Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Patchwork Patti | ||
Mon Dec 19 2016 23:47 | 1st = 3 Patchwork Patti 2nd = 4 Our Fawn Jewel 3rd = 1 Spring Stride 4th = 7 Mighty Fine Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Lady Zellweger | ||
Mon Dec 19 2016 23:32 | 1st = 4 Lady Zellweger 2nd = 2 Candy Torque 3rd = 7 Fawn Arkie 4th = 1 Detroit Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Jet Pack Model | ||
Mon Dec 19 2016 23:07 | 1st = 3 Jet Pack Model 2nd = 8 Har 3rd = 2 Flash Candy 4th = 4 He Aint Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Kazmics Spirit | ||
Mon Dec 19 2016 22:58 | 1st = 3 Kazmics Spirit 2nd = 2 Clovalley Dave 3rd = 8 Ive Got Bills 4th = 1 Tooralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Go Lassie Go | ||
Mon Dec 19 2016 22:55 | 1st = 3 Go Lassie Go 2nd = 7 Zabdon Lambo 3rd = 2 Chilled Heat 4th = 9 Gemma Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Centre Pine | ||
Mon Dec 19 2016 22:49 | 1st = 4 Centre Pine 2nd = 1 Swift Mover 3rd = 7 Assembly 4th = 6 Priority Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 5 Heading Home | ||
Mon Dec 19 2016 22:48 | 1st = 5 Heading Home 2nd = 8 Nine Millimetre 3rd = 2 Midnight Hunter 4th = 3 Pay Da Band |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Collision Bolt | ||
Mon Dec 19 2016 22:42 | 1st = 2 Collision Bolt 2nd = 4 Halcyon Honey 3rd = 8 Simply Ready 4th = 6 Timmy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Blazing Lane | ||
Mon Dec 19 2016 22:37 | 1st = 6 Blazing Lane 2nd = 8 Piccolo Panther 3rd = 3 Dashing Diamond 4th = 5 Scarlett Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Blitz em | ||
Mon Dec 19 2016 22:33 | 1st = 3 Blitz em 2nd = 6 Midnight Dasher 3rd = 4 Georgia 4th = 2 Still Counting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Golden Nugget | ||
Mon Dec 19 2016 22:30 | 1st = 8 Golden Nugget 2nd = 10 Night Terror 3rd = 5 Nightmare Miss 4th = 6 Majestic Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Tasha Valley | ||
Mon Dec 19 2016 22:27 | 1st = 1 Tasha Valley 2nd = 2 Blushing Mel 3rd = 4 Flossie Blue 4th = 7 Bundy Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Hemoji | ||
Mon Dec 19 2016 22:23 | 1st = 2 Hemoji 2nd = 1 Batavia Dottie 3rd = 5 Its All Good 4th = 7 Wheres Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Kimmy Cabang | ||
Mon Dec 19 2016 22:20 | 1st = 4 Kimmy Cabang 2nd = 8 Gotta Split Now 3rd = 7 Daintree Dynamo 4th = 3 Kingsley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Evies Angel | ||
Mon Dec 19 2016 22:13 | 1st = 5 Evies Angel 2nd = 4 Master Cha Cha 3rd = 6 Angelic Miss 4th = 8 Sneakin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Drum Grohl | ||
Mon Dec 19 2016 22:10 | 1st = 3 Drum Grohl 3rd = 5 Tobrasca Rush 4th = 4 Crimson Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Pure Presence | ||
Mon Dec 19 2016 22:10 | 1st = 6 Pure Presence 3rd = 5 Tobrasca Rush 4th = 4 Crimson Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Amazing Flash | ||
Mon Dec 19 2016 22:05 | 1st = 5 Amazing Flash 2nd = 2 Sobbing Blossom 3rd = 1 Vilcabamba 4th = 7 Clover Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Fiamatta | ||
Mon Dec 19 2016 21:59 | 1st = 4 Fiamatta 2nd = 1 Lorus Time 3rd = 5 Charlie Boy 4th = 3 With A Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 9 Cash For Jam | ||
Mon Dec 19 2016 21:56 | 1st = 9 Cash For Jam 2nd = 2 Tyla Grace 3rd = 5 Rachel Zane 4th = 1 Honky Tonk Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Galaxy Sprite | ||
Mon Dec 19 2016 21:53 | 1st = 3 Galaxy Sprite 2nd = 2 Clovally Granite 3rd = 4 Rapanui Rebel 4th = 1 William Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Our Challenge | ||
Mon Dec 19 2016 21:50 | 1st = 7 Our Challenge 2nd = 4 Kikem Stormy 3rd = 2 Down Sized Up 4th = 8 Casanova Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Frances Annie | ||
Mon Dec 19 2016 21:45 | 1st = 6 Frances Annie 2nd = 1 Lenient 3rd = 7 Majestic Ess Jay 4th = 3 Whiskey Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Grouse | ||
Mon Dec 19 2016 21:43 | 1st = 1 Grouse 2nd = 3 Locknane Eve 3rd = 2 Storm Chief 4th = 4 Kamikaze Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Super Luigi | ||
Mon Dec 19 2016 21:40 | 1st = 8 Super Luigi 2nd = 7 Salyn Sal 3rd = 5 Good Odds Kate 4th = 4 Crankshaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Starlight Shine | ||
Mon Dec 19 2016 21:37 | 1st = 2 Starlight Shine 2nd = 1 Freakazoid 3rd = 7 Fonic Flyer 4th = 4 Harlan Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Deputy Speaker | ||
Mon Dec 19 2016 21:34 | 1st = 4 Deputy Speaker 2nd = 1 Destini Scorcher 3rd = 7 Mirror Bale 4th = 5 Haboob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Connemara Black | ||
Mon Dec 19 2016 21:31 | 1st = 4 Connemara Black 2nd = 6 Lonnie Lad 3rd = 5 Dyna Peanut 4th = 2 Raven On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Silent Sonny | ||
Mon Dec 19 2016 21:28 | 1st = 7 Silent Sonny 2nd = 4 Love Shak 3rd = 6 Kikem Zest 4th = 2 Cosado Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Segla | ||
Mon Dec 19 2016 21:25 | 1st = 1 Segla 2nd = 8 Shirley Bass 3rd = 2 Dilston Rebel 4th = 7 Drury Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Harperama | ||
Mon Dec 19 2016 21:22 | 1st = 8 Harperama 2nd = 3 Cheeky Maxi 3rd = 7 Tweed Dancer 4th = 2 Meer Jappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Mighty Tay | ||
Mon Dec 19 2016 21:19 | 1st = 3 Mighty Tay 2nd = 2 Ocarina 3rd = 4 Rockin Rolly 4th = 1 Clangers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Getthenet | ||
Mon Dec 19 2016 21:15 | 1st = 6 Getthenet 2nd = 5 Eurasian Hanover 3rd = 8 Fear Not 4th = 9 Miss Fisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Mo Town Roy | ||
Mon Dec 19 2016 21:12 | 1st = 3 Mo Town Roy 2nd = 5 Sheez Stunning 3rd = 1 Jimmy Mcbain 4th = 6 Sea Winds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Squirto | ||
Mon Dec 19 2016 21:09 | 1st = 1 Squirto 2nd = 6 Sonnys Tas 3rd = 5 Cass Cass 4th = 8 Campeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Swift Nimrod | ||
Mon Dec 19 2016 21:05 | 1st = 8 Swift Nimrod 2nd = 9 Onya Benz 3rd = 6 Haras Bundy 4th = 7 Gunna Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Zakizbo Gun | ||
Mon Dec 19 2016 21:02 | 1st = 2 Zakizbo Gun 2nd = 1 Madam Anne 3rd = 7 Princess Roman 4th = 3 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Flying Point | ||
Mon Dec 19 2016 20:59 | 1st = 1 Flying Point 2nd = 5 Chew My Shoe 3rd = 4 Kirkham Zoey 4th = 6 Black Hoodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Shadow Runner | ||
Mon Dec 19 2016 20:56 | 1st = 2 Shadow Runner 2nd = 8 Get The Blues 3rd = 1 Foolin Forrest 4th = 4 Dandalup Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Wheel Spinner | ||
Mon Dec 19 2016 20:53 | 1st = 7 Wheel Spinner 2nd = 1 Whats To Like 3rd = 6 Gun Mcbain 4th = 3 Columbian Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Yarraman Ace | ||
Mon Dec 19 2016 20:50 | 1st = 7 Yarraman Ace 2nd = 8 Parsnip 3rd = 2 Grandis 4th = 3 Von Schnitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Uncas | ||
Mon Dec 19 2016 20:45 | 1st = 8 Uncas 2nd = 1 Jilliby Outlaw 3rd = 7 Hinault 4th = 5 Rostevarren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Neymar Magic | ||
Mon Dec 19 2016 20:42 | 1st = 1 Neymar Magic 2nd = 7 Gear Up 3rd = 9 My Mojo 4th = 2 Tizzywing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 7 Shanlyn China | ||
Mon Dec 19 2016 20:39 | 1st = 7 Shanlyn China 2nd = 3 Posh Renee 3rd = 6 Madam Mila 4th = 1 Regent Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 5 One Pump | ||
Mon Dec 19 2016 20:36 | 1st = 5 One Pump 2nd = 8 Jimary Bond 3rd = 9 My Names Minnie 4th = 1 Friel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Lilli Flash | ||
Mon Dec 19 2016 20:33 | 1st = 5 Lilli Flash 2nd = 8 Summer Supreme 3rd = 6 Rawlinna Fred 4th = 2 Snow Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Smash Em Dollars | ||
Mon Dec 19 2016 20:30 | 1st = 5 Smash Em Dollars 2nd = 4 Dixie Anne 3rd = 2 Bathtub Teddy 4th = 10 Valoshore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 9 Bambalam Bruce | ||
Mon Dec 19 2016 20:27 | 1st = 9 Bambalam Bruce 2nd = 8 Fiery Chieftain 3rd = 4 Spring Jester 4th = 1 Full On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Shimatta | ||
Mon Dec 19 2016 20:23 | 1st = 4 Shimatta 2nd = 1 Miss Shrapnel 3rd = 5 Longtime Comin 4th = 2 Captain Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Satin Style | ||
Mon Dec 19 2016 20:20 | 1st = 7 Satin Style 2nd = 4 Lyncar Magic 3rd = 8 Oliver Queen 4th = 6 Seabrook Keely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 4 Coimadai Lodge | ||
Mon Dec 19 2016 20:15 | 1st = 4 Coimadai Lodge 2nd = 6 Shared Interest 3rd = 1 Glenferrie Belle 4th = 5 Desert Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Lightning Paws | ||
Mon Dec 19 2016 20:12 | 1st = 3 Lightning Paws 2nd = 9 Sappho 3rd = 10 Choc Latte Cloud 4th = 7 Shakin All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Zipping Prince | ||
Mon Dec 19 2016 20:08 | 1st = 2 Zipping Prince 2nd = 3 Babylon Redeemer 3rd = 5 Memory Assassin 4th = 8 Storming Kinship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Right Now | ||
Mon Dec 19 2016 20:04 | 1st = 1 Right Now 2nd = 2 Scott Dynamism 3rd = 7 Laurie Galore 4th = 5 Renaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Aussie Diamond | ||
Mon Dec 19 2016 20:01 | 1st = 8 Aussie Diamond 2nd = 7 Little Miss Show 3rd = 2 Swift Leah 4th = 3 Wildash Semi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 6 Wynburn Hornet | ||
Mon Dec 19 2016 19:58 | 1st = 6 Wynburn Hornet 2nd = 7 Jadeite 3rd = 1 Keep Ya Looks 4th = 8 Dylan Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Betty Blue Bells | ||
Mon Dec 19 2016 19:55 | 1st = 5 Betty Blue Bells 2nd = 6 Country Tron 3rd = 8 Snorkle Valley 4th = 2 Dancing Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 C C Chevron | ||
Mon Dec 19 2016 19:50 | 1st = 7 C C Chevron 2nd = 1 Im Free Falling 3rd = 8 Gaz Wannabet 4th = 3 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Dyna Parlance | ||
Mon Dec 19 2016 19:48 | 1st = 8 Dyna Parlance 2nd = 5 Barossa Kid 3rd = 3 Uno Sparti 4th = 2 Black Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Scott Muscle | ||
Mon Dec 19 2016 19:45 | 1st = 3 Scott Muscle 2nd = 4 Flying Mia 3rd = 5 Mikey Wires 4th = 6 Broadcast Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 You Angel You | ||
Mon Dec 19 2016 19:41 | 1st = 2 You Angel You 2nd = 4 Mr Terrific 3rd = 6 Cowgirl Lucy 4th = 1 Shining Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Seize Power | ||
Mon Dec 19 2016 19:36 | 1st = 5 Seize Power 2nd = 4 Lisandros 3rd = 3 Royal Deviate 4th = 6 Tejays Candyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 7 Fight To Excel | ||
Mon Dec 19 2016 19:33 | 1st = 7 Fight To Excel 2nd = 6 Purdie Shuffle 3rd = 4 Maharani 4th = 5 Bigtime To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Gina Sannette | ||
Mon Dec 19 2016 19:30 | 1st = 3 Gina Sannette 2nd = 2 Tranquil Manu 3rd = 5 Sergeant Maguire 4th = 6 Canalai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Snakebite Bale | ||
Mon Dec 19 2016 19:27 | 1st = 3 Snakebite Bale 2nd = 1 Sunnyside Jay 3rd = 8 Runkle 4th = 5 Lektra Rancher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Tat Toby | ||
Mon Dec 19 2016 19:24 | 1st = 4 Tat Toby 2nd = 8 Shes A Winlock 3rd = 5 Lodges Express 4th = 1 Justa Jezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Black Bindi | ||
Mon Dec 19 2016 19:20 | 1st = 2 Black Bindi 2nd = 3 Aston Salute 3rd = 8 Willowvale Pearl 4th = 5 Aston Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 9 Natural Disaster | ||
Mon Dec 19 2016 19:15 | 1st = 9 Natural Disaster 2nd = 1 Jinky Johnson 3rd = 8 Im Batman 4th = 7 Attack On Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Two Jay | ||
Mon Dec 19 2016 19:12 | 1st = 2 Two Jay 2nd = 4 Kilmister 3rd = 1 Trianna 4th = 6 Crazy Shaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Purpose Driven | ||
Mon Dec 19 2016 19:09 | 1st = 3 Purpose Driven 2nd = 2 Stack The Aces 3rd = 4 Short Mess 4th = 5 Megastar Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Jack Cherry | ||
Mon Dec 19 2016 19:05 | 1st = 2 Jack Cherry 2nd = 7 Better Value 3rd = 1 Peter Yap 4th = 3 Burrawonga Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Cocos Delight | ||
Mon Dec 19 2016 18:59 | 1st = 1 Cocos Delight 2nd = 4 Pablo Santanna 3rd = 2 Mikoney Courage 4th = 3 Undaliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Enchanted Lass | ||
Mon Dec 19 2016 18:55 | 1st = 8 Enchanted Lass 2nd = 1 Ripper 3rd = 6 Galloping Ashley 4th = 7 Cowrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Speed Axle | ||
Mon Dec 19 2016 18:50 | 1st = 1 Speed Axle 2nd = 8 Emerley Cosmos 3rd = 5 Velocity Bird 4th = 6 Precious Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Mighty Congo | ||
Mon Dec 19 2016 18:45 | 1st = 1 Mighty Congo 2nd = 3 Nore Mac 3rd = 2 Missabotti 4th = 5 Crusty Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 12 Alkiras Desire | ||
Mon Dec 19 2016 18:40 | 1st = 12 Alkiras Desire 2nd = 1 Rudimental Sol 3rd = 10 Free To Air 4th = 4 Straittothebar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Pawfection | ||
Mon Dec 19 2016 18:36 | 1st = 1 Pawfection 2nd = 2 Hurricane Craig 3rd = 7 Special Member 4th = 6 Lucky Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Ritza Jordan | ||
Mon Dec 19 2016 18:32 | 1st = 4 Ritza Jordan 2nd = 7 Shez Rocking 3rd = 2 Marcy Mclaren 4th = 5 Son Of Hayride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 9 Heza Boherna | ||
Mon Dec 19 2016 18:28 | 1st = 9 Heza Boherna 2nd = 6 Mr Blake Us 3rd = 4 Justa Grant 4th = 8 Fancy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Selling The Dream | ||
Mon Dec 19 2016 18:23 | 1st = 4 Selling The Dream 2nd = 1 Millwood Brandy 3rd = 2 Sweet Kisses 4th = 5 Major Mosby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 In A Pickle | ||
Mon Dec 19 2016 18:20 | 1st = 3 In A Pickle 2nd = 1 Renajohn 3rd = 8 See Sixty Three 4th = 7 Dr Peregrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Bettor Be Supreme | ||
Mon Dec 19 2016 18:14 | 1st = 3 Bettor Be Supreme 2nd = 2 Jungle Jewel 3rd = 1 Blacknsweet Adda 4th = 4 Quite A Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Law And Order | ||
Mon Dec 19 2016 18:10 | 1st = 3 Law And Order 2nd = 2 Black Jack Taro 3rd = 8 Kiwi Knight 4th = 5 Players Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Clarenden Daydream | ||
Mon Dec 19 2016 18:05 | 1st = 2 Clarenden Daydream 2nd = 1 Canturi Crest 3rd = 4 Nikki Duzit 4th = 5 Sheza Westburn Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Bird Special | ||
Mon Dec 19 2016 18:02 | 1st = 1 Bird Special 2nd = 3 Turbo Chief 3rd = 2 Buckle Up Mauve 4th = 10 Im So Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Ourgirlbillilee | ||
Mon Dec 19 2016 17:56 | 1st = 5 Ourgirlbillilee 2nd = 4 Miss Condoleezza 3rd = 1 Miss Atomic Betty 4th = 8 Spunkyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Milly Keeping | ||
Mon Dec 19 2016 17:53 | 1st = 1 Milly Keeping 2nd = 4 Benjis Friend 3rd = 6 Karley Keeping 4th = 3 Yap Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Fanci A Dance | ||
Mon Dec 19 2016 17:48 | 1st = 4 Fanci A Dance 2nd = 5 Chelsea Royale 3rd = 2 Major Spoilt 4th = 1 Bledisloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 All About Arby | ||
Mon Dec 19 2016 17:44 | 1st = 7 All About Arby 2nd = 3 Nachos Gracias 3rd = 5 Dark Avenger 4th = 1 Max Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 5 Aspiring | ||
Mon Dec 19 2016 17:40 | 1st = 5 Aspiring 2nd = 9 One Last Poet 3rd = 11 Snippety Sip 4th = 12 Worldly Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 5 Betty Sue Taro | ||
Mon Dec 19 2016 17:35 | 1st = 5 Betty Sue Taro 2nd = 6 Spring Clarkie 3rd = 2 Spring Scorpion 4th = 7 Surfin Dazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Strike On Command | ||
Mon Dec 19 2016 17:29 | 1st = 1 Strike On Command 2nd = 8 Artegra 3rd = 3 Broadway Harry 4th = 4 Giddy Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Dr Bodacious | ||
Mon Dec 19 2016 17:25 | 1st = 3 Dr Bodacious 2nd = 2 Flip 3rd = 1 We Froff Dat 4th = 4 Family Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 7 Cavitation | ||
Mon Dec 19 2016 17:20 | 1st = 7 Cavitation 2nd = 12 Our Minaan 3rd = 6 Bergdorf 4th = 3 Try N Run A Muck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Billy Keeping | ||
Mon Dec 19 2016 17:17 | 1st = 8 Billy Keeping 2nd = 6 Spring Skipper 3rd = 5 Hes Demanding 4th = 4 Sheza Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Clover Chance | ||
Mon Dec 19 2016 17:12 | 1st = 2 Clover Chance 2nd = 5 Sammy Charles 3rd = 3 Kell Road Kid 4th = 4 Xenon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Belle Deity | ||
Mon Dec 19 2016 17:09 | 1st = 5 Belle Deity 2nd = 7 Nikitas Blaze 3rd = 6 Orataya 4th = 8 Parisienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 5 Also A Star | ||
Mon Dec 19 2016 17:05 | 1st = 5 Also A Star 2nd = 8 Stan 3rd = 10 Hungerford Wonder 4th = 3 Full Revs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 9 - 12 Hard Spark | ||
Mon Dec 19 2016 17:00 | 1st = 12 Hard Spark 2nd = 7 Believing 3rd = 14 Zedi Gold 4th = 6 Platinum Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Moorbel Betty | ||
Mon Dec 19 2016 16:57 | 1st = 8 Moorbel Betty 2nd = 6 Earn Out 3rd = 1 Old Torana 4th = 3 Kooky Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Letmeadam | ||
Mon Dec 19 2016 16:52 | 1st = 8 Letmeadam 2nd = 6 One Night At Themile 3rd = 1 Springfield Oflynn 4th = 10 Lucian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Rock Me Baby | ||
Mon Dec 19 2016 16:49 | 1st = 1 Rock Me Baby 2nd = 8 Lorna Olive 3rd = 2 Richo Richo Girl 4th = 5 Gats Pacino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 5 Jetello | ||
Mon Dec 19 2016 16:45 | 1st = 5 Jetello 2nd = 2 Crossroad 3rd = 4 Mercurian 4th = 1 Jefferson Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Unapologetic | ||
Mon Dec 19 2016 16:42 | 1st = 7 Unapologetic 2nd = 8 Naughty Word 3rd = 3 Spring Nitro 4th = 1 Raglan Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Mister Atomic | ||
Mon Dec 19 2016 16:37 | 1st = 1 Mister Atomic 2nd = 4 Parisian Partygirl 3rd = 7 Ignite The Passion 4th = 5 Batavia Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Tiger Dusty | ||
Mon Dec 19 2016 16:34 | 1st = 6 Tiger Dusty 2nd = 4 Miss Flinders 3rd = 3 Spritney Beers 4th = 10 Stephie Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 1 Lyrical Son | ||
Mon Dec 19 2016 16:30 | 1st = 1 Lyrical Son 2nd = 4 Hetuka Zarsho 3rd = 6 Sneferu 4th = 3 Tom Puss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 4 Bradley Singman | ||
Mon Dec 19 2016 16:28 | 1st = 4 Bradley Singman 2nd = 6 Bugatti Flame 3rd = 2 Hotter Than July 4th = 9 Last Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 15 Handful Of Aces | ||
Mon Dec 19 2016 16:25 | 1st = 15 Handful Of Aces 2nd = 7 Love None 3rd = 5 Eagles Dare 4th = 8 Cowboys Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Kissed Flush | ||
Mon Dec 19 2016 16:20 | 1st = 1 Kissed Flush 2nd = 8 Sir Julian 3rd = 5 The Commander 4th = 7 Jack Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 One Cold Foot | ||
Mon Dec 19 2016 16:17 | 1st = 6 One Cold Foot 2nd = 5 Diligent Miss 3rd = 2 King Taro 4th = 1 Mavriki Pano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Destructo Rat | ||
Mon Dec 19 2016 16:14 | 1st = 1 Destructo Rat 2nd = 3 Sixty Three 3rd = 9 Spotted Opal 4th = 7 Ninetymile Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 6 Southern Orders | ||
Mon Dec 19 2016 16:10 | 1st = 6 Southern Orders 2nd = 5 Lonely Orphan 3rd = 2 Star Of Legs 4th = 7 Towkash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 2 Tiggerlong Ring | ||
Mon Dec 19 2016 16:07 | 1st = 2 Tiggerlong Ring 2nd = 3 Bugatti Chic 3rd = 6 Zulu Opal 4th = 4 Jim The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Kasey John | ||
Mon Dec 19 2016 16:03 | 1st = 6 Kasey John 2nd = 3 Ourlastshot 3rd = 2 Dwayne 4th = 8 Beware Of Darkness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 1 Duke of Nottingham | ||
Mon Dec 19 2016 16:00 | 1st = 1 Duke of Nottingham 2nd = 6 Red Inca 3rd = 12 Luskin Belle 4th = 9 North Of Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Kitboolou Boof | ||
Mon Dec 19 2016 15:57 | 1st = 3 Kitboolou Boof 2nd = 8 Ollymac 3rd = 1 Angel Art 4th = 5 Sista Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Top Chic | ||
Mon Dec 19 2016 15:54 | 1st = 8 Top Chic 2nd = 2 Our Wild Emily 3rd = 3 Extra Kisses 4th = 6 Paddys Cripp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 8 Plucky Star | ||
Mon Dec 19 2016 15:50 | 1st = 8 Plucky Star 2nd = 2 Bakers Image 3rd = 1 Ricci Royal 4th = 3 Samikosho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Crafty Old Fox | ||
Mon Dec 19 2016 15:45 | 1st = 6 Crafty Old Fox 2nd = 2 Missdirected 3rd = 4 Moonlite Frolic 4th = 8 We Love This City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Malo | ||
Mon Dec 19 2016 15:42 | 1st = 1 Malo 2nd = 2 Bugatti Riot 3rd = 4 Asa Mar Baker 4th = 3 Black Jecee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 6 Top Prosecutor | ||
Mon Dec 19 2016 15:39 | 1st = 6 Top Prosecutor 2nd = 1 Opawa Norris 3rd = 4 Funky Town 4th = 2 Cawbourne Brick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 4 Duchilli | ||
Mon Dec 19 2016 15:35 | 1st = 4 Duchilli 2nd = 1 Cols Tiger 3rd = 7 Ill Take Money 4th = 8 Image Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Fays Book | ||
Mon Dec 19 2016 15:32 | 1st = 8 Fays Book 2nd = 2 Tracey Anne 3rd = 5 Moorbel Emm 4th = 3 Formula One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 7 Kenedna | ||
Mon Dec 19 2016 15:30 | 1st = 7 Kenedna 2nd = 6 Big Spender 3rd = 11 Sunny Blu Sky 4th = 3 Espresso Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Fiery Nell | ||
Mon Dec 19 2016 15:27 | 1st = 6 Fiery Nell 2nd = 7 Senni William 3rd = 5 Pep Cee Kola 4th = 8 Barnies Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 Map My Run | ||
Mon Dec 19 2016 15:23 | 1st = 2 Map My Run 2nd = 8 Timma Turtle 3rd = 7 Sheer Miss 4th = 1 Frappucino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Media Icon | ||
Mon Dec 19 2016 15:19 | 1st = 8 Media Icon 2nd = 6 Silent Witness 3rd = 3 Bugatti Dream 4th = 7 Becoming A Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 3 Danish Lace | ||
Mon Dec 19 2016 15:15 | 1st = 3 Danish Lace 2nd = 1 Heza Thief 3rd = 8 Sister Joy 4th = 5 Litigation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Maximum Maddy | ||
Mon Dec 19 2016 15:12 | 1st = 1 Maximum Maddy 2nd = 3 Full Of Boloney 3rd = 2 Little Ginny 4th = 7 Stress Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Some Kinda Tactics | ||
Mon Dec 19 2016 15:07 | 1st = 4 Some Kinda Tactics 2nd = 5 Come On Frank 3rd = 2 Big Spook 4th = 1 The Smiler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Chai Latte | ||
Mon Dec 19 2016 15:04 | 1st = 3 Chai Latte 2nd = 2 Carrano 3rd = 5 Bigtime Lady 4th = 8 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 4 Yulara Drive | ||
Mon Dec 19 2016 15:00 | 1st = 4 Yulara Drive 2nd = 13 Hi Suppose 3rd = 2 Gold Mogul 4th = 10 Cameo Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 3 Rage Against | ||
Mon Dec 19 2016 14:55 | 1st = 3 Rage Against 2nd = 1 Blaine 3rd = 2 Bullet Kid 4th = 14 Smokey Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 5 Walkaway Annie | ||
Mon Dec 19 2016 14:52 | 1st = 5 Walkaway Annie 2nd = 2 Red Enforcer 3rd = 6 Mako Man 4th = 8 My Boy Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 10 Oh Lele Peter | ||
Mon Dec 19 2016 14:49 | 1st = 10 Oh Lele Peter 2nd = 7 Linny Morris 3rd = 6 Tredgar 4th = 5 Lunchmoney Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Spring Allegro | ||
Mon Dec 19 2016 14:45 | 1st = 5 Spring Allegro 2nd = 8 Cawbourne Clay 3rd = 1 Cawbourne Cents 4th = 3 Swiftly Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 6 General Harmony | ||
Mon Dec 19 2016 14:40 | 1st = 6 General Harmony 2nd = 5 Cosmic Reign 3rd = 4 Chatteriz 4th = 10 Brimondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Mr Marlow | ||
Mon Dec 19 2016 14:37 | 1st = 4 Mr Marlow 2nd = 3 Wally Wanderer 3rd = 1 Bark Vader 4th = 5 Country El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Sallys Cookie | ||
Mon Dec 19 2016 14:34 | 1st = 8 Sallys Cookie 2nd = 6 Country Flash 3rd = 4 Hally Allen 4th = 7 Dynamite Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 8 Igitur | ||
Mon Dec 19 2016 14:30 | 1st = 8 Igitur 2nd = 5 Matthias 3rd = 7 Turning Times 4th = 12 The Last Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Our St Pierre | ||
Mon Dec 19 2016 14:27 | 1st = 4 Our St Pierre 2nd = 3 Stokingthefire 3rd = 5 Twiggy Argyle 4th = 2 Judes Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Bigtime Bakagain | ||
Mon Dec 19 2016 14:24 | 1st = 6 Bigtime Bakagain 2nd = 9 Bigtime Welldone 3rd = 7 Unbeknown 4th = 4 Bigtime Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 7 The Blues Brother | ||
Mon Dec 19 2016 14:20 | 1st = 7 The Blues Brother 2nd = 12 Eat The Rich 3rd = 6 Tarboy 4th = 9 Abundant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 3 Targaryen | ||
Mon Dec 19 2016 14:17 | 1st = 3 Targaryen 2nd = 7 Combustion 3rd = 8 Rapid Extraction 4th = 1 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Keep Up | ||
Mon Dec 19 2016 14:13 | 1st = 7 Keep Up 2nd = 4 Sister Salzburg 3rd = 2 Cool Springs 4th = 6 Kens Thunderin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 7 Cawbourne Ruby | ||
Mon Dec 19 2016 14:09 | 1st = 7 Cawbourne Ruby 2nd = 4 Watch My Back 3rd = 3 Opawa Sheldon 4th = 2 Bigtime Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 1 Free Ticket | ||
Mon Dec 19 2016 14:05 | 1st = 1 Free Ticket 2nd = 3 Trap 3rd = 8 Zelest 4th = 13 Wacky Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 1 Baradine Boy | ||
Mon Dec 19 2016 14:00 | 1st = 1 Baradine Boy 2nd = 4 Hypermarionation 3rd = 3 Dynamic Dude 4th = 9 Metallic Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Haich Two Mo | ||
Mon Dec 19 2016 13:57 | 1st = 6 Haich Two Mo 2nd = 1 Rogue River 3rd = 8 Manalone 4th = 7 Bobbie Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Stars Of Courage | ||
Mon Dec 19 2016 13:52 | 1st = 3 Stars Of Courage 2nd = 5 Aquaflight 3rd = 4 Shimmering View 4th = 2 Linvel Kellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Jacks Pick | ||
Mon Dec 19 2016 13:49 | 1st = 7 Jacks Pick 2nd = 3 Mr Swan 3rd = 4 Ready Jet Go 4th = 6 Chubba Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 12 Prada Miss | ||
Mon Dec 19 2016 13:45 | 1st = 12 Prada Miss 2nd = 6 Silkscape 3rd = 4 Nic And Run 4th = 3 House Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Vikings | ||
Mon Dec 19 2016 13:42 | 1st = 6 Vikings 2nd = 7 Alzheimers 3rd = 3 Opawa Millie 4th = 4 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Ebony Belle | ||
Mon Dec 19 2016 13:39 | 1st = 5 Ebony Belle 2nd = 3 Norma Gee 3rd = 1 Irish Model 4th = 6 Ritza John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Jaycee Plumb | ||
Mon Dec 19 2016 13:35 | 1st = 6 Jaycee Plumb 2nd = 4 New Job Jimmy 3rd = 5 Milburn Gold 4th = 2 Slipaway Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 3 Bo Zephyr | ||
Mon Dec 19 2016 13:30 | 1st = 3 Bo Zephyr 2nd = 10 Shivaji 3rd = 12 Skyschiller 4th = 5 Destinys Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Allegro Gun | ||
Mon Dec 19 2016 13:22 | 1st = 3 Allegro Gun 2nd = 8 Skuzi 3rd = 5 Two Up 4th = 7 Sketchy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Forever New | ||
Mon Dec 19 2016 13:19 | 1st = 1 Forever New 2nd = 2 Gandos Fish 3rd = 4 Last Lager 4th = 3 Firestone Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Three Scoops | ||
Mon Dec 19 2016 13:15 | 1st = 5 Three Scoops 2nd = 3 Kalimna Express 3rd = 8 Pattaya Paul 4th = 7 Beer On Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Cawbourne Nath | ||
Mon Dec 19 2016 13:05 | 1st = 4 Cawbourne Nath 2nd = 10 Smash Allegro 3rd = 5 Cawbourne Jarrod 4th = 9 Kennel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 4 Hope Ya Dont Mind | ||
Mon Dec 19 2016 13:00 | 1st = 4 Hope Ya Dont Mind 2nd = 2 Escaday 3rd = 8 Wategos Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Gone Rusty | ||
Mon Dec 19 2016 12:57 | 1st = 3 Gone Rusty 2nd = 1 Millys Choice 3rd = 6 Westlakes Nez 4th = 2 Belisarius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 4 Doosh | ||
Mon Dec 19 2016 12:48 | 1st = 4 Doosh 2nd = 3 Boston Lightning 3rd = 1 Opawa Tommo 4th = 7 Cawbourne Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Gunfighter | ||
Mon Dec 19 2016 12:40 | 1st = 5 Gunfighter 2nd = 3 Calvin Candie 3rd = 4 Patchie Kaye 4th = 8 Kraken Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Bigtime Jess | ||
Mon Dec 19 2016 12:30 | 1st = 2 Bigtime Jess 2nd = 7 Rocky Foxtrot 3rd = 8 Cawbourne Stick 4th = 4 Tumbalaioo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Amari | ||
Mon Dec 19 2016 12:22 | 1st = 6 Amari 2nd = 1 Jacks Miss 3rd = 4 Gunmetal Angel 4th = 2 Gold Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Daisy Lara | ||
Mon Dec 19 2016 12:12 | 1st = 5 Daisy Lara 2nd = 6 Pride Of Sarah 3rd = 8 Blackjack Man 4th = 3 Hanover State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Latigo | ||
Mon Dec 19 2016 12:05 | 1st = 4 Latigo 2nd = 7 Hey Hey Fozz 3rd = 3 Buca Doll 4th = 6 Laras Lament |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Ashom Monelli | ||
Sat Nov 19 2016 23:47 | 1st = 3 Ashom Monelli 2nd = 4 Aristotle Bale 3rd = 7 Tiny Dreamer 4th = 2 Molfetta Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 7 Sheez Edgy | ||
Sat Nov 19 2016 23:40 | 1st = 7 Sheez Edgy 2nd = 8 Kissmecougar 3rd = 6 Living Diva 4th = 9 Just Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Eminent Reality | ||
Sat Nov 19 2016 23:27 | 1st = 3 Eminent Reality 2nd = 7 Penny Monelli 3rd = 2 Times Square 4th = 1 Jilly Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Suzies Gem | ||
Sat Nov 19 2016 23:10 | 1st = 9 Suzies Gem 2nd = 2 Scoobys Delight 3rd = 6 Im Free Falling 4th = 8 Im Lisart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Rockstar Troy | ||
Sat Nov 19 2016 23:08 | 1st = 8 Rockstar Troy 2nd = 4 Tommys Tune 3rd = 6 Lightning Larico 4th = 7 Krav Maga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Brock On | ||
Sat Nov 19 2016 23:05 | 1st = 2 Brock On 2nd = 7 Fun Boss 3rd = 6 Cobra Clutch 4th = 1 West On Dossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 6 Thatsnotberrynice | ||
Sat Nov 19 2016 22:56 | 1st = 6 Thatsnotberrynice 2nd = 3 Celebrity Look 3rd = 7 Feliz Navidad 4th = 4 Inangelscare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Brolly Bale | ||
Sat Nov 19 2016 22:49 | 1st = 3 Brolly Bale 2nd = 5 Shep 3rd = 1 Daithy Allen 4th = 8 Made First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Pepper Fire | ||
Sat Nov 19 2016 22:46 | 1st = 8 Pepper Fire 2nd = 2 Phaser Bale 3rd = 4 Eisenhower 4th = 5 Crashing Packs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Mistercool Sea Eyre | ||
Sat Nov 19 2016 22:42 | 1st = 3 Mistercool Sea Eyre 2nd = 8 Our Summer Vacation 3rd = 4 Iona Grinner 4th = 7 Visualise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Foreseeable | ||
Sat Nov 19 2016 22:39 | 1st = 7 Foreseeable 2nd = 2 Despicable Mick 3rd = 8 Winsome Ryder 4th = 4 Winsome Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 8 Soho Chelsea | ||
Sat Nov 19 2016 22:37 | 1st = 8 Soho Chelsea 3rd = 4 Lot Twenty One 4th = 1 Major Spoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 2 Estocada | ||
Sat Nov 19 2016 22:37 | 1st = 2 Estocada 3rd = 4 Lot Twenty One 4th = 1 Major Spoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Shanlyn Percy | ||
Sat Nov 19 2016 22:35 | 1st = 7 Shanlyn Percy 2nd = 2 Little Pookie 3rd = 8 Amlin Jewel 4th = 6 Le Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Our Overanova | ||
Sat Nov 19 2016 22:31 | 1st = 6 Our Overanova 2nd = 7 Morning Fawlty 3rd = 5 Dr Hook 4th = 2 My Precious Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Massive Com | ||
Sat Nov 19 2016 22:29 | 1st = 7 Massive Com 2nd = 8 Flying Eamonn 3rd = 3 Helma Bale 4th = 6 Nessa Shim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 7 Kenandi Illusion | ||
Sat Nov 19 2016 22:28 | 1st = 7 Kenandi Illusion 2nd = 1 Kenny Romar 3rd = 2 Harbour Town 4th = 10 More Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Monterey Jack | ||
Sat Nov 19 2016 22:25 | 1st = 9 Monterey Jack 2nd = 4 Hidden Promise 3rd = 10 Lady Dupree 4th = 3 Exotic Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Acheron | ||
Sat Nov 19 2016 22:22 | 1st = 5 Acheron 2nd = 6 Caprice Monelli 3rd = 2 Jaycee 4th = 7 Ikaku Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 El Paco | ||
Sat Nov 19 2016 22:20 | 1st = 7 El Paco 2nd = 2 Waikare Aviator 3rd = 1 Tendaho 4th = 4 Im Princess Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Bolero Icon | ||
Sat Nov 19 2016 22:19 | 1st = 7 Bolero Icon 2nd = 6 Lagoon Jazzy 3rd = 8 Packed Chevy 4th = 4 Zipping Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Salty Robyn | ||
Sat Nov 19 2016 22:10 | 1st = 1 Salty Robyn 2nd = 3 Roarn 3rd = 5 Im Twice The Delight 4th = 8 Franco Tariq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Ethla Allen | ||
Sat Nov 19 2016 22:07 | 1st = 5 Ethla Allen 2nd = 3 Dyna Flash 3rd = 1 Destini Wahoo 4th = 6 Allen Yobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 8 Charlie El | ||
Sat Nov 19 2016 22:05 | 1st = 8 Charlie El 2nd = 1 Manhattan Billy 3rd = 4 Hot Fraternity 4th = 3 Bledisloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 West On Delly | ||
Sat Nov 19 2016 22:04 | 1st = 2 West On Delly 2nd = 4 Teddy Monelli 3rd = 8 Hello Ay Jay 4th = 6 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Flying Cash | ||
Sat Nov 19 2016 22:00 | 1st = 5 Flying Cash 2nd = 6 Quick Step 3rd = 7 Dewana Express 4th = 1 Why Not Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 8 Clean River | ||
Sat Nov 19 2016 22:00 | 1st = 8 Clean River 2nd = 4 Princess Cleopatra 3rd = 11 Gozo Pearl 4th = 1 Gioconda Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Bettor Promise | ||
Sat Nov 19 2016 21:56 | 1st = 4 Bettor Promise 2nd = 5 Witch Striker 3rd = 3 Call Me Yours 4th = 2 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Tap Out Axe | ||
Sat Nov 19 2016 21:54 | 1st = 8 Tap Out Axe 2nd = 5 Slick Oscar 3rd = 6 Blackey Streek 4th = 3 Black Eva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Selling The Dream | ||
Sat Nov 19 2016 21:50 | 1st = 1 Selling The Dream 2nd = 3 Cullen Regent 3rd = 10 Hot To Rock 4th = 4 Run Myles Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Jilliby Jagger | ||
Sat Nov 19 2016 21:45 | 1st = 3 Jilliby Jagger 2nd = 1 Keayang Storm 3rd = 2 Big Spook 4th = 10 Adam Cartwright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Reichenbach | ||
Sat Nov 19 2016 21:43 | 1st = 2 Reichenbach 2nd = 8 Celica Bale 3rd = 1 Leos Gift 4th = 6 Shimatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Rokeby Red | ||
Sat Nov 19 2016 21:40 | 1st = 9 Rokeby Red 2nd = 2 Red Ticker 3rd = 3 Defence Witness 4th = 7 Divinely Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 11 - 5 Magic Ethics | ||
Sat Nov 19 2016 21:38 | 1st = 5 Magic Ethics 2nd = 8 Brendens Cookie 3rd = 6 Fear The Phoenix 4th = 2 Hedgehog Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Arms Of An Angel | ||
Sat Nov 19 2016 21:35 | 1st = 9 Arms Of An Angel 2nd = 6 Helens Bonus 3rd = 5 Verdot 4th = 1 Changeover A Flyin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Twist Of Thunder | ||
Sat Nov 19 2016 21:32 | 1st = 2 Twist Of Thunder 2nd = 1 Aqua Dragon 3rd = 3 Hernando Kahn 4th = 9 Simone Shimmers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 4 Miss Matilda Rose | ||
Sat Nov 19 2016 21:31 | 1st = 4 Miss Matilda Rose 2nd = 7 Courageous Disco 3rd = 1 Has Answered All 4th = 3 Harrycreasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Cosmo Trav | ||
Sat Nov 19 2016 21:29 | 1st = 1 Cosmo Trav 2nd = 7 This Time Maddie 3rd = 8 Impossible 4th = 2 Champagne Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 10 Madam Shazam | ||
Sat Nov 19 2016 21:28 | 1st = 10 Madam Shazam 2nd = 3 Kings Men 3rd = 2 High Profile 4th = 7 Moss Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Dundee Calypso | ||
Sat Nov 19 2016 21:25 | 1st = 4 Dundee Calypso 2nd = 8 Jet Setting 3rd = 5 Leopardstown 4th = 6 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Riverleigh Dolly | ||
Sat Nov 19 2016 21:24 | 1st = 4 Riverleigh Dolly 2nd = 8 Bee Bee Elle 3rd = 11 Halfway Holme 4th = 9 Atticus Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 7 Sheza Temptress | ||
Sat Nov 19 2016 21:22 | 1st = 7 Sheza Temptress 2nd = 8 Soaky Oaks 3rd = 2 Cosmic Tumble 4th = 3 True Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Bettorthanspecial | ||
Sat Nov 19 2016 21:21 | 1st = 9 Bettorthanspecial 2nd = 1 Chal Fire 3rd = 8 Mafuta Vautin 4th = 11 The Space Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Allen Membo | ||
Sat Nov 19 2016 21:19 | 1st = 8 Allen Membo 2nd = 1 Shes A Collinda 3rd = 3 Wind Whistler 4th = 7 Emily Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Herehecomes | ||
Sat Nov 19 2016 21:15 | 1st = 2 Herehecomes 2nd = 5 Royal Capone 3rd = 9 Justbritell 4th = 11 Ascot Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 9 Patch Adam | ||
Sat Nov 19 2016 21:12 | 1st = 9 Patch Adam 2nd = 7 Bella Can Do 3rd = 2 However Humble 4th = 1 Girl In Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Panamera | ||
Sat Nov 19 2016 21:09 | 1st = 8 Panamera 2nd = 1 Sizeable 3rd = 2 Bogie Miracle 4th = 7 My Super |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Lis Tureen | ||
Sat Nov 19 2016 21:08 | 1st = 5 Lis Tureen 2nd = 3 Downtown Levi 3rd = 1 Futurist 4th = 2 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Doctors Mistress | ||
Sat Nov 19 2016 21:05 | 1st = 9 Doctors Mistress 2nd = 2 Mr Chaplin 3rd = 3 Marthick 4th = 10 Another Jug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Another Gangsta | ||
Sat Nov 19 2016 21:02 | 1st = 2 Another Gangsta 2nd = 8 Knock Wave 3rd = 3 Costin 4th = 7 Outlaw Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Mystery Ride | ||
Sat Nov 19 2016 20:59 | 1st = 5 Mystery Ride 2nd = 7 Brilliant Shot 3rd = 3 Nangar Range 4th = 8 Trip To Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Allblack Stride | ||
Sat Nov 19 2016 20:55 | 1st = 9 Allblack Stride 2nd = 8 Bettor Bet Black 3rd = 4 Saloon Passage 4th = 7 Aztec Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Dakota Rocks | ||
Sat Nov 19 2016 20:50 | 1st = 4 Dakota Rocks 2nd = 1 Studly Rooster 3rd = 6 Westbrook Warrior 4th = 5 Occhilupo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Angel Ice | ||
Sat Nov 19 2016 20:50 | 1st = 7 Angel Ice 2nd = 3 Cosmic Shiraz 3rd = 6 Naughty Cazza 4th = 1 Miss Pepperoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Moonstone Kahn | ||
Sat Nov 19 2016 20:48 | 1st = 8 Moonstone Kahn 2nd = 7 Runway Bono 3rd = 4 Cosmic Shower 4th = 1 Virouette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 12 Mannaway | ||
Sat Nov 19 2016 20:46 | 1st = 12 Mannaway 2nd = 6 Whata Dilemma 3rd = 10 Borninastorm 4th = 11 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Cyndies Magic | ||
Sat Nov 19 2016 20:44 | 1st = 1 Cyndies Magic 2nd = 2 Jacks Black 3rd = 4 Arabian Shredder 4th = 6 Premier Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Beaver | ||
Sat Nov 19 2016 20:43 | 1st = 5 Beaver 2nd = 2 Alleluia 3rd = 1 The Pacman 4th = 7 Avonnova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 2 San Carlo | ||
Sat Nov 19 2016 20:40 | 1st = 2 San Carlo 2nd = 1 Future Operator 3rd = 5 Hu Hu R U 4th = 4 Anvil Gav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 3 Cosmic Storm | ||
Sat Nov 19 2016 20:40 | 1st = 3 Cosmic Storm 2nd = 11 Meteoroid 3rd = 9 Distant Memory 4th = 15 Jestajingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Alpha Lucky | ||
Sat Nov 19 2016 20:38 | 1st = 2 Alpha Lucky 2nd = 1 Funky Pirate 3rd = 4 Myrniong Star 4th = 3 Helga Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Star Torana | ||
Sat Nov 19 2016 20:35 | 1st = 6 Star Torana 2nd = 1 Vince Fawn 3rd = 5 One Thing 4th = 7 Lord Golec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Zaire Diva | ||
Sat Nov 19 2016 20:34 | 1st = 9 Zaire Diva 2nd = 6 Bold Law 3rd = 10 Gus Or Bust 4th = 1 Mia Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Count The Interest | ||
Sat Nov 19 2016 20:30 | 1st = 1 Count The Interest 2nd = 3 Thirty Grand Over 3rd = 6 Gauteng Gal 4th = 5 Hela Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Winsome April | ||
Sat Nov 19 2016 20:27 | 1st = 3 Winsome April 2nd = 8 Miss Foxy Lee 3rd = 2 Whittaker 4th = 6 Madliena Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 3 African Woman | ||
Sat Nov 19 2016 20:24 | 1st = 3 African Woman 2nd = 7 Batman Bail 3rd = 5 Magic Cherie 4th = 1 Fly Little Wing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 11 Holdonsu | ||
Sat Nov 19 2016 20:22 | 1st = 11 Holdonsu 2nd = 10 Franco Revel 3rd = 9 Place Your Bet 4th = 1 Dark Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Azurite | ||
Sat Nov 19 2016 20:20 | 1st = 1 Azurite 2nd = 8 Shimmey 3rd = 6 Mepunga Focus 4th = 4 Its A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Jury | ||
Sat Nov 19 2016 20:18 | 1st = 1 Jury 2nd = 3 Apatite 3rd = 5 Split Image 4th = 6 Ratatat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Emilia Cash | ||
Sat Nov 19 2016 20:15 | 1st = 1 Emilia Cash 2nd = 8 So Far Away 3rd = 5 Boris Lee 4th = 7 Vanderyaba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Remember Them | ||
Sat Nov 19 2016 20:15 | 1st = 1 Remember Them 2nd = 2 Queen Of Hats 3rd = 6 Simply Gorgeous 4th = 8 A Good Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Good Odds Bricky | ||
Sat Nov 19 2016 20:12 | 1st = 3 Good Odds Bricky 2nd = 7 Struggle Street 3rd = 5 Irish Ledgen 4th = 8 Willy Mays Hayes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Invitto | ||
Sat Nov 19 2016 20:12 | 1st = 2 Invitto 2nd = 4 Tins Pocket 3rd = 3 Golfing 4th = 5 Monte Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Mainline Osti | ||
Sat Nov 19 2016 20:09 | 1st = 1 Mainline Osti 2nd = 8 Finding Mo 3rd = 4 Tap Out Tony 4th = 3 Watta Barghest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Bettor Atom | ||
Sat Nov 19 2016 20:08 | 1st = 4 Bettor Atom 2nd = 3 Inception 3rd = 10 Lifeontopofdeworld 4th = 1 Mista Taptoe Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Whiskey Business | ||
Sat Nov 19 2016 20:05 | 1st = 1 Whiskey Business 2nd = 4 Heza Boy Star 3rd = 5 Frances Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Sweet Runner | ||
Sat Nov 19 2016 20:02 | 1st = 8 Sweet Runner 2nd = 6 Revlon Babe 3rd = 4 Famous Style 4th = 5 Crystal Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 14 Scales Of Justice | ||
Sat Nov 19 2016 20:00 | 1st = 14 Scales Of Justice 2nd = 5 Good Project 3rd = 6 Perfect Reflection 4th = 7 Mackintosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Snoop Junior | ||
Sat Nov 19 2016 19:58 | 1st = 4 Snoop Junior 2nd = 3 Yesteryear 4th = 5 Duty Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 Cheap Tint | ||
Sat Nov 19 2016 19:57 | 1st = 8 Cheap Tint 2nd = 1 Lark Rise 3rd = 7 Cillas Boy 4th = 6 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Stanborough | ||
Sat Nov 19 2016 19:55 | 1st = 5 Stanborough 2nd = 1 Song One 3rd = 4 Coronation Lance 4th = 3 Gervais |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Zabdon Ferrari | ||
Sat Nov 19 2016 19:55 | 1st = 7 Zabdon Ferrari 2nd = 2 Not Like Tommy 3rd = 8 Crazy Vixon 4th = 1 Swap Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Sweet Honey Zarr | ||
Sat Nov 19 2016 19:52 | 1st = 7 Sweet Honey Zarr 2nd = 1 Queen Of Ziems 3rd = 2 Brother Sox 4th = 8 Giroud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Arber | ||
Sat Nov 19 2016 19:50 | 1st = 8 Arber 2nd = 11 Ellmer Hanover 3rd = 10 Saint Flash 4th = 12 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Mack Tux | ||
Sat Nov 19 2016 19:48 | 1st = 6 Mack Tux 2nd = 2 One Samuel 3rd = 8 Ritza Rossi 4th = 7 Old Timer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Swift Magic | ||
Sat Nov 19 2016 19:45 | 1st = 3 Swift Magic 2nd = 5 Im A Rockstar 3rd = 4 Black Vieri 4th = 8 Goodwil Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 11 Glenferrie Boss | ||
Sat Nov 19 2016 19:43 | 1st = 11 Glenferrie Boss 2nd = 2 Calcavado 3rd = 1 The Endeavour 4th = 10 Strawbs Ideal Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Mighty Sprite | ||
Sat Nov 19 2016 19:40 | 1st = 4 Mighty Sprite 2nd = 1 Shes Dee Rocket 3rd = 5 Iconic Rock 4th = 6 Izumi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Isnt She Elegant | ||
Sat Nov 19 2016 19:37 | 1st = 3 Isnt She Elegant 2nd = 9 Perisha 3rd = 5 Thats Magic 4th = 4 Kels Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 4 Secret Jack | ||
Sat Nov 19 2016 19:36 | 1st = 4 Secret Jack 2nd = 1 Culinary Delight 3rd = 6 Burning Ambition 4th = 11 Elect To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Lektra Rustler | ||
Sat Nov 19 2016 19:35 | 1st = 5 Lektra Rustler 2nd = 4 Rock Me 3rd = 1 Art Noveau 4th = 3 Vostok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Major Jackpot | ||
Sat Nov 19 2016 19:32 | 1st = 1 Major Jackpot 2nd = 2 My Awesome Magic 3rd = 6 Flapping Gums 4th = 4 Bubble Guppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Master Hugh | ||
Sat Nov 19 2016 19:30 | 1st = 2 Master Hugh 2nd = 1 Glenferrie Belle 3rd = 4 Desert Flyer 4th = 7 Leannes Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Roman Red | ||
Sat Nov 19 2016 19:28 | 1st = 7 Roman Red 2nd = 5 Uni Student 3rd = 6 Istanbouli 4th = 2 Cosmic Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Shakey | ||
Sat Nov 19 2016 19:25 | 1st = 5 Shakey 2nd = 4 Future Dream 3rd = 6 Goldstein 4th = 8 Reservoir Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 8 Coldplay Road | ||
Sat Nov 19 2016 19:23 | 1st = 8 Coldplay Road 2nd = 5 Macca Kelly 3rd = 3 Lots More Art 4th = 7 Lexus On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Snitzson | ||
Sat Nov 19 2016 19:20 | 1st = 7 Snitzson 2nd = 6 Potemkin 3rd = 2 Folk Tales 4th = 16 Lokitin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Whenmechief | ||
Sat Nov 19 2016 19:20 | 1st = 7 Whenmechief 2nd = 1 Miasblaze 3rd = 6 Aveross Mac 4th = 8 Whata Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Misty Jaya | ||
Sat Nov 19 2016 19:18 | 1st = 1 Misty Jaya 2nd = 5 Tinas Wish 3rd = 6 Stanleys Best 4th = 7 Gillieston Marlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Variation | ||
Sat Nov 19 2016 19:15 | 1st = 9 Variation 2nd = 16 Ellicazoom 3rd = 13 Ragazzo Doro 4th = 12 Final Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Burn One Down | ||
Sat Nov 19 2016 19:12 | 1st = 1 Burn One Down 2nd = 3 Ring The Bell 3rd = 5 Silverali 4th = 4 Chrichton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Thirty Talks | ||
Sat Nov 19 2016 19:09 | 1st = 5 Thirty Talks 2nd = 8 Cigar Sam 3rd = 7 El Chad 4th = 2 Rocky Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Max Richter | ||
Sat Nov 19 2016 19:08 | 1st = 5 Max Richter 2nd = 10 Sir Semper Fidelis 3rd = 9 Vande Velde 4th = 7 Major Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Extreme Magic | ||
Sat Nov 19 2016 19:05 | 1st = 5 Extreme Magic 2nd = 1 Citrus Kiss 3rd = 8 Mister Heeney 4th = 2 Lemon Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Machsaswinger | ||
Sat Nov 19 2016 19:04 | 1st = 4 Machsaswinger 2nd = 1 Fire And Ice 3rd = 6 Live It Loud 4th = 3 Party Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 6 Shamunska | ||
Sat Nov 19 2016 19:02 | 1st = 6 Shamunska 2nd = 8 Lowannas Son 3rd = 1 Calimero 4th = 3 Jay Tee Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 7 Widows Walk | ||
Sat Nov 19 2016 19:00 | 1st = 7 Widows Walk 2nd = 2 Fiercely Defiant 3rd = 6 Man Around Town 4th = 5 Spot The Diff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Candlestick | ||
Sat Nov 19 2016 18:55 | 1st = 8 Candlestick 2nd = 1 Grandmas There 3rd = 3 Blissfull Stride 4th = 7 Super Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Bonnie Brae Kaos | ||
Sat Nov 19 2016 18:53 | 1st = 1 Bonnie Brae Kaos 2nd = 8 Gabby Brann 3rd = 4 Plaza Princess 4th = 6 Captain Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Oscars Glory | ||
Sat Nov 19 2016 18:52 | 1st = 9 Oscars Glory 2nd = 3 The Octagon 3rd = 5 Marzzz Barzzz Bazz 4th = 8 Clarenden Daydream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Heza Swinger | ||
Sat Nov 19 2016 18:48 | 1st = 1 Heza Swinger 2nd = 2 Star Writer 3rd = 7 Majors Blue Jean 4th = 4 The Falcon Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Fabulous Bill | ||
Sat Nov 19 2016 18:47 | 1st = 7 Fabulous Bill 2nd = 5 Whata Nice Size 3rd = 8 Nooree Dessa 4th = 1 General Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 12 Ticked | ||
Sat Nov 19 2016 18:45 | 1st = 12 Ticked 2nd = 8 Talk Of California 3rd = 11 Rockmeartie 4th = 10 Chivonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Tiempo Dinero | ||
Sat Nov 19 2016 18:42 | 1st = 1 Tiempo Dinero 2nd = 8 Hyperactive 3rd = 2 Rock Lily 4th = 6 Sun Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Major Command | ||
Sat Nov 19 2016 18:38 | 1st = 4 Major Command 2nd = 1 Major Kiwi 3rd = 8 The Black Assassin 4th = 11 Fascinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Chocolate Holic | ||
Sat Nov 19 2016 18:35 | 1st = 3 Chocolate Holic 2nd = 1 Bass Strait 3rd = 5 Great Shot 4th = 9 Coming Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Persona | ||
Sat Nov 19 2016 18:34 | 1st = 5 Persona 2nd = 10 Hi Tech Fury 3rd = 6 Our Priddy Maid 4th = 7 Nonno Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Keona | ||
Sat Nov 19 2016 18:33 | 1st = 1 Keona 2nd = 3 Swift Yarn 3rd = 2 Mums Magic 4th = 6 Brett Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Sunny Village | ||
Sat Nov 19 2016 18:30 | 1st = 8 Sunny Village 2nd = 7 Jimmy Vella 3rd = 4 Fleur De Rose 4th = 1 Dusty Leads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Swift Nimrod | ||
Sat Nov 19 2016 18:27 | 1st = 5 Swift Nimrod 2nd = 7 Ima Runaway 3rd = 1 Barcias Hunt 4th = 8 Senni Lucille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 8 Secrets Surround | ||
Sat Nov 19 2016 18:25 | 1st = 8 Secrets Surround 2nd = 7 All Apples 3rd = 2 Archduke 4th = 1 Great Moghul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Glengarrie Mate | ||
Sat Nov 19 2016 18:22 | 1st = 4 Glengarrie Mate 2nd = 10 Shes Marked 3rd = 3 King Shaq 4th = 5 Ricks Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Warminster | ||
Sat Nov 19 2016 18:20 | 1st = 4 Warminster 2nd = 10 Plyometric 3rd = 12 Fairest Fella 4th = 11 Zuberi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 8 - 3 Tisani Tomso | ||
Sat Nov 19 2016 18:17 | 1st = 3 Tisani Tomso 2nd = 4 Tapestry Vision 3rd = 9 Leavesden 4th = 5 Destined For War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Point The Way | ||
Sat Nov 19 2016 18:15 | 1st = 2 Point The Way 2nd = 7 Karters Magic 3rd = 5 Eves Brodie 4th = 8 Opal Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Joys A Babe | ||
Sat Nov 19 2016 18:13 | 1st = 4 Joys A Babe 2nd = 3 Fioki 3rd = 1 Iamboogie 4th = 2 Sammys A Kriden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Magic And Danger | ||
Sat Nov 19 2016 18:10 | 1st = 2 Magic And Danger 2nd = 5 Parallel World 3rd = 6 Skyschiller 4th = 7 Win The Lottery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 1 Fountain Lakes | ||
Sat Nov 19 2016 18:09 | 1st = 1 Fountain Lakes 2nd = 11 Image Of Courage 3rd = 4 Jessie Macgee 4th = 2 The Next Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Panalo | ||
Sat Nov 19 2016 18:06 | 1st = 2 Panalo 2nd = 4 Itsa Patchy 3rd = 1 Cosmic Copy 4th = 5 Satans Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Haradify | ||
Sat Nov 19 2016 18:05 | 1st = 3 Haradify 2nd = 6 Panch Kalyan 3rd = 9 Felix 4th = 5 Havana Cigar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Declared Black | ||
Sat Nov 19 2016 18:02 | 1st = 2 Declared Black 2nd = 7 Dellys Way 3rd = 5 Bigbad Archie 4th = 8 Mcdiesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Caipirinha | ||
Sat Nov 19 2016 18:00 | 1st = 2 Caipirinha 2nd = 1 Wheres Wally 3rd = 8 Stored Energy 4th = 13 Paris Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 10 - 9 Duibio | ||
Sat Nov 19 2016 17:55 | 1st = 9 Duibio 2nd = 12 Septamore 3rd = 6 Take Pride 4th = 7 Glenrowan Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 6 Boggoms | ||
Sat Nov 19 2016 17:52 | 1st = 6 Boggoms 2nd = 3 Call Me Curtis 3rd = 10 Halayr Rothestar 4th = 9 Tycoon Sofie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Kyles Revenge | ||
Sat Nov 19 2016 17:50 | 1st = 4 Kyles Revenge 2nd = 8 Rachelle Reason 3rd = 1 Zipping Mary 4th = 7 Swift Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 9 - 6 Top Tone | ||
Sat Nov 19 2016 17:48 | 1st = 6 Top Tone 2nd = 16 Saga Miss 3rd = 2 Lentrecote 4th = 10 Lord Coconuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 10 Nasty Gal | ||
Sat Nov 19 2016 17:44 | 1st = 10 Nasty Gal 2nd = 4 Pardoe 3rd = 6 Forgotten Feeling 4th = 7 Inde Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 King Kev | ||
Sat Nov 19 2016 17:42 | 1st = 1 King Kev 2nd = 5 Ville De Berne 3rd = 2 Bridgey Flyer 4th = 3 Cestos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 11 Dream Lane | ||
Sat Nov 19 2016 17:40 | 1st = 11 Dream Lane 2nd = 5 Isorich 3rd = 4 Dark Steel 4th = 14 Heartlings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 7 - 3 Spice Of Life | ||
Sat Nov 19 2016 17:36 | 1st = 3 Spice Of Life 2nd = 4 Blue Jest 3rd = 8 Repo Zest 4th = 5 Louppy Bend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 5 Prince Of The Turf | ||
Sat Nov 19 2016 17:32 | 1st = 5 Prince Of The Turf 2nd = 13 Miss Heidelicious 3rd = 11 Scrap Copper 4th = 2 Omission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 5 Lana Caprina | ||
Sat Nov 19 2016 17:30 | 1st = 5 Lana Caprina 2nd = 8 Our Piggy Bank 3rd = 3 Marj Petal 4th = 7 Magic Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 8 Banda Spice | ||
Sat Nov 19 2016 17:28 | 1st = 8 Banda Spice 2nd = 4 Dandy One 3rd = 3 Brigadoon Legend 4th = 2 Nakanai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 7 Cronkite | ||
Sat Nov 19 2016 17:24 | 1st = 7 Cronkite 2nd = 9 Mosseratti 3rd = 8 Sassos Circus 4th = 5 Push To Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 9 - 6 Shikarpour | ||
Sat Nov 19 2016 17:20 | 1st = 6 Shikarpour 2nd = 3 Charlevoix 3rd = 13 Dreaded 4th = 10 King Of England |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 2 Go Benny | ||
Sat Nov 19 2016 17:16 | 1st = 2 Go Benny 2nd = 7 Justaway 3rd = 5 Casiraghi 4th = 3 Meishou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Itz Invincible | ||
Sat Nov 19 2016 17:12 | 1st = 3 Itz Invincible 2nd = 7 I Am The General 3rd = 5 Super Flyer 4th = 6 Federal Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Agent Doggett | ||
Sat Nov 19 2016 17:10 | 1st = 8 Agent Doggett 2nd = 7 Double Hope 3rd = 1 Kobi Doo 4th = 6 Ailla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 18 Big Decision | ||
Sat Nov 19 2016 17:08 | 1st = 18 Big Decision 2nd = 13 Man Of His Word 3rd = 9 Better Land 4th = 15 Col N Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 King Kazou | ||
Sat Nov 19 2016 17:06 | 1st = 6 King Kazou 2nd = 4 Youknowthedrill 3rd = 2 Jolly Boy 4th = 9 Brandy Nan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 7 Cathay Belle | ||
Sat Nov 19 2016 17:04 | 1st = 7 Cathay Belle 2nd = 12 New Player 3rd = 10 Blaze Heart 4th = 4 Ally Ole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 12 Choice We Had | ||
Sat Nov 19 2016 17:00 | 1st = 12 Choice We Had 2nd = 6 Sir Plush 3rd = 16 Most Exalted 4th = 14 Kandinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 2 Darebin | ||
Sat Nov 19 2016 16:56 | 1st = 2 Darebin 2nd = 4 Vegas Ruler 3rd = 9 Financial Miss 4th = 3 Lionpower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 6 - 12 Our Deb | ||
Sat Nov 19 2016 16:54 | 1st = 12 Our Deb 2nd = 10 Coconut Bay 3rd = 15 Brooklyn Boy 4th = 5 Rhythm Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 6 Star Of Legs | ||
Sat Nov 19 2016 16:52 | 1st = 6 Star Of Legs 2nd = 7 Not Wanted 3rd = 5 Carton 4th = 3 Cash Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Jessie Doo | ||
Sat Nov 19 2016 16:50 | 1st = 8 Jessie Doo 2nd = 1 Reno 3rd = 9 Nigel Ignite 4th = 5 Dolly Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 Old Tex | ||
Sat Nov 19 2016 16:48 | 1st = 7 Old Tex 2nd = 2 Schemel 3rd = 5 Legs Unbarred 4th = 8 Larebil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 8 Chinetti | ||
Sat Nov 19 2016 16:44 | 1st = 8 Chinetti 2nd = 5 Furious Dame 3rd = 13 Viking Forrest 4th = 11 The River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 16 Pilote Dessai | ||
Sat Nov 19 2016 16:40 | 1st = 16 Pilote Dessai 2nd = 15 Scherzoso 3rd = 12 Manageress 4th = 5 Puccini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 3 Fort Myer | ||
Sat Nov 19 2016 16:36 | 1st = 3 Fort Myer 2nd = 9 Gift Of Choice 3rd = 10 Frankenbeans 4th = 8 Talisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Kool Swiper | ||
Sat Nov 19 2016 16:34 | 1st = 4 Kool Swiper 2nd = 6 Sketchy Lass 3rd = 8 Lolas Thunder 4th = 2 Geale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 Just Live On | ||
Sat Nov 19 2016 16:32 | 1st = 4 Just Live On 2nd = 2 Hell On Earth 3rd = 7 Devilishly 4th = 5 On a Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Multizone | ||
Sat Nov 19 2016 16:30 | 1st = 4 Multizone 2nd = 1 Engine Fifty Five 3rd = 2 Harrebs Time 4th = 7 Brimarvi Cugat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 8 Too Good To Refuse | ||
Sat Nov 19 2016 16:28 | 1st = 8 Too Good To Refuse 2nd = 6 Sony Legend 3rd = 9 Most Important 4th = 5 Hard Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 2 Medal Afrique | ||
Sat Nov 19 2016 16:24 | 1st = 2 Medal Afrique 2nd = 8 Medal Of Glory 3rd = 4 Real Blonde 4th = 6 Cash To Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 11 - 1 Fatima Siad | ||
Sat Nov 19 2016 16:23 | 1st = 1 Fatima Siad 2nd = 5 Le Vado 3rd = 2 Bettor Chance 4th = 6 Pretty Janice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 5 Religify | ||
Sat Nov 19 2016 16:20 | 1st = 5 Religify 2nd = 11 Duca Valentinois 3rd = 2 Red Excitement 4th = 4 Pajaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 10 Chanceofalifetime | ||
Sat Nov 19 2016 16:16 | 1st = 10 Chanceofalifetime 2nd = 6 Tigidig Tigidig 3rd = 5 New Summer Night 4th = 8 Kaptan Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 5 - 9 Noor Dropper | ||
Sat Nov 19 2016 16:14 | 1st = 9 Noor Dropper 2nd = 5 Pure Sunset 3rd = 4 Spurred Up 4th = 8 True Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 2 Agapantha | ||
Sat Nov 19 2016 16:12 | 1st = 2 Agapantha 2nd = 6 Gracefully Chic 3rd = 14 Za Im Youthful 4th = 8 Super Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 11 Steering | ||
Sat Nov 19 2016 16:08 | 1st = 11 Steering 2nd = 2 Empress Zhao 3rd = 7 More Than A Rose 4th = 8 Regal Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Roger The Roman | ||
Sat Nov 19 2016 16:04 | 1st = 2 Roger The Roman 2nd = 3 Ruby Can Run 3rd = 6 Tommy Who 4th = 9 Prime Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 6 Speedeor | ||
Sat Nov 19 2016 16:00 | 1st = 6 Speedeor 2nd = 5 Dam Ready 3rd = 1 Golden Spin 4th = 7 Liberty Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 6 Hammond Lane | ||
Sat Nov 19 2016 15:56 | 1st = 6 Hammond Lane 2nd = 3 Burning Energy 3rd = 4 Duke 4th = 5 Who Is Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 4 Forgot To Remember | ||
Sat Nov 19 2016 15:55 | 1st = 4 Forgot To Remember 2nd = 13 Ruthless Success 3rd = 12 Sugar Cane 4th = 3 Insignificant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 6 Mio Dio | ||
Sat Nov 19 2016 15:52 | 1st = 6 Mio Dio 2nd = 8 Counter Spin 3rd = 7 Double Pockets 4th = 2 Brimarvi Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 6 Gasoline Alley | ||
Sat Nov 19 2016 15:50 | 1st = 6 Gasoline Alley 2nd = 4 Moussambani 3rd = 3 Mighty Tax 4th = 5 The Rough Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 3 Fiery Heights | ||
Sat Nov 19 2016 15:48 | 1st = 3 Fiery Heights 2nd = 1 Be The Magic 3rd = 15 Desert Man 4th = 2 Drumbeats Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 1 Magic Gracie | ||
Sat Nov 19 2016 15:44 | 1st = 1 Magic Gracie 2nd = 10 Brave Maiden 3rd = 8 Jumpity 4th = 9 Seektowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 12 New Tipperary | ||
Sat Nov 19 2016 15:40 | 1st = 12 New Tipperary 2nd = 11 Falkenberg 3rd = 9 Iggi Pop 4th = 10 Dance Of Heroes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 4 - 1 Fabs Cowboy | ||
Sat Nov 19 2016 15:39 | 1st = 1 Fabs Cowboy 2nd = 7 One Lucky Sheila 3rd = 2 Ateaces 4th = 9 Nothing But Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 6 Mr Bandit Country | ||
Sat Nov 19 2016 15:37 | 1st = 6 Mr Bandit Country 2nd = 1 Believing 3rd = 4 Jest For The Road 4th = 3 Tom Raks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 2 Johnny Be Quick | ||
Sat Nov 19 2016 15:35 | 1st = 2 Johnny Be Quick 2nd = 8 Sky Brook 3rd = 6 Blooming Tycoon 4th = 3 Diversifier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Up The Tempo | ||
Sat Nov 19 2016 15:33 | 1st = 6 Up The Tempo 2nd = 3 Mola Ram 3rd = 5 More Than Tears 4th = 9 Marvel Creation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 The Forgotten One | ||
Sat Nov 19 2016 15:29 | 1st = 2 The Forgotten One 2nd = 6 Our Mate Al 3rd = 1 Already Famous 4th = 7 Proxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 5 Danuki | ||
Sat Nov 19 2016 15:25 | 1st = 5 Danuki 2nd = 4 Chapel Road 3rd = 9 Stride Out 4th = 6 Just Got Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 10 Highleigh | ||
Sat Nov 19 2016 15:21 | 1st = 10 Highleigh 2nd = 3 Jaminzah 3rd = 11 Shield Wall 4th = 2 Unsinkable Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 7 Tiger Thompson | ||
Sat Nov 19 2016 15:20 | 1st = 7 Tiger Thompson 2nd = 5 Curlimore 3rd = 9 Baileys Rock 4th = 1 Hard Days Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Redeem Bounty | ||
Sat Nov 19 2016 15:17 | 1st = 4 Redeem Bounty 2nd = 5 Pepper The Pin 3rd = 2 Ustinovs Fury 4th = 1 Rivers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 5 Perfect Dare | ||
Sat Nov 19 2016 15:13 | 1st = 5 Perfect Dare 2nd = 7 In His Stride 3rd = 6 Brooklyn Storm 4th = 10 Sheiswhatsheis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 4 Ruary Mac | ||
Sat Nov 19 2016 15:12 | 1st = 4 Ruary Mac 2nd = 1 Jaws Of Life 3rd = 2 Praverati 4th = 9 Annesbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 9 - 10 Buy Me A Rock | ||
Sat Nov 19 2016 15:12 | 1st = 10 Buy Me A Rock 2nd = 3 Barnaby 3rd = 16 Florence Hill 4th = 15 Wildflower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 1 Carry On Jake | ||
Sat Nov 19 2016 15:09 | 1st = 1 Carry On Jake 2nd = 3 Eumungree 3rd = 8 Affiliated 4th = 2 The Cabarita Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Statue Of Warriors | ||
Sat Nov 19 2016 15:07 | 1st = 2 Statue Of Warriors 2nd = 4 Empress Oreilly 3rd = 1 Whistle Stop 4th = 5 More Than Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 10 Princefamous | ||
Sat Nov 19 2016 15:05 | 1st = 10 Princefamous 2nd = 1 Kuro 3rd = 9 Press Report 4th = 3 Supreme Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 3 - 10 Bay Hero | ||
Sat Nov 19 2016 14:59 | 1st = 10 Bay Hero 2nd = 5 Singaraja 3rd = 4 Murphys Hustler 4th = 1 Wild Godson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 11 Mia Sorella | ||
Sat Nov 19 2016 14:57 | 1st = 11 Mia Sorella 2nd = 14 Love Battles 3rd = 10 Effective Assassin 4th = 2 Naughty Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 13 Roses Of Joy | ||
Sat Nov 19 2016 14:53 | 1st = 13 Roses Of Joy 2nd = 7 Sugar Ray Red 3rd = 16 Moonlight Rain 4th = 2 Aqua Vite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 2 What Could Be | ||
Sat Nov 19 2016 14:49 | 1st = 2 What Could Be 2nd = 1 Cabeza De Vaca 3rd = 6 Port Gold 4th = 7 Anchor Chain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 9 Dollar For Dollar | ||
Sat Nov 19 2016 14:45 | 1st = 9 Dollar For Dollar 2nd = 5 Galaxy Raider 3rd = 6 Strong Hand 4th = 11 Quedoutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Billet Doux | ||
Sat Nov 19 2016 14:41 | 1st = 1 Billet Doux 2nd = 10 Containment 3rd = 2 Everasready 4th = 12 Scarlett Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 10 Alta Orlando | ||
Sat Nov 19 2016 14:40 | 1st = 10 Alta Orlando 2nd = 6 Delightful Dash 3rd = 4 Black Regal Princess 4th = 5 Ideal Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 3 Tiyatrolani | ||
Sat Nov 19 2016 14:37 | 1st = 3 Tiyatrolani 2nd = 4 River Racer 3rd = 1 Nicconi Leggera 4th = 6 Beaudacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 8 Shezhardtocatch | ||
Sat Nov 19 2016 14:35 | 1st = 8 Shezhardtocatch 2nd = 9 Snowdrop 3rd = 1 Perfect Fit 4th = 10 Fire Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 1 Moonlight Spy | ||
Sat Nov 19 2016 14:33 | 1st = 1 Moonlight Spy 2nd = 3 Prickles 3rd = 2 Blaine 4th = 6 Make Some Moolah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 7 Multifacets | ||
Sat Nov 19 2016 14:30 | 1st = 7 Multifacets 2nd = 8 Not A Gypsy 3rd = 1 Hernes Oak 4th = 6 The Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 11 American Rush | ||
Sat Nov 19 2016 14:26 | 1st = 11 American Rush 2nd = 12 French Banque 3rd = 2 Arrest The Shadow 4th = 8 Noya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 2 - 7 Rooi Roe | ||
Sat Nov 19 2016 14:24 | 1st = 7 Rooi Roe 2nd = 4 Strive To Succeed 3rd = 12 And Jubilations 4th = 8 Mr Boxvale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 13 Thats Despicable | ||
Sat Nov 19 2016 14:22 | 1st = 13 Thats Despicable 2nd = 5 Bel Above 3rd = 7 Averna Mountain 4th = 10 Kiss Me Goodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Graceville | ||
Sat Nov 19 2016 14:18 | 1st = 4 Graceville 2nd = 1 Devils Fire 3rd = 2 Go Better 4th = 3 Uh Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 2 Captain Lincoln | ||
Sat Nov 19 2016 14:17 | 1st = 2 Captain Lincoln 2nd = 4 Vega 3rd = 1 Carnaby 4th = 10 Alarinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Deluxe | ||
Sat Nov 19 2016 14:14 | 1st = 4 Deluxe 2nd = 3 Validate 3rd = 7 Prince High 4th = 1 Ocean Spray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Despatch | ||
Sat Nov 19 2016 14:10 | 1st = 5 Despatch 2nd = 7 Nistaan 3rd = 1 American Genius 4th = 9 Artstrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 6 Bullitt County | ||
Sat Nov 19 2016 14:06 | 1st = 6 Bullitt County 2nd = 2 Emmookis Dash 3rd = 8 Have Plenty 4th = 1 Royal Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 6 Benchmark | ||
Sat Nov 19 2016 14:05 | 1st = 6 Benchmark 2nd = 3 My Amour 3rd = 1 Galleons Royale 4th = 7 Fratellino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 7 Another Slipper | ||
Sat Nov 19 2016 14:02 | 1st = 7 Another Slipper 2nd = 6 Crazy Pops 3rd = 1 Sundance 4th = 2 Crack Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 14 Chocante | ||
Sat Nov 19 2016 14:00 | 1st = 14 Chocante 2nd = 9 El Pistola 3rd = 11 Jiayuguan 4th = 7 Megablast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 13 Zariz Daughter | ||
Sat Nov 19 2016 13:58 | 1st = 13 Zariz Daughter 2nd = 11 Hazlebrook 3rd = 1 Early Opener 4th = 12 Lady Vidia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 1 Thelittleracketeer | ||
Sat Nov 19 2016 13:55 | 1st = 1 Thelittleracketeer 2nd = 9 Hesco Gold 3rd = 10 Oakfield Time 4th = 6 Akasaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 11 Shes Beneficial | ||
Sat Nov 19 2016 13:51 | 1st = 11 Shes Beneficial 2nd = 1 Alvilda 3rd = 7 Domesticated 4th = 5 Wound Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 1 - 7 Silent Rage | ||
Sat Nov 19 2016 13:49 | 1st = 7 Silent Rage 2nd = 2 Bold Traveller 3rd = 9 Bush Bella 4th = 5 Kapachino Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 1 Blue Collar Boy | ||
Sat Nov 19 2016 13:47 | 1st = 1 Blue Collar Boy 2nd = 6 May I Say 3rd = 8 Remember Bella 4th = 5 Grande Casadora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 7 Brand Works | ||
Sat Nov 19 2016 13:43 | 1st = 7 Brand Works 2nd = 1 Tamrookum 3rd = 8 Kawana Viva 4th = 6 Benzoin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 3 Constant Barrage | ||
Sat Nov 19 2016 13:42 | 1st = 3 Constant Barrage 2nd = 7 Kamanda Lincoln 3rd = 4 Flagdown 4th = 8 Tip The Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 10 Witches | ||
Sat Nov 19 2016 13:39 | 1st = 10 Witches 2nd = 6 Epitomise 3rd = 4 Sprezzatura 4th = 1 Bold Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 3 Shineonucrazydiamond | ||
Sat Nov 19 2016 13:38 | 1st = 3 Shineonucrazydiamond 2nd = 1 Playingintheshadows 3rd = 11 Quite Ideal 4th = 10 Handsome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 10 Green Patina | ||
Sat Nov 19 2016 13:35 | 1st = 10 Green Patina 2nd = 1 Valliano 3rd = 4 Gratwick 4th = 9 Toffatin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 1 Posh Journey | ||
Sat Nov 19 2016 13:31 | 1st = 1 Posh Journey 2nd = 3 Miss Identified 3rd = 6 Jet Express 4th = 2 North Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 6 Cellargirl | ||
Sat Nov 19 2016 13:27 | 1st = 6 Cellargirl 2nd = 1 Bring It Home Pop 3rd = 10 Pins For Arrows 4th = 5 Catalina Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 12 Banrock | ||
Sat Nov 19 2016 13:23 | 1st = 12 Banrock 2nd = 8 No Need 3rd = 9 Verdi 4th = 5 Alamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 4 Girl Sunday | ||
Sat Nov 19 2016 13:20 | 1st = 4 Girl Sunday 2nd = 7 Dixie Chick 3rd = 6 Firebird Flyer 4th = 10 Air Apparent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 9 Gwenneth | ||
Sat Nov 19 2016 13:16 | 1st = 9 Gwenneth 2nd = 4 Moonlight Ruby 3rd = 6 Pips Pick 4th = 5 Party Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 6 Linton Shard | ||
Sat Nov 19 2016 13:09 | 1st = 6 Linton Shard 2nd = 2 Rr Sand Dollar 3rd = 5 Boomer Bailey 4th = 1 Gotta Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 4 Bannockburn | ||
Sat Nov 19 2016 13:05 | 1st = 4 Bannockburn 2nd = 3 Justlikeyasister 3rd = 6 Slimline 4th = 1 Zorrali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 1 Final Gaze | ||
Sat Nov 19 2016 13:04 | 1st = 1 Final Gaze 2nd = 3 Faith In Beers 3rd = 6 Surveys Legacy 4th = 2 Galaxy Jak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 5 Gallant Harmony | ||
Sat Nov 19 2016 13:00 | 1st = 5 Gallant Harmony 2nd = 3 Believe Yourself 3rd = 7 Schneller 4th = 4 Smart Dart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Carusmatic | ||
Sat Nov 19 2016 12:55 | 1st = 5 Carusmatic 2nd = 1 Eclair Sunshine 3rd = 4 Sharp Diamond 4th = 2 Mighty Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 1 Emerald City | ||
Sat Nov 19 2016 12:50 | 1st = 1 Emerald City 2nd = 5 Meteorologist 3rd = 7 Hundrezn Thousanz 4th = 4 Pop N Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 17 Lasarla | ||
Sat Nov 19 2016 12:45 | 1st = 17 Lasarla 2nd = 5 Somethingvain 3rd = 2 Slice Of Class 4th = 15 Red Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Flash Fibian | ||
Sat Nov 19 2016 12:40 | 1st = 1 Flash Fibian 2nd = 3 Gibraltar Girl 3rd = 4 Lubiton 4th = 7 Mega Mall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 7 Dancing In The Dark | ||
Sat Nov 19 2016 12:34 | 1st = 7 Dancing In The Dark 2nd = 5 Best Defence 3rd = 3 Culley Backy 4th = 1 Glenstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 5 Toulouse | ||
Sat Nov 19 2016 12:30 | 1st = 5 Toulouse 2nd = 8 Itellyouonething 3rd = 1 Popcorn 4th = 3 Mwaadan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 3 Entrancing | ||
Sat Nov 19 2016 12:25 | 1st = 3 Entrancing 2nd = 2 Cheeky Babe 3rd = 7 Jacquis Joy 4th = 5 Diamond Baroness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 4 Prince Of Passion | ||
Sat Nov 19 2016 12:10 | 1st = 4 Prince Of Passion 2nd = 8 Mr Luigi 3rd = 6 Bishopbriggs 4th = 1 Elusive Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 8 Expresso Martini | ||
Sat Nov 19 2016 12:00 | 1st = 8 Expresso Martini 2nd = 5 Real South 3rd = 6 The Persuader 4th = 3 Fleeting Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 5 Ishinktaatledo | ||
Sat Nov 19 2016 11:52 | 1st = 5 Ishinktaatledo 2nd = 2 Jet Charged 3rd = 7 Thats Funny 4th = 4 The Czar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 9 Talaria | ||
Sat Nov 19 2016 11:35 | 1st = 9 Talaria 2nd = 2 Oscar Eight 3rd = 8 Nothin On Me 4th = 6 Juliette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 9 Runaway Star | ||
Sat Nov 19 2016 11:25 | 1st = 9 Runaway Star 2nd = 2 Wozniacki 3rd = 7 Break Dance 4th = 8 Laytons Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 4 Crafty Lady | ||
Sat Nov 19 2016 11:17 | 1st = 4 Crafty Lady 2nd = 5 Beau Zed 3rd = 3 Ma Belle Kate 4th = 2 Michelin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 5 Maid Of Steel | ||
Sat Nov 19 2016 11:00 | 1st = 5 Maid Of Steel 2nd = 6 Promise To Reign 3rd = 2 Marciano 4th = 8 Woodsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 2 Westar Bella | ||
Sat Nov 19 2016 10:50 | 1st = 2 Westar Bella 2nd = 9 Trouble Giero 3rd = 5 Red Hot Poker 4th = 10 Breenys Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 4 El Luchador | ||
Sat Nov 19 2016 10:25 | 1st = 4 El Luchador 2nd = 2 Hes Dan 3rd = 3 Late Decision 4th = 10 Pentire Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Lagertha Monelli | ||
Sat Nov 19 2016 1:42 | 1st = 5 Lagertha Monelli 2nd = 1 Scenic Ace 3rd = 7 Zambora Jai 4th = 2 Kals All Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Kiss Chasey | ||
Sat Nov 19 2016 1:30 | 1st = 8 Kiss Chasey 2nd = 4 Brookies Jet 3rd = 6 Idolize Me 4th = 1 Qtown Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Belfast Tommy | ||
Sat Nov 19 2016 1:22 | 1st = 5 Belfast Tommy 2nd = 6 Jokers Wild 3rd = 7 Heres Archie 4th = 2 Hello Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Starlight Venus | ||
Sat Nov 19 2016 1:07 | 1st = 2 Starlight Venus 2nd = 6 Calahan Rocks 3rd = 1 Houdini Blue 4th = 7 Governor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Twoandahalf Tigers | ||
Sat Nov 19 2016 1:00 | 1st = 8 Twoandahalf Tigers 2nd = 7 Atlastalone 3rd = 5 Mosquito Buzzin 4th = 1 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Mulwee Grand | ||
Sat Nov 19 2016 0:52 | 1st = 8 Mulwee Grand 2nd = 1 Impressive Levy 3rd = 4 Fantastic Hulk 4th = 3 Shared Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 8 Ebony Stride | ||
Sat Nov 19 2016 0:40 | 1st = 8 Ebony Stride 2nd = 7 African Rose 3rd = 2 Heez Lord Cullen 4th = 6 Mistertee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Soho Tribeca | ||
Sat Nov 19 2016 0:30 | 1st = 4 Soho Tribeca 2nd = 2 Cut For An Ace 3rd = 5 Ohoka Kentucky 4th = 1 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Rubys Chapta | ||
Sat Nov 19 2016 0:27 | 1st = 8 Rubys Chapta 2nd = 2 Charlees Jackpot 3rd = 5 Walt Bale 4th = 1 Double Joint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 On My Oath | ||
Sat Nov 19 2016 0:10 | 1st = 2 On My Oath 2nd = 7 Tiz Art 3rd = 1 Excelnsucceed 4th = 5 Equateur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Max Profit | ||
Sat Nov 19 2016 0:07 | 1st = 1 Max Profit 2nd = 2 Mique 3rd = 4 Whos Got Snoop 4th = 6 Monaro Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Smokey the Bandit | ||
Sat Nov 19 2016 0:00 | 1st = 3 Smokey the Bandit 2nd = 6 Freyberg 3rd = 9 Bronze Seeker 4th = 1 Cyamach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Loch Roman | ||
Wed Oct 19 2016 23:52 | 1st = 1 Loch Roman 2nd = 3 Westlake Rose 3rd = 4 Shing Lee 4th = 2 Spring Dimity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Wijnaldum | ||
Wed Oct 19 2016 23:28 | 1st = 4 Wijnaldum 2nd = 2 Kalden Kamanchee 3rd = 5 Moonshine Mandy 4th = 1 Golden Mion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 West On Hawkeye | ||
Wed Oct 19 2016 23:11 | 1st = 8 West On Hawkeye 2nd = 1 Cadice 3rd = 7 Super Lube 4th = 5 Return The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Enchancia | ||
Wed Oct 19 2016 22:43 | 1st = 3 Enchancia 2nd = 1 Armani 3rd = 7 Sette Bello 4th = 8 Queen Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Kiwi Collision | ||
Wed Oct 19 2016 22:40 | 1st = 2 Kiwi Collision 2nd = 5 Seabrook Oscar 3rd = 8 Airborn And Gone 4th = 9 Lady Capulet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Connie Bale | ||
Wed Oct 19 2016 22:36 | 1st = 5 Connie Bale 2nd = 4 Alexanderia 3rd = 2 Gotta Permit 4th = 7 Maverick Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 3 Accounted Four | ||
Wed Oct 19 2016 22:30 | 1st = 3 Accounted Four 2nd = 2 Electric Crimson 3rd = 4 Gwemrae 4th = 1 Holy Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Capital Zed | ||
Wed Oct 19 2016 22:23 | 1st = 3 Capital Zed 2nd = 8 Barbican 3rd = 5 West On Sutro 4th = 1 Ems Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Miss Rossi | ||
Wed Oct 19 2016 22:19 | 1st = 6 Miss Rossi 2nd = 7 Noaki Lynx 3rd = 2 Lektra Blicavs 4th = 10 Just Be Patient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Le Sands | ||
Wed Oct 19 2016 22:10 | 1st = 2 Le Sands 2nd = 8 Soda Anne 3rd = 1 Pop Ya Bubble 4th = 7 Allen Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Istanbouli | ||
Wed Oct 19 2016 22:07 | 1st = 8 Istanbouli 2nd = 7 Frankies Wham 3rd = 6 Hooter Harnett 4th = 3 Victoria Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 8 Rory Mach | ||
Wed Oct 19 2016 22:03 | 1st = 8 Rory Mach 2nd = 7 Might Be Luck 3rd = 6 Yeah Right 4th = 3 Fiery Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 3 King Manu | ||
Wed Oct 19 2016 22:00 | 1st = 3 King Manu 2nd = 10 New Vision 3rd = 2 The Princeling 4th = 4 Miss Choosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Bellevue Lass | ||
Wed Oct 19 2016 21:58 | 1st = 6 Bellevue Lass 2nd = 7 Clue Master 3rd = 8 Launch Catapults 4th = 4 Iridium Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Rockstar Troy | ||
Wed Oct 19 2016 21:55 | 1st = 2 Rockstar Troy 2nd = 6 Allen Optic 3rd = 4 Logistic Kid 4th = 3 Red Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Twelve Plus Two | ||
Wed Oct 19 2016 21:52 | 1st = 2 Twelve Plus Two 2nd = 3 Zoe 3rd = 6 Velocity Elle 4th = 1 Sophies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Rockwith Thedevil | ||
Wed Oct 19 2016 21:50 | 1st = 4 Rockwith Thedevil 2nd = 7 Master Montana 3rd = 6 Famous Shoes 4th = 3 Pure Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Hollywood Model | ||
Wed Oct 19 2016 21:48 | 1st = 4 Hollywood Model 2nd = 3 Auburn Gal 3rd = 5 Luckys Spirit 4th = 8 Superior Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Slick Simzy | ||
Wed Oct 19 2016 21:45 | 1st = 2 Slick Simzy 2nd = 1 Poker Date 3rd = 3 Brooklyn Bad 4th = 4 Chevy Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Mighty Matt | ||
Wed Oct 19 2016 21:42 | 1st = 8 Mighty Matt 2nd = 5 Dragon George 3rd = 3 Millas Pride 4th = 7 Tanami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 My Arizona Room | ||
Wed Oct 19 2016 21:38 | 1st = 3 My Arizona Room 2nd = 7 Charly Shu Shine 3rd = 10 Kates Boy 4th = 1 Quiet Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Lakoda Magic | ||
Wed Oct 19 2016 21:35 | 1st = 2 Lakoda Magic 2nd = 5 Black As Tar 3rd = 6 Screen Siren 4th = 3 My Kids Tuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 6 Franco Jameson | ||
Wed Oct 19 2016 21:33 | 1st = 6 Franco Jameson 2nd = 2 Roll With It 3rd = 1 American Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 6 Watch Over Me | ||
Wed Oct 19 2016 21:30 | 1st = 6 Watch Over Me 2nd = 4 Fill Ya Boots 3rd = 2 Cuban Missile 4th = 3 Before All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Shes Dee Rocket | ||
Wed Oct 19 2016 21:28 | 1st = 5 Shes Dee Rocket 2nd = 7 Thanks Cheryl 3rd = 8 Phillip Keeping 4th = 1 Bigbad Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Golden Rat Lass | ||
Wed Oct 19 2016 21:25 | 1st = 8 Golden Rat Lass 2nd = 2 Miss Fudd 3rd = 5 Sketchy Pepsi 4th = 6 Sweet Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Red Castle Rebel | ||
Wed Oct 19 2016 21:20 | 1st = 8 Red Castle Rebel 2nd = 3 Tulhurst Jailbreak 3rd = 10 Ponover 4th = 7 Long Dirt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Dark Jameson | ||
Wed Oct 19 2016 21:17 | 1st = 1 Dark Jameson 2nd = 7 Dyna Zeek 3rd = 8 Crackerjack Max 4th = 2 Another Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Second Gear | ||
Wed Oct 19 2016 21:14 | 1st = 3 Second Gear 2nd = 5 Georgia 3rd = 8 Star Rosa 4th = 6 Harry Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 In The Paper | ||
Wed Oct 19 2016 21:12 | 1st = 5 In The Paper 2nd = 3 Lockton Luck 3rd = 4 Safely Under Wraps 4th = 6 Always Mysterious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Kirk Bale | ||
Wed Oct 19 2016 21:10 | 1st = 3 Kirk Bale 2nd = 4 Its A Fling 3rd = 2 Our First Lady 4th = 5 Merlins Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Where Art Thou | ||
Wed Oct 19 2016 21:07 | 1st = 1 Where Art Thou 2nd = 5 Lochinvar Amour 3rd = 7 Boo Fighters 4th = 8 Good Odds Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Starzzz Of Icon | ||
Wed Oct 19 2016 21:03 | 1st = 7 Starzzz Of Icon 2nd = 5 Four Needed 3rd = 6 Ella Michelle 4th = 3 Springfield Tattoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 3 Snippetee Bee | ||
Wed Oct 19 2016 21:00 | 1st = 3 Snippetee Bee 2nd = 4 Miss It And A Bit 3rd = 1 Red Eagle 4th = 6 Keukenhof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Nitrology | ||
Wed Oct 19 2016 20:57 | 1st = 7 Nitrology 2nd = 8 Zipping Billy 3rd = 3 Repelo Muggletum 4th = 4 Zipping Quinsee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Billy Congo | ||
Wed Oct 19 2016 20:54 | 1st = 7 Billy Congo 2nd = 1 Hurricane Hansi 3rd = 5 Sudoku Doll 4th = 6 Oliver Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 The Hairy Huntsman | ||
Wed Oct 19 2016 20:52 | 1st = 2 The Hairy Huntsman 2nd = 9 Major Montana 3rd = 1 Mister Attitude 4th = 3 Mister Armageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Adam Handler | ||
Wed Oct 19 2016 20:50 | 1st = 7 Adam Handler 2nd = 6 Coolan Boy 3rd = 8 Addictive Bryce 4th = 1 Credit Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Nacho Nellie | ||
Wed Oct 19 2016 20:47 | 1st = 1 Nacho Nellie 2nd = 2 Costin 3rd = 4 Camden Gossip 4th = 3 Martam Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 9 Fullon Boundary Row | ||
Wed Oct 19 2016 20:43 | 1st = 9 Fullon Boundary Row 2nd = 8 Rockn And Rolln 3rd = 1 Abercrombie Tab 4th = 6 Williewa Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 2 Jaspara | ||
Wed Oct 19 2016 20:40 | 1st = 2 Jaspara 2nd = 1 Card Knight 3rd = 3 Andreini 4th = 6 Bjorn To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Stellar Creek | ||
Wed Oct 19 2016 20:37 | 1st = 2 Stellar Creek 2nd = 8 Aston Amon 3rd = 4 Lonnie Lad 4th = 7 Home Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 They Watch | ||
Wed Oct 19 2016 20:34 | 1st = 2 They Watch 2nd = 1 Keller Beach 3rd = 3 Paris Benz 4th = 5 Making Waves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 7 Champagne Dreams | ||
Wed Oct 19 2016 20:32 | 1st = 7 Champagne Dreams 2nd = 1 Aguante 3rd = 9 Artoc 4th = 2 Maken Art Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Guardman | ||
Wed Oct 19 2016 20:30 | 1st = 2 Guardman 2nd = 7 Rock Away 3rd = 4 Bling Worthy 4th = 8 Zall Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Nanas Habit | ||
Wed Oct 19 2016 20:27 | 1st = 4 Nanas Habit 2nd = 7 Vintage Charm 3rd = 6 Star Torana 4th = 1 Gold Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Our Diamond Editon | ||
Wed Oct 19 2016 20:23 | 1st = 1 Our Diamond Editon 2nd = 3 Swing With A Star 3rd = 7 Royal Luck 4th = 8 My Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 7 Khatun | ||
Wed Oct 19 2016 20:20 | 1st = 7 Khatun 2nd = 2 Glory Blaze 3rd = 5 Somatra 4th = 1 Another Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Alpha David | ||
Wed Oct 19 2016 20:17 | 1st = 1 Alpha David 2nd = 4 Dig Deep Bert 3rd = 2 Aston Harvey 4th = 3 Cairnlea Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Are Jay Duree | ||
Wed Oct 19 2016 20:14 | 1st = 1 Are Jay Duree 2nd = 7 Excitable Angel 3rd = 3 You Maybe Right 4th = 6 Tax Loophole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Skirmish | ||
Wed Oct 19 2016 20:12 | 1st = 4 Skirmish 2nd = 3 Lap Dancer 3rd = 1 Village Witch 4th = 5 Black Poles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Joe Mama | ||
Wed Oct 19 2016 20:10 | 1st = 6 Joe Mama 2nd = 5 Guard Your Path 3rd = 4 Hands To Myself 4th = 8 Van Damm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Lika Storm | ||
Wed Oct 19 2016 20:07 | 1st = 6 Lika Storm 2nd = 7 Six Sense 3rd = 1 Kissing Carter 4th = 5 Carla Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Dabbsey | ||
Wed Oct 19 2016 20:03 | 1st = 4 Dabbsey 2nd = 1 Whiskey Business 3rd = 2 Kains Boy 4th = 5 Gidah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 9 Princess Jasman | ||
Wed Oct 19 2016 20:00 | 1st = 9 Princess Jasman 2nd = 1 Big Red Costa 3rd = 12 Hammering Home 4th = 8 Keep Flame Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Notorious One | ||
Wed Oct 19 2016 19:57 | 1st = 2 Notorious One 2nd = 1 Pure Zest 3rd = 8 Olfina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Social | ||
Wed Oct 19 2016 19:54 | 1st = 2 Social 2nd = 1 Fantastic Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Cant Explain It | ||
Wed Oct 19 2016 19:52 | 1st = 3 Cant Explain It 2nd = 2 Armbros Lad 3rd = 4 Soldier of Fortune 4th = 1 Ontheneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Lucks Run Out | ||
Wed Oct 19 2016 19:50 | 1st = 5 Lucks Run Out 2nd = 2 Gats Pacino 3rd = 3 Mint Boy 4th = 8 Dami Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Unique Replica | ||
Wed Oct 19 2016 19:47 | 1st = 5 Unique Replica 2nd = 9 Young Gun 3rd = 7 Madam Scarlet 4th = 4 Printers Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Blue Moon Rising | ||
Wed Oct 19 2016 19:43 | 1st = 1 Blue Moon Rising 2nd = 6 Bacchus Raucous 3rd = 3 Kirra Kid 4th = 7 Casino Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 7 Our Caption | ||
Wed Oct 19 2016 19:40 | 1st = 7 Our Caption 2nd = 2 Impulsive Lager 3rd = 4 Owens 4th = 1 Banca Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Intensify | ||
Wed Oct 19 2016 19:37 | 1st = 8 Intensify 2nd = 3 Julie Flash 3rd = 6 Pan Yoko 4th = 7 Precipitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Brian Benz | ||
Wed Oct 19 2016 19:34 | 1st = 7 Brian Benz 2nd = 8 Nile Harks 3rd = 1 Many Puppiao 4th = 2 Penn Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Illawong Fantasia | ||
Wed Oct 19 2016 19:32 | 1st = 4 Illawong Fantasia 2nd = 6 Indulgent 3rd = 3 Miss Condoleezza 4th = 1 Pop the Cork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Your New Disease | ||
Wed Oct 19 2016 19:30 | 1st = 3 Your New Disease 2nd = 7 Nellies Lad 3rd = 8 Bound For Alice 4th = 1 Odin Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 One Thing | ||
Wed Oct 19 2016 19:27 | 1st = 7 One Thing 2nd = 8 Are Jip 3rd = 6 Good Odds Angel 4th = 1 Dokmai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Our Millwood Maizie | ||
Wed Oct 19 2016 19:23 | 1st = 10 Our Millwood Maizie 2nd = 5 Modern Admirer 3rd = 2 Caesar Court 4th = 8 Pandoras Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 9 Galaxy Star | ||
Wed Oct 19 2016 19:20 | 1st = 9 Galaxy Star 2nd = 8 Arch Tycoon 3rd = 4 Roth Da Toff 4th = 7 Roughead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Nukstar | ||
Wed Oct 19 2016 19:17 | 1st = 4 Nukstar 2nd = 3 Sheza Slingshot 3rd = 1 Red Rocket Sox 4th = 6 Just A Peanut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Power Jet | ||
Wed Oct 19 2016 19:14 | 1st = 4 Power Jet 2nd = 6 Celestial Selene 3rd = 9 Shaylor Evelyn 4th = 7 Ells All Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 3 War Dan Apollo | ||
Wed Oct 19 2016 19:13 | 1st = 3 War Dan Apollo 2nd = 1 Athols Last Safari 3rd = 2 Idunknow 4th = 9 De Santa Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Saloon Princess | ||
Wed Oct 19 2016 19:11 | 1st = 5 Saloon Princess 2nd = 2 Come To Play 3rd = 6 Spazzy Blue 4th = 10 Dyna Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Ochre Keroma | ||
Wed Oct 19 2016 19:08 | 1st = 3 Ochre Keroma 2nd = 2 Kensa 3rd = 6 Prince Zesta 4th = 9 Mister Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 1 Count Da Vinci | ||
Wed Oct 19 2016 19:05 | 1st = 1 Count Da Vinci 2nd = 6 Ty Dash 3rd = 10 Black Hills 4th = 5 Gee Gee Spitfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 2 Opia | ||
Wed Oct 19 2016 19:00 | 1st = 2 Opia 2nd = 7 Aldebaran Ten 3rd = 6 Spud 4th = 5 Hakuna Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Colluding | ||
Wed Oct 19 2016 18:58 | 1st = 7 Colluding 2nd = 1 Star Desire 3rd = 8 Mimosa 4th = 4 Foxzami Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Classic Terra | ||
Wed Oct 19 2016 18:55 | 1st = 3 Classic Terra 2nd = 1 Opportune Knocka 3rd = 5 Cigars On Ice 4th = 4 Bralyn Luigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Blucolla Moon | ||
Wed Oct 19 2016 18:50 | 1st = 6 Blucolla Moon 2nd = 10 Estevao 3rd = 8 Drifting Away 4th = 2 One Four Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Roland View | ||
Wed Oct 19 2016 18:48 | 1st = 7 Roland View 2nd = 4 Cyclone Charlie 3rd = 5 Courthouse Walk 4th = 10 Why Not Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 9 Ellicazoom | ||
Wed Oct 19 2016 18:45 | 1st = 9 Ellicazoom 2nd = 1 Leitfaden 3rd = 4 I Am Incredible 4th = 6 My Naughty Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Hardaway Terror | ||
Wed Oct 19 2016 18:42 | 1st = 5 Hardaway Terror 2nd = 10 Radiant Rose 3rd = 3 Fancy Bounce 4th = 1 Emis Boy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Smithstars Lexus | ||
Wed Oct 19 2016 18:37 | 1st = 7 Smithstars Lexus 2nd = 5 Montana Shadow 3rd = 3 Miles Above 4th = 8 No Recompense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 9 Justa Phoenix | ||
Wed Oct 19 2016 18:35 | 1st = 9 Justa Phoenix 2nd = 1 Haras Samuel 3rd = 2 Shaqtin A Fool 4th = 8 Day Time Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 1 Jilliby Gigi | ||
Wed Oct 19 2016 18:30 | 1st = 1 Jilliby Gigi 2nd = 11 Major Scandal 3rd = 8 Paddy Mach 4th = 3 Moremi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Magic Wings | ||
Wed Oct 19 2016 18:28 | 1st = 8 Magic Wings 2nd = 2 Oak Park 3rd = 1 Midnight Harmony 4th = 5 Bugatti Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 9 Jansz | ||
Wed Oct 19 2016 18:25 | 1st = 9 Jansz 2nd = 8 Della Terra 3rd = 2 Crowbar 4th = 10 Sunset Streaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Charlyse | ||
Wed Oct 19 2016 18:20 | 1st = 7 Charlyse 2nd = 8 Pepperall 3rd = 1 Call Me Milton 4th = 10 Sir Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Vintage Queen | ||
Wed Oct 19 2016 18:17 | 1st = 4 Vintage Queen 2nd = 2 You Dance 3rd = 5 Mylina Shakey 4th = 7 Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Barra Trip | ||
Wed Oct 19 2016 18:14 | 1st = 1 Barra Trip 2nd = 6 Kingsbrae Chooky 3rd = 3 Gold Total 4th = 5 Eling Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 1 Delicate Miss | ||
Wed Oct 19 2016 18:10 | 1st = 1 Delicate Miss 2nd = 5 Pirates Fortune 3rd = 9 Seattle Stryker 4th = 10 Gaintlike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Spring Murder | ||
Wed Oct 19 2016 18:07 | 1st = 1 Spring Murder 2nd = 3 Super Income 3rd = 7 Heres Skeeta 4th = 2 Kakoda Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 5 Blame Rosters | ||
Wed Oct 19 2016 18:04 | 1st = 5 Blame Rosters 2nd = 9 Cambridge Bogan 3rd = 8 Zambora Johnny 4th = 4 Parolee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 4 Deadly Merrywood | ||
Wed Oct 19 2016 18:00 | 1st = 4 Deadly Merrywood 2nd = 1 Thanku Thanku 3rd = 8 As Lowas They Come 4th = 2 Christian Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Proven May | ||
Wed Oct 19 2016 17:57 | 1st = 8 Proven May 2nd = 2 Switch Girl 3rd = 5 Anna Gun 4th = 6 Murrabit Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Hold My Beer | ||
Wed Oct 19 2016 17:54 | 1st = 1 Hold My Beer 2nd = 9 Tricksters Son 3rd = 3 Betta Be Right 4th = 6 Fearless Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Teo Torriate | ||
Wed Oct 19 2016 17:50 | 1st = 4 Teo Torriate 2nd = 7 Kylies Fame 3rd = 8 Our Rocky 4th = 11 Suite Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Look Us Over | ||
Wed Oct 19 2016 17:47 | 1st = 7 Look Us Over 2nd = 8 Ma Mo 3rd = 9 Remas Stone 4th = 2 Kihael Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Always Sunny | ||
Wed Oct 19 2016 17:44 | 1st = 3 Always Sunny 2nd = 6 Whata Asset 3rd = 1 Porkie Pie 4th = 5 Hotshot Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 5 Cottage | ||
Wed Oct 19 2016 17:40 | 1st = 5 Cottage 2nd = 11 Sudden Blitz 3rd = 6 Dubawi Dream 4th = 3 Pianissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Mc Fipa | ||
Wed Oct 19 2016 17:38 | 1st = 2 Mc Fipa 2nd = 1 Brandeen Kimba 3rd = 6 Camelot Rose 4th = 10 Jetmag Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 14 Just Like Fire | ||
Wed Oct 19 2016 17:35 | 1st = 14 Just Like Fire 2nd = 13 Amalfi Lass 3rd = 8 Jack Irish 4th = 4 Western Temple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Sudoku Flash | ||
Wed Oct 19 2016 17:32 | 1st = 1 Sudoku Flash 2nd = 2 Kazeko 3rd = 3 Alpha Adonis 4th = 7 Alota Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 2 Lifes Zerprise | ||
Wed Oct 19 2016 17:28 | 1st = 2 Lifes Zerprise 2nd = 8 Tia 3rd = 14 Night Breeze 4th = 15 Incandescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Sheza Temptress | ||
Wed Oct 19 2016 17:25 | 1st = 2 Sheza Temptress 2nd = 4 Glen Star 3rd = 3 Sunny Pitubi 4th = 8 Marks Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 How Cheeky | ||
Wed Oct 19 2016 17:22 | 1st = 1 How Cheeky 2nd = 7 Do Your Dander 3rd = 4 Supreme Kitty 4th = 3 Zipping Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 15 Miles Of Krishan | ||
Wed Oct 19 2016 17:20 | 1st = 15 Miles Of Krishan 2nd = 10 Du Sumpent 3rd = 1 Harbour Grey 4th = 3 Kiss Me Ketut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Kyls Me Mate | ||
Wed Oct 19 2016 17:17 | 1st = 7 Kyls Me Mate 2nd = 8 Cowboy Jury 3rd = 6 Smooth Rebel 4th = 1 Vintage Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Lenny Benz | ||
Wed Oct 19 2016 17:14 | 1st = 1 Lenny Benz 2nd = 6 Trisha Nolan 3rd = 9 Shaylor Bart 4th = 2 Jiggle Splat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Alaskan Wolf | ||
Wed Oct 19 2016 17:10 | 1st = 3 Alaskan Wolf 2nd = 8 Majella Magic 3rd = 14 Media Maid 4th = 6 Zero Tolerance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Moonlight Ransom | ||
Wed Oct 19 2016 17:07 | 1st = 6 Moonlight Ransom 2nd = 1 Teesha Sunrise 3rd = 7 My Terms 4th = 2 Bustling Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 2 Tiggerlong Zorro | ||
Wed Oct 19 2016 17:04 | 1st = 2 Tiggerlong Zorro 2nd = 3 Highfield Bambo 3rd = 7 Magpie Molly 4th = 4 Despicable Abbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 8 Katswiri | ||
Wed Oct 19 2016 17:00 | 1st = 8 Katswiri 2nd = 3 Mount Omei 3rd = 6 Champagne Ready 4th = 7 Shanakee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Von Schnitzel | ||
Wed Oct 19 2016 16:58 | 1st = 6 Von Schnitzel 2nd = 2 Berts Special 3rd = 1 Angel Of Glory 4th = 8 Destini Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Settlers Creek | ||
Wed Oct 19 2016 16:55 | 1st = 2 Settlers Creek 2nd = 4 Bomber Bay 3rd = 5 Kaapander 4th = 8 The Danskter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Flashman Sam | ||
Wed Oct 19 2016 16:52 | 1st = 7 Flashman Sam 2nd = 5 Lord Lachlan 3rd = 2 Tiger Rex 4th = 8 Secret Shay Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 1 Itz Invincible | ||
Wed Oct 19 2016 16:48 | 1st = 1 Itz Invincible 2nd = 11 Tempting Faith 3rd = 4 Rug Rat 4th = 2 First Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Diligent Miss | ||
Wed Oct 19 2016 16:45 | 1st = 4 Diligent Miss 2nd = 6 Holmes 3rd = 1 Upstate Fancy 4th = 8 Salina Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Kalimba Jaz | ||
Wed Oct 19 2016 16:42 | 1st = 5 Kalimba Jaz 2nd = 6 Chocolate Bullet 3rd = 7 Copper Pepper 4th = 8 Myalla Griffo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 9 Rockolicious | ||
Wed Oct 19 2016 16:40 | 1st = 9 Rockolicious 2nd = 15 Zara Bay 3rd = 4 A Lotta Love 4th = 1 Vibrant Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Flying Holly | ||
Wed Oct 19 2016 16:37 | 1st = 2 Flying Holly 2nd = 1 Kirabilli Myrtle 3rd = 8 Nero Joe 4th = 9 Spritely Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Million Dollar | ||
Wed Oct 19 2016 16:34 | 1st = 3 Million Dollar 2nd = 6 Father Noel 3rd = 1 Surf Catcher 4th = 7 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 13 Volpino | ||
Wed Oct 19 2016 16:30 | 1st = 13 Volpino 2nd = 14 Roses Of Joy 3rd = 11 Red Right Out 4th = 2 Citrus Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Inkjet Keroma | ||
Wed Oct 19 2016 16:27 | 1st = 5 Inkjet Keroma 2nd = 1 Utah Miss 3rd = 7 King Panda 4th = 2 Black Jillak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 5 Paddys Midnight | ||
Wed Oct 19 2016 16:24 | 1st = 5 Paddys Midnight 2nd = 1 Judes Boy 3rd = 2 Roy Jakit 4th = 7 Gold Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 1 Cosmic Cameo | ||
Wed Oct 19 2016 16:20 | 1st = 1 Cosmic Cameo 2nd = 8 Vaniloquio 3rd = 4 Im Rockin 4th = 10 Cab Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Funda Down | ||
Wed Oct 19 2016 16:16 | 1st = 2 Funda Down 2nd = 10 Delta Miss 3rd = 6 Daintree Jim 4th = 4 Uno Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Barcias Hunt | ||
Wed Oct 19 2016 16:12 | 1st = 3 Barcias Hunt 2nd = 4 Macfarlane 3rd = 8 Shining Supreme 4th = 6 Tiny Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 3 Daisys Joy | ||
Wed Oct 19 2016 16:08 | 1st = 3 Daisys Joy 2nd = 9 Sarahs Way 3rd = 1 Time Walker 4th = 4 No Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Diamond Heist | ||
Wed Oct 19 2016 16:05 | 1st = 4 Diamond Heist 2nd = 2 Good Odds Ava 3rd = 3 Art Of Strokes 4th = 8 Wheres Showy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 5 Qewy | ||
Wed Oct 19 2016 16:00 | 1st = 5 Qewy 2nd = 2 Grey Lion 3rd = 9 Oceanographer 4th = 4 Kinema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Gunblast | ||
Wed Oct 19 2016 15:57 | 1st = 1 Gunblast 2nd = 5 Tiggerlong Scar 3rd = 6 Cape Skyblue 4th = 2 Supreme Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Manx Knight | ||
Wed Oct 19 2016 15:54 | 1st = 2 Manx Knight 2nd = 4 Chattering 3rd = 8 Paper Cuts 4th = 1 Kraken Zuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 7 Saga Miss | ||
Wed Oct 19 2016 15:50 | 1st = 7 Saga Miss 2nd = 1 Double Impact 3rd = 3 Meteorologist 4th = 4 Dream Habit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Too Many Bills | ||
Wed Oct 19 2016 15:47 | 1st = 8 Too Many Bills 2nd = 3 Travs Gift 3rd = 7 Indian Giver 4th = 6 Shaylor Rene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Lowry Girl | ||
Wed Oct 19 2016 15:44 | 1st = 4 Lowry Girl 2nd = 1 Fabredoll 3rd = 2 Cosmic Crash 4th = 7 Iona Whiteflash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 7 Hot Feeling | ||
Wed Oct 19 2016 15:41 | 1st = 7 Hot Feeling 2nd = 9 Tiggerlong Ring 3rd = 2 Lost My Toe 4th = 5 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 9 Diddums | ||
Wed Oct 19 2016 15:40 | 1st = 9 Diddums 2nd = 8 Sanaya 3rd = 7 Infra Dig 4th = 6 Francais |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Minnie Ha Ha | ||
Wed Oct 19 2016 15:35 | 1st = 2 Minnie Ha Ha 2nd = 5 Jamba Lad 3rd = 6 Too Fly Man 4th = 8 Forever Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 8 Minuscule | ||
Wed Oct 19 2016 15:32 | 1st = 8 Minuscule 2nd = 5 Allen Zhara 3rd = 2 Magical Bob 4th = 4 Junebug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 2 Our Prospect | ||
Wed Oct 19 2016 15:28 | 1st = 2 Our Prospect 2nd = 6 Heidi Star 3rd = 5 Beejaydee 4th = 4 Red Fairarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Bucking Bull | ||
Wed Oct 19 2016 15:25 | 1st = 4 Bucking Bull 2nd = 3 Oscar The Weapon 3rd = 7 Good Odds Shakey 4th = 1 Zarmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Spanish Moon | ||
Wed Oct 19 2016 15:22 | 1st = 3 Spanish Moon 2nd = 7 Torageous 3rd = 8 Fairbridge Boy 4th = 6 Sheez Outa Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 6 Captain Duffy | ||
Wed Oct 19 2016 15:20 | 1st = 6 Captain Duffy 2nd = 12 Hollywood Mo 3rd = 2 Pretty Punk 4th = 5 Tumultuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Raven On | ||
Wed Oct 19 2016 15:17 | 1st = 8 Raven On 2nd = 3 Tiggerlong Thief 3rd = 5 Marodo 4th = 1 Don Lino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 4 Fashion Saga | ||
Wed Oct 19 2016 15:13 | 1st = 4 Fashion Saga 2nd = 9 Mr Malu 3rd = 6 Elusive Element 4th = 7 Fairy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Benlura | ||
Wed Oct 19 2016 15:10 | 1st = 7 Benlura 2nd = 5 Ourgirl Fab 3rd = 4 Reverend John 4th = 8 Storm Of All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Marshall Givens | ||
Wed Oct 19 2016 15:07 | 1st = 1 Marshall Givens 2nd = 6 Opal Bale 3rd = 2 Grande To Excel 4th = 3 Magic Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Caton | ||
Wed Oct 19 2016 15:05 | 1st = 1 Caton 2nd = 7 Centerofattention 3rd = 2 Der Meister 4th = 6 Im Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Tearaway Comet | ||
Wed Oct 19 2016 15:03 | 1st = 1 Tearaway Comet 2nd = 4 Mcstuffins 3rd = 3 General Truce 4th = 7 Cosmic Cube |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 11 Piazza | ||
Wed Oct 19 2016 15:00 | 1st = 11 Piazza 2nd = 13 Her Choice 3rd = 9 Rockthatcity 4th = 2 Lil Miss Waitoki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Party Girl Betty | ||
Wed Oct 19 2016 15:00 | 1st = 2 Party Girl Betty 2nd = 4 Bigbad Archie 3rd = 7 Enjoy The Party 4th = 3 Frosted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Woofa Combo | ||
Wed Oct 19 2016 14:57 | 1st = 8 Woofa Combo 2nd = 4 Gabrielle Allen 3rd = 3 Teflon Tony 4th = 7 Southwood Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 9 Amative | ||
Wed Oct 19 2016 14:53 | 1st = 9 Amative 2nd = 4 Familja 3rd = 10 Classy Carmen 4th = 7 Alexis Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Mighty Mia | ||
Wed Oct 19 2016 14:50 | 1st = 1 Mighty Mia 2nd = 2 Deed 3rd = 3 Batty Allen 4th = 4 Roll em Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Ill Be Black | ||
Wed Oct 19 2016 14:47 | 1st = 1 Ill Be Black 2nd = 5 Fast Freddie 3rd = 6 Ruby Rads 4th = 8 Greysynd Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 7 Demonstrate | ||
Wed Oct 19 2016 14:45 | 1st = 7 Demonstrate 2nd = 14 Dodging Bullets 3rd = 1 Magnus Reign 4th = 12 Lord Von Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Lektra Rustler | ||
Wed Oct 19 2016 14:42 | 1st = 3 Lektra Rustler 2nd = 7 Allen Yobo 3rd = 1 Stevron Autos 4th = 2 Foxy Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 3 Bearskin | ||
Wed Oct 19 2016 14:38 | 1st = 3 Bearskin 2nd = 6 Turkana 3rd = 2 Aussie Jack 4th = 1 Impulsive Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Hope We Win | ||
Wed Oct 19 2016 14:35 | 1st = 4 Hope We Win 2nd = 3 Paddys Top Girl 3rd = 2 Long Gully Indi 4th = 8 Bekalias Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Chaussure | ||
Wed Oct 19 2016 14:30 | 1st = 1 Chaussure 2nd = 10 Silent Warrior 3rd = 8 Ready For Success 4th = 7 Point Of Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 11 Miss Elegante | ||
Wed Oct 19 2016 14:25 | 1st = 11 Miss Elegante 2nd = 4 Sleeping Beauty 3rd = 6 Star Vinsky 4th = 10 Its A Kinda Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Burnt Orange | ||
Wed Oct 19 2016 14:22 | 1st = 6 Burnt Orange 2nd = 8 Allen Boydy 3rd = 2 Bella Shima 4th = 4 Zippy Daph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 10 Reconnect | ||
Wed Oct 19 2016 14:18 | 1st = 10 Reconnect 2nd = 7 Explosive Gift 3rd = 11 Tequila Flyer 4th = 9 Guns Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Pit Girl | ||
Wed Oct 19 2016 14:15 | 1st = 5 Pit Girl 2nd = 8 Avatar Sandee 3rd = 3 Coast 4th = 4 Octane Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 4 Making Mayhem | ||
Wed Oct 19 2016 14:10 | 1st = 4 Making Mayhem 2nd = 12 Indexes 3rd = 8 Ill Fly Away 4th = 1 Extra Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Skate Thin Ice | ||
Wed Oct 19 2016 14:07 | 1st = 4 Skate Thin Ice 2nd = 3 Apatchy Racer 3rd = 2 Airbound 4th = 1 Noosa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Invincible Express | ||
Wed Oct 19 2016 14:03 | 1st = 1 Invincible Express 2nd = 4 Isis Magic 3rd = 3 Got News For You 4th = 2 Perdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Ruthless Lawler | ||
Wed Oct 19 2016 14:00 | 1st = 5 Ruthless Lawler 2nd = 8 Optic Angel 3rd = 1 Wheres Sally 4th = 4 Emerley Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 4 Medaille | ||
Wed Oct 19 2016 13:55 | 1st = 4 Medaille 2nd = 2 Collage 3rd = 1 Blanco Cara 4th = 8 Think Like A Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 9 Shez Swanky | ||
Wed Oct 19 2016 13:50 | 1st = 9 Shez Swanky 2nd = 8 Avec Moi 3rd = 4 Lhotse 4th = 1 Shock Horror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Dennis Gallon | ||
Wed Oct 19 2016 13:47 | 1st = 1 Dennis Gallon 2nd = 8 Sooty Epsom 3rd = 4 Division Four 4th = 6 Tommys Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 8 Malmoosa | ||
Wed Oct 19 2016 13:43 | 1st = 8 Malmoosa 2nd = 9 Wreaked 3rd = 4 Pawnee Pass 4th = 7 Beautiful Voice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Dashing Geek | ||
Wed Oct 19 2016 13:40 | 1st = 2 Dashing Geek 2nd = 6 Bluestone 3rd = 4 Fear Foran 4th = 5 Grandiflora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 4 Wheatsheaf Flyer | ||
Wed Oct 19 2016 13:35 | 1st = 4 Wheatsheaf Flyer 2nd = 1 Pay Up Bro 3rd = 11 Movie 4th = 6 Gallic Chieftain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Secret Bogan | ||
Wed Oct 19 2016 13:22 | 1st = 6 Secret Bogan 2nd = 2 Warm Coconut Pie 3rd = 7 Loch Slipper 4th = 8 Virons Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 3 Jolt | ||
Wed Oct 19 2016 13:15 | 1st = 3 Jolt 2nd = 10 Happiness Is 3rd = 9 Shes Prismatic 4th = 2 Flagstaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Promises Kept | ||
Wed Oct 19 2016 13:12 | 1st = 6 Promises Kept 2nd = 1 Lightning Frank 3rd = 5 Electromagnetic 4th = 7 Sarah Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 2 Seek to Destroy | ||
Wed Oct 19 2016 13:08 | 1st = 2 Seek to Destroy 2nd = 1 Centre Divider 3rd = 3 Arizona Rose 4th = 5 Delivery Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Jackos Reply | ||
Wed Oct 19 2016 13:05 | 1st = 5 Jackos Reply 2nd = 4 Liquid Club 3rd = 3 Batman Sloane 4th = 7 Betta Watch That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 7 Super Haze | ||
Wed Oct 19 2016 13:00 | 1st = 7 Super Haze 2nd = 9 Dreaded 3rd = 1 Morning Mix 4th = 6 Hierarchal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Allen Marky | ||
Wed Oct 19 2016 12:55 | 1st = 5 Allen Marky 2nd = 4 Ok Jake 3rd = 3 Miss Johannsen 4th = 2 Crackerjack Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Cyril Beast | ||
Wed Oct 19 2016 12:45 | 1st = 1 Cyril Beast 2nd = 2 Ino Bale 3rd = 4 Smoking Gem 4th = 8 Kolora Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 6 Mannies Power | ||
Wed Oct 19 2016 12:40 | 1st = 6 Mannies Power 2nd = 14 Save The Stars 3rd = 13 Odalisque 4th = 2 Panella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Night Theory | ||
Wed Oct 19 2016 12:37 | 1st = 1 Night Theory 2nd = 2 Lani Bale 3rd = 4 Yes Sarge 4th = 7 Seabrook Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 8 Ruthven | ||
Wed Oct 19 2016 12:30 | 1st = 8 Ruthven 2nd = 6 Royal Applause 3rd = 4 Koolama Bay 4th = 10 Sleepless Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Tutu Train | ||
Wed Oct 19 2016 12:25 | 1st = 4 Tutu Train 2nd = 5 Oracle of Omaha 3rd = 1 Neurosis 4th = 3 Perfect Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Tedesco | ||
Wed Oct 19 2016 12:20 | 1st = 5 Tedesco 2nd = 1 Lala Shim 3rd = 7 Farmer Brown 4th = 4 Dyna Dalma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Big Tex | ||
Wed Oct 19 2016 12:10 | 1st = 3 Big Tex 2nd = 8 Sweet Kiss 3rd = 5 Velocity Dash 4th = 2 Lunar Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 13 Maraini | ||
Wed Oct 19 2016 12:05 | 1st = 13 Maraini 2nd = 1 Solomon 3rd = 10 Myrcella 4th = 3 Van Gogh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 9 Blue Murray | ||
Wed Oct 19 2016 12:00 | 1st = 9 Blue Murray 2nd = 5 Dyna Yatul 3rd = 3 Chrissy Pee 4th = 1 Bee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Fay Courage | ||
Wed Oct 19 2016 11:45 | 1st = 8 Fay Courage 2nd = 6 Jacey Allen 3rd = 1 Sisco Sizzle 4th = 2 Oshkosh Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 2 Joe Cargo | ||
Wed Oct 19 2016 11:30 | 1st = 2 Joe Cargo 2nd = 7 Irina 3rd = 6 Four Day High 4th = 3 Laekeeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Topper Holms | ||
Wed Oct 19 2016 0:37 | 1st = 6 Topper Holms 2nd = 1 Karons Boy 3rd = 8 Sash 4th = 2 Martha Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Starlight Beauty | ||
Wed Oct 19 2016 0:18 | 1st = 5 Starlight Beauty 2nd = 6 Im A Lobo 3rd = 2 Beijing Ruler 4th = 4 Lance Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 7 Capra Ross | ||
Mon Sep 19 2016 22:47 | 1st = 7 Capra Ross 2nd = 4 Cheeky Ella 3rd = 8 Vesnas Spirit 4th = 2 Pure Presence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Busted Flat | ||
Mon Sep 19 2016 22:42 | 1st = 5 Busted Flat 2nd = 1 Gunmetal Lad 3rd = 7 Emis Boy Badger 4th = 2 All Inn Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 6 Some Value | ||
Mon Sep 19 2016 22:33 | 1st = 6 Some Value 2nd = 1 My Names Kelly 3rd = 8 Keona 4th = 7 Sheza Good Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 9 Furious Floss | ||
Mon Sep 19 2016 22:30 | 1st = 9 Furious Floss 2nd = 5 Jacks Missile 3rd = 7 Dundee Ally 4th = 4 Work It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Go Good Riddance | ||
Mon Sep 19 2016 22:25 | 1st = 7 Go Good Riddance 2nd = 3 Tills Henry 3rd = 6 Sticka Step 4th = 1 Paranorman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Eyecee Teecee | ||
Mon Sep 19 2016 22:18 | 1st = 3 Eyecee Teecee 2nd = 7 Vincent 3rd = 6 Spritely Walk 4th = 2 Swift Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Yogo Xena | ||
Mon Sep 19 2016 22:13 | 1st = 8 Yogo Xena 2nd = 1 Riverside Dot 3rd = 5 Rubys A Bandit 4th = 7 Satin Stylist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Chief Mingo | ||
Mon Sep 19 2016 22:09 | 1st = 8 Chief Mingo 2nd = 4 Velobell 3rd = 1 Gold Compass 4th = 5 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Bekim Fire | ||
Mon Sep 19 2016 22:04 | 1st = 5 Bekim Fire 2nd = 6 Ritas Kabin 3rd = 3 Dancing Dollars 4th = 7 Micha Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Utter Fruitloop | ||
Mon Sep 19 2016 22:00 | 1st = 8 Utter Fruitloop 2nd = 6 Bomber Simpson 3rd = 3 King Webke 4th = 9 Country Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Winklee Toby | ||
Mon Sep 19 2016 21:56 | 1st = 2 Winklee Toby 2nd = 5 Seabrook Keely 3rd = 4 Hat Trick Babe 4th = 1 Honeys Child |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Kraken Tobias | ||
Mon Sep 19 2016 21:52 | 1st = 2 Kraken Tobias 2nd = 7 Tiggerlong Swage 3rd = 1 Sassy Son 4th = 8 Joffas Oldboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Wings Of Perlita | ||
Mon Sep 19 2016 21:48 | 1st = 5 Wings Of Perlita 2nd = 3 Trevons Fury 3rd = 2 Rani Benz 4th = 1 Get A Lifebouy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Stackem Fast | ||
Mon Sep 19 2016 21:44 | 1st = 4 Stackem Fast 2nd = 10 Jimmy Mcbain 3rd = 6 Another Mai 4th = 1 Cash For Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Brett Brann | ||
Mon Sep 19 2016 21:40 | 1st = 1 Brett Brann 2nd = 6 Stone Prince 3rd = 8 Van Gisbergen 4th = 2 Chew My Shoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Chief Jetpilot | ||
Mon Sep 19 2016 21:36 | 1st = 5 Chief Jetpilot 2nd = 4 Strait Ate 3rd = 7 Dean Machine 4th = 3 Fancy Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Percys Rebel | ||
Mon Sep 19 2016 21:32 | 1st = 8 Percys Rebel 2nd = 3 Crackerjack Burn 3rd = 6 Pop Wright 4th = 1 Lady Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Prepare Yourself | ||
Mon Sep 19 2016 21:28 | 1st = 7 Prepare Yourself 2nd = 3 Angelic Miss 3rd = 5 Rum Rambler 4th = 2 Izzy Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Emerley Ice | ||
Mon Sep 19 2016 21:25 | 1st = 2 Emerley Ice 2nd = 4 Gelignite Jack 3rd = 8 Able Chief 4th = 1 Hollywood Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Springfield Girl | ||
Mon Sep 19 2016 21:22 | 1st = 1 Springfield Girl 2nd = 8 Mcdonalds Kilt 3rd = 2 Opera Win Me 4th = 3 Kane Will Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Dash Doll | ||
Mon Sep 19 2016 21:19 | 1st = 2 Dash Doll 2nd = 1 Slick Jappa 3rd = 3 Orara Charlie 4th = 7 Kyogle Clodhoppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Katey Roman | ||
Mon Sep 19 2016 21:16 | 1st = 2 Katey Roman 2nd = 5 Broadway Miss 3rd = 4 Shes A Trinket 4th = 3 Amity Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Tang Goes Bang | ||
Mon Sep 19 2016 21:12 | 1st = 8 Tang Goes Bang 2nd = 5 Heartbreak Hermy 3rd = 7 Ripple Eff Ex 4th = 6 All Inn Tops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Short Cake Cloud | ||
Mon Sep 19 2016 21:08 | 1st = 1 Short Cake Cloud 2nd = 8 Not Like Tommy 3rd = 6 Flying Circus 4th = 3 Rocky Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Quoted Dynasty | ||
Mon Sep 19 2016 21:05 | 1st = 7 Quoted Dynasty 2nd = 3 Go Go Go 3rd = 5 Jim The Weapon 4th = 9 Bugatti Snipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Gun Mcbain | ||
Mon Sep 19 2016 21:02 | 1st = 3 Gun Mcbain 2nd = 1 Winthrop Flyer 3rd = 2 Rhynstone Jetta 4th = 5 Kalispell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Cosmic Wants Too | ||
Mon Sep 19 2016 20:59 | 1st = 1 Cosmic Wants Too 2nd = 2 Rocking Devil 3rd = 5 Fantasy Fox 4th = 4 Sprite Is Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Majestic Tale | ||
Mon Sep 19 2016 20:55 | 1st = 7 Majestic Tale 2nd = 10 Bound On Boomer 3rd = 4 Bongioletti 4th = 3 Winklee Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Kasreyn | ||
Mon Sep 19 2016 20:52 | 1st = 8 Kasreyn 2nd = 6 Tat Duke 3rd = 1 Bigshow Jethro 4th = 2 Wet And Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Refund Required | ||
Mon Sep 19 2016 20:48 | 1st = 1 Refund Required 2nd = 6 Rhythmic Cruiser 3rd = 7 Lancaster Bomber 4th = 2 Snow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Bobbie Dawn | ||
Mon Sep 19 2016 20:45 | 1st = 1 Bobbie Dawn 2nd = 7 Madges Bunnys 3rd = 3 Twist Me Over 4th = 9 Just Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Zipping Comet | ||
Mon Sep 19 2016 20:42 | 1st = 5 Zipping Comet 2nd = 2 Captain Mclaren 3rd = 3 Bella Trix 4th = 8 Getty Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Black Zac Bonus | ||
Mon Sep 19 2016 20:39 | 1st = 7 Black Zac Bonus 2nd = 3 Tranquil Sasha 3rd = 8 Cosmic Cougar 4th = 5 Ticket Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 7 Count Baroque | ||
Mon Sep 19 2016 20:35 | 1st = 7 Count Baroque 2nd = 1 Baci De Kahn 3rd = 4 Tax Man Wins 4th = 3 Howzat Patsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Supervisor | ||
Mon Sep 19 2016 20:32 | 1st = 8 Supervisor 2nd = 5 Steady Walker 3rd = 7 Bullboar 4th = 6 Set Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Ice Gambler | ||
Mon Sep 19 2016 20:28 | 1st = 1 Ice Gambler 2nd = 4 Master Cha Cha 3rd = 3 Inner Wisdom 4th = 8 Ultra Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 8 Surfer Blue | ||
Mon Sep 19 2016 20:25 | 1st = 8 Surfer Blue 2nd = 7 Krakka 3rd = 5 Panel Beater 4th = 1 Dynamic Ribs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Asa Jack Keene | ||
Mon Sep 19 2016 20:22 | 1st = 8 Asa Jack Keene 2nd = 7 Pelican Keeping 3rd = 3 Rupert 4th = 10 Draper Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 4 Hes A Hummin | ||
Mon Sep 19 2016 20:19 | 1st = 4 Hes A Hummin 2nd = 3 Dont Seamus 3rd = 2 Konfuzzled 4th = 6 Saltillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Keep Ya Stripes | ||
Mon Sep 19 2016 20:15 | 1st = 7 Keep Ya Stripes 2nd = 1 Nebraska Beach 3rd = 6 Princess Roman 4th = 2 Poppy Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Lord Kitchener | ||
Mon Sep 19 2016 20:12 | 1st = 4 Lord Kitchener 2nd = 2 Gassed Up Devil 3rd = 1 Umiko Bale 4th = 7 Wolfpack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Evies Angel | ||
Mon Sep 19 2016 20:08 | 1st = 7 Evies Angel 2nd = 4 Smashniak Marcy 3rd = 6 Alpha Achilles 4th = 2 Soft Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 Wally Wanderer | ||
Mon Sep 19 2016 20:05 | 1st = 3 Wally Wanderer 2nd = 5 Frankiestein 3rd = 2 Hot Insurance 4th = 1 Knockas Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Relton | ||
Mon Sep 19 2016 20:02 | 1st = 4 Relton 2nd = 2 Charging In 3rd = 9 Rockstar Ted 4th = 6 Flash Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Newcastle Brown | ||
Mon Sep 19 2016 19:59 | 1st = 1 Newcastle Brown 2nd = 6 Forgotten Valley 3rd = 7 Lilly Brann 4th = 8 Teekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Blue Rocket | ||
Mon Sep 19 2016 19:55 | 1st = 1 Blue Rocket 2nd = 7 Billy Jo 3rd = 6 Chelsea Clarice 4th = 2 Posh Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Steel Fury | ||
Mon Sep 19 2016 19:52 | 1st = 3 Steel Fury 2nd = 5 Kraken Manager 3rd = 2 Sooty Epsom 4th = 6 Bomber Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Reinhold | ||
Mon Sep 19 2016 19:48 | 1st = 8 Reinhold 2nd = 6 Tip Ya Cap 3rd = 2 Alpha Daenerys 4th = 7 Pepper Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Combustion | ||
Mon Sep 19 2016 19:45 | 1st = 6 Combustion 2nd = 2 Bustling Babe 3rd = 4 Claudia Wolf 4th = 7 El Guerrouj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Mclaren Missile | ||
Mon Sep 19 2016 19:42 | 1st = 2 Mclaren Missile 2nd = 8 Aston Dawn 3rd = 6 Keroma Storm 4th = 3 Lobo Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 4 Tusksa | ||
Mon Sep 19 2016 19:39 | 1st = 4 Tusksa 2nd = 1 Digger Deego 3rd = 6 Magoo 4th = 5 Snipper Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 8 Assembly | ||
Mon Sep 19 2016 19:36 | 1st = 8 Assembly 2nd = 1 Real Stylist 3rd = 5 Lektra Mick 4th = 4 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Simply Lomar | ||
Mon Sep 19 2016 19:33 | 1st = 4 Simply Lomar 2nd = 2 Barns Delight 3rd = 7 Virgil 4th = 8 Scott Dynamism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 5 Quedos | ||
Mon Sep 19 2016 19:30 | 1st = 5 Quedos 2nd = 1 Halcyon Honey 3rd = 2 Vampire Wish 4th = 7 Oz Ten Tatious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Pendita | ||
Mon Sep 19 2016 19:27 | 1st = 5 Pendita 2nd = 6 Madam Loopsy 3rd = 2 Vagas De Kahn 4th = 9 Flashing Fergo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Jayloch Donny | ||
Mon Sep 19 2016 19:24 | 1st = 2 Jayloch Donny 2nd = 1 Paris Cruz 3rd = 8 Road Angel 4th = 3 Midnight Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Cairnlea Donny | ||
Mon Sep 19 2016 19:20 | 1st = 2 Cairnlea Donny 2nd = 3 Allen Santo 3rd = 1 Sparkling Angel 4th = 4 Desperado Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 9 Power Of Penny | ||
Mon Sep 19 2016 19:16 | 1st = 9 Power Of Penny 2nd = 3 Black Ops Vera 3rd = 1 Barbie Valley 4th = 5 Go Wild Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Select Opal | ||
Mon Sep 19 2016 19:12 | 1st = 8 Select Opal 2nd = 3 Come To Play 3rd = 9 Foxy Fern 4th = 4 Kimba Katani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Sallys Treasure | ||
Mon Sep 19 2016 19:09 | 1st = 5 Sallys Treasure 2nd = 10 You Dance 3rd = 3 Fancy Hope 4th = 7 Nirvana Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 1 Style | ||
Mon Sep 19 2016 19:05 | 1st = 1 Style 2nd = 8 Adonis 3rd = 2 Attilius 4th = 6 Hello Ay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Arden Street | ||
Mon Sep 19 2016 19:02 | 1st = 3 Arden Street 2nd = 1 Mister Stubborn 3rd = 6 Invar Star 4th = 4 Some Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 6 La Chica Pequena | ||
Mon Sep 19 2016 18:59 | 1st = 6 La Chica Pequena 2nd = 3 Spring Devil 3rd = 4 Gold Act 4th = 1 Hill Top Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Rockstar Billy | ||
Mon Sep 19 2016 18:56 | 1st = 8 Rockstar Billy 2nd = 2 Kiltys Shadow 3rd = 1 Chichi Bale 4th = 3 Victo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 2 Speedy Sparky | ||
Mon Sep 19 2016 18:53 | 1st = 2 Speedy Sparky 2nd = 6 Dusty Diamond 3rd = 10 Mandah Opi 4th = 5 King Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Thunder Of Night | ||
Mon Sep 19 2016 18:50 | 1st = 7 Thunder Of Night 2nd = 1 Mint Boy 3rd = 2 Coolan King 4th = 4 Just Hang On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Hello Im Leo | ||
Mon Sep 19 2016 18:47 | 1st = 6 Hello Im Leo 2nd = 3 Brock On 3rd = 1 Sette Bello 4th = 4 Zambora Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Whoop Bang | ||
Mon Sep 19 2016 18:44 | 1st = 4 Whoop Bang 2nd = 7 Akuma Ultron 3rd = 1 Longtime Comin 4th = 6 Sweet Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 King Lebron | ||
Mon Sep 19 2016 18:40 | 1st = 7 King Lebron 2nd = 3 Better Than Money 3rd = 5 William H Bonny 4th = 8 The Marble Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Pastizzi Pitzi | ||
Mon Sep 19 2016 18:38 | 1st = 2 Pastizzi Pitzi 2nd = 6 Made To Shine 3rd = 1 Tag And Release 4th = 7 Kilkee May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Dark Sovereign | ||
Mon Sep 19 2016 18:35 | 1st = 1 Dark Sovereign 2nd = 5 Dig Deep Chez 3rd = 7 Prince Of Marble 4th = 4 Rapid Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Christies Girl | ||
Mon Sep 19 2016 18:32 | 1st = 5 Christies Girl 2nd = 2 Barelys Rhythm 3rd = 3 Sheeza Nitro 4th = 1 Aston Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Neo Ha Ha | ||
Mon Sep 19 2016 18:28 | 1st = 3 Neo Ha Ha 2nd = 5 Your New Disease 3rd = 7 Hello Nimble 4th = 10 Dr Eleonora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 Blank Space | ||
Mon Sep 19 2016 18:24 | 1st = 6 Blank Space 2nd = 8 Vapour Lee 3rd = 7 Obstruction 4th = 5 Vernas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Spring Clarkie | ||
Mon Sep 19 2016 18:20 | 1st = 2 Spring Clarkie 2nd = 8 Queen Taro 3rd = 6 Known As Typo 4th = 5 Tangos Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Insidious Intent | ||
Mon Sep 19 2016 18:16 | 1st = 8 Insidious Intent 2nd = 2 Get It Dirty 3rd = 7 Chicago Flame 4th = 4 Gunner Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Coolan Flash | ||
Mon Sep 19 2016 18:12 | 1st = 1 Coolan Flash 2nd = 7 Dusty Leads 3rd = 3 Dr Walter 4th = 2 Supa Shalala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 12 Overboard Again | ||
Mon Sep 19 2016 18:07 | 1st = 12 Overboard Again 2nd = 9 White Eagle 3rd = 11 Lisdelight 4th = 3 Grashimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 3 About To Rock | ||
Mon Sep 19 2016 18:04 | 1st = 3 About To Rock 2nd = 5 Another Lurk 3rd = 7 Junk Yard Wolf 4th = 8 Derecho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Very Choosy | ||
Mon Sep 19 2016 18:00 | 1st = 8 Very Choosy 2nd = 1 Naughty Word 3rd = 4 Detroit Lion 4th = 3 Blucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Ashby Storm | ||
Mon Sep 19 2016 17:56 | 1st = 1 Ashby Storm 2nd = 8 Bark Vader 3rd = 5 You Betcha Misty 4th = 2 Mcdiesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Toshulan | ||
Mon Sep 19 2016 17:52 | 1st = 6 Toshulan 2nd = 1 Henry 3rd = 2 Ballymac Gunnar 4th = 5 Walk Woody Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Baby Bliss | ||
Mon Sep 19 2016 17:47 | 1st = 6 Baby Bliss 2nd = 1 Graffiti Lombo 3rd = 2 Soho Cruise 4th = 8 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 8 Stumpy Gun | ||
Mon Sep 19 2016 17:44 | 1st = 8 Stumpy Gun 2nd = 2 Aviation Gas 3rd = 9 Dove Bale 4th = 1 Shes A Batgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Spring Bloom | ||
Mon Sep 19 2016 17:40 | 1st = 8 Spring Bloom 2nd = 5 Detroit Tiger 3rd = 9 Liams Entity 4th = 1 Twin Peaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Thereugo | ||
Mon Sep 19 2016 17:35 | 1st = 4 Thereugo 2nd = 2 Brilliant Sunshine 3rd = 1 Jumping At Shadows 4th = 8 Rudimental Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 Aston Tara | ||
Mon Sep 19 2016 17:32 | 1st = 8 Aston Tara 2nd = 2 Wot Price Flash 3rd = 7 Jai Alai 4th = 4 Full Of Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 5 Metrofromelle | ||
Mon Sep 19 2016 17:27 | 1st = 5 Metrofromelle 2nd = 6 Kotare York 3rd = 8 Twoforsixty 4th = 3 Just Call Me Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Brookes Buddy | ||
Mon Sep 19 2016 17:24 | 1st = 1 Brookes Buddy 2nd = 6 Missoni 3rd = 3 Refocus 4th = 5 Jemase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Choose Wisely | ||
Mon Sep 19 2016 17:19 | 1st = 3 Choose Wisely 2nd = 7 Equal Ben 3rd = 6 Fancy Mick 4th = 8 Swingfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Reasonstoremember | ||
Mon Sep 19 2016 17:12 | 1st = 2 Reasonstoremember 2nd = 4 Two Tatz Patz 3rd = 7 Oscars Glory 4th = 1 Promise At Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Dr Illuminate | ||
Mon Sep 19 2016 17:09 | 1st = 8 Dr Illuminate 2nd = 4 Diamond 3rd = 2 Aeroplane Jet 4th = 3 Dr Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Leigh Flash | ||
Mon Sep 19 2016 17:05 | 1st = 3 Leigh Flash 2nd = 4 Fine Future 3rd = 1 Groovy Tiger 4th = 2 Flexi Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 8 Western Drover | ||
Mon Sep 19 2016 17:00 | 1st = 8 Western Drover 2nd = 1 Keeper Of Keys 3rd = 5 Shes So Fair 4th = 2 Russian General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 5 Hopes A Chance | ||
Mon Sep 19 2016 16:57 | 1st = 5 Hopes A Chance 2nd = 1 Kravings 3rd = 2 Nangar Rock 4th = 8 Jonos Pengala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Seven Ounce | ||
Mon Sep 19 2016 16:52 | 1st = 3 Seven Ounce 2nd = 2 Tere T 3rd = 6 Impressive Guy 4th = 7 Art Prevails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Aston Troy | ||
Mon Sep 19 2016 16:49 | 1st = 2 Aston Troy 2nd = 8 Sliver 3rd = 5 Guardman 4th = 10 Born Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Batavias Jewel | ||
Mon Sep 19 2016 16:44 | 1st = 1 Batavias Jewel 2nd = 5 Emotion 3rd = 8 With A Bang 4th = 3 You See Niki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Local Bloke | ||
Mon Sep 19 2016 16:39 | 1st = 4 Local Bloke 2nd = 1 Ellie May 3rd = 3 Shebas Doll 4th = 2 Hyperactive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 The Dutchman | ||
Mon Sep 19 2016 16:34 | 1st = 6 The Dutchman 2nd = 5 Gus Or Bust 3rd = 2 Mallee Trapper 4th = 3 Mcwhipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 8 - 2 Floral Fever | ||
Mon Sep 19 2016 16:30 | 1st = 2 Floral Fever 2nd = 3 Mr In Between 3rd = 6 Hasta La Gorby 4th = 5 Duck Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Dr Cypress | ||
Mon Sep 19 2016 16:27 | 1st = 1 Dr Cypress 2nd = 6 Aston Prada 3rd = 7 Premier Jess 4th = 5 Key Fiasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Millas Pride | ||
Mon Sep 19 2016 16:24 | 1st = 3 Millas Pride 2nd = 5 Coup De Kahn 3rd = 6 Call Me Bella 4th = 2 Fast Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Suzies Gem | ||
Mon Sep 19 2016 16:20 | 1st = 3 Suzies Gem 2nd = 1 Midget Under Fire 3rd = 8 Our Clarisa 4th = 6 Bettor Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Currumbin Valley | ||
Mon Sep 19 2016 16:18 | 1st = 2 Currumbin Valley 2nd = 1 One Cold Foot 3rd = 8 Classy Impact 4th = 3 Claims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 8 Glorious Finale | ||
Mon Sep 19 2016 16:12 | 1st = 8 Glorious Finale 2nd = 7 Dora Pepperell 3rd = 5 Argyle Melody 4th = 4 Jaden Gil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Sunset Believer | ||
Mon Sep 19 2016 16:10 | 1st = 8 Sunset Believer 2nd = 3 Popowski 3rd = 2 Tiger Dusty 4th = 10 Diamond Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 8 Queen Of Rock | ||
Mon Sep 19 2016 16:07 | 1st = 8 Queen Of Rock 2nd = 1 Princess Charley 3rd = 5 Cool Senora 4th = 7 Busby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 9 Career One | ||
Mon Sep 19 2016 16:03 | 1st = 9 Career One 2nd = 8 Irinka Lyn 3rd = 3 Rudolph Red 4th = 4 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 7 - 8 Akerboy | ||
Mon Sep 19 2016 16:00 | 1st = 8 Akerboy 2nd = 12 Daddys Littlelady 3rd = 4 Our Henrietta 4th = 6 Blacktein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Cleaver Greene | ||
Mon Sep 19 2016 15:55 | 1st = 1 Cleaver Greene 2nd = 7 Chacier 3rd = 3 Whirly Girly 4th = 2 Barco Rojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Dr Simon | ||
Mon Sep 19 2016 15:53 | 1st = 6 Dr Simon 2nd = 7 Jimmys Angel 3rd = 3 Penberthy 4th = 2 Fairy Where |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 9 Hit The Beat | ||
Mon Sep 19 2016 15:47 | 1st = 9 Hit The Beat 2nd = 1 Billy Bart 3rd = 3 Coopnarcha 4th = 10 Vintage Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Ideal Tyson | ||
Mon Sep 19 2016 15:46 | 1st = 1 Ideal Tyson 2nd = 5 Mista Shark 3rd = 7 Our Magical Miracle 4th = 2 Tajie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Nore Mac | ||
Mon Sep 19 2016 15:44 | 1st = 3 Nore Mac 2nd = 8 Debzony Excite 3rd = 1 Angelica Cargo 4th = 5 Charlie Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Montoey Miss | ||
Mon Sep 19 2016 15:41 | 1st = 4 Montoey Miss 2nd = 2 Shes A Meanie 3rd = 3 Batangas 4th = 6 Rose Petel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 1 Sheluvsme | ||
Mon Sep 19 2016 15:37 | 1st = 1 Sheluvsme 2nd = 6 Fleshing 3rd = 7 Swiftly Tothebeach 4th = 9 Mary Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Pie Problem | ||
Mon Sep 19 2016 15:34 | 1st = 8 Pie Problem 2nd = 2 Majestic Mia 3rd = 6 Spazzy Blue 4th = 1 Goorawin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 6 - 2 Lavish Mactavish | ||
Mon Sep 19 2016 15:30 | 1st = 2 Lavish Mactavish 2nd = 3 Human League 3rd = 6 Reigning In Paris 4th = 11 Duquessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Crackerjack Cam | ||
Mon Sep 19 2016 15:28 | 1st = 8 Crackerjack Cam 2nd = 6 Suitress 3rd = 2 Dodge The Cop 4th = 4 Pep Cee Kola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Hilltop Sophia | ||
Mon Sep 19 2016 15:20 | 1st = 5 Hilltop Sophia 2nd = 1 Alto Cumulus 3rd = 2 Sun Classique 4th = 6 Artmania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 4 Nozzno Fear | ||
Mon Sep 19 2016 15:17 | 1st = 4 Nozzno Fear 2nd = 8 Sheer Miss 3rd = 1 Cosmic Scramble 4th = 2 Docker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Mister Tom Dooley | ||
Mon Sep 19 2016 15:12 | 1st = 1 Mister Tom Dooley 2nd = 10 Clever Cover 3rd = 9 My Names Bob 4th = 2 High Speed Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Scots Dunker | ||
Mon Sep 19 2016 15:09 | 1st = 8 Scots Dunker 2nd = 5 Forever Loved 3rd = 2 Tricky Tezza 4th = 4 Ariki Whero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 5 Zibibbo | ||
Mon Sep 19 2016 15:04 | 1st = 5 Zibibbo 2nd = 4 The Stags Roar 3rd = 6 Our Red Sky Night 4th = 1 Trip Sevens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 5 - 1 Fierce Command | ||
Mon Sep 19 2016 15:00 | 1st = 1 Fierce Command 2nd = 9 Oh Teary Me 3rd = 4 Statue Of Glory 4th = 3 Hasta La Shamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 5 Blackie Chan | ||
Mon Sep 19 2016 14:55 | 1st = 5 Blackie Chan 2nd = 7 Bernies Boy 3rd = 2 Amino Trouble 4th = 6 Kirkham Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Petentim | ||
Mon Sep 19 2016 14:45 | 1st = 4 Petentim 2nd = 8 Destini Seajewel 3rd = 2 Crackerjack Boof 4th = 1 Chums Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Mark Dennis | ||
Mon Sep 19 2016 14:40 | 1st = 6 Mark Dennis 2nd = 4 Crazy Dave 3rd = 1 Fistfullofdollars 4th = 2 Maywyns Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Thrilling Sabre | ||
Mon Sep 19 2016 14:35 | 1st = 1 Thrilling Sabre 2nd = 4 Molly OShea 3rd = 8 Arcane Rampage 4th = 6 Cawbourne Serina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 4 - 13 Written Era | ||
Mon Sep 19 2016 14:30 | 1st = 13 Written Era 2nd = 10 Jacks Choice 3rd = 9 Gondoliera 4th = 16 Thai Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 4 Frances Annie | ||
Mon Sep 19 2016 14:25 | 1st = 4 Frances Annie 2nd = 7 Rejuvenation 3rd = 8 Majestic Ess Jay 4th = 1 Whiskey Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Roll em Sharky | ||
Mon Sep 19 2016 14:20 | 1st = 2 Roll em Sharky 2nd = 4 Irish Asteria 3rd = 7 Baroness Tiffie 4th = 3 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Nitehawk Rose | ||
Mon Sep 19 2016 14:10 | 1st = 5 Nitehawk Rose 2nd = 1 Knead You 3rd = 7 Kirkham Jasper 4th = 2 To The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Lark Rise | ||
Mon Sep 19 2016 14:05 | 1st = 5 Lark Rise 2nd = 6 Miasblaze 3rd = 1 Broadway Harry 4th = 4 Stashedbytheriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 3 - 4 Falcool | ||
Mon Sep 19 2016 14:00 | 1st = 4 Falcool 2nd = 3 Borrowdale Boy 3rd = 1 Autonomous 4th = 9 Zoomesday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Horeys Girl | ||
Mon Sep 19 2016 13:55 | 1st = 1 Horeys Girl 2nd = 8 Baron Charlie 3rd = 5 Quick Return 4th = 2 Rosies Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 1 Shakahari | ||
Mon Sep 19 2016 13:50 | 1st = 1 Shakahari 2nd = 2 Saint Tommy 3rd = 4 Night Performer 4th = 3 Gunbalunya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Bigtime Rise | ||
Mon Sep 19 2016 13:45 | 1st = 5 Bigtime Rise 2nd = 6 Cawbourne Muzza 3rd = 8 Cawbourne Toddy 4th = 1 Shes Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Flying Holly | ||
Mon Sep 19 2016 13:35 | 1st = 6 Flying Holly 2nd = 8 Beyond The Vally 3rd = 2 Mabuti Girl 4th = 4 Bashful Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 2 - 3 Finley Harper | ||
Mon Sep 19 2016 13:30 | 1st = 3 Finley Harper 2nd = 6 Monte Carlo 3rd = 13 Knucklemanna 4th = 1 Abebe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Feel The Force | ||
Mon Sep 19 2016 13:20 | 1st = 3 Feel The Force 2nd = 9 Allegro Runnings 3rd = 1 Allegro Power 4th = 6 Spare Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Lily Latief | ||
Mon Sep 19 2016 13:10 | 1st = 8 Lily Latief 2nd = 5 Anna Gun 3rd = 1 Borough Black 4th = 4 Sisco Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 1 - 7 Annalotte | ||
Mon Sep 19 2016 13:00 | 1st = 7 Annalotte 2nd = 12 Trippin Away 3rd = 4 High Rolla 4th = 5 Iwauna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Goodtime Lady | ||
Mon Sep 19 2016 12:57 | 1st = 2 Goodtime Lady 2nd = 8 Cawbourne Frost 3rd = 7 Manu Rama 4th = 3 Alcudia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Whats In Store | ||
Mon Sep 19 2016 12:52 | 1st = 3 Whats In Store 2nd = 4 Ourboy Fab 3rd = 8 Seabrook Gem 4th = 5 Obama Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Funky Town | ||
Mon Sep 19 2016 12:42 | 1st = 8 Funky Town 2nd = 7 Banshee Boy 3rd = 5 So Over It 4th = 1 Pacific Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Sweet Lucy | ||
Mon Sep 19 2016 12:35 | 1st = 6 Sweet Lucy 2nd = 10 Jack The Fipa 3rd = 1 Dewana Be Sharp 4th = 3 Pitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Skuzi | ||
Mon Sep 19 2016 12:25 | 1st = 8 Skuzi 2nd = 1 Country Gun 3rd = 2 Kennel Boy 4th = 5 Americano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Ivanka Rose | ||
Mon Sep 19 2016 12:17 | 1st = 1 Ivanka Rose 2nd = 6 Thors Crest 3rd = 2 Yad Mai 4th = 7 Star Deli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Robins Zarr Hood | ||
Mon Sep 19 2016 12:10 | 1st = 7 Robins Zarr Hood 2nd = 2 Fall From Grace 3rd = 8 Enhancer 4th = 1 Its The Lovely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 10 Magic Rusty | ||
Mon Sep 19 2016 12:00 | 1st = 10 Magic Rusty 2nd = 1 Caitlin Louise 3rd = 4 Steinbeck Knew 4th = 7 Razzle Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Cawbourne Lyns | ||
Mon Sep 19 2016 11:52 | 1st = 5 Cawbourne Lyns 2nd = 4 Spring Allegro 3rd = 6 Opawa Perissa 4th = 8 Hilton Open |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 9 Bigtime Sam | ||
Mon Sep 19 2016 11:35 | 1st = 9 Bigtime Sam 2nd = 1 Cawbourne Stick 3rd = 4 Wetchester 4th = 3 Boyish Charms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Miss Golden Tron | ||
Fri Aug 19 2016 23:47 | 1st = 3 Miss Golden Tron 2nd = 2 Yackatoo Gundi 3rd = 8 Cosmic Colada 4th = 5 Vampire Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Diamond Geezer | ||
Fri Aug 19 2016 23:35 | 1st = 8 Diamond Geezer 2nd = 1 All Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Rowdy Mac | ||
Fri Aug 19 2016 23:27 | 1st = 6 Rowdy Mac 2nd = 5 Flaming Sahara 3rd = 1 Hello Bobby 4th = 3 Snows Pledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Flying Kayla | ||
Fri Aug 19 2016 23:07 | 1st = 7 Flying Kayla 2nd = 4 Black Kotter 3rd = 5 Thors Devil 4th = 6 Lightning Larico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Machs A Pearler | ||
Fri Aug 19 2016 23:00 | 1st = 3 Machs A Pearler 2nd = 2 Arriens 3rd = 7 Plati 4th = 6 Baptism Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Illiad Allen | ||
Fri Aug 19 2016 22:54 | 1st = 2 Illiad Allen 2nd = 7 Latino Ice 3rd = 4 Pingu 4th = 6 Hurricane Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Shared Equity | ||
Fri Aug 19 2016 22:47 | 1st = 6 Shared Equity 2nd = 4 About To Rock 3rd = 1 Molfetta Boy 4th = 5 Lochinvar Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 10 Silver Salute | ||
Fri Aug 19 2016 22:44 | 1st = 10 Silver Salute 2nd = 9 Lakeview Miss 3rd = 4 Dessie Walnut 4th = 6 Dr Toretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Samsara Lass | ||
Fri Aug 19 2016 22:36 | 1st = 2 Samsara Lass 2nd = 5 Allen Varmint 3rd = 3 Red Light Runner 4th = 7 Duomo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Quoted Dynasty | ||
Fri Aug 19 2016 22:32 | 1st = 8 Quoted Dynasty 2nd = 5 Shesa Felon 3rd = 3 Dazza Arthritis 4th = 4 Roscoe Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Copagrin | ||
Fri Aug 19 2016 22:27 | 1st = 7 Copagrin 2nd = 10 Run Oneover 3rd = 1 Northern Assassin 4th = 11 El Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Breathing Fire | ||
Fri Aug 19 2016 22:25 | 1st = 7 Breathing Fire 2nd = 8 Astrophysic 3rd = 5 Blue Print Lad 4th = 1 Calahan Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Dr Don | ||
Fri Aug 19 2016 22:19 | 1st = 2 Dr Don 2nd = 8 Andiamo Neo 3rd = 1 Jacks Jet 4th = 6 Vintage Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Big Shot Bob | ||
Fri Aug 19 2016 22:14 | 1st = 4 Big Shot Bob 2nd = 1 Eastbro Caesar 3rd = 2 Missy Murdock 4th = 5 High Class Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Tammy Baxter | ||
Fri Aug 19 2016 22:11 | 1st = 6 Tammy Baxter 2nd = 2 Lektra Blicavs 3rd = 5 Ernie Old 4th = 1 Wez Gordy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Too Many Daddys | ||
Fri Aug 19 2016 22:08 | 1st = 1 Too Many Daddys 2nd = 5 Holmes 3rd = 2 Manalone 4th = 3 Cosmic Skittle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Midnight Jake | ||
Fri Aug 19 2016 22:04 | 1st = 5 Midnight Jake 2nd = 1 Belfast Tommy 3rd = 4 Yoyo 4th = 3 Illusive Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 8 Jilliby Outlaw | ||
Fri Aug 19 2016 22:03 | 1st = 8 Jilliby Outlaw 2nd = 2 Mustang Shelly 3rd = 7 The Third Son 4th = 9 Playboys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Dr Luvdisc | ||
Fri Aug 19 2016 22:00 | 1st = 6 Dr Luvdisc 2nd = 5 Cosmic Jewel 3rd = 1 Black Bindi 4th = 2 Aston Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Bungalow Bill | ||
Fri Aug 19 2016 21:55 | 1st = 1 Bungalow Bill 2nd = 10 Rycroft 3rd = 2 Royal Mach 4th = 11 Highview Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Eily West | ||
Fri Aug 19 2016 21:49 | 1st = 8 Eily West 2nd = 1 Stefanovic 3rd = 2 Jacks Rainbow 4th = 3 Crackerjack Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Romeo Reign | ||
Fri Aug 19 2016 21:46 | 1st = 1 Romeo Reign 2nd = 9 Dazza Lee 3rd = 5 Blucifer 4th = 2 Emilys A Marble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Classifield Boy | ||
Fri Aug 19 2016 21:43 | 1st = 6 Classifield Boy 2nd = 5 Snapper Red 3rd = 1 Another Lurk 4th = 2 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Novappeal | ||
Fri Aug 19 2016 21:41 | 1st = 5 Novappeal 2nd = 4 Modern Chic 3rd = 2 Aveross Mac 4th = 6 Apocalypse Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Soda Anne | ||
Fri Aug 19 2016 21:39 | 1st = 8 Soda Anne 2nd = 6 Moore Of Darcy 3rd = 7 Elswyk Gal 4th = 3 Zenergy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 6 Im Lonely | ||
Fri Aug 19 2016 21:34 | 1st = 6 Im Lonely 2nd = 2 Captain Snoozzze 3rd = 7 Any Wonder 4th = 1 Big Bang Leonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Lithgow Panther | ||
Fri Aug 19 2016 21:32 | 1st = 2 Lithgow Panther 2nd = 6 Bruce Tycoon 3rd = 1 Caco Potion 4th = 4 Molly Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 8 Lady Willoughby | ||
Fri Aug 19 2016 21:27 | 1st = 8 Lady Willoughby 2nd = 9 Jaxon Fella 3rd = 2 Three Kings 4th = 10 Your Excused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Spider Gleeson | ||
Fri Aug 19 2016 21:25 | 1st = 8 Spider Gleeson 2nd = 1 Willie Blues 3rd = 6 Belmont Belle 4th = 2 Fab Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Brides Nightie | ||
Fri Aug 19 2016 21:22 | 1st = 8 Brides Nightie 2nd = 6 Shaft 3rd = 4 Stoker Up 4th = 7 Venus Fly High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Mizuki | ||
Fri Aug 19 2016 21:19 | 1st = 8 Mizuki 2nd = 6 Dr Shiki 3rd = 7 Fuelish 4th = 4 Call Me Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Shep | ||
Fri Aug 19 2016 21:15 | 1st = 2 Shep 2nd = 3 Pomp Fiction 3rd = 7 Morson Senor 4th = 1 Darra Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Variable Miss | ||
Fri Aug 19 2016 21:10 | 1st = 3 Variable Miss 2nd = 7 Emilys Vacation 3rd = 1 Drinktous Wroxton 4th = 4 Ima Skybabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 At Sunset | ||
Fri Aug 19 2016 21:07 | 1st = 4 At Sunset 2nd = 8 Yambla Stu 3rd = 1 African Leopard 4th = 10 Uchi Mata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Wilmas Mate | ||
Fri Aug 19 2016 21:03 | 1st = 3 Wilmas Mate 2nd = 8 Its Not Dark Yet 3rd = 4 Robbie Zuve 4th = 5 Soho Ledger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Reefton Treasure | ||
Fri Aug 19 2016 21:01 | 1st = 1 Reefton Treasure 2nd = 7 Miss Fudd 3rd = 8 Aisle Tifi 4th = 5 Wolf Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Jett Zafonic | ||
Fri Aug 19 2016 20:58 | 1st = 7 Jett Zafonic 2nd = 4 Dr Kestrel 3rd = 5 Aston Troy 4th = 3 Audacious Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 10 The Bucket List | ||
Fri Aug 19 2016 20:54 | 1st = 10 The Bucket List 2nd = 4 Flyalong Falcon 3rd = 5 Pay Me Cullen 4th = 1 Bashful Compton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Grand Intention | ||
Fri Aug 19 2016 20:49 | 1st = 1 Grand Intention 2nd = 7 Buck Forty 3rd = 8 Mepunga Fame 4th = 3 Wind Whistler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Ricky Boy | ||
Fri Aug 19 2016 20:42 | 1st = 8 Ricky Boy 2nd = 7 Magic Bullet 3rd = 1 Spanish Flair 4th = 6 Rudianos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Gold Vein | ||
Fri Aug 19 2016 20:39 | 1st = 3 Gold Vein 2nd = 4 Rover 3rd = 9 Anjing Betina 4th = 2 Three Scoops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Santanna Rhythm | ||
Fri Aug 19 2016 20:34 | 1st = 6 Santanna Rhythm 3rd = 2 Artegra 4th = 5 Graffiti Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Vics Cheval | ||
Fri Aug 19 2016 20:30 | 1st = 6 Vics Cheval 2nd = 3 Savannah Jay Jay 3rd = 1 Desert Spur 4th = 7 El Paco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Dyna Edgar | ||
Fri Aug 19 2016 20:28 | 1st = 6 Dyna Edgar 2nd = 5 Lochinvar Kors 3rd = 10 Archi Willow 4th = 7 Zipping Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Risk | ||
Fri Aug 19 2016 20:24 | 1st = 2 Risk 2nd = 4 Kiwi Legend 3rd = 1 Mattjestic Star 4th = 10 Commander Chapel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 1 Hollywood Beam | ||
Fri Aug 19 2016 20:22 | 1st = 1 Hollywood Beam 2nd = 4 Phantom Two 3rd = 2 Tempy Tantrum 4th = 3 Bally Lynda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Justa Grant | ||
Fri Aug 19 2016 20:18 | 1st = 1 Justa Grant 2nd = 7 Supa Saga 3rd = 5 Mafay Marie 4th = 2 Our Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Beyond Galaxia | ||
Fri Aug 19 2016 20:15 | 1st = 2 Beyond Galaxia 2nd = 8 My Lady Limonite 3rd = 3 Bebington 4th = 1 Shes A Collinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Kiowa Jones | ||
Fri Aug 19 2016 20:08 | 1st = 6 Kiowa Jones 2nd = 1 Shazzles Boy 3rd = 8 Repelo Muggletum 4th = 3 Panic Station |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 More Than A Dream | ||
Fri Aug 19 2016 20:04 | 1st = 2 More Than A Dream 2nd = 7 Arambi Star 3rd = 3 Magic Too 4th = 1 The Ole Buckaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 However Humble | ||
Fri Aug 19 2016 20:02 | 1st = 2 However Humble 2nd = 3 Up And Under 3rd = 7 Magic Wings 4th = 6 Elvis Condran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 6 Texy Boy | ||
Fri Aug 19 2016 19:59 | 1st = 6 Texy Boy 2nd = 1 Looneygoon 3rd = 7 Shezza Buttsy 4th = 2 Narna Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Shakti Bromac | ||
Fri Aug 19 2016 19:57 | 1st = 7 Shakti Bromac 2nd = 8 Just Knew 3rd = 9 Outrageous El 4th = 1 Nicky Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 King Mischief | ||
Fri Aug 19 2016 19:55 | 1st = 7 King Mischief 2nd = 1 Dodge Ball 3rd = 6 Dr Gammiris 4th = 8 Richo Richo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Ideal Justice | ||
Fri Aug 19 2016 19:50 | 1st = 2 Ideal Justice 2nd = 12 Im A Peregrine 3rd = 4 Fernleigh Rebel 4th = 5 Delightful Offer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 13 Bettor Luck | ||
Fri Aug 19 2016 19:49 | 1st = 13 Bettor Luck 2nd = 2 Crafty Cullen 3rd = 14 Aveross Brachole 4th = 9 Ask Me Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Jesterday | ||
Fri Aug 19 2016 19:48 | 1st = 7 Jesterday 2nd = 8 Run Ollie Run 3rd = 4 Mistel Allen 4th = 6 Moltisanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Lee Booboo | ||
Fri Aug 19 2016 19:41 | 1st = 8 Lee Booboo 2nd = 4 Another Kainane 3rd = 2 Lynnes Angel 4th = 1 Switch Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Black Paws | ||
Fri Aug 19 2016 19:38 | 1st = 1 Black Paws 2nd = 4 Quite White 3rd = 5 Motivate Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Val Baxter | ||
Fri Aug 19 2016 19:37 | 1st = 3 Val Baxter 2nd = 5 Lone Star Lad 3rd = 4 Mega Jet 4th = 1 Freedom Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Count Down Lombo | ||
Fri Aug 19 2016 19:34 | 1st = 6 Count Down Lombo 2nd = 1 Canturi Crest 3rd = 7 Justa Working Guy 4th = 5 Stones Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 4 Tranquil Magic | ||
Fri Aug 19 2016 19:32 | 1st = 4 Tranquil Magic 2nd = 1 Glendale Zeus 3rd = 7 Sno Bo 4th = 5 Magpie Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Young Modern | ||
Fri Aug 19 2016 19:30 | 1st = 5 Young Modern 2nd = 1 Burning Cash 3rd = 7 Maximan 4th = 4 Johnny Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Bingo Sally | ||
Fri Aug 19 2016 19:28 | 1st = 8 Bingo Sally 2nd = 7 Chief Hiawatha 3rd = 6 Gator Bale 4th = 1 Cosmic Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 1 Missinmemate | ||
Fri Aug 19 2016 19:24 | 1st = 1 Missinmemate 2nd = 9 Jay Jayz Boy 3rd = 6 Shakin It Up 4th = 10 Longevity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 9 Chicago Bull | ||
Fri Aug 19 2016 19:20 | 1st = 9 Chicago Bull 2nd = 4 Beaudiene Beaufighta 3rd = 6 Gaz Wannabet 4th = 11 Overboard Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Imperial Court | ||
Fri Aug 19 2016 19:18 | 1st = 2 Imperial Court 2nd = 6 Betty Doorbuster 3rd = 3 Mindys A Marble 4th = 1 Seven Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Happy Wife | ||
Fri Aug 19 2016 19:17 | 1st = 4 Happy Wife 2nd = 8 Hu Xian 3rd = 10 Uno Brent 4th = 1 Botany Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Wasabi Princess | ||
Fri Aug 19 2016 19:15 | 1st = 4 Wasabi Princess 2nd = 2 Usain Gilbert 3rd = 1 Johnny Wolf 4th = 6 Diamonds Sing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 1 Sydenham Red | ||
Fri Aug 19 2016 19:12 | 1st = 1 Sydenham Red 2nd = 3 Ragnarok 3rd = 4 Supreme Kitty 4th = 7 Milestone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Shimmey | ||
Fri Aug 19 2016 19:08 | 1st = 7 Shimmey 2nd = 1 Magic Maldini 3rd = 6 Allen Gable 4th = 8 Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Marty Major | ||
Fri Aug 19 2016 19:04 | 1st = 1 Marty Major 2nd = 9 Heseversoclever 3rd = 5 Courageous Cruz 4th = 8 Wells Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Kept In Suspense | ||
Fri Aug 19 2016 19:02 | 1st = 8 Kept In Suspense 2nd = 2 Game Spirit 3rd = 3 Parvati Patil 4th = 5 Premier Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 10 Motu Gatecrasher | ||
Fri Aug 19 2016 19:00 | 1st = 10 Motu Gatecrasher 2nd = 11 Mar Nien 3rd = 7 Christmas Jolt 4th = 4 Showgun Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Miss Eldora | ||
Fri Aug 19 2016 18:59 | 1st = 3 Miss Eldora 2nd = 1 Opawa Shay 3rd = 5 Docker 4th = 2 Timma Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - | ||
Fri Aug 19 2016 18:57 | 3rd = 2 Bills Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Down Under | ||
Fri Aug 19 2016 18:57 | 1st = 8 Down Under 2nd = 5 Summer Kate 3rd = 2 Bills Reflection 4th = 7 Maximus Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Silky Oak | ||
Fri Aug 19 2016 18:54 | 1st = 6 Silky Oak 2nd = 2 Get Involved 3rd = 8 Thaiday Night 4th = 1 Not The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 13 Beyond Belief | ||
Fri Aug 19 2016 18:52 | 1st = 13 Beyond Belief 2nd = 9 Pay Me Art 3rd = 7 Croft Bay 4th = 11 Dreamy Damien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 5 Tiggerlong Scar | ||
Fri Aug 19 2016 18:50 | 1st = 5 Tiggerlong Scar 2nd = 3 Golden Ollie 3rd = 1 Calm Dream 4th = 4 Dana Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Mega Secret | ||
Fri Aug 19 2016 18:47 | 1st = 2 Mega Secret 2nd = 8 Mahjong Heat 3rd = 5 Swift Ruby 4th = 3 Whipstick Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Kittys Machine | ||
Fri Aug 19 2016 18:40 | 1st = 2 Kittys Machine 2nd = 4 Five Saints 3rd = 5 Jedd Tokaam 4th = 7 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Kloeis Pride | ||
Fri Aug 19 2016 18:37 | 1st = 1 Kloeis Pride 2nd = 7 Punch Right Out 3rd = 2 Benmesso 4th = 5 Spring Shanae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 Copper Pepper | ||
Fri Aug 19 2016 18:34 | 1st = 2 Copper Pepper 2nd = 7 Sixteen Monkeys 3rd = 1 Sweet Pearl 4th = 6 Zyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Sirladyn Reba | ||
Fri Aug 19 2016 18:32 | 1st = 6 Sirladyn Reba 2nd = 10 Lookofalegend 3rd = 5 Racer 4th = 8 Art I Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Kay Marting | ||
Fri Aug 19 2016 18:31 | 1st = 6 Kay Marting 2nd = 5 Casual Sipper 3rd = 8 Brilliant Jayla 4th = 1 Ka Pai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Sea Fever | ||
Fri Aug 19 2016 18:30 | 1st = 5 Sea Fever 2nd = 4 Doyen Ruler 3rd = 6 Top Weight 4th = 2 General Remus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 3 Major Lexus | ||
Fri Aug 19 2016 18:25 | 1st = 3 Major Lexus 2nd = 6 Newmerella Fella 3rd = 9 Out Of Art 4th = 2 Boltmaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Zipping Quinsee | ||
Fri Aug 19 2016 18:22 | 1st = 4 Zipping Quinsee 2nd = 5 Tahiti Pearl 3rd = 2 Zipping Montana 4th = 7 Our Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 12 Amaretto Sun | ||
Fri Aug 19 2016 18:21 | 1st = 12 Amaretto Sun 2nd = 8 Ottawa 3rd = 9 Kowhai Monarch 4th = 6 Tornado Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Sweet As Beth | ||
Fri Aug 19 2016 18:14 | 1st = 5 Sweet As Beth 2nd = 6 Cheeky Cheech 3rd = 2 Bogie Miracle 4th = 3 Shaylor Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Thombro | ||
Fri Aug 19 2016 18:11 | 1st = 1 Thombro 2nd = 6 All On Red 3rd = 5 Dana Whare 4th = 9 Dana Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Promises Kept | ||
Fri Aug 19 2016 18:08 | 1st = 7 Promises Kept 2nd = 8 Scott Seoul 3rd = 2 Lonesome George 4th = 5 Ourboy Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Solarsonic | ||
Fri Aug 19 2016 18:03 | 1st = 1 Solarsonic 2nd = 2 Upanatom 3rd = 4 Adam Cartwright 4th = 7 Major Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Homebush Olive | ||
Fri Aug 19 2016 18:02 | 1st = 4 Homebush Olive 2nd = 2 Shelly Mcbell 3rd = 3 If It Fitz 4th = 1 Good Genes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Maja Mahi Mahi | ||
Fri Aug 19 2016 18:00 | 1st = 4 Maja Mahi Mahi 2nd = 2 Lochinvar Holly 3rd = 5 Goodwin Terry 4th = 7 Runner Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Cracka Stride | ||
Fri Aug 19 2016 17:55 | 1st = 5 Cracka Stride 2nd = 6 The Pacman 3rd = 7 Major Command 4th = 8 My Ajaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Suite Alexis | ||
Fri Aug 19 2016 17:52 | 1st = 1 Suite Alexis 2nd = 2 Brother Glenn 3rd = 8 Smoking Paws 4th = 4 Maywyns Ying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 9 Seel The Deal | ||
Fri Aug 19 2016 17:51 | 1st = 9 Seel The Deal 2nd = 1 Woodlea Legend 3rd = 4 Kotare Yael 4th = 7 Stunin Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Tiggerlong Boom | ||
Fri Aug 19 2016 17:49 | 1st = 5 Tiggerlong Boom 2nd = 2 Our Moo Moo 3rd = 1 Moto Maid 4th = 3 Gitcha Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Hone In | ||
Fri Aug 19 2016 17:46 | 1st = 1 Hone In 2nd = 3 Meat Titan 3rd = 6 Militant Chief 4th = 8 Stompin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Wing Fan | ||
Fri Aug 19 2016 17:42 | 1st = 3 Wing Fan 2nd = 7 Tillys Boy 3rd = 6 Dandy Jack 4th = 5 Kyra Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Pizza Queen | ||
Fri Aug 19 2016 17:36 | 1st = 4 Pizza Queen 2nd = 3 Desert Flyer 3rd = 6 Sashas Dream 4th = 11 Shared Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Chaimbo | ||
Fri Aug 19 2016 17:33 | 1st = 8 Chaimbo 2nd = 1 Opawa Leigh 3rd = 7 Allegro Power 4th = 5 Homebush Slinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Avamay | ||
Fri Aug 19 2016 17:30 | 1st = 6 Avamay 2nd = 8 General Hunter 3rd = 2 Maywyns Copy 4th = 1 Spring Big Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 5 Our Equity | ||
Fri Aug 19 2016 17:27 | 1st = 5 Our Equity 2nd = 7 Snippyliss 3rd = 3 Bonacia 4th = 10 Little Whacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Evelyn Jay | ||
Fri Aug 19 2016 17:25 | 1st = 5 Evelyn Jay 2nd = 8 Gloveman Gilly 3rd = 7 Surface To Air 4th = 9 Hezbuyindiamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 2 Rummage | ||
Fri Aug 19 2016 17:21 | 1st = 2 Rummage 2nd = 4 Allison Stokke 3rd = 5 Danny Del Vito 4th = 12 As Kiwi As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Mystic Quality | ||
Fri Aug 19 2016 17:19 | 1st = 5 Mystic Quality 2nd = 8 Prince Django 3rd = 4 Cabello Mucho 4th = 3 Ducks Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Unique Motive | ||
Fri Aug 19 2016 17:15 | 1st = 2 Unique Motive 2nd = 3 Bartholomew 3rd = 6 Firefly James 4th = 1 Miranda Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 2 Mister Campo | ||
Fri Aug 19 2016 17:12 | 1st = 2 Mister Campo 2nd = 7 Our Jack 3rd = 4 Dibble 4th = 1 Bogalong Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 13 Menin Gate | ||
Fri Aug 19 2016 17:08 | 1st = 13 Menin Gate 2nd = 12 Animated 3rd = 9 Artistic Flite 4th = 7 Starzzz Of Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Destini Surfer | ||
Fri Aug 19 2016 17:06 | 1st = 4 Destini Surfer 2nd = 8 Gunnewin 3rd = 7 Burrawonga Kevan 4th = 1 Mud Kipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Cawbourne Gunna | ||
Fri Aug 19 2016 17:03 | 1st = 7 Cawbourne Gunna 2nd = 1 Dandy Star 3rd = 2 Opawa Maf 4th = 3 Sammy Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 9 - 2 Benefactor | ||
Fri Aug 19 2016 17:00 | 1st = 2 Benefactor 2nd = 7 Racing Writer 3rd = 6 One For Max 4th = 5 Famous Jayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Pantera Nera | ||
Fri Aug 19 2016 16:58 | 1st = 4 Pantera Nera 2nd = 7 Aston Ebert 3rd = 3 Rapid Dominance 4th = 6 Time Is Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 8 Miss Tripod | ||
Fri Aug 19 2016 16:55 | 1st = 8 Miss Tripod 2nd = 13 Cant Skate 3rd = 6 Sithali 4th = 10 Groomaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 14 Craddock | ||
Fri Aug 19 2016 16:53 | 1st = 14 Craddock 2nd = 7 My Amour 3rd = 8 Donsmedad 4th = 5 Motu Great Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Cigars On Ice | ||
Fri Aug 19 2016 16:52 | 1st = 4 Cigars On Ice 2nd = 7 Sunnyside Park 3rd = 5 Giddy Up Patsy 4th = 8 Delicate Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Kyms Boy | ||
Fri Aug 19 2016 16:47 | 1st = 8 Kyms Boy 2nd = 5 Kashin 3rd = 4 Treuaper 4th = 6 Hear The Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Etched In Black | ||
Fri Aug 19 2016 16:44 | 1st = 8 Etched In Black 2nd = 3 Lidos Boy 3rd = 5 Sachi 4th = 10 Clovalley Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 9 Our Gladiator | ||
Fri Aug 19 2016 16:40 | 1st = 9 Our Gladiator 2nd = 5 Duhallow 3rd = 4 Therese 4th = 6 Cambanoora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Lochinvar Klein | ||
Fri Aug 19 2016 16:37 | 1st = 1 Lochinvar Klein 2nd = 4 Zipping Echo 3rd = 5 One Samuel 4th = 8 Runway Idole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Lady Zeena | ||
Fri Aug 19 2016 16:36 | 1st = 7 Lady Zeena 2nd = 1 Fall From Grace 3rd = 4 Lonesome Nitro 4th = 8 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Golden Manners | ||
Fri Aug 19 2016 16:34 | 1st = 1 Golden Manners 2nd = 2 Naceys Hero 3rd = 4 Kuro Rose 4th = 5 Fonic Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 9 Savanero | ||
Fri Aug 19 2016 16:30 | 1st = 9 Savanero 2nd = 4 Jestwin 3rd = 5 Orange River 4th = 3 Late Night Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Written Above All | ||
Fri Aug 19 2016 16:27 | 1st = 1 Written Above All 2nd = 9 Had Me At Hello 3rd = 11 Media Maid 4th = 5 Destiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 5 Ranfurly Rulz | ||
Fri Aug 19 2016 16:25 | 1st = 5 Ranfurly Rulz 2nd = 13 Gunpowder 3rd = 8 Mcclinchie 4th = 16 Mrs Browns Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Alpha David | ||
Fri Aug 19 2016 16:24 | 1st = 5 Alpha David 2nd = 6 Proven Eddie 3rd = 2 Sisco Wander 4th = 1 Flyin Les Fergi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 7 No Bad Blood | ||
Fri Aug 19 2016 16:20 | 1st = 7 No Bad Blood 2nd = 6 Another Valley 3rd = 4 Youwaitandsee 4th = 10 Smarty Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Little Bit Sweet | ||
Fri Aug 19 2016 16:17 | 1st = 8 Little Bit Sweet 2nd = 1 Tick Away Fire 3rd = 4 Elusive Zesta 4th = 5 Zambora Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Bettor Than Best | ||
Fri Aug 19 2016 16:12 | 1st = 8 Bettor Than Best 2nd = 9 Passionate Fella 3rd = 4 Alta Antonio 4th = 3 The Duke Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Bloza | ||
Fri Aug 19 2016 16:09 | 1st = 3 Bloza 2nd = 6 Monlor Kim 3rd = 1 Spring Dorrie 4th = 5 Rosdue Blue Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Subic Bay | ||
Fri Aug 19 2016 16:07 | 1st = 7 Subic Bay 2nd = 2 Sedgebrook Babe 3rd = 4 Als Girl 4th = 6 Big Boy Deno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 3 Atunnah Courage | ||
Fri Aug 19 2016 16:05 | 1st = 3 Atunnah Courage 2nd = 11 Inner Strength 3rd = 6 First Draft 4th = 10 Deacon Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 1 Chamois Road | ||
Fri Aug 19 2016 16:00 | 1st = 1 Chamois Road 2nd = 4 Du Sumpent 3rd = 9 Red Almighty 4th = 10 Springfield Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Mahjong Baby | ||
Fri Aug 19 2016 15:58 | 1st = 1 Mahjong Baby 2nd = 7 Penalty Bale 3rd = 3 Mr Vane 4th = 5 Balakovo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 2 Gotta Go Ya Hu | ||
Fri Aug 19 2016 15:56 | 1st = 2 Gotta Go Ya Hu 2nd = 3 Bakari 3rd = 9 The Publisher 4th = 6 Kardesler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 One Hill | ||
Fri Aug 19 2016 15:55 | 1st = 5 One Hill 2nd = 1 Knight Sprite 3rd = 2 Lochinvar Dash 4th = 7 Rare Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 9 Eight Below | ||
Fri Aug 19 2016 15:52 | 1st = 9 Eight Below 2nd = 3 Gothic Might 3rd = 5 Agora 4th = 6 Alfie Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Namrod | ||
Fri Aug 19 2016 15:49 | 1st = 8 Namrod 2nd = 3 Novella 3rd = 5 Rosdue Avalon 4th = 2 Sheza Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 4 Flaming Commodity | ||
Fri Aug 19 2016 15:45 | 1st = 4 Flaming Commodity 2nd = 1 Star Reflection 3rd = 6 Show And Tell 4th = 10 Still The Same |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Conclusive | ||
Fri Aug 19 2016 15:42 | 1st = 6 Conclusive 2nd = 2 Swift Danny 3rd = 3 Seabrook Dill 4th = 1 Chrissy Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 In The Bag | ||
Fri Aug 19 2016 15:38 | 1st = 4 In The Bag 2nd = 1 Elite Sutro 3rd = 2 Brasco Flyer 4th = 3 Keysta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Zimmer Frame | ||
Fri Aug 19 2016 15:37 | 1st = 4 Zimmer Frame 2nd = 3 Nitro Mary 3rd = 5 Stormy Days 4th = 6 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Rockin Riches | ||
Fri Aug 19 2016 15:33 | 1st = 1 Rockin Riches 2nd = 2 Corporal Jujon 3rd = 9 Kione Kaviar 4th = 6 Justatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 5 Hold Ya Breath | ||
Fri Aug 19 2016 15:32 | 1st = 5 Hold Ya Breath 2nd = 7 Val Rose Hi 3rd = 3 Ballistics 4th = 6 Subzero Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 1 Rocket Tommy | ||
Fri Aug 19 2016 15:30 | 1st = 1 Rocket Tommy 2nd = 7 Goen Hoff 3rd = 8 Scatter Blast 4th = 6 Roughly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Matts Boy | ||
Fri Aug 19 2016 15:28 | 1st = 5 Matts Boy 2nd = 6 Astral Flame 3rd = 8 Gladys Corner 4th = 1 Dyna Hogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 4 Deva Jones | ||
Fri Aug 19 2016 15:27 | 1st = 4 Deva Jones 2nd = 6 Fatal Reunion 3rd = 9 Lindsay Castleton 4th = 7 Zoned Scarlett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 6 Graebarb | ||
Fri Aug 19 2016 15:25 | 1st = 6 Graebarb 2nd = 2 Arena Queen 3rd = 10 Blu Cheval 4th = 9 Abigail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Deadline To Meet | ||
Fri Aug 19 2016 15:22 | 1st = 1 Deadline To Meet 2nd = 7 Bambalam Brandy 3rd = 2 Josie Jo 4th = 3 After Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Stole Me Wallet | ||
Fri Aug 19 2016 15:19 | 1st = 4 Stole Me Wallet 2nd = 3 Bigtime Redfoo 3rd = 2 Malakai Magic 4th = 7 Funky Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Lekey | ||
Fri Aug 19 2016 15:19 | 1st = 3 Lekey 2nd = 2 One Call Away 3rd = 1 Boo Star 4th = 5 Fifteen Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 6 Oh Boy | ||
Fri Aug 19 2016 15:16 | 1st = 6 Oh Boy 2nd = 7 Proviso 3rd = 5 Scarlett Grace 4th = 8 Storm Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Majella Magic | ||
Fri Aug 19 2016 15:12 | 1st = 3 Majella Magic 2nd = 5 Capital City 3rd = 2 Caramida De Aur 4th = 4 Neophyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 6 Cove Alight | ||
Fri Aug 19 2016 15:09 | 1st = 6 Cove Alight 2nd = 1 Ezigo 3rd = 8 Fat Noel 4th = 4 Penny The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 13 Glitterama | ||
Fri Aug 19 2016 15:05 | 1st = 13 Glitterama 2nd = 5 Lippy And Pearls 3rd = 4 Calibra 4th = 3 Sahara Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Doyen King | ||
Fri Aug 19 2016 15:03 | 1st = 1 Doyen King 2nd = 6 Flashing Lights 3rd = 3 Reverend John 4th = 2 Anustar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 1 Peculatus | ||
Fri Aug 19 2016 15:00 | 1st = 1 Peculatus 2nd = 2 Corporate Takeover 3rd = 6 King Of Rossa 4th = 5 Star Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 2 Izmirs Fury | ||
Fri Aug 19 2016 14:57 | 1st = 2 Izmirs Fury 2nd = 7 Gudera Lancaster 3rd = 6 Ima Necromancer 4th = 1 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Box Of Fluffies | ||
Fri Aug 19 2016 14:56 | 1st = 5 Box Of Fluffies 2nd = 8 Cranky Pants 3rd = 4 Kennel Boy 4th = 6 Bigtime Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Mandy Kriden | ||
Fri Aug 19 2016 14:53 | 1st = 6 Mandy Kriden 2nd = 5 Spare The Price 3rd = 3 Armazem 4th = 4 Village Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 3 Swanhilde | ||
Fri Aug 19 2016 14:50 | 1st = 3 Swanhilde 2nd = 8 Spare Ticket 3rd = 5 All Day Every Day 4th = 6 Country Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 5 Naughty Nat | ||
Fri Aug 19 2016 14:47 | 1st = 5 Naughty Nat 2nd = 6 Weblec Angel 3rd = 3 Micha Bale 4th = 8 Rockstar Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 8 - 12 Onaturelle | ||
Fri Aug 19 2016 14:42 | 1st = 12 Onaturelle 2nd = 1 Mossomak 3rd = 6 Rising Shot 4th = 11 Hello Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 8 Sanjay | ||
Fri Aug 19 2016 14:37 | 1st = 8 Sanjay 2nd = 2 Cha Cha Choix 3rd = 10 Shadow Magic 4th = 1 Cartagena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Smokem Up Smokey | ||
Fri Aug 19 2016 14:34 | 1st = 3 Smokem Up Smokey 2nd = 8 Spikey Da Bleach 3rd = 1 Nangar Thunder 4th = 4 Head Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 13 Silvera | ||
Fri Aug 19 2016 14:30 | 1st = 13 Silvera 2nd = 8 Winston Wolfe 3rd = 9 Another Nibble 4th = 7 Saturdayonthecouch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 4 Demoralising | ||
Fri Aug 19 2016 14:25 | 1st = 4 Demoralising 2nd = 7 Jamming 3rd = 1 Torios Delight 4th = 2 Another Aan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 Rodarte Quayle | ||
Fri Aug 19 2016 14:22 | 1st = 7 Rodarte Quayle 2nd = 5 Cosmic Wonder 3rd = 1 Lethal Fury 4th = 2 Sketchy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - | ||
Fri Aug 19 2016 14:22 | 3rd = 1 Lethal Fury 4th = 2 Sketchy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Our Mega Dream | ||
Fri Aug 19 2016 14:17 | 1st = 2 Our Mega Dream 2nd = 5 Zedaguy 3rd = 1 Hachem 4th = 4 The Big Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Forex Summer | ||
Fri Aug 19 2016 14:14 | 1st = 1 Forex Summer 2nd = 4 Joes Drinking 3rd = 5 Handsome Hombre 4th = 7 Kay Leavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 5 Saracentinal | ||
Fri Aug 19 2016 14:10 | 1st = 5 Saracentinal 2nd = 2 Medal Of Valour 3rd = 6 Platinum Circle 4th = 9 Speedshow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Workers Club | ||
Fri Aug 19 2016 14:07 | 1st = 1 Workers Club 2nd = 7 Are Ate 3rd = 5 Danyos Frank 4th = 8 Back Up Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 7 - 13 Miss Silverback | ||
Fri Aug 19 2016 14:04 | 1st = 13 Miss Silverback 2nd = 8 Solomon 3rd = 2 Bronnys Lad 4th = 11 Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 10 Great Southern | ||
Fri Aug 19 2016 14:00 | 1st = 10 Great Southern 2nd = 1 Admirals Joker 3rd = 11 Megashot 4th = 4 Love Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 Another Slipper | ||
Fri Aug 19 2016 13:57 | 1st = 5 Another Slipper 2nd = 1 Rahdane 3rd = 9 Stylian 4th = 7 Mola Ram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Kingsbrae Missy | ||
Fri Aug 19 2016 13:54 | 1st = 1 Kingsbrae Missy 2nd = 4 Gun For Hire 3rd = 6 Black Lee Bonus 4th = 8 Robell Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 14 King Russell | ||
Fri Aug 19 2016 13:50 | 1st = 14 King Russell 2nd = 10 Ultimate Decision 3rd = 6 Road To Royalty 4th = 3 John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Desperado Boy | ||
Fri Aug 19 2016 13:47 | 1st = 6 Desperado Boy 2nd = 1 Lawbringer 3rd = 3 Gotcha Racin 4th = 2 Ritza Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Rocknroll Promise | ||
Fri Aug 19 2016 13:42 | 1st = 3 Rocknroll Promise 2nd = 5 Baron Jujon 3rd = 1 Feelingforamiracle 4th = 7 Best Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Kyogle Clodhoppa | ||
Fri Aug 19 2016 13:39 | 1st = 5 Kyogle Clodhoppa 2nd = 3 Tranquil Manu 3rd = 4 Monika Bella 4th = 1 Tiger Whelan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 7 The Big Oh | ||
Fri Aug 19 2016 13:35 | 1st = 7 The Big Oh 2nd = 1 Concretus 3rd = 9 The Script 4th = 2 Footmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 4 Not A Blemish | ||
Fri Aug 19 2016 13:30 | 1st = 4 Not A Blemish 2nd = 5 Red Hot Romeo 3rd = 6 Sandhill Express 4th = 10 Miss Von Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 2 Nullarbor Gun | ||
Fri Aug 19 2016 13:28 | 1st = 2 Nullarbor Gun 2nd = 4 Callington 3rd = 3 Greysynd Turbo 4th = 8 Dyna Nami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 6 - 4 Fame Seeker | ||
Fri Aug 19 2016 13:25 | 1st = 4 Fame Seeker 2nd = 5 Trigger 3rd = 8 Mistrahma 4th = 14 She Is Stryking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Gunner Succeed | ||
Fri Aug 19 2016 13:22 | 1st = 1 Gunner Succeed 2nd = 7 Currumbin Valley 4th = 6 Silver Wing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 9 Big Mama | ||
Fri Aug 19 2016 13:18 | 1st = 9 Big Mama 2nd = 8 Lightning Rock 3rd = 6 The Gringo 4th = 1 Conca Del Sogno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Little Comet | ||
Fri Aug 19 2016 13:15 | 1st = 3 Little Comet 2nd = 7 Peps Terra 3rd = 1 Gordy Junior 4th = 5 Opawa Blinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 7 Scarteen | ||
Fri Aug 19 2016 13:10 | 1st = 7 Scarteen 2nd = 13 Valbeata 3rd = 4 Magic Dream 4th = 1 Danish Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Oplar Bale | ||
Fri Aug 19 2016 13:07 | 1st = 1 Oplar Bale 2nd = 8 Menzel Boys 3rd = 5 Ardoch 4th = 7 Mr Smoothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 9 Gun Range | ||
Fri Aug 19 2016 13:04 | 1st = 9 Gun Range 2nd = 8 Bigboys Ya Mate 3rd = 5 Mursleow 4th = 2 Rumble Inn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 6 Rua Kanapu | ||
Fri Aug 19 2016 13:00 | 1st = 6 Rua Kanapu 2nd = 10 Steel Caps 3rd = 9 New Coupe 4th = 2 Allaboutattitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Know Value | ||
Fri Aug 19 2016 12:59 | 1st = 1 Know Value 2nd = 3 Amino Trouble 3rd = 7 Steel The Gold 4th = 6 Replica Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 5 Baby Zara | ||
Fri Aug 19 2016 12:55 | 1st = 5 Baby Zara 2nd = 3 Carricks Corner 3rd = 2 More Ransom 4th = 1 Certain Riches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 5 - 5 Morse Code | ||
Fri Aug 19 2016 12:50 | 1st = 5 Morse Code 2nd = 1 Docket 3rd = 4 Sherpa 4th = 7 Anuka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 7 Pink Squirrel | ||
Fri Aug 19 2016 12:47 | 1st = 7 Pink Squirrel 2nd = 5 Easy Betts 3rd = 4 Speedy Jabarck 4th = 1 Petite De Mer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 All Natural | ||
Fri Aug 19 2016 12:43 | 1st = 2 All Natural 2nd = 3 Go The Gantry 3rd = 1 Zou Der Zee 4th = 6 Pat Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Sopoaga | ||
Fri Aug 19 2016 12:42 | 1st = 4 Sopoaga 2nd = 5 Ohoka Coby 3rd = 8 Goldstar Chumlee 4th = 2 Zorba The Greek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 6 La Mancha Man | ||
Fri Aug 19 2016 12:40 | 1st = 6 La Mancha Man 2nd = 5 Ticket Boy 3rd = 8 Maelstrom Mick 4th = 7 Gundiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 6 Ice Storm | ||
Fri Aug 19 2016 12:35 | 1st = 6 Ice Storm 2nd = 1 Golden Melody 3rd = 7 Prakticality 4th = 4 Minimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Ninja Fighter | ||
Fri Aug 19 2016 12:32 | 1st = 1 Ninja Fighter 2nd = 5 Woodside Fiona 3rd = 4 Optic Angel 4th = 2 Two Lippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Spring Sam | ||
Fri Aug 19 2016 12:27 | 1st = 8 Spring Sam 2nd = 5 Albie Punter 3rd = 4 Run Zola 4th = 1 New Broom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Kirkham Zoey | ||
Fri Aug 19 2016 12:22 | 1st = 7 Kirkham Zoey 2nd = 1 One Pump 3rd = 9 Charlie What 4th = 4 Rubys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 4 - 2 Bella Gioia | ||
Fri Aug 19 2016 12:15 | 1st = 2 Bella Gioia 2nd = 6 Its Time For Magic 3rd = 5 I Am Gracie 4th = 4 Destiny One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Homebush Rufus | ||
Fri Aug 19 2016 12:05 | 1st = 8 Homebush Rufus 2nd = 4 Know Contest 3rd = 1 Bhuja 4th = 6 Mark Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Velvet Girl | ||
Fri Aug 19 2016 11:49 | 1st = 2 Velvet Girl 2nd = 4 Captain Tuttle 3rd = 3 Goldstar Coco 4th = 1 Opawa Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 3 - 10 Fierte | ||
Fri Aug 19 2016 11:40 | 1st = 10 Fierte 2nd = 7 Amber Rayne 3rd = 2 Cutting Up Rough 4th = 8 Ruby Armani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Budgie Right | ||
Fri Aug 19 2016 11:31 | 1st = 3 Budgie Right 2nd = 7 Goldstar Bomber 3rd = 2 Jinja Billy 4th = 4 Wears The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Opawa Hope | ||
Fri Aug 19 2016 11:14 | 1st = 5 Opawa Hope 2nd = 2 Sergio Destroyer 3rd = 4 Kims My Name 4th = 7 Opawa Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 2 - 7 Sweet Leader | ||
Fri Aug 19 2016 11:05 | 1st = 7 Sweet Leader 2nd = 12 Matamay 3rd = 1 Passivity 4th = 10 Saronic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Mrs Phyliss | ||
Fri Aug 19 2016 10:56 | 1st = 4 Mrs Phyliss 2nd = 5 Hello Blondie 3rd = 9 Holly Blue Blood 4th = 1 Ohoka Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Opawa Ash | ||
Fri Aug 19 2016 10:39 | 1st = 6 Opawa Ash 2nd = 3 Forza 3rd = 4 Nariti 4th = 8 Opawa Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 1 - 3 Skylla | ||
Fri Aug 19 2016 10:30 | 1st = 3 Skylla 2nd = 4 Her Choice 3rd = 5 Pentire Babe 4th = 6 Running Scared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Kiwi Baxter | ||
Fri Aug 19 2016 10:21 | 1st = 1 Kiwi Baxter 2nd = 2 Smash Demand 3rd = 3 Shakti 4th = 5 Pipes Of Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Iris Eyes | ||
Fri Aug 19 2016 10:03 | 1st = 2 Iris Eyes 2nd = 5 Homebush Sloan 3rd = 9 Starry Baxter 4th = 1 Dan Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Dragon George | ||
Fri Aug 19 2016 0:12 | 1st = 6 Dragon George 2nd = 7 Whiteboy 3rd = 1 Ashby Beth 4th = 4 Multiman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Whos Got Bams | ||
Tue Jul 19 2016 23:52 | 1st = 5 Whos Got Bams 2nd = 4 Noble Spirit 3rd = 6 Fancy Ripper 4th = 8 Thors Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Peking Tux | ||
Tue Jul 19 2016 23:27 | 1st = 3 Peking Tux 2nd = 4 Sketchy Fancy 3rd = 2 Lady Lucretia 4th = 8 Attilius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Leigh Flash | ||
Tue Jul 19 2016 23:12 | 1st = 8 Leigh Flash 2nd = 2 Buzzard 3rd = 4 Bent Flash 4th = 5 Tiny Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Batangas | ||
Tue Jul 19 2016 22:57 | 1st = 4 Batangas 2nd = 6 Ryan Monelli 3rd = 7 Divergent 4th = 8 Hesitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Big Foot Ripper | ||
Tue Jul 19 2016 22:42 | 1st = 2 Big Foot Ripper 2nd = 3 Hes Our Jock 3rd = 5 Ladon 4th = 4 Olesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Dr Bodacious | ||
Tue Jul 19 2016 22:27 | 1st = 8 Dr Bodacious 2nd = 6 Moore Of Darcy 3rd = 4 Hunters Hero 4th = 3 Wolfbane Mccabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 7 Cosmic Tracey | ||
Tue Jul 19 2016 22:23 | 1st = 7 Cosmic Tracey 2nd = 6 Lauries Jackie 3rd = 2 Black Vieri 4th = 9 Marks Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Velocity Lavinia | ||
Tue Jul 19 2016 22:20 | 1st = 6 Velocity Lavinia 2nd = 3 Abraham Keeping 3rd = 8 Macca Made Us 4th = 4 Rhondas Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Awol | ||
Tue Jul 19 2016 22:17 | 1st = 8 Awol 2nd = 7 Bank Rogue 3rd = 2 Staceys Angel 4th = 5 Our Magic Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 1 Hijackajet | ||
Tue Jul 19 2016 22:12 | 1st = 1 Hijackajet 2nd = 3 Not Small 3rd = 6 Master Cranleigh 4th = 9 Tru Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 8 Couta Goddess | ||
Tue Jul 19 2016 22:10 | 1st = 8 Couta Goddess 2nd = 1 Kingsbrae Kate 3rd = 5 Kokomo Beach 4th = 2 Firefly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Le Sands | ||
Tue Jul 19 2016 22:07 | 1st = 1 Le Sands 2nd = 7 Splash Of White 3rd = 10 Snow Gypsy 4th = 8 Zelemar Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 6 Uncle Grub | ||
Tue Jul 19 2016 22:04 | 1st = 6 Uncle Grub 2nd = 4 Mana 3rd = 2 Sheza Marvel 4th = 1 Larrikins Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Farmor Greenies | ||
Tue Jul 19 2016 22:01 | 1st = 8 Farmor Greenies 2nd = 7 Rubys Magic 3rd = 6 Liberty Legs 4th = 3 Spring Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Zambora Jai | ||
Tue Jul 19 2016 21:53 | 1st = 1 Zambora Jai 2nd = 8 Courageous Nikki 3rd = 4 Total Ratbag 4th = 2 Crack That Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 9 Aria | ||
Tue Jul 19 2016 21:50 | 1st = 9 Aria 2nd = 1 Bogan Babe 3rd = 7 Ixchel 4th = 5 Val Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 6 Multibet | ||
Tue Jul 19 2016 21:45 | 1st = 6 Multibet 2nd = 3 Hes Ritehererightnow 3rd = 1 That Is Correct 4th = 2 Major Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Aston Bolero | ||
Tue Jul 19 2016 21:42 | 1st = 3 Aston Bolero 2nd = 6 Wagtail Kate 3rd = 4 Tammy Baxter 4th = 1 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 3 Rodeo Sweetheart | ||
Tue Jul 19 2016 21:39 | 1st = 3 Rodeo Sweetheart 2nd = 9 Demarchie 3rd = 1 Lone Sniper 4th = 2 Hes A Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Deborah Rose | ||
Tue Jul 19 2016 21:35 | 1st = 2 Deborah Rose 2nd = 3 Kerries A Minx 3rd = 6 Shiney Things 4th = 1 Poised To Pounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Brides Nightie | ||
Tue Jul 19 2016 21:31 | 1st = 3 Brides Nightie 2nd = 8 Explosive Gunn 3rd = 5 Beijing Ruler 4th = 2 Collectanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 5 Sweet As Beth | ||
Tue Jul 19 2016 21:28 | 1st = 5 Sweet As Beth 2nd = 4 Aristotle 3rd = 7 Charlie Lyndan 4th = 8 Ferry Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Taabinga Flash | ||
Tue Jul 19 2016 21:25 | 1st = 5 Taabinga Flash 2nd = 1 Blingzilla 3rd = 7 Soda Lad 4th = 8 Onya Sami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 7 Vertical Four | ||
Tue Jul 19 2016 21:20 | 1st = 7 Vertical Four 2nd = 5 Highview Jackie 3rd = 8 Justlikelindt 4th = 9 Upclass Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 6 Camden Gossip | ||
Tue Jul 19 2016 21:18 | 1st = 6 Camden Gossip 2nd = 8 Seven Jacks 3rd = 2 Vidi Vici 4th = 4 Honey Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Asa El Chappo | ||
Tue Jul 19 2016 21:15 | 1st = 2 Asa El Chappo 2nd = 1 Crushed Ice 3rd = 4 Cabaret Tonight 4th = 5 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Sugaque | ||
Tue Jul 19 2016 21:12 | 1st = 3 Sugaque 2nd = 5 Howzat Ernie 3rd = 7 Amberscent 4th = 4 Good Odds Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 4 Immortal Jet | ||
Tue Jul 19 2016 21:07 | 1st = 4 Immortal Jet 2nd = 6 Norms Courage 3rd = 7 En Bates 4th = 8 Long Toe Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Battistuzzi Lad | ||
Tue Jul 19 2016 21:05 | 1st = 4 Battistuzzi Lad 2nd = 6 Salyn Sal 3rd = 8 Kingsbrae Lotte 4th = 2 Goodbye Hug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Sunny Breaks | ||
Tue Jul 19 2016 21:02 | 1st = 3 Sunny Breaks 2nd = 6 Maverick Thunder 3rd = 1 Invictus Lawless 4th = 7 Ikaika Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Calimero | ||
Tue Jul 19 2016 20:58 | 1st = 5 Calimero 2nd = 1 Flatlined 3rd = 3 Known As Typo 4th = 8 Our Cobber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Whats Forever | ||
Tue Jul 19 2016 20:55 | 1st = 1 Whats Forever 2nd = 2 Embellish 3rd = 4 Big Bad Blocker 4th = 3 Peppa Pig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Millas Pride | ||
Tue Jul 19 2016 20:52 | 1st = 4 Millas Pride 2nd = 5 Ducati Monelli 3rd = 6 Da Answer 4th = 8 Yambla Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 9 Ohoka Darcy | ||
Tue Jul 19 2016 20:50 | 1st = 9 Ohoka Darcy 2nd = 1 El Sunami 3rd = 12 Bad Round 4th = 10 Sportsnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Cash Explosion | ||
Tue Jul 19 2016 20:48 | 1st = 3 Cash Explosion 2nd = 2 All Apache 3rd = 8 Hold Ya Breath 4th = 7 Joes Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Down Every Road | ||
Tue Jul 19 2016 20:45 | 1st = 5 Down Every Road 2nd = 4 Its A Blast 3rd = 3 Lucky Tetris 4th = 2 Johnny Mobster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 1 Bettors Power | ||
Tue Jul 19 2016 20:40 | 1st = 1 Bettors Power 2nd = 7 Ma Koo Loo Frankie 3rd = 9 Pure Cam 4th = 3 Condafew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Brazen Ethics | ||
Tue Jul 19 2016 20:38 | 1st = 2 Brazen Ethics 2nd = 1 Ay Jay Zan 3rd = 7 Zipping Harry 4th = 9 Neat Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Face Time | ||
Tue Jul 19 2016 20:35 | 1st = 1 Face Time 2nd = 8 Asa Ensee Fly 3rd = 2 Zipper It Macca 4th = 5 Kezzas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Whos Got Talent | ||
Tue Jul 19 2016 20:32 | 1st = 7 Whos Got Talent 2nd = 5 Krackers Monelli 3rd = 8 Con Monelli 4th = 6 Brush Strokes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Murry | ||
Tue Jul 19 2016 20:30 | 1st = 1 Murry 2nd = 4 Sir Gest 3rd = 3 Our Red Sky Night 4th = 5 Cullen Regent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Black Day Bonus | ||
Tue Jul 19 2016 20:28 | 1st = 2 Black Day Bonus 2nd = 1 Classy Rose 3rd = 5 El Magico 4th = 9 Say What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Elis Jet | ||
Tue Jul 19 2016 20:25 | 1st = 5 Elis Jet 2nd = 6 Ultima Bale 3rd = 1 Blue Revolver 4th = 10 Meadows One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 6 Bhagwan | ||
Tue Jul 19 2016 20:20 | 1st = 6 Bhagwan 2nd = 3 Nitro Lad 3rd = 1 Jax Or Better 4th = 8 Hugh Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 5 Sawadee | ||
Tue Jul 19 2016 20:18 | 1st = 5 Sawadee 2nd = 6 Baggot Street 3rd = 4 Zipping Jackie 4th = 2 Smart Angelina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Temnick | ||
Tue Jul 19 2016 20:15 | 1st = 4 Temnick 2nd = 6 Chief Start 3rd = 7 Madagaster 4th = 5 Farmor Bring It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Sneaky Ripper | ||
Tue Jul 19 2016 20:12 | 1st = 4 Sneaky Ripper 2nd = 8 At Sunset 3rd = 6 Cruizin Arkie 4th = 5 Call Me Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 9 Simply Clever | ||
Tue Jul 19 2016 20:10 | 1st = 9 Simply Clever 2nd = 5 Fan Tays Ya 3rd = 8 Persimmon 4th = 4 Rollnlombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Jacki Flashstorm | ||
Tue Jul 19 2016 20:08 | 1st = 2 Jacki Flashstorm 2nd = 3 What About Tommy 3rd = 1 Lara Saint 4th = 5 Zapata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Adam Handler | ||
Tue Jul 19 2016 20:05 | 1st = 6 Adam Handler 2nd = 3 Needs Wings 3rd = 7 Shake em 4th = 5 Irish Mobster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Narreeva | ||
Tue Jul 19 2016 20:00 | 1st = 4 Narreeva 2nd = 7 Kira Jo 3rd = 6 Illawong Bella 4th = 3 Bettor Biaggi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 6 Xena Keroma | ||
Tue Jul 19 2016 19:58 | 1st = 6 Xena Keroma 2nd = 4 Lachys Luck 3rd = 1 Wheres My Moola 4th = 8 Tiger Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Puma Cloud | ||
Tue Jul 19 2016 19:55 | 1st = 2 Puma Cloud 2nd = 7 Bootydo 3rd = 6 Midnight Edition 4th = 3 Bremer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 11 Qtown Rip Roaring | ||
Tue Jul 19 2016 19:50 | 1st = 11 Qtown Rip Roaring 2nd = 4 Gota Good Lookadda 3rd = 2 Vital Energy 4th = 6 The Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 6 Tweed Dancer | ||
Tue Jul 19 2016 19:48 | 1st = 6 Tweed Dancer 2nd = 4 Virouette 3rd = 3 Spanish Queen 4th = 8 Sudoku Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Bears Gold | ||
Tue Jul 19 2016 19:45 | 1st = 3 Bears Gold 2nd = 1 Tough As Nails 3rd = 8 Kayo King 4th = 7 Dr Compulsion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 11 The Real Eagle | ||
Tue Jul 19 2016 19:40 | 1st = 11 The Real Eagle 2nd = 2 Chickies Boy 3rd = 1 Kiama Sutra 4th = 4 Ideal Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Sugar Spin | ||
Tue Jul 19 2016 19:38 | 1st = 1 Sugar Spin 2nd = 3 True Danger 4th = 2 Mafay Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 6 Motown Holly | ||
Tue Jul 19 2016 19:35 | 1st = 6 Motown Holly 2nd = 3 Listen Captain 3rd = 1 Perfect Sister 4th = 5 Cracklin Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Somedreamsomewhere | ||
Tue Jul 19 2016 19:30 | 1st = 5 Somedreamsomewhere 2nd = 8 Feel The Buzz 3rd = 2 Ebonyallstarzzz 4th = 1 Temporal Join |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 1 Sparkle Lass | ||
Tue Jul 19 2016 19:28 | 1st = 1 Sparkle Lass 2nd = 6 Vagas De Kahn 3rd = 3 Pizarro 4th = 2 Jimary Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Shellington | ||
Tue Jul 19 2016 19:25 | 1st = 6 Shellington 2nd = 1 Sharkies Arrow 3rd = 2 Bordeaux Miss 4th = 7 Coolan Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 3 Eyes On The Money | ||
Tue Jul 19 2016 19:20 | 1st = 3 Eyes On The Money 2nd = 12 Challenging 3rd = 9 Rabchenko 4th = 6 Prince Of Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Rapid Extraction | ||
Tue Jul 19 2016 19:18 | 1st = 6 Rapid Extraction 2nd = 4 Explosive Range 3rd = 7 Exterminator 4th = 2 Spring Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 5 Run Zahli | ||
Tue Jul 19 2016 19:15 | 1st = 5 Run Zahli 2nd = 1 Sir Reginald 3rd = 6 Like A Rose 4th = 7 Always A Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Im Johnny Jet | ||
Tue Jul 19 2016 19:10 | 1st = 9 Im Johnny Jet 2nd = 4 Wongalea Bingo 3rd = 7 Champion Miss 4th = 1 Try Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 6 Soft Sand | ||
Tue Jul 19 2016 19:08 | 1st = 6 Soft Sand 2nd = 1 Gudera Lancaster 3rd = 5 Woody One 4th = 3 Kingsbrae Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Taabinga Fella | ||
Tue Jul 19 2016 19:05 | 1st = 4 Taabinga Fella 2nd = 7 Bar King Buddy 3rd = 1 Little Tacka 4th = 9 Chief Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Mor Laag | ||
Tue Jul 19 2016 19:00 | 1st = 4 Mor Laag 2nd = 2 Danman 3rd = 1 Hellfire Angel 4th = 8 Dependlebury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Muriels Memory | ||
Tue Jul 19 2016 18:57 | 1st = 3 Muriels Memory 2nd = 8 Froms Of Empire 3rd = 4 Gee Up 4th = 2 Detroit Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Colden Star | ||
Tue Jul 19 2016 18:54 | 1st = 4 Colden Star 2nd = 8 Red Hot Bella 3rd = 5 Dixie Anne 4th = 1 Pacific Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Dashing Bradsta | ||
Tue Jul 19 2016 18:50 | 1st = 3 Dashing Bradsta 2nd = 1 Zabdon La Rowsey 3rd = 2 Avamay 4th = 6 Ginger Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Kingsbrae Nessa | ||
Tue Jul 19 2016 18:47 | 1st = 4 Kingsbrae Nessa 2nd = 7 Hummin Gun 3rd = 8 Lightning Paws 4th = 2 Neekys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Gator Bale | ||
Tue Jul 19 2016 18:44 | 1st = 6 Gator Bale 2nd = 5 Demon Jesse 3rd = 4 Rosie Allen 4th = 8 Kooky Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Swazzas Rocket | ||
Tue Jul 19 2016 18:40 | 1st = 8 Swazzas Rocket 2nd = 1 Cosmic Lady 3rd = 2 Maximum Melva 4th = 7 Ben Wigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 1 Always In Command | ||
Tue Jul 19 2016 18:35 | 1st = 1 Always In Command 2nd = 2 The Mighty Falcon 3rd = 8 The Marshall 4th = 3 Redbank Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Lonnie Lad | ||
Tue Jul 19 2016 18:32 | 1st = 2 Lonnie Lad 2nd = 10 Over The Radar 3rd = 1 Just Be Patient 4th = 7 Magic Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Buckette | ||
Tue Jul 19 2016 18:28 | 1st = 2 Buckette 2nd = 1 Cheeky Cheech 3rd = 4 Heza Size Up 4th = 8 Fabulous Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Our Revenue Maker | ||
Tue Jul 19 2016 18:22 | 1st = 5 Our Revenue Maker 2nd = 1 Its Not Dark Yet 3rd = 3 Fiftyshadesofbrown 4th = 2 Landoras Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Wild Last Stress | ||
Tue Jul 19 2016 18:19 | 1st = 8 Wild Last Stress 2nd = 1 Uno Sparti 3rd = 4 Ivy Lane 4th = 10 Coopnarcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Soda Man | ||
Tue Jul 19 2016 18:15 | 1st = 2 Soda Man 2nd = 6 Wez Gordy 3rd = 3 Ya Welcome 4th = 1 Bills Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 8 Dynamic Deejay | ||
Tue Jul 19 2016 18:10 | 1st = 8 Dynamic Deejay 2nd = 2 Maid Of Teak 3rd = 6 Keys Tothe Village 4th = 7 Knightsmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Haras Bracelet | ||
Tue Jul 19 2016 18:07 | 1st = 8 Haras Bracelet 2nd = 3 Up The Attitude 3rd = 1 Hopping Houdini 4th = 4 Birkdale Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Jester Oh Jester | ||
Tue Jul 19 2016 18:02 | 1st = 10 Jester Oh Jester 2nd = 5 Only In Rome 3rd = 2 Young American 4th = 6 Big Abraxas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Trovs Gem | ||
Tue Jul 19 2016 18:00 | 1st = 8 Trovs Gem 2nd = 3 Lunchmoney Lewis 3rd = 9 Rocket Riley 4th = 4 Absolute Roarer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Takachanceonharry | ||
Tue Jul 19 2016 17:55 | 1st = 5 Takachanceonharry 2nd = 7 Onthestraitenarrow 3rd = 2 Magic Impact 4th = 3 La Patata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 6 Lektra Hutch | ||
Tue Jul 19 2016 17:52 | 1st = 6 Lektra Hutch 2nd = 1 Flash Henry 3rd = 7 Good Memories 4th = 5 Rowchester Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Soccer Ball | ||
Tue Jul 19 2016 17:49 | 1st = 7 Soccer Ball 2nd = 1 Sugar Ray Rosso 3rd = 8 Birkdale Bandit 4th = 2 Razen Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 1 Drive The Dream | ||
Tue Jul 19 2016 17:44 | 1st = 1 Drive The Dream 2nd = 6 Shadesoff 3rd = 2 Beau Romulus 4th = 8 Forbidden Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Interlaken | ||
Tue Jul 19 2016 17:42 | 1st = 2 Interlaken 2nd = 4 Lilly Of Laguna 3rd = 7 Dyna Mimi 4th = 3 Madambash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Clarkey | ||
Tue Jul 19 2016 17:37 | 1st = 2 Clarkey 2nd = 4 Lancelot Bromac 3rd = 1 Imnoracinggal 4th = 6 Cracka Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Must Have | ||
Tue Jul 19 2016 17:35 | 1st = 8 Must Have 2nd = 4 Etched In Black 3rd = 3 Cashin In 4th = 1 Tail Pipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Dogmatic | ||
Tue Jul 19 2016 17:32 | 1st = 7 Dogmatic 2nd = 10 Tarks Black Rose 3rd = 1 Josie Rumble 4th = 6 Arabian Shredder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Franco Tiago | ||
Tue Jul 19 2016 17:28 | 1st = 6 Franco Tiago 2nd = 8 Savesomtimetodream 3rd = 7 Ideal Situation 4th = 4 Medal Of Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Time Taker | ||
Tue Jul 19 2016 17:24 | 1st = 8 Time Taker 2nd = 6 Cruisys Luck 3rd = 1 High Mission 4th = 3 Jacks Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Stuover | ||
Tue Jul 19 2016 17:19 | 1st = 2 Stuover 2nd = 9 Franco Jameson 3rd = 6 Our Safari Sun 4th = 3 Out To Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 Nocturnal | ||
Tue Jul 19 2016 17:17 | 1st = 6 Nocturnal 2nd = 4 Shotgun Doll 3rd = 7 Crackerjack Pete 4th = 1 Halt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Blazing Terror | ||
Tue Jul 19 2016 17:12 | 1st = 7 Blazing Terror 2nd = 1 Horace Foxley 3rd = 4 Comply Or Die 4th = 9 Lombo Ranmiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Bettys Gem | ||
Tue Jul 19 2016 17:10 | 1st = 2 Bettys Gem 2nd = 6 Twisted 3rd = 7 Zabdon Lambo 4th = 1 Black Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Fuel Lever | ||
Tue Jul 19 2016 17:07 | 1st = 1 Fuel Lever 2nd = 7 Bingo Sally 3rd = 8 Horizon 4th = 3 Fabs Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Match Point | ||
Tue Jul 19 2016 17:03 | 1st = 8 Match Point 2nd = 9 Controversial 3rd = 7 Aztec Bromac 4th = 2 Whos Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 10 - 1 Pure Addiction | ||
Tue Jul 19 2016 17:00 | 1st = 1 Pure Addiction 2nd = 6 Jester Angel 3rd = 4 Brave Bow 4th = 5 Valrouz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Zero Knockin | ||
Tue Jul 19 2016 16:57 | 1st = 6 Zero Knockin 2nd = 1 Jasmine Lilly 3rd = 8 Wheres Dex Star 4th = 7 Baroness Tiffie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Farmor For Shore | ||
Tue Jul 19 2016 16:53 | 1st = 1 Farmor For Shore 2nd = 2 Sunnyside Park 3rd = 8 Gemma Benz 4th = 3 Still Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Smiling Armada | ||
Tue Jul 19 2016 16:47 | 1st = 1 Smiling Armada 2nd = 4 Imthe Golden Child 3rd = 6 Sir Semper Fidelis 4th = 3 Ares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Archi Willow | ||
Tue Jul 19 2016 16:44 | 1st = 1 Archi Willow 2nd = 6 Major Flo 3rd = 3 Dawn Cruise 4th = 4 Rockem Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 10 - 9 Achanizo | ||
Tue Jul 19 2016 16:40 | 1st = 9 Achanizo 2nd = 3 Aint She A Dane 3rd = 8 Queen Of Cardiff 4th = 2 Juju Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Casanova | ||
Tue Jul 19 2016 16:37 | 1st = 2 Casanova 2nd = 6 Destini Wildfire 3rd = 3 Heaps Of Boloney 4th = 1 Mi Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Justa Dale | ||
Tue Jul 19 2016 16:33 | 1st = 4 Justa Dale 2nd = 3 Internationaltuffguy 3rd = 7 Spot Ona Shadow 4th = 8 Rodanthe Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 6 Sweet Clementine | ||
Tue Jul 19 2016 16:30 | 1st = 6 Sweet Clementine 2nd = 2 Conspicuous Maid 3rd = 11 Miss Eeyore 4th = 9 Eat The House Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Ragnar Lothbrok | ||
Tue Jul 19 2016 16:27 | 1st = 1 Ragnar Lothbrok 2nd = 9 Right As Rain 3rd = 7 Runaway Kitty 4th = 4 Tizzywing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Selynya Flash | ||
Tue Jul 19 2016 16:24 | 1st = 1 Selynya Flash 2nd = 6 Dyna Xanadu 3rd = 3 Bopa Allen 4th = 5 Telling Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 1 Skytastic | ||
Tue Jul 19 2016 16:20 | 1st = 1 Skytastic 2nd = 5 Whynotroc 3rd = 10 Call Me Ringo 4th = 9 Somerset Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Bonte | ||
Tue Jul 19 2016 16:17 | 1st = 1 Bonte 2nd = 2 Golden Planet 3rd = 8 Certified 4th = 7 Just Tooie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Regal Point | ||
Tue Jul 19 2016 16:12 | 1st = 1 Regal Point 2nd = 8 Supaliner 3rd = 7 Glengowan 4th = 3 Attaccovita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Zafonic Force | ||
Tue Jul 19 2016 16:09 | 1st = 2 Zafonic Force 2nd = 6 Invergarry Lady 3rd = 1 Rising Hawke 4th = 8 Reinhold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 9 - 4 Kamehameha | ||
Tue Jul 19 2016 16:05 | 1st = 4 Kamehameha 2nd = 2 Clint 3rd = 1 Capable Prince 4th = 3 Above Suspicion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Blue Ivy | ||
Tue Jul 19 2016 16:03 | 1st = 6 Blue Ivy 2nd = 2 Abbewige Gold 3rd = 1 Smurftastic 4th = 7 Vegas Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 8 My Survivor | ||
Tue Jul 19 2016 16:00 | 1st = 8 My Survivor 2nd = 2 Count The Interest 3rd = 4 Dramas Entourage 4th = 6 Tizso Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 10 Heres The Trump | ||
Tue Jul 19 2016 15:57 | 1st = 10 Heres The Trump 2nd = 4 Enola Gay 3rd = 8 Yipy Mississippi 4th = 7 More Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Lombo Yanky Invada | ||
Tue Jul 19 2016 15:52 | 1st = 1 Lombo Yanky Invada 2nd = 7 Pantheon 3rd = 4 Si Nardore 4th = 6 One Hell Of A Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Frosty Flyer | ||
Tue Jul 19 2016 15:49 | 1st = 7 Frosty Flyer 2nd = 5 Aston Chanel 3rd = 1 Troubling Times 4th = 4 Kuro Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 2 Tranquil Pip | ||
Tue Jul 19 2016 15:46 | 1st = 2 Tranquil Pip 2nd = 8 Flashing Dean 3rd = 5 Budgy Smuggler 4th = 7 Tempy Tantrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 1 Unique Mistique | ||
Tue Jul 19 2016 15:45 | 1st = 1 Unique Mistique 2nd = 10 Le Max 3rd = 13 Chilli Beach 4th = 14 Cordon Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 6 Lektra Utah | ||
Tue Jul 19 2016 15:42 | 1st = 6 Lektra Utah 2nd = 4 Top Weight 3rd = 8 Vectis Seyarda 4th = 7 Camelot Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Rock Away | ||
Tue Jul 19 2016 15:39 | 1st = 5 Rock Away 2nd = 6 Nippy Allen 3rd = 8 Snow Bomber 4th = 4 Good Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Regal Nightshade | ||
Tue Jul 19 2016 15:37 | 1st = 2 Regal Nightshade 2nd = 7 Smooth Sailor 3rd = 9 Playnserious 4th = 1 Sache Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Pearl Blonde | ||
Tue Jul 19 2016 15:34 | 1st = 7 Pearl Blonde 2nd = 8 Irinka Grant 3rd = 5 Danyos Frank 4th = 2 Lapland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 10 Free Speech | ||
Tue Jul 19 2016 15:30 | 1st = 10 Free Speech 2nd = 4 Gold Cufflinks 3rd = 2 Addington Road 4th = 12 Rangry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 9 Big Mistake | ||
Tue Jul 19 2016 15:28 | 1st = 9 Big Mistake 2nd = 4 Beegumbah Burst 3rd = 3 Mighty Mission 4th = 2 Kalimba Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 8 - 3 Niccos Lass | ||
Tue Jul 19 2016 15:25 | 1st = 3 Niccos Lass 2nd = 1 Alpine Dragon 3rd = 11 Final Trick 4th = 5 Breaking Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Lektra Peck | ||
Tue Jul 19 2016 15:25 | 1st = 1 Lektra Peck 2nd = 3 Cols Wallett 3rd = 5 Calvadoss 4th = 6 Red Lagoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 7 Bullas Boy | ||
Tue Jul 19 2016 15:22 | 1st = 7 Bullas Boy 2nd = 8 Hes A Boomer 3rd = 3 Dundee Ally 4th = 5 Brusha Borne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Platinum Force | ||
Tue Jul 19 2016 15:19 | 1st = 3 Platinum Force 2nd = 5 Violet Allen 3rd = 8 Carmyle 4th = 1 Heavy Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Majordan | ||
Tue Jul 19 2016 15:17 | 1st = 5 Majordan 2nd = 3 Gina Grace 3rd = 1 Spike Bromac 4th = 7 Sports Chaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Matts Boy | ||
Tue Jul 19 2016 15:14 | 1st = 1 Matts Boy 2nd = 5 Emerley Dryad 3rd = 3 Laser Illusion 4th = 6 Kansas Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 2 No More Mistakes | ||
Tue Jul 19 2016 15:10 | 1st = 2 No More Mistakes 2nd = 13 Snuggle Pot 3rd = 10 Miniver 4th = 11 Spectacular Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 El Rose | ||
Tue Jul 19 2016 15:07 | 1st = 4 El Rose 2nd = 3 Combined Effort 3rd = 6 Normies Boy 4th = 9 Little Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Posimistic | ||
Tue Jul 19 2016 15:03 | 1st = 7 Posimistic 2nd = 11 Monorail 3rd = 6 Ivanov 4th = 1 Sodeska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Guardman | ||
Tue Jul 19 2016 15:02 | 1st = 8 Guardman 2nd = 3 Spring Saviour 3rd = 1 Platinum Doll 4th = 10 Kates Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 9 Casinoholic | ||
Tue Jul 19 2016 15:00 | 1st = 9 Casinoholic 2nd = 7 Penny To Sell 3rd = 6 Liquido 4th = 10 Rue De La Vie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Mavista Falls | ||
Tue Jul 19 2016 14:57 | 1st = 8 Mavista Falls 2nd = 5 Jacks Missile 3rd = 7 Spring Gully Jed 4th = 4 Silver Drone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Rhynstone Shelly | ||
Tue Jul 19 2016 14:54 | 1st = 6 Rhynstone Shelly 2nd = 1 Dyna Hogan 3rd = 2 Signal Peak 4th = 7 Headrox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 15 Aperta | ||
Tue Jul 19 2016 14:50 | 1st = 15 Aperta 2nd = 13 Newtown 3rd = 5 Gud Onya 4th = 10 Prince Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Galileo Mystery | ||
Tue Jul 19 2016 14:47 | 1st = 1 Galileo Mystery 2nd = 2 Ding Ying 3rd = 3 Maybee Yes 4th = 8 Slightly Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Alta Surreal | ||
Tue Jul 19 2016 14:42 | 1st = 8 Alta Surreal 2nd = 1 Dream To Share 3rd = 4 Im Twice The Delight 4th = 2 Extreme Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Tah Sophie | ||
Tue Jul 19 2016 14:39 | 1st = 4 Tah Sophie 2nd = 8 Fancy Moss 3rd = 3 Amazing Black 4th = 1 Buckle Up Labi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 1 Invitto | ||
Tue Jul 19 2016 14:35 | 1st = 1 Invitto 2nd = 4 Go Get Sum 3rd = 2 I Am Relentless 4th = 6 Coconut Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Gold For Kev | ||
Tue Jul 19 2016 14:30 | 1st = 4 Gold For Kev 2nd = 12 Bounce Trap Goal 3rd = 8 Split The Atom 4th = 7 Mi Lads Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Park Glory | ||
Tue Jul 19 2016 14:27 | 1st = 5 Park Glory 2nd = 6 Dantes Spirit 3rd = 1 Harbison Miss 4th = 2 Pelican Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 My Delightful Lady | ||
Tue Jul 19 2016 14:22 | 1st = 7 My Delightful Lady 2nd = 5 Chiara Delight 3rd = 11 Princess Jessica 4th = 4 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Karma Jules | ||
Tue Jul 19 2016 14:19 | 1st = 3 Karma Jules 2nd = 6 Heza Saint 3rd = 1 Blazing Bullet 4th = 4 Blaze Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 4 His Spirit | ||
Tue Jul 19 2016 14:15 | 1st = 4 His Spirit 2nd = 6 Element Of Luck 3rd = 3 Star Reflection 4th = 5 Cervinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 6 Ticklin Blue | ||
Tue Jul 19 2016 14:12 | 1st = 6 Ticklin Blue 2nd = 1 Rory Mac 3rd = 7 Grouse 4th = 5 Senor Slamma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Carter Bromac | ||
Tue Jul 19 2016 14:07 | 1st = 4 Carter Bromac 2nd = 3 He Can Fly 3rd = 1 Fortyeighthenson 4th = 7 Paddy Mccole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Sheez Stunning | ||
Tue Jul 19 2016 14:04 | 1st = 8 Sheez Stunning 2nd = 7 Allen Mondo 3rd = 4 Jimmy Mcbain 4th = 1 Fury Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 3 Nic Nac | ||
Tue Jul 19 2016 14:00 | 1st = 3 Nic Nac 2nd = 10 Ocean Grove 3rd = 9 Zai Bu Zai 4th = 13 American Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 6 Rosie Posie | ||
Tue Jul 19 2016 13:57 | 1st = 6 Rosie Posie 2nd = 8 Command Hunter 3rd = 7 Trump It 4th = 5 Like A Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Shes Grand | ||
Tue Jul 19 2016 13:54 | 1st = 8 Shes Grand 2nd = 2 Souths Mick 3rd = 6 Defused 4th = 5 Blazing Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Parma Chief | ||
Tue Jul 19 2016 13:51 | 1st = 3 Parma Chief 2nd = 6 Billy Jo 3rd = 2 Frostys Capable 4th = 8 Drury Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Barcia Express | ||
Tue Jul 19 2016 13:47 | 1st = 3 Barcia Express 2nd = 2 Botany Calypso 3rd = 7 Hayley James 4th = 8 Coleridge Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Bella Trix | ||
Tue Jul 19 2016 13:44 | 1st = 7 Bella Trix 2nd = 4 Skinny Bob 3rd = 8 Short Mess 4th = 1 Help Me Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 11 Star Dash | ||
Tue Jul 19 2016 13:40 | 1st = 11 Star Dash 2nd = 9 Dizzy Diva 3rd = 7 Ti Tan Tiger 4th = 14 Hunter View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 9 Dun Ya Dash | ||
Tue Jul 19 2016 13:37 | 1st = 9 Dun Ya Dash 2nd = 8 Token Code 3rd = 1 Beegumbah Rumba 4th = 3 Walkaway Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Cawbourne Sarah | ||
Tue Jul 19 2016 13:36 | 1st = 2 Cawbourne Sarah 2nd = 6 Chokehold 3rd = 4 Homebush Errol 4th = 3 Wunzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Maximiser | ||
Tue Jul 19 2016 13:33 | 1st = 9 Maximiser 2nd = 7 Kip Keino 3rd = 14 Just Leave 4th = 8 Balmoral Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 3 Ejaytee | ||
Tue Jul 19 2016 13:30 | 1st = 3 Ejaytee 2nd = 5 Primo Pintxo 3rd = 10 Try Pink 4th = 9 Thieving Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Lucky Linc | ||
Tue Jul 19 2016 13:27 | 1st = 4 Lucky Linc 2nd = 1 Jinx 3rd = 9 Scooters Capable 4th = 3 Dean Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 2 Newcastle Dancer | ||
Tue Jul 19 2016 13:23 | 1st = 2 Newcastle Dancer 2nd = 13 Sequoia Miss 3rd = 14 The Playroom 4th = 5 Hypnotizing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Troublesome Brit | ||
Tue Jul 19 2016 13:21 | 1st = 1 Troublesome Brit 2nd = 2 Minor Brainwave 3rd = 7 Baduzzi 4th = 5 Katie Ate It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Mrs Bubbles | ||
Tue Jul 19 2016 13:20 | 1st = 6 Mrs Bubbles 2nd = 2 Here Comes Henry 3rd = 4 Sutton Steele 4th = 1 Emerley Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Carter Mulwee | ||
Tue Jul 19 2016 13:17 | 1st = 8 Carter Mulwee 2nd = 7 Cumberland Gold 3rd = 5 Nitro Injected 4th = 4 Sketchy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 7 Southern Affair | ||
Tue Jul 19 2016 13:13 | 1st = 7 Southern Affair 2nd = 8 Another Liz 3rd = 2 Opawa Lean Meat 4th = 1 Southern Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Wynburn Toro | ||
Tue Jul 19 2016 13:09 | 1st = 8 Wynburn Toro 2nd = 5 Tah Jen 3rd = 4 Tamar Jet 4th = 3 Buckle Up Gnu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Replica Yella | ||
Tue Jul 19 2016 13:06 | 1st = 3 Replica Yella 2nd = 1 Mobilize 3rd = 6 Speedy Dispatch 4th = 8 Goldstar Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 7 Time Stalker | ||
Tue Jul 19 2016 13:05 | 1st = 7 Time Stalker 2nd = 8 Cardee Mite 3rd = 1 Come Into My World 4th = 15 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Jay Al Cracker | ||
Tue Jul 19 2016 13:00 | 1st = 3 Jay Al Cracker 2nd = 9 Elektra Lass 3rd = 2 Giant Circus 4th = 10 Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Tuggeragh | ||
Tue Jul 19 2016 12:58 | 1st = 3 Tuggeragh 2nd = 7 Matilda Taylor 3rd = 5 Chela Kula 4th = 2 Sparkling Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 5 Plaza Princess | ||
Tue Jul 19 2016 12:55 | 1st = 5 Plaza Princess 2nd = 6 Asa Express 3rd = 4 Melt Espresso 4th = 8 Topper Swaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 4 Opawa Zena | ||
Tue Jul 19 2016 12:53 | 1st = 4 Opawa Zena 2nd = 8 Botany Alan 3rd = 9 Know Neglect 4th = 2 Pukeko Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 3 Punchestown | ||
Tue Jul 19 2016 12:52 | 1st = 3 Punchestown 2nd = 4 Bongioletti 3rd = 5 Bemboka Belle 4th = 7 Stella Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 3 Gday Old Mate | ||
Tue Jul 19 2016 12:48 | 1st = 3 Gday Old Mate 2nd = 2 Thinkhesaurus 3rd = 5 Testascana 4th = 4 Bush Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Bursar | ||
Tue Jul 19 2016 12:45 | 1st = 2 Bursar 2nd = 1 Know Struggle 3rd = 4 Sweet Abby Lee 4th = 7 Deman Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Koombooyana Song | ||
Tue Jul 19 2016 12:42 | 1st = 8 Koombooyana Song 2nd = 4 Allen Santo 3rd = 10 Rattle em 4th = 7 Druid Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 King Of Class | ||
Tue Jul 19 2016 12:38 | 1st = 3 King Of Class 2nd = 8 Tranquil Blossom 3rd = 2 Walkaway Spent 4th = 4 Natural Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 7 Opawa Harry | ||
Tue Jul 19 2016 12:35 | 1st = 7 Opawa Harry 2nd = 8 Albie Mcleod 3rd = 5 Albie Punter 4th = 1 Deborah Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Pipet De Kahn | ||
Tue Jul 19 2016 12:34 | 1st = 7 Pipet De Kahn 2nd = 5 Duckies Empire 3rd = 8 Tah Ruby 4th = 3 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 9 Viatrix | ||
Tue Jul 19 2016 12:30 | 1st = 9 Viatrix 2nd = 5 Cristal Lulu 3rd = 4 Take the Mountain 4th = 10 Pluck N Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Cabarita | ||
Tue Jul 19 2016 12:27 | 1st = 1 Cabarita 2nd = 7 Taylas Friend 3rd = 8 Fear Marina 4th = 5 Ilabb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Cahira | ||
Tue Jul 19 2016 12:25 | 1st = 5 Cahira 2nd = 6 Curious Lady 3rd = 3 Pats Lad 4th = 10 Nightly Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Armalite | ||
Tue Jul 19 2016 12:24 | 1st = 1 Armalite 2nd = 9 Assaulted Pepper 3rd = 2 Bluestone 4th = 4 Sumeranna Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Frisco Bay | ||
Tue Jul 19 2016 12:19 | 1st = 3 Frisco Bay 2nd = 6 Glendale Thor 3rd = 8 Mulwee Senor 4th = 2 Walkaway High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Sarcasm | ||
Tue Jul 19 2016 12:16 | 1st = 8 Sarcasm 2nd = 1 What I Like 3rd = 3 Know Hassle 4th = 4 Spring Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Hi Dixie | ||
Tue Jul 19 2016 12:14 | 1st = 8 Hi Dixie 2nd = 5 Low Flying Plane 3rd = 7 Poppy Pete 4th = 1 Duck In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Smokey Action | ||
Tue Jul 19 2016 12:10 | 1st = 4 Smokey Action 2nd = 2 Know Cheers 3rd = 8 Lagoon Allira 4th = 1 Kaylah Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Castletownroche | ||
Tue Jul 19 2016 12:05 | 1st = 3 Castletownroche 2nd = 5 Lukes Empire 3rd = 1 Blood Red 4th = 2 Oh No Beta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 6 Puma Pants | ||
Tue Jul 19 2016 12:01 | 1st = 6 Puma Pants 2nd = 1 Magic Mike 3rd = 7 No Leaf Clover 4th = 8 Wheelchair Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 8 Little Shocker | ||
Tue Jul 19 2016 11:55 | 1st = 8 Little Shocker 2nd = 7 Isla Grace 3rd = 2 Fast Cut 4th = 9 The Veal Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Holly Blue Blood | ||
Tue Jul 19 2016 11:49 | 1st = 3 Holly Blue Blood 2nd = 6 Another Vespa 3rd = 8 Cosmic Chelsea 4th = 7 Eug The Scrooge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Opawa Top | ||
Tue Jul 19 2016 11:41 | 1st = 1 Opawa Top 2nd = 5 Opawa Pam 3rd = 6 Light Thaw 4th = 3 Southern Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Homebush Zippy | ||
Tue Jul 19 2016 11:29 | 1st = 1 Homebush Zippy 2nd = 8 Lagoon May 3rd = 6 Feral Coaster 4th = 4 Ugo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 5 Royal Reggie | ||
Tue Jul 19 2016 11:25 | 1st = 5 Royal Reggie 2nd = 1 Charlie Royale 3rd = 2 Great Orator 4th = 7 My Ladybug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 9 Homebush Kelso | ||
Tue Jul 19 2016 11:21 | 1st = 9 Homebush Kelso 2nd = 1 Abrasador 3rd = 8 Mina Allen 4th = 2 Idol Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Homebush Ariel | ||
Tue Jul 19 2016 11:09 | 1st = 1 Homebush Ariel 2nd = 8 Lexie Rae 3rd = 2 God Particle 4th = 4 Mrs Phyliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Another Fan | ||
Tue Jul 19 2016 11:01 | 1st = 1 Another Fan 2nd = 4 Scary Canary 3rd = 6 Max Stix 4th = 7 Homebush Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Opawa Janet | ||
Tue Jul 19 2016 10:49 | 1st = 2 Opawa Janet 2nd = 3 Lagoon Twist 3rd = 1 Oak Spur 4th = 4 Goldstar Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Idol Star | ||
Tue Jul 19 2016 10:41 | 1st = 4 Idol Star 2nd = 7 Devilskin 3rd = 2 Lagoon Belle 4th = 1 Cronos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Youre The Best | ||
Tue Jul 19 2016 10:29 | 1st = 5 Youre The Best 2nd = 7 Adrenalin Kick 3rd = 8 Royal Descent 4th = 6 Archies Dijon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 6 His Nibs | ||
Tue Jul 19 2016 10:21 | 1st = 6 His Nibs 2nd = 7 Regalyn 3rd = 5 Lots Of Beersies 4th = 8 Thrilling Shrimp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Opawa Blinky | ||
Tue Jul 19 2016 10:09 | 1st = 8 Opawa Blinky 3rd = 1 Tricky Action 4th = 5 Opawa Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Coldrum | ||
Tue Jul 19 2016 10:09 | 1st = 2 Coldrum 3rd = 1 Tricky Action 4th = 5 Opawa Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Goodbye Porkpie | ||
Tue Jul 19 2016 10:00 | 1st = 2 Goodbye Porkpie 2nd = 4 Gordy Junior 3rd = 8 Shift The Blame 4th = 5 Miss Blue Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Arabian Khaleese | ||
Sun Jun 19 2016 21:57 | 1st = 6 Arabian Khaleese 2nd = 5 Miss Bedlam 3rd = 8 Peltar Bale 4th = 1 Hesitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Turning Tables | ||
Sun Jun 19 2016 21:37 | 1st = 1 Turning Tables 2nd = 7 Iron Me 3rd = 3 Flashing Moon 4th = 8 So Funny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Our Josie | ||
Sun Jun 19 2016 21:17 | 1st = 1 Our Josie 2nd = 2 Fabbenz 3rd = 6 Klondike Kate 4th = 4 Turnaround Tobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 1 Presh | ||
Sun Jun 19 2016 20:57 | 1st = 1 Presh 2nd = 6 Arnhen Villain 3rd = 5 Elite Effort 4th = 7 Maximus Aurelius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 10 Spirit Rainbow | ||
Sun Jun 19 2016 20:49 | 1st = 10 Spirit Rainbow 2nd = 4 Flaneur 3rd = 6 Midnight Bender 4th = 9 Glamour And Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Vector | ||
Sun Jun 19 2016 20:46 | 1st = 7 Vector 2nd = 5 Von Dousa 3rd = 2 Palm Tee 4th = 8 Bekim Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Offthetopofmyhead | ||
Sun Jun 19 2016 20:37 | 1st = 3 Offthetopofmyhead 2nd = 1 Sign Of A Tyne 3rd = 4 Karalta Kruise 4th = 2 A Possibility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Our Rebel | ||
Sun Jun 19 2016 20:35 | 1st = 2 Our Rebel 2nd = 4 Zipping Frank 3rd = 3 Lady Hook 4th = 1 Willowvale Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Notorious Chance | ||
Sun Jun 19 2016 20:28 | 1st = 7 Notorious Chance 2nd = 1 Smashing Waves 3rd = 6 Tiny Tash 4th = 4 Defrag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Dantes Spirit | ||
Sun Jun 19 2016 20:25 | 1st = 7 Dantes Spirit 2nd = 5 Play Your Ace 3rd = 2 Priscilla Mary 4th = 3 Park The Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 3 Fat George | ||
Sun Jun 19 2016 20:20 | 1st = 3 Fat George 2nd = 5 Fire Up Rocket 3rd = 4 Smash That 4th = 7 No Cooperation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Lonesome Katie | ||
Sun Jun 19 2016 20:13 | 1st = 8 Lonesome Katie 2nd = 1 Phillip Keeping 3rd = 5 Pretty Machine 4th = 6 Joni Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 3 Riverboat Jasper | ||
Sun Jun 19 2016 20:08 | 1st = 3 Riverboat Jasper 2nd = 1 Sapphire Swayze 3rd = 4 Remember Joe 4th = 2 Melolyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Must Be Max | ||
Sun Jun 19 2016 20:05 | 1st = 8 Must Be Max 2nd = 6 Lumik Dragon 3rd = 7 Black Jungle 4th = 2 Bally Zoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Mad Dan Morgan | ||
Sun Jun 19 2016 20:02 | 1st = 3 Mad Dan Morgan 2nd = 7 Lapland 3rd = 2 Sheza Black Rose 4th = 6 Flying Mal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Rerod Magic | ||
Sun Jun 19 2016 19:54 | 1st = 8 Rerod Magic 2nd = 4 Shanks Very Much 3rd = 6 Halo Express 4th = 1 Lakeview Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 3 Petite Pink | ||
Sun Jun 19 2016 19:49 | 1st = 3 Petite Pink 2nd = 2 Fascinator 4th = 6 Ifthehatfitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 7 Olivers Guess | ||
Sun Jun 19 2016 19:49 | 1st = 7 Olivers Guess 2nd = 1 Knocka Lefty 3rd = 2 Stanislav 4th = 6 Shokulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Rybora Olga | ||
Sun Jun 19 2016 19:43 | 1st = 5 Rybora Olga 2nd = 1 Overstocked 3rd = 8 Magical Bob 4th = 4 Alls Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 3 Ryley Major | ||
Sun Jun 19 2016 19:35 | 1st = 3 Ryley Major 2nd = 7 Hillview Jake 3rd = 6 Spot Eight 4th = 4 Metro Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Triple Cee | ||
Sun Jun 19 2016 19:32 | 1st = 8 Triple Cee 2nd = 6 Aston Philou 3rd = 5 Vic For Short 4th = 3 Omega Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 5 Lay Low | ||
Sun Jun 19 2016 19:29 | 1st = 5 Lay Low 2nd = 2 Arnhem Chaos 3rd = 7 Emerley Fairy 4th = 8 Kiruna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Arnhem Chaos | ||
Sun Jun 19 2016 19:29 | 1st = 2 Arnhem Chaos 2nd = 5 Lay Low 3rd = 7 Emerley Fairy 4th = 8 Kiruna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Skinny Bob | ||
Sun Jun 19 2016 19:23 | 1st = 5 Skinny Bob 2nd = 8 Victa Chad 3rd = 2 Magical Strike 4th = 4 Asa Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 2 Rookie Error | ||
Sun Jun 19 2016 19:14 | 1st = 2 Rookie Error 2nd = 5 Seashellsinthesand 3rd = 4 Ponderena 4th = 3 Perfect Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Aston Sloan | ||
Sun Jun 19 2016 19:08 | 1st = 8 Aston Sloan 2nd = 4 Sandy Monelli 3rd = 3 Hot Blooded 4th = 6 Boss Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 5 Aint No Rest | ||
Sun Jun 19 2016 19:05 | 1st = 5 Aint No Rest 2nd = 4 Rain Onya Roof 3rd = 1 Hello Joan 4th = 2 On The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Pit Girl | ||
Sun Jun 19 2016 19:02 | 1st = 8 Pit Girl 2nd = 3 Pacific Bluff 3rd = 2 Bally Rebel 4th = 6 Fruitcake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 Ordinaire Jane | ||
Sun Jun 19 2016 18:57 | 1st = 1 Ordinaire Jane 2nd = 8 Little Bit Of Big 3rd = 5 Itz Gemmas Delight 4th = 12 Ainsleys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 6 Good Judge Buddy | ||
Sun Jun 19 2016 18:47 | 1st = 6 Good Judge Buddy 2nd = 1 Mepunga Joffa 3rd = 8 Dash Of Scotch 4th = 3 Dream Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 2 Tamahay | ||
Sun Jun 19 2016 18:42 | 1st = 2 Tamahay 2nd = 4 Silk Banyula 3rd = 5 Whos Driving 4th = 3 Hooded Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Peekaboo Bang | ||
Sun Jun 19 2016 18:39 | 1st = 8 Peekaboo Bang 2nd = 3 Bogan At Heart 3rd = 7 Scorching Lilly 4th = 1 Like A Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 3 Four Ex Dan | ||
Sun Jun 19 2016 18:28 | 1st = 3 Four Ex Dan 2nd = 4 Black Centurian 3rd = 8 Bayridge Bill 4th = 2 Little Jethro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 6 Grand Reward | ||
Sun Jun 19 2016 18:25 | 1st = 6 Grand Reward 2nd = 7 Omerta 3rd = 5 Coco Cash 4th = 1 Esprit Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Ballymac Finola | ||
Sun Jun 19 2016 18:22 | 1st = 7 Ballymac Finola 2nd = 4 Andiamo Neo 3rd = 6 Hundred 4th = 9 Oakmont Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Jacobite Seven | ||
Sun Jun 19 2016 18:19 | 1st = 5 Jacobite Seven 2nd = 8 Secret Bogan 3rd = 1 Cullman 4th = 6 Kojima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 3 Five Ay Em | ||
Sun Jun 19 2016 18:12 | 1st = 3 Five Ay Em 2nd = 5 Bater House 3rd = 6 Rays Choice 4th = 4 Expensive Greeting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Alpha David | ||
Sun Jun 19 2016 18:03 | 1st = 2 Alpha David 2nd = 1 Shanlyn Frank 3rd = 7 Zipping Scarlet 4th = 4 Kokoda Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 8 The Bettormack | ||
Sun Jun 19 2016 17:58 | 1st = 8 The Bettormack 2nd = 11 Future Promises 3rd = 10 Blackjackhanover 4th = 9 Campaign Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 7 Prohurst Express | ||
Sun Jun 19 2016 17:55 | 1st = 7 Prohurst Express 2nd = 10 The Express 3rd = 9 Le Sacre 4th = 4 Private Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Short Mess | ||
Sun Jun 19 2016 17:52 | 1st = 3 Short Mess 2nd = 2 Myziel 3rd = 1 Hes Head Strong 4th = 5 La Rosquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 3 Aston Tara | ||
Sun Jun 19 2016 17:44 | 1st = 3 Aston Tara 2nd = 2 Winterstein 3rd = 5 Kerries One 4th = 6 Scary Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 10 Hoagy Bromac | ||
Sun Jun 19 2016 17:39 | 1st = 10 Hoagy Bromac 2nd = 8 Mister Rufus 3rd = 7 Mor Laag 4th = 5 Sonofamasterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 6 Fantasy Level | ||
Sun Jun 19 2016 17:30 | 1st = 6 Fantasy Level 2nd = 3 Smart Major 3rd = 4 Catch Your Breath 4th = 5 Cankickatarget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Blue Alcatraz | ||
Sun Jun 19 2016 17:29 | 1st = 1 Blue Alcatraz 2nd = 8 Division Four 3rd = 2 Always About Me 4th = 3 Maserati Rev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 8 Animi Sub Ignis | ||
Sun Jun 19 2016 17:25 | 1st = 8 Animi Sub Ignis 2nd = 3 Olwen Jaccka 3rd = 4 Sweet Pea Jasper 4th = 6 Dancing Da Vinci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Tahgeo Jay | ||
Sun Jun 19 2016 17:22 | 1st = 1 Tahgeo Jay 2nd = 9 Josies Babe 3rd = 4 Mlady Hallowell 4th = 2 Haul In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Roshanis Dream | ||
Sun Jun 19 2016 17:19 | 1st = 4 Roshanis Dream 2nd = 6 Thorn And Roses 3rd = 2 Rusty Boy 4th = 1 Jesses Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 9 Zabdon Nugget | ||
Sun Jun 19 2016 17:16 | 1st = 9 Zabdon Nugget 2nd = 7 Sedona Sky 3rd = 2 Not A Word 4th = 5 Flying Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 10 Metroincharge | ||
Sun Jun 19 2016 17:14 | 1st = 10 Metroincharge 2nd = 1 Surreal Dreamer 3rd = 9 Australian Bite 4th = 6 Nobetterthanthis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Lonesome Dude | ||
Sun Jun 19 2016 17:08 | 1st = 5 Lonesome Dude 2nd = 6 Ima Ebay 3rd = 3 Tilly Court 4th = 7 Lunar Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 10 Go Scotty | ||
Sun Jun 19 2016 17:05 | 1st = 10 Go Scotty 2nd = 6 Levi Jade 3rd = 8 Spanish Lustre 4th = 2 Serene Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Irish Connection | ||
Sun Jun 19 2016 17:04 | 1st = 2 Irish Connection 2nd = 3 Enchanted Lass 3rd = 8 Ultimate Conor 4th = 7 Cosmic Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Ellies Last | ||
Sun Jun 19 2016 16:57 | 1st = 3 Ellies Last 2nd = 7 Mayfeather 3rd = 8 Shaylor Skeeter 4th = 6 Trelly Kneels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 5 Paint The Wind | ||
Sun Jun 19 2016 16:52 | 1st = 5 Paint The Wind 2nd = 6 Rockbank Dancer 3rd = 12 Fortino 4th = 7 One Mans Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Benny The Jet | ||
Sun Jun 19 2016 16:48 | 1st = 2 Benny The Jet 2nd = 3 Push The Trolley 3rd = 1 Omega Brittany 4th = 4 Roman Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Master Winks | ||
Sun Jun 19 2016 16:43 | 1st = 2 Master Winks 2nd = 8 Butterfly Kiss 3rd = 5 Fat Amy 4th = 7 Killorglin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Burnsys Sam | ||
Sun Jun 19 2016 16:39 | 1st = 8 Burnsys Sam 2nd = 6 Foot Candy 3rd = 1 Black Bindi 4th = 3 Amlin Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 10 Landoras Girl | ||
Sun Jun 19 2016 16:38 | 1st = 10 Landoras Girl 2nd = 9 Lilymaystorm 3rd = 2 Turn Up Trumps 4th = 8 Angus Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 10 Rubytoo | ||
Sun Jun 19 2016 16:28 | 1st = 10 Rubytoo 2nd = 3 Better Idea 3rd = 7 Troubled Glass 4th = 15 Green Back Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 9 Chucky Balboa | ||
Sun Jun 19 2016 16:25 | 1st = 9 Chucky Balboa 2nd = 7 Mod Conns 3rd = 2 The Escape Plan 4th = 8 Mossdale Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 1 Big Bamboo | ||
Sun Jun 19 2016 16:24 | 1st = 1 Big Bamboo 2nd = 11 St Remy 3rd = 5 Red Chandelier 4th = 15 Lupo Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Matts Entity | ||
Sun Jun 19 2016 16:22 | 1st = 8 Matts Entity 2nd = 1 White Spyro 3rd = 7 Le Sands 4th = 6 Cruisers Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 2 Devils Pinch | ||
Sun Jun 19 2016 16:20 | 1st = 2 Devils Pinch 2nd = 4 Tycoon Felix 3rd = 10 Stylemaker 4th = 13 Huckas Stepson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 7 Ashalar | ||
Sun Jun 19 2016 16:16 | 1st = 7 Ashalar 2nd = 5 Ultimate Doom 3rd = 2 Lingo 4th = 6 Don Reggio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Paua Of Terror | ||
Sun Jun 19 2016 16:15 | 1st = 3 Paua Of Terror 2nd = 5 Sub Zero Magic 3rd = 2 Magic Sorcerer 4th = 7 Little Horeys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 8 Lasszou | ||
Sun Jun 19 2016 16:12 | 1st = 8 Lasszou 2nd = 2 Go The Gantry 3rd = 6 Rosettas Comet 4th = 14 Navillus Rexted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 9 Mister Flyn | ||
Sun Jun 19 2016 16:08 | 1st = 9 Mister Flyn 2nd = 5 Abide 3rd = 15 Taminga 4th = 12 Logovardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Coolan Boy | ||
Sun Jun 19 2016 16:06 | 1st = 6 Coolan Boy 2nd = 4 Thats The Plan 3rd = 3 City Rambler 4th = 2 Cosmic Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 7 A Bit Sketchy | ||
Sun Jun 19 2016 16:03 | 1st = 7 A Bit Sketchy 2nd = 6 Arties Belle 3rd = 5 Victoria Peak 4th = 10 Greystat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 3 Silky | ||
Sun Jun 19 2016 15:58 | 1st = 3 Silky 2nd = 2 Impressive Guy 3rd = 8 Hellfire Angel 4th = 7 Magnum Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Jacqui Blax | ||
Sun Jun 19 2016 15:57 | 1st = 1 Jacqui Blax 2nd = 5 Doodle Bug Jay 3rd = 6 Silverdust 4th = 2 Corless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 3 Sonny Orlando | ||
Sun Jun 19 2016 15:52 | 1st = 3 Sonny Orlando 2nd = 10 After The Ball 3rd = 7 Nekite River 4th = 9 Son Of A Virgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 7 Barnsley | ||
Sun Jun 19 2016 15:50 | 1st = 7 Barnsley 2nd = 2 Somethinghappening 3rd = 14 Apriano 4th = 12 White House Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Hot Star | ||
Sun Jun 19 2016 15:48 | 1st = 2 Hot Star 2nd = 8 Kennel Boy 3rd = 3 Scott My Money 4th = 7 Locha Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 10 Little Pearla | ||
Sun Jun 19 2016 15:46 | 1st = 10 Little Pearla 2nd = 7 Hasta La Gorby 3rd = 6 Always Magic 4th = 2 Shes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 El Marny | ||
Sun Jun 19 2016 15:45 | 1st = 3 El Marny 2nd = 8 Wisen Up 3rd = 7 Pacific Secret 4th = 2 Mighty Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 4 Excellent Spirit | ||
Sun Jun 19 2016 15:42 | 1st = 4 Excellent Spirit 2nd = 10 Gee Twenty 3rd = 12 Shes Worthy 4th = 3 Wewonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Artificial | ||
Sun Jun 19 2016 15:39 | 1st = 1 Artificial 2nd = 5 Night Hawk 3rd = 3 Bernmar Caviar 4th = 6 Maverick Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 1 Fierce Command | ||
Sun Jun 19 2016 15:38 | 1st = 1 Fierce Command 2nd = 5 Henagan 3rd = 6 Iceflow 4th = 15 Bluegrass Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 5 Just Run | ||
Sun Jun 19 2016 15:34 | 1st = 5 Just Run 2nd = 10 Watch Over Me 3rd = 6 Scouting Around 4th = 1 Harvey Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 4 Parraay | ||
Sun Jun 19 2016 15:29 | 1st = 4 Parraay 2nd = 3 Sofin 3rd = 5 Clunes Rocket 4th = 2 Chrysolaus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Subic Bay | ||
Sun Jun 19 2016 15:26 | 1st = 8 Subic Bay 2nd = 1 Nangar Star 3rd = 5 Belcroft Banker 4th = 2 Wild Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 9 Jumping Jack Jimmy | ||
Sun Jun 19 2016 15:25 | 1st = 9 Jumping Jack Jimmy 2nd = 8 Perfectdistraction 3rd = 4 Shes The Other One 4th = 6 Max Is Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 New Attire | ||
Sun Jun 19 2016 15:24 | 1st = 1 New Attire 2nd = 7 Tinker Tailor 3rd = 2 All Adrift 4th = 11 Oh She Can Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Destini Wildfire | ||
Sun Jun 19 2016 15:22 | 1st = 3 Destini Wildfire 2nd = 5 Tekki Minx 3rd = 2 Stagger Express 4th = 6 Maverick Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 6 Triple Gold | ||
Sun Jun 19 2016 15:20 | 1st = 6 Triple Gold 2nd = 8 First Course 3rd = 7 Amiconi Originale 4th = 4 The Terricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Unsub Andy | ||
Sun Jun 19 2016 15:19 | 1st = 1 Unsub Andy 2nd = 4 Fiorelli Rose 3rd = 2 Dark Nemesis 4th = 3 Westlake Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Like A Fancy | ||
Sun Jun 19 2016 15:15 | 1st = 3 Like A Fancy 2nd = 4 Okay Alpha 3rd = 7 Charlie Rocket 4th = 2 Horeys Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 8 Major Scandal | ||
Sun Jun 19 2016 15:15 | 1st = 8 Major Scandal 2nd = 1 Tara Billy 3rd = 9 Justalilbitgreek 4th = 7 Archduke Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 14 Acaju | ||
Sun Jun 19 2016 15:08 | 1st = 14 Acaju 2nd = 6 Herman 3rd = 5 Whincup 4th = 8 Twelfth Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Sharella | ||
Sun Jun 19 2016 15:07 | 1st = 6 Sharella 2nd = 8 Fantastic Ricki 3rd = 1 Calypso Star 4th = 5 Opawa Kuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Sisco Swift | ||
Sun Jun 19 2016 15:04 | 1st = 4 Sisco Swift 2nd = 7 Toshulan 3rd = 1 Dyna Nana 4th = 5 Coogans Regret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 1 Woolsthorpe Store | ||
Sun Jun 19 2016 15:04 | 1st = 1 Woolsthorpe Store 2nd = 4 Autumn Street 3rd = 7 Normandy Lad 4th = 5 Deronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Boys From The Bush | ||
Sun Jun 19 2016 14:59 | 1st = 3 Boys From The Bush 2nd = 8 Written At Dawn 3rd = 5 Precision Strike 4th = 6 Kahneman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Jive Time | ||
Sun Jun 19 2016 14:58 | 1st = 5 Jive Time 2nd = 6 Skatey Perry 3rd = 3 Saintly Miss 4th = 7 Roarsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 5 Tshahitsi | ||
Sun Jun 19 2016 14:54 | 1st = 5 Tshahitsi 2nd = 1 Jerilderie Letter 3rd = 6 Eternal Speed 4th = 3 Smoke N Whisky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 2 Octavia Shannon | ||
Sun Jun 19 2016 14:53 | 1st = 2 Octavia Shannon 2nd = 4 Diamond Thief 3rd = 1 So Much Joy 4th = 9 Midnight Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Uncool Albert | ||
Sun Jun 19 2016 14:51 | 1st = 5 Uncool Albert 2nd = 7 Latino Ice 3rd = 1 Noaki Lynx 4th = 4 We Froff Dat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 2 Prince Rahy | ||
Sun Jun 19 2016 14:50 | 1st = 2 Prince Rahy 2nd = 3 Classy Al 3rd = 11 Miss Procyon 4th = 8 To Infinity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Melman | ||
Sun Jun 19 2016 14:48 | 1st = 4 Melman 2nd = 1 Looks All Good 3rd = 2 Jinja Fantasy 4th = 7 Idol Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 2 Best Dressed Lady | ||
Sun Jun 19 2016 14:46 | 1st = 2 Best Dressed Lady 2nd = 4 Just Good 3rd = 9 Flying Seba 4th = 8 Aim For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Bossin It | ||
Sun Jun 19 2016 14:44 | 1st = 2 Bossin It 2nd = 1 Lady Cyclops 3rd = 7 Destini Dolphin 4th = 8 Charlotte Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 2 Galactic Ruler | ||
Sun Jun 19 2016 14:42 | 1st = 2 Galactic Ruler 2nd = 4 Clocker 3rd = 7 Luna Chic 4th = 3 Paragon Of Virtue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 8 De Twigstar | ||
Sun Jun 19 2016 14:38 | 1st = 8 De Twigstar 2nd = 16 Natural Stride 3rd = 12 Stellar Princess 4th = 10 Angels Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Fireball Jack | ||
Sun Jun 19 2016 14:37 | 1st = 2 Fireball Jack 2nd = 7 Old Jock 3rd = 6 Full Effect 4th = 3 Lady Vixyma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 10 Probable Cause | ||
Sun Jun 19 2016 14:35 | 1st = 10 Probable Cause 2nd = 1 Milli Cam 3rd = 8 A Kerry Man 4th = 3 Shot To Stardom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Crackdown | ||
Sun Jun 19 2016 14:34 | 1st = 7 Crackdown 2nd = 3 Wolfbane Mccabe 3rd = 5 Maverick Dusty 4th = 2 Encee Eye Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 Powder Jack | ||
Sun Jun 19 2016 14:28 | 1st = 6 Powder Jack 2nd = 1 Kimetto 3rd = 5 Calamity Free 4th = 8 Atoonga Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 2 Miss Joolia | ||
Sun Jun 19 2016 14:28 | 1st = 2 Miss Joolia 2nd = 3 Gavs Gift 3rd = 1 Hook Me Up 4th = 5 North Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 8 Godwood | ||
Sun Jun 19 2016 14:24 | 1st = 8 Godwood 2nd = 13 Puissance Decheval 3rd = 10 Rockday 4th = 11 Jupiter Palm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Fiesty Ivy | ||
Sun Jun 19 2016 14:24 | 1st = 4 Fiesty Ivy 2nd = 6 Miss Pepperoni 3rd = 3 Space Emm 4th = 1 Our First Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 12 Mornington Mist | ||
Sun Jun 19 2016 14:20 | 1st = 12 Mornington Mist 2nd = 10 Stannis Baratheon 3rd = 4 Desert Grey 4th = 7 Mr Charisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 10 - 9 Gimmegold | ||
Sun Jun 19 2016 14:19 | 1st = 9 Gimmegold 2nd = 4 Order Online 3rd = 2 Courage To Live 4th = 1 Kotare Kasai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 4 Gee Gees Blondie | ||
Sun Jun 19 2016 14:17 | 1st = 4 Gee Gees Blondie 2nd = 1 Jacques 3rd = 12 Crystal Flame 4th = 2 Flame Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Brazen Bomber | ||
Sun Jun 19 2016 14:17 | 1st = 7 Brazen Bomber 2nd = 6 Vixyma 3rd = 8 Kirstys Me Mum 4th = 5 Krypton Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 5 Besannrose | ||
Sun Jun 19 2016 14:15 | 1st = 5 Besannrose 2nd = 10 Unwanted Lass 3rd = 3 Crosswalk 4th = 1 He Said She Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Howies Flyer | ||
Sun Jun 19 2016 14:14 | 1st = 1 Howies Flyer 2nd = 6 Pappa Gallo 3rd = 3 Cass Cass 4th = 2 Maximum Shera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 1 Ms Wicked Wanda | ||
Sun Jun 19 2016 14:12 | 1st = 1 Ms Wicked Wanda 2nd = 7 Sixty Paces 3rd = 4 Dixie Lad 4th = 6 Bien Coupez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Miss Velocette | ||
Sun Jun 19 2016 14:11 | 1st = 1 Miss Velocette 2nd = 7 Thrilling Wiggle 3rd = 4 Spotted Flyer 4th = 2 Cawbourne Wales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 6 Disco Belle | ||
Sun Jun 19 2016 14:08 | 1st = 6 Disco Belle 2nd = 7 Chantilly Milly 3rd = 9 Sense In The City 4th = 2 Bank Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Spritely Pizazz | ||
Sun Jun 19 2016 14:05 | 1st = 2 Spritely Pizazz 2nd = 3 Creative Rhythm 3rd = 5 Weowna Jet 4th = 6 Slog Sweep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Shannahs Might | ||
Sun Jun 19 2016 14:02 | 1st = 2 Shannahs Might 2nd = 8 Galactic Viper 3rd = 5 Guns Miss 4th = 4 Red River Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 10 - 14 Beyond Reach | ||
Sun Jun 19 2016 14:01 | 1st = 14 Beyond Reach 2nd = 1 Doiknowyou 3rd = 13 Shes All Clang 4th = 6 Messi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 9 Zoomas Legend | ||
Sun Jun 19 2016 13:58 | 1st = 9 Zoomas Legend 2nd = 8 Spud 3rd = 5 Menames Daboss 4th = 2 Ruby Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 3 Macmissile | ||
Sun Jun 19 2016 13:54 | 1st = 3 Macmissile 2nd = 1 Charlie Royale 3rd = 5 Sharani 4th = 7 Culpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Fortis Flier | ||
Sun Jun 19 2016 13:53 | 1st = 6 Fortis Flier 2nd = 8 Jinja Mia 3rd = 4 Mr Fuss Pot 4th = 7 Percentage Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Stroke Of Genius | ||
Sun Jun 19 2016 13:50 | 1st = 4 Stroke Of Genius 2nd = 8 Samsara Lass 3rd = 3 You Say So 4th = 1 Motangi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 8 Four Sisters | ||
Sun Jun 19 2016 13:50 | 1st = 8 Four Sisters 2nd = 4 Hard To Kiss 3rd = 9 Ofame 4th = 2 Emandems |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 5 Black Eye Guy | ||
Sun Jun 19 2016 13:46 | 1st = 5 Black Eye Guy 2nd = 2 Tons Of Dash 3rd = 1 Bredlign 4th = 3 Six of Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 9 - 6 Donsmedad | ||
Sun Jun 19 2016 13:45 | 1st = 6 Donsmedad 2nd = 10 Alvira Hest 3rd = 9 Oona 4th = 5 Shpeedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Brave Dazzler | ||
Sun Jun 19 2016 13:42 | 1st = 6 Brave Dazzler 2nd = 2 Vintage Moss 3rd = 7 Craiglea Masta 4th = 8 Get On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Wendy Cant Run | ||
Sun Jun 19 2016 13:41 | 1st = 5 Wendy Cant Run 2nd = 8 Pocket Queen 3rd = 2 Dusty Chopstix 4th = 1 One Dark Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 4 Roo Barb | ||
Sun Jun 19 2016 13:38 | 1st = 4 Roo Barb 2nd = 7 Our Caption 3rd = 2 Exclusive Saturday 4th = 9 Princess of York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Wobourn Abbey | ||
Sun Jun 19 2016 13:37 | 1st = 4 Wobourn Abbey 2nd = 5 Kapai Lana 3rd = 9 More Salt Needed 4th = 3 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 3 Laredo Hussler | ||
Sun Jun 19 2016 13:34 | 1st = 3 Laredo Hussler 2nd = 7 Arabian Falcon 3rd = 1 French Command 4th = 9 Little Jatz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Jett Setter | ||
Sun Jun 19 2016 13:32 | 1st = 1 Jett Setter 2nd = 5 Cousin Ann 3rd = 6 Tear Away Lucy 4th = 3 Sakanon Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 1 Caroun | ||
Sun Jun 19 2016 13:30 | 1st = 1 Caroun 2nd = 4 Fledged 3rd = 6 Illavaalf 4th = 13 Shearer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Keep Talking | ||
Sun Jun 19 2016 13:28 | 1st = 5 Keep Talking 2nd = 6 Bugs Boloney 3rd = 1 Lidos Boy 4th = 8 Extradition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 2 Esprit De Corps | ||
Sun Jun 19 2016 13:26 | 1st = 2 Esprit De Corps 2nd = 1 Road Trip 3rd = 9 So Keep Em 4th = 4 Zapali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 3 Miracle | ||
Sun Jun 19 2016 13:21 | 1st = 3 Miracle 2nd = 1 Dabbsey 3rd = 5 Stoned I Am 4th = 2 William John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 4 Mystery | ||
Sun Jun 19 2016 13:18 | 1st = 4 Mystery 2nd = 11 On Sunshine 3rd = 6 Roethlisberger 4th = 7 Ti Tan Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Fortis Fiona | ||
Sun Jun 19 2016 13:17 | 1st = 6 Fortis Fiona 2nd = 2 Scott No Value 3rd = 7 Saved By Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 3 Hasta La Red | ||
Sun Jun 19 2016 13:14 | 1st = 3 Hasta La Red 2nd = 6 Centenary Shot 3rd = 13 Dark Tan 4th = 1 Aussie Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Real Moment | ||
Sun Jun 19 2016 13:13 | 1st = 2 Real Moment 2nd = 7 Cheyenne Black 3rd = 8 Bourne Cheeky 4th = 3 Tally Ho Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 7 Winston Legacy | ||
Sun Jun 19 2016 13:10 | 1st = 7 Winston Legacy 2nd = 3 High Call 3rd = 11 Cha Chang 4th = 8 Back In A Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 8 Fifth Edition | ||
Sun Jun 19 2016 13:08 | 1st = 8 Fifth Edition 2nd = 9 Tijuana Bromac 3rd = 4 Flyin Heather 4th = 3 The Manipulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 6 Promiscuous | ||
Sun Jun 19 2016 13:06 | 1st = 6 Promiscuous 2nd = 13 Toni May 3rd = 18 Red Saga 4th = 10 Highdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Rose Magic | ||
Sun Jun 19 2016 13:04 | 1st = 6 Rose Magic 2nd = 8 Lektra Blicavs 3rd = 7 Magic Moon Dust 4th = 3 Jimmy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 1 Dhanraj | ||
Sun Jun 19 2016 13:02 | 1st = 1 Dhanraj 2nd = 10 Total Control 3rd = 2 Nuclear Hero 4th = 5 Bonbeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Scott Tied Up | ||
Sun Jun 19 2016 13:00 | 1st = 1 Scott Tied Up 2nd = 2 Electric Dee Eye 3rd = 3 Em Holland 4th = 6 Hows Your Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 1 Micucci | ||
Sun Jun 19 2016 12:58 | 1st = 1 Micucci 2nd = 7 Prevalence 3rd = 4 Peloponnese 4th = 6 Jaded Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Monster Deeds | ||
Sun Jun 19 2016 12:55 | 1st = 8 Monster Deeds 2nd = 2 Lauren Leigh 3rd = 6 Suki Suki 4th = 7 Sweeney Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 1 Prize Lord | ||
Sun Jun 19 2016 12:51 | 1st = 1 Prize Lord 2nd = 10 Oops Tommy 3rd = 4 Two Thirty 4th = 2 Deebee Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 3 Judge Jeuny | ||
Sun Jun 19 2016 12:50 | 1st = 3 Judge Jeuny 2nd = 4 Zanteco 3rd = 2 Hornets Nest 4th = 6 Space Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Bourbon An Kahn | ||
Sun Jun 19 2016 12:48 | 1st = 2 Bourbon An Kahn 2nd = 3 Dodge The Cop 3rd = 8 Mea Rose 4th = 4 Glib Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 3 Takeover Tiger | ||
Sun Jun 19 2016 12:45 | 1st = 3 Takeover Tiger 2nd = 4 Black Misty 3rd = 5 Just Flo 4th = 8 Ticket To Riches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 4 Formation | ||
Sun Jun 19 2016 12:42 | 1st = 4 Formation 2nd = 7 Willi Gas It 3rd = 3 Scott No Show 4th = 5 Grace Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 1 Hey Saint Peter | ||
Sun Jun 19 2016 12:40 | 1st = 1 Hey Saint Peter 2nd = 5 Rinehart 3rd = 8 React 4th = 7 Pass The Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Sookies Lad | ||
Sun Jun 19 2016 12:38 | 1st = 2 Sookies Lad 2nd = 8 Megsie Mac 3rd = 1 Ticked Off 4th = 6 Night Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 3 Daniela Rosa | ||
Sun Jun 19 2016 12:35 | 1st = 3 Daniela Rosa 2nd = 4 Effortless Power 3rd = 1 Elegant Queen 4th = 6 Darkening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 6 Easy Rider | ||
Sun Jun 19 2016 12:33 | 1st = 6 Easy Rider 2nd = 2 Franco Nate 3rd = 9 Smarter Vc 4th = 1 Flamboyant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Brad The Lad | ||
Sun Jun 19 2016 12:30 | 1st = 3 Brad The Lad 2nd = 9 Izzah 3rd = 6 Mighty Tax 4th = 5 Elusive Element |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Bide Time | ||
Sun Jun 19 2016 12:28 | 1st = 5 Bide Time 2nd = 7 Paua To Kapau 3rd = 4 Premier Macs 4th = 3 Two Seasons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 11 Life On The Wire | ||
Sun Jun 19 2016 12:25 | 1st = 11 Life On The Wire 2nd = 9 Willby Rules 3rd = 10 Bonjour Belle 4th = 8 West Burton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Mittyesque | ||
Sun Jun 19 2016 12:24 | 1st = 5 Mittyesque 2nd = 4 Red Rascal 3rd = 7 Trident 4th = 1 Wairio Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 3 Drummish | ||
Sun Jun 19 2016 12:20 | 1st = 3 Drummish 2nd = 1 Sensational Song 3rd = 8 Natural Predator 4th = 5 Drop The Eaves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Fear The Rascal | ||
Sun Jun 19 2016 12:18 | 1st = 1 Fear The Rascal 2nd = 8 Miss Murderous 3rd = 2 Pop Ya Bubble 4th = 7 Fred Of Lidsdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 1 Permesso | ||
Sun Jun 19 2016 12:15 | 1st = 1 Permesso 2nd = 3 Ana 3rd = 6 So True 4th = 4 Cruiseo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 6 King Of The Forest | ||
Sun Jun 19 2016 12:10 | 1st = 6 King Of The Forest 2nd = 7 Gold A Plenty 3rd = 8 Its Electrifying 4th = 2 About The Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Saint Elite | ||
Sun Jun 19 2016 12:03 | 1st = 8 Saint Elite 2nd = 7 Joey Jakit 3rd = 1 My Only Sunshine 4th = 5 Fu Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Chatuchak | ||
Sun Jun 19 2016 11:58 | 1st = 2 Chatuchak 2nd = 7 Savvy Belle 3rd = 6 Nothing But A Saga 4th = 4 Ever The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 1 Bacardi N Coke | ||
Sun Jun 19 2016 11:58 | 1st = 1 Bacardi N Coke 2nd = 11 Hazel Alice 3rd = 3 Sarah Palin 4th = 5 Jean Sebastien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Aderito | ||
Sun Jun 19 2016 11:54 | 1st = 1 Aderito 2nd = 7 Plain Truth 3rd = 5 Lonhro Magic 4th = 4 Capital City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 1 Aerosport | ||
Sun Jun 19 2016 11:50 | 1st = 1 Aerosport 2nd = 7 Berry Wise Fox 3rd = 4 Storm Gust 4th = 10 Tymoshenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 2 Rebel Icon | ||
Sun Jun 19 2016 11:45 | 1st = 2 Rebel Icon 2nd = 1 Banknote Beau 3rd = 7 Mothers Presence 4th = 5 Eat The Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 9 Viceroy | ||
Sun Jun 19 2016 11:40 | 1st = 9 Viceroy 2nd = 4 Ascomanni 3rd = 2 Newstead 4th = 6 Victoria Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 6 Hannity | ||
Sun Jun 19 2016 11:22 | 1st = 6 Hannity 2nd = 5 Time Traveller 3rd = 7 Micky Gee 4th = 4 My Wee Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 5 Zed Em | ||
Sun Jun 19 2016 11:05 | 1st = 5 Zed Em 2nd = 4 Straight Furrow 3rd = 6 Colombian Prince 4th = 7 Maharishi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 10 Katgotstyle | ||
Sun Jun 19 2016 10:50 | 1st = 10 Katgotstyle 2nd = 1 Ireby Meg 3rd = 2 Itz Risky Business 4th = 8 Tom Me Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 4 Amastar | ||
Sun Jun 19 2016 10:30 | 1st = 4 Amastar 2nd = 5 Leica Lady 3rd = 1 Mooghamir 4th = 6 Voleuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 5 Audi Hare | ||
Sun Jun 19 2016 10:20 | 1st = 5 Audi Hare 2nd = 9 Lets Rock N Roll 3rd = 3 Guna 4th = 4 What A Curtainraiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 6 St Dore | ||
Sun Jun 19 2016 10:00 | 1st = 6 St Dore 2nd = 3 Beverley Beck 3rd = 4 Hes Dan 4th = 2 Absolute Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 7 Nic Mac Willy | ||
Sun Jun 19 2016 9:55 | 1st = 7 Nic Mac Willy 2nd = 3 Betty Golightly 3rd = 5 Dapper George 4th = 9 Jack Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 10 Lightworkofit | ||
Sun Jun 19 2016 9:30 | 1st = 10 Lightworkofit 2nd = 13 Tijuana Taxi 3rd = 2 Caribbean Fizz 4th = 12 Pyramid Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 2 Danza Lad | ||
Sun Jun 19 2016 9:23 | 1st = 2 Danza Lad 2nd = 1 Im All Yours 3rd = 8 Top Choice 4th = 6 Mr Enthusiastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 6 Ngatira Gold | ||
Sun Jun 19 2016 8:50 | 1st = 6 Ngatira Gold 2nd = 2 Nancho Lass 3rd = 5 Moni Nui 4th = 1 Thenamesbond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Explosive Gunn | ||
Sun Jun 19 2016 0:37 | 1st = 3 Explosive Gunn 2nd = 7 Jilly Keeping 3rd = 10 Batangas 4th = 4 Anna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Cosmic Malteze | ||
Sun Jun 19 2016 0:17 | 1st = 7 Cosmic Malteze 2nd = 8 Enchancia 3rd = 9 Fine Thanks 4th = 4 Duke Of Orc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Mique | ||
Sun Jun 19 2016 0:02 | 1st = 6 Mique 2nd = 4 Katie Rose 3rd = 8 Guessed Out 4th = 7 Downlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Fine Thanks | ||
Thu May 19 2016 23:52 | 1st = 8 Fine Thanks 2nd = 7 Oz Ten Tatious 3rd = 1 Accreditation 4th = 6 Hello Im Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Yielding | ||
Thu May 19 2016 23:27 | 1st = 2 Yielding 2nd = 3 Double Joint 3rd = 8 Aerial Pursuit 4th = 4 Ima Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Pilgrims Prince | ||
Thu May 19 2016 23:07 | 1st = 1 Pilgrims Prince 2nd = 6 Son Of Caesar 3rd = 4 Miss Venom 4th = 3 Jokes Aside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Yanong | ||
Thu May 19 2016 22:57 | 1st = 3 Yanong 2nd = 8 Pantera Nera 3rd = 4 Cairnlea Deano 4th = 2 Smokester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 5 Wynburn Alpha | ||
Thu May 19 2016 22:52 | 1st = 5 Wynburn Alpha 2nd = 2 Grouse 3rd = 7 Chief Jetpilot 4th = 6 Big Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Quick Fuel | ||
Thu May 19 2016 22:48 | 1st = 3 Quick Fuel 2nd = 4 Talisa Monelli 3rd = 2 Cheeky Two 4th = 8 Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Antique Blonde | ||
Thu May 19 2016 22:45 | 1st = 1 Antique Blonde 2nd = 2 Velocity Tina 3rd = 3 Vanish Allen 4th = 8 Perrier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 8 Luck Onmymind | ||
Thu May 19 2016 22:40 | 1st = 8 Luck Onmymind 2nd = 5 Lonely Pine 3rd = 11 Sunset Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Benta Bale | ||
Thu May 19 2016 22:38 | 1st = 3 Benta Bale 2nd = 1 Moonlit Wings 3rd = 8 Zipping Zeus 4th = 4 Zipping Chubbz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Betty La Fae | ||
Thu May 19 2016 22:35 | 1st = 8 Betty La Fae 2nd = 1 Keep Ya Stripes 3rd = 6 Smudger Smiff 4th = 4 Black Shuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 5 Awesome Stride | ||
Thu May 19 2016 22:30 | 1st = 5 Awesome Stride 2nd = 6 Megs Monaro 3rd = 4 Roll With Me 4th = 2 Greenngold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Sapphire Madam | ||
Thu May 19 2016 22:28 | 1st = 4 Sapphire Madam 2nd = 8 Silent Crash 3rd = 3 Seismic Blast 4th = 2 Zero For Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Charlie Boy | ||
Thu May 19 2016 22:25 | 1st = 2 Charlie Boy 2nd = 3 Sketchy Fancy 3rd = 5 Mystery Dreama 4th = 1 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Lektra Stolly | ||
Thu May 19 2016 22:22 | 1st = 3 Lektra Stolly 2nd = 1 Total Shambles 3rd = 2 Tronald Trump 4th = 8 Ritas Kabin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Diego Bale | ||
Thu May 19 2016 22:19 | 1st = 3 Diego Bale 2nd = 1 Allen Terminator 3rd = 6 Both Sides Now 4th = 2 Unlawful Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Dilston Delight | ||
Thu May 19 2016 22:15 | 1st = 4 Dilston Delight 2nd = 1 Gangalla Rebel 3rd = 10 Punchestown 4th = 7 Suzy La Rue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 9 Pandoras Sioux | ||
Thu May 19 2016 22:10 | 1st = 9 Pandoras Sioux 2nd = 3 Smart By Design 3rd = 1 Master Cranleigh 4th = 11 Lennys In Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Activator | ||
Thu May 19 2016 22:08 | 1st = 1 Activator 2nd = 4 Timmy Mac 3rd = 2 Faulkner 4th = 3 Magic Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Rapid Trigga | ||
Thu May 19 2016 22:05 | 1st = 7 Rapid Trigga 2nd = 2 Six Sense 3rd = 1 Ritza Red 4th = 3 Serial Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Shez Sugarsweet | ||
Thu May 19 2016 22:00 | 1st = 3 Shez Sugarsweet 2nd = 1 Magic Artist 3rd = 5 Cherish Art 4th = 4 Celebrity Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 American Tony | ||
Thu May 19 2016 21:58 | 1st = 8 American Tony 2nd = 4 Cairnlea Lewis 3rd = 1 Barelys Rhythm 4th = 7 Cyclone Clifford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Who Dey | ||
Thu May 19 2016 21:55 | 1st = 3 Who Dey 2nd = 4 Tambay Bale 3rd = 1 Lioness Lulu 4th = 5 Springvale Bryne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Miss Stylist | ||
Thu May 19 2016 21:52 | 1st = 5 Miss Stylist 2nd = 4 Star Chamber 3rd = 3 Retail Chart 4th = 2 Mr Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 2 Johnny Fox | ||
Thu May 19 2016 21:48 | 1st = 2 Johnny Fox 2nd = 1 Madis Mate 3rd = 4 Tezz Khora 4th = 5 The Noble Steed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Emmas Memory | ||
Thu May 19 2016 21:46 | 1st = 2 Emmas Memory 2nd = 7 Widows Peak 3rd = 1 Zambora Den 4th = 3 Charlees Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Knights Templar | ||
Thu May 19 2016 21:46 | 1st = 2 Knights Templar 2nd = 1 Maywyn Pettycash 3rd = 4 El Chad 4th = 7 Got The Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Fawn Express | ||
Thu May 19 2016 21:43 | 1st = 6 Fawn Express 2nd = 1 Good Odds Angel 3rd = 7 Myrniong Socks 4th = 2 Jazz Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 12 Aussie Delight | ||
Thu May 19 2016 21:40 | 1st = 12 Aussie Delight 2nd = 1 Howspoilt 3rd = 9 Master Flynn 4th = 7 Mako Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Marlow Brown | ||
Thu May 19 2016 21:40 | 1st = 7 Marlow Brown 2nd = 6 Coorong Kid 3rd = 3 Gun Mcbain 4th = 8 West On Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Dundee Osprey | ||
Thu May 19 2016 21:37 | 1st = 2 Dundee Osprey 2nd = 1 One For Me 3rd = 3 Blazin Bomber 4th = 4 Dalgetty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Campeon | ||
Thu May 19 2016 21:34 | 1st = 1 Campeon 2nd = 3 Take That Banksy 3rd = 4 Dynasty Guru 4th = 2 Tanjira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 Living Again | ||
Thu May 19 2016 21:33 | 1st = 4 Living Again 2nd = 9 Athabascan 3rd = 3 Pumpniron 4th = 7 Im The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Shes Loretta | ||
Thu May 19 2016 21:31 | 1st = 4 Shes Loretta 2nd = 6 Sleepy Again 3rd = 8 Silent Wind 4th = 5 Falcons Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Demi Cali | ||
Thu May 19 2016 21:28 | 1st = 7 Demi Cali 2nd = 4 Sapphire Quest 3rd = 9 Ive Got You 4th = 1 Flash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Back To Business | ||
Thu May 19 2016 21:25 | 1st = 7 Back To Business 2nd = 6 Lady Perlita 3rd = 2 Flying Circus 4th = 8 Magical Yessam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Scramble | ||
Thu May 19 2016 21:22 | 1st = 1 Scramble 2nd = 3 Zambra Icon 3rd = 2 Da Bear 4th = 8 Just Lonely Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Tybellene | ||
Thu May 19 2016 21:19 | 1st = 2 Tybellene 2nd = 7 Bide Time 3rd = 5 Ill Rob Ya 4th = 6 Seabrook Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 1 Brallos Pass | ||
Thu May 19 2016 21:18 | 1st = 1 Brallos Pass 2nd = 4 Duke Of Albany 3rd = 7 Riley James 4th = 2 Shadow Spar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Check Yo Self | ||
Thu May 19 2016 21:16 | 1st = 7 Check Yo Self 2nd = 3 Blu Light Banjo 3rd = 1 Mighty Quoted 4th = 6 Bounce Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Chrissys Girl | ||
Thu May 19 2016 21:16 | 1st = 5 Chrissys Girl 2nd = 2 Magic Mundy 3rd = 3 Russian Reign 4th = 7 Cyclone Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Bells Are Ringin | ||
Thu May 19 2016 21:13 | 1st = 2 Bells Are Ringin 2nd = 6 Pipeline Rumour 3rd = 1 Aston Harvey 4th = 5 Seeking Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Kamendable Lass | ||
Thu May 19 2016 21:10 | 1st = 6 Kamendable Lass 2nd = 8 The Prodigy 3rd = 5 Vanesia 4th = 4 All About Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Work It | ||
Thu May 19 2016 21:10 | 1st = 7 Work It 2nd = 3 Ticklin Blue 3rd = 4 Maggie Fitz 4th = 5 Aye Pee Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Fabulous Bill | ||
Thu May 19 2016 21:07 | 1st = 2 Fabulous Bill 2nd = 8 Norm The Storm 3rd = 7 Whirly Way 4th = 1 Outside Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Velobell | ||
Thu May 19 2016 21:04 | 1st = 1 Velobell 2nd = 8 Cudgee Destroyer 3rd = 4 Happy Hudson 4th = 2 Iconic Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 9 Ima Mystery Girl | ||
Thu May 19 2016 21:03 | 1st = 9 Ima Mystery Girl 2nd = 8 Eye See Diamonds 3rd = 6 Perfect Jesse 4th = 3 Swing With A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Nurse Daisy | ||
Thu May 19 2016 21:01 | 1st = 8 Nurse Daisy 2nd = 3 Aeroplane Benny 3rd = 6 Debello Showgirl 4th = 2 Winkle Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Natahli Dedee | ||
Thu May 19 2016 20:58 | 1st = 3 Natahli Dedee 2nd = 6 Princess Sophia 3rd = 5 Too Many Daddys 4th = 2 Bit Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Farhat Bale | ||
Thu May 19 2016 20:55 | 1st = 1 Farhat Bale 2nd = 4 Hesa Jayclo 3rd = 3 Hakata Bale 4th = 7 Park Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Narralee | ||
Thu May 19 2016 20:52 | 1st = 2 Narralee 2nd = 1 Folio Bale 3rd = 5 Cash In Motion 4th = 4 Mepunga Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Fools Gold | ||
Thu May 19 2016 20:49 | 1st = 1 Fools Gold 2nd = 8 Ella Rhode 3rd = 7 French Affair 4th = 2 Go Vicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 7 Tibytoa | ||
Thu May 19 2016 20:48 | 1st = 7 Tibytoa 2nd = 10 Royal Icing 3rd = 9 Superstar Xpress 4th = 1 Miss Sixtys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Stayers Inn | ||
Thu May 19 2016 20:46 | 1st = 4 Stayers Inn 2nd = 1 Movie Fever 3rd = 2 Honcho Bound 4th = 7 Zero Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Tassie Boy | ||
Thu May 19 2016 20:46 | 1st = 1 Tassie Boy 2nd = 7 Jemase 3rd = 10 Nashstar 4th = 3 Ocean Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Show Bound | ||
Thu May 19 2016 20:43 | 1st = 8 Show Bound 2nd = 4 Hopes Magic 3rd = 2 Windorah Jack 4th = 7 Flash Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 12 Livura | ||
Thu May 19 2016 20:40 | 1st = 12 Livura 2nd = 8 Spendthelot 3rd = 11 Terrorfromserpey 4th = 4 Rocknroll Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Stubborn Bobby | ||
Thu May 19 2016 20:40 | 1st = 7 Stubborn Bobby 2nd = 1 White Eyes 3rd = 6 Topper Teretto 4th = 4 Myrniong Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Go You Girl | ||
Thu May 19 2016 20:37 | 1st = 4 Go You Girl 2nd = 1 Mija Returns 3rd = 2 Jet Setting 4th = 6 Danyos Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Lil Arthur | ||
Thu May 19 2016 20:34 | 1st = 5 Lil Arthur 2nd = 4 Dynamic Punch 3rd = 3 Cheap Currency 4th = 6 Jazzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Megs Ferrari | ||
Thu May 19 2016 20:33 | 1st = 6 Megs Ferrari 2nd = 5 Curls Toby 3rd = 1 Milligan 4th = 8 Liukin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Brides Nightie | ||
Thu May 19 2016 20:31 | 1st = 5 Brides Nightie 2nd = 1 Dyna Alyssa 3rd = 8 Mitzys Chapta 4th = 6 Nickanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 No Donuts | ||
Thu May 19 2016 20:28 | 1st = 6 No Donuts 2nd = 2 Kilkee Flex 3rd = 1 Alpha David 4th = 5 Dr Leonardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Fifteen Two | ||
Thu May 19 2016 20:25 | 1st = 1 Fifteen Two 2nd = 3 Hello Nancy 3rd = 8 Turbo Riley 4th = 2 Glenrea Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Fear The Recall | ||
Thu May 19 2016 20:22 | 1st = 4 Fear The Recall 2nd = 3 Sidbo 3rd = 6 Blueys Shout 4th = 5 Lorian Aditi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Whos Driving | ||
Thu May 19 2016 20:19 | 1st = 4 Whos Driving 2nd = 7 Kilty Express 3rd = 1 Farmer Brown 4th = 6 Hush Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 11 Nikkibadwagon | ||
Thu May 19 2016 20:18 | 1st = 11 Nikkibadwagon 2nd = 5 Ourcrowninn 3rd = 6 Oasis Dream 4th = 3 Santanna Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Spanish Flair | ||
Thu May 19 2016 20:16 | 1st = 1 Spanish Flair 2nd = 4 Copy Right 3rd = 5 One For Anne 4th = 2 Rapid Extraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Dyna Keitaro | ||
Thu May 19 2016 20:13 | 1st = 1 Dyna Keitaro 2nd = 7 Texas Titan 3rd = 2 Temalor 4th = 4 Wild Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 11 Hy Leexciting | ||
Thu May 19 2016 20:10 | 1st = 11 Hy Leexciting 2nd = 5 Challenging 3rd = 10 Brilliant Sunshine 4th = 9 Changeover Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Dublin Bull | ||
Thu May 19 2016 20:10 | 1st = 7 Dublin Bull 2nd = 5 Paraphernalia 3rd = 1 Divas Shadow 4th = 2 Fantastic Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 Hello Nugget | ||
Thu May 19 2016 20:07 | 1st = 2 Hello Nugget 2nd = 4 Count Baroque 3rd = 1 Mahalo Man 4th = 8 Wynburn Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Mumma Josie | ||
Thu May 19 2016 20:04 | 1st = 7 Mumma Josie 2nd = 2 Avatar Sandee 3rd = 8 Ho Choi 4th = 4 Made First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 10 Mattjestic Star | ||
Thu May 19 2016 20:03 | 1st = 10 Mattjestic Star 2nd = 2 Hez Declan 3rd = 1 Atomic Blonde 4th = 5 Warana Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Lauryns Best | ||
Thu May 19 2016 19:58 | 1st = 4 Lauryns Best 2nd = 3 Issy Cool 3rd = 1 Another Hassler 4th = 7 Kathies Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Teflon Travis | ||
Thu May 19 2016 19:55 | 1st = 1 Teflon Travis 2nd = 8 Greysynd Hope 3rd = 5 Spring Creek Max 4th = 3 Spring Creek Bec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Kick Like Mick | ||
Thu May 19 2016 19:52 | 1st = 1 Kick Like Mick 2nd = 8 Electro Bale 3rd = 6 Charlis Ella 4th = 2 Cairnlea Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Hurry Slowly | ||
Thu May 19 2016 19:49 | 1st = 1 Hurry Slowly 2nd = 6 Striker Klinsman 3rd = 5 Berry Bling 4th = 7 Twist Of Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Halle Rage | ||
Thu May 19 2016 19:48 | 1st = 5 Halle Rage 2nd = 6 Ronzel Grinner 3rd = 3 Sharks Bonus 4th = 4 Lombo Idle Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Luna Jinx | ||
Thu May 19 2016 19:46 | 1st = 3 Luna Jinx 2nd = 5 Brazen Bomber 3rd = 2 Esparza 4th = 1 Gunmetal Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 3 Whodat Rosey | ||
Thu May 19 2016 19:43 | 1st = 3 Whodat Rosey 2nd = 8 Triple Agent 3rd = 6 Tah Sophie 4th = 1 Wynburn Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Cyndies Magic | ||
Thu May 19 2016 19:40 | 1st = 4 Cyndies Magic 2nd = 6 Vegas Bound 3rd = 1 In The Picture 4th = 2 Spring Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 8 Im Master Charlie | ||
Thu May 19 2016 19:40 | 1st = 8 Im Master Charlie 2nd = 4 Over Loaded 3rd = 3 Bonsu 4th = 6 Our Amazing Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Dyna Nerf | ||
Thu May 19 2016 19:37 | 1st = 3 Dyna Nerf 2nd = 6 Kay Cee Tee 3rd = 1 Gecko Flyer 4th = 7 Hedgehog Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 4 Tazs Man | ||
Thu May 19 2016 19:34 | 1st = 4 Tazs Man 2nd = 8 Kirstys Me Mum 3rd = 3 Moonlit Eyes 4th = 7 Avatar Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Bending Spoons | ||
Thu May 19 2016 19:33 | 1st = 3 Bending Spoons 2nd = 4 Kash 3rd = 7 Rock Hand 4th = 1 Agent Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 9 Constant Return | ||
Thu May 19 2016 19:30 | 1st = 9 Constant Return 2nd = 10 Dame Largo 3rd = 8 Unprovoked 4th = 2 All About Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Zipping Bianca | ||
Thu May 19 2016 19:28 | 1st = 5 Zipping Bianca 2nd = 6 Shana Allen 3rd = 2 Mirror Bale 4th = 7 Molly Dobbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Zipping Kane | ||
Thu May 19 2016 19:25 | 1st = 2 Zipping Kane 2nd = 6 Ring The Bell 3rd = 1 Revision 4th = 3 Micks Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Stick Around | ||
Thu May 19 2016 19:22 | 1st = 2 Stick Around 2nd = 5 Wynburn Archer 3rd = 8 Tah Mcevoy 4th = 3 Our Mate Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Jarvis Rhode | ||
Thu May 19 2016 19:19 | 1st = 1 Jarvis Rhode 2nd = 5 Allen Clown 3rd = 6 Jarvis Bay 4th = 8 Robyns Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 8 The Majestic | ||
Thu May 19 2016 19:18 | 1st = 8 The Majestic 2nd = 4 Kyvalley Boomerang 3rd = 2 Champ Devine 4th = 1 Cudgee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Sandave Sapphire | ||
Thu May 19 2016 19:16 | 1st = 3 Sandave Sapphire 2nd = 2 Got A Brother 3rd = 1 Golfing Amy 4th = 4 Sarajevo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 10 - 2 Illegal Immigrant | ||
Thu May 19 2016 19:14 | 1st = 2 Illegal Immigrant 2nd = 11 Ultimate Fella 3rd = 13 Hokuri Railrida 4th = 12 Just Say Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Gotta Be Black | ||
Thu May 19 2016 19:13 | 1st = 8 Gotta Be Black 2nd = 4 All On Red 3rd = 2 Miss Bo Jangles 4th = 3 Penatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Fusaichi Kahn | ||
Thu May 19 2016 19:10 | 1st = 4 Fusaichi Kahn 2nd = 2 Crisis Bale 3rd = 1 Hes A Villian 4th = 3 Dodger I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 7 The Spinster | ||
Thu May 19 2016 19:09 | 1st = 7 The Spinster 2nd = 4 Im Simply Red 3rd = 9 Straittothebar 4th = 10 All About The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Wind Whistler | ||
Thu May 19 2016 19:07 | 1st = 7 Wind Whistler 2nd = 5 Mepunga Rosie 3rd = 8 Lektra Kelly 4th = 4 Tricky Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Seven Weeks | ||
Thu May 19 2016 19:04 | 1st = 4 Seven Weeks 2nd = 8 Missys Creek 3rd = 5 Tally Ho Kate 4th = 3 Drop Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Mile High Anvil | ||
Thu May 19 2016 19:03 | 1st = 4 Mile High Anvil 2nd = 1 The Fly 3rd = 9 Flying Pegasus 4th = 3 Rodney Strides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Amanaat | ||
Thu May 19 2016 19:00 | 1st = 9 Amanaat 2nd = 8 Woohoo 3rd = 1 Lonhwan 4th = 10 I Taut I Saw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 French Idol | ||
Thu May 19 2016 18:57 | 1st = 1 French Idol 2nd = 6 Bogie Bekim 3rd = 8 Butchulla Boy 4th = 2 Blue Pointer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 6 Showgun Thomas | ||
Thu May 19 2016 18:52 | 1st = 6 Showgun Thomas 2nd = 2 Serene Change 3rd = 5 Our Prima Regal 4th = 4 Pop the Cork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 9 Lightning Mach | ||
Thu May 19 2016 18:49 | 1st = 9 Lightning Mach 2nd = 7 Four Starzzz Shiraz 3rd = 4 Devil May Care 4th = 2 Scotlynn Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Platinum Rift | ||
Thu May 19 2016 18:49 | 1st = 7 Platinum Rift 2nd = 6 My Names Sheree 3rd = 1 No Worries Buddy 4th = 3 Kraken Tobias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Orchard Road | ||
Thu May 19 2016 18:46 | 1st = 1 Orchard Road 2nd = 6 Oddball Quick 3rd = 5 Lucky Holly 4th = 7 Delcorn Potts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 11 Silver Trace | ||
Thu May 19 2016 18:45 | 1st = 11 Silver Trace 2nd = 3 Big Cabbage 3rd = 9 Uptown Funk 4th = 6 Awesome As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 3 Chevy Shifter | ||
Thu May 19 2016 18:42 | 1st = 3 Chevy Shifter 2nd = 2 Gadooga 3rd = 4 Simentone 4th = 6 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 War Picture | ||
Thu May 19 2016 18:39 | 1st = 2 War Picture 2nd = 7 Sannette Chop 3rd = 1 Lorry Dryva 4th = 8 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 8 Annajodi | ||
Thu May 19 2016 18:34 | 1st = 8 Annajodi 2nd = 5 Theloanroanranger 3rd = 4 Velvet Stride 4th = 6 Aint Misbehavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Sacred Days | ||
Thu May 19 2016 18:30 | 1st = 3 Sacred Days 2nd = 6 Wacky Doo 3rd = 1 High Valley 4th = 9 Misty Lightfull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Har | ||
Thu May 19 2016 18:27 | 1st = 1 Har 2nd = 7 Soul Stripper 3rd = 8 Miss Just Under 4th = 5 Stylish Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Caramel Delight | ||
Thu May 19 2016 18:24 | 1st = 1 Caramel Delight 3rd = 2 Hansome Junior 4th = 7 Westmead Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Brooklyn Bad | ||
Thu May 19 2016 18:24 | 1st = 3 Brooklyn Bad 3rd = 2 Hansome Junior 4th = 7 Westmead Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Dissolution | ||
Thu May 19 2016 18:23 | 1st = 6 Dissolution 2nd = 12 Veras Delight 3rd = 2 Pat Campbell 4th = 10 Laughing Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Connerman | ||
Thu May 19 2016 18:19 | 1st = 2 Connerman 2nd = 8 Ruthless Armbro 3rd = 9 Get That Into You 4th = 4 Roll One Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Secret Minx | ||
Thu May 19 2016 18:15 | 1st = 4 Secret Minx 2nd = 13 Total Reject 3rd = 1 Niccatrice 4th = 2 Lord Balthazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 My Names Emma | ||
Thu May 19 2016 18:12 | 1st = 5 My Names Emma 2nd = 8 Lancie Boy 3rd = 1 Kraken Jayjay 4th = 4 Clovalley Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Rapaki Kath | ||
Thu May 19 2016 18:11 | 1st = 8 Rapaki Kath 2nd = 2 Adroit 3rd = 1 Wunzee 4th = 5 Bound To Erupt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Barking Bad | ||
Thu May 19 2016 18:09 | 1st = 2 Barking Bad 2nd = 8 Finito 3rd = 4 Explosive Madame 4th = 6 Check Valve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 9 Mach Doro | ||
Thu May 19 2016 18:04 | 1st = 9 Mach Doro 2nd = 3 Warfare 3rd = 2 Kotare York 4th = 11 Tarin Kowt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 3 Quarck | ||
Thu May 19 2016 18:00 | 1st = 3 Quarck 2nd = 5 Egyptian Command 3rd = 2 Our Son George 4th = 6 Isabeli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Pegarose | ||
Thu May 19 2016 17:58 | 1st = 2 Pegarose 2nd = 5 Mr Majestic 3rd = 12 Hustle Hill 4th = 13 The Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Kraken Rockstar | ||
Thu May 19 2016 17:57 | 1st = 7 Kraken Rockstar 2nd = 8 Swift Bunny 3rd = 3 Bet Bet Belle 4th = 6 Dream Of Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Plain Dream | ||
Thu May 19 2016 17:52 | 1st = 3 Plain Dream 2nd = 2 Miss Catalina 3rd = 6 Washingtons Flier 4th = 4 Pandoras Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Full Of Wind | ||
Thu May 19 2016 17:49 | 1st = 1 Full Of Wind 2nd = 2 Its A Movin 3rd = 6 Awesome Danny 4th = 4 Mystic Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 7 I Done It | ||
Thu May 19 2016 17:45 | 1st = 7 I Done It 2nd = 6 Generous Choice 3rd = 12 Grindabella 4th = 5 Achmed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Kava Blu | ||
Thu May 19 2016 17:42 | 1st = 8 Kava Blu 2nd = 7 Cawbourne Cooks 3rd = 3 Another Message 4th = 5 Fekitoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 3 Iceobar | ||
Thu May 19 2016 17:38 | 1st = 3 Iceobar 2nd = 2 Blacknbrown 3rd = 8 Twoforsixty 4th = 4 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Burrawonga Tiny | ||
Thu May 19 2016 17:35 | 1st = 3 Burrawonga Tiny 2nd = 1 Robbies Entity 3rd = 5 City Slang 4th = 2 Clovalley Arnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 3 Brunello | ||
Thu May 19 2016 17:33 | 1st = 3 Brunello 2nd = 4 Melina Lowe 3rd = 1 Jetenara 4th = 7 Ansett Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 10 Jedi Superstar | ||
Thu May 19 2016 17:30 | 1st = 10 Jedi Superstar 2nd = 3 Sunrose Don 3rd = 1 Bien Hoa 4th = 11 Idle Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Hes All Power | ||
Thu May 19 2016 17:27 | 1st = 7 Hes All Power 2nd = 2 Zipping Spring 3rd = 8 Zipping Rio 4th = 6 Chevy Bel Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Better Tulhurst | ||
Thu May 19 2016 17:22 | 1st = 4 Better Tulhurst 2nd = 1 Glasscutterspirit 3rd = 3 Ruthless And More 4th = 7 Grande Uomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Cawbourne Clover | ||
Thu May 19 2016 17:20 | 1st = 5 Cawbourne Clover 2nd = 4 Goldstar Po 3rd = 7 Know Jinx 4th = 6 Southern Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Vintage Queen | ||
Thu May 19 2016 17:19 | 1st = 5 Vintage Queen 2nd = 4 Mate 3rd = 2 Sisco Blast 4th = 1 Fawntastic Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Tranquilla Sunrise | ||
Thu May 19 2016 17:15 | 1st = 6 Tranquilla Sunrise 2nd = 10 You Watching Me 3rd = 2 Well Spoken Man 4th = 3 Snack Pack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Charming Lavra | ||
Thu May 19 2016 17:10 | 1st = 7 Charming Lavra 2nd = 4 Meadow Valley Road 3rd = 1 Very Belle 4th = 2 Ruby Pinevale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 8 Feather Boyz | ||
Thu May 19 2016 17:08 | 1st = 8 Feather Boyz 2nd = 4 Hazel Alice 3rd = 7 Pyramid Magic 4th = 2 Spotlight The Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Hooter Harnett | ||
Thu May 19 2016 17:07 | 1st = 4 Hooter Harnett 2nd = 8 Spring Gate 3rd = 5 Pleasant Annie 4th = 6 Iona Muffin Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 9 Leighmont | ||
Thu May 19 2016 17:02 | 1st = 9 Leighmont 2nd = 10 Dontbefoolish 3rd = 8 Ireadthenewstoday 4th = 4 No Confession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Claretown Happy | ||
Thu May 19 2016 16:59 | 1st = 8 Claretown Happy 2nd = 2 Twilight Butch 3rd = 7 Distributor 4th = 6 Night Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 6 Coronation Journey | ||
Thu May 19 2016 16:55 | 1st = 6 Coronation Journey 2nd = 13 Helow Tucker 3rd = 7 Alawa 4th = 1 Kaylee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Know Decision | ||
Thu May 19 2016 16:54 | 1st = 2 Know Decision 2nd = 5 Ebert Bale 3rd = 1 Dirk The Jerk 4th = 7 Opawa Kevin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 5 Knockas Return | ||
Thu May 19 2016 16:52 | 1st = 5 Knockas Return 2nd = 1 Wing Fan 3rd = 3 Shezza Girl 4th = 7 Explosive Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 The Last Gindi | ||
Thu May 19 2016 16:48 | 1st = 7 The Last Gindi 2nd = 3 Annas Best 3rd = 4 Sir Rory 4th = 1 Atticus Finch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 2 Hard And Fast | ||
Thu May 19 2016 16:45 | 1st = 2 Hard And Fast 2nd = 3 Gold Shimmer 3rd = 9 Brittella 4th = 10 Dixie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Nalah Franco | ||
Thu May 19 2016 16:43 | 1st = 5 Nalah Franco 2nd = 11 Trendy Bromac 3rd = 3 Trendys Bad Girl 4th = 10 Vera Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Hot Charcoal | ||
Thu May 19 2016 16:42 | 1st = 1 Hot Charcoal 2nd = 6 Inky 3rd = 5 Dons Collision 4th = 2 Galloping Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 3 Daddywho | ||
Thu May 19 2016 16:38 | 1st = 3 Daddywho 2nd = 4 Bubbling Gypsy 3rd = 6 Classic Shark 4th = 5 Rowdy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 5 Catastrophe Kiss | ||
Thu May 19 2016 16:35 | 1st = 5 Catastrophe Kiss 2nd = 7 Iwauna 3rd = 4 Royal Reggie 4th = 2 Novative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 2 In Fairness | ||
Thu May 19 2016 16:30 | 1st = 2 In Fairness 2nd = 11 Rising Hope 3rd = 9 Doubtless Star 4th = 12 Saturday First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Believe | ||
Thu May 19 2016 16:28 | 1st = 2 Believe 2nd = 6 Wheelchair Norm 3rd = 7 Smash That 4th = 5 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Awesome Signs | ||
Thu May 19 2016 16:27 | 1st = 2 Awesome Signs 2nd = 1 Dynamic Goodwin 3rd = 3 Hail Storming 4th = 6 King Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 3 Aussie Vista | ||
Thu May 19 2016 16:22 | 1st = 3 Aussie Vista 2nd = 5 The Muse 3rd = 7 Mondo Sports 4th = 1 Den Helder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Hey Alio Fozzio | ||
Thu May 19 2016 16:19 | 1st = 8 Hey Alio Fozzio 2nd = 1 Freds My Name 3rd = 3 Stylish Chief 4th = 2 Mantra Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 6 Ossessione | ||
Thu May 19 2016 16:18 | 1st = 6 Ossessione 2nd = 1 Groomsman 3rd = 8 Nyree Franco 4th = 10 Justasip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 2 Mountain View | ||
Thu May 19 2016 16:15 | 1st = 2 Mountain View 2nd = 9 Alakris 3rd = 7 Loceano 4th = 10 Pretty Vacant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Wallamba Molly | ||
Thu May 19 2016 16:12 | 1st = 3 Wallamba Molly 2nd = 4 Marlow Zesta 3rd = 2 Archer John 4th = 5 Doppler Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Tiani Alice | ||
Thu May 19 2016 16:07 | 1st = 6 Tiani Alice 2nd = 1 Lucky Grin 3rd = 2 Feelgood Factor 4th = 9 Stinganempire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 8 Mississippi Sammy | ||
Thu May 19 2016 16:04 | 1st = 8 Mississippi Sammy 2nd = 6 Fledermaus 3rd = 1 More Champers 4th = 2 Te Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Get Ready Freddy | ||
Thu May 19 2016 16:03 | 1st = 1 Get Ready Freddy 2nd = 3 Culvie Godfather 3rd = 8 Aiden Baxter 4th = 4 Ohoka Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 5 Written Addiction | ||
Thu May 19 2016 16:00 | 1st = 5 Written Addiction 2nd = 4 Tumult 3rd = 9 Betcher 4th = 3 Vain Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Mr Mystique | ||
Thu May 19 2016 15:58 | 1st = 8 Mr Mystique 2nd = 10 Gunmetal Angel 3rd = 7 Demi 4th = 5 Fiery Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 13 Rye | ||
Thu May 19 2016 15:55 | 1st = 13 Rye 2nd = 2 Zedfast 3rd = 5 Vite Loni 4th = 10 Thewayweare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 9 Our Emancipation | ||
Thu May 19 2016 15:50 | 1st = 9 Our Emancipation 2nd = 4 Trip Sevens 3rd = 8 Return Soldier 4th = 10 Novena Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Hes A Gunna | ||
Thu May 19 2016 15:47 | 1st = 8 Hes A Gunna 2nd = 1 Rutland Chloe 3rd = 7 Stanleys Best 4th = 5 Melan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 11 Red Castle Rebel | ||
Thu May 19 2016 15:42 | 1st = 11 Red Castle Rebel 2nd = 3 The Know It All 3rd = 5 Hes Our Boy 4th = 7 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Little Regus | ||
Thu May 19 2016 15:41 | 1st = 8 Little Regus 2nd = 6 Tina 3rd = 5 Ricks Treasure 4th = 3 Roadworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Unileven | ||
Thu May 19 2016 15:39 | 1st = 7 Unileven 2nd = 2 Jacks Miss 3rd = 8 Kezzys Diamond 4th = 4 Wilora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Man Around Town | ||
Thu May 19 2016 15:35 | 1st = 4 Man Around Town 2nd = 2 Guepardo 3rd = 1 Royal Physician 4th = 9 Sergeant Shriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 13 Holly Holy | ||
Thu May 19 2016 15:30 | 1st = 13 Holly Holy 2nd = 3 Kolonaki 3rd = 9 Unabashed 4th = 4 Savage Coup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 2 Its Elvis | ||
Thu May 19 2016 15:28 | 1st = 2 Its Elvis 2nd = 7 Danielle Amore 3rd = 3 Loxi Clairborne 4th = 10 Flurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 10 Shuriken Star | ||
Thu May 19 2016 15:25 | 1st = 10 Shuriken Star 2nd = 11 Tree Huggen Hippy 3rd = 2 Ballyfin House 4th = 7 Trade Search |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Chevy Mcglinn | ||
Thu May 19 2016 15:25 | 1st = 2 Chevy Mcglinn 2nd = 8 Usurper 3rd = 6 Dont Go 4th = 4 Greysynd Kezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Phillip Keeping | ||
Thu May 19 2016 15:22 | 1st = 7 Phillip Keeping 2nd = 2 Nachos Gracias 3rd = 1 Ninetymile Ace 4th = 4 Cosmic Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Dream Large | ||
Thu May 19 2016 15:20 | 1st = 7 Dream Large 2nd = 6 Arbre Chene 3rd = 5 Air Express 4th = 3 Cawbourne Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Change The Nation | ||
Thu May 19 2016 15:18 | 1st = 6 Change The Nation 2nd = 7 Cheers Kathy 3rd = 5 Mister Attitude 4th = 3 Nedra Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Kraken Tilda | ||
Thu May 19 2016 15:17 | 1st = 5 Kraken Tilda 2nd = 6 Crovax 3rd = 7 Tangle Fern 4th = 3 Maine Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 3 Charming Lad | ||
Thu May 19 2016 15:15 | 1st = 3 Charming Lad 2nd = 4 Stroke Of Eight 3rd = 5 Radical Impact 4th = 7 Star Postman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Wicked Nights | ||
Thu May 19 2016 15:10 | 1st = 4 Wicked Nights 2nd = 7 Albietta 3rd = 2 Emma Sheffield 4th = 3 Island Five Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Snow Gypsy | ||
Thu May 19 2016 15:07 | 1st = 5 Snow Gypsy 2nd = 8 Just Gus 3rd = 3 Add em Up 4th = 1 Our Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 2 Jogalong Stingray | ||
Thu May 19 2016 15:03 | 1st = 2 Jogalong Stingray 2nd = 8 Halfway Holme 3rd = 1 Dollars For Ever 4th = 6 Fuller A Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Swimming Goat | ||
Thu May 19 2016 15:02 | 1st = 5 Swimming Goat 2nd = 3 Dyna Quirk 3rd = 1 Backchat Harry 4th = 6 Gumps The Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 5 Kaye Club | ||
Thu May 19 2016 15:00 | 1st = 5 Kaye Club 2nd = 6 Coup Badger 3rd = 4 Treat Me Right 4th = 3 Manny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 2 One For The Money | ||
Thu May 19 2016 14:55 | 1st = 2 One For The Money 2nd = 3 Rosies Command 3rd = 5 Raining Dollars 4th = 4 Ziggys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Spritely Geared | ||
Thu May 19 2016 14:52 | 1st = 3 Spritely Geared 2nd = 2 Black Bindi 3rd = 5 Roshanis Dream 4th = 6 Velvet Acorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 9 Ellora May | ||
Thu May 19 2016 14:48 | 1st = 9 Ellora May 2nd = 2 Song Of War 3rd = 10 Capricorn Dancer 4th = 1 Maybe One More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Know Style | ||
Thu May 19 2016 14:45 | 1st = 2 Know Style 2nd = 8 Dads Ambition 3rd = 1 Dream Collector 4th = 3 Know Mention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Hillside Legacy | ||
Thu May 19 2016 14:43 | 1st = 1 Hillside Legacy 2nd = 7 Steelinfront 3rd = 3 Im Rolling Stoned 4th = 8 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 3 Anthonys Best | ||
Thu May 19 2016 14:40 | 1st = 3 Anthonys Best 2nd = 1 Colonel Custer 3rd = 5 Im Trouble 4th = 2 Star Appearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Galester Hook | ||
Thu May 19 2016 14:37 | 1st = 2 Galester Hook 2nd = 4 Kerries One 3rd = 8 Bandits Girls 4th = 5 Adara Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 5 Wounded | ||
Thu May 19 2016 14:33 | 1st = 5 Wounded 2nd = 7 Sambuca Joe 3rd = 4 Mister Manhattan 4th = 6 Four Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 13 Vanilla Gold | ||
Thu May 19 2016 14:30 | 1st = 13 Vanilla Gold 2nd = 5 Percivall Pott 3rd = 11 Florida Flo 4th = 7 Annalotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Chippa Lata | ||
Thu May 19 2016 14:27 | 1st = 3 Chippa Lata 2nd = 7 Luminary 3rd = 8 Know Lapse 4th = 6 Jinja Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 4 Milias Ideal | ||
Thu May 19 2016 14:23 | 1st = 4 Milias Ideal 2nd = 6 Tayspastime 3rd = 5 Artistica Uno 4th = 2 Tirunesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 2 Master Avatar | ||
Thu May 19 2016 14:20 | 1st = 2 Master Avatar 2nd = 9 Craiglea Focus 3rd = 4 Sail The Stars 4th = 8 The Principal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Audacious Sprite | ||
Thu May 19 2016 14:17 | 1st = 3 Audacious Sprite 2nd = 1 Cost Cutter 3rd = 4 Kimmy Bale 4th = 9 Dromores Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Katniss | ||
Thu May 19 2016 14:13 | 1st = 4 Katniss 2nd = 8 Betanotblink 3rd = 2 French Globe 4th = 7 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 9 - 2 Oreillys Dancer | ||
Thu May 19 2016 14:10 | 1st = 2 Oreillys Dancer 2nd = 8 Heart Beat 3rd = 5 Faaltline 4th = 9 Willybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Prince Mouritz | ||
Thu May 19 2016 14:10 | 1st = 2 Prince Mouritz 2nd = 3 Kilkenny Joe 3rd = 7 Herron Point 4th = 5 Faralon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 5 Navua Mist | ||
Thu May 19 2016 14:05 | 1st = 5 Navua Mist 2nd = 1 Adjective 3rd = 3 Kings Tariff 4th = 6 Art Of Excellence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 2 Kaewsrakoo | ||
Thu May 19 2016 14:00 | 1st = 2 Kaewsrakoo 2nd = 12 The Squatter 3rd = 4 Rua Kanapu 4th = 9 Luisa Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Speedy Return | ||
Thu May 19 2016 13:58 | 1st = 7 Speedy Return 2nd = 8 Jinja Billy 3rd = 6 Collecting Money 4th = 1 Greet The Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Dundee Raptor | ||
Thu May 19 2016 13:57 | 1st = 3 Dundee Raptor 2nd = 4 Needs Wings 3rd = 9 Inter Sandra 4th = 6 Diamond Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 Atusa | ||
Thu May 19 2016 13:53 | 1st = 7 Atusa 2nd = 2 Gilty Hanover 3rd = 4 Flying Miss Mac 4th = 3 Priddy Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 5 Miss Art Ranger | ||
Thu May 19 2016 13:48 | 1st = 5 Miss Art Ranger 2nd = 3 Kates Attitude 3rd = 7 Ghost Gum 4th = 1 Merry Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 La Prensa | ||
Thu May 19 2016 13:45 | 1st = 5 La Prensa 2nd = 1 Mishani Pilot 3rd = 11 All Bar Lily 4th = 6 Doras Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Invictus Lawless | ||
Thu May 19 2016 13:42 | 1st = 1 Invictus Lawless 2nd = 7 Pacific Impulse 3rd = 8 Why Not Mick 4th = 6 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Little Lizzie Jove | ||
Thu May 19 2016 13:38 | 1st = 2 Little Lizzie Jove 2nd = 1 Sweeties Orphan 3rd = 4 Private Jujon 4th = 8 Sakoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 5 Linchpin | ||
Thu May 19 2016 13:35 | 1st = 5 Linchpin 2nd = 10 Fastnet Fire 3rd = 6 Lookherepal 4th = 1 Das Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 13 Miss Lamps | ||
Thu May 19 2016 13:30 | 1st = 13 Miss Lamps 2nd = 6 Thunder Gun 3rd = 1 Bellzig 4th = 9 Tuscan Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 8 Sonata Song | ||
Thu May 19 2016 13:25 | 1st = 8 Sonata Song 2nd = 1 Anzio 3rd = 3 Latitude 4th = 4 Yulong Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Zipping Alex | ||
Thu May 19 2016 13:22 | 1st = 7 Zipping Alex 2nd = 1 Letty Bee 3rd = 5 Ecnal 4th = 8 Its Debatable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 7 Alert The Bagman | ||
Thu May 19 2016 13:16 | 1st = 7 Alert The Bagman 2nd = 2 Hot Rod Heaven 3rd = 1 Allaboutthesurf 4th = 4 Cobra Benalong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Dazzling Pride | ||
Thu May 19 2016 13:10 | 1st = 1 Dazzling Pride 2nd = 7 Eirian 3rd = 8 Humpty Bumpty 4th = 9 Miss Havisham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Im Pumped | ||
Thu May 19 2016 13:07 | 1st = 8 Im Pumped 2nd = 3 Buckle Up Brett 3rd = 2 My Baby Porscha 4th = 7 Triple Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 3 Nangar Gem | ||
Thu May 19 2016 13:04 | 1st = 3 Nangar Gem 2nd = 4 Olivia 3rd = 8 Teefonic 4th = 6 Forever Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 3 I Am The Dark | ||
Thu May 19 2016 13:00 | 1st = 3 I Am The Dark 2nd = 1 Crystal Pistol 3rd = 2 Fearless Raider 4th = 8 Hard Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 4 Show Far Show Good | ||
Thu May 19 2016 12:55 | 1st = 4 Show Far Show Good 2nd = 5 Bonny Emilia 3rd = 2 Colourful Achiever 4th = 7 Its Our Showtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 Quantrill | ||
Thu May 19 2016 12:50 | 1st = 1 Quantrill 2nd = 5 Solo Song 3rd = 2 Sweet Fella 4th = 6 Royal Champagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Oscar Tron | ||
Thu May 19 2016 12:46 | 1st = 2 Oscar Tron 2nd = 6 Santa Sangre 3rd = 8 Jinja Roman 4th = 1 Buster Bluth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Buckle Up Jem | ||
Thu May 19 2016 12:42 | 1st = 2 Buckle Up Jem 2nd = 3 Oakmont Blonde 3rd = 8 Premier Macs 4th = 1 Tinny Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 8 Baymax | ||
Thu May 19 2016 12:29 | 1st = 8 Baymax 2nd = 2 Chris Pride 3rd = 1 Aniu 4th = 7 Sandor Glegane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Useful | ||
Thu May 19 2016 12:25 | 1st = 6 Useful 2nd = 4 Paua Hiking 3rd = 3 Arctic Blaze 4th = 1 Magnificent Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 1 Hoist | ||
Thu May 19 2016 12:20 | 1st = 1 Hoist 2nd = 7 Superveloce 3rd = 9 Spritz 4th = 4 Bachro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Tyrion | ||
Thu May 19 2016 12:11 | 1st = 1 Tyrion 2nd = 2 Fortis Flier 3rd = 4 Ekali 4th = 6 Agent Schrader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Avas Shadow | ||
Thu May 19 2016 12:02 | 1st = 4 Avas Shadow 2nd = 5 In Like Flint 3rd = 8 Gutsy Manolis 4th = 6 Ima Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 Feel The Force | ||
Thu May 19 2016 11:54 | 1st = 2 Feel The Force 2nd = 7 Scott The Looks 3rd = 6 Take The Shorts 4th = 8 Trident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 8 Scarlets Secret | ||
Thu May 19 2016 11:45 | 1st = 8 Scarlets Secret 2nd = 9 Botanic 3rd = 16 Tavijazz 4th = 6 Madame Defarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Fantastic Ricki | ||
Thu May 19 2016 11:36 | 1st = 2 Fantastic Ricki 2nd = 6 Thrilling Boris 3rd = 8 Lochinvar Belle 4th = 1 Crying In Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Pay Da Trail | ||
Thu May 19 2016 11:19 | 1st = 1 Pay Da Trail 2nd = 3 Macjam 3rd = 6 Joe Joe 4th = 8 Stylish Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 5 Honey Rider | ||
Thu May 19 2016 11:10 | 1st = 5 Honey Rider 2nd = 1 Barcelo 3rd = 3 Poker Face 4th = 4 Maui Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 8 Diva Pose | ||
Thu May 19 2016 11:01 | 1st = 8 Diva Pose 2nd = 7 Coruba Cate 3rd = 1 Jinja Mia 4th = 4 Just About Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 Simple And Plain | ||
Thu May 19 2016 10:44 | 1st = 8 Simple And Plain 2nd = 3 Sonic Attack 3rd = 6 Jinja Luca 4th = 4 Sometime Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 1 Gingernuts | ||
Thu May 19 2016 10:35 | 1st = 1 Gingernuts 2nd = 5 Smiling More 3rd = 7 Chambon 4th = 6 Bluesuede Chouxs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Growler Jet | ||
Thu May 19 2016 10:26 | 1st = 7 Growler Jet 2nd = 2 Our Mystro 3rd = 3 Grace Slick 4th = 6 Rocky Mcawesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 1 Lady Jane | ||
Thu May 19 2016 10:09 | 1st = 1 Lady Jane 2nd = 4 Skyler White 3rd = 6 Simply Yeti 4th = 8 Opawa Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 15 Twinkles | ||
Thu May 19 2016 10:00 | 1st = 15 Twinkles 2nd = 8 Rodmar 3rd = 2 Super Mario 4th = 9 The Heat Is On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 2 Selwyn | ||
Thu May 19 2016 9:30 | 1st = 2 Selwyn 2nd = 8 El Disparo 3rd = 5 Stanley 4th = 1 Colonel Carrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Moment Owned | ||
Thu May 19 2016 0:00 | 1st = 7 Moment Owned 2nd = 8 Princess Charley 3rd = 4 Olesia 4th = 6 Kaluna Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Calahan Rocks | ||
Tue Apr 19 2016 23:47 | 1st = 2 Calahan Rocks 2nd = 1 Market Frenzy 3rd = 8 Locksley Road 4th = 6 Uno Seoul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Lakoda Jethro | ||
Tue Apr 19 2016 23:27 | 1st = 1 Lakoda Jethro 3rd = 6 Crack That Whip 4th = 4 Nifty Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Collectanator | ||
Tue Apr 19 2016 23:27 | 1st = 8 Collectanator 3rd = 6 Crack That Whip 4th = 4 Nifty Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Stanga James | ||
Tue Apr 19 2016 23:07 | 1st = 2 Stanga James 2nd = 4 Dark Ouzo 3rd = 8 Rebel Bullett 4th = 1 Incredible Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Triple Crown Kev | ||
Tue Apr 19 2016 22:47 | 1st = 8 Triple Crown Kev 2nd = 5 Scooby Roo 3rd = 6 Flying Louie 4th = 7 Tabrakan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Jasper Rox | ||
Tue Apr 19 2016 22:40 | 1st = 1 Jasper Rox 2nd = 3 Jet Engine 3rd = 4 Hy Leexciting 4th = 5 Madame Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Tommys Terror | ||
Tue Apr 19 2016 22:37 | 1st = 8 Tommys Terror 2nd = 5 Stately Kay 3rd = 1 Slick Jappa 4th = 2 Dr Bodacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 8 Spritely Manner | ||
Tue Apr 19 2016 22:32 | 1st = 8 Spritely Manner 2nd = 5 Empress Kenna 3rd = 6 Tears For Alex 4th = 7 Take Liberties |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 5 Bruton Miss | ||
Tue Apr 19 2016 22:28 | 1st = 5 Bruton Miss 2nd = 6 Face Time 3rd = 2 Mistifide 4th = 3 Streaks Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Loony Moony | ||
Tue Apr 19 2016 22:24 | 1st = 4 Loony Moony 2nd = 7 Hey Big Fella 3rd = 10 Cant Resist 4th = 3 Lochinvar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Cosmic Shiraz | ||
Tue Apr 19 2016 22:20 | 1st = 4 Cosmic Shiraz 2nd = 1 Skye 3rd = 8 Jacks Jet 4th = 7 Map It Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Phoenix Warrior | ||
Tue Apr 19 2016 22:15 | 1st = 9 Phoenix Warrior 2nd = 3 Burning 3rd = 7 Soho Monza 4th = 1 My Mate Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Top Edge | ||
Tue Apr 19 2016 22:12 | 1st = 8 Top Edge 2nd = 7 Lougar 3rd = 5 American Rose 4th = 3 Jay Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Gunnadoo Delta | ||
Tue Apr 19 2016 22:08 | 1st = 1 Gunnadoo Delta 2nd = 3 Divvy Up 3rd = 8 Wheres Blocker 4th = 2 Amys Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Blue Print Lad | ||
Tue Apr 19 2016 22:04 | 1st = 5 Blue Print Lad 2nd = 3 Fearless Bella 3rd = 1 Yappa Kuri 4th = 8 Next Good Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Mahailia | ||
Tue Apr 19 2016 22:00 | 1st = 3 Mahailia 2nd = 8 Swift Cruise 3rd = 5 Its My Time 4th = 6 Firefly Ern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Jackie Baxter | ||
Tue Apr 19 2016 21:56 | 1st = 1 Jackie Baxter 2nd = 3 Tiger Rance 3rd = 2 Down Every Road 4th = 8 Hes Panicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Debby | ||
Tue Apr 19 2016 21:52 | 1st = 1 Debby 2nd = 4 Gracie Webba 3rd = 7 Celestial Folk 4th = 2 Lills Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Importer Exporter | ||
Tue Apr 19 2016 21:47 | 1st = 6 Importer Exporter 2nd = 1 A Bit Ruthless 3rd = 2 Our Amazing Art 4th = 5 Bettors Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Magic Chaos | ||
Tue Apr 19 2016 21:44 | 1st = 7 Magic Chaos 2nd = 2 Gunnadoo Cobra 3rd = 1 Kerries A Minx 4th = 3 Deborah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Brintastic | ||
Tue Apr 19 2016 21:41 | 1st = 5 Brintastic 2nd = 4 Tunten 3rd = 7 Mrs Gundi 4th = 8 Incredible Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 New Day Calling | ||
Tue Apr 19 2016 21:38 | 1st = 1 New Day Calling 2nd = 2 Magic Of Bonus 3rd = 9 Farmhouse 4th = 6 Call Me Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Get Along Daisy | ||
Tue Apr 19 2016 21:35 | 1st = 6 Get Along Daisy 2nd = 5 Brandeen Roma 3rd = 7 Fallen Star 4th = 3 Simply Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 4 Sweet Ava | ||
Tue Apr 19 2016 21:30 | 1st = 4 Sweet Ava 2nd = 6 Diamond Castle 3rd = 9 Manoeuver Man 4th = 1 Miss Sixtys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Haich Two Mo | ||
Tue Apr 19 2016 21:28 | 1st = 1 Haich Two Mo 2nd = 8 Darcy Doo 3rd = 6 Zeds Honour 4th = 7 Black Vieri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Gagan Ell | ||
Tue Apr 19 2016 21:25 | 1st = 1 Gagan Ell 2nd = 8 Patjack Lomar 3rd = 2 Fredrik 4th = 3 Very Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Johnnie Venom | ||
Tue Apr 19 2016 21:22 | 1st = 4 Johnnie Venom 2nd = 3 Silent Wind 3rd = 2 West On Narla 4th = 1 Virtual Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 11 Stellar Kamwood | ||
Tue Apr 19 2016 21:17 | 1st = 11 Stellar Kamwood 2nd = 1 Jilliby Courage 3rd = 2 Arturus 4th = 12 The Storm Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Sheza Good Size | ||
Tue Apr 19 2016 21:14 | 1st = 8 Sheza Good Size 2nd = 7 Duffys Beach 3rd = 3 Effie Rose Hi 4th = 1 Blackwood Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Zipping Zeus | ||
Tue Apr 19 2016 21:11 | 1st = 1 Zipping Zeus 2nd = 8 Yeah Whatever 3rd = 4 Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Ibrox Prince | ||
Tue Apr 19 2016 21:08 | 1st = 3 Ibrox Prince 2nd = 2 Scandy Lass 3rd = 1 Inner City 4th = 4 Merlins Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Scotties Girl | ||
Tue Apr 19 2016 21:05 | 1st = 5 Scotties Girl 2nd = 4 Kezzas Spirit 3rd = 2 Moo Moo 4th = 1 Cosmic Freeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 1 Oh Nova | ||
Tue Apr 19 2016 21:00 | 1st = 1 Oh Nova 2nd = 3 Gidah 3rd = 4 Tiavons Dream 4th = 5 Michael Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Fancy Lil | ||
Tue Apr 19 2016 20:58 | 1st = 2 Fancy Lil 2nd = 4 Explosive Gunn 3rd = 8 Oz Ten Tatious 4th = 6 Dynamite Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 6 Cheeky Maxi | ||
Tue Apr 19 2016 20:55 | 1st = 6 Cheeky Maxi 2nd = 2 Avondale Astro 3rd = 7 Regatta 4th = 8 Kokomo Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Wrong Given Way | ||
Tue Apr 19 2016 20:52 | 1st = 4 Wrong Given Way 2nd = 7 Shellington 3rd = 8 Invictus Lawless 4th = 2 Yorgi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Forever Faster | ||
Tue Apr 19 2016 20:47 | 1st = 4 Forever Faster 2nd = 2 Buhn Lert 3rd = 11 Renascentrez 4th = 10 Raza Sharp Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 6 Emission Control | ||
Tue Apr 19 2016 20:44 | 1st = 6 Emission Control 2nd = 2 Runway Idole 3rd = 8 Flamin Go 4th = 3 Be Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 6 Asa El Chappo | ||
Tue Apr 19 2016 20:41 | 1st = 6 Asa El Chappo 2nd = 7 Cyclone Rosie 3rd = 4 Peppa Pig Cloud 4th = 3 Im Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Can Run Gundi | ||
Tue Apr 19 2016 20:38 | 1st = 4 Can Run Gundi 2nd = 8 Yunderup Mystery 3rd = 5 Flying Bandit 4th = 7 Solemn Pact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Logger Cooper | ||
Tue Apr 19 2016 20:35 | 1st = 8 Logger Cooper 2nd = 1 Oakey Boy 3rd = 9 My Names Joseph 4th = 4 Corindi Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Niki No No | ||
Tue Apr 19 2016 20:30 | 1st = 6 Niki No No 2nd = 2 Shifty Shivas 3rd = 5 Classic Grin 4th = 7 Arts Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Macey Blue | ||
Tue Apr 19 2016 20:28 | 1st = 1 Macey Blue 2nd = 6 Zall Good 3rd = 2 Hot Blooded 4th = 4 Duff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Kay Dee Em | ||
Tue Apr 19 2016 20:25 | 1st = 2 Kay Dee Em 2nd = 7 Be Da Boss 3rd = 3 Magic Lace 4th = 4 Prince Rakeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Rubys Magic | ||
Tue Apr 19 2016 20:22 | 1st = 1 Rubys Magic 2nd = 3 Big Bad Blocker 3rd = 7 Take The Night 4th = 4 Raise em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 10 Im Free Falling | ||
Tue Apr 19 2016 20:17 | 1st = 10 Im Free Falling 2nd = 1 Te Rauparaha 3rd = 12 Seeknyoushallfind 4th = 9 Five Star Looka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Mackata | ||
Tue Apr 19 2016 20:14 | 1st = 4 Mackata 2nd = 5 Rap Star 3rd = 6 Cruizin Arkie 4th = 2 Vee Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Dramatic Mel | ||
Tue Apr 19 2016 20:11 | 1st = 6 Dramatic Mel 2nd = 3 Gundal Commando 3rd = 4 Digger Deego 4th = 8 Magoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 9 Mott Haven | ||
Tue Apr 19 2016 20:08 | 1st = 9 Mott Haven 2nd = 2 Chevsta 3rd = 8 Dyna Zeek 4th = 3 Three Day Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 6 Lauries Jackie | ||
Tue Apr 19 2016 20:05 | 1st = 6 Lauries Jackie 2nd = 4 Eukey Road 3rd = 8 Unshackled 4th = 7 Battle Station |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 10 Pepe Bromac | ||
Tue Apr 19 2016 20:00 | 1st = 10 Pepe Bromac 2nd = 5 Battle Born 3rd = 3 Colonel Joy 4th = 8 The Stags Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Oscar Tango | ||
Tue Apr 19 2016 19:58 | 1st = 4 Oscar Tango 2nd = 3 Midnight Edition 3rd = 2 Zoeys Friend 4th = 8 Fernlee Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Hesitation | ||
Tue Apr 19 2016 19:55 | 1st = 7 Hesitation 2nd = 4 Excluded 3rd = 3 Freeway Gem 4th = 2 Lady Saxa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Josie Rumble | ||
Tue Apr 19 2016 19:52 | 1st = 2 Josie Rumble 2nd = 1 Sprite Is Right 3rd = 3 Western Quinn 4th = 8 Sheza Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Torrevean Mio | ||
Tue Apr 19 2016 19:47 | 1st = 6 Torrevean Mio 2nd = 10 Winter Lane 3rd = 4 Neon Leon 4th = 1 Kapeka George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 El Marny | ||
Tue Apr 19 2016 19:44 | 1st = 3 El Marny 2nd = 7 You Say So 3rd = 4 Zelemar Doll 4th = 1 Ginger Pieces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Katie The Weapon | ||
Tue Apr 19 2016 19:41 | 1st = 7 Katie The Weapon 2nd = 8 Our Sapphire 3rd = 2 Spring Gate 4th = 1 Mr Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Listen Captain | ||
Tue Apr 19 2016 19:38 | 1st = 8 Listen Captain 2nd = 7 Diamond Ollie 3rd = 1 Always A Diva 4th = 2 Party For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Solo | ||
Tue Apr 19 2016 19:35 | 1st = 3 Solo 2nd = 2 Twist Of Thunder 3rd = 8 Nevada Triangle 4th = 4 Crymelon Fettle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 Charming Lavra | ||
Tue Apr 19 2016 19:30 | 1st = 2 Charming Lavra 2nd = 3 Alex The Great 3rd = 8 Dabbsey 4th = 7 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Braga Mccoy | ||
Tue Apr 19 2016 19:28 | 1st = 1 Braga Mccoy 2nd = 7 Spanish Queen 3rd = 3 Porky Teller 4th = 2 War Picture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Paddys Magic | ||
Tue Apr 19 2016 19:25 | 1st = 8 Paddys Magic 2nd = 6 Zipping Alex 3rd = 3 Invictus Ivy 4th = 7 Renajohn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Up Zarr Daisy | ||
Tue Apr 19 2016 19:22 | 1st = 8 Up Zarr Daisy 2nd = 6 Jimmy Da Genius 3rd = 4 Johnny Junior 4th = 2 Prince Jeteye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 8 My Platinum Belle | ||
Tue Apr 19 2016 19:17 | 1st = 8 My Platinum Belle 2nd = 10 Scoobys Delight 3rd = 9 Hillview Jet 4th = 3 Top Flight Cruize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Im A Gift | ||
Tue Apr 19 2016 19:14 | 1st = 4 Im A Gift 2nd = 3 Zambezi Girl 3rd = 2 Im Outta Here 4th = 6 Velocity Hezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 7 Magic Is Might | ||
Tue Apr 19 2016 19:11 | 1st = 7 Magic Is Might 2nd = 8 Shep 3rd = 6 Dream Dazzler 4th = 5 Southwood Margo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Salyn Sal | ||
Tue Apr 19 2016 19:08 | 1st = 5 Salyn Sal 2nd = 1 Metro Man 3rd = 2 Rockaway Beach 4th = 8 Dons Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Soda Sky | ||
Tue Apr 19 2016 19:05 | 1st = 2 Soda Sky 2nd = 1 Bordeaux Miss 3rd = 5 Nancy Botwin 4th = 4 Zipping Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Jock The Weapon | ||
Tue Apr 19 2016 18:59 | 1st = 3 Jock The Weapon 2nd = 8 Foreseeable 3rd = 2 Gee Up 4th = 10 Larrikins Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Lucy Benz | ||
Tue Apr 19 2016 18:56 | 1st = 7 Lucy Benz 2nd = 3 Dont Go Quietly 3rd = 6 Dont Double Up 4th = 8 Cheeky Cheech |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Spring Drago | ||
Tue Apr 19 2016 18:53 | 1st = 1 Spring Drago 2nd = 4 Klemmer 3rd = 3 Montfort 4th = 5 Hot Fab Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Striker Klinsman | ||
Tue Apr 19 2016 18:50 | 1st = 1 Striker Klinsman 2nd = 2 Southwood Hazel 3rd = 8 Moonlit Wings 4th = 5 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Kingsbrae Sweety | ||
Tue Apr 19 2016 18:47 | 1st = 8 Kingsbrae Sweety 2nd = 4 Miss Stosur 3rd = 3 Withcott Flyer 4th = 10 Same Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Paua To Kapau | ||
Tue Apr 19 2016 18:44 | 1st = 6 Paua To Kapau 2nd = 1 Zipping Silva 3rd = 7 Tear It Down 4th = 9 Rubble To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Sub Zero Magic | ||
Tue Apr 19 2016 18:41 | 1st = 3 Sub Zero Magic 2nd = 8 Lektra Allan 3rd = 5 Sorceress Bale 4th = 2 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Cosmic Revenge | ||
Tue Apr 19 2016 18:38 | 1st = 1 Cosmic Revenge 2nd = 3 Celestial Selene 3rd = 5 True Viking 4th = 6 Bang On Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Baaluk | ||
Tue Apr 19 2016 18:35 | 1st = 1 Baaluk 2nd = 8 Blazing Marlowe 3rd = 7 Warm Hearts 4th = 2 Airly Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 8 Equateur | ||
Tue Apr 19 2016 18:30 | 1st = 8 Equateur 2nd = 11 Tigers Eye 3rd = 9 Hypervigilant 4th = 13 Major Lloyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Wise Maple | ||
Tue Apr 19 2016 18:27 | 1st = 3 Wise Maple 2nd = 4 Harry Steiger 3rd = 7 Acey Boy 4th = 2 Fools Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Galloping Ashley | ||
Tue Apr 19 2016 18:19 | 1st = 8 Galloping Ashley 2nd = 5 Maximum Shera 3rd = 2 Dons Licker 4th = 7 Arome Peche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 On The Rize | ||
Tue Apr 19 2016 18:16 | 1st = 3 On The Rize 2nd = 2 Steel Rose 3rd = 8 Leadfoot Express 4th = 7 Onya Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 6 Ballerina Son | ||
Tue Apr 19 2016 18:13 | 1st = 6 Ballerina Son 2nd = 8 King Taro 3rd = 5 Total Luck 4th = 1 Leas Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 6 Wynberg Terror | ||
Tue Apr 19 2016 18:08 | 1st = 6 Wynberg Terror 2nd = 9 Win Or Die 3rd = 11 Lots More Art 4th = 3 Yaholyterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Macrory | ||
Tue Apr 19 2016 18:05 | 1st = 6 Macrory 2nd = 2 Wise Harvey 3rd = 8 Berry Bling 4th = 5 Eily West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Lettuceplayginger | ||
Tue Apr 19 2016 18:00 | 1st = 8 Lettuceplayginger 2nd = 10 Hazpazzaz 3rd = 9 Kenny Trickem 4th = 5 Flying Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Frozen Nitro | ||
Tue Apr 19 2016 17:58 | 1st = 2 Frozen Nitro 2nd = 3 Absolute Roarer 3rd = 8 Major Flo 4th = 9 Shachar Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Kamilaroi Duk | ||
Tue Apr 19 2016 17:55 | 1st = 2 Kamilaroi Duk 2nd = 4 El Capo 3rd = 3 Darcys Curse 4th = 5 Get Involved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Gunnadoo Rocker | ||
Tue Apr 19 2016 17:52 | 1st = 1 Gunnadoo Rocker 2nd = 7 Total Revolution 3rd = 2 Phillip Keeping 4th = 4 El Ballerina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Lenny The Legend | ||
Tue Apr 19 2016 17:47 | 1st = 5 Lenny The Legend 2nd = 1 Red Luck 3rd = 8 Karalta Wizard 4th = 4 Stylish Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 7 Dream Ticket | ||
Tue Apr 19 2016 17:44 | 1st = 7 Dream Ticket 3rd = 8 Tigra Tron 4th = 2 Let It Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Moreira Magic | ||
Tue Apr 19 2016 17:41 | 1st = 6 Moreira Magic 2nd = 7 Shifting Gears 3rd = 4 Princess Jasmine 4th = 1 Powerful Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Bye Bye | ||
Tue Apr 19 2016 17:38 | 1st = 7 Bye Bye 2nd = 1 Cigar Sam 3rd = 3 Split System 4th = 8 Dashing Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Du Vella | ||
Tue Apr 19 2016 17:33 | 1st = 7 Du Vella 2nd = 10 Justa Dale 3rd = 4 Kilcullen 4th = 6 Im Tondelayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Magic Zesta | ||
Tue Apr 19 2016 17:30 | 1st = 8 Magic Zesta 2nd = 7 Exacerbated 3rd = 4 New Radical 4th = 2 Sams Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Red Cadillac | ||
Tue Apr 19 2016 17:27 | 1st = 1 Red Cadillac 2nd = 7 Hush Now 3rd = 3 Blingzilla 4th = 8 Burnside Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Ultimate Art | ||
Tue Apr 19 2016 17:22 | 1st = 3 Ultimate Art 2nd = 2 Teo Enteo 3rd = 1 Caesars Folly 4th = 5 Jackaroo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Cousin Cosmo | ||
Tue Apr 19 2016 17:19 | 1st = 8 Cousin Cosmo 2nd = 6 Supreme Deal 3rd = 2 Maximum Mak 4th = 3 Chief Brit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Tinie Tempah | ||
Tue Apr 19 2016 17:16 | 1st = 7 Tinie Tempah 2nd = 4 Spring Trixie 3rd = 1 Gagan Girl 4th = 2 Blue Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Marys Shadow | ||
Tue Apr 19 2016 17:13 | 1st = 1 Marys Shadow 2nd = 4 Olli Charlyn 3rd = 2 Zipping Harry 4th = 9 Road Detour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Sausage Sizzle | ||
Tue Apr 19 2016 17:09 | 1st = 5 Sausage Sizzle 2nd = 7 Silky Sock 3rd = 8 Vic For Short 4th = 2 Dewana Be Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 7 Prairie Sun | ||
Tue Apr 19 2016 17:08 | 1st = 7 Prairie Sun 2nd = 4 Smoken Cash 3rd = 5 Tudor Rule 4th = 13 Joranda Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 4 Cuban Lass | ||
Tue Apr 19 2016 17:05 | 1st = 4 Cuban Lass 2nd = 7 Grey Pariz 3rd = 8 Diamond Costa 4th = 5 Kiss In The Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Helens Bonus | ||
Tue Apr 19 2016 17:00 | 1st = 3 Helens Bonus 2nd = 7 Always My Mate 3rd = 5 Look And Listen 4th = 10 Walkabout Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Jacks Rainbow | ||
Tue Apr 19 2016 16:57 | 1st = 3 Jacks Rainbow 2nd = 6 Taxi 3rd = 8 Alchemy 4th = 7 Dyna Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Frosty Brown | ||
Tue Apr 19 2016 16:54 | 1st = 2 Frosty Brown 2nd = 3 Gemma Benz 3rd = 1 Media Circus 4th = 6 Avamay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Hopes A Chance | ||
Tue Apr 19 2016 16:51 | 1st = 1 Hopes A Chance 2nd = 6 Chisel Miss 3rd = 2 Daves Legacy 4th = 5 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 9 Hidden Concept | ||
Tue Apr 19 2016 16:50 | 1st = 9 Hidden Concept 2nd = 14 Smokin Jack 3rd = 3 King Rian 4th = 2 Holy Weeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Connemara Black | ||
Tue Apr 19 2016 16:47 | 1st = 3 Connemara Black 2nd = 1 Fiorelli Rose 3rd = 5 Call Me Gee 4th = 6 Travel Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 6 Hosier Lane | ||
Tue Apr 19 2016 16:45 | 1st = 6 Hosier Lane 2nd = 3 Cobra Kai 3rd = 1 First Draft 4th = 11 Blaze On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Tenacious One | ||
Tue Apr 19 2016 16:42 | 1st = 1 Tenacious One 2nd = 3 Queen Of Hats 3rd = 2 Magnussen 4th = 11 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Pacific Dreamer | ||
Tue Apr 19 2016 16:39 | 1st = 3 Pacific Dreamer 2nd = 1 Cosmic Goldie 3rd = 8 Slipaway Simba 4th = 9 Dawn Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Lite Me Up | ||
Tue Apr 19 2016 16:35 | 1st = 2 Lite Me Up 2nd = 1 Mighty Nova 3rd = 9 Midnight Dasher 4th = 7 Go For Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Bundarra Magic | ||
Tue Apr 19 2016 16:32 | 1st = 2 Bundarra Magic 2nd = 1 Zachary Cargo 3rd = 7 Pine Tree 4th = 6 Flatlined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 4 Prestwick | ||
Tue Apr 19 2016 16:30 | 1st = 4 Prestwick 2nd = 5 Dont Plead Guilty 3rd = 12 Lola Lu 4th = 11 Antrim Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Spritely | ||
Tue Apr 19 2016 16:28 | 1st = 8 Spritely 2nd = 7 Cactus Jack 3rd = 5 Ive Got Wings 4th = 2 Whos Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 7 Mystical Tale | ||
Tue Apr 19 2016 16:25 | 1st = 7 Mystical Tale 2nd = 2 Hair Of The Dog 3rd = 9 Over In Killarney 4th = 6 Messiahs Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 13 Bad Obsession | ||
Tue Apr 19 2016 16:21 | 1st = 13 Bad Obsession 2nd = 10 Famous Finnish 3rd = 12 Rich Widow 4th = 7 Rhonda In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Arma The Gun | ||
Tue Apr 19 2016 16:20 | 1st = 5 Arma The Gun 2nd = 7 Highview Sadler 3rd = 10 Sports Chaton 4th = 2 Hell Bent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Ginger Speed | ||
Tue Apr 19 2016 16:17 | 1st = 3 Ginger Speed 2nd = 9 Ripped 3rd = 4 Allen Othello 4th = 5 Baroness Tiffie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Pencil | ||
Tue Apr 19 2016 16:13 | 1st = 5 Pencil 2nd = 8 Cosado Sun 3rd = 3 Spring Marshall 4th = 1 Lucky Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Susie Willow | ||
Tue Apr 19 2016 16:11 | 1st = 7 Susie Willow 2nd = 2 Love Lord 3rd = 3 Marley Sprite 4th = 8 Zipping Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 4 Gunnaza | ||
Tue Apr 19 2016 16:10 | 1st = 4 Gunnaza 2nd = 10 Incubus 3rd = 12 Checkout Me Travla 4th = 6 Moonlight Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Kilty Express | ||
Tue Apr 19 2016 16:07 | 1st = 1 Kilty Express 2nd = 8 Dream Edition 3rd = 7 Carry On Rose 4th = 6 Zieva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Corporal Luna | ||
Tue Apr 19 2016 16:03 | 1st = 6 Corporal Luna 2nd = 3 Another Swinger 3rd = 5 Fiscal Cliff 4th = 4 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 6 Rock N Gold | ||
Tue Apr 19 2016 16:00 | 1st = 6 Rock N Gold 2nd = 7 Kentucky Flyer 3rd = 5 Manihi Mischief 4th = 13 Winspot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 10 Outlaw Clyde | ||
Tue Apr 19 2016 15:57 | 1st = 10 Outlaw Clyde 2nd = 6 Crimson Peak 3rd = 1 Destini Wahoo 4th = 9 Olympic Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 6 Doogans Rise | ||
Tue Apr 19 2016 15:55 | 1st = 6 Doogans Rise 2nd = 3 Platypus Duck 3rd = 8 Commands The Stage 4th = 2 Eastern Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Black Rhino | ||
Tue Apr 19 2016 15:54 | 1st = 2 Black Rhino 2nd = 3 Islas Opal 3rd = 10 Lalique 4th = 4 Back On Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 7 Layla Swift | ||
Tue Apr 19 2016 15:51 | 1st = 7 Layla Swift 2nd = 1 Another Trooper 3rd = 3 Clever Chloe 4th = 2 Bird Has Flown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 1 Sir Plush | ||
Tue Apr 19 2016 15:50 | 1st = 1 Sir Plush 2nd = 7 Oakwood Lady 3rd = 6 City Boots 4th = 4 Spareel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Hurry Slowly | ||
Tue Apr 19 2016 15:47 | 1st = 3 Hurry Slowly 2nd = 7 Sea Mist 3rd = 4 Dewana Crownie 4th = 1 Connemara Xav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Franco Tiago | ||
Tue Apr 19 2016 15:40 | 1st = 5 Franco Tiago 2nd = 1 Bettor Atom 3rd = 2 Sevens Hope 4th = 7 Double Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Sizzling Bandit | ||
Tue Apr 19 2016 15:36 | 1st = 4 Sizzling Bandit 2nd = 3 Calvadoss 3rd = 8 Limburg Ava 4th = 6 Dons Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 4 Explosive Scene | ||
Tue Apr 19 2016 15:35 | 1st = 4 Explosive Scene 2nd = 15 Lord Zof 3rd = 17 King Victor 4th = 2 Light Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 2 Dynamic Concept | ||
Tue Apr 19 2016 15:33 | 1st = 2 Dynamic Concept 2nd = 11 Little Miss Charm 3rd = 7 Divine Diamond 4th = 1 Bar Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 4 Glib | ||
Tue Apr 19 2016 15:30 | 1st = 4 Glib 2nd = 3 Rebound 3rd = 11 Euston Road 4th = 9 Saone Et Loire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 5 Wynburn Hornet | ||
Tue Apr 19 2016 15:27 | 1st = 5 Wynburn Hornet 2nd = 7 Brusha Borne 4th = 1 Maywyn Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Sure Is Pretty | ||
Tue Apr 19 2016 15:23 | 1st = 1 Sure Is Pretty 2nd = 3 Wahwah Tiggy 3rd = 7 Frankiestein 4th = 2 Aleenas Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Catcha Lefty | ||
Tue Apr 19 2016 15:22 | 1st = 6 Catcha Lefty 2nd = 3 Zaras Delight 3rd = 7 Sams A Champ 4th = 5 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 4 Run Sally Run | ||
Tue Apr 19 2016 15:15 | 1st = 4 Run Sally Run 2nd = 6 Billy Bent Ear 3rd = 8 Taking Liberties 4th = 5 Arya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Oplar Bale | ||
Tue Apr 19 2016 15:13 | 1st = 4 Oplar Bale 2nd = 6 Kinloch Monty 3rd = 8 Limiter Burst 4th = 7 Lloyd Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 5 Grouse | ||
Tue Apr 19 2016 15:12 | 1st = 5 Grouse 2nd = 3 Posh Renee 3rd = 4 Keep Ya Promise 4th = 1 Olivias Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Im Twice The Delight | ||
Tue Apr 19 2016 15:07 | 1st = 4 Im Twice The Delight 2nd = 5 Soho Madeleine 3rd = 6 Scarlet Satene 4th = 10 Neverending Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Extreme Chance | ||
Tue Apr 19 2016 15:01 | 1st = 6 Extreme Chance 2nd = 8 Balistic Prince 3rd = 4 Tarzan Luke 4th = 3 Combined Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 3 But Its True | ||
Tue Apr 19 2016 15:00 | 1st = 3 But Its True 2nd = 7 Hell On Earth 3rd = 1 Dangerpet 4th = 2 Our Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Senni Socks | ||
Tue Apr 19 2016 14:58 | 1st = 6 Senni Socks 2nd = 2 Fearing Peggy 3rd = 4 Mighty Duck 4th = 9 Lindas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 12 Reorganise | ||
Tue Apr 19 2016 14:55 | 1st = 12 Reorganise 2nd = 10 Penny Ella 3rd = 6 Golden Melody 4th = 1 Color Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Aye Pee Mccoy | ||
Tue Apr 19 2016 14:52 | 1st = 8 Aye Pee Mccoy 2nd = 7 Zuris Magic 3rd = 6 Parma Chief 4th = 1 Half Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Bebrave | ||
Tue Apr 19 2016 14:48 | 1st = 5 Bebrave 2nd = 3 Tallyho Bromac 3rd = 7 Im Born To Rule 4th = 4 Highstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 10 Your Way | ||
Tue Apr 19 2016 14:40 | 1st = 10 Your Way 2nd = 6 Absolute Ripper 3rd = 9 Shelleybabe 4th = 1 De Kurnell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Stilton Shiraz | ||
Tue Apr 19 2016 14:37 | 1st = 1 Stilton Shiraz 2nd = 7 Make Up Boy 3rd = 8 Glendale Zeus 4th = 5 Heza Carnegie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Keune | ||
Tue Apr 19 2016 14:34 | 1st = 3 Keune 2nd = 7 Lyncar Jerry 3rd = 2 Breakers Tip 4th = 10 Hes A Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 10 Dreamtimes | ||
Tue Apr 19 2016 14:30 | 1st = 10 Dreamtimes 2nd = 8 Percivall Pott 3rd = 6 Dreaded 4th = 5 Tasman Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Tingira Beach | ||
Tue Apr 19 2016 14:23 | 1st = 7 Tingira Beach 2nd = 9 Bullet Stride 3rd = 11 Shezallapples 4th = 6 Greenngold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Happy Digger | ||
Tue Apr 19 2016 14:22 | 1st = 7 Happy Digger 2nd = 2 Kokinakas Valley 3rd = 8 Excavate 4th = 1 Mighty Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 4 They Call Me Rose | ||
Tue Apr 19 2016 14:20 | 1st = 4 They Call Me Rose 2nd = 1 Dominant Storm 3rd = 5 Pats Destiny 4th = 14 Stoddart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Pennys Roman | ||
Tue Apr 19 2016 14:17 | 1st = 8 Pennys Roman 2nd = 3 Ticklin Blue 3rd = 4 Simpsons Bay 4th = 6 Double Bogey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 9 Picca Jack | ||
Tue Apr 19 2016 14:15 | 1st = 9 Picca Jack 2nd = 8 Palooka 3rd = 3 Rasputin 4th = 2 Knockout Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Justabitcoco | ||
Tue Apr 19 2016 14:10 | 1st = 10 Justabitcoco 2nd = 3 Justabitnoisy 3rd = 8 Astral Traveller 4th = 5 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 5 Premiers Gift | ||
Tue Apr 19 2016 14:05 | 1st = 5 Premiers Gift 2nd = 2 Four More Millers 3rd = 7 Googol Pi 4th = 4 Mar Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Strauss | ||
Tue Apr 19 2016 14:03 | 1st = 3 Strauss 2nd = 2 Good Golly Polly 3rd = 4 Will He Hum 4th = 1 Miss Bo Jangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 4 Day Of Rest | ||
Tue Apr 19 2016 14:00 | 1st = 4 Day Of Rest 2nd = 5 Distant Sky 3rd = 3 Barraaj 4th = 2 Rapid Rapport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Posh Fire | ||
Tue Apr 19 2016 13:57 | 1st = 1 Posh Fire 2nd = 2 Rory Mac 3rd = 8 Katey Roman 4th = 3 Droopys Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Sundons Comet | ||
Tue Apr 19 2016 13:52 | 1st = 7 Sundons Comet 2nd = 13 Heavenly Sister 3rd = 14 Our King Of Cool 4th = 11 Luvstuenthral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Falcon Ute | ||
Tue Apr 19 2016 13:50 | 1st = 7 Falcon Ute 2nd = 4 Headrox 3rd = 2 Warm Coconut Pie 4th = 6 Blackjack Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 12 Nourishing | ||
Tue Apr 19 2016 13:45 | 1st = 12 Nourishing 2nd = 1 Im A Jet 3rd = 8 Potholes 4th = 4 Anghiari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 4 Fraulein Rustie | ||
Tue Apr 19 2016 13:45 | 1st = 4 Fraulein Rustie 2nd = 6 Lady Felicia 3rd = 5 Haukland Beach 4th = 7 Maibe She Bites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Windaroo Lad | ||
Tue Apr 19 2016 13:43 | 1st = 1 Windaroo Lad 2nd = 5 Blazing Bullet 3rd = 2 Fancy Bianca 4th = 8 Jody Lee Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Alarm Bells | ||
Tue Apr 19 2016 13:42 | 1st = 5 Alarm Bells 2nd = 9 Benji Farmer 3rd = 8 Bold Dancer 4th = 1 Shiny New |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Marchesa | ||
Tue Apr 19 2016 13:37 | 1st = 5 Marchesa 2nd = 7 Solar Fling 3rd = 9 Princess Jessica 4th = 8 Madam Simone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Puma Pants | ||
Tue Apr 19 2016 13:36 | 1st = 2 Puma Pants 2nd = 1 Harkonen Bale 3rd = 4 Ebert Bale 4th = 9 Kihael Kaluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Undisclosed | ||
Tue Apr 19 2016 13:34 | 1st = 1 Undisclosed 2nd = 7 Explosive Teddy 3rd = 3 Butestone Celia 4th = 5 Meaning Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 2 Bally Paddy | ||
Tue Apr 19 2016 13:30 | 1st = 2 Bally Paddy 2nd = 1 Almighty Moses 3rd = 6 My Running Mate 4th = 7 Rostock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Molly Dawes | ||
Tue Apr 19 2016 13:28 | 1st = 2 Molly Dawes 2nd = 1 Keep It Sweet 3rd = 4 Mix Up 4th = 3 Colour Me Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 2 Quite Frankly | ||
Tue Apr 19 2016 13:25 | 1st = 2 Quite Frankly 2nd = 1 Whirlwind Ascent 3rd = 5 Mon Bel Ami 4th = 4 Nightlife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Diesel Benz | ||
Tue Apr 19 2016 13:22 | 1st = 3 Diesel Benz 2nd = 1 Punchestown 3rd = 8 Winklee Sand 4th = 5 Adams Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Pegasus Elegance | ||
Tue Apr 19 2016 13:18 | 1st = 2 Pegasus Elegance 2nd = 4 Empire Bay 3rd = 3 Overcome All Odds 4th = 5 Shang Fang Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Berridale Lad | ||
Tue Apr 19 2016 13:18 | 1st = 1 Berridale Lad 2nd = 3 Paua Shot 3rd = 8 Definer 4th = 5 Harden Faster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 2 Midnight Swing | ||
Tue Apr 19 2016 13:15 | 1st = 2 Midnight Swing 2nd = 6 Beau Dazzle 3rd = 10 Rock And Go 4th = 7 Something |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Azul | ||
Tue Apr 19 2016 13:13 | 1st = 2 Azul 2nd = 4 Dyna Gabriela 3rd = 7 Mackinlay 4th = 1 Nans Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 5 Backfire | ||
Tue Apr 19 2016 13:11 | 1st = 5 Backfire 2nd = 2 Babaji Magic 3rd = 1 Molly Mcgrath 4th = 3 His Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 3 I Know So | ||
Tue Apr 19 2016 13:10 | 1st = 3 I Know So 2nd = 5 Prince Coureuse 3rd = 7 Shrewd N Drac 4th = 8 Bernawhoie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 9 Peta Sketa | ||
Tue Apr 19 2016 13:07 | 1st = 9 Peta Sketa 2nd = 2 Spring Grove 3rd = 7 Slight Glance 4th = 3 Gus Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 3 Kaptan Apollo | ||
Tue Apr 19 2016 13:00 | 1st = 3 Kaptan Apollo 2nd = 9 Shes Offski 3rd = 5 Super Charm 4th = 6 Tantric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 3 Lagoon Mytye | ||
Tue Apr 19 2016 12:59 | 1st = 3 Lagoon Mytye 2nd = 2 Heritage Watch 3rd = 4 Trust Issues 4th = 5 Zipping Sonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 8 Blue Aces | ||
Tue Apr 19 2016 12:54 | 1st = 8 Blue Aces 2nd = 2 Mr Complete Rat 3rd = 6 We Wont Fall 4th = 1 Sleeping Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Belluci | ||
Tue Apr 19 2016 12:47 | 1st = 7 Belluci 2nd = 3 Nellie Vee 3rd = 4 Frostys Capable 4th = 1 Gladis Grice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Chokehold | ||
Tue Apr 19 2016 12:43 | 1st = 8 Chokehold 2nd = 5 Dads Ambition 3rd = 4 Jinja Jaffa 4th = 1 Jon Snow Lives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Wota Chill | ||
Tue Apr 19 2016 12:39 | 1st = 4 Wota Chill 2nd = 1 Lektra Scar 3rd = 8 Pollytoo 4th = 6 Woodside Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Girl Power | ||
Tue Apr 19 2016 12:32 | 1st = 1 Girl Power 2nd = 6 Fabershak 3rd = 2 Prying Eyes 4th = 3 Surfer Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Wynburn Toozie | ||
Tue Apr 19 2016 12:28 | 1st = 4 Wynburn Toozie 2nd = 5 Chief Jetpilot 3rd = 3 Count Baroque 4th = 1 Halo Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Dirk The Jerk | ||
Tue Apr 19 2016 12:25 | 1st = 8 Dirk The Jerk 2nd = 2 Opawa Kevin 3rd = 5 Opawa Knocka 4th = 9 Opawa Minstrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Galileo Mystery | ||
Tue Apr 19 2016 12:17 | 1st = 8 Galileo Mystery 2nd = 3 Fubre 3rd = 5 Firehouse Five 4th = 9 Veekini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Subterfuge | ||
Tue Apr 19 2016 12:08 | 1st = 4 Subterfuge 2nd = 2 Southern Affair 3rd = 3 Another Belle 4th = 6 Speedy Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Opawa Crusade | ||
Tue Apr 19 2016 11:45 | 1st = 7 Opawa Crusade 2nd = 4 Birchbrook 3rd = 1 Barcia Express 4th = 5 Cawbourne Patty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 8 Thrilling Luke | ||
Tue Apr 19 2016 11:22 | 1st = 8 Thrilling Luke 2nd = 1 Freckle Flyer 3rd = 3 Jinja Heart 4th = 6 Lagoon Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Another Vespa | ||
Tue Apr 19 2016 11:02 | 1st = 1 Another Vespa 2nd = 7 Definite 3rd = 6 Glory Hog 4th = 8 Cawbourne Dotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Deborah Bay | ||
Tue Apr 19 2016 10:42 | 1st = 2 Deborah Bay 2nd = 3 Southern Mist 3rd = 9 Ilabb 4th = 5 Pattys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Opawa Harry | ||
Tue Apr 19 2016 10:22 | 1st = 8 Opawa Harry 2nd = 5 Lagoon Allira 3rd = 9 Opawa Bucks 4th = 4 Rhinegolde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Rib Curler | ||
Tue Apr 19 2016 10:02 | 1st = 8 Rib Curler 2nd = 1 Obeyance 3rd = 6 Charlie Runkel 4th = 5 Willy Be Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Burundi | ||
Sat Mar 19 2016 23:42 | 1st = 2 Burundi 2nd = 1 Runaway Earner 3rd = 6 Mega Panther 4th = 3 Someday Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Dubliner | ||
Sat Mar 19 2016 23:27 | 1st = 5 Dubliner 2nd = 4 West On Dossy 3rd = 3 Molfetta Boy 4th = 2 Zipping Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 4 Big Red Rocket | ||
Sat Mar 19 2016 23:15 | 1st = 4 Big Red Rocket 2nd = 1 Timeless Jasper 3rd = 3 Jake And Luke 4th = 5 Timansi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Living Proof | ||
Sat Mar 19 2016 23:12 | 1st = 7 Living Proof 2nd = 4 Bob Monelli 3rd = 6 Royal Freddie 4th = 1 All Strung Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Folio Bale | ||
Sat Mar 19 2016 23:07 | 1st = 2 Folio Bale 2nd = 6 Why Not Les 3rd = 3 Lemon Sunrise 4th = 8 Deanos Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 1 Est Est Est | ||
Sat Mar 19 2016 23:00 | 1st = 1 Est Est Est 2nd = 8 Akotiri 3rd = 3 Tobylin 4th = 5 Bad Boy Leroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 4 Goldengrove Lad | ||
Sat Mar 19 2016 22:58 | 1st = 4 Goldengrove Lad 2nd = 2 Skate Thin Ice 3rd = 6 Rumbling Rascal 4th = 7 Joybell Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Cobra Clutch | ||
Sat Mar 19 2016 22:54 | 1st = 8 Cobra Clutch 2nd = 4 Incognito Mac 3rd = 6 Tex Monelli 4th = 2 Starlight Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Alpha Hermes | ||
Sat Mar 19 2016 22:50 | 1st = 8 Alpha Hermes 2nd = 7 Bruce Tycoon 3rd = 3 Benta Bale 4th = 6 Maximum Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Machiatto | ||
Sat Mar 19 2016 22:45 | 1st = 6 Machiatto 2nd = 5 Glenrae Hanover 3rd = 1 Gotta Go Shadow 4th = 2 Riverboy Denzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Hugo Boss | ||
Sat Mar 19 2016 22:42 | 1st = 2 Hugo Boss 2nd = 7 Bearly With It 3rd = 4 Ritza Rossi 4th = 1 Poker Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 9 Ella Michelle | ||
Sat Mar 19 2016 22:37 | 1st = 9 Ella Michelle 2nd = 10 Young Desiree 3rd = 11 Three Dee Delight 4th = 8 Jessie Macgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Odd Couple | ||
Sat Mar 19 2016 22:35 | 1st = 3 Odd Couple 2nd = 1 Premo Potion 3rd = 4 West On Lassie 4th = 7 Collectanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 6 The Sparrow Hawk | ||
Sat Mar 19 2016 22:30 | 1st = 6 The Sparrow Hawk 2nd = 5 Snip Of Grand 3rd = 4 Mister Zhivago 4th = 7 Hezthebigbopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Massive Com | ||
Sat Mar 19 2016 22:28 | 1st = 1 Massive Com 2nd = 2 Baltic Valhalla 3rd = 8 Gia 4th = 7 Bobbys Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Georgina | ||
Sat Mar 19 2016 22:20 | 1st = 6 Georgina 2nd = 4 Karma Connie 3rd = 1 Asa Hard Knox 4th = 2 Aston Ebert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Doubledipofheaven | ||
Sat Mar 19 2016 22:15 | 1st = 3 Doubledipofheaven 2nd = 4 Alldaybliss 3rd = 5 Bubbas Princess 4th = 1 Vicky Sheffield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Activator | ||
Sat Mar 19 2016 22:12 | 1st = 2 Activator 2nd = 6 Yoyo 3rd = 8 Lucass Bullet 4th = 3 Ollie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Ouch | ||
Sat Mar 19 2016 22:08 | 1st = 2 Ouch 2nd = 3 Aleeah Jet 3rd = 1 Kloeis Pride 4th = 6 Get Involved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 A Touch Of Fluff | ||
Sat Mar 19 2016 22:07 | 1st = 1 A Touch Of Fluff 2nd = 2 Im Jack Black 3rd = 12 Feelgood Factor 4th = 6 Special Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 White Bandit | ||
Sat Mar 19 2016 22:05 | 1st = 2 White Bandit 2nd = 7 Gunmetal Rebel 3rd = 3 Allen Membo 4th = 8 Sir Charleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Dekka Spectre | ||
Sat Mar 19 2016 22:02 | 1st = 3 Dekka Spectre 2nd = 5 Courtney Lynne 3rd = 4 Flume 4th = 1 Arrogant Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 1 Glory Daze | ||
Sat Mar 19 2016 22:00 | 1st = 1 Glory Daze 2nd = 9 Teixeira 3rd = 10 Intergalactic 4th = 6 Provocator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Vidi Vici | ||
Sat Mar 19 2016 21:58 | 1st = 5 Vidi Vici 2nd = 3 Berzerk 3rd = 1 Takedown 4th = 7 Cyanide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Strongbeth | ||
Sat Mar 19 2016 21:55 | 1st = 6 Strongbeth 2nd = 2 Alexanderia 3rd = 3 Zelemar Zest 4th = 7 Darcon Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Weona Sizzler | ||
Sat Mar 19 2016 21:53 | 1st = 5 Weona Sizzler 2nd = 1 Greenngold 3rd = 3 Modern Beach 4th = 7 Parisian Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Anti Dentite | ||
Sat Mar 19 2016 21:51 | 1st = 1 Anti Dentite 2nd = 7 Harry Bailey 3rd = 2 Spring Dodger 4th = 5 Heidi Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Around The Moon | ||
Sat Mar 19 2016 21:50 | 1st = 2 Around The Moon 2nd = 3 Tycoon Ace 3rd = 5 No More Mistakes 4th = 6 Snow Robin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Lee Secret | ||
Sat Mar 19 2016 21:47 | 1st = 4 Lee Secret 2nd = 5 Lee Booboo 3rd = 1 Hills Will 4th = 2 Miss Bewitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 Star Of Dionysis | ||
Sat Mar 19 2016 21:45 | 1st = 6 Star Of Dionysis 2nd = 2 Treuative 3rd = 1 Magic Trump 4th = 5 Grand Cru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Slick Ice | ||
Sat Mar 19 2016 21:42 | 1st = 8 Slick Ice 2nd = 3 Wahlberg 3rd = 4 Aeroplane Jack 4th = 2 Soda Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Le Doyen | ||
Sat Mar 19 2016 21:38 | 1st = 1 Le Doyen 2nd = 2 Amlin Mystique 3rd = 7 Dovizioso 4th = 6 Harvey Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Justabitnoisy | ||
Sat Mar 19 2016 21:37 | 1st = 6 Justabitnoisy 2nd = 2 Wirra Storm 3rd = 14 Johnny Springfield 4th = 8 Makarewa Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Brad Hill Billy | ||
Sat Mar 19 2016 21:35 | 1st = 4 Brad Hill Billy 2nd = 5 Blue Revolver 3rd = 2 Black Bear Lee 4th = 1 She Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Seriously Seedy | ||
Sat Mar 19 2016 21:32 | 1st = 3 Seriously Seedy 2nd = 6 Nigel Ignite 3rd = 7 Wheres Ballo 4th = 4 Hot Fab Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 13 Yankee Rockstar | ||
Sat Mar 19 2016 21:30 | 1st = 13 Yankee Rockstar 2nd = 4 Ohoka Punter 3rd = 6 Beautide 4th = 7 Jadahson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Ratatat | ||
Sat Mar 19 2016 21:28 | 1st = 4 Ratatat 2nd = 7 Cold Hard Truth 3rd = 8 Cheeky Freyer 4th = 2 Fashion Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 7 Persimmon | ||
Sat Mar 19 2016 21:24 | 1st = 7 Persimmon 2nd = 4 Always Rockin 3rd = 2 Tulhurst Santanna 4th = 8 Maestro Bellini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Matsal Rocco | ||
Sat Mar 19 2016 21:22 | 1st = 3 Matsal Rocco 2nd = 6 Steps In Time 3rd = 1 Supermac 4th = 2 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 9 Bolt Action Blood | ||
Sat Mar 19 2016 21:20 | 1st = 9 Bolt Action Blood 2nd = 8 King Crocker 3rd = 6 Its Me Telowie 4th = 4 Barney Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Dr Leonardo | ||
Sat Mar 19 2016 21:18 | 1st = 7 Dr Leonardo 2nd = 1 Mademoiselle Sox 3rd = 4 Stella Nights 4th = 6 Minnesota Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 11 Wes Done | ||
Sat Mar 19 2016 21:15 | 1st = 11 Wes Done 2nd = 3 Dreamers Goal 3rd = 8 Hidden Angel 4th = 1 Benowa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Noaki Lynx | ||
Sat Mar 19 2016 21:15 | 1st = 8 Noaki Lynx 2nd = 4 Lil Arthur 3rd = 7 Renee Boucheau 4th = 5 Phils In Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Dawkins Bale | ||
Sat Mar 19 2016 21:12 | 1st = 4 Dawkins Bale 2nd = 8 Mitcharlie Mia 3rd = 2 Tap Out Rose 4th = 6 Diego Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Its The Lovely | ||
Sat Mar 19 2016 21:09 | 1st = 2 Its The Lovely 2nd = 8 Trishas Hope 3rd = 5 Ostis Thunder 4th = 7 Politeness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Sir Pickles Yumyum | ||
Sat Mar 19 2016 21:07 | 1st = 5 Sir Pickles Yumyum 2nd = 8 Subtle Advice 3rd = 9 Izzy Watt 4th = 1 Newmerella Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Issy Cool | ||
Sat Mar 19 2016 21:05 | 1st = 5 Issy Cool 2nd = 1 Oreo Delight 3rd = 8 Locket In Teddy 4th = 2 Temnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Shezza Girl | ||
Sat Mar 19 2016 21:02 | 1st = 4 Shezza Girl 2nd = 2 Elusive Ava 3rd = 7 Martini Girl 4th = 8 Bogan Boy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Lovelist | ||
Sat Mar 19 2016 21:00 | 1st = 7 Lovelist 2nd = 6 Stunning Grin 3rd = 4 Charlie Machsheen 4th = 1 Milly Perez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Wind Whistler | ||
Sat Mar 19 2016 20:58 | 1st = 4 Wind Whistler 2nd = 7 Midwinter 3rd = 2 Sisco Rage 4th = 6 Quasi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Hawka Tron | ||
Sat Mar 19 2016 20:55 | 1st = 8 Hawka Tron 2nd = 1 Hit The Beat 4th = 2 Hugh Made Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 3 Rave On Rabbits | ||
Sat Mar 19 2016 20:54 | 1st = 3 Rave On Rabbits 2nd = 9 Sams Express 3rd = 7 Easter Jolt 4th = 6 Sackheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Takalo Gem | ||
Sat Mar 19 2016 20:52 | 1st = 4 Takalo Gem 2nd = 2 Magic On Tap 3rd = 1 Rice To Riches 4th = 7 Ellie Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 10 Our Danger Mouse | ||
Sat Mar 19 2016 20:50 | 1st = 10 Our Danger Mouse 2nd = 5 Watchfulee 3rd = 3 Marzzz Barzzz Bazz 4th = 11 Itsmentamota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Moreira | ||
Sat Mar 19 2016 20:48 | 1st = 8 Moreira 2nd = 7 Knight Sprite 3rd = 5 Marley Bale 4th = 6 Nangar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Torque Flight | ||
Sat Mar 19 2016 20:44 | 1st = 4 Torque Flight 2nd = 7 Spring Shanghai 3rd = 5 Spring Firechief 4th = 1 Maywyn Will Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Major Command | ||
Sat Mar 19 2016 20:43 | 1st = 4 Major Command 2nd = 2 Forever Texas 3rd = 1 Camelot Bay 4th = 7 Fearless Leader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Equal Ben | ||
Sat Mar 19 2016 20:41 | 1st = 6 Equal Ben 2nd = 1 Alfie Magic 3rd = 2 My Terms 4th = 8 Princess Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 3 The Yowie | ||
Sat Mar 19 2016 20:40 | 1st = 3 The Yowie 2nd = 5 Dazzling Halo 3rd = 2 Reddamour 4th = 4 Sippinbundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Trail Blazing | ||
Sat Mar 19 2016 20:38 | 1st = 1 Trail Blazing 2nd = 2 Gawker Bale 3rd = 4 Brilliant Shot 4th = 8 Noosa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Zigstar | ||
Sat Mar 19 2016 20:35 | 1st = 4 Zigstar 2nd = 1 Lister Bale 3rd = 8 Daliya Bale 4th = 5 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 10 Claudys Princess | ||
Sat Mar 19 2016 20:33 | 1st = 10 Claudys Princess 2nd = 1 Michael Thomas 3rd = 3 Sun Of Anarchy 4th = 9 Stoned I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Rare Pearl | ||
Sat Mar 19 2016 20:31 | 1st = 7 Rare Pearl 2nd = 5 Asa Killa Queen 3rd = 8 Sleek Master 4th = 1 Bearville Azza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Westmead Mouse | ||
Sat Mar 19 2016 20:28 | 1st = 8 Westmead Mouse 2nd = 7 Road To Lulu 3rd = 1 Zipping Porche 4th = 9 Tarawi Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Betabcool | ||
Sat Mar 19 2016 20:27 | 1st = 1 Betabcool 2nd = 6 Lochinver 3rd = 10 Saloon Passage 4th = 13 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Refund Required | ||
Sat Mar 19 2016 20:25 | 1st = 8 Refund Required 2nd = 7 Orange Thunder 3rd = 2 Unique Kaleesi 4th = 4 Elite Comando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 3 Kissed Flush | ||
Sat Mar 19 2016 20:23 | 1st = 3 Kissed Flush 2nd = 7 Longtan Tigerman 3rd = 9 Cool Hampton Bromac 4th = 8 Adam Cartwright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Cardiology | ||
Sat Mar 19 2016 20:22 | 1st = 7 Cardiology 2nd = 3 Gate Juan 3rd = 4 Golden Gate 4th = 1 Ibrox Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 8 King Of The Palace | ||
Sat Mar 19 2016 20:20 | 1st = 8 King Of The Palace 2nd = 13 Senso 3rd = 6 Woolibar 4th = 3 War Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Miss Kadia | ||
Sat Mar 19 2016 20:18 | 1st = 1 Miss Kadia 2nd = 4 Rhapsody Twist 3rd = 7 Lektra Uncut 4th = 8 Saywah Tonayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Perfect Metre | ||
Sat Mar 19 2016 20:14 | 1st = 6 Perfect Metre 2nd = 4 Spritely Boy 3rd = 3 Bring Sexy Back 4th = 8 Dr Brandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Estevao | ||
Sat Mar 19 2016 20:13 | 1st = 5 Estevao 2nd = 1 Northern Line 3rd = 8 My Macs A Fake 4th = 3 El Chango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Showtime Chevi | ||
Sat Mar 19 2016 20:11 | 1st = 8 Showtime Chevi 2nd = 1 Yap Trap 3rd = 2 My Mum Joany 4th = 6 Marbel Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 3 Charlies Joy | ||
Sat Mar 19 2016 20:10 | 1st = 3 Charlies Joy 2nd = 5 Wing Commander 3rd = 4 Hue And Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Dublin Bull | ||
Sat Mar 19 2016 20:08 | 1st = 3 Dublin Bull 2nd = 5 Serena Nimbus 3rd = 2 Tizza Nitro 4th = 4 Tribal Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Oreo Delicious | ||
Sat Mar 19 2016 20:05 | 1st = 4 Oreo Delicious 2nd = 2 Magic Minstrel 3rd = 5 Cyno General 4th = 3 Stealth Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 3 Heavens Trend | ||
Sat Mar 19 2016 20:03 | 1st = 3 Heavens Trend 2nd = 4 Magical Delight 3rd = 5 My Sophisticated Lady 4th = 1 Albietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Mia Got Class | ||
Sat Mar 19 2016 20:02 | 1st = 2 Mia Got Class 2nd = 6 Em Be Sea 3rd = 4 Pirate Coast 4th = 1 Irish Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 8 All Apples | ||
Sat Mar 19 2016 20:00 | 1st = 8 All Apples 2nd = 14 Flying Colours 3rd = 5 Waltham 4th = 13 Robertson Quay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Sisco Gillie | ||
Sat Mar 19 2016 19:58 | 1st = 4 Sisco Gillie 2nd = 5 Coalville Tiger 3rd = 7 Shes No Manic 4th = 1 Moonlit Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Zipping Kane | ||
Sat Mar 19 2016 19:55 | 1st = 3 Zipping Kane 2nd = 7 Pipeline Rumour 3rd = 4 Headline 4th = 2 Unsub Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Wardan Express | ||
Sat Mar 19 2016 19:54 | 1st = 4 Wardan Express 2nd = 7 Conviction 3rd = 6 San Domino 4th = 1 Loxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Revlon Babe | ||
Sat Mar 19 2016 19:52 | 1st = 8 Revlon Babe 2nd = 3 Azeem Kaos 3rd = 2 Kiss Me Marlow 4th = 7 Our Cobber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 5 Cheersbigears | ||
Sat Mar 19 2016 19:50 | 1st = 5 Cheersbigears 2nd = 3 Antaeus Blue Chip 3rd = 2 Carbon Crest 4th = 1 Hes Just Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Come On Fantasy | ||
Sat Mar 19 2016 19:48 | 1st = 2 Come On Fantasy 2nd = 5 Madliena Girl 3rd = 6 Rynos Raider 4th = 4 No Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 4 Conjob | ||
Sat Mar 19 2016 19:45 | 1st = 4 Conjob 2nd = 10 Wicked Hunter 3rd = 2 Travellin 4th = 5 Roger The Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 5 Angel Princess | ||
Sat Mar 19 2016 19:44 | 1st = 5 Angel Princess 2nd = 1 Mister Debonair 3rd = 4 Velocity Ebony 4th = 8 Farmor Kaboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Fancy Bianca | ||
Sat Mar 19 2016 19:41 | 1st = 7 Fancy Bianca 2nd = 4 Sheza Sook 3rd = 8 Gojo Mojo 4th = 1 Ceilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Jackaroo Bromac | ||
Sat Mar 19 2016 19:40 | 1st = 5 Jackaroo Bromac 2nd = 2 Broadway Playboy 3rd = 9 Karloo Kix 4th = 8 All I Want |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Pure Titanium | ||
Sat Mar 19 2016 19:38 | 1st = 1 Pure Titanium 2nd = 3 Dyna Kenant 3rd = 5 Suzie 4th = 4 Lucky Tetris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Jai Alai | ||
Sat Mar 19 2016 19:35 | 1st = 1 Jai Alai 2nd = 2 Tiger Rance 3rd = 6 You Say So 4th = 4 Mick Mow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 5 Our Celebrity | ||
Sat Mar 19 2016 19:33 | 1st = 5 Our Celebrity 2nd = 8 Petacular 3rd = 2 Jiggy Rhythm 4th = 3 She Envy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Divers Freewilly | ||
Sat Mar 19 2016 19:32 | 1st = 7 Divers Freewilly 2nd = 6 Kim Can Dashian 3rd = 4 Someone Great 4th = 9 Phina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 10 Ainia | ||
Sat Mar 19 2016 19:30 | 1st = 10 Ainia 2nd = 4 Mr Momont 3rd = 9 Assets n Cash 4th = 11 Love Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Lioness Lulu | ||
Sat Mar 19 2016 19:28 | 1st = 4 Lioness Lulu 2nd = 8 Whittaker 3rd = 1 Phantom Reign 4th = 7 Cristalle Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Torpedo Man | ||
Sat Mar 19 2016 19:25 | 1st = 6 Torpedo Man 2nd = 8 Mccaw Mccaw 3rd = 7 Wish You Will 4th = 1 Cyno Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 3 Astride | ||
Sat Mar 19 2016 19:23 | 1st = 3 Astride 2nd = 6 Bettor Be Gold 3rd = 11 Megs Monaro 4th = 1 Mister Undisputed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Danger Scene | ||
Sat Mar 19 2016 19:21 | 1st = 4 Danger Scene 2nd = 5 Jordanic 3rd = 6 Soaky Oaks 4th = 2 Sookie Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Casino Gold | ||
Sat Mar 19 2016 19:20 | 1st = 1 Casino Gold 2nd = 3 Rosador 4th = 9 Brubaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Landon | ||
Sat Mar 19 2016 19:17 | 1st = 4 Landon 2nd = 5 Barroom Counsel 3rd = 2 Wot Price Flash 4th = 7 Melody Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Dewana Babe | ||
Sat Mar 19 2016 19:13 | 1st = 6 Dewana Babe 2nd = 8 Bells Are Ringin 3rd = 3 By The Gallon 4th = 4 Esparza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Stumped Josh | ||
Sat Mar 19 2016 19:10 | 1st = 8 Stumped Josh 2nd = 4 Dels Dream 3rd = 2 Shambles Mcgee 4th = 3 Screaming Onbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Heart Starter | ||
Sat Mar 19 2016 19:10 | 1st = 3 Heart Starter 2nd = 2 Who Dat Singa 3rd = 1 Kia Ora Koutou 4th = 6 Big Red Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Tabberer | ||
Sat Mar 19 2016 19:06 | 1st = 1 Tabberer 2nd = 3 Knew You Would 3rd = 6 Are You There 4th = 2 Party For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Cold Ideal | ||
Sat Mar 19 2016 19:05 | 1st = 3 Cold Ideal 2nd = 2 Glengowan 3rd = 6 Applause 4th = 4 Drawing Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Reefton Treasure | ||
Sat Mar 19 2016 19:02 | 1st = 2 Reefton Treasure 2nd = 1 Nichole Googs 3rd = 8 Tommy The Weapon 4th = 4 Platium Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 7 Fiery Blue Chip | ||
Sat Mar 19 2016 19:00 | 1st = 7 Fiery Blue Chip 2nd = 2 Boadiceas Fury 3rd = 4 Dawn Ofa New Star 4th = 3 Ebonyallstarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Miss Fox | ||
Sat Mar 19 2016 18:58 | 1st = 5 Miss Fox 2nd = 3 Californa Levo 3rd = 2 Kerries One 4th = 6 Aston Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 6 Red Publisher | ||
Sat Mar 19 2016 18:55 | 1st = 6 Red Publisher 2nd = 7 Cranky Dancer 3rd = 10 Lord Balthazar 4th = 8 Alyeska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 2 Awesome Stride | ||
Sat Mar 19 2016 18:50 | 1st = 2 Awesome Stride 2nd = 4 Express Bomber 3rd = 1 Shadow Hunter 4th = 3 Roll With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 10 Queen Of The Ark | ||
Sat Mar 19 2016 18:47 | 1st = 10 Queen Of The Ark 2nd = 6 Bay Rust 3rd = 8 Gallivanter Cat 4th = 1 Real Ego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 6 Bay Rust | ||
Sat Mar 19 2016 18:47 | 1st = 6 Bay Rust 3rd = 8 Gallivanter Cat 4th = 1 Real Ego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 10 Undercutter | ||
Sat Mar 19 2016 18:45 | 1st = 10 Undercutter 2nd = 8 Miss Standen 3rd = 1 Any Knock Knock 4th = 6 Mins Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Western Blaze | ||
Sat Mar 19 2016 18:38 | 1st = 2 Western Blaze 2nd = 1 Lifesofine 3rd = 3 Red Vee Hanover 4th = 9 Rummiking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Whispering Brook | ||
Sat Mar 19 2016 18:35 | 1st = 2 Whispering Brook 2nd = 1 Spangled Impact 3rd = 10 Caipirinha 4th = 12 I Am Boudica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Zamlee Magic | ||
Sat Mar 19 2016 18:32 | 1st = 6 Zamlee Magic 2nd = 2 Mandela Sun 3rd = 3 Lauren Kasey 4th = 1 Gats Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 Keayang Ebonyrose | ||
Sat Mar 19 2016 18:28 | 1st = 7 Keayang Ebonyrose 2nd = 5 Niki No No 3rd = 9 Queen Of Pop 4th = 6 Glenferrie Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 10 - 10 Artistry | ||
Sat Mar 19 2016 18:25 | 1st = 10 Artistry 2nd = 14 Nancy 3rd = 4 Amovatio 4th = 5 Sadlers Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Marlow Miss | ||
Sat Mar 19 2016 18:22 | 1st = 5 Marlow Miss 2nd = 7 Kiewa Drive 3rd = 1 Major Eli 4th = 3 Friel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 4 Nahgo | ||
Sat Mar 19 2016 18:18 | 1st = 4 Nahgo 2nd = 3 Shed Talk 3rd = 8 Onfriar 4th = 1 Astrapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Henry | ||
Sat Mar 19 2016 18:16 | 1st = 2 Henry 2nd = 3 Emily As 3rd = 8 Johnny Bullet 4th = 5 Kayo King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 10 Crackerjack Jo | ||
Sat Mar 19 2016 18:13 | 1st = 10 Crackerjack Jo 2nd = 3 Burning Ambition 3rd = 9 The Space Invader 4th = 2 Mysterious Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Hizou | ||
Sat Mar 19 2016 18:10 | 1st = 1 Hizou 2nd = 6 Mollara 3rd = 3 Superduty 4th = 5 Whatever Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 1 Adjuster | ||
Sat Mar 19 2016 18:06 | 1st = 1 Adjuster 2nd = 2 Gala Arch 3rd = 3 Lady Phromily 4th = 6 The Night Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Big Tree | ||
Sat Mar 19 2016 18:02 | 1st = 1 Big Tree 2nd = 5 Fiery Heights 3rd = 6 Taillevent 4th = 4 Dandy One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 9 - 4 Society Man | ||
Sat Mar 19 2016 18:00 | 1st = 4 Society Man 2nd = 10 Duibio 3rd = 13 Squeaky Squirrel 4th = 7 Runsati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Glorias Bills | ||
Sat Mar 19 2016 17:59 | 1st = 2 Glorias Bills 2nd = 6 El Grand Demon 3rd = 7 My Lighting Blue 4th = 8 Bunjulung Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Marty Bee | ||
Sat Mar 19 2016 17:57 | 1st = 1 Marty Bee 2nd = 8 Arma Legend 3rd = 4 Deano Robyn 4th = 11 Ellmer Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 The River | ||
Sat Mar 19 2016 17:54 | 1st = 1 The River 2nd = 4 Atacama Sky 3rd = 3 Speeding Comet 4th = 6 Lusaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 8 Sultry Feeling | ||
Sat Mar 19 2016 17:50 | 1st = 8 Sultry Feeling 2nd = 17 Lucky Can Be 3rd = 10 Perignon 4th = 1 Cradle Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 1 Vitalism | ||
Sat Mar 19 2016 17:46 | 1st = 1 Vitalism 2nd = 7 Sanctitude 3rd = 6 Response Time 4th = 9 Ocean Pier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 Snapper Rocks | ||
Sat Mar 19 2016 17:42 | 1st = 5 Snapper Rocks 2nd = 4 Time To Torque 3rd = 9 Gods N Warriors 4th = 6 Old Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 9 Tunisia Traveller | ||
Sat Mar 19 2016 17:38 | 1st = 9 Tunisia Traveller 2nd = 1 Presidium 3rd = 10 Night Breeze 4th = 5 Tuscan Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 14 Rainbow Park | ||
Sat Mar 19 2016 17:34 | 1st = 14 Rainbow Park 2nd = 9 Irish Lord 3rd = 5 Vassal 4th = 11 Cry For Terre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 12 Silent Sedition | ||
Sat Mar 19 2016 17:30 | 1st = 12 Silent Sedition 2nd = 8 Amadeus 3rd = 1 Odyssey Moon 4th = 10 Invincible Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 5 Zoom Lad | ||
Sat Mar 19 2016 17:26 | 1st = 5 Zoom Lad 2nd = 1 Heart Of Red 3rd = 4 Doon Buggy 4th = 7 Shoguns Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 10 Oak N Arthur | ||
Sat Mar 19 2016 17:22 | 1st = 10 Oak N Arthur 2nd = 7 Heart Of A Warrior 3rd = 5 Lauterbrunnen 4th = 1 Locks Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Arcadia Dream | ||
Sat Mar 19 2016 17:14 | 1st = 3 Arcadia Dream 2nd = 2 Blackwood 3rd = 8 Indigo Ora 4th = 5 Culverin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 16 Griante | ||
Sat Mar 19 2016 17:10 | 1st = 16 Griante 2nd = 9 Shiraz 3rd = 7 Dothraki 4th = 13 Fell Swoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 16 Mamzelle Tess | ||
Sat Mar 19 2016 17:06 | 1st = 16 Mamzelle Tess 2nd = 13 Rivers Gift 3rd = 14 Savage Coup 4th = 2 Chippenham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 6 Fleeting Glance | ||
Sat Mar 19 2016 17:04 | 1st = 6 Fleeting Glance 2nd = 2 Hel Cool 3rd = 4 Chavinca 4th = 8 Scotland Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Polynikes | ||
Sat Mar 19 2016 17:02 | 1st = 1 Polynikes 2nd = 6 Phast Lad 3rd = 8 Road To The Bay 4th = 2 Champagne Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Abu Dhabi | ||
Sat Mar 19 2016 16:58 | 1st = 2 Abu Dhabi 2nd = 6 Metro Cowboy 3rd = 4 Battle Brewing 4th = 8 Dropped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 1 Miami Dade | ||
Sat Mar 19 2016 16:54 | 1st = 1 Miami Dade 2nd = 4 Jayzou 3rd = 2 Sunbury 4th = 7 Gambled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 9 Nevis | ||
Sat Mar 19 2016 16:50 | 1st = 9 Nevis 2nd = 1 Big Memory 3rd = 4 Survived 4th = 8 Velox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 3 Razor Time | ||
Sat Mar 19 2016 16:46 | 1st = 3 Razor Time 2nd = 2 Purple Phenomenon 3rd = 4 Aheckstar 4th = 6 Containment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 13 Col N Lil | ||
Sat Mar 19 2016 16:42 | 1st = 13 Col N Lil 2nd = 5 Liberation 3rd = 4 Ellawisdom 4th = 8 Ruling Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 4 Torio Away | ||
Sat Mar 19 2016 16:38 | 1st = 4 Torio Away 2nd = 11 Rhomlo 3rd = 14 Loyal Toast 4th = 1 Law Of The Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 3 Regal Commander | ||
Sat Mar 19 2016 16:34 | 1st = 3 Regal Commander 2nd = 9 Pounamu 3rd = 1 Corporate Larrikin 4th = 10 Spin Da Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 7 Capitalist | ||
Sat Mar 19 2016 16:30 | 1st = 7 Capitalist 2nd = 13 Yankee Rose 3rd = 2 Flying Artie 4th = 9 Telperion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 10 Douglassed | ||
Sat Mar 19 2016 16:26 | 1st = 10 Douglassed 2nd = 2 Dangerous Spin 3rd = 1 Buzz Punch 4th = 4 Stars In The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 2 Medics Spirit | ||
Sat Mar 19 2016 16:24 | 1st = 2 Medics Spirit 2nd = 8 Mattys Choice 3rd = 3 Steve 4th = 1 Happy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Buckin The Blues | ||
Sat Mar 19 2016 16:22 | 1st = 3 Buckin The Blues 2nd = 5 Marlene Adele 3rd = 9 Sky Brook 4th = 6 Good Intentions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 7 Tycoon Sofie | ||
Sat Mar 19 2016 16:18 | 1st = 7 Tycoon Sofie 2nd = 1 Mullinger Lane 3rd = 10 Our Prospect 4th = 4 Bakers Dozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Zedfast | ||
Sat Mar 19 2016 16:14 | 1st = 2 Zedfast 2nd = 1 Well Hardley Ever 3rd = 8 Lolly Shoppe 4th = 6 Bright Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 4 Written | ||
Sat Mar 19 2016 16:10 | 1st = 4 Written 2nd = 1 Atlantis Dream 3rd = 10 Amarela 4th = 2 Hijack Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Star Of Harkaway | ||
Sat Mar 19 2016 16:06 | 1st = 4 Star Of Harkaway 2nd = 1 Mossailey 3rd = 5 Celestial Me 4th = 2 Essential Element |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Beatniks | ||
Sat Mar 19 2016 16:02 | 1st = 6 Beatniks 2nd = 3 El Sasso 3rd = 10 Denarius 4th = 2 Flying Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 10 Poly Oreos | ||
Sat Mar 19 2016 15:58 | 1st = 10 Poly Oreos 2nd = 15 Hello China 3rd = 3 Force Of Magic 4th = 6 Exhilarated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 4 Terror Force | ||
Sat Mar 19 2016 15:54 | 1st = 4 Terror Force 2nd = 1 Carry The Nation 3rd = 3 Woodbine 4th = 8 Zoetomtaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 1 Tarzino | ||
Sat Mar 19 2016 15:50 | 1st = 1 Tarzino 2nd = 8 Montaigne 3rd = 14 Jameka 4th = 3 Vanbrugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 2 Try Four | ||
Sat Mar 19 2016 15:46 | 1st = 2 Try Four 2nd = 3 Volontiers 3rd = 9 Vincents Thirst 4th = 7 Dubawi Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Payback | ||
Sat Mar 19 2016 15:42 | 1st = 2 Payback 2nd = 5 Redsson 3rd = 4 Claradini 4th = 8 Hanwritten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 8 Calamari Safari | ||
Sat Mar 19 2016 15:40 | 1st = 8 Calamari Safari 2nd = 4 Hovercat 3rd = 7 Kamuro 4th = 3 One Demerit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 3 Highest Note | ||
Sat Mar 19 2016 15:38 | 1st = 3 Highest Note 2nd = 1 The Bronx 3rd = 8 Spartan Warrior 4th = 2 Comprende |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Boys Day Out | ||
Sat Mar 19 2016 15:34 | 1st = 4 Boys Day Out 2nd = 3 Ready Set Sing 3rd = 1 Gouldian 4th = 5 Rightoncue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 11 Dandy Gent | ||
Sat Mar 19 2016 15:30 | 1st = 11 Dandy Gent 2nd = 6 Lucky Lucky Lucky 3rd = 1 Assign 4th = 9 Waxing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 9 Lady Fleetfoot | ||
Sat Mar 19 2016 15:26 | 1st = 9 Lady Fleetfoot 2nd = 11 Tallarook 3rd = 7 Oscars Fury 4th = 1 Another Mans Loss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 Wicked Intent | ||
Sat Mar 19 2016 15:22 | 1st = 7 Wicked Intent 2nd = 5 Kudero 3rd = 3 Choice Bro 4th = 2 Mr Favulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 2 Beefeater | ||
Sat Mar 19 2016 15:21 | 1st = 2 Beefeater 2nd = 9 Flying Quest 3rd = 4 Thane 4th = 7 Mulberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 5 Mixed Blossom | ||
Sat Mar 19 2016 15:18 | 1st = 5 Mixed Blossom 2nd = 2 For Me Dad 3rd = 4 Unyielding 4th = 11 Dashing Duncan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 5 Winx | ||
Sat Mar 19 2016 15:10 | 1st = 5 Winx 2nd = 2 Kermadec 3rd = 8 Press Statement 4th = 6 First Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 5 Gold Seal | ||
Sat Mar 19 2016 15:06 | 1st = 5 Gold Seal 2nd = 12 Sommernachtstraum 3rd = 3 Choysa 4th = 11 Prince Kilkarlen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 7 American Hero | ||
Sat Mar 19 2016 15:02 | 1st = 7 American Hero 2nd = 1 Starocity 3rd = 2 Pure Whisper 4th = 4 Four Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Neapolitan | ||
Sat Mar 19 2016 14:58 | 1st = 1 Neapolitan 2nd = 9 Harami Cross 3rd = 2 Sweet Varden 4th = 5 She Ra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 8 Keymaster | ||
Sat Mar 19 2016 14:54 | 1st = 8 Keymaster 2nd = 3 Power Of Patch 3rd = 7 Biancas Lad 4th = 6 Numerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 4 Danger Mouse | ||
Sat Mar 19 2016 14:46 | 1st = 4 Danger Mouse 2nd = 5 Pherenice 3rd = 1 Engine Fifty Five 4th = 3 Steinberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Lentrecote | ||
Sat Mar 19 2016 14:42 | 1st = 2 Lentrecote 2nd = 12 Bayview Emperor 3rd = 7 Old Smokey 4th = 1 Anymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 2 Sofia Rosa | ||
Sat Mar 19 2016 14:41 | 1st = 2 Sofia Rosa 2nd = 13 Fanatic 3rd = 4 Strada Cavallo 4th = 1 Mime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 13 Fanatic | ||
Sat Mar 19 2016 14:41 | 1st = 13 Fanatic 2nd = 2 Sofia Rosa 3rd = 4 Strada Cavallo 4th = 1 Mime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 10 Torhonour | ||
Sat Mar 19 2016 14:38 | 1st = 10 Torhonour 2nd = 2 Verguenza 3rd = 9 Sunwisp 4th = 1 Ariake Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 5 The United States | ||
Sat Mar 19 2016 14:30 | 1st = 5 The United States 2nd = 4 Hauraki 3rd = 1 Criterion 4th = 3 Dibayani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 4 Surf The Turf | ||
Sat Mar 19 2016 14:26 | 1st = 4 Surf The Turf 2nd = 9 Before All 3rd = 6 Soldiers Opera 4th = 5 Time Ford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Saipan | ||
Sat Mar 19 2016 14:22 | 1st = 7 Saipan 2nd = 4 Kick N Tel 3rd = 10 Datastar 4th = 2 Fynnstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 1 Loncava | ||
Sat Mar 19 2016 14:18 | 1st = 1 Loncava 2nd = 2 Rooboy 3rd = 3 Elmantosh 4th = 4 Hussons Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 2 Duty Dude | ||
Sat Mar 19 2016 14:14 | 1st = 2 Duty Dude 2nd = 5 Cosmic Rush 3rd = 7 Stolen Time 4th = 4 Racy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 10 If Not Now When | ||
Sat Mar 19 2016 14:10 | 1st = 10 If Not Now When 2nd = 7 Summer Glen 3rd = 1 Valliano 4th = 9 Tris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 5 Supa Vision | ||
Sat Mar 19 2016 14:07 | 1st = 5 Supa Vision 2nd = 1 Charlie Who 3rd = 2 Mclennan 4th = 6 Ainzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Torbay | ||
Sat Mar 19 2016 14:03 | 1st = 6 Torbay 2nd = 4 Legsman 3rd = 8 Collateral 4th = 3 Kaiser Franz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 7 Passing Shot | ||
Sat Mar 19 2016 13:59 | 1st = 7 Passing Shot 2nd = 8 Silver Eclipse 3rd = 12 Smashing 4th = 4 Red Dirt Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 10 Helen Royale | ||
Sat Mar 19 2016 13:55 | 1st = 10 Helen Royale 2nd = 15 Prime Appeal 3rd = 7 Quaternion Eagle 4th = 4 Berto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 12 Southern Legend | ||
Sat Mar 19 2016 13:50 | 1st = 12 Southern Legend 2nd = 14 Egyptian Symbol 3rd = 16 Denmagic 4th = 1 Takedown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Mono Lad | ||
Sat Mar 19 2016 13:47 | 1st = 1 Mono Lad 2nd = 9 Too Rough 3rd = 7 Schemel 4th = 5 Snapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Streetcar Illusion | ||
Sat Mar 19 2016 13:43 | 1st = 6 Streetcar Illusion 2nd = 8 Magnus Magic 3rd = 2 Captain Mirage 4th = 1 Barabba Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 2 Magic Diamond | ||
Sat Mar 19 2016 13:39 | 1st = 2 Magic Diamond 2nd = 6 Not A Cherry 3rd = 1 Knotted 4th = 5 Jacqui Cadente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 2 Manhattan Blues | ||
Sat Mar 19 2016 13:35 | 1st = 2 Manhattan Blues 2nd = 10 Mystic Moon 3rd = 8 The Big Dance 4th = 6 Billabong Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 8 Fiery Redhead | ||
Sat Mar 19 2016 13:32 | 1st = 8 Fiery Redhead 2nd = 5 My Foolish Notion 3rd = 2 Mister Snitzel 4th = 3 Janis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 8 Royal Hussy | ||
Sat Mar 19 2016 13:28 | 1st = 8 Royal Hussy 2nd = 10 Collywobble 3rd = 9 Stryking Stunnah 4th = 4 Shoneck Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 2 The Justice League | ||
Sat Mar 19 2016 13:24 | 1st = 2 The Justice League 2nd = 9 Glorious Beijing 3rd = 4 Hes An Ace 4th = 16 Deedee Panache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 8 Fife | ||
Sat Mar 19 2016 13:20 | 1st = 8 Fife 2nd = 13 Schillie Billie 3rd = 7 Dance for Me 4th = 6 Allisam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 4 Libran | ||
Sat Mar 19 2016 13:15 | 1st = 4 Libran 2nd = 6 Cafe Society 3rd = 3 Gallante 4th = 8 Another Cocktail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Kebede | ||
Sat Mar 19 2016 13:12 | 1st = 5 Kebede 2nd = 2 Zero Tolerance 3rd = 7 Walwa 4th = 4 Cellyse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Star Fortune | ||
Sat Mar 19 2016 13:08 | 1st = 2 Star Fortune 2nd = 3 Tycoon Queen 3rd = 4 Sheez On Top 4th = 5 Beluga Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Deluxe | ||
Sat Mar 19 2016 13:04 | 1st = 4 Deluxe 2nd = 2 Lord Marmaduke 3rd = 7 Pursuits 4th = 3 Chilli Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 1 Fast Cash | ||
Sat Mar 19 2016 13:00 | 1st = 1 Fast Cash 2nd = 8 Thinking Of You 3rd = 12 Fidel Astro 4th = 7 Master Sommelier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 2 Rasa Lila | ||
Sat Mar 19 2016 12:50 | 1st = 2 Rasa Lila 2nd = 12 Goodsav 3rd = 1 Illuminati 4th = 6 Mae West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 11 Vellastar | ||
Sat Mar 19 2016 12:45 | 1st = 11 Vellastar 2nd = 4 Atlantic Road 3rd = 15 Concubine 4th = 6 No Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 4 Vergara | ||
Sat Mar 19 2016 12:40 | 1st = 4 Vergara 2nd = 2 Heavens Above 3rd = 6 Sweet Fire 4th = 7 Alegria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 6 Pilote Dessai | ||
Sat Mar 19 2016 12:25 | 1st = 6 Pilote Dessai 2nd = 4 Rock Forthe Ladies 3rd = 1 Tristrams Sun 4th = 5 Here To There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 3 Jacksstar | ||
Sat Mar 19 2016 12:15 | 1st = 3 Jacksstar 2nd = 11 Five To Midnight 3rd = 13 Hiique 4th = 4 Hes No Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 7 Luna Rossa | ||
Sat Mar 19 2016 11:40 | 1st = 7 Luna Rossa 2nd = 9 Royal Fashion 3rd = 1 Leading Role 4th = 4 Stephenstihls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 4 Santiago | ||
Sat Mar 19 2016 11:05 | 1st = 4 Santiago 2nd = 10 In Another Life 3rd = 9 Endure 4th = 3 Wiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 6 Charmont | ||
Sat Mar 19 2016 10:30 | 1st = 6 Charmont 2nd = 1 Caramac 3rd = 7 Wills Road 4th = 4 Batman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 4 Our Gamma Lady | ||
Sat Mar 19 2016 1:30 | 1st = 4 Our Gamma Lady 2nd = 5 Im Zuleika 3rd = 7 Sheer Rocknroll 4th = 3 Gone Leica Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 8 Ohoka Chief | ||
Sat Mar 19 2016 1:10 | 1st = 8 Ohoka Chief 2nd = 3 Adda Courage 3rd = 5 Reigning Premiers 4th = 6 Te Kana Trunkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 5 Chicago Bull | ||
Sat Mar 19 2016 1:00 | 1st = 5 Chicago Bull 2nd = 2 Just Bet On Black 3rd = 6 Campora 4th = 3 Harry Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Morris Memory | ||
Sat Mar 19 2016 0:57 | 1st = 4 Morris Memory 2nd = 5 Flame On Rocks 3rd = 2 Speedy Mion 4th = 6 Our Sinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 1 Sir Escapealot | ||
Sat Mar 19 2016 0:40 | 1st = 1 Sir Escapealot 2nd = 2 Yeehah 3rd = 5 Mister Rollins 4th = 7 Disco Gemini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Thunder Rama | ||
Sat Mar 19 2016 0:37 | 1st = 8 Thunder Rama 2nd = 4 Pilgrims Prince 3rd = 7 Indian Light 4th = 1 Reddington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 The Parade | ||
Sat Mar 19 2016 0:30 | 1st = 3 The Parade 2nd = 4 Cyclone Mitch 3rd = 2 Leda Mcnally 4th = 5 Tuapeka Kahu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Rudolphs Dasher | ||
Sat Mar 19 2016 0:17 | 1st = 1 Rudolphs Dasher 2nd = 5 Olivia Benson 3rd = 6 Cyclone Mousie 4th = 4 Masha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 5 Machin Out | ||
Sat Mar 19 2016 0:10 | 1st = 5 Machin Out 2nd = 3 Jasper Casper 3rd = 6 A Boy Named Rosie 4th = 1 Celestial Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 The Odd Lover | ||
Sat Mar 19 2016 0:00 | 1st = 2 The Odd Lover 2nd = 3 Fernleigh Rebel 3rd = 4 Bettor Reward 4th = 6 Three Bears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Astronomize | ||
Fri Feb 19 2016 23:57 | 1st = 2 Astronomize 2nd = 5 Stangafied 3rd = 4 Zoo Ringo 4th = 7 Runkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 10 Kimba Bay | ||
Fri Feb 19 2016 23:40 | 1st = 10 Kimba Bay 2nd = 2 Island Run 3rd = 9 Everton Vc 4th = 8 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Bago Flash | ||
Fri Feb 19 2016 23:37 | 1st = 7 Bago Flash 2nd = 3 Les Keeping 3rd = 6 Winsome Mission 4th = 4 Hi Five Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 10 El Machine | ||
Fri Feb 19 2016 23:30 | 1st = 10 El Machine 2nd = 5 Cyamach 3rd = 12 Ti Amo Franco 4th = 1 Jungle Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Starlight Bella | ||
Fri Feb 19 2016 23:17 | 1st = 4 Starlight Bella 2nd = 8 Ramifications 3rd = 9 Whos Got Mona 4th = 3 Yunderup Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 6 Major Down Under | ||
Fri Feb 19 2016 23:10 | 1st = 6 Major Down Under 2nd = 5 Living Diva 3rd = 3 Lion Man 4th = 7 Bettor Twisted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Sparkling Success | ||
Fri Feb 19 2016 23:03 | 1st = 2 Sparkling Success 2nd = 12 Annies Life 3rd = 7 Belts 4th = 3 Chrisken Kiosk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Indian Light | ||
Fri Feb 19 2016 23:00 | 1st = 6 Indian Light 2nd = 5 Honest To Rod 3rd = 3 Shaft 4th = 1 Supreme Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Soho Wall Street | ||
Fri Feb 19 2016 22:55 | 1st = 2 Soho Wall Street 2nd = 5 New World Order 3rd = 3 Sportsnight 4th = 4 Navy Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Carry On Rose | ||
Fri Feb 19 2016 22:47 | 1st = 2 Carry On Rose 3rd = 6 Rippin Rose 4th = 4 Big Bad Bone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Leopold Bale | ||
Fri Feb 19 2016 22:47 | 1st = 1 Leopold Bale 3rd = 6 Rippin Rose 4th = 4 Big Bad Bone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Baron Impact | ||
Fri Feb 19 2016 22:39 | 1st = 1 Baron Impact 2nd = 2 Minion 3rd = 4 Little Bit Nifty 4th = 3 Munchkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 5 Ariki | ||
Fri Feb 19 2016 22:38 | 1st = 5 Ariki 2nd = 10 Good Times Ahead 3rd = 7 My Island Home 4th = 3 Adda Spoilt Pomme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Ironhide | ||
Fri Feb 19 2016 22:34 | 1st = 1 Ironhide 2nd = 3 Keep On Rocking 3rd = 4 Ample Power 4th = 8 Brocks Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Tahoe City | ||
Fri Feb 19 2016 22:30 | 1st = 9 Tahoe City 2nd = 2 Writtenintherain 3rd = 3 Iona Fast One 4th = 10 Drinking Cocktails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 2 Cheersbigears | ||
Fri Feb 19 2016 22:29 | 1st = 2 Cheersbigears 2nd = 3 Our Cavort 3rd = 4 Barney Fella 4th = 7 Billy Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Tiger Rance | ||
Fri Feb 19 2016 22:28 | 1st = 6 Tiger Rance 2nd = 10 Jazaans Boy 3rd = 1 Uptown Funk 4th = 9 Ivy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Bhagwan | ||
Fri Feb 19 2016 22:24 | 1st = 3 Bhagwan 2nd = 4 Say It Now 3rd = 1 Bettorbeastar 4th = 10 Lagoon Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Sketchy Chief | ||
Fri Feb 19 2016 22:19 | 1st = 1 Sketchy Chief 2nd = 2 Queen Taro 3rd = 3 Dawn Mini 4th = 8 Avenging Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Wagtail Kate | ||
Fri Feb 19 2016 22:16 | 1st = 8 Wagtail Kate 2nd = 2 Flaming Sahara 3rd = 6 South 4th = 3 Tanami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 3 Celeritas | ||
Fri Feb 19 2016 22:15 | 1st = 3 Celeritas 2nd = 4 Our Harmony 3rd = 10 Sheree 4th = 1 Catch That Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 4 Hez The Jazz Man | ||
Fri Feb 19 2016 22:11 | 1st = 4 Hez The Jazz Man 2nd = 6 Crimson Floyd 3rd = 1 Im Unforgettable 4th = 2 Cantstoptherich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Papa Shim | ||
Fri Feb 19 2016 22:08 | 1st = 1 Papa Shim 2nd = 4 Go Go Rosco 3rd = 5 Flotilla 4th = 8 Just Like Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Change Gear | ||
Fri Feb 19 2016 22:06 | 1st = 3 Change Gear 2nd = 4 Our Missionary Man 3rd = 1 Our Bold Lustre 4th = 11 Mcrita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 8 Gotta Sideshow | ||
Fri Feb 19 2016 22:04 | 1st = 8 Gotta Sideshow 2nd = 5 Cosmic Choir 3rd = 2 Alpha 4th = 7 Myalla Griffo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Shirotai | ||
Fri Feb 19 2016 22:00 | 1st = 1 Shirotai 2nd = 2 Beckoning Light 3rd = 8 Baldy Host 4th = 7 Wewonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Old Timer | ||
Fri Feb 19 2016 21:58 | 1st = 1 Old Timer 2nd = 10 Sovereign Queen 3rd = 5 El Lonhro 4th = 4 Cardiology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 Alldaybliss | ||
Fri Feb 19 2016 21:58 | 1st = 4 Alldaybliss 2nd = 3 Lily Thesinger 3rd = 7 Marty Major 4th = 9 Candy Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Belfast Tommy | ||
Fri Feb 19 2016 21:55 | 1st = 4 Belfast Tommy 2nd = 5 Yeah Right 3rd = 3 Slam Dunk Mully 4th = 1 Incredible Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Gotta Go Yanky | ||
Fri Feb 19 2016 21:54 | 1st = 1 Gotta Go Yanky 2nd = 6 Maximum Demand 3rd = 3 Three Blind Mice 4th = 9 Sonic Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Still The One | ||
Fri Feb 19 2016 21:48 | 1st = 7 Still The One 2nd = 6 Dyna Jeeves 3rd = 3 Dom Daisy 4th = 4 Massive Com |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 3 Labdien | ||
Fri Feb 19 2016 21:45 | 1st = 3 Labdien 2nd = 12 Purrpussful 3rd = 5 Turbo Miss 4th = 16 Lake Como |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 9 Shes Turbo Charged | ||
Fri Feb 19 2016 21:44 | 1st = 9 Shes Turbo Charged 2nd = 4 Kissmecougar 3rd = 6 Our Jeremes Gem 4th = 7 Nothingbutadream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 3 Phantom Two | ||
Fri Feb 19 2016 21:41 | 1st = 3 Phantom Two 2nd = 4 Later Gator 3rd = 7 Viral Vane 4th = 6 Smithy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 3 Black Bear Lee | ||
Fri Feb 19 2016 21:38 | 1st = 3 Black Bear Lee 2nd = 7 One Samuel 3rd = 2 Nangar Flash 4th = 6 Black Bordeaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 6 Tisu Toota | ||
Fri Feb 19 2016 21:36 | 1st = 6 Tisu Toota 2nd = 1 Pushkin 3rd = 3 My Greek Mate 4th = 5 Sky Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Keystone Del | ||
Fri Feb 19 2016 21:33 | 1st = 9 Keystone Del 2nd = 1 Arboe 3rd = 6 Daryl Boko Fin 4th = 5 One Over Da Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Spirit Minded | ||
Fri Feb 19 2016 21:30 | 1st = 5 Spirit Minded 2nd = 12 Sahara Siren 3rd = 7 Cordon Rouge 4th = 8 Eye Of Horus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 Marzzz Barzzz Bazz | ||
Fri Feb 19 2016 21:29 | 1st = 6 Marzzz Barzzz Bazz 2nd = 9 Broady Bill 3rd = 10 Cullective 4th = 5 Krongold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Aston Bolero | ||
Fri Feb 19 2016 21:28 | 1st = 7 Aston Bolero 2nd = 8 Dawkins Bale 3rd = 3 Amaro Bale 4th = 1 Margins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 2 Emis Boy Murph | ||
Fri Feb 19 2016 21:25 | 1st = 2 Emis Boy Murph 2nd = 6 Public Circus 3rd = 7 Parrydise Ginger 4th = 4 Struts In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Tricky Styx | ||
Fri Feb 19 2016 21:24 | 1st = 2 Tricky Styx 2nd = 1 Millwood Faith 3rd = 3 Bonny Under Fire 4th = 5 Dilingers Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Inshallah | ||
Fri Feb 19 2016 21:19 | 1st = 1 Inshallah 2nd = 8 Hugo Boss 3rd = 5 Sazoo Icon 4th = 7 Miss Shake It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 5 Safari Storm | ||
Fri Feb 19 2016 21:17 | 1st = 5 Safari Storm 2nd = 7 Track The Navajo 3rd = 2 The Black Adda 4th = 1 Sanford Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 10 Swacadelic | ||
Fri Feb 19 2016 21:15 | 1st = 10 Swacadelic 2nd = 1 Signoff 3rd = 2 Real Love 4th = 8 Lucques |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Veetee Gun | ||
Fri Feb 19 2016 21:08 | 1st = 2 Veetee Gun 2nd = 8 Tankster 3rd = 1 Next Grange 4th = 6 Dyna Yavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 1 Joan Grant | ||
Fri Feb 19 2016 21:07 | 1st = 1 Joan Grant 2nd = 3 Blues Ace 3rd = 2 Hello Princess 4th = 7 Our Maxicam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Sydenham Red | ||
Fri Feb 19 2016 21:04 | 1st = 2 Sydenham Red 2nd = 1 Winsome Ally 3rd = 8 Blind Sided 4th = 4 Shes A Melgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Gollahman | ||
Fri Feb 19 2016 21:03 | 1st = 5 Gollahman 2nd = 7 Nuggets Brother 3rd = 9 Vinny Chase 4th = 6 Lucky Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Reunite | ||
Fri Feb 19 2016 21:00 | 1st = 1 Reunite 2nd = 3 Kariega 3rd = 4 Red Hot Dazzler 4th = 8 Queen Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Knight Sprite | ||
Fri Feb 19 2016 20:58 | 1st = 2 Knight Sprite 2nd = 6 Black Driftwood 3rd = 8 Sandave Prince 4th = 1 Good Odds Ocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 8 - 10 Valmont | ||
Fri Feb 19 2016 20:55 | 1st = 10 Valmont 2nd = 4 Duke Of Downs 3rd = 1 Tee Pee Cat 4th = 2 Dark Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Grand Cru | ||
Fri Feb 19 2016 20:54 | 1st = 1 Grand Cru 2nd = 2 Cromac Jamie 3rd = 9 Ardghal 4th = 5 Wrongly Accused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Atlastalone | ||
Fri Feb 19 2016 20:50 | 1st = 5 Atlastalone 2nd = 12 Glenferrie Rustler 3rd = 1 Dream To Believe 4th = 10 Machs A Pearler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Spring Missile | ||
Fri Feb 19 2016 20:48 | 1st = 7 Spring Missile 2nd = 3 Immortal Bear 3rd = 1 Quarrel Bale 4th = 5 Fizzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 2 Supido | ||
Fri Feb 19 2016 20:45 | 1st = 2 Supido 2nd = 5 Gangnam Style 3rd = 8 Big Buddie 4th = 3 Sir Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 7 Tiggerlong Swage | ||
Fri Feb 19 2016 20:43 | 1st = 7 Tiggerlong Swage 2nd = 6 Rumour 3rd = 8 Standing Bear 4th = 3 Whata Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Tullabung Rock | ||
Fri Feb 19 2016 20:38 | 1st = 2 Tullabung Rock 2nd = 7 Hernando Kahn 3rd = 5 Highlands Road 4th = 6 Irish Ledgen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 9 Majorama | ||
Fri Feb 19 2016 20:37 | 1st = 9 Majorama 2nd = 7 Mei Gei 3rd = 10 Bunjil Boy 4th = 6 Guys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Presidentialsecret | ||
Fri Feb 19 2016 20:33 | 1st = 6 Presidentialsecret 2nd = 10 Manuka Man 3rd = 8 Allblack Stride 4th = 1 Wow Shes Smooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Im Oreilly | ||
Fri Feb 19 2016 20:30 | 1st = 3 Im Oreilly 2nd = 10 Fizzically Wicked 3rd = 8 Excited Dream 4th = 2 Flinders Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Black Frenzy | ||
Fri Feb 19 2016 20:28 | 1st = 8 Black Frenzy 2nd = 2 Impact Bale 3rd = 7 Spankys Legacy 4th = 5 Eren Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 9 Fresco Friar | ||
Fri Feb 19 2016 20:25 | 1st = 9 Fresco Friar 2nd = 2 Ultimate Success 3rd = 5 Get Round It 4th = 6 Ignite The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 1 Ace Moment | ||
Fri Feb 19 2016 20:23 | 1st = 1 Ace Moment 2nd = 8 Yaldy Boyz 3rd = 3 Thebestlove 4th = 2 Torbjorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 7 Whinging Mac | ||
Fri Feb 19 2016 20:21 | 1st = 7 Whinging Mac 2nd = 6 Tezza Mac 3rd = 8 Sharina Bomber 4th = 1 My Boy Mitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Leftrightgoodnight | ||
Fri Feb 19 2016 20:20 | 1st = 1 Leftrightgoodnight 2nd = 11 Denny Crane 3rd = 8 Dont Wanadie 4th = 2 Our Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Docker | ||
Fri Feb 19 2016 20:18 | 1st = 2 Docker 2nd = 1 San Joy 3rd = 5 Nureyev 4th = 4 Cosmic Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 10 Carbon Crest | ||
Fri Feb 19 2016 20:16 | 1st = 10 Carbon Crest 2nd = 9 Maharani Magic 3rd = 1 Our Titus 4th = 6 Perfectly Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 6 Aunty Mo | ||
Fri Feb 19 2016 20:15 | 1st = 6 Aunty Mo 2nd = 2 Beau Rada 3rd = 7 Canali 4th = 1 Windjammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Aston Cyus | ||
Fri Feb 19 2016 20:08 | 1st = 8 Aston Cyus 2nd = 7 Elsa Bale 3rd = 1 Arabella Figg 4th = 5 Avatar Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 2 Isundula Artist | ||
Fri Feb 19 2016 20:07 | 1st = 2 Isundula Artist 2nd = 3 Busted 3rd = 5 Master Hanover 4th = 11 Baldock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 My Arya | ||
Fri Feb 19 2016 20:03 | 1st = 5 My Arya 2nd = 9 Button Brigade 3rd = 4 Miracle 4th = 1 Columbias Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 3 Gotta Good Part | ||
Fri Feb 19 2016 20:01 | 1st = 3 Gotta Good Part 2nd = 7 Red Set Go 3rd = 5 Humalee 4th = 2 Tiggerlong Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Jetintoit | ||
Fri Feb 19 2016 20:00 | 1st = 2 Jetintoit 2nd = 4 Agent Albert 3rd = 3 Zarfastar 4th = 13 Jester Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 4 Susannah Cargo | ||
Fri Feb 19 2016 19:58 | 1st = 4 Susannah Cargo 2nd = 7 Layla Swift 3rd = 5 Spiders Brother 4th = 8 Kokinakas Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 11 Goneagain | ||
Fri Feb 19 2016 19:55 | 1st = 11 Goneagain 2nd = 6 Bohemian Lass 3rd = 3 Victoria Peak 4th = 12 Little Missy Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 4 On The Town | ||
Fri Feb 19 2016 19:53 | 1st = 4 On The Town 2nd = 2 Miss Daisy 3rd = 1 Kilkeel Lady 4th = 3 Supriya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 1 Wills | ||
Fri Feb 19 2016 19:50 | 1st = 1 Wills 2nd = 7 Hey Hardy 3rd = 9 Hes Just Rusty 4th = 11 Arti Lady Tingira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Our Luck | ||
Fri Feb 19 2016 19:48 | 1st = 8 Our Luck 2nd = 1 Lets Run 3rd = 7 Monster Roar 4th = 2 Avatar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 2 Dam Ready | ||
Fri Feb 19 2016 19:45 | 1st = 2 Dam Ready 2nd = 8 Moshki 3rd = 9 Miss Dominance 4th = 4 Delta Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Eat Some Cake | ||
Fri Feb 19 2016 19:44 | 1st = 5 Eat Some Cake 2nd = 7 Fursty Ferret 3rd = 1 Bogalong Boy 4th = 8 Dynamic Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Whatu Trendy | ||
Fri Feb 19 2016 19:41 | 1st = 4 Whatu Trendy 2nd = 3 One Broke Girl 3rd = 8 Rapper Dash 4th = 2 Cawbourne Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Marbos Magic | ||
Fri Feb 19 2016 19:38 | 1st = 8 Marbos Magic 2nd = 3 Quiet Brilliant 3rd = 6 Tap Out Rooster 4th = 9 All On Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 5 Pageantry | ||
Fri Feb 19 2016 19:37 | 1st = 5 Pageantry 2nd = 6 Augural 3rd = 3 Karalta Delux 4th = 7 Karalta Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Our Little General | ||
Fri Feb 19 2016 19:33 | 1st = 4 Our Little General 2nd = 9 Easter Jolt 3rd = 2 Jilliby Kung Fu 4th = 1 Shadow Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 2 Martin John | ||
Fri Feb 19 2016 19:32 | 1st = 2 Martin John 2nd = 7 Cmeerock 3rd = 1 Lucky Three 4th = 3 Saramon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Spot The Diff | ||
Fri Feb 19 2016 19:30 | 1st = 1 Spot The Diff 2nd = 2 Zumikon 3rd = 7 Vanderpump 4th = 3 Jandama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Space | ||
Fri Feb 19 2016 19:28 | 1st = 2 Space 2nd = 8 Bingo Sally 3rd = 7 Our Kippy 4th = 10 Sisco Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 Bettor Spirits | ||
Fri Feb 19 2016 19:23 | 1st = 5 Bettor Spirits 2nd = 6 No Doctor Needed 3rd = 9 Bettor Dream 4th = 2 Aliante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 5 Three Heads Up | ||
Fri Feb 19 2016 19:21 | 1st = 5 Three Heads Up 2nd = 7 Watching Over Us 3rd = 1 Ikara Bale 4th = 3 Kasinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 9 Nevada Blackjack | ||
Fri Feb 19 2016 19:20 | 1st = 9 Nevada Blackjack 2nd = 7 Kissed Flush 3rd = 10 Caribbean Crest 4th = 3 Antaeus Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Fancy More | ||
Fri Feb 19 2016 19:18 | 1st = 1 Fancy More 2nd = 5 Sugar Man 3rd = 8 Tin Pan Alley 4th = 6 Reventon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 7 Spreadeagled | ||
Fri Feb 19 2016 19:15 | 1st = 7 Spreadeagled 2nd = 8 Dodging Bullets 3rd = 5 Siegestor 4th = 4 Trade Commissioner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Funky Freddy | ||
Fri Feb 19 2016 19:12 | 1st = 1 Funky Freddy 2nd = 4 Pink Shellac 3rd = 3 Vito Baxter 4th = 5 All In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Tinker Bob | ||
Fri Feb 19 2016 19:08 | 1st = 3 Tinker Bob 2nd = 4 Limburg Gunna 3rd = 1 Pretostella 4th = 8 Rover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Clean Break | ||
Fri Feb 19 2016 19:04 | 1st = 8 Clean Break 2nd = 9 Clover Mac 3rd = 7 Royal Shine 4th = 12 Rubys Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 1 Williamlee | ||
Fri Feb 19 2016 19:04 | 1st = 1 Williamlee 2nd = 8 Im Full Tilt 3rd = 9 Sutter Man 4th = 7 Last Guy Standing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 1 Parisian Magic | ||
Fri Feb 19 2016 19:02 | 1st = 1 Parisian Magic 2nd = 7 Yuleana 3rd = 4 Magpie Hawk 4th = 8 Minkara Yarmi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Dependlebury | ||
Fri Feb 19 2016 19:00 | 1st = 8 Dependlebury 2nd = 3 Soho Tokyo 3rd = 11 Yackandandah 4th = 6 Lombo Newsy Scoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - | ||
Fri Feb 19 2016 18:57 | 2nd = 2 Andelven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Borris Delight | ||
Fri Feb 19 2016 18:57 | 1st = 4 Borris Delight 2nd = 2 Andelven 3rd = 7 Revelling 4th = 6 Hez Got Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Shandale | ||
Fri Feb 19 2016 18:55 | 1st = 7 Shandale 2nd = 2 Ideal Eagle 3rd = 9 Wimbaliri 4th = 5 Mo Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 10 Love Secret | ||
Fri Feb 19 2016 18:53 | 1st = 10 Love Secret 2nd = 1 Carob 3rd = 3 Master Of Money 4th = 11 My Valore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Liberty Lee | ||
Fri Feb 19 2016 18:50 | 1st = 4 Liberty Lee 2nd = 6 Magic Senorita 3rd = 5 Life Success 4th = 9 Goodwil Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 8 Rather Heroic | ||
Fri Feb 19 2016 18:45 | 1st = 8 Rather Heroic 2nd = 6 Choux Diva 3rd = 1 Tears Of Joy 4th = 5 Aurora Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Absinthe Minded | ||
Fri Feb 19 2016 18:42 | 1st = 4 Absinthe Minded 2nd = 7 Lady Zeena 3rd = 3 Opawa Shay 4th = 6 Kissing Gwyneth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Charlie Pearce | ||
Fri Feb 19 2016 18:35 | 1st = 3 Charlie Pearce 2nd = 7 Kurzke 3rd = 2 Smokem Jimmy 4th = 4 Cootas Cazaly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 Marcoola | ||
Fri Feb 19 2016 18:33 | 1st = 7 Marcoola 2nd = 2 Conon Bridge 3rd = 1 Wilmas Mate 4th = 8 Gershwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Harry Bailey | ||
Fri Feb 19 2016 18:32 | 1st = 6 Harry Bailey 2nd = 1 Rylis Ranga 3rd = 3 Haras Blaze 4th = 8 Wild Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 2 Our Archangel | ||
Fri Feb 19 2016 18:29 | 1st = 2 Our Archangel 2nd = 4 Chief Destroyer 3rd = 7 Fioki 4th = 8 Punt Road Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 9 Lovelist | ||
Fri Feb 19 2016 18:27 | 1st = 9 Lovelist 2nd = 3 Queens Advocate 3rd = 7 Morton Plains 4th = 4 Whats Emma Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 New Direction | ||
Fri Feb 19 2016 18:25 | 1st = 5 New Direction 2nd = 1 Stevies Turbo 3rd = 7 Crystal Robbo 4th = 2 Roman Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 6 Scarrymcleary | ||
Fri Feb 19 2016 18:24 | 1st = 6 Scarrymcleary 2nd = 2 Gintaras 3rd = 7 Realmein 4th = 3 Opawa Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 He Gets It | ||
Fri Feb 19 2016 18:20 | 1st = 1 He Gets It 2nd = 7 Hezbuyindiamonds 3rd = 2 Not Another De Jay 4th = 5 Alta Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Caco Potion | ||
Fri Feb 19 2016 18:18 | 1st = 1 Caco Potion 2nd = 3 Jaycee Plumb 3rd = 7 Mud Kipper 4th = 8 Lolas Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 2 Hennessy Raider | ||
Fri Feb 19 2016 18:17 | 1st = 2 Hennessy Raider 2nd = 6 Bear Trader 3rd = 5 Pigeon Post 4th = 3 President Grover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Heza Size Up | ||
Fri Feb 19 2016 18:15 | 1st = 3 Heza Size Up 2nd = 6 Haras Samuel 3rd = 2 Baiden Rose Hi 4th = 1 Shaylor Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Effective Power | ||
Fri Feb 19 2016 18:14 | 1st = 1 Effective Power 2nd = 2 Manu Rama 3rd = 10 Brilliant Jayla 4th = 6 Homebush Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Nana Road | ||
Fri Feb 19 2016 18:08 | 1st = 3 Nana Road 2nd = 4 In The Vault 3rd = 1 El Grand Demon 4th = 2 Zipping Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 2 Scotlynn Justis | ||
Fri Feb 19 2016 18:05 | 1st = 2 Scotlynn Justis 2nd = 3 Nolan Sackett 3rd = 8 Canderdel 4th = 7 Courtney John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 8 - 4 Lonely Orphan | ||
Fri Feb 19 2016 18:05 | 1st = 4 Lonely Orphan 2nd = 8 Columkille 3rd = 5 Times Ticking 4th = 2 Golden Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 12 - 7 Astronaut | ||
Fri Feb 19 2016 18:03 | 1st = 7 Astronaut 2nd = 5 Easy Lightning 3rd = 9 Comply Or Die 4th = 8 My Good Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 9 Mademoiselle Zariz | ||
Fri Feb 19 2016 18:00 | 1st = 9 Mademoiselle Zariz 2nd = 8 Tiryns 3rd = 3 Pulsar 4th = 1 Press Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 1 Wipethesmile | ||
Fri Feb 19 2016 18:00 | 1st = 1 Wipethesmile 2nd = 3 Anothermetro 3rd = 7 Gangnam Dancer 4th = 6 Me Mate Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Allen Fable | ||
Fri Feb 19 2016 17:57 | 1st = 1 Allen Fable 2nd = 2 Jalapeno Flash 3rd = 3 Chiricahua 4th = 5 Lancie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 3 Robbie Burns | ||
Fri Feb 19 2016 17:55 | 1st = 3 Robbie Burns 2nd = 1 Ardens Choice 3rd = 4 Walkinshaw 4th = 5 Thomas Mcbride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Magical Yessam | ||
Fri Feb 19 2016 17:54 | 1st = 1 Magical Yessam 2nd = 8 Kinloch Beach 3rd = 4 Dont Double Up 4th = 5 Farmor Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 8 - 2 Overdue | ||
Fri Feb 19 2016 17:50 | 1st = 2 Overdue 2nd = 5 Great Southern Man 3rd = 9 Pay The Ones 4th = 3 Raynes Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Coolabah Moola | ||
Fri Feb 19 2016 17:47 | 1st = 5 Coolabah Moola 2nd = 1 Be For Buster 3rd = 6 Our Cobber 4th = 7 Dynamic Goodwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Opawa Jackie | ||
Fri Feb 19 2016 17:45 | 1st = 3 Opawa Jackie 2nd = 2 Aunty Trace 3rd = 9 Heart You 4th = 4 Candid Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Miss Art Ranger | ||
Fri Feb 19 2016 17:43 | 1st = 5 Miss Art Ranger 2nd = 4 Vader 3rd = 1 Uncle Paul 4th = 6 Bee Tees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 2 On All Fours | ||
Fri Feb 19 2016 17:40 | 1st = 2 On All Fours 2nd = 3 Mahjong Smile 3rd = 4 Two Eye See 4th = 1 Foxy Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Midnight Flynn | ||
Fri Feb 19 2016 17:37 | 1st = 1 Midnight Flynn 2nd = 2 Sugar Hit Heidi 3rd = 6 Quaker Bale 4th = 3 Brazen Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Crackabella | ||
Fri Feb 19 2016 17:35 | 1st = 4 Crackabella 2nd = 6 Media Queen 3rd = 5 Shrieks Of Delight 4th = 3 Ashes To Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Wildash Warrior | ||
Fri Feb 19 2016 17:34 | 1st = 2 Wildash Warrior 2nd = 5 Full Of Attitude 3rd = 1 Eyes On Me 4th = 6 Spring Ricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 8 Egyptian Ruler | ||
Fri Feb 19 2016 17:30 | 1st = 8 Egyptian Ruler 2nd = 4 Kurtley 3rd = 6 Pippis Pride 4th = 10 Hula Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 3 Christian Jaz | ||
Fri Feb 19 2016 17:30 | 1st = 3 Christian Jaz 2nd = 2 Laughyaheadoff 3rd = 4 Next Sound 4th = 8 Bymarjac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Cosmic Jackpot | ||
Fri Feb 19 2016 17:27 | 1st = 8 Cosmic Jackpot 2nd = 5 Zeds Honour 3rd = 3 Donna Sins 4th = 7 Hosseini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Ohoka Darcy | ||
Fri Feb 19 2016 17:25 | 1st = 5 Ohoka Darcy 2nd = 10 Brydon Ideal 3rd = 2 In Full Flight 4th = 3 Formula One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 11 - 5 Fight For Glory | ||
Fri Feb 19 2016 17:23 | 1st = 5 Fight For Glory 2nd = 8 Alta Jerome 3rd = 2 Artique 4th = 1 Courageous Emm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 Sunset In New York | ||
Fri Feb 19 2016 17:20 | 1st = 7 Sunset In New York 2nd = 2 Princely 3rd = 1 Wishful 4th = 6 Lover Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Sparkeen | ||
Fri Feb 19 2016 17:17 | 1st = 8 Sparkeen 2nd = 7 Immortal Power 3rd = 3 Vanderville 4th = 1 Clovally Mansumi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Working Jewel | ||
Fri Feb 19 2016 17:15 | 1st = 1 Working Jewel 2nd = 7 Homebush Pippi 3rd = 2 Pixie Dust 4th = 3 Cawbourne Spree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Deep Despair | ||
Fri Feb 19 2016 17:14 | 1st = 1 Deep Despair 2nd = 8 Crazy Vixon 3rd = 3 Premier Jet 4th = 5 Okas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 5 Zarreig | ||
Fri Feb 19 2016 17:10 | 1st = 5 Zarreig 2nd = 4 Bringenbrong 3rd = 10 Cheeky Rozay 4th = 9 Bondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Bunjulung Boy | ||
Fri Feb 19 2016 17:07 | 1st = 6 Bunjulung Boy 2nd = 2 Valaskan Gold 3rd = 3 Tick Away Fire 4th = 1 Salina Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 1 Laytons Lass | ||
Fri Feb 19 2016 17:05 | 1st = 1 Laytons Lass 2nd = 13 Latin Lloyd 3rd = 9 Chapter One 4th = 10 Red River Lochee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 My Macs A Fake | ||
Fri Feb 19 2016 17:03 | 1st = 1 My Macs A Fake 2nd = 8 Markey Oh Markey 3rd = 6 Ellmer Hanover 4th = 7 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 4 Mango Crush | ||
Fri Feb 19 2016 17:00 | 1st = 4 Mango Crush 2nd = 3 Ionlythinkofyou 3rd = 12 Bounce Trap Goal 4th = 2 Chips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 4 Place Of Gold | ||
Fri Feb 19 2016 16:59 | 1st = 4 Place Of Gold 2nd = 1 Buckingham Boy 3rd = 3 Odins Call Girl 4th = 7 Card Shark Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Flying Kayla | ||
Fri Feb 19 2016 16:57 | 1st = 5 Flying Kayla 2nd = 1 By The Gallon 3rd = 2 Sweet Intention 4th = 7 Able Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 14 Flaming Famous | ||
Fri Feb 19 2016 16:55 | 1st = 14 Flaming Famous 2nd = 10 Shes Gaga 3rd = 7 Fiery Combat 4th = 5 Hes A Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 4 Cyclone Chief | ||
Fri Feb 19 2016 16:55 | 1st = 4 Cyclone Chief 2nd = 9 Il Pirata 3rd = 8 All Royal Gal 4th = 6 San Diego Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Spring Raymond | ||
Fri Feb 19 2016 16:54 | 1st = 3 Spring Raymond 2nd = 1 Paw Didemis 3rd = 2 Cheeky Cheech 4th = 8 Haras Bracelet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 5 Quell | ||
Fri Feb 19 2016 16:50 | 1st = 5 Quell 2nd = 3 Capitano 3rd = 10 Royal Flush 4th = 8 Idle Shiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Halo Haze | ||
Fri Feb 19 2016 16:47 | 1st = 1 Halo Haze 2nd = 3 Four Senors 3rd = 9 Spritely Songar 4th = 10 Flash Sull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Mangamahu Jack | ||
Fri Feb 19 2016 16:45 | 1st = 6 Mangamahu Jack 2nd = 8 Serve Ya Purpose 3rd = 2 Cawbourne Kiwi 4th = 7 Mad Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 10 Ronald George | ||
Fri Feb 19 2016 16:43 | 1st = 10 Ronald George 2nd = 9 My Jellignite 3rd = 12 Composed 4th = 8 Condrieu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Gutz Ci | ||
Fri Feb 19 2016 16:40 | 1st = 7 Gutz Ci 2nd = 8 Craiglea Pistol 3rd = 1 Better Call Saul 4th = 14 Backtospec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Latino Ice | ||
Fri Feb 19 2016 16:37 | 1st = 5 Latino Ice 2nd = 2 Zambora Beau 3rd = 1 Elite Shiraz 4th = 8 Dolce Gusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 8 Sea Eyre | ||
Fri Feb 19 2016 16:35 | 1st = 8 Sea Eyre 2nd = 9 Im Not Eyre 3rd = 1 Anse Vata 4th = 7 Ella Lavra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Dooleys Hobo | ||
Fri Feb 19 2016 16:34 | 1st = 7 Dooleys Hobo 2nd = 1 Techno Legend 3rd = 4 Unique Affair 4th = 3 Unique Ghosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 2 Bomarzo | ||
Fri Feb 19 2016 16:30 | 1st = 2 Bomarzo 2nd = 1 Lyrical Son 3rd = 8 Henshaw 4th = 6 Bahar Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 3 Matilda Bird | ||
Fri Feb 19 2016 16:28 | 1st = 3 Matilda Bird 2nd = 5 Margiel Stryker 3rd = 10 My Bellas Better 4th = 7 Svalbard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Our Songar | ||
Fri Feb 19 2016 16:27 | 1st = 2 Our Songar 2nd = 3 Mashup Lad 3rd = 8 Control Freak 4th = 6 Swift Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 1 Rocknroll Princess | ||
Fri Feb 19 2016 16:25 | 1st = 1 Rocknroll Princess 2nd = 9 Kirra Kid 3rd = 6 Kate Black 4th = 4 Sleeping Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Girl With Fire | ||
Fri Feb 19 2016 16:23 | 1st = 4 Girl With Fire 2nd = 3 Jack Malone 3rd = 10 Three Dee Delight 4th = 9 Washingtons Flier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 2 Cee I Ay | ||
Fri Feb 19 2016 16:20 | 1st = 2 Cee I Ay 2nd = 3 Incarceration 3rd = 1 Danreign 4th = 5 Oosterman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Flash Henry | ||
Fri Feb 19 2016 16:17 | 1st = 5 Flash Henry 2nd = 1 Wota Chill 3rd = 7 Flash Response 4th = 2 Waddlesworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Sedgebrook Babe | ||
Fri Feb 19 2016 16:15 | 1st = 1 Sedgebrook Babe 2nd = 7 Grand Allegro 3rd = 3 Nero 4th = 8 Homebush Ramona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Fonic Thunder | ||
Fri Feb 19 2016 16:14 | 1st = 4 Fonic Thunder 2nd = 2 Popular Belief 3rd = 5 Are You There 4th = 6 Dashing Texada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 3 Front Fun | ||
Fri Feb 19 2016 16:10 | 1st = 3 Front Fun 2nd = 5 Mind Freak 3rd = 10 High Altitude 4th = 9 Colour Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Survivors Girl | ||
Fri Feb 19 2016 16:07 | 1st = 1 Survivors Girl 2nd = 4 Make Magic 3rd = 6 Mazooma 4th = 2 Darcy Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 4 Gabbys Star | ||
Fri Feb 19 2016 16:05 | 1st = 4 Gabbys Star 2nd = 5 Happy As Larry 3rd = 8 Buzkil 4th = 7 Just Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 3 Soynwasabi | ||
Fri Feb 19 2016 16:03 | 1st = 3 Soynwasabi 2nd = 6 Canardly Lover 3rd = 12 Smokey Quartz 4th = 5 Americanhighlights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 11 Beautiful Assassin | ||
Fri Feb 19 2016 16:00 | 1st = 11 Beautiful Assassin 2nd = 1 Fine Evader 3rd = 5 The Cotch 4th = 8 Yolanda Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Rising King | ||
Fri Feb 19 2016 16:00 | 1st = 1 Rising King 2nd = 16 Bush Version 3rd = 5 Jumbo Rumbo 4th = 15 Damky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Always Earning | ||
Fri Feb 19 2016 15:57 | 1st = 8 Always Earning 2nd = 2 Dyna Kenant 3rd = 1 Kryptonian 4th = 3 Amon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 12 No Apachemee | ||
Fri Feb 19 2016 15:55 | 1st = 12 No Apachemee 2nd = 2 Christy Maguire 3rd = 7 Shantahlia Knight 4th = 10 Wynberg Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Unique Kaleesi | ||
Fri Feb 19 2016 15:54 | 1st = 8 Unique Kaleesi 2nd = 7 Rani Benz 3rd = 4 Spring Shanae 4th = 3 Frendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 4 Robusta | ||
Fri Feb 19 2016 15:50 | 1st = 4 Robusta 2nd = 9 Pinsational 3rd = 15 Test A Day 4th = 13 Background Scalper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Chasing Da Tail | ||
Fri Feb 19 2016 15:47 | 1st = 3 Chasing Da Tail 2nd = 7 Rare Duchess 3rd = 2 Wing Fan 4th = 5 Neat Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Crowd Goes Wild | ||
Fri Feb 19 2016 15:45 | 1st = 5 Crowd Goes Wild 2nd = 1 Cawbourne Ohio 3rd = 2 Viva La Vixen 4th = 4 Chase Me Apatche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Cougar Oriely | ||
Fri Feb 19 2016 15:43 | 1st = 1 Cougar Oriely 2nd = 3 Baileys Fernco 3rd = 8 Bee A Miracle 4th = 7 Weedons Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 9 Alchemist Quest | ||
Fri Feb 19 2016 15:40 | 1st = 9 Alchemist Quest 2nd = 2 Pop Ya Bubble 3rd = 1 Make Me Classy 4th = 5 Logic Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Nova Magic | ||
Fri Feb 19 2016 15:37 | 1st = 1 Nova Magic 2nd = 8 Mexican Rush 3rd = 5 Annaley Nae Nae 4th = 2 Dyna Leroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 4 Red Under Fire | ||
Fri Feb 19 2016 15:35 | 1st = 4 Red Under Fire 2nd = 3 Special Delight 3rd = 10 Billy Jack 4th = 8 Redmaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Pennyless | ||
Fri Feb 19 2016 15:34 | 1st = 1 Pennyless 2nd = 6 Kawati As 3rd = 4 Shes So Shady 4th = 3 Spear It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Cryers Ricky | ||
Fri Feb 19 2016 15:31 | 1st = 3 Cryers Ricky 2nd = 5 Rowchester King 3rd = 4 Sookies Lad 4th = 8 Lika Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 4 Vicious | ||
Fri Feb 19 2016 15:30 | 1st = 4 Vicious 2nd = 6 Maidanz Beauty 3rd = 9 Tillation 4th = 8 Our Hussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Dis Memory | ||
Fri Feb 19 2016 15:27 | 1st = 4 Dis Memory 2nd = 5 Kittys Machine 3rd = 1 Hazard Ahead 4th = 3 Forkay Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Sevens Hope | ||
Fri Feb 19 2016 15:23 | 1st = 4 Sevens Hope 2nd = 10 Hes Lightfingered 3rd = 5 Jilliby Ling 4th = 6 Miss Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Kosmik King | ||
Fri Feb 19 2016 15:22 | 1st = 8 Kosmik King 2nd = 2 Noonbarra Joe 3rd = 1 Mincey Moo 4th = 4 Kirabilli Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 5 Coronation Journey | ||
Fri Feb 19 2016 15:20 | 1st = 5 Coronation Journey 2nd = 3 Zedaheel 3rd = 1 Cornish Tales 4th = 12 Purfleet Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Dasha | ||
Fri Feb 19 2016 15:17 | 1st = 3 Dasha 2nd = 8 Patch Lane 3rd = 7 Mexican Terror 4th = 5 Allen Santo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Homebush Dodger | ||
Fri Feb 19 2016 15:16 | 1st = 3 Homebush Dodger 2nd = 6 Premier Prince 3rd = 1 Downgrade King 4th = 4 Cawbourne Gable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Good Boy Seamus | ||
Fri Feb 19 2016 15:14 | 1st = 8 Good Boy Seamus 2nd = 1 Sudoku Ace 3rd = 4 Milton Road 4th = 7 Miss Becky Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 4 Mr Caudo | ||
Fri Feb 19 2016 15:11 | 1st = 4 Mr Caudo 2nd = 2 Red River Rufus 3rd = 3 Big Barry 4th = 7 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 4 Avroson | ||
Fri Feb 19 2016 15:10 | 1st = 4 Avroson 2nd = 1 Lionpower 3rd = 3 Captain Fastbuck 4th = 5 Damysus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Harrys Day Out | ||
Fri Feb 19 2016 15:04 | 1st = 3 Harrys Day Out 2nd = 5 Franco Bulgari 3rd = 1 Tallyho Bromac 4th = 6 Mckay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Nangar Fox | ||
Fri Feb 19 2016 15:02 | 1st = 5 Nangar Fox 2nd = 2 Remo Wind 3rd = 8 Tamar Beauty 4th = 7 One Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 6 Gauteng Gal | ||
Fri Feb 19 2016 15:00 | 1st = 6 Gauteng Gal 2nd = 3 Bon Jet 3rd = 1 Grizzly 4th = 5 Felicette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Rapid Rose | ||
Fri Feb 19 2016 14:57 | 1st = 4 Rapid Rose 2nd = 5 Kingsbrae County 3rd = 1 Mal Rose Hi 4th = 2 Tonight Live |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Homebush Chaos | ||
Fri Feb 19 2016 14:56 | 1st = 4 Homebush Chaos 2nd = 8 Kennel Boy 3rd = 7 Hyde Baxter 4th = 6 Cawbourne Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 1 Canny Winsome | ||
Fri Feb 19 2016 14:53 | 1st = 1 Canny Winsome 2nd = 7 Hawaiian Rose 3rd = 3 Settle The Future 4th = 5 Classique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Cerrone | ||
Fri Feb 19 2016 14:51 | 1st = 1 Cerrone 3rd = 2 Any Silvers Bro 4th = 8 Woodnear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Summertime Lizzie | ||
Fri Feb 19 2016 14:47 | 1st = 6 Summertime Lizzie 2nd = 5 Come Cullect 3rd = 1 Padrisimo 4th = 11 Ima Grumpy Possum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 13 Moonofklairessa | ||
Fri Feb 19 2016 14:45 | 1st = 13 Moonofklairessa 2nd = 5 Yourlips Ar Movin 3rd = 14 Gallant Babe 4th = 2 Mister Spiderman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Craiglea Ghetto | ||
Fri Feb 19 2016 14:43 | 1st = 5 Craiglea Ghetto 2nd = 4 Mims Poet 3rd = 3 Tyzone 4th = 10 Craiglea Barina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Mepunga Tyler | ||
Fri Feb 19 2016 14:43 | 1st = 1 Mepunga Tyler 2nd = 3 Baroque Up 3rd = 2 Laceys Lad 4th = 7 Lonnie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Billy Rose Hi | ||
Fri Feb 19 2016 14:40 | 1st = 8 Billy Rose Hi 2nd = 1 Macies Dingo 3rd = 7 Ivans Mate 4th = 6 Junior Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Belfast Smarty | ||
Fri Feb 19 2016 14:39 | 1st = 5 Belfast Smarty 2nd = 4 Another Charm 3rd = 3 Mighty Twist 4th = 8 Brilliant Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Tear Away Lucy | ||
Fri Feb 19 2016 14:36 | 1st = 2 Tear Away Lucy 2nd = 1 Lady Vixyma 3rd = 6 Tally Ho Lass 4th = 8 Secret Mantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 1 Vinnie Vega | ||
Fri Feb 19 2016 14:35 | 1st = 1 Vinnie Vega 2nd = 3 Cinastar 3rd = 7 Final Hope 4th = 6 Turbo Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 14 Shell Strykeya | ||
Fri Feb 19 2016 14:30 | 1st = 14 Shell Strykeya 2nd = 5 Tessabelle 3rd = 13 Schillie Billie 4th = 1 Gay Skier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 No Bones About It | ||
Fri Feb 19 2016 14:27 | 1st = 5 No Bones About It 2nd = 8 Daytona Beach 3rd = 3 Have A Bacardi 4th = 6 Flying Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Verdict | ||
Fri Feb 19 2016 14:25 | 1st = 3 Verdict 2nd = 8 Lil Arthur 3rd = 5 Blue Westmead 4th = 2 Sir Bridgborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 5 Kingsbrae Bess | ||
Fri Feb 19 2016 14:22 | 1st = 5 Kingsbrae Bess 2nd = 7 Lachie Lyndan 3rd = 9 Corless 4th = 6 Classic Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 5 Exitozo | ||
Fri Feb 19 2016 14:18 | 1st = 5 Exitozo 2nd = 9 True Joy 3rd = 12 Diva Torio 4th = 13 Go Dolly Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Cairnlea Red | ||
Fri Feb 19 2016 14:15 | 1st = 6 Cairnlea Red 2nd = 1 Miss Petrova 3rd = 7 Pontings Nail 4th = 4 Cryers Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Ask Me Mach | ||
Fri Feb 19 2016 14:12 | 1st = 1 Ask Me Mach 2nd = 5 Last Flight In 3rd = 8 Dynamite Denn Nee 4th = 4 Goodtime Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 9 Toetwotoe | ||
Fri Feb 19 2016 14:10 | 1st = 9 Toetwotoe 2nd = 3 Rejoice 3rd = 11 Young Jim 4th = 1 Opihi Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Slipaway Robbie | ||
Fri Feb 19 2016 14:08 | 1st = 1 Slipaway Robbie 2nd = 6 Major Spoils 3rd = 3 Claretown Louise 4th = 2 Macrory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Okay Swift | ||
Fri Feb 19 2016 14:08 | 1st = 3 Okay Swift 2nd = 1 Rivariva 3rd = 2 Shekou 4th = 4 Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 8 Zapata | ||
Fri Feb 19 2016 14:05 | 1st = 8 Zapata 2nd = 5 Magic Fly High 3rd = 6 Tremaly Faye 4th = 2 Platinum Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 12 Lazumba | ||
Fri Feb 19 2016 14:00 | 1st = 12 Lazumba 2nd = 5 I Am Ruben 3rd = 1 Hollywoodroosevelt 4th = 6 Real Son Of A Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 7 Written In Blood | ||
Fri Feb 19 2016 13:58 | 1st = 7 Written In Blood 2nd = 12 One Kilo Oyster 3rd = 6 Volcanic Jester 4th = 2 Dash Of The Dart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Stampy Longnose | ||
Fri Feb 19 2016 13:55 | 1st = 3 Stampy Longnose 2nd = 5 Fred Of Lidsdale 3rd = 2 Sharkarakis 4th = 8 Tally Ho Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Cosmic Shiraz | ||
Fri Feb 19 2016 13:51 | 1st = 1 Cosmic Shiraz 2nd = 2 Cobra Commander 3rd = 3 Aston Tulloch 4th = 6 Tear Away Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Jacki Flashstorm | ||
Fri Feb 19 2016 13:47 | 1st = 2 Jacki Flashstorm 2nd = 6 Miss Spritely 3rd = 8 Sudoku Doll 4th = 5 Kingsbrae Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 5 Ruffy Road | ||
Fri Feb 19 2016 13:43 | 1st = 5 Ruffy Road 2nd = 14 Prima Klaire 3rd = 12 Queen Elektra 4th = 3 Jumpity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Becami Benny | ||
Fri Feb 19 2016 13:40 | 1st = 6 Becami Benny 2nd = 1 Let It Bling 3rd = 2 Westlake Blue 4th = 3 Winter Is Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Lumos | ||
Fri Feb 19 2016 13:37 | 1st = 3 Lumos 2nd = 11 Allbliss 3rd = 1 Admiral Bronski 4th = 4 Win Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 4 Madame Jamai | ||
Fri Feb 19 2016 13:35 | 1st = 4 Madame Jamai 2nd = 2 Nine Pin 3rd = 3 Mels Evie 4th = 7 Tomm Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Connemara Black | ||
Fri Feb 19 2016 13:34 | 1st = 4 Connemara Black 2nd = 2 Harry Steiger 3rd = 1 Cosmic Coad 4th = 8 Wilmas Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 10 Bojoura | ||
Fri Feb 19 2016 13:30 | 1st = 10 Bojoura 2nd = 9 Sintara 3rd = 7 Chasson 4th = 12 Heavens Reject |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 6 Storm Ranger | ||
Fri Feb 19 2016 13:29 | 1st = 6 Storm Ranger 2nd = 4 Jake Vale 3rd = 1 Select Phoenix 4th = 2 My Names Chocko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 2 Willy White Socks | ||
Fri Feb 19 2016 13:25 | 1st = 2 Willy White Socks 2nd = 8 Daisy Doutes 3rd = 9 Great Panache 4th = 1 Knight Esprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Lektra Kelly | ||
Fri Feb 19 2016 13:20 | 1st = 1 Lektra Kelly 2nd = 2 Big Black Rusty 3rd = 4 Full Effect 4th = 7 Fluent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Starburst Emma | ||
Fri Feb 19 2016 13:16 | 1st = 2 Starburst Emma 2nd = 3 Coleridge Jim 3rd = 8 Jacks A Jewel 4th = 1 Devilskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Sunburnt Montana | ||
Fri Feb 19 2016 13:12 | 1st = 3 Sunburnt Montana 2nd = 6 Bing Vale 3rd = 1 Pam Rose Hi 4th = 4 Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Faithful Dynasty | ||
Fri Feb 19 2016 13:09 | 1st = 3 Faithful Dynasty 2nd = 2 Golden Fang 3rd = 8 Black Salve 4th = 5 Ima Ebay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 2 Vixen Lass | ||
Fri Feb 19 2016 13:08 | 1st = 2 Vixen Lass 2nd = 5 Take the Mountain 3rd = 7 Olympic Girl 4th = 3 Natadola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 6 Fugawi | ||
Fri Feb 19 2016 13:03 | 1st = 6 Fugawi 2nd = 7 Perfect Secret 3rd = 2 I Just Rocked Up 4th = 11 Lambretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Sapphire Stride | ||
Fri Feb 19 2016 13:02 | 1st = 3 Sapphire Stride 2nd = 2 Storm Maguire 3rd = 10 Valoroso Hanover 4th = 8 Uncle Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Miss Murderous | ||
Fri Feb 19 2016 12:59 | 1st = 2 Miss Murderous 2nd = 4 Tally Ho Len 3rd = 3 Mamma Mia 4th = 8 Howard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Magic Mike | ||
Fri Feb 19 2016 12:56 | 1st = 5 Magic Mike 2nd = 3 Go Poppy 3rd = 7 Alex Rumble 4th = 9 Rio Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 6 Flash Rose | ||
Fri Feb 19 2016 12:52 | 1st = 6 Flash Rose 2nd = 8 Ceca Stride 3rd = 1 Spring Vale 4th = 4 Giddy Up Patsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Stars Big Boy | ||
Fri Feb 19 2016 12:48 | 1st = 1 Stars Big Boy 2nd = 4 Jacks Miss 3rd = 3 Dynamite Drifter 4th = 2 Abbewige Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Crazy Sprite | ||
Fri Feb 19 2016 12:44 | 1st = 3 Crazy Sprite 2nd = 4 Urie 3rd = 1 Bad Tempa 4th = 6 Ozzie Ozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Know Style | ||
Fri Feb 19 2016 12:41 | 1st = 4 Know Style 2nd = 1 Jinja Squeak 3rd = 7 Raewyn 4th = 6 Ester Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Iona Grinner | ||
Fri Feb 19 2016 12:36 | 1st = 6 Iona Grinner 2nd = 1 Balmoral Boy 3rd = 2 Sundons Comet 4th = 4 Dieu De LAmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Rainstorm Ralph | ||
Fri Feb 19 2016 12:33 | 1st = 7 Rainstorm Ralph 2nd = 8 Tremaly Queen 3rd = 2 Thomas Rose Hi 4th = 3 Rough Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 2 Intense | ||
Fri Feb 19 2016 12:28 | 1st = 2 Intense 2nd = 1 Astrolabe 3rd = 8 Vicars Daughter 4th = 9 Sheza Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 9 Little Makril | ||
Fri Feb 19 2016 12:25 | 1st = 9 Little Makril 2nd = 3 Monaleen Deejay 3rd = 8 Patchie Bear 4th = 10 Jemmas Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Lady Tarc | ||
Fri Feb 19 2016 12:22 | 1st = 3 Lady Tarc 2nd = 8 My Only Sunshine 3rd = 4 Tally Ho Kate 4th = 2 Cee Kerr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Johnnybruce | ||
Fri Feb 19 2016 12:19 | 1st = 1 Johnnybruce 2nd = 2 Goldstar Rosie 3rd = 6 Yahbini Bale 4th = 5 Zippora Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Idle Bones | ||
Fri Feb 19 2016 12:13 | 1st = 3 Idle Bones 2nd = 6 Paris Pepperell 3rd = 2 Go Ahead Makemyday 4th = 1 Mister Elwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Akinfenwa | ||
Fri Feb 19 2016 12:10 | 1st = 8 Akinfenwa 2nd = 6 Elram Girl 3rd = 2 Major Nippa 4th = 7 Absolute Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Southy | ||
Fri Feb 19 2016 12:06 | 1st = 1 Southy 2nd = 8 Dark Nemesis 3rd = 7 Lektra Boots 4th = 4 Tally Ho Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Tamara May | ||
Fri Feb 19 2016 12:02 | 1st = 2 Tamara May 2nd = 1 Hip Hop Sofia 3rd = 8 Jewel Eagle 4th = 4 Opawa Jemaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 6 Thistigerdidit | ||
Fri Feb 19 2016 11:53 | 1st = 6 Thistigerdidit 2nd = 4 Hello Sailor 3rd = 7 Zigwig 4th = 1 Waipari Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Maximiser | ||
Fri Feb 19 2016 11:48 | 1st = 4 Maximiser 2nd = 6 Takin To The Max 3rd = 8 Kip Keino 4th = 1 Poetic Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Speedy Dispatch | ||
Fri Feb 19 2016 11:44 | 1st = 8 Speedy Dispatch 2nd = 5 Time Slayer 3rd = 3 Bhuja 4th = 7 Verbatim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Goldstar Coco | ||
Fri Feb 19 2016 11:27 | 1st = 3 Goldstar Coco 2nd = 1 Rushcuter Action 3rd = 8 Opawa Bucks Eye 4th = 4 Majestic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 5 Yogi | ||
Fri Feb 19 2016 11:18 | 1st = 5 Yogi 2nd = 2 Minutes To Midnite 3rd = 13 Barclay Creek 4th = 8 Iona Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Rand | ||
Fri Feb 19 2016 11:09 | 1st = 6 Rand 2nd = 3 Plutonium 3rd = 4 Ilabb 4th = 5 Cawbourne Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Whip Uppa Storm | ||
Fri Feb 19 2016 10:52 | 1st = 5 Whip Uppa Storm 2nd = 8 Star Apache 3rd = 6 Lexie Rae 4th = 4 Another Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 3 Merci Cherie | ||
Fri Feb 19 2016 10:43 | 1st = 3 Merci Cherie 2nd = 2 Commanding Oak 3rd = 6 Zhanim 4th = 7 Honor That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Chippy Jordy | ||
Fri Feb 19 2016 10:35 | 1st = 4 Chippy Jordy 2nd = 5 Cawbourne Eden 3rd = 8 Lucas Scott 4th = 3 Bigtime Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Ultra Action | ||
Fri Feb 19 2016 10:18 | 1st = 8 Ultra Action 2nd = 6 Miss Jolt 3rd = 5 Eug The Scrooge 4th = 7 Joey Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Black Sails | ||
Fri Feb 19 2016 10:01 | 1st = 3 Black Sails 2nd = 8 Tip The Babe 3rd = 2 Wally Baxter 4th = 6 Chicago Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Billys Crusader | ||
Fri Feb 19 2016 1:17 | 1st = 2 Billys Crusader 2nd = 4 Hesitator 3rd = 5 Fashion Mags 4th = 3 Ronray Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Dark Ouzo | ||
Fri Feb 19 2016 0:57 | 1st = 6 Dark Ouzo 2nd = 1 Golden Typhoon 3rd = 7 Cyclone Boy 4th = 2 Money For Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Wagtail Natalee | ||
Fri Feb 19 2016 0:37 | 1st = 4 Wagtail Natalee 2nd = 1 Stanga James 3rd = 5 Whim Wham Bam 4th = 8 Princess Charley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Nadruku | ||
Fri Feb 19 2016 0:17 | 1st = 6 Nadruku 2nd = 8 Maddy Moustache 3rd = 7 Arizona Rocket 4th = 5 Magic Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Shes Loretta | ||
Tue Jan 19 2016 23:47 | 1st = 7 Shes Loretta 2nd = 8 La Califusa 3rd = 6 Beg To Differ 4th = 2 Foolin Forrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Zoo Ringo | ||
Tue Jan 19 2016 23:27 | 1st = 4 Zoo Ringo 2nd = 3 Becami Benny 3rd = 7 Alexis Tux 4th = 8 Masha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Tom Monelli | ||
Tue Jan 19 2016 23:07 | 1st = 1 Tom Monelli 2nd = 7 Minion 3rd = 8 Dabbler 4th = 2 Rock This City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Fancy Ripper | ||
Tue Jan 19 2016 22:47 | 1st = 5 Fancy Ripper 2nd = 2 Florin Monelli 3rd = 6 Secret Spiral 4th = 7 Johnnie Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 5 Kissmecougar | ||
Tue Jan 19 2016 22:40 | 1st = 5 Kissmecougar 2nd = 2 Nitro Lad 3rd = 3 You Bettor Watch Me 4th = 7 Icomeoffsecondbest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Volantis | ||
Tue Jan 19 2016 22:27 | 1st = 3 Volantis 2nd = 1 Rock Attack 3rd = 7 Just An Earner 4th = 2 Grand Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 4 Prince Jeteye | ||
Tue Jan 19 2016 22:22 | 1st = 4 Prince Jeteye 2nd = 9 Irinka Jono 3rd = 5 El Grand Demon 4th = 8 Barbs Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 7 Western Drover | ||
Tue Jan 19 2016 22:15 | 1st = 7 Western Drover 2nd = 10 C C Chevron 3rd = 6 Kamwood Lad 4th = 4 Dont Be Teasin Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Jinxy | ||
Tue Jan 19 2016 22:06 | 1st = 4 Jinxy 2nd = 7 Sixty Six Camaro 3rd = 5 Okay Alright 4th = 8 Terror At Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 2 Classy Banyula | ||
Tue Jan 19 2016 22:00 | 1st = 2 Classy Banyula 2nd = 8 Sweet It Is 3rd = 1 Vintage Ace 4th = 6 Kokowai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 3 Master Lagoon | ||
Tue Jan 19 2016 21:58 | 1st = 3 Master Lagoon 2nd = 5 Taipan Tracey 3rd = 1 Sugar Hit Macey 4th = 6 Pine Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 5 Rub Of The Green | ||
Tue Jan 19 2016 21:50 | 1st = 5 Rub Of The Green 2nd = 7 Swimbetweentheflags 3rd = 2 Lisdelight 4th = 6 Ballas Arockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 My Names Teddy | ||
Tue Jan 19 2016 21:48 | 1st = 7 My Names Teddy 2nd = 1 Russ Will Crowe 3rd = 3 Say What 4th = 4 Flying Wot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Cupids Comet | ||
Tue Jan 19 2016 21:45 | 1st = 2 Cupids Comet 2nd = 6 Night Harmony 3rd = 7 Marine And Civil 4th = 8 Fired Up Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 1 Lequipe Linden | ||
Tue Jan 19 2016 21:40 | 1st = 1 Lequipe Linden 2nd = 9 Paulie Walnuts 3rd = 6 Hannebery 4th = 10 Sunday Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 5 Seismic Blast | ||
Tue Jan 19 2016 21:38 | 1st = 5 Seismic Blast 2nd = 8 Von Costa Kahn 3rd = 4 Macoreka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 6 The Caringbah Kid | ||
Tue Jan 19 2016 21:30 | 1st = 6 The Caringbah Kid 2nd = 4 Spirit Chaser 3rd = 1 Beau Studleigh 4th = 3 Cherry Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Amy Lyndan | ||
Tue Jan 19 2016 21:28 | 1st = 1 Amy Lyndan 2nd = 5 Cupcake Cloud 3rd = 8 Rocking Devil 4th = 3 Elusive Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Market Frenzy | ||
Tue Jan 19 2016 21:25 | 1st = 5 Market Frenzy 2nd = 7 Fearless Bella 3rd = 4 Ronray Demon 4th = 6 Wanded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 9 Change Stride | ||
Tue Jan 19 2016 21:20 | 1st = 9 Change Stride 2nd = 1 Arturus 3rd = 7 Go Sailing On 4th = 2 Dilinger Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 Lochinvar Holly | ||
Tue Jan 19 2016 21:18 | 1st = 7 Lochinvar Holly 2nd = 3 Black Ink 3rd = 5 Magic Lace 4th = 9 Spiritual Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 5 Chalk Miner | ||
Tue Jan 19 2016 21:10 | 1st = 5 Chalk Miner 2nd = 8 Sweet Aces 3rd = 9 Redbank Under Fire 4th = 10 Glenburn Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 War Picture | ||
Tue Jan 19 2016 21:08 | 1st = 7 War Picture 2nd = 2 Lady Abigail 3rd = 4 Birkdale Beauty 4th = 5 Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Could Be Smart | ||
Tue Jan 19 2016 21:05 | 1st = 1 Could Be Smart 2nd = 3 Prime Giant 3rd = 4 Yilgarn Arkie 4th = 6 Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 9 Stitched Up | ||
Tue Jan 19 2016 21:00 | 1st = 9 Stitched Up 2nd = 11 Regal Ashes 3rd = 4 Sunofasis 4th = 10 Express Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 Lochinvar Kors | ||
Tue Jan 19 2016 20:58 | 1st = 4 Lochinvar Kors 2nd = 2 Forensics 3rd = 1 Philomena 4th = 3 Mini Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 8 Im Alice | ||
Tue Jan 19 2016 20:55 | 1st = 8 Im Alice 2nd = 3 Asa Top Agent 3rd = 9 Velocity Aim 4th = 5 Bon Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 7 Talktomeurmattjesty | ||
Tue Jan 19 2016 20:50 | 1st = 7 Talktomeurmattjesty 2nd = 8 Ideal Diamante 3rd = 5 James Hercules 4th = 6 Baileys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 3 Secret Identity | ||
Tue Jan 19 2016 20:47 | 1st = 3 Secret Identity 2nd = 8 Shamui 3rd = 4 Sprite Is Right 4th = 7 Oscar Della |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 2 Chaos Confusion | ||
Tue Jan 19 2016 20:41 | 1st = 2 Chaos Confusion 2nd = 6 Arty Da Gama 3rd = 3 Pure Cam 4th = 11 Missy Deyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Sid Vicious | ||
Tue Jan 19 2016 20:38 | 1st = 4 Sid Vicious 2nd = 5 Blue Air 3rd = 6 Diablos Secret 4th = 9 Greek Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Abraham Keeping | ||
Tue Jan 19 2016 20:35 | 1st = 4 Abraham Keeping 2nd = 8 Tink Allen 3rd = 6 Octavian 4th = 5 Fawn Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 8 Florist | ||
Tue Jan 19 2016 20:30 | 1st = 8 Florist 2nd = 4 Silk Banyula 3rd = 6 Ireadthenewstoday 4th = 7 Promise Approved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 7 Goodbye Hug | ||
Tue Jan 19 2016 20:27 | 1st = 7 Goodbye Hug 2nd = 6 Birkdale Bandit 3rd = 4 Swift Phantom 4th = 8 Sudoku Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 5 Alfa Queen | ||
Tue Jan 19 2016 20:21 | 1st = 5 Alfa Queen 2nd = 9 Sheez Edgy 3rd = 8 Bettathanthewife 4th = 6 Mohito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Pedagogy | ||
Tue Jan 19 2016 20:18 | 1st = 2 Pedagogy 2nd = 3 Rare Quality 3rd = 4 Miss Reliance 4th = 7 Famous Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Face Time | ||
Tue Jan 19 2016 20:15 | 1st = 3 Face Time 2nd = 8 Farmor To Do 3rd = 5 Cracklin Rosie 4th = 2 Rail Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 10 Mustang Jet | ||
Tue Jan 19 2016 20:10 | 1st = 10 Mustang Jet 2nd = 3 Lady Warhol 3rd = 8 Keys Tothe Village 4th = 1 Little Miss Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 7 Kingsbrae Bess | ||
Tue Jan 19 2016 20:07 | 1st = 7 Kingsbrae Bess 2nd = 1 Oakey Park 3rd = 6 Elusive Strike 4th = 2 Black Nat Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 3 Maybe Shes Perfect | ||
Tue Jan 19 2016 20:01 | 1st = 3 Maybe Shes Perfect 2nd = 4 Uncle Jay 3rd = 7 Handy Bonus 4th = 1 Regal Ducati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Mister Cowora | ||
Tue Jan 19 2016 19:58 | 1st = 5 Mister Cowora 2nd = 10 Mystic Quality 3rd = 8 Max Cady 4th = 1 Kall Her Karisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Vindication | ||
Tue Jan 19 2016 19:55 | 1st = 1 Vindication 2nd = 2 Scotties Girl 3rd = 4 Gunnadoo Cobra 4th = 7 Chief Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 8 Brookies Jet | ||
Tue Jan 19 2016 19:50 | 1st = 8 Brookies Jet 2nd = 1 White Eagle 3rd = 10 Santanna Cruiser 4th = 7 Heartland Cavalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Cry Later | ||
Tue Jan 19 2016 19:47 | 1st = 6 Cry Later 2nd = 8 Tee Snow 3rd = 4 Layla Lo 4th = 1 Biggie Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Shes A Runa | ||
Tue Jan 19 2016 19:41 | 1st = 9 Shes A Runa 2nd = 3 Firm Believer 3rd = 6 Itcan Happen 4th = 7 Hereux Homme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Lochinvar Dash | ||
Tue Jan 19 2016 19:38 | 1st = 6 Lochinvar Dash 2nd = 7 Flat Twelve 3rd = 4 Stormy Reign 4th = 3 Brucey Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 3 Tullow | ||
Tue Jan 19 2016 19:31 | 1st = 3 Tullow 2nd = 1 Harlequin Bromac 3rd = 8 Im Jay Tee 4th = 9 Megs Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Mahailia | ||
Tue Jan 19 2016 19:27 | 1st = 2 Mahailia 2nd = 6 Logger Cooper 3rd = 5 Dawn Vista 4th = 9 He Will Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 4 Soho Wall Street | ||
Tue Jan 19 2016 19:21 | 1st = 4 Soho Wall Street 2nd = 5 Soho Wolverine 3rd = 6 Mary Catherine 4th = 8 Stroganoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Magic Senorita | ||
Tue Jan 19 2016 19:18 | 1st = 8 Magic Senorita 2nd = 1 Gleeson Landing 3rd = 4 Multicam Dreamer 4th = 9 Scooba Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 4 Coola Bar Boy | ||
Tue Jan 19 2016 19:11 | 1st = 4 Coola Bar Boy 2nd = 2 Amanda Von 3rd = 3 Doves Veecee 4th = 1 Primo Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Price Rise | ||
Tue Jan 19 2016 19:05 | 1st = 1 Price Rise 2nd = 5 Ray Man 3rd = 7 Im A Blue 4th = 9 Lady Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 7 Modern Maestro | ||
Tue Jan 19 2016 19:00 | 1st = 7 Modern Maestro 2nd = 2 Neverending Drama 3rd = 3 Sapphire Stride 4th = 11 Grinear Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Hurricane Chance | ||
Tue Jan 19 2016 18:57 | 1st = 3 Hurricane Chance 2nd = 4 Cuppa Tea Kiwi 3rd = 1 Dragon Dancer 4th = 2 El Malamute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 6 Your Shout Punk | ||
Tue Jan 19 2016 18:54 | 1st = 6 Your Shout Punk 2nd = 4 Topper Road 3rd = 1 Track Master 4th = 3 Marlow Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Benden Burst | ||
Tue Jan 19 2016 18:48 | 1st = 1 Benden Burst 2nd = 3 Flying Tige 3rd = 4 Kooringa Bud 4th = 7 You Maybe Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Garrangay Duk | ||
Tue Jan 19 2016 18:42 | 1st = 1 Garrangay Duk 2nd = 3 Two Beers 3rd = 2 Storm Rose Hi 4th = 8 Teeth Grief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 5 Our Nero Star | ||
Tue Jan 19 2016 18:37 | 1st = 5 Our Nero Star 2nd = 2 Monivae 3rd = 9 Our Priddy Maid 4th = 7 Diesel Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 3 Rookie Error | ||
Tue Jan 19 2016 18:30 | 1st = 3 Rookie Error 2nd = 1 Fairy Dust 3rd = 2 Bright And Sonny 4th = 8 Francisco De Gore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Lonesome Duk | ||
Tue Jan 19 2016 18:22 | 1st = 4 Lonesome Duk 2nd = 5 Southern Floss 3rd = 2 Glenallon Ringo 4th = 3 Shanaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Magic Oats | ||
Tue Jan 19 2016 18:14 | 1st = 7 Magic Oats 2nd = 2 Estevao 3rd = 1 My Trial By Jury 4th = 8 Commands Attention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 9 Kings Law | ||
Tue Jan 19 2016 18:08 | 1st = 9 Kings Law 2nd = 1 Miss Ruthless 4th = 10 Serene Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Whirly Way | ||
Tue Jan 19 2016 18:03 | 1st = 2 Whirly Way 2nd = 7 Hay You Boy 3rd = 3 Maywyn Zilch 4th = 8 Kings Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 8 - 9 Ymbro Toto | ||
Tue Jan 19 2016 17:58 | 1st = 9 Ymbro Toto 2nd = 7 Montu 3rd = 6 Artoc 4th = 8 Goodtime Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 7 Lone Survivor | ||
Tue Jan 19 2016 17:50 | 1st = 7 Lone Survivor 2nd = 9 Fluctuations 3rd = 2 Torquay 4th = 6 Mickey Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Crazy Vixon | ||
Tue Jan 19 2016 17:43 | 1st = 3 Crazy Vixon 2nd = 1 Gold Ziva 3rd = 8 Spring Firechief 4th = 7 Slayer Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Bettor Promise | ||
Tue Jan 19 2016 17:38 | 1st = 3 Bettor Promise 2nd = 6 Corporal Luna 3rd = 9 Blucolla Moon 4th = 11 Tandy Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 White Marlin | ||
Tue Jan 19 2016 17:28 | 1st = 1 White Marlin 2nd = 4 Proud As Punch 3rd = 8 Bear For Breaky 4th = 5 Bull Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 1 Accountability | ||
Tue Jan 19 2016 17:18 | 1st = 1 Accountability 2nd = 3 Hellovanite 3rd = 8 The Falcon Legend 4th = 6 Demolition Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 7 Koori Flyer | ||
Tue Jan 19 2016 17:10 | 1st = 7 Koori Flyer 2nd = 3 Floral Gold 3rd = 10 Groomaze 4th = 9 Feature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Detroit Muscle | ||
Tue Jan 19 2016 17:03 | 1st = 2 Detroit Muscle 2nd = 5 Farmor Eye Am 3rd = 9 Our Elite 4th = 7 Irma Adeline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 American Legend | ||
Tue Jan 19 2016 16:58 | 1st = 1 American Legend 2nd = 2 Lebron 3rd = 4 Chevals Clivesdale 4th = 6 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Rosco Bang Bang | ||
Tue Jan 19 2016 16:48 | 1st = 1 Rosco Bang Bang 2nd = 8 Cheeky Cheech 3rd = 5 Gil Marchi 4th = 2 Spring Drago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 4 Into You | ||
Tue Jan 19 2016 16:38 | 1st = 4 Into You 2nd = 1 La Patata 3rd = 3 Its The Emblem 4th = 8 Jackmichaels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 1 Ever So Natural | ||
Tue Jan 19 2016 16:30 | 1st = 1 Ever So Natural 2nd = 11 Miss Money Talks 3rd = 3 Dixie Lad 4th = 10 Chasing Malcom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 This Time Maddie | ||
Tue Jan 19 2016 16:23 | 1st = 2 This Time Maddie 2nd = 3 Rylis Mia 3rd = 8 Basin Bogie 4th = 4 Tip Ya Cap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Bettorthanspecial | ||
Tue Jan 19 2016 16:18 | 1st = 2 Bettorthanspecial 2nd = 1 Sir Rory 3rd = 5 Major Moment 4th = 9 Its Bettor Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Rodman | ||
Tue Jan 19 2016 16:08 | 1st = 2 Rodman 2nd = 6 Zabdon Vuitton 3rd = 1 Tabberer 4th = 3 Nordoc Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 4 Spot Ona Shadow | ||
Tue Jan 19 2016 15:58 | 1st = 4 Spot Ona Shadow 2nd = 6 Sheila Blige 3rd = 2 Expectagrin 4th = 5 Rhygrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 8 Alhanna | ||
Tue Jan 19 2016 15:55 | 1st = 8 Alhanna 2nd = 1 Cameroon 3rd = 4 Bursting Flames 4th = 2 Top Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 2 More Than Frank | ||
Tue Jan 19 2016 15:50 | 1st = 2 More Than Frank 2nd = 4 Yambaah Prince 3rd = 5 Aerojet 4th = 7 Aim For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Tutu Bene Lombo | ||
Tue Jan 19 2016 15:40 | 1st = 7 Tutu Bene Lombo 2nd = 1 Angus Bromac 3rd = 4 Long Road To Fame 4th = 2 Lightning Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Dana Mork | ||
Tue Jan 19 2016 15:37 | 1st = 2 Dana Mork 2nd = 8 Triple Century 3rd = 1 Macguire 4th = 7 Tools Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Gunsmoke Mcbain | ||
Tue Jan 19 2016 15:30 | 1st = 8 Gunsmoke Mcbain 2nd = 4 Onus On Me 3rd = 6 My Excuse 4th = 5 Chilli In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 8 Mor Laag | ||
Tue Jan 19 2016 15:22 | 1st = 8 Mor Laag 2nd = 7 Steely Blue 3rd = 1 Catch A Ruby 4th = 2 Artismee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Pennys Roman | ||
Tue Jan 19 2016 15:19 | 1st = 8 Pennys Roman 2nd = 5 Winklee Sand 3rd = 7 Droopys Ella 4th = 4 Stella Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 1 City Of Justice | ||
Tue Jan 19 2016 15:15 | 1st = 1 City Of Justice 2nd = 5 Smarty Pants 3rd = 6 Magic Pocket 4th = 2 Prime Suspect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Blue Whirl | ||
Tue Jan 19 2016 15:12 | 1st = 6 Blue Whirl 2nd = 2 Kanga Kel 3rd = 10 Sophie Tyson 4th = 8 Aston Odious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 11 Joseph H | ||
Tue Jan 19 2016 15:05 | 1st = 11 Joseph H 2nd = 6 Makarewa Monarch 3rd = 8 No Bones About It 4th = 2 High Cloud Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Howzat Patsy | ||
Tue Jan 19 2016 15:02 | 1st = 1 Howzat Patsy 2nd = 7 Hes All Class 3rd = 3 Joker Jones 4th = 8 Flashing Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 4 Landau | ||
Tue Jan 19 2016 14:58 | 1st = 4 Landau 2nd = 12 Ahsha 3rd = 3 Killawarra 4th = 5 Smoken Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Tinker Bell | ||
Tue Jan 19 2016 14:55 | 1st = 1 Tinker Bell 2nd = 3 Antonio Tyson 3rd = 2 Christies Girl 4th = 6 Fabulous Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 1 Lazy Sunday | ||
Tue Jan 19 2016 14:47 | 1st = 1 Lazy Sunday 2nd = 5 Seascape Boy 3rd = 4 Knocked Off Early 4th = 6 Omy Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Monster Red | ||
Tue Jan 19 2016 14:44 | 1st = 4 Monster Red 2nd = 2 Antwerpen 3rd = 3 Happy Jeff 4th = 6 Despicable Erin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 7 Dream Piper | ||
Tue Jan 19 2016 14:40 | 1st = 7 Dream Piper 2nd = 9 Hammer Comin Down 3rd = 5 Mykonos 4th = 12 Trojan Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Bianca Bale | ||
Tue Jan 19 2016 14:37 | 1st = 3 Bianca Bale 2nd = 5 Perrier Bale 3rd = 1 Honey Girl 4th = 2 Eva Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Frankie Rocks | ||
Tue Jan 19 2016 14:30 | 1st = 3 Frankie Rocks 2nd = 9 Catcha Lefty 3rd = 7 Bring On Lefty 4th = 5 Brass Lantern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Droopys Dasher | ||
Tue Jan 19 2016 14:27 | 1st = 7 Droopys Dasher 2nd = 5 Rory Mac 3rd = 3 Carrick Marlow 4th = 6 Night Tremors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 6 Domesday Warrior | ||
Tue Jan 19 2016 14:23 | 1st = 6 Domesday Warrior 2nd = 4 Storm Approach 3rd = 5 Wilscot 4th = 3 Lika Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Castel Bale | ||
Tue Jan 19 2016 14:20 | 1st = 1 Castel Bale 2nd = 3 Round The Bend 3rd = 4 Sunny Aura 4th = 10 Dillashaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 6 Fiftyshadesofbrown | ||
Tue Jan 19 2016 14:12 | 1st = 6 Fiftyshadesofbrown 2nd = 7 Boundary Row 3rd = 2 Innocent Fling 4th = 4 Sun Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 7 Be Me | ||
Tue Jan 19 2016 14:10 | 1st = 7 Be Me 2nd = 5 The Tisbury Terror 3rd = 9 Tuapeka Troy 4th = 6 Sweet Loress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Bearville Wigi | ||
Tue Jan 19 2016 14:09 | 1st = 1 Bearville Wigi 2nd = 8 Hello Nancy 3rd = 5 Shiny New 4th = 6 Vitor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 5 San Sierra | ||
Tue Jan 19 2016 14:05 | 1st = 5 San Sierra 2nd = 6 Granite Belt 3rd = 8 Fox Creek 4th = 4 Hippy High Ho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Marlow Brown | ||
Tue Jan 19 2016 14:02 | 1st = 8 Marlow Brown 2nd = 3 Bally Mile 3rd = 4 Son Of Diablo 4th = 9 New Age Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Astral Traveller | ||
Tue Jan 19 2016 13:55 | 1st = 3 Astral Traveller 2nd = 6 Blue Don 3rd = 8 Princess Jessica 4th = 2 Ode To Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Posh Duke | ||
Tue Jan 19 2016 13:52 | 1st = 5 Posh Duke 2nd = 3 Millers Choice 3rd = 1 Coopers Shadow 4th = 6 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 6 Piccolo Miss | ||
Tue Jan 19 2016 13:48 | 1st = 6 Piccolo Miss 2nd = 9 Celestial Century 3rd = 10 Costamony 4th = 1 Money Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Grumpy Jack | ||
Tue Jan 19 2016 13:45 | 1st = 4 Grumpy Jack 2nd = 8 Emerley Dryad 3rd = 1 Priscilla Mary 4th = 10 Nippa Wahwah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 7 Vinny Vindaloo | ||
Tue Jan 19 2016 13:42 | 1st = 7 Vinny Vindaloo 2nd = 6 Giganaire 3rd = 1 Tepirita Hendrix 4th = 4 Sketchy Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 5 Rocknroll Gold | ||
Tue Jan 19 2016 13:37 | 1st = 5 Rocknroll Gold 2nd = 6 Platinum Power 3rd = 4 Illawong Maestro 4th = 2 Fairest Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 8 American Spirit | ||
Tue Jan 19 2016 13:35 | 1st = 8 American Spirit 2nd = 2 First Son 3rd = 9 The Charging Moa 4th = 13 Martin Mcguinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Dilston Toto | ||
Tue Jan 19 2016 13:34 | 1st = 1 Dilston Toto 2nd = 8 Cassa Black 3rd = 5 Missile Ben 4th = 6 Millers Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Touch Of Frost | ||
Tue Jan 19 2016 13:31 | 1st = 7 Touch Of Frost 2nd = 5 Dons Licker 3rd = 8 Lektra Oscar 4th = 3 Furious Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 11 Star Reflection | ||
Tue Jan 19 2016 13:30 | 1st = 11 Star Reflection 2nd = 6 Lady Corelli 3rd = 8 Musical Family 4th = 4 Dads Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 My Lady Rules | ||
Tue Jan 19 2016 13:27 | 1st = 1 My Lady Rules 2nd = 2 Dyna Alyssa 3rd = 3 Eri Bale 4th = 5 Friel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Air Express | ||
Tue Jan 19 2016 13:24 | 1st = 6 Air Express 2nd = 8 Know Salute 3rd = 1 Botany Zenvo 4th = 2 Homebush Slinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Shes A Trinket | ||
Tue Jan 19 2016 13:17 | 1st = 8 Shes A Trinket 2nd = 7 Swany Lomar 3rd = 5 Peta Sketa 4th = 2 Trooper Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Batty Allen | ||
Tue Jan 19 2016 13:14 | 1st = 2 Batty Allen 3rd = 6 Don Fire 4th = 4 Audreana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Amlins Magic | ||
Tue Jan 19 2016 13:14 | 1st = 5 Amlins Magic 3rd = 6 Don Fire 4th = 4 Audreana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 4 Native Land | ||
Tue Jan 19 2016 13:13 | 1st = 4 Native Land 2nd = 6 Are The Bungs In 3rd = 3 Twin Wells 4th = 8 No Pain No Gain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 My Boy Ollie | ||
Tue Jan 19 2016 13:10 | 1st = 1 My Boy Ollie 2nd = 6 Falcon Ute 3rd = 3 Lukey Boy 4th = 2 Tantalum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Dirk The Jerk | ||
Tue Jan 19 2016 13:07 | 1st = 1 Dirk The Jerk 2nd = 4 Kentaro Baxter 3rd = 7 Monaco Denver 4th = 8 Expect Delay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 13 My Rona Gold | ||
Tue Jan 19 2016 13:02 | 1st = 13 My Rona Gold 2nd = 3 Bettordean 3rd = 6 Van Eva 4th = 5 Tartan Trilogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Media Muzzle | ||
Tue Jan 19 2016 12:59 | 1st = 8 Media Muzzle 2nd = 2 Hes A Boomer 3rd = 1 Dilston Brae 4th = 4 Maggie Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Magic Gold | ||
Tue Jan 19 2016 12:55 | 1st = 3 Magic Gold 2nd = 8 Sub Zero Magic 3rd = 7 Cosmic Coad 4th = 10 Baby Blitzen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Boss Number Four | ||
Tue Jan 19 2016 12:52 | 1st = 2 Boss Number Four 2nd = 3 Springvale Bryne 3rd = 7 Cris Tyson 4th = 5 Kirralee Sybil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Lagoon Twist | ||
Tue Jan 19 2016 12:49 | 1st = 2 Lagoon Twist 2nd = 5 Opawa Smoke 3rd = 1 Heritage Watch 4th = 9 La Kinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 4 Manhattan Menage | ||
Tue Jan 19 2016 12:42 | 1st = 4 Manhattan Menage 2nd = 1 Ask The Price 3rd = 7 Dark Nobility 4th = 2 Decisive Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 14 Lightning Flight | ||
Tue Jan 19 2016 12:37 | 1st = 14 Lightning Flight 2nd = 7 Full Herbs 3rd = 1 Highland Girl 4th = 11 Dancing Dixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Our Lilly | ||
Tue Jan 19 2016 12:33 | 1st = 2 Our Lilly 2nd = 1 Heineken Boy 3rd = 3 Lektra Damage 4th = 7 Sorceress Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Opawa Knocka | ||
Tue Jan 19 2016 12:30 | 1st = 7 Opawa Knocka 2nd = 3 Know Laughing 3rd = 4 Know Style 4th = 5 Opawa Minstrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Hula | ||
Tue Jan 19 2016 12:16 | 1st = 3 Hula 2nd = 7 Mint Burst 3rd = 8 Billy Bubba 4th = 6 Chief Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 3 Another Key | ||
Tue Jan 19 2016 12:13 | 1st = 3 Another Key 2nd = 5 Tilt 3rd = 4 Pukeko Warrior 4th = 6 Albie Mcleod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 8 Norsika | ||
Tue Jan 19 2016 12:12 | 1st = 8 Norsika 2nd = 4 Indiana Wolf 3rd = 3 Party Pies 4th = 12 Riverlea Stratagem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 10 Polperro Bay | ||
Tue Jan 19 2016 12:05 | 1st = 10 Polperro Bay 2nd = 5 Red Electric 3rd = 9 Annie Fitz 4th = 6 Bullys Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Allen Pincer | ||
Tue Jan 19 2016 11:58 | 1st = 2 Allen Pincer 2nd = 9 Dream Of Success 3rd = 6 Leroy Tron 4th = 5 Miss Utopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Apollo Baxter | ||
Tue Jan 19 2016 11:50 | 1st = 8 Apollo Baxter 2nd = 2 His Nibs 3rd = 1 Glory Hog 4th = 3 Cawbourne Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 11 Sandons Stage | ||
Tue Jan 19 2016 11:42 | 1st = 11 Sandons Stage 2nd = 10 Salaqua 3rd = 5 Paco Express 4th = 9 Riverlea Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 9 Will I Am | ||
Tue Jan 19 2016 11:40 | 1st = 9 Will I Am 2nd = 2 Magnetic Watch 3rd = 11 Kate Jackson 4th = 10 Hot Chilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Babs Bale | ||
Tue Jan 19 2016 11:38 | 1st = 1 Babs Bale 2nd = 7 Allen Whirly 3rd = 2 Dynamos Girl 4th = 3 Rumbalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Thoracic | ||
Tue Jan 19 2016 11:30 | 1st = 1 Thoracic 2nd = 8 Homebush Buck 3rd = 7 Pukeko Bolt 4th = 3 What I Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Toorak Road | ||
Tue Jan 19 2016 11:20 | 1st = 1 Toorak Road 2nd = 5 Absolute Roarer 3rd = 3 Nirranda Ripper 4th = 6 Hotlips Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 4 Son Of Brahma | ||
Tue Jan 19 2016 11:15 | 1st = 4 Son Of Brahma 2nd = 7 Rocking Robyn 3rd = 5 Franco Jameson 4th = 15 Le Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 12 Woogie | ||
Tue Jan 19 2016 11:12 | 1st = 12 Woogie 2nd = 10 Roseanna 3rd = 14 Ty Dash 4th = 3 Mr Barker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 7 Freckle Flyer | ||
Tue Jan 19 2016 11:07 | 1st = 7 Freckle Flyer 2nd = 2 Slyness 3rd = 5 Opawa Faith 4th = 4 Rich Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 10 Suspicious Joe | ||
Tue Jan 19 2016 10:58 | 1st = 10 Suspicious Joe 2nd = 2 Heineken Girl 3rd = 8 Faithful Dynasty 4th = 1 Lloyd Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 13 One Cool Chick | ||
Tue Jan 19 2016 10:50 | 1st = 13 One Cool Chick 2nd = 6 Cheeky Pat 3rd = 11 Sin Bin 4th = 7 Overcast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Ho Choi | ||
Tue Jan 19 2016 10:42 | 1st = 5 Ho Choi 2nd = 1 Tzar Knight 3rd = 2 Ima Terror 4th = 9 Shake em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Yaramundi Domino | ||
Tue Jan 19 2016 10:25 | 1st = 7 Yaramundi Domino 2nd = 8 Destini Baritone 3rd = 5 Camelot Lodge 4th = 1 My Dolly Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Henrys Fault | ||
Tue Jan 19 2016 10:08 | 1st = 4 Henrys Fault 2nd = 2 Duporth Avenue 3rd = 1 Ess Class 4th = 3 Lonnie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Rumbo Smasher | ||
Tue Jan 19 2016 1:07 | 1st = 8 Rumbo Smasher 2nd = 1 Sun Power 3rd = 3 Moment Owned 4th = 6 Hello Im Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Fine Thanks | ||
Tue Jan 19 2016 0:47 | 1st = 3 Fine Thanks 2nd = 6 Dashing Aura 3rd = 7 Cool Senora 4th = 5 Welding Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Red Hot Reagan | ||
Tue Jan 19 2016 0:27 | 1st = 1 Red Hot Reagan 2nd = 3 Collectanator 3rd = 7 Refocus 4th = 5 Wise Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Golden Mion | ||
Tue Jan 19 2016 0:07 | 1st = 5 Golden Mion 2nd = 6 Dollstan Star 3rd = 1 Lakoda Si 4th = 8 Cosmic Knocka |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000