Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 3 Captain Proud | ||
Sat Dec 10 2016 23:50 | 1st = 3 Captain Proud 2nd = 7 Blacknsweet Adda 3rd = 8 Bettor As 4th = 4 Paid Twice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Whos Got Blue | ||
Sat Dec 10 2016 23:47 | 1st = 8 Whos Got Blue 2nd = 5 Silver Pierre 3rd = 1 Oakland Raider 4th = 3 Shell Shocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Whos Got Snoop | ||
Sat Dec 10 2016 23:27 | 1st = 2 Whos Got Snoop 2nd = 4 Dandalup Doll 3rd = 8 Penny Monelli 4th = 7 West On Dossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 4 Padabing Stride | ||
Sat Dec 10 2016 23:20 | 1st = 4 Padabing Stride 2nd = 1 Mexicano 3rd = 6 Shes Turbo Charged 4th = 8 Borntobeanartist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Behind The Mask | ||
Sat Dec 10 2016 23:12 | 1st = 2 Behind The Mask 2nd = 7 Dusty Roy 3rd = 8 Dundee Cobra 4th = 1 Joffas Oldboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Times Square | ||
Sat Dec 10 2016 23:04 | 1st = 8 Times Square 2nd = 1 Whos Got Bams 3rd = 3 Hes So Good 4th = 4 Sausage Sizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 8 Ultimate Major | ||
Sat Dec 10 2016 22:55 | 1st = 8 Ultimate Major 2nd = 7 Sky Art 3rd = 11 Waltzing With Cullen 4th = 4 Major Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Allen Dynamo | ||
Sat Dec 10 2016 22:52 | 1st = 2 Allen Dynamo 2nd = 1 Made First 3rd = 8 Fizzy Bale 4th = 6 Dyna Zeek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Olivia Benson | ||
Sat Dec 10 2016 22:49 | 1st = 3 Olivia Benson 2nd = 6 Teddy Monelli 3rd = 2 Big And Fast 4th = 4 Velucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Franco Storm | ||
Sat Dec 10 2016 22:44 | 1st = 6 Franco Storm 2nd = 4 Barbiethebeachgirl 3rd = 7 Im Major Harry 4th = 1 Hes My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Long Spring Neck | ||
Sat Dec 10 2016 22:42 | 1st = 7 Long Spring Neck 2nd = 2 Tahiti Pearl 3rd = 1 Adrians Gold 4th = 5 Winsome Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Charlaval | ||
Sat Dec 10 2016 22:37 | 1st = 2 Charlaval 2nd = 1 Polished Rocks 3rd = 11 Tenacious One 4th = 3 Montana Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Dyna Maddie | ||
Sat Dec 10 2016 22:35 | 1st = 7 Dyna Maddie 2nd = 6 Paua To Avoid 3rd = 2 Brilliant Shot 4th = 1 Myrniong Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Oyster Stride | ||
Sat Dec 10 2016 22:30 | 1st = 2 Oyster Stride 2nd = 1 Bellas Jet 3rd = 5 Jumping Jolt 4th = 4 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Single Sticka | ||
Sat Dec 10 2016 22:27 | 1st = 3 Single Sticka 2nd = 2 Classy Diamond 3rd = 1 West On Sally 4th = 5 Tronnie Oldfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 4 All About Pink | ||
Sat Dec 10 2016 22:22 | 1st = 4 All About Pink 2nd = 5 Rabchenko 3rd = 1 Bush Chook 4th = 2 Disturbia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Wamogo | ||
Sat Dec 10 2016 22:19 | 1st = 1 Wamogo 2nd = 10 Make A Million 3rd = 8 Wyembah Charlie 4th = 6 Lutiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Heza Magic Man | ||
Sat Dec 10 2016 22:15 | 1st = 4 Heza Magic Man 2nd = 1 Mr Chaplin 3rd = 3 Gazengiggle 4th = 6 The Unexpected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Flawless Bling | ||
Sat Dec 10 2016 22:12 | 1st = 3 Flawless Bling 2nd = 1 Mako 3rd = 5 Cosmic Coaster 4th = 6 Jarbass Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Pumpniron | ||
Sat Dec 10 2016 22:10 | 1st = 4 Pumpniron 2nd = 9 Moonlight Cruiser 3rd = 5 Mi Pete 4th = 1 Miss Rosie Aqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 9 Never Die | ||
Sat Dec 10 2016 22:07 | 1st = 9 Never Die 2nd = 2 Maywyns Best 3rd = 1 Yankee Strutter 4th = 7 Northern Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Aristotle Bale | ||
Sat Dec 10 2016 22:05 | 1st = 2 Aristotle Bale 2nd = 8 Amity Monelli 3rd = 3 Arctic Posh 4th = 6 Miss Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Magical Bazz | ||
Sat Dec 10 2016 22:03 | 1st = 4 Magical Bazz 2nd = 3 Mayorofshinetown 3rd = 1 Oceans Predator 4th = 6 Emmanuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 3 Battle Born | ||
Sat Dec 10 2016 22:00 | 1st = 3 Battle Born 2nd = 2 Mar Nien 3rd = 8 Last Flight In 4th = 4 Djibouti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Royal Turbo | ||
Sat Dec 10 2016 21:57 | 1st = 5 Royal Turbo 2nd = 6 Bessy Boo 3rd = 2 Nangar Bear 4th = 1 Takedown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Rompers Monarchy | ||
Sat Dec 10 2016 21:52 | 1st = 4 Rompers Monarchy 2nd = 10 Mistercool Sea Eyre 3rd = 3 Idle Lea 4th = 8 Bad Habbott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 2 Washington Express | ||
Sat Dec 10 2016 21:50 | 1st = 2 Washington Express 2nd = 1 Lucky Drew 3rd = 4 Racy Lacy 4th = 9 Red West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Diego Bale | ||
Sat Dec 10 2016 21:49 | 1st = 4 Diego Bale 2nd = 3 Tedesco 3rd = 6 Demon Bale 4th = 2 Marley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Northkape | ||
Sat Dec 10 2016 21:45 | 1st = 9 Northkape 2nd = 6 Thumbtacks 3rd = 8 Starvasive 4th = 4 Gee Whizzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 9 Mister Resister | ||
Sat Dec 10 2016 21:43 | 1st = 9 Mister Resister 2nd = 2 Lookatmekymay 3rd = 1 A Complicated Lady 4th = 8 Our Chittybangbang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Itsallaboutlu | ||
Sat Dec 10 2016 21:40 | 1st = 1 Itsallaboutlu 2nd = 4 Vader 3rd = 8 East Emperor 4th = 7 Another Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Clocks Ticking | ||
Sat Dec 10 2016 21:37 | 1st = 2 Clocks Ticking 2nd = 1 Mister Twister 3rd = 5 Ritza Rossi 4th = 3 Explosive Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Gracie Taljuice | ||
Sat Dec 10 2016 21:36 | 1st = 8 Gracie Taljuice 2nd = 3 Elite Bobby 3rd = 2 Sir Rogue Jasper 4th = 10 Cmon Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Tree Climber Liv | ||
Sat Dec 10 2016 21:34 | 1st = 3 Tree Climber Liv 2nd = 8 Tai Chi Mini 3rd = 1 Brandeen Bayley 4th = 9 Shanks Very Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 9 Major Secret | ||
Sat Dec 10 2016 21:32 | 1st = 9 Major Secret 2nd = 8 Kotare Roland 3rd = 1 Metro Mike 4th = 4 Messini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Amigo | ||
Sat Dec 10 2016 21:29 | 1st = 4 Amigo 2nd = 5 Mepunga Laser 3rd = 8 Resident Djay 4th = 1 Dyna Dalma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Whata Challenge | ||
Sat Dec 10 2016 21:29 | 1st = 3 Whata Challenge 2nd = 2 Eastbro Paddy 3rd = 8 Livingston Bay 4th = 4 Live Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 11 - 2 Lucky Chap | ||
Sat Dec 10 2016 21:26 | 1st = 2 Lucky Chap 2nd = 6 Nollo Prosequi 3rd = 7 Malo 4th = 1 Zatanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 3 Touch of Success | ||
Sat Dec 10 2016 21:24 | 1st = 3 Touch of Success 2nd = 8 Questionable Gesture 3rd = 9 Eric James 4th = 5 Living Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Our White Knight | ||
Sat Dec 10 2016 21:20 | 1st = 6 Our White Knight 2nd = 7 Composed 3rd = 5 Blazing Terror 4th = 2 Empty Envelope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Ring The Bell | ||
Sat Dec 10 2016 21:18 | 1st = 2 Ring The Bell 3rd = 7 Gunnadoo Cove 4th = 8 Lovelace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Melissas Pride | ||
Sat Dec 10 2016 21:18 | 1st = 6 Melissas Pride 3rd = 7 Gunnadoo Cove 4th = 8 Lovelace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 7 Twentyeightblack | ||
Sat Dec 10 2016 21:15 | 1st = 7 Twentyeightblack 2nd = 1 Tatibye 3rd = 10 Paternity Suit 4th = 4 Jakes Sportwriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Starzzz Of Icon | ||
Sat Dec 10 2016 21:13 | 1st = 6 Starzzz Of Icon 2nd = 7 Our Diamond Editon 3rd = 8 The Sweetest Angel 4th = 3 Lady Royal Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Dr Gammiris | ||
Sat Dec 10 2016 21:13 | 1st = 1 Dr Gammiris 2nd = 3 Suzie 3rd = 2 Tilly Court 4th = 6 Daintree King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Indrik | ||
Sat Dec 10 2016 21:10 | 1st = 1 Indrik 2nd = 5 Effortless Power 3rd = 2 Traceys Star 4th = 4 Kaptan Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Cheers Bryan | ||
Sat Dec 10 2016 21:10 | 1st = 7 Cheers Bryan 2nd = 6 Spritely Manner 3rd = 9 Sublime Sull 4th = 1 Appetizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Steel The Best | ||
Sat Dec 10 2016 21:07 | 1st = 4 Steel The Best 2nd = 2 Mysterize 3rd = 6 Snoop Junior 4th = 7 Mystery Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 9 Colonel Brook | ||
Sat Dec 10 2016 21:05 | 1st = 9 Colonel Brook 2nd = 11 Dark Falcon 3rd = 1 Cocofollownoone 4th = 5 Guna Rocktillyoudrop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Quoted Dynasty | ||
Sat Dec 10 2016 21:04 | 1st = 1 Quoted Dynasty 2nd = 7 Coreys Magic 3rd = 8 Notorious Thief 4th = 3 Total Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 7 Vanderley | ||
Sat Dec 10 2016 21:00 | 1st = 7 Vanderley 2nd = 5 Ascot Encounter 3rd = 6 Saxon Warrior 4th = 1 Citysneak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Better Call Sloy | ||
Sat Dec 10 2016 20:58 | 1st = 7 Better Call Sloy 2nd = 3 Brad Hill Billy 3rd = 8 Wicked Warrior 4th = 5 Nacho Nellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Itz Risky Business | ||
Sat Dec 10 2016 20:57 | 1st = 1 Itz Risky Business 2nd = 7 Billy Walker 3rd = 3 Audaz Bonita 4th = 5 Validated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 7 Mint Burst | ||
Sat Dec 10 2016 20:55 | 1st = 7 Mint Burst 2nd = 1 Cookie Rose 3rd = 8 Shot To Glory 4th = 2 Zuletta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 With A Promise | ||
Sat Dec 10 2016 20:55 | 1st = 4 With A Promise 2nd = 3 Live Fast 3rd = 5 Lady Mercury 4th = 1 Johnny Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Fredys Flash | ||
Sat Dec 10 2016 20:52 | 1st = 3 Fredys Flash 2nd = 7 Bonnie Brae Kaos 3rd = 8 Reco Marlow 4th = 2 Crystal Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Cyclone Kate | ||
Sat Dec 10 2016 20:50 | 1st = 8 Cyclone Kate 2nd = 6 Millwood Liberty 3rd = 2 Verdot 4th = 5 Tact Hayleys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Silverali | ||
Sat Dec 10 2016 20:47 | 1st = 1 Silverali 2nd = 4 Linco Bale 3rd = 7 Chrichton Bale 4th = 6 Celestial Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 11 Jestpatim | ||
Sat Dec 10 2016 20:45 | 1st = 11 Jestpatim 2nd = 6 Vacallo 3rd = 2 Oneofus 4th = 8 Terrorize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Iam Mr Brightside | ||
Sat Dec 10 2016 20:42 | 1st = 1 Iam Mr Brightside 2nd = 2 Avonnova 3rd = 3 Alleluia 4th = 5 Karloo Kix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 5 Jay Tee Pee | ||
Sat Dec 10 2016 20:42 | 1st = 5 Jay Tee Pee 2nd = 1 One Great Place 3rd = 8 Souths Mick 4th = 6 Magic Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Big Chicken | ||
Sat Dec 10 2016 20:39 | 1st = 1 Big Chicken 2nd = 9 Gate Blaster 3rd = 4 However Humble 4th = 3 Costin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Hi Tech Fury | ||
Sat Dec 10 2016 20:38 | 1st = 5 Hi Tech Fury 2nd = 6 Robbiewillmakeit 3rd = 7 Warana Court 4th = 8 Artique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Kyls Me Mate | ||
Sat Dec 10 2016 20:35 | 1st = 2 Kyls Me Mate 2nd = 3 Dynamo Magic 3rd = 7 Aston Lydia 4th = 8 Dr Luvdisc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Stratum Magic | ||
Sat Dec 10 2016 20:35 | 1st = 3 Stratum Magic 2nd = 4 Watch Me Blush 3rd = 5 Jamaican Rain 4th = 7 Rayhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Maximum Entropy | ||
Sat Dec 10 2016 20:32 | 1st = 8 Maximum Entropy 2nd = 7 Raglan Gun 3rd = 5 Gillieston Marlo 4th = 4 Total Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 4 Lord Liam | ||
Sat Dec 10 2016 20:30 | 1st = 4 Lord Liam 2nd = 3 Uncas 3rd = 6 El Paco 4th = 1 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 All A Blaze | ||
Sat Dec 10 2016 20:28 | 1st = 6 All A Blaze 2nd = 10 Jewel Fantasy 3rd = 8 Gold Vein 4th = 1 Cheese Ya Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Majestic Grin | ||
Sat Dec 10 2016 20:27 | 1st = 2 Majestic Grin 2nd = 3 Kreuzas Shadow 3rd = 9 Abstract Fella 4th = 7 Eastbro Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Got A Motor | ||
Sat Dec 10 2016 20:25 | 1st = 8 Got A Motor 2nd = 6 Tough Love 3rd = 3 My Boy Rylan 4th = 7 Rockys Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Stellar Knight | ||
Sat Dec 10 2016 20:25 | 1st = 1 Stellar Knight 2nd = 6 Rosies Tiara 3rd = 7 Red Beach 4th = 5 Deus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Centrico | ||
Sat Dec 10 2016 20:22 | 1st = 2 Centrico 2nd = 9 Superbly 3rd = 4 Queen Audrey 4th = 5 Body And Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 9 Kotare Kasai | ||
Sat Dec 10 2016 20:20 | 1st = 9 Kotare Kasai 2nd = 3 Forbidden Town 3rd = 8 Valla Swan 4th = 6 Classy Banyula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Clancys Fobwatch | ||
Sat Dec 10 2016 20:18 | 1st = 5 Clancys Fobwatch 2nd = 6 Lombo Kotakinabalu 3rd = 2 Monifieth 4th = 3 Bettor Bet Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Lorian Aditi | ||
Sat Dec 10 2016 20:18 | 1st = 2 Lorian Aditi 2nd = 4 This Time Maddie 3rd = 7 Corys Diamond 4th = 1 Snow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 12 Candlelight Star | ||
Sat Dec 10 2016 20:15 | 1st = 12 Candlelight Star 2nd = 10 Baraki Beats 3rd = 8 Red Publisher 4th = 7 Chinetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Wot Price Flash | ||
Sat Dec 10 2016 20:15 | 1st = 1 Wot Price Flash 2nd = 2 Dr Harlee 3rd = 5 Louie Neveelk 4th = 3 Stunning Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Rich Tom | ||
Sat Dec 10 2016 20:12 | 1st = 5 Rich Tom 2nd = 1 Hansome Catch 3rd = 3 Five Saints 4th = 2 Grin Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Firebby | ||
Sat Dec 10 2016 20:10 | 1st = 6 Firebby 2nd = 12 Cherish The Moment 3rd = 9 Georgia Grace 4th = 11 Get In The Groove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Sams Cam | ||
Sat Dec 10 2016 20:08 | 1st = 2 Sams Cam 2nd = 3 Bettor Atom 3rd = 5 No Fixed Address 4th = 9 Mabrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Daithy Allen | ||
Sat Dec 10 2016 20:08 | 1st = 3 Daithy Allen 2nd = 8 Lorenzo Blue 3rd = 6 Billys Bake 4th = 10 Allen Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 5 Ripping Yarn | ||
Sat Dec 10 2016 20:05 | 1st = 5 Ripping Yarn 2nd = 3 Lets Go Macca 3rd = 1 High Success 4th = 6 Greystat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Vince Fawn | ||
Sat Dec 10 2016 20:03 | 1st = 5 Vince Fawn 2nd = 3 Starzsa Light 3rd = 8 Bulkender 4th = 2 Smoke Da Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 3 Getthenet | ||
Sat Dec 10 2016 20:03 | 1st = 3 Getthenet 2nd = 5 Nail It 3rd = 1 It Is Alexsjasi 4th = 2 Tenno Sho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Dark Smiffy | ||
Sat Dec 10 2016 20:00 | 1st = 3 Dark Smiffy 2nd = 7 Aleeah Jet 3rd = 2 Get Shorty 4th = 6 Gotcha Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Dont Plead Guilty | ||
Sat Dec 10 2016 20:00 | 1st = 3 Dont Plead Guilty 2nd = 6 Panda Eyes 3rd = 4 Time For Dancing 4th = 1 Big Quid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Runway Idole | ||
Sat Dec 10 2016 19:57 | 1st = 1 Runway Idole 2nd = 2 Vintage Rox 3rd = 7 Aisle Tifi 4th = 4 Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Angel Of The City | ||
Sat Dec 10 2016 19:56 | 1st = 8 Angel Of The City 2nd = 9 Cryptic Chance 3rd = 6 Lifes Tough 4th = 5 Amusing Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Mcneo | ||
Sat Dec 10 2016 19:54 | 1st = 7 Mcneo 2nd = 2 Irish Moment 3rd = 8 Ivanka Rose 4th = 5 Emily As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Expressionist | ||
Sat Dec 10 2016 19:53 | 1st = 7 Expressionist 2nd = 8 Coldplay Road 3rd = 6 Popfromthebeach 4th = 4 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Black Vieri | ||
Sat Dec 10 2016 19:51 | 1st = 8 Black Vieri 2nd = 6 Our Cobber 3rd = 4 Shakey Breaky 4th = 1 Goodwil Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Reigning Thunder | ||
Sat Dec 10 2016 19:50 | 1st = 2 Reigning Thunder 2nd = 7 Thin Disguise 3rd = 1 Rulers Pride 4th = 4 True Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Set Point | ||
Sat Dec 10 2016 19:47 | 1st = 1 Set Point 2nd = 2 Our Turbo Boy 3rd = 3 Allen Mike 4th = 5 Dyna Zaynabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 5 Ned Pepper | ||
Sat Dec 10 2016 19:46 | 1st = 5 Ned Pepper 2nd = 7 Allbliss 3rd = 2 Takahoa 4th = 4 Holm Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Quite Sunny | ||
Sat Dec 10 2016 19:44 | 1st = 7 Quite Sunny 2nd = 3 Who Said That 3rd = 2 Ding Ying 4th = 9 Token Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Cracka Stride | ||
Sat Dec 10 2016 19:43 | 1st = 3 Cracka Stride 2nd = 1 My Mach Scooter 3rd = 9 Glenferrie Boss 4th = 2 Epaulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 9 Riverleigh Dolly | ||
Sat Dec 10 2016 19:40 | 1st = 9 Riverleigh Dolly 2nd = 6 Sweet Ava 3rd = 7 Kenandi Illusion 4th = 5 Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Kia Ora Koutou | ||
Sat Dec 10 2016 19:40 | 1st = 9 Kia Ora Koutou 2nd = 6 Star Exhibit 3rd = 8 Dark Musket 4th = 2 Kirov Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Not The One | ||
Sat Dec 10 2016 19:38 | 1st = 1 Not The One 2nd = 6 Knights Templar 3rd = 7 Boom Warrior 4th = 8 Maywyns Copy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 5 Star Of Memphis | ||
Sat Dec 10 2016 19:35 | 1st = 5 Star Of Memphis 2nd = 3 Top The Ace 3rd = 4 Peter Perfect 4th = 2 Craving A Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 In The Trolley | ||
Sat Dec 10 2016 19:35 | 1st = 8 In The Trolley 2nd = 5 Totally Fab 3rd = 2 Cement Socks 4th = 3 Tiger Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Uni Student | ||
Sat Dec 10 2016 19:32 | 1st = 2 Uni Student 2nd = 1 Istanbouli 3rd = 3 Canya Bounce 4th = 6 Melan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 4 Washington Square | ||
Sat Dec 10 2016 19:30 | 1st = 4 Washington Square 2nd = 2 Common Approach 3rd = 5 President Grover 4th = 6 Chop It Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Tiny Zesta | ||
Sat Dec 10 2016 19:28 | 1st = 3 Tiny Zesta 2nd = 6 Silver Grace 3rd = 7 Azeem Kaos 4th = 8 Teddy Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Salty Robyn | ||
Sat Dec 10 2016 19:28 | 1st = 3 Salty Robyn 2nd = 4 My Chachingchaching 3rd = 5 El Major 4th = 1 Chantrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Haich Two Mo | ||
Sat Dec 10 2016 19:25 | 1st = 6 Haich Two Mo 2nd = 5 True Dream 3rd = 1 True Danger 4th = 9 Maybee Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Phoenix Star | ||
Sat Dec 10 2016 19:25 | 1st = 4 Phoenix Star 2nd = 3 Nightly Aim 3rd = 8 Claudias Beauty 4th = 6 Press Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Timtams For Bams | ||
Sat Dec 10 2016 19:22 | 1st = 8 Timtams For Bams 2nd = 6 Wighton 3rd = 7 Tiggerlong Nosey 4th = 3 Natures Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Little Ach Cee | ||
Sat Dec 10 2016 19:19 | 1st = 2 Little Ach Cee 2nd = 4 Alota Future 3rd = 6 Avamay 4th = 7 Cigars On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 A Good Chance | ||
Sat Dec 10 2016 19:18 | 1st = 5 A Good Chance 2nd = 12 The Black Assassin 3rd = 6 Glengowan 4th = 3 Remember Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Bay Hero | ||
Sat Dec 10 2016 19:15 | 1st = 3 Bay Hero 2nd = 7 Tune Out 3rd = 8 War Front 4th = 2 La La Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 6 Camroller | ||
Sat Dec 10 2016 19:14 | 1st = 6 Camroller 2nd = 5 Mygirljo 3rd = 1 Lombo Yanky Invada 4th = 2 Maybe Shes Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 7 Lydia Ko | ||
Sat Dec 10 2016 19:14 | 1st = 7 Lydia Ko 2nd = 1 Lorretta Franco 3rd = 5 Toll Gate 4th = 2 Webby Vanderquack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Maverick Thunder | ||
Sat Dec 10 2016 19:12 | 1st = 1 Maverick Thunder 2nd = 2 Elswyk Max 3rd = 8 Corless 4th = 3 Lemon Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Deucestar | ||
Sat Dec 10 2016 19:09 | 1st = 6 Deucestar 2nd = 10 Apollo Thirteen 3rd = 9 Shape Up Mike 4th = 3 Ponderosa Bigz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 6 Gaelic Lass | ||
Sat Dec 10 2016 19:08 | 1st = 6 Gaelic Lass 2nd = 5 Girls Go First 3rd = 2 Truscott Law 4th = 7 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 9 Carlukal | ||
Sat Dec 10 2016 19:07 | 1st = 9 Carlukal 2nd = 2 Exterminator 3rd = 3 Runner Girl 4th = 1 Mana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 2 Preselection | ||
Sat Dec 10 2016 19:05 | 1st = 2 Preselection 2nd = 6 First Affair 3rd = 7 Hay Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 5 Crash Cobra | ||
Sat Dec 10 2016 19:04 | 1st = 5 Crash Cobra 2nd = 4 Something New 3rd = 2 Bera Na Liva 4th = 8 Cosmic Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 8 Mi Bel Fio | ||
Sat Dec 10 2016 19:00 | 1st = 8 Mi Bel Fio 2nd = 6 Tennessee Outlaw 3rd = 4 Moussambani 4th = 7 Captain Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 10 Trevs No Angel | ||
Sat Dec 10 2016 19:00 | 1st = 10 Trevs No Angel 2nd = 6 Always Amy 3rd = 7 Rambo Mick 4th = 9 Controversial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Windy Girl | ||
Sat Dec 10 2016 18:58 | 1st = 2 Windy Girl 2nd = 3 Lika Brewsky 3rd = 8 Bigboys Ya Mate 4th = 1 My Super |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 1 Rhino Buster | ||
Sat Dec 10 2016 18:54 | 1st = 1 Rhino Buster 2nd = 3 He Said She Said 3rd = 2 Cash Machine 4th = 10 Bills Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Johnny Scull | ||
Sat Dec 10 2016 18:52 | 1st = 3 Johnny Scull 2nd = 6 Akina Dee Jay 3rd = 5 Bella Ha Ha 4th = 4 Sharky Army |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Lets Go To Rio | ||
Sat Dec 10 2016 18:50 | 1st = 3 Lets Go To Rio 2nd = 2 Casque 3rd = 8 Perfect Statue 4th = 4 Notable Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Casque | ||
Sat Dec 10 2016 18:50 | 1st = 2 Casque 2nd = 3 Lets Go To Rio 3rd = 8 Perfect Statue 4th = 4 Notable Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 3 Mr Diaz | ||
Sat Dec 10 2016 18:49 | 1st = 3 Mr Diaz 2nd = 8 Brendens Cookie 3rd = 4 Priori 4th = 5 Rapid Trigga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 The Space Invader | ||
Sat Dec 10 2016 18:45 | 1st = 3 The Space Invader 2nd = 4 Iamboogie 3rd = 11 Max Richter 4th = 7 Corey Odonohue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 9 Letspendanitetogetha | ||
Sat Dec 10 2016 18:44 | 1st = 9 Letspendanitetogetha 2nd = 6 Mighty Empire 3rd = 2 Dancing In The Dark 4th = 1 Distinctive Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Cody Shannon | ||
Sat Dec 10 2016 18:42 | 1st = 3 Cody Shannon 2nd = 8 Elect To Go 3rd = 10 Ma Joi 4th = 1 Itsnewstome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Zipper Daisy | ||
Sat Dec 10 2016 18:42 | 1st = 2 Zipper Daisy 2nd = 5 Zipping Biddy 3rd = 9 Arlo Marlo 4th = 6 My Sweet Elli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Biwott | ||
Sat Dec 10 2016 18:39 | 1st = 7 Biwott 2nd = 2 Maywyns Ying 3rd = 1 Ima Cowboy 4th = 5 Blitz em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 4 Black Cougar | ||
Sat Dec 10 2016 18:38 | 1st = 4 Black Cougar 2nd = 5 Selling The Dream 3rd = 3 Miss Condoleezza 4th = 8 Regal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 5 Captains Pick | ||
Sat Dec 10 2016 18:35 | 1st = 5 Captains Pick 2nd = 4 Jakuta 3rd = 3 Ironborn 4th = 11 Northern Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 4 Allstar Sea | ||
Sat Dec 10 2016 18:34 | 1st = 4 Allstar Sea 2nd = 8 Uncle Peter 3rd = 9 Miracle Smile 4th = 7 Wandering Allnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Almani Elite | ||
Sat Dec 10 2016 18:32 | 1st = 6 Almani Elite 2nd = 3 Bills Reflection 3rd = 8 Early Thunder 4th = 7 Big Bad Badge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Mister Brazil | ||
Sat Dec 10 2016 18:28 | 1st = 4 Mister Brazil 2nd = 9 A Passion For Aces 3rd = 8 Macca Kelly 4th = 2 Lexus On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Iona Diesel | ||
Sat Dec 10 2016 18:27 | 1st = 2 Iona Diesel 2nd = 6 Pink Label 3rd = 5 Winsome Toby 4th = 3 Zipping Clancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 5 Malibu Style | ||
Sat Dec 10 2016 18:25 | 1st = 5 Malibu Style 2nd = 7 Potent Secret 3rd = 1 Rebel King 4th = 2 Smoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Asmodeus | ||
Sat Dec 10 2016 18:22 | 1st = 2 Asmodeus 2nd = 7 Our China Miss 3rd = 4 Olivia Mary 4th = 8 Pin Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 5 Zocalos | ||
Sat Dec 10 2016 18:22 | 1st = 5 Zocalos 2nd = 1 King Dejour 3rd = 2 Multizone 4th = 6 Woogie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 9 - 14 Friendly Dragon | ||
Sat Dec 10 2016 18:19 | 1st = 14 Friendly Dragon 2nd = 7 Allknight Saint 3rd = 1 Dances On Stars 4th = 13 Sebrina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Beg Hall | ||
Sat Dec 10 2016 18:17 | 1st = 4 Beg Hall 2nd = 2 Ruthless Success 3rd = 3 Natives Lasting Love 4th = 12 The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 1 Adrian Makfi | ||
Sat Dec 10 2016 18:15 | 1st = 1 Adrian Makfi 2nd = 9 Volksoan 3rd = 5 Poets Prince 4th = 7 Born Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Mighty Nova | ||
Sat Dec 10 2016 18:15 | 1st = 1 Mighty Nova 2nd = 8 Singleton 3rd = 7 Flash Venture 4th = 2 Scars Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Tubs Tiger | ||
Sat Dec 10 2016 18:12 | 1st = 2 Tubs Tiger 2nd = 1 Showtime Sally 3rd = 6 Sunset Believer 4th = 7 Fairy Where |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Stormont Czar | ||
Sat Dec 10 2016 18:10 | 1st = 6 Stormont Czar 2nd = 1 Purple Royale 3rd = 8 Broadway Playboy 4th = 9 The Pacman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 5 Henson Hill | ||
Sat Dec 10 2016 18:09 | 1st = 5 Henson Hill 2nd = 1 By Golly Wally 3rd = 4 Hatfull 4th = 8 Golden Musket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 6 Larebil | ||
Sat Dec 10 2016 18:07 | 1st = 6 Larebil 2nd = 1 Lightning Bell 3rd = 11 Regal Lad 4th = 5 Rosador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 9 Keilor Kimberly | ||
Sat Dec 10 2016 18:04 | 1st = 9 Keilor Kimberly 2nd = 7 Hey Your Lucky 3rd = 1 Percynjack 4th = 6 Chinghi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Hot Fancy | ||
Sat Dec 10 2016 18:04 | 1st = 4 Hot Fancy 2nd = 7 Bula Top Shelf 3rd = 6 Chase The Dream 4th = 8 Dont Knock Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 6 Make My Own Luck | ||
Sat Dec 10 2016 18:00 | 1st = 6 Make My Own Luck 2nd = 3 Hey Doris 3rd = 9 Star Cugat 4th = 1 Andrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Its About Time | ||
Sat Dec 10 2016 17:58 | 1st = 7 Its About Time 2nd = 1 Diamond Flush 3rd = 6 Ima Runaway 4th = 8 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 9 Ozi Choice | ||
Sat Dec 10 2016 17:55 | 1st = 9 Ozi Choice 2nd = 13 Ma Deuce 3rd = 15 Sir Sagamore 4th = 6 Brown Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 3 Thisismylastflight | ||
Sat Dec 10 2016 17:52 | 1st = 3 Thisismylastflight 2nd = 2 Culley Backy 3rd = 9 Kardesler 4th = 4 Hestia Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Wild Angel | ||
Sat Dec 10 2016 17:52 | 1st = 6 Wild Angel 2nd = 8 Conclusive 3rd = 5 Omega Bonner 4th = 2 Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Husvinu | ||
Sat Dec 10 2016 17:49 | 1st = 8 Husvinu 2nd = 4 Cundle Netty 3rd = 1 Brietta 4th = 3 Geale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 3 Ravi | ||
Sat Dec 10 2016 17:48 | 1st = 3 Ravi 2nd = 4 Unequivocal 3rd = 12 Sheiswhatsheis 4th = 7 Love and Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 1 King Kazou | ||
Sat Dec 10 2016 17:46 | 1st = 1 King Kazou 2nd = 4 Douglassed 3rd = 2 Brimarvi Cugat 4th = 3 Edge of Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 3 Vega Magic | ||
Sat Dec 10 2016 17:44 | 1st = 3 Vega Magic 2nd = 5 Chocolate Holic 3rd = 1 First Among Equals 4th = 4 Liten In My Veins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Jekota | ||
Sat Dec 10 2016 17:42 | 1st = 2 Jekota 2nd = 7 The Catholic Girl 3rd = 1 Dane Slugger 4th = 5 Sammy Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 5 Isorich | ||
Sat Dec 10 2016 17:40 | 1st = 5 Isorich 2nd = 9 Quantrill 3rd = 10 Sonic Swish 4th = 8 Noble Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Port Lisa | ||
Sat Dec 10 2016 17:38 | 1st = 2 Port Lisa 2nd = 1 Famous Molly 3rd = 6 Vee Bee Dooley 4th = 7 Loonys Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 4 Carob | ||
Sat Dec 10 2016 17:35 | 1st = 4 Carob 2nd = 3 Henny Shaker 3rd = 2 Dark Shot 4th = 9 Shravan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 9 Heartford | ||
Sat Dec 10 2016 17:32 | 1st = 9 Heartford 2nd = 11 Primed For Destiny 3rd = 2 Nakanai 4th = 4 Moss Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 10 Strategic Demand | ||
Sat Dec 10 2016 17:28 | 1st = 10 Strategic Demand 2nd = 11 Duckworth 3rd = 9 Call Me Curtis 4th = 6 Big Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 6 Going To California | ||
Sat Dec 10 2016 17:23 | 1st = 6 Going To California 2nd = 8 Ranfurly Rulz 3rd = 5 Christopher Banner 4th = 9 Aveross Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 11 Aurum Spirit | ||
Sat Dec 10 2016 17:20 | 1st = 11 Aurum Spirit 2nd = 8 Dodging Bullets 4th = 2 Lucky Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 4 Rothbury | ||
Sat Dec 10 2016 17:16 | 1st = 4 Rothbury 2nd = 1 De La Hoya 3rd = 14 Armageddon On It 4th = 3 Military Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 Harrebs Time | ||
Sat Dec 10 2016 17:16 | 1st = 2 Harrebs Time 2nd = 5 Amadeo 3rd = 4 Aussie Bob 4th = 1 Engine Fifty Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Naughty Nala | ||
Sat Dec 10 2016 17:14 | 1st = 7 Naughty Nala 2nd = 3 Capregas 3rd = 5 Cosmic Copy 4th = 9 My Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 5 Eckstein | ||
Sat Dec 10 2016 17:12 | 1st = 5 Eckstein 2nd = 1 Candika 3rd = 9 Gibraltar Girl 4th = 6 Tiyatrolani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 7 - 9 Miss Farloo | ||
Sat Dec 10 2016 17:08 | 1st = 9 Miss Farloo 2nd = 13 Why Me Lord 3rd = 8 Zaphod 4th = 3 Emerald Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 5 Astronomite | ||
Sat Dec 10 2016 17:04 | 1st = 5 Astronomite 2nd = 2 Django 3rd = 4 Dendee 4th = 6 Bayatorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Terms Of Trade | ||
Sat Dec 10 2016 17:02 | 1st = 6 Terms Of Trade 2nd = 8 Casino Thoughts 3rd = 3 Mishani Gladiator 4th = 2 Fastnet Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 11 Hogmanay | ||
Sat Dec 10 2016 17:00 | 1st = 11 Hogmanay 2nd = 1 Gold Ambition 3rd = 15 King Darci 4th = 2 Classic Uniform |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 7 Rhymes With Orange | ||
Sat Dec 10 2016 16:58 | 1st = 7 Rhymes With Orange 2nd = 3 Ocean Digger 3rd = 1 Fiery Combat 4th = 9 Speedy Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 7 - 3 Jonjonjonny | ||
Sat Dec 10 2016 16:56 | 1st = 3 Jonjonjonny 2nd = 5 Jawsome 3rd = 18 Dragon Artist 4th = 17 Saint Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Classie Brigade | ||
Sat Dec 10 2016 16:53 | 1st = 7 Classie Brigade 2nd = 3 Ears Burning 3rd = 2 Usain Colt 4th = 8 Tangos Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 9 Dane Jester | ||
Sat Dec 10 2016 16:52 | 1st = 9 Dane Jester 2nd = 8 Panch Kalyan 3rd = 2 Jobiwood 4th = 1 Oltre Finito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 9 Via Torrone | ||
Sat Dec 10 2016 16:50 | 1st = 9 Via Torrone 2nd = 6 She Tells Lies 3rd = 3 Cap Bianco 4th = 2 Beaufort Gyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 Cavaloce | ||
Sat Dec 10 2016 16:48 | 1st = 4 Cavaloce 2nd = 7 Lope De Capio 3rd = 9 Mubakkir 4th = 3 Casino Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 3 Jaminzah | ||
Sat Dec 10 2016 16:44 | 1st = 3 Jaminzah 2nd = 4 Stand Alert 3rd = 8 Its Genetic 4th = 9 Lope De Lope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 8 Snoopy | ||
Sat Dec 10 2016 16:40 | 1st = 8 Snoopy 2nd = 4 Rough Justice 3rd = 3 Tashbeeh 4th = 2 Master Of Arts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 12 Columkille | ||
Sat Dec 10 2016 16:36 | 1st = 12 Columkille 2nd = 8 Bergdorf 3rd = 13 Roulette Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 King Kev | ||
Sat Dec 10 2016 16:34 | 1st = 2 King Kev 2nd = 4 More Than Frank 3rd = 1 Whistle Stop 4th = 5 Dash About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 17 In His Stride | ||
Sat Dec 10 2016 16:32 | 1st = 17 In His Stride 2nd = 9 Stella Ombra 3rd = 10 Denarius 4th = 15 Bidii Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 6 - 8 Murdochs Joy | ||
Sat Dec 10 2016 16:28 | 1st = 8 Murdochs Joy 2nd = 7 Moroccan Ruby 3rd = 2 Zarreig 4th = 3 Bank On Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 5 Hey Yo | ||
Sat Dec 10 2016 16:27 | 1st = 5 Hey Yo 2nd = 7 Royal Shine 3rd = 2 Tornado Valley 4th = 6 Aile Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Ragazzo Doro | ||
Sat Dec 10 2016 16:24 | 1st = 1 Ragazzo Doro 2nd = 2 Dragon Commander 3rd = 4 Reef Keeper 4th = 5 Taxagano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Supreme Jet | ||
Sat Dec 10 2016 16:22 | 1st = 4 Supreme Jet 2nd = 9 Lucky Clover 3rd = 2 Meteors Man 4th = 8 Lucifers Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 3 High Midnight | ||
Sat Dec 10 2016 16:20 | 1st = 3 High Midnight 2nd = 11 Reincarnate 3rd = 2 Onemorezeta 4th = 8 Painte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 6 - 2 Alangejack | ||
Sat Dec 10 2016 16:16 | 1st = 2 Alangejack 2nd = 13 Magical Ruby 3rd = 5 Our Dexter 4th = 7 Melomane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 7 Bunny Bad Girl | ||
Sat Dec 10 2016 16:12 | 1st = 7 Bunny Bad Girl 2nd = 5 Menas Choice 3rd = 2 Sonic Bloom 4th = 10 Urubamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 5 Ponzi | ||
Sat Dec 10 2016 16:10 | 1st = 5 Ponzi 2nd = 1 Viscount Lad 3rd = 2 The Big Le Boomski 4th = 8 Star Fest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 11 Woakwine | ||
Sat Dec 10 2016 16:08 | 1st = 11 Woakwine 2nd = 9 Mail It In 3rd = 8 Ustinovs Fury 4th = 5 Magic Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 5 Eleivue | ||
Sat Dec 10 2016 16:04 | 1st = 5 Eleivue 2nd = 4 Dorf Star 3rd = 1 Sir Magic 4th = 6 Hot Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 3 Khaki | ||
Sat Dec 10 2016 16:00 | 1st = 3 Khaki 2nd = 1 Invincible Al 3rd = 10 Oak Door 4th = 6 Ridgway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 4 Wingleow | ||
Sat Dec 10 2016 15:57 | 1st = 4 Wingleow 2nd = 2 Leica Boot 3rd = 1 Jumpity 4th = 9 Snow Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 1 Eja Patron | ||
Sat Dec 10 2016 15:56 | 1st = 1 Eja Patron 2nd = 5 Handlebar Hank 3rd = 7 Bettor Backim 4th = 10 Real South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 1 Arki | ||
Sat Dec 10 2016 15:53 | 1st = 1 Arki 2nd = 5 San Telmo 3rd = 12 Madame De Ban 4th = 14 Adhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 5 - 5 Keep Em Guessin | ||
Sat Dec 10 2016 15:51 | 1st = 5 Keep Em Guessin 2nd = 8 Black Fusion 3rd = 1 Unyielding 4th = 9 Back To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 9 Lob City | ||
Sat Dec 10 2016 15:49 | 1st = 9 Lob City 2nd = 10 Royal Strata 3rd = 4 Art Series 4th = 8 Lithium Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Chilli Con Carne | ||
Sat Dec 10 2016 15:47 | 1st = 6 Chilli Con Carne 2nd = 5 Three Henrys 3rd = 10 Monaco Dream 4th = 7 Bayside Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 14 My Psychiatrist | ||
Sat Dec 10 2016 15:45 | 1st = 14 My Psychiatrist 2nd = 2 Multifacets 3rd = 8 Hunter Jack 4th = 3 Montauk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 5 - 1 Choysa | ||
Sat Dec 10 2016 15:41 | 1st = 1 Choysa 2nd = 4 Transfixed 3rd = 6 Shinady 4th = 7 Benefit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 4 Red Scarlet | ||
Sat Dec 10 2016 15:37 | 1st = 4 Red Scarlet 2nd = 2 Bold And Groovy 3rd = 1 Le Dude 4th = 6 Mutual Benefit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 3 Foxy Walk | ||
Sat Dec 10 2016 15:35 | 1st = 3 Foxy Walk 2nd = 1 Destinys Sister 3rd = 7 Mshindi 4th = 4 Ready Zaim Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Whats In A Name | ||
Sat Dec 10 2016 15:33 | 1st = 1 Whats In A Name 2nd = 10 Almahstique 3rd = 8 Bullitt County 4th = 7 Beluga Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Miami Dade | ||
Sat Dec 10 2016 15:29 | 1st = 4 Miami Dade 2nd = 9 Lani Girl 3rd = 10 Funloving 4th = 6 Zabeelions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Goathland | ||
Sat Dec 10 2016 15:25 | 1st = 3 Goathland 2nd = 2 Charlevoix 3rd = 6 Zenithal 4th = 10 Blue Jangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 1 Our Sarastro | ||
Sat Dec 10 2016 15:21 | 1st = 1 Our Sarastro 2nd = 5 Dancing Daydream 3rd = 2 Captain Scott 4th = 6 Sandy Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 11 Mystic Opal | ||
Sat Dec 10 2016 15:17 | 1st = 11 Mystic Opal 2nd = 5 Forgotten Years 3rd = 1 Glendara 4th = 10 Bushy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 10 - 3 Thought That | ||
Sat Dec 10 2016 15:14 | 1st = 3 Thought That 2nd = 8 Lizzie Bordon 3rd = 2 Joe Bonanno 4th = 7 Greta Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 4 - 2 Fermanagh Lad | ||
Sat Dec 10 2016 15:13 | 1st = 2 Fermanagh Lad 2nd = 3 Snippet Of Gold 3rd = 6 The Last Sommet 4th = 14 Bonosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 El Gradino | ||
Sat Dec 10 2016 15:09 | 1st = 2 El Gradino 2nd = 3 Radhika 3rd = 6 Cape Halifax 4th = 5 Azirap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 14 Sugar Bay Leonard | ||
Sat Dec 10 2016 15:05 | 1st = 14 Sugar Bay Leonard 2nd = 7 Top Striker 3rd = 8 Awasita 4th = 3 Voilier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 4 - 9 New Graduate | ||
Sat Dec 10 2016 15:01 | 1st = 9 New Graduate 2nd = 4 Purrfect Trick 3rd = 6 Hustler La Lope 4th = 8 Halcyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Walwa | ||
Sat Dec 10 2016 14:57 | 1st = 7 Walwa 2nd = 2 Lady No More 3rd = 3 Social Vampire 4th = 5 Pegapus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 2 Jimmy Bea | ||
Sat Dec 10 2016 14:55 | 1st = 2 Jimmy Bea 2nd = 4 Muwajaha 3rd = 14 Tre Brown 4th = 5 Jacaranda Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 4 One More Daisy | ||
Sat Dec 10 2016 14:53 | 1st = 4 One More Daisy 2nd = 5 Punt Club 3rd = 10 Alaskan Jade 4th = 1 El Prado Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 All In The Reflexs | ||
Sat Dec 10 2016 14:49 | 1st = 1 All In The Reflexs 2nd = 6 Hanover Square 3rd = 4 Hypernicus 4th = 2 Hit The Floor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 9 Our Abbadean | ||
Sat Dec 10 2016 14:48 | 1st = 9 Our Abbadean 2nd = 11 Bronsteel 3rd = 5 Slimline 4th = 6 Wafer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 7 Divine Mr Artie | ||
Sat Dec 10 2016 14:45 | 1st = 7 Divine Mr Artie 2nd = 6 Armada 3rd = 5 Chiavari 4th = 9 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 4 Moqwao | ||
Sat Dec 10 2016 14:41 | 1st = 4 Moqwao 2nd = 5 Rage Against 3rd = 13 Our Gracious Betty 4th = 12 One Fine Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 4 Gallant Boy | ||
Sat Dec 10 2016 14:39 | 1st = 4 Gallant Boy 2nd = 2 The Gordonian 3rd = 8 Landales Gold 4th = 5 Our Bee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 7 Realing | ||
Sat Dec 10 2016 14:37 | 1st = 7 Realing 2nd = 2 No Annamossity 3rd = 6 Order Again 4th = 9 Smart Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 3 - 4 Hay Grazer | ||
Sat Dec 10 2016 14:33 | 1st = 4 Hay Grazer 2nd = 3 Dbeak 3rd = 7 Light Verse 4th = 9 Kat Comes To Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Worthy Hero | ||
Sat Dec 10 2016 14:32 | 1st = 5 Worthy Hero 2nd = 4 King Max 3rd = 6 Outback Pirate 4th = 7 Supposing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 2 Girl Sunday | ||
Sat Dec 10 2016 14:30 | 1st = 2 Girl Sunday 2nd = 6 Heartlings 3rd = 7 Roeinda 4th = 5 Dixie Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 3 - 8 Ingenious | ||
Sat Dec 10 2016 14:26 | 1st = 8 Ingenious 2nd = 12 No No Nell 3rd = 10 Lady Annabel 4th = 7 Centafloral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 7 Show No Shame | ||
Sat Dec 10 2016 14:22 | 1st = 7 Show No Shame 2nd = 5 Ask Audrey 3rd = 1 Affirmatively 4th = 6 Matryoshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 11 Lingering Love | ||
Sat Dec 10 2016 14:20 | 1st = 11 Lingering Love 2nd = 6 Dixie Away 3rd = 13 Supreme Charlotte 4th = 9 Coup De Valor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Desert Lashes | ||
Sat Dec 10 2016 14:18 | 1st = 2 Desert Lashes 2nd = 3 Vivaldis Quest 3rd = 8 Miss Identified 4th = 6 Lady Alcatraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 7 Axiomatic | ||
Sat Dec 10 2016 14:14 | 1st = 7 Axiomatic 2nd = 8 Fleeting Stryke 3rd = 6 Chilli Beauty 4th = 4 South Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 6 Chambord | ||
Sat Dec 10 2016 14:13 | 1st = 6 Chambord 2nd = 3 Speech Craft 3rd = 4 Miss Appleton 4th = 2 Salamanca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 2 Hell Or Highwater | ||
Sat Dec 10 2016 14:10 | 1st = 2 Hell Or Highwater 2nd = 5 Domino Vitale 3rd = 10 Loveitt 4th = 1 Khutulun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 3 White Eagle | ||
Sat Dec 10 2016 14:06 | 1st = 3 White Eagle 2nd = 1 Beer Money 3rd = 11 Always A Lady 4th = 13 Jazzy Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Patrick Erin | ||
Sat Dec 10 2016 14:04 | 1st = 2 Patrick Erin 2nd = 11 Velocious Satin 3rd = 4 Wild Jack 4th = 7 Sally Getcha Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 5 Colosimo | ||
Sat Dec 10 2016 14:02 | 1st = 5 Colosimo 2nd = 11 Go Daisy 3rd = 1 Bold Kingston 4th = 8 Serious Doubts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 2 - 10 Didnt Even Kiss Me | ||
Sat Dec 10 2016 13:58 | 1st = 10 Didnt Even Kiss Me 2nd = 4 Yellowtail 3rd = 11 Mystique Beauty 4th = 8 Edge Of Manhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Paradis Imperial | ||
Sat Dec 10 2016 13:57 | 1st = 1 Paradis Imperial 2nd = 2 The Bank Manager 3rd = 6 Dual Personality 4th = 5 Craiglea Omega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 3 I Told Georgie | ||
Sat Dec 10 2016 13:55 | 1st = 3 I Told Georgie 2nd = 8 Artistic Beauty 3rd = 7 Al Cubana 4th = 5 Mr Bonjove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 2 - 4 Lauchetti | ||
Sat Dec 10 2016 13:51 | 1st = 4 Lauchetti 2nd = 10 Ramaadi Bullet 3rd = 7 Pourquoi Pas 4th = 2 Its Got Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 El Torito | ||
Sat Dec 10 2016 13:47 | 1st = 1 El Torito 2nd = 3 Allena 3rd = 4 Dont Play Around 4th = 5 Sugar City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Tunes | ||
Sat Dec 10 2016 13:43 | 1st = 3 Tunes 2nd = 5 Shikarpour 3rd = 4 Nisos 4th = 8 Robocop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 1 Duty Dude | ||
Sat Dec 10 2016 13:39 | 1st = 1 Duty Dude 2nd = 2 Baltic Whisper 3rd = 3 Skyway 4th = 4 Lord Marmaduke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 1 Volpe Veloce | ||
Sat Dec 10 2016 13:38 | 1st = 1 Volpe Veloce 2nd = 8 Rip Into Ghia 3rd = 3 Storytime 4th = 4 Angeline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 1 Electric Tribute | ||
Sat Dec 10 2016 13:35 | 1st = 1 Electric Tribute 2nd = 2 Galaxy Raider 3rd = 6 Balfs Choice 4th = 5 On Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 2 In A Spring | ||
Sat Dec 10 2016 13:31 | 1st = 2 In A Spring 2nd = 5 Zioptimus 3rd = 1 Dordogne 4th = 3 Kadarchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 6 Sureasyouwereborn | ||
Sat Dec 10 2016 13:29 | 1st = 6 Sureasyouwereborn 2nd = 3 Revelator 3rd = 1 My Chino 4th = 4 Stokers Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 3 Rock On Ivy | ||
Sat Dec 10 2016 13:27 | 1st = 3 Rock On Ivy 2nd = 12 Spirit Minded 3rd = 9 The Grey Flash 4th = 6 Charlie Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 1 - 11 All Written | ||
Sat Dec 10 2016 13:23 | 1st = 11 All Written 2nd = 7 Miss Demi Monde 3rd = 1 Kruanui 4th = 9 Annie Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 1 Zumbelina | ||
Sat Dec 10 2016 13:20 | 1st = 1 Zumbelina 2nd = 3 Achi Baba 3rd = 4 Arbeitsam 4th = 6 How Sweet It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 1 - 7 Ardra Storm | ||
Sat Dec 10 2016 13:16 | 1st = 7 Ardra Storm 2nd = 5 Struck Out 3rd = 6 Tuscarora 4th = 9 Shewearsthepants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 6 Hanukkah Gold | ||
Sat Dec 10 2016 13:08 | 1st = 6 Hanukkah Gold 2nd = 2 Enki 3rd = 7 Containment 4th = 4 Northern Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 8 She Will Reign | ||
Sat Dec 10 2016 13:04 | 1st = 8 She Will Reign 2nd = 1 Algorithm 3rd = 7 Maheera 4th = 6 Indy Showgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Lyuba | ||
Sat Dec 10 2016 13:00 | 1st = 1 Lyuba 2nd = 8 Magna Rossa 3rd = 3 Very Choosy 4th = 9 Little Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 10 Woodsman | ||
Sat Dec 10 2016 12:58 | 1st = 10 Woodsman 2nd = 5 King Kamada 3rd = 7 Dubai Shuffle 4th = 8 Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 9 Madam Bentley | ||
Sat Dec 10 2016 12:49 | 1st = 9 Madam Bentley 2nd = 2 Timy Tyler 3rd = 5 Coulee 4th = 7 Super Trouper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 4 Chauffeur | ||
Sat Dec 10 2016 12:40 | 1st = 4 Chauffeur 2nd = 5 Coorg 3rd = 6 Falconic 4th = 1 All Too Huiying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 10 Pure Lorde | ||
Sat Dec 10 2016 12:20 | 1st = 10 Pure Lorde 2nd = 3 Dal Sir Tee 3rd = 2 Fruition 4th = 13 Royal Sav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 5 Entree | ||
Sat Dec 10 2016 12:09 | 1st = 5 Entree 2nd = 7 King Pin 3rd = 11 Tickets On Her 4th = 8 Knutquacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 12 Irish Whisper | ||
Sat Dec 10 2016 11:45 | 1st = 12 Irish Whisper 2nd = 7 Mae West 3rd = 5 Kolonel Kev 4th = 3 Heavens Keep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Rideitlikeustoleit | ||
Sat Dec 10 2016 11:34 | 1st = 5 Rideitlikeustoleit 2nd = 8 Fascinate 3rd = 3 Civic Reception 4th = 7 Waylay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 7 Platinum Express | ||
Sat Dec 10 2016 11:10 | 1st = 7 Platinum Express 2nd = 5 Jet Charged 3rd = 6 The Czar 4th = 2 Jackofall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 7 Chicago | ||
Sat Dec 10 2016 10:59 | 1st = 7 Chicago 2nd = 6 Taponisme 3rd = 2 Kruger Rand 4th = 5 The Young Pretenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 4 Wildflower | ||
Sat Dec 10 2016 10:35 | 1st = 4 Wildflower 2nd = 9 Beautiful Man 3rd = 2 Oreillys Dancer 4th = 7 Jumanah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Shaara | ||
Sat Dec 10 2016 10:24 | 1st = 1 Shaara 2nd = 7 All Dressed Up 3rd = 3 Mels Evie 4th = 6 Enzedjewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - | ||
Sat Dec 10 2016 9:54 | 2nd = 2 Ablaze 4th = 7 Double Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 10 Villa Elba | ||
Sat Dec 10 2016 9:54 | 1st = 10 Villa Elba 2nd = 2 Ablaze 3rd = 9 Lady Lindauer 4th = 7 Double Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Lagertha Monelli | ||
Sat Dec 10 2016 1:37 | 1st = 7 Lagertha Monelli 2nd = 2 Marty Party 3rd = 6 Sash 4th = 4 Benzo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Your Excused | ||
Sat Dec 10 2016 1:30 | 1st = 1 Your Excused 2nd = 10 Pay Me Cullen 3rd = 2 Im Lisart 4th = 11 Idolize Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Bellevue Lass | ||
Sat Dec 10 2016 1:22 | 1st = 6 Bellevue Lass 2nd = 8 Rebel Contender 3rd = 5 Revolution Mac 4th = 3 Return The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Sunnys Little Whiz | ||
Sat Dec 10 2016 1:05 | 1st = 8 Sunnys Little Whiz 2nd = 9 Lightning Calder 3rd = 2 Sammy Charles 4th = 4 Idle Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 10 Launch Catapults | ||
Sat Dec 10 2016 1:00 | 1st = 10 Launch Catapults 2nd = 1 Incredible Bella 3rd = 3 Lil Miss Rosie 4th = 6 African Leopard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Nadia Monelli | ||
Sat Dec 10 2016 0:45 | 1st = 8 Nadia Monelli 2nd = 5 Achelous 3rd = 3 Kennedy 4th = 7 Rosie Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Smolda | ||
Sat Dec 10 2016 0:30 | 1st = 7 Smolda 2nd = 9 Hectorjayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Honcho Monelli | ||
Sat Dec 10 2016 0:25 | 1st = 8 Honcho Monelli 2nd = 4 Constant Rama 3rd = 5 Lance Lomar 4th = 1 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Marydoll | ||
Sat Dec 10 2016 0:10 | 1st = 3 Marydoll 2nd = 6 Illusive Dreama 3rd = 8 Belfast Tommy 4th = 2 Hes Our Lachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Soho Tribeca | ||
Sat Dec 10 2016 0:00 | 1st = 4 Soho Tribeca 2nd = 3 Nathans Courage 3rd = 8 Chicago Bull 4th = 6 Natural Disaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Silent Wind | ||
Thu Nov 10 2016 23:52 | 1st = 2 Silent Wind 2nd = 3 Jet Pack Model 3rd = 1 Black Herc 4th = 7 Cruiser Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Bonbie Lad | ||
Thu Nov 10 2016 23:32 | 1st = 5 Bonbie Lad 2nd = 4 West On Daisy 3rd = 10 Judo 4th = 3 Ragetime Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Trendy Torque | ||
Thu Nov 10 2016 23:17 | 1st = 7 Trendy Torque 2nd = 4 Proceed At Speed 3rd = 6 Napoleon Boy 4th = 5 Sweet Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Ya Reckon | ||
Thu Nov 10 2016 23:06 | 1st = 5 Ya Reckon 2nd = 6 Striker Shearer 3rd = 2 Sidevalve 4th = 7 Winlock Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Tahlias Way | ||
Thu Nov 10 2016 22:53 | 1st = 6 Tahlias Way 2nd = 4 Snow Runner 3rd = 7 Natural Lad 4th = 1 Nangar Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Lagertha Monelli | ||
Thu Nov 10 2016 22:50 | 1st = 1 Lagertha Monelli 2nd = 2 Flaming Kirst 3rd = 4 Cyclone Boy 4th = 7 Incredible Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 8 Jay Tee | ||
Thu Nov 10 2016 22:47 | 1st = 8 Jay Tee 2nd = 4 Terra Vista 3rd = 6 Glenrea Target 4th = 3 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Coast | ||
Thu Nov 10 2016 22:44 | 1st = 2 Coast 2nd = 4 Dyna Parlance 3rd = 9 Missy Mcbain 4th = 7 Allen Santo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Bull Da Dash | ||
Thu Nov 10 2016 22:41 | 1st = 6 Bull Da Dash 2nd = 7 Swing Arm 3rd = 4 Calabasas 4th = 5 Better Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Just Spiffing | ||
Thu Nov 10 2016 22:38 | 1st = 8 Just Spiffing 2nd = 6 Not Like Tommy 3rd = 2 Fays Magic 4th = 7 Cheeky Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Tijuana Icon | ||
Thu Nov 10 2016 22:35 | 1st = 4 Tijuana Icon 2nd = 6 Gavin Street 3rd = 5 Road Angel 4th = 8 Melody Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Explosive Gunn | ||
Thu Nov 10 2016 22:32 | 1st = 7 Explosive Gunn 2nd = 3 Epic Obsession 3rd = 2 Freeway Ash 4th = 5 Sleepy Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Cosmic Odette | ||
Thu Nov 10 2016 22:29 | 1st = 2 Cosmic Odette 2nd = 4 Airborn And Gone 3rd = 1 New Club Crawf 4th = 8 Xaviers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Jouster | ||
Thu Nov 10 2016 22:26 | 1st = 1 Jouster 2nd = 6 Explosive Fox 3rd = 2 Lancie Boy 4th = 10 Amazing Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Sutton Steele | ||
Thu Nov 10 2016 22:23 | 1st = 5 Sutton Steele 2nd = 1 Allen Mondo 3rd = 7 Barelys Rhythm 4th = 8 Disaaci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Marauder | ||
Thu Nov 10 2016 22:20 | 1st = 1 Marauder 2nd = 2 Blazing Lane 3rd = 5 Predemonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Lady Abigail | ||
Thu Nov 10 2016 22:17 | 1st = 3 Lady Abigail 2nd = 2 Cyndies Magic 4th = 4 Hopes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Charge Up | ||
Thu Nov 10 2016 22:14 | 1st = 1 Charge Up 2nd = 2 Boy Torque 3rd = 8 Pro Level Girl 4th = 5 Pink Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Sky Reactor | ||
Thu Nov 10 2016 22:11 | 1st = 5 Sky Reactor 2nd = 8 Leland Boy 3rd = 7 Notta Pickle 4th = 3 Yo Diddle Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Soda Man | ||
Thu Nov 10 2016 22:08 | 1st = 2 Soda Man 2nd = 6 Lucky Brew 3rd = 3 Lektra Hutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Take Guard | ||
Thu Nov 10 2016 22:05 | 1st = 8 Take Guard 2nd = 3 Canya Rousey 3rd = 6 Fancy Moss 4th = 1 Kamikaze Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Go You Girl | ||
Thu Nov 10 2016 22:02 | 1st = 2 Go You Girl 2nd = 8 Danyos Tom 3rd = 1 Parsec Bale 4th = 6 Tahlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Senor Asher | ||
Thu Nov 10 2016 21:58 | 1st = 2 Senor Asher 2nd = 5 Lorian Victory 3rd = 3 Boo Star 4th = 8 Merry Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Major Jackpot | ||
Thu Nov 10 2016 21:55 | 1st = 8 Major Jackpot 2nd = 3 Apatite 3rd = 2 Gelantipy Gold 4th = 1 My Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Canya Bounce | ||
Thu Nov 10 2016 21:52 | 1st = 5 Canya Bounce 2nd = 6 Stubborn Bobby 3rd = 2 Zambra Icon 4th = 4 Victoria Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Hogwarts Express | ||
Thu Nov 10 2016 21:49 | 1st = 7 Hogwarts Express 2nd = 2 Destini Soprano 3rd = 1 Ma Ma Keogh 4th = 3 Perfect Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Sheezawingate | ||
Thu Nov 10 2016 21:48 | 1st = 1 Sheezawingate 2nd = 8 Cullen Regent 3rd = 4 Eljulio 4th = 6 Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Zakizbo Gun | ||
Thu Nov 10 2016 21:46 | 1st = 5 Zakizbo Gun 2nd = 2 Regent Assassin 3rd = 8 Shack View 4th = 1 Lucky Nineteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Fly As One | ||
Thu Nov 10 2016 21:43 | 1st = 4 Fly As One 2nd = 8 Ruff State 3rd = 1 Marlow Brown 4th = 7 Crisis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Militant Man | ||
Thu Nov 10 2016 21:40 | 1st = 6 Militant Man 2nd = 3 Crackerjack Pest 3rd = 4 Cosmic Spur 4th = 1 Blue Westmead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Master Cha Cha | ||
Thu Nov 10 2016 21:37 | 1st = 1 Master Cha Cha 2nd = 2 Ceaser De Kahn 3rd = 6 Steel Rose 4th = 4 Angelic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Lektra Roy | ||
Thu Nov 10 2016 21:34 | 1st = 3 Lektra Roy 2nd = 9 Worthy Moment 3rd = 8 Tear Away Doc 4th = 4 Southwood Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 6 Settledin | ||
Thu Nov 10 2016 21:33 | 1st = 6 Settledin 2nd = 1 Perfect Jesse 3rd = 2 Sunrise Art 4th = 10 The Miami Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 6 Adalita | ||
Thu Nov 10 2016 21:30 | 1st = 6 Adalita 2nd = 7 Run For Raffin 3rd = 4 Silence A Crown 4th = 1 Fire Agate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Shorty Banner | ||
Thu Nov 10 2016 21:28 | 1st = 1 Shorty Banner 2nd = 5 Ruined 3rd = 6 Tin Pan Alley 4th = 2 Notorious Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Chief Jetpilot | ||
Thu Nov 10 2016 21:25 | 1st = 7 Chief Jetpilot 2nd = 8 Celtic Kid 3rd = 2 Star Chamber 4th = 5 Perfect Metre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Total Shambles | ||
Thu Nov 10 2016 21:22 | 1st = 7 Total Shambles 2nd = 5 Mclaren Chief 3rd = 2 Dyna Leona 4th = 3 Keroma Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Shellington | ||
Thu Nov 10 2016 21:19 | 1st = 2 Shellington 2nd = 3 Tiggerlong Cruz 3rd = 6 Zipping Arnold 4th = 1 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 3 The Gingerbreadman | ||
Thu Nov 10 2016 21:18 | 1st = 3 The Gingerbreadman 2nd = 2 Spot Ona Shadow 3rd = 6 Fire Up Franco 4th = 1 Anvil Gav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Belron Gus | ||
Thu Nov 10 2016 21:16 | 1st = 6 Belron Gus 2nd = 2 Chief Mingo 3rd = 7 Tammy Baxter 4th = 1 Pop Wright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Got A Brother | ||
Thu Nov 10 2016 21:13 | 1st = 4 Got A Brother 2nd = 1 Feisty Fie 3rd = 2 Joes Drinking 4th = 7 Simply Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Star Torana | ||
Thu Nov 10 2016 21:10 | 1st = 1 Star Torana 2nd = 3 Zambora Idol 3rd = 6 Irish Ledgen 4th = 4 Tiggerlong Katut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Katey Roman | ||
Thu Nov 10 2016 21:07 | 1st = 1 Katey Roman 2nd = 8 Halo Lee 3rd = 4 Elite Enfield 4th = 2 Pennys Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Repelo Muggletum | ||
Thu Nov 10 2016 21:04 | 1st = 8 Repelo Muggletum 2nd = 4 Zipping Ethan 3rd = 7 Media Street 4th = 1 Saint Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 7 Paintmeacanvas | ||
Thu Nov 10 2016 21:03 | 1st = 7 Paintmeacanvas 2nd = 8 Little Change 3rd = 5 Strawberry Courage 4th = 10 Booty Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 9 Mawhooba | ||
Thu Nov 10 2016 21:00 | 1st = 9 Mawhooba 2nd = 7 Liming 3rd = 6 Crafty Devil 4th = 4 Divinely Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Zipping Bianca | ||
Thu Nov 10 2016 20:58 | 1st = 7 Zipping Bianca 2nd = 1 Farhat Bale 3rd = 8 Velocity Tina 4th = 3 Sketchy Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Riley Bale | ||
Thu Nov 10 2016 20:55 | 1st = 8 Riley Bale 2nd = 3 Busted Flat 3rd = 6 Hammer Hawke 4th = 1 Oh Watta Texan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Sneakin Out | ||
Thu Nov 10 2016 20:52 | 1st = 1 Sneakin Out 2nd = 4 Rocky Be Good 3rd = 3 Kay Leavy 4th = 8 Dusky Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Paraphernalia | ||
Thu Nov 10 2016 20:49 | 1st = 4 Paraphernalia 2nd = 1 Chrichton Bale 3rd = 5 Gold Diva 4th = 6 Allen Marky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Mister Rufus | ||
Thu Nov 10 2016 20:48 | 1st = 4 Mister Rufus 2nd = 1 Egyptian Art 3rd = 5 Millwood Brandy 4th = 7 Run Myles Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 6 Another Gangsta | ||
Thu Nov 10 2016 20:46 | 1st = 6 Another Gangsta 2nd = 5 Topper Swaye 3rd = 4 Check Valve 4th = 3 Gecko Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Family Bruiser | ||
Thu Nov 10 2016 20:43 | 1st = 8 Family Bruiser 2nd = 2 Lashing Jackson 3rd = 1 Howzat Patsy 4th = 3 Next Matador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Mrs Bubbles | ||
Thu Nov 10 2016 20:40 | 1st = 2 Mrs Bubbles 2nd = 8 Dyna Keitaro 3rd = 1 Gun Mcbain 4th = 4 Caustic Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Kraken Manager | ||
Thu Nov 10 2016 20:37 | 1st = 7 Kraken Manager 2nd = 6 You Dance 3rd = 2 Miss Emmy Rose 4th = 1 Whos My Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Expecto Patronum | ||
Thu Nov 10 2016 20:34 | 1st = 3 Expecto Patronum 2nd = 7 Brazen Bull 3rd = 8 Ellas Cruising 4th = 6 Lynlea Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Yayas Hot Spot | ||
Thu Nov 10 2016 20:33 | 1st = 6 Yayas Hot Spot 2nd = 3 Macca Kelly 3rd = 5 Expressionist 4th = 2 My Guy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 9 Lopartega | ||
Thu Nov 10 2016 20:30 | 1st = 9 Lopartega 2nd = 6 Rewarding Effort 3rd = 3 Kerauno 4th = 2 Emoji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Larsie Lou | ||
Thu Nov 10 2016 20:28 | 1st = 3 Larsie Lou 2nd = 8 Switch Blade 3rd = 9 Zabdon Lambo 4th = 2 Shanaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Amour Baroque | ||
Thu Nov 10 2016 20:25 | 1st = 6 Amour Baroque 2nd = 10 Tah Stella 3rd = 5 Locknane Abby 4th = 4 Stylish Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Opawa Norris | ||
Thu Nov 10 2016 20:22 | 1st = 1 Opawa Norris 2nd = 4 Benjamin Black 3rd = 2 Helena Allen 4th = 5 Amino Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Cosmic Gunner | ||
Thu Nov 10 2016 20:22 | 1st = 2 Cosmic Gunner 2nd = 5 Wally Kazam 3rd = 1 Heza Gangsta 4th = 6 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Wilba Beast | ||
Thu Nov 10 2016 20:19 | 1st = 4 Wilba Beast 2nd = 6 Wheel Spinner 3rd = 8 West On Jorji 4th = 1 Another Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Bubbling Gypsy | ||
Thu Nov 10 2016 20:18 | 1st = 2 Bubbling Gypsy 2nd = 4 Village Safari 4th = 9 Regal Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 4 Saint Stephen | ||
Thu Nov 10 2016 20:15 | 1st = 4 Saint Stephen 2nd = 1 Bozccada 3rd = 6 Cambo 4th = 2 Diplomat Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Miss Gypsy Lee | ||
Thu Nov 10 2016 20:13 | 1st = 3 Miss Gypsy Lee 2nd = 5 Black Odessa 3rd = 1 Tat Tubby 4th = 6 Swift Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Destini Mermaid | ||
Thu Nov 10 2016 20:10 | 1st = 2 Destini Mermaid 2nd = 6 Tazs Man 3rd = 1 Patchie Bear 4th = 7 Fabregas Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Panamera | ||
Thu Nov 10 2016 20:07 | 1st = 6 Panamera 2nd = 4 One Dollar 3rd = 3 Go Lassie Go 4th = 1 Cake Of Soap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Majestic Tale | ||
Thu Nov 10 2016 20:04 | 1st = 8 Majestic Tale 2nd = 6 Family Prince 3rd = 5 Sol Invictus 4th = 1 Baroque Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Parramatta | ||
Thu Nov 10 2016 20:03 | 1st = 1 Parramatta 2nd = 7 Supriya 3rd = 8 Nicky Maguire 4th = 10 Rave Moonraker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 6 Roman Fizz | ||
Thu Nov 10 2016 20:00 | 1st = 6 Roman Fizz 2nd = 8 Little Bita Spunk 3rd = 9 Corcovado 4th = 4 San Amaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 John Dujric | ||
Thu Nov 10 2016 19:58 | 1st = 5 John Dujric 2nd = 1 Road To Lulu 3rd = 3 Mount Warrigal 4th = 6 Edens Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Westy Bob | ||
Thu Nov 10 2016 19:55 | 1st = 1 Westy Bob 2nd = 5 Gnasher 3rd = 8 Chappie Bale 4th = 9 Imari Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Cant Catch Tim | ||
Thu Nov 10 2016 19:54 | 1st = 8 Cant Catch Tim 2nd = 1 Goldstar Coco 3rd = 3 Teemaria 4th = 6 Know Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Bald Wal | ||
Thu Nov 10 2016 19:52 | 1st = 1 Bald Wal 2nd = 3 Maximum Joan 3rd = 4 Silver Banjo 4th = 9 Evil Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Myrniong Fatboy | ||
Thu Nov 10 2016 19:49 | 1st = 1 Myrniong Fatboy 2nd = 2 Qadir Bale 3rd = 5 Manzeene Magic 4th = 4 Jemmas Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Sky Me A River | ||
Thu Nov 10 2016 19:48 | 1st = 4 Sky Me A River 2nd = 6 Express Yourself 3rd = 1 Innocent Fling 4th = 3 Ghent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 1 Boom Boom Bang | ||
Thu Nov 10 2016 19:45 | 1st = 1 Boom Boom Bang 2nd = 6 Black Freda 3rd = 8 One Hot Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Speculate | ||
Thu Nov 10 2016 19:43 | 1st = 1 Speculate 2nd = 8 Magic Hornet 3rd = 2 Longtime Comin 4th = 7 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 6 Maddys Boy | ||
Thu Nov 10 2016 19:40 | 1st = 6 Maddys Boy 2nd = 5 Family Digger 3rd = 4 Le Baz 4th = 1 Mac The Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Fab Seven | ||
Thu Nov 10 2016 19:37 | 1st = 3 Fab Seven 2nd = 1 Ritza Show 3rd = 4 Teesha Sunrise 4th = 8 Manzanares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Idunknow | ||
Thu Nov 10 2016 19:33 | 1st = 3 Idunknow 2nd = 5 Flying Pegasus 3rd = 1 Warner 4th = 7 Heza Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 6 Presumption | ||
Thu Nov 10 2016 19:30 | 1st = 6 Presumption 2nd = 9 Aristocratic 3rd = 4 Foraoise 4th = 5 Our Boy Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 High Eden Snow | ||
Thu Nov 10 2016 19:28 | 1st = 2 High Eden Snow 2nd = 3 Lady Bale 3rd = 7 Sketchy Gun 4th = 6 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 9 Spring Sam | ||
Thu Nov 10 2016 19:27 | 1st = 9 Spring Sam 2nd = 4 Botany Alan 3rd = 8 Cawbourne Panic 4th = 6 Nozzno Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Yarraman Ace | ||
Thu Nov 10 2016 19:25 | 1st = 5 Yarraman Ace 2nd = 2 Flying Hareeba 3rd = 3 Scott It 4th = 7 Black Taipan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Metros Girl | ||
Thu Nov 10 2016 19:22 | 1st = 5 Metros Girl 2nd = 6 Kalani Klare 3rd = 1 Ha Ha Gotcha 4th = 4 Topaz Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 4 Platnium Cye | ||
Thu Nov 10 2016 19:19 | 1st = 4 Platnium Cye 2nd = 5 Family Pick 3rd = 7 Mega Daario 4th = 6 Marteeny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Concentration | ||
Thu Nov 10 2016 19:18 | 1st = 5 Concentration 2nd = 1 Shilah 3rd = 7 Playlist 4th = 8 Blissfull Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 12 Awaken | ||
Thu Nov 10 2016 19:15 | 1st = 12 Awaken 2nd = 9 Mr Undercover 3rd = 6 Marega 4th = 13 Parman Lira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 2 Black Star Lad | ||
Thu Nov 10 2016 19:13 | 1st = 2 Black Star Lad 2nd = 3 Enforce 3rd = 7 Miss Darlo 4th = 4 Good Odds Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Signal Peak | ||
Thu Nov 10 2016 19:10 | 1st = 7 Signal Peak 2nd = 8 Aston Dawn 3rd = 5 Marcling 4th = 2 Able Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Denied Justice | ||
Thu Nov 10 2016 19:07 | 1st = 8 Denied Justice 2nd = 4 Star Desire 3rd = 3 Rusty Towbar 4th = 2 Inclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Dawn Magic | ||
Thu Nov 10 2016 19:03 | 1st = 2 Dawn Magic 2nd = 1 Big Bang Penny 3rd = 5 Chantrey 4th = 7 Sterlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 4 Palmera Lad | ||
Thu Nov 10 2016 19:00 | 1st = 4 Palmera Lad 2nd = 3 King of England 3rd = 1 Zenithal 4th = 8 Rong Door Reggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 American Warrior | ||
Thu Nov 10 2016 18:59 | 1st = 8 American Warrior 2nd = 5 Zipping Jordan 3rd = 1 Berridale Lad 4th = 4 Opawa Shackley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Wanda Bale | ||
Thu Nov 10 2016 18:57 | 1st = 5 Wanda Bale 2nd = 7 Valdar Bale 3rd = 1 Rampant Jack 4th = 8 Foxzami Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Savannah Joan | ||
Thu Nov 10 2016 18:54 | 1st = 8 Savannah Joan 2nd = 4 Sound Advice 3rd = 5 Namanga 4th = 1 Dessert Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Ocean Bay | ||
Thu Nov 10 2016 18:49 | 1st = 4 Ocean Bay 2nd = 6 No Corsetnocaboose 3rd = 3 Sammy Seelster 4th = 2 Glen Alpine Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 1 Gattling | ||
Thu Nov 10 2016 18:45 | 1st = 1 Gattling 2nd = 12 Saxappeal 3rd = 8 Dixie Win 4th = 11 Major Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Midfield Maestro | ||
Thu Nov 10 2016 18:42 | 1st = 7 Midfield Maestro 2nd = 3 Heres The Trump 3rd = 4 Vintage Box 4th = 8 Elite Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Winifican | ||
Thu Nov 10 2016 18:39 | 1st = 8 Winifican 2nd = 3 Rival Glen 3rd = 2 Dont Go 4th = 4 Casey Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 5 Mckay | ||
Thu Nov 10 2016 18:34 | 1st = 5 Mckay 2nd = 10 Our Priddy Maid 3rd = 6 Ohoka Royal 4th = 8 Audrey Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 6 Heavenly Descent | ||
Thu Nov 10 2016 18:30 | 1st = 6 Heavenly Descent 2nd = 5 Bellaria 3rd = 10 Stryking Miss 4th = 1 Dame Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Tamara May | ||
Thu Nov 10 2016 18:29 | 1st = 1 Tamara May 2nd = 2 Mina Allen 3rd = 3 Rubeus Hagrid 4th = 7 Opawa Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Fancy Bounce | ||
Thu Nov 10 2016 18:27 | 1st = 4 Fancy Bounce 2nd = 8 Despicable Jazz 3rd = 6 Little Horeys 4th = 3 Swift Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Justalilbitgreek | ||
Thu Nov 10 2016 18:22 | 1st = 9 Justalilbitgreek 2nd = 5 Fremarks Ellie 3rd = 11 Hes Going Places 4th = 2 Jackmichaels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Call Me King | ||
Thu Nov 10 2016 18:19 | 1st = 1 Call Me King 2nd = 4 Hummin Gun 3rd = 3 Lovers Fury 4th = 6 Jet Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 1 Dutch Spy | ||
Thu Nov 10 2016 18:15 | 1st = 1 Dutch Spy 2nd = 8 Chantain 3rd = 5 Mary Abacus 4th = 11 Sense Of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Heartbreak Love | ||
Thu Nov 10 2016 18:12 | 1st = 8 Heartbreak Love 2nd = 5 Toms Gift 3rd = 1 Initial Factor 4th = 2 Jersey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 Brocks Under Fire | ||
Thu Nov 10 2016 18:07 | 1st = 7 Brocks Under Fire 2nd = 3 Storm Maguire 3rd = 8 Genuine Excuse 4th = 1 Smokey Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Swimming Goat | ||
Thu Nov 10 2016 18:04 | 1st = 5 Swimming Goat 2nd = 8 Fliberty Jiberty 3rd = 3 Miss Fanning 4th = 7 Cawbourne Elpaso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 3 Love In The City | ||
Thu Nov 10 2016 18:00 | 1st = 3 Love In The City 2nd = 6 Nova Rocha 3rd = 5 Miss Pickle 4th = 8 Zafeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Chevy Prince | ||
Thu Nov 10 2016 17:57 | 1st = 4 Chevy Prince 2nd = 3 Spirited Quality 3rd = 7 Frosty Moments 4th = 9 Cosmic Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Star Black | ||
Thu Nov 10 2016 17:52 | 1st = 3 Star Black 2nd = 1 Levi Jade 3rd = 8 Bronze Ecstasy 4th = 5 Arma Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Lloyd Christmas | ||
Thu Nov 10 2016 17:49 | 1st = 2 Lloyd Christmas 2nd = 1 Forever Loved 3rd = 3 Diyas 4th = 8 Buckle Up Mauve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 4 Venus Ebony | ||
Thu Nov 10 2016 17:45 | 1st = 4 Venus Ebony 2nd = 3 Miss Iconic 3rd = 5 Slick Mover 4th = 2 Major Detail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Cosmic Feature | ||
Thu Nov 10 2016 17:40 | 1st = 2 Cosmic Feature 2nd = 4 Nash Bonus 3rd = 10 Tee Tanga 4th = 8 Rival Ranga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 10 My Cousin Jackie | ||
Thu Nov 10 2016 17:35 | 1st = 10 My Cousin Jackie 2nd = 2 Nadacheva 3rd = 7 Zombie Queen 4th = 8 Stable Surprize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Mickey Tee | ||
Thu Nov 10 2016 17:34 | 1st = 7 Mickey Tee 2nd = 8 Burn Early 3rd = 6 Technic 4th = 5 New Thang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Rosies Gift | ||
Thu Nov 10 2016 17:31 | 1st = 4 Rosies Gift 2nd = 8 Milwalcar 3rd = 5 Chubba Chops 4th = 6 Oscar De Snowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Ima Sea Storm | ||
Thu Nov 10 2016 17:25 | 1st = 3 Ima Sea Storm 2nd = 10 Liberalitus 3rd = 5 Reign Of Fear 4th = 2 Kytherian Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Kong | ||
Thu Nov 10 2016 17:20 | 1st = 1 Kong 2nd = 5 Navigator Jack 3rd = 6 Old Spice 4th = 4 Leggy Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 6 Akiko | ||
Thu Nov 10 2016 17:15 | 1st = 6 Akiko 2nd = 5 The Diary 3rd = 1 Smiles Dont Lie 4th = 3 Heres A Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Poker Brat | ||
Thu Nov 10 2016 17:10 | 1st = 8 Poker Brat 2nd = 1 Over The Radar 3rd = 2 Campeon 4th = 5 Sisco Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Cawbourne Brick | ||
Thu Nov 10 2016 17:05 | 1st = 5 Cawbourne Brick 2nd = 6 Opawa Kevin 3rd = 8 Letron James 4th = 7 Kava Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 6 Petracca | ||
Thu Nov 10 2016 17:00 | 1st = 6 Petracca 2nd = 9 Praverati 3rd = 10 Midtown Manhattan 4th = 13 Shes Just Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Midnite Party | ||
Thu Nov 10 2016 16:58 | 1st = 8 Midnite Party 2nd = 3 Warrior Princess 3rd = 7 Dynamic Goodwin 4th = 6 Avatar Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 4 Cheljoe | ||
Thu Nov 10 2016 16:55 | 1st = 4 Cheljoe 2nd = 11 Morning Fare 3rd = 2 Kokopu 4th = 1 Bold Beginning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Illawong Dreamtime | ||
Thu Nov 10 2016 16:50 | 1st = 9 Illawong Dreamtime 2nd = 6 Chang Mai 3rd = 5 Any Wonder 4th = 2 Opening Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Advice Aplenty | ||
Thu Nov 10 2016 16:47 | 1st = 1 Advice Aplenty 2nd = 8 We Froff Dat 3rd = 4 Cosmic Pauly 4th = 3 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Albie Punter | ||
Thu Nov 10 2016 16:44 | 1st = 5 Albie Punter 2nd = 3 Frosty Action 3rd = 4 Cawbourne Jazzy 4th = 2 Flaming Sambuca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 1 Grindabella | ||
Thu Nov 10 2016 16:40 | 1st = 1 Grindabella 2nd = 5 Saxapak 3rd = 3 Lady Trader 4th = 4 Major Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Tinas Display | ||
Thu Nov 10 2016 16:35 | 1st = 1 Tinas Display 2nd = 3 Sandave Prince 3rd = 8 Blind Sooty 4th = 4 Black Nat Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 6 Our Guarantee | ||
Thu Nov 10 2016 16:30 | 1st = 6 Our Guarantee 2nd = 5 Yogi 3rd = 7 Racing Tycoon 4th = 3 Phantom Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Charman | ||
Thu Nov 10 2016 16:25 | 1st = 5 Charman 2nd = 7 Switch Girl 3rd = 6 Morta Bella 4th = 10 Bazz Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 3 Fabry | ||
Thu Nov 10 2016 16:20 | 1st = 3 Fabry 2nd = 11 Kareems Edge 3rd = 10 Pradnya 4th = 1 Arise Augustus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Tod Tanga | ||
Thu Nov 10 2016 16:17 | 1st = 6 Tod Tanga 2nd = 8 Celebrate 3rd = 2 Pure Gassed 4th = 5 Tahiti Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Opawa Brad | ||
Thu Nov 10 2016 16:14 | 1st = 8 Opawa Brad 2nd = 7 Lagoon Belle 3rd = 1 Opawa Jimbo 4th = 2 Odin Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Mo Jarney | ||
Thu Nov 10 2016 16:12 | 1st = 6 Mo Jarney 3rd = 9 Diamondsfromheaven 4th = 2 Newhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Somepartysomewhere | ||
Thu Nov 10 2016 16:12 | 1st = 8 Somepartysomewhere 3rd = 9 Diamondsfromheaven 4th = 2 Newhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Push The Trolley | ||
Thu Nov 10 2016 16:09 | 1st = 2 Push The Trolley 2nd = 3 Stylish Billy 3rd = 7 All Noise 4th = 5 Mr Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Scanez Jewel | ||
Thu Nov 10 2016 16:05 | 1st = 7 Scanez Jewel 2nd = 8 Ribacola 3rd = 3 Rusty Mia 4th = 9 Dessie Walnut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 4 Zoot Suit Riot | ||
Thu Nov 10 2016 16:00 | 1st = 4 Zoot Suit Riot 2nd = 2 Gagosian 3rd = 6 Flying Spark 4th = 5 Aurora Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Touche | ||
Thu Nov 10 2016 15:57 | 1st = 8 Touche 2nd = 4 Senor Wolf 3rd = 7 Palais De Louvre 4th = 1 Fort Santiago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 11 - 11 Burn Off | ||
Thu Nov 10 2016 15:52 | 1st = 11 Burn Off 2nd = 3 Machs Terminator 3rd = 2 Cimarron 4th = 8 Pay Me Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Podium Express | ||
Thu Nov 10 2016 15:49 | 1st = 2 Podium Express 2nd = 6 Barra Johnson 3rd = 4 Sisco Rascal 4th = 1 Josie Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 12 Magic Arli | ||
Thu Nov 10 2016 15:45 | 1st = 12 Magic Arli 2nd = 7 Rocket Monkey 3rd = 11 Jaded Dreams 4th = 1 Faith And Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Sopoaga | ||
Thu Nov 10 2016 15:44 | 1st = 3 Sopoaga 2nd = 5 Patchwork Alice 3rd = 7 Sarcasm 4th = 2 Chokehold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Dr Phil | ||
Thu Nov 10 2016 15:42 | 1st = 1 Dr Phil 2nd = 2 Dr Valhalla 3rd = 7 Burnsys Sam 4th = 3 Busta Voe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Oh Joy | ||
Thu Nov 10 2016 15:39 | 1st = 2 Oh Joy 2nd = 7 Im The Trump 3rd = 4 Tigerlily 4th = 9 Gorgeous Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Chevy King | ||
Thu Nov 10 2016 15:36 | 1st = 3 Chevy King 2nd = 6 Overflow Keroma 3rd = 9 Knuckle Sandwich 4th = 1 Pas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Cashdontbounce | ||
Thu Nov 10 2016 15:34 | 1st = 7 Cashdontbounce 2nd = 8 Just A Little Marn 3rd = 1 Indy Operative 4th = 5 Onyajans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 1 Darcis Money | ||
Thu Nov 10 2016 15:30 | 1st = 1 Darcis Money 2nd = 2 Streetshavenoname 3rd = 8 Hard Spark 4th = 5 Avalon Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Simply Good | ||
Thu Nov 10 2016 15:28 | 1st = 6 Simply Good 2nd = 8 Gold Attraction 3rd = 7 Darley Dollar 4th = 1 Monica Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Cabarita | ||
Thu Nov 10 2016 15:25 | 1st = 1 Cabarita 2nd = 3 Wears The Gold 3rd = 2 Crafty Action 4th = 6 Must Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Shooters Echo | ||
Thu Nov 10 2016 15:22 | 1st = 5 Shooters Echo 2nd = 1 Tweedle Dumb 3rd = 8 Dee Mums Girl 4th = 7 Vienna Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 10 - 10 Astrapi | ||
Thu Nov 10 2016 15:17 | 1st = 10 Astrapi 2nd = 7 Bk Dawn 3rd = 8 Belmonts Greatest 4th = 6 Stellar Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 7 Western Wrench | ||
Thu Nov 10 2016 15:14 | 1st = 7 Western Wrench 2nd = 1 Happy Chap Zarr 3rd = 5 Shadow Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 10 Isthmian | ||
Thu Nov 10 2016 15:10 | 1st = 10 Isthmian 2nd = 14 Manning Treasure 3rd = 8 Roses Need Rain 4th = 1 Epic Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 Kingsley Boy | ||
Thu Nov 10 2016 15:07 | 1st = 6 Kingsley Boy 2nd = 7 Redfin Fozz 3rd = 2 Whos Got Mavis 4th = 1 Bomber Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Another Hope | ||
Thu Nov 10 2016 15:04 | 1st = 3 Another Hope 2nd = 1 Mandela Sun 3rd = 2 Myalla Five 4th = 6 Yorgi Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 9 Smartson | ||
Thu Nov 10 2016 15:00 | 1st = 9 Smartson 2nd = 4 Ponbar Finale 3rd = 5 Red Sensation 4th = 11 Betelgeuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 None Bettor | ||
Thu Nov 10 2016 14:56 | 1st = 9 None Bettor 2nd = 8 Flashing Good Time 3rd = 6 Rocknroll Annie 4th = 5 Mister Fantangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 6 Another Trooper | ||
Thu Nov 10 2016 14:54 | 1st = 6 Another Trooper 2nd = 4 Chosen Diamond 3rd = 5 Bindigo Lad 4th = 8 Major Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 7 Mr Darcees Gold | ||
Thu Nov 10 2016 14:50 | 1st = 7 Mr Darcees Gold 2nd = 3 Captain Lincoln 3rd = 1 Fruition 4th = 6 Wazuzu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Wolfbane Mccabe | ||
Thu Nov 10 2016 14:47 | 1st = 5 Wolfbane Mccabe 2nd = 6 Star Lord 3rd = 1 Snow Matter 4th = 8 Cosmic Coad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 9 - 5 Joemaro | ||
Thu Nov 10 2016 14:42 | 1st = 5 Joemaro 2nd = 4 Crackabella 3rd = 12 Jonty James 4th = 14 Ask Me Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Gunnadoo Amigo | ||
Thu Nov 10 2016 14:39 | 1st = 1 Gunnadoo Amigo 2nd = 5 Wet Weekend 3rd = 4 Oldmate Ben 4th = 3 Lunatic Desley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 5 Behest | ||
Thu Nov 10 2016 14:35 | 1st = 5 Behest 2nd = 2 Sakhumzi 3rd = 10 The Weald 4th = 1 Aarhus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 8 Skilled Hunter | ||
Thu Nov 10 2016 14:30 | 1st = 8 Skilled Hunter 2nd = 7 Flux Capacitor 3rd = 6 Flag Time 4th = 5 Briconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Living Lucky | ||
Thu Nov 10 2016 14:24 | 1st = 10 Living Lucky 2nd = 2 Snakes N Ladders 3rd = 9 Lombarto 4th = 8 Our Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Barroom Blazer | ||
Thu Nov 10 2016 14:20 | 1st = 8 Barroom Blazer 2nd = 7 El Gran Camino 3rd = 4 Galloping Leo 4th = 5 Cant Believe It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 4 Hotshot Lass | ||
Thu Nov 10 2016 14:15 | 1st = 4 Hotshot Lass 2nd = 2 Henree Winkler 3rd = 1 Kairanga Lad 4th = 11 Itsagem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Tag And Release | ||
Thu Nov 10 2016 14:10 | 1st = 7 Tag And Release 2nd = 4 Midnight Treat 3rd = 2 Big Daddy Bee 4th = 8 Uno Arjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 5 Givematasteofkiwi | ||
Thu Nov 10 2016 14:04 | 1st = 5 Givematasteofkiwi 2nd = 12 Curlimore 3rd = 8 Rum Delight 4th = 13 Whoosh Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 2 Bellzig | ||
Thu Nov 10 2016 14:00 | 1st = 2 Bellzig 2nd = 9 Mallan No More 3rd = 10 Sheer Pluck 4th = 7 Arellano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Dr Poppel | ||
Thu Nov 10 2016 13:58 | 1st = 6 Dr Poppel 2nd = 1 Kingston Earl 3rd = 8 Anjing Betina 4th = 2 Barney Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 6 Fast Arli | ||
Thu Nov 10 2016 13:55 | 1st = 6 Fast Arli 2nd = 5 Im Bulletproof 3rd = 4 Backhouse Billy 4th = 8 Still The Same |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Rodney Keeping | ||
Thu Nov 10 2016 13:50 | 1st = 1 Rodney Keeping 2nd = 4 Zena Cargo 3rd = 5 Flatlined 4th = 3 Irinka Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Dr Walter | ||
Thu Nov 10 2016 13:41 | 1st = 1 Dr Walter 2nd = 4 Dr Watson 3rd = 8 Zulu Zoe 4th = 3 Audacious Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 2 High Quality | ||
Thu Nov 10 2016 13:37 | 1st = 2 High Quality 2nd = 7 Toulouse 3rd = 1 Ram Sam Sam 4th = 14 Choux Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 4 Davey | ||
Thu Nov 10 2016 13:34 | 1st = 4 Davey 2nd = 8 King Taro 3rd = 1 Talking Point 4th = 6 Betsie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 3 Go Public | ||
Thu Nov 10 2016 13:30 | 1st = 3 Go Public 2nd = 7 Balancing Act 3rd = 1 Bowie Rocks 4th = 8 Charleston Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 4 Fire One | ||
Thu Nov 10 2016 13:27 | 1st = 4 Fire One 2nd = 10 Fatima Siad 3rd = 1 Hit It Rich 4th = 18 Reaza Grunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 9 Auburn Gal | ||
Thu Nov 10 2016 13:25 | 1st = 9 Auburn Gal 2nd = 3 Barroom Shiraz 3rd = 7 Amaroo Gonzales 4th = 1 Ima Ebay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 7 Prince Nevaux | ||
Thu Nov 10 2016 13:20 | 1st = 7 Prince Nevaux 2nd = 3 Guthrum 3rd = 1 Parnossos 4th = 11 Noceto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Betty Sue Taro | ||
Thu Nov 10 2016 13:17 | 1st = 8 Betty Sue Taro 2nd = 5 Total Luck 3rd = 6 Mrs Deeks 4th = 1 Frenetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 2 Zorrali | ||
Thu Nov 10 2016 13:07 | 1st = 2 Zorrali 2nd = 4 Our Gazza 3rd = 6 Justlikeyasister 4th = 3 Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 King Billy Bolt | ||
Thu Nov 10 2016 13:04 | 1st = 6 King Billy Bolt 2nd = 4 Dargo Dasher 3rd = 7 Diamond Delight 4th = 8 Coco Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Mr Blake Us | ||
Thu Nov 10 2016 12:57 | 1st = 6 Mr Blake Us 2nd = 8 Total Platinum 3rd = 5 Debs Dream 4th = 3 Total Revolution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 5 Hidden Desire | ||
Thu Nov 10 2016 12:52 | 1st = 5 Hidden Desire 2nd = 1 Likely Jereme 3rd = 10 Hayleys Comet 4th = 3 Ellmers Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Woodleigh Blaze | ||
Thu Nov 10 2016 12:47 | 1st = 5 Woodleigh Blaze 2nd = 4 Rorter 3rd = 6 Nitric Acid 4th = 3 Diesel Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Kooky Keeping | ||
Thu Nov 10 2016 12:40 | 1st = 4 Kooky Keeping 2nd = 1 Irondale Echo 3rd = 3 Secret Top 4th = 2 Current Climate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 6 Prosecco | ||
Thu Nov 10 2016 12:35 | 1st = 6 Prosecco 2nd = 3 Undercover 3rd = 2 Gobuyit 4th = 1 Boxamosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Birkenhead | ||
Thu Nov 10 2016 12:23 | 1st = 2 Birkenhead 2nd = 8 Caitlin Louise 3rd = 7 Sultans Boy 4th = 1 Scarlet Evader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 10 Sparkling Delight | ||
Thu Nov 10 2016 12:17 | 1st = 10 Sparkling Delight 2nd = 5 Absolutely Delighted 3rd = 1 Danny Del Vito 4th = 12 Nui Toc Tien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Calypso Star | ||
Thu Nov 10 2016 12:08 | 1st = 2 Calypso Star 2nd = 6 Untraceable 3rd = 5 Blazing Spirit 4th = 1 New Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 1 Salamanca | ||
Thu Nov 10 2016 12:00 | 1st = 1 Salamanca 2nd = 3 Miss Appleton 3rd = 4 North and South 4th = 5 Clovelly Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Bloomingdales | ||
Thu Nov 10 2016 11:51 | 1st = 1 Bloomingdales 2nd = 3 Coruba Cate 3rd = 8 Dipsy Lala 4th = 6 Zipping Kasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 4 Raukapuka Ruler | ||
Thu Nov 10 2016 11:42 | 1st = 4 Raukapuka Ruler 2nd = 1 Mikey Maguire 3rd = 3 Bettor To Be Tricky 4th = 2 Dream To Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Kevin In Bangkok | ||
Thu Nov 10 2016 11:33 | 1st = 7 Kevin In Bangkok 2nd = 4 Nangar Star 3rd = 8 Pay Da Trail 4th = 6 Powder Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 6 Luroel | ||
Thu Nov 10 2016 11:25 | 1st = 6 Luroel 2nd = 2 Outstanding 3rd = 7 Myrtle 4th = 10 Princess Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 4 Jinja Luca | ||
Thu Nov 10 2016 11:16 | 1st = 4 Jinja Luca 2nd = 1 Go Andwyn 3rd = 6 Umaga Rama 4th = 7 Bee Lichter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 8 Benji Mara | ||
Thu Nov 10 2016 11:07 | 1st = 8 Benji Mara 2nd = 7 Playingintheshadows 3rd = 2 Nearis Green 4th = 6 Supreme Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Dont Brag | ||
Thu Nov 10 2016 10:58 | 1st = 3 Dont Brag 2nd = 2 Stylish Fancy 3rd = 8 Mini Bike 4th = 6 No More Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 1 Itsallbelt | ||
Thu Nov 10 2016 10:50 | 1st = 1 Itsallbelt 2nd = 8 Nitro Ted 3rd = 3 Jacksstar 4th = 5 Sanjara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Simply Yeti | ||
Thu Nov 10 2016 10:41 | 1st = 1 Simply Yeti 2nd = 8 Lethal Action 3rd = 3 Just About Ready 4th = 2 Thrilling Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 8 Regal Major | ||
Thu Nov 10 2016 10:32 | 1st = 8 Regal Major 2nd = 11 Hasani 3rd = 5 The Nans Man 4th = 10 Stop Means Stop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Uncomplicated | ||
Thu Nov 10 2016 10:23 | 1st = 2 Uncomplicated 2nd = 8 Fantastic Zoe 3rd = 5 Idol Leanne 4th = 6 Stainless Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 4 Saint Sassy | ||
Thu Nov 10 2016 10:05 | 1st = 4 Saint Sassy 2nd = 8 Ms Rubble Double 3rd = 7 Girl Queenie 4th = 3 Bigtime Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 1 Needle | ||
Thu Nov 10 2016 9:55 | 1st = 1 Needle 2nd = 9 Shona Mary 3rd = 2 Chevron Express 4th = 6 Arditi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Missoni | ||
Thu Nov 10 2016 1:32 | 1st = 8 Missoni 2nd = 2 Tanami 3rd = 6 Shes A Meanie 4th = 3 Bourbon Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Miss Warner | ||
Thu Nov 10 2016 1:12 | 1st = 3 Miss Warner 2nd = 4 Zippleback 3rd = 2 Anna Keeping 4th = 8 Martha Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Aviation Gas | ||
Thu Nov 10 2016 0:57 | 1st = 3 Aviation Gas 2nd = 4 Coup De Kahn 3rd = 7 Cheeky Two 4th = 1 Swazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Fine Cocoon | ||
Thu Nov 10 2016 0:42 | 1st = 8 Fine Cocoon 2nd = 7 Boom Trina 3rd = 1 Tallulah 4th = 4 Dynamite Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Amity Monelli | ||
Thu Nov 10 2016 0:27 | 1st = 5 Amity Monelli 2nd = 2 Amaroq 3rd = 3 Scooby Roo 4th = 6 Black Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Thumb Print | ||
Mon Oct 10 2016 22:57 | 1st = 1 Thumb Print 2nd = 3 Take Guard 3rd = 5 Lobster Falls 4th = 7 Regent Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 2 Contessa Munro | ||
Mon Oct 10 2016 22:48 | 1st = 2 Contessa Munro 2nd = 1 Lil Miss Hayley 3rd = 3 Paris Cruz 4th = 6 Ritza Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Pendita | ||
Mon Oct 10 2016 22:44 | 1st = 3 Pendita 2nd = 1 Valkyrie Candy 3rd = 4 Honey Fantasy 4th = 2 Kialla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Nebraska Beach | ||
Mon Oct 10 2016 22:36 | 1st = 6 Nebraska Beach 2nd = 3 Lyncar Jerry 3rd = 2 Sapphire Quest 4th = 9 Parma Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Dark Sovereign | ||
Mon Oct 10 2016 22:32 | 1st = 8 Dark Sovereign 2nd = 5 Alba Rose 3rd = 6 Spring Ariek 4th = 7 Just Chilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Simply Magic | ||
Mon Oct 10 2016 22:27 | 1st = 5 Simply Magic 2nd = 1 Sneakin Out 3rd = 4 Fast Azz El 4th = 7 Disco Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Queen Matilda | ||
Mon Oct 10 2016 22:14 | 1st = 4 Queen Matilda 2nd = 2 Chop A Log 3rd = 8 Riverside Dot 4th = 1 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Ashby Storm | ||
Mon Oct 10 2016 22:10 | 1st = 3 Ashby Storm 2nd = 1 Ma Mo 3rd = 2 Ashby Eyes 4th = 5 Gunner Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Angelic Miss | ||
Mon Oct 10 2016 22:06 | 1st = 6 Angelic Miss 2nd = 2 Cha Cha Gem 3rd = 3 Sarajevo Girl 4th = 7 Captain Til |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Regent Assassin | ||
Mon Oct 10 2016 21:59 | 1st = 5 Regent Assassin 2nd = 2 Jacks Missile 3rd = 3 Tah Sophie 4th = 8 Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Camden Gossip | ||
Mon Oct 10 2016 21:48 | 1st = 7 Camden Gossip 2nd = 4 Maya Herrera 3rd = 6 Body And Soul 4th = 1 Zambra Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Torpedo Man | ||
Mon Oct 10 2016 21:44 | 1st = 1 Torpedo Man 2nd = 3 Kay Leavy 3rd = 8 Feisty Fie 4th = 6 Reptar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Bullas Boy | ||
Mon Oct 10 2016 21:36 | 1st = 3 Bullas Boy 2nd = 7 Buckle Up Jones 3rd = 4 Thanks Kayla 4th = 9 Scooters Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Lektra Stolly | ||
Mon Oct 10 2016 21:32 | 1st = 4 Lektra Stolly 2nd = 6 Roxy Rolla 3rd = 2 Binky Bale 4th = 3 Avatar Sandee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Lika Storm | ||
Mon Oct 10 2016 21:28 | 1st = 1 Lika Storm 2nd = 6 Canya Bounce 3rd = 3 Tiggerlong Katut 4th = 8 Red Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Gunna Wink | ||
Mon Oct 10 2016 21:25 | 1st = 5 Gunna Wink 2nd = 2 Got A Brother 3rd = 1 Sidbo 4th = 6 Dash Ta Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Tricky Tails | ||
Mon Oct 10 2016 21:14 | 1st = 2 Tricky Tails 2nd = 1 Prescribe 3rd = 6 Its A Dream 4th = 4 Frostys Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Pit Girl | ||
Mon Oct 10 2016 21:11 | 1st = 1 Pit Girl 2nd = 3 Jimmy Mcbain 3rd = 2 Springvale Paris 4th = 5 Hope We Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Shy Gambler | ||
Mon Oct 10 2016 21:08 | 1st = 4 Shy Gambler 2nd = 5 Got A Motor 3rd = 6 Mornington Star 4th = 2 Spring Creek Wil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Beach Front | ||
Mon Oct 10 2016 21:04 | 1st = 6 Beach Front 2nd = 3 Inner Wisdom 3rd = 4 Plenty of Punch 4th = 7 Zafonic Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 6 Poppy Pete | ||
Mon Oct 10 2016 20:56 | 1st = 6 Poppy Pete 2nd = 1 Tah Stella 3rd = 5 Lynden Rise 4th = 4 Take Time Tracy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Gun Mcbain | ||
Mon Oct 10 2016 20:53 | 1st = 3 Gun Mcbain 2nd = 6 Dana Jorja 3rd = 5 Marcling 4th = 8 Straight Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 2 Brookes Buddy | ||
Mon Oct 10 2016 20:50 | 1st = 2 Brookes Buddy 2nd = 6 Vampire Wish 3rd = 5 Halcyon Honey 4th = 8 Lara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Holmes | ||
Mon Oct 10 2016 20:47 | 1st = 6 Holmes 2nd = 5 Muddy Miss 3rd = 8 Gin Blossum 4th = 1 Sonic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Islas Style | ||
Mon Oct 10 2016 20:43 | 1st = 1 Islas Style 2nd = 3 Here For You 3rd = 8 Cyno General 4th = 7 Lils Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Happy Jeff | ||
Mon Oct 10 2016 20:36 | 1st = 4 Happy Jeff 2nd = 6 Keep Ya Looks 3rd = 5 Adams Gun 4th = 3 Obsolete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Butchulla Boy | ||
Mon Oct 10 2016 20:33 | 1st = 7 Butchulla Boy 2nd = 8 Yorke Express 3rd = 1 Elishas Delight 4th = 6 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 You Can Excel | ||
Mon Oct 10 2016 20:30 | 1st = 3 You Can Excel 2nd = 7 Kramer Monelli 3rd = 6 Groovy Tiger 4th = 8 Adonis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Jeremiah Horstig | ||
Mon Oct 10 2016 20:27 | 1st = 1 Jeremiah Horstig 2nd = 2 Mainline Osti 3rd = 6 Boo Fighters 4th = 8 Terra Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Haras Sam | ||
Mon Oct 10 2016 20:23 | 1st = 2 Haras Sam 2nd = 6 King Pedro 3rd = 9 Cyno Stein 4th = 1 Tip Ya Cap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 Ferrari Mia | ||
Mon Oct 10 2016 20:17 | 1st = 3 Ferrari Mia 2nd = 2 Shogun Steel 3rd = 1 Spritely Geared 4th = 4 Low Flying Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Aston Dawn | ||
Mon Oct 10 2016 20:14 | 1st = 1 Aston Dawn 2nd = 7 Manhattan Cry 3rd = 5 Up And Adam 4th = 4 Zipping Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 2 Zoe Flash | ||
Mon Oct 10 2016 20:11 | 1st = 2 Zoe Flash 2nd = 1 Madam Speaker 3rd = 5 Shes A Batgirl 4th = 3 Crisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Wyembah Charlie | ||
Mon Oct 10 2016 20:08 | 1st = 7 Wyembah Charlie 2nd = 1 One For Anne 3rd = 6 Big Bad Brenda 4th = 4 Targaryen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Lucky Marlow | ||
Mon Oct 10 2016 20:05 | 1st = 2 Lucky Marlow 2nd = 6 Smart Marlow 3rd = 8 Cookie No Cream 4th = 7 Haras Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 3 Hello Nugget | ||
Mon Oct 10 2016 19:59 | 1st = 3 Hello Nugget 2nd = 1 Elsey Gregg 3rd = 7 Adams Lilly 4th = 8 Whip Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Allen Mondo | ||
Mon Oct 10 2016 19:56 | 1st = 1 Allen Mondo 2nd = 8 Sea Winds 3rd = 2 Allen Jersey 4th = 4 Parsec Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 3 Millas Pride | ||
Mon Oct 10 2016 19:53 | 1st = 3 Millas Pride 2nd = 1 Dragon George 3rd = 7 What Lies 4th = 2 Priya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Stately Kay | ||
Mon Oct 10 2016 19:50 | 1st = 8 Stately Kay 2nd = 2 Hot Genetics 3rd = 3 Roshanis Dream 4th = 1 Mr Nasty Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Zac And Jack | ||
Mon Oct 10 2016 19:47 | 1st = 5 Zac And Jack 2nd = 2 Zippy Babe 3rd = 8 Get Out Claws 4th = 6 Shes A Laker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Rock Bottom | ||
Mon Oct 10 2016 19:44 | 1st = 4 Rock Bottom 2nd = 5 Hero Haydos 3rd = 2 Spring Forte 4th = 1 Nothing To Give |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Ooaar | ||
Mon Oct 10 2016 19:35 | 1st = 3 Ooaar 2nd = 1 Kiss Me Victor 3rd = 5 Tom Tom Drum 4th = 10 Hasta De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Bull Titan | ||
Mon Oct 10 2016 19:32 | 1st = 6 Bull Titan 2nd = 8 Bekim Vapour 3rd = 2 Cosmic Wonder 4th = 5 Dana Mork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 2 Stumpy Gun | ||
Mon Oct 10 2016 19:29 | 1st = 2 Stumpy Gun 2nd = 8 Blue Triumph 3rd = 5 Tiny Dreamer 4th = 1 Charging Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Russ Will Crowe | ||
Mon Oct 10 2016 19:26 | 1st = 5 Russ Will Crowe 2nd = 4 Kayla Las 3rd = 8 Emilia Cash 4th = 6 Salute The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Lady Olenna | ||
Mon Oct 10 2016 19:23 | 1st = 5 Lady Olenna 2nd = 8 Midnight Paris 3rd = 3 Miami Drive 4th = 6 Sweet Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Bradley Bale | ||
Mon Oct 10 2016 19:15 | 1st = 4 Bradley Bale 2nd = 3 Tahlo 3rd = 2 Panda Bale 4th = 6 Lobo Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Barkers Hall | ||
Mon Oct 10 2016 19:10 | 1st = 1 Barkers Hall 2nd = 10 My Samantha Jane 3rd = 2 Who Thru Teddy 4th = 11 Maximum Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Cool Senora | ||
Mon Oct 10 2016 19:08 | 1st = 5 Cool Senora 2nd = 1 Princess Charley 3rd = 4 Zipping Socks 4th = 2 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Oppi Bale | ||
Mon Oct 10 2016 19:05 | 1st = 3 Oppi Bale 2nd = 5 Say Nothing 3rd = 8 Buckle Up Mauve 4th = 9 Sunset Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Get Watcha Get | ||
Mon Oct 10 2016 18:58 | 1st = 1 Get Watcha Get 2nd = 9 Light em Stella 4th = 6 Light em Daph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Precious Parker | ||
Mon Oct 10 2016 18:54 | 1st = 2 Precious Parker 2nd = 6 High Eden Frost 3rd = 8 Lady Wolf 4th = 4 Peregrine Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Rileys Charm | ||
Mon Oct 10 2016 18:50 | 1st = 2 Rileys Charm 2nd = 4 Style 3rd = 8 Flexi Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Rock Me Baby | ||
Mon Oct 10 2016 18:46 | 1st = 7 Rock Me Baby 2nd = 2 Opal Latte 3rd = 1 Lucky Andy 4th = 8 Little Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Sunnys Little Whiz | ||
Mon Oct 10 2016 18:41 | 1st = 5 Sunnys Little Whiz 2nd = 8 Diamond Geezer 3rd = 1 Earl Harbour 4th = 4 Ropeburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Chookyard Shifty | ||
Mon Oct 10 2016 18:38 | 1st = 1 Chookyard Shifty 2nd = 2 Easy Breeze 3rd = 8 Stunning Ruby 4th = 4 Jazzy Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Anti Dentite | ||
Mon Oct 10 2016 18:34 | 1st = 1 Anti Dentite 2nd = 6 Aston Asteroid 3rd = 8 Hes Innocent 4th = 3 Blitzing Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 Emotion | ||
Mon Oct 10 2016 18:30 | 1st = 8 Emotion 2nd = 1 Wheres Woody 3rd = 3 With A Bang 4th = 2 Hard Hat Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Walk Woody Walk | ||
Mon Oct 10 2016 18:26 | 1st = 2 Walk Woody Walk 2nd = 1 Aston Salute 3rd = 3 Dr Poppel 4th = 8 Kingston Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Courageous Cruz | ||
Mon Oct 10 2016 18:21 | 1st = 3 Courageous Cruz 2nd = 8 Hilltop Sophia 3rd = 7 Dakota Fred 4th = 10 Wonderforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 9 Ellie May | ||
Mon Oct 10 2016 18:18 | 1st = 9 Ellie May 2nd = 6 Big Daddy Bee 3rd = 2 Nore Mac 4th = 3 Spring Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Archie Rich | ||
Mon Oct 10 2016 18:13 | 1st = 6 Archie Rich 2nd = 3 Rudimental Sol 3rd = 2 Clares Fool 4th = 8 The Pacesetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 4 Batavia Dottie | ||
Mon Oct 10 2016 18:10 | 1st = 4 Batavia Dottie 2nd = 2 Kalden Sassenach 3rd = 5 Starlight Aioli 4th = 3 Barian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 7 Warner | ||
Mon Oct 10 2016 18:05 | 1st = 7 Warner 2nd = 3 Deadly Merrywood 3rd = 1 Chantrey 4th = 2 Our Priddy Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Henrys Fault | ||
Mon Oct 10 2016 18:02 | 1st = 2 Henrys Fault 2nd = 5 Just Gus 3rd = 3 Dr Dynomite 4th = 8 Barroom Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Cora Jaccka | ||
Mon Oct 10 2016 17:57 | 1st = 5 Cora Jaccka 2nd = 7 Artegra 3rd = 4 Soho Cruise 4th = 2 Doctor Puckridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Queen Taro | ||
Mon Oct 10 2016 17:54 | 1st = 8 Queen Taro 2nd = 2 Awesome Danny 3rd = 7 Karley Keeping 4th = 5 Teddy Shacoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 Flash Candy | ||
Mon Oct 10 2016 17:51 | 1st = 2 Flash Candy 2nd = 7 Honda Monelli 3rd = 6 Debello Showgirl 4th = 4 Fast Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 6 Franco | ||
Mon Oct 10 2016 17:49 | 1st = 6 Franco 2nd = 5 Gonski 3rd = 2 Indulgent 4th = 1 Celestial Daybreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 6 Volcanic Jester | ||
Mon Oct 10 2016 17:45 | 1st = 6 Volcanic Jester 2nd = 5 Lighthouse 3rd = 10 Anotherwayout 4th = 9 Lunar Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Black Salve | ||
Mon Oct 10 2016 17:42 | 1st = 5 Black Salve 2nd = 8 Dr Illuminate 3rd = 6 Atari Flash 4th = 1 Survino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Ideal Tyson | ||
Mon Oct 10 2016 17:37 | 1st = 2 Ideal Tyson 2nd = 3 Sea Me Smile 3rd = 4 American Angel 4th = 6 Aint Misbehavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Kravings | ||
Mon Oct 10 2016 17:34 | 1st = 7 Kravings 2nd = 6 Royal Blend 3rd = 5 My Mum Joany 4th = 2 Amaretto Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Batangas | ||
Mon Oct 10 2016 17:31 | 1st = 5 Batangas 2nd = 6 Mr Oakley 3rd = 3 Elite Oakley 4th = 1 Flag Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 3 Culinary Delight | ||
Mon Oct 10 2016 17:29 | 1st = 3 Culinary Delight 2nd = 5 The Merchant Banker 3rd = 1 Fujikawa 4th = 4 Party Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 1 Whirlwind Ascent | ||
Mon Oct 10 2016 17:25 | 1st = 1 Whirlwind Ascent 2nd = 2 Split The Atom 3rd = 7 Blinkin Fast 4th = 3 Dormeuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Supernova Silvia | ||
Mon Oct 10 2016 17:20 | 1st = 6 Supernova Silvia 2nd = 10 Remind Me 3rd = 1 Young Nick Fraser 4th = 8 One Seven I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 10 Swans Waddle | ||
Mon Oct 10 2016 17:17 | 1st = 10 Swans Waddle 2nd = 1 Bullet Express 3rd = 6 Kobes Hand 4th = 7 Uncontrollable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Miss Warner | ||
Mon Oct 10 2016 17:14 | 1st = 4 Miss Warner 2nd = 7 Lil Miss Rosie 4th = 8 Hashtag Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 1 Hot To Rock | ||
Mon Oct 10 2016 17:12 | 1st = 1 Hot To Rock 2nd = 3 Reclusive 3rd = 4 American Double 4th = 9 Jack William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Dana Peach | ||
Mon Oct 10 2016 17:09 | 1st = 8 Dana Peach 2nd = 3 Boambee Law 3rd = 5 Spring Clarkie 4th = 6 Noahs Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 3 Cha Cha King | ||
Mon Oct 10 2016 17:05 | 1st = 3 Cha Cha King 2nd = 9 Critical Touch 3rd = 5 Lawton Joseph 4th = 10 Frenze Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 3 My Naughty Hoaks | ||
Mon Oct 10 2016 17:00 | 1st = 3 My Naughty Hoaks 2nd = 6 Sheckys Laughter 3rd = 8 Spherical 4th = 9 Miss Beals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 7 Jumping At Shadows | ||
Mon Oct 10 2016 16:57 | 1st = 7 Jumping At Shadows 2nd = 11 Ive Got It All 3rd = 8 Shes So Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Bless em All | ||
Mon Oct 10 2016 16:54 | 1st = 6 Bless em All 2nd = 3 Robbie Gallen 3rd = 9 Zafonic Express 4th = 8 Dr Eleonora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 2 Takara Truffle | ||
Mon Oct 10 2016 16:50 | 1st = 2 Takara Truffle 2nd = 9 Genuine Excuse 3rd = 4 The Oriflamme 4th = 10 Princess Cleopatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 5 On The Trigger | ||
Mon Oct 10 2016 16:48 | 1st = 5 On The Trigger 2nd = 2 Frenetic 3rd = 6 Dusty Diamond 4th = 1 Harman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 7 Shamagra | ||
Mon Oct 10 2016 16:45 | 1st = 7 Shamagra 2nd = 5 Columkille 3rd = 6 Shadow Affair 4th = 8 Dos Santos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 The Octagon | ||
Mon Oct 10 2016 16:40 | 1st = 2 The Octagon 2nd = 1 Colonel Mick 3rd = 5 Millwood Chloe 4th = 3 Art Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Dr Peregrine | ||
Mon Oct 10 2016 16:37 | 1st = 8 Dr Peregrine 2nd = 9 Stephie Keats 3rd = 1 Meeniyan Hawk 4th = 3 Akina Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 4 Hedge Your Bet | ||
Mon Oct 10 2016 16:33 | 1st = 4 Hedge Your Bet 2nd = 8 Skyflyer 3rd = 6 Lenient 4th = 7 Well Deserved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 16 Rhyola | ||
Mon Oct 10 2016 16:30 | 1st = 16 Rhyola 2nd = 6 Oscars Fight 3rd = 1 Madog 4th = 5 Shy Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Light em Ryan | ||
Mon Oct 10 2016 16:28 | 1st = 3 Light em Ryan 2nd = 10 Hartley Power 3rd = 9 Bourbski Bullet 4th = 1 Kitboolou Bullsi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 6 Cod Rock | ||
Mon Oct 10 2016 16:25 | 1st = 6 Cod Rock 2nd = 12 Equal Chance 3rd = 5 Honor The Moment 4th = 1 Avroson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 8 The Thinking Man | ||
Mon Oct 10 2016 16:20 | 1st = 8 The Thinking Man 2nd = 1 Russian General 3rd = 3 Ronan Maguire 4th = 7 Luke Hobbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Jarrad Keats | ||
Mon Oct 10 2016 16:17 | 1st = 1 Jarrad Keats 2nd = 8 Goorawin 3rd = 5 Dr Sqidley 4th = 3 Jakey Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 1 Albys Pick | ||
Mon Oct 10 2016 16:12 | 1st = 1 Albys Pick 2nd = 5 Bon Vivant 3rd = 10 The Stevedore 4th = 3 The Miami Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Dashandy Jack | ||
Mon Oct 10 2016 16:09 | 1st = 6 Dashandy Jack 2nd = 7 Oscar The Weapon 3rd = 1 Peggy Wren 4th = 8 Scott Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 4 Specific Choice | ||
Mon Oct 10 2016 16:05 | 1st = 4 Specific Choice 2nd = 5 Texan Lad 3rd = 6 Polskie Prince 4th = 7 Bulls N Bears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Autograph | ||
Mon Oct 10 2016 16:00 | 1st = 4 Autograph 2nd = 10 Bellona Belle 3rd = 2 Keepcalmandcarryon 4th = 7 Satellite Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 The Commander | ||
Mon Oct 10 2016 15:57 | 1st = 7 The Commander 2nd = 2 Strike On Command 3rd = 4 Some Stone 4th = 6 Royal Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Come To Play | ||
Mon Oct 10 2016 15:54 | 1st = 6 Come To Play 2nd = 8 Reek 3rd = 10 Im Livin It 4th = 3 Sultans Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 2 Artsterical | ||
Mon Oct 10 2016 15:50 | 1st = 2 Artsterical 2nd = 7 Deedenuto 3rd = 8 Super Max 4th = 3 Osofoxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Crafty Sister | ||
Mon Oct 10 2016 15:48 | 1st = 4 Crafty Sister 2nd = 1 Gotta Be Mac 3rd = 6 Cant Be Done 4th = 9 Opal King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 2 Escebee | ||
Mon Oct 10 2016 15:45 | 1st = 2 Escebee 2nd = 4 Another Rush 3rd = 1 Smakatus 4th = 9 Sir Ottavio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Now I Get Around | ||
Mon Oct 10 2016 15:40 | 1st = 1 Now I Get Around 2nd = 7 Fay Darling 3rd = 8 The Shadow Knows 4th = 11 Sheez Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Petes Tiimey | ||
Mon Oct 10 2016 15:37 | 1st = 8 Petes Tiimey 2nd = 3 Jersey 3rd = 1 Scoop Jackson 4th = 2 Demtel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 5 Authentic Stride | ||
Mon Oct 10 2016 15:33 | 1st = 5 Authentic Stride 2nd = 2 One Night At Themile 3rd = 6 Junes Legacy 4th = 1 Bally Barfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 8 Internship | ||
Mon Oct 10 2016 15:30 | 1st = 8 Internship 2nd = 11 Turf Talk 3rd = 7 Bian Hard 4th = 12 Miss Salinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Big Mozz | ||
Mon Oct 10 2016 15:28 | 1st = 6 Big Mozz 2nd = 8 Dana Bella 3rd = 2 Mandah Trager 4th = 7 Raglan Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 7 Southern Orders | ||
Mon Oct 10 2016 15:25 | 1st = 7 Southern Orders 2nd = 6 Im Danny 3rd = 9 Minimos 4th = 1 Baites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Bee A Lassie | ||
Mon Oct 10 2016 15:20 | 1st = 9 Bee A Lassie 2nd = 6 Variable Miss 3rd = 2 Mia Trapper 4th = 7 Strathmore Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Chelsea Drogba | ||
Mon Oct 10 2016 15:17 | 1st = 2 Chelsea Drogba 2nd = 10 Gotta Rush 3rd = 9 Smooth Silver 4th = 1 Swazzas Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 5 Artoc | ||
Mon Oct 10 2016 15:12 | 1st = 5 Artoc 2nd = 1 Kai Star Fella 3rd = 4 Future Operator 4th = 6 Blitzsuzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Kirkham Webby | ||
Mon Oct 10 2016 15:09 | 1st = 7 Kirkham Webby 2nd = 1 With Pride 3rd = 5 Timma Turtle 4th = 4 Cawbourne Brick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 15 Barcoo Bill | ||
Mon Oct 10 2016 15:05 | 1st = 15 Barcoo Bill 2nd = 5 Jais Tuition 3rd = 4 Hay Grazer 4th = 3 Footmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 7 Liberty Song | ||
Mon Oct 10 2016 15:00 | 1st = 7 Liberty Song 2nd = 4 Big Spender 3rd = 6 Stylish Assassin 4th = 3 Stanborough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Chi Chi Rodrigis | ||
Mon Oct 10 2016 14:57 | 1st = 7 Chi Chi Rodrigis 2nd = 8 Toms Gift 3rd = 3 Baron Lad 4th = 5 Stress Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 2 Snowflake Stride | ||
Mon Oct 10 2016 14:52 | 1st = 2 Snowflake Stride 2nd = 5 Good Job 3rd = 7 Acorn Ace 4th = 3 My Maori Antoinete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 4 Funky Town | ||
Mon Oct 10 2016 14:49 | 1st = 4 Funky Town 2nd = 6 Kirkham Coby 3rd = 8 Cawbourne Cooks 4th = 5 Blackie Chan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 3 Harnova | ||
Mon Oct 10 2016 14:45 | 1st = 3 Harnova 2nd = 4 Mr Grumpy 3rd = 10 Jessie Prevails 4th = 1 Coasting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Cheap Tint | ||
Mon Oct 10 2016 14:40 | 1st = 5 Cheap Tint 2nd = 4 Lark Rise 3rd = 6 Just Read My Mind 4th = 3 Hez Declan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Fastnet Kahn | ||
Mon Oct 10 2016 14:37 | 1st = 7 Fastnet Kahn 2nd = 6 Piano Black 3rd = 4 Why Not George 4th = 2 Crackerjack Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 2 Expectagrin | ||
Mon Oct 10 2016 14:33 | 1st = 2 Expectagrin 2nd = 5 Spunkyola 3rd = 4 Monterey Jack 4th = 7 Magic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 8 Sayonaramosa | ||
Mon Oct 10 2016 14:30 | 1st = 8 Sayonaramosa 2nd = 9 Smartson 3rd = 6 Fontein Lad 4th = 2 Presumption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 8 More Ransom | ||
Mon Oct 10 2016 14:25 | 1st = 8 More Ransom 2nd = 5 Monsoon Charlie 3rd = 4 Manussia 4th = 11 Mrs Ed Misses Ed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Map My Run | ||
Mon Oct 10 2016 14:22 | 1st = 1 Map My Run 2nd = 5 Allegro Beaty 3rd = 2 Bernies Boy 4th = 8 Cawbourne Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Ebony Eclipse | ||
Mon Oct 10 2016 14:14 | 1st = 3 Ebony Eclipse 2nd = 4 Irish Asteria 3rd = 8 Sunlit Cobber 4th = 1 Destini Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 17 Lady Balladeer | ||
Mon Oct 10 2016 14:10 | 1st = 17 Lady Balladeer 2nd = 2 Blaine 3rd = 12 Libby Tickets 4th = 6 I Am The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Cawbourne Jazzy | ||
Mon Oct 10 2016 14:07 | 1st = 2 Cawbourne Jazzy 2nd = 3 Cawbourne Panic 3rd = 8 Swiftly Chloe 4th = 7 Cawbourne Lyns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 5 Lucky Journey | ||
Mon Oct 10 2016 14:00 | 1st = 5 Lucky Journey 2nd = 13 Little Bita Sass 3rd = 3 Alluring Miss 4th = 2 Presumptuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 7 Giant Steps | ||
Mon Oct 10 2016 13:57 | 1st = 7 Giant Steps 2nd = 2 Real Performer 3rd = 5 Shark Alert 4th = 4 Surreal Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 My Sirion | ||
Mon Oct 10 2016 13:54 | 1st = 1 My Sirion 2nd = 7 Limburg Gunna 3rd = 8 Highfield Flirt 4th = 5 Goldenpaw Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 1 Volta Do Mar | ||
Mon Oct 10 2016 13:50 | 1st = 1 Volta Do Mar 2nd = 5 Outanabout 3rd = 7 Belhussey 4th = 11 Solo Mio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Bigtime Jason | ||
Mon Oct 10 2016 13:47 | 1st = 5 Bigtime Jason 2nd = 4 Knead You 3rd = 7 Bigtime Sam 4th = 8 Bigtime Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Wise Harry | ||
Mon Oct 10 2016 13:39 | 1st = 7 Wise Harry 2nd = 6 See Him Run 3rd = 8 Milwalcar 4th = 1 Baron Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 9 Ultimate Fantasy | ||
Mon Oct 10 2016 13:35 | 1st = 9 Ultimate Fantasy 2nd = 2 Infantry 3rd = 13 Double Toast 4th = 10 World Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 11 Mandee | ||
Mon Oct 10 2016 13:30 | 1st = 11 Mandee 2nd = 13 Astley 3rd = 8 Cash Affair 4th = 4 Channing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 2 Untouchable | ||
Mon Oct 10 2016 13:27 | 1st = 2 Untouchable 2nd = 8 Spring Allegro 3rd = 7 Cawbourne Foxy 4th = 4 Cawbourne Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Little Ferret | ||
Mon Oct 10 2016 13:19 | 1st = 2 Little Ferret 2nd = 5 Dream Of Gigi 3rd = 7 Funda Down 4th = 4 Anna Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 4 Mechart | ||
Mon Oct 10 2016 13:15 | 1st = 4 Mechart 2nd = 6 Bunalert 3rd = 10 Ravesi 4th = 2 Cotway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Cawbourne Toddy | ||
Mon Oct 10 2016 13:12 | 1st = 3 Cawbourne Toddy 2nd = 6 Thrilling Wilson 3rd = 4 Bigtime Lady 4th = 5 Fashions Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Santa Claws | ||
Mon Oct 10 2016 13:04 | 1st = 1 Santa Claws 2nd = 2 Aston Upton 3rd = 9 Doyen Ruler 4th = 8 Destini Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Smash Allegro | ||
Mon Oct 10 2016 12:55 | 1st = 6 Smash Allegro 2nd = 1 Kirkham Jack 3rd = 4 Downgrade King 4th = 2 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Mylina Shakey | ||
Mon Oct 10 2016 12:45 | 1st = 4 Mylina Shakey 2nd = 2 Cosmic Guru 3rd = 8 Hillbilly Kisses 4th = 10 Razzle Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Pacific Vibe | ||
Mon Oct 10 2016 12:37 | 1st = 2 Pacific Vibe 2nd = 6 So Over It 3rd = 9 Stormy Days 4th = 1 Air Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Cullquin Nikki | ||
Mon Oct 10 2016 12:30 | 1st = 6 Cullquin Nikki 2nd = 1 Inky 3rd = 5 Highfield Bones 4th = 2 Call Me Loulou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Spare Some Time | ||
Mon Oct 10 2016 12:20 | 1st = 8 Spare Some Time 2nd = 4 Skuzi 3rd = 5 Americano 4th = 6 Kennel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Atomiser | ||
Mon Oct 10 2016 12:10 | 1st = 4 Atomiser 2nd = 6 Josie Jo 3rd = 1 Simonic Drive 4th = 5 Scotta Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Allegro Gun | ||
Mon Oct 10 2016 12:00 | 1st = 5 Allegro Gun 2nd = 8 Thrilling Cassie 3rd = 7 Allegro Runnings 4th = 1 Steel The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Slick Star | ||
Mon Oct 10 2016 11:40 | 1st = 4 Slick Star 2nd = 6 Cawbourne Martin 3rd = 5 Iris Eyes 4th = 3 Fill Ya Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Ikaku Bale | ||
Sat Sep 10 2016 23:47 | 1st = 2 Ikaku Bale 2nd = 1 Walt Bale 3rd = 3 Big And Fast 4th = 6 Standard Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 That Dude | ||
Sat Sep 10 2016 23:32 | 1st = 3 That Dude 2nd = 2 Lord Reddan 3rd = 7 Lady Naevia 4th = 1 Sneaky Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 What You Say | ||
Sat Sep 10 2016 23:23 | 1st = 3 What You Say 2nd = 8 Dyna Boomer 3rd = 5 Hyper Venom 4th = 4 Crackerjack Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Cobra Clutch | ||
Sat Sep 10 2016 23:12 | 1st = 5 Cobra Clutch 2nd = 8 Winsome Jacko 3rd = 7 Thunder Rama 4th = 4 Weblec Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Massive Com | ||
Sat Sep 10 2016 23:07 | 1st = 4 Massive Com 2nd = 6 Ninth Brigade 3rd = 5 Helma Bale 4th = 2 Flying Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Whos Got Snoop | ||
Sat Sep 10 2016 22:55 | 1st = 5 Whos Got Snoop 2nd = 1 Senator Monelli 3rd = 2 Phaser Bale 4th = 8 Crashing Packs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 4 Our Magical Miracle | ||
Sat Sep 10 2016 22:50 | 1st = 4 Our Magical Miracle 2nd = 3 Senorita Pacquita 3rd = 9 Recon Patrol 4th = 2 Lovin Livin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Aeroplane Tommy | ||
Sat Sep 10 2016 22:48 | 1st = 7 Aeroplane Tommy 2nd = 3 Mumma Josie 3rd = 4 Houston Bale 4th = 1 Elsa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Courageous Cruz | ||
Sat Sep 10 2016 22:40 | 1st = 4 Courageous Cruz 2nd = 1 Blackntan 3rd = 2 Missy Murdock 4th = 5 Whata Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Nadal | ||
Sat Sep 10 2016 22:37 | 1st = 2 Nadal 2nd = 1 Zipping Vixen 3rd = 8 Miss Bristle 4th = 5 No Apologies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 About To Rock | ||
Sat Sep 10 2016 22:35 | 1st = 2 About To Rock 2nd = 3 West On Babe 3rd = 1 Whos Got Blue 4th = 5 Bold Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Tuggeragh | ||
Sat Sep 10 2016 22:30 | 1st = 8 Tuggeragh 2nd = 7 Radio Silent 3rd = 6 Rack Tap Rack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 Lee Secret | ||
Sat Sep 10 2016 22:27 | 1st = 5 Lee Secret 2nd = 6 Humble Gun 3rd = 7 Chiricahua 4th = 1 Tap Out Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 9 Machrihanish | ||
Sat Sep 10 2016 22:22 | 1st = 9 Machrihanish 2nd = 2 Majorlicious 3rd = 11 Sonic Classic 4th = 1 Idolize Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 American Rose | ||
Sat Sep 10 2016 22:20 | 1st = 5 American Rose 2nd = 7 Le Perro 3rd = 8 However Humble 4th = 9 Sheza Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Crazy Dave | ||
Sat Sep 10 2016 22:15 | 1st = 2 Crazy Dave 2nd = 5 Mark Dennis 3rd = 1 Fistfullofdollars 4th = 4 Big Gorilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Amberscent | ||
Sat Sep 10 2016 22:12 | 1st = 7 Amberscent 2nd = 4 Zeppelin Bale 3rd = 10 Humphrey Bale 4th = 8 Nordic Warlord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Ablissfullgift | ||
Sat Sep 10 2016 22:07 | 1st = 6 Ablissfullgift 2nd = 7 Angelas Image 3rd = 1 Dynamic Jack 4th = 4 Tosca Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Quantum Bale | ||
Sat Sep 10 2016 22:05 | 1st = 8 Quantum Bale 2nd = 2 Sausage Sizzle 3rd = 3 Felton Bale 4th = 4 Ima Misha Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 7 Za Zing | ||
Sat Sep 10 2016 22:02 | 1st = 7 Za Zing 2nd = 1 Spring Creek Wil 3rd = 3 Brooklyn Bad 4th = 9 Murphys Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Gina Grace | ||
Sat Sep 10 2016 22:00 | 1st = 7 Gina Grace 2nd = 5 Christmas Jolt 3rd = 1 Proficient 4th = 6 Vae Victus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Ritza Lenny | ||
Sat Sep 10 2016 21:57 | 1st = 5 Ritza Lenny 2nd = 8 Aqua Cheetah 3rd = 4 Too Many Daddys 4th = 1 Lagoon Jazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Sprinter | ||
Sat Sep 10 2016 21:56 | 1st = 2 Sprinter 2nd = 6 Bettor As 3rd = 5 Raffaello 4th = 7 William H Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Luvstuenthral | ||
Sat Sep 10 2016 21:52 | 1st = 10 Luvstuenthral 2nd = 4 Sunset Tour 3rd = 5 Balmoral Boy 4th = 3 Sundons Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 West On Dossy | ||
Sat Sep 10 2016 21:50 | 1st = 6 West On Dossy 2nd = 2 Jilly Keeping 3rd = 1 Wizard Fun 4th = 8 Ronray Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Variable Miss | ||
Sat Sep 10 2016 21:45 | 1st = 3 Variable Miss 2nd = 8 Emilys Vacation 3rd = 2 Mallee Trapper 4th = 6 Waikare Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Shimatron | ||
Sat Sep 10 2016 21:42 | 1st = 2 Shimatron 2nd = 7 Mepunga Fame 3rd = 1 Polijuice Potion 4th = 4 Snakebite Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Manchester | ||
Sat Sep 10 2016 21:39 | 1st = 8 Manchester 2nd = 4 Extreme Whip 3rd = 2 Naughty Nathan 4th = 3 Combustion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 5 Remember Ruby | ||
Sat Sep 10 2016 21:37 | 1st = 5 Remember Ruby 2nd = 1 Annas Best 3rd = 2 Im Paige 4th = 8 Witch Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Ritza Rossi | ||
Sat Sep 10 2016 21:35 | 1st = 8 Ritza Rossi 2nd = 2 Topper Road 3rd = 4 Funky Punk 4th = 1 Gate Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 3 Strike Lightfire | ||
Sat Sep 10 2016 21:34 | 1st = 3 Strike Lightfire 2nd = 4 Hollys Fantasy 3rd = 10 Christian Brother 4th = 1 Clifford Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 10 Soho Tokyo | ||
Sat Sep 10 2016 21:30 | 1st = 10 Soho Tokyo 2nd = 11 Miley Rose 3rd = 3 Dougs Courage 4th = 7 Soho Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 West On Janet | ||
Sat Sep 10 2016 21:27 | 1st = 8 West On Janet 2nd = 4 Dandalup Doll 3rd = 3 Vapour Lee 4th = 1 Courageous Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Iam Mr Brightside | ||
Sat Sep 10 2016 21:22 | 1st = 6 Iam Mr Brightside 2nd = 9 Destreos 3rd = 1 Bettor Atom 4th = 2 Bettor Draw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Mepunga Tyler | ||
Sat Sep 10 2016 21:20 | 1st = 8 Mepunga Tyler 2nd = 6 Champion Exhibit 3rd = 7 Iyliss Bale 4th = 1 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Be Two Bomber | ||
Sat Sep 10 2016 21:17 | 1st = 3 Be Two Bomber 2nd = 2 Bella Can Do 3rd = 1 Pedro Cerrano 4th = 5 Winsome Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Cromac Jamie | ||
Sat Sep 10 2016 21:15 | 1st = 3 Cromac Jamie 2nd = 4 Paleface Jasper 3rd = 6 Billy Mack 4th = 7 Wilusi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Whittaker | ||
Sat Sep 10 2016 21:12 | 1st = 5 Whittaker 2nd = 3 More In Store 3rd = 1 Olivia Benson 4th = 6 Ringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Im Major Harry | ||
Sat Sep 10 2016 21:11 | 1st = 5 Im Major Harry 2nd = 3 Jasper Dollar 3rd = 6 Cobra Benalong 4th = 10 Ma Joi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 Im Zuleika | ||
Sat Sep 10 2016 21:10 | 1st = 1 Im Zuleika 2nd = 8 Kissmecougar 3rd = 9 Lucky Drew 4th = 2 Kathleen Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 8 Newmerella Fella | ||
Sat Sep 10 2016 21:07 | 1st = 8 Newmerella Fella 2nd = 7 Star Black 3rd = 1 Fiscal Cliff 4th = 5 Jedi Superstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Teddy Monelli | ||
Sat Sep 10 2016 21:05 | 1st = 1 Teddy Monelli 2nd = 8 Bounce Down 3rd = 5 Zipping Bella 4th = 2 Ima Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Aston Regas | ||
Sat Sep 10 2016 21:02 | 1st = 1 Aston Regas 2nd = 8 Dessie Walnut 3rd = 3 Cookie Rose 4th = 2 Call Me Boz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 12 El Paco | ||
Sat Sep 10 2016 21:00 | 1st = 12 El Paco 2nd = 6 Savannah Jay Jay 3rd = 10 Frances Annie 4th = 4 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Amelia Christa | ||
Sat Sep 10 2016 20:57 | 1st = 7 Amelia Christa 2nd = 10 Trixie Diamond 3rd = 5 Panic Station 4th = 1 Dyna Dalma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Andos Mac | ||
Sat Sep 10 2016 20:54 | 1st = 8 Andos Mac 2nd = 5 Brazen Ethics 3rd = 7 Fever Pitch 4th = 2 Winsome Amanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Katy Perry | ||
Sat Sep 10 2016 20:52 | 1st = 1 Katy Perry 2nd = 9 Millwood Liberty 3rd = 6 Helens Bonus 4th = 4 Abbey Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 One Hill | ||
Sat Sep 10 2016 20:50 | 1st = 5 One Hill 2nd = 7 One Samuel 3rd = 4 Hes All Power 4th = 2 Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Surfs Magic | ||
Sat Sep 10 2016 20:46 | 1st = 5 Surfs Magic 2nd = 1 Daintree King 3rd = 2 Space Emm 4th = 8 Fiery Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Hes Just Rusty | ||
Sat Sep 10 2016 20:45 | 1st = 2 Hes Just Rusty 2nd = 1 Little Tweek 3rd = 3 Keayang Storm 4th = 8 Night In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 The Puritan | ||
Sat Sep 10 2016 20:41 | 1st = 5 The Puritan 2nd = 7 Warana Court 3rd = 9 Afterburn 4th = 6 Sur Le Feu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Monumental | ||
Sat Sep 10 2016 20:40 | 1st = 2 Monumental 2nd = 9 Grande Uomo 3rd = 1 Slipaslygrin 4th = 3 Swarovski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Whats Up Trumps | ||
Sat Sep 10 2016 20:38 | 1st = 4 Whats Up Trumps 2nd = 9 Allen Yobo 3rd = 1 Bracket Creep 4th = 2 Irish Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Tap Out Scarlet | ||
Sat Sep 10 2016 20:35 | 1st = 1 Tap Out Scarlet 2nd = 4 Slick Simzy 3rd = 7 Vast 4th = 8 Reventon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Chilled Desire | ||
Sat Sep 10 2016 20:30 | 1st = 1 Chilled Desire 2nd = 6 Major Star 3rd = 12 Johnny Fox 4th = 8 Just Knew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Miss Foxy Lee | ||
Sat Sep 10 2016 20:27 | 1st = 4 Miss Foxy Lee 2nd = 8 Young Gun 3rd = 2 Mullaway 4th = 7 Tanks Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Elswyk Max | ||
Sat Sep 10 2016 20:24 | 1st = 2 Elswyk Max 2nd = 4 Lakeview Miss 3rd = 5 Eumeralla Donny 4th = 8 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Match Point | ||
Sat Sep 10 2016 20:22 | 1st = 9 Match Point 2nd = 11 Medal Of Honour 3rd = 2 Aztec Bromac 4th = 1 Deano Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Savanaka Two | ||
Sat Sep 10 2016 20:17 | 1st = 1 Savanaka Two 2nd = 4 Berisha 3rd = 6 Iona Flyer 4th = 7 Veerhoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Lis Tureen | ||
Sat Sep 10 2016 20:15 | 1st = 4 Lis Tureen 2nd = 8 Cams Victories 3rd = 1 Ashkii 4th = 5 Leopold Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Lehman Benz | ||
Sat Sep 10 2016 20:14 | 1st = 2 Lehman Benz 2nd = 3 Icy Girl 3rd = 4 Double Storm 4th = 1 Dashing Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Future Stride | ||
Sat Sep 10 2016 20:11 | 1st = 2 Future Stride 2nd = 5 Platinum Penny 3rd = 7 Bad Boy Mara 4th = 8 Jay Dub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Seismic Blast | ||
Sat Sep 10 2016 20:09 | 1st = 8 Seismic Blast 2nd = 3 Zulu Zenith 3rd = 2 Crystal Robbo 4th = 6 Pedro On Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Gallymont Sport | ||
Sat Sep 10 2016 20:07 | 1st = 3 Gallymont Sport 2nd = 8 Major Strike 3rd = 7 Fascinator 4th = 5 Tutu Bene Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Aisle Tifi | ||
Sat Sep 10 2016 20:05 | 1st = 3 Aisle Tifi 2nd = 4 Aqua Dragon 3rd = 5 Greysynd Emma 4th = 8 Toxic Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Lucky Tetris | ||
Sat Sep 10 2016 20:02 | 1st = 3 Lucky Tetris 2nd = 1 Splash Of White 3rd = 7 Texas Tommy 4th = 2 Aston Philou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Ideal Success | ||
Sat Sep 10 2016 20:00 | 1st = 5 Ideal Success 2nd = 6 Stunning Grin 3rd = 7 Young Modern 4th = 1 Quick Draft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Silverali | ||
Sat Sep 10 2016 19:58 | 1st = 8 Silverali 2nd = 2 Celica Bale 3rd = 4 General Soreness 4th = 3 Pippy Dippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 Somewhereonlyiknow | ||
Sat Sep 10 2016 19:57 | 1st = 1 Somewhereonlyiknow 2nd = 9 Enemy Lines 3rd = 8 Nouveau Riche 4th = 2 Tiza Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 3 American Ingot | ||
Sat Sep 10 2016 19:56 | 1st = 3 American Ingot 2nd = 1 Live Life Fast 3rd = 9 Jumping At Shadows 4th = 4 Ive Got It All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 3 Elantris | ||
Sat Sep 10 2016 19:55 | 1st = 3 Elantris 2nd = 6 Magic Gambler 3rd = 4 One Plus Two 4th = 7 Spring Creek Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Unique Ghosty | ||
Sat Sep 10 2016 19:52 | 1st = 1 Unique Ghosty 2nd = 8 Astins Warrior 3rd = 4 Silky Oak 4th = 2 Sunnyside Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Lots More Art | ||
Sat Sep 10 2016 19:50 | 1st = 4 Lots More Art 2nd = 8 Outrageous El 3rd = 6 The Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Souths Mick | ||
Sat Sep 10 2016 19:48 | 1st = 1 Souths Mick 2nd = 5 Lika Zircon 3rd = 3 Runway Bono 4th = 6 Ritza Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Paper Miss | ||
Sat Sep 10 2016 19:44 | 1st = 2 Paper Miss 2nd = 4 Jedd Tokaam 3rd = 1 Hot Sauce 4th = 5 Silver Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Stones Corner | ||
Sat Sep 10 2016 19:43 | 1st = 5 Stones Corner 2nd = 9 Some Stone 3rd = 2 Lucky Eight 4th = 10 Magic Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Mister Brown | ||
Sat Sep 10 2016 19:41 | 1st = 5 Mister Brown 2nd = 4 Dewana Special 3rd = 1 Apollos Twin 4th = 9 El Surrao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 5 Overboard Again | ||
Sat Sep 10 2016 19:41 | 1st = 5 Overboard Again 2nd = 2 American Angel 4th = 9 Ideal Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Pit Boss | ||
Sat Sep 10 2016 19:38 | 1st = 8 Pit Boss 2nd = 6 Dark Twist 3rd = 4 Knock Wave 4th = 5 Buddy The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Im Cool Harry | ||
Sat Sep 10 2016 19:38 | 1st = 10 Im Cool Harry 2nd = 1 Phantom Rockstar 3rd = 2 Epirus Boy 4th = 5 Major Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Reckoning | ||
Sat Sep 10 2016 19:35 | 1st = 6 Reckoning 2nd = 2 Abed Bale 3rd = 3 Adelaide Bale 4th = 8 Carry On Pendles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Charli Dollar | ||
Sat Sep 10 2016 19:34 | 1st = 6 Charli Dollar 2nd = 9 Armagedon Flame 3rd = 1 Modern Edition 4th = 2 Dawn Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Smack Dab | ||
Sat Sep 10 2016 19:32 | 1st = 2 Smack Dab 2nd = 1 Tovenaar 3rd = 7 Fashion Advice 4th = 8 Come Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Mister Livan | ||
Sat Sep 10 2016 19:31 | 1st = 9 Mister Livan 2nd = 6 Four Needed 3rd = 5 Mister Hairy Maclary 4th = 7 Classiemahon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Goodwin Terry | ||
Sat Sep 10 2016 19:29 | 1st = 2 Goodwin Terry 2nd = 8 Cabello Mucho 3rd = 5 Rumbling Rascal 4th = 7 Hughies Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Knockas Goddess | ||
Sat Sep 10 2016 19:26 | 1st = 3 Knockas Goddess 2nd = 1 Total Angel 3rd = 8 Hurunui Alyssa 4th = 2 Jeteyes Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 7 - 1 Northern Jewel | ||
Sat Sep 10 2016 19:25 | 1st = 1 Northern Jewel 2nd = 3 Scotsdale 3rd = 14 Vessel Of Wrath 4th = 11 Miss Chilly Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 Dash Of Rose | ||
Sat Sep 10 2016 19:22 | 1st = 8 Dash Of Rose 2nd = 3 Angie Rocks 3rd = 5 Shes A Collinda 4th = 6 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 11 Coldplay Road | ||
Sat Sep 10 2016 19:20 | 1st = 11 Coldplay Road 2nd = 3 Star Writer 3rd = 8 Izzy Watt 4th = 9 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Don Lino | ||
Sat Sep 10 2016 19:18 | 1st = 2 Don Lino 2nd = 5 Inky 3rd = 7 Beetee 4th = 6 From The Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Elvis Condran | ||
Sat Sep 10 2016 19:14 | 1st = 7 Elvis Condran 2nd = 3 Complete Nine 3rd = 4 Willy Mays Hayes 4th = 1 Dazza Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Always Prompt | ||
Sat Sep 10 2016 19:13 | 1st = 3 Always Prompt 2nd = 9 Rubys Bad Boy 3rd = 5 The Falcon Legend 4th = 7 Royal Jacquard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Soot Sprite | ||
Sat Sep 10 2016 19:11 | 1st = 1 Soot Sprite 2nd = 5 Switch Blade 3rd = 2 Dont Weaken 4th = 8 Elegant Strider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Edies Game | ||
Sat Sep 10 2016 19:08 | 1st = 3 Edies Game 2nd = 4 Fall Line 3rd = 8 Halasa 4th = 2 Schmickeydoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 4 Let It Slip | ||
Sat Sep 10 2016 19:05 | 1st = 4 Let It Slip 2nd = 11 Recoiled 3rd = 6 Brackets 4th = 2 Agachar Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Elsie Gem | ||
Sat Sep 10 2016 19:04 | 1st = 4 Elsie Gem 2nd = 2 Zeros Shout 3rd = 6 Pictures Of Paris 4th = 11 Quiksilver Revival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Itsgettingcalder | ||
Sat Sep 10 2016 19:00 | 1st = 1 Itsgettingcalder 2nd = 2 Desert Flyer 3rd = 9 Eljaykay Phoenix 4th = 5 My Account |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Its My Secret | ||
Sat Sep 10 2016 18:57 | 1st = 8 Its My Secret 2nd = 1 Aeroplane Jet 3rd = 7 Jax Mikado 4th = 2 Born Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Global Deejay | ||
Sat Sep 10 2016 18:54 | 1st = 2 Global Deejay 2nd = 1 Back To Business 3rd = 4 Champagne Benz 4th = 7 Dodgy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Ellmer Hanover | ||
Sat Sep 10 2016 18:52 | 1st = 7 Ellmer Hanover 2nd = 12 Funny Boy 3rd = 6 Tact Hayleys Delight 4th = 9 Double Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Bruskey | ||
Sat Sep 10 2016 18:49 | 1st = 2 Bruskey 2nd = 1 Right Formula 3rd = 5 Remember Brutus 4th = 3 Super Kadani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 2 Wayside | ||
Sat Sep 10 2016 18:45 | 1st = 2 Wayside 2nd = 9 Daneclicked 3rd = 3 Me Hungi 4th = 5 Tell Me This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Nureyev | ||
Sat Sep 10 2016 18:40 | 1st = 3 Nureyev 2nd = 9 The Space Invader 3rd = 4 Camelot Bay 4th = 8 Regal Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Sir Richard | ||
Sat Sep 10 2016 18:37 | 1st = 1 Sir Richard 2nd = 6 Dr Illuminate 3rd = 8 Diamond 4th = 7 Emily As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Step Back Lass | ||
Sat Sep 10 2016 18:34 | 1st = 5 Step Back Lass 2nd = 7 Sunnyside Park 3rd = 6 Switchin Sides 4th = 8 Ellah Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 7 Feel The Buzz | ||
Sat Sep 10 2016 18:33 | 1st = 7 Feel The Buzz 2nd = 12 Sir Gest 3rd = 5 Captain Snoozzze 4th = 3 Our Red Sky Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Stocks | ||
Sat Sep 10 2016 18:30 | 1st = 9 Stocks 2nd = 6 Bedamijo 3rd = 7 Military Ruler 4th = 3 Young Lionel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 3 Jessie Macgee | ||
Sat Sep 10 2016 18:29 | 1st = 3 Jessie Macgee 2nd = 2 Ali Mendes 3rd = 7 Elect To Go 4th = 6 Love This Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Gunnadoo Cove | ||
Sat Sep 10 2016 18:27 | 1st = 3 Gunnadoo Cove 2nd = 7 August Hope 3rd = 6 Stella Cosentino 4th = 5 Lucky Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Expressionist | ||
Sat Sep 10 2016 18:22 | 1st = 1 Expressionist 2nd = 12 Saloon Passage 3rd = 10 Stormont Czar 4th = 4 Macca Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Master Mordecai | ||
Sat Sep 10 2016 18:19 | 1st = 5 Master Mordecai 2nd = 2 Dr Oliver 3rd = 4 Paua Hiking 4th = 6 Walk Woody Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Turn And Burn | ||
Sat Sep 10 2016 18:16 | 1st = 8 Turn And Burn 2nd = 1 Midnight Dasher 3rd = 7 Right As Rain 4th = 6 Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 8 Our Swagman | ||
Sat Sep 10 2016 18:15 | 1st = 8 Our Swagman 2nd = 2 Adjuster 3rd = 5 Casino Exit 4th = 3 Stratigraphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Diddy Chick | ||
Sat Sep 10 2016 18:12 | 1st = 1 Diddy Chick 2nd = 3 Shezza Girl 3rd = 7 Brinjola Ibrox 4th = 2 Macks Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Lavra Bhutan | ||
Sat Sep 10 2016 18:08 | 1st = 1 Lavra Bhutan 2nd = 2 Comply Or Die 3rd = 10 Markey Oh Markey 4th = 4 Mafuta Vautin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 1 Knot Afraid | ||
Sat Sep 10 2016 18:05 | 1st = 1 Knot Afraid 2nd = 4 Marcamjo 3rd = 8 Iconoclast 4th = 10 Sentoki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Nitro Hook | ||
Sat Sep 10 2016 18:02 | 1st = 4 Nitro Hook 2nd = 1 Wot Price Flash 3rd = 8 Tinny Time 4th = 9 Movida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Techno Lady | ||
Sat Sep 10 2016 17:59 | 1st = 8 Techno Lady 2nd = 2 Islas Style 3rd = 1 Gun Power 4th = 6 Frosty Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Fundamentalist | ||
Sat Sep 10 2016 17:57 | 1st = 2 Fundamentalist 2nd = 6 Bazzas Art 3rd = 1 Felicity Funkhousa 4th = 10 Abitgoingonhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Lektra Fella | ||
Sat Sep 10 2016 17:54 | 1st = 1 Lektra Fella 2nd = 7 Browza Bob 3rd = 6 Contact Details 4th = 2 Shes Boom Browz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Getting Lucky | ||
Sat Sep 10 2016 17:52 | 1st = 5 Getting Lucky 2nd = 1 Never Know Ozzie 3rd = 7 Im Saint Anthony 4th = 3 Damingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 4 Flying Roar | ||
Sat Sep 10 2016 17:50 | 1st = 4 Flying Roar 2nd = 10 Stable Secret 3rd = 6 Spin Da Wheels 4th = 2 Lenience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Light em Lylah | ||
Sat Sep 10 2016 17:47 | 1st = 7 Light em Lylah 2nd = 1 Kenyatta 3rd = 8 Wasabi Princess 4th = 2 Ginger Pieces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Western Blaze | ||
Sat Sep 10 2016 17:43 | 1st = 2 Western Blaze 2nd = 1 Karloo Kix 3rd = 4 Montcalm 4th = 5 Corey Odonohue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Jacoby Raider | ||
Sat Sep 10 2016 17:42 | 1st = 1 Jacoby Raider 2nd = 6 Port Lisa 3rd = 3 My Mojo 4th = 7 Minnie Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 6 Never Pointless | ||
Sat Sep 10 2016 17:40 | 1st = 6 Never Pointless 2nd = 8 Shadow Dunes 3rd = 2 Burgundy Lass 4th = 3 Mr Good Looking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Lovers Fury | ||
Sat Sep 10 2016 17:37 | 1st = 7 Lovers Fury 2nd = 5 Griffin King 3rd = 8 Charlies Wowwow 4th = 4 Cosmic Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Zipnotized | ||
Sat Sep 10 2016 17:33 | 1st = 2 Zipnotized 2nd = 4 Dreadlock 3rd = 16 Mandana 4th = 12 Emmookis Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Jasocate | ||
Sat Sep 10 2016 17:31 | 1st = 3 Jasocate 2nd = 5 Wild Angel 3rd = 1 Magnificent Pete 4th = 8 Half Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 8 Almighty Zeus | ||
Sat Sep 10 2016 17:29 | 1st = 8 Almighty Zeus 2nd = 9 Bicol Express 3rd = 5 Patriot Games 4th = 6 Centavision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 3 Royal Rapture | ||
Sat Sep 10 2016 17:25 | 1st = 3 Royal Rapture 2nd = 7 Tally 3rd = 4 Big Memory 4th = 11 Gabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Harperama | ||
Sat Sep 10 2016 17:22 | 1st = 1 Harperama 2nd = 2 Benaud 3rd = 4 Stars To Shine 4th = 6 Stitch Up Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Little Madam | ||
Sat Sep 10 2016 17:19 | 1st = 1 Little Madam 2nd = 4 Frosty Zero 3rd = 6 Renalds Rivalry 4th = 7 Madies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 9 Beaver | ||
Sat Sep 10 2016 17:17 | 1st = 9 Beaver 2nd = 5 Compton Street 3rd = 2 Ohoka Colorado 4th = 1 Tightrope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 5 Falcon Crest | ||
Sat Sep 10 2016 17:14 | 1st = 5 Falcon Crest 2nd = 1 Material Man 3rd = 7 Fathoms Of Gold 4th = 6 Dust Me Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 4 Invinzabeel | ||
Sat Sep 10 2016 17:10 | 1st = 4 Invinzabeel 2nd = 12 Dinghu Mountain 3rd = 2 Conarchie 4th = 1 Fabrizio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 10 - 10 Volcanic Eruption | ||
Sat Sep 10 2016 17:06 | 1st = 10 Volcanic Eruption 2nd = 14 Reigning In Paris 3rd = 6 Where To Next 4th = 15 Always Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 1 Super Bryan | ||
Sat Sep 10 2016 17:04 | 1st = 1 Super Bryan 2nd = 5 Belle Ez 3rd = 6 Cestos 4th = 4 Zandercan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 8 - 6 Go Girlfriend | ||
Sat Sep 10 2016 17:02 | 1st = 6 Go Girlfriend 2nd = 1 Idle Situation 3rd = 5 Turn Up The Volume 4th = 7 Island Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Campos China | ||
Sat Sep 10 2016 17:00 | 1st = 1 Campos China 2nd = 4 Double Hope 3rd = 9 Reno 4th = 5 My Boy Chubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 Silvera | ||
Sat Sep 10 2016 16:58 | 1st = 4 Silvera 2nd = 9 Smart As You Think 3rd = 7 Ace Attack 4th = 8 Vienna Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 10 Our Belisa | ||
Sat Sep 10 2016 16:54 | 1st = 10 Our Belisa 2nd = 1 Cass N Black 3rd = 4 Loud Enough 4th = 9 Arazona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 6 Fascinare | ||
Sat Sep 10 2016 16:52 | 1st = 6 Fascinare 2nd = 1 Vacallo 3rd = 2 Sea Tryst 4th = 7 Fitzgerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 2 Dont Doubt Mamma | ||
Sat Sep 10 2016 16:50 | 1st = 2 Dont Doubt Mamma 2nd = 4 Thames Court 3rd = 11 Manageress 4th = 6 Jessy Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 6 - 9 Desert Land | ||
Sat Sep 10 2016 16:46 | 1st = 9 Desert Land 2nd = 7 Bossy Lad 3rd = 10 Pinneux 4th = 12 Star Of Bethlehem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 All Too Much | ||
Sat Sep 10 2016 16:38 | 1st = 6 All Too Much 2nd = 9 Proxy 3rd = 3 Fo Shizzle 4th = 4 Dance Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Nakanai | ||
Sat Sep 10 2016 16:34 | 1st = 3 Nakanai 2nd = 12 Innocent 3rd = 1 Knight Templar 4th = 10 Beaufort Gyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 2 Heavens Above | ||
Sat Sep 10 2016 16:30 | 1st = 2 Heavens Above 2nd = 12 Ravi 3rd = 14 Magic Alibi 4th = 11 Denmagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 10 Coolamon | ||
Sat Sep 10 2016 16:26 | 1st = 10 Coolamon 2nd = 8 Liberated Rose 3rd = 5 Sneferu 4th = 4 Gday Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 2 Razor Time | ||
Sat Sep 10 2016 16:24 | 1st = 2 Razor Time 2nd = 1 Mykonos 3rd = 3 Razor Burn 4th = 6 Be Cool Yolander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 8 Horacio | ||
Sat Sep 10 2016 16:22 | 1st = 8 Horacio 2nd = 6 Cleansing Ale 3rd = 2 Blame Game 4th = 3 Blue Jest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 15 Golden Century | ||
Sat Sep 10 2016 16:18 | 1st = 15 Golden Century 2nd = 10 Morvada 3rd = 7 Princely Blaze 4th = 1 Angry Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 1 Chicago Stomp | ||
Sat Sep 10 2016 16:14 | 1st = 1 Chicago Stomp 2nd = 2 Nothing Box 3rd = 5 Adatto 4th = 3 Mozarts Work |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 4 Vital Flame | ||
Sat Sep 10 2016 16:12 | 1st = 4 Vital Flame 2nd = 1 Bernardini Genie 3rd = 5 Wahkeena 4th = 2 Mercurial Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 10 Palentino | ||
Sat Sep 10 2016 16:10 | 1st = 10 Palentino 2nd = 3 Black Heart Bart 3rd = 7 He Or She 4th = 5 Jacquinot Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 5 - 8 Going Grey | ||
Sat Sep 10 2016 16:06 | 1st = 8 Going Grey 2nd = 4 I Am Dynamic 3rd = 9 Honey Hughes 4th = 6 Son Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Pretentious Chant | ||
Sat Sep 10 2016 15:58 | 1st = 3 Pretentious Chant 2nd = 7 Bomber Bay 3rd = 6 She Rules All 4th = 4 Crusoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Wiggle Wiggle | ||
Sat Sep 10 2016 15:54 | 1st = 7 Wiggle Wiggle 2nd = 3 Western Belle 3rd = 4 Amajill 4th = 5 Everybody Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 7 Mackintosh | ||
Sat Sep 10 2016 15:50 | 1st = 7 Mackintosh 2nd = 5 Counterattack 3rd = 9 Southern Legend 4th = 4 Tycoon Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 12 Melodies Way | ||
Sat Sep 10 2016 15:46 | 1st = 12 Melodies Way 2nd = 5 Armageddon On It 3rd = 6 Palazzo Pitti 4th = 4 Sagabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 6 Sunshine Excel | ||
Sat Sep 10 2016 15:44 | 1st = 6 Sunshine Excel 2nd = 3 Passing Parade 3rd = 5 Shes Nice 4th = 1 Killderking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 5 Rocknet | ||
Sat Sep 10 2016 15:42 | 1st = 5 Rocknet 2nd = 4 Artibai 3rd = 9 Alakris 4th = 12 Nudgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 7 Heza Ripper | ||
Sat Sep 10 2016 15:38 | 1st = 7 Heza Ripper 2nd = 5 Magnus Reign 3rd = 10 Babitzin 4th = 8 Magic Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 1 Brother In Arms | ||
Sat Sep 10 2016 15:34 | 1st = 1 Brother In Arms 2nd = 5 Shanakee 3rd = 8 Bodalay 4th = 3 Bill N Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 2 Delambre | ||
Sat Sep 10 2016 15:32 | 1st = 2 Delambre 2nd = 9 Miss Rosendale 3rd = 3 Alvan Street 4th = 8 Mystic Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 10 Faatinah | ||
Sat Sep 10 2016 15:30 | 1st = 10 Faatinah 2nd = 9 Tivaci 3rd = 11 Weve Got This 4th = 1 Under The Louvre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 4 - 3 Loading | ||
Sat Sep 10 2016 15:26 | 1st = 3 Loading 2nd = 2 Golden Rule 3rd = 5 Brasileiro Macho 4th = 1 Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 11 Miss Iconic | ||
Sat Sep 10 2016 15:18 | 1st = 11 Miss Iconic 2nd = 15 Spiritual Lift 3rd = 13 Cheap Express 4th = 10 The Grand Elusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 Trump It | ||
Sat Sep 10 2016 15:14 | 1st = 7 Trump It 2nd = 2 Dane Jester 3rd = 4 The Inflamer 4th = 1 Fast Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 1 Astern | ||
Sat Sep 10 2016 15:10 | 1st = 1 Astern 2nd = 13 Omei Sword 3rd = 7 Impending 4th = 4 Divine Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 5 Powderworks | ||
Sat Sep 10 2016 15:06 | 1st = 5 Powderworks 2nd = 8 Holy Host 3rd = 4 Red Ticker 4th = 2 Aagas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 2 Vaunting | ||
Sat Sep 10 2016 15:02 | 1st = 2 Vaunting 2nd = 11 Eirian 3rd = 4 French Amour 4th = 9 Zatochio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 10 Distant Rock | ||
Sat Sep 10 2016 14:58 | 1st = 10 Distant Rock 2nd = 3 Flow Meter 3rd = 5 Emmookis Dash 4th = 1 Excites Zelady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 2 Broadside | ||
Sat Sep 10 2016 14:54 | 1st = 2 Broadside 2nd = 4 Bannatyne 3rd = 7 Speed Hero 4th = 3 Dr Sykes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Saracino | ||
Sat Sep 10 2016 14:50 | 1st = 3 Saracino 2nd = 4 Archives 3rd = 12 Samara Dancer 4th = 10 Wazzenme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 3 - 8 Yatte Yattah | ||
Sat Sep 10 2016 14:47 | 1st = 8 Yatte Yattah 2nd = 4 Moment To Test 3rd = 6 Cinda Blue 4th = 7 Martys Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Sony Legend | ||
Sat Sep 10 2016 14:43 | 1st = 6 Sony Legend 2nd = 11 Prompt Return 3rd = 1 Kudero 4th = 13 Land Office |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 2 Rocknrolla | ||
Sat Sep 10 2016 14:43 | 1st = 2 Rocknrolla 2nd = 8 Maid Of Steel 3rd = 7 Cheeky Boy 4th = 6 Snow Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 8 Nashville Cat | ||
Sat Sep 10 2016 14:39 | 1st = 8 Nashville Cat 2nd = 2 Speeding Comet 3rd = 4 Elegant Blast 4th = 1 Next Generation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Victory Parade | ||
Sat Sep 10 2016 14:36 | 1st = 2 Victory Parade 2nd = 9 Waltz In Flight 3rd = 10 Lady Micaela 4th = 5 Rose Of Woorim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 4 Mccreery | ||
Sat Sep 10 2016 14:35 | 1st = 4 Mccreery 2nd = 2 Sir John Hawkwood 3rd = 3 Allergic 4th = 8 Mandalong Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Crafty Miss | ||
Sat Sep 10 2016 14:31 | 1st = 4 Crafty Miss 2nd = 5 Indelo 3rd = 7 Spiel Spinner 4th = 9 Sinoque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 4 Pinyarda | ||
Sat Sep 10 2016 14:27 | 1st = 4 Pinyarda 2nd = 6 Rise To The Top 3rd = 2 Cyclone Billy 4th = 10 Assertive Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 1 Finn | ||
Sat Sep 10 2016 14:26 | 1st = 1 Finn 2nd = 5 Chela Choi 3rd = 15 Acutelygold 4th = 9 Blazing Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Miss Adele | ||
Sat Sep 10 2016 14:23 | 1st = 2 Miss Adele 2nd = 7 Hazy Lane 3rd = 5 Fine Approach 4th = 1 Tidy Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Old Man Sam | ||
Sat Sep 10 2016 14:19 | 1st = 1 Old Man Sam 2nd = 3 Winning Supreme 3rd = 6 Notre Reve 4th = 4 Loose Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 11 Bon Aurum | ||
Sat Sep 10 2016 14:15 | 1st = 11 Bon Aurum 2nd = 5 Ulmann 3rd = 2 Hi World 4th = 3 Tashbeeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Ringos A Rockstar | ||
Sat Sep 10 2016 14:07 | 1st = 1 Ringos A Rockstar 2nd = 9 Another Slipper 3rd = 7 Dapper One 4th = 13 Kubis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 1 Heroic Valour | ||
Sat Sep 10 2016 14:03 | 1st = 1 Heroic Valour 2nd = 3 The Soultaker 3rd = 2 Wyndspelle 4th = 4 Ferrando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 2 - 5 Saraton Rose | ||
Sat Sep 10 2016 14:03 | 1st = 5 Saraton Rose 2nd = 1 Dayarma 3rd = 4 Our Deb 4th = 2 Musical Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 11 Excitement Levels | ||
Sat Sep 10 2016 13:59 | 1st = 11 Excitement Levels 2nd = 9 Mont De Loir 3rd = 6 McGill 4th = 8 Slalom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 2 Quatronic | ||
Sat Sep 10 2016 13:55 | 1st = 2 Quatronic 2nd = 13 Atlantic Sentinel 3rd = 7 Fifteen Sunflowers 4th = 5 Moss My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Junuh | ||
Sat Sep 10 2016 13:51 | 1st = 1 Junuh 2nd = 8 Inner Strength 3rd = 2 Dont Kel Yamemma 4th = 3 Astrolabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 5 Lushan | ||
Sat Sep 10 2016 13:47 | 1st = 5 Lushan 2nd = 10 Bossy Beach 3rd = 6 Suit 4th = 8 Bomber Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 6 Gypsy Fair | ||
Sat Sep 10 2016 13:46 | 1st = 6 Gypsy Fair 2nd = 5 Platinum Command 3rd = 11 New York Minute 4th = 15 Hotshot Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Classy Jack | ||
Sat Sep 10 2016 13:43 | 1st = 6 Classy Jack 2nd = 4 El Prado Gold 3rd = 1 Bay Road 4th = 7 Boys Getaround Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 8 Diddums | ||
Sat Sep 10 2016 13:39 | 1st = 8 Diddums 2nd = 3 Rogue Missile 3rd = 4 Hamiko 4th = 2 Its Genetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 6 Detective | ||
Sat Sep 10 2016 13:35 | 1st = 6 Detective 2nd = 3 Tessera 3rd = 5 Throssell 4th = 12 Zunbaqa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 4 Biggin Hill | ||
Sat Sep 10 2016 13:29 | 1st = 4 Biggin Hill 2nd = 3 Amarula 3rd = 1 Statham 4th = 5 Shezhardtocatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 7 Anton En Avant | ||
Sat Sep 10 2016 13:27 | 1st = 7 Anton En Avant 2nd = 3 Panno Rossa 3rd = 5 My Diamantine 4th = 4 Mr One Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 1 - 8 Prima Klaire | ||
Sat Sep 10 2016 13:25 | 1st = 8 Prima Klaire 2nd = 7 Miss Lavender 3rd = 2 Meishou 4th = 3 Prince Coureuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 4 Hi Harry | ||
Sat Sep 10 2016 13:23 | 1st = 4 Hi Harry 2nd = 7 Scensay 3rd = 5 Mudgee Road 4th = 13 Big Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 2 Moral Victory | ||
Sat Sep 10 2016 13:20 | 1st = 2 Moral Victory 2nd = 3 Caped Crusader 3rd = 5 Suspense 4th = 1 Sir Bacchus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 12 Resort | ||
Sat Sep 10 2016 13:16 | 1st = 12 Resort 2nd = 1 Chopsticks 3rd = 17 Nathan Road 4th = 11 Ocean Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 7 Strictly Magic | ||
Sat Sep 10 2016 13:12 | 1st = 7 Strictly Magic 2nd = 4 Gutz Ci 3rd = 5 Hi Mackay 4th = 1 Power Supply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 11 I Suggest | ||
Sat Sep 10 2016 13:11 | 1st = 11 I Suggest 2nd = 9 Gordys Gesture 3rd = 13 Vega 4th = 1 Bishopbriggs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Arrow Lane | ||
Sat Sep 10 2016 13:08 | 1st = 1 Arrow Lane 2nd = 2 Our Gladiator 3rd = 3 Arkham Knight 4th = 9 Nipperkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 2 Heavenly Anna | ||
Sat Sep 10 2016 13:04 | 1st = 2 Heavenly Anna 2nd = 6 Alert By Sea 3rd = 1 Volante 4th = 7 Skygge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 7 Kentucky Miss | ||
Sat Sep 10 2016 13:00 | 1st = 7 Kentucky Miss 2nd = 18 Beyond The Dream 3rd = 4 My Country 4th = 9 Super Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 6 Te Waewae Bay | ||
Sat Sep 10 2016 12:56 | 1st = 6 Te Waewae Bay 2nd = 4 Money Trail 3rd = 8 Honour Princess 4th = 7 Esbeedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Midnight Curfew | ||
Sat Sep 10 2016 12:52 | 1st = 4 Midnight Curfew 2nd = 3 Smooth Talker 3rd = 9 Turbo Teddy 4th = 5 Roberts Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 5 Denbern | ||
Sat Sep 10 2016 12:48 | 1st = 5 Denbern 2nd = 1 Baby Merlin 3rd = 3 Rahdane 4th = 4 Raja Ampat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 5 Antonio Giuseppe | ||
Sat Sep 10 2016 12:45 | 1st = 5 Antonio Giuseppe 2nd = 6 Four Carat 3rd = 8 Lanciato 4th = 9 Bring Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 12 Prime Turf | ||
Sat Sep 10 2016 12:41 | 1st = 12 Prime Turf 2nd = 4 Saint Jimmy 3rd = 11 Kalalo 4th = 7 Kat Comes To Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 6 We Just Love It | ||
Sat Sep 10 2016 12:37 | 1st = 6 We Just Love It 2nd = 4 Seductive Dream 3rd = 5 Talk About A Saga 4th = 1 Albert The Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 1 Bannockburn | ||
Sat Sep 10 2016 12:33 | 1st = 1 Bannockburn 2nd = 9 Watch Your Man 3rd = 10 Last Chance 4th = 12 Talk The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 8 Snip Missile | ||
Sat Sep 10 2016 12:29 | 1st = 8 Snip Missile 2nd = 5 Raise An Army 3rd = 1 Stand Alert 4th = 6 Lucienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 6 Lucques | ||
Sat Sep 10 2016 12:25 | 1st = 6 Lucques 2nd = 3 Black Tomahawk 3rd = 5 Refectory 4th = 4 Try Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 2 All Roads | ||
Sat Sep 10 2016 12:21 | 1st = 2 All Roads 2nd = 6 Bergerac 3rd = 3 Zafrenzy 4th = 7 Celtic Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Hard Stride | ||
Sat Sep 10 2016 12:17 | 1st = 2 Hard Stride 2nd = 6 Handyman Bob 3rd = 8 The Conspirator 4th = 5 Flying Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 10 Master Dame | ||
Sat Sep 10 2016 12:13 | 1st = 10 Master Dame 2nd = 9 Fairy Dancer 3rd = 1 Elusive Element 4th = 3 Lightning Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 5 You Are Golden | ||
Sat Sep 10 2016 12:10 | 1st = 5 You Are Golden 2nd = 6 Rosaleisha 3rd = 7 Longkissgoodnight 4th = 1 Labdien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 12 Styleman | ||
Sat Sep 10 2016 12:06 | 1st = 12 Styleman 2nd = 9 Arabian Dancer 3rd = 13 Isere 4th = 11 Nackers Magee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 6 Beadle | ||
Sat Sep 10 2016 11:58 | 1st = 6 Beadle 2nd = 3 Off Roading 3rd = 2 Golden Bay 4th = 10 Nom De Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 3 Big Dreamer | ||
Sat Sep 10 2016 11:40 | 1st = 3 Big Dreamer 2nd = 4 Annabelinda 3rd = 5 Charlie Farley 4th = 8 El Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 13 Zupa Hero | ||
Sat Sep 10 2016 11:36 | 1st = 13 Zupa Hero 2nd = 12 Ripslinger 3rd = 14 So It Is 4th = 6 Honey Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 6 Second Innings | ||
Sat Sep 10 2016 11:23 | 1st = 6 Second Innings 2nd = 8 Zedbee 3rd = 1 Our Gazza 4th = 5 Rods Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 7 Toorak Tower | ||
Sat Sep 10 2016 11:05 | 1st = 7 Toorak Tower 2nd = 2 Excalibur 3rd = 4 Top Prospect 4th = 1 Matuzalem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 2 Hamiltonian | ||
Sat Sep 10 2016 10:48 | 1st = 2 Hamiltonian 2nd = 15 Dignify 3rd = 6 Windermere Lad 4th = 12 Catarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 4 Global Thinking | ||
Sat Sep 10 2016 10:30 | 1st = 4 Global Thinking 2nd = 3 Malambo 3rd = 1 Contessa Vanessa 4th = 6 Juliette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 1 Technician | ||
Sat Sep 10 2016 10:15 | 1st = 1 Technician 2nd = 2 Stephenstihls 3rd = 8 Midnight Delight 4th = 3 Dutrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Ashby Beth | ||
Sat Sep 10 2016 0:27 | 1st = 4 Ashby Beth 2nd = 3 Sweet Charlee 3rd = 2 Topline Khaleesi 4th = 7 Hated Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Cadillac Style | ||
Sat Sep 10 2016 0:12 | 1st = 6 Cadillac Style 2nd = 5 Flaming Sahara 3rd = 8 Welding Flash 4th = 1 Star At Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 12 Mako Shadow | ||
Sat Sep 10 2016 0:00 | 1st = 12 Mako Shadow 2nd = 3 Brilliant Sunshine 3rd = 4 Im Batman 4th = 1 Trustytrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Full Chicka | ||
Wed Aug 10 2016 23:47 | 1st = 7 Full Chicka 2nd = 8 Romeo Jakit 3rd = 5 Dynamite Road 4th = 4 Jenny Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Sassy Ginger | ||
Wed Aug 10 2016 23:27 | 1st = 8 Sassy Ginger 2nd = 2 Lightning Larico 3rd = 7 Amberscent 4th = 1 Flying Kayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Camp Site | ||
Wed Aug 10 2016 23:07 | 1st = 2 Camp Site 2nd = 8 Startin To Shake 3rd = 4 Esaba Sage 4th = 7 Red Mat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Rayvon | ||
Wed Aug 10 2016 22:47 | 1st = 7 Rayvon 2nd = 4 Miss Juddy 3rd = 1 Frisco Liz 4th = 8 Rangiora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Charos Tenetti | ||
Wed Aug 10 2016 22:42 | 1st = 4 Charos Tenetti 2nd = 7 You Choose 3rd = 3 Desperate Driver 4th = 1 Queen Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Renee Boucheau | ||
Wed Aug 10 2016 22:34 | 1st = 3 Renee Boucheau 2nd = 8 Maverick Flash 3rd = 5 Sketchy Chief 4th = 6 Peragon Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Crumps Legend | ||
Wed Aug 10 2016 22:26 | 1st = 2 Crumps Legend 2nd = 8 Commander 3rd = 1 Dr Frankie 4th = 5 Destini Mantello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Teddy Monelli | ||
Wed Aug 10 2016 22:17 | 1st = 7 Teddy Monelli 2nd = 5 Wayno 3rd = 4 Scooby Roo 4th = 1 Pheodora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Enchanted Lass | ||
Wed Aug 10 2016 22:13 | 1st = 5 Enchanted Lass 2nd = 3 Le Sands 3rd = 4 Foot Candy 4th = 2 Wisen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Winsome Spring | ||
Wed Aug 10 2016 22:09 | 1st = 4 Winsome Spring 2nd = 6 American Rose 3rd = 2 Legs Like Elle 4th = 1 Road To Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Brooklyn Skye | ||
Wed Aug 10 2016 22:05 | 1st = 7 Brooklyn Skye 2nd = 2 Lektra Rustler 3rd = 8 Rosco Fields 4th = 4 Destini Bluejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 4 Shaylor Bacardi | ||
Wed Aug 10 2016 22:02 | 1st = 4 Shaylor Bacardi 2nd = 1 Tres Chic 3rd = 6 Harry Harks 4th = 3 Tarawi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Victor Metti | ||
Wed Aug 10 2016 21:59 | 1st = 2 Victor Metti 2nd = 5 Fire Blaze 3rd = 1 Wild Aaron 4th = 7 My Nakita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Bigbad Fiji | ||
Wed Aug 10 2016 21:56 | 1st = 1 Bigbad Fiji 2nd = 6 Zoltinas Legacy 3rd = 2 Noaki Lynx 4th = 4 Tactical Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Hernando Kahn | ||
Wed Aug 10 2016 21:44 | 1st = 1 Hernando Kahn 2nd = 3 Full Of Rust 3rd = 5 Shes Grand 4th = 2 Bourbski Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Aston Mondo | ||
Wed Aug 10 2016 21:41 | 1st = 7 Aston Mondo 2nd = 8 Rory Brown 3rd = 2 Moneypenny 4th = 6 Dream Athlete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Fancy Paddy | ||
Wed Aug 10 2016 21:38 | 1st = 4 Fancy Paddy 2nd = 8 Conrad 3rd = 3 Shaylor Tammy 4th = 6 Paris Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Never In Kansas | ||
Wed Aug 10 2016 21:35 | 1st = 2 Never In Kansas 2nd = 7 Belt Up Foss 3rd = 5 Rudolphs Dasher 4th = 3 Sketchy Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 6 Illawong Libby | ||
Wed Aug 10 2016 21:30 | 1st = 6 Illawong Libby 2nd = 5 Mystic Castle 3rd = 7 Egyptian Art 4th = 2 Wereonsong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Usain Gilbert | ||
Wed Aug 10 2016 21:28 | 1st = 1 Usain Gilbert 2nd = 7 Space Emm 3rd = 3 Mystic Powers 4th = 5 Maximus Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Prevail | ||
Wed Aug 10 2016 21:25 | 1st = 4 Prevail 2nd = 3 Fubre 3rd = 7 Martam Gold 4th = 8 Dancing Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Sleek Master | ||
Wed Aug 10 2016 21:22 | 1st = 4 Sleek Master 2nd = 5 Harlon 3rd = 6 Lektra Blicavs 4th = 8 Dyna Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 This Time Mary | ||
Wed Aug 10 2016 21:19 | 1st = 1 This Time Mary 2nd = 2 Gunspeed 3rd = 8 Perfect Mum 4th = 7 Boys Zarr Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Whos Got Class | ||
Wed Aug 10 2016 21:16 | 1st = 1 Whos Got Class 2nd = 3 Zarbo Monelli 3rd = 2 Hustling 4th = 8 Go Gettem Bubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Verdict | ||
Wed Aug 10 2016 21:08 | 1st = 4 Verdict 2nd = 5 Dromores Pearl 3rd = 8 Become The Fuse 4th = 6 Off The Hip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 No Sparkle Leica | ||
Wed Aug 10 2016 21:05 | 1st = 2 No Sparkle Leica 2nd = 1 Scarlett Dawn 3rd = 4 Joker Jake 4th = 8 Lagoon Jazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 3 Animated | ||
Wed Aug 10 2016 21:00 | 1st = 3 Animated 2nd = 4 Times A Bonus 3rd = 1 Glory Daze 4th = 5 Dentona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Aussie Infrared | ||
Wed Aug 10 2016 20:58 | 1st = 4 Aussie Infrared 2nd = 10 Jackpot Time 3rd = 3 Miss Gracie 4th = 2 Corless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Sneaky Butcher | ||
Wed Aug 10 2016 20:55 | 1st = 2 Sneaky Butcher 2nd = 3 Black As Tar 3rd = 6 Savannahs Girl 4th = 4 Zane Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Honcho Monelli | ||
Wed Aug 10 2016 20:52 | 1st = 8 Honcho Monelli 2nd = 1 Triple Crown Bev 3rd = 2 Ems Pride 4th = 4 Bean Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Our Major Day | ||
Wed Aug 10 2016 20:50 | 1st = 6 Our Major Day 2nd = 2 Underthekilt 3rd = 7 Rocknroll Amber 4th = 5 Master Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Heidis Jewel | ||
Wed Aug 10 2016 20:48 | 1st = 7 Heidis Jewel 2nd = 2 Ecnal 3rd = 5 Undaunted 4th = 4 Citrus Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Iona Express | ||
Wed Aug 10 2016 20:45 | 1st = 7 Iona Express 2nd = 8 Zulu Power 3rd = 1 No Apologies 4th = 6 Sudden Outburst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 8 Major Flare | ||
Wed Aug 10 2016 20:40 | 1st = 8 Major Flare 2nd = 1 So Much Joy 3rd = 7 Blake On Fire 4th = 5 Dowhatuwant To Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Absolute Power | ||
Wed Aug 10 2016 20:38 | 1st = 4 Absolute Power 2nd = 2 Tuxedo Black 3rd = 8 Sugar Hit Johnny 4th = 3 Ya Want Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Making Waves | ||
Wed Aug 10 2016 20:35 | 1st = 5 Making Waves 2nd = 8 Drive Me Wild 3rd = 7 All Red 4th = 2 Dream Girl Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Amity Monelli | ||
Wed Aug 10 2016 20:32 | 1st = 3 Amity Monelli 2nd = 7 Amaroq 3rd = 4 With Compliments 4th = 8 Magic Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 1 Our Little General | ||
Wed Aug 10 2016 20:30 | 1st = 1 Our Little General 2nd = 4 Big Gun Johnny 3rd = 5 San Domino 4th = 6 Wrappers Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Staggerlicious | ||
Wed Aug 10 2016 20:28 | 1st = 1 Staggerlicious 2nd = 4 Turfman 3rd = 7 Rub The Buddha 4th = 6 Call Me Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Runner Girl | ||
Wed Aug 10 2016 20:25 | 1st = 5 Runner Girl 2nd = 6 Mrs Moonclay 3rd = 4 Schusta 4th = 3 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Official Reign | ||
Wed Aug 10 2016 20:20 | 1st = 6 Official Reign 2nd = 1 Bumper 3rd = 5 Gotta Go Ralphie 4th = 8 My Dolly Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Kiowa Jones | ||
Wed Aug 10 2016 20:18 | 1st = 4 Kiowa Jones 2nd = 6 Destini Dolphin 3rd = 7 Ouch 4th = 8 Rex On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Dee Boosh | ||
Wed Aug 10 2016 20:15 | 1st = 5 Dee Boosh 2nd = 4 Bronx Nation 3rd = 10 Mysterious Rose 4th = 1 Real Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 9 Smooth Sailor | ||
Wed Aug 10 2016 20:10 | 1st = 9 Smooth Sailor 2nd = 11 Its Inevitable 3rd = 1 Express Pass 4th = 6 Arrived In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 One Cup Short | ||
Wed Aug 10 2016 20:08 | 1st = 1 One Cup Short 2nd = 8 Gardsman 3rd = 7 City Rambler 4th = 4 Canino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Rubelly Magic | ||
Wed Aug 10 2016 20:05 | 1st = 6 Rubelly Magic 2nd = 5 Mack Tux 3rd = 7 Spiders Brother 4th = 1 Ace I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 11 Astride | ||
Wed Aug 10 2016 20:00 | 1st = 11 Astride 2nd = 8 Bettor Be Gold 3rd = 6 The Defiant 4th = 2 Sirletic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Onya Anna | ||
Wed Aug 10 2016 19:58 | 1st = 7 Onya Anna 2nd = 4 Alpha Castor 3rd = 2 Lektra Fire 4th = 9 Dr Sqidley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Velocity Chris | ||
Wed Aug 10 2016 19:55 | 1st = 6 Velocity Chris 2nd = 2 Velocity Elle 3rd = 8 Sophies Mate 4th = 3 Sudoku Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Ontheneck | ||
Wed Aug 10 2016 19:50 | 1st = 1 Ontheneck 2nd = 7 Chang 3rd = 3 Somepartysomewhere 4th = 4 Katniss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Tinny Time | ||
Wed Aug 10 2016 19:48 | 1st = 5 Tinny Time 2nd = 8 Sir Richard 3rd = 3 Fear Fire 4th = 4 Spritely Pizazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Explosive Madame | ||
Wed Aug 10 2016 19:45 | 1st = 8 Explosive Madame 2nd = 4 Slamming Thunder 3rd = 1 Auroras 4th = 2 Grand Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Nota Bad Move | ||
Wed Aug 10 2016 19:40 | 1st = 7 Nota Bad Move 2nd = 10 Western Stride 3rd = 11 Always Mysterious 4th = 3 Amazme Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Diamond On Fire | ||
Wed Aug 10 2016 19:38 | 1st = 8 Diamond On Fire 2nd = 4 Dudley Fields 3rd = 3 Brazen Beau 4th = 2 Electromagnetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Erasion | ||
Wed Aug 10 2016 19:35 | 1st = 4 Erasion 2nd = 2 Perez 3rd = 5 In The Bazza 4th = 7 Screen Siren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Ample Power | ||
Wed Aug 10 2016 19:30 | 1st = 4 Ample Power 2nd = 1 Paddy Mach 3rd = 5 Blissfull Mind 4th = 6 Forty Thieves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Slog Sweep | ||
Wed Aug 10 2016 19:28 | 1st = 3 Slog Sweep 2nd = 5 Lonnie Lad 3rd = 6 Kilmany Flyer 4th = 7 Hollywood Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Hugo Boss | ||
Wed Aug 10 2016 19:25 | 1st = 6 Hugo Boss 2nd = 2 Body And Soul 3rd = 8 Abmilak 4th = 7 Pierro Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Montana Rockstar | ||
Wed Aug 10 2016 19:21 | 1st = 2 Montana Rockstar 2nd = 1 Miss Donnalee 3rd = 9 Counterfeit Cash 4th = 6 Cold Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Alezan | ||
Wed Aug 10 2016 19:19 | 1st = 2 Alezan 2nd = 8 Piano Black 3rd = 7 No Money Down 4th = 4 Boy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Magic Millah | ||
Wed Aug 10 2016 19:16 | 1st = 1 Magic Millah 2nd = 7 Little Makril 3rd = 2 Tax Loophole 4th = 6 Look The Part |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 3 Izzy Watt | ||
Wed Aug 10 2016 19:12 | 1st = 3 Izzy Watt 2nd = 2 Holdonsu 3rd = 8 Holy Camp Clive 4th = 5 Mister Chow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Celtic Fire | ||
Wed Aug 10 2016 19:10 | 1st = 1 Celtic Fire 2nd = 8 Boda Boda 3rd = 2 Bohdi Sage 4th = 5 Freedom Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Ella Has Class | ||
Wed Aug 10 2016 19:07 | 1st = 2 Ella Has Class 2nd = 8 Trending 3rd = 3 Explosive Range 4th = 1 Hooter Harnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 5 Cosmopolitan Way | ||
Wed Aug 10 2016 19:03 | 1st = 5 Cosmopolitan Way 2nd = 2 Interuptus 3rd = 7 Aroadblock 4th = 6 What A Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Massachusetts | ||
Wed Aug 10 2016 19:00 | 1st = 9 Massachusetts 2nd = 2 Card Knight 3rd = 1 All Settled 4th = 11 Production |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Maestro Destini | ||
Wed Aug 10 2016 18:58 | 1st = 3 Maestro Destini 2nd = 4 Black Eclipse 3rd = 6 Very Venom 4th = 2 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Bletchley | ||
Wed Aug 10 2016 18:55 | 1st = 3 Bletchley 2nd = 2 Jarrad Keats 3rd = 4 Under The Grille 4th = 1 Maddisons Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Second Gear | ||
Wed Aug 10 2016 18:52 | 1st = 2 Second Gear 2nd = 5 Little Bump 3rd = 1 Just Smoken 4th = 7 Carlo Scorcho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Sookie Go Goes | ||
Wed Aug 10 2016 18:48 | 1st = 3 Sookie Go Goes 2nd = 9 Blessed Is The Boy 3rd = 4 The Hairy Huntsman 4th = 6 Lucia Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Temujin | ||
Wed Aug 10 2016 18:45 | 1st = 1 Temujin 2nd = 2 Bluebells Rocker 3rd = 5 Bound For Alice 4th = 7 Fleur De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Skirmish | ||
Wed Aug 10 2016 18:40 | 1st = 2 Skirmish 2nd = 4 Verdot 3rd = 6 Lap Dancer 4th = 5 Cullectomatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Kachina Allen | ||
Wed Aug 10 2016 18:38 | 1st = 1 Kachina Allen 2nd = 7 Smouldering Coal 3rd = 2 You Dance 4th = 9 Shazzas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Curious Style | ||
Wed Aug 10 2016 18:35 | 1st = 1 Curious Style 2nd = 8 Gold Total 3rd = 7 Grandson Luke 4th = 3 Miss Corelko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 8 Its Not Dark Yet | ||
Wed Aug 10 2016 18:30 | 1st = 8 Its Not Dark Yet 2nd = 6 Opia 3rd = 10 Just Call Me Earl 4th = 5 Sunday Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Sharina Gun | ||
Wed Aug 10 2016 18:28 | 1st = 8 Sharina Gun 2nd = 1 Assertive Ostie 3rd = 4 Judes Promise 4th = 9 Skylah Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Andiamo El Ferrari | ||
Wed Aug 10 2016 18:23 | 1st = 1 Andiamo El Ferrari 2nd = 4 Major Montana 3rd = 5 Xtraordinary Lombo 4th = 2 Hugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 Clobberetta | ||
Wed Aug 10 2016 18:20 | 1st = 3 Clobberetta 2nd = 5 Brackets 3rd = 10 Faith In Fate 4th = 6 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Dakini Allen | ||
Wed Aug 10 2016 18:16 | 1st = 6 Dakini Allen 2nd = 8 Nukstar 3rd = 2 Golden Malt 4th = 5 Barnies Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Two Parts Freak | ||
Wed Aug 10 2016 18:12 | 1st = 2 Two Parts Freak 2nd = 1 Gnarley Girl 3rd = 8 Kingsbrae Chooky 4th = 6 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Empire Lightning | ||
Wed Aug 10 2016 18:08 | 1st = 4 Empire Lightning 2nd = 6 Bugatti Star 3rd = 5 Gun Force 4th = 1 Topper Webb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Monivae | ||
Wed Aug 10 2016 18:03 | 1st = 2 Monivae 2nd = 3 Tulhurst Ace 3rd = 13 Ucanttakeitwithu 4th = 9 Gentleman Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Swift Bazmo | ||
Wed Aug 10 2016 18:00 | 1st = 1 Swift Bazmo 2nd = 4 Reverend John 3rd = 8 Rosies Gift 4th = 3 Calm Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Stubborn State | ||
Wed Aug 10 2016 17:57 | 1st = 6 Stubborn State 2nd = 2 Sonic Reducer 3rd = 4 Betta Be Right 4th = 7 Corys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Icefire | ||
Wed Aug 10 2016 17:52 | 1st = 8 Icefire 2nd = 7 Spare The Price 3rd = 2 Mini Cam 4th = 10 Bhappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Khumba | ||
Wed Aug 10 2016 17:49 | 1st = 7 Khumba 2nd = 8 Blue Tongue Blue 3rd = 4 Mavriki Pano 4th = 6 George Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 10 Hello Paris | ||
Wed Aug 10 2016 17:45 | 1st = 10 Hello Paris 2nd = 5 Coruscation 3rd = 13 Come On Board 4th = 4 Little Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 State Of Oasis | ||
Wed Aug 10 2016 17:42 | 1st = 7 State Of Oasis 2nd = 6 Camelot Rose 3rd = 1 Super Ricky 4th = 4 Penalty Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 13 Hall In | ||
Wed Aug 10 2016 17:37 | 1st = 13 Hall In 2nd = 9 Supriya 3rd = 5 Miss Fifi 4th = 4 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 My Sprite | ||
Wed Aug 10 2016 17:35 | 1st = 3 My Sprite 2nd = 5 Needy And Greedy 3rd = 4 Plum Jam 4th = 8 Fabulous Gary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Fab Seven | ||
Wed Aug 10 2016 17:32 | 1st = 1 Fab Seven 2nd = 7 Denim And Lace 3rd = 2 Dyna Nerf 4th = 4 Star Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Makin Memories | ||
Wed Aug 10 2016 17:27 | 1st = 4 Makin Memories 2nd = 6 Dixie Trix 3rd = 9 Donny Jones 4th = 3 Kytherian Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Escalate | ||
Wed Aug 10 2016 17:24 | 1st = 1 Escalate 2nd = 2 Yes Sarge 3rd = 7 Lonesome George 4th = 4 All Inn Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Time For Abby | ||
Wed Aug 10 2016 17:20 | 1st = 3 Time For Abby 2nd = 2 Bogie Lilly 3rd = 1 Royal Prize 4th = 7 Its My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Simply Roadster | ||
Wed Aug 10 2016 17:16 | 1st = 3 Simply Roadster 2nd = 2 Mystagogy 3rd = 5 Monster Storm 4th = 1 Prince Jeteye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 8 Special Jewel | ||
Wed Aug 10 2016 17:12 | 1st = 8 Special Jewel 2nd = 9 Black Grape 3rd = 3 Starkle 4th = 4 Tycoon Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 5 Victoria Pass | ||
Wed Aug 10 2016 17:07 | 1st = 5 Victoria Pass 2nd = 3 Lexy Can Wait 3rd = 11 Seventh Century 4th = 4 Casino Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Allen Yobo | ||
Wed Aug 10 2016 17:04 | 1st = 5 Allen Yobo 2nd = 8 Speedcar Skip 3rd = 1 Ruby Rads 4th = 2 Goomac Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Little Fonzie | ||
Wed Aug 10 2016 17:01 | 1st = 4 Little Fonzie 2nd = 1 Barra Trip 3rd = 8 Obin Tommy 4th = 2 Dismantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 9 Silento | ||
Wed Aug 10 2016 16:57 | 1st = 9 Silento 2nd = 3 Bentles 3rd = 6 Raffinato 4th = 8 Rock On Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 7 Babalaas Jack | ||
Wed Aug 10 2016 16:52 | 1st = 7 Babalaas Jack 2nd = 6 Australian Bite 3rd = 3 Major Lloyd 4th = 4 Presidential Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Edens Promise | ||
Wed Aug 10 2016 16:49 | 1st = 3 Edens Promise 2nd = 2 Swingfire 3rd = 7 Miss College 4th = 8 Jade Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 9 Nieta | ||
Wed Aug 10 2016 16:45 | 1st = 9 Nieta 2nd = 2 Zin Zan Elsie 3rd = 5 Skripchenko 4th = 8 Think Aloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Pocket Queen | ||
Wed Aug 10 2016 16:42 | 1st = 6 Pocket Queen 2nd = 3 Twilight Butch 3rd = 7 General Remus 4th = 1 Gypsy Gazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Switch Blade | ||
Wed Aug 10 2016 16:39 | 1st = 1 Switch Blade 2nd = 2 Big Winston 3rd = 5 Kimahri Ronso 4th = 7 Blue Tartan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Charlestown | ||
Wed Aug 10 2016 16:35 | 1st = 1 Charlestown 2nd = 9 Power Packed 3rd = 3 Kostyazilch 4th = 8 Little Miss Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 3 Hellbent | ||
Wed Aug 10 2016 16:30 | 1st = 3 Hellbent 2nd = 4 Villopoto 3rd = 15 Saint Valorem 4th = 8 Manihi Mischief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Proper Toff | ||
Wed Aug 10 2016 16:27 | 1st = 3 Proper Toff 2nd = 4 True Danger 3rd = 1 Despicable Jaxon 4th = 5 Survivor Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 True Royal | ||
Wed Aug 10 2016 16:23 | 1st = 3 True Royal 2nd = 6 Sharpe Hussler 3rd = 10 Primed For Destiny 4th = 9 Red Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Swift Knockout | ||
Wed Aug 10 2016 16:20 | 1st = 4 Swift Knockout 2nd = 3 Chrissy Pee 3rd = 5 Anustar 4th = 1 Bennelong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 2 Classic Shark | ||
Wed Aug 10 2016 16:18 | 1st = 2 Classic Shark 2nd = 10 Major Cruiser 3rd = 8 Sassy Man 4th = 9 Lavish Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Antonio Giuseppe | ||
Wed Aug 10 2016 16:15 | 1st = 7 Antonio Giuseppe 2nd = 10 Wings 3rd = 9 Crown Moss 4th = 5 My Giuliano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Shaylor Harry | ||
Wed Aug 10 2016 16:12 | 1st = 1 Shaylor Harry 2nd = 7 Day Time Friend 3rd = 4 Teebone Tim 4th = 5 Mr Surrender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Bold Ruler | ||
Wed Aug 10 2016 16:09 | 1st = 8 Bold Ruler 2nd = 1 Magic Louise 3rd = 2 Heard em Say 4th = 7 Sweet Kibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 3 Get Over It | ||
Wed Aug 10 2016 16:05 | 1st = 3 Get Over It 2nd = 6 Enchanted Dream 3rd = 1 Deadly Shot 4th = 12 Samovare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Fawntastic Kate | ||
Wed Aug 10 2016 16:03 | 1st = 6 Fawntastic Kate 2nd = 3 Top Weight 3rd = 8 Night Hawk 4th = 1 Provision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 15 Ostinato | ||
Wed Aug 10 2016 16:00 | 1st = 15 Ostinato 2nd = 2 Septamore 3rd = 10 Kevins Time 4th = 12 Hell On Earth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 New Abode | ||
Wed Aug 10 2016 15:57 | 1st = 8 New Abode 2nd = 1 Cyns Magic 3rd = 6 Scream Jet 4th = 5 Golden Manners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Sunny Victory | ||
Wed Aug 10 2016 15:53 | 1st = 5 Sunny Victory 2nd = 12 Pepperano 3rd = 7 Forever Alone 4th = 9 Edge Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 White Sausages | ||
Wed Aug 10 2016 15:50 | 1st = 1 White Sausages 2nd = 3 Jock Colley 3rd = 5 Hes Dreamin 4th = 8 Precision Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 4 Keayang Mercedes | ||
Wed Aug 10 2016 15:48 | 1st = 4 Keayang Mercedes 2nd = 1 Cardon Merger 3rd = 5 Saab Magic 4th = 7 Our Sir Ivanhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 1 Chetwood | ||
Wed Aug 10 2016 15:45 | 1st = 1 Chetwood 2nd = 2 Cannyescent 3rd = 9 Mapmaker 4th = 3 No Bad Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Yarrawalla Lad | ||
Wed Aug 10 2016 15:41 | 1st = 8 Yarrawalla Lad 2nd = 2 After Life 3rd = 7 Looks Like Tom 4th = 3 Kraken Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Thirty Eight | ||
Wed Aug 10 2016 15:38 | 1st = 1 Thirty Eight 2nd = 2 Rash Action 3rd = 4 Shaylor Les 4th = 5 Emmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Sonnen | ||
Wed Aug 10 2016 15:35 | 1st = 3 Sonnen 2nd = 2 Midnight Banquet 3rd = 7 Plain Vital 4th = 4 Rocket Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 9 Ginali | ||
Wed Aug 10 2016 15:30 | 1st = 9 Ginali 2nd = 8 Wutai Mountain 3rd = 7 Countess Marinov 4th = 5 White House Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Jett Momentum | ||
Wed Aug 10 2016 15:27 | 1st = 6 Jett Momentum 2nd = 2 Snooker 3rd = 1 Pride Of Athos 4th = 5 Evangelos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 5 Lisheen | ||
Wed Aug 10 2016 15:24 | 1st = 5 Lisheen 2nd = 8 Woodside Jagger 3rd = 6 Gunner Molloy 4th = 3 El Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Sentimental Prince | ||
Wed Aug 10 2016 15:23 | 1st = 2 Sentimental Prince 2nd = 5 Outstrip 3rd = 7 Gorada 4th = 11 Answered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Aston Ah Chee | ||
Wed Aug 10 2016 15:21 | 1st = 3 Aston Ah Chee 2nd = 2 Simonic Drive 3rd = 4 Pattys Pearl 4th = 7 Yeah Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 4 Just Call Me Mac | ||
Wed Aug 10 2016 15:18 | 1st = 4 Just Call Me Mac 2nd = 7 One Wise Man 3rd = 1 If The Mood Suits 4th = 3 Macterra Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Kikem Zest | ||
Wed Aug 10 2016 15:18 | 1st = 5 Kikem Zest 2nd = 3 Zillie Bean 3rd = 1 Celestial White 4th = 6 Waikarie Sylvie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 8 Precautions | ||
Wed Aug 10 2016 15:15 | 1st = 8 Precautions 2nd = 2 Overstep 3rd = 4 Zafina 4th = 5 Alluvion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Darra Ash | ||
Wed Aug 10 2016 15:12 | 1st = 4 Darra Ash 2nd = 5 Bar King Buddy 3rd = 3 Seven Two 4th = 2 Elsa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Oz Tin Powers | ||
Wed Aug 10 2016 15:07 | 1st = 6 Oz Tin Powers 2nd = 3 Bally Rebel 3rd = 4 Yambla Bernie 4th = 8 Deecee Comics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Valkyrie Candy | ||
Wed Aug 10 2016 15:03 | 1st = 1 Valkyrie Candy 2nd = 6 Wilby Online 3rd = 5 Need To Travel 4th = 9 Jimary Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 6 Northern Journey | ||
Wed Aug 10 2016 15:00 | 1st = 6 Northern Journey 2nd = 5 Bayanova 3rd = 1 Sir Lopez 4th = 7 Black Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Raven On | ||
Wed Aug 10 2016 14:57 | 1st = 7 Raven On 2nd = 2 Benny Mac 3rd = 5 Gassed Up Devil 4th = 6 Miss Johannsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 American Diva | ||
Wed Aug 10 2016 14:53 | 1st = 7 American Diva 2nd = 4 Command Hunter 3rd = 3 Dame Van Winkle 4th = 2 Pursuits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Oh No Beta | ||
Wed Aug 10 2016 14:51 | 1st = 1 Oh No Beta 2nd = 6 Bogie Tiara 3rd = 5 Real Moment 4th = 8 Mister Hopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 3 Macray Muchacho | ||
Wed Aug 10 2016 14:48 | 1st = 3 Macray Muchacho 2nd = 4 Donomoor 3rd = 2 Chic Boutique 4th = 10 Art Worker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 2 Signposted | ||
Wed Aug 10 2016 14:45 | 1st = 2 Signposted 2nd = 6 Multitude 3rd = 4 Richard Of Yorke 4th = 1 Olympic Academy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Jimary Gizmo | ||
Wed Aug 10 2016 14:42 | 1st = 3 Jimary Gizmo 2nd = 1 Dusty Roy 3rd = 7 La Flair 4th = 2 Onya Grover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 6 Kings Pal | ||
Wed Aug 10 2016 14:40 | 1st = 6 Kings Pal 2nd = 8 Zentangle 3rd = 3 Ric OShea 4th = 2 Keepa Tramp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Lektra Connie | ||
Wed Aug 10 2016 14:36 | 1st = 5 Lektra Connie 2nd = 4 New Age Bogan 3rd = 2 Silver Gauntlet 4th = 1 Wirral Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 12 Show Us Your Tatts | ||
Wed Aug 10 2016 14:30 | 1st = 12 Show Us Your Tatts 2nd = 4 Winta Chiller 3rd = 3 Legal Hunter 4th = 7 Holbein Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 10 Clovalley Dave | ||
Wed Aug 10 2016 14:27 | 1st = 10 Clovalley Dave 2nd = 8 Lady Lurcher 3rd = 9 Harvey Leigh 4th = 7 Road Driller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 4 Love A Rose | ||
Wed Aug 10 2016 14:23 | 1st = 4 Love A Rose 2nd = 1 Charlee Bear 3rd = 2 Jakuta 4th = 11 Fatal Rendezvous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Lizard Spock | ||
Wed Aug 10 2016 14:21 | 1st = 8 Lizard Spock 2nd = 6 Nit Noi 3rd = 2 Cosmic Wonder 4th = 1 Sporting Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 7 Somebuddylikeyou | ||
Wed Aug 10 2016 14:18 | 1st = 7 Somebuddylikeyou 2nd = 9 Kiwi Cannon 3rd = 8 Lochlee Jacob 4th = 6 Majestic Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 11 Sezanne | ||
Wed Aug 10 2016 14:15 | 1st = 11 Sezanne 2nd = 6 Military Machine 3rd = 7 Royal Navy 4th = 8 Sprinting To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Tronnie Oldfield | ||
Wed Aug 10 2016 14:12 | 1st = 5 Tronnie Oldfield 2nd = 3 Why Not Sue 3rd = 8 Fearless John 4th = 4 Batty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 6 Okiwi | ||
Wed Aug 10 2016 14:10 | 1st = 6 Okiwi 2nd = 11 She Rocks 3rd = 9 Dream Divine 4th = 3 Blue Print |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Park The Ark | ||
Wed Aug 10 2016 14:06 | 1st = 8 Park The Ark 2nd = 3 Emeritus 3rd = 7 Mister Mann 4th = 1 Naughty Nat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 5 Prima | ||
Wed Aug 10 2016 14:00 | 1st = 5 Prima 2nd = 2 Decoupez 3rd = 8 Darlux 4th = 9 Bold Beginning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Instant Allen | ||
Wed Aug 10 2016 13:57 | 1st = 8 Instant Allen 2nd = 7 In Dee Genes 3rd = 6 Neville Bale 4th = 1 Cool Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 14 Ledoyen | ||
Wed Aug 10 2016 13:53 | 1st = 14 Ledoyen 2nd = 8 Dia De Reyes 3rd = 6 Hallside Rebel 4th = 4 Conca Del Sogno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Rhynstone Joey | ||
Wed Aug 10 2016 13:50 | 1st = 3 Rhynstone Joey 2nd = 8 Yaramundi Markus 3rd = 1 Weblec Angel 4th = 7 Asa Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 4 All Perfection | ||
Wed Aug 10 2016 13:48 | 1st = 4 All Perfection 2nd = 2 Motlap Magic 3rd = 5 Jilliby Jetta 4th = 7 Morning Stories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 6 Wu Gok | ||
Wed Aug 10 2016 13:45 | 1st = 6 Wu Gok 2nd = 1 Preferito 3rd = 7 Medaille 4th = 3 Mister Mcilroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Nessa Shim | ||
Wed Aug 10 2016 13:42 | 1st = 8 Nessa Shim 2nd = 3 Cosmea 3rd = 4 Allen Jersey 4th = 7 Dyna Krypto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Hy Guard | ||
Wed Aug 10 2016 13:34 | 1st = 8 Hy Guard 2nd = 4 Allen Mondo 3rd = 6 Tizza Treasure 4th = 5 Julies Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 6 Ngario | ||
Wed Aug 10 2016 13:34 | 1st = 6 Ngario 2nd = 2 Gagarin 3rd = 4 Ready Eddie 4th = 15 Regalo Reaal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 4 Notio | ||
Wed Aug 10 2016 13:30 | 1st = 4 Notio 2nd = 11 Eschatology 3rd = 8 Tara Iti 4th = 9 Dama Krystyna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Quick Step | ||
Wed Aug 10 2016 13:27 | 1st = 7 Quick Step 2nd = 2 Kirk Bale 3rd = 8 Dyna Zeek 4th = 4 Quaint Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 7 Collars Up | ||
Wed Aug 10 2016 13:23 | 1st = 7 Collars Up 2nd = 3 Stratuzy 3rd = 4 Northern Revenge 4th = 2 Pinolino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 1 Ava May | ||
Wed Aug 10 2016 13:18 | 1st = 1 Ava May 2nd = 7 Lommel 3rd = 6 Zap Bam Boom 4th = 2 I Hope So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 Allegro Lass | ||
Wed Aug 10 2016 13:15 | 1st = 6 Allegro Lass 2nd = 7 Slick Star 3rd = 3 Rosie Fosi 4th = 8 Scott No Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Dyna Dalma | ||
Wed Aug 10 2016 13:12 | 1st = 3 Dyna Dalma 2nd = 4 Allen Optic 3rd = 2 Kinbrae Millie 4th = 7 Carve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Draper Bale | ||
Wed Aug 10 2016 13:09 | 1st = 2 Draper Bale 2nd = 4 Bull Titan 3rd = 3 Barossa Kid 4th = 1 Skatey Perry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 1 Our Charlie | ||
Wed Aug 10 2016 13:04 | 1st = 1 Our Charlie 2nd = 7 Hot Date 3rd = 4 Fun Fair 4th = 5 Maher Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 13 Havildar | ||
Wed Aug 10 2016 13:00 | 1st = 13 Havildar 2nd = 3 Craven Image 3rd = 10 Central Park Belle 4th = 14 Ocean Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Just As Gentle | ||
Wed Aug 10 2016 12:57 | 1st = 2 Just As Gentle 2nd = 1 Buzzy As 3rd = 4 Take The Shorts 4th = 7 Repeat Visit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Dyna Peanut | ||
Wed Aug 10 2016 12:52 | 1st = 1 Dyna Peanut 2nd = 6 Classy Boy 3rd = 4 Roadrunner Thief 4th = 2 Sunday Sess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Cyclone Clifford | ||
Wed Aug 10 2016 12:46 | 1st = 5 Cyclone Clifford 2nd = 8 Fear The Rascal 3rd = 2 Lachy Balboa 4th = 1 Dana Mork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Baduzzi | ||
Wed Aug 10 2016 12:40 | 1st = 6 Baduzzi 2nd = 1 Rangers Waltz 3rd = 8 Chip Off Block 4th = 3 Stenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Adelaide Bale | ||
Wed Aug 10 2016 12:35 | 1st = 2 Adelaide Bale 2nd = 5 Down In Mexico 3rd = 4 Lani Bale 4th = 1 Clovalley Mauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 8 Onefortheditch | ||
Wed Aug 10 2016 12:30 | 1st = 8 Onefortheditch 2nd = 6 Bayrum 3rd = 7 Shamal 4th = 12 Skeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Raloo Bartzy | ||
Wed Aug 10 2016 12:25 | 1st = 7 Raloo Bartzy 2nd = 1 Hot Mavros 3rd = 2 Cool Roller 4th = 6 Marcy Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Missing Allegro | ||
Wed Aug 10 2016 12:20 | 1st = 5 Missing Allegro 2nd = 2 Buster Boy 3rd = 1 Tongariro 4th = 8 Crystal Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 My Mate Fab | ||
Wed Aug 10 2016 12:15 | 1st = 2 My Mate Fab 2nd = 3 Sudden Burst 3rd = 1 Quina Bale 4th = 5 Goldie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Charlott Mcqueen | ||
Wed Aug 10 2016 12:08 | 1st = 2 Charlott Mcqueen 2nd = 7 Cheech Marlow 3rd = 1 Quite Bale 4th = 5 Pink Squirrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Pixie Dust | ||
Wed Aug 10 2016 12:02 | 1st = 2 Pixie Dust 2nd = 3 Allegro Cody 3rd = 5 Kirkham Harvey 4th = 7 Peajay Pringles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 9 Doubtless Princess | ||
Wed Aug 10 2016 11:55 | 1st = 9 Doubtless Princess 2nd = 3 Princess Brook 3rd = 7 Night Nurse 4th = 8 Fantamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Cool Rythm | ||
Wed Aug 10 2016 11:46 | 1st = 2 Cool Rythm 2nd = 3 Golden Pixel 3rd = 8 Classy Delta 4th = 1 Making It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Grace Slick | ||
Wed Aug 10 2016 11:29 | 1st = 5 Grace Slick 2nd = 2 Cawbourne Lyns 3rd = 4 Cala Dor 4th = 3 Lissadell Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 8 Our Madonna | ||
Wed Aug 10 2016 11:20 | 1st = 8 Our Madonna 2nd = 9 So Gallant 3rd = 2 Locally Sauced 4th = 10 Kowhai Kerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Glads Apopping | ||
Wed Aug 10 2016 11:11 | 1st = 1 Glads Apopping 2nd = 3 Culvie Den 3rd = 2 Scott To Go 4th = 7 Opawa Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Gully Flaherty | ||
Wed Aug 10 2016 10:54 | 1st = 3 Gully Flaherty 2nd = 7 Venga Guapa 3rd = 2 Grand Allegro 4th = 1 Cawbourne Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 2 Zenocoin | ||
Wed Aug 10 2016 10:45 | 1st = 2 Zenocoin 2nd = 8 Mendoza 3rd = 9 Bunkered 4th = 1 Get Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Bigtime Moola | ||
Wed Aug 10 2016 10:36 | 1st = 8 Bigtime Moola 2nd = 1 Elite Dose 3rd = 4 Trendy Viv 4th = 3 Good Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Arcane Rampage | ||
Wed Aug 10 2016 10:19 | 1st = 1 Arcane Rampage 2nd = 4 Filante 3rd = 8 Cawbourne Merl 4th = 5 Thrilling Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 4 Heni | ||
Wed Aug 10 2016 10:10 | 1st = 4 Heni 2nd = 5 Shaara 3rd = 6 Rivertaine Coup 4th = 9 Straight Sets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Lover | ||
Wed Aug 10 2016 10:01 | 1st = 3 Lover 2nd = 7 Cyndi Action 3rd = 8 Homebush Freda 4th = 2 Orangey Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 13 Second Innings | ||
Wed Aug 10 2016 9:35 | 1st = 13 Second Innings 2nd = 14 Yardstick 3rd = 2 Pheasant 4th = 16 Runny Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 6 Blue Away | ||
Sun Jul 10 2016 21:47 | 1st = 6 Blue Away 2nd = 8 Arabian Khaleese 3rd = 4 Junior Sanchez 4th = 3 Our Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Flashing Moon | ||
Sun Jul 10 2016 21:27 | 1st = 1 Flashing Moon 2nd = 2 Noddin Off 3rd = 8 Amanpour 4th = 5 Ksenya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Sudoku Rebel | ||
Sun Jul 10 2016 21:17 | 1st = 1 Sudoku Rebel 2nd = 3 Matts Courage 3rd = 9 Smash Em Up 4th = 6 College Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Best In Red | ||
Sun Jul 10 2016 21:12 | 1st = 4 Best In Red 2nd = 3 Kasai Goose 3rd = 2 Daphs Empire 4th = 1 Dolce Ventu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Booberry | ||
Sun Jul 10 2016 21:08 | 1st = 1 Booberry 2nd = 7 Mrs Conners 3rd = 2 Bayah Winslow 4th = 3 Kiruna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Miss Corelko | ||
Sun Jul 10 2016 20:57 | 1st = 2 Miss Corelko 2nd = 8 Beetown Tommy 3rd = 7 Cosmo Cyndie 4th = 5 Popular Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Bangor Springs | ||
Sun Jul 10 2016 20:54 | 1st = 8 Bangor Springs 2nd = 7 Temerity 3rd = 4 Asa Red Rocka 4th = 6 Pacific Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 8 Youi | ||
Sun Jul 10 2016 20:50 | 1st = 8 Youi 2nd = 2 Elite Effort 3rd = 6 Raving Thunder 4th = 3 Teemac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Aston Tara | ||
Sun Jul 10 2016 20:47 | 1st = 7 Aston Tara 2nd = 3 Boss Senor 3rd = 2 Fragility 4th = 1 Annunaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Early Shirley | ||
Sun Jul 10 2016 20:42 | 1st = 5 Early Shirley 2nd = 7 Interaction 3rd = 1 Wildash Wildboy 4th = 2 Kloeis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 9 Arlington Road | ||
Sun Jul 10 2016 20:38 | 1st = 9 Arlington Road 2nd = 3 Whinging Mac 3rd = 2 Warthog 4th = 5 Despicable Mason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Emerley Avenue | ||
Sun Jul 10 2016 20:35 | 1st = 5 Emerley Avenue 2nd = 2 Emerley Dryad 3rd = 4 Mad Dan Morgan 4th = 8 Bangor Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Irish Gift | ||
Sun Jul 10 2016 20:31 | 1st = 8 Irish Gift 2nd = 4 Tiny Tash 3rd = 6 Rays Guess 4th = 1 Elite Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Walk On By | ||
Sun Jul 10 2016 20:27 | 1st = 7 Walk On By 2nd = 1 Phil Miyoot 3rd = 8 Get Along Daisy 4th = 2 Gotta Permit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Master Corsair | ||
Sun Jul 10 2016 20:23 | 1st = 1 Master Corsair 2nd = 5 Betta Be Right 3rd = 2 Mr Sly 4th = 3 Fabulous Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 1 Walkaway Annie | ||
Sun Jul 10 2016 20:23 | 1st = 1 Walkaway Annie 2nd = 8 Our Jack 3rd = 2 Tango Izmir 4th = 4 Spring Time Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Fabregal | ||
Sun Jul 10 2016 20:19 | 1st = 1 Fabregal 2nd = 7 Marlow Brown 3rd = 8 Mclaren Missile 4th = 4 Ruff State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Kalinda | ||
Sun Jul 10 2016 20:14 | 1st = 7 Kalinda 2nd = 1 Franco Jameson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Arnhen Villain | ||
Sun Jul 10 2016 20:11 | 1st = 6 Arnhen Villain 2nd = 1 Texan Star 3rd = 8 Its Your Money 4th = 4 Miss Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Last One Left | ||
Sun Jul 10 2016 20:08 | 1st = 3 Last One Left 2nd = 6 Kiwi Five 3rd = 4 Ikara Bale 4th = 1 Leica Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Strzelecki | ||
Sun Jul 10 2016 20:05 | 1st = 1 Strzelecki 2nd = 5 Bruiser Senor 3rd = 2 About To Cry 4th = 4 Tough As Nails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Tattoo | ||
Sun Jul 10 2016 19:57 | 1st = 3 Tattoo 2nd = 5 Frosty Fantasy 3rd = 1 Justa Phoenix 4th = 4 Shaylor Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Flash Of Hope | ||
Sun Jul 10 2016 19:54 | 1st = 8 Flash Of Hope 2nd = 6 Memory Assassin 3rd = 4 Optic Blast 4th = 7 Aston Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Gossip Park | ||
Sun Jul 10 2016 19:48 | 1st = 2 Gossip Park 2nd = 3 Little Vossy 3rd = 1 Elfern 4th = 5 Many Returns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 7 Marvelous Marlow | ||
Sun Jul 10 2016 19:45 | 1st = 7 Marvelous Marlow 2nd = 8 Tiggerlong Boo 3rd = 6 Skylah Jewel 4th = 1 Vast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Bella Rico | ||
Sun Jul 10 2016 19:42 | 1st = 3 Bella Rico 2nd = 6 Galester Hook 3rd = 1 Irish Connection 4th = 7 Wadelock Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Over The Horizon | ||
Sun Jul 10 2016 19:37 | 1st = 7 Over The Horizon 2nd = 1 La Patata 3rd = 2 Caesars Astrum 4th = 11 Magic Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Chevy Blue Boy | ||
Sun Jul 10 2016 19:35 | 1st = 1 Chevy Blue Boy 2nd = 7 Betta Be Quick 3rd = 6 Bettys Gem 4th = 2 Island Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Eva Tyson | ||
Sun Jul 10 2016 19:28 | 1st = 6 Eva Tyson 2nd = 1 Gelignite Jack 3rd = 4 Park The Ark 4th = 2 Westy Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 1 Presh | ||
Sun Jul 10 2016 19:25 | 1st = 1 Presh 2nd = 5 Not Like Tommy 3rd = 8 Summer Chant 4th = 6 Spring Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Happy Digger | ||
Sun Jul 10 2016 19:22 | 1st = 1 Happy Digger 2nd = 3 Extreme Chance 3rd = 6 Magpie Hawk 4th = 4 Lika Zircon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Jesaulenko | ||
Sun Jul 10 2016 19:19 | 1st = 1 Jesaulenko 2nd = 7 Ballymac Finola 3rd = 8 Zenergy 4th = 2 Heard It Before |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Best Strategy | ||
Sun Jul 10 2016 19:12 | 1st = 7 Best Strategy 2nd = 1 Lethal Kid 3rd = 4 Zabdon Vuitton 4th = 2 Sirrah Sirrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Hes A Villian | ||
Sun Jul 10 2016 19:09 | 1st = 2 Hes A Villian 2nd = 6 Flying Mal 3rd = 8 Anisa Bale 4th = 5 Vector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 3 White Spyro | ||
Sun Jul 10 2016 19:05 | 1st = 3 White Spyro 2nd = 4 Speedy Sparky 3rd = 8 Super Boot 4th = 5 Cawbourne Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Rain Onya Roof | ||
Sun Jul 10 2016 19:02 | 1st = 3 Rain Onya Roof 2nd = 8 Like That 3rd = 1 Iron Me 4th = 4 Gears Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Ebonyallstarzzz | ||
Sun Jul 10 2016 19:00 | 1st = 1 Ebonyallstarzzz 2nd = 8 Catch A Ruby 3rd = 9 Tenfour 4th = 2 Into You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Omega Sniper | ||
Sun Jul 10 2016 18:54 | 1st = 5 Omega Sniper 2nd = 4 Dash Of Scotch 3rd = 1 Sandy Monelli 4th = 2 Tiger Rance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Sedona Sky | ||
Sun Jul 10 2016 18:51 | 1st = 6 Sedona Sky 2nd = 8 Hopeful Blue 3rd = 2 Fast Shacko 4th = 1 Legend Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Jokowi | ||
Sun Jul 10 2016 18:48 | 1st = 7 Jokowi 2nd = 4 Cool Conner 3rd = 1 Pearce 4th = 8 Son Of Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Hawkeye Izmir | ||
Sun Jul 10 2016 18:45 | 1st = 3 Hawkeye Izmir 2nd = 5 Shirley Bass 3rd = 8 Miss College 4th = 7 Nitrous Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Arnhem Chaos | ||
Sun Jul 10 2016 18:37 | 1st = 6 Arnhem Chaos 2nd = 3 Wheres Ramsay 3rd = 8 Lay Low 4th = 2 Olivers Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Somedreamsomewhere | ||
Sun Jul 10 2016 18:35 | 1st = 1 Somedreamsomewhere 2nd = 2 Run Myles Run 3rd = 3 Feel The Buzz 4th = 6 Mister Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Willie Gee | ||
Sun Jul 10 2016 18:32 | 1st = 4 Willie Gee 2nd = 1 Blue Alcatraz 3rd = 7 Lethal Spider 4th = 2 Zipping Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Signal Peak | ||
Sun Jul 10 2016 18:29 | 1st = 8 Signal Peak 2nd = 2 Chance It 3rd = 3 Bathtub Teddy 4th = 4 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Spanish Harbour | ||
Sun Jul 10 2016 18:25 | 1st = 8 Spanish Harbour 2nd = 7 Shaylor Jay 3rd = 6 Flying Princess 4th = 3 Shaylor Cherry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Leadfinger | ||
Sun Jul 10 2016 18:19 | 1st = 1 Leadfinger 2nd = 2 Smart Ask 3rd = 3 Chief Star 4th = 8 Dig Deep Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Miss Johannsen | ||
Sun Jul 10 2016 18:16 | 1st = 5 Miss Johannsen 2nd = 2 Call Me Tickets 3rd = 3 Hit Legs 4th = 1 Fantasy Mcqueen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 3 Yaloginda | ||
Sun Jul 10 2016 18:13 | 1st = 3 Yaloginda 2nd = 5 Bohemian Lass 3rd = 6 Stanton Abbey 4th = 4 Arties Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Poker Boom | ||
Sun Jul 10 2016 18:12 | 1st = 6 Poker Boom 2nd = 2 Left Outside 3rd = 3 Tyler Rocks 4th = 4 Casual Steak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Harbison Miss | ||
Sun Jul 10 2016 18:09 | 1st = 5 Harbison Miss 2nd = 2 Sophie Tyson 3rd = 3 Rhynstone Shelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Stuover | ||
Sun Jul 10 2016 18:08 | 1st = 6 Stuover 2nd = 1 Royal Delight 3rd = 2 Out To Strike 4th = 4 Fly Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Broken Protocol | ||
Sun Jul 10 2016 18:02 | 1st = 5 Broken Protocol 2nd = 1 Bloza 3rd = 2 Alpha Hector 4th = 8 Sava Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Black Paridise | ||
Sun Jul 10 2016 17:58 | 1st = 2 Black Paridise 2nd = 8 Elle Nette Lee 3rd = 3 Quite Sunny 4th = 1 Zulu Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Manhattan Cry | ||
Sun Jul 10 2016 17:54 | 1st = 8 Manhattan Cry 2nd = 3 Bessie Belle 3rd = 2 Cosmic Style 4th = 5 Aston Odious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Nova Bell | ||
Sun Jul 10 2016 17:50 | 1st = 6 Nova Bell 2nd = 3 Hoof It 3rd = 7 Lemon Paw 4th = 4 Cougar Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Spice Bucket | ||
Sun Jul 10 2016 17:44 | 1st = 2 Spice Bucket 2nd = 1 Storm Raider 3rd = 3 Namrod 4th = 7 Inside Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 8 Stilton Bart | ||
Sun Jul 10 2016 17:41 | 1st = 8 Stilton Bart 2nd = 2 Standing Bear 3rd = 1 Nugget 4th = 6 Yellow Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Kronfeld | ||
Sun Jul 10 2016 17:38 | 1st = 2 Kronfeld 2nd = 5 Tahgeo Jay 3rd = 3 Get Round It 4th = 1 Ultimate Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Parfait Amour | ||
Sun Jul 10 2016 17:33 | 1st = 4 Parfait Amour 2nd = 1 Hezatoff 3rd = 2 Art Worker 4th = 7 One Tuff Nut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Light em Lylah | ||
Sun Jul 10 2016 17:27 | 1st = 6 Light em Lylah 2nd = 1 Rover 3rd = 4 Aston Hammer 4th = 3 Loader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Ironbar Ricky | ||
Sun Jul 10 2016 17:23 | 1st = 2 Ironbar Ricky 2nd = 3 Red Steel 3rd = 6 Tearaway Missile 4th = 4 Mister Swifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Eva Knievel | ||
Sun Jul 10 2016 17:20 | 1st = 2 Eva Knievel 2nd = 1 Dibble 3rd = 6 Dead End 4th = 5 Golden Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Onto Jatt | ||
Sun Jul 10 2016 17:12 | 1st = 5 Onto Jatt 2nd = 8 Always About Me 3rd = 2 Hula Hustler 4th = 3 Theres Steamy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 6 Grand Reward | ||
Sun Jul 10 2016 17:08 | 1st = 6 Grand Reward 2nd = 8 Miss Kitwe 3rd = 3 On The Ropes 4th = 9 Sheez Our Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Tear It Down | ||
Sun Jul 10 2016 17:05 | 1st = 1 Tear It Down 2nd = 3 Black Cobia 3rd = 4 Harvey Leigh 4th = 5 Emis Boy Murph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Donski | ||
Sun Jul 10 2016 17:03 | 1st = 7 Donski 2nd = 1 Sugar Free 3rd = 5 Walter Creed 4th = 3 Landoras Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Subzero Izmir | ||
Sun Jul 10 2016 16:57 | 1st = 1 Subzero Izmir 2nd = 3 Izmirs Fury 3rd = 8 Learned Love 4th = 5 Walkaway Spent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Flying Camo | ||
Sun Jul 10 2016 16:54 | 1st = 8 Flying Camo 2nd = 3 Gym Boots 3rd = 2 Two Dollar Pots 4th = 4 Simbarea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 8 - 6 Magnusificent | ||
Sun Jul 10 2016 16:50 | 1st = 6 Magnusificent 2nd = 5 Innovate 3rd = 2 Overstreet 4th = 1 Kungsleden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Lunar Chief | ||
Sun Jul 10 2016 16:43 | 1st = 1 Lunar Chief 2nd = 4 Avatar Thor 3rd = 2 Carry On Quinney 4th = 7 Destini Teerex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 2 Colden Star | ||
Sun Jul 10 2016 16:40 | 1st = 2 Colden Star 2nd = 1 Gold Rocker 3rd = 7 Ming Men Shen 4th = 8 Black Peer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 6 Miss Jupiter | ||
Sun Jul 10 2016 16:36 | 1st = 6 Miss Jupiter 2nd = 1 Longschamp 3rd = 7 Rio Flyer 4th = 3 Dark Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 2 Karloo Quade | ||
Sun Jul 10 2016 16:35 | 1st = 2 Karloo Quade 2nd = 1 Is That So 3rd = 7 Pedros Joy 4th = 6 Wicked Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 11 Lupo Nero | ||
Sun Jul 10 2016 16:32 | 1st = 11 Lupo Nero 2nd = 2 First Crush 3rd = 1 Off The Bench 4th = 10 Idaho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 4 Four Ex Dan | ||
Sun Jul 10 2016 16:26 | 1st = 4 Four Ex Dan 2nd = 3 Faithful Gabby 3rd = 6 Wingatui Dew 4th = 9 Vande Velde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Kirabilli Myrtle | ||
Sun Jul 10 2016 16:25 | 1st = 1 Kirabilli Myrtle 2nd = 3 Rosie Sprite 3rd = 6 Drop A Clanger 4th = 7 Bel Air Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 7 - 9 Elusive Shine | ||
Sun Jul 10 2016 16:23 | 1st = 9 Elusive Shine 2nd = 3 Wee Mac 3rd = 14 Boom Box 4th = 5 Akerboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Monty Express | ||
Sun Jul 10 2016 16:21 | 1st = 3 Monty Express 2nd = 1 Julaine 3rd = 4 Brazen Beauty 4th = 7 Evening In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 1 Zizumba | ||
Sun Jul 10 2016 16:19 | 1st = 1 Zizumba 2nd = 3 Buddys Ode 3rd = 5 Brienz Bella 4th = 7 Channel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Just Call Me Bruce | ||
Sun Jul 10 2016 16:15 | 1st = 5 Just Call Me Bruce 2nd = 9 The Armani 3rd = 7 Already Taken 4th = 12 Marlaps Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 6 New Empire | ||
Sun Jul 10 2016 16:10 | 1st = 6 New Empire 2nd = 8 Buymebychance 3rd = 4 Devon 4th = 3 Suspended Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Dundee Calypso | ||
Sun Jul 10 2016 16:07 | 1st = 5 Dundee Calypso 2nd = 2 Beegumbah Rumba 3rd = 1 Why Not Sue 4th = 7 Gee Joon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Slippers Shadow | ||
Sun Jul 10 2016 16:04 | 1st = 7 Slippers Shadow 2nd = 3 Mr Caudo 3rd = 10 Bungaloo Sunset 4th = 4 Fred Of Lidsdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Halusa | ||
Sun Jul 10 2016 16:01 | 1st = 1 Halusa 2nd = 4 Lonhmacc 3rd = 8 Rikki Tikki Tavi 4th = 6 Killorglin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Magnus Cor | ||
Sun Jul 10 2016 15:57 | 1st = 6 Magnus Cor 2nd = 4 Rob Roy 3rd = 2 Boys From The Bush 4th = 7 Duan Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 1 Mossdale Bill | ||
Sun Jul 10 2016 15:55 | 1st = 1 Mossdale Bill 2nd = 7 Tulhurst Stacey 3rd = 4 Postal Express 4th = 6 Kamicatel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 6 - 3 Look At Me Now | ||
Sun Jul 10 2016 15:53 | 1st = 3 Look At Me Now 2nd = 1 Stynes 3rd = 4 Black Soul 4th = 12 Entirely Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Alpha Hermes | ||
Sun Jul 10 2016 15:49 | 1st = 8 Alpha Hermes 2nd = 3 Alpha Nemesis 3rd = 2 Greysynd Chief 4th = 4 Dundee Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 2 Barooga Buster | ||
Sun Jul 10 2016 15:48 | 1st = 2 Barooga Buster 2nd = 10 Future Promises 3rd = 1 Cardinal Art 4th = 8 Sutter Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Disco Belle | ||
Sun Jul 10 2016 15:45 | 1st = 2 Disco Belle 2nd = 3 Second Obsession 3rd = 9 Saucy Mary 4th = 5 Born Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 9 Mighty Sam | ||
Sun Jul 10 2016 15:42 | 1st = 9 Mighty Sam 2nd = 7 Irelands Oyster 3rd = 4 Jett Setter 4th = 5 Viscount Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 4 Gold Horizon | ||
Sun Jul 10 2016 15:40 | 1st = 4 Gold Horizon 2nd = 6 Sofin 3rd = 15 Kasharn 4th = 7 Egyptian Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Magic Moon Dust | ||
Sun Jul 10 2016 15:37 | 1st = 1 Magic Moon Dust 2nd = 6 Hello Sunshine 3rd = 5 Senor Gold 4th = 3 Two Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 7 Kooma Blaze | ||
Sun Jul 10 2016 15:35 | 1st = 7 Kooma Blaze 2nd = 6 Niccorossa 3rd = 5 Finniss Moment 4th = 2 Serbian Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Nitro Power | ||
Sun Jul 10 2016 15:33 | 1st = 3 Nitro Power 2nd = 7 Ok Jake 3rd = 6 Gabonia 4th = 1 Fatboy Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 5 Cawbourne Brick | ||
Sun Jul 10 2016 15:30 | 1st = 5 Cawbourne Brick 2nd = 7 Prophecy 3rd = 1 Joe Joe 4th = 3 Belcroft Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Fiorelli Rose | ||
Sun Jul 10 2016 15:27 | 1st = 3 Fiorelli Rose 2nd = 7 Mojito Mayhem 3rd = 2 Lyon Rose 4th = 6 Supreme Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 5 - 10 King Of Rossa | ||
Sun Jul 10 2016 15:23 | 1st = 10 King Of Rossa 2nd = 6 Forsyth 3rd = 8 Logovardi 4th = 2 Spunlago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 3 Kapow Shannon | ||
Sun Jul 10 2016 15:22 | 1st = 3 Kapow Shannon 2nd = 5 Cullectomatic 3rd = 2 Diesel Shannon 4th = 6 Boyzinblue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 2 Production | ||
Sun Jul 10 2016 15:20 | 1st = 2 Production 2nd = 4 Miss Singapore 3rd = 1 Adrian Makfi 4th = 3 Revving To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Sundance Lad | ||
Sun Jul 10 2016 15:19 | 1st = 4 Sundance Lad 2nd = 1 Nangar Tiger 3rd = 7 Keep Talking 4th = 5 Ego Yar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Bienvenido | ||
Sun Jul 10 2016 15:15 | 1st = 6 Bienvenido 2nd = 5 White Dollar Sign 3rd = 3 Human League 4th = 7 Dream Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Azurite | ||
Sun Jul 10 2016 15:14 | 1st = 2 Azurite 2nd = 3 Shanlyn Frank 3rd = 8 Utopia 4th = 7 Amaroo Crack It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 5 Meet George Jetson | ||
Sun Jul 10 2016 15:12 | 1st = 5 Meet George Jetson 2nd = 10 How Can I Help 3rd = 1 Calke Abbey 4th = 6 Hydrazine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Cawbourne Cooks | ||
Sun Jul 10 2016 15:11 | 1st = 4 Cawbourne Cooks 2nd = 6 Global Conquest 3rd = 7 Miss Velocette 4th = 1 Thrilling Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Guns Miss | ||
Sun Jul 10 2016 15:08 | 1st = 8 Guns Miss 2nd = 7 Galactic Viper 3rd = 5 Cosmic Lacey 4th = 4 Good Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 9 Sir Dasher Dee | ||
Sun Jul 10 2016 15:07 | 1st = 9 Sir Dasher Dee 2nd = 1 Another Derek 3rd = 2 Bymarjac 4th = 8 Cemento Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Cheekyboi | ||
Sun Jul 10 2016 15:04 | 1st = 4 Cheekyboi 2nd = 1 Jack Strikes Back 3rd = 9 Play My Hand 4th = 8 Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 9 Impressive Yield | ||
Sun Jul 10 2016 15:00 | 1st = 9 Impressive Yield 2nd = 12 Lemon Zest 3rd = 5 Latin Hero 4th = 8 Pilots Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Whos Driving | ||
Sun Jul 10 2016 14:57 | 1st = 4 Whos Driving 2nd = 7 Lets Run 3rd = 6 Rubys Faith 4th = 5 Call Me Deita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Multicam Ranger | ||
Sun Jul 10 2016 14:54 | 1st = 6 Multicam Ranger 2nd = 1 Spud Missile 3rd = 4 Thrilling Riot 4th = 7 Gold Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Hone In | ||
Sun Jul 10 2016 14:52 | 1st = 2 Hone In 2nd = 1 What You Say 3rd = 6 Jacks Rainbow 4th = 4 Bracket Creep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 4 - 8 Niccorama | ||
Sun Jul 10 2016 14:50 | 1st = 8 Niccorama 2nd = 5 Make Mine Brandy 3rd = 4 Tumult 4th = 1 Grand Awakening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Glenville Jester | ||
Sun Jul 10 2016 14:49 | 1st = 2 Glenville Jester 2nd = 1 Dee Tee 3rd = 4 Ari 4th = 5 Full Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 4 Medici Vase | ||
Sun Jul 10 2016 14:45 | 1st = 4 Medici Vase 2nd = 2 Rhino Buster 3rd = 1 All Adrift 4th = 8 Luna Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 6 Kyalla Dave | ||
Sun Jul 10 2016 14:42 | 1st = 6 Kyalla Dave 2nd = 3 Jumping Jack Jimmy 3rd = 2 Premium Angus 4th = 8 Perfectdistraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Jose Wales | ||
Sun Jul 10 2016 14:40 | 1st = 1 Jose Wales 2nd = 9 Kickin The Traces 3rd = 8 Rain Fast 4th = 4 Ogunde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Stylish Fancy | ||
Sun Jul 10 2016 14:39 | 1st = 7 Stylish Fancy 2nd = 6 Nangar Star 3rd = 3 Baymax 4th = 2 Made Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Colinelle | ||
Sun Jul 10 2016 14:37 | 1st = 1 Colinelle 2nd = 2 Mr Hennessy 3rd = 3 Kahneman 4th = 5 Shudaputaringonit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Dr Compulsion | ||
Sun Jul 10 2016 14:35 | 1st = 6 Dr Compulsion 2nd = 2 Swisher 3rd = 5 Zahra Bella 4th = 8 Princemark Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 11 Frankie Falzoni | ||
Sun Jul 10 2016 14:32 | 1st = 11 Frankie Falzoni 2nd = 5 Fortino 3rd = 8 Sign No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 7 Missing In Action | ||
Sun Jul 10 2016 14:29 | 1st = 7 Missing In Action 2nd = 12 Talkingdol 3rd = 4 Moringas Stroller 4th = 6 Lippy And Pearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Blanco Canyon | ||
Sun Jul 10 2016 14:28 | 1st = 4 Blanco Canyon 2nd = 8 Danger Bale 3rd = 1 Erelda Bale 4th = 2 Dyna Kel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Roarsome | ||
Sun Jul 10 2016 14:25 | 1st = 1 Roarsome 2nd = 2 Krypton Queen 3rd = 6 Skatey Perry 4th = 10 Southwood Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 3 Triumphant One | ||
Sun Jul 10 2016 14:25 | 1st = 3 Triumphant One 2nd = 5 Rods Opinion 3rd = 2 Liberty Hill 4th = 4 Red Begonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Instant Success | ||
Sun Jul 10 2016 14:22 | 1st = 3 Instant Success 2nd = 6 Fantastic Lucy 3rd = 2 Mr Fuss Pot 4th = 1 Opawa Leanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Bide Time | ||
Sun Jul 10 2016 14:19 | 1st = 7 Bide Time 2nd = 8 Hawka Tron 3rd = 3 One For Me 4th = 4 Paua To Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 3 - 11 Dont Be Shy | ||
Sun Jul 10 2016 14:15 | 1st = 11 Dont Be Shy 2nd = 2 Bean Trac 3rd = 9 Professor Roy 4th = 8 Prince Of Baroda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Avatar Hunter | ||
Sun Jul 10 2016 14:12 | 1st = 1 Avatar Hunter 2nd = 4 King Fipa 3rd = 3 Augustus Dagloop 4th = 5 Bazz Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 8 Hannity | ||
Sun Jul 10 2016 14:12 | 1st = 8 Hannity 2nd = 10 Hopeful Harriet 3rd = 14 Allison Stokke 4th = 12 Cullens Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 4 Lexy Can Wait | ||
Sun Jul 10 2016 14:08 | 1st = 4 Lexy Can Wait 2nd = 9 Sonny Orlando 3rd = 7 Kiss Cam 4th = 5 Lorenzo Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Homer | ||
Sun Jul 10 2016 14:07 | 1st = 3 Homer 2nd = 8 Lektra Destiny 3rd = 5 Lady Banjo 4th = 7 Rally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Sea King | ||
Sun Jul 10 2016 14:05 | 1st = 1 Sea King 2nd = 4 Nishiazabu 3rd = 2 Arch Fire 4th = 3 No Song No Supper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Fabrelee | ||
Sun Jul 10 2016 14:04 | 1st = 1 Fabrelee 2nd = 4 No More Debt 3rd = 2 Red Rascal 4th = 10 Fresco Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 11 Stole The Show | ||
Sun Jul 10 2016 14:02 | 1st = 11 Stole The Show 2nd = 7 Dawn Fighter 3rd = 8 Fallen For You 4th = 5 The Real Ronaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Kakarot | ||
Sun Jul 10 2016 14:00 | 1st = 6 Kakarot 2nd = 7 Spritely 3rd = 8 Swans Waddle 4th = 2 Dr Shiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 El Major | ||
Sun Jul 10 2016 13:57 | 1st = 1 El Major 2nd = 10 Kwiatkowski 3rd = 9 Su You Too 4th = 11 Always A Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 3 Speedy Earl | ||
Sun Jul 10 2016 13:55 | 1st = 3 Speedy Earl 2nd = 1 Danke 3rd = 8 Monseigneur 4th = 7 Loki Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Kumbia Lass | ||
Sun Jul 10 2016 13:53 | 1st = 7 Kumbia Lass 2nd = 1 Keep Up 3rd = 2 Guard Your Path 4th = 8 Lady Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 2 Crafty Tycoon | ||
Sun Jul 10 2016 13:53 | 1st = 2 Crafty Tycoon 2nd = 6 Shark Creek 3rd = 10 Closely Related 4th = 1 Banknote Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Night Phantom | ||
Sun Jul 10 2016 13:50 | 1st = 2 Night Phantom 2nd = 4 Travel Ticket 3rd = 3 Glenville Abbey 4th = 8 Bungaloo Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 4 Little Audrey | ||
Sun Jul 10 2016 13:49 | 1st = 4 Little Audrey 2nd = 3 Lydiard 3rd = 1 In Taipei 4th = 6 Viewpoint Estate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Melman | ||
Sun Jul 10 2016 13:47 | 1st = 8 Melman 2nd = 3 Atoonga Air 3rd = 7 Good Return 4th = 2 Sonic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 2 - 9 Taku | ||
Sun Jul 10 2016 13:45 | 1st = 9 Taku 2nd = 10 Talk Of California 3rd = 6 Scope 4th = 12 We Are Bomber Fans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Magic Is Might | ||
Sun Jul 10 2016 13:42 | 1st = 4 Magic Is Might 2nd = 5 Hurry Slowly 3rd = 7 Gilberto 4th = 3 Price Tag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Sisco Mama | ||
Sun Jul 10 2016 13:38 | 1st = 7 Sisco Mama 2nd = 4 Cosmic Chapta 3rd = 2 Kimanator 4th = 3 Fipa Narchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 4 Prestine | ||
Sun Jul 10 2016 13:37 | 1st = 4 Prestine 2nd = 3 Blazing Under Fire 3rd = 7 Pyramid Magic 4th = 5 Tornado Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 8 Ponte Milvio | ||
Sun Jul 10 2016 13:34 | 1st = 8 Ponte Milvio 2nd = 1 Rocknroll Idol 3rd = 7 After The Ball 4th = 2 Elegant Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Fu Ling Shen | ||
Sun Jul 10 2016 13:32 | 1st = 2 Fu Ling Shen 2nd = 7 Gentle Moment 3rd = 8 Vee Bee Mee 4th = 4 Cee Rose Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 3 Loch Oir | ||
Sun Jul 10 2016 13:30 | 1st = 3 Loch Oir 2nd = 4 Prime Turf 3rd = 6 Above Authority 4th = 8 Parthesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Screaming Skull | ||
Sun Jul 10 2016 13:29 | 1st = 4 Screaming Skull 2nd = 2 Snigglepuss 3rd = 8 Scott No Value 4th = 1 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Sketchy Nick | ||
Sun Jul 10 2016 13:26 | 1st = 6 Sketchy Nick 2nd = 4 Trons Son 3rd = 1 Von Costa Kahn 4th = 8 Nightwatchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 10 Savanna Amour | ||
Sun Jul 10 2016 13:25 | 1st = 10 Savanna Amour 2nd = 2 Fit For Purpose 3rd = 4 Mad Magic 4th = 6 Yesido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 4 A Damn Good Excuse | ||
Sun Jul 10 2016 13:20 | 1st = 4 A Damn Good Excuse 2nd = 2 Stars And Sound 3rd = 5 On The Razzle 4th = 7 Hudy Haxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 9 Little Bit Of Big | ||
Sun Jul 10 2016 13:19 | 1st = 9 Little Bit Of Big 2nd = 2 Art Of My Art 3rd = 4 Karalta Delux 4th = 5 Busted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Ashdene Lass | ||
Sun Jul 10 2016 13:17 | 1st = 2 Ashdene Lass 2nd = 6 Gemma Eagle 3rd = 8 Barcelona Beauty 4th = 5 Louis Mini Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 10 Stellas Chance | ||
Sun Jul 10 2016 13:15 | 1st = 10 Stellas Chance 2nd = 8 Hey Mr Dee Jay 3rd = 11 Surfers Dolphins 4th = 3 Davor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Opawa Poppy | ||
Sun Jul 10 2016 13:12 | 1st = 6 Opawa Poppy 2nd = 4 Thrilling Wiggle 3rd = 2 Fortis Flier 4th = 3 Brilliant Ashlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 4 Edge of Chaos | ||
Sun Jul 10 2016 13:10 | 1st = 4 Edge of Chaos 2nd = 2 Outlaw 3rd = 1 Im Out 4th = 12 Reyia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Master Phelps | ||
Sun Jul 10 2016 13:07 | 1st = 6 Master Phelps 2nd = 8 Encee Eye Gibbs 3rd = 2 Sable Swag 4th = 3 Black Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 1 - 9 Kloss | ||
Sun Jul 10 2016 13:05 | 1st = 9 Kloss 3rd = 1 Ballast 4th = 6 Super Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 1 - 4 Ive Got It | ||
Sun Jul 10 2016 13:05 | 1st = 4 Ive Got It 3rd = 1 Ballast 4th = 6 Super Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 7 Stunin Dude | ||
Sun Jul 10 2016 13:00 | 1st = 7 Stunin Dude 2nd = 5 Bank Raider 3rd = 3 Shards Halo 4th = 9 Star Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 2 Mako Bay | ||
Sun Jul 10 2016 12:54 | 1st = 2 Mako Bay 2nd = 7 Bradness Eldefuego 3rd = 6 Josephine Brook 4th = 4 Mister Gibson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Wobourn Abbey | ||
Sun Jul 10 2016 12:53 | 1st = 5 Wobourn Abbey 2nd = 1 Mr Mumbles 3rd = 4 Simply Yeti 4th = 8 Scott A Motor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Gold Medals | ||
Sun Jul 10 2016 12:50 | 1st = 5 Gold Medals 2nd = 1 King Of Dudes 3rd = 4 Earthbound 4th = 6 Honey Steels Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Genius Free | ||
Sun Jul 10 2016 12:48 | 1st = 5 Genius Free 2nd = 1 Blackjacks Back 3rd = 8 Guillermo 4th = 6 Fancy Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Shelter Lady | ||
Sun Jul 10 2016 12:45 | 1st = 9 Shelter Lady 2nd = 6 Tickled Pink 3rd = 10 Shugar Bel 4th = 13 Oxford Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 11 Zach Maguire | ||
Sun Jul 10 2016 12:43 | 1st = 11 Zach Maguire 2nd = 2 Mo Casino 3rd = 9 Lambros 4th = 3 Chiasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 5 Our Percius | ||
Sun Jul 10 2016 12:39 | 1st = 5 Our Percius 2nd = 1 Ark Breeze 3rd = 9 Red Sun Bliss 4th = 4 Aitutaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 16 Skywishes | ||
Sun Jul 10 2016 12:35 | 1st = 16 Skywishes 2nd = 18 Teo Torriate 3rd = 1 Damagic 4th = 13 Drotani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Gee Thunder | ||
Sun Jul 10 2016 12:34 | 1st = 8 Gee Thunder 2nd = 5 Just As Gentle 3rd = 7 Hows Your Mum 4th = 1 Little Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Segla | ||
Sun Jul 10 2016 12:31 | 1st = 8 Segla 2nd = 5 Elle Driver 3rd = 2 Astute Glib 4th = 6 Bear Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 2 Rugged Angel | ||
Sun Jul 10 2016 12:30 | 1st = 2 Rugged Angel 2nd = 3 Impulse Buy 3rd = 1 Baiton 4th = 5 Bit Of A Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 10 Whoosh Factor | ||
Sun Jul 10 2016 12:24 | 1st = 10 Whoosh Factor 2nd = 15 Mordecai 3rd = 14 Cool Changes 4th = 1 Pay Me Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Botany Bev | ||
Sun Jul 10 2016 12:17 | 1st = 8 Botany Bev 2nd = 4 More Salt Needed 3rd = 3 Allegro Lass 4th = 9 Deceptive Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 7 Michaela Jay | ||
Sun Jul 10 2016 12:14 | 1st = 7 Michaela Jay 2nd = 5 Strength In Battle 3rd = 4 Dowhatuwant To Do 4th = 9 Percynjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Bling Dynasty | ||
Sun Jul 10 2016 12:13 | 1st = 2 Bling Dynasty 2nd = 4 Toms Gift 3rd = 7 Dashing Magic 4th = 6 Pink Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Illavaalf | ||
Sun Jul 10 2016 12:10 | 1st = 7 Illavaalf 2nd = 2 Berning Desire 3rd = 3 Deliberate 4th = 9 Monte Carlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 3 R Gee Three | ||
Sun Jul 10 2016 12:08 | 1st = 3 R Gee Three 2nd = 11 Mark Of Integrity 3rd = 2 Steady Reign 4th = 6 Spin To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Mysterium | ||
Sun Jul 10 2016 12:05 | 1st = 2 Mysterium 2nd = 9 Last Moment 3rd = 5 Toni May 4th = 8 Larvotto Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 5 Offthetopofmyhead | ||
Sun Jul 10 2016 11:59 | 1st = 5 Offthetopofmyhead 2nd = 9 Usain Jolt 3rd = 6 Lynniemach 4th = 8 Buster William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 8 The Silver Fox | ||
Sun Jul 10 2016 11:53 | 1st = 8 The Silver Fox 2nd = 6 Dusky Eyre 3rd = 7 Stellar Success 4th = 2 Sarah Palin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 4 Rise To Success | ||
Sun Jul 10 2016 11:40 | 1st = 4 Rise To Success 2nd = 7 Itsnowornever 3rd = 10 Gin 4th = 3 Anzac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 7 La Wooshka | ||
Sun Jul 10 2016 11:30 | 1st = 7 La Wooshka 2nd = 5 The Real Reverend 3rd = 10 God Sake 4th = 8 Spot Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 2 Shezza Gnp | ||
Sun Jul 10 2016 11:25 | 1st = 2 Shezza Gnp 2nd = 9 Rapid Flight 3rd = 1 Cullenz Diamond 4th = 6 Maddisons Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 4 Red Magic | ||
Sun Jul 10 2016 11:10 | 1st = 4 Red Magic 2nd = 8 Fizzi Lizzi 3rd = 1 Boundary Row 4th = 3 Aces N Eights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 11 Wobbegong | ||
Sun Jul 10 2016 10:55 | 1st = 11 Wobbegong 2nd = 7 Lloydin Magic 3rd = 6 Casino King 4th = 3 Porsche Canardly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 7 Kd Hall | ||
Sun Jul 10 2016 10:40 | 1st = 7 Kd Hall 2nd = 6 Cool Son 3rd = 2 Mr Natural 4th = 9 Larch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 11 Tijuana Taxi | ||
Sun Jul 10 2016 10:25 | 1st = 11 Tijuana Taxi 2nd = 3 Sunny Bill 3rd = 9 Castleton Tui 4th = 8 Clover Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 13 Elliot Daniel | ||
Sun Jul 10 2016 10:10 | 1st = 13 Elliot Daniel 2nd = 6 A Chance To Dream 3rd = 8 Easy For Cullen 4th = 12 Major Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 9 Pradas Ideal Dahling | ||
Sun Jul 10 2016 10:00 | 1st = 9 Pradas Ideal Dahling 2nd = 2 Missinmemate 3rd = 7 Badentyre 4th = 1 Millwood Charity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Swazi | ||
Sun Jul 10 2016 0:37 | 1st = 4 Swazi 2nd = 8 Roundboys Ace 3rd = 1 Mongo Style 4th = 6 Du Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Dollstan Star | ||
Sun Jul 10 2016 0:22 | 1st = 5 Dollstan Star 2nd = 6 Gearbox Charlie 3rd = 8 Market Frenzy 4th = 7 Howzat Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Molfetta Boy | ||
Fri Jun 10 2016 23:57 | 1st = 4 Molfetta Boy 2nd = 6 Drift Liner 3rd = 8 Pastrana 4th = 1 Brintastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Super Love | ||
Fri Jun 10 2016 23:42 | 1st = 1 Super Love 2nd = 2 Halcyon Honey 3rd = 6 Oldmate Mia 4th = 4 Son Of Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 7 Paid Twice | ||
Fri Jun 10 2016 23:30 | 1st = 7 Paid Twice 2nd = 2 Fiscalsmile 3rd = 5 Kalgan Kid Whitby 4th = 8 Just Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Calahan Rocks | ||
Fri Jun 10 2016 23:17 | 1st = 6 Calahan Rocks 2nd = 3 On The Fly 3rd = 7 Take The Dosh 4th = 8 Zambora Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Real Social | ||
Fri Jun 10 2016 23:10 | 1st = 1 Real Social 2nd = 8 Charlyse 3rd = 2 Rocknrollhighlight 4th = 4 Make A Statement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 7 Glamour Art | ||
Fri Jun 10 2016 23:05 | 1st = 7 Glamour Art 2nd = 1 Olwen Jaccka 3rd = 2 Days Like This 4th = 8 Boutique Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Vc Manoeuvre | ||
Fri Jun 10 2016 23:00 | 1st = 9 Vc Manoeuvre 2nd = 7 Walter James 3rd = 10 Another Vinnie 4th = 12 Sir Tosti Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Mulwee Grand | ||
Fri Jun 10 2016 22:57 | 1st = 6 Mulwee Grand 2nd = 4 Baracca Keeping 3rd = 7 South 4th = 8 Mike The Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Sketchy Nick | ||
Fri Jun 10 2016 22:47 | 1st = 4 Sketchy Nick 2nd = 3 Moyarra Operari 3rd = 8 Watta Rush 4th = 1 Take That Banksy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Aluminum | ||
Fri Jun 10 2016 22:40 | 1st = 8 Aluminum 2nd = 5 Living Proof 3rd = 3 Stangafied 4th = 7 Thunder Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 5 Laughyaheadoff | ||
Fri Jun 10 2016 22:39 | 1st = 5 Laughyaheadoff 2nd = 7 Bymarjac 3rd = 1 Be Good Franklin 4th = 8 Jane Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Itsallaboutlu | ||
Fri Jun 10 2016 22:35 | 1st = 8 Itsallaboutlu 2nd = 3 Gloveman Gilly 3rd = 6 Hear The Call 4th = 1 My Ultimate Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Cosmic Medusa | ||
Fri Jun 10 2016 22:33 | 1st = 5 Cosmic Medusa 2nd = 4 Rusty Boy 3rd = 1 Irish Connection 4th = 2 Why Not Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Iconic Rock | ||
Fri Jun 10 2016 22:30 | 1st = 8 Iconic Rock 2nd = 2 Allen Varmint 3rd = 6 Maximum Shera 4th = 3 Good Odds Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Im Rockaria | ||
Fri Jun 10 2016 22:25 | 1st = 4 Im Rockaria 2nd = 1 Wesley 3rd = 11 Allmightyjoelouis 4th = 6 Our Zak Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Pepper Fire | ||
Fri Jun 10 2016 22:22 | 1st = 3 Pepper Fire 2nd = 5 Defy All Odds 3rd = 8 Cosmic Edge 4th = 2 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 Haich Two Mo | ||
Fri Jun 10 2016 22:18 | 1st = 5 Haich Two Mo 2nd = 1 Kokinakas Valley 3rd = 4 Princess Fox 4th = 3 For The Girls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 2 Thombro | ||
Fri Jun 10 2016 22:15 | 1st = 2 Thombro 2nd = 4 Blaster Master 3rd = 5 Stevie Nix 4th = 7 Old Zebb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Doubledipofheaven | ||
Fri Jun 10 2016 22:13 | 1st = 6 Doubledipofheaven 2nd = 5 Charissa Tee 3rd = 2 Manonthemoon 4th = 1 Anniechickenstalka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Snow Mistake | ||
Fri Jun 10 2016 22:11 | 1st = 7 Snow Mistake 2nd = 1 Ima River Boy 3rd = 3 Cosmic Shiraz 4th = 6 Booma Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Ryley Major | ||
Fri Jun 10 2016 22:08 | 1st = 7 Ryley Major 2nd = 1 Spot Eight 3rd = 5 Timely Sovereign 4th = 4 Kwiatkowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Its All Talk | ||
Fri Jun 10 2016 22:08 | 1st = 2 Its All Talk 2nd = 6 Fly As One 3rd = 8 Show Bag Carter 4th = 3 Uptown Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Texan Star | ||
Fri Jun 10 2016 22:05 | 1st = 3 Texan Star 2nd = 6 Sub Zero Sahara 3rd = 5 Zoo Ringo 4th = 1 Colloquial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Eleniark | ||
Fri Jun 10 2016 22:03 | 1st = 4 Eleniark 2nd = 5 Celtic Cruza 3rd = 1 How We Roll 4th = 8 Baron Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Outlaw Jack | ||
Fri Jun 10 2016 22:00 | 1st = 1 Outlaw Jack 2nd = 6 Melody Grace 3rd = 7 Master Grey 4th = 8 Chocolate Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Ideal Alice | ||
Fri Jun 10 2016 21:55 | 1st = 2 Ideal Alice 2nd = 6 Waylade 3rd = 1 Jungle Jewel 4th = 4 This Time Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Tranquil Magic | ||
Fri Jun 10 2016 21:53 | 1st = 8 Tranquil Magic 2nd = 6 Tranquil Pip 3rd = 4 Allans Ollie 4th = 1 Cawbourne Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 French Affair | ||
Fri Jun 10 2016 21:49 | 1st = 3 French Affair 2nd = 4 Stolen 3rd = 1 Splish Splashin 4th = 7 Seven Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Lloyd Street | ||
Fri Jun 10 2016 21:46 | 1st = 8 Lloyd Street 2nd = 4 Rusty Mia 3rd = 7 Burnsys Sam 4th = 1 Thorn And Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Some Kinda Tactics | ||
Fri Jun 10 2016 21:44 | 1st = 7 Some Kinda Tactics 2nd = 3 Soho Monza 3rd = 1 Kamwood Dawn 4th = 5 Global View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Scooby Who | ||
Fri Jun 10 2016 21:43 | 1st = 5 Scooby Who 2nd = 1 Miss Golden Tron 3rd = 6 Ressler 4th = 2 Roman Reigns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 5 Emiiromar | ||
Fri Jun 10 2016 21:40 | 1st = 5 Emiiromar 2nd = 12 Papas Advice 3rd = 8 Star Jasmine 4th = 7 Strathlachlan Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Takedown | ||
Fri Jun 10 2016 21:38 | 1st = 1 Takedown 2nd = 7 Avenging Gun 3rd = 6 Ludwig 4th = 5 Jordanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 1 Cemento Rapido | ||
Fri Jun 10 2016 21:38 | 1st = 1 Cemento Rapido 2nd = 7 Olivers Mate 3rd = 6 Su You Too 4th = 5 Stingofascorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Tiggerlong Cruz | ||
Fri Jun 10 2016 21:36 | 1st = 1 Tiggerlong Cruz 2nd = 7 Sydenham Red 3rd = 3 Karma Jules 4th = 8 Heza Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Hachem | ||
Fri Jun 10 2016 21:34 | 1st = 9 Hachem 2nd = 10 Its All Torque 3rd = 2 Sir Rory 4th = 1 Lots More Grins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Mustang Sammy | ||
Fri Jun 10 2016 21:31 | 1st = 1 Mustang Sammy 2nd = 8 Our First Lady 3rd = 6 Smart Tornado 4th = 5 Tinny Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Misty Fiord | ||
Fri Jun 10 2016 21:28 | 1st = 1 Misty Fiord 2nd = 7 Shes Vivacious 3rd = 6 Scenic Shot 4th = 4 Usain Im Nutty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Jambiani | ||
Fri Jun 10 2016 21:24 | 1st = 3 Jambiani 2nd = 11 Choccy Mac 3rd = 10 Holy Grail 4th = 1 Estilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Winsome Bluey | ||
Fri Jun 10 2016 21:22 | 1st = 7 Winsome Bluey 2nd = 4 Hi Five Gundi 3rd = 2 Komondo 4th = 3 Could Be Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 4 Bella Can Do | ||
Fri Jun 10 2016 21:19 | 1st = 4 Bella Can Do 2nd = 8 Cosmic Feature 3rd = 2 Khumba 4th = 6 Iona Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Three Day Shadow | ||
Fri Jun 10 2016 21:16 | 1st = 2 Three Day Shadow 2nd = 1 Turfman 3rd = 4 Dewana Babe 4th = 8 Bastet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Twiggy Argyle | ||
Fri Jun 10 2016 21:14 | 1st = 3 Twiggy Argyle 2nd = 6 Emilys Vacation 3rd = 8 Joekenn 4th = 4 Miss In Majorca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 3 Bloodcell Bindi | ||
Fri Jun 10 2016 21:12 | 1st = 3 Bloodcell Bindi 2nd = 2 Tiggerlong Scar 3rd = 7 Sixteen Monkeys 4th = 8 Parrydise Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 2 Absolution | ||
Fri Jun 10 2016 21:10 | 1st = 2 Absolution 2nd = 1 Never Know Scotty 3rd = 6 Bontastic 4th = 7 Thats How Weroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Running Yards | ||
Fri Jun 10 2016 21:08 | 1st = 8 Running Yards 2nd = 1 Road Driller 3rd = 3 Lektra Danger 4th = 2 Pee Cripps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 Fortino | ||
Fri Jun 10 2016 21:07 | 1st = 1 Fortino 2nd = 4 Metro Mouse 3rd = 2 Busted 4th = 5 Flylika Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Max Richter | ||
Fri Jun 10 2016 21:04 | 1st = 1 Max Richter 2nd = 7 Artsu 3rd = 10 Judah Ben Hur 4th = 9 Ernie Barrasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Fancy Lil | ||
Fri Jun 10 2016 21:02 | 1st = 3 Fancy Lil 2nd = 6 Tarks Caliber 3rd = 2 Golden Typhoon 4th = 5 Szechuan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Berisari | ||
Fri Jun 10 2016 21:00 | 1st = 6 Berisari 2nd = 5 Stunning Grin 3rd = 4 Johnny Fox 4th = 2 Courageousnquick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 9 Pierro Kade | ||
Fri Jun 10 2016 20:58 | 1st = 9 Pierro Kade 2nd = 4 Hardaway Highway 3rd = 7 Holmes 4th = 3 Silent Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Red Cadillac | ||
Fri Jun 10 2016 20:55 | 1st = 7 Red Cadillac 2nd = 8 Elis Jet 3rd = 1 One More Tom 4th = 2 Foot Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 11 Change Gear | ||
Fri Jun 10 2016 20:54 | 1st = 11 Change Gear 2nd = 3 Twoandahalf Tigers 3rd = 6 Courage Tells 4th = 9 Im Riddick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 7 Last One Left | ||
Fri Jun 10 2016 20:52 | 1st = 7 Last One Left 2nd = 5 Black Albert 3rd = 8 Narna Cake 4th = 9 Gotta Sideshow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Become The Fuse | ||
Fri Jun 10 2016 20:49 | 1st = 3 Become The Fuse 2nd = 7 Stans Choice 3rd = 5 Fatboy Norm 4th = 10 Trixie Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Futurist | ||
Fri Jun 10 2016 20:44 | 1st = 6 Futurist 2nd = 1 All Hail Caesar 3rd = 7 High Class Lady 4th = 3 Kabota Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Ponderosa Bigz | ||
Fri Jun 10 2016 20:40 | 1st = 4 Ponderosa Bigz 2nd = 2 Milias Ideal 3rd = 3 Pantastic Miss 4th = 11 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 1 Everlasting Grace | ||
Fri Jun 10 2016 20:39 | 1st = 1 Everlasting Grace 2nd = 8 Shantahlia Knight 3rd = 4 Bennyandthejets 4th = 7 Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Trending | ||
Fri Jun 10 2016 20:38 | 1st = 2 Trending 2nd = 5 Jebrynah King 3rd = 3 Asa Hotspur 4th = 8 Irish Ledgen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 1 Tisu Toota | ||
Fri Jun 10 2016 20:37 | 1st = 1 Tisu Toota 2nd = 4 Sky Tower 3rd = 7 Wrongly Accused 4th = 8 Pacific Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Zipping Comet | ||
Fri Jun 10 2016 20:35 | 1st = 4 Zipping Comet 2nd = 7 Useful 3rd = 8 Usain Gilbert 4th = 2 Hula Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Change The Nation | ||
Fri Jun 10 2016 20:34 | 1st = 9 Change The Nation 2nd = 8 Mandy Kriden 3rd = 11 Witch Striker 4th = 1 Montana Terminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 4 Your Little Man | ||
Fri Jun 10 2016 20:32 | 1st = 4 Your Little Man 2nd = 6 Magpie Hawk 3rd = 5 Uno Scout 4th = 2 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Cruisin Around | ||
Fri Jun 10 2016 20:30 | 1st = 3 Cruisin Around 2nd = 1 Sundons Courage 3rd = 8 Red Hot Tooth 4th = 2 Shetland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Dyna Kenant | ||
Fri Jun 10 2016 20:28 | 1st = 6 Dyna Kenant 2nd = 7 Miracle Whip 3rd = 1 Dyna Omen 4th = 4 Harlem Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Uaintseennothinyet | ||
Fri Jun 10 2016 20:24 | 1st = 1 Uaintseennothinyet 2nd = 10 Its My Lucknow 3rd = 12 Upclass Girl 4th = 5 Secret Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 6 Rockstar Max | ||
Fri Jun 10 2016 20:19 | 1st = 6 Rockstar Max 2nd = 3 Good Odds Bricky 3rd = 8 Sunny Pitubi 4th = 7 Celebrity Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Mighty Sprite | ||
Fri Jun 10 2016 20:16 | 1st = 8 Mighty Sprite 2nd = 2 Renee Boucheau 3rd = 5 Wisen Up 4th = 3 Enchanted Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Arnoux | ||
Fri Jun 10 2016 20:14 | 1st = 4 Arnoux 2nd = 9 My Man Dan 3rd = 3 Nobody Knows 4th = 8 Therecomesatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 8 Sunset Peak | ||
Fri Jun 10 2016 20:13 | 1st = 8 Sunset Peak 2nd = 10 Majestic Gal 3rd = 2 Anzac 4th = 11 Sea Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 4 Mister Blue | ||
Fri Jun 10 2016 20:12 | 1st = 4 Mister Blue 2nd = 5 Tranquil Blossom 3rd = 3 Cosmic Curl 4th = 6 Elusive Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Daly Smart | ||
Fri Jun 10 2016 20:10 | 1st = 4 Daly Smart 2nd = 2 Master Macca 3rd = 1 The Boys Gnp 4th = 7 Saint Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Nudge Nudge | ||
Fri Jun 10 2016 20:08 | 1st = 5 Nudge Nudge 2nd = 2 Horizon 3rd = 8 Hogwarts Express 4th = 1 Chief Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 10 Sir Dasher Dee | ||
Fri Jun 10 2016 20:07 | 1st = 10 Sir Dasher Dee 2nd = 8 Last Guy Standing 3rd = 4 Vital Sign 4th = 6 Wasonie Snake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Only In Rome | ||
Fri Jun 10 2016 20:04 | 1st = 1 Only In Rome 2nd = 8 Bring On Lefty 3rd = 9 Passionate Fella 4th = 5 Drifting Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Smudge Bromac | ||
Fri Jun 10 2016 20:00 | 1st = 9 Smudge Bromac 2nd = 11 It Is Billy 3rd = 5 Lets Elope 4th = 7 Skippy Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Krystals The One | ||
Fri Jun 10 2016 19:58 | 1st = 1 Krystals The One 2nd = 5 Mornington Star 3rd = 2 Spring Creek Wil 4th = 4 Forlano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Space Emm | ||
Fri Jun 10 2016 19:55 | 1st = 4 Space Emm 2nd = 7 Laniakea 3rd = 1 Redefined 4th = 3 Nikis Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 2 We Gotta Prowler | ||
Fri Jun 10 2016 19:52 | 1st = 2 We Gotta Prowler 2nd = 6 Venom Rush 3rd = 7 Parrydise Dingo 4th = 4 Tanas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Burning | ||
Fri Jun 10 2016 19:50 | 1st = 1 Burning 2nd = 2 American Boy 3rd = 4 Glenlochar 4th = 10 Mosquito Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Miss Baroque | ||
Fri Jun 10 2016 19:48 | 1st = 3 Miss Baroque 2nd = 9 Eat My Shorts 3rd = 1 Nippy Allen 4th = 4 Izgrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 3 Le Reveur | ||
Fri Jun 10 2016 19:47 | 1st = 3 Le Reveur 2nd = 8 Sunny Ruby 3rd = 4 Commander Paris 4th = 1 Djokovic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Banjoe | ||
Fri Jun 10 2016 19:43 | 1st = 5 Banjoe 2nd = 6 Days End 3rd = 9 Armagedon Flame 4th = 2 Gee Tee Wage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Sleeping Slick | ||
Fri Jun 10 2016 19:41 | 1st = 8 Sleeping Slick 2nd = 3 No Sparkle Leica 3rd = 4 Faith To Excel 4th = 5 Flight Carrier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Lost In Bangkok | ||
Fri Jun 10 2016 19:36 | 1st = 7 Lost In Bangkok 2nd = 2 Lookofalegend 3rd = 5 Power of Attorney 4th = 8 Novappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Dewana Express | ||
Fri Jun 10 2016 19:34 | 1st = 1 Dewana Express 2nd = 4 Wildcard Babe 3rd = 8 Pocket Queen 4th = 7 Simply Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 4 Shesastandout | ||
Fri Jun 10 2016 19:33 | 1st = 4 Shesastandout 2nd = 2 Ordinaire Jane 3rd = 5 Karalta Stardust 4th = 8 Itz Gemmas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Tiggerlong Polly | ||
Fri Jun 10 2016 19:31 | 1st = 1 Tiggerlong Polly 2nd = 8 Shezza Buttsy 3rd = 7 Lachlans Wish 4th = 6 Winkie Whopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Will Mach My Word | ||
Fri Jun 10 2016 19:30 | 1st = 1 Will Mach My Word 2nd = 11 Phil Monty 3rd = 8 Chilled Desire 4th = 5 Macterra Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Elrond Bale | ||
Fri Jun 10 2016 19:28 | 1st = 3 Elrond Bale 2nd = 5 Fiery Felix 3rd = 2 Dyna Elma 4th = 8 Calvadoss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Glasscutterspirit | ||
Fri Jun 10 2016 19:24 | 1st = 1 Glasscutterspirit 2nd = 2 Sneaky Catch 3rd = 6 Horace Foxley 4th = 8 Empty Envelope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Chok Chai | ||
Fri Jun 10 2016 19:20 | 1st = 1 Chok Chai 2nd = 8 Harry Hoo 3rd = 3 Soho Chelsea 4th = 2 Estocada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 Formula One | ||
Fri Jun 10 2016 19:19 | 1st = 3 Formula One 2nd = 9 Razor Brogden 3rd = 1 Mark Of Integrity 4th = 8 Urban Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Shelley Keeping | ||
Fri Jun 10 2016 19:18 | 1st = 6 Shelley Keeping 2nd = 3 Stus Return 3rd = 7 Rough Road 4th = 1 Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Spritely Pizazz | ||
Fri Jun 10 2016 19:15 | 1st = 6 Spritely Pizazz 2nd = 4 Magic Rusty 3rd = 7 Kerrie Kerry 4th = 1 Lars Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 4 Public Circus | ||
Fri Jun 10 2016 19:12 | 1st = 4 Public Circus 2nd = 1 Tranquil Will 3rd = 6 Texy Boy 4th = 7 Macfive Spindle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Strathlachlan Matt | ||
Fri Jun 10 2016 19:10 | 1st = 2 Strathlachlan Matt 2nd = 8 Stevie Wander 3rd = 5 Franco Salisbury 4th = 7 Shore To Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Jazzy Diva | ||
Fri Jun 10 2016 19:08 | 1st = 6 Jazzy Diva 2nd = 10 Dyna Yamba 3rd = 2 Yaala 4th = 3 Merinda Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Bianca Tang | ||
Fri Jun 10 2016 19:04 | 1st = 5 Bianca Tang 2nd = 7 Abitgoingonhere 3rd = 10 Reil Quick 4th = 6 Wheres Jonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Starburst Girl | ||
Fri Jun 10 2016 19:00 | 1st = 7 Starburst Girl 2nd = 8 Milly Perez 3rd = 2 Shes Just A Delight 4th = 5 Beach Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Wild Effective | ||
Fri Jun 10 2016 18:59 | 1st = 4 Wild Effective 2nd = 3 Sedgebrook Babe 3rd = 2 Harkonen Bale 4th = 8 Definer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 It Gets Better | ||
Fri Jun 10 2016 18:58 | 1st = 2 It Gets Better 2nd = 3 Lonnie Lad 3rd = 5 Sachi 4th = 1 Seabrook Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - | ||
Fri Jun 10 2016 18:54 | 3rd = 2 Devil Of Tyne 4th = 3 Sign No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 8 Little Jethro | ||
Fri Jun 10 2016 18:54 | 1st = 8 Little Jethro 2nd = 11 Campaign Drive 3rd = 2 Devil Of Tyne 4th = 3 Sign No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Tahnee Dream | ||
Fri Jun 10 2016 18:52 | 1st = 3 Tahnee Dream 2nd = 1 Why Not Becky 3rd = 2 Shanlyn Pippin 4th = 4 Superior Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 10 Quevert | ||
Fri Jun 10 2016 18:50 | 1st = 10 Quevert 2nd = 9 Hot Chocolate Tart 3rd = 8 Highland Star 4th = 3 Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Torque Lively | ||
Fri Jun 10 2016 18:48 | 1st = 6 Torque Lively 2nd = 4 Threo 3rd = 7 The Space Invader 4th = 1 Beaudiene Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 King Ruben | ||
Fri Jun 10 2016 18:45 | 1st = 6 King Ruben 2nd = 3 Porphry Pearl 3rd = 4 Undercutter 4th = 1 Halasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 5 Ask Me Mach | ||
Fri Jun 10 2016 18:40 | 1st = 5 Ask Me Mach 2nd = 11 Im A Player 3rd = 9 Image Of Courage 4th = 8 Better Than Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Proper Bluey | ||
Fri Jun 10 2016 18:37 | 1st = 7 Proper Bluey 2nd = 8 Hawka Tron 3rd = 4 All Inn Boston 4th = 6 Oriental Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Desert Flyer | ||
Fri Jun 10 2016 18:32 | 1st = 2 Desert Flyer 2nd = 9 Kyvalley Boomerang 3rd = 8 Black Valley 4th = 3 Akotiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Spring Shanghai | ||
Fri Jun 10 2016 18:29 | 1st = 1 Spring Shanghai 2nd = 3 Flapping Gums 3rd = 2 Gun Dancer 4th = 4 Spring Firechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Speedy Beat | ||
Fri Jun 10 2016 18:28 | 1st = 1 Speedy Beat 2nd = 2 Als Girl 3rd = 8 Technic 4th = 5 Allegro Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Pamela | ||
Fri Jun 10 2016 18:25 | 1st = 2 Pamela 2nd = 1 Jethrowtull 3rd = 6 Jeteye Junior 4th = 7 Sergeant Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 4 Village Witch | ||
Fri Jun 10 2016 18:20 | 1st = 4 Village Witch 2nd = 6 Holm Three 3rd = 5 Ruato Bay 4th = 9 Bryce Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 8 Jos Dream | ||
Fri Jun 10 2016 18:19 | 1st = 8 Jos Dream 2nd = 6 A Damn Good Excuse 3rd = 5 Rakarazor 4th = 7 Double Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Militant Man | ||
Fri Jun 10 2016 18:17 | 1st = 7 Militant Man 2nd = 1 Baroness Tiffie 3rd = 2 Sparkletini 4th = 6 Evening Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 My Chachingchaching | ||
Fri Jun 10 2016 18:12 | 1st = 1 My Chachingchaching 2nd = 5 Linyanti 3rd = 11 Robbiewillmakeit 4th = 3 Magoogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Hoop Dreams | ||
Fri Jun 10 2016 18:09 | 1st = 1 Hoop Dreams 2nd = 8 Rival State 3rd = 7 Not Like Tommy 4th = 3 Casey Undercover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Spritely Manner | ||
Fri Jun 10 2016 18:05 | 1st = 2 Spritely Manner 2nd = 1 Almunro 3rd = 8 Kim Can Dashian 4th = 3 Quick Shanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Itz Billy Hillis | ||
Fri Jun 10 2016 18:00 | 1st = 5 Itz Billy Hillis 2nd = 2 Glenferrie Blade 3rd = 10 Sir Macs Man 4th = 3 Art Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Miss Eldora | ||
Fri Jun 10 2016 17:58 | 1st = 8 Miss Eldora 2nd = 7 Sherlock Izmir 3rd = 1 Cawbourne Clay 4th = 6 Cawbourne Brick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Pacific Dreamer | ||
Fri Jun 10 2016 17:57 | 1st = 2 Pacific Dreamer 2nd = 4 Pretty Machine 3rd = 5 Nocturnal 4th = 6 Soxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 11 Parisian Ruler | ||
Fri Jun 10 2016 17:52 | 1st = 11 Parisian Ruler 2nd = 8 Scout Hall Road 3rd = 5 Yes It Was 4th = 9 Shadow Spar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Lil Bit Sparky | ||
Fri Jun 10 2016 17:50 | 1st = 1 Lil Bit Sparky 2nd = 2 Get Involved 3rd = 9 Dashing Dime 4th = 7 Cash Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 1 Shandale | ||
Fri Jun 10 2016 17:48 | 1st = 1 Shandale 2nd = 2 Motown 3rd = 3 Nek Time 4th = 5 Beyond The Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Lulus Boy | ||
Fri Jun 10 2016 17:47 | 1st = 3 Lulus Boy 2nd = 8 Swift Magic 3rd = 2 Lovers Twist 4th = 5 Country Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 2 Good Girl Shirl | ||
Fri Jun 10 2016 17:42 | 1st = 2 Good Girl Shirl 2nd = 9 Im Johnny Jet 3rd = 3 Redbank Harry 4th = 4 Ponderena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Must Have | ||
Fri Jun 10 2016 17:40 | 1st = 3 Must Have 2nd = 5 Six Green Thumbs 3rd = 7 Staggerlicious 4th = 8 All Inn Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Our Expressive Art | ||
Fri Jun 10 2016 17:35 | 1st = 3 Our Expressive Art 2nd = 1 Esprit Rainbow 3rd = 5 Rollon Baby Belle 4th = 2 Sweet Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Steel Rose | ||
Fri Jun 10 2016 17:33 | 1st = 5 Steel Rose 2nd = 1 Magic Fly High 3rd = 3 Passive Protest 4th = 8 Special Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Lochinvar Dash | ||
Fri Jun 10 2016 17:30 | 1st = 2 Lochinvar Dash 2nd = 3 Bunjulung Boy 3rd = 4 Black Vieri 4th = 5 Cosmic Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Ace Bale | ||
Fri Jun 10 2016 17:29 | 1st = 5 Ace Bale 2nd = 3 Youre So Free 3rd = 1 Country Crossing 4th = 6 Red Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Solarsonic | ||
Fri Jun 10 2016 17:25 | 1st = 1 Solarsonic 2nd = 5 Menin Gate 3rd = 4 The Culture 4th = 2 Stagger Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Beckenbauer | ||
Fri Jun 10 2016 17:23 | 1st = 6 Beckenbauer 2nd = 2 Echelonic Action 4th = 3 White Spyro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Machtavish | ||
Fri Jun 10 2016 17:18 | 1st = 7 Machtavish 2nd = 3 The Dapper Don 3rd = 9 Bronze Destiny 4th = 4 Givsirabone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 11 No Way Else | ||
Fri Jun 10 2016 17:17 | 1st = 11 No Way Else 2nd = 1 Lucky Luciano 3rd = 10 Concorde 4th = 2 Desirable Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Dashing Charger | ||
Fri Jun 10 2016 17:16 | 1st = 2 Dashing Charger 2nd = 5 Spring Honey 3rd = 7 Dodgy Dancer 4th = 8 Stubborn State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 One Hill | ||
Fri Jun 10 2016 17:13 | 1st = 3 One Hill 2nd = 1 Mister Cowora 3rd = 2 Lochinvar Holly 4th = 4 Sandy Freckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 11 Rob The Bank | ||
Fri Jun 10 2016 17:08 | 1st = 11 Rob The Bank 2nd = 5 Drive The Dream 3rd = 4 Lady Warhol 4th = 1 Glenburn Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Ninth Brigade | ||
Fri Jun 10 2016 17:05 | 1st = 6 Ninth Brigade 2nd = 3 Online 3rd = 7 Funda Down 4th = 1 Too Seductive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Sky Petite | ||
Fri Jun 10 2016 17:00 | 1st = 1 Sky Petite 2nd = 12 Blue Sky Commander 3rd = 2 Zhenya 4th = 5 K D Muscles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Fall From Grace | ||
Fri Jun 10 2016 16:58 | 1st = 3 Fall From Grace 2nd = 2 Opawa Kevin 3rd = 7 Sedgebrook Magic 4th = 4 Absinthe Minded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Harry Bailey | ||
Fri Jun 10 2016 16:57 | 1st = 6 Harry Bailey 2nd = 1 Spring Dodger 3rd = 7 Hopping Houdini 4th = 5 Maywyns Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Tahiti Pearl | ||
Fri Jun 10 2016 16:54 | 1st = 3 Tahiti Pearl 2nd = 2 Girl In Gold 3rd = 1 American Rose 4th = 5 Kinloch Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 8 - 11 Princely | ||
Fri Jun 10 2016 16:50 | 1st = 11 Princely 2nd = 1 Straight Gold 3rd = 7 Outback Saga 4th = 3 Court Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Connemara Black | ||
Fri Jun 10 2016 16:47 | 1st = 1 Connemara Black 2nd = 8 Its An Illusion 3rd = 7 Pomp Fiction 4th = 6 Mr Stealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 3 Bevans Cullen | ||
Fri Jun 10 2016 16:46 | 1st = 3 Bevans Cullen 2nd = 7 Ultimate Desire 3rd = 6 Like A Hurricane 4th = 2 Zach Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 8 Therockwontroll | ||
Fri Jun 10 2016 16:43 | 1st = 8 Therockwontroll 2nd = 4 Big Bang Raj 3rd = 9 Cool Character 4th = 10 Kellie Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Haras Blaze | ||
Fri Jun 10 2016 16:40 | 1st = 3 Haras Blaze 2nd = 6 Rylis Rambo 3rd = 1 Storm Rose Hi 4th = 8 Champagne Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Zulu Acclaim | ||
Fri Jun 10 2016 16:37 | 1st = 2 Zulu Acclaim 2nd = 3 Disco Dukos 3rd = 1 Detroit Drive 4th = 6 Ghost Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 9 Whos Driving | ||
Fri Jun 10 2016 16:33 | 1st = 9 Whos Driving 2nd = 11 Franco Hammond 3rd = 5 Jest In Case 4th = 4 Loorrim Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Know Jinx | ||
Fri Jun 10 2016 16:32 | 1st = 2 Know Jinx 2nd = 3 Opawa Norris 3rd = 4 Fekitoa 4th = 1 Aunty Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 6 Itsall Aboutharry | ||
Fri Jun 10 2016 16:30 | 1st = 6 Itsall Aboutharry 2nd = 3 Like The Clappers 3rd = 9 Our Bottino 4th = 5 Marchello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Morson Senor | ||
Fri Jun 10 2016 16:28 | 1st = 8 Morson Senor 2nd = 1 Bojack Kahn 3rd = 4 Smart Maxwell 4th = 5 Mahogany Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 11 Mambo Fever | ||
Fri Jun 10 2016 16:25 | 1st = 11 Mambo Fever 2nd = 9 Little Moots 3rd = 3 Time Stripper 4th = 2 Alsoknownas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Bella Lee | ||
Fri Jun 10 2016 16:22 | 1st = 6 Bella Lee 2nd = 7 Woozie Doozie 3rd = 5 Smash Em Dollars 4th = 2 Blue Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 11 Cherry Bay | ||
Fri Jun 10 2016 16:20 | 1st = 11 Cherry Bay 2nd = 2 Atomic Betty 3rd = 1 Aymar 4th = 5 Kate Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 6 Youvegotobelieveit | ||
Fri Jun 10 2016 16:18 | 1st = 6 Youvegotobelieveit 2nd = 1 Artistic Claire 3rd = 3 True Character 4th = 2 On Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Esprit Light | ||
Fri Jun 10 2016 16:15 | 1st = 2 Esprit Light 2nd = 4 Just One Wish 3rd = 3 Double Drama 4th = 6 Bomber Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Azeem Kaos | ||
Fri Jun 10 2016 16:12 | 1st = 2 Azeem Kaos 2nd = 4 Kiss Me Marlow 3rd = 8 Brindle Falcon 4th = 3 Kiss Me Wench |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Fiamatta | ||
Fri Jun 10 2016 16:09 | 1st = 4 Fiamatta 2nd = 3 Superstar Jatt 3rd = 6 Blazing Spirit 4th = 2 Run Sajid Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 11 Lostasock | ||
Fri Jun 10 2016 16:05 | 1st = 11 Lostasock 2nd = 8 Erins Zar 3rd = 10 Torhonour 4th = 6 Oakwood Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Dirk The Jerk | ||
Fri Jun 10 2016 16:04 | 1st = 4 Dirk The Jerk 2nd = 7 Know Decision 3rd = 1 Opawa Shay 4th = 6 Opawa Ogrady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Flashing Fergo | ||
Fri Jun 10 2016 16:03 | 1st = 1 Flashing Fergo 2nd = 3 Go The Spoils 3rd = 2 Ellies Last 4th = 8 Shaylor Hula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 3 Ilgattino | ||
Fri Jun 10 2016 16:00 | 1st = 3 Ilgattino 2nd = 8 Chivadahlii 3rd = 11 Star Stealer 4th = 2 Villopoto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 El My Girl | ||
Fri Jun 10 2016 15:57 | 1st = 6 El My Girl 2nd = 2 Ima Chevey 3rd = 5 Less Then Jake 4th = 3 Perfect Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 3 Liberty Styx | ||
Fri Jun 10 2016 15:55 | 1st = 3 Liberty Styx 2nd = 5 On The Razzle 3rd = 7 Major Classic 4th = 4 Scanreco Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 2 Phoebe Jack | ||
Fri Jun 10 2016 15:53 | 1st = 2 Phoebe Jack 3rd = 1 Sweet Aces 4th = 8 Try Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 3 Exclusive Jack | ||
Fri Jun 10 2016 15:53 | 1st = 3 Exclusive Jack 3rd = 1 Sweet Aces 4th = 8 Try Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 11 Mystery Flight | ||
Fri Jun 10 2016 15:50 | 1st = 11 Mystery Flight 2nd = 9 Local Hero 3rd = 8 Sprite Zah 4th = 3 Mercurian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Sip Slowly | ||
Fri Jun 10 2016 15:47 | 1st = 8 Sip Slowly 2nd = 5 Firing Point 3rd = 7 General Romulus 4th = 4 Connemara Xav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 7 Swaggerlikejagger | ||
Fri Jun 10 2016 15:43 | 1st = 7 Swaggerlikejagger 2nd = 5 Cityscape 3rd = 3 Did It Alone 4th = 6 Itsmentamota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Ziza Spirit | ||
Fri Jun 10 2016 15:40 | 1st = 2 Ziza Spirit 2nd = 1 Ekklestone 3rd = 10 Mystic Lad 4th = 5 Wide Eyed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Harbour Gypsy | ||
Fri Jun 10 2016 15:37 | 1st = 3 Harbour Gypsy 2nd = 6 Dancing Dollars 3rd = 1 Benmesso 4th = 2 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 3 Opawa Shackley | ||
Fri Jun 10 2016 15:35 | 1st = 3 Opawa Shackley 2nd = 4 Thrilling Cassie 3rd = 1 Know Scholar 4th = 8 Jinja Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Melissas Pride | ||
Fri Jun 10 2016 15:34 | 1st = 8 Melissas Pride 2nd = 5 Spring Solomon 3rd = 1 Zipping Montana 4th = 3 Chasing Da Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Thermal Current | ||
Fri Jun 10 2016 15:30 | 1st = 2 Thermal Current 2nd = 6 Royal Island 3rd = 7 Smackdown 4th = 3 Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 10 Hercegovka | ||
Fri Jun 10 2016 15:25 | 1st = 10 Hercegovka 2nd = 8 Perizada 3rd = 2 Mclennan 4th = 9 Lunch At Tiffanys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Claretown Cindy | ||
Fri Jun 10 2016 15:22 | 1st = 3 Claretown Cindy 2nd = 9 Avatar Storm 3rd = 5 Miss Lumens 4th = 6 Silver Squiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 6 The Mighty Falcon | ||
Fri Jun 10 2016 15:18 | 1st = 6 The Mighty Falcon 2nd = 8 Chickies Boy 3rd = 5 Somelovesomewhere 4th = 2 Blairmans Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Uno Brent | ||
Fri Jun 10 2016 15:17 | 1st = 4 Uno Brent 2nd = 1 Jinja Coll 3rd = 7 Homebush Ramona 4th = 5 Belfast Eejit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 7 Keepa Coming | ||
Fri Jun 10 2016 15:15 | 1st = 7 Keepa Coming 2nd = 4 Leavesden 3rd = 8 Show And Tell 4th = 10 Ice Chiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 4 Palazzo | ||
Fri Jun 10 2016 15:12 | 1st = 4 Palazzo 2nd = 7 Regina Reward 3rd = 1 Storm Ranger 4th = 5 De La Salle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 5 Awesome Nemo | ||
Fri Jun 10 2016 15:09 | 1st = 5 Awesome Nemo 2nd = 1 Reluctant King 3rd = 2 Had It All 4th = 7 Cheap As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Missus Applebee | ||
Fri Jun 10 2016 15:08 | 1st = 3 Missus Applebee 2nd = 5 Springfield Oflynn 3rd = 10 Good Onya 4th = 1 Saint Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Pantalettes | ||
Fri Jun 10 2016 15:05 | 1st = 1 Pantalettes 2nd = 5 Elle The Model 3rd = 6 Rise To Fame 4th = 7 Outback Sapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 3 Crystal Dreamer | ||
Fri Jun 10 2016 15:00 | 1st = 3 Crystal Dreamer 2nd = 9 Septamore 3rd = 10 Kaptan Apollo 4th = 2 Vinnie Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Cawbourne Elpaso | ||
Fri Jun 10 2016 14:57 | 1st = 7 Cawbourne Elpaso 2nd = 2 Another Cover 3rd = 1 Homebush Zane 4th = 9 Funky Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 1 Slippers Chance | ||
Fri Jun 10 2016 14:54 | 1st = 1 Slippers Chance 2nd = 7 Bo Bo Bo 3rd = 6 Gunner Molloy 4th = 4 Rousey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 7 Trying | ||
Fri Jun 10 2016 14:50 | 1st = 7 Trying 2nd = 2 Lethal Dream 3rd = 3 Light Of De World 4th = 6 Out Of The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Metro Man | ||
Fri Jun 10 2016 14:47 | 1st = 4 Metro Man 2nd = 3 Big Winston 3rd = 6 Handsome Hombre 4th = 1 Kingsbrae Lotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 9 Thats Ideal | ||
Fri Jun 10 2016 14:43 | 1st = 9 Thats Ideal 2nd = 5 Bettors Power 3rd = 1 Not Always 4th = 3 Dollarbill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 7 Pyramid Prince | ||
Fri Jun 10 2016 14:40 | 1st = 7 Pyramid Prince 2nd = 3 Packen 3rd = 5 Winter Reign 4th = 10 Exotic Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Downgrade King | ||
Fri Jun 10 2016 14:38 | 1st = 5 Downgrade King 2nd = 2 Allegro Boom 3rd = 1 Chaimbo 4th = 6 High Percentage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 5 Nitro Looper | ||
Fri Jun 10 2016 14:37 | 1st = 5 Nitro Looper 2nd = 8 Good Bye Kiss 3rd = 7 Lob City 4th = 6 Headrox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 8 Elite Spirit | ||
Fri Jun 10 2016 14:33 | 1st = 8 Elite Spirit 2nd = 10 Solanum Dulcamara 3rd = 5 Box Lu Cove 4th = 9 Bayonet Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 2 Dissolute | ||
Fri Jun 10 2016 14:30 | 1st = 2 Dissolute 2nd = 8 Gimlet 3rd = 4 Barbies Boy 4th = 1 Perpetual Crisis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 Kidatee Dan | ||
Fri Jun 10 2016 14:28 | 1st = 2 Kidatee Dan 2nd = 1 Fays Magic 3rd = 4 Sunburnt Trevis 4th = 3 Another Hassler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Ossenhagen | ||
Fri Jun 10 2016 14:25 | 1st = 5 Ossenhagen 2nd = 1 Bold Attraction 3rd = 6 Gutz Ci 4th = 2 Our Single Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Birchbrook | ||
Fri Jun 10 2016 14:22 | 1st = 2 Birchbrook 2nd = 1 Cawbourne Panic 3rd = 6 Allegro Beaty 4th = 8 Charlie Bo Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 8 Handy Man | ||
Fri Jun 10 2016 14:19 | 1st = 8 Handy Man 2nd = 3 Catchya 3rd = 1 Hollywood Model 4th = 6 Hot Stelios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 1 Queen Tara | ||
Fri Jun 10 2016 14:15 | 1st = 1 Queen Tara 2nd = 3 Barksdale 3rd = 6 Clever Buttons 4th = 2 Snipps Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 5 Kingsbrae Skylah | ||
Fri Jun 10 2016 14:12 | 1st = 5 Kingsbrae Skylah 2nd = 8 Mabilis Aso 3rd = 1 Tranquil Sasha 4th = 7 Next Door Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 5 Overnightsensation | ||
Fri Jun 10 2016 14:09 | 1st = 5 Overnightsensation 2nd = 1 Dynamic 3rd = 3 Czarista 4th = 13 Sombreuil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 8 Annatto | ||
Fri Jun 10 2016 14:08 | 1st = 8 Annatto 2nd = 7 Camroller 3rd = 9 Shes All Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 2 Zadok The Priest | ||
Fri Jun 10 2016 14:05 | 1st = 2 Zadok The Priest 2nd = 5 Macmissile 3rd = 7 Southern Delight 4th = 1 Cosmic Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 7 Savannah Moon | ||
Fri Jun 10 2016 14:00 | 1st = 7 Savannah Moon 2nd = 15 Salisbury 3rd = 11 House Of Stars 4th = 6 Slowpoke Rodriguez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 3 Allinga Dot | ||
Fri Jun 10 2016 13:57 | 1st = 3 Allinga Dot 2nd = 5 Back Up Tiger 3rd = 2 Asa Jack Keene 4th = 1 Ino Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 6 Rocknroll Baby | ||
Fri Jun 10 2016 13:53 | 1st = 6 Rocknroll Baby 2nd = 3 Cheyenne Autumn 3rd = 2 Onewon 4th = 4 Ultimate Won |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 9 - 13 Joey Maguire | ||
Fri Jun 10 2016 13:52 | 1st = 13 Joey Maguire 2nd = 6 Shards Halo 3rd = 1 Atchoo 4th = 4 Sandoval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Captain Adriatic | ||
Fri Jun 10 2016 13:50 | 1st = 5 Captain Adriatic 2nd = 6 Norudder Nocompass 3rd = 7 Ticatime 4th = 10 Miss Satine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 One Lonely Girl | ||
Fri Jun 10 2016 13:47 | 1st = 2 One Lonely Girl 2nd = 8 Kay Leavy 3rd = 1 Gun For Hire 4th = 4 Black Day Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 On The Level | ||
Fri Jun 10 2016 13:44 | 1st = 1 On The Level 2nd = 3 Zorba The Greek 3rd = 2 Cosmic Chelsea 4th = 8 Goldstar Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 5 Ziganui | ||
Fri Jun 10 2016 13:40 | 1st = 5 Ziganui 2nd = 3 Auckland Beauty 3rd = 4 Red Viking 4th = 9 Blue Carlou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Izzy Go | ||
Fri Jun 10 2016 13:37 | 1st = 5 Izzy Go 2nd = 3 Tiger The Weapon 3rd = 6 Marshall Givens 4th = 1 Hakata Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 3 Born A Royal | ||
Fri Jun 10 2016 13:34 | 1st = 3 Born A Royal 2nd = 11 Global Goddess 3rd = 2 Nesta 4th = 4 Hearts Of Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 7 Simply Clever | ||
Fri Jun 10 2016 13:33 | 1st = 7 Simply Clever 2nd = 4 Tommy Parker 3rd = 6 Express Bomber 4th = 8 Tiwanaku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 14 Sea Lady | ||
Fri Jun 10 2016 13:30 | 1st = 14 Sea Lady 2nd = 8 Mannerelle 3rd = 6 Katy Kat 4th = 7 Magic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Mahailia | ||
Fri Jun 10 2016 13:28 | 1st = 2 Mahailia 2nd = 3 Black Lee Bonus 3rd = 1 Miss Jackpot 4th = 7 Arabian Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Extra Credit | ||
Fri Jun 10 2016 13:27 | 1st = 5 Extra Credit 2nd = 3 Goldstar Bomber 3rd = 2 Token Ace 4th = 1 Barcia Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 1 Im Trickee | ||
Fri Jun 10 2016 13:25 | 1st = 1 Im Trickee 2nd = 11 Palace Diva 3rd = 6 Sand Wedge 4th = 10 Gossriverfever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Skinny Bob | ||
Fri Jun 10 2016 13:22 | 1st = 6 Skinny Bob 2nd = 5 Asa Baby 3rd = 7 Chance It 4th = 4 Jo See Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 8 - 3 Ideal Arden | ||
Fri Jun 10 2016 13:18 | 1st = 3 Ideal Arden 2nd = 9 Fifth Edition 3rd = 5 Highview Freddy 4th = 7 Graduate Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Mishani Shiraz | ||
Fri Jun 10 2016 13:15 | 1st = 6 Mishani Shiraz 2nd = 5 Persistent Shadow 3rd = 3 Craiglea Odyssey 4th = 1 Party Pardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 7 Classy Rose | ||
Fri Jun 10 2016 13:12 | 1st = 7 Classy Rose 2nd = 2 Onyx Valley 3rd = 6 Stella Rose Hi 4th = 8 Beccas Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Cathy Maree | ||
Fri Jun 10 2016 13:09 | 1st = 1 Cathy Maree 2nd = 2 Go Tommo 3rd = 8 Opawa Idol 4th = 5 Ohoka Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 8 Premiers Gift | ||
Fri Jun 10 2016 13:05 | 1st = 8 Premiers Gift 2nd = 7 Chaquinta 3rd = 3 Manhattan Moon 4th = 1 Axion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 5 Indiana Wolf | ||
Fri Jun 10 2016 13:00 | 1st = 5 Indiana Wolf 2nd = 4 Burrums Buzz 3rd = 7 Last Stand 4th = 3 Brother Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 6 Starlight Angel | ||
Fri Jun 10 2016 12:58 | 1st = 6 Starlight Angel 2nd = 7 Handsome Dax 3rd = 1 Natkingcole 4th = 4 Vice Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 7 Jables | ||
Fri Jun 10 2016 12:57 | 1st = 7 Jables 2nd = 1 Dyna Leona 3rd = 3 Pistolier 4th = 5 China Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Lucky Talisman | ||
Fri Jun 10 2016 12:54 | 1st = 2 Lucky Talisman 2nd = 8 Carvso 3rd = 5 Rumble Inn 4th = 9 Sharp Songar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Go Poppy | ||
Fri Jun 10 2016 12:50 | 1st = 8 Go Poppy 2nd = 7 Know Cheers 3rd = 9 Adjudicator 4th = 5 Ugo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 6 Difficult To Get | ||
Fri Jun 10 2016 12:45 | 1st = 6 Difficult To Get 2nd = 9 Bunny Bad Girl 3rd = 5 All Aflutter 4th = 2 Metre Eater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 3 Woodside Rocky | ||
Fri Jun 10 2016 12:42 | 1st = 3 Woodside Rocky 2nd = 5 Fu Ling Shen 3rd = 6 Pavlova 4th = 2 Taste Of Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 7 - 11 Croft Bay | ||
Fri Jun 10 2016 12:40 | 1st = 11 Croft Bay 2nd = 4 Ardent Lustre 3rd = 8 Ildivo 4th = 9 Chuck Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Battistuzzi Lad | ||
Fri Jun 10 2016 12:39 | 1st = 3 Battistuzzi Lad 2nd = 5 La Mancha Man 3rd = 4 Gundiva 4th = 6 Regatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 6 Catch A Glimpse | ||
Fri Jun 10 2016 12:35 | 1st = 6 Catch A Glimpse 2nd = 5 Six Beat 3rd = 4 Meadow Dreamer 4th = 3 Pressum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Royal Action | ||
Fri Jun 10 2016 12:30 | 1st = 8 Royal Action 2nd = 4 Miss Harper 3rd = 2 Opawa Sprinter 4th = 5 Sweet Abby Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 13 Yasnat | ||
Fri Jun 10 2016 12:25 | 1st = 13 Yasnat 2nd = 2 Mister Snitzel 3rd = 10 Admire Gratzi 4th = 6 Enmity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 3 Magic Mavis | ||
Fri Jun 10 2016 12:23 | 1st = 3 Magic Mavis 2nd = 4 Love Actually 3rd = 6 Margarita Mover 4th = 5 Pinsharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Mr Smoothy | ||
Fri Jun 10 2016 12:22 | 1st = 1 Mr Smoothy 2nd = 7 Callington 3rd = 6 Benji Girl 4th = 10 Hot Xanthia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Coopolly Beach | ||
Fri Jun 10 2016 12:19 | 1st = 7 Coopolly Beach 2nd = 4 Firefly James 3rd = 8 Africano 4th = 1 Tearaway Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Frosty Action | ||
Fri Jun 10 2016 12:15 | 1st = 3 Frosty Action 2nd = 4 Cawbourne Kenny 3rd = 6 Opawa Kendal 4th = 2 Whip Uppa Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 10 Testarette | ||
Fri Jun 10 2016 12:10 | 1st = 10 Testarette 2nd = 6 Just Flo 3rd = 1 Dragons Mistake 4th = 2 Negroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Wheel Them In | ||
Fri Jun 10 2016 12:07 | 1st = 1 Wheel Them In 2nd = 4 Woodside Zorro 3rd = 5 Hong Shen 4th = 2 Woodside Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 6 - 1 Letspendanitetogetha | ||
Fri Jun 10 2016 12:03 | 1st = 1 Letspendanitetogetha 2nd = 4 Ultimate Fella 3rd = 3 Pay Me Way 4th = 10 Compliant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Know Respect | ||
Fri Jun 10 2016 11:55 | 1st = 6 Know Respect 2nd = 7 Jinga Snag 3rd = 1 Machine Man 4th = 4 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 2 Running Broke | ||
Fri Jun 10 2016 11:50 | 1st = 2 Running Broke 2nd = 5 Sensacova 3rd = 1 Able Touch 4th = 4 Polson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 3 Hassell Court | ||
Fri Jun 10 2016 11:46 | 1st = 3 Hassell Court 2nd = 2 Opera Knight 3rd = 7 Rapt N Red 4th = 5 Our Drahma Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Willy Be Best | ||
Fri Jun 10 2016 11:37 | 1st = 8 Willy Be Best 2nd = 5 Know Hassle 3rd = 3 Homebush Skip 4th = 6 Smash Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 5 - 7 Kowhai Monarch | ||
Fri Jun 10 2016 11:28 | 1st = 7 Kowhai Monarch 2nd = 8 Clifden Clowers 3rd = 1 Yankee Commando 4th = 5 Insignificant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Sarcasm | ||
Fri Jun 10 2016 11:20 | 1st = 2 Sarcasm 2nd = 1 Mulberry Thunder 3rd = 5 Iris Eyes 4th = 6 Idol Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 1 Passamaquoddy | ||
Fri Jun 10 2016 11:11 | 1st = 1 Passamaquoddy 2nd = 3 Paco Rabanne 3rd = 4 Sugarman 4th = 9 Ancient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Hannah Rhiannon | ||
Fri Jun 10 2016 11:02 | 1st = 2 Hannah Rhiannon 2nd = 6 Sopoaga 3rd = 8 Smash Fire 4th = 7 Black Tryax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 4 - 3 Feel Real | ||
Fri Jun 10 2016 10:53 | 1st = 3 Feel Real 2nd = 6 Regal Grin 3rd = 4 Southbrook 4th = 2 A Better Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Homebush Riley | ||
Fri Jun 10 2016 10:45 | 1st = 2 Homebush Riley 2nd = 1 Speedy Blueblood 3rd = 6 Fancy Nomikai 4th = 7 Giganaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 7 Shezatoucha | ||
Fri Jun 10 2016 10:36 | 1st = 7 Shezatoucha 2nd = 2 High In Demand 3rd = 11 St Lamour 4th = 6 Eagle Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Mischief Managed | ||
Fri Jun 10 2016 10:27 | 1st = 4 Mischief Managed 2nd = 1 Lethal Action 3rd = 2 Replica Yella 4th = 3 Spring Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 3 - 2 Allison Stokke | ||
Fri Jun 10 2016 10:18 | 1st = 2 Allison Stokke 2nd = 9 Bobby M 3rd = 11 Cullens Bardon 4th = 7 Mega Watt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 1 Hushed | ||
Fri Jun 10 2016 10:01 | 1st = 1 Hushed 2nd = 6 Shes Payback 3rd = 5 Lukander 4th = 3 Umshini Wami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 2 - 11 Red Ranger | ||
Fri Jun 10 2016 9:51 | 1st = 11 Red Ranger 2nd = 3 Black Art 3rd = 10 Supermoshi 4th = 1 Yukon Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 1 - 8 Bourbon And Dry | ||
Fri Jun 10 2016 9:26 | 1st = 8 Bourbon And Dry 2nd = 2 South Coaster 3rd = 9 Wot Up 4th = 1 Sunny Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Bank Rogue | ||
Fri Jun 10 2016 0:12 | 1st = 3 Bank Rogue 2nd = 2 Brides Nightie 3rd = 5 Accreditation 4th = 7 Suzies Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Viserion | ||
Tue May 10 2016 23:57 | 1st = 6 Viserion 2nd = 5 Kalamata Kate 3rd = 1 Mudi Joka 4th = 4 Emmas Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Night Harmony | ||
Tue May 10 2016 23:37 | 1st = 5 Night Harmony 2nd = 8 Smokey Desire 3rd = 1 Yappa Kuri 4th = 3 Our Lady Di |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Wheres Woody | ||
Tue May 10 2016 23:17 | 1st = 1 Wheres Woody 2nd = 2 Just Richard 3rd = 8 Big Foot Ripper 4th = 5 Crisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Ronray Deluxe | ||
Tue May 10 2016 22:57 | 1st = 5 Ronray Deluxe 2nd = 3 Simply Ready 3rd = 2 Our Sinner 4th = 6 Euro Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 3 Doc Ryan | ||
Tue May 10 2016 22:40 | 1st = 3 Doc Ryan 2nd = 5 Cougarsblackbullet 3rd = 7 Nellie Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Could Be Smart | ||
Tue May 10 2016 22:35 | 1st = 8 Could Be Smart 2nd = 4 Asa Torpedo 3rd = 6 Zambora Jai 4th = 7 Charging Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Skye | ||
Tue May 10 2016 22:30 | 1st = 8 Skye 2nd = 4 Jonny Black Fox 3rd = 2 Apollos Twin 4th = 1 Snow Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 1 African Woman | ||
Tue May 10 2016 22:25 | 1st = 1 African Woman 2nd = 4 Johnny Junior 3rd = 9 Beetown Bella 4th = 2 Uncle Grub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Miss Shadow | ||
Tue May 10 2016 22:20 | 1st = 1 Miss Shadow 2nd = 8 Haras Bracelet 3rd = 5 Champagne Benz 4th = 2 Shes A Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 1 Howspoilt | ||
Tue May 10 2016 22:15 | 1st = 1 Howspoilt 2nd = 6 Hy Leexciting 3rd = 8 Brilliant Sunshine 4th = 4 Mega Bunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Venus Fly High | ||
Tue May 10 2016 22:12 | 1st = 6 Venus Fly High 2nd = 5 Slam Dunk Mully 3rd = 8 Rebel Bullett 4th = 4 Hesitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Krazy Kanga | ||
Tue May 10 2016 22:07 | 1st = 7 Krazy Kanga 2nd = 1 Cabaye 3rd = 4 Soda Anne 4th = 8 Dozer Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 5 Tiny Zesta | ||
Tue May 10 2016 22:03 | 1st = 5 Tiny Zesta 2nd = 2 Another Kainane 3rd = 8 Fancy Bianca 4th = 6 Bellyache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Master Corsair | ||
Tue May 10 2016 21:59 | 1st = 3 Master Corsair 2nd = 7 Lehman Benz 3rd = 8 Arabella 4th = 2 Nanny Char Char |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Ressler | ||
Tue May 10 2016 21:55 | 1st = 7 Ressler 2nd = 4 Hes Our Lachy 3rd = 5 Tunten 4th = 6 Oldmate Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 3 Charged To The Max | ||
Tue May 10 2016 21:50 | 1st = 3 Charged To The Max 2nd = 1 Catastrophic Event 3rd = 6 Baby She Rocks 4th = 7 Nina Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 9 Janie Gotta Gun | ||
Tue May 10 2016 21:47 | 1st = 9 Janie Gotta Gun 2nd = 5 Digger Deego 3rd = 1 Big Trigger 4th = 6 Good Year |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Brother Leo | ||
Tue May 10 2016 21:43 | 1st = 5 Brother Leo 2nd = 8 April Rose 3rd = 4 Milla Rose 4th = 1 Simply Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Miss Pocano | ||
Tue May 10 2016 21:39 | 1st = 1 Miss Pocano 2nd = 8 Seismic Blast 3rd = 2 Grin Diddle 4th = 6 Miss Sueko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Magic Angel | ||
Tue May 10 2016 21:35 | 1st = 4 Magic Angel 2nd = 1 Fabricated 3rd = 7 Magic Fly High 4th = 8 Majestic Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Georgie Host | ||
Tue May 10 2016 21:32 | 1st = 5 Georgie Host 2nd = 4 Gearbox Charlie 3rd = 2 Lets Make Bail 4th = 3 Houdini Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Bralyn Ice | ||
Tue May 10 2016 21:29 | 1st = 8 Bralyn Ice 2nd = 3 Tobbys Approval 3rd = 6 Firefly Ern 4th = 4 Rough Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Gotta Permit | ||
Tue May 10 2016 21:25 | 1st = 7 Gotta Permit 2nd = 8 Hunters Hero 3rd = 1 Dozer Tron 4th = 4 Booma Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 4 Lovers Prayer | ||
Tue May 10 2016 21:20 | 1st = 4 Lovers Prayer 3rd = 1 Magdnalina Haylz 4th = 6 Khun Lek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Sawadee | ||
Tue May 10 2016 21:18 | 1st = 4 Sawadee 2nd = 5 Elusive Zesta 3rd = 2 Brazen Ethics 4th = 7 Sandy Freckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Suite Alexis | ||
Tue May 10 2016 21:15 | 1st = 5 Suite Alexis 2nd = 6 Kinda Amazing 3rd = 7 This Time Maddie 4th = 2 Black Cobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Spyro Ignitus | ||
Tue May 10 2016 21:12 | 1st = 2 Spyro Ignitus 2nd = 7 Tamaar Tux 3rd = 3 West On Moree 4th = 4 Vee Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 Larina Lee | ||
Tue May 10 2016 21:08 | 1st = 4 Larina Lee 2nd = 2 Puma Cloud 3rd = 7 Another Hassler 4th = 1 Swift Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Jesaulenko | ||
Tue May 10 2016 21:05 | 1st = 7 Jesaulenko 2nd = 8 American Warrior 3rd = 6 Jack Walker 4th = 1 You Say So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 8 - 5 Little Lyn | ||
Tue May 10 2016 21:00 | 1st = 5 Little Lyn 2nd = 4 Duke Of Albany 3rd = 3 Westernview Jack 4th = 2 Grinning Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Scary Mary | ||
Tue May 10 2016 20:58 | 1st = 7 Scary Mary 2nd = 8 Up Zarr Daisy 3rd = 4 Stilton Lucky 4th = 2 Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Cosmic Lily | ||
Tue May 10 2016 20:55 | 1st = 2 Cosmic Lily 2nd = 1 Lady Dama 3rd = 4 Shaylor Zelda 4th = 3 Shaylor Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Gold Reserve | ||
Tue May 10 2016 20:52 | 1st = 7 Gold Reserve 2nd = 4 Princess Demonic 3rd = 6 Son Of Pocket 4th = 8 Gox Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 4 Bracken Ridge | ||
Tue May 10 2016 20:50 | 1st = 4 Bracken Ridge 2nd = 8 Vertical Four 3rd = 5 Our Regal Ideal 4th = 1 Veejay Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Swift Cruise | ||
Tue May 10 2016 20:48 | 1st = 8 Swift Cruise 2nd = 6 Cheeky Maxi 3rd = 1 My Names Fred 4th = 7 Avondale Astro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Jazzy Bale | ||
Tue May 10 2016 20:45 | 1st = 1 Jazzy Bale 2nd = 4 Maverick Thunder 3rd = 5 Renberg 4th = 6 Allen Varmint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 3 Tanga Tokaam | ||
Tue May 10 2016 20:38 | 1st = 3 Tanga Tokaam 2nd = 6 Lucy Vo 3rd = 7 Blue Tongue Blue 4th = 8 Taipan Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Peruzzi | ||
Tue May 10 2016 20:35 | 1st = 4 Peruzzi 2nd = 7 Betown Gem 3rd = 5 Interaction 4th = 2 Master Magoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Wanded | ||
Tue May 10 2016 20:32 | 1st = 7 Wanded 2nd = 2 You See Samri 3rd = 3 Aeroplane Benny 4th = 1 Whats Up Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 6 Keayang Ebonyrose | ||
Tue May 10 2016 20:30 | 1st = 6 Keayang Ebonyrose 2nd = 7 Citysneak 3rd = 5 Virginia Lightning 4th = 1 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Soccer Ball | ||
Tue May 10 2016 20:28 | 1st = 2 Soccer Ball 2nd = 1 In The Picture 3rd = 4 Birkdale Bandit 4th = 6 Fast As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Darpa Bale | ||
Tue May 10 2016 20:25 | 1st = 6 Darpa Bale 2nd = 7 Down Every Road 3rd = 1 Mizuki 4th = 3 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 10 Our Ideal Act | ||
Tue May 10 2016 20:20 | 1st = 10 Our Ideal Act 2nd = 9 Rusty Rockets 3rd = 6 Nediak 4th = 4 Sir Escapealot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Bent Poppy | ||
Tue May 10 2016 20:18 | 1st = 2 Bent Poppy 2nd = 1 Brother Sox 3rd = 5 Jay Bee 4th = 7 Starburst Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Judy Cee | ||
Tue May 10 2016 20:15 | 1st = 3 Judy Cee 2nd = 6 Coup De Kahn 3rd = 2 Just A Thursday 4th = 4 Haras Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Revolution Mac | ||
Tue May 10 2016 20:12 | 1st = 3 Revolution Mac 2nd = 2 Madam Speaker 3rd = 1 Emu Dreamin 4th = 4 Star At Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Just Read My Mind | ||
Tue May 10 2016 20:10 | 1st = 2 Just Read My Mind 2nd = 1 Run Riley Run 3rd = 6 Son Of Lopez 4th = 3 Nobody Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 5 Dixie Trick | ||
Tue May 10 2016 20:08 | 1st = 5 Dixie Trick 2nd = 7 Noviro 3rd = 6 Golden Khan 4th = 1 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Bag Of Magic | ||
Tue May 10 2016 20:05 | 1st = 6 Bag Of Magic 2nd = 2 Dees Diamond 3rd = 8 Locomotion 4th = 1 Black Chevelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 10 Tommaso | ||
Tue May 10 2016 20:00 | 1st = 10 Tommaso 2nd = 8 Shakas Magic 3rd = 1 Indulgent 4th = 2 Amberlu Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 6 Brinjola Ibrox | ||
Tue May 10 2016 19:58 | 1st = 6 Brinjola Ibrox 2nd = 3 Detroit Miss 3rd = 7 Esteemed 4th = 1 Bugatti Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Wiggle | ||
Tue May 10 2016 19:55 | 1st = 2 Wiggle 2nd = 7 Kyoto Kahn 3rd = 9 Smash Em Dollars 4th = 3 Mr Surrender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 6 Livura | ||
Tue May 10 2016 19:50 | 1st = 6 Livura 2nd = 4 Sheacar 3rd = 5 Its My Lucknow 4th = 7 Jasper Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 War Picture | ||
Tue May 10 2016 19:48 | 1st = 1 War Picture 2nd = 3 Spanish Queen 3rd = 6 Porky Teller 4th = 2 Cracking Caza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Bending Bananas | ||
Tue May 10 2016 19:45 | 1st = 8 Bending Bananas 2nd = 1 Squirto 3rd = 4 Cool Sam 4th = 3 Dr Bodacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Framework Salute | ||
Tue May 10 2016 19:40 | 1st = 8 Framework Salute 2nd = 6 Major Stature 3rd = 4 Judes Trapper 4th = 7 Modern Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Rojo Dragon | ||
Tue May 10 2016 19:38 | 1st = 1 Rojo Dragon 2nd = 7 Slick Oscar 3rd = 2 Melissas Pride 4th = 10 Mrs Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Pukutu | ||
Tue May 10 2016 19:35 | 1st = 3 Pukutu 2nd = 7 Shaylor Joe 3rd = 1 Denina 4th = 8 Jive Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 9 Nikkibadwagon | ||
Tue May 10 2016 19:30 | 1st = 9 Nikkibadwagon 2nd = 4 Hooper Road 3rd = 6 Babalaas Jack 4th = 5 Sassy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Sprite Is Right | ||
Tue May 10 2016 19:28 | 1st = 4 Sprite Is Right 2nd = 6 Biggie Paws 3rd = 1 Western Quinn 4th = 2 Same Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Wez Gordy | ||
Tue May 10 2016 19:25 | 1st = 8 Wez Gordy 2nd = 5 Dynamo Magic 3rd = 1 Moyarra Okuibi 4th = 2 Catalan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 1 Im Rockaria | ||
Tue May 10 2016 19:20 | 1st = 1 Im Rockaria 2nd = 7 Jiving Jolt 3rd = 4 Combat Crusade 4th = 6 Roll With Chezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 2 Lauries Pet | ||
Tue May 10 2016 19:18 | 1st = 2 Lauries Pet 2nd = 8 Miss Brooklyn 3rd = 7 Take Liberties 4th = 1 Foxzami Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Coochin Carol | ||
Tue May 10 2016 19:15 | 1st = 1 Coochin Carol 2nd = 6 Shaylor Les 3rd = 2 Endless Road 4th = 4 Beast In Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Roadmaker | ||
Tue May 10 2016 19:10 | 1st = 2 Roadmaker 2nd = 7 Goulburn 3rd = 5 Bucketeli 4th = 9 Eastbro Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 3 Thursday Wizard | ||
Tue May 10 2016 19:08 | 1st = 3 Thursday Wizard 2nd = 6 Flash Rose 3rd = 2 Benden Burst 4th = 1 Luna Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Dotti Zulu | ||
Tue May 10 2016 19:05 | 1st = 7 Dotti Zulu 2nd = 1 Times Up Tom 3rd = 6 Mick Mow 4th = 8 Shooters Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 2 Forever And A Day | ||
Tue May 10 2016 19:00 | 1st = 2 Forever And A Day 2nd = 5 The Small Talker 3rd = 7 Cullectngo 4th = 6 Zap Bam Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Lochinvar Brogue | ||
Tue May 10 2016 18:58 | 1st = 1 Lochinvar Brogue 2nd = 3 Bugatti Radar 3rd = 2 Gee Up 4th = 8 Fancy Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Dynamic Spin | ||
Tue May 10 2016 18:55 | 1st = 1 Dynamic Spin 2nd = 7 Thanks Cheryl 3rd = 2 Golden Warrior 4th = 3 Barked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Rex On | ||
Tue May 10 2016 18:52 | 1st = 6 Rex On 2nd = 7 Sorceress Bale 3rd = 1 One Mississippi 4th = 8 Emis Boy Murph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Ellah Terror | ||
Tue May 10 2016 18:49 | 1st = 6 Ellah Terror 2nd = 8 Miss Keisha 3rd = 3 Africano 4th = 4 Dance Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 5 Shiney Things | ||
Tue May 10 2016 18:46 | 1st = 5 Shiney Things 2nd = 1 Bruton Miss 3rd = 3 Rubys Magic 4th = 4 Elusive Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Whats Up Herbie | ||
Tue May 10 2016 18:43 | 1st = 7 Whats Up Herbie 2nd = 1 Sheldon Rose 3rd = 8 Jules Fancy 4th = 6 Maverick Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Suspicious Pete | ||
Tue May 10 2016 18:40 | 1st = 2 Suspicious Pete 2nd = 6 Suspicious Sam 3rd = 1 Paramount Arrow 4th = 4 Frozen Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 The Stork | ||
Tue May 10 2016 18:35 | 1st = 2 The Stork 2nd = 9 Significance 3rd = 6 Canturi Crest 4th = 5 Jennas Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Trovs Gem | ||
Tue May 10 2016 18:32 | 1st = 4 Trovs Gem 2nd = 6 Hardaway Terror 3rd = 1 Shachar Magic 4th = 2 Blazing Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Rockets Magic | ||
Tue May 10 2016 18:28 | 1st = 4 Rockets Magic 2nd = 1 Prospect 3rd = 7 Moo Moo 4th = 2 Poised To Pounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 8 Idle Suntime | ||
Tue May 10 2016 18:22 | 1st = 8 Idle Suntime 2nd = 5 Riegle Deception 3rd = 6 Gee Why Jack 4th = 10 No Trumps No Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 My Girl Chloe | ||
Tue May 10 2016 18:18 | 1st = 8 My Girl Chloe 2nd = 7 West On Teddy 3rd = 1 Hetalia Bale 4th = 3 Little Pookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Arcup Sarge | ||
Tue May 10 2016 18:14 | 1st = 1 Arcup Sarge 2nd = 10 Nirranda Ripper 3rd = 3 Duporth Avenue 4th = 8 Whipstick Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 5 Asa El Chappo | ||
Tue May 10 2016 18:10 | 1st = 5 Asa El Chappo 2nd = 1 Kerries A Minx 3rd = 3 Spudnut 4th = 6 Gunnadoo Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Bolt Action Blood | ||
Tue May 10 2016 18:05 | 1st = 7 Bolt Action Blood 2nd = 3 The Ole Buckaroo 3rd = 4 Giddy Up 4th = 8 Holme On The River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 6 Zamperini | ||
Tue May 10 2016 18:02 | 1st = 6 Zamperini 2nd = 5 Ninth Brigade 3rd = 3 Paraphernalia 4th = 7 Stocktake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - | ||
Tue May 10 2016 17:58 | 3rd = 2 Dyna Mimi 4th = 1 Kalimna Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Hurricane Queen | ||
Tue May 10 2016 17:58 | 1st = 8 Hurricane Queen 2nd = 6 Heineken Boy 3rd = 2 Dyna Mimi 4th = 1 Kalimna Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 11 Dusty Delight | ||
Tue May 10 2016 17:53 | 1st = 11 Dusty Delight 2nd = 5 Wynberg Terror 3rd = 9 Astronaut 4th = 7 Lombo Flashlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Streaks Of Gold | ||
Tue May 10 2016 17:50 | 1st = 2 Streaks Of Gold 2nd = 1 Magic Chaos 3rd = 3 Velocity Kyzon 4th = 7 Thank You Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 8 The Bellum | ||
Tue May 10 2016 17:45 | 1st = 8 The Bellum 2nd = 4 Blaze Me 3rd = 7 Keayang Rockstar 4th = 5 Adversity Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Pantera Nera | ||
Tue May 10 2016 17:43 | 1st = 5 Pantera Nera 2nd = 7 Glitterbug 3rd = 3 Stefanovic 4th = 8 Smart Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Cruisys Luck | ||
Tue May 10 2016 17:40 | 1st = 2 Cruisys Luck 2nd = 8 See Him Run 3rd = 6 Jimmy Who 4th = 3 Thunderous Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Soul Desire | ||
Tue May 10 2016 17:35 | 1st = 7 Soul Desire 2nd = 5 Aveross Mac 3rd = 3 Farasthe Eyecansee 4th = 4 Collide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 6 Whats Forever | ||
Tue May 10 2016 17:32 | 1st = 6 Whats Forever 2nd = 1 Farmor To Do 3rd = 2 Very Spritely 4th = 5 Fredrik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Ocean Diva | ||
Tue May 10 2016 17:28 | 1st = 4 Ocean Diva 2nd = 2 Beetson 3rd = 6 Trikala 4th = 1 Our Smart Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Sugar Hit Johnny | ||
Tue May 10 2016 17:25 | 1st = 2 Sugar Hit Johnny 2nd = 7 Saywah Tonayo 3rd = 1 Cheese Ya Later 4th = 4 Sisco Gillie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 6 Oyster Stride | ||
Tue May 10 2016 17:20 | 1st = 6 Oyster Stride 2nd = 5 Magic Cruiser 3rd = 3 Three Wise Machs 4th = 7 Angel Of The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Louisiana Lil | ||
Tue May 10 2016 17:17 | 1st = 6 Louisiana Lil 2nd = 4 Chubba Chops 3rd = 2 Barcia Beebee 4th = 1 Dons Licker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 4 Asa Ensee Fly | ||
Tue May 10 2016 17:14 | 1st = 4 Asa Ensee Fly 2nd = 2 Dilston Brae 3rd = 3 Kezzas Spirit 4th = 7 Peppa Pig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Highstead | ||
Tue May 10 2016 17:10 | 1st = 10 Highstead 2nd = 1 Mckay 3rd = 8 Magnussen 4th = 7 Lively Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Talanjee Stiff | ||
Tue May 10 2016 17:08 | 1st = 5 Talanjee Stiff 2nd = 4 Fluke Of Fantasy 3rd = 7 Coast 4th = 8 Starbright Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Ideal Situation | ||
Tue May 10 2016 17:03 | 1st = 9 Ideal Situation 2nd = 7 Crackerjack Jo 3rd = 1 Rodanthe Nights 4th = 5 Ballochbuie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 8 Samarah Girl | ||
Tue May 10 2016 17:00 | 1st = 8 Samarah Girl 2nd = 9 Head Dragon 3rd = 7 Gainsford 4th = 5 My Girl Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Jadu | ||
Tue May 10 2016 16:57 | 1st = 1 Jadu 2nd = 5 Monaleen Deejay 3rd = 2 Road Driller 4th = 8 Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Big Bad Blocker | ||
Tue May 10 2016 16:54 | 1st = 1 Big Bad Blocker 2nd = 6 Cosmic Freeze 3rd = 8 Velocity Aim 4th = 4 Pa Ting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Lukey Boy | ||
Tue May 10 2016 16:50 | 1st = 8 Lukey Boy 2nd = 1 Spring Drifter 3rd = 4 Hebe Gee Bees 4th = 7 Mad Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Applause | ||
Tue May 10 2016 16:45 | 1st = 5 Applause 2nd = 1 Yerrington Bob 3rd = 10 Arma Legend 4th = 8 Magical Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Caesars Comet | ||
Tue May 10 2016 16:42 | 1st = 8 Caesars Comet 2nd = 5 Destini Wahoo 3rd = 2 Demonishem 4th = 6 Dyna Leona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Farmor Kaboom | ||
Tue May 10 2016 16:39 | 1st = 1 Farmor Kaboom 2nd = 4 Behm 3rd = 2 Knockin Blue 4th = 3 Raise em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 5 Proane | ||
Tue May 10 2016 16:35 | 1st = 5 Proane 2nd = 3 Spanish Stride 3rd = 6 Off The Bench 4th = 13 Artistic Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 4 Big Reel | ||
Tue May 10 2016 16:30 | 1st = 4 Big Reel 2nd = 8 Crystal Dreamer 3rd = 11 Tizso Wicked 4th = 5 Moral Outrage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Chief Mingo | ||
Tue May 10 2016 16:27 | 1st = 3 Chief Mingo 2nd = 1 Zulu Aegis 3rd = 4 Fruit Spice 4th = 2 Just Tooie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Destini Dolphin | ||
Tue May 10 2016 16:24 | 1st = 8 Destini Dolphin 2nd = 1 Black Colossus 3rd = 7 Dons Collision 4th = 2 Iza Comin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Philanderer | ||
Tue May 10 2016 16:23 | 1st = 3 Philanderer 2nd = 10 Glenferrie Bronte 3rd = 2 Dolly Braveheart 4th = 6 Trevs No Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 5 Executed | ||
Tue May 10 2016 16:20 | 1st = 5 Executed 2nd = 4 Mountain View 3rd = 7 Cleaver 4th = 9 Princely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Velocity Lavinia | ||
Tue May 10 2016 16:17 | 1st = 4 Velocity Lavinia 2nd = 6 Farmor Bring It 3rd = 5 Fawn Dragon 4th = 7 Fernlee Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Bettorthanspecial | ||
Tue May 10 2016 16:13 | 1st = 10 Bettorthanspecial 2nd = 9 Tenacious One 3rd = 6 Bettor Promise 4th = 3 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 1 Far Dooley | ||
Tue May 10 2016 16:10 | 1st = 1 Far Dooley 2nd = 2 Zizumba 3rd = 12 Skipper 4th = 6 Disco Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Brazen Fool | ||
Tue May 10 2016 16:07 | 1st = 7 Brazen Fool 2nd = 2 Bushmans Poem 3rd = 1 Scorching Lilly 4th = 5 Thomeli Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Jesterday | ||
Tue May 10 2016 16:04 | 1st = 5 Jesterday 2nd = 2 Take Fright 3rd = 7 Jacks Lass 4th = 6 Why Not Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 6 Sohool | ||
Tue May 10 2016 16:00 | 1st = 6 Sohool 2nd = 7 Macrobius 3rd = 4 Lyrical Son 4th = 10 Sistine Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Zipper It Macca | ||
Tue May 10 2016 15:58 | 1st = 1 Zipper It Macca 2nd = 7 Run Zahli 3rd = 4 Armada 4th = 2 Always A Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Burning Energy | ||
Tue May 10 2016 15:55 | 1st = 4 Burning Energy 2nd = 2 Arigold 3rd = 10 Arcadian 4th = 5 Kikongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 4 Oriental Prince | ||
Tue May 10 2016 15:52 | 1st = 4 Oriental Prince 2nd = 6 Flash Deeds 3rd = 7 More Irish 4th = 1 Swift Jaraig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Fcee | ||
Tue May 10 2016 15:48 | 1st = 7 Fcee 2nd = 9 Magestic Prince 3rd = 5 Effronte 4th = 3 Cyclone Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Why Not George | ||
Tue May 10 2016 15:47 | 1st = 8 Why Not George 2nd = 1 Destini Baritone 3rd = 7 Light Of Liam 4th = 3 Stars And Bars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 2 Rivariva | ||
Tue May 10 2016 15:45 | 1st = 2 Rivariva 2nd = 4 Sergeant Shriver 3rd = 5 Lover Of Life 4th = 6 Natural Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Kansas Bale | ||
Tue May 10 2016 15:42 | 1st = 2 Kansas Bale 2nd = 8 My Girl Sambia 3rd = 7 Aston Wingard 4th = 3 Il Signo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Mind The Wire | ||
Tue May 10 2016 15:38 | 1st = 4 Mind The Wire 2nd = 1 Stormfortheboys 3rd = 8 Broadway Playboy 4th = 9 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Its A Movin | ||
Tue May 10 2016 15:37 | 1st = 1 Its A Movin 2nd = 2 Asa Carrera 3rd = 4 Uno Suzie 4th = 7 Dimitr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 5 Arrow | ||
Tue May 10 2016 15:35 | 1st = 5 Arrow 2nd = 8 Myboycellito 3rd = 4 Amber Alert 4th = 6 Medal Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Vegas Again | ||
Tue May 10 2016 15:32 | 1st = 7 Vegas Again 2nd = 8 Patchie Kaye 3rd = 5 Nick 4th = 1 Jacks Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 All About Rhythm | ||
Tue May 10 2016 15:30 | 1st = 8 All About Rhythm 2nd = 1 Kansas Sunflower 3rd = 9 Costa Plenty 4th = 6 Moshulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 Mighty Winston | ||
Tue May 10 2016 15:27 | 1st = 6 Mighty Winston 2nd = 3 Percys Rebel 3rd = 1 Black Sheep 4th = 5 Vectis Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Frostys Capable | ||
Tue May 10 2016 15:24 | 1st = 3 Frostys Capable 2nd = 5 De Goey 3rd = 4 Mortaki 4th = 7 Fear The Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 3 Count De Vega | ||
Tue May 10 2016 15:20 | 1st = 3 Count De Vega 2nd = 2 Adjective 3rd = 8 London Lady 4th = 6 Kopite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Twist Away | ||
Tue May 10 2016 15:17 | 1st = 3 Twist Away 2nd = 7 Aston Odious 3rd = 5 Wota Good Sort 4th = 4 Cigar Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Iona Grinner | ||
Tue May 10 2016 15:13 | 1st = 8 Iona Grinner 2nd = 1 Maximiser 3rd = 10 Glenferrie Burn 4th = 7 Balmoral Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 One Great Place | ||
Tue May 10 2016 15:12 | 1st = 6 One Great Place 2nd = 4 Hardaway Highway 3rd = 3 Ashby Strike 4th = 7 Wild Wilfred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Shekou | ||
Tue May 10 2016 15:10 | 1st = 3 Shekou 2nd = 4 Fiesty Belle 3rd = 1 Castle Express 4th = 6 Press Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 4 Lahinch | ||
Tue May 10 2016 15:07 | 1st = 4 Lahinch 2nd = 1 Shack View 3rd = 2 Doublet 4th = 7 Buckle Up Gnu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Catcha Lefty | ||
Tue May 10 2016 15:03 | 1st = 1 Catcha Lefty 2nd = 8 Leos Best 3rd = 4 Imthe Golden Child 4th = 11 Mandy Kriden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 4 Jinx | ||
Tue May 10 2016 15:00 | 1st = 4 Jinx 2nd = 6 Kiss Chasey 3rd = 2 High Diamonds 4th = 7 Shufetish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Secret Bogan | ||
Tue May 10 2016 14:58 | 1st = 5 Secret Bogan 2nd = 6 Senni Lucille 3rd = 1 Farrah Bale 4th = 2 Aston Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Steves Surprise | ||
Tue May 10 2016 14:55 | 1st = 1 Steves Surprise 2nd = 4 Congress 3rd = 5 Laredo Hussler 4th = 9 Restricted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Felicity Smoak | ||
Tue May 10 2016 14:52 | 1st = 7 Felicity Smoak 2nd = 4 Vesnas Spirit 3rd = 1 Leica Warrior 4th = 6 Ruby Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Best Will Do | ||
Tue May 10 2016 14:49 | 1st = 1 Best Will Do 2nd = 4 Sharina Bomber 3rd = 2 Hashtag Drew 4th = 3 Two Dollar Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Elemenohpee | ||
Tue May 10 2016 14:45 | 1st = 1 Elemenohpee 2nd = 7 Quattro Foglie 3rd = 5 Dungannon 4th = 8 Solo Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Wilba Beast | ||
Tue May 10 2016 14:42 | 1st = 1 Wilba Beast 2nd = 7 Lucys Girl 3rd = 4 Vincent Brown 4th = 5 Emerley Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Joyces Desire | ||
Tue May 10 2016 14:38 | 1st = 6 Joyces Desire 2nd = 1 Shez Sugarsweet 3rd = 7 Im All Courage 4th = 3 Cherish Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Go By Rio | ||
Tue May 10 2016 14:35 | 1st = 4 Go By Rio 2nd = 3 Carlinos Way 3rd = 6 One For The Money 4th = 5 Kaylee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 5 Walled City | ||
Tue May 10 2016 14:30 | 1st = 5 Walled City 2nd = 8 Ella Violet 3rd = 9 Palazzo Pitti 4th = 2 Chui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Keep Ya Stripes | ||
Tue May 10 2016 14:27 | 1st = 4 Keep Ya Stripes 2nd = 3 Tax Man Wins 3rd = 5 Droopys Dasher 4th = 2 Celtic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Concerned | ||
Tue May 10 2016 14:24 | 1st = 4 Concerned 2nd = 8 Edens Promise 3rd = 3 Oh Mighty Magic 4th = 1 Kava Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Major Cam | ||
Tue May 10 2016 14:23 | 1st = 5 Major Cam 2nd = 4 Another Swinger 3rd = 6 Constantlysideways 4th = 7 Corporal Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Red Reason | ||
Tue May 10 2016 14:20 | 1st = 4 Red Reason 2nd = 2 Dharamsala 3rd = 5 Defrost 4th = 12 Rougissante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Fayette | ||
Tue May 10 2016 14:17 | 1st = 1 Fayette 2nd = 6 Falcon Ute 3rd = 4 Storming Kinship 4th = 2 Rajas Green Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 2 Dane Ruler | ||
Tue May 10 2016 14:10 | 1st = 2 Dane Ruler 2nd = 9 Ledecky 3rd = 6 Eminence 4th = 1 Belridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Ticklin Blue | ||
Tue May 10 2016 14:07 | 1st = 1 Ticklin Blue 2nd = 8 Lyncar Jerry 3rd = 6 Rory Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Bee Arr Dee | ||
Tue May 10 2016 14:03 | 1st = 3 Bee Arr Dee 2nd = 2 Shakadollar 3rd = 11 Fortheloveofmoney 4th = 5 Hassan Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Andys Charm | ||
Tue May 10 2016 14:02 | 1st = 2 Andys Charm 2nd = 8 All On Red 3rd = 3 Mighty Mission 4th = 1 Gentle Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 10 Time Commands | ||
Tue May 10 2016 14:00 | 1st = 10 Time Commands 2nd = 2 Armageddon On It 3rd = 9 Nom De La Danse 4th = 8 Jims Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 West On Jorji | ||
Tue May 10 2016 13:58 | 1st = 8 West On Jorji 2nd = 2 Gladys Corner 3rd = 6 Starboost 4th = 3 Woodnear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 3 Concluder | ||
Tue May 10 2016 13:55 | 1st = 3 Concluder 2nd = 2 Craiglea Deken 3rd = 4 Valley Rose 4th = 6 Star Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 6 Hello Nancy | ||
Tue May 10 2016 13:52 | 1st = 6 Hello Nancy 2nd = 8 Runout Babe 3rd = 3 Cosmic Heir 4th = 4 Droopys Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Morning Fawlty | ||
Tue May 10 2016 13:48 | 1st = 5 Morning Fawlty 2nd = 7 Justabitnoisy 3rd = 1 Lavros Segil 4th = 8 Used Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Star Of Zizou | ||
Tue May 10 2016 13:45 | 1st = 4 Star Of Zizou 2nd = 1 More Thunder 3rd = 13 Sidere 4th = 12 Silver Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 Titan Sprite | ||
Tue May 10 2016 13:42 | 1st = 3 Titan Sprite 2nd = 1 Hardaway Outlaw 3rd = 7 Destructor 4th = 5 Rapid Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Extra Credit | ||
Tue May 10 2016 13:41 | 1st = 4 Extra Credit 2nd = 2 Cathy Maree 3rd = 1 Goldstar Rosie 4th = 5 Max Brainstrain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Blitzing Bailey | ||
Tue May 10 2016 13:39 | 1st = 5 Blitzing Bailey 2nd = 4 Dory Bale 3rd = 3 California Club 4th = 1 Easy Tee Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 9 Flaunting | ||
Tue May 10 2016 13:35 | 1st = 9 Flaunting 2nd = 3 Adhere 3rd = 2 No Escape 4th = 10 Thought Police |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 10 Trinity River | ||
Tue May 10 2016 13:30 | 1st = 10 Trinity River 2nd = 1 Lustful Eyes 3rd = 2 Pajados 4th = 9 Pria Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Seabrook Harper | ||
Tue May 10 2016 13:27 | 1st = 8 Seabrook Harper 2nd = 7 Barnaby Marlow 3rd = 6 Diamond Image 4th = 1 Adventure Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 3 Opawa Lean Meat | ||
Tue May 10 2016 13:26 | 1st = 3 Opawa Lean Meat 2nd = 2 Homebush Rufus 3rd = 8 Wunzee 4th = 1 Know Thanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Sveen | ||
Tue May 10 2016 13:24 | 1st = 2 Sveen 2nd = 6 Fubre 3rd = 7 Two Point Two 4th = 4 Karma Jules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Craiglea Amity | ||
Tue May 10 2016 13:20 | 1st = 1 Craiglea Amity 2nd = 2 My Girls A Dragon 3rd = 5 Harvest Pride 4th = 3 Ourboybyron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Jarhead | ||
Tue May 10 2016 13:17 | 1st = 5 Jarhead 2nd = 3 Nike Bale 3rd = 7 Undisclosed 4th = 4 Kalden Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 God Particle | ||
Tue May 10 2016 13:16 | 1st = 5 God Particle 2nd = 3 Ugo Flash 3rd = 4 Peps Terra 4th = 7 Jinja Brian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Cherish The Moment | ||
Tue May 10 2016 13:13 | 1st = 6 Cherish The Moment 2nd = 4 Oliver Winkle 3rd = 1 Earl Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 4 Crossroad | ||
Tue May 10 2016 13:10 | 1st = 4 Crossroad 2nd = 2 Ice Bucket 3rd = 6 French Command 4th = 5 Punjab Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Ballocco | ||
Tue May 10 2016 13:07 | 1st = 1 Ballocco 2nd = 5 Ibrox Star 3rd = 8 Mighty Force 4th = 3 His Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 10 Another Fortune | ||
Tue May 10 2016 13:06 | 1st = 10 Another Fortune 2nd = 2 Mr Marine 3rd = 1 Fear Marina 4th = 3 Goldstar Chumlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 3 Flash Rebel | ||
Tue May 10 2016 13:04 | 1st = 3 Flash Rebel 2nd = 5 Cologne 3rd = 8 Lucky Nineteen 4th = 4 Belluci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 10 Super Jan | ||
Tue May 10 2016 13:00 | 1st = 10 Super Jan 2nd = 2 Capital City 3rd = 4 Lyonesse 4th = 9 Woohoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 Reiby The Red | ||
Tue May 10 2016 12:55 | 1st = 1 Reiby The Red 2nd = 3 Too Chic 3rd = 4 Maven Wiz 4th = 2 Sunbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Arcane Sabre | ||
Tue May 10 2016 12:53 | 1st = 8 Arcane Sabre 2nd = 3 Tamara May 3rd = 1 Opawa Harry 4th = 5 Goldstar Dallas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Super Veloce | ||
Tue May 10 2016 12:52 | 1st = 8 Super Veloce 2nd = 7 Live To Dream 3rd = 4 Rhynstone Shelly 4th = 6 Alls Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Single Tax | ||
Tue May 10 2016 12:49 | 1st = 6 Single Tax 2nd = 1 Midnight Paris 3rd = 5 Star Seven 4th = 8 Amarina Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Lektra Concord | ||
Tue May 10 2016 12:46 | 1st = 6 Lektra Concord 2nd = 1 Ester Action 3rd = 4 Know Lapse 4th = 5 Opawa Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Its A Mystery | ||
Tue May 10 2016 12:40 | 1st = 2 Its A Mystery 2nd = 6 Tah Mcevoy 3rd = 4 Hello Diamond 4th = 7 Prodigal Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 8 Towkash | ||
Tue May 10 2016 12:35 | 1st = 8 Towkash 2nd = 6 Refustress 3rd = 4 Hundrezn Thousanz 4th = 2 Camayoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Sally | ||
Tue May 10 2016 12:33 | 1st = 3 Sally 2nd = 4 Big Catch 3rd = 2 Fancy Nomikai 4th = 5 Devilskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Rohn | ||
Tue May 10 2016 12:32 | 1st = 8 Rohn 2nd = 3 Mister Hopper 3rd = 7 Amarda 4th = 5 Absolute Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Fab Seven | ||
Tue May 10 2016 12:29 | 1st = 2 Fab Seven 2nd = 8 Flight Carrier 3rd = 1 Lemon Cake 4th = 3 We Wont Fall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Air Express | ||
Tue May 10 2016 12:25 | 1st = 1 Air Express 2nd = 2 Chicago Black 3rd = 8 Zircon 4th = 5 Apollo King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Wynburn Alpha | ||
Tue May 10 2016 12:17 | 1st = 7 Wynburn Alpha 2nd = 1 Bongioletti 3rd = 3 Whistledown 4th = 5 Jay Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Abit Scarlet | ||
Tue May 10 2016 12:14 | 1st = 5 Abit Scarlet 2nd = 1 Cawbourne Teash 3rd = 8 Jinno Gino 4th = 6 Another Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Real Flash | ||
Tue May 10 2016 12:11 | 1st = 7 Real Flash 2nd = 4 Manhattan Cry 3rd = 5 Dyna Inca 4th = 8 Red Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Bali Blee | ||
Tue May 10 2016 12:08 | 1st = 8 Bali Blee 2nd = 7 Samba King 3rd = 5 Very Choosy 4th = 1 Rejected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 6 Hello Blondie | ||
Tue May 10 2016 12:05 | 1st = 6 Hello Blondie 2nd = 4 Opawa Libby 3rd = 3 His Nibs 4th = 5 Thrilling Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Wow Madonna | ||
Tue May 10 2016 11:57 | 1st = 8 Wow Madonna 2nd = 1 Archies Dijon 3rd = 3 Know Luck 4th = 4 Cupcake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 3 Burn Early | ||
Tue May 10 2016 11:49 | 1st = 3 Burn Early 2nd = 6 What I Like 3rd = 5 Thunder Dragon 4th = 7 Homebush Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Jinja Heart | ||
Tue May 10 2016 11:40 | 1st = 4 Jinja Heart 2nd = 8 Mina Allen 3rd = 5 Opawa Kendal 4th = 6 Spare Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 7 Know Neglect | ||
Tue May 10 2016 11:29 | 1st = 7 Know Neglect 2nd = 5 Heritage Watch 3rd = 3 La Kinks 4th = 1 Birchbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Brooke Davis | ||
Tue May 10 2016 11:21 | 1st = 1 Brooke Davis 2nd = 7 King Caesar 3rd = 10 Big John Canon 4th = 5 High On Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 1 No Bro | ||
Tue May 10 2016 11:09 | 1st = 1 No Bro 2nd = 3 Homebush Fitzroy 3rd = 2 Star Apache 4th = 4 Rib Curler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Opawa Jay Jay | ||
Tue May 10 2016 11:01 | 1st = 8 Opawa Jay Jay 2nd = 4 Black Sails 3rd = 1 Jewel Eagle 4th = 2 Opawa Minstrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Rhinegolde | ||
Tue May 10 2016 10:49 | 1st = 1 Rhinegolde 2nd = 7 Speedy Blueblood 3rd = 4 Such Fun 4th = 3 Ozarks Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Wicked Winston | ||
Tue May 10 2016 10:41 | 1st = 7 Wicked Winston 2nd = 8 Cawbourne Dotty 3rd = 5 Cabarita 4th = 6 Lucas Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 2 Botany Vikki | ||
Tue May 10 2016 10:29 | 1st = 2 Botany Vikki 2nd = 8 Idol Star 3rd = 9 Octagons Ghost 4th = 3 Grande Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Bursar | ||
Tue May 10 2016 10:21 | 1st = 7 Bursar 2nd = 1 Pagani 3rd = 2 Cosmic Chelsea 4th = 8 Sleeper Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Cosmoholic | ||
Tue May 10 2016 10:02 | 1st = 5 Cosmoholic 2nd = 6 Eug The Scrooge 3rd = 1 Jinja Willy 4th = 4 Holly Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Shaylor Jake | ||
Sun Apr 10 2016 21:25 | 1st = 1 Shaylor Jake 2nd = 5 Pam Rose Hi 3rd = 7 Koukla Moo 4th = 8 Epic Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Betta Be Right | ||
Sun Apr 10 2016 21:10 | 1st = 5 Betta Be Right 2nd = 4 Mummas Hope 3rd = 6 Fabulous Waz 4th = 8 Bettys Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Kimahri Ronso | ||
Sun Apr 10 2016 20:55 | 1st = 5 Kimahri Ronso 2nd = 3 Curious Style 3rd = 1 Trackie Chan 4th = 2 Revelling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 10 - 5 Damitsam | ||
Sun Apr 10 2016 20:52 | 1st = 5 Damitsam 2nd = 4 No Spring Secrets 3rd = 7 Williamlee 4th = 3 Pushkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Bourbon An Kahn | ||
Sun Apr 10 2016 20:50 | 1st = 2 Bourbon An Kahn 2nd = 1 Kakarot 3rd = 7 Next To Go 4th = 8 Lakeview Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Emerley Sprite | ||
Sun Apr 10 2016 20:42 | 1st = 7 Emerley Sprite 2nd = 3 Asa Red Rocka 3rd = 2 Doveton Bobo 4th = 6 Precious Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 1 Georgie Best | ||
Sun Apr 10 2016 20:38 | 1st = 1 Georgie Best 2nd = 2 Serena Bernea 3rd = 6 Extreme Chance 4th = 5 Gentle Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Fabulous Gary | ||
Sun Apr 10 2016 20:34 | 1st = 3 Fabulous Gary 2nd = 5 Travs Magic 3rd = 2 Shanaes Magic 4th = 4 Cuzzy Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Maverick Dusty | ||
Sun Apr 10 2016 20:30 | 1st = 4 Maverick Dusty 2nd = 2 Lloyd Street 3rd = 6 Hit Legs 4th = 5 Melody Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Emerley Dryad | ||
Sun Apr 10 2016 20:25 | 1st = 1 Emerley Dryad 2nd = 3 Overstocked 3rd = 6 At The Savoy 4th = 8 Spring Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 6 Followthewind | ||
Sun Apr 10 2016 20:20 | 1st = 6 Followthewind 2nd = 2 Boutique Art 3rd = 8 Jane Grant 4th = 1 Safari Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 7 Sovereign Queen | ||
Sun Apr 10 2016 20:17 | 1st = 7 Sovereign Queen 2nd = 2 Zipping Darryl 3rd = 1 Regal Guard 4th = 4 Etoile Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Boxing Roo Girl | ||
Sun Apr 10 2016 20:13 | 1st = 2 Boxing Roo Girl 2nd = 1 Interaction 3rd = 8 Eye Spyed Ya 4th = 3 True Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Mister Brown | ||
Sun Apr 10 2016 20:09 | 1st = 6 Mister Brown 2nd = 1 Aston Philou 3rd = 3 Eduardo Rose 4th = 2 Rosie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Aston Ella | ||
Sun Apr 10 2016 20:05 | 1st = 5 Aston Ella 2nd = 2 Cash In Looper 3rd = 8 Grouben 4th = 4 Alhanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Dyna Overt | ||
Sun Apr 10 2016 19:59 | 1st = 4 Dyna Overt 2nd = 2 True Blu Destiny 3rd = 9 Cawbourne Combat 4th = 7 Guss Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Gunner Succeed | ||
Sun Apr 10 2016 19:56 | 1st = 1 Gunner Succeed 2nd = 6 Ibra Cadabra 3rd = 8 Betown Gem 4th = 2 El Malamute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 9 Timely Sovereign | ||
Sun Apr 10 2016 19:51 | 1st = 9 Timely Sovereign 2nd = 6 Iden Amrak 3rd = 5 Entreemaindessert 4th = 8 Streetside Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Hundred | ||
Sun Apr 10 2016 19:49 | 1st = 8 Hundred 2nd = 7 Dash Of Scotch 3rd = 5 Scary Sister 4th = 4 Achai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Vincent Brown | ||
Sun Apr 10 2016 19:42 | 1st = 6 Vincent Brown 2nd = 1 Maybe Once 3rd = 2 Park The Ark 4th = 4 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 2 Jazzy Pepper | ||
Sun Apr 10 2016 19:39 | 1st = 2 Jazzy Pepper 2nd = 4 Check Valve 3rd = 3 Spring Time Doll 4th = 8 Zipping Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 10 - 13 Sharreada | ||
Sun Apr 10 2016 19:35 | 1st = 13 Sharreada 2nd = 11 Miss Pelsart 3rd = 6 Vital Power 4th = 4 Business Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Egyptian Miss | ||
Sun Apr 10 2016 19:32 | 1st = 3 Egyptian Miss 2nd = 6 Thomas Rose Hi 3rd = 4 Two Minute 4th = 5 Lawbringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Lister Bale | ||
Sun Apr 10 2016 19:29 | 1st = 1 Lister Bale 2nd = 4 Texas Tommy 3rd = 8 Tactical Miss 4th = 6 Fairy Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Fonic Jax | ||
Sun Apr 10 2016 19:24 | 1st = 5 Fonic Jax 2nd = 1 Yale 3rd = 8 Had It All 4th = 2 Tui The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Stunning Ruby | ||
Sun Apr 10 2016 19:17 | 1st = 4 Stunning Ruby 2nd = 9 Regal Riches 3rd = 2 Meales Chance 4th = 5 Stunning Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Mimmill Vale | ||
Sun Apr 10 2016 19:14 | 1st = 8 Mimmill Vale 2nd = 5 Jen Rose Hi 3rd = 3 Judy Cee 4th = 2 Bodacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Daliya Bale | ||
Sun Apr 10 2016 19:07 | 1st = 2 Daliya Bale 2nd = 8 Avon Power 3rd = 7 Lakeview Luke 4th = 3 Wadelock Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 9 - 12 Preselection | ||
Sun Apr 10 2016 19:03 | 1st = 12 Preselection 2nd = 11 Paseo Del Prado 3rd = 8 Whos To Blame 4th = 14 Tom Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Chela Kula | ||
Sun Apr 10 2016 19:00 | 1st = 3 Chela Kula 2nd = 4 Sugar Coat 3rd = 6 Sweet Savage 4th = 1 Aprils Pearlah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 8 Roma Girl | ||
Sun Apr 10 2016 18:57 | 1st = 8 Roma Girl 2nd = 1 Another Call 3rd = 4 Gunsblaze 4th = 7 Warthog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Lethal Kid | ||
Sun Apr 10 2016 18:54 | 1st = 4 Lethal Kid 2nd = 8 Agros Thunder 3rd = 5 Lenny Benz 4th = 3 Bishops Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Resurgent Spirit | ||
Sun Apr 10 2016 18:45 | 1st = 4 Resurgent Spirit 2nd = 2 Mister Lennox 3rd = 9 Crusader Acey 4th = 8 Melolyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Jesaulenko | ||
Sun Apr 10 2016 18:42 | 1st = 4 Jesaulenko 2nd = 1 Sandy Monelli 3rd = 7 Tiger Rance 4th = 5 Brylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Tip Top Tiarn | ||
Sun Apr 10 2016 18:39 | 1st = 8 Tip Top Tiarn 2nd = 1 Jarhead 3rd = 2 Tutu Train 4th = 6 Play Your Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Wu Tang Fran | ||
Sun Apr 10 2016 18:32 | 1st = 2 Wu Tang Fran 2nd = 6 Two Dollar Coin 3rd = 5 Dyna Nerf 4th = 1 Zali Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Fonic Flyer | ||
Sun Apr 10 2016 18:29 | 1st = 5 Fonic Flyer 2nd = 1 Kingsbrae Chooky 3rd = 6 Clover Chit Chat 4th = 4 Islas Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 3 King Of The Palace | ||
Sun Apr 10 2016 18:28 | 1st = 3 King Of The Palace 2nd = 7 Cranky Dancer 3rd = 2 Miki Two Toes 4th = 8 Heavy Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Omega Sniper | ||
Sun Apr 10 2016 18:25 | 1st = 3 Omega Sniper 2nd = 6 Cookie Rose 3rd = 7 Show Bag Carter 4th = 4 Proven Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Back Up Tiger | ||
Sun Apr 10 2016 18:22 | 1st = 1 Back Up Tiger 2nd = 3 Silverband Falls 3rd = 5 Velocity Tina 4th = 4 Warm Coconut Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 1 Ryley Major | ||
Sun Apr 10 2016 18:15 | 1st = 1 Ryley Major 2nd = 11 El Major 3rd = 2 Code Black 4th = 8 Hillview Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Wanting | ||
Sun Apr 10 2016 18:12 | 1st = 2 Wanting 2nd = 1 Asuriel 3rd = 4 Coco Pepper 4th = 6 Stubborn Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Shes Cranking | ||
Sun Apr 10 2016 18:09 | 1st = 1 Shes Cranking 2nd = 7 Fast Dancer 3rd = 4 Cosmo Len 4th = 5 Shaylor Skeeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Priscilla Mary | ||
Sun Apr 10 2016 18:06 | 1st = 8 Priscilla Mary 2nd = 1 Bessie Belle 3rd = 4 Koombooyana Song 4th = 2 Best In Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 White Diamond | ||
Sun Apr 10 2016 18:02 | 1st = 1 White Diamond 2nd = 6 Usain Gilbert 3rd = 3 Rerod Magic 4th = 8 Elram Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 10 Rapid Link | ||
Sun Apr 10 2016 17:58 | 1st = 10 Rapid Link 2nd = 4 Energy Boy 3rd = 2 Sea Tryst 4th = 3 Mr Momont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 2 Dyna Ditto | ||
Sun Apr 10 2016 17:55 | 1st = 2 Dyna Ditto 2nd = 7 Marvelous Marlow 3rd = 1 Cranky Snagrow 4th = 8 Barbies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 13 Karalta Dazzler | ||
Sun Apr 10 2016 17:51 | 1st = 13 Karalta Dazzler 2nd = 6 Rusty Red Comet 3rd = 8 Odins Call Girl 4th = 14 Mojo Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Dustys Chance | ||
Sun Apr 10 2016 17:49 | 1st = 1 Dustys Chance 2nd = 8 Africano 3rd = 6 Thats My Pie 4th = 4 Mr Heston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Memory Loss | ||
Sun Apr 10 2016 17:42 | 1st = 1 Memory Loss 2nd = 8 Dyna Gabriela 3rd = 3 Amy Farar Fowler 4th = 2 Violets For Suzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Sheldon Rose | ||
Sun Apr 10 2016 17:39 | 1st = 8 Sheldon Rose 2nd = 1 Our First Lady 3rd = 6 Fearless Flyer 4th = 7 Almani Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Earn Me Cash | ||
Sun Apr 10 2016 17:32 | 1st = 6 Earn Me Cash 2nd = 7 Angry Annie 3rd = 2 Gunblast 4th = 3 Mainline Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Shine | ||
Sun Apr 10 2016 17:29 | 1st = 8 Shine 2nd = 5 Just Wins 3rd = 4 River Crossing 4th = 2 Asterix Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 5 Ainia | ||
Sun Apr 10 2016 17:28 | 1st = 5 Ainia 2nd = 6 Justine Louise 3rd = 10 Mlady Hallowell 4th = 13 Shinboner Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 8 Campaign Drive | ||
Sun Apr 10 2016 17:23 | 1st = 8 Campaign Drive 2nd = 1 Jaccka Len 3rd = 6 Charlie James 4th = 3 Thatswhatshesaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 8 - 5 Opoho | ||
Sun Apr 10 2016 17:20 | 1st = 5 Opoho 2nd = 4 Zatigeroo 3rd = 8 Layo Layo 4th = 11 Thats Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Ballymac Eire | ||
Sun Apr 10 2016 17:17 | 1st = 4 Ballymac Eire 2nd = 1 Shackleton 3rd = 5 Sharkies Arrow 4th = 2 Minnie Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 10 Shishi | ||
Sun Apr 10 2016 17:12 | 1st = 10 Shishi 2nd = 4 Rowdy Rocket 3rd = 7 Rainbow Sue 4th = 6 Squiggymaguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 6 Head Wreck | ||
Sun Apr 10 2016 17:11 | 1st = 6 Head Wreck 2nd = 7 Diamond Lizzie 3rd = 8 Mellow Charm 4th = 4 Quite Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 12 Perforation | ||
Sun Apr 10 2016 17:09 | 1st = 12 Perforation 2nd = 1 Atomic Playboy 3rd = 3 Tarbert 4th = 17 Whynotroc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Lektra Khan | ||
Sun Apr 10 2016 17:06 | 1st = 1 Lektra Khan 2nd = 9 Sisco Swift 3rd = 5 Destini Firebird 4th = 7 Asa Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 8 - 6 Kosmos Tercedes | ||
Sun Apr 10 2016 17:04 | 1st = 6 Kosmos Tercedes 2nd = 11 Deep Pockets 3rd = 7 Laudjoe 4th = 13 Arjae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 9 Macho Comacho | ||
Sun Apr 10 2016 16:58 | 1st = 9 Macho Comacho 2nd = 5 Chief Destroyer 3rd = 2 Bayridge Bill 4th = 7 Keayang Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 7 - 2 Eccellere | ||
Sun Apr 10 2016 16:57 | 1st = 2 Eccellere 2nd = 5 Moss My Name 3rd = 3 Tudor Sunrise 4th = 6 Rosettas Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Aston Tara | ||
Sun Apr 10 2016 16:53 | 1st = 4 Aston Tara 2nd = 8 Lady Of Ellie 3rd = 7 Jasocate 4th = 1 Chases Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 3 Macrawfys Hope | ||
Sun Apr 10 2016 16:49 | 1st = 3 Macrawfys Hope 2nd = 5 Jestpatim 3rd = 4 Mosseratti 4th = 1 Alyeska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 6 Lord De Air | ||
Sun Apr 10 2016 16:45 | 1st = 6 Lord De Air 2nd = 3 All Giving 3rd = 5 Jo Jo Girl 4th = 4 Tradtri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Likely Target | ||
Sun Apr 10 2016 16:42 | 1st = 8 Likely Target 2nd = 3 Aqua Morgan 3rd = 1 Tigra Tron 4th = 5 Nicky Dal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Nicky Maguire | ||
Sun Apr 10 2016 16:37 | 1st = 7 Nicky Maguire 2nd = 10 Montu 3rd = 1 Classic Shark 4th = 8 Pacific Maddi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 4 Harshali | ||
Sun Apr 10 2016 16:34 | 1st = 4 Harshali 2nd = 5 Playing Arkabella 3rd = 2 Chenin Valley 4th = 1 Bettor Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 5 Electric Dee Jay | ||
Sun Apr 10 2016 16:34 | 1st = 5 Electric Dee Jay 2nd = 11 Get On 3rd = 6 Stonecast 4th = 3 Loceano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 8 Dance With Fontein | ||
Sun Apr 10 2016 16:30 | 1st = 8 Dance With Fontein 2nd = 1 Bella Capri 3rd = 5 Gold Heist 4th = 7 Flamingo Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Dundee Calypso | ||
Sun Apr 10 2016 16:27 | 1st = 6 Dundee Calypso 2nd = 8 Victor Metti 3rd = 3 Firebird Tess 4th = 4 Oh Lele Simon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 4 Hereford | ||
Sun Apr 10 2016 16:24 | 1st = 4 Hereford 2nd = 3 Arrogant 3rd = 7 Limbo Queen 4th = 6 Begor Im Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 7 - 4 Magoogan | ||
Sun Apr 10 2016 16:22 | 1st = 4 Magoogan 2nd = 9 Burning Ambition 3rd = 7 Borninastorm 4th = 1 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 6 - 2 Yes Zariz | ||
Sun Apr 10 2016 16:20 | 1st = 2 Yes Zariz 2nd = 11 Cottonwood Grove 3rd = 10 Playing Game 4th = 7 Anthonys Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 9 Viotti | ||
Sun Apr 10 2016 16:15 | 1st = 9 Viotti 2nd = 6 Captain Magic 3rd = 3 Tycoon Tony 4th = 8 Platinum Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Long View Belle | ||
Sun Apr 10 2016 16:12 | 1st = 6 Long View Belle 2nd = 4 Allen Membo 3rd = 7 Sir Charleton 4th = 2 West On Xandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 2 Full Steam Ahead | ||
Sun Apr 10 2016 16:09 | 1st = 2 Full Steam Ahead 2nd = 8 Chavinca 3rd = 10 Hue And Cry 4th = 12 Natural Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Classic Moments | ||
Sun Apr 10 2016 16:07 | 1st = 6 Classic Moments 2nd = 3 Emis Boy Badger 3rd = 8 Vanderville Kid 4th = 2 Fatboy Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 7 Uncle Gerry | ||
Sun Apr 10 2016 16:05 | 1st = 7 Uncle Gerry 2nd = 6 Bennos Boy 3rd = 3 Tothecoastandback 4th = 2 Kidfontein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 2 Gilchrist | ||
Sun Apr 10 2016 16:00 | 1st = 2 Gilchrist 2nd = 7 Our Elliott 3rd = 8 Supaconi 4th = 13 Sommernachtstraum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Kutas Lad | ||
Sun Apr 10 2016 15:57 | 1st = 2 Kutas Lad 2nd = 7 Cosmic Noodle 3rd = 3 Zipping Stu 4th = 1 Sliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Mister Zhivago | ||
Sun Apr 10 2016 15:57 | 1st = 9 Mister Zhivago 2nd = 11 Art Keeper 3rd = 1 Realy Under Fire 4th = 4 Frank The Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Good Intentions | ||
Sun Apr 10 2016 15:54 | 1st = 4 Good Intentions 2nd = 13 Eye Of Horus 3rd = 2 Rockday 4th = 7 Legal Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 6 - 11 Maudie Mombassa | ||
Sun Apr 10 2016 15:52 | 1st = 11 Maudie Mombassa 2nd = 10 Linyanti 3rd = 8 Modern Edition 4th = 4 Franco Salisbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Madeleine Jay | ||
Sun Apr 10 2016 15:50 | 1st = 3 Madeleine Jay 2nd = 1 Hotlips Matilda 3rd = 4 Black Oak 4th = 8 Bruzzy Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 2 Gentle Melody | ||
Sun Apr 10 2016 15:49 | 1st = 2 Gentle Melody 2nd = 5 Fraar Mandy 3rd = 6 Straying Tiger 4th = 3 Triumphant One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 5 Two Shillings | ||
Sun Apr 10 2016 15:45 | 1st = 5 Two Shillings 2nd = 9 Elektra Lass 3rd = 10 Ferrero 4th = 3 Bian Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Bracket Creep | ||
Sun Apr 10 2016 15:42 | 1st = 4 Bracket Creep 2nd = 8 Mighty Matlock 3rd = 1 Two Teams Umpire 4th = 3 Dark Jameson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 5 - 7 What A Racquet | ||
Sun Apr 10 2016 15:40 | 1st = 7 What A Racquet 2nd = 2 Uncle Wingnut 3rd = 9 Over In Killarney 4th = 10 Spirited Addition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Subic Bay | ||
Sun Apr 10 2016 15:38 | 1st = 1 Subic Bay 2nd = 3 Nangar Star 3rd = 5 Wild Effective 4th = 2 Speedy Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Quick Return | ||
Sun Apr 10 2016 15:37 | 1st = 1 Quick Return 2nd = 8 Elite Swift 3rd = 3 Tophat And Tails 4th = 7 Dortmunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 6 Hovercat | ||
Sun Apr 10 2016 15:34 | 1st = 6 Hovercat 2nd = 7 Bee To See 3rd = 8 Surley Hurley 4th = 4 Aldo Raine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 La Consolidata | ||
Sun Apr 10 2016 15:30 | 1st = 3 La Consolidata 2nd = 9 Valentines Reward 3rd = 7 Tavi Bay 4th = 6 Rosenthal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 1 Willy White Socks | ||
Sun Apr 10 2016 15:27 | 1st = 1 Willy White Socks 2nd = 8 Spur With Ease 3rd = 9 Tuan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 9 Art Critic | ||
Sun Apr 10 2016 15:25 | 1st = 9 Art Critic 2nd = 12 Star In The Future 3rd = 14 Buzkil 4th = 1 Jewelz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Go Good Riddance | ||
Sun Apr 10 2016 15:22 | 1st = 3 Go Good Riddance 2nd = 4 Xavier Kelton 3rd = 10 Toshulan 4th = 2 Destini Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 8 Courageous Eagle | ||
Sun Apr 10 2016 15:22 | 1st = 8 Courageous Eagle 2nd = 9 Jimmy The Editor 3rd = 11 Our Miss Vivienne 4th = 1 Zuko Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Dam Wonderful | ||
Sun Apr 10 2016 15:19 | 1st = 7 Dam Wonderful 2nd = 2 Magnus Cor 3rd = 1 Beat Street 4th = 8 Poetic Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Talkin Fancy | ||
Sun Apr 10 2016 15:17 | 1st = 1 Talkin Fancy 2nd = 3 Good Return 3rd = 2 Exponential Lily 4th = 7 Aniu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 12 Easy Best | ||
Sun Apr 10 2016 15:15 | 1st = 12 Easy Best 2nd = 11 Lomi 3rd = 2 Our Boy Charlie 4th = 3 Ostinato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Shakey Benz | ||
Sun Apr 10 2016 15:12 | 1st = 7 Shakey Benz 2nd = 1 Run Sajid Run 3rd = 8 Like A Bailey 4th = 3 Panders Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 5 - 5 Rave Moonraker | ||
Sun Apr 10 2016 15:10 | 1st = 5 Rave Moonraker 2nd = 3 Jay Dub 3rd = 1 Lethal Star 4th = 4 Emiiromar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 6 Liberty Hill | ||
Sun Apr 10 2016 15:09 | 1st = 6 Liberty Hill 2nd = 2 Impulse Buy 3rd = 7 Penny For A Pound 4th = 5 Cardinal Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Elite Shiraz | ||
Sun Apr 10 2016 15:06 | 1st = 3 Elite Shiraz 2nd = 2 Big Bold Boomer 4th = 8 Time Sent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 4 - 2 Miss Interiors | ||
Sun Apr 10 2016 15:05 | 1st = 2 Miss Interiors 2nd = 3 Cuban Lass 3rd = 7 Nosey Inn 4th = 6 King Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Cordoba | ||
Sun Apr 10 2016 15:00 | 1st = 1 Cordoba 2nd = 7 Jinx 3rd = 4 My Survivor 4th = 3 Nightcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 9 Marshal Star | ||
Sun Apr 10 2016 14:59 | 1st = 9 Marshal Star 2nd = 2 Johnny Eyre 3rd = 5 Motu Lightning Lass 4th = 4 Shadow Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Lovely Lizzie | ||
Sun Apr 10 2016 14:57 | 1st = 1 Lovely Lizzie 2nd = 6 Final Bid 3rd = 2 Dianes Lass 4th = 5 Shout Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 9 - 9 Buy Me A Rock | ||
Sun Apr 10 2016 14:54 | 1st = 9 Buy Me A Rock 2nd = 10 Craftyeva 3rd = 3 Im All Ears 4th = 1 Son Of Civics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 10 Star Of Magic | ||
Sun Apr 10 2016 14:54 | 1st = 10 Star Of Magic 2nd = 7 Colour Me Crazy 3rd = 8 Discorsia 4th = 12 Love Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Kit And Caboodle | ||
Sun Apr 10 2016 14:52 | 1st = 2 Kit And Caboodle 2nd = 6 Belcroft Banker 4th = 8 Atoonga Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 3 For Me Dad | ||
Sun Apr 10 2016 14:50 | 1st = 3 For Me Dad 2nd = 11 Dream On Stan 3rd = 12 Spare Parts 4th = 6 Cosmic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 5 Party Boy | ||
Sun Apr 10 2016 14:45 | 1st = 5 Party Boy 2nd = 6 Marys Discretion 3rd = 1 Candeo 4th = 8 Soul Glo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Skyes Apprentice | ||
Sun Apr 10 2016 14:43 | 1st = 8 Skyes Apprentice 2nd = 1 Tapping Tears 3rd = 2 Hoof It 4th = 5 Monster Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Sir Liberty | ||
Sun Apr 10 2016 14:42 | 1st = 5 Sir Liberty 2nd = 10 Macdawn 3rd = 6 Jackmichaels 4th = 7 Tigers Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Texas Blaze | ||
Sun Apr 10 2016 14:39 | 1st = 4 Texas Blaze 2nd = 6 Paul Stealer 3rd = 7 Four Elements 4th = 5 Midfield Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 9 Dazet | ||
Sun Apr 10 2016 14:38 | 1st = 9 Dazet 2nd = 5 Passion In Flight 3rd = 1 Monaco Playboy 4th = 6 Worthy Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Simply Sam | ||
Sun Apr 10 2016 14:35 | 1st = 2 Simply Sam 2nd = 4 Cookie Monster 3rd = 6 Agent Schrader 4th = 7 Rotovegas Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 4 - 4 Starzzzinthenight | ||
Sun Apr 10 2016 14:34 | 1st = 4 Starzzzinthenight 2nd = 7 Toolijooa Dawn 3rd = 1 Im Saint Anthony 4th = 3 Springfield Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 1 Overstreet | ||
Sun Apr 10 2016 14:34 | 1st = 1 Overstreet 2nd = 8 Bella Tahlee 3rd = 6 Pitch Dark 4th = 4 Swingitlikesayers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 12 Whirlpool | ||
Sun Apr 10 2016 14:30 | 1st = 12 Whirlpool 2nd = 5 Robert De Hero 3rd = 7 Spiral 4th = 11 Miss Fonteign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Son Of Bekim | ||
Sun Apr 10 2016 14:27 | 1st = 2 Son Of Bekim 2nd = 8 Sister Salzburg 3rd = 3 Jett Zafonic 4th = 5 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 7 Kowhai Monarch | ||
Sun Apr 10 2016 14:25 | 1st = 7 Kowhai Monarch 2nd = 2 Soney Beatt 3rd = 6 Sarah Palin 4th = 1 Momentous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 3 - 2 Sir Plush | ||
Sun Apr 10 2016 14:23 | 1st = 2 Sir Plush 2nd = 4 Dan Roy 3rd = 1 Juju Man 4th = 3 Freedom Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Velvet Hammer | ||
Sun Apr 10 2016 14:23 | 1st = 2 Velvet Hammer 2nd = 1 Crymelon Orbit 3rd = 5 Boloney Club 4th = 8 Wise Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 7 Purposeful | ||
Sun Apr 10 2016 14:19 | 1st = 7 Purposeful 2nd = 10 Irina 3rd = 6 Buffalo Rose 4th = 5 Sebring Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 4 Pseudo Sky | ||
Sun Apr 10 2016 14:19 | 1st = 4 Pseudo Sky 2nd = 2 Standupndeliver 3rd = 1 Reviewing 4th = 9 Just Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 2 Ruby Murray | ||
Sun Apr 10 2016 14:17 | 1st = 2 Ruby Murray 2nd = 7 Thrilling Riot 3rd = 1 Global Conquest 4th = 4 Aprils My Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 4 As Bad As Tyson | ||
Sun Apr 10 2016 14:15 | 1st = 4 As Bad As Tyson 2nd = 10 Malibu Sunset 3rd = 2 Powersati 4th = 7 Sixpenny Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 1 Delivered | ||
Sun Apr 10 2016 14:12 | 1st = 1 Delivered 2nd = 2 Lots Of Em 3rd = 10 Zuzzudio 4th = 11 Visualised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Pee Cripps | ||
Sun Apr 10 2016 14:09 | 1st = 6 Pee Cripps 2nd = 2 Blatter 3rd = 1 Belle Deity 4th = 4 Coolan Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 3 - 4 Riverleigh Dolly | ||
Sun Apr 10 2016 14:05 | 1st = 4 Riverleigh Dolly 2nd = 3 Scottish Duchess 3rd = 8 Secret Jack 4th = 11 Machsaswinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Miracle | ||
Sun Apr 10 2016 14:04 | 1st = 5 Miracle 2nd = 4 Waikare Aviator 3rd = 2 William John 4th = 9 Star Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 6 Fortis Flier | ||
Sun Apr 10 2016 14:02 | 1st = 6 Fortis Flier 2nd = 1 Bloo Bloomers 3rd = 2 Contemporaneous 4th = 5 Alamein Jude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Cry If I Want To | ||
Sun Apr 10 2016 14:00 | 1st = 9 Cry If I Want To 2nd = 5 Magazine Gap 3rd = 8 Leesabeel 4th = 3 Swashbuckler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Gunmetal Lad | ||
Sun Apr 10 2016 13:58 | 1st = 4 Gunmetal Lad 2nd = 3 Tredgar 3rd = 8 Fine Future 4th = 9 Milburn Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 11 Excellent Spirit | ||
Sun Apr 10 2016 13:57 | 1st = 11 Excellent Spirit 2nd = 15 Barberance 3rd = 17 Solar By Panels 4th = 8 Mandarosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 5 Cosmic Kheleyf | ||
Sun Apr 10 2016 13:53 | 1st = 5 Cosmic Kheleyf 2nd = 4 Highland Henry 3rd = 10 Spinning Crown 4th = 1 All Is Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 11 Idealindiamonds | ||
Sun Apr 10 2016 13:52 | 1st = 11 Idealindiamonds 2nd = 5 Boomer Bailey 3rd = 12 Maybe Flyin 4th = 3 Hestia Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 2 - 2 His Spirit | ||
Sun Apr 10 2016 13:49 | 1st = 2 His Spirit 2nd = 4 Church Square 3rd = 5 Idyllic Mood 4th = 1 Quite Frankly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 5 Redwood Gardens | ||
Sun Apr 10 2016 13:45 | 1st = 5 Redwood Gardens 2nd = 8 Her Command 3rd = 4 Western Wow 4th = 6 Riverlea Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 1 Bill Rush | ||
Sun Apr 10 2016 13:44 | 1st = 1 Bill Rush 2nd = 8 Scott No Value 3rd = 7 Wee Ping Wawa 4th = 2 Golfing Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 12 The Hassler | ||
Sun Apr 10 2016 13:42 | 1st = 12 The Hassler 2nd = 7 Nailed It 3rd = 5 Marciano 4th = 13 Romantic Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Leroy The Boy | ||
Sun Apr 10 2016 13:39 | 1st = 5 Leroy The Boy 2nd = 2 Galmist 3rd = 1 Manx Knight 4th = 7 Blazin Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 2 - 4 Courageous Emm | ||
Sun Apr 10 2016 13:38 | 1st = 4 Courageous Emm 2nd = 3 Im a Player 3rd = 6 Armagedon Flame 4th = 2 Exterminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 11 First Order | ||
Sun Apr 10 2016 13:34 | 1st = 11 First Order 2nd = 12 Taraahse 3rd = 4 Tupps 4th = 14 Invitante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 13 Stop Making Sense | ||
Sun Apr 10 2016 13:30 | 1st = 13 Stop Making Sense 2nd = 1 Da Vine Warrior 3rd = 12 Pygmy 4th = 2 Fontein Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 2 Kimetto | ||
Sun Apr 10 2016 13:26 | 1st = 2 Kimetto 2nd = 1 Little Rascal 3rd = 8 Sandor Glegane 4th = 5 Peacock Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Diamond Jasper | ||
Sun Apr 10 2016 13:25 | 1st = 8 Diamond Jasper 2nd = 9 Kerobokan 3rd = 4 Spunkyola 4th = 10 Thisboyzonfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Burnside Charlie | ||
Sun Apr 10 2016 13:22 | 1st = 1 Burnside Charlie 2nd = 2 Blue And Cool 3rd = 7 Midori Miss 4th = 4 Loosey Jabna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Night Attire | ||
Sun Apr 10 2016 13:22 | 1st = 5 Night Attire 2nd = 14 Dleeajet 3rd = 10 Schemel 4th = 16 Spanish Garden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 9 Lauvassa | ||
Sun Apr 10 2016 13:18 | 1st = 9 Lauvassa 2nd = 4 Beesruletheworld 3rd = 3 The Removalist 4th = 1 Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 7 Franco Exeter | ||
Sun Apr 10 2016 13:17 | 1st = 7 Franco Exeter 2nd = 13 Mighty Empire 3rd = 12 Marquis Eyre 4th = 9 K C Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 7 Surefire Lass | ||
Sun Apr 10 2016 13:15 | 1st = 7 Surefire Lass 2nd = 4 Thats Ma Boy 3rd = 1 Jaws Of Life 4th = 6 Wacky Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Muswellbrook Race 1 - 4 Bright And Sonny | ||
Sun Apr 10 2016 13:12 | 1st = 4 Bright And Sonny 2nd = 2 Abercrombie Zombie 3rd = 6 Warner 4th = 5 Major Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 1 - 3 Hes a Natural | ||
Sun Apr 10 2016 13:10 | 1st = 3 Hes a Natural 2nd = 4 Kruptor 3rd = 10 Relative Chaos 4th = 7 Broadbeach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Happy Wife | ||
Sun Apr 10 2016 13:09 | 1st = 1 Happy Wife 2nd = 5 Sacred Can You 3rd = 7 Zipping Steve 4th = 4 Miss Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 8 Long Harbour | ||
Sun Apr 10 2016 13:05 | 1st = 8 Long Harbour 2nd = 4 Annabelinda 3rd = 2 Aston Park 4th = 14 Mareeba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Quink | ||
Sun Apr 10 2016 13:04 | 1st = 1 Quink 2nd = 5 Balloon Dor 3rd = 2 City Slang 4th = 3 Deadly Big Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 4 Le Boss | ||
Sun Apr 10 2016 13:00 | 1st = 4 Le Boss 2nd = 5 Real Son Of A Gun 3rd = 3 Unprovoked 4th = 6 Maureen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 12 The Nickster | ||
Sun Apr 10 2016 12:55 | 1st = 12 The Nickster 2nd = 14 Zariznik 3rd = 7 Hay Grazer 4th = 9 Magic Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 3 Zipping Dee | ||
Sun Apr 10 2016 12:51 | 1st = 3 Zipping Dee 2nd = 8 Lochinvar Maine 3rd = 1 Lovely Rita 4th = 6 Roman Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Rebel Starlight | ||
Sun Apr 10 2016 12:50 | 1st = 2 Rebel Starlight 2nd = 3 Sugar Free 3rd = 8 Mavericks Wagon 4th = 5 Supplements |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 9 With a Whisper | ||
Sun Apr 10 2016 12:47 | 1st = 9 With a Whisper 2nd = 2 Mini Morgo 3rd = 8 Gypsy Bee 4th = 3 Horeys Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Secret Sun | ||
Sun Apr 10 2016 12:45 | 1st = 2 Secret Sun 2nd = 3 Thornett 3rd = 1 Glenturret 4th = 14 Bell Choisir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 5 Pay Me Visa | ||
Sun Apr 10 2016 12:41 | 1st = 5 Pay Me Visa 2nd = 2 Thisgirlisonfire 3rd = 7 Hopeful Harriet 4th = 11 Midfrew Tarpediem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 2 Mappinga Prince | ||
Sun Apr 10 2016 12:40 | 1st = 2 Mappinga Prince 2nd = 7 Quick Biscuit 3rd = 1 Going Nowhere 4th = 3 Another Enemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 Fantastic Ricki | ||
Sun Apr 10 2016 12:34 | 1st = 3 Fantastic Ricki 2nd = 7 Tiny Grey 3rd = 5 Take Action 4th = 2 Miss Shellac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 2 Flirty Gertey | ||
Sun Apr 10 2016 12:30 | 1st = 2 Flirty Gertey 2nd = 8 Shot In The Dark 3rd = 1 Dramatist 4th = 5 Parkers Piece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Opawa Poppy | ||
Sun Apr 10 2016 12:14 | 1st = 4 Opawa Poppy 2nd = 5 Lord De Air 3rd = 1 Jack Mccoy 4th = 7 Maligned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 13 A Life Under Fire | ||
Sun Apr 10 2016 12:05 | 1st = 13 A Life Under Fire 2nd = 11 Junkyard Mase 3rd = 9 Rozzano 4th = 15 Bionic Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 11 Let Me Roar | ||
Sun Apr 10 2016 11:55 | 1st = 11 Let Me Roar 2nd = 6 Playboy Prince 3rd = 3 Fire Jet 4th = 5 Krystrump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 6 Midnight Flyer | ||
Sun Apr 10 2016 11:33 | 1st = 6 Midnight Flyer 2nd = 2 Take A Gamble 3rd = 10 Master Jordy 4th = 11 God Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 3 River Cruise | ||
Sun Apr 10 2016 11:25 | 1st = 3 River Cruise 2nd = 2 Smichael 3rd = 7 Regal Dancer 4th = 12 Divorcee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 9 Ariadne Lavra | ||
Sun Apr 10 2016 11:03 | 1st = 9 Ariadne Lavra 2nd = 5 Shesa Tricky Bridge 3rd = 6 Crackared 4th = 1 Lucy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 2 Zambezi Warrior | ||
Sun Apr 10 2016 10:55 | 1st = 2 Zambezi Warrior 2nd = 1 Verdi 3rd = 7 Keep Carmen Carion 4th = 3 Four Degrees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 7 Volatile Lavra | ||
Sun Apr 10 2016 10:33 | 1st = 7 Volatile Lavra 2nd = 10 Alantic 3rd = 9 Red River Lochee 4th = 5 Stompem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 3 Lord Ascot | ||
Sun Apr 10 2016 10:25 | 1st = 3 Lord Ascot 2nd = 9 Spindle 3rd = 10 Lady Bullbars 4th = 5 Magic Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 5 Ko Wrected | ||
Sun Apr 10 2016 10:03 | 1st = 5 Ko Wrected 2nd = 3 Ella Lavra 3rd = 12 Rollin Thunder 4th = 1 Little Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Been Pippin | ||
Thu Mar 10 2016 23:57 | 1st = 1 Been Pippin 2nd = 2 Jammie Dodger 3rd = 8 Cosmic View 4th = 5 Wicky Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Racy Lacy | ||
Thu Mar 10 2016 23:40 | 1st = 2 Racy Lacy 2nd = 1 Whispers V C 4th = 8 Blakes Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Timmy Mac | ||
Thu Mar 10 2016 23:37 | 1st = 1 Timmy Mac 2nd = 4 Russian Reign 3rd = 2 Maddy Moustache 4th = 6 Son Of Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Cha Cha Poya | ||
Thu Mar 10 2016 23:17 | 1st = 2 Cha Cha Poya 2nd = 7 Oakland Raider 3rd = 8 Nougo 4th = 6 Lochinvar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 7 The Odd Lover | ||
Thu Mar 10 2016 23:10 | 1st = 7 The Odd Lover 2nd = 12 Foxy Dame 3rd = 1 Five Star Looka 4th = 3 Upclass Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Total Ratbag | ||
Thu Mar 10 2016 23:02 | 1st = 4 Total Ratbag 2nd = 6 Wizard Fun 3rd = 7 Ima Robber 4th = 5 Lumik Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Dream Edition | ||
Thu Mar 10 2016 22:58 | 1st = 7 Dream Edition 2nd = 5 Major Jackpot 3rd = 6 Dance Craze 4th = 1 Addictive Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Braga Mccoy | ||
Thu Mar 10 2016 22:54 | 1st = 4 Braga Mccoy 2nd = 1 Buckette 3rd = 3 In The Picture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Midnight Bird | ||
Thu Mar 10 2016 22:48 | 1st = 6 Midnight Bird 2nd = 3 Racy Gracie 3rd = 5 Wapi Sakima 4th = 10 Kinloch Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Shell Shocked | ||
Thu Mar 10 2016 22:45 | 1st = 8 Shell Shocked 2nd = 2 Marydoll 3rd = 3 Lady Naevia 4th = 1 Sir Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 10 - 3 Holey Tooth | ||
Thu Mar 10 2016 22:40 | 1st = 3 Holey Tooth 2nd = 4 Go Mona 3rd = 9 Seventh Century 4th = 2 Sue Denym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Edge Of Eden | ||
Thu Mar 10 2016 22:38 | 1st = 4 Edge Of Eden 2nd = 6 Hukanui 3rd = 1 Aston Regas 4th = 7 Jive Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 11 Damondo | ||
Thu Mar 10 2016 22:35 | 1st = 11 Damondo 2nd = 5 Guns With Cows 3rd = 8 Over Loaded 4th = 10 Firth Of Forth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Whirly Way | ||
Thu Mar 10 2016 22:35 | 1st = 3 Whirly Way 2nd = 6 Up The Attitude 3rd = 2 Lady Spring 4th = 10 Far From Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 6 Call Me Daisy | ||
Thu Mar 10 2016 22:32 | 1st = 6 Call Me Daisy 2nd = 8 Times Up Tom 3rd = 7 Gotta Rush 4th = 3 Samsara Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 3 Silent Crash | ||
Thu Mar 10 2016 22:29 | 1st = 3 Silent Crash 2nd = 5 Mohawk Kool 3rd = 6 Kool Razor 4th = 7 Magic Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Tuggeragh | ||
Thu Mar 10 2016 22:26 | 1st = 6 Tuggeragh 2nd = 9 Garry Mcbain 3rd = 4 Bella Trix 4th = 5 Full Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Dziah | ||
Thu Mar 10 2016 22:23 | 1st = 3 Dziah 2nd = 7 Rock On Rolla 3rd = 6 Urana Bolt 4th = 1 Zipping Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Pepper Fire | ||
Thu Mar 10 2016 22:20 | 1st = 1 Pepper Fire 2nd = 4 Glass Cutter 3rd = 3 Hey Boss 4th = 6 Standard Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Pagan Midnight | ||
Thu Mar 10 2016 22:17 | 1st = 4 Pagan Midnight 2nd = 1 Demon Bale 3rd = 7 Buck Forty 4th = 2 Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 4 Kyls Me Mate | ||
Thu Mar 10 2016 22:14 | 1st = 4 Kyls Me Mate 2nd = 6 Omas Girl 3rd = 7 Apache Tears 4th = 1 Magic Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 8 Roll With Me | ||
Thu Mar 10 2016 22:13 | 1st = 8 Roll With Me 2nd = 3 Decapria 3rd = 7 Bullet Stride 4th = 6 Costantino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Lady Abigail | ||
Thu Mar 10 2016 22:11 | 1st = 1 Lady Abigail 2nd = 2 Elusive Desire 3rd = 4 Anti Dentite 4th = 7 Abbys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Martam Gold | ||
Thu Mar 10 2016 22:08 | 1st = 8 Martam Gold 2nd = 2 Miss Twerker 3rd = 5 Colonel Parker 4th = 4 Serial Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 6 Glenferrie Rustler | ||
Thu Mar 10 2016 22:05 | 1st = 6 Glenferrie Rustler 2nd = 2 Mantoman 3rd = 3 Hilo Rex 4th = 4 Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Captain Mclaren | ||
Thu Mar 10 2016 22:05 | 1st = 8 Captain Mclaren 2nd = 5 Jimmy Mcbain 3rd = 4 Mirror Bale 4th = 3 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Big Col Prosser | ||
Thu Mar 10 2016 22:02 | 1st = 1 Big Col Prosser 2nd = 3 Crowman 3rd = 6 Hidden Jewel 4th = 2 Ems Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 2 Argyle Melody | ||
Thu Mar 10 2016 22:00 | 1st = 2 Argyle Melody 2nd = 10 The Majestic 3rd = 3 Im Notta Trotter 4th = 1 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Locknane Eve | ||
Thu Mar 10 2016 21:58 | 1st = 8 Locknane Eve 2nd = 2 Deborah Lee 3rd = 7 Joker Jones 4th = 5 Next Matador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Invictus Blu | ||
Thu Mar 10 2016 21:55 | 1st = 7 Invictus Blu 2nd = 8 Mepunga Midget 3rd = 4 Allen Portland 4th = 1 Wynburn Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Veuve | ||
Thu Mar 10 2016 21:52 | 1st = 1 Veuve 2nd = 6 Mpingo 3rd = 5 Hopes Magic 4th = 7 Full Of Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Just A Taste | ||
Thu Mar 10 2016 21:49 | 1st = 5 Just A Taste 2nd = 3 Maisy Mac 3rd = 2 Amlins Magic 4th = 8 Shameless Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Heavenly Smile | ||
Thu Mar 10 2016 21:47 | 1st = 3 Heavenly Smile 2nd = 8 The Maldives 3rd = 9 Limbo Larry 4th = 6 Clarry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Twist Me Over | ||
Thu Mar 10 2016 21:45 | 1st = 4 Twist Me Over 2nd = 2 Natahli Dedee 3rd = 1 My Awesome Opal 4th = 8 Uni Student |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Starboost | ||
Thu Mar 10 2016 21:42 | 1st = 6 Starboost 2nd = 1 Banker Bale 3rd = 2 Tinker Bell 4th = 7 Regal Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 4 Fully Rocking | ||
Thu Mar 10 2016 21:40 | 1st = 4 Fully Rocking 2nd = 3 Rocknroll Whitby 3rd = 8 The Deserter 4th = 11 Howspoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Bunna Boy | ||
Thu Mar 10 2016 21:39 | 1st = 7 Bunna Boy 2nd = 2 Sweet Jess 3rd = 3 Minstrel Prince 4th = 8 Flash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Mr Ballistic | ||
Thu Mar 10 2016 21:37 | 1st = 4 Mr Ballistic 2nd = 3 Baraka 3rd = 7 Provident 4th = 8 Questar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 My Silver Chisel | ||
Thu Mar 10 2016 21:35 | 1st = 2 My Silver Chisel 2nd = 5 Silver Salute 3rd = 1 You Can Excel 4th = 7 Dream Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 8 New Club Crawf | ||
Thu Mar 10 2016 21:32 | 1st = 8 New Club Crawf 2nd = 4 Thomeli Roar 3rd = 7 Remo Wind 4th = 3 Gold Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Premier Rose | ||
Thu Mar 10 2016 21:30 | 1st = 2 Premier Rose 2nd = 8 Cee Goddess 3rd = 3 Pushinupdaisies 4th = 7 Classic Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Cyndies Magic | ||
Thu Mar 10 2016 21:28 | 1st = 7 Cyndies Magic 2nd = 3 Lorian Aditi 3rd = 2 Vegas Bound 4th = 6 Sheza Keen Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Jack Kade | ||
Thu Mar 10 2016 21:25 | 1st = 8 Jack Kade 2nd = 2 Lustrous 3rd = 1 Takahi Max 4th = 4 Keep Calm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Coorong Kid | ||
Thu Mar 10 2016 21:22 | 1st = 2 Coorong Kid 2nd = 8 Gun Mcbain 3rd = 4 Crisis Bale 4th = 3 Fusaichi Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Kenandi Illusion | ||
Thu Mar 10 2016 21:17 | 1st = 5 Kenandi Illusion 2nd = 9 Smooth Freddy 3rd = 2 Mean Courage 4th = 4 Paddy Carmody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Stylish Morgan | ||
Thu Mar 10 2016 21:15 | 1st = 8 Stylish Morgan 2nd = 7 Aye Pee Mccoy 3rd = 5 Salegreys Chatta 4th = 6 Locknane Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Fantastic Roxy | ||
Thu Mar 10 2016 21:12 | 1st = 7 Fantastic Roxy 2nd = 4 Go Go Treetment 3rd = 5 Sausage Sizzle 4th = 1 Gilberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 2 Itz Dynamo | ||
Thu Mar 10 2016 21:10 | 1st = 2 Itz Dynamo 2nd = 6 The Beachcomber 3rd = 4 Bob Wheel 4th = 3 Im Decadent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Serene Star | ||
Thu Mar 10 2016 21:09 | 1st = 8 Serene Star 2nd = 5 Chevaleir Nuit 3rd = 2 War Picture 4th = 7 Smokem Up Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Maximum Chez | ||
Thu Mar 10 2016 21:07 | 1st = 8 Maximum Chez 2nd = 5 Tear Away Babe 3rd = 9 Pretty Boy Grigg 4th = 4 Hetalia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 8 Billysoar | ||
Thu Mar 10 2016 21:05 | 1st = 8 Billysoar 2nd = 5 Aquisition 3rd = 1 Ticket Master 4th = 7 Fantastic Polar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 Smoken Pump Action | ||
Thu Mar 10 2016 21:00 | 1st = 5 Smoken Pump Action 2nd = 4 Packedtotherafters 3rd = 10 Mister Rufus 4th = 8 Lagoon Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Charlis Ella | ||
Thu Mar 10 2016 20:58 | 1st = 3 Charlis Ella 2nd = 2 Lektra Rancher 3rd = 8 Kilter Bale 4th = 7 Caboose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Dark Casio | ||
Thu Mar 10 2016 20:55 | 1st = 4 Dark Casio 2nd = 7 Zuris Magic 3rd = 2 Black Shuck 4th = 1 Rose Fern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Dyna Maddie | ||
Thu Mar 10 2016 20:52 | 1st = 6 Dyna Maddie 2nd = 5 Allen Membo 3rd = 1 Letron James 4th = 2 Rockabilly King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Dyna Yavin | ||
Thu Mar 10 2016 20:49 | 1st = 3 Dyna Yavin 2nd = 1 Zipping Kasey 3rd = 5 Happy Hudson 4th = 7 Pulciano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Rodney Strides | ||
Thu Mar 10 2016 20:48 | 1st = 1 Rodney Strides 2nd = 7 Pental Cracker 3rd = 2 Sheza Westburn Jewel 4th = 8 Flying Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Big Dac | ||
Thu Mar 10 2016 20:46 | 1st = 6 Big Dac 2nd = 1 Cheeky Chance 3rd = 5 Made That Way 4th = 2 Golfing Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Fornido | ||
Thu Mar 10 2016 20:43 | 1st = 3 Fornido 2nd = 8 Lika Crystal 3rd = 2 Im Pedro 4th = 7 Bank Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Scottish Thistle | ||
Thu Mar 10 2016 20:40 | 1st = 1 Scottish Thistle 2nd = 4 Danyos Tom 3rd = 8 Barelys Rhythm 4th = 6 Yarramundi Milla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Hello Birdy | ||
Thu Mar 10 2016 20:37 | 1st = 6 Hello Birdy 2nd = 7 Vees Assassin 3rd = 8 Surf Hill 4th = 5 Shes Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 7 The Culture | ||
Thu Mar 10 2016 20:33 | 1st = 7 The Culture 2nd = 1 Royal Hustler 3rd = 2 Star Of Dionysis 4th = 5 Ponder Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Tywin Bale | ||
Thu Mar 10 2016 20:31 | 1st = 6 Tywin Bale 2nd = 8 Slipaway Robbie 3rd = 4 Solo 4th = 5 Bush Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 1 Granlarado | ||
Thu Mar 10 2016 20:30 | 1st = 1 Granlarado 2nd = 7 Major Detail 3rd = 2 Jestic 4th = 11 Lady Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Aeroplane Bob | ||
Thu Mar 10 2016 20:28 | 1st = 7 Aeroplane Bob 2nd = 6 Gee Joon 3rd = 1 Paua To Avoid 4th = 2 Harry Steiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Sivamet | ||
Thu Mar 10 2016 20:25 | 1st = 1 Sivamet 2nd = 3 Ratatat 3rd = 8 Yamanto 4th = 6 Soccer Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Dokmai | ||
Thu Mar 10 2016 20:22 | 1st = 1 Dokmai 2nd = 7 Rainmaker Lass 3rd = 3 Cosmic Swiper 4th = 8 Wheres Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Our Ruby Banner | ||
Thu Mar 10 2016 20:17 | 1st = 6 Our Ruby Banner 2nd = 5 Whitershadeofpale 3rd = 1 Our Midnight Mayhem 4th = 9 Whozideawasthis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Aston Gatum | ||
Thu Mar 10 2016 20:15 | 1st = 4 Aston Gatum 2nd = 2 Getty Bale 3rd = 3 Park Glory 4th = 7 Cash Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Millers Choice | ||
Thu Mar 10 2016 20:12 | 1st = 1 Millers Choice 2nd = 2 Lynden Rise 3rd = 5 Hui 4th = 3 Terra Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 4 Nikeira | ||
Thu Mar 10 2016 20:10 | 1st = 4 Nikeira 2nd = 9 Franco Hamilton 3rd = 3 Well Armed 4th = 5 Myboylolliepop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Thirty Talks | ||
Thu Mar 10 2016 20:09 | 1st = 8 Thirty Talks 2nd = 5 Carjack Arrest 3rd = 4 Burekup Jack 4th = 3 Mighty Matlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Bide Time | ||
Thu Mar 10 2016 20:07 | 1st = 5 Bide Time 2nd = 6 Dina Bale 3rd = 7 Greysynd Chief 4th = 1 Duff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Jacks Black | ||
Thu Mar 10 2016 20:05 | 1st = 5 Jacks Black 2nd = 9 Highly Seductive 3rd = 4 Raise em Up 4th = 2 Thursday Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Illawong Maestro | ||
Thu Mar 10 2016 20:01 | 1st = 2 Illawong Maestro 2nd = 3 True Stride 3rd = 6 Ironhide 4th = 1 Sir Gest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Inshallah | ||
Thu Mar 10 2016 19:59 | 1st = 5 Inshallah 2nd = 8 Blue Pirate 3rd = 3 Dyna Ditto 4th = 1 Gold Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Zipping Spice | ||
Thu Mar 10 2016 19:56 | 1st = 4 Zipping Spice 2nd = 5 Cash In Looper 3rd = 7 Yakamov Bale 4th = 3 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 2 Buckle Up Kida | ||
Thu Mar 10 2016 19:53 | 1st = 2 Buckle Up Kida 2nd = 1 Joffas Me Mate 3rd = 8 Midnight Bones 4th = 6 Raz Simpson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Sea Mist | ||
Thu Mar 10 2016 19:50 | 1st = 3 Sea Mist 2nd = 8 Shellington 3rd = 2 Rowchester Star 4th = 5 Turbo Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Fortunate Lassie | ||
Thu Mar 10 2016 19:50 | 1st = 5 Fortunate Lassie 2nd = 1 Come On Board 3rd = 9 The Fifth Planet 4th = 4 Colombard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Got The Scoop | ||
Thu Mar 10 2016 19:45 | 1st = 3 Got The Scoop 2nd = 7 Miss Rocknroll 3rd = 1 Reward For Effort 4th = 6 Whoseme Father |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 6 Sunny Ruby | ||
Thu Mar 10 2016 19:45 | 1st = 6 Sunny Ruby 2nd = 5 Father Christmas 3rd = 7 The Earth Moved 4th = 3 Clean Break |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Zipping Zeus | ||
Thu Mar 10 2016 19:43 | 1st = 3 Zipping Zeus 2nd = 5 One For Me 3rd = 4 Lion Of Lyon 4th = 2 Ikari Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Split Image | ||
Thu Mar 10 2016 19:40 | 1st = 4 Split Image 2nd = 8 Dixie Trick 3rd = 2 Wheres Cody 4th = 1 Natural Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Cosmic Gunner | ||
Thu Mar 10 2016 19:37 | 1st = 3 Cosmic Gunner 2nd = 7 Jessica Parker 3rd = 1 Sure Is Pretty 4th = 2 Kaylee Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Lizard Spock | ||
Thu Mar 10 2016 19:34 | 1st = 2 Lizard Spock 2nd = 4 Coorabie 3rd = 3 Awesome Nemo 4th = 1 Play Your Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Drop A Clanger | ||
Thu Mar 10 2016 19:32 | 1st = 1 Drop A Clanger 2nd = 2 Iconic Chief 3rd = 5 Dontron 4th = 7 Reina Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Game On Bro | ||
Thu Mar 10 2016 19:30 | 1st = 5 Game On Bro 2nd = 8 Watchmaka Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Vincent Gallo | ||
Thu Mar 10 2016 19:29 | 1st = 4 Vincent Gallo 2nd = 8 Spotted Flyer 3rd = 6 Agent Schrader 4th = 7 Scott No Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Halo Lee | ||
Thu Mar 10 2016 19:28 | 1st = 8 Halo Lee 2nd = 2 Grouse 3rd = 5 Shing Lee 4th = 7 Groovy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Arabella Figg | ||
Thu Mar 10 2016 19:25 | 1st = 1 Arabella Figg 2nd = 4 Destini Soprano 3rd = 2 Dundee Osprey 4th = 7 Nymeria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 6 Liukin | ||
Thu Mar 10 2016 19:20 | 1st = 6 Liukin 2nd = 9 Jeans Mattjesty 3rd = 8 Moto Kenny 4th = 10 Lilbitachicknfried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 12 Bet On A Rascal | ||
Thu Mar 10 2016 19:20 | 1st = 12 Bet On A Rascal 2nd = 7 Sarah Kate 3rd = 4 Changeling Dana 4th = 6 Lunar Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 High Angel | ||
Thu Mar 10 2016 19:18 | 1st = 8 High Angel 3rd = 6 Flight Carrier 4th = 2 Penelope Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 6 Staviva | ||
Thu Mar 10 2016 19:15 | 1st = 6 Staviva 2nd = 13 Tigers Cub 3rd = 3 Spirit Or Lager 4th = 10 Strong Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Conquer Fear | ||
Thu Mar 10 2016 19:13 | 1st = 5 Conquer Fear 2nd = 3 Wave To Kirra 3rd = 1 Fraya Bale 4th = 4 Blu Light Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Mooloolaba Magic | ||
Thu Mar 10 2016 19:10 | 1st = 1 Mooloolaba Magic 2nd = 4 Laceys Lad 3rd = 5 Flash Deeds 4th = 2 Woolly Warbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Royalic | ||
Thu Mar 10 2016 19:10 | 1st = 2 Royalic 2nd = 4 This Is Big 3rd = 1 Klondike Kenny 4th = 3 King Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Reichenbach | ||
Thu Mar 10 2016 19:07 | 1st = 2 Reichenbach 2nd = 6 Cactus Jack 3rd = 1 France Soir 4th = 4 Emett Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Nangar Star | ||
Thu Mar 10 2016 19:06 | 1st = 4 Nangar Star 2nd = 1 Speed Lorde 3rd = 2 Up High 4th = 8 Thrilling Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 8 Kyvalley Boomerang | ||
Thu Mar 10 2016 19:02 | 1st = 8 Kyvalley Boomerang 2nd = 9 Zaire Diva 3rd = 3 Glenferrie Belle 4th = 10 Stonedaselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Elfie | ||
Thu Mar 10 2016 19:00 | 1st = 8 Elfie 2nd = 6 Radleys Reality 3rd = 9 Broden Rain 4th = 1 Beljay Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 5 Sams Legacy | ||
Thu Mar 10 2016 18:57 | 1st = 5 Sams Legacy 2nd = 2 Royal Blue Haze 3rd = 1 Kitboolou Pretty 4th = 7 Chasing Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 14 Royal Shine | ||
Thu Mar 10 2016 18:55 | 1st = 14 Royal Shine 2nd = 8 Little Mo 3rd = 13 Donsmedad 4th = 6 Kowhai Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Avatar Fox | ||
Thu Mar 10 2016 18:54 | 1st = 5 Avatar Fox 2nd = 3 Routine Advice 3rd = 2 Unlocked 4th = 1 Marks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Warana Court | ||
Thu Mar 10 2016 18:50 | 1st = 9 Warana Court 2nd = 4 Smiling Spirit 3rd = 5 Big Bang Penny 4th = 2 Shes Got Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 10 Cheetah Stealth | ||
Thu Mar 10 2016 18:48 | 1st = 10 Cheetah Stealth 2nd = 7 Abdullah Dixie 3rd = 8 Ninja Thommo 4th = 9 Speedie Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 9 Unbreakable | ||
Thu Mar 10 2016 18:45 | 1st = 9 Unbreakable 2nd = 13 Chima 3rd = 10 Burning Mountain 4th = 4 Leia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - | ||
Thu Mar 10 2016 18:45 | 4th = 4 Leia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Oxygen Bandit | ||
Thu Mar 10 2016 18:42 | 1st = 3 Oxygen Bandit 2nd = 8 Princess Gemini 3rd = 4 Groover Groover 4th = 6 Cinquedea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 One Tough Reign | ||
Thu Mar 10 2016 18:37 | 1st = 6 One Tough Reign 2nd = 4 Garabaldi Union 3rd = 2 Mulgrave 4th = 7 Clipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Lucky Man | ||
Thu Mar 10 2016 18:36 | 1st = 1 Lucky Man 2nd = 2 Jinjaless 3rd = 3 Boris Gump 4th = 7 Mr Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Hazy Omen | ||
Thu Mar 10 2016 18:34 | 1st = 3 Hazy Omen 2nd = 2 Bub And Sonia 3rd = 7 Chequered Miss 4th = 1 Micrajewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 8 So Fancy | ||
Thu Mar 10 2016 18:30 | 1st = 8 So Fancy 2nd = 2 Bali King Prawn 3rd = 9 Time Stream 4th = 4 Irish Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Frosty Moments | ||
Thu Mar 10 2016 18:27 | 1st = 4 Frosty Moments 2nd = 2 Dugans Gun 3rd = 1 Robs Return 4th = 7 Tee Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 4 Enghien | ||
Thu Mar 10 2016 18:25 | 1st = 4 Enghien 2nd = 2 Miracle Rising 3rd = 5 Chevron Express 4th = 1 Heavyweight Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Perfect Jesse | ||
Thu Mar 10 2016 18:22 | 1st = 2 Perfect Jesse 2nd = 7 The Spin King 3rd = 4 Fortyeighthenson 4th = 8 Bettor Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Zahra Bella | ||
Thu Mar 10 2016 18:19 | 1st = 7 Zahra Bella 2nd = 2 No Road 3rd = 6 Calabrese Coco 4th = 5 Roll em Dainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 13 Kalidaz | ||
Thu Mar 10 2016 18:15 | 1st = 13 Kalidaz 2nd = 7 Devilishly 3rd = 11 Zavaroni 4th = 1 Bannatyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Wyembah Charlie | ||
Thu Mar 10 2016 18:12 | 1st = 1 Wyembah Charlie 2nd = 4 Bekim Casey 3rd = 3 Smash Em Dollars 4th = 2 Pat Jacks Joyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 5 Midnight Song | ||
Thu Mar 10 2016 18:08 | 1st = 5 Midnight Song 2nd = 7 Wantabetheone 3rd = 2 Kennynopas 4th = 15 Windsor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Mr Jules | ||
Thu Mar 10 2016 18:07 | 1st = 1 Mr Jules 2nd = 7 Fresco Star 3rd = 4 Irish Blue 4th = 2 Tongariro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Bobs Uncle | ||
Thu Mar 10 2016 18:05 | 1st = 4 Bobs Uncle 2nd = 8 Rich Tom 3rd = 9 Roman Lover 4th = 3 So Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Fizza Ma Wizza | ||
Thu Mar 10 2016 18:00 | 1st = 7 Fizza Ma Wizza 2nd = 2 Ominous Warning 3rd = 5 Miss Halloween 4th = 6 August Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Dark Avenger | ||
Thu Mar 10 2016 17:57 | 1st = 8 Dark Avenger 2nd = 3 Annabow 3rd = 1 Before Dawn 4th = 2 Black Selandra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 5 Dapper George | ||
Thu Mar 10 2016 17:55 | 1st = 5 Dapper George 2nd = 4 Martin John 3rd = 3 Scotlynn Jack 4th = 2 Beale Street Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Gunna Spring | ||
Thu Mar 10 2016 17:54 | 1st = 6 Gunna Spring 2nd = 1 Wheres Abbie 3rd = 4 My Boy Cargo 4th = 2 Stylish Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 12 Gambled | ||
Thu Mar 10 2016 17:50 | 1st = 12 Gambled 2nd = 3 Summer Dash 3rd = 7 Martha Mary 4th = 10 Exhilarated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Mahailia | ||
Thu Mar 10 2016 17:48 | 1st = 4 Mahailia 2nd = 5 Awesome Fear 3rd = 6 Lord Licrick 4th = 2 Redneck Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 3 Tigger | ||
Thu Mar 10 2016 17:45 | 1st = 3 Tigger 2nd = 6 Streetshavenoname 3rd = 4 A Littlebitofclass 4th = 8 Mr Bandit Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 8 Sneaky Catch | ||
Thu Mar 10 2016 17:40 | 1st = 8 Sneaky Catch 2nd = 5 Couldntresist 3rd = 2 Im Born To Rule 4th = 1 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Mockingjay | ||
Thu Mar 10 2016 17:38 | 1st = 8 Mockingjay 2nd = 3 Podium Bonus 3rd = 1 Zipping Sasha 4th = 5 Ruby Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 My Baby Porscha | ||
Thu Mar 10 2016 17:37 | 1st = 1 My Baby Porscha 2nd = 8 Iona Machine 3rd = 2 Slick Jappa 4th = 6 Corrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Leas Shadow | ||
Thu Mar 10 2016 17:34 | 1st = 3 Leas Shadow 2nd = 2 Total Luck 3rd = 4 Wild Child Taj 4th = 7 Yonce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 3 Stop Crying | ||
Thu Mar 10 2016 17:30 | 1st = 3 Stop Crying 2nd = 2 Jamalka 3rd = 6 Coronation Journey 4th = 8 Slew Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Coolabah Moola | ||
Thu Mar 10 2016 17:27 | 1st = 2 Coolabah Moola 2nd = 1 Master Gee 3rd = 8 Isabel Enlim 4th = 4 Urban Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Mach Cruiser | ||
Thu Mar 10 2016 17:25 | 1st = 9 Mach Cruiser 2nd = 5 Waihemo Art 3rd = 3 Billy Jack 4th = 8 King Cyril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 10 The Pix | ||
Thu Mar 10 2016 17:23 | 1st = 10 The Pix 2nd = 5 Beach Shack 3rd = 4 Pressplay 4th = 9 Mister Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Hughes Got It | ||
Thu Mar 10 2016 17:20 | 1st = 11 Hughes Got It 2nd = 10 Valderi Valdera 3rd = 2 Jebel Musa 4th = 5 Silver King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Lopsided | ||
Thu Mar 10 2016 17:18 | 1st = 3 Lopsided 2nd = 2 Coolan Girl 3rd = 1 Tell Me Ma 4th = 4 Zipping Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 3 Freedoms | ||
Thu Mar 10 2016 17:15 | 1st = 3 Freedoms 2nd = 9 Nakataan 3rd = 1 Bian Late 4th = 12 Maggie Manhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Over Pure | ||
Thu Mar 10 2016 17:13 | 1st = 1 Over Pure 2nd = 8 Its Morgan 3rd = 2 Lightfoot Lily 4th = 5 Show Me Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 2 Whisper Magic | ||
Thu Mar 10 2016 17:12 | 1st = 2 Whisper Magic 2nd = 3 Calamity Free 3rd = 6 Atoonga Air 4th = 7 Dandy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 8 Caribbean Concert | ||
Thu Mar 10 2016 17:10 | 1st = 8 Caribbean Concert 2nd = 1 Catchpole 3rd = 7 Harissa 4th = 3 Grandisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Sketchy Chief | ||
Thu Mar 10 2016 17:07 | 1st = 1 Sketchy Chief 2nd = 8 Bow Tye 3rd = 2 Pine Tree 4th = 5 Crystal Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Zedaguy | ||
Thu Mar 10 2016 17:03 | 1st = 4 Zedaguy 2nd = 7 No Fixed Address 3rd = 1 In The Frame Lombo 4th = 2 Horace Foxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Luisanabelle Midfrew | ||
Thu Mar 10 2016 16:56 | 1st = 7 Luisanabelle Midfrew 2nd = 3 Amazon Lily 3rd = 5 Kashana 4th = 4 Artful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 5 Twin Peaks | ||
Thu Mar 10 2016 16:54 | 1st = 5 Twin Peaks 2nd = 2 Total Silence 3rd = 1 Total Platinum 4th = 4 Nannas Tribute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 1 Maurizio | ||
Thu Mar 10 2016 16:50 | 1st = 1 Maurizio 2nd = 7 Chinabob 3rd = 4 Lover Of Life 4th = 3 Better Call Saul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 All A Miss | ||
Thu Mar 10 2016 16:48 | 1st = 3 All A Miss 2nd = 7 Battistuzzi Miss 3rd = 6 Awesome Signs 4th = 1 Pure Arrogance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 11 Vandancer | ||
Thu Mar 10 2016 16:45 | 1st = 11 Vandancer 2nd = 9 Quilate 3rd = 12 Zasorceress 4th = 3 Helen Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 8 Delta Safari | ||
Thu Mar 10 2016 16:43 | 1st = 8 Delta Safari 2nd = 4 Millwood Brandy 3rd = 1 Bad Boy Cullen 4th = 10 Its The Emblem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Need Magic | ||
Thu Mar 10 2016 16:42 | 1st = 7 Need Magic 2nd = 2 More Salt Needed 3rd = 1 Thrilling Carter 4th = 4 Skinny Ankles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 12 Compass Point | ||
Thu Mar 10 2016 16:40 | 1st = 12 Compass Point 2nd = 3 Herecomesbonkers 3rd = 6 Tumeke Bro 4th = 5 Gravy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Cash Ownley | ||
Thu Mar 10 2016 16:38 | 1st = 1 Cash Ownley 2nd = 7 Our Miss Penny 3rd = 8 Gotta Permit 4th = 6 Plea For Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 1 Russian River | ||
Thu Mar 10 2016 16:35 | 1st = 1 Russian River 2nd = 5 Classroom Destiny 3rd = 3 Jungle 4th = 4 Oh So Unfair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Gunnadoo Rocker | ||
Thu Mar 10 2016 16:34 | 1st = 2 Gunnadoo Rocker 2nd = 1 Kitboolou Adam 3rd = 5 Cabochon 4th = 7 Orara Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Nangar Thunder | ||
Thu Mar 10 2016 16:31 | 1st = 8 Nangar Thunder 2nd = 1 Tahnees Rascal 3rd = 4 Za Zing 4th = 10 Compare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 3 Pepe Bromac | ||
Thu Mar 10 2016 16:26 | 1st = 3 Pepe Bromac 2nd = 4 Celestial Arden 3rd = 5 Usain Colt 4th = 6 Art Critic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Paris To Berlin | ||
Thu Mar 10 2016 16:22 | 1st = 7 Paris To Berlin 2nd = 1 Only One Slim 3rd = 10 Major Score 4th = 8 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Goodnight Skye | ||
Thu Mar 10 2016 16:19 | 1st = 1 Goodnight Skye 2nd = 5 Fiesty Ivy 3rd = 7 Hell Blazin 4th = 4 Roll em High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 2 Bedrock Dreams | ||
Thu Mar 10 2016 16:15 | 1st = 2 Bedrock Dreams 2nd = 10 Prontezza 3rd = 11 Sauternes 4th = 3 Crossed My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 4 Clever Chloe | ||
Thu Mar 10 2016 16:13 | 1st = 4 Clever Chloe 2nd = 2 Grumpy Luppy 3rd = 5 Lucey Taro 4th = 8 Shania Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Simply Yeti | ||
Thu Mar 10 2016 16:12 | 1st = 4 Simply Yeti 2nd = 8 Scott My Money 3rd = 7 Snapchat 4th = 5 Lord De Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Concluder | ||
Thu Mar 10 2016 16:10 | 1st = 4 Concluder 2nd = 14 Raining Dollars 3rd = 13 Pure Fetish 4th = 11 Honest Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Jedd Tokaam | ||
Thu Mar 10 2016 16:07 | 1st = 5 Jedd Tokaam 2nd = 8 Marlow Zesta 3rd = 1 Moonlight Ransom 4th = 7 Monsignor Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 1 Real Lucky | ||
Thu Mar 10 2016 16:03 | 1st = 1 Real Lucky 2nd = 2 Here For The Goodtimes 3rd = 10 Nicky Maguire 4th = 5 Captain Snoozzze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 9 - 2 Battle Ensign | ||
Thu Mar 10 2016 16:00 | 1st = 2 Battle Ensign 2nd = 6 Quantum Light 3rd = 1 Final Table 4th = 15 Commands The Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 9 Stratasha | ||
Thu Mar 10 2016 15:56 | 1st = 9 Stratasha 2nd = 6 Rammasun 3rd = 10 Iron Maggie 4th = 7 Source Of Survival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 11 Laytons Lass | ||
Thu Mar 10 2016 15:55 | 1st = 11 Laytons Lass 2nd = 9 Crackabella 3rd = 3 Courtney John 4th = 6 Ashes To Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Careless Cookie | ||
Thu Mar 10 2016 15:53 | 1st = 4 Careless Cookie 2nd = 5 Midori Miss 3rd = 8 Shakey Benz 4th = 3 Flaming Kiera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Total Revolution | ||
Thu Mar 10 2016 15:50 | 1st = 4 Total Revolution 2nd = 8 Sweet Little Mel 3rd = 1 Hes Watching 4th = 2 Magic Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 8 Sticky Danish | ||
Thu Mar 10 2016 15:50 | 1st = 8 Sticky Danish 2nd = 3 Alpina 3rd = 6 Alone With You 4th = 5 Hosier Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Our Real Deal | ||
Thu Mar 10 2016 15:48 | 1st = 6 Our Real Deal 2nd = 5 Brett Brann 3rd = 7 Midnight Chaser 4th = 3 Benson Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 10 Wintonia | ||
Thu Mar 10 2016 15:45 | 1st = 10 Wintonia 2nd = 7 Meru 3rd = 3 Pull The Ripcord 4th = 4 Supaconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Saved By Love | ||
Thu Mar 10 2016 15:43 | 1st = 7 Saved By Love 2nd = 3 Roman Action 3rd = 1 Scott Some Ticka 4th = 4 Uno Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Raring To Go | ||
Thu Mar 10 2016 15:41 | 1st = 8 Raring To Go 2nd = 6 Burmach 3rd = 1 Drifting Away 4th = 10 Kytherian Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Dodge The Cop | ||
Thu Mar 10 2016 15:38 | 1st = 1 Dodge The Cop 2nd = 6 Pure Sacrifice 3rd = 7 Admire Black 4th = 8 Almani Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Green Anchor | ||
Thu Mar 10 2016 15:35 | 1st = 4 Green Anchor 2nd = 3 Lightenuff 3rd = 6 Okay Swift 4th = 1 Castle Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 6 First Print | ||
Thu Mar 10 2016 15:30 | 1st = 6 First Print 2nd = 4 Sullivan Bay 3rd = 3 Varnamo 4th = 2 The Flying Doormat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 7 Gee Gees Invasion | ||
Thu Mar 10 2016 15:28 | 1st = 7 Gee Gees Invasion 2nd = 9 Kaimanawa 3rd = 11 Landoras Girl 4th = 12 Star Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 6 Franco | ||
Thu Mar 10 2016 15:27 | 1st = 6 Franco 2nd = 9 Emiliana 3rd = 5 The Russian 4th = 3 Spunkyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Nana Glen | ||
Thu Mar 10 2016 15:25 | 1st = 8 Nana Glen 2nd = 7 Coaching 3rd = 5 Devine Apollo 4th = 1 Bark Yah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Won Wron Flyer | ||
Thu Mar 10 2016 15:20 | 1st = 8 Won Wron Flyer 2nd = 2 Our Miss Deena 3rd = 3 Cool Sam 4th = 5 Kobes Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Scott A Motor | ||
Thu Mar 10 2016 15:18 | 1st = 7 Scott A Motor 2nd = 3 Diva Pose 3rd = 1 Contemporaneous 4th = 5 Wairio Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 3 Ashjata | ||
Thu Mar 10 2016 15:15 | 1st = 3 Ashjata 2nd = 4 Bite The Media 3rd = 6 Hall Pass 4th = 8 Immy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Jackfrost | ||
Thu Mar 10 2016 15:09 | 1st = 2 Jackfrost 2nd = 6 Feel The Faith 3rd = 9 Candyliscious 4th = 1 Montenegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Melos Girlfriend | ||
Thu Mar 10 2016 15:05 | 1st = 3 Melos Girlfriend 2nd = 2 Roll em Mighty 3rd = 1 Black Bindi 4th = 5 Dodge The Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 5 Rough Justice | ||
Thu Mar 10 2016 15:00 | 1st = 5 Rough Justice 2nd = 6 Kirani 3rd = 7 Anfitriona 4th = 3 Written Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Opawa Poppy | ||
Thu Mar 10 2016 14:59 | 1st = 2 Opawa Poppy 2nd = 8 Zafonic Sound 3rd = 1 Scott No Show 4th = 4 Mid Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 4 The Trouble Maker | ||
Thu Mar 10 2016 14:56 | 1st = 4 The Trouble Maker 2nd = 2 Pandaman 3rd = 12 Captain Adriatic 4th = 10 Ambers Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 3 Egyptian Art | ||
Thu Mar 10 2016 14:51 | 1st = 3 Egyptian Art 2nd = 1 Our Red Sky Night 3rd = 8 Our Great Spirit 4th = 5 Sentimental Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 1 Yodelay | ||
Thu Mar 10 2016 14:48 | 1st = 1 Yodelay 2nd = 2 Em Kay Pops 3rd = 10 Royal Sav 4th = 8 Le Petite Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Zamlee Magic | ||
Thu Mar 10 2016 14:45 | 1st = 3 Zamlee Magic 2nd = 8 Gee Whiz Gran 3rd = 9 Whittle Mikado 4th = 10 Fire Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 4 Triantan | ||
Thu Mar 10 2016 14:40 | 1st = 4 Triantan 2nd = 6 Il Dominatore 3rd = 3 Force Of Magic 4th = 13 Sworn In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Simply Sam | ||
Thu Mar 10 2016 14:37 | 1st = 1 Simply Sam 2nd = 5 Prairie Kachina 3rd = 2 Tepirita Amber 4th = 4 Just About Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Out Of Art | ||
Thu Mar 10 2016 14:34 | 1st = 1 Out Of Art 2nd = 2 Take Seven 3rd = 7 Rockstar Rikki 4th = 4 Justaregularguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 2 Gilchrist | ||
Thu Mar 10 2016 14:30 | 1st = 2 Gilchrist 2nd = 1 Aldo 3rd = 5 Doogans Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Cleos Boy | ||
Thu Mar 10 2016 14:27 | 1st = 7 Cleos Boy 2nd = 6 Karaoke Ken 3rd = 1 Doogie Boy 4th = 8 Love The Grub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 7 Craiglea Barina | ||
Thu Mar 10 2016 14:23 | 1st = 7 Craiglea Barina 2nd = 5 Super Annie 3rd = 6 Rothesay Special 4th = 1 Love Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 11 British General | ||
Thu Mar 10 2016 14:17 | 1st = 11 British General 2nd = 6 Dawn Ofa New Star 3rd = 1 Quirky 4th = 9 Trip Sevens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 1 Shadows Cast | ||
Thu Mar 10 2016 14:13 | 1st = 1 Shadows Cast 2nd = 3 Silver Nancho 3rd = 5 Danmulan 4th = 7 Caulfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Dr Klaas | ||
Thu Mar 10 2016 14:10 | 1st = 6 Dr Klaas 2nd = 7 Magic Rama 3rd = 5 Irish Asteria 4th = 8 Machiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 12 Raise The Limit | ||
Thu Mar 10 2016 14:05 | 1st = 12 Raise The Limit 2nd = 11 Phoebes Lass 3rd = 9 Libby Tickets 4th = 7 Espresso Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 4 Ty Pan Miss | ||
Thu Mar 10 2016 14:00 | 1st = 4 Ty Pan Miss 2nd = 6 Malebo Magic 3rd = 1 Transcendre 4th = 5 Cheeky Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Sams A Champ | ||
Thu Mar 10 2016 13:55 | 1st = 4 Sams A Champ 2nd = 7 Sache Girl 3rd = 1 Laceys Legacy 4th = 8 Rock Till Ya Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Wheres Rhys | ||
Thu Mar 10 2016 13:52 | 1st = 7 Wheres Rhys 2nd = 8 Ya There Joe 3rd = 10 About To Cry 4th = 6 Dr Gomez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 10 Fleshing | ||
Thu Mar 10 2016 13:42 | 1st = 10 Fleshing 2nd = 4 Rosehill Rose Hill 3rd = 5 Shadow Affair 4th = 3 Forest Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 11 Brienne | ||
Thu Mar 10 2016 13:38 | 1st = 11 Brienne 2nd = 5 Hollypop 3rd = 10 Radiant 4th = 6 Savannah Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Dr Compulsion | ||
Thu Mar 10 2016 13:35 | 1st = 2 Dr Compulsion 2nd = 6 Jax Mikado 3rd = 10 Dee Mums Girl 4th = 4 Dr Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 7 Evyssa | ||
Thu Mar 10 2016 13:30 | 1st = 7 Evyssa 2nd = 12 Tycoon 3rd = 4 Palooka 4th = 1 Cashs Reject |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Culvie Godfather | ||
Thu Mar 10 2016 13:29 | 1st = 3 Culvie Godfather 2nd = 2 Homebush Paige 3rd = 1 Grifinator 4th = 7 Air Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 Thar | ||
Thu Mar 10 2016 13:25 | 1st = 2 Thar 2nd = 4 Snow Surrender 3rd = 3 Thinking Ahead 4th = 7 Military Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Shezabonnygem | ||
Thu Mar 10 2016 13:19 | 1st = 1 Shezabonnygem 2nd = 3 Stayintown Tonight 3rd = 7 Crazy In Love 4th = 5 Elegant Posh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Seeya Saturday | ||
Thu Mar 10 2016 13:16 | 1st = 8 Seeya Saturday 2nd = 1 Papillon 3rd = 2 Smooth Rebel 4th = 6 Acquitted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Know Mention | ||
Thu Mar 10 2016 13:12 | 1st = 6 Know Mention 2nd = 3 Boston Billy 3rd = 8 Benjamin Black 4th = 4 Opawa Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 3 Bring The Action | ||
Thu Mar 10 2016 13:07 | 1st = 3 Bring The Action 2nd = 6 Im Havinaball 3rd = 8 Adalia Dash 4th = 1 Sugar Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 4 Cafe Culture | ||
Thu Mar 10 2016 13:04 | 1st = 4 Cafe Culture 2nd = 3 Antonio 3rd = 6 On the Hill 4th = 2 Loves The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 7 Sallanches | ||
Thu Mar 10 2016 13:00 | 1st = 7 Sallanches 2nd = 3 Flo Jo Snip 3rd = 9 Star Street 4th = 5 Kissee Mee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Its Debatable | ||
Thu Mar 10 2016 12:57 | 1st = 3 Its Debatable 2nd = 5 Max Roxy 3rd = 8 Miss Sim 4th = 1 Dr Trojan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Ohoka Billy | ||
Thu Mar 10 2016 12:54 | 1st = 6 Ohoka Billy 2nd = 2 About Town 3rd = 4 Homebush Ariel 4th = 8 Paperbond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Sidute | ||
Thu Mar 10 2016 12:42 | 1st = 5 Sidute 2nd = 3 Johnny Bullet 3rd = 7 Aston Dior 4th = 1 Salshora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Know Hero | ||
Thu Mar 10 2016 12:37 | 1st = 3 Know Hero 2nd = 7 Know Jinx 3rd = 8 Southern Lights 4th = 2 Raewyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 8 See Line Woman | ||
Thu Mar 10 2016 12:30 | 1st = 8 See Line Woman 2nd = 5 Spring Action 3rd = 2 Dynamic Concept 4th = 7 Push The Sky Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 6 Hiique | ||
Thu Mar 10 2016 12:26 | 1st = 6 Hiique 2nd = 8 Lin 3rd = 1 Hare Bawl 4th = 2 I Spied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Sunset Senorita | ||
Thu Mar 10 2016 12:23 | 1st = 4 Sunset Senorita 2nd = 10 Dr Duez 3rd = 6 Dream Wave 4th = 7 Swift Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Keramus | ||
Thu Mar 10 2016 12:19 | 1st = 3 Keramus 2nd = 8 My First Litter 3rd = 1 Smash Rumour 4th = 6 Grand Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Pepes Promise | ||
Thu Mar 10 2016 12:07 | 1st = 2 Pepes Promise 2nd = 9 Hurricane Craig 3rd = 4 Tree Climber Liv 4th = 7 Whats The Goss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Fekitoa | ||
Thu Mar 10 2016 12:02 | 1st = 1 Fekitoa 2nd = 6 Know Scholar 3rd = 2 Jinja Billy 4th = 5 Vernon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 2 Skeletons | ||
Thu Mar 10 2016 12:00 | 1st = 2 Skeletons 2nd = 6 Little Miss Charm 3rd = 5 Feeling Positive 4th = 4 Lacerta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 6 Jonquil | ||
Thu Mar 10 2016 11:53 | 1st = 6 Jonquil 2nd = 5 Bellas Delight 3rd = 2 Cajun 4th = 1 Perfectlyenchanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Maudies Babe | ||
Thu Mar 10 2016 11:44 | 1st = 4 Maudies Babe 2nd = 6 Swimming Goat 3rd = 2 Dyna Quirk 4th = 8 Rapaki Kath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Mickey Tee | ||
Thu Mar 10 2016 11:27 | 1st = 5 Mickey Tee 2nd = 3 Om Nom Nom 3rd = 8 Greet The Judge 4th = 10 Know Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 1 Heisenberg | ||
Thu Mar 10 2016 11:18 | 1st = 1 Heisenberg 2nd = 5 Our Girl Madi 3rd = 2 Lincoln Blue 4th = 4 Moyrabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Kinloch Power | ||
Thu Mar 10 2016 11:09 | 1st = 2 Kinloch Power 2nd = 3 Thrilling Luke 3rd = 7 Goldstar Coco 4th = 6 Cawbourne Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Goldstar Bomber | ||
Thu Mar 10 2016 10:51 | 1st = 1 Goldstar Bomber 2nd = 8 Norman Jewel 3rd = 4 Opawa Colin 4th = 7 Fliberty Jiberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Ricks Treasure | ||
Thu Mar 10 2016 10:34 | 1st = 7 Ricks Treasure 2nd = 9 Arbre Chene 3rd = 1 Puma Pants 4th = 3 Dinero Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Thrilling Echo | ||
Thu Mar 10 2016 10:16 | 1st = 5 Thrilling Echo 2nd = 8 Kingman 3rd = 2 Wally Baxter 4th = 4 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Sea Brook Boy | ||
Thu Mar 10 2016 1:12 | 1st = 3 Sea Brook Boy 2nd = 7 Vampire Wish 3rd = 8 Vocal Extreme 4th = 6 Cosmic Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Awol | ||
Thu Mar 10 2016 0:52 | 1st = 5 Awol 2nd = 4 Ritas Moment 3rd = 7 Sunset Flyer 4th = 8 Roo Yardley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Zipping Bella | ||
Thu Mar 10 2016 0:32 | 1st = 3 Zipping Bella 2nd = 1 Aurora Fury 3rd = 6 Mandy Charm 4th = 4 Free Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 2 Brock On | ||
Thu Mar 10 2016 0:12 | 1st = 2 Brock On 2nd = 6 Can Torque 3rd = 4 With A Bang 4th = 3 Oticon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Why Not Mick | ||
Wed Feb 10 2016 22:41 | 1st = 4 Why Not Mick 2nd = 8 Ima River Boy 3rd = 7 Izumi 4th = 6 Slick Jappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Long Long Train | ||
Wed Feb 10 2016 22:37 | 1st = 5 Long Long Train 2nd = 8 Lakoda Smiley 3rd = 7 Gotcha Class 4th = 6 Fusillade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Hisagi Bale | ||
Wed Feb 10 2016 22:33 | 1st = 1 Hisagi Bale 2nd = 3 Jaraco 3rd = 2 Kians Hybrid 4th = 6 Nila Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 5 Coolabah Moola | ||
Wed Feb 10 2016 22:29 | 1st = 5 Coolabah Moola 2nd = 6 City Breeze 3rd = 9 Myalla Nitro 4th = 4 King Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Tumble And Dry | ||
Wed Feb 10 2016 22:21 | 1st = 7 Tumble And Dry 2nd = 6 Ruthless Stagger 3rd = 8 Star Lord 4th = 1 Cosmic Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 Acka Dacka | ||
Wed Feb 10 2016 22:17 | 1st = 7 Acka Dacka 2nd = 9 Lakoda Magic 3rd = 3 Champs 4th = 8 Shaylor Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Wahlberg | ||
Wed Feb 10 2016 22:13 | 1st = 1 Wahlberg 2nd = 2 Tanners Ace 3rd = 3 Bush Rebel 4th = 6 Heres Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Mulwee Dream | ||
Wed Feb 10 2016 22:09 | 1st = 1 Mulwee Dream 2nd = 2 Lens Pick 3rd = 3 Royal Temptress 4th = 4 Green Az |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Count The Aces | ||
Wed Feb 10 2016 22:00 | 1st = 3 Count The Aces 2nd = 7 Noted Company 3rd = 1 Youvegotobelieveit 4th = 8 Tommys Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Extradition | ||
Wed Feb 10 2016 21:58 | 1st = 2 Extradition 2nd = 4 Zipline Marjen 3rd = 5 Zarkos Dream 4th = 3 Lady Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 7 Marlin Slayer | ||
Wed Feb 10 2016 21:55 | 1st = 7 Marlin Slayer 2nd = 4 Gunspeed 3rd = 2 What Magic 4th = 8 Shaylor Bacardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Ominous Flyer | ||
Wed Feb 10 2016 21:50 | 1st = 5 Ominous Flyer 2nd = 2 Shezabonnygem 3rd = 6 Fire And Ice 4th = 1 Oliver Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Jack Walker | ||
Wed Feb 10 2016 21:48 | 1st = 6 Jack Walker 2nd = 8 Connemara Black 3rd = 3 Hard Bargain 4th = 1 Tronnie Oldfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Fruita Dorada | ||
Wed Feb 10 2016 21:45 | 1st = 2 Fruita Dorada 2nd = 1 Kichiro 3rd = 4 Gold Road 4th = 6 Winsome Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Satellite Village | ||
Wed Feb 10 2016 21:40 | 1st = 5 Satellite Village 2nd = 2 Lancelot Hall 3rd = 1 Twice As Righteous 4th = 8 The Escape Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Enchanted Lass | ||
Wed Feb 10 2016 21:38 | 1st = 2 Enchanted Lass 2nd = 4 Bobs Gift 3rd = 3 Renee Boucheau 4th = 6 Gee Callan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 7 Trackie Chan | ||
Wed Feb 10 2016 21:35 | 1st = 7 Trackie Chan 2nd = 2 Dream Girl Gabby 3rd = 5 Conrad 4th = 4 Roadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 6 National Service | ||
Wed Feb 10 2016 21:31 | 1st = 6 National Service 2nd = 5 Ona Rocky Beach 3rd = 3 Givsirabone 4th = 1 Soho Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Invictus Rapid | ||
Wed Feb 10 2016 21:29 | 1st = 2 Invictus Rapid 2nd = 5 Snakebite Bale 3rd = 4 Hush Now 4th = 1 Dyna Jonah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Porrentruy | ||
Wed Feb 10 2016 21:26 | 1st = 5 Porrentruy 2nd = 6 Young Gun 3rd = 1 Phantom Reign 4th = 3 My Boy Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Voice Of Ireland | ||
Wed Feb 10 2016 21:22 | 1st = 3 Voice Of Ireland 2nd = 7 Rule The Rock 3rd = 1 Mini Cam 4th = 10 Last Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Berzerk | ||
Wed Feb 10 2016 21:20 | 1st = 1 Berzerk 2nd = 7 City Rambler 3rd = 4 Lisburn Gem 4th = 3 Good Judge Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Wilby Dusty | ||
Wed Feb 10 2016 21:17 | 1st = 7 Wilby Dusty 2nd = 6 Thrilla Machine 3rd = 3 Ready to Win 4th = 8 Tippett And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 1 San Domino | ||
Wed Feb 10 2016 21:13 | 1st = 1 San Domino 2nd = 5 Sunset Zeus 3rd = 7 Joes Star Of Mia 4th = 6 Prince Syntax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Sailaway Jackie | ||
Wed Feb 10 2016 21:11 | 1st = 1 Sailaway Jackie 2nd = 5 Lyka Allen 3rd = 6 Time No Money 4th = 3 Alpha Demeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Angel Ice | ||
Wed Feb 10 2016 21:08 | 1st = 4 Angel Ice 2nd = 1 Aqua Cheetah 3rd = 3 Fornido 4th = 8 Rockets Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 2 Fineandsunny | ||
Wed Feb 10 2016 21:04 | 1st = 2 Fineandsunny 2nd = 3 Artistic Claire 3rd = 7 Shortys Delight 4th = 4 Lombo Pace Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Nicky Dal | ||
Wed Feb 10 2016 21:02 | 1st = 5 Nicky Dal 2nd = 8 Aston Taj 3rd = 7 Dundee Mist 4th = 6 Coolan Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Little Ach Cee | ||
Wed Feb 10 2016 20:59 | 1st = 6 Little Ach Cee 2nd = 8 Debs Penny 3rd = 5 Not Today Mate 4th = 1 Izzyotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - | ||
Wed Feb 10 2016 20:55 | 2nd = 1 Gotham City Sin 3rd = 2 Spudvegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Sky Falcon | ||
Wed Feb 10 2016 20:55 | 1st = 4 Sky Falcon 2nd = 1 Gotham City Sin 3rd = 2 Spudvegas 4th = 10 Sign Of Perfecshon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Pantera Nera | ||
Wed Feb 10 2016 20:53 | 1st = 4 Pantera Nera 2nd = 6 Marvelous Marvin 3rd = 5 Dream Edition 4th = 3 Allen Zhara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Johnny Magic | ||
Wed Feb 10 2016 20:47 | 1st = 1 Johnny Magic 2nd = 8 Lochinvar Amour 3rd = 7 Zipping Jet 4th = 2 Good Odds Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Wabi Sabi | ||
Wed Feb 10 2016 20:42 | 1st = 7 Wabi Sabi 2nd = 3 Cullectomatic 3rd = 8 Premium Angus 4th = 4 Allnight Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Dundee Osprey | ||
Wed Feb 10 2016 20:40 | 1st = 6 Dundee Osprey 2nd = 2 Clanda Lass 3rd = 4 Flip 4th = 1 Zipping Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Bogies A Star | ||
Wed Feb 10 2016 20:37 | 1st = 5 Bogies A Star 2nd = 3 Cosmic Eye 3rd = 2 Oh The Shame 4th = 8 Cray Cray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 8 Billy Mack | ||
Wed Feb 10 2016 20:32 | 1st = 8 Billy Mack 2nd = 5 Run Myles Run 3rd = 9 Heza Reddy 4th = 4 Ruben Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Diego Bale | ||
Wed Feb 10 2016 20:30 | 1st = 5 Diego Bale 2nd = 3 Shades Of Sassy 3rd = 7 Alpha Hermes 4th = 1 Sturridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Vidi Vici | ||
Wed Feb 10 2016 20:27 | 1st = 3 Vidi Vici 2nd = 2 Be Magic 3rd = 5 Auroras 4th = 6 Big Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Crackerofarainbow | ||
Wed Feb 10 2016 20:23 | 1st = 5 Crackerofarainbow 2nd = 9 Lady Black Jack 3rd = 8 Tammalise 4th = 2 Zoofari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Fab Harriet | ||
Wed Feb 10 2016 20:21 | 1st = 1 Fab Harriet 2nd = 3 Hot Patootie 3rd = 5 Kirabilli Myrtle 4th = 7 Sam Toocan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Stars Align | ||
Wed Feb 10 2016 20:18 | 1st = 6 Stars Align 2nd = 1 Red Gun 3rd = 7 Halfa 4th = 2 Boys Zarr Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 American Warrior | ||
Wed Feb 10 2016 20:13 | 1st = 7 American Warrior 2nd = 4 Mepunga Joffa 3rd = 1 Allen Portland 4th = 5 Jailor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 3 Its All Bliss | ||
Wed Feb 10 2016 20:09 | 1st = 3 Its All Bliss 2nd = 6 Midnightinhanover 3rd = 11 Go Home Jo 4th = 8 Ruth Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Wheres Pip | ||
Wed Feb 10 2016 20:07 | 1st = 6 Wheres Pip 2nd = 1 Choc Chip Magic 3rd = 8 Almost Black 4th = 3 Black Day Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 5 Monumental | ||
Wed Feb 10 2016 20:02 | 1st = 5 Monumental 2nd = 4 One Tough Reign 3rd = 1 Dark Side 4th = 6 Whenmechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Better Beware | ||
Wed Feb 10 2016 20:00 | 1st = 4 Better Beware 2nd = 3 Go Little Pebble 3rd = 7 Rusty Boy 4th = 6 Vane Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Velocity Chris | ||
Wed Feb 10 2016 19:57 | 1st = 7 Velocity Chris 2nd = 4 Catwalk Show Lee 3rd = 5 Black As Tar 4th = 8 Top Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Riverleigh Jeff | ||
Wed Feb 10 2016 19:52 | 1st = 4 Riverleigh Jeff 2nd = 9 Buddy Babcock 3rd = 10 After The Ball 4th = 6 Justatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Ernest Bale | ||
Wed Feb 10 2016 19:50 | 1st = 5 Ernest Bale 2nd = 7 Wise Harvey 3rd = 6 Allen Dynamo 4th = 1 Dyna Irminus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Miss Spritely | ||
Wed Feb 10 2016 19:47 | 1st = 6 Miss Spritely 2nd = 4 Heir Of King 3rd = 1 Our Sapphire 4th = 3 Diablos Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Glowing Courage | ||
Wed Feb 10 2016 19:43 | 1st = 9 Glowing Courage 2nd = 1 Torque Of Page 3rd = 5 Shardons Sheralee 4th = 4 Smirking Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Ashtastic | ||
Wed Feb 10 2016 19:38 | 1st = 2 Ashtastic 2nd = 6 Challis Jack 3rd = 1 Bobbi Delicious 4th = 4 Kris Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Dream Of Speed | ||
Wed Feb 10 2016 19:35 | 1st = 4 Dream Of Speed 2nd = 7 Velocity Shazz 3rd = 6 Galway Thunder 4th = 1 Fitzroy Landing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 1 Sharks Bonus | ||
Wed Feb 10 2016 19:30 | 1st = 1 Sharks Bonus 2nd = 7 Rambo Raider 3rd = 4 Kellie Colony 4th = 3 Girl With a Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Zulu Aegis | ||
Wed Feb 10 2016 19:28 | 1st = 7 Zulu Aegis 2nd = 8 Rick Grimes 3rd = 6 Akinfenwa 4th = 2 Tinker Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Wheres Ramsay | ||
Wed Feb 10 2016 19:25 | 1st = 2 Wheres Ramsay 2nd = 8 Fawn Express 3rd = 3 Exterminator 4th = 4 Myalla Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Pinegrove | ||
Wed Feb 10 2016 19:20 | 1st = 3 Pinegrove 2nd = 4 Jackfrost 3rd = 7 Nolonga Your Choice 4th = 1 Smooth Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Tinny Time | ||
Wed Feb 10 2016 19:18 | 1st = 8 Tinny Time 2nd = 2 Dusty Chopstix 3rd = 1 Van Damm 4th = 4 Avatar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Skirmish | ||
Wed Feb 10 2016 19:13 | 1st = 6 Skirmish 2nd = 7 Bacchus Raucous 3rd = 5 The Space Invader 4th = 8 Padabing Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Selynya Prince | ||
Wed Feb 10 2016 19:11 | 1st = 4 Selynya Prince 2nd = 2 Evening Fawlty 3rd = 5 Day Breaker 4th = 7 Monaleen Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Princess Fox | ||
Wed Feb 10 2016 19:08 | 1st = 8 Princess Fox 2nd = 3 Takahi Max 3rd = 4 Mo Green 4th = 1 Billysoar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Slipaway Robbie | ||
Wed Feb 10 2016 19:02 | 1st = 2 Slipaway Robbie 2nd = 3 Furious Jack 3rd = 7 Baroness Tippy 4th = 6 Go Lakers Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 3 Im The Mighty Judd | ||
Wed Feb 10 2016 19:00 | 1st = 3 Im The Mighty Judd 2nd = 2 Shadow Spar 3rd = 8 Ace To Play 4th = 1 Dakota Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Wadelock Willow | ||
Wed Feb 10 2016 18:58 | 1st = 5 Wadelock Willow 2nd = 2 Poppy Jay 3rd = 3 Daintree Jim 4th = 1 Iron Anda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Shardons Reactor | ||
Wed Feb 10 2016 18:53 | 1st = 1 Shardons Reactor 2nd = 10 Gold Hallmark 3rd = 3 Mista Natural 4th = 7 Mac Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Sallys Star | ||
Wed Feb 10 2016 18:51 | 1st = 1 Sallys Star 2nd = 5 Deadly Arrilla 3rd = 9 Bingo Sally 4th = 2 Sallys Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 9 Macarena Miss | ||
Wed Feb 10 2016 18:48 | 1st = 9 Macarena Miss 2nd = 2 Rebble Rose Hi 3rd = 1 Fear The Recall 4th = 6 Peppa Pig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Maximum Strike | ||
Wed Feb 10 2016 18:45 | 1st = 8 Maximum Strike 2nd = 6 Kitboolou Gutso 3rd = 5 Melos Girlfriend 4th = 4 Fatboy Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Izzy Watt | ||
Wed Feb 10 2016 18:40 | 1st = 1 Izzy Watt 2nd = 6 Cracka Stride 3rd = 10 Tulhurst Courage 4th = 11 Satellite Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 Gas Metre | ||
Wed Feb 10 2016 18:38 | 1st = 5 Gas Metre 2nd = 1 Curious George 3rd = 7 Marlows Babe 4th = 3 Flying Barry Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 7 Little Jasper | ||
Wed Feb 10 2016 18:30 | 1st = 7 Little Jasper 2nd = 6 Is Life On Mars 3rd = 8 Silky 4th = 1 Live In Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Sip Of Shiraz | ||
Wed Feb 10 2016 18:28 | 1st = 1 Sip Of Shiraz 2nd = 3 Vee Rocket 3rd = 4 Master Corsair 4th = 8 Oh Thats Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Avatar Spirit | ||
Wed Feb 10 2016 18:25 | 1st = 5 Avatar Spirit 2nd = 8 Just Tooie 3rd = 3 Stevron Autos 4th = 6 Iroquois Souljah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Im El Magic | ||
Wed Feb 10 2016 18:20 | 1st = 8 Im El Magic 2nd = 5 Feelgood Factor 3rd = 1 Big Time Mac 4th = 7 Alta Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 True Dream | ||
Wed Feb 10 2016 18:17 | 1st = 8 True Dream 2nd = 1 Best Will Do 3rd = 6 Defused 4th = 2 Elite Quiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Sams The Master | ||
Wed Feb 10 2016 18:12 | 1st = 3 Sams The Master 2nd = 6 Uncle Peter 3rd = 5 Smooth Sailor 4th = 8 Taylor Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Raise The Alarm | ||
Wed Feb 10 2016 18:09 | 1st = 2 Raise The Alarm 2nd = 7 La Mancha Man 3rd = 4 Simply Magic 4th = 10 Lady Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Kolora Tess | ||
Wed Feb 10 2016 18:03 | 1st = 2 Kolora Tess 2nd = 7 Blurton 3rd = 8 Paper Cuts 4th = 5 Kiwi Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 10 Silento | ||
Wed Feb 10 2016 17:59 | 1st = 10 Silento 2nd = 11 Wills Choice 3rd = 5 Miss Husson 4th = 7 Regal Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Marks Express | ||
Wed Feb 10 2016 17:56 | 1st = 8 Marks Express 2nd = 4 Sooty Oak 3rd = 3 Dusty Rip 4th = 2 Sekonda Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Inner Wisdom | ||
Wed Feb 10 2016 17:53 | 1st = 1 Inner Wisdom 2nd = 4 Fabulous Hope 3rd = 6 Miranda Rose Hi 4th = 7 Fabulous Gary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 11 Showviz | ||
Wed Feb 10 2016 17:49 | 1st = 11 Showviz 2nd = 5 Lunar Queen 3rd = 12 Spirited Match 4th = 9 Zipalang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Hardy Chief | ||
Wed Feb 10 2016 17:45 | 1st = 1 Hardy Chief 2nd = 6 Pason Sander 3rd = 8 All Inn Africa 4th = 3 Velocity Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 8 Ill Take The Jag | ||
Wed Feb 10 2016 17:40 | 1st = 8 Ill Take The Jag 2nd = 1 Shadow Lord 3rd = 7 Top Striker 4th = 4 Steamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Rockin Bingo | ||
Wed Feb 10 2016 17:32 | 1st = 7 Rockin Bingo 2nd = 8 Kakoda Kingdom 3rd = 2 Jordanic 4th = 4 Lasseters Reef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Magic Fly High | ||
Wed Feb 10 2016 17:28 | 1st = 8 Magic Fly High 2nd = 2 Pacific Champ 3rd = 1 Save Us 4th = 7 Switch Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Bojack Kahn | ||
Wed Feb 10 2016 17:25 | 1st = 5 Bojack Kahn 2nd = 6 Sunday Sipper 3rd = 4 Silver Rockstar 4th = 10 Ben Wigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 7 Sharpe Hussler | ||
Wed Feb 10 2016 17:20 | 1st = 7 Sharpe Hussler 2nd = 10 Delightful Feeling 3rd = 11 Madiba 4th = 8 Superstition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Zipping Bruiser | ||
Wed Feb 10 2016 17:17 | 1st = 1 Zipping Bruiser 2nd = 2 Tap Out Tony 3rd = 8 Just Like Rosie 4th = 4 Get Watcha Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Haras Bracelet | ||
Wed Feb 10 2016 17:13 | 1st = 6 Haras Bracelet 2nd = 1 Desperado Boy 3rd = 7 Johnny Melody 4th = 3 Clear Sense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 Swedish Bitters | ||
Wed Feb 10 2016 17:09 | 1st = 6 Swedish Bitters 2nd = 2 Umaluka 3rd = 4 Right And Ready 4th = 3 Flirty Gerty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Lovely Lizzie | ||
Wed Feb 10 2016 17:05 | 1st = 1 Lovely Lizzie 2nd = 6 Terrorizer 3rd = 2 Black Velcro 4th = 4 All Inn Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Terrorizer | ||
Wed Feb 10 2016 17:05 | 1st = 6 Terrorizer 2nd = 1 Lovely Lizzie 3rd = 2 Black Velcro 4th = 4 All Inn Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 14 French Emotion | ||
Wed Feb 10 2016 17:00 | 1st = 14 French Emotion 2nd = 8 Valderrama 3rd = 13 Finda Fitter Filly 4th = 9 Hes Our Rokkii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 13 Heartlings | ||
Wed Feb 10 2016 17:00 | 1st = 13 Heartlings 2nd = 3 Miss Denni 3rd = 8 Taltarni 4th = 6 Dixie Blossoms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Fireside Zoe | ||
Wed Feb 10 2016 16:55 | 1st = 2 Fireside Zoe 2nd = 3 They Said 3rd = 7 Almost Magic 4th = 1 Bellyache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Sublime Sull | ||
Wed Feb 10 2016 16:50 | 1st = 1 Sublime Sull 2nd = 6 Cass Cass 3rd = 9 Yes Geronomo 4th = 5 Kimahri Ronso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 My Dolly Molly | ||
Wed Feb 10 2016 16:45 | 1st = 5 My Dolly Molly 2nd = 7 Yaramundi Domino 3rd = 8 Shake 4th = 10 Asa Ellwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 6 Alpen Rose | ||
Wed Feb 10 2016 16:40 | 1st = 6 Alpen Rose 2nd = 1 Flight Academy 3rd = 3 Lush Belle 4th = 7 Explosive One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Black Lagoon | ||
Wed Feb 10 2016 16:37 | 1st = 1 Black Lagoon 2nd = 2 Quick Draw 3rd = 7 Lika Crystal 4th = 8 Iona Lucky Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Ironbar Jill | ||
Wed Feb 10 2016 16:33 | 1st = 2 Ironbar Jill 2nd = 1 Nine Hundred 3rd = 6 Sparling Shell 4th = 5 Faith In Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 8 Top Ravine | ||
Wed Feb 10 2016 16:30 | 1st = 8 Top Ravine 2nd = 10 Racing Writer 3rd = 1 Three Points 4th = 2 Powderworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Baiton | ||
Wed Feb 10 2016 16:29 | 1st = 1 Baiton 2nd = 10 Aloe Vera 3rd = 2 Highland Henry 4th = 4 Moore Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Petes Tiimey | ||
Wed Feb 10 2016 16:25 | 1st = 6 Petes Tiimey 2nd = 5 Toss 3rd = 3 Nev Time 4th = 7 Atta Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 6 Floral Insight | ||
Wed Feb 10 2016 16:20 | 1st = 6 Floral Insight 2nd = 10 Redzel 3rd = 12 Im Usain 4th = 7 Palazzo Pubblico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 My Names Sandy | ||
Wed Feb 10 2016 16:15 | 1st = 8 My Names Sandy 2nd = 3 Steps In Time 3rd = 1 Lika Storm 4th = 6 Sweet Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 10 Nina Rose Hi | ||
Wed Feb 10 2016 16:10 | 1st = 10 Nina Rose Hi 2nd = 7 Ellies Last 3rd = 6 Smoke And Mirror 4th = 1 Wheres Tejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Galmist | ||
Wed Feb 10 2016 16:05 | 1st = 6 Galmist 2nd = 5 Fancy Bounce 3rd = 7 Headrox 4th = 4 Dame Oregano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Collateral | ||
Wed Feb 10 2016 16:00 | 1st = 3 Collateral 2nd = 9 Really Sure 3rd = 5 Romanov 4th = 7 Hard Evidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 2 Last Wish | ||
Wed Feb 10 2016 16:00 | 1st = 2 Last Wish 2nd = 4 Aggregator 3rd = 11 Bullish Stock 4th = 3 Warrior Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Celestial Folk | ||
Wed Feb 10 2016 15:57 | 1st = 4 Celestial Folk 2nd = 1 Sassy Pose 3rd = 7 Magic Opal 4th = 8 Its My Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 So Kawaii | ||
Wed Feb 10 2016 15:53 | 1st = 7 So Kawaii 2nd = 6 Better Size 3rd = 1 Dragon George 4th = 4 Wheres Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 4 Artemisia | ||
Wed Feb 10 2016 15:49 | 1st = 4 Artemisia 2nd = 2 Sir Dylan 3rd = 1 Catch Me Latar 4th = 6 Romulus Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Militant Man | ||
Wed Feb 10 2016 15:45 | 1st = 4 Militant Man 2nd = 1 Onya Jatt 3rd = 7 Ultimate Billy 4th = 2 Mini Morgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 1 Al Nader | ||
Wed Feb 10 2016 15:40 | 1st = 1 Al Nader 2nd = 3 Once Were Warriors 3rd = 4 Loud Enough 4th = 7 Mount Omei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Magic Can Happen | ||
Wed Feb 10 2016 15:37 | 1st = 8 Magic Can Happen 2nd = 3 Future Dream 3rd = 1 Moon Madness 4th = 2 Shayla Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Magic Train | ||
Wed Feb 10 2016 15:34 | 1st = 6 Magic Train 2nd = 1 Senni Maggie 3rd = 7 Onus On Me 4th = 2 Smashed Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Sisco Gillie | ||
Wed Feb 10 2016 15:31 | 1st = 3 Sisco Gillie 2nd = 2 Rhapsody Twist 3rd = 1 Gawker Bale 4th = 6 Jackdell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 2 Magnus Slipper | ||
Wed Feb 10 2016 15:30 | 1st = 2 Magnus Slipper 2nd = 10 Smokin Bella 3rd = 5 Taylahs Secret 4th = 9 Gala Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Onto Jatt | ||
Wed Feb 10 2016 15:28 | 1st = 7 Onto Jatt 2nd = 1 Ultimate Paddy 3rd = 8 Horeys Girl 4th = 4 Queen Elma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 6 Confronting | ||
Wed Feb 10 2016 15:23 | 1st = 6 Confronting 2nd = 5 Sky Fellow 3rd = 3 Jackson Bay 4th = 1 Daddy Longlegs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Earl Bale | ||
Wed Feb 10 2016 15:19 | 1st = 1 Earl Bale 2nd = 2 Firebomb 3rd = 8 Springvale Pat 4th = 3 Kisai Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Watch The Wolf | ||
Wed Feb 10 2016 15:14 | 1st = 5 Watch The Wolf 2nd = 12 Sanima Star 3rd = 10 Skillz That Killz 4th = 9 Silent Sinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Nessa Shim | ||
Wed Feb 10 2016 15:10 | 1st = 3 Nessa Shim 2nd = 2 El Chapo 3rd = 5 Road To Vegas 4th = 1 Tazs Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 3 Southern Legend | ||
Wed Feb 10 2016 15:05 | 1st = 3 Southern Legend 2nd = 2 Deploy 3rd = 9 Panegyria 4th = 10 Penny Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Cawbourne Kayono | ||
Wed Feb 10 2016 15:02 | 1st = 1 Cawbourne Kayono 2nd = 7 At The Savoy 3rd = 2 Kaisers Reign 4th = 8 Oz Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 10 Turfin Around | ||
Wed Feb 10 2016 15:00 | 1st = 10 Turfin Around 2nd = 11 Longkissgoodnight 3rd = 6 Honourable Tycoon 4th = 1 Challenge Accepted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 11 Capriella | ||
Wed Feb 10 2016 14:57 | 1st = 11 Capriella 2nd = 9 Knight Court 3rd = 8 High Class 4th = 2 Whats The Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Jacks Pick | ||
Wed Feb 10 2016 14:53 | 1st = 1 Jacks Pick 2nd = 6 Bopa Allen 3rd = 3 Lektra Uncut 4th = 8 Limburg Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 2 Giuliani | ||
Wed Feb 10 2016 14:48 | 1st = 2 Giuliani 2nd = 7 Hotel Coste 3rd = 1 Carda Mojo 4th = 6 Dashley Dubh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Havago Megsie | ||
Wed Feb 10 2016 14:44 | 1st = 8 Havago Megsie 2nd = 7 Farrah Bale 3rd = 2 Kalden Tsunami 4th = 1 Grandiflora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Archer City | ||
Wed Feb 10 2016 14:39 | 1st = 1 Archer City 2nd = 5 Bangarang 3rd = 6 Corona Shaw 4th = 2 Deny Deny Deny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Certified | ||
Wed Feb 10 2016 14:35 | 1st = 4 Certified 2nd = 2 Elsa Bale 3rd = 7 Trewmann 4th = 6 Mina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Ashkannd | ||
Wed Feb 10 2016 14:30 | 1st = 1 Ashkannd 2nd = 5 City Of Justice 3rd = 7 Happy Partner 4th = 3 Don Pellegrino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 7 The Dynamo | ||
Wed Feb 10 2016 14:30 | 1st = 7 The Dynamo 2nd = 10 Im A Flying Star 3rd = 8 Bella Capri 4th = 3 Northern Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Ritza Connor | ||
Wed Feb 10 2016 14:27 | 1st = 1 Ritza Connor 2nd = 4 Cairnlea Mat 3rd = 7 Lucy Fergo 4th = 8 Cairnlea Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 2 Lilyput | ||
Wed Feb 10 2016 14:22 | 1st = 2 Lilyput 2nd = 1 Brunette 3rd = 4 Sisterhood 4th = 9 Morals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Ima Lonely Boy | ||
Wed Feb 10 2016 14:18 | 1st = 2 Ima Lonely Boy 2nd = 3 Phaser Bale 3rd = 8 Lass Bale 4th = 4 Emrys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 7 Extrasay | ||
Wed Feb 10 2016 14:13 | 1st = 7 Extrasay 2nd = 8 Meghapushpa 3rd = 2 Grey Opinion 4th = 3 Legs Unbarred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Coolabah Jet | ||
Wed Feb 10 2016 14:09 | 1st = 1 Coolabah Jet 2nd = 7 Late One Night 3rd = 2 Ousai Bale 4th = 3 Allen Yeller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Alphabetic | ||
Wed Feb 10 2016 14:04 | 1st = 3 Alphabetic 2nd = 6 Ville De Berne 3rd = 4 Hurricane Andy 4th = 2 Ahead of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 George Mist | ||
Wed Feb 10 2016 14:00 | 1st = 4 George Mist 2nd = 6 Yeates Bale 3rd = 8 Mighty Sam 4th = 7 Quaint Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 3 Grey Street | ||
Wed Feb 10 2016 14:00 | 1st = 3 Grey Street 2nd = 5 Black Diamond Girl 3rd = 7 Prussian Vixen 4th = 10 Street Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 10 Tale Of Choice | ||
Wed Feb 10 2016 13:55 | 1st = 10 Tale Of Choice 2nd = 7 Rather Sweet 3rd = 6 Miss Debutante 4th = 9 Snow Surrender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Chance It | ||
Wed Feb 10 2016 13:52 | 1st = 5 Chance It 2nd = 6 Approval 3rd = 2 Fruity Bites 4th = 8 Cosmic Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 7 Qikcat | ||
Wed Feb 10 2016 13:47 | 1st = 7 Qikcat 2nd = 8 I See Fire 3rd = 1 Percys Gem 4th = 3 Celestial Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Ellas Cruising | ||
Wed Feb 10 2016 13:43 | 1st = 1 Ellas Cruising 2nd = 2 Lioness Lulu 3rd = 5 Jadeite 4th = 4 Foxy Nakita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Tumbler | ||
Wed Feb 10 2016 13:38 | 1st = 5 Tumbler 2nd = 8 Lyricist 3rd = 6 All That Is 4th = 10 Zero Tolerance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Lolas Empire | ||
Wed Feb 10 2016 13:34 | 1st = 7 Lolas Empire 2nd = 2 Flamethrower 3rd = 8 Good Bye Kiss 4th = 6 Barcia Alamos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 8 Jester Angel | ||
Wed Feb 10 2016 13:30 | 1st = 8 Jester Angel 2nd = 2 Chavuma 3rd = 3 Jungle Sun 4th = 12 Zasorceress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 7 Miss Murra | ||
Wed Feb 10 2016 13:29 | 1st = 7 Miss Murra 2nd = 3 Accidental Journey 3rd = 6 Lauvassa 4th = 8 Red Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Beyond Rapid | ||
Wed Feb 10 2016 13:25 | 1st = 7 Beyond Rapid 2nd = 2 Dyna Fame 3rd = 8 Dyna Shinko 4th = 3 Dyna Lemmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 1 Zipping Jock | ||
Wed Feb 10 2016 13:21 | 1st = 1 Zipping Jock 2nd = 5 Bigtime Ranson 3rd = 4 Our Gypsy 4th = 7 Fast Rigby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 9 Lektra Basset | ||
Wed Feb 10 2016 13:17 | 1st = 9 Lektra Basset 2nd = 2 Epstein Bale 3rd = 3 Daphs Empire 4th = 8 Navarone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 6 Beach Beauty | ||
Wed Feb 10 2016 13:12 | 1st = 6 Beach Beauty 2nd = 4 All The Raaj 3rd = 8 Society Princess 4th = 1 Dashin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Dusty Roy | ||
Wed Feb 10 2016 13:08 | 1st = 7 Dusty Roy 2nd = 6 Helena Allen 3rd = 1 Dyna Omen 4th = 5 General Romulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 5 Hawkesbury Fever | ||
Wed Feb 10 2016 13:03 | 1st = 5 Hawkesbury Fever 2nd = 8 Meat Damon 3rd = 1 Superliner 4th = 2 Cawbourne Spree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Nippa Wahwah | ||
Wed Feb 10 2016 12:59 | 1st = 7 Nippa Wahwah 2nd = 3 Aston Kilkenny 3rd = 2 Dyna Allman 4th = 1 Elaborater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Antique Blonde | ||
Wed Feb 10 2016 12:50 | 1st = 4 Antique Blonde 2nd = 7 Baltic Valhalla 3rd = 1 Nitro Deception 4th = 3 College Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Olliesaurus | ||
Wed Feb 10 2016 12:46 | 1st = 8 Olliesaurus 2nd = 6 Aunty Trace 3rd = 4 Viva La Vixen 4th = 9 Goodtime Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Ritza Kristy | ||
Wed Feb 10 2016 12:42 | 1st = 1 Ritza Kristy 2nd = 5 Lob City 3rd = 9 Buena Vista 4th = 2 Barking Orders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 2 Suggestive Heights | ||
Wed Feb 10 2016 12:37 | 1st = 2 Suggestive Heights 2nd = 5 Ina Canta 3rd = 6 Glamazon 4th = 1 Just Call Me Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Lala Shim | ||
Wed Feb 10 2016 12:33 | 1st = 6 Lala Shim 2nd = 2 Redbeard 3rd = 3 Limburg Frankie 4th = 1 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Nero | ||
Wed Feb 10 2016 12:28 | 1st = 3 Nero 2nd = 8 Red Moova Hoova 3rd = 7 Caesar Chance 4th = 4 Shinzigzag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Warm Coconut Pie | ||
Wed Feb 10 2016 12:22 | 1st = 1 Warm Coconut Pie 2nd = 8 Arnolds Entity 3rd = 5 Gosh Girl 4th = 2 Miss Aria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Bolly Bale | ||
Wed Feb 10 2016 12:15 | 1st = 6 Bolly Bale 2nd = 4 Lektra Elusive 3rd = 1 Pretostella 4th = 3 Makikos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Takamori | ||
Wed Feb 10 2016 12:11 | 1st = 3 Takamori 2nd = 5 Loving The Mix 3rd = 2 Freedom Flyer 4th = 4 Cawbourne Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 3 Lasarla | ||
Wed Feb 10 2016 12:02 | 1st = 3 Lasarla 2nd = 7 Sensibility 3rd = 1 Ruby Four Shoes 4th = 5 Shizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Wheelie Chillie | ||
Wed Feb 10 2016 11:53 | 1st = 5 Wheelie Chillie 2nd = 1 Cawbourne Gil 3rd = 10 Wheelie Rascal 4th = 4 Manu Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Lady Zeena | ||
Wed Feb 10 2016 11:36 | 1st = 6 Lady Zeena 2nd = 1 Skinny Ankles 3rd = 5 Homebush Dodger 4th = 9 Another Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 7 Fire Jet | ||
Wed Feb 10 2016 11:27 | 1st = 7 Fire Jet 2nd = 6 Chancery 3rd = 10 Calligraphy 4th = 1 Nipabrandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Bralyn Charlie | ||
Wed Feb 10 2016 11:18 | 1st = 2 Bralyn Charlie 2nd = 4 Takeaway 3rd = 8 Premier Prince 4th = 6 Cawbourne Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Banshee Boy | ||
Wed Feb 10 2016 11:01 | 1st = 8 Banshee Boy 2nd = 4 Pistols Princess 3rd = 3 Phantom Way 4th = 1 Opawa Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 1 Hes No Saint | ||
Wed Feb 10 2016 10:52 | 1st = 1 Hes No Saint 2nd = 2 Affogato 3rd = 12 Tessastock 4th = 8 Apprehend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Dallas Baxter | ||
Wed Feb 10 2016 10:43 | 1st = 6 Dallas Baxter 2nd = 9 Dark Garnah 3rd = 3 Opal Jewel 4th = 2 Repeat Visit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Alcudia | ||
Wed Feb 10 2016 10:25 | 1st = 6 Alcudia 2nd = 5 Lick It Up 3rd = 2 Barra Boy 4th = 1 Ivanhov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Mangamahu Jack | ||
Wed Feb 10 2016 10:07 | 1st = 1 Mangamahu Jack 2nd = 3 Cawbourne Legs 3rd = 5 Chase Me Apatche 4th = 4 Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Vampire Wish | ||
Wed Feb 10 2016 0:17 | 1st = 1 Vampire Wish 2nd = 2 Bogner Bale 3rd = 5 Esaba Sage 4th = 6 Mudi Joka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 High Note | ||
Wed Feb 10 2016 0:02 | 1st = 5 High Note 2nd = 3 Bob Keeping 3rd = 1 Silent Wind 4th = 6 Rumbo Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 9 - 2 Jus Livinthedream | ||
Sun Jan 10 2016 22:20 | 1st = 2 Jus Livinthedream 2nd = 6 Our Red Baron 3rd = 5 Pay Me Cullen 4th = 1 Across The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 1 Highview Jackie | ||
Sun Jan 10 2016 21:50 | 1st = 1 Highview Jackie 2nd = 6 Mister Ardee 3rd = 7 Baileys Gold 4th = 10 Eliseos Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Sudoku Rebel | ||
Sun Jan 10 2016 21:47 | 1st = 8 Sudoku Rebel 2nd = 2 Wally Who Calls 3rd = 3 Cheryl Vale 4th = 6 Blue Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 3 Sweet Pea Jasper | ||
Sun Jan 10 2016 21:40 | 1st = 3 Sweet Pea Jasper 2nd = 9 Altugo Franco 3rd = 8 Really Fayfay 4th = 4 Im Dens Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Dash Of Rose | ||
Sun Jan 10 2016 21:35 | 1st = 2 Dash Of Rose 2nd = 4 Wadelock Juliet 3rd = 8 Zipping Zali 4th = 3 Leggo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 3 Manyara Miss | ||
Sun Jan 10 2016 21:27 | 1st = 3 Manyara Miss 2nd = 2 Somethin Fizzy 3rd = 7 Fabulous Wall 4th = 6 Daves Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 5 Sea Cider | ||
Sun Jan 10 2016 21:20 | 1st = 5 Sea Cider 2nd = 7 Machulbeatchu 3rd = 6 Themightynadal 4th = 10 Just A Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Fairy Pretty | ||
Sun Jan 10 2016 21:17 | 1st = 4 Fairy Pretty 2nd = 8 Aston Ugo 3rd = 3 Mervue 4th = 2 Jay Kay Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Do It For Dave | ||
Sun Jan 10 2016 21:12 | 1st = 4 Do It For Dave 2nd = 6 Sign Of Oro 3rd = 1 Bad Boy Hughie 4th = 5 Anothermetro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Wota Good Sort | ||
Sun Jan 10 2016 21:09 | 1st = 7 Wota Good Sort 2nd = 2 Gustow Bale 3rd = 8 Almost Human 4th = 4 Aston Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Fabulous Gary | ||
Sun Jan 10 2016 21:05 | 1st = 8 Fabulous Gary 2nd = 4 Shes My Darling 3rd = 3 Providence 4th = 7 Colrob Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 9 Gifted Sprite | ||
Sun Jan 10 2016 20:58 | 1st = 9 Gifted Sprite 2nd = 1 Black Odin 3rd = 5 Full Length 4th = 8 Venom Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Miss Mathieson | ||
Sun Jan 10 2016 20:55 | 1st = 4 Miss Mathieson 2nd = 8 About To Cry 3rd = 7 Doogie Boy 4th = 6 One More Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 5 Kimba Bay | ||
Sun Jan 10 2016 20:50 | 1st = 5 Kimba Bay 2nd = 2 A Boy Named Rosie 3rd = 9 Change Stride 4th = 10 Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Easy Tee Kahn | ||
Sun Jan 10 2016 20:48 | 1st = 8 Easy Tee Kahn 2nd = 6 Silver Gauntlet 3rd = 1 Pinkachu 4th = 2 Dillashaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Blue Lexus | ||
Sun Jan 10 2016 20:45 | 1st = 8 Blue Lexus 2nd = 6 El Malamute 3rd = 2 Son Of Prada 4th = 1 Summers Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 1 Resurgent Spirit | ||
Sun Jan 10 2016 20:40 | 1st = 1 Resurgent Spirit 2nd = 4 Remember Joe 3rd = 6 Barynya 4th = 5 All I Can Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Unsub Jennifer | ||
Sun Jan 10 2016 20:37 | 1st = 1 Unsub Jennifer 2nd = 5 Hot Feeling 3rd = 2 Coco Pepper 4th = 7 Karma Jules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Eduardo Rose | ||
Sun Jan 10 2016 20:34 | 1st = 2 Eduardo Rose 2nd = 1 Soda Storm 3rd = 6 Atari Flash 4th = 4 Puzzle Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Fabregal | ||
Sun Jan 10 2016 20:27 | 1st = 2 Fabregal 2nd = 6 Lethal Fury 3rd = 1 Nissan Bale 4th = 3 Miss Footluce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 10 Donegal Kahlum | ||
Sun Jan 10 2016 20:25 | 1st = 10 Donegal Kahlum 2nd = 2 Sweet Notes 3rd = 1 Sanford Ruby 4th = 8 Double E |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Macarena Miss | ||
Sun Jan 10 2016 20:24 | 1st = 1 Macarena Miss 2nd = 7 Howard Heno 3rd = 6 Wazza King 4th = 4 Fenrir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 1 Excellently | ||
Sun Jan 10 2016 20:20 | 1st = 1 Excellently 2nd = 8 Oreillys Crumpet 3rd = 5 Big Time Flirt 4th = 2 Secondment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Bogie Emerald | ||
Sun Jan 10 2016 20:17 | 1st = 1 Bogie Emerald 2nd = 2 Lika Gunshot 3rd = 6 Uno Buddy 4th = 3 Uno Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Sandy Monelli | ||
Sun Jan 10 2016 20:14 | 1st = 1 Sandy Monelli 2nd = 2 Aston Sloan 3rd = 7 Zenergy 4th = 9 Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 5 Happy Schnapps | ||
Sun Jan 10 2016 20:09 | 1st = 5 Happy Schnapps 2nd = 10 Highview Christina 3rd = 2 Mighty Jasper 4th = 4 Nitro Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Boogiwoogie Boy | ||
Sun Jan 10 2016 20:07 | 1st = 3 Boogiwoogie Boy 2nd = 1 Zipping Oscar 3rd = 6 Park Glory 4th = 5 Antonio Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Kingsbrae Buddy | ||
Sun Jan 10 2016 20:04 | 1st = 8 Kingsbrae Buddy 2nd = 3 Winged Elite 3rd = 5 Grand Roman 4th = 1 Cuzzy Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Whata Asset | ||
Sun Jan 10 2016 19:57 | 1st = 5 Whata Asset 2nd = 1 Be My Beau 3rd = 8 Elite Torque 4th = 3 Goddess Of Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Danyos Slappy | ||
Sun Jan 10 2016 19:54 | 1st = 5 Danyos Slappy 2nd = 2 Tiger Whelan 3rd = 7 Lakeview Harley 4th = 8 Boss Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 10 Total Reject | ||
Sun Jan 10 2016 19:50 | 1st = 10 Total Reject 2nd = 5 Winza Moment 3rd = 4 Military Precision 4th = 2 Assets n Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 In The Bazza | ||
Sun Jan 10 2016 19:47 | 1st = 8 In The Bazza 2nd = 5 Yarramundi Milla 3rd = 2 Paddy Mcbain 4th = 3 Eva Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 5 Celestial Ruler | ||
Sun Jan 10 2016 19:45 | 1st = 5 Celestial Ruler 2nd = 4 Nothingbutadream 3rd = 6 My Island Home 4th = 7 Lucrative Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Awesome Wills | ||
Sun Jan 10 2016 19:44 | 1st = 3 Awesome Wills 2nd = 9 Land Lords Dip 3rd = 5 Leadfoot Express 4th = 8 Corys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Fireside Zoe | ||
Sun Jan 10 2016 19:40 | 1st = 1 Fireside Zoe 2nd = 2 Chocolate Bullet 3rd = 3 Cawbourne Aaron 4th = 5 Another Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 1 Jean Baptiste | ||
Sun Jan 10 2016 19:35 | 1st = 1 Jean Baptiste 2nd = 4 Pharoahs Wrath 3rd = 8 Tizyalator 4th = 5 Union Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Nifty Neveelk | ||
Sun Jan 10 2016 19:32 | 1st = 1 Nifty Neveelk 2nd = 5 Lakeview Miss 3rd = 2 Flip 4th = 7 Peggy Sable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Emerley Avenue | ||
Sun Jan 10 2016 19:29 | 1st = 2 Emerley Avenue 2nd = 4 Katz Shadow 3rd = 3 Major Lachy 4th = 8 Oz Tin Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Gold Steel | ||
Sun Jan 10 2016 19:22 | 1st = 4 Gold Steel 2nd = 7 Ells All Class 3rd = 5 Grand Rosie 4th = 3 Shaylor Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 1 Just Barney | ||
Sun Jan 10 2016 19:20 | 1st = 1 Just Barney 2nd = 9 Shes Turbo Charged 3rd = 10 Mossdale Flynn 4th = 6 Mundella Arnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Sugar Man | ||
Sun Jan 10 2016 19:19 | 1st = 3 Sugar Man 2nd = 8 Extreme Chance 3rd = 1 Kalimba Jaz 4th = 6 Kingsbrae George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 9 Lil Sis | ||
Sun Jan 10 2016 19:15 | 1st = 9 Lil Sis 2nd = 7 Regal Gossip 3rd = 2 Asian Lily 4th = 5 Portonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 1 Red Cadillac | ||
Sun Jan 10 2016 19:12 | 1st = 1 Red Cadillac 2nd = 2 Some Tricks 3rd = 8 Blue Rocket 4th = 3 Precipitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Any Hoo | ||
Sun Jan 10 2016 19:09 | 1st = 3 Any Hoo 2nd = 7 Bally Mile 3rd = 1 Garry Mcbain 4th = 6 Babylon Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Rajah Wealth | ||
Sun Jan 10 2016 19:04 | 1st = 5 Rajah Wealth 2nd = 7 Philtra Phella 3rd = 2 Our Archangel 4th = 8 My Greek Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Alota Future | ||
Sun Jan 10 2016 19:02 | 1st = 8 Alota Future 2nd = 3 Jagged Image 3rd = 4 Jazz Me Up 4th = 7 All Because |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Lunatic Desley | ||
Sun Jan 10 2016 18:59 | 1st = 2 Lunatic Desley 2nd = 1 Brag About Beau 3rd = 4 Sydenham Red 4th = 6 Grappa Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Big Hook | ||
Sun Jan 10 2016 18:52 | 1st = 6 Big Hook 2nd = 8 Aston Noir 3rd = 1 Snowy Hunt 4th = 2 Cash Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 10 Simply Sweet | ||
Sun Jan 10 2016 18:50 | 1st = 10 Simply Sweet 2nd = 7 Black Nightmare 3rd = 1 Baby Houseman 4th = 9 Meet The Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Maybe Once | ||
Sun Jan 10 2016 18:49 | 1st = 8 Maybe Once 2nd = 5 Il Signo 3rd = 6 Kincay Kahn 4th = 7 Life Member |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 10 Indigo Ora | ||
Sun Jan 10 2016 18:45 | 1st = 10 Indigo Ora 2nd = 8 Go Tiger 3rd = 7 Toned 4th = 9 Flight Schedule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Cass Cass | ||
Sun Jan 10 2016 18:42 | 1st = 6 Cass Cass 2nd = 9 Mortal Wombat 3rd = 3 Alota Thought 4th = 5 Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 4 Ritzy Fitz | ||
Sun Jan 10 2016 18:40 | 1st = 4 Ritzy Fitz 2nd = 9 Rogue Assassin 3rd = 8 Wheatsheaf Avaball 4th = 6 Garabaldi Union |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Gunsblaze | ||
Sun Jan 10 2016 18:37 | 1st = 8 Gunsblaze 2nd = 2 Rockets Mum 3rd = 3 Shifty Chance 4th = 5 Cosmic Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 1 Alpinion | ||
Sun Jan 10 2016 18:32 | 1st = 1 Alpinion 2nd = 11 Zumba Bromac 3rd = 8 John Snow 4th = 9 One Mans Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Family Rules | ||
Sun Jan 10 2016 18:30 | 1st = 1 Family Rules 2nd = 8 Cosmic Collinda 3rd = 4 Nifty Neville 4th = 2 Blasting Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Cape Tower | ||
Sun Jan 10 2016 18:24 | 1st = 3 Cape Tower 2nd = 2 Fabbenz 3rd = 8 Dixie Rhythm 4th = 7 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Grumble Miss | ||
Sun Jan 10 2016 18:21 | 1st = 5 Grumble Miss 2nd = 3 Nights Watch 3rd = 7 Sophies Girl 4th = 1 Destructor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 1 Stroganoff | ||
Sun Jan 10 2016 18:20 | 1st = 1 Stroganoff 2nd = 4 Good Times Ahead 3rd = 5 The Black Adda 4th = 3 Kate Hudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Jazzy Pepper | ||
Sun Jan 10 2016 18:18 | 1st = 1 Jazzy Pepper 2nd = 4 Kiwi Five 3rd = 6 Hymie 4th = 7 Parolee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 9 Faith In Fate | ||
Sun Jan 10 2016 18:15 | 1st = 9 Faith In Fate 2nd = 1 Supposition 3rd = 8 Truly Magical 4th = 7 Tenterden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Falcao | ||
Sun Jan 10 2016 18:12 | 1st = 4 Falcao 2nd = 5 Magnificent Pete 3rd = 1 Shackleton 4th = 3 Usain Gilbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Baci De Kahn | ||
Sun Jan 10 2016 18:09 | 1st = 3 Baci De Kahn 2nd = 2 Dazzling Kasai 3rd = 6 Kasai Goose 4th = 4 Gibbaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 3 Keayang Steamer | ||
Sun Jan 10 2016 18:07 | 1st = 3 Keayang Steamer 2nd = 2 Five Star Anvil 3rd = 1 Mister Mundaka 4th = 4 Im Corzin Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Magic Escape | ||
Sun Jan 10 2016 18:05 | 1st = 3 Magic Escape 2nd = 1 Maddys Rascal 3rd = 5 Gun Flash 4th = 6 Gagan Lassoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 10 - 2 Red Claw | ||
Sun Jan 10 2016 18:04 | 1st = 2 Red Claw 2nd = 4 Faiconi 3rd = 6 Party Spin 4th = 8 Zinging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 3 Blackjackhanover | ||
Sun Jan 10 2016 17:59 | 1st = 3 Blackjackhanover 2nd = 1 Jetcraft 3rd = 12 Witch Master 4th = 5 Ercole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Miss Shake It | ||
Sun Jan 10 2016 17:57 | 1st = 6 Miss Shake It 2nd = 3 Robins Zarr Hood 3rd = 8 Gertie Allen 4th = 4 Nailed Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Winterstein | ||
Sun Jan 10 2016 17:54 | 1st = 5 Winterstein 2nd = 3 Ultimate Conor 3rd = 4 Salute The Bar 4th = 7 Neville Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 11 Stub N Cow | ||
Sun Jan 10 2016 17:42 | 1st = 11 Stub N Cow 2nd = 2 No Mean Feet 3rd = 1 Mr Mcbu 4th = 6 Sober Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 8 - 12 Flying By | ||
Sun Jan 10 2016 17:38 | 1st = 12 Flying By 2nd = 5 Exciteanation 3rd = 9 Half For You 4th = 3 Long Lasting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Zulu Pearl | ||
Sun Jan 10 2016 17:35 | 1st = 2 Zulu Pearl 2nd = 4 Mole Hill 3rd = 3 Wooster 4th = 5 Pattys Zigsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 1 Wotplanetrufrom | ||
Sun Jan 10 2016 17:33 | 1st = 1 Wotplanetrufrom 2nd = 3 Blue Eyed Creation 3rd = 8 Kiwi Rage 4th = 5 Amberlu Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 11 Sorority Sister | ||
Sun Jan 10 2016 17:29 | 1st = 11 Sorority Sister 2nd = 4 Super Kangaroo 3rd = 1 Egiptienne 4th = 5 Fleur Dorage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Dr Samson | ||
Sun Jan 10 2016 17:27 | 1st = 2 Dr Samson 2nd = 4 Allen Whirly 3rd = 1 Zatmine 4th = 8 Mcthumpa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Honour System | ||
Sun Jan 10 2016 17:25 | 1st = 2 Honour System 2nd = 9 Secret Wand 3rd = 4 So Hasty 4th = 3 Belcrest Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 5 Not Wanted | ||
Sun Jan 10 2016 17:16 | 1st = 5 Not Wanted 2nd = 4 Buddys Ode 3rd = 2 Hefner 4th = 12 Kyspeil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 9 Greater Impact | ||
Sun Jan 10 2016 17:12 | 1st = 9 Greater Impact 2nd = 11 Star Mover 3rd = 6 Reunion Hill 4th = 2 Saxsonic Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 5 Absolutelycertain | ||
Sun Jan 10 2016 17:08 | 1st = 5 Absolutelycertain 2nd = 8 Berkeley Gardens 3rd = 9 Delightful Son 4th = 12 Pinski Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Etched In Black | ||
Sun Jan 10 2016 17:05 | 1st = 7 Etched In Black 2nd = 4 Stagger Express 3rd = 2 Proven Fantasy 4th = 5 Indi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 7 - 4 Baylie Louise | ||
Sun Jan 10 2016 17:00 | 1st = 4 Baylie Louise 2nd = 2 Cardiff Prince 3rd = 6 Dawsons War 4th = 12 Sand Dune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 4 Unico Pegasus | ||
Sun Jan 10 2016 16:55 | 1st = 4 Unico Pegasus 2nd = 8 Action Kosmos 3rd = 9 Lord Liam 4th = 11 El Paco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 2 Tactician | ||
Sun Jan 10 2016 16:49 | 1st = 2 Tactician 2nd = 3 Overstatement 3rd = 4 Four Excel 4th = 1 Deeks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Zipping Simmo | ||
Sun Jan 10 2016 16:47 | 1st = 2 Zipping Simmo 2nd = 8 Dream Ticket 3rd = 3 Macalister Sam 4th = 6 Oriental Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Arties Shore | ||
Sun Jan 10 2016 16:45 | 1st = 5 Arties Shore 2nd = 9 Zlatan 3rd = 1 No Tricks 4th = 3 Khutulun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 5 Friendsinlowplaces | ||
Sun Jan 10 2016 16:40 | 1st = 5 Friendsinlowplaces 2nd = 1 Egyptian Ruler 3rd = 7 Youwaitandsee 4th = 9 Fun With Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 10 Yes You Can | ||
Sun Jan 10 2016 16:36 | 1st = 10 Yes You Can 2nd = 5 Andreini 3rd = 2 Call Nine One One 4th = 8 Madam Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 10 Platypus Duck | ||
Sun Jan 10 2016 16:32 | 1st = 10 Platypus Duck 2nd = 8 Real Jazz 3rd = 5 Martong 4th = 6 Malidor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Twist Of Thunder | ||
Sun Jan 10 2016 16:29 | 1st = 2 Twist Of Thunder 2nd = 8 Mepunga Joffa 3rd = 9 Zipping Chrystal 4th = 5 Dr Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 1 Zarhron | ||
Sun Jan 10 2016 16:25 | 1st = 1 Zarhron 2nd = 4 Chasing Charlie 3rd = 2 Ultima Chance 4th = 7 Grey Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 1 Screen Gem | ||
Sun Jan 10 2016 16:17 | 1st = 1 Screen Gem 2nd = 7 The Big Show 3rd = 6 Motlap Magic 4th = 2 Backinthegame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 14 Passion In Flight | ||
Sun Jan 10 2016 16:13 | 1st = 14 Passion In Flight 2nd = 4 Portsea 3rd = 2 Cold Melody 4th = 6 Near The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Showtime Mystery | ||
Sun Jan 10 2016 16:11 | 1st = 4 Showtime Mystery 2nd = 8 Who Told Harry 3rd = 3 Dr Brandon 4th = 1 Annabow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Doncella | ||
Sun Jan 10 2016 16:08 | 1st = 8 Doncella 2nd = 3 Luckzat 3rd = 7 Severn Road 4th = 2 Crackajack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 1 Bonne Cheval | ||
Sun Jan 10 2016 16:04 | 1st = 1 Bonne Cheval 2nd = 4 Ask Me To Dance 3rd = 9 Cameo Rush 4th = 2 Stradance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Peacemaking | ||
Sun Jan 10 2016 16:00 | 1st = 7 Peacemaking 2nd = 2 Lolong 3rd = 5 Booyah Boy 4th = 6 Dance Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 11 - 9 Emily Blunt | ||
Sun Jan 10 2016 15:57 | 1st = 9 Emily Blunt 2nd = 10 Bite The Bullet 3rd = 2 Zena Mac 4th = 4 Tough Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 1 Military | ||
Sun Jan 10 2016 15:57 | 1st = 1 Military 2nd = 3 Innocent Hero 3rd = 10 Friendwithbenefits 4th = 4 Midnight Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Cosmic Vee Bee | ||
Sun Jan 10 2016 15:54 | 1st = 8 Cosmic Vee Bee 2nd = 2 Dr Leonardo 3rd = 1 Airbound 4th = 3 Ronaldo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Scott No Value | ||
Sun Jan 10 2016 15:48 | 1st = 6 Scott No Value 2nd = 3 Botany Holly 3rd = 1 Lord De Air 4th = 4 Just About Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 2 Lion Of Africa | ||
Sun Jan 10 2016 15:47 | 1st = 2 Lion Of Africa 2nd = 4 John Dnon 3rd = 3 Little Chief 4th = 8 Divine Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 4 Hazpazzaz | ||
Sun Jan 10 2016 15:42 | 1st = 4 Hazpazzaz 2nd = 3 Lavish Smile 3rd = 5 Tommaso 4th = 1 So Demanding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 11 - 6 Royal Kate | ||
Sun Jan 10 2016 15:40 | 1st = 6 Royal Kate 2nd = 1 Merstique Desire 4th = 7 Lucy Lorna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Sambuca Shot | ||
Sun Jan 10 2016 15:38 | 1st = 2 Sambuca Shot 2nd = 3 Its A Thrilla 3rd = 1 Mischievous Devil 4th = 4 Gotta Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Starlight Jack | ||
Sun Jan 10 2016 15:37 | 1st = 1 Starlight Jack 2nd = 3 Bruce Tycoon 3rd = 7 Quantum Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Irish Saturday | ||
Sun Jan 10 2016 15:33 | 1st = 7 Irish Saturday 2nd = 8 Knox 3rd = 5 Shakudo 4th = 1 Belaruski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Jetsun Quaker | ||
Sun Jan 10 2016 15:32 | 1st = 3 Jetsun Quaker 2nd = 2 Mr Mumbles 3rd = 1 Boris Gump 4th = 5 Ruby Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 4 Cash Spinner | ||
Sun Jan 10 2016 15:29 | 1st = 4 Cash Spinner 2nd = 2 Cap Bianco 3rd = 8 Sweet Feet 4th = 6 Star Fest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 10 - 5 Western Art | ||
Sun Jan 10 2016 15:24 | 1st = 5 Western Art 2nd = 3 Taittinger Rose 3rd = 2 Smoken Roman 4th = 8 Graduate Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 5 Game Up Hardy | ||
Sun Jan 10 2016 15:20 | 1st = 5 Game Up Hardy 2nd = 10 Ezyaz Oscar 3rd = 8 Oklahoma Rocket 4th = 2 Denbeigh Dah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Dream Date | ||
Sun Jan 10 2016 15:17 | 1st = 4 Dream Date 2nd = 7 Mepunga Fame 3rd = 6 Maleune 4th = 3 Road To Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 4 Made Time | ||
Sun Jan 10 2016 15:15 | 1st = 4 Made Time 2nd = 9 Melman 3rd = 7 Sometime Soon 4th = 6 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 7 Strangerinparadise | ||
Sun Jan 10 2016 15:12 | 1st = 7 Strangerinparadise 2nd = 5 Bernies Desert 3rd = 11 This Is Livin 4th = 6 Onyabroom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 8 Aldebaran Seismic | ||
Sun Jan 10 2016 15:07 | 1st = 8 Aldebaran Seismic 2nd = 6 Cudgee Boy 3rd = 4 Eurasian Hanover 4th = 7 Somebuddylikeyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 10 - 4 Minstrel Boy | ||
Sun Jan 10 2016 15:06 | 1st = 4 Minstrel Boy 2nd = 9 Wonder Anvil 3rd = 2 Sage Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 13 Spirit Minded | ||
Sun Jan 10 2016 15:03 | 1st = 13 Spirit Minded 2nd = 14 Wulfies Lady 3rd = 5 Jerusalem 4th = 19 Grey Not Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Alpha Demeter | ||
Sun Jan 10 2016 15:01 | 1st = 4 Alpha Demeter 2nd = 2 Division Four 3rd = 8 Moore Of Darcy 4th = 7 Destini Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 11 High Hostess | ||
Sun Jan 10 2016 14:58 | 1st = 11 High Hostess 2nd = 6 Doin The Deed 3rd = 8 Avoid the Rush 4th = 4 Real Finniss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Belcroft Banker | ||
Sun Jan 10 2016 14:57 | 1st = 3 Belcroft Banker 2nd = 1 Aprils My Mum 3rd = 7 Percentage Girl 4th = 6 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 4 Cliveden House | ||
Sun Jan 10 2016 14:54 | 1st = 4 Cliveden House 2nd = 11 Super Zulu 3rd = 14 Roses Need Rain 4th = 12 Chappo De Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 9 - 1 Joey Maguire | ||
Sun Jan 10 2016 14:49 | 1st = 1 Joey Maguire 2nd = 7 Marshal Star 3rd = 9 Usain Colt 4th = 6 Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 6 Papavero | ||
Sun Jan 10 2016 14:45 | 1st = 6 Papavero 2nd = 3 Duke of York 3rd = 2 Crown Halo 4th = 12 Stellar Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Alpha Nemesis | ||
Sun Jan 10 2016 14:42 | 1st = 1 Alpha Nemesis 2nd = 8 Saturday Sip 3rd = 2 Zipping Laura 4th = 4 Dr Lucious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 7 Zipping Steve | ||
Sun Jan 10 2016 14:40 | 1st = 7 Zipping Steve 2nd = 1 Festival Miss 3rd = 5 Umaga Rama 4th = 4 Fortis Flier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 10 Manner Sensation | ||
Sun Jan 10 2016 14:37 | 1st = 10 Manner Sensation 2nd = 4 Highly Charged 3rd = 1 Glanum 4th = 7 Enormously |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 2 Shadow Flag | ||
Sun Jan 10 2016 14:32 | 1st = 2 Shadow Flag 2nd = 1 Craving A Smile 3rd = 3 Hoofnit 4th = 5 Fianna Gael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 9 - 6 Saharazona | ||
Sun Jan 10 2016 14:31 | 1st = 6 Saharazona 2nd = 1 Wynberg Courage 3rd = 3 Easy For Cullen 4th = 9 Bennyandthejets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Danish Hombre | ||
Sun Jan 10 2016 14:28 | 1st = 8 Danish Hombre 2nd = 1 Lascar 3rd = 3 Whatalovelyday 4th = 6 Star Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Kevins Time | ||
Sun Jan 10 2016 14:23 | 1st = 5 Kevins Time 2nd = 4 Barely A Diamond 3rd = 10 Goldies Fortune 4th = 9 Dame Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Tepirita Amber | ||
Sun Jan 10 2016 14:22 | 1st = 4 Tepirita Amber 2nd = 5 Dipsy Lala 3rd = 6 Dandy Star 4th = 8 Our Swift Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Tapping Tears | ||
Sun Jan 10 2016 14:19 | 1st = 7 Tapping Tears 2nd = 10 Reatily Shintaro 3rd = 6 Fools Gold 4th = 1 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 8 Kakakenny | ||
Sun Jan 10 2016 14:19 | 1st = 8 Kakakenny 2nd = 12 Shrewd N Drac 3rd = 2 Shark Creek 4th = 9 Jillies Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 8 - 10 Kotare Yael | ||
Sun Jan 10 2016 14:14 | 1st = 10 Kotare Yael 2nd = 6 Aveross Brachole 3rd = 9 Gunpowder 4th = 2 Sauchiehall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 4 Prince Of Babylon | ||
Sun Jan 10 2016 14:10 | 1st = 4 Prince Of Babylon 2nd = 1 Isco 3rd = 5 Return To Justice 4th = 10 Zaaresque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Rockin Fancy | ||
Sun Jan 10 2016 14:07 | 1st = 7 Rockin Fancy 2nd = 1 Irish Blue 3rd = 6 Thrilling Galaxy 4th = 8 Thrilling Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 5 Alone With You | ||
Sun Jan 10 2016 14:02 | 1st = 5 Alone With You 2nd = 4 Icanacandy 3rd = 1 Sky Cruiser 4th = 6 Gillie Mooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 8 - 4 Celtic Warrior | ||
Sun Jan 10 2016 13:57 | 1st = 4 Celtic Warrior 2nd = 11 Major Star 3rd = 12 Gwendene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Shirotai | ||
Sun Jan 10 2016 13:53 | 1st = 5 Shirotai 2nd = 2 Command Hunter 3rd = 12 One Mansini 4th = 11 Loch Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Just Got Lucky | ||
Sun Jan 10 2016 13:48 | 1st = 3 Just Got Lucky 2nd = 9 New Graduate 3rd = 4 Super Bag 4th = 5 Wolf Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 2 Zulu Mercedes | ||
Sun Jan 10 2016 13:47 | 1st = 2 Zulu Mercedes 2nd = 6 Sacred Can You 3rd = 3 Cookie Monster 4th = 4 Waerenga Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 1 Cogliere | ||
Sun Jan 10 2016 13:44 | 1st = 1 Cogliere 2nd = 9 Nourishing 3rd = 3 More Thunder 4th = 5 Star Of Zizou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 7 - 6 I Get Around | ||
Sun Jan 10 2016 13:39 | 1st = 6 I Get Around 2nd = 8 Patrick Bee 3rd = 3 Tirols Rocket 4th = 2 Tenacious Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 7 Sette Bello | ||
Sun Jan 10 2016 13:35 | 1st = 7 Sette Bello 2nd = 6 Palazzo Pitti 3rd = 1 Noceur 4th = 3 Kapachino Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 You Betcha Noddy | ||
Sun Jan 10 2016 13:32 | 1st = 1 You Betcha Noddy 2nd = 8 Scott No Odds 3rd = 9 Asta 4th = 3 Sonic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 3 Art N Ollie | ||
Sun Jan 10 2016 13:27 | 1st = 3 Art N Ollie 2nd = 6 Rock On Zariz 3rd = 7 Shes Kidding 4th = 1 Bill N Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Miner Rush | ||
Sun Jan 10 2016 13:26 | 1st = 8 Miner Rush 2nd = 3 High Light Star 3rd = 6 Varix 4th = 1 Here Comes Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 7 - 5 Yaldy Boyz | ||
Sun Jan 10 2016 13:22 | 1st = 5 Yaldy Boyz 2nd = 13 Silver Stream 3rd = 7 Gintaras 4th = 4 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 12 Our Story | ||
Sun Jan 10 2016 13:18 | 1st = 12 Our Story 2nd = 10 Flight Of Angels 3rd = 8 Capetown Hussey 4th = 15 Subsolar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 13 Witness Statement | ||
Sun Jan 10 2016 13:13 | 1st = 13 Witness Statement 2nd = 3 Gold Seal 3rd = 9 Vienna Storm 4th = 4 Kinglami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 4 Skyler White | ||
Sun Jan 10 2016 13:12 | 1st = 4 Skyler White 2nd = 1 Mr Jules 3rd = 6 Wheres Carlos 4th = 3 Fortis Fiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Stroke of Genius | ||
Sun Jan 10 2016 13:09 | 1st = 6 Stroke of Genius 2nd = 4 Smashing Cans 3rd = 1 On Flyer 4th = 3 Roberts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 6 - 13 Mrs Browns Boy | ||
Sun Jan 10 2016 13:04 | 1st = 13 Mrs Browns Boy 2nd = 3 Paddy Mccole 3rd = 15 Dalness Xchange 4th = 9 Chuck Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 9 Spotted Flyer | ||
Sun Jan 10 2016 12:55 | 1st = 9 Spotted Flyer 2nd = 1 Scott No Limbs 3rd = 4 That Ice Cold 4th = 5 Got Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Jumbo Jack | ||
Sun Jan 10 2016 12:51 | 1st = 3 Jumbo Jack 2nd = 6 Madam Model 3rd = 9 Emis Boy Murph 4th = 5 Classic Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 6 - 9 Finding Nemo | ||
Sun Jan 10 2016 12:46 | 1st = 9 Finding Nemo 2nd = 2 P Tomado 3rd = 1 Vibe 4th = 7 Hasten Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 11 Oradonna | ||
Sun Jan 10 2016 12:41 | 1st = 11 Oradonna 2nd = 6 Legal Assistant 3rd = 7 Schreiber 4th = 2 Carry On Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Jinja Fantasy | ||
Sun Jan 10 2016 12:37 | 1st = 3 Jinja Fantasy 2nd = 10 Call Me Blue 3rd = 5 Cyclone Lusi 4th = 8 Prairie Kachina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 9 Next To Go | ||
Sun Jan 10 2016 12:34 | 1st = 9 Next To Go 2nd = 10 Black Beard 3rd = 1 Jukebox Hero 4th = 4 Dozer Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 5 - 4 Bordeaux | ||
Sun Jan 10 2016 12:29 | 1st = 4 Bordeaux 2nd = 7 Star Commando 3rd = 1 K D Muscles 4th = 6 Soney Beatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 5 - 7 Dauntless | ||
Sun Jan 10 2016 12:15 | 1st = 7 Dauntless 2nd = 10 Star Filly 3rd = 3 First Vintage 4th = 2 Sapphire Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Miss Belladonna | ||
Sun Jan 10 2016 12:12 | 1st = 8 Miss Belladonna 2nd = 1 Invictus Blu 3rd = 4 Blazing Apache 4th = 2 Black And Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 4 - 3 James Coburn | ||
Sun Jan 10 2016 12:00 | 1st = 3 James Coburn 2nd = 6 Sandoval 3rd = 10 Rum Delight 4th = 9 Dreamcoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Encee Eye Gibbs | ||
Sun Jan 10 2016 11:52 | 1st = 4 Encee Eye Gibbs 2nd = 5 Karthikeyan 3rd = 8 Heleray Jarda 4th = 7 Nockabout Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 4 - 1 Mr Wunderbar | ||
Sun Jan 10 2016 11:45 | 1st = 1 Mr Wunderbar 2nd = 8 Magical Miracle 3rd = 7 Without Prejudice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 3 - 7 Croft Bay | ||
Sun Jan 10 2016 11:30 | 1st = 7 Croft Bay 2nd = 3 Onedins Delight 3rd = 8 Mossdale Sue 4th = 12 Pauls Verdict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Call Me Hank | ||
Sun Jan 10 2016 11:28 | 1st = 6 Call Me Hank 2nd = 3 Legend 3rd = 7 Soldier Spy 4th = 5 Punk Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 3 - 1 Sabrage | ||
Sun Jan 10 2016 11:15 | 1st = 1 Sabrage 2nd = 4 Twentynine Twelve 3rd = 11 Dream To Share 4th = 8 Keepers Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Texas Tommy | ||
Sun Jan 10 2016 11:12 | 1st = 3 Texas Tommy 2nd = 8 Mott Haven 3rd = 6 Unaffordable 4th = 7 Shazzles Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 2 - 10 Ardent Lustre | ||
Sun Jan 10 2016 11:00 | 1st = 10 Ardent Lustre 2nd = 1 Chapter One 3rd = 8 Strawbs Regal Act 4th = 2 Rainy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Lunchless | ||
Sun Jan 10 2016 10:52 | 1st = 5 Lunchless 2nd = 4 Im Pumped 3rd = 6 Anna Ray Girl 4th = 1 Rozehill Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 2 - 1 Gotta Go Jet Away | ||
Sun Jan 10 2016 10:45 | 1st = 1 Gotta Go Jet Away 2nd = 8 Spin To Win 3rd = 7 Prime Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Annunaki | ||
Sun Jan 10 2016 10:38 | 1st = 5 Annunaki 2nd = 8 Mister Brown 3rd = 6 Kitboolou Gutso 4th = 2 Blue Rinse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 1 - 11 Gershwin | ||
Sun Jan 10 2016 10:30 | 1st = 11 Gershwin 2nd = 10 Solar Storm 3rd = 5 Lynette The Vet 4th = 2 China Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Avas Angel | ||
Sun Jan 10 2016 10:22 | 1st = 7 Avas Angel 2nd = 2 Fearsome 3rd = 8 Shake The Night 4th = 4 Mij Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 1 - 1 Knead The Dough | ||
Sun Jan 10 2016 10:15 | 1st = 1 Knead The Dough 2nd = 8 Awa Cathrine 3rd = 2 Lundqvist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Rose Of Dyanna | ||
Sun Jan 10 2016 10:06 | 1st = 8 Rose Of Dyanna 2nd = 2 Bourbon An Kahn 3rd = 1 Lidos Boy 4th = 7 Jarhead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Zambora Den | ||
Sun Jan 10 2016 1:47 | 1st = 4 Zambora Den 2nd = 8 Szechuan Flyer 3rd = 1 Anna Keeping 4th = 6 Marquesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Super Fun | ||
Sun Jan 10 2016 1:27 | 1st = 2 Super Fun 2nd = 7 Lara Keeping 3rd = 4 Wheres Floydy 4th = 8 Breeze On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Flaming Sahara | ||
Sun Jan 10 2016 1:07 | 1st = 2 Flaming Sahara 2nd = 3 Cant Resist 3rd = 8 Black Porsche 4th = 7 Wheres Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Ronray Dreamer | ||
Sun Jan 10 2016 0:47 | 1st = 3 Ronray Dreamer 2nd = 2 Colloquial 3rd = 1 One Man Army 4th = 6 Stray Arc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Pastrana | ||
Sun Jan 10 2016 0:27 | 1st = 8 Pastrana 2nd = 5 Bob Monelli 3rd = 3 Mount Robson 4th = 7 Governor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Party Hotshot | ||
Sun Jan 10 2016 0:07 | 1st = 4 Party Hotshot 2nd = 3 Lofty Ambition 3rd = 5 Jed Monelli 4th = 1 Mandy Charm |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000