Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Leonard Monelli | ||
Wed Dec 14 2016 23:52 | 1st = 3 Leonard Monelli 2nd = 8 Super Lube 3rd = 2 Fire Blaze 4th = 7 Marys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Donald Tux | ||
Wed Dec 14 2016 23:32 | 1st = 4 Donald Tux 2nd = 5 Wild Aaron 3rd = 3 Collectanator 4th = 8 Karons Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Astrozone | ||
Wed Dec 14 2016 23:12 | 1st = 3 Astrozone 2nd = 5 Little Bobby 3rd = 6 Style 4th = 1 Destini Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 West On Jill | ||
Wed Dec 14 2016 22:57 | 1st = 8 West On Jill 2nd = 7 West On Hawkeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Cracked Model | ||
Wed Dec 14 2016 22:52 | 1st = 1 Cracked Model 2nd = 6 My Girl Maz 3rd = 4 Gun Force 4th = 2 Curious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Yuup | ||
Wed Dec 14 2016 22:42 | 1st = 8 Yuup 2nd = 1 West On Snow 3rd = 5 Hes Historic 4th = 2 Audella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Just Be Patient | ||
Wed Dec 14 2016 22:39 | 1st = 6 Just Be Patient 2nd = 2 Shifty Jack 3rd = 3 Trovs Gem 4th = 1 Desert Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 9 Toorak Affair | ||
Wed Dec 14 2016 22:35 | 1st = 9 Toorak Affair 2nd = 1 Fragment 3rd = 8 Khatun 4th = 2 Leconte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Little Pookie | ||
Wed Dec 14 2016 22:32 | 1st = 6 Little Pookie 2nd = 8 Phils In Luck 3rd = 7 Tumble And Dry 4th = 3 Bank Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Panama Red | ||
Wed Dec 14 2016 22:28 | 1st = 1 Panama Red 2nd = 3 Ohana Nicholas 3rd = 5 Towering Force 4th = 4 Bucking Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Party Games | ||
Wed Dec 14 2016 22:25 | 1st = 8 Party Games 2nd = 1 Iridium Flare 3rd = 2 Jazz Get On 4th = 3 Pokkiri Raja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Newcastle Ranger | ||
Wed Dec 14 2016 22:22 | 1st = 1 Newcastle Ranger 2nd = 8 Sabjorn Bale 3rd = 6 Road Driller 4th = 7 Shades Of Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 7 Are Jay Duree | ||
Wed Dec 14 2016 22:19 | 1st = 7 Are Jay Duree 2nd = 4 Star Rosa 3rd = 1 Carlo Scorcho 4th = 2 Mia Mya Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 5 Scottish Duchess | ||
Wed Dec 14 2016 22:18 | 1st = 5 Scottish Duchess 2nd = 1 Royal Luck 3rd = 8 Cause A Big Scene 4th = 4 Inopartake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Lauries Jackie | ||
Wed Dec 14 2016 22:12 | 1st = 7 Lauries Jackie 2nd = 6 Warthog 3rd = 3 Hurry Mccurry 4th = 8 Natural Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Roma Girl | ||
Wed Dec 14 2016 22:09 | 1st = 3 Roma Girl 2nd = 2 Radleys Reality 3rd = 10 So Far Away 4th = 7 Mint Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 11 Gee Gee Rich Ruby | ||
Wed Dec 14 2016 22:05 | 1st = 11 Gee Gee Rich Ruby 2nd = 5 Westwood 3rd = 1 Georges Gambol 4th = 7 Cheap Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Stuart Town | ||
Wed Dec 14 2016 22:04 | 1st = 8 Stuart Town 2nd = 6 Hashtag Drew 3rd = 4 Super Income 4th = 7 Pablo Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Shez A Song | ||
Wed Dec 14 2016 22:01 | 1st = 2 Shez A Song 2nd = 7 Nagus 3rd = 1 Asuriel 4th = 8 Aussie Ozzy Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 4 Ears Ponder | ||
Wed Dec 14 2016 22:00 | 1st = 4 Ears Ponder 2nd = 2 Major Wish 3rd = 5 Lady Sansa 4th = 6 Fiddlers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Logistic Kid | ||
Wed Dec 14 2016 21:58 | 1st = 4 Logistic Kid 2nd = 1 Worlds On Fire 3rd = 7 Rick Grimes 4th = 2 Wild Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 Dooleys Fit | ||
Wed Dec 14 2016 21:55 | 1st = 7 Dooleys Fit 2nd = 3 Little Makril 3rd = 8 Excitable Angel 4th = 6 Fancy Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Hooter Harnett | ||
Wed Dec 14 2016 21:48 | 1st = 4 Hooter Harnett 2nd = 1 Frekey 3rd = 5 Baldcrew 4th = 7 Rapid Extraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Angel Ice | ||
Wed Dec 14 2016 21:45 | 1st = 5 Angel Ice 2nd = 9 Peragon Falcon 3rd = 3 Choclotto 4th = 1 Snow Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Fancy Bianca | ||
Wed Dec 14 2016 21:42 | 1st = 8 Fancy Bianca 2nd = 7 Molly Maze 3rd = 9 Wu Tang Fran 4th = 5 Soaky Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 8 Tact Maria | ||
Wed Dec 14 2016 21:40 | 1st = 8 Tact Maria 2nd = 1 Bertils Enforcer 3rd = 2 Its Only Cosmetic 4th = 11 Sassy Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Iconic Rock | ||
Wed Dec 14 2016 21:38 | 1st = 6 Iconic Rock 2nd = 7 Brazen Bull 3rd = 2 Champion Exhibit 4th = 5 Wez Gordy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Majestic Mia | ||
Wed Dec 14 2016 21:35 | 1st = 4 Majestic Mia 2nd = 8 Svetlana Monelli 3rd = 1 Jessie Rocks 4th = 2 Laytown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 4 Dison | ||
Wed Dec 14 2016 21:33 | 1st = 4 Dison 2nd = 2 Four Shotzzz 3rd = 3 Ozzie Bogan 4th = 1 General Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Zoe | ||
Wed Dec 14 2016 21:32 | 1st = 1 Zoe 2nd = 5 Second Gear 3rd = 7 Twelve Plus Two 4th = 3 They Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 Valiant Warrior | ||
Wed Dec 14 2016 21:30 | 1st = 1 Valiant Warrior 2nd = 7 Treasury Bond 3rd = 2 Silver Bolt 4th = 4 Geegees Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Willie Blues | ||
Wed Dec 14 2016 21:28 | 1st = 8 Willie Blues 2nd = 1 Wish Right Now 3rd = 5 Stubborn Bobby 4th = 2 Wheres Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Mystic Quality | ||
Wed Dec 14 2016 21:25 | 1st = 4 Mystic Quality 2nd = 5 Zelemar Zonk 3rd = 7 Abed Bale 4th = 6 Soda Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 True Danger | ||
Wed Dec 14 2016 21:22 | 1st = 1 True Danger 2nd = 3 Triple Crown Bea 3rd = 2 Ocean Realm 4th = 6 Temple Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Just A Little Marn | ||
Wed Dec 14 2016 21:20 | 1st = 1 Just A Little Marn 2nd = 7 Somethings Sizzlin 3rd = 3 Patience Pays 4th = 2 The Jewel Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Benny Mac | ||
Wed Dec 14 2016 21:18 | 1st = 3 Benny Mac 2nd = 1 Aston Amon 3rd = 4 Connemara Xav 4th = 7 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Golden Planet | ||
Wed Dec 14 2016 21:14 | 1st = 1 Golden Planet 2nd = 3 In The Bazza 3rd = 8 Fancy Paddy 4th = 7 Good Girl Janice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 2 Lets Play Ball | ||
Wed Dec 14 2016 21:13 | 1st = 2 Lets Play Ball 2nd = 3 Hes Our Boy 3rd = 4 Tepary 4th = 8 Who Killed Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 5 Rangoon | ||
Wed Dec 14 2016 21:11 | 1st = 5 Rangoon 2nd = 2 Ace I Am 3rd = 6 Celebrate 4th = 8 Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Indi Allen | ||
Wed Dec 14 2016 21:08 | 1st = 5 Indi Allen 2nd = 4 Houston Bale 3rd = 1 One Cup Short 4th = 8 Addictive Bryce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Golden Zipper | ||
Wed Dec 14 2016 21:05 | 1st = 7 Golden Zipper 2nd = 3 Coachella 3rd = 1 Teesha Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 8 Peking Duck | ||
Wed Dec 14 2016 21:03 | 1st = 8 Peking Duck 2nd = 2 Heza Warhorse 3rd = 7 Immortal Jet 4th = 6 Realy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 8 Catalyst Fire | ||
Wed Dec 14 2016 21:00 | 1st = 8 Catalyst Fire 2nd = 7 Tilmosa 3rd = 5 Kateland 4th = 6 Pura Vida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Connemara Black | ||
Wed Dec 14 2016 20:58 | 1st = 1 Connemara Black 2nd = 7 Lektra Rustler 3rd = 6 Dyna Krypto 4th = 5 Dark Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Hurricane Hansi | ||
Wed Dec 14 2016 20:55 | 1st = 2 Hurricane Hansi 2nd = 6 Fantastic Liam 3rd = 8 Making Waves 4th = 7 Magic Millah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Double Baileys | ||
Wed Dec 14 2016 20:53 | 1st = 6 Double Baileys 2nd = 5 Washingtons Flier 3rd = 10 Red Luck 4th = 8 Living Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Ritza Rossi | ||
Wed Dec 14 2016 20:51 | 1st = 7 Ritza Rossi 2nd = 2 Magic Lace 3rd = 6 Blabba Mouth 4th = 5 Lika Zircon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Dr Harlee | ||
Wed Dec 14 2016 20:48 | 1st = 7 Dr Harlee 2nd = 8 Guard Your Path 3rd = 10 Mighty Bree 4th = 1 Chucks Me Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Eurogun | ||
Wed Dec 14 2016 20:45 | 1st = 7 Eurogun 2nd = 4 Elusive Apache 3rd = 2 Winsome Toby 4th = 5 Five Two Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 8 Party Rage | ||
Wed Dec 14 2016 20:43 | 1st = 8 Party Rage 2nd = 2 Irishtown Babe 3rd = 10 Hero Bromac 4th = 7 Elboron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 9 Aces Wish | ||
Wed Dec 14 2016 20:40 | 1st = 9 Aces Wish 2nd = 10 Du Plessis 3rd = 4 Capricorn Dancer 4th = 8 Time Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Zipping Vito | ||
Wed Dec 14 2016 20:38 | 1st = 4 Zipping Vito 2nd = 1 Dyna Irminus 3rd = 2 Schooner Doll 4th = 8 Claretown Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Social | ||
Wed Dec 14 2016 20:35 | 1st = 4 Social 2nd = 1 Tax Loophole 3rd = 5 Chandon Hawke 4th = 8 Brian Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 5 Without You | ||
Wed Dec 14 2016 20:33 | 1st = 5 Without You 2nd = 1 Kimcandash 3rd = 7 Del Rosario 4th = 9 Rapata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Paua To Kapau | ||
Wed Dec 14 2016 20:31 | 1st = 1 Paua To Kapau 2nd = 4 How Cheeky 3rd = 3 Agent Kade 4th = 8 Outlaw Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Avatar Thor | ||
Wed Dec 14 2016 20:28 | 1st = 5 Avatar Thor 2nd = 6 Division Four 3rd = 4 Miss Cintiarna 4th = 1 Fear The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Irinka Lyn | ||
Wed Dec 14 2016 20:25 | 1st = 7 Irinka Lyn 2nd = 1 Slow Porsche 3rd = 3 Belivet 4th = 4 Lee Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Shardons Reactor | ||
Wed Dec 14 2016 20:23 | 1st = 3 Shardons Reactor 2nd = 10 Weasel 3rd = 4 Mo Jarney 4th = 8 Hachem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 1 Happy Halloween | ||
Wed Dec 14 2016 20:20 | 1st = 1 Happy Halloween 2nd = 5 Gee Gee Royal Miss 3rd = 7 Wyuna 4th = 4 French Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 5 Gee Gee Royal Miss | ||
Wed Dec 14 2016 20:20 | 1st = 5 Gee Gee Royal Miss 2nd = 1 Happy Halloween 3rd = 7 Wyuna 4th = 4 French Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Tuggeragh | ||
Wed Dec 14 2016 20:18 | 1st = 1 Tuggeragh 2nd = 6 Leos Gift 3rd = 5 Lochinvar Kors 4th = 7 Tuxedo Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Erasion | ||
Wed Dec 14 2016 20:15 | 1st = 1 Erasion 2nd = 6 Trackie Chan 3rd = 3 Perez 4th = 7 All Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 2 Culinary Delight | ||
Wed Dec 14 2016 20:13 | 1st = 2 Culinary Delight 2nd = 7 Readily 3rd = 1 Benji M Brogden 4th = 6 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Swift Yarn | ||
Wed Dec 14 2016 20:11 | 1st = 8 Swift Yarn 2nd = 1 Full On Lass 3rd = 2 Tee Tanga 4th = 3 Hummin Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Elsa Bale | ||
Wed Dec 14 2016 20:08 | 1st = 4 Elsa Bale 2nd = 1 Blingified 3rd = 6 Dr Sherlock 4th = 2 Hes Ma Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Shes Single | ||
Wed Dec 14 2016 20:05 | 1st = 2 Shes Single 2nd = 7 Despicable Becky 3rd = 9 Ricks Mate 4th = 1 Magic Culprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 8 Robbie Zuve | ||
Wed Dec 14 2016 20:03 | 1st = 8 Robbie Zuve 2nd = 7 Dabbsey 3rd = 6 Chalcis 4th = 4 Veegee Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Bergantina | ||
Wed Dec 14 2016 20:00 | 1st = 9 Bergantina 2nd = 11 Lets Twist 3rd = 6 Princess Jasman 4th = 1 Big Red Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Stocktake | ||
Wed Dec 14 2016 19:58 | 1st = 1 Stocktake 2nd = 4 Joe Mama 3rd = 9 Its A Dream 4th = 3 Yorgi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Percys Lad | ||
Wed Dec 14 2016 19:55 | 1st = 4 Percys Lad 2nd = 9 Dee Boosh 3rd = 1 Made That Way 4th = 2 Thats Super |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Hotshot Anvil | ||
Wed Dec 14 2016 19:53 | 1st = 2 Hotshot Anvil 2nd = 7 Ideal Romance 3rd = 1 Melton Bonover 4th = 4 Navajo Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Tod Tanga | ||
Wed Dec 14 2016 19:51 | 1st = 1 Tod Tanga 2nd = 8 Istanbouli 3rd = 4 Ochre Keroma 4th = 5 Payote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Shes Dee Rocket | ||
Wed Dec 14 2016 19:48 | 1st = 3 Shes Dee Rocket 2nd = 4 Le Sands 3rd = 1 Zoltinas Prize 4th = 6 Mighty Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Spring Bullet | ||
Wed Dec 14 2016 19:45 | 1st = 1 Spring Bullet 2nd = 4 Astros Ethics 3rd = 5 Angel Art 4th = 3 Mums A Yapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 8 Major Deed | ||
Wed Dec 14 2016 19:43 | 1st = 8 Major Deed 2nd = 1 Great Result 3rd = 6 Fours Enuf Tas 4th = 2 Jedi Superstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 4 Naadam | ||
Wed Dec 14 2016 19:40 | 1st = 4 Naadam 2nd = 10 Seajamm 3rd = 1 Step The Pedal 4th = 11 Galeocerdo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Push The Trolley | ||
Wed Dec 14 2016 19:38 | 1st = 6 Push The Trolley 2nd = 8 Crackerjack Roy 3rd = 1 Fiery Felix 4th = 4 Night Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Balakovo | ||
Wed Dec 14 2016 19:35 | 1st = 1 Balakovo 2nd = 5 Lady Glen 3rd = 6 Kylie Diablo 4th = 3 Urana Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 4 Stylish Trend | ||
Wed Dec 14 2016 19:33 | 1st = 4 Stylish Trend 2nd = 5 Arty Guy 3rd = 3 Kamwood Johnny 4th = 8 Thunder Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Foreseeable | ||
Wed Dec 14 2016 19:31 | 1st = 4 Foreseeable 2nd = 7 Brother Sox 3rd = 2 Cosmic Shower 4th = 3 Funny Bone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Galloping Fantom | ||
Wed Dec 14 2016 19:28 | 1st = 3 Galloping Fantom 2nd = 6 Flying Zarli 3rd = 4 From The Dark 4th = 9 Zipping Lexi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Dodgin Ethics | ||
Wed Dec 14 2016 19:25 | 1st = 2 Dodgin Ethics 2nd = 8 Enjoy The Party 3rd = 3 Inekas Charm 4th = 9 Sasha Banks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 R Eleven Heaven | ||
Wed Dec 14 2016 19:23 | 1st = 5 R Eleven Heaven 2nd = 9 Counterfeit Cash 3rd = 2 Camivista 4th = 7 Soldier Of Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 6 Light Up the Sky | ||
Wed Dec 14 2016 19:20 | 1st = 6 Light Up the Sky 2nd = 2 Famous Someday 3rd = 4 Battle Torque 4th = 10 Plain Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Blackpool Shaz | ||
Wed Dec 14 2016 19:18 | 1st = 1 Blackpool Shaz 2nd = 4 Dyna Zaynabi 3rd = 5 Alezan 4th = 6 Quartz Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Velocity Mia | ||
Wed Dec 14 2016 19:15 | 1st = 5 Velocity Mia 2nd = 8 Just Smoken 3rd = 3 Penn Dragon 4th = 1 Sudoku Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 The Mighty Shoey | ||
Wed Dec 14 2016 19:13 | 1st = 1 The Mighty Shoey 2nd = 7 The Last Gindi 3rd = 5 Mac Sweet 4th = 3 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Little Nangar | ||
Wed Dec 14 2016 19:11 | 1st = 8 Little Nangar 2nd = 1 Targaryen 3rd = 2 Black Jillak 4th = 4 Naughty Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 My Mate Harry | ||
Wed Dec 14 2016 19:08 | 1st = 5 My Mate Harry 2nd = 3 Archie Fields 3rd = 2 Zipping Luna 4th = 4 Spring Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 4 Bernice Okane | ||
Wed Dec 14 2016 19:03 | 1st = 4 Bernice Okane 2nd = 2 Radical Art 3rd = 6 Rubys Shadow 4th = 1 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 5 Gallow Gate | ||
Wed Dec 14 2016 19:00 | 1st = 5 Gallow Gate 2nd = 6 Magnacash 3rd = 11 Time Commands 4th = 10 Scrutineer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Envy Heist | ||
Wed Dec 14 2016 18:58 | 1st = 1 Envy Heist 2nd = 5 Supreme Prince 3rd = 4 Roller Bale 4th = 7 Its All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Charlyse | ||
Wed Dec 14 2016 18:53 | 1st = 1 Charlyse 2nd = 10 Some Stone 3rd = 9 Sandvik Star 4th = 2 Long Road To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 9 Shaylor Bart | ||
Wed Dec 14 2016 18:51 | 1st = 9 Shaylor Bart 2nd = 1 Wiggle 3rd = 5 Ellys Reign 4th = 7 Zara Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Meeniyan Jet | ||
Wed Dec 14 2016 18:48 | 1st = 9 Meeniyan Jet 2nd = 2 Maggies Alone 3rd = 1 Beljay Galaxy 4th = 5 Beljay Lilac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 3 Crusoe | ||
Wed Dec 14 2016 18:45 | 1st = 3 Crusoe 2nd = 4 Cyberpunk 3rd = 11 Halldora 4th = 2 Castle Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 5 Pepperall | ||
Wed Dec 14 2016 18:40 | 1st = 5 Pepperall 2nd = 8 Dontbefoolish 3rd = 7 Anna Bay Al 4th = 2 Jack Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Queen Coriander | ||
Wed Dec 14 2016 18:37 | 1st = 7 Queen Coriander 2nd = 2 Cosmic Kilby 3rd = 1 Jacks Pick 4th = 8 Diyas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 3 Corbie Jolt | ||
Wed Dec 14 2016 18:32 | 1st = 3 Corbie Jolt 2nd = 2 Roll One Over 3rd = 8 Alotta Jolie 4th = 9 Our Options |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Kamilaroi Duk | ||
Wed Dec 14 2016 18:29 | 1st = 7 Kamilaroi Duk 2nd = 10 Minnies Hope 3rd = 6 Power Of Penny 4th = 4 Cosado Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 2 Milson | ||
Wed Dec 14 2016 18:25 | 1st = 2 Milson 2nd = 3 Gold Librettist 3rd = 6 The Princeling 4th = 4 Sentry Duty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Treuaper | ||
Wed Dec 14 2016 18:19 | 1st = 1 Treuaper 2nd = 5 Annika Magic 3rd = 7 Rory Mach 4th = 4 He Gets It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Swift Trent | ||
Wed Dec 14 2016 18:15 | 1st = 6 Swift Trent 2nd = 1 Quick Collision 3rd = 4 Murrabit Betty 4th = 3 Midori Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Carocapo | ||
Wed Dec 14 2016 18:10 | 1st = 2 Carocapo 2nd = 7 Diraja Jewel 3rd = 3 Cloak And Dagger 4th = 4 Mr Murt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Naceys Hero | ||
Wed Dec 14 2016 18:07 | 1st = 1 Naceys Hero 2nd = 3 Kingsbrae Looney 3rd = 8 Stormageddon 4th = 6 Haras Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Miss Catalina | ||
Wed Dec 14 2016 18:02 | 1st = 1 Miss Catalina 2nd = 6 Strawberry Courage 3rd = 4 Aussie Vista 4th = 3 The Muse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Freds My Name | ||
Wed Dec 14 2016 17:59 | 1st = 7 Freds My Name 2nd = 8 Three Scoops 3rd = 3 Arctic Blaze 4th = 6 Oscar Beam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 7 Nutherbottlegonski | ||
Wed Dec 14 2016 17:55 | 1st = 7 Nutherbottlegonski 2nd = 8 Sambuca Siren 3rd = 5 Leahone 4th = 18 Onward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 9 Haras Hook | ||
Wed Dec 14 2016 17:50 | 1st = 9 Haras Hook 2nd = 4 Convex 3rd = 1 Dayseas Rigg 4th = 6 Awesome Wills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 7 Shes Worthy | ||
Wed Dec 14 2016 17:45 | 1st = 7 Shes Worthy 2nd = 10 Plucky Girl 3rd = 9 Rooi Roe 4th = 2 Majella Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Stylish Billy | ||
Wed Dec 14 2016 17:40 | 1st = 6 Stylish Billy 2nd = 2 Manhattan Man 3rd = 3 Aged Badly 4th = 5 All Inn April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 10 - 11 Dame Margo Fonteyn | ||
Wed Dec 14 2016 17:36 | 1st = 11 Dame Margo Fonteyn 2nd = 12 Hot In High Heels 3rd = 3 Heart Beat 4th = 1 Divine Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 1 The Blue Nipper | ||
Wed Dec 14 2016 17:32 | 1st = 1 The Blue Nipper 2nd = 7 Bachelors Prospect 3rd = 2 Russian River 4th = 5 Medom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Plum Jam | ||
Wed Dec 14 2016 17:29 | 1st = 4 Plum Jam 2nd = 2 Master Lagoon 3rd = 3 Lonesome Duk 4th = 1 Crown Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 8 Anisha | ||
Wed Dec 14 2016 17:25 | 1st = 8 Anisha 2nd = 9 Giants Daughter 3rd = 2 Credit Card Miss 4th = 13 Marmadukes Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 13 Kirchner | ||
Wed Dec 14 2016 17:15 | 1st = 13 Kirchner 2nd = 3 Tia 3rd = 11 Doomsday Prepper 4th = 5 Moosem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Jaycee Plumb | ||
Wed Dec 14 2016 17:12 | 1st = 3 Jaycee Plumb 2nd = 7 Wise Harry 3rd = 2 Boloney Club 4th = 4 Tophat And Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Sure You Can | ||
Wed Dec 14 2016 17:09 | 1st = 4 Sure You Can 2nd = 3 Gold Total 3rd = 6 Haras Samuel 4th = 8 Betta Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 7 Zombie Queen | ||
Wed Dec 14 2016 17:05 | 1st = 7 Zombie Queen 2nd = 6 Haradify 3rd = 4 Spur Le Jouer 4th = 1 Reckless Abandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 6 Cheeky Babe | ||
Wed Dec 14 2016 17:00 | 1st = 6 Cheeky Babe 2nd = 2 Devils Pinch 3rd = 5 Nitro Nick 4th = 8 Strike Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 5 Greencast | ||
Wed Dec 14 2016 16:56 | 1st = 5 Greencast 2nd = 6 Whatz Occurring 3rd = 3 Private Hero 4th = 1 Blue Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Sassos Circus | ||
Wed Dec 14 2016 16:52 | 1st = 1 Sassos Circus 2nd = 3 Helms Gate 3rd = 2 Blitzem Someday 4th = 6 Makaties Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Sharina Bomber | ||
Wed Dec 14 2016 16:49 | 1st = 5 Sharina Bomber 2nd = 6 Stealthy Swift 3rd = 4 Fiery Universe 4th = 1 Zipping Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 3 Magicaz | ||
Wed Dec 14 2016 16:45 | 1st = 3 Magicaz 2nd = 5 Star Crossed 3rd = 6 Remunerator 4th = 12 Viceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Stubborn State | ||
Wed Dec 14 2016 16:40 | 1st = 3 Stubborn State 2nd = 7 Pink Scissors 3rd = 4 Arabian Melody 4th = 1 Haras Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 4 Magnus Knight | ||
Wed Dec 14 2016 16:35 | 1st = 4 Magnus Knight 2nd = 13 Wise Journey 3rd = 3 Shark Mirage 4th = 8 Little Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 3 Rewarding Effort | ||
Wed Dec 14 2016 16:30 | 1st = 3 Rewarding Effort 2nd = 7 Sadia 3rd = 6 Lannister 4th = 8 Koolama Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Milburn Gold | ||
Wed Dec 14 2016 16:28 | 1st = 6 Milburn Gold 2nd = 8 Johns Magic 3rd = 2 Turbo Chief 4th = 7 Lidos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 6 Zamex | ||
Wed Dec 14 2016 16:25 | 1st = 6 Zamex 2nd = 9 Gypsy Miss 3rd = 3 Foxwhistle 4th = 1 Knowing Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Travs Gift | ||
Wed Dec 14 2016 16:22 | 1st = 5 Travs Gift 2nd = 8 Kulu Sting 3rd = 1 Derek 4th = 3 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 7 Miss Horotiu | ||
Wed Dec 14 2016 16:19 | 1st = 7 Miss Horotiu 2nd = 3 Charles Road 3rd = 5 Flip the Coin 4th = 10 Valentine Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 General Husson | ||
Wed Dec 14 2016 16:15 | 1st = 1 General Husson 2nd = 11 Thunder Boom 3rd = 14 Fast As The Wind 4th = 15 Superfine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 8 Fanfaron | ||
Wed Dec 14 2016 16:10 | 1st = 8 Fanfaron 2nd = 5 Magic Dallas 3rd = 2 Big Arty 4th = 3 Carluca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Monster Foxy | ||
Wed Dec 14 2016 16:07 | 1st = 3 Monster Foxy 2nd = 6 Emis Boy Badger 3rd = 7 Angel Of Glory 4th = 1 Selynya Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Solo Dancer | ||
Wed Dec 14 2016 16:04 | 1st = 6 Solo Dancer 2nd = 7 Agros Thunder 3rd = 1 Open Mind 4th = 3 Diamond Jakey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 9 Central Pass | ||
Wed Dec 14 2016 16:00 | 1st = 9 Central Pass 2nd = 1 American Rush 3rd = 2 Dancing Hare 4th = 5 Love In The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 6 Saturday Magic | ||
Wed Dec 14 2016 15:57 | 1st = 6 Saturday Magic 2nd = 8 Night Breeze 3rd = 4 Sasun 4th = 1 Tableaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 5 Uno Sparti | ||
Wed Dec 14 2016 15:54 | 1st = 5 Uno Sparti 2nd = 1 Aston Odious 3rd = 3 Grumpy Jack 4th = 8 Kilter Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 3 Confronting | ||
Wed Dec 14 2016 15:50 | 1st = 3 Confronting 2nd = 2 Devils Fire 3rd = 6 Beat Street 4th = 1 Slydini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Rattlesnake Cafe | ||
Wed Dec 14 2016 15:47 | 1st = 2 Rattlesnake Cafe 2nd = 3 Hot Pyjamas 3rd = 1 Thirty Six 4th = 5 Stanky Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Maximum Moo | ||
Wed Dec 14 2016 15:44 | 1st = 3 Maximum Moo 2nd = 7 Beer On Tap 3rd = 1 Kraken Suzie 4th = 5 Precious Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 6 Cote Dor | ||
Wed Dec 14 2016 15:42 | 1st = 6 Cote Dor 2nd = 2 Up N Rolling 3rd = 7 Swissilicious 4th = 1 Big Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Show Me Dollars | ||
Wed Dec 14 2016 15:39 | 1st = 2 Show Me Dollars 2nd = 1 Opal Bale 3rd = 5 Lukes Empire 4th = 8 Lyka Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 5 My True Love | ||
Wed Dec 14 2016 15:35 | 1st = 5 My True Love 2nd = 11 Sugarparma 3rd = 9 Bold Carlota 4th = 3 Nonpareil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 9 Slick Gambler | ||
Wed Dec 14 2016 15:32 | 1st = 9 Slick Gambler 2nd = 8 Indiana Benz 3rd = 3 Premier Tejay 4th = 6 Harrys Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 2 Scooner | ||
Wed Dec 14 2016 15:30 | 1st = 2 Scooner 2nd = 6 Cry If I Want To 3rd = 3 Tuff Bickie 4th = 10 Raindrops On Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Power Sensation | ||
Wed Dec 14 2016 15:27 | 1st = 4 Power Sensation 2nd = 2 Stevron Autos 3rd = 5 Oriental Lord 4th = 8 Rosies Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 3 Jimmytown Jewel | ||
Wed Dec 14 2016 15:22 | 1st = 3 Jimmytown Jewel 2nd = 7 You Es Marshal 3rd = 5 Cool Fonzy 4th = 8 Alexis Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Daintree Dynamo | ||
Wed Dec 14 2016 15:19 | 1st = 5 Daintree Dynamo 2nd = 4 Chrissy Pee 3rd = 8 Nirvana Armo 4th = 7 Taxi Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Shakey Tango | ||
Wed Dec 14 2016 15:16 | 1st = 6 Shakey Tango 2nd = 2 Cute Gambler 3rd = 5 Chanel Benz 4th = 8 Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 5 Honournstrength | ||
Wed Dec 14 2016 15:15 | 1st = 5 Honournstrength 2nd = 4 Meghapushpa 3rd = 11 Springtime Love 4th = 6 Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Meaning Business | ||
Wed Dec 14 2016 15:12 | 1st = 4 Meaning Business 2nd = 6 Gotcha Racin 3rd = 2 Pinkish Hue 4th = 5 Warm Coconut Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Wosbogavich | ||
Wed Dec 14 2016 15:09 | 1st = 8 Wosbogavich 2nd = 6 Cardamom 3rd = 7 Teflon Toby 4th = 2 Triple Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 15 Galloping Gerte | ||
Wed Dec 14 2016 15:05 | 1st = 15 Galloping Gerte 2nd = 10 La Casona 3rd = 21 Lupelani 4th = 19 Real Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 4 Casinoholic | ||
Wed Dec 14 2016 15:00 | 1st = 4 Casinoholic 2nd = 5 Sanaya 3rd = 1 Violent Snow 4th = 6 Eolande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Mepunga Foss | ||
Wed Dec 14 2016 14:58 | 1st = 8 Mepunga Foss 2nd = 5 Hey Hey Fozz 3rd = 4 Lady Ching 4th = 2 Lorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 4 Krusty | ||
Wed Dec 14 2016 14:55 | 1st = 4 Krusty 2nd = 1 Gothenburg 3rd = 9 Gracious Grey 4th = 6 Peaceful Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Lawbringer | ||
Wed Dec 14 2016 14:52 | 1st = 1 Lawbringer 2nd = 3 Rhynstone Shelly 3rd = 2 Batman Sloane 4th = 7 Neurosis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 1 Raise A Dream | ||
Wed Dec 14 2016 14:47 | 1st = 1 Raise A Dream 2nd = 4 Devious Maid 3rd = 3 Sweet Schilly 4th = 2 Swedish Bitters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Villa Jemma | ||
Wed Dec 14 2016 14:44 | 1st = 3 Villa Jemma 2nd = 6 Ving Bale 3rd = 7 Simply Vivacious 4th = 1 Moonlit Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 12 Tempete Rouge | ||
Wed Dec 14 2016 14:40 | 1st = 12 Tempete Rouge 2nd = 3 Mark My Word 3rd = 10 Perilous Love 4th = 6 Royal Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 10 Hunchback | ||
Wed Dec 14 2016 14:37 | 1st = 10 Hunchback 2nd = 4 Destini Tweed 3rd = 8 Carlanna Casey 4th = 1 Scintillatin Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Deputy Speaker | ||
Wed Dec 14 2016 14:34 | 1st = 1 Deputy Speaker 2nd = 4 Pretostella 3rd = 5 Rhynstone Joey 4th = 6 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 1 Lock And Load | ||
Wed Dec 14 2016 14:30 | 1st = 1 Lock And Load 2nd = 6 Elegant Queen 3rd = 5 Rokeby Red 4th = 8 Gilt Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 14 Princess Kereru | ||
Wed Dec 14 2016 14:27 | 1st = 14 Princess Kereru 2nd = 1 Lasting Friendship 3rd = 9 Yearn 4th = 5 Speewah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Jenna Bale | ||
Wed Dec 14 2016 14:24 | 1st = 1 Jenna Bale 2nd = 2 Allen Yani 3rd = 7 Allen Occy 4th = 6 Finns Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Thewayweare | ||
Wed Dec 14 2016 14:20 | 1st = 3 Thewayweare 2nd = 5 Bella Galeano 3rd = 2 Grand Allowance 4th = 6 Centerofattention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Footrot Fantasia | ||
Wed Dec 14 2016 14:17 | 1st = 2 Footrot Fantasia 2nd = 8 Magic Train 3rd = 3 Deecee Comics 4th = 1 Springvale Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 2 Mazurek | ||
Wed Dec 14 2016 14:12 | 1st = 2 Mazurek 2nd = 3 Miss Cuoco 3rd = 6 Barabba Gold 4th = 8 Designer Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Eaton Bale | ||
Wed Dec 14 2016 14:09 | 1st = 1 Eaton Bale 2nd = 3 Dyna Dalma 3rd = 4 Limburg Frankie 4th = 2 Illusionary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 8 Khadija | ||
Wed Dec 14 2016 14:05 | 1st = 8 Khadija 2nd = 10 Zarabeel 3rd = 6 The Gringo 4th = 2 Dubleos Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 7 Domesticated | ||
Wed Dec 14 2016 14:00 | 1st = 7 Domesticated 2nd = 9 Linguist 3rd = 4 Hyshem 4th = 6 Yulong Sheng Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Zipping Fee Fee | ||
Wed Dec 14 2016 13:57 | 1st = 6 Zipping Fee Fee 2nd = 8 Pad Tighe 3rd = 7 Dillashaw 4th = 3 Chance It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 6 Save The Stars | ||
Wed Dec 14 2016 13:53 | 1st = 6 Save The Stars 2nd = 8 Elettra 3rd = 5 Shestoohottotrot 4th = 12 Lucky Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Dream Future | ||
Wed Dec 14 2016 13:50 | 1st = 3 Dream Future 2nd = 5 Duty Free 3rd = 1 Limburg Dan 4th = 8 Irish Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Debonairly | ||
Wed Dec 14 2016 13:45 | 1st = 2 Debonairly 2nd = 5 Te Amo 3rd = 4 Membership 4th = 7 Whitsunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Another Mai | ||
Wed Dec 14 2016 13:42 | 1st = 1 Another Mai 2nd = 8 Sheez Stunning 3rd = 4 Westy Bob 4th = 5 Scottish Thistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 2 Buried Treasure | ||
Wed Dec 14 2016 13:37 | 1st = 2 Buried Treasure 2nd = 8 Mint Collector 3rd = 3 He Is Golden 4th = 5 The Hofficer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Mepunga Fame | ||
Wed Dec 14 2016 13:34 | 1st = 6 Mepunga Fame 2nd = 8 Bombora Flash 3rd = 1 Astrology 4th = 4 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Kirkham Harvey | ||
Wed Dec 14 2016 13:30 | 1st = 7 Kirkham Harvey 2nd = 6 Kylin 3rd = 4 Bigtime Bakagain 4th = 2 Banshee Reel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 1 Motion Granted | ||
Wed Dec 14 2016 13:25 | 1st = 1 Motion Granted 2nd = 7 Stole The Show 3rd = 6 Skanda 4th = 5 Im Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Cash For Jam | ||
Wed Dec 14 2016 13:22 | 1st = 5 Cash For Jam 2nd = 7 Dolce Ventu 3rd = 6 Perfect Prospect 4th = 1 Roxxy Lynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 11 Dangerous Pony | ||
Wed Dec 14 2016 13:18 | 1st = 11 Dangerous Pony 2nd = 10 Awakening 3rd = 3 Elusive Treasure 4th = 8 Snaptoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Hit The Runway | ||
Wed Dec 14 2016 13:14 | 1st = 1 Hit The Runway 2nd = 3 Major Spoils 3rd = 2 Are You 4th = 6 Lethal Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Cawbourne Clover | ||
Wed Dec 14 2016 13:08 | 1st = 5 Cawbourne Clover 2nd = 3 Autumn Lights 3rd = 2 Phantom Way 4th = 1 Cawbourne Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Crunchin Numbers | ||
Wed Dec 14 2016 13:03 | 1st = 3 Crunchin Numbers 2nd = 5 Astro Drive 3rd = 8 Bluestone 4th = 10 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Spritely Boy | ||
Wed Dec 14 2016 12:55 | 1st = 6 Spritely Boy 2nd = 2 In Dee Genes 3rd = 1 Barnes Banana 4th = 7 Toshulan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Celestial Action | ||
Wed Dec 14 2016 12:51 | 1st = 6 Celestial Action 2nd = 4 Chip Off Block 3rd = 1 Opawa Shiloh 4th = 5 Wong Full Arrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Marcy Mclaren | ||
Wed Dec 14 2016 12:47 | 1st = 4 Marcy Mclaren 2nd = 3 Windmill Haze 3rd = 1 Hunters Missile 4th = 2 Lunar Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 2 Soleado | ||
Wed Dec 14 2016 12:43 | 1st = 2 Soleado 2nd = 4 Master of Speed 3rd = 10 Kane 4th = 6 Lord Sibford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Doyen Ruler | ||
Wed Dec 14 2016 12:38 | 1st = 5 Doyen Ruler 2nd = 9 Kaycee Sprinter 3rd = 2 Rolling 4th = 4 Sunset Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Sioux Baxter | ||
Wed Dec 14 2016 12:32 | 1st = 2 Sioux Baxter 2nd = 4 Bigtime Jess 3rd = 8 Peajay Pringles 4th = 1 Belfast Smarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Victa Kate | ||
Wed Dec 14 2016 12:26 | 1st = 2 Victa Kate 2nd = 5 Presents Please 3rd = 7 Cashed Up 4th = 4 Delightful Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Why Not Trish | ||
Wed Dec 14 2016 12:20 | 1st = 6 Why Not Trish 2nd = 4 Rocky Ravioli 3rd = 8 Back On Lava 4th = 10 Diama Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Steel The Gold | ||
Wed Dec 14 2016 12:15 | 1st = 5 Steel The Gold 2nd = 1 Opawa Gumisie 3rd = 7 To The Bank 4th = 3 Nitro Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 8 Shocking Luck | ||
Wed Dec 14 2016 12:08 | 1st = 8 Shocking Luck 2nd = 5 Savason 3rd = 2 Darci Deniro 4th = 7 Narvick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Lulu Lollipop | ||
Wed Dec 14 2016 12:02 | 1st = 2 Lulu Lollipop 2nd = 8 Shreddin 3rd = 6 Perceptive 4th = 1 Captain Risky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Hard Merch | ||
Wed Dec 14 2016 11:58 | 1st = 5 Hard Merch 2nd = 8 Lektra Spider 3rd = 6 Snow Ball Chance 4th = 4 Allegro Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Linny Stopwatch | ||
Wed Dec 14 2016 11:40 | 1st = 1 Linny Stopwatch 2nd = 8 Rosie 3rd = 2 Cawbourne Diego 4th = 7 Howard I Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Missing Allegro | ||
Wed Dec 14 2016 11:22 | 1st = 4 Missing Allegro 2nd = 3 Cawbourne Pottsy 3rd = 5 Cawbourne Clay 4th = 7 Uno Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Daisy Lara | ||
Wed Dec 14 2016 11:04 | 1st = 3 Daisy Lara 2nd = 1 Pride Of Sarah 3rd = 2 Niamhs Way 4th = 8 Unflinching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Light | ||
Wed Dec 14 2016 10:46 | 1st = 1 Bigtime Light 2nd = 3 Bigtime Lonestar 3rd = 7 Bigtime Onfire 4th = 10 Making It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Hanover State | ||
Wed Dec 14 2016 10:28 | 1st = 6 Hanover State 2nd = 8 Blackjack Man 3rd = 2 Stole Me Car 4th = 3 Cawbourne Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Act Naturally | ||
Wed Dec 14 2016 10:10 | 1st = 1 Act Naturally 2nd = 6 Cawbourne Buckle 3rd = 8 Allegro Organa 4th = 3 Brighteyes Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Cheeky Two | ||
Wed Dec 14 2016 0:57 | 1st = 4 Cheeky Two 2nd = 1 Miss Espresso 3rd = 3 Cadillac Style 4th = 5 Elle Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Arlo | ||
Wed Dec 14 2016 0:37 | 1st = 5 Arlo 2nd = 4 Im A Lobo 3rd = 6 Noise Man 4th = 3 Cyclone Mousie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Moment In Sofala | ||
Wed Dec 14 2016 0:17 | 1st = 2 Moment In Sofala 2nd = 8 Queenie Revenge 3rd = 4 Unique Dazzle 4th = 3 Ya Get That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Rosie Choice | ||
Mon Nov 14 2016 23:57 | 1st = 8 Rosie Choice 2nd = 1 Lord Reddan 3rd = 2 Montoey Miss 4th = 4 That Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Ultimate Wingman | ||
Mon Nov 14 2016 23:37 | 1st = 4 Ultimate Wingman 2nd = 2 Podge 3rd = 5 Starlight Shine 4th = 9 Mon Tresor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Sansa Monelli | ||
Mon Nov 14 2016 23:17 | 1st = 5 Sansa Monelli 2nd = 4 Jemase 3rd = 8 Magic Mundy 4th = 2 Took The Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Local Bloke | ||
Mon Nov 14 2016 23:00 | 1st = 3 Local Bloke 2nd = 6 Charging Bullett 3rd = 4 Bonbie Star 4th = 8 Mental Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Kimmy Cabang | ||
Mon Nov 14 2016 22:56 | 1st = 2 Kimmy Cabang 2nd = 7 Farah 3rd = 3 Storm Of All 4th = 5 Cullquin Ghengis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Crazy Vixon | ||
Mon Nov 14 2016 22:48 | 1st = 1 Crazy Vixon 2nd = 4 Haras Hook 3rd = 8 Corys Diamond 4th = 3 Classy Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Honcho Bound | ||
Mon Nov 14 2016 22:44 | 1st = 5 Honcho Bound 2nd = 2 Coopers Shadow 3rd = 3 Nekhbet 4th = 8 Tigra Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Skitso Gidget | ||
Mon Nov 14 2016 22:41 | 1st = 2 Skitso Gidget 2nd = 6 Rocking Devil 3rd = 7 Ricardo Valley 4th = 4 Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Timmy Mac | ||
Mon Nov 14 2016 22:38 | 1st = 3 Timmy Mac 2nd = 4 Fancy Lil 3rd = 5 Magic Seeker 4th = 2 Lara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Big Roman | ||
Mon Nov 14 2016 22:35 | 1st = 7 Big Roman 2nd = 2 Catweasel 3rd = 6 Team Son 4th = 1 Monkey Year |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Gab Tar | ||
Mon Nov 14 2016 22:32 | 1st = 7 Gab Tar 2nd = 8 Haras Bundy 3rd = 4 Tip Ya Cap 4th = 6 Red Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 10 Lyncar Jerry | ||
Mon Nov 14 2016 22:29 | 1st = 10 Lyncar Jerry 2nd = 7 Centre Pine 3rd = 2 Shogun Steel 4th = 1 Bomber Heppell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Price Rise | ||
Mon Nov 14 2016 22:26 | 1st = 3 Price Rise 2nd = 1 All Apache 3rd = 2 Specs Valley 4th = 5 Tinas Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Lochinvar Style | ||
Mon Nov 14 2016 22:19 | 1st = 2 Lochinvar Style 2nd = 3 Swift Ripper 3rd = 10 Dove Bale 4th = 4 Arctic Posh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Bomber Marlow | ||
Mon Nov 14 2016 22:16 | 1st = 7 Bomber Marlow 2nd = 4 Rapana 3rd = 5 Eric Jay 4th = 8 Winlock Wrighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Flapping Gums | ||
Mon Nov 14 2016 22:13 | 1st = 7 Flapping Gums 2nd = 5 Katie Gelzinnis 3rd = 4 Shanaes Magic 4th = 2 Minstrel Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Capra Ross | ||
Mon Nov 14 2016 22:10 | 1st = 8 Capra Ross 2nd = 1 Nebraska Beach 3rd = 3 Half Century 4th = 4 Tah Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Secret Identity | ||
Mon Nov 14 2016 22:07 | 1st = 1 Secret Identity 2nd = 3 Bralyn Ice 3rd = 10 King Webke 4th = 4 Gunho Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Tronic Flash | ||
Mon Nov 14 2016 22:02 | 1st = 1 Tronic Flash 2nd = 4 Hello Ay Jay 3rd = 2 Tex Monelli 4th = 3 Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Markinch | ||
Mon Nov 14 2016 21:58 | 1st = 1 Markinch 2nd = 6 Banjo Barbie 3rd = 2 Starbourne Kahn 4th = 3 Carli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Got A Brother | ||
Mon Nov 14 2016 21:55 | 1st = 4 Got A Brother 2nd = 3 Cosmo Cyndie 3rd = 8 Punch Right Out 4th = 1 Batty Loves Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Black Chevelle | ||
Mon Nov 14 2016 21:49 | 1st = 1 Black Chevelle 2nd = 6 Furious Floss 3rd = 5 Shirley Bass 4th = 3 Sapphire Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Hold Ya Breath | ||
Mon Nov 14 2016 21:46 | 1st = 2 Hold Ya Breath 2nd = 5 Great Northern 3rd = 7 Dark Menace 4th = 6 Jacki Flashstorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Short Mess | ||
Mon Nov 14 2016 21:43 | 1st = 4 Short Mess 2nd = 8 Dancing Dollars 3rd = 3 Mackinlay 4th = 6 La Rosquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Bondy Rocks | ||
Mon Nov 14 2016 21:40 | 1st = 4 Bondy Rocks 2nd = 7 Heres Linda 3rd = 2 Sleepy Again 4th = 9 Spruce Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Maximum Babe | ||
Mon Nov 14 2016 21:37 | 1st = 1 Maximum Babe 2nd = 2 Hector Cabang 3rd = 4 Caitlin Louise 4th = 5 Winnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Velocity Kalina | ||
Mon Nov 14 2016 21:34 | 1st = 2 Velocity Kalina 2nd = 8 Coopolly Beach 3rd = 1 Bazzas Issue 4th = 4 In The Crossfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Lyncar Teagan | ||
Mon Nov 14 2016 21:31 | 1st = 6 Lyncar Teagan 2nd = 7 Jinx 3rd = 2 Swift Mover 4th = 3 Cheeky Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Kingsbrae Lotte | ||
Mon Nov 14 2016 21:28 | 1st = 4 Kingsbrae Lotte 2nd = 2 Clair de Lune 3rd = 9 Cosmic Marlow 4th = 8 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Eduardo | ||
Mon Nov 14 2016 21:25 | 1st = 4 Eduardo 2nd = 2 Texas Titan 3rd = 6 Disaaci 4th = 8 Big Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Karma Train | ||
Mon Nov 14 2016 21:19 | 1st = 8 Karma Train 2nd = 3 Our Fawn Jewel 3rd = 5 Party Games 4th = 7 Lady Zellweger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Royal Jasper | ||
Mon Nov 14 2016 21:16 | 1st = 8 Royal Jasper 2nd = 1 Crackerjack Dave 3rd = 4 Chickaletta 4th = 7 Mystic Bind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Mount Murray | ||
Mon Nov 14 2016 21:12 | 1st = 1 Mount Murray 2nd = 2 Jim The Weapon 3rd = 3 Bark Vader 4th = 7 Smoking Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Tahlias Way | ||
Mon Nov 14 2016 21:09 | 1st = 2 Tahlias Way 2nd = 4 Cookie No Cream 3rd = 6 Beetown Tommy 4th = 5 Blue Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Kettles Cobber | ||
Mon Nov 14 2016 21:06 | 1st = 3 Kettles Cobber 2nd = 1 Luke Roman 3rd = 9 Golden Nugget 4th = 7 Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Hummin Gun | ||
Mon Nov 14 2016 21:03 | 1st = 3 Hummin Gun 2nd = 1 Slender Jappa 3rd = 5 Ticket Boy 4th = 2 Good Odds Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Molly Be Nimble | ||
Mon Nov 14 2016 20:59 | 1st = 7 Molly Be Nimble 2nd = 5 Lachlan Brown 3rd = 1 Mr Arjay 4th = 4 Scorching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 New Course | ||
Mon Nov 14 2016 20:56 | 1st = 6 New Course 2nd = 3 Kobi Rocks 3rd = 1 Rickshaw Millie 4th = 7 Teishas Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 10 Jaimandy Maureen | ||
Mon Nov 14 2016 20:53 | 1st = 10 Jaimandy Maureen 2nd = 7 Jaydee Lomar 3rd = 3 Mr Late 4th = 6 Garku Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Road Trip | ||
Mon Nov 14 2016 20:49 | 1st = 4 Road Trip 2nd = 10 Smashing Cam 3rd = 2 Dig Deep Billy 4th = 7 Global Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 9 Celestial Selene | ||
Mon Nov 14 2016 20:46 | 1st = 9 Celestial Selene 2nd = 7 Dancing Solo 3rd = 4 Ballistics 4th = 3 Izzy Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 3 Wynburn Archer | ||
Mon Nov 14 2016 20:43 | 1st = 3 Wynburn Archer 2nd = 5 Tah Stella 3rd = 2 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Mini Cousin | ||
Mon Nov 14 2016 20:40 | 1st = 1 Mini Cousin 2nd = 5 Black County 3rd = 3 Mjoliner 4th = 4 Teekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Bogie Bekim | ||
Mon Nov 14 2016 20:37 | 1st = 8 Bogie Bekim 2nd = 6 Rattle em 3rd = 5 Valoshore 4th = 3 Draper Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Bonbie Miss | ||
Mon Nov 14 2016 20:34 | 1st = 1 Bonbie Miss 2nd = 2 Dwyer Street 3rd = 6 Fawn Arkie 4th = 8 Serious Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Maximum Dos | ||
Mon Nov 14 2016 20:31 | 1st = 3 Maximum Dos 2nd = 4 Beer On Tap 3rd = 2 Cullquin Abbey 4th = 7 Gundys Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Spring Ariek | ||
Mon Nov 14 2016 20:28 | 1st = 1 Spring Ariek 2nd = 8 Oh So Ratty 3rd = 6 Do Your Dander 4th = 7 Jade Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Smart Marlow | ||
Mon Nov 14 2016 20:25 | 1st = 5 Smart Marlow 2nd = 8 Lord Lachlan 3rd = 3 Bigboys Ya Mate 4th = 7 Zingiber Guntur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Greysynd Gem | ||
Mon Nov 14 2016 20:22 | 1st = 8 Greysynd Gem 2nd = 3 St Marseille 3rd = 1 Adams Snow 4th = 9 Yakan De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Cape Byron | ||
Mon Nov 14 2016 20:19 | 1st = 3 Cape Byron 2nd = 7 Yo Vale 3rd = 10 Ping Ling 4th = 9 All Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Trace Amount | ||
Mon Nov 14 2016 20:16 | 1st = 5 Trace Amount 2nd = 3 Regal Looper 3rd = 7 Zipping Geoff 4th = 4 Bathtub Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Kokoda Dreamin | ||
Mon Nov 14 2016 20:13 | 1st = 5 Kokoda Dreamin 2nd = 7 Insano 3rd = 1 Charlotte Street 4th = 3 Hillbilly Spunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Lika Zircon | ||
Mon Nov 14 2016 20:10 | 1st = 5 Lika Zircon 2nd = 4 Ma Mo 3rd = 8 Gin Blossum 4th = 6 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Nitro Nova | ||
Mon Nov 14 2016 20:07 | 1st = 3 Nitro Nova 2nd = 1 Dream Blaster 3rd = 5 Jay Aye 4th = 4 Rockin All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Fames The Aim | ||
Mon Nov 14 2016 20:04 | 1st = 7 Fames The Aim 2nd = 2 Adams Lilly 3rd = 5 Suspect Nargles 4th = 6 Kath Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Nova De Kahn | ||
Mon Nov 14 2016 19:59 | 1st = 4 Nova De Kahn 2nd = 7 Spark Of County 3rd = 6 Mac The Quick 4th = 5 Snorkle Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Nureyev | ||
Mon Nov 14 2016 19:54 | 1st = 6 Nureyev 2nd = 3 Tahlo 3rd = 7 Allen Mondo 4th = 2 Cris Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Proven Brave | ||
Mon Nov 14 2016 19:51 | 1st = 1 Proven Brave 2nd = 4 May Tell 3rd = 5 Rustys Mate 4th = 2 Take The Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Rare Scents | ||
Mon Nov 14 2016 19:48 | 1st = 7 Rare Scents 2nd = 1 Walkaway Annie 3rd = 4 Hill Top Belle 4th = 2 John Dujric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Chilled Heat | ||
Mon Nov 14 2016 19:45 | 1st = 8 Chilled Heat 2nd = 2 Masked Zorro 3rd = 5 Off And On 4th = 1 Fairly Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Jouster | ||
Mon Nov 14 2016 19:42 | 1st = 6 Jouster 2nd = 7 Tee Cee Benny 3rd = 4 Adams Bandit 4th = 8 Honest Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Orara Sal | ||
Mon Nov 14 2016 19:39 | 1st = 1 Orara Sal 2nd = 6 Skitso Joe 3rd = 5 Classic Mobster 4th = 3 Cameo Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Mister Daytona | ||
Mon Nov 14 2016 19:34 | 1st = 4 Mister Daytona 2nd = 7 Major Reality 3rd = 9 Shardons Rocket 4th = 10 Mosquito Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Hi Eyecue | ||
Mon Nov 14 2016 19:31 | 1st = 7 Hi Eyecue 2nd = 6 Dyna Chirpy 3rd = 5 Victo Bale 4th = 4 Lektra Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Winlock Bird | ||
Mon Nov 14 2016 19:27 | 1st = 2 Winlock Bird 2nd = 1 Janray Anolajean 3rd = 3 Tat Toby 4th = 7 Avatar Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Quoted Dynasty | ||
Mon Nov 14 2016 19:23 | 1st = 6 Quoted Dynasty 2nd = 8 Wylee 3rd = 1 Bugatti Snipper 4th = 3 Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Select Selwood | ||
Mon Nov 14 2016 19:20 | 1st = 4 Select Selwood 2nd = 3 Add em Up 3rd = 5 Willowvale Pearl 4th = 6 Just Like Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 3 Orara Shell | ||
Mon Nov 14 2016 19:17 | 1st = 3 Orara Shell 2nd = 1 Barts Express 3rd = 5 Country Zipsta 4th = 8 Trip To Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Velocity Lilly | ||
Mon Nov 14 2016 19:14 | 1st = 6 Velocity Lilly 2nd = 8 Tates Ransom 3rd = 7 Megastar Bound 4th = 3 Precious Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Hit n Split | ||
Mon Nov 14 2016 19:11 | 1st = 7 Hit n Split 2nd = 2 Iona Everest 3rd = 6 Parvati Grange 4th = 1 Flick Some Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Harry Hoo | ||
Mon Nov 14 2016 19:06 | 1st = 9 Harry Hoo 2nd = 2 Easy Lightning 3rd = 1 Responder 4th = 12 Better Than Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Lars Boy | ||
Mon Nov 14 2016 19:03 | 1st = 3 Lars Boy 2nd = 4 Another Hope 3rd = 2 Text Me Tony 4th = 1 Bandit Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Too Many Daddys | ||
Mon Nov 14 2016 19:00 | 1st = 1 Too Many Daddys 2nd = 6 Canya Bounce 3rd = 4 Red Enforcer 4th = 8 Bugatti Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Miss Money May | ||
Mon Nov 14 2016 18:56 | 1st = 2 Miss Money May 2nd = 7 Kitboolou Adam 3rd = 5 Old Torana 4th = 6 Kitboolou Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Topaz Creek | ||
Mon Nov 14 2016 18:52 | 1st = 4 Topaz Creek 2nd = 6 Velocity Bird 3rd = 2 Napoli Bale 4th = 8 Stack The Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Sir Minter | ||
Mon Nov 14 2016 18:48 | 1st = 1 Sir Minter 2nd = 4 Opal Latte 3rd = 3 Glen Mika 4th = 10 Blue Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Panel Beater | ||
Mon Nov 14 2016 18:44 | 1st = 3 Panel Beater 2nd = 2 Canya Crazy 3rd = 8 Instant Reaction 4th = 1 Jenneke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Nangar Flame | ||
Mon Nov 14 2016 18:40 | 1st = 2 Nangar Flame 2nd = 4 Choose Wisely 3rd = 1 Equal Ben 4th = 8 Rob George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 9 Stroganoff | ||
Mon Nov 14 2016 18:35 | 1st = 9 Stroganoff 2nd = 12 Arriens 3rd = 7 Little Astro Boy 4th = 8 Campora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Jimmy Mcbain | ||
Mon Nov 14 2016 18:32 | 1st = 8 Jimmy Mcbain 2nd = 3 Another Mai 3rd = 1 Dream A Little 4th = 7 Sappy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 9 Dargo Dasher | ||
Mon Nov 14 2016 18:28 | 1st = 9 Dargo Dasher 2nd = 6 Honesty System 3rd = 7 Its All Bolony 4th = 3 Miss Sim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Tilly Lowndes | ||
Mon Nov 14 2016 18:24 | 1st = 3 Tilly Lowndes 2nd = 5 Smashing Sarah 3rd = 2 Fabershak 4th = 4 Glen Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 7 Falcons Fury | ||
Mon Nov 14 2016 18:20 | 1st = 7 Falcons Fury 2nd = 9 Colonial Miss 3rd = 4 Buddy The Weapon 4th = 5 Watta Barghest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Kissed Flush | ||
Mon Nov 14 2016 18:15 | 1st = 1 Kissed Flush 2nd = 8 Strike On Command 3rd = 3 Night In Berlin 4th = 5 Hez Declan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Stately Kay | ||
Mon Nov 14 2016 18:12 | 1st = 1 Stately Kay 2nd = 6 Aston Tulloch 3rd = 5 Nachos Gracias 4th = 7 Dr Dynomite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 8 Tungsten Lace | ||
Mon Nov 14 2016 18:08 | 1st = 8 Tungsten Lace 2nd = 1 Something New 3rd = 2 Senorita Sparky 4th = 6 Another Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 11 Smart By Design | ||
Mon Nov 14 2016 18:03 | 1st = 11 Smart By Design 2nd = 3 Bettor Bling 3rd = 5 Our Clarisa 4th = 4 My Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 5 Action Kid | ||
Mon Nov 14 2016 18:00 | 1st = 5 Action Kid 2nd = 1 Switch em 3rd = 3 Spring Dance 4th = 7 Nothing Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 7 Whynottagrey | ||
Mon Nov 14 2016 17:55 | 1st = 7 Whynottagrey 2nd = 5 Tamahay 3rd = 1 The Merchant Banker 4th = 6 Easy Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Barroom Blazer | ||
Mon Nov 14 2016 17:52 | 1st = 3 Barroom Blazer 2nd = 5 Dr Ohwoe 3rd = 6 Goorawin 4th = 8 Dr Peregrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 Springfield Tattoo | ||
Mon Nov 14 2016 17:47 | 1st = 8 Springfield Tattoo 2nd = 4 Captain Snoozzze 3rd = 11 Jodis Choice 4th = 9 Leakys Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Little Cindy | ||
Mon Nov 14 2016 17:44 | 1st = 1 Little Cindy 2nd = 8 Classy Impact 3rd = 2 Stunning Ruby 4th = 5 Lehigh Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 8 Minamahal | ||
Mon Nov 14 2016 17:40 | 1st = 8 Minamahal 2nd = 11 Lady Balladeer 3rd = 10 Dubali 4th = 4 Infantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Ace To Play | ||
Mon Nov 14 2016 17:35 | 1st = 2 Ace To Play 2nd = 5 Broadway Harry 3rd = 3 Artegra 4th = 8 Whata Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Mirror Reality | ||
Mon Nov 14 2016 17:32 | 1st = 4 Mirror Reality 2nd = 6 Theres Steamy 3rd = 2 Whodat Bangin 4th = 7 Survino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 11 Mister Versace | ||
Mon Nov 14 2016 17:28 | 1st = 11 Mister Versace 2nd = 3 Chelsea Royale 3rd = 1 Thatelbe 4th = 10 Mister Atomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Rodney Keeping | ||
Mon Nov 14 2016 17:25 | 1st = 1 Rodney Keeping 2nd = 2 Klemmer 3rd = 4 Kitboolou Pretty 4th = 5 Kihael Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 5 Courtsinsession | ||
Mon Nov 14 2016 17:20 | 1st = 5 Courtsinsession 2nd = 7 Fujikawa 3rd = 1 Carl Slim Dada 4th = 8 Lighthorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Ashtastic | ||
Mon Nov 14 2016 17:17 | 1st = 4 Ashtastic 2nd = 6 Dr Gammiris 3rd = 5 Steinbeck Knew 4th = 8 Bazz Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Steely Blue | ||
Mon Nov 14 2016 17:12 | 1st = 4 Steely Blue 2nd = 2 Blue Suede Hooves 3rd = 7 Our Sir Denver 4th = 3 Tejays Candyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Lonnie | ||
Mon Nov 14 2016 17:09 | 1st = 1 Lonnie 2nd = 2 Spring Country 3rd = 3 Black Flood 4th = 7 Cant Be Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 3 Lucky Nic | ||
Mon Nov 14 2016 17:05 | 1st = 3 Lucky Nic 2nd = 2 Arawak 3rd = 11 Columkille 4th = 4 So You Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 7 Miss Chaparral | ||
Mon Nov 14 2016 17:00 | 1st = 7 Miss Chaparral 2nd = 4 Ben Bader 3rd = 10 Bay Harmony 4th = 6 Ty Pan Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Missy Murdock | ||
Mon Nov 14 2016 16:55 | 1st = 4 Missy Murdock 2nd = 2 Dirty Dees 3rd = 3 Viewbytherock 4th = 9 Daydreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Black Bindi | ||
Mon Nov 14 2016 16:52 | 1st = 7 Black Bindi 2nd = 5 Lets Go Billy 3rd = 8 Max Roxy 4th = 6 Fairy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 3 Major Stare | ||
Mon Nov 14 2016 16:48 | 1st = 3 Major Stare 2nd = 2 Our Jaccka Mara 3rd = 10 Limestone Bay 4th = 12 Your Excused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Cant Be Done | ||
Mon Nov 14 2016 16:45 | 1st = 3 Cant Be Done 2nd = 6 Bullet Shoes 3rd = 2 No Bear 4th = 8 Raglan Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 2 Springfield Cruise | ||
Mon Nov 14 2016 16:40 | 1st = 2 Springfield Cruise 2nd = 5 Warner 3rd = 7 Red Vee Hanover 4th = 6 Crackerjack Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Sunny Village | ||
Mon Nov 14 2016 16:37 | 1st = 5 Sunny Village 2nd = 6 See Sixty Three 3rd = 8 Wild Hunny 4th = 7 Reek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 Four Starzzz Forsa | ||
Mon Nov 14 2016 16:33 | 1st = 4 Four Starzzz Forsa 2nd = 3 Lisandros 3rd = 9 Art Prevails 4th = 2 Premier Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 6 See Line Woman | ||
Mon Nov 14 2016 16:30 | 1st = 6 See Line Woman 2nd = 2 Get Ya Kicks 3rd = 9 Test A Day 4th = 3 Shelbyville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 13 Almadol | ||
Mon Nov 14 2016 16:25 | 1st = 13 Almadol 2nd = 6 Bonnie Sare 3rd = 14 East Coast 4th = 11 Nic City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Cant Be Real | ||
Mon Nov 14 2016 16:22 | 1st = 4 Cant Be Real 2nd = 1 Zantang 3rd = 5 Subzero Cell 4th = 3 Tracey Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 11 Zaire Diva | ||
Mon Nov 14 2016 16:17 | 1st = 11 Zaire Diva 2nd = 4 Mia Trapper 3rd = 12 Tendaho 4th = 6 Arctic Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Dr Dunstan | ||
Mon Nov 14 2016 16:14 | 1st = 3 Dr Dunstan 2nd = 1 Aston Bahiti 3rd = 8 Come Back Eddie 4th = 4 Son Of Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 El Barcelona | ||
Mon Nov 14 2016 16:10 | 1st = 2 El Barcelona 2nd = 6 Im Stylish 3rd = 5 Hello Mach 4th = 8 Tisadream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Reciprocal | ||
Mon Nov 14 2016 16:07 | 1st = 6 Reciprocal 2nd = 4 Kings Lightning 3rd = 7 Join The Club 4th = 1 Charlie Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 5 Chika Mattgregor | ||
Mon Nov 14 2016 16:03 | 1st = 5 Chika Mattgregor 2nd = 2 Fashion Miss 3rd = 4 Im All Courage 4th = 3 Angel Eyes Denise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 14 Senor Alf | ||
Mon Nov 14 2016 16:00 | 1st = 14 Senor Alf 2nd = 2 Providential 3rd = 1 Aerial Ping Pong 4th = 15 Joranda Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Majestic Mia | ||
Mon Nov 14 2016 15:57 | 1st = 3 Majestic Mia 2nd = 2 Special Member 3rd = 7 Heavy Pockets 4th = 6 Moody Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 4 Ramirez | ||
Mon Nov 14 2016 15:52 | 1st = 4 Ramirez 2nd = 8 Bensonfire 3rd = 7 Cullens Sox 4th = 1 Kathys Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Boris Lee | ||
Mon Nov 14 2016 15:49 | 1st = 7 Boris Lee 2nd = 1 Seabrook Eb 3rd = 5 Fastnet Kahn 4th = 2 Winter Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 8 Packen | ||
Mon Nov 14 2016 15:45 | 1st = 8 Packen 2nd = 7 Blu Boy Jag 3rd = 3 Slade Amigos 4th = 2 Southern Orders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Bigtime Ranson | ||
Mon Nov 14 2016 15:42 | 1st = 5 Bigtime Ranson 2nd = 7 Allegro Runnings 3rd = 8 Tranquil Rue 4th = 3 Lady Zeena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 River Starzzz | ||
Mon Nov 14 2016 15:37 | 1st = 6 River Starzzz 2nd = 2 Rockin Safari 3rd = 3 Ymbro Bump 4th = 8 Stop Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Crackerjack Andy | ||
Mon Nov 14 2016 15:34 | 1st = 7 Crackerjack Andy 2nd = 3 We Froff Dat 3rd = 6 New Club Crawf 4th = 8 Emis Boy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 3 Fraulein Rustie | ||
Mon Nov 14 2016 15:30 | 1st = 3 Fraulein Rustie 2nd = 2 Viva La Dance 3rd = 1 Volta Do Mar 4th = 6 Cheeky Chinchilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 3 Gotta Good Reason | ||
Mon Nov 14 2016 15:25 | 1st = 3 Gotta Good Reason 2nd = 2 Guts 3rd = 1 Thi Surf 4th = 7 Squirarchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Thrilling Raider | ||
Mon Nov 14 2016 15:22 | 1st = 5 Thrilling Raider 2nd = 7 Bigtime Lady 3rd = 8 Magic Latte 4th = 2 Bigtime Sweetie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Ringtripleowe | ||
Mon Nov 14 2016 15:17 | 1st = 6 Ringtripleowe 2nd = 5 Kate Lovemetwotimes 3rd = 2 Dawn Ofa New Star 4th = 4 Warpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Smashing Evie | ||
Mon Nov 14 2016 15:14 | 1st = 7 Smashing Evie 2nd = 6 Zoltan Bale 3rd = 8 Myalla Five 4th = 2 Watsargo Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 4 Adobe Mist | ||
Mon Nov 14 2016 15:10 | 1st = 4 Adobe Mist 2nd = 5 Palace Diva 3rd = 1 Metro Myth 4th = 3 Mi Lads Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Cawbourne Toddy | ||
Mon Nov 14 2016 15:07 | 1st = 6 Cawbourne Toddy 2nd = 1 Banshee Reel 3rd = 3 Bigtime Sam 4th = 2 Midnight Enemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Emerging Art | ||
Mon Nov 14 2016 15:03 | 1st = 1 Emerging Art 2nd = 6 Rip It Up Sister 3rd = 7 Mixedwithajasper 4th = 4 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 12 Chew Toy | ||
Mon Nov 14 2016 15:00 | 1st = 12 Chew Toy 2nd = 5 Robin The Rich 3rd = 4 Gday Blue 4th = 10 Rock Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Calvadoss | ||
Mon Nov 14 2016 14:57 | 1st = 6 Calvadoss 2nd = 7 Power Sensation 3rd = 8 Miss Lumens 4th = 1 Sugar Roselee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Power Sensation | ||
Mon Nov 14 2016 14:57 | 1st = 7 Power Sensation 3rd = 8 Miss Lumens 4th = 1 Sugar Roselee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 4 Neverending Drama | ||
Mon Nov 14 2016 14:52 | 1st = 4 Neverending Drama 2nd = 3 Albys Pick 3rd = 7 Gargzdai Girl 4th = 5 Octavia Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 9 Bigtime Spirit | ||
Mon Nov 14 2016 14:48 | 1st = 9 Bigtime Spirit 2nd = 4 Bigtime Light 3rd = 2 Bigtime Bell 4th = 1 Bigtime Bakagain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Brisharlo | ||
Mon Nov 14 2016 14:42 | 1st = 1 Brisharlo 2nd = 8 Makarewa Monarch 3rd = 2 Playboys Dream 4th = 6 Omy Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Unlocked | ||
Mon Nov 14 2016 14:39 | 1st = 6 Unlocked 2nd = 10 Glamorous Cheech 3rd = 8 All Inn Africa 4th = 4 Hardy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 1 Bulls N Bears | ||
Mon Nov 14 2016 14:35 | 1st = 1 Bulls N Bears 2nd = 4 Classic Double 3rd = 6 Sister Joy 4th = 3 Cliveden House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 9 Forty Nine Riddles | ||
Mon Nov 14 2016 14:30 | 1st = 9 Forty Nine Riddles 2nd = 8 Tailored 3rd = 4 Percivall Pott 4th = 15 Benanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Feel The Force | ||
Mon Nov 14 2016 14:27 | 1st = 2 Feel The Force 2nd = 1 Cawbourne Jarrod 3rd = 4 Spelling Misteak 4th = 6 Enhancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Linvel Ann | ||
Mon Nov 14 2016 14:22 | 1st = 5 Linvel Ann 2nd = 7 High Class Lady 3rd = 4 Letmeadam 4th = 2 Ruthless Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Quick Return | ||
Mon Nov 14 2016 14:19 | 1st = 2 Quick Return 2nd = 8 Heres The Trump 4th = 3 Yucatan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 4 Strappersorphan | ||
Mon Nov 14 2016 14:15 | 1st = 4 Strappersorphan 2nd = 8 Shes Excited 3rd = 2 Yankee Diamond 4th = 6 My Maori Antoinete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Eureka Encounter | ||
Mon Nov 14 2016 14:07 | 1st = 1 Eureka Encounter 2nd = 6 Kit Keller 3rd = 5 Quest Front 4th = 9 Menames Daboss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Erelda Bale | ||
Mon Nov 14 2016 14:04 | 1st = 1 Erelda Bale 2nd = 3 Zacs A Sixpence 3rd = 8 Crymelon Pink 4th = 2 Olympic Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 14 Abriola | ||
Mon Nov 14 2016 14:00 | 1st = 14 Abriola 2nd = 8 Electric Charlie 3rd = 11 Miss Loren 4th = 12 Onya Skates Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 6 Common People | ||
Mon Nov 14 2016 13:55 | 1st = 6 Common People 2nd = 9 Shes Sharp As 3rd = 5 Queens Gambit 4th = 10 Tango Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Arnoux | ||
Mon Nov 14 2016 13:50 | 1st = 5 Arnoux 2nd = 1 Son Of Lopez 3rd = 6 Jack Kelly 4th = 4 Royal Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Kens Thunderin | ||
Mon Nov 14 2016 13:39 | 1st = 7 Kens Thunderin 2nd = 8 Charman 3rd = 1 Simply Vivacious 4th = 6 Minnie Ha Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 8 The Blue Valiant | ||
Mon Nov 14 2016 13:34 | 1st = 8 The Blue Valiant 2nd = 1 Flash Angus 3rd = 4 Fill My Pockets 4th = 3 Rhyme Nor Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 2 Bella Ava | ||
Mon Nov 14 2016 13:30 | 1st = 2 Bella Ava 2nd = 6 Menabrea 3rd = 13 Sylvies Pride 4th = 12 Special Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Smash Allegro | ||
Mon Nov 14 2016 13:25 | 1st = 5 Smash Allegro 2nd = 6 Allegro Class 3rd = 3 Allegro Gun 4th = 4 Skuzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 7 Mr Pumblechook | ||
Mon Nov 14 2016 13:20 | 1st = 7 Mr Pumblechook 2nd = 12 White Eagle 3rd = 6 Cols Tiger 4th = 2 Tantamount |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Onya Teddy | ||
Mon Nov 14 2016 13:17 | 1st = 7 Onya Teddy 2nd = 5 Baroness Sally 3rd = 8 Dee Tee Vane 4th = 1 All Inn Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Push The Trolley | ||
Mon Nov 14 2016 13:00 | 1st = 5 Push The Trolley 2nd = 2 Reality Girl 3rd = 7 Smurftastic 4th = 3 Mepunga Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 3 Scooters Rose | ||
Mon Nov 14 2016 12:50 | 1st = 3 Scooters Rose 2nd = 2 Cawbourne Owen 3rd = 5 Cawbourne Midget 4th = 10 Totes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Snapchat Queen | ||
Mon Nov 14 2016 12:40 | 1st = 7 Snapchat Queen 2nd = 5 Call Me Loulou 3rd = 1 Fan The Top 4th = 6 Fish Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Subzero Izmir | ||
Mon Nov 14 2016 12:30 | 1st = 7 Subzero Izmir 2nd = 5 Bigtime Thinker 3rd = 8 Ima Lucky Zarr 4th = 4 Cawbourne Stick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Kathys Lady | ||
Mon Nov 14 2016 12:20 | 1st = 5 Kathys Lady 2nd = 1 Very Venom 3rd = 3 Lireva 4th = 8 Run Jackie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Billy Marlow | ||
Mon Nov 14 2016 12:10 | 1st = 4 Billy Marlow 2nd = 1 Dont Mention It 3rd = 7 Cawbourne Jacko 4th = 2 Fashions Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Never In Kansas | ||
Fri Oct 14 2016 23:57 | 1st = 7 Never In Kansas 2nd = 8 West On Babe 3rd = 1 Defy All Odds 4th = 5 Walt Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Monaro Monelli | ||
Fri Oct 14 2016 23:37 | 1st = 2 Monaro Monelli 2nd = 5 Ramifications 3rd = 4 Whos Got Blue 4th = 7 Fun Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Jambiani | ||
Fri Oct 14 2016 23:30 | 1st = 8 Jambiani 2nd = 7 Tact Major 3rd = 11 Ohoka Squire 4th = 12 Tuapeka Kahu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Trickster Lumik | ||
Fri Oct 14 2016 23:17 | 1st = 1 Trickster Lumik 2nd = 8 Odd Couple 3rd = 4 Oldmate Archie 4th = 6 Wizard Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 8 Firebomb | ||
Fri Oct 14 2016 23:00 | 1st = 8 Firebomb 2nd = 2 Tajies Girl 3rd = 11 C C Chevron 4th = 3 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Blue Print Lad | ||
Fri Oct 14 2016 22:57 | 1st = 7 Blue Print Lad 2nd = 4 Armani 3rd = 2 Classifield Boy 4th = 3 Midnight Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Heleray Steele | ||
Fri Oct 14 2016 22:49 | 1st = 2 Heleray Steele 2nd = 8 Admiral Bay 3rd = 4 Hurricane Aussie 4th = 1 Jesterday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Oklahoma Kid | ||
Fri Oct 14 2016 22:41 | 1st = 2 Oklahoma Kid 2nd = 1 Caity Lotz 3rd = 3 Burra Miss 4th = 7 Edies Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Hello Im Leo | ||
Fri Oct 14 2016 22:38 | 1st = 2 Hello Im Leo 2nd = 4 Morris Memory 3rd = 7 Lillys Spirit 4th = 1 Brides Nightie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Lets Run | ||
Fri Oct 14 2016 22:30 | 1st = 7 Lets Run 2nd = 8 Morson Senor 3rd = 1 Extradition 4th = 2 Miss Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Hidden Bad | ||
Fri Oct 14 2016 22:25 | 1st = 1 Hidden Bad 2nd = 10 Mary Catherine 3rd = 12 Four Legged Frenzy 4th = 5 Just Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Big Red Sun | ||
Fri Oct 14 2016 22:19 | 1st = 4 Big Red Sun 2nd = 2 Jabba The Fab 3rd = 5 Chookyard Shifty 4th = 1 Payote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Hes Our Lachy | ||
Fri Oct 14 2016 22:15 | 1st = 4 Hes Our Lachy 2nd = 6 Ima Kuri 3rd = 3 Rowdy Mac 4th = 7 Daenerys Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 2 Gifted Artist | ||
Fri Oct 14 2016 22:14 | 1st = 2 Gifted Artist 2nd = 3 Dusky Assassin 3rd = 5 Eyre Force 4th = 4 Gotta Go Gladys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Jilliby Outlaw | ||
Fri Oct 14 2016 22:10 | 1st = 7 Jilliby Outlaw 2nd = 5 Hush Your Majesty 3rd = 1 Aimforthemoon 4th = 8 Uwouldntbelieveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Proper Bluey | ||
Fri Oct 14 2016 22:08 | 1st = 1 Proper Bluey 2nd = 3 Lochinvar Kors 3rd = 8 Jackie Baxter 4th = 2 Iconic Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 8 Four Legged Fury | ||
Fri Oct 14 2016 22:03 | 1st = 8 Four Legged Fury 2nd = 1 Laughing Child 3rd = 7 Smart By Design 4th = 3 Montelisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Model Dragon | ||
Fri Oct 14 2016 22:00 | 1st = 3 Model Dragon 2nd = 11 Concubine 3rd = 2 Battlecamp 4th = 12 Roseberry Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Stilton Bart | ||
Fri Oct 14 2016 21:58 | 1st = 5 Stilton Bart 2nd = 2 Zipping Tatum 3rd = 1 Elle Nette Lee 4th = 6 Packed Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Chicago Bull | ||
Fri Oct 14 2016 21:54 | 1st = 6 Chicago Bull 2nd = 8 John Of Arc 3rd = 4 Billies A Star 4th = 2 Burning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Lektra Flame | ||
Fri Oct 14 2016 21:49 | 1st = 2 Lektra Flame 2nd = 7 Fabregas Lara 3rd = 8 Fetty Wap 4th = 1 Melrose Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 1 The Octagon | ||
Fri Oct 14 2016 21:44 | 1st = 1 The Octagon 2nd = 2 Arrokeefe 3rd = 6 Just Read My Mind 4th = 4 Solanum Dulcamara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Chilli Palmer | ||
Fri Oct 14 2016 21:40 | 1st = 5 Chilli Palmer 2nd = 7 Major Secret 3rd = 6 Young Modern 4th = 4 Stunning Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 War Cry | ||
Fri Oct 14 2016 21:38 | 1st = 3 War Cry 2nd = 4 Auroras 3rd = 6 Zipping Hondo 4th = 7 Pirate Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 3 See Me Victorious | ||
Fri Oct 14 2016 21:33 | 1st = 3 See Me Victorious 2nd = 5 Grinning Fear 3rd = 7 Sheza Royal Star 4th = 2 Hy Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Song One | ||
Fri Oct 14 2016 21:30 | 1st = 6 Song One 2nd = 1 Hes A Moral 3rd = 12 Rich Beauty 4th = 5 Moshway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Bruce Tycoon | ||
Fri Oct 14 2016 21:28 | 1st = 4 Bruce Tycoon 2nd = 1 To The Galos 3rd = 6 Marley Bale 4th = 8 Felton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 3 Mako Shadow | ||
Fri Oct 14 2016 21:24 | 1st = 3 Mako Shadow 2nd = 5 Leftrightgoodnight 3rd = 8 Max Meridius 4th = 1 Americanbootscoota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Hugo Boss | ||
Fri Oct 14 2016 21:19 | 1st = 2 Hugo Boss 2nd = 4 Mystagogy 3rd = 8 Switch Colours 4th = 3 Khumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 Mark Dennis | ||
Fri Oct 14 2016 21:15 | 1st = 6 Mark Dennis 2nd = 4 Quadentate 3rd = 3 Cillas Boy 4th = 1 Lark Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Classiemahon | ||
Fri Oct 14 2016 21:10 | 1st = 7 Classiemahon 2nd = 1 Burnaholeinmypocket 3rd = 8 Felicity Funkhousa 4th = 2 Diamond Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Forever Merry | ||
Fri Oct 14 2016 21:08 | 1st = 3 Forever Merry 2nd = 4 Vista King 3rd = 8 Fencer 4th = 6 Supervisor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 8 Road To Vegas | ||
Fri Oct 14 2016 21:03 | 1st = 8 Road To Vegas 2nd = 3 La Gesture 3rd = 9 Robins Gift 4th = 7 Whatchamecallit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Darbadar | ||
Fri Oct 14 2016 21:00 | 1st = 2 Darbadar 2nd = 9 Jovian 3rd = 3 The Ultimatum 4th = 12 Dont Be Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Unique Replica | ||
Fri Oct 14 2016 20:58 | 1st = 1 Unique Replica 2nd = 6 Matsal Rocco 3rd = 8 Billysoar 4th = 2 Iona Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Rycroft | ||
Fri Oct 14 2016 20:54 | 1st = 2 Rycroft 2nd = 10 The Revolution 3rd = 1 Be Prepared 4th = 11 Frostyflyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Loving Life | ||
Fri Oct 14 2016 20:50 | 1st = 1 Loving Life 2nd = 5 Marzzz Barzzz Bazz 3rd = 6 Letmeadam 4th = 3 Itsmentamota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Bears Gold | ||
Fri Oct 14 2016 20:48 | 1st = 1 Bears Gold 2nd = 3 Kilty Express 3rd = 4 Matt Machine 4th = 8 Absolute Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 7 Whereibylong | ||
Fri Oct 14 2016 20:43 | 1st = 7 Whereibylong 2nd = 3 Hu Hu R U 3rd = 4 Juliette Bromac 4th = 2 Bettor Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Bulkender | ||
Fri Oct 14 2016 20:41 | 1st = 8 Bulkender 2nd = 4 Justifia 3rd = 3 Coolyns Magic 4th = 5 Tap Out Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Tarrees Ruslie | ||
Fri Oct 14 2016 20:38 | 1st = 6 Tarrees Ruslie 2nd = 1 Legend Jack 3rd = 2 About To Cry 4th = 7 Riverside Mons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 8 Arrived In Time | ||
Fri Oct 14 2016 20:33 | 1st = 8 Arrived In Time 2nd = 7 Blackbetty Shannon 3rd = 3 Lettuce Go Pippa 4th = 2 Lalah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Runson | ||
Fri Oct 14 2016 20:30 | 1st = 2 Runson 2nd = 6 Lady Esprit 3rd = 9 Strykinglee 4th = 5 Ozi Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Nitro Swagger | ||
Fri Oct 14 2016 20:28 | 1st = 1 Nitro Swagger 2nd = 2 Mix Off Harmony 3rd = 6 Selynya Prince 4th = 4 Dream Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 5 Ashkii | ||
Fri Oct 14 2016 20:20 | 1st = 5 Ashkii 2nd = 9 Two Tatz Patz 3rd = 2 Circle Line 4th = 3 Run Ramsay Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Egyptian Pirate | ||
Fri Oct 14 2016 20:18 | 1st = 6 Egyptian Pirate 2nd = 3 Rebel Lad 3rd = 1 Cawbourne Skeeta 4th = 7 Kemujuran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Omega Brittany | ||
Fri Oct 14 2016 20:15 | 1st = 3 Omega Brittany 2nd = 8 My Pocket Rocket 3rd = 6 Taabinga Sprite 4th = 2 Gym Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Mister Wickham | ||
Fri Oct 14 2016 20:10 | 1st = 7 Mister Wickham 2nd = 8 Miley Rose 3rd = 4 Jivin Cullen 4th = 9 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Miss Morrisset | ||
Fri Oct 14 2016 20:08 | 1st = 8 Miss Morrisset 2nd = 1 Miss Emmy Rose 3rd = 5 Mollys Entity 4th = 4 Dons Disaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 1 Regal Ashes | ||
Fri Oct 14 2016 20:03 | 1st = 1 Regal Ashes 2nd = 5 Victoria Pass 3rd = 7 Lettuceventilate 4th = 2 Rocknchaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 15 Speedeor | ||
Fri Oct 14 2016 20:00 | 1st = 15 Speedeor 2nd = 7 Oak Door 3rd = 14 What A Shock 4th = 2 City Of Pearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Part Of Them | ||
Fri Oct 14 2016 19:58 | 1st = 6 Part Of Them 2nd = 5 Sunny Pitubi 3rd = 4 Finding Larry 4th = 7 Miss Sonoma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Rylies Jack | ||
Fri Oct 14 2016 19:55 | 1st = 7 Rylies Jack 2nd = 1 Special Unit 3rd = 8 Walts Star 4th = 3 Serengeti Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 6 Speedy Lavros | ||
Fri Oct 14 2016 19:54 | 1st = 6 Speedy Lavros 2nd = 2 Tuhimata Lass 3rd = 10 Te Kouka Breeze 4th = 11 Jomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Cheersbigears | ||
Fri Oct 14 2016 19:50 | 1st = 2 Cheersbigears 2nd = 3 Oliver Jack 3rd = 1 Graffiti Lombo 4th = 6 Rip It Up Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Weldun Son | ||
Fri Oct 14 2016 19:48 | 1st = 8 Weldun Son 2nd = 1 Hello Nimble 3rd = 5 Mr Vane 4th = 7 Bennys Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Cawbourne Morris | ||
Fri Oct 14 2016 19:45 | 1st = 3 Cawbourne Morris 2nd = 5 Kirkham Jack 3rd = 2 Opawa Smoke 4th = 1 Mary Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Savannah Jay Jay | ||
Fri Oct 14 2016 19:43 | 1st = 3 Savannah Jay Jay 2nd = 4 The Boss Man 3rd = 6 El Paco 4th = 1 Sun Of Anarchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Colorado Raider | ||
Fri Oct 14 2016 19:41 | 1st = 5 Colorado Raider 2nd = 3 Fonicaz Lucy 3rd = 8 Isabelles Grace 4th = 2 Eli Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 Zipping Pedro | ||
Fri Oct 14 2016 19:38 | 1st = 4 Zipping Pedro 2nd = 7 Bandits Girls 3rd = 5 Avas Shadow 4th = 8 Coco Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 4 Thefixer | ||
Fri Oct 14 2016 19:37 | 1st = 4 Thefixer 2nd = 8 King Solomon 3rd = 10 Smiley Sophie 4th = 5 Spondulicks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 11 Verdot | ||
Fri Oct 14 2016 19:33 | 1st = 11 Verdot 2nd = 8 Mammals Flash 3rd = 4 Monivae 4th = 9 Whos Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Pedrena | ||
Fri Oct 14 2016 19:30 | 1st = 8 Pedrena 2nd = 1 Flying Comet 3rd = 13 Abriola 4th = 3 Lilac Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Philo Bale | ||
Fri Oct 14 2016 19:28 | 1st = 4 Philo Bale 2nd = 8 Crackerjack Surf 3rd = 3 Pan Yoko 4th = 1 Fairway Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 5 Silver Evie | ||
Fri Oct 14 2016 19:25 | 1st = 5 Silver Evie 2nd = 1 Tod Tanga 3rd = 3 Codes Here 4th = 4 Ziggy Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 9 Rariza | ||
Fri Oct 14 2016 19:24 | 1st = 9 Rariza 2nd = 2 Speak Up 3rd = 6 Snow Raker 4th = 8 Alta Valencia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Simply Ola | ||
Fri Oct 14 2016 19:22 | 1st = 1 Simply Ola 2nd = 7 Red Magic 3rd = 2 Rockin Runner 4th = 4 Miss Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 7 Solanum Dulcamara | ||
Fri Oct 14 2016 19:17 | 1st = 7 Solanum Dulcamara 2nd = 8 Sporty Mac 3rd = 6 Just Read My Mind 4th = 1 Arrokeefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Ballymac Finola | ||
Fri Oct 14 2016 19:15 | 1st = 6 Ballymac Finola 2nd = 7 Texas Tommy 3rd = 3 Phillip Keeping 4th = 8 Hit Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Ka Pai | ||
Fri Oct 14 2016 19:14 | 1st = 6 Ka Pai 2nd = 1 Pacific Vibe 3rd = 8 Sprite On Time 4th = 5 Manu Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Billys Bake | ||
Fri Oct 14 2016 19:11 | 1st = 7 Billys Bake 2nd = 6 Doyen Ruler 3rd = 2 Brazen Bullet 4th = 3 Premier Ching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 8 Royal Capone | ||
Fri Oct 14 2016 19:10 | 1st = 8 Royal Capone 2nd = 3 Ourgirlbillilee 3rd = 7 That Chill Devine 4th = 6 Little Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Oshkosh Jay | ||
Fri Oct 14 2016 19:08 | 1st = 6 Oshkosh Jay 2nd = 5 Just A Peanut 3rd = 4 Urana Woofa 4th = 1 Dashing Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 4 Marcoola | ||
Fri Oct 14 2016 19:06 | 1st = 4 Marcoola 2nd = 2 Royal Shine 3rd = 5 Waterloo Sunset 4th = 6 Harrysul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Shifty Shivas | ||
Fri Oct 14 2016 19:03 | 1st = 2 Shifty Shivas 2nd = 7 Diamante Maravu 3rd = 3 Smokenola 4th = 8 Wongalea Bingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Dorado | ||
Fri Oct 14 2016 19:02 | 1st = 2 Dorado 2nd = 4 Cosmic Sootie 3rd = 3 Miss Larra 4th = 5 Corrupt Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Avon Country | ||
Fri Oct 14 2016 19:00 | 1st = 4 Avon Country 2nd = 2 Know This 3rd = 3 The Sands 4th = 10 Shes Just Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Cheeky Freyer | ||
Fri Oct 14 2016 18:57 | 1st = 2 Cheeky Freyer 2nd = 3 Global Deejay 3rd = 10 Shaylor Sam 4th = 9 Smashniak Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Raw Ability | ||
Fri Oct 14 2016 18:54 | 1st = 5 Raw Ability 2nd = 10 Fancy Hope 3rd = 8 Mahjong Sky 4th = 2 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 2 Aliante | ||
Fri Oct 14 2016 18:53 | 1st = 2 Aliante 2nd = 6 Ideal Belle 3rd = 1 Ardens Choice 4th = 5 The Faithful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Chases Chance | ||
Fri Oct 14 2016 18:50 | 1st = 8 Chases Chance 2nd = 5 Beyond Manapa 3rd = 1 Telling Lies 4th = 3 Taabinga Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 7 Conon Bridge | ||
Fri Oct 14 2016 18:45 | 1st = 7 Conon Bridge 2nd = 4 Jeter 3rd = 5 Itsgettingcalder 4th = 3 Illcryifhewinds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Cawbourne Cooks | ||
Fri Oct 14 2016 18:44 | 1st = 4 Cawbourne Cooks 2nd = 2 Cawbourne Gunna 3rd = 9 Allegro Beaty 4th = 1 Cawbourne Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Grand Diddle | ||
Fri Oct 14 2016 18:43 | 1st = 4 Grand Diddle 2nd = 1 Jack Bauer 3rd = 3 Savvy Girl 4th = 9 Harman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Ragnar Lothbrok | ||
Fri Oct 14 2016 18:40 | 1st = 1 Ragnar Lothbrok 2nd = 2 Fabre Force 3rd = 4 Farmor Diva 4th = 3 Rosdue Goanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Wicked Tuna | ||
Fri Oct 14 2016 18:37 | 1st = 5 Wicked Tuna 2nd = 1 Lady Ching 3rd = 9 Colis Girl 4th = 8 Brian Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 6 Guptas Cullen | ||
Fri Oct 14 2016 18:36 | 1st = 6 Guptas Cullen 2nd = 8 Runaway Star 3rd = 3 Eden Franco 4th = 2 Crackared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 5 Our Pepperjack | ||
Fri Oct 14 2016 18:33 | 1st = 5 Our Pepperjack 2nd = 6 Gotta Bewitched 3rd = 4 Proserpina 4th = 8 Heza Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Divinely Magic | ||
Fri Oct 14 2016 18:30 | 1st = 8 Divinely Magic 2nd = 12 Spurt 3rd = 10 Press Release 4th = 1 Dragonbite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 Heard It Before | ||
Fri Oct 14 2016 18:28 | 1st = 3 Heard It Before 2nd = 7 Six Green Thumbs 3rd = 6 Off The Hip 4th = 8 Beyond Galaxia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Bula Big Al | ||
Fri Oct 14 2016 18:25 | 1st = 2 Bula Big Al 2nd = 6 Right Formula 3rd = 4 Frankenreiter 4th = 7 Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 3 Walkinshaw | ||
Fri Oct 14 2016 18:24 | 1st = 3 Walkinshaw 2nd = 4 Strike The Gold 3rd = 6 Killer Queen 4th = 10 Jos Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 9 Jadahson | ||
Fri Oct 14 2016 18:20 | 1st = 9 Jadahson 2nd = 7 Beach Boy Adios 3rd = 8 Toulouse Lautrec 4th = 2 Im Barney Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Cosmo Trav | ||
Fri Oct 14 2016 18:18 | 1st = 6 Cosmo Trav 2nd = 8 Maywyn If Lucky 3rd = 2 Spike Benz 4th = 4 Smashniak Barc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Splash Da Cash | ||
Fri Oct 14 2016 18:15 | 1st = 6 Splash Da Cash 2nd = 7 Freakazoid 3rd = 8 Kraken Titch 4th = 5 My Names Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Bigtime Reign | ||
Fri Oct 14 2016 18:14 | 1st = 5 Bigtime Reign 2nd = 4 Nero 3rd = 7 Allegro Runnings 4th = 8 Homebush Ariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 4 Shes Got Grace | ||
Fri Oct 14 2016 18:11 | 1st = 4 Shes Got Grace 2nd = 5 One More Tom 3rd = 2 Cement Socks 4th = 1 As Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 10 Clockon Doc Lombo | ||
Fri Oct 14 2016 18:10 | 1st = 10 Clockon Doc Lombo 2nd = 12 Bettor Than Best 3rd = 11 Major Strike 4th = 8 Evelyn Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Spirited Quality | ||
Fri Oct 14 2016 18:08 | 1st = 3 Spirited Quality 2nd = 6 Mousey Mccoy 3rd = 4 Our Miss Molly 4th = 7 Flume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 Little Rascal | ||
Fri Oct 14 2016 18:06 | 1st = 8 Little Rascal 2nd = 12 Dalness Xchange 3rd = 3 Usain Colt 4th = 1 Happy Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 Shadesoff | ||
Fri Oct 14 2016 18:03 | 1st = 8 Shadesoff 2nd = 9 Tessa Bear 3rd = 6 Knightsmile 4th = 3 Bushahbbah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Lucky Prospector | ||
Fri Oct 14 2016 18:00 | 1st = 5 Lucky Prospector 2nd = 3 I Am You Are 3rd = 9 Doctors Mistress 4th = 11 Russian Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Immortal Mary | ||
Fri Oct 14 2016 17:58 | 1st = 6 Immortal Mary 2nd = 2 Cosmo Cyndie 3rd = 7 Maywyn Pettycash 4th = 8 Spring Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 11 Star Strider | ||
Fri Oct 14 2016 17:55 | 1st = 11 Star Strider 2nd = 9 Panch Kalyan 3rd = 2 Mullet Man 4th = 13 Bandit Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 8 Star Galleria | ||
Fri Oct 14 2016 17:53 | 1st = 8 Star Galleria 2nd = 4 Jacks Legend 3rd = 6 Neighlor 4th = 9 Raptors Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 All A Blaze | ||
Fri Oct 14 2016 17:52 | 1st = 2 All A Blaze 2nd = 4 Become The Fuse 3rd = 1 Anns Moment 4th = 3 Bronco De Jurer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 One Samuel | ||
Fri Oct 14 2016 17:49 | 1st = 3 One Samuel 2nd = 2 American Muscle 3rd = 6 Fredys Flash 4th = 4 Swift Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Zuletta | ||
Fri Oct 14 2016 17:46 | 1st = 2 Zuletta 2nd = 3 Harvey Leigh 3rd = 4 Celtic Fire 4th = 8 Chi Chi Rodrigis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Homebush Tiare | ||
Fri Oct 14 2016 17:42 | 1st = 3 Homebush Tiare 2nd = 6 Gully Flaherty 3rd = 2 Allegro Gun 4th = 8 Big Fat Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Zabdon Bluey | ||
Fri Oct 14 2016 17:39 | 1st = 8 Zabdon Bluey 2nd = 9 Cold Hard Truth 3rd = 1 Fabulous Trav 4th = 5 Princess Emalys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Tammy Baxter | ||
Fri Oct 14 2016 17:36 | 1st = 4 Tammy Baxter 2nd = 3 Hollywood Jones 3rd = 8 Sparkeen 4th = 1 Darra Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 12 Bettabe Perfect | ||
Fri Oct 14 2016 17:32 | 1st = 12 Bettabe Perfect 2nd = 9 A Good Chance 3rd = 7 Monarkmac 4th = 5 Smokin Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Santorini Sunset | ||
Fri Oct 14 2016 17:31 | 1st = 9 Santorini Sunset 2nd = 2 Idle Monkey 3rd = 7 Quevert 4th = 4 Gee Gees Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Henpecker | ||
Fri Oct 14 2016 17:30 | 1st = 6 Henpecker 2nd = 4 Astro Diva 3rd = 2 Prime Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Husvinu | ||
Fri Oct 14 2016 17:28 | 1st = 1 Husvinu 2nd = 6 Features 3rd = 5 Mister Cowora 4th = 7 Exterminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 8 - 13 Supreme Willy | ||
Fri Oct 14 2016 17:25 | 1st = 13 Supreme Willy 2nd = 11 My Moochie 3rd = 8 Tiaconi 4th = 5 Bilzerian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Shiro | ||
Fri Oct 14 2016 17:22 | 1st = 8 Shiro 2nd = 6 Photo Bomber 3rd = 3 Collinda Warrior 4th = 2 Ima Wildfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 7 Blackguards Corner | ||
Fri Oct 14 2016 17:21 | 1st = 7 Blackguards Corner 2nd = 10 Idle Bones 3rd = 1 Hot Chocolate Tart 4th = 8 Monnay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 9 Dash Of Faith | ||
Fri Oct 14 2016 17:19 | 1st = 9 Dash Of Faith 2nd = 5 Orange Thunder 3rd = 8 Maywyns Ying 4th = 2 Plenty Of Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Taiyoshin | ||
Fri Oct 14 2016 17:15 | 1st = 1 Taiyoshin 2nd = 2 Brocson 3rd = 11 Give Em Curry 4th = 4 Mola Ram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Are You | ||
Fri Oct 14 2016 17:12 | 1st = 5 Are You 2nd = 9 La Flair 3rd = 3 Marmasette 4th = 8 Apatchy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Sammy Baxter | ||
Fri Oct 14 2016 17:11 | 1st = 1 Sammy Baxter 2nd = 2 Snow Ball Chance 3rd = 3 Slick Star 4th = 4 Baduzzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Supersonic Kaos | ||
Fri Oct 14 2016 17:09 | 1st = 2 Supersonic Kaos 2nd = 8 Half Chain Road 3rd = 7 Allaway 4th = 1 Top Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Select Scott | ||
Fri Oct 14 2016 17:06 | 1st = 8 Select Scott 2nd = 2 Riverside Sid 3rd = 3 Shes A Beaut 4th = 4 Rasleigh Banser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 5 Alsoknownas | ||
Fri Oct 14 2016 17:05 | 1st = 5 Alsoknownas 2nd = 13 Ode To Caitlin 3rd = 3 Our Chad 4th = 4 Ruffy Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Cmeerock | ||
Fri Oct 14 2016 17:02 | 1st = 7 Cmeerock 2nd = 6 Kayteeoh Denario 3rd = 14 Rocknroll Legend 4th = 2 Rocknroll Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 9 - 7 Wee Mac | ||
Fri Oct 14 2016 17:00 | 1st = 7 Wee Mac 2nd = 8 Black Ziggy 3rd = 13 Magromeus 4th = 4 Sports Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Spring Ellie | ||
Fri Oct 14 2016 16:57 | 1st = 6 Spring Ellie 2nd = 7 Senni Lucille 3rd = 8 Rosdue Sprite 4th = 9 Gem Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Sewican | ||
Fri Oct 14 2016 16:52 | 1st = 2 Sewican 2nd = 1 Blue Eyed Creation 3rd = 3 Burmach 4th = 7 Duke Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 11 Minstrel Boy | ||
Fri Oct 14 2016 16:51 | 1st = 11 Minstrel Boy 2nd = 4 Concorde 3rd = 1 Step Up 4th = 2 Crystal Sparkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Cairnlea Lewis | ||
Fri Oct 14 2016 16:49 | 1st = 2 Cairnlea Lewis 2nd = 3 Jewel Fantasy 3rd = 1 Lord Kitchener 4th = 7 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Dunder | ||
Fri Oct 14 2016 16:46 | 1st = 4 Dunder 2nd = 5 Riverside Axel 3rd = 3 Optima Semper 4th = 8 Run Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 4 Flaming Aces | ||
Fri Oct 14 2016 16:45 | 1st = 4 Flaming Aces 2nd = 3 Ebony Rein 3rd = 1 Lucky Meteor 4th = 8 Arabian King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Patch Adam | ||
Fri Oct 14 2016 16:42 | 1st = 1 Patch Adam 2nd = 3 Sticky Zipper 3rd = 5 Alancourt 4th = 2 Slick Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Knead You | ||
Fri Oct 14 2016 16:41 | 1st = 6 Knead You 2nd = 5 Chai Latte 3rd = 1 Stormy Days 4th = 4 Megs Me Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Farmor Snippets | ||
Fri Oct 14 2016 16:39 | 1st = 2 Farmor Snippets 2nd = 1 Midnight Burn 3rd = 7 Shaylor Flash 4th = 8 Heatons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 9 Hellaroo | ||
Fri Oct 14 2016 16:35 | 1st = 9 Hellaroo 2nd = 4 Tactician 3rd = 6 Jomars Element 4th = 3 Mr Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Ears Burning | ||
Fri Oct 14 2016 16:32 | 1st = 7 Ears Burning 2nd = 12 Micky Flynn 3rd = 11 You Gotta Have Faith 4th = 9 Shillelagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 6 Del Piero | ||
Fri Oct 14 2016 16:30 | 1st = 6 Del Piero 2nd = 5 Chiatorio 3rd = 2 Mr Chaplin 4th = 10 Armageddon On It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Myrniong Floyd | ||
Fri Oct 14 2016 16:28 | 1st = 6 Myrniong Floyd 2nd = 7 Hosting 3rd = 8 Spirited Bingle 4th = 1 Ronray Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 4 Joeys Destiny | ||
Fri Oct 14 2016 16:25 | 1st = 4 Joeys Destiny 2nd = 6 All From Scrap 3rd = 8 Mahboob 4th = 1 First Alliance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Demelza | ||
Fri Oct 14 2016 16:22 | 1st = 7 Demelza 2nd = 3 Chelsea Girl 3rd = 4 Ibrox Sapphire 4th = 8 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Torbjorn | ||
Fri Oct 14 2016 16:22 | 1st = 6 Torbjorn 2nd = 9 Forfeathers 3rd = 10 Creamee 4th = 12 Blood And Whisky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Ace | ||
Fri Oct 14 2016 16:18 | 1st = 4 Ace 2nd = 1 Pentadog 3rd = 8 Happy Glen 4th = 5 Euroa Azaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Remember Ruby | ||
Fri Oct 14 2016 16:12 | 1st = 2 Remember Ruby 2nd = 1 Surface To Air 3rd = 3 Modern Edition 4th = 7 The Space Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Vito Baxter | ||
Fri Oct 14 2016 16:11 | 1st = 4 Vito Baxter 2nd = 8 Subic Bay 3rd = 7 Sedgebrook Babe 4th = 1 Lone Star Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Romani Dreaming | ||
Fri Oct 14 2016 16:09 | 1st = 8 Romani Dreaming 2nd = 2 Cruisys Lil 3rd = 7 Chickaletta 4th = 4 Hold On Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 3 Curley Mac | ||
Fri Oct 14 2016 16:05 | 1st = 3 Curley Mac 2nd = 9 Pride Of Rawbelle 3rd = 6 Raise A Red 4th = 2 Not Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 10 Glass Half Full | ||
Fri Oct 14 2016 16:02 | 1st = 10 Glass Half Full 2nd = 12 Debaneyre 3rd = 4 Motu Great Sensation 4th = 3 Benchmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 3 Luchador | ||
Fri Oct 14 2016 16:00 | 1st = 3 Luchador 2nd = 13 Antrim Belle 3rd = 10 Turn Again 4th = 14 Von Galleta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Far A Part | ||
Fri Oct 14 2016 15:58 | 1st = 2 Far A Part 2nd = 4 Holiday Party 3rd = 5 Oscar The Weapon 4th = 3 Schnapskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 Il Riccio | ||
Fri Oct 14 2016 15:55 | 1st = 2 Il Riccio 2nd = 6 Redhaze 3rd = 1 Mia Sorella 4th = 8 Redreka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Spring Dottie | ||
Fri Oct 14 2016 15:52 | 1st = 3 Spring Dottie 2nd = 6 Spring Nakano 3rd = 5 Frosty Bejay 4th = 7 Euroa Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Italian Delight | ||
Fri Oct 14 2016 15:51 | 1st = 7 Italian Delight 2nd = 10 Spyda 3rd = 8 Wrangler 4th = 2 Cowboys N Aliens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 9 Brat Attack | ||
Fri Oct 14 2016 15:47 | 1st = 9 Brat Attack 2nd = 2 Husswick 3rd = 3 Royal Flush 4th = 10 Obvious Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Latifi Cee Jay | ||
Fri Oct 14 2016 15:44 | 1st = 4 Latifi Cee Jay 2nd = 7 My Lilly 3rd = 5 Bacardi Breezer 4th = 8 Black Hua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Stole Me Wallet | ||
Fri Oct 14 2016 15:41 | 1st = 2 Stole Me Wallet 2nd = 1 Cawbourne Elpaso 3rd = 7 Hu Xian 4th = 3 Its The Lovely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 8 Muddy Paws | ||
Fri Oct 14 2016 15:40 | 1st = 8 Muddy Paws 2nd = 2 Vilcabamba 3rd = 4 Aburrido 4th = 5 Sneaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Deja Vu | ||
Fri Oct 14 2016 15:37 | 1st = 8 Deja Vu 2nd = 1 Opal Tiara 3rd = 7 Gypsy Flash 4th = 6 Shakey Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 8 Secret Mantra | ||
Fri Oct 14 2016 15:34 | 1st = 8 Secret Mantra 2nd = 5 Playmaster 3rd = 3 Carrara Lad 4th = 1 Bourbon Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Mini Cam | ||
Fri Oct 14 2016 15:33 | 1st = 1 Mini Cam 2nd = 7 Gargarra 3rd = 6 Torque Factor 4th = 4 Fiscal Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 9 Honey Cara | ||
Fri Oct 14 2016 15:30 | 1st = 9 Honey Cara 2nd = 6 The Austrian Oak 3rd = 4 Our Elliott 4th = 8 Poppiholla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Here We Go Again | ||
Fri Oct 14 2016 15:29 | 1st = 9 Here We Go Again 2nd = 6 Don Pierre 3rd = 2 Betta Go Fernco 4th = 5 Eja Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 12 Dandy Toff | ||
Fri Oct 14 2016 15:27 | 1st = 12 Dandy Toff 2nd = 5 Tempt Me 3rd = 1 Habsburg 4th = 2 Johnny Feedback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Miss Adok | ||
Fri Oct 14 2016 15:24 | 1st = 1 Miss Adok 2nd = 5 Blue Magnum 3rd = 2 Aston Rocky 4th = 8 Hypnotic Trance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 5 Kooringa Ayla | ||
Fri Oct 14 2016 15:21 | 1st = 5 Kooringa Ayla 2nd = 4 Tusksa 3rd = 6 Nash Bonus 4th = 8 One Pump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 1 Utmost Delight | ||
Fri Oct 14 2016 15:20 | 1st = 1 Utmost Delight 2nd = 7 Pakipaki 3rd = 5 My Kiwi Lady 4th = 10 American Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Rico Jakit | ||
Fri Oct 14 2016 15:17 | 1st = 8 Rico Jakit 2nd = 4 Mad Mellman 3rd = 9 Fu Shen 4th = 1 Wicked Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 9 Chase The Wind | ||
Fri Oct 14 2016 15:17 | 1st = 9 Chase The Wind 2nd = 6 Rainy Day Woman 3rd = 13 Kaizari 4th = 2 Temujins Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 1 No More Quack | ||
Fri Oct 14 2016 15:14 | 1st = 1 No More Quack 2nd = 2 Tiggerlong Rock 3rd = 8 Tiggerlong Ring 4th = 7 Parrydise Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Smash Allegro | ||
Fri Oct 14 2016 15:13 | 1st = 5 Smash Allegro 2nd = 7 Downgrade King 3rd = 2 Map My Run 4th = 8 Bigtime Runnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 1 Pro Consul | ||
Fri Oct 14 2016 15:10 | 1st = 1 Pro Consul 2nd = 5 Mystery Flight 3rd = 2 Its A Shamozzle 4th = 4 Strictly Concert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 9 Good Vibes | ||
Fri Oct 14 2016 15:05 | 1st = 9 Good Vibes 2nd = 2 Its Complicated 3rd = 14 Dancing Light 4th = 6 Avistar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Digger Two | ||
Fri Oct 14 2016 15:01 | 1st = 6 Digger Two 2nd = 2 Miss Mostly 3rd = 1 Spinach 4th = 3 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Dusty Mamba | ||
Fri Oct 14 2016 15:00 | 1st = 4 Dusty Mamba 2nd = 11 Unabashed 3rd = 6 Nisaean 4th = 1 Deckhand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Waste Of Time | ||
Fri Oct 14 2016 14:57 | 1st = 3 Waste Of Time 2nd = 4 Glasscutterspirit 3rd = 6 Gangster Boy 4th = 5 Mckay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Thrilling Evie | ||
Fri Oct 14 2016 14:55 | 1st = 5 Thrilling Evie 2nd = 1 Cawbourne Jazzy 3rd = 8 Swiftly Chloe 4th = 7 Cawbourne Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Steves Jewel | ||
Fri Oct 14 2016 14:54 | 1st = 1 Steves Jewel 2nd = 2 Black Hoodie 3rd = 4 Im A Blue 4th = 7 Stark Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 12 Before You Think | ||
Fri Oct 14 2016 14:50 | 1st = 12 Before You Think 2nd = 9 Play My Hand 3rd = 4 Adventure King 4th = 10 Our Minaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 1 Sixteen Monkeys | ||
Fri Oct 14 2016 14:47 | 1st = 1 Sixteen Monkeys 2nd = 4 Kennys Shadow 3rd = 8 Last One Left 4th = 6 Busted Flat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Azumi Swift | ||
Fri Oct 14 2016 14:44 | 1st = 1 Azumi Swift 2nd = 2 Dimora Bekim 3rd = 6 Lektra Ash 4th = 8 Laceys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 4 Ice Frost | ||
Fri Oct 14 2016 14:42 | 1st = 4 Ice Frost 2nd = 11 Shes So Mean 3rd = 3 Gypsy Miss 4th = 9 Tempete Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 Echo Gal | ||
Fri Oct 14 2016 14:39 | 1st = 2 Echo Gal 2nd = 8 Spookies Gift 3rd = 4 Scarlett Grace 4th = 7 Skittish Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Mighty Mac | ||
Fri Oct 14 2016 14:37 | 1st = 5 Mighty Mac 2nd = 6 Ima Lucky Zarr 3rd = 3 Bevs New Point 4th = 7 Cawbourne Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 5 Caerless Choice | ||
Fri Oct 14 2016 14:35 | 1st = 5 Caerless Choice 2nd = 9 Big Ben The Clock 3rd = 1 Mister Marmalade 4th = 6 Gibbergunyah Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 12 My Girl Chilly | ||
Fri Oct 14 2016 14:30 | 1st = 12 My Girl Chilly 2nd = 6 Aristocratic 3rd = 2 Jack In The Ditch 4th = 3 Ponbar Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 7 Viva La Jour | ||
Fri Oct 14 2016 14:27 | 1st = 7 Viva La Jour 2nd = 8 Deluxe Edition 3rd = 5 Dahls Delight 4th = 4 El Nino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Guns Miss | ||
Fri Oct 14 2016 14:25 | 1st = 4 Guns Miss 2nd = 1 Let It Bling 3rd = 9 Bungaloo Diva 4th = 2 Nirranda Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 My Dolly Diva | ||
Fri Oct 14 2016 14:22 | 1st = 1 My Dolly Diva 2nd = 4 Ourark 3rd = 3 Rockwith Thedevil 4th = 2 Doolittle Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Our Jack | ||
Fri Oct 14 2016 14:19 | 1st = 1 Our Jack 2nd = 7 Golden Ollie 3rd = 4 Token Code 4th = 6 Normies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 9 Zambezi Moment | ||
Fri Oct 14 2016 14:15 | 1st = 9 Zambezi Moment 2nd = 7 Still The Same 3rd = 4 Mr Spin 4th = 3 Holmgang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Metro Man | ||
Fri Oct 14 2016 14:12 | 1st = 4 Metro Man 2nd = 2 Kingsbrae Nessa 3rd = 8 Master Lagoon 4th = 5 Battistuzzi Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Bluey Benz | ||
Fri Oct 14 2016 14:09 | 1st = 8 Bluey Benz 2nd = 7 Chelsea Bird 3rd = 3 Whos Got Ebony 4th = 2 Sweeney Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Rulers Pride | ||
Fri Oct 14 2016 14:05 | 1st = 2 Rulers Pride 2nd = 6 Te Rangi 3rd = 1 Glenturret 4th = 3 Childhood Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 9 Fomo | ||
Fri Oct 14 2016 14:00 | 1st = 9 Fomo 2nd = 11 Lifes A Gamble 3rd = 3 Our Guarantee 4th = 5 Centafloral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Tiggerlong Boom | ||
Fri Oct 14 2016 13:58 | 1st = 2 Tiggerlong Boom 2nd = 8 Findiesel 3rd = 10 Pindan Flex 4th = 5 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 7 Dont Doubt Her | ||
Fri Oct 14 2016 13:55 | 1st = 7 Dont Doubt Her 2nd = 15 Natadola 3rd = 9 Indemnity 4th = 13 Trojan Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 12 Moderation | ||
Fri Oct 14 2016 13:50 | 1st = 12 Moderation 2nd = 2 Whats Up Alf 3rd = 9 Rio Claro 4th = 5 Mossomak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Fu Ling Shen | ||
Fri Oct 14 2016 13:47 | 1st = 7 Fu Ling Shen 2nd = 6 Tank Tank 3rd = 4 Dark Eagle 4th = 2 Cheap As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 What About Tommy | ||
Fri Oct 14 2016 13:43 | 1st = 1 What About Tommy 2nd = 7 Black Cobia 3rd = 2 Gelantipy Gold 4th = 3 Embellish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 4 Fursty Ferret | ||
Fri Oct 14 2016 13:39 | 1st = 4 Fursty Ferret 2nd = 8 Cosmic Prince 3rd = 1 Hymie 4th = 3 Magpie Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 3 Pops Son | ||
Fri Oct 14 2016 13:35 | 1st = 3 Pops Son 2nd = 10 Follow Through 3rd = 9 Consolari 4th = 5 Vitervo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Blazin Vicky | ||
Fri Oct 14 2016 13:32 | 1st = 1 Blazin Vicky 2nd = 7 Spotted Gunn 3rd = 6 Lektra Destiny 4th = 5 Fascinated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 11 Sauternes | ||
Fri Oct 14 2016 13:30 | 1st = 11 Sauternes 2nd = 6 Tow Rage 3rd = 4 Insky 4th = 7 Heather Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Troublesome Brit | ||
Fri Oct 14 2016 13:27 | 1st = 3 Troublesome Brit 2nd = 1 Token Ace 3rd = 2 Must Desire 4th = 4 Homebush Sloan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Battistuzzi Miss | ||
Fri Oct 14 2016 13:24 | 1st = 8 Battistuzzi Miss 2nd = 7 Tiger Whelan 3rd = 5 Black Zac Bonus 4th = 3 Convex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 7 Kalvena | ||
Fri Oct 14 2016 13:20 | 1st = 7 Kalvena 2nd = 12 War Hero 3rd = 8 Kashtan 4th = 9 Mr Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 3 Hes Dan | ||
Fri Oct 14 2016 13:15 | 1st = 3 Hes Dan 2nd = 1 John Gray 3rd = 6 On Parole 4th = 2 Dubai Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Moth Attack | ||
Fri Oct 14 2016 13:15 | 1st = 5 Moth Attack 2nd = 7 Cosmic Guru 3rd = 6 Cosmic Wave 4th = 4 Amazing Gumball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 4 Blackwood Farm | ||
Fri Oct 14 2016 13:12 | 1st = 4 Blackwood Farm 2nd = 8 Tiggerlong Scar 3rd = 7 Tranquil Pip 4th = 2 Slightly Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Oaks Hill | ||
Fri Oct 14 2016 13:08 | 1st = 7 Oaks Hill 2nd = 1 Ohoka Hunter 3rd = 2 Homebush Bailey 4th = 8 Opawa Jemaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 8 Go Lassie Go | ||
Fri Oct 14 2016 13:04 | 1st = 8 Go Lassie Go 2nd = 2 Jay Aye 3rd = 1 Warrior Rose 4th = 6 Evey Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 14 Plucky Girl | ||
Fri Oct 14 2016 13:00 | 1st = 14 Plucky Girl 2nd = 12 Gold Dancer 3rd = 11 Bonnie Sare 4th = 13 Green Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Turbo Blaze | ||
Fri Oct 14 2016 12:56 | 1st = 1 Turbo Blaze 2nd = 8 Switch Girl 3rd = 7 Springvale Stela 4th = 9 Arthur Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 2 Esprit Finale | ||
Fri Oct 14 2016 12:55 | 1st = 2 Esprit Finale 2nd = 10 Saries Gem 3rd = 3 I Am Wanted 4th = 8 Mallan No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Jinja Jaffa | ||
Fri Oct 14 2016 12:52 | 1st = 4 Jinja Jaffa 2nd = 8 Odin Slayer 3rd = 1 Crystal Flame 4th = 5 Another Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Banjo Moment | ||
Fri Oct 14 2016 12:48 | 1st = 5 Banjo Moment 2nd = 3 Louis Mini Girl 3rd = 4 Yella 4th = 1 Moochie Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Cosmic Bonus | ||
Fri Oct 14 2016 12:44 | 1st = 3 Cosmic Bonus 2nd = 1 Poppys Rose 3rd = 4 Bigboys Ya Mate 4th = 10 Elusive Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 1 Meritaggio | ||
Fri Oct 14 2016 12:40 | 1st = 1 Meritaggio 2nd = 7 Hayley Grace 3rd = 2 Sky Idea 4th = 4 Embraceable You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 8 Sister Tee | ||
Fri Oct 14 2016 12:36 | 1st = 8 Sister Tee 2nd = 4 Fancy Georgie 3rd = 3 Dana Piper 4th = 10 Malarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Tricky Action | ||
Fri Oct 14 2016 12:32 | 1st = 3 Tricky Action 2nd = 7 Whip Uppa Storm 3rd = 1 Another Cruise 4th = 2 Zorba The Greek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Stout And Story | ||
Fri Oct 14 2016 12:29 | 1st = 1 Stout And Story 2nd = 3 Cosmic Ann 3rd = 8 Baurna Sal 4th = 7 Mayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Velvet Teddybear | ||
Fri Oct 14 2016 12:25 | 1st = 1 Velvet Teddybear 2nd = 8 Lonely Girl 3rd = 7 Pawlee 4th = 6 Phonics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 8 Take The Spot | ||
Fri Oct 14 2016 12:20 | 1st = 8 Take The Spot 2nd = 3 Energizer Ollie 3rd = 7 Slamming Sam 4th = 6 Miss Shabeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Hard Questions | ||
Fri Oct 14 2016 12:16 | 1st = 8 Hard Questions 2nd = 1 Goldstar Dodge 3rd = 9 Opawa Jay Jay 4th = 7 Opawa Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Redda | ||
Fri Oct 14 2016 12:13 | 1st = 2 Redda 2nd = 5 Brinza 3rd = 6 John Limes 4th = 3 Delcorn Potts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 8 Dancing Dolly | ||
Fri Oct 14 2016 12:09 | 1st = 8 Dancing Dolly 2nd = 4 Vickis Choice 3rd = 3 My Names Blondie 4th = 10 Dalair Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 4 Keep Carmen Carion | ||
Fri Oct 14 2016 12:05 | 1st = 4 Keep Carmen Carion 2nd = 9 Raqisa 3rd = 8 Sosecret 4th = 1 Into The Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 6 Tiggerlong Zorro | ||
Fri Oct 14 2016 12:02 | 1st = 6 Tiggerlong Zorro 2nd = 7 Axel Bruce 3rd = 5 Spring Slater 4th = 8 Dana Milla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Hilton Cust | ||
Fri Oct 14 2016 11:56 | 1st = 5 Hilton Cust 2nd = 7 Bella Jade 3rd = 4 Sophies Last 4th = 6 Mushroom Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Opawa Jimbo | ||
Fri Oct 14 2016 11:39 | 1st = 1 Opawa Jimbo 2nd = 7 Cawbourne Leaha 3rd = 5 Rushcuter Action 4th = 8 Luciastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 10 Amachi | ||
Fri Oct 14 2016 11:30 | 1st = 10 Amachi 2nd = 9 Star Ella 3rd = 8 Berell Tsunami 4th = 3 Here To Stay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Flaps Down | ||
Fri Oct 14 2016 11:21 | 1st = 8 Flaps Down 2nd = 3 Royal Action 3rd = 5 Avalanch City 4th = 4 Rocket Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Fair Pippa | ||
Fri Oct 14 2016 11:04 | 1st = 2 Fair Pippa 2nd = 1 Epic Force 3rd = 4 Sergio Destroyer 4th = 5 Opawa Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 1 Khar Khorum | ||
Fri Oct 14 2016 10:55 | 1st = 1 Khar Khorum 2nd = 5 Gata 3rd = 12 Galloping Gerte 4th = 7 Falkirk Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Smash Demand | ||
Fri Oct 14 2016 10:46 | 1st = 8 Smash Demand 2nd = 3 Mulberry Thunder 3rd = 4 Maismore Terra 4th = 6 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Cawbourne Steele | ||
Fri Oct 14 2016 10:29 | 1st = 3 Cawbourne Steele 2nd = 7 Cairo 3rd = 4 Opawa Mine 4th = 6 Opawa Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Zabambi | ||
Fri Oct 14 2016 10:11 | 1st = 8 Zabambi 2nd = 2 Know Bias 3rd = 1 Fabres Lass 4th = 7 Opawa Pam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Quiet Storm | ||
Fri Oct 14 2016 1:27 | 1st = 2 Quiet Storm 2nd = 5 Sleepy Again 3rd = 4 Multiman 4th = 6 Dottie Tucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Heres Linda | ||
Fri Oct 14 2016 1:12 | 1st = 6 Heres Linda 2nd = 8 Rosie Choice 3rd = 2 Full Soot 4th = 1 Sunset Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Last Weeks Pay | ||
Fri Oct 14 2016 0:52 | 1st = 1 Last Weeks Pay 2nd = 6 Sky Reactor 4th = 5 Ronray Deluxe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Topline Khaleesi | ||
Fri Oct 14 2016 0:27 | 1st = 7 Topline Khaleesi 2nd = 5 Freeway Tempo 3rd = 2 Beau West 4th = 8 Magic Vonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Stockton | ||
Fri Oct 14 2016 0:07 | 1st = 8 Stockton 2nd = 5 Whats Up Mac 3rd = 7 Rhiannons Last 4th = 3 Emu Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Martha Keeping | ||
Wed Sep 14 2016 23:57 | 1st = 5 Martha Keeping 2nd = 1 Maximum Carly 3rd = 4 Miss Express 4th = 7 Talisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Micro Gunn | ||
Wed Sep 14 2016 23:37 | 1st = 3 Micro Gunn 2nd = 1 Bills Zarr Paid 3rd = 6 Swazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Whos Got Class | ||
Wed Sep 14 2016 23:12 | 1st = 2 Whos Got Class 2nd = 1 Lochinvar Style 3rd = 4 Until Dawn 4th = 7 Tronic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Coat Of Colours | ||
Wed Sep 14 2016 22:47 | 1st = 6 Coat Of Colours 2nd = 1 Attilius 3rd = 7 Amaroq 4th = 3 Blinkers On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Dynamic Spin | ||
Wed Sep 14 2016 22:42 | 1st = 2 Dynamic Spin 2nd = 4 Lektra Damage 3rd = 8 Stolen 4th = 1 Smashing Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Lance Lomar | ||
Wed Sep 14 2016 22:30 | 1st = 8 Lance Lomar 2nd = 6 Moment Owned 3rd = 1 Jacobite Seven 4th = 5 Son Of Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Dozer Lad | ||
Wed Sep 14 2016 22:26 | 1st = 7 Dozer Lad 2nd = 6 Roma Girl 3rd = 8 Burnsys Sam 4th = 1 Connie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Little Pookie | ||
Wed Sep 14 2016 22:16 | 1st = 3 Little Pookie 2nd = 6 Samsara Lass 3rd = 1 Keely Allen 4th = 8 Another Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Ashom Monelli | ||
Wed Sep 14 2016 22:12 | 1st = 1 Ashom Monelli 2nd = 3 Zarbo Monelli 3rd = 4 Sonic Monelli 4th = 6 Cadice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 My Superstar | ||
Wed Sep 14 2016 22:08 | 1st = 2 My Superstar 2nd = 3 Gee Callan 3rd = 4 Twistex 4th = 6 Wisen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 She Oaks | ||
Wed Sep 14 2016 22:04 | 1st = 2 She Oaks 2nd = 7 Lauries Jackie 3rd = 3 Lee Secret 4th = 1 Wish Right Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Elle Driver | ||
Wed Sep 14 2016 22:00 | 1st = 5 Elle Driver 2nd = 4 Elanora 3rd = 8 Violet Allen 4th = 2 Jockey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Earner Bob | ||
Wed Sep 14 2016 21:56 | 1st = 5 Earner Bob 2nd = 4 Raptis 3rd = 2 Oh The Shame 4th = 1 Tokatee Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Will Keeping | ||
Wed Sep 14 2016 21:52 | 1st = 2 Will Keeping 2nd = 3 Questar 3rd = 4 Honcho Monelli 4th = 1 Amity Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Noaki Lynx | ||
Wed Sep 14 2016 21:44 | 1st = 7 Noaki Lynx 2nd = 2 Why Not Mick 4th = 8 Izumi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Blue Mcqueen | ||
Wed Sep 14 2016 21:41 | 1st = 2 Blue Mcqueen 2nd = 4 Punk Da Punk 3rd = 1 Jack Ya Zipper 4th = 8 Emilys A Marble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Ostis Sprite | ||
Wed Sep 14 2016 21:38 | 1st = 1 Ostis Sprite 2nd = 7 Conclusive 3rd = 2 Princess Briana 4th = 6 Optic Bray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 2 Velocity Chris | ||
Wed Sep 14 2016 21:35 | 1st = 2 Velocity Chris 2nd = 8 Hurricane Hansi 3rd = 7 Mack Money 4th = 4 Second Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Lachlan Monelli | ||
Wed Sep 14 2016 21:32 | 1st = 2 Lachlan Monelli 2nd = 4 Top Trader 3rd = 1 Hey Boss 4th = 7 Nanza Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 1 Colleens Medley | ||
Wed Sep 14 2016 21:30 | 1st = 1 Colleens Medley 2nd = 2 Classic Shark 3rd = 3 Picobello 4th = 5 Bet the Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Buckle Up Sheila | ||
Wed Sep 14 2016 21:28 | 1st = 3 Buckle Up Sheila 2nd = 4 Mystic Powers 3rd = 6 Bluebells Rocker 4th = 1 Laniakea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Springcreek Bill | ||
Wed Sep 14 2016 21:25 | 1st = 2 Springcreek Bill 2nd = 8 Fantastic Blake 3rd = 1 No Sparkle Leica 4th = 6 Blue Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Gotta Go Ralphie | ||
Wed Sep 14 2016 21:20 | 1st = 4 Gotta Go Ralphie 2nd = 3 Best Beau 3rd = 9 Flippa Penny 4th = 7 Master Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Eddie Yap | ||
Wed Sep 14 2016 21:18 | 1st = 8 Eddie Yap 2nd = 6 Silvertop 3rd = 5 Deadly Pace 4th = 3 Heaps Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Gunspeed | ||
Wed Sep 14 2016 21:15 | 1st = 2 Gunspeed 2nd = 6 Boys Zarr Boys 3rd = 4 Sophies Mate 4th = 1 Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Miss Espresso | ||
Wed Sep 14 2016 21:12 | 1st = 4 Miss Espresso 2nd = 1 Langes Auto 3rd = 2 Pepperfied 4th = 3 Missandei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Must Have | ||
Wed Sep 14 2016 21:09 | 1st = 2 Must Have 2nd = 8 Tear It Down 3rd = 4 Adam Handler 4th = 6 Nifty Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Spring Bloom | ||
Wed Sep 14 2016 21:05 | 1st = 1 Spring Bloom 2nd = 5 Young Gun 3rd = 7 Master Grey 4th = 4 Liams Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 8 Indi Bapu | ||
Wed Sep 14 2016 21:00 | 1st = 8 Indi Bapu 2nd = 6 Kenny Trickem 3rd = 2 Party Rocka 4th = 7 Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Zebo Bale | ||
Wed Sep 14 2016 20:58 | 1st = 4 Zebo Bale 2nd = 1 Run Ollie Run 3rd = 5 Dream Of Success 4th = 8 Twilight Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Twelve Plus Two | ||
Wed Sep 14 2016 20:55 | 1st = 5 Twelve Plus Two 2nd = 6 Erasion 3rd = 2 Dream Of Speed 4th = 4 Sudoku Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Golden Spike | ||
Wed Sep 14 2016 20:52 | 1st = 1 Golden Spike 2nd = 5 Benelli Monelli 3rd = 4 Porrun Monelli 4th = 8 Wittemberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 9 Charlyse | ||
Wed Sep 14 2016 20:50 | 1st = 9 Charlyse 2nd = 3 Unofficial 3rd = 8 Rib And Roll 4th = 7 Purple Reighn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Gumaroy Model | ||
Wed Sep 14 2016 20:48 | 1st = 3 Gumaroy Model 2nd = 1 Santa Cruz Moon 3rd = 4 Lopsided 4th = 2 Kim Kadash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Dawn Mini | ||
Wed Sep 14 2016 20:45 | 1st = 8 Dawn Mini 2nd = 7 Clocks Ticking 3rd = 1 Rapid Extraction 4th = 2 Body And Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 4 Shes The Other One | ||
Wed Sep 14 2016 20:40 | 1st = 4 Shes The Other One 2nd = 3 Red Vee Dee Dee 3rd = 7 Classy Package 4th = 5 Somerosesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Percys Rebel | ||
Wed Sep 14 2016 20:38 | 1st = 4 Percys Rebel 2nd = 8 Fireball Jack 3rd = 2 Menindee 4th = 6 Mahogany Saphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 2 My Kids Tuition | ||
Wed Sep 14 2016 20:35 | 1st = 2 My Kids Tuition 2nd = 3 Fancy Paddy 3rd = 7 Making Waves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Calahan Rocks | ||
Wed Sep 14 2016 20:32 | 1st = 4 Calahan Rocks 2nd = 3 Super Love 3rd = 7 Train To Pain 4th = 6 Kantega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 5 Hosier Lane | ||
Wed Sep 14 2016 20:30 | 1st = 5 Hosier Lane 2nd = 6 Artoc 3rd = 3 Wegottarocketmachine 4th = 4 Art Prevails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Dromores Pearl | ||
Wed Sep 14 2016 20:28 | 1st = 3 Dromores Pearl 2nd = 8 Magical Bling 3rd = 6 Behind The Mask 4th = 4 Takahi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Spider Gleeson | ||
Wed Sep 14 2016 20:25 | 1st = 8 Spider Gleeson 2nd = 7 Madam Scarlet 3rd = 2 Vintage Charm 4th = 1 Tiger Swuff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Mach Cruiser | ||
Wed Sep 14 2016 20:20 | 1st = 10 Mach Cruiser 2nd = 4 Andiamo El Ferrari 3rd = 5 Blessed Is The Boy 4th = 2 Bhappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Enjoy Cruising | ||
Wed Sep 14 2016 20:18 | 1st = 2 Enjoy Cruising 2nd = 7 Eily West 3rd = 8 Loose Unit 4th = 4 Dyna Dalma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Georgia | ||
Wed Sep 14 2016 20:15 | 1st = 3 Georgia 2nd = 5 Look The Part 4th = 7 This Time Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 1 Rowdys Ace | ||
Wed Sep 14 2016 20:10 | 1st = 1 Rowdys Ace 2nd = 7 Lockton Art 3rd = 8 Mister Stewart 4th = 4 Thatz Four Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Veetee Swift | ||
Wed Sep 14 2016 20:08 | 1st = 3 Veetee Swift 2nd = 7 Flying Cash 3rd = 5 Why Not Barrel 4th = 8 Halo Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Five Saints | ||
Wed Sep 14 2016 20:05 | 1st = 1 Five Saints 2nd = 8 Buddakan 3rd = 2 Lucy In Disguise 4th = 7 Starburst Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 8 Kyvalley Boomerang | ||
Wed Sep 14 2016 20:00 | 1st = 8 Kyvalley Boomerang 2nd = 11 Scenic Sky 3rd = 1 Zaire Diva 4th = 9 Hush Your Majesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Gator Bale | ||
Wed Sep 14 2016 19:58 | 1st = 2 Gator Bale 2nd = 1 Alezan 3rd = 3 Rirtakki 4th = 7 Anustar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Zane Harks | ||
Wed Sep 14 2016 19:55 | 1st = 7 Zane Harks 2nd = 6 Velocity Elle 3rd = 8 Five Fat Ladies 4th = 1 Romelda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 The Falcon Legend | ||
Wed Sep 14 2016 19:50 | 1st = 5 The Falcon Legend 2nd = 1 Platinum Art 3rd = 4 Weasel 4th = 7 In The Frame Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Top Weight | ||
Wed Sep 14 2016 19:48 | 1st = 7 Top Weight 2nd = 6 Always About Me 3rd = 4 Citrus Kiss 4th = 1 Magic Super |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Amani | ||
Wed Sep 14 2016 19:45 | 1st = 3 Amani 2nd = 7 Manzanares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 4 Keep On Moving | ||
Wed Sep 14 2016 19:40 | 1st = 4 Keep On Moving 2nd = 3 Mister Chow 3rd = 5 Oh I Am The One 4th = 6 Lamorak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Super Smarty | ||
Wed Sep 14 2016 19:38 | 1st = 6 Super Smarty 2nd = 7 Pictish Mark 3rd = 4 Fairy Vixen 4th = 3 Eureka Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Harry Harks | ||
Wed Sep 14 2016 19:35 | 1st = 8 Harry Harks 2nd = 2 Conrad 3rd = 5 Shaylor Bacardi 4th = 1 Star Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 3 Backten Onhim | ||
Wed Sep 14 2016 19:31 | 1st = 3 Backten Onhim 2nd = 8 The Blue Valiant 3rd = 1 Sugar Free 4th = 5 Flight Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Shanlyn Percy | ||
Wed Sep 14 2016 19:29 | 1st = 8 Shanlyn Percy 2nd = 7 Blue Not Black 3rd = 4 Fimple Allen 4th = 1 Our First Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Sketchy Pepsi | ||
Wed Sep 14 2016 19:26 | 1st = 1 Sketchy Pepsi 2nd = 4 Remas Amber 3rd = 8 Manchester 4th = 5 Reviewer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Beatle Man | ||
Wed Sep 14 2016 19:22 | 1st = 1 Beatle Man 2nd = 3 Blucolla Moon 3rd = 10 Levi Jade 4th = 4 Modern Admirer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Cudgees Milo | ||
Wed Sep 14 2016 19:20 | 1st = 6 Cudgees Milo 2nd = 8 Zippy Daph 3rd = 5 Kirabilli Dawson 4th = 7 Kates Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Mystic Kahn | ||
Wed Sep 14 2016 19:17 | 1st = 7 Mystic Kahn 2nd = 2 Tax Loophole 3rd = 6 Top Earner 4th = 4 Excitable Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 9 Tulhurst Ace | ||
Wed Sep 14 2016 19:13 | 1st = 9 Tulhurst Ace 2nd = 4 Smithstars Lexus 3rd = 3 Wrangler Duke 4th = 2 Miss Fifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Redefined | ||
Wed Sep 14 2016 19:11 | 1st = 1 Redefined 2nd = 8 Its All Bolony 3rd = 7 Blue Marmion 4th = 2 Kevs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Features | ||
Wed Sep 14 2016 19:08 | 1st = 4 Features 2nd = 3 Illusionary 3rd = 1 Equal Ben 4th = 6 Iona Muffin Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 2 War God | ||
Wed Sep 14 2016 19:05 | 1st = 2 War God 2nd = 4 Big Caroline 3rd = 1 Kensington Abbey 4th = 9 Makaties Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 American Double | ||
Wed Sep 14 2016 19:00 | 1st = 6 American Double 2nd = 10 Floods Road 3rd = 8 Justalilbitgreek 4th = 4 Eureka Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Weasley Grange | ||
Wed Sep 14 2016 18:58 | 1st = 8 Weasley Grange 2nd = 9 Dyna Hadvar 3rd = 6 Schnapskey 4th = 5 Osaka Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Lorian Express | ||
Wed Sep 14 2016 18:55 | 1st = 2 Lorian Express 2nd = 7 Fantastic Liam 3rd = 6 Mickey Harks 4th = 3 In Judes Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Washingtons Flier | ||
Wed Sep 14 2016 18:50 | 1st = 7 Washingtons Flier 2nd = 1 Soldier Of Fortune 3rd = 4 Invincible Tallon 4th = 3 Sista To Mafuta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Boozetown Hound | ||
Wed Sep 14 2016 18:48 | 1st = 8 Boozetown Hound 2nd = 5 Label This 3rd = 6 Dukestar 4th = 2 Grand Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Fabulous Katie | ||
Wed Sep 14 2016 18:45 | 1st = 1 Fabulous Katie 2nd = 4 Indys Chant 3rd = 2 Ragnar Lothbrok 4th = 5 Ironbar Ricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 5 Pantheon | ||
Wed Sep 14 2016 18:40 | 1st = 5 Pantheon 2nd = 10 Glencore 3rd = 1 Gentleman Red 4th = 7 His A Tease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Monster Storm | ||
Wed Sep 14 2016 18:37 | 1st = 8 Monster Storm 2nd = 4 King Sapphire 3rd = 1 Eddard Stark 4th = 7 Heres Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 4 The Diamond King | ||
Wed Sep 14 2016 18:32 | 1st = 4 The Diamond King 2nd = 3 All My Savings 3rd = 2 Rubys Shadow 4th = 1 Interuptus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Valkyrie Candy | ||
Wed Sep 14 2016 18:29 | 1st = 7 Valkyrie Candy 2nd = 8 Fearsome Miss 3rd = 1 Gorilla Eyes 4th = 4 Shaylor Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 8 Settlers Creek | ||
Wed Sep 14 2016 18:25 | 1st = 8 Settlers Creek 2nd = 3 Bourbon Dynasty 3rd = 7 Phantom Choice 4th = 4 Kaapander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Village Cruiser | ||
Wed Sep 14 2016 18:20 | 1st = 1 Village Cruiser 2nd = 7 Our Millwood Maizie 3rd = 4 One To Tango 4th = 9 Living Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Miss Sueko | ||
Wed Sep 14 2016 18:17 | 1st = 7 Miss Sueko 2nd = 8 Magic Spice 3rd = 6 Temple King 4th = 4 Wicked Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 4 Oscar Lockie | ||
Wed Sep 14 2016 18:13 | 1st = 4 Oscar Lockie 2nd = 5 Blue Aces 3rd = 9 Watta Miss 4th = 7 Shoot Fruits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Obin Tommy | ||
Wed Sep 14 2016 18:10 | 1st = 4 Obin Tommy 2nd = 6 Grandson Luke 3rd = 3 Not Worth It 4th = 8 Acka Dacka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 9 Casino Tommy | ||
Wed Sep 14 2016 18:05 | 1st = 9 Casino Tommy 2nd = 6 Allnight Mlady 3rd = 2 Jogalong Dee 4th = 7 Panther Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Menzies Shybow | ||
Wed Sep 14 2016 18:02 | 1st = 3 Menzies Shybow 2nd = 9 Gun Force 3rd = 4 Elusive Ava 4th = 6 Big Red Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Horeys Girl | ||
Wed Sep 14 2016 17:59 | 1st = 1 Horeys Girl 2nd = 8 Steady Walker 3rd = 3 Remember Train 4th = 2 Stress Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Lisas Pick | ||
Wed Sep 14 2016 17:56 | 1st = 2 Lisas Pick 2nd = 1 Cosmic Run Thru 3rd = 6 Yacht Rich 4th = 7 Our Equity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 6 Murano | ||
Wed Sep 14 2016 17:52 | 1st = 6 Murano 2nd = 2 Bee Tees 3rd = 4 Call Me Yours 4th = 8 Makin Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Brae Gift | ||
Wed Sep 14 2016 17:49 | 1st = 5 Brae Gift 2nd = 10 Haras Flyer 3rd = 1 Reddy Ranger 4th = 3 Shaylor Cledus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 8 Forever Diamonds | ||
Wed Sep 14 2016 17:45 | 1st = 8 Forever Diamonds 2nd = 11 First Trade 3rd = 10 Ripper Red 4th = 3 Juendis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 La Chica Pequena | ||
Wed Sep 14 2016 17:42 | 1st = 5 La Chica Pequena 2nd = 2 Hardaway Knight 3rd = 3 Mighty Shakey 4th = 1 Chewy Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Petentim | ||
Wed Sep 14 2016 17:39 | 1st = 6 Petentim 2nd = 8 Hey Alio Fozzio 3rd = 5 Antoine 4th = 7 Paper Cuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 2 Heza Carnegie | ||
Wed Sep 14 2016 17:36 | 1st = 2 Heza Carnegie 2nd = 3 Nitro Injected 3rd = 5 Magpie Molly 4th = 1 Little Dewey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 2 Merry Jasper | ||
Wed Sep 14 2016 17:32 | 1st = 2 Merry Jasper 2nd = 6 Chinghi 3rd = 3 Postal Express 4th = 1 Safely Under Wraps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Wildash Wildfire | ||
Wed Sep 14 2016 17:29 | 1st = 4 Wildash Wildfire 2nd = 1 Shaylor Bettylou 3rd = 3 Surprise Size 4th = 8 Standout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Warrior Will | ||
Wed Sep 14 2016 17:22 | 1st = 6 Warrior Will 2nd = 5 Switch Colours 3rd = 1 Khumba 4th = 8 Warami Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Forever Merry | ||
Wed Sep 14 2016 17:19 | 1st = 5 Forever Merry 2nd = 8 Claretown Boris 3rd = 1 Provision 4th = 6 Rockin Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Zulu Pearl | ||
Wed Sep 14 2016 17:16 | 1st = 1 Zulu Pearl 2nd = 3 Dana Chris 3rd = 7 Paddys Midnight 4th = 8 Gazmick Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 4 Embley | ||
Wed Sep 14 2016 17:15 | 1st = 4 Embley 2nd = 7 Top Me Up 3rd = 16 Octavian Augustus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Tricky Tron | ||
Wed Sep 14 2016 17:12 | 1st = 1 Tricky Tron 2nd = 8 Size Wont Matter 3rd = 3 Mockas Babe 4th = 5 Lucky Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 10 Little Gracie | ||
Wed Sep 14 2016 17:07 | 1st = 10 Little Gracie 2nd = 7 More Aces 3rd = 3 Zeinite 4th = 9 Beach Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Bustling Babe | ||
Wed Sep 14 2016 17:04 | 1st = 7 Bustling Babe 2nd = 5 Surfer Blue 3rd = 8 Myrniong Angel 4th = 1 Naughty Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Marmasette | ||
Wed Sep 14 2016 17:00 | 1st = 6 Marmasette 2nd = 8 Greysynd Hawk 3rd = 2 Atta Flash 4th = 7 Tat Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 4 Beegumbah Rumba | ||
Wed Sep 14 2016 16:56 | 1st = 4 Beegumbah Rumba 2nd = 2 Ubobo 3rd = 7 De Mel Zarr 4th = 6 Miss Twerker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 3 Dream Finnish | ||
Wed Sep 14 2016 16:55 | 1st = 3 Dream Finnish 2nd = 9 Deitch 3rd = 4 Legendary Luke 4th = 16 How Can I Help |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Crown Eddie | ||
Wed Sep 14 2016 16:52 | 1st = 2 Crown Eddie 2nd = 5 Fabulous Gary 3rd = 10 Arabian Melody 4th = 3 Fabulous Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Lass Bale | ||
Wed Sep 14 2016 16:44 | 1st = 1 Lass Bale 2nd = 6 Stagger Express 3rd = 3 Chief Brit 4th = 8 Crave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 6 Countess Marinov | ||
Wed Sep 14 2016 16:40 | 1st = 6 Countess Marinov 2nd = 1 Fantasize 3rd = 3 Chloes Comet 4th = 11 Our Sassy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Free Spins | ||
Wed Sep 14 2016 16:37 | 1st = 1 Free Spins 2nd = 3 Bigbad Rory 3rd = 2 Rosas Revenge 4th = 4 Wet Weekend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Alpha Hector | ||
Wed Sep 14 2016 16:34 | 1st = 4 Alpha Hector 2nd = 3 Flashman Sam 3rd = 8 Celebrity Ink 4th = 6 Haras Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 8 Grappa Miss | ||
Wed Sep 14 2016 16:31 | 1st = 8 Grappa Miss 2nd = 1 Franklin Pearl 3rd = 5 Cawbourne Combat 4th = 4 Greysynd Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 5 Good Offa | ||
Wed Sep 14 2016 16:30 | 1st = 5 Good Offa 2nd = 6 Levitical 3rd = 8 Danuki 4th = 3 Aerial Ping Pong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 5 Tycoon Target | ||
Wed Sep 14 2016 16:27 | 1st = 5 Tycoon Target 2nd = 4 Little Shadow 3rd = 2 Prentice 4th = 6 Daisy Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Jellybean Jess | ||
Wed Sep 14 2016 16:24 | 1st = 4 Jellybean Jess 2nd = 6 Sticka Step 3rd = 3 Maserati Rev 4th = 2 Fatboy Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 10 Lanikai | ||
Wed Sep 14 2016 16:20 | 1st = 10 Lanikai 2nd = 11 Passion To Win 3rd = 7 Sleep Tight 4th = 8 Madiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Burner Bant | ||
Wed Sep 14 2016 16:17 | 1st = 1 Burner Bant 2nd = 5 Splinters 3rd = 3 Evangelos 4th = 8 Zebedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Be My Beau | ||
Wed Sep 14 2016 16:14 | 1st = 5 Be My Beau 2nd = 8 Cosmic Skittle 3rd = 1 Keep Calm 4th = 7 Max Destruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Tahlias Way | ||
Wed Sep 14 2016 16:09 | 1st = 3 Tahlias Way 2nd = 1 Lion Eagle 3rd = 6 Haras Lightning 4th = 2 Teebone Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 6 Aegean Sea | ||
Wed Sep 14 2016 16:05 | 1st = 6 Aegean Sea 2nd = 2 Arise Augustus 3rd = 4 Top Striker 4th = 5 Lion Couchant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Limburg Dan | ||
Wed Sep 14 2016 16:03 | 1st = 7 Limburg Dan 2nd = 1 Slipaway Simba 3rd = 4 Lady Silver 4th = 3 Leroy Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 5 Kevins Time | ||
Wed Sep 14 2016 16:00 | 1st = 5 Kevins Time 2nd = 10 Vibrance 3rd = 8 Hetuka Zarsho 4th = 7 Easy Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Nattys On Fire | ||
Wed Sep 14 2016 15:57 | 1st = 2 Nattys On Fire 2nd = 8 Party Girl Betty 3rd = 7 Double Aye 4th = 1 Curly Girly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 7 Sketchy Mckenzie | ||
Wed Sep 14 2016 15:54 | 1st = 7 Sketchy Mckenzie 2nd = 8 Mallee Vee 3rd = 3 Sketchy Allan 4th = 2 Guss Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Andreini | ||
Wed Sep 14 2016 15:53 | 1st = 3 Andreini 2nd = 1 Someday One Day 3rd = 8 Corrente 4th = 11 Royal Tipple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Shaqtin A Fool | ||
Wed Sep 14 2016 15:50 | 1st = 1 Shaqtin A Fool 2nd = 4 Emmas Magic 3rd = 3 Surf Catcher 4th = 7 Summer Quays |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Australasian Tab | ||
Wed Sep 14 2016 15:47 | 1st = 7 Australasian Tab 2nd = 2 Footrot Fitz 3rd = 1 Footrot Falsetto 4th = 9 Up And Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 9 Round Mountain Gem | ||
Wed Sep 14 2016 15:45 | 1st = 9 Round Mountain Gem 2nd = 4 Says Me 3rd = 12 Benicos Prince 4th = 6 All That Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Over The Radar | ||
Wed Sep 14 2016 15:42 | 1st = 5 Over The Radar 2nd = 2 Big Talker 3rd = 4 Wise Harry 4th = 7 High Hopes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Danny Dee | ||
Wed Sep 14 2016 15:34 | 1st = 2 Danny Dee 2nd = 8 Still Good 3rd = 3 Small Magic 4th = 4 Bigbad Aimee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Hotshot Apache | ||
Wed Sep 14 2016 15:31 | 1st = 2 Hotshot Apache 2nd = 6 Turbo Blaze 3rd = 8 Boakma 4th = 7 Scotties Hottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 10 Pay Up Bro | ||
Wed Sep 14 2016 15:30 | 1st = 10 Pay Up Bro 2nd = 7 Grande Rosso 3rd = 11 Recalculate 4th = 6 Stylish Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Anti Dentite | ||
Wed Sep 14 2016 15:28 | 1st = 5 Anti Dentite 2nd = 4 Another Bus Trip 3rd = 1 Magic Train 4th = 8 Sunny Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Invergarry Lady | ||
Wed Sep 14 2016 15:25 | 1st = 7 Invergarry Lady 2nd = 2 Haras Leisha 3rd = 4 Statue Bro 4th = 5 Kompany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 4 Chaquinta | ||
Wed Sep 14 2016 15:25 | 1st = 4 Chaquinta 2nd = 8 Im Trouble 3rd = 2 Halfway to Heaven 4th = 6 Malleable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Too Fly Bro | ||
Wed Sep 14 2016 15:22 | 1st = 1 Too Fly Bro 2nd = 5 Drafted 3rd = 7 Hurricane Bertha 4th = 3 Draculette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 4 Storm Dancer | ||
Wed Sep 14 2016 15:18 | 1st = 4 Storm Dancer 2nd = 10 Quilista 3rd = 2 Take No Prisoners 4th = 8 Vagabond Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Elrond Bale | ||
Wed Sep 14 2016 15:15 | 1st = 1 Elrond Bale 2nd = 5 Bekim Echo 3rd = 2 Diamond 4th = 3 Dr Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Beegumbah Burst | ||
Wed Sep 14 2016 15:12 | 1st = 6 Beegumbah Burst 2nd = 1 Raider Town 3rd = 8 Doppler Effect 4th = 5 Who Said That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Raffinato | ||
Wed Sep 14 2016 15:10 | 1st = 5 Raffinato 2nd = 9 Finnomony 3rd = 8 Rock On Ivy 4th = 1 Gouldian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Electro Bale | ||
Wed Sep 14 2016 15:07 | 1st = 6 Electro Bale 2nd = 7 Zipping Fee Fee 3rd = 8 Chilli In White 4th = 2 Cairnlea Mat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Phoenix Czar | ||
Wed Sep 14 2016 15:04 | 1st = 1 Phoenix Czar 2nd = 2 Belindas Gift 3rd = 6 Cullquin Nikki 4th = 10 Too Fly Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Haras Storm | ||
Wed Sep 14 2016 15:01 | 1st = 2 Haras Storm 2nd = 4 Myona Rose 3rd = 3 Indian Giver 4th = 6 Gold Rains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Not A Happy Camper | ||
Wed Sep 14 2016 15:00 | 1st = 1 Not A Happy Camper 2nd = 4 Lake Como 3rd = 3 Kalidaz 4th = 8 Playful Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Pomp Fiction | ||
Wed Sep 14 2016 14:54 | 1st = 6 Pomp Fiction 2nd = 7 Electromagnetic 3rd = 4 Strzelecki 4th = 2 Spring Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Murray Darling | ||
Wed Sep 14 2016 14:51 | 1st = 6 Murray Darling 2nd = 8 Firehouse Five 3rd = 4 Dead End 4th = 7 Temkoola Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 3 High Mist | ||
Wed Sep 14 2016 14:50 | 1st = 3 High Mist 2nd = 8 Adaboy Ross 3rd = 1 Pianissimo 4th = 7 Brilliant Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Tip Top Tiarn | ||
Wed Sep 14 2016 14:47 | 1st = 6 Tip Top Tiarn 2nd = 9 Lets Go Magic 3rd = 4 Bamboo Club 4th = 2 Betta Watch That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Fashion Boots | ||
Wed Sep 14 2016 14:44 | 1st = 6 Fashion Boots 2nd = 5 Reverend John 3rd = 7 Fish Armo 4th = 8 Galvanize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 6 Cool Knight | ||
Wed Sep 14 2016 14:42 | 1st = 6 Cool Knight 2nd = 3 Melting Point 3rd = 10 Petite Dancer 4th = 16 Mega Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Flying Eamonn | ||
Wed Sep 14 2016 14:39 | 1st = 2 Flying Eamonn 2nd = 8 Dakini Allen 3rd = 5 Thomas Dee 4th = 6 Dr Illuminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 Go On Red | ||
Wed Sep 14 2016 14:35 | 1st = 2 Go On Red 2nd = 6 Dutch Treat 3rd = 1 Lost Classic 4th = 7 Lady Duporth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Roy Jakit | ||
Wed Sep 14 2016 14:32 | 1st = 1 Roy Jakit 2nd = 8 Kiowa Drive 3rd = 2 Bella Nonna 4th = 7 Dastardly Doris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 12 King Of Rossa | ||
Wed Sep 14 2016 14:30 | 1st = 12 King Of Rossa 2nd = 9 Belvedere Road 3rd = 8 Blood And Sand 4th = 5 Golden Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Sierra | ||
Wed Sep 14 2016 14:27 | 1st = 8 Sierra 2nd = 7 Von Dousa 3rd = 4 Sparkling Angel 4th = 2 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Balakovo | ||
Wed Sep 14 2016 14:20 | 1st = 8 Balakovo 2nd = 7 Nirvana Armo 3rd = 2 Redfin Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 4 Comin Through | ||
Wed Sep 14 2016 14:15 | 1st = 4 Comin Through 2nd = 5 Potent Force 3rd = 9 Show Em 4th = 1 Drachenfels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Hit The Highway | ||
Wed Sep 14 2016 14:12 | 1st = 1 Hit The Highway 2nd = 2 Jack The Fipa 3rd = 4 Allen Hadrian 4th = 5 Dr Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Zipping Comet | ||
Wed Sep 14 2016 14:09 | 1st = 6 Zipping Comet 2nd = 7 Captain Mclaren 3rd = 8 Huayra 4th = 2 Mighty Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 6 Son Of A Snitz | ||
Wed Sep 14 2016 14:00 | 1st = 6 Son Of A Snitz 2nd = 7 Violate 3rd = 10 Big Phil 4th = 2 Im Telling Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 9 Marabel | ||
Wed Sep 14 2016 13:55 | 1st = 9 Marabel 2nd = 14 Legs Unbarred 3rd = 10 Sharp Speedo 4th = 1 Northern Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Folio Bale | ||
Wed Sep 14 2016 13:52 | 1st = 3 Folio Bale 2nd = 2 Dyna Fame 3rd = 8 Jazzy Bale 4th = 7 Dyna Xanadu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Splish Splashin | ||
Wed Sep 14 2016 13:45 | 1st = 7 Splish Splashin 2nd = 5 Columbian Flame 3rd = 6 Hi Eyecue 4th = 1 Atkin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 6 Zenalicious | ||
Wed Sep 14 2016 13:40 | 1st = 6 Zenalicious 2nd = 3 Cross Stitch 3rd = 5 Pirapala 4th = 2 Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Raging Demon | ||
Wed Sep 14 2016 13:37 | 1st = 5 Raging Demon 2nd = 7 Jacks Up 3rd = 8 Peajay Pringles 4th = 1 Fear Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Prince Scarlet | ||
Wed Sep 14 2016 13:34 | 1st = 5 Prince Scarlet 2nd = 2 Promises Kept 3rd = 8 Hone In 4th = 6 Staggerlicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 10 Written in Stone | ||
Wed Sep 14 2016 13:30 | 1st = 10 Written in Stone 2nd = 6 Pluto 3rd = 9 Tax Dancer 4th = 11 Let Em Howl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Maybe Once | ||
Wed Sep 14 2016 13:22 | 1st = 3 Maybe Once 2nd = 7 Tronald Trump 3rd = 1 Pit Girl 4th = 5 Hope We Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 1 Duke De Vega | ||
Wed Sep 14 2016 13:18 | 1st = 1 Duke De Vega 2nd = 9 Ted 3rd = 5 Olympic Prince 4th = 7 Sweet Red Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 9 Cawbourne Morris | ||
Wed Sep 14 2016 13:15 | 1st = 9 Cawbourne Morris 2nd = 3 Venga Guapa 3rd = 1 On Demand 4th = 8 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Lord Kitchener | ||
Wed Sep 14 2016 13:14 | 1st = 6 Lord Kitchener 2nd = 1 Shimatron 3rd = 8 Snakebite Bale 4th = 5 Shout Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 8 Fully Stoked | ||
Wed Sep 14 2016 13:10 | 1st = 8 Fully Stoked 2nd = 7 Any Beat 3rd = 3 Groove With Me 4th = 14 Sister Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 3 Veladero | ||
Wed Sep 14 2016 13:05 | 1st = 3 Veladero 2nd = 4 Bridle Lane 3rd = 5 Hand It In 4th = 2 Ubatuba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Petite Belle | ||
Wed Sep 14 2016 13:03 | 1st = 1 Petite Belle 2nd = 4 Yaramundi Markus 3rd = 6 Elite Chaos 4th = 3 Virons Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 12 Missile Boom | ||
Wed Sep 14 2016 13:00 | 1st = 12 Missile Boom 2nd = 9 Charlie Cheval 3rd = 13 Ready Fire Aim 4th = 5 Condolences |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Opawa Spice | ||
Wed Sep 14 2016 12:57 | 1st = 6 Opawa Spice 2nd = 1 Wong Full Arrest 3rd = 4 Take Action 4th = 3 Private Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Still The One | ||
Wed Sep 14 2016 12:54 | 1st = 3 Still The One 2nd = 8 Doobstar 3rd = 6 Von Schnitzel 4th = 4 Become The Fuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Bogie Tiara | ||
Wed Sep 14 2016 12:47 | 1st = 1 Bogie Tiara 2nd = 5 Warm Coconut Pie 3rd = 3 Loch Slipper 4th = 2 Pacific Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Manias | ||
Wed Sep 14 2016 12:43 | 1st = 5 Manias 2nd = 7 Valknut 3rd = 10 Oh Boy 4th = 2 Cashnrun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Nitehawk Rose | ||
Wed Sep 14 2016 12:40 | 1st = 4 Nitehawk Rose 2nd = 1 Knead You 3rd = 2 Secret Agenda 4th = 3 Cawbourne Panic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Turbo Road | ||
Wed Sep 14 2016 12:35 | 1st = 2 Turbo Road 2nd = 8 Jarbass Bale 3rd = 9 Rock Me 4th = 3 Marvelette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Cappadocia | ||
Wed Sep 14 2016 12:30 | 1st = 3 Cappadocia 2nd = 5 Hidden Fortune 3rd = 2 Tsavorite 4th = 7 Melody Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Why Not Joy | ||
Wed Sep 14 2016 12:27 | 1st = 1 Why Not Joy 2nd = 6 Lunar Luna 3rd = 3 Be To Bomber 4th = 5 Betty Blokbuster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Thrilling Evie | ||
Wed Sep 14 2016 12:24 | 1st = 2 Thrilling Evie 2nd = 4 Kirkham Jasper 3rd = 3 Cawbourne Gable 4th = 6 Gunnar Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Myrniong Corner | ||
Wed Sep 14 2016 12:20 | 1st = 2 Myrniong Corner 2nd = 3 Boy George 3rd = 8 Daithy Allen 4th = 1 Alpha Alexander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Victo Bale | ||
Wed Sep 14 2016 12:10 | 1st = 7 Victo Bale 2nd = 2 Rockstar Billy 3rd = 5 Kiltys Shadow 4th = 1 Afterglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Uno Again | ||
Wed Sep 14 2016 12:05 | 1st = 3 Uno Again 2nd = 7 Wetchester 3rd = 2 Shakti 4th = 4 Lissadell Marcus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Macalister Ike | ||
Wed Sep 14 2016 12:00 | 1st = 2 Macalister Ike 2nd = 1 Ethla Allen 3rd = 9 Alpha Triton 4th = 4 Second Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 All Hail Caesar | ||
Wed Sep 14 2016 11:49 | 1st = 8 All Hail Caesar 2nd = 5 Unaccustomed 3rd = 3 Ebony Haze 4th = 1 Miss Takamori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Cosmic Tilly | ||
Wed Sep 14 2016 11:45 | 1st = 5 Cosmic Tilly 2nd = 3 Shima Bar 3rd = 7 Rig Fifty Five 4th = 4 Aston Gisle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Allegro Gun | ||
Wed Sep 14 2016 11:31 | 1st = 7 Allegro Gun 2nd = 3 Cala Dor 3rd = 5 Last Man Alive 4th = 8 Plum Krazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Bigtime Jason | ||
Wed Sep 14 2016 11:14 | 1st = 5 Bigtime Jason 2nd = 8 Untouchable 3rd = 2 Golden Pixel 4th = 3 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Fill Ya Boots | ||
Wed Sep 14 2016 10:56 | 1st = 1 Fill Ya Boots 2nd = 8 Midnight Enemy 3rd = 2 Pickering 4th = 3 Boyish Charms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Bigtime Rise | ||
Wed Sep 14 2016 10:39 | 1st = 2 Bigtime Rise 2nd = 1 Wong All Along 3rd = 8 Highway Hound 4th = 7 Cawbourne Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Girl Cina | ||
Wed Sep 14 2016 10:21 | 1st = 8 Girl Cina 2nd = 4 Cawbourne Stick 3rd = 3 Cyndi Action 4th = 7 Barn Door Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 5 Volantis | ||
Sun Aug 14 2016 21:57 | 1st = 5 Volantis 2nd = 6 Hesitator 3rd = 1 Madd Nitro 4th = 3 Miss Bedlam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 12 - 2 Regal Stride | ||
Sun Aug 14 2016 21:52 | 1st = 2 Regal Stride 2nd = 6 Wrongly Accused 3rd = 1 Tisu Toota 4th = 3 Sky Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Ironbar Ricky | ||
Sun Aug 14 2016 21:47 | 1st = 2 Ironbar Ricky 2nd = 5 Mac The Quick 3rd = 1 Trelly Kneels 4th = 4 Justa Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Gossip Park | ||
Sun Aug 14 2016 21:42 | 1st = 1 Gossip Park 2nd = 5 Stanislav 3rd = 7 Zippercode 4th = 8 Defrag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Aston Claude | ||
Sun Aug 14 2016 21:34 | 1st = 7 Aston Claude 2nd = 6 Ruthless Lawler 3rd = 2 Bangor Dorrie 4th = 8 Lukes Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 Best Strategy | ||
Sun Aug 14 2016 21:31 | 1st = 6 Best Strategy 2nd = 1 Our Challenge 3rd = 2 Mr Woods 4th = 8 Miss Lynbra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Dixie Anne | ||
Sun Aug 14 2016 21:23 | 1st = 6 Dixie Anne 2nd = 1 Sharnica 3rd = 2 Heard It Before 4th = 5 Oakmont Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Crystals Way | ||
Sun Aug 14 2016 21:20 | 1st = 2 Crystals Way 2nd = 5 So Funny 3rd = 3 Arnhem Rogue 4th = 6 Its Your Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 11 - 10 Lord Stark | ||
Sun Aug 14 2016 21:15 | 1st = 10 Lord Stark 2nd = 6 Jetsonville John 3rd = 4 Safari Sunshine 4th = 5 Jimmy De Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Asa Demeo | ||
Sun Aug 14 2016 21:12 | 1st = 1 Asa Demeo 2nd = 5 Bally Rebel 3rd = 8 Dolce Nero 4th = 10 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Tuco Salamanca | ||
Sun Aug 14 2016 21:09 | 1st = 2 Tuco Salamanca 2nd = 3 Split System 3rd = 6 Lady Corsair 4th = 9 Lord Kihael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Dash Of Rose | ||
Sun Aug 14 2016 21:06 | 1st = 3 Dash Of Rose 2nd = 8 Precipitation 3rd = 2 Willie Gee 4th = 1 Casanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Rain Onya Roof | ||
Sun Aug 14 2016 21:03 | 1st = 6 Rain Onya Roof 2nd = 8 Turning Tables 3rd = 1 Arnhen Villain 4th = 7 Just Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 6 Jamies Boy | ||
Sun Aug 14 2016 20:56 | 1st = 6 Jamies Boy 2nd = 8 Arthur Drum 3rd = 3 Unleashable 4th = 7 Phantom Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 1 Bit Pink | ||
Sun Aug 14 2016 20:53 | 1st = 1 Bit Pink 2nd = 3 Arlington Road 3rd = 2 Doppler Effect 4th = 10 Carmelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Bathtub Teddy | ||
Sun Aug 14 2016 20:50 | 1st = 3 Bathtub Teddy 2nd = 4 Sheez Stunning 3rd = 8 Priscilla Mary 4th = 2 Play Your Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 3 Bisping | ||
Sun Aug 14 2016 20:45 | 1st = 3 Bisping 2nd = 4 Paint The Wind 3rd = 2 Moto Kenny 4th = 5 Our Percius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Trevons Fury | ||
Sun Aug 14 2016 20:43 | 1st = 4 Trevons Fury 2nd = 1 Miss Shadow 3rd = 2 Reddy Ranger 4th = 7 Bad Moon Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Media Street | ||
Sun Aug 14 2016 20:40 | 1st = 8 Media Street 2nd = 3 Allen Clown 3rd = 1 Magnificent Pete 4th = 4 Riverside Mons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 3 Summer Chant | ||
Sun Aug 14 2016 20:37 | 1st = 3 Summer Chant 2nd = 2 Raving Thunder 4th = 4 Dr Kiaralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 6 Magpie Hawk | ||
Sun Aug 14 2016 20:34 | 1st = 6 Magpie Hawk 2nd = 1 Tiggerlong Smile 3rd = 2 Tiggerlong Killa 4th = 8 Cosmic Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Lachlans Wish | ||
Sun Aug 14 2016 20:31 | 1st = 4 Lachlans Wish 2nd = 9 Rapid Fantasy 3rd = 8 Foxy Whip 4th = 3 His Highness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Dantes Spirit | ||
Sun Aug 14 2016 20:28 | 1st = 5 Dantes Spirit 2nd = 1 Doveton Bobo 3rd = 8 All Silver 4th = 6 Hotham Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 1 Gotta Go Artelect | ||
Sun Aug 14 2016 20:23 | 1st = 1 Gotta Go Artelect 2nd = 2 Mcardles Star 3rd = 4 Elect To Go 4th = 6 Miss Aquaville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Cosmo Bill | ||
Sun Aug 14 2016 20:20 | 1st = 6 Cosmo Bill 2nd = 5 Howard Heno 3rd = 1 Wazza King 4th = 8 Shanaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Aston Regas | ||
Sun Aug 14 2016 20:17 | 1st = 8 Aston Regas 2nd = 5 Division Four 3rd = 1 Soda Street 4th = 7 Fuel Lever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Sydenham Red | ||
Sun Aug 14 2016 20:14 | 1st = 1 Sydenham Red 2nd = 4 Milestone 3rd = 8 Ragnarok 4th = 7 Karma Jules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 4 Little Vossy | ||
Sun Aug 14 2016 20:11 | 1st = 4 Little Vossy 2nd = 6 Amanpour 3rd = 8 On The Money 4th = 5 Call Me Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 3 Significance | ||
Sun Aug 14 2016 20:09 | 1st = 3 Significance 2nd = 4 Tisu Bombbelle 3rd = 11 Oscar Blakedon 4th = 10 Monarco Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 4 Barbies Chance | ||
Sun Aug 14 2016 20:07 | 1st = 4 Barbies Chance 2nd = 5 Vince Fawn 3rd = 6 Tayzzatron 4th = 3 Hedgehog Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Aston Force | ||
Sun Aug 14 2016 20:04 | 1st = 3 Aston Force 2nd = 4 Jack In Black 3rd = 2 Gelignite Jack 4th = 8 Chance It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Boxing Roo Girl | ||
Sun Aug 14 2016 19:58 | 1st = 1 Boxing Roo Girl 2nd = 2 Fabulous Abby 3rd = 7 Mr Sly 4th = 9 Romeo Ragtop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 7 Flamethrower | ||
Sun Aug 14 2016 19:54 | 1st = 7 Flamethrower 2nd = 5 Poker Boom 3rd = 2 Eight Roses 4th = 1 Slainte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 4 Talmalmo | ||
Sun Aug 14 2016 19:53 | 1st = 4 Talmalmo 2nd = 6 Magic Ivy 3rd = 7 Noble Victory 4th = 5 Smiley Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Zenergy | ||
Sun Aug 14 2016 19:50 | 1st = 1 Zenergy 2nd = 7 Hit Legs 3rd = 4 Bruiser Senor 4th = 2 Ballymac Finola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 1 Myalla Griffo | ||
Sun Aug 14 2016 19:47 | 1st = 1 Myalla Griffo 2nd = 7 Shania Michelle 3rd = 3 Tanas Angel 4th = 4 Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Meales Chance | ||
Sun Aug 14 2016 19:44 | 1st = 1 Meales Chance 2nd = 8 Made To Shine 3rd = 4 Zali Magic 4th = 6 Tezza Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 1 Four Ex Dan | ||
Sun Aug 14 2016 19:39 | 1st = 1 Four Ex Dan 2nd = 4 Wingatui Dew 3rd = 7 Sapphire Swayze 4th = 8 Crusader Acey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Bessie Belle | ||
Sun Aug 14 2016 19:37 | 1st = 1 Bessie Belle 2nd = 5 Bangor Springs 3rd = 2 Paddy Mcbain 4th = 4 Super Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Runya Down | ||
Sun Aug 14 2016 19:34 | 1st = 1 Runya Down 2nd = 2 Mortal Wombat 3rd = 8 Scream Jet 4th = 4 Alpha Hector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 5 Emerley Fairy | ||
Sun Aug 14 2016 19:31 | 1st = 5 Emerley Fairy 2nd = 1 Like That 3rd = 3 Noddin Off 4th = 2 Turnaround Tobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Off The Hip | ||
Sun Aug 14 2016 19:28 | 1st = 3 Off The Hip 2nd = 5 In The Trolley 3rd = 2 Halo Express 4th = 9 One Cup Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 9 Sarah Sheffield | ||
Sun Aug 14 2016 19:23 | 1st = 9 Sarah Sheffield 2nd = 3 Tirunesh 3rd = 2 Sassy Shannon 4th = 1 Starzzzforlouise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Heza Saint | ||
Sun Aug 14 2016 19:21 | 1st = 1 Heza Saint 2nd = 7 Supreme Kitty 3rd = 4 Noahs Fusion 4th = 3 Sheza Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Dyna Nerf | ||
Sun Aug 14 2016 19:18 | 1st = 5 Dyna Nerf 2nd = 2 Miss Twerker 3rd = 1 Walkaway Annie 4th = 4 Miss College |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Cigar Club | ||
Sun Aug 14 2016 19:15 | 1st = 3 Cigar Club 2nd = 1 Warrior Of Oz 3rd = 2 Magical Bob 4th = 7 Angry Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Carrano | ||
Sun Aug 14 2016 19:12 | 1st = 2 Carrano 2nd = 3 Shes A Dingle 3rd = 7 Spice Bucket 4th = 1 Deejay Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 3 Aye Wot Now | ||
Sun Aug 14 2016 19:09 | 1st = 3 Aye Wot Now 2nd = 4 Lay Low 3rd = 5 Springvale Tilka 4th = 1 Arabian Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 10 Chief Destroyer | ||
Sun Aug 14 2016 19:07 | 1st = 10 Chief Destroyer 2nd = 8 Pushkin 3rd = 5 Sir Dasher Dee 4th = 7 Lake Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Pretty Machine | ||
Sun Aug 14 2016 19:04 | 1st = 8 Pretty Machine 2nd = 1 Eduardo Rose 3rd = 7 Woofenden 4th = 3 Times Up Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 5 Sweet Pearl | ||
Sun Aug 14 2016 18:59 | 1st = 5 Sweet Pearl 2nd = 6 Copper Pepper 3rd = 8 Tranquil Will 4th = 7 Dana Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 8 Boambee Law | ||
Sun Aug 14 2016 18:56 | 1st = 8 Boambee Law 2nd = 4 Hows It Crude 3rd = 7 Stubborn Bobby 4th = 6 Baaluk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Senors Son | ||
Sun Aug 14 2016 18:53 | 1st = 7 Senors Son 2nd = 1 Alota Dagz 3rd = 5 Wissuta Rules 4th = 6 Red Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Bettys Hotpot | ||
Sun Aug 14 2016 18:50 | 1st = 6 Bettys Hotpot 2nd = 8 Fine Delicacy 3rd = 7 Hey Pele 4th = 4 Koombooyana Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 1 Wattlebank Flyer | ||
Sun Aug 14 2016 18:48 | 1st = 1 Wattlebank Flyer 2nd = 7 Fear No Evil 3rd = 8 Elboron 4th = 6 Pay On The Pacer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 10 Coco Cash | ||
Sun Aug 14 2016 18:45 | 1st = 10 Coco Cash 2nd = 4 Washington Square 3rd = 12 Butterfly Kiss 4th = 6 Bonaventure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Mint Burst | ||
Sun Aug 14 2016 18:42 | 1st = 5 Mint Burst 2nd = 4 Aston Philou 3rd = 7 Call Me Tickets 4th = 3 Cookie Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 9 Dana Serena | ||
Sun Aug 14 2016 18:39 | 1st = 9 Dana Serena 2nd = 1 Little Bit Shiny 3rd = 2 Sagara Flex 4th = 3 Bigmasai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Spring Time Doll | ||
Sun Aug 14 2016 18:36 | 1st = 1 Spring Time Doll 2nd = 3 Rockets Mum 3rd = 8 Cyanide 4th = 2 Tango Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 2 Ebonyallstarzzz | ||
Sun Aug 14 2016 18:32 | 1st = 2 Ebonyallstarzzz 2nd = 12 Sparkling 3rd = 6 Glamour Art 4th = 5 Mavis Merle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Rapid Explosion | ||
Sun Aug 14 2016 18:29 | 1st = 7 Rapid Explosion 2nd = 3 Book em 3rd = 8 Pink Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Sparkling Red | ||
Sun Aug 14 2016 18:26 | 1st = 4 Sparkling Red 2nd = 5 Footrot Falsetto 3rd = 8 Desperado Boy 4th = 2 Best Of Brit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Cosmic Missile | ||
Sun Aug 14 2016 18:24 | 1st = 8 Cosmic Missile 2nd = 6 Cougar Stealth 3rd = 7 Winterstein 4th = 4 Zuletta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 4 Sixteen Monkeys | ||
Sun Aug 14 2016 18:21 | 1st = 4 Sixteen Monkeys 2nd = 1 Parrydise Ginger 3rd = 5 Zyon 4th = 3 Tranquil Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 3 Larnach Lass | ||
Sun Aug 14 2016 18:18 | 1st = 3 Larnach Lass 2nd = 2 Zulu Storm 3rd = 1 Sparkle Valley 4th = 4 Penciler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 10 Tumbleweed Tango | ||
Sun Aug 14 2016 18:15 | 1st = 10 Tumbleweed Tango 2nd = 6 Brittella 3rd = 1 Moment Of Pride 4th = 2 Penalty Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Size Made Me | ||
Sun Aug 14 2016 18:12 | 1st = 1 Size Made Me 2nd = 9 Holly Knocks 3rd = 7 Number Ten 4th = 6 Nanny Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 6 Great Result | ||
Sun Aug 14 2016 18:10 | 1st = 6 Great Result 2nd = 8 Miss Art Ranger 3rd = 2 Gotta Feeling 4th = 4 Leighmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Fiery Storm | ||
Sun Aug 14 2016 18:07 | 1st = 1 Fiery Storm 2nd = 3 Lonesome Dude 3rd = 5 Bandits Girls 4th = 2 Danger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 High Eden Snow | ||
Sun Aug 14 2016 18:04 | 1st = 7 High Eden Snow 2nd = 4 Rachel Zane 3rd = 5 Lochin Bond 4th = 8 Victa Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 7 Chopstix Boris | ||
Sun Aug 14 2016 18:02 | 1st = 7 Chopstix Boris 2nd = 6 Little Jethro 3rd = 3 Im Full Tilt 4th = 9 Mickwillrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Findiesel | ||
Sun Aug 14 2016 17:59 | 1st = 1 Findiesel 2nd = 3 Come On Coolenda 3rd = 5 Bonacia 4th = 6 Tranquil Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Shaylor Jay | ||
Sun Aug 14 2016 17:56 | 1st = 5 Shaylor Jay 2nd = 6 Mayfeather 3rd = 7 Ellas Lolliepop 4th = 8 Denina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 6 Alanna Banana | ||
Sun Aug 14 2016 17:52 | 1st = 6 Alanna Banana 2nd = 8 Should Of Listen 3rd = 4 High Angel 4th = 5 Spark It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Crash Zone | ||
Sun Aug 14 2016 17:49 | 1st = 1 Crash Zone 2nd = 4 Gym Boots 3rd = 3 Totally Fab 4th = 5 Ninetymile Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 13 Smart As A Fox | ||
Sun Aug 14 2016 17:45 | 1st = 13 Smart As A Fox 2nd = 3 Flying Time 3rd = 4 Prohurst Express 4th = 1 Temporise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Emerley Cosmic | ||
Sun Aug 14 2016 17:43 | 1st = 5 Emerley Cosmic 2nd = 9 Aston Powers 3rd = 3 Regis Miss 4th = 2 Why Not Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 5 Anna Bay Al | ||
Sun Aug 14 2016 17:40 | 1st = 5 Anna Bay Al 2nd = 3 Alyeska Dream 3rd = 4 Opening Move 4th = 1 Hes Our Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Dibble | ||
Sun Aug 14 2016 17:37 | 1st = 3 Dibble 2nd = 1 Dana Bella 3rd = 2 Tiggerlong Boom 4th = 4 River End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 6 Busted | ||
Sun Aug 14 2016 17:32 | 1st = 6 Busted 2nd = 7 God Sake 3rd = 10 Ductape 4th = 1 Mobi Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 3 Midnight Sky | ||
Sun Aug 14 2016 17:29 | 1st = 3 Midnight Sky 2nd = 1 Scotties Hottie 3rd = 5 Berridale Rose 4th = 8 Hensap Justine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Tuffy Bale | ||
Sun Aug 14 2016 17:24 | 1st = 5 Tuffy Bale 2nd = 3 Jarrad Keats 3rd = 6 Wolfies Lass 4th = 4 Run Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 10 At West Point | ||
Sun Aug 14 2016 17:19 | 1st = 10 At West Point 2nd = 6 Castafiore 3rd = 1 Lyka Version 4th = 2 Greenmeansgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Strzelecki | ||
Sun Aug 14 2016 17:17 | 1st = 8 Strzelecki 2nd = 3 Destini Soprano 3rd = 6 Willowvale Wings 4th = 1 Gunsblaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 5 Bollywood Blitz | ||
Sun Aug 14 2016 17:15 | 1st = 5 Bollywood Blitz 2nd = 8 Zaba Zaba Doo 3rd = 4 Prayer In Cee 4th = 11 Dont Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 6 Law of the Land | ||
Sun Aug 14 2016 17:11 | 1st = 6 Law of the Land 2nd = 1 Crusader General 3rd = 4 Go Get Em 4th = 3 Sand Dune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 8 China Oaks | ||
Sun Aug 14 2016 17:08 | 1st = 8 China Oaks 2nd = 1 Burner Bant 3rd = 4 Carwoola Roxy 4th = 3 Like Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 6 Vega Star | ||
Sun Aug 14 2016 17:06 | 1st = 6 Vega Star 2nd = 5 Iownaturbo 3rd = 9 Who Killed Kenny 4th = 3 Wise Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 1 Magnusificent | ||
Sun Aug 14 2016 17:03 | 1st = 1 Magnusificent 2nd = 6 De Vilaine 3rd = 4 Balzac 4th = 3 Playboy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 9 - 7 Playful Rosie | ||
Sun Aug 14 2016 17:00 | 1st = 7 Playful Rosie 2nd = 3 Vainrite 3rd = 4 Avenue Whisper 4th = 14 Bright Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Fortino | ||
Sun Aug 14 2016 17:00 | 1st = 1 Fortino 2nd = 9 Union Force 3rd = 6 Major Jamane 4th = 5 Aitutaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Monsieur Gustave | ||
Sun Aug 14 2016 16:57 | 1st = 5 Monsieur Gustave 2nd = 9 Renesmee 3rd = 3 Hannahs Wish 4th = 2 Dont Rush Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Ribacola | ||
Sun Aug 14 2016 16:56 | 1st = 4 Ribacola 2nd = 3 Shes Got Grace 3rd = 5 Destini Dolphin 4th = 6 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 3 Im Wesley | ||
Sun Aug 14 2016 16:53 | 1st = 3 Im Wesley 2nd = 1 Nielson 3rd = 5 Mon Londo 4th = 7 Downwind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 8 - 7 Chateau Dettori | ||
Sun Aug 14 2016 16:51 | 1st = 7 Chateau Dettori 2nd = 5 Rocknet 3rd = 6 Artibai 4th = 14 Alakris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 8 - 7 Art N Ollie | ||
Sun Aug 14 2016 16:49 | 1st = 7 Art N Ollie 2nd = 10 Two Penny Blue 3rd = 4 Filomena 4th = 11 Dane De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Real Knucky | ||
Sun Aug 14 2016 16:44 | 1st = 4 Real Knucky 2nd = 8 Eliska 3rd = 1 Catch Me If Youcan 4th = 2 Fiddlers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 7 Nailed Down | ||
Sun Aug 14 2016 16:43 | 1st = 7 Nailed Down 2nd = 1 Just Jorji 3rd = 4 Do Your Dander 4th = 2 Mellow Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 3 Small And Spicy | ||
Sun Aug 14 2016 16:40 | 1st = 3 Small And Spicy 2nd = 1 Kronfeld 3rd = 6 Black Moment 4th = 4 Anglo Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Carve | ||
Sun Aug 14 2016 16:38 | 1st = 2 Carve 2nd = 7 Destini Wahoo 3rd = 8 Carry On Pendles 4th = 3 Jax Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 1 Cherokee Warrior | ||
Sun Aug 14 2016 16:35 | 1st = 1 Cherokee Warrior 2nd = 2 Robusta 3rd = 3 Liabilityadjuster 4th = 6 Spare Parts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 10 El Jays Mystery | ||
Sun Aug 14 2016 16:32 | 1st = 10 El Jays Mystery 2nd = 7 Joes Little Girl 3rd = 6 Schouten Island 4th = 9 Dromana Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 9 Rushmore | ||
Sun Aug 14 2016 16:30 | 1st = 9 Rushmore 2nd = 2 Falzini 3rd = 3 Indiana Wolf 4th = 5 Luchador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 4 Snoop Stride | ||
Sun Aug 14 2016 16:27 | 1st = 4 Snoop Stride 2nd = 6 Kapow Shannon 3rd = 5 Diesel Shannon 4th = 9 Million Dollar Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 4 Niccorossa | ||
Sun Aug 14 2016 16:25 | 1st = 4 Niccorossa 2nd = 6 Snowtrooper 3rd = 5 Kooma Blaze 4th = 1 Muckatah Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 5 Eskimo King | ||
Sun Aug 14 2016 16:20 | 1st = 5 Eskimo King 2nd = 4 Duke Of Christophe 3rd = 3 Splendid Stryker 4th = 1 Like A Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Blipple | ||
Sun Aug 14 2016 16:19 | 1st = 2 Blipple 2nd = 7 Blingified 3rd = 6 Reatily Shintaro 4th = 8 Rinash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 9 Dhanraj | ||
Sun Aug 14 2016 16:16 | 1st = 9 Dhanraj 2nd = 5 Siorca 3rd = 3 Hugo 4th = 6 Solomons Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 5 Playing Game | ||
Sun Aug 14 2016 16:12 | 1st = 5 Playing Game 2nd = 4 Leucura 3rd = 7 Letchworth 4th = 6 Dark Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 7 Aldebaran Midnite | ||
Sun Aug 14 2016 16:07 | 1st = 7 Aldebaran Midnite 2nd = 9 Declaring 3rd = 2 Groundwork 4th = 3 Leannes Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 11 Loceano | ||
Sun Aug 14 2016 16:06 | 1st = 11 Loceano 2nd = 7 Miata 3rd = 9 Element Of Chance 4th = 2 Mishani Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 2 On The Ropes | ||
Sun Aug 14 2016 16:04 | 1st = 2 On The Ropes 2nd = 11 Inject The Venom 3rd = 4 Cincinnati Boy 4th = 6 Stanton Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 5 Scooterwillrev | ||
Sun Aug 14 2016 16:01 | 1st = 5 Scooterwillrev 2nd = 4 Hafter 3rd = 3 Buster William 4th = 2 Master Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 1 Its Poets Day | ||
Sun Aug 14 2016 16:00 | 1st = 1 Its Poets Day 2nd = 7 Jose Wales 3rd = 2 Lord Barrington 4th = 11 Sheree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Bearville Azza | ||
Sun Aug 14 2016 15:58 | 1st = 2 Bearville Azza 2nd = 3 Amigo 3rd = 7 Leos Gift 4th = 5 Angie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 9 Snowbrook | ||
Sun Aug 14 2016 15:55 | 1st = 9 Snowbrook 2nd = 1 Edge Of Madness 3rd = 2 Jindaberra 4th = 11 Ariake Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 5 Acutas | ||
Sun Aug 14 2016 15:50 | 1st = 5 Acutas 2nd = 3 Jimmy Royale 3rd = 8 Mappinga Melody 4th = 10 Rhythm And Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - | ||
Sun Aug 14 2016 15:47 | 4th = 3 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 9 Five Ay Em | ||
Sun Aug 14 2016 15:47 | 1st = 9 Five Ay Em 2nd = 8 Mossdale Bill 3rd = 7 Max Is Back 4th = 3 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Land Office | ||
Sun Aug 14 2016 15:45 | 1st = 1 Land Office 2nd = 4 Invincible Express 3rd = 10 Superior Dragon 4th = 5 Sailor Gerri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Kimetto | ||
Sun Aug 14 2016 15:44 | 1st = 6 Kimetto 2nd = 4 Belcroft Banker 3rd = 5 Global Conquest 4th = 1 Absinthe Minded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 7 Zigold | ||
Sun Aug 14 2016 15:40 | 1st = 7 Zigold 2nd = 3 Golden Kiss 3rd = 1 Kool Kash 4th = 6 Kinglami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Avas Angel | ||
Sun Aug 14 2016 15:38 | 1st = 4 Avas Angel 2nd = 2 Selynya Prince 3rd = 8 Samba King 4th = 5 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 1 Galaxy Warrior | ||
Sun Aug 14 2016 15:35 | 1st = 1 Galaxy Warrior 2nd = 16 Onyabroom 3rd = 12 Emo Girl 4th = 9 The Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Dyna Jonah | ||
Sun Aug 14 2016 15:33 | 1st = 8 Dyna Jonah 2nd = 1 King Size Shambi 3rd = 2 Brakani 4th = 6 Midwinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 3 Chivadahlii | ||
Sun Aug 14 2016 15:30 | 1st = 3 Chivadahlii 2nd = 5 Eljetem 3rd = 11 Catechesis 4th = 2 Blue Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 4 Rise To The Top | ||
Sun Aug 14 2016 15:28 | 1st = 4 Rise To The Top 2nd = 1 Meteor Storm 3rd = 8 Here To Dash 4th = 13 Rich n Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 Colleens Medley | ||
Sun Aug 14 2016 15:27 | 1st = 2 Colleens Medley 2nd = 3 Mister Zhivago 3rd = 4 Superlenny 4th = 1 This Is Your Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 2 Myrniong Girl | ||
Sun Aug 14 2016 15:26 | 1st = 2 Myrniong Girl 2nd = 4 Formation 3rd = 5 Nippo 4th = 8 Opawa Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Burkina | ||
Sun Aug 14 2016 15:24 | 1st = 5 Burkina 2nd = 10 Luna Chic 3rd = 13 Sylva Terre 4th = 6 Finny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Trying | ||
Sun Aug 14 2016 15:20 | 1st = 1 Trying 2nd = 5 Oh What A Thief 3rd = 3 Perash 4th = 6 Yawkey Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Hes An Omen | ||
Sun Aug 14 2016 15:18 | 1st = 3 Hes An Omen 2nd = 5 Reignlee 3rd = 9 Domestic Girl 4th = 1 As Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 5 Walkaboutcreek | ||
Sun Aug 14 2016 15:15 | 1st = 5 Walkaboutcreek 2nd = 3 Londostar 3rd = 8 Lemon Zest 4th = 4 Tickle Me Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 8 Early Decision | ||
Sun Aug 14 2016 15:13 | 1st = 8 Early Decision 2nd = 6 Kyalla Dave 3rd = 1 Cherry Express 4th = 3 Premium Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Tacamaa Blue | ||
Sun Aug 14 2016 15:10 | 1st = 1 Tacamaa Blue 2nd = 7 Heroic Rock 3rd = 2 Altered 4th = 9 Lujac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Bells Are Ringin | ||
Sun Aug 14 2016 15:09 | 1st = 2 Bells Are Ringin 2nd = 3 Bubbas Silvia 3rd = 6 Beks 4th = 8 Jet Setting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 4 My Paige Three | ||
Sun Aug 14 2016 15:05 | 1st = 4 My Paige Three 2nd = 2 Time Commands 3rd = 6 Bonify 4th = 8 Questions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 8 Lochinvar Brogue | ||
Sun Aug 14 2016 15:04 | 1st = 8 Lochinvar Brogue 2nd = 2 Zipping Link 3rd = 1 Crying In Vegas 4th = 7 Fantastic Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 8 Queen Ouija | ||
Sun Aug 14 2016 15:00 | 1st = 8 Queen Ouija 2nd = 6 Melaleuca 3rd = 2 Zenithal 4th = 7 Belvedere Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Grandis | ||
Sun Aug 14 2016 14:59 | 1st = 2 Grandis 2nd = 4 Lidos Boy 3rd = 7 Jackpot Time 4th = 3 Fabs Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 1 Opera Blu | ||
Sun Aug 14 2016 14:57 | 1st = 1 Opera Blu 2nd = 8 Outside 3rd = 5 Landuar 4th = 3 Normandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Mustang Sammy | ||
Sun Aug 14 2016 14:54 | 1st = 2 Mustang Sammy 2nd = 1 Destini Seahorse 3rd = 3 Why Not Jojo 4th = 4 Cry Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 9 Blue Chip Madam | ||
Sun Aug 14 2016 14:52 | 1st = 9 Blue Chip Madam 2nd = 1 Artizz 3rd = 5 Maddys Miracle 4th = 3 Comicopera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 6 Rosies Command | ||
Sun Aug 14 2016 14:49 | 1st = 6 Rosies Command 2nd = 7 Rylees Saga 3rd = 1 Kirabo 4th = 3 Bomber Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Jump Up | ||
Sun Aug 14 2016 14:47 | 1st = 5 Jump Up 2nd = 8 Subic Bay 3rd = 2 Bright Star 4th = 1 Thunderation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 5 Ketchum | ||
Sun Aug 14 2016 14:46 | 1st = 5 Ketchum 2nd = 1 Hill Spy 3rd = 4 Supa Vision 4th = 2 Real Calm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Johnnys Return | ||
Sun Aug 14 2016 14:43 | 1st = 7 Johnnys Return 2nd = 1 Daryl Dixon 3rd = 5 Wet And Wild 4th = 8 Magical Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 7 Unwanted Lass | ||
Sun Aug 14 2016 14:42 | 1st = 7 Unwanted Lass 2nd = 12 Secret Leader 3rd = 2 Set In Steel 4th = 8 Midnight Review |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 2 Rods Opinion | ||
Sun Aug 14 2016 14:38 | 1st = 2 Rods Opinion 2nd = 1 Triumphant One 3rd = 5 Bit Of A Hero 4th = 3 Centre Divider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 9 - 2 Danse Macabre | ||
Sun Aug 14 2016 14:38 | 1st = 2 Danse Macabre 2nd = 9 Ranfurly Rulz 3rd = 5 Major Four 4th = 4 Gunpowder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Woofa Combo | ||
Sun Aug 14 2016 14:36 | 1st = 8 Woofa Combo 2nd = 2 Molly Chapta 3rd = 3 Invictus Glory 4th = 5 Flying Smooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 Denoninator | ||
Sun Aug 14 2016 14:34 | 1st = 3 Denoninator 2nd = 7 Peppa Jelly 3rd = 8 Wimpole Street 4th = 4 Walk To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 1 Ring Spanner | ||
Sun Aug 14 2016 14:31 | 1st = 1 Ring Spanner 2nd = 8 Abercrombie Emma 3rd = 9 Homestead Lad 4th = 3 Shes The Other One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 1 Blood And Sand | ||
Sun Aug 14 2016 14:30 | 1st = 1 Blood And Sand 2nd = 3 Jovian 3rd = 5 Caribbean Queen 4th = 8 Miss Beals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Mr Mumbles | ||
Sun Aug 14 2016 14:29 | 1st = 5 Mr Mumbles 2nd = 7 Aprils My Mum 3rd = 8 Jinja Mia 4th = 10 Opawa Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 4 Geegees Classicboy | ||
Sun Aug 14 2016 14:27 | 1st = 4 Geegees Classicboy 2nd = 1 Electric Crimson 3rd = 3 Harvey Bay 4th = 7 Tuesdaynitedelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Its All Talk | ||
Sun Aug 14 2016 14:25 | 1st = 5 Its All Talk 2nd = 2 Pittsy Lomar 3rd = 8 Bombora Flash 4th = 4 Tobias Kelton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 5 Worthy Rival | ||
Sun Aug 14 2016 14:23 | 1st = 5 Worthy Rival 2nd = 7 Hard Go Jo 3rd = 10 Top Magic 4th = 6 Coming In Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Keep Up | ||
Sun Aug 14 2016 14:20 | 1st = 1 Keep Up 2nd = 2 Rosie Riccarton 3rd = 8 Stevron Autos 4th = 5 Daintree Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 3 The Last Cullect | ||
Sun Aug 14 2016 14:18 | 1st = 3 The Last Cullect 2nd = 5 Bedrock Fred 3rd = 6 Juscallmechief 4th = 2 Illawong Noble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 6 Sunbury | ||
Sun Aug 14 2016 14:14 | 1st = 6 Sunbury 2nd = 1 Forest Way 3rd = 8 Idle Situation 4th = 3 Hilarious Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Fantastic Lucy | ||
Sun Aug 14 2016 14:12 | 1st = 4 Fantastic Lucy 2nd = 1 Scott Tied Up 3rd = 8 Tee Kay Yapper 4th = 7 Drury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 6 Golan Power | ||
Sun Aug 14 2016 14:10 | 1st = 6 Golan Power 2nd = 5 Chew Toy 3rd = 2 Hussons Shout 4th = 7 Equal Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Bears Gold | ||
Sun Aug 14 2016 14:08 | 1st = 5 Bears Gold 2nd = 1 Landmark 3rd = 3 Bide Time 4th = 8 Shazzles Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 1 Devon | ||
Sun Aug 14 2016 14:05 | 1st = 1 Devon 2nd = 4 The Fastnet 3rd = 6 Latin Hero 4th = 5 Command The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 4 Shadow Galleon | ||
Sun Aug 14 2016 14:03 | 1st = 4 Shadow Galleon 2nd = 5 Redwood Invasion 3rd = 2 Sarah Palin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Sudden Burst | ||
Sun Aug 14 2016 14:02 | 1st = 2 Sudden Burst 2nd = 5 Destini Mermaid 3rd = 3 Abed Bale 4th = 4 Destini Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 2 Ameristralia | ||
Sun Aug 14 2016 14:00 | 1st = 2 Ameristralia 2nd = 11 Simply Invincible 3rd = 7 Bee Jays Choice 4th = 14 Snitty Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 2 Beauty Bound | ||
Sun Aug 14 2016 13:58 | 1st = 2 Beauty Bound 2nd = 1 Lockton Art 3rd = 5 Bradness Buck 4th = 10 Elegant Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 16 Rallier | ||
Sun Aug 14 2016 13:57 | 1st = 16 Rallier 2nd = 5 Murt Reynolds 3rd = 9 Dawn Fighter 4th = 7 Son Of Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Vegas Burst | ||
Sun Aug 14 2016 13:55 | 1st = 5 Vegas Burst 2nd = 1 Umaga Rama 3rd = 2 Rockin Fancy 4th = 4 Need Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 9 Miss Bluegrass | ||
Sun Aug 14 2016 13:53 | 1st = 9 Miss Bluegrass 2nd = 6 Island Tiger 3rd = 2 Mac N Muhcu 4th = 7 Sorturo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Invictus Rapid | ||
Sun Aug 14 2016 13:51 | 1st = 8 Invictus Rapid 2nd = 3 Dynamic Spin 3rd = 2 Howies Flyer 4th = 1 Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 16 Skin Deep | ||
Sun Aug 14 2016 13:49 | 1st = 16 Skin Deep 2nd = 8 Cheeky Bella 3rd = 11 Raised To Duel 4th = 17 Abstract Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 3 Kerry Sheffield | ||
Sun Aug 14 2016 13:44 | 1st = 3 Kerry Sheffield 2nd = 5 Thunder Cookie 3rd = 7 Shebetterwin 4th = 6 Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Iona Carlson | ||
Sun Aug 14 2016 13:42 | 1st = 2 Iona Carlson 2nd = 3 Ebby Avatar 3rd = 4 Shimmey 4th = 1 Ruby Ohara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 6 Fortune Mascot | ||
Sun Aug 14 2016 13:40 | 1st = 6 Fortune Mascot 2nd = 10 Nics Dragon 3rd = 2 Kisser 4th = 4 Restart My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Idol Gee | ||
Sun Aug 14 2016 13:37 | 1st = 1 Idol Gee 2nd = 3 Saved By Love 3rd = 2 Cyclone Lusi 4th = 5 Skyler White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 4 Monsoon Charlie | ||
Sun Aug 14 2016 13:35 | 1st = 4 Monsoon Charlie 2nd = 9 Shes A Scallywag 3rd = 1 Bull Bailey 4th = 6 The Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Aston Bolero | ||
Sun Aug 14 2016 13:33 | 1st = 1 Aston Bolero 2nd = 7 Lorimer Lad 3rd = 8 Red Light Runner 4th = 3 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 11 Kaching | ||
Sun Aug 14 2016 13:30 | 1st = 11 Kaching 2nd = 3 I Boogi 3rd = 1 Eramosa 4th = 2 Geodesic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 3 White Jade | ||
Sun Aug 14 2016 13:27 | 1st = 3 White Jade 2nd = 4 Extreme Shot 3rd = 2 Crystal Reef 4th = 1 Manhattan Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 3 Nickys Logic | ||
Sun Aug 14 2016 13:26 | 1st = 3 Nickys Logic 2nd = 1 Here We Go Again 3rd = 4 Flyin Heather 4th = 7 Double Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Kwanza | ||
Sun Aug 14 2016 13:23 | 1st = 2 Kwanza 2nd = 7 Canny Excel 3rd = 6 Lady Duporth 4th = 5 Kolonga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 2 Kerobokan | ||
Sun Aug 14 2016 13:21 | 1st = 2 Kerobokan 2nd = 3 Arcachon 3rd = 5 Milton Chaney 4th = 7 The Matrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 6 Kirribilli Kid | ||
Sun Aug 14 2016 13:19 | 1st = 6 Kirribilli Kid 2nd = 9 Canam 3rd = 8 Smell The Honey 4th = 4 Cheap Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Miss Velocette | ||
Sun Aug 14 2016 13:18 | 1st = 1 Miss Velocette 2nd = 8 Opawa Kuru 3rd = 6 Sharella 4th = 3 Opawa Janet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 1 Centauro | ||
Sun Aug 14 2016 13:15 | 1st = 1 Centauro 2nd = 3 Im Imogen 3rd = 10 Isla Grace 4th = 11 Darpra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Kiranna | ||
Sun Aug 14 2016 13:12 | 1st = 3 Kiranna 2nd = 10 Babs On Parole 3rd = 1 Lektra Damage 4th = 8 Maserati Rev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 4 Mishani Stealth | ||
Sun Aug 14 2016 13:05 | 1st = 4 Mishani Stealth 2nd = 9 Fastcar 3rd = 6 Sunset In New York 4th = 2 Casino Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 3 Ribbon Of Choice | ||
Sun Aug 14 2016 13:00 | 1st = 3 Ribbon Of Choice 2nd = 6 The Informer 3rd = 15 Vainglorious 4th = 13 Mia Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Unileven | ||
Sun Aug 14 2016 12:59 | 1st = 2 Unileven 2nd = 3 Allegro Lass 3rd = 8 Tiny Grey 4th = 5 Sacred Can You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Bling Dynasty | ||
Sun Aug 14 2016 12:53 | 1st = 4 Bling Dynasty 2nd = 3 Benson 3rd = 6 Iconic Chief 4th = 8 Poker Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 8 Seel The Deal | ||
Sun Aug 14 2016 12:48 | 1st = 8 Seel The Deal 2nd = 6 Woodlea Legend 3rd = 2 Easy Rider 4th = 3 Kotare Yael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 8 Miss Chattering | ||
Sun Aug 14 2016 12:45 | 1st = 8 Miss Chattering 2nd = 5 Bithard 3rd = 6 Opinionated 4th = 7 Island Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 7 Brenroy Jokajo | ||
Sun Aug 14 2016 12:43 | 1st = 7 Brenroy Jokajo 2nd = 9 Kiama Sutra 3rd = 1 Billy Bolt 4th = 4 On Angels Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 4 Gee Gees Blondie | ||
Sun Aug 14 2016 12:40 | 1st = 4 Gee Gees Blondie 2nd = 6 Crystal Flame 3rd = 2 Bella Venus 4th = 1 Luxembourg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Diva Pose | ||
Sun Aug 14 2016 12:39 | 1st = 5 Diva Pose 2nd = 8 Wobourn Abbey 3rd = 1 Melman 4th = 2 Baymax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 3 Wehilani | ||
Sun Aug 14 2016 12:35 | 1st = 3 Wehilani 2nd = 12 Shinshin 3rd = 6 Montanah Lass 4th = 5 Luciana Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Selynya Flash | ||
Sun Aug 14 2016 12:33 | 1st = 1 Selynya Flash 2nd = 6 Smart Tornado 3rd = 2 In Dee Genes 4th = 5 Cash Car Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 1 Mishani El Lobo | ||
Sun Aug 14 2016 12:30 | 1st = 1 Mishani El Lobo 2nd = 2 Ourboybyron 3rd = 6 Dragon Rocket 4th = 5 Cathedral City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 4 Donegal Carrickfin | ||
Sun Aug 14 2016 12:22 | 1st = 4 Donegal Carrickfin 2nd = 1 Bakari 3rd = 6 Living Glory 4th = 3 A Better Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Keep Talking | ||
Sun Aug 14 2016 12:18 | 1st = 2 Keep Talking 2nd = 6 Shocking Onyx 3rd = 7 He Aint Sweet 4th = 8 Dynamite Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Little Kiwi | ||
Sun Aug 14 2016 12:15 | 1st = 1 Little Kiwi 2nd = 3 Barn Door Billy 3rd = 6 Sunset Marjen 4th = 8 Cala Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 2 Village Angel | ||
Sun Aug 14 2016 12:10 | 1st = 2 Village Angel 2nd = 4 Myranda 3rd = 3 Ruth Shannon 4th = 7 Rubbers Dilemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 8 Clobber | ||
Sun Aug 14 2016 11:55 | 1st = 8 Clobber 2nd = 2 Paleface Sioux 3rd = 5 Precious Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 7 Perissa | ||
Sun Aug 14 2016 11:30 | 1st = 7 Perissa 2nd = 6 Cullens Lady 3rd = 3 Vanhalem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 2 All Settled Down | ||
Sun Aug 14 2016 11:05 | 1st = 2 All Settled Down 2nd = 8 Shay Scott 3rd = 3 Fira Sunset 4th = 6 Family Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 8 Parramatta | ||
Sun Aug 14 2016 10:40 | 1st = 8 Parramatta 2nd = 9 Donegal Jimmy Dave 3rd = 7 Redmaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Junk Yard Wolf | ||
Sun Aug 14 2016 0:37 | 1st = 3 Junk Yard Wolf 2nd = 2 Camp Site 3rd = 4 Woodvale Flyer 4th = 8 Milly Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Dyna Nihilist | ||
Sun Aug 14 2016 0:17 | 1st = 2 Dyna Nihilist 2nd = 8 West On Dossy 3rd = 1 Zipping Bella 4th = 4 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Wijnaldum | ||
Sun Aug 14 2016 0:02 | 1st = 5 Wijnaldum 2nd = 4 Elle Mcspok 3rd = 7 Short Spirit 4th = 1 Bettys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Talisa Monelli | ||
Thu Jul 14 2016 23:37 | 1st = 5 Talisa Monelli 2nd = 8 Sandiman Surfer 3rd = 1 Lakoda Si 4th = 2 Wally Matuszek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Franc Monelli | ||
Thu Jul 14 2016 23:17 | 1st = 7 Franc Monelli 2nd = 2 Shogun Lady 3rd = 1 Dash Of Black 4th = 8 Lolly Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Anna Keeping | ||
Thu Jul 14 2016 22:57 | 1st = 3 Anna Keeping 2nd = 1 Silent Wind 3rd = 6 Full Soot 4th = 5 Aeroplane Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Zieva | ||
Thu Jul 14 2016 22:49 | 1st = 7 Zieva 2nd = 2 Fancy Moss 3rd = 5 Swift Mover 4th = 1 Whistledown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Aston Force | ||
Thu Jul 14 2016 22:46 | 1st = 1 Aston Force 2nd = 6 Garry Mcbain 3rd = 7 Chappie Bale 4th = 2 Roll em Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Timmy Mac | ||
Thu Jul 14 2016 22:37 | 1st = 3 Timmy Mac 2nd = 4 Here To Party 3rd = 7 South 4th = 1 Magic Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 6 Sub Zero Magic | ||
Thu Jul 14 2016 22:33 | 1st = 6 Sub Zero Magic 2nd = 1 Lektra Elusive 3rd = 4 Augusta Dreaming 4th = 5 Monty Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Locknane Abby | ||
Thu Jul 14 2016 22:29 | 1st = 1 Locknane Abby 2nd = 5 Chief Jetpilot 3rd = 8 Maywyn Never 4th = 4 Cosmic Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 1 Jenneke | ||
Thu Jul 14 2016 22:25 | 1st = 1 Jenneke 2nd = 8 Winsome Roxy 3rd = 5 Dish Runner 4th = 3 Phixius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Maybe Once | ||
Thu Jul 14 2016 22:21 | 1st = 1 Maybe Once 2nd = 8 Pretostella 3rd = 3 Play Your Ace 4th = 7 Tristy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Cosmic Colada | ||
Thu Jul 14 2016 22:17 | 1st = 6 Cosmic Colada 2nd = 4 Ragetime Thrill 3rd = 2 Lochinvar Knight 4th = 3 Mr Couragous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Lektra Blicavs | ||
Thu Jul 14 2016 22:13 | 1st = 3 Lektra Blicavs 2nd = 5 Thanks Cheryl 3rd = 6 Soxy 4th = 1 Gelwix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Wynburn Archer | ||
Thu Jul 14 2016 22:09 | 1st = 1 Wynburn Archer 2nd = 9 Bold Dancer 3rd = 2 Terra Vista 4th = 7 Honcho Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Naughty Nathan | ||
Thu Jul 14 2016 22:05 | 1st = 6 Naughty Nathan 2nd = 5 Pierro Kade 3rd = 3 Oh Mighty Magic 4th = 1 Greysynd Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Dynamite Road | ||
Thu Jul 14 2016 22:02 | 1st = 8 Dynamite Road 2nd = 5 Dusty Gunn 3rd = 6 Storm Blazer 4th = 4 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Alderley Reform | ||
Thu Jul 14 2016 21:58 | 1st = 5 Alderley Reform 2nd = 6 Fusaichi Kahn 3rd = 8 Hesa Jayclo 4th = 3 Regal Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Arabian Shredder | ||
Thu Jul 14 2016 21:55 | 1st = 3 Arabian Shredder 2nd = 1 Captain Thursday 3rd = 5 Knew You Would 4th = 8 Summers Prancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Elite Enfield | ||
Thu Jul 14 2016 21:52 | 1st = 2 Elite Enfield 2nd = 7 Lady Torah 3rd = 4 Mepunga Treasure 4th = 6 Greysynd Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Dynamic Couldron | ||
Thu Jul 14 2016 21:49 | 1st = 1 Dynamic Couldron 2nd = 8 Lektra Danger 3rd = 4 Djarragun 4th = 6 Spring Break |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 8 Shape Up Mike | ||
Thu Jul 14 2016 21:47 | 1st = 8 Shape Up Mike 2nd = 3 Swing With A Star 3rd = 2 Princess Cleopatra 4th = 7 Supreme Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Tax Man Wins | ||
Thu Jul 14 2016 21:45 | 1st = 2 Tax Man Wins 2nd = 1 Rock On Rolla 3rd = 7 Runout Babe 4th = 3 Andariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 9 Kims Love | ||
Thu Jul 14 2016 21:42 | 1st = 9 Kims Love 2nd = 7 Copy Right 3rd = 2 Ay Ya 4th = 6 Just Lonely Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Takahi Max | ||
Thu Jul 14 2016 21:39 | 1st = 5 Takahi Max 2nd = 1 Dyna Keitaro 3rd = 2 Sea Winds 4th = 3 Backpacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Zambora Den | ||
Thu Jul 14 2016 21:37 | 1st = 2 Zambora Den 2nd = 5 Cyclone Mousie 3rd = 1 Proceed At Speed 4th = 4 Secure Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Chador Kahn | ||
Thu Jul 14 2016 21:35 | 1st = 6 Chador Kahn 2nd = 7 Napalm 3rd = 5 Mummas Hope 4th = 1 Fashion Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Anitas Girl | ||
Thu Jul 14 2016 21:32 | 1st = 2 Anitas Girl 2nd = 1 Zipping Ethan 3rd = 8 Dan The Man 4th = 5 Optic Bray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 4 Major Star | ||
Thu Jul 14 2016 21:30 | 1st = 4 Major Star 2nd = 1 Artoc 3rd = 3 Rory Mach 4th = 2 Hi Tech Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Grand Intention | ||
Thu Jul 14 2016 21:28 | 1st = 1 Grand Intention 2nd = 6 Emily Jane 3rd = 3 Tollbar 4th = 8 Reichenbach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Halo Lee | ||
Thu Jul 14 2016 21:25 | 1st = 8 Halo Lee 2nd = 9 Celtic Kid 3rd = 1 Miss Stylist 4th = 5 Prescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 3 Slick Skye | ||
Thu Jul 14 2016 21:22 | 1st = 3 Slick Skye 2nd = 2 Dyna Overt 3rd = 5 Bugatti Wild 4th = 1 Last Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Rigatoni | ||
Thu Jul 14 2016 21:19 | 1st = 4 Rigatoni 2nd = 5 Lil Miss Minnie 3rd = 7 Mitzys Chapta 4th = 1 Timmyross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Golovkin | ||
Thu Jul 14 2016 21:17 | 1st = 1 Golovkin 2nd = 7 Gracie Taljuice 3rd = 10 Clarry 4th = 8 Whatevermate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Aston Dawn | ||
Thu Jul 14 2016 21:15 | 1st = 1 Aston Dawn 2nd = 6 Straight Away 3rd = 4 Just In Hodges 4th = 3 Sheeza Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Cyndies Magic | ||
Thu Jul 14 2016 21:12 | 1st = 8 Cyndies Magic 2nd = 6 Obi Kenobi 3rd = 7 Got A Brother 4th = 1 Abbys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Tiggerlong Await | ||
Thu Jul 14 2016 21:09 | 1st = 1 Tiggerlong Await 2nd = 3 One For Me 3rd = 8 Shirdon Connorae 4th = 4 Mafalda Hopkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Bears Gold | ||
Thu Jul 14 2016 21:07 | 1st = 8 Bears Gold 2nd = 5 Landmark 3rd = 1 Pittsy Lomar 4th = 2 Lucky Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Buckle Up Labi | ||
Thu Jul 14 2016 21:05 | 1st = 7 Buckle Up Labi 2nd = 1 Banquet 3rd = 8 Its A Mystery 4th = 10 Amazing Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Epic Obsession | ||
Thu Jul 14 2016 21:02 | 1st = 8 Epic Obsession 2nd = 3 Ashby Beth 3rd = 7 Elite Oakley 4th = 5 Dottie Tucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 1 Kalinda | ||
Thu Jul 14 2016 21:00 | 1st = 1 Kalinda 2nd = 4 Ideal Lifestyle 3rd = 5 My Sophisticated Lady 4th = 7 Without You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 7 Bulga Sprite | ||
Thu Jul 14 2016 20:58 | 1st = 7 Bulga Sprite 2nd = 5 Bank Street 3rd = 8 Hopes Thunder 4th = 2 Hashtag Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Springvale Bryne | ||
Thu Jul 14 2016 20:55 | 1st = 7 Springvale Bryne 2nd = 4 Luna Jinx 3rd = 1 Go You Girl 4th = 3 Seeking Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Whirly Way | ||
Thu Jul 14 2016 20:52 | 1st = 1 Whirly Way 2nd = 4 Fabulous Bill 3rd = 3 Sheza Keen Size 4th = 5 Swap Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Mighty Matlock | ||
Thu Jul 14 2016 20:49 | 1st = 8 Mighty Matlock 2nd = 1 Djays Larry 3rd = 7 Ho Choi 4th = 6 Made First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Mean Courage | ||
Thu Jul 14 2016 20:47 | 1st = 3 Mean Courage 2nd = 6 Lombo Yanky Invada 3rd = 4 Quick Income 4th = 7 Click Click |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Son Of Bekim | ||
Thu Jul 14 2016 20:45 | 1st = 3 Son Of Bekim 2nd = 1 Silky Sock 3rd = 8 Leopardstown 4th = 4 Lynlea Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Count Baroque | ||
Thu Jul 14 2016 20:42 | 1st = 7 Count Baroque 2nd = 1 Black Shuck 3rd = 2 Millers Magpie 4th = 3 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Mako Man | ||
Thu Jul 14 2016 20:39 | 1st = 3 Mako Man 2nd = 5 Megalodon 3rd = 4 One Thing 4th = 8 Six Sense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Yo Diddle Diddle | ||
Thu Jul 14 2016 20:37 | 1st = 7 Yo Diddle Diddle 2nd = 6 Sweet Charlee 3rd = 5 Winning Command 4th = 8 Loch Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Rhynstone Jetta | ||
Thu Jul 14 2016 20:35 | 1st = 3 Rhynstone Jetta 2nd = 1 Hes A Villian 3rd = 5 Flash Of Hope 4th = 2 Check Yo Self |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Shellington | ||
Thu Jul 14 2016 20:32 | 1st = 8 Shellington 2nd = 3 Sutton Club 3rd = 5 Slipaway Robbie 4th = 6 Heaps Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 8 True Stride | ||
Thu Jul 14 2016 20:30 | 1st = 8 True Stride 2nd = 3 Bad Boy Cullen 3rd = 5 All Eyes And Ears 4th = 4 Sir Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Renoufs Magic | ||
Thu Jul 14 2016 20:28 | 1st = 4 Renoufs Magic 2nd = 7 Shyan Yahoo 3rd = 1 Azariah 4th = 6 Head Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Allen Terminator | ||
Thu Jul 14 2016 20:25 | 1st = 2 Allen Terminator 2nd = 3 Unlawful Entry 3rd = 1 Both Sides Now 4th = 4 Diego Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Shanlyn Witch | ||
Thu Jul 14 2016 20:22 | 1st = 8 Shanlyn Witch 2nd = 7 Tah Jen 3rd = 2 Fergies Vixen 4th = 1 Tarmac Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 Hes Tight Lipped | ||
Thu Jul 14 2016 20:17 | 1st = 3 Hes Tight Lipped 2nd = 1 Miss Rocknroll 3rd = 4 Lurah 4th = 8 Hes Okey Dokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Tiggerlong Dot | ||
Thu Jul 14 2016 20:15 | 1st = 7 Tiggerlong Dot 2nd = 6 Black Jellybean 3rd = 3 Oh So Ratty 4th = 1 Dyna Nerf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Shes A Looper | ||
Thu Jul 14 2016 20:12 | 1st = 7 Shes A Looper 2nd = 4 Mija Returns 3rd = 3 Zipping Nelson 4th = 2 Zana Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Split Image | ||
Thu Jul 14 2016 20:09 | 1st = 6 Split Image 2nd = 3 Serene Star 3rd = 7 Master Corsair 4th = 2 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Percys Rebel | ||
Thu Jul 14 2016 20:07 | 1st = 7 Percys Rebel 2nd = 8 Kwazii 3rd = 3 Unlocked 4th = 1 Destini Seahorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Alpha Hermes | ||
Thu Jul 14 2016 20:05 | 1st = 3 Alpha Hermes 2nd = 1 Who Told Red 3rd = 8 Absolute Silence 4th = 2 Long View Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 5 Blacknbrown | ||
Thu Jul 14 2016 20:00 | 1st = 5 Blacknbrown 2nd = 6 Our Jabari 3rd = 3 Tiz A Jamane 4th = 7 Jimmy The Editor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Kinloch Country | ||
Thu Jul 14 2016 19:58 | 1st = 4 Kinloch Country 2nd = 8 Lashing Freddy 3rd = 3 Little Howler 4th = 7 Buckle Up Gnu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Wild Wilfred | ||
Thu Jul 14 2016 19:55 | 1st = 7 Wild Wilfred 2nd = 3 Maya Herrera 3rd = 6 Boambee Law 4th = 1 Smashing Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Von Schnitzel | ||
Thu Jul 14 2016 19:49 | 1st = 8 Von Schnitzel 2nd = 7 Golden Planet 3rd = 6 Joffas Old Girl 4th = 1 Little Makril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Changeover A Flyin | ||
Thu Jul 14 2016 19:47 | 1st = 2 Changeover A Flyin 2nd = 6 Look And Listen 3rd = 4 Sapphire Stride 4th = 10 Ohoka Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Magic Maiden | ||
Thu Jul 14 2016 19:45 | 1st = 1 Magic Maiden 2nd = 8 Vegas Bound 3rd = 6 Issy Cool 4th = 7 Cheeky Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Bruce Tycoon | ||
Thu Jul 14 2016 19:42 | 1st = 2 Bruce Tycoon 2nd = 7 Dundee Osprey 3rd = 6 Lady Toy 4th = 5 Mepunga Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Capra Ross | ||
Thu Jul 14 2016 19:39 | 1st = 8 Capra Ross 2nd = 7 Lucky Linc 3rd = 5 Boom Shanty 4th = 6 Buckle Up Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Gangster Miss | ||
Thu Jul 14 2016 19:35 | 1st = 8 Gangster Miss 2nd = 6 Reddy Successor 3rd = 2 Stilton Spice 4th = 4 Winsome Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Alouette Jack | ||
Thu Jul 14 2016 19:32 | 1st = 2 Alouette Jack 2nd = 5 Paradise Bay 3rd = 3 Louis Mini Girl 4th = 6 Baron Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 7 Kingofthestars | ||
Thu Jul 14 2016 19:30 | 1st = 7 Kingofthestars 2nd = 6 Franco 3rd = 4 Saint Davids Field 4th = 3 Nymeria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Jack In Black | ||
Thu Jul 14 2016 19:28 | 1st = 2 Jack In Black 2nd = 1 Rue De Rose 3rd = 7 Buhin Bale 4th = 4 Mirror Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Allez De Brave | ||
Thu Jul 14 2016 19:25 | 1st = 8 Allez De Brave 2nd = 7 Ceaser De Kahn 3rd = 5 Fear The Recall 4th = 6 Kinloch Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Come On Fantasy | ||
Thu Jul 14 2016 19:22 | 1st = 1 Come On Fantasy 2nd = 5 Burn One Down 3rd = 2 Ok Jake 4th = 8 Pink Shoelaces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Vanhalem | ||
Thu Jul 14 2016 19:20 | 1st = 5 Vanhalem 2nd = 10 Atom Hanover 3rd = 8 Four Starzzz Shiraz 4th = 2 Washingtons Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Wabi Sabi | ||
Thu Jul 14 2016 19:17 | 1st = 5 Wabi Sabi 2nd = 3 Flying Pegasus 3rd = 1 Always My Mate 4th = 9 El Chango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Amani | ||
Thu Jul 14 2016 19:15 | 1st = 7 Amani 2nd = 4 Joy Gambler 3rd = 8 Cosmic Tumble 4th = 1 Bustling Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Blitzing Bailey | ||
Thu Jul 14 2016 19:12 | 1st = 7 Blitzing Bailey 2nd = 2 Spring Patsy 3rd = 1 Farhat Bale 4th = 8 Electro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Lady Tron | ||
Thu Jul 14 2016 19:09 | 1st = 2 Lady Tron 2nd = 7 Winter Blues 3rd = 4 Zelemar Zone 4th = 8 Daintree Teacake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Rising Girl | ||
Thu Jul 14 2016 19:07 | 1st = 4 Rising Girl 2nd = 2 Patchie Bear 3rd = 1 Destini Bluejay 4th = 3 Swift Bazmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Zabdon Ferrari | ||
Thu Jul 14 2016 19:05 | 1st = 6 Zabdon Ferrari 2nd = 3 Kathies Flash 3rd = 8 Flying Circus 4th = 5 Big Easy Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Majestic Moves | ||
Thu Jul 14 2016 19:00 | 1st = 4 Majestic Moves 2nd = 1 Coimadai Lodge 3rd = 5 Kapitan Claire 4th = 6 Illcryifhewinds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Zipping Chubbz | ||
Thu Jul 14 2016 18:58 | 1st = 3 Zipping Chubbz 2nd = 2 Wind Whistler 3rd = 1 Midwinter 4th = 7 Margins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Kyahs Comet | ||
Thu Jul 14 2016 18:55 | 1st = 7 Kyahs Comet 2nd = 5 Extreme Whip 3rd = 2 Winsome April 4th = 4 Memory Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Ardens Concord | ||
Thu Jul 14 2016 18:54 | 1st = 8 Ardens Concord 2nd = 3 Celestial Arden 3rd = 10 Aveross Rustler 4th = 4 Hudson Sully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 7 Sign Inn | ||
Thu Jul 14 2016 18:52 | 1st = 7 Sign Inn 2nd = 3 Absolute Hoot 3rd = 2 Cosmic Patch 4th = 4 Gav The Miller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Elroy Jetson | ||
Thu Jul 14 2016 18:50 | 1st = 9 Elroy Jetson 2nd = 2 Pompidou 3rd = 3 Padrisimo 4th = 4 Rock Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Kirabilli Dawson | ||
Thu Jul 14 2016 18:47 | 1st = 4 Kirabilli Dawson 2nd = 8 Herbilly 3rd = 5 Draculette 4th = 7 Nirranda Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Coopnarcha | ||
Thu Jul 14 2016 18:45 | 1st = 1 Coopnarcha 2nd = 2 Uno Buddy 3rd = 3 Chelsea Drogba 4th = 8 Parisian Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Disco Dolly | ||
Thu Jul 14 2016 18:42 | 1st = 1 Disco Dolly 2nd = 10 Dark Defender 3rd = 5 Soaring Hawke 4th = 2 Alpha Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Hurry Slowly | ||
Thu Jul 14 2016 18:39 | 1st = 5 Hurry Slowly 2nd = 1 Angel Ice 3rd = 3 Moonlit Wings 4th = 7 Connemara Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 2 Mater Remedy | ||
Thu Jul 14 2016 18:35 | 1st = 2 Mater Remedy 2nd = 1 Black Smuggler 3rd = 6 Gold Invader 4th = 9 Hidden Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Gadooga | ||
Thu Jul 14 2016 18:32 | 1st = 3 Gadooga 2nd = 1 Caramel Delight 3rd = 6 Time To Dazl 4th = 2 Winifican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 7 Lively Operative | ||
Thu Jul 14 2016 18:27 | 1st = 7 Lively Operative 2nd = 6 Gnotuk 3rd = 2 In A Rose Tattoo 4th = 3 Frank The Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 11 Itz Risky Business | ||
Thu Jul 14 2016 18:25 | 1st = 11 Itz Risky Business 2nd = 4 Raphoe 3rd = 13 Balius 4th = 1 Hannas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Cullquin Annie | ||
Thu Jul 14 2016 18:24 | 1st = 8 Cullquin Annie 2nd = 2 Bevs Girl 3rd = 6 Black Edge 4th = 3 Guilded Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Shimatron | ||
Thu Jul 14 2016 18:20 | 1st = 1 Shimatron 2nd = 7 Allen Portland 3rd = 4 Go Go Treetment 4th = 2 Houston Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Time Slayer | ||
Thu Jul 14 2016 18:19 | 1st = 1 Time Slayer 2nd = 7 Cathy Maree 3rd = 8 Jinja Loch 4th = 5 Another Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 Fascinator | ||
Thu Jul 14 2016 18:15 | 1st = 7 Fascinator 2nd = 6 Extreme Prince 3rd = 4 Always Bad 4th = 1 My Sweet Pawsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Point The Way | ||
Thu Jul 14 2016 18:12 | 1st = 2 Point The Way 2nd = 8 You Go Boss 3rd = 1 Goodwin Reddy 4th = 5 Robs Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 8 Expresso Martini | ||
Thu Jul 14 2016 18:10 | 1st = 8 Expresso Martini 2nd = 3 Odette Jaccka 3rd = 2 Culler Coded 4th = 6 Perissa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Weasel | ||
Thu Jul 14 2016 18:07 | 1st = 3 Weasel 2nd = 5 Blessed Is The Boy 3rd = 7 Rafferty Delights 4th = 4 Im El Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Mistel Allen | ||
Thu Jul 14 2016 18:04 | 1st = 1 Mistel Allen 2nd = 6 Platinum Impact 3rd = 8 Silvermere 4th = 2 Bekim Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 2 Starry Dane | ||
Thu Jul 14 2016 18:00 | 1st = 2 Starry Dane 2nd = 1 Wayside 3rd = 10 Midnight Banquet 4th = 4 Saxapak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Dundee Calypso | ||
Thu Jul 14 2016 17:57 | 1st = 1 Dundee Calypso 2nd = 8 What You Say 3rd = 4 Drop A Clanger 4th = 7 Rosie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Wheelchair Norm | ||
Thu Jul 14 2016 17:54 | 1st = 1 Wheelchair Norm 2nd = 4 Magic Mike 3rd = 5 Patchwork Alice 4th = 7 Dream Large |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Awesome Signs | ||
Thu Jul 14 2016 17:50 | 1st = 8 Awesome Signs 2nd = 2 Barking Bad 3rd = 4 All A Miss 4th = 7 Camacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Blazing Under Fire | ||
Thu Jul 14 2016 17:45 | 1st = 4 Blazing Under Fire 2nd = 9 Pegasus Dream 3rd = 3 Mr Majestic 4th = 6 Mokosun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 All Inn Amy | ||
Thu Jul 14 2016 17:41 | 1st = 7 All Inn Amy 2nd = 4 Roll em Sharky 3rd = 6 Crave 4th = 8 Gotta Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Southern Lights | ||
Thu Jul 14 2016 17:37 | 1st = 2 Southern Lights 2nd = 3 Black Crow 3rd = 7 Dyna Vikkers 4th = 4 Luminary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 10 Stanbesideme | ||
Thu Jul 14 2016 17:33 | 1st = 10 Stanbesideme 2nd = 9 Lynchman 3rd = 3 Raesawinner 4th = 7 Platinum Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Lady Jay | ||
Thu Jul 14 2016 17:29 | 1st = 1 Lady Jay 2nd = 7 Back Seat Lover 3rd = 3 Combined Effort 4th = 6 Taro Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 8 Mama Bear | ||
Thu Jul 14 2016 17:25 | 1st = 8 Mama Bear 2nd = 1 Play For Pleasure 3rd = 13 My Names Bruce 4th = 7 Park Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Hopes and Dreams | ||
Thu Jul 14 2016 17:20 | 1st = 2 Hopes and Dreams 2nd = 12 Rockefeller 3rd = 5 Really Desirable 4th = 1 Bold Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Power Sensation | ||
Thu Jul 14 2016 17:16 | 1st = 3 Power Sensation 2nd = 6 Full Blown Turbo 3rd = 7 Robbie Gallen 4th = 1 Tat Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Swimming Goat | ||
Thu Jul 14 2016 17:12 | 1st = 3 Swimming Goat 2nd = 5 Harkonen Bale 3rd = 6 Miss Fanning 4th = 1 Chicago Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 7 Sweetwater Boy | ||
Thu Jul 14 2016 17:12 | 1st = 7 Sweetwater Boy 2nd = 4 Fab Surfy 3rd = 8 Dynamic Goodwin 4th = 1 Summer Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Fui Fui | ||
Thu Jul 14 2016 17:08 | 1st = 1 Fui Fui 2nd = 2 Xtraordinary Lombo 3rd = 4 Shardons Reactor 4th = 10 Mister Chomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 10 No Pain No Gain | ||
Thu Jul 14 2016 17:05 | 1st = 10 No Pain No Gain 2nd = 6 Robert De Hero 3rd = 2 Blue Viper 4th = 16 Lady Oddsox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Bilo Bar | ||
Thu Jul 14 2016 17:00 | 1st = 8 Bilo Bar 2nd = 7 Tremont 3rd = 5 Kodo 4th = 6 Quick Assault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Midfield Maestro | ||
Thu Jul 14 2016 16:57 | 1st = 8 Midfield Maestro 2nd = 7 Idle Rocket 3rd = 2 Paddy Macs 4th = 6 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 13 Eamon Maguire | ||
Thu Jul 14 2016 16:55 | 1st = 13 Eamon Maguire 2nd = 3 Porsche Canardly 3rd = 11 Atom Express 4th = 1 Rostriever Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 5 Ricciardo | ||
Thu Jul 14 2016 16:52 | 1st = 5 Ricciardo 2nd = 9 Kate Lovemetwotimes 3rd = 11 Half Crown Gap 4th = 6 Lightning Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 7 Scandavista | ||
Thu Jul 14 2016 16:48 | 1st = 7 Scandavista 2nd = 1 Foxinator 3rd = 10 Shakedown 4th = 6 Sasse De Blishk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Zipping Rio | ||
Thu Jul 14 2016 16:45 | 1st = 7 Zipping Rio 2nd = 2 Indianna Keroma 3rd = 3 Navigator Jack 4th = 5 Piccadilly Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Another Belle | ||
Thu Jul 14 2016 16:44 | 1st = 2 Another Belle 2nd = 5 Opawa Val 3rd = 8 Adroit 4th = 6 Roadworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 4 Plateau Gold | ||
Thu Jul 14 2016 16:40 | 1st = 4 Plateau Gold 2nd = 12 For Me Dad 3rd = 3 Orujo 4th = 13 I Can Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Little Horeys | ||
Thu Jul 14 2016 16:37 | 1st = 2 Little Horeys 3rd = 8 Daintree Alice 4th = 3 Baroness Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Fancy Bounce | ||
Thu Jul 14 2016 16:37 | 1st = 5 Fancy Bounce 3rd = 8 Daintree Alice 4th = 3 Baroness Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Mishani Jewel | ||
Thu Jul 14 2016 16:33 | 1st = 1 Mishani Jewel 2nd = 5 Pegasus Rocks 3rd = 2 Living Free 4th = 10 Moonlight Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Oncidium Ruler | ||
Thu Jul 14 2016 16:30 | 1st = 3 Oncidium Ruler 2nd = 9 Reticent 3rd = 8 Queen Ouija 4th = 4 Collins Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Sketchy Pepsi | ||
Thu Jul 14 2016 16:27 | 1st = 2 Sketchy Pepsi 2nd = 3 Jack Ya Zipper 3rd = 8 Disengage 4th = 6 Crowned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Dusky Eyre | ||
Thu Jul 14 2016 16:26 | 1st = 1 Dusky Eyre 2nd = 3 Royal Kenny 3rd = 4 Evander D Go 4th = 7 Moon Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Shrouded | ||
Thu Jul 14 2016 16:23 | 1st = 6 Shrouded 2nd = 8 Best Hurrah 3rd = 14 Whymegod 4th = 10 Goodness Gracious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Kraken Zuri | ||
Thu Jul 14 2016 16:20 | 1st = 5 Kraken Zuri 2nd = 1 Gunmetal Angel 3rd = 2 Krisbar Fly Half 4th = 7 Mr Banks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Rapaki Kath | ||
Thu Jul 14 2016 16:18 | 1st = 4 Rapaki Kath 2nd = 2 Rand 3rd = 7 Maudies Babe 4th = 8 Jinja Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 10 Scipio | ||
Thu Jul 14 2016 16:15 | 1st = 10 Scipio 2nd = 2 The Russian 3rd = 5 Backinthegame 4th = 1 La Safron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 12 Torte Caprese | ||
Thu Jul 14 2016 16:12 | 1st = 12 Torte Caprese 2nd = 1 Kostyazilch 3rd = 10 Wulffgirl 4th = 9 Keep Flame Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Kissing Carter | ||
Thu Jul 14 2016 16:09 | 1st = 5 Kissing Carter 2nd = 7 Diddy Adora 3rd = 8 Aces Fancy 4th = 1 Pipe Of Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 12 Rednav | ||
Thu Jul 14 2016 16:05 | 1st = 12 Rednav 2nd = 11 All Clear 3rd = 4 Jumbo Prince 4th = 2 Malice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Jersey Whistler | ||
Thu Jul 14 2016 16:00 | 1st = 5 Jersey Whistler 2nd = 7 Esprits Choice 3rd = 1 Its A Shame Billy 4th = 4 Equinova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Mossdale Sue | ||
Thu Jul 14 2016 15:58 | 1st = 4 Mossdale Sue 2nd = 6 Millwood Charity 3rd = 10 Tuas Delight 4th = 3 Canardly Remember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Freds My Name | ||
Thu Jul 14 2016 15:57 | 1st = 4 Freds My Name 2nd = 7 River End 3rd = 5 Surfing Lass 4th = 6 Reverend John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Diabolo Star | ||
Thu Jul 14 2016 15:52 | 1st = 7 Diabolo Star 2nd = 9 Opening Move 3rd = 6 Somepartysomewhere 4th = 1 Crusader Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Fire Swifty | ||
Thu Jul 14 2016 15:49 | 1st = 6 Fire Swifty 2nd = 2 Dont Go 3rd = 7 Trooper Keroma 4th = 5 Greysynd Kezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Majestic Action | ||
Thu Jul 14 2016 15:48 | 1st = 8 Majestic Action 2nd = 4 Homebush Kelso 3rd = 2 Country Crossing 4th = 6 Idol Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Halfblood Prince | ||
Thu Jul 14 2016 15:45 | 1st = 1 Halfblood Prince 2nd = 4 Isnt He A Beauty 3rd = 8 Ekklestone 4th = 3 Eye Winsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 3 Blue Rapid | ||
Thu Jul 14 2016 15:42 | 1st = 3 Blue Rapid 2nd = 2 Kitboolou Lucy 3rd = 8 Sketchy Lass 4th = 1 Turbo Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 2 Morior Invictus | ||
Thu Jul 14 2016 15:40 | 1st = 2 Morior Invictus 2nd = 4 Sukovia 3rd = 1 Regal Ambition 4th = 6 Itmademyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 6 Scoreline | ||
Thu Jul 14 2016 15:37 | 1st = 6 Scoreline 2nd = 13 Hala Belle 3rd = 3 Defiancy 4th = 10 Cuvee Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Manhattan Mandy | ||
Thu Jul 14 2016 15:34 | 1st = 3 Manhattan Mandy 2nd = 8 No Worries Buddy 3rd = 7 Ollie Aztec 4th = 4 Redfin Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 4 Topnotch Eagle | ||
Thu Jul 14 2016 15:33 | 1st = 4 Topnotch Eagle 2nd = 10 Sheza Trendy Monarch 3rd = 8 Loxi Clairborne 4th = 11 Scottie Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Legal Hunter | ||
Thu Jul 14 2016 15:30 | 1st = 5 Legal Hunter 2nd = 9 Holbein Prince 3rd = 2 Living Large 4th = 13 Sinoque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Dessie Walnut | ||
Thu Jul 14 2016 15:29 | 1st = 2 Dessie Walnut 2nd = 1 Invictus Ivy 3rd = 6 Rose Of Dyanna 4th = 5 Cosmic Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Wild Turkey | ||
Thu Jul 14 2016 15:26 | 1st = 6 Wild Turkey 2nd = 2 Raven Keroma 3rd = 5 Westside 4th = 3 Gee Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Crooked Blaze | ||
Thu Jul 14 2016 15:25 | 1st = 2 Crooked Blaze 2nd = 5 Hotel Drive 3rd = 8 Jack The Ringer 4th = 4 Hello Schumann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Jinja Brian | ||
Thu Jul 14 2016 15:23 | 1st = 8 Jinja Brian 2nd = 6 Budgie Right 3rd = 2 Ricks Treasure 4th = 1 Goldstar Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Frenetic | ||
Thu Jul 14 2016 15:22 | 1st = 4 Frenetic 2nd = 8 Regan Keeping 3rd = 5 Players Key 4th = 3 Blucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Bless em All | ||
Thu Jul 14 2016 15:19 | 1st = 7 Bless em All 2nd = 8 Super Duper Gal 3rd = 4 Mantra Kate 4th = 3 Digger Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Counterfeit Cash | ||
Thu Jul 14 2016 15:17 | 1st = 2 Counterfeit Cash 2nd = 4 Our Private Jet 3rd = 7 Rocknroll Annie 4th = 8 Amber Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Gospel Lass | ||
Thu Jul 14 2016 15:14 | 1st = 8 Gospel Lass 2nd = 4 Buckle Up Omnin 3rd = 7 Dr Balboa 4th = 3 Le Doyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 11 Cupster | ||
Thu Jul 14 2016 15:10 | 1st = 11 Cupster 2nd = 1 Cool Days 3rd = 6 Winsomemore 4th = 4 Whos Next |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Dylan Keeping | ||
Thu Jul 14 2016 15:07 | 1st = 3 Dylan Keeping 2nd = 5 Talking Point 3rd = 8 King Taro 4th = 10 Bad Wife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Botany Alan | ||
Thu Jul 14 2016 15:05 | 1st = 7 Botany Alan 2nd = 5 Opawa Gumisie 3rd = 2 Tamara May 4th = 1 Nina Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 7 Yeah Right | ||
Thu Jul 14 2016 15:03 | 1st = 7 Yeah Right 2nd = 8 Electric Ollie 3rd = 6 Jaccka Lonny 4th = 3 Our Classie Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Dymphna | ||
Thu Jul 14 2016 15:00 | 1st = 1 Dymphna 2nd = 2 Hot Mama 3rd = 3 Neat And Tidy 4th = 12 Cyclone Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 8 Stormy Planet | ||
Thu Jul 14 2016 14:57 | 1st = 8 Stormy Planet 2nd = 5 Nordic Gem 3rd = 7 Virtuosa 4th = 6 Planet Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Vicki Morris | ||
Thu Jul 14 2016 14:54 | 1st = 8 Vicki Morris 2nd = 1 Why Not Roy 3rd = 2 Henrys Fault 4th = 9 Kevs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 18 Cone Of Silence | ||
Thu Jul 14 2016 14:50 | 1st = 18 Cone Of Silence 2nd = 8 Zou Der Zee 3rd = 13 Galiano 4th = 7 Stratuzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 2 Scarlett Dawn | ||
Thu Jul 14 2016 14:47 | 1st = 2 Scarlett Dawn 2nd = 8 Olli Charlyn 3rd = 9 Jacobite Darcie 4th = 1 Nancy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Sparkling Terra | ||
Thu Jul 14 2016 14:46 | 1st = 5 Sparkling Terra 2nd = 1 Cawbourne Craig 3rd = 2 Thunder Storm 4th = 7 Ohoka Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Bet the Limit | ||
Thu Jul 14 2016 14:42 | 1st = 2 Bet the Limit 2nd = 3 Mick Fletcher 3rd = 1 Queens Accent 4th = 8 No Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Sir Fancy | ||
Thu Jul 14 2016 14:39 | 1st = 3 Sir Fancy 2nd = 6 Mighty Mish 3rd = 8 Tiger Jams 4th = 7 Stealthy Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Takings | ||
Thu Jul 14 2016 14:35 | 1st = 1 Takings 2nd = 8 Redmia 3rd = 3 Capella Girl 4th = 2 Romanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Arties Boy | ||
Thu Jul 14 2016 14:30 | 1st = 1 Arties Boy 2nd = 5 Mr Million 3rd = 9 Back In A Flash 4th = 10 Miss Beals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Sally | ||
Thu Jul 14 2016 14:29 | 1st = 1 Sally 2nd = 4 Opawa Rocket 3rd = 5 Gumps The Name 4th = 6 Greet The Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Hazy Omen | ||
Thu Jul 14 2016 14:27 | 1st = 1 Hazy Omen 2nd = 8 Blackwood Farm 3rd = 2 Sketchy Jai 4th = 3 Blackie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 3 Silky | ||
Thu Jul 14 2016 14:22 | 1st = 3 Silky 2nd = 5 Im Lonely 3rd = 7 Tere T 4th = 2 Bernies Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 2 Gunfire | ||
Thu Jul 14 2016 14:18 | 1st = 2 Gunfire 2nd = 6 Intercity Disco 3rd = 10 Just Jude 4th = 8 Proud History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Star Lord | ||
Thu Jul 14 2016 14:15 | 1st = 5 Star Lord 2nd = 7 Coolan Girl 3rd = 1 Roxys Pride 4th = 3 Hot Blooded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Tip The Babe | ||
Thu Jul 14 2016 14:14 | 1st = 1 Tip The Babe 2nd = 7 Harsesis 3rd = 9 Goldstar Chumlee 4th = 3 Cawbourne Peejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 12 Tears In Heaven | ||
Thu Jul 14 2016 14:10 | 1st = 12 Tears In Heaven 2nd = 6 Total Authority 3rd = 1 Magic Of Dreams 4th = 10 Buon Auspicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 6 George Keeping | ||
Thu Jul 14 2016 14:07 | 1st = 6 George Keeping 2nd = 7 Clever Chloe 3rd = 5 Betty Boo Boo 4th = 4 Gertie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Eulo Flyer | ||
Thu Jul 14 2016 14:03 | 1st = 1 Eulo Flyer 2nd = 3 Blue Eyed Creation 3rd = 6 Little Gozzo 4th = 9 The Gun Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Anemoi | ||
Thu Jul 14 2016 14:00 | 1st = 1 Anemoi 2nd = 7 Sugarland Express 3rd = 10 Caribbean Queen 4th = 12 Colonel Klink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Interlaken | ||
Thu Jul 14 2016 13:58 | 1st = 2 Interlaken 2nd = 1 Go Go Guru 3rd = 7 Rover 4th = 9 Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Craiglea Mercedes | ||
Thu Jul 14 2016 13:55 | 1st = 7 Craiglea Mercedes 2nd = 4 Snip N Drift 3rd = 10 Remi Rocks 4th = 1 Kuramos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 4 Bralyn Phoenix | ||
Thu Jul 14 2016 13:52 | 1st = 4 Bralyn Phoenix 2nd = 1 Heza Carnegie 3rd = 3 Tralee Elsa 4th = 5 Just Twenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 5 Suavemente | ||
Thu Jul 14 2016 13:47 | 1st = 5 Suavemente 2nd = 6 Riegle Deception 3rd = 4 Well Deserved 4th = 7 Bold Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Walmac | ||
Thu Jul 14 2016 13:40 | 1st = 1 Walmac 2nd = 2 Invictus Ash 3rd = 4 Inter Sandra 4th = 3 Cosmic Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 Zumikon | ||
Thu Jul 14 2016 13:35 | 1st = 6 Zumikon 2nd = 1 Game Of Dreams 3rd = 8 Echappe 4th = 5 Rocky Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Dupe N Vice | ||
Thu Jul 14 2016 13:30 | 1st = 4 Dupe N Vice 2nd = 5 Fontein Flyer 3rd = 8 Payday Princess 4th = 9 Press Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Betsie Cargo | ||
Thu Jul 14 2016 13:27 | 1st = 1 Betsie Cargo 2nd = 2 Karinya Connie 3rd = 6 Queen Taro 4th = 7 Susannah Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Rooi Roe | ||
Thu Jul 14 2016 13:20 | 1st = 6 Rooi Roe 2nd = 4 Rusty Scooter 3rd = 8 Gai Of The Galaxy 4th = 1 Quick and Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Delalicious | ||
Thu Jul 14 2016 13:17 | 1st = 6 Delalicious 2nd = 8 Miz Josie 3rd = 4 Levenseat Bevan 4th = 1 Bella Vitali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 6 Hellovablu | ||
Thu Jul 14 2016 13:12 | 1st = 6 Hellovablu 2nd = 7 Gunbalunya 3rd = 3 Lightning Moth 4th = 1 Allys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Lonnies Banjo | ||
Thu Jul 14 2016 13:05 | 1st = 8 Lonnies Banjo 2nd = 3 Blind Vision 3rd = 6 Gunnadoo Vice 4th = 4 Ellie May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Cambridge Lady | ||
Thu Jul 14 2016 13:00 | 1st = 1 Cambridge Lady 2nd = 14 Wanted To Sing 3rd = 7 La Renarde 4th = 13 Vainglorious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 3 Fantastic Ava | ||
Thu Jul 14 2016 12:59 | 1st = 3 Fantastic Ava 2nd = 1 Fox In Box 3rd = 6 Instant Success 4th = 8 Dylans A Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 5 Busting Through | ||
Thu Jul 14 2016 12:55 | 1st = 5 Busting Through 2nd = 11 Cliveden House 3rd = 10 Poets Trick 4th = 9 Few Are Chosen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Nat | ||
Thu Jul 14 2016 12:52 | 1st = 6 Nat 2nd = 2 Kayla Las 3rd = 1 Guillermo 4th = 7 Photo Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Jacobite Ghost | ||
Thu Jul 14 2016 12:48 | 1st = 3 Jacobite Ghost 2nd = 5 Black Jack Taro 3rd = 2 Emilys Girl 4th = 1 Paddy Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Von Trapp | ||
Thu Jul 14 2016 12:44 | 1st = 2 Von Trapp 2nd = 3 Sonic Attack 3rd = 4 Solarian 4th = 5 Wheelie Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Bagger Muscles | ||
Thu Jul 14 2016 12:40 | 1st = 2 Bagger Muscles 2nd = 5 Saurabh 3rd = 6 Dynamic Embrace 4th = 7 Fleuretta Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Grand Hero | ||
Thu Jul 14 2016 12:37 | 1st = 3 Grand Hero 2nd = 9 Magic Rusty 3rd = 4 Dee Tee Vane 4th = 7 Auburn Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 7 Floki | ||
Thu Jul 14 2016 12:25 | 1st = 7 Floki 2nd = 8 Kudos Tralee 3rd = 6 Seat Slammer 4th = 4 Andy Boy Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Emvepee | ||
Thu Jul 14 2016 12:20 | 1st = 1 Emvepee 2nd = 13 Myboycellito 3rd = 5 Raheeba Las Vegas 4th = 6 Speranza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 3 Shandell | ||
Thu Jul 14 2016 12:17 | 1st = 3 Shandell 2nd = 5 Jazzboy Jack 3rd = 1 Who Dat Boy 4th = 6 Teegambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Epping Champ | ||
Thu Jul 14 2016 12:12 | 1st = 2 Epping Champ 2nd = 8 Knightrider 3rd = 3 Mates Blue 4th = 4 White With One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 5 Jinja Luca | ||
Thu Jul 14 2016 12:02 | 1st = 5 Jinja Luca 2nd = 4 Dipsy Lala 3rd = 2 Bigtime Dasher 4th = 3 Kennel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Lady Of Ellie | ||
Thu Jul 14 2016 11:57 | 1st = 8 Lady Of Ellie 2nd = 2 Thors Crest 3rd = 1 Dr Eleonora 4th = 3 My Names Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Timmy Trumpet | ||
Thu Jul 14 2016 11:44 | 1st = 8 Timmy Trumpet 2nd = 6 Thrilling Boris 3rd = 7 Kevin In Bangkok 4th = 4 Prophecy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Thrilling Sabre | ||
Thu Jul 14 2016 11:27 | 1st = 3 Thrilling Sabre 2nd = 2 Idol Butcher 3rd = 1 Coruba Cate 4th = 4 Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 4 Here Without You | ||
Thu Jul 14 2016 11:09 | 1st = 4 Here Without You 2nd = 2 Agent Schrader 3rd = 8 Snigglepuss 4th = 5 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Simple And Plain | ||
Thu Jul 14 2016 10:52 | 1st = 6 Simple And Plain 2nd = 4 Stylish Fancy 4th = 5 Good Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Redneck Crazy | ||
Thu Jul 14 2016 10:34 | 1st = 1 Redneck Crazy 2nd = 2 Diva Pose 3rd = 4 Fresco Star 4th = 3 No More Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Just As Gentle | ||
Thu Jul 14 2016 10:17 | 1st = 8 Just As Gentle 2nd = 2 Bloomingdales 3rd = 5 Augello 4th = 7 My Friend Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 2 Growler Jet | ||
Thu Jul 14 2016 10:00 | 1st = 2 Growler Jet 2nd = 8 Go Andwyn 3rd = 7 Fantastic Lucy 4th = 6 Gee Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Night Light | ||
Thu Jul 14 2016 0:12 | 1st = 2 Night Light 2nd = 6 Jinxy 3rd = 3 Sixty Six Camaro 4th = 4 Tanami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Arya Monelli | ||
Tue Jun 14 2016 23:42 | 1st = 8 Arya Monelli 2nd = 1 Cosmic Edge 3rd = 5 Lets Make Bail 4th = 2 Freeway Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Market Frenzy | ||
Tue Jun 14 2016 23:27 | 1st = 8 Market Frenzy 2nd = 6 Lektra Tily 3rd = 4 Shaft 4th = 5 Kantega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Oh Thats Cold | ||
Tue Jun 14 2016 23:07 | 1st = 6 Oh Thats Cold 2nd = 7 Bonbie Lad 3rd = 1 Torpedo Ripper 4th = 2 Spartan Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Aeroplane Benny | ||
Tue Jun 14 2016 22:47 | 1st = 4 Aeroplane Benny 2nd = 2 Kripke Monelli 3rd = 1 Full Soot 4th = 7 Bonbie Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Ultimate Conor | ||
Tue Jun 14 2016 22:35 | 1st = 8 Ultimate Conor 2nd = 6 My Names Schultz 3rd = 7 Falcao 4th = 1 Worthy Reab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Bonbie Beauty | ||
Tue Jun 14 2016 22:30 | 1st = 1 Bonbie Beauty 2nd = 7 Tee Gundi 3rd = 2 Big Foot Ripper 4th = 3 Thermal Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 6 Kyra Miss | ||
Tue Jun 14 2016 22:25 | 1st = 6 Kyra Miss 2nd = 7 Lauries Jackie 3rd = 8 Kiamas Pearl 4th = 3 Magic Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Farmor Greenies | ||
Tue Jun 14 2016 22:20 | 1st = 1 Farmor Greenies 2nd = 4 Abraham Keeping 3rd = 2 Jacobite Phantom 4th = 8 Farmor Bring It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 4 Arma Orourke | ||
Tue Jun 14 2016 22:15 | 1st = 4 Arma Orourke 2nd = 3 Im Despicable 3rd = 10 Bhutane Basil 4th = 12 Boltanski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Tactical Miss | ||
Tue Jun 14 2016 22:12 | 1st = 3 Tactical Miss 2nd = 5 Skye 3rd = 7 Down Every Road 4th = 1 Tumble And Dry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Donald Tux | ||
Tue Jun 14 2016 22:07 | 1st = 5 Donald Tux 2nd = 8 Volantis 3rd = 1 Magic Zippy 4th = 4 Busby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 6 Calimero | ||
Tue Jun 14 2016 22:02 | 1st = 6 Calimero 2nd = 1 Kensa 3rd = 3 Spritely Manner 4th = 2 Nova Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 3 Magic Beau | ||
Tue Jun 14 2016 21:58 | 1st = 3 Magic Beau 2nd = 6 Big Bad Blocker 3rd = 1 Streaks Of Gold 4th = 4 Neville Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 5 Avondale Astro | ||
Tue Jun 14 2016 21:55 | 1st = 5 Avondale Astro 2nd = 4 Same Size 3rd = 7 Tranquil Sasha 4th = 9 Negative Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 11 Better Scoot | ||
Tue Jun 14 2016 21:50 | 1st = 11 Better Scoot 2nd = 9 Vertical Four 3rd = 1 Livelong And Prosper 4th = 3 Gives Me Chills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 My Renson | ||
Tue Jun 14 2016 21:48 | 1st = 6 My Renson 2nd = 7 Stunning Success 3rd = 2 Cost Cutter 4th = 1 Invictus Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Ashton Lucas | ||
Tue Jun 14 2016 21:45 | 1st = 6 Ashton Lucas 2nd = 7 Just Richard 3rd = 4 Big Foot Ketut 4th = 2 Sketchy Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Gelignite Joan | ||
Tue Jun 14 2016 21:37 | 1st = 4 Gelignite Joan 2nd = 3 Pippy Dippy 3rd = 6 Demarchie 4th = 1 Sooties Me Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 3 Shiney Things | ||
Tue Jun 14 2016 21:34 | 1st = 3 Shiney Things 2nd = 4 Peppa Pig Cloud 3rd = 2 Poised To Pounce 4th = 8 Deborah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Flying Tige | ||
Tue Jun 14 2016 21:31 | 1st = 1 Flying Tige 2nd = 6 Palazzo 3rd = 4 Speedys Mate 4th = 7 Hardliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Aston Sloan | ||
Tue Jun 14 2016 21:28 | 1st = 2 Aston Sloan 2nd = 8 Blingzilla 3rd = 1 Johnny Mobster 4th = 7 Miss Johannsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Wheres Floydy | ||
Tue Jun 14 2016 21:25 | 1st = 1 Wheres Floydy 2nd = 8 Im A Lobo 3rd = 4 Batangas 4th = 3 Yogie Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 12 Where Dreams Grow | ||
Tue Jun 14 2016 21:20 | 1st = 12 Where Dreams Grow 2nd = 6 Trents Courage 3rd = 2 Spendthelot 4th = 1 John Paul Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Liberty Lee | ||
Tue Jun 14 2016 21:18 | 1st = 8 Liberty Lee 2nd = 1 Pine Tree 3rd = 6 Tiny Zesta 4th = 7 Taipan Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 6 Face Time | ||
Tue Jun 14 2016 21:15 | 1st = 6 Face Time 2nd = 1 Razor Rose 3rd = 7 Crushed Ice 4th = 3 Oscar Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 7 Curriculum | ||
Tue Jun 14 2016 21:08 | 1st = 7 Curriculum 2nd = 4 Soft Sound 3rd = 5 Swift Cruise 4th = 3 Black Lee Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Bruiser Senor | ||
Tue Jun 14 2016 21:05 | 1st = 1 Bruiser Senor 2nd = 5 Lion Rebel 3rd = 8 Beckenbauer 4th = 4 Bag Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Pilbara Blue | ||
Tue Jun 14 2016 21:02 | 1st = 6 Pilbara Blue 2nd = 7 Morris Memory 3rd = 10 Tarks Caliber 4th = 5 Yappa Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 1 Mr Shire | ||
Tue Jun 14 2016 20:59 | 1st = 1 Mr Shire 2nd = 3 Entreaty 3rd = 7 Lorna Belle 4th = 4 Funny Bone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Asa El Chappo | ||
Tue Jun 14 2016 20:55 | 1st = 4 Asa El Chappo 2nd = 1 Bon Echo 3rd = 7 Raise em Up 4th = 2 Wheres Blocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 8 Just Jamie | ||
Tue Jun 14 2016 20:50 | 1st = 8 Just Jamie 2nd = 3 Maggies Mystery 3rd = 2 Bettor Pack A Pistol 4th = 6 All About Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Ore De Kahn | ||
Tue Jun 14 2016 20:48 | 1st = 2 Ore De Kahn 2nd = 3 Regatta 3rd = 7 Set Black Magic 4th = 4 Kentucky Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Paua To Roar | ||
Tue Jun 14 2016 20:45 | 1st = 7 Paua To Roar 2nd = 2 Bella Rico 3rd = 3 Arby 4th = 1 Coolan Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Crisma | ||
Tue Jun 14 2016 20:42 | 1st = 2 Crisma 2nd = 1 Magic Cruiser 3rd = 7 Costanza Monelli 4th = 6 Elaine Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 7 Lochinvar Dash | ||
Tue Jun 14 2016 20:38 | 1st = 7 Lochinvar Dash 2nd = 6 Screen Test 3rd = 4 Cosmic Shower 4th = 1 Magic Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Prospect | ||
Tue Jun 14 2016 20:35 | 1st = 5 Prospect 2nd = 8 Behm 3rd = 3 Mid Western Girl 4th = 2 Thank You Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Punchinello | ||
Tue Jun 14 2016 20:30 | 1st = 5 Punchinello 2nd = 7 Art Keeper 3rd = 9 Dean Martin 4th = 6 Mor Laag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Kyogle Clodhoppa | ||
Tue Jun 14 2016 20:28 | 1st = 3 Kyogle Clodhoppa 2nd = 4 Lachie Lyndan 3rd = 7 Cosmic Backstep 4th = 8 Charlie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Dewana Babe | ||
Tue Jun 14 2016 20:25 | 1st = 4 Dewana Babe 2nd = 7 Cut Loose Max 3rd = 5 Maverick Blondie 4th = 8 Destini Firebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Raj Monelli | ||
Tue Jun 14 2016 20:22 | 1st = 6 Raj Monelli 2nd = 2 Bazza Bail 3rd = 7 Elle Mcspok 4th = 8 Bonbie Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 12 Blacknsweet Adda | ||
Tue Jun 14 2016 20:20 | 1st = 12 Blacknsweet Adda 2nd = 9 Destined To Rule 3rd = 11 Soho Wall Street 4th = 2 Howspoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Black Ju Ju | ||
Tue Jun 14 2016 20:18 | 1st = 6 Black Ju Ju 2nd = 3 Foreseeable 3rd = 8 Pedro Mckew 4th = 2 Spring Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Miss Grand Theft | ||
Tue Jun 14 2016 20:15 | 1st = 2 Miss Grand Theft 2nd = 1 Spring Clover 3rd = 4 Fredrik 4th = 3 Bootydo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 2 Ma Koo Loo Frankie | ||
Tue Jun 14 2016 20:10 | 1st = 2 Ma Koo Loo Frankie 2nd = 3 Malicious Fella 3rd = 6 Condafew 4th = 4 Showango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 5 Gudera Polikapov | ||
Tue Jun 14 2016 20:08 | 1st = 5 Gudera Polikapov 2nd = 3 Robell Summer 3rd = 1 My Names Fred 4th = 2 Orara Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Fever Pitch | ||
Tue Jun 14 2016 20:05 | 1st = 1 Fever Pitch 2nd = 8 Zall Good 3rd = 3 Darcon Dash 4th = 5 Absolute Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Topper Holms | ||
Tue Jun 14 2016 20:02 | 1st = 1 Topper Holms 2nd = 6 Russ Monelli 3rd = 8 Nosey Flyer 4th = 5 Shifty Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Vae Victus | ||
Tue Jun 14 2016 20:00 | 1st = 9 Vae Victus 2nd = 1 Cullen Regent 3rd = 4 Run Myles Run 4th = 2 Feel The Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Make A Million | ||
Tue Jun 14 2016 19:58 | 1st = 8 Make A Million 2nd = 9 Little Ecca 3rd = 6 Memory Road 4th = 3 Dazza Arthritis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 6 Diamond Ollie | ||
Tue Jun 14 2016 19:55 | 1st = 6 Diamond Ollie 2nd = 3 Perfect Sister 3rd = 4 Knocka Sheehan 4th = 1 Cracklin Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 2 No More Change | ||
Tue Jun 14 2016 19:50 | 1st = 2 No More Change 2nd = 6 Challenging 3rd = 10 It Is Ike 4th = 7 Luck Onmymind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Cmon Angella | ||
Tue Jun 14 2016 19:48 | 1st = 2 Cmon Angella 2nd = 1 Rich Believer 3rd = 5 Sergeant Maguire 4th = 9 Bigboys Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Mano Warrior | ||
Tue Jun 14 2016 19:45 | 1st = 6 Mano Warrior 2nd = 1 Saturday Sip 3rd = 5 Show Me Bling 4th = 8 Genius Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 3 Passaic River | ||
Tue Jun 14 2016 19:40 | 1st = 3 Passaic River 2nd = 5 Smash That 3rd = 2 Poets Voice 4th = 4 Little Black Dress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Shes Grand | ||
Tue Jun 14 2016 19:38 | 1st = 7 Shes Grand 2nd = 1 Prince Jeteye 3rd = 6 Lauries Premier 4th = 4 Chunky Chihuahua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Cougar Keith | ||
Tue Jun 14 2016 19:35 | 1st = 5 Cougar Keith 2nd = 1 Charlottes Miss 3rd = 4 Corona Miss 4th = 8 Rhondas Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Macha | ||
Tue Jun 14 2016 19:30 | 1st = 6 Macha 2nd = 7 Garibaldi 3rd = 2 Yackandandah 4th = 9 Baccarat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Kidatee Dan | ||
Tue Jun 14 2016 19:28 | 1st = 4 Kidatee Dan 2nd = 2 Another Hassler 3rd = 8 Doon Goes Boom 4th = 1 Kingsbrae County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Galester Hook | ||
Tue Jun 14 2016 19:25 | 1st = 2 Galester Hook 2nd = 8 Alira Kate 3rd = 3 Vienna Black 4th = 1 Swisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 10 Baylan Jett | ||
Tue Jun 14 2016 19:20 | 1st = 10 Baylan Jett 2nd = 5 Vincenzo Peruggia 3rd = 1 Lord Willoughby 4th = 6 Handsandwheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Top Edge | ||
Tue Jun 14 2016 19:18 | 1st = 8 Top Edge 2nd = 6 Another Kainane 3rd = 7 Glorias Bills 4th = 3 Kittys Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Gunnadoo View | ||
Tue Jun 14 2016 19:15 | 1st = 1 Gunnadoo View 2nd = 3 Sir Reginald 3rd = 2 Always A Diva 4th = 8 Run Zahli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 7 Huge Attitude | ||
Tue Jun 14 2016 19:10 | 1st = 7 Huge Attitude 2nd = 3 Lombo Yanky Invada 3rd = 4 Rookie Error 4th = 5 Silk Banyula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Swift Attitude | ||
Tue Jun 14 2016 19:08 | 1st = 5 Swift Attitude 2nd = 7 Lightning Paws 3rd = 2 Five Believer 4th = 6 Hes A Cruisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 It Gets Better | ||
Tue Jun 14 2016 19:05 | 1st = 4 It Gets Better 2nd = 1 Elram Girl 3rd = 5 Zipping Chrystal 4th = 2 As Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Sir Major Stride | ||
Tue Jun 14 2016 19:00 | 1st = 1 Sir Major Stride 2nd = 9 Royal Verdict 3rd = 5 Gotta Go Henry 4th = 6 Phil Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Magic Minni | ||
Tue Jun 14 2016 18:57 | 1st = 2 Magic Minni 2nd = 1 Adrians Gold 3rd = 3 Swan Black 4th = 4 Larrikins Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Red Hot Millie | ||
Tue Jun 14 2016 18:54 | 1st = 8 Red Hot Millie 2nd = 2 King Of Sunshine 3rd = 3 Times Up Tom 4th = 5 Red Hot Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Spring Trixie | ||
Tue Jun 14 2016 18:51 | 1st = 1 Spring Trixie 2nd = 7 Astins Warrior 3rd = 6 Blue Pointer 4th = 2 Tara Marrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Amy Lyndan | ||
Tue Jun 14 2016 18:48 | 1st = 1 Amy Lyndan 2nd = 2 Sheza Good Size 3rd = 8 Handsome Hombre 4th = 3 New Day Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 3 Afamilyaffair | ||
Tue Jun 14 2016 18:43 | 1st = 3 Afamilyaffair 2nd = 1 Maybe Shes Perfect 3rd = 7 Artegra 4th = 4 Ali Mendes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Two Time | ||
Tue Jun 14 2016 18:41 | 1st = 8 Two Time 2nd = 6 Really Magic 3rd = 7 Beautiful Ride 4th = 2 Walts Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Lektra Oscar | ||
Tue Jun 14 2016 18:38 | 1st = 5 Lektra Oscar 2nd = 7 Pacific Angel 3rd = 1 Duomo Bale 4th = 3 Macaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Lady Juar | ||
Tue Jun 14 2016 18:35 | 1st = 5 Lady Juar 2nd = 4 Court Gift 3rd = 3 Dodge The Cop 4th = 6 Bashful Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Cruz | ||
Tue Jun 14 2016 18:30 | 1st = 7 Cruz 2nd = 8 Mygoldengrinner 3rd = 3 Four Be Two 4th = 4 Sanna Cruza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Zabdon Ferrari | ||
Tue Jun 14 2016 18:26 | 1st = 5 Zabdon Ferrari 2nd = 2 Haras Samuel 3rd = 3 Windorah Jack 4th = 8 Spring Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 8 Lonnie Lad | ||
Tue Jun 14 2016 18:22 | 1st = 8 Lonnie Lad 2nd = 3 Roshanis Dream 3rd = 1 Mortal Sin 4th = 4 Crymelon Scylla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 1 Supriya | ||
Tue Jun 14 2016 18:17 | 1st = 1 Supriya 2nd = 4 Ifthehatfitz 3rd = 2 Maid Of Teak 4th = 3 No Cooperation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Lady Tron | ||
Tue Jun 14 2016 18:14 | 1st = 5 Lady Tron 2nd = 1 Lord Regnar 3rd = 7 Varix 4th = 8 Chief Brit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Harry Bailey | ||
Tue Jun 14 2016 18:10 | 1st = 3 Harry Bailey 2nd = 1 Arabian Melody 3rd = 8 Your Deal 4th = 7 Spring Raymond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Our Revenue Maker | ||
Tue Jun 14 2016 18:05 | 1st = 4 Our Revenue Maker 2nd = 9 Hinault 3rd = 6 Soho Ledger 4th = 3 Lazy Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Daliya Bale | ||
Tue Jun 14 2016 18:02 | 1st = 2 Daliya Bale 2nd = 7 Smart Maxwell 3rd = 1 Etched In Black 4th = 8 Bastet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Uncle Lile | ||
Tue Jun 14 2016 17:57 | 1st = 10 Uncle Lile 2nd = 12 Karloo Kix 3rd = 6 Drawing Away 4th = 5 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Needs Wings | ||
Tue Jun 14 2016 17:55 | 1st = 1 Needs Wings 2nd = 6 Blazing Nitro 3rd = 7 Fear Fire 4th = 4 High Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 My Awesome Magic | ||
Tue Jun 14 2016 17:52 | 1st = 2 My Awesome Magic 2nd = 6 Sizeable 3rd = 4 Spring Shanae 4th = 7 Lonesome Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Wynberg Terror | ||
Tue Jun 14 2016 17:48 | 1st = 3 Wynberg Terror 2nd = 1 Yaholyterror 3rd = 9 Astronaut 4th = 7 Lilbitachicknfried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Thanks Cheryl | ||
Tue Jun 14 2016 17:45 | 1st = 1 Thanks Cheryl 2nd = 6 Rebel Lady 3rd = 8 Mooloolaba Magic 4th = 4 Velo Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Dynamic Bromac | ||
Tue Jun 14 2016 17:40 | 1st = 7 Dynamic Bromac 2nd = 6 Blissfull Mind 3rd = 1 Maximum Jolt 4th = 8 Iam Aw Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Asa Ellwood | ||
Tue Jun 14 2016 17:37 | 1st = 6 Asa Ellwood 2nd = 5 Splish Splashin 3rd = 4 Druid Bale 4th = 3 Suspicious Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 11 Im Born To Rule | ||
Tue Jun 14 2016 17:32 | 1st = 11 Im Born To Rule 2nd = 2 Lively Hero 3rd = 10 Lombo Ranmiles 4th = 4 Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Fenrir | ||
Tue Jun 14 2016 17:30 | 1st = 8 Fenrir 2nd = 4 Split System 3rd = 3 Ninja Lloydie 4th = 7 Yamanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Cheap Currency | ||
Tue Jun 14 2016 17:27 | 1st = 6 Cheap Currency 2nd = 1 Dyna Nana 3rd = 8 Paraphernalia 4th = 3 Rowdy Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Tintinara | ||
Tue Jun 14 2016 17:23 | 1st = 10 Tintinara 2nd = 8 Home Of The Brave 3rd = 7 Franco Novak 4th = 2 Sams Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Be Hopeful | ||
Tue Jun 14 2016 17:20 | 1st = 7 Be Hopeful 2nd = 3 High Mission 3rd = 6 Mcthumpa 4th = 2 Thunderous Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Kid Colossus | ||
Tue Jun 14 2016 17:15 | 1st = 8 Kid Colossus 2nd = 2 Makinchanges 3rd = 1 Elteearr 4th = 3 Takachanceonharry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Alpha Pluto | ||
Tue Jun 14 2016 17:12 | 1st = 1 Alpha Pluto 2nd = 3 Arabella 3rd = 2 Call Me Aussie 4th = 7 Snow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Real Social | ||
Tue Jun 14 2016 17:07 | 1st = 1 Real Social 2nd = 8 Riverleigh Rocket 3rd = 9 Earl Jujon 4th = 4 Oliver Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Mr Perfect | ||
Tue Jun 14 2016 17:03 | 1st = 8 Mr Perfect 2nd = 3 Drop A Clanger 3rd = 7 Dyna Jeeves 4th = 2 Just Tooie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 12 Dashofluck | ||
Tue Jun 14 2016 16:58 | 1st = 12 Dashofluck 2nd = 8 Dream To Share 3rd = 6 Karmic Fire 4th = 4 Tavewa Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Crackerjack Andy | ||
Tue Jun 14 2016 16:55 | 1st = 3 Crackerjack Andy 2nd = 6 Ernie Old 3rd = 8 Elite Stress 4th = 1 Instant Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Smash Em Dollars | ||
Tue Jun 14 2016 16:51 | 1st = 1 Smash Em Dollars 2nd = 2 Withcott Flyer 3rd = 3 Are You There 4th = 8 Cassiopeia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Leinster | ||
Tue Jun 14 2016 16:47 | 1st = 1 Leinster 2nd = 2 Crymelon Fettle 3rd = 8 Crash Reality 4th = 6 Carlanna Jobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Sir Semper Fidelis | ||
Tue Jun 14 2016 16:42 | 1st = 3 Sir Semper Fidelis 2nd = 12 Waltzing Queen 3rd = 5 Son Of Mara 4th = 11 Burmach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Sisco Swift | ||
Tue Jun 14 2016 16:38 | 1st = 4 Sisco Swift 2nd = 2 Frozen Nitro 3rd = 3 Jellybean Jess 4th = 7 Dawn Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Vinny Chase | ||
Tue Jun 14 2016 16:33 | 1st = 1 Vinny Chase 2nd = 6 My General Lee 3rd = 8 Mega Alexander 4th = 5 Beau Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 4 Irish Saturday | ||
Tue Jun 14 2016 16:30 | 1st = 4 Irish Saturday 2nd = 2 Canelo 3rd = 5 What A Hoot 4th = 13 Time Commands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Gemma Benz | ||
Tue Jun 14 2016 16:28 | 1st = 8 Gemma Benz 2nd = 1 Hired Goon 3rd = 9 Ice Panther 4th = 2 Minstrel Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 5 Swift Lady | ||
Tue Jun 14 2016 16:25 | 1st = 5 Swift Lady 2nd = 9 Laugharne 3rd = 10 Rightoncue 4th = 1 Fly Till Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Lizzy Allen | ||
Tue Jun 14 2016 16:22 | 1st = 1 Lizzy Allen 2nd = 8 Mercy Me 3rd = 5 Crymelon Jato 4th = 6 Ultra Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Young American | ||
Tue Jun 14 2016 16:18 | 1st = 2 Young American 2nd = 4 Leos Best 3rd = 9 Lancelot Bromac 4th = 1 Wamboyne Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 4 Our Boy Charlie | ||
Tue Jun 14 2016 16:15 | 1st = 4 Our Boy Charlie 2nd = 8 Luskin Belle 3rd = 12 Joranda Falls 4th = 9 Troupers Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Ginger Speed | ||
Tue Jun 14 2016 16:12 | 1st = 2 Ginger Speed 2nd = 4 Trixie Diamond 3rd = 9 Rowdy Rousey 4th = 3 Hes No Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Frosty Ajay | ||
Tue Jun 14 2016 16:09 | 1st = 5 Frosty Ajay 2nd = 1 Spring Dottie 3rd = 8 Heza Noir 4th = 2 Alota Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 4 Lightning Lockie | ||
Tue Jun 14 2016 16:05 | 1st = 4 Lightning Lockie 2nd = 6 Element Of Luck 3rd = 5 Marjessie 4th = 1 Cramant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 13 Melomane | ||
Tue Jun 14 2016 16:00 | 1st = 13 Melomane 2nd = 11 Settlers Road 3rd = 10 Henshaw 4th = 2 Marcellos Sonata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Keely Allen | ||
Tue Jun 14 2016 15:57 | 1st = 7 Keely Allen 2nd = 2 Sleek Nitro 3rd = 3 Magic Karma 4th = 1 Ollie Aztec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Sizzling Bandit | ||
Tue Jun 14 2016 15:53 | 1st = 8 Sizzling Bandit 2nd = 6 Furiosa 3rd = 5 Anna Gun 4th = 2 Grooven Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Change Of Mind | ||
Tue Jun 14 2016 15:52 | 1st = 8 Change Of Mind 2nd = 10 Stanley Ross Robyn 3rd = 6 Look And Listen 4th = 3 Take To The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Angel Show | ||
Tue Jun 14 2016 15:49 | 1st = 2 Angel Show 2nd = 3 Noire Cherie 3rd = 7 Fast Dancer 4th = 1 Frosty Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 5 Proud Wolf | ||
Tue Jun 14 2016 15:45 | 1st = 5 Proud Wolf 3rd = 3 Churchills Speech 4th = 2 Smakatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 4 Suboric | ||
Tue Jun 14 2016 15:45 | 1st = 4 Suboric 2nd = 7 Man Of Colours 3rd = 6 Stylish Lad 4th = 9 Hypernicus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 4 Uncle Tiger | ||
Tue Jun 14 2016 15:45 | 1st = 4 Uncle Tiger 3rd = 3 Churchills Speech 4th = 2 Smakatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 3 Betty La Fae | ||
Tue Jun 14 2016 15:42 | 1st = 3 Betty La Fae 2nd = 6 Seabrook Harper 3rd = 7 Kay Kayla 4th = 4 Shanlyn China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Queen Of Hats | ||
Tue Jun 14 2016 15:40 | 1st = 1 Queen Of Hats 2nd = 8 Donny Jones 3rd = 5 Feel The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Reality Thunder | ||
Tue Jun 14 2016 15:37 | 1st = 7 Reality Thunder 2nd = 8 Yucatan 3rd = 4 Richard Shi Quee 4th = 2 Red Hot Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 6 Emerley Avenue | ||
Tue Jun 14 2016 15:34 | 1st = 6 Emerley Avenue 2nd = 1 Kansas Bale 3rd = 7 Matts Boy 4th = 2 Cameroon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 3 Concerned | ||
Tue Jun 14 2016 15:31 | 1st = 3 Concerned 2nd = 8 High Wind 3rd = 4 Voodoo Sprite 4th = 2 Baldcrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 3 Red Ticker | ||
Tue Jun 14 2016 15:30 | 1st = 3 Red Ticker 2nd = 14 Finno 3rd = 15 Rangry 4th = 6 Western Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Connie Bale | ||
Tue Jun 14 2016 15:28 | 1st = 2 Connie Bale 2nd = 6 Thumb Print 3rd = 8 Bazz Kebab 4th = 4 Dyna Nami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 9 One More Tequila | ||
Tue Jun 14 2016 15:25 | 1st = 9 One More Tequila 2nd = 6 Cervinia 3rd = 1 Time Stripper 4th = 3 Antonaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 1 Fancy Moss | ||
Tue Jun 14 2016 15:22 | 1st = 1 Fancy Moss 2nd = 6 Dark Force 3rd = 4 Vees Assassin 4th = 2 Adventure Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Watts Up Maori | ||
Tue Jun 14 2016 15:18 | 1st = 3 Watts Up Maori 2nd = 5 Maximiser 3rd = 7 Quietly Spoken 4th = 6 Iona Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 5 Get Ya Kicks | ||
Tue Jun 14 2016 15:15 | 1st = 5 Get Ya Kicks 2nd = 6 Shelbyville 3rd = 2 Shearer 4th = 9 Cheeky Rozay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Sweet Savage | ||
Tue Jun 14 2016 15:13 | 1st = 6 Sweet Savage 2nd = 2 Smashing Blue 3rd = 5 Broughton Beauty 4th = 1 Collis Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 10 Your Way | ||
Tue Jun 14 2016 15:10 | 1st = 10 Your Way 2nd = 4 Louie Sea Kay 3rd = 5 My Amazing Cool 4th = 9 Fifty States |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Happy Digger | ||
Tue Jun 14 2016 15:07 | 1st = 6 Happy Digger 2nd = 8 Hawkeye Izmir 3rd = 3 Peaceful Dream 4th = 2 Aston Maveric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Mexican Terror | ||
Tue Jun 14 2016 15:03 | 1st = 5 Mexican Terror 2nd = 7 Bopa Allen 3rd = 1 Shezzas Nitro 4th = 4 Hamilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Im Norma Jean | ||
Tue Jun 14 2016 15:03 | 1st = 2 Im Norma Jean 2nd = 1 Movinoutatown 3rd = 8 Clintal Do 4th = 6 Kylie Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 New Summer Night | ||
Tue Jun 14 2016 15:00 | 1st = 4 New Summer Night 2nd = 9 Shufetish 3rd = 6 Adalita 4th = 1 Go Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Whistledown | ||
Tue Jun 14 2016 14:57 | 1st = 1 Whistledown 2nd = 3 Tah Sophie 3rd = 4 Black Ember 4th = 7 Brusha Borne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Back Up Tiger | ||
Tue Jun 14 2016 14:54 | 1st = 7 Back Up Tiger 2nd = 5 Stackem Fast 3rd = 2 Kalden Nina 4th = 10 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 1 Heidsieck | ||
Tue Jun 14 2016 14:50 | 1st = 1 Heidsieck 2nd = 3 Gadot 3rd = 5 Now You See 4th = 8 Red Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 10 Queen Coriander | ||
Tue Jun 14 2016 14:48 | 1st = 10 Queen Coriander 2nd = 8 Humble Gun 3rd = 2 Country El 4th = 1 Lilly La Rue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 11 Tudor Rule | ||
Tue Jun 14 2016 14:45 | 1st = 11 Tudor Rule 2nd = 3 Clouds 3rd = 14 Swanhilde 4th = 4 Native Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Mister Nudge | ||
Tue Jun 14 2016 14:43 | 1st = 2 Mister Nudge 2nd = 7 Eppy Bale 3rd = 6 Brace for Impact 4th = 9 Best Shared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Bad Habbott | ||
Tue Jun 14 2016 14:42 | 1st = 3 Bad Habbott 2nd = 7 On Thunder Road 3rd = 4 Luvstuenthral 4th = 1 Chesapeaka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 2 Tah Stella | ||
Tue Jun 14 2016 14:39 | 1st = 2 Tah Stella 2nd = 7 Capetown Jinx 3rd = 1 Bounding Boomer 4th = 3 Hui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Bon Equus | ||
Tue Jun 14 2016 14:35 | 1st = 4 Bon Equus 2nd = 6 Ideal Express 3rd = 9 Guiding Star 4th = 3 Big Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 5 Got The Wink | ||
Tue Jun 14 2016 14:30 | 1st = 5 Got The Wink 2nd = 3 The Implicator 3rd = 12 Gold Rust 4th = 1 Tolstoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Marlow Brown | ||
Tue Jun 14 2016 14:27 | 1st = 8 Marlow Brown 2nd = 4 Gladys Corner 3rd = 7 Disaaci 4th = 2 Mrs Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Wirra Storm | ||
Tue Jun 14 2016 14:22 | 1st = 3 Wirra Storm 2nd = 6 Lansbury 3rd = 7 Princess Jessica 4th = 8 Chiara Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Best Will Do | ||
Tue Jun 14 2016 14:19 | 1st = 1 Best Will Do 2nd = 4 Zyon 3rd = 2 Miss Maple Lea 4th = 7 Tilly Lowndes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 4 Olympic Flyer | ||
Tue Jun 14 2016 14:15 | 1st = 4 Olympic Flyer 2nd = 13 The Squatter 3rd = 10 Something 4th = 8 Component |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 4 Niccos Lass | ||
Tue Jun 14 2016 14:15 | 1st = 4 Niccos Lass 2nd = 6 Christmas Commands 3rd = 10 Venus Amoris 4th = 1 Breaking Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 7 Catechesis | ||
Tue Jun 14 2016 14:15 | 1st = 7 Catechesis 2nd = 13 The Squatter 3rd = 11 Star Siren 4th = 8 Component |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 6 Rory Mac | ||
Tue Jun 14 2016 14:12 | 1st = 6 Rory Mac 2nd = 1 Droopys Jacket 3rd = 4 Rock On Rolla 4th = 8 Locknane Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Lethal Fury | ||
Tue Jun 14 2016 14:04 | 1st = 6 Lethal Fury 2nd = 1 Bombay Rock 3rd = 8 Dyna Leona 4th = 7 Gumaroy Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 4 My Mate Mac | ||
Tue Jun 14 2016 14:00 | 1st = 4 My Mate Mac 2nd = 8 Barmaid From Wye 3rd = 11 The Cool Jewel 4th = 5 Pajados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 4 Dapper Reigns | ||
Tue Jun 14 2016 13:58 | 1st = 4 Dapper Reigns 2nd = 8 Tango Izmir 3rd = 6 Maybee Yes 4th = 7 Sharks Kallis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 8 Lady Wynette | ||
Tue Jun 14 2016 13:55 | 1st = 8 Lady Wynette 2nd = 12 Sylvie 3rd = 10 Medaglia Valore 4th = 3 Emoji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Locknane Bruce | ||
Tue Jun 14 2016 13:52 | 1st = 6 Locknane Bruce 2nd = 8 Coffee Elizabeth 3rd = 2 Stylish Morgan 4th = 4 Bound On Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 9 Noaf | ||
Tue Jun 14 2016 13:45 | 1st = 9 Noaf 2nd = 4 Tavonian 3rd = 10 Tonite Baby 4th = 6 Windchaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Tuggeragh | ||
Tue Jun 14 2016 13:43 | 1st = 1 Tuggeragh 2nd = 5 Menzel Boys 3rd = 7 Nissan Bale 4th = 2 Perrier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 12 Bonita | ||
Tue Jun 14 2016 13:40 | 1st = 12 Bonita 2nd = 7 Honey Hughes 3rd = 2 Lucky Cash 4th = 5 Dollarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 True Dream | ||
Tue Jun 14 2016 13:37 | 1st = 5 True Dream 2nd = 1 Colour Me Girl 3rd = 4 Lager Diablo 4th = 2 Sophies The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Chill Out Rach | ||
Tue Jun 14 2016 13:36 | 1st = 1 Chill Out Rach 2nd = 9 Cawbourne Eden 3rd = 8 Devilskin 4th = 7 Bellwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Shadea Kahn | ||
Tue Jun 14 2016 13:34 | 1st = 2 Shadea Kahn 2nd = 4 Suzy La Rue 3rd = 5 Locknane Pedro 4th = 6 Runout Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 2 Curvature | ||
Tue Jun 14 2016 13:30 | 1st = 2 Curvature 2nd = 5 I Taut I Saw 3rd = 11 Nova Rocha 4th = 4 Futura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Antique Blonde | ||
Tue Jun 14 2016 13:24 | 1st = 7 Antique Blonde 2nd = 5 Cairnlea Jack 3rd = 1 Tronald Trump 4th = 3 Another Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Minnesota | ||
Tue Jun 14 2016 13:20 | 1st = 3 Minnesota 2nd = 1 Lyric 3rd = 4 Skyway 4th = 2 Kings Tariff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Opawa Janet | ||
Tue Jun 14 2016 13:18 | 1st = 4 Opawa Janet 2nd = 6 Hip Hop Sofia 3rd = 5 Odin Slayer 4th = 2 Crystal Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Lagoon Jazzy | ||
Tue Jun 14 2016 13:18 | 1st = 8 Lagoon Jazzy 2nd = 6 Megalina 3rd = 2 Klemmer 4th = 3 Stole The Esky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 12 Yu Long Sheng Hui | ||
Tue Jun 14 2016 13:15 | 1st = 12 Yu Long Sheng Hui 2nd = 8 Arena Queen 3rd = 13 Harason 4th = 2 Cochranes Gap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Gemstone Jack | ||
Tue Jun 14 2016 13:13 | 1st = 5 Gemstone Jack 2nd = 1 Half Century 3rd = 6 Stella Choice 4th = 7 Posh Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 3 Wheelchair Norm | ||
Tue Jun 14 2016 13:10 | 1st = 3 Wheelchair Norm 2nd = 2 Burn Early 3rd = 6 Puma Pants 4th = 5 Storming Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Scorchin Lil | ||
Tue Jun 14 2016 13:09 | 1st = 1 Scorchin Lil 2nd = 2 Mackinlay 3rd = 8 Headrox 4th = 7 Yorke Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 1 Dad | ||
Tue Jun 14 2016 13:05 | 1st = 1 Dad 2nd = 2 Better Be Good 3rd = 9 Our Chad 4th = 15 Magic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 9 Luisa Maree | ||
Tue Jun 14 2016 13:00 | 1st = 9 Luisa Maree 2nd = 4 Kinglami 3rd = 2 Cruisin 4th = 10 Skim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Run Zola | ||
Tue Jun 14 2016 12:59 | 1st = 6 Run Zola 2nd = 1 Another Pearl 3rd = 2 Smoking Marley 4th = 7 Jinja Brian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Sure Is Pretty | ||
Tue Jun 14 2016 12:57 | 1st = 8 Sure Is Pretty 2nd = 6 Wota Screamer 3rd = 4 Richie Boy 4th = 7 Kava Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 3 Chicago Black | ||
Tue Jun 14 2016 12:53 | 1st = 3 Chicago Black 2nd = 1 Opawa Lean Meat 3rd = 5 Southern Affair 4th = 2 Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Banjo Barry | ||
Tue Jun 14 2016 12:49 | 1st = 2 Banjo Barry 2nd = 8 Assembly 3rd = 6 Lucky Linc 4th = 3 Tinker Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 4 Just Stellar | ||
Tue Jun 14 2016 12:45 | 1st = 4 Just Stellar 2nd = 14 Surveys Legacy 3rd = 10 Sassy Rhonda 4th = 13 Baby Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 11 Foxy Housewife | ||
Tue Jun 14 2016 12:45 | 1st = 11 Foxy Housewife 2nd = 2 Khaki 3rd = 8 Argie Bargie 4th = 3 Zafina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Cawbourne Peejay | ||
Tue Jun 14 2016 12:43 | 1st = 5 Cawbourne Peejay 2nd = 3 Feral Coaster 3rd = 1 Petra Haka 4th = 4 Shakayla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Rebound Rita | ||
Tue Jun 14 2016 12:42 | 1st = 8 Rebound Rita 2nd = 7 Lektra Flash 3rd = 3 Handy Man 4th = 4 No Thru Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 5 Lord Kihael | ||
Tue Jun 14 2016 12:39 | 1st = 5 Lord Kihael 2nd = 3 Lollabout Kid 3rd = 1 Dead End 4th = 4 Precious Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 2 Birchbrook | ||
Tue Jun 14 2016 12:35 | 1st = 2 Birchbrook 2nd = 8 Pukeko Bolt 3rd = 1 Ester Action 4th = 3 Know Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 5 Chloe Mac | ||
Tue Jun 14 2016 12:34 | 1st = 5 Chloe Mac 2nd = 6 Hello Freckles 3rd = 3 Asgard Warrior 4th = 7 Kiss Me Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 3 Mister Cool | ||
Tue Jun 14 2016 12:30 | 1st = 3 Mister Cool 2nd = 1 Carbon Cut 3rd = 7 Umatilla Girl 4th = 8 Shez Ektraordinary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 5 Culpo | ||
Tue Jun 14 2016 12:27 | 1st = 5 Culpo 2nd = 6 Our Snazzy Chassis 3rd = 2 Son Of Beck 4th = 4 Chappys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Amino Trouble | ||
Tue Jun 14 2016 12:25 | 1st = 1 Amino Trouble 2nd = 3 Nessie Allen 3rd = 9 Opawa Peaches 4th = 7 Goldstar Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Elishas Delight | ||
Tue Jun 14 2016 12:24 | 1st = 1 Elishas Delight 2nd = 6 Harbison Miss 3rd = 7 Yorke Express 4th = 3 Jackos Reply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Vince Fawn | ||
Tue Jun 14 2016 12:21 | 1st = 1 Vince Fawn 2nd = 2 Subzero Izmir 3rd = 5 No Sparkle Leica 4th = 3 Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 2 Opawa Minstrel | ||
Tue Jun 14 2016 12:17 | 1st = 2 Opawa Minstrel 2nd = 4 Know Value 3rd = 8 Opawa Val 4th = 3 Goldstar Dallas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 6 Model Rocket | ||
Tue Jun 14 2016 12:14 | 1st = 6 Model Rocket 2nd = 7 Real Stylist 3rd = 1 Bomber Crowley 4th = 2 Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 2 Dreams Alive | ||
Tue Jun 14 2016 12:10 | 1st = 2 Dreams Alive 2nd = 6 Reference 3rd = 4 Emily Jane 4th = 1 The Deacon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Sheez Stunning | ||
Tue Jun 14 2016 12:07 | 1st = 5 Sheez Stunning 2nd = 2 Long Gully Gilly 3rd = 7 Rockstar Billy 4th = 1 Dakota Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Royal Action | ||
Tue Jun 14 2016 12:04 | 1st = 4 Royal Action 2nd = 2 Time Slayer 3rd = 5 Miss Harper 4th = 8 Sparkling Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Ashworth Callah | ||
Tue Jun 14 2016 12:02 | 1st = 7 Ashworth Callah 2nd = 9 Izmirs Fury 3rd = 2 Coronita 4th = 5 Paw Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 2 No Bro | ||
Tue Jun 14 2016 11:57 | 1st = 2 No Bro 2nd = 5 Fear Marina 3rd = 3 Goldstar Rosie 4th = 1 Cherry Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Big Catch | ||
Tue Jun 14 2016 11:48 | 1st = 7 Big Catch 2nd = 8 Cosmoholic 3rd = 1 Conaloo 4th = 4 Rosco Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Homebush Rufus | ||
Tue Jun 14 2016 11:40 | 1st = 1 Homebush Rufus 2nd = 6 Opawa Libby 3rd = 8 Apollo King 4th = 5 Goldstar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Steel The Gold | ||
Tue Jun 14 2016 11:28 | 1st = 1 Steel The Gold 2nd = 2 Lucas Scott 3rd = 8 Speedy Dispatch 4th = 3 Sweet Abby Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Thrilling Spell | ||
Tue Jun 14 2016 11:20 | 1st = 7 Thrilling Spell 2nd = 2 Opawa Express 3rd = 4 Another Jamie 4th = 1 Homebush Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Nozzno Fear | ||
Tue Jun 14 2016 11:08 | 1st = 1 Nozzno Fear 2nd = 3 Crafty Action 3rd = 5 Cawbourne Miami 4th = 2 Opawa Jemaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Opawa Faith | ||
Tue Jun 14 2016 11:00 | 1st = 1 Opawa Faith 2nd = 3 Homebush Flame 3rd = 6 Pianissimo 4th = 7 Rhinegolde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Look At Lucy | ||
Tue Jun 14 2016 10:48 | 1st = 1 Look At Lucy 2nd = 2 Baduzzi 3rd = 8 Peyton Sawyer 4th = 3 Eug The Scrooge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Opawa Richie | ||
Tue Jun 14 2016 10:40 | 1st = 3 Opawa Richie 2nd = 8 Opawa Merc 3rd = 4 Such Fun 4th = 5 Spring Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Youre The Best | ||
Tue Jun 14 2016 10:28 | 1st = 8 Youre The Best 2nd = 7 Peps Terra 3rd = 1 Ilabb 4th = 3 Ohoka Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Wrinkles | ||
Tue Jun 14 2016 10:20 | 1st = 1 Wrinkles 2nd = 3 Homebush Bruno 3rd = 5 Opawa Sprinter 4th = 7 His Nibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Jinno Gino | ||
Tue Jun 14 2016 10:09 | 1st = 8 Jinno Gino 2nd = 2 Cabarita 3rd = 1 Mobilize 4th = 3 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 3 Know Respect | ||
Tue Jun 14 2016 10:01 | 1st = 3 Know Respect 2nd = 7 Idol Butcher 3rd = 5 Homebush Shane 4th = 1 Catlin Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Munchkin | ||
Sat May 14 2016 23:57 | 1st = 5 Munchkin 2nd = 1 Winsome Jacko 3rd = 4 Party Hotshot 4th = 2 Quarrel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 6 Mister Daytona | ||
Sat May 14 2016 23:40 | 1st = 6 Mister Daytona 2nd = 2 Luvthecuz 3rd = 1 Cavalry Call 4th = 8 Maia Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Derecho | ||
Sat May 14 2016 23:37 | 1st = 3 Derecho 2nd = 8 Single Fin 3rd = 7 Wagtail Kate 4th = 6 Aces And Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Ima Wagtail | ||
Sat May 14 2016 23:22 | 1st = 8 Ima Wagtail 2nd = 2 Speedy Mion 3rd = 3 Oakland Raider 4th = 1 Ronray Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Eliseos Falcon | ||
Sat May 14 2016 23:10 | 1st = 9 Eliseos Falcon 2nd = 4 Estilo 3rd = 8 Bettor As 4th = 7 My Mate Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Junk Yard Wolf | ||
Sat May 14 2016 23:05 | 1st = 6 Junk Yard Wolf 2nd = 2 West On Gaz 3rd = 1 Got Us Good 4th = 5 Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Myrniong Star | ||
Sat May 14 2016 23:00 | 1st = 8 Myrniong Star 2nd = 7 Penelopes Cruzn 3rd = 2 Starvin Seagull 4th = 6 Dyna Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Eisenhower | ||
Sat May 14 2016 22:48 | 1st = 1 Eisenhower 2nd = 2 Monaro Monelli 3rd = 8 Lochinvar Style 4th = 7 France Soir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Paua To Rush | ||
Sat May 14 2016 22:45 | 1st = 4 Paua To Rush 2nd = 2 Tommy The Weapon 3rd = 7 Blinkys Idol 4th = 6 Rare Scents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Cootas Cazaly | ||
Sat May 14 2016 22:42 | 1st = 6 Cootas Cazaly 2nd = 8 Ivy Bale 3rd = 9 Kilcolegan Cross 4th = 7 Valoshore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Master Play | ||
Sat May 14 2016 22:37 | 1st = 2 Master Play 2nd = 5 Demon Possessed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Rumbling Rascal | ||
Sat May 14 2016 22:35 | 1st = 2 Rumbling Rascal 2nd = 7 Jiggly Legs 3rd = 8 Wish Right Now 4th = 6 Ballistic Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Ramifications | ||
Sat May 14 2016 22:31 | 1st = 5 Ramifications 2nd = 1 My Silver Chisel 3rd = 4 Topology 4th = 7 Camp Site |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Et Cetera | ||
Sat May 14 2016 22:27 | 1st = 4 Et Cetera 2nd = 6 Joyanna 3rd = 8 Brock On 4th = 2 Mia Got Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Iyliss Bale | ||
Sat May 14 2016 22:24 | 1st = 5 Iyliss Bale 2nd = 10 Houston Bale 3rd = 2 Tollbar 4th = 8 Nockabout Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Bianca Tang | ||
Sat May 14 2016 22:20 | 1st = 4 Bianca Tang 2nd = 6 Reil Quick 3rd = 3 Our Cavort 4th = 5 Our Strawberry Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Tap Out Scarlet | ||
Sat May 14 2016 22:17 | 1st = 1 Tap Out Scarlet 2nd = 6 Joker Jake 3rd = 4 Pippa Pepper 4th = 2 Dawn Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 8 Bettor Not Bitter | ||
Sat May 14 2016 22:12 | 1st = 8 Bettor Not Bitter 2nd = 6 Irockmyworld 3rd = 9 Itz Darknstormy 4th = 12 Auctioneers Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Shell Shocked | ||
Sat May 14 2016 22:09 | 1st = 2 Shell Shocked 2nd = 1 Blank Space 3rd = 3 Senator Monelli 4th = 7 South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Ballerino | ||
Sat May 14 2016 22:05 | 1st = 1 Ballerino 2nd = 4 Dyna Maddie 3rd = 3 Cosmic Owl 4th = 6 Astrology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Thirty Talks | ||
Sat May 14 2016 22:02 | 1st = 2 Thirty Talks 2nd = 8 Paua To Avoid 3rd = 5 Marys Shadow 4th = 3 Unique Gatsby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Little Bit Sassy | ||
Sat May 14 2016 22:00 | 1st = 4 Little Bit Sassy 2nd = 6 Blue Chipped 3rd = 5 Koten Blosem Lombo 4th = 7 Our Red Sky Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Sofia The First | ||
Sat May 14 2016 21:57 | 1st = 7 Sofia The First 2nd = 3 Black Meteorite 3rd = 2 Quiet Brilliant 4th = 1 Top Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Paleface Jasper | ||
Sat May 14 2016 21:52 | 1st = 4 Paleface Jasper 2nd = 3 Arnoux 3rd = 11 Callaway Bromac 4th = 10 Wilusi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Weblec Belle | ||
Sat May 14 2016 21:50 | 1st = 2 Weblec Belle 2nd = 5 Thunder Rama 3rd = 8 Dyna Tiber 4th = 4 Science |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 4 Purple Royale | ||
Sat May 14 2016 21:45 | 1st = 4 Purple Royale 2nd = 1 Pepperall 3rd = 6 Simply Gorgeous 4th = 5 Mathilda Diventa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Allen Terminator | ||
Sat May 14 2016 21:42 | 1st = 4 Allen Terminator 2nd = 1 Demon Bale 3rd = 6 Emrys 4th = 2 Rippin Hayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Bravo Tex | ||
Sat May 14 2016 21:41 | 1st = 9 Bravo Tex 2nd = 4 Feels Like Flying 3rd = 3 Lady Luca 4th = 8 Rocknstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Chaser | ||
Sat May 14 2016 21:39 | 1st = 1 Chaser 2nd = 7 Our Real Deal 3rd = 5 War Cry 4th = 8 Raglan Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 4 General Jaylet | ||
Sat May 14 2016 21:37 | 1st = 4 General Jaylet 2nd = 9 Killara Titan 3rd = 3 Diamond Thief 4th = 8 Spirit Of Szarbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Lochinvar Amour | ||
Sat May 14 2016 21:35 | 1st = 8 Lochinvar Amour 2nd = 1 Grovebrook Flyer 3rd = 2 Max Cady 4th = 7 One Samuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Mystical Tilly | ||
Sat May 14 2016 21:30 | 1st = 5 Mystical Tilly 2nd = 7 Zuko Dream 3rd = 3 Frank The Duck 4th = 6 Rainbow Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Gorham Bale | ||
Sat May 14 2016 21:27 | 1st = 8 Gorham Bale 2nd = 4 Someday Lady 3rd = 7 Dan Monelli 4th = 1 Lektra Utopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 Whats Emma Got | ||
Sat May 14 2016 21:22 | 1st = 4 Whats Emma Got 2nd = 12 Some Kinda Tactics 3rd = 6 Machtavish 4th = 7 Global View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Hession Boots | ||
Sat May 14 2016 21:20 | 1st = 5 Hession Boots 2nd = 2 Airbound 3rd = 6 Smokem Jimmy 4th = 8 Collect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Paua To Engage | ||
Sat May 14 2016 21:17 | 1st = 1 Paua To Engage 2nd = 7 Vidi Vici 3rd = 4 Cosmic Feature 4th = 5 Lagoon Jazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Tandy Franco | ||
Sat May 14 2016 21:15 | 1st = 1 Tandy Franco 2nd = 10 Wandary Splash 3rd = 4 Annika Magic 4th = 8 Goldplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Magic Spring | ||
Sat May 14 2016 21:12 | 1st = 8 Magic Spring 2nd = 1 Pedro Cerrano 3rd = 2 One Hill 4th = 4 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 6 All About Pink | ||
Sat May 14 2016 21:11 | 1st = 6 All About Pink 2nd = 5 Elpoco Diablo 3rd = 10 Baileys Gold 4th = 4 Lucky Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 7 Hez All Courage | ||
Sat May 14 2016 21:07 | 1st = 7 Hez All Courage 2nd = 4 Tommy Parker 3rd = 3 Adore Ruby 4th = 5 Ima Regal Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 West On Dossy | ||
Sat May 14 2016 21:05 | 1st = 7 West On Dossy 2nd = 3 Silver Pierre 3rd = 6 Peloton Bale 4th = 4 Zoe Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Sir Reuben | ||
Sat May 14 2016 21:02 | 1st = 6 Sir Reuben 2nd = 4 Allen Kempo 3rd = 2 Barroom Promise 4th = 8 Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Sky Majesty | ||
Sat May 14 2016 21:00 | 1st = 2 Sky Majesty 2nd = 4 Princess Phoenix 3rd = 3 Pizza Queen 4th = 6 Red Hot Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Lemon Sunrise | ||
Sat May 14 2016 20:58 | 1st = 5 Lemon Sunrise 2nd = 1 Crackerjack Burn 3rd = 2 Dyna Juggler 4th = 8 Fleetwood Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Ritza Lenny | ||
Sat May 14 2016 20:55 | 1st = 3 Ritza Lenny 2nd = 7 Struggle Street 3rd = 2 Balistic Prince 4th = 8 Brietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 10 Lost In Bangkok | ||
Sat May 14 2016 20:50 | 1st = 10 Lost In Bangkok 2nd = 11 Cyclone Mach 3rd = 5 Hez The One 4th = 1 Amightyfinehorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Just Like Rosie | ||
Sat May 14 2016 20:48 | 1st = 7 Just Like Rosie 2nd = 3 Blackey Streek 3rd = 2 Emett Kahn 4th = 5 Myalla Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Soho Chelsea | ||
Sat May 14 2016 20:46 | 1st = 4 Soho Chelsea 2nd = 3 Fanci A Dance 3rd = 5 Trust My Judgement 4th = 1 Ignite The Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Mach Alert | ||
Sat May 14 2016 20:44 | 1st = 9 Mach Alert 2nd = 6 Ideal Scott 3rd = 8 Caesars Folly 4th = 1 Devil Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 4 Boobalaga Road | ||
Sat May 14 2016 20:39 | 1st = 4 Boobalaga Road 2nd = 9 Hez Razor Sharp 3rd = 7 Abercrombie Tab 4th = 6 Escort Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Zelemar Doll | ||
Sat May 14 2016 20:37 | 1st = 5 Zelemar Doll 2nd = 2 Dr Bodacious 3rd = 1 Customized 4th = 8 Texas Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Dyna Krypto | ||
Sat May 14 2016 20:37 | 1st = 2 Dyna Krypto 2nd = 10 Myrniong Plow 3rd = 4 Pop Wright 4th = 1 Quantum Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Real Lucky | ||
Sat May 14 2016 20:33 | 1st = 5 Real Lucky 2nd = 1 Sluggem 3rd = 8 Baccarat 4th = 3 Mister Whittaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Cawbourne Kristy | ||
Sat May 14 2016 20:32 | 1st = 7 Cawbourne Kristy 2nd = 2 Katie The Weapon 3rd = 4 Gold Air 4th = 6 Justa Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 7 Drunk In Love | ||
Sat May 14 2016 20:30 | 1st = 7 Drunk In Love 2nd = 8 Good Gracious Mae 3rd = 4 Rosies Heart 4th = 6 Nothin Zappenin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Zambora Idol | ||
Sat May 14 2016 20:27 | 1st = 5 Zambora Idol 2nd = 1 My Awesome Opal 3rd = 3 Curly Magic 4th = 6 Tap Out Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Grace Adele | ||
Sat May 14 2016 20:24 | 1st = 4 Grace Adele 2nd = 1 Kelmatts Secret 3rd = 7 Yellow Oak 4th = 6 Katies Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 A Loan Again | ||
Sat May 14 2016 20:22 | 1st = 3 A Loan Again 2nd = 1 Maorisfavouritesun 3rd = 7 Paris Pepperell 4th = 8 Our Summer Vacation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Amelia Christa | ||
Sat May 14 2016 20:20 | 1st = 1 Amelia Christa 2nd = 2 Catch Fire 3rd = 3 Cette Away 4th = 8 Gia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Rejuvenation | ||
Sat May 14 2016 20:19 | 1st = 7 Rejuvenation 2nd = 6 Nico Serrano 3rd = 3 Tendaho 4th = 4 Joekenn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Henry Lee | ||
Sat May 14 2016 20:17 | 1st = 2 Henry Lee 2nd = 4 Bro Sams Hook 3rd = 3 Happy Deejay 4th = 1 Pink Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Birdy Mach | ||
Sat May 14 2016 20:15 | 1st = 9 Birdy Mach 2nd = 3 Fours Enuf Tas 3rd = 12 He Gets It 4th = 11 Polished Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Ricky Boy | ||
Sat May 14 2016 20:12 | 1st = 1 Ricky Boy 2nd = 3 Absolute Gunn 3rd = 7 Wheres Penny 4th = 8 Warami Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 8 Art Mistress | ||
Sat May 14 2016 20:10 | 1st = 8 Art Mistress 2nd = 9 Gotta Go Jazzy Jet 3rd = 2 Crusty 4th = 5 Kenfury Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Feel Your Halo | ||
Sat May 14 2016 20:08 | 1st = 6 Feel Your Halo 2nd = 2 They Said 3rd = 1 Watta Barghest 4th = 8 Vintage Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 Clean Break | ||
Sat May 14 2016 20:07 | 1st = 1 Clean Break 2nd = 6 Armed Force 3rd = 5 Invasive 4th = 4 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Narreeva | ||
Sat May 14 2016 20:03 | 1st = 1 Narreeva 2nd = 8 Yackandandah 3rd = 3 Bubbling Gypsy 4th = 9 Hurricane Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Zipping Roxy | ||
Sat May 14 2016 20:02 | 1st = 1 Zipping Roxy 2nd = 5 Ditto Baby 3rd = 2 Blue Sky Babe 4th = 7 Eye Am Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Ironborn | ||
Sat May 14 2016 20:00 | 1st = 1 Ironborn 2nd = 5 Captain Adriatic 3rd = 6 Kavalong 4th = 8 Winsome Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Lektra Uncut | ||
Sat May 14 2016 19:58 | 1st = 8 Lektra Uncut 2nd = 1 Ringer 3rd = 4 Midwinter 4th = 2 Jackdell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Dollar Rose | ||
Sat May 14 2016 19:55 | 1st = 3 Dollar Rose 2nd = 8 Why Not Will 3rd = 5 Dodge Ball 4th = 9 Dream Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Heza Swinger | ||
Sat May 14 2016 19:54 | 1st = 4 Heza Swinger 2nd = 1 My Mackenzie 3rd = 7 Whoseme Father 4th = 2 Lets Cut Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Bent Poppy | ||
Sat May 14 2016 19:52 | 1st = 1 Bent Poppy 2nd = 8 Naughty Nathan 3rd = 7 Sassy Pose 4th = 3 Brinjola Ibrox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Gallymont Sport | ||
Sat May 14 2016 19:50 | 1st = 9 Gallymont Sport 2nd = 12 Makinamove 3rd = 5 Couldntresist 4th = 8 Illawong Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Reefton Treasure | ||
Sat May 14 2016 19:48 | 1st = 4 Reefton Treasure 2nd = 3 Starburst Sam 3rd = 1 Marvel Dynasty 4th = 6 Destructor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Machtwister | ||
Sat May 14 2016 19:48 | 1st = 7 Machtwister 2nd = 8 Teramby Star 3rd = 1 Modern Chic 4th = 5 Onedin Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Trip To Eden | ||
Sat May 14 2016 19:42 | 1st = 8 Trip To Eden 2nd = 1 Spritely Songar 3rd = 2 Jay Bee 4th = 7 Sketchy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 7 Fantasy Level | ||
Sat May 14 2016 19:40 | 1st = 7 Fantasy Level 2nd = 11 Native Caesar 3rd = 9 Glowing Courage 4th = 2 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Farmer Brown | ||
Sat May 14 2016 19:38 | 1st = 3 Farmer Brown 2nd = 1 Destini Surfer 3rd = 5 Paraphernalia 4th = 7 Certified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Greysynd Chief | ||
Sat May 14 2016 19:35 | 1st = 7 Greysynd Chief 2nd = 5 Zipping Gator 3rd = 4 Kiss My Fuji 4th = 3 Apatchy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Hazpazzaz | ||
Sat May 14 2016 19:33 | 1st = 3 Hazpazzaz 2nd = 7 Snip Of Grand 3rd = 1 Cullen Regent 4th = 10 Mulgrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Battle Station | ||
Sat May 14 2016 19:32 | 1st = 2 Battle Station 2nd = 4 Kay Dee Em 3rd = 7 Lowannas Son 4th = 6 Megalodon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 6 Amawin | ||
Sat May 14 2016 19:30 | 1st = 6 Amawin 2nd = 2 Herrschaft 3rd = 3 Mantecado 4th = 8 Japonica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 My Boy Brodie | ||
Sat May 14 2016 19:28 | 1st = 8 My Boy Brodie 2nd = 3 Lovelace 3rd = 6 Madliena Girl 4th = 2 Spanish Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Pine Tree | ||
Sat May 14 2016 19:25 | 1st = 5 Pine Tree 2nd = 2 Takalo Gem 3rd = 9 May Eye 4th = 7 Lens Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Popfromthebeach | ||
Sat May 14 2016 19:24 | 1st = 3 Popfromthebeach 2nd = 14 Blazin N Cullen 3rd = 7 Bettor Bet Black 4th = 10 Alta Jerome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Deano Robyn | ||
Sat May 14 2016 19:20 | 1st = 2 Deano Robyn 2nd = 8 Cold Ideal 3rd = 1 Major Deed 4th = 6 Machvicar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Shimatron | ||
Sat May 14 2016 19:18 | 1st = 3 Shimatron 2nd = 5 Militant Chief 3rd = 6 Go Good Riddance 4th = 4 Texan Clear Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Presidentmach | ||
Sat May 14 2016 19:17 | 1st = 3 Presidentmach 2nd = 2 Regal Lager 3rd = 8 Aveross Mac 4th = 11 Pocketfullofcash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Anberlin | ||
Sat May 14 2016 19:15 | 1st = 4 Anberlin 2nd = 2 Beau Mambo 3rd = 7 Paua Invader 4th = 6 Mumma Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 11 Moonlight Gambler | ||
Sat May 14 2016 19:13 | 1st = 11 Moonlight Gambler 2nd = 9 Five Ay Em 3rd = 7 Abercrombie Alice 4th = 5 Waterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 American Rose | ||
Sat May 14 2016 19:08 | 1st = 2 American Rose 2nd = 6 Mana 3rd = 1 Dazzling Diva 4th = 9 Raylan Givens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Keystone Del | ||
Sat May 14 2016 19:03 | 1st = 5 Keystone Del 2nd = 4 Claudys Princess 3rd = 3 Illawong Helios 4th = 2 Stoned I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 Swindlers Miss | ||
Sat May 14 2016 19:00 | 1st = 5 Swindlers Miss 2nd = 6 Alberts Choice 3rd = 2 Felix Bay 4th = 8 War Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Our Waikiki Beach | ||
Sat May 14 2016 18:55 | 1st = 1 Our Waikiki Beach 2nd = 6 Cyclone Kate 3rd = 3 Walkabout Creek 4th = 7 Kept Under Wraps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Barroom Counsel | ||
Sat May 14 2016 18:52 | 1st = 2 Barroom Counsel 2nd = 5 Micks Angel 3rd = 9 Amaroo Crack It 4th = 7 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Bells Beach House | ||
Sat May 14 2016 18:50 | 1st = 1 Bells Beach House 2nd = 3 Lombo Ranmiles 3rd = 10 Karloo Kix 4th = 8 One Eyed Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Smart Izzy | ||
Sat May 14 2016 18:48 | 1st = 1 Smart Izzy 2nd = 4 Madam Swanny 3rd = 5 Dannis Choice 4th = 8 Melissas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 3 Our Princeoftides | ||
Sat May 14 2016 18:43 | 1st = 3 Our Princeoftides 2nd = 1 Dollarbill 3rd = 9 Our Buller Boy 4th = 7 Atticus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 7 All The Way Mae | ||
Sat May 14 2016 18:38 | 1st = 7 All The Way Mae 2nd = 11 Ghent 3rd = 6 Riegle Deception 4th = 9 Stonedaselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Come At Me | ||
Sat May 14 2016 18:33 | 1st = 8 Come At Me 2nd = 1 Ulla 3rd = 5 Arejay Belle 4th = 2 Andrejs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 10 In This Life | ||
Sat May 14 2016 18:30 | 1st = 10 In This Life 2nd = 7 Romelo 3rd = 5 Futurism 4th = 8 Rare Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Truex | ||
Sat May 14 2016 18:27 | 1st = 3 Truex 2nd = 8 Oaks Image 3rd = 6 Lone Sniper 4th = 4 Nigel Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Beach Boy Adios | ||
Sat May 14 2016 18:23 | 1st = 3 Beach Boy Adios 2nd = 9 Bettor Atom 3rd = 5 Win Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Lonhros Spirit | ||
Sat May 14 2016 18:20 | 1st = 6 Lonhros Spirit 2nd = 7 Dr Deejay 3rd = 4 Geejay 4th = 3 Will To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Secret Smile | ||
Sat May 14 2016 18:15 | 1st = 4 Secret Smile 2nd = 11 Sir Jaybe Hall 3rd = 2 Sicilian Slumber 4th = 7 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Jetmag Gemstone | ||
Sat May 14 2016 18:13 | 1st = 3 Jetmag Gemstone 2nd = 2 Dr Double Malt 3rd = 5 Zafonic Express 4th = 4 Heartbreak Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 9 Our Pepperjack | ||
Sat May 14 2016 18:08 | 1st = 9 Our Pepperjack 2nd = 2 Pedros Joy 3rd = 7 Provincial 4th = 11 Gentleman Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Kyra Miss | ||
Sat May 14 2016 18:03 | 1st = 1 Kyra Miss 2nd = 6 Shane Kidz 3rd = 7 Nate Revenge 4th = 8 Midnight Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Midair Meltdown | ||
Sat May 14 2016 17:58 | 1st = 2 Midair Meltdown 2nd = 1 Jackmichaels 3rd = 6 Captain Mordecai 4th = 4 Our Pearl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 3 Battle Hero | ||
Sat May 14 2016 17:55 | 1st = 3 Battle Hero 2nd = 11 Magnifisio 3rd = 1 Luckygray 4th = 7 Hazzabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Cashino | ||
Sat May 14 2016 17:52 | 1st = 2 Cashino 2nd = 5 Magic Diamond 3rd = 8 Battle Hook 4th = 3 Jasocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Im Tondelayo | ||
Sat May 14 2016 17:48 | 1st = 5 Im Tondelayo 2nd = 1 Miss Artistic Tara 3rd = 2 Leave It To Me 4th = 10 Abbey Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Ima Showman | ||
Sat May 14 2016 17:45 | 1st = 1 Ima Showman 2nd = 2 Lost Classic 3rd = 11 Hammerack 4th = 9 Jackson Moonwalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Double Swatza | ||
Sat May 14 2016 17:42 | 1st = 1 Double Swatza 2nd = 6 Srixon 3rd = 3 Elite Revenge 4th = 4 Calamity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Magic Oats | ||
Sat May 14 2016 17:38 | 1st = 4 Magic Oats 2nd = 6 Montana Falcon 3rd = 11 Destreos 4th = 2 Broadway Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Shaf | ||
Sat May 14 2016 17:30 | 1st = 3 Shaf 2nd = 8 Silent Whisper 3rd = 11 Rugged Angel 4th = 15 War Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Richo Richo Girl | ||
Sat May 14 2016 17:28 | 1st = 8 Richo Richo Girl 2nd = 2 Why Not Becky 3rd = 4 Jett Zafonic 4th = 6 Soda Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Courageous Call | ||
Sat May 14 2016 17:25 | 1st = 2 Courageous Call 2nd = 9 Zuberi 3rd = 6 Jack William 4th = 3 The Real Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Another Girl | ||
Sat May 14 2016 17:23 | 1st = 3 Another Girl 2nd = 1 Everton Boy 3rd = 8 Detroit Drive 4th = 2 Lonesome Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 12 Franco Tiago | ||
Sat May 14 2016 17:18 | 1st = 12 Franco Tiago 2nd = 3 Macca Kelly 3rd = 8 Lombo Final Touch 4th = 4 Oh Jonny B Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 8 So Whos Harry | ||
Sat May 14 2016 17:15 | 1st = 8 So Whos Harry 2nd = 7 Run Liam Run 3rd = 10 Moonsearch 4th = 4 Thunderclap Newman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Dr Oliver | ||
Sat May 14 2016 17:12 | 1st = 3 Dr Oliver 2nd = 1 Gym Boots 3rd = 5 Why Not Roy 4th = 8 Onya Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Always Prompt | ||
Sat May 14 2016 17:08 | 1st = 3 Always Prompt 2nd = 2 Markey Oh Markey 3rd = 1 Run Fatboy Run 4th = 6 Boom Boom Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Uno Best | ||
Sat May 14 2016 17:05 | 1st = 2 Uno Best 2nd = 1 Marksfield 3rd = 5 Around The Moon 4th = 4 Puffs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Johnny Junior | ||
Sat May 14 2016 16:58 | 1st = 3 Johnny Junior 2nd = 5 La Grand Logie 3rd = 1 Flatlined 4th = 7 Darkest Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 1 Howard Be Thy Name | ||
Sat May 14 2016 16:55 | 1st = 1 Howard Be Thy Name 2nd = 4 Etymology 3rd = 5 Cool Chap 4th = 11 Ascot Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Keep On Moving | ||
Sat May 14 2016 16:53 | 1st = 3 Keep On Moving 2nd = 4 Feel The Need 3rd = 11 Floyd Mayweather 4th = 9 Alta Capone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 9 Petrology | ||
Sat May 14 2016 16:50 | 1st = 9 Petrology 2nd = 11 Refulgent 3rd = 6 Longeron 4th = 8 Lord Durante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 6 Mackintosh | ||
Sat May 14 2016 16:41 | 1st = 6 Mackintosh 2nd = 2 Cylinder Beach 3rd = 9 Brazen 4th = 3 Eagle Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 Military Ruler | ||
Sat May 14 2016 16:37 | 1st = 8 Military Ruler 2nd = 2 Respondent 3rd = 3 North Ridge 4th = 4 Tonto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 14 Kipling | ||
Sat May 14 2016 16:33 | 1st = 14 Kipling 2nd = 9 Worthy Hero 3rd = 2 Coventry 4th = 4 Racing Harada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 8 Kaepernick | ||
Sat May 14 2016 16:30 | 1st = 8 Kaepernick 2nd = 7 Inznout 3rd = 1 Thats A Good Idea 4th = 3 Brook Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 14 Blonic Hill | ||
Sat May 14 2016 16:26 | 1st = 14 Blonic Hill 2nd = 1 Hero Master 3rd = 7 Latenight Princess 4th = 2 House of Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 11 Minkus | ||
Sat May 14 2016 16:23 | 1st = 11 Minkus 2nd = 13 Lucky Show Girl 3rd = 6 Bobby Be Good 4th = 4 Fast Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 5 Illustrious Lad | ||
Sat May 14 2016 16:20 | 1st = 5 Illustrious Lad 2nd = 16 Ruettiger 3rd = 9 Casino Wizard 4th = 10 Duke Of Brunswick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 11 Olivier | ||
Sat May 14 2016 16:15 | 1st = 11 Olivier 2nd = 8 Rich Jack 3rd = 9 Belesron 4th = 5 Taddei Tondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 9 Mount Omei | ||
Sat May 14 2016 16:10 | 1st = 9 Mount Omei 2nd = 8 Baubo 3rd = 5 Macedonianprincess 4th = 2 Scooner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 8 Malaguerra | ||
Sat May 14 2016 16:06 | 1st = 8 Malaguerra 2nd = 4 Dothraki 3rd = 11 Japonisme 4th = 13 Two Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 6 - 10 Vision Retract | ||
Sat May 14 2016 16:01 | 1st = 10 Vision Retract 2nd = 5 Litigation 3rd = 6 Brilliant Sunset 4th = 8 Shades Of Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Great Shot | ||
Sat May 14 2016 15:57 | 1st = 6 Great Shot 2nd = 4 Shady Gray 3rd = 3 Scales Of Justice 4th = 1 The Cobbla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Hidden Nature | ||
Sat May 14 2016 15:53 | 1st = 8 Hidden Nature 2nd = 11 Mamselle Corday 3rd = 10 Sanosuke 4th = 6 Nelamos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 7 Danish Twist | ||
Sat May 14 2016 15:50 | 1st = 7 Danish Twist 2nd = 10 Onemorezeta 3rd = 8 Press Report 4th = 4 Just A Blur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 6 Super Flyer | ||
Sat May 14 2016 15:46 | 1st = 6 Super Flyer 2nd = 5 Rhythmatic 3rd = 9 Matagami 4th = 7 King Mapoora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 5 My Maisie | ||
Sat May 14 2016 15:43 | 1st = 5 My Maisie 2nd = 13 Amata 3rd = 12 Tanzanite 4th = 8 Destinys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Award Of Merit | ||
Sat May 14 2016 15:40 | 1st = 9 Award Of Merit 2nd = 8 Emmookis Dash 3rd = 10 Burnro 4th = 6 Creance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 10 Nats The Boss | ||
Sat May 14 2016 15:35 | 1st = 10 Nats The Boss 2nd = 16 Sword Of Justice 3rd = 3 Nudierudie 4th = 2 Divine Mr Artie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 2 In Mums Memory | ||
Sat May 14 2016 15:30 | 1st = 2 In Mums Memory 2nd = 9 Esteban 3rd = 8 Final Gaze 4th = 7 Black Canary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 3 Jumbo Prince | ||
Sat May 14 2016 15:26 | 1st = 3 Jumbo Prince 3rd = 12 Heart Of A Warrior 4th = 8 Lordag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Rudy | ||
Sat May 14 2016 15:26 | 1st = 1 Rudy 3rd = 12 Heart Of A Warrior 4th = 8 Lordag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 5 - 1 Dungiven | ||
Sat May 14 2016 15:21 | 1st = 1 Dungiven 2nd = 10 From The Valley 3rd = 5 Eyesaw 4th = 3 Spanish Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Military Reign | ||
Sat May 14 2016 15:17 | 1st = 4 Military Reign 2nd = 1 Windswept 3rd = 7 Rule To Wyn 4th = 2 Raising Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Outback Saga | ||
Sat May 14 2016 15:13 | 1st = 6 Outback Saga 2nd = 9 Say I Wont 3rd = 1 Court Clown 4th = 8 Performia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 7 Clearly Innocent | ||
Sat May 14 2016 15:10 | 1st = 7 Clearly Innocent 2nd = 2 Music Magnate 3rd = 4 Cradle Me 4th = 6 FEDERAL |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 2 Jolies Cafe | ||
Sat May 14 2016 15:06 | 1st = 2 Jolies Cafe 2nd = 1 Jaffar 3rd = 6 Amity Val 4th = 7 Mister Flyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 9 Snapper | ||
Sat May 14 2016 15:03 | 1st = 9 Snapper 2nd = 7 All Clear 3rd = 2 Legsman 4th = 12 Walwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 8 Antelucan | ||
Sat May 14 2016 15:00 | 1st = 8 Antelucan 2nd = 14 Whirlpool 3rd = 9 Lahqa 4th = 3 Les Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 13 Stroke Of Luck | ||
Sat May 14 2016 14:57 | 1st = 13 Stroke Of Luck 2nd = 2 Eh Ef El 3rd = 4 Joey Maguire 4th = 7 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 11 Tavi Bay | ||
Sat May 14 2016 14:55 | 1st = 11 Tavi Bay 2nd = 6 Shes Got Speed 3rd = 1 Unbreakable 4th = 3 Red Alto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 14 No Interest | ||
Sat May 14 2016 14:50 | 1st = 14 No Interest 2nd = 6 Duvet 3rd = 2 Dynamic Rock 4th = 10 Little Red Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Winning Rupert | ||
Sat May 14 2016 14:46 | 1st = 5 Winning Rupert 2nd = 3 Attention 3rd = 2 Souchez 4th = 7 Dreams Aplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 4 - 5 Farewell Julia | ||
Sat May 14 2016 14:41 | 1st = 5 Farewell Julia 2nd = 4 One Double 3rd = 2 Unsinkable 4th = 8 Casino Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 1 Red Publisher | ||
Sat May 14 2016 14:37 | 1st = 1 Red Publisher 2nd = 5 Cool Passion 3rd = 9 King River 4th = 2 Wobbegong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Casino Thoughts | ||
Sat May 14 2016 14:33 | 1st = 2 Casino Thoughts 2nd = 1 Legal Procedure 3rd = 7 Shigzag 4th = 3 King Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 7 Serene Majesty | ||
Sat May 14 2016 14:30 | 1st = 7 Serene Majesty 2nd = 1 Spill The Beans 3rd = 6 Kimberley Star 4th = 4 Supply And Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 1 More The Better | ||
Sat May 14 2016 14:27 | 1st = 1 More The Better 2nd = 12 Pacing Major 3rd = 5 Ultimate Machete 4th = 3 Mitch Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Go Down | ||
Sat May 14 2016 14:26 | 1st = 4 Go Down 2nd = 1 Our Mallee Hoff 3rd = 7 Holbein Prince 4th = 9 Saucy Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Dont Deny Us | ||
Sat May 14 2016 14:23 | 1st = 1 Dont Deny Us 2nd = 5 Goornong Girl 3rd = 8 Tressles 4th = 11 Shes Worthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 9 - 15 Stocktake | ||
Sat May 14 2016 14:22 | 1st = 15 Stocktake 2nd = 14 Handlemewithcare 3rd = 5 Monarch Chimes 4th = 9 Porotene Magnum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Victory Downs | ||
Sat May 14 2016 14:20 | 1st = 7 Victory Downs 2nd = 6 Spiritof Endeavour 3rd = 4 Counter Spin 4th = 5 Mullinger Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 7 Show A Star | ||
Sat May 14 2016 14:15 | 1st = 7 Show A Star 2nd = 15 Leonforte 3rd = 8 Airalign 4th = 1 Volcanic Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 1 Im Rockin | ||
Sat May 14 2016 14:10 | 1st = 1 Im Rockin 2nd = 8 Midnight Ride 3rd = 5 Worldly Impact 4th = 11 Tidal Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 6 Real Love | ||
Sat May 14 2016 14:06 | 1st = 6 Real Love 2nd = 3 Sir John Hawkwood 3rd = 8 Volkhere 4th = 1 Junoob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 3 - 6 Cash To Splash | ||
Sat May 14 2016 14:01 | 1st = 6 Cash To Splash 2nd = 5 Also A Star 3rd = 3 Worthy Rival 4th = 4 Ellies Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 Stored Energy | ||
Sat May 14 2016 13:57 | 1st = 2 Stored Energy 2nd = 1 Dainty Tess 3rd = 3 Variation 4th = 5 Honour The Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Vainacious | ||
Sat May 14 2016 13:53 | 1st = 3 Vainacious 2nd = 11 Vicious Chick 3rd = 9 Quick Assault 4th = 8 Macgyver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 4 Alucinari | ||
Sat May 14 2016 13:50 | 1st = 4 Alucinari 2nd = 7 Roeinda 3rd = 11 Positive Charge 4th = 2 Way Too Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 8 Quevert | ||
Sat May 14 2016 13:49 | 1st = 8 Quevert 2nd = 12 Destiny Jones 3rd = 11 Everybody Knows 4th = 5 Lavros Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 1 Perpetual Crisis | ||
Sat May 14 2016 13:46 | 1st = 1 Perpetual Crisis 2nd = 2 Styleman 3rd = 3 Wearethechampions 4th = 6 Henpecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 4 Pacorus | ||
Sat May 14 2016 13:44 | 1st = 4 Pacorus 2nd = 10 Raaj 3rd = 8 Platinum Command 4th = 3 Newstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 The Iliad | ||
Sat May 14 2016 13:43 | 1st = 3 The Iliad 2nd = 4 I Am The Sculptor 3rd = 1 Rainbow Magic 4th = 2 Its A Thrilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 13 Heartz Ablaze | ||
Sat May 14 2016 13:40 | 1st = 13 Heartz Ablaze 2nd = 7 Streetcar Illusion 3rd = 9 Magnus Knight 4th = 5 Evil Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 8 Gingie | ||
Sat May 14 2016 13:35 | 1st = 8 Gingie 2nd = 9 Miles Of Krishan 3rd = 12 Jocasta 4th = 10 Weather The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 5 Your Way | ||
Sat May 14 2016 13:30 | 1st = 5 Your Way 2nd = 4 Doubt Shes A Lady 3rd = 3 Fast Nitz 4th = 2 Manhattan Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 12 Beckham | ||
Sat May 14 2016 13:26 | 1st = 12 Beckham 2nd = 11 Outraged 3rd = 6 Flamboyer 4th = 7 Elegant Composure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 6 Tick The Box | ||
Sat May 14 2016 13:22 | 1st = 6 Tick The Box 2nd = 3 Over The Ocean 3rd = 7 Alamein Avenue 4th = 14 Watta General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 12 One Lucky Sheila | ||
Sat May 14 2016 13:18 | 1st = 12 One Lucky Sheila 2nd = 2 Gas Burner 3rd = 7 Istalena 4th = 3 Khaptivata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 17 Manaya | ||
Sat May 14 2016 13:15 | 1st = 17 Manaya 2nd = 10 Raiment 3rd = 4 Nonpareil 4th = 2 Sugarparma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 5 Dream About Me | ||
Sat May 14 2016 13:14 | 1st = 5 Dream About Me 2nd = 1 Golden Goddess 3rd = 7 Piccadilly Princess 4th = 10 Ardens Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 13 Linka | ||
Sat May 14 2016 13:11 | 1st = 13 Linka 2nd = 1 Koka 3rd = 3 Maco Napret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 2 Joey Jonz | ||
Sat May 14 2016 13:09 | 1st = 2 Joey Jonz 2nd = 5 Bel Sorriso 3rd = 10 Mr Kanton 4th = 12 On Parole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 5 Baker Boy | ||
Sat May 14 2016 13:08 | 1st = 5 Baker Boy 2nd = 3 Moment Of Impact 3rd = 4 Patronizing 4th = 1 Camouflage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Morvada | ||
Sat May 14 2016 13:05 | 1st = 1 Morvada 2nd = 5 With A Bit Of Dash 3rd = 6 Nina Peak 4th = 4 Billet Doux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 7 Shades Of Bella | ||
Sat May 14 2016 13:00 | 1st = 7 Shades Of Bella 2nd = 12 Takeover 3rd = 3 Khutulun 4th = 8 Elle Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Magic Panther | ||
Sat May 14 2016 12:55 | 1st = 3 Magic Panther 2nd = 2 Pepperberry 3rd = 7 Star Art 4th = 6 Intastella Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 11 Sony Legend | ||
Sat May 14 2016 12:51 | 1st = 11 Sony Legend 2nd = 8 Invitations 3rd = 2 Another Whiskey 4th = 6 Upstart Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 1 - 1 Cheeky | ||
Sat May 14 2016 12:47 | 1st = 1 Cheeky 2nd = 4 Track Flash 3rd = 6 Brienne Of Tarth 4th = 7 Enduring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Gondwana Bay | ||
Sat May 14 2016 12:43 | 1st = 8 Gondwana Bay 2nd = 2 Zatorio 3rd = 4 Star Prosecutor 4th = 5 Nova Prime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 12 All Summer Long | ||
Sat May 14 2016 12:40 | 1st = 12 All Summer Long 2nd = 16 Star Shaft 3rd = 11 Hot Hit 4th = 3 Mogador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 8 Christen Me | ||
Sat May 14 2016 12:39 | 1st = 8 Christen Me 2nd = 4 Titan Banner 3rd = 7 Mighty Flying Mac 4th = 6 Cullect A Guinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 4 Smooth Consul | ||
Sat May 14 2016 12:36 | 1st = 4 Smooth Consul 2nd = 7 Deal With It 3rd = 14 Emsgem 4th = 8 Itzfate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 7 Coomera | ||
Sat May 14 2016 12:33 | 1st = 7 Coomera 2nd = 6 Medieval 3rd = 2 Dane Jester 4th = 4 Highdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 6 Diamond Cut | ||
Sat May 14 2016 12:32 | 1st = 6 Diamond Cut 2nd = 10 Meritaggio 3rd = 9 Worthiswaitngold 4th = 5 Mr Doole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 1 Blue Tycoon | ||
Sat May 14 2016 12:25 | 1st = 1 Blue Tycoon 2nd = 3 Preemptive 3rd = 7 Gimlet 4th = 10 Pedrena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 Supreme | ||
Sat May 14 2016 12:20 | 1st = 6 Supreme 2nd = 5 Pursuits 3rd = 1 Captain Jazz 4th = 3 The Amateur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Divine Centuri | ||
Sat May 14 2016 12:15 | 1st = 3 Divine Centuri 2nd = 1 Wicked Intent 3rd = 11 Taillevent 4th = 9 All Troops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 4 Loving Home | ||
Sat May 14 2016 12:05 | 1st = 4 Loving Home 2nd = 11 Settle The Future 3rd = 9 Halfway to Heaven 4th = 3 Duca Valentinois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Major Ben | ||
Sat May 14 2016 12:04 | 1st = 7 Major Ben 2nd = 9 Ears Burning 3rd = 6 Letspendanitetogetha 4th = 12 Bet On A Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 1 Kapha | ||
Sat May 14 2016 12:01 | 1st = 1 Kapha 2nd = 13 Yarrayne Lass 4th = 12 Weekend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 4 Greyt Start | ||
Sat May 14 2016 11:58 | 1st = 4 Greyt Start 2nd = 11 Hidden Light 3rd = 3 Gracefully Chic 4th = 13 Stole The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 1 Cotta Pin | ||
Sat May 14 2016 11:52 | 1st = 1 Cotta Pin 2nd = 9 Dale Doback 3rd = 14 Lovethefeeling 4th = 13 Hard To Be Humble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 5 Raw Impulse | ||
Sat May 14 2016 11:50 | 1st = 5 Raw Impulse 2nd = 3 Golden Mane 3rd = 9 Spur On Gold 4th = 4 Gingerboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Black Denim | ||
Sat May 14 2016 11:45 | 1st = 4 Black Denim 2nd = 5 Loose Goose 3rd = 2 Smiling All 4th = 3 Stormy Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Le Reveur | ||
Sat May 14 2016 11:27 | 1st = 4 Le Reveur 2nd = 7 Great Things Happen 3rd = 5 Lothario 4th = 14 Phils Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 1 Salamanca | ||
Sat May 14 2016 11:14 | 1st = 1 Salamanca 2nd = 10 Cool Moon 3rd = 13 Belial 4th = 5 Sir Kingwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 10 Shesa Tricky Bridge | ||
Sat May 14 2016 11:02 | 1st = 10 Shesa Tricky Bridge 2nd = 7 Royal Jester 3rd = 11 Allison Stokke 4th = 17 Handsome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 6 Miss Percynallity | ||
Sat May 14 2016 10:38 | 1st = 6 Miss Percynallity 2nd = 8 Smoke House Bay 3rd = 1 The Neon Icon 4th = 5 Thane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 2 Usain Colt | ||
Sat May 14 2016 10:30 | 1st = 2 Usain Colt 2nd = 9 Captain Dolmio 3rd = 5 Torrid Bromac 4th = 4 Articulight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 6 Jon Snow | ||
Sat May 14 2016 10:08 | 1st = 6 Jon Snow 2nd = 10 Hello Mlady 3rd = 7 Excalibur 4th = 14 Sweepstake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 7 Enghien | ||
Sat May 14 2016 10:02 | 1st = 7 Enghien 2nd = 2 Heavyweight Hero 3rd = 5 Ruthless Kayla 4th = 10 One Yankee Ginga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 5 Double Shot | ||
Sat May 14 2016 9:40 | 1st = 5 Double Shot 2nd = 3 My Cash 3rd = 6 Soapbox 4th = 2 Hopes and Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 16 Turncoat | ||
Sat May 14 2016 9:38 | 1st = 16 Turncoat 2nd = 9 Crafty Crim 3rd = 8 Prosecco 4th = 12 Lola Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Mr Paranoia | ||
Sat May 14 2016 0:37 | 1st = 8 Mr Paranoia 2nd = 7 Wagtail Natalee 3rd = 6 Silent Wind 4th = 4 Jilly Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Truly Loyal | ||
Sat May 14 2016 0:17 | 1st = 1 Truly Loyal 2nd = 8 Take The Dosh 3rd = 4 Tennessee Rock 4th = 2 Underclass Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 5 It Aint Royal | ||
Sat May 14 2016 0:00 | 1st = 5 It Aint Royal 2nd = 1 Jumping At Shadows 3rd = 2 Fiscalsmile 4th = 12 Firth Of Forth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Chrissys Girl | ||
Thu Apr 14 2016 23:47 | 1st = 6 Chrissys Girl 2nd = 3 Yo Diddle Diddle 3rd = 7 Whiteboy 4th = 5 Dashing Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Could Be Smart | ||
Thu Apr 14 2016 23:32 | 1st = 8 Could Be Smart 2nd = 3 Fancy Ripper 3rd = 7 Wicky Secret 4th = 2 Gold Dingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Drift Liner | ||
Thu Apr 14 2016 23:07 | 1st = 1 Drift Liner 2nd = 3 Donald Tux 3rd = 5 Emmas Memory 4th = 8 Courageous Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Allen Kempo | ||
Thu Apr 14 2016 22:57 | 1st = 3 Allen Kempo 2nd = 7 Upper Class Lad 3rd = 2 Dyna Fame 4th = 4 Lektra Uncut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Hello Im Leo | ||
Thu Apr 14 2016 22:52 | 1st = 1 Hello Im Leo 2nd = 8 Super Love 3rd = 5 Welding Flash 4th = 3 High Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 5 Casio Lad | ||
Thu Apr 14 2016 22:47 | 1st = 5 Casio Lad 2nd = 2 Bassett 3rd = 8 Groovy Tiger 4th = 1 Kialdu Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Izzy Go | ||
Thu Apr 14 2016 22:42 | 1st = 6 Izzy Go 2nd = 3 Mclaren Missile 3rd = 4 Garry Mcbain 4th = 5 Bathtub Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Black Mumbo | ||
Thu Apr 14 2016 22:38 | 1st = 1 Black Mumbo 2nd = 6 Midnight Flynn 3rd = 4 Flywheel Magic 4th = 3 Mepunga Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Scooby Who | ||
Thu Apr 14 2016 22:34 | 1st = 8 Scooby Who 2nd = 2 Oxley Roman 3rd = 6 Shes Loretta 4th = 3 Mr Couragous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Casio Lee | ||
Thu Apr 14 2016 22:28 | 1st = 1 Casio Lee 2nd = 8 Spring Gully Jed 3rd = 4 Ticklin Blue 4th = 2 Sapphire Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 7 Moscato Road | ||
Thu Apr 14 2016 22:25 | 1st = 7 Moscato Road 2nd = 4 Little Britney 3rd = 6 King Jake 4th = 5 Ariek Ammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Invariably | ||
Thu Apr 14 2016 22:21 | 1st = 7 Invariably 2nd = 2 Charlis Ella 3rd = 4 Tuggeragh 4th = 5 Serco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Hes So Good | ||
Thu Apr 14 2016 22:18 | 1st = 8 Hes So Good 2nd = 5 Ima Misha Doll 3rd = 2 Yanong 4th = 4 Daphnes Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Katie Rose | ||
Thu Apr 14 2016 22:14 | 1st = 1 Katie Rose 2nd = 5 Timmy Mac 3rd = 4 Gearbox Charlie 4th = 8 Magic Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Cologne | ||
Thu Apr 14 2016 22:08 | 1st = 8 Cologne 2nd = 2 Bemboka Belle 3rd = 7 Racy Gracie 4th = 1 Maggys Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Silent Crash | ||
Thu Apr 14 2016 22:05 | 1st = 1 Silent Crash 2nd = 2 Potential Risk 3rd = 8 San Juanico 4th = 3 Roma Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Signal Peak | ||
Thu Apr 14 2016 22:01 | 1st = 8 Signal Peak 2nd = 1 Jet Setting 3rd = 7 Allen Odyssey 4th = 6 Maybe Once |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Lady Torah | ||
Thu Apr 14 2016 21:58 | 1st = 8 Lady Torah 2nd = 5 Midwinter 3rd = 6 Cutting Edge 4th = 1 Tankster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Swift Ripper | ||
Thu Apr 14 2016 21:55 | 1st = 2 Swift Ripper 2nd = 3 Peloton Bale 3rd = 4 So Far 4th = 1 Shanlyn Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Serene Star | ||
Thu Apr 14 2016 21:52 | 1st = 1 Serene Star 2nd = 4 Vegas Bound 3rd = 8 Lauryns Best 4th = 2 Rustys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 4 Velobell | ||
Thu Apr 14 2016 21:49 | 1st = 4 Velobell 2nd = 2 Suspicious Pete 3rd = 5 New Club Crawf 4th = 3 Artificial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 1 Fundamentalist | ||
Thu Apr 14 2016 21:48 | 1st = 1 Fundamentalist 2nd = 4 Saxon Warrior 3rd = 3 Gozo Lighting 4th = 5 Dam Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 6 Demi Cali | ||
Thu Apr 14 2016 21:46 | 1st = 6 Demi Cali 2nd = 3 Tricky Tails 3rd = 7 Joker Jones 4th = 8 Flash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Are Jip | ||
Thu Apr 14 2016 21:43 | 1st = 4 Are Jip 2nd = 1 Fantastic Dotty 3rd = 8 Big Roy 4th = 6 Ricky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Coorong Kid | ||
Thu Apr 14 2016 21:40 | 1st = 5 Coorong Kid 2nd = 3 Crisis Bale 3rd = 2 Caustic Bale 4th = 6 Fusaichi Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Hercules Bale | ||
Thu Apr 14 2016 21:37 | 1st = 2 Hercules Bale 2nd = 3 Zipping Chubbz 3rd = 1 Waymores Blues 4th = 4 Ernest Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 To The Galos | ||
Thu Apr 14 2016 21:34 | 1st = 8 To The Galos 2nd = 1 Bide Time 3rd = 7 Ultima Bale 4th = 6 Amlins Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Zanibar Babe | ||
Thu Apr 14 2016 21:33 | 1st = 3 Zanibar Babe 2nd = 2 Aint Misbehavin 3rd = 1 Summer Money 4th = 9 Ivys Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Lochinvar Style | ||
Thu Apr 14 2016 21:31 | 1st = 3 Lochinvar Style 2nd = 1 Marydoll 3rd = 8 Big Col Prosser 4th = 2 Boom Trina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Flash Houdini | ||
Thu Apr 14 2016 21:28 | 1st = 3 Flash Houdini 2nd = 5 Shyan Yahoo 3rd = 6 Mpingo 4th = 4 El Chad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 9 Fear The Eagle | ||
Thu Apr 14 2016 21:25 | 1st = 9 Fear The Eagle 2nd = 1 Take Guard 3rd = 5 Buckle Up Sheila 4th = 7 Tacos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Gas Metre | ||
Thu Apr 14 2016 21:22 | 1st = 1 Gas Metre 2nd = 8 Wheres Bill 3rd = 3 Tiggalicious 4th = 2 Petrify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Lektra Damage | ||
Thu Apr 14 2016 21:19 | 1st = 7 Lektra Damage 2nd = 3 Rosie Bay 3rd = 8 Witty Bale 4th = 2 Thomeli Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 6 Albietta | ||
Thu Apr 14 2016 21:18 | 1st = 6 Albietta 2nd = 4 Forest Art 3rd = 8 My Sophisticated Lady 4th = 7 Artikulate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Camp Site | ||
Thu Apr 14 2016 21:16 | 1st = 3 Camp Site 2nd = 5 Kalamata Kate 3rd = 2 Magic Zippy 4th = 6 Blue Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Wheel Spinner | ||
Thu Apr 14 2016 21:16 | 1st = 6 Wheel Spinner 2nd = 2 Dodger I Am 3rd = 4 Warrior Of Oz 4th = 7 Punishment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Letron James | ||
Thu Apr 14 2016 21:13 | 1st = 2 Letron James 2nd = 8 Kilkee Flex 3rd = 7 White Bandit 4th = 4 Bubbas Silvia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Outside Pass | ||
Thu Apr 14 2016 21:10 | 1st = 2 Outside Pass 2nd = 1 Lady Abigail 3rd = 3 Cyndies Magic 4th = 8 Hopes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Turbo Riley | ||
Thu Apr 14 2016 21:07 | 1st = 3 Turbo Riley 2nd = 6 Parma Chief 3rd = 2 Black Widow 4th = 4 Miss Za Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Sketchy Nick | ||
Thu Apr 14 2016 21:04 | 1st = 1 Sketchy Nick 2nd = 7 Fiorelli Rose 3rd = 8 Aston Asteroid 4th = 2 Stocktake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 The Spin King | ||
Thu Apr 14 2016 21:03 | 1st = 4 The Spin King 2nd = 8 Supreme Stride 3rd = 1 Purple Shades 4th = 2 Always Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Wagtail Natalee | ||
Thu Apr 14 2016 21:01 | 1st = 1 Wagtail Natalee 2nd = 4 Venus Fly High 3rd = 3 Clangers 4th = 5 Bogie Heno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 1 Classy Al | ||
Thu Apr 14 2016 21:00 | 1st = 1 Classy Al 2nd = 5 Streetshavenoname 3rd = 6 All About Rhythm 4th = 8 Nacirema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Fullstop Period | ||
Thu Apr 14 2016 20:58 | 1st = 3 Fullstop Period 2nd = 6 Lustrous 3rd = 1 Black Arjay 4th = 2 Absolute Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Zipping Geoff | ||
Thu Apr 14 2016 20:55 | 1st = 8 Zipping Geoff 2nd = 4 Miss Bo Wicked 3rd = 5 Springvale Bryne 4th = 6 Danyos Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Chrichton Bale | ||
Thu Apr 14 2016 20:52 | 1st = 7 Chrichton Bale 2nd = 8 Hession Boots 3rd = 4 Dr Leonardo 4th = 2 Sally Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 7 Myrniong Star | ||
Thu Apr 14 2016 20:49 | 1st = 7 Myrniong Star 2nd = 2 Iyliss Bale 3rd = 3 Miss Tron 4th = 1 Dream Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 2 Holdonsu | ||
Thu Apr 14 2016 20:48 | 1st = 2 Holdonsu 2nd = 4 Brighty Valentine 3rd = 5 Four Needed 4th = 1 Here And Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Fabregal | ||
Thu Apr 14 2016 20:46 | 1st = 1 Fabregal 2nd = 3 Split Image 3rd = 4 Sheza Keen Size 4th = 9 Feisty Fie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Flag Hunter | ||
Thu Apr 14 2016 20:46 | 1st = 3 Flag Hunter 2nd = 1 Megabass 3rd = 2 Fooling Around 4th = 7 Nashstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Bold Dancer | ||
Thu Apr 14 2016 20:43 | 1st = 7 Bold Dancer 2nd = 8 Gemstone Jack 3rd = 1 Who Told Harry 4th = 3 Family Challenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Fornido | ||
Thu Apr 14 2016 20:40 | 1st = 8 Fornido 2nd = 4 Morish 3rd = 6 Benteke 4th = 5 Avenging Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Von Dousa | ||
Thu Apr 14 2016 20:37 | 1st = 5 Von Dousa 2nd = 1 Manhattan Cry 3rd = 6 Dashing Dee Dee 4th = 7 Barelys Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Talanjee Stiff | ||
Thu Apr 14 2016 20:34 | 1st = 4 Talanjee Stiff 2nd = 5 Derby Girl 3rd = 2 Valoshore 4th = 7 Hidden Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 9 Sally Fletcher | ||
Thu Apr 14 2016 20:33 | 1st = 9 Sally Fletcher 2nd = 3 Storm Maguire 3rd = 2 The Lions Roar 4th = 7 Rodanthe Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Howzat Ernie | ||
Thu Apr 14 2016 20:31 | 1st = 8 Howzat Ernie 2nd = 2 Fine Thanks 3rd = 5 Elite Oakley 4th = 4 Winning Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 1 Trancing | ||
Thu Apr 14 2016 20:30 | 1st = 1 Trancing 2nd = 6 Angel Eight 3rd = 5 Dollars Not Sense 4th = 8 Sistine Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Ivy Bale | ||
Thu Apr 14 2016 20:28 | 1st = 2 Ivy Bale 2nd = 1 Aeroplane Jack 3rd = 10 Astrology 4th = 7 Fuelish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 My Silver Chisel | ||
Thu Apr 14 2016 20:25 | 1st = 6 My Silver Chisel 2nd = 3 Zabdon Ferrari 3rd = 7 Dundee Osprey 4th = 1 King Sized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 10 Quiet Bay | ||
Thu Apr 14 2016 20:22 | 1st = 10 Quiet Bay 2nd = 3 Coopers Shadow 3rd = 8 Bracey 4th = 2 Buckle Up Todd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Blue Westmead | ||
Thu Apr 14 2016 20:19 | 1st = 4 Blue Westmead 2nd = 5 Sausage Sizzle 3rd = 3 Shake em Off 4th = 8 Dream Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 8 Punchinello | ||
Thu Apr 14 2016 20:18 | 1st = 8 Punchinello 2nd = 10 Go Betweens 3rd = 7 Hurricane Stride 4th = 1 Rollon Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Spring Force | ||
Thu Apr 14 2016 20:16 | 1st = 3 Spring Force 2nd = 6 Ashby Daze 3rd = 2 Koroit Opal 4th = 8 Ritza Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Waynes Error | ||
Thu Apr 14 2016 20:13 | 1st = 5 Waynes Error 2nd = 1 Getty Bale 3rd = 2 Dana Jorja 4th = 6 Yakamov Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Quizmaster | ||
Thu Apr 14 2016 20:10 | 1st = 4 Quizmaster 2nd = 5 Pagan Midnight 3rd = 2 Tambay Bale 4th = 1 Zipping Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Thirty Talks | ||
Thu Apr 14 2016 20:07 | 1st = 1 Thirty Talks 2nd = 6 Gelantipy Gold 3rd = 7 Magical Yessam 4th = 8 Tillys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 8 Crackerjack Pest | ||
Thu Apr 14 2016 20:04 | 1st = 8 Crackerjack Pest 2nd = 2 Shes Dee Rocket 3rd = 3 Zambora Beau 4th = 6 Lynlea Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 5 Yayas Hot Spot | ||
Thu Apr 14 2016 20:03 | 1st = 5 Yayas Hot Spot 2nd = 2 Spare Me Days 3rd = 9 Condagen 4th = 10 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Western Kingdom | ||
Thu Apr 14 2016 20:00 | 1st = 5 Western Kingdom 2nd = 4 Barwon 3rd = 1 Lord Ore 4th = 8 Gift From Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Honda Hill | ||
Thu Apr 14 2016 19:58 | 1st = 6 Honda Hill 2nd = 3 Tys Houdini 3rd = 8 Timmyross 4th = 1 Hat Trick Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Elleni Banner | ||
Thu Apr 14 2016 19:55 | 1st = 2 Elleni Banner 2nd = 5 Muddy Miss 3rd = 7 Serial Bucks 4th = 4 Gun Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Wild Soul | ||
Thu Apr 14 2016 19:52 | 1st = 2 Wild Soul 2nd = 3 Kalispell 3rd = 4 Black Bottle 4th = 8 Hesa Jayclo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Dom Daisy | ||
Thu Apr 14 2016 19:49 | 1st = 1 Dom Daisy 2nd = 3 Jazzy Bale 3rd = 2 Iconic Rock 4th = 8 Zulu Aegis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 3 Shezaseven | ||
Thu Apr 14 2016 19:48 | 1st = 3 Shezaseven 2nd = 2 In A Rose Tattoo 3rd = 1 Love My Shark 4th = 6 Katsina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Brylin | ||
Thu Apr 14 2016 19:46 | 1st = 7 Brylin 2nd = 8 Adam Handler 3rd = 2 Dark Jameson 4th = 5 Dewana Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Fabulous Bill | ||
Thu Apr 14 2016 19:43 | 1st = 2 Fabulous Bill 2nd = 1 France Soir 3rd = 3 Tripum 4th = 4 Zabdon Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 6 Nicky Dals Girl | ||
Thu Apr 14 2016 19:40 | 1st = 6 Nicky Dals Girl 2nd = 1 Boozy Rose 3rd = 3 Julies Jet 4th = 4 Urana Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Fantastic Zoe | ||
Thu Apr 14 2016 19:37 | 1st = 1 Fantastic Zoe 2nd = 2 Springcreek Marg 3rd = 8 Lunatic Lovatic 4th = 7 Hot Insurance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Zipping Arnold | ||
Thu Apr 14 2016 19:34 | 1st = 5 Zipping Arnold 2nd = 2 Lets Run 3rd = 8 Ma Ma Keogh 4th = 3 Arolok Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 5 Jokers Tothe Right | ||
Thu Apr 14 2016 19:33 | 1st = 5 Jokers Tothe Right 2nd = 7 Megs Ferrari 3rd = 6 Liukin 4th = 2 Betabeeasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 3 Ma Deuce | ||
Thu Apr 14 2016 19:30 | 1st = 3 Ma Deuce 2nd = 7 Viceroy 3rd = 8 Star Impulse 4th = 6 Sharif |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Sheeza Nitro | ||
Thu Apr 14 2016 19:28 | 1st = 1 Sheeza Nitro 2nd = 4 Dont Kid Me 3rd = 8 Rajas Green Man 4th = 3 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Andrejs | ||
Thu Apr 14 2016 19:25 | 1st = 1 Andrejs 2nd = 6 Quizzical 3rd = 4 Coalville Tiger 4th = 8 Quick Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Jimmy Brute | ||
Thu Apr 14 2016 19:22 | 1st = 7 Jimmy Brute 2nd = 5 Cheeky Freyer 3rd = 1 Sarajevo Girl 4th = 4 Chevaleir Nuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 9 Fools Gold | ||
Thu Apr 14 2016 19:19 | 1st = 9 Fools Gold 2nd = 5 Kirstys Me Mum 3rd = 3 Iconic Chief 4th = 2 Master Kooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 6 Akotiri | ||
Thu Apr 14 2016 19:18 | 1st = 6 Akotiri 2nd = 9 Illawong Peppa 3rd = 8 Cloher Road 4th = 7 Hadrians Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Smudger Smiff | ||
Thu Apr 14 2016 19:16 | 1st = 3 Smudger Smiff 2nd = 5 Its A Mystery 3rd = 4 Jinx 4th = 9 Bazil Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 10 - 2 Gigidy Gigidy Goo | ||
Thu Apr 14 2016 19:15 | 1st = 2 Gigidy Gigidy Goo 2nd = 6 Doshrike 3rd = 9 Il Postino 4th = 3 Flying Reputation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 6 Hilltop Magic | ||
Thu Apr 14 2016 19:13 | 1st = 6 Hilltop Magic 2nd = 3 Quite Sunny 3rd = 2 Irish Ledgen 4th = 8 Coaching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Blu Light Banjo | ||
Thu Apr 14 2016 19:10 | 1st = 3 Blu Light Banjo 2nd = 2 Trigger Bling 3rd = 8 Commentator 4th = 7 Pelican Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 10 Diamond Delight | ||
Thu Apr 14 2016 19:09 | 1st = 10 Diamond Delight 2nd = 2 Really Desirable 3rd = 8 Maldini 4th = 6 River Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Online | ||
Thu Apr 14 2016 19:07 | 1st = 8 Online 2nd = 3 Dundee Calypso 3rd = 1 Sister Salzburg 4th = 6 Kutas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Avatar Blaser | ||
Thu Apr 14 2016 19:04 | 1st = 7 Avatar Blaser 2nd = 6 Zulu Hercules 3rd = 3 Bushmans Poem 4th = 8 Two Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 10 Kept Under Wraps | ||
Thu Apr 14 2016 19:03 | 1st = 10 Kept Under Wraps 2nd = 1 Modern Maestro 3rd = 2 Riga Doon 4th = 8 Whoseme Father |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Tycoon Kate | ||
Thu Apr 14 2016 19:00 | 1st = 9 Tycoon Kate 2nd = 6 Joyano 3rd = 1 Palaios 4th = 8 The Big Le Boomski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 In The Picture | ||
Thu Apr 14 2016 18:57 | 1st = 6 In The Picture 2nd = 5 Kinloch Beach 3rd = 3 Sunnyside Jay 4th = 1 Sivamet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Dora Pepperell | ||
Thu Apr 14 2016 18:52 | 1st = 4 Dora Pepperell 2nd = 5 Kimmywho 3rd = 3 Im Notta Trotter 4th = 7 Alabamas Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Devine Storm | ||
Thu Apr 14 2016 18:49 | 1st = 8 Devine Storm 2nd = 2 Marlows Gift 3rd = 7 Jazz Fingers 4th = 1 Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 10 Lady Trader | ||
Thu Apr 14 2016 18:45 | 1st = 10 Lady Trader 2nd = 5 Hay Magic 3rd = 11 Oh So Smooth 4th = 6 High Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 6 Master Monarchy | ||
Thu Apr 14 2016 18:43 | 1st = 6 Master Monarchy 2nd = 11 Danke 3rd = 1 Burt Munro 4th = 12 Charlemagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Ima Tomahawk | ||
Thu Apr 14 2016 18:42 | 1st = 8 Ima Tomahawk 2nd = 1 Tredgar 3rd = 4 Four Elements 4th = 2 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Got A Brother | ||
Thu Apr 14 2016 18:39 | 1st = 6 Got A Brother 2nd = 8 Abbys Magic 3rd = 4 Nureyev 4th = 2 Taipans Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Glenisla | ||
Thu Apr 14 2016 18:34 | 1st = 6 Glenisla 2nd = 8 Mile High Anvil 3rd = 4 Mysterious Bliss 4th = 2 Miss Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 5 Jawsome | ||
Thu Apr 14 2016 18:30 | 1st = 5 Jawsome 2nd = 6 Codebreak 3rd = 8 Sauternes 4th = 2 Rasputin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Rich Tom | ||
Thu Apr 14 2016 18:27 | 1st = 3 Rich Tom 2nd = 5 Devine Frosti 3rd = 1 Hansome Junior 4th = 4 Bow Tye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Kihael Kaluna | ||
Thu Apr 14 2016 18:26 | 1st = 8 Kihael Kaluna 2nd = 2 Adroit 3rd = 1 Gumps The Name 4th = 7 Must Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Final Bid | ||
Thu Apr 14 2016 18:24 | 1st = 1 Final Bid 2nd = 8 Wild Last Stress 3rd = 7 Derby Magic 4th = 4 Matty Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 7 Sparkling Success | ||
Thu Apr 14 2016 18:19 | 1st = 7 Sparkling Success 2nd = 3 Nordic Ice 3rd = 1 Annies Life 4th = 2 Scratch It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 6 Hudy Haxwell | ||
Thu Apr 14 2016 18:17 | 1st = 6 Hudy Haxwell 2nd = 10 Idealistic 3rd = 2 Kilkeel Lady 4th = 7 Celtic Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 6 My Magic Miss | ||
Thu Apr 14 2016 18:15 | 1st = 6 My Magic Miss 2nd = 10 I Done It 3rd = 2 Striking Star 4th = 11 Northpace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Tanga Tokaam | ||
Thu Apr 14 2016 18:12 | 1st = 1 Tanga Tokaam 2nd = 7 Another Blocker 3rd = 8 Lady Jay 4th = 2 Zipping Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Jodan | ||
Thu Apr 14 2016 18:07 | 1st = 10 Jodan 2nd = 4 Flying Pegasus 3rd = 1 The Next Star 4th = 3 Modern Admirer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Cawbourne Brick | ||
Thu Apr 14 2016 18:06 | 1st = 3 Cawbourne Brick 2nd = 5 Fekitoa 3rd = 8 Goldstar Po 4th = 6 Benjamin Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Spring Premier | ||
Thu Apr 14 2016 18:04 | 1st = 4 Spring Premier 2nd = 8 Clovalley Dolly 3rd = 10 Shooters Irish 4th = 6 Radiant Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 1 Bamberg | ||
Thu Apr 14 2016 18:00 | 1st = 1 Bamberg 2nd = 3 Quaternion Eagle 3rd = 2 Harmeal 4th = 6 My Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 4 Ducks Luck | ||
Thu Apr 14 2016 17:57 | 1st = 4 Ducks Luck 2nd = 8 In The Moonlight 3rd = 6 Be Da Boss 4th = 1 Wussell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 1 Wynberg Courage | ||
Thu Apr 14 2016 17:51 | 1st = 1 Wynberg Courage 2nd = 6 Princess Kate 3rd = 4 Brainstormer 4th = 8 Franco Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 High Success | ||
Thu Apr 14 2016 17:48 | 1st = 2 High Success 2nd = 8 Vintage Box 3rd = 4 Clovalley Mauri 4th = 7 Im No Nag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Weedons Express | ||
Thu Apr 14 2016 17:43 | 1st = 9 Weedons Express 2nd = 2 Vader 3rd = 8 Rafferty Delights 4th = 5 Major Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Believe | ||
Thu Apr 14 2016 17:42 | 1st = 2 Believe 2nd = 8 Paperbond 3rd = 9 Aiden Baxter 4th = 4 Wheelchair Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Full Treatment | ||
Thu Apr 14 2016 17:40 | 1st = 3 Full Treatment 2nd = 5 Lovers Boy 3rd = 7 Mean Mr Mustard 4th = 1 Extreme Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Jester Rock | ||
Thu Apr 14 2016 17:35 | 1st = 4 Jester Rock 2nd = 5 Krakka Vision 3rd = 3 Boy Byrnes 4th = 10 Military Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Tat Duke | ||
Thu Apr 14 2016 17:32 | 1st = 8 Tat Duke 2nd = 6 Slipaway Simba 3rd = 3 Rambos Party 4th = 1 Mr Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 4 Idle Hands | ||
Thu Apr 14 2016 17:28 | 1st = 4 Idle Hands 2nd = 7 Princess Zara P 3rd = 2 Alyeska Dream 4th = 5 Samuel Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 About Town | ||
Thu Apr 14 2016 17:27 | 1st = 5 About Town 2nd = 7 Grand Apache 3rd = 4 Arbre Chene 4th = 2 Puma Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Task Force | ||
Thu Apr 14 2016 17:22 | 1st = 1 Task Force 2nd = 7 Flash Sull 3rd = 8 Salina Fire 4th = 2 Silver Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 6 Gods Delight | ||
Thu Apr 14 2016 17:20 | 1st = 6 Gods Delight 2nd = 3 Pay Me Sush 3rd = 1 Dana Dawn 4th = 4 Shes Extreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 5 Ruby Pinevale | ||
Thu Apr 14 2016 17:17 | 1st = 5 Ruby Pinevale 2nd = 4 Zaire Diva 3rd = 10 Majestic Moves 4th = 8 Brochel Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Bee Fozzio | ||
Thu Apr 14 2016 17:14 | 1st = 2 Bee Fozzio 2nd = 1 Gunmetal Outlaw 3rd = 6 Atta Flash 4th = 3 Oriental Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 10 Hostwin Galaxy | ||
Thu Apr 14 2016 17:10 | 1st = 10 Hostwin Galaxy 2nd = 4 Golden Shoes 3rd = 9 Little Red Shoes 4th = 11 Silver Albertiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Maudies Babe | ||
Thu Apr 14 2016 17:08 | 1st = 5 Maudies Babe 2nd = 3 Homebush Ariel 3rd = 7 Get Ready Freddy 4th = 2 Mulberry Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Spudvegas | ||
Thu Apr 14 2016 17:05 | 1st = 4 Spudvegas 2nd = 6 Newhope 3rd = 7 Duke Jujon 4th = 2 Merrylands Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Nana Glen | ||
Thu Apr 14 2016 17:02 | 1st = 3 Nana Glen 2nd = 4 Empress Kenna 3rd = 8 Abdullah Dixie 4th = 5 So Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 2 Im Mached Out | ||
Thu Apr 14 2016 16:58 | 1st = 2 Im Mached Out 2nd = 6 Remember Kaiser 3rd = 9 Aussie Vista 4th = 5 The Muse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 3 Spin Da Wheels | ||
Thu Apr 14 2016 16:55 | 1st = 3 Spin Da Wheels 2nd = 8 Ocean Cracker 3rd = 9 Rivimac 4th = 1 Danablue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Mantra Mick | ||
Thu Apr 14 2016 16:52 | 1st = 4 Mantra Mick 2nd = 5 Wise Harry 3rd = 8 Country Ballad 4th = 9 Tat Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 1 Tenacious Bromac | ||
Thu Apr 14 2016 16:51 | 1st = 1 Tenacious Bromac 2nd = 3 Glendene 3rd = 7 Delightful Zen 4th = 2 Franco Santiago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 1 Reeling | ||
Thu Apr 14 2016 16:48 | 1st = 1 Reeling 2nd = 11 Grins Rendition 3rd = 5 Future Operator 4th = 4 Winkn Nod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Little Bit Sweet | ||
Thu Apr 14 2016 16:42 | 1st = 4 Little Bit Sweet 2nd = 2 Top Order 3rd = 8 Frosty Moments 4th = 6 Hurry Mccurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Opawa Shackley | ||
Thu Apr 14 2016 16:40 | 1st = 6 Opawa Shackley 2nd = 4 Opawa Val 3rd = 7 Cawbourne Clover 4th = 1 Nina Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Rockin Riches | ||
Thu Apr 14 2016 16:38 | 1st = 3 Rockin Riches 2nd = 10 Baroness Laroche 3rd = 8 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 6 Satirical Magic | ||
Thu Apr 14 2016 16:35 | 1st = 6 Satirical Magic 2nd = 4 Bracteate 3rd = 9 Romneys Choice 4th = 3 Raise the Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Dyna Leroy | ||
Thu Apr 14 2016 16:27 | 1st = 5 Dyna Leroy 2nd = 3 Bruzzy Boucheau 3rd = 8 Alchemy 4th = 7 Supatak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 5 Need Success | ||
Thu Apr 14 2016 16:25 | 1st = 5 Need Success 2nd = 9 Larch 3rd = 2 One Night Out 4th = 6 Shady Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Anna Bay Al | ||
Thu Apr 14 2016 16:23 | 1st = 2 Anna Bay Al 2nd = 7 Red Castle Rebel 3rd = 1 The Oriflamme 4th = 3 Wah Sui Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 11 Cosmic Jeuney | ||
Thu Apr 14 2016 16:20 | 1st = 11 Cosmic Jeuney 2nd = 8 Special Words 3rd = 3 Shrewd Gamble 4th = 2 Midnight Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Navigator Jack | ||
Thu Apr 14 2016 16:17 | 1st = 1 Navigator Jack 2nd = 4 Fabs Fury 3rd = 3 Le Perro 4th = 9 Mins Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 Mister Manhattan | ||
Thu Apr 14 2016 16:13 | 1st = 4 Mister Manhattan 2nd = 7 Sambuca Joe 3rd = 9 With Gusto 4th = 6 Jolly Dryden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Know Jinx | ||
Thu Apr 14 2016 16:12 | 1st = 5 Know Jinx 2nd = 7 Zipping Sasha 3rd = 8 Om Nom Nom 4th = 4 Cawbourne Kristy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Nitro Princess | ||
Thu Apr 14 2016 16:07 | 1st = 8 Nitro Princess 2nd = 3 Burrawonga Kevan 3rd = 4 Buckle Up Axel 4th = 1 Bullboar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Making My Mark | ||
Thu Apr 14 2016 16:03 | 1st = 2 Making My Mark 2nd = 3 Rocknroll Annie 3rd = 8 Enriques Me Dad 4th = 9 Moonlight Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Cool Sam | ||
Thu Apr 14 2016 16:02 | 1st = 2 Cool Sam 2nd = 4 Stroke Of Genius 3rd = 3 Yelredda Flyer 4th = 5 Worthy Reab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 4 Strawbs Chippie | ||
Thu Apr 14 2016 15:57 | 1st = 4 Strawbs Chippie 2nd = 3 Pakipaki 3rd = 2 Manihiki Pearl 4th = 6 Valmara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 5 Raise The Limit | ||
Thu Apr 14 2016 15:55 | 1st = 5 Raise The Limit 2nd = 2 Cash Strapped 3rd = 6 Red Ochre 4th = 9 Dubali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Brietta | ||
Thu Apr 14 2016 15:52 | 1st = 4 Brietta 2nd = 7 Westside 3rd = 1 Shes An Ace 4th = 3 Total Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 9 Shadow Runner | ||
Thu Apr 14 2016 15:48 | 1st = 9 Shadow Runner 2nd = 3 Our Joshy Boy 3rd = 5 Yellow Taxi 4th = 7 Jogalong Stingray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Swimming Goat | ||
Thu Apr 14 2016 15:47 | 1st = 5 Swimming Goat 2nd = 6 Keramus 3rd = 1 Smash That 4th = 2 Dyna Quirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 11 Angelic Angel | ||
Thu Apr 14 2016 15:45 | 1st = 11 Angelic Angel 2nd = 6 Humble Punter 3rd = 2 Stanton Abbey 4th = 4 Correspond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Allen Gantz | ||
Thu Apr 14 2016 15:42 | 1st = 7 Allen Gantz 2nd = 8 Gassed Up Devil 3rd = 6 Dark Chance 4th = 3 Pictures Of Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Snow Gypsy | ||
Thu Apr 14 2016 15:39 | 1st = 7 Snow Gypsy 2nd = 3 Bobbys Rascal 3rd = 10 See Him Run 4th = 4 Princess Gemini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Grinvil | ||
Thu Apr 14 2016 15:38 | 1st = 4 Grinvil 2nd = 3 Illawong Bella 3rd = 5 Writeaboutchelsea 4th = 2 Soho Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 5 Sunhaven Boss | ||
Thu Apr 14 2016 15:28 | 1st = 5 Sunhaven Boss 2nd = 7 Flight Deck 3rd = 6 Bennyandthejets 4th = 8 Party Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Kaylas Tiger | ||
Thu Apr 14 2016 15:27 | 1st = 1 Kaylas Tiger 2nd = 4 Exacerbated 3rd = 7 Winsome Holly 4th = 8 Lill Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Bob On | ||
Thu Apr 14 2016 15:24 | 1st = 2 Bob On 2nd = 7 Panders Box 3rd = 1 Blonde Yappa 4th = 6 Burst Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Magical Mel | ||
Thu Apr 14 2016 15:23 | 1st = 4 Magical Mel 2nd = 7 Rummiking 3rd = 5 Gargarra 4th = 2 Caesar Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 2 Hostwin Legend | ||
Thu Apr 14 2016 15:20 | 1st = 2 Hostwin Legend 2nd = 8 Irish Sea 3rd = 10 Raiment 4th = 3 Made In China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Dads Ambition | ||
Thu Apr 14 2016 15:18 | 1st = 1 Dads Ambition 2nd = 7 Know Style 3rd = 6 Zipping Sonny 4th = 3 Willis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Mohawk Mako | ||
Thu Apr 14 2016 15:17 | 1st = 5 Mohawk Mako 2nd = 8 Burnsys Sam 3rd = 2 Carmalina 4th = 3 Emis Boy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 3 Dawson Street | ||
Thu Apr 14 2016 15:13 | 1st = 3 Dawson Street 2nd = 9 The Mighty Shoey 3rd = 4 Magic Maddie 4th = 8 Archiecano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 2 Born Blue | ||
Thu Apr 14 2016 15:10 | 1st = 2 Born Blue 2nd = 12 Alighting 3rd = 9 Mississippi Sammy 4th = 8 Fighting Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 El Ballerina | ||
Thu Apr 14 2016 15:07 | 1st = 1 El Ballerina 2nd = 2 Eveready Girl 3rd = 4 Oldmate Ben 4th = 3 Hazy Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 4 Cordelia | ||
Thu Apr 14 2016 15:05 | 1st = 4 Cordelia 2nd = 7 Cut The Cards 3rd = 1 Tuherbs Two 4th = 9 Media Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Samba Law | ||
Thu Apr 14 2016 15:04 | 1st = 3 Samba Law 2nd = 8 Hardaway Terror 3rd = 2 Krisbar Fly Half 4th = 1 Little Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 7 Dance Of Fire | ||
Thu Apr 14 2016 15:03 | 1st = 7 Dance Of Fire 2nd = 4 Dynamite Dingo 3rd = 5 Jimipan 4th = 9 Liams Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Berridale Lad | ||
Thu Apr 14 2016 14:58 | 1st = 2 Berridale Lad 2nd = 1 Replay 3rd = 7 Jinja Billy 4th = 8 Know Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Hakkasan | ||
Thu Apr 14 2016 14:55 | 1st = 1 Hakkasan 2nd = 3 Perfect Rainbow 3rd = 5 Super Kangaroo 4th = 2 Lamerican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Simple | ||
Thu Apr 14 2016 14:52 | 1st = 1 Simple 2nd = 10 Californa Levo 3rd = 7 Daintree Rhumba 4th = 8 Aston Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 8 Hurricane Rino | ||
Thu Apr 14 2016 14:48 | 1st = 8 Hurricane Rino 2nd = 5 Most Arrogant 3rd = 1 Isabel Enlim 4th = 2 Ballerina Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Oozinville | ||
Thu Apr 14 2016 14:43 | 1st = 2 Oozinville 2nd = 3 Sugar Sugar 3rd = 1 Hillside Legacy 4th = 7 Miss Uganda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 6 Winning Supreme | ||
Thu Apr 14 2016 14:40 | 1st = 6 Winning Supreme 2nd = 4 Radradra 3rd = 2 Gold Mosa 4th = 1 Dizzy Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Snow Matter | ||
Thu Apr 14 2016 14:37 | 1st = 8 Snow Matter 2nd = 5 Willowvale Wings 3rd = 7 Black Selandra 4th = 1 Elfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Roadworks | ||
Thu Apr 14 2016 14:36 | 1st = 3 Roadworks 2nd = 1 Opawa Lean Meat 3rd = 4 Fiery Fagan 4th = 2 Timely Reminder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 6 Bobbie Mcardle | ||
Thu Apr 14 2016 14:33 | 1st = 6 Bobbie Mcardle 2nd = 3 Irishtown Babe 3rd = 8 Den Helder 4th = 5 Nevaeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Airlie Sun | ||
Thu Apr 14 2016 14:26 | 1st = 1 Airlie Sun 2nd = 8 So Fancy 3rd = 5 Friars Gift 4th = 2 Cool Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 King Taro | ||
Thu Apr 14 2016 14:22 | 1st = 3 King Taro 2nd = 8 Senor Ballerina 3rd = 5 Layla Swift 4th = 7 Spring Drago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 6 Burnaholeinmypocket | ||
Thu Apr 14 2016 14:21 | 1st = 6 Burnaholeinmypocket 2nd = 5 Balance Point 3rd = 2 Major Laugh 4th = 4 Four Smart Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 3 Lokum | ||
Thu Apr 14 2016 14:18 | 1st = 3 Lokum 2nd = 7 Gutz Ci 3rd = 6 Gina Ballerina 4th = 1 Huncha Duncha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Mark Be Good | ||
Thu Apr 14 2016 14:17 | 1st = 2 Mark Be Good 2nd = 1 Good Genes 3rd = 8 Paua Shot 4th = 6 Alex Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Alexia Rae | ||
Thu Apr 14 2016 14:14 | 1st = 5 Alexia Rae 2nd = 6 Veetee Mist 3rd = 2 Oh Watta Texan 4th = 1 Henry Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 3 Bushido | ||
Thu Apr 14 2016 14:12 | 1st = 3 Bushido 2nd = 2 Sofia Loren 3rd = 5 Hot Pants 4th = 6 All Jokes Aside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 10 Doc Holliday | ||
Thu Apr 14 2016 14:05 | 1st = 10 Doc Holliday 2nd = 9 Nazca 3rd = 7 Reiby The Red 4th = 6 Dont Nicme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Bundarra Magic | ||
Thu Apr 14 2016 13:58 | 1st = 7 Bundarra Magic 2nd = 6 Susie Willow 3rd = 2 Blazing Marlowe 4th = 8 Hopes A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 6 Dontbefoolish | ||
Thu Apr 14 2016 13:55 | 1st = 6 Dontbefoolish 2nd = 7 Hayabusa Flyer 3rd = 3 Darlyn Sea 4th = 1 Kates Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 7 Press The Petal | ||
Thu Apr 14 2016 13:52 | 1st = 7 Press The Petal 2nd = 3 Witness In Court 3rd = 1 Hakuna Matata 4th = 2 Courageous Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Pacific Dreamer | ||
Thu Apr 14 2016 13:49 | 1st = 3 Pacific Dreamer 2nd = 7 Dessie Walnut 3rd = 5 Chase On Case 4th = 8 Lopsided |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 1 Sky Majesty | ||
Thu Apr 14 2016 13:45 | 1st = 1 Sky Majesty 2nd = 2 Backten Onhim 3rd = 6 Cobbler Creek 4th = 8 Lord Lohki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 3 Craiglea Amity | ||
Thu Apr 14 2016 13:42 | 1st = 3 Craiglea Amity 2nd = 2 Mims Poet 3rd = 7 Mishani Shiraz 4th = 4 Craiglea Barina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 5 Show Maccool | ||
Thu Apr 14 2016 13:41 | 1st = 5 Show Maccool 2nd = 1 The Energizer 3rd = 9 Lion Rock Hill 4th = 3 The Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 8 Karinya Connie | ||
Thu Apr 14 2016 13:39 | 1st = 8 Karinya Connie 2nd = 3 Tameeka 3rd = 1 Ultimate Best 4th = 6 Warm Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Daves Mistake | ||
Thu Apr 14 2016 13:34 | 1st = 7 Daves Mistake 2nd = 2 Why Not Barrel 3rd = 4 Adara Lad 4th = 1 Lisburn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 6 Crystal Flute | ||
Thu Apr 14 2016 13:25 | 1st = 6 Crystal Flute 2nd = 1 Captain Jazz 3rd = 7 Not A Cherry 4th = 2 Sea Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 9 High On Dreams | ||
Thu Apr 14 2016 13:20 | 1st = 9 High On Dreams 2nd = 3 Spooky Dreams 3rd = 5 Strathlachlan Dave 4th = 8 Tirunesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Story Time | ||
Thu Apr 14 2016 13:17 | 1st = 1 Story Time 2nd = 2 Power Check 3rd = 6 Rusty Find 4th = 3 Lehigh Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Mercurian | ||
Thu Apr 14 2016 13:12 | 1st = 6 Mercurian 2nd = 1 Valentina Brave 3rd = 5 Maximum Jolt 4th = 4 Firenglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 4 Graffiti | ||
Thu Apr 14 2016 13:11 | 1st = 4 Graffiti 2nd = 5 Alpine Julz 3rd = 7 Heed The Flag 4th = 1 Parana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Really Magic | ||
Thu Apr 14 2016 13:09 | 1st = 3 Really Magic 2nd = 4 Vienna Pink 3rd = 9 Zatthree 4th = 7 Bud The Builder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Frendy | ||
Thu Apr 14 2016 12:57 | 1st = 4 Frendy 2nd = 8 Lonnies Banjo 3rd = 1 Vinaka Wyce 4th = 7 Bryden Kinny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Sunbridge | ||
Thu Apr 14 2016 12:50 | 1st = 2 Sunbridge 2nd = 5 Belridge 3rd = 7 Admit 4th = 1 King Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Maidstone Febey | ||
Thu Apr 14 2016 12:47 | 1st = 5 Maidstone Febey 2nd = 6 Hurricane Aussie 3rd = 8 Surfs Magic 4th = 1 Ready Sebi Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Santa Sangre | ||
Thu Apr 14 2016 12:44 | 1st = 2 Santa Sangre 2nd = 5 Dylans A Villain 3rd = 6 Thrilling Riot 4th = 7 Golden Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Venom Viper | ||
Thu Apr 14 2016 12:40 | 1st = 2 Venom Viper 2nd = 4 Sweet Little Mel 3rd = 6 Gunnadoo Vice 4th = 8 Peggy Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 4 Almost Court | ||
Thu Apr 14 2016 12:35 | 1st = 4 Almost Court 2nd = 5 Conceal 3rd = 6 Velvet Rose 4th = 7 Hessonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Ima Reality | ||
Thu Apr 14 2016 12:30 | 1st = 2 Ima Reality 2nd = 6 Honchomatic 3rd = 1 Lunar Chief 4th = 8 Wildcard Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 8 Boris Gump | ||
Thu Apr 14 2016 12:26 | 1st = 8 Boris Gump 2nd = 1 Jinja Roman 3rd = 5 Acamas 4th = 2 Jazzboy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Inside Ellie | ||
Thu Apr 14 2016 12:22 | 1st = 1 Inside Ellie 2nd = 7 Just Like Jazz 3rd = 6 Oldmate Lulu 4th = 3 Dont Cry Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Mr Banks | ||
Thu Apr 14 2016 12:12 | 1st = 1 Mr Banks 2nd = 4 Shooters Gym 3rd = 2 Emilia Cash 4th = 8 Brandeen Tubbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Timmy Trumpet | ||
Thu Apr 14 2016 12:08 | 1st = 8 Timmy Trumpet 2nd = 2 Angvella 3rd = 1 Takamori 4th = 3 Teegambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 4 Madam Bentley | ||
Thu Apr 14 2016 12:00 | 1st = 4 Madam Bentley 2nd = 2 Hes Gold 3rd = 3 Gallant Ruby 4th = 1 The Gallant Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 Country Gun | ||
Thu Apr 14 2016 11:51 | 1st = 5 Country Gun 2nd = 6 Talkin Fancy 3rd = 2 Kevin In Bangkok 4th = 7 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 6 Kaputski | ||
Thu Apr 14 2016 11:34 | 1st = 6 Kaputski 2nd = 1 Zipping Steve 3rd = 3 Aniu 4th = 2 Good Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 4 Father Wayne | ||
Thu Apr 14 2016 11:25 | 1st = 4 Father Wayne 2nd = 3 Fas 3rd = 1 Master Karsten 4th = 5 Ellerstina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Fantastic Ricki | ||
Thu Apr 14 2016 11:16 | 1st = 2 Fantastic Ricki 2nd = 7 Lochinvar Maine 3rd = 1 Roman Action 4th = 8 Opawa Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Contemporaneous | ||
Thu Apr 14 2016 10:59 | 1st = 1 Contemporaneous 2nd = 8 Lochinvar Belle 3rd = 4 Queen Star 4th = 2 Just About Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 6 The Music Guru | ||
Thu Apr 14 2016 10:50 | 1st = 6 The Music Guru 2nd = 2 Patrick Erin 3rd = 1 Odi Et Amo 4th = 4 Janefield Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Simply Sam | ||
Thu Apr 14 2016 10:41 | 1st = 5 Simply Sam 2nd = 2 Crying In Vegas 3rd = 7 Sonic Attack 4th = 8 Thrilling Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Armistice Day | ||
Thu Apr 14 2016 10:24 | 1st = 2 Armistice Day 2nd = 3 Dipsy Lala 3rd = 5 Coruba Cate 4th = 8 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 4 Lochan Ora | ||
Thu Apr 14 2016 10:15 | 1st = 4 Lochan Ora 2nd = 2 Dillinger 3rd = 5 Bridget Town 4th = 1 Brah Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Springvale Harry | ||
Thu Apr 14 2016 10:06 | 1st = 8 Springvale Harry 2nd = 2 Agent Schrader 3rd = 3 Rasso 4th = 7 Prairie Kachina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Queen Of Rock | ||
Thu Apr 14 2016 0:12 | 1st = 2 Queen Of Rock 2nd = 8 Krah 3rd = 7 Esaba Gypsy 4th = 3 Nosey Boblett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 9 Cyclone Mousie | ||
Mon Mar 14 2016 23:47 | 1st = 9 Cyclone Mousie 2nd = 2 Western Flyer 3rd = 7 Lakoda Jethro 4th = 5 Sixty Six Camaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Gearbox Charlie | ||
Mon Mar 14 2016 23:27 | 1st = 1 Gearbox Charlie 2nd = 8 Tennessee Rock 3rd = 3 Hes Our Lachy 4th = 5 Patricia Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Rebel Bullett | ||
Mon Mar 14 2016 23:07 | 1st = 3 Rebel Bullett 2nd = 8 Zambora Jai 3rd = 4 Camels Pet 4th = 2 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Brinksys Girl | ||
Mon Mar 14 2016 22:52 | 1st = 6 Brinksys Girl 2nd = 3 Fancy Ripper 3rd = 8 Been Pippin 4th = 7 Dollstan Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Ya There Joe | ||
Mon Mar 14 2016 22:47 | 1st = 1 Ya There Joe 2nd = 3 Chelsea Drogba 3rd = 6 Royal Cosmic 4th = 7 Reignlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Albartross | ||
Mon Mar 14 2016 22:42 | 1st = 5 Albartross 2nd = 1 Super Luigi 3rd = 8 Knave 4th = 6 Macarena Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Buckle Up Labi | ||
Mon Mar 14 2016 22:37 | 1st = 2 Buckle Up Labi 2nd = 4 Wild Blast 3rd = 6 Gun Swinger 4th = 5 Hello Birdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Storm Blazer | ||
Mon Mar 14 2016 22:32 | 1st = 4 Storm Blazer 2nd = 2 Gox Rocks 3rd = 7 Just Richard 4th = 9 Pouncing Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Parisian Magic | ||
Mon Mar 14 2016 22:28 | 1st = 4 Parisian Magic 2nd = 6 Hollywood Jones 3rd = 3 Gunmetal Diva 4th = 5 Rip And Tear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Big Harry | ||
Mon Mar 14 2016 22:24 | 1st = 3 Big Harry 2nd = 2 Got A Brother 3rd = 5 Fabulous Cyndie 4th = 7 Doohan Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Dilston Brae | ||
Mon Mar 14 2016 22:20 | 1st = 4 Dilston Brae 2nd = 8 Fergies Vixen 3rd = 3 Rusty Lock 4th = 6 Winklee Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Sun Power | ||
Mon Mar 14 2016 22:16 | 1st = 3 Sun Power 2nd = 1 Whiteboy 3rd = 7 Hesitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Orara Wal | ||
Mon Mar 14 2016 22:12 | 1st = 7 Orara Wal 2nd = 8 Slender Jappa 3rd = 2 You Maybe Right 4th = 1 De La Salle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Oaklands | ||
Mon Mar 14 2016 22:08 | 1st = 5 Oaklands 2nd = 4 Booma Mikado 3rd = 8 Cowboy Jury 4th = 1 Show Bag Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Magic Maiden | ||
Mon Mar 14 2016 22:04 | 1st = 5 Magic Maiden 2nd = 3 Full Of Attitude 3rd = 4 Anti Dentite 4th = 7 Renoufs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Drum Grohl | ||
Mon Mar 14 2016 22:00 | 1st = 3 Drum Grohl 2nd = 6 Bassett 3rd = 4 Glenrea Target 4th = 2 Wild Giselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Lucass Bullet | ||
Mon Mar 14 2016 21:57 | 1st = 4 Lucass Bullet 2nd = 3 Paul 3rd = 8 Bellas Revenge 4th = 1 Megabass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Fayette | ||
Mon Mar 14 2016 21:54 | 1st = 7 Fayette 2nd = 4 Westy Bob 3rd = 5 Aston Carbine 4th = 9 Gumaroy Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Regatta | ||
Mon Mar 14 2016 21:51 | 1st = 6 Regatta 2nd = 7 Tilly Bonus 3rd = 4 Dramatic Mel 4th = 8 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Doobstar | ||
Mon Mar 14 2016 21:47 | 1st = 4 Doobstar 2nd = 6 Flash Henry 3rd = 5 Watta Rush 4th = 3 Bruzzy Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Pink Scissors | ||
Mon Mar 14 2016 21:43 | 1st = 4 Pink Scissors 2nd = 1 Captain Thursday 3rd = 8 Magic Beau 4th = 7 Sheza Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Lorus Time | ||
Mon Mar 14 2016 21:40 | 1st = 2 Lorus Time 2nd = 6 Demi Cali 3rd = 1 Howzat Patsy 4th = 4 Next Matador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Montoey Miss | ||
Mon Mar 14 2016 21:37 | 1st = 1 Montoey Miss 2nd = 7 Towball 3rd = 2 Crazy Oak 4th = 3 Single Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Mauricio | ||
Mon Mar 14 2016 21:34 | 1st = 1 Mauricio 2nd = 6 Elishas Delight 3rd = 8 Marcling 4th = 5 Park The Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Kooringa Rachel | ||
Mon Mar 14 2016 21:30 | 1st = 1 Kooringa Rachel 2nd = 8 Little Gesture 3rd = 2 Dark Sprite 4th = 7 No Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Dark Jameson | ||
Mon Mar 14 2016 21:26 | 1st = 2 Dark Jameson 2nd = 4 Money Come Back 3rd = 1 Charlie Rocket 4th = 8 Blown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 My Sprite | ||
Mon Mar 14 2016 21:22 | 1st = 3 My Sprite 2nd = 1 Apatite 3rd = 6 Irma Adeline 4th = 2 Shyan Yahoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 5 Posh Renee | ||
Mon Mar 14 2016 21:18 | 1st = 5 Posh Renee 2nd = 8 Ticklin Blue 3rd = 2 Senor Scooby 4th = 10 Buckle Up Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Mija Returns | ||
Mon Mar 14 2016 21:14 | 1st = 6 Mija Returns 2nd = 1 Parsec Bale 3rd = 8 Madam Crash 4th = 2 Red Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Kyogle Clodhoppa | ||
Mon Mar 14 2016 21:10 | 1st = 8 Kyogle Clodhoppa 2nd = 6 Pretty Socks 3rd = 1 Curriculum 4th = 5 Movida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Thunder Raz | ||
Mon Mar 14 2016 21:06 | 1st = 2 Thunder Raz 2nd = 4 Gelwix 3rd = 6 Zelemar Zone 4th = 8 Wolfpack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Kinloch Beach | ||
Mon Mar 14 2016 21:02 | 1st = 2 Kinloch Beach 2nd = 7 Cute To Boot 3rd = 8 Angry Alice 4th = 6 Gee Maa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Shing Lee | ||
Mon Mar 14 2016 20:58 | 1st = 8 Shing Lee 2nd = 7 Wynburn Toozie 3rd = 1 Lashing Freda 4th = 2 Little Howler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Valladares | ||
Mon Mar 14 2016 20:54 | 1st = 3 Valladares 2nd = 2 Kalispell 3rd = 1 Wild Soul 4th = 4 Bianca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Weekend Binge | ||
Mon Mar 14 2016 20:50 | 1st = 7 Weekend Binge 2nd = 8 Dusky Silk 3rd = 3 Kay Oh 4th = 5 Ferry Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Sonic Sprite | ||
Mon Mar 14 2016 20:46 | 1st = 2 Sonic Sprite 2nd = 7 Extradition 3rd = 1 Crave 4th = 8 Come On Lassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Shototsu | ||
Mon Mar 14 2016 20:42 | 1st = 2 Shototsu 2nd = 5 Fabulous Hope 3rd = 3 Prepare Yourself 4th = 7 Cabaret Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Wynburn Hornet | ||
Mon Mar 14 2016 20:38 | 1st = 2 Wynburn Hornet 2nd = 8 Halo Lee 3rd = 4 Turbo Riley 4th = 1 Tah Mcevoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Worm Burner | ||
Mon Mar 14 2016 20:34 | 1st = 1 Worm Burner 2nd = 7 Hallibel Bale 3rd = 8 My Excuse 4th = 3 Bretts Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Black Lee Bonus | ||
Mon Mar 14 2016 20:30 | 1st = 2 Black Lee Bonus 2nd = 7 Orara Charlie 3rd = 5 Dynamite Valley 4th = 4 Spicy Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Alpha Nemesis | ||
Mon Mar 14 2016 20:26 | 1st = 2 Alpha Nemesis 2nd = 4 El Chana 3rd = 8 Micks Angel 4th = 6 Nitro Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Bralyn Amy | ||
Mon Mar 14 2016 20:22 | 1st = 1 Bralyn Amy 2nd = 7 Tiny Turbo 3rd = 2 Elusive Sparkle 4th = 8 Spring Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 Dark Casio | ||
Mon Mar 14 2016 20:18 | 1st = 3 Dark Casio 2nd = 1 Kirra Breeze 3rd = 4 Keep Ya Stripes 4th = 6 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Ebonys Secret | ||
Mon Mar 14 2016 20:14 | 1st = 5 Ebonys Secret 2nd = 8 Gun Mcbain 3rd = 4 Lucy Fergo 4th = 7 Mordor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Madam Swanny | ||
Mon Mar 14 2016 20:10 | 1st = 3 Madam Swanny 2nd = 2 Onyx Valley 3rd = 9 What Lies 4th = 1 Trons Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Ok Jake | ||
Mon Mar 14 2016 20:06 | 1st = 5 Ok Jake 2nd = 8 Flick Flash 3rd = 2 Von Schnitzel 4th = 4 Mexican Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Flying Circus | ||
Mon Mar 14 2016 20:02 | 1st = 4 Flying Circus 2nd = 5 All Because 3rd = 1 Just Pretend 4th = 2 Destructor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Casio Lee | ||
Mon Mar 14 2016 19:59 | 1st = 4 Casio Lee 2nd = 2 Hes A Boomer 3rd = 7 Wynburn Archer 4th = 3 Enfield Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Hes Talking | ||
Mon Mar 14 2016 19:54 | 1st = 6 Hes Talking 2nd = 8 A Bit Ruthless 3rd = 11 Maximum Demand 4th = 10 Rusty Rockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Gustavo Fring | ||
Mon Mar 14 2016 19:52 | 1st = 8 Gustavo Fring 2nd = 3 Bekim Vapour 3rd = 7 Vector 4th = 9 Ester Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Yahoo Gold | ||
Mon Mar 14 2016 19:49 | 1st = 8 Yahoo Gold 2nd = 7 Country Thunder 3rd = 1 Ticket Boy 4th = 6 Dons Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Unique Gatsby | ||
Mon Mar 14 2016 19:45 | 1st = 2 Unique Gatsby 2nd = 5 Sodidee 3rd = 7 Tat Minnie 4th = 10 Iroquois Souljah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Gelantipy Gold | ||
Mon Mar 14 2016 19:41 | 1st = 1 Gelantipy Gold 2nd = 3 Smashniak Marcy 3rd = 2 Smack Dab 4th = 4 Tonys A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 8 Okavango | ||
Mon Mar 14 2016 19:38 | 1st = 8 Okavango 2nd = 5 Boozy Rose 3rd = 7 Timmyross 4th = 6 Chelsea Clarice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Harbormaster | ||
Mon Mar 14 2016 19:35 | 1st = 6 Harbormaster 2nd = 4 Flashy Fyfe 3rd = 9 Blackjack Mac 4th = 8 Lob City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 4 Winsome Harper | ||
Mon Mar 14 2016 19:32 | 1st = 4 Winsome Harper 2nd = 5 Ruby We Know 3rd = 7 All Bluff 4th = 3 Flings Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 5 Lady Willoughby | ||
Mon Mar 14 2016 19:27 | 1st = 5 Lady Willoughby 2nd = 2 Red Check Raider 3rd = 1 Damondo 4th = 3 Astra Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Must Have | ||
Mon Mar 14 2016 19:24 | 1st = 7 Must Have 2nd = 1 Elite Shiraz 3rd = 2 Go Vicki 4th = 8 Galmist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Buckle Up Nikki | ||
Mon Mar 14 2016 19:21 | 1st = 7 Buckle Up Nikki 2nd = 4 Make Us Magic 3rd = 1 Sugar Bang 4th = 5 Shifty Joshua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Buhin Bale | ||
Mon Mar 14 2016 19:18 | 1st = 5 Buhin Bale 2nd = 3 Rockstar Lisa 3rd = 6 Naughty Nat 4th = 4 Ten Pin Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 3 Wild Sunrise | ||
Mon Mar 14 2016 19:10 | 1st = 3 Wild Sunrise 2nd = 1 Classy Rose 3rd = 7 Bonnie Bonus 4th = 8 Oakey Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Topper Sabo | ||
Mon Mar 14 2016 19:07 | 1st = 7 Topper Sabo 2nd = 2 Planet Of Donuts 3rd = 8 Black Stinger 4th = 4 Ariki Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Yentil Bale | ||
Mon Mar 14 2016 19:04 | 1st = 2 Yentil Bale 2nd = 5 La Flair 3rd = 8 Bekele 4th = 1 Retro Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Phils In Luck | ||
Mon Mar 14 2016 19:01 | 1st = 7 Phils In Luck 2nd = 8 Hit Legs 3rd = 5 Black Pontiac 4th = 6 Sandy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Fabregal | ||
Mon Mar 14 2016 18:58 | 1st = 7 Fabregal 2nd = 2 My Boy Ollie 3rd = 8 Bella Trix 4th = 3 Bathurst Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Our Big Slow | ||
Mon Mar 14 2016 18:53 | 1st = 9 Our Big Slow 2nd = 1 Soho Wonder 3rd = 5 Soho Eastwood 4th = 3 The Black Cardinal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Angel Gold | ||
Mon Mar 14 2016 18:50 | 1st = 8 Angel Gold 2nd = 7 Spring Ariek 3rd = 3 Titan Sky 4th = 1 Waters Elephants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Zena Cargo | ||
Mon Mar 14 2016 18:47 | 1st = 2 Zena Cargo 2nd = 8 Country Dancer 3rd = 4 Thunda Struck 4th = 7 Stuart Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Aston Philou | ||
Mon Mar 14 2016 18:39 | 1st = 2 Aston Philou 2nd = 8 You Say So 3rd = 6 Dr Valhalla 4th = 7 Soda Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Irinka Grant | ||
Mon Mar 14 2016 18:35 | 1st = 4 Irinka Grant 2nd = 10 Ritas Kabin 3rd = 3 Mirror Bale 4th = 7 Vanish Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Heez Beez Neez | ||
Mon Mar 14 2016 18:31 | 1st = 4 Heez Beez Neez 2nd = 7 Etoile Dor 3rd = 5 Insidious Intent 4th = 8 Sazoo Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Flying Sikh | ||
Mon Mar 14 2016 18:27 | 1st = 4 Flying Sikh 2nd = 2 Coney Island 3rd = 9 August Hope 4th = 3 Be My Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Starlight Brigade | ||
Mon Mar 14 2016 18:22 | 1st = 1 Starlight Brigade 2nd = 4 Fiscalsmile 3rd = 8 Terraforce 4th = 9 Bert The Bookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Tiger Rance | ||
Mon Mar 14 2016 18:19 | 1st = 4 Tiger Rance 2nd = 5 Maisy Mac 3rd = 1 Go Little Pebble 4th = 3 Implosion Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Marlows Babe | ||
Mon Mar 14 2016 18:15 | 1st = 6 Marlows Babe 2nd = 4 Crack The Code 3rd = 1 Jesses Princess 4th = 3 Chocolate Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Tangos Express | ||
Mon Mar 14 2016 18:07 | 1st = 8 Tangos Express 2nd = 7 Scarlett Dawn 3rd = 2 Ragnarok 4th = 1 Musical Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 9 The Noble Steed | ||
Mon Mar 14 2016 18:03 | 1st = 9 The Noble Steed 2nd = 5 Jaccka Lonny 3rd = 7 Itz Dreamin Jonesy 4th = 2 Farmersntradies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 6 Bay Road | ||
Mon Mar 14 2016 18:00 | 1st = 6 Bay Road 2nd = 10 Segregation 3rd = 12 Impulse Diavolo 4th = 8 Pepper The Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Mizuki | ||
Mon Mar 14 2016 17:57 | 1st = 3 Mizuki 2nd = 1 El Surrao 3rd = 8 Sharnica 4th = 2 Daintree Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 9 Nose Down | ||
Mon Mar 14 2016 17:54 | 1st = 9 Nose Down 2nd = 1 Jayloch Miss 3rd = 6 Stilton Hayley 4th = 3 Gold Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Anime | ||
Mon Mar 14 2016 17:53 | 1st = 1 Anime 2nd = 5 A Force In Action 3rd = 11 My Optimus Prime 4th = 10 Laughing Child |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 8 - 4 Cliveden House | ||
Mon Mar 14 2016 17:50 | 1st = 4 Cliveden House 2nd = 5 Mapmaker 3rd = 15 Navillus Rexted 4th = 12 Burley Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Handsome Devil | ||
Mon Mar 14 2016 17:47 | 1st = 8 Handsome Devil 2nd = 2 Kravings 3rd = 3 Zipping Nora 4th = 1 Slick Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 8 - 11 Modern Dancer | ||
Mon Mar 14 2016 17:43 | 1st = 11 Modern Dancer 2nd = 13 Mister Brazil 3rd = 6 Miss Nickels 4th = 10 Outlaw Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Delta Daisy | ||
Mon Mar 14 2016 17:37 | 1st = 4 Delta Daisy 2nd = 2 Just Gus 3rd = 9 Magic Rama 4th = 3 Willowvale Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Sekonda Belle | ||
Mon Mar 14 2016 17:34 | 1st = 4 Sekonda Belle 2nd = 6 Last Gift 3rd = 1 Sandon Stunna 4th = 3 Iona Boom Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Myalla Nitro | ||
Mon Mar 14 2016 17:30 | 1st = 1 Myalla Nitro 2nd = 2 Bundarra Magic 3rd = 9 Buddys Me Mate 4th = 5 Master Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 3 Wardwell | ||
Mon Mar 14 2016 17:25 | 1st = 3 Wardwell 2nd = 1 Regal Ambition 3rd = 11 Valens 4th = 7 Saxon Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 8 Runway Star | ||
Mon Mar 14 2016 17:20 | 1st = 8 Runway Star 2nd = 7 Brimarvi Prince 3rd = 5 Hanks Nephew 4th = 4 Iconic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Andrejs | ||
Mon Mar 14 2016 17:17 | 1st = 1 Andrejs 2nd = 3 Flywheel Alfie 3rd = 7 Marciarno Miss 4th = 5 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Sonic Blast | ||
Mon Mar 14 2016 17:14 | 1st = 7 Sonic Blast 2nd = 4 Blame Rosters 3rd = 5 Zipping Clancy 4th = 1 Panamar Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 11 Straittothehilton | ||
Mon Mar 14 2016 17:13 | 1st = 11 Straittothehilton 2nd = 12 Lavra Florence 3rd = 5 My Amelia 4th = 10 Honey And Lime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 1 Hunter Jack | ||
Mon Mar 14 2016 17:10 | 1st = 1 Hunter Jack 2nd = 5 Malleable 3rd = 4 Go Dragon 4th = 10 Modest Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 5 Get Watcha Get | ||
Mon Mar 14 2016 17:07 | 1st = 5 Get Watcha Get 2nd = 6 Dusty Boy 3rd = 7 Choose Wisely 4th = 3 Crusty Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 4 Athols Last Safari | ||
Mon Mar 14 2016 17:03 | 1st = 4 Athols Last Safari 2nd = 10 Kash 3rd = 8 Ten In Command 4th = 2 Lombo Yanky Invada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 7 Magicus | ||
Mon Mar 14 2016 17:00 | 1st = 7 Magicus 2nd = 3 Walk This Way 3rd = 11 Mawahibb 4th = 12 Caprese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Dewana Babe | ||
Mon Mar 14 2016 16:58 | 1st = 4 Dewana Babe 2nd = 1 Bells Are Ringin 3rd = 2 Paddles Anderson 4th = 7 Tribal Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Frankiestein | ||
Mon Mar 14 2016 16:55 | 1st = 6 Frankiestein 2nd = 1 Pearl Mistress 3rd = 3 Hot Insurance 4th = 4 Eugene The Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Speed Sign | ||
Mon Mar 14 2016 16:52 | 1st = 5 Speed Sign 2nd = 1 Story Time 3rd = 6 Brodie Zarr Nut 4th = 7 Towering King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 6 K D Muscles | ||
Mon Mar 14 2016 16:48 | 1st = 6 K D Muscles 2nd = 4 Tryncatchme 3rd = 13 Left Right Andcentre 4th = 9 Blue Sky Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 18 Purple Smile | ||
Mon Mar 14 2016 16:45 | 1st = 18 Purple Smile 2nd = 11 Tunes 3rd = 2 Real Love 4th = 9 Jims Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Zall Over | ||
Mon Mar 14 2016 16:42 | 1st = 2 Zall Over 2nd = 8 Dr Nicholas 3rd = 7 Alotta Memories 4th = 3 Dr Darkrai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 6 Midnight Benz | ||
Mon Mar 14 2016 16:39 | 1st = 6 Midnight Benz 2nd = 7 Jayloch Donny 3rd = 8 Gold Air 4th = 3 Gold Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 The Spinster | ||
Mon Mar 14 2016 16:38 | 1st = 1 The Spinster 2nd = 11 Dame Puissant 3rd = 9 Machine Elle 4th = 6 The Power To Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 3 Capitano | ||
Mon Mar 14 2016 16:35 | 1st = 3 Capitano 2nd = 8 Chrysolaus 3rd = 1 Finishing Card 4th = 12 Racecraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 5 Tears Of Joy | ||
Mon Mar 14 2016 16:30 | 1st = 5 Tears Of Joy 2nd = 11 Rather Heroic 3rd = 4 Pindan Pearl 4th = 6 Winta Chiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Chocolate Fever | ||
Mon Mar 14 2016 16:27 | 1st = 1 Chocolate Fever 2nd = 8 Nipper Zarr 3rd = 5 Dancin Annabel 4th = 2 Crown Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 9 Greenmans Valley | ||
Mon Mar 14 2016 16:23 | 1st = 9 Greenmans Valley 2nd = 8 Audrey Maree 3rd = 7 Pocket The Dream 4th = 10 Liukin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Jai Alai | ||
Mon Mar 14 2016 16:21 | 1st = 1 Jai Alai 2nd = 6 Mick Mow 3rd = 5 Rylees Rookie 4th = 8 Project Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 7 Sure Is Pretty | ||
Mon Mar 14 2016 16:18 | 1st = 7 Sure Is Pretty 2nd = 9 Deloris Cartiers 3rd = 3 Comic Icon 4th = 6 Belles Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 8 Lehigh Lady | ||
Mon Mar 14 2016 16:12 | 1st = 8 Lehigh Lady 2nd = 2 Shayla Marie 3rd = 5 Zipping Piper 4th = 3 Kitboolou Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 10 Glenferrie Bunter | ||
Mon Mar 14 2016 16:08 | 1st = 10 Glenferrie Bunter 2nd = 3 Rule Of Thumb 3rd = 9 Yackandandah 4th = 5 Tommaso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 9 Tarco | ||
Mon Mar 14 2016 16:05 | 1st = 9 Tarco 2nd = 2 Jennyfromtheblock 4th = 8 I Am Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 7 London Fog | ||
Mon Mar 14 2016 16:00 | 1st = 7 London Fog 2nd = 10 Remorse 3rd = 4 Super Haze 4th = 5 Three Points |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Aston Sloan | ||
Mon Mar 14 2016 15:57 | 1st = 5 Aston Sloan 2nd = 7 Elis Jet 3rd = 2 Waterfront 4th = 1 Stately Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Tiza Wish | ||
Mon Mar 14 2016 15:53 | 1st = 6 Tiza Wish 2nd = 9 Writing On Thewall 3rd = 4 Our Perkins 4th = 1 Whoswhointhezoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 4 Free Billy | ||
Mon Mar 14 2016 15:50 | 1st = 4 Free Billy 2nd = 9 Rockatorio 3rd = 1 So You Know 4th = 10 Amber Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Nangar Gem | ||
Mon Mar 14 2016 15:47 | 1st = 1 Nangar Gem 2nd = 2 Bright Eraser 3rd = 3 Sweet Little Mel 4th = 5 What It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 4 Tullow | ||
Mon Mar 14 2016 15:42 | 1st = 4 Tullow 2nd = 8 Lifesa Ranger 3rd = 1 Home Of The Brave 4th = 3 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Locomotion | ||
Mon Mar 14 2016 15:39 | 1st = 1 Locomotion 2nd = 8 Stars Big Boy 3rd = 7 Miss Fox 4th = 6 Dodge The Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 8 Thames Court | ||
Mon Mar 14 2016 15:30 | 1st = 8 Thames Court 2nd = 4 Turbo Miss 3rd = 5 Dane Thunder 4th = 7 Rich Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 10 Spiritwriter | ||
Mon Mar 14 2016 15:25 | 1st = 10 Spiritwriter 2nd = 7 Hilltop Rose 3rd = 2 Livingston Bay 4th = 11 Major Mosby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 6 Royal Rumble | ||
Mon Mar 14 2016 15:22 | 1st = 6 Royal Rumble 2nd = 1 Lidari 3rd = 2 Dylanson 4th = 3 Excites Zelady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Dark Tantra | ||
Mon Mar 14 2016 15:19 | 1st = 3 Dark Tantra 2nd = 2 Tredgar 3rd = 7 Argyle Diamond 4th = 5 Bali Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 1 Lonely Orphan | ||
Mon Mar 14 2016 15:15 | 1st = 1 Lonely Orphan 2nd = 4 Bush Rock 3rd = 3 Em Double You Bee 4th = 11 Mickey Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Dr Robbie | ||
Mon Mar 14 2016 15:12 | 1st = 8 Dr Robbie 2nd = 1 Takamori 3rd = 6 Skuzi 4th = 2 Cawbourne Brick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 7 Gidup Spanish Red | ||
Mon Mar 14 2016 15:09 | 1st = 7 Gidup Spanish Red 2nd = 8 Inception 3rd = 9 Seashellsinthesand 4th = 3 Major Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Harvest Gold | ||
Mon Mar 14 2016 15:04 | 1st = 5 Harvest Gold 2nd = 2 Exit Zero 3rd = 6 Dianes Lass 4th = 7 Carly Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 1 Global Assault | ||
Mon Mar 14 2016 15:00 | 1st = 1 Global Assault 2nd = 14 Prescience 3rd = 3 Surge Ahead 4th = 8 Figlio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 6 Enhancer | ||
Mon Mar 14 2016 14:54 | 1st = 6 Enhancer 2nd = 4 Manu Rama 3rd = 5 Pacific Vibe 4th = 3 Bigtime Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 6 Hit Maka | ||
Mon Mar 14 2016 14:52 | 1st = 6 Hit Maka 2nd = 10 Limestone Bay 3rd = 1 Just Call Me Mac 4th = 2 Idunknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 11 Ilovewhatsebrings | ||
Mon Mar 14 2016 14:48 | 1st = 11 Ilovewhatsebrings 2nd = 4 Grande Rosso 3rd = 1 Rivers Lane 4th = 7 Generous Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Kiltys Tiger | ||
Mon Mar 14 2016 14:45 | 1st = 2 Kiltys Tiger 2nd = 8 Call Me Deita 3rd = 3 Carlanna Jobe 4th = 1 Stress Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 10 Foolproof | ||
Mon Mar 14 2016 14:40 | 1st = 10 Foolproof 2nd = 2 Jonathan 3rd = 5 Try Before Dubai 4th = 9 Princess Mavi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Homebush Messi | ||
Mon Mar 14 2016 14:37 | 1st = 3 Homebush Messi 2nd = 1 Cawbourne Gable 3rd = 4 Chair Up 4th = 7 No More Marmite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 11 Ascot Encounter | ||
Mon Mar 14 2016 14:34 | 1st = 11 Ascot Encounter 2nd = 10 Machamillion 3rd = 5 Whos Driving 4th = 1 Cyclone Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 6 Giddyup | ||
Mon Mar 14 2016 14:30 | 1st = 6 Giddyup 2nd = 12 Artesian 3rd = 4 Alittle Loose 4th = 2 Miss Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Scots Dunker | ||
Mon Mar 14 2016 14:27 | 1st = 4 Scots Dunker 2nd = 3 Seabrook Oscar 3rd = 5 Sugar Mcgundy 4th = 2 Annaley Nae Nae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 4 Tiffanys | ||
Mon Mar 14 2016 14:25 | 1st = 4 Tiffanys 2nd = 9 Ocean Bound 3rd = 8 Kohi Road 4th = 2 Newstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 5 Satans Outlaw | ||
Mon Mar 14 2016 14:20 | 1st = 5 Satans Outlaw 2nd = 8 Apatchy Rebel 3rd = 6 Im Lonely 4th = 7 Amberlu Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 1 Scratchy Lass | ||
Mon Mar 14 2016 14:13 | 1st = 1 Scratchy Lass 2nd = 7 Coachella 3rd = 9 Wilander Princess 4th = 2 Miss Adele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Viva La Vixen | ||
Mon Mar 14 2016 14:11 | 1st = 2 Viva La Vixen 2nd = 4 Homebush Lucifer 3rd = 1 Zamaddis Lass 4th = 5 Cool Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Smooth Rebel | ||
Mon Mar 14 2016 14:10 | 1st = 1 Smooth Rebel 2nd = 6 Mahogany Saphire 3rd = 2 Rex On 4th = 3 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 4 Reward For Fashion | ||
Mon Mar 14 2016 14:05 | 1st = 4 Reward For Fashion 2nd = 5 Rosettas Comet 3rd = 3 Our Masquerade 4th = 2 Cool Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 5 Gretna | ||
Mon Mar 14 2016 14:00 | 1st = 5 Gretna 2nd = 11 Wazamba 3rd = 1 Pearl Congenial 4th = 8 Moqla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 10 Dancing With Miley | ||
Mon Mar 14 2016 13:55 | 1st = 10 Dancing With Miley 2nd = 13 Old Studley Road 3rd = 8 Hot Shot Woman 4th = 6 Boobalaga Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 4 Tiebreaker | ||
Mon Mar 14 2016 13:54 | 1st = 4 Tiebreaker 2nd = 3 Beacon Of Hope 3rd = 6 Steel Rose 4th = 7 Maxssistar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 New Club Crawf | ||
Mon Mar 14 2016 13:52 | 1st = 1 New Club Crawf 2nd = 9 Mr Alouette 3rd = 4 Vane Blue 4th = 2 Nev Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Cawbourne Buttsy | ||
Mon Mar 14 2016 13:46 | 1st = 4 Cawbourne Buttsy 2nd = 6 Peacock Princess 3rd = 7 Big Jamesy 4th = 1 Bigtime Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 4 Wrappers Delight | ||
Mon Mar 14 2016 13:42 | 1st = 4 Wrappers Delight 2nd = 1 Soho Leviathan 3rd = 3 Knight Sky Safari 4th = 5 Shadow Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Shes Positive | ||
Mon Mar 14 2016 13:38 | 1st = 6 Shes Positive 2nd = 1 Bullion Wolf 3rd = 3 Mr Markou 4th = 7 Hussys Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Asterix Rose | ||
Mon Mar 14 2016 13:35 | 1st = 6 Asterix Rose 2nd = 3 Pason Sander 3rd = 7 Velocity Alice 4th = 8 Dynamite Dixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 7 Valtimor | ||
Mon Mar 14 2016 13:30 | 1st = 7 Valtimor 2nd = 6 Tan Tat Charger 3rd = 9 Time Commands 4th = 10 Ameristralia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 7 Kinetic Assasin | ||
Mon Mar 14 2016 13:28 | 1st = 7 Kinetic Assasin 2nd = 4 Knocka Few Back 3rd = 6 Apollo Baxter 4th = 2 Winfield Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 1 Artova | ||
Mon Mar 14 2016 13:25 | 1st = 1 Artova 2nd = 3 Shear Vogue 3rd = 4 Sweet Missile 4th = 5 Soi Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 8 Rambo King | ||
Mon Mar 14 2016 13:20 | 1st = 8 Rambo King 2nd = 7 Ausrock 3rd = 6 My Change Of Heart 4th = 4 Poppy Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 3 Brillante Brigitte | ||
Mon Mar 14 2016 13:19 | 1st = 3 Brillante Brigitte 2nd = 9 Miss Pareto 3rd = 4 Shezastunna 4th = 8 The Keept Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Boris Lee | ||
Mon Mar 14 2016 13:17 | 1st = 2 Boris Lee 2nd = 8 Dontron 3rd = 3 Lady Lurcher 4th = 4 Bartemius Crouch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 8 Joey Baxter | ||
Mon Mar 14 2016 13:11 | 1st = 8 Joey Baxter 2nd = 5 Lady Zeena 3rd = 7 Miss Mowhawk 4th = 1 Homebush Flyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 7 Beautiful Flyer | ||
Mon Mar 14 2016 13:03 | 1st = 7 Beautiful Flyer 2nd = 12 Saltarello 3rd = 1 Eclair Attack 4th = 5 Space Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Alpha David | ||
Mon Mar 14 2016 13:00 | 1st = 6 Alpha David 2nd = 4 Onya Jatt 3rd = 1 Chads Big Boy 4th = 8 Tizza Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 4 Swiftly Chloe | ||
Mon Mar 14 2016 12:55 | 1st = 4 Swiftly Chloe 2nd = 1 Aunty Trace 3rd = 2 Alamein Blonde 4th = 6 Mc Lovin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 2 Ours | ||
Mon Mar 14 2016 12:46 | 1st = 2 Ours 2nd = 8 Misstart 3rd = 7 Zbeauty 4th = 3 Blazing Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Monaleen Deejay | ||
Mon Mar 14 2016 12:42 | 1st = 2 Monaleen Deejay 2nd = 4 Ima Terror 3rd = 7 Renegade Rebel 4th = 1 Jarleth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Allegro Class | ||
Mon Mar 14 2016 12:38 | 1st = 4 Allegro Class 3rd = 7 Vegas Danny 4th = 2 Freedom Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 9 Boston Lightning | ||
Mon Mar 14 2016 12:38 | 1st = 9 Boston Lightning 3rd = 7 Vegas Danny 4th = 2 Freedom Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Bedlum | ||
Mon Mar 14 2016 12:25 | 1st = 2 Bedlum 2nd = 4 Lettuce Hold On 3rd = 7 Boomer 4th = 5 Senni Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 1 Thrilling Evie | ||
Mon Mar 14 2016 12:21 | 1st = 1 Thrilling Evie 2nd = 6 Blackie Chan 3rd = 3 Bernies Boy 4th = 7 Milly Rivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 3 Wynthorpe | ||
Mon Mar 14 2016 12:12 | 1st = 3 Wynthorpe 2nd = 9 Mariposa 3rd = 1 Caper Caleb 4th = 13 Thin Cut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Krisbar Fly Half | ||
Mon Mar 14 2016 12:07 | 1st = 2 Krisbar Fly Half 2nd = 1 Blonde Yappa 3rd = 7 Fearing Peggy 4th = 4 Riverdale Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Homebush Ginger | ||
Mon Mar 14 2016 12:03 | 1st = 7 Homebush Ginger 2nd = 9 Fangirl 3rd = 3 Kennel Boy 4th = 2 Ears Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Another Jet | ||
Mon Mar 14 2016 11:46 | 1st = 1 Another Jet 2nd = 3 Billy Marlow 3rd = 7 Dark Witch 4th = 6 Cawbourne Panic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 1 Bigsie | ||
Mon Mar 14 2016 11:37 | 1st = 1 Bigsie 2nd = 5 Rusty In Melbourne 3rd = 2 Paddy Bourke 4th = 6 Mystigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 2 Masabio | ||
Mon Mar 14 2016 11:07 | 1st = 2 Masabio 2nd = 5 Razors Edge 3rd = 9 Grandly 4th = 1 Wolf King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 1 Boxachocolates | ||
Mon Mar 14 2016 10:37 | 1st = 1 Boxachocolates 2nd = 5 Dream Dancer 3rd = 3 Peranto 4th = 6 I See Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Stonebrook | ||
Sun Feb 14 2016 22:07 | 1st = 8 Stonebrook 2nd = 2 Brigantine 3rd = 5 Cane Doro 4th = 9 Royal Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 3 Tizyalator | ||
Sun Feb 14 2016 21:55 | 1st = 3 Tizyalator 2nd = 1 Bymarjac 3rd = 4 Me Mate Les 4th = 6 Our Archangel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Grand Rosie | ||
Sun Feb 14 2016 21:52 | 1st = 4 Grand Rosie 2nd = 6 Pink Scissors 3rd = 1 Jagged Image 4th = 2 Ball Alley Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 4 Daddywho | ||
Sun Feb 14 2016 21:45 | 1st = 4 Daddywho 2nd = 3 Extremely Efficient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 10 Talented Miss | ||
Sun Feb 14 2016 21:40 | 1st = 10 Talented Miss 2nd = 3 Lady Hook 3rd = 8 Desperate Driver 4th = 1 Select Seaspray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 4 Black Saddle | ||
Sun Feb 14 2016 21:34 | 1st = 4 Black Saddle 2nd = 1 My Mate Nick 3rd = 7 Sammy Seelster 4th = 9 Wipethesmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 9 Hows It Crude | ||
Sun Feb 14 2016 21:30 | 1st = 9 Hows It Crude 2nd = 5 Lady Olivia 3rd = 8 Big Winston 4th = 3 Jazz Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 4 Im Havinaball | ||
Sun Feb 14 2016 21:22 | 1st = 4 Im Havinaball 2nd = 11 Walter Creed 3rd = 6 Watch My Sox 4th = 3 Rumspringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Happy Hour | ||
Sun Feb 14 2016 21:18 | 1st = 4 Happy Hour 2nd = 3 Darcon Dash 3rd = 1 Stagger Express 4th = 6 Winston Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Kingsbrae Buddy | ||
Sun Feb 14 2016 21:14 | 1st = 1 Kingsbrae Buddy 2nd = 7 Mr Sly 3rd = 6 Knock For Me 4th = 4 Winged Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 3 Penciler | ||
Sun Feb 14 2016 21:10 | 1st = 3 Penciler 2nd = 6 Warm Hearts 3rd = 1 Full Length 4th = 4 Little Dewey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 6 Riverboat Jasper | ||
Sun Feb 14 2016 21:05 | 1st = 6 Riverboat Jasper 2nd = 3 Truly Blissfull 3rd = 5 All I Can Be 4th = 1 Rajah Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Falcao | ||
Sun Feb 14 2016 20:59 | 1st = 7 Falcao 2nd = 1 Kerries One 3rd = 9 Achai 4th = 2 Shake The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Inside Pass | ||
Sun Feb 14 2016 20:56 | 1st = 3 Inside Pass 2nd = 6 Bodega Vista 3rd = 9 Haras Blaze 4th = 8 Hardliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Cigar Club | ||
Sun Feb 14 2016 20:53 | 1st = 7 Cigar Club 2nd = 5 Petite Belle 3rd = 3 Magical Strike 4th = 1 Senior Lid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 3 Major In Arms | ||
Sun Feb 14 2016 20:52 | 1st = 3 Major In Arms 2nd = 1 Here For The Goodtimes 3rd = 8 Lucy Mccool 4th = 7 Twoforsixty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Asa Jack Keene | ||
Sun Feb 14 2016 20:49 | 1st = 1 Asa Jack Keene 2nd = 4 Be My Beau 3rd = 5 Serena Bernea 4th = 3 Cranky Snagrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Oakmont Twister | ||
Sun Feb 14 2016 20:42 | 1st = 1 Oakmont Twister 2nd = 7 Avon Stone 3rd = 8 Daves Mistake 4th = 2 Red Claudette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 9 Smashed Dip | ||
Sun Feb 14 2016 20:38 | 1st = 9 Smashed Dip 2nd = 5 At The Savoy 3rd = 1 Tutu Train 4th = 6 Cool Conner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 1 Chica Bella | ||
Sun Feb 14 2016 20:37 | 1st = 1 Chica Bella 2nd = 7 Busted 3rd = 3 Itz Gemmas Delight 4th = 5 Riverlegirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Leadfoot Express | ||
Sun Feb 14 2016 20:34 | 1st = 3 Leadfoot Express 2nd = 1 Boxing Roo Girl 3rd = 10 One Zero Seven 4th = 8 Master Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Asa Carrera | ||
Sun Feb 14 2016 20:30 | 1st = 3 Asa Carrera 2nd = 1 Sovereign Queen 3rd = 2 Royal Whip 4th = 7 Ragnarok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Sonnys Salute | ||
Sun Feb 14 2016 20:24 | 1st = 1 Sonnys Salute 2nd = 3 Danyos Slappy 3rd = 4 Aston Sloan 4th = 7 Why Not Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Sarika | ||
Sun Feb 14 2016 20:21 | 1st = 3 Sarika 2nd = 4 Lucky Quoted 3rd = 1 Voodoo Dream 4th = 7 Ritza Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 10 Sambuca Joe | ||
Sun Feb 14 2016 20:20 | 1st = 10 Sambuca Joe 2nd = 4 Delta Safari 3rd = 11 Forbidden Forest 4th = 9 Sweet Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 1 Nat The Fyfe | ||
Sun Feb 14 2016 20:17 | 1st = 1 Nat The Fyfe 2nd = 3 Mr Momont 3rd = 4 Divasun 4th = 10 Blue Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Dismantle | ||
Sun Feb 14 2016 20:14 | 1st = 5 Dismantle 2nd = 1 Mali Covek 3rd = 3 Davids Memory 4th = 6 Showtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 7 Quiet Brilliant | ||
Sun Feb 14 2016 20:07 | 1st = 7 Quiet Brilliant 2nd = 2 Bralyn Jackson 3rd = 9 Ceremony Miss 4th = 1 Destinys Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 4 Weona Masterpiece | ||
Sun Feb 14 2016 20:02 | 1st = 4 Weona Masterpiece 2nd = 1 Coccinella 3rd = 5 Odins Call Girl 4th = 2 Stingofascorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 6 Hit Legs | ||
Sun Feb 14 2016 20:00 | 1st = 6 Hit Legs 2nd = 10 Under Taker 3rd = 1 Leggo Rose 4th = 2 Why Not Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 My Excuse | ||
Sun Feb 14 2016 19:57 | 1st = 3 My Excuse 2nd = 5 Cameroon 3rd = 7 Storming Kinship 4th = 8 Honour Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Master Magoo | ||
Sun Feb 14 2016 19:53 | 1st = 8 Master Magoo 2nd = 4 Mr Surrender 3rd = 2 Vaselius 4th = 10 Love You Alot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 2 Max Destruction | ||
Sun Feb 14 2016 19:50 | 1st = 2 Max Destruction 2nd = 1 Ikara Bale 3rd = 7 Sketchy Allan 4th = 3 Cawbourne Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 1 Ernie Boy | ||
Sun Feb 14 2016 19:47 | 1st = 1 Ernie Boy 2nd = 3 Astrapi 3rd = 5 Natural Luck 4th = 4 Business Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 5 Brochel Bow | ||
Sun Feb 14 2016 19:42 | 1st = 5 Brochel Bow 2nd = 11 Highland Hart 3rd = 2 Tobylin 4th = 4 Yankee Bon Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Good Judge Buddy | ||
Sun Feb 14 2016 19:39 | 1st = 8 Good Judge Buddy 2nd = 7 Ripper 3rd = 5 Three Day Shadow 4th = 3 Whats Up Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Fire Inside | ||
Sun Feb 14 2016 19:36 | 1st = 7 Fire Inside 2nd = 1 Moving Man 3rd = 2 Oldmate Levi 4th = 6 Tiger The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Barra Fun | ||
Sun Feb 14 2016 19:32 | 1st = 1 Barra Fun 2nd = 7 Eye Spyed Ya 3rd = 3 Mimmill Vale 4th = 2 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 11 Jerrys Jet | ||
Sun Feb 14 2016 19:27 | 1st = 11 Jerrys Jet 2nd = 1 Poker Storm 3rd = 9 Dodgermemate 4th = 4 Happy Schnapps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Stubborn Bobby | ||
Sun Feb 14 2016 19:25 | 1st = 1 Stubborn Bobby 2nd = 6 Sew She Can 3rd = 5 Happy Digger 4th = 2 Cyanide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Bally Mile | ||
Sun Feb 14 2016 19:19 | 1st = 2 Bally Mile 2nd = 3 Nippa Wahwah 3rd = 1 Cullquin Jessie 4th = 4 Kaisers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Brylin | ||
Sun Feb 14 2016 19:16 | 1st = 5 Brylin 2nd = 4 Phils In Luck 3rd = 3 Andiamo Neo 4th = 9 Dundee Raptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 10 Secret Vein | ||
Sun Feb 14 2016 19:13 | 1st = 10 Secret Vein 2nd = 9 Mr Lonely 3rd = 1 Vitalism 4th = 4 Energy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Romeo Ragtop | ||
Sun Feb 14 2016 19:10 | 1st = 3 Romeo Ragtop 2nd = 7 Abbey Kebabbey 3rd = 4 Cosmic Laptop 4th = 8 La Chase Rapide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 1 Halle Rage | ||
Sun Feb 14 2016 19:08 | 1st = 1 Halle Rage 2nd = 2 Sir Gest 3rd = 10 Spunkyola 4th = 5 Hes Just Fine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Warthog | ||
Sun Feb 14 2016 19:02 | 1st = 6 Warthog 2nd = 3 Guss Gift 3rd = 4 Irish Butcher 4th = 1 Ay Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Leopardstown | ||
Sun Feb 14 2016 18:59 | 1st = 1 Leopardstown 2nd = 7 Zipping Scarlet 3rd = 4 Lohan 4th = 3 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Grouben | ||
Sun Feb 14 2016 18:56 | 1st = 6 Grouben 2nd = 7 Havago Megsie 3rd = 8 Molly Mcbain 4th = 9 Precious Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 1 All About Alice | ||
Sun Feb 14 2016 18:54 | 1st = 1 All About Alice 2nd = 7 Strange Conduct 3rd = 3 Im Full Tilt 4th = 6 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Barra Trip | ||
Sun Feb 14 2016 18:52 | 1st = 6 Barra Trip 2nd = 8 Mutton 3rd = 5 Alota Thought 4th = 4 Sophies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Maddison Mcgrath | ||
Sun Feb 14 2016 18:47 | 1st = 4 Maddison Mcgrath 2nd = 1 Leica Destiny 3rd = 5 Excavate 4th = 7 Triella Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 3 Mcscar | ||
Sun Feb 14 2016 18:43 | 1st = 3 Mcscar 2nd = 6 Babieca Noire 3rd = 7 Alyeska 4th = 4 Cranky Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Blue Alcatraz | ||
Sun Feb 14 2016 18:39 | 1st = 3 Blue Alcatraz 2nd = 8 Shanlyn Frank 3rd = 2 Zipping Hersi 4th = 9 Chappie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 10 Deed | ||
Sun Feb 14 2016 18:36 | 1st = 10 Deed 2nd = 8 Falcon Ute 3rd = 5 Mashie 4th = 2 Bathtub Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Six Pack | ||
Sun Feb 14 2016 18:32 | 1st = 1 Six Pack 2nd = 5 Stella Rose Hi 3rd = 4 Vicki Vale 4th = 2 Shes So Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Dawn Ofa New Star | ||
Sun Feb 14 2016 18:30 | 1st = 6 Dawn Ofa New Star 2nd = 4 Bedrock Fred 3rd = 9 Rockn Ruby 4th = 10 Ears Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 2 Rhythm Of Cuba | ||
Sun Feb 14 2016 18:27 | 1st = 2 Rhythm Of Cuba 2nd = 3 Choisir La Rouge 3rd = 5 Epona Rebel 4th = 1 Mystic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Speedy Sparky | ||
Sun Feb 14 2016 18:24 | 1st = 1 Speedy Sparky 2nd = 5 Blackwood Farm 3rd = 3 Coco Pepper 4th = 7 Esperance Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Dolce Nero | ||
Sun Feb 14 2016 18:19 | 1st = 2 Dolce Nero 2nd = 8 Barking Orders 3rd = 9 Golite Gabby 4th = 4 Virons Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 11 Bones Jones | ||
Sun Feb 14 2016 18:17 | 1st = 11 Bones Jones 2nd = 5 Union Force 3rd = 10 Bisping 4th = 9 Master Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Summer Nights | ||
Sun Feb 14 2016 18:14 | 1st = 3 Summer Nights 2nd = 10 Danger Bale 3rd = 2 Chases Chance 4th = 5 Daintree Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 3 Canyousee Me Smile | ||
Sun Feb 14 2016 18:10 | 1st = 3 Canyousee Me Smile 2nd = 6 Wing Commander 3rd = 11 Via Ring A Rah 4th = 1 Mossman Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 1 Star Writer | ||
Sun Feb 14 2016 18:09 | 1st = 1 Star Writer 2nd = 6 Poppy Cee 3rd = 7 Black Poles 4th = 4 Glencore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 5 De Niro | ||
Sun Feb 14 2016 18:07 | 1st = 5 De Niro 2nd = 8 Star Earner 3rd = 3 Heza Carnegie 4th = 2 Tree Fu Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 2 Castor Troy | ||
Sun Feb 14 2016 18:03 | 1st = 2 Castor Troy 2nd = 10 Plain Baby 3rd = 8 Pop the Cork 4th = 6 Top The Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Dancing Sails | ||
Sun Feb 14 2016 17:57 | 1st = 2 Dancing Sails 2nd = 4 Coolenable 3rd = 6 Yaramundi Serpen 4th = 3 Pacific Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Omega Sniper | ||
Sun Feb 14 2016 17:54 | 1st = 1 Omega Sniper 2nd = 6 Collinda Warrior 3rd = 3 Shackleton 4th = 4 Dream Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 5 Dayraid | ||
Sun Feb 14 2016 17:52 | 1st = 5 Dayraid 2nd = 8 Boutique Art 3rd = 2 Inner City 4th = 12 Monarco Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 5 Mitigate | ||
Sun Feb 14 2016 17:50 | 1st = 5 Mitigate 2nd = 9 Wilander Diamond 3rd = 2 Flight Of Terror 4th = 7 Passing Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Go Freight Train | ||
Sun Feb 14 2016 17:46 | 1st = 1 Go Freight Train 2nd = 8 Asuriel 3rd = 2 Spring Time Lily 4th = 3 Walkaway Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 1 Back On Track | ||
Sun Feb 14 2016 17:43 | 1st = 1 Back On Track 2nd = 2 Bianmagic 3rd = 9 Kirvic 4th = 3 Shade Of Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Mister Jay Cee | ||
Sun Feb 14 2016 17:40 | 1st = 5 Mister Jay Cee 2nd = 10 Condagen 3rd = 4 Mac The Finn 4th = 9 Saloon Passage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 8 - 2 Just For Tilda | ||
Sun Feb 14 2016 17:39 | 1st = 2 Just For Tilda 2nd = 8 Something Borrowed 3rd = 5 Autumn Nights 4th = 7 Bay Truffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 8 Megamind | ||
Sun Feb 14 2016 17:35 | 1st = 8 Megamind 2nd = 7 Kim Dynamite 3rd = 1 Shooting Iron 4th = 4 Chavinca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 3 Legal Assistant | ||
Sun Feb 14 2016 17:28 | 1st = 3 Legal Assistant 2nd = 7 Our Story 3rd = 9 Show Command 4th = 8 Bayview Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 1 Ryley Major | ||
Sun Feb 14 2016 17:27 | 1st = 1 Ryley Major 2nd = 7 Art Of My Art 3rd = 5 Hey Jo 4th = 9 Karalta Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Malted | ||
Sun Feb 14 2016 17:25 | 1st = 5 Malted 2nd = 8 Our Miss Nitro 3rd = 3 Akina Akeira 4th = 6 Dashing Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 3 Shacked Up | ||
Sun Feb 14 2016 17:20 | 1st = 3 Shacked Up 2nd = 8 Diamond Court 3rd = 1 Viscount Lad 4th = 2 Cultural Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 2 Silver Bolt | ||
Sun Feb 14 2016 17:16 | 1st = 2 Silver Bolt 2nd = 8 Savoire Step 3rd = 4 Concrete Johnny 4th = 5 Gee Gees Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Pherenice | ||
Sun Feb 14 2016 17:12 | 1st = 4 Pherenice 2nd = 1 Double Five 3rd = 6 Empress Oreilly 4th = 7 Paniolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 5 Hasta La Thomas | ||
Sun Feb 14 2016 17:08 | 1st = 5 Hasta La Thomas 2nd = 6 Hadda Couple 3rd = 2 Sandhill Chief 4th = 3 Practiced |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 8 Onlykidding | ||
Sun Feb 14 2016 17:07 | 1st = 8 Onlykidding 2nd = 6 Lexus On The Beach 3rd = 5 Star Black 4th = 1 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Mighty Matlock | ||
Sun Feb 14 2016 17:04 | 1st = 6 Mighty Matlock 2nd = 8 Zipping Nolen 3rd = 2 Quick Step 4th = 9 Melody Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 10 Set Piece | ||
Sun Feb 14 2016 17:04 | 1st = 10 Set Piece 2nd = 12 Big On Fame 3rd = 9 Any Blinkin Day 4th = 1 Off The Rails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 8 - 10 Dynamic Balance | ||
Sun Feb 14 2016 17:00 | 1st = 10 Dynamic Balance 2nd = 2 Prestbury Park 3rd = 1 Peculatus 4th = 7 Sylvan Arc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 3 Red Sky Ruler | ||
Sun Feb 14 2016 16:56 | 1st = 3 Red Sky Ruler 2nd = 2 Dynamic Express 3rd = 11 Ellie Done Em 4th = 13 Golden Acres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Canongate | ||
Sun Feb 14 2016 16:52 | 1st = 3 Canongate 2nd = 2 Deitch 3rd = 6 Martial Art 4th = 4 Party Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 5 Captain Planet | ||
Sun Feb 14 2016 16:44 | 1st = 5 Captain Planet 2nd = 7 Coutainville 3rd = 12 Loading 4th = 11 Hickory Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Striker Klinsman | ||
Sun Feb 14 2016 16:43 | 1st = 5 Striker Klinsman 2nd = 2 Perfect Metre 3rd = 1 Moonlit Wings 4th = 8 Bigshow Jethro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 2 Niloufar | ||
Sun Feb 14 2016 16:39 | 1st = 2 Niloufar 2nd = 4 Slinky Malinky 3rd = 6 Immortal Fire 4th = 7 All Bar Madison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 3 Modern Maestro | ||
Sun Feb 14 2016 16:37 | 1st = 3 Modern Maestro 2nd = 1 Rich Virgin 3rd = 9 Kapow Shannon 4th = 4 Keep On Moving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 3 Le Commandant | ||
Sun Feb 14 2016 16:35 | 1st = 3 Le Commandant 2nd = 5 Beedeekay 3rd = 1 Adjuster 4th = 2 Lucerne Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 7 - 2 Recalculate | ||
Sun Feb 14 2016 16:30 | 1st = 2 Recalculate 2nd = 8 Dubai Opera 3rd = 5 Knox 4th = 3 Florever Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 8 Daddys Littlelady | ||
Sun Feb 14 2016 16:28 | 1st = 8 Daddys Littlelady 2nd = 4 Churchilla 3rd = 3 Disco Belle 4th = 9 Deep Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Dream Date | ||
Sun Feb 14 2016 16:28 | 1st = 6 Dream Date 2nd = 4 Chloes Entity 3rd = 1 Steel The Best 4th = 3 Minter Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 1 I Am Royal | ||
Sun Feb 14 2016 16:24 | 1st = 1 I Am Royal 2nd = 9 Il Dominatore 3rd = 7 Ashrawi Gold 4th = 8 Glanum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 8 Sharreada | ||
Sun Feb 14 2016 16:20 | 1st = 8 Sharreada 2nd = 4 Correspond 3rd = 3 Steve 4th = 1 Medics Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 5 Revaldor | ||
Sun Feb 14 2016 16:16 | 1st = 5 Revaldor 2nd = 2 Keep On Rocking 3rd = 3 Our Rock Oreilly 4th = 8 Chaste Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 9 Casinoholic | ||
Sun Feb 14 2016 16:15 | 1st = 9 Casinoholic 2nd = 7 Sovngarde 3rd = 11 Mi Lads Princess 4th = 6 Faraja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Wind Whistler | ||
Sun Feb 14 2016 16:12 | 1st = 8 Wind Whistler 2nd = 2 Beyond Rapid 3rd = 7 Emrys 4th = 6 Red Superman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 3 Kanguru | ||
Sun Feb 14 2016 16:08 | 1st = 3 Kanguru 2nd = 1 Fabry 3rd = 7 Isorich 4th = 6 Back In The Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 7 Miss Rodriguez | ||
Sun Feb 14 2016 16:05 | 1st = 7 Miss Rodriguez 2nd = 6 Rave Moonraker 3rd = 10 Diamond Master 4th = 12 Dugan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Step The Pedal | ||
Sun Feb 14 2016 16:04 | 1st = 4 Step The Pedal 2nd = 1 Le Bel Opera 3rd = 3 Liberty Dance 4th = 5 Gee Gees Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 6 - 1 Ancient King | ||
Sun Feb 14 2016 16:00 | 1st = 1 Ancient King 2nd = 7 Scelto 3rd = 8 See What I Bring 4th = 10 Luckzat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - | ||
Sun Feb 14 2016 15:57 | 2nd = 2 Sam Toocan 4th = 1 Elfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Tear Away Moon | ||
Sun Feb 14 2016 15:57 | 1st = 8 Tear Away Moon 2nd = 2 Sam Toocan 3rd = 7 Stans Choice 4th = 1 Elfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 3 Le Commando | ||
Sun Feb 14 2016 15:55 | 1st = 3 Le Commando 2nd = 5 Estambul Thirteen 3rd = 6 Pazzimy 4th = 4 Spinning Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 10 Six of Hearts | ||
Sun Feb 14 2016 15:51 | 1st = 10 Six of Hearts 2nd = 11 Mr Lamborghini 3rd = 7 Off The Map 4th = 4 Yet Another Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 11 Rock Diva | ||
Sun Feb 14 2016 15:49 | 1st = 11 Rock Diva 2nd = 8 Nakayla Franco 3rd = 2 Martin John 4th = 3 Mighty Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 2 Overcast | ||
Sun Feb 14 2016 15:47 | 1st = 2 Overcast 2nd = 8 Bathurstian 3rd = 6 Basic Model 4th = 1 Cyclone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Petrov | ||
Sun Feb 14 2016 15:45 | 1st = 3 Petrov 2nd = 1 Roman Fizz 3rd = 6 Forever Alone 4th = 2 Macquarie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 3 Swiss Warrior | ||
Sun Feb 14 2016 15:42 | 1st = 3 Swiss Warrior 2nd = 4 Sheselusive 3rd = 7 Simply Classic 4th = 2 Gardone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 More Salt Needed | ||
Sun Feb 14 2016 15:40 | 1st = 1 More Salt Needed 2nd = 7 Spotted Flyer 3rd = 5 Maligned 4th = 4 Trinity Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Dharmony | ||
Sun Feb 14 2016 15:38 | 1st = 1 Dharmony 2nd = 6 Flying Labelle 3rd = 8 Night Attire 4th = 5 Theopoly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Reichenbach | ||
Sun Feb 14 2016 15:35 | 1st = 6 Reichenbach 2nd = 7 Liam 4th = 2 Proven Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Bombora Flash | ||
Sun Feb 14 2016 15:32 | 1st = 4 Bombora Flash 2nd = 8 Zipline Marjen 3rd = 5 Unexcuseable 4th = 6 Rubys Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 7 Fleeting Grin | ||
Sun Feb 14 2016 15:31 | 1st = 7 Fleeting Grin 2nd = 4 Ossessione 3rd = 2 Heretic Franco 4th = 3 Nightmarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 5 - 7 Royal Spinner | ||
Sun Feb 14 2016 15:30 | 1st = 7 Royal Spinner 2nd = 5 Military 3rd = 9 Sterno 4th = 8 Leia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 2 Brewery | ||
Sun Feb 14 2016 15:29 | 1st = 2 Brewery 2nd = 3 Lothario 3rd = 5 Quarters Sister 4th = 4 Fired Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 13 Hi Its Only Me | ||
Sun Feb 14 2016 15:26 | 1st = 13 Hi Its Only Me 2nd = 10 Star Singer 3rd = 12 Allnight Kiss 4th = 4 Miss Nickels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 8 Gee Gees Cool Gal | ||
Sun Feb 14 2016 15:24 | 1st = 8 Gee Gees Cool Gal 2nd = 3 Matiano 3rd = 9 Like The Wolf 4th = 6 King Shaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Hallo Star | ||
Sun Feb 14 2016 15:23 | 1st = 8 Hallo Star 2nd = 1 Good Return 3rd = 4 Nangar Star 4th = 5 Brown Eye Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 4 Marlow Moment | ||
Sun Feb 14 2016 15:19 | 1st = 4 Marlow Moment 2nd = 1 Norman Benz 3rd = 6 Irelands Oyster 4th = 8 Bluey Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 2 Helandy | ||
Sun Feb 14 2016 15:19 | 1st = 2 Helandy 2nd = 3 Wee Mac 3rd = 5 Shes All Power 4th = 1 Spoilspot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Stylemaker | ||
Sun Feb 14 2016 15:15 | 1st = 5 Stylemaker 2nd = 10 Taraji 3rd = 7 Comical Time 4th = 1 Cyclone Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 8 Tornado Valley | ||
Sun Feb 14 2016 15:14 | 1st = 8 Tornado Valley 2nd = 13 Rubys Jewel 3rd = 1 Missie Castleton 4th = 11 Soney Beatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Pagan Midnight | ||
Sun Feb 14 2016 15:12 | 1st = 3 Pagan Midnight 2nd = 2 Miss Kadia 3rd = 1 Indi Allen 4th = 7 El Surrao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 4 Ramatuelle | ||
Sun Feb 14 2016 15:12 | 1st = 4 Ramatuelle 2nd = 6 Flying By 3rd = 3 Catzel 4th = 8 Whitneys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Uncatchable | ||
Sun Feb 14 2016 15:09 | 1st = 1 Uncatchable 2nd = 3 Jazaans Boy 3rd = 2 Blingzilla 4th = 5 Irish Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 4 Divine Duke | ||
Sun Feb 14 2016 15:07 | 1st = 4 Divine Duke 2nd = 7 My Paloma 3rd = 3 Bigsie 4th = 8 Neat Aza Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Umaga Rama | ||
Sun Feb 14 2016 15:05 | 1st = 3 Umaga Rama 2nd = 2 Lucky Man 3rd = 6 Fresco Star 4th = 5 Waerenga Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Red Future | ||
Sun Feb 14 2016 15:03 | 1st = 7 Red Future 2nd = 6 Time To Torque 3rd = 4 Five Spices 4th = 5 Late Payment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Rocksferry Road | ||
Sun Feb 14 2016 15:02 | 1st = 1 Rocksferry Road 2nd = 2 Monty Express 3rd = 6 Rowchester King 4th = 4 Alchemist Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 4 - 7 Quicksilver Lass | ||
Sun Feb 14 2016 15:00 | 1st = 7 Quicksilver Lass 2nd = 5 Jolly Jack 3rd = 3 Zlatan 4th = 9 Holly Holy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Pipeline Rumour | ||
Sun Feb 14 2016 14:57 | 1st = 3 Pipeline Rumour 2nd = 1 Coffee Elizabeth 3rd = 4 Blingified 4th = 6 Big Bold Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 4 B D Windermere | ||
Sun Feb 14 2016 14:56 | 1st = 4 B D Windermere 2nd = 8 Leigh Major 3rd = 7 Bootie Bromac 4th = 6 Annajodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Soldier Spy | ||
Sun Feb 14 2016 14:54 | 1st = 2 Soldier Spy 2nd = 1 Im Pumped 3rd = 8 Senor Gold 4th = 6 Lunchless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 8 New Tipperary | ||
Sun Feb 14 2016 14:54 | 1st = 8 New Tipperary 2nd = 6 Hit The Floor 3rd = 4 Schindler 4th = 11 Phoenix Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Uncle Peter | ||
Sun Feb 14 2016 14:50 | 1st = 10 Uncle Peter 2nd = 1 Its Inevitable 3rd = 7 Taylah Studleigh 4th = 11 Smithstars Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 9 Colonial Coaster | ||
Sun Feb 14 2016 14:49 | 1st = 9 Colonial Coaster 2nd = 2 Oloughlin 3rd = 7 Count My Blessings 4th = 5 Quiet Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Lets Go Lettie | ||
Sun Feb 14 2016 14:48 | 1st = 2 Lets Go Lettie 2nd = 4 Joe Joe 3rd = 3 Gold Class 4th = 8 Lakerville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 3 Perazzi | ||
Sun Feb 14 2016 14:45 | 1st = 3 Perazzi 2nd = 5 Streetshavenoname 3rd = 4 Henagan 4th = 1 Neona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Lika Rockstar | ||
Sun Feb 14 2016 14:45 | 1st = 4 Lika Rockstar 2nd = 5 Red River Rufus 3rd = 3 Tally Ho Billy 4th = 1 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 3 Sandhill Warrior | ||
Sun Feb 14 2016 14:41 | 1st = 3 Sandhill Warrior 2nd = 1 Conidel 3rd = 4 Kill Bill 4th = 5 Mornin Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 12 Double Shot | ||
Sun Feb 14 2016 14:39 | 1st = 12 Double Shot 2nd = 8 Sans Le Sou 3rd = 6 Midfrew Tarpediem 4th = 5 Beale Street Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Landmark | ||
Sun Feb 14 2016 14:37 | 1st = 7 Landmark 2nd = 5 Nulla Girl 3rd = 6 You Can Excel 4th = 3 Zipping Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 6 Dunderry | ||
Sun Feb 14 2016 14:37 | 1st = 6 Dunderry 2nd = 2 Bells Of War 3rd = 3 Dream Empress 4th = 9 City Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Lektra Luther | ||
Sun Feb 14 2016 14:34 | 1st = 5 Lektra Luther 2nd = 8 Hot And Lonesome 3rd = 4 Oxygen Bandit 4th = 1 Miner Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 5 Endean Rose | ||
Sun Feb 14 2016 14:32 | 1st = 5 Endean Rose 2nd = 1 Seconds Out 3rd = 4 Deo Volente 4th = 3 All Torn Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Our Sambo | ||
Sun Feb 14 2016 14:30 | 1st = 5 Our Sambo 2nd = 3 Kimetto 3rd = 1 Thrilling Riot 4th = 8 Elite Blue Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 3 - 6 Barely A Diamond | ||
Sun Feb 14 2016 14:30 | 1st = 6 Barely A Diamond 2nd = 11 Mai Thai 3rd = 10 Nom De La Danse 4th = 7 Sacred Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 7 Electric Dee Jay | ||
Sun Feb 14 2016 14:28 | 1st = 7 Electric Dee Jay 2nd = 2 Revitalise 3rd = 4 Walk To The Bar 4th = 6 Surface Tension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 8 Better With Bourbon | ||
Sun Feb 14 2016 14:26 | 1st = 8 Better With Bourbon 2nd = 4 Shazam Shannon 3rd = 11 The Matrix 4th = 2 Swaggie Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Yorgi | ||
Sun Feb 14 2016 14:22 | 1st = 1 Yorgi 2nd = 6 Miata Gold 3rd = 7 Limburg Gunna 4th = 4 Smiley Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Statham | ||
Sun Feb 14 2016 14:21 | 1st = 2 Statham 2nd = 1 Devil May Care 3rd = 5 Char Do Neigh 4th = 4 Groomsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 7 Kitty Leroy | ||
Sun Feb 14 2016 14:19 | 1st = 7 Kitty Leroy 2nd = 2 Divergence 3rd = 6 Igraine 4th = 9 Modha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Black Mumbo | ||
Sun Feb 14 2016 14:16 | 1st = 1 Black Mumbo 2nd = 6 Walk On By 3rd = 3 Royal Knocka 4th = 2 Begin Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 11 Jezzabba | ||
Sun Feb 14 2016 14:15 | 1st = 11 Jezzabba 2nd = 10 Dance For Me 3rd = 12 Malibu Sunset 4th = 7 Tynong Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 1 Gee Gee Spitfire | ||
Sun Feb 14 2016 14:14 | 1st = 1 Gee Gee Spitfire 2nd = 2 Gee Gees Rusty 3rd = 10 Wyuna 4th = 8 Jansz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Dont Brag | ||
Sun Feb 14 2016 14:13 | 1st = 1 Dont Brag 2nd = 6 Spearmint Juju 3rd = 9 Jetsun Storm 4th = 5 Scott No Limbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Menzel Boys | ||
Sun Feb 14 2016 14:10 | 1st = 3 Menzel Boys 2nd = 7 Cairnlea Lewis 3rd = 6 Grimsby Girl 4th = 1 Rowchester Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 8 Have Another Glass | ||
Sun Feb 14 2016 14:06 | 1st = 8 Have Another Glass 2nd = 5 Winston Tycoon 3rd = 4 Subject to Change 4th = 6 Court Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 5 Corroboree | ||
Sun Feb 14 2016 14:04 | 1st = 5 Corroboree 2nd = 4 Degas 3rd = 3 Coringa Delight 4th = 16 Shrieks Of Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 13 Final Trick | ||
Sun Feb 14 2016 14:02 | 1st = 13 Final Trick 2nd = 4 Quite Frankly 3rd = 3 Siroccan Lad 4th = 2 Galaxy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Tear It Down | ||
Sun Feb 14 2016 14:01 | 1st = 7 Tear It Down 2nd = 1 Bubble Has Burst 3rd = 2 Limburg Ava 4th = 5 Camelot Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 2 - 7 Vorspiel | ||
Sun Feb 14 2016 14:00 | 1st = 7 Vorspiel 2nd = 4 Floral Fever 3rd = 10 Lasayette 4th = 3 Fabulonh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 2 Skyscraper | ||
Sun Feb 14 2016 13:57 | 1st = 2 Skyscraper 2nd = 1 Chequered Flag 3rd = 15 Chocante 4th = 3 Lucky To Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 9 Global Conquest | ||
Sun Feb 14 2016 13:55 | 1st = 9 Global Conquest 2nd = 4 Diva Pose 3rd = 2 Percentage Girl 4th = 8 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 Sweet Bucks | ||
Sun Feb 14 2016 13:53 | 1st = 4 Sweet Bucks 2nd = 6 Cash Leakage 3rd = 1 In Kobe 4th = 5 Wulfies Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Fear Helvetia | ||
Sun Feb 14 2016 13:52 | 1st = 4 Fear Helvetia 2nd = 8 Future Past 3rd = 2 Jasmine Lilly 4th = 7 Cryers Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Miss Belladonna | ||
Sun Feb 14 2016 13:49 | 1st = 6 Miss Belladonna 2nd = 1 Jukebox Hero 3rd = 4 Fear Me Roar 4th = 2 Rockon Audacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Will I Am | ||
Sun Feb 14 2016 13:46 | 1st = 4 Will I Am 2nd = 10 Hank Bromac 3rd = 2 Semper Fidelis 4th = 6 Pulling The Strings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 5 Tropez | ||
Sun Feb 14 2016 13:45 | 1st = 5 Tropez 2nd = 9 Sommernachtstraum 3rd = 13 Marlo Man 4th = 2 Dunluce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 6 Firsthand | ||
Sun Feb 14 2016 13:44 | 1st = 6 Firsthand 2nd = 8 Neretva 3rd = 10 Sir Magic 4th = 4 Badraan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Squire | ||
Sun Feb 14 2016 13:39 | 1st = 2 Squire 2nd = 10 So Much Fun 3rd = 3 Coin Toss 4th = 5 Matsan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Frankincense | ||
Sun Feb 14 2016 13:38 | 1st = 8 Frankincense 2nd = 7 Dipsy Lala 3rd = 5 Scott My Money 4th = 2 Cookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Cairnlea Deano | ||
Sun Feb 14 2016 13:35 | 1st = 2 Cairnlea Deano 2nd = 5 Cryers Jack 3rd = 4 Zana Bale 4th = 1 Miss Petrova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 8 Silent Arrow | ||
Sun Feb 14 2016 13:34 | 1st = 8 Silent Arrow 2nd = 1 New York Monty 3rd = 2 Oakbank Reign 4th = 4 Spin For Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 1 - 7 La Cicciolina | ||
Sun Feb 14 2016 13:30 | 1st = 7 La Cicciolina 2nd = 8 No Fairy 3rd = 5 Sarimanok 4th = 1 Diamonds Uncut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 8 Franco Harrington | ||
Sun Feb 14 2016 13:29 | 1st = 8 Franco Harrington 2nd = 5 Bute Courage 3rd = 11 Fair Dinkum Bromac 4th = 2 Special Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 5 Echappe | ||
Sun Feb 14 2016 13:27 | 1st = 5 Echappe 2nd = 3 Title Holder 3rd = 1 Joeys Destiny 4th = 2 Caprera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Extradition | ||
Sun Feb 14 2016 13:27 | 1st = 6 Extradition 2nd = 7 Dodgy Dede 3rd = 1 Miss Myra 4th = 4 Master Phelps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 7 Sacred Siren | ||
Sun Feb 14 2016 13:22 | 1st = 7 Sacred Siren 2nd = 8 De Chine 3rd = 10 Amazing Lady 4th = 12 Over Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 No More Debt | ||
Sun Feb 14 2016 13:20 | 1st = 2 No More Debt 2nd = 7 Thrilling Wiggle 3rd = 8 Scott No Value 4th = 1 Tepirita Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Oradonna | ||
Sun Feb 14 2016 13:18 | 1st = 2 Oradonna 2nd = 9 Real King 3rd = 8 Tahitian Prince 4th = 4 Heartford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Vector | ||
Sun Feb 14 2016 13:17 | 1st = 2 Vector 2nd = 1 Fluent 3rd = 8 Glenville Jester 4th = 6 Happy Scarlett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 6 Party Boy | ||
Sun Feb 14 2016 13:15 | 1st = 6 Party Boy 2nd = 1 Isco 3rd = 9 Louisville Lass 4th = 5 Always One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Invictus Lawless | ||
Sun Feb 14 2016 13:12 | 1st = 3 Invictus Lawless 2nd = 6 World Of Noise 3rd = 2 Xavier Kelton 4th = 8 Annunaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Bernie Winkle | ||
Sun Feb 14 2016 13:11 | 1st = 6 Bernie Winkle 2nd = 10 Six Diamonds 3rd = 5 Highland Girl 4th = 4 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 1 Grande Castagno | ||
Sun Feb 14 2016 13:09 | 1st = 1 Grande Castagno 2nd = 8 Dashing Bella 3rd = 2 Fifty Flags 4th = 7 Austrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Scott No Odds | ||
Sun Feb 14 2016 13:05 | 1st = 1 Scott No Odds 2nd = 7 Jump On It 3rd = 6 Thrilling Forest 4th = 8 Kapai Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Mojito Mayhem | ||
Sun Feb 14 2016 13:01 | 1st = 8 Mojito Mayhem 2nd = 7 Abbeys Hand 3rd = 2 Amelia Benz 4th = 3 Tang Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 3 Pocket Of Jewels | ||
Sun Feb 14 2016 12:55 | 1st = 3 Pocket Of Jewels 2nd = 7 Cullen Keefe 3rd = 1 Media Queen 4th = 9 Booster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Flotilla | ||
Sun Feb 14 2016 12:52 | 1st = 1 Flotilla 2nd = 6 Hello Sunshine 3rd = 7 Mahogany Diamond 4th = 4 Ells Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 3 Our Mystere | ||
Sun Feb 14 2016 12:47 | 1st = 3 Our Mystere 2nd = 2 Highbrook 3rd = 7 Little Ripper 4th = 4 Kittykittybangbang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Simply Yeti | ||
Sun Feb 14 2016 12:45 | 1st = 1 Simply Yeti 2nd = 2 Saved By Love 3rd = 6 Hot Star 4th = 5 Scott Some Ticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Back Up Tiger | ||
Sun Feb 14 2016 12:42 | 1st = 1 Back Up Tiger 2nd = 4 Lady Vixyma 3rd = 8 Cee Party 4th = 2 Galactic Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Perfectly Ideal | ||
Sun Feb 14 2016 12:36 | 1st = 1 Perfectly Ideal 2nd = 13 Rattling Thunder 3rd = 14 Genuine Excuse 4th = 4 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Cash Car Star | ||
Sun Feb 14 2016 12:33 | 1st = 8 Cash Car Star 2nd = 1 Bourbon An Kahn 4th = 7 Hop On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Jay Low | ||
Sun Feb 14 2016 12:28 | 1st = 1 Jay Low 2nd = 3 Sometime Soon 3rd = 4 Myrniong Girl 4th = 8 Vintage Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Tally Ho Len | ||
Sun Feb 14 2016 12:25 | 1st = 5 Tally Ho Len 2nd = 6 Urie 3rd = 4 Crazy Sprite 4th = 8 Madambash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 3 Renske B | ||
Sun Feb 14 2016 12:19 | 1st = 3 Renske B 2nd = 6 Maczaffair 3rd = 8 Seaswift Joy 4th = 5 Crimson Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Wot Price Flash | ||
Sun Feb 14 2016 12:17 | 1st = 2 Wot Price Flash 2nd = 8 Texas Piledriver 3rd = 7 Mardella 4th = 4 Magic Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 4 Simplicity | ||
Sun Feb 14 2016 12:12 | 1st = 4 Simplicity 3rd = 7 Teri 4th = 6 Ima Allstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 2 Lorde Royals | ||
Sun Feb 14 2016 12:12 | 1st = 2 Lorde Royals 3rd = 7 Teri 4th = 6 Ima Allstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Galactic Dragon | ||
Sun Feb 14 2016 12:09 | 1st = 3 Galactic Dragon 2nd = 6 Tally Ho Jack 3rd = 8 Arcadia Dynasty 4th = 1 Lady Tarc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 2 Dancing Dixie | ||
Sun Feb 14 2016 12:01 | 1st = 2 Dancing Dixie 2nd = 3 Fcee 3rd = 6 Just Say Go 4th = 12 Three Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Fear Fire | ||
Sun Feb 14 2016 11:57 | 1st = 6 Fear Fire 2nd = 8 Tree Climber Liv 3rd = 4 Ima Lara Lass 4th = 7 Little Fawkner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 8 Ok Im Bad | ||
Sun Feb 14 2016 11:45 | 1st = 8 Ok Im Bad 2nd = 10 Playboy 3rd = 15 Handsome Hero 4th = 14 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 9 Mistrahma | ||
Sun Feb 14 2016 11:37 | 1st = 9 Mistrahma 2nd = 10 Touting 3rd = 1 Jedi Knight 4th = 11 Bellas Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 10 Leander Lily | ||
Sun Feb 14 2016 11:30 | 1st = 10 Leander Lily 2nd = 4 Cyclone Charlie 3rd = 1 Justans Sister 4th = 6 Catch The Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 11 Lady Angus | ||
Sun Feb 14 2016 11:15 | 1st = 11 Lady Angus 2nd = 8 Anse Vata 3rd = 14 King Of The Roses 4th = 9 Im Not Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 3 Blow A Cloud | ||
Sun Feb 14 2016 11:00 | 1st = 3 Blow A Cloud 2nd = 4 Wayward Roc 3rd = 7 Its A Deal 4th = 8 Kate Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 12 Best Of The Bunch | ||
Sun Feb 14 2016 10:30 | 1st = 12 Best Of The Bunch 2nd = 13 Beat The Shakes 3rd = 11 Pure Emotion 4th = 7 Strathspey Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 4 Lofty Ambition | ||
Sun Feb 14 2016 1:37 | 1st = 4 Lofty Ambition 2nd = 2 Hodor 3rd = 5 Sitar Monelli 4th = 7 Tanardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Cobra Clutch | ||
Sun Feb 14 2016 1:22 | 1st = 4 Cobra Clutch 2nd = 8 Sub Zero Sahara 3rd = 2 Moonshine Mandy 4th = 5 Colloquial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Tiggerlong Await | ||
Sun Feb 14 2016 1:07 | 1st = 1 Tiggerlong Await 2nd = 7 Royal Freddie 3rd = 6 Emilys Sweet 4th = 3 Kardy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Charos Tenetti | ||
Sun Feb 14 2016 0:47 | 1st = 5 Charos Tenetti 2nd = 8 Aristotle Bale 3rd = 1 Diesel Dungey 4th = 4 Unending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Tommy Be Good | ||
Sun Feb 14 2016 0:40 | 1st = 3 Tommy Be Good 2nd = 8 Hillbilly Time 3rd = 7 Ezygatboy 4th = 2 Ourlastshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Fachoong | ||
Sun Feb 14 2016 0:32 | 1st = 6 Fachoong 2nd = 2 Enfield Mask 3rd = 1 Heaps Of Ability 4th = 4 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 8 Bounty Eyre | ||
Sun Feb 14 2016 0:15 | 1st = 8 Bounty Eyre 2nd = 1 Black Mr Mach 3rd = 10 Rowchester 4th = 9 Ima Tragedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Living Proof | ||
Sun Feb 14 2016 0:12 | 1st = 1 Living Proof 2nd = 4 Yunderup Dozer 3rd = 2 Dyna Yemen 4th = 5 Crashing Packs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Cant Resist | ||
Thu Jan 14 2016 23:57 | 1st = 6 Cant Resist 2nd = 7 Tick Bale 3rd = 2 Calais Monelli 4th = 8 Swift Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Daintree Trippin | ||
Thu Jan 14 2016 23:37 | 1st = 3 Daintree Trippin 2nd = 5 Western Flyer 3rd = 1 Valiant Crusader 4th = 8 Ima Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Mazin Flash | ||
Thu Jan 14 2016 23:17 | 1st = 3 Mazin Flash 2nd = 2 Just An Earner 3rd = 6 Down Every Road 4th = 4 Golden Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Timmy Mac | ||
Thu Jan 14 2016 23:02 | 1st = 5 Timmy Mac 2nd = 7 Mulwee Grand 3rd = 8 High Note 4th = 10 Cyclone Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Apatchy Racer | ||
Thu Jan 14 2016 22:58 | 1st = 4 Apatchy Racer 2nd = 8 Fairy Pretty 3rd = 1 Mafalda Hopkirk 4th = 3 Dash Of Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Clover Cottage | ||
Thu Jan 14 2016 22:54 | 1st = 1 Clover Cottage 2nd = 7 Jimary Vixen 3rd = 6 Western Dave 4th = 3 Rustys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Fayette | ||
Thu Jan 14 2016 22:50 | 1st = 3 Fayette 2nd = 5 Mclaren Chief 3rd = 1 In The Bazza 4th = 7 Play Your Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Zero Knockin | ||
Thu Jan 14 2016 22:46 | 1st = 2 Zero Knockin 2nd = 8 Mason Pines 3rd = 3 Lets Win Cash 4th = 4 Lyncar Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Activator | ||
Thu Jan 14 2016 22:42 | 1st = 4 Activator 2nd = 8 South 3rd = 5 Freeway Tempo 4th = 7 Russian Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Glass Roof | ||
Thu Jan 14 2016 22:39 | 1st = 2 Glass Roof 2nd = 3 Thunderlips 3rd = 1 Whats Up Herbie 4th = 5 Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Head Shy | ||
Thu Jan 14 2016 22:36 | 1st = 2 Head Shy 2nd = 1 Lorry Dryva 3rd = 4 Flash Zoe 4th = 8 Unique Ghosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Betty Sue Taro | ||
Thu Jan 14 2016 22:32 | 1st = 4 Betty Sue Taro 2nd = 5 Tameeka 3rd = 7 Gazmick Craig 4th = 1 Roman Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Aquisition | ||
Thu Jan 14 2016 22:29 | 1st = 8 Aquisition 2nd = 5 Dyna Ditto 3rd = 2 Kool Razor 4th = 3 Jade Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Luna Jinx | ||
Thu Jan 14 2016 22:26 | 1st = 2 Luna Jinx 2nd = 4 Ulala Bale 3rd = 7 Lobo Loco 4th = 1 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Tools Down | ||
Thu Jan 14 2016 22:23 | 1st = 8 Tools Down 2nd = 2 Flash Rebel 3rd = 6 Dana Mork 4th = 1 Scrubby Nichols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Hes Our Lachy | ||
Thu Jan 14 2016 22:20 | 1st = 1 Hes Our Lachy 2nd = 8 Hello Im Mordy 3rd = 3 Super Love 4th = 4 Loony Moony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Half Way There | ||
Thu Jan 14 2016 22:17 | 1st = 8 Half Way There 2nd = 1 Abscond 3rd = 5 Gully Raider 4th = 2 Airbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Norm The Storm | ||
Thu Jan 14 2016 22:14 | 1st = 3 Norm The Storm 2nd = 2 Cyndies Magic 3rd = 4 Hougenie 4th = 5 Magic Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Nancy Keeping | ||
Thu Jan 14 2016 22:11 | 1st = 3 Nancy Keeping 2nd = 1 Just Getting By 3rd = 4 Warm Hearts 4th = 6 Winsome Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Zambora Beau | ||
Thu Jan 14 2016 22:08 | 1st = 1 Zambora Beau 2nd = 5 Defaulter 3rd = 8 Ritza Jimmy 4th = 4 Dimity Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Black Bottle | ||
Thu Jan 14 2016 22:05 | 1st = 1 Black Bottle 2nd = 2 Dancing Brett 3rd = 4 Kiss The Hawk 4th = 6 Cyclone Clifford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 West On Sally | ||
Thu Jan 14 2016 22:02 | 1st = 6 West On Sally 2nd = 1 Here to Party 3rd = 7 Volantis 4th = 8 Beau West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 2 Billy Mack | ||
Thu Jan 14 2016 22:00 | 1st = 2 Billy Mack 2nd = 1 Speedy Love 3rd = 5 Wrinkle Knutt 4th = 6 Wicked Isle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Deborah Lee | ||
Thu Jan 14 2016 21:58 | 1st = 5 Deborah Lee 2nd = 4 Bunna Boy 3rd = 8 Joe Emery 4th = 1 Drury Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Bogie Flyer | ||
Thu Jan 14 2016 21:56 | 1st = 3 Bogie Flyer 2nd = 8 Clever Chloe 3rd = 2 Wild Child Taj 4th = 5 Power Check |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Maury Spirit | ||
Thu Jan 14 2016 21:55 | 1st = 3 Maury Spirit 2nd = 2 Allen Membo 3rd = 1 Gary Doogan 4th = 5 Call Me Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Butchulla Boy | ||
Thu Jan 14 2016 21:52 | 1st = 6 Butchulla Boy 2nd = 2 Abbys Magic 3rd = 7 Iona Champion 4th = 5 Victory Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Hermoso | ||
Thu Jan 14 2016 21:49 | 1st = 1 Hermoso 2nd = 5 Omas Girl 3rd = 2 Sweeping Strikes 4th = 7 Augusta Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Rock Hand | ||
Thu Jan 14 2016 21:47 | 1st = 2 Rock Hand 2nd = 1 Rolamax 3rd = 8 Spitfire Tooth 4th = 9 Sportsmanship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Sokyo | ||
Thu Jan 14 2016 21:45 | 1st = 7 Sokyo 2nd = 1 Natahli Dedee 3rd = 2 Allen Firestorm 4th = 6 Myrniong Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Mrs Bubbles | ||
Thu Jan 14 2016 21:42 | 1st = 5 Mrs Bubbles 2nd = 3 Liams Entity 3rd = 2 Worm Burner 4th = 1 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 8 Layla Swift | ||
Thu Jan 14 2016 21:40 | 1st = 8 Layla Swift 2nd = 2 Katey 3rd = 4 Love Lord 4th = 7 Extreme Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Vitor | ||
Thu Jan 14 2016 21:39 | 1st = 4 Vitor 2nd = 7 Flashing Moon 3rd = 5 Black Widow 4th = 6 Regent Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Magic Movie | ||
Thu Jan 14 2016 21:37 | 1st = 4 Magic Movie 2nd = 7 Mighty Tay 3rd = 2 Magic Seeker 4th = 5 Joes Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Ernest Bale | ||
Thu Jan 14 2016 21:35 | 1st = 1 Ernest Bale 2nd = 5 Bruce Tycoon 3rd = 2 Rocka Hula Baby 4th = 7 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Lady Capulet | ||
Thu Jan 14 2016 21:32 | 1st = 2 Lady Capulet 2nd = 4 Chief Mingo 3rd = 1 Valletta Chief 4th = 7 Flash Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Monumental | ||
Thu Jan 14 2016 21:30 | 1st = 7 Monumental 2nd = 6 Isajet 3rd = 5 Buddyonit 4th = 1 One Knight Stand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Sarajevo Girl | ||
Thu Jan 14 2016 21:28 | 1st = 4 Sarajevo Girl 2nd = 1 Alpha Adonis 3rd = 2 General Cloud 4th = 3 Cigar Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Shoulders | ||
Thu Jan 14 2016 21:25 | 1st = 4 Shoulders 2nd = 5 My Boy Brodie 3rd = 1 Flying Focus 4th = 8 Glen Eric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Oakvale Flyer | ||
Thu Jan 14 2016 21:22 | 1st = 3 Oakvale Flyer 2nd = 1 Wheel Spinner 3rd = 6 Fast Noodle 4th = 8 Zambora Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Its Her Shout | ||
Thu Jan 14 2016 21:19 | 1st = 2 Its Her Shout 2nd = 5 Another Maneater 3rd = 1 Bear Bourbski 4th = 6 Total Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 Jungle Dancer | ||
Thu Jan 14 2016 21:17 | 1st = 4 Jungle Dancer 2nd = 5 Deadsetgiveaway 3rd = 1 Calvin Kay Shannon 4th = 6 Petite Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Bunna Babe | ||
Thu Jan 14 2016 21:15 | 1st = 8 Bunna Babe 2nd = 3 Glenrea Vision 3rd = 5 Hello Birdy 4th = 7 Closed Circuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Sonic Dash | ||
Thu Jan 14 2016 21:12 | 1st = 2 Sonic Dash 2nd = 5 White Bandit 3rd = 1 Tollbar 4th = 8 Aeroplane Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Veuve | ||
Thu Jan 14 2016 21:09 | 1st = 5 Veuve 2nd = 4 Bremer 3rd = 1 Cold Hard Truth 4th = 7 Far From Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Lucky Brew | ||
Thu Jan 14 2016 21:07 | 1st = 8 Lucky Brew 2nd = 5 Dynamite Dex 3rd = 4 Rosie Bay 4th = 2 Iconic Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Brilliant Shot | ||
Thu Jan 14 2016 21:05 | 1st = 1 Brilliant Shot 2nd = 7 Takahi Max 3rd = 8 Fornido 4th = 5 Melody Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 8 Davey | ||
Thu Jan 14 2016 21:02 | 1st = 8 Davey 2nd = 2 Bundarra Magic 3rd = 1 Milkos Magic 4th = 4 Total Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 9 Starwyn Jasper | ||
Thu Jan 14 2016 21:01 | 1st = 9 Starwyn Jasper 2nd = 5 Cashwrangs Smoker 3rd = 1 Count The Aces 4th = 3 Gollahgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Dodger I Am | ||
Thu Jan 14 2016 20:59 | 1st = 8 Dodger I Am 2nd = 1 Wave To Kirra 3rd = 6 Billy Blue Eyes 4th = 3 Nit Noi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Hattie Bee | ||
Thu Jan 14 2016 20:56 | 1st = 2 Hattie Bee 2nd = 5 Ive Got You 3rd = 6 Lyncar Jerry 4th = 1 Night Tremors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Both Sides Now | ||
Thu Jan 14 2016 20:53 | 1st = 3 Both Sides Now 2nd = 7 Black Driftwood 3rd = 6 My Silver Chisel 4th = 4 Sweet Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Hidden Effective | ||
Thu Jan 14 2016 20:50 | 1st = 2 Hidden Effective 2nd = 7 Hundred 3rd = 1 Fascinated 4th = 5 Calahan Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - | ||
Thu Jan 14 2016 20:49 | 2nd = 3 Team Of Starzzz 3rd = 1 Welcome To Vegas 4th = 6 Bettor Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Torque Flight | ||
Thu Jan 14 2016 20:47 | 1st = 1 Torque Flight 2nd = 4 Vegas Bound 3rd = 5 Oreo Delight 4th = 8 Azariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Miss Danica | ||
Thu Jan 14 2016 20:44 | 1st = 8 Miss Danica 2nd = 7 Wanting 3rd = 5 Light Confess 4th = 1 Miss Bo Jangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Elite Effort | ||
Thu Jan 14 2016 20:41 | 1st = 7 Elite Effort 2nd = 3 Getty Bale 3rd = 8 Aston Gatum 4th = 4 Danyos Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Ultimate Best | ||
Thu Jan 14 2016 20:39 | 1st = 7 Ultimate Best 2nd = 6 Cunning Tony 3rd = 2 Disruptive Spin 4th = 8 Backyard Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Shiny New | ||
Thu Jan 14 2016 20:38 | 1st = 1 Shiny New 2nd = 6 Stayers Inn 3rd = 9 Joffas Me Mate 4th = 4 Zuris Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 5 Its It | ||
Thu Jan 14 2016 20:35 | 1st = 5 Its It 2nd = 4 Slick Talker 3rd = 9 Daisy Express 4th = 10 Myake Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Uptown Funk | ||
Thu Jan 14 2016 20:32 | 1st = 1 Uptown Funk 2nd = 4 Lil Arthur 3rd = 3 Jack Winter 4th = 2 Up And Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 9 Murranji Track | ||
Thu Jan 14 2016 20:30 | 1st = 9 Murranji Track 2nd = 2 Radiant Energy 3rd = 8 Primo Tapia 4th = 1 King Rafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Full On Bling | ||
Thu Jan 14 2016 20:28 | 1st = 4 Full On Bling 2nd = 3 Waymores Blues 3rd = 2 Absolute Power 4th = 7 Polijuice Potion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Spring Dream | ||
Thu Jan 14 2016 20:25 | 1st = 7 Spring Dream 2nd = 6 Tobias Rumble 3rd = 8 Blue Tartan 4th = 2 Shyan Yahoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Wheres Pip | ||
Thu Jan 14 2016 20:22 | 1st = 5 Wheres Pip 2nd = 8 Mo Green 3rd = 1 Bobbie Dawn 4th = 3 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 Rusty Find | ||
Thu Jan 14 2016 20:19 | 1st = 6 Rusty Find 2nd = 3 Leas Shadow 3rd = 4 Dads Man 4th = 2 Exquisette Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 Lavra Bhutan | ||
Thu Jan 14 2016 20:18 | 1st = 3 Lavra Bhutan 2nd = 4 Depompide 3rd = 1 Always Bad 4th = 8 Greenmans Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Ruff State | ||
Thu Jan 14 2016 20:16 | 1st = 8 Ruff State 2nd = 3 Lucky Road 3rd = 7 Anisa Bale 4th = 5 Ester Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 10 Fairy Footsteps | ||
Thu Jan 14 2016 20:13 | 1st = 10 Fairy Footsteps 2nd = 7 Rosemarkie 3rd = 1 Cavern Club 4th = 3 Black Jaymar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Enchanted Bling | ||
Thu Jan 14 2016 20:10 | 1st = 5 Enchanted Bling 2nd = 2 Chrichton Bale 3rd = 3 Snooky 4th = 4 Tambay Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Dogmatic | ||
Thu Jan 14 2016 20:07 | 1st = 8 Dogmatic 2nd = 2 Batty Loves Beer 3rd = 1 Blue Pointer 4th = 5 Bogie Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Queen Kaboom | ||
Thu Jan 14 2016 20:04 | 1st = 2 Queen Kaboom 2nd = 7 Weeping Lass 3rd = 5 Bronco De Jurer 4th = 3 Koch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Blitzin Annie | ||
Thu Jan 14 2016 20:03 | 1st = 1 Blitzin Annie 2nd = 5 Your Place Or Mine 3rd = 4 Hinchinbrook 4th = 7 Dakota Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 4 Danny Boy | ||
Thu Jan 14 2016 20:01 | 1st = 4 Danny Boy 2nd = 8 Hes Watching 3rd = 1 Hazy Omen 4th = 7 So Strident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 1 Mr Motown | ||
Thu Jan 14 2016 20:00 | 1st = 1 Mr Motown 2nd = 7 Mighty Blonde 3rd = 9 Busters Secret 4th = 3 Niccatrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 7 Enrage | ||
Thu Jan 14 2016 19:58 | 1st = 7 Enrage 2nd = 1 Magic Opal 3rd = 5 Elusive Ava 4th = 3 Tiggalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Emerley Lane | ||
Thu Jan 14 2016 19:55 | 1st = 8 Emerley Lane 2nd = 2 Zipping Spice 3rd = 7 Farhat Bale 4th = 5 Ritza Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Loch Leven | ||
Thu Jan 14 2016 19:52 | 1st = 1 Loch Leven 2nd = 7 Triple Century 3rd = 8 Feraro Forte 4th = 3 All Terrific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Deanos Gadget | ||
Thu Jan 14 2016 19:49 | 1st = 3 Deanos Gadget 2nd = 5 Pop Wright 3rd = 6 Unsub Andy 4th = 1 Slipaway Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 9 In Massachusetts | ||
Thu Jan 14 2016 19:47 | 1st = 9 In Massachusetts 2nd = 6 Modern Chic 3rd = 8 Bio Marinus 4th = 5 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Who Told Harry | ||
Thu Jan 14 2016 19:45 | 1st = 8 Who Told Harry 2nd = 3 Macalister Sam 3rd = 2 Zipping Simmo 4th = 1 Dr Brandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Lucky Shot | ||
Thu Jan 14 2016 19:42 | 1st = 4 Lucky Shot 2nd = 7 Tijuana Tempo 3rd = 6 Flashing Fear 4th = 1 Avid Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Tynan Gold | ||
Thu Jan 14 2016 19:39 | 1st = 1 Tynan Gold 2nd = 7 Instant Reaction 3rd = 2 Galba Choice 4th = 8 Fear Oh Dear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Susie Willow | ||
Thu Jan 14 2016 19:37 | 1st = 1 Susie Willow 2nd = 5 Run Carmel Run 3rd = 3 Fire Fly Fox 4th = 4 Subzero Satan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Are Ate | ||
Thu Jan 14 2016 19:35 | 1st = 7 Are Ate 2nd = 4 Flying Mal 3rd = 6 Parsec Bale 4th = 5 Galilee Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Macey Blue | ||
Thu Jan 14 2016 19:32 | 1st = 2 Macey Blue 2nd = 3 Eumeralla Donny 3rd = 7 Irish Whip 4th = 4 Argenta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Some Stone | ||
Thu Jan 14 2016 19:30 | 1st = 3 Some Stone 2nd = 6 La Vida Rose 3rd = 4 Snapper Rocks 4th = 5 Our Kenna Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Tax Man Wins | ||
Thu Jan 14 2016 19:28 | 1st = 8 Tax Man Wins 2nd = 4 Dawns Best 3rd = 1 Hellyeah Skeeta 4th = 5 Benji Farmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 1 Spin Da Wheels | ||
Thu Jan 14 2016 19:25 | 1st = 1 Spin Da Wheels 2nd = 4 Discord Witch 3rd = 10 Modern Touch 4th = 5 Hopetoun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Willie Gee | ||
Thu Jan 14 2016 19:22 | 1st = 3 Willie Gee 2nd = 5 Lawman 3rd = 4 Vefah Victory 4th = 2 Vic For Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 8 Arctic | ||
Thu Jan 14 2016 19:17 | 1st = 8 Arctic 2nd = 2 Chevals Charlie 3rd = 3 Virgin Tooth 4th = 5 Maz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 6 Martam Gold | ||
Thu Jan 14 2016 19:15 | 1st = 6 Martam Gold 2nd = 1 Kay Cee Tee 3rd = 2 Wiluda 4th = 8 Specific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Fusaichi Kahn | ||
Thu Jan 14 2016 19:12 | 1st = 6 Fusaichi Kahn 2nd = 1 Blu Light Banjo 3rd = 7 Scarp Missile 4th = 2 Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Idle Rocket | ||
Thu Jan 14 2016 19:08 | 1st = 6 Idle Rocket 2nd = 4 Norduls Hope 3rd = 1 Kayoko Magic 4th = 2 Woolly Warbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Darpa Bale | ||
Thu Jan 14 2016 19:05 | 1st = 1 Darpa Bale 2nd = 4 Allen Kempo 3rd = 6 Paraphernalia 4th = 2 Starlight Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 3 Futurist | ||
Thu Jan 14 2016 19:00 | 1st = 3 Futurist 2nd = 8 Tippitinya 3rd = 2 Rambo Raider 4th = 1 Emily Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Clovalley Mauri | ||
Thu Jan 14 2016 18:57 | 1st = 3 Clovalley Mauri 2nd = 1 All Inn Piper 3rd = 10 Albys Shadow 4th = 6 Maine Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 9 Go Vicki | ||
Thu Jan 14 2016 18:54 | 1st = 9 Go Vicki 2nd = 10 Mercy Me 3rd = 5 Stocktake 4th = 6 Laceys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 9 Fortunate Lassie | ||
Thu Jan 14 2016 18:50 | 1st = 9 Fortunate Lassie 2nd = 7 Black Lilly 3rd = 1 Tommi Toocan 4th = 10 Parisienne Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Vintage Cullen | ||
Thu Jan 14 2016 18:45 | 1st = 4 Vintage Cullen 2nd = 9 Hooded Angel 3rd = 7 Ihitthegroundrunning 4th = 8 Ireadthenewstoday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Dynasty Guru | ||
Thu Jan 14 2016 18:40 | 1st = 5 Dynasty Guru 2nd = 8 Just Jatt 3rd = 7 Maggi Bekim 4th = 3 Maine Lach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Fortitudo | ||
Thu Jan 14 2016 18:35 | 1st = 8 Fortitudo 2nd = 5 Bull Market 3rd = 6 One Golden Day 4th = 7 Shadow Spar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Miss Maisy | ||
Thu Jan 14 2016 18:32 | 1st = 1 Miss Maisy 2nd = 3 Baron Lad 3rd = 10 Eumeralla Magic 4th = 6 Urie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 9 Jester Oh Jester | ||
Thu Jan 14 2016 18:27 | 1st = 9 Jester Oh Jester 2nd = 8 Passionate Fella 3rd = 2 Its Bettor Me 4th = 5 Newmerella Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Your Little Man | ||
Thu Jan 14 2016 18:24 | 1st = 3 Your Little Man 2nd = 4 Before My Time 3rd = 2 Bekim Prince 4th = 8 Scarlet Genie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Bettor Than Best | ||
Thu Jan 14 2016 18:19 | 1st = 10 Bettor Than Best 2nd = 5 Our Artistic Leigh 3rd = 8 Mortenson 4th = 2 As Lowas They Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Jarvis Rhode | ||
Thu Jan 14 2016 18:17 | 1st = 8 Jarvis Rhode 2nd = 5 Allen Zechs 3rd = 2 Patriotic Star 4th = 7 Crash And Bash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 11 - 2 Overboard Again | ||
Thu Jan 14 2016 18:15 | 1st = 2 Overboard Again 2nd = 11 Crackamoa 3rd = 9 Will I Am 4th = 3 Raksmach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 2 Alligen | ||
Thu Jan 14 2016 18:12 | 1st = 2 Alligen 2nd = 10 Snitzblitz 3rd = 7 Captain Jack 4th = 12 Foxella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Our Single Doubt | ||
Thu Jan 14 2016 18:05 | 1st = 2 Our Single Doubt 2nd = 4 Hamilton 3rd = 1 Outback Saga 4th = 13 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 10 Standing Bear | ||
Thu Jan 14 2016 18:02 | 1st = 10 Standing Bear 2nd = 6 Catweasel 3rd = 5 Flick Flash 4th = 2 Go Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Know Magic | ||
Thu Jan 14 2016 17:58 | 1st = 1 Know Magic 2nd = 2 Cawbourne Dozer 3rd = 8 Ricks Treasure 4th = 3 Showroom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Magic Oats | ||
Thu Jan 14 2016 17:53 | 1st = 5 Magic Oats 2nd = 6 Stormfortheboys 3rd = 8 Boom Boom Hall 4th = 7 Arma Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Stetson Lane | ||
Thu Jan 14 2016 17:47 | 1st = 5 Stetson Lane 2nd = 7 Swift Bunny 3rd = 8 No Negotiation 4th = 4 Canis Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 3 Pavarotti | ||
Thu Jan 14 2016 17:43 | 1st = 3 Pavarotti 2nd = 6 Rakarolla 3rd = 15 Shortys Mate 4th = 12 Tubby Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 4 Lauper | ||
Thu Jan 14 2016 17:42 | 1st = 4 Lauper 2nd = 8 Aitutaki 3rd = 5 Reeling 4th = 2 The Ole Buckaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 8 - 2 Statue Of Glory | ||
Thu Jan 14 2016 17:39 | 1st = 2 Statue Of Glory 2nd = 5 Bunumburt 3rd = 10 Magnus Reward 4th = 7 Scroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Smash That | ||
Thu Jan 14 2016 17:35 | 1st = 1 Smash That 2nd = 3 Homebush Kelso 3rd = 4 Gumps The Name 4th = 8 Paperbond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 3 Forty Four Red | ||
Thu Jan 14 2016 17:35 | 1st = 3 Forty Four Red 2nd = 6 Heart Starter 3rd = 2 Fiery Combat 4th = 1 Watijadoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Murphys Coal Dust | ||
Thu Jan 14 2016 17:30 | 1st = 2 Murphys Coal Dust 2nd = 9 Baron Rees 3rd = 4 Boomtown Boy 4th = 3 The Catholic Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Lemon Chicken | ||
Thu Jan 14 2016 17:25 | 1st = 6 Lemon Chicken 2nd = 4 Dynamite Zara 3rd = 1 Kens Thunderin 4th = 2 Taltarni Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 4 Undercover Poet | ||
Thu Jan 14 2016 17:20 | 1st = 4 Undercover Poet 2nd = 7 Celestial Sky 3rd = 12 Trevor 4th = 5 Prospector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 New Thang | ||
Thu Jan 14 2016 17:17 | 1st = 2 New Thang 2nd = 8 Know Hero 3rd = 7 Good Genes 4th = 6 Wears The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Strawbs Ideal Act | ||
Thu Jan 14 2016 17:13 | 1st = 5 Strawbs Ideal Act 2nd = 1 Macs Choice 3rd = 3 March With Ors 4th = 4 Sky Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 3 Salterton | ||
Thu Jan 14 2016 17:10 | 1st = 3 Salterton 2nd = 11 Emo Girl 3rd = 2 Mambo Fever 4th = 4 Tanzen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 13 Macy Blue Chip | ||
Thu Jan 14 2016 17:09 | 1st = 13 Macy Blue Chip 2nd = 10 Annajodi 3rd = 8 Leigh Major 4th = 4 B D Windermere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Good Wick | ||
Thu Jan 14 2016 17:07 | 1st = 8 Good Wick 2nd = 7 Storm Chief 3rd = 6 Crazy Dayz 4th = 5 Lahinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 6 Alotbettor | ||
Thu Jan 14 2016 17:02 | 1st = 6 Alotbettor 2nd = 5 Tere T 3rd = 7 Lanista 4th = 1 Native Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Opawa Shackley | ||
Thu Jan 14 2016 17:01 | 1st = 2 Opawa Shackley 2nd = 1 Know Mayhem 3rd = 8 Birchbrook 4th = 5 Goldstar Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 1 Evenmoreaction | ||
Thu Jan 14 2016 16:59 | 1st = 1 Evenmoreaction 2nd = 2 Sandhill Chief 3rd = 8 Shade Of Green 4th = 3 Generous Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 3 Just Act Natural | ||
Thu Jan 14 2016 16:55 | 1st = 3 Just Act Natural 2nd = 6 Cayman Bound 3rd = 5 Black Ci 4th = 2 Bregenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 9 Mamselle Corday | ||
Thu Jan 14 2016 16:50 | 1st = 9 Mamselle Corday 2nd = 8 Radiant Joy 3rd = 3 Hostile Owners 4th = 10 Preen Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Shake | ||
Thu Jan 14 2016 16:47 | 1st = 6 Shake 2nd = 4 Bekele 3rd = 3 Atta Flash 4th = 1 Big Bold Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Lagoon Mytye | ||
Thu Jan 14 2016 16:44 | 1st = 4 Lagoon Mytye 2nd = 1 Unova Bale 3rd = 2 Cawbourne War 4th = 3 Know Security |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 2 Epic Saga | ||
Thu Jan 14 2016 16:40 | 1st = 2 Epic Saga 2nd = 5 Mr Pago 3rd = 4 Courageous Rock 4th = 7 Hezacruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Covert Beauty | ||
Thu Jan 14 2016 16:34 | 1st = 10 Covert Beauty 2nd = 5 Gest As Smart 3rd = 4 Hereiam 4th = 1 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Im Full Of Excuses | ||
Thu Jan 14 2016 16:32 | 1st = 5 Im Full Of Excuses 2nd = 9 Titan Banner 3rd = 2 Robyns Bad Boy 4th = 4 McCovey Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 9 Bowies Babe | ||
Thu Jan 14 2016 16:30 | 1st = 9 Bowies Babe 2nd = 7 Roger That 3rd = 6 Farah 4th = 8 One More Tequila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Vintage Box | ||
Thu Jan 14 2016 16:27 | 1st = 1 Vintage Box 2nd = 5 Mazing Moo 3rd = 3 Anejo 4th = 2 Santa Sangre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Another Liz | ||
Thu Jan 14 2016 16:23 | 1st = 5 Another Liz 2nd = 4 Opawa Val 3rd = 3 Know Mention 4th = 2 Boston Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 4 Shanghai Knight | ||
Thu Jan 14 2016 16:22 | 1st = 4 Shanghai Knight 2nd = 7 Goodtime Mike 3rd = 6 The Falcon Legend 4th = 1 Jakarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 3 Happy Jack | ||
Thu Jan 14 2016 16:19 | 1st = 3 Happy Jack 2nd = 2 Jolly Jack 3rd = 4 Trick N Treat 4th = 6 Troubled Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 7 Congonize | ||
Thu Jan 14 2016 16:15 | 1st = 7 Congonize 2nd = 1 Secret Assault 3rd = 9 Proud History 4th = 8 Asian Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 9 Fast Focus | ||
Thu Jan 14 2016 16:10 | 1st = 9 Fast Focus 2nd = 7 Testascana 3rd = 6 Kuaima 4th = 3 Smart Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 All Inn Cara | ||
Thu Jan 14 2016 16:07 | 1st = 4 All Inn Cara 2nd = 2 Big Black Rocket 3rd = 6 Little Missy 4th = 9 Avatar Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Homebush Zippy | ||
Thu Jan 14 2016 16:04 | 1st = 7 Homebush Zippy 2nd = 5 Firemans Galaxy 3rd = 1 Dizzy State 4th = 2 Know Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 7 Oscars My Mate Pa | ||
Thu Jan 14 2016 16:00 | 1st = 7 Oscars My Mate Pa 2nd = 6 Heza Dude 3rd = 3 Thumbtacks 4th = 4 Crusoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Springbank Eden | ||
Thu Jan 14 2016 15:54 | 1st = 2 Springbank Eden 2nd = 1 Mass Invasion 3rd = 5 Vulcan 4th = 6 Jaccka Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Duke Jujon | ||
Thu Jan 14 2016 15:54 | 1st = 3 Duke Jujon 2nd = 6 Aussie Vista 3rd = 5 Bring On Lefty 4th = 8 Wee Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 8 Slippery Eel | ||
Thu Jan 14 2016 15:50 | 1st = 8 Slippery Eel 2nd = 6 Slade Amigos 3rd = 12 Cash To Splash 4th = 1 Bench Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 6 Madis Mate | ||
Thu Jan 14 2016 15:45 | 1st = 6 Madis Mate 2nd = 5 Art Pleaser 3rd = 3 Uroc Mman 4th = 2 Fire Up Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Know Decision | ||
Thu Jan 14 2016 15:45 | 1st = 4 Know Decision 2nd = 1 Jinja Billy 3rd = 2 Know Neglect 4th = 3 Lagoon Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Miss Sim | ||
Thu Jan 14 2016 15:42 | 1st = 8 Miss Sim 2nd = 4 Raven On 3rd = 6 Spritely Julia 4th = 7 Avatar Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 4 Khazneh | ||
Thu Jan 14 2016 15:42 | 1st = 4 Khazneh 2nd = 12 Begor Im Sure 3rd = 9 Super Deluxe 4th = 1 Tooram Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 9 Arcadia Delight | ||
Thu Jan 14 2016 15:38 | 1st = 9 Arcadia Delight 2nd = 1 Drive On Ice 3rd = 10 Sharreada 4th = 7 Speed Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Legal Procedure | ||
Thu Jan 14 2016 15:33 | 1st = 1 Legal Procedure 2nd = 4 Pulsar 3rd = 7 Son Of A Warrior 4th = 2 Delagos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Erratic Lord | ||
Thu Jan 14 2016 15:30 | 1st = 3 Erratic Lord 2nd = 6 Ginger Pieces 3rd = 2 Coolan Prince 4th = 10 Make Us Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 My First Litter | ||
Thu Jan 14 2016 15:27 | 1st = 3 My First Litter 2nd = 2 Wunzee 3rd = 8 Maudies Babe 4th = 4 Impersonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 4 Gibbon | ||
Thu Jan 14 2016 15:25 | 1st = 4 Gibbon 2nd = 1 Go One Better 3rd = 5 Amiees Choice 4th = 8 Scandimania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Bernmar Striker | ||
Thu Jan 14 2016 15:22 | 1st = 8 Bernmar Striker 2nd = 4 Proviso 3rd = 2 Black Zuma 4th = 3 Ima Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Stayintown Tonight | ||
Thu Jan 14 2016 15:18 | 1st = 3 Stayintown Tonight 2nd = 9 Cashdontbounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 5 Southern Pursuit | ||
Thu Jan 14 2016 15:18 | 1st = 5 Southern Pursuit 2nd = 13 Moondyne Joe 3rd = 10 Heretic Franco 4th = 8 Char Do Neigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 10 Whitneys Girl | ||
Thu Jan 14 2016 15:15 | 1st = 10 Whitneys Girl 2nd = 1 Local Hero 3rd = 7 Nick On The Run 4th = 2 Lucky Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Rufus Flywheel | ||
Thu Jan 14 2016 15:14 | 1st = 8 Rufus Flywheel 2nd = 2 In Dee Gang 3rd = 6 Elswyk Gal 4th = 1 Roll em Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Culvie Godfather | ||
Thu Jan 14 2016 15:10 | 1st = 1 Culvie Godfather 2nd = 2 Roadworks 3rd = 7 Harkonen Bale 4th = 4 Token Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 8 Tenno Dance | ||
Thu Jan 14 2016 15:10 | 1st = 8 Tenno Dance 2nd = 7 Columbias Deejay 3rd = 5 Turn Up Trumps 4th = 6 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 2 Christopherson | ||
Thu Jan 14 2016 15:07 | 1st = 2 Christopherson 2nd = 8 Silent Arrow 3rd = 4 Ixcatan 4th = 6 El El Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Dufour | ||
Thu Jan 14 2016 14:58 | 1st = 3 Dufour 2nd = 7 Super Tuscan 3rd = 4 Scattered Showers 4th = 2 Clever Stryk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Kiyoshi | ||
Thu Jan 14 2016 14:55 | 1st = 5 Kiyoshi 2nd = 7 Just Wing It 3rd = 3 Simple 4th = 6 Weowna Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Mary Marlow | ||
Thu Jan 14 2016 14:53 | 1st = 6 Mary Marlow 2nd = 10 Adroit 3rd = 2 Car Bootle 4th = 8 Air Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 6 Miss Procyon | ||
Thu Jan 14 2016 14:50 | 1st = 6 Miss Procyon 2nd = 4 Az Given 3rd = 8 Youiz Jane 4th = 1 Real Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 The Falcon Ute | ||
Thu Jan 14 2016 14:44 | 1st = 1 The Falcon Ute 2nd = 2 Gold Medalist 3rd = 8 The Last Gindi 4th = 10 Bee Tees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 2 A Damn Good Excuse | ||
Thu Jan 14 2016 14:43 | 1st = 2 A Damn Good Excuse 2nd = 9 Dissolution 3rd = 5 Alexy 4th = 3 Franco Huntington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 7 Melwood | ||
Thu Jan 14 2016 14:40 | 1st = 7 Melwood 2nd = 10 Flaming Commodity 3rd = 15 Valiant Charger 4th = 13 The Equalizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Mohawk Mako | ||
Thu Jan 14 2016 14:38 | 1st = 4 Mohawk Mako 2nd = 9 Stick Hero 3rd = 7 Mister Brown 4th = 5 Soxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 About Town | ||
Thu Jan 14 2016 14:35 | 1st = 5 About Town 2nd = 8 Know Salute 3rd = 9 Grand Apache 4th = 3 Candyboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 5 Herehecomes | ||
Thu Jan 14 2016 14:35 | 1st = 5 Herehecomes 2nd = 4 Braghetta 3rd = 6 Zanibar Babe 4th = 7 Jilliby Jay Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 5 Montre | ||
Thu Jan 14 2016 14:32 | 1st = 5 Montre 2nd = 4 Just A Singer 3rd = 6 Bangarang 4th = 9 Kaytwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Bauhinia Sid | ||
Thu Jan 14 2016 14:23 | 1st = 1 Bauhinia Sid 2nd = 4 Uncanny Reason 3rd = 8 Persistent Shadow 4th = 5 Craiglea Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Roxys Pride | ||
Thu Jan 14 2016 14:20 | 1st = 3 Roxys Pride 2nd = 5 Jules Fancy 3rd = 4 Diamond Maxine 4th = 2 Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 5 Rooconi | ||
Thu Jan 14 2016 14:15 | 1st = 5 Rooconi 2nd = 6 Shiva Shambho 3rd = 3 In Flight Mode 4th = 1 Chad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Jewel Lehigh | ||
Thu Jan 14 2016 14:09 | 1st = 2 Jewel Lehigh 2nd = 3 Dreamtime Sara 3rd = 8 Hear The Call 4th = 9 Mister Performance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 5 De Vito | ||
Thu Jan 14 2016 14:08 | 1st = 5 De Vito 2nd = 3 Abraham Jones 3rd = 1 Spotlight The Valley 4th = 7 Grace OMalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 9 Peggys Cove | ||
Thu Jan 14 2016 14:05 | 1st = 9 Peggys Cove 2nd = 14 Solicitation 3rd = 13 El Cochinito 4th = 15 Brobak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Kezzas Spirit | ||
Thu Jan 14 2016 14:02 | 1st = 8 Kezzas Spirit 2nd = 3 Speedie Rioli 3rd = 5 Ripplebrook Al 4th = 4 Key Largo Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 5 Siddle | ||
Thu Jan 14 2016 14:00 | 1st = 5 Siddle 2nd = 8 Comigal 3rd = 2 Maise Reign 4th = 7 Safina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 3 Conidel | ||
Thu Jan 14 2016 13:57 | 1st = 3 Conidel 2nd = 4 Hook Me Up 3rd = 1 Dubawi Gold 4th = 5 Kill Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Dessie Walnut | ||
Thu Jan 14 2016 13:45 | 1st = 8 Dessie Walnut 2nd = 6 Aye Pee Mccoy 3rd = 5 Hot Right Now 4th = 3 Super Pablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 14 World Of Hope | ||
Thu Jan 14 2016 13:40 | 1st = 14 World Of Hope 2nd = 4 Chen Bay 3rd = 8 Venator 4th = 3 Bel Maiya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 3 Franco Sherborne | ||
Thu Jan 14 2016 13:34 | 1st = 3 Franco Sherborne 2nd = 1 Rocking Robyn 3rd = 2 Cyclone Charlie 4th = 6 Red Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 5 Torios Delight | ||
Thu Jan 14 2016 13:30 | 1st = 5 Torios Delight 2nd = 3 Nakadoo Express 4th = 16 Excelette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Papillon | ||
Thu Jan 14 2016 13:29 | 1st = 3 Papillon 2nd = 1 Famous Seamus 3rd = 5 Ragtime Lucy 4th = 8 So Far Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 6 Oscar Tron | ||
Thu Jan 14 2016 13:26 | 1st = 6 Oscar Tron 2nd = 4 Tulip Muncher 3rd = 1 Spotted Flyer 4th = 3 Coruba Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 3 Glenhuggard | ||
Thu Jan 14 2016 13:25 | 1st = 3 Glenhuggard 2nd = 1 Egyptian Art 3rd = 4 Kodiemali 4th = 2 Sir Dasher Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 6 Raj Mahal | ||
Thu Jan 14 2016 13:22 | 1st = 6 Raj Mahal 2nd = 5 Mighty Action 3rd = 2 Grand Arrow 4th = 8 Scarbelly Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Cosmic Witch | ||
Thu Jan 14 2016 13:13 | 1st = 8 Cosmic Witch 2nd = 7 Dundee Harrier 3rd = 5 Zou Zou Nee 4th = 4 Mandela Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 3 Mi Tensile | ||
Thu Jan 14 2016 13:09 | 1st = 3 Mi Tensile 2nd = 8 Golden Ivy 3rd = 5 Boris Gump 4th = 4 Dylans A Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 11 Via Cavour | ||
Thu Jan 14 2016 13:05 | 1st = 11 Via Cavour 2nd = 4 Rex Celeritate 3rd = 6 Transfixed 4th = 10 Camilla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 7 Bettor Enforce | ||
Thu Jan 14 2016 12:59 | 1st = 7 Bettor Enforce 2nd = 1 Ideal Denario 3rd = 4 Rakaporsche 4th = 9 Soapbox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 9 Renajohn | ||
Thu Jan 14 2016 12:55 | 1st = 9 Renajohn 2nd = 4 Daves Mistake 3rd = 2 Roaming Creek 4th = 5 Big Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Stinger | ||
Thu Jan 14 2016 12:51 | 1st = 7 Stinger 2nd = 8 Spinel 3rd = 6 Aprils My Mum 4th = 1 Winsome Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Optic Shimmer | ||
Thu Jan 14 2016 12:34 | 1st = 7 Optic Shimmer 2nd = 1 Pay Da Trail 3rd = 5 Country Gun 4th = 2 Solarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Paul Stealer | ||
Thu Jan 14 2016 12:30 | 1st = 8 Paul Stealer 2nd = 6 Arvos Texan 3rd = 3 Tayla Nicole 4th = 7 Night Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 10 Rubys Jewel | ||
Thu Jan 14 2016 12:24 | 1st = 10 Rubys Jewel 2nd = 5 Mountain Man 3rd = 8 Overcast 4th = 12 Circus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Fortis Flier | ||
Thu Jan 14 2016 12:16 | 1st = 1 Fortis Flier 2nd = 2 Mia Zorra 3rd = 5 Tee Kay Yapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 6 Up High | ||
Thu Jan 14 2016 12:16 | 1st = 6 Up High 2nd = 2 Mia Zorra 3rd = 5 Tee Kay Yapper 4th = 4 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Platinum Hepple | ||
Thu Jan 14 2016 12:13 | 1st = 4 Platinum Hepple 2nd = 6 Magic Karma 3rd = 10 Ima Reality 4th = 8 Arvos Kal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Takamori | ||
Thu Jan 14 2016 11:59 | 1st = 8 Takamori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 6 Timmy Trumpet | ||
Thu Jan 14 2016 11:59 | 1st = 6 Timmy Trumpet 2nd = 1 Speed Lorde 3rd = 3 Teegambo 4th = 4 Opawa Kuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Opawa Cookie | ||
Thu Jan 14 2016 11:42 | 1st = 4 Opawa Cookie 2nd = 3 Jazzboy Jack 3rd = 5 Rotovegas Sparky 4th = 1 Acamas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Jazzboy Jack | ||
Thu Jan 14 2016 11:42 | 1st = 3 Jazzboy Jack 2nd = 4 Opawa Cookie 3rd = 2 Bigtime Ranson 4th = 1 Acamas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 5 Brown Eye Boy | ||
Thu Jan 14 2016 11:24 | 1st = 5 Brown Eye Boy 2nd = 4 Pirate Lore 3rd = 7 Opawa Norris 4th = 2 Black Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Triple Parked | ||
Thu Jan 14 2016 11:24 | 1st = 1 Triple Parked 2nd = 8 Thrilling Logan 3rd = 7 Opawa Norris 4th = 2 Black Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Zulu Mercedes | ||
Thu Jan 14 2016 11:06 | 1st = 6 Zulu Mercedes 2nd = 9 Jack Rob 3rd = 10 Stylish Fancy 4th = 4 Skyler White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Shinzigzag | ||
Thu Jan 14 2016 11:06 | 1st = 3 Shinzigzag 2nd = 9 Jack Rob 3rd = 10 Stylish Fancy 4th = 4 Skyler White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Opawa Blair | ||
Thu Jan 14 2016 10:48 | 1st = 1 Opawa Blair 2nd = 7 Dipsy Lala 3rd = 2 Just About Ready 4th = 3 Manyana Groper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 3 Baymax | ||
Thu Jan 14 2016 10:30 | 1st = 3 Baymax 2nd = 9 Opawa Lean Meat 3rd = 2 Who Rocks 4th = 4 Cookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 5 No More Debt | ||
Thu Jan 14 2016 10:12 | 1st = 5 No More Debt 2nd = 3 Got Time 3rd = 1 Embrace Me 4th = 8 Zoes Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Rumbo Smasher | ||
Thu Jan 14 2016 0:57 | 1st = 5 Rumbo Smasher 2nd = 8 Dacaroka Diva 3rd = 7 Download 4th = 6 Expect A Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 2 Heaps Of Ability | ||
Thu Jan 14 2016 0:37 | 1st = 2 Heaps Of Ability 2nd = 7 Palm Tee 3rd = 4 Zipping Dexter 4th = 1 Arya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Have A Sip | ||
Thu Jan 14 2016 0:12 | 1st = 8 Have A Sip 2nd = 4 Miss Primate 3rd = 2 With A Bang 4th = 1 Made In China |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000