8 2014 18:52 | 1st = 7 Karinya Hando 2nd = 6 Horace Foxley 3rd = 2 Demolition Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Regalo | ||
Fri Aug 8 2014 18:49 | 1st = 8 Regalo 2nd = 2 Sir Ken 3rd = 7 Winning Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Three Pints | ||
Fri Aug 8 2014 18:44 | 1st = 4 Three Pints 2nd = 5 Desdon Murruffy 3rd = 8 Travtiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Major Power | ||
Fri Aug 8 2014 18:41 | 1st = 4 Major Power 2nd = 7 Zipping Jye 3rd = 1 Copper City Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 6 Aile Rouge | ||
Fri Aug 8 2014 18:40 | 1st = 6 Aile Rouge 2nd = 9 Spell 3rd = 11 Idle Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Droopys Bentley | ||
Fri Aug 8 2014 18:37 | 1st = 2 Droopys Bentley 2nd = 5 Chiefs Choice 3rd = 8 Call Me Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 3 Legend Has It | ||
Fri Aug 8 2014 18:36 | 1st = 3 Legend Has It 2nd = 6 Wing Attack 3rd = 1 Uno Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 6 Big Abraxas | ||
Fri Aug 8 2014 18:32 | 1st = 6 Big Abraxas 2nd = 4 Borninastorm 3rd = 1 Rapid Art Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Tuff Missy | ||
Fri Aug 8 2014 18:29 | 1st = 2 Tuff Missy 2nd = 8 Bradley Benz 3rd = 1 Golden Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Little Teegan | ||
Fri Aug 8 2014 18:28 | 1st = 3 Little Teegan 2nd = 8 Cool Pursuit 3rd = 2 Lochinvar Brando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Past A Joke | ||
Fri Aug 8 2014 18:25 | 1st = 2 Past A Joke 2nd = 1 Claire Rose 3rd = 6 Killer Lyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 2 Macray Soiree | ||
Fri Aug 8 2014 18:20 | 1st = 2 Macray Soiree 2nd = 4 Seca Dream 3rd = 8 Yankidoodledanvers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Dodgy Dealer | ||
Fri Aug 8 2014 18:17 | 1st = 8 Dodgy Dealer 2nd = 5 Elite Diva 3rd = 6 Midnight Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 1 New Years Jay | ||
Fri Aug 8 2014 18:15 | 1st = 1 New Years Jay 2nd = 14 Mighty Peruvian 3rd = 8 Alta Capone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Big Lucy | ||
Fri Aug 8 2014 18:12 | 1st = 6 Big Lucy 2nd = 8 Wegottarocketmachine 3rd = 2 Yankee Showgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 3 Roos Ahead | ||
Fri Aug 8 2014 18:11 | 1st = 3 Roos Ahead 2nd = 2 Drop Kick 3rd = 6 Ziegler Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Rhythmic Blues | ||
Fri Aug 8 2014 18:09 | 1st = 4 Rhythmic Blues 2nd = 2 Tricky Kid 3rd = 8 Candy Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 9 - 8 Mean Courage | ||
Fri Aug 8 2014 18:04 | 1st = 8 Mean Courage 2nd = 1 Fiddlers Three 3rd = 5 Timely Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Gus | ||
Fri Aug 8 2014 18:03 | 1st = 2 Gus 2nd = 7 Call Me Ralph 3rd = 1 Opawa Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Lochinvar Impact | ||
Fri Aug 8 2014 18:01 | 1st = 1 Lochinvar Impact 2nd = 6 Dee Getta 3rd = 8 Asha Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Cosmic Station | ||
Fri Aug 8 2014 17:58 | 1st = 8 Cosmic Station 2nd = 2 Godric Gryfindor 3rd = 3 Claretown Westy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Dots A Gogo | ||
Fri Aug 8 2014 17:56 | 1st = 1 Dots A Gogo 2nd = 6 Hummer Boy 3rd = 5 Sharina Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 1 Montana Madge | ||
Fri Aug 8 2014 17:53 | 1st = 1 Montana Madge 2nd = 4 Soho Jagger 3rd = 7 Ya Bowen Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Major Bubbles | ||
Fri Aug 8 2014 17:50 | 1st = 9 Major Bubbles 2nd = 10 Someardensomewhere 3rd = 3 Provocative Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Chasin Tori | ||
Fri Aug 8 2014 17:50 | 1st = 1 Chasin Tori 2nd = 2 Love Letters 3rd = 5 Freddie Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Rostevarren | ||
Fri Aug 8 2014 17:45 | 1st = 2 Rostevarren 2nd = 5 Just Call Me Earl 3rd = 10 Glenferrie Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Space Star | ||
Fri Aug 8 2014 17:42 | 1st = 6 Space Star 2nd = 2 Mrs Duncan 3rd = 3 Raincheck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Optic Shimmer | ||
Fri Aug 8 2014 17:39 | 1st = 3 Optic Shimmer 2nd = 1 Hit The Heights 3rd = 4 Sunlit Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 8 - 2 Tarcutta Hills | ||
Fri Aug 8 2014 17:37 | 1st = 2 Tarcutta Hills 2nd = 1 Three Point Turn 3rd = 8 Great Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Night Pearl | ||
Fri Aug 8 2014 17:35 | 1st = 1 Night Pearl 2nd = 3 Tifino 3rd = 7 Way Too Crude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Hello Sunshine | ||
Fri Aug 8 2014 17:34 | 1st = 7 Hello Sunshine 2nd = 5 Witch Bale 3rd = 2 Lektra Lethal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Royal Albert | ||
Fri Aug 8 2014 17:31 | 1st = 6 Royal Albert 2nd = 8 High And Mighty 3rd = 7 Slick Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 4 Graceful Art | ||
Fri Aug 8 2014 17:26 | 1st = 4 Graceful Art 2nd = 8 Saved By Doug 3rd = 6 Buddyonit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Kicking Rocks | ||
Fri Aug 8 2014 17:23 | 1st = 1 Kicking Rocks 2nd = 7 Big Foot 3rd = 6 Precious Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 8 Highview Jimmy | ||
Fri Aug 8 2014 17:22 | 1st = 8 Highview Jimmy 2nd = 3 Four Starzzz Shiraz 3rd = 6 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Allen Jens | ||
Fri Aug 8 2014 17:19 | 1st = 1 Allen Jens 2nd = 8 Furious Flash 3rd = 2 Arena Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 7 Speed Gonzales | ||
Fri Aug 8 2014 17:15 | 1st = 7 Speed Gonzales 2nd = 8 Scottish Arms 3rd = 3 Zadon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Loose Brutas | ||
Fri Aug 8 2014 17:12 | 1st = 8 Loose Brutas 2nd = 4 Shadow Moses 3rd = 3 Sky Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 7 - 9 Major Megs | ||
Fri Aug 8 2014 17:08 | 1st = 9 Major Megs 2nd = 8 Tactful Lady 3rd = 5 Justanotherslippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Sassy Road | ||
Fri Aug 8 2014 17:07 | 1st = 3 Sassy Road 2nd = 2 Always Welcome 3rd = 6 Cawbourne War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 8 Novikov | ||
Fri Aug 8 2014 17:05 | 1st = 8 Novikov 2nd = 3 First Class 3rd = 2 Another Choisyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Kool Mac | ||
Fri Aug 8 2014 17:02 | 1st = 6 Kool Mac 2nd = 8 Gnarly Azz 3rd = 3 Sorrento Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Scenic Shot | ||
Fri Aug 8 2014 16:59 | 1st = 2 Scenic Shot 2nd = 6 Volksjager Blue 3rd = 3 Peter Pettigrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 6 Nelamos | ||
Fri Aug 8 2014 16:55 | 1st = 6 Nelamos 2nd = 3 Here Comes The Sun 3rd = 4 Abbalac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Give Thanks | ||
Fri Aug 8 2014 16:52 | 1st = 7 Give Thanks 2nd = 5 Tardy Seduction 3rd = 1 Kyammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 4 Shell Seeker | ||
Fri Aug 8 2014 16:50 | 1st = 4 Shell Seeker 2nd = 6 The Silver Fox 3rd = 7 All Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 1 Boltenin | ||
Fri Aug 8 2014 16:48 | 1st = 1 Boltenin 2nd = 3 Intransit 3rd = 7 Hayabusa Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 3 Calke Abbey | ||
Fri Aug 8 2014 16:45 | 1st = 3 Calke Abbey 2nd = 6 Lachlan Lily 3rd = 9 Cresta Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Arizona Senorita | ||
Fri Aug 8 2014 16:42 | 1st = 3 Arizona Senorita 2nd = 1 Glamorous Opal 3rd = 6 El Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Lady Shambi | ||
Fri Aug 8 2014 16:42 | 1st = 1 Lady Shambi 2nd = 2 Jannik 3rd = 8 Varga Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Kalden Crixus | ||
Fri Aug 8 2014 16:39 | 1st = 5 Kalden Crixus 2nd = 8 Dyna Fatbob 3rd = 1 Who Told Lochie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 6 The Secret | ||
Fri Aug 8 2014 16:35 | 1st = 6 The Secret 2nd = 2 Eternal Circle 3rd = 9 Mitzi Del Bra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Bat Outa Hell | ||
Fri Aug 8 2014 16:32 | 1st = 7 Bat Outa Hell 2nd = 1 Megs Magic 3rd = 8 Gettin Nova It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 1 Golden Monza | ||
Fri Aug 8 2014 16:31 | 1st = 1 Golden Monza 2nd = 2 Big Merc 3rd = 7 Victa Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 6 - 2 Reward For Effort | ||
Fri Aug 8 2014 16:28 | 1st = 2 Reward For Effort 2nd = 1 Ruato Bay 3rd = 5 Samuel Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Wairakei Miss | ||
Fri Aug 8 2014 16:25 | 1st = 8 Wairakei Miss 2nd = 10 See Ya 3rd = 9 Waihemo Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Isla Poppy | ||
Fri Aug 8 2014 16:25 | 1st = 1 Isla Poppy 2nd = 4 Rage Within 3rd = 5 Rose Of The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Bochino Appeal | ||
Fri Aug 8 2014 16:22 | 1st = 4 Bochino Appeal 2nd = 1 Mad Velocar 3rd = 7 Tears Siam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Bourbon Club | ||
Fri Aug 8 2014 16:19 | 1st = 4 Bourbon Club 2nd = 2 Flippin Good 3rd = 7 Ballerino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 6 Accompny Me | ||
Fri Aug 8 2014 16:15 | 1st = 6 Accompny Me 2nd = 7 Dixies Comet 3rd = 1 Golden Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Blitzing Mayhem | ||
Fri Aug 8 2014 16:12 | 1st = 7 Blitzing Mayhem 2nd = 3 Robbie 3rd = 8 Bevs Viewpoint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Argo | ||
Fri Aug 8 2014 16:12 | 1st = 7 Argo 2nd = 3 Park Glory 3rd = 9 Dusty Winslow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Anarion | ||
Fri Aug 8 2014 16:08 | 1st = 2 Anarion 2nd = 1 Faenza 3rd = 3 The Art Gallery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Dibley | ||
Fri Aug 8 2014 16:07 | 1st = 8 Dibley 2nd = 1 Delta Mclaren 3rd = 2 Danyos Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 8 Inigo | ||
Fri Aug 8 2014 16:05 | 1st = 8 Inigo 2nd = 5 Alert Status 3rd = 6 Marchello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Elly Ellerton | ||
Fri Aug 8 2014 16:02 | 1st = 8 Elly Ellerton 2nd = 4 El Hombre 3rd = 3 Dishlicking Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 6 Franco Tyrone | ||
Fri Aug 8 2014 16:00 | 1st = 6 Franco Tyrone 2nd = 5 Billy Jack 3rd = 8 Selester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Pedros Twist | ||
Fri Aug 8 2014 15:59 | 1st = 1 Pedros Twist 2nd = 5 Hook Him In 3rd = 3 Come On Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 Gold Cufflinks | ||
Fri Aug 8 2014 15:55 | 1st = 4 Gold Cufflinks 2nd = 5 Cirrus 3rd = 1 The Shank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Gyprock Genius | ||
Fri Aug 8 2014 15:52 | 1st = 3 Gyprock Genius 2nd = 5 Dynamic Halo 3rd = 4 Amber Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Dan Holder | ||
Fri Aug 8 2014 15:51 | 1st = 6 Dan Holder 2nd = 4 Victa Merrill 3rd = 5 Galloping Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 5 - 8 Stormy Lecture | ||
Fri Aug 8 2014 15:48 | 1st = 8 Stormy Lecture 2nd = 9 Stormont Czar 3rd = 4 Mcqueen Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 6 Istana Star | ||
Fri Aug 8 2014 15:45 | 1st = 6 Istana Star 2nd = 3 Union 3rd = 1 Sequalex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Lochinvar Maui | ||
Fri Aug 8 2014 15:44 | 1st = 7 Lochinvar Maui 2nd = 4 Mammy Brown 3rd = 2 Check the Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Renagaide Robbo | ||
Fri Aug 8 2014 15:42 | 1st = 5 Renagaide Robbo 2nd = 2 Karma Connie 3rd = 6 Sarina Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Kuranda Lass | ||
Fri Aug 8 2014 15:39 | 1st = 8 Kuranda Lass 2nd = 7 Ben Wigan 3rd = 3 Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 1 Best of the Rest | ||
Fri Aug 8 2014 15:35 | 1st = 1 Best of the Rest 2nd = 2 Cann I 3rd = 6 Dalshamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 8 Out To Win | ||
Fri Aug 8 2014 15:32 | 1st = 8 Out To Win 2nd = 4 Larkhill Locky 3rd = 6 My Selynya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 7 Tryagainkim | ||
Fri Aug 8 2014 15:29 | 1st = 7 Tryagainkim 2nd = 2 Glen Alpine Drive 3rd = 1 Robelles Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 3 The Boondock Saint | ||
Fri Aug 8 2014 15:25 | 1st = 3 The Boondock Saint 2nd = 11 St Emilion 3rd = 2 Godfrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Caesar Queen | ||
Fri Aug 8 2014 15:24 | 1st = 3 Caesar Queen 2nd = 1 Cawbourne Flow 3rd = 2 Cider Drinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Monsoon Mam | ||
Fri Aug 8 2014 15:20 | 1st = 7 Monsoon Mam 2nd = 1 Holywood Rose Hi 3rd = 2 Maelstrom Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Eye The World | ||
Fri Aug 8 2014 15:15 | 1st = 2 Eye The World 2nd = 6 Fast Focus 3rd = 4 Armani Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Habana Flex | ||
Fri Aug 8 2014 15:12 | 1st = 1 Habana Flex 2nd = 6 Cacia Bale 3rd = 7 Katz Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 4 - 2 Cams Victories | ||
Fri Aug 8 2014 15:09 | 1st = 2 Cams Victories 2nd = 1 Antaeus Blue Chip 3rd = 9 Official Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Kissing Gwyneth | ||
Fri Aug 8 2014 15:07 | 1st = 3 Kissing Gwyneth 2nd = 4 Tracey 3rd = 5 Bigtime Kaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 13 Tongue Of Fire | ||
Fri Aug 8 2014 15:05 | 1st = 13 Tongue Of Fire 2nd = 8 Media Maid 3rd = 17 Duchess Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Demolition Demon | ||
Fri Aug 8 2014 15:02 | 1st = 3 Demolition Demon 2nd = 2 Cmon Bonnie 3rd = 5 Little Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 3 Flying Charger | ||
Fri Aug 8 2014 14:58 | 1st = 3 Flying Charger 2nd = 2 Welsh Rose 3rd = 6 Chantilly Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Velasuru | ||
Fri Aug 8 2014 14:57 | 1st = 1 Velasuru 2nd = 8 Delinquency 3rd = 5 Hot Wifey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 9 Gnarly | ||
Fri Aug 8 2014 14:52 | 1st = 9 Gnarly 2nd = 2 Kamikaze Ky 3rd = 1 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 1 Royal Jackpot | ||
Fri Aug 8 2014 14:48 | 1st = 1 Royal Jackpot 2nd = 8 Staretto 3rd = 2 Phantoms Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Thrilling Dude | ||
Fri Aug 8 2014 14:47 | 1st = 4 Thrilling Dude 2nd = 5 Why Oh Why 3rd = 2 Allegro Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Intensive Storm | ||
Fri Aug 8 2014 14:44 | 1st = 3 Intensive Storm 2nd = 5 Macies Angel 3rd = 4 Minnie Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 10 Belflyer | ||
Fri Aug 8 2014 14:40 | 1st = 10 Belflyer 2nd = 12 Foxyness 3rd = 1 Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 8 Molly The Weapon | ||
Fri Aug 8 2014 14:37 | 1st = 8 Molly The Weapon 2nd = 2 Wendy Reg 3rd = 4 Dyna Vertigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 3 - 2 Seville Lady | ||
Fri Aug 8 2014 14:34 | 1st = 2 Seville Lady 2nd = 3 Lifeshortgohard 3rd = 10 Barriettas Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 7 Storm Crazy | ||
Fri Aug 8 2014 14:30 | 1st = 7 Storm Crazy 2nd = 1 Great Inagua 3rd = 4 Omission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Bralyn Stalker | ||
Fri Aug 8 2014 14:27 | 1st = 4 Bralyn Stalker 2nd = 1 All Pure Magic 3rd = 2 Wilhelm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 9 Little Mary | ||
Fri Aug 8 2014 14:23 | 1st = 9 Little Mary 2nd = 1 Apache Lad 3rd = 4 Jaja Malu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 1 Mr Kanton | ||
Fri Aug 8 2014 14:20 | 1st = 1 Mr Kanton 2nd = 11 Kept In Style 3rd = 14 Cool One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 2 Under Worked | ||
Fri Aug 8 2014 14:17 | 1st = 2 Under Worked 2nd = 3 Youvegotobelieveit 3rd = 1 Fiscal Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Get the Money | ||
Fri Aug 8 2014 14:16 | 1st = 1 Get the Money 2nd = 2 Regal Killer 3rd = 6 Chili Dipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 6 Luxembourg | ||
Fri Aug 8 2014 14:13 | 1st = 6 Luxembourg 2nd = 9 Smoke Alarm 3rd = 12 Nights On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 4 Classic Bonus | ||
Fri Aug 8 2014 14:09 | 1st = 4 Classic Bonus 2nd = 2 Shabbys Choice 3rd = 8 Lilly Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 10 Caveka | ||
Fri Aug 8 2014 14:05 | 1st = 10 Caveka 2nd = 1 Avalon Downs 3rd = 5 Kinmuku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 2 - 8 Mo Rolling | ||
Fri Aug 8 2014 13:59 | 1st = 8 Mo Rolling 2nd = 5 Remy Bressant 3rd = 4 Enrichment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Ritsuko Allen | ||
Fri Aug 8 2014 13:58 | 1st = 2 Ritsuko Allen 2nd = 4 Lucky Nanmac 3rd = 3 Shadow Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Fun | ||
Fri Aug 8 2014 13:55 | 1st = 1 Fun 2nd = 2 Grey Not Black 3rd = 5 Man Of Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Beavers Joy | ||
Fri Aug 8 2014 13:52 | 1st = 7 Beavers Joy 2nd = 4 Shakedown 3rd = 3 Vodca Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 10 Conarchie | ||
Fri Aug 8 2014 13:48 | 1st = 10 Conarchie 2nd = 12 Sacked On Sunday 3rd = 9 Martys Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 2 Ysabella Brave | ||
Fri Aug 8 2014 13:45 | 1st = 2 Ysabella Brave 2nd = 6 Gardez La Foi 3rd = 5 The Paperboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Danyos Elna | ||
Fri Aug 8 2014 13:42 | 1st = 2 Danyos Elna 2nd = 1 Jasper Attack 3rd = 8 Brandeen Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 Le Cavalier | ||
Fri Aug 8 2014 13:38 | 1st = 4 Le Cavalier 2nd = 3 Grey Ninja 3rd = 5 My Mate Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 5 Tilly Bonus | ||
Fri Aug 8 2014 13:34 | 1st = 5 Tilly Bonus 2nd = 8 Divorce Iminent 3rd = 7 Aunty Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 3 Hucknall | ||
Fri Aug 8 2014 13:30 | 1st = 3 Hucknall 2nd = 2 Cincinnati 3rd = 7 Beats Workin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 1 - 5 Power Of Ponder | ||
Fri Aug 8 2014 13:24 | 1st = 5 Power Of Ponder 2nd = 1 Neonjet 3rd = 7 Barley Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 6 Stariano | ||
Fri Aug 8 2014 13:20 | 1st = 6 Stariano 2nd = 2 Midnight Dancer 3rd = 1 Best Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Eckles | ||
Fri Aug 8 2014 13:19 | 1st = 3 Eckles 2nd = 2 Cawbourne Arrow 3rd = 6 Phat Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Genalaky Rose | ||
Fri Aug 8 2014 13:17 | 1st = 3 Genalaky Rose 2nd = 1 Belt Driven 3rd = 4 Whiz Bang Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 3 Crimson Ruby | ||
Fri Aug 8 2014 13:13 | 1st = 3 Crimson Ruby 2nd = 2 Posh Rock 3rd = 6 Queen Of Sheba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 2 The Shackler | ||
Fri Aug 8 2014 13:10 | 1st = 2 The Shackler 2nd = 7 Little Butterfly 3rd = 3 Mr Mendelssohn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 2 Miss Bemuse | ||
Fri Aug 8 2014 13:03 | 1st = 2 Miss Bemuse 2nd = 4 Roccozar 3rd = 5 Spirit Of Many |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Know Security | ||
Fri Aug 8 2014 13:02 | 1st = 6 Know Security 2nd = 5 Goldstar Rosie 3rd = 8 Wagon Wheel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Star Enterprise | ||
Fri Aug 8 2014 12:59 | 1st = 3 Star Enterprise 2nd = 2 Pods Princess 3rd = 6 Smoke Da Jaypee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 7 Miss Insomnia | ||
Fri Aug 8 2014 12:55 | 1st = 7 Miss Insomnia 2nd = 3 Desert Queen 3rd = 4 Fast Approaching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Vals Boy | ||
Fri Aug 8 2014 12:45 | 1st = 5 Vals Boy 2nd = 7 Semi Blue 3rd = 9 Rose Of Clare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Sweet Marylou | ||
Fri Aug 8 2014 12:44 | 1st = 7 Sweet Marylou 2nd = 3 Angel Dor 3rd = 8 Verbatim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Allsorts | ||
Fri Aug 8 2014 12:42 | 1st = 7 Allsorts 2nd = 6 Super Fella 3rd = 9 Bucks Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 2 Shaftesbury | ||
Fri Aug 8 2014 12:38 | 1st = 2 Shaftesbury 2nd = 1 Mana 3rd = 3 Work Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 12 Eletist | ||
Fri Aug 8 2014 12:35 | 1st = 12 Eletist 2nd = 4 Sir Francis 3rd = 1 Kindaleica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 1 Wangtucky Rein | ||
Fri Aug 8 2014 12:28 | 1st = 1 Wangtucky Rein 2nd = 2 Video Show 3rd = 10 Twodiamondroses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Wears The Gold | ||
Fri Aug 8 2014 12:27 | 1st = 8 Wears The Gold 2nd = 3 Pass With Care 3rd = 6 Opawa Born |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 9 Genia Haka | ||
Fri Aug 8 2014 12:09 | 1st = 9 Genia Haka 2nd = 8 Not So Cute 3rd = 7 Goldstar Mario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 2 Messi | ||
Fri Aug 8 2014 12:00 | 1st = 2 Messi 2nd = 9 Istis Lass 3rd = 5 Jack Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Nicky Noir | ||
Fri Aug 8 2014 11:52 | 1st = 1 Nicky Noir 2nd = 3 Opawa Messini 3rd = 2 Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Botany Win | ||
Fri Aug 8 2014 11:34 | 1st = 6 Botany Win 2nd = 8 Increasing 3rd = 7 Cue Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 12 On Parole | ||
Fri Aug 8 2014 11:25 | 1st = 12 On Parole 2nd = 3 Heistheone 3rd = 4 Rich Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Goldstar Frankie | ||
Fri Aug 8 2014 11:17 | 1st = 2 Goldstar Frankie 2nd = 1 Umaga Rama 3rd = 8 Leigh Serene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Opawa Rosie | ||
Fri Aug 8 2014 10:59 | 1st = 5 Opawa Rosie 2nd = 4 Teemiro 3rd = 3 Botany Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Opawa Opal | ||
Fri Aug 8 2014 10:40 | 1st = 2 Opawa Opal 2nd = 7 Malcy 3rd = 5 Opawa Loi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Time Slayer | ||
Fri Aug 8 2014 10:22 | 1st = 6 Time Slayer 2nd = 8 Know Magic 3rd = 1 Mr Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Homebush Violet | ||
Fri Aug 8 2014 10:04 | 1st = 5 Homebush Violet 2nd = 2 Opawa Amy 3rd = 8 Flip Flippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Contessa Gundi | ||
Fri Aug 8 2014 0:07 | 1st = 1 Contessa Gundi 2nd = 5 Left Lane Ends 3rd = 2 Ashs Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Miss Collash | ||
Tue Jul 8 2014 23:27 | 1st = 3 Miss Collash 2nd = 6 Rock Drill 3rd = 1 Rock Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Jet Fields | ||
Tue Jul 8 2014 23:12 | 1st = 7 Jet Fields 2nd = 1 Laurie Mac 3rd = 3 Havago Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Platinum Order | ||
Tue Jul 8 2014 22:57 | 1st = 7 Platinum Order 2nd = 3 Paleface Apache 3rd = 1 Sudden Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 3 Power Of Hearts | ||
Tue Jul 8 2014 22:40 | 1st = 3 Power Of Hearts 2nd = 8 Nellie Babe 3rd = 9 Highview Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Parnee Gundi | ||
Tue Jul 8 2014 22:37 | 1st = 7 Parnee Gundi 2nd = 5 Terra Swift 3rd = 6 Night Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Smokin | ||
Tue Jul 8 2014 22:27 | 1st = 2 Smokin 2nd = 1 Blingtastic 3rd = 3 Senor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Me And Mase | ||
Tue Jul 8 2014 22:20 | 1st = 4 Me And Mase 2nd = 6 West On Abba 3rd = 1 Mr Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Premier Headline | ||
Tue Jul 8 2014 22:15 | 1st = 7 Premier Headline 2nd = 1 Madd Punting 3rd = 3 Yarny Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 4 Lucky Ruler | ||
Tue Jul 8 2014 22:10 | 1st = 4 Lucky Ruler 2nd = 8 Kingwillie 3rd = 3 Mac Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Buckle Up Louis | ||
Tue Jul 8 2014 22:07 | 1st = 3 Buckle Up Louis 2nd = 4 Deadly Surfer 3rd = 1 Johnny Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Miss Quick Stix | ||
Tue Jul 8 2014 22:00 | 1st = 8 Miss Quick Stix 2nd = 2 Civil Matter 3rd = 5 Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Flying Cool | ||
Tue Jul 8 2014 21:57 | 1st = 2 Flying Cool 2nd = 5 Take The Dosh 3rd = 1 Brintastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Tickford | ||
Tue Jul 8 2014 21:54 | 1st = 5 Tickford 2nd = 3 Photo Booth 3rd = 8 Wind Tracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Over Limit | ||
Tue Jul 8 2014 21:50 | 1st = 1 Over Limit 2nd = 3 Dyna Alchemist 3rd = 5 Choco Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 6 Jasper Freeway | ||
Tue Jul 8 2014 21:45 | 1st = 6 Jasper Freeway 2nd = 10 Lunar Tide 3rd = 9 Three Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 5 Razldazl Apollo | ||
Tue Jul 8 2014 21:42 | 1st = 5 Razldazl Apollo 2nd = 8 Black Nat Bonus 3rd = 3 Kay Jays Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 5 Noble Odessa | ||
Tue Jul 8 2014 21:39 | 1st = 5 Noble Odessa 2nd = 1 Positive Outcome 3rd = 8 Glowing Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 George Gundi | ||
Tue Jul 8 2014 21:36 | 1st = 1 George Gundi 2nd = 2 Modra 3rd = 4 Super Unknown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Sindaryn | ||
Tue Jul 8 2014 21:32 | 1st = 6 Sindaryn 2nd = 2 Gunnadoo Racer 3rd = 3 Herman John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Skye | ||
Tue Jul 8 2014 21:28 | 1st = 3 Skye 2nd = 7 Two Stroke Pat 3rd = 6 Relius Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Mal Rose Hi | ||
Tue Jul 8 2014 21:24 | 1st = 6 Mal Rose Hi 2nd = 2 Imposing Sind 3rd = 7 Caramel Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 You Name Me | ||
Tue Jul 8 2014 21:20 | 1st = 4 You Name Me 2nd = 1 Rose Sannette 3rd = 2 Thunder Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 2 Jumbo Jet | ||
Tue Jul 8 2014 21:15 | 1st = 2 Jumbo Jet 2nd = 4 Raesawinner 3rd = 1 Alongcomesdylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Saltwater Blue | ||
Tue Jul 8 2014 21:12 | 1st = 4 Saltwater Blue 2nd = 6 Lilly Bellebird 3rd = 3 Peter Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Sir Wick | ||
Tue Jul 8 2014 21:11 | 1st = 6 Sir Wick 2nd = 8 Pause 3rd = 3 Carnival Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Whodat Knockin | ||
Tue Jul 8 2014 21:09 | 1st = 2 Whodat Knockin 2nd = 4 Franklin Senior 3rd = 3 Peter Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Hot Bonus | ||
Tue Jul 8 2014 21:05 | 1st = 2 Hot Bonus 2nd = 3 El Bella Beach 3rd = 1 Spirit On Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 Champness Gal | ||
Tue Jul 8 2014 20:57 | 1st = 4 Champness Gal 2nd = 5 Havali 3rd = 7 Muscle Up Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Bellas Shadow | ||
Tue Jul 8 2014 20:56 | 1st = 3 Bellas Shadow 2nd = 6 Bens Luck 3rd = 8 Sid Dinny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 6 Saltwater Legend | ||
Tue Jul 8 2014 20:53 | 1st = 6 Saltwater Legend 2nd = 3 King Chonaill 3rd = 8 In The Slot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Azza Azza Azza | ||
Tue Jul 8 2014 20:50 | 1st = 5 Azza Azza Azza 2nd = 6 Mick Mow 3rd = 2 Vintage Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 5 Sir Escapealot | ||
Tue Jul 8 2014 20:45 | 1st = 5 Sir Escapealot 2nd = 11 Ardens Southee 3rd = 10 Everton Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Macies Angel | ||
Tue Jul 8 2014 20:42 | 1st = 7 Macies Angel 2nd = 4 Voyager 3rd = 6 Axle Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Tabby Monelli | ||
Tue Jul 8 2014 20:41 | 1st = 4 Tabby Monelli 2nd = 3 Triple Mus 3rd = 7 Fun Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Hurricane Jack | ||
Tue Jul 8 2014 20:39 | 1st = 1 Hurricane Jack 2nd = 4 Perfected 3rd = 5 Packing Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Flippin Crazy | ||
Tue Jul 8 2014 20:35 | 1st = 5 Flippin Crazy 2nd = 4 Second Pearl 3rd = 2 Cut Out Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 13 Allies Mate | ||
Tue Jul 8 2014 20:30 | 1st = 13 Allies Mate 2nd = 10 Arriens 3rd = 12 Black Jasmin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Dello Bale | ||
Tue Jul 8 2014 20:27 | 1st = 4 Dello Bale 2nd = 3 Papa Hook 3rd = 5 Bottom Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Bellas Miracle | ||
Tue Jul 8 2014 20:26 | 1st = 4 Bellas Miracle 2nd = 5 Hi Five Gundi 3rd = 8 Silly Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 4 Mullaway | ||
Tue Jul 8 2014 20:23 | 1st = 4 Mullaway 2nd = 8 Zaconie 3rd = 7 Hot Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Cawbourne Havoc | ||
Tue Jul 8 2014 20:20 | 1st = 6 Cawbourne Havoc 2nd = 9 Notorious Rapids 3rd = 8 Ten To Many |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 6 Here Comes Zoe | ||
Tue Jul 8 2014 20:15 | 1st = 6 Here Comes Zoe 2nd = 9 So Crimsonandclova 3rd = 7 Blacknsweet Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Reecy Gogolac | ||
Tue Jul 8 2014 20:12 | 1st = 3 Reecy Gogolac 2nd = 1 Bold Debree 3rd = 2 Black Caravan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Impact Bale | ||
Tue Jul 8 2014 20:09 | 1st = 6 Impact Bale 2nd = 8 Power Volt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Cyclone Boy | ||
Tue Jul 8 2014 20:08 | 1st = 5 Cyclone Boy 2nd = 7 Rics Promise 3rd = 8 Ho Ho Pember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Kikem Shilling | ||
Tue Jul 8 2014 20:05 | 1st = 6 Kikem Shilling 2nd = 10 Lee Kahn 3rd = 7 Dark Bromance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 8 Raylan Gibbins | ||
Tue Jul 8 2014 20:00 | 1st = 8 Raylan Gibbins 2nd = 4 Louisiana Spring 3rd = 10 Kensington Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Emilys Sweet | ||
Tue Jul 8 2014 19:57 | 1st = 1 Emilys Sweet 2nd = 8 Cold Fiction 3rd = 7 Little Butterfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Sahara Desert | ||
Tue Jul 8 2014 19:53 | 1st = 4 Sahara Desert 2nd = 1 Wildash Plumbob 3rd = 8 Bottle Of Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Opus Bale | ||
Tue Jul 8 2014 19:50 | 1st = 3 Opus Bale 2nd = 2 Miss Latoya 3rd = 1 Greysynd Rava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 7 Soho Cash | ||
Tue Jul 8 2014 19:45 | 1st = 7 Soho Cash 2nd = 2 Mister John Jones 3rd = 1 Injidup Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Burwana | ||
Tue Jul 8 2014 19:42 | 1st = 8 Burwana 2nd = 3 Tagatay 3rd = 1 Miss Darkaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Raramuri | ||
Tue Jul 8 2014 19:39 | 1st = 6 Raramuri 2nd = 3 Gangster Girl 3rd = 7 Occams Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 7 Rhondas Tears | ||
Tue Jul 8 2014 19:35 | 1st = 7 Rhondas Tears 2nd = 6 Wheres Crackers 3rd = 1 Elkington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 11 Lost In Bangkok | ||
Tue Jul 8 2014 19:30 | 1st = 11 Lost In Bangkok 2nd = 2 Arrokeefe 3rd = 10 Fifty Shades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Kenyatta | ||
Tue Jul 8 2014 19:27 | 1st = 2 Kenyatta 2nd = 4 Ginger Pieces 3rd = 9 Volatile Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Wrapped Tight | ||
Tue Jul 8 2014 19:23 | 1st = 3 Wrapped Tight 2nd = 2 Peach Splitter 3rd = 7 Classic Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 5 Jigsaw | ||
Tue Jul 8 2014 19:20 | 1st = 5 Jigsaw 2nd = 1 Waikiki 3rd = 6 My Jobs Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 1 The Pacesetter | ||
Tue Jul 8 2014 19:15 | 1st = 1 The Pacesetter 2nd = 9 Mago Man 3rd = 10 Khun Lek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 Stuck On Pause | ||
Tue Jul 8 2014 19:12 | 1st = 7 Stuck On Pause 2nd = 4 Power Cell 3rd = 6 Atlantic Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Ronaldo Magic | ||
Tue Jul 8 2014 19:09 | 1st = 2 Ronaldo Magic 2nd = 7 Allen Icarus 3rd = 6 Essentially |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 6 Pure Imagery | ||
Tue Jul 8 2014 19:05 | 1st = 6 Pure Imagery 2nd = 8 Lilly Lyndan 3rd = 5 Sir Yorklea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 Wounded | ||
Tue Jul 8 2014 19:00 | 1st = 1 Wounded 2nd = 7 Royal Deviate 3rd = 8 Forbidden Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Prince Polo | ||
Tue Jul 8 2014 18:58 | 1st = 8 Prince Polo 2nd = 1 Shakin Shakira 3rd = 9 Spring Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 8 Chief Storm | ||
Tue Jul 8 2014 18:55 | 1st = 8 Chief Storm 2nd = 1 Capital Game 3rd = 7 Taxi Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Tammy Baxter | ||
Tue Jul 8 2014 18:51 | 1st = 3 Tammy Baxter 2nd = 8 Simply Cruzin 3rd = 2 Jomar Jimber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Senorita Daphne | ||
Tue Jul 8 2014 18:47 | 1st = 5 Senorita Daphne 2nd = 10 Looney Lucy 3rd = 7 All Inn Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 9 Lady Crystal | ||
Tue Jul 8 2014 18:43 | 1st = 9 Lady Crystal 2nd = 7 Get A Lifebouy 3rd = 2 Lorian Aditi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Wallys Way | ||
Tue Jul 8 2014 18:40 | 1st = 2 Wallys Way 2nd = 4 Hayjesta 3rd = 1 Starboost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Tennaya | ||
Tue Jul 8 2014 18:35 | 1st = 4 Tennaya 2nd = 6 Liams Lass 3rd = 7 Bayjah Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 5 Solar Storm | ||
Tue Jul 8 2014 18:31 | 1st = 5 Solar Storm 2nd = 3 Bet Bet May 3rd = 2 Leefull Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Woodlea Beau | ||
Tue Jul 8 2014 18:25 | 1st = 6 Woodlea Beau 2nd = 3 Max Richter 3rd = 2 Andiamo El Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Black Book Bob | ||
Tue Jul 8 2014 18:21 | 1st = 3 Black Book Bob 2nd = 2 Sweet Lips 3rd = 6 Space Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Living Lord | ||
Tue Jul 8 2014 18:15 | 1st = 7 Living Lord 2nd = 2 Obahma Joy 3rd = 4 Heza Presidente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Sage Bale | ||
Tue Jul 8 2014 18:11 | 1st = 4 Sage Bale 2nd = 5 Bayman Bale 3rd = 1 Proven Streak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 10 Aldebaran Eastwood | ||
Tue Jul 8 2014 18:05 | 1st = 10 Aldebaran Eastwood 2nd = 1 Ok Paco 3rd = 2 Mands Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Grin And Win | ||
Tue Jul 8 2014 18:01 | 1st = 8 Grin And Win 2nd = 10 Ferrera 3rd = 6 Good Call Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Ida Tiger | ||
Tue Jul 8 2014 17:55 | 1st = 3 Ida Tiger 2nd = 9 Armbro Higgens 3rd = 10 My Macs A Fake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 3 Skyfire | ||
Tue Jul 8 2014 17:51 | 1st = 3 Skyfire 2nd = 1 Bally Sleek 3rd = 8 All Inn Bemm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Sovereign Faith | ||
Tue Jul 8 2014 17:45 | 1st = 2 Sovereign Faith 2nd = 3 Epirus Boy 3rd = 5 Western Union |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Spring Caprice | ||
Tue Jul 8 2014 17:41 | 1st = 2 Spring Caprice 2nd = 1 Shansi 3rd = 4 Shaylor Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 11 The Truth | ||
Tue Jul 8 2014 17:35 | 1st = 11 The Truth 2nd = 1 Kains Boy 3rd = 9 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Zacs A Sixpence | ||
Tue Jul 8 2014 17:31 | 1st = 5 Zacs A Sixpence 2nd = 2 Miss Monteya 3rd = 7 Abbeys Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 12 Hurricane Bromac | ||
Tue Jul 8 2014 17:25 | 1st = 12 Hurricane Bromac 2nd = 4 Our Radar 3rd = 11 Horace Foxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Slippin Nova | ||
Tue Jul 8 2014 17:21 | 1st = 6 Slippin Nova 2nd = 2 Far From Fear 3rd = 8 Ausphil Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Modern Max | ||
Tue Jul 8 2014 17:15 | 1st = 2 Modern Max 2nd = 3 Under Cover Bettor 3rd = 6 Im El Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 4 All Inn Ky | ||
Tue Jul 8 2014 17:10 | 1st = 4 All Inn Ky 2nd = 9 Hot City Woman 3rd = 6 Spyware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Jess Niro | ||
Tue Jul 8 2014 17:04 | 1st = 7 Jess Niro 2nd = 9 Shes A Gibberer 3rd = 1 Token Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Mac The Finn | ||
Tue Jul 8 2014 16:58 | 1st = 8 Mac The Finn 2nd = 9 Alta Antonio 3rd = 10 Montana Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Black Superman | ||
Tue Jul 8 2014 16:52 | 1st = 8 Black Superman 2nd = 2 Trons Son 3rd = 3 Badoota Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Sir Brutus | ||
Tue Jul 8 2014 16:47 | 1st = 6 Sir Brutus 2nd = 1 Jaccka Turk 3rd = 3 Im Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Skipaway | ||
Tue Jul 8 2014 16:44 | 1st = 3 Skipaway 2nd = 4 Surf Abit 3rd = 1 Captain Barker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 7 Grey Chloe | ||
Tue Jul 8 2014 16:40 | 1st = 7 Grey Chloe 2nd = 9 Milkwood 3rd = 4 No More Authority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 12 Sir Blaze | ||
Tue Jul 8 2014 16:35 | 1st = 12 Sir Blaze 2nd = 15 This Time Lord 3rd = 10 King Of The Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Boolite Bruiser | ||
Tue Jul 8 2014 16:32 | 1st = 7 Boolite Bruiser 2nd = 9 Dyna Phoebe 3rd = 2 Dyna Inca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 6 Emerald City | ||
Tue Jul 8 2014 16:28 | 1st = 6 Emerald City 2nd = 10 Shubawi 3rd = 3 Primus Equus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 10 Tiani Alice | ||
Tue Jul 8 2014 16:23 | 1st = 10 Tiani Alice 2nd = 1 Il Cavalino 3rd = 3 Jessica Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Surf Honour Tear | ||
Tue Jul 8 2014 16:21 | 1st = 7 Surf Honour Tear 2nd = 2 Bandalore 3rd = 8 Ring Tail Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 1 Myseventeenseventy | ||
Tue Jul 8 2014 16:17 | 1st = 1 Myseventeenseventy 2nd = 2 Sanvel 3rd = 6 Commentawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 9 Serco Bale | ||
Tue Jul 8 2014 16:14 | 1st = 9 Serco Bale 2nd = 5 Boolite Tequila 3rd = 4 Bovelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 1 Jileks Spur | ||
Tue Jul 8 2014 16:10 | 1st = 1 Jileks Spur 2nd = 7 La Belle Mome 3rd = 2 Outback Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Internationaltuffguy | ||
Tue Jul 8 2014 16:05 | 1st = 1 Internationaltuffguy 2nd = 2 Double Event 3rd = 3 Its Ollies Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Shadow Moses | ||
Tue Jul 8 2014 16:02 | 1st = 6 Shadow Moses 2nd = 5 Kyammy 3rd = 2 Sprinkle Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 3 Alberts Choice | ||
Tue Jul 8 2014 15:58 | 1st = 3 Alberts Choice 2nd = 2 Lightning Vault 3rd = 11 Hey Frisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 My Turanza | ||
Tue Jul 8 2014 15:54 | 1st = 6 My Turanza 2nd = 2 All Terrific 3rd = 4 Cavalli Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 10 Sancha | ||
Tue Jul 8 2014 15:50 | 1st = 10 Sancha 2nd = 8 Mar Nero 3rd = 3 Grand Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Americanhighlights | ||
Tue Jul 8 2014 15:45 | 1st = 1 Americanhighlights 2nd = 9 Uncle Benjamin 3rd = 12 Hotshot Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Poetic Mover | ||
Tue Jul 8 2014 15:42 | 1st = 6 Poetic Mover 2nd = 1 Long Gully Bill 3rd = 4 Aeroplane Bowser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 10 The Hussy | ||
Tue Jul 8 2014 15:38 | 1st = 10 The Hussy 2nd = 8 Tiger Bassie 3rd = 2 Pugnare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Kinlochs Fury | ||
Tue Jul 8 2014 15:34 | 1st = 2 Kinlochs Fury 2nd = 8 Arnold Bibby 3rd = 5 Take Up Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 4 Prince Rahy | ||
Tue Jul 8 2014 15:30 | 1st = 4 Prince Rahy 2nd = 1 Sergius 3rd = 2 Street Crier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Be Leave | ||
Tue Jul 8 2014 15:25 | 1st = 6 Be Leave 2nd = 7 Handsome Major 3rd = 2 Glencore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Pyke Bale | ||
Tue Jul 8 2014 15:23 | 1st = 3 Pyke Bale 2nd = 6 Channon Bale 3rd = 7 Long Gully Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 2 Adenarius | ||
Tue Jul 8 2014 15:20 | 1st = 2 Adenarius 2nd = 3 Easy Lager 3rd = 6 Strombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Alonnah | ||
Tue Jul 8 2014 15:17 | 1st = 1 Alonnah 2nd = 2 Janda 3rd = 3 Camdale Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 3 Australian Star | ||
Tue Jul 8 2014 15:13 | 1st = 3 Australian Star 2nd = 2 Stylish Lad 3rd = 1 Failed Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Red Luck | ||
Tue Jul 8 2014 15:08 | 1st = 7 Red Luck 2nd = 1 Im Full Tilt 3rd = 4 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Fancy Rick | ||
Tue Jul 8 2014 15:06 | 1st = 2 Fancy Rick 2nd = 9 Stitch Miss 3rd = 5 Fiery Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 8 Little Bomb Bay | ||
Tue Jul 8 2014 15:02 | 1st = 8 Little Bomb Bay 2nd = 5 Shatavari 3rd = 9 Strong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 That Was Then | ||
Tue Jul 8 2014 14:59 | 1st = 1 That Was Then 2nd = 5 Whitford Miss 3rd = 7 Pipstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 11 Charnzel | ||
Tue Jul 8 2014 14:55 | 1st = 11 Charnzel 2nd = 6 Harlequin Manner 3rd = 8 Prussian Knockout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Hez A Dude | ||
Tue Jul 8 2014 14:50 | 1st = 5 Hez A Dude 2nd = 2 Remarkable 3rd = 3 Itz Platinum Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Cool Guinness | ||
Tue Jul 8 2014 14:48 | 1st = 8 Cool Guinness 2nd = 7 Krakow Mclaren 3rd = 6 Footrot Fanning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 2 Arctic Red | ||
Tue Jul 8 2014 14:45 | 1st = 2 Arctic Red 2nd = 7 Rip Rip Woodchip 3rd = 6 Over The Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Tez Boro | ||
Tue Jul 8 2014 14:42 | 1st = 8 Tez Boro 2nd = 2 Heliski 3rd = 4 Blue Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 Zataglio | ||
Tue Jul 8 2014 14:38 | 1st = 3 Zataglio 2nd = 8 Bel Esandy 3rd = 2 Magnolia Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 11 Mister Malakye | ||
Tue Jul 8 2014 14:33 | 1st = 11 Mister Malakye 2nd = 5 Princess Jessica 3rd = 12 Just A Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Vintage Star | ||
Tue Jul 8 2014 14:31 | 1st = 4 Vintage Star 2nd = 1 Cawbourne Hitman 3rd = 6 Maysoon Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 2 Intelligible | ||
Tue Jul 8 2014 14:27 | 1st = 2 Intelligible 2nd = 9 Laugharne 3rd = 12 Excitable Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Adams Molly | ||
Tue Jul 8 2014 14:24 | 1st = 3 Adams Molly 2nd = 5 Wee Fire 3rd = 1 Hellyeah Evan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 5 Its No Joke | ||
Tue Jul 8 2014 14:20 | 1st = 5 Its No Joke 2nd = 4 Hunting Hill 3rd = 14 Ultimate Doom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Mingara | ||
Tue Jul 8 2014 14:15 | 1st = 8 Mingara 2nd = 6 Cyclone Dream 3rd = 5 Giacomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Vail | ||
Tue Jul 8 2014 14:13 | 1st = 2 Vail 2nd = 8 Screamin 3rd = 1 Spin Dry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 7 Aslans Mojo | ||
Tue Jul 8 2014 14:10 | 1st = 7 Aslans Mojo 2nd = 2 Prospecting 3rd = 10 Double Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Quick Advance | ||
Tue Jul 8 2014 14:07 | 1st = 1 Quick Advance 2nd = 4 Flash Innings 3rd = 8 Dominator Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Byblos Boy | ||
Tue Jul 8 2014 14:03 | 1st = 1 Byblos Boy 2nd = 4 Happy Diamond 3rd = 2 Six Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 My Names Tom | ||
Tue Jul 8 2014 13:56 | 1st = 2 My Names Tom 2nd = 8 Zafonic Haze 3rd = 7 Lasair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 2 Murrays Sun | ||
Tue Jul 8 2014 13:52 | 1st = 2 Murrays Sun 2nd = 1 Conroys Gap 3rd = 6 Shadow Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Bandits Revenge | ||
Tue Jul 8 2014 13:49 | 1st = 6 Bandits Revenge 2nd = 5 Snoring Nora 3rd = 8 Chilliwack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 4 Whats Your Secret | ||
Tue Jul 8 2014 13:45 | 1st = 4 Whats Your Secret 2nd = 10 Skymelt 3rd = 3 Tillaconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Gypsy Hunter | ||
Tue Jul 8 2014 13:42 | 1st = 4 Gypsy Hunter 2nd = 6 Ohoka Hart 3rd = 7 Goldstar Bridie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Victa George | ||
Tue Jul 8 2014 13:38 | 1st = 4 Victa George 2nd = 6 Truly Delicate 3rd = 1 Cool Collusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 7 Isadjourned | ||
Tue Jul 8 2014 13:35 | 1st = 7 Isadjourned 2nd = 10 Sophisticated Rose 3rd = 11 Witches Which |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 8 Oscar Tuivasa | ||
Tue Jul 8 2014 13:34 | 1st = 8 Oscar Tuivasa 2nd = 6 Smash Rumour 3rd = 5 Another Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Scouseroo | ||
Tue Jul 8 2014 13:32 | 1st = 8 Scouseroo 2nd = 1 Buckle Up Vicki 3rd = 7 Trudels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 4 Seritza | ||
Tue Jul 8 2014 13:28 | 1st = 4 Seritza 2nd = 3 Kings Tariff 3rd = 8 Chastened |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Know Magic | ||
Tue Jul 8 2014 13:24 | 1st = 2 Know Magic 2nd = 4 Cawbourne Clock 3rd = 1 Our Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Audreana | ||
Tue Jul 8 2014 13:21 | 1st = 1 Audreana 2nd = 2 Dyna Warpath 3rd = 4 Danika Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 14 Tinmine | ||
Tue Jul 8 2014 13:17 | 1st = 14 Tinmine 2nd = 8 Tent Hill 3rd = 11 Empress Ayleah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 8 Harlem Haka | ||
Tue Jul 8 2014 13:16 | 1st = 8 Harlem Haka 2nd = 3 Botany Kevin 3rd = 1 Cawbourne Abbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Terrocotta Girl | ||
Tue Jul 8 2014 13:14 | 1st = 2 Terrocotta Girl 2nd = 1 Buckle Up Smythe 3rd = 3 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 3 Lochend Sam | ||
Tue Jul 8 2014 13:10 | 1st = 3 Lochend Sam 2nd = 2 Its A Shame Billy 3rd = 4 The Onceler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Opawa Michelle | ||
Tue Jul 8 2014 13:07 | 1st = 1 Opawa Michelle 2nd = 7 Come On Dolly 3rd = 3 Holivia Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Dyna Motley | ||
Tue Jul 8 2014 13:03 | 1st = 2 Dyna Motley 2nd = 6 Dyna Zone 3rd = 7 Oz Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Cawbourne Floyd | ||
Tue Jul 8 2014 12:59 | 1st = 2 Cawbourne Floyd 2nd = 8 Token Stu 3rd = 7 Goldstar Jeanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Despicable Lea | ||
Tue Jul 8 2014 12:57 | 1st = 2 Despicable Lea 2nd = 3 Outside In 3rd = 7 Kenny Got Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 4 All Salsa | ||
Tue Jul 8 2014 12:53 | 1st = 4 All Salsa 2nd = 5 Mileyva 3rd = 3 Temple Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Goldstar Bella | ||
Tue Jul 8 2014 12:48 | 1st = 4 Goldstar Bella 2nd = 5 Blushing Belle 3rd = 6 Stich Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 8 Limber | ||
Tue Jul 8 2014 12:42 | 1st = 8 Limber 2nd = 3 Liabilityadjuster 3rd = 6 Something Borrowed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Homebush Churro | ||
Tue Jul 8 2014 12:36 | 1st = 1 Homebush Churro 2nd = 8 Grunt Rodgers 3rd = 4 Bugsy Bangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 6 Two Hats | ||
Tue Jul 8 2014 12:30 | 1st = 6 Two Hats 2nd = 4 Krake 3rd = 2 Entirely Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Time Slayer | ||
Tue Jul 8 2014 12:27 | 1st = 1 Time Slayer 2nd = 6 Goldstar Bomber 3rd = 4 Not So Cute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Bellwave | ||
Tue Jul 8 2014 12:18 | 1st = 8 Bellwave 2nd = 1 Pedro Force 3rd = 7 Chokehold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 The Big Rig | ||
Tue Jul 8 2014 12:13 | 1st = 1 The Big Rig 2nd = 4 Mana 3rd = 5 Mavericks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Shes Smashing | ||
Tue Jul 8 2014 12:08 | 1st = 1 Shes Smashing 2nd = 6 Lincoln Flyer 3rd = 2 Red Eye Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 9 Smash Amy | ||
Tue Jul 8 2014 11:58 | 1st = 9 Smash Amy 2nd = 2 Thrilling James 3rd = 6 Homebush Tiare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Wagon Wheel | ||
Tue Jul 8 2014 11:48 | 1st = 6 Wagon Wheel 2nd = 7 Opawa Gavin 3rd = 4 Goldstar Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Botany Seaton | ||
Tue Jul 8 2014 11:39 | 1st = 2 Botany Seaton 2nd = 1 Opawa Style 3rd = 9 Jibbajabba Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Only Got Time | ||
Tue Jul 8 2014 11:28 | 1st = 1 Only Got Time 2nd = 4 Abogado 3rd = 8 Lola Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Token Ray | ||
Tue Jul 8 2014 11:19 | 1st = 1 Token Ray 2nd = 3 Runaway Taxi 3rd = 2 Hes A Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Cherry Crusher | ||
Tue Jul 8 2014 11:08 | 1st = 1 Cherry Crusher 2nd = 2 Cawbourne Cruze 3rd = 8 Memphis Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Cawbourne Miami | ||
Tue Jul 8 2014 10:59 | 1st = 4 Cawbourne Miami 2nd = 1 Opawa Opal 3rd = 7 Ohoka Too Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Flip Flippa | ||
Tue Jul 8 2014 10:48 | 1st = 4 Flip Flippa 2nd = 5 Gold Vipa 3rd = 7 Shadow Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 8 Jessie Surfs | ||
Tue Jul 8 2014 10:39 | 1st = 8 Jessie Surfs 2nd = 1 Trumped Up 3rd = 6 Turbo Tundra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Laredo | ||
Tue Jul 8 2014 10:28 | 1st = 3 Laredo 2nd = 1 Mr Kegan 3rd = 8 Hareeba Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 3 Joyner Kersee | ||
Tue Jul 8 2014 10:19 | 1st = 3 Joyner Kersee 2nd = 1 Giganaire 3rd = 2 Botany Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Homebush Bruno | ||
Tue Jul 8 2014 10:08 | 1st = 6 Homebush Bruno 2nd = 8 Blue Hobo 3rd = 4 Goldstar Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Swiss Ace | ||
Tue Jul 8 2014 10:00 | 1st = 1 Swiss Ace 2nd = 3 Goldstar Deejay 3rd = 6 Botany Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 10 Last Issue | ||
Sun Jun 8 2014 20:55 | 1st = 10 Last Issue 2nd = 9 Margin Call 3rd = 11 Chantel Loren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Conclave | ||
Sun Jun 8 2014 20:52 | 1st = 3 Conclave 2nd = 8 Miss Delight 3rd = 1 Skilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 7 Bymarjac | ||
Sun Jun 8 2014 20:45 | 1st = 7 Bymarjac 2nd = 8 Chopstix Boris 3rd = 2 Carly Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 12 - 5 Zara Sannette | ||
Sun Jun 8 2014 20:44 | 1st = 5 Zara Sannette 2nd = 3 Nannas Boy 3rd = 8 Harry Dart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Ol Mate Pickers | ||
Sun Jun 8 2014 20:42 | 1st = 8 Ol Mate Pickers 2nd = 2 Roys Special 3rd = 6 Spades And Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 2 Lights And Music | ||
Sun Jun 8 2014 20:35 | 1st = 2 Lights And Music 2nd = 10 Nevaeh 3rd = 7 Tenfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Turner And Hooch | ||
Sun Jun 8 2014 20:30 | 1st = 8 Turner And Hooch 2nd = 4 Giggly Girl 3rd = 1 Ellie Dunbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 11 - 7 Terry Shybow | ||
Sun Jun 8 2014 20:28 | 1st = 7 Terry Shybow 2nd = 6 Alkira Casey 3rd = 1 Lissino Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Crazy Talk | ||
Sun Jun 8 2014 20:26 | 1st = 1 Crazy Talk 2nd = 5 Buckle Up Nikki 3rd = 3 Yanick Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 9 Final Champion | ||
Sun Jun 8 2014 20:20 | 1st = 9 Final Champion 2nd = 6 Melpark Maestro 3rd = 8 Deliverthegoods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Ticket To Mars | ||
Sun Jun 8 2014 20:18 | 1st = 2 Ticket To Mars 2nd = 6 Keep One 3rd = 1 Cool And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Wooroolin Spirit | ||
Sun Jun 8 2014 20:09 | 1st = 1 Wooroolin Spirit 2nd = 2 Silver Aint Bad 3rd = 3 Mr Sneaky Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Fragility | ||
Sun Jun 8 2014 20:06 | 1st = 2 Fragility 2nd = 3 Val Lea 3rd = 8 Vincitore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 10 - 5 Alderley Queue | ||
Sun Jun 8 2014 20:03 | 1st = 5 Alderley Queue 2nd = 1 King Kong Curlew 3rd = 2 Wild Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Papa Hook | ||
Sun Jun 8 2014 20:02 | 1st = 2 Papa Hook 2nd = 8 Sonnys Salute 3rd = 7 Wicked Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 10 Im Noddy | ||
Sun Jun 8 2014 19:57 | 1st = 10 Im Noddy 2nd = 4 Priceless Gem 3rd = 8 Uroc Mman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Max Tyson | ||
Sun Jun 8 2014 19:56 | 1st = 3 Max Tyson 2nd = 5 Molly The Weapon 3rd = 7 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Winning Hearts | ||
Sun Jun 8 2014 19:52 | 1st = 3 Winning Hearts 2nd = 4 Just Itchin 3rd = 2 Sox And Crocs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 6 Hes Mine For Shaw | ||
Sun Jun 8 2014 19:49 | 1st = 6 Hes Mine For Shaw 2nd = 7 Apple 3rd = 4 Fletchers Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Star Ripper | ||
Sun Jun 8 2014 19:46 | 1st = 8 Star Ripper 2nd = 4 Wheres Exford 3rd = 7 Bernmar Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 9 - 3 Mr Riley | ||
Sun Jun 8 2014 19:43 | 1st = 3 Mr Riley 2nd = 5 Logies Shiraz 3rd = 1 Mr Daly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Alderaan | ||
Sun Jun 8 2014 19:42 | 1st = 3 Alderaan 2nd = 4 In A Daze 3rd = 8 Dr Rahoual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Amunra | ||
Sun Jun 8 2014 19:39 | 1st = 6 Amunra 2nd = 7 Bob Bale 3rd = 5 Flying Cria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Cogeday | ||
Sun Jun 8 2014 19:37 | 1st = 1 Cogeday 2nd = 3 Dream Cartier 3rd = 2 Lillylane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 5 White Spyro | ||
Sun Jun 8 2014 19:34 | 1st = 5 White Spyro 2nd = 8 Motangi 3rd = 7 Jack Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Melody Serenade | ||
Sun Jun 8 2014 19:32 | 1st = 1 Melody Serenade 2nd = 5 Outback Legend 3rd = 3 Blue Fonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 1 Ramblenroller | ||
Sun Jun 8 2014 19:29 | 1st = 1 Ramblenroller 2nd = 9 Who Broke Our Halo 3rd = 11 Composite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Merciless | ||
Sun Jun 8 2014 19:26 | 1st = 7 Merciless 2nd = 5 Bodafan 3rd = 3 Fast As Escargot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 8 - 8 Glenreagh Rocket | ||
Sun Jun 8 2014 19:24 | 1st = 8 Glenreagh Rocket 2nd = 1 Magic Diore 3rd = 6 Slater Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Granola Bale | ||
Sun Jun 8 2014 19:22 | 1st = 8 Granola Bale 2nd = 4 Usain Burst 3rd = 2 Sams Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Sunday Shoes | ||
Sun Jun 8 2014 19:20 | 1st = 5 Sunday Shoes 2nd = 8 Cold Pies 3rd = 7 Lektra Basset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 10 Clamorous | ||
Sun Jun 8 2014 19:17 | 1st = 10 Clamorous 2nd = 11 Now Shezaterror 3rd = 1 Franco Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Long Long Meri | ||
Sun Jun 8 2014 19:16 | 1st = 2 Long Long Meri 2nd = 4 Im All Stripes 3rd = 6 What A Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 10 Jake Rob | ||
Sun Jun 8 2014 19:14 | 1st = 10 Jake Rob 2nd = 3 Petes Desire 3rd = 6 Mr Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 4 Harlequin Bromac | ||
Sun Jun 8 2014 19:09 | 1st = 4 Harlequin Bromac 2nd = 1 Verdot 3rd = 9 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Golden Meleni | ||
Sun Jun 8 2014 19:06 | 1st = 4 Golden Meleni 2nd = 7 Trigger Finger 3rd = 1 Classy Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 7 - 4 Kool Cappuccino | ||
Sun Jun 8 2014 19:04 | 1st = 4 Kool Cappuccino 2nd = 2 Dashing Teesha 3rd = 1 Peter Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Courtesy | ||
Sun Jun 8 2014 19:02 | 1st = 3 Courtesy 2nd = 7 Lunchless 3rd = 9 Captain Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 5 Kains Boy | ||
Sun Jun 8 2014 18:57 | 1st = 5 Kains Boy 2nd = 11 I Dreamt It 3rd = 4 Doctor Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 King Cadel | ||
Sun Jun 8 2014 18:56 | 1st = 2 King Cadel 2nd = 1 Cosmic Illusion 3rd = 6 Maysoon Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 5 Omar Gee | ||
Sun Jun 8 2014 18:54 | 1st = 5 Omar Gee 2nd = 7 Crazy Cosmos 3rd = 1 Blue Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Tiny Turner | ||
Sun Jun 8 2014 18:52 | 1st = 5 Tiny Turner 2nd = 1 Outback Hero 3rd = 9 Im Milly Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 2 Mickwillrev | ||
Sun Jun 8 2014 18:49 | 1st = 2 Mickwillrev 2nd = 1 Paris Express 3rd = 5 Chirac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Luscious Lily | ||
Sun Jun 8 2014 18:46 | 1st = 1 Luscious Lily 2nd = 7 Lost My Jockey 3rd = 4 Take Them On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 6 - 6 Lashay Rose | ||
Sun Jun 8 2014 18:42 | 1st = 6 Lashay Rose 2nd = 7 Patti Michelle 3rd = 3 Cosmic Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Dr Ezechiel | ||
Sun Jun 8 2014 18:42 | 1st = 5 Dr Ezechiel 2nd = 1 Thats About Me 3rd = 4 Winston Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Bogie Emerald | ||
Sun Jun 8 2014 18:39 | 1st = 2 Bogie Emerald 2nd = 7 Major Effort 3rd = 1 Stone Cold Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 5 Bettor Stepaside | ||
Sun Jun 8 2014 18:37 | 1st = 5 Bettor Stepaside 2nd = 4 Classy Banyula 3rd = 1 Half Handy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 8 Tiggerlong Gunna | ||
Sun Jun 8 2014 18:34 | 1st = 8 Tiggerlong Gunna 2nd = 5 Wyndham Wallace 3rd = 1 Lost Profits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Lil Bit Sparky | ||
Sun Jun 8 2014 18:32 | 1st = 7 Lil Bit Sparky 2nd = 1 Shrubs Crusader 3rd = 2 African Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 4 Three Dee Delight | ||
Sun Jun 8 2014 18:29 | 1st = 4 Three Dee Delight 2nd = 7 Avalon Castle 3rd = 10 Big Shot Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 5 Charlies Joy | ||
Sun Jun 8 2014 18:25 | 1st = 5 Charlies Joy 2nd = 7 Dont Hussle Me 3rd = 6 Saxapak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 5 - 9 Abelia | ||
Sun Jun 8 2014 18:22 | 1st = 9 Abelia 2nd = 8 Bertie Jakit 3rd = 1 Von Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Go Hootie | ||
Sun Jun 8 2014 18:21 | 1st = 2 Go Hootie 2nd = 4 Mia Surgeon 3rd = 1 Sundae Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Antonio Tyson | ||
Sun Jun 8 2014 18:18 | 1st = 2 Antonio Tyson 2nd = 5 Pat The Weapon 3rd = 1 Greysynd Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Sonnys Glider | ||
Sun Jun 8 2014 18:17 | 1st = 8 Sonnys Glider 2nd = 3 Dyna Filbert 3rd = 1 Jeffy Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Tusk | ||
Sun Jun 8 2014 18:14 | 1st = 5 Tusk 2nd = 2 Ladys Angel 3rd = 6 Gympie Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 10 Hustler Halo | ||
Sun Jun 8 2014 18:12 | 1st = 10 Hustler Halo 2nd = 4 Circles Of Steel 3rd = 3 Rorybeebellows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Heston Nugget | ||
Sun Jun 8 2014 18:09 | 1st = 1 Heston Nugget 2nd = 7 Bass Girl 3rd = 2 Macfive Bat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 10 Ripplebrook Al | ||
Sun Jun 8 2014 18:05 | 1st = 10 Ripplebrook Al 2nd = 1 Take The Chance 3rd = 4 Rope Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 4 - 1 Kenny Kickchase | ||
Sun Jun 8 2014 18:03 | 1st = 1 Kenny Kickchase 2nd = 2 Main Bout 3rd = 3 Alderley Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 1 Allbliss | ||
Sun Jun 8 2014 18:00 | 1st = 1 Allbliss 2nd = 3 Eclipser 3rd = 8 Rocknroll Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Lektra Hearn | ||
Sun Jun 8 2014 17:59 | 1st = 8 Lektra Hearn 2nd = 3 Ray Gun 3rd = 1 Fear Darkness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Time To Embrace | ||
Sun Jun 8 2014 17:57 | 1st = 6 Time To Embrace 2nd = 2 Houso 3rd = 1 Lizzy Birdsworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Ledaro Didi | ||
Sun Jun 8 2014 17:54 | 1st = 1 Ledaro Didi 2nd = 3 Classic Tycoon 3rd = 4 Dress Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Havetogetawaymore | ||
Sun Jun 8 2014 17:52 | 1st = 1 Havetogetawaymore 2nd = 5 In House 3rd = 7 Game We Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 7 Make Me | ||
Sun Jun 8 2014 17:50 | 1st = 7 Make Me 2nd = 4 New Empire 3rd = 6 Shark Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Hecan Bolt | ||
Sun Jun 8 2014 17:49 | 1st = 5 Hecan Bolt 2nd = 4 Uno Miss 3rd = 6 Hi Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Dr Des | ||
Sun Jun 8 2014 17:46 | 1st = 5 Dr Des 2nd = 1 Feikuai Zack 3rd = 2 Lektra Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Just A Falcon | ||
Sun Jun 8 2014 17:45 | 1st = 6 Just A Falcon 2nd = 1 Big Josh 3rd = 5 Anywhere Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 3 - 7 Tungsten Treat | ||
Sun Jun 8 2014 17:42 | 1st = 7 Tungsten Treat 2nd = 8 Turbulant Times 3rd = 5 Country Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Django Time | ||
Sun Jun 8 2014 17:42 | 1st = 8 Django Time 2nd = 2 Magic Hook 3rd = 5 Evelisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Rockin Loot | ||
Sun Jun 8 2014 17:39 | 1st = 4 Rockin Loot 2nd = 3 Chili Rock Kew 3rd = 5 Mr Goodcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 2 Robyn Scherbotsky | ||
Sun Jun 8 2014 17:36 | 1st = 2 Robyn Scherbotsky 2nd = 1 Karalta Dazzler 3rd = 4 Helen Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Notta Alota | ||
Sun Jun 8 2014 17:34 | 1st = 4 Notta Alota 2nd = 8 Miss Beltah 3rd = 1 Token Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 7 Woofenden | ||
Sun Jun 8 2014 17:33 | 1st = 7 Woofenden 2nd = 1 Our Blue Earner 3rd = 4 Hot Blooded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 7 Epirus Boy | ||
Sun Jun 8 2014 17:28 | 1st = 7 Epirus Boy 2nd = 8 Perfect Trouble 3rd = 4 Seventh Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 8 Pearl Irene | ||
Sun Jun 8 2014 17:25 | 1st = 8 Pearl Irene 2nd = 6 Apidras Power 3rd = 1 Irish Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Turbine | ||
Sun Jun 8 2014 17:24 | 1st = 8 Turbine 2nd = 6 Rapiddore 3rd = 5 No Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 2 - 1 Hayden Hair | ||
Sun Jun 8 2014 17:21 | 1st = 1 Hayden Hair 2nd = 3 Charter 3rd = 4 Asteroid Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 A Bit Ruthless | ||
Sun Jun 8 2014 17:20 | 1st = 1 A Bit Ruthless 2nd = 11 The Waratah 3rd = 6 Fifty Shades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Kiki Allen | ||
Sun Jun 8 2014 17:18 | 1st = 2 Kiki Allen 2nd = 1 Mahlo Storm 3rd = 4 Ordinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Immortal Bear | ||
Sun Jun 8 2014 17:17 | 1st = 1 Immortal Bear 2nd = 2 Have A Tinnie 3rd = 8 Magic Mossard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 7 Skystar | ||
Sun Jun 8 2014 17:14 | 1st = 7 Skystar 2nd = 4 Voodoo Prince 3rd = 10 Sweet County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 Blackjackhanover | ||
Sun Jun 8 2014 17:12 | 1st = 1 Blackjackhanover 2nd = 8 Followthewind 3rd = 7 Coraggio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Doubt No More | ||
Sun Jun 8 2014 17:11 | 1st = 1 Doubt No More 2nd = 10 Our Island Home 3rd = 5 Monlor Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Starzar Born | ||
Sun Jun 8 2014 17:09 | 1st = 8 Starzar Born 2nd = 5 Paragon Diamond 3rd = 2 Flux Capacitor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 3 Comanche Red | ||
Sun Jun 8 2014 17:05 | 1st = 3 Comanche Red 2nd = 4 The Key Cutter 3rd = 8 Smart As A Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Dello Bale | ||
Sun Jun 8 2014 17:03 | 1st = 1 Dello Bale 2nd = 2 Call Me Scary 3rd = 3 Say Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 6 Go Aggie | ||
Sun Jun 8 2014 17:02 | 1st = 6 Go Aggie 2nd = 3 All Inn Tat 3rd = 4 Hi Chloe Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 1 - 2 French Outback | ||
Sun Jun 8 2014 16:59 | 1st = 2 French Outback 2nd = 7 Jillaroo Sadie 3rd = 8 Wheres Wob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 7 Lucky Art | ||
Sun Jun 8 2014 16:57 | 1st = 7 Lucky Art 2nd = 2 Huge Attitude 3rd = 5 Runs On Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Tooradale | ||
Sun Jun 8 2014 16:55 | 1st = 7 Tooradale 2nd = 6 Rhythm System 3rd = 8 On Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Polkaface | ||
Sun Jun 8 2014 16:53 | 1st = 1 Polkaface 2nd = 16 Always Lucky 3rd = 5 Momentary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Upanatom | ||
Sun Jun 8 2014 16:50 | 1st = 4 Upanatom 2nd = 11 Tennaya 3rd = 10 Yourworthwaitingfor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 10 Silvi Norris | ||
Sun Jun 8 2014 16:47 | 1st = 10 Silvi Norris 2nd = 8 Photon Jewel 3rd = 7 Miss Squibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 9 - 4 Domesday Warrior | ||
Sun Jun 8 2014 16:43 | 1st = 4 Domesday Warrior 2nd = 1 Lika Shadow 3rd = 13 Excell Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 8 - 3 Al Chicago | ||
Sun Jun 8 2014 16:39 | 1st = 3 Al Chicago 2nd = 1 Club Ha Ha 3rd = 6 Its Lumsden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Kang Bale | ||
Sun Jun 8 2014 16:38 | 1st = 5 Kang Bale 2nd = 8 Abbeys Hand 3rd = 9 Mr Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 6 Santa Maura | ||
Sun Jun 8 2014 16:34 | 1st = 6 Santa Maura 2nd = 1 Riahgrand 3rd = 5 Memorable Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 8 Messiahs Jewel | ||
Sun Jun 8 2014 16:30 | 1st = 8 Messiahs Jewel 2nd = 4 Power Supply 3rd = 1 Sarona Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 6 Diamond Deal | ||
Sun Jun 8 2014 16:25 | 1st = 6 Diamond Deal 2nd = 3 Focus On Me 3rd = 10 Marshal Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Northern Journey | ||
Sun Jun 8 2014 16:23 | 1st = 4 Northern Journey 2nd = 10 Devout Diamond 3rd = 11 Riviera Riches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Survivor Sal | ||
Sun Jun 8 2014 16:22 | 1st = 1 Survivor Sal 2nd = 4 Transam Sally 3rd = 6 Specialised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 12 Perfect Rainbow | ||
Sun Jun 8 2014 16:21 | 1st = 12 Perfect Rainbow 2nd = 2 Pound On Tubby 3rd = 8 All In All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 8 - 3 Prelude To Peace | ||
Sun Jun 8 2014 16:17 | 1st = 3 Prelude To Peace 2nd = 13 Shubawi 3rd = 1 Bonzar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 5 The Monstar | ||
Sun Jun 8 2014 16:12 | 1st = 5 The Monstar 2nd = 14 Its Poets Day 3rd = 7 The Four Lads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 4 Lander Dollar | ||
Sun Jun 8 2014 16:07 | 1st = 4 Lander Dollar 2nd = 1 Sun Disk 3rd = 8 Father Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Blinder | ||
Sun Jun 8 2014 16:06 | 1st = 4 Blinder 2nd = 8 Beckenbauer 3rd = 3 Amaroo My Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 11 Brawny Hunter | ||
Sun Jun 8 2014 16:03 | 1st = 11 Brawny Hunter 2nd = 3 Father Tony 3rd = 1 Configuration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Run Lacey Run | ||
Sun Jun 8 2014 16:00 | 1st = 1 Run Lacey Run 2nd = 4 Calamity Free 3rd = 6 Uno Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Hand In Glove | ||
Sun Jun 8 2014 15:59 | 1st = 1 Hand In Glove 2nd = 2 Best A Man Can Get 3rd = 3 Lady Phromily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Bearish | ||
Sun Jun 8 2014 15:59 | 1st = 9 Bearish 2nd = 8 Mr Andre 3rd = 6 Riboulding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 5 Abbalac | ||
Sun Jun 8 2014 15:54 | 1st = 5 Abbalac 2nd = 6 Easyone 3rd = 7 De Starsandcircles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Chloes Hand | ||
Sun Jun 8 2014 15:52 | 1st = 7 Chloes Hand 2nd = 5 How Much George 3rd = 1 Bugatti Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 9 Crown Saga | ||
Sun Jun 8 2014 15:49 | 1st = 9 Crown Saga 2nd = 4 Hallowell Fever 3rd = 1 Nacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 1 Tornadoes | ||
Sun Jun 8 2014 15:45 | 1st = 1 Tornadoes 2nd = 2 Bradbury Chocolate 3rd = 10 He Is Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Bit Berger | ||
Sun Jun 8 2014 15:42 | 1st = 3 Bit Berger 2nd = 1 Agent Mickey 3rd = 4 Quiver Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 8 Serb Candy | ||
Sun Jun 8 2014 15:41 | 1st = 8 Serb Candy 2nd = 7 Roman Alliance 3rd = 3 Roccozar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Bright Star | ||
Sun Jun 8 2014 15:38 | 1st = 3 Bright Star 2nd = 4 Double Magic 3rd = 2 Dont Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 5 Diamonds At Noon | ||
Sun Jun 8 2014 15:36 | 1st = 5 Diamonds At Noon 2nd = 16 Onya Keithy 3rd = 4 Chile Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Wheres Heather | ||
Sun Jun 8 2014 15:32 | 1st = 6 Wheres Heather 2nd = 3 Dozer Boy 3rd = 8 Pedros Runaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 1 Arenzano | ||
Sun Jun 8 2014 15:31 | 1st = 1 Arenzano 2nd = 8 Hold Onto Your Hat 3rd = 4 Jay Bees Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 5 Triumphant One | ||
Sun Jun 8 2014 15:27 | 1st = 5 Triumphant One 2nd = 4 Valik 3rd = 3 Madibas Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Coulta Rock | ||
Sun Jun 8 2014 15:24 | 1st = 3 Coulta Rock 2nd = 4 Blue Mccool 3rd = 7 Ruff Cut Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Tinsley Green | ||
Sun Jun 8 2014 15:23 | 1st = 3 Tinsley Green 2nd = 9 Delta Whiskey 3rd = 15 Waynes Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Pink Bouquet | ||
Sun Jun 8 2014 15:20 | 1st = 6 Pink Bouquet 2nd = 1 Ritza Danny 3rd = 8 Sassy Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 3 Lucerne Vale | ||
Sun Jun 8 2014 15:19 | 1st = 3 Lucerne Vale 2nd = 5 Mystic Obsession 3rd = 8 Discovery Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 2 Dark Mojo | ||
Sun Jun 8 2014 15:18 | 1st = 2 Dark Mojo 2nd = 1 Time to Strike 3rd = 6 Sacred Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 8 What Do I Standfor | ||
Sun Jun 8 2014 15:13 | 1st = 8 What Do I Standfor 2nd = 7 Valfreyja 3rd = 5 Kennys Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Forensics | ||
Sun Jun 8 2014 15:12 | 1st = 3 Forensics 2nd = 7 Arabella Rose 3rd = 4 Brave Crawf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 9 Papas Gothic | ||
Sun Jun 8 2014 15:09 | 1st = 9 Papas Gothic 2nd = 2 Tangara 3rd = 3 Keltic Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 17 Cullendulla Falla | ||
Sun Jun 8 2014 15:05 | 1st = 17 Cullendulla Falla 2nd = 5 All Giving 3rd = 15 Scoring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Bailey Rose | ||
Sun Jun 8 2014 15:04 | 1st = 7 Bailey Rose 2nd = 6 Kingston Regal 3rd = 8 Ruby Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 This Time Pedro | ||
Sun Jun 8 2014 15:00 | 1st = 4 This Time Pedro 2nd = 5 Pirate Lore 3rd = 3 Bloo Bloomers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 3 Gold Medals | ||
Sun Jun 8 2014 15:00 | 1st = 3 Gold Medals 2nd = 9 Tampere 3rd = 6 Give Me Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Tsar Of Russia | ||
Sun Jun 8 2014 14:55 | 1st = 5 Tsar Of Russia 2nd = 4 Vila 3rd = 3 Spotluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Franklin Senior | ||
Sun Jun 8 2014 14:52 | 1st = 6 Franklin Senior 2nd = 2 Vee For Vegas 3rd = 5 Leeannda Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 1 Saturdays Child | ||
Sun Jun 8 2014 14:51 | 1st = 1 Saturdays Child 2nd = 5 Gentle Melody 3rd = 11 Palladino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 1 Entwined | ||
Sun Jun 8 2014 14:42 | 1st = 1 Entwined 2nd = 3 Dungannon 3rd = 2 Charmed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Jersey Jack | ||
Sun Jun 8 2014 14:41 | 1st = 2 Jersey Jack 2nd = 8 Amber Blaze 3rd = 3 Surf Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 6 Goldbo | ||
Sun Jun 8 2014 14:37 | 1st = 6 Goldbo 2nd = 7 Herecomesthestorm 3rd = 4 Berni And The Jets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 7 Lochinvar Brando | ||
Sun Jun 8 2014 14:35 | 1st = 7 Lochinvar Brando 2nd = 4 Little Teegan 3rd = 2 Thrilling Logic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 1 Seen | ||
Sun Jun 8 2014 14:33 | 1st = 1 Seen 2nd = 3 Ice Melody 3rd = 2 Huxtable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 6 Texan | ||
Sun Jun 8 2014 14:32 | 1st = 6 Texan 2nd = 7 Early Return 3rd = 4 Encee Eye Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 11 Solidus | ||
Sun Jun 8 2014 14:29 | 1st = 11 Solidus 2nd = 13 Reggae Man 3rd = 2 Brown Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Mepunga Mission | ||
Sun Jun 8 2014 14:25 | 1st = 1 Mepunga Mission 2nd = 5 Senor Grumpy 3rd = 6 Dyna Keitaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 2 Corsica Lad | ||
Sun Jun 8 2014 14:24 | 1st = 2 Corsica Lad 2nd = 13 Simply Ming 3rd = 6 Master Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 12 - 4 Secret Lotion | ||
Sun Jun 8 2014 14:20 | 1st = 4 Secret Lotion 2nd = 12 Franco Salisbury 3rd = 1 Als Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 2 Van Diemens Fire | ||
Sun Jun 8 2014 14:19 | 1st = 2 Van Diemens Fire 2nd = 1 Grey Gown 3rd = 10 Geegees Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 4 Kings Delight | ||
Sun Jun 8 2014 14:15 | 1st = 4 Kings Delight 2nd = 3 Captain Percy 3rd = 2 Nothing By Half |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Miss Procyon | ||
Sun Jun 8 2014 14:11 | 1st = 9 Miss Procyon 2nd = 4 Sprewell 3rd = 3 Urgup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Crackles Appeal | ||
Sun Jun 8 2014 14:10 | 1st = 4 Crackles Appeal 2nd = 2 Multicam Lad 3rd = 5 Magic Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Rear Window | ||
Sun Jun 8 2014 14:07 | 1st = 5 Rear Window 2nd = 6 Tubesman 3rd = 8 Senor Conan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 12 Munyeca | ||
Sun Jun 8 2014 14:06 | 1st = 12 Munyeca 2nd = 6 Torio Away 3rd = 5 Our Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 10 - 8 Snow Line | ||
Sun Jun 8 2014 14:02 | 1st = 8 Snow Line 2nd = 2 Miss El Bee Dee 3rd = 6 Dowra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Vanger Bale | ||
Sun Jun 8 2014 14:00 | 1st = 8 Vanger Bale 2nd = 6 Our Ollie 3rd = 4 Kolora Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 11 Easy To Smile | ||
Sun Jun 8 2014 13:57 | 1st = 11 Easy To Smile 2nd = 4 Sumofus 3rd = 14 Waimea Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Wicked Spell | ||
Sun Jun 8 2014 13:53 | 1st = 6 Wicked Spell 2nd = 7 Cawbourne Alpha 3rd = 5 Jelly Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 2 Better Idea | ||
Sun Jun 8 2014 13:53 | 1st = 2 Better Idea 2nd = 7 Macks Swiftly 3rd = 10 Kordanoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Forheza | ||
Sun Jun 8 2014 13:50 | 1st = 8 Forheza 2nd = 5 Classique 3rd = 4 Albion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 10 Cuban Gold | ||
Sun Jun 8 2014 13:48 | 1st = 10 Cuban Gold 2nd = 3 Firpo 3rd = 9 Box Office Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 11 - 7 Explosive Art | ||
Sun Jun 8 2014 13:43 | 1st = 7 Explosive Art 2nd = 1 Maddison Hill 3rd = 3 Stormy Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Left Ear | ||
Sun Jun 8 2014 13:43 | 1st = 2 Left Ear 2nd = 4 Stingem 3rd = 1 Grey Hype |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 3 Pioneer Prince | ||
Sun Jun 8 2014 13:39 | 1st = 3 Pioneer Prince 2nd = 2 Egos Good 3rd = 5 Achenar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Appoint | ||
Sun Jun 8 2014 13:35 | 1st = 7 Appoint 2nd = 3 Samer Drive 3rd = 10 Fosseding Barnes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Always Welcome | ||
Sun Jun 8 2014 13:35 | 1st = 7 Always Welcome 2nd = 9 Kwasant 3rd = 1 Jetsun Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Here Comes Alex | ||
Sun Jun 8 2014 13:32 | 1st = 3 Here Comes Alex 2nd = 6 Kalimna Elite 3rd = 1 Alvarez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 1 Craftiness | ||
Sun Jun 8 2014 13:30 | 1st = 1 Craftiness 2nd = 3 Assassinate 3rd = 6 Skip Course |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 9 - 9 Wilma Rudolf | ||
Sun Jun 8 2014 13:26 | 1st = 9 Wilma Rudolf 2nd = 7 Masterzed 3rd = 11 Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 17 Crossroad | ||
Sun Jun 8 2014 13:21 | 1st = 17 Crossroad 2nd = 2 Rosco 3rd = 3 Spinthesony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 4 Baabulu | ||
Sun Jun 8 2014 13:17 | 1st = 4 Baabulu 2nd = 3 Entree Time 3rd = 7 Little Miss Chelsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Tinas Dilema | ||
Sun Jun 8 2014 13:17 | 1st = 8 Tinas Dilema 2nd = 2 Boss Appeal 3rd = 4 Diva Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Loyal Son | ||
Sun Jun 8 2014 13:14 | 1st = 7 Loyal Son 2nd = 5 My Baby Porscha 3rd = 6 Hes Schmick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 1 Al Shahn | ||
Sun Jun 8 2014 13:12 | 1st = 1 Al Shahn 2nd = 3 Captain Angry 3rd = 11 Ankole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 4 Gee Gee Black Fury | ||
Sun Jun 8 2014 13:07 | 1st = 4 Gee Gee Black Fury 2nd = 3 Master Alfred 3rd = 1 Niloufar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 10 - 8 Wesley Silcox | ||
Sun Jun 8 2014 13:07 | 1st = 8 Wesley Silcox 2nd = 6 Carlos Santana 3rd = 1 Mighty Peruvian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 3 Hero To Villian | ||
Sun Jun 8 2014 13:03 | 1st = 3 Hero To Villian 2nd = 8 Nicks N Cuts 3rd = 10 Tracy True Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Cuban Lass | ||
Sun Jun 8 2014 12:59 | 1st = 3 Cuban Lass 2nd = 4 Gaily Mill 3rd = 7 Later Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Method Man | ||
Sun Jun 8 2014 12:59 | 1st = 8 Method Man 2nd = 7 Uncle Romilly 3rd = 3 Joker Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Deadly Surfer | ||
Sun Jun 8 2014 12:56 | 1st = 6 Deadly Surfer 2nd = 2 Heeza Bomb Jet 3rd = 4 Kiwi Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 10 Fairyland | ||
Sun Jun 8 2014 12:54 | 1st = 10 Fairyland 2nd = 4 Joy And Happy 3rd = 9 Che Zooms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 8 - 9 Keep A Fortune | ||
Sun Jun 8 2014 12:50 | 1st = 9 Keep A Fortune 2nd = 4 Guardian 3rd = 3 Milk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 12 Paradise Pink | ||
Sun Jun 8 2014 12:45 | 1st = 12 Paradise Pink 2nd = 3 Hizou 3rd = 6 Back To Wharton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 13 Two Noughty | ||
Sun Jun 8 2014 12:41 | 1st = 13 Two Noughty 2nd = 2 Shes Back 3rd = 5 Briars Ballad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Cosmic Warra | ||
Sun Jun 8 2014 12:41 | 1st = 2 Cosmic Warra 2nd = 1 Queen Of Mean 3rd = 3 Moore Park Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Buzz Torque | ||
Sun Jun 8 2014 12:38 | 1st = 1 Buzz Torque 2nd = 8 Kiltanon Tulla 3rd = 5 Lady Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 12 Star Of Chloe | ||
Sun Jun 8 2014 12:36 | 1st = 12 Star Of Chloe 2nd = 4 Imaging 3rd = 2 Agua De Vida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 4 Kings View | ||
Sun Jun 8 2014 12:31 | 1st = 4 Kings View 2nd = 12 Weekend Winner 3rd = 5 Mr Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 9 - 9 Fifth Edition | ||
Sun Jun 8 2014 12:31 | 1st = 9 Fifth Edition 2nd = 12 Captain Peacock 3rd = 1 Sonnetsson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 9 Super Esra | ||
Sun Jun 8 2014 12:27 | 1st = 9 Super Esra 2nd = 2 Lustreman 3rd = 8 Madella Unique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Josh Hart | ||
Sun Jun 8 2014 12:23 | 1st = 4 Josh Hart 2nd = 2 Predator Drone 3rd = 3 Charlies Funds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Liberated Rose | ||
Sun Jun 8 2014 12:23 | 1st = 7 Liberated Rose 2nd = 8 Lucky Valentine 3rd = 9 Magenta And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Brendans Puzzle | ||
Sun Jun 8 2014 12:20 | 1st = 3 Brendans Puzzle 2nd = 1 Ginger Pieces 3rd = 2 Kiltanon Fagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 Vencedora | ||
Sun Jun 8 2014 12:18 | 1st = 7 Vencedora 2nd = 6 Streaky Bay 3rd = 8 Centabounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 7 - 1 Anzac Star | ||
Sun Jun 8 2014 12:15 | 1st = 1 Anzac Star 2nd = 7 Pennys From Heaven 3rd = 3 Uppland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 7 Come Closer | ||
Sun Jun 8 2014 12:05 | 1st = 7 Come Closer 2nd = 3 Come Out Swingin 3rd = 1 Arena Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 8 - 6 Rapid Mach | ||
Sun Jun 8 2014 12:00 | 1st = 6 Rapid Mach 2nd = 2 Zakspatrol 3rd = 7 Spunky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 3 Blood Orange | ||
Sun Jun 8 2014 12:00 | 1st = 3 Blood Orange 2nd = 11 Ziggy Martini 3rd = 5 French Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 12 Sparkling Moon | ||
Sun Jun 8 2014 11:55 | 1st = 12 Sparkling Moon 2nd = 5 Geegees Clang 3rd = 4 Frinja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 15 The Kings Cross | ||
Sun Jun 8 2014 11:50 | 1st = 15 The Kings Cross 2nd = 9 Quick Siesta 3rd = 4 Carlsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 6 - 6 Additup | ||
Sun Jun 8 2014 11:45 | 1st = 6 Additup 2nd = 9 Shes Insatiable 3rd = 8 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 7 - 3 Expresso Martini | ||
Sun Jun 8 2014 11:30 | 1st = 3 Expresso Martini 2nd = 11 Doves Veecee 3rd = 7 Taittinger Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 4 Geegees Goldengirl | ||
Sun Jun 8 2014 11:20 | 1st = 4 Geegees Goldengirl 2nd = 3 Geegees Brightstar 3rd = 9 Shayana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 5 - 3 Swiss Alps | ||
Sun Jun 8 2014 11:15 | 1st = 3 Swiss Alps 2nd = 6 Wait And See 3rd = 1 Bobby Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 13 Wreak Havoc | ||
Sun Jun 8 2014 11:15 | 1st = 13 Wreak Havoc 2nd = 3 Flying Eco 3rd = 10 Samerannie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 6 - 8 Unico Rose | ||
Sun Jun 8 2014 11:00 | 1st = 8 Unico Rose 2nd = 7 Candy Styx 3rd = 5 Cindi Arma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 4 - 3 Amarok | ||
Sun Jun 8 2014 10:45 | 1st = 3 Amarok 2nd = 1 Catalan King 3rd = 7 Chapelle Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 5 - 10 Sunchita | ||
Sun Jun 8 2014 10:30 | 1st = 10 Sunchita 2nd = 9 William Lance 3rd = 6 Thanksforplaying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 3 - 1 Heza Bachelor | ||
Sun Jun 8 2014 10:15 | 1st = 1 Heza Bachelor 2nd = 5 Amandahugnkiss 3rd = 4 Satanya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 4 - 8 Sounds Like Us | ||
Sun Jun 8 2014 10:05 | 1st = 8 Sounds Like Us 2nd = 3 Red Under Fire 3rd = 1 Royal Cynic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 2 - 7 Vaporetto | ||
Sun Jun 8 2014 9:45 | 1st = 7 Vaporetto 2nd = 4 El Bee Dee 3rd = 3 Hurikin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 3 - 2 Gotta Go Artelect | ||
Sun Jun 8 2014 9:35 | 1st = 2 Gotta Go Artelect 2nd = 1 Burn Off 3rd = 3 Cavallo Volante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oamaru Race 1 - 9 Delacroix | ||
Sun Jun 8 2014 9:15 | 1st = 9 Delacroix 2nd = 4 Harry Hill 3rd = 2 Gossip Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 2 - 5 Smooth Lynda | ||
Sun Jun 8 2014 9:05 | 1st = 5 Smooth Lynda 2nd = 6 Heza Swinger 3rd = 3 Eastburn Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 1 - 1 Clean Break | ||
Sun Jun 8 2014 8:35 | 1st = 1 Clean Break 2nd = 6 Summer Vacation 3rd = 2 Little Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Reverberate | ||
Sun Jun 8 2014 0:22 | 1st = 2 Reverberate 2nd = 1 Wing It Appeal 3rd = 8 King Trotta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Coxie | ||
Sun Jun 8 2014 0:02 | 1st = 2 Coxie 2nd = 3 Ethernet 3rd = 6 Jackie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Black Surprise | ||
Thu May 8 2014 23:52 | 1st = 7 Black Surprise 2nd = 1 Mini Coop 3rd = 2 Swamp Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 West On Abba | ||
Thu May 8 2014 23:32 | 1st = 3 West On Abba 2nd = 10 Injustice 3rd = 6 Good Odds Satan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Tad Bodhi | ||
Thu May 8 2014 23:12 | 1st = 1 Tad Bodhi 2nd = 4 Off To Barbados 3rd = 8 Scooter Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 5 Oaksana Boy | ||
Thu May 8 2014 23:05 | 1st = 5 Oaksana Boy 2nd = 2 Bellator 3rd = 8 Hy Leimposing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Kid Maximus | ||
Thu May 8 2014 23:02 | 1st = 4 Kid Maximus 2nd = 2 Bogner Bale 3rd = 8 Billy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Passionate Pedro | ||
Thu May 8 2014 22:52 | 1st = 7 Passionate Pedro 2nd = 3 Knight Fun 3rd = 2 Glammajax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 7 Cosmic Fire | ||
Thu May 8 2014 22:49 | 1st = 7 Cosmic Fire 2nd = 2 Despicable Ben 3rd = 8 Mega Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Spring Amanda | ||
Thu May 8 2014 22:46 | 1st = 4 Spring Amanda 2nd = 2 Gilbert Allen 3rd = 8 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Wife Said No | ||
Thu May 8 2014 22:42 | 1st = 1 Wife Said No 2nd = 8 Pink Vapour 3rd = 6 Size em Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Untraceable | ||
Thu May 8 2014 22:38 | 1st = 1 Untraceable 2nd = 3 Dyna York 3rd = 5 Emas Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 5 Washington Star | ||
Thu May 8 2014 22:37 | 1st = 5 Washington Star 2nd = 1 Alta Onassis 3rd = 4 Harry Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Dream Miss | ||
Thu May 8 2014 22:34 | 1st = 7 Dream Miss 2nd = 8 Rap About 3rd = 6 Celtic Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Hellyeah Evan | ||
Thu May 8 2014 22:30 | 1st = 3 Hellyeah Evan 2nd = 5 Take Up Maggie 3rd = 8 Janda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Power Merc | ||
Thu May 8 2014 22:26 | 1st = 8 Power Merc 2nd = 5 Kapalos 3rd = 3 Fancy Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Ritza Ruby | ||
Thu May 8 2014 22:22 | 1st = 5 Ritza Ruby 2nd = 7 Cosmic Shez 3rd = 6 Midfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Jenkins Bale | ||
Thu May 8 2014 22:19 | 1st = 8 Jenkins Bale 2nd = 7 Idle Ways 3rd = 6 Sage Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 4 Jerosh | ||
Thu May 8 2014 22:17 | 1st = 4 Jerosh 2nd = 5 Respected 3rd = 8 The Plainsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Know Class | ||
Thu May 8 2014 22:14 | 1st = 3 Know Class 2nd = 2 Mepunga Tiara 3rd = 4 Butterfly Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Premier Fun | ||
Thu May 8 2014 22:11 | 1st = 1 Premier Fun 2nd = 3 Hellmuth 3rd = 4 Zelemar Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Trezza Green | ||
Thu May 8 2014 22:08 | 1st = 5 Trezza Green 2nd = 7 Mental As Ben 3rd = 4 Designer Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 10 Lexcen | ||
Thu May 8 2014 22:05 | 1st = 10 Lexcen 2nd = 8 Mobius 3rd = 2 Nevada Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 11 Fully Zapped | ||
Thu May 8 2014 22:04 | 1st = 11 Fully Zapped 2nd = 6 Firth Of Forth 3rd = 10 Terra Into The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 2 Ricimer | ||
Thu May 8 2014 22:00 | 1st = 2 Ricimer 2nd = 1 Morior Invictus 3rd = 6 Dreamtime Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 7 Dyna Olsen | ||
Thu May 8 2014 21:59 | 1st = 7 Dyna Olsen 2nd = 1 There For Me 3rd = 6 Trudal Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Solar Pak | ||
Thu May 8 2014 21:58 | 1st = 4 Solar Pak 2nd = 6 Vivian Bale 3rd = 8 Magic Mirror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Rick Fern | ||
Thu May 8 2014 21:55 | 1st = 2 Rick Fern 2nd = 6 Manbo Man 3rd = 7 Atlas Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Dayseas Rigg | ||
Thu May 8 2014 21:52 | 1st = 3 Dayseas Rigg 2nd = 6 Nalas Heart 3rd = 1 Doc Graham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Real Find | ||
Thu May 8 2014 21:51 | 1st = 5 Real Find 2nd = 8 Paddy Daire 3rd = 3 West On Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Plain Nsimple | ||
Thu May 8 2014 21:47 | 1st = 3 Plain Nsimple 2nd = 8 Strong Impact 3rd = 4 Why Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Club Foot | ||
Thu May 8 2014 21:44 | 1st = 1 Club Foot 2nd = 4 Hello Benny 3rd = 2 Lou James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Kakihara | ||
Thu May 8 2014 21:43 | 1st = 1 Kakihara 2nd = 6 Pepes A Knocka 3rd = 5 Crowbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Charmed Assassin | ||
Thu May 8 2014 21:41 | 1st = 8 Charmed Assassin 2nd = 6 Wonder Whirl 3rd = 7 Smash Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 My Black Lorian | ||
Thu May 8 2014 21:38 | 1st = 1 My Black Lorian 2nd = 3 Open Fire 3rd = 8 Shontel Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 1 What God Knows | ||
Thu May 8 2014 21:37 | 1st = 1 What God Knows 2nd = 4 What The Blazes 3rd = 2 The Terrorizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Tyronimo | ||
Thu May 8 2014 21:35 | 1st = 1 Tyronimo 2nd = 5 Owen Bale 3rd = 3 Black Magic Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 5 Liculia | ||
Thu May 8 2014 21:30 | 1st = 5 Liculia 2nd = 7 Awesome Mattjesty 3rd = 10 Tennaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Backyard Barry | ||
Thu May 8 2014 21:29 | 1st = 2 Backyard Barry 2nd = 4 Big One Seven 3rd = 1 Mike Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Tweed Chic | ||
Thu May 8 2014 21:28 | 1st = 7 Tweed Chic 2nd = 8 Mr Elegant 3rd = 4 Super Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Hellyeah Missile | ||
Thu May 8 2014 21:25 | 1st = 3 Hellyeah Missile 2nd = 6 That Was Then 3rd = 4 Hello Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Dyna Hula | ||
Thu May 8 2014 21:22 | 1st = 2 Dyna Hula 2nd = 5 Allen Illem 3rd = 1 Encosta Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Barda Bale | ||
Thu May 8 2014 21:21 | 1st = 3 Barda Bale 2nd = 2 American Dollar 3rd = 7 Enjoy The Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Billion Smiles | ||
Thu May 8 2014 21:17 | 1st = 1 Billion Smiles 2nd = 6 Kenny Dee Dee 3rd = 4 Beckara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Stiff Arm | ||
Thu May 8 2014 21:14 | 1st = 7 Stiff Arm 2nd = 1 Stylish Fringe 3rd = 8 Magic Toni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Kingburi | ||
Thu May 8 2014 21:13 | 1st = 1 Kingburi 2nd = 4 Double Dip 3rd = 8 Marquez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Banjo Boy | ||
Thu May 8 2014 21:11 | 1st = 8 Banjo Boy 2nd = 3 Awesome Project 3rd = 7 Hawk Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Wag Tail | ||
Thu May 8 2014 21:08 | 1st = 1 Wag Tail 2nd = 5 Golfing Amy 3rd = 4 Bralyn Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 10 Dreamy Eyes | ||
Thu May 8 2014 21:07 | 1st = 10 Dreamy Eyes 2nd = 8 Firth Of Tay 3rd = 12 Lucky Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Good Odds Demon | ||
Thu May 8 2014 21:05 | 1st = 3 Good Odds Demon 2nd = 1 Sir Buddy 3rd = 6 Son Of Superman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Agility | ||
Thu May 8 2014 21:04 | 1st = 8 Agility 2nd = 3 Dunstall 3rd = 6 Shaw Street Race |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 5 Miss Toolern Vale | ||
Thu May 8 2014 21:00 | 1st = 5 Miss Toolern Vale 2nd = 10 Attackamach 3rd = 4 Frank The Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Fire Tyson | ||
Thu May 8 2014 20:58 | 1st = 7 Fire Tyson 2nd = 1 Stop Scrammin 3rd = 8 Dustnado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 5 Adult Behaviour | ||
Thu May 8 2014 20:55 | 1st = 5 Adult Behaviour 2nd = 6 High Journey 3rd = 1 Cheeky Wanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Musquin Bale | ||
Thu May 8 2014 20:52 | 1st = 2 Musquin Bale 2nd = 7 Cornelius Fudge 3rd = 8 Walk Hard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Tempted | ||
Thu May 8 2014 20:51 | 1st = 6 Tempted 2nd = 3 Unleash Adam 3rd = 5 Havin Lotsa Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Shes Got Issues | ||
Thu May 8 2014 20:47 | 1st = 1 Shes Got Issues 2nd = 4 Return Ace 3rd = 2 Read About Lexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Hougenie | ||
Thu May 8 2014 20:44 | 1st = 8 Hougenie 2nd = 4 Set Her Again 3rd = 2 White Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Miss Harmony | ||
Thu May 8 2014 20:43 | 1st = 5 Miss Harmony 2nd = 3 Major Smash 3rd = 4 Premier Porscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Topline Power | ||
Thu May 8 2014 20:41 | 1st = 7 Topline Power 2nd = 3 Hellyeah Fiona 3rd = 1 Pedros Vineyard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Cairnlea Layla | ||
Thu May 8 2014 20:38 | 1st = 2 Cairnlea Layla 2nd = 1 Manila Express 3rd = 6 Mindcette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 5 Sign In | ||
Thu May 8 2014 20:37 | 1st = 5 Sign In 2nd = 11 Kristoff 3rd = 8 Big Bang Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Air Candy | ||
Thu May 8 2014 20:35 | 1st = 3 Air Candy 2nd = 2 Essay Spok 3rd = 5 Silver Ashlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Pause | ||
Thu May 8 2014 20:34 | 1st = 2 Pause 2nd = 7 Im Precious 3rd = 1 Muckin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 4 Unico Pegasus | ||
Thu May 8 2014 20:30 | 1st = 4 Unico Pegasus 2nd = 1 Marita Louise Ok 3rd = 7 Xanderxav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Mepunga Melachi | ||
Thu May 8 2014 20:28 | 1st = 7 Mepunga Melachi 2nd = 6 Texas Titan 3rd = 8 My Bro Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Cyndies Special | ||
Thu May 8 2014 20:25 | 1st = 8 Cyndies Special 2nd = 2 Winged Elite 3rd = 1 Peters Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Mumfords Son | ||
Thu May 8 2014 20:22 | 1st = 1 Mumfords Son 2nd = 6 Alvin Benz 3rd = 8 Domenics Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Quick Hitch | ||
Thu May 8 2014 20:21 | 1st = 1 Quick Hitch 2nd = 8 Mepunga Ledger 3rd = 4 Bernie Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Studleigh Becky | ||
Thu May 8 2014 20:17 | 1st = 4 Studleigh Becky 2nd = 7 Bye Bye Sir 3rd = 8 The Sweetest Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Big Mick Dee | ||
Thu May 8 2014 20:14 | 1st = 4 Big Mick Dee 2nd = 6 Curlwaa Hope 3rd = 8 Surf Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 4 Tiger Teaze | ||
Thu May 8 2014 20:11 | 1st = 4 Tiger Teaze 2nd = 3 Danger Scene 3rd = 2 Miss Talladega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - | ||
Thu May 8 2014 20:08 | 2nd = 7 Oakvale Destiny 3rd = 4 Ritza Hattie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 5 Crimson Floyd | ||
Thu May 8 2014 20:07 | 1st = 5 Crimson Floyd 2nd = 1 Eedees Veejay 3rd = 10 Lucky In Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Premiers Reign | ||
Thu May 8 2014 20:05 | 1st = 6 Premiers Reign 2nd = 8 Gemma Dual 3rd = 4 Gumlow Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Dont Paws | ||
Thu May 8 2014 20:02 | 1st = 7 Dont Paws 2nd = 3 Dynamic Punch 3rd = 1 Mitch Sparrabush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 10 Something Western | ||
Thu May 8 2014 20:00 | 1st = 10 Something Western 2nd = 4 Zuko Dream 3rd = 9 Mulgrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Hold On Coupe | ||
Thu May 8 2014 19:58 | 1st = 6 Hold On Coupe 2nd = 4 Miss Somebody 3rd = 1 Hellyeah Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Luna Jinx | ||
Thu May 8 2014 19:55 | 1st = 1 Luna Jinx 2nd = 2 Umika Bale 3rd = 7 Husky Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 2 Giuliana Rancic | ||
Thu May 8 2014 19:55 | 1st = 2 Giuliana Rancic 2nd = 10 Bubbaloobah 3rd = 13 Joanednobettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Eddard Stark | ||
Thu May 8 2014 19:52 | 1st = 3 Eddard Stark 2nd = 4 Tough Amigo 3rd = 1 Short Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Rock Post Scissors | ||
Thu May 8 2014 19:47 | 1st = 3 Rock Post Scissors 2nd = 5 Don Kee 3rd = 4 Regal Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Te Amo | ||
Thu May 8 2014 19:44 | 1st = 4 Te Amo 2nd = 5 Hot Dream 3rd = 8 Cosmic Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 You Can Talk | ||
Thu May 8 2014 19:41 | 1st = 5 You Can Talk 2nd = 4 Raging Obsession 3rd = 2 Space Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 11 Boo Hoo | ||
Thu May 8 2014 19:40 | 1st = 11 Boo Hoo 2nd = 10 Secret Splendour 3rd = 7 Macheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Sonic Fear | ||
Thu May 8 2014 19:38 | 1st = 7 Sonic Fear 2nd = 1 Wandy Percy 3rd = 6 Super Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Hammett | ||
Thu May 8 2014 19:37 | 1st = 6 Hammett 2nd = 8 Just Push On 3rd = 5 Va Va Voom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Dakota Premier | ||
Thu May 8 2014 19:35 | 1st = 6 Dakota Premier 2nd = 3 Little Dakota 3rd = 7 Nowak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 1 Russian Alsu | ||
Thu May 8 2014 19:30 | 1st = 1 Russian Alsu 2nd = 15 Chequeme Rosie 3rd = 4 Lucky John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 Be Good Juddy | ||
Thu May 8 2014 19:30 | 1st = 7 Be Good Juddy 2nd = 6 Lanista 3rd = 3 Im The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Black Ivy | ||
Thu May 8 2014 19:28 | 1st = 5 Black Ivy 2nd = 7 Elira Jane 3rd = 8 Mr Tif |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Oakvale Flyer | ||
Thu May 8 2014 19:25 | 1st = 4 Oakvale Flyer 2nd = 3 Prue Bale 3rd = 9 Mahogany Saphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Fancy Stiches | ||
Thu May 8 2014 19:22 | 1st = 8 Fancy Stiches 2nd = 1 Serious Tate 3rd = 7 El Meano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Big Jake | ||
Thu May 8 2014 19:21 | 1st = 4 Big Jake 2nd = 1 Warunda Magic 3rd = 7 Go On Then |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 7 Kinlochs Fury | ||
Thu May 8 2014 19:18 | 1st = 7 Kinlochs Fury 2nd = 6 Kenzo Dynasty 3rd = 3 Impact Deano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Macy Supreme | ||
Thu May 8 2014 19:17 | 1st = 3 Macy Supreme 2nd = 1 The Wifes Calling 3rd = 7 Western Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Big Bad Rough | ||
Thu May 8 2014 19:14 | 1st = 5 Big Bad Rough 2nd = 2 Runaway Ellie 3rd = 4 Close To Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 6 Spendthelot | ||
Thu May 8 2014 19:12 | 1st = 6 Spendthelot 2nd = 2 Little Miss Deago 3rd = 8 Renascentrez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Princess Tee | ||
Thu May 8 2014 19:11 | 1st = 8 Princess Tee 2nd = 7 Lolly Bale 3rd = 6 Dyna Hakon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Zelemar Fever | ||
Thu May 8 2014 19:08 | 1st = 1 Zelemar Fever 2nd = 2 You Say Goodbye 3rd = 3 Lady Goldenpaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Fine Cotton | ||
Thu May 8 2014 19:05 | 1st = 1 Fine Cotton 2nd = 4 Auriga Doll 3rd = 6 Tee Brady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 7 Steel The Light | ||
Thu May 8 2014 19:05 | 1st = 7 Steel The Light 2nd = 8 Gold Elite 3rd = 4 Styx It To Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Dyna Arclight | ||
Thu May 8 2014 19:02 | 1st = 7 Dyna Arclight 2nd = 1 Little Rec Con 3rd = 3 Boris Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 5 Mister Wickham | ||
Thu May 8 2014 19:00 | 1st = 5 Mister Wickham 2nd = 4 Show Me The Bling 3rd = 6 Valens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Soho Sweet Gal | ||
Thu May 8 2014 18:56 | 1st = 1 Soho Sweet Gal 2nd = 4 Superior Hailey 3rd = 7 Outer Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Elki | ||
Thu May 8 2014 18:55 | 1st = 1 Elki 2nd = 8 Cawbourne Jelly 3rd = 3 Sprinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Munroe | ||
Thu May 8 2014 18:50 | 1st = 1 Munroe 2nd = 2 Cyclonedomic 3rd = 7 Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Foxman Bro | ||
Thu May 8 2014 18:47 | 1st = 4 Foxman Bro 2nd = 1 Big Tee Sal 3rd = 8 Stunning Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Arolok Sam | ||
Thu May 8 2014 18:46 | 1st = 1 Arolok Sam 2nd = 5 Little Caviar 3rd = 10 Arolok Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Rolex Roo | ||
Thu May 8 2014 18:44 | 1st = 8 Rolex Roo 2nd = 1 Californian Dude 3rd = 6 Blue Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 8 Golden Delight | ||
Thu May 8 2014 18:40 | 1st = 8 Golden Delight 2nd = 2 Lyns Delight 3rd = 6 Leroy Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 5 Jetson Express | ||
Thu May 8 2014 18:40 | 1st = 5 Jetson Express 2nd = 6 King Cubator 3rd = 13 Book Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Windy Hill | ||
Thu May 8 2014 18:36 | 1st = 4 Windy Hill 2nd = 8 Grand Puzzle 3rd = 10 Buzzie Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Lombo Mini Lamouch | ||
Thu May 8 2014 18:30 | 1st = 8 Lombo Mini Lamouch 2nd = 1 Gian 3rd = 10 Bettor Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Quedrago | ||
Thu May 8 2014 18:28 | 1st = 2 Quedrago 2nd = 3 Angel Noir 3rd = 4 Pearls Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Pods Elect | ||
Thu May 8 2014 18:26 | 1st = 2 Pods Elect 2nd = 7 Eiffel In Love 3rd = 3 Was A Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 Theartofconfusion | ||
Thu May 8 2014 18:20 | 1st = 7 Theartofconfusion 2nd = 5 Quincey Brogden 3rd = 4 Dusty Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Le Doyen | ||
Thu May 8 2014 18:17 | 1st = 2 Le Doyen 2nd = 8 Dalmuir Prince 3rd = 4 Agar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 8 Ardee | ||
Thu May 8 2014 18:15 | 1st = 8 Ardee 2nd = 13 Hot Mach 3rd = 5 Blinding Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 2 Satisfied Grin | ||
Thu May 8 2014 18:12 | 1st = 2 Satisfied Grin 2nd = 7 Its Girl Power 3rd = 5 Prettyboytroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Master Jeteye | ||
Thu May 8 2014 18:09 | 1st = 7 Master Jeteye 2nd = 8 Kaylas Tiger 3rd = 5 Cumberland Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 7 Fonzarelli | ||
Thu May 8 2014 18:05 | 1st = 7 Fonzarelli 2nd = 10 Empress Of Ireland 3rd = 4 Strange Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Cawbourne Philip | ||
Thu May 8 2014 18:02 | 1st = 3 Cawbourne Philip 2nd = 8 Laudable 3rd = 7 Opawa Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Pride Of Sundon | ||
Thu May 8 2014 18:00 | 1st = 6 Pride Of Sundon 2nd = 1 Yankeeiron 3rd = 4 Dew Drop Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Bolting Craig | ||
Thu May 8 2014 17:58 | 1st = 2 Bolting Craig 2nd = 3 Bodafan 3rd = 4 Fast As Escargot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Polly Joe | ||
Thu May 8 2014 17:53 | 1st = 1 Polly Joe 2nd = 10 Icy River 3rd = 2 Im All Smiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 9 Droopys Bay | ||
Thu May 8 2014 17:50 | 1st = 9 Droopys Bay 2nd = 2 Queen Charlie 3rd = 3 Silver Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 4 Dalton Bromac | ||
Thu May 8 2014 17:50 | 1st = 4 Dalton Bromac 2nd = 7 The Merchant Banker 3rd = 12 Major Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 9 Highview Conall | ||
Thu May 8 2014 17:45 | 1st = 9 Highview Conall 2nd = 7 What A Fine Fella 3rd = 2 Ezee Duzit Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Ledaro Dash | ||
Thu May 8 2014 17:42 | 1st = 8 Ledaro Dash 2nd = 6 My Misty Galo 3rd = 7 Sienna Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Zebidiah | ||
Thu May 8 2014 17:38 | 1st = 3 Zebidiah 2nd = 7 Hetfield 3rd = 8 Know Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 7 Jedi Superstar | ||
Thu May 8 2014 17:37 | 1st = 7 Jedi Superstar 2nd = 8 Soho Eros 3rd = 10 Mister Skye Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Melissas Boy | ||
Thu May 8 2014 17:34 | 1st = 2 Melissas Boy 2nd = 1 Little Chaddy 3rd = 8 Sweeneys First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 5 Talk Of Angels | ||
Thu May 8 2014 17:30 | 1st = 5 Talk Of Angels 2nd = 3 Du Printemps 3rd = 4 Le Sacre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Lost My Jockey | ||
Thu May 8 2014 17:26 | 1st = 8 Lost My Jockey 2nd = 2 Take Them On 3rd = 1 Gee Whiz Hirdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 8 Sir George Grey | ||
Thu May 8 2014 17:25 | 1st = 8 Sir George Grey 2nd = 7 Sapphire Castleton 3rd = 9 St Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Joel Trick | ||
Thu May 8 2014 17:22 | 1st = 3 Joel Trick 2nd = 8 Tilly Bonus 3rd = 5 Knave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Lets Walk The Walk | ||
Thu May 8 2014 17:20 | 1st = 9 Lets Walk The Walk 2nd = 7 River Shark 3rd = 6 Yaholyterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Benji | ||
Thu May 8 2014 17:16 | 1st = 1 Benji 2nd = 6 Space Star 3rd = 5 Blowin Numbers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Mr Whippy | ||
Thu May 8 2014 17:13 | 1st = 3 Mr Whippy 2nd = 7 Lifes A Laugh 3rd = 4 Sophies Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Macworthy | ||
Thu May 8 2014 17:10 | 1st = 4 Macworthy 2nd = 8 Admiral Joy 3rd = 2 Fill Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Black Farnogue | ||
Thu May 8 2014 17:06 | 1st = 1 Black Farnogue 2nd = 6 Acola Rosebud 3rd = 2 Lachlan River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Mad Mary Lyndan | ||
Thu May 8 2014 17:05 | 1st = 8 Mad Mary Lyndan 2nd = 4 Valentine King 3rd = 1 Magic Of Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 9 Den Helder | ||
Thu May 8 2014 17:00 | 1st = 9 Den Helder 2nd = 4 Mista Taptoe Lombo 3rd = 1 Sissies Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 6 Survivor Hero | ||
Thu May 8 2014 17:00 | 1st = 6 Survivor Hero 2nd = 1 Jovani 3rd = 9 On A Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 9 Most Arrogant | ||
Thu May 8 2014 16:57 | 1st = 9 Most Arrogant 2nd = 7 Bella Chloe 3rd = 1 Alans Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 1 King Point | ||
Thu May 8 2014 16:53 | 1st = 1 King Point 2nd = 6 Star Of Cassy 3rd = 9 Cestrinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Cheezle Lips | ||
Thu May 8 2014 16:49 | 1st = 2 Cheezle Lips 2nd = 8 Blonde Whylie 3rd = 7 Big Mannie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Harlem Haka | ||
Thu May 8 2014 16:48 | 1st = 5 Harlem Haka 2nd = 4 Wild Grove 3rd = 3 Cracking Chain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Winning Hearts | ||
Thu May 8 2014 16:45 | 1st = 1 Winning Hearts 2nd = 6 Lyns Flash 3rd = 8 Mr Nurra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Export Gold | ||
Thu May 8 2014 16:44 | 1st = 5 Export Gold 2nd = 6 Our Coolkat 3rd = 1 Brandii Hangover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Rusty Rogers | ||
Thu May 8 2014 16:41 | 1st = 4 Rusty Rogers 2nd = 2 Wot Price Laurie 3rd = 1 Hes Bonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 8 Sharkooch | ||
Thu May 8 2014 16:40 | 1st = 8 Sharkooch 2nd = 9 Wild Eyes 3rd = 4 Poets Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Jokes On You | ||
Thu May 8 2014 16:37 | 1st = 5 Jokes On You 2nd = 7 Winfield Spring 3rd = 2 Devine Summit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 6 Equulei | ||
Thu May 8 2014 16:35 | 1st = 6 Equulei 2nd = 1 No Ordinary Sun 3rd = 5 Monseigneur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 1 Wounded | ||
Thu May 8 2014 16:33 | 1st = 1 Wounded 2nd = 3 Tezz Khora 3rd = 6 No Tomorrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Pinanza | ||
Thu May 8 2014 16:30 | 1st = 3 Pinanza 2nd = 7 Vancouver Gold 3rd = 6 Theforcebewithyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Float Ya Boat | ||
Thu May 8 2014 16:29 | 1st = 5 Float Ya Boat 2nd = 3 Wild Roses 3rd = 6 Sugar Gaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Lady Magic | ||
Thu May 8 2014 16:27 | 1st = 1 Lady Magic 2nd = 2 Cee Me Win 3rd = 3 Matlins Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Explodable | ||
Thu May 8 2014 16:25 | 1st = 8 Explodable 2nd = 6 Oscar Tuivasa 3rd = 7 Star Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 7 Smart Cecil | ||
Thu May 8 2014 16:23 | 1st = 7 Smart Cecil 2nd = 11 Shamrocks Boy 3rd = 8 Mister Armageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Dr Thanos | ||
Thu May 8 2014 16:22 | 1st = 3 Dr Thanos 2nd = 4 Stealthy Dancer 3rd = 1 Sisco Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 6 Aeratus | ||
Thu May 8 2014 16:20 | 1st = 6 Aeratus 2nd = 5 Rainbow Gold 3rd = 7 Best Suggestion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Fearless Quick | ||
Thu May 8 2014 16:17 | 1st = 2 Fearless Quick 2nd = 7 Brindle Falcon 3rd = 1 Goz Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 7 Wild Ruby | ||
Thu May 8 2014 16:13 | 1st = 7 Wild Ruby 2nd = 5 Key Hedge 3rd = 6 Secure The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Wytelash | ||
Thu May 8 2014 16:12 | 1st = 7 Wytelash 2nd = 3 Swift Phantom 3rd = 10 Tranquil Go To |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Dyna Prankster | ||
Thu May 8 2014 16:09 | 1st = 2 Dyna Prankster 2nd = 4 Black Brody 3rd = 5 Lizzy Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Viewfield Apache | ||
Thu May 8 2014 16:05 | 1st = 4 Viewfield Apache 2nd = 10 V C Dell 3rd = 2 With A Vengeance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Americanhighlights | ||
Thu May 8 2014 16:04 | 1st = 6 Americanhighlights 2nd = 2 Icefire 3rd = 1 Rollon Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 4 Patinage | ||
Thu May 8 2014 16:00 | 1st = 4 Patinage 2nd = 10 Fiftyshadesofgrey 3rd = 5 Pompidou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 9 Yellowrock Magic | ||
Thu May 8 2014 15:59 | 1st = 9 Yellowrock Magic 2nd = 5 Hatari Star 3rd = 1 True Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Billy Style | ||
Thu May 8 2014 15:57 | 1st = 8 Billy Style 2nd = 4 Bugle Bonanza 3rd = 1 White Fin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Botany Jessie | ||
Thu May 8 2014 15:55 | 1st = 7 Botany Jessie 2nd = 4 Cec Divine 3rd = 8 Another Another |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 Tella Tall Tale | ||
Thu May 8 2014 15:53 | 1st = 1 Tella Tall Tale 2nd = 10 Yankee Mara 3rd = 8 Daretobedifferent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Say I Wont | ||
Thu May 8 2014 15:50 | 1st = 9 Say I Wont 2nd = 8 Bonny The Viper 3rd = 11 Society Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Lyndan Starlet | ||
Thu May 8 2014 15:49 | 1st = 1 Lyndan Starlet 2nd = 9 Kings Landing 3rd = 6 Paul Missouri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Georges Warrior | ||
Thu May 8 2014 15:47 | 1st = 6 Georges Warrior 2nd = 3 Pollos Hermanos 3rd = 4 Dr Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Double Barrel | ||
Thu May 8 2014 15:43 | 1st = 1 Double Barrel 2nd = 10 Mitrhys Magic 3rd = 5 Machofdistinction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 4 Swing With Me | ||
Thu May 8 2014 15:40 | 1st = 4 Swing With Me 2nd = 13 Arturo 3rd = 2 Malan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Bit Berger | ||
Thu May 8 2014 15:39 | 1st = 8 Bit Berger 2nd = 6 Say Goodnight 3rd = 2 Mad Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 1 Our Royal Demon | ||
Thu May 8 2014 15:35 | 1st = 1 Our Royal Demon 2nd = 2 Zenzu 3rd = 5 Gunpowder Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Master Wizard | ||
Thu May 8 2014 15:30 | 1st = 1 Master Wizard 2nd = 8 Ace Of Authority 3rd = 5 Conforming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Starburst Terry | ||
Thu May 8 2014 15:30 | 1st = 2 Starburst Terry 2nd = 6 Rambunctious 3rd = 8 Homebush Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 4 Wild Serenade | ||
Thu May 8 2014 15:27 | 1st = 4 Wild Serenade 2nd = 9 Anika Ghost 3rd = 2 Dented Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 4 Sugar Rush | ||
Thu May 8 2014 15:25 | 1st = 4 Sugar Rush 2nd = 5 Braided 3rd = 10 Yambas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Beau Reve | ||
Thu May 8 2014 15:20 | 1st = 4 Beau Reve 2nd = 3 Still In Denial 3rd = 8 Wheres Bub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Whatta Joke | ||
Thu May 8 2014 15:19 | 1st = 5 Whatta Joke 2nd = 1 Superstar Magic 3rd = 7 Call Me Scary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Above Us | ||
Thu May 8 2014 15:15 | 1st = 2 Above Us 2nd = 1 Jokerman 3rd = 8 Cyclone Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Keramus | ||
Thu May 8 2014 15:12 | 1st = 2 Keramus 2nd = 8 Butterbean 3rd = 1 Cawbourne Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 10 Kemira Cause | ||
Thu May 8 2014 15:10 | 1st = 10 Kemira Cause 2nd = 7 Williewa Spirit 3rd = 9 Indy Operative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Beavers Joy | ||
Thu May 8 2014 15:09 | 1st = 1 Beavers Joy 2nd = 2 Tranquil Zac 3rd = 8 Bokarm Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 3 Affetto | ||
Thu May 8 2014 15:05 | 1st = 3 Affetto 2nd = 13 Convivial Miss 3rd = 12 Victorious Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 1 Harp Inn | ||
Thu May 8 2014 15:00 | 1st = 1 Harp Inn 2nd = 7 Royal Hotness 3rd = 9 Nombrado Bambi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Xylia Allen | ||
Thu May 8 2014 14:59 | 1st = 6 Xylia Allen 2nd = 5 Dewana Sienna 3rd = 8 Rebelation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Lynny Southcombe | ||
Thu May 8 2014 14:55 | 1st = 6 Lynny Southcombe 2nd = 5 Another Groom 3rd = 2 Mer De Noms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Ima Art Star | ||
Thu May 8 2014 14:55 | 1st = 5 Ima Art Star 2nd = 2 Slick Chandon 3rd = 7 Lord Jowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 3 Blue Prints | ||
Thu May 8 2014 14:50 | 1st = 3 Blue Prints 2nd = 1 El Sasso 3rd = 8 Wisen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Doras Nightmare | ||
Thu May 8 2014 14:49 | 1st = 5 Doras Nightmare 2nd = 1 Kulu Cha Ching 3rd = 6 King Nannajack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 8 Stunning Grin | ||
Thu May 8 2014 14:45 | 1st = 8 Stunning Grin 2nd = 4 Lombo Final Touch 3rd = 7 Ramblenroller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Cool Call | ||
Thu May 8 2014 14:40 | 1st = 5 Cool Call 2nd = 1 Hope Springs 3rd = 4 Shocketeor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Jonny Black Fox | ||
Thu May 8 2014 14:39 | 1st = 6 Jonny Black Fox 2nd = 1 Midori Moment 3rd = 7 Keep Calm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 More Better | ||
Thu May 8 2014 14:35 | 1st = 6 More Better 2nd = 3 Damarjo 3rd = 8 Homebush Edith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 10 Elboron | ||
Thu May 8 2014 14:35 | 1st = 10 Elboron 2nd = 5 The Ultimate Legacy 3rd = 8 Confessionoficeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 7 Word Of Mouth | ||
Thu May 8 2014 14:30 | 1st = 7 Word Of Mouth 2nd = 1 Mcnulty 3rd = 4 Rocknet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Millies Comet | ||
Thu May 8 2014 14:29 | 1st = 2 Millies Comet 2nd = 1 Stormy Bonus 3rd = 5 Kingsbrae George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 9 - 14 Crafty Lad | ||
Thu May 8 2014 14:25 | 1st = 14 Crafty Lad 2nd = 10 Time For Gold 3rd = 5 Frankly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Dolce Bella | ||
Thu May 8 2014 14:20 | 1st = 3 Dolce Bella 2nd = 1 Going Forward 3rd = 7 Dont Break My Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Everlasting Gaze | ||
Thu May 8 2014 14:19 | 1st = 1 Everlasting Gaze 2nd = 7 Altolite 3rd = 3 Kajore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 3 Loftys Menu | ||
Thu May 8 2014 14:15 | 1st = 3 Loftys Menu 2nd = 12 Whateverchic 3rd = 6 Cwmbran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 7 Stening | ||
Thu May 8 2014 14:10 | 1st = 7 Stening 2nd = 6 Wemen Sporty 3rd = 4 Teddy Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Forbarrel | ||
Thu May 8 2014 14:05 | 1st = 1 Forbarrel 2nd = 2 Rocket Billy Rebel 3rd = 5 Henrys Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Big Tom Lombo | ||
Thu May 8 2014 14:00 | 1st = 8 Big Tom Lombo 2nd = 3 Ultimate Ace 3rd = 9 Nepbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Miss Penguin | ||
Thu May 8 2014 13:59 | 1st = 6 Miss Penguin 2nd = 2 Daintree Sugar 3rd = 3 Susie Goes Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 7 Rileme | ||
Thu May 8 2014 13:55 | 1st = 7 Rileme 2nd = 6 Plenty To Offer 3rd = 16 Pippingarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 14 Ladyo | ||
Thu May 8 2014 13:50 | 1st = 14 Ladyo 2nd = 2 Ripdiddler 3rd = 1 Ive Got This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 13 Welsh Rose | ||
Thu May 8 2014 13:40 | 1st = 13 Welsh Rose 2nd = 9 Supreme Joy 3rd = 6 Quarters Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Jane Eliza | ||
Thu May 8 2014 13:37 | 1st = 4 Jane Eliza 2nd = 5 Time To Embrace 3rd = 8 Cette Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Alotta Mojo | ||
Thu May 8 2014 13:30 | 1st = 3 Alotta Mojo 2nd = 4 Bynazar 3rd = 7 Wickenby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Blissfully Fake | ||
Thu May 8 2014 13:25 | 1st = 2 Blissfully Fake 2nd = 7 Miami Vice 3rd = 5 Cammys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 12 Sure You Can | ||
Thu May 8 2014 13:20 | 1st = 12 Sure You Can 2nd = 13 Talbina 3rd = 6 Has To Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Aston Dima | ||
Thu May 8 2014 13:19 | 1st = 6 Aston Dima 2nd = 2 Super Mif 3rd = 4 Bush Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 1 Rods Lincoln | ||
Thu May 8 2014 13:15 | 1st = 1 Rods Lincoln 2nd = 11 Star Emerald 3rd = 9 Cool Hand Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 10 Snitziola | ||
Thu May 8 2014 13:05 | 1st = 10 Snitziola 2nd = 1 Caupolican 3rd = 6 My Old Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Ko Ko Mikado | ||
Thu May 8 2014 13:00 | 1st = 4 Ko Ko Mikado 2nd = 5 Zeva Diva 3rd = 2 Yarra Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Princely | ||
Thu May 8 2014 12:55 | 1st = 5 Princely 2nd = 1 Klitschko 3rd = 3 Lansdowne Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 5 Rein In The Tiger | ||
Thu May 8 2014 12:45 | 1st = 5 Rein In The Tiger 2nd = 3 Money Clip 3rd = 12 Garrett County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 1 Propulsion | ||
Thu May 8 2014 12:40 | 1st = 1 Propulsion 2nd = 9 Mischievous Mis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Olympic Academy | ||
Thu May 8 2014 12:30 | 1st = 1 Olympic Academy 2nd = 3 Golden Rule 3rd = 6 Hickory Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 10 Windy Citi Bear | ||
Thu May 8 2014 12:10 | 1st = 10 Windy Citi Bear 2nd = 7 Sterno 3rd = 5 Power Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 1 Norman | ||
Thu May 8 2014 12:05 | 1st = 1 Norman 2nd = 12 Kirra Belle 3rd = 14 Pepperpot Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 3 Kermit | ||
Thu May 8 2014 11:30 | 1st = 3 Kermit 2nd = 7 Awesome Diva 3rd = 6 Lincoln Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 4 Bally Heights | ||
Thu May 8 2014 10:55 | 1st = 4 Bally Heights 2nd = 7 Eric The Viking 3rd = 8 Mr Mor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 4 Tim | ||
Thu May 8 2014 10:20 | 1st = 4 Tim 2nd = 6 Tralee 3rd = 1 Mcculley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 1 Aintree | ||
Thu May 8 2014 9:45 | 1st = 1 Aintree 2nd = 5 Wee Biskit 3rd = 4 Maravi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Real Find | ||
Tue Apr 8 2014 23:27 | 1st = 3 Real Find 2nd = 6 Tee Cee Monelli 3rd = 1 Belarus Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 9 Shaft | ||
Tue Apr 8 2014 23:12 | 1st = 9 Shaft 2nd = 5 Galba Flame 3rd = 4 Top Quarter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Bettor Giddyup | ||
Tue Apr 8 2014 23:05 | 1st = 4 Bettor Giddyup 2nd = 2 Tajies Boy 3rd = 7 Zonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Two Cosmic | ||
Tue Apr 8 2014 22:52 | 1st = 3 Two Cosmic 2nd = 8 Blazing Ammo 3rd = 1 Backyard Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Finbar Abbey | ||
Tue Apr 8 2014 22:40 | 1st = 6 Finbar Abbey 2nd = 10 Shardons Rocket 3rd = 1 Xupan Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Pause | ||
Tue Apr 8 2014 22:37 | 1st = 8 Pause 2nd = 7 Sudden Chaos 3rd = 1 Magic Slipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Another City | ||
Tue Apr 8 2014 22:27 | 1st = 1 Another City 2nd = 8 Bran Nue Koonora 3rd = 4 Streaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Night With Sally | ||
Tue Apr 8 2014 22:22 | 1st = 2 Night With Sally 2nd = 4 Alotta Fantasy 3rd = 7 West On Curtis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Glow Bright | ||
Tue Apr 8 2014 22:15 | 1st = 1 Glow Bright 2nd = 8 The Pacing Priest 3rd = 7 Will Of Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Dooley Diesel | ||
Tue Apr 8 2014 22:12 | 1st = 6 Dooley Diesel 2nd = 3 Blue Eyed Son 3rd = 2 Gill Grunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Universal Size | ||
Tue Apr 8 2014 22:09 | 1st = 1 Universal Size 2nd = 2 Tiggerlong Amigo 3rd = 6 Twilight Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Lady Galo | ||
Tue Apr 8 2014 22:05 | 1st = 4 Lady Galo 2nd = 5 You Ripper 3rd = 3 Vic Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 Melissas Memory | ||
Tue Apr 8 2014 22:00 | 1st = 7 Melissas Memory 2nd = 2 Assassin Di 3rd = 1 Terton Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Bazaar Bomber | ||
Tue Apr 8 2014 21:55 | 1st = 8 Bazaar Bomber 2nd = 7 Cindas Dream 3rd = 5 See Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Our Amazing Art | ||
Tue Apr 8 2014 21:50 | 1st = 5 Our Amazing Art 2nd = 8 Oneheart Twofists 3rd = 3 Awesome Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Big Tex Rockin | ||
Tue Apr 8 2014 21:48 | 1st = 6 Big Tex Rockin 2nd = 5 Military Man 3rd = 3 Relius Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Warrali Warrior | ||
Tue Apr 8 2014 21:45 | 1st = 3 Warrali Warrior 2nd = 5 Shakedown 3rd = 2 Sir Yorklea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Mighty Mindy | ||
Tue Apr 8 2014 21:42 | 1st = 3 Mighty Mindy 2nd = 2 Bad Boy 3rd = 1 Ice Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Black Nat Bonus | ||
Tue Apr 8 2014 21:38 | 1st = 4 Black Nat Bonus 2nd = 5 Fear Za Oyster 3rd = 1 So Sedate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Cornelia Jess | ||
Tue Apr 8 2014 21:35 | 1st = 8 Cornelia Jess 2nd = 2 Andys Miss 3rd = 1 Gold Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 2 Local Vicka Lombo | ||
Tue Apr 8 2014 21:30 | 1st = 2 Local Vicka Lombo 2nd = 1 Caribbean Crest 3rd = 10 Walberon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Bruiser Norris | ||
Tue Apr 8 2014 21:28 | 1st = 2 Bruiser Norris 2nd = 7 Premier Magpie 3rd = 4 Thats Our Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Elephant Gunn | ||
Tue Apr 8 2014 21:27 | 1st = 7 Elephant Gunn 2nd = 1 Lonely Bullett 3rd = 5 Pattie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Bokarm Ava | ||
Tue Apr 8 2014 21:25 | 1st = 1 Bokarm Ava 2nd = 6 Candy All Over 3rd = 2 Proaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Mexicano | ||
Tue Apr 8 2014 21:20 | 1st = 1 Mexicano 2nd = 8 Sachin Arden 3rd = 4 Terra Into The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 My Awesome Opal | ||
Tue Apr 8 2014 21:18 | 1st = 4 My Awesome Opal 2nd = 6 Little Miss Cece 3rd = 7 Happy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Sindaryn | ||
Tue Apr 8 2014 21:15 | 1st = 1 Sindaryn 2nd = 5 Blue Stitch 3rd = 2 Jack Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Bold As Love | ||
Tue Apr 8 2014 21:12 | 1st = 2 Bold As Love 2nd = 1 Sensational Boy 3rd = 3 Miss Addison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Dream It | ||
Tue Apr 8 2014 21:08 | 1st = 6 Dream It 2nd = 2 Cool Trend 3rd = 4 Giddys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 6 Elvee Express | ||
Tue Apr 8 2014 21:05 | 1st = 6 Elvee Express 2nd = 2 Short Wally 3rd = 1 Cherona Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 1 Flaming Flutter | ||
Tue Apr 8 2014 21:00 | 1st = 1 Flaming Flutter 2nd = 7 Washington Heritage 3rd = 4 Maastricht |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 1 Sanjuan Slim | ||
Tue Apr 8 2014 20:58 | 1st = 1 Sanjuan Slim 2nd = 6 Manyana Pearl 3rd = 2 Dee Getta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 8 Ethel Horner | ||
Tue Apr 8 2014 20:55 | 1st = 8 Ethel Horner 2nd = 1 Herman John 3rd = 3 Divvy Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Loving You | ||
Tue Apr 8 2014 20:50 | 1st = 7 Loving You 2nd = 5 Blue Mccool 3rd = 2 Senator Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Little Regus | ||
Tue Apr 8 2014 20:48 | 1st = 6 Little Regus 2nd = 8 Mechatronic 3rd = 2 Zipping Makka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 9 Black Ronny | ||
Tue Apr 8 2014 20:47 | 1st = 9 Black Ronny 2nd = 1 Nicky Maronie 3rd = 4 Mike Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Macgallen | ||
Tue Apr 8 2014 20:45 | 1st = 1 Macgallen 2nd = 6 Hunter Mayhem 3rd = 2 Sneaky Little Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Glorified Gee | ||
Tue Apr 8 2014 20:40 | 1st = 4 Glorified Gee 2nd = 3 Arizona Sky 3rd = 7 Hansome Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Myalla Never | ||
Tue Apr 8 2014 20:35 | 1st = 1 Myalla Never 2nd = 6 El Gumlow 3rd = 2 Run Knocka Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 7 Graybuck | ||
Tue Apr 8 2014 20:30 | 1st = 7 Graybuck 2nd = 10 Daylight Dan 3rd = 2 Tasy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Zipping Joe | ||
Tue Apr 8 2014 20:28 | 1st = 7 Zipping Joe 2nd = 3 Rebelation 3rd = 1 Hurricane Isaac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Ant Smasher | ||
Tue Apr 8 2014 20:27 | 1st = 8 Ant Smasher 2nd = 2 Silly Amy 3rd = 1 Certified Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Mortus Assassin | ||
Tue Apr 8 2014 20:25 | 1st = 1 Mortus Assassin 2nd = 2 Beau Allegro 3rd = 3 By The Campfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Prince Eddie | ||
Tue Apr 8 2014 20:20 | 1st = 5 Prince Eddie 2nd = 2 Idle Maple 3rd = 6 Hot Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Master Trickett | ||
Tue Apr 8 2014 20:18 | 1st = 1 Master Trickett 2nd = 9 Flip The Weapon 3rd = 4 Wheres Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Saviour | ||
Tue Apr 8 2014 20:15 | 1st = 1 Saviour 2nd = 8 Flippin Ripper 3rd = 3 Captain Cabbage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Electric Striker | ||
Tue Apr 8 2014 20:12 | 1st = 4 Electric Striker 2nd = 6 Wago 3rd = 1 Karma Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Two Stroke Pat | ||
Tue Apr 8 2014 20:08 | 1st = 4 Two Stroke Pat 2nd = 7 Special Jim 3rd = 10 Coolan Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 3 Bogan Girl | ||
Tue Apr 8 2014 20:05 | 1st = 3 Bogan Girl 2nd = 6 Pure White Cloud 3rd = 7 My Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 5 Machin Out | ||
Tue Apr 8 2014 20:00 | 1st = 5 Machin Out 2nd = 1 Hilltop Hustler 3rd = 4 Metro Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Cheyennes Son | ||
Tue Apr 8 2014 19:58 | 1st = 8 Cheyennes Son 2nd = 6 Sassy Sarah 3rd = 1 Take The Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 3 Cool Sprite | ||
Tue Apr 8 2014 19:55 | 1st = 3 Cool Sprite 2nd = 1 In The Slot 3rd = 4 Need The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Harriet Elisabeth | ||
Tue Apr 8 2014 19:50 | 1st = 6 Harriet Elisabeth 2nd = 4 Highest Royalty 3rd = 10 Lipizzaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Bralyn Major | ||
Tue Apr 8 2014 19:48 | 1st = 5 Bralyn Major 2nd = 8 Henry Henriques 3rd = 9 Ballistic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Rebellious Rose | ||
Tue Apr 8 2014 19:45 | 1st = 6 Rebellious Rose 2nd = 7 Paul Missouri 3rd = 4 Big Cool Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 9 Tinkabella Rose | ||
Tue Apr 8 2014 19:40 | 1st = 9 Tinkabella Rose 2nd = 3 Down Town Girl 3rd = 2 Sound Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Wind Tracker | ||
Tue Apr 8 2014 19:35 | 1st = 1 Wind Tracker 2nd = 5 Eminem Blue Girl 3rd = 2 Gympie Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Excuse To Live | ||
Tue Apr 8 2014 19:30 | 1st = 1 Excuse To Live 2nd = 7 Royal Direction 3rd = 4 Ona Happy Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Lambda Bale | ||
Tue Apr 8 2014 19:28 | 1st = 2 Lambda Bale 2nd = 8 Lost My Jockey 3rd = 1 Royal Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Birkdale Beauty | ||
Tue Apr 8 2014 19:25 | 1st = 2 Birkdale Beauty 2nd = 8 Punters Pup 3rd = 10 Jagged Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Argyle Red | ||
Tue Apr 8 2014 19:20 | 1st = 5 Argyle Red 2nd = 6 Thatelbe 3rd = 4 Isaiah Artois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 5 Navman Al | ||
Tue Apr 8 2014 19:18 | 1st = 5 Navman Al 2nd = 1 Magic Of Bonus 3rd = 2 Royal Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Second Pearl | ||
Tue Apr 8 2014 19:15 | 1st = 4 Second Pearl 2nd = 5 Wildash Plumbob 3rd = 7 All Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Laquita Lass | ||
Tue Apr 8 2014 19:10 | 1st = 8 Laquita Lass 2nd = 5 La Trobe Lass 3rd = 1 Lord George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Hazle Rose Hi | ||
Tue Apr 8 2014 19:05 | 1st = 5 Hazle Rose Hi 2nd = 2 Dianne Lyndan 3rd = 1 Blue Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 6 Changing Code | ||
Tue Apr 8 2014 19:00 | 1st = 6 Changing Code 2nd = 11 Triple Trent 3rd = 7 Im Noddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Garrys Dream | ||
Tue Apr 8 2014 18:57 | 1st = 3 Garrys Dream 2nd = 6 Bochino Appeal 3rd = 1 Regal Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Call Me Callahan | ||
Tue Apr 8 2014 18:54 | 1st = 6 Call Me Callahan 2nd = 3 Lamb Shank 3rd = 7 Smash Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Can You Tell | ||
Tue Apr 8 2014 18:50 | 1st = 8 Can You Tell 2nd = 1 Chili Waltz 3rd = 6 Dusty Crib |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Hella Bayley | ||
Tue Apr 8 2014 18:46 | 1st = 7 Hella Bayley 2nd = 1 Yami Bale 3rd = 4 Arvos Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Kulu Cha Ching | ||
Tue Apr 8 2014 18:42 | 1st = 1 Kulu Cha Ching 2nd = 3 Renatus 3rd = 6 Ellangowan Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 True To God | ||
Tue Apr 8 2014 18:36 | 1st = 1 True To God 2nd = 4 Bernie Murray 3rd = 7 Sharp Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 8 Sutter Man | ||
Tue Apr 8 2014 18:30 | 1st = 8 Sutter Man 2nd = 2 Kayjay Mac 3rd = 4 Hayabusa Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Love Letters | ||
Tue Apr 8 2014 18:25 | 1st = 4 Love Letters 2nd = 5 No Prisoners 3rd = 2 Mermaid Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Renayben | ||
Tue Apr 8 2014 18:20 | 1st = 7 Renayben 2nd = 3 Caval Ridge 3rd = 2 Sunshine Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Kibosh | ||
Tue Apr 8 2014 18:16 | 1st = 3 Kibosh 2nd = 1 Skin To Bone 3rd = 4 Shes Smilin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Size Does Matter | ||
Tue Apr 8 2014 18:09 | 1st = 6 Size Does Matter 2nd = 7 Haras Harry 3rd = 1 Solo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 10 Angrist | ||
Tue Apr 8 2014 18:02 | 1st = 10 Angrist 2nd = 9 Look Down Charlie 3rd = 8 Wicked Isle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 8 Ontario Lady | ||
Tue Apr 8 2014 17:58 | 1st = 8 Ontario Lady 2nd = 4 Bomber Osti 3rd = 5 Tipperary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Jungle Junction | ||
Tue Apr 8 2014 17:52 | 1st = 2 Jungle Junction 2nd = 9 Suspect Claims 3rd = 3 Commando Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Pacific Cruza | ||
Tue Apr 8 2014 17:46 | 1st = 6 Pacific Cruza 2nd = 8 Paleface Jasper 3rd = 1 Dream Chapel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Jonny Black Fox | ||
Tue Apr 8 2014 17:42 | 1st = 5 Jonny Black Fox 2nd = 7 Crackerjack Dak 3rd = 8 Johnny Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Blazin N Cullen | ||
Tue Apr 8 2014 17:36 | 1st = 1 Blazin N Cullen 2nd = 7 Stunin Banner 3rd = 5 Prince Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Give You Credit | ||
Tue Apr 8 2014 17:32 | 1st = 1 Give You Credit 2nd = 5 Imposing Sind 3rd = 7 Grin And Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 2 Velonmaara | ||
Tue Apr 8 2014 17:28 | 1st = 2 Velonmaara 2nd = 5 Bleaching 3rd = 4 Proud Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Cette Away | ||
Tue Apr 8 2014 17:24 | 1st = 1 Cette Away 2nd = 5 Freesia Bale 3rd = 7 No Philo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Zambezi Rock | ||
Tue Apr 8 2014 17:17 | 1st = 3 Zambezi Rock 2nd = 8 Pearls Girl 3rd = 5 Typhoon Coulter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Holme On The River | ||
Tue Apr 8 2014 17:12 | 1st = 4 Holme On The River 2nd = 9 Five Card Draw 3rd = 10 Chal Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Jetgun | ||
Tue Apr 8 2014 17:09 | 1st = 6 Jetgun 2nd = 5 Marley Girl 3rd = 4 Hes Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 6 Empire Rock | ||
Tue Apr 8 2014 17:05 | 1st = 6 Empire Rock 2nd = 4 Triple King 3rd = 11 Mon Coeur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 8 Marquess De Posh | ||
Tue Apr 8 2014 17:00 | 1st = 8 Marquess De Posh 2nd = 2 Rusty Reardon 3rd = 4 Kynuna Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Jim Jim | ||
Tue Apr 8 2014 16:59 | 1st = 1 Jim Jim 2nd = 8 Kookaburra Magic 3rd = 3 Hayville Charlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Aza Buzz | ||
Tue Apr 8 2014 16:57 | 1st = 4 Aza Buzz 2nd = 2 Missus Zada 3rd = 3 Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Baginique | ||
Tue Apr 8 2014 16:53 | 1st = 2 Baginique 2nd = 4 Killer Wasp 3rd = 5 Oprah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Inventor | ||
Tue Apr 8 2014 16:49 | 1st = 8 Inventor 2nd = 5 Twin Terra 3rd = 1 Cosmic Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 11 River Spirit | ||
Tue Apr 8 2014 16:45 | 1st = 11 River Spirit 2nd = 3 Spiritist 3rd = 6 Villamill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 9 Vee Very Stylish | ||
Tue Apr 8 2014 16:42 | 1st = 9 Vee Very Stylish 2nd = 3 Rolex Roo 3rd = 7 Blue Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Regal Stride | ||
Tue Apr 8 2014 16:37 | 1st = 2 Regal Stride 2nd = 7 River Shark 3rd = 4 Franco Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 3 Mr Amino | ||
Tue Apr 8 2014 16:36 | 1st = 3 Mr Amino 2nd = 8 Chief Ethics 3rd = 7 Ali Curung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Zipping Layla | ||
Tue Apr 8 2014 16:34 | 1st = 6 Zipping Layla 2nd = 5 Zulekha 3rd = 4 Aeroplane Bowser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 7 Pentimento | ||
Tue Apr 8 2014 16:30 | 1st = 7 Pentimento 2nd = 8 Unbelievable Buy 3rd = 1 The Tinker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Im Alex | ||
Tue Apr 8 2014 16:25 | 1st = 2 Im Alex 2nd = 1 Our Southern Belle 3rd = 3 Marshal Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Magic Dessa | ||
Tue Apr 8 2014 16:22 | 1st = 2 Magic Dessa 2nd = 8 Deceptive Size 3rd = 7 Miss Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 2 Ariadne | ||
Tue Apr 8 2014 16:18 | 1st = 2 Ariadne 2nd = 1 Andthebandplayedon 3rd = 4 Min Min Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Crash Connors | ||
Tue Apr 8 2014 16:15 | 1st = 4 Crash Connors 2nd = 8 Janderras Jet 3rd = 3 Berella Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Usain Buzza | ||
Tue Apr 8 2014 16:14 | 1st = 4 Usain Buzza 2nd = 2 Jazzy Osti 3rd = 3 Toy Breaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 10 Cant Find Him | ||
Tue Apr 8 2014 16:10 | 1st = 10 Cant Find Him 2nd = 13 Bella Girl 3rd = 5 Circle the Globe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Yessam Affair | ||
Tue Apr 8 2014 16:07 | 1st = 1 Yessam Affair 2nd = 6 Euphoria Lass 3rd = 2 Shadow Moses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Alberts Flight | ||
Tue Apr 8 2014 16:02 | 1st = 5 Alberts Flight 2nd = 3 Vicar Sivad 3rd = 8 Lota Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Allen Quarian | ||
Tue Apr 8 2014 15:59 | 1st = 2 Allen Quarian 2nd = 4 Dyna Treason 3rd = 1 Brother Moses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 8 Emperors Chariot | ||
Tue Apr 8 2014 15:55 | 1st = 8 Emperors Chariot 2nd = 7 El Mandoma 3rd = 3 Steep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Before Daylight | ||
Tue Apr 8 2014 15:52 | 1st = 2 Before Daylight 2nd = 5 His Dream 3rd = 7 Indie Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 8 Blissfull Guy | ||
Tue Apr 8 2014 15:50 | 1st = 8 Blissfull Guy 2nd = 2 Ready For Takeoff 3rd = 1 Clockon Doc Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 8 Craiglea Dansal | ||
Tue Apr 8 2014 15:43 | 1st = 8 Craiglea Dansal 2nd = 3 Chargalucca 3rd = 4 Craiglea Zeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 Rocky Bale | ||
Tue Apr 8 2014 15:40 | 1st = 6 Rocky Bale 2nd = 8 Alotta Luck 3rd = 4 Loud One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Pacha Queen | ||
Tue Apr 8 2014 15:39 | 1st = 3 Pacha Queen 2nd = 1 Whitford Miss 3rd = 4 Ripped Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 1 Amber Alert | ||
Tue Apr 8 2014 15:35 | 1st = 1 Amber Alert 2nd = 3 Pimpala Destiny 3rd = 12 Bensabluboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Gold Fever Sandy | ||
Tue Apr 8 2014 15:30 | 1st = 2 Gold Fever Sandy 2nd = 8 Blue Goodesy 3rd = 3 Tsonga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Major Montana | ||
Tue Apr 8 2014 15:27 | 1st = 7 Major Montana 2nd = 5 Admiral Bronski 3rd = 1 Right On With It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 6 Faolan | ||
Tue Apr 8 2014 15:24 | 1st = 6 Faolan 2nd = 2 Nicknac Norris 3rd = 7 Hard as Nails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 2 Mr Cooley | ||
Tue Apr 8 2014 15:20 | 1st = 2 Mr Cooley 2nd = 8 Tozzetti 3rd = 1 Landau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Cankickatarget | ||
Tue Apr 8 2014 15:15 | 1st = 1 Cankickatarget 2nd = 7 Izzy Watt 3rd = 4 Kings Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Flying Tee | ||
Tue Apr 8 2014 15:12 | 1st = 2 Flying Tee 2nd = 7 Wonder Whirl 3rd = 5 Proven Juddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Payteevee | ||
Tue Apr 8 2014 15:08 | 1st = 1 Payteevee 2nd = 2 Dodge The Grey 3rd = 3 Barbuda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 What Will Do | ||
Tue Apr 8 2014 15:05 | 1st = 4 What Will Do 2nd = 6 Kymmy Can Do 3rd = 5 Major Movo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Frimpong | ||
Tue Apr 8 2014 15:04 | 1st = 7 Frimpong 2nd = 1 Hellyeah Evan 3rd = 5 Rulla Ronaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 4 Floral Gold | ||
Tue Apr 8 2014 15:00 | 1st = 4 Floral Gold 2nd = 1 Time To Excite 3rd = 10 Law Of The Jungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Modern Slippa | ||
Tue Apr 8 2014 14:52 | 1st = 3 Modern Slippa 2nd = 1 In No Mans Land 3rd = 2 Prince Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Sing The Song | ||
Tue Apr 8 2014 14:49 | 1st = 1 Sing The Song 2nd = 8 Pendle Beri 3rd = 3 Teddy Tom Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 3 Majestic Artie | ||
Tue Apr 8 2014 14:45 | 1st = 3 Majestic Artie 2nd = 2 Classy Al 3rd = 13 Tangent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Twix | ||
Tue Apr 8 2014 14:42 | 1st = 6 Twix 2nd = 3 Zac Reltub 3rd = 2 Burley Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Casino Kerrie | ||
Tue Apr 8 2014 14:40 | 1st = 2 Casino Kerrie 2nd = 6 Chalcis 3rd = 8 Brookside Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Prince Mata | ||
Tue Apr 8 2014 14:37 | 1st = 5 Prince Mata 2nd = 4 British Bomber 3rd = 3 Jack Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 3 Misty Rocket | ||
Tue Apr 8 2014 14:33 | 1st = 3 Misty Rocket 2nd = 5 Castle Express 3rd = 4 Short Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Shanlyn Vapour | ||
Tue Apr 8 2014 14:29 | 1st = 1 Shanlyn Vapour 2nd = 3 Arthur Pines 3rd = 7 Solar Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Diamond Eagle | ||
Tue Apr 8 2014 14:25 | 1st = 1 Diamond Eagle 2nd = 3 Shah San Gabriel 3rd = 12 Testas Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Springvale Cosmo | ||
Tue Apr 8 2014 14:22 | 1st = 1 Springvale Cosmo 2nd = 8 Dyna Yuna 3rd = 6 Hidden Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Magic Galo | ||
Tue Apr 8 2014 14:20 | 1st = 4 Magic Galo 2nd = 1 Bobby Bo Peep 3rd = 5 Diamond Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 He Gets It | ||
Tue Apr 8 2014 14:17 | 1st = 3 He Gets It 2nd = 5 Young Desiree 3rd = 1 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Red Nitro | ||
Tue Apr 8 2014 14:14 | 1st = 1 Red Nitro 2nd = 4 Winklea Bent 3rd = 5 Classic Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 1 Devout Diamond | ||
Tue Apr 8 2014 14:10 | 1st = 1 Devout Diamond 2nd = 7 Snitzaway 3rd = 3 Excitingly Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Yankee Eyes | ||
Tue Apr 8 2014 14:05 | 1st = 5 Yankee Eyes 2nd = 3 Mals Image 3rd = 7 Top Notch Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Cool Mini | ||
Tue Apr 8 2014 14:02 | 1st = 6 Cool Mini 2nd = 5 Velocity Daff 3rd = 4 Omara Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 5 Round Mountain Gal | ||
Tue Apr 8 2014 13:58 | 1st = 5 Round Mountain Gal 2nd = 3 Craiglea Mission 3rd = 2 Best Hurrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Mean Senorita | ||
Tue Apr 8 2014 13:55 | 1st = 4 Mean Senorita 2nd = 2 Good All Over 3rd = 3 Dance Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Dominator Girl | ||
Tue Apr 8 2014 13:54 | 1st = 5 Dominator Girl 2nd = 8 Bag Of Spice 3rd = 2 Classic Nikko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 9 Our Evolution | ||
Tue Apr 8 2014 13:50 | 1st = 9 Our Evolution 2nd = 4 Whos That Dragon 3rd = 7 Laduree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Galaxy Snow | ||
Tue Apr 8 2014 13:47 | 1st = 2 Galaxy Snow 2nd = 6 Ping King 3rd = 8 Hurricane Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 6 Mason Pines | ||
Tue Apr 8 2014 13:39 | 1st = 6 Mason Pines 2nd = 2 Capetown Advice 3rd = 1 Winklee Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 6 Helen Of Rose | ||
Tue Apr 8 2014 13:35 | 1st = 6 Helen Of Rose 2nd = 4 Princess Wakefield 3rd = 9 They Call Me Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Hayville Chase | ||
Tue Apr 8 2014 13:34 | 1st = 3 Hayville Chase 2nd = 2 Alderley Reform 3rd = 1 Correct Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 6 Finn Mcmissile | ||
Tue Apr 8 2014 13:30 | 1st = 6 Finn Mcmissile 2nd = 7 Keramus 3rd = 3 Deannes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Cool And Black | ||
Tue Apr 8 2014 13:27 | 1st = 1 Cool And Black 2nd = 2 Amzalicious 3rd = 3 Kitty Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Jasper Haka | ||
Tue Apr 8 2014 13:22 | 1st = 1 Jasper Haka 2nd = 6 Look At Lucy 3rd = 3 No Leaf Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 6 King Nitro | ||
Tue Apr 8 2014 13:19 | 1st = 6 King Nitro 2nd = 3 Kalaway Knocka 3rd = 2 Hellyeah Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 10 Final Try | ||
Tue Apr 8 2014 13:15 | 1st = 10 Final Try 2nd = 12 Tomar 3rd = 11 Hot Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 6 Trans Tasman | ||
Tue Apr 8 2014 13:13 | 1st = 6 Trans Tasman 2nd = 3 Know Charity 3rd = 1 Botany Prancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Aston Kane | ||
Tue Apr 8 2014 13:12 | 1st = 8 Aston Kane 2nd = 2 Shesa Rascal 3rd = 3 Bursting Flames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Avec Lamour | ||
Tue Apr 8 2014 13:06 | 1st = 7 Avec Lamour 2nd = 1 Advanced Pedro 3rd = 4 Cec Divine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Black Corvette | ||
Tue Apr 8 2014 13:04 | 1st = 3 Black Corvette 2nd = 8 Silly Lucy 3rd = 4 Big Jack Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 6 Our Ruby Rose | ||
Tue Apr 8 2014 13:00 | 1st = 6 Our Ruby Rose 2nd = 5 Rebel Rhythm 3rd = 3 First Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 2 Jumpin Julia | ||
Tue Apr 8 2014 12:55 | 1st = 2 Jumpin Julia 2nd = 3 Noble Fantasy 3rd = 6 Botany Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Allen Quesada | ||
Tue Apr 8 2014 12:52 | 1st = 3 Allen Quesada 2nd = 8 Cold Pies 3rd = 2 Whispering Flats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Car Bootle | ||
Tue Apr 8 2014 12:46 | 1st = 1 Car Bootle 2nd = 5 Know Danger 3rd = 8 Blushing Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Arabian King | ||
Tue Apr 8 2014 12:40 | 1st = 2 Arabian King 2nd = 10 Here Comes Lucy 3rd = 3 Carry Me Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 9 Cawbourne Philip | ||
Tue Apr 8 2014 12:35 | 1st = 9 Cawbourne Philip 2nd = 6 Know Attempt 3rd = 2 Cawbourne Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Harpers Bizarre | ||
Tue Apr 8 2014 12:26 | 1st = 7 Harpers Bizarre 2nd = 2 Out Back Bill 3rd = 5 Mr Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Bobs Eye | ||
Tue Apr 8 2014 12:17 | 1st = 1 Bobs Eye 2nd = 8 Wild Grove 3rd = 3 No Undies Sundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Ohoka Hope | ||
Tue Apr 8 2014 12:08 | 1st = 7 Ohoka Hope 2nd = 1 Cala Rapita 3rd = 2 Wonkey Donkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 3 Albizia | ||
Tue Apr 8 2014 12:05 | 1st = 3 Albizia 2nd = 4 Life Patrol 3rd = 7 Tiger Bassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Crinitis | ||
Tue Apr 8 2014 11:59 | 1st = 1 Crinitis 2nd = 6 Opawa Zara 3rd = 7 Opawa Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Opawa Andrea | ||
Tue Apr 8 2014 11:50 | 1st = 3 Opawa Andrea 2nd = 1 Night Pearl 3rd = 8 Cawbourne Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Cawbourne Plunge | ||
Tue Apr 8 2014 11:41 | 1st = 2 Cawbourne Plunge 2nd = 1 Pukeko Thunder 3rd = 8 Mcjopson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Glenn Is Goodesy | ||
Tue Apr 8 2014 11:32 | 1st = 5 Glenn Is Goodesy 2nd = 6 Another Rule 3rd = 10 Wandy Millah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 4 Mr November | ||
Tue Apr 8 2014 11:23 | 1st = 4 Mr November 2nd = 1 Goldstar Rosie 3rd = 3 Goldstar Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Opawa Lean Meat | ||
Tue Apr 8 2014 11:14 | 1st = 8 Opawa Lean Meat 2nd = 3 Bizarro 3rd = 2 Homebush Haven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Ambilight | ||
Tue Apr 8 2014 11:05 | 1st = 2 Ambilight 2nd = 1 Cover To Cover 3rd = 8 Opawa Albie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Cawbourne Axe | ||
Tue Apr 8 2014 10:56 | 1st = 4 Cawbourne Axe 2nd = 8 Opawa Pearl 3rd = 7 Culvie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Cawbourne Floyd | ||
Tue Apr 8 2014 10:47 | 1st = 1 Cawbourne Floyd 2nd = 5 Cawbourne Aries 3rd = 4 Chill Out Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Zoe Brand | ||
Tue Apr 8 2014 10:38 | 1st = 1 Zoe Brand 2nd = 5 Wellywood 3rd = 2 Zee Brugge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 6 Admiral Adam | ||
Tue Apr 8 2014 10:29 | 1st = 6 Admiral Adam 2nd = 8 Memphis Girl 3rd = 7 Watch Out Traps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Mr Barry | ||
Tue Apr 8 2014 10:20 | 1st = 3 Mr Barry 2nd = 5 Know Security 3rd = 1 Court The Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Business Review | ||
Tue Apr 8 2014 10:11 | 1st = 6 Business Review 2nd = 1 Homebush Tiare 3rd = 2 Winne Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Mulberry Brook | ||
Tue Apr 8 2014 10:02 | 1st = 3 Mulberry Brook 2nd = 2 Red Hot Fury 3rd = 5 Homebush Kelso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Got Helpers | ||
Sat Mar 8 2014 23:52 | 1st = 2 Got Helpers 2nd = 7 Jedi Jawa 3rd = 8 Force Fleming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Astronomic | ||
Sat Mar 8 2014 23:47 | 1st = 2 Astronomic 2nd = 4 You Can Dream 3rd = 1 Holly Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 4 Pelusiac | ||
Sat Mar 8 2014 23:40 | 1st = 4 Pelusiac 2nd = 3 So Ubettabelieveit 3rd = 7 Kimba Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Brother Duk | ||
Sat Mar 8 2014 23:32 | 1st = 7 Brother Duk 2nd = 3 Zambezi Rock 3rd = 5 Caramel Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Rapido Kid | ||
Sat Mar 8 2014 23:27 | 1st = 5 Rapido Kid 2nd = 2 Get Around Him 3rd = 6 Zellwegers Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Bullets And Bluff | ||
Sat Mar 8 2014 23:15 | 1st = 5 Bullets And Bluff 2nd = 1 Millwoods Delight 3rd = 3 Leethal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Blackjack Gent | ||
Sat Mar 8 2014 23:12 | 1st = 6 Blackjack Gent 2nd = 8 Cane Doro 3rd = 1 Stalingrad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Takahashi | ||
Sat Mar 8 2014 23:07 | 1st = 4 Takahashi 2nd = 8 Thunder Rama 3rd = 3 Moon Liner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 5 Dolce Vita | ||
Sat Mar 8 2014 23:02 | 1st = 5 Dolce Vita 2nd = 3 Salegreys Power 3rd = 4 Orara George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Thunder Of Speed | ||
Sat Mar 8 2014 22:57 | 1st = 2 Thunder Of Speed 2nd = 8 Aza Time 3rd = 3 Cels Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 1 Magic Muscle | ||
Sat Mar 8 2014 22:57 | 1st = 1 Magic Muscle 2nd = 6 Royalty Scheme 3rd = 2 Rusty Bouchea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 3 Lift Me Up | ||
Sat Mar 8 2014 22:52 | 1st = 3 Lift Me Up 2nd = 8 Bad Boy Johnny 3rd = 6 Art Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Bingle Monelli | ||
Sat Mar 8 2014 22:50 | 1st = 3 Bingle Monelli 2nd = 7 Ash Flash 3rd = 5 By Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Rocky Pop | ||
Sat Mar 8 2014 22:45 | 1st = 9 Rocky Pop 2nd = 2 Dilinger Dreaming 3rd = 5 Vertical Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 You Say Goodbye | ||
Sat Mar 8 2014 22:42 | 1st = 4 You Say Goodbye 2nd = 1 Proven Looper 3rd = 3 Dyna Evy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Part The Sea | ||
Sat Mar 8 2014 22:41 | 1st = 1 Part The Sea 2nd = 7 Audacious Miss 3rd = 2 Stay The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Real Deal Yankee | ||
Sat Mar 8 2014 22:37 | 1st = 7 Real Deal Yankee 2nd = 10 Supper Waltz Wilson 3rd = 3 Sunnivue Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Pad Burner | ||
Sat Mar 8 2014 22:35 | 1st = 2 Pad Burner 2nd = 6 Smooth Grin 3rd = 8 Lacey Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 2 King Rafa | ||
Sat Mar 8 2014 22:30 | 1st = 2 King Rafa 2nd = 4 Brandons Price 3rd = 7 Skiponbroadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Gomes | ||
Sat Mar 8 2014 22:27 | 1st = 8 Gomes 2nd = 1 Saving Bundles 3rd = 7 Run Nitro Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 El Silverado | ||
Sat Mar 8 2014 22:26 | 1st = 5 El Silverado 2nd = 4 Hector Kahn 3rd = 6 Brushed By Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Padrisimo | ||
Sat Mar 8 2014 22:22 | 1st = 5 Padrisimo 2nd = 1 Go Go Red 3rd = 2 Unveiled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Peters Pick | ||
Sat Mar 8 2014 22:21 | 1st = 7 Peters Pick 2nd = 6 No Prisoners 3rd = 5 Queen Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Fort Allen | ||
Sat Mar 8 2014 22:20 | 1st = 1 Fort Allen 2nd = 8 Quell Bale 3rd = 5 Black Veil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 Truckers Buckeroo | ||
Sat Mar 8 2014 22:16 | 1st = 1 Truckers Buckeroo 2nd = 5 Adda Rising Star 3rd = 3 Reminder Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 11 Highview Conall | ||
Sat Mar 8 2014 22:15 | 1st = 11 Highview Conall 2nd = 10 Mach Cade 3rd = 8 Cooba Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 King Odessa | ||
Sat Mar 8 2014 22:12 | 1st = 3 King Odessa 2nd = 5 Little Satisfies 3rd = 1 Fancy Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Jazzabout | ||
Sat Mar 8 2014 22:07 | 1st = 3 Jazzabout 2nd = 8 Heza Prince 3rd = 1 Yeah Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Em Three | ||
Sat Mar 8 2014 22:05 | 1st = 4 Em Three 2nd = 2 Freeway Fame 3rd = 8 Hellmuth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Irinka Wap | ||
Sat Mar 8 2014 22:04 | 1st = 8 Irinka Wap 2nd = 7 Jingellic 3rd = 2 Dans My Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 7 Shes An Image | ||
Sat Mar 8 2014 22:00 | 1st = 7 Shes An Image 2nd = 10 Aleppo Midas 3rd = 2 Quite A Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Internationalist | ||
Sat Mar 8 2014 21:58 | 1st = 3 Internationalist 2nd = 5 Midnight Rumour 3rd = 7 Fearless Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Major Tonks | ||
Sat Mar 8 2014 21:57 | 1st = 8 Major Tonks 2nd = 6 Imposing Sind 3rd = 2 Irish Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Tea Tattle | ||
Sat Mar 8 2014 21:55 | 1st = 2 Tea Tattle 2nd = 4 Hillarys Clang 3rd = 1 Legsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Mark Dennis | ||
Sat Mar 8 2014 21:50 | 1st = 6 Mark Dennis 2nd = 7 Cheap Tint 3rd = 2 Tuscan Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Chica Destacada | ||
Sat Mar 8 2014 21:47 | 1st = 6 Chica Destacada 2nd = 4 Fancy Rhythm 3rd = 8 Vinny Kreuger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Typhoon Tan | ||
Sat Mar 8 2014 21:46 | 1st = 4 Typhoon Tan 2nd = 5 Lucky Diva 3rd = 3 Dezba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 4 Freedom Is | ||
Sat Mar 8 2014 21:42 | 1st = 4 Freedom Is 2nd = 1 Dash Board Lights 3rd = 10 Bryce Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Bugatti Flyer | ||
Sat Mar 8 2014 21:41 | 1st = 1 Bugatti Flyer 2nd = 5 Matilda Bay 3rd = 8 Camouflage Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Major Montana | ||
Sat Mar 8 2014 21:37 | 1st = 4 Major Montana 2nd = 9 Admiral Bronski 3rd = 3 Ghost Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Dark Warrior | ||
Sat Mar 8 2014 21:35 | 1st = 7 Dark Warrior 2nd = 8 Purcell Bale 3rd = 5 Hello Good Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Special Girl | ||
Sat Mar 8 2014 21:34 | 1st = 7 Special Girl 2nd = 1 Melody Serenade 3rd = 4 Bon Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 5 Easy Lightning | ||
Sat Mar 8 2014 21:30 | 1st = 5 Easy Lightning 2nd = 1 Fergus Maccool 3rd = 6 Here And Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Woods | ||
Sat Mar 8 2014 21:28 | 1st = 3 Woods 2nd = 6 Hes Rising Fast 3rd = 1 Gibbonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Big Bang Leonard | ||
Sat Mar 8 2014 21:23 | 1st = 2 Big Bang Leonard 2nd = 1 Limestone Bay 3rd = 3 Star Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Red Road | ||
Sat Mar 8 2014 21:22 | 1st = 6 Red Road 2nd = 8 Manyana Groper 3rd = 4 Topper Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Tints | ||
Sat Mar 8 2014 21:20 | 1st = 3 Tints 2nd = 1 Knockabout 3rd = 7 Stream Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Ozzie Bullet | ||
Sat Mar 8 2014 21:18 | 1st = 3 Ozzie Bullet 2nd = 1 Dashing Man 3rd = 6 Corridor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Oh Thats Nice | ||
Sat Mar 8 2014 21:17 | 1st = 6 Oh Thats Nice 2nd = 5 Penny Venom 3rd = 1 Phantom Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 1 Grin And Gold | ||
Sat Mar 8 2014 21:13 | 1st = 1 Grin And Gold 2nd = 2 Amanda Von 3rd = 9 Marion Keisker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 Back On Board | ||
Sat Mar 8 2014 21:12 | 1st = 5 Back On Board 2nd = 6 Wills Boy 3rd = 4 Recon Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Little Red | ||
Sat Mar 8 2014 21:10 | 1st = 5 Little Red 2nd = 3 Pumped Up Zarr 3rd = 8 Gotta Problem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Tams Wish | ||
Sat Mar 8 2014 21:09 | 1st = 1 Tams Wish 2nd = 4 Pedros Runaway 3rd = 2 Southwood Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Terror Time | ||
Sat Mar 8 2014 21:05 | 1st = 5 Terror Time 2nd = 1 Caesar Augustus 3rd = 4 Only The Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Boyce Road | ||
Sat Mar 8 2014 21:04 | 1st = 7 Boyce Road 2nd = 8 Calamity Trigger 3rd = 1 Apollo Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Asoka | ||
Sat Mar 8 2014 21:00 | 1st = 9 Asoka 2nd = 2 Easton All Action 3rd = 1 Electric Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Zipping Willow | ||
Sat Mar 8 2014 20:58 | 1st = 4 Zipping Willow 2nd = 2 Gemstar 3rd = 1 Francesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Rain Stream | ||
Sat Mar 8 2014 20:57 | 1st = 2 Rain Stream 2nd = 6 Joes Choice 3rd = 1 Kawati Kyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Bianca Tang | ||
Sat Mar 8 2014 20:54 | 1st = 5 Bianca Tang 2nd = 4 Jilliby Showtime 3rd = 2 Rowan Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Zipping Tess | ||
Sat Mar 8 2014 20:52 | 1st = 4 Zipping Tess 2nd = 2 Unorthodox 3rd = 6 Linski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 Casmac | ||
Sat Mar 8 2014 20:51 | 1st = 4 Casmac 2nd = 8 Quick Hitch 3rd = 5 Apatchy Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 9 Lagoon Stride | ||
Sat Mar 8 2014 20:48 | 1st = 9 Lagoon Stride 2nd = 8 Your Excused 3rd = 2 Business In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Midnight Beauty | ||
Sat Mar 8 2014 20:45 | 1st = 5 Midnight Beauty 2nd = 1 Bongaree Jack 3rd = 2 Igneous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Evil Punk | ||
Sat Mar 8 2014 20:44 | 1st = 5 Evil Punk 2nd = 7 Ritza Ryder 3rd = 6 Bessy Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Chevals Clivesdale | ||
Sat Mar 8 2014 20:40 | 1st = 2 Chevals Clivesdale 2nd = 4 Five Card Draw 3rd = 7 Lachie Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Theres A Earn | ||
Sat Mar 8 2014 20:37 | 1st = 1 Theres A Earn 2nd = 5 Premier Event 3rd = 3 Awesome Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Mister Martin | ||
Sat Mar 8 2014 20:36 | 1st = 1 Mister Martin 2nd = 7 Silver Bullet 3rd = 6 White Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 4 Maori Time | ||
Sat Mar 8 2014 20:32 | 1st = 4 Maori Time 2nd = 1 Queens Vacation 3rd = 8 Canadian Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Pride Of Mykonos | ||
Sat Mar 8 2014 20:30 | 1st = 8 Pride Of Mykonos 2nd = 4 Zipping Logan 3rd = 5 My Boy Snoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Super Leggera | ||
Sat Mar 8 2014 20:29 | 1st = 2 Super Leggera 2nd = 1 Abrasive Manner 3rd = 3 Leesa Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Mister Pepe | ||
Sat Mar 8 2014 20:25 | 1st = 2 Mister Pepe 2nd = 10 Herecomes The Cat 3rd = 12 Lleyton H |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 9 Beltane | ||
Sat Mar 8 2014 20:22 | 1st = 9 Beltane 2nd = 16 Rusty Peaches 3rd = 13 Venetian Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Black Empress | ||
Sat Mar 8 2014 20:21 | 1st = 2 Black Empress 2nd = 8 Invisible 3rd = 3 Madges Bunnys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 De Shi Von | ||
Sat Mar 8 2014 20:20 | 1st = 8 De Shi Von 2nd = 3 Zipping Joe 3rd = 2 Ozzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 5 Teo Enteo | ||
Sat Mar 8 2014 20:15 | 1st = 5 Teo Enteo 2nd = 1 Nowitzki 3rd = 7 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 9 Smooth And Black | ||
Sat Mar 8 2014 20:12 | 1st = 9 Smooth And Black 2nd = 1 Black Runaway 3rd = 7 Drink Jiving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Avonnova | ||
Sat Mar 8 2014 20:10 | 1st = 5 Avonnova 2nd = 10 Lebron 3rd = 2 Goulburn Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Miss Fiction | ||
Sat Mar 8 2014 20:08 | 1st = 8 Miss Fiction 2nd = 6 Avondale Maurick 3rd = 3 Suits Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Morven | ||
Sat Mar 8 2014 20:05 | 1st = 4 Morven 2nd = 10 Serala 3rd = 11 Tell A Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Atomic Beach | ||
Sat Mar 8 2014 20:04 | 1st = 4 Atomic Beach 2nd = 6 Walkaway Ablaze 3rd = 7 Inventor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 5 Bubbling Gypsy | ||
Sat Mar 8 2014 20:00 | 1st = 5 Bubbling Gypsy 2nd = 8 Glenferrie Boss 3rd = 3 Real Knucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 3 Field Of Valour | ||
Sat Mar 8 2014 19:59 | 1st = 3 Field Of Valour 2nd = 5 Flying Metal 3rd = 9 Bonacious Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 See Him First | ||
Sat Mar 8 2014 19:58 | 1st = 7 See Him First 2nd = 1 Bogner Bale 3rd = 8 Dyna Geldof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Ritza Raider | ||
Sat Mar 8 2014 19:56 | 1st = 8 Ritza Raider 2nd = 5 Romantic Affair 3rd = 4 Gradence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Keringle Ideal | ||
Sat Mar 8 2014 19:54 | 1st = 2 Keringle Ideal 2nd = 4 Linvel Buffy 3rd = 1 Out Of Morals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Crash Model | ||
Sat Mar 8 2014 19:52 | 1st = 2 Crash Model 2nd = 6 Minza Red One 3rd = 5 Queen Esther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 3 Sokys Bigbullet | ||
Sat Mar 8 2014 19:48 | 1st = 3 Sokys Bigbullet 2nd = 1 General Atworthy 3rd = 8 Precious M |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Smash The Cash | ||
Sat Mar 8 2014 19:47 | 1st = 2 Smash The Cash 2nd = 4 Iceberg Slim 3rd = 5 Alderley Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 5 Hel Cool | ||
Sat Mar 8 2014 19:45 | 1st = 5 Hel Cool 2nd = 9 Shoot For Glory 3rd = 2 Moreish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Campaspe Will | ||
Sat Mar 8 2014 19:44 | 1st = 5 Campaspe Will 2nd = 1 Prue Bale 3rd = 7 Clone Your Own |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 12 Compton Street | ||
Sat Mar 8 2014 19:40 | 1st = 12 Compton Street 2nd = 2 Slipaslygrin 3rd = 11 Cheesy Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Roman Baroque | ||
Sat Mar 8 2014 19:38 | 1st = 5 Roman Baroque 2nd = 3 Upset Boy 3rd = 7 Tara Meadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Magic Shacoby | ||
Sat Mar 8 2014 19:37 | 1st = 2 Magic Shacoby 2nd = 8 Locksmith 3rd = 4 Emperor Fu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 7 Liams Lass | ||
Sat Mar 8 2014 19:33 | 1st = 7 Liams Lass 2nd = 1 Foyer 3rd = 2 Lightly Kept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Pedro On Tap | ||
Sat Mar 8 2014 19:32 | 1st = 1 Pedro On Tap 2nd = 8 My Mate Rat 3rd = 2 Jake Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Hes a Rebel | ||
Sat Mar 8 2014 19:30 | 1st = 1 Hes a Rebel 3rd = 2 Racecraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Soaring Eagle | ||
Sat Mar 8 2014 19:27 | 1st = 3 Soaring Eagle 2nd = 1 Dreamsicle 3rd = 8 Sherlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 3 Revy Jay | ||
Sat Mar 8 2014 19:24 | 1st = 3 Revy Jay 2nd = 5 Milnathort 3rd = 11 Inherit The Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Classic Chaos | ||
Sat Mar 8 2014 19:22 | 1st = 7 Classic Chaos 2nd = 2 Lems Cameo 3rd = 5 Veddy Veddy Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Mcknight | ||
Sat Mar 8 2014 19:21 | 1st = 2 Mcknight 2nd = 1 Code Breaker 3rd = 4 Bobby Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 8 Sporty Spook | ||
Sat Mar 8 2014 19:17 | 1st = 8 Sporty Spook 2nd = 7 Rich Virgin 3rd = 5 Lucky Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Mister Mint | ||
Sat Mar 8 2014 19:14 | 1st = 5 Mister Mint 2nd = 2 Our Arandt 3rd = 9 Out Of Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Royal Tracey | ||
Sat Mar 8 2014 19:13 | 1st = 8 Royal Tracey 2nd = 3 Somebody Tifi 3rd = 6 Bee Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 8 Gee Pee Ess | ||
Sat Mar 8 2014 19:10 | 1st = 8 Gee Pee Ess 2nd = 4 Street Bandit 3rd = 10 Divalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Candy Queen | ||
Sat Mar 8 2014 19:09 | 1st = 3 Candy Queen 2nd = 1 Diddy Strike 3rd = 6 Mcslok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Ohoka Mach | ||
Sat Mar 8 2014 19:05 | 1st = 1 Ohoka Mach 2nd = 9 Best Deal Yet 3rd = 2 Chang Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Can Can Hurrican | ||
Sat Mar 8 2014 19:04 | 1st = 1 Can Can Hurrican 2nd = 2 Fully Charged 3rd = 8 Black Deauville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 6 Claudys Princess | ||
Sat Mar 8 2014 19:00 | 1st = 6 Claudys Princess 2nd = 10 Im Havinaball 3rd = 8 Illawong Moonshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Maywyns Zephyr | ||
Sat Mar 8 2014 18:55 | 1st = 1 Maywyns Zephyr 2nd = 4 Apocalypse Dreama 3rd = 2 Pride Of Essay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 7 Tieres Rock | ||
Sat Mar 8 2014 18:50 | 1st = 7 Tieres Rock 2nd = 5 More Say 3rd = 4 Military Bride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 2 Insurgency | ||
Sat Mar 8 2014 18:49 | 1st = 2 Insurgency 2nd = 3 Stompin 3rd = 12 Oratism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 White Freddo | ||
Sat Mar 8 2014 18:46 | 1st = 7 White Freddo 2nd = 6 Majestic Odessa 3rd = 4 Meagan Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 6 The Kingston Flyer | ||
Sat Mar 8 2014 18:42 | 1st = 6 The Kingston Flyer 2nd = 8 Skewbridge Road 3rd = 2 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Crump | ||
Sat Mar 8 2014 18:39 | 1st = 8 Crump 2nd = 5 Innocent Til 3rd = 3 Warrior King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 5 Fashion Princess | ||
Sat Mar 8 2014 18:35 | 1st = 5 Fashion Princess 2nd = 8 Andis Boy 3rd = 1 Lets Lighten Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Heres Rommel | ||
Sat Mar 8 2014 18:30 | 1st = 10 Heres Rommel 2nd = 3 So You Think 3rd = 5 In The Frame Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Odd Sox | ||
Sat Mar 8 2014 18:29 | 1st = 1 Odd Sox 2nd = 5 Belfast Boy 3rd = 8 Special Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 5 Manuka Man | ||
Sat Mar 8 2014 18:25 | 1st = 5 Manuka Man 2nd = 6 United Legacy 3rd = 2 Earls Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 11 She Rocks Away | ||
Sat Mar 8 2014 18:20 | 1st = 11 She Rocks Away 2nd = 9 Lamartine 3rd = 4 Arturo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Cheap Currency | ||
Sat Mar 8 2014 18:19 | 1st = 6 Cheap Currency 2nd = 7 Pippa Shiraz 3rd = 3 El Rojo Tini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 6 Show Of Strength | ||
Sat Mar 8 2014 18:15 | 1st = 6 Show Of Strength 2nd = 4 Seqsea 3rd = 2 Moment Of Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 5 Tungsten | ||
Sat Mar 8 2014 18:14 | 1st = 5 Tungsten 2nd = 3 Tekapo Tango 3rd = 1 Kemilee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Za Rapper | ||
Sat Mar 8 2014 18:10 | 1st = 8 Za Rapper 2nd = 12 Qalateral 3rd = 4 Rowas Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Medusa Gold | ||
Sat Mar 8 2014 18:09 | 1st = 8 Medusa Gold 2nd = 5 Armatrees Comet 3rd = 1 Miss Enchanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 4 Priceless Gem | ||
Sat Mar 8 2014 18:05 | 1st = 4 Priceless Gem 2nd = 2 Jilliby Hanover 3rd = 10 Great Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 10 He Or She | ||
Sat Mar 8 2014 18:00 | 1st = 10 He Or She 2nd = 3 Oneofus 3rd = 4 Vengabus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Velloway | ||
Sat Mar 8 2014 17:59 | 1st = 2 Velloway 2nd = 1 Unleash Nitro 3rd = 7 Missys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 9 - 1 Countryman | ||
Sat Mar 8 2014 17:55 | 1st = 1 Countryman 2nd = 7 One More 3rd = 8 Stratal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 14 More Than Money | ||
Sat Mar 8 2014 17:50 | 1st = 14 More Than Money 2nd = 16 Cleaver 3rd = 11 By Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Precious Lulu | ||
Sat Mar 8 2014 17:49 | 1st = 1 Precious Lulu 2nd = 4 Flash Sunrise 3rd = 8 Jai Normus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 2 Kaptain Kempinsky | ||
Sat Mar 8 2014 17:45 | 1st = 2 Kaptain Kempinsky 2nd = 4 Caesars Revenge 3rd = 10 La Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 6 Elite Faze | ||
Sat Mar 8 2014 17:42 | 1st = 6 Elite Faze 2nd = 2 Southwood Denis 3rd = 5 Little Bit Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 5 Entirely Platinum | ||
Sat Mar 8 2014 17:40 | 1st = 5 Entirely Platinum 2nd = 4 Canny Ballad 3rd = 11 Too Hi Tek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 14 Hartleys First | ||
Sat Mar 8 2014 17:37 | 1st = 14 Hartleys First 2nd = 8 Aqua Torio 3rd = 3 Acquitted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Kalas Belle | ||
Sat Mar 8 2014 17:35 | 1st = 7 Kalas Belle 2nd = 2 Sophias Son 3rd = 10 Slainte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Concrete Blonde | ||
Sat Mar 8 2014 17:32 | 1st = 3 Concrete Blonde 2nd = 1 Jai Alator 3rd = 2 Jillaroo Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 8 Underestimation | ||
Sat Mar 8 2014 17:30 | 1st = 8 Underestimation 2nd = 6 White Sambuca 3rd = 2 Stella Lante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 Sams Pledge | ||
Sat Mar 8 2014 17:26 | 1st = 6 Sams Pledge 2nd = 3 Moshberg 3rd = 7 Rock Out Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 5 Cool Trade | ||
Sat Mar 8 2014 17:25 | 1st = 5 Cool Trade 2nd = 1 Lenience 3rd = 2 Mireille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 11 Sistine Demon | ||
Sat Mar 8 2014 17:20 | 1st = 11 Sistine Demon 2nd = 8 Koonoomoo 3rd = 12 Coronation Shallan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 2 Esgrimidor | ||
Sat Mar 8 2014 17:15 | 1st = 2 Esgrimidor 2nd = 1 Dawsons War 3rd = 4 Jack The Ringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 2 Subic Bay | ||
Sat Mar 8 2014 17:12 | 1st = 2 Subic Bay 2nd = 11 Trust Me Bill 3rd = 5 Summa Cum Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 Steel Zip | ||
Sat Mar 8 2014 17:10 | 1st = 3 Steel Zip 2nd = 1 Listen Son 3rd = 11 Doctor David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 3 Centauraine | ||
Sat Mar 8 2014 17:05 | 1st = 3 Centauraine 2nd = 8 Jayquin Star 3rd = 2 Antikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 3 Thump | ||
Sat Mar 8 2014 17:00 | 1st = 3 Thump 2nd = 5 Real Surreal 3rd = 9 Lucia Valentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 1 Liquid Legends | ||
Sat Mar 8 2014 16:57 | 1st = 1 Liquid Legends 2nd = 2 Take Us There 3rd = 8 Dee Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Beseech | ||
Sat Mar 8 2014 16:55 | 1st = 1 Beseech 2nd = 7 Quick Witted 3rd = 2 Private Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 7 - 1 Sandhill Chief | ||
Sat Mar 8 2014 16:52 | 1st = 1 Sandhill Chief 2nd = 5 Loukoumi 3rd = 4 Bojani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 On Strike | ||
Sat Mar 8 2014 16:50 | 1st = 4 On Strike 2nd = 1 Bocuse 3rd = 6 Exodus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 8 Prete A Partir | ||
Sat Mar 8 2014 16:45 | 1st = 8 Prete A Partir 2nd = 4 Oradol 3rd = 3 Dance Mindy Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 8 Lidari | ||
Sat Mar 8 2014 16:40 | 1st = 8 Lidari 2nd = 10 Foundry 3rd = 2 Sertorius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 3 Juantorena | ||
Sat Mar 8 2014 16:35 | 1st = 3 Juantorena 2nd = 13 Sonoma 3rd = 16 Give It Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 1 All Alert | ||
Sat Mar 8 2014 16:32 | 1st = 1 All Alert 2nd = 7 Yambaah 3rd = 6 Testamentor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 7 Buakaw | ||
Sat Mar 8 2014 16:30 | 1st = 7 Buakaw 2nd = 1 Pitt Street 3rd = 2 Cracco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 10 - 6 The Last Shower | ||
Sat Mar 8 2014 16:26 | 1st = 6 The Last Shower 2nd = 8 Alls Fair 3rd = 3 Nordic Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 1 Haiti | ||
Sat Mar 8 2014 16:25 | 1st = 1 Haiti 2nd = 3 Cashzoo 3rd = 10 Mary Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 7 Terravista | ||
Sat Mar 8 2014 16:20 | 1st = 7 Terravista 2nd = 11 El Roca 3rd = 6 Ninth Legion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 1 Daintree Road | ||
Sat Mar 8 2014 16:17 | 1st = 1 Daintree Road 2nd = 2 I See Luck 3rd = 4 She Bares All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Lord Lonhro | ||
Sat Mar 8 2014 16:15 | 1st = 1 Lord Lonhro 2nd = 9 Hey Frisco 3rd = 8 Diamoneeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 6 - 8 Rose Of Centaine | ||
Sat Mar 8 2014 16:12 | 1st = 8 Rose Of Centaine 2nd = 1 Most Awesome 3rd = 5 Crystal Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 7 El Mina | ||
Sat Mar 8 2014 16:10 | 1st = 7 El Mina 2nd = 4 Royal Scandal 3rd = 2 Mega Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 Rommel | ||
Sat Mar 8 2014 16:05 | 1st = 1 Rommel 2nd = 3 Well Spoken Man 3rd = 4 Megafactory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 1 Fifth Chance | ||
Sat Mar 8 2014 16:05 | 1st = 1 Fifth Chance 2nd = 4 Illtellyoulater 3rd = 8 Destinys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 1 Fiorente | ||
Sat Mar 8 2014 16:00 | 1st = 1 Fiorente 2nd = 2 Green Moon 3rd = 4 Foreteller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 7 In Cahoots | ||
Sat Mar 8 2014 15:55 | 1st = 7 In Cahoots 2nd = 3 Merry Christmas 3rd = 2 Reigns Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 6 Just Cooking | ||
Sat Mar 8 2014 15:52 | 1st = 6 Just Cooking 2nd = 8 Vibrant Doll 3rd = 4 Bossy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 8 Heza Bobby Dazzler | ||
Sat Mar 8 2014 15:50 | 1st = 8 Heza Bobby Dazzler 2nd = 4 Mishani Gladiator 3rd = 10 Shapin Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 6 Silent Achiever | ||
Sat Mar 8 2014 15:46 | 1st = 6 Silent Achiever 2nd = 3 Historian 3rd = 5 Fortune Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 7 Sheckys Laughter | ||
Sat Mar 8 2014 15:45 | 1st = 7 Sheckys Laughter 2nd = 3 Purple Smile 3rd = 10 Miss Yearn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 2 Boban | ||
Sat Mar 8 2014 15:40 | 1st = 2 Boban 2nd = 1 Its A Dundeel 3rd = 3 Hawkspur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Kawana Kaos | ||
Sat Mar 8 2014 15:35 | 1st = 1 Kawana Kaos 2nd = 17 Witches Which 3rd = 4 Rhaego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 5 - 2 Statue Of Glory | ||
Sat Mar 8 2014 15:32 | 1st = 2 Statue Of Glory 2nd = 4 Lil Storm Queen 3rd = 5 Kayeema Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Ferrari Star | ||
Sat Mar 8 2014 15:30 | 1st = 1 Ferrari Star 2nd = 4 Sell In May 3rd = 7 Athleticism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 9 - 5 Lakota | ||
Sat Mar 8 2014 15:26 | 1st = 5 Lakota 2nd = 8 Keynote 3rd = 7 Evidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 3 Flying Kistena | ||
Sat Mar 8 2014 15:25 | 1st = 3 Flying Kistena 2nd = 2 Lady De Retz 3rd = 5 You Gotta Love It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 2 Lankan Rupee | ||
Sat Mar 8 2014 15:20 | 1st = 2 Lankan Rupee 2nd = 6 Spirit Of Boom 3rd = 10 Knoydart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 13 The Graft | ||
Sat Mar 8 2014 15:15 | 1st = 13 The Graft 2nd = 9 Roubaix 3rd = 5 Shunting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 14 Shop Til You Drop | ||
Sat Mar 8 2014 15:12 | 1st = 14 Shop Til You Drop 2nd = 10 Casino Gift 3rd = 4 Blu Boy Jag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 14 Solo Saga | ||
Sat Mar 8 2014 15:10 | 1st = 14 Solo Saga 2nd = 9 Kentaur 3rd = 3 Save The Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 2 The Tidy Express | ||
Sat Mar 8 2014 15:06 | 1st = 2 The Tidy Express 2nd = 9 Lion Red 3rd = 5 Re Deel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 4 Brahms Prospector | ||
Sat Mar 8 2014 15:05 | 1st = 4 Brahms Prospector 2nd = 7 La Bella Blue 3rd = 9 Marys Discretion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 2 Catkins | ||
Sat Mar 8 2014 15:00 | 1st = 2 Catkins 2nd = 5 Sharnee Rose 3rd = 1 Dear Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Fiesty Belle | ||
Sat Mar 8 2014 14:55 | 1st = 1 Fiesty Belle 2nd = 5 Tears 3rd = 3 Wasabi Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 4 - 6 The Ringleader | ||
Sat Mar 8 2014 14:52 | 1st = 6 The Ringleader 2nd = 2 King Of The Storm 3rd = 1 Not Buckleys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Debeersonus | ||
Sat Mar 8 2014 14:50 | 1st = 1 Debeersonus 2nd = 3 Chestnut Charlie 3rd = 2 Sarcasm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 7 Chapel Star | ||
Sat Mar 8 2014 14:46 | 1st = 7 Chapel Star 2nd = 11 Irish Bay 3rd = 9 Lakers Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 3 Kyambas Destiny | ||
Sat Mar 8 2014 14:45 | 1st = 3 Kyambas Destiny 2nd = 10 Just As Dapper 3rd = 7 Hilltop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 2 Solicit | ||
Sat Mar 8 2014 14:40 | 1st = 2 Solicit 2nd = 3 Marianne 3rd = 5 Suavito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 15 Lanneret | ||
Sat Mar 8 2014 14:35 | 1st = 15 Lanneret 2nd = 2 Winning Ticket 3rd = 14 Preselection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 1 Beauyoichi | ||
Sat Mar 8 2014 14:32 | 1st = 1 Beauyoichi 2nd = 14 Thundering Heart 3rd = 7 Scarlet Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 The Storeman | ||
Sat Mar 8 2014 14:30 | 1st = 2 The Storeman 2nd = 3 Pure Purrfection 3rd = 1 Star Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 1 Bounding | ||
Sat Mar 8 2014 14:26 | 1st = 1 Bounding 2nd = 10 Angelica Hall 3rd = 3 Touche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 2 Felarof | ||
Sat Mar 8 2014 14:25 | 1st = 2 Felarof 2nd = 3 Lassitude 3rd = 10 Crafty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 5 Territory | ||
Sat Mar 8 2014 14:20 | 1st = 5 Territory 2nd = 1 See The World 3rd = 3 Thats A Good Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 8 Miss Cover Girl | ||
Sat Mar 8 2014 14:15 | 1st = 8 Miss Cover Girl 2nd = 6 Lady Jetsetter 3rd = 1 Life At Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 3 - 2 Lets Be Famous | ||
Sat Mar 8 2014 14:12 | 1st = 2 Lets Be Famous 2nd = 4 Prime Contender 3rd = 7 Goddess Of Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 War Is Over | ||
Sat Mar 8 2014 14:10 | 1st = 7 War Is Over 2nd = 1 Bredlign 3rd = 4 Callmedan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 3 Mikabella | ||
Sat Mar 8 2014 14:06 | 1st = 3 Mikabella 2nd = 1 Fragrant 3rd = 10 El Bee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 7 Floral Gold | ||
Sat Mar 8 2014 14:05 | 1st = 7 Floral Gold 2nd = 10 Hide The Moon 3rd = 2 Polskie Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 1 Bonaria | ||
Sat Mar 8 2014 14:00 | 1st = 1 Bonaria 2nd = 6 Textn Hurley 3rd = 5 Bippo No Bungus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 6 Resurrect | ||
Sat Mar 8 2014 13:55 | 1st = 6 Resurrect 2nd = 5 One Double 3rd = 9 My Mestari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 10 Von Brochwitz | ||
Sat Mar 8 2014 13:52 | 1st = 10 Von Brochwitz 2nd = 1 Idle Shiver 3rd = 13 Jesterfide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 10 Kiss Me Deadly | ||
Sat Mar 8 2014 13:50 | 1st = 10 Kiss Me Deadly 2nd = 11 Harbor Springs 3rd = 6 Gunner Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 1 Vespa | ||
Sat Mar 8 2014 13:46 | 1st = 1 Vespa 2nd = 6 Omarilyn 3rd = 8 Platinum Balos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Alpha Miss | ||
Sat Mar 8 2014 13:40 | 1st = 1 Alpha Miss 2nd = 5 Memorial 3rd = 8 Aerobar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 8 Innocent | ||
Sat Mar 8 2014 13:35 | 1st = 8 Innocent 2nd = 9 Step The Pedal 3rd = 5 Awesome Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 2 - 3 Tarragals Spirit | ||
Sat Mar 8 2014 13:32 | 1st = 3 Tarragals Spirit 2nd = 2 Caynham 3rd = 5 Billy Be A Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 Caton | ||
Sat Mar 8 2014 13:30 | 1st = 5 Caton 2nd = 6 Justthewayyouare 3rd = 4 Elldami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 1 Madam Victoria | ||
Sat Mar 8 2014 13:26 | 1st = 1 Madam Victoria 2nd = 9 Silhouette Noire 3rd = 6 Gallant Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 2 Mexican Mountain | ||
Sat Mar 8 2014 13:25 | 1st = 2 Mexican Mountain 2nd = 10 Major Hunter 3rd = 1 Hard Marker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 4 Zululand | ||
Sat Mar 8 2014 13:20 | 1st = 4 Zululand 2nd = 3 Awesome Rock 3rd = 2 Marcado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 9 Amaliehaven | ||
Sat Mar 8 2014 13:15 | 1st = 9 Amaliehaven 2nd = 1 Alpresto 3rd = 5 Jolly Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 No Problem | ||
Sat Mar 8 2014 13:11 | 1st = 1 No Problem 2nd = 3 Shadowside 3rd = 8 Melanya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 14 In Style | ||
Sat Mar 8 2014 13:08 | 1st = 14 In Style 2nd = 8 Beautys Beast 3rd = 5 Absolutely Sacred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 6 Lucky Liaison | ||
Sat Mar 8 2014 13:02 | 1st = 6 Lucky Liaison 2nd = 2 Pentometer 3rd = 3 Ultimate Gaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 1 - 5 Cherry Cherry | ||
Sat Mar 8 2014 12:57 | 1st = 5 Cherry Cherry 2nd = 6 Dharma Queen 3rd = 1 Buchan Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Get The Nod | ||
Sat Mar 8 2014 12:53 | 1st = 3 Get The Nod 2nd = 2 Frank Heavens 3rd = 5 Ample On Offa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 3 Anzac Star | ||
Sat Mar 8 2014 12:50 | 1st = 3 Anzac Star 2nd = 2 Pinsgold 3rd = 9 Valiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 2 Lord Peter | ||
Sat Mar 8 2014 12:49 | 1st = 2 Lord Peter 2nd = 5 Awi Regal 3rd = 13 Midnight Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 5 Anatina | ||
Sat Mar 8 2014 12:45 | 1st = 5 Anatina 2nd = 2 Gregers 3rd = 11 Tangos Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 9 More Energy | ||
Sat Mar 8 2014 12:40 | 1st = 9 More Energy 2nd = 8 Magic Pocket 3rd = 3 Mr Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 8 Magic Pocket | ||
Sat Mar 8 2014 12:40 | 1st = 8 Magic Pocket 2nd = 9 More Energy 3rd = 3 Mr Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 3 Zaberto | ||
Sat Mar 8 2014 12:34 | 1st = 3 Zaberto 2nd = 4 Bachelors Dream 3rd = 14 Table One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 2 Drumregal | ||
Sat Mar 8 2014 12:16 | 1st = 2 Drumregal 2nd = 10 Meursault 3rd = 15 Tug O War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 10 Isis Flyer | ||
Sat Mar 8 2014 12:14 | 1st = 10 Isis Flyer 2nd = 3 Amber Alert 3rd = 5 Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 9 Clifton Red | ||
Sat Mar 8 2014 12:10 | 1st = 9 Clifton Red 2nd = 1 Ygritte 3rd = 7 Thalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 3 Albany Reunion | ||
Sat Mar 8 2014 12:00 | 1st = 3 Albany Reunion 2nd = 8 Spitfire Lady 3rd = 2 Moneytree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 11 Delzzup | ||
Sat Mar 8 2014 11:40 | 1st = 11 Delzzup 2nd = 4 Astralight 3rd = 3 Tommy Tucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 9 Shinji | ||
Sat Mar 8 2014 11:39 | 1st = 9 Shinji 2nd = 6 Deceptive 3rd = 7 Evertor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 5 Gold N Mac | ||
Sat Mar 8 2014 11:25 | 1st = 5 Gold N Mac 2nd = 6 Silver Platter 3rd = 3 Orion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 1 Belle Miraaj | ||
Sat Mar 8 2014 11:05 | 1st = 1 Belle Miraaj 2nd = 3 So Vital 3rd = 5 Dragons Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 7 Benzini | ||
Sat Mar 8 2014 10:50 | 1st = 7 Benzini 2nd = 9 Secrets Only 3rd = 5 Worthing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 9 Secrets Only | ||
Sat Mar 8 2014 10:50 | 1st = 9 Secrets Only 2nd = 7 Benzini 3rd = 5 Worthing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 5 Commanding Oak | ||
Sat Mar 8 2014 10:30 | 1st = 5 Commanding Oak 2nd = 10 Gossip Girl 3rd = 9 Shes Insatiable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 2 Wotavugot | ||
Sat Mar 8 2014 1:10 | 1st = 2 Wotavugot 2nd = 8 Fully Zapped 3rd = 7 Torbrae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Jump The Queue | ||
Sat Mar 8 2014 0:52 | 1st = 3 Jump The Queue 2nd = 1 Stanga Tom 3rd = 2 Horsley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Mantoman | ||
Sat Mar 8 2014 0:40 | 1st = 4 Mantoman 2nd = 1 Boofshalfbrother 3rd = 2 Franco Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Galba Boy | ||
Sat Mar 8 2014 0:37 | 1st = 4 Galba Boy 2nd = 1 Knight Fun 3rd = 3 Moodich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Martello Towers | ||
Sat Mar 8 2014 0:17 | 1st = 2 Martello Towers 2nd = 6 Zulu King 3rd = 4 West On Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Hez Got The Nod | ||
Sat Mar 8 2014 0:10 | 1st = 2 Hez Got The Nod 2nd = 1 Major Fury 3rd = 9 Pacific Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Feels Like El | ||
Sat Mar 8 2014 0:02 | 1st = 6 Feels Like El 2nd = 3 Egotistical 3rd = 7 Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Rapido Kid | ||
Sat Feb 8 2014 23:52 | 1st = 4 Rapido Kid 2nd = 2 You Can Dream 3rd = 1 Mondavi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 5 The Parade | ||
Sat Feb 8 2014 23:45 | 1st = 5 The Parade 2nd = 3 Maddy White 3rd = 7 Typhoon Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Angvella | ||
Sat Feb 8 2014 23:37 | 1st = 6 Angvella 2nd = 8 What It Shrinks 3rd = 2 Spring Caprice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Born Ali | ||
Sat Feb 8 2014 23:27 | 1st = 1 Born Ali 2nd = 3 Dyna Willow 3rd = 7 Gold Affair Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Size Does Matter | ||
Sat Feb 8 2014 23:22 | 1st = 1 Size Does Matter 2nd = 7 Skuzi 3rd = 5 Wild Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Extreme Times | ||
Sat Feb 8 2014 23:15 | 1st = 2 Extreme Times 2nd = 5 Eminence Grise 3rd = 3 Hooza Cleva Bunts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Maddison Dee | ||
Sat Feb 8 2014 23:12 | 1st = 2 Maddison Dee 2nd = 4 Freeway Ace 3rd = 1 Pedros Finest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Not The One | ||
Sat Feb 8 2014 23:02 | 1st = 6 Not The One 2nd = 3 Giggling Panther 3rd = 5 Premier Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Padrisimo | ||
Sat Feb 8 2014 23:00 | 1st = 2 Padrisimo 2nd = 5 Wemen Sporty 3rd = 3 Bad Boy Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Crowdza Captive | ||
Sat Feb 8 2014 22:57 | 1st = 3 Crowdza Captive 2nd = 6 Lektra Elite 3rd = 1 Allen Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Grin To Win | ||
Sat Feb 8 2014 22:53 | 1st = 1 Grin To Win 2nd = 8 Alkina 3rd = 9 Abbreviate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Te Amo | ||
Sat Feb 8 2014 22:50 | 1st = 7 Te Amo 2nd = 1 Blueys Fate 3rd = 8 Ollie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 4 Im Riddick | ||
Sat Feb 8 2014 22:44 | 1st = 4 Im Riddick 2nd = 6 Clifford 3rd = 5 North Toa Luckstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Bundy Benz | ||
Sat Feb 8 2014 22:41 | 1st = 2 Bundy Benz 2nd = 1 Sovereign Magic 3rd = 7 Werina Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Humphrey Bale | ||
Sat Feb 8 2014 22:40 | 1st = 5 Humphrey Bale 2nd = 3 Warehouse Mouse 3rd = 4 Orara George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Mint Murphy | ||
Sat Feb 8 2014 22:36 | 1st = 7 Mint Murphy 2nd = 4 Anthony Lesson 3rd = 8 Royal Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Knot Telling Ya | ||
Sat Feb 8 2014 22:35 | 1st = 2 Knot Telling Ya 2nd = 3 Prince Tanga 3rd = 1 Vivian Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 8 Thats Mister Ali | ||
Sat Feb 8 2014 22:30 | 1st = 8 Thats Mister Ali 2nd = 4 Mister Grizzly 3rd = 7 Smudge Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Dyna Nalin | ||
Sat Feb 8 2014 22:27 | 1st = 3 Dyna Nalin 2nd = 5 Ritza Liam 3rd = 4 Ritchie Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Jungle Junction | ||
Sat Feb 8 2014 22:26 | 1st = 4 Jungle Junction 2nd = 5 Iva Vision 3rd = 2 Garrangay Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Auzzie Rose | ||
Sat Feb 8 2014 22:22 | 1st = 5 Auzzie Rose 2nd = 1 Stardust Annie 3rd = 10 Mister Pepe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Spring Charlotte | ||
Sat Feb 8 2014 22:20 | 1st = 5 Spring Charlotte 2nd = 3 Cosmic Black 3rd = 7 Whos Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Lonzas Charm | ||
Sat Feb 8 2014 22:18 | 1st = 3 Lonzas Charm 2nd = 7 Mucca Boy 3rd = 4 Dark Onex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 Bettor As | ||
Sat Feb 8 2014 22:15 | 1st = 1 Bettor As 2nd = 4 Soho Mercury 3rd = 6 Fire Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Doonside Dani | ||
Sat Feb 8 2014 22:12 | 1st = 5 Doonside Dani 2nd = 2 Chances Are 3rd = 1 Envy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Haras Annie | ||
Sat Feb 8 2014 22:11 | 1st = 2 Haras Annie 2nd = 1 Trio Bar 3rd = 4 Miss Pitty Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Real Deal Yankee | ||
Sat Feb 8 2014 22:07 | 1st = 6 Real Deal Yankee 2nd = 4 Sunnivue Ted 3rd = 5 Lady Boomschukaluka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Proven Will | ||
Sat Feb 8 2014 22:05 | 1st = 1 Proven Will 2nd = 7 Thunder Rama 3rd = 5 Zipping Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Pacific Girl | ||
Sat Feb 8 2014 22:04 | 1st = 5 Pacific Girl 2nd = 1 Royal Senor 3rd = 10 Moyarra Marion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Rusteze | ||
Sat Feb 8 2014 22:01 | 1st = 5 Rusteze 2nd = 1 Dana Harley 3rd = 2 Genetic Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Our Maxim | ||
Sat Feb 8 2014 22:00 | 1st = 1 Our Maxim 2nd = 8 Our Sky Major 3rd = 10 Yayas Hot Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Punch It | ||
Sat Feb 8 2014 21:57 | 1st = 4 Punch It 2nd = 8 Beckenbauer 3rd = 2 Laura Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Tuscan Sue | ||
Sat Feb 8 2014 21:52 | 1st = 5 Tuscan Sue 2nd = 2 Katesaroyal 3rd = 3 Royal Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Clash Of Kings | ||
Sat Feb 8 2014 21:51 | 1st = 2 Clash Of Kings 2nd = 5 Rain Stream 3rd = 3 Black Loafer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Bessy Boo | ||
Sat Feb 8 2014 21:50 | 1st = 5 Bessy Boo 2nd = 2 Hayde And Jase 3rd = 7 Queen Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Keystone Del | ||
Sat Feb 8 2014 21:45 | 1st = 7 Keystone Del 2nd = 9 Cyclone Jake 3rd = 2 Alta Rihannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 7 Full Package | ||
Sat Feb 8 2014 21:44 | 1st = 7 Full Package 2nd = 4 Blitzem Boy 3rd = 3 Awesome Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Good Question | ||
Sat Feb 8 2014 21:43 | 1st = 2 Good Question 2nd = 1 Zola Icon 3rd = 8 Hot Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Carryon Earning | ||
Sat Feb 8 2014 21:42 | 1st = 4 Carryon Earning 2nd = 1 Disruptive Spin 3rd = 3 Alarming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Terror Time | ||
Sat Feb 8 2014 21:40 | 1st = 3 Terror Time 2nd = 7 Monaghan 3rd = 6 Elzar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Dark Warrior | ||
Sat Feb 8 2014 21:38 | 1st = 7 Dark Warrior 2nd = 8 Evies Entity 3rd = 3 Deadly Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 3 La Chateau | ||
Sat Feb 8 2014 21:35 | 1st = 3 La Chateau 2nd = 1 Artalo 3rd = 4 Lauras Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Grin And Win | ||
Sat Feb 8 2014 21:34 | 1st = 6 Grin And Win 2nd = 8 Claire Rose 3rd = 7 Trident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Our Blackbird | ||
Sat Feb 8 2014 21:30 | 1st = 2 Our Blackbird 2nd = 1 Easy On The Eye 3rd = 3 Brave Wiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 5 Pure Blitz | ||
Sat Feb 8 2014 21:29 | 1st = 5 Pure Blitz 2nd = 2 Joebequick 3rd = 8 Dot Com Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Cawbourne Havoc | ||
Sat Feb 8 2014 21:27 | 1st = 8 Cawbourne Havoc 2nd = 2 Fast Archer 3rd = 3 Retiring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Malevolent | ||
Sat Feb 8 2014 21:26 | 1st = 6 Malevolent 2nd = 2 Soul Man 3rd = 3 Hypofonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Maywyns Zephyr | ||
Sat Feb 8 2014 21:22 | 1st = 1 Maywyns Zephyr 2nd = 2 Lift Me Up 3rd = 6 Weaponry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Dyna Kayla | ||
Sat Feb 8 2014 21:20 | 1st = 4 Dyna Kayla 2nd = 5 Can Can Hurrican 3rd = 8 Ozzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Ive Gottalife | ||
Sat Feb 8 2014 21:15 | 1st = 1 Ive Gottalife 2nd = 7 Comply Or Die 3rd = 6 Delightful Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 9 Our Dreamweaver | ||
Sat Feb 8 2014 21:14 | 1st = 9 Our Dreamweaver 2nd = 8 Raymond Alexander 3rd = 2 Torrific Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 How Will I Know | ||
Sat Feb 8 2014 21:10 | 1st = 2 How Will I Know 2nd = 1 Better Than Money 3rd = 7 Lady Black Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Special Girl | ||
Sat Feb 8 2014 21:09 | 1st = 8 Special Girl 2nd = 1 Golden Fleece 3rd = 3 Dont Josh Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Little Rum | ||
Sat Feb 8 2014 21:07 | 1st = 8 Little Rum 2nd = 3 Miss Fiction 3rd = 1 Watto Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Left Outside | ||
Sat Feb 8 2014 21:04 | 1st = 5 Left Outside 2nd = 8 Invisible Stars 3rd = 6 Twenty Two Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Steam Washed | ||
Sat Feb 8 2014 21:02 | 1st = 9 Steam Washed 2nd = 4 Beauty Secret 3rd = 6 Victoria May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Campaspe Will | ||
Sat Feb 8 2014 21:00 | 1st = 8 Campaspe Will 2nd = 7 Tyronimo 3rd = 6 Fort Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 2 Tarcutta Hills | ||
Sat Feb 8 2014 20:59 | 1st = 2 Tarcutta Hills 2nd = 4 Billy Cruz 3rd = 6 Serenas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Grey Skates | ||
Sat Feb 8 2014 20:57 | 1st = 4 Grey Skates 2nd = 5 Lifes Like That 3rd = 8 Morven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Dougs Courage | ||
Sat Feb 8 2014 20:52 | 1st = 1 Dougs Courage 2nd = 7 Longtan Bliss 3rd = 10 Dontdoubtme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Zipping Mani | ||
Sat Feb 8 2014 20:51 | 1st = 6 Zipping Mani 2nd = 7 Rickshaw Rosie 3rd = 2 Black Book Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Royal Sprite | ||
Sat Feb 8 2014 20:50 | 1st = 5 Royal Sprite 2nd = 4 Premier Mozz 3rd = 3 Permanent Guest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Nike Franco | ||
Sat Feb 8 2014 20:45 | 1st = 8 Nike Franco 2nd = 2 Spicy Stride 3rd = 5 Ocean Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Magic Mantle | ||
Sat Feb 8 2014 20:43 | 1st = 4 Magic Mantle 2nd = 2 Aussie Irish 3rd = 1 Judys My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Brigadier Bronski | ||
Sat Feb 8 2014 20:40 | 1st = 9 Brigadier Bronski 2nd = 12 Jilliby Ling 3rd = 11 Gallymont Cohort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Was That You | ||
Sat Feb 8 2014 20:39 | 1st = 1 Was That You 2nd = 2 Reecy Gogolac 3rd = 5 Slims Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Speed Series | ||
Sat Feb 8 2014 20:37 | 1st = 2 Speed Series 2nd = 1 Mepunga Moss 3rd = 5 Rose Of Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 10 Bree The Weapon | ||
Sat Feb 8 2014 20:34 | 1st = 10 Bree The Weapon 2nd = 7 Doo Wop Hooligan 3rd = 8 Stylish Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 4 Inky Cullen | ||
Sat Feb 8 2014 20:32 | 1st = 4 Inky Cullen 2nd = 2 Arber 3rd = 3 Metro Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Red Road | ||
Sat Feb 8 2014 20:30 | 1st = 3 Red Road 2nd = 1 Good Odds Demon 3rd = 8 Cloud Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 8 Amanda Von | ||
Sat Feb 8 2014 20:29 | 1st = 8 Amanda Von 2nd = 7 Exclusive Matt 3rd = 9 Major Jules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Apocalypse Dreama | ||
Sat Feb 8 2014 20:25 | 1st = 2 Apocalypse Dreama 2nd = 6 Star Brutus 3rd = 7 Beau Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 One Bad Wrist | ||
Sat Feb 8 2014 20:24 | 1st = 2 One Bad Wrist 2nd = 7 Wise Guy 3rd = 6 Long Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 3 Chasing The Dragon | ||
Sat Feb 8 2014 20:22 | 1st = 3 Chasing The Dragon 2nd = 5 Barakula 3rd = 9 Razzling Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Warrior King | ||
Sat Feb 8 2014 20:20 | 1st = 5 Warrior King 2nd = 3 Babylon Club 3rd = 7 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Zippercode | ||
Sat Feb 8 2014 20:18 | 1st = 1 Zippercode 2nd = 4 Bold Debree 3rd = 2 Cosmic Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Mach Beauty | ||
Sat Feb 8 2014 20:15 | 1st = 9 Mach Beauty 2nd = 4 For A Reason 3rd = 2 Monifieth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Collision Earth | ||
Sat Feb 8 2014 20:14 | 1st = 2 Collision Earth 2nd = 1 Irinka Wap 3rd = 5 Proven Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Valiant Sue | ||
Sat Feb 8 2014 20:10 | 1st = 1 Valiant Sue 2nd = 5 In The Frame Lombo 3rd = 3 Artstandin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Royal Runner | ||
Sat Feb 8 2014 20:08 | 1st = 1 Royal Runner 2nd = 2 Rexroth 3rd = 8 Nagini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 6 Trading Day | ||
Sat Feb 8 2014 20:05 | 1st = 6 Trading Day 2nd = 4 Wild Charger 3rd = 1 Full Steam Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Swift Design | ||
Sat Feb 8 2014 20:04 | 1st = 4 Swift Design 2nd = 2 Cawbourne Cloony 3rd = 1 Keyser Soze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Chilli Palmer | ||
Sat Feb 8 2014 20:00 | 1st = 3 Chilli Palmer 2nd = 6 Guaranteed 3rd = 4 Ginger Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 7 Wipem Dry | ||
Sat Feb 8 2014 19:59 | 1st = 7 Wipem Dry 2nd = 6 Cousin Dupreez 3rd = 1 Our Buller Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Prince To Excel | ||
Sat Feb 8 2014 19:58 | 1st = 3 Prince To Excel 2nd = 2 Boss 3rd = 6 White Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 9 Lynchis | ||
Sat Feb 8 2014 19:56 | 1st = 9 Lynchis 2nd = 7 Take The Time 3rd = 8 Cosmic Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Flaming Hero | ||
Sat Feb 8 2014 19:54 | 1st = 4 Flaming Hero 2nd = 2 Nothing In Between 3rd = 9 Go Worley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Van Carrho Flash | ||
Sat Feb 8 2014 19:52 | 1st = 3 Van Carrho Flash 2nd = 2 Jacks Zac 3rd = 6 Cawbourne Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Assassin Di | ||
Sat Feb 8 2014 19:49 | 1st = 4 Assassin Di 2nd = 1 Mass Effect 3rd = 8 Fearless Foe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Classic Bliss | ||
Sat Feb 8 2014 19:48 | 1st = 6 Classic Bliss 2nd = 7 Tact Hayleys Delight 3rd = 10 Little Red Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 1 Hot Testa | ||
Sat Feb 8 2014 19:45 | 1st = 1 Hot Testa 2nd = 5 Storm Magic 3rd = 4 Handful Of Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 To Seven Eleven | ||
Sat Feb 8 2014 19:44 | 1st = 8 To Seven Eleven 2nd = 6 Sweet Latte 3rd = 1 Gracies Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Greenmans Valley | ||
Sat Feb 8 2014 19:40 | 1st = 6 Greenmans Valley 2nd = 7 My Elusive Dream 3rd = 4 Our Mels Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Coolabah Moola | ||
Sat Feb 8 2014 19:39 | 1st = 6 Coolabah Moola 2nd = 8 Big Rave 3rd = 1 Will She Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Sushi Bale | ||
Sat Feb 8 2014 19:38 | 1st = 4 Sushi Bale 2nd = 2 Proven Sal 3rd = 9 Miss Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Earth Break | ||
Sat Feb 8 2014 19:34 | 1st = 1 Earth Break 2nd = 2 Subway To Venus 3rd = 5 Organic Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Lysenko | ||
Sat Feb 8 2014 19:33 | 1st = 3 Lysenko 2nd = 2 Kyvalley Rap 3rd = 5 Motu Young Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Amorino | ||
Sat Feb 8 2014 19:30 | 1st = 9 Amorino 2nd = 5 Watermans Bay 3rd = 6 Dueton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 8 Driving Withtess | ||
Sat Feb 8 2014 19:29 | 1st = 8 Driving Withtess 2nd = 5 Jilliby Hanover 3rd = 9 Regalramapleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Linski | ||
Sat Feb 8 2014 19:27 | 1st = 1 Linski 2nd = 7 Push It 3rd = 4 Big Hoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Carlanna Coyote | ||
Sat Feb 8 2014 19:26 | 1st = 7 Carlanna Coyote 2nd = 3 Grande Odyssee 3rd = 1 Mini Ang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Veddy Veddy Good | ||
Sat Feb 8 2014 19:22 | 1st = 3 Veddy Veddy Good 2nd = 10 Lightning Shark 3rd = 2 Brookfield Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Pleasantry | ||
Sat Feb 8 2014 19:21 | 1st = 5 Pleasantry 2nd = 8 Hot Sauce 3rd = 7 Foxzami Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 Ville De Berne | ||
Sat Feb 8 2014 19:17 | 1st = 6 Ville De Berne 2nd = 4 Ready To Reel 3rd = 5 Corona Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Mcpocket | ||
Sat Feb 8 2014 19:17 | 1st = 3 Mcpocket 2nd = 2 Our Southern Belle 3rd = 4 Usane Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Francesco | ||
Sat Feb 8 2014 19:14 | 1st = 2 Francesco 2nd = 7 Bar No Blue 3rd = 8 Actually Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Bearded Midget | ||
Sat Feb 8 2014 19:13 | 1st = 2 Bearded Midget 2nd = 3 Miniconjou 3rd = 7 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 5 Hillarys Clang | ||
Sat Feb 8 2014 19:10 | 1st = 5 Hillarys Clang 2nd = 2 Vivaheart 3rd = 7 May Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Lacka Detail | ||
Sat Feb 8 2014 19:09 | 1st = 3 Lacka Detail 2nd = 4 Jetset Rebel 3rd = 6 Regal Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 My Jellignite | ||
Sat Feb 8 2014 19:05 | 1st = 2 My Jellignite 2nd = 9 Avonnova 3rd = 3 Sign To Inverell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Gumdrops | ||
Sat Feb 8 2014 19:00 | 1st = 2 Gumdrops 2nd = 1 Gangster Boy 3rd = 8 Grins Rendition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 1 Goezee | ||
Sat Feb 8 2014 18:59 | 1st = 1 Goezee 2nd = 3 Lombo Mini Lamouch 3rd = 2 Barley Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Bochino Appeal | ||
Sat Feb 8 2014 18:56 | 1st = 2 Bochino Appeal 2nd = 8 Wingin Prayer 3rd = 3 Heathers Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Fiddlers Elbow | ||
Sat Feb 8 2014 18:55 | 1st = 7 Fiddlers Elbow 2nd = 10 Wombies Legacy 3rd = 11 Shawshank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Copthewrath | ||
Sat Feb 8 2014 18:50 | 1st = 2 Copthewrath 2nd = 6 Mark Dennis 3rd = 7 Exciteusinthecity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Master Ben | ||
Sat Feb 8 2014 18:49 | 1st = 5 Master Ben 2nd = 8 Braquo 3rd = 9 Yeh Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Jaccka Twain | ||
Sat Feb 8 2014 18:45 | 1st = 6 Jaccka Twain 2nd = 1 Rohan Home 3rd = 2 Rangataua Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 1 Dash About | ||
Sat Feb 8 2014 18:41 | 1st = 1 Dash About 2nd = 4 Pleasure Or Pain 3rd = 3 Royal Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Reign Of Fear | ||
Sat Feb 8 2014 18:40 | 1st = 5 Reign Of Fear 2nd = 6 Major Sam 3rd = 12 Choice Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Cosmic Robe | ||
Sat Feb 8 2014 18:39 | 1st = 6 Cosmic Robe 2nd = 8 Goz Around 3rd = 1 Super Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 9 Up And Ablaze | ||
Sat Feb 8 2014 18:35 | 1st = 9 Up And Ablaze 2nd = 5 Steel To The Heel 3rd = 7 I Do Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Monkira | ||
Sat Feb 8 2014 18:29 | 1st = 2 Monkira 2nd = 6 Lucky Pedro 3rd = 10 Bing Bang Bong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Wildenstein | ||
Sat Feb 8 2014 18:25 | 1st = 4 Wildenstein 2nd = 3 Herecomes The Cat 3rd = 7 El Paco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Son Of Something | ||
Sat Feb 8 2014 18:20 | 1st = 2 Son Of Something 2nd = 4 First Flight 3rd = 7 Huegill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Bit Better | ||
Sat Feb 8 2014 18:19 | 1st = 7 Bit Better 2nd = 10 Sylvie 3rd = 1 Go Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Seel N Print | ||
Sat Feb 8 2014 18:15 | 1st = 3 Seel N Print 2nd = 5 Im On Target 3rd = 1 Shipwreck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 11 Kempelly | ||
Sat Feb 8 2014 18:10 | 1st = 11 Kempelly 2nd = 4 Avaladyluck 3rd = 14 Tragedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Cee Uin L A | ||
Sat Feb 8 2014 18:05 | 1st = 3 Cee Uin L A 2nd = 5 Davey J 3rd = 6 All I Want |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Its Black Magic | ||
Sat Feb 8 2014 18:04 | 1st = 3 Its Black Magic 2nd = 8 Dublin Lad 3rd = 7 Seagard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Lotto Hill | ||
Sat Feb 8 2014 17:56 | 1st = 2 Lotto Hill 2nd = 4 Beautiful Barb 3rd = 7 Party Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Ready To Riot | ||
Sat Feb 8 2014 17:55 | 1st = 5 Ready To Riot 2nd = 4 Johns Joy 3rd = 2 Zipping Zoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 9 Tulla Express | ||
Sat Feb 8 2014 17:52 | 1st = 9 Tulla Express 2nd = 13 People Get Ready 3rd = 7 Harbor Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 Ogunde | ||
Sat Feb 8 2014 17:48 | 1st = 1 Ogunde 2nd = 8 Seal No More 3rd = 5 Brimarvi Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 9 Mireille | ||
Sat Feb 8 2014 17:40 | 1st = 9 Mireille 2nd = 3 True Storm 3rd = 5 Quokka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Majestic Odessa | ||
Sat Feb 8 2014 17:37 | 1st = 3 Majestic Odessa 2nd = 8 Hula Moola 3rd = 7 Cosmic Screamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 5 Shen Long | ||
Sat Feb 8 2014 17:35 | 1st = 5 Shen Long 2nd = 10 Farm Boy 3rd = 11 Truly Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 14 Doctor David | ||
Sat Feb 8 2014 17:31 | 1st = 14 Doctor David 2nd = 3 Escoffier 3rd = 4 Jopa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 7 Dynamics | ||
Sat Feb 8 2014 17:26 | 1st = 7 Dynamics 2nd = 4 Twin Falls 3rd = 1 Noble Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 8 Recoinage | ||
Sat Feb 8 2014 17:22 | 1st = 8 Recoinage 2nd = 10 Pillow Talk 3rd = 3 Bugaboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 6 Games | ||
Sat Feb 8 2014 17:17 | 1st = 6 Games 2nd = 4 Strombo 3rd = 3 Maginnis Magee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Pull No Punches | ||
Sat Feb 8 2014 17:13 | 1st = 2 Pull No Punches 2nd = 1 Cellarmaster 3rd = 4 Magical Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 6 Lost Heritage | ||
Sat Feb 8 2014 17:05 | 1st = 6 Lost Heritage 2nd = 2 Chinetti 3rd = 4 Foxalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 7 My Fling | ||
Sat Feb 8 2014 17:00 | 1st = 7 My Fling 2nd = 3 No Hard Feelings 3rd = 1 Diamond Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 5 Palmera Lad | ||
Sat Feb 8 2014 16:56 | 1st = 5 Palmera Lad 2nd = 2 Secret Harmony 3rd = 11 Casarati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 4 Opoho | ||
Sat Feb 8 2014 16:51 | 1st = 4 Opoho 2nd = 13 Poison Pill 3rd = 1 Dashexpress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 7 Red Excitement | ||
Sat Feb 8 2014 16:47 | 1st = 7 Red Excitement 3rd = 3 Monton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 8 Kinnersley | ||
Sat Feb 8 2014 16:47 | 1st = 8 Kinnersley 3rd = 3 Monton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 8 Let It Snow | ||
Sat Feb 8 2014 16:42 | 1st = 8 Let It Snow 2nd = 2 Regal Tier 3rd = 5 Chills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 9 Unspun | ||
Sat Feb 8 2014 16:38 | 1st = 9 Unspun 2nd = 7 Flask 3rd = 1 Geordies Second |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Dirty Flirty | ||
Sat Feb 8 2014 16:30 | 1st = 2 Dirty Flirty 2nd = 8 Drive West 3rd = 4 Shoot For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 Magical Stance | ||
Sat Feb 8 2014 16:25 | 1st = 1 Magical Stance 2nd = 6 Saturday Saga 3rd = 2 Mifflin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 11 Valerie Damour | ||
Sat Feb 8 2014 16:21 | 1st = 11 Valerie Damour 2nd = 5 Senta Desert 3rd = 10 Storm Fabulador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 4 Alerts Image | ||
Sat Feb 8 2014 16:16 | 1st = 4 Alerts Image 2nd = 6 Kosciuszko Moon 3rd = 12 Black Friday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 10 Appearance | ||
Sat Feb 8 2014 16:12 | 1st = 10 Appearance 2nd = 9 River Lad 3rd = 8 Sizzling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 6 Miss Fifi | ||
Sat Feb 8 2014 16:07 | 1st = 6 Miss Fifi 2nd = 9 Tears 3rd = 3 Fishfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 8 Sea Major | ||
Sat Feb 8 2014 16:05 | 1st = 8 Sea Major 2nd = 6 Fiftyshadesofgrey 3rd = 2 Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 14 Violets Are Blue | ||
Sat Feb 8 2014 16:03 | 1st = 14 Violets Are Blue 2nd = 8 Calianco 3rd = 13 Sunday Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 10 Cadenza | ||
Sat Feb 8 2014 15:55 | 1st = 10 Cadenza 2nd = 9 Versed Remedy 3rd = 1 Jezpark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 5 Resurrect | ||
Sat Feb 8 2014 15:50 | 1st = 5 Resurrect 2nd = 9 Mary Lou 3rd = 14 Pherenice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 9 Seeking More | ||
Sat Feb 8 2014 15:45 | 1st = 9 Seeking More 2nd = 4 Trail Boss 3rd = 8 Gday Old Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 1 Late Starter | ||
Sat Feb 8 2014 15:40 | 1st = 1 Late Starter 2nd = 10 Georges Mistake 3rd = 8 Valley Of Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 9 Almighty Charge | ||
Sat Feb 8 2014 15:35 | 1st = 9 Almighty Charge 2nd = 1 My Destiny 3rd = 5 Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Chamandi | ||
Sat Feb 8 2014 15:30 | 1st = 1 Chamandi 2nd = 2 River Spirit 3rd = 3 Alberts Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 11 Viadana | ||
Sat Feb 8 2014 15:29 | 1st = 11 Viadana 2nd = 9 Sacred Star 3rd = 13 Diademe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 6 Azna | ||
Sat Feb 8 2014 15:25 | 1st = 6 Azna 2nd = 7 White Sambuca 3rd = 4 Stravinsky Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 7 A Time For Julia | ||
Sat Feb 8 2014 15:20 | 1st = 7 A Time For Julia 2nd = 10 Danestroem 3rd = 4 Bonaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Xatel Ekwa | ||
Sat Feb 8 2014 15:15 | 1st = 4 Xatel Ekwa 2nd = 7 Slots 3rd = 3 Sukraji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 9 - 13 Mibachelorboy | ||
Sat Feb 8 2014 15:15 | 1st = 13 Mibachelorboy 2nd = 5 Canyon 3rd = 1 Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 3 Peterhof | ||
Sat Feb 8 2014 15:10 | 1st = 3 Peterhof 2nd = 7 Adorabubble 3rd = 2 Dr Barnard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 7 Mamas Luck | ||
Sat Feb 8 2014 15:07 | 1st = 7 Mamas Luck 2nd = 5 Perfect Cadence 3rd = 3 Gunna Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 6 Sky Host | ||
Sat Feb 8 2014 15:05 | 1st = 6 Sky Host 2nd = 7 Red Room Of Pain 3rd = 8 Miss Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 8 Target In Sight | ||
Sat Feb 8 2014 15:00 | 1st = 8 Target In Sight 2nd = 5 Canny Ballad 3rd = 7 Mr Jackman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Final Crescendo | ||
Sat Feb 8 2014 14:55 | 1st = 1 Final Crescendo 2nd = 5 Luck From Above 3rd = 4 Dwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 2 Smartly | ||
Sat Feb 8 2014 14:54 | 1st = 2 Smartly 2nd = 5 Coachline 3rd = 7 Peacefuleasyfeelin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Deiheros | ||
Sat Feb 8 2014 14:50 | 1st = 4 Deiheros 2nd = 11 Tiger Ruby 3rd = 6 The Kununurra Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 3 Moment Of Change | ||
Sat Feb 8 2014 14:45 | 1st = 3 Moment Of Change 2nd = 8 Eurozone 3rd = 7 Shamus Award |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 9 Chiliad | ||
Sat Feb 8 2014 14:40 | 1st = 9 Chiliad 2nd = 7 Gold Chip 3rd = 8 Smart Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 4 Sir Gus | ||
Sat Feb 8 2014 14:40 | 1st = 4 Sir Gus 2nd = 8 Rosehip 3rd = 3 The Beaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 1 Flying Home | ||
Sat Feb 8 2014 14:35 | 1st = 1 Flying Home 2nd = 7 Anna Lizzie 3rd = 2 Borehole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 11 Rustle Of Silk | ||
Sat Feb 8 2014 14:32 | 1st = 11 Rustle Of Silk 2nd = 5 Nullaar 3rd = 7 Eenie Gran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 7 Racing Tycoon | ||
Sat Feb 8 2014 14:30 | 1st = 7 Racing Tycoon 2nd = 4 Game Thief 3rd = 5 Justiceforall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Order Of The Sun | ||
Sat Feb 8 2014 14:25 | 1st = 4 Order Of The Sun 2nd = 3 Agadir 3rd = 9 Mr One Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Creditable | ||
Sat Feb 8 2014 14:20 | 1st = 4 Creditable 2nd = 5 Excepts 3rd = 2 Brigadoon Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 8 Costume | ||
Sat Feb 8 2014 14:19 | 1st = 8 Costume 2nd = 1 Shuka 3rd = 4 The Solitaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Boristar | ||
Sat Feb 8 2014 14:15 | 1st = 3 Boristar 2nd = 5 Serbian Crown 3rd = 8 King Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 3 Lankan Rupee | ||
Sat Feb 8 2014 14:10 | 1st = 3 Lankan Rupee 2nd = 7 Iconic 3rd = 4 First Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 10 Interspersed | ||
Sat Feb 8 2014 14:05 | 1st = 10 Interspersed 2nd = 7 Trumped 3rd = 5 Stable Surprize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 2 Iamishwara | ||
Sat Feb 8 2014 14:05 | 1st = 2 Iamishwara 2nd = 1 Goldminer 3rd = 5 Dame Margot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 3 Looks Like The Cat | ||
Sat Feb 8 2014 14:00 | 1st = 3 Looks Like The Cat 2nd = 8 Vintage Bon 3rd = 1 No Problem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 4 Killorglin | ||
Sat Feb 8 2014 13:57 | 1st = 4 Killorglin 2nd = 10 Ishshah 3rd = 2 Just Pay Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 2 Fremont Street | ||
Sat Feb 8 2014 13:55 | 1st = 2 Fremont Street 2nd = 3 Black Aston 3rd = 8 Delayed Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 6 Pentometer | ||
Sat Feb 8 2014 13:50 | 1st = 6 Pentometer 2nd = 2 Celtic Prince 3rd = 5 Sommernachtstraum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Extra Shot | ||
Sat Feb 8 2014 13:45 | 1st = 3 Extra Shot 2nd = 4 Haven Angel 3rd = 2 High Degree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 8 Carlotta | ||
Sat Feb 8 2014 13:44 | 1st = 8 Carlotta 2nd = 13 Neena Rock 3rd = 11 Perfect Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 White Roe | ||
Sat Feb 8 2014 13:40 | 1st = 2 White Roe 2nd = 6 Scalaire 3rd = 1 Joseph Arnold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 4 Rubick | ||
Sat Feb 8 2014 13:35 | 1st = 4 Rubick 2nd = 8 Jabali 3rd = 3 Chivalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 11 Parraay | ||
Sat Feb 8 2014 13:30 | 1st = 11 Parraay 2nd = 6 Table Two 3rd = 4 Eager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 4 Mighty Solomon | ||
Sat Feb 8 2014 13:30 | 1st = 4 Mighty Solomon 2nd = 3 Sound Barrier 3rd = 8 Alagint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 1 Angelology | ||
Sat Feb 8 2014 13:20 | 1st = 1 Angelology 2nd = 2 Base 3rd = 6 Cadels Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 1 Law | ||
Sat Feb 8 2014 13:15 | 1st = 1 Law 2nd = 3 Hostwin Pegasus 3rd = 4 Klammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 2 Hera | ||
Sat Feb 8 2014 13:09 | 1st = 2 Hera 2nd = 1 Spellbinder 3rd = 6 The Fire Inside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 3 Earthquake | ||
Sat Feb 8 2014 13:05 | 1st = 3 Earthquake 2nd = 1 Eloping 3rd = 4 Lumosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 8 High Tec | ||
Sat Feb 8 2014 12:54 | 1st = 8 High Tec 2nd = 12 Illbeyourplatinum 3rd = 11 Vendemiaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 6 Siegestor | ||
Sat Feb 8 2014 12:45 | 1st = 6 Siegestor 2nd = 5 Reformer 3rd = 3 Diamond Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 4 Full Monty | ||
Sat Feb 8 2014 12:33 | 1st = 4 Full Monty 2nd = 6 Ira Bean 3rd = 17 Sir Lancelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 4 Spirits Dance | ||
Sat Feb 8 2014 12:30 | 1st = 4 Spirits Dance 2nd = 7 Marianne 3rd = 10 Patricia Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 4 Benzini | ||
Sat Feb 8 2014 12:20 | 1st = 4 Benzini 2nd = 3 Silverdale 3rd = 7 Mels Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 3 Stingray | ||
Sat Feb 8 2014 12:10 | 1st = 3 Stingray 2nd = 5 Evas Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 3 Thunder Fantasy | ||
Sat Feb 8 2014 12:00 | 1st = 3 Thunder Fantasy 2nd = 2 Rock Hero 3rd = 5 Late Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 5 Lady Royale | ||
Sat Feb 8 2014 11:58 | 1st = 5 Lady Royale 2nd = 4 Highland Park 3rd = 6 Twice Smitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 3 Centre Attention | ||
Sat Feb 8 2014 11:45 | 1st = 3 Centre Attention 2nd = 4 Lucky Belt 3rd = 6 Hedge Fund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 1 Drinkinndreamin | ||
Sat Feb 8 2014 11:40 | 1st = 1 Drinkinndreamin 2nd = 4 Slew Left 3rd = 6 Trilingual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 3 Chase The Rainbow | ||
Sat Feb 8 2014 11:30 | 1st = 3 Chase The Rainbow 2nd = 4 Star Rolling 3rd = 2 Pakal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 10 Sports Illustrated | ||
Sat Feb 8 2014 11:23 | 1st = 10 Sports Illustrated 2nd = 8 Leslies Legacy 3rd = 4 Rising Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 4 Manu | ||
Sat Feb 8 2014 11:10 | 1st = 4 Manu 2nd = 5 Torricella 3rd = 7 Dr Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 2 Use The Lot | ||
Sat Feb 8 2014 11:00 | 1st = 2 Use The Lot 2nd = 1 Maules Creek 3rd = 4 Devonshire Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 3 Delagos Secret | ||
Sat Feb 8 2014 10:48 | 1st = 3 Delagos Secret 2nd = 8 Mountain Jack 3rd = 1 Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 4 The Quiet Man | ||
Sat Feb 8 2014 10:35 | 1st = 4 The Quiet Man 2nd = 5 Neat Belt 3rd = 1 Blame De Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 10 - 4 Quick Peace | ||
Sat Feb 8 2014 1:50 | 1st = 4 Quick Peace 2nd = 6 Our Lucky Su Zen 3rd = 7 Spoilt Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 2 Shardons Rocket | ||
Sat Feb 8 2014 1:40 | 1st = 2 Shardons Rocket 2nd = 5 Rojen Cruz 3rd = 7 Pride Of Colorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 9 - 2 Nicen Shady | ||
Sat Feb 8 2014 1:25 | 1st = 2 Nicen Shady 2nd = 3 Imali 3rd = 1 Yeehah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Bobby Teal | ||
Sat Feb 8 2014 1:10 | 1st = 1 Bobby Teal 2nd = 9 J Walker 3rd = 6 Lord Coburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Typan | ||
Sat Feb 8 2014 1:07 | 1st = 2 Typan 2nd = 8 Ciderlou 3rd = 6 Cupid Not Stupid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 2 Still Chokin | ||
Sat Feb 8 2014 0:55 | 1st = 2 Still Chokin 2nd = 8 Dontgetmeruffled 3rd = 6 My Lady Of The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Chancey | ||
Sat Feb 8 2014 0:47 | 1st = 6 Chancey 2nd = 8 Classic Sahara 3rd = 1 Feta Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Artistic Copper | ||
Sat Feb 8 2014 0:40 | 1st = 2 Artistic Copper 2nd = 6 Lipizzaner 3rd = 5 Shez Sensational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 1 Jasper Casper | ||
Sat Feb 8 2014 0:30 | 1st = 1 Jasper Casper 2nd = 7 Call Me Zorro 3rd = 2 Adda Doubletrouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Tryline | ||
Sat Feb 8 2014 0:27 | 1st = 8 Tryline 2nd = 2 Last Day 3rd = 4 Unleash Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Marooned | ||
Sat Feb 8 2014 0:10 | 1st = 6 Marooned 2nd = 10 Northern Assassin 3rd = 11 Copagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Prang Monelli | ||
Sat Feb 8 2014 0:07 | 1st = 3 Prang Monelli 2nd = 7 Charity Earner 3rd = 8 Paddy Daire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 4 Disco Gemini | ||
Sat Feb 8 2014 0:00 | 1st = 4 Disco Gemini 2nd = 1 Littlemissbriza 3rd = 2 Wilkins Lucinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Royal Gamble | ||
Wed Jan 8 2014 23:57 | 1st = 2 Royal Gamble 2nd = 7 Do The Roar 3rd = 8 Cosmic Dom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Legal Miss | ||
Wed Jan 8 2014 23:37 | 1st = 3 Legal Miss 2nd = 1 Marsovin 3rd = 2 Spitfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Little Down Duke | ||
Wed Jan 8 2014 23:22 | 1st = 3 Little Down Duke 2nd = 4 Cosmic Shot 3rd = 1 Septacom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Ethernet | ||
Wed Jan 8 2014 23:05 | 1st = 1 Ethernet 2nd = 2 Lunar Corona 3rd = 6 Super Smiley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Senor Gold | ||
Wed Jan 8 2014 22:50 | 1st = 8 Senor Gold 2nd = 4 My Girl Honey 3rd = 2 Crazy Chev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Mr Sprite | ||
Wed Jan 8 2014 22:42 | 1st = 7 Mr Sprite 2nd = 2 Sunday Morning 3rd = 8 Pier Street Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Kifinti | ||
Wed Jan 8 2014 22:37 | 1st = 4 Kifinti 2nd = 8 Lively Laddie 3rd = 1 Paddy Cambaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 7 Velocity Chezon | ||
Wed Jan 8 2014 22:32 | 1st = 7 Velocity Chezon 2nd = 2 Savannahs Boy 3rd = 5 Pretty Composed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Riverside Mary | ||
Wed Jan 8 2014 22:27 | 1st = 5 Riverside Mary 2nd = 7 Mar Wah 3rd = 1 My Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 10 Get Around Him | ||
Wed Jan 8 2014 22:22 | 1st = 10 Get Around Him 2nd = 4 Hard Merchandise 3rd = 5 Ceallach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Terry Tibbs | ||
Wed Jan 8 2014 22:18 | 1st = 6 Terry Tibbs 3rd = 2 Dyna Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Symmetry Lad | ||
Wed Jan 8 2014 22:18 | 1st = 3 Symmetry Lad 3rd = 2 Dyna Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Queen Of Sienna | ||
Wed Jan 8 2014 22:14 | 1st = 4 Queen Of Sienna 2nd = 7 Golden Glory 3rd = 8 Wide Open |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 9 - 3 Queen Khawaja | ||
Wed Jan 8 2014 22:10 | 1st = 3 Queen Khawaja 2nd = 7 Wranglers Rockstar 3rd = 5 Famous Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Vivo Bale | ||
Wed Jan 8 2014 22:08 | 1st = 4 Vivo Bale 2nd = 8 Penn Bale 3rd = 7 Pyke Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Gold Mandagery | ||
Wed Jan 8 2014 22:07 | 1st = 4 Gold Mandagery 2nd = 5 Otago 3rd = 6 Dark Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 Spikey Boy | ||
Wed Jan 8 2014 22:05 | 1st = 6 Spikey Boy 2nd = 9 Selinia 3rd = 4 Arizona Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 5 Thats Rite | ||
Wed Jan 8 2014 22:00 | 1st = 5 Thats Rite 2nd = 6 Cullective 3rd = 1 Glitzy Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Walkaway Ablaze | ||
Wed Jan 8 2014 21:58 | 1st = 2 Walkaway Ablaze 2nd = 8 Long Sigh 3rd = 6 Jimmy Two Hats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Galileo Beach | ||
Wed Jan 8 2014 21:55 | 1st = 2 Galileo Beach 2nd = 6 Refund 3rd = 3 Tormented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Makedonia | ||
Wed Jan 8 2014 21:52 | 1st = 7 Makedonia 2nd = 8 Mick Mow 3rd = 2 Who Told Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Rubix Que | ||
Wed Jan 8 2014 21:51 | 1st = 4 Rubix Que 2nd = 5 Fast Arrow 3rd = 2 Clare Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 8 White Pointer | ||
Wed Jan 8 2014 21:45 | 1st = 8 White Pointer 2nd = 7 Cool Cat Charlie 3rd = 3 Hurrican Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 8 Brioso Spirit | ||
Wed Jan 8 2014 21:40 | 1st = 8 Brioso Spirit 2nd = 5 Highly Persuasive 3rd = 1 Cheeky Chic Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Santas Serena | ||
Wed Jan 8 2014 21:38 | 1st = 2 Santas Serena 2nd = 7 Sabah Magic 3rd = 3 Roger The Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Replica Queen | ||
Wed Jan 8 2014 21:36 | 1st = 5 Replica Queen 2nd = 8 Deputy Chief 3rd = 3 Arizona Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Gotcha Wish | ||
Wed Jan 8 2014 21:35 | 1st = 4 Gotcha Wish 2nd = 2 Velocity Zing 3rd = 1 Pretty Peggy Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 5 Lovable Larrikin | ||
Wed Jan 8 2014 21:30 | 1st = 5 Lovable Larrikin 2nd = 3 Our Walden Bury 3rd = 1 Well Oiled Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Freddy Diesel | ||
Wed Jan 8 2014 21:26 | 1st = 2 Freddy Diesel 2nd = 8 Gold Buccaneer 3rd = 4 Matador Mariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Banjo Boy | ||
Wed Jan 8 2014 21:22 | 1st = 1 Banjo Boy 2nd = 7 Keybow 3rd = 8 Nobby Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Efwon Eleven | ||
Wed Jan 8 2014 21:17 | 1st = 1 Efwon Eleven 2nd = 10 Matilda Belle 3rd = 4 Red Raphael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Crump | ||
Wed Jan 8 2014 21:15 | 1st = 3 Crump 2nd = 2 Victa Bale 3rd = 8 Cracker Jack Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Magical Knocka | ||
Wed Jan 8 2014 21:12 | 1st = 5 Magical Knocka 2nd = 4 Paua To Charge 3rd = 7 Hardy Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 4 Marquez | ||
Wed Jan 8 2014 21:07 | 1st = 4 Marquez 2nd = 2 Mayihaveabiscuit 3rd = 1 Baked In The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 4 Gold Hunter | ||
Wed Jan 8 2014 21:05 | 1st = 4 Gold Hunter 2nd = 7 Macgallen 3rd = 8 Manyana Marko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 5 Hotasel | ||
Wed Jan 8 2014 21:00 | 1st = 5 Hotasel 2nd = 6 Donavan Maguire 3rd = 7 Kilbirnie North View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Black Veil | ||
Wed Jan 8 2014 20:58 | 1st = 2 Black Veil 2nd = 1 Slipaway Twister 3rd = 8 Besancion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Cosmic Royale | ||
Wed Jan 8 2014 20:55 | 1st = 7 Cosmic Royale 2nd = 5 Prince Polo 3rd = 6 Kraka Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Our Midnight Mayhem | ||
Wed Jan 8 2014 20:51 | 1st = 6 Our Midnight Mayhem 2nd = 1 Keepher Interested 3rd = 8 Empyrean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Fadila Bale | ||
Wed Jan 8 2014 20:49 | 1st = 4 Fadila Bale 2nd = 6 Easton Bale 3rd = 8 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Sir Lancelot | ||
Wed Jan 8 2014 20:46 | 1st = 7 Sir Lancelot 2nd = 1 Apex Predator 3rd = 5 Classy Sahara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 6 Grin For Miss | ||
Wed Jan 8 2014 20:42 | 1st = 6 Grin For Miss 2nd = 2 Im No Lady 3rd = 1 Time And Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Cornelius Fudge | ||
Wed Jan 8 2014 20:40 | 1st = 8 Cornelius Fudge 2nd = 3 Mid Air Crash 3rd = 7 Born On Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Cosmic Waters | ||
Wed Jan 8 2014 20:37 | 1st = 6 Cosmic Waters 2nd = 2 Pelican Princess 3rd = 7 Lois Faye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 1 Copthewrath | ||
Wed Jan 8 2014 20:33 | 1st = 1 Copthewrath 2nd = 5 Attitude Adjuster 3rd = 4 Queen Mab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Sweet It Is | ||
Wed Jan 8 2014 20:28 | 1st = 6 Sweet It Is 2nd = 3 Newfire Riley 3rd = 2 Infinite Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Spring Eddie | ||
Wed Jan 8 2014 20:25 | 1st = 4 Spring Eddie 2nd = 6 Cosmic Ben 3rd = 2 Arizona Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Fremarksuel | ||
Wed Jan 8 2014 20:21 | 1st = 5 Fremarksuel 2nd = 6 Moonlight Spirit 3rd = 3 Cee J P |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Speed Series | ||
Wed Jan 8 2014 20:19 | 1st = 1 Speed Series 2nd = 8 Sapporo 3rd = 4 Hot Thomeli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Fantastic Emma | ||
Wed Jan 8 2014 20:16 | 1st = 5 Fantastic Emma 2nd = 6 Smiling Star 3rd = 2 Aluminater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 3 Spacious Star | ||
Wed Jan 8 2014 20:12 | 1st = 3 Spacious Star 2nd = 8 Forever Texas 3rd = 2 Instant Chemistry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Turbo Norris | ||
Wed Jan 8 2014 20:10 | 1st = 3 Turbo Norris 2nd = 2 April Rose 3rd = 7 Talks Cheeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 5 Factory Bullett | ||
Wed Jan 8 2014 20:07 | 1st = 5 Factory Bullett 2nd = 1 Earthling 3rd = 8 Crazy Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 4 Wongalea Bingo | ||
Wed Jan 8 2014 20:03 | 1st = 4 Wongalea Bingo 2nd = 1 Sonofathena 3rd = 2 Los Bravos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Addys Delight | ||
Wed Jan 8 2014 20:01 | 1st = 1 Addys Delight 2nd = 3 Southwood Duke 3rd = 4 Premier Porscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Rustys Crusader | ||
Wed Jan 8 2014 19:58 | 1st = 2 Rustys Crusader 2nd = 5 Heffner 3rd = 3 Shy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 9 Johnny Armbros | ||
Wed Jan 8 2014 19:53 | 1st = 9 Johnny Armbros 2nd = 8 Badjellys Courage 3rd = 5 Spekyslittleterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Magical Mist | ||
Wed Jan 8 2014 19:50 | 1st = 9 Magical Mist 2nd = 4 Jestic 3rd = 7 Miss Meyet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Miss Society | ||
Wed Jan 8 2014 19:48 | 1st = 5 Miss Society 2nd = 2 Shes Yours 3rd = 1 Enjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 4 Droopys Jenmar | ||
Wed Jan 8 2014 19:45 | 1st = 4 Droopys Jenmar 2nd = 1 Peas And Pie 3rd = 2 Right Arm Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 2 Skewbridge Road | ||
Wed Jan 8 2014 19:40 | 1st = 2 Skewbridge Road 2nd = 8 Sicilian Slumber 3rd = 5 Toptenshootout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Oxley Legend | ||
Wed Jan 8 2014 19:38 | 1st = 6 Oxley Legend 2nd = 4 Live Wire 3rd = 3 Ronny Colins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Who Lee Gun | ||
Wed Jan 8 2014 19:35 | 1st = 1 Who Lee Gun 2nd = 6 Trade In 3rd = 9 Ausczech Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 6 Keringle Ideal | ||
Wed Jan 8 2014 19:30 | 1st = 6 Keringle Ideal 2nd = 5 Fantail 3rd = 7 Roustabout Ronnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Bit Chili Billie | ||
Wed Jan 8 2014 19:28 | 1st = 5 Bit Chili Billie 2nd = 2 Twilight Vixen 3rd = 1 High Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Wheres Ariek | ||
Wed Jan 8 2014 19:25 | 1st = 1 Wheres Ariek 2nd = 2 Seven Sevens 3rd = 5 Dig Deep Dooms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Falcon Vista | ||
Wed Jan 8 2014 19:20 | 1st = 7 Falcon Vista 2nd = 6 Proby One 3rd = 1 Titanium Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Dynamos Gift | ||
Wed Jan 8 2014 19:18 | 1st = 3 Dynamos Gift 2nd = 2 Scintillating 3rd = 1 Call Me Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Songburg | ||
Wed Jan 8 2014 19:15 | 1st = 5 Songburg 2nd = 3 Zonte 3rd = 4 Movies By Burswood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 5 Magic Trump | ||
Wed Jan 8 2014 19:10 | 1st = 5 Magic Trump 2nd = 4 Crackerjack Jo 3rd = 3 Spruce It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Lektra Happy | ||
Wed Jan 8 2014 19:08 | 1st = 2 Lektra Happy 2nd = 4 Knees Up 3rd = 8 Blistering Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Droopys Bay | ||
Wed Jan 8 2014 19:05 | 1st = 1 Droopys Bay 2nd = 2 Sue Benny 3rd = 6 Hardaway Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Golden Chord | ||
Wed Jan 8 2014 19:04 | 1st = 8 Golden Chord 2nd = 6 Zorzoli 3rd = 5 Mr Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 11 Seca Dream | ||
Wed Jan 8 2014 19:00 | 1st = 11 Seca Dream 2nd = 9 Starcrazy 3rd = 10 Son Of Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Slipaway Jaqui | ||
Wed Jan 8 2014 18:57 | 1st = 8 Slipaway Jaqui 2nd = 7 Namron Star 3rd = 9 Viv Tudor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 The Arch Nemesis | ||
Wed Jan 8 2014 18:52 | 1st = 7 The Arch Nemesis 2nd = 9 Only Rainbows 3rd = 8 Mister Elegant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Grifter Bale | ||
Wed Jan 8 2014 18:49 | 1st = 3 Grifter Bale 2nd = 5 Ever Alert 3rd = 7 Wealthy Schooner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 3 My Tiger Lily | ||
Wed Jan 8 2014 18:44 | 1st = 3 My Tiger Lily 2nd = 2 Mister Bo Woody 3rd = 8 Transaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Woomera | ||
Wed Jan 8 2014 18:43 | 1st = 1 Woomera 2nd = 8 Spotted Lucy 3rd = 3 Soho Shingana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 11 Doubt You Catch Me | ||
Wed Jan 8 2014 18:40 | 1st = 11 Doubt You Catch Me 2nd = 6 Vlotto 3rd = 3 Ninu Yarada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Something Blue | ||
Wed Jan 8 2014 18:37 | 1st = 8 Something Blue 2nd = 7 Imposing Sind 3rd = 2 Early Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Alderley Report | ||
Wed Jan 8 2014 18:36 | 1st = 1 Alderley Report 2nd = 2 Wizpers Gun 3rd = 10 Miss Huxtable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 9 - 12 Guru Rez | ||
Wed Jan 8 2014 18:35 | 1st = 12 Guru Rez 2nd = 8 Beer Belly 3rd = 1 Regio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Wicked Miss | ||
Wed Jan 8 2014 18:32 | 1st = 1 Wicked Miss 2nd = 7 Magic Molly 3rd = 6 Secret Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Em Jay Fortyseven | ||
Wed Jan 8 2014 18:26 | 1st = 8 Em Jay Fortyseven 2nd = 1 Rayner Storm 3rd = 3 Rose Harvest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Mahogany Saphire | ||
Wed Jan 8 2014 18:25 | 1st = 4 Mahogany Saphire 2nd = 8 Well Advertised 3rd = 5 Thyme For Bed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Zula Kahn | ||
Wed Jan 8 2014 18:22 | 1st = 4 Zula Kahn 2nd = 7 Hot Shamrock 3rd = 9 Only A Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Jasper Gold | ||
Wed Jan 8 2014 18:17 | 1st = 4 Jasper Gold 2nd = 1 Studleigh Billy 3rd = 5 White Eye Markei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Emma Phase | ||
Wed Jan 8 2014 18:16 | 1st = 2 Emma Phase 2nd = 5 Monolith 3rd = 8 Royal Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Hot Stryker | ||
Wed Jan 8 2014 18:14 | 1st = 3 Hot Stryker 2nd = 9 Chrystals Jett 3rd = 1 Winsome Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 4 Madison Bromac | ||
Wed Jan 8 2014 18:09 | 1st = 4 Madison Bromac 2nd = 5 Why So Serious 3rd = 9 Destiny Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Sky Alert | ||
Wed Jan 8 2014 18:08 | 1st = 2 Sky Alert 2nd = 5 Ice Train 3rd = 1 Calippo Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Incentive Scheme | ||
Wed Jan 8 2014 18:05 | 1st = 2 Incentive Scheme 2nd = 5 Sax On The Beach 3rd = 1 Drive West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 13 Red Eagle | ||
Wed Jan 8 2014 18:00 | 1st = 13 Red Eagle 2nd = 10 Gotta Dream 3rd = 8 Royal Rapture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Avondale Charm | ||
Wed Jan 8 2014 17:59 | 1st = 3 Avondale Charm 2nd = 8 Cosmic Explorer 3rd = 6 Koby Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Galway Tornado | ||
Wed Jan 8 2014 17:57 | 1st = 4 Galway Tornado 2nd = 8 Winged Elite 3rd = 5 Sudoku Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Earth Shakes | ||
Wed Jan 8 2014 17:53 | 1st = 1 Earth Shakes 2nd = 7 Miss Tamera 3rd = 2 Blonde Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 14 Wish Upon A Star | ||
Wed Jan 8 2014 17:48 | 1st = 14 Wish Upon A Star 2nd = 3 Mishani Edge 3rd = 18 Giovanna Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 10 Fear The Pom | ||
Wed Jan 8 2014 17:47 | 1st = 10 Fear The Pom 2nd = 1 Elite Digger 3rd = 5 War Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 9 Nico Serrano | ||
Wed Jan 8 2014 17:43 | 1st = 9 Nico Serrano 2nd = 10 Zoes Dream 3rd = 2 Sultry Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Dasha Magic | ||
Wed Jan 8 2014 17:39 | 1st = 8 Dasha Magic 2nd = 5 Masii 3rd = 7 Forrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Nevaeh Beach | ||
Wed Jan 8 2014 17:37 | 1st = 1 Nevaeh Beach 2nd = 7 Black Attitude 3rd = 6 Barra Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 6 Noble Romp | ||
Wed Jan 8 2014 17:33 | 1st = 6 Noble Romp 2nd = 1 Trenchtown 3rd = 2 Umaluka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Moto Parilla | ||
Wed Jan 8 2014 17:30 | 1st = 3 Moto Parilla 2nd = 6 Road Warrior 3rd = 2 Little Butterfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Mclaran | ||
Wed Jan 8 2014 17:29 | 1st = 5 Mclaran 2nd = 8 Zafonic Zjahdi 3rd = 9 Dioro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 4 Pure Glamour | ||
Wed Jan 8 2014 17:26 | 1st = 4 Pure Glamour 2nd = 7 Livorno Express 3rd = 6 School Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 3 Crystal Reef | ||
Wed Jan 8 2014 17:22 | 1st = 3 Crystal Reef 2nd = 9 Yuppony 3rd = 8 Strait Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Raging Obsession | ||
Wed Jan 8 2014 17:19 | 1st = 6 Raging Obsession 2nd = 5 Winning Hearts 3rd = 7 Coco Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Joe Hanley | ||
Wed Jan 8 2014 17:18 | 1st = 4 Joe Hanley 2nd = 5 Lagoon Eastwood 3rd = 7 Johnny Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 6 Amber Cavalier | ||
Wed Jan 8 2014 17:15 | 1st = 6 Amber Cavalier 2nd = 14 Bet You She Rocks 3rd = 11 East Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 On the Fringe | ||
Wed Jan 8 2014 17:12 | 1st = 2 On the Fringe 2nd = 7 Bullies Rule 3rd = 9 Kozmik Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 7 Retune | ||
Wed Jan 8 2014 17:08 | 1st = 7 Retune 2nd = 2 To The North 3rd = 8 Forest Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Black Oyster | ||
Wed Jan 8 2014 17:07 | 1st = 1 Black Oyster 2nd = 8 Sin Cara 3rd = 2 Whiz Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 13 Forbidden Forest | ||
Wed Jan 8 2014 17:03 | 1st = 13 Forbidden Forest 2nd = 12 Major Deed 3rd = 3 Alina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 10 Our Celladoor | ||
Wed Jan 8 2014 17:00 | 1st = 10 Our Celladoor 2nd = 1 Fine Bubbles 3rd = 14 Intimate Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Regal Grove | ||
Wed Jan 8 2014 16:59 | 1st = 8 Regal Grove 2nd = 2 Garrys Dream 3rd = 7 Wing It Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Sportsman Shiraz | ||
Wed Jan 8 2014 16:57 | 1st = 1 Sportsman Shiraz 2nd = 2 Bully Blue Boy 3rd = 8 Bellisimo Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 1 Real Fantasy | ||
Wed Jan 8 2014 16:53 | 1st = 1 Real Fantasy 2nd = 10 Defamatory 3rd = 3 Carmen Over Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Set And Match | ||
Wed Jan 8 2014 16:50 | 1st = 8 Set And Match 2nd = 2 Senor Grizzly 3rd = 3 Warra Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Tara Meadow | ||
Wed Jan 8 2014 16:49 | 1st = 4 Tara Meadow 2nd = 5 Lynlaw Zane 3rd = 2 Soho Dingane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 8 Success Park | ||
Wed Jan 8 2014 16:46 | 1st = 8 Success Park 2nd = 2 California Dude 3rd = 7 Danreign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 7 Flash Al Moon | ||
Wed Jan 8 2014 16:42 | 1st = 7 Flash Al Moon 2nd = 1 Rebel Bride 3rd = 6 Loaded Owners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Summers Bug | ||
Wed Jan 8 2014 16:39 | 1st = 6 Summers Bug 2nd = 8 Wilby Special 3rd = 9 Kikem Plugger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Sassy Sarah | ||
Wed Jan 8 2014 16:38 | 1st = 8 Sassy Sarah 2nd = 1 Reecy Gogolac 3rd = 2 Magic Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 5 Cadels Gold | ||
Wed Jan 8 2014 16:35 | 1st = 5 Cadels Gold 2nd = 8 Prospector 3rd = 3 Pretty Adamant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Whisper Moon | ||
Wed Jan 8 2014 16:32 | 1st = 6 Whisper Moon 2nd = 8 Queen Millions 3rd = 2 Bit Bazzaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 7 Big Decision | ||
Wed Jan 8 2014 16:28 | 1st = 7 Big Decision 2nd = 11 River Spirit 3rd = 9 Doctor David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Compact Kiwi | ||
Wed Jan 8 2014 16:27 | 1st = 5 Compact Kiwi 2nd = 2 Saint Propelled 3rd = 7 Better Not Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Too Tall Toby | ||
Wed Jan 8 2014 16:24 | 1st = 7 Too Tall Toby 2nd = 3 Stitch Miss 3rd = 4 Prince Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 8 Royal Capone | ||
Wed Jan 8 2014 16:23 | 1st = 8 Royal Capone 2nd = 10 Somedreamsomewhere 3rd = 3 Raylan Gibbins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 10 Jacinta | ||
Wed Jan 8 2014 16:20 | 1st = 10 Jacinta 2nd = 9 Im In The Money 3rd = 6 Bilyana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 9 Markos Magic | ||
Wed Jan 8 2014 16:19 | 1st = 9 Markos Magic 2nd = 7 Fashion Princess 3rd = 1 Kiss Me Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Zambezi Rock | ||
Wed Jan 8 2014 16:17 | 1st = 5 Zambezi Rock 2nd = 8 Bolivia 3rd = 10 Snappy Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 5 Wyara Miss | ||
Wed Jan 8 2014 16:13 | 1st = 5 Wyara Miss 2nd = 4 Twilight Dancer 3rd = 6 Glenariff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Big Hoff | ||
Wed Jan 8 2014 16:10 | 1st = 2 Big Hoff 2nd = 3 Paua Of Villia 3rd = 7 King Biscuit Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Suzie Sanderson | ||
Wed Jan 8 2014 16:09 | 1st = 6 Suzie Sanderson 2nd = 1 Jeff Hunt 3rd = 4 Mini Ang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 3 Foxalicious | ||
Wed Jan 8 2014 16:06 | 1st = 3 Foxalicious 2nd = 6 Butterfly Kiss 3rd = 1 Mireille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Wichita Mclaren | ||
Wed Jan 8 2014 16:05 | 1st = 7 Wichita Mclaren 2nd = 1 Mr Punting 3rd = 4 Robby Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 1 Am I There Yet | ||
Wed Jan 8 2014 16:02 | 1st = 1 Am I There Yet 2nd = 4 All I Got 3rd = 7 Evil Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Boardies | ||
Wed Jan 8 2014 15:59 | 1st = 1 Boardies 2nd = 4 Fusaichi Kahn 3rd = 2 Velocity Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Billys Girl | ||
Wed Jan 8 2014 15:58 | 1st = 6 Billys Girl 2nd = 2 Katie Maree 3rd = 5 Ricky Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Mandla | ||
Wed Jan 8 2014 15:55 | 1st = 5 Mandla 2nd = 16 Ticket To Toorak 3rd = 15 Tigers Cub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 El Kalini | ||
Wed Jan 8 2014 15:52 | 1st = 5 El Kalini 2nd = 3 Paula Dawn 3rd = 8 Sir Bluestone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Madd Punting | ||
Wed Jan 8 2014 15:51 | 1st = 3 Madd Punting 2nd = 8 Rileys Thunder 3rd = 7 Bar No Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 10 Walkin Tall | ||
Wed Jan 8 2014 15:48 | 1st = 10 Walkin Tall 2nd = 1 Like Brand New 3rd = 7 Newpilio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Yakira Bale | ||
Wed Jan 8 2014 15:47 | 1st = 6 Yakira Bale 2nd = 2 Hidden Chill 3rd = 5 El Gordo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 4 Pressplay | ||
Wed Jan 8 2014 15:43 | 1st = 4 Pressplay 2nd = 2 Aloha Don Ho 3rd = 12 Armbro Speedstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 5 New Divide | ||
Wed Jan 8 2014 15:40 | 1st = 5 New Divide 2nd = 3 Your Excellency 3rd = 1 Brown Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Candy Queen | ||
Wed Jan 8 2014 15:39 | 1st = 4 Candy Queen 2nd = 8 Crazy Rascal 3rd = 1 Dee Right Path |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Lolly Shop | ||
Wed Jan 8 2014 15:37 | 1st = 1 Lolly Shop 2nd = 3 Scuba Jake 3rd = 6 Dream River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 7 Set On Stone | ||
Wed Jan 8 2014 15:33 | 1st = 7 Set On Stone 2nd = 5 Frilly Skurt 3rd = 1 Zaamission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Cool Momento | ||
Wed Jan 8 2014 15:32 | 1st = 3 Cool Momento 2nd = 4 Rocken Red 3rd = 5 Curly Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Midnight Jazz | ||
Wed Jan 8 2014 15:29 | 1st = 5 Midnight Jazz 2nd = 1 Blonde Vixen 3rd = 7 Gentle Paluza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Yoslene Bale | ||
Wed Jan 8 2014 15:28 | 1st = 8 Yoslene Bale 2nd = 3 Superbrat 3rd = 2 Werburgh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 6 Daunting Dancer | ||
Wed Jan 8 2014 15:25 | 1st = 6 Daunting Dancer 2nd = 4 Wanaea 3rd = 5 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Kansas | ||
Wed Jan 8 2014 15:20 | 1st = 6 Kansas 2nd = 4 Whistle Stop 3rd = 7 Pendles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Blonde Caviar | ||
Wed Jan 8 2014 15:16 | 1st = 1 Blonde Caviar 2nd = 8 Tiggerlong Amigo 3rd = 2 Francesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 4 Mining Tycoon | ||
Wed Jan 8 2014 15:12 | 1st = 4 Mining Tycoon 2nd = 5 Astralin 3rd = 3 At The Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 9 Armbro Higgens | ||
Wed Jan 8 2014 15:07 | 1st = 9 Armbro Higgens 2nd = 2 Forever Arma 3rd = 1 Tom Grainger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Flora Bothing | ||
Wed Jan 8 2014 15:06 | 1st = 6 Flora Bothing 2nd = 9 Midnight Defenda 3rd = 3 Luxurious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 5 Ultimate Gaze | ||
Wed Jan 8 2014 15:03 | 1st = 5 Ultimate Gaze 2nd = 3 Mr Smart 3rd = 2 Richies Bickies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Warrior King | ||
Wed Jan 8 2014 14:59 | 1st = 2 Warrior King 2nd = 3 Beckenbauer 3rd = 7 Kraken Cassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 10 Wild Run | ||
Wed Jan 8 2014 14:55 | 1st = 10 Wild Run 2nd = 7 Jessies Own 3rd = 1 Champagne Kris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 4 Lens Luck | ||
Wed Jan 8 2014 14:50 | 1st = 4 Lens Luck 2nd = 10 Moonless 3rd = 6 Delago Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 8 - 6 Duffers Creek | ||
Wed Jan 8 2014 14:50 | 1st = 6 Duffers Creek 2nd = 3 Karaka Jack 3rd = 4 Ishipal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Best In Blue | ||
Wed Jan 8 2014 14:47 | 1st = 5 Best In Blue 2nd = 1 Braes Boy 3rd = 10 Snow Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 2 Happy Highway | ||
Wed Jan 8 2014 14:45 | 1st = 2 Happy Highway 2nd = 7 Inflection 3rd = 10 Ruby Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Athos | ||
Wed Jan 8 2014 14:41 | 1st = 4 Athos 2nd = 2 Little Regus 3rd = 3 Serash Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 10 Lady Bligh | ||
Wed Jan 8 2014 14:37 | 1st = 10 Lady Bligh 2nd = 7 Zellaro 3rd = 12 Simply Chanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 1 Wounded | ||
Wed Jan 8 2014 14:32 | 1st = 1 Wounded 2nd = 4 Bromac Del Mar 3rd = 5 Passionate Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 My Sister | ||
Wed Jan 8 2014 14:31 | 1st = 1 My Sister 2nd = 6 Big Shep 3rd = 2 Vicky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Shamalia | ||
Wed Jan 8 2014 14:28 | 1st = 4 Shamalia 2nd = 7 Sense And Reason 3rd = 8 Anfitriona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Veetee Power | ||
Wed Jan 8 2014 14:24 | 1st = 6 Veetee Power 2nd = 4 Midnight Scandal 3rd = 5 Zelemar Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 6 The Wiseman | ||
Wed Jan 8 2014 14:20 | 1st = 6 The Wiseman 2nd = 5 Ptolemy 3rd = 1 Chilliconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 7 - 5 Get Flash | ||
Wed Jan 8 2014 14:15 | 1st = 5 Get Flash 2nd = 6 Lifes In A Spin 3rd = 4 Yipson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Mas Monster | ||
Wed Jan 8 2014 14:12 | 1st = 6 Mas Monster 2nd = 5 Pat The Weapon 3rd = 7 Urdnot Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 4 Alfa Sentura | ||
Wed Jan 8 2014 14:10 | 1st = 4 Alfa Sentura 2nd = 5 Chobe 3rd = 8 The Fed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Dyna Vank | ||
Wed Jan 8 2014 14:06 | 1st = 6 Dyna Vank 2nd = 8 Bazzas Gift 3rd = 1 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 7 Smiles For Layla | ||
Wed Jan 8 2014 14:02 | 1st = 7 Smiles For Layla 2nd = 8 Traceys Angel 3rd = 4 Phantom Caller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Dreamtime Speed | ||
Wed Jan 8 2014 13:57 | 1st = 5 Dreamtime Speed 2nd = 8 Bertie Jakit 3rd = 2 Surf Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 9 Zoomas Legend | ||
Wed Jan 8 2014 13:57 | 1st = 9 Zoomas Legend 2nd = 4 Sweetasay 3rd = 7 Charliesbaby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 6 Hot Albert | ||
Wed Jan 8 2014 13:53 | 1st = 6 Hot Albert 2nd = 4 Dog Tags 3rd = 1 Double Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Proceed | ||
Wed Jan 8 2014 13:49 | 1st = 3 Proceed 2nd = 5 Javaica 3rd = 4 Why Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 3 Biscayne Blue | ||
Wed Jan 8 2014 13:45 | 1st = 3 Biscayne Blue 2nd = 6 Nehru 3rd = 1 Whittens Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 6 - 8 Uppland | ||
Wed Jan 8 2014 13:41 | 1st = 8 Uppland 2nd = 4 Absolut Excelencia 3rd = 3 Our Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 6 Persian | ||
Wed Jan 8 2014 13:40 | 1st = 6 Persian 2nd = 3 Koutoufides 3rd = 13 Spirit Of Nia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Cherokee Mclaren | ||
Wed Jan 8 2014 13:38 | 1st = 4 Cherokee Mclaren 2nd = 7 Atlas Genius 3rd = 8 Nevada Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 9 Arctic Song | ||
Wed Jan 8 2014 13:35 | 1st = 9 Arctic Song 2nd = 14 Lustreman 3rd = 2 Elrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 9 Cawbourne Banksy | ||
Wed Jan 8 2014 13:33 | 1st = 9 Cawbourne Banksy 2nd = 4 Popsome Tags 3rd = 8 Showem Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Pure Grand Senor | ||
Wed Jan 8 2014 13:31 | 1st = 2 Pure Grand Senor 2nd = 1 Clinical Finish 3rd = 3 Brass Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 3 Top Tone | ||
Wed Jan 8 2014 13:27 | 1st = 3 Top Tone 2nd = 6 Gold Buttons 3rd = 8 In Nepal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Rajas Ogre | ||
Wed Jan 8 2014 13:22 | 1st = 1 Rajas Ogre 2nd = 8 Fancy Claim 3rd = 7 Amzalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 Call Her Julie | ||
Wed Jan 8 2014 13:22 | 1st = 7 Call Her Julie 2nd = 6 Viva Safari 3rd = 2 Belle Lamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 7 Nayeli | ||
Wed Jan 8 2014 13:18 | 1st = 7 Nayeli 2nd = 9 Peggy Jean 3rd = 1 Annatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Jager | ||
Wed Jan 8 2014 13:16 | 1st = 2 Jager 2nd = 1 Masonyx 3rd = 6 Hear Hare Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 West Lad | ||
Wed Jan 8 2014 13:14 | 1st = 1 West Lad 2nd = 2 Longfella 3rd = 6 Illicit Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 1 Derwent | ||
Wed Jan 8 2014 13:10 | 1st = 1 Derwent 2nd = 4 You And Me 3rd = 5 Walka Country Mile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 5 - 4 Handsome Dax | ||
Wed Jan 8 2014 13:06 | 1st = 4 Handsome Dax 2nd = 6 Double Irish 3rd = 10 Manuia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 6 Geegees Drummerboy | ||
Wed Jan 8 2014 13:05 | 1st = 6 Geegees Drummerboy 2nd = 12 Jewel Box 3rd = 8 Pisa Work |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 2 Nadias Magic | ||
Wed Jan 8 2014 13:00 | 1st = 2 Nadias Magic 2nd = 6 Great Delight 3rd = 7 Kerr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Really Clever | ||
Wed Jan 8 2014 12:57 | 1st = 8 Really Clever 2nd = 5 Im A Catch 3rd = 7 Opie Bossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Madam Truffle | ||
Wed Jan 8 2014 12:56 | 1st = 7 Madam Truffle 2nd = 5 Illusive Allen 3rd = 2 Wise Peejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Rusty Rogers | ||
Wed Jan 8 2014 12:39 | 1st = 1 Rusty Rogers 2nd = 9 Mamas Belle 3rd = 10 Cosmic Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 My Lil Lucifer | ||
Wed Jan 8 2014 12:39 | 1st = 6 My Lil Lucifer 2nd = 2 Uno Charm 3rd = 1 Sheza Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 4 - 1 Jazzman | ||
Wed Jan 8 2014 12:30 | 1st = 1 Jazzman 2nd = 8 Desert Saboteur 3rd = 7 Incontrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Sydenham Opal | ||
Wed Jan 8 2014 12:22 | 1st = 1 Sydenham Opal 2nd = 3 Kay Road 3rd = 8 Thrilling Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Ima Fairytale | ||
Wed Jan 8 2014 12:21 | 1st = 8 Ima Fairytale 2nd = 6 Seifer Bale 3rd = 5 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Mepunga Aztec | ||
Wed Jan 8 2014 12:04 | 1st = 1 Mepunga Aztec 2nd = 2 Dyna Zerg 3rd = 5 Rhett Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Maddie Brand | ||
Wed Jan 8 2014 12:04 | 1st = 1 Maddie Brand 2nd = 3 Smirnoff 3rd = 8 Hilton Friday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 3 - 1 Somethings Burning | ||
Wed Jan 8 2014 11:55 | 1st = 1 Somethings Burning 2nd = 6 Hollywood Halo 3rd = 7 Miss Clevedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Offensive | ||
Wed Jan 8 2014 11:47 | 1st = 3 Offensive 2nd = 2 No No Romeo 3rd = 5 Sub Silentio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Boston Blaze | ||
Wed Jan 8 2014 11:29 | 1st = 5 Boston Blaze 2nd = 4 Genia Haka 3rd = 3 Homebush Verona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 2 - 3 Edenbrae | ||
Wed Jan 8 2014 11:20 | 1st = 3 Edenbrae 2nd = 5 Barbara Jennie 3rd = 6 Champagne Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Goman Ninnie | ||
Wed Jan 8 2014 11:12 | 1st = 7 Goman Ninnie 2nd = 1 Opehu Flyer 3rd = 2 Cuts Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Wallace Lad | ||
Wed Jan 8 2014 10:54 | 1st = 7 Wallace Lad 2nd = 6 Couger Alert 3rd = 9 Just Like Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 1 - 3 Reachforthestars | ||
Wed Jan 8 2014 10:45 | 1st = 3 Reachforthestars 2nd = 7 Mcmay 3rd = 6 Kiatere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Hermione Baxter | ||
Wed Jan 8 2014 10:34 | 1st = 6 Hermione Baxter 2nd = 7 Homebush Haven 3rd = 5 Little Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Nero Haka | ||
Wed Jan 8 2014 10:14 | 1st = 2 Nero Haka 2nd = 8 Waldo Baxter 3rd = 1 Cedric Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Surf Runner | ||
Wed Jan 8 2014 1:17 | 1st = 5 Surf Runner 2nd = 4 West On Abba 3rd = 1 Leo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Sissoko | ||
Wed Jan 8 2014 1:02 | 1st = 3 Sissoko 2nd = 7 Stanga Tom 3rd = 8 Cost Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Rapido Kid | ||
Wed Jan 8 2014 0:42 | 1st = 4 Rapido Kid 2nd = 10 Cosmic Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Twin Galaxies | ||
Wed Jan 8 2014 0:27 | 1st = 1 Twin Galaxies 2nd = 8 Vic Gundi 3rd = 7 Scooter Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Off To Barbados | ||
Wed Jan 8 2014 0:07 | 1st = 3 Off To Barbados 2nd = 6 Drama Muma 3rd = 4 Stephs Kuri |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000