Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Timmy Mac | ||
Thu Dec 10 2015 23:57 | 1st = 1 Timmy Mac 2nd = 5 Here to Party 3rd = 2 Honest To Rod 4th = 6 Ronray Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Grey Gold | ||
Thu Dec 10 2015 23:37 | 1st = 7 Grey Gold 2nd = 2 Sir Brodey 3rd = 10 Wall Street Wolf 4th = 8 Horsley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Krugerrand | ||
Thu Dec 10 2015 23:12 | 1st = 1 Krugerrand 2nd = 2 Senator Monelli 3rd = 3 Cant Resist 4th = 9 Daintree Dolphin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Invictus Rapid | ||
Thu Dec 10 2015 22:59 | 1st = 1 Invictus Rapid 2nd = 3 Greysynd Chief 3rd = 4 Kenju Bale 4th = 2 Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Lorian Aditi | ||
Thu Dec 10 2015 22:55 | 1st = 1 Lorian Aditi 2nd = 4 In The Picture 3rd = 3 Eyes On Me 4th = 7 Feisty Fie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Bounce Pass | ||
Thu Dec 10 2015 22:51 | 1st = 3 Bounce Pass 2nd = 5 Wave To Kirra 3rd = 7 Springvale Bryne 4th = 2 Play Your Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Whos Got Blue | ||
Thu Dec 10 2015 22:48 | 1st = 6 Whos Got Blue 2nd = 3 Lara Keeping 3rd = 1 Like A Donkey 4th = 4 Johnnie Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Nordic Warlord | ||
Thu Dec 10 2015 22:45 | 1st = 6 Nordic Warlord 2nd = 7 Okavango 3rd = 8 Shanlyn Pearl 4th = 1 Wynburn Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Benzo Bale | ||
Thu Dec 10 2015 22:42 | 1st = 6 Benzo Bale 2nd = 3 Banjo Bewdy 3rd = 5 Adam Handler 4th = 1 Ivy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Create Havoc | ||
Thu Dec 10 2015 22:38 | 1st = 4 Create Havoc 2nd = 8 Alpha Adonis 3rd = 2 Sheza Keen Size 4th = 6 Head Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Velvet Hammer | ||
Thu Dec 10 2015 22:35 | 1st = 2 Velvet Hammer 2nd = 8 Good Odds Sammy 3rd = 5 Lord Regnar 4th = 7 Psychos Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 3 Roma Girl | ||
Thu Dec 10 2015 22:32 | 1st = 3 Roma Girl 2nd = 1 Doppler Effect 3rd = 4 Dads Vapour 4th = 6 Correct Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Galilee Spirit | ||
Thu Dec 10 2015 22:28 | 1st = 7 Galilee Spirit 2nd = 2 Yiche 3rd = 5 Blurred Lines 4th = 4 Yakamov Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Velucci | ||
Thu Dec 10 2015 22:25 | 1st = 4 Velucci 2nd = 2 Whos Got Milly 3rd = 1 Whos Got Bams 4th = 5 Hidden Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Prince Solo | ||
Thu Dec 10 2015 22:22 | 1st = 2 Prince Solo 2nd = 1 Dream Impact 3rd = 4 Bronelly Raider 4th = 7 Shimmy It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Charleston | ||
Thu Dec 10 2015 22:19 | 1st = 6 Charleston 2nd = 3 Cut Loose Max 3rd = 5 Quizmaster 4th = 8 Our Zayney Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Swap Ya | ||
Thu Dec 10 2015 22:15 | 1st = 4 Swap Ya 2nd = 1 Inspector Cloud 3rd = 3 Lady Abigail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Argenta | ||
Thu Dec 10 2015 22:12 | 1st = 1 Argenta 2nd = 3 Cruisen Billy 3rd = 8 Weeping Lass 4th = 9 Lektra Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Tap Out Rooster | ||
Thu Dec 10 2015 22:09 | 1st = 1 Tap Out Rooster 2nd = 2 Belimba Maserati 3rd = 6 Miss Sonoma 4th = 7 Euchre Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Christies Girl | ||
Thu Dec 10 2015 22:05 | 1st = 2 Christies Girl 2nd = 1 Barelys Rhythm 3rd = 4 Zana Bale 4th = 8 Billy Blue Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Russian Reign | ||
Thu Dec 10 2015 22:02 | 1st = 8 Russian Reign 2nd = 2 Bellas Miracle 3rd = 1 Fine Thanks 4th = 3 Secret Spiral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 2 Conchs Critter | ||
Thu Dec 10 2015 22:00 | 1st = 2 Conchs Critter 2nd = 8 Girls Go First 3rd = 3 Kains Boy 4th = 1 Mother Nature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Dyna Double One | ||
Thu Dec 10 2015 21:58 | 1st = 4 Dyna Double One 2nd = 1 Knox And Rattles 3rd = 7 Hello Ay Jay 4th = 3 Reddington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Waymores Blues | ||
Thu Dec 10 2015 21:55 | 1st = 3 Waymores Blues 2nd = 1 Unaffordable 3rd = 2 Trace Amount 4th = 7 Jayco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Macnivek | ||
Thu Dec 10 2015 21:52 | 1st = 1 Macnivek 2nd = 4 Hopes Magic 3rd = 3 Serene Star 4th = 5 Butchulla Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Allen Terminator | ||
Thu Dec 10 2015 21:49 | 1st = 7 Allen Terminator 2nd = 1 Noakis Girl 3rd = 3 Megan Keeping 4th = 5 Blazing Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 6 Love And Desire | ||
Thu Dec 10 2015 21:47 | 1st = 6 Love And Desire 2nd = 4 Pumpniron 3rd = 5 Spitfire Tooth 4th = 9 Sylvie Raine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Triella Bale | ||
Thu Dec 10 2015 21:45 | 1st = 6 Triella Bale 2nd = 8 Permanent Guest 3rd = 7 Docker 4th = 5 Wheres Ramsay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Mrs Bubbles | ||
Thu Dec 10 2015 21:42 | 1st = 4 Mrs Bubbles 2nd = 1 Temalor 3rd = 7 Coorong Kid 4th = 3 Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Unlawful Entry | ||
Thu Dec 10 2015 21:39 | 1st = 2 Unlawful Entry 2nd = 4 Over Limit 3rd = 8 Lisheen 4th = 5 Amaro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Pea Kelly | ||
Thu Dec 10 2015 21:37 | 1st = 3 Pea Kelly 2nd = 7 Tigerland 3rd = 2 Shokulator 4th = 1 Shirt Fronter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Dance Craze | ||
Thu Dec 10 2015 21:35 | 1st = 4 Dance Craze 2nd = 1 Jailor Bale 3rd = 2 Black Illusion 4th = 6 Brother Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 Maximum Bella | ||
Thu Dec 10 2015 21:32 | 1st = 6 Maximum Bella 2nd = 8 Connemara Black 3rd = 3 Whos Driving 4th = 5 Thunder Raz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 3 Springfield Tattoo | ||
Thu Dec 10 2015 21:30 | 1st = 3 Springfield Tattoo 2nd = 8 Upanatom 3rd = 5 Princeofthieves 4th = 9 Star Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Knights Templar | ||
Thu Dec 10 2015 21:28 | 1st = 3 Knights Templar 2nd = 7 Cracking Caza 3rd = 5 Sarajevo Girl 4th = 6 Pikelet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Madam Mila | ||
Thu Dec 10 2015 21:25 | 1st = 8 Madam Mila 2nd = 5 Light Confess 3rd = 3 Kouyate 4th = 7 Replacing Diana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Roscoes Entity | ||
Thu Dec 10 2015 21:22 | 1st = 2 Roscoes Entity 2nd = 1 Park Glory 3rd = 5 Lady Xanthe 4th = 4 Black Bottle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 10 Booty Shake | ||
Thu Dec 10 2015 21:17 | 1st = 10 Booty Shake 2nd = 9 Tilly Brogden 3rd = 7 Mammals Spark 4th = 4 Western Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Bearville Azza | ||
Thu Dec 10 2015 21:15 | 1st = 6 Bearville Azza 2nd = 2 Long View Belle 3rd = 4 Elite Enfield 4th = 1 Kalispell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Jaycee | ||
Thu Dec 10 2015 21:12 | 1st = 1 Jaycee 2nd = 2 City Rambler 3rd = 6 Tap Out Rose 4th = 4 Grand Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Shared Bonus | ||
Thu Dec 10 2015 21:10 | 1st = 2 Shared Bonus 2nd = 5 Bush Rebel 3rd = 1 Elbow Room 4th = 8 Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Heidi Benz | ||
Thu Dec 10 2015 21:08 | 1st = 3 Heidi Benz 2nd = 6 Abbys Magic 3rd = 1 Big Dac 4th = 4 Bremer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Keep Calm | ||
Thu Dec 10 2015 21:05 | 1st = 7 Keep Calm 2nd = 6 Pedro Cerrano 3rd = 4 Uno Topper 4th = 5 Magic Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 5 Evil Trickster | ||
Thu Dec 10 2015 21:00 | 1st = 5 Evil Trickster 2nd = 6 Top Trio 3rd = 1 Greenough 4th = 8 Heza Modern Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Nit Noi | ||
Thu Dec 10 2015 20:58 | 1st = 2 Nit Noi 2nd = 6 Anisa Bale 3rd = 5 Bekim Vapour 4th = 3 Aeroplane Bowser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 3 Above All | ||
Thu Dec 10 2015 20:55 | 1st = 3 Above All 2nd = 7 Prescribe 3rd = 8 Aces And Angels 4th = 1 Tricky Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Uptown Funk | ||
Thu Dec 10 2015 20:52 | 1st = 3 Uptown Funk 2nd = 6 Blue Westmead 3rd = 7 Who Told Red 4th = 1 Derby Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 9 Ronald George | ||
Thu Dec 10 2015 20:50 | 1st = 9 Ronald George 2nd = 4 Nik Direct 3rd = 8 Giveusagrin 4th = 7 Our Midnight Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Lithgow Panther | ||
Thu Dec 10 2015 20:48 | 1st = 1 Lithgow Panther 2nd = 5 Secret Spell 3rd = 4 No Donuts 4th = 6 Blazin Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 11 Do You Do | ||
Thu Dec 10 2015 20:45 | 1st = 11 Do You Do 2nd = 10 Qingdao 3rd = 2 Black Nemesis 4th = 6 Gee Pee Ess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Rich n Wild | ||
Thu Dec 10 2015 20:43 | 1st = 3 Rich n Wild 2nd = 6 Fabulous Bill 3rd = 2 Gold Ziva 4th = 1 Down They Came |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Melody Grace | ||
Thu Dec 10 2015 20:40 | 1st = 7 Melody Grace 2nd = 2 Azz I Am 3rd = 6 Jugungal Pirate 4th = 4 Pearl Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Worm Burner | ||
Thu Dec 10 2015 20:37 | 1st = 5 Worm Burner 2nd = 7 Almost Quoted 3rd = 1 Earl Bale 4th = 2 Blu Light Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 3 See Blues Girl | ||
Thu Dec 10 2015 20:34 | 1st = 3 See Blues Girl 2nd = 5 Locknane Eve 3rd = 8 Ive Got You 4th = 6 Mr Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 No Jockey Needed | ||
Thu Dec 10 2015 20:31 | 1st = 7 No Jockey Needed 2nd = 4 Bush Courage 3rd = 1 Dynamic Punch 4th = 5 Senor Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 6 The Pix | ||
Thu Dec 10 2015 20:30 | 1st = 6 The Pix 2nd = 1 The Gingerbreadman 3rd = 8 Lost In Bangkok 4th = 7 Allies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Shanlyn Lucy | ||
Thu Dec 10 2015 20:27 | 1st = 5 Shanlyn Lucy 2nd = 6 By The Gallon 3rd = 1 Linco Bale 4th = 3 Zipping Eastwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Grin And Win | ||
Thu Dec 10 2015 20:24 | 1st = 4 Grin And Win 2nd = 5 Cyndies Magic 3rd = 7 Made That Way 4th = 1 Oxley Rubey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Prevail | ||
Thu Dec 10 2015 20:21 | 1st = 4 Prevail 2nd = 2 Ritza Jimmy 3rd = 8 Slick Skye 4th = 7 Defaulter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Teramby Star | ||
Thu Dec 10 2015 20:16 | 1st = 6 Teramby Star 2nd = 2 Polished Rocks 3rd = 4 He Ticks All Boxes 4th = 7 In Runaway Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Danyos Frank | ||
Thu Dec 10 2015 20:14 | 1st = 2 Danyos Frank 2nd = 6 Lukey Chino 3rd = 3 Shilling Flex 4th = 1 Rupert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Tecoma Emily | ||
Thu Dec 10 2015 20:11 | 1st = 5 Tecoma Emily 2nd = 6 Fantastic Mick 3rd = 4 Rivergum Drive 4th = 3 Lorus Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 6 Wild Ruby | ||
Thu Dec 10 2015 20:08 | 1st = 6 Wild Ruby 2nd = 4 Furious Dame 3rd = 1 Garcia 4th = 2 Washington Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Ahlenny | ||
Thu Dec 10 2015 20:08 | 1st = 5 Ahlenny 2nd = 4 Eighteen Two 3rd = 9 Sardia 4th = 3 Connemara Xav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Dromores Pearl | ||
Thu Dec 10 2015 20:05 | 1st = 5 Dromores Pearl 2nd = 4 Gardsman 3rd = 1 El Surrao 4th = 3 Flip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Dancingwithsierra | ||
Thu Dec 10 2015 20:01 | 1st = 4 Dancingwithsierra 2nd = 3 Artoripace 3rd = 5 Recork 4th = 2 Forest Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Flash Houdini | ||
Thu Dec 10 2015 19:59 | 1st = 3 Flash Houdini 2nd = 1 Blue Tartan 3rd = 8 Super Sook 4th = 7 Rhythmic Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Fab Deal | ||
Thu Dec 10 2015 19:56 | 1st = 2 Fab Deal 2nd = 7 Nacho Nellie 3rd = 10 Country El 4th = 8 Miss Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Check Yo Self | ||
Thu Dec 10 2015 19:53 | 1st = 8 Check Yo Self 2nd = 2 Fast Noodle 3rd = 6 Dodger I Am 4th = 3 Ifrit Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Drum Grohl | ||
Thu Dec 10 2015 19:50 | 1st = 8 Drum Grohl 2nd = 2 Terra Vista 3rd = 3 Triple Century 4th = 7 Winklee Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Quizzical | ||
Thu Dec 10 2015 19:47 | 1st = 5 Quizzical 2nd = 8 Hurry Slowly 3rd = 3 Saywah Tonayo 4th = 7 Benny Big Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Suzies So Sweet | ||
Thu Dec 10 2015 19:46 | 1st = 4 Suzies So Sweet 2nd = 5 Sports Denial 3rd = 7 Bye Bye Sir 4th = 1 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Letron James | ||
Thu Dec 10 2015 19:44 | 1st = 2 Letron James 2nd = 6 Helga Bale 3rd = 3 Gully Raider 4th = 4 Glass Roof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 French Idol | ||
Thu Dec 10 2015 19:41 | 1st = 1 French Idol 2nd = 9 Blue Pointer 3rd = 8 Tijuana Tempo 4th = 7 Flying Circus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Emilys A Marble | ||
Thu Dec 10 2015 19:38 | 1st = 6 Emilys A Marble 2nd = 8 Kay Cee Tee 3rd = 1 Kenny Boy Magic 4th = 2 Taste Of Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Abbies Girl | ||
Thu Dec 10 2015 19:35 | 1st = 5 Abbies Girl 2nd = 4 Lobo Loco 3rd = 2 Roethlisberger 4th = 1 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Macrory | ||
Thu Dec 10 2015 19:32 | 1st = 2 Macrory 2nd = 5 Striker Klinsman 3rd = 8 Dream Date 4th = 1 Rampaging Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 5 Lofty Success | ||
Thu Dec 10 2015 19:31 | 1st = 5 Lofty Success 2nd = 8 Knocked Off Early 3rd = 9 Lilymaystorm 4th = 3 Ghent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 7 Blitzem Someday | ||
Thu Dec 10 2015 19:28 | 1st = 7 Blitzem Someday 2nd = 2 Insurgency 3rd = 5 Alvares 4th = 6 Tee Pee Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Ive Got Class | ||
Thu Dec 10 2015 19:26 | 1st = 1 Ive Got Class 2nd = 7 Chicka Scott 3rd = 6 Veetee Gun 4th = 2 Dawns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Margins | ||
Thu Dec 10 2015 19:23 | 1st = 4 Margins 2nd = 6 Dewana Lass 3rd = 3 Money Come Back 4th = 1 Minnesota Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Rosette | ||
Thu Dec 10 2015 19:20 | 1st = 6 Rosette 2nd = 2 Pingu 3rd = 3 Duck Hole Flyer 4th = 4 Carlanna Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Parsnip | ||
Thu Dec 10 2015 19:17 | 1st = 4 Parsnip 2nd = 8 Moonlit Eyes 3rd = 6 Dynamic Spin 4th = 2 Boloney Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 8 Alta Capone | ||
Thu Dec 10 2015 19:15 | 1st = 8 Alta Capone 2nd = 7 Handsome Major 3rd = 1 Burmach 4th = 5 As Lowas They Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 2 Talkin Fancy | ||
Thu Dec 10 2015 19:14 | 1st = 2 Talkin Fancy 2nd = 1 New Look 3rd = 8 Premier Osti 4th = 6 My Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Elle Nette Lee | ||
Thu Dec 10 2015 19:13 | 1st = 5 Elle Nette Lee 2nd = 1 One Thing 3rd = 2 Ganador 4th = 4 Wheres Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Marlow Brown | ||
Thu Dec 10 2015 19:10 | 1st = 6 Marlow Brown 2nd = 7 Manly Beach 3rd = 3 Macmarcus 4th = 5 Rajas Green Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Bells Are Ringin | ||
Thu Dec 10 2015 19:07 | 1st = 8 Bells Are Ringin 2nd = 6 Uncle Ant 3rd = 1 Zipping Scarlet 4th = 4 Somebodys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 5 Crackabella | ||
Thu Dec 10 2015 19:05 | 1st = 5 Crackabella 2nd = 4 Nerida Franco 3rd = 7 Change The Rulz 4th = 6 Dalness Xchange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 7 Lucky Lombo | ||
Thu Dec 10 2015 19:02 | 1st = 7 Lucky Lombo 2nd = 1 Feel The Buzz 3rd = 6 Shakcoco 4th = 3 Shezaseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Logic Lad | ||
Thu Dec 10 2015 19:00 | 1st = 3 Logic Lad 2nd = 6 Heleray Jarda 3rd = 5 Twobeeyou 4th = 4 Don Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Lektra Turbo | ||
Thu Dec 10 2015 18:57 | 1st = 8 Lektra Turbo 2nd = 1 Djarragun 3rd = 5 Snow Boots 4th = 4 Ma Ma Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 3 Unperturbed | ||
Thu Dec 10 2015 18:53 | 1st = 3 Unperturbed 2nd = 1 Chengdu 3rd = 2 Sultan Pippa 4th = 9 Strong Values |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 2 Buster Bluth | ||
Thu Dec 10 2015 18:49 | 1st = 2 Buster Bluth 2nd = 8 Teegambo 3rd = 6 Takamori 4th = 3 Optic Shimmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Imnoracinggal | ||
Thu Dec 10 2015 18:45 | 1st = 6 Imnoracinggal 2nd = 3 Our Awesome Girl 3rd = 7 Lethergolucky 4th = 1 Bettor Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Mizuki | ||
Thu Dec 10 2015 18:42 | 1st = 3 Mizuki 2nd = 5 El Toro Loco 3rd = 7 Cold Stare 4th = 2 Beyond The Vally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 8 William Lance | ||
Thu Dec 10 2015 18:39 | 1st = 8 William Lance 2nd = 5 Clover Mac 3rd = 7 Xmas Joyella 4th = 6 Heard The Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 3 Miss Metro Glen | ||
Thu Dec 10 2015 18:37 | 1st = 3 Miss Metro Glen 2nd = 9 Martys Hope 3rd = 1 Blurred Lines 4th = 10 Graceful Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 4 Boss Electro | ||
Thu Dec 10 2015 18:29 | 1st = 4 Boss Electro 2nd = 7 Stylish Fancy 3rd = 3 Opawa Venus 4th = 8 Sandor Glegane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 5 Better Than Max | ||
Thu Dec 10 2015 18:29 | 1st = 5 Better Than Max 2nd = 7 No Fixed Address 3rd = 11 Mister Elegant 4th = 1 Hannahs Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Sticka Step | ||
Thu Dec 10 2015 18:27 | 1st = 2 Sticka Step 2nd = 6 Jess Delight 3rd = 1 Proven Kuga 4th = 4 Elswyk Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Annika Magic | ||
Thu Dec 10 2015 18:22 | 1st = 1 Annika Magic 2nd = 7 Midnight Lights 3rd = 4 He Gets It 4th = 2 Toolijooa Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 4 Catlantic | ||
Thu Dec 10 2015 18:15 | 1st = 4 Catlantic 2nd = 2 Du Printemps 3rd = 9 Storm Maid 4th = 5 Catzilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 5 Cullens First Meddle | ||
Thu Dec 10 2015 18:13 | 1st = 5 Cullens First Meddle 2nd = 2 Windfall 3rd = 8 Black Regal Princess 4th = 7 Fulham Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 9 Dynamic Deejay | ||
Thu Dec 10 2015 18:10 | 1st = 9 Dynamic Deejay 2nd = 1 Our Hedley 3rd = 7 Arctic 4th = 8 Vintage Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Will Be Back | ||
Thu Dec 10 2015 18:08 | 1st = 1 Will Be Back 2nd = 4 Volta Allen 3rd = 7 Mighty Hulk 4th = 8 Rambos Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 8 Glenferrie College | ||
Thu Dec 10 2015 18:03 | 1st = 8 Glenferrie College 2nd = 4 Jambiani 3rd = 5 Tuscan Breeze 4th = 7 Kurahaupo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Triple Parked | ||
Thu Dec 10 2015 18:02 | 1st = 1 Triple Parked 2nd = 3 Acamas 3rd = 8 Kimetto 4th = 2 Dylans A Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 9 Dreamy Nukes | ||
Thu Dec 10 2015 17:53 | 1st = 9 Dreamy Nukes 2nd = 5 Never Die 3rd = 10 Stormy Warrior 4th = 4 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 4 Red Viking | ||
Thu Dec 10 2015 17:50 | 1st = 4 Red Viking 2nd = 6 Wild Ginger 3rd = 9 Kardomah Boy 4th = 11 My Foolish Notion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 1 Field Marshal | ||
Thu Dec 10 2015 17:48 | 1st = 1 Field Marshal 2nd = 4 Free Falling 3rd = 5 Happy Heidi 4th = 7 Donegal Jimmy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Hot And Lonesome | ||
Thu Dec 10 2015 17:47 | 1st = 2 Hot And Lonesome 2nd = 4 Premier Wally 3rd = 6 Lektra Khan 4th = 10 Subway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Blue Eyed Suzie | ||
Thu Dec 10 2015 17:43 | 1st = 5 Blue Eyed Suzie 2nd = 2 Rubys Bad Boy 3rd = 6 Chaldea 4th = 8 Modern Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 12 By Decree | ||
Thu Dec 10 2015 17:40 | 1st = 12 By Decree 2nd = 8 King Louie 3rd = 4 Two Eye See 4th = 1 Rebel Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - | ||
Thu Dec 10 2015 17:36 | 2nd = 7 Call Me Blue 3rd = 1 Tee Kay Yapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 6 Lady Rose | ||
Thu Dec 10 2015 17:36 | 1st = 6 Lady Rose 2nd = 2 Rotovegas Rara 3rd = 3 Umaga Rama 4th = 4 Baymax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 4 Ellas Puppeteer | ||
Thu Dec 10 2015 17:33 | 1st = 4 Ellas Puppeteer 2nd = 5 Art Of Deception 3rd = 6 Mister Rufus 4th = 3 Black Cougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 14 Rock My Soul | ||
Thu Dec 10 2015 17:30 | 1st = 14 Rock My Soul 2nd = 5 Freedom Son 3rd = 3 Steel Moon 4th = 8 Motific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Scarlett Billy | ||
Thu Dec 10 2015 17:27 | 1st = 1 Scarlett Billy 2nd = 5 Saintly Miss 3rd = 3 Mick Rydian 4th = 7 Spring Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 6 Strawberry Courage | ||
Thu Dec 10 2015 17:23 | 1st = 6 Strawberry Courage 2nd = 1 Alyeska Dream 3rd = 7 Melton Marvel 4th = 8 Lavra Bhutan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 2 Innocent Artist | ||
Thu Dec 10 2015 17:22 | 1st = 2 Innocent Artist 2nd = 4 Gunpowder 3rd = 3 Its All Over Now 4th = 5 Redback Jars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 8 Spurred Up | ||
Thu Dec 10 2015 17:20 | 1st = 8 Spurred Up 2nd = 7 Coventry 3rd = 1 Prince Dan 4th = 13 Reasonabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 12 Chic | ||
Thu Dec 10 2015 17:18 | 1st = 12 Chic 2nd = 3 Docket 3rd = 5 Chop Suey 4th = 8 Notionannagins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Magic Trump | ||
Thu Dec 10 2015 17:13 | 1st = 1 Magic Trump 2nd = 7 Adriatic Coast 3rd = 2 Forest Fury 4th = 9 Checkhimout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 6 Prince Of Destiny | ||
Thu Dec 10 2015 17:10 | 1st = 6 Prince Of Destiny 2nd = 5 Le Cavalier 3rd = 2 Alagonia 4th = 4 One Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Diamond Dancer | ||
Thu Dec 10 2015 17:07 | 1st = 2 Diamond Dancer 2nd = 7 Burrawonga Jimbo 3rd = 6 Jellybean Jess 4th = 8 Surfing Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 3 Peacock Princess | ||
Thu Dec 10 2015 17:06 | 1st = 3 Peacock Princess 2nd = 5 Im Joe Black 3rd = 7 Vincent Gallo 4th = 8 Calzini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 Jinja Luca | ||
Thu Dec 10 2015 17:06 | 1st = 2 Jinja Luca 2nd = 1 Hayley Holt 3rd = 7 Vincent Gallo 4th = 8 Calzini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 5 The Majestic | ||
Thu Dec 10 2015 17:03 | 1st = 5 The Majestic 2nd = 7 Celtic Rose 3rd = 2 Im Notta Trotter 4th = 6 Desert Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 5 Illabo Impact | ||
Thu Dec 10 2015 17:00 | 1st = 5 Illabo Impact 2nd = 10 Black Lilly 3rd = 4 Bokerup Lad 4th = 6 Kongsberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 9 Little Gozzo | ||
Thu Dec 10 2015 16:53 | 1st = 9 Little Gozzo 2nd = 4 Pirates Pearl 3rd = 6 Taylor Shannon 4th = 3 Mac Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 1 Gina Grace | ||
Thu Dec 10 2015 16:52 | 1st = 1 Gina Grace 2nd = 3 Conversion 3rd = 6 Bite The Bullet 4th = 4 Mr Woodlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 8 Florelle | ||
Thu Dec 10 2015 16:50 | 1st = 8 Florelle 2nd = 11 Kimblewick 3rd = 6 Alamonteel 4th = 7 Ecology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 4 Steppenwolf | ||
Thu Dec 10 2015 16:48 | 1st = 4 Steppenwolf 2nd = 3 Sacred Shot 3rd = 9 Seraphim 4th = 5 Waterberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Melos Girlfriend | ||
Thu Dec 10 2015 16:47 | 1st = 7 Melos Girlfriend 2nd = 6 Kiwi Invasion 3rd = 3 Flying Marcia 4th = 5 Bibbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Gargarra | ||
Thu Dec 10 2015 16:43 | 1st = 10 Gargarra 2nd = 3 Tiani Alice 3rd = 8 Ceear Rail 4th = 7 Major Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 5 Vainacious | ||
Thu Dec 10 2015 16:40 | 1st = 5 Vainacious 2nd = 11 Authentic Swing 3rd = 3 More George 4th = 2 The Catholic Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Our Sambo | ||
Thu Dec 10 2015 16:36 | 1st = 4 Our Sambo 2nd = 6 What That Does 3rd = 7 Thrilling Riot 4th = 3 Miss Votchka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Teemaria | ||
Thu Dec 10 2015 16:36 | 1st = 5 Teemaria 2nd = 6 What That Does 3rd = 7 Thrilling Riot 4th = 3 Miss Votchka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 5 Morior Invictus | ||
Thu Dec 10 2015 16:33 | 1st = 5 Morior Invictus 2nd = 4 Joelissa 3rd = 2 Jimmy The Editor 4th = 3 Total Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 3 La Bella Rouge | ||
Thu Dec 10 2015 16:30 | 1st = 3 La Bella Rouge 2nd = 8 Southern Albatross 3rd = 2 Destined to Win 4th = 5 Casanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Mantra Mick | ||
Thu Dec 10 2015 16:27 | 1st = 3 Mantra Mick 2nd = 1 Oscar Beam 3rd = 8 Mr Alfie 4th = 7 Play With Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 4 Ghost Gum | ||
Thu Dec 10 2015 16:23 | 1st = 4 Ghost Gum 2nd = 2 Pipers Challenge 3rd = 3 Yap Yap Yomax 4th = 1 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 5 Madam Spur | ||
Thu Dec 10 2015 16:22 | 1st = 5 Madam Spur 2nd = 9 Sunny Afternoon 3rd = 6 Benchmark 4th = 1 South Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 8 Dreamcruza | ||
Thu Dec 10 2015 16:18 | 1st = 8 Dreamcruza 2nd = 6 Dukebox 3rd = 1 Ascomanni 4th = 9 Mopsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Im El Magic | ||
Thu Dec 10 2015 16:13 | 1st = 1 Im El Magic 2nd = 7 Dashers Bullet 3rd = 10 Soldier Of Fortune 4th = 2 Miss Art Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 10 Penryn Pearl | ||
Thu Dec 10 2015 16:10 | 1st = 10 Penryn Pearl 2nd = 16 Lionpower 3rd = 8 Infinite Reign 4th = 15 Aurora Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Moyarra Dalriata | ||
Thu Dec 10 2015 16:07 | 1st = 3 Moyarra Dalriata 2nd = 4 Roll em Mighty 3rd = 1 Stress Star 4th = 6 Mij Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - | ||
Thu Dec 10 2015 16:06 | 2nd = 2 Ez Feretti 3rd = 7 Zulu Mercedes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Rockin Fancy | ||
Thu Dec 10 2015 16:06 | 1st = 3 Rockin Fancy 2nd = 1 Rocky Boy 3rd = 4 Up High 4th = 8 Espirito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 1 Keayang Maverick | ||
Thu Dec 10 2015 16:03 | 1st = 1 Keayang Maverick 2nd = 6 En Bates 3rd = 8 Elements Of Art 4th = 4 Elite Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 6 Shepiktus | ||
Thu Dec 10 2015 16:00 | 1st = 6 Shepiktus 2nd = 11 Killer Wasp 3rd = 1 Bon Temps 4th = 3 Ivanhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Scarlet Falcon | ||
Thu Dec 10 2015 15:55 | 1st = 8 Scarlet Falcon 2nd = 6 Real Dash 3rd = 3 Bettors Power 4th = 7 Lauragrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 10 Beckham Crusader | ||
Thu Dec 10 2015 15:53 | 1st = 10 Beckham Crusader 2nd = 3 Machofdistinction 3rd = 8 Bandan 4th = 1 Archiecano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 1 Baggio | ||
Thu Dec 10 2015 15:50 | 1st = 1 Baggio 2nd = 3 Too Quick For You 3rd = 9 Smoke Alarm 4th = 4 Guncotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Hard Wicket | ||
Thu Dec 10 2015 15:47 | 1st = 3 Hard Wicket 2nd = 7 Sweet Chloe 3rd = 2 Lohbak 4th = 8 Matty Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 5 Montana | ||
Thu Dec 10 2015 15:45 | 1st = 5 Montana 2nd = 1 Yaps Me Mum 3rd = 3 Matalino Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 7 Black Dude | ||
Thu Dec 10 2015 15:45 | 1st = 7 Black Dude 2nd = 1 Yaps Me Mum 3rd = 3 Matalino Twist 4th = 5 Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Sweet As Candy | ||
Thu Dec 10 2015 15:43 | 1st = 1 Sweet As Candy 2nd = 8 Jakes A Joy 3rd = 6 Firebby 4th = 2 Cold Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 1 Northern Knight | ||
Thu Dec 10 2015 15:40 | 1st = 1 Northern Knight 2nd = 5 Johnny Lincoln 3rd = 8 Keep Us Happy 4th = 6 Apprehend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Dugans Gun | ||
Thu Dec 10 2015 15:37 | 1st = 8 Dugans Gun 2nd = 2 Your My Star 3rd = 4 Big Show Mullo 4th = 5 Rapid Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 6 Soho Rockefeller | ||
Thu Dec 10 2015 15:35 | 1st = 6 Soho Rockefeller 2nd = 5 Keep On Rocking 3rd = 4 Franco 4th = 3 Rosehill Rose Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 3 The Thug | ||
Thu Dec 10 2015 15:32 | 1st = 3 The Thug 2nd = 8 Relaunch 3rd = 9 Lola Lu 4th = 1 Mister Moneypenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 10 Stumble | ||
Thu Dec 10 2015 15:30 | 1st = 10 Stumble 2nd = 7 Snow Gypsy 3rd = 1 Da Mishka 4th = 3 Explosive Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 2 Rave Moonraker | ||
Thu Dec 10 2015 15:27 | 1st = 2 Rave Moonraker 2nd = 1 Kool Kenny 3rd = 8 Chief Harold 4th = 4 Rule The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 4 Mi Tensile | ||
Thu Dec 10 2015 15:26 | 1st = 4 Mi Tensile 2nd = 3 Who Rocks 3rd = 1 Its The Dream 4th = 7 Our Swift Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Craiglea Wandoo | ||
Thu Dec 10 2015 15:23 | 1st = 1 Craiglea Wandoo 2nd = 6 Island Tang 3rd = 4 Strong Will 4th = 5 Gypsy Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 King Of Spin Lombo | ||
Thu Dec 10 2015 15:18 | 1st = 3 King Of Spin Lombo 2nd = 4 Wecanonlyhope 3rd = 5 Nedra Gold 4th = 8 Hez To Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 1 Dreadlock | ||
Thu Dec 10 2015 15:15 | 1st = 1 Dreadlock 2nd = 11 Raitza 3rd = 12 Heavenly Mum 4th = 10 Cinema Paradiso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 5 On Fire Within | ||
Thu Dec 10 2015 15:10 | 1st = 5 On Fire Within 2nd = 6 Threestones 3rd = 4 Sophies Shark 4th = 3 All Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Jinja Mia | ||
Thu Dec 10 2015 15:08 | 1st = 1 Jinja Mia 2nd = 5 Spotted Flyer 3rd = 4 Embrace Me 4th = 2 Zoes Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Betty La Fae | ||
Thu Dec 10 2015 15:07 | 1st = 8 Betty La Fae 2nd = 5 Dr Buffy 3rd = 7 Rufus Flywheel 4th = 9 Love To Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 6 Latin Rose | ||
Thu Dec 10 2015 15:03 | 1st = 6 Latin Rose 2nd = 5 Secluded 3rd = 10 Delgatie Pearl 4th = 7 Hungry Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 3 Bobbie Mcardle | ||
Thu Dec 10 2015 14:58 | 1st = 3 Bobbie Mcardle 2nd = 6 Tact Maria 3rd = 2 Mini Masterpiece 4th = 8 Zippa Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 4 St Henri | ||
Thu Dec 10 2015 14:55 | 1st = 4 St Henri 2nd = 12 Grogans Anvil 3rd = 5 Il Faro 4th = 6 Miss Von Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Mister Karaoke | ||
Thu Dec 10 2015 14:50 | 1st = 1 Mister Karaoke 2nd = 6 Tandy Franco 3rd = 8 The Last Gindi 4th = 9 Wee Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 3 Brown Eye Boy | ||
Thu Dec 10 2015 14:49 | 1st = 3 Brown Eye Boy 2nd = 5 French Curves 3rd = 6 Making You Paw 4th = 2 Lady Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Vane Blue | ||
Thu Dec 10 2015 14:47 | 1st = 4 Vane Blue 2nd = 1 Joe Handson 3rd = 2 Runaway Ellie 4th = 3 Mohawk Mako |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 4 Molongle Hero | ||
Thu Dec 10 2015 14:43 | 1st = 4 Molongle Hero 2nd = 2 Forest Magic 3rd = 3 Logans Run 4th = 8 Whos Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 10 - 6 Real Courage | ||
Thu Dec 10 2015 14:38 | 1st = 6 Real Courage 2nd = 5 Tuherbs Two 3rd = 7 Wave Song 4th = 9 Ogara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Duperie Saga | ||
Thu Dec 10 2015 14:35 | 1st = 1 Duperie Saga 2nd = 6 Indicators 3rd = 8 Ultimate Fantasy 4th = 3 Pajados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 9 Sweet Melody | ||
Thu Dec 10 2015 14:28 | 1st = 9 Sweet Melody 2nd = 1 Lamborghini 3rd = 6 Darcis Day 4th = 2 Lenin The Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Baroque Inn | ||
Thu Dec 10 2015 14:25 | 1st = 7 Baroque Inn 2nd = 5 Lil Feisty 3rd = 1 Jadas Joy 4th = 8 Perry White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 4 Crystal Dreamer | ||
Thu Dec 10 2015 14:20 | 1st = 4 Crystal Dreamer 2nd = 8 Ballybrit 3rd = 14 Zyrgs 4th = 9 Bella Orfana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 2 Accidental | ||
Thu Dec 10 2015 14:08 | 1st = 2 Accidental 2nd = 4 Winged Warrior 3rd = 6 Aerial Ping Pong 4th = 5 Miata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Roxys Pride | ||
Thu Dec 10 2015 14:05 | 1st = 1 Roxys Pride 2nd = 6 Ima Lonely Girl 3rd = 7 Oops 4th = 2 Broad Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 9 - 4 Princess Kate | ||
Thu Dec 10 2015 14:04 | 1st = 4 Princess Kate 2nd = 10 Franco Lennox 3rd = 1 Starry Delight 4th = 2 Irish Kath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 Dreamlining | ||
Thu Dec 10 2015 14:00 | 1st = 2 Dreamlining 2nd = 4 Kingmandu 3rd = 7 Gift Of Choice 4th = 8 Tillys Waltz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 4 Arpeggio | ||
Thu Dec 10 2015 13:53 | 1st = 4 Arpeggio 2nd = 5 Shot In The Dark 3rd = 3 The Knights Queen 4th = 2 Saber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Prince Nando | ||
Thu Dec 10 2015 13:50 | 1st = 4 Prince Nando 2nd = 2 Winfield Sammy 3rd = 6 Ko Ko Mikado 4th = 3 Dont Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 10 Poppiholla | ||
Thu Dec 10 2015 13:45 | 1st = 10 Poppiholla 2nd = 8 Memory Of Time 3rd = 4 Ofennessy 4th = 9 Rayners Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 8 - 3 Stormy Breeze | ||
Thu Dec 10 2015 13:39 | 1st = 3 Stormy Breeze 2nd = 13 Alta Surreal 3rd = 2 P Tomado 4th = 9 Major Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Ripped | ||
Thu Dec 10 2015 13:30 | 1st = 7 Ripped 2nd = 2 Coolan Girl 3rd = 4 Doogie Boy 4th = 1 Dr Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Harkonen Bale | ||
Thu Dec 10 2015 13:22 | 1st = 7 Harkonen Bale 2nd = 4 Know Hero 3rd = 3 Token Ace 4th = 1 Mary Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 2 Hushed | ||
Thu Dec 10 2015 13:18 | 1st = 2 Hushed 2nd = 7 Jubilant 3rd = 3 Bon Marche 4th = 11 Eden Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Happy Hour | ||
Thu Dec 10 2015 13:15 | 1st = 2 Happy Hour 2nd = 7 Jax Mikado 3rd = 6 White Diamond 4th = 3 Dundee Harrier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 3 Opulent Heir | ||
Thu Dec 10 2015 13:10 | 1st = 3 Opulent Heir 2nd = 8 Caribbean Queen 3rd = 6 Albion Road 4th = 5 Royal Appointment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 7 - 9 Gwendene | ||
Thu Dec 10 2015 13:05 | 1st = 9 Gwendene 2nd = 2 Art I Special 3rd = 7 Shestherealdeal 4th = 3 Branch Rickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Chippa Lata | ||
Thu Dec 10 2015 12:58 | 1st = 5 Chippa Lata 2nd = 8 Another Liz 3rd = 4 Another Message 4th = 7 Homebush Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Blue Rinse | ||
Thu Dec 10 2015 12:40 | 1st = 3 Blue Rinse 2nd = 8 Darbain Dynasty 3rd = 7 Smiley Girl 4th = 6 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Cawbourne Jelly | ||
Thu Dec 10 2015 12:39 | 1st = 4 Cawbourne Jelly 2nd = 1 Firemans Galaxy 3rd = 8 Paperbond 4th = 5 Air Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 6 - 10 Alta Michaela | ||
Thu Dec 10 2015 12:30 | 1st = 10 Alta Michaela 2nd = 11 Righteous Royale 3rd = 5 Fast Official 4th = 9 Rio Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Shadow Apache | ||
Thu Dec 10 2015 12:24 | 1st = 2 Shadow Apache 2nd = 3 Puma Pants 3rd = 5 Dream Large 4th = 4 Terra Mondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Mandela Sun | ||
Thu Dec 10 2015 12:20 | 1st = 4 Mandela Sun 2nd = 3 Halo Express 3rd = 2 Challis Jack 4th = 7 Dr Trojan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Goldstar Junior | ||
Thu Dec 10 2015 12:07 | 1st = 4 Goldstar Junior 2nd = 8 Goldstar Coco 3rd = 2 Vernon Bale 4th = 6 Unova Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Bud The Builder | ||
Thu Dec 10 2015 12:05 | 1st = 1 Bud The Builder 2nd = 3 Platinum Hepple 3rd = 2 All About Arby 4th = 7 Let It Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 5 - 12 Lucy Lorna | ||
Thu Dec 10 2015 12:00 | 1st = 12 Lucy Lorna 2nd = 5 Danse Macabre 3rd = 4 Tyche 4th = 2 Lady Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Opawa Val | ||
Thu Dec 10 2015 11:49 | 1st = 4 Opawa Val 2nd = 7 Homebush Buck 3rd = 1 Know Decision 4th = 2 Opawa Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 4 - 4 Burt Munro | ||
Thu Dec 10 2015 11:35 | 1st = 4 Burt Munro 2nd = 6 Loki Brogden 3rd = 10 Our Super Ram 4th = 9 Yaldy Boyz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Porky Pig | ||
Thu Dec 10 2015 11:29 | 1st = 2 Porky Pig 2nd = 7 Collecting Money 3rd = 5 Grand Apache 4th = 4 Opawa Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Wheelchair Norm | ||
Thu Dec 10 2015 11:12 | 1st = 1 Wheelchair Norm 2nd = 7 Keramus 3rd = 3 Zebidiah 4th = 5 Gumps The Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 3 - 4 Jericho Road | ||
Thu Dec 10 2015 11:05 | 1st = 4 Jericho Road 2nd = 3 Flight Officer 3rd = 9 Zara Brown 4th = 5 Keepers Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Know Answer | ||
Thu Dec 10 2015 10:54 | 1st = 3 Know Answer 2nd = 2 Idol Leanne 3rd = 5 Willis 4th = 1 Benjamin Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 2 - 5 Will Desire | ||
Thu Dec 10 2015 10:40 | 1st = 5 Will Desire 2nd = 7 Lady Santanna 3rd = 2 Son Of A Wish 4th = 1 Acton Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 No Leaf Clover | ||
Thu Dec 10 2015 10:34 | 1st = 4 No Leaf Clover 2nd = 1 Sweet Marylou 3rd = 2 Will Excite 4th = 5 Human Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Tee Time | ||
Thu Dec 10 2015 10:17 | 1st = 8 Tee Time 2nd = 7 Only Got Time 3rd = 4 Impersonator 4th = 3 Homebush Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 1 - 3 Laugh And Cry | ||
Thu Dec 10 2015 10:10 | 1st = 3 Laugh And Cry 2nd = 10 Eye Wish 3rd = 9 Gael Ludlow 4th = 7 Chiltons Vocation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Norman Jewel | ||
Thu Dec 10 2015 10:01 | 1st = 3 Norman Jewel 2nd = 2 About Town 3rd = 1 Kingman 4th = 5 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 6 Batavia Bluebird | ||
Thu Dec 10 2015 1:22 | 1st = 6 Batavia Bluebird 2nd = 1 Magic Mundy 3rd = 8 Triple Crown Lad 4th = 2 Breaking Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Eisenhower | ||
Thu Dec 10 2015 1:07 | 1st = 5 Eisenhower 2nd = 8 Yackatoo Gundi 3rd = 6 Lucky Torque 4th = 7 Boom Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 Mandy Charm | ||
Thu Dec 10 2015 0:47 | 1st = 1 Mandy Charm 2nd = 5 Heaps Of Ability 3rd = 4 Can Torque 4th = 7 Atlas Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Sette Bello | ||
Thu Dec 10 2015 0:27 | 1st = 5 Sette Bello 2nd = 4 Vapour Lee 3rd = 8 Cosmic Wise 4th = 2 Another Lurk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 8 Jed Monelli | ||
Thu Dec 10 2015 0:07 | 1st = 8 Jed Monelli 2nd = 1 Sitar Monelli 3rd = 4 Acheron 4th = 6 Just Like Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 2 Cams Resurgence | ||
Thu Dec 10 2015 0:00 | 1st = 2 Cams Resurgence 2nd = 3 The Dark Side 3rd = 9 Sweet Notes 4th = 1 Boss Su |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Mighty Tay | ||
Tue Nov 10 2015 23:42 | 1st = 7 Mighty Tay 2nd = 8 Rhiannons Last 3rd = 5 Believe That 4th = 4 Nosey Boblett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 12 - 1 Gunnadoo Racer | ||
Tue Nov 10 2015 23:32 | 1st = 1 Gunnadoo Racer 2nd = 8 Wind Tracker 3rd = 2 Cool Sprite 4th = 5 Elly Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Les Keeping | ||
Tue Nov 10 2015 23:27 | 1st = 7 Les Keeping 2nd = 1 Sweet Sam 3rd = 5 Emmas Guess 4th = 8 Miss Stiletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 3 Deborah Rose | ||
Tue Nov 10 2015 23:15 | 1st = 3 Deborah Rose 2nd = 1 Maywyn Wealth 3rd = 8 Patjack Lomar 4th = 5 Fear Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Freeway Ash | ||
Tue Nov 10 2015 23:07 | 1st = 1 Freeway Ash 2nd = 5 Theo Gundi 3rd = 6 Yunderup Buck 4th = 3 Bar Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Ellies Voluntas | ||
Tue Nov 10 2015 22:55 | 1st = 1 Ellies Voluntas 2nd = 3 Jacobite Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Spartacus Brown | ||
Tue Nov 10 2015 22:47 | 1st = 5 Spartacus Brown 2nd = 7 Rowdy Mac 3rd = 3 Kantega 4th = 2 Mulwee Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 9 Foxy Dame | ||
Tue Nov 10 2015 22:40 | 1st = 9 Foxy Dame 2nd = 11 Firth Of Forth 3rd = 1 Astra Boy 4th = 4 Huntaway Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Nanierna | ||
Tue Nov 10 2015 22:35 | 1st = 1 Nanierna 2nd = 3 Wildash Duke 3rd = 4 Mistifide 4th = 5 Balzareen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Dozer Lad | ||
Tue Nov 10 2015 22:30 | 1st = 8 Dozer Lad 2nd = 1 Neolisious 3rd = 3 Buckle Up Vicki 4th = 7 Maceys Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Rubys Chapta | ||
Tue Nov 10 2015 22:25 | 1st = 8 Rubys Chapta 2nd = 1 Loch Roman 3rd = 7 Donner Vixen 4th = 2 Hoopla Doopla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 1 Philomena | ||
Tue Nov 10 2015 22:20 | 1st = 1 Philomena 2nd = 3 Magic Chic 3rd = 7 Bugatti Dart 4th = 10 Coreenas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 6 Our Jericho | ||
Tue Nov 10 2015 22:15 | 1st = 6 Our Jericho 2nd = 3 Bartowski 3rd = 9 Firebomb 4th = 5 Change Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 3 Rockets Magic | ||
Tue Nov 10 2015 22:12 | 1st = 3 Rockets Magic 2nd = 6 Bluefire Chalice 3rd = 2 Wildash Wildboy 4th = 1 Magic Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Creative Avenue | ||
Tue Nov 10 2015 22:09 | 1st = 4 Creative Avenue 2nd = 2 Segatashya 3rd = 1 Black Pontiac 4th = 8 Sonic Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Oldmate Lara | ||
Tue Nov 10 2015 22:05 | 1st = 3 Oldmate Lara 2nd = 4 Just An Earner 3rd = 6 West On Narla 4th = 8 Astapor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 8 - 3 Witzend | ||
Tue Nov 10 2015 22:00 | 1st = 3 Witzend 2nd = 1 Our Supreme Guy 3rd = 5 Farmersntradies 4th = 4 Garabaldi Union |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 4 Track Master | ||
Tue Nov 10 2015 21:58 | 1st = 4 Track Master 2nd = 7 Heart Of Gunlaw 3rd = 5 Topper Ortiz 4th = 2 Darcy Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Are Ate | ||
Tue Nov 10 2015 21:55 | 1st = 2 Are Ate 2nd = 1 Sindaryn 3rd = 8 Eunice Lillian 4th = 6 Reecy Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 6 Three Kings | ||
Tue Nov 10 2015 21:50 | 1st = 6 Three Kings 2nd = 4 Bracken Ridge 3rd = 11 Bettorbeastar 4th = 2 Mister John Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Breathing Fire | ||
Tue Nov 10 2015 21:48 | 1st = 8 Breathing Fire 2nd = 4 Noaki Lynx 3rd = 3 Choclotto 4th = 6 Erratic Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Jack Oscar | ||
Tue Nov 10 2015 21:45 | 1st = 7 Jack Oscar 2nd = 4 Winnies Gun 3rd = 5 Dusky Silk 4th = 6 Eddie Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Donald Tux | ||
Tue Nov 10 2015 21:42 | 1st = 8 Donald Tux 2nd = 3 Flight Of Fancy 3rd = 2 Sunrise Gundi 4th = 1 Big Red Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 10 Queen Audrey | ||
Tue Nov 10 2015 21:38 | 1st = 10 Queen Audrey 2nd = 5 Cosmic Topper 3rd = 4 Rapid Fantasy 4th = 2 Ricky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Make The Switch | ||
Tue Nov 10 2015 21:35 | 1st = 3 Make The Switch 2nd = 4 Gunnadoo Delta 3rd = 6 Bootydo 4th = 1 Razor Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Black Mumbo | ||
Tue Nov 10 2015 21:28 | 1st = 8 Black Mumbo 2nd = 4 Rack Tap Rack 3rd = 7 Aye Pee Mccoy 4th = 5 Aston Ugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Hot Like Sunset | ||
Tue Nov 10 2015 21:25 | 1st = 5 Hot Like Sunset 2nd = 2 Kyogle Camel 3rd = 8 Providence 4th = 4 Tokatee Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Mitzys Chapta | ||
Tue Nov 10 2015 21:22 | 1st = 3 Mitzys Chapta 2nd = 5 Bounce Down 3rd = 8 Brienne Monelli 4th = 7 Colorado Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Zacharia | ||
Tue Nov 10 2015 21:20 | 1st = 6 Zacharia 2nd = 9 Macheaven 3rd = 12 Ideal Diamante 4th = 3 Bet The Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 White Label | ||
Tue Nov 10 2015 21:18 | 1st = 8 White Label 2nd = 7 Its a Bird 3rd = 4 Rock Sister 4th = 3 Shezza Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Embellish | ||
Tue Nov 10 2015 21:15 | 1st = 2 Embellish 2nd = 6 Scorpio Jay 3rd = 8 Top End Torque 4th = 5 Odd Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Amelia Christa | ||
Tue Nov 10 2015 21:12 | 1st = 7 Amelia Christa 2nd = 1 Hes Panicken 3rd = 4 Arby 4th = 2 Zenergy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Cosmic Backstep | ||
Tue Nov 10 2015 21:08 | 1st = 3 Cosmic Backstep 2nd = 5 Winton Burn 3rd = 2 Pops Pest 4th = 7 One Lonely Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Mrs Gundi | ||
Tue Nov 10 2015 21:05 | 1st = 6 Mrs Gundi 2nd = 8 Kokoda Kate 3rd = 3 Secure Us 4th = 7 Jinxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 5 Keayang Mercedes | ||
Tue Nov 10 2015 21:00 | 1st = 5 Keayang Mercedes 2nd = 6 Babalaas Jack 3rd = 1 Keayang Kallisto 4th = 3 Little Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 9 Kanga Roo | ||
Tue Nov 10 2015 20:58 | 1st = 9 Kanga Roo 2nd = 6 Jedd Tokaam 3rd = 2 Sid Vicious 4th = 5 Zeds Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Wheres Blocker | ||
Tue Nov 10 2015 20:55 | 1st = 2 Wheres Blocker 2nd = 8 Slashin Pete 3rd = 4 Prince Of Doom 4th = 6 Amys Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 9 Auctioneers Elsu | ||
Tue Nov 10 2015 20:50 | 1st = 9 Auctioneers Elsu 2nd = 6 Typhoon Tan 3rd = 11 Just Jamie 4th = 1 Riverboat Ning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Conquer Fear | ||
Tue Nov 10 2015 20:48 | 1st = 1 Conquer Fear 2nd = 3 Tricky Mover 3rd = 4 Time Dimension 4th = 2 Berry Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Metro Man | ||
Tue Nov 10 2015 20:45 | 1st = 7 Metro Man 2nd = 6 Zabaleta 3rd = 3 Stonebrook 4th = 2 Ivans Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Peep Peep | ||
Tue Nov 10 2015 20:40 | 1st = 1 Peep Peep 2nd = 2 Bermagui Beach 3rd = 7 Havtoberight 4th = 6 Tsunami Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Taro Tron | ||
Tue Nov 10 2015 20:38 | 1st = 2 Taro Tron 2nd = 8 King Sapphire 3rd = 7 Awesome Danny 4th = 1 Sketchy Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Strait Ate | ||
Tue Nov 10 2015 20:35 | 1st = 1 Strait Ate 2nd = 7 Fredrik 3rd = 5 Zayrah 4th = 2 Midnight Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 10 Lynden Abbey | ||
Tue Nov 10 2015 20:30 | 1st = 10 Lynden Abbey 3rd = 5 Citysneak 4th = 7 Delta Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Aston Bolero | ||
Tue Nov 10 2015 20:28 | 1st = 3 Aston Bolero 2nd = 4 Enchanted Bling 3rd = 7 Trail Blazing 4th = 5 Loud Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Crankshaft | ||
Tue Nov 10 2015 20:25 | 1st = 2 Crankshaft 2nd = 5 Kingsbrae Nelly 3rd = 1 My Names Kelly 4th = 7 Elusive Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 1 Renascentari | ||
Tue Nov 10 2015 20:20 | 1st = 1 Renascentari 2nd = 9 A Force In Action 3rd = 11 Themba 4th = 12 Shezagoodtimegirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 9 Interrogated | ||
Tue Nov 10 2015 20:18 | 1st = 9 Interrogated 2nd = 2 Eat Some Cake 3rd = 1 Merlins Rocket 4th = 8 Starlight Blush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Whats Forever | ||
Tue Nov 10 2015 20:15 | 1st = 5 Whats Forever 2nd = 8 Velocity Aim 3rd = 2 Asa Ensee Fly 4th = 1 Maywyn Macey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 7 Modern Maestro | ||
Tue Nov 10 2015 20:10 | 1st = 7 Modern Maestro 2nd = 3 Illawong Knight 3rd = 1 Bell Ringer 4th = 4 Phosbos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Compelling | ||
Tue Nov 10 2015 20:08 | 1st = 3 Compelling 2nd = 1 To The Galos 3rd = 8 Dr Phil 4th = 7 Blue Poison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Jahimia | ||
Tue Nov 10 2015 20:05 | 1st = 2 Jahimia 2nd = 1 Swift Exit 3rd = 6 Costa Sea 4th = 9 Triple Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 6 Strappersorphan | ||
Tue Nov 10 2015 20:00 | 1st = 6 Strappersorphan 2nd = 1 Suave Taj 3rd = 9 Majestic Mirage 4th = 4 Marios Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Spritely Manner | ||
Tue Nov 10 2015 19:58 | 1st = 1 Spritely Manner 2nd = 2 High Drifter 3rd = 3 Country Rum 4th = 7 Rambo Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 In The Bazza | ||
Tue Nov 10 2015 19:55 | 1st = 4 In The Bazza 2nd = 3 Chaotic Magic 3rd = 2 Cracklin Rosie 4th = 1 Octavian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Laughing Child | ||
Tue Nov 10 2015 19:50 | 1st = 1 Laughing Child 2nd = 2 Lovely Larnie 3rd = 10 Spendthelot 4th = 6 Little Nundedine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Magic Is Might | ||
Tue Nov 10 2015 19:48 | 1st = 1 Magic Is Might 2nd = 4 Bella Rico 4th = 8 Strzelecki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 3 Bokarm Adele | ||
Tue Nov 10 2015 19:45 | 1st = 3 Bokarm Adele 2nd = 5 Ray Man 3rd = 1 Magic Of Bonus 4th = 4 Set Black Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 3 Valla Swan | ||
Tue Nov 10 2015 19:40 | 1st = 3 Valla Swan 2nd = 6 Kokowai 3rd = 1 Our Golden Jet 4th = 4 Afamilyaffair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Keep Calm | ||
Tue Nov 10 2015 19:37 | 1st = 6 Keep Calm 2nd = 1 Camden Valleyway 3rd = 7 Nightwatchman 4th = 3 Lorella Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 1 Vital Sign | ||
Tue Nov 10 2015 19:32 | 1st = 1 Vital Sign 2nd = 10 Break Of Dawn 3rd = 11 Tobias James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Invictus Rapid | ||
Tue Nov 10 2015 19:29 | 1st = 3 Invictus Rapid 2nd = 6 Shake em Off 3rd = 1 Crucify 4th = 8 Bare Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Larsie Lou | ||
Tue Nov 10 2015 19:25 | 1st = 7 Larsie Lou 2nd = 5 Rosabel 3rd = 8 Bogan Babe 4th = 6 Heading Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 5 Lightning Jolt | ||
Tue Nov 10 2015 19:20 | 1st = 5 Lightning Jolt 2nd = 4 Sportsnight 3rd = 1 Parisian Partygirl 4th = 3 Mister Calogero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Unpretentious | ||
Tue Nov 10 2015 19:18 | 1st = 3 Unpretentious 2nd = 1 Basque 3rd = 5 Check Valve 4th = 7 Promptness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Junner Bale | ||
Tue Nov 10 2015 19:15 | 1st = 6 Junner Bale 2nd = 7 Hunting Coaruax 3rd = 4 Cosmic Lady 4th = 3 Babs Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 8 Seashellsinthesand | ||
Tue Nov 10 2015 19:10 | 1st = 8 Seashellsinthesand 2nd = 7 Marion Keisker 3rd = 10 Western Burner 4th = 2 Huge Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Orange Blossom | ||
Tue Nov 10 2015 19:08 | 1st = 1 Orange Blossom 2nd = 4 Spicey Charmola 3rd = 3 Alira Kate 4th = 2 Snow Matter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 4 Morning Stories | ||
Tue Nov 10 2015 19:00 | 1st = 4 Morning Stories 2nd = 1 Champagne Taste 3rd = 5 Saint Tommy 4th = 3 Pickpocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 6 Madam Scarlet | ||
Tue Nov 10 2015 18:57 | 1st = 6 Madam Scarlet 2nd = 2 Power Sounding 3rd = 5 Buffed 4th = 1 Dani Kellasarki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Grand Slam Diva | ||
Tue Nov 10 2015 18:54 | 1st = 4 Grand Slam Diva 2nd = 5 Cruisen Billy 3rd = 2 Maximum Maddy 4th = 1 Wia Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 10 Farce Allen | ||
Tue Nov 10 2015 18:51 | 1st = 10 Farce Allen 2nd = 4 Better Beware 3rd = 8 Giroud 4th = 5 Cosmic Coad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Kingsbrae Lotte | ||
Tue Nov 10 2015 18:48 | 1st = 8 Kingsbrae Lotte 2nd = 3 Somethin Fizzy 3rd = 5 Fays Magic 4th = 2 Hells Enemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Wild Elite | ||
Tue Nov 10 2015 18:45 | 1st = 2 Wild Elite 2nd = 7 Spring Raymond 3rd = 4 Ima Suarez 4th = 10 Denzano Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 1 Thanku Thanku | ||
Tue Nov 10 2015 18:40 | 1st = 1 Thanku Thanku 2nd = 8 Rainbow Fighter 3rd = 4 Billy Cruz 4th = 11 If You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 3 Talanjee Stiff | ||
Tue Nov 10 2015 18:38 | 1st = 3 Talanjee Stiff 2nd = 1 Bovelo 3rd = 2 Stolen Gem 4th = 8 Collekki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 One Eyed Terror | ||
Tue Nov 10 2015 18:33 | 1st = 2 One Eyed Terror 2nd = 1 Skippy Saddler 3rd = 5 Blazing Terror 4th = 4 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Oscar | ||
Tue Nov 10 2015 18:30 | 1st = 3 Oscar 2nd = 5 Bruzzy Boucheau 3rd = 1 Lektra Allan 4th = 2 Ima Tomahawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 10 Crowning Glory | ||
Tue Nov 10 2015 18:25 | 1st = 10 Crowning Glory 2nd = 4 Angry Beach 3rd = 9 Wotplanetrufrom 4th = 8 Top Llamada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Long Long Logan | ||
Tue Nov 10 2015 18:22 | 1st = 4 Long Long Logan 2nd = 3 Harney 3rd = 1 Aleeah Jet 4th = 2 Habana Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Lika Storm | ||
Tue Nov 10 2015 18:19 | 1st = 2 Lika Storm 2nd = 1 Quiet Brilliant 3rd = 3 Printers Ink 4th = 4 Tyrones Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Bright Flame | ||
Tue Nov 10 2015 18:15 | 1st = 2 Bright Flame 2nd = 5 Vector 3rd = 3 Draper Bale 4th = 1 Mepunga Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 1 Dawson Street | ||
Tue Nov 10 2015 18:10 | 1st = 1 Dawson Street 2nd = 8 Renegade Master 3rd = 2 Face the Facts 4th = 7 Long Hot Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Watsargo Sarge | ||
Tue Nov 10 2015 18:07 | 1st = 1 Watsargo Sarge 2nd = 6 Roll em Mighty 3rd = 3 Suspicious Cal 4th = 5 Garmon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Maywyn Will Win | ||
Tue Nov 10 2015 18:04 | 1st = 1 Maywyn Will Win 2nd = 8 Torque Flight 3rd = 6 Im All Stripes 4th = 3 Irinka Shane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Shegoeswooshka | ||
Tue Nov 10 2015 17:59 | 1st = 2 Shegoeswooshka 2nd = 1 Queen Of Hats 3rd = 5 Glenburn Red 4th = 10 Major Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Lika Crystal | ||
Tue Nov 10 2015 17:56 | 1st = 1 Lika Crystal 2nd = 4 Murphys Law 3rd = 6 Too Many Daddys 4th = 2 Wheres Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Rennicane | ||
Tue Nov 10 2015 17:52 | 1st = 1 Rennicane 2nd = 4 Coopnarcha 3rd = 8 Blingsteen 4th = 6 Cobra Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Champer Bale | ||
Tue Nov 10 2015 17:48 | 1st = 7 Champer Bale 2nd = 8 Hashtag Selfie 3rd = 5 Morning Cruise 4th = 6 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Tobias Rumble | ||
Tue Nov 10 2015 17:44 | 1st = 2 Tobias Rumble 2nd = 1 Marluca 3rd = 3 Spring Millie 4th = 8 Spring Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 10 One Lucky Gal | ||
Tue Nov 10 2015 17:40 | 1st = 10 One Lucky Gal 2nd = 1 Canali 3rd = 6 Forever Jensen 4th = 7 Stiletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 10 Fornido | ||
Tue Nov 10 2015 17:37 | 1st = 10 Fornido 2nd = 5 Tarzan Luke 3rd = 3 Sveen 4th = 6 Midnight Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Rebel Lady | ||
Tue Nov 10 2015 17:34 | 1st = 1 Rebel Lady 2nd = 3 Little Bit More 3rd = 8 Two Snaps 4th = 5 Pop Ya Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Another Broadway | ||
Tue Nov 10 2015 17:30 | 1st = 6 Another Broadway 2nd = 2 Three Dee Delight 3rd = 3 Weedons Express 4th = 1 Bee Tees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Zelemar Storm | ||
Tue Nov 10 2015 17:27 | 1st = 6 Zelemar Storm 2nd = 7 Mighty Hulk 3rd = 8 El Bee Cee 4th = 4 Reiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Oxley Rubey | ||
Tue Nov 10 2015 17:24 | 1st = 6 Oxley Rubey 2nd = 8 Barcella 3rd = 2 Alpha Adonis 4th = 1 Spring Firechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 8 - 4 Aidan Anthony | ||
Tue Nov 10 2015 17:20 | 1st = 4 Aidan Anthony 2nd = 3 Hosier Lane 3rd = 1 Coolcat Dancer 4th = 7 Lavington Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Sketchy Fanta | ||
Tue Nov 10 2015 17:16 | 1st = 8 Sketchy Fanta 2nd = 3 Conamara Max 3rd = 2 Crash Connors 4th = 10 Uphill Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Repayments | ||
Tue Nov 10 2015 17:12 | 1st = 2 Repayments 2nd = 7 Soda Lad 3rd = 1 Mander Lark 4th = 3 Smart Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Who Told Harry | ||
Tue Nov 10 2015 17:08 | 1st = 5 Who Told Harry 2nd = 2 Moonlight Cruise 3rd = 8 Dawn Cruise 4th = 1 Claretown Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Italian Magic | ||
Tue Nov 10 2015 17:04 | 1st = 3 Italian Magic 2nd = 2 Endless Shadow 3rd = 10 Annie Ellen 4th = 6 Spring Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 4 Mr Zaharakis | ||
Tue Nov 10 2015 17:00 | 1st = 4 Mr Zaharakis 2nd = 9 Sensation Ally 3rd = 3 Mr Chaplin 4th = 1 Kalashani Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Layla Swift | ||
Tue Nov 10 2015 16:57 | 1st = 8 Layla Swift 2nd = 5 Popeyes Missile 3rd = 1 Dimmy Fly High 4th = 4 Chisel Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Oscar De Snowman | ||
Tue Nov 10 2015 16:54 | 1st = 4 Oscar De Snowman 2nd = 5 Brother Moses 3rd = 2 Jaxon Rulz 4th = 6 Thermal Expanse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Admiral Bronski | ||
Tue Nov 10 2015 16:50 | 1st = 6 Admiral Bronski 2nd = 3 Jack Malone 3rd = 1 Red Luck 4th = 4 The Duke Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Allen Kentucky | ||
Tue Nov 10 2015 16:47 | 1st = 2 Allen Kentucky 2nd = 8 Spring Drifter 3rd = 9 Barrier Reef 4th = 1 Katcrisalli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 6 Brown Bob | ||
Tue Nov 10 2015 16:40 | 1st = 6 Brown Bob 2nd = 7 Direct Strategy 3rd = 2 Goodlookinrooster 4th = 4 Abishadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Izmirs Arrow | ||
Tue Nov 10 2015 16:37 | 1st = 1 Izmirs Arrow 2nd = 7 My Mum Joany 3rd = 8 Hot Feeling 4th = 4 Everlasting Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Go Go Spaghettio | ||
Tue Nov 10 2015 16:34 | 1st = 8 Go Go Spaghettio 2nd = 3 Boolite Bruiser 3rd = 6 Zipping Saxon 4th = 7 Become The Fuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 15 Motu Premier | ||
Tue Nov 10 2015 16:30 | 1st = 15 Motu Premier 2nd = 12 Piccadilly Princess 3rd = 6 Little Rascal 4th = 2 Free Falling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Cette Me Up | ||
Tue Nov 10 2015 16:27 | 1st = 5 Cette Me Up 2nd = 2 Fatboy Linc 3rd = 7 Kiwi Invasion 4th = 1 Crackerjack Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Kitboolou Adam | ||
Tue Nov 10 2015 16:24 | 1st = 2 Kitboolou Adam 2nd = 7 Spring It On 3rd = 4 Classy Bamquin 4th = 6 Ryan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 10 Vegas Beauty | ||
Tue Nov 10 2015 16:20 | 1st = 10 Vegas Beauty 2nd = 6 The Blonde Alibi 3rd = 1 Written Light 4th = 11 Effortless Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 5 Judes Promise | ||
Tue Nov 10 2015 16:17 | 1st = 5 Judes Promise 2nd = 4 Princetown 3rd = 2 It Happened 4th = 3 Torgmentor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Master Sonny | ||
Tue Nov 10 2015 16:14 | 1st = 7 Master Sonny 2nd = 4 Jaycee 3rd = 1 Valoshore 4th = 6 Jack Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Mathilda Diventa | ||
Tue Nov 10 2015 16:10 | 1st = 3 Mathilda Diventa 2nd = 1 Riverboat Prince 3rd = 6 Major Coup 4th = 8 Miss Art Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Sketchy Sammy | ||
Tue Nov 10 2015 16:07 | 1st = 1 Sketchy Sammy 2nd = 2 Suplex City 3rd = 8 Gwens Pick 4th = 3 Limburg Boyker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 One Zero Seven | ||
Tue Nov 10 2015 16:04 | 1st = 4 One Zero Seven 2nd = 1 Maywyn If Lucky 3rd = 8 Heza Size Up 4th = 6 Metal Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 4 Dads Cash | ||
Tue Nov 10 2015 16:00 | 1st = 4 Dads Cash 2nd = 6 Red Fender 3rd = 10 Captain Haddock 4th = 1 Stake Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Wanting | ||
Tue Nov 10 2015 15:57 | 1st = 6 Wanting 2nd = 7 Souths Mick 3rd = 8 Jackies Mate 4th = 1 Cosmic Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 7 Galleons Royale | ||
Tue Nov 10 2015 15:55 | 1st = 7 Galleons Royale 2nd = 12 Le Reveur 3rd = 3 Mon Richie 4th = 15 Roydons Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Sparkletini | ||
Tue Nov 10 2015 15:52 | 1st = 8 Sparkletini 2nd = 3 Leroy The Boy 3rd = 1 Toothless Homer 4th = 2 Cette For Galory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Calahan Rocks | ||
Tue Nov 10 2015 15:49 | 1st = 1 Calahan Rocks 2nd = 7 Suzy Nitro 3rd = 2 Sketchy Fancy 4th = 6 Dulcet Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 My Pen Li | ||
Tue Nov 10 2015 15:45 | 1st = 3 My Pen Li 2nd = 6 Kaseys Turbo 3rd = 9 Hazy Gaze 4th = 7 Julie Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Carwoola Cherry | ||
Tue Nov 10 2015 15:42 | 1st = 3 Carwoola Cherry 2nd = 7 Tap Out Rooster 3rd = 4 Fancy Izmir 4th = 2 Gundal Gotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 7 Sparton | ||
Tue Nov 10 2015 15:40 | 1st = 7 Sparton 2nd = 2 Riddleofthesphinx 3rd = 6 Cliffs Dream 4th = 3 Sommernachtstraum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Gee Boy | ||
Tue Nov 10 2015 15:37 | 1st = 7 Gee Boy 2nd = 1 Crisis Bale 3rd = 4 Muzzle Jump 4th = 3 Elsewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Carlanna Sharna | ||
Tue Nov 10 2015 15:34 | 1st = 7 Carlanna Sharna 2nd = 5 Convoy 3rd = 8 Dwaynes Shout 4th = 3 Cosmic Choir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Just Smile | ||
Tue Nov 10 2015 15:27 | 1st = 4 Just Smile 2nd = 7 Mighty Duck 3rd = 1 Colis Girl 4th = 8 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Grappa Miss | ||
Tue Nov 10 2015 15:21 | 1st = 7 Grappa Miss 2nd = 2 Country El 3rd = 4 Sew She Can 4th = 9 Curly Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 5 Magic Franco | ||
Tue Nov 10 2015 15:20 | 1st = 5 Magic Franco 2nd = 1 Albana 3rd = 9 General Explorer 4th = 2 Go Marching In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Sun Scream | ||
Tue Nov 10 2015 15:17 | 1st = 2 Sun Scream 2nd = 3 Ming Men Shen 3rd = 6 Cove Alight 4th = 8 Monterra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 8 Arden Rooney | ||
Tue Nov 10 2015 15:15 | 1st = 8 Arden Rooney 2nd = 5 Smolda 3rd = 6 Mossdale Conner 4th = 2 Franco Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Bally Zoro | ||
Tue Nov 10 2015 15:12 | 1st = 3 Bally Zoro 2nd = 2 Castel Bale 3rd = 7 Emerley Dryad 4th = 4 Precious Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 8 - 7 Youwantmore | ||
Tue Nov 10 2015 15:08 | 1st = 7 Youwantmore 2nd = 3 Lady Ferner 3rd = 10 Moonraker 4th = 1 All Razzle Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Winklee Tip | ||
Tue Nov 10 2015 15:05 | 1st = 1 Winklee Tip 2nd = 7 Frostys Capable 3rd = 8 Stayers Inn 4th = 2 Julies Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 7 Viking Hunter | ||
Tue Nov 10 2015 15:00 | 1st = 7 Viking Hunter 2nd = 1 Cantillate 3rd = 3 Mr Opurrtunist 4th = 13 Silentski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Almighty Chaos | ||
Tue Nov 10 2015 14:57 | 1st = 7 Almighty Chaos 2nd = 3 Warrior Of Oz 3rd = 2 Chilli In White 4th = 8 Hashtag Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Wise Archer | ||
Tue Nov 10 2015 14:54 | 1st = 8 Wise Archer 2nd = 5 Flash Deeds 3rd = 1 Dan Shen 4th = 3 Mercy Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Firebby | ||
Tue Nov 10 2015 14:52 | 1st = 1 Firebby 2nd = 4 Tandy Franco 3rd = 9 Golddigger Girl 4th = 6 Machvicar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Katey Roman | ||
Tue Nov 10 2015 14:49 | 1st = 2 Katey Roman 2nd = 3 Codex 3rd = 7 Reginald Benz 4th = 5 Bearville Wigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 1 Thats Ridiculous | ||
Tue Nov 10 2015 14:45 | 1st = 1 Thats Ridiculous 2nd = 9 Honour The One 3rd = 4 Slingin 4th = 10 My Foolish Notion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 5 Maverick | ||
Tue Nov 10 2015 14:40 | 1st = 5 Maverick 2nd = 7 Tas Man Bromac 3rd = 10 Explosive Art 4th = 11 Franco Harrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Aston Wingard | ||
Tue Nov 10 2015 14:37 | 1st = 2 Aston Wingard 2nd = 7 Dana Jorja 3rd = 4 Bekim Vapour 4th = 3 Alhanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 7 - 1 Santiago | ||
Tue Nov 10 2015 14:33 | 1st = 1 Santiago 2nd = 11 Elusive Kitty 3rd = 12 Hysteria Lane 4th = 6 Pattican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 6 Plymouth Road | ||
Tue Nov 10 2015 14:25 | 1st = 6 Plymouth Road 2nd = 8 Rokeby Red 3rd = 5 Bianconis Son 4th = 4 Bachelor Pad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Lucy Fergo | ||
Tue Nov 10 2015 14:22 | 1st = 2 Lucy Fergo 2nd = 1 Ritza Tiger 3rd = 6 French Assassin 4th = 3 Yoko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Continental Boy | ||
Tue Nov 10 2015 14:17 | 1st = 10 Continental Boy 2nd = 7 Drunken Maniac 3rd = 2 Melpark Macca 4th = 8 Justabitcoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 7 Dilston Rebel | ||
Tue Nov 10 2015 14:14 | 1st = 7 Dilston Rebel 2nd = 2 Bunna Babe 3rd = 6 Buckle Up Dave 4th = 5 Cassa Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 1 Alsoknownas | ||
Tue Nov 10 2015 14:10 | 1st = 1 Alsoknownas 2nd = 7 Basking 3rd = 6 Three Kingdoms 4th = 12 Pradier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 2 Benicio | ||
Tue Nov 10 2015 14:05 | 1st = 2 Benicio 2nd = 3 The Smoocha 3rd = 7 Living Legend 4th = 11 Ideal Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Abbies Girl | ||
Tue Nov 10 2015 14:02 | 1st = 7 Abbies Girl 2nd = 3 Pleasant Annie 3rd = 1 Cash In Looper 4th = 8 Dyna Inca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 6 - 3 Southern Dancer | ||
Tue Nov 10 2015 13:58 | 1st = 3 Southern Dancer 2nd = 1 Sum Favour 3rd = 5 Johnny The Jet 4th = 7 The Kakahu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Midnight Bird | ||
Tue Nov 10 2015 13:55 | 1st = 5 Midnight Bird 2nd = 7 Glenrea Vision 3rd = 6 Misty Fiord 4th = 4 Adams Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 1 Sunset Glory | ||
Tue Nov 10 2015 13:50 | 1st = 1 Sunset Glory 2nd = 2 Central Park Belle 3rd = 4 Divine Stryke 4th = 3 Clevfilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Bubba Jay | ||
Tue Nov 10 2015 13:47 | 1st = 3 Bubba Jay 2nd = 1 Aston Eclipse 3rd = 4 Wendell Quoted 4th = 6 Rogue Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 9 Saratoga | ||
Tue Nov 10 2015 13:42 | 1st = 9 Saratoga 2nd = 4 Blue Don 3rd = 6 Marchesa 4th = 5 Sans Frontiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 4 Air Express | ||
Tue Nov 10 2015 13:37 | 1st = 4 Air Express 2nd = 2 Bad Week 3rd = 1 Rodriguez 4th = 6 Homebush Flyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 7 Jado Joka | ||
Tue Nov 10 2015 13:35 | 1st = 7 Jado Joka 2nd = 10 North By Northwest 3rd = 3 Gods Heaven 4th = 12 Woobie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 11 Lazarus | ||
Tue Nov 10 2015 13:30 | 1st = 11 Lazarus 2nd = 10 Chase The Dream 3rd = 14 Classie Brigade 4th = 5 Cash N Flow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Molly Mcbain | ||
Tue Nov 10 2015 13:27 | 1st = 3 Molly Mcbain 2nd = 7 Wistful Allen 3rd = 10 Senior Lid 4th = 4 Ino Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - 1 Gotta Keeper | ||
Tue Nov 10 2015 13:23 | 1st = 1 Gotta Keeper 2nd = 4 Halong Bay 3rd = 2 Nek Minnit 4th = 3 Crimson Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Droopys Gem | ||
Tue Nov 10 2015 13:20 | 1st = 8 Droopys Gem 2nd = 7 Capetown Jinx 3rd = 1 Bunna Boy 4th = 6 Buckle Up Baefir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 4 Rong Door Reggie | ||
Tue Nov 10 2015 13:15 | 1st = 4 Rong Door Reggie 2nd = 6 Queen Ouija 3rd = 2 Ziza Spirit 4th = 3 Kiss My Artie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Backpacker | ||
Tue Nov 10 2015 13:12 | 1st = 7 Backpacker 2nd = 8 Spring Flake 3rd = 6 Bamboo Club 4th = 4 Emerley Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 4 Opawa Idol | ||
Tue Nov 10 2015 13:09 | 1st = 4 Opawa Idol 2nd = 5 Homebush Slinky 3rd = 2 Homebush Riley 4th = 6 On The Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 6 Akiko Gold | ||
Tue Nov 10 2015 13:00 | 1st = 6 Akiko Gold 2nd = 4 Coolotta 3rd = 3 Beaudan Boy 4th = 1 Moss Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 2 Monbet | ||
Tue Nov 10 2015 12:55 | 1st = 2 Monbet 2nd = 11 Alley Way 3rd = 5 Habibti 4th = 1 One Over Da Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Opawa Norris | ||
Tue Nov 10 2015 12:51 | 1st = 2 Opawa Norris 2nd = 1 Opawa Jay Jay 3rd = 6 Opawa Knocka 4th = 5 Cawbourne Ohio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Priscilla Mary | ||
Tue Nov 10 2015 12:48 | 1st = 8 Priscilla Mary 2nd = 1 Yaramundi Beauty 3rd = 6 Acela Express 4th = 2 Dyna Corinth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 4 - 2 Rockthatcity | ||
Tue Nov 10 2015 12:43 | 1st = 2 Rockthatcity 2nd = 11 Precision Miss 3rd = 15 Night Voyage 4th = 9 Ruby Four Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Gossip Queen | ||
Tue Nov 10 2015 12:34 | 1st = 1 Gossip Queen 2nd = 3 Jinja Loch 3rd = 4 Good Genes 4th = 6 Candyboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 9 Deleana | ||
Tue Nov 10 2015 12:25 | 1st = 9 Deleana 2nd = 2 Lukey Boy 3rd = 6 Joes Redback 4th = 3 Many Returns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 Have Faith In Me | ||
Tue Nov 10 2015 12:20 | 1st = 10 Have Faith In Me 2nd = 9 Bit Of A Legend 3rd = 5 Bettor Dream 4th = 6 Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Uno Brent | ||
Tue Nov 10 2015 12:15 | 1st = 8 Uno Brent 2nd = 1 Wally Baxter 3rd = 4 Another Jamie 4th = 7 Deborah Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 3 - 1 Raghu | ||
Tue Nov 10 2015 12:07 | 1st = 1 Raghu 2nd = 6 Sams Ready 3rd = 2 Royal Power 4th = 9 Downton Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Opawa Kevin | ||
Tue Nov 10 2015 11:55 | 1st = 5 Opawa Kevin 2nd = 6 Filante 3rd = 3 Jinja Billy 4th = 1 Maudies Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 2 Spirit Eclipse | ||
Tue Nov 10 2015 11:45 | 1st = 2 Spirit Eclipse 2nd = 4 Nero Star 3rd = 10 Sparkling Delight 4th = 6 Hickstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 8 Opawa Express | ||
Tue Nov 10 2015 11:38 | 1st = 8 Opawa Express 2nd = 1 Kentaro Baxter 3rd = 6 Ohoka Billy 4th = 7 What I Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 2 - 5 Staccato | ||
Tue Nov 10 2015 11:30 | 1st = 5 Staccato 2nd = 6 Jacqui Ickx 3rd = 1 Roc That 4th = 3 Tokomutu Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Shines Bright | ||
Tue Nov 10 2015 11:20 | 1st = 6 Shines Bright 2nd = 7 Magic Mike 3rd = 1 Tilt 4th = 2 Heritage Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 4 Prince Fearless | ||
Tue Nov 10 2015 11:11 | 1st = 4 Prince Fearless 2nd = 1 All Lit Up 3rd = 10 Leannes Boy 4th = 7 Live The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 2 Opawa Crusade | ||
Tue Nov 10 2015 11:03 | 1st = 2 Opawa Crusade 2nd = 7 Captain Shazz 3rd = 8 Technic 4th = 3 Magic Gina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 1 - 1 Gorgeous Ryder | ||
Tue Nov 10 2015 10:54 | 1st = 1 Gorgeous Ryder 2nd = 13 Wraithorth 3rd = 11 Mariposa 4th = 14 Amazing Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Opawa Binge | ||
Tue Nov 10 2015 10:46 | 1st = 1 Opawa Binge 2nd = 3 Mya Time 3rd = 2 Opawa Leigh 4th = 7 Octagons Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Lightning Mach | ||
Tue Nov 10 2015 10:38 | 1st = 8 Lightning Mach 2nd = 5 A Damn Good Excuse 3rd = 13 Art Critic 4th = 14 Lovetodream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 4 Homebush Justine | ||
Tue Nov 10 2015 10:30 | 1st = 4 Homebush Justine 2nd = 5 Joey Baxter 3rd = 6 Devilskin 4th = 2 Nicky Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Thrilling Spell | ||
Tue Nov 10 2015 10:13 | 1st = 8 Thrilling Spell 2nd = 3 Unreliable Andy 3rd = 6 Glenn Is Goodesy 4th = 4 Zulu Chanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Petite One | ||
Tue Nov 10 2015 10:05 | 1st = 9 Petite One 2nd = 5 Blackguards Corner 3rd = 1 Wanna Play 4th = 4 Eyre I Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 7 On A Bender | ||
Tue Nov 10 2015 0:52 | 1st = 7 On A Bender 2nd = 2 Lucy On Randel 3rd = 4 Jazzy Prince 4th = 1 Magic Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 7 Hey Rhonda | ||
Tue Nov 10 2015 0:37 | 1st = 7 Hey Rhonda 2nd = 3 Win For Paul 3rd = 8 Panther Monelli 4th = 1 Vocal Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 1 Jed Monelli | ||
Tue Nov 10 2015 0:12 | 1st = 1 Jed Monelli 2nd = 4 Outskirts 3rd = 7 Spring Beach 4th = 8 Thrift Shop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 West On Sally | ||
Sat Oct 10 2015 23:57 | 1st = 4 West On Sally 2nd = 5 Marvelous Marvin 3rd = 1 Molfetta Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 4 Nicnak Paddy Wak | ||
Sat Oct 10 2015 23:50 | 1st = 4 Nicnak Paddy Wak 2nd = 9 Our Jerry Lee 3rd = 2 Ohoka Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Acheron | ||
Sat Oct 10 2015 23:37 | 1st = 1 Acheron 2nd = 3 Underclass Hero 3rd = 4 Peloton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 4 The Revolution | ||
Sat Oct 10 2015 23:20 | 1st = 4 The Revolution 2nd = 6 Wills Boy 3rd = 3 Deluxe Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Thunder Rama | ||
Sat Oct 10 2015 23:17 | 1st = 1 Thunder Rama 2nd = 3 West On Teddy 3rd = 4 Free Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Fantastic Roxy | ||
Sat Oct 10 2015 23:07 | 1st = 1 Fantastic Roxy 2nd = 5 Cadence Bale 3rd = 3 Silvertop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 9 Love This Dragon | ||
Sat Oct 10 2015 23:02 | 1st = 9 Love This Dragon 2nd = 8 A Day With Me 3rd = 7 Pay On The Pacer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Fun Boss | ||
Sat Oct 10 2015 22:57 | 1st = 1 Fun Boss 2nd = 2 Top Secret 3rd = 7 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 2 Just Getalife | ||
Sat Oct 10 2015 22:52 | 1st = 2 Just Getalife 2nd = 10 Pelusiac 3rd = 5 Beaus Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Sacramento Sal | ||
Sat Oct 10 2015 22:49 | 1st = 1 Sacramento Sal 2nd = 8 Darcys Entity 3rd = 6 Axis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Young Desiree | ||
Sat Oct 10 2015 22:44 | 1st = 7 Young Desiree 2nd = 8 Blue Eyed Suzie 3rd = 5 Isobela Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Black Ink | ||
Sat Oct 10 2015 22:42 | 1st = 3 Black Ink 2nd = 1 Thors Devil 3rd = 9 Simone Shimmers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 5 Scotch Creek | ||
Sat Oct 10 2015 22:37 | 1st = 5 Scotch Creek 2nd = 6 Mystery Montana 3rd = 3 The Brazen Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Royal Freddie | ||
Sat Oct 10 2015 22:35 | 1st = 2 Royal Freddie 2nd = 1 Miss Debello 3rd = 4 Stanga Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Ingoodnik | ||
Sat Oct 10 2015 22:30 | 1st = 1 Ingoodnik 2nd = 2 Art Of Gold 3rd = 4 Tommys Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Chrichton Bale | ||
Sat Oct 10 2015 22:27 | 1st = 3 Chrichton Bale 2nd = 2 Mahogany Saphire 3rd = 5 Dragon Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 6 Major Rush | ||
Sat Oct 10 2015 22:22 | 1st = 6 Major Rush 2nd = 9 Full Package 3rd = 4 Donovan Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Blue Squirrel | ||
Sat Oct 10 2015 22:19 | 1st = 1 Blue Squirrel 2nd = 3 Feel Your Halo 3rd = 5 Fonama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Shania Sind | ||
Sat Oct 10 2015 22:16 | 1st = 1 Shania Sind 2nd = 2 Sidbo 3rd = 4 Harley Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Real Magic | ||
Sat Oct 10 2015 22:14 | 1st = 2 Real Magic 2nd = 5 Cee Uin L A 3rd = 1 Franco Bulgari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Peebo | ||
Sat Oct 10 2015 22:12 | 1st = 1 Peebo 2nd = 2 Princess Mion 3rd = 8 Kantega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Jamies Boy | ||
Sat Oct 10 2015 22:09 | 1st = 1 Jamies Boy 2nd = 3 One Great Place 3rd = 8 Irinka Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Shantung | ||
Sat Oct 10 2015 22:07 | 1st = 5 Shantung 2nd = 7 Days End 3rd = 8 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Linco Bale | ||
Sat Oct 10 2015 22:05 | 1st = 7 Linco Bale 2nd = 8 West On Delly 3rd = 9 Dr Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Scanez Elect | ||
Sat Oct 10 2015 22:02 | 1st = 3 Scanez Elect 2nd = 7 Mr Cruiser 3rd = 1 Wolfbane Mccabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Strike On Command | ||
Sat Oct 10 2015 22:00 | 1st = 1 Strike On Command 2nd = 3 The Commander 3rd = 5 Promise to Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Ada Mary | ||
Sat Oct 10 2015 21:57 | 1st = 8 Ada Mary 2nd = 5 Lithgow Panther 3rd = 1 Entreaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Rustys Image | ||
Sat Oct 10 2015 21:54 | 1st = 1 Rustys Image 2nd = 7 Rylees Roulette 3rd = 4 Maywyns Copy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Snow Cone | ||
Sat Oct 10 2015 21:52 | 1st = 2 Snow Cone 2nd = 1 Revivalist 3rd = 5 The Empires Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Jackie Zee | ||
Sat Oct 10 2015 21:49 | 1st = 2 Jackie Zee 2nd = 6 Mad Rip 3rd = 10 Speed Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Art Of Illusion | ||
Sat Oct 10 2015 21:48 | 1st = 5 Art Of Illusion 2nd = 1 Jolly Jumper 3rd = 7 Melton Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Jacks Jet | ||
Sat Oct 10 2015 21:46 | 1st = 7 Jacks Jet 2nd = 8 Splash Of White 3rd = 2 Bobs Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Dentona | ||
Sat Oct 10 2015 21:44 | 1st = 2 Dentona 2nd = 1 He Ticks All Boxes 3rd = 8 Bebrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Ikaku Bale | ||
Sat Oct 10 2015 21:42 | 1st = 3 Ikaku Bale 2nd = 2 Shared Bonus 3rd = 1 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 2 High Class Mate | ||
Sat Oct 10 2015 21:37 | 1st = 2 High Class Mate 2nd = 4 Glasscutterspirit 3rd = 1 Master Firehawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Chica Destacada | ||
Sat Oct 10 2015 21:35 | 1st = 8 Chica Destacada 2nd = 1 Paloma Lago 3rd = 5 Funky Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Hopping Houdini | ||
Sat Oct 10 2015 21:32 | 1st = 4 Hopping Houdini 2nd = 2 Hougenie 3rd = 1 Mal Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Morish | ||
Sat Oct 10 2015 21:27 | 1st = 6 Morish 2nd = 1 Premier Mozz 3rd = 2 Fab Surfy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Reconsider Me | ||
Sat Oct 10 2015 21:26 | 1st = 5 Reconsider Me 2nd = 8 Tommy Kay 3rd = 6 Mcwhipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Dr Balboa | ||
Sat Oct 10 2015 21:24 | 1st = 3 Dr Balboa 2nd = 7 Nimrod 3rd = 6 Won Wron Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Iam Mr Brightside | ||
Sat Oct 10 2015 21:22 | 1st = 6 Iam Mr Brightside 2nd = 8 Devil Dodger 3rd = 7 Teo Enteo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Tambay Bale | ||
Sat Oct 10 2015 21:19 | 1st = 3 Tambay Bale 2nd = 7 Polijuice Potion 3rd = 8 Our Zayney Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 11 Woodbridge Regal | ||
Sat Oct 10 2015 21:18 | 1st = 11 Woodbridge Regal 2nd = 6 Brave Stranger 3rd = 8 It Aint Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Spiders Brother | ||
Sat Oct 10 2015 21:16 | 1st = 1 Spiders Brother 2nd = 2 Cumberland Gold 3rd = 6 Jump The Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Broadway Playboy | ||
Sat Oct 10 2015 21:14 | 1st = 6 Broadway Playboy 2nd = 10 Tightrope 3rd = 8 Magic Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Zipping Harry | ||
Sat Oct 10 2015 21:12 | 1st = 2 Zipping Harry 2nd = 5 Privacy 3rd = 1 Nangar Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Wildash Warrior | ||
Sat Oct 10 2015 21:09 | 1st = 8 Wildash Warrior 2nd = 6 Fenrir 3rd = 1 Lonesome Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Always Amy | ||
Sat Oct 10 2015 21:07 | 1st = 2 Always Amy 2nd = 9 Watch The Dream 3rd = 5 Rusty Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Master Lachie | ||
Sat Oct 10 2015 21:05 | 1st = 2 Master Lachie 2nd = 4 Mavriki Pano 3rd = 3 Gun Pizza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Mick Mow | ||
Sat Oct 10 2015 21:02 | 1st = 8 Mick Mow 2nd = 6 Two Stroke Pat 3rd = 7 Pita Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Clash Of Kings | ||
Sat Oct 10 2015 20:58 | 1st = 2 Clash Of Kings 2nd = 8 Virginia Rose 3rd = 1 Hashtag Yolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Linvel Buffy | ||
Sat Oct 10 2015 20:57 | 1st = 3 Linvel Buffy 2nd = 7 Eight Tee I 3rd = 8 Stones Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Husky Cowboy | ||
Sat Oct 10 2015 20:55 | 1st = 1 Husky Cowboy 2nd = 2 Activate 3rd = 3 Orange Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Heavenly Sister | ||
Sat Oct 10 2015 20:54 | 1st = 7 Heavenly Sister 2nd = 9 Alta Rihannah 3rd = 2 Rompers Monarchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Smooth Number | ||
Sat Oct 10 2015 20:52 | 1st = 4 Smooth Number 2nd = 5 Its a Bird 3rd = 7 Olli Charlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Gunner | ||
Sat Oct 10 2015 20:49 | 1st = 1 Gunner 2nd = 6 Haras Samuel 3rd = 5 Split System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Our Hi Jinx | ||
Sat Oct 10 2015 20:48 | 1st = 1 Our Hi Jinx 2nd = 11 Mach Alert 3rd = 2 Majestic Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Flywheel Alfie | ||
Sat Oct 10 2015 20:44 | 1st = 4 Flywheel Alfie 2nd = 3 Louie Neveelk 3rd = 1 Immortal Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Hazy Bingo | ||
Sat Oct 10 2015 20:41 | 1st = 2 Hazy Bingo 3rd = 5 Angry Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Sky Book | ||
Sat Oct 10 2015 20:41 | 1st = 4 Sky Book 3rd = 5 Angry Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Justaglamour | ||
Sat Oct 10 2015 20:40 | 1st = 2 Justaglamour 2nd = 8 Mista Taptoe Lombo 3rd = 12 Stevie Wander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Dr Don | ||
Sat Oct 10 2015 20:38 | 1st = 5 Dr Don 2nd = 1 Fleetwood Zac 3rd = 2 Allen Icarus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Body And Soul | ||
Sat Oct 10 2015 20:35 | 1st = 7 Body And Soul 2nd = 5 Blacks A Marble 3rd = 8 Shady Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Vicki Rose Hi | ||
Sat Oct 10 2015 20:32 | 1st = 3 Vicki Rose Hi 2nd = 1 Winning Nova 3rd = 6 Maywyn Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 5 Civil Rights | ||
Sat Oct 10 2015 20:30 | 1st = 5 Civil Rights 2nd = 11 Chasing Chaos 3rd = 4 Special Delivery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Let It Develop | ||
Sat Oct 10 2015 20:27 | 1st = 8 Let It Develop 2nd = 1 La Grand Logie 3rd = 5 Irish Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Caroline Bay | ||
Sat Oct 10 2015 20:26 | 1st = 2 Caroline Bay 2nd = 1 Seenohearnospeakno 3rd = 8 Im Joe King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Dr Phil | ||
Sat Oct 10 2015 20:24 | 1st = 1 Dr Phil 2nd = 3 Zelemar Zonk 3rd = 5 Jai Alai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Du Vella | ||
Sat Oct 10 2015 20:23 | 1st = 8 Du Vella 2nd = 6 Epaulette 3rd = 2 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Ringer | ||
Sat Oct 10 2015 20:21 | 1st = 2 Ringer 2nd = 5 Beckenbauer 3rd = 6 Karagiozis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Magic Lace | ||
Sat Oct 10 2015 20:18 | 1st = 6 Magic Lace 2nd = 4 Wheres Penny 3rd = 2 Sugar Hit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Feel The Need | ||
Sat Oct 10 2015 20:17 | 1st = 1 Feel The Need 2nd = 12 Bennys Ace 3rd = 2 Stormfortheboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Wairo Bob | ||
Sat Oct 10 2015 20:15 | 1st = 8 Wairo Bob 2nd = 6 Stilton Gold 3rd = 3 Bobbie Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Sunrose Don | ||
Sat Oct 10 2015 20:13 | 1st = 6 Sunrose Don 2nd = 3 Double Dee 3rd = 2 Uwantsumcomegetsum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Sunday Sunrise | ||
Sat Oct 10 2015 20:12 | 1st = 1 Sunday Sunrise 2nd = 3 Rylis Ranga 3rd = 8 Save Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Shebas Diva | ||
Sat Oct 10 2015 20:08 | 1st = 1 Shebas Diva 2nd = 4 Ballistic Tip 3rd = 5 Star Of Ibrox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Gamilla Go Girl | ||
Sat Oct 10 2015 20:05 | 1st = 2 Gamilla Go Girl 2nd = 7 Cosmic Jewel 3rd = 3 Ronaldo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Bevs Solution | ||
Sat Oct 10 2015 20:02 | 1st = 1 Bevs Solution 2nd = 4 Its My Magic 3rd = 8 Living Breathing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Hercules Bale | ||
Sat Oct 10 2015 19:58 | 1st = 6 Hercules Bale 2nd = 3 Spring Grace 3rd = 7 Le Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Destined To Take | ||
Sat Oct 10 2015 19:56 | 1st = 3 Destined To Take 2nd = 1 Broadway Harry 3rd = 8 Rudiani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 10 Hold Your Tongue | ||
Sat Oct 10 2015 19:55 | 1st = 10 Hold Your Tongue 2nd = 3 Flying Time 3rd = 7 Dark Musket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Spritely Dancer | ||
Sat Oct 10 2015 19:54 | 1st = 2 Spritely Dancer 2nd = 4 Hugo Boss 3rd = 7 Pedro Cerrano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Gun Legacy | ||
Sat Oct 10 2015 19:51 | 1st = 7 Gun Legacy 2nd = 1 Murbah Gold 3rd = 6 Alpha Pluto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 My Guy Mac | ||
Sat Oct 10 2015 19:50 | 1st = 7 My Guy Mac 2nd = 8 Ive Gottalife 3rd = 4 Easy Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Jeremey Rent | ||
Sat Oct 10 2015 19:48 | 1st = 2 Jeremey Rent 2nd = 3 Kevin In Bangkok 3rd = 7 Le Burglar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Johnny Mobster | ||
Sat Oct 10 2015 19:45 | 1st = 2 Johnny Mobster 2nd = 4 River Crossing 3rd = 5 Charm Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 A Passion For Aces | ||
Sat Oct 10 2015 19:44 | 1st = 9 A Passion For Aces 2nd = 8 Zedaguy 3rd = 5 Forty Seven Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Felon Rose | ||
Sat Oct 10 2015 19:42 | 1st = 5 Felon Rose 2nd = 8 Darkest Knight 3rd = 1 Le Fudge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Blissfull Leader | ||
Sat Oct 10 2015 19:40 | 1st = 1 Blissfull Leader 2nd = 3 Beckham Crusader 3rd = 6 Strathlachlan Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Eaton Bale | ||
Sat Oct 10 2015 19:38 | 1st = 7 Eaton Bale 2nd = 2 Nila Bale 3rd = 6 Glass Roof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Purple Flash | ||
Sat Oct 10 2015 19:34 | 1st = 1 Purple Flash 2nd = 8 Camden Gossip 3rd = 3 Vidi Vici |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 No Way Arni | ||
Sat Oct 10 2015 19:31 | 1st = 3 No Way Arni 2nd = 2 Bombay Roller 3rd = 7 Mali Covek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Under Worked | ||
Sat Oct 10 2015 19:30 | 1st = 4 Under Worked 2nd = 11 Als Courage 3rd = 12 Bushi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Jenmar Panther | ||
Sat Oct 10 2015 19:28 | 1st = 1 Jenmar Panther 2nd = 8 Stench Of Power 3rd = 5 Nangar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 10 Usage | ||
Sat Oct 10 2015 19:26 | 1st = 10 Usage 2nd = 9 Blackstar Fighter 3rd = 8 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Stately Kay | ||
Sat Oct 10 2015 19:24 | 1st = 3 Stately Kay 2nd = 5 Wasabi Princess 3rd = 6 Malady Aubrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Double Event | ||
Sat Oct 10 2015 19:23 | 1st = 6 Double Event 2nd = 5 Ideal Legacy 3rd = 3 No Ah Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Miami Demon | ||
Sat Oct 10 2015 19:21 | 1st = 1 Miami Demon 2nd = 2 Im Jacko 3rd = 4 Three Toe Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 Rebelson | ||
Sat Oct 10 2015 19:20 | 1st = 1 Rebelson 2nd = 2 Raising Dubai 3rd = 7 Coming Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Good Judge | ||
Sat Oct 10 2015 19:17 | 1st = 1 Good Judge 2nd = 2 Bralyn Jackson 3rd = 4 Oceania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Hugh Hefner | ||
Sat Oct 10 2015 19:15 | 1st = 1 Hugh Hefner 2nd = 10 Mind The Wire 3rd = 2 Donegal Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Sweet It Is | ||
Sat Oct 10 2015 19:13 | 1st = 1 Sweet It Is 2nd = 6 Callums Mum 3rd = 2 Beks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Legacy Chief | ||
Sat Oct 10 2015 19:10 | 1st = 1 Legacy Chief 2nd = 2 Nordoc Magic 3rd = 3 Bush Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 10 Thingimajig | ||
Sat Oct 10 2015 19:08 | 1st = 10 Thingimajig 2nd = 8 Esprit Rainbow 3rd = 5 Passaic River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Ataraxia | ||
Sat Oct 10 2015 19:04 | 1st = 6 Ataraxia 2nd = 2 Cosmic Coad 3rd = 8 Spicey Charmola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Magic Wings | ||
Sat Oct 10 2015 19:01 | 1st = 4 Magic Wings 2nd = 1 Half A Sixpence 3rd = 8 Madge Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Blacktie Lightning | ||
Sat Oct 10 2015 19:00 | 1st = 7 Blacktie Lightning 2nd = 11 Ricimer 3rd = 9 Something Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Jen Jen | ||
Sat Oct 10 2015 18:57 | 1st = 2 Jen Jen 2nd = 1 Dimmy Fly High 3rd = 5 Crown Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 6 Baumkuchen | ||
Sat Oct 10 2015 18:55 | 1st = 6 Baumkuchen 2nd = 9 Primary Element 3rd = 3 Red Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Im El Diablo | ||
Sat Oct 10 2015 18:52 | 1st = 2 Im El Diablo 2nd = 4 Ready For Takeoff 3rd = 5 Our Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Miss Money May | ||
Sat Oct 10 2015 18:48 | 1st = 1 Miss Money May 2nd = 3 Oakmont Whisper 3rd = 6 Magic Coups |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Lancelot Bromac | ||
Sat Oct 10 2015 18:43 | 1st = 1 Lancelot Bromac 2nd = 2 Clarkey 3rd = 8 Passionate Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Illuminated | ||
Sat Oct 10 2015 18:40 | 1st = 3 Illuminated 2nd = 1 Kaapander 3rd = 4 Moonsearch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 11 Sun Of Sonoko | ||
Sat Oct 10 2015 18:35 | 1st = 11 Sun Of Sonoko 2nd = 9 Majestic Grace 3rd = 3 Rosemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Peppercorn | ||
Sat Oct 10 2015 18:32 | 1st = 1 Peppercorn 2nd = 8 One More Des 3rd = 7 Dellsys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Parolee | ||
Sat Oct 10 2015 18:29 | 1st = 4 Parolee 2nd = 3 Blue Dream 3rd = 1 Kitty Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Fistfullofdollars | ||
Sat Oct 10 2015 18:27 | 1st = 7 Fistfullofdollars 2nd = 4 Nimble Jack 3rd = 3 Three Over Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 5 Senior Council | ||
Sat Oct 10 2015 18:23 | 1st = 5 Senior Council 2nd = 3 The Concorde 3rd = 6 Idatrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Audrey Maree | ||
Sat Oct 10 2015 18:18 | 1st = 8 Audrey Maree 2nd = 1 Packnplenty 3rd = 3 Galactic Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 10 - 4 Politeness | ||
Sat Oct 10 2015 18:15 | 1st = 4 Politeness 2nd = 3 Wawail 3rd = 2 Bring Me The Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 3 Blue Desert Moon | ||
Sat Oct 10 2015 18:11 | 1st = 3 Blue Desert Moon 2nd = 2 Big Tree 3rd = 4 Banda Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 3 Heard A Whisper | ||
Sat Oct 10 2015 18:08 | 1st = 3 Heard A Whisper 2nd = 4 Green Az 3rd = 2 Kayla Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Stunning Grin | ||
Sat Oct 10 2015 18:07 | 1st = 4 Stunning Grin 2nd = 6 Indi Bapu 3rd = 7 Allies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 9 Bomber Bay | ||
Sat Oct 10 2015 18:04 | 1st = 9 Bomber Bay 2nd = 5 Mississippian 3rd = 7 Crown Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 10 - 5 Emperors Chariot | ||
Sat Oct 10 2015 18:00 | 1st = 5 Emperors Chariot 2nd = 3 Rock My Soul 3rd = 11 Liquidator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 4 Je Suis Prest | ||
Sat Oct 10 2015 17:56 | 1st = 4 Je Suis Prest 2nd = 5 The Monk 3rd = 7 Shamana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Swinging Arms | ||
Sat Oct 10 2015 17:52 | 1st = 2 Swinging Arms 2nd = 11 Counter Spin 3rd = 5 Dr Dapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 11 Manhattan Son | ||
Sat Oct 10 2015 17:48 | 1st = 11 Manhattan Son 2nd = 2 Ideal Express 3rd = 6 Static Lift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 5 Dust N Diamonds | ||
Sat Oct 10 2015 17:44 | 1st = 5 Dust N Diamonds 2nd = 1 The Kununurra Kid 3rd = 4 Arrogant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 1 Press Statement | ||
Sat Oct 10 2015 17:40 | 1st = 1 Press Statement 2nd = 11 Lizard Island 3rd = 3 Ready For Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 12 Desert General | ||
Sat Oct 10 2015 17:35 | 1st = 12 Desert General 2nd = 11 Charlie Cat 3rd = 10 Casual Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 4 Nevagotavote | ||
Sat Oct 10 2015 17:30 | 1st = 4 Nevagotavote 2nd = 1 Frespanol 3rd = 2 Good Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 Madassa | ||
Sat Oct 10 2015 17:25 | 1st = 2 Madassa 2nd = 3 Sheidel 3rd = 4 Dueton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 7 - 13 Had Me At Hello | ||
Sat Oct 10 2015 17:23 | 1st = 13 Had Me At Hello 2nd = 8 Dontcryargentina 3rd = 17 Blooded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 7 Stars At Night | ||
Sat Oct 10 2015 17:21 | 1st = 7 Stars At Night 2nd = 4 Aagas 3rd = 9 Whistleonby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 10 Leprechaun Lad | ||
Sat Oct 10 2015 17:17 | 1st = 10 Leprechaun Lad 2nd = 1 Blatant 3rd = 4 Coastal Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 9 Beluga Blue | ||
Sat Oct 10 2015 17:13 | 1st = 9 Beluga Blue 2nd = 4 Colonel Custer 3rd = 13 Special Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 6 - 6 Blue Jest | ||
Sat Oct 10 2015 17:12 | 1st = 6 Blue Jest 2nd = 4 A Dependant 3rd = 2 Beseech |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 1 Bleiler | ||
Sat Oct 10 2015 17:09 | 1st = 1 Bleiler 2nd = 4 Seagrove 3rd = 7 Sizzling Gaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 6 Bridgey Flyer | ||
Sat Oct 10 2015 17:07 | 1st = 6 Bridgey Flyer 2nd = 2 Warrior Sky 3rd = 1 Purrfect Cocktail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 7 Stay With Me | ||
Sat Oct 10 2015 17:05 | 1st = 7 Stay With Me 2nd = 4 Jameka 3rd = 6 Badawiya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 3 Northern Myth | ||
Sat Oct 10 2015 17:02 | 1st = 3 Northern Myth 2nd = 8 Mercurial Spur 3rd = 2 Nemo Dat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 17 Selfie | ||
Sat Oct 10 2015 16:58 | 1st = 17 Selfie 2nd = 15 Siliqua 3rd = 14 Bearskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 6 - 2 Tycoon Jewel | ||
Sat Oct 10 2015 16:56 | 1st = 2 Tycoon Jewel 2nd = 4 Queen Of Ultima 3rd = 1 Ragged Keys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 8 Whos To Blame | ||
Sat Oct 10 2015 16:54 | 1st = 8 Whos To Blame 2nd = 1 Verdello Blue 3rd = 7 Toppa Dawozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 10 Casino Dancer | ||
Sat Oct 10 2015 16:50 | 1st = 10 Casino Dancer 2nd = 7 Wine Tales 3rd = 13 Zarzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 6 - 7 Billy Goat | ||
Sat Oct 10 2015 16:48 | 1st = 7 Billy Goat 2nd = 1 Skip Town 3rd = 5 King Ludwig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 2 Mr Chaplin | ||
Sat Oct 10 2015 16:46 | 1st = 2 Mr Chaplin 2nd = 4 Crackajack 3rd = 13 Mushanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Remagen Bridge | ||
Sat Oct 10 2015 16:42 | 1st = 1 Remagen Bridge 2nd = 8 Neptune Palace 3rd = 5 Italian Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 I Am Gypsy | ||
Sat Oct 10 2015 16:38 | 1st = 3 I Am Gypsy 2nd = 1 Herenoa 3rd = 6 Belfast Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 5 - 5 Virtuity | ||
Sat Oct 10 2015 16:36 | 1st = 5 Virtuity 2nd = 1 Glacier Express 3rd = 3 Spirit Of Many |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Figtree | ||
Sat Oct 10 2015 16:34 | 1st = 2 Figtree 2nd = 4 Dellas Diamond 3rd = 5 Falco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 1 Lucky Hussler | ||
Sat Oct 10 2015 16:30 | 1st = 1 Lucky Hussler 2nd = 7 Disposition 3rd = 2 Stratum Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 5 Never Pegasus | ||
Sat Oct 10 2015 16:26 | 1st = 5 Never Pegasus 2nd = 4 Speedshow 3rd = 7 Hennessy Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 Lucky Strategy | ||
Sat Oct 10 2015 16:24 | 1st = 2 Lucky Strategy 2nd = 3 Frisky Albert 3rd = 5 Umfazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 9 Beatniks | ||
Sat Oct 10 2015 16:22 | 1st = 9 Beatniks 2nd = 6 Lucky Lucre 3rd = 10 Col N Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 5 - 3 Treasure Map | ||
Sat Oct 10 2015 16:20 | 1st = 3 Treasure Map 2nd = 1 Holly Holy 3rd = 6 Lethal Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 Key To Fame | ||
Sat Oct 10 2015 16:18 | 1st = 2 Key To Fame 2nd = 5 Express Snooper 3rd = 8 Champagne Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 9 Powerossa | ||
Sat Oct 10 2015 16:14 | 1st = 9 Powerossa 2nd = 2 Gardeners Glory 3rd = 4 Just Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 5 - 11 Sherbet | ||
Sat Oct 10 2015 16:12 | 1st = 11 Sherbet 2nd = 6 Ollie Runs Riot 3rd = 4 Gold Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 1 Vanbrugh | ||
Sat Oct 10 2015 16:10 | 1st = 1 Vanbrugh 2nd = 9 Im Belucci 3rd = 5 Man Of Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 10 Lucky Show Girl | ||
Sat Oct 10 2015 16:06 | 1st = 10 Lucky Show Girl 2nd = 6 Rowdy One 3rd = 11 Sargood Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 7 Try Your Best | ||
Sat Oct 10 2015 16:02 | 1st = 7 Try Your Best 2nd = 10 Perpetual Bliss 3rd = 4 Princess Hussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 Dr Sykes | ||
Sat Oct 10 2015 15:58 | 1st = 3 Dr Sykes 2nd = 10 Erika 3rd = 5 Life Obrien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 4 - 4 Top Royal | ||
Sat Oct 10 2015 15:56 | 1st = 4 Top Royal 2nd = 6 Spurred Up 3rd = 12 Midnight Stalker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 1 Criterion | ||
Sat Oct 10 2015 15:55 | 1st = 1 Criterion 2nd = 3 Happy Trails 3rd = 8 Mongolian Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 3 Contessa Dream | ||
Sat Oct 10 2015 15:51 | 1st = 3 Contessa Dream 2nd = 9 Ruark 3rd = 5 Im Sarahjane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 11 - 2 That Cat | ||
Sat Oct 10 2015 15:50 | 1st = 2 That Cat 2nd = 6 Em Ay 3rd = 12 Backseat Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Locks Legend | ||
Sat Oct 10 2015 15:47 | 1st = 1 Locks Legend 2nd = 9 Quick Snitzel 3rd = 4 Collar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 4 - 4 Know This | ||
Sat Oct 10 2015 15:46 | 1st = 4 Know This 2nd = 5 Larriconi 3rd = 6 Il Faro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 5 Buck Rogers | ||
Sat Oct 10 2015 15:43 | 1st = 5 Buck Rogers 2nd = 7 Slippery Eel 3rd = 13 Classic Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 Mine Craft | ||
Sat Oct 10 2015 15:42 | 1st = 1 Mine Craft 2nd = 3 Lunch Mates 3rd = 5 Hamish Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 1 Aldolphin | ||
Sat Oct 10 2015 15:39 | 1st = 1 Aldolphin 2nd = 10 Sheza Chickadee 3rd = 4 Shot In The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 4 - 6 Mount Perry | ||
Sat Oct 10 2015 15:37 | 1st = 6 Mount Perry 2nd = 2 Lupita 3rd = 4 Chipewyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 8 Hernes Oak | ||
Sat Oct 10 2015 15:35 | 1st = 8 Hernes Oak 2nd = 12 Scherzoso 3rd = 3 Farolitos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Quicksilver Lass | ||
Sat Oct 10 2015 15:31 | 1st = 1 Quicksilver Lass 2nd = 5 Repo Zest 3rd = 2 Roubaix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 7 Impulse Diavolo | ||
Sat Oct 10 2015 15:27 | 1st = 7 Impulse Diavolo 2nd = 2 Mr Liberty 3rd = 8 Nimasael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 8 Hand From Above | ||
Sat Oct 10 2015 15:23 | 1st = 8 Hand From Above 2nd = 1 Kinagat 3rd = 5 Echo Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 3 - 1 On The Nightshift | ||
Sat Oct 10 2015 15:21 | 1st = 1 On The Nightshift 2nd = 6 Miss Rich 3rd = 7 Mower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 3 Amralah | ||
Sat Oct 10 2015 15:20 | 1st = 3 Amralah 2nd = 5 Excess Knowledge 3rd = 9 Bohemian Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 2 Via Torrone | ||
Sat Oct 10 2015 15:16 | 1st = 2 Via Torrone 2nd = 6 Iceconi 3rd = 5 Henshaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 10 - 6 Run To Hide | ||
Sat Oct 10 2015 15:15 | 1st = 6 Run To Hide 2nd = 4 Robs Ideal 3rd = 11 One Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 6 Charge Account | ||
Sat Oct 10 2015 15:12 | 1st = 6 Charge Account 2nd = 4 Rosenet 3rd = 3 Aimee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 3 - 8 Pearlescent | ||
Sat Oct 10 2015 15:11 | 1st = 8 Pearlescent 2nd = 6 Go Down 3rd = 2 Glendinning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 12 Migrated | ||
Sat Oct 10 2015 15:08 | 1st = 12 Migrated 2nd = 15 Hennys Intrigue 3rd = 9 Cinda Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 11 Victoryshallbemine | ||
Sat Oct 10 2015 15:07 | 1st = 11 Victoryshallbemine 2nd = 8 Kakahu Nell 3rd = 12 Lucky Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 7 Aurora Miss | ||
Sat Oct 10 2015 15:04 | 1st = 7 Aurora Miss 2nd = 8 Nightspun 3rd = 4 Simply Simon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 3 - 4 French Song | ||
Sat Oct 10 2015 15:02 | 1st = 4 French Song 2nd = 10 Memphis Girl 3rd = 2 Raw Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 10 Music Magnate | ||
Sat Oct 10 2015 15:00 | 1st = 10 Music Magnate 2nd = 9 San Diego 3rd = 8 Cosmic Cube |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Deepest | ||
Sat Oct 10 2015 14:56 | 1st = 1 Deepest 2nd = 11 Graceville 3rd = 10 Drinking Cocktails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 9 - 5 Platinum Witness | ||
Sat Oct 10 2015 14:54 | 1st = 5 Platinum Witness 2nd = 12 Dresden Park 3rd = 13 Sealed By A Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Comprende | ||
Sat Oct 10 2015 14:52 | 1st = 7 Comprende 2nd = 5 Schism 3rd = 1 Beau Rivage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Eleni Whirl | ||
Sat Oct 10 2015 14:48 | 1st = 3 Eleni Whirl 2nd = 1 Loveitt 3rd = 2 Monogram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 2 - 8 Cuban Song | ||
Sat Oct 10 2015 14:46 | 1st = 8 Cuban Song 2nd = 2 Time To Spare 3rd = 10 Elle Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 1 Amovatio | ||
Sat Oct 10 2015 14:45 | 1st = 1 Amovatio 2nd = 3 The Bowler 3rd = 10 Tristrams Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 2 Another Rush | ||
Sat Oct 10 2015 14:41 | 1st = 2 Another Rush 2nd = 6 Goldanoro 3rd = 1 Im Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 9 - 7 Sheeza Shark | ||
Sat Oct 10 2015 14:40 | 1st = 7 Sheeza Shark 2nd = 6 Pulp Fiction 3rd = 2 Acolyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Star Drop | ||
Sat Oct 10 2015 14:37 | 1st = 3 Star Drop 2nd = 1 Magic Of Dreams 3rd = 6 Savannah Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 2 - 3 Praverati | ||
Sat Oct 10 2015 14:36 | 1st = 3 Praverati 2nd = 5 In The Book 3rd = 4 Bonnys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 1 Foghorn | ||
Sat Oct 10 2015 14:33 | 1st = 1 Foghorn 2nd = 6 Rhythm Of Cuba 3rd = 5 Minute Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 6 Eletist | ||
Sat Oct 10 2015 14:32 | 1st = 6 Eletist 2nd = 5 Statham 3rd = 11 Getalonghome Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 8 Tillzale | ||
Sat Oct 10 2015 14:29 | 1st = 8 Tillzale 2nd = 9 Commiserate 3rd = 12 Vandancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 2 - 1 Tani Tei En | ||
Sat Oct 10 2015 14:27 | 1st = 1 Tani Tei En 2nd = 5 Smincha 3rd = 2 Dazzling Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Dream Choice | ||
Sat Oct 10 2015 14:25 | 1st = 4 Dream Choice 2nd = 7 Better Not Blue 3rd = 6 Press Report |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Marcs Diesel | ||
Sat Oct 10 2015 14:21 | 1st = 2 Marcs Diesel 2nd = 10 Shoreline 3rd = 9 Swift Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 2 Kisses | ||
Sat Oct 10 2015 14:19 | 1st = 2 Kisses 2nd = 1 Recite 3rd = 6 Miss Foxwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Temps Voleur | ||
Sat Oct 10 2015 14:17 | 1st = 6 Temps Voleur 2nd = 5 Letmedowngently 3rd = 3 Jims Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 7 Eagle Stryke | ||
Sat Oct 10 2015 14:13 | 1st = 7 Eagle Stryke 2nd = 11 Pursuits 3rd = 2 Winterland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Emerald Race 1 - 2 Craiglea Zip | ||
Sat Oct 10 2015 14:11 | 1st = 2 Craiglea Zip 2nd = 1 Me Myself And I 3rd = 6 Howzat For Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 7 Serene Majesty | ||
Sat Oct 10 2015 14:10 | 1st = 7 Serene Majesty 2nd = 4 Secret Agenda 3rd = 1 Harlem River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 4 Classic Vogue | ||
Sat Oct 10 2015 14:06 | 1st = 4 Classic Vogue 2nd = 1 Godfrey 3rd = 6 Little Red Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 11 Zen Warrior | ||
Sat Oct 10 2015 14:05 | 1st = 11 Zen Warrior 2nd = 6 Articulight 3rd = 12 Popular |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 8 Criquette | ||
Sat Oct 10 2015 14:02 | 1st = 8 Criquette 2nd = 9 Happy Event 3rd = 5 Itz Alrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 1 - 1 Our Mallee Hoff | ||
Sat Oct 10 2015 14:01 | 1st = 1 Our Mallee Hoff 2nd = 2 Sir Traction 3rd = 3 Miras Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 6 Dont Sioux Me | ||
Sat Oct 10 2015 13:58 | 1st = 6 Dont Sioux Me 2nd = 4 Southwil 3rd = 11 Thalj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 9 Tyne Cot | ||
Sat Oct 10 2015 13:57 | 1st = 9 Tyne Cot 2nd = 8 Kindaleica 3rd = 12 Vincent Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 5 Atlantic City | ||
Sat Oct 10 2015 13:54 | 1st = 5 Atlantic City 2nd = 3 Dream For Alex 3rd = 12 Kapachino Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 1 - 8 Sharpe Ratio | ||
Sat Oct 10 2015 13:52 | 1st = 8 Sharpe Ratio 2nd = 6 Carnecar 3rd = 5 Shockwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 9 Cana | ||
Sat Oct 10 2015 13:50 | 1st = 9 Cana 2nd = 2 Denpurr 3rd = 1 Cylinder Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 13 Bellevue Avenue | ||
Sat Oct 10 2015 13:46 | 1st = 13 Bellevue Avenue 2nd = 5 Myboycellito 3rd = 6 Platinum Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 5 Sampson | ||
Sat Oct 10 2015 13:44 | 1st = 5 Sampson 2nd = 3 King Kamada 3rd = 12 I Suggest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Wicked Tycoon | ||
Sat Oct 10 2015 13:42 | 1st = 2 Wicked Tycoon 2nd = 6 Have Plenty 3rd = 7 Grumpy Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Fleeteor | ||
Sat Oct 10 2015 13:38 | 1st = 4 Fleeteor 2nd = 9 Shee Bee Bossy 3rd = 2 Tip Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 5 Alpha Miss | ||
Sat Oct 10 2015 13:35 | 1st = 5 Alpha Miss 2nd = 4 Cashed 3rd = 1 Lankan Rupee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 11 Motu Moonbeam | ||
Sat Oct 10 2015 13:31 | 1st = 11 Motu Moonbeam 2nd = 1 Macardo 3rd = 2 Not Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 12 Vicki Anne | ||
Sat Oct 10 2015 13:26 | 1st = 12 Vicki Anne 2nd = 8 Highly Likely 3rd = 10 High Tail It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 10 Best Dressed Lady | ||
Sat Oct 10 2015 13:18 | 1st = 10 Best Dressed Lady 2nd = 2 Hawk Eye Jack 3rd = 3 Regents Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 6 Lord Topper | ||
Sat Oct 10 2015 13:14 | 1st = 6 Lord Topper 2nd = 12 Russian Empress 3rd = 10 Arthurian Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 5 Conchita | ||
Sat Oct 10 2015 13:10 | 1st = 5 Conchita 2nd = 11 Zafina 3rd = 3 Star Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 10 Cyclone Tracy | ||
Sat Oct 10 2015 13:08 | 1st = 10 Cyclone Tracy 2nd = 3 Nitro Ted 3rd = 5 Chonney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 10 Missrock | ||
Sat Oct 10 2015 13:00 | 1st = 10 Missrock 2nd = 11 Pearl Congenial 3rd = 6 Valliano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 8 Heard The Whisper | ||
Sat Oct 10 2015 12:56 | 1st = 8 Heard The Whisper 2nd = 10 Bobbins 3rd = 9 Anothersuperstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 2 Saint Emilion | ||
Sat Oct 10 2015 12:50 | 1st = 2 Saint Emilion 2nd = 1 Ysabella Brave 3rd = 10 Her Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 4 Lady With Spurs | ||
Sat Oct 10 2015 12:43 | 1st = 4 Lady With Spurs 2nd = 3 Cher Cher Shark 3rd = 2 Hauser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Victorious | ||
Sat Oct 10 2015 12:39 | 1st = 7 Victorious 2nd = 3 Bian Late 3rd = 9 Grand Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 10 Reilly Lincoln | ||
Sat Oct 10 2015 12:38 | 1st = 10 Reilly Lincoln 2nd = 2 Caramac 3rd = 8 Kolonel Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 7 Ossessione | ||
Sat Oct 10 2015 12:25 | 1st = 7 Ossessione 2nd = 5 Knockmanaugh 3rd = 1 Tight Lipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 10 Realta | ||
Sat Oct 10 2015 12:15 | 1st = 10 Realta 2nd = 1 Real Winners 3rd = 9 Meritaggio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 12 Chic And Happy | ||
Sat Oct 10 2015 12:08 | 1st = 12 Chic And Happy 2nd = 6 Chen Wicko 3rd = 2 Phar Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 5 Maitre Du Jeu | ||
Sat Oct 10 2015 12:03 | 1st = 5 Maitre Du Jeu 2nd = 4 Hundyamonth 3rd = 8 Cristal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 8 El Cartel | ||
Sat Oct 10 2015 11:50 | 1st = 8 El Cartel 2nd = 3 Envious 3rd = 10 Red Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 9 Ali Baba | ||
Sat Oct 10 2015 11:40 | 1st = 9 Ali Baba 2nd = 4 Dubaiinstyle 3rd = 5 Liapari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 8 Diamantine | ||
Sat Oct 10 2015 11:28 | 1st = 8 Diamantine 2nd = 12 Floozie Cat 3rd = 1 Red King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 8 Franco Texas | ||
Sat Oct 10 2015 11:15 | 1st = 8 Franco Texas 2nd = 6 Gettheexcusebookout 3rd = 5 Caballo Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 8 Moccona Mist | ||
Sat Oct 10 2015 11:05 | 1st = 8 Moccona Mist 2nd = 9 Oreillys Gold 3rd = 7 Keepherinmind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 15 Satay | ||
Sat Oct 10 2015 10:53 | 1st = 15 Satay 2nd = 8 King Sambo 3rd = 1 Blame De Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 1 Pulling The Strings | ||
Sat Oct 10 2015 10:41 | 1st = 1 Pulling The Strings 2nd = 10 Takitimu Express 3rd = 8 Highview Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 12 Arraignment | ||
Sat Oct 10 2015 10:32 | 1st = 12 Arraignment 2nd = 9 Eden Rose 3rd = 4 El Cajero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 2 Hank Moody | ||
Sat Oct 10 2015 10:22 | 1st = 2 Hank Moody 2nd = 17 Sarookh 3rd = 1 Evadir La Bala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 5 Grace Lightning | ||
Sat Oct 10 2015 10:10 | 1st = 5 Grace Lightning 2nd = 1 Easy Moment 3rd = 3 Abraham Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Passionate Pedro | ||
Sat Oct 10 2015 0:57 | 1st = 6 Passionate Pedro 2nd = 3 Tyrion Monelli 3rd = 7 Ruble Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 South | ||
Sat Oct 10 2015 0:37 | 1st = 7 South 2nd = 6 Alf Monelli 3rd = 2 Hello Im Mordy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Extrovert | ||
Sat Oct 10 2015 0:17 | 1st = 6 Extrovert 2nd = 5 Tex Monelli 3rd = 2 Roman Reigns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Tuxedo Tour | ||
Sat Oct 10 2015 0:00 | 1st = 4 Tuxedo Tour 2nd = 10 Lovers Delight 3rd = 6 Smokey the Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Whats Up Herbie | ||
Thu Sep 10 2015 22:54 | 1st = 1 Whats Up Herbie 2nd = 7 Bannister Bale 3rd = 2 Jiggly Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Best Of Brit | ||
Thu Sep 10 2015 22:46 | 1st = 8 Best Of Brit 2nd = 6 Perkins Bale 3rd = 7 Night Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Aerohound | ||
Thu Sep 10 2015 22:42 | 1st = 5 Aerohound 2nd = 6 Okavango 3rd = 9 Blue Slugger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Zanpa Bale | ||
Thu Sep 10 2015 22:38 | 1st = 5 Zanpa Bale 2nd = 1 Beyond Today 3rd = 2 Lister Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Pretty Boy Grigg | ||
Thu Sep 10 2015 22:33 | 1st = 8 Pretty Boy Grigg 2nd = 4 Miss Rossi 3rd = 3 Belena Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 7 Expressive | ||
Thu Sep 10 2015 22:29 | 1st = 7 Expressive 2nd = 3 Direct Joel 3rd = 2 Fancy More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Dyna Inca | ||
Thu Sep 10 2015 22:25 | 1st = 1 Dyna Inca 2nd = 4 Point Made 3rd = 2 Prepossessing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Despicable Charl | ||
Thu Sep 10 2015 22:21 | 1st = 5 Despicable Charl 2nd = 6 Howzat Ernie 3rd = 3 Poppy Greene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Tambay Bale | ||
Thu Sep 10 2015 22:17 | 1st = 1 Tambay Bale 2nd = 5 Absolute Power 3rd = 2 Headline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Schooner | ||
Thu Sep 10 2015 22:13 | 1st = 8 Schooner 2nd = 5 Denya 3rd = 4 Hashtag Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Mega Storm | ||
Thu Sep 10 2015 22:09 | 1st = 1 Mega Storm 2nd = 4 Takahi Matty 3rd = 2 Windswept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Allen Warlock | ||
Thu Sep 10 2015 22:05 | 1st = 1 Allen Warlock 2nd = 5 Waynes Error 3rd = 4 Oran Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 2 Maken Art Magic | ||
Thu Sep 10 2015 22:00 | 1st = 2 Maken Art Magic 2nd = 8 Phantom Rockstar 3rd = 6 That Chill Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Obsolete | ||
Thu Sep 10 2015 21:58 | 1st = 1 Obsolete 2nd = 7 Avondale Storm 3rd = 2 Spring Gully Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Armed And Ready | ||
Thu Sep 10 2015 21:55 | 1st = 7 Armed And Ready 2nd = 1 Waymores Blues 3rd = 2 Fleetwood Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Oxley Rubey | ||
Thu Sep 10 2015 21:52 | 1st = 1 Oxley Rubey 2nd = 2 Inspector Cloud 3rd = 3 Big Dac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 8 Ads Boy | ||
Thu Sep 10 2015 21:49 | 1st = 8 Ads Boy 2nd = 6 Thomeli Roar 3rd = 1 Sketchy Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Mister Performance | ||
Thu Sep 10 2015 21:47 | 1st = 4 Mister Performance 2nd = 7 Pleasure Beach 3rd = 2 Dellas Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 4 Its a Bird | ||
Thu Sep 10 2015 21:45 | 1st = 4 Its a Bird 2nd = 3 Inner City 3rd = 2 Piccadilly Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Elfen Bale | ||
Thu Sep 10 2015 21:42 | 1st = 3 Elfen Bale 2nd = 5 Angie Rocks 3rd = 8 Jamaica The Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Long View Belle | ||
Thu Sep 10 2015 21:39 | 1st = 6 Long View Belle 2nd = 1 Fantastic Mick 3rd = 4 Millers Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Xtreme Knocka | ||
Thu Sep 10 2015 21:35 | 1st = 5 Xtreme Knocka 2nd = 4 Whats Chewing 3rd = 3 City Rambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Proven Chops | ||
Thu Sep 10 2015 21:32 | 1st = 8 Proven Chops 2nd = 4 Cosmic Tate 3rd = 7 Saint Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 5 Jewel Castle | ||
Thu Sep 10 2015 21:30 | 1st = 5 Jewel Castle 2nd = 2 Thunder Fee 3rd = 6 Happy Schnapps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cervelo | ||
Thu Sep 10 2015 21:28 | 1st = 1 Cervelo 2nd = 6 For Luck 3rd = 8 Dont Double Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Gun Pizza | ||
Thu Sep 10 2015 21:25 | 1st = 1 Gun Pizza 2nd = 2 Taipan Tracey 3rd = 3 Asa Killa Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Blazin Bomber | ||
Thu Sep 10 2015 21:22 | 1st = 4 Blazin Bomber 2nd = 2 Its Classified 3rd = 3 Crackerjack Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 8 Leave It To Me | ||
Thu Sep 10 2015 21:17 | 1st = 8 Leave It To Me 2nd = 4 Iownaturbo 3rd = 7 Master Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Wild Marina | ||
Thu Sep 10 2015 21:15 | 1st = 1 Wild Marina 2nd = 4 Alaskan Passage 3rd = 5 Hunters Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Quarrel Bale | ||
Thu Sep 10 2015 21:12 | 1st = 8 Quarrel Bale 2nd = 6 Gary Doogan 3rd = 2 Know Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Lady Abigail | ||
Thu Sep 10 2015 21:09 | 1st = 7 Lady Abigail 2nd = 5 Mpingo 3rd = 3 Annie Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Cudgee Destroyer | ||
Thu Sep 10 2015 21:07 | 1st = 1 Cudgee Destroyer 2nd = 7 Forrest Max 3rd = 3 Noonbarra Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Kazmics Revenge | ||
Thu Sep 10 2015 21:05 | 1st = 1 Kazmics Revenge 2nd = 3 Paul Dozer 3rd = 2 Good Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 9 Sun Of Sonoko | ||
Thu Sep 10 2015 21:00 | 1st = 9 Sun Of Sonoko 2nd = 1 Majestic Grace 3rd = 8 Tiroroa Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Fever Pitch | ||
Thu Sep 10 2015 20:58 | 1st = 8 Fever Pitch 2nd = 2 Lektra Concord 3rd = 1 Armani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Nicky Dals Girl | ||
Thu Sep 10 2015 20:55 | 1st = 4 Nicky Dals Girl 2nd = 7 Kialdu Dean 3rd = 6 Buckle Up Kida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Virginia Rose | ||
Thu Sep 10 2015 20:52 | 1st = 1 Virginia Rose 2nd = 6 Alexis Kelton 3rd = 8 Grand Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Bush Rebel | ||
Thu Sep 10 2015 20:49 | 1st = 8 Bush Rebel 2nd = 7 Lynlea Jake 3rd = 1 Gee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 7 Shiraz Shannon | ||
Thu Sep 10 2015 20:47 | 1st = 7 Shiraz Shannon 2nd = 3 Kylie Armbro 3rd = 9 Tee Wrap City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Simpatico | ||
Thu Sep 10 2015 20:45 | 1st = 3 Simpatico 2nd = 6 Lauryns Best 3rd = 7 Velocity Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 3 Dun Ya Dash | ||
Thu Sep 10 2015 20:42 | 1st = 3 Dun Ya Dash 2nd = 4 Road Crew 3rd = 1 In Dispute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Amaro Bale | ||
Thu Sep 10 2015 20:39 | 1st = 2 Amaro Bale 2nd = 1 Hard Bargain 3rd = 4 Wendell Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 5 Dibley | ||
Thu Sep 10 2015 20:37 | 1st = 5 Dibley 2nd = 4 Be A Star 3rd = 8 Night Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Star Chamber | ||
Thu Sep 10 2015 20:35 | 1st = 8 Star Chamber 2nd = 3 Breakers Tip 3rd = 2 Elite Enfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Convex | ||
Thu Sep 10 2015 20:32 | 1st = 3 Convex 2nd = 8 Gangalla Lodge 3rd = 1 Garmon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 8 Fernco Bobby G | ||
Thu Sep 10 2015 20:30 | 1st = 8 Fernco Bobby G 2nd = 1 Sir Jaybe Hall 3rd = 7 Charli Springfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Seeking Justice | ||
Thu Sep 10 2015 20:28 | 1st = 8 Seeking Justice 2nd = 6 Zipping Geoff 3rd = 2 Cosmic Vee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Cyndies Magic | ||
Thu Sep 10 2015 20:25 | 1st = 4 Cyndies Magic 2nd = 1 Hougenie 3rd = 6 Knave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Hay Fergus | ||
Thu Sep 10 2015 20:22 | 1st = 2 Hay Fergus 2nd = 4 Myrniong Belle 3rd = 1 It Happened |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 Gold Top | ||
Thu Sep 10 2015 20:19 | 1st = 3 Gold Top 2nd = 1 Firm Grip 3rd = 7 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 9 Major Jules | ||
Thu Sep 10 2015 20:17 | 1st = 9 Major Jules 2nd = 6 Free Will 3rd = 5 Western Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Dyna Double One | ||
Thu Sep 10 2015 20:15 | 1st = 8 Dyna Double One 2nd = 7 Fun Boss 3rd = 2 Percys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Tahitian Miss | ||
Thu Sep 10 2015 20:12 | 1st = 8 Tahitian Miss 2nd = 3 Diddys Ale 3rd = 6 Buckle Up Mauve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Zipping Eastwood | ||
Thu Sep 10 2015 20:09 | 1st = 1 Zipping Eastwood 2nd = 6 Sir Charleton 3rd = 2 Evers Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Kraken Conan | ||
Thu Sep 10 2015 20:07 | 1st = 2 Kraken Conan 2nd = 1 Magic Success 3rd = 4 El Bee Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Renatus | ||
Thu Sep 10 2015 20:05 | 1st = 7 Renatus 2nd = 8 Pacific Harbour 3rd = 6 Serene Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Alannah Hall | ||
Thu Sep 10 2015 20:01 | 1st = 4 Alannah Hall 2nd = 1 Yankee Sister 3rd = 5 Parallel Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 3 Midnight Panda | ||
Thu Sep 10 2015 19:59 | 1st = 3 Midnight Panda 2nd = 1 Midnight Mystic 3rd = 7 Kimberley Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 Liams Entity | ||
Thu Sep 10 2015 19:56 | 1st = 1 Liams Entity 2nd = 3 House Fly 3rd = 7 Hidden Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Big Zap | ||
Thu Sep 10 2015 19:55 | 1st = 7 Big Zap 2nd = 5 Breaker Kahn 3rd = 1 Hesa Jayclo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 6 Alright Ronny | ||
Thu Sep 10 2015 19:52 | 1st = 6 Alright Ronny 2nd = 2 Buckle Up Grumps 3rd = 5 Wynburn Warrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Blue Boy | ||
Thu Sep 10 2015 19:49 | 1st = 4 Blue Boy 2nd = 7 Blown Away 3rd = 8 Onto Jatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 10 Ravishing Girl | ||
Thu Sep 10 2015 19:48 | 1st = 10 Ravishing Girl 2nd = 7 Last Flight In 3rd = 8 What A Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Yeah Whatever | ||
Thu Sep 10 2015 19:46 | 1st = 1 Yeah Whatever 2nd = 2 Neurological 3rd = 8 Sulzanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 General Cloud | ||
Thu Sep 10 2015 19:43 | 1st = 8 General Cloud 2nd = 1 In The Picture 3rd = 7 Lorry Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Sweetwater Boy | ||
Thu Sep 10 2015 19:40 | 1st = 1 Sweetwater Boy 2nd = 7 Barking Orders 3rd = 5 Diva Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Black Bottle | ||
Thu Sep 10 2015 19:37 | 1st = 2 Black Bottle 2nd = 4 Lucky Road 3rd = 3 Alderley Reform |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Widows Peak | ||
Thu Sep 10 2015 19:34 | 1st = 4 Widows Peak 2nd = 2 Valiant Crusader 3rd = 5 Red Mat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 8 Saint Theory | ||
Thu Sep 10 2015 19:33 | 1st = 8 Saint Theory 2nd = 12 Beauteous Maximus 3rd = 1 Sentimental Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Black Ember | ||
Thu Sep 10 2015 19:31 | 1st = 8 Black Ember 2nd = 5 Parma Chief 3rd = 3 Mortaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Banjo Bewdy | ||
Thu Sep 10 2015 19:28 | 1st = 8 Banjo Bewdy 2nd = 7 Black Driftwood 3rd = 6 Delta Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 3 Mr African | ||
Thu Sep 10 2015 19:25 | 1st = 3 Mr African 2nd = 6 Star Lightning 3rd = 9 Fast Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Barrier Reef | ||
Thu Sep 10 2015 19:25 | 1st = 1 Barrier Reef 2nd = 8 Hy Guard 3rd = 7 Cosmic Lacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Sweet As Beth | ||
Thu Sep 10 2015 19:22 | 1st = 6 Sweet As Beth 3rd = 1 Zipping Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 5 Imajollywally | ||
Thu Sep 10 2015 19:20 | 1st = 5 Imajollywally 2nd = 4 Shards Phoenix 3rd = 8 Our Southern Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 7 Sports Denial | ||
Thu Sep 10 2015 19:17 | 1st = 7 Sports Denial 2nd = 2 Underdog 3rd = 8 Warana Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Holly Express | ||
Thu Sep 10 2015 19:15 | 1st = 4 Holly Express 2nd = 6 Midnight Chase 3rd = 3 Pearl Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Fusaichi Kahn | ||
Thu Sep 10 2015 19:12 | 1st = 2 Fusaichi Kahn 2nd = 6 Kiss The Hawk 3rd = 1 Lektra Rancher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 1 Exuberant | ||
Thu Sep 10 2015 19:10 | 1st = 1 Exuberant 2nd = 3 Wreck Monelli 3rd = 5 Cafe Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Coolan Mist | ||
Thu Sep 10 2015 19:08 | 1st = 7 Coolan Mist 2nd = 5 Ballymac Gunnar 3rd = 2 Jayco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Know Knowing | ||
Thu Sep 10 2015 19:06 | 1st = 1 Know Knowing 2nd = 6 Opawa Opal 3rd = 5 Quedrago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Hopes Magic | ||
Thu Sep 10 2015 19:05 | 1st = 2 Hopes Magic 2nd = 8 Macnivek 3rd = 4 Swift Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Saint Magic | ||
Thu Sep 10 2015 19:02 | 1st = 3 Saint Magic 2nd = 7 New Club Crawf 3rd = 4 Farce Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 10 On Fire Within | ||
Thu Sep 10 2015 19:00 | 1st = 10 On Fire Within 2nd = 3 Narre Boy 3rd = 4 Tyler Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Psychos Wild | ||
Thu Sep 10 2015 18:58 | 1st = 2 Psychos Wild 2nd = 6 Lilas Girl 3rd = 3 Paranorman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 7 Fabulist | ||
Thu Sep 10 2015 18:55 | 1st = 7 Fabulist 2nd = 2 Bent Poppy 3rd = 8 Ozzie Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Stuey D | ||
Thu Sep 10 2015 18:54 | 1st = 5 Stuey D 2nd = 8 Il Pirata 3rd = 9 Rocky Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 7 Real Intentions | ||
Thu Sep 10 2015 18:50 | 1st = 7 Real Intentions 2nd = 6 Its Ollies Excuse 3rd = 1 Outinequa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 3 Beau West | ||
Thu Sep 10 2015 18:48 | 1st = 3 Beau West 2nd = 2 Bellas Miracle 3rd = 1 Sansa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 9 Blustery | ||
Thu Sep 10 2015 18:46 | 1st = 9 Blustery 2nd = 2 Young John 3rd = 7 Jester Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Shift Seine | ||
Thu Sep 10 2015 18:43 | 1st = 7 Shift Seine 2nd = 8 Galway Real Deal 3rd = 2 Glenallon Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Homebush Chopper | ||
Thu Sep 10 2015 18:40 | 1st = 7 Homebush Chopper 2nd = 5 Dyna Vikkers 3rd = 6 Homebush Kelso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Heleray Jarda | ||
Thu Sep 10 2015 18:40 | 1st = 2 Heleray Jarda 2nd = 4 Fancy Assassin 3rd = 1 Twobeeyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 Blue Air | ||
Thu Sep 10 2015 18:37 | 1st = 6 Blue Air 2nd = 7 Gamblers Note 3rd = 8 Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 6 Flying Mcpocket | ||
Thu Sep 10 2015 18:32 | 1st = 6 Flying Mcpocket 2nd = 11 Koten Blosem Lombo 3rd = 4 Real Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Claremorris | ||
Thu Sep 10 2015 18:30 | 1st = 1 Claremorris 2nd = 3 Heaps Of Ability 3rd = 4 Blinkers On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 5 Risk | ||
Thu Sep 10 2015 18:25 | 1st = 5 Risk 2nd = 4 Downunder Stride 3rd = 1 Elliot Daniel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Locked Out | ||
Thu Sep 10 2015 18:23 | 1st = 2 Locked Out 2nd = 8 Infinite Senor 3rd = 1 Lovely Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Kakarot | ||
Thu Sep 10 2015 18:20 | 1st = 5 Kakarot 2nd = 8 Redgum Drive 3rd = 7 Sweeneys First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Token Ace | ||
Thu Sep 10 2015 18:17 | 1st = 6 Token Ace 2nd = 5 Little Regus 3rd = 3 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 6 Itsa Secret Gift | ||
Thu Sep 10 2015 18:15 | 1st = 6 Itsa Secret Gift 2nd = 1 Rainbow Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 You Choose | ||
Thu Sep 10 2015 18:12 | 1st = 4 You Choose 2nd = 6 Starlight Bella 3rd = 9 Ozzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 7 Joyful Hope | ||
Thu Sep 10 2015 18:08 | 1st = 7 Joyful Hope 2nd = 9 Threesun 3rd = 5 Grand Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 3 Temporary Use | ||
Thu Sep 10 2015 18:03 | 1st = 3 Temporary Use 2nd = 1 Inception 3rd = 7 Cheyenne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Homebush Ariel | ||
Thu Sep 10 2015 18:00 | 1st = 1 Homebush Ariel 2nd = 3 Zipping Jye 3rd = 2 Know Contest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Don Fire | ||
Thu Sep 10 2015 17:59 | 1st = 8 Don Fire 2nd = 5 Fawn Kara 3rd = 6 Lucia Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Black Frenzy | ||
Thu Sep 10 2015 17:55 | 1st = 4 Black Frenzy 2nd = 7 Cosmic Halo 3rd = 6 Reco Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 4 Walkinshaw | ||
Thu Sep 10 2015 17:50 | 1st = 4 Walkinshaw 2nd = 9 Sky Art 3rd = 2 Kashin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Wheres Sally | ||
Thu Sep 10 2015 17:47 | 1st = 1 Wheres Sally 2nd = 2 Nitro Sal 3rd = 3 Brinksys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Silver Rockstar | ||
Thu Sep 10 2015 17:43 | 1st = 1 Silver Rockstar 2nd = 2 Zafonic Zjahdi 3rd = 7 To Seven Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Markey Oh Markey | ||
Thu Sep 10 2015 17:38 | 1st = 2 Markey Oh Markey 2nd = 7 Sheza Shadow 3rd = 1 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Dream Collector | ||
Thu Sep 10 2015 17:36 | 1st = 2 Dream Collector 2nd = 6 Trust Issues 3rd = 8 Jewel Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Longneck | ||
Thu Sep 10 2015 17:34 | 1st = 1 Longneck 2nd = 4 Fire Elusive 3rd = 5 Von Costa Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 3 Attamor | ||
Thu Sep 10 2015 17:30 | 1st = 3 Attamor 2nd = 1 Avidus 3rd = 13 Luna Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Mique | ||
Thu Sep 10 2015 17:27 | 1st = 1 Mique 2nd = 2 Fluent 3rd = 3 Desert Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 4 Lincolns Keepsake | ||
Thu Sep 10 2015 17:25 | 1st = 4 Lincolns Keepsake 2nd = 1 Tuapeka Sky 3rd = 13 Dikerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Emis Boy Macca | ||
Thu Sep 10 2015 17:24 | 1st = 1 Emis Boy Macca 2nd = 2 No Boots 3rd = 5 Spring Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 1 Kinagat | ||
Thu Sep 10 2015 17:20 | 1st = 1 Kinagat 2nd = 3 Le Cavalier 3rd = 10 Messiahs Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Tua | ||
Thu Sep 10 2015 17:17 | 1st = 5 Tua 2nd = 7 Bro In Motion 3rd = 4 One Samuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Adriatic Coast | ||
Thu Sep 10 2015 17:13 | 1st = 4 Adriatic Coast 2nd = 8 Harrys Day Out 3rd = 5 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 10 Priceless Mate | ||
Thu Sep 10 2015 17:10 | 1st = 10 Priceless Mate 2nd = 15 Salisbury 3rd = 14 Savage Coup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Fitz Great | ||
Thu Sep 10 2015 17:07 | 1st = 1 Fitz Great 2nd = 6 Astapor 3rd = 3 Dark Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Kinloch Power | ||
Thu Sep 10 2015 17:06 | 1st = 8 Kinloch Power 2nd = 6 Boston Billy 3rd = 2 Ambilight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 10 Tat Duke | ||
Thu Sep 10 2015 17:04 | 1st = 10 Tat Duke 2nd = 5 Our Murray Grey 3rd = 8 Be My Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 8 Lillooet | ||
Thu Sep 10 2015 17:00 | 1st = 8 Lillooet 2nd = 2 Indigo Jade 3rd = 10 Hidden Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Lightest Touch | ||
Thu Sep 10 2015 16:57 | 1st = 6 Lightest Touch 2nd = 2 Sandave Prince 3rd = 1 Sketchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 5 Vibhuti | ||
Thu Sep 10 2015 16:56 | 1st = 5 Vibhuti 2nd = 6 Cullies Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 9 Idle Gossip | ||
Thu Sep 10 2015 16:54 | 1st = 9 Idle Gossip 2nd = 5 Just Add Buster 3rd = 2 Dantes Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 6 Took The Lot | ||
Thu Sep 10 2015 16:47 | 1st = 6 Took The Lot 2nd = 2 Zipping Lacey 3rd = 3 Causin Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Rumbalina | ||
Thu Sep 10 2015 16:44 | 1st = 1 Rumbalina 2nd = 3 Annabow 3rd = 8 Go Lakers Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 1 Four Carat | ||
Thu Sep 10 2015 16:40 | 1st = 1 Four Carat 2nd = 6 Fraajmahal 3rd = 4 Silver White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Hanify Storm | ||
Thu Sep 10 2015 16:37 | 1st = 7 Hanify Storm 2nd = 1 Ragna 3rd = 2 Fear Bronwyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Goldstar Junior | ||
Thu Sep 10 2015 16:36 | 1st = 5 Goldstar Junior 2nd = 4 Chippa Lata 3rd = 7 Kirkham Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Machbino | ||
Thu Sep 10 2015 16:33 | 1st = 1 Machbino 2nd = 8 Mac Bromac 3rd = 5 Baroness Laroche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 10 Boys Getaround Him | ||
Thu Sep 10 2015 16:30 | 1st = 10 Boys Getaround Him 2nd = 14 Kachiko 3rd = 7 Rangers Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Giddy Up | ||
Thu Sep 10 2015 16:27 | 1st = 4 Giddy Up 2nd = 8 Alberino 3rd = 2 Black Florence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 6 Silver Stream | ||
Thu Sep 10 2015 16:26 | 1st = 6 Silver Stream 2nd = 7 Ellas Speed 3rd = 5 Yogi Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Runnin On Gas | ||
Thu Sep 10 2015 16:24 | 1st = 2 Runnin On Gas 2nd = 1 Jules Fancy 3rd = 7 Dark Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 2 Collar | ||
Thu Sep 10 2015 16:20 | 1st = 2 Collar 2nd = 8 Hard Ticker 3rd = 4 Avalanches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 7 Joni Sunset | ||
Thu Sep 10 2015 16:17 | 1st = 7 Joni Sunset 2nd = 8 Lovers Twist 3rd = 2 Miss Whirled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 3 Gigidy Gigidy Goo | ||
Thu Sep 10 2015 16:14 | 1st = 3 Gigidy Gigidy Goo 2nd = 2 Bollywood Blitz 3rd = 7 Brittella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Tat Molly | ||
Thu Sep 10 2015 16:07 | 1st = 6 Tat Molly 2nd = 8 Nancy May 3rd = 4 Sailing Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Know Value | ||
Thu Sep 10 2015 16:06 | 1st = 5 Know Value 2nd = 8 Dirk The Jerk 3rd = 3 Opawa Grunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Our Kimi | ||
Thu Sep 10 2015 16:04 | 1st = 7 Our Kimi 2nd = 5 Rail Rider 3rd = 2 Dr Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Kellyville Flyer | ||
Thu Sep 10 2015 16:00 | 1st = 4 Kellyville Flyer 2nd = 6 Murranji 3rd = 1 Smart Moochi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Chevy Bear | ||
Thu Sep 10 2015 15:57 | 1st = 8 Chevy Bear 2nd = 7 Speak No Evil 3rd = 4 Cosmic Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 1 Love Is A Drug | ||
Thu Sep 10 2015 15:56 | 1st = 1 Love Is A Drug 2nd = 4 Kilkeel Lady 3rd = 9 Christy Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Chicken On A Chain | ||
Thu Sep 10 2015 15:53 | 1st = 10 Chicken On A Chain 2nd = 9 Cockys Fancy 3rd = 2 Its You Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 7 Ovahead | ||
Thu Sep 10 2015 15:50 | 1st = 7 Ovahead 2nd = 12 Purrpussful 3rd = 4 My Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Paper Planes | ||
Thu Sep 10 2015 15:47 | 1st = 1 Paper Planes 2nd = 2 Pedros Fitz 3rd = 4 Blazing Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Trigger Bling | ||
Thu Sep 10 2015 15:44 | 1st = 1 Trigger Bling 2nd = 5 Try Me 3rd = 9 Shreks Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Debs Dream | ||
Thu Sep 10 2015 15:41 | 1st = 2 Debs Dream 2nd = 3 Super Boot 3rd = 1 Dads Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 7 Ebony Rein | ||
Thu Sep 10 2015 15:40 | 1st = 7 Ebony Rein 2nd = 5 Power Receiver 3rd = 2 Perfect Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Paperbond | ||
Thu Sep 10 2015 15:38 | 1st = 2 Paperbond 2nd = 1 Mickey Tee 3rd = 8 Hetfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Hosseini | ||
Thu Sep 10 2015 15:37 | 1st = 8 Hosseini 2nd = 7 Miami Demon 3rd = 1 Cool Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 1 Freeloader | ||
Thu Sep 10 2015 15:34 | 1st = 1 Freeloader 2nd = 3 Magic Nino 3rd = 4 Black Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 3 Magic Nino | ||
Thu Sep 10 2015 15:34 | 1st = 3 Magic Nino 2nd = 1 Freeloader 3rd = 4 Black Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Marmish | ||
Thu Sep 10 2015 15:27 | 1st = 8 Marmish 2nd = 2 Ripstick Ella 3rd = 4 Busted Flat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 6 Mokosun | ||
Thu Sep 10 2015 15:26 | 1st = 6 Mokosun 2nd = 5 Jimmys Girl 3rd = 3 Overstayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Hip Hop Emmy | ||
Thu Sep 10 2015 15:24 | 1st = 6 Hip Hop Emmy 2nd = 3 Madam Model 3rd = 8 Zeva Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Hoobilation | ||
Thu Sep 10 2015 15:21 | 1st = 1 Hoobilation 2nd = 8 El Casey 3rd = 6 Hurricane Rino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 3 Invincible Eagle | ||
Thu Sep 10 2015 15:20 | 1st = 3 Invincible Eagle 2nd = 4 Aperchoix 3rd = 7 Canny De Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Homebush Gru | ||
Thu Sep 10 2015 15:17 | 1st = 3 Homebush Gru 2nd = 7 Expect Delay 3rd = 4 Increasing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Young Desiree | ||
Thu Sep 10 2015 15:14 | 1st = 7 Young Desiree 2nd = 3 Angus Bromac 3rd = 2 Storm Delle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Liten Prinsessa | ||
Thu Sep 10 2015 15:10 | 1st = 5 Liten Prinsessa 2nd = 10 Exclusive Lass 3rd = 3 Ready to Fight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Roxys Pride | ||
Thu Sep 10 2015 15:07 | 1st = 5 Roxys Pride 2nd = 2 Cost Cutter 3rd = 6 Dr Mortisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 6 Gunnadoo Rocker | ||
Thu Sep 10 2015 15:04 | 1st = 6 Gunnadoo Rocker 2nd = 8 Gunnadoo Blazer 3rd = 1 Jacobite Leevi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 6 After The Bounce | ||
Thu Sep 10 2015 15:03 | 1st = 6 After The Bounce 2nd = 8 Camayoc 3rd = 4 Exploded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Spider Girl | ||
Thu Sep 10 2015 15:00 | 1st = 4 Spider Girl 2nd = 7 Jinja Luca 3rd = 3 Homebush Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 3 Juicing Carrots | ||
Thu Sep 10 2015 14:58 | 1st = 3 Juicing Carrots 2nd = 6 Express Me 3rd = 5 Daisy Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Sloan Ranger | ||
Thu Sep 10 2015 14:50 | 1st = 7 Sloan Ranger 2nd = 3 Kripke 3rd = 8 Key Largo Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 7 Olli Charlyn | ||
Thu Sep 10 2015 14:46 | 1st = 7 Olli Charlyn 2nd = 8 Perfect Melody 3rd = 9 Beatrice Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 2 Butterboom | ||
Thu Sep 10 2015 14:45 | 1st = 2 Butterboom 2nd = 7 Artistic Beauty 3rd = 9 Kiwi Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Costing Money | ||
Thu Sep 10 2015 14:42 | 1st = 2 Costing Money 2nd = 7 Voreda 3rd = 6 Air Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Hereslookinatukid | ||
Thu Sep 10 2015 14:39 | 1st = 4 Hereslookinatukid 2nd = 6 Falconice 3rd = 3 Boltenin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 11 Vegas Beauty | ||
Thu Sep 10 2015 14:35 | 1st = 11 Vegas Beauty 2nd = 10 Timely Girl 3rd = 2 Our Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Betty Baker | ||
Thu Sep 10 2015 14:32 | 1st = 8 Betty Baker 2nd = 6 Majimber Rock 3rd = 7 Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 6 Winfrey | ||
Thu Sep 10 2015 14:28 | 1st = 6 Winfrey 2nd = 3 More Impact 3rd = 4 One More Two More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Rodney Keeping | ||
Thu Sep 10 2015 14:25 | 1st = 2 Rodney Keeping 2nd = 4 Fruita Dorada 3rd = 6 Sixteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 2 Sandys Star | ||
Thu Sep 10 2015 14:23 | 1st = 2 Sandys Star 2nd = 5 Dreamworld 3rd = 4 Golden Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Bit After Nine | ||
Thu Sep 10 2015 14:15 | 1st = 2 Bit After Nine 2nd = 3 Blasting Bear 3rd = 1 Miss Kadia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 4 Cullinan Jewel | ||
Thu Sep 10 2015 14:10 | 1st = 4 Cullinan Jewel 2nd = 5 Duporche 3rd = 10 Im Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Bralyn Archer | ||
Thu Sep 10 2015 14:07 | 1st = 3 Bralyn Archer 2nd = 1 Amelia Grace 3rd = 6 Contact Details |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Jewel Lehigh | ||
Thu Sep 10 2015 14:04 | 1st = 6 Jewel Lehigh 2nd = 9 Mac Sweet 3rd = 4 Maybe Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 2 Last Deal | ||
Thu Sep 10 2015 14:00 | 1st = 2 Last Deal 2nd = 9 Motown Blues 3rd = 11 Sunset Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Suedon Belle | ||
Thu Sep 10 2015 13:57 | 1st = 2 Suedon Belle 2nd = 8 This Is Spartan 3rd = 5 Play With Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 3 Punjab Rocket | ||
Thu Sep 10 2015 13:53 | 1st = 3 Punjab Rocket 2nd = 6 Anasheed 3rd = 7 Centauraine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Irinka Rose | ||
Thu Sep 10 2015 13:50 | 1st = 1 Irinka Rose 2nd = 7 Daves Legacy 3rd = 8 Phillip Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 6 Spider Lily | ||
Thu Sep 10 2015 13:48 | 1st = 6 Spider Lily 2nd = 7 Spic N Span 3rd = 3 Paddyblack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Raven Lord | ||
Thu Sep 10 2015 13:40 | 1st = 3 Raven Lord 2nd = 7 Simple 3rd = 1 Snowy Hunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 9 Admiral Jello | ||
Thu Sep 10 2015 13:35 | 1st = 9 Admiral Jello 2nd = 10 One For The Money 3rd = 2 Haymate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Kalimba Jaz | ||
Thu Sep 10 2015 13:32 | 1st = 4 Kalimba Jaz 2nd = 1 Cosmic Coal 3rd = 2 Power Check |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Unofficial | ||
Thu Sep 10 2015 13:29 | 1st = 3 Unofficial 2nd = 6 Arcachon 3rd = 1 Storm On Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 8 Lucky Justice | ||
Thu Sep 10 2015 13:25 | 1st = 8 Lucky Justice 2nd = 1 Hard Charger 3rd = 3 Tasman Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Bella Rico | ||
Thu Sep 10 2015 13:22 | 1st = 5 Bella Rico 2nd = 3 Lohan 3rd = 7 Fury Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 8 Daiquiri Belle | ||
Thu Sep 10 2015 13:18 | 1st = 8 Daiquiri Belle 2nd = 6 Concetta 3rd = 4 Bangalow Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 2 The Bishop | ||
Thu Sep 10 2015 13:13 | 1st = 2 The Bishop 2nd = 4 Comanche Gold 3rd = 5 Irish Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Dandy Jack | ||
Thu Sep 10 2015 13:10 | 1st = 3 Dandy Jack 2nd = 9 Kullark 3rd = 2 Tyler Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Galloping Jamie | ||
Thu Sep 10 2015 13:05 | 1st = 5 Galloping Jamie 2nd = 3 Eat My Shorts 3rd = 1 Dusty Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 La Muse | ||
Thu Sep 10 2015 13:00 | 1st = 2 La Muse 2nd = 7 Moroccan Ruby 3rd = 6 Beckoning Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 3 Bob Of The Head | ||
Thu Sep 10 2015 12:50 | 1st = 3 Bob Of The Head 2nd = 9 Little Indian 3rd = 1 Amenzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 7 Airly Rocket | ||
Thu Sep 10 2015 12:47 | 1st = 7 Airly Rocket 2nd = 8 Betty Sue Taro 3rd = 1 Wewak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 7 Pop A Bottle | ||
Thu Sep 10 2015 12:43 | 1st = 7 Pop A Bottle 2nd = 5 Aussie Guetta 3rd = 8 Quackerlina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 3 Lord Beaver | ||
Thu Sep 10 2015 12:38 | 1st = 3 Lord Beaver 2nd = 5 Midnite Confession 3rd = 10 Mrs Nevill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 3 Libetto | ||
Thu Sep 10 2015 12:03 | 1st = 3 Libetto 2nd = 2 Sofia Loren 3rd = 4 Avechii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 2 All Dressed Up | ||
Thu Sep 10 2015 11:28 | 1st = 2 All Dressed Up 2nd = 1 Ablaze 3rd = 4 Rock Solid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 7 The Energizer | ||
Thu Sep 10 2015 10:53 | 1st = 7 The Energizer 2nd = 2 Fly Me To Da Moon 3rd = 6 Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Just An Earner | ||
Thu Sep 10 2015 0:07 | 1st = 1 Just An Earner 2nd = 8 Sala Bella 3rd = 5 Dad And Ad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Jodies Knee | ||
Mon Aug 10 2015 22:42 | 1st = 3 Jodies Knee 2nd = 6 Stagger Express 3rd = 1 Cosmic Ketut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Billy Higgs | ||
Mon Aug 10 2015 22:34 | 1st = 4 Billy Higgs 2nd = 5 Keep Ya Promise 3rd = 7 Kalispell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Peragon Falcon | ||
Mon Aug 10 2015 22:26 | 1st = 7 Peragon Falcon 2nd = 5 Mighty Sprite 3rd = 3 Suave Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 5 Kennys Cruise | ||
Mon Aug 10 2015 22:18 | 1st = 5 Kennys Cruise 2nd = 1 Marta 3rd = 2 Maximum Carly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Cheeky Maxi | ||
Mon Aug 10 2015 22:12 | 1st = 1 Cheeky Maxi 2nd = 7 Go Wild Shaz 3rd = 3 Senorita Sallee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Shirley Bass | ||
Mon Aug 10 2015 22:06 | 1st = 6 Shirley Bass 2nd = 2 Silver Wood 3rd = 7 Duff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 4 Immortal Dream | ||
Mon Aug 10 2015 22:02 | 1st = 4 Immortal Dream 2nd = 5 Classic Spence 3rd = 8 Glenrea Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Graff Bale | ||
Mon Aug 10 2015 21:59 | 1st = 3 Graff Bale 2nd = 2 Kiola Lachlan 3rd = 4 Oldmate Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Ticket Boy | ||
Mon Aug 10 2015 21:56 | 1st = 1 Ticket Boy 2nd = 4 Hardliner 3rd = 5 Little Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Zipping Morgan | ||
Mon Aug 10 2015 21:48 | 1st = 2 Zipping Morgan 2nd = 6 Magic Buddie 3rd = 5 Ido Voodoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Alpha Achilles | ||
Mon Aug 10 2015 21:44 | 1st = 7 Alpha Achilles 2nd = 6 Irinka Shane 3rd = 8 Diamond Osprey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Breakers Tip | ||
Mon Aug 10 2015 21:40 | 1st = 7 Breakers Tip 2nd = 1 Retail Chart 3rd = 3 Lisheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Von Dousa | ||
Mon Aug 10 2015 21:36 | 1st = 6 Von Dousa 2nd = 2 Quite Contrary 3rd = 1 Arya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 9 Sun God | ||
Mon Aug 10 2015 21:32 | 1st = 9 Sun God 2nd = 4 Mister Macgrath 3rd = 7 Miss Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Lambda Bale | ||
Mon Aug 10 2015 21:28 | 1st = 1 Lambda Bale 2nd = 7 Ennis Bale 3rd = 8 Roman Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Spritely Charm | ||
Mon Aug 10 2015 21:24 | 1st = 8 Spritely Charm 2nd = 6 Be Zaney 3rd = 5 Her Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Arctic Posh | ||
Mon Aug 10 2015 21:20 | 1st = 1 Arctic Posh 2nd = 10 Topline Peggy 3rd = 8 Lapland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Prospect | ||
Mon Aug 10 2015 21:16 | 1st = 5 Prospect 2nd = 7 Best Of Brit 3rd = 6 Velocity Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Robell Summer | ||
Mon Aug 10 2015 21:12 | 1st = 8 Robell Summer 2nd = 6 Its For Sure 3rd = 7 Robell Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Tat Jocko | ||
Mon Aug 10 2015 21:08 | 1st = 4 Tat Jocko 2nd = 8 Soda Man 3rd = 1 To The Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Simpatico | ||
Mon Aug 10 2015 21:04 | 1st = 3 Simpatico 2nd = 6 Heidi Benz 3rd = 5 Denzel Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Lillycette | ||
Mon Aug 10 2015 21:00 | 1st = 7 Lillycette 2nd = 1 Midnight Bird 3rd = 2 Frostys Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Breaker Kahn | ||
Mon Aug 10 2015 20:56 | 1st = 7 Breaker Kahn 2nd = 8 Regal Looper 3rd = 1 Rellim Allan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Shes My Darling | ||
Mon Aug 10 2015 20:52 | 1st = 1 Shes My Darling 2nd = 6 Bushy Dude 3rd = 8 Rana Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Seeking Justice | ||
Mon Aug 10 2015 20:48 | 1st = 6 Seeking Justice 2nd = 2 Zipping Maggie 3rd = 7 Shanlyn Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Cosmic Boss | ||
Mon Aug 10 2015 20:44 | 1st = 6 Cosmic Boss 2nd = 4 Sarajevo Girl 3rd = 2 Jayden Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Champagne Bound | ||
Mon Aug 10 2015 20:40 | 1st = 2 Champagne Bound 2nd = 8 Kinlochs Way 3rd = 6 Rock Royalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Wendell Quoted | ||
Mon Aug 10 2015 20:36 | 1st = 1 Wendell Quoted 2nd = 3 Danyos Tom 3rd = 6 Skips Nightmare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Rylees Rookie | ||
Mon Aug 10 2015 20:32 | 1st = 4 Rylees Rookie 2nd = 6 Land Lords Dip 3rd = 5 Commander Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Ikari Spark | ||
Mon Aug 10 2015 20:28 | 1st = 1 Ikari Spark 2nd = 3 Fury Bale 3rd = 7 Sonnys Tas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Fast As | ||
Mon Aug 10 2015 20:24 | 1st = 2 Fast As 2nd = 3 Kawasaki Ninja 3rd = 5 Sketchy Aimy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Shogun Lady | ||
Mon Aug 10 2015 20:20 | 1st = 6 Shogun Lady 2nd = 8 Fiasco 3rd = 2 Regent Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Shannahs Might | ||
Mon Aug 10 2015 20:16 | 1st = 6 Shannahs Might 2nd = 8 Dyna Drama 3rd = 7 Genghis Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 10 Way Too Lucky | ||
Mon Aug 10 2015 20:12 | 1st = 10 Way Too Lucky 2nd = 1 Cosmic Whispers 3rd = 3 Handsome Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Zipping Meg | ||
Mon Aug 10 2015 20:08 | 1st = 6 Zipping Meg 2nd = 1 Zipping Laura 3rd = 2 Nice Nurse Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Blue Tartan | ||
Mon Aug 10 2015 20:04 | 1st = 2 Blue Tartan 2nd = 3 With A Gee 3rd = 7 Cyclone Clifford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Simply Dawn | ||
Mon Aug 10 2015 20:00 | 1st = 7 Simply Dawn 2nd = 1 Wrong Road 3rd = 3 Real Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Dyna Fatbob | ||
Mon Aug 10 2015 19:56 | 1st = 2 Dyna Fatbob 2nd = 1 Irish Keepsake 3rd = 5 Ifrit Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 3 Tilly Bonus | ||
Mon Aug 10 2015 19:52 | 1st = 3 Tilly Bonus 2nd = 4 Sir Bluestone 3rd = 1 Sailaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Moyarra Operari | ||
Mon Aug 10 2015 19:48 | 1st = 6 Moyarra Operari 2nd = 10 Just Jatt 3rd = 7 Reign To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Yada Yada Yada | ||
Mon Aug 10 2015 19:44 | 1st = 2 Yada Yada Yada 2nd = 5 Stuarts Choice 3rd = 6 Chariots Offiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Winklee Ringo | ||
Mon Aug 10 2015 19:40 | 1st = 6 Winklee Ringo 2nd = 3 Furious Floss 3rd = 2 Wild Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Manila Express | ||
Mon Aug 10 2015 19:36 | 1st = 3 Manila Express 2nd = 8 And Away 3rd = 1 Allen Gundam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 All Pure Magic | ||
Mon Aug 10 2015 19:32 | 1st = 8 All Pure Magic 2nd = 3 Magoo 3rd = 4 Sassy Ziva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Emily Jane | ||
Mon Aug 10 2015 19:28 | 1st = 8 Emily Jane 2nd = 3 Red Hot Summer 3rd = 6 Hamilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Our Gold | ||
Mon Aug 10 2015 19:24 | 1st = 1 Our Gold 2nd = 5 Detroit Muscle 3rd = 9 Special Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Worm Burner | ||
Mon Aug 10 2015 19:18 | 1st = 6 Worm Burner 2nd = 7 Blood And Sand 3rd = 2 Fly As One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Levis Rocket | ||
Mon Aug 10 2015 19:15 | 1st = 1 Levis Rocket 2nd = 3 Nine Millimetre 3rd = 2 You Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 3 Big Boy Tige | ||
Mon Aug 10 2015 19:12 | 1st = 3 Big Boy Tige 2nd = 5 Argo Alley 3rd = 8 Thunder Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 9 Amercia Bale | ||
Mon Aug 10 2015 19:09 | 1st = 9 Amercia Bale 2nd = 6 Bottle Of Wine 3rd = 4 Delta Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Red Hot Bella | ||
Mon Aug 10 2015 19:06 | 1st = 3 Red Hot Bella 2nd = 8 Shezzas Nitro 3rd = 4 All Inn Tops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Shift Seine | ||
Mon Aug 10 2015 19:03 | 1st = 7 Shift Seine 2nd = 6 Marluca 3rd = 2 Real Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 About To Rock | ||
Mon Aug 10 2015 19:00 | 1st = 1 About To Rock 2nd = 4 Indian Light 3rd = 7 Bob Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Nissan Bale | ||
Mon Aug 10 2015 18:57 | 1st = 6 Nissan Bale 2nd = 2 Atkin Bale 3rd = 1 Spring Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 12 Norvic Nightowl | ||
Mon Aug 10 2015 18:52 | 1st = 12 Norvic Nightowl 2nd = 8 Znana 3rd = 9 Tempest Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Last Gift | ||
Mon Aug 10 2015 18:49 | 1st = 7 Last Gift 2nd = 2 Stole The Esky 3rd = 6 Melody Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Map It Out | ||
Mon Aug 10 2015 18:46 | 1st = 4 Map It Out 2nd = 2 Groover Groover 3rd = 1 Collekki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 9 Velocity Ember | ||
Mon Aug 10 2015 18:43 | 1st = 9 Velocity Ember 2nd = 6 Issy Cool 3rd = 7 Transmedia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 For The Girls | ||
Mon Aug 10 2015 18:37 | 1st = 4 For The Girls 2nd = 7 Janes Blue Girl 3rd = 8 Gazmick Lill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Sunday Shoes | ||
Mon Aug 10 2015 18:34 | 1st = 1 Sunday Shoes 2nd = 2 Wheel Spinner 3rd = 6 Opus Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Best On Broadway | ||
Mon Aug 10 2015 18:30 | 1st = 3 Best On Broadway 2nd = 7 Deeborose 3rd = 1 Smashing Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Magic Jack Rose | ||
Mon Aug 10 2015 18:27 | 1st = 8 Magic Jack Rose 2nd = 10 Runaway Ellie 3rd = 7 Hip Hop Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Bills Zarr Paid | ||
Mon Aug 10 2015 18:20 | 1st = 4 Bills Zarr Paid 2nd = 7 Holmwood Terror 3rd = 6 Boys Zarr Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Bettor Rules | ||
Mon Aug 10 2015 18:15 | 1st = 7 Bettor Rules 2nd = 10 Glow Bright 3rd = 8 Khun Ratha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 Silent Crash | ||
Mon Aug 10 2015 18:12 | 1st = 3 Silent Crash 2nd = 2 Smashing Sally 3rd = 9 Gin Blossum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Wisen Up | ||
Mon Aug 10 2015 18:09 | 1st = 6 Wisen Up 2nd = 8 Love To Talk 3rd = 2 Madam Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 9 Del Piero | ||
Mon Aug 10 2015 18:04 | 1st = 9 Del Piero 2nd = 1 Zoeys Boy 3rd = 8 Its Ollies Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 6 Miss Moto | ||
Mon Aug 10 2015 18:01 | 1st = 6 Miss Moto 2nd = 2 Our Magic Wish 3rd = 4 Zoe Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Zipping Jet | ||
Mon Aug 10 2015 17:58 | 1st = 4 Zipping Jet 2nd = 8 Country Fox 3rd = 5 Zipping Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Stylishgate | ||
Mon Aug 10 2015 17:53 | 1st = 7 Stylishgate 2nd = 5 Cyclone Mach 3rd = 6 Accessable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Forever Iris | ||
Mon Aug 10 2015 17:50 | 1st = 7 Forever Iris 2nd = 1 Balthazar 3rd = 4 Olay Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Implosion Liam | ||
Mon Aug 10 2015 17:47 | 1st = 5 Implosion Liam 2nd = 7 Invictus Ash 3rd = 2 Wolfbane Mccabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 11 A Boy Named Rosie | ||
Mon Aug 10 2015 17:42 | 1st = 11 A Boy Named Rosie 2nd = 6 Assassinator 3rd = 9 Blissfull Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 5 Sir Wick | ||
Mon Aug 10 2015 17:39 | 1st = 5 Sir Wick 2nd = 7 House Fly 3rd = 2 Havin Lotsa Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 My Terms | ||
Mon Aug 10 2015 17:36 | 1st = 7 My Terms 2nd = 8 Mr Make Believe 3rd = 1 Zipping Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Justa Dale | ||
Mon Aug 10 2015 17:31 | 1st = 10 Justa Dale 2nd = 2 Chevals Charlie 3rd = 5 Imtheguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 8 Gold Shaft | ||
Mon Aug 10 2015 17:28 | 1st = 8 Gold Shaft 2nd = 3 Gundal Vendetta 3rd = 2 Uncut Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Good for You | ||
Mon Aug 10 2015 17:25 | 1st = 3 Good for You 2nd = 2 Zeppelin Bale 3rd = 5 Buckle Up Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Mi Frenzy | ||
Mon Aug 10 2015 17:20 | 1st = 6 Mi Frenzy 2nd = 10 Day Dream Dancer 3rd = 3 Village Messenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Musical Cargo | ||
Mon Aug 10 2015 17:17 | 1st = 7 Musical Cargo 2nd = 8 Gal In Rio 3rd = 2 Kravings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Machs A Pearler | ||
Mon Aug 10 2015 17:13 | 1st = 6 Machs A Pearler 2nd = 11 The Arsonist 3rd = 4 Bettor As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Black Custard | ||
Mon Aug 10 2015 17:12 | 1st = 8 Black Custard 2nd = 5 Big Girl Gerald 3rd = 4 Tarzan Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 9 - 8 Cashmia | ||
Mon Aug 10 2015 17:10 | 1st = 8 Cashmia 2nd = 2 Bachelor Knight 3rd = 4 Missed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Unsub Andy | ||
Mon Aug 10 2015 17:07 | 1st = 3 Unsub Andy 2nd = 4 Unleash Hell 3rd = 6 To Seven Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Chevalcoldhardcash | ||
Mon Aug 10 2015 17:03 | 1st = 6 Chevalcoldhardcash 2nd = 3 Nepeans Next Bird 3rd = 8 Looksmachnificent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 1 Abbalac | ||
Mon Aug 10 2015 17:00 | 1st = 1 Abbalac 2nd = 10 Jennys Got Cha 3rd = 3 John Dnon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Betsie Cargo | ||
Mon Aug 10 2015 16:57 | 1st = 1 Betsie Cargo 2nd = 3 Mavriki Pano 3rd = 8 Shilling Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 8 Bold Izmir | ||
Mon Aug 10 2015 16:54 | 1st = 8 Bold Izmir 2nd = 2 Sweet Razor 3rd = 1 Lazy Lewie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 4 Lucky Vc | ||
Mon Aug 10 2015 16:52 | 1st = 4 Lucky Vc 2nd = 7 Vox Populi 3rd = 12 Four Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Gold Anthem | ||
Mon Aug 10 2015 16:49 | 1st = 6 Gold Anthem 2nd = 7 Dana Archie 3rd = 4 Marly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 1 Lewaulo | ||
Mon Aug 10 2015 16:45 | 1st = 1 Lewaulo 2nd = 13 Hidden Rock 3rd = 5 Chophouse Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 My Mums A Star | ||
Mon Aug 10 2015 16:40 | 1st = 1 My Mums A Star 2nd = 3 Run Riley Run 3rd = 5 Norms Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Spiders Brother | ||
Mon Aug 10 2015 16:37 | 1st = 5 Spiders Brother 2nd = 2 Irinka Tyson 3rd = 4 Ludwig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 10 Awesome Desire | ||
Mon Aug 10 2015 16:33 | 1st = 10 Awesome Desire 2nd = 11 Tis A Charmer 3rd = 12 Racketeer Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Grappa Girl | ||
Mon Aug 10 2015 16:32 | 1st = 4 Grappa Girl 2nd = 7 Sekonda Belle 3rd = 2 Seven Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 10 Star Darci | ||
Mon Aug 10 2015 16:30 | 1st = 10 Star Darci 2nd = 6 Kiaola 3rd = 8 Experimental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Explosive Sky | ||
Mon Aug 10 2015 16:27 | 1st = 1 Explosive Sky 2nd = 2 Get Along Daisy 3rd = 8 Baggys Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Iwilldefy | ||
Mon Aug 10 2015 16:23 | 1st = 1 Iwilldefy 2nd = 6 Renegade Master 3rd = 5 Supreme Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 3 Military Shrew | ||
Mon Aug 10 2015 16:20 | 1st = 3 Military Shrew 2nd = 4 Mayez 3rd = 2 Infinite Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Myalla Nitro | ||
Mon Aug 10 2015 16:17 | 1st = 3 Myalla Nitro 2nd = 1 Grovebrook Boss 3rd = 8 Kid Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Cumberland Gold | ||
Mon Aug 10 2015 16:14 | 1st = 5 Cumberland Gold 2nd = 2 Deloris Cartiers 3rd = 7 Towering King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 My Arya | ||
Mon Aug 10 2015 16:12 | 1st = 3 My Arya 2nd = 2 Zaire Diva 3rd = 4 Aldebaran Deebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Dervil | ||
Mon Aug 10 2015 16:09 | 1st = 8 Dervil 2nd = 9 Cash Ownley 3rd = 4 Looking Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 1 Soaked | ||
Mon Aug 10 2015 16:05 | 1st = 1 Soaked 2nd = 5 Betterthanyouthink 3rd = 2 Kid Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Farasthe Eyecansee | ||
Mon Aug 10 2015 16:00 | 1st = 1 Farasthe Eyecansee 2nd = 8 Ace To Play 3rd = 5 Caroline Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 7 Ding Ying | ||
Mon Aug 10 2015 15:57 | 1st = 7 Ding Ying 2nd = 3 Require 3rd = 6 Spring Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 10 La Mia Juliette | ||
Mon Aug 10 2015 15:53 | 1st = 10 La Mia Juliette 2nd = 7 Ive Got It All 3rd = 6 Mohito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 2 Killawarra | ||
Mon Aug 10 2015 15:50 | 1st = 2 Killawarra 2nd = 4 Keep The Magic 3rd = 3 Windfleet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Lopsided | ||
Mon Aug 10 2015 15:47 | 1st = 2 Lopsided 2nd = 7 Bohdi Sage 3rd = 8 Totally Lost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Comet Stride | ||
Mon Aug 10 2015 15:43 | 1st = 7 Comet Stride 2nd = 4 Keilor Misty 3rd = 1 Midnight Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 5 Im Away | ||
Mon Aug 10 2015 15:40 | 1st = 5 Im Away 2nd = 2 Royal Amati 3rd = 3 Consented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 5 Just A Game | ||
Mon Aug 10 2015 15:37 | 1st = 5 Just A Game 2nd = 2 Budgy Smuggler 3rd = 7 Zipping Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 6 Illawong Armstrong | ||
Mon Aug 10 2015 15:32 | 1st = 6 Illawong Armstrong 2nd = 3 Valley Ess Jay 3rd = 4 Sunofatrump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Machiko | ||
Mon Aug 10 2015 15:29 | 1st = 1 Machiko 2nd = 8 Shifty Joshua 3rd = 4 Forever Humble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 8 Bangalow Babe | ||
Mon Aug 10 2015 15:25 | 1st = 8 Bangalow Babe 2nd = 6 Stellenbosch Love 3rd = 5 Simbah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Pocketfullofcash | ||
Mon Aug 10 2015 15:20 | 1st = 3 Pocketfullofcash 2nd = 4 Brookside Filly 3rd = 6 Theywannacallmesue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Pep Cee Kola | ||
Mon Aug 10 2015 15:17 | 1st = 7 Pep Cee Kola 2nd = 1 Gunmetal Diva 3rd = 4 Demolition Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 The Black Cardinal | ||
Mon Aug 10 2015 15:13 | 1st = 1 The Black Cardinal 2nd = 7 Mister Atomic 3rd = 8 Hurricane Zuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Landau | ||
Mon Aug 10 2015 15:10 | 1st = 2 Landau 2nd = 3 Military Shield 3rd = 9 Inlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Rockn Brushgrove | ||
Mon Aug 10 2015 15:05 | 1st = 6 Rockn Brushgrove 2nd = 9 The Shady One 3rd = 3 Heavenly Shades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 1 Charlie Royale | ||
Mon Aug 10 2015 15:02 | 1st = 1 Charlie Royale 2nd = 9 Paradise Bound 3rd = 11 Serene Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Locked Out | ||
Mon Aug 10 2015 14:59 | 1st = 1 Locked Out 2nd = 5 Sparkling Kitty 3rd = 7 Kifinti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - | ||
Mon Aug 10 2015 14:54 | 2nd = 5 Naked Majesty 3rd = 4 Sheza Amason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 7 Fiery Mountain Girl | ||
Mon Aug 10 2015 14:54 | 1st = 7 Fiery Mountain Girl 2nd = 5 Naked Majesty 3rd = 4 Sheza Amason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 6 Mr Lightning | ||
Mon Aug 10 2015 14:50 | 1st = 6 Mr Lightning 2nd = 12 St Edition 3rd = 2 Perfect Offering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Kamwood Dawn | ||
Mon Aug 10 2015 14:45 | 1st = 1 Kamwood Dawn 2nd = 2 Bretaca 3rd = 3 Apocalypse Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Big Bad Bone | ||
Mon Aug 10 2015 14:42 | 1st = 7 Big Bad Bone 2nd = 2 Valentine Belle 3rd = 8 Jems Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Doc Ryan | ||
Mon Aug 10 2015 14:38 | 1st = 2 Doc Ryan 2nd = 4 Cams Resurgence 3rd = 1 Dontch Remember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 3 Matagami | ||
Mon Aug 10 2015 14:35 | 1st = 3 Matagami 2nd = 4 Lord Esprit 3rd = 8 Typhoon Su |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 3 Anotherchancetaken | ||
Mon Aug 10 2015 14:32 | 1st = 3 Anotherchancetaken 2nd = 10 Chonney 3rd = 2 Nitro Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Mike Armbro | ||
Mon Aug 10 2015 14:29 | 1st = 7 Mike Armbro 2nd = 3 Bettor Beach Boy 3rd = 5 Cossack Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 1 Its All Irish | ||
Mon Aug 10 2015 14:25 | 1st = 1 Its All Irish 2nd = 7 Quite Frankly 3rd = 8 Hoffa Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Rodarte Quayle | ||
Mon Aug 10 2015 14:21 | 1st = 4 Rodarte Quayle 2nd = 3 Striking Bird 3rd = 5 Hoi Polloi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 2 High Gait | ||
Mon Aug 10 2015 14:16 | 1st = 2 High Gait 2nd = 9 Social Fireball 3rd = 1 The Cooler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 3 Iconnic Player | ||
Mon Aug 10 2015 14:12 | 1st = 3 Iconnic Player 2nd = 1 Enter Sandman 3rd = 2 Hoagy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Topless Beach Girl | ||
Mon Aug 10 2015 14:11 | 1st = 4 Topless Beach Girl 2nd = 1 Brotha Ofa Gangsta 3rd = 5 Saleahs Comand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Solar Spirit | ||
Mon Aug 10 2015 14:07 | 1st = 7 Solar Spirit 2nd = 4 Just Spur Me On 3rd = 2 Porcine Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Wall Age | ||
Mon Aug 10 2015 14:05 | 1st = 8 Wall Age 2nd = 5 Thrilling Toby 3rd = 6 Opawa Messini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Oops | ||
Mon Aug 10 2015 14:04 | 1st = 3 Oops 2nd = 9 Lister Bale 3rd = 2 Creamy Soda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Shakespeare | ||
Mon Aug 10 2015 14:00 | 1st = 5 Shakespeare 2nd = 6 South Lane 3rd = 1 Classy Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 5 Ngario | ||
Mon Aug 10 2015 13:58 | 1st = 5 Ngario 2nd = 8 Share The Blame 3rd = 7 Katie Mckeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 2 Failed Approach | ||
Mon Aug 10 2015 13:50 | 1st = 2 Failed Approach 2nd = 5 Strong Boy 3rd = 8 Annandale Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Thunderous Night | ||
Mon Aug 10 2015 13:46 | 1st = 6 Thunderous Night 2nd = 4 Slipaway Simba 3rd = 7 Rich Azz Yeew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 6 Ayra Stark | ||
Mon Aug 10 2015 13:43 | 1st = 6 Ayra Stark 2nd = 4 All In Berlin 3rd = 1 Stellar Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 7 Missandei | ||
Mon Aug 10 2015 13:41 | 1st = 7 Missandei 2nd = 5 Parisian Chic 3rd = 2 Smile Smile Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 1 Revelio | ||
Mon Aug 10 2015 13:37 | 1st = 1 Revelio 2nd = 10 Lingering Love 3rd = 14 Raq Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Beau Mambo | ||
Mon Aug 10 2015 13:29 | 1st = 4 Beau Mambo 2nd = 7 Gorbachev 3rd = 2 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 3 The Graduate | ||
Mon Aug 10 2015 13:28 | 1st = 3 The Graduate 2nd = 11 McRae 3rd = 7 Il Poverino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 8 Misty Grey | ||
Mon Aug 10 2015 13:25 | 1st = 8 Misty Grey 2nd = 2 Beau Garcon 3rd = 4 Old Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 One Broke Girl | ||
Mon Aug 10 2015 13:20 | 1st = 4 One Broke Girl 2nd = 5 Red Moova Hoova 3rd = 1 Elite Dose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 8 Be Happy | ||
Mon Aug 10 2015 13:15 | 1st = 8 Be Happy 2nd = 2 Duke Of Berat 3rd = 3 Flip a Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Its An Illusion | ||
Mon Aug 10 2015 13:11 | 1st = 2 Its An Illusion 2nd = 8 Selynya Kev 3rd = 3 Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 4 Fabrication | ||
Mon Aug 10 2015 13:06 | 1st = 4 Fabrication 2nd = 8 Suave Taj 3rd = 7 Cold Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 6 Prince Raheeb | ||
Mon Aug 10 2015 13:02 | 1st = 6 Prince Raheeb 2nd = 8 Excellero 3rd = 2 Colberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Smash Allegro | ||
Mon Aug 10 2015 12:59 | 1st = 4 Smash Allegro 2nd = 8 Vegas Danny 3rd = 7 Grader Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Iron Side | ||
Mon Aug 10 2015 12:54 | 1st = 7 Iron Side 2nd = 10 Dynamos Lady 3rd = 4 Nancy May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 8 Cavalry | ||
Mon Aug 10 2015 12:51 | 1st = 8 Cavalry 2nd = 4 Altiplano 3rd = 11 Belle Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 5 Pravro | ||
Mon Aug 10 2015 12:49 | 1st = 5 Pravro 2nd = 11 Results 3rd = 10 Poppyice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Cawbourne Doust | ||
Mon Aug 10 2015 12:44 | 1st = 5 Cawbourne Doust 2nd = 8 Double Entendre 3rd = 6 Homebush Tiare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Da Swan | ||
Mon Aug 10 2015 12:36 | 1st = 2 Da Swan 2nd = 5 Flyin Les Fergi 3rd = 7 Let Rip Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 5 Conon Bridge | ||
Mon Aug 10 2015 12:31 | 1st = 5 Conon Bridge 2nd = 1 Sundons Courage 3rd = 6 War Dan Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Kerry Lane | ||
Mon Aug 10 2015 12:23 | 1st = 1 Kerry Lane 2nd = 3 Opportunist 3rd = 7 Homebush Stew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Oriental Lord | ||
Mon Aug 10 2015 12:19 | 1st = 8 Oriental Lord 2nd = 4 Lektra Allan 3rd = 1 Dutch Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Black Soul | ||
Mon Aug 10 2015 12:15 | 1st = 2 Black Soul 2nd = 3 Kenona Lad 3rd = 10 Galaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 1 Alinko Prince | ||
Mon Aug 10 2015 12:13 | 1st = 1 Alinko Prince 2nd = 2 Lautaro 3rd = 11 Phone Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 7 Cruisin Around | ||
Mon Aug 10 2015 12:10 | 1st = 7 Cruisin Around 2nd = 5 Skyflyer 3rd = 4 Hudson Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Boston Lightning | ||
Mon Aug 10 2015 12:06 | 1st = 1 Boston Lightning 2nd = 2 Vinnie Baxter 3rd = 3 Jinja Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Dons Shy Girl | ||
Mon Aug 10 2015 12:02 | 1st = 8 Dons Shy Girl 2nd = 4 Busby Boy 3rd = 1 Super Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 4 Loving The Mix | ||
Mon Aug 10 2015 11:47 | 1st = 4 Loving The Mix 2nd = 5 Caesar Chance 3rd = 9 Fashion And Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 6 Onefortheditch | ||
Mon Aug 10 2015 11:37 | 1st = 6 Onefortheditch 2nd = 8 Amour De Jeu 3rd = 5 Gordys Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Sedgebrook Babe | ||
Mon Aug 10 2015 11:29 | 1st = 1 Sedgebrook Babe 2nd = 4 Worboys 3rd = 7 Botany Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Cranky Pants | ||
Mon Aug 10 2015 11:11 | 1st = 2 Cranky Pants 2nd = 7 Making Time 3rd = 1 Flying Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 1 Silver Court | ||
Mon Aug 10 2015 11:01 | 1st = 1 Silver Court 2nd = 5 Brecon Beau 3rd = 3 Blazing Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 8 Nikka Century | ||
Mon Aug 10 2015 10:53 | 1st = 8 Nikka Century 2nd = 5 Jack Rob 3rd = 6 Homebush Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Cawbourne Gil | ||
Mon Aug 10 2015 10:35 | 1st = 5 Cawbourne Gil 2nd = 2 Dark Garnah 3rd = 6 Homebush Inquiry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 6 Second Time Lucky | ||
Mon Aug 10 2015 10:25 | 1st = 6 Second Time Lucky 2nd = 5 Batman 3rd = 3 Cool Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 West On Dossy | ||
Fri Jul 10 2015 23:57 | 1st = 5 West On Dossy 2nd = 6 El Deseo 3rd = 8 Tamba Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Asteri | ||
Fri Jul 10 2015 23:37 | 1st = 5 Asteri 2nd = 8 Refocus 3rd = 7 Dare Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 3 Thats Rite | ||
Fri Jul 10 2015 23:25 | 1st = 3 Thats Rite 2nd = 10 Hells Kitchen 3rd = 1 Kristoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Magnifico | ||
Fri Jul 10 2015 23:17 | 1st = 6 Magnifico 2nd = 3 Downlight 3rd = 2 Tiggerlong Await |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 3 Catcha Lefty | ||
Fri Jul 10 2015 23:05 | 1st = 3 Catcha Lefty 2nd = 1 Major Buddy 3rd = 2 Gest As Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Take The Dosh | ||
Fri Jul 10 2015 23:02 | 1st = 2 Take The Dosh 2nd = 7 Ronray Dreamer 3rd = 6 Kardy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Flyin The Ointment | ||
Fri Jul 10 2015 22:55 | 1st = 5 Flyin The Ointment 2nd = 3 Typhoon Tan 3rd = 8 Jungle Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Iona Machine | ||
Fri Jul 10 2015 22:49 | 1st = 5 Iona Machine 2nd = 1 Why Not Les 3rd = 2 Chief Brit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 1 Accessable | ||
Fri Jul 10 2015 22:43 | 1st = 1 Accessable 2nd = 3 Coast Patrol 3rd = 2 Wills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Tyrion Monelli | ||
Fri Jul 10 2015 22:40 | 1st = 3 Tyrion Monelli 2nd = 1 Tennessee Rock 3rd = 4 Jess Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Get In The Groove | ||
Fri Jul 10 2015 22:35 | 1st = 5 Get In The Groove 2nd = 2 Georgia Grace 3rd = 4 Reds Jet Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Diamond Apple | ||
Fri Jul 10 2015 22:32 | 1st = 1 Diamond Apple 2nd = 7 All Over 3rd = 8 Virtue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Dodolicious | ||
Fri Jul 10 2015 22:25 | 1st = 1 Dodolicious 2nd = 3 Safari Storm 3rd = 4 Dame Puissant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Black Bear Lee | ||
Fri Jul 10 2015 22:19 | 1st = 8 Black Bear Lee 2nd = 6 Encosta Deplente 3rd = 1 Reventon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Empire Allen | ||
Fri Jul 10 2015 22:16 | 1st = 2 Empire Allen 2nd = 1 Ambitious Gem 3rd = 7 Carnival Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 3 East to West | ||
Fri Jul 10 2015 22:14 | 1st = 3 East to West 2nd = 4 Sporty Mac 3rd = 2 Westfiftyfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Tactical Miss | ||
Fri Jul 10 2015 22:12 | 1st = 4 Tactical Miss 2nd = 2 Bakers Tab 3rd = 8 Holy Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 11 Goldstar Invasion | ||
Fri Jul 10 2015 22:10 | 1st = 11 Goldstar Invasion 2nd = 7 Duke Of The Moment 3rd = 8 Mister Malakye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Pingu | ||
Fri Jul 10 2015 22:07 | 1st = 7 Pingu 2nd = 8 Jellybean Jess 3rd = 1 Jazz Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 Little Miss Zigzag | ||
Fri Jul 10 2015 22:02 | 1st = 3 Little Miss Zigzag 2nd = 6 Speedy Rambo 3rd = 11 Dieu De Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Heres Archie | ||
Fri Jul 10 2015 22:00 | 1st = 3 Heres Archie 2nd = 4 Windaroo Lad 3rd = 1 Ritza Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Jaraco | ||
Fri Jul 10 2015 21:57 | 1st = 5 Jaraco 2nd = 2 West On Teddy 3rd = 6 Starboost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 My Hard Copy | ||
Fri Jul 10 2015 21:55 | 1st = 5 My Hard Copy 2nd = 9 Our Blackbird 3rd = 11 Machtu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Soda Lady | ||
Fri Jul 10 2015 21:52 | 1st = 7 Soda Lady 2nd = 8 Missy Miss 3rd = 6 Shes Got Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 5 Liam | ||
Fri Jul 10 2015 21:49 | 1st = 5 Liam 2nd = 6 Shazzles Boy 3rd = 1 Rennicane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Little Miss Piggy | ||
Fri Jul 10 2015 21:44 | 1st = 3 Little Miss Piggy 2nd = 7 Comicopera 3rd = 6 Anniechickenstalka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Nero Bolt | ||
Fri Jul 10 2015 21:41 | 1st = 1 Nero Bolt 2nd = 3 My Mate Cobber 3rd = 8 Esaba Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Gallymont Sport | ||
Fri Jul 10 2015 21:40 | 1st = 1 Gallymont Sport 2nd = 6 Uncle John 3rd = 8 Makin Bickies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Flash Focus | ||
Fri Jul 10 2015 21:37 | 1st = 1 Flash Focus 2nd = 7 Gold Miss 3rd = 6 Hurricane George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Cosmic Shiraz | ||
Fri Jul 10 2015 21:34 | 1st = 3 Cosmic Shiraz 2nd = 4 Deadly Surfer 3rd = 8 Lovey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Garibaldi | ||
Fri Jul 10 2015 21:32 | 1st = 1 Garibaldi 2nd = 10 Forbidden Forest 3rd = 13 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Uno Suzie | ||
Fri Jul 10 2015 21:30 | 1st = 7 Uno Suzie 2nd = 1 Fratelli Fresh 3rd = 2 Immortal Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Vapour | ||
Fri Jul 10 2015 21:25 | 1st = 4 Vapour 2nd = 10 Authorized 3rd = 3 Onedin Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Son Of Harrods | ||
Fri Jul 10 2015 21:19 | 1st = 1 Son Of Harrods 2nd = 6 Go Hunter 3rd = 8 Miss Britt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Mike The Knight | ||
Fri Jul 10 2015 21:16 | 1st = 8 Mike The Knight 2nd = 1 Royal Freddie 3rd = 4 Prang Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 1 Stashedbytheriver | ||
Fri Jul 10 2015 21:14 | 1st = 1 Stashedbytheriver 2nd = 8 The Smiler 3rd = 3 Exposed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Dozer Tron | ||
Fri Jul 10 2015 21:12 | 1st = 6 Dozer Tron 2nd = 8 Twistex 3rd = 3 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 6 Grinear Girl | ||
Fri Jul 10 2015 21:10 | 1st = 6 Grinear Girl 2nd = 5 Shaniellanie 3rd = 2 Scentello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Hession Boots | ||
Fri Jul 10 2015 21:08 | 1st = 6 Hession Boots 2nd = 4 Linco Bale 3rd = 5 Recruitment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Passionate Fella | ||
Fri Jul 10 2015 21:04 | 1st = 9 Passionate Fella 2nd = 1 Choice Falcon 3rd = 7 Bronze Ecstasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Yoyo | ||
Fri Jul 10 2015 21:01 | 1st = 8 Yoyo 2nd = 7 Fawn Pursuit 3rd = 5 Rock This City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Philadelphia Man | ||
Fri Jul 10 2015 21:00 | 1st = 5 Philadelphia Man 2nd = 3 Flaming Flutter 3rd = 1 Skippy Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Are Jai Que | ||
Fri Jul 10 2015 20:58 | 1st = 7 Are Jai Que 2nd = 6 Invictive 3rd = 3 Silent Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 11 Cyamach | ||
Fri Jul 10 2015 20:54 | 1st = 11 Cyamach 2nd = 10 Ima Tragedy 3rd = 1 Alongcomesdylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Half Way There | ||
Fri Jul 10 2015 20:52 | 1st = 2 Half Way There 2nd = 6 Red Superman 3rd = 7 Bubbas Silvia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Sisco Fiasco | ||
Fri Jul 10 2015 20:49 | 1st = 1 Sisco Fiasco 2nd = 6 Gangnam Style 3rd = 3 Who Dey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 9 Marzzz Barzzz Bazz | ||
Fri Jul 10 2015 20:44 | 1st = 9 Marzzz Barzzz Bazz 2nd = 6 Bonus Time 3rd = 4 Youd Like To Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 8 Parrydise Skye | ||
Fri Jul 10 2015 20:42 | 1st = 8 Parrydise Skye 2nd = 4 Booji Bone 3rd = 3 Dynamic Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 11 Take Command | ||
Fri Jul 10 2015 20:40 | 1st = 11 Take Command 2nd = 5 Mister Bigshot 3rd = 6 Golden Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 It Happened | ||
Fri Jul 10 2015 20:38 | 1st = 2 It Happened 2nd = 3 Midnight Mustang 3rd = 5 Danger Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Quick Turn | ||
Fri Jul 10 2015 20:34 | 1st = 1 Quick Turn 2nd = 8 Eternal Glory 3rd = 2 Just Mishiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Sir Bridgborn | ||
Fri Jul 10 2015 20:32 | 1st = 5 Sir Bridgborn 2nd = 8 Cosmic Jewel 3rd = 1 Jet Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 El Jays Magic | ||
Fri Jul 10 2015 20:30 | 1st = 1 El Jays Magic 2nd = 3 Courageousnquick 3rd = 5 Bellas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Reckless Brown | ||
Fri Jul 10 2015 20:28 | 1st = 2 Reckless Brown 2nd = 3 Blistering Bob 3rd = 7 Marungi Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 7 Geisha Girl | ||
Fri Jul 10 2015 20:26 | 1st = 7 Geisha Girl 2nd = 4 Return To Sender 3rd = 8 God Forbid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 4 Commentator | ||
Fri Jul 10 2015 20:25 | 1st = 4 Commentator 2nd = 8 Bogalong Boy 3rd = 9 Dana Goodwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Wotavugot | ||
Fri Jul 10 2015 20:24 | 1st = 1 Wotavugot 2nd = 11 Suspicious Behavia 3rd = 8 Snappy Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Mystagogy | ||
Fri Jul 10 2015 20:18 | 1st = 4 Mystagogy 2nd = 1 Dokmai 3rd = 6 Barking Orders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 2 Wroxton Playboy | ||
Fri Jul 10 2015 20:14 | 1st = 2 Wroxton Playboy 2nd = 3 Kenneth The Menace 3rd = 8 Jacks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Tekki Minx | ||
Fri Jul 10 2015 20:13 | 1st = 7 Tekki Minx 2nd = 5 Texan Star 3rd = 6 Zsa Zoom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Hallnightparty | ||
Fri Jul 10 2015 20:10 | 1st = 1 Hallnightparty 2nd = 6 Timmy May 3rd = 10 Dugan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Iyliss Bale | ||
Fri Jul 10 2015 20:08 | 1st = 7 Iyliss Bale 2nd = 9 Wayfarer 3rd = 3 Straw Hat Luffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 9 Dana Peach | ||
Fri Jul 10 2015 20:05 | 1st = 9 Dana Peach 2nd = 6 Dana Kis 3rd = 1 Gitcha Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Beachstar | ||
Fri Jul 10 2015 20:00 | 1st = 6 Beachstar 2nd = 4 Mcniven 3rd = 7 Upanatom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Espanyol | ||
Fri Jul 10 2015 19:58 | 1st = 8 Espanyol 2nd = 1 Encumbered 3rd = 2 Myrniong Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Goldplay | ||
Fri Jul 10 2015 19:54 | 1st = 8 Goldplay 2nd = 2 Witch Striker 3rd = 11 Long Hot Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - | ||
Fri Jul 10 2015 19:53 | 2nd = 6 La Maitre Dix 3rd = 3 Gintaras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 11 The Almighty Johnson | ||
Fri Jul 10 2015 19:53 | 1st = 11 The Almighty Johnson 2nd = 6 La Maitre Dix 3rd = 3 Gintaras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Miss Kadia | ||
Fri Jul 10 2015 19:51 | 1st = 3 Miss Kadia 2nd = 2 Prue Jay 3rd = 1 Dick Dastardly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Run Oneover | ||
Fri Jul 10 2015 19:50 | 1st = 1 Run Oneover 2nd = 5 Assassinator 3rd = 7 Ima Connoisseur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Silent Fletch | ||
Fri Jul 10 2015 19:48 | 1st = 2 Silent Fletch 2nd = 3 Kimmy Bale 3rd = 8 Quaker Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Uno Scout | ||
Fri Jul 10 2015 19:45 | 1st = 2 Uno Scout 2nd = 8 Monsignor Ace 3rd = 1 Normies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 3 The Nature Boy | ||
Fri Jul 10 2015 19:44 | 1st = 3 The Nature Boy 2nd = 8 Topof The Moon 3rd = 6 Roman Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Ritza Rose | ||
Fri Jul 10 2015 19:42 | 1st = 2 Ritza Rose 2nd = 7 Manu Rama 3rd = 3 Popstar Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Matty Groves | ||
Fri Jul 10 2015 19:40 | 1st = 4 Matty Groves 2nd = 7 The Space Invader 3rd = 2 Provincial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Biffle | ||
Fri Jul 10 2015 19:38 | 1st = 5 Biffle 2nd = 1 White Eyes 3rd = 2 Warami Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 8 The Lions Roar | ||
Fri Jul 10 2015 19:34 | 1st = 8 The Lions Roar 2nd = 5 Eh Ef El 3rd = 4 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Wia Good | ||
Fri Jul 10 2015 19:31 | 1st = 6 Wia Good 2nd = 2 Little Pookie 3rd = 8 Oscars Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 2 Shakti Bromac | ||
Fri Jul 10 2015 19:30 | 1st = 2 Shakti Bromac 2nd = 1 Beach Boy Adios 3rd = 5 Outrageous El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Flaming Electra | ||
Fri Jul 10 2015 19:28 | 1st = 7 Flaming Electra 2nd = 2 Bally Diamond 3rd = 3 Saint Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 11 Supreme Mach | ||
Fri Jul 10 2015 19:24 | 1st = 11 Supreme Mach 2nd = 7 Expressionist 3rd = 1 Trickett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Fiery Lustre | ||
Fri Jul 10 2015 19:23 | 1st = 7 Fiery Lustre 2nd = 8 Jet Black Shadow 3rd = 5 No Way Else |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 For The Girls | ||
Fri Jul 10 2015 19:21 | 1st = 1 For The Girls 2nd = 3 Parrydise Spark 3rd = 4 Run Jazzy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Sprinter | ||
Fri Jul 10 2015 19:20 | 1st = 1 Sprinter 2nd = 2 Mister Versace 3rd = 6 Soho Wall Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 5 Almost Normal | ||
Fri Jul 10 2015 19:18 | 1st = 5 Almost Normal 2nd = 3 Twerky 3rd = 9 Rapid Extraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 7 Regal Lager | ||
Fri Jul 10 2015 19:14 | 1st = 7 Regal Lager 2nd = 8 Springfield Oflynn 3rd = 10 Giddy Up Grady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Cawbourne Midget | ||
Fri Jul 10 2015 19:13 | 1st = 3 Cawbourne Midget 2nd = 1 Allegro Max 3rd = 7 Plenty of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Omega Clover | ||
Fri Jul 10 2015 19:11 | 1st = 6 Omega Clover 2nd = 7 Princess Gemini 3rd = 4 Triple Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 8 Alphitonia | ||
Fri Jul 10 2015 19:10 | 1st = 8 Alphitonia 2nd = 2 Keilor Kimberly 3rd = 5 Verdot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 George Mist | ||
Fri Jul 10 2015 19:08 | 1st = 8 George Mist 2nd = 4 Polijuice Potion 3rd = 7 Fast Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 11 Matching Motors | ||
Fri Jul 10 2015 19:05 | 1st = 11 Matching Motors 2nd = 6 Bonacious Princess 3rd = 3 Copper Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 7 Starskys Dream | ||
Fri Jul 10 2015 19:04 | 1st = 7 Starskys Dream 2nd = 1 Uncle Ben 3rd = 4 Match Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Lord Liam | ||
Fri Jul 10 2015 19:00 | 1st = 6 Lord Liam 2nd = 7 Glenferrie Dreamer 3rd = 2 Action Kosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 You Gotta Know | ||
Fri Jul 10 2015 18:58 | 1st = 2 You Gotta Know 2nd = 6 Glendale Sugar 3rd = 7 Last One Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Over Angry | ||
Fri Jul 10 2015 18:55 | 1st = 3 Over Angry 2nd = 6 Wisen Up 3rd = 4 Go Little Pebble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 1 Moment Of Truth | ||
Fri Jul 10 2015 18:54 | 1st = 1 Moment Of Truth 2nd = 3 Regal Petite 3rd = 4 Sunoflindenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Rylees Rookie | ||
Fri Jul 10 2015 18:52 | 1st = 1 Rylees Rookie 2nd = 2 Standout 3rd = 9 Spring Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Hezbuyindiamonds | ||
Fri Jul 10 2015 18:47 | 1st = 1 Hezbuyindiamonds 2nd = 2 Lady White Water 3rd = 11 The Falcon Ute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Rosette | ||
Fri Jul 10 2015 18:45 | 1st = 7 Rosette 2nd = 8 Crymelon Monarch 3rd = 2 Dortmunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Punch On Jaime | ||
Fri Jul 10 2015 18:43 | 1st = 8 Punch On Jaime 2nd = 5 Wheres Shiraz 3rd = 3 Graduation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Mauritian Victor | ||
Fri Jul 10 2015 18:42 | 1st = 2 Mauritian Victor 2nd = 1 Zealous Revenge 3rd = 4 Cousin Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 3 Sydenham Red | ||
Fri Jul 10 2015 18:39 | 1st = 3 Sydenham Red 2nd = 2 Rocking Rampage 3rd = 5 Gotta Heads Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 4 Jolly Dryden | ||
Fri Jul 10 2015 18:37 | 1st = 4 Jolly Dryden 2nd = 1 Intransit 3rd = 9 Ardghal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Oakey Park | ||
Fri Jul 10 2015 18:35 | 1st = 8 Oakey Park 2nd = 3 Habana Flex 3rd = 4 Tru Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 2 Astro Boy | ||
Fri Jul 10 2015 18:34 | 1st = 2 Astro Boy 2nd = 5 Sandvik Star 3rd = 10 Nui Toc Tien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Cool Springs | ||
Fri Jul 10 2015 18:31 | 1st = 2 Cool Springs 2nd = 3 Aston Carbine 3rd = 1 Aeroplane Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Mister Mundaka | ||
Fri Jul 10 2015 18:30 | 1st = 7 Mister Mundaka 2nd = 4 Clamorous 3rd = 1 The Family Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Zelemar Zippa | ||
Fri Jul 10 2015 18:28 | 1st = 2 Zelemar Zippa 2nd = 8 Will Be Back 3rd = 3 Runaway Shaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 2 Wayside | ||
Fri Jul 10 2015 18:25 | 1st = 2 Wayside 2nd = 9 Trade Tip 3rd = 6 Le Nizam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Charleston Belle | ||
Fri Jul 10 2015 18:23 | 1st = 4 Charleston Belle 2nd = 3 Culinary Delight 3rd = 8 Liberty Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 1 Tiggerlong Smile | ||
Fri Jul 10 2015 18:21 | 1st = 1 Tiggerlong Smile 2nd = 7 Bravo Boy 3rd = 4 Worth A Dyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Hector Barbossa | ||
Fri Jul 10 2015 18:20 | 1st = 5 Hector Barbossa 2nd = 6 Well To Do Lombo 3rd = 4 Ina Great Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Azeem Kaos | ||
Fri Jul 10 2015 18:18 | 1st = 5 Azeem Kaos 2nd = 7 Grin Diddle 3rd = 4 Kiss Me Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Lone Gun | ||
Fri Jul 10 2015 18:15 | 1st = 1 Lone Gun 2nd = 2 Rhythmic Blues 3rd = 5 Yalinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Boston Heart | ||
Fri Jul 10 2015 18:13 | 1st = 7 Boston Heart 2nd = 1 Cawbourne Crouch 3rd = 3 Check The Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 12 Midnight Prowler | ||
Fri Jul 10 2015 18:10 | 1st = 12 Midnight Prowler 2nd = 2 Annika Magic 3rd = 1 Bohemian Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Dyso Matt | ||
Fri Jul 10 2015 18:07 | 1st = 8 Dyso Matt 2nd = 2 Dundas Boy 3rd = 5 Tantanoola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 Arran Chief | ||
Fri Jul 10 2015 18:04 | 1st = 3 Arran Chief 2nd = 4 Jean Sebastien 3rd = 6 Brookside Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Mister Independent | ||
Fri Jul 10 2015 18:02 | 1st = 4 Mister Independent 2nd = 2 Bellmac Kody 3rd = 8 Spidergrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 2 Carumbi | ||
Fri Jul 10 2015 18:02 | 1st = 2 Carumbi 2nd = 5 Teflon Jeff 3rd = 1 Humdrum Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Rare Quality | ||
Fri Jul 10 2015 17:59 | 1st = 2 Rare Quality 2nd = 7 Control Freak 3rd = 1 Mana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Madis Mate | ||
Fri Jul 10 2015 17:54 | 1st = 3 Madis Mate 2nd = 9 Soho Jagger 3rd = 10 Superstar Xpress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 4 Majestic John | ||
Fri Jul 10 2015 17:53 | 1st = 4 Majestic John 2nd = 7 Sky Art 3rd = 6 Jabari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Whirly Way | ||
Fri Jul 10 2015 17:51 | 1st = 7 Whirly Way 2nd = 8 Fyre Gal 3rd = 6 Big Yellow Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 6 Tell Me This | ||
Fri Jul 10 2015 17:47 | 1st = 6 Tell Me This 2nd = 1 Devilish Intent 3rd = 4 In Plain Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Sofa So Good | ||
Fri Jul 10 2015 17:44 | 1st = 5 Sofa So Good 2nd = 3 Hurricane Ash 3rd = 8 Derby Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Cawbourne Philip | ||
Fri Jul 10 2015 17:43 | 1st = 3 Cawbourne Philip 2nd = 1 Thumb Print Tony 3rd = 2 Opawa Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 5 El Hombre | ||
Fri Jul 10 2015 17:40 | 1st = 5 El Hombre 2nd = 8 Bucketts Way 3rd = 7 Yuleana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 9 - 6 Classiemahon | ||
Fri Jul 10 2015 17:39 | 1st = 6 Classiemahon 2nd = 7 Wes Lewinsky 3rd = 8 Gangster Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Camacho | ||
Fri Jul 10 2015 17:36 | 1st = 2 Camacho 2nd = 1 Te Akai Kahn 3rd = 4 Swans Mavis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 13 Expresso Martini | ||
Fri Jul 10 2015 17:34 | 1st = 13 Expresso Martini 2nd = 6 Hunter Bromac 3rd = 3 Its All Over Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Allnight Kiss | ||
Fri Jul 10 2015 17:31 | 1st = 6 Allnight Kiss 2nd = 7 Motu Blazing Spirit 3rd = 2 Hearts N Flowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Diamond Osprey | ||
Fri Jul 10 2015 17:28 | 1st = 5 Diamond Osprey 2nd = 6 Mighty Oak 3rd = 4 Slayer Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Major Crocker | ||
Fri Jul 10 2015 17:23 | 1st = 5 Major Crocker 2nd = 3 Big Spook 3rd = 10 Changing Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 11 Kowhai Monarch | ||
Fri Jul 10 2015 17:22 | 1st = 11 Kowhai Monarch 2nd = 8 Lady J 3rd = 2 Gosimongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Miss Suzie Que | ||
Fri Jul 10 2015 17:20 | 1st = 1 Miss Suzie Que 2nd = 4 Gary Doogan 3rd = 8 Ima Screw Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 2 Thebuckstopshere | ||
Fri Jul 10 2015 17:15 | 1st = 2 Thebuckstopshere 2nd = 5 Kilbirnie North View 3rd = 1 Artistic Claire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Ollie Baxter | ||
Fri Jul 10 2015 17:13 | 1st = 1 Ollie Baxter 2nd = 7 Megs Me Mum 3rd = 6 Making Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Jillaroo Sadie | ||
Fri Jul 10 2015 17:12 | 1st = 1 Jillaroo Sadie 2nd = 7 Jack Flash 3rd = 2 Kiss Me Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 3 Sea Tryst | ||
Fri Jul 10 2015 17:08 | 1st = 3 Sea Tryst 2nd = 7 Heads Of State 3rd = 4 Gaintlike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Magic Angel | ||
Fri Jul 10 2015 17:05 | 1st = 1 Magic Angel 2nd = 2 Deep Despair 3rd = 3 Al Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Perissa | ||
Fri Jul 10 2015 17:04 | 1st = 7 Perissa 2nd = 5 Christian Lady 3rd = 8 Little Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 8 - 3 Official Jasper | ||
Fri Jul 10 2015 17:00 | 1st = 3 Official Jasper 2nd = 8 Every One Knows 3rd = 2 Exclusive Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Greysynd Emma | ||
Fri Jul 10 2015 16:57 | 1st = 7 Greysynd Emma 2nd = 3 Tybellene 3rd = 1 Proven Kodiak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Sandy Freckle | ||
Fri Jul 10 2015 16:53 | 1st = 1 Sandy Freckle 2nd = 8 Darkest Knight 3rd = 3 Lorna Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Miss Daisy | ||
Fri Jul 10 2015 16:50 | 1st = 7 Miss Daisy 2nd = 1 Sir Richie 3rd = 4 Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 3 Hayabusa Flyer | ||
Fri Jul 10 2015 16:48 | 1st = 3 Hayabusa Flyer 2nd = 4 Artistic Mover 3rd = 7 Ruben Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 9 - 1 Leucura | ||
Fri Jul 10 2015 16:45 | 1st = 1 Leucura 2nd = 11 Oh No Gecko 3rd = 10 Fire And Flood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Amys Elite | ||
Fri Jul 10 2015 16:42 | 1st = 1 Amys Elite 2nd = 4 Rylis Rambo 3rd = 6 Deija Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Smash Allegro | ||
Fri Jul 10 2015 16:40 | 1st = 1 Smash Allegro 2nd = 4 Homebush Churro 3rd = 2 Sedgebrook Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Knockas Choir | ||
Fri Jul 10 2015 16:39 | 1st = 8 Knockas Choir 2nd = 7 Aston Gatum 3rd = 5 Cosmic Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 8 Portland | ||
Fri Jul 10 2015 16:35 | 1st = 8 Portland 2nd = 4 Cool Rules 3rd = 6 Got The Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Steel The Best | ||
Fri Jul 10 2015 16:32 | 1st = 5 Steel The Best 2nd = 6 Senor Pete 3rd = 3 Make Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 5 Mongolian Archer | ||
Fri Jul 10 2015 16:30 | 1st = 5 Mongolian Archer 2nd = 2 Mcclinchie 3rd = 7 Dreamy Damien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 1 Matai Bryan | ||
Fri Jul 10 2015 16:28 | 1st = 1 Matai Bryan 2nd = 4 Our Buller Boy 3rd = 7 Shes A Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 1 Cat Five | ||
Fri Jul 10 2015 16:27 | 1st = 1 Cat Five 2nd = 4 Scotland Street 3rd = 5 Metal Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 2 Hot Vinni | ||
Fri Jul 10 2015 16:25 | 1st = 2 Hot Vinni 2nd = 1 Hammond Lane 3rd = 3 Sharp Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Midnight Hunter | ||
Fri Jul 10 2015 16:22 | 1st = 2 Midnight Hunter 2nd = 5 Tara Marrie 3rd = 1 Kikem Springer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 1 Mob Star | ||
Fri Jul 10 2015 16:20 | 1st = 1 Mob Star 2nd = 9 Scarrymcleary 3rd = 2 Hot Chocolate Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Elbow Room | ||
Fri Jul 10 2015 16:19 | 1st = 1 Elbow Room 2nd = 4 Jindara 3rd = 7 Darcys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 5 Noogoora Burr | ||
Fri Jul 10 2015 16:15 | 1st = 5 Noogoora Burr 2nd = 12 A Fine Drop Of Red 3rd = 1 Bashan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 5 Cant Get On | ||
Fri Jul 10 2015 16:12 | 1st = 5 Cant Get On 2nd = 3 Cove Alight 3rd = 1 Bush Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Mega Jet | ||
Fri Jul 10 2015 16:10 | 1st = 4 Mega Jet 2nd = 7 Clamped 3rd = 3 Grand Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 5 Come On Frank | ||
Fri Jul 10 2015 16:08 | 1st = 5 Come On Frank 2nd = 1 Whenmechief 3rd = 6 Albert Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 5 Asunder | ||
Fri Jul 10 2015 16:05 | 1st = 5 Asunder 2nd = 4 King Tides In 3rd = 1 Sir Ottavio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Paris France | ||
Fri Jul 10 2015 16:02 | 1st = 2 Paris France 2nd = 8 Techno Legend 3rd = 1 Sista Tasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 4 Bordeaux | ||
Fri Jul 10 2015 16:00 | 1st = 4 Bordeaux 2nd = 3 Natives Brite Gem 3rd = 5 China Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Smooth Rebel | ||
Fri Jul 10 2015 15:59 | 1st = 1 Smooth Rebel 2nd = 6 Be Two Bomber 3rd = 7 Funda Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 5 Boogielicious | ||
Fri Jul 10 2015 15:55 | 1st = 5 Boogielicious 2nd = 8 Meteorbound 3rd = 2 Macrobius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Sam Gogolac | ||
Fri Jul 10 2015 15:52 | 1st = 1 Sam Gogolac 2nd = 5 Lil Lightning 3rd = 3 Little Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 4 Scotsdale | ||
Fri Jul 10 2015 15:51 | 1st = 4 Scotsdale 2nd = 2 Prickly Feet 3rd = 7 Rodinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 7 Mister Bellisimo | ||
Fri Jul 10 2015 15:48 | 1st = 7 Mister Bellisimo 2nd = 6 Freskos Archi 3rd = 1 Weliveinhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 1 Iwilldoit | ||
Fri Jul 10 2015 15:45 | 1st = 1 Iwilldoit 2nd = 9 Subarc 3rd = 10 Subtract |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Spring Twig | ||
Fri Jul 10 2015 15:42 | 1st = 6 Spring Twig 2nd = 2 Maywyn Macey 3rd = 3 Electric Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 All In Berlin | ||
Fri Jul 10 2015 15:40 | 1st = 8 All In Berlin 2nd = 1 Allegro Touch 3rd = 7 Elite Dose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Rules Apply | ||
Fri Jul 10 2015 15:39 | 1st = 7 Rules Apply 2nd = 1 Mewstone Rocket 3rd = 2 Lever Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 5 No Magic Needed | ||
Fri Jul 10 2015 15:35 | 1st = 5 No Magic Needed 2nd = 10 Magic Sam 3rd = 7 Steering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Our Cobber | ||
Fri Jul 10 2015 15:32 | 1st = 4 Our Cobber 2nd = 1 Little Ramona 3rd = 8 Be For Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 River Black | ||
Fri Jul 10 2015 15:30 | 1st = 9 River Black 2nd = 2 Burn Off 3rd = 7 Roo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 11 Trison | ||
Fri Jul 10 2015 15:28 | 1st = 11 Trison 2nd = 10 Shadow Spar 3rd = 3 Your Place Or Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 1 Saint Aquilina | ||
Fri Jul 10 2015 15:25 | 1st = 1 Saint Aquilina 2nd = 4 Itchyzariz 3rd = 3 Kleiner Teufel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 8 Goodbye Hug | ||
Fri Jul 10 2015 15:22 | 1st = 8 Goodbye Hug 2nd = 6 Nangar Fox 3rd = 5 Zmarzlik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Sweet As Bro | ||
Fri Jul 10 2015 15:20 | 1st = 8 Sweet As Bro 2nd = 1 Ngauruhoe 3rd = 3 Allegro Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Aston Maveric | ||
Fri Jul 10 2015 15:19 | 1st = 1 Aston Maveric 2nd = 8 Solitary Tear 3rd = 2 Miss Murderous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 6 Lycka Till | ||
Fri Jul 10 2015 15:15 | 1st = 6 Lycka Till 2nd = 2 Inspector 3rd = 3 Youbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 6 Frosty Star | ||
Fri Jul 10 2015 15:09 | 1st = 6 Frosty Star 2nd = 5 This Is Your Life 3rd = 8 Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Extreme Quality | ||
Fri Jul 10 2015 15:07 | 1st = 1 Extreme Quality 2nd = 5 Cosmic Sootie 3rd = 7 Stay Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 2 San Sabarto | ||
Fri Jul 10 2015 15:05 | 1st = 2 San Sabarto 2nd = 8 Miss Anna 3rd = 5 Zupaflirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 5 Nureyev | ||
Fri Jul 10 2015 15:02 | 1st = 5 Nureyev 2nd = 2 Price Rise 3rd = 7 Its for Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Allegro Class | ||
Fri Jul 10 2015 15:01 | 1st = 7 Allegro Class 2nd = 4 Freedom Flyer 3rd = 3 Stellar Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Boloney World | ||
Fri Jul 10 2015 14:59 | 1st = 1 Boloney World 2nd = 4 Im No Nag 3rd = 8 Maximum Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 2 Bergdorf | ||
Fri Jul 10 2015 14:58 | 1st = 2 Bergdorf 2nd = 1 Maraska 3rd = 4 Bukekayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 7 Vegas Fund | ||
Fri Jul 10 2015 14:56 | 1st = 7 Vegas Fund 2nd = 4 Tui The Weapon 3rd = 8 Cullquin Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 6 Bella Cullen | ||
Fri Jul 10 2015 14:52 | 1st = 6 Bella Cullen 2nd = 1 Vice Operative 3rd = 9 Fairhurst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 2 Eklands | ||
Fri Jul 10 2015 14:48 | 1st = 2 Eklands 2nd = 9 Trixie 3rd = 1 Grand Sai Wan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Ditto | ||
Fri Jul 10 2015 14:45 | 1st = 1 Ditto 2nd = 4 Robell Summer 3rd = 3 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Allegro Master | ||
Fri Jul 10 2015 14:44 | 1st = 6 Allegro Master 2nd = 7 Call Me Ralph 3rd = 8 Winning Is Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Cross Road | ||
Fri Jul 10 2015 14:41 | 1st = 8 Cross Road 2nd = 1 Hoodlum 3rd = 2 Victa Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 8 Ovahead | ||
Fri Jul 10 2015 14:40 | 1st = 8 Ovahead 2nd = 7 Leicameares 3rd = 2 Super Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 1 Ponder That | ||
Fri Jul 10 2015 14:34 | 1st = 1 Ponder That 2nd = 7 My Lady Linda 3rd = 9 Smiling Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 13 Solar Kitty | ||
Fri Jul 10 2015 14:30 | 1st = 13 Solar Kitty 2nd = 6 Ruffy Road 3rd = 7 Simply Explosive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Haras Annie | ||
Fri Jul 10 2015 14:27 | 1st = 6 Haras Annie 3rd = 3 Fancy Arjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Best Of Times | ||
Fri Jul 10 2015 14:23 | 1st = 2 Best Of Times 2nd = 7 Bentles 3rd = 8 Wide Eyed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 3 Waynes Error | ||
Fri Jul 10 2015 14:20 | 1st = 3 Waynes Error 2nd = 1 Ollies Pride 3rd = 6 Ay Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 Itmademyday | ||
Fri Jul 10 2015 14:17 | 1st = 1 Itmademyday 2nd = 3 Vaevenca 3rd = 8 Boneshaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 11 - 7 Howzat | ||
Fri Jul 10 2015 14:15 | 1st = 7 Howzat 2nd = 8 Dellis 3rd = 1 Masterzed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 4 Northern Fury | ||
Fri Jul 10 2015 14:13 | 1st = 4 Northern Fury 2nd = 3 Rustys Delight 3rd = 12 Supreme Lyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Head Shy | ||
Fri Jul 10 2015 14:10 | 1st = 3 Head Shy 2nd = 1 Despedida 3rd = 6 Nangar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 10 Sound Advice | ||
Fri Jul 10 2015 14:05 | 1st = 10 Sound Advice 2nd = 2 Black Ziggy 3rd = 5 Dawdler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 5 Gustow Bale | ||
Fri Jul 10 2015 14:02 | 1st = 5 Gustow Bale 2nd = 7 Tank Tank 3rd = 8 Footrot Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 1 Miss Sixtys | ||
Fri Jul 10 2015 13:59 | 1st = 1 Miss Sixtys 2nd = 7 Broadway Desire 3rd = 10 Primo Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 2 Ayham | ||
Fri Jul 10 2015 13:55 | 1st = 2 Ayham 2nd = 3 Market Guru 3rd = 1 Autumn Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Rose Of Tuscany | ||
Fri Jul 10 2015 13:52 | 1st = 8 Rose Of Tuscany 2nd = 3 Sandave Prince 3rd = 6 Haras Samuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 6 All Clear | ||
Fri Jul 10 2015 13:48 | 1st = 6 All Clear 2nd = 4 Outraged 3rd = 7 Earhart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Jayne Fozz | ||
Fri Jul 10 2015 13:47 | 1st = 5 Jayne Fozz 2nd = 4 Chill Now 3rd = 1 Coorong Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 10 - 14 The Energizer | ||
Fri Jul 10 2015 13:43 | 1st = 14 The Energizer 2nd = 4 Placid Princess 3rd = 2 Morgan Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 7 Santanna Jewel | ||
Fri Jul 10 2015 13:42 | 1st = 7 Santanna Jewel 2nd = 6 Soul Desire 3rd = 10 Dreamins Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Mutual Trust | ||
Fri Jul 10 2015 13:38 | 1st = 1 Mutual Trust 2nd = 7 Equal Chance 3rd = 2 Jo Jo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Smoking Marley | ||
Fri Jul 10 2015 13:36 | 1st = 5 Smoking Marley 2nd = 1 Adjudicator 3rd = 3 Out Back Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Bass Louder | ||
Fri Jul 10 2015 13:35 | 1st = 7 Bass Louder 2nd = 6 Elite Honcho 3rd = 4 Sonnets Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 9 I Bought A Horse | ||
Fri Jul 10 2015 13:30 | 1st = 9 I Bought A Horse 2nd = 2 I Want Candy 3rd = 3 Lonhrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Silver Gauntlet | ||
Fri Jul 10 2015 13:27 | 1st = 6 Silver Gauntlet 2nd = 4 At The Savoy 3rd = 2 Salut Caramel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 8 With Authority | ||
Fri Jul 10 2015 13:24 | 1st = 8 With Authority 2nd = 1 Boundtobemad 3rd = 7 Chaos Confusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 2 Elegies | ||
Fri Jul 10 2015 13:20 | 1st = 2 Elegies 2nd = 7 Summer Song 3rd = 6 Mon Samedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Norman Jewel | ||
Fri Jul 10 2015 13:18 | 1st = 6 Norman Jewel 2nd = 5 Magic Arrow 3rd = 7 Lil Danny Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Spring Planet | ||
Fri Jul 10 2015 13:17 | 1st = 4 Spring Planet 2nd = 9 Harry Trotter 3rd = 2 Tilly Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 6 Knight Errant | ||
Fri Jul 10 2015 13:13 | 1st = 6 Knight Errant 2nd = 4 Gowan Brae 3rd = 10 Tambor Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 2 Oldmate Levi | ||
Fri Jul 10 2015 13:11 | 1st = 2 Oldmate Levi 2nd = 8 Weather Warning 3rd = 4 Hot Elli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 2 Tell the World | ||
Fri Jul 10 2015 13:08 | 1st = 2 Tell the World 2nd = 5 Paw Patrol 3rd = 12 Alpine Julz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 6 Illtellyousoon | ||
Fri Jul 10 2015 13:03 | 1st = 6 Illtellyousoon 2nd = 5 Novinophobia 3rd = 2 El Pappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Set Black Magic | ||
Fri Jul 10 2015 13:00 | 1st = 2 Set Black Magic 2nd = 5 Sig Sauer 3rd = 1 Pretty Boy Grigg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 8 Deja Blue | ||
Fri Jul 10 2015 12:55 | 1st = 8 Deja Blue 2nd = 4 Landmarks 3rd = 1 Edmiston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 No Thru Road | ||
Fri Jul 10 2015 12:52 | 1st = 4 No Thru Road 2nd = 2 Go Binky 3rd = 8 Danyos Nia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 8 Monivae | ||
Fri Jul 10 2015 12:49 | 1st = 8 Monivae 2nd = 5 Im Johnny Jet 3rd = 1 Ugo Stanotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Uno Shay | ||
Fri Jul 10 2015 12:49 | 1st = 3 Uno Shay 2nd = 5 Uno Brent 3rd = 1 Arctic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 1 I Am The Sculptor | ||
Fri Jul 10 2015 12:45 | 1st = 1 I Am The Sculptor 2nd = 10 Sweet Holly 3rd = 9 Red Hot Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 6 Barellen Romance | ||
Fri Jul 10 2015 12:42 | 1st = 6 Barellen Romance 2nd = 5 Bonus Club 3rd = 8 Tranquil Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 4 Vinnie Loves Me | ||
Fri Jul 10 2015 12:38 | 1st = 4 Vinnie Loves Me 2nd = 3 Revelio 3rd = 11 Locomotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 10 Moonofklairessa | ||
Fri Jul 10 2015 12:33 | 1st = 10 Moonofklairessa 2nd = 9 Miss Mia 3rd = 7 Contador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Kalyan Sprite | ||
Fri Jul 10 2015 12:30 | 1st = 5 Kalyan Sprite 2nd = 2 Reinforcer 3rd = 8 Bally Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 3 Catch Ya Slater | ||
Fri Jul 10 2015 12:28 | 1st = 3 Catch Ya Slater 2nd = 4 Class Clown 3rd = 7 Jais Tuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Jimmy Who | ||
Fri Jul 10 2015 12:25 | 1st = 5 Jimmy Who 2nd = 4 Country Elite 3rd = 2 Haras Lukey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Little Midnight | ||
Fri Jul 10 2015 12:25 | 1st = 5 Little Midnight 2nd = 7 Showroom 3rd = 8 Homebush Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 7 Sullivan Bay | ||
Fri Jul 10 2015 12:20 | 1st = 7 Sullivan Bay 2nd = 4 Nadeems Melody 3rd = 6 Irish Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Koombooyana Song | ||
Fri Jul 10 2015 12:15 | 1st = 4 Koombooyana Song 2nd = 2 Peltar Bale 3rd = 5 Westmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 4 Oberland | ||
Fri Jul 10 2015 12:10 | 1st = 4 Oberland 2nd = 7 Hot Lava 3rd = 5 Warwick Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Briseur De Reves | ||
Fri Jul 10 2015 12:08 | 1st = 2 Briseur De Reves 2nd = 1 Kinloch Power 3rd = 3 Goldstar Avery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Swimming Goat | ||
Fri Jul 10 2015 12:07 | 1st = 6 Swimming Goat 2nd = 2 Blazing Sunrise 3rd = 3 Haras Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 7 Start The Show | ||
Fri Jul 10 2015 12:03 | 1st = 7 Start The Show 2nd = 6 Red Sraad 3rd = 2 Green Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 6 News Flash | ||
Fri Jul 10 2015 11:58 | 1st = 6 News Flash 2nd = 4 Ric OShea 3rd = 7 Keep The Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 4 Doogans Rise | ||
Fri Jul 10 2015 11:53 | 1st = 4 Doogans Rise 2nd = 12 Wildflower 3rd = 1 Canny Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Hampden On Tap | ||
Fri Jul 10 2015 11:51 | 1st = 5 Hampden On Tap 2nd = 2 Token Ace 3rd = 8 Om Nom Nom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Cover To Cover | ||
Fri Jul 10 2015 11:35 | 1st = 7 Cover To Cover 2nd = 3 Opawa Rob 3rd = 5 Stich Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 4 Bridget Town | ||
Fri Jul 10 2015 11:23 | 1st = 4 Bridget Town 2nd = 3 Urban 3rd = 10 All Dressed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Marty Mcmoth | ||
Fri Jul 10 2015 11:20 | 1st = 6 Marty Mcmoth 2nd = 1 Baduzzi 3rd = 4 Pass With Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Know Value | ||
Fri Jul 10 2015 11:05 | 1st = 1 Know Value 2nd = 3 Brandish 3rd = 2 Princely Count |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 1 High Forty | ||
Fri Jul 10 2015 10:55 | 1st = 1 High Forty 2nd = 5 Faites Vos Jeux 3rd = 4 Mcculley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Sals Babe | ||
Fri Jul 10 2015 10:39 | 1st = 3 Sals Babe 2nd = 2 Another Riddle 3rd = 1 Shane Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 2 Ask Me | ||
Fri Jul 10 2015 10:30 | 1st = 2 Ask Me 2nd = 7 Kevildo 3rd = 8 Twist Of Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Tilt | ||
Fri Jul 10 2015 10:22 | 1st = 5 Tilt 2nd = 9 Goldstar Archie 3rd = 3 Goldstar Po |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Opawa Rocket | ||
Fri Jul 10 2015 10:03 | 1st = 5 Opawa Rocket 2nd = 6 Mandi Mae 3rd = 1 Cawbourne Kitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 4 Jazzman | ||
Fri Jul 10 2015 10:00 | 1st = 4 Jazzman 2nd = 3 Uppland 3rd = 5 Ishimine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 10 Miss Citron | ||
Fri Jul 10 2015 9:35 | 1st = 10 Miss Citron 2nd = 2 Revenge 3rd = 8 Delacroix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 3 Harry Hill | ||
Fri Jul 10 2015 9:05 | 1st = 3 Harry Hill 2nd = 1 Needastar 3rd = 6 Otto The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Jaraco | ||
Wed Jun 10 2015 23:57 | 1st = 7 Jaraco 2nd = 1 Majestic Gem 3rd = 6 Freeway Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Jokers Wild | ||
Wed Jun 10 2015 23:42 | 1st = 7 Jokers Wild 2nd = 4 Freeway Shadow 3rd = 2 Valiant Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Serena Fly High | ||
Wed Jun 10 2015 23:27 | 1st = 6 Serena Fly High 2nd = 2 West On Dossy 3rd = 1 Ronray Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Grey Gold | ||
Wed Jun 10 2015 23:12 | 1st = 3 Grey Gold 2nd = 6 You Choose 3rd = 2 Miss Skyline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Storm Rush | ||
Wed Jun 10 2015 22:52 | 1st = 4 Storm Rush 2nd = 2 Jamaica The Fun 3rd = 3 Level Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Meadows One | ||
Wed Jun 10 2015 22:40 | 1st = 7 Meadows One 2nd = 8 Rosies Crusade 3rd = 3 Blast Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Sette Bello | ||
Wed Jun 10 2015 22:34 | 1st = 8 Sette Bello 2nd = 1 Speedy Mion 3rd = 3 West On Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 Kians Hybrid | ||
Wed Jun 10 2015 22:28 | 1st = 2 Kians Hybrid 2nd = 1 Far East Girl 3rd = 5 Dublin Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Hardaway Law | ||
Wed Jun 10 2015 22:22 | 1st = 8 Hardaway Law 2nd = 4 Noaki Lynx 3rd = 1 Ice Cold Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Wrong Impression | ||
Wed Jun 10 2015 22:12 | 1st = 2 Wrong Impression 2nd = 7 Molfetta Boy 3rd = 3 You Can Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Oaklands | ||
Wed Jun 10 2015 22:09 | 1st = 8 Oaklands 2nd = 2 Aston Dareh 3rd = 7 Twistex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 3 Local Thief | ||
Wed Jun 10 2015 22:05 | 1st = 3 Local Thief 2nd = 2 Discombobulated 3rd = 8 Ha Ha Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Splash Of White | ||
Wed Jun 10 2015 21:57 | 1st = 7 Splash Of White 2nd = 3 Specify 3rd = 6 Punk Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 El Senorita | ||
Wed Jun 10 2015 21:53 | 1st = 2 El Senorita 2nd = 7 Play Rite 3rd = 8 Baltimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Bee Flash | ||
Wed Jun 10 2015 21:49 | 1st = 8 Bee Flash 2nd = 5 Noaki Phoenix 3rd = 9 King Debello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - | ||
Wed Jun 10 2015 21:49 | 4th = 2 West On Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Triple Cee | ||
Wed Jun 10 2015 21:44 | 1st = 5 Triple Cee 2nd = 2 Acquitted 3rd = 7 Over Angry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Iron Mountain | ||
Wed Jun 10 2015 21:41 | 1st = 2 Iron Mountain 2nd = 6 Jazzy Cowgirl 3rd = 1 Strange Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Dust Maker | ||
Wed Jun 10 2015 21:38 | 1st = 5 Dust Maker 2nd = 8 Weeping Lass 3rd = 7 Maxs Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 6 Big Tee Sal | ||
Wed Jun 10 2015 21:35 | 1st = 6 Big Tee Sal 2nd = 4 Summahs Knight 3rd = 3 Livys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Wemen Sporty | ||
Wed Jun 10 2015 21:30 | 1st = 3 Wemen Sporty 2nd = 5 Satans Outlaw 3rd = 4 Lisandros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Bob Monelli | ||
Wed Jun 10 2015 21:28 | 1st = 7 Bob Monelli 2nd = 5 Lady Sansa 3rd = 8 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Shes Fullboar | ||
Wed Jun 10 2015 21:25 | 1st = 4 Shes Fullboar 2nd = 3 Miss Nicastro 3rd = 6 Creative Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Jaxon Rulz | ||
Wed Jun 10 2015 21:22 | 1st = 1 Jaxon Rulz 2nd = 2 Star Lomar 3rd = 6 Richie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Adam Handler | ||
Wed Jun 10 2015 21:19 | 1st = 5 Adam Handler 2nd = 6 Let It Develop 3rd = 4 Pud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Thrilla Moment | ||
Wed Jun 10 2015 21:14 | 1st = 3 Thrilla Moment 2nd = 4 Cosmic Cyclone 3rd = 8 Wildash Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Segundo Larguero | ||
Wed Jun 10 2015 21:11 | 1st = 1 Segundo Larguero 2nd = 8 Golden Mion 3rd = 7 Black Jungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Scintillating | ||
Wed Jun 10 2015 21:08 | 1st = 8 Scintillating 2nd = 3 Fragility 3rd = 1 Playing Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Stealthy Gypsy | ||
Wed Jun 10 2015 21:05 | 1st = 5 Stealthy Gypsy 2nd = 7 Claretown Bert 3rd = 1 Sanbona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 2 Roy George | ||
Wed Jun 10 2015 21:00 | 1st = 2 Roy George 2nd = 4 Lagoon Beach 3rd = 5 Sweet Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Diego Bale | ||
Wed Jun 10 2015 20:58 | 1st = 4 Diego Bale 2nd = 7 Marie Schrader 3rd = 2 Apatchy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Velocity Breeze | ||
Wed Jun 10 2015 20:55 | 1st = 8 Velocity Breeze 2nd = 4 Outlaw Charlie 3rd = 6 Kota Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Starlight Bella | ||
Wed Jun 10 2015 20:52 | 1st = 8 Starlight Bella 2nd = 3 About To Rock 3rd = 5 Dazzle Razzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Darlyn Sea | ||
Wed Jun 10 2015 20:50 | 1st = 1 Darlyn Sea 2nd = 2 Won Delight 3rd = 8 Mighty Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Hes So Good | ||
Wed Jun 10 2015 20:48 | 1st = 4 Hes So Good 2nd = 2 City Rambler 3rd = 5 Roll em Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 3 Tainted Luke | ||
Wed Jun 10 2015 20:45 | 1st = 3 Tainted Luke 2nd = 6 Heres Skeeta 3rd = 5 Hes Rising Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 5 Art Mistress | ||
Wed Jun 10 2015 20:40 | 1st = 5 Art Mistress 2nd = 8 Cherry Mahoney 3rd = 2 Stitched Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Money Come Back | ||
Wed Jun 10 2015 20:38 | 1st = 3 Money Come Back 2nd = 10 Deli Allen 3rd = 1 Wayfarer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Make The Switch | ||
Wed Jun 10 2015 20:35 | 1st = 6 Make The Switch 2nd = 5 Wildash Wildfire 3rd = 7 Focus And Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Starlight Shine | ||
Wed Jun 10 2015 20:32 | 1st = 2 Starlight Shine 2nd = 8 Passionate Speed 3rd = 7 Derecho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 3 Party Boy | ||
Wed Jun 10 2015 20:30 | 1st = 3 Party Boy 2nd = 1 Jackabeems 3rd = 6 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Tobias Kelton | ||
Wed Jun 10 2015 20:28 | 1st = 2 Tobias Kelton 2nd = 6 Inter Lucy 3rd = 7 Elis Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Fraudulent | ||
Wed Jun 10 2015 20:25 | 1st = 7 Fraudulent 2nd = 9 Myrniong Belle 3rd = 3 Piccadilly Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 9 Jewel Lehigh | ||
Wed Jun 10 2015 20:20 | 1st = 9 Jewel Lehigh 2nd = 7 Baroness Laroche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Silvertop | ||
Wed Jun 10 2015 20:18 | 1st = 1 Silvertop 2nd = 8 Hisagi Bale 3rd = 2 Zulekha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Harry Bailey | ||
Wed Jun 10 2015 20:15 | 1st = 7 Harry Bailey 2nd = 6 What Magic 3rd = 8 Shaylor Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 1 Doran Doran | ||
Wed Jun 10 2015 20:10 | 1st = 1 Doran Doran 2nd = 5 Silky Rose 3rd = 2 Paulie Walnuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Good Judge Buddy | ||
Wed Jun 10 2015 20:08 | 1st = 5 Good Judge Buddy 2nd = 3 Faith In Bear 3rd = 4 Yoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 7 Irish Gangsta | ||
Wed Jun 10 2015 20:05 | 1st = 7 Irish Gangsta 2nd = 2 Senorita Escobar 3rd = 3 Hashtag Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Lovelist | ||
Wed Jun 10 2015 20:00 | 1st = 4 Lovelist 2nd = 2 Morton Plains 3rd = 8 Diamond Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Stagger Express | ||
Wed Jun 10 2015 19:58 | 1st = 3 Stagger Express 2nd = 1 Straw Hat Luffy 3rd = 2 Crackerjack Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Extreme Level | ||
Wed Jun 10 2015 19:55 | 1st = 1 Extreme Level 2nd = 3 Overdrive Speed 3rd = 8 Miss Sally Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Zac Mac | ||
Wed Jun 10 2015 19:50 | 1st = 2 Zac Mac 2nd = 9 Fiscal Cliff 3rd = 3 My Mate Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Roll em Sammy | ||
Wed Jun 10 2015 19:48 | 1st = 4 Roll em Sammy 2nd = 6 Why Not Lisa 3rd = 8 My Names Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Jay Are Kay | ||
Wed Jun 10 2015 19:45 | 1st = 1 Jay Are Kay 2nd = 6 Tiger Teaze 3rd = 3 Heres Tigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Swaggie Shannon | ||
Wed Jun 10 2015 19:40 | 1st = 2 Swaggie Shannon 2nd = 4 Lennmac 3rd = 6 Dugan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Barellen Opal | ||
Wed Jun 10 2015 19:38 | 1st = 4 Barellen Opal 2nd = 1 Thunder Chief 3rd = 5 Ninety Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Tarawi Max | ||
Wed Jun 10 2015 19:35 | 1st = 3 Tarawi Max 2nd = 5 Gentle Joan 3rd = 2 Supersonic Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Keayang Yankee | ||
Wed Jun 10 2015 19:30 | 1st = 6 Keayang Yankee 2nd = 1 Cobbler Creek 3rd = 5 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 9 Amber Diane | ||
Wed Jun 10 2015 19:28 | 1st = 9 Amber Diane 2nd = 1 Marmasette 3rd = 2 Jodiels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Takahi Matty | ||
Wed Jun 10 2015 19:25 | 1st = 6 Takahi Matty 2nd = 2 Driftway Opal 3rd = 8 Stand Up Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Sista To Mafuta | ||
Wed Jun 10 2015 19:21 | 1st = 5 Sista To Mafuta 2nd = 7 Wecanonlyhope 3rd = 8 Triple Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Despedida | ||
Wed Jun 10 2015 19:19 | 1st = 1 Despedida 2nd = 4 Nissan Bale 3rd = 7 Dark Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Oh The Shame | ||
Wed Jun 10 2015 19:16 | 1st = 7 Oh The Shame 2nd = 3 Hanson Tango 3rd = 8 Set To Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Crymelon Scylla | ||
Wed Jun 10 2015 19:13 | 1st = 6 Crymelon Scylla 2nd = 4 Clovalley Belle 3rd = 5 Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 10 Allnight Kiss | ||
Wed Jun 10 2015 19:12 | 1st = 10 Allnight Kiss 2nd = 8 Satellite Jet 3rd = 7 Black Poles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Kokoda Sunrise | ||
Wed Jun 10 2015 19:10 | 1st = 8 Kokoda Sunrise 2nd = 5 Imaculee 3rd = 3 Jax Marmion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Rainmaker Lass | ||
Wed Jun 10 2015 19:07 | 1st = 6 Rainmaker Lass 2nd = 4 Takahi John 3rd = 7 Barrack For Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 9 Will Atone | ||
Wed Jun 10 2015 19:03 | 1st = 9 Will Atone 2nd = 6 Coimadai Lodge 3rd = 10 Lovable Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Kevin In Bangkok | ||
Wed Jun 10 2015 19:01 | 1st = 5 Kevin In Bangkok 2nd = 3 Perfect Lily 3rd = 2 Perrier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Fitzroy Rising | ||
Wed Jun 10 2015 18:58 | 1st = 5 Fitzroy Rising 2nd = 8 Bite Me Tyson 3rd = 2 Halfa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Black Paradox | ||
Wed Jun 10 2015 18:55 | 1st = 2 Black Paradox 2nd = 5 Spy Queen 3rd = 9 Tayto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 7 Shravan | ||
Wed Jun 10 2015 18:52 | 1st = 7 Shravan 2nd = 2 Vanrippa 3rd = 13 Jack High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Carlanna Sharna | ||
Wed Jun 10 2015 18:50 | 1st = 2 Carlanna Sharna 2nd = 8 Hardy Chief 3rd = 3 Kid Rhubarb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Tooperate | ||
Wed Jun 10 2015 18:47 | 1st = 8 Tooperate 2nd = 10 Ceear Rail 3rd = 7 Lady Black Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Party Girl | ||
Wed Jun 10 2015 18:45 | 1st = 4 Party Girl 2nd = 2 Prue Jay 3rd = 1 Aqua Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Flatlined | ||
Wed Jun 10 2015 18:42 | 1st = 1 Flatlined 2nd = 4 Someones Girl 3rd = 2 Bay Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Attorney Stride | ||
Wed Jun 10 2015 18:37 | 1st = 4 Attorney Stride 2nd = 7 Uncle Lile 3rd = 3 Kenny Dee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Classy Barcy | ||
Wed Jun 10 2015 18:35 | 1st = 4 Classy Barcy 2nd = 6 Mr Marauder 3rd = 5 Bosanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Peppercorn Dell | ||
Wed Jun 10 2015 18:30 | 1st = 2 Peppercorn Dell 2nd = 6 Vital Sign 3rd = 10 Under Your Thumb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Spring Pride | ||
Wed Jun 10 2015 18:28 | 1st = 6 Spring Pride 2nd = 2 Bit Of Alright 3rd = 8 Abdul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Droopys Bay | ||
Wed Jun 10 2015 18:25 | 1st = 2 Droopys Bay 2nd = 1 Speed Sign 3rd = 4 Wish Right Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Riverleigh William | ||
Wed Jun 10 2015 18:20 | 1st = 5 Riverleigh William 2nd = 1 Holumax 3rd = 3 Moon Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 6 Antique Dream | ||
Wed Jun 10 2015 18:17 | 1st = 6 Antique Dream 2nd = 1 Gondiggin 3rd = 2 Hot Rumor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Lauryns Best | ||
Wed Jun 10 2015 18:14 | 1st = 5 Lauryns Best 2nd = 6 Kathies Flash 3rd = 1 Shanaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Super Leggera | ||
Wed Jun 10 2015 18:11 | 1st = 3 Super Leggera 2nd = 1 All Inn Miles 3rd = 7 Del Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Country Doll | ||
Wed Jun 10 2015 18:08 | 1st = 8 Country Doll 2nd = 9 Hoobilation 3rd = 6 Lejit Tease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 6 Onlykidding | ||
Wed Jun 10 2015 18:03 | 1st = 6 Onlykidding 2nd = 9 Soeur De Lyse 3rd = 5 Shes So Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Quedrago | ||
Wed Jun 10 2015 18:00 | 1st = 6 Quedrago 2nd = 8 Know Knowing 3rd = 4 Aniu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Your Deal | ||
Wed Jun 10 2015 17:57 | 1st = 1 Your Deal 2nd = 8 Evies Angel 3rd = 2 Cloud Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Keepher Interested | ||
Wed Jun 10 2015 17:52 | 1st = 3 Keepher Interested 2nd = 1 Dutch Cream 3rd = 7 Icefire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Alice Fox | ||
Wed Jun 10 2015 17:49 | 1st = 8 Alice Fox 2nd = 6 Duck Hole Flyer 3rd = 4 Khandi Khandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Fancy Chance | ||
Wed Jun 10 2015 17:46 | 1st = 4 Fancy Chance 2nd = 7 Our Lady Di 3rd = 2 Gate Juan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 4 Battle Ace | ||
Wed Jun 10 2015 17:42 | 1st = 4 Battle Ace 2nd = 2 Mantango 3rd = 1 State Form |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Dayseas Freddie | ||
Wed Jun 10 2015 17:39 | 1st = 1 Dayseas Freddie 2nd = 2 Magic Galo 3rd = 4 Stuarts Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Dream Collector | ||
Wed Jun 10 2015 17:35 | 1st = 6 Dream Collector 2nd = 2 Know Class 3rd = 8 Trust Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Major Steppe | ||
Wed Jun 10 2015 17:30 | 1st = 10 Major Steppe 2nd = 2 Party Starter 3rd = 5 Yabba Dabba Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Lost And Lonely | ||
Wed Jun 10 2015 17:27 | 1st = 8 Lost And Lonely 2nd = 1 Blosss Blitzen 3rd = 2 Flip The Boat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Who Is Corona | ||
Wed Jun 10 2015 17:24 | 1st = 1 Who Is Corona 2nd = 7 Zipping Peach 3rd = 3 Mr Oakley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Sevenfortyseven | ||
Wed Jun 10 2015 17:19 | 1st = 3 Sevenfortyseven 2nd = 4 Miss Catalina 3rd = 5 My Arthur Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Minnies Hope | ||
Wed Jun 10 2015 17:15 | 1st = 5 Minnies Hope 2nd = 6 Western Honey 3rd = 1 Fearless Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Inspector Spot | ||
Wed Jun 10 2015 17:11 | 1st = 3 Inspector Spot 2nd = 1 Hetfield 3rd = 6 Wheelchair Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Kilcolegan Cross | ||
Wed Jun 10 2015 17:07 | 1st = 1 Kilcolegan Cross 2nd = 8 Fear Her 3rd = 6 Claretown Snowy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 6 Grey Enigma | ||
Wed Jun 10 2015 17:03 | 1st = 6 Grey Enigma 2nd = 2 Big Reds Back 3rd = 8 Furious Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Cosmic Woody | ||
Wed Jun 10 2015 17:00 | 1st = 3 Cosmic Woody 2nd = 8 Bottle Of Magic 3rd = 7 Jody Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 My Lucky Belle | ||
Wed Jun 10 2015 16:55 | 1st = 7 My Lucky Belle 2nd = 8 Monterey Jack 3rd = 2 Geronimo Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Dyna Vikkers | ||
Wed Jun 10 2015 16:53 | 1st = 4 Dyna Vikkers 2nd = 2 Albie Jay 3rd = 5 Puma Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Azariah | ||
Wed Jun 10 2015 16:52 | 1st = 5 Azariah 2nd = 3 Tru Blu Dash 3rd = 4 Ivory King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 5 Hectorjayjay | ||
Wed Jun 10 2015 16:47 | 1st = 5 Hectorjayjay 2nd = 1 Messini 3rd = 9 Jilliby Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Kripke | ||
Wed Jun 10 2015 16:45 | 1st = 5 Kripke 2nd = 4 Our Arandt 3rd = 3 Be My Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 1 Pendlebury | ||
Wed Jun 10 2015 16:43 | 1st = 1 Pendlebury 2nd = 3 Midnight Song 3rd = 7 Cannes Coni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Rose Of Oamaru | ||
Wed Jun 10 2015 16:39 | 1st = 5 Rose Of Oamaru 2nd = 2 Topper Ortiz 3rd = 4 Lady Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 6 Practiced | ||
Wed Jun 10 2015 16:35 | 1st = 6 Practiced 2nd = 9 Northern Journey 3rd = 8 Adios Muchachos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Goldstar Avery | ||
Wed Jun 10 2015 16:33 | 1st = 8 Goldstar Avery 2nd = 2 Opawa Shackley 3rd = 4 Run Zola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Classic Tycoon | ||
Wed Jun 10 2015 16:32 | 1st = 4 Classic Tycoon 2nd = 1 Manyara Miss 3rd = 3 Easy Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Fo Shizzle | ||
Wed Jun 10 2015 16:29 | 1st = 4 Fo Shizzle 2nd = 6 Clobberetta 3rd = 10 Indi Pacific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Michael Benz | ||
Wed Jun 10 2015 16:29 | 1st = 3 Michael Benz 2nd = 5 Lauries Special 3rd = 8 Kelly Phonics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 1 Lisas Lawyer | ||
Wed Jun 10 2015 16:25 | 1st = 1 Lisas Lawyer 2nd = 11 Usher 3rd = 9 Itz The Promised One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Velocity Saphire | ||
Wed Jun 10 2015 16:25 | 1st = 2 Velocity Saphire 2nd = 6 Why Julie 3rd = 3 Spreading Rumors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 6 Gotta Zip | ||
Wed Jun 10 2015 16:22 | 1st = 6 Gotta Zip 2nd = 8 Lucoblu 3rd = 5 Right Or Wrong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Alka Casey | ||
Wed Jun 10 2015 16:19 | 1st = 2 Alka Casey 2nd = 6 Makenton Jag 3rd = 5 Features |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 11 Bubbles N Boats | ||
Wed Jun 10 2015 16:15 | 1st = 11 Bubbles N Boats 2nd = 5 Super Mover 3rd = 13 Never Back Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Briseur De Reves | ||
Wed Jun 10 2015 16:13 | 1st = 7 Briseur De Reves 2nd = 1 Know Mention 3rd = 3 Chaimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Beejay Mcrocket | ||
Wed Jun 10 2015 16:12 | 1st = 3 Beejay Mcrocket 2nd = 1 Gold Total 3rd = 5 Mummas Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Skyenaldo | ||
Wed Jun 10 2015 16:09 | 1st = 7 Skyenaldo 2nd = 6 Abdullah Dixie 3rd = 1 Black Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 2 Our Petite Soeur | ||
Wed Jun 10 2015 16:07 | 1st = 2 Our Petite Soeur 2nd = 9 Marissima 3rd = 10 Madis Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Just Gracie | ||
Wed Jun 10 2015 16:05 | 1st = 7 Just Gracie 2nd = 4 Baroness Tiffie 3rd = 6 Old Zebb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 5 Milkwood | ||
Wed Jun 10 2015 16:03 | 1st = 5 Milkwood 2nd = 4 Junior 3rd = 1 King Cadel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Lika Zircon | ||
Wed Jun 10 2015 15:59 | 1st = 2 Lika Zircon 2nd = 8 Im Mr Cool 3rd = 9 Bit Fruiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 6 Special Miss | ||
Wed Jun 10 2015 15:55 | 1st = 6 Special Miss 2nd = 5 Miss Wynette 3rd = 2 Scintillula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Kinloch Power | ||
Wed Jun 10 2015 15:53 | 1st = 8 Kinloch Power 2nd = 5 Calinda Girl 3rd = 7 Another Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Larina Lee | ||
Wed Jun 10 2015 15:52 | 1st = 4 Larina Lee 2nd = 2 Bush Spirit 3rd = 3 Miss Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Davettes Dynasty | ||
Wed Jun 10 2015 15:49 | 1st = 5 Davettes Dynasty 2nd = 8 Tigress Ally 3rd = 7 Tua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 10 In The Mood | ||
Wed Jun 10 2015 15:48 | 1st = 10 In The Mood 2nd = 2 Strictly Boardroom 3rd = 1 The Entourage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Elite Sprite | ||
Wed Jun 10 2015 15:45 | 1st = 6 Elite Sprite 2nd = 1 Why Not Lucy 3rd = 4 Ryan Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 2 Dubawi Dream | ||
Wed Jun 10 2015 15:42 | 1st = 2 Dubawi Dream 2nd = 3 Blue Lion 3rd = 4 Bashan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Miss Myra | ||
Wed Jun 10 2015 15:39 | 1st = 8 Miss Myra 2nd = 2 Martini Girl 3rd = 3 Moochers Pooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 8 Radical Impact | ||
Wed Jun 10 2015 15:35 | 1st = 8 Radical Impact 2nd = 16 Napayshini 3rd = 3 Dragon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 16 Napayshini | ||
Wed Jun 10 2015 15:35 | 1st = 16 Napayshini 2nd = 8 Radical Impact 3rd = 3 Dragon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 On The Level | ||
Wed Jun 10 2015 15:32 | 1st = 6 On The Level 2nd = 4 Eyrewell Hawke 3rd = 1 Cronk Went Plonk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 8 Riley James | ||
Wed Jun 10 2015 15:29 | 1st = 8 Riley James 2nd = 6 Milady Denver 3rd = 10 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 4 Captain Croker | ||
Wed Jun 10 2015 15:28 | 1st = 4 Captain Croker 2nd = 1 Classy Marbel 3rd = 3 Cousin Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 6 Maryore | ||
Wed Jun 10 2015 15:25 | 1st = 6 Maryore 2nd = 2 Babitzin 3rd = 3 Danouli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 Sweet Rhonda | ||
Wed Jun 10 2015 15:24 | 1st = 6 Sweet Rhonda 2nd = 5 Berri Lass 3rd = 7 Explosive Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Reiko Bale | ||
Wed Jun 10 2015 15:21 | 1st = 2 Reiko Bale 2nd = 1 Sisco Flyer 3rd = 5 Sisco Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 5 Gee Boy | ||
Wed Jun 10 2015 15:18 | 1st = 5 Gee Boy 2nd = 2 Aha Mcbain 3rd = 6 Danger Three Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 8 Red Corner | ||
Wed Jun 10 2015 15:17 | 1st = 8 Red Corner 2nd = 5 Rich Jack 3rd = 9 Salute To Jude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Camside Gold | ||
Wed Jun 10 2015 15:15 | 1st = 5 Camside Gold 2nd = 1 Zebidiah 3rd = 10 Question Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 3 Rule To Wyn | ||
Wed Jun 10 2015 15:12 | 1st = 3 Rule To Wyn 2nd = 2 Volkoff 3rd = 5 Incarceration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Stevies Turbo | ||
Wed Jun 10 2015 15:10 | 1st = 1 Stevies Turbo 2nd = 7 Kaotic Will 3rd = 5 Heavenly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Three Beers Please | ||
Wed Jun 10 2015 15:07 | 1st = 5 Three Beers Please 2nd = 2 Storm Fighter 3rd = 1 Ice Bucket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Tycoon Diamond | ||
Wed Jun 10 2015 15:04 | 1st = 5 Tycoon Diamond 2nd = 2 Its A Steal 3rd = 6 My Egyptian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Velo Galore | ||
Wed Jun 10 2015 15:01 | 1st = 2 Velo Galore 2nd = 5 Red Bastien 3rd = 6 Had It All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 Marenostro | ||
Wed Jun 10 2015 15:00 | 1st = 3 Marenostro 2nd = 6 Sheniyan 3rd = 1 King Derota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Know Magic | ||
Wed Jun 10 2015 14:57 | 1st = 5 Know Magic 2nd = 1 Ricks Terra 3rd = 8 Big Muddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - | ||
Wed Jun 10 2015 14:57 | 2nd = 1 Ricks Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 3 Big Spook | ||
Wed Jun 10 2015 14:54 | 1st = 3 Big Spook 2nd = 1 Countdown 3rd = 2 Shakchloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Dynamic Songar | ||
Wed Jun 10 2015 14:52 | 1st = 2 Dynamic Songar 2nd = 3 Tranquil Cape 3rd = 4 Jamoos Rayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 8 Alysiana | ||
Wed Jun 10 2015 14:50 | 1st = 8 Alysiana 2nd = 16 Last Moment 3rd = 15 Buymebychance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Jailor Bale | ||
Wed Jun 10 2015 14:46 | 1st = 5 Jailor Bale 2nd = 6 Gunmetal Rebel 3rd = 1 Liams Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Werburgh | ||
Wed Jun 10 2015 14:43 | 1st = 7 Werburgh 2nd = 4 Nevas Tree 3rd = 3 Wattle You Have |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 5 Alrouz | ||
Wed Jun 10 2015 14:42 | 1st = 5 Alrouz 2nd = 8 Kinesthetic 3rd = 1 Goldoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Abbas Junior | ||
Wed Jun 10 2015 14:40 | 1st = 2 Abbas Junior 2nd = 1 Fair Cruzin 3rd = 4 Cec Divine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 Airlie Sun | ||
Wed Jun 10 2015 14:37 | 1st = 2 Airlie Sun 2nd = 5 Cone Bay 3rd = 1 Reverend John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Billycath | ||
Wed Jun 10 2015 14:35 | 1st = 7 Billycath 2nd = 4 Wallamba Molly 3rd = 5 Topping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 4 Saint Hugo | ||
Wed Jun 10 2015 14:32 | 1st = 4 Saint Hugo 2nd = 7 Tangent 3rd = 2 Pantheress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Not Broken | ||
Wed Jun 10 2015 14:29 | 1st = 1 Not Broken 2nd = 2 Dory Bale 3rd = 3 Crazy Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 2 Queen Of Kariba | ||
Wed Jun 10 2015 14:25 | 1st = 2 Queen Of Kariba 2nd = 4 Passionflower 3rd = 6 Fifty Eight Facets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Shannahs Might | ||
Wed Jun 10 2015 14:24 | 1st = 5 Shannahs Might 2nd = 4 Silver Crown 3rd = 8 Miss Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Homebush Kelso | ||
Wed Jun 10 2015 14:20 | 1st = 1 Homebush Kelso 2nd = 2 Spider Girl 3rd = 5 Goldstar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 8 Champ Devine | ||
Wed Jun 10 2015 14:19 | 1st = 8 Champ Devine 2nd = 12 Stoned Again 3rd = 6 Illawong Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Diamond Fix | ||
Wed Jun 10 2015 14:17 | 1st = 5 Diamond Fix 2nd = 2 Diannes Roses 3rd = 6 Thunder Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 3 Bon Elise | ||
Wed Jun 10 2015 14:15 | 1st = 3 Bon Elise 2nd = 1 Civetta 3rd = 4 Acid Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Ima Misha Doll | ||
Wed Jun 10 2015 14:11 | 1st = 7 Ima Misha Doll 2nd = 4 Kid Maximus 3rd = 2 Lunar Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 9 La Passe | ||
Wed Jun 10 2015 14:07 | 1st = 9 La Passe 2nd = 4 Forgeress 3rd = 8 Young Tigers Jeuny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Quick Kisses | ||
Wed Jun 10 2015 14:05 | 1st = 3 Quick Kisses 2nd = 9 Long Gully Allgo 3rd = 2 Kalden Legenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 9 - 12 Keepherinmind | ||
Wed Jun 10 2015 14:02 | 1st = 12 Keepherinmind 2nd = 1 Chadsdale 3rd = 10 Ice Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Fear Bronwyn | ||
Wed Jun 10 2015 14:00 | 1st = 2 Fear Bronwyn 2nd = 7 Roberts Angel 3rd = 8 Voltaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 4 In The Genes | ||
Wed Jun 10 2015 13:57 | 1st = 4 In The Genes 2nd = 3 The Thomas Affair 3rd = 1 Heart Of A Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Burekup Boy | ||
Wed Jun 10 2015 13:54 | 1st = 5 Burekup Boy 2nd = 2 Our Shiraz 3rd = 8 Wadelock Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 8 Thud | ||
Wed Jun 10 2015 13:50 | 1st = 8 Thud 2nd = 2 Roaring To Win 3rd = 1 Celestial Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Madys Intention | ||
Wed Jun 10 2015 13:47 | 1st = 1 Madys Intention 2nd = 3 Electric Impulse 3rd = 5 Spangher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 11 Sluggem | ||
Wed Jun 10 2015 13:44 | 1st = 11 Sluggem 2nd = 6 Franco Joaquin 3rd = 7 Tell Us We Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Tui Two Shoes | ||
Wed Jun 10 2015 13:42 | 1st = 1 Tui Two Shoes 2nd = 7 Cool Cobra 3rd = 2 Legs Like Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 1 Kinetic Energy | ||
Wed Jun 10 2015 13:40 | 1st = 1 Kinetic Energy 2nd = 2 Big Boy Blev 3rd = 7 Kiprotich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Coolan Boy | ||
Wed Jun 10 2015 13:36 | 1st = 5 Coolan Boy 2nd = 3 Yaris Bale 3rd = 1 Winfield Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 12 Rationality | ||
Wed Jun 10 2015 13:32 | 1st = 12 Rationality 2nd = 15 Benny Dee 3rd = 7 Honourable Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Here Comes Henry | ||
Wed Jun 10 2015 13:30 | 1st = 5 Here Comes Henry 2nd = 7 Cash In Looper 3rd = 1 Go Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 5 Heeza Dreimer | ||
Wed Jun 10 2015 13:27 | 1st = 5 Heeza Dreimer 2nd = 8 Springloaded 3rd = 1 Gotta Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Real Sting | ||
Wed Jun 10 2015 13:22 | 1st = 3 Real Sting 2nd = 5 Fifteen Love 3rd = 1 Onemore For Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Run Right Back | ||
Wed Jun 10 2015 13:19 | 1st = 1 Run Right Back 2nd = 4 Feikuai Zack 3rd = 8 Rugall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 18 Brigadoon Rise | ||
Wed Jun 10 2015 13:15 | 1st = 18 Brigadoon Rise 2nd = 9 Mawahibb 3rd = 11 Pale Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Sunday Sess | ||
Wed Jun 10 2015 13:12 | 1st = 3 Sunday Sess 2nd = 1 Lektra Ripper 3rd = 8 Zipping Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 4 Ricciardo | ||
Wed Jun 10 2015 13:09 | 1st = 4 Ricciardo 2nd = 7 Glenferrie Baby 3rd = 8 Kotare York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 3 Land Of The Free | ||
Wed Jun 10 2015 13:05 | 1st = 3 Land Of The Free 2nd = 11 Skillz That Killz 3rd = 4 Recharging To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Road To Vegas | ||
Wed Jun 10 2015 13:01 | 1st = 8 Road To Vegas 2nd = 5 Malted 3rd = 1 Lady Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 10 Got You Double | ||
Wed Jun 10 2015 12:57 | 1st = 10 Got You Double 2nd = 2 The Terricks 3rd = 8 Pharrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Almost Magic | ||
Wed Jun 10 2015 12:55 | 1st = 5 Almost Magic 2nd = 2 Black Battenbugh 3rd = 4 Arya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 7 Bravo Supremo | ||
Wed Jun 10 2015 12:52 | 1st = 7 Bravo Supremo 2nd = 14 Big Dreamer 3rd = 13 Long Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Thumb Nail | ||
Wed Jun 10 2015 12:47 | 1st = 2 Thumb Nail 2nd = 5 Vinnie Loves Me 3rd = 4 The Dark Passenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Irish Sparkle | ||
Wed Jun 10 2015 12:44 | 1st = 4 Irish Sparkle 2nd = 8 Zana Bale 3rd = 7 Connors Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 4 Van Halen | ||
Wed Jun 10 2015 12:40 | 1st = 4 Van Halen 2nd = 5 Waltzing Willie 3rd = 2 High Profile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Springvale Jay | ||
Wed Jun 10 2015 12:37 | 1st = 4 Springvale Jay 2nd = 8 Ultra Fancy 3rd = 6 Kaisers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 5 Herehecomes | ||
Wed Jun 10 2015 12:34 | 1st = 5 Herehecomes 2nd = 8 Gottashopearly 3rd = 1 Turbo Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 1 Emmas Hurricane | ||
Wed Jun 10 2015 12:30 | 1st = 1 Emmas Hurricane 2nd = 6 Cobby Girl 3rd = 3 Grace The Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Lektra Bandit | ||
Wed Jun 10 2015 12:26 | 1st = 7 Lektra Bandit 2nd = 3 Jet Setting 3rd = 1 Magic Room |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Faction | ||
Wed Jun 10 2015 12:22 | 1st = 1 Faction 2nd = 2 Lirabird 3rd = 11 Unassailed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Footrot Fantasia | ||
Wed Jun 10 2015 12:20 | 1st = 8 Footrot Fantasia 2nd = 5 Oz Lightyear 3rd = 3 Watsargo Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 3 Prince Of Passion | ||
Wed Jun 10 2015 12:17 | 1st = 3 Prince Of Passion 2nd = 9 Summers Day 3rd = 7 Mr Luigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 11 Dazzling Girl | ||
Wed Jun 10 2015 12:12 | 1st = 11 Dazzling Girl 2nd = 10 Court The Geisha 3rd = 7 Shoulda To Shoulda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Burst Through | ||
Wed Jun 10 2015 12:09 | 1st = 4 Burst Through 2nd = 8 Garmon Bale 3rd = 2 California Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Barossa Kid | ||
Wed Jun 10 2015 12:04 | 1st = 7 Barossa Kid 2nd = 8 Seiko Bale 3rd = 1 Velocity Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 8 Style Is Eternal | ||
Wed Jun 10 2015 11:42 | 1st = 8 Style Is Eternal 2nd = 3 Rumncoke 3rd = 9 Bootyful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 8 Will Ferret | ||
Wed Jun 10 2015 11:07 | 1st = 8 Will Ferret 2nd = 14 Ventura 3rd = 1 Chateau Fionn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 2 Scholes | ||
Wed Jun 10 2015 10:32 | 1st = 2 Scholes 2nd = 4 Fortius 3rd = 12 Theverdict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 3 Sheradream | ||
Wed Jun 10 2015 10:02 | 1st = 3 Sheradream 2nd = 6 Serious Satire 3rd = 2 Rocket Navigator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 5 Queen Of Cool | ||
Wed Jun 10 2015 9:32 | 1st = 5 Queen Of Cool 2nd = 1 Okagbare 3rd = 3 Deviant Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 8 Im Havinaball | ||
Sun May 10 2015 21:52 | 1st = 8 Im Havinaball 2nd = 2 Trottn The Catwalk 3rd = 5 Lenient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Hanson Harley | ||
Sun May 10 2015 21:42 | 1st = 2 Hanson Harley 2nd = 7 Darwin Muddy 3rd = 1 Hollys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 3 Cardinal Art | ||
Sun May 10 2015 21:37 | 1st = 3 Cardinal Art 2nd = 4 Mister Ryanjack 3rd = 1 Chief Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 11 Franco Joaquin | ||
Sun May 10 2015 21:25 | 1st = 11 Franco Joaquin 2nd = 6 Premier Rose 3rd = 5 Mystical Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 1 Hanson Houdini | ||
Sun May 10 2015 21:22 | 1st = 1 Hanson Houdini 2nd = 6 Wheres Hammer 3rd = 3 Rain Onya Roof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Cardinal Spec | ||
Sun May 10 2015 21:17 | 1st = 3 Cardinal Spec 2nd = 6 Acey Boy 3rd = 4 Badtothebone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Few Dollars More | ||
Sun May 10 2015 21:15 | 1st = 4 Few Dollars More 2nd = 2 Pamelas Gift 3rd = 8 Berocca Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Avon Joy Belle | ||
Sun May 10 2015 21:10 | 1st = 8 Avon Joy Belle 2nd = 5 Ripper 3rd = 4 Triple Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Tredgar | ||
Sun May 10 2015 21:08 | 1st = 3 Tredgar 2nd = 5 Veetee Boomer 3rd = 2 Phils In Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Classic Judd | ||
Sun May 10 2015 21:05 | 1st = 7 Classic Judd 2nd = 3 Miss Bedlam 3rd = 4 Royal Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 Attentiontodetail | ||
Sun May 10 2015 21:00 | 1st = 8 Attentiontodetail 2nd = 1 Glenmars Tiger 3rd = 5 All Aussie Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 10 Hareeba Hareeba | ||
Sun May 10 2015 20:58 | 1st = 10 Hareeba Hareeba 2nd = 1 Country Rocket 3rd = 7 Tourmaline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Larkhill Dreamer | ||
Sun May 10 2015 20:55 | 1st = 8 Larkhill Dreamer 2nd = 5 Tiger Whelan 3rd = 6 Yellowrock Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 8 On The Trigger | ||
Sun May 10 2015 20:52 | 1st = 8 On The Trigger 2nd = 4 Thors Hammer 3rd = 1 Bubble Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Four Ex Dan | ||
Sun May 10 2015 20:47 | 1st = 7 Four Ex Dan 2nd = 1 Jane Grant 3rd = 6 Grinable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Octagon Girl | ||
Sun May 10 2015 20:44 | 1st = 8 Octagon Girl 2nd = 7 Southwood Lloyd 3rd = 1 Oops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Puzzle Queen | ||
Sun May 10 2015 20:41 | 1st = 8 Puzzle Queen 2nd = 7 Zippercode 3rd = 1 Dynamic Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Travs Magic | ||
Sun May 10 2015 20:38 | 1st = 3 Travs Magic 2nd = 1 Global Deejay 3rd = 4 Triple Crown Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Tangam Flash | ||
Sun May 10 2015 20:35 | 1st = 1 Tangam Flash 2nd = 5 Lakeview Miss 3rd = 6 Little Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Kissed Flush | ||
Sun May 10 2015 20:30 | 1st = 5 Kissed Flush 2nd = 8 Marissima 3rd = 1 Steely Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Its Your Money | ||
Sun May 10 2015 20:28 | 1st = 3 Its Your Money 2nd = 8 Wild Di Di 3rd = 2 Slight Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Angel Of Music | ||
Sun May 10 2015 20:25 | 1st = 4 Angel Of Music 2nd = 1 Brazen Bull 3rd = 2 One Step Beyond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Yarramundi Evie | ||
Sun May 10 2015 20:22 | 1st = 6 Yarramundi Evie 2nd = 8 Apache Chieftan 3rd = 4 Ultra Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Brogue Kick | ||
Sun May 10 2015 20:19 | 1st = 1 Brogue Kick 2nd = 8 All My Size 3rd = 7 Moose Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 10 Motu Crusader | ||
Sun May 10 2015 20:17 | 1st = 10 Motu Crusader 2nd = 2 Something Eyre 3rd = 7 Tony Macarony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Gloria Trick | ||
Sun May 10 2015 20:14 | 1st = 1 Gloria Trick 2nd = 8 Kulu Roo 3rd = 7 Mr Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Pure Onyx | ||
Sun May 10 2015 20:11 | 1st = 3 Pure Onyx 2nd = 1 Paua To Dominate 3rd = 4 Aye Simple Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 3 Spiders Brother | ||
Sun May 10 2015 20:08 | 1st = 3 Spiders Brother 2nd = 1 Cosmic Carla 3rd = 4 Asterix Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Summer Wages | ||
Sun May 10 2015 20:05 | 1st = 1 Summer Wages 2nd = 3 Beau West 3rd = 4 Damn Nuisance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Eyre | ||
Sun May 10 2015 20:02 | 1st = 8 Eyre 2nd = 4 Kortemall Boss 3rd = 6 Summer Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 11 Tenfour | ||
Sun May 10 2015 20:00 | 1st = 11 Tenfour 2nd = 7 Lika Gee Six 3rd = 1 Graceful Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Cosmic Wild | ||
Sun May 10 2015 19:58 | 1st = 2 Cosmic Wild 2nd = 7 Alex Tyson 3rd = 8 Blue Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Kulu Dee Jay | ||
Sun May 10 2015 19:55 | 1st = 1 Kulu Dee Jay 2nd = 6 Mr Elegant 3rd = 4 Bills Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 My Zephyr | ||
Sun May 10 2015 19:52 | 1st = 3 My Zephyr 2nd = 1 Lakeview Harley 3rd = 2 Vulcan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 9 El Jays Magic | ||
Sun May 10 2015 19:47 | 1st = 9 El Jays Magic 2nd = 4 Ciskei 3rd = 8 Rajah Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Under Tow | ||
Sun May 10 2015 19:47 | 1st = 8 Under Tow 2nd = 4 Concentrate 3rd = 6 Take Up Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 My Boy Snoop | ||
Sun May 10 2015 19:44 | 1st = 1 My Boy Snoop 2nd = 2 Scarp Missile 3rd = 5 Ibrox Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Kraken Conan | ||
Sun May 10 2015 19:41 | 1st = 1 Kraken Conan 2nd = 3 Eyes Adorable 3rd = 2 Rebel Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Princely Bogan | ||
Sun May 10 2015 19:38 | 1st = 2 Princely Bogan 2nd = 6 Vocal Splendour 3rd = 8 Horizon Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Modern Miss | ||
Sun May 10 2015 19:35 | 1st = 8 Modern Miss 2nd = 7 Champs 3rd = 5 Regatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Destined To Take | ||
Sun May 10 2015 19:30 | 1st = 6 Destined To Take 2nd = 4 Awesome Mattjesty 3rd = 5 Top Trio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Barksdale | ||
Sun May 10 2015 19:28 | 1st = 4 Barksdale 2nd = 5 Flash Galo 3rd = 7 Mar Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 4 Nightwatchman | ||
Sun May 10 2015 19:25 | 1st = 4 Nightwatchman 2nd = 5 Cosmic Angel 3rd = 2 Evidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Next Grange | ||
Sun May 10 2015 19:22 | 1st = 3 Next Grange 2nd = 8 Pop Wright 3rd = 7 College Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 7 Sultan Fella | ||
Sun May 10 2015 19:17 | 1st = 7 Sultan Fella 2nd = 6 Somedan 3rd = 3 Timely Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Irinka Grant | ||
Sun May 10 2015 19:14 | 1st = 3 Irinka Grant 2nd = 1 Wentworth Jax 3rd = 5 Junebug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Dame Melba Osti | ||
Sun May 10 2015 19:11 | 1st = 3 Dame Melba Osti 2nd = 1 Spy Miss 3rd = 6 Cool Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Time Dimension | ||
Sun May 10 2015 19:08 | 1st = 8 Time Dimension 2nd = 4 Texan Star 3rd = 2 Hashtag Yolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 7 Bessy Boo | ||
Sun May 10 2015 19:04 | 1st = 7 Bessy Boo 2nd = 2 Magic Earner 3rd = 1 Oban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 12 Smokey The Bandit | ||
Sun May 10 2015 19:02 | 1st = 12 Smokey The Bandit 2nd = 7 Our Calvados 3rd = 10 Domino Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Compa Allen | ||
Sun May 10 2015 19:00 | 1st = 7 Compa Allen 2nd = 3 Cullquin Sam 3rd = 5 Lister Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Coolabah Jet | ||
Sun May 10 2015 18:57 | 1st = 7 Coolabah Jet 2nd = 2 Sunday Shoes 3rd = 8 Yiche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Captain Mordecai | ||
Sun May 10 2015 18:55 | 1st = 1 Captain Mordecai 2nd = 4 Drunk Artist 3rd = 8 Sunrose Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Dashing Dime | ||
Sun May 10 2015 18:52 | 1st = 4 Dashing Dime 2nd = 3 Turnaround Tobe 3rd = 8 Triple Crown Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Burekup Boy | ||
Sun May 10 2015 18:48 | 1st = 7 Burekup Boy 2nd = 4 Good Judge Buddy 3rd = 6 Lakeview Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 3 Cranky Franky | ||
Sun May 10 2015 18:44 | 1st = 3 Cranky Franky 2nd = 4 Bee Man 3rd = 6 Sweet Marika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Maccas Spirit | ||
Sun May 10 2015 18:41 | 1st = 2 Maccas Spirit 2nd = 5 Pad Tighe 3rd = 6 Woodside Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 8 Deliverthegoods | ||
Sun May 10 2015 18:39 | 1st = 8 Deliverthegoods 2nd = 9 Robyn Scherbotsky 3rd = 7 Cranbre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Senor Gold | ||
Sun May 10 2015 18:36 | 1st = 4 Senor Gold 2nd = 1 Neolisious 3rd = 3 Sonic Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 Dark Royalty | ||
Sun May 10 2015 18:32 | 1st = 4 Dark Royalty 2nd = 3 Crown Saga 3rd = 8 Dear Dorothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 All Rivers Run | ||
Sun May 10 2015 18:29 | 1st = 2 All Rivers Run 2nd = 6 Rylees Ring In 3rd = 5 Our Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Jadeite | ||
Sun May 10 2015 18:26 | 1st = 2 Jadeite 2nd = 5 Nussin Much 3rd = 1 Gotta Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 1 Trustytrev | ||
Sun May 10 2015 18:25 | 1st = 1 Trustytrev 2nd = 12 Right Hand 3rd = 9 See What Happens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Max Destruction | ||
Sun May 10 2015 18:23 | 1st = 5 Max Destruction 2nd = 6 No Jockey Needed 3rd = 7 Chloes Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Merlot Monelli | ||
Sun May 10 2015 18:20 | 1st = 5 Merlot Monelli 2nd = 8 Princess Tee 3rd = 3 Cosmic Shez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Juliustigres | ||
Sun May 10 2015 18:18 | 1st = 1 Juliustigres 2nd = 11 Miss Mcmanus 3rd = 2 Our Priddy Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Kid Audacious | ||
Sun May 10 2015 18:15 | 1st = 5 Kid Audacious 2nd = 7 Le Luca 3rd = 6 Who Told Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Spider Mail | ||
Sun May 10 2015 18:12 | 1st = 8 Spider Mail 2nd = 6 Radleys Jackpot 3rd = 4 Switch Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 5 All About Alice | ||
Sun May 10 2015 18:04 | 1st = 5 All About Alice 2nd = 2 Legenda 3rd = 9 Kamili |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 4 Hit And Giggle | ||
Sun May 10 2015 18:01 | 1st = 4 Hit And Giggle 2nd = 1 Amazing Pearl 3rd = 6 Asa Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Dig Deep Bert | ||
Sun May 10 2015 17:58 | 1st = 8 Dig Deep Bert 2nd = 2 Fonic Jax 3rd = 6 Viscount Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Rafferty | ||
Sun May 10 2015 17:57 | 1st = 6 Rafferty 2nd = 7 Hussation 3rd = 5 Prost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Magic Success | ||
Sun May 10 2015 17:54 | 1st = 6 Magic Success 2nd = 8 Maximum Owie 3rd = 7 Jukebox Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Sheer Rocknroll | ||
Sun May 10 2015 17:52 | 1st = 2 Sheer Rocknroll 2nd = 8 Nowuseemegirl 3rd = 7 Malua Volio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Jesaulenko | ||
Sun May 10 2015 17:50 | 1st = 6 Jesaulenko 2nd = 3 Joey Baby 3rd = 7 Eat My Shorts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Neurological | ||
Sun May 10 2015 17:47 | 1st = 8 Neurological 2nd = 9 Social Dancer 3rd = 10 Repaired Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Ebonyallstarzzz | ||
Sun May 10 2015 17:42 | 1st = 2 Ebonyallstarzzz 2nd = 9 Lils Angel 3rd = 8 Lavish Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Scootah | ||
Sun May 10 2015 17:41 | 1st = 1 Scootah 2nd = 3 Doveton Bobo 3rd = 4 Tank Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 9 Nitrous Ice | ||
Sun May 10 2015 17:40 | 1st = 9 Nitrous Ice 2nd = 2 High Percentage 3rd = 5 Ritas Recipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Zipping Meg | ||
Sun May 10 2015 17:37 | 1st = 4 Zipping Meg 2nd = 2 Zipping Nelson 3rd = 6 Crackerjack Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 Fortino | ||
Sun May 10 2015 17:32 | 1st = 1 Fortino 2nd = 9 Last Flight In 3rd = 4 Thirlstane King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Crucify | ||
Sun May 10 2015 17:30 | 1st = 8 Crucify 2nd = 5 Emis Boy Badger 3rd = 9 Why Not Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Maddy White | ||
Sun May 10 2015 17:27 | 1st = 5 Maddy White 2nd = 9 Firth Of Forth 3rd = 1 Importer Exporter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Lemon Patchwork | ||
Sun May 10 2015 17:24 | 1st = 2 Lemon Patchwork 2nd = 5 Cray Cray 3rd = 1 Late One Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Adricat | ||
Sun May 10 2015 17:20 | 1st = 2 Adricat 2nd = 5 Tom Almighty 3rd = 3 Anywhere Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Flying Holly | ||
Sun May 10 2015 17:17 | 1st = 7 Flying Holly 2nd = 3 Beyond Today 3rd = 6 Burrawonga Tiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 5 Caravan Sang | ||
Sun May 10 2015 17:13 | 1st = 5 Caravan Sang 2nd = 2 Lil Red Monkey 3rd = 8 Standford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Paw Sa Prize | ||
Sun May 10 2015 17:10 | 1st = 6 Paw Sa Prize 2nd = 3 Secretary Bird 3rd = 5 Californa Levo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Arma Augustus | ||
Sun May 10 2015 17:05 | 1st = 5 Arma Augustus 2nd = 6 Bad Boy Hughie 3rd = 7 Le Requin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Cornelius Fudge | ||
Sun May 10 2015 17:02 | 1st = 3 Cornelius Fudge 2nd = 1 Maximus Glider 3rd = 4 Crawfs Bread |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 17 Queue For Quality | ||
Sun May 10 2015 16:58 | 1st = 17 Queue For Quality 2nd = 11 Hayite 3rd = 4 Kuhreihen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 3 Ideal Tyson | ||
Sun May 10 2015 16:55 | 1st = 3 Ideal Tyson 2nd = 4 Sprinter 3rd = 1 Johnny Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 11 Catch Him | ||
Sun May 10 2015 16:53 | 1st = 11 Catch Him 2nd = 2 Al Chicago 3rd = 10 Kahana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 9 Playing Game | ||
Sun May 10 2015 16:48 | 1st = 9 Playing Game 2nd = 4 How Will I Know 3rd = 14 Market Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Photon Jewel | ||
Sun May 10 2015 16:46 | 1st = 2 Photon Jewel 2nd = 8 Cosmic Cruiser 3rd = 7 Coolan Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 3 The Cruel Sea | ||
Sun May 10 2015 16:43 | 1st = 3 The Cruel Sea 2nd = 2 Lets Go Lakers 3rd = 7 Goldanetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 2 Blame Game | ||
Sun May 10 2015 16:38 | 1st = 2 Blame Game 2nd = 6 Cloud Dancer 3rd = 4 Cheval Argente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 2 Aussie Creed | ||
Sun May 10 2015 16:33 | 1st = 2 Aussie Creed 2nd = 8 Secret Wand 3rd = 4 Righteous Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 8 - 3 Lexus On The Beach | ||
Sun May 10 2015 16:30 | 1st = 3 Lexus On The Beach 2nd = 6 Fantasy Level 3rd = 2 Alphitonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Lambda Bale | ||
Sun May 10 2015 16:26 | 1st = 6 Lambda Bale 2nd = 8 Nork 3rd = 2 Foxy Gems |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 10 - 4 Jay Bees Gee Gee | ||
Sun May 10 2015 16:23 | 1st = 4 Jay Bees Gee Gee 2nd = 8 Speckie 3rd = 1 Geegees Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 1 Tankster | ||
Sun May 10 2015 16:18 | 1st = 1 Tankster 2nd = 4 Esprits Choice 3rd = 15 Fitna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 7 Sheza Royal Star | ||
Sun May 10 2015 16:15 | 1st = 7 Sheza Royal Star 2nd = 2 Disco Under Fire 3rd = 4 Bedford Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 6 Magical Tycoon | ||
Sun May 10 2015 16:13 | 1st = 6 Magical Tycoon 2nd = 9 Sparkling Bella 3rd = 1 Gigabyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 8 Pippis Pride | ||
Sun May 10 2015 16:08 | 1st = 8 Pippis Pride 2nd = 5 Cocktail Time 3rd = 10 Court Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Pappa Gallo | ||
Sun May 10 2015 16:06 | 1st = 2 Pappa Gallo 2nd = 5 Senor Grumpy 3rd = 7 Impact Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 4 Zee Dribbler | ||
Sun May 10 2015 16:03 | 1st = 4 Zee Dribbler 2nd = 9 Ashanti Lass 3rd = 3 Lord Hatras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 2 Blanchard Bloom | ||
Sun May 10 2015 15:58 | 1st = 2 Blanchard Bloom 2nd = 10 Out Of The Blue 3rd = 6 Remos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 7 - 8 Katsidis | ||
Sun May 10 2015 15:55 | 1st = 8 Katsidis 2nd = 6 Bundaburra 3rd = 2 Midnight Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 13 Delight The Misses | ||
Sun May 10 2015 15:53 | 1st = 13 Delight The Misses 2nd = 1 Our Skeeta 3rd = 14 Divine Denona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Midnight Reign | ||
Sun May 10 2015 15:51 | 1st = 1 Midnight Reign 2nd = 8 Sanzman 3rd = 6 Zsa Zoom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 3 Frolicked | ||
Sun May 10 2015 15:43 | 1st = 3 Frolicked 2nd = 4 Grey Gown 3rd = 2 Geegees Goldengirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Aerial Blitz | ||
Sun May 10 2015 15:41 | 1st = 2 Aerial Blitz 2nd = 7 Thrashing Osti 3rd = 1 Unleash Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Its A Shame Billy | ||
Sun May 10 2015 15:38 | 1st = 2 Its A Shame Billy 2nd = 7 Malan 3rd = 6 Im The Goodes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Don Draper | ||
Sun May 10 2015 15:37 | 1st = 3 Don Draper 2nd = 7 Harajuku Baby 3rd = 10 Fortis Flier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 1 Pioneer Prince | ||
Sun May 10 2015 15:33 | 1st = 1 Pioneer Prince 2nd = 6 Cash At Dawn 3rd = 2 Arthurian Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Sir Regal Delight | ||
Sun May 10 2015 15:32 | 1st = 4 Sir Regal Delight 2nd = 3 Master Play 3rd = 1 Artistic Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Blue Giant | ||
Sun May 10 2015 15:30 | 1st = 2 Blue Giant 2nd = 1 Hala Belle 3rd = 5 Rain Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 9 Dont Tease Me | ||
Sun May 10 2015 15:28 | 1st = 9 Dont Tease Me 2nd = 13 Flukes 3rd = 8 Net Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Bran Nue Shewama | ||
Sun May 10 2015 15:24 | 1st = 3 Bran Nue Shewama 2nd = 8 Claire Rose 3rd = 1 Elfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Regal Weapon | ||
Sun May 10 2015 15:23 | 1st = 5 Regal Weapon 2nd = 10 Stage Queen 3rd = 4 Money Trainer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 6 - 8 Crackerjack Jo | ||
Sun May 10 2015 15:19 | 1st = 8 Crackerjack Jo 2nd = 2 Yabba Dabba Do 3rd = 1 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 5 Sunset In New York | ||
Sun May 10 2015 15:18 | 1st = 5 Sunset In New York 2nd = 6 Model To Exceed 3rd = 2 In His Element |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Botany Richie | ||
Sun May 10 2015 15:17 | 1st = 1 Botany Richie 2nd = 7 Moore Park Miss 3rd = 4 Mrs Punting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 3 Huncha Duncha | ||
Sun May 10 2015 15:13 | 1st = 3 Huncha Duncha 2nd = 2 Uno No 3rd = 5 Streetshavenoname |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Dyna Malaise | ||
Sun May 10 2015 15:11 | 1st = 6 Dyna Malaise 2nd = 2 Slipaway Mavis 3rd = 5 Dr Mortisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 5 Come Closer | ||
Sun May 10 2015 15:08 | 1st = 5 Come Closer 2nd = 6 Isabelle Rose 3rd = 3 Keep Em Guessin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 6 Cardigan Boko | ||
Sun May 10 2015 15:04 | 1st = 6 Cardigan Boko 2nd = 5 Makemcry Maori 3rd = 4 Xenon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - | ||
Sun May 10 2015 15:04 | 2nd = 5 Makemcry Maori 3rd = 4 Xenon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 1 Geegees Doublejay | ||
Sun May 10 2015 15:03 | 1st = 1 Geegees Doublejay 2nd = 3 Secrets She Has 3rd = 2 Lustica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Encee Eye Gibbs | ||
Sun May 10 2015 15:01 | 1st = 1 Encee Eye Gibbs 2nd = 8 Time To Embrace 3rd = 5 Oscars Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 1 Rednav | ||
Sun May 10 2015 14:58 | 1st = 1 Rednav 2nd = 2 Darragh 3rd = 5 Fine Embers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Explosive Osti | ||
Sun May 10 2015 14:57 | 1st = 1 Explosive Osti 2nd = 4 Opawa Uno 3rd = 3 Crackles Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 3 Peressini | ||
Sun May 10 2015 14:53 | 1st = 3 Peressini 2nd = 1 Spinning Crown 3rd = 12 Lunch Break |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Coal Cheetah | ||
Sun May 10 2015 14:52 | 1st = 3 Coal Cheetah 2nd = 4 Alpha Adonis 3rd = 10 My Pocket Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 6 Maybegrey | ||
Sun May 10 2015 14:48 | 1st = 6 Maybegrey 2nd = 1 Boolaroo 3rd = 10 Burley Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 11 - 4 Sioux Nation | ||
Sun May 10 2015 14:47 | 1st = 4 Sioux Nation 2nd = 2 Gabbys Star 3rd = 12 Delightful Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 7 Regal Gossip | ||
Sun May 10 2015 14:43 | 1st = 7 Regal Gossip 2nd = 5 Slipspace 3rd = 1 Venerdi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 5 - 4 Ardghal | ||
Sun May 10 2015 14:41 | 1st = 4 Ardghal 2nd = 2 Tulhurst Courage 3rd = 5 Lamorak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 5 Wishful | ||
Sun May 10 2015 14:38 | 1st = 5 Wishful 2nd = 7 Maurizio 3rd = 6 Besieged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 9 - 8 Switzer | ||
Sun May 10 2015 14:37 | 1st = 8 Switzer 2nd = 1 Joe Bonanno 3rd = 10 The Rook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Huckleberry Blue | ||
Sun May 10 2015 14:35 | 1st = 7 Huckleberry Blue 2nd = 1 Thats The Plan 3rd = 3 Secret Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 2 Fionn Mccool | ||
Sun May 10 2015 14:33 | 1st = 2 Fionn Mccool 2nd = 12 Chadra Boy 3rd = 1 Boldben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Winterfell | ||
Sun May 10 2015 14:32 | 1st = 2 Winterfell 2nd = 4 What That Does 3rd = 8 Zalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 1 Mr Sommerville | ||
Sun May 10 2015 14:28 | 1st = 1 Mr Sommerville 2nd = 4 Brown Bob 3rd = 3 Four Fortyfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Cosmic Trickstar | ||
Sun May 10 2015 14:27 | 1st = 4 Cosmic Trickstar 2nd = 8 Natural Oak 3rd = 6 Sir Bridgborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Flying Cruiser | ||
Sun May 10 2015 14:23 | 1st = 5 Flying Cruiser 2nd = 1 Sun Disk 3rd = 2 Rock Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 3 Coringa Delight | ||
Sun May 10 2015 14:22 | 1st = 3 Coringa Delight 2nd = 7 Secret Lotion 3rd = 1 Indian Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 7 Shortspresso | ||
Sun May 10 2015 14:19 | 1st = 7 Shortspresso 2nd = 10 Dont Pass Georgia 3rd = 2 High Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Lovey | ||
Sun May 10 2015 14:17 | 1st = 4 Lovey 2nd = 3 Sultan Of Swing 3rd = 7 Big Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 2 Gentle Melody | ||
Sun May 10 2015 14:14 | 1st = 2 Gentle Melody 2nd = 5 Captain Percy 3rd = 3 Superbad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Yeboah | ||
Sun May 10 2015 14:13 | 1st = 5 Yeboah 2nd = 1 Its The Dream 3rd = 9 Sacred Can You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 6 Sturminster | ||
Sun May 10 2015 14:10 | 1st = 6 Sturminster 2nd = 4 Kestrel 3rd = 11 Rock Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Daintree Trippin | ||
Sun May 10 2015 14:08 | 1st = 3 Daintree Trippin 2nd = 6 Perry White 3rd = 4 Dr Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 8 - 7 Irish Excuse | ||
Sun May 10 2015 14:05 | 1st = 7 Irish Excuse 2nd = 2 Tommy Tucker 3rd = 10 The Gordonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 1 All Out Attack | ||
Sun May 10 2015 14:01 | 1st = 1 All Out Attack 2nd = 8 Rylees Saga 3rd = 5 Turn Up The Volume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Price Tag | ||
Sun May 10 2015 14:01 | 1st = 1 Price Tag 2nd = 10 Promise Land 3rd = 7 About To Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 4 - 3 Wabi Sabi | ||
Sun May 10 2015 13:57 | 1st = 3 Wabi Sabi 2nd = 7 Lettucesomewhere 3rd = 6 Geronimo Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 8 Laundered | ||
Sun May 10 2015 13:56 | 1st = 8 Laundered 2nd = 12 Run Rusty Run 3rd = 6 Jewellers Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 2 Mockingjay | ||
Sun May 10 2015 13:55 | 1st = 2 Mockingjay 2nd = 3 Vicariously 3rd = 6 Banjos Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 3 Prince Of Destiny | ||
Sun May 10 2015 13:52 | 1st = 3 Prince Of Destiny 2nd = 4 Thats Freedom 3rd = 5 Opoho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Bebe | ||
Sun May 10 2015 13:51 | 1st = 1 Bebe 2nd = 2 Dr Nicholas 3rd = 5 Oh Lele Simon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 2 Rose Of Innocence | ||
Sun May 10 2015 13:47 | 1st = 2 Rose Of Innocence 2nd = 1 Payteevee 3rd = 6 Alsa Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 13 Soney Beatt | ||
Sun May 10 2015 13:46 | 1st = 13 Soney Beatt 2nd = 7 Star Commando 3rd = 12 Petite Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 3 Tempt Me | ||
Sun May 10 2015 13:43 | 1st = 3 Tempt Me 2nd = 13 Via Cavour 3rd = 11 Rosarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Unquestionably | ||
Sun May 10 2015 13:41 | 1st = 4 Unquestionably 2nd = 8 Cosmic Daicos 3rd = 1 Red Light Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 4 Wheres That | ||
Sun May 10 2015 13:38 | 1st = 4 Wheres That 2nd = 2 Thomason 3rd = 3 Noble Romp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Baymax | ||
Sun May 10 2015 13:37 | 1st = 7 Baymax 2nd = 4 Homebush Dodger 3rd = 5 Cosmic Warra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 1 Leaders Road | ||
Sun May 10 2015 13:34 | 1st = 1 Leaders Road 2nd = 7 Code Word 3rd = 2 Big Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 3 - 1 Blazing Brax | ||
Sun May 10 2015 13:29 | 1st = 1 Blazing Brax 2nd = 4 Imthevillagestar 3rd = 8 Limbo Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 7 - 1 Red Ripper | ||
Sun May 10 2015 13:28 | 1st = 1 Red Ripper 2nd = 8 Motorboat Mike 3rd = 7 Thyme Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 12 Bonnie Bon Bon | ||
Sun May 10 2015 13:25 | 1st = 12 Bonnie Bon Bon 2nd = 4 Silver Star 3rd = 11 Regal Roth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Classy Flyer | ||
Sun May 10 2015 13:23 | 1st = 2 Classy Flyer 2nd = 4 Topper Harley 3rd = 7 Gravitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 5 Berkeley Gardens | ||
Sun May 10 2015 13:20 | 1st = 5 Berkeley Gardens 2nd = 8 Danish Flair 3rd = 7 Cash Appraisal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Who You | ||
Sun May 10 2015 13:19 | 1st = 7 Who You 2nd = 5 Banbit 3rd = 6 Poppa Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 1 No Smudge | ||
Sun May 10 2015 13:16 | 1st = 1 No Smudge 2nd = 6 Cheering 3rd = 4 Fight For Shaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Meconsul | ||
Sun May 10 2015 13:11 | 1st = 2 Meconsul 2nd = 4 Vandermeer 3rd = 1 Just Call Me Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 10 Jack Hammer | ||
Sun May 10 2015 13:10 | 1st = 10 Jack Hammer 2nd = 4 Lottie Franco 3rd = 11 River Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 9 Unabashed | ||
Sun May 10 2015 13:07 | 1st = 9 Unabashed 2nd = 8 Peregrine 3rd = 1 Attachment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Major Gold | ||
Sun May 10 2015 13:05 | 1st = 6 Major Gold 2nd = 7 Remember Train 3rd = 8 Rubys Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 1 Emceecee | ||
Sun May 10 2015 13:02 | 1st = 1 Emceecee 2nd = 7 Regroup 3rd = 6 Mystics Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Scary Spice | ||
Sun May 10 2015 13:01 | 1st = 1 Scary Spice 2nd = 8 Cookie Monster 3rd = 4 Chateau Neuf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 14 Street Fashion | ||
Sun May 10 2015 12:58 | 1st = 14 Street Fashion 2nd = 12 Snitzels Lass 3rd = 18 Hot Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 2 - 3 Glee Bromac | ||
Sun May 10 2015 12:53 | 1st = 3 Glee Bromac 2nd = 10 Just Clooney 3rd = 7 Lancelot Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 6 - 3 Storm Home | ||
Sun May 10 2015 12:49 | 1st = 3 Storm Home 2nd = 9 Hold The Note 3rd = 6 Duminy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Cristal Surf | ||
Sun May 10 2015 12:47 | 1st = 2 Cristal Surf 2nd = 5 Silvermere 3rd = 6 Russian Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 8 Windmill Lane | ||
Sun May 10 2015 12:44 | 1st = 8 Windmill Lane 2nd = 2 Crisis Point 3rd = 5 Muaddib |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 4 Calzini | ||
Sun May 10 2015 12:43 | 1st = 4 Calzini 2nd = 6 Ralphonso 3rd = 8 Sometime Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 2 Moss Fever | ||
Sun May 10 2015 12:40 | 1st = 2 Moss Fever 2nd = 3 Oh What A Thief 3rd = 10 Under The Eaves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 4 Gee Gees Top Notch | ||
Sun May 10 2015 12:35 | 1st = 4 Gee Gees Top Notch 2nd = 3 Turtles Nest 3rd = 1 Siorca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 5 Tintinara | ||
Sun May 10 2015 12:34 | 1st = 5 Tintinara 2nd = 10 Lovetodream 3rd = 6 Born In The Usa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 3 Kryptonian | ||
Sun May 10 2015 12:31 | 1st = 3 Kryptonian 2nd = 8 Top Ravine 3rd = 4 Luchador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Hurry Home Cain | ||
Sun May 10 2015 12:28 | 1st = 1 Hurry Home Cain 2nd = 3 Shot Of Cain 3rd = 9 Weeping Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Boris Gump | ||
Sun May 10 2015 12:25 | 1st = 1 Boris Gump 2nd = 8 Mittyesque 3rd = 2 Botany Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 1 Royal Tudor | ||
Sun May 10 2015 12:22 | 1st = 1 Royal Tudor 2nd = 4 Sebroff 3rd = 6 Shepley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 1 - 1 Hey Porsha | ||
Sun May 10 2015 12:17 | 1st = 1 Hey Porsha 2nd = 2 Promise Approved 3rd = 7 Sizzling Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 5 - 1 Werio | ||
Sun May 10 2015 12:16 | 1st = 1 Werio 2nd = 4 Perfect Symbol 3rd = 5 Lifes In A Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Bad Moon Rising | ||
Sun May 10 2015 12:13 | 1st = 7 Bad Moon Rising 2nd = 6 Aston Agile 3rd = 8 Shanae Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Speed Lorde | ||
Sun May 10 2015 12:08 | 1st = 5 Speed Lorde 2nd = 8 Becoming Paw 3rd = 3 Opawa Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 6 Wiz Bang | ||
Sun May 10 2015 12:00 | 1st = 6 Wiz Bang 2nd = 5 Another Charlee 3rd = 1 Peace Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 2 Anna Ivy | ||
Sun May 10 2015 11:58 | 1st = 2 Anna Ivy 2nd = 6 Lady Warhol 3rd = 4 Volatile Lavra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 4 - 6 Shakti | ||
Sun May 10 2015 11:45 | 1st = 6 Shakti 2nd = 14 Jafa Jill 3rd = 11 Satin Jitterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 1 Saint Michel | ||
Sun May 10 2015 11:30 | 1st = 1 Saint Michel 2nd = 4 Clean Break 3rd = 6 Price Of Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 6 Bachelors Life | ||
Sun May 10 2015 11:25 | 1st = 6 Bachelors Life 2nd = 1 Kentucky Bound 3rd = 11 Efleet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 3 - 7 Madam Lincoln | ||
Sun May 10 2015 11:15 | 1st = 7 Madam Lincoln 2nd = 1 Sofia Loren 3rd = 11 Contador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 6 Return To Sender | ||
Sun May 10 2015 11:00 | 1st = 6 Return To Sender 2nd = 3 Little Lion Man 3rd = 7 Riga Doon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 10 Into the Wind | ||
Sun May 10 2015 10:55 | 1st = 10 Into the Wind 2nd = 7 Broadway Request 3rd = 6 More Than Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 2 - 3 Paintball | ||
Sun May 10 2015 10:45 | 1st = 3 Paintball 2nd = 7 Untapped 3rd = 9 Sally Getcha Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 2 Matty Groves | ||
Sun May 10 2015 10:30 | 1st = 2 Matty Groves 2nd = 10 Supershakes 3rd = 14 Billy Klondike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 1 - 3 Rumpelstiltskin | ||
Sun May 10 2015 10:15 | 1st = 3 Rumpelstiltskin 2nd = 5 Thought That 3rd = 4 Crafty Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 7 Boomer Bailey | ||
Sun May 10 2015 10:05 | 1st = 7 Boomer Bailey 2nd = 1 Shard Diego 3rd = 6 Pollyanna Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 5 Harriet Of Mot | ||
Sun May 10 2015 9:40 | 1st = 5 Harriet Of Mot 2nd = 11 South Coaster 3rd = 12 Tui Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 House Fly | ||
Sun May 10 2015 0:07 | 1st = 7 House Fly 2nd = 3 Up Stumps 3rd = 2 Miss Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Crashing Packs | ||
Fri Apr 10 2015 23:47 | 1st = 7 Crashing Packs 2nd = 6 Touch Of Luxury 3rd = 3 Rebellious Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Mantoman | ||
Fri Apr 10 2015 23:30 | 1st = 1 Mantoman 2nd = 7 Snappy Rufus 3rd = 6 What A Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 El Grand Mocha | ||
Fri Apr 10 2015 23:27 | 1st = 5 El Grand Mocha 2nd = 3 Dashing Aura 3rd = 1 Golden Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 6 Magical Delight | ||
Fri Apr 10 2015 23:05 | 1st = 6 Magical Delight 2nd = 5 Jilliby Jitterbug 3rd = 8 Rockstar Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Brintastic | ||
Fri Apr 10 2015 23:02 | 1st = 8 Brintastic 2nd = 4 King Tux 3rd = 5 Peter Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 The Parade | ||
Fri Apr 10 2015 22:57 | 1st = 1 The Parade 2nd = 8 Bettor Pack A Pistol 3rd = 4 Hoylakes Firstlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Creative Avenue | ||
Fri Apr 10 2015 22:47 | 1st = 7 Creative Avenue 2nd = 4 Toy Princess 3rd = 6 Senorita Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Molfetta Boy | ||
Fri Apr 10 2015 22:42 | 1st = 5 Molfetta Boy 2nd = 1 Cosmic Hope 3rd = 4 West On Narla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 3 Im Supreme | ||
Fri Apr 10 2015 22:37 | 1st = 3 Im Supreme 2nd = 8 Kanyapella Hanover 3rd = 7 Ponsford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 5 Star Gun | ||
Fri Apr 10 2015 22:32 | 1st = 5 Star Gun 2nd = 6 Illawong Moonshine 3rd = 7 Si Capisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Jordy Shiack | ||
Fri Apr 10 2015 22:30 | 1st = 1 Jordy Shiack 2nd = 3 Crackerjack Bob 3rd = 4 Ellas Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Pacific Warrior | ||
Fri Apr 10 2015 22:25 | 1st = 6 Pacific Warrior 2nd = 3 Rocket Reign 3rd = 4 Crombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Fun Princess | ||
Fri Apr 10 2015 22:22 | 1st = 5 Fun Princess 2nd = 4 Katsuro Sahara 3rd = 2 Zipping Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 10 El Rose | ||
Fri Apr 10 2015 22:19 | 1st = 10 El Rose 2nd = 9 Villainous 3rd = 2 Swanwhite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Any Given Day | ||
Fri Apr 10 2015 22:15 | 1st = 5 Any Given Day 2nd = 2 Club Star 3rd = 4 Hawking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Nork | ||
Fri Apr 10 2015 22:12 | 1st = 2 Nork 2nd = 5 Classy Sparks 3rd = 6 Wheres Exford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Regal Major | ||
Fri Apr 10 2015 22:07 | 1st = 7 Regal Major 2nd = 2 Tyrion 3rd = 8 Alto Cumulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Astrophysic | ||
Fri Apr 10 2015 22:05 | 1st = 3 Astrophysic 2nd = 1 Waiters Eye 3rd = 5 Feels Like El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Sahara Sunrise | ||
Fri Apr 10 2015 22:00 | 1st = 2 Sahara Sunrise 2nd = 1 Tricka Treat Lombo 3rd = 6 Gallifrey Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Blue Shark | ||
Fri Apr 10 2015 21:58 | 1st = 6 Blue Shark 2nd = 8 Bev Shot 3rd = 5 Oakland Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Delightful Offer | ||
Fri Apr 10 2015 21:54 | 1st = 3 Delightful Offer 2nd = 10 El Comacho 3rd = 1 Bungalow Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Zambora Storm | ||
Fri Apr 10 2015 21:49 | 1st = 4 Zambora Storm 2nd = 6 Veetee Dynamite 3rd = 8 Call Me Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Allergic | ||
Fri Apr 10 2015 21:45 | 1st = 4 Allergic 2nd = 12 Lispenard 3rd = 11 Poets Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Sorcha | ||
Fri Apr 10 2015 21:42 | 1st = 3 Sorcha 2nd = 8 West On Teddy 3rd = 7 On The Bubbler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 6 Lexys On Fire | ||
Fri Apr 10 2015 21:40 | 1st = 6 Lexys On Fire 2nd = 8 Zirconia 3rd = 2 Abercrombie Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Altered Mist | ||
Fri Apr 10 2015 21:38 | 1st = 2 Altered Mist 2nd = 8 Rivergum Drive 3rd = 3 Winsome Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 The Nature Boy | ||
Fri Apr 10 2015 21:34 | 1st = 1 The Nature Boy 2nd = 2 Night In Berlin 3rd = 4 Lifes A Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Read About Lexy | ||
Fri Apr 10 2015 21:30 | 1st = 3 Read About Lexy 2nd = 12 Makes Every Scents 3rd = 6 Union Ally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Divas Shadow | ||
Fri Apr 10 2015 21:28 | 1st = 3 Divas Shadow 2nd = 4 Humming Birdhill 3rd = 2 Velloway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Everton Vc | ||
Fri Apr 10 2015 21:24 | 1st = 6 Everton Vc 2nd = 1 Lennys In Heaven 3rd = 5 Pembrook Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Krank Panda | ||
Fri Apr 10 2015 21:22 | 1st = 2 Krank Panda 2nd = 4 Asteri 3rd = 1 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Black Frenzy | ||
Fri Apr 10 2015 21:18 | 1st = 6 Black Frenzy 2nd = 7 Bundy Bear 3rd = 8 Abunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Illustrious Lad | ||
Fri Apr 10 2015 21:15 | 1st = 6 Illustrious Lad 2nd = 3 Light Years Ahead 3rd = 4 Symphonix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Tailamade Billy | ||
Fri Apr 10 2015 21:10 | 1st = 4 Tailamade Billy 2nd = 2 Crusty 3rd = 7 Imthevillagestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Young Henry | ||
Fri Apr 10 2015 21:08 | 1st = 7 Young Henry 2nd = 2 Dyna Quirk 3rd = 8 Tonnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 West On Maggie | ||
Fri Apr 10 2015 21:05 | 1st = 2 West On Maggie 2nd = 3 Senor Son 3rd = 5 Pound Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 No Renege | ||
Fri Apr 10 2015 21:04 | 1st = 4 No Renege 2nd = 8 Kayangee 3rd = 5 Soh Filthy Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 13 It Is Billy | ||
Fri Apr 10 2015 21:00 | 1st = 13 It Is Billy 2nd = 11 Lovable Larrikin 3rd = 9 Fiery Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Spacecraft | ||
Fri Apr 10 2015 20:58 | 1st = 3 Spacecraft 2nd = 1 Mean Mr Mustard 3rd = 8 Lightest Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 John Of Arc | ||
Fri Apr 10 2015 20:54 | 1st = 4 John Of Arc 2nd = 1 Jaxon Fella 3rd = 8 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 9 Minority | ||
Fri Apr 10 2015 20:49 | 1st = 9 Minority 2nd = 6 Ultima Bale 3rd = 3 Light em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Donarchie | ||
Fri Apr 10 2015 20:45 | 1st = 2 Donarchie 2nd = 1 Slowly Slipping 3rd = 10 Uncle Keithy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 10 Our Castanea | ||
Fri Apr 10 2015 20:40 | 1st = 10 Our Castanea 2nd = 6 Blue Chip Memories 3rd = 3 Take Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 5 Camacho | ||
Fri Apr 10 2015 20:38 | 1st = 5 Camacho 2nd = 7 Silent Effective 3rd = 6 Robbie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Nevabendrules | ||
Fri Apr 10 2015 20:34 | 1st = 9 Nevabendrules 2nd = 3 My Burning Desire 3rd = 2 Frankie Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Delightful Lana | ||
Fri Apr 10 2015 20:30 | 1st = 3 Delightful Lana 2nd = 2 Morton Plains 3rd = 1 Miss Riviera Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Rocka Hula Baby | ||
Fri Apr 10 2015 20:28 | 1st = 8 Rocka Hula Baby 2nd = 7 Smiley Sam 3rd = 1 Deanos Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Local Rogue | ||
Fri Apr 10 2015 20:24 | 1st = 4 Local Rogue 2nd = 1 Ballas Arockstar 3rd = 6 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Silver Label | ||
Fri Apr 10 2015 20:19 | 1st = 3 Silver Label 2nd = 4 Fab Surfy 3rd = 8 Tullabung Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 9 She Makes My Day | ||
Fri Apr 10 2015 20:15 | 1st = 9 She Makes My Day 2nd = 8 The Assayer 3rd = 5 Mostert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 2 Mister Jogalong | ||
Fri Apr 10 2015 20:10 | 1st = 2 Mister Jogalong 2nd = 1 Jethros An Eagle 3rd = 7 Lexus On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Porrentruy | ||
Fri Apr 10 2015 20:08 | 1st = 4 Porrentruy 2nd = 2 Tribal Faith 3rd = 3 Manbo Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 Paramount Dream | ||
Fri Apr 10 2015 20:05 | 1st = 3 Paramount Dream 2nd = 8 Rock Tonight 3rd = 5 Very Persuasive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Our Little Artist | ||
Fri Apr 10 2015 20:04 | 1st = 5 Our Little Artist 2nd = 1 The Storm Chief 3rd = 4 Veddy Veddy Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Just Cala | ||
Fri Apr 10 2015 20:00 | 1st = 1 Just Cala 2nd = 10 Steam Washed 3rd = 9 Quick Draft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 La Grand Logie | ||
Fri Apr 10 2015 19:56 | 1st = 1 La Grand Logie 2nd = 2 Queen Charlie 3rd = 5 Let It Develop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Lunar Tide | ||
Fri Apr 10 2015 19:50 | 1st = 8 Lunar Tide 2nd = 1 Black Mr Mach 3rd = 7 Jasper Freeway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Shanlyn Violet | ||
Fri Apr 10 2015 19:48 | 1st = 1 Shanlyn Violet 2nd = 7 Norman Benz 3rd = 3 Agile Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Holy Fire | ||
Fri Apr 10 2015 19:45 | 1st = 6 Holy Fire 2nd = 3 Soldiers Secret 3rd = 8 Randarock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 A Mighty Storm | ||
Fri Apr 10 2015 19:40 | 1st = 4 A Mighty Storm 2nd = 5 Audrey Maree 3rd = 2 Mattjestic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Jack Kade | ||
Fri Apr 10 2015 19:38 | 1st = 6 Jack Kade 2nd = 5 Chasing The Line 3rd = 4 Winsome Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Fistfullofdollars | ||
Fri Apr 10 2015 19:34 | 1st = 7 Fistfullofdollars 2nd = 9 Trysomemagic 3rd = 3 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 9 Chachingchaching | ||
Fri Apr 10 2015 19:33 | 1st = 9 Chachingchaching 2nd = 4 Strike The Gold 3rd = 3 Bettor Spirits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 8 Our Overanova | ||
Fri Apr 10 2015 19:30 | 1st = 8 Our Overanova 2nd = 7 Action Kosmos 3rd = 6 Michael Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Tywin Bale | ||
Fri Apr 10 2015 19:28 | 1st = 4 Tywin Bale 2nd = 6 Knockas Choir 3rd = 5 Kawasaki Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Brilliant Strike | ||
Fri Apr 10 2015 19:24 | 1st = 6 Brilliant Strike 2nd = 8 Mr Franklin 3rd = 2 Justalittlebettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Relaxed | ||
Fri Apr 10 2015 19:20 | 1st = 1 Relaxed 2nd = 2 Bhagwan 3rd = 4 Dilinger Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Zipping Saxon | ||
Fri Apr 10 2015 19:18 | 1st = 1 Zipping Saxon 2nd = 4 Winsome Jacko 3rd = 2 Pierro Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 12 Social Media | ||
Fri Apr 10 2015 19:15 | 1st = 12 Social Media 2nd = 2 Cinnamon Carter 3rd = 4 Curious Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 11 Makin Memories | ||
Fri Apr 10 2015 19:10 | 1st = 11 Makin Memories 2nd = 10 Annika Magic 3rd = 9 Blessedbythebest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Macey Blue | ||
Fri Apr 10 2015 19:08 | 1st = 7 Macey Blue 2nd = 2 Mad Bekim 3rd = 6 Galloping Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Purple Royale | ||
Fri Apr 10 2015 19:04 | 1st = 2 Purple Royale 2nd = 5 Our Mischievious Miss 3rd = 6 Big Gorilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 11 Idle Bones | ||
Fri Apr 10 2015 19:02 | 1st = 11 Idle Bones 2nd = 10 Our Dainty Lady 3rd = 6 Dead Cat Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 9 Wingara | ||
Fri Apr 10 2015 19:00 | 1st = 9 Wingara 2nd = 11 Jambiani 3rd = 10 Time Capsule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 5 Mystic Dream | ||
Fri Apr 10 2015 18:57 | 1st = 5 Mystic Dream 2nd = 1 Patrice Bale 3rd = 8 Sweet Bree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 6 Rocknpop | ||
Fri Apr 10 2015 18:52 | 1st = 6 Rocknpop 2nd = 2 Zsa Zara 3rd = 11 Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Slick Heidi | ||
Fri Apr 10 2015 18:49 | 1st = 1 Slick Heidi 2nd = 7 Shanaes Magic 3rd = 2 Sonic Reducer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Fascinating Lady | ||
Fri Apr 10 2015 18:45 | 1st = 4 Fascinating Lady 2nd = 8 Tizso Wicked 3rd = 3 Lady Angelica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Little Osca | ||
Fri Apr 10 2015 18:42 | 1st = 3 Little Osca 2nd = 8 Bonanza Gold 3rd = 1 Autograph Rowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Allnight Kiss | ||
Fri Apr 10 2015 18:37 | 1st = 10 Allnight Kiss 2nd = 6 Rodney Strides 3rd = 9 Timmy May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Tiger Whelan | ||
Fri Apr 10 2015 18:35 | 1st = 4 Tiger Whelan 2nd = 8 Pure Gassed 3rd = 7 Triple Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 10 Art Form | ||
Fri Apr 10 2015 18:32 | 1st = 10 Art Form 2nd = 4 Kingston 3rd = 5 Sky Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 13 Nike Franco | ||
Fri Apr 10 2015 18:30 | 1st = 13 Nike Franco 2nd = 5 Eye Like Candy 3rd = 2 Aldebaran Macha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Hazy Jane | ||
Fri Apr 10 2015 18:28 | 1st = 5 Hazy Jane 2nd = 4 Miss Hallius 3rd = 2 Rosdue Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 6 Apala | ||
Fri Apr 10 2015 18:25 | 1st = 6 Apala 2nd = 1 Ra Ikane 3rd = 4 Commandperformance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 3 Motu Premier | ||
Fri Apr 10 2015 18:22 | 1st = 3 Motu Premier 2nd = 2 Classie Brigade 3rd = 5 Wannabet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 3 Mediation | ||
Fri Apr 10 2015 18:20 | 1st = 3 Mediation 2nd = 7 Itsallaboutex 3rd = 2 Eagles Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Magic Glow | ||
Fri Apr 10 2015 18:17 | 1st = 1 Magic Glow 2nd = 8 Weekend Wes 3rd = 7 Make Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Ousti | ||
Fri Apr 10 2015 18:13 | 1st = 7 Ousti 2nd = 6 Lady Abby 3rd = 2 Wheres Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 11 Likeallofus | ||
Fri Apr 10 2015 18:08 | 1st = 11 Likeallofus 2nd = 5 Long Dirt Road 3rd = 6 Heavenly Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Cyndies Special | ||
Fri Apr 10 2015 18:05 | 1st = 3 Cyndies Special 2nd = 7 Load Me Up 3rd = 4 Maywyn Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 12 Prince Of Pops | ||
Fri Apr 10 2015 18:04 | 1st = 12 Prince Of Pops 2nd = 4 Rub Of The Green 3rd = 11 Albuquerque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Sudden Change | ||
Fri Apr 10 2015 18:00 | 1st = 3 Sudden Change 2nd = 12 Glenferrie Bronte 3rd = 1 Whitershadeofpale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Kiss Me Wench | ||
Fri Apr 10 2015 17:57 | 1st = 5 Kiss Me Wench 2nd = 8 Interrogated 3rd = 4 Gauge This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Dodgy Dede | ||
Fri Apr 10 2015 17:54 | 1st = 1 Dodgy Dede 2nd = 3 Lakeview Luke 3rd = 7 Avon Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 Gracious Star | ||
Fri Apr 10 2015 17:53 | 1st = 3 Gracious Star 2nd = 5 Christopher Banner 3rd = 6 Sandvik Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 2 Restraint | ||
Fri Apr 10 2015 17:50 | 1st = 2 Restraint 2nd = 3 Bella Roma 3rd = 1 Chelsea Dagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Bay Of Sprite | ||
Fri Apr 10 2015 17:47 | 1st = 8 Bay Of Sprite 2nd = 4 Travs Magic 3rd = 3 Fast Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Why Oh Why | ||
Fri Apr 10 2015 17:45 | 1st = 5 Why Oh Why 2nd = 4 Boston Blaze 3rd = 2 Whats Up Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 6 Kenny Trickem | ||
Fri Apr 10 2015 17:42 | 1st = 6 Kenny Trickem 2nd = 2 Far Away Bay 3rd = 5 Mossdale Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Sugar Hit Heidi | ||
Fri Apr 10 2015 17:38 | 1st = 7 Sugar Hit Heidi 2nd = 9 Miss Fiction 3rd = 8 Kalimba Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 7 Lusty Mac | ||
Fri Apr 10 2015 17:35 | 1st = 7 Lusty Mac 2nd = 8 Cyclone Kate 3rd = 9 Arms Of An Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Stop Moochin | ||
Fri Apr 10 2015 17:34 | 1st = 3 Stop Moochin 2nd = 1 Winston Rose 3rd = 5 Vulcan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 7 Hussavi | ||
Fri Apr 10 2015 17:30 | 1st = 7 Hussavi 2nd = 5 Tigidig Tigidig 3rd = 1 Amber Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Anoai | ||
Fri Apr 10 2015 17:27 | 1st = 7 Anoai 2nd = 3 Little Sizzler 3rd = 8 Hayjesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Trouble Rieu | ||
Fri Apr 10 2015 17:25 | 1st = 4 Trouble Rieu 2nd = 7 Sunoflindenny 3rd = 3 Summer Vacation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 11 Long Term Fella | ||
Fri Apr 10 2015 17:23 | 1st = 11 Long Term Fella 2nd = 2 Munroe 3rd = 1 Finn Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Go You Goodwin | ||
Fri Apr 10 2015 17:20 | 1st = 6 Go You Goodwin 2nd = 3 Beyond Dreaming 3rd = 2 Tarawi Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 1 Big Chance | ||
Fri Apr 10 2015 17:17 | 1st = 1 Big Chance 2nd = 2 Powlett 3rd = 3 Wheres Pino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Serena Rose | ||
Fri Apr 10 2015 17:15 | 1st = 2 Serena Rose 2nd = 1 Peacock Princess 3rd = 8 Miss Foxy Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Buddie Bargain | ||
Fri Apr 10 2015 17:14 | 1st = 7 Buddie Bargain 2nd = 3 Cool Mikado 3rd = 8 Serious Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Spring Candy | ||
Fri Apr 10 2015 17:07 | 1st = 1 Spring Candy 2nd = 6 Harley Are 3rd = 3 Rosdue Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 12 Charming Lavra | ||
Fri Apr 10 2015 17:05 | 1st = 12 Charming Lavra 2nd = 10 Hanoverdakash 3rd = 9 Sunnys Little Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Weliveinhope | ||
Fri Apr 10 2015 17:03 | 1st = 3 Weliveinhope 2nd = 4 Arctic 3rd = 6 Talanoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 6 Right To Roam | ||
Fri Apr 10 2015 17:00 | 1st = 6 Right To Roam 2nd = 13 Boolaroo 3rd = 3 Cant Find Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Sweet Odessa | ||
Fri Apr 10 2015 16:57 | 1st = 3 Sweet Odessa 2nd = 5 Blue Air 3rd = 7 Gracie See More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 10 Conon Bridge | ||
Fri Apr 10 2015 16:55 | 1st = 10 Conon Bridge 2nd = 8 Wilmas Mate 3rd = 9 All Star Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Capullo Bale | ||
Fri Apr 10 2015 16:54 | 1st = 2 Capullo Bale 2nd = 4 Good Judge Buddy 3rd = 6 Time Dimension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 3 Halcyon | ||
Fri Apr 10 2015 16:50 | 1st = 3 Halcyon 2nd = 10 One For Later 3rd = 2 Benray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Delta Good Win | ||
Fri Apr 10 2015 16:47 | 1st = 2 Delta Good Win 2nd = 4 Fredrik 3rd = 1 Kar Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Captains Choice | ||
Fri Apr 10 2015 16:45 | 1st = 3 Captains Choice 2nd = 1 Scott My Money 3rd = 9 Popstar Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Exclusive Matt | ||
Fri Apr 10 2015 16:43 | 1st = 2 Exclusive Matt 2nd = 10 Our Pacquiao 3rd = 1 My Ajaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Leggy Blonde | ||
Fri Apr 10 2015 16:40 | 1st = 2 Leggy Blonde 2nd = 8 Lougar 3rd = 1 Bluestone Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 4 Youknowthathorse | ||
Fri Apr 10 2015 16:37 | 1st = 4 Youknowthathorse 2nd = 6 Mime 3rd = 5 Reslenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 10 Nek Time | ||
Fri Apr 10 2015 16:35 | 1st = 10 Nek Time 2nd = 2 Blue Allan 3rd = 5 Wirreanda Piper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Blistering Bob | ||
Fri Apr 10 2015 16:34 | 1st = 2 Blistering Bob 2nd = 7 Rylees Marshall 3rd = 5 Kyls Me Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Fashion Advice | ||
Fri Apr 10 2015 16:27 | 1st = 1 Fashion Advice 2nd = 5 Purely Penny 3rd = 7 Ima Country Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Expresso Martini | ||
Fri Apr 10 2015 16:25 | 1st = 7 Expresso Martini 2nd = 2 Classielea 3rd = 12 Glitzy Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 4 Home by Dark | ||
Fri Apr 10 2015 16:23 | 1st = 4 Home by Dark 2nd = 7 Catch The Panda 3rd = 1 Joebequick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 1 Arabian King | ||
Fri Apr 10 2015 16:20 | 1st = 1 Arabian King 2nd = 3 Frisky Terror 3rd = 2 Clever Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Senor Pete | ||
Fri Apr 10 2015 16:17 | 1st = 3 Senor Pete 2nd = 2 Chloes Babe 3rd = 5 Jolly Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Homebush Olive | ||
Fri Apr 10 2015 16:15 | 1st = 2 Homebush Olive 2nd = 9 Cawbourne Arrow 3rd = 10 Tongariro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Hes Panicken | ||
Fri Apr 10 2015 16:14 | 1st = 6 Hes Panicken 2nd = 8 Lakeview Harley 3rd = 4 Lucy Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Bling Dynasty | ||
Fri Apr 10 2015 16:10 | 1st = 1 Bling Dynasty 2nd = 2 Return Soldier 3rd = 10 Santegic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Joie Eclat | ||
Fri Apr 10 2015 16:07 | 1st = 2 Joie Eclat 2nd = 1 No Gun 3rd = 6 Culper Spy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Don Boston | ||
Fri Apr 10 2015 16:03 | 1st = 8 Don Boston 2nd = 5 Paris To Berlin 3rd = 12 Lachs Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Sky Magic | ||
Fri Apr 10 2015 16:00 | 1st = 7 Sky Magic 2nd = 9 Abdullah Dixie 3rd = 8 Ells Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 French Tusson | ||
Fri Apr 10 2015 15:57 | 1st = 2 French Tusson 2nd = 4 The Soothsayer 3rd = 7 Split The Zeroes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 1 Boom Gate | ||
Fri Apr 10 2015 15:55 | 1st = 1 Boom Gate 2nd = 12 Livura 3rd = 6 On The Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Mr Charley Bear | ||
Fri Apr 10 2015 15:54 | 1st = 8 Mr Charley Bear 2nd = 3 Im So Late 3rd = 1 Lakeview Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Proto Penny | ||
Fri Apr 10 2015 15:47 | 1st = 4 Proto Penny 2nd = 1 Spritely Lil 3rd = 7 Gold Plated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Applause | ||
Fri Apr 10 2015 15:45 | 1st = 1 Applause 2nd = 2 Punch On Jaime 3rd = 5 Trident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 2 Tanyas Past | ||
Fri Apr 10 2015 15:43 | 1st = 2 Tanyas Past 2nd = 3 Putaringonit 3rd = 1 Captain Kobi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 9 Testas Call | ||
Fri Apr 10 2015 15:40 | 1st = 9 Testas Call 2nd = 12 Play My Hand 3rd = 4 Phast Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Wallan Baby | ||
Fri Apr 10 2015 15:37 | 1st = 8 Wallan Baby 2nd = 2 Centrefire Doll 3rd = 1 Silver Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 So Like Sal | ||
Fri Apr 10 2015 15:34 | 1st = 1 So Like Sal 2nd = 2 My Pal Houston 3rd = 3 Hello Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Twistex | ||
Fri Apr 10 2015 15:31 | 1st = 3 Twistex 2nd = 8 Young Gunner 3rd = 9 Teddys Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 7 Streetshavenoname | ||
Fri Apr 10 2015 15:30 | 1st = 7 Streetshavenoname 2nd = 9 Jimassi 3rd = 5 Remount |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Millwood Chloe | ||
Fri Apr 10 2015 15:25 | 1st = 5 Millwood Chloe 2nd = 4 Miss Art Ranger 3rd = 6 Tiki Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Lightfingered | ||
Fri Apr 10 2015 15:25 | 1st = 8 Lightfingered 2nd = 7 Bracken Ridge 3rd = 9 Change The Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 Ilika | ||
Fri Apr 10 2015 15:22 | 1st = 3 Ilika 2nd = 1 Indiana Rumble 3rd = 2 Sake Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Bran Nue Shewama | ||
Fri Apr 10 2015 15:19 | 1st = 1 Bran Nue Shewama 2nd = 6 Overrated 3rd = 8 Pearce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Allegro Touch | ||
Fri Apr 10 2015 15:17 | 1st = 1 Allegro Touch 2nd = 5 Homebush Limbo 3rd = 6 Chocdee Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 10 Zorrali | ||
Fri Apr 10 2015 15:15 | 1st = 10 Zorrali 2nd = 12 Crackling Rosie 3rd = 2 Nippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Mermaid Princess | ||
Fri Apr 10 2015 15:12 | 1st = 8 Mermaid Princess 2nd = 3 Rush Hour Return 3rd = 1 West On Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 1 Somelovesomewhere | ||
Fri Apr 10 2015 15:07 | 1st = 1 Somelovesomewhere 2nd = 5 Eleantra 3rd = 11 Sweet Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 10 Coastal Gem | ||
Fri Apr 10 2015 15:03 | 1st = 10 Coastal Gem 2nd = 3 Thundering Heart 3rd = 11 Galiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Plenty of Time | ||
Fri Apr 10 2015 15:00 | 1st = 8 Plenty of Time 2nd = 5 Botany Zenvo 3rd = 3 Five Kay Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Western Dave | ||
Fri Apr 10 2015 14:59 | 1st = 1 Western Dave 2nd = 6 Lightstorm Lil 3rd = 4 Porky Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 9 Jive Music | ||
Fri Apr 10 2015 14:55 | 1st = 9 Jive Music 2nd = 10 Heres To Saturday 3rd = 1 Queen Of The Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Sakanon Moment | ||
Fri Apr 10 2015 14:52 | 1st = 4 Sakanon Moment 2nd = 1 Carrara Lad 3rd = 3 Hurricane Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Feel The Courage | ||
Fri Apr 10 2015 14:47 | 1st = 5 Feel The Courage 2nd = 4 Stingray 3rd = 2 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Glamour Row | ||
Fri Apr 10 2015 14:44 | 1st = 3 Glamour Row 2nd = 1 Storm Maiden 3rd = 4 Arctic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Waimak Dave | ||
Fri Apr 10 2015 14:42 | 1st = 1 Waimak Dave 2nd = 6 Blitzing Flyer 3rd = 7 Lola Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 3 Decorah | ||
Fri Apr 10 2015 14:40 | 1st = 3 Decorah 2nd = 1 Emerald Queen 3rd = 11 Flying Orca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Lektra Khan | ||
Fri Apr 10 2015 14:37 | 1st = 2 Lektra Khan 2nd = 1 Euchre Queen 3rd = 7 Resourceful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 3 Recommended | ||
Fri Apr 10 2015 14:32 | 1st = 3 Recommended 2nd = 10 Karlas Lucky Son 3rd = 1 Sorta Sexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 First Rain | ||
Fri Apr 10 2015 14:28 | 1st = 4 First Rain 2nd = 6 Would Be A Bonus 3rd = 9 Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Its For Sure | ||
Fri Apr 10 2015 14:24 | 1st = 4 Its For Sure 2nd = 3 Space Girl Tears 3rd = 7 Elusive Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 2 Surf The Turf | ||
Fri Apr 10 2015 14:20 | 1st = 2 Surf The Turf 2nd = 8 Alpha Sierra 3rd = 1 Ask The Price |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Cryers Ricky | ||
Fri Apr 10 2015 14:17 | 1st = 4 Cryers Ricky 2nd = 3 Yazz 3rd = 7 Sunday Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Armbro Teehee | ||
Fri Apr 10 2015 14:12 | 1st = 5 Armbro Teehee 2nd = 1 Sky Falcon 3rd = 7 Exsalont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 8 Miss Jackpot | ||
Fri Apr 10 2015 14:09 | 1st = 8 Miss Jackpot 2nd = 3 Dons Drinking 3rd = 4 Fearless Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Glenville Thrill | ||
Fri Apr 10 2015 14:02 | 1st = 3 Glenville Thrill 2nd = 7 Upset Boy 3rd = 6 Happy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 4 Jessica Amber | ||
Fri Apr 10 2015 13:57 | 1st = 4 Jessica Amber 2nd = 2 Pure Cam 3rd = 7 Fortyeighthenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 6 Runway | ||
Fri Apr 10 2015 13:56 | 1st = 6 Runway 2nd = 13 Sonic Rocket 3rd = 3 Its a Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 2 Concetta | ||
Fri Apr 10 2015 13:53 | 1st = 2 Concetta 2nd = 1 Western Desert 3rd = 8 Destinys General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 3 Dramatic Mel | ||
Fri Apr 10 2015 13:49 | 1st = 3 Dramatic Mel 2nd = 4 Mincin Machine 3rd = 2 On The Froth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 7 All Sewn Up | ||
Fri Apr 10 2015 13:45 | 1st = 7 All Sewn Up 2nd = 2 Canelo 3rd = 6 Zeusman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Glenville Jaz | ||
Fri Apr 10 2015 13:42 | 1st = 6 Glenville Jaz 2nd = 5 Hes Bonza 3rd = 2 Sookies Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 12 Mandy Kriden | ||
Fri Apr 10 2015 13:37 | 1st = 12 Mandy Kriden 2nd = 3 Gallymont Sport 3rd = 8 Our Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 5 Land Lords Dip | ||
Fri Apr 10 2015 13:33 | 1st = 5 Land Lords Dip 2nd = 7 Hi Honey Ho 3rd = 1 Bralyn Bauple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Andy Jay | ||
Fri Apr 10 2015 13:26 | 1st = 2 Andy Jay 2nd = 6 Arbour Bear 3rd = 1 Weblec Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 2 Taken The Liberty | ||
Fri Apr 10 2015 13:22 | 1st = 2 Taken The Liberty 2nd = 3 Kairanga Lad 3rd = 4 Bellas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 8 Canny Will Clang | ||
Fri Apr 10 2015 13:18 | 1st = 8 Canny Will Clang 2nd = 6 Hidden Concept 3rd = 2 Dos Santos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Conaloo | ||
Fri Apr 10 2015 13:15 | 1st = 1 Conaloo 2nd = 5 Know Fault 3rd = 3 Unreliable Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Firefly Ding | ||
Fri Apr 10 2015 13:14 | 1st = 4 Firefly Ding 2nd = 7 Zmarzlik 3rd = 1 My Names Chocko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 3 Artful Gypsy | ||
Fri Apr 10 2015 13:10 | 1st = 3 Artful Gypsy 2nd = 7 Zombie Queen 3rd = 1 Meanwhile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Financial Bonus | ||
Fri Apr 10 2015 13:07 | 1st = 1 Financial Bonus 2nd = 5 Rumbled 3rd = 2 Little Bit More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Meknowdad | ||
Fri Apr 10 2015 13:02 | 1st = 3 Meknowdad 2nd = 1 Sir Bobby Lashley 3rd = 8 Place Your Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Homebush Flyte | ||
Fri Apr 10 2015 12:59 | 1st = 7 Homebush Flyte 2nd = 6 Ohoka Hope 3rd = 2 Royal Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Go Wild Shaz | ||
Fri Apr 10 2015 12:56 | 1st = 8 Go Wild Shaz 2nd = 5 Poppys Dancer 3rd = 1 Flying Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Saint Oaks | ||
Fri Apr 10 2015 12:50 | 1st = 1 Saint Oaks 2nd = 8 Red River Rufus 3rd = 3 Shan Yao Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 5 Blathwayt | ||
Fri Apr 10 2015 12:47 | 1st = 5 Blathwayt 2nd = 7 The Beaut 3rd = 11 Full Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Miss Caitlyn | ||
Fri Apr 10 2015 12:43 | 1st = 3 Miss Caitlyn 2nd = 7 Opera Blu 3rd = 6 Waikiki Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Little Midnight | ||
Fri Apr 10 2015 12:40 | 1st = 2 Little Midnight 2nd = 3 Blue Review 3rd = 6 Homebush Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Shags | ||
Fri Apr 10 2015 12:37 | 1st = 2 Shags 2nd = 1 Wild Boy Ted 3rd = 3 Dingo Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Tekki Will Power | ||
Fri Apr 10 2015 12:34 | 1st = 4 Tekki Will Power 2nd = 3 Regal Cleo 3rd = 6 Remembering Hogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Five Star Trump | ||
Fri Apr 10 2015 12:29 | 1st = 2 Five Star Trump 2nd = 6 Flying Buck 3rd = 1 Poetic Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Hello Blondie | ||
Fri Apr 10 2015 12:22 | 1st = 5 Hello Blondie 2nd = 3 Flying Amelia 3rd = 7 Expect Delay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Sparkling Venus | ||
Fri Apr 10 2015 12:17 | 1st = 4 Sparkling Venus 2nd = 2 Jasmine Lilly 3rd = 1 Infinate Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 12 Lets | ||
Fri Apr 10 2015 12:12 | 1st = 12 Lets 2nd = 8 All In Luck 3rd = 17 Tiddly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 6 Raid The Jewels | ||
Fri Apr 10 2015 12:08 | 1st = 6 Raid The Jewels 2nd = 2 My Cousin Rhett 3rd = 1 Tarikah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Goldstar Chyna | ||
Fri Apr 10 2015 12:03 | 1st = 3 Goldstar Chyna 2nd = 4 Butterbean 3rd = 1 Batiatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Protonic Pedro | ||
Fri Apr 10 2015 11:46 | 1st = 4 Protonic Pedro 2nd = 1 Zipping Jacob 3rd = 2 Know Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 7 Slimline | ||
Fri Apr 10 2015 11:37 | 1st = 7 Slimline 2nd = 1 Hundyamonth 3rd = 8 Mare Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Skillz Taylor | ||
Fri Apr 10 2015 11:28 | 1st = 7 Skillz Taylor 2nd = 1 Kyla Rose 3rd = 6 Lachie Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Replay | ||
Fri Apr 10 2015 11:11 | 1st = 8 Replay 2nd = 4 Jamaican Archie 3rd = 7 Terra Mondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 6 Kipkeino | ||
Fri Apr 10 2015 11:02 | 1st = 6 Kipkeino 2nd = 7 Kings Court 3rd = 2 Iffwedance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Zippora Blaze | ||
Fri Apr 10 2015 10:53 | 1st = 2 Zippora Blaze 2nd = 5 Lucas Scott 3rd = 7 Bella Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 All About Echo | ||
Fri Apr 10 2015 10:36 | 1st = 3 All About Echo 2nd = 7 Jinja Billy 3rd = 8 Know Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Another Fan | ||
Fri Apr 10 2015 10:18 | 1st = 1 Another Fan 2nd = 4 Another Russ 3rd = 3 Fiorelli Micha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Stenson | ||
Fri Apr 10 2015 10:01 | 1st = 3 Stenson 2nd = 7 Another Cruise 3rd = 5 Sacajawea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Swazi | ||
Fri Apr 10 2015 0:02 | 1st = 2 Swazi 2nd = 8 Laurie Mac 3rd = 1 Indian Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Catalyst | ||
Tue Mar 10 2015 23:57 | 1st = 4 Catalyst 2nd = 6 Winning Command 3rd = 3 Cyclone Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Electric Striker | ||
Tue Mar 10 2015 23:37 | 1st = 5 Electric Striker 2nd = 8 Sorcha 3rd = 3 Crack That Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Smoulderdash | ||
Tue Mar 10 2015 23:12 | 1st = 3 Smoulderdash 2nd = 4 Tessa Gundi 3rd = 2 Tomiko Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Expect A Lot | ||
Tue Mar 10 2015 22:57 | 1st = 1 Expect A Lot 2nd = 6 Blazing Ammo 3rd = 2 Mister Hellannoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Mynameskenny | ||
Tue Mar 10 2015 22:47 | 1st = 9 Mynameskenny 2nd = 5 The Real Package 3rd = 10 All Williams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 West On Narla | ||
Tue Mar 10 2015 22:42 | 1st = 7 West On Narla 2nd = 8 Cosmic Red 3rd = 1 Dare Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Rennicane | ||
Tue Mar 10 2015 22:28 | 1st = 3 Rennicane 2nd = 2 Irish Breeze 3rd = 1 Jack Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Jo Jo Asset | ||
Tue Mar 10 2015 22:24 | 1st = 8 Jo Jo Asset 2nd = 4 Rita Gundi 3rd = 7 Fly Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 False Promise | ||
Tue Mar 10 2015 22:18 | 1st = 9 False Promise 2nd = 5 Captain Proud 3rd = 2 Tyler Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Cut Out Pass | ||
Tue Mar 10 2015 22:15 | 1st = 1 Cut Out Pass 2nd = 2 Saviour 3rd = 3 Coach Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 9 Campaign Drive | ||
Tue Mar 10 2015 22:10 | 1st = 9 Campaign Drive 2nd = 5 Im Joe King 3rd = 7 Righteous Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Tywin Bale | ||
Tue Mar 10 2015 22:08 | 1st = 2 Tywin Bale 2nd = 7 Cosmic Tate 3rd = 6 Nayla Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Candra | ||
Tue Mar 10 2015 22:05 | 1st = 8 Candra 2nd = 5 Sea Brook Boy 3rd = 4 Bar Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 7 Lanista | ||
Tue Mar 10 2015 22:00 | 1st = 7 Lanista 2nd = 2 Ourboyjay 3rd = 9 Yankee Strutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Starfire Keroma | ||
Tue Mar 10 2015 21:58 | 1st = 8 Starfire Keroma 2nd = 4 Chunky Chihuahua 3rd = 2 Ray The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Private Talk | ||
Tue Mar 10 2015 21:55 | 1st = 1 Private Talk 2nd = 3 Elkington 3rd = 6 Blue Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Indomitable | ||
Tue Mar 10 2015 21:50 | 1st = 5 Indomitable 2nd = 7 Shardons Rocket 3rd = 9 Lisharry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Diamond Python | ||
Tue Mar 10 2015 21:48 | 1st = 4 Diamond Python 2nd = 8 Southwood Lloyd 3rd = 3 Proud Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Genalaky Red | ||
Tue Mar 10 2015 21:45 | 1st = 1 Genalaky Red 2nd = 2 Congo Queen 3rd = 8 Lorian Aditi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Bold Law | ||
Tue Mar 10 2015 21:40 | 1st = 1 Bold Law 2nd = 5 Zarah Gee 3rd = 2 Hard Done By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 7 Darcy Doo | ||
Tue Mar 10 2015 21:38 | 1st = 7 Darcy Doo 2nd = 8 Is This Yours 3rd = 1 Mister Spaceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Rhondas Tears | ||
Tue Mar 10 2015 21:35 | 1st = 1 Rhondas Tears 2nd = 4 Demoric Fit 3rd = 8 Var Monte Carlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 5 Sketch Me | ||
Tue Mar 10 2015 21:30 | 1st = 5 Sketch Me 2nd = 3 Loong Nien 3rd = 10 Eye Like Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Miss Tron | ||
Tue Mar 10 2015 21:28 | 1st = 1 Miss Tron 2nd = 7 Hogg The Lot 3rd = 3 Conquer Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Oreo Speedwagon | ||
Tue Mar 10 2015 21:25 | 1st = 6 Oreo Speedwagon 2nd = 2 Fast Charlie 3rd = 8 Spritely Ryley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Simply Susational | ||
Tue Mar 10 2015 21:20 | 1st = 7 Simply Susational 2nd = 10 Hes Ritehererightnow 3rd = 9 Quick Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Smokin | ||
Tue Mar 10 2015 21:18 | 1st = 4 Smokin 2nd = 6 Pancho Cruz 3rd = 7 Miss Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Tru Zoomer | ||
Tue Mar 10 2015 21:15 | 1st = 1 Tru Zoomer 2nd = 5 Shake Ya Tush 3rd = 7 Snake Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Norms Spirit | ||
Tue Mar 10 2015 21:10 | 1st = 8 Norms Spirit 2nd = 4 Martial Artist 3rd = 1 Mcliskyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Repayments | ||
Tue Mar 10 2015 21:08 | 1st = 5 Repayments 2nd = 4 Dyna Fatbob 3rd = 3 Dr Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Dramatic Mel | ||
Tue Mar 10 2015 21:05 | 1st = 2 Dramatic Mel 2nd = 6 Tinas Display 3rd = 1 Set Black Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Gee Mae | ||
Tue Mar 10 2015 21:00 | 1st = 7 Gee Mae 2nd = 1 Indiana Angel 3rd = 2 Nobetterthanthis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Sally Doo | ||
Tue Mar 10 2015 20:58 | 1st = 7 Sally Doo 2nd = 4 Grin Diddle 3rd = 5 Just A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Miss Grand Theft | ||
Tue Mar 10 2015 20:55 | 1st = 1 Miss Grand Theft 2nd = 4 Wind Tracker 3rd = 2 William Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Our Ideal Act | ||
Tue Mar 10 2015 20:50 | 1st = 5 Our Ideal Act 2nd = 1 Niseko 3rd = 2 Hawkeye Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Armed And Ready | ||
Tue Mar 10 2015 20:48 | 1st = 4 Armed And Ready 2nd = 7 King Surfa 3rd = 6 Hard Urned Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Blimey Fox | ||
Tue Mar 10 2015 20:45 | 1st = 7 Blimey Fox 2nd = 2 Spanish Queen 3rd = 4 Sheridon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 King Crocker | ||
Tue Mar 10 2015 20:40 | 1st = 5 King Crocker 2nd = 3 The Reprisal 3rd = 9 Moonlite Frolic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Jessica Jones | ||
Tue Mar 10 2015 20:38 | 1st = 1 Jessica Jones 2nd = 5 Thank You 3rd = 8 Venus Fly High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Mingela Cosmo | ||
Tue Mar 10 2015 20:35 | 1st = 7 Mingela Cosmo 2nd = 3 Belle Sind 3rd = 6 Ebony Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 10 Artarama | ||
Tue Mar 10 2015 20:30 | 1st = 10 Artarama 2nd = 4 Graceful Affair 3rd = 8 Hellfire Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Dr Don | ||
Tue Mar 10 2015 20:28 | 1st = 2 Dr Don 2nd = 7 Dr Phil 3rd = 1 Jackie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Bralyn Jackson | ||
Tue Mar 10 2015 20:25 | 1st = 8 Bralyn Jackson 2nd = 6 Peppa Pig Cloud 3rd = 2 Minnie Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Blissfull Boy | ||
Tue Mar 10 2015 20:20 | 1st = 2 Blissfull Boy 2nd = 12 Damondo 3rd = 1 Touch Of Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Sweet Runner | ||
Tue Mar 10 2015 20:18 | 1st = 1 Sweet Runner 2nd = 5 Knight Sprite 3rd = 2 Albert Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Maywyns Josh | ||
Tue Mar 10 2015 20:15 | 1st = 5 Maywyns Josh 2nd = 3 Bright Rebel 3rd = 1 Supersonic Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Nelson County | ||
Tue Mar 10 2015 20:10 | 1st = 4 Nelson County 2nd = 2 Jaydens Boy 3rd = 1 Shutterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Beau Mambo | ||
Tue Mar 10 2015 20:08 | 1st = 3 Beau Mambo 2nd = 1 Dr Les 3rd = 7 Irish Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Inspector Cloud | ||
Tue Mar 10 2015 20:05 | 1st = 1 Inspector Cloud 2nd = 2 Head Shy 3rd = 5 Kawasaki Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 2 Franco | ||
Tue Mar 10 2015 20:00 | 1st = 2 Franco 2nd = 1 Fairest Fella 3rd = 11 Bold Comment Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Parsley Bay | ||
Tue Mar 10 2015 19:58 | 1st = 5 Parsley Bay 2nd = 2 Same Trick Twice 3rd = 6 Mega Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Black Peppercorn | ||
Tue Mar 10 2015 19:55 | 1st = 4 Black Peppercorn 2nd = 6 Manchu Wok 3rd = 8 Beach Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Nuala | ||
Tue Mar 10 2015 19:50 | 1st = 6 Nuala 2nd = 7 Giuliana Rancic 3rd = 4 Lady Willoughby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Exit Zero | ||
Tue Mar 10 2015 19:48 | 1st = 2 Exit Zero 2nd = 5 Central Road 3rd = 1 Going Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Kikem Keeping | ||
Tue Mar 10 2015 19:45 | 1st = 4 Kikem Keeping 2nd = 1 Vital Mission 3rd = 8 Bingle Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Radio Ga Ga | ||
Tue Mar 10 2015 19:40 | 1st = 2 Radio Ga Ga 2nd = 1 Kingsford 3rd = 9 Jakarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Zeds Honour | ||
Tue Mar 10 2015 19:38 | 1st = 1 Zeds Honour 2nd = 5 Bevs Solution 3rd = 8 Tequila Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Bovelo | ||
Tue Mar 10 2015 19:35 | 1st = 2 Bovelo 2nd = 1 Girl In Flight 3rd = 7 Mewstone Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Just Leave | ||
Tue Mar 10 2015 19:30 | 1st = 4 Just Leave 2nd = 3 Slancio 3rd = 2 Sammy Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Funda Fault | ||
Tue Mar 10 2015 19:28 | 1st = 7 Funda Fault 2nd = 8 Greysynd Phantom 3rd = 6 Alberino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 5 Magic Of Bonus | ||
Tue Mar 10 2015 19:25 | 1st = 5 Magic Of Bonus 2nd = 8 Pay Da Band 3rd = 2 Fortune Faded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Track The Navajo | ||
Tue Mar 10 2015 19:20 | 1st = 6 Track The Navajo 2nd = 7 Nina Jane 3rd = 4 Bettor Boa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 2 Laugh With Mary | ||
Tue Mar 10 2015 19:18 | 1st = 2 Laugh With Mary 2nd = 5 Emilys Sweet 3rd = 1 Charlie Nuttier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 6 Charleston | ||
Tue Mar 10 2015 19:15 | 1st = 6 Charleston 2nd = 4 Zelemar Joker 3rd = 3 Kaufman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Hilltop Raider | ||
Tue Mar 10 2015 19:10 | 1st = 2 Hilltop Raider 2nd = 4 Stones Corner 3rd = 8 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Flynnie | ||
Tue Mar 10 2015 19:08 | 1st = 8 Flynnie 2nd = 2 Iona Lucky Seven 3rd = 1 Awesome Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Master Jackpot | ||
Tue Mar 10 2015 19:05 | 1st = 7 Master Jackpot 2nd = 8 Robell Escape 3rd = 3 Sassy Ziva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 2 Field Major | ||
Tue Mar 10 2015 19:00 | 1st = 2 Field Major 2nd = 7 Not Another De Jay 3rd = 1 Western Culture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Snowball Bob | ||
Tue Mar 10 2015 18:58 | 1st = 1 Snowball Bob 2nd = 3 Ellies Voluntas 3rd = 6 Pearls Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 9 Kyls Me Mum | ||
Tue Mar 10 2015 18:55 | 1st = 9 Kyls Me Mum 2nd = 10 Diamond Fix 3rd = 2 Charlis Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Crymelon Orbit | ||
Tue Mar 10 2015 18:52 | 1st = 2 Crymelon Orbit 2nd = 5 Slipaway Anna 3rd = 8 Ravager Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Cut Loose Max | ||
Tue Mar 10 2015 18:49 | 1st = 4 Cut Loose Max 2nd = 6 Jill Laker 3rd = 5 Lil Miss Pleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 7 - 5 Paulines Passion | ||
Tue Mar 10 2015 18:45 | 1st = 5 Paulines Passion 2nd = 13 See You Saturday 3rd = 7 Dubai Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Majestic Beach | ||
Tue Mar 10 2015 18:42 | 1st = 8 Majestic Beach 2nd = 1 My Names Joseph 3rd = 7 Out Of Bounds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Out West | ||
Tue Mar 10 2015 18:39 | 1st = 1 Out West 2nd = 8 Santorini Blue 3rd = 3 Kidatee Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Ingoodnik | ||
Tue Mar 10 2015 18:35 | 1st = 1 Ingoodnik 2nd = 6 Wroxton Playboy 3rd = 3 Bongo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Piccadilly Sky | ||
Tue Mar 10 2015 18:33 | 1st = 2 Piccadilly Sky 2nd = 5 Mimpi 3rd = 1 Serena Bernea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 5 Velo Galore | ||
Tue Mar 10 2015 18:30 | 1st = 5 Velo Galore 2nd = 7 Buckle In 3rd = 6 Why Not Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 10 Master Hugh | ||
Tue Mar 10 2015 18:25 | 1st = 10 Master Hugh 2nd = 12 No Trumps No Glory 3rd = 13 Highland Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Flick Pass | ||
Tue Mar 10 2015 18:22 | 1st = 4 Flick Pass 2nd = 8 Just Like Tina 3rd = 3 With A Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Ideal Situation | ||
Tue Mar 10 2015 18:17 | 1st = 4 Ideal Situation 2nd = 5 Thinking Of You 3rd = 9 Hugh Hefner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 My Bella Rose | ||
Tue Mar 10 2015 18:14 | 1st = 8 My Bella Rose 2nd = 1 Kazmics Revenge 3rd = 2 Booming Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 6 - 4 Prettylittlefellow | ||
Tue Mar 10 2015 18:10 | 1st = 4 Prettylittlefellow 2nd = 10 Blinkin Elle 3rd = 3 Sanvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Crackerjack Babe | ||
Tue Mar 10 2015 18:07 | 1st = 2 Crackerjack Babe 2nd = 1 Joshua Tree 3rd = 6 Young Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Crackaheiny | ||
Tue Mar 10 2015 18:02 | 1st = 5 Crackaheiny 2nd = 2 Home Of The Brave 3rd = 4 Jolly Dryden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Double Storm | ||
Tue Mar 10 2015 17:59 | 1st = 3 Double Storm 2nd = 1 Junior Chavez 3rd = 5 Kings Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 8 Vision And Verse | ||
Tue Mar 10 2015 17:55 | 1st = 8 Vision And Verse 2nd = 4 Well Hardley Ever 3rd = 1 Distorted Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Shine For Me | ||
Tue Mar 10 2015 17:52 | 1st = 3 Shine For Me 2nd = 8 Big Girl Gerald 3rd = 4 Benedict Geoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Machtwister | ||
Tue Mar 10 2015 17:47 | 1st = 8 Machtwister 2nd = 9 Prince Benji 3rd = 7 Demolition Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Triple Lindy | ||
Tue Mar 10 2015 17:43 | 1st = 1 Triple Lindy 2nd = 4 Blistering Bob 3rd = 5 Levis Huracan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Mpingo | ||
Tue Mar 10 2015 17:38 | 1st = 1 Mpingo 2nd = 4 Dynamite Speed 3rd = 6 Whirly Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Black Custard | ||
Tue Mar 10 2015 17:34 | 1st = 3 Black Custard 2nd = 7 Major Mo 3rd = 4 Gold Fever Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 5 - 3 Anchor Chain | ||
Tue Mar 10 2015 17:30 | 1st = 3 Anchor Chain 2nd = 5 Wantabetheone 3rd = 2 Had Your Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Suki Suki | ||
Tue Mar 10 2015 17:27 | 1st = 2 Suki Suki 2nd = 4 Atomic Beach 3rd = 5 Final Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Double Dee | ||
Tue Mar 10 2015 17:22 | 1st = 7 Double Dee 2nd = 8 Badewitz 3rd = 2 Forgetaboutit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Lara Saint | ||
Tue Mar 10 2015 17:19 | 1st = 7 Lara Saint 2nd = 1 Velocity Alice 3rd = 2 Magic Kitchen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 11 Canny De Zero | ||
Tue Mar 10 2015 17:15 | 1st = 11 Canny De Zero 2nd = 9 Matignon 3rd = 7 Remlaps Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 7 Blue Cherokee | ||
Tue Mar 10 2015 17:12 | 1st = 7 Blue Cherokee 2nd = 3 Dottie Tucker 3rd = 6 Hard To Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Long Term Fella | ||
Tue Mar 10 2015 17:07 | 1st = 5 Long Term Fella 2nd = 3 Paint The Hammer 3rd = 8 Chilla Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Elanora Beach | ||
Tue Mar 10 2015 17:04 | 1st = 1 Elanora Beach 2nd = 7 Courtesy 3rd = 6 Nevaeh Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 12 Seraphee | ||
Tue Mar 10 2015 17:00 | 1st = 12 Seraphee 2nd = 11 Chacella 3rd = 3 Gold For Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Chloe Benz | ||
Tue Mar 10 2015 16:57 | 1st = 3 Chloe Benz 2nd = 1 Trigger 3rd = 7 My Luxs Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Oh Mighty Magic | ||
Tue Mar 10 2015 16:54 | 1st = 1 Oh Mighty Magic 2nd = 4 Heres Archie 3rd = 5 Mighty Conner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 4 - 1 How Will I Know | ||
Tue Mar 10 2015 16:50 | 1st = 1 How Will I Know 2nd = 6 Up There Electra 3rd = 5 Tumbling Dice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 All Inn Black | ||
Tue Mar 10 2015 16:47 | 1st = 8 All Inn Black 2nd = 3 Allen Quarian 3rd = 6 Dunstall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Tree Rexx | ||
Tue Mar 10 2015 16:42 | 1st = 10 Tree Rexx 2nd = 7 Perfezione 3rd = 4 Slippery Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Black Model | ||
Tue Mar 10 2015 16:39 | 1st = 6 Black Model 2nd = 3 Butchulla Boy 3rd = 1 Hopeful Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 10 Gust Of Wind | ||
Tue Mar 10 2015 16:35 | 1st = 10 Gust Of Wind 2nd = 4 Red Dubawi 3rd = 3 Dont Nicme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Big Asset | ||
Tue Mar 10 2015 16:32 | 1st = 2 Big Asset 2nd = 3 One Pup Wonder 3rd = 5 Mister Uate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Girl With Fire | ||
Tue Mar 10 2015 16:27 | 1st = 2 Girl With Fire 2nd = 9 Lancelot Bromac 3rd = 1 Jack Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 5 Champer Bale | ||
Tue Mar 10 2015 16:24 | 1st = 5 Champer Bale 2nd = 8 Panda Bale 3rd = 2 Let Rip Johno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Burning Front | ||
Tue Mar 10 2015 16:20 | 1st = 2 Burning Front 2nd = 1 Hill Spy 3rd = 5 Oamarus Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Sweet As Beth | ||
Tue Mar 10 2015 16:17 | 1st = 8 Sweet As Beth 2nd = 9 Mid Western Girl 3rd = 5 Simpatico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Miss Mariah | ||
Tue Mar 10 2015 16:14 | 1st = 4 Miss Mariah 2nd = 3 Jackie Brown 3rd = 7 Bella Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 3 - 4 Leaders Road | ||
Tue Mar 10 2015 16:10 | 1st = 4 Leaders Road 2nd = 6 Hauser 3rd = 5 Tuliman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Hunting Coaruax | ||
Tue Mar 10 2015 16:07 | 1st = 2 Hunting Coaruax 2nd = 1 Bright Flame 3rd = 5 Tredgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Casino Grin | ||
Tue Mar 10 2015 16:02 | 1st = 5 Casino Grin 2nd = 8 Lets Cut Loose 3rd = 7 Everything Andmore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 9 El Khobar | ||
Tue Mar 10 2015 15:59 | 1st = 9 El Khobar 2nd = 2 Hectormalee 3rd = 6 Dont Double Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 1 Brogue | ||
Tue Mar 10 2015 15:55 | 1st = 1 Brogue 2nd = 6 Centerofattention 3rd = 3 Metung Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Senorita Jem | ||
Tue Mar 10 2015 15:52 | 1st = 8 Senorita Jem 2nd = 7 Senorita Escobar 3rd = 3 Kid Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Franco Nepia | ||
Tue Mar 10 2015 15:47 | 1st = 3 Franco Nepia 2nd = 4 Tooperate 3rd = 6 Tutu Bene Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Pure Onyx | ||
Tue Mar 10 2015 15:44 | 1st = 7 Pure Onyx 2nd = 1 Vivacious Chick 3rd = 8 El Huracan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 1 Edge Of War | ||
Tue Mar 10 2015 15:40 | 1st = 1 Edge Of War 2nd = 2 Corcovado 3rd = 7 Hackles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Uncle Al | ||
Tue Mar 10 2015 15:36 | 1st = 1 Uncle Al 2nd = 7 Rogue Trader 3rd = 8 Spring Collete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Celestial Prince | ||
Tue Mar 10 2015 15:33 | 1st = 1 Celestial Prince 2nd = 2 Tuiaki Bay 3rd = 8 Forever Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 1 Aussie Thunder | ||
Tue Mar 10 2015 15:32 | 1st = 1 Aussie Thunder 2nd = 8 Ol Brown Eyes 3rd = 7 Not A Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 4 Rambunctious | ||
Tue Mar 10 2015 15:30 | 1st = 4 Rambunctious 2nd = 7 Chaimbo 3rd = 3 Thrilling James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Millers Magic | ||
Tue Mar 10 2015 15:29 | 1st = 3 Millers Magic 2nd = 6 Code Black 3rd = 1 Reddington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Scarlet Satene | ||
Tue Mar 10 2015 15:24 | 1st = 5 Scarlet Satene 2nd = 8 Sevens Hope 3rd = 7 Sports Chaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Top Gun Mcbain | ||
Tue Mar 10 2015 15:21 | 1st = 2 Top Gun Mcbain 2nd = 1 Bursting Flames 3rd = 8 Fire Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Recife Beach | ||
Tue Mar 10 2015 15:17 | 1st = 1 Recife Beach 2nd = 4 Flying Charger 3rd = 8 Spinning Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 All I Want | ||
Tue Mar 10 2015 15:12 | 1st = 5 All I Want 2nd = 2 Ernie Barrasso 3rd = 6 Kennedy Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Cant Catch Tim | ||
Tue Mar 10 2015 15:11 | 1st = 1 Cant Catch Tim 2nd = 2 Botany Blake 3rd = 8 Opawa Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Wynburn Charm | ||
Tue Mar 10 2015 15:09 | 1st = 5 Wynburn Charm 2nd = 4 Topline Tornado 3rd = 2 Kinloch Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 9 Easy Flyer | ||
Tue Mar 10 2015 15:05 | 1st = 9 Easy Flyer 2nd = 7 Street Ball 3rd = 8 First Position |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Liquid Club | ||
Tue Mar 10 2015 15:01 | 1st = 1 Liquid Club 2nd = 3 Recko Bale 3rd = 4 Woodside Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 1 - 10 Moss My Name | ||
Tue Mar 10 2015 14:57 | 1st = 10 Moss My Name 2nd = 8 Blinkin Aussie 3rd = 5 Nicolou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Tricky Kid | ||
Tue Mar 10 2015 14:54 | 1st = 3 Tricky Kid 2nd = 6 Olivias Dream 3rd = 1 Rosemarkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 6 Botany Kevin | ||
Tue Mar 10 2015 14:53 | 1st = 6 Botany Kevin 2nd = 4 Robbie 3rd = 3 Homebush Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Edge Hill | ||
Tue Mar 10 2015 14:49 | 1st = 6 Edge Hill 2nd = 4 Astral Traveller 3rd = 9 Kyvalley Rap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Fancy Rick | ||
Tue Mar 10 2015 14:46 | 1st = 6 Fancy Rick 2nd = 2 Big Dingo 3rd = 8 Cash In Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 10 Weona Gladiator | ||
Tue Mar 10 2015 14:42 | 1st = 10 Weona Gladiator 2nd = 7 Spirit Forever 3rd = 6 La Spiaggia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Thats Fire Power | ||
Tue Mar 10 2015 14:37 | 1st = 5 Thats Fire Power 2nd = 2 Karloo Mac 3rd = 1 Cockys Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 5 Dyna Vikkers | ||
Tue Mar 10 2015 14:36 | 1st = 5 Dyna Vikkers 2nd = 2 Opawa Diesel 3rd = 3 Jemima Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Rose Fern | ||
Tue Mar 10 2015 14:34 | 1st = 8 Rose Fern 2nd = 2 Feraro Forte 3rd = 1 Bronelly Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 2 Beer Garden | ||
Tue Mar 10 2015 14:30 | 1st = 2 Beer Garden 2nd = 3 Valediction 3rd = 5 Platinum Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Dyna Unicorn | ||
Tue Mar 10 2015 14:27 | 1st = 2 Dyna Unicorn 2nd = 6 Jessie Fozz 3rd = 8 Grouben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Best of the Bunch | ||
Tue Mar 10 2015 14:22 | 1st = 4 Best of the Bunch 2nd = 5 Macy Blue Chip 3rd = 9 Beaudiene Clemintyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Raz Simpson | ||
Tue Mar 10 2015 14:19 | 1st = 3 Raz Simpson 2nd = 7 Buckle Up Smythe 3rd = 2 Arnhem Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Machamillion | ||
Tue Mar 10 2015 14:14 | 1st = 4 Machamillion 2nd = 3 Somepartysomewhere 3rd = 7 Its Inevitable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Couta Model | ||
Tue Mar 10 2015 14:11 | 1st = 3 Couta Model 2nd = 4 Storm Allen 3rd = 7 Velocity Saphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 9 Najoom | ||
Tue Mar 10 2015 14:07 | 1st = 9 Najoom 2nd = 5 Lipstick Lady 3rd = 4 Lipread |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Magic Trump | ||
Tue Mar 10 2015 14:02 | 1st = 1 Magic Trump 2nd = 2 Eternal Glory 3rd = 5 Casino Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Speedy Swede | ||
Tue Mar 10 2015 14:01 | 1st = 5 Speedy Swede 2nd = 7 Gee Whizz Jeanie 3rd = 1 Hello Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Poppy Greene | ||
Tue Mar 10 2015 13:59 | 1st = 5 Poppy Greene 2nd = 3 Lakerville 3rd = 10 House Of Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 9 Singersongwriter | ||
Tue Mar 10 2015 13:55 | 1st = 9 Singersongwriter 2nd = 3 Resetable 3rd = 8 Yolanda Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Better Call Saul | ||
Tue Mar 10 2015 13:51 | 1st = 2 Better Call Saul 2nd = 8 Jim Kerry 3rd = 5 Lektra Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 9 Sue Me | ||
Tue Mar 10 2015 13:46 | 1st = 9 Sue Me 2nd = 3 Incredible Anvil 3rd = 14 Mach Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Elite Enfield | ||
Tue Mar 10 2015 13:44 | 1st = 7 Elite Enfield 2nd = 3 Half Century 3rd = 1 Hellyeah Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Agent Maori | ||
Tue Mar 10 2015 13:39 | 1st = 2 Agent Maori 2nd = 3 Val Gardena 3rd = 5 Maximiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Challenge | ||
Tue Mar 10 2015 13:36 | 1st = 1 Challenge 2nd = 3 Antonio Tyson 3rd = 4 Hashtag Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 10 Pioneering | ||
Tue Mar 10 2015 13:32 | 1st = 10 Pioneering 2nd = 2 Silver Spun 3rd = 14 Asked To Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Willis | ||
Tue Mar 10 2015 13:28 | 1st = 2 Willis 2nd = 6 Country Crossing 3rd = 1 Fresco Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 4 Soul Sister | ||
Tue Mar 10 2015 13:24 | 1st = 4 Soul Sister 2nd = 1 Golden Sage 3rd = 8 Daniels Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 Marlo Man | ||
Tue Mar 10 2015 13:20 | 1st = 8 Marlo Man 2nd = 4 Red Eye Special 3rd = 1 Rabbuka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Heza Good Size | ||
Tue Mar 10 2015 13:17 | 1st = 5 Heza Good Size 2nd = 8 Senni Jay Jay 3rd = 3 Gustow Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 12 Overcast | ||
Tue Mar 10 2015 13:11 | 1st = 12 Overcast 2nd = 7 Starlight Invasion 3rd = 5 Tessas Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 It Is Written | ||
Tue Mar 10 2015 13:07 | 1st = 3 It Is Written 2nd = 8 Bearville Azza 3rd = 1 Keep Ya Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Almost Magic | ||
Tue Mar 10 2015 12:57 | 1st = 7 Almost Magic 2nd = 8 Gee Boy 3rd = 1 Aston Trott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Opawa Shackley | ||
Tue Mar 10 2015 12:52 | 1st = 7 Opawa Shackley 2nd = 4 La Kinks 3rd = 2 Jinja Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Hunter Beven | ||
Tue Mar 10 2015 12:47 | 1st = 2 Hunter Beven 2nd = 7 Eagle Blue 3rd = 8 Arnhem Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 5 Double Impact | ||
Tue Mar 10 2015 12:36 | 1st = 5 Double Impact 2nd = 3 Franco Caliph 3rd = 4 Billy The Bus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Gangalla Swift | ||
Tue Mar 10 2015 12:32 | 1st = 3 Gangalla Swift 2nd = 9 Supper Club 3rd = 8 Gangalla Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 7 Bound To Erupt | ||
Tue Mar 10 2015 12:20 | 1st = 7 Bound To Erupt 2nd = 2 Camside Gold 3rd = 5 Waimak Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 8 Big Bad John | ||
Tue Mar 10 2015 12:01 | 1st = 8 Big Bad John 2nd = 7 Pats Legacy 3rd = 3 Rightaround |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 8 Matty Hooky | ||
Tue Mar 10 2015 11:45 | 1st = 8 Matty Hooky 2nd = 4 Glenn Is Goodesy 3rd = 10 Opawa Hog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Ellnbac | ||
Tue Mar 10 2015 11:30 | 1st = 5 Ellnbac 2nd = 13 Quick Income 3rd = 9 Newmans Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Cawbourne Pirate | ||
Tue Mar 10 2015 11:15 | 1st = 1 Cawbourne Pirate 2nd = 3 Lagoon Victory 3rd = 8 Wrinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 9 Caesar Rocks | ||
Tue Mar 10 2015 11:00 | 1st = 9 Caesar Rocks 2nd = 8 Steen 3rd = 1 Tinted Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Albie Mcleod | ||
Tue Mar 10 2015 10:45 | 1st = 1 Albie Mcleod 2nd = 8 Boltin Archie 3rd = 7 Verbatim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Aint Misbehavin | ||
Tue Mar 10 2015 10:30 | 1st = 8 Aint Misbehavin 2nd = 5 Annie Fitz 3rd = 9 My Mate Ozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Kingman | ||
Tue Mar 10 2015 10:15 | 1st = 1 Kingman 2nd = 10 Premier Prince 3rd = 7 Cawbourne Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Lady Magnetite | ||
Tue Mar 10 2015 0:57 | 1st = 1 Lady Magnetite 2nd = 5 Dumb Bullett 3rd = 4 Magic Bradles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Nitro Rocks | ||
Tue Mar 10 2015 0:32 | 1st = 7 Nitro Rocks 2nd = 3 Starz Fun 3rd = 6 Nats Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Tennessee Rock | ||
Tue Mar 10 2015 0:15 | 1st = 1 Tennessee Rock 2nd = 4 Arnies Guess 3rd = 2 Hol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Horlicks | ||
Tue Feb 10 2015 23:42 | 1st = 2 Horlicks 2nd = 6 Just Hooten 3rd = 4 Catalyst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Starboost | ||
Tue Feb 10 2015 23:22 | 1st = 8 Starboost 2nd = 4 Crashing Packs 3rd = 3 Aloysius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Galalee Gundi | ||
Tue Feb 10 2015 22:59 | 1st = 5 Galalee Gundi 2nd = 4 Cee Cee Sahara 3rd = 1 Blazing Ammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Maywyns Marty | ||
Tue Feb 10 2015 22:56 | 1st = 7 Maywyns Marty 2nd = 5 Eminem Blue Girl 3rd = 1 Shake Ya Tush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 5 Vivant | ||
Tue Feb 10 2015 22:51 | 1st = 5 Vivant 2nd = 1 Bad Boy Hughie 3rd = 2 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Knight Fun | ||
Tue Feb 10 2015 22:44 | 1st = 3 Knight Fun 2nd = 7 Kelmar Girl 3rd = 10 El Grand Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Mingela Cosmo | ||
Tue Feb 10 2015 22:38 | 1st = 8 Mingela Cosmo 2nd = 2 William Mac 3rd = 7 On Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 7 Madis Mate | ||
Tue Feb 10 2015 22:31 | 1st = 7 Madis Mate 2nd = 1 Carramar Chief 3rd = 4 Isajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Dollstan Sun | ||
Tue Feb 10 2015 22:22 | 1st = 2 Dollstan Sun 2nd = 5 Camels Pet 3rd = 6 Fly Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Highview Jimmy | ||
Tue Feb 10 2015 22:15 | 1st = 6 Highview Jimmy 2nd = 8 Im Verity 3rd = 9 Catch Me Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Avondale Tara | ||
Tue Feb 10 2015 22:12 | 1st = 1 Avondale Tara 2nd = 6 Gunnadoo Racer 3rd = 5 Sindaryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Splash Of White | ||
Tue Feb 10 2015 22:08 | 1st = 3 Splash Of White 2nd = 8 Fear The Best 3rd = 7 Cadence Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Krank Panda | ||
Tue Feb 10 2015 22:05 | 1st = 5 Krank Panda 2nd = 3 Bob Sacamano 3rd = 8 Boronia Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 5 Hotasel | ||
Tue Feb 10 2015 22:00 | 1st = 5 Hotasel 2nd = 10 Ubringthedrinks 3rd = 3 Life Of Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Azeem Kaos | ||
Tue Feb 10 2015 21:58 | 1st = 1 Azeem Kaos 2nd = 9 Rare Quality 3rd = 10 Shiften Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 6 Scarletts Devil | ||
Tue Feb 10 2015 21:55 | 1st = 6 Scarletts Devil 2nd = 8 Justa Beauty 3rd = 3 Stop The Pain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 7 Here Comes Zoe | ||
Tue Feb 10 2015 21:50 | 1st = 7 Here Comes Zoe 2nd = 9 Arousing 3rd = 4 Get Agent Ninetynine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Gaelic Peter | ||
Tue Feb 10 2015 21:48 | 1st = 8 Gaelic Peter 2nd = 5 Board Walk 3rd = 2 Flynnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Connie Bear | ||
Tue Feb 10 2015 21:45 | 1st = 1 Connie Bear 2nd = 2 Bokarm Adele 3rd = 5 Fizzgig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 6 Glenburn Belle | ||
Tue Feb 10 2015 21:40 | 1st = 6 Glenburn Belle 2nd = 2 Keys Tothe Village 3rd = 5 Illawong Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Senor Bond | ||
Tue Feb 10 2015 21:38 | 1st = 8 Senor Bond 2nd = 4 Shebas Diva 3rd = 6 Taxi Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Private Talk | ||
Tue Feb 10 2015 21:35 | 1st = 2 Private Talk 2nd = 5 Second Pearl 3rd = 1 Saltwater Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 11 Skippy Rascal | ||
Tue Feb 10 2015 21:30 | 1st = 11 Skippy Rascal 2nd = 12 Dual Agent Tabman 3rd = 2 Virginia Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Crymelon Scylla | ||
Tue Feb 10 2015 21:28 | 1st = 7 Crymelon Scylla 2nd = 4 Little Ginny 3rd = 1 Railway Ruth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Elite Honcho | ||
Tue Feb 10 2015 21:25 | 1st = 7 Elite Honcho 2nd = 8 Smithers Cloud 3rd = 5 Set Black Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 4 Next Dawn | ||
Tue Feb 10 2015 21:20 | 1st = 4 Next Dawn 2nd = 3 Itz Darknstormy 3rd = 1 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Magic Babs | ||
Tue Feb 10 2015 21:18 | 1st = 1 Magic Babs 2nd = 2 Black Jellybean 3rd = 4 Diesel Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Not Salty | ||
Tue Feb 10 2015 21:15 | 1st = 1 Not Salty 2nd = 5 Sahara Desert 3rd = 8 Blue Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 2 Samuel Thomas | ||
Tue Feb 10 2015 21:10 | 1st = 2 Samuel Thomas 2nd = 4 Karlas Lucky Son 3rd = 8 Bold And Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Hot Gold | ||
Tue Feb 10 2015 21:08 | 1st = 1 Hot Gold 2nd = 6 Bogner Bale 3rd = 8 Zelemar Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Lady Spring | ||
Tue Feb 10 2015 21:05 | 1st = 1 Lady Spring 2nd = 8 Neviluke Blue 3rd = 6 Go Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Chief Destroyer | ||
Tue Feb 10 2015 21:00 | 1st = 5 Chief Destroyer 2nd = 6 Who Broke Our Halo 3rd = 8 Vice Operative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Senor Laurie | ||
Tue Feb 10 2015 20:58 | 1st = 7 Senor Laurie 2nd = 2 Late Male 3rd = 6 Make A Fifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 5 Poised To Pounce | ||
Tue Feb 10 2015 20:55 | 1st = 5 Poised To Pounce 2nd = 7 Blue Houdini 3rd = 3 Listen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 1 Niseko | ||
Tue Feb 10 2015 20:50 | 1st = 1 Niseko 2nd = 7 Royal Mach 3rd = 10 Jay Jays Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 7 Miss Golden Tron | ||
Tue Feb 10 2015 20:48 | 1st = 7 Miss Golden Tron 2nd = 1 All Inn Carla 3rd = 3 Railway Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 6 Miners Moss | ||
Tue Feb 10 2015 20:45 | 1st = 6 Miners Moss 2nd = 8 Blimey Fox 3rd = 3 Porky Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 6 Seeknyoushallfind | ||
Tue Feb 10 2015 20:40 | 1st = 6 Seeknyoushallfind 2nd = 8 Killara Lightning 3rd = 1 Always In Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 7 Spacecraft | ||
Tue Feb 10 2015 20:38 | 1st = 7 Spacecraft 2nd = 4 Interrogated 3rd = 9 Best Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 6 Elkington | ||
Tue Feb 10 2015 20:35 | 1st = 6 Elkington 2nd = 5 Collarina 3rd = 7 Tru Zoomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 7 Kayjay Mac | ||
Tue Feb 10 2015 20:30 | 1st = 7 Kayjay Mac 2nd = 5 Mister Macellan 3rd = 8 Sinead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Koko Kola | ||
Tue Feb 10 2015 20:28 | 1st = 7 Koko Kola 2nd = 8 Danyos Slappy 3rd = 6 Final Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Killara | ||
Tue Feb 10 2015 20:25 | 1st = 3 Killara 2nd = 2 Gold Choice 3rd = 1 Spider Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 2 Aldebaran Eastwood | ||
Tue Feb 10 2015 20:20 | 1st = 2 Aldebaran Eastwood 2nd = 4 Starlight Baron 3rd = 6 All Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 7 Cooper Trooper | ||
Tue Feb 10 2015 20:18 | 1st = 7 Cooper Trooper 2nd = 2 Mighty Marlow 3rd = 9 Sudden Outburst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Hank Snow | ||
Tue Feb 10 2015 20:15 | 1st = 5 Hank Snow 2nd = 2 Gunnadoo Secret 3rd = 1 Bright Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 3 Cams Victories | ||
Tue Feb 10 2015 20:10 | 1st = 3 Cams Victories 2nd = 5 Harrys Delight 3rd = 8 Killara Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Leopold Bale | ||
Tue Feb 10 2015 20:08 | 1st = 1 Leopold Bale 2nd = 7 Velvet Hammer 3rd = 8 Red Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 7 Sir Yorklea | ||
Tue Feb 10 2015 20:05 | 1st = 7 Sir Yorklea 2nd = 1 Kingsbrae Looney 3rd = 2 Puma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 5 Opia | ||
Tue Feb 10 2015 20:00 | 1st = 5 Opia 2nd = 4 Cudgee Boy 3rd = 8 Rumbustious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Fire Streak | ||
Tue Feb 10 2015 19:58 | 1st = 7 Fire Streak 2nd = 1 Arya 3rd = 6 Entreaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Eunice Lillian | ||
Tue Feb 10 2015 19:55 | 1st = 8 Eunice Lillian 2nd = 7 Balzareen 3rd = 4 Rhonda Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 9 Forever Remembered | ||
Tue Feb 10 2015 19:50 | 1st = 9 Forever Remembered 2nd = 6 Addfueltofire 3rd = 3 Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Ulala Bale | ||
Tue Feb 10 2015 19:48 | 1st = 1 Ulala Bale 2nd = 5 Sir Charleton 3rd = 8 Memory Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 How Much | ||
Tue Feb 10 2015 19:45 | 1st = 5 How Much 2nd = 3 Classy Westend 3rd = 1 Nola Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 10 Doves Veecee | ||
Tue Feb 10 2015 19:40 | 1st = 10 Doves Veecee 2nd = 2 Hunter Victoria 3rd = 7 Bushahbbah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 3 Ada Mary | ||
Tue Feb 10 2015 19:38 | 1st = 3 Ada Mary 2nd = 4 Ebony Sting 3rd = 1 Best On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Paua To Excite | ||
Tue Feb 10 2015 19:35 | 1st = 6 Paua To Excite 2nd = 7 Black Selandra 3rd = 2 Citizen Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Riley James | ||
Tue Feb 10 2015 19:30 | 1st = 2 Riley James 2nd = 9 Murranji Track 3rd = 6 Morior Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Awesome Cove | ||
Tue Feb 10 2015 19:28 | 1st = 1 Awesome Cove 2nd = 6 Silver Ashlie 3rd = 4 Starbright Solar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Go Ahead Punk | ||
Tue Feb 10 2015 19:25 | 1st = 6 Go Ahead Punk 2nd = 8 Bing Vale 3rd = 7 Harper Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 2 The Revolution | ||
Tue Feb 10 2015 19:20 | 1st = 2 The Revolution 2nd = 5 All Aussie Boy 3rd = 3 Lot Twenty One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Kinloch Laddie | ||
Tue Feb 10 2015 19:18 | 1st = 3 Kinloch Laddie 2nd = 2 Serena Fly High 3rd = 7 Barba Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Texan | ||
Tue Feb 10 2015 19:15 | 1st = 2 Texan 2nd = 3 Just Go Bang 3rd = 7 Kofi Kaylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 4 Northern Line | ||
Tue Feb 10 2015 19:10 | 1st = 4 Northern Line 2nd = 2 Kings Law 3rd = 1 Now Is the Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 6 Annie Weaver | ||
Tue Feb 10 2015 19:07 | 1st = 6 Annie Weaver 2nd = 2 Run Riot 3rd = 3 Disaaci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Soccer Ball | ||
Tue Feb 10 2015 19:03 | 1st = 1 Soccer Ball 2nd = 6 Pops Pest 3rd = 5 Elusive Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Zipping Spice | ||
Tue Feb 10 2015 18:59 | 1st = 2 Zipping Spice 2nd = 3 Tex Walker 3rd = 1 Black Odin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Coachella | ||
Tue Feb 10 2015 18:56 | 1st = 3 Coachella 2nd = 9 Chunky Chihuahua 3rd = 5 Havago Dolls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Proven Chops | ||
Tue Feb 10 2015 18:52 | 1st = 1 Proven Chops 2nd = 2 Blu Light Banjo 3rd = 3 Iona Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Another Halo | ||
Tue Feb 10 2015 18:49 | 1st = 2 Another Halo 2nd = 9 Tallinn 3rd = 7 Bovelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Danda Flash | ||
Tue Feb 10 2015 18:46 | 1st = 7 Danda Flash 2nd = 4 Serena Bernea 3rd = 6 Tangam Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 Stuarts Star | ||
Tue Feb 10 2015 18:43 | 1st = 3 Stuarts Star 2nd = 4 Head Shy 3rd = 2 Bingle Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 5 Riseandriseagain | ||
Tue Feb 10 2015 18:38 | 1st = 5 Riseandriseagain 2nd = 6 Shes A Jackson 3rd = 7 Billy Branach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Disco Dave | ||
Tue Feb 10 2015 18:35 | 1st = 7 Disco Dave 2nd = 8 Allen Hodney 3rd = 2 Bogan Central |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Bolt On | ||
Tue Feb 10 2015 18:30 | 1st = 7 Bolt On 2nd = 8 Who Told Blackie 3rd = 6 Magic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Natural Player | ||
Tue Feb 10 2015 18:25 | 1st = 6 Natural Player 2nd = 1 Shine For Me 3rd = 7 Highly Respected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Cosmic Wild | ||
Tue Feb 10 2015 18:20 | 1st = 2 Cosmic Wild 2nd = 3 Hailstorm Billy 3rd = 7 Regal Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Missing Letters | ||
Tue Feb 10 2015 18:14 | 1st = 6 Missing Letters 2nd = 3 Reddy Fire 3rd = 1 Ernie Barrasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Sky Fighter | ||
Tue Feb 10 2015 18:10 | 1st = 2 Sky Fighter 2nd = 7 Rusty Puzzle 3rd = 8 High Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Let It Develop | ||
Tue Feb 10 2015 18:06 | 1st = 3 Let It Develop 2nd = 7 Conamara Max 3rd = 5 Fonama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 9 Classiemahon | ||
Tue Feb 10 2015 18:00 | 1st = 9 Classiemahon 2nd = 3 Saint Louis Mo 3rd = 4 Elite Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Kalden Balerion | ||
Tue Feb 10 2015 17:57 | 1st = 3 Kalden Balerion 2nd = 5 Lannister 3rd = 8 Texas Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Kenju | ||
Tue Feb 10 2015 17:53 | 1st = 1 Kenju 2nd = 8 Ruff Edges 3rd = 7 Senor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Exclusive Matt | ||
Tue Feb 10 2015 17:48 | 1st = 5 Exclusive Matt 2nd = 1 My Ajaye 3rd = 8 Alta Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Yale | ||
Tue Feb 10 2015 17:43 | 1st = 8 Yale 2nd = 2 Asa Hellfire 3rd = 4 Uno Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Whos Doing What | ||
Tue Feb 10 2015 17:38 | 1st = 2 Whos Doing What 2nd = 4 Yiche 3rd = 3 Oakvale Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Were Off Here | ||
Tue Feb 10 2015 17:33 | 1st = 1 Were Off Here 2nd = 8 Cette Away 3rd = 2 Crackerjack Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 1 Leighmont | ||
Tue Feb 10 2015 17:28 | 1st = 1 Leighmont 2nd = 7 Idle Hands 3rd = 2 Im A Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Ashby Strike | ||
Tue Feb 10 2015 17:24 | 1st = 4 Ashby Strike 2nd = 5 Smiles Alot 3rd = 1 Lejit Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 3 Stable Surprize | ||
Tue Feb 10 2015 17:20 | 1st = 3 Stable Surprize 2nd = 1 Tainted Love 3rd = 2 Quartermaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Emerley Lover | ||
Tue Feb 10 2015 17:17 | 1st = 7 Emerley Lover 2nd = 3 Farmeroo 3rd = 4 Antonio Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Stealthy Blonde | ||
Tue Feb 10 2015 17:13 | 1st = 8 Stealthy Blonde 2nd = 7 Black And Pretty 3rd = 1 Hoover Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Woodlea Beau | ||
Tue Feb 10 2015 17:08 | 1st = 2 Woodlea Beau 2nd = 7 Morethanmeetstheye 3rd = 4 Luksam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 9 Turbo Dawn | ||
Tue Feb 10 2015 17:04 | 1st = 9 Turbo Dawn 2nd = 5 Mighty Conner 3rd = 7 Jay Are Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Zupacharged | ||
Tue Feb 10 2015 17:00 | 1st = 2 Zupacharged 2nd = 9 Red Casino 3rd = 13 Goornong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Zipping Bart | ||
Tue Feb 10 2015 16:57 | 1st = 2 Zipping Bart 2nd = 6 Rum Punch 3rd = 9 Freesia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Kenyatta | ||
Tue Feb 10 2015 16:53 | 1st = 1 Kenyatta 2nd = 2 Speedie Rioli 3rd = 3 Renberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 1 Smack Dab Shannon | ||
Tue Feb 10 2015 16:48 | 1st = 1 Smack Dab Shannon 2nd = 8 Cockys Fancy 3rd = 11 Franco Seville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Soul Breaking | ||
Tue Feb 10 2015 16:44 | 1st = 7 Soul Breaking 2nd = 10 General Grant 3rd = 5 Edmund Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 3 Lifou | ||
Tue Feb 10 2015 16:40 | 1st = 3 Lifou 2nd = 11 Snipped 3rd = 6 Colour Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Gun Mcbain | ||
Tue Feb 10 2015 16:37 | 1st = 3 Gun Mcbain 2nd = 1 Aston Wingard 3rd = 2 Punishment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Fireman Johnny | ||
Tue Feb 10 2015 16:33 | 1st = 2 Fireman Johnny 2nd = 1 Gold Anthem 3rd = 4 Radar Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Lachs Ambition | ||
Tue Feb 10 2015 16:28 | 1st = 7 Lachs Ambition 2nd = 6 Bad Boy Mara 3rd = 1 Glenburn Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Ruby Diamond | ||
Tue Feb 10 2015 16:24 | 1st = 4 Ruby Diamond 2nd = 1 Sochi Torah 3rd = 8 Bella Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 17 Carbon Cut | ||
Tue Feb 10 2015 16:20 | 1st = 17 Carbon Cut 2nd = 3 Henshaw 3rd = 12 Herman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Onus On Me | ||
Tue Feb 10 2015 16:17 | 1st = 3 Onus On Me 2nd = 2 Smooth Destiny 3rd = 7 Liquid Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Banjo Blaze | ||
Tue Feb 10 2015 16:13 | 1st = 4 Banjo Blaze 2nd = 2 Old Man Emu 3rd = 5 Cowrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 7 Glebe Island | ||
Tue Feb 10 2015 16:08 | 1st = 7 Glebe Island 2nd = 1 Elboron 3rd = 8 Illtelyawat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Cosmic Skittle | ||
Tue Feb 10 2015 16:04 | 1st = 3 Cosmic Skittle 2nd = 2 In The Vault 3rd = 1 Pensacola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 10 Bolivian Dash | ||
Tue Feb 10 2015 16:00 | 1st = 10 Bolivian Dash 2nd = 2 Hackman 3rd = 4 The Da |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Bumptious | ||
Tue Feb 10 2015 15:57 | 1st = 2 Bumptious 2nd = 3 Blue Benzol 3rd = 8 Cambridge Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Virginia Rose | ||
Tue Feb 10 2015 15:53 | 1st = 7 Virginia Rose 2nd = 2 Paua Invader 3rd = 6 Beautiful Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Bettor Get Better | ||
Tue Feb 10 2015 15:48 | 1st = 8 Bettor Get Better 2nd = 1 Bronze Ecstasy 3rd = 4 Jester Oh Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Ashby Galo | ||
Tue Feb 10 2015 15:44 | 1st = 4 Ashby Galo 2nd = 2 Tuiaki Bay 3rd = 7 City Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Kiaola | ||
Tue Feb 10 2015 15:40 | 1st = 8 Kiaola 2nd = 7 Shintaro 3rd = 1 Canna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Thrice Penny | ||
Tue Feb 10 2015 15:37 | 1st = 6 Thrice Penny 2nd = 2 Apache Chieftan 3rd = 8 Little Dippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 8 Artsu | ||
Tue Feb 10 2015 15:32 | 1st = 8 Artsu 2nd = 1 Courage Underwater 3rd = 7 Alyeska Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 8 Irish Blue | ||
Tue Feb 10 2015 15:30 | 1st = 8 Irish Blue 2nd = 1 Wunzee 3rd = 4 On The Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Bay Of Sprite | ||
Tue Feb 10 2015 15:29 | 1st = 1 Bay Of Sprite 2nd = 2 Jebrynah Alley 3rd = 5 Jebrynah Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 2 Winarvi | ||
Tue Feb 10 2015 15:25 | 1st = 2 Winarvi 2nd = 9 Lohgairo 3rd = 11 Sheazali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Tutu Bene Lombo | ||
Tue Feb 10 2015 15:20 | 1st = 2 Tutu Bene Lombo 2nd = 4 Lancelot Bromac 3rd = 5 Admiral Bronski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Simpsons Bay | ||
Tue Feb 10 2015 15:17 | 1st = 2 Simpsons Bay 2nd = 4 Crystal Innings 3rd = 1 Bronelly Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Give Me The Night | ||
Tue Feb 10 2015 15:12 | 1st = 8 Give Me The Night 2nd = 11 Set Me Ablaze 3rd = 5 Parnell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Rocky Be Good | ||
Tue Feb 10 2015 15:09 | 1st = 4 Rocky Be Good 2nd = 6 Al Senor 3rd = 1 Praters Problem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Eastern Bloom | ||
Tue Feb 10 2015 15:05 | 1st = 4 Eastern Bloom 2nd = 5 Tortured 3rd = 1 Our Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Princess Zara | ||
Tue Feb 10 2015 15:02 | 1st = 8 Princess Zara 2nd = 4 Nordic Knight 3rd = 3 So Many Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 1 Long Term Fella | ||
Tue Feb 10 2015 14:57 | 1st = 1 Long Term Fella 2nd = 8 Corbin Lee 3rd = 3 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 2 Jinjarango | ||
Tue Feb 10 2015 14:55 | 1st = 2 Jinjarango 2nd = 1 Robbie 3rd = 5 Jessie Surfs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Rylees Roulette | ||
Tue Feb 10 2015 14:54 | 1st = 2 Rylees Roulette 2nd = 8 Angel Moon 3rd = 1 Oskar Da Pooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 2 Golden Shoes | ||
Tue Feb 10 2015 14:50 | 1st = 2 Golden Shoes 2nd = 10 One Imperfection 3rd = 11 Corona Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Corporal Luna | ||
Tue Feb 10 2015 14:45 | 1st = 2 Corporal Luna 2nd = 4 Drifting Away 3rd = 3 Cullens Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 6 Nadastrom | ||
Tue Feb 10 2015 14:42 | 1st = 6 Nadastrom 2nd = 8 Topline Tornado 3rd = 2 Dark Spida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Double Impact | ||
Tue Feb 10 2015 14:37 | 1st = 8 Double Impact 2nd = 3 One Out Of Four 3rd = 12 Midnight Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Birthday Bash | ||
Tue Feb 10 2015 14:34 | 1st = 4 Birthday Bash 2nd = 8 This Time Reba 3rd = 1 Praters Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Net Profit | ||
Tue Feb 10 2015 14:30 | 1st = 8 Net Profit 2nd = 1 Aurelius Hero 3rd = 3 Florever Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 6 Quick Advance | ||
Tue Feb 10 2015 14:27 | 1st = 6 Quick Advance 2nd = 4 Truly Loyal 3rd = 3 King Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 10 Young Rusty | ||
Tue Feb 10 2015 14:22 | 1st = 10 Young Rusty 2nd = 6 Fivestar Wally 3rd = 1 Nicks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 6 What I Like | ||
Tue Feb 10 2015 14:20 | 1st = 6 What I Like 2nd = 9 Cawbourne Witch 3rd = 7 Runaway Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 War Picture | ||
Tue Feb 10 2015 14:19 | 1st = 3 War Picture 2nd = 1 White Heart 3rd = 7 Kings Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 13 Pedestrian | ||
Tue Feb 10 2015 14:15 | 1st = 13 Pedestrian 2nd = 12 Nerio 3rd = 3 Connect Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Chesapeaka Boy | ||
Tue Feb 10 2015 14:10 | 1st = 8 Chesapeaka Boy 2nd = 3 Princess Jessica 3rd = 1 Its Three By Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 One Man Army | ||
Tue Feb 10 2015 14:07 | 1st = 1 One Man Army 2nd = 7 Night Keeper 3rd = 6 Classic Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 2 For The Goodtimes | ||
Tue Feb 10 2015 14:02 | 1st = 2 For The Goodtimes 2nd = 5 Thinking Smart 3rd = 6 Quick Income |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Apatite | ||
Tue Feb 10 2015 13:59 | 1st = 3 Apatite 2nd = 5 Winning Nova 3rd = 1 Majestic Seine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Lunar De Hero | ||
Tue Feb 10 2015 13:55 | 1st = 4 Lunar De Hero 2nd = 8 Chase The Rose 3rd = 5 Lyrical Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Despicable Craig | ||
Tue Feb 10 2015 13:52 | 1st = 8 Despicable Craig 2nd = 4 Whispering Ash 3rd = 7 Outside In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 3 Dreamy Nukes | ||
Tue Feb 10 2015 13:47 | 1st = 3 Dreamy Nukes 2nd = 5 Shantung 3rd = 6 Pass It To Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Homebush Howard | ||
Tue Feb 10 2015 13:45 | 1st = 8 Homebush Howard 2nd = 5 Jinja Loch 3rd = 6 Lagoon Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Black Cobia | ||
Tue Feb 10 2015 13:44 | 1st = 4 Black Cobia 2nd = 6 Sketchy Aimy 3rd = 8 Rocky Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 6 Aussie Gem | ||
Tue Feb 10 2015 13:40 | 1st = 6 Aussie Gem 2nd = 2 Kapooka 3rd = 11 Our Compass Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Wirra Storm | ||
Tue Feb 10 2015 13:35 | 1st = 3 Wirra Storm 2nd = 7 Have A Bacardi 3rd = 4 Ironbark Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Codex | ||
Tue Feb 10 2015 13:32 | 1st = 7 Codex 2nd = 8 Classic Judd 3rd = 1 Narco Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 7 Booster | ||
Tue Feb 10 2015 13:27 | 1st = 7 Booster 2nd = 5 Kezzas Lass 3rd = 10 Percius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Wenerex | ||
Tue Feb 10 2015 13:24 | 1st = 3 Wenerex 2nd = 7 Design Boy 3rd = 2 Fear The Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Bailbonds | ||
Tue Feb 10 2015 13:20 | 1st = 1 Bailbonds 2nd = 4 Monarchs Reign 3rd = 12 Victory Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Despicable Todd | ||
Tue Feb 10 2015 13:17 | 1st = 1 Despicable Todd 2nd = 8 Scooters Capable 3rd = 4 Double Bogey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Rosie Orourke | ||
Tue Feb 10 2015 13:12 | 1st = 1 Rosie Orourke 2nd = 5 Ride On A Rainbow 3rd = 7 Jacks A Smarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 3 Fresco Star | ||
Tue Feb 10 2015 13:10 | 1st = 3 Fresco Star 2nd = 4 Archi Bale 3rd = 5 Opawa Rapid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Chloe Benz | ||
Tue Feb 10 2015 13:07 | 1st = 2 Chloe Benz 2nd = 1 Kasey Duk 3rd = 3 Gee Maa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Tarma Lass | ||
Tue Feb 10 2015 13:02 | 1st = 3 Tarma Lass 2nd = 1 Knead The Dough 3rd = 4 Ive Got You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Hokuri Railrida | ||
Tue Feb 10 2015 12:55 | 1st = 5 Hokuri Railrida 2nd = 12 Macy Blue Chip 3rd = 8 Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Busted Flat | ||
Tue Feb 10 2015 12:52 | 1st = 5 Busted Flat 2nd = 7 Magic It Up 3rd = 9 Im In Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Big Reel | ||
Tue Feb 10 2015 12:45 | 1st = 4 Big Reel 2nd = 3 Aldos Gold 3rd = 6 Our Delphia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Ive Got Class | ||
Tue Feb 10 2015 12:42 | 1st = 5 Ive Got Class 2nd = 2 Jazaans Boy 3rd = 7 Bearville Azza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Speedy Swede | ||
Tue Feb 10 2015 12:37 | 1st = 8 Speedy Swede 2nd = 2 Fancy Kiwi 3rd = 7 Star Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 3 Sixty Plus | ||
Tue Feb 10 2015 12:22 | 1st = 3 Sixty Plus 2nd = 15 Moa Bones 3rd = 1 Springfield Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Country Crossing | ||
Tue Feb 10 2015 12:07 | 1st = 6 Country Crossing 2nd = 8 Willis 3rd = 1 Opawa Grunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 3 The Charging Moa | ||
Tue Feb 10 2015 11:52 | 1st = 3 The Charging Moa 2nd = 2 Northview Dave 3rd = 4 Roxy Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 5 No Leaf Clover | ||
Tue Feb 10 2015 11:37 | 1st = 5 No Leaf Clover 2nd = 4 Homebush Errol 3rd = 6 Opawa Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 6 Hope And Pray | ||
Tue Feb 10 2015 11:22 | 1st = 6 Hope And Pray 2nd = 10 Odriscoll 3rd = 1 Celeste Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 8 Hello Blondie | ||
Tue Feb 10 2015 11:07 | 1st = 8 Hello Blondie 2nd = 2 Jasper Haka 3rd = 7 Waimak Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Cawbourne Danial | ||
Tue Feb 10 2015 10:47 | 1st = 4 Cawbourne Danial 2nd = 1 John Dory 3rd = 8 Homebush Gru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Millies Boy | ||
Tue Feb 10 2015 10:27 | 1st = 5 Millies Boy 2nd = 4 Gossip Queen 3rd = 8 Zulu Mercedes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Backchat Harry | ||
Tue Feb 10 2015 10:07 | 1st = 1 Backchat Harry 2nd = 6 Wrinkles 3rd = 5 Boltin Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Erupting | ||
Tue Feb 10 2015 0:17 | 1st = 2 Erupting 2nd = 1 High Babe 3rd = 9 Indian Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Brakani | ||
Tue Feb 10 2015 0:02 | 1st = 7 Brakani 2nd = 2 Odds And Ends 3rd = 5 Spot On Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Full Of Beans | ||
Sat Jan 10 2015 23:52 | 1st = 1 Full Of Beans 2nd = 3 All Strung Out 3rd = 4 Deputy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 2 All In The Grin | ||
Sat Jan 10 2015 23:40 | 1st = 2 All In The Grin 2nd = 1 Jet Engine 3rd = 8 Bedford Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Takahashi | ||
Sat Jan 10 2015 23:32 | 1st = 2 Takahashi 2nd = 1 Ash Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 4 Red Hot Major | ||
Sat Jan 10 2015 23:12 | 1st = 4 Red Hot Major 2nd = 10 The Revolution 3rd = 9 All Aussie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Gone To Heaven | ||
Sat Jan 10 2015 23:07 | 1st = 5 Gone To Heaven 2nd = 2 You Can Dream 3rd = 1 Love Of Lauryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 6 Just Julia | ||
Sat Jan 10 2015 23:02 | 1st = 6 Just Julia 2nd = 2 Lady Royal Sue 3rd = 1 Benazir Bhutto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Fourth Choice | ||
Sat Jan 10 2015 23:00 | 1st = 7 Fourth Choice 2nd = 1 Be Two Bomber 3rd = 8 Rashad Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 1 Caledonian Breeze | ||
Sat Jan 10 2015 22:55 | 1st = 1 Caledonian Breeze 2nd = 8 Menames Daboss 3rd = 5 Mike Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Assertive Bella | ||
Sat Jan 10 2015 22:52 | 1st = 4 Assertive Bella 2nd = 6 Tee Brady 3rd = 3 Fantastic Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 7 Uppy Son | ||
Sat Jan 10 2015 22:47 | 1st = 7 Uppy Son 2nd = 1 Fumanchu 3rd = 10 Reuben Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Jess Fantasy | ||
Sat Jan 10 2015 22:45 | 1st = 2 Jess Fantasy 2nd = 7 Celtic Coin 3rd = 1 Mo Zam Zeke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Polly Bale | ||
Sat Jan 10 2015 22:42 | 1st = 5 Polly Bale 2nd = 3 Ima Screw Loose 3rd = 6 Fleetwood Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Calla Blackie | ||
Sat Jan 10 2015 22:39 | 1st = 2 Calla Blackie 2nd = 5 Monsignor Ace 3rd = 8 Seismic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Swede Dreams [se] | ||
Sat Jan 10 2015 22:37 | 1st = 5 Swede Dreams [se] 2nd = 12 Goldstar Invasion 3rd = 2 Capitol Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Whittaker | ||
Sat Jan 10 2015 22:35 | 1st = 1 Whittaker 2nd = 6 Dyna Nico 3rd = 3 Are Jip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 7 Amarula | ||
Sat Jan 10 2015 22:30 | 1st = 7 Amarula 2nd = 9 Desert Flyer 3rd = 4 Casa Fundada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 My Mate Cobber | ||
Sat Jan 10 2015 22:27 | 1st = 1 My Mate Cobber 2nd = 6 Ritza Liam 3rd = 2 Politician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 7 Glenferrie Rustler | ||
Sat Jan 10 2015 22:22 | 1st = 7 Glenferrie Rustler 2nd = 6 Norms Spirit 3rd = 3 Heza Showman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Alexs Entity | ||
Sat Jan 10 2015 22:20 | 1st = 8 Alexs Entity 2nd = 1 Allen Icarus 3rd = 2 Crackerjack Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Oakey Park | ||
Sat Jan 10 2015 22:17 | 1st = 8 Oakey Park 2nd = 7 Wattos Chase 3rd = 2 Peejay Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 10 Estilo | ||
Sat Jan 10 2015 22:15 | 1st = 10 Estilo 2nd = 4 Black N Bettor 3rd = 1 Bartel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Kerrigan Bale | ||
Sat Jan 10 2015 22:12 | 1st = 8 Kerrigan Bale 2nd = 5 Dragon Emgrand 3rd = 3 Dyna Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Three Over Three | ||
Sat Jan 10 2015 22:08 | 1st = 2 Three Over Three 2nd = 7 Kynuna Boo 3rd = 5 Itsnewstome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Hugh Hefner | ||
Sat Jan 10 2015 22:07 | 1st = 7 Hugh Hefner 2nd = 2 Stout 3rd = 10 Forty Seven Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Romeos Comet | ||
Sat Jan 10 2015 22:05 | 1st = 5 Romeos Comet 2nd = 1 Soviet Missile 3rd = 2 Tarks Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Black Steel | ||
Sat Jan 10 2015 22:02 | 1st = 8 Black Steel 2nd = 3 Mr Elegant 3rd = 1 Pay Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 12 Frances Annie | ||
Sat Jan 10 2015 22:00 | 1st = 12 Frances Annie 2nd = 4 Dora Pepperell 3rd = 1 Bacardi Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Cornelius Fudge | ||
Sat Jan 10 2015 21:58 | 1st = 8 Cornelius Fudge 2nd = 7 Dyna Fulcrum 3rd = 5 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 1 Honey Toast | ||
Sat Jan 10 2015 21:55 | 1st = 1 Honey Toast 2nd = 7 Deep Heat 3rd = 6 Tisani Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Jingjing | ||
Sat Jan 10 2015 21:53 | 1st = 1 Jingjing 2nd = 6 Springvale Harry 3rd = 5 Ibrox Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Nico Serrano | ||
Sat Jan 10 2015 21:50 | 1st = 7 Nico Serrano 2nd = 9 Lombo Scrutinizer 3rd = 6 Dicky Dewar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Shoulders | ||
Sat Jan 10 2015 21:47 | 1st = 6 Shoulders 2nd = 7 Dyna Double One 3rd = 2 Oakvale Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Blazin N Cullen | ||
Sat Jan 10 2015 21:42 | 1st = 6 Blazin N Cullen 2nd = 5 Monifieth 3rd = 11 Ultimate Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Marcus Joe | ||
Sat Jan 10 2015 21:40 | 1st = 8 Marcus Joe 2nd = 2 Quantum Bale 3rd = 1 Lektra Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 3 Earl Harbour | ||
Sat Jan 10 2015 21:39 | 1st = 3 Earl Harbour 2nd = 6 Enjoy A Coldie 3rd = 4 Earl Or Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 That One | ||
Sat Jan 10 2015 21:37 | 1st = 6 That One 2nd = 8 Spring Charlie 3rd = 1 Freddie Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Majestic Major | ||
Sat Jan 10 2015 21:35 | 1st = 2 Majestic Major 2nd = 6 Forever Gold 3rd = 1 Drunken Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Rising Flood | ||
Sat Jan 10 2015 21:32 | 1st = 6 Rising Flood 2nd = 1 Avenger Icon 3rd = 2 Ibrox Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Death Defying | ||
Sat Jan 10 2015 21:30 | 1st = 4 Death Defying 2nd = 12 Monorail 3rd = 6 Bellmac Kody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Space Star | ||
Sat Jan 10 2015 21:28 | 1st = 8 Space Star 2nd = 4 Big Kat 3rd = 6 Serena Nimbus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Ponderosa Su | ||
Sat Jan 10 2015 21:26 | 1st = 5 Ponderosa Su 2nd = 8 Madam Misty 3rd = 7 Mystery Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 12 Guaranteed | ||
Sat Jan 10 2015 21:23 | 1st = 12 Guaranteed 2nd = 10 Flaming Flutter 3rd = 11 Steam Washed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Repayments | ||
Sat Jan 10 2015 21:22 | 1st = 6 Repayments 2nd = 1 Black Ranger 3rd = 2 Red Light Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 9 Sweet Cracker | ||
Sat Jan 10 2015 21:20 | 1st = 9 Sweet Cracker 2nd = 1 Bulldogs Pride 3rd = 3 Son Of Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Quarrel Bale | ||
Sat Jan 10 2015 21:18 | 1st = 4 Quarrel Bale 2nd = 2 Wind Whistler 3rd = 1 Zell Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Marlisa | ||
Sat Jan 10 2015 21:15 | 1st = 2 Marlisa 2nd = 3 Pilgrims Prince 3rd = 8 Bull Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Im The Agent | ||
Sat Jan 10 2015 21:13 | 1st = 8 Im The Agent 2nd = 10 Lettuceriprita 3rd = 9 Mister Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Overlap | ||
Sat Jan 10 2015 21:08 | 1st = 3 Overlap 2nd = 12 Major Lefty 3rd = 10 Our Pacquiao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Wild Fire | ||
Sat Jan 10 2015 21:05 | 1st = 2 Wild Fire 2nd = 1 Seven Jacks 3rd = 7 Dana Kis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Your Excused | ||
Sat Jan 10 2015 21:04 | 1st = 4 Your Excused 2nd = 1 Gotta Xcellerate 3rd = 5 Classy Cougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Bush Courage | ||
Sat Jan 10 2015 21:02 | 1st = 3 Bush Courage 2nd = 1 Hot Gold 3rd = 5 Why Not Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 4 Morton Plains | ||
Sat Jan 10 2015 21:00 | 1st = 4 Morton Plains 2nd = 7 Justbritell 3rd = 1 Bisping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Ride The Rails | ||
Sat Jan 10 2015 20:58 | 1st = 2 Ride The Rails 2nd = 7 Waymores Blues 3rd = 8 Lillycette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 10 Robbiewillmakeit | ||
Sat Jan 10 2015 20:57 | 1st = 10 Robbiewillmakeit 2nd = 11 The Puritan 3rd = 7 Saint Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Maarek | ||
Sat Jan 10 2015 20:54 | 1st = 3 Maarek 2nd = 2 Millwood Chloe 3rd = 1 Sheza Party Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Lil Bit Sparky | ||
Sat Jan 10 2015 20:54 | 1st = 3 Lil Bit Sparky 2nd = 8 All You Can 3rd = 1 Prince Polo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 11 My Field Marshal | ||
Sat Jan 10 2015 20:50 | 1st = 11 My Field Marshal 2nd = 6 Mister Brazil 3rd = 12 Spare Me Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Spring Leaf | ||
Sat Jan 10 2015 20:48 | 1st = 1 Spring Leaf 2nd = 5 My Boy Snoop 3rd = 7 Winsome Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Jody Fly | ||
Sat Jan 10 2015 20:45 | 1st = 4 Jody Fly 2nd = 3 Monaco Icon 3rd = 1 Gunner Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Blazing Terror | ||
Sat Jan 10 2015 20:43 | 1st = 9 Blazing Terror 2nd = 3 Karinya Hando 3rd = 2 Long Road To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Zelemar Zone | ||
Sat Jan 10 2015 20:42 | 1st = 1 Zelemar Zone 2nd = 2 Lollie Livewire 3rd = 4 Ester Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 12 Vivid Imagination | ||
Sat Jan 10 2015 20:40 | 1st = 12 Vivid Imagination 2nd = 7 Fibro 3rd = 8 Spinthesony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 2 Persistent Threat | ||
Sat Jan 10 2015 20:38 | 1st = 2 Persistent Threat 2nd = 5 October Brown 3rd = 6 Forever Remembered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Opec Bale | ||
Sat Jan 10 2015 20:37 | 1st = 5 Opec Bale 2nd = 1 Lites And Sirens 3rd = 3 Becci Leone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Master Roster | ||
Sat Jan 10 2015 20:35 | 1st = 1 Master Roster 2nd = 2 Big Tee Onyx 3rd = 7 Billys Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Bago Kysam | ||
Sat Jan 10 2015 20:32 | 1st = 2 Bago Kysam 2nd = 5 Pocahontas 3rd = 6 Astound Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 Keayang Active | ||
Sat Jan 10 2015 20:32 | 1st = 4 Keayang Active 2nd = 5 Berisari 3rd = 8 Desdon Murruffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Starc | ||
Sat Jan 10 2015 20:30 | 1st = 2 Starc 2nd = 3 Pumped Up Zarr 3rd = 4 Zipping Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 9 Famousforeverannie | ||
Sat Jan 10 2015 20:28 | 1st = 9 Famousforeverannie 2nd = 6 Cobla Stuie 3rd = 4 Lively Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 4 Shalo | ||
Sat Jan 10 2015 20:27 | 1st = 4 Shalo 2nd = 12 Power Punch 3rd = 8 Already Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Marble Gem | ||
Sat Jan 10 2015 20:26 | 1st = 8 Marble Gem 2nd = 3 Trickster Lumik 3rd = 6 Taras Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Juan Diego | ||
Sat Jan 10 2015 20:23 | 1st = 6 Juan Diego 2nd = 2 Quicker Than Al 3rd = 7 Bomber Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Rejuvenation | ||
Sat Jan 10 2015 20:22 | 1st = 7 Rejuvenation 2nd = 9 Neville Vaughan 3rd = 4 Me An Kel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Trip To Cairns | ||
Sat Jan 10 2015 20:20 | 1st = 1 Trip To Cairns 2nd = 5 Vernon Bale 3rd = 6 Chrichton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Shannonsablast | ||
Sat Jan 10 2015 20:15 | 1st = 8 Shannonsablast 2nd = 5 Lumos 3rd = 9 The Empires Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Make A Fifty | ||
Sat Jan 10 2015 20:14 | 1st = 8 Make A Fifty 2nd = 6 Fear Za Oyster 3rd = 2 Lagoon Eastwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Bettor Draw | ||
Sat Jan 10 2015 20:10 | 1st = 5 Bettor Draw 2nd = 6 Majestic Mach 3rd = 10 Ezi Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 6 Fleeting Glance | ||
Sat Jan 10 2015 20:10 | 1st = 6 Fleeting Glance 2nd = 7 Mr Momont 3rd = 9 Astrapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Coolabah Jet | ||
Sat Jan 10 2015 20:08 | 1st = 4 Coolabah Jet 2nd = 1 Ollie Bale 3rd = 2 Buckle Up Mason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Just Like Tina | ||
Sat Jan 10 2015 20:07 | 1st = 5 Just Like Tina 2nd = 1 Reality Ghost 3rd = 7 Spiral Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 Itisgolden | ||
Sat Jan 10 2015 20:03 | 1st = 1 Itisgolden 2nd = 5 Montana Shadow 3rd = 9 Huntforjereme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Grand Intention | ||
Sat Jan 10 2015 20:01 | 1st = 4 Grand Intention 2nd = 1 Smiley Sam 3rd = 6 Dundee Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 American Spirit | ||
Sat Jan 10 2015 20:00 | 1st = 6 American Spirit 2nd = 3 Jais Luck 3rd = 8 Pocillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Berry Blitz | ||
Sat Jan 10 2015 19:58 | 1st = 7 Berry Blitz 2nd = 6 Cambridge Prince 3rd = 8 Acola Rosebud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 Armagedon Flame | ||
Sat Jan 10 2015 19:57 | 1st = 7 Armagedon Flame 2nd = 2 Kinsella 3rd = 4 Charli Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Lorella Fire | ||
Sat Jan 10 2015 19:54 | 1st = 1 Lorella Fire 2nd = 4 Mamzelle Penny 3rd = 5 Missy Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Kamwood Dawn | ||
Sat Jan 10 2015 19:53 | 1st = 3 Kamwood Dawn 2nd = 1 Hey Hardy 3rd = 8 Apocalypse Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 9 Angel Moon | ||
Sat Jan 10 2015 19:51 | 1st = 9 Angel Moon 2nd = 2 Tayto 3rd = 1 Earning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 1 Full Clip | ||
Sat Jan 10 2015 19:50 | 1st = 1 Full Clip 2nd = 3 Wink And A Nod 3rd = 8 Sheza Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Maximum Lil | ||
Sat Jan 10 2015 19:47 | 1st = 5 Maximum Lil 2nd = 8 Cosmic Angel 3rd = 2 Samus Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 4 Big Chance | ||
Sat Jan 10 2015 19:45 | 1st = 4 Big Chance 2nd = 5 Group Hug 3rd = 3 Warrego Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Zipping Casper | ||
Sat Jan 10 2015 19:39 | 1st = 3 Zipping Casper 2nd = 7 Stinga Rebel 3rd = 6 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Our Mega Dream | ||
Sat Jan 10 2015 19:37 | 1st = 4 Our Mega Dream 2nd = 7 Pegleg Webb 3rd = 10 Magical Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 4 Cyclone Lilly | ||
Sat Jan 10 2015 19:35 | 1st = 4 Cyclone Lilly 2nd = 7 All Primed Up 3rd = 3 Chavinca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Spring Grace | ||
Sat Jan 10 2015 19:35 | 1st = 4 Spring Grace 2nd = 3 Dyna Brainiac 3rd = 2 Bronco De Jurer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Len And Carol | ||
Sat Jan 10 2015 19:34 | 1st = 2 Len And Carol 2nd = 3 Mango Crush 3rd = 6 Foxzami Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Apatite | ||
Sat Jan 10 2015 19:31 | 1st = 1 Apatite 2nd = 8 Good Bye Joan 3rd = 6 White Marlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 7 Chesney | ||
Sat Jan 10 2015 19:30 | 1st = 7 Chesney 2nd = 5 Pacific Abbey 3rd = 2 Elite Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Dyna Villa | ||
Sat Jan 10 2015 19:28 | 1st = 4 Dyna Villa 2nd = 2 Zipping Tarn 3rd = 3 Fernando Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 4 Tiny Tinker | ||
Sat Jan 10 2015 19:27 | 1st = 4 Tiny Tinker 2nd = 2 Rhiannon Shannon 3rd = 8 Artsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Thinkhesaurus | ||
Sat Jan 10 2015 19:25 | 1st = 3 Thinkhesaurus 2nd = 1 Golden Trinkets 3rd = 8 Ziggies Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Tammy Baxter | ||
Sat Jan 10 2015 19:21 | 1st = 8 Tammy Baxter 2nd = 1 Dream It 3rd = 2 Dyna Lemmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 C C Chevron | ||
Sat Jan 10 2015 19:20 | 1st = 9 C C Chevron 2nd = 1 Jilliby Royal 3rd = 4 Whats Emma Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Pyromania | ||
Sat Jan 10 2015 19:18 | 1st = 1 Pyromania 2nd = 9 Gazer Bale 3rd = 6 Demolition Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Cool Trade | ||
Sat Jan 10 2015 19:15 | 1st = 7 Cool Trade 2nd = 1 Shining Knight 3rd = 9 Soldiers Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Miss Jazam | ||
Sat Jan 10 2015 19:14 | 1st = 8 Miss Jazam 2nd = 5 Ruby Diamond 3rd = 1 Senor Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Sweet Molly Oshea | ||
Sat Jan 10 2015 19:10 | 1st = 8 Sweet Molly Oshea 2nd = 6 Pas Ultimate Delight 3rd = 4 Blackberry Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Kar Blu | ||
Sat Jan 10 2015 19:08 | 1st = 7 Kar Blu 2nd = 2 Sketchy Shaz 3rd = 1 Kawati Kyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 10 Sell In May | ||
Sat Jan 10 2015 19:05 | 1st = 10 Sell In May 2nd = 7 Todabar 3rd = 1 Commandperformance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Mafuta Vautin | ||
Sat Jan 10 2015 19:05 | 1st = 1 Mafuta Vautin 2nd = 8 Paint The Hammer 3rd = 3 Our Guggenheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Margins | ||
Sat Jan 10 2015 19:02 | 1st = 5 Margins 2nd = 4 Pedros Twist 3rd = 6 Penn Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 1 Motu Miss Lilli | ||
Sat Jan 10 2015 19:00 | 1st = 1 Motu Miss Lilli 2nd = 6 Tiz A Smokey 3rd = 2 Miss Fidelity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 9 Exotic Guy | ||
Sat Jan 10 2015 18:57 | 1st = 9 Exotic Guy 2nd = 8 Blackwarrior 3rd = 2 Fear No Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 1 Thunder Express | ||
Sat Jan 10 2015 18:55 | 1st = 1 Thunder Express 2nd = 3 Rock City 3rd = 8 Special Ken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Herbie Valley | ||
Sat Jan 10 2015 18:54 | 1st = 8 Herbie Valley 2nd = 7 Denali Royale 3rd = 1 Midnight Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 5 Cantbuybetter | ||
Sat Jan 10 2015 18:50 | 1st = 5 Cantbuybetter 2nd = 2 Winner Wimmer 3rd = 9 Red Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Moss Win Queen | ||
Sat Jan 10 2015 18:48 | 1st = 8 Moss Win Queen 2nd = 6 Kahuna West 3rd = 5 Ring Tail Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Albert Jaccka | ||
Sat Jan 10 2015 18:45 | 1st = 3 Albert Jaccka 2nd = 4 Paleface Jasper 3rd = 6 Onedin Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Alta Jerome | ||
Sat Jan 10 2015 18:40 | 1st = 4 Alta Jerome 2nd = 2 Dealer 3rd = 6 Elrama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Kilcolegan Cross | ||
Sat Jan 10 2015 18:38 | 1st = 5 Kilcolegan Cross 2nd = 2 Ryan Brook 3rd = 7 Alouette Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 5 Dawn Approach | ||
Sat Jan 10 2015 18:35 | 1st = 5 Dawn Approach 2nd = 9 Proceedwithcaution 3rd = 8 Flytego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Cosmic Gee Gee | ||
Sat Jan 10 2015 18:32 | 1st = 3 Cosmic Gee Gee 2nd = 1 Blue Air 3rd = 7 Guss Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 My Man Dan | ||
Sat Jan 10 2015 18:30 | 1st = 3 My Man Dan 2nd = 5 Rakarebel 3rd = 11 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 9 Cavallino Rampante | ||
Sat Jan 10 2015 18:25 | 1st = 9 Cavallino Rampante 2nd = 6 Black Burberry 3rd = 2 Dublin Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 11 Vanderley | ||
Sat Jan 10 2015 18:25 | 1st = 11 Vanderley 2nd = 4 Snack Beast 3rd = 7 Cashwrangs Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Mott Haven | ||
Sat Jan 10 2015 18:22 | 1st = 2 Mott Haven 2nd = 6 Ate Grand Kids 3rd = 7 Iona Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Freds A Safari | ||
Sat Jan 10 2015 18:20 | 1st = 5 Freds A Safari 2nd = 1 Glenferrie Affair 3rd = 7 Nelson County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 4 Gannochy | ||
Sat Jan 10 2015 18:17 | 1st = 4 Gannochy 2nd = 8 Im Outta Here 3rd = 1 Vain Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Iam Mr Brightside | ||
Sat Jan 10 2015 18:15 | 1st = 6 Iam Mr Brightside 2nd = 3 El Fuego 3rd = 7 Ive Gottalife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 13 Bold Navigator | ||
Sat Jan 10 2015 18:10 | 1st = 13 Bold Navigator 2nd = 6 Burmese Ruby 3rd = 10 Triple Jeopardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Special Senor | ||
Sat Jan 10 2015 18:08 | 1st = 6 Special Senor 2nd = 5 Parisian Diva 3rd = 1 La Spiritosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 1 Telmemore | ||
Sat Jan 10 2015 18:05 | 1st = 1 Telmemore 2nd = 5 Outback Carlson 3rd = 11 True Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Master Tron | ||
Sat Jan 10 2015 18:03 | 1st = 4 Master Tron 2nd = 2 Black To Front 3rd = 3 Roxys A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Kirov Boy | ||
Sat Jan 10 2015 18:00 | 1st = 1 Kirov Boy 2nd = 6 Dragonlead 3rd = 8 Pants On Friar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 7 Counter Spin | ||
Sat Jan 10 2015 17:55 | 1st = 7 Counter Spin 2nd = 6 Sava Nugget 3rd = 4 The Ten Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Typhoon Charles | ||
Sat Jan 10 2015 17:53 | 1st = 1 Typhoon Charles 2nd = 2 Erica Enlim 3rd = 7 Bobby In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 13 Real Time | ||
Sat Jan 10 2015 17:50 | 1st = 13 Real Time 2nd = 2 Architect 3rd = 7 Siegfried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 6 Unfaithfully | ||
Sat Jan 10 2015 17:47 | 1st = 6 Unfaithfully 2nd = 1 Frisky Albert 3rd = 4 King Dejour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 16 Convincible | ||
Sat Jan 10 2015 17:45 | 1st = 16 Convincible 2nd = 15 Samartested 3rd = 3 Search Squad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Blue Westmead | ||
Sat Jan 10 2015 17:43 | 1st = 1 Blue Westmead 2nd = 4 Midnight Ride 3rd = 3 Zany Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 12 You Are Golden | ||
Sat Jan 10 2015 17:40 | 1st = 12 You Are Golden 2nd = 5 Sanosuke 3rd = 8 Uratta Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 5 Our Two Bobs Worth | ||
Sat Jan 10 2015 17:37 | 1st = 5 Our Two Bobs Worth 2nd = 1 Silver Gimlet 3rd = 8 Wild Capers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Andos Lady | ||
Sat Jan 10 2015 17:35 | 1st = 4 Andos Lady 2nd = 1 Darcy Doo 3rd = 3 Nippers Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 1 Great Esteem | ||
Sat Jan 10 2015 17:30 | 1st = 1 Great Esteem 2nd = 2 Unique 3rd = 7 Sasenkile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 3 More Impact | ||
Sat Jan 10 2015 17:25 | 1st = 3 More Impact 2nd = 7 Royaltown Road 3rd = 11 Ogrady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 Mr Mankini | ||
Sat Jan 10 2015 17:20 | 1st = 7 Mr Mankini 2nd = 3 Belle La Vie 3rd = 2 Klondike King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 6 - 8 Tennavous | ||
Sat Jan 10 2015 17:17 | 1st = 8 Tennavous 2nd = 9 Beauzel 3rd = 6 Some Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 3 Spurtonic | ||
Sat Jan 10 2015 17:15 | 1st = 3 Spurtonic 2nd = 2 Strawberry Boy 3rd = 9 The Bowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 7 It And A Bit | ||
Sat Jan 10 2015 17:10 | 1st = 7 It And A Bit 2nd = 8 Our Paradigm 3rd = 4 Flow Meter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Breathe Free | ||
Sat Jan 10 2015 17:08 | 1st = 2 Breathe Free 2nd = 3 Chettalli 3rd = 7 Oro Bello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 5 The Quarterback | ||
Sat Jan 10 2015 17:05 | 1st = 5 The Quarterback 2nd = 8 Sumakaray 3rd = 2 Hard Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 13 Sadhika | ||
Sat Jan 10 2015 17:00 | 1st = 13 Sadhika 2nd = 11 Sashay 3rd = 12 Ammirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 10 Warringah Blues | ||
Sat Jan 10 2015 16:57 | 1st = 10 Warringah Blues 2nd = 11 Mystery Glow 3rd = 2 Blazing Ammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 6 Blood Orange | ||
Sat Jan 10 2015 16:55 | 1st = 6 Blood Orange 2nd = 10 Make Mine Brandy 3rd = 1 Shadow Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 7 Inside Job | ||
Sat Jan 10 2015 16:50 | 1st = 7 Inside Job 2nd = 5 Nuclear Class 3rd = 3 Thermal Current |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 10 Roman Secret | ||
Sat Jan 10 2015 16:45 | 1st = 10 Roman Secret 2nd = 1 Melbourne Billy 3rd = 3 Bernin Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 7 Chantski | ||
Sat Jan 10 2015 16:40 | 1st = 7 Chantski 2nd = 1 London Line 3rd = 3 George N Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 5 - 12 Harada Tat Tat | ||
Sat Jan 10 2015 16:37 | 1st = 12 Harada Tat Tat 2nd = 9 Star For Sharyn 3rd = 3 Seaza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 8 Rock Out | ||
Sat Jan 10 2015 16:35 | 1st = 8 Rock Out 2nd = 10 Secretmensbusiness 3rd = 5 Dignitary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 9 - 9 Feroz | ||
Sat Jan 10 2015 16:34 | 1st = 9 Feroz 2nd = 4 Postboy 3rd = 10 The Bachelor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 2 Jacquinot Bay | ||
Sat Jan 10 2015 16:30 | 1st = 2 Jacquinot Bay 2nd = 1 Akzar 3rd = 6 Mighty Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Le Chef | ||
Sat Jan 10 2015 16:25 | 1st = 3 Le Chef 2nd = 15 Pepperano 3rd = 8 Single Gaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 11 - 3 Overtheriver | ||
Sat Jan 10 2015 16:20 | 1st = 3 Overtheriver 2nd = 1 Im Maveric 3rd = 4 Glade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 10 Magnajoy | ||
Sat Jan 10 2015 16:18 | 1st = 10 Magnajoy 2nd = 2 Meteor Storm 3rd = 1 Savanero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 3 Eco Park | ||
Sat Jan 10 2015 16:16 | 1st = 3 Eco Park 2nd = 1 War Gun 3rd = 5 Kentucky Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 7 Lonhreign | ||
Sat Jan 10 2015 16:14 | 1st = 7 Lonhreign 2nd = 10 Danes Edge 3rd = 11 Redesdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 8 Diametric | ||
Sat Jan 10 2015 16:10 | 1st = 8 Diametric 2nd = 5 The Alfonso 3rd = 7 Sense Of Occasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 7 Elisaro | ||
Sat Jan 10 2015 16:05 | 1st = 7 Elisaro 2nd = 10 Nador 3rd = 5 Sleep Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Madassa | ||
Sat Jan 10 2015 16:00 | 1st = 2 Madassa 2nd = 6 Stocks 3rd = 4 Helms Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 9 Mighty Solomon | ||
Sat Jan 10 2015 15:59 | 1st = 9 Mighty Solomon 2nd = 3 Iamishwara 3rd = 5 Breaking Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 4 - 6 Miss Caitlyn | ||
Sat Jan 10 2015 15:57 | 1st = 6 Miss Caitlyn 2nd = 3 Keep It Danish 3rd = 5 Waikiki Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 10 Turning Tables | ||
Sat Jan 10 2015 15:55 | 1st = 10 Turning Tables 2nd = 6 Go Girlfriend 3rd = 5 Six Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 5 Specter | ||
Sat Jan 10 2015 15:50 | 1st = 5 Specter 2nd = 4 Gracious Prospect 3rd = 17 Live For Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 10 - 2 Killa Question | ||
Sat Jan 10 2015 15:46 | 1st = 2 Killa Question 2nd = 5 Cinderella 3rd = 1 Dowra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Kings Tariff | ||
Sat Jan 10 2015 15:44 | 1st = 4 Kings Tariff 2nd = 7 Visual Image 3rd = 2 Rocco In The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Deiheros | ||
Sat Jan 10 2015 15:40 | 1st = 2 Deiheros 2nd = 3 Testashadow 3rd = 13 Echo Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 4 Cranky Dancer | ||
Sat Jan 10 2015 15:37 | 1st = 4 Cranky Dancer 2nd = 1 Tudor Royal 3rd = 6 Quickwittedcharlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 7 Raggerty | ||
Sat Jan 10 2015 15:35 | 1st = 7 Raggerty 2nd = 4 Electric Charge 3rd = 5 Iceconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 7 Il Mio Destino | ||
Sat Jan 10 2015 15:30 | 1st = 7 Il Mio Destino 2nd = 3 Oh My Papa 3rd = 5 Miss Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 8 Vodnik | ||
Sat Jan 10 2015 15:25 | 1st = 8 Vodnik 2nd = 3 Star Formation 3rd = 1 Supercoach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 3 - 7 Kestera Star | ||
Sat Jan 10 2015 15:22 | 1st = 7 Kestera Star 2nd = 1 Rocky Elmano 3rd = 2 Atlantean Souls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Alabama Missile | ||
Sat Jan 10 2015 15:20 | 1st = 1 Alabama Missile 2nd = 2 Duble Barrel Daisy 3rd = 6 Brinkley Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 4 Charlestown | ||
Sat Jan 10 2015 15:17 | 1st = 4 Charlestown 2nd = 2 Miss Foxwood 3rd = 7 Magic Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 5 Bold Reality | ||
Sat Jan 10 2015 15:15 | 1st = 5 Bold Reality 2nd = 4 Twomenanahorse 3rd = 7 Tracktorque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 4 Turnitaround | ||
Sat Jan 10 2015 15:10 | 1st = 4 Turnitaround 2nd = 3 Churchills Wit 3rd = 8 Houdini The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 9 - 1 Scapolo | ||
Sat Jan 10 2015 15:06 | 1st = 1 Scapolo 2nd = 7 Flash Hapi 3rd = 6 Tacticall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 3 Riva Romantica | ||
Sat Jan 10 2015 15:05 | 1st = 3 Riva Romantica 2nd = 1 Bernindi 3rd = 8 Eightyeight Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 9 Straturbo | ||
Sat Jan 10 2015 15:00 | 1st = 9 Straturbo 2nd = 3 Happy Galaxy 3rd = 5 Missy Longstocking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 5 Sing For The Sun | ||
Sat Jan 10 2015 14:57 | 1st = 5 Sing For The Sun 2nd = 2 Chipandchase 3rd = 3 Jimmy Hoffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 2 My Lesson | ||
Sat Jan 10 2015 14:55 | 1st = 2 My Lesson 2nd = 7 Euchre Star 3rd = 1 Merlins Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 1 Timeless Prince | ||
Sat Jan 10 2015 14:50 | 1st = 1 Timeless Prince 2nd = 7 Smart Moochi 3rd = 6 Chestnut Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 5 Storm Crazy | ||
Sat Jan 10 2015 14:45 | 1st = 5 Storm Crazy 2nd = 7 Nickiera 3rd = 4 Tough Taimz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 2 - 7 Playmate | ||
Sat Jan 10 2015 14:43 | 1st = 7 Playmate 2nd = 8 Rock Right On 3rd = 5 Carry Me Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Mister Rockstar | ||
Sat Jan 10 2015 14:41 | 1st = 1 Mister Rockstar 2nd = 3 Nordic Eclipse 3rd = 2 Captain Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 3 Just The Tip | ||
Sat Jan 10 2015 14:40 | 1st = 3 Just The Tip 2nd = 6 Maygrove 3rd = 10 King Kamada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 4 Monte Ainslie | ||
Sat Jan 10 2015 14:37 | 1st = 4 Monte Ainslie 2nd = 2 Verguenza 3rd = 5 Aunt Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 3 Boundary | ||
Sat Jan 10 2015 14:33 | 1st = 3 Boundary 2nd = 6 Wedding 3rd = 4 Mossbeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 8 - 9 Red Ripper | ||
Sat Jan 10 2015 14:31 | 1st = 9 Red Ripper 2nd = 1 El Chico 3rd = 6 Duffers Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 4 Bee Plus | ||
Sat Jan 10 2015 14:29 | 1st = 4 Bee Plus 2nd = 8 Settle The Future 3rd = 7 Ashtomina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Endless Shadow | ||
Sat Jan 10 2015 14:25 | 1st = 7 Endless Shadow 2nd = 5 Anna Lizzie 3rd = 1 Champagne Cath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 3 Allez Eagle | ||
Sat Jan 10 2015 14:22 | 1st = 3 Allez Eagle 2nd = 4 Agent Ziva 3rd = 6 Fiftyshadesofgrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 9 Baby Dont Cry | ||
Sat Jan 10 2015 14:20 | 1st = 9 Baby Dont Cry 2nd = 2 Aurelius Hero 3rd = 12 Orange River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Kaepernick | ||
Sat Jan 10 2015 14:15 | 1st = 4 Kaepernick 2nd = 3 Meursault 3rd = 1 Inznout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Brookton Ice | ||
Sat Jan 10 2015 14:10 | 1st = 7 Brookton Ice 2nd = 8 Dunsinane 3rd = 12 Larebil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 1 - 9 Light N Ready | ||
Sat Jan 10 2015 14:08 | 1st = 9 Light N Ready 2nd = 6 Little Hulla 3rd = 5 Seektowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Manhattan Blues | ||
Sat Jan 10 2015 14:05 | 1st = 3 Manhattan Blues 2nd = 2 Karlovasi 3rd = 4 Comprende |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 2 Smarts Encosta | ||
Sat Jan 10 2015 14:02 | 1st = 2 Smarts Encosta 2nd = 6 Abbey Road 3rd = 1 Cuzzie Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 2 Hercegovka | ||
Sat Jan 10 2015 14:00 | 1st = 2 Hercegovka 2nd = 11 Wild Hostess 3rd = 8 Southern Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 5 You Think So | ||
Sat Jan 10 2015 13:55 | 1st = 5 You Think So 2nd = 4 Tanby 3rd = 1 Tuscan Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 7 - 1 Cheese Maker | ||
Sat Jan 10 2015 13:51 | 1st = 1 Cheese Maker 2nd = 3 Pretty Good Excuse 3rd = 8 Otto The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 8 Unsinkable | ||
Sat Jan 10 2015 13:50 | 1st = 8 Unsinkable 2nd = 4 Lady Fleetfoot 3rd = 2 More Than Fabulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Tinto | ||
Sat Jan 10 2015 13:45 | 1st = 1 Tinto 2nd = 5 Our Boy Nicholas 3rd = 7 Off The Rails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 12 Maid Of Steel | ||
Sat Jan 10 2015 13:42 | 1st = 12 Maid Of Steel 2nd = 9 Galaktika 3rd = 11 Hunapo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 4 Blue Jangles | ||
Sat Jan 10 2015 13:40 | 1st = 4 Blue Jangles 2nd = 7 Fashion News 3rd = 10 Magic Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 6 Flamboyant Lass | ||
Sat Jan 10 2015 13:35 | 1st = 6 Flamboyant Lass 2nd = 1 Counterattack 3rd = 5 Stravigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 5 Bellariat | ||
Sat Jan 10 2015 13:30 | 1st = 5 Bellariat 2nd = 2 Emmas Pocket 3rd = 4 Mistress Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Infinite Energy | ||
Sat Jan 10 2015 13:26 | 1st = 3 Infinite Energy 2nd = 6 Creance 3rd = 4 Kosciuszkos Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 10 Carlow | ||
Sat Jan 10 2015 13:25 | 1st = 10 Carlow 2nd = 4 Silk Chardonnay 3rd = 12 Southern Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 5 Rimu | ||
Sat Jan 10 2015 13:22 | 1st = 5 Rimu 2nd = 10 Bonee Tess 3rd = 2 Leanadas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 6 Arena Rock | ||
Sat Jan 10 2015 13:18 | 1st = 6 Arena Rock 2nd = 2 Every Faith 3rd = 7 Shadow Of The Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 6 - 9 Fille Du Roi | ||
Sat Jan 10 2015 13:16 | 1st = 9 Fille Du Roi 2nd = 6 Steelfix 3rd = 3 Lifes In A Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 17 Elle Lou | ||
Sat Jan 10 2015 13:10 | 1st = 17 Elle Lou 2nd = 4 Eljetem 3rd = 15 Sagatona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 5 Shelford | ||
Sat Jan 10 2015 13:07 | 1st = 5 Shelford 2nd = 2 Flower Bomb 3rd = 4 Rollout The Carpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 8 Lashkaal | ||
Sat Jan 10 2015 13:05 | 1st = 8 Lashkaal 2nd = 3 Bohumil 3rd = 6 Mystical Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 3 Shes Clean | ||
Sat Jan 10 2015 13:00 | 1st = 3 Shes Clean 2nd = 7 Boomwaa 3rd = 2 Pythagorean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 5 Mato Grosso | ||
Sat Jan 10 2015 12:55 | 1st = 5 Mato Grosso 2nd = 9 Gustavo 3rd = 7 Arizona Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 Siliqua | ||
Sat Jan 10 2015 12:55 | 1st = 6 Siliqua 2nd = 4 Jobiwood 3rd = 1 Board Director |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Ample On Offa | ||
Sat Jan 10 2015 12:51 | 1st = 3 Ample On Offa 2nd = 4 Chu Chu Charlie 3rd = 5 Selante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 2 Nicof | ||
Sat Jan 10 2015 12:47 | 1st = 2 Nicof 2nd = 6 Spirit Of An Angel 3rd = 1 Fiscal Policy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Ragazzo Del Corsa | ||
Sat Jan 10 2015 12:43 | 1st = 2 Ragazzo Del Corsa 2nd = 9 Helsingor 3rd = 11 Make Her Own Whey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 5 - 9 The Hand Of Faith | ||
Sat Jan 10 2015 12:40 | 1st = 9 The Hand Of Faith 2nd = 1 Werio 3rd = 3 Right Royal Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 4 Pacific Choice | ||
Sat Jan 10 2015 12:30 | 1st = 4 Pacific Choice 2nd = 6 Merckx 3rd = 7 Cherry Vain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 5 Tequila Sunrise | ||
Sat Jan 10 2015 12:18 | 1st = 5 Tequila Sunrise 2nd = 3 Freelinks 3rd = 2 Alaghera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 7 Art Of Defence | ||
Sat Jan 10 2015 12:12 | 1st = 7 Art Of Defence 2nd = 5 The Powerful Nomad 3rd = 4 Spooky Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 4 - 12 Gold Allure | ||
Sat Jan 10 2015 12:05 | 1st = 12 Gold Allure 2nd = 1 Born Happy 3rd = 4 Elusive Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 10 Bella Court | ||
Sat Jan 10 2015 11:55 | 1st = 10 Bella Court 2nd = 11 Odianne 3rd = 7 Reminisce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 3 Mcgovern | ||
Sat Jan 10 2015 11:37 | 1st = 3 Mcgovern 2nd = 8 Citroness 3rd = 4 Punton Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 3 - 9 Gilt | ||
Sat Jan 10 2015 11:30 | 1st = 9 Gilt 2nd = 8 Treat Me 3rd = 6 Jafa Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 5 Delveen | ||
Sat Jan 10 2015 11:20 | 1st = 5 Delveen 2nd = 1 Graphic 3rd = 7 Back In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 2 - 7 Cupcake | ||
Sat Jan 10 2015 10:55 | 1st = 7 Cupcake 2nd = 5 Shes Riveting 3rd = 1 Clareville Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 10 Puntinato | ||
Sat Jan 10 2015 10:45 | 1st = 10 Puntinato 2nd = 3 Mackas Back 3rd = 1 Dufellforte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 6 Vincent Street | ||
Sat Jan 10 2015 10:33 | 1st = 6 Vincent Street 2nd = 4 Irish Encore 3rd = 7 Dr Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kumara Race 1 - 3 Don Gallardo | ||
Sat Jan 10 2015 10:20 | 1st = 3 Don Gallardo 2nd = 8 Perfectly Red 3rd = 10 Zentangle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 1 Mcqueen | ||
Sat Jan 10 2015 10:10 | 1st = 1 Mcqueen 2nd = 2 Saint Emilion 3rd = 5 Dartmoor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Jill Haig | ||
Sat Jan 10 2015 1:47 | 1st = 4 Jill Haig 2nd = 8 West On Abba 3rd = 2 Homeward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 3 Major Reality | ||
Sat Jan 10 2015 1:35 | 1st = 3 Major Reality 2nd = 6 Soho New York 3rd = 1 La Mia Juliette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Catalyst | ||
Sat Jan 10 2015 1:27 | 1st = 5 Catalyst 2nd = 8 Another Lurk 3rd = 6 Yoyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Harriet Elisabeth | ||
Sat Jan 10 2015 1:10 | 1st = 4 Harriet Elisabeth 2nd = 6 Hoylakes Firstlady 3rd = 8 Shes So Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Westeros | ||
Sat Jan 10 2015 1:02 | 1st = 5 Westeros 2nd = 7 Ruble Monelli 3rd = 8 Miss Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 El Grand Seal | ||
Sat Jan 10 2015 0:47 | 1st = 8 El Grand Seal 2nd = 4 Sadies Guess 3rd = 5 Luba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Dilinger Dreaming | ||
Sat Jan 10 2015 0:40 | 1st = 9 Dilinger Dreaming 2nd = 8 Authorized 3rd = 11 Westernator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Shekel Monelli | ||
Sat Jan 10 2015 0:27 | 1st = 3 Shekel Monelli 2nd = 8 Passionate Pedro 3rd = 4 Real Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 David Hercules | ||
Sat Jan 10 2015 0:05 | 1st = 3 David Hercules 2nd = 4 Northview Punter 3rd = 1 Copagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Sialia | ||
Sat Jan 10 2015 0:02 | 1st = 1 Sialia 2nd = 2 Golden Gossip 3rd = 5 Majestic Gem |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000