Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Aston Odious | ||
Sun Dec 4 2016 22:12 | 1st = 7 Aston Odious 2nd = 10 Cosmic Wonder 3rd = 1 Paddy Mcbain 4th = 8 Alls Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 1 Pictures Of Paris | ||
Sun Dec 4 2016 22:05 | 1st = 1 Pictures Of Paris 2nd = 10 Gotta Go Rockin 3rd = 5 Wanted Deadoralive 4th = 2 Marscay Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Kingsbrae Looney | ||
Sun Dec 4 2016 22:00 | 1st = 8 Kingsbrae Looney 2nd = 2 Smashniak Class 3rd = 7 Passive Protest 4th = 3 Stole My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Eight Roses | ||
Sun Dec 4 2016 21:55 | 1st = 8 Eight Roses 2nd = 2 Arabian Sheriff 3rd = 5 Sarah Barramundi 4th = 7 Kortemall Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Magical Bob | ||
Sun Dec 4 2016 21:52 | 1st = 7 Magical Bob 2nd = 2 Reddy Successor 3rd = 1 Sweeping Strikes 4th = 6 Gibbaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Smash Em Up | ||
Sun Dec 4 2016 21:44 | 1st = 4 Smash Em Up 2nd = 5 Hydrogen 3rd = 3 Global Deejay 4th = 8 Silky Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Knieval | ||
Sun Dec 4 2016 21:40 | 1st = 1 Knieval 2nd = 7 Secret Gold 3rd = 3 Hello Joan 4th = 8 Firebomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 5 Fear No Evil | ||
Sun Dec 4 2016 21:39 | 1st = 5 Fear No Evil 2nd = 3 Atticus Finch 3rd = 1 Royal Luck 4th = 9 Stevie Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 5 Star Of China | ||
Sun Dec 4 2016 21:31 | 1st = 5 Star Of China 2nd = 6 Gotta Miss Out 3rd = 7 Myrniong Floyd 4th = 3 Cosmic Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Big Roy | ||
Sun Dec 4 2016 21:28 | 1st = 1 Big Roy 2nd = 8 Black Arjay 3rd = 6 Garry Mcbain 4th = 2 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 9 Two Point Two | ||
Sun Dec 4 2016 21:25 | 1st = 9 Two Point Two 2nd = 6 Major Nippa 3rd = 4 Move That Energy 4th = 2 Catalan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 5 Rockin An Runnin | ||
Sun Dec 4 2016 21:20 | 1st = 5 Rockin An Runnin 2nd = 6 Goggo Gee Gee 3rd = 7 Shesastandout 4th = 3 Bonafide Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Quintastic | ||
Sun Dec 4 2016 21:18 | 1st = 1 Quintastic 2nd = 9 Matts Courage 3rd = 2 No Nonsense 4th = 8 Celebrity Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Out There Jerry | ||
Sun Dec 4 2016 21:15 | 1st = 2 Out There Jerry 3rd = 7 Amanpour 4th = 4 Klondike Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Gun Mcbain | ||
Sun Dec 4 2016 21:12 | 1st = 4 Gun Mcbain 2nd = 2 Allen Jersey 3rd = 8 Jimmy Mcbain 4th = 6 Yeates Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 7 Zali Magic | ||
Sun Dec 4 2016 21:09 | 1st = 7 Zali Magic 2nd = 1 Falcon Flies 3rd = 8 Dodge The Speed 4th = 6 Driftway Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Dundee Fury | ||
Sun Dec 4 2016 21:04 | 1st = 5 Dundee Fury 2nd = 1 Milla Rose 3rd = 4 Zipping Nolen 4th = 8 Zipping Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 9 Mcardles Star | ||
Sun Dec 4 2016 21:00 | 1st = 9 Mcardles Star 2nd = 7 Yap Yap Yomax 3rd = 5 Tayspastime 4th = 1 Bassey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Sparkling Angel | ||
Sun Dec 4 2016 20:57 | 1st = 8 Sparkling Angel 2nd = 2 Viking Buddy 3rd = 7 Power Of Penny 4th = 3 Western Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Gossip Park | ||
Sun Dec 4 2016 20:54 | 1st = 4 Gossip Park 2nd = 8 Hello Im Mikey 3rd = 5 Booberry 4th = 2 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 6 Itswhatilikeaboutu | ||
Sun Dec 4 2016 20:52 | 1st = 6 Itswhatilikeaboutu 2nd = 1 Reckless Abandon 3rd = 10 Whatelsugot 4th = 4 Bertils Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 4 Awesome Danny | ||
Sun Dec 4 2016 20:49 | 1st = 4 Awesome Danny 2nd = 9 Penciler 3rd = 8 Doppler Effect 4th = 2 Havin A Browz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Barossa Kid | ||
Sun Dec 4 2016 20:46 | 1st = 1 Barossa Kid 2nd = 8 Another Mai 3rd = 10 Nippa Wahwah 4th = 2 Rattle em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Bruiser Senor | ||
Sun Dec 4 2016 20:42 | 1st = 8 Bruiser Senor 2nd = 4 Sudoku Flash 3rd = 3 Hit Legs 4th = 2 Cookie Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Fabricated | ||
Sun Dec 4 2016 20:39 | 1st = 2 Fabricated 2nd = 8 No Callaratah 3rd = 4 Crown Eddie 4th = 10 Flashman Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Feliz Navidad | ||
Sun Dec 4 2016 20:30 | 1st = 1 Feliz Navidad 2nd = 7 Hero Bromac 3rd = 9 Canonlybesweetie 4th = 5 Bandan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Lucky Chap | ||
Sun Dec 4 2016 20:27 | 1st = 1 Lucky Chap 2nd = 4 Asa Mar Baker 3rd = 2 Gavin Street 4th = 5 Arlington Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Vashta Nerada | ||
Sun Dec 4 2016 20:24 | 1st = 5 Vashta Nerada 2nd = 3 Henry 3rd = 8 Master Mordecai 4th = 2 Division Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Aston Tadita | ||
Sun Dec 4 2016 20:21 | 1st = 6 Aston Tadita 2nd = 7 Ruthless Lawler 3rd = 2 Menzel Boys 4th = 5 Smoking Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 8 One Hot Fox | ||
Sun Dec 4 2016 20:20 | 1st = 8 One Hot Fox 2nd = 7 Detango 3rd = 6 Threesun 4th = 3 Star Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 7 Detango | ||
Sun Dec 4 2016 20:20 | 1st = 7 Detango 2nd = 8 One Hot Fox 3rd = 6 Threesun 4th = 3 Star Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Grand Rosie | ||
Sun Dec 4 2016 20:17 | 1st = 1 Grand Rosie 2nd = 2 Artisan Warrior 3rd = 3 Mac The Quick 4th = 4 Chopper Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Desperate Driver | ||
Sun Dec 4 2016 20:14 | 1st = 1 Desperate Driver 2nd = 8 Storm Blazer 3rd = 4 Good Bye Joan 4th = 2 Lumik Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 1 Charlie James | ||
Sun Dec 4 2016 20:13 | 1st = 1 Charlie James 2nd = 8 Witch Master 3rd = 9 Olwen Jaccka 4th = 3 Campaign Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Vince Fawn | ||
Sun Dec 4 2016 20:07 | 1st = 5 Vince Fawn 2nd = 2 Arena Magic 3rd = 1 Ragnarok 4th = 6 Sweet Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Zipping Silva | ||
Sun Dec 4 2016 20:04 | 1st = 6 Zipping Silva 2nd = 1 Duna Runa 3rd = 2 Quasi Bale 4th = 7 Eaton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Funky Monkey | ||
Sun Dec 4 2016 20:01 | 1st = 1 Funky Monkey 2nd = 7 Little Bung 3rd = 6 Mugs Away 4th = 2 Ima Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 6 Casual Steak | ||
Sun Dec 4 2016 19:57 | 1st = 6 Casual Steak 2nd = 8 Winklee Jedda 3rd = 2 Olivers Guess 4th = 5 Dana Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 4 Mitrhys Magic | ||
Sun Dec 4 2016 19:55 | 1st = 4 Mitrhys Magic 2nd = 2 Anna Bay Al 3rd = 8 Mister Skye Rocket 4th = 3 Jack Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Els On Show | ||
Sun Dec 4 2016 19:52 | 1st = 8 Els On Show 2nd = 2 Shes Cranking 3rd = 4 Pacific Harbour 4th = 6 Alpha Hector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Magpie Hawk | ||
Sun Dec 4 2016 19:49 | 1st = 1 Magpie Hawk 2nd = 5 Dyna Overt 3rd = 10 Hot Feeling 4th = 6 Up Zarr Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Rockstar Elle | ||
Sun Dec 4 2016 19:46 | 1st = 6 Rockstar Elle 2nd = 4 Double Destiny 3rd = 2 Fabriental 4th = 5 Son Of Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 3 Formula | ||
Sun Dec 4 2016 19:45 | 1st = 3 Formula 2nd = 6 Lets Twist 3rd = 4 Black Lilly 4th = 1 Boom Boom Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Vienna Black | ||
Sun Dec 4 2016 19:42 | 1st = 7 Vienna Black 2nd = 1 Flywheel Magic 3rd = 5 Phillip Keeping 4th = 8 Allen Gable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Vee Girl | ||
Sun Dec 4 2016 19:39 | 1st = 1 Vee Girl 2nd = 8 Black Jungle 3rd = 7 Peekaboo Bang 4th = 2 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 6 Major Callum | ||
Sun Dec 4 2016 19:38 | 1st = 6 Major Callum 2nd = 2 Resurgent Spirit 3rd = 13 Macho Comacho 4th = 1 Chief Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Myrniong Cosmo | ||
Sun Dec 4 2016 19:32 | 1st = 1 Myrniong Cosmo 2nd = 2 Beegumbah Rumba 3rd = 6 Always Sunny 4th = 4 Spanish Sling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Road To Flame | ||
Sun Dec 4 2016 19:29 | 1st = 1 Road To Flame 2nd = 6 Spectraille 3rd = 7 My First Patch 4th = 9 Aussie Oracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Tazzy Tonk | ||
Sun Dec 4 2016 19:24 | 1st = 2 Tazzy Tonk 2nd = 6 Earlology 3rd = 8 La Rosquilla 4th = 1 Fruitcake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 10 Dontbefoolish | ||
Sun Dec 4 2016 19:22 | 1st = 10 Dontbefoolish 2nd = 9 Somebeach N Clovelly 3rd = 7 Jogalong Stingray 4th = 5 Tepary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Brilliant Shot | ||
Sun Dec 4 2016 19:19 | 1st = 4 Brilliant Shot 2nd = 5 Omega Sniper 3rd = 7 Walk On By 4th = 8 Fearless John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Wheres Ramsay | ||
Sun Dec 4 2016 19:16 | 1st = 1 Wheres Ramsay 2nd = 2 Raving Thunder 3rd = 3 Emerley Fairy 4th = 8 Blue Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 2 Not Again Ken | ||
Sun Dec 4 2016 19:15 | 1st = 2 Not Again Ken 2nd = 6 Love Trade 3rd = 10 Pickjam 4th = 1 All Settled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Sketchy Sammy | ||
Sun Dec 4 2016 19:12 | 1st = 6 Sketchy Sammy 2nd = 1 Stubborn Bobby 3rd = 2 Karumba Blue 4th = 7 Banjo Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Jak And Cool | ||
Sun Dec 4 2016 19:09 | 1st = 7 Jak And Cool 2nd = 5 Ardoch 3rd = 8 Magic Me 4th = 1 Its No Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 7 Ancient Moonlight | ||
Sun Dec 4 2016 19:08 | 1st = 7 Ancient Moonlight 2nd = 3 I Am Camelot 3rd = 4 Tizyalator 4th = 9 Lake Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Avenue Hero | ||
Sun Dec 4 2016 19:02 | 1st = 4 Avenue Hero 2nd = 8 Show Case Girl 3rd = 2 Old Moon Madness 4th = 9 Mayfeather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Mysterize | ||
Sun Dec 4 2016 18:59 | 1st = 6 Mysterize 2nd = 2 Dundee Cobra 3rd = 1 River Crossing 4th = 4 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 5 Arabian Khaleese | ||
Sun Dec 4 2016 18:56 | 1st = 5 Arabian Khaleese 2nd = 7 Volantis 3rd = 2 Here to Party 4th = 4 Ed Barramundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 9 Black Orlov | ||
Sun Dec 4 2016 18:52 | 1st = 9 Black Orlov 2nd = 1 Viva La Liberte 3rd = 7 Rip It Ralph 4th = 5 Sutton Skully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 7 Readily | ||
Sun Dec 4 2016 18:52 | 1st = 7 Readily 2nd = 6 Kenfury Lass 3rd = 1 Opening Move 4th = 9 The Last Gindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 3 Myrniong Lana | ||
Sun Dec 4 2016 18:49 | 1st = 3 Myrniong Lana 2nd = 7 Dyna Nerf 3rd = 8 Do Your Dander 4th = 2 Royal Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Outback Dancer | ||
Sun Dec 4 2016 18:46 | 1st = 1 Outback Dancer 2nd = 7 Casey Mini Me 3rd = 3 Arbroath Smokie 4th = 6 Cosmic Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 5 Two For Twenty Two | ||
Sun Dec 4 2016 18:45 | 1st = 5 Two For Twenty Two 2nd = 1 Puck Shapeshifter 3rd = 11 Arlyah 4th = 8 Stormy Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Bro Sams Hook | ||
Sun Dec 4 2016 18:42 | 1st = 6 Bro Sams Hook 2nd = 4 Dewana Dimie 3rd = 2 Credit Entry 4th = 7 Akina Akeira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 4 Wasonie Snake | ||
Sun Dec 4 2016 18:38 | 1st = 4 Wasonie Snake 2nd = 3 Thatswhatshesaid 3rd = 1 Me Mate Les 4th = 10 Demonstrative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Yellow Jessie | ||
Sun Dec 4 2016 18:33 | 1st = 1 Yellow Jessie 2nd = 7 Dead End 3rd = 2 Torageous 4th = 4 Sid The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Sunday Sangria | ||
Sun Dec 4 2016 18:30 | 1st = 1 Sunday Sangria 2nd = 2 Aston Kifi 3rd = 8 Hayride Mills 4th = 4 Jak And Dardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Outback Storm | ||
Sun Dec 4 2016 18:27 | 1st = 5 Outback Storm 2nd = 6 Shakey Tango 3rd = 7 Kulu Sparrow 4th = 8 Pink Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Canya Touche | ||
Sun Dec 4 2016 18:24 | 1st = 3 Canya Touche 2nd = 6 Conclusive 3rd = 7 Dream Shanty 4th = 5 Meehan Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Fivestar Wally | ||
Sun Dec 4 2016 18:17 | 1st = 1 Fivestar Wally 2nd = 7 Miss Catalina 3rd = 3 Irishtown Babe 4th = 6 Pirates Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 4 Randi | ||
Sun Dec 4 2016 18:15 | 1st = 4 Randi 2nd = 9 Simbelation 3rd = 10 Best A Man Can Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Crash Cobra | ||
Sun Dec 4 2016 18:14 | 1st = 2 Crash Cobra 2nd = 5 Osaka Bale 3rd = 1 Myrniong Smello 4th = 7 Frail Grasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 1 Tonkatuff | ||
Sun Dec 4 2016 18:10 | 1st = 1 Tonkatuff 2nd = 7 General Husson 3rd = 14 Chebelleza 4th = 9 Dia De La Raza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Allen Mike | ||
Sun Dec 4 2016 18:07 | 1st = 4 Allen Mike 2nd = 8 Fine Flynn 3rd = 5 Pietro Bale 4th = 3 Wadelock Mindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Shaylor Cherry | ||
Sun Dec 4 2016 18:04 | 1st = 7 Shaylor Cherry 2nd = 6 Oracle Kate 3rd = 2 Trading Places 4th = 9 Princess Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 6 Maravilloso | ||
Sun Dec 4 2016 18:03 | 1st = 6 Maravilloso 2nd = 4 Marnu The Beast 3rd = 5 Gaggle Coordinator 4th = 9 Safari Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Gorilla Grodd | ||
Sun Dec 4 2016 17:56 | 1st = 1 Gorilla Grodd 2nd = 6 Crazy Ronda 3rd = 3 Wedgewood 4th = 4 Energizer Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 9 - 1 Elmaur Joy | ||
Sun Dec 4 2016 17:46 | 1st = 1 Elmaur Joy 2nd = 4 Itz Risky Business 3rd = 6 Tell The Future 4th = 5 Thisboyzonfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Alice Allen | ||
Sun Dec 4 2016 17:44 | 1st = 1 Alice Allen 2nd = 2 Aston Emilio 3rd = 3 Yancy Bale 4th = 6 Dundee Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 3 Mythical Saga | ||
Sun Dec 4 2016 17:40 | 1st = 3 Mythical Saga 2nd = 12 Persona 3rd = 4 Travellin Jet 4th = 5 Game On Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 6 Burgundy Lass | ||
Sun Dec 4 2016 17:37 | 1st = 6 Burgundy Lass 2nd = 7 Mitochondria 3rd = 5 Shivarchi 4th = 2 Gun Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Kiranna | ||
Sun Dec 4 2016 17:35 | 1st = 3 Kiranna 2nd = 1 Whats In Store 3rd = 8 Andrea Doria 4th = 2 Poppy Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 8 Parmelia | ||
Sun Dec 4 2016 17:35 | 1st = 8 Parmelia 2nd = 5 Princess Is Ready 3rd = 3 Thornett 4th = 7 Roman Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 4 Shark Mirage | ||
Sun Dec 4 2016 17:25 | 1st = 4 Shark Mirage 2nd = 5 Ramesses 3rd = 8 Beleaguer 4th = 9 Righteous Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 2 Bakslap | ||
Sun Dec 4 2016 17:20 | 1st = 2 Bakslap 2nd = 11 Sacred Journey 3rd = 6 Tillys Waltz 4th = 8 Messiahs Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 4 Modern Dancer | ||
Sun Dec 4 2016 17:16 | 1st = 4 Modern Dancer 2nd = 1 Hi Tech Fury 3rd = 2 Temporary Use 4th = 6 Allbliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Brooklyn Skye | ||
Sun Dec 4 2016 17:14 | 1st = 3 Brooklyn Skye 2nd = 2 El Mirage 3rd = 4 Sarah Swift 4th = 8 Dashing Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 4 Ideal Success | ||
Sun Dec 4 2016 17:12 | 1st = 4 Ideal Success 2nd = 6 Young Modern 3rd = 8 Five Star Anvil 4th = 3 Kotare Roland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 5 Top Agent | ||
Sun Dec 4 2016 17:09 | 1st = 5 Top Agent 2nd = 1 Maybe One More 3rd = 2 Flying Moment 4th = 6 Corrente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 7 Yama Magic | ||
Sun Dec 4 2016 17:05 | 1st = 7 Yama Magic 2nd = 1 Byblos Boy 3rd = 2 Freedom Fighter 4th = 8 Classic Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Seafta | ||
Sun Dec 4 2016 17:02 | 1st = 3 Seafta 2nd = 2 Mitigate 3rd = 4 Wild Run 4th = 1 Grab For Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Fair Of Face | ||
Sun Dec 4 2016 16:59 | 1st = 7 Fair Of Face 2nd = 3 Shez Sublime 3rd = 6 Leave Me Out 4th = 4 Islas Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Banda Spice | ||
Sun Dec 4 2016 16:55 | 1st = 3 Banda Spice 2nd = 8 Burleigh Bullet 3rd = 9 Igneous 4th = 2 Sambuca Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 9 Rowdy Richard | ||
Sun Dec 4 2016 16:50 | 1st = 9 Rowdy Richard 2nd = 3 Tableaux 3rd = 5 On a Dream 4th = 1 Beaus My Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 1 Tarelle | ||
Sun Dec 4 2016 16:46 | 1st = 1 Tarelle 2nd = 8 Huge Attitude 3rd = 3 Ichon Blue 4th = 5 Outlaw Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 1 Erector | ||
Sun Dec 4 2016 16:45 | 1st = 1 Erector 2nd = 2 Defence Witness 3rd = 5 Choisigold 4th = 9 Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 3 Jolies Pearl | ||
Sun Dec 4 2016 16:42 | 1st = 3 Jolies Pearl 2nd = 2 Immortal Miss 3rd = 7 Prince High 4th = 5 Cheeky Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Fearless Swan | ||
Sun Dec 4 2016 16:40 | 1st = 5 Fearless Swan 2nd = 1 Quina Bale 3rd = 6 Rock Me 4th = 7 Lil Miss Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 7 Babalaas Jack | ||
Sun Dec 4 2016 16:37 | 1st = 7 Babalaas Jack 2nd = 9 Jumping Jolt 3rd = 4 Truth And Courage 4th = 11 Chirpy Chuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 4 Cosmic Ballet | ||
Sun Dec 4 2016 16:34 | 1st = 4 Cosmic Ballet 2nd = 7 Dawn Mission 3rd = 9 Miss Slater 4th = 10 Tips And Scandals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 3 Pennington | ||
Sun Dec 4 2016 16:30 | 1st = 3 Pennington 2nd = 4 Art Of Excellence 3rd = 2 Glib 4th = 7 Sophias Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 4 Cats Alley | ||
Sun Dec 4 2016 16:26 | 1st = 4 Cats Alley 2nd = 7 Tactical Lass 3rd = 5 Passing Parade 4th = 1 Another Mans Loss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 10 Another Jug | ||
Sun Dec 4 2016 16:25 | 1st = 10 Another Jug 2nd = 7 Caruselle 3rd = 6 Candeo 4th = 13 Eat The House Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Zall Good | ||
Sun Dec 4 2016 16:24 | 1st = 2 Zall Good 2nd = 6 Bag Of Magic 3rd = 1 Moonlit Wings 4th = 9 Macrory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Super Suave | ||
Sun Dec 4 2016 16:20 | 1st = 4 Super Suave 2nd = 7 Uncanny Reason 3rd = 2 Precision Strike 4th = 3 Shirotai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Turfane | ||
Sun Dec 4 2016 16:15 | 1st = 5 Turfane 2nd = 6 Sword Of Justice 3rd = 9 Tempered 4th = 8 Valderrama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 5 Major Flare | ||
Sun Dec 4 2016 16:11 | 1st = 5 Major Flare 2nd = 7 A Million Starzzz 3rd = 4 He Can Dance 4th = 9 Harbour Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 5 Kurkova | ||
Sun Dec 4 2016 16:10 | 1st = 5 Kurkova 2nd = 6 Social Media 3rd = 3 Rug Rat 4th = 9 Zaazoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 1 Victime De Lamour | ||
Sun Dec 4 2016 16:05 | 1st = 1 Victime De Lamour 2nd = 6 Poldark 3rd = 2 More Moet 4th = 4 Gold Mosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Striker Light | ||
Sun Dec 4 2016 16:04 | 1st = 2 Striker Light 2nd = 1 Princess Pout 3rd = 4 Erelda Bale 4th = 8 Up Hill Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 2 Jilliby Outlaw | ||
Sun Dec 4 2016 16:00 | 1st = 2 Jilliby Outlaw 2nd = 3 Itsgettingcalder 3rd = 9 El Paco 4th = 8 Aleppo Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 6 Dancing Poetess | ||
Sun Dec 4 2016 15:56 | 1st = 6 Dancing Poetess 2nd = 3 Lady Phromily 3rd = 1 Swift Shadow 4th = 7 Hammered Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 14 Time In Motion | ||
Sun Dec 4 2016 15:55 | 1st = 14 Time In Motion 2nd = 7 Snow Sparkle 3rd = 9 Severed 4th = 2 Back To My Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 2 Rocksferry Road | ||
Sun Dec 4 2016 15:54 | 1st = 2 Rocksferry Road 2nd = 1 Slippers Chance 3rd = 6 Cheyenne Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 2 Gervais | ||
Sun Dec 4 2016 15:50 | 1st = 2 Gervais 2nd = 3 Praesentia 3rd = 1 Rakitiki 4th = 10 Comical Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 7 Megs Monaro | ||
Sun Dec 4 2016 15:46 | 1st = 7 Megs Monaro 2nd = 4 Tatibye 3rd = 5 Double Encounter 4th = 6 Vettel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 15 Swippa Da Mouse | ||
Sun Dec 4 2016 15:45 | 1st = 15 Swippa Da Mouse 2nd = 10 Gold Reserve 3rd = 5 Emperors Beach 4th = 4 Collegiate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Lloyd Attack | ||
Sun Dec 4 2016 15:43 | 1st = 1 Lloyd Attack 2nd = 6 Off The Grid 3rd = 4 Tepirita Amber 4th = 2 Thrilling Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Ice Buster | ||
Sun Dec 4 2016 15:41 | 1st = 1 Ice Buster 2nd = 6 Tzar Knight 3rd = 7 Tredgar 4th = 9 Fiery Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Danuki | ||
Sun Dec 4 2016 15:40 | 1st = 1 Danuki 2nd = 2 Money Chaser 3rd = 5 Sang Choi Bao 4th = 9 Peppermint Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Jacqui Blax | ||
Sun Dec 4 2016 15:38 | 1st = 3 Jacqui Blax 2nd = 5 Flyrite 3rd = 8 Cosmic Odette 4th = 2 Crimson Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 1 Halayr Rothestar | ||
Sun Dec 4 2016 15:35 | 1st = 1 Halayr Rothestar 2nd = 11 Bengal Tiger 3rd = 2 Just Mak 4th = 5 Sandhill Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 11 - 7 Glenferrie Classic | ||
Sun Dec 4 2016 15:34 | 1st = 7 Glenferrie Classic 2nd = 1 Just Ben 3rd = 15 Regal Major 4th = 2 Hidden Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Peter Benz | ||
Sun Dec 4 2016 15:31 | 1st = 1 Peter Benz 2nd = 3 Good Yarn 3rd = 6 Evening In Paris 4th = 2 Fred Of Lidsdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 10 The Hipster | ||
Sun Dec 4 2016 15:30 | 1st = 10 The Hipster 2nd = 2 Annes Gift 3rd = 5 Sports Tycoon 4th = 1 Absolutely Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Von Trapp | ||
Sun Dec 4 2016 15:27 | 1st = 4 Von Trapp 2nd = 1 Jump Up 3rd = 5 Effective Power 4th = 3 Zipping Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 7 Gotta Go Electobet | ||
Sun Dec 4 2016 15:25 | 1st = 7 Gotta Go Electobet 2nd = 1 Top The Ace 3rd = 6 Paleface Warrior 4th = 9 Regal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Due Process | ||
Sun Dec 4 2016 15:25 | 1st = 5 Due Process 2nd = 4 Gardot 3rd = 9 Booma Mikado 4th = 1 Tzar Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 7 Miracle Smile | ||
Sun Dec 4 2016 15:21 | 1st = 7 Miracle Smile 2nd = 3 Buckhorn Exchange 3rd = 2 Mister Resister 4th = 4 Crusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 9 Louis Choice | ||
Sun Dec 4 2016 15:20 | 1st = 9 Louis Choice 2nd = 6 Jayko 3rd = 7 Millijule 4th = 1 Force Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 9 - 14 Donstopgirl | ||
Sun Dec 4 2016 15:18 | 1st = 14 Donstopgirl 2nd = 8 Knights Princess 3rd = 9 Judith Kate 4th = 13 Alarinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 5 Skyfire | ||
Sun Dec 4 2016 15:15 | 1st = 5 Skyfire 2nd = 1 Amortise 3rd = 12 Marjessie 4th = 3 Prospector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Pepper Fire | ||
Sun Dec 4 2016 15:12 | 1st = 7 Pepper Fire 2nd = 3 Rock Away 3rd = 1 Super Smarty 4th = 5 Leprechaun Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 3 Franco Texas | ||
Sun Dec 4 2016 15:12 | 1st = 3 Franco Texas 2nd = 9 Quick As A Trick 3rd = 12 Chase The Dream 4th = 10 Mossdale Conner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Hickson Road | ||
Sun Dec 4 2016 15:10 | 1st = 6 Hickson Road 2nd = 3 Mysterium 3rd = 8 Passion In Flight 4th = 7 Choice Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 8 Electric Impulse | ||
Sun Dec 4 2016 15:09 | 1st = 8 Electric Impulse 2nd = 6 Scott The Looks 3rd = 4 Who Dat Boy 4th = 3 Fortis Flier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Sookies Lad | ||
Sun Dec 4 2016 15:06 | 1st = 1 Sookies Lad 2nd = 4 Lektra Ash 3rd = 3 Gentle Moment 4th = 7 Whatta Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 1 Dane Thunder | ||
Sun Dec 4 2016 15:05 | 1st = 1 Dane Thunder 2nd = 2 Sickening 3rd = 7 Battle Order 4th = 5 Free Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 5 Silvertop | ||
Sun Dec 4 2016 15:03 | 1st = 5 Silvertop 2nd = 3 Bear Magic 3rd = 7 Who Told Lindylu 4th = 4 Tricode All Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 8 Hussybay | ||
Sun Dec 4 2016 15:00 | 1st = 8 Hussybay 2nd = 6 Londostar 3rd = 9 Miss Mossy Mclaren 4th = 3 Captain Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 8 Sovereign Eminence | ||
Sun Dec 4 2016 14:55 | 1st = 8 Sovereign Eminence 2nd = 3 Bold Move 3rd = 5 Domed 4th = 7 Lewinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 3 Shutter Island | ||
Sun Dec 4 2016 14:54 | 1st = 3 Shutter Island 2nd = 1 Keilor Misty 3rd = 4 Turbotufftalk 4th = 5 Betawenimdancin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 9 Locha Knocka | ||
Sun Dec 4 2016 14:52 | 1st = 9 Locha Knocka 2nd = 6 No More Debt 3rd = 7 Brown Eye Boy 4th = 2 Bigtime Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Fanta Bale | ||
Sun Dec 4 2016 14:50 | 1st = 1 Fanta Bale 2nd = 2 Billiluna 3rd = 8 Miss Morrisset 4th = 3 Flying Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 3 Oyster Stride | ||
Sun Dec 4 2016 14:50 | 1st = 3 Oyster Stride 2nd = 5 Game Cullen 3rd = 4 Vegas Prince 4th = 9 All Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Crazy Sprite | ||
Sun Dec 4 2016 14:47 | 1st = 5 Crazy Sprite 2nd = 4 Tanjira 3rd = 9 Whos Got Ebony 4th = 1 Red River Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 7 Mr Tickets | ||
Sun Dec 4 2016 14:45 | 1st = 7 Mr Tickets 2nd = 8 Preferred Route 3rd = 10 Costa Laquetta 4th = 4 Rock Prodigy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 8 - 7 Strolling Vagabond | ||
Sun Dec 4 2016 14:43 | 1st = 7 Strolling Vagabond 2nd = 8 Davey Crockett 3rd = 5 Chispa De La Vida 4th = 3 Hank Moody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 5 Autumn Time | ||
Sun Dec 4 2016 14:40 | 1st = 5 Autumn Time 2nd = 2 Any Given Bender 3rd = 10 Spiel Spinner 4th = 9 Miss Procyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 9 Howies Flyer | ||
Sun Dec 4 2016 14:37 | 1st = 9 Howies Flyer 2nd = 6 Splash Of Blue 3rd = 10 Dynamite Dozer 4th = 3 Hes Panicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Sonador Fire | ||
Sun Dec 4 2016 14:35 | 1st = 5 Sonador Fire 2nd = 2 Downloading 3rd = 6 Treasure Gallery 4th = 1 Bold Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Zipping Ringo | ||
Sun Dec 4 2016 14:34 | 1st = 5 Zipping Ringo 2nd = 2 Good Job 3rd = 4 La Wildy Man 4th = 7 Opawa Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Fab Dream | ||
Sun Dec 4 2016 14:31 | 1st = 4 Fab Dream 2nd = 3 Boda Boda 3rd = 7 Ride Aint Over 4th = 2 Chinese Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 1 Quarck | ||
Sun Dec 4 2016 14:30 | 1st = 1 Quarck 2nd = 7 Angel Eight 3rd = 2 Time Ford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Glenville Jester | ||
Sun Dec 4 2016 14:28 | 1st = 6 Glenville Jester 2nd = 1 Fiorelli Rose 3rd = 7 Shannahs Might 4th = 2 Mcray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 1 Asimi | ||
Sun Dec 4 2016 14:25 | 1st = 1 Asimi 2nd = 3 Anabella 3rd = 8 Military Forces 4th = 4 Fonteyn Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 10 Augusta | ||
Sun Dec 4 2016 14:24 | 1st = 10 Augusta 2nd = 1 Myidealson 3rd = 7 Ellmers Image 4th = 14 Likely Jereme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 4 Exceed The Moon | ||
Sun Dec 4 2016 14:20 | 1st = 4 Exceed The Moon 2nd = 3 Golden Shoes 3rd = 5 Pale Ale 4th = 7 Hair Of The Dog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Highland Laddie | ||
Sun Dec 4 2016 14:17 | 1st = 5 Highland Laddie 2nd = 3 Missing Allegro 3rd = 8 Camside Gold 4th = 6 Fantastic Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 9 Tryncatchme | ||
Sun Dec 4 2016 14:15 | 1st = 9 Tryncatchme 2nd = 1 Truscott Sun 3rd = 11 Uptight 4th = 10 Crown Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Its All Talk | ||
Sun Dec 4 2016 14:12 | 1st = 4 Its All Talk 2nd = 5 Bourbon An Kahn 3rd = 6 Vane Blue 4th = 8 Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 6 Giants Daughter | ||
Sun Dec 4 2016 14:10 | 1st = 6 Giants Daughter 2nd = 1 Budderoo Knight 3rd = 5 Your Witness 4th = 7 Gatto Mondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 7 - 6 Bang | ||
Sun Dec 4 2016 14:08 | 1st = 6 Bang 2nd = 11 Hare Bawl 3rd = 5 Rock On 4th = 12 Two Gees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 7 Pure Addiction | ||
Sun Dec 4 2016 14:05 | 1st = 7 Pure Addiction 2nd = 1 Ballinaclash 3rd = 8 Mr Optimistic 4th = 6 Izenashark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Latifi Nick Nack | ||
Sun Dec 4 2016 14:05 | 1st = 1 Latifi Nick Nack 2nd = 7 Goldenpaw Glory 3rd = 2 Big Cold Burst 4th = 8 Zipping Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Goldies Run | ||
Sun Dec 4 2016 14:02 | 1st = 5 Goldies Run 2nd = 1 Irka Jakit 3rd = 2 Brinza 4th = 8 John Limes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 7 Dunn Great | ||
Sun Dec 4 2016 14:00 | 1st = 7 Dunn Great 2nd = 8 Big Vega 3rd = 1 Exceed All Odds 4th = 2 Interventions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 1 Fantastic Lucy | ||
Sun Dec 4 2016 13:59 | 1st = 1 Fantastic Lucy 2nd = 5 Stylish Fancy 3rd = 2 Unileven 4th = 8 Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 6 Millinery | ||
Sun Dec 4 2016 13:55 | 1st = 6 Millinery 2nd = 11 Win The Lottery 3rd = 5 Laynes Star 4th = 4 Happy Pilgrim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 9 Super Crunch | ||
Sun Dec 4 2016 13:50 | 1st = 9 Super Crunch 2nd = 1 Cool Fonzy 3rd = 2 Forgot My Sock 4th = 7 Dollar Dollar Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 6 Marcoola | ||
Sun Dec 4 2016 13:49 | 1st = 6 Marcoola 2nd = 2 Tornado Valley 3rd = 4 Daryl Boko 4th = 1 Le Lievres Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 To The Galos | ||
Sun Dec 4 2016 13:47 | 1st = 1 To The Galos 2nd = 4 Johnnie Red 3rd = 2 Sea Fever 4th = 6 Shocking Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 6 Aanvoerder | ||
Sun Dec 4 2016 13:45 | 1st = 6 Aanvoerder 2nd = 9 Regrading 3rd = 3 No Escape 4th = 2 Manhattan Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Tuff Star | ||
Sun Dec 4 2016 13:42 | 1st = 7 Tuff Star 2nd = 8 Mega Munchies 3rd = 5 Agent Schrader 4th = 2 Stainless Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 1 Somerocksomeroll | ||
Sun Dec 4 2016 13:40 | 1st = 1 Somerocksomeroll 2nd = 2 Angel Of The City 3rd = 3 Soho Madeleine 4th = 5 Lynden Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Zipping Lexi | ||
Sun Dec 4 2016 13:40 | 1st = 2 Zipping Lexi 2nd = 1 Arapaho Joe 3rd = 8 Whitney Showgirl 4th = 5 Crumps Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Blitz And Bolt | ||
Sun Dec 4 2016 13:37 | 1st = 3 Blitz And Bolt 2nd = 1 Fear Helvetia 3rd = 8 Redda 4th = 7 Bogan At Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 2 De Kurnell | ||
Sun Dec 4 2016 13:35 | 1st = 2 De Kurnell 2nd = 8 Smart Remark 3rd = 7 Elle A Walking 4th = 5 Android |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 6 - 2 Duplicity | ||
Sun Dec 4 2016 13:33 | 1st = 2 Duplicity 2nd = 8 Callista 3rd = 7 Hollypop 4th = 11 Foxy Porotene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 13 Simple Solution | ||
Sun Dec 4 2016 13:30 | 1st = 13 Simple Solution 2nd = 4 Distant Sky 3rd = 1 Bartender Man 4th = 2 Bee Cee Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Hawka Tron | ||
Sun Dec 4 2016 13:27 | 1st = 2 Hawka Tron 2nd = 1 Two Seasons 3rd = 7 Benlura 4th = 10 Lidos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Fine Fergus | ||
Sun Dec 4 2016 13:25 | 1st = 2 Fine Fergus 2nd = 1 Smoothnavigator 3rd = 3 Written At Dawn 4th = 5 Remlaps Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Blame The Clown | ||
Sun Dec 4 2016 13:24 | 1st = 1 Blame The Clown 2nd = 5 Gravity Falls 3rd = 2 Girl Queenie 4th = 4 Highway Hound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Kid Flash | ||
Sun Dec 4 2016 13:20 | 1st = 4 Kid Flash 2nd = 1 Bidwee 3rd = 3 Eshtiraak 4th = 5 Ritorno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Smirnoff Lass | ||
Sun Dec 4 2016 13:19 | 1st = 3 Smirnoff Lass 2nd = 6 Ari 3rd = 8 Julies Love 4th = 9 Mayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 3 Corcel Volar | ||
Sun Dec 4 2016 13:15 | 1st = 3 Corcel Volar 2nd = 1 Dont Retreat 3rd = 2 True Believers 4th = 6 Most Women Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 10 Vincent | ||
Sun Dec 4 2016 13:14 | 1st = 10 Vincent 2nd = 2 Franco Tristan 3rd = 4 Dana Duke 4th = 3 Stoney Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Rennicane | ||
Sun Dec 4 2016 13:11 | 1st = 6 Rennicane 2nd = 7 Proven Kodiak 3rd = 3 Ablazin Mikado 4th = 2 Sandy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 Manhattan Son | ||
Sun Dec 4 2016 13:10 | 1st = 1 Manhattan Son 2nd = 3 Arrows Destiny 3rd = 2 Im Hector 4th = 4 Colonial Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Just As Gentle | ||
Sun Dec 4 2016 13:07 | 1st = 8 Just As Gentle 2nd = 1 Miss Velocette 3rd = 4 Lovely Rita 4th = 7 Le Roi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 6 Carramar Arapaho | ||
Sun Dec 4 2016 13:05 | 1st = 6 Carramar Arapaho 2nd = 8 Whata Challenge 3rd = 2 Goodtime Scout 4th = 5 Fremarksgonzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 5 - 7 Pakapunch | ||
Sun Dec 4 2016 12:58 | 1st = 7 Pakapunch 2nd = 9 Platinum Valence 3rd = 2 Great Haste 4th = 5 Lady Conraad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Dimora Bekim | ||
Sun Dec 4 2016 12:55 | 1st = 3 Dimora Bekim 2nd = 8 Colden Girl 3rd = 5 Yella 4th = 2 Lektra Excess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Fays Joy | ||
Sun Dec 4 2016 12:55 | 1st = 2 Fays Joy 2nd = 8 Shes A Pluck 3rd = 4 Hellava Babe 4th = 1 Coral Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Precipitate | ||
Sun Dec 4 2016 12:52 | 1st = 7 Precipitate 2nd = 4 English 3rd = 3 Vista Flash 4th = 2 Mayfair Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Sweet Bordeaux | ||
Sun Dec 4 2016 12:49 | 1st = 6 Sweet Bordeaux 2nd = 3 Amazing Contact 3rd = 4 Miss Shellac 4th = 2 Jetsun Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 13 All Star Angus | ||
Sun Dec 4 2016 12:40 | 1st = 13 All Star Angus 2nd = 9 Momentous 3rd = 8 Sarah Palin 4th = 2 Stellar Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Star Eagle | ||
Sun Dec 4 2016 12:38 | 1st = 3 Star Eagle 2nd = 8 Cryers Sid 3rd = 5 Panic Prone 4th = 2 Satellite Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Tommy Two | ||
Sun Dec 4 2016 12:35 | 1st = 6 Tommy Two 2nd = 7 Alouette Jack 3rd = 10 Taxi 4th = 1 Arborstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Hows Your Mum | ||
Sun Dec 4 2016 12:32 | 1st = 2 Hows Your Mum 2nd = 4 Skyler White 3rd = 3 Scott No Value 4th = 6 Pat Not Plait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 4 - 3 Awatane | ||
Sun Dec 4 2016 12:23 | 1st = 3 Awatane 2nd = 7 Petite Midas 3rd = 1 Savuno 4th = 15 Shandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Stylish Pursuit | ||
Sun Dec 4 2016 12:20 | 1st = 4 Stylish Pursuit 2nd = 1 Cryers Plugger 3rd = 7 Azumi Spice 4th = 8 Gee She Roks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Swift Spur | ||
Sun Dec 4 2016 12:16 | 1st = 8 Swift Spur 2nd = 5 Price Is Right 3rd = 7 Belron Gaz 4th = 4 Pitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 9 Mrs Browns Boy | ||
Sun Dec 4 2016 12:05 | 1st = 9 Mrs Browns Boy 2nd = 12 Buckeye 3rd = 3 Missinmemate 4th = 1 Big Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Delcorn Potts | ||
Sun Dec 4 2016 12:02 | 1st = 1 Delcorn Potts 2nd = 7 Cilla Brown 3rd = 8 Major Eagle 4th = 10 Flying Stubbsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 10 Nitro Fantasy | ||
Sun Dec 4 2016 11:58 | 1st = 10 Nitro Fantasy 2nd = 8 Trademark Bliss 3rd = 1 In Sized Out 4th = 7 Mallard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 3 - 11 How Perfect | ||
Sun Dec 4 2016 11:48 | 1st = 11 How Perfect 2nd = 5 Moyrabella 3rd = 8 Ballet Choux 4th = 6 Shezachoux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 8 Mossdale Rose | ||
Sun Dec 4 2016 11:30 | 1st = 8 Mossdale Rose 2nd = 7 Supreme Harmony 3rd = 2 Meggy Mogs 4th = 18 Sky City King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 2 - 13 Whipped | ||
Sun Dec 4 2016 11:13 | 1st = 13 Whipped 2nd = 4 Figurable 3rd = 10 Explosive Octaine 4th = 6 Deemico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 2 Mr Woodlea | ||
Sun Dec 4 2016 10:55 | 1st = 2 Mr Woodlea 2nd = 3 One Big Fella 3rd = 10 Supreme Blue Chip 4th = 11 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 1 - 11 Amorata | ||
Sun Dec 4 2016 10:40 | 1st = 11 Amorata 2nd = 7 Majestic Chief 3rd = 4 Staywithme 4th = 9 Rhiannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 5 Red Moon Rising | ||
Sun Dec 4 2016 10:27 | 1st = 5 Red Moon Rising 2nd = 13 Patanjali 3rd = 2 Scotlynn Harry 4th = 8 Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 2 Medusa | ||
Sun Dec 4 2016 10:00 | 1st = 2 Medusa 2nd = 3 Time For Diamonds 3rd = 6 Zoned Scarlett 4th = 12 Spots Gold N Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Oldmate Mia | ||
Sun Dec 4 2016 1:29 | 1st = 2 Oldmate Mia 2nd = 6 Classifield Boy 3rd = 8 Sette Bello 4th = 7 Mique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Blank Space | ||
Sun Dec 4 2016 1:09 | 1st = 7 Blank Space 2nd = 8 Jokers Wild 3rd = 4 Shell Shocked 4th = 2 Miss Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Lochinvar Style | ||
Sun Dec 4 2016 0:54 | 1st = 2 Lochinvar Style 2nd = 6 Evers Bale 3rd = 8 Nordic Warlord 4th = 1 Defy All Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Caprice Monelli | ||
Sun Dec 4 2016 0:34 | 1st = 4 Caprice Monelli 2nd = 8 Kalden Kamanchee 3rd = 6 Rudolphs Dasher 4th = 7 Ima Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Adonis | ||
Sun Dec 4 2016 0:19 | 1st = 3 Adonis 2nd = 7 Podge 3rd = 4 Belt Up Foss 4th = 1 Hustling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Hello Im Leo | ||
Sun Dec 4 2016 0:04 | 1st = 5 Hello Im Leo 2nd = 3 Trickster Lumik 3rd = 1 Lachlan Monelli 4th = 6 Tex Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Defy All Odds | ||
Fri Nov 4 2016 23:55 | 1st = 1 Defy All Odds 2nd = 6 Jokers Wild 4th = 2 Amberscent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Mique | ||
Fri Nov 4 2016 23:40 | 1st = 3 Mique 2nd = 8 Mulwee Grand 3rd = 5 Hes Our Lachy 4th = 1 Westeros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Vanquished | ||
Fri Nov 4 2016 23:30 | 1st = 9 Vanquished 2nd = 3 Eric James 3rd = 5 All The Torque 4th = 7 Eliseos Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Hello Im Leo | ||
Fri Nov 4 2016 23:15 | 1st = 6 Hello Im Leo 2nd = 9 Thunder Rama 3rd = 1 Fantastic Hulk 4th = 4 Classifield Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Sheer Rocknroll | ||
Fri Nov 4 2016 23:05 | 1st = 3 Sheer Rocknroll 2nd = 10 Chers Bettor Babe 3rd = 1 Foxy Dame 4th = 5 Giuliana Rancic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Royal Freddie | ||
Fri Nov 4 2016 22:57 | 1st = 7 Royal Freddie 2nd = 9 Simply Ready 3rd = 1 Classy Diamond 4th = 3 Hello Ay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Burnt Orange | ||
Fri Nov 4 2016 22:49 | 1st = 5 Burnt Orange 2nd = 1 Walk Woody Walk 3rd = 7 Fast Azz El 4th = 3 Jacks Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 4 Garshaway | ||
Fri Nov 4 2016 22:39 | 1st = 4 Garshaway 2nd = 7 No Republic 3rd = 5 Armchair Drive 4th = 6 Magic Owens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Dyna Fulcrum | ||
Fri Nov 4 2016 22:36 | 1st = 7 Dyna Fulcrum 2nd = 3 Beijing Ruler 3rd = 5 Peking Tux 4th = 6 Charlees Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Wet And Wild | ||
Fri Nov 4 2016 22:33 | 1st = 5 Wet And Wild 2nd = 8 Elite Shiraz 3rd = 4 Sir Richard 4th = 1 Sisco Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Justifia | ||
Fri Nov 4 2016 22:30 | 1st = 1 Justifia 2nd = 2 Maximum Owie 3rd = 4 Seabrook Eb 4th = 8 Native Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 My Samantha Jane | ||
Fri Nov 4 2016 22:25 | 1st = 2 My Samantha Jane 2nd = 6 Sovereign Faith 3rd = 7 Walter James 4th = 10 Max Meridius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Dazza Lee | ||
Fri Nov 4 2016 22:19 | 1st = 1 Dazza Lee 2nd = 8 Panama Red 3rd = 5 Snooker 4th = 3 Bucking Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Gallari | ||
Fri Nov 4 2016 22:15 | 1st = 6 Gallari 2nd = 2 Proceed At Speed 3rd = 1 Kid Kuri 4th = 5 Market Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Magical Bazz | ||
Fri Nov 4 2016 22:14 | 1st = 2 Magical Bazz 2nd = 4 Mayorofshinetown 3rd = 6 Mighty Regal 4th = 5 Sweet Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Cosmic Odette | ||
Fri Nov 4 2016 22:12 | 1st = 4 Cosmic Odette 2nd = 6 Heartbreak Hotel 3rd = 2 Brazen Beetroot 4th = 8 Tai Chi Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 5 Phoenix Prince | ||
Fri Nov 4 2016 22:10 | 1st = 5 Phoenix Prince 2nd = 7 Mista Lombo 3rd = 6 Keayang Da Vinci 4th = 8 Blissfull Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Split Image | ||
Fri Nov 4 2016 22:08 | 1st = 5 Split Image 2nd = 8 Matt Machine 3rd = 6 Eren Bale 4th = 1 Shima Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Red Ticker | ||
Fri Nov 4 2016 22:00 | 1st = 6 Red Ticker 2nd = 8 Casinoholic 3rd = 4 Savvy Bandit 4th = 10 Lola Lu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Ma Mo | ||
Fri Nov 4 2016 21:58 | 1st = 1 Ma Mo 2nd = 5 Hurricane Bella 3rd = 3 Magic Can Happen 4th = 6 Kathy Austin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Lees Maggie | ||
Fri Nov 4 2016 21:55 | 1st = 3 Lees Maggie 2nd = 7 Rebel Contender 3rd = 2 Asuriel 4th = 1 Wizzer Mcgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Risk | ||
Fri Nov 4 2016 21:54 | 1st = 2 Risk 2nd = 3 Braeview Bomber 3rd = 1 Tuapeka Kahu 4th = 5 Firebomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Blackpool Shaz | ||
Fri Nov 4 2016 21:52 | 1st = 8 Blackpool Shaz 2nd = 6 Crumps Beauty 3rd = 3 Miss Emmy Rose 4th = 4 Kalara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Mepunga Tyler | ||
Fri Nov 4 2016 21:49 | 1st = 2 Mepunga Tyler 2nd = 5 One Samuel 3rd = 4 Ritza Lenny 4th = 7 Where Art Thou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Regal Hostess | ||
Fri Nov 4 2016 21:44 | 1st = 6 Regal Hostess 2nd = 5 Windburnt 3rd = 3 Angel Of The City 4th = 2 Tell The Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 12 Dora Pepperell | ||
Fri Nov 4 2016 21:40 | 1st = 12 Dora Pepperell 2nd = 3 Majestic Mirage 3rd = 8 Pretty Little Lucy 4th = 5 Makarewa Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Upstate Fancy | ||
Fri Nov 4 2016 21:38 | 1st = 1 Upstate Fancy 2nd = 2 Kravings 3rd = 4 Shady Sprite 4th = 8 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Burn Like Fire | ||
Fri Nov 4 2016 21:34 | 1st = 7 Burn Like Fire 2nd = 5 Kates Boy 3rd = 4 Krystals The One 4th = 3 Ice Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Payroll | ||
Fri Nov 4 2016 21:30 | 1st = 1 Payroll 2nd = 2 Defence Witness 3rd = 9 Windbern 4th = 6 Our Delinquent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Jack Walker | ||
Fri Nov 4 2016 21:28 | 1st = 4 Jack Walker 2nd = 2 Felton Bale 3rd = 5 Absolute Silence 4th = 1 Kumbia Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 7 The Storm Chief | ||
Fri Nov 4 2016 21:24 | 1st = 7 The Storm Chief 2nd = 4 Superimposed 3rd = 3 Jasper Whitby 4th = 6 Your Excused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Bar Room Brawler | ||
Fri Nov 4 2016 21:19 | 1st = 4 Bar Room Brawler 2nd = 8 What A Star 3rd = 2 Metal Magic 4th = 5 Want It More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Uncas | ||
Fri Nov 4 2016 21:14 | 1st = 6 Uncas 2nd = 5 Heza Boy Star 3rd = 2 Herecomes The Cat 4th = 4 Will Atone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Shima Song | ||
Fri Nov 4 2016 21:11 | 1st = 8 Shima Song 2nd = 7 Fearless John 3rd = 2 Shimatron 4th = 3 Diego Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 9 Reeds May | ||
Fri Nov 4 2016 21:10 | 1st = 9 Reeds May 2nd = 10 Spot Ona Shadow 3rd = 8 Tearitup 4th = 11 Jialiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Weekend Binge | ||
Fri Nov 4 2016 21:08 | 1st = 7 Weekend Binge 2nd = 5 Gaucho 3rd = 3 Mumma Josie 4th = 8 Lithgow Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 5 Karloo Jonno | ||
Fri Nov 4 2016 21:03 | 1st = 5 Karloo Jonno 2nd = 1 Always Mysterious 3rd = 4 Captains Call 4th = 2 Big Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Mossbeat | ||
Fri Nov 4 2016 21:00 | 1st = 7 Mossbeat 2nd = 5 Judges 3rd = 9 Fair And Equitable 4th = 3 Oscars My Mate Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Holmes | ||
Fri Nov 4 2016 20:58 | 1st = 4 Holmes 2nd = 7 Hail Storming 3rd = 2 However Humble 4th = 1 Steps In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 8 Tiggerlong Bear | ||
Fri Nov 4 2016 20:55 | 1st = 8 Tiggerlong Bear 2nd = 1 Dana Serena 3rd = 2 Mantra Kate 4th = 5 Dynamic Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Aereus Maximus | ||
Fri Nov 4 2016 20:54 | 1st = 2 Aereus Maximus 2nd = 1 Mr Nickel 3rd = 5 Dont Wanadie 4th = 4 Limestone Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Hae Allen | ||
Fri Nov 4 2016 20:52 | 1st = 7 Hae Allen 2nd = 6 Lethal Spider 3rd = 3 Onya Elsa 4th = 1 Henrys Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Art I Special | ||
Fri Nov 4 2016 20:47 | 1st = 4 Art I Special 2nd = 6 Flaming Hero 3rd = 1 Bellas Jet 4th = 7 Officianado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Allen Terminator | ||
Fri Nov 4 2016 20:45 | 1st = 2 Allen Terminator 2nd = 10 Ivy Bale 3rd = 1 Skyes Apprentice 4th = 4 Maja Mahi Mahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 9 Cruz Bromac | ||
Fri Nov 4 2016 20:40 | 1st = 9 Cruz Bromac 2nd = 1 Keep On Rocking 3rd = 4 Johns Grin 4th = 3 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Booty Beach | ||
Fri Nov 4 2016 20:38 | 1st = 6 Booty Beach 2nd = 5 Zulu Retreat 3rd = 7 Gate Blaster 4th = 3 Wicked Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Leos Gift | ||
Fri Nov 4 2016 20:35 | 1st = 3 Leos Gift 2nd = 8 Hes An Omen 3rd = 1 Oakstar 4th = 2 Cruisys Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Black Poles | ||
Fri Nov 4 2016 20:33 | 1st = 1 Black Poles 2nd = 10 Holdonsu 3rd = 7 Ready For Takeoff 4th = 9 Alotbettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 5 Red Set Go | ||
Fri Nov 4 2016 20:32 | 1st = 5 Red Set Go 2nd = 7 Mardella 3rd = 4 Sno Bo 4th = 2 Little Whacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Rakti Roulette | ||
Fri Nov 4 2016 20:30 | 1st = 3 Rakti Roulette 2nd = 1 Onya Keithy 3rd = 7 My Gypsy Jane 4th = 9 Treicheln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Igor Karkaroff | ||
Fri Nov 4 2016 20:28 | 1st = 1 Igor Karkaroff 2nd = 6 Unlawful Entry 3rd = 8 Dogmatic 4th = 3 Sleek Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 9 Turbulent Flow | ||
Fri Nov 4 2016 20:24 | 1st = 9 Turbulent Flow 2nd = 10 Bopper Jet 3rd = 4 Mcdaknife 4th = 1 Spooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Lucky Im Cheap | ||
Fri Nov 4 2016 20:20 | 1st = 3 Lucky Im Cheap 2nd = 1 Little Tiara 3rd = 7 Eastbro Lucky 4th = 4 Fremarksgonzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Shorty Banner | ||
Fri Nov 4 2016 20:18 | 1st = 2 Shorty Banner 2nd = 3 Divas Law 3rd = 1 Watta Chord 4th = 8 Starburst Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Rusty Boy | ||
Fri Nov 4 2016 20:15 | 1st = 4 Rusty Boy 2nd = 8 Nobu 3rd = 7 Lektra Damage 4th = 10 Diamond Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Aqua Divergent | ||
Fri Nov 4 2016 20:12 | 1st = 1 Aqua Divergent 2nd = 8 Take The Spot 3rd = 4 Spuds Mate 4th = 3 Looneygoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 6 Ample Power | ||
Fri Nov 4 2016 20:10 | 1st = 6 Ample Power 2nd = 3 Okelerho Lad 3rd = 2 Nickys Idol 4th = 7 All Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Zambora Brockie | ||
Fri Nov 4 2016 20:08 | 1st = 5 Zambora Brockie 2nd = 3 Outside Pass 3rd = 1 Dundee Osprey 4th = 7 Worm Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 3 Supriya | ||
Fri Nov 4 2016 20:03 | 1st = 3 Supriya 3rd = 4 Bacchus Raucous 4th = 6 Uncle John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Parramatta | ||
Fri Nov 4 2016 20:03 | 1st = 2 Parramatta 3rd = 4 Bacchus Raucous 4th = 6 Uncle John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Secretan | ||
Fri Nov 4 2016 20:00 | 1st = 1 Secretan 2nd = 5 Imperial Empress 3rd = 4 Parcel 4th = 3 Best Hoffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Tijuana Icon | ||
Fri Nov 4 2016 19:58 | 1st = 5 Tijuana Icon 2nd = 1 Sleeping Slick 3rd = 7 Watta Barghest 4th = 8 Lini Danco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 5 Tranquil Pip | ||
Fri Nov 4 2016 19:55 | 1st = 5 Tranquil Pip 2nd = 6 Tanas Angel 3rd = 4 Gotta Sideshow 4th = 8 Tiggerlong Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 6 Taimate Success | ||
Fri Nov 4 2016 19:54 | 1st = 6 Taimate Success 2nd = 8 Jomo 3rd = 5 Demoiselle 4th = 14 Te Kouka Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Arugula | ||
Fri Nov 4 2016 19:52 | 1st = 6 Arugula 2nd = 7 Manzeene Man 3rd = 1 Betta Bale 4th = 5 Merry Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Oscars Glory | ||
Fri Nov 4 2016 19:47 | 1st = 5 Oscars Glory 2nd = 8 Cryptic Chance 3rd = 2 Oceans Predator 4th = 7 Macterra Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Tripum | ||
Fri Nov 4 2016 19:45 | 1st = 2 Tripum 2nd = 1 Pictures Pearce 3rd = 4 Folio Bale 4th = 8 Allen Portland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 1 Sky Me A River | ||
Fri Nov 4 2016 19:40 | 1st = 1 Sky Me A River 2nd = 4 Our Elvis 3rd = 7 Enticing Smile 4th = 2 Straps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Allegro Lass | ||
Fri Nov 4 2016 19:39 | 1st = 2 Allegro Lass 2nd = 3 Pacific Vibe 3rd = 1 Bigtime Runnings 4th = 8 Cawbourne Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Hardaway Alteva | ||
Fri Nov 4 2016 19:38 | 1st = 1 Hardaway Alteva 2nd = 3 Makenton Jag 3rd = 2 Silver Symphony 4th = 6 Dish Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Manila Blue | ||
Fri Nov 4 2016 19:35 | 1st = 7 Manila Blue 2nd = 6 Manzeene Magic 3rd = 4 Orange Emma 4th = 8 Swing Arm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Webb Ellis | ||
Fri Nov 4 2016 19:33 | 1st = 8 Webb Ellis 2nd = 1 The Only Child 3rd = 3 Punters Delight 4th = 6 Take Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Jacobite Ghost | ||
Fri Nov 4 2016 19:32 | 1st = 1 Jacobite Ghost 2nd = 3 Dana Bella 3rd = 5 Fancy Georgie 4th = 4 Pillow Walka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 9 Traceys Star | ||
Fri Nov 4 2016 19:30 | 1st = 9 Traceys Star 2nd = 10 Miss Australia 3rd = 7 Sintara 4th = 2 Dragonbite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Margins | ||
Fri Nov 4 2016 19:28 | 1st = 8 Margins 2nd = 2 Barton Bale 3rd = 3 Mincin Machine 4th = 4 Dyna Juggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 After Life | ||
Fri Nov 4 2016 19:25 | 1st = 4 After Life 2nd = 8 Dubovka 3rd = 7 Barrier Reef 4th = 1 Fipa Middleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 Ideal Roman | ||
Fri Nov 4 2016 19:24 | 1st = 5 Ideal Roman 2nd = 9 Stunning Shadow 3rd = 8 Zakspatrol 4th = 3 Wynberg Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 6 Black Jack Opal | ||
Fri Nov 4 2016 19:21 | 1st = 6 Black Jack Opal 2nd = 7 Bold Opal 3rd = 1 Zipper It Patsy 4th = 2 Larrikins Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Oyster Stride | ||
Fri Nov 4 2016 19:20 | 1st = 5 Oyster Stride 2nd = 2 Live Atom 3rd = 7 Magic Cruiser 4th = 1 Eastbro Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Air Traffic | ||
Fri Nov 4 2016 19:18 | 1st = 4 Air Traffic 2nd = 3 Miss Bewitched 3rd = 8 Rodeo Sweetheart 4th = 2 Quantum Break |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Brazen Bullet | ||
Fri Nov 4 2016 19:15 | 1st = 4 Brazen Bullet 2nd = 7 Latigo 3rd = 2 Calabasas 4th = 6 Monica Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 6 Jacobite Dougie | ||
Fri Nov 4 2016 19:12 | 1st = 6 Jacobite Dougie 2nd = 1 Parrydise Star 3rd = 2 Busted Flat 4th = 5 Should Of Listen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 4 Katsina | ||
Fri Nov 4 2016 19:10 | 1st = 4 Katsina 2nd = 9 Top The Ace 3rd = 2 Fremarks Ellie 4th = 11 Black Magic Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Smash Allegro | ||
Fri Nov 4 2016 19:09 | 1st = 4 Smash Allegro 2nd = 6 Subic Bay 3rd = 1 Sedgebrook Babe 4th = 8 Vito Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Zabdon Ferrari | ||
Fri Nov 4 2016 19:08 | 1st = 2 Zabdon Ferrari 2nd = 3 Must Have 3rd = 5 Demon Bale 4th = 4 Tuxedo Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Brucey Marlow | ||
Fri Nov 4 2016 19:05 | 1st = 4 Brucey Marlow 2nd = 2 Just A Limerick 3rd = 7 Stellrizeo 4th = 5 Downtown Furia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Its A Shakedown | ||
Fri Nov 4 2016 19:03 | 1st = 7 Its A Shakedown 2nd = 3 Dont Tell Errol 3rd = 13 Smoke N Fire 4th = 9 Is That So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Exclamation | ||
Fri Nov 4 2016 19:00 | 1st = 2 Exclamation 2nd = 6 Spoken Word 3rd = 7 Stornaway 4th = 8 The Perfect Crop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Mint Boy | ||
Fri Nov 4 2016 18:57 | 1st = 5 Mint Boy 2nd = 3 One Required 3rd = 1 Spring Jester 4th = 7 Tooralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 6 Magpie Hawk | ||
Fri Nov 4 2016 18:54 | 1st = 6 Magpie Hawk 2nd = 2 My Wrecker 3rd = 5 Trons Son 4th = 4 Parrydise Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 5 Blackguards Corner | ||
Fri Nov 4 2016 18:53 | 1st = 5 Blackguards Corner 2nd = 3 George 3rd = 2 Whitney 4th = 4 Monnay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Blackpool Chuck | ||
Fri Nov 4 2016 18:51 | 1st = 1 Blackpool Chuck 2nd = 8 Talzanna 3rd = 3 Shady Apple 4th = 7 Windmills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Royal Albert | ||
Fri Nov 4 2016 18:48 | 1st = 1 Royal Albert 2nd = 6 Bogart Blend 3rd = 2 Maywyn Will Win 4th = 5 Techno Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Corrupt Model | ||
Fri Nov 4 2016 18:45 | 1st = 2 Corrupt Model 2nd = 1 Midnight Furia 3rd = 6 Look Us Over 4th = 7 Our Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 3 Shezaseven | ||
Fri Nov 4 2016 18:40 | 1st = 3 Shezaseven 2nd = 4 Impressive Guy 3rd = 8 Macdawn 4th = 5 Lisandros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Sheer Miss | ||
Fri Nov 4 2016 18:39 | 1st = 1 Sheer Miss 2nd = 2 Making Time 3rd = 5 Frappucino 4th = 8 Americano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Xavi | ||
Fri Nov 4 2016 18:38 | 1st = 3 Xavi 2nd = 5 Some Kinda Girl 3rd = 6 Crimson Sally 4th = 2 Ally Renee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Boundtobewild | ||
Fri Nov 4 2016 18:33 | 1st = 3 Boundtobewild 2nd = 6 Courageous Beau 4th = 7 Ladyjessicashannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 3 Inside And Out | ||
Fri Nov 4 2016 18:32 | 1st = 3 Inside And Out 2nd = 7 Dana Moocha 3rd = 8 Forest Token 4th = 6 Bonacia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Idol | ||
Fri Nov 4 2016 18:30 | 1st = 7 Idol 2nd = 3 Future In Doubt 3rd = 4 Lightning Streak 4th = 5 Miss Polly Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Farmor Snippets | ||
Fri Nov 4 2016 18:27 | 1st = 4 Farmor Snippets 2nd = 8 Avamay 3rd = 5 Missed Control 4th = 1 Tabberer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Dorado | ||
Fri Nov 4 2016 18:23 | 1st = 2 Dorado 2nd = 1 Barbs Glory 3rd = 4 Grin Diddle 4th = 7 Prince Rakeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 7 Rhythm N Blues | ||
Fri Nov 4 2016 18:22 | 1st = 7 Rhythm N Blues 2nd = 9 Big Mach 3rd = 6 Samaritan 4th = 2 Soul Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Neo Ha Ha | ||
Fri Nov 4 2016 18:19 | 1st = 3 Neo Ha Ha 2nd = 7 Quiet Talk 3rd = 4 Lil Miss Banjo 4th = 2 Brienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Helluva Hoffa | ||
Fri Nov 4 2016 18:15 | 1st = 5 Helluva Hoffa 2nd = 13 Best Hurrah 3rd = 1 Norudder Nocompass 4th = 6 Quiet Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 7 Tranquil Will | ||
Fri Nov 4 2016 18:12 | 1st = 7 Tranquil Will 2nd = 3 Narna Cake 3rd = 6 Water Baby 4th = 4 Jamies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Global Deejay | ||
Fri Nov 4 2016 18:09 | 1st = 6 Global Deejay 2nd = 3 Captains Knock 3rd = 2 Knocker Knock 4th = 1 Drop Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Its The Lovely | ||
Fri Nov 4 2016 18:07 | 1st = 2 Its The Lovely 2nd = 3 Uno Brent 3rd = 9 Pixie Dust 4th = 1 Bigtime Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Nana Road | ||
Fri Nov 4 2016 18:06 | 1st = 8 Nana Road 2nd = 3 Waikarie Warrior 3rd = 6 Max Cady 4th = 7 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 The Endeavour | ||
Fri Nov 4 2016 18:02 | 1st = 1 The Endeavour 2nd = 12 Itsallaboutlu 3rd = 10 Real Social 4th = 8 Change The Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Nangar Range | ||
Fri Nov 4 2016 17:59 | 1st = 6 Nangar Range 2nd = 8 Kelly Hook 3rd = 2 Quizmaster 4th = 5 Selynya Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Strike The Gold | ||
Fri Nov 4 2016 17:53 | 1st = 4 Strike The Gold 2nd = 10 Mo Casino 3rd = 11 Stunin Banner 4th = 3 Van Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Spring Ellie | ||
Fri Nov 4 2016 17:52 | 1st = 7 Spring Ellie 2nd = 8 Opportune Knocka 3rd = 2 Just Size 4th = 5 Hassies Hassle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 8 Findiesel | ||
Fri Nov 4 2016 17:48 | 1st = 8 Findiesel 2nd = 6 Tiggerlong Rock 3rd = 2 Gotta Split Now 4th = 3 Just Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 New Direction | ||
Fri Nov 4 2016 17:44 | 1st = 3 New Direction 2nd = 4 Awesome Signs 3rd = 1 Girl In Gold 4th = 5 His The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Wildebeast | ||
Fri Nov 4 2016 17:40 | 1st = 7 Wildebeast 2nd = 1 Mishani Gladiator 3rd = 5 Princely 4th = 3 Say I Wont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Slick Star | ||
Fri Nov 4 2016 17:38 | 1st = 8 Slick Star 2nd = 2 Cawbourne Clay 3rd = 1 Izmirs Fury 4th = 4 Opawa Sprinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Darra Ash | ||
Fri Nov 4 2016 17:37 | 1st = 1 Darra Ash 2nd = 2 Kiwi Collision 3rd = 5 Campeon 4th = 7 Zipping Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Senors Son | ||
Fri Nov 4 2016 17:34 | 1st = 3 Senors Son 2nd = 6 Maywyn Pettycash 3rd = 4 Cigars On Ice 4th = 7 Snow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 8 - 2 Twilight Charade | ||
Fri Nov 4 2016 17:30 | 1st = 2 Twilight Charade 2nd = 6 Push The Sky Away 3rd = 1 Kilmarnock 4th = 5 Rush Of Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Zipping Spring | ||
Fri Nov 4 2016 17:27 | 1st = 5 Zipping Spring 2nd = 1 My Lighting Blue 3rd = 4 Schusta 4th = 2 Half Chain Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 6 Rocker Band | ||
Fri Nov 4 2016 17:26 | 1st = 6 Rocker Band 2nd = 2 Bronze Over 3rd = 4 Ideal Belle 4th = 8 Aliante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Epaulette | ||
Fri Nov 4 2016 17:22 | 1st = 8 Epaulette 2nd = 4 Croft Bay 3rd = 5 Young American 4th = 2 Remember Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Bears Gold | ||
Fri Nov 4 2016 17:19 | 1st = 3 Bears Gold 2nd = 4 Brazen Bull 3rd = 8 Harlon 4th = 6 Rickety Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Rosdue Sprite | ||
Fri Nov 4 2016 17:12 | 1st = 2 Rosdue Sprite 2nd = 5 Rising Hawke 3rd = 6 Happy Glen 4th = 8 Farmor Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Joker Jake | ||
Fri Nov 4 2016 17:09 | 1st = 1 Joker Jake 2nd = 4 Wing Fan 3rd = 2 Rare Quality 4th = 8 Zipping Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Thrilling Cassie | ||
Fri Nov 4 2016 17:08 | 1st = 2 Thrilling Cassie 2nd = 9 Lady Zeena 3rd = 5 Cawbourne Panic 4th = 6 Opawa Shay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 12 Royal Myth | ||
Fri Nov 4 2016 17:05 | 1st = 12 Royal Myth 2nd = 10 Paradis Imperial 3rd = 5 Crimson Star 4th = 13 Forgotten Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 10 Paradis Imperial | ||
Fri Nov 4 2016 17:05 | 1st = 10 Paradis Imperial 2nd = 12 Royal Myth 3rd = 5 Crimson Star 4th = 13 Forgotten Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 3 Galaxy Raider | ||
Fri Nov 4 2016 17:00 | 1st = 3 Galaxy Raider 2nd = 10 One No Trump 3rd = 6 Muccino 4th = 1 Our Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Windsor Prize | ||
Fri Nov 4 2016 16:58 | 1st = 2 Windsor Prize 2nd = 1 Umiko Bale 3rd = 6 Jackdell 4th = 4 Tarrees Ruslie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 7 Raptors Flight | ||
Fri Nov 4 2016 16:57 | 1st = 7 Raptors Flight 2nd = 1 Three Kisses 3rd = 3 Wrangler 4th = 5 Cobra Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 7 - 3 Cash Spinner | ||
Fri Nov 4 2016 16:55 | 1st = 3 Cash Spinner 2nd = 6 Shadow Rein 3rd = 7 Flying Kistena 4th = 1 Single Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Cosmic Laptop | ||
Fri Nov 4 2016 16:52 | 1st = 1 Cosmic Laptop 2nd = 5 Fired Up Again 3rd = 7 Pipeline Pip 4th = 6 Runaway Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Patch Adam | ||
Fri Nov 4 2016 16:49 | 1st = 7 Patch Adam 2nd = 1 Multicam Belle 3rd = 4 Sticky Zipper 4th = 3 Esky Lid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Grande Uomo | ||
Fri Nov 4 2016 16:44 | 1st = 1 Grande Uomo 2nd = 2 Donny Jones 3rd = 9 Major Lexus 4th = 4 He Ticks All Boxes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Mighty Mac | ||
Fri Nov 4 2016 16:38 | 1st = 2 Mighty Mac 2nd = 3 Polly Cracker 3rd = 5 Homebush Ariel 4th = 4 Cawbourne Buttsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Crackerjack Kack | ||
Fri Nov 4 2016 16:37 | 1st = 6 Crackerjack Kack 2nd = 2 Strength To Wyn 3rd = 7 Sisco Rascal 4th = 4 Doyen Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Euroa Azaz | ||
Fri Nov 4 2016 16:34 | 1st = 8 Euroa Azaz 2nd = 6 Spring Lauren 3rd = 7 Slip My Mind 4th = 5 Rosdue Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 7 Poppy Talk | ||
Fri Nov 4 2016 16:30 | 1st = 7 Poppy Talk 2nd = 2 My Survivor 3rd = 5 Hela Flyer 4th = 10 Classy Crissi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Disco Dukos | ||
Fri Nov 4 2016 16:28 | 1st = 3 Disco Dukos 2nd = 6 Shimmer Chevy 3rd = 8 Gee Rafe 4th = 1 Despicable Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 8 Rariza | ||
Fri Nov 4 2016 16:27 | 1st = 8 Rariza 2nd = 10 Laredo Torpedo 3rd = 4 Shadow Pass 4th = 7 Check In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Bold Kingston | ||
Fri Nov 4 2016 16:25 | 1st = 4 Bold Kingston 2nd = 1 Allround Glory 3rd = 3 Bauhinia Storm 4th = 12 The Bank Manager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Rig Fifty Five | ||
Fri Nov 4 2016 16:22 | 1st = 7 Rig Fifty Five 2nd = 5 Jamba Lad 3rd = 4 Crackerjack Jake 4th = 9 Trium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Lady La Deeda | ||
Fri Nov 4 2016 16:19 | 1st = 6 Lady La Deeda 2nd = 3 Spring Lill 3rd = 7 Spring Ernie 4th = 2 Go For Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Cawbourne Morris | ||
Fri Nov 4 2016 16:18 | 1st = 1 Cawbourne Morris 2nd = 8 Opawa Blair 3rd = 2 Two Up 4th = 7 Hawkesbury Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 10 Like My Brother | ||
Fri Nov 4 2016 16:15 | 1st = 10 Like My Brother 2nd = 3 Columkille 3rd = 5 Wonderful Thing 4th = 8 Star Of Zizou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Full On Lass | ||
Fri Nov 4 2016 16:12 | 1st = 1 Full On Lass 2nd = 2 Cristalle Max 3rd = 8 Pistol And Boo 4th = 4 Barbs Bloss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 El Rose | ||
Fri Nov 4 2016 16:09 | 1st = 1 El Rose 2nd = 4 Maggies Empire 3rd = 7 Waynes Error 4th = 2 Batty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Duke Jujon | ||
Fri Nov 4 2016 16:08 | 1st = 2 Duke Jujon 2nd = 3 Burmach 3rd = 1 Fui Fui 4th = 9 Evelyn Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 10 Mr Good And Evil | ||
Fri Nov 4 2016 16:02 | 1st = 10 Mr Good And Evil 2nd = 3 Saint Michel 3rd = 6 Makarewa Jake 4th = 4 Cool Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 6 Valentines Reward | ||
Fri Nov 4 2016 16:00 | 1st = 6 Valentines Reward 2nd = 3 Vegas Ruler 3rd = 9 Linga No Longa 4th = 5 Rich Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Cadalora | ||
Fri Nov 4 2016 15:57 | 1st = 5 Cadalora 2nd = 7 Boy George 3rd = 8 Aston Chanel 4th = 6 Cette To Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Mega Jet | ||
Fri Nov 4 2016 15:56 | 1st = 8 Mega Jet 2nd = 5 Effective Power 3rd = 1 Boston Lightning 4th = 6 Opawa Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Vee Bee Dooley | ||
Fri Nov 4 2016 15:54 | 1st = 1 Vee Bee Dooley 2nd = 5 You Jane 3rd = 3 Frosty Bejay 4th = 6 Monlor Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Lively Parker | ||
Fri Nov 4 2016 15:51 | 1st = 5 Lively Parker 2nd = 1 Mighty Mia 3rd = 6 Fruitcake 4th = 7 Uno Sparti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Flying Fero | ||
Fri Nov 4 2016 15:50 | 1st = 8 Flying Fero 2nd = 11 Hayylers Fell 3rd = 9 Lord Russel 4th = 3 Chief Advocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Dontron | ||
Fri Nov 4 2016 15:47 | 1st = 4 Dontron 2nd = 1 Molly Walker 3rd = 8 Seeya Saturday 4th = 3 Emilia Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Lovers Loch | ||
Fri Nov 4 2016 15:44 | 1st = 1 Lovers Loch 2nd = 4 Bang Bang Boom 3rd = 5 Fashion Nyissa 4th = 2 Its A Skinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 4 Swift Attitude | ||
Fri Nov 4 2016 15:41 | 1st = 4 Swift Attitude 2nd = 3 Classy Sprite 3rd = 1 He Tells Lies 4th = 8 Saltillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 10 Pomme Petite | ||
Fri Nov 4 2016 15:40 | 1st = 10 Pomme Petite 2nd = 3 Arts Got A Gun 3rd = 5 Cannizzaro 4th = 8 The Spitfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Zelemar Bomba | ||
Fri Nov 4 2016 15:37 | 1st = 2 Zelemar Bomba 2nd = 1 Hit The Runway 3rd = 6 My Lilly 4th = 3 Our Turbo Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Chai Latte | ||
Fri Nov 4 2016 15:36 | 1st = 6 Chai Latte 2nd = 8 Bigtime Jason 3rd = 4 Rubeus Hagrid 4th = 5 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Lancelot Bromac | ||
Fri Nov 4 2016 15:33 | 1st = 4 Lancelot Bromac 2nd = 2 Calcavado 3rd = 5 My Trial By Jury 4th = 8 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Gentle Moment | ||
Fri Nov 4 2016 15:31 | 1st = 3 Gentle Moment 2nd = 2 Sookies Lad 3rd = 5 Guns Miss 4th = 4 Cee Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 1 Safariann | ||
Fri Nov 4 2016 15:30 | 1st = 1 Safariann 2nd = 5 Change Sister 3rd = 4 Maneeki Star 4th = 6 Timeless Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Avas Angel | ||
Fri Nov 4 2016 15:28 | 1st = 4 Avas Angel 2nd = 7 Bigboy Brownless 3rd = 2 Blazing Nitro 4th = 3 Try Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Deputy Speaker | ||
Fri Nov 4 2016 15:21 | 1st = 3 Deputy Speaker 2nd = 7 Cool Roller 3rd = 2 Oracle of Omaha 4th = 4 Victa Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Miss Piggy | ||
Fri Nov 4 2016 15:17 | 1st = 7 Miss Piggy 2nd = 5 Newcastle Brown 3rd = 1 Motown Holly 4th = 6 Poppys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Rocksferry Road | ||
Fri Nov 4 2016 15:13 | 1st = 1 Rocksferry Road 2nd = 2 Mr Caudo 3rd = 5 Rico Jakit 4th = 3 Chelsea Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Stop Crying | ||
Fri Nov 4 2016 15:12 | 1st = 4 Stop Crying 2nd = 7 Halfblood Prince 3rd = 3 Our Neddy Boy 4th = 1 Prince Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Mea Rose | ||
Fri Nov 4 2016 15:09 | 1st = 4 Mea Rose 2nd = 2 Dynamite Dozer 3rd = 8 My Waverly Queen 4th = 6 Bambalam Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Tranquil Rue | ||
Fri Nov 4 2016 15:08 | 1st = 8 Tranquil Rue 2nd = 5 Bevs New Point 3rd = 4 Cawbourne Steps 4th = 6 Cawbourne Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 12 Strike For Victory | ||
Fri Nov 4 2016 15:05 | 1st = 12 Strike For Victory 2nd = 2 Dublin Dan 3rd = 3 Guided Missile 4th = 9 Eat The Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 French Assassin | ||
Fri Nov 4 2016 15:03 | 1st = 8 French Assassin 2nd = 2 Ruthless Lawler 3rd = 5 Mahalo Belle 4th = 3 Like A Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 4 Wintonia | ||
Fri Nov 4 2016 15:00 | 1st = 4 Wintonia 2nd = 1 Prospector 3rd = 2 Mrs Runhardt 4th = 3 Hoagy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 5 Cosmic Bonus | ||
Fri Nov 4 2016 14:57 | 1st = 5 Cosmic Bonus 2nd = 1 Jimary Lollipop 3rd = 3 Shaylor Nora 4th = 7 One Pump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Phantom Rockstar | ||
Fri Nov 4 2016 14:53 | 1st = 8 Phantom Rockstar 2nd = 1 Spare The Price 3rd = 5 Another Swinger 4th = 7 Our Carisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 8 Fear The Rascal | ||
Fri Nov 4 2016 14:51 | 1st = 8 Fear The Rascal 2nd = 7 Fiorelli Rose 3rd = 5 King Obama 4th = 2 Breakwater Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Fast Rigby | ||
Fri Nov 4 2016 14:48 | 1st = 1 Fast Rigby 2nd = 6 Magic Latte 3rd = 4 Opawa Shiloh 4th = 5 Cawbourne Gable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Donkey Tron | ||
Fri Nov 4 2016 14:47 | 1st = 8 Donkey Tron 2nd = 3 Little Written 3rd = 2 Seraph 4th = 5 Strummer Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Miracle | ||
Fri Nov 4 2016 14:43 | 1st = 4 Miracle 2nd = 7 Mr Arjay 3rd = 8 Nippa Wahwah 4th = 3 Crazy Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 7 In The Crossfire | ||
Fri Nov 4 2016 14:39 | 1st = 7 In The Crossfire 2nd = 4 Flash Rose 3rd = 5 Zingiber Guntur 4th = 8 Midnight Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Blooded | ||
Fri Nov 4 2016 14:35 | 1st = 5 Blooded 2nd = 6 Cobungra Boy 3rd = 4 Lucky Clover 4th = 3 Superior Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Berry Bling | ||
Fri Nov 4 2016 14:32 | 1st = 4 Berry Bling 2nd = 5 Spotted Gunn 3rd = 1 Julies Love 4th = 7 Dark Nemesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 8 Celtic Trail | ||
Fri Nov 4 2016 14:30 | 1st = 8 Celtic Trail 2nd = 9 Poppi Rox 3rd = 3 Ritchford 4th = 4 The American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 4 Sandy Waters | ||
Fri Nov 4 2016 14:25 | 1st = 4 Sandy Waters 2nd = 1 Charlie Royale 3rd = 2 Clemmensen 4th = 3 Far Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Galaxy Star | ||
Fri Nov 4 2016 14:22 | 1st = 8 Galaxy Star 2nd = 4 Acey Boy 3rd = 2 Stroke Of Genius 4th = 7 As Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Paddy Macs | ||
Fri Nov 4 2016 14:19 | 1st = 1 Paddy Macs 2nd = 2 Smash Em Dollars 3rd = 8 Naughty Nat 4th = 4 Avatar Sandee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Rockwith Thedevil | ||
Fri Nov 4 2016 14:17 | 1st = 2 Rockwith Thedevil 2nd = 6 My Mojo 3rd = 1 Yellow Taxi 4th = 8 Tascott Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Kidatee Dan | ||
Fri Nov 4 2016 14:14 | 1st = 1 Kidatee Dan 2nd = 8 Black Hoodie 3rd = 2 Cash Rules 4th = 3 Call Me Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Cool Whipp | ||
Fri Nov 4 2016 14:11 | 1st = 1 Cool Whipp 2nd = 2 Mcray 3rd = 6 Slippers Shadow 4th = 9 Karagiozis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Oaklands | ||
Fri Nov 4 2016 14:07 | 1st = 2 Oaklands 2nd = 7 Shes No Manic 3rd = 1 Tzar Norma 4th = 4 Miss Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Rockstar Ted | ||
Fri Nov 4 2016 14:02 | 1st = 7 Rockstar Ted 2nd = 1 Garry Mcbain 3rd = 5 Falcon Ute 4th = 3 Brick Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 10 Youl Thrashem | ||
Fri Nov 4 2016 14:00 | 1st = 10 Youl Thrashem 2nd = 9 Annagic 3rd = 8 Xcavator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Tinas Display | ||
Fri Nov 4 2016 13:54 | 1st = 1 Tinas Display 2nd = 7 Clover Cottage 3rd = 3 Tiger Whelan 4th = 5 Mums A Loony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Brazen Fool | ||
Fri Nov 4 2016 13:51 | 1st = 4 Brazen Fool 2nd = 2 Smirnoff Lass 3rd = 3 Port Side 4th = 8 Sweeney Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 6 Consolari | ||
Fri Nov 4 2016 13:50 | 1st = 6 Consolari 2nd = 7 Cracklin Rosie 3rd = 4 Zippy Zac 4th = 10 Littlebitofrespect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Scared Of Sharks | ||
Fri Nov 4 2016 13:47 | 1st = 8 Scared Of Sharks 2nd = 5 Heaps Of Boloney 3rd = 7 Show Bag Carter 4th = 3 Patchie Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Short Mess | ||
Fri Nov 4 2016 13:44 | 1st = 3 Short Mess 2nd = 1 Doveton Bobo 3rd = 4 Hope We Win 4th = 6 Sunnyside Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Cotton Cold Candy | ||
Fri Nov 4 2016 13:42 | 1st = 2 Cotton Cold Candy 2nd = 5 Rockin Riches 3rd = 6 Swing With A Star 4th = 8 Kalinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Ticket Boy | ||
Fri Nov 4 2016 13:39 | 1st = 5 Ticket Boy 2nd = 6 Convex 3rd = 3 Gundal Commando 4th = 4 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 7 Time To Sail | ||
Fri Nov 4 2016 13:30 | 1st = 7 Time To Sail 2nd = 3 Sagaab 3rd = 6 Meru 4th = 4 Casque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Old Jock | ||
Fri Nov 4 2016 13:27 | 1st = 5 Old Jock 2nd = 4 Rowdy Richard 3rd = 2 Ari 4th = 6 Supreme Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 All Inn Tops | ||
Fri Nov 4 2016 13:22 | 1st = 3 All Inn Tops 2nd = 1 Bear Magic 3rd = 5 Steinbeck Knew 4th = 4 Bedlum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Emerley Dryad | ||
Fri Nov 4 2016 13:19 | 1st = 5 Emerley Dryad 2nd = 6 Laser Illusion 3rd = 7 Betta Watch That 4th = 8 Jackos Reply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Sheza Sensation | ||
Fri Nov 4 2016 13:15 | 1st = 2 Sheza Sensation 2nd = 5 Im A Blue 3rd = 6 Nine Millimetre 4th = 1 Its for Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Lektra Destiny | ||
Fri Nov 4 2016 13:12 | 1st = 1 Lektra Destiny 2nd = 4 Redda 3rd = 2 Cryers Bob 4th = 9 Kylan Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 9 Yulong Baohu | ||
Fri Nov 4 2016 13:10 | 1st = 9 Yulong Baohu 2nd = 7 On My Terms 3rd = 5 Belles Command 4th = 3 Sniponet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Splash Of Blue | ||
Fri Nov 4 2016 13:07 | 1st = 2 Splash Of Blue 2nd = 3 Provision 3rd = 5 Ace Gone Wild 4th = 1 Dozer Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Sodeska | ||
Fri Nov 4 2016 13:02 | 1st = 4 Sodeska 2nd = 1 Turn Up Trumps 3rd = 7 Go Ahead Makemyday 4th = 5 Mosquito Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 Spring Forte | ||
Fri Nov 4 2016 12:57 | 1st = 7 Spring Forte 2nd = 2 Cute Gambler 3rd = 4 Pizarro 4th = 8 Cheeky Dolce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 7 Slippers Chance | ||
Fri Nov 4 2016 12:54 | 1st = 7 Slippers Chance 2nd = 8 Galactic Viper 3rd = 2 Bushmans Faith 4th = 1 Ming Men Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Duke Of Dallas | ||
Fri Nov 4 2016 12:47 | 1st = 2 Duke Of Dallas 2nd = 1 Superior Bobby 3rd = 4 Mendacious Lad 4th = 7 Lars Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Harbison Miss | ||
Fri Nov 4 2016 12:43 | 1st = 4 Harbison Miss 2nd = 8 Rachel Zane 3rd = 6 Crunchin Numbers 4th = 5 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Red Coat | ||
Fri Nov 4 2016 12:39 | 1st = 8 Red Coat 2nd = 1 Little Ramona 3rd = 4 Luna Sea 4th = 2 Land Lords Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Scorpion | ||
Fri Nov 4 2016 12:35 | 1st = 1 Scorpion 2nd = 2 Penny Eagle 3rd = 4 Lektra Timon 4th = 3 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Form A Circle | ||
Fri Nov 4 2016 12:31 | 1st = 3 Form A Circle 2nd = 7 Unusable 3rd = 6 Assemble Nitro 4th = 8 Virgil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Lyka Model | ||
Fri Nov 4 2016 12:27 | 1st = 4 Lyka Model 2nd = 6 Tyla Grace 3rd = 10 Outdoorsy 4th = 5 Ready To Mingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 3 Paw Vale | ||
Fri Nov 4 2016 12:23 | 1st = 3 Paw Vale 2nd = 4 Hes Rowdy 3rd = 6 Blonde Gift 4th = 8 Ima Battler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Yella | ||
Fri Nov 4 2016 12:19 | 1st = 5 Yella 2nd = 8 Ridds Flyer 3rd = 6 Hong Shen 4th = 1 Moochie Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Sissy Monsoon | ||
Fri Nov 4 2016 12:11 | 1st = 5 Sissy Monsoon 2nd = 6 Gold Rush Dozer 3rd = 3 Lebron Slam 4th = 8 See Sixty Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 9 Jasplinta | ||
Fri Nov 4 2016 12:07 | 1st = 9 Jasplinta 2nd = 8 Sandy Lagoon 3rd = 7 Mazs Mitzi 4th = 1 Moonahcullah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Odd Boots | ||
Fri Nov 4 2016 12:03 | 1st = 3 Odd Boots 2nd = 1 Irka Jakit 3rd = 5 Delcorn Potts 4th = 2 John Limes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Quiet Storm | ||
Fri Nov 4 2016 1:32 | 1st = 7 Quiet Storm 2nd = 2 Priya Monelli 3rd = 1 Major Flo 4th = 6 Rosie Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Sleepy Again | ||
Fri Nov 4 2016 1:07 | 1st = 1 Sleepy Again 2nd = 5 Ronray Deluxe 3rd = 8 Gold Top 4th = 6 Incredible Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Nifty Winner | ||
Fri Nov 4 2016 0:47 | 1st = 2 Nifty Winner 2nd = 4 Max Star 3rd = 3 Rumbo Smasher 4th = 6 Busby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Back Seconds | ||
Fri Nov 4 2016 0:27 | 1st = 6 Back Seconds 2nd = 2 Rinaldo Reason 3rd = 4 Wise Spirited 4th = 7 Multiman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Pay The Boo | ||
Fri Nov 4 2016 0:02 | 1st = 8 Pay The Boo 2nd = 5 Ragetime Thrill 3rd = 4 Pixies Display 4th = 1 Black Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Pixies Display | ||
Tue Oct 4 2016 23:47 | 1st = 8 Pixies Display 2nd = 9 Ginos Me Boy 3rd = 5 Porrun Monelli 4th = 3 Hidden Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Louie Keeping | ||
Tue Oct 4 2016 23:27 | 1st = 1 Louie Keeping 2nd = 4 Gearbox Charlie 3rd = 2 Martha Keeping 4th = 6 Kid Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Lady Kassandra | ||
Tue Oct 4 2016 23:07 | 1st = 4 Lady Kassandra 2nd = 5 Ima Kuri 3rd = 8 Kantega 4th = 6 Super Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Cracklin Rosie | ||
Tue Oct 4 2016 23:02 | 1st = 1 Cracklin Rosie 2nd = 3 El Malamute 3rd = 5 Perfect Sister 4th = 6 Knockin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Cruiser Coin | ||
Tue Oct 4 2016 22:52 | 1st = 4 Cruiser Coin 2nd = 7 Wicked Pursuit 3rd = 6 Commander Jayjay 4th = 3 Golden Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Woozie Doozie | ||
Tue Oct 4 2016 22:42 | 1st = 1 Woozie Doozie 2nd = 5 Fredrik 3rd = 7 Liberty Legs 4th = 8 Denali Sure As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Stockholm | ||
Tue Oct 4 2016 22:37 | 1st = 1 Stockholm 2nd = 9 Flintstone Gundi 3rd = 3 Secure Us 4th = 5 Ladon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Master Phelps | ||
Tue Oct 4 2016 22:32 | 1st = 3 Master Phelps 2nd = 4 My Names Schultz 3rd = 1 Elswyk Gal 4th = 2 Dessie Walnut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Big Bad Blocker | ||
Tue Oct 4 2016 22:23 | 1st = 1 Big Bad Blocker 2nd = 6 Tangi Mion 3rd = 2 Easy Off 4th = 4 Rubys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 3 Whatta Rebel | ||
Tue Oct 4 2016 22:20 | 1st = 3 Whatta Rebel 2nd = 5 Big Red Sun 3rd = 8 Miss Sonoma 4th = 2 Egyptian Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 8 Rock Diamonds | ||
Tue Oct 4 2016 22:15 | 1st = 8 Rock Diamonds 2nd = 2 Tisadream 3rd = 9 Now I Get Around 4th = 10 Rocknroll Beachboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Huey Keeping | ||
Tue Oct 4 2016 22:12 | 1st = 7 Huey Keeping 2nd = 4 Bambam Gundi 3rd = 1 Outa Line 4th = 8 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Wot Price Flash | ||
Tue Oct 4 2016 22:09 | 1st = 4 Wot Price Flash 2nd = 1 Jai Alai 3rd = 8 Moore Of Darcy 4th = 2 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Bruton Miss | ||
Tue Oct 4 2016 22:06 | 1st = 1 Bruton Miss 2nd = 7 Asa Ensee Fly 3rd = 5 At The Neck 4th = 8 Macadam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 4 Sweet Runner | ||
Tue Oct 4 2016 22:03 | 1st = 4 Sweet Runner 2nd = 6 Silver Label 3rd = 7 Shebas Diva 4th = 5 Jimmy Da Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 6 Hazard County | ||
Tue Oct 4 2016 22:00 | 1st = 6 Hazard County 2nd = 7 Open Mind 3rd = 1 Ellah Terror 4th = 8 Bokarm Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Floki Monelli | ||
Tue Oct 4 2016 21:52 | 1st = 2 Floki Monelli 2nd = 5 Missandei 3rd = 8 Commander Jet 4th = 4 Casino King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 3 Mista Shark | ||
Tue Oct 4 2016 21:47 | 1st = 3 Mista Shark 2nd = 5 Our Jaccka Mara 3rd = 8 A Bit Ruthless 4th = 4 Barkers Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Brandeen Bayley | ||
Tue Oct 4 2016 21:44 | 1st = 3 Brandeen Bayley 2nd = 2 Sharnica 3rd = 5 Soda Anne 4th = 9 Snow Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Kerries A Minx | ||
Tue Oct 4 2016 21:41 | 1st = 1 Kerries A Minx 2nd = 7 Neville Rose 3rd = 4 Asa Abbandando 4th = 8 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Lauries Jackie | ||
Tue Oct 4 2016 21:38 | 1st = 1 Lauries Jackie 2nd = 3 Dorado 3rd = 8 Gleeson Landing 4th = 7 Miss Danica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 2 Allpa Mama | ||
Tue Oct 4 2016 21:35 | 1st = 2 Allpa Mama 2nd = 5 Beccas Approval 3rd = 4 Way Before You 4th = 3 All Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 4 Okelerho Lad | ||
Tue Oct 4 2016 21:30 | 1st = 4 Okelerho Lad 2nd = 1 Metro Princess 3rd = 2 Caledonian Attack 4th = 3 Blaze Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Trendy Torque | ||
Tue Oct 4 2016 21:28 | 1st = 3 Trendy Torque 2nd = 2 Kobi Rocks 3rd = 5 Kennedy Shuffle 4th = 7 Spruce Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Rose Magic | ||
Tue Oct 4 2016 21:25 | 1st = 7 Rose Magic 2nd = 8 Fallen Star 3rd = 1 Tuco Salamanca 4th = 4 Beauty Sleep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Temnick | ||
Tue Oct 4 2016 21:22 | 1st = 5 Temnick 2nd = 1 Thank You Pop 3rd = 2 Chief Start 4th = 3 Miss Grand Theft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 8 Mach Time | ||
Tue Oct 4 2016 21:17 | 1st = 8 Mach Time 2nd = 9 Machrihanish 3rd = 2 King Lebron 4th = 3 Padabing Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Husvinu | ||
Tue Oct 4 2016 21:14 | 1st = 8 Husvinu 2nd = 3 Roc Raida 3rd = 6 Gate Blaster 4th = 4 Shezza Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Cosmic Wants Too | ||
Tue Oct 4 2016 21:11 | 1st = 4 Cosmic Wants Too 2nd = 6 Hold Ya Breath 3rd = 1 Katie Gelzinnis 4th = 5 Bogan Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Sutro Road | ||
Tue Oct 4 2016 21:08 | 1st = 8 Sutro Road 2nd = 1 Sunset Stella 3rd = 3 Zipping Flynn 4th = 7 Real Wild One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Prince Scarlet | ||
Tue Oct 4 2016 21:05 | 1st = 7 Prince Scarlet 2nd = 1 Lucky Tetris 3rd = 2 Dr Yanma 4th = 8 Customized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 5 Downtown Levi | ||
Tue Oct 4 2016 21:00 | 1st = 5 Downtown Levi 2nd = 4 Tere T 3rd = 3 Missurquhart 4th = 2 Ariosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - | ||
Tue Oct 4 2016 20:57 | 4th = 1 Midnight Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Jessicas Money | ||
Tue Oct 4 2016 20:57 | 1st = 6 Jessicas Money 2nd = 7 Saints Charm 3rd = 5 Knocka Sheehan 4th = 1 Midnight Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 1 Miss Delaware | ||
Tue Oct 4 2016 20:54 | 1st = 1 Miss Delaware 2nd = 3 Rikasso Lilly 4th = 7 Emission Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Price Rise | ||
Tue Oct 4 2016 20:50 | 1st = 2 Price Rise 2nd = 8 Wild West Willy 3rd = 3 What About Tommy 4th = 7 Black Cobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 4 Americanbootscoota | ||
Tue Oct 4 2016 20:45 | 1st = 4 Americanbootscoota 2nd = 6 Shardons Rocket 3rd = 1 American Angel 4th = 3 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Sharkies Arrow | ||
Tue Oct 4 2016 20:42 | 1st = 6 Sharkies Arrow 2nd = 2 Burnt Orange 3rd = 5 Banjo Bomber 4th = 7 Dewana Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 3 Red Calibre | ||
Tue Oct 4 2016 20:39 | 1st = 3 Red Calibre 2nd = 6 Jay Bee 3rd = 2 Stormy Gallon 4th = 1 Miss Bristle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Watch The Magic | ||
Tue Oct 4 2016 20:35 | 1st = 4 Watch The Magic 2nd = 8 Im A Gift 3rd = 2 Zipping Joker 4th = 1 Martial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 7 Alabama Shakes | ||
Tue Oct 4 2016 20:30 | 1st = 7 Alabama Shakes 2nd = 1 Gunbalunya 3rd = 11 Paleface Warrior 4th = 5 Katsina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Master Lagoon | ||
Tue Oct 4 2016 20:27 | 1st = 1 Master Lagoon 2nd = 5 Blue Pointer 3rd = 3 Crazy Vixon 4th = 6 Firefly Ern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Paua To Rush | ||
Tue Oct 4 2016 20:24 | 1st = 4 Paua To Rush 2nd = 8 Mizuki 3rd = 3 Shark Fever 4th = 6 No Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Pretty Ali | ||
Tue Oct 4 2016 20:20 | 1st = 6 Pretty Ali 2nd = 2 No Apologies 3rd = 1 High Balling 4th = 4 Exciting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 6 Lovers Prayer | ||
Tue Oct 4 2016 20:15 | 1st = 6 Lovers Prayer 2nd = 3 Kissmecougar 3rd = 5 Sea Me Smile 4th = 7 Cheeryrose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 7 Miss Beast | ||
Tue Oct 4 2016 20:12 | 1st = 7 Miss Beast 2nd = 6 Golden Malt 3rd = 8 Always A Diva 4th = 1 Maximus Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Luna Sea | ||
Tue Oct 4 2016 20:09 | 1st = 8 Luna Sea 2nd = 3 Sudoku Baby 3rd = 7 Roses n Roses 4th = 4 Spritely Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Banjo King | ||
Tue Oct 4 2016 20:05 | 1st = 2 Banjo King 2nd = 1 Dundee Fury 3rd = 6 Johnnie Red 4th = 9 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 6 Dance Of Fire | ||
Tue Oct 4 2016 20:00 | 1st = 6 Dance Of Fire 2nd = 1 Babalaas Jack 3rd = 5 Lynden Abbey 4th = 10 Tearitup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Semi Loaded | ||
Tue Oct 4 2016 19:58 | 1st = 7 Semi Loaded 2nd = 3 Dainty Culprit 3rd = 1 Pistol And Boo 4th = 8 Party Girl Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Black Mass | ||
Tue Oct 4 2016 19:55 | 1st = 2 Black Mass 2nd = 6 Fancy Red 3rd = 4 Velocity Hezza 4th = 3 Transaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 7 Slender Jappa | ||
Tue Oct 4 2016 19:52 | 1st = 7 Slender Jappa 2nd = 4 Black Only Bonus 3rd = 2 Firefly Ding 4th = 1 Tricksters Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - | ||
Tue Oct 4 2016 19:52 | 3rd = 2 Firefly Ding 4th = 1 Tricksters Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Enjoy A Coldie | ||
Tue Oct 4 2016 19:47 | 1st = 5 Enjoy A Coldie 2nd = 7 Armed Force 3rd = 2 Earl Harbour 4th = 3 Xenon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Rockin Rico | ||
Tue Oct 4 2016 19:44 | 1st = 8 Rockin Rico 2nd = 6 Henry 3rd = 3 Kiranna 4th = 1 Sesame Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Motel Girl | ||
Tue Oct 4 2016 19:41 | 1st = 7 Motel Girl 2nd = 8 Marodo 3rd = 5 Admiral Bay 4th = 4 Seabrook Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Aussie Duck | ||
Tue Oct 4 2016 19:38 | 1st = 1 Aussie Duck 2nd = 5 Holster Culprit 3rd = 3 Flash Lock 4th = 6 Nile Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 8 Allen Clown | ||
Tue Oct 4 2016 19:35 | 1st = 8 Allen Clown 2nd = 6 Il Bacaro 3rd = 3 Oh Lele Peter 4th = 5 Sheza Black Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 5 Kit Keller | ||
Tue Oct 4 2016 19:30 | 1st = 5 Kit Keller 2nd = 7 Somebuddylikeyou 3rd = 4 Lochlee Jacob 4th = 1 It Is Alexsjasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Midnight Shuffle | ||
Tue Oct 4 2016 19:28 | 1st = 3 Midnight Shuffle 2nd = 6 Feral Cheral 3rd = 8 Zani Vale 4th = 5 Lonestar Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Sea Fever | ||
Tue Oct 4 2016 19:25 | 1st = 5 Sea Fever 2nd = 8 Sanz Marlow 3rd = 3 Crown Princess 4th = 4 Dr Illuminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Allen Varmint | ||
Tue Oct 4 2016 19:22 | 1st = 2 Allen Varmint 2nd = 8 Soxy 3rd = 7 Zahra Bella 4th = 5 Moltisanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 11 Campora | ||
Tue Oct 4 2016 19:17 | 1st = 11 Campora 2nd = 3 Archie Rich 3rd = 1 See What Happens 4th = 8 Im Lisart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Shesa Felon | ||
Tue Oct 4 2016 19:14 | 1st = 3 Shesa Felon 2nd = 4 Sheza Zipper 3rd = 9 Nellysu 4th = 7 Dazza Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Quink | ||
Tue Oct 4 2016 19:11 | 1st = 2 Quink 2nd = 10 Over The Radar 3rd = 9 Henrys Fault 4th = 4 Zipping Ethan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 5 Kingsbrae Sassy | ||
Tue Oct 4 2016 19:08 | 1st = 5 Kingsbrae Sassy 2nd = 4 Convex 3rd = 1 New Day Calling 4th = 7 Call Me Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Elle Driver | ||
Tue Oct 4 2016 19:05 | 1st = 6 Elle Driver 2nd = 8 Haptic Bale 3rd = 3 Neon Moon 4th = 1 Stellas Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 2 Majestic Mirage | ||
Tue Oct 4 2016 19:00 | 1st = 2 Majestic Mirage 2nd = 1 Miss Cully 3rd = 7 Argyle Melody 4th = 3 Marios Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 To The Galos | ||
Tue Oct 4 2016 18:58 | 1st = 7 To The Galos 2nd = 4 Dyna Zeek 3rd = 5 Sub Zero Magic 4th = 6 Crackerjack Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Royal Turbo | ||
Tue Oct 4 2016 18:55 | 1st = 1 Royal Turbo 2nd = 8 Gypsy Flash 3rd = 2 Optimystic 4th = 4 Muguruza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Gold Compass | ||
Tue Oct 4 2016 18:52 | 1st = 1 Gold Compass 2nd = 3 Mortal Sin 3rd = 6 Fireball Jack 4th = 4 Iconic Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Who Dat Gun | ||
Tue Oct 4 2016 18:48 | 1st = 1 Who Dat Gun 2nd = 2 Spring Audrey 3rd = 4 Southern Floss 4th = 8 Black Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 8 Aburrido | ||
Tue Oct 4 2016 18:45 | 1st = 8 Aburrido 2nd = 5 Sketchy Shaz 3rd = 2 My Names Blondie 4th = 3 Thats My Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Coolan Flash | ||
Tue Oct 4 2016 18:42 | 1st = 1 Coolan Flash 2nd = 7 Beautiful Ride 3rd = 4 Cable Runner 4th = 6 Rosie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Up Hill Jill | ||
Tue Oct 4 2016 18:39 | 1st = 4 Up Hill Jill 2nd = 1 Rock Away 3rd = 8 Selynya Prince 4th = 2 Wheres Savannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Pomp Fiction | ||
Tue Oct 4 2016 18:35 | 1st = 4 Pomp Fiction 2nd = 8 Pontings Nail 3rd = 7 Who Took Johny 4th = 2 Zacs A Sixpence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 3 Oscars Glory | ||
Tue Oct 4 2016 18:30 | 1st = 3 Oscars Glory 2nd = 9 Ainthatrightmacca 3rd = 4 Feelinkindasporty 4th = 6 Tommys Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 9 Throttle On | ||
Tue Oct 4 2016 18:27 | 1st = 9 Throttle On 2nd = 4 Dragon Dancer 3rd = 1 Cut The Cake 4th = 2 Spring Big Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Lancelot Bromac | ||
Tue Oct 4 2016 18:22 | 1st = 3 Lancelot Bromac 2nd = 4 Corporal Luna 3rd = 6 Ketut 4th = 7 Sheer Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Soda Man | ||
Tue Oct 4 2016 18:19 | 1st = 2 Soda Man 2nd = 1 Indi Allen 3rd = 5 White Bandit 4th = 4 Conquer Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Ouch | ||
Tue Oct 4 2016 18:15 | 1st = 4 Ouch 2nd = 3 Shake em Off 3rd = 1 Paraphernalia 4th = 2 Drop A Clanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Spike Bromac | ||
Tue Oct 4 2016 18:10 | 1st = 9 Spike Bromac 2nd = 3 Tilly Brogden 3rd = 5 Three Chances 4th = 2 My Ravana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Hurunui Hamish | ||
Tue Oct 4 2016 18:07 | 1st = 1 Hurunui Hamish 2nd = 7 Patronus 3rd = 6 Dash Ta Fame 4th = 3 Gab Tar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Yes Sarge | ||
Tue Oct 4 2016 18:03 | 1st = 1 Yes Sarge 2nd = 5 Rosie Sprite 3rd = 6 Enola Gay 4th = 8 Yesteryear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Convoy | ||
Tue Oct 4 2016 17:59 | 1st = 2 Convoy 2nd = 1 Jasmine Lilly 3rd = 8 Barney Bubble 4th = 7 Honouring Percy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Mattgregor | ||
Tue Oct 4 2016 17:54 | 1st = 2 Mattgregor 2nd = 1 Ultimate Wingman 3rd = 8 Mad Gambler 4th = 9 Corporal Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 9 - 3 Dyrham Park | ||
Tue Oct 4 2016 17:50 | 1st = 3 Dyrham Park 2nd = 1 Bill N Eve 3rd = 5 Yarragee Road 4th = 4 Dog Tags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Harry Bailey | ||
Tue Oct 4 2016 17:47 | 1st = 5 Harry Bailey 2nd = 1 Lonesome Duk 3rd = 2 Your Deal 4th = 3 Switch Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Gator Bale | ||
Tue Oct 4 2016 17:42 | 1st = 2 Gator Bale 2nd = 1 Swazzas Rocket 3rd = 6 Rex On 4th = 8 Crackerjack Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Resident Djay | ||
Tue Oct 4 2016 17:37 | 1st = 2 Resident Djay 2nd = 4 Summer Nights 3rd = 1 Gunnewin 4th = 5 Drafted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Mojo Major | ||
Tue Oct 4 2016 17:32 | 1st = 4 Mojo Major 2nd = 2 Rave Moonraker 3rd = 5 Beetson 4th = 3 Lurah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 10 Arabian Shredder | ||
Tue Oct 4 2016 17:28 | 1st = 10 Arabian Shredder 2nd = 2 Global Deejay 3rd = 1 Gemma Benz 4th = 5 Crown Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Tommys Tune | ||
Tue Oct 4 2016 17:24 | 1st = 7 Tommys Tune 2nd = 5 Quotation Mark 3rd = 1 Cruisys Empress 4th = 3 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Queen Of Hats | ||
Tue Oct 4 2016 17:19 | 1st = 2 Queen Of Hats 2nd = 3 Im Johnny Jet 3rd = 5 Exceptional Mach 4th = 6 Major Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 8 - 6 Vain Elaine | ||
Tue Oct 4 2016 17:15 | 1st = 6 Vain Elaine 2nd = 4 Force Of Magic 3rd = 14 Smoke Alarm 4th = 1 Immortal Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Sooty Epsom | ||
Tue Oct 4 2016 17:12 | 1st = 3 Sooty Epsom 2nd = 5 Just Tooie 3rd = 6 Ninth Brigade 4th = 1 Joffas Oldboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Du Hast | ||
Tue Oct 4 2016 17:08 | 1st = 1 Du Hast 2nd = 9 Lucky Marlow 3rd = 5 Senni Lucille 4th = 2 Spring Dorrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Superior Shane | ||
Tue Oct 4 2016 17:04 | 1st = 4 Superior Shane 2nd = 1 Destini Wahoo 3rd = 8 Dyna Flash 4th = 3 Pupetta Maresca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Roll em Sharky | ||
Tue Oct 4 2016 16:57 | 1st = 3 Roll em Sharky 2nd = 5 Brazen Bomber 3rd = 7 Minnesota 4th = 1 One For Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Admiral Bronski | ||
Tue Oct 4 2016 16:53 | 1st = 9 Admiral Bronski 2nd = 6 Come Cullect 3rd = 5 Tarelle 4th = 8 Flying Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Ainia | ||
Tue Oct 4 2016 16:50 | 1st = 1 Ainia 2nd = 4 Spring Ellie 3rd = 8 La Spookie 4th = 3 Missed Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 City And Colour | ||
Tue Oct 4 2016 16:47 | 1st = 8 City And Colour 2nd = 7 Too Fly Bro 3rd = 1 Abed Bale 4th = 3 Magic Maldini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Mako Banner | ||
Tue Oct 4 2016 16:42 | 1st = 5 Mako Banner 2nd = 1 Clarkey 3rd = 6 Gasmonkey 4th = 2 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Doobstar | ||
Tue Oct 4 2016 16:39 | 1st = 7 Doobstar 2nd = 1 Riley Bale 3rd = 6 Bucky Boy 4th = 3 Rowdy Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 9 Pumpkin Pie | ||
Tue Oct 4 2016 16:35 | 1st = 9 Pumpkin Pie 2nd = 7 Major Sharpe 3rd = 4 Balycastle Pegasus 4th = 5 Eagle Stryke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Knocker Knock | ||
Tue Oct 4 2016 16:30 | 1st = 1 Knocker Knock 2nd = 4 Bogie Comet 3rd = 2 You Jane 4th = 3 Spiritual Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Logistic Kid | ||
Tue Oct 4 2016 16:24 | 1st = 1 Logistic Kid 2nd = 2 Kates Boy 3rd = 6 Maestro Destini 4th = 4 Kiwi Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Look And Listen | ||
Tue Oct 4 2016 16:19 | 1st = 7 Look And Listen 2nd = 8 Marion Keisker 3rd = 1 Absolution 4th = 6 Internationaltuffguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Camelot Rose | ||
Tue Oct 4 2016 16:16 | 1st = 7 Camelot Rose 2nd = 3 Play Alone 3rd = 10 Destini Charger 4th = 1 Rapid Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Thunder Clap | ||
Tue Oct 4 2016 16:12 | 1st = 1 Thunder Clap 2nd = 8 Mo Stradamus 3rd = 2 Cake Of Soap 4th = 7 Frosty Bejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Ohoka Colorado | ||
Tue Oct 4 2016 16:07 | 1st = 5 Ohoka Colorado 2nd = 2 Livinthehighlife 3rd = 3 Montana Falcon 4th = 7 Arma Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Fairy Vixen | ||
Tue Oct 4 2016 16:04 | 1st = 1 Fairy Vixen 2nd = 2 Claretown Boris 3rd = 3 Fastnet Kahn 4th = 4 Quisp Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 5 Living Choice | ||
Tue Oct 4 2016 15:55 | 1st = 5 Living Choice 2nd = 15 Chyseing Ivy 3rd = 4 Valhalla Member 4th = 3 Elle A Walking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Moneypenny | ||
Tue Oct 4 2016 15:52 | 1st = 4 Moneypenny 2nd = 5 Aston Chanel 3rd = 3 Westlakes Nez 4th = 1 Nirvana Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Cake It On | ||
Tue Oct 4 2016 15:48 | 1st = 8 Cake It On 2nd = 2 Binalong Road 3rd = 9 Samantha Benz 4th = 6 By Crikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Just Tootsie | ||
Tue Oct 4 2016 15:43 | 1st = 3 Just Tootsie 2nd = 6 One Hell Of A Ride 3rd = 5 Summertime Lizzie 4th = 7 The Village Creep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 5 Irinka Grant | ||
Tue Oct 4 2016 15:40 | 1st = 5 Irinka Grant 2nd = 2 Pearl Blonde 3rd = 7 Gunner Molloy 4th = 8 El Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Golden Nugget | ||
Tue Oct 4 2016 15:37 | 1st = 8 Golden Nugget 2nd = 2 Leica Warrior 3rd = 3 Nikis Lad 4th = 6 Lancie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 4 Fubre | ||
Tue Oct 4 2016 15:34 | 1st = 4 Fubre 2nd = 6 Myrniong Belle 3rd = 2 Talking Point 4th = 7 Best Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Django Mach | ||
Tue Oct 4 2016 15:27 | 1st = 6 Django Mach 2nd = 1 Rocknroll Amber 3rd = 8 Arlecchino 4th = 5 Wattlebank Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Lisheen | ||
Tue Oct 4 2016 15:24 | 1st = 1 Lisheen 2nd = 3 Maggies Empire 3rd = 2 Golden Swan 4th = 4 Son Of Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 7 Grey Drama | ||
Tue Oct 4 2016 15:20 | 1st = 7 Grey Drama 2nd = 4 Typeface 3rd = 3 Law of the Land 4th = 6 Lani Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Dilston Loch | ||
Tue Oct 4 2016 15:17 | 1st = 5 Dilston Loch 2nd = 9 Spritely 3rd = 8 Jacks Missile 4th = 2 Tah Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 8 Hardaway Highway | ||
Tue Oct 4 2016 15:13 | 1st = 8 Hardaway Highway 2nd = 7 Windswept 3rd = 6 Blackey Streek 4th = 1 Smashing Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Our Mels Dream | ||
Tue Oct 4 2016 15:07 | 1st = 4 Our Mels Dream 2nd = 5 The Dip 3rd = 2 Wounded 4th = 6 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Precious Goods | ||
Tue Oct 4 2016 15:04 | 1st = 7 Precious Goods 2nd = 3 Bangor Springs 3rd = 2 Betty Blokbuster 4th = 6 Sketchy Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Amazing Black | ||
Tue Oct 4 2016 14:57 | 1st = 1 Amazing Black 2nd = 8 Canya Rousey 3rd = 3 Posh Renee 4th = 7 Banjo Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Illdoitwhenimready | ||
Tue Oct 4 2016 14:52 | 1st = 1 Illdoitwhenimready 2nd = 3 Lansbury 3rd = 12 Just Leave 4th = 9 Wirra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Brother Sox | ||
Tue Oct 4 2016 14:49 | 1st = 1 Brother Sox 2nd = 7 Future Dream 3rd = 5 Agent Kade 4th = 6 Jenmar Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 10 Only In Red | ||
Tue Oct 4 2016 14:45 | 1st = 10 Only In Red 2nd = 4 Precocious 3rd = 7 Legal Tender 4th = 11 Sungine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Private Road | ||
Tue Oct 4 2016 14:42 | 1st = 1 Private Road 2nd = 9 Lucy Fergo 3rd = 2 Marcling 4th = 5 Stackem Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Senor Slamma | ||
Tue Oct 4 2016 14:39 | 1st = 2 Senor Slamma 2nd = 1 Buckle Up Beneau 3rd = 5 Fifteen Two 4th = 4 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Blue Moon Rising | ||
Tue Oct 4 2016 14:34 | 1st = 9 Blue Moon Rising 2nd = 8 Settledin 3rd = 3 Comet Stride 4th = 4 All Agog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Sleeping Slick | ||
Tue Oct 4 2016 14:29 | 1st = 3 Sleeping Slick 2nd = 6 Smashing Sarah 3rd = 4 Fine And Sunny 4th = 5 Insidious Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Flashy Fyfe | ||
Tue Oct 4 2016 14:23 | 1st = 7 Flashy Fyfe 2nd = 1 Rockstar Ted 3rd = 2 Enemy Mine 4th = 4 Niche Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Zipping Elvis | ||
Tue Oct 4 2016 14:16 | 1st = 5 Zipping Elvis 2nd = 3 Shogun Steel 3rd = 4 Maywyn Never 4th = 7 Surf The Artic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 8 Sworn In | ||
Tue Oct 4 2016 14:10 | 1st = 8 Sworn In 2nd = 5 Over The Air 3rd = 6 Perpetual Motion 4th = 3 Leica Bita Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Shakey | ||
Tue Oct 4 2016 14:07 | 1st = 3 Shakey 2nd = 1 Snowys Memory 3rd = 2 Dapper Reigns 4th = 6 Get Watcha Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Smash Rebel | ||
Tue Oct 4 2016 14:06 | 1st = 1 Smash Rebel 2nd = 2 Lucas Scott 3rd = 3 Elora 4th = 6 Terra Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Hotham Lad | ||
Tue Oct 4 2016 14:04 | 1st = 1 Hotham Lad 2nd = 7 Storming Kinship 3rd = 3 Sketchy Gun 4th = 4 Westy Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Yankee Commando | ||
Tue Oct 4 2016 13:58 | 1st = 5 Yankee Commando 2nd = 6 Sheza Amason 3rd = 3 Quietly Spoken 4th = 4 The Male Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Our Mate Jake | ||
Tue Oct 4 2016 13:54 | 1st = 1 Our Mate Jake 2nd = 10 Droopys Ella 3rd = 7 Coopers Shadow 4th = 3 Chop A Log |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 5 Pukeko Bolt | ||
Tue Oct 4 2016 13:53 | 1st = 5 Pukeko Bolt 2nd = 3 Letron James 3rd = 4 Willis 4th = 1 La Kinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 Royal Arch | ||
Tue Oct 4 2016 13:50 | 1st = 5 Royal Arch 2nd = 3 Magic Senorita 3rd = 8 Golden Rat Lass 4th = 6 Fabershak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Paddy Macs | ||
Tue Oct 4 2016 13:47 | 1st = 8 Paddy Macs 2nd = 7 Assaulted Pepper 3rd = 1 Belles Boy 4th = 2 Jasplinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Opawa Brad | ||
Tue Oct 4 2016 13:41 | 1st = 7 Opawa Brad 2nd = 2 Opawa Denise 3rd = 4 Lagoon Allira 4th = 3 Run Zola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Asgard Warrior | ||
Tue Oct 4 2016 13:39 | 1st = 6 Asgard Warrior 2nd = 8 Shack View 3rd = 2 Kamikaze Turtle 4th = 1 Dark Drifter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 3 Baby Shoes | ||
Tue Oct 4 2016 13:35 | 1st = 3 Baby Shoes 2nd = 5 Elouera 3rd = 10 Bristling Ocean 4th = 11 Chelsea Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 8 Obeyance | ||
Tue Oct 4 2016 13:28 | 1st = 8 Obeyance 2nd = 1 Luciastar 3rd = 2 Opawa Ash 4th = 7 Heritage Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 3 Kalimba Unicorn | ||
Tue Oct 4 2016 13:27 | 1st = 3 Kalimba Unicorn 2nd = 6 To See Merry 3rd = 1 Kihael Diva 4th = 5 Whata Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Lady Bale | ||
Tue Oct 4 2016 13:23 | 1st = 3 Lady Bale 2nd = 1 Buhin Bale 3rd = 4 Yaramundi Markus 4th = 2 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Token Ace | ||
Tue Oct 4 2016 13:19 | 1st = 2 Token Ace 2nd = 3 Smash Lilly 3rd = 5 Deman Blue Blood 4th = 6 Ana Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Lyncar Teagan | ||
Tue Oct 4 2016 13:15 | 1st = 1 Lyncar Teagan 2nd = 7 Adventure Bay 3rd = 5 Marteeny 4th = 2 Miss Fencer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 3 Cherry Crusher | ||
Tue Oct 4 2016 13:11 | 1st = 3 Cherry Crusher 2nd = 4 Troublesome Brit 3rd = 1 Seeking Baxter 4th = 2 Subterfuge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Flight Carrier | ||
Tue Oct 4 2016 13:07 | 1st = 2 Flight Carrier 2nd = 3 Bird Has Flown 3rd = 4 Sure One 4th = 9 Smashing Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Zulu Hercules | ||
Tue Oct 4 2016 13:03 | 1st = 3 Zulu Hercules 2nd = 2 Sappy Bale 3rd = 8 Mahalo Belle 4th = 1 Ruthless Lawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 5 Dramatico | ||
Tue Oct 4 2016 13:00 | 1st = 5 Dramatico 2nd = 6 Miss Demi Monde 3rd = 3 Myristica 4th = 1 Almost Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Runnin Cloggs | ||
Tue Oct 4 2016 12:59 | 1st = 4 Runnin Cloggs 2nd = 1 Seaspray Cracker 3rd = 3 Devilskin 4th = 5 Hayley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Abbeys A Fencer | ||
Tue Oct 4 2016 12:53 | 1st = 2 Abbeys A Fencer 2nd = 1 Rosie Oh Rosie 3rd = 10 Inanna Star 4th = 4 Adams Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 3 Albie Punter | ||
Tue Oct 4 2016 12:50 | 1st = 3 Albie Punter 2nd = 8 Goldstar Dallas 3rd = 7 Shift The Blame 4th = 4 Another Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Scarlet Tilly | ||
Tue Oct 4 2016 12:47 | 1st = 6 Scarlet Tilly 2nd = 1 Elite Quiver 3rd = 8 Lindseys Boy 4th = 4 Sir Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Good Bye Kiss | ||
Tue Oct 4 2016 12:43 | 1st = 8 Good Bye Kiss 2nd = 5 Atlantic Ice 3rd = 1 Dodgy Cookie 4th = 4 Imari Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Cawbourne Leaha | ||
Tue Oct 4 2016 12:39 | 1st = 1 Cawbourne Leaha 2nd = 5 Opawa Cheviot 3rd = 8 Opawa Jimbo 4th = 6 Rushcuter Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 4 Goldstar Jagger | ||
Tue Oct 4 2016 12:31 | 1st = 4 Goldstar Jagger 2nd = 8 Wears The Gold 3rd = 5 Birchbrook 4th = 3 Opawa Tracy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Cosmic Series | ||
Tue Oct 4 2016 12:29 | 1st = 8 Cosmic Series 2nd = 5 Natural Stride 3rd = 7 Titanium 4th = 1 Fancy Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Raven Sky | ||
Tue Oct 4 2016 12:22 | 1st = 8 Raven Sky 2nd = 3 Earlology 3rd = 6 Big Tex 4th = 4 Aston Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Rocket Jewel | ||
Tue Oct 4 2016 12:19 | 1st = 2 Rocket Jewel 2nd = 5 Idol Star 3rd = 3 Joey Baxter 4th = 7 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 6 Pattys Pick | ||
Tue Oct 4 2016 12:10 | 1st = 6 Pattys Pick 2nd = 8 Jinja Heart 3rd = 4 Opawa Val 4th = 7 Nina Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Last One | ||
Tue Oct 4 2016 12:05 | 1st = 3 Last One 2nd = 1 Izzy Harry 3rd = 5 Big Black Cape 4th = 7 Kalimba Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Eagle Tee | ||
Tue Oct 4 2016 12:00 | 1st = 7 Eagle Tee 2nd = 2 Opawa Crusade 3rd = 4 Homebush Scribe 4th = 6 Coleridge Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 9 Avalanch City | ||
Tue Oct 4 2016 11:50 | 1st = 9 Avalanch City 2nd = 8 Robs Mate 3rd = 7 Apollo King 4th = 1 Ben Jamming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Hannah Rhiannon | ||
Tue Oct 4 2016 11:41 | 1st = 2 Hannah Rhiannon 2nd = 7 Opawa Jemaine 3rd = 1 Chicago Black 4th = 6 Go Tommo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 4 Homebush Sloan | ||
Tue Oct 4 2016 11:29 | 1st = 4 Homebush Sloan 2nd = 9 Lexie Rae 3rd = 1 Bell Ring 4th = 2 Todd Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Dora Dufran | ||
Tue Oct 4 2016 11:21 | 1st = 8 Dora Dufran 2nd = 7 Homebush Fine 3rd = 2 Royal Action 4th = 3 Kellys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 6 Epic Dream | ||
Tue Oct 4 2016 11:09 | 1st = 6 Epic Dream 2nd = 1 Deborah Bay 3rd = 4 Thoracic 4th = 2 Velvet Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Goldstar Miley | ||
Tue Oct 4 2016 11:01 | 1st = 7 Goldstar Miley 2nd = 3 Sergio Destroyer 3rd = 6 Goldstar Tu Puc 4th = 4 Cairo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Fair Pippa | ||
Tue Oct 4 2016 10:49 | 1st = 2 Fair Pippa 2nd = 7 Opawa Mine 3rd = 6 Call Me Soon 4th = 3 Such Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 10 Wally Baxter | ||
Tue Oct 4 2016 10:41 | 1st = 10 Wally Baxter 2nd = 1 Bos Business 3rd = 7 Another Jamie 4th = 4 Gracious Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Birdie Tee | ||
Tue Oct 4 2016 10:29 | 1st = 1 Birdie Tee 2nd = 7 Idol Eve 3rd = 4 Little Snicko 4th = 5 Homebush Tulip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Iris Eyes | ||
Tue Oct 4 2016 10:21 | 1st = 2 Iris Eyes 2nd = 8 Kalonga 3rd = 3 Ohoka Braxton 4th = 6 Another Vespa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 7 Shakti | ||
Tue Oct 4 2016 10:09 | 1st = 7 Shakti 2nd = 2 Bella Jade 3rd = 6 Sioux Baxter 4th = 8 Waimak Sheff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Like That | ||
Sun Sep 4 2016 21:52 | 1st = 1 Like That 2nd = 5 Out There Jerry 3rd = 2 Noddin Off 4th = 3 Gears Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 4 Fancy Schmancy | ||
Sun Sep 4 2016 21:37 | 1st = 4 Fancy Schmancy 2nd = 8 Smash Em Up 3rd = 7 Wally Who Calls 4th = 2 Brigantine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Springvale Tilka | ||
Sun Sep 4 2016 21:32 | 1st = 2 Springvale Tilka 2nd = 5 Call Me Lily 3rd = 1 Klondike Kate 4th = 4 Firebomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Miss Mathieson | ||
Sun Sep 4 2016 21:27 | 1st = 2 Miss Mathieson 2nd = 7 Mr Leigh 3rd = 3 Just Like Jim 4th = 6 Rose Of Dyanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Trelly Kneels | ||
Sun Sep 4 2016 21:22 | 1st = 1 Trelly Kneels 2nd = 4 Day Time Friend 3rd = 5 Judy Cee 4th = 6 Mac The Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Jackos Reply | ||
Sun Sep 4 2016 21:17 | 1st = 8 Jackos Reply 2nd = 1 Virons Legacy 3rd = 4 Any Hoo 4th = 2 Gibbaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 3 Defrag | ||
Sun Sep 4 2016 21:07 | 1st = 3 Defrag 2nd = 8 Ess Class 3rd = 1 Sum Ting Wong 4th = 5 Stanislav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Annunaki | ||
Sun Sep 4 2016 21:04 | 1st = 6 Annunaki 2nd = 8 Macalister Sam 3rd = 4 Call Me Tickets 4th = 1 Sharnica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 2 Sky Tower | ||
Sun Sep 4 2016 20:59 | 1st = 2 Sky Tower 2nd = 6 Wrongly Accused 3rd = 4 Tisu Toota 4th = 1 Cyrilfromthepocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Mr Woods | ||
Sun Sep 4 2016 20:57 | 1st = 5 Mr Woods 2nd = 4 Corrupt Model 3rd = 2 Zafonic Force 4th = 1 Impossible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Warm Coconut Pie | ||
Sun Sep 4 2016 20:54 | 1st = 1 Warm Coconut Pie 2nd = 4 Dolce Ventu 3rd = 3 Best In Red 4th = 8 Ganador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 2 Say Sayang | ||
Sun Sep 4 2016 20:51 | 1st = 2 Say Sayang 2nd = 1 Wylee 3rd = 3 Tidy Peak 4th = 7 Rear Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Just Magical | ||
Sun Sep 4 2016 20:47 | 1st = 2 Just Magical 2nd = 1 Hesitator 3rd = 7 Aye Wot Now 4th = 4 Miss Bedlam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Emio Bale | ||
Sun Sep 4 2016 20:44 | 1st = 2 Emio Bale 2nd = 4 Winterstein 3rd = 1 Wadelock Juliet 4th = 8 Bird Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Davids Memory | ||
Sun Sep 4 2016 20:40 | 1st = 5 Davids Memory 2nd = 7 Grandson Luke 3rd = 4 Blue Joy 4th = 9 Manyara Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 7 Wasonie Snake | ||
Sun Sep 4 2016 20:35 | 1st = 7 Wasonie Snake 2nd = 4 Bona Fide Hustler 3rd = 5 Strange Conduct 4th = 8 Oscar Blakedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Cris Tyson | ||
Sun Sep 4 2016 20:32 | 1st = 6 Cris Tyson 2nd = 2 Doveton Bobo 3rd = 7 Lucky Quoted 4th = 1 Babylon Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Perfect Lily | ||
Sun Sep 4 2016 20:28 | 1st = 4 Perfect Lily 2nd = 5 Go Freight Train 3rd = 3 China Oaks 4th = 6 Angry Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 5 Arnhen Villain | ||
Sun Sep 4 2016 20:25 | 1st = 5 Arnhen Villain 2nd = 2 So Funny 3rd = 7 Bombay Rock 4th = 1 Lumik Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Silver Squiggle | ||
Sun Sep 4 2016 20:22 | 1st = 6 Silver Squiggle 2nd = 3 Gully Fever 3rd = 4 Slog Sweep 4th = 5 Crash Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Kimahri Ronso | ||
Sun Sep 4 2016 20:19 | 1st = 5 Kimahri Ronso 2nd = 6 Your Deal 3rd = 8 Howard Heno 4th = 2 Cuzzy Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Priscilla Mary | ||
Sun Sep 4 2016 20:12 | 1st = 6 Priscilla Mary 2nd = 1 Red Claudette 3rd = 2 Jokowi 4th = 4 Park The Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Days Like This | ||
Sun Sep 4 2016 20:07 | 1st = 5 Days Like This 2nd = 4 Stingofascorpion 3rd = 6 Cheshire Cat 4th = 10 Bertils Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 2 Miss Maple Lea | ||
Sun Sep 4 2016 20:04 | 1st = 2 Miss Maple Lea 2nd = 5 Kalimba Light 3rd = 3 Arlington Road 4th = 8 Jordanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 3 Puzzle Queen | ||
Sun Sep 4 2016 20:01 | 1st = 3 Puzzle Queen 2nd = 5 No Condiments 3rd = 1 Amanpour 4th = 6 Poker Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Omega Sniper | ||
Sun Sep 4 2016 19:58 | 1st = 4 Omega Sniper 2nd = 1 Bombora Flash 3rd = 8 Lakeview Harley 4th = 7 Ballymac Finola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Plum Jam | ||
Sun Sep 4 2016 19:55 | 1st = 1 Plum Jam 2nd = 4 Royal Prize 3rd = 9 Travs Magic 4th = 6 Master Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Assaulted Pepper | ||
Sun Sep 4 2016 19:52 | 1st = 4 Assaulted Pepper 2nd = 8 Hotham Lad 3rd = 7 Kenzi 4th = 2 Phantom Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Gazza Tron | ||
Sun Sep 4 2016 19:49 | 1st = 3 Gazza Tron 2nd = 4 Nollo Prosequi 3rd = 1 Gavin Street 4th = 2 Cape Skyblue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 4 Slainte | ||
Sun Sep 4 2016 19:42 | 1st = 4 Slainte 2nd = 1 Kortemall Boss 3rd = 5 Sukhoi 4th = 7 Bally Zoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 2 Fortino | ||
Sun Sep 4 2016 19:37 | 1st = 2 Fortino 2nd = 3 Followthewind 3rd = 1 Red Sun Bliss 4th = 7 Lake Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 6 Strzelecki | ||
Sun Sep 4 2016 19:34 | 1st = 6 Strzelecki 2nd = 8 Off The Hip 3rd = 2 Dundee Cobra 4th = 1 Miss Johannsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Custom Model | ||
Sun Sep 4 2016 19:30 | 1st = 6 Custom Model 2nd = 3 Cookie No Cream 3rd = 8 Lenny Benz 4th = 9 Wheres Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Bangor Blaze | ||
Sun Sep 4 2016 19:27 | 1st = 3 Bangor Blaze 2nd = 4 Lachlan Brown 3rd = 5 Back Up Tiger 4th = 8 Thunder Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Vince Fawn | ||
Sun Sep 4 2016 19:24 | 1st = 6 Vince Fawn 2nd = 4 Ragnarok 3rd = 5 Dana Kis 4th = 1 Toxic Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Booberry | ||
Sun Sep 4 2016 19:20 | 1st = 2 Booberry 2nd = 6 Hello Im Mikey 3rd = 3 Lay Low 4th = 5 Tyler Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Lloyd Street | ||
Sun Sep 4 2016 19:16 | 1st = 7 Lloyd Street 2nd = 2 Beyond Today 3rd = 8 Cookie Rose 4th = 1 Aston Regas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Cosmo Len | ||
Sun Sep 4 2016 19:08 | 1st = 1 Cosmo Len 2nd = 2 Found On Ebay 3rd = 3 Wheres Tejay 4th = 8 Celebrity Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 2 Bisping | ||
Sun Sep 4 2016 19:03 | 1st = 2 Bisping 2nd = 3 Im Justforyou 3rd = 4 Dodgermemate 4th = 8 Little Jethro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Meadows One | ||
Sun Sep 4 2016 19:00 | 1st = 1 Meadows One 2nd = 4 Dodge The Storm 3rd = 8 Kalispell 4th = 7 Blu Light Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 5 Eight Roses | ||
Sun Sep 4 2016 18:58 | 1st = 5 Eight Roses 2nd = 4 Black Jungle 3rd = 6 Gammon Girl 4th = 8 Asia Pacific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 3 Reefton Treasure | ||
Sun Sep 4 2016 18:57 | 1st = 3 Reefton Treasure 2nd = 8 Dana Peach 3rd = 6 Norm The Storm 4th = 7 Rapid Extraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 4 Hundred | ||
Sun Sep 4 2016 18:53 | 1st = 4 Hundred 2nd = 3 Lizzy Allen 3rd = 6 Division Four 4th = 7 Spritely Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Cosmic State | ||
Sun Sep 4 2016 18:50 | 1st = 5 Cosmic State 2nd = 8 Father Noel 3rd = 7 Wissuta Rules 4th = 6 Petite La Femme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 11 Crown Saga | ||
Sun Sep 4 2016 18:45 | 1st = 11 Crown Saga 2nd = 5 Lord Hatras 3rd = 3 Reflectance 4th = 4 Delray Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Silverband Falls | ||
Sun Sep 4 2016 18:42 | 1st = 2 Silverband Falls 2nd = 1 Lochin Bond 3rd = 8 Bad Boy Eddy 4th = 5 Lets Go Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 8 Blue Revolver | ||
Sun Sep 4 2016 18:39 | 1st = 8 Blue Revolver 2nd = 2 Good Odds Bricky 3rd = 6 Hawkeye Izmir 4th = 1 Runway Bono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 4 These Days | ||
Sun Sep 4 2016 18:32 | 1st = 4 These Days 2nd = 3 Our Percius 3rd = 5 Cardinal Art 4th = 7 Campaign Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 3 Zebo Bale | ||
Sun Sep 4 2016 18:30 | 1st = 3 Zebo Bale 2nd = 6 Zipping Nadia 3rd = 1 Zipping Pedro 4th = 8 Lyley Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Ruby It Is | ||
Sun Sep 4 2016 18:27 | 1st = 1 Ruby It Is 2nd = 2 Vickis Choice 3rd = 8 Smashniak Storm 4th = 5 Book em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Bally Rebel | ||
Sun Sep 4 2016 18:23 | 1st = 8 Bally Rebel 2nd = 2 Zulu Hercules 3rd = 6 Pacific Bluff 4th = 4 Steel True Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 3 Slamming Thunder | ||
Sun Sep 4 2016 18:20 | 1st = 3 Slamming Thunder 2nd = 7 Tango Izmir 3rd = 5 Happy Digger 4th = 8 Good Odds Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Im Feeling Lucky | ||
Sun Sep 4 2016 18:15 | 1st = 2 Im Feeling Lucky 2nd = 8 Grand Reward 3rd = 11 Paseo Del Prado 4th = 13 Raising Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 9 Angry Alley | ||
Sun Sep 4 2016 18:12 | 1st = 9 Angry Alley 2nd = 3 Kilmany Flyer 3rd = 4 Legend Jack 4th = 2 Sappy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 3 Bels Lad | ||
Sun Sep 4 2016 18:10 | 1st = 3 Bels Lad 2nd = 1 Coldrock 3rd = 2 Cestos 4th = 7 Meet My Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Crasher | ||
Sun Sep 4 2016 18:09 | 1st = 3 Crasher 2nd = 5 Holly Knocks 3rd = 9 Travs Gift 4th = 7 Smooth Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 7 Ebonyallstarzzz | ||
Sun Sep 4 2016 18:02 | 1st = 7 Ebonyallstarzzz 2nd = 2 Jetcraft 3rd = 6 Anothermetro 4th = 10 Significance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Dream A Little | ||
Sun Sep 4 2016 18:00 | 1st = 2 Dream A Little 2nd = 9 Fully Fried 3rd = 1 Mashie 4th = 6 Midnight Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 5 Asa Carrera | ||
Sun Sep 4 2016 17:57 | 1st = 5 Asa Carrera 2nd = 2 Its Classified 3rd = 8 Spring Time Lily 4th = 3 Sydenham Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 1 Nicnak Paddy Wak | ||
Sun Sep 4 2016 17:57 | 1st = 1 Nicnak Paddy Wak 2nd = 5 Royal Mach 3rd = 7 Smokey the Bandit 4th = 3 Captain Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Tambo Flash | ||
Sun Sep 4 2016 17:53 | 1st = 5 Tambo Flash 2nd = 8 Serengeti Sky 3rd = 1 Omega Lucy 4th = 4 Tipping Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Shaylor Rain | ||
Sun Sep 4 2016 17:50 | 1st = 5 Shaylor Rain 2nd = 1 Red Steel 3rd = 4 Mayfeather 4th = 2 Nedgo Heather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Inject The Venom | ||
Sun Sep 4 2016 17:45 | 1st = 2 Inject The Venom 2nd = 4 Antalya 3rd = 1 Burkina 4th = 5 Sylva Terre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Let It Develop | ||
Sun Sep 4 2016 17:42 | 1st = 5 Let It Develop 2nd = 7 Tiggerlong Dot 3rd = 3 Wairo Bob 4th = 1 Crazes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 7 Peressini | ||
Sun Sep 4 2016 17:40 | 1st = 7 Peressini 2nd = 3 Madibas Vision 3rd = 4 Casino Exit 4th = 2 Stratigraphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 1 God Sake | ||
Sun Sep 4 2016 17:37 | 1st = 1 God Sake 2nd = 8 Vital Sign 3rd = 4 Smilin Geoff 4th = 9 Major Jamane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Black Fields | ||
Sun Sep 4 2016 17:34 | 1st = 5 Black Fields 2nd = 6 Flying Magnum 3rd = 4 Run Rosie 4th = 8 Hannah Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 3 Cerato | ||
Sun Sep 4 2016 17:27 | 1st = 3 Cerato 2nd = 4 Sportsnight 3rd = 7 Zacharia 4th = 2 Bush Chook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Extreme Chance | ||
Sun Sep 4 2016 17:24 | 1st = 6 Extreme Chance 2nd = 8 Spiders Brother 3rd = 2 Barbies Chance 4th = 7 Awesome Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 10 Carob | ||
Sun Sep 4 2016 17:15 | 1st = 10 Carob 2nd = 7 Futurism 3rd = 3 Bonaventure 4th = 8 Sir Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 1 Go Lassie Go | ||
Sun Sep 4 2016 17:11 | 1st = 1 Go Lassie Go 2nd = 8 Spanish Lustre 3rd = 9 Milton Chaney 4th = 2 Abercrombie Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 3 Private Currency | ||
Sun Sep 4 2016 17:08 | 1st = 3 Private Currency 2nd = 8 Ultimate Doom 3rd = 13 King Manu 4th = 7 Oreillys Geegee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 Master Leon | ||
Sun Sep 4 2016 17:07 | 1st = 1 Master Leon 2nd = 2 Heavennroll 3rd = 5 Marnu The Beast 4th = 7 Merlene Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 4 Madge Maguire | ||
Sun Sep 4 2016 17:04 | 1st = 4 Madge Maguire 2nd = 1 Princess Pip Jay 3rd = 8 Royal Arch 4th = 6 Surf Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 10 - 13 Shes On Target | ||
Sun Sep 4 2016 17:04 | 1st = 13 Shes On Target 2nd = 9 Honey Cara 3rd = 11 Lycurgus 4th = 14 Slam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 8 - 7 Dark Mojo | ||
Sun Sep 4 2016 17:00 | 1st = 7 Dark Mojo 2nd = 5 Playing Game 3rd = 13 Lonely Orphan 4th = 9 Any Blinkin Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 11 Padabing Stride | ||
Sun Sep 4 2016 16:58 | 1st = 11 Padabing Stride 2nd = 3 American Angel 3rd = 5 Im Batman 4th = 9 Lovers Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Rinash | ||
Sun Sep 4 2016 16:57 | 1st = 6 Rinash 2nd = 4 Run Right Back 3rd = 5 Destini Dolphin 4th = 9 Emis Boy Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 5 Wild Run | ||
Sun Sep 4 2016 16:55 | 1st = 5 Wild Run 2nd = 2 Van Persie 3rd = 3 Estambul Thirteen 4th = 1 Theatreman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 9 General Dodge | ||
Sun Sep 4 2016 16:52 | 1st = 9 General Dodge 2nd = 2 Stunning I Am 3rd = 3 Jovial Jurno Lombo 4th = 7 Alpe De Huez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Sagamama | ||
Sun Sep 4 2016 16:45 | 1st = 6 Sagamama 2nd = 5 Graceville 3rd = 3 Deitch 4th = 4 Vimzig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 5 Moment Of Pride | ||
Sun Sep 4 2016 16:40 | 1st = 5 Moment Of Pride 2nd = 8 Rikki Tikki Tavi 3rd = 1 Dark Royalty 4th = 7 Run For Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 1 The Only Child | ||
Sun Sep 4 2016 16:38 | 1st = 1 The Only Child 2nd = 8 Bertie Francis 3rd = 2 Think It Through 4th = 6 As Lowas They Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Tinker Bob | ||
Sun Sep 4 2016 16:35 | 1st = 2 Tinker Bob 2nd = 6 Allen Yobo 3rd = 1 Iona Carlson 4th = 4 Prodigal Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 9 Saint Valorem | ||
Sun Sep 4 2016 16:30 | 1st = 9 Saint Valorem 2nd = 17 Dane Thunder 3rd = 7 Canelo 4th = 10 Battlecamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 7 My Paige Three | ||
Sun Sep 4 2016 16:27 | 1st = 7 My Paige Three 2nd = 13 Danwish 3rd = 10 Kellys Diva 4th = 5 Sphero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 7 - 4 Habsburg | ||
Sun Sep 4 2016 16:23 | 1st = 4 Habsburg 2nd = 12 Real Blonde 3rd = 6 Extra Shot 4th = 9 Mr Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 1 Mister Daytona | ||
Sun Sep 4 2016 16:22 | 1st = 1 Mister Daytona 2nd = 5 Northern Emperor 3rd = 4 Hot Fraternity 4th = 8 As Tough As Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Quizzical | ||
Sun Sep 4 2016 16:19 | 1st = 3 Quizzical 2nd = 5 Maverick Thunder 3rd = 4 Bracket Creep 4th = 8 Pee Cripps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Tally Operator | ||
Sun Sep 4 2016 16:18 | 1st = 5 Tally Operator 2nd = 2 Ourgirlbillilee 3rd = 7 Grinlikeastar 4th = 4 Sir Briggen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Lady Phromily | ||
Sun Sep 4 2016 16:15 | 1st = 1 Lady Phromily 2nd = 4 Luna Meteor 3rd = 2 Zandercan 4th = 3 Star Of Harkaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Butcher Blue | ||
Sun Sep 4 2016 16:10 | 1st = 2 Butcher Blue 2nd = 1 Martial Art 3rd = 7 Top Peak 4th = 8 Brialka Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Kalavedo | ||
Sun Sep 4 2016 16:05 | 1st = 5 Kalavedo 2nd = 1 Prayer In Cee 3rd = 9 Balrov 4th = 3 Adrian Makfi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 1 His A Tease | ||
Sun Sep 4 2016 16:03 | 1st = 1 His A Tease 2nd = 7 Kyalla Dave 3rd = 9 Catch Your Breath 4th = 8 Take Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Empress Lu | ||
Sun Sep 4 2016 16:01 | 1st = 7 Empress Lu 2nd = 8 Jodie Madgio 3rd = 1 Wheres Dex Star 4th = 5 Cool Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 9 Cobbmore | ||
Sun Sep 4 2016 16:00 | 1st = 9 Cobbmore 2nd = 1 Izenashark 3rd = 11 Roseberry Street 4th = 8 Staghorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 1 Issawi | ||
Sun Sep 4 2016 15:53 | 1st = 1 Issawi 2nd = 6 Vigilante 3rd = 7 Spirit Of Nia 4th = 4 Manchero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 James Coburn | ||
Sun Sep 4 2016 15:50 | 1st = 1 James Coburn 2nd = 6 Kathleen Betty 3rd = 9 Scoobys Delight 4th = 8 Jilliby Jay Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 3 Prince Mayted | ||
Sun Sep 4 2016 15:49 | 1st = 3 Prince Mayted 2nd = 7 Hammoon Boy 3rd = 1 Opera Blu 4th = 12 Lucky Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Fred Of Lidsdale | ||
Sun Sep 4 2016 15:47 | 1st = 6 Fred Of Lidsdale 2nd = 1 Twistex 3rd = 5 Slippers Shadow 4th = 3 Marlow Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Mystical Tilly | ||
Sun Sep 4 2016 15:44 | 1st = 2 Mystical Tilly 2nd = 1 Drayton 3rd = 6 Our Classie Mach 4th = 4 Kankkunen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Sally Gardens | ||
Sun Sep 4 2016 15:42 | 1st = 6 Sally Gardens 2nd = 5 Become The Fuse 3rd = 1 Whats Up Trumps 4th = 7 Blingified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 6 Simbelation | ||
Sun Sep 4 2016 15:40 | 1st = 6 Simbelation 2nd = 2 Tidal Rip 3rd = 3 Passing Parade 4th = 5 Shes Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Nossuh | ||
Sun Sep 4 2016 15:35 | 1st = 1 Nossuh 2nd = 3 Total Surprise 3rd = 5 High Carinae 4th = 4 Big Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Global Conquest | ||
Sun Sep 4 2016 15:35 | 1st = 3 Global Conquest 2nd = 1 Joe Joe 4th = 2 My Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Allen Jeer | ||
Sun Sep 4 2016 15:32 | 1st = 2 Allen Jeer 2nd = 7 Elis Jet 3rd = 8 Ataraxia 4th = 1 Izumi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 8 Four by Four | ||
Sun Sep 4 2016 15:30 | 1st = 8 Four by Four 2nd = 4 Firenze 3rd = 2 Cooldini 4th = 10 Music To Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Cheyenne Black | ||
Sun Sep 4 2016 15:29 | 1st = 3 Cheyenne Black 2nd = 1 Travel Ticket 3rd = 7 Glenville Abbey 4th = 5 Dark Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 2 My Name Is Sue | ||
Sun Sep 4 2016 15:25 | 1st = 2 My Name Is Sue 2nd = 5 Rons Lad 3rd = 9 Oh She Can Dance 4th = 7 Revving To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 5 Bradness Buck | ||
Sun Sep 4 2016 15:24 | 1st = 5 Bradness Buck 2nd = 4 Son Of A Virgin 3rd = 6 Pretty Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Toshulan | ||
Sun Sep 4 2016 15:19 | 1st = 2 Toshulan 2nd = 3 Kirk Bale 3rd = 5 Avatar Thor 4th = 6 Lonnie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 7 Hello Gertie | ||
Sun Sep 4 2016 15:16 | 1st = 7 Hello Gertie 2nd = 6 Galeocerdo 3rd = 12 All Bar Madison 4th = 1 Shakespeare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Fabrelee | ||
Sun Sep 4 2016 15:15 | 1st = 1 Fabrelee 2nd = 4 Simple And Plain 3rd = 5 My Girl Chloe 4th = 6 Fantastic Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 7 Rubymay | ||
Sun Sep 4 2016 15:12 | 1st = 7 Rubymay 2nd = 10 Poets Trick 3rd = 12 Track Flash 4th = 16 Golfing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Don The Sash | ||
Sun Sep 4 2016 15:09 | 1st = 4 Don The Sash 2nd = 7 Zahra Bella 3rd = 2 Smart Tornado 4th = 3 Destini Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 3 Danman | ||
Sun Sep 4 2016 15:07 | 1st = 3 Danman 2nd = 7 Giant Steps 3rd = 4 Danielles Pride 4th = 6 Maken Art Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Dark Nemesis | ||
Sun Sep 4 2016 15:06 | 1st = 1 Dark Nemesis 2nd = 7 Dee Tee 3rd = 8 Stampy Longnose 4th = 2 Jasmine Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Brolly Bale | ||
Sun Sep 4 2016 15:04 | 1st = 8 Brolly Bale 2nd = 3 King Fipa 3rd = 2 Destini Mermaid 4th = 5 Ninetymile Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 6 Hes The Boss | ||
Sun Sep 4 2016 15:00 | 1st = 6 Hes The Boss 2nd = 2 Valtimor 3rd = 1 Prior Engagement 4th = 3 Emoji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Cawbourne Wales | ||
Sun Sep 4 2016 14:57 | 1st = 1 Cawbourne Wales 2nd = 3 Nangar Gem 3rd = 8 Indefinite Order 4th = 5 Opawa Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 Visona Playboy | ||
Sun Sep 4 2016 14:55 | 1st = 5 Visona Playboy 2nd = 7 Minsk 3rd = 13 True Stepper 4th = 14 Venetian Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Hetalia Bale | ||
Sun Sep 4 2016 14:54 | 1st = 8 Hetalia Bale 2nd = 3 Banana Blanket 3rd = 5 Avatar Girl 4th = 6 Hot Genetics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 3 Safely Under Wraps | ||
Sun Sep 4 2016 14:47 | 1st = 3 Safely Under Wraps 2nd = 4 Jogalong Dee 3rd = 5 Scentello 4th = 1 Tulhurst Daydreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Roarsome | ||
Sun Sep 4 2016 14:47 | 1st = 2 Roarsome 2nd = 7 Kirstys Me Mum 3rd = 3 Cryers Jack 4th = 8 Glenville Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Sweet Candy | ||
Sun Sep 4 2016 14:44 | 1st = 2 Sweet Candy 2nd = 8 Rosie Riccarton 3rd = 6 Three Scoops 4th = 4 Thomas Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Turtles Nest | ||
Sun Sep 4 2016 14:40 | 1st = 2 Turtles Nest 2nd = 5 Danzqui 3rd = 8 Chelsarli 4th = 1 A Choice Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Nippo | ||
Sun Sep 4 2016 14:37 | 1st = 1 Nippo 2nd = 5 Lord De Air 3rd = 7 Allegro Lass 4th = 4 Red Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 16 Kyrgios | ||
Sun Sep 4 2016 14:35 | 1st = 16 Kyrgios 2nd = 9 Stop The Fight 3rd = 14 Surf Ski 4th = 10 Lucky Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Jack Walker | ||
Sun Sep 4 2016 14:33 | 1st = 4 Jack Walker 2nd = 3 Alpha Demeter 3rd = 8 Legend 4th = 1 Mott Haven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 10 Real Moment | ||
Sun Sep 4 2016 14:30 | 1st = 10 Real Moment 2nd = 7 Fascinated 3rd = 2 Shannahs Might 4th = 4 Ari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 3 Hezagoa | ||
Sun Sep 4 2016 14:30 | 1st = 3 Hezagoa 2nd = 8 Buzz Punch 3rd = 5 Macs Mettle 4th = 6 Mostert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Rubys Shadow | ||
Sun Sep 4 2016 14:27 | 1st = 1 Rubys Shadow 2nd = 4 Reggae Dancer 3rd = 2 Kadaminy 4th = 11 Boralma Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Vostok | ||
Sun Sep 4 2016 14:24 | 1st = 1 Vostok 2nd = 7 Yes Sarge 3rd = 2 Cosmic Tilly 4th = 8 Mc Fipa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Bithard | ||
Sun Sep 4 2016 14:20 | 1st = 3 Bithard 2nd = 7 Sinister Princess 3rd = 4 Jadedfox 4th = 5 Bold Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 2 Our Sambo | ||
Sun Sep 4 2016 14:19 | 1st = 2 Our Sambo 2nd = 5 Golden Ivy 3rd = 6 Idol Leanne 4th = 8 Mr Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Big Ticket | ||
Sun Sep 4 2016 14:16 | 1st = 4 Big Ticket 2nd = 5 Your Shout Punk 3rd = 8 Landmark 4th = 7 Aston Bolero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 3 Casino Tommy | ||
Sun Sep 4 2016 14:14 | 1st = 3 Casino Tommy 2nd = 4 Northern Velocity 3rd = 2 Regal Ashes 4th = 5 Shazam Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Yucatan | ||
Sun Sep 4 2016 14:12 | 1st = 5 Yucatan 2nd = 4 Hay Miss 3rd = 3 Gentle Moment 4th = 7 Spotted Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Little Miss Emm | ||
Sun Sep 4 2016 14:09 | 1st = 7 Little Miss Emm 2nd = 1 Inky 3rd = 2 Queen Yuna 4th = 3 Joe Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 5 Kepta | ||
Sun Sep 4 2016 14:05 | 1st = 5 Kepta 2nd = 3 White Hawk 3rd = 4 Angel Of The Abyss 4th = 6 Scuttlebutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Obstinatus | ||
Sun Sep 4 2016 14:03 | 1st = 7 Obstinatus 2nd = 6 Gimme Hot Chips 3rd = 5 Le Roi 4th = 4 Scott No Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 2 Mr Million | ||
Sun Sep 4 2016 14:00 | 1st = 2 Mr Million 2nd = 13 Volatile Mix 3rd = 7 Elite Joy 4th = 4 Willing Accomplice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 4 Not For Export | ||
Sun Sep 4 2016 13:57 | 1st = 4 Not For Export 2nd = 10 Palace Diva 3rd = 3 Husonique 4th = 11 Emilion Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Invictus Rapid | ||
Sun Sep 4 2016 13:55 | 1st = 6 Invictus Rapid 2nd = 8 Quotation Mark 3rd = 7 Extradition 4th = 1 Alpha Hermes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 3 Bubbling Gypsy | ||
Sun Sep 4 2016 13:52 | 1st = 3 Bubbling Gypsy 2nd = 7 Runfortheroses 3rd = 6 Jeremes Bonus 4th = 1 Miss Tanami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Galactic Viper | ||
Sun Sep 4 2016 13:51 | 1st = 1 Galactic Viper 2nd = 5 Thanks Captain 3rd = 4 Galactic Tsunami 4th = 2 Penny Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Snitzels Joy | ||
Sun Sep 4 2016 13:45 | 1st = 5 Snitzels Joy 2nd = 6 Apollo Hope 3rd = 1 Gallant Saga 4th = 2 Gold Kroner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Bouncie Al | ||
Sun Sep 4 2016 13:44 | 1st = 8 Bouncie Al 2nd = 5 Willi Gas It 3rd = 2 Miss Shellac 4th = 6 Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 1 Mickilla Express | ||
Sun Sep 4 2016 13:39 | 1st = 1 Mickilla Express 2nd = 2 Mister Stewart 3rd = 7 Lockton Art 4th = 3 Red Vee Dee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Haiyan | ||
Sun Sep 4 2016 13:38 | 1st = 8 Haiyan 2nd = 5 Mystery Ride 3rd = 6 Ido Voodoo 4th = 2 One For Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 2 Exocet | ||
Sun Sep 4 2016 13:30 | 1st = 2 Exocet 2nd = 4 Fille Champagne 3rd = 15 Vainglorious 4th = 10 Montoyas Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Jett Setter | ||
Sun Sep 4 2016 13:29 | 1st = 1 Jett Setter 2nd = 8 Ella Rhode 3rd = 7 Sea Mist 4th = 6 Direwolf Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 1 Appmat | ||
Sun Sep 4 2016 13:25 | 1st = 1 Appmat 2nd = 3 Highly Leveraged 3rd = 8 Intriguingly 4th = 4 Mac N Muhcu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Tee Kay Yapper | ||
Sun Sep 4 2016 13:23 | 1st = 6 Tee Kay Yapper 2nd = 8 Idol Gee 3rd = 9 Wobourn Abbey 4th = 7 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 15 Hill Of Knowledge | ||
Sun Sep 4 2016 13:20 | 1st = 15 Hill Of Knowledge 2nd = 17 Jamoby Girl 3rd = 2 Larrikan Prince 4th = 12 Luciana Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Aussie Infrared | ||
Sun Sep 4 2016 13:19 | 1st = 3 Aussie Infrared 2nd = 5 Bejay The Dejay 3rd = 4 To The Galos 4th = 7 Hawka Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Shared Interest | ||
Sun Sep 4 2016 13:14 | 1st = 4 Shared Interest 2nd = 2 Illawong Bliss 3rd = 5 Flight Rainbow 4th = 6 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Jarvis Rhode | ||
Sun Sep 4 2016 13:10 | 1st = 1 Jarvis Rhode 2nd = 7 Lucky Holly 3rd = 2 Lady Vixyma 4th = 3 Rico Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Nilette | ||
Sun Sep 4 2016 13:05 | 1st = 5 Nilette 2nd = 6 Miss Chattering 3rd = 1 La Cigale 4th = 2 Rob Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Spud Missile | ||
Sun Sep 4 2016 13:04 | 1st = 7 Spud Missile 2nd = 10 Multicam Ranger 3rd = 2 Gold Class 4th = 8 Instant Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Zipping Arnold | ||
Sun Sep 4 2016 13:01 | 1st = 1 Zipping Arnold 2nd = 2 Shared Bonus 3rd = 7 Chevy Prince 4th = 5 Judicial Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 4 Eureka Street | ||
Sun Sep 4 2016 13:00 | 1st = 4 Eureka Street 2nd = 13 You Want 3rd = 6 Khartoum 4th = 10 Stately Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Saint Flynn | ||
Sun Sep 4 2016 12:50 | 1st = 5 Saint Flynn 2nd = 1 Razs Girl 3rd = 4 Azumi Swift 4th = 2 Delcorn Potts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 4 Big Pegg | ||
Sun Sep 4 2016 12:50 | 1st = 4 Big Pegg 2nd = 3 Welcome Invader 3rd = 5 Princess Atilla 4th = 2 Dropaclanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Thrilling Galaxy | ||
Sun Sep 4 2016 12:47 | 1st = 7 Thrilling Galaxy 2nd = 4 Frankincense 3rd = 1 Drury 4th = 2 Costing Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 4 Live Fast | ||
Sun Sep 4 2016 12:45 | 1st = 4 Live Fast 2nd = 6 Azzies Ready 3rd = 1 Got Nothing 4th = 5 Ruby Two Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Bears Gold | ||
Sun Sep 4 2016 12:42 | 1st = 4 Bears Gold 2nd = 6 Lorimer Lad 3rd = 3 Its All Talk 4th = 5 Paua To Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Saint Fox | ||
Sun Sep 4 2016 12:34 | 1st = 6 Saint Fox 2nd = 5 Blitz And Bolt 3rd = 2 Goldies Run 4th = 8 Bushmans Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 5 Land Of Plenty | ||
Sun Sep 4 2016 12:30 | 1st = 5 Land Of Plenty 2nd = 10 Theanswermyfriend 3rd = 2 Coroebus 4th = 7 Missile Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Electric Dee Eye | ||
Sun Sep 4 2016 12:28 | 1st = 8 Electric Dee Eye 2nd = 4 Asta 3rd = 6 Missing Allegro 4th = 7 Little Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Aston Mondo | ||
Sun Sep 4 2016 12:25 | 1st = 7 Aston Mondo 2nd = 8 Leave Me Out 3rd = 2 Kevs Choice 4th = 6 Hurricane Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 9 Hushama | ||
Sun Sep 4 2016 12:15 | 1st = 9 Hushama 2nd = 6 Farewell Angelina 3rd = 10 Our Caption 4th = 2 My Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Lloyd Attack | ||
Sun Sep 4 2016 12:11 | 1st = 6 Lloyd Attack 2nd = 5 Mid Collison 3rd = 7 Amazing Contact 4th = 8 Girl Cina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Roman Blue Jay | ||
Sun Sep 4 2016 12:08 | 1st = 6 Roman Blue Jay 2nd = 2 Cullquin Nikki 3rd = 1 Money Monster 4th = 3 John Limes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Tweedle Dumb | ||
Sun Sep 4 2016 12:04 | 1st = 5 Tweedle Dumb 2nd = 3 Enchanting Image 3rd = 6 Are You 4th = 4 Auburn Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Bills Zarr Paid | ||
Sun Sep 4 2016 0:17 | 1st = 2 Bills Zarr Paid 2nd = 6 Multiman 3rd = 3 Miss Express 4th = 4 Maximum Carly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Sneaky Ripper | ||
Sun Sep 4 2016 0:02 | 1st = 7 Sneaky Ripper 2nd = 4 Ladon 3rd = 2 Elle Mcspok 4th = 6 Bettys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Low Tide | ||
Thu Aug 4 2016 23:37 | 1st = 6 Low Tide 2nd = 1 Star At Night 3rd = 8 Wise Brandy 4th = 4 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Peking Tux | ||
Thu Aug 4 2016 23:17 | 1st = 4 Peking Tux 2nd = 6 Courageous Nikki 3rd = 7 Attilius 4th = 5 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Chezzascent | ||
Thu Aug 4 2016 22:57 | 1st = 6 Chezzascent 2nd = 5 Sleepy Again 3rd = 7 Leo Gundi 4th = 8 Cape Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Splish Splashin | ||
Thu Aug 4 2016 22:49 | 1st = 2 Splish Splashin 2nd = 1 Bekim Fire 3rd = 5 Magic Missy 4th = 8 Makikos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Fancy Moss | ||
Thu Aug 4 2016 22:46 | 1st = 8 Fancy Moss 2nd = 3 Mavista Falls 3rd = 6 Black Shuck 4th = 4 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Activator | ||
Thu Aug 4 2016 22:38 | 1st = 3 Activator 2nd = 7 Halcyon Honey 3rd = 8 Collectanator 4th = 2 Quedos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 7 Danish Success | ||
Thu Aug 4 2016 22:35 | 1st = 7 Danish Success 2nd = 8 Loose Connection 3rd = 3 Sapphire Madam 4th = 2 Tilly Lowndes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 Mooloolaba Magic | ||
Thu Aug 4 2016 22:31 | 1st = 5 Mooloolaba Magic 2nd = 1 Beyond The Vally 3rd = 7 Pingu 4th = 8 Black Barron Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Pretostella | ||
Thu Aug 4 2016 22:28 | 1st = 1 Pretostella 2nd = 5 Rockstar Ted 3rd = 6 Scorching 4th = 7 Chappie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Our Mate Jake | ||
Thu Aug 4 2016 22:24 | 1st = 1 Our Mate Jake 2nd = 2 Jinx 3rd = 7 Tah Jen 4th = 5 Buckle Up Gnu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Black Kotter | ||
Thu Aug 4 2016 22:20 | 1st = 7 Black Kotter 2nd = 5 Lochinvar Style 3rd = 2 Baraka 4th = 4 Swift Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 2 Red Calibre | ||
Thu Aug 4 2016 22:17 | 1st = 2 Red Calibre 2nd = 5 Miss Twerker 3rd = 8 Oh So Ratty 4th = 3 Melan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Woolly Warbo | ||
Thu Aug 4 2016 22:14 | 1st = 1 Woolly Warbo 2nd = 4 Orchard Road 3rd = 3 Jarvis Rhode 4th = 5 Allen Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Straight Away | ||
Thu Aug 4 2016 22:11 | 1st = 6 Straight Away 2nd = 7 Sheeza Nitro 3rd = 4 Coursing Bale 4th = 8 Skinny Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Bassett | ||
Thu Aug 4 2016 22:08 | 1st = 5 Bassett 2nd = 4 Hat Trick Babe 3rd = 8 Shack View 4th = 1 Glenrea Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Bracket Creep | ||
Thu Aug 4 2016 22:05 | 1st = 1 Bracket Creep 2nd = 3 Segovia 3rd = 4 Mo Keeping 4th = 6 Mighty Matlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 1 Secret Delight | ||
Thu Aug 4 2016 22:00 | 1st = 1 Secret Delight 2nd = 7 Good Onya 3rd = 8 Royal Icing 4th = 6 King Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Cosmic Colada | ||
Thu Aug 4 2016 21:58 | 1st = 1 Cosmic Colada 2nd = 8 Spyro Poker 3rd = 4 Snows Pledge 4th = 2 Talisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Ratatat | ||
Thu Aug 4 2016 21:55 | 1st = 3 Ratatat 2nd = 1 This Time Maddie 3rd = 2 Travs Magic 4th = 4 Short Cake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Tee Jay Sunrise | ||
Thu Aug 4 2016 21:52 | 1st = 1 Tee Jay Sunrise 2nd = 5 Kyahs Comet 3rd = 3 My Girl Swanky 4th = 8 Teesha Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 4 Stellar Creek | ||
Thu Aug 4 2016 21:49 | 1st = 4 Stellar Creek 2nd = 10 Iconic Chief 3rd = 2 Destroy I Said 4th = 7 Hell Blazin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Major Resolution | ||
Thu Aug 4 2016 21:48 | 1st = 4 Major Resolution 2nd = 5 Bara Jayla 3rd = 1 Justanother Reason 4th = 6 Persian Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Optic Blast | ||
Thu Aug 4 2016 21:46 | 1st = 6 Optic Blast 2nd = 8 Rockstar Swirl 3rd = 5 Sketchy Gun 4th = 1 Hairy Hairdreser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Cosmic Cruiser | ||
Thu Aug 4 2016 21:43 | 1st = 6 Cosmic Cruiser 2nd = 2 Dziah 3rd = 1 Baroque Inn 4th = 4 Quiet Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Shes A Collinda | ||
Thu Aug 4 2016 21:40 | 1st = 3 Shes A Collinda 2nd = 6 Allen Oregon 3rd = 4 All A Blaze 4th = 2 Tekki Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Cosmic Backstep | ||
Thu Aug 4 2016 21:37 | 1st = 3 Cosmic Backstep 2nd = 7 Fear The Recall 3rd = 8 Gun Legacy 4th = 1 Kinloch Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Nosey Flyer | ||
Thu Aug 4 2016 21:34 | 1st = 4 Nosey Flyer 2nd = 1 Bonbie Blitz 3rd = 6 Silent Wind 4th = 8 Whos Got Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Aston Ryder | ||
Thu Aug 4 2016 21:31 | 1st = 5 Aston Ryder 2nd = 6 Brazen Bull 3rd = 2 Times Up Tom 4th = 10 Tear Away Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 4 Taj Bromac | ||
Thu Aug 4 2016 21:30 | 1st = 4 Taj Bromac 2nd = 3 Carload 3rd = 1 Four Jesters 4th = 8 Superstar Xpress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 5 Shes Grand | ||
Thu Aug 4 2016 21:28 | 1st = 5 Shes Grand 2nd = 2 You Got Rivered 3rd = 8 Muddy Miss 4th = 3 Hashtag Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Worm Burner | ||
Thu Aug 4 2016 21:25 | 1st = 1 Worm Burner 2nd = 2 Crisis Bale 3rd = 4 Marlow Brown 4th = 6 Fabregal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Sapphire Quest | ||
Thu Aug 4 2016 21:22 | 1st = 5 Sapphire Quest 2nd = 2 Halo Lee 3rd = 1 Celtic Kid 4th = 6 Prescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Last Weeks Pay | ||
Thu Aug 4 2016 21:19 | 1st = 1 Last Weeks Pay 2nd = 2 Brookes Buddy 3rd = 3 Vee Girl 4th = 7 Bonbie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Settledin | ||
Thu Aug 4 2016 21:18 | 1st = 3 Settledin 2nd = 6 My Ravana 3rd = 7 Gracie Taljuice 4th = 8 Trunkey Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Paua To Avoid | ||
Thu Aug 4 2016 21:16 | 1st = 6 Paua To Avoid 2nd = 2 Big Barking Bert 3rd = 8 Trip To Eden 4th = 7 Mepunga Joffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Sheza Keen Size | ||
Thu Aug 4 2016 21:13 | 1st = 2 Sheza Keen Size 2nd = 3 Fabulous Bill 3rd = 5 Black Casper 4th = 6 Issy Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Targaryen | ||
Thu Aug 4 2016 21:10 | 1st = 2 Targaryen 2nd = 3 Rapid Extraction 3rd = 4 Unpretentious 4th = 8 Rockets Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Rusty Boy | ||
Thu Aug 4 2016 21:07 | 1st = 8 Rusty Boy 2nd = 3 Thanks Cheryl 3rd = 1 Ella Rhode 4th = 7 Soxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Caustic Bale | ||
Thu Aug 4 2016 21:04 | 1st = 5 Caustic Bale 2nd = 7 Fusaichi Kahn 3rd = 2 Regal Looper 4th = 6 Just Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Fancy Lil | ||
Thu Aug 4 2016 21:01 | 1st = 3 Fancy Lil 2nd = 6 Refocus 3rd = 5 Sash 4th = 1 Accreditation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 8 Five Star Anvil | ||
Thu Aug 4 2016 21:00 | 1st = 8 Five Star Anvil 2nd = 2 The Dapper Don 3rd = 4 Road To Rock 4th = 6 Ona Rocky Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Mahalo Man | ||
Thu Aug 4 2016 20:58 | 1st = 1 Mahalo Man 2nd = 3 Movie Fever 3rd = 4 Asgard Warrior 4th = 2 Regent Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Allen Membo | ||
Thu Aug 4 2016 20:55 | 1st = 3 Allen Membo 2nd = 1 Grand Intention 3rd = 4 Linco Bale 4th = 8 Emily Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Thirty Talks | ||
Thu Aug 4 2016 20:52 | 1st = 8 Thirty Talks 2nd = 2 Macnivek 3rd = 6 Swap Ya 4th = 4 This Time Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Rowchester Star | ||
Thu Aug 4 2016 20:49 | 1st = 5 Rowchester Star 2nd = 8 Jacks Rainbow 3rd = 4 Major Flo 4th = 6 Happy Hudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Wicker Maister | ||
Thu Aug 4 2016 20:48 | 1st = 4 Wicker Maister 2nd = 10 The Fly 3rd = 3 Kylie Armbro 4th = 2 Cobbity Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 6 Boo Fighters | ||
Thu Aug 4 2016 20:46 | 1st = 6 Boo Fighters 2nd = 7 Spring Creek Ann 3rd = 8 Jock The Weapon 4th = 2 Jade Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Topper Holms | ||
Thu Aug 4 2016 20:43 | 1st = 1 Topper Holms 2nd = 3 Jacobite Seven 3rd = 6 Expect A Lot 4th = 9 Black Porsche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Mrs Bubbles | ||
Thu Aug 4 2016 20:40 | 1st = 1 Mrs Bubbles 2nd = 4 Half Way There 3rd = 2 Seeking Justice 4th = 3 Cris Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Shiny New | ||
Thu Aug 4 2016 20:37 | 1st = 4 Shiny New 2nd = 6 Locknane Abby 3rd = 5 Work It 4th = 3 Stella Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Mystery Ride | ||
Thu Aug 4 2016 20:34 | 1st = 7 Mystery Ride 2nd = 1 Blue Revolver 3rd = 5 Igor Karkaroff 4th = 4 Soda Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 8 Altana Blue | ||
Thu Aug 4 2016 20:30 | 1st = 8 Altana Blue 2nd = 5 Flagbearer 3rd = 6 Youvegotobelieveit 4th = 2 Yes It Was |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Outside Pass | ||
Thu Aug 4 2016 20:28 | 1st = 4 Outside Pass 2nd = 2 Flying Circus 3rd = 5 Zabdon Ferrari 4th = 3 Master Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Lagoon Jazzy | ||
Thu Aug 4 2016 20:25 | 1st = 2 Lagoon Jazzy 2nd = 7 Tiggerlong Cruz 3rd = 5 Bit Wicked 4th = 3 Leacoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Soda Street | ||
Thu Aug 4 2016 20:22 | 1st = 4 Soda Street 2nd = 7 Bushmans Faith 3rd = 1 Yesteryear 4th = 2 Travel Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 5 Ted West | ||
Thu Aug 4 2016 20:18 | 1st = 5 Ted West 2nd = 1 Free Will 3rd = 2 Whoseme Father 4th = 7 Broadband |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Dont Kid Me | ||
Thu Aug 4 2016 20:16 | 1st = 1 Dont Kid Me 2nd = 2 Tuggeragh 3rd = 3 Dana Jorja 4th = 7 Private Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Cosmic Heir | ||
Thu Aug 4 2016 20:13 | 1st = 6 Cosmic Heir 2nd = 4 Hello Pipit 3rd = 8 Count Baroque 4th = 7 Hello Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Ring The Bell | ||
Thu Aug 4 2016 20:10 | 1st = 3 Ring The Bell 2nd = 2 Son Of Bekim 3rd = 6 Azurite 4th = 7 No Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Magic Maiden | ||
Thu Aug 4 2016 20:07 | 1st = 8 Magic Maiden 2nd = 1 Spring Bonanza 3rd = 3 Mummas Hope 4th = 2 Pacific Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Bustling Babe | ||
Thu Aug 4 2016 20:04 | 1st = 1 Bustling Babe 2nd = 5 Reddy Successor 3rd = 2 Mafay Marie 4th = 6 Mornington Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Rhaegar | ||
Thu Aug 4 2016 20:00 | 1st = 2 Rhaegar 2nd = 1 As I Did 3rd = 7 Dreamins Easy 4th = 8 Life Sign Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Zipping Ethan | ||
Thu Aug 4 2016 19:58 | 1st = 1 Zipping Ethan 2nd = 2 Spring Break 3rd = 3 Patchie Bear 4th = 7 Platinum Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Springvale Bryne | ||
Thu Aug 4 2016 19:55 | 1st = 4 Springvale Bryne 2nd = 3 Shes A Looper 3rd = 2 Luna Jinx 4th = 7 Bradley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 6 Chief Jetpilot | ||
Thu Aug 4 2016 19:52 | 1st = 6 Chief Jetpilot 2nd = 2 Hello Diamond 3rd = 3 Amour Baroque 4th = 8 Young Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Old Studley Road | ||
Thu Aug 4 2016 19:48 | 1st = 2 Old Studley Road 2nd = 8 Golovkin 3rd = 7 Malicious Fella 4th = 6 Lighthorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Lady Toy | ||
Thu Aug 4 2016 19:46 | 1st = 7 Lady Toy 2nd = 8 Ringer 3rd = 4 Its a Bird 4th = 6 Shanlyn Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Big Easy Red | ||
Thu Aug 4 2016 19:43 | 1st = 4 Big Easy Red 2nd = 2 Smashniak Marcy 3rd = 6 Mullaway 4th = 8 Abbys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 5 Cosmic Tumble | ||
Thu Aug 4 2016 19:40 | 1st = 5 Cosmic Tumble 2nd = 8 Rockin Runner 3rd = 2 Mount Thomas 4th = 7 Boo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 3 Mignon | ||
Thu Aug 4 2016 19:37 | 1st = 3 Mignon 2nd = 5 Mr Zip Zip 3rd = 4 Kachina Allen 4th = 1 Britt Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Total Shambles | ||
Thu Aug 4 2016 19:34 | 1st = 3 Total Shambles 2nd = 4 Elishas Delight 3rd = 1 Sophie Tyson 4th = 2 Sketchy Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Not Kool Kenny | ||
Thu Aug 4 2016 19:30 | 1st = 3 Not Kool Kenny 2nd = 1 Saint Bee 3rd = 5 Just Saying 4th = 2 Goulburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 7 Hello Teddy | ||
Thu Aug 4 2016 19:28 | 1st = 7 Hello Teddy 2nd = 6 Irinka Jayla 3rd = 4 Hundur 4th = 1 Yogo Xena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Burn One Down | ||
Thu Aug 4 2016 19:25 | 1st = 7 Burn One Down 2nd = 6 Mepunga Rosie 3rd = 2 Come On Fantasy 4th = 8 Chrichton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Cyndies Magic | ||
Thu Aug 4 2016 19:22 | 1st = 8 Cyndies Magic 2nd = 6 Treblig Lucia 3rd = 4 Got A Brother 4th = 1 Vegas Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Major Megs | ||
Thu Aug 4 2016 19:18 | 1st = 4 Major Megs 2nd = 7 Depompide 3rd = 9 Audrey Maree 4th = 2 Kenandi Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Pride Of Athens | ||
Thu Aug 4 2016 19:16 | 1st = 1 Pride Of Athens 2nd = 8 Spring Creek Bec 3rd = 2 Agent Action 4th = 6 Sublime Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Allen Jabez | ||
Thu Aug 4 2016 19:13 | 1st = 4 Allen Jabez 2nd = 5 Arolok Lil Gal 3rd = 2 Magic Wilson 4th = 3 Helen Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Dyna Keitaro | ||
Thu Aug 4 2016 19:10 | 1st = 1 Dyna Keitaro 2nd = 8 Wheel Spinner 3rd = 2 Dodger I Am 4th = 3 Rhynstone Jetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Magic Ambush | ||
Thu Aug 4 2016 19:07 | 1st = 3 Magic Ambush 2nd = 2 Quizzical 3rd = 8 Yanong 4th = 1 Norm The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Barra Fun | ||
Thu Aug 4 2016 19:04 | 1st = 8 Barra Fun 2nd = 2 Alpha Ares 3rd = 5 Sunnyside Jay 4th = 4 Summers Prancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 10 Therockwontroll | ||
Thu Aug 4 2016 19:00 | 1st = 10 Therockwontroll 2nd = 2 Big Bang Raj 3rd = 3 Capture Me 4th = 6 Markleigh Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 2 Kissing Carter | ||
Thu Aug 4 2016 18:58 | 1st = 2 Kissing Carter 2nd = 1 Dont Go 3rd = 3 Sandave Cruise 4th = 6 Kleen Sweep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Lady Babylon | ||
Thu Aug 4 2016 18:55 | 1st = 6 Lady Babylon 2nd = 4 Fiery Melody 3rd = 5 Bullboar 4th = 1 Kraken Tobias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Fabivan | ||
Thu Aug 4 2016 18:52 | 1st = 1 Fabivan 2nd = 2 Dakini Allen 3rd = 6 Cudgees Myla 4th = 3 Tye Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 10 My Names Bruce | ||
Thu Aug 4 2016 18:50 | 1st = 10 My Names Bruce 2nd = 15 Power Packed 3rd = 1 Friarbird 4th = 11 Costa Oeste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Greysynd Chief | ||
Thu Aug 4 2016 18:47 | 1st = 1 Greysynd Chief 2nd = 6 Paua To Roar 3rd = 2 Liam 4th = 3 Adam Handler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Singleton | ||
Thu Aug 4 2016 18:44 | 1st = 5 Singleton 2nd = 4 Transkei Rocca 3rd = 3 Ballistics 4th = 2 Ice Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 7 Tilly Brogden | ||
Thu Aug 4 2016 18:40 | 1st = 7 Tilly Brogden 2nd = 5 Keayang Sporty 3rd = 4 Heavenly Smile 4th = 8 Victoria Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Major Bill | ||
Thu Aug 4 2016 18:38 | 1st = 4 Major Bill 2nd = 1 Kiwi Collision 3rd = 8 Stylish Billy 4th = 6 Mexican Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 3 Fizzi Lizzi | ||
Thu Aug 4 2016 18:37 | 1st = 3 Fizzi Lizzi 2nd = 5 Minstrel Boy 3rd = 7 Gods Delight 4th = 8 Major Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Two Steps Ahead | ||
Thu Aug 4 2016 18:35 | 1st = 8 Two Steps Ahead 2nd = 5 Kensa 3rd = 2 Typhoon Charles 4th = 3 Roman Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Artistic Claire | ||
Thu Aug 4 2016 18:30 | 1st = 8 Artistic Claire 2nd = 4 Boneshaka 3rd = 9 Bella Cullen 4th = 11 Fortitudo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Dyna Jonah | ||
Thu Aug 4 2016 18:27 | 1st = 6 Dyna Jonah 2nd = 8 Hashtag Selfie 3rd = 3 Why Not Barrel 4th = 2 Blue Alcatraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Youre The Best | ||
Thu Aug 4 2016 18:25 | 1st = 2 Youre The Best 2nd = 7 Speedy Return 3rd = 1 Homebush Riley 4th = 4 Token Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 9 Fours Enuf Tas | ||
Thu Aug 4 2016 18:22 | 1st = 9 Fours Enuf Tas 2nd = 3 Clementsorrell 3rd = 1 Gotta Feeling 4th = 7 Leighmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Robbies Entity | ||
Thu Aug 4 2016 18:19 | 1st = 5 Robbies Entity 2nd = 8 Xaviers Mate 3rd = 7 Why Not Roy 4th = 4 Vanderville Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Gloryland | ||
Thu Aug 4 2016 18:15 | 1st = 1 Gloryland 2nd = 4 Jester Rock 3rd = 3 Mater Remedy 4th = 2 Kensington Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Katies Breeze | ||
Thu Aug 4 2016 18:12 | 1st = 5 Katies Breeze 2nd = 1 Dynamic Songar 3rd = 6 Nana Road 4th = 4 Winifican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 7 Larch | ||
Thu Aug 4 2016 18:12 | 1st = 7 Larch 2nd = 6 Danke 3rd = 1 I Got Rhythm 4th = 4 Creamee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Mister Cool Stride | ||
Thu Aug 4 2016 18:07 | 1st = 10 Mister Cool Stride 2nd = 8 James Desire 3rd = 5 The American Dream 4th = 7 Ali Mendes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Dyna Boomer | ||
Thu Aug 4 2016 18:05 | 1st = 4 Dyna Boomer 2nd = 2 Carry On Pendles 3rd = 1 Vancouver Star 4th = 3 Elusive Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Homebush Errol | ||
Thu Aug 4 2016 18:05 | 1st = 1 Homebush Errol 2nd = 4 Smash Rumour 3rd = 3 Maudies Babe 4th = 2 Ultra Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Tuxedo Max | ||
Thu Aug 4 2016 18:00 | 1st = 4 Tuxedo Max 2nd = 8 Royal Taz 3rd = 7 Matai Bryan 4th = 1 Im El Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Bakali | ||
Thu Aug 4 2016 17:57 | 1st = 4 Bakali 2nd = 3 Swan To Steele 3rd = 7 Cosmic Spur 4th = 2 Halina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Ideal Moment | ||
Thu Aug 4 2016 17:52 | 1st = 2 Ideal Moment 2nd = 8 Pow Wow Bromac 3rd = 3 Major Mosby 4th = 5 Scipio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Hip Hop Sofia | ||
Thu Aug 4 2016 17:50 | 1st = 6 Hip Hop Sofia 2nd = 1 Tamara May 3rd = 4 Know Worth 4th = 2 Mystic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Our Songar | ||
Thu Aug 4 2016 17:49 | 1st = 8 Our Songar 2nd = 1 Anita May 3rd = 7 Jonny Quick Step 4th = 6 Ducks Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 3 Jogalong Stingray | ||
Thu Aug 4 2016 17:44 | 1st = 3 Jogalong Stingray 2nd = 7 Anna Bay Al 3rd = 8 Opening Move 4th = 11 Itsnewstome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 2 A Damn Good Excuse | ||
Thu Aug 4 2016 17:42 | 1st = 2 A Damn Good Excuse 2nd = 6 First Home 3rd = 3 No Way Else 4th = 4 On The Razzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Pantera Nera | ||
Thu Aug 4 2016 17:41 | 1st = 1 Pantera Nera 2nd = 4 Kazmics Spirit 3rd = 7 Militant Chief 4th = 2 Skate Thin Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 15 Express Snooper | ||
Thu Aug 4 2016 17:37 | 1st = 15 Express Snooper 2nd = 2 Sixpence Spent 3rd = 6 Vandemonian 4th = 11 Encomium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Red Luck | ||
Thu Aug 4 2016 17:32 | 1st = 4 Red Luck 2nd = 2 Cruisin Carl 3rd = 5 Forty Seven Flash 4th = 3 Curtis Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Swimming Goat | ||
Thu Aug 4 2016 17:29 | 1st = 3 Swimming Goat 2nd = 7 Jinja Brian 3rd = 2 Miss Fanning 4th = 8 Fliberty Jiberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Typhoon Kev | ||
Thu Aug 4 2016 17:26 | 1st = 2 Typhoon Kev 2nd = 3 Dugans Gun 3rd = 1 Goodwin Lucy 4th = 7 Be Da Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Ilikemillie | ||
Thu Aug 4 2016 17:21 | 1st = 2 Ilikemillie 2nd = 9 Ainsleys Dream 3rd = 8 Lifeasweknowit 4th = 1 Eds Folly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Flash Henry | ||
Thu Aug 4 2016 17:18 | 1st = 5 Flash Henry 2nd = 8 Jordy Paige 3rd = 1 Ho Choi 4th = 4 Radio Silent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 12 Benji Maguire | ||
Thu Aug 4 2016 17:17 | 1st = 12 Benji Maguire 2nd = 1 Chrissie Jet 3rd = 10 Soldier 4th = 6 Sifty Tuesday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 4 Iownaturbo | ||
Thu Aug 4 2016 17:13 | 1st = 4 Iownaturbo 2nd = 7 Lifeontopofdeworld 3rd = 8 Mac Sweet 4th = 2 Grinear Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Dynamic Goodwin | ||
Thu Aug 4 2016 17:10 | 1st = 5 Dynamic Goodwin 2nd = 3 Indianna Keroma 3rd = 7 Aston Cruz 4th = 4 Cicatriz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Corporal Jujon | ||
Thu Aug 4 2016 17:05 | 1st = 6 Corporal Jujon 2nd = 3 Hugh 3rd = 2 Ontrack 4th = 1 Flip Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Fathoms Of Gold | ||
Thu Aug 4 2016 17:02 | 1st = 3 Fathoms Of Gold 2nd = 6 Grindabella 3rd = 2 Awesome As 4th = 1 Defiancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Dream Large | ||
Thu Aug 4 2016 17:01 | 1st = 1 Dream Large 2nd = 8 Wheelchair Norm 3rd = 3 No Leaf Clover 4th = 5 Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Lorimer Lad | ||
Thu Aug 4 2016 16:59 | 1st = 2 Lorimer Lad 2nd = 3 Dixie Anne 3rd = 6 General Romulus 4th = 1 Pop Wright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Carmens Spirit | ||
Thu Aug 4 2016 16:53 | 1st = 9 Carmens Spirit 2nd = 2 All Eyes And Ears 3rd = 1 Premier Rose 4th = 7 Togetherwedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Aluminum | ||
Thu Aug 4 2016 16:49 | 1st = 8 Aluminum 2nd = 7 Prince Zesta 3rd = 4 Curriculum 4th = 1 Our Clancy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 8 Thephantomtollbooth | ||
Thu Aug 4 2016 16:47 | 1st = 8 Thephantomtollbooth 2nd = 4 Stars Delight 3rd = 7 Twinklingofaneye 4th = 1 Could Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Fly Once More | ||
Thu Aug 4 2016 16:45 | 1st = 8 Fly Once More 2nd = 9 Fondue 3rd = 7 Franky Cold Medina 4th = 1 Colour Me Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Fuller A Cee | ||
Thu Aug 4 2016 16:40 | 1st = 1 Fuller A Cee 2nd = 2 Who Killed Kenny 3rd = 9 Stevie Wander 4th = 3 Mcqueen Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Mud Kipper | ||
Thu Aug 4 2016 16:38 | 1st = 6 Mud Kipper 2nd = 5 Tantanoola 3rd = 8 Jaycee 4th = 2 Rinash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Opawa Kevin | ||
Thu Aug 4 2016 16:37 | 1st = 3 Opawa Kevin 2nd = 6 Botany Alan 3rd = 2 Dads Ambition 4th = 1 Albie Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Brazen Ethics | ||
Thu Aug 4 2016 16:33 | 1st = 8 Brazen Ethics 2nd = 5 All A Miss 3rd = 3 Father Tom 4th = 6 Stevies Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Andiamo El Ferrari | ||
Thu Aug 4 2016 16:33 | 1st = 10 Andiamo El Ferrari 2nd = 2 Rollon Chilli 3rd = 6 Im Paige 4th = 5 Mister Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Woolsthorpe Store | ||
Thu Aug 4 2016 16:30 | 1st = 2 Woolsthorpe Store 2nd = 1 Just Call Me Bruce 3rd = 5 Unicaja 4th = 6 Bian Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 11 The Girl Of Vasse | ||
Thu Aug 4 2016 16:25 | 1st = 11 The Girl Of Vasse 2nd = 1 Foxinator 3rd = 4 Faulty 4th = 3 Boom Boom Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 4 Lincolns Keepsake | ||
Thu Aug 4 2016 16:23 | 1st = 4 Lincolns Keepsake 2nd = 6 Gotta Go Electobet 3rd = 5 Awesome Dude 4th = 2 Turnbulls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Tang Goes Bang | ||
Thu Aug 4 2016 16:22 | 1st = 8 Tang Goes Bang 2nd = 1 Menindee 3rd = 2 Mollys Entity 4th = 7 Dark Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 4 Aloha Don Ho | ||
Thu Aug 4 2016 16:18 | 1st = 4 Aloha Don Ho 2nd = 5 Hollys Miss Molly 3rd = 3 Tere T 4th = 7 Star Of Dionysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Fleet Foot Mack | ||
Thu Aug 4 2016 16:15 | 1st = 5 Fleet Foot Mack 2nd = 7 Malaki Buzzard 3rd = 2 White Muscat 4th = 8 Get The Ap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 5 Pepperall | ||
Thu Aug 4 2016 16:10 | 1st = 5 Pepperall 2nd = 4 Heez Perfect 3rd = 3 Benji M Brogden 4th = 10 Fear No Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Extra Cuddles | ||
Thu Aug 4 2016 16:08 | 1st = 1 Extra Cuddles 2nd = 7 Snow Gypsy 3rd = 2 Zipping Laura 4th = 8 Loving Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Rand | ||
Thu Aug 4 2016 16:07 | 1st = 1 Rand 2nd = 7 Jinja Loch 3rd = 2 Harsesis 4th = 4 Jackpot Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Midnight Curfew | ||
Thu Aug 4 2016 16:04 | 1st = 2 Midnight Curfew 2nd = 4 El Capo 3rd = 6 Wildebeast 4th = 1 Mahrajaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Red Casino | ||
Thu Aug 4 2016 16:00 | 1st = 1 Red Casino 2nd = 4 Reigning Meteor 3rd = 2 Act Of Valour 4th = 7 Sterno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Paula Mechelle | ||
Thu Aug 4 2016 15:58 | 1st = 7 Paula Mechelle 2nd = 2 We Gotta Prowler 3rd = 8 Hey Alio Fozzio 4th = 9 Sisco Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 3 Lindys Dream | ||
Thu Aug 4 2016 15:57 | 1st = 3 Lindys Dream 2nd = 2 Lundqvist 3rd = 6 Meyer Lansky 4th = 9 Donna May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 High Balling | ||
Thu Aug 4 2016 15:54 | 1st = 1 High Balling 2nd = 6 On Guard 3rd = 8 Go The Gort 4th = 2 Mr Paddington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Evelyn Jay | ||
Thu Aug 4 2016 15:49 | 1st = 6 Evelyn Jay 2nd = 1 Sign Of Perfecshon 3rd = 8 Icefire 4th = 7 Nottellinya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Zelemar Zonk | ||
Thu Aug 4 2016 15:47 | 1st = 7 Zelemar Zonk 2nd = 4 Parisian Magic 3rd = 9 Buckle Up Omnin 4th = 1 Chelsea Drogba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 15 Sirius Prospect | ||
Thu Aug 4 2016 15:45 | 1st = 15 Sirius Prospect 2nd = 12 Argyle Express 3rd = 11 Travellin Jet 4th = 1 War God |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Trust Issues | ||
Thu Aug 4 2016 15:44 | 1st = 3 Trust Issues 2nd = 1 Jinja Jaffa 3rd = 5 Jon Snow Lives 4th = 6 Jinja Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Miss Vane | ||
Thu Aug 4 2016 15:42 | 1st = 5 Miss Vane 2nd = 7 Stylish Chief 3rd = 1 Avatar Storm 4th = 3 Jaimandy Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Somebeachshadow | ||
Thu Aug 4 2016 15:38 | 1st = 4 Somebeachshadow 2nd = 1 Bettor Be The Bomb 3rd = 5 Batman Bart 4th = 3 Call Me Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Greysynd Kezz | ||
Thu Aug 4 2016 15:37 | 1st = 3 Greysynd Kezz 2nd = 8 Westside 3rd = 4 Inkjet Keroma 4th = 1 Deep Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 2 Lola Jones | ||
Thu Aug 4 2016 15:32 | 1st = 2 Lola Jones 2nd = 7 Zakspatrol 3rd = 4 Concorde 4th = 5 Speak Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 9 Overton Onyx | ||
Thu Aug 4 2016 15:30 | 1st = 9 Overton Onyx 2nd = 8 Mount Beckworth 3rd = 6 Sienna Symphony 4th = 2 Edraak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Harsh Miles | ||
Thu Aug 4 2016 15:29 | 1st = 3 Harsh Miles 2nd = 4 Radleys Reality 3rd = 1 Rusty Mia 4th = 6 All About Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 8 Sugarmama | ||
Thu Aug 4 2016 15:25 | 1st = 8 Sugarmama 2nd = 11 Royal Luck 3rd = 7 Readily 4th = 6 Sporty Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Sassy Song | ||
Thu Aug 4 2016 15:24 | 1st = 2 Sassy Song 2nd = 3 Allen Yobo 3rd = 8 Highfield Flirt 4th = 7 Thors Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 9 Turkey Beach | ||
Thu Aug 4 2016 15:22 | 1st = 9 Turkey Beach 2nd = 8 Tremont 3rd = 10 Winsomemore 4th = 4 Pulsar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Know Magic | ||
Thu Aug 4 2016 15:21 | 1st = 2 Know Magic 2nd = 3 Impersonator 3rd = 4 Another Fan 4th = 5 Mark Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Midnight Montana | ||
Thu Aug 4 2016 15:18 | 1st = 4 Midnight Montana 2nd = 3 Donny Jones 3rd = 1 Hey Sam 4th = 2 Hotshot Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 As Sweet As | ||
Thu Aug 4 2016 15:14 | 1st = 8 As Sweet As 2nd = 7 Avas Shadow 3rd = 10 Cosmic Madness 4th = 2 Jesses Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 12 Star Mover | ||
Thu Aug 4 2016 15:10 | 1st = 12 Star Mover 2nd = 14 Miss Meika 3rd = 4 Hot Bresa 4th = 15 Keep Flame Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Kenny Trickem | ||
Thu Aug 4 2016 15:04 | 1st = 7 Kenny Trickem 2nd = 5 Hi Tech Fury 3rd = 6 Punchinello 4th = 4 Any Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Single Note | ||
Thu Aug 4 2016 15:00 | 1st = 5 Single Note 2nd = 6 Arachne 3rd = 2 Barely A Scent 4th = 4 Sense In The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Collecting Money | ||
Thu Aug 4 2016 14:59 | 1st = 8 Collecting Money 2nd = 1 Roadworks 3rd = 3 Opawa Lean Meat 4th = 7 Ohoka Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - | ||
Thu Aug 4 2016 14:54 | 2nd = 3 Sassy Shannon 3rd = 4 On Angels Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Yan Tan Tethera | ||
Thu Aug 4 2016 14:54 | 1st = 8 Yan Tan Tethera 2nd = 3 Sassy Shannon 3rd = 4 On Angels Wings 4th = 7 Crystal Ocean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Booma Mikado | ||
Thu Aug 4 2016 14:47 | 1st = 4 Booma Mikado 2nd = 10 Roll em Missy 3rd = 1 Star Lord 4th = 6 Flip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Vainacious | ||
Thu Aug 4 2016 14:45 | 1st = 7 Vainacious 2nd = 1 Ekklestone 3rd = 4 Gower 4th = 5 Halfblood Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Diamantina Devil | ||
Thu Aug 4 2016 14:38 | 1st = 3 Diamantina Devil 2nd = 4 Emargee 3rd = 6 Doolittle Dandy 4th = 9 Navajo Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Clever Sage | ||
Thu Aug 4 2016 14:34 | 1st = 1 Clever Sage 2nd = 8 Chicago Black 3rd = 7 Chippy Jordy 4th = 6 Gumps The Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Sheniyan | ||
Thu Aug 4 2016 14:30 | 1st = 2 Sheniyan 2nd = 9 Dancing Rose 3rd = 3 Tons Of Dash 4th = 1 Illavaalf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Swift Platinum | ||
Thu Aug 4 2016 14:27 | 1st = 1 Swift Platinum 2nd = 2 My Brother Pencil 3rd = 3 Scalabrino 4th = 7 Bounce Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Lunar Chief | ||
Thu Aug 4 2016 14:27 | 1st = 1 Lunar Chief 2nd = 3 Premier Song 3rd = 4 Diamond Maxine 4th = 7 Invictus Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 7 Shady Secret | ||
Thu Aug 4 2016 14:23 | 1st = 7 Shady Secret 2nd = 5 Dolly Mach Lombo 3rd = 1 The Lone Dancer 4th = 2 Murpholous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 1 Nitro Ted | ||
Thu Aug 4 2016 14:22 | 1st = 1 Nitro Ted 2nd = 11 Good Risk 3rd = 3 Karching 4th = 8 Beau Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 9 Kione Kaviar | ||
Thu Aug 4 2016 14:17 | 1st = 9 Kione Kaviar 2nd = 4 Modern Beach 3rd = 3 Im Major Harry 4th = 7 Talmalmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Mr Leigh | ||
Thu Aug 4 2016 14:12 | 1st = 1 Mr Leigh 2nd = 10 Zero Whispers 3rd = 3 Bird Special 4th = 7 Roll em Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Cawbourne Craig | ||
Thu Aug 4 2016 14:10 | 1st = 3 Cawbourne Craig 2nd = 1 Ricks Treasure 3rd = 2 Homebush Zippy 4th = 6 Magic Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Risky Buziness | ||
Thu Aug 4 2016 14:09 | 1st = 2 Risky Buziness 2nd = 1 Unofficial 3rd = 5 Major Branleur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Gypsy Secret | ||
Thu Aug 4 2016 14:05 | 1st = 7 Gypsy Secret 2nd = 2 Ossenhagen 3rd = 9 Elspeths Star 4th = 5 Happy Shoppo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 16 Speranta | ||
Thu Aug 4 2016 14:00 | 1st = 16 Speranta 2nd = 4 Iwauna 3rd = 13 Queentonette 4th = 9 Big Brown Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Black Edge | ||
Thu Aug 4 2016 13:55 | 1st = 1 Black Edge 2nd = 5 Lemon Paw 3rd = 4 Daintree Alice 4th = 7 Bella Vitali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 3 Dal Dantrix | ||
Thu Aug 4 2016 13:48 | 1st = 3 Dal Dantrix 2nd = 8 Thatz Louie 3rd = 6 Silver Court 4th = 4 Ollies Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Three Ways | ||
Thu Aug 4 2016 13:44 | 1st = 1 Three Ways 2nd = 2 Jimmy The Editor 3rd = 5 Baccarat 4th = 4 Glenferrie Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Prophecy | ||
Thu Aug 4 2016 13:37 | 1st = 7 Prophecy 2nd = 6 Kevin In Bangkok 3rd = 2 Teegambo 4th = 1 Thrilling Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 9 Lulugen | ||
Thu Aug 4 2016 13:34 | 1st = 9 Lulugen 2nd = 7 Lyley Lass 3rd = 6 Vienna Pink 4th = 4 Watsargo Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Polarised | ||
Thu Aug 4 2016 13:30 | 1st = 4 Polarised 2nd = 11 Palm Dove 3rd = 2 Bocellis Legend 4th = 10 Miss Shrimpton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Rusty Scooter | ||
Thu Aug 4 2016 13:27 | 1st = 3 Rusty Scooter 2nd = 10 Gai Of The Galaxy 3rd = 9 Benevolent Lad 4th = 7 Snip N Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Mi Tensile | ||
Thu Aug 4 2016 13:22 | 1st = 7 Mi Tensile 2nd = 1 Solarian 3rd = 2 Good Return 4th = 8 Diva Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 2 Eddie Gilbert | ||
Thu Aug 4 2016 13:13 | 1st = 2 Eddie Gilbert 2nd = 8 Skuffle 3rd = 5 Put The Billy On 4th = 3 Touch N Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 9 Skim | ||
Thu Aug 4 2016 13:00 | 1st = 9 Skim 2nd = 8 Bryanna 3rd = 4 Freecloud 4th = 6 Marcks Maha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 5 Oscar Tron | ||
Thu Aug 4 2016 12:57 | 1st = 5 Oscar Tron 2nd = 7 Golden Ivy 3rd = 6 Instant Success 4th = 4 Stinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Given Wings | ||
Thu Aug 4 2016 12:53 | 1st = 8 Given Wings 2nd = 5 Two Of A Kind 3rd = 6 Bar Stories 4th = 7 Dragonmoss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 3 Gordys Gesture | ||
Thu Aug 4 2016 12:38 | 1st = 3 Gordys Gesture 2nd = 5 Chela Choi 3rd = 10 Stumblin In 4th = 9 Nom De Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Ima Reality | ||
Thu Aug 4 2016 12:35 | 1st = 4 Ima Reality 2nd = 2 Mr Chance 3rd = 5 Power Burst 4th = 1 Wild Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Olivia | ||
Thu Aug 4 2016 12:27 | 1st = 2 Olivia 2nd = 1 Moochi 3rd = 4 Gold Class 4th = 3 Opawa Leanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Taabinga Express | ||
Thu Aug 4 2016 12:20 | 1st = 5 Taabinga Express 2nd = 4 Ripple Eff Ex 3rd = 2 Binky Bale 4th = 1 Alotta Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Shot Gun Harry | ||
Thu Aug 4 2016 12:12 | 1st = 8 Shot Gun Harry 2nd = 4 Go Andwyn 3rd = 7 Cookie Monster 4th = 3 Idol Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 2 Hidden Agenda | ||
Thu Aug 4 2016 12:03 | 1st = 2 Hidden Agenda 2nd = 14 Sidart 3rd = 11 Shes Half Irish 4th = 9 Kolee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Daicos Magic | ||
Thu Aug 4 2016 12:00 | 1st = 5 Daicos Magic 2nd = 8 Aaron Soda 3rd = 4 Mystic Powers 4th = 7 Buckle Up Zing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Pay Da Trail | ||
Thu Aug 4 2016 11:54 | 1st = 7 Pay Da Trail 2nd = 8 Macjam 3rd = 6 Von Trapp 4th = 1 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 5 Fantastic Lucy | ||
Thu Aug 4 2016 11:37 | 1st = 5 Fantastic Lucy 2nd = 2 Opawa Richie 3rd = 6 Jinja Mia 4th = 9 Le Roi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 4 Methanol | ||
Thu Aug 4 2016 11:28 | 1st = 4 Methanol 2nd = 7 Devi 3rd = 5 Valentia 4th = 11 Tabard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Who Rocks | ||
Thu Aug 4 2016 11:19 | 1st = 1 Who Rocks 2nd = 8 Crying In Vegas 3rd = 6 Jinja Fantasy 4th = 5 Tee Kay Yapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 6 Coruba Cate | ||
Thu Aug 4 2016 11:02 | 1st = 6 Coruba Cate 2nd = 8 Unileven 3rd = 5 Uno Nathan 4th = 3 Snigglepuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 1 Our Gazza | ||
Thu Aug 4 2016 10:53 | 1st = 1 Our Gazza 2nd = 7 Doiknowyou 3rd = 5 Perfectlyenchanted 4th = 4 Brave Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Ekali | ||
Thu Aug 4 2016 10:44 | 1st = 1 Ekali 2nd = 4 Rockin Fancy 3rd = 3 Pat Not Plait 4th = 2 Sonic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 9 Estee | ||
Thu Aug 4 2016 10:27 | 1st = 9 Estee 2nd = 2 Augello 3rd = 6 Girl Cina 4th = 8 Mini Bike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 10 Nippa Mary | ||
Thu Aug 4 2016 10:18 | 1st = 10 Nippa Mary 2nd = 3 Any Stream Will Do 3rd = 2 Street Fighter 4th = 1 Ardenne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 2 Splendid Star | ||
Mon Jul 4 2016 22:50 | 1st = 2 Splendid Star 2nd = 8 Alanna Banana 3rd = 7 Opal Valley 4th = 6 Its Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Rusty Boy | ||
Mon Jul 4 2016 22:45 | 1st = 2 Rusty Boy 2nd = 1 Dynasty Guru 3rd = 7 Rosette 4th = 8 Gunmetal Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 8 Dundee Ally | ||
Mon Jul 4 2016 22:36 | 1st = 8 Dundee Ally 2nd = 3 Hello Nancy 3rd = 1 Bongioletti 4th = 7 Winklee Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 All Apache | ||
Mon Jul 4 2016 22:32 | 1st = 4 All Apache 2nd = 1 Meer Jappa 3rd = 3 Ivans Mate 4th = 6 Tinas Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Hollywood Jones | ||
Mon Jul 4 2016 22:28 | 1st = 1 Hollywood Jones 2nd = 4 Proper Bluey 3rd = 3 Upper Class Lad 4th = 8 Uncool Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Elanora | ||
Mon Jul 4 2016 22:17 | 1st = 6 Elanora 2nd = 7 Mjoliner 3rd = 8 Ultra Power 4th = 5 Newcastle Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Nut Cruncher | ||
Mon Jul 4 2016 22:12 | 1st = 7 Nut Cruncher 2nd = 3 Magic Moz 3rd = 1 Bomber Heppell 4th = 8 Runout Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Spritely Pizazz | ||
Mon Jul 4 2016 22:08 | 1st = 7 Spritely Pizazz 2nd = 6 Mexican Terror 3rd = 3 Cullquin Rocky 4th = 1 Gunmetal Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Biwott | ||
Mon Jul 4 2016 21:58 | 1st = 6 Biwott 2nd = 1 Nangar Rock 3rd = 3 Piecost 4th = 4 Ivanelroys Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Tah Sophie | ||
Mon Jul 4 2016 21:54 | 1st = 1 Tah Sophie 2nd = 2 Little Howler 3rd = 7 Lucky Linc 4th = 6 Winklee Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Wet And Wild | ||
Mon Jul 4 2016 21:51 | 1st = 5 Wet And Wild 2nd = 8 Jumbo Jack 3rd = 3 Belron Gus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Gemma Dual | ||
Mon Jul 4 2016 21:43 | 1st = 8 Gemma Dual 2nd = 5 Minnie Impact 3rd = 6 Wildash Wildboy 4th = 7 Nine Hundred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Dillashaw | ||
Mon Jul 4 2016 21:40 | 1st = 6 Dillashaw 2nd = 5 Arya 3rd = 4 Live To Dream 4th = 3 Wendy Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 5 Ron Shellfish | ||
Mon Jul 4 2016 21:37 | 1st = 5 Ron Shellfish 2nd = 3 Hummin Gun 3rd = 2 Dont Seamus 4th = 1 Old Material |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Sacred Witch | ||
Mon Jul 4 2016 21:33 | 1st = 3 Sacred Witch 2nd = 6 Andariel 3rd = 7 Missile Ben 4th = 1 Zipping Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Darpa Bale | ||
Mon Jul 4 2016 21:30 | 1st = 1 Darpa Bale 2nd = 7 Miss Rossi 3rd = 3 Takahi George 4th = 9 Paulas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Mummas Hope | ||
Mon Jul 4 2016 21:26 | 1st = 1 Mummas Hope 2nd = 8 Pyro Bob 3rd = 4 Unique Motive 4th = 7 Tarmac Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Rockstar Ted | ||
Mon Jul 4 2016 21:23 | 1st = 6 Rockstar Ted 2nd = 8 Velocity Kim 3rd = 3 Tristy Allen 4th = 4 Magic Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Ima Necromancer | ||
Mon Jul 4 2016 21:20 | 1st = 2 Ima Necromancer 2nd = 8 Snoopy Groovy 3rd = 1 Neekys Way 4th = 7 Gudera Spitfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Poppy Greene | ||
Mon Jul 4 2016 21:16 | 1st = 2 Poppy Greene 2nd = 7 Pippen Hill 3rd = 5 Baci De Kahn 4th = 3 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Dark Vader | ||
Mon Jul 4 2016 21:08 | 1st = 3 Dark Vader 2nd = 1 All Inn Tops 3rd = 2 Gundys Gold 4th = 6 Zuletta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Ima Paceman | ||
Mon Jul 4 2016 21:05 | 1st = 4 Ima Paceman 2nd = 1 Bonnies Dream 3rd = 6 Ceaser De Kahn 4th = 5 Inner Wisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Hallibel Bale | ||
Mon Jul 4 2016 21:02 | 1st = 1 Hallibel Bale 2nd = 2 Dakota Barbie 3rd = 3 Wave To Kirra 4th = 4 Bretts Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Tahlias Way | ||
Mon Jul 4 2016 20:59 | 1st = 4 Tahlias Way 2nd = 2 Spare Cash 3rd = 1 Cosmic Said So 4th = 9 Bugatti Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Kamikaze Turtle | ||
Mon Jul 4 2016 20:56 | 1st = 3 Kamikaze Turtle 2nd = 5 Dean Machine 3rd = 2 Glenrea Target 4th = 1 Celtic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 6 Mcdonalds Kilt | ||
Mon Jul 4 2016 20:53 | 1st = 6 Mcdonalds Kilt 2nd = 2 Bradley Singman 3rd = 4 Frankiestein 4th = 5 Ashworth Callah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Bryden Lady | ||
Mon Jul 4 2016 20:50 | 1st = 6 Bryden Lady 2nd = 5 Ninth Brigade 3rd = 8 Bamba Lam Barney 4th = 1 Online |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Gallari | ||
Mon Jul 4 2016 20:47 | 1st = 2 Gallari 2nd = 7 Flapping Gums 3rd = 5 Miss Hussy 4th = 8 Can Of Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Excusez Moi | ||
Mon Jul 4 2016 20:44 | 1st = 5 Excusez Moi 2nd = 2 Big Ate 3rd = 8 Cyclone Clifford 4th = 1 All Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Petite Point | ||
Mon Jul 4 2016 20:41 | 1st = 8 Petite Point 2nd = 2 Xavi 3rd = 4 Fire Swifty 4th = 3 No Nonsense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Bemboka Belle | ||
Mon Jul 4 2016 20:34 | 1st = 5 Bemboka Belle 2nd = 1 Frank Behave 3rd = 2 Maywyn Never 4th = 6 Boozy Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Muddy Miss | ||
Mon Jul 4 2016 20:31 | 1st = 2 Muddy Miss 2nd = 7 Tilly Lowndes 3rd = 3 Sonic Blast 4th = 6 Andys Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Kraken Tobias | ||
Mon Jul 4 2016 20:28 | 1st = 5 Kraken Tobias 2nd = 7 Lady Babylon 3rd = 4 Thunder Raz 4th = 6 Oriental Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Hurricane Chance | ||
Mon Jul 4 2016 20:25 | 1st = 4 Hurricane Chance 2nd = 2 Summers Prancer 3rd = 3 Little Fonzie 4th = 6 Alpha Achilles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Mr Arjay | ||
Mon Jul 4 2016 20:22 | 1st = 1 Mr Arjay 2nd = 2 Aston Force 3rd = 3 Lektra Stolly 4th = 7 Signal Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Crown Eddie | ||
Mon Jul 4 2016 20:19 | 1st = 1 Crown Eddie 2nd = 3 Ef Ay Zarr 3rd = 5 Agros Thunder 4th = 7 Bugatti Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Blue Rocket | ||
Mon Jul 4 2016 20:15 | 1st = 1 Blue Rocket 2nd = 5 Billy Jo 3rd = 3 Greys A Docker 4th = 2 Winklee Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Iona Inferno | ||
Mon Jul 4 2016 20:12 | 1st = 4 Iona Inferno 2nd = 7 Hopes Thunder 3rd = 2 Antartic Miss 4th = 3 Hammer Dome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Silver Wood | ||
Mon Jul 4 2016 20:08 | 1st = 4 Silver Wood 2nd = 6 Reignlee 3rd = 5 Hurricane Queen 4th = 7 Trovs Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Mpingo | ||
Mon Jul 4 2016 20:04 | 1st = 5 Mpingo 2nd = 8 Pacific Harbour 3rd = 3 Egyptian Miss 4th = 2 Keroma Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Mrs Bubbles | ||
Mon Jul 4 2016 20:01 | 1st = 6 Mrs Bubbles 2nd = 8 Master Bekim 3rd = 7 Billy Blue Eyes 4th = 5 Vanger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Nangar Range | ||
Mon Jul 4 2016 19:58 | 1st = 4 Nangar Range 2nd = 5 Soltador 3rd = 3 Ballistics 4th = 7 Regal Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Quiet Bay | ||
Mon Jul 4 2016 19:54 | 1st = 1 Quiet Bay 2nd = 6 Mortaki 3rd = 5 Keep Ya Stripes 4th = 9 Triple Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 6 Rob Stark | ||
Mon Jul 4 2016 19:51 | 1st = 6 Rob Stark 2nd = 1 Targaryen 3rd = 2 Zambra Icon 4th = 7 Arena Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Cass Cass | ||
Mon Jul 4 2016 19:47 | 1st = 6 Cass Cass 2nd = 3 Bryden Dora 3rd = 7 Grand Tornado 4th = 2 Captain Freckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 October Spring | ||
Mon Jul 4 2016 19:43 | 1st = 4 October Spring 2nd = 6 On The Clock 3rd = 1 Lils Rose 4th = 7 Doon Goes Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Total Shambles | ||
Mon Jul 4 2016 19:40 | 1st = 2 Total Shambles 2nd = 8 Dream Dazzler 3rd = 1 Hotham Flyer 4th = 3 Cairnlea Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 6 Nangar Bear | ||
Mon Jul 4 2016 19:37 | 1st = 6 Nangar Bear 2nd = 1 Sudoku Flash 3rd = 4 Bugatti Chic 4th = 2 Want It More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 9 Patty Thrills | ||
Mon Jul 4 2016 19:33 | 1st = 9 Patty Thrills 2nd = 4 Capra Ross 3rd = 3 Chief Jetpilot 4th = 1 Tinker Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Silent Witness | ||
Mon Jul 4 2016 19:30 | 1st = 1 Silent Witness 2nd = 8 Arlington Road 3rd = 2 Thunder Buddy 4th = 5 Conamara Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Amigo | ||
Mon Jul 4 2016 19:26 | 1st = 6 Amigo 2nd = 7 Mahaya 3rd = 2 Kraken Manager 4th = 9 Acola Rimfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 10 Here For You | ||
Mon Jul 4 2016 19:22 | 1st = 10 Here For You 2nd = 7 So Sabrina 3rd = 8 Calamity Jane 4th = 3 Unique Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Bessie Belle | ||
Mon Jul 4 2016 19:19 | 1st = 4 Bessie Belle 2nd = 1 Monster Foxy 3rd = 8 Rockstar Swirl 4th = 7 Rockstar Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 4 Sudoku Bullet | ||
Mon Jul 4 2016 19:16 | 1st = 4 Sudoku Bullet 2nd = 1 Little Nangar 3rd = 8 See That 4th = 2 Bugatti Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 4 Magic Mundy | ||
Mon Jul 4 2016 19:13 | 1st = 4 Magic Mundy 2nd = 5 Cool Senora 3rd = 8 Mongo Style 4th = 1 Refocus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Samba King | ||
Mon Jul 4 2016 19:10 | 1st = 2 Samba King 2nd = 8 Manhattan Mandy 3rd = 7 Avatar Ice 4th = 5 Wilora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Megsie Marble | ||
Mon Jul 4 2016 19:07 | 1st = 2 Megsie Marble 2nd = 3 Trending 3rd = 8 Five Two Zero 4th = 4 Sovereign Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Bishops Lass | ||
Mon Jul 4 2016 19:03 | 1st = 6 Bishops Lass 2nd = 3 Singleton 3rd = 2 Wally Kazam 4th = 8 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 7 Warm Hearts | ||
Mon Jul 4 2016 18:59 | 1st = 7 Warm Hearts 2nd = 6 Senorita Regina 3rd = 8 Mandah Opi 4th = 10 Big Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Chappie Bale | ||
Mon Jul 4 2016 18:55 | 1st = 1 Chappie Bale 2nd = 2 Hope We Win 3rd = 3 Hairy Hairdreser 4th = 5 Stolen Property |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Cosmic Knocka | ||
Mon Jul 4 2016 18:51 | 1st = 5 Cosmic Knocka 2nd = 2 Groovy Tiger 3rd = 1 Spring Dimity 4th = 6 Calm Your Farm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Ruined | ||
Mon Jul 4 2016 18:47 | 1st = 4 Ruined 2nd = 1 Spring Ariek 3rd = 8 From The States 4th = 5 Dearness Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Zalhani | ||
Mon Jul 4 2016 18:44 | 1st = 1 Zalhani 2nd = 4 Fast Girl Zola 3rd = 6 Jacoby Raider 4th = 8 Little Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Keep Searching | ||
Mon Jul 4 2016 18:41 | 1st = 3 Keep Searching 2nd = 1 Lehigh Lotto 3rd = 2 Players Key 4th = 4 Klemmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Memory Assassin | ||
Mon Jul 4 2016 18:38 | 1st = 2 Memory Assassin 2nd = 8 Kick Like Mick 3rd = 1 Emerley Lane 4th = 4 Lolas Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Bettors Gift | ||
Mon Jul 4 2016 18:33 | 1st = 4 Bettors Gift 2nd = 1 Nediak 3rd = 11 Atlastalone 4th = 6 Bobby Teal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 8 With A Bang | ||
Mon Jul 4 2016 18:30 | 1st = 8 With A Bang 2nd = 3 Emotion 3rd = 1 Batavias Jewel 4th = 6 You Can Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Black Bindi | ||
Mon Jul 4 2016 18:26 | 1st = 3 Black Bindi 2nd = 1 Tranquil Midge 3rd = 10 Better Beware 4th = 5 Amlin Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Husky Cowboy | ||
Mon Jul 4 2016 18:22 | 1st = 5 Husky Cowboy 2nd = 3 Bulkender 3rd = 7 Jeremiah Horstig 4th = 8 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 5 Thors Mistress | ||
Mon Jul 4 2016 18:18 | 1st = 5 Thors Mistress 2nd = 3 Autumn Rush 3rd = 4 Get Watcha Get 4th = 2 Queen Lehigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Quedos | ||
Mon Jul 4 2016 18:14 | 1st = 4 Quedos 2nd = 1 Mazin Flash 3rd = 2 Oz Ten Tatious 4th = 3 Halcyon Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Maverick Dusty | ||
Mon Jul 4 2016 18:11 | 1st = 6 Maverick Dusty 2nd = 3 Scarlet Black 3rd = 7 Willowvale Pearl 4th = 2 Kobes Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 11 Still Chokin | ||
Mon Jul 4 2016 18:06 | 1st = 11 Still Chokin 2nd = 1 Avalon Bromac 3rd = 8 Flyalong Falcon 4th = 10 Majorlicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Birkita | ||
Mon Jul 4 2016 18:03 | 1st = 7 Birkita 2nd = 4 Mount Thomas 3rd = 6 Summer Swift 4th = 3 Angry Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Holeshot Hero | ||
Mon Jul 4 2016 18:00 | 1st = 6 Holeshot Hero 2nd = 3 Supreme Kitty 3rd = 4 Good Lad 4th = 1 Sketchy Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 5 Arnoux | ||
Mon Jul 4 2016 17:55 | 1st = 5 Arnoux 2nd = 8 Kissed Flush 3rd = 7 Therecomesatime 4th = 3 Getinbehind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 2 Hello Bobby | ||
Mon Jul 4 2016 17:52 | 1st = 2 Hello Bobby 2nd = 5 Karons Boy 3rd = 1 Costa Sea 4th = 3 Junk Yard Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Wilbur | ||
Mon Jul 4 2016 17:49 | 1st = 6 Wilbur 2nd = 4 Laniakea 3rd = 7 Tiger Jams 4th = 1 Lucky Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 2 Jango Fett | ||
Mon Jul 4 2016 17:44 | 1st = 2 Jango Fett 2nd = 3 Fearless Lord 3rd = 1 Thats Fire Power 4th = 6 Broadband |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Tijuana Icon | ||
Mon Jul 4 2016 17:41 | 1st = 4 Tijuana Icon 2nd = 8 San Juanico 3rd = 5 Jayloch Donny 4th = 3 Sandon Stunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Gertie Allen | ||
Mon Jul 4 2016 17:38 | 1st = 3 Gertie Allen 2nd = 4 Heza Carnegie 3rd = 6 Curious George 4th = 1 Sweeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 Your Excused | ||
Mon Jul 4 2016 17:33 | 1st = 10 Your Excused 2nd = 12 Military Master 3rd = 1 Bettor Twisted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Find And Destroy | ||
Mon Jul 4 2016 17:30 | 1st = 2 Find And Destroy 2nd = 1 Hated Bullett 3rd = 4 Go Goat Max 4th = 3 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Gutsy Manolis | ||
Mon Jul 4 2016 17:27 | 1st = 5 Gutsy Manolis 2nd = 1 Every Cloud 3rd = 8 Magnificent Pete 4th = 6 Emenzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Thelonghaul | ||
Mon Jul 4 2016 17:22 | 1st = 1 Thelonghaul 2nd = 9 Canturi Crest 3rd = 4 Jet To Paris 4th = 8 Cosmic Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 No Sparkle Leica | ||
Mon Jul 4 2016 17:19 | 1st = 5 No Sparkle Leica 2nd = 7 Jim The Weapon 3rd = 3 Spring Creek Bec 4th = 1 Dead End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Country Dancer | ||
Mon Jul 4 2016 17:16 | 1st = 8 Country Dancer 2nd = 6 Stuart Town 3rd = 5 Myalla Nitro 4th = 7 Super Income |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 3 Idunknow | ||
Mon Jul 4 2016 17:11 | 1st = 3 Idunknow 2nd = 1 Click Click 3rd = 2 The American Dream 4th = 4 The Maldives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 About To Rock | ||
Mon Jul 4 2016 17:08 | 1st = 2 About To Rock 2nd = 7 Sugaque 3rd = 4 Canon Ruler 4th = 1 You Choose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Bird Special | ||
Mon Jul 4 2016 17:05 | 1st = 3 Bird Special 2nd = 2 Soda Storm 3rd = 8 Willowvale Wings 4th = 6 Roll em Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Sunrose Village | ||
Mon Jul 4 2016 17:00 | 1st = 1 Sunrose Village 2nd = 3 Lovers Prayer 3rd = 8 Our Danger Mouse 4th = 4 Im Lisart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Rosedene Elite | ||
Mon Jul 4 2016 16:57 | 1st = 7 Rosedene Elite 2nd = 1 Kariboe Springs 3rd = 6 Monster Black 4th = 3 Soapsud Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Blackntan | ||
Mon Jul 4 2016 16:52 | 1st = 5 Blackntan 2nd = 4 The Next Step 3rd = 1 Jake And Luke 4th = 7 Stop Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 Rileys Charm | ||
Mon Jul 4 2016 16:49 | 1st = 4 Rileys Charm 2nd = 6 Sweet Intention 3rd = 2 Wise Toffee 4th = 7 Velo Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Cool Milo | ||
Mon Jul 4 2016 16:46 | 1st = 4 Cool Milo 2nd = 2 Rose Of Dyanna 3rd = 6 Sun Choice 4th = 3 Emis Boy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 7 Sports Chaton | ||
Mon Jul 4 2016 16:41 | 1st = 7 Sports Chaton 2nd = 1 Gotta Glow 3rd = 6 Chevals Charlie 4th = 2 Delight Bluejean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Elcee Jay | ||
Mon Jul 4 2016 16:38 | 1st = 2 Elcee Jay 2nd = 3 Jacobite Darcie 3rd = 6 Detroit Lion 4th = 1 Nannas Tribute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Bad Round | ||
Mon Jul 4 2016 16:33 | 1st = 2 Bad Round 2nd = 1 Coeur De Whitby 3rd = 8 Luke Hobbs 4th = 6 Jay Jays Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 3 Skating Rink | ||
Mon Jul 4 2016 16:32 | 1st = 3 Skating Rink 2nd = 1 Smart Business 3rd = 6 Romeo Jakit 4th = 2 Dibley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 9 - 4 Alaska | ||
Mon Jul 4 2016 16:30 | 1st = 4 Alaska 2nd = 7 Storm Approach 3rd = 5 Libertys Warrior 4th = 8 Such Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Ashtastic | ||
Mon Jul 4 2016 16:28 | 1st = 2 Ashtastic 2nd = 1 Iron Anda 3rd = 4 Ima Ebay 4th = 8 Achai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 10 Prince Memnon | ||
Mon Jul 4 2016 16:25 | 1st = 10 Prince Memnon 2nd = 11 Stroke Of Eight 3rd = 13 Midnight Ride 4th = 4 Cinema Paradiso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 7 Tiz A Jamane | ||
Mon Jul 4 2016 16:20 | 1st = 7 Tiz A Jamane 2nd = 11 Murry 3rd = 10 Captain Mordecai 4th = 1 Bad Boy Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Powerful Senor | ||
Mon Jul 4 2016 16:17 | 1st = 1 Powerful Senor 2nd = 2 Plaza Princess 3rd = 9 Jacobite Ghost 4th = 3 No Bouncing Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Lady Saxa | ||
Mon Jul 4 2016 16:14 | 1st = 3 Lady Saxa 2nd = 2 Local Vocal 3rd = 4 Saffrant 4th = 6 Maltese Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 12 Emilys Vacation | ||
Mon Jul 4 2016 16:13 | 1st = 12 Emilys Vacation 2nd = 8 Variable Miss 3rd = 1 Yankee Hary 4th = 9 Major Stature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 3 Alaskan Wolf | ||
Mon Jul 4 2016 16:10 | 1st = 3 Alaskan Wolf 2nd = 4 Laurentian 3rd = 6 Magic Quiver 4th = 10 Brobak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 10 Spankys Legacy | ||
Mon Jul 4 2016 16:07 | 1st = 10 Spankys Legacy 2nd = 3 Zelemar Zonk 3rd = 6 Gotta Rush 4th = 1 Kallara Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 2 Northern Velocity | ||
Mon Jul 4 2016 16:03 | 1st = 2 Northern Velocity 2nd = 6 Coringa Delight 3rd = 1 Meadow Art 4th = 4 Rainbow Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 13 Malebo Magic | ||
Mon Jul 4 2016 16:00 | 1st = 13 Malebo Magic 2nd = 11 Spine Schiller 3rd = 3 Violets Are Blue 4th = 4 Steel Brom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Paw Selection | ||
Mon Jul 4 2016 15:57 | 1st = 3 Paw Selection 2nd = 1 Blue Boy Cargo 3rd = 6 Andy Boy Cargo 4th = 7 Viral Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 3 Topline Khaleesi | ||
Mon Jul 4 2016 15:54 | 1st = 3 Topline Khaleesi 2nd = 1 Dragon George 3rd = 8 Vocal Emmy 4th = 2 Gox Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Boy O Boy | ||
Mon Jul 4 2016 15:53 | 1st = 1 Boy O Boy 2nd = 9 John Paul Jones 3rd = 10 Double E 4th = 5 Showtime Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 1 Echo Prince | ||
Mon Jul 4 2016 15:50 | 1st = 1 Echo Prince 2nd = 3 Queen Tara 3rd = 6 Cricklewood 4th = 7 Heavenly Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Fipa Middleton | ||
Mon Jul 4 2016 15:47 | 1st = 7 Fipa Middleton 2nd = 3 Bull Battle Born 3rd = 8 Senni Richard 4th = 4 Bletchley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 3 Gozo Lighting | ||
Mon Jul 4 2016 15:45 | 1st = 3 Gozo Lighting 2nd = 1 Modern Ville 3rd = 8 Travtiano 4th = 6 Blitzsuzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Bernmar Caviar | ||
Mon Jul 4 2016 15:42 | 1st = 1 Bernmar Caviar 2nd = 2 Label This 3rd = 6 Wildcard Babe 4th = 8 Johnny Scull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Whirly Girly | ||
Mon Jul 4 2016 15:38 | 1st = 5 Whirly Girly 2nd = 2 Cams Victories 3rd = 1 Soho Cruise 4th = 3 Missy Murdock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Bella Elle | ||
Mon Jul 4 2016 15:36 | 1st = 4 Bella Elle 2nd = 3 Ollymac 3rd = 6 Lehigh Master 4th = 2 Mamia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 2 Laredo Hussler | ||
Mon Jul 4 2016 15:35 | 1st = 2 Laredo Hussler 2nd = 6 Chalcedony 3rd = 14 Bandit Bay 4th = 13 Lady Lobban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Magic Sash | ||
Mon Jul 4 2016 15:33 | 1st = 2 Magic Sash 2nd = 6 Noble Savage 3rd = 7 Towball 4th = 1 Thunder Thorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 4 Vega De Lago | ||
Mon Jul 4 2016 15:30 | 1st = 4 Vega De Lago 2nd = 7 Koop Creek 3rd = 3 Papavero 4th = 8 Warrior Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Supasonic Sam | ||
Mon Jul 4 2016 15:27 | 1st = 8 Supasonic Sam 2nd = 3 Very Venom 3rd = 6 Delcorn Potts 4th = 2 Why Not Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 5 Bold Trump | ||
Mon Jul 4 2016 15:25 | 1st = 5 Bold Trump 2nd = 1 Ontheball 3rd = 4 Saywhat 4th = 2 Riverleigh Rhys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Meteor Thunder | ||
Mon Jul 4 2016 15:22 | 1st = 8 Meteor Thunder 2nd = 2 Perfect Rider 3rd = 5 Steinbeck Knew 4th = 9 See Sixty Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 On My Oath | ||
Mon Jul 4 2016 15:18 | 1st = 1 On My Oath 2nd = 3 Star Armbro 3rd = 7 Black Apacheshadow 4th = 9 Saleahs Comand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 6 Choice Larga | ||
Mon Jul 4 2016 15:15 | 1st = 6 Choice Larga 2nd = 10 Dr Sykes 3rd = 4 Chavish 4th = 13 Hypernicus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 5 Starzzz Of Icon | ||
Mon Jul 4 2016 15:10 | 1st = 5 Starzzz Of Icon 2nd = 1 Artoc 3rd = 7 Show Heeza Classic 4th = 3 Felicity Funkhousa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Jay Jackaroo | ||
Mon Jul 4 2016 15:07 | 1st = 6 Jay Jackaroo 2nd = 3 No Worries Buddy 3rd = 4 Golden Bubsy 4th = 8 Comanche Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Itz Sportz Torque | ||
Mon Jul 4 2016 15:03 | 1st = 5 Itz Sportz Torque 2nd = 4 Regal Major 3rd = 8 Anniechickenstalka 4th = 1 Elizamarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 3 Dutch Courage | ||
Mon Jul 4 2016 15:00 | 1st = 3 Dutch Courage 2nd = 2 Savanero 3rd = 12 Mister Teejay 4th = 1 Arandom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Glen Mika | ||
Mon Jul 4 2016 14:58 | 1st = 1 Glen Mika 2nd = 3 Johnny Wolf 3rd = 6 Pink Caviar 4th = 5 Kylas Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 3 Poets Trick | ||
Mon Jul 4 2016 14:55 | 1st = 3 Poets Trick 2nd = 8 Sucker 3rd = 9 Lunar De Hero 4th = 7 Ibelieveinmiracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 3 Amazing Milly | ||
Mon Jul 4 2016 14:50 | 1st = 3 Amazing Milly 2nd = 4 The Next Star 3rd = 1 Princess Cleopatra 4th = 5 Cobbity Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 10 Red Tone | ||
Mon Jul 4 2016 14:47 | 1st = 10 Red Tone 2nd = 8 Lippy Bale 3rd = 6 Scarlett Ruby 4th = 2 Lonesome George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 10 Undercover Art | ||
Mon Jul 4 2016 14:43 | 1st = 10 Undercover Art 2nd = 3 Hillview Jet 3rd = 9 Count Matai 4th = 7 Luck Onmymind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 5 Tumultuous | ||
Mon Jul 4 2016 14:40 | 1st = 5 Tumultuous 2nd = 4 Regenesis 3rd = 9 Dynastic Lady 4th = 1 Black On Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Emilia Cash | ||
Mon Jul 4 2016 14:37 | 1st = 1 Emilia Cash 2nd = 4 Zafonic Express 3rd = 5 Hurricane Craig 4th = 7 Mendacious Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 3 Glenhuggard | ||
Mon Jul 4 2016 14:33 | 1st = 3 Glenhuggard 2nd = 6 Shark Alert 3rd = 11 Tenfour 4th = 2 Our Fabiolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 1 Corporate Takeover | ||
Mon Jul 4 2016 14:30 | 1st = 1 Corporate Takeover 2nd = 5 Jay Al Cracker 3rd = 2 Riccone 4th = 12 Step Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Interlaken | ||
Mon Jul 4 2016 14:27 | 1st = 1 Interlaken 2nd = 5 Steady Walker 3rd = 7 Cullquin Frank 4th = 6 Mc Fipa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Baby Bliss | ||
Mon Jul 4 2016 14:23 | 1st = 5 Baby Bliss 2nd = 7 Sniggihdis 3rd = 1 Promising Edition 4th = 2 Bongo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 3 Darbies Blugirl | ||
Mon Jul 4 2016 14:20 | 1st = 3 Darbies Blugirl 2nd = 2 Mosgiel Ruby 3rd = 5 God Im Hot 4th = 9 Casta La Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Takamori | ||
Mon Jul 4 2016 14:17 | 1st = 7 Takamori 2nd = 8 Cawbourne Brick 3rd = 3 Flying Merkel 4th = 4 Cawbourne Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Emcee | ||
Mon Jul 4 2016 14:11 | 1st = 2 Emcee 2nd = 3 Erica Mckenna 3rd = 7 Jack The Fipa 4th = 6 Sir Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 3 Zaunkonig | ||
Mon Jul 4 2016 14:05 | 1st = 3 Zaunkonig 2nd = 1 Prescience 3rd = 5 Pass Of Gold 4th = 6 Zariz Alwyns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 13 Willander Miss | ||
Mon Jul 4 2016 14:00 | 1st = 13 Willander Miss 2nd = 2 Burrums Buzz 3rd = 14 Lynch Mob 4th = 5 Knight Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 5 Hi Tech Fury | ||
Mon Jul 4 2016 13:57 | 1st = 5 Hi Tech Fury 2nd = 6 Electric Ollie 3rd = 4 Mister Hairy Maclary 4th = 2 Our Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 3 Cawbourne Gracie | ||
Mon Jul 4 2016 13:54 | 1st = 3 Cawbourne Gracie 2nd = 6 Swiftly Chloe 3rd = 1 Allegro Beaty 4th = 5 Cawbourne Merl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Rap Artist | ||
Mon Jul 4 2016 13:49 | 1st = 6 Rap Artist 2nd = 1 Little Tweek 3rd = 4 The Ole Buckaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 4 Rainbow River | ||
Mon Jul 4 2016 13:45 | 1st = 4 Rainbow River 2nd = 7 Mosshappen 3rd = 2 Dizzy Success 4th = 6 Ice Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Dons Collision | ||
Mon Jul 4 2016 13:42 | 1st = 4 Dons Collision 2nd = 7 My Mate Fab 3rd = 6 Rosies Gift 4th = 10 Big Roo Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Molly OShea | ||
Mon Jul 4 2016 13:34 | 1st = 4 Molly OShea 2nd = 8 Phantom Way 3rd = 2 Cawbourne Dallas 4th = 3 Kirkham Harvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 12 Casta | ||
Mon Jul 4 2016 13:30 | 1st = 12 Casta 2nd = 3 Gold Mogul 3rd = 9 Spicy Mac 4th = 10 Wicked Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Argent Dor | ||
Mon Jul 4 2016 13:25 | 1st = 3 Argent Dor 2nd = 2 Pomelo 3rd = 1 Boston Light 4th = 4 Shee Bee Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 8 Soho Ledger | ||
Mon Jul 4 2016 13:20 | 1st = 8 Soho Ledger 2nd = 6 Its Not Dark Yet 3rd = 7 Fiftyshadesofbrown 4th = 4 The Final Cut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Call Me Waylan | ||
Mon Jul 4 2016 13:17 | 1st = 6 Call Me Waylan 2nd = 5 Calvadoss 3rd = 3 Call Me Loulou 4th = 4 Billy Ray Bunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Soh Twisted | ||
Mon Jul 4 2016 13:12 | 1st = 1 Soh Twisted 2nd = 5 Down Under Rors 3rd = 4 Stairwaytothemoon 4th = 3 Meluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Its The Lovely | ||
Mon Jul 4 2016 13:09 | 1st = 8 Its The Lovely 2nd = 1 Cawbourne Loch 3rd = 2 Allegro Power 4th = 9 Shelly Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 2 Mr Snowman | ||
Mon Jul 4 2016 13:05 | 1st = 2 Mr Snowman 2nd = 3 Azcannyaz 3rd = 9 Adobe Mist 4th = 4 Roses Need Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 9 Sambuca Siren | ||
Mon Jul 4 2016 13:00 | 1st = 9 Sambuca Siren 2nd = 8 Mental As Anything 3rd = 2 Primostrat 4th = 10 Superchic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Oakleigh Rose | ||
Mon Jul 4 2016 12:55 | 1st = 1 Oakleigh Rose 2nd = 5 Izgrev 3rd = 4 Bet Bet Belle 4th = 3 Beer On Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 My Surfer Girl | ||
Mon Jul 4 2016 12:50 | 1st = 6 My Surfer Girl 2nd = 5 Meri Rani 3rd = 2 El Vee Are 4th = 3 Gud Onya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Homebush Tiare | ||
Mon Jul 4 2016 12:47 | 1st = 1 Homebush Tiare 2nd = 6 Cawbourne Buttsy 3rd = 4 Ears Boris 4th = 5 Homebush Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 4 Elteearr | ||
Mon Jul 4 2016 12:41 | 1st = 4 Elteearr 2nd = 5 Takachanceonharry 3rd = 1 Presley Castle 4th = 3 Junglejim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 10 Tooralee | ||
Mon Jul 4 2016 12:37 | 1st = 10 Tooralee 2nd = 4 Seabrook Indi 3rd = 8 Nearly Lilly 4th = 3 Jarvis Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 10 Rupavari | ||
Mon Jul 4 2016 12:30 | 1st = 10 Rupavari 2nd = 6 Happy 3rd = 5 Follow Through 4th = 11 Snitzels Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Cawbourne Steve | ||
Mon Jul 4 2016 12:27 | 1st = 3 Cawbourne Steve 2nd = 1 Enhancer 3rd = 2 Manu Rama 4th = 4 Apollo Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 2 Danehill Downs | ||
Mon Jul 4 2016 12:25 | 1st = 2 Danehill Downs 2nd = 5 New Coupe 3rd = 6 Saint Blackwires 4th = 1 Cool Test |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Elle Driver | ||
Mon Jul 4 2016 12:22 | 1st = 7 Elle Driver 2nd = 8 Calvin Candie 3rd = 2 Swift Bazmo 4th = 3 City Slang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Fat Chap | ||
Mon Jul 4 2016 12:15 | 1st = 4 Fat Chap 2nd = 2 Lumberjack 3rd = 6 Cilla 4th = 1 Got To Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Cawbourne Midget | ||
Mon Jul 4 2016 12:12 | 1st = 4 Cawbourne Midget 2nd = 3 Pure Lee 3rd = 2 Big Boy Deno 4th = 1 Cawbourne Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Pyrenees Diva | ||
Mon Jul 4 2016 12:02 | 1st = 8 Pyrenees Diva 2nd = 6 Fab Flash 3rd = 4 Toms Gift 4th = 3 Bellini Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 Background Scalper | ||
Mon Jul 4 2016 11:55 | 1st = 1 Background Scalper 2nd = 7 Macquidez 3rd = 2 Black Creek 4th = 11 Vidaloca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Pacific Vibe | ||
Mon Jul 4 2016 11:52 | 1st = 3 Pacific Vibe 2nd = 1 Johnnybruce 3rd = 7 Opawa Smoke 4th = 4 Take The Shorts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 10 Homebush Ginger | ||
Mon Jul 4 2016 11:35 | 1st = 10 Homebush Ginger 2nd = 7 Opawa Spice 3rd = 9 Terra Trip 4th = 4 Cawbourne Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Americano | ||
Mon Jul 4 2016 11:15 | 1st = 5 Americano 2nd = 1 Cawbourne Jarrod 3rd = 7 Goodtime Lady 4th = 4 Homebush Slinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Apatche Ajay | ||
Mon Jul 4 2016 10:55 | 1st = 5 Apatche Ajay 2nd = 1 Allegro Cody 3rd = 7 Cawbourne Gunna 4th = 3 Shes Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Cawbourne Morris | ||
Mon Jul 4 2016 10:35 | 1st = 4 Cawbourne Morris 2nd = 7 Jacks Up 3rd = 8 King Simba 4th = 9 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Rebellious Speed | ||
Sat Jun 4 2016 23:47 | 1st = 8 Rebellious Speed 2nd = 3 Silver Pierre 3rd = 5 Mejekawi 4th = 2 Peloton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Dyna Nihilist | ||
Sat Jun 4 2016 23:27 | 1st = 6 Dyna Nihilist 2nd = 8 Alka Casey 3rd = 1 Heaps Of Ability 4th = 2 Ikaku Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 8 Delightful Days | ||
Sat Jun 4 2016 23:20 | 1st = 8 Delightful Days 2nd = 10 Undercover Art 3rd = 7 Just Full On 4th = 1 Navy Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Wagtail Kate | ||
Sat Jun 4 2016 23:12 | 1st = 6 Wagtail Kate 2nd = 8 Dan Monelli 3rd = 7 Prancer Dancer 4th = 5 Ramifications |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Rejuvenation | ||
Sat Jun 4 2016 23:07 | 1st = 6 Rejuvenation 2nd = 4 Our Solar Flare 3rd = 2 Tendaho 4th = 5 Joekenn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Mystery Ride | ||
Sat Jun 4 2016 23:05 | 1st = 8 Mystery Ride 2nd = 6 Elsa Bale 3rd = 1 Gia 4th = 5 Lass Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Ima Wagtail | ||
Sat Jun 4 2016 22:55 | 1st = 8 Ima Wagtail 2nd = 1 Yunderup Dozer 3rd = 3 Whos Got Blue 4th = 5 West On Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 1 Lord Lombo | ||
Sat Jun 4 2016 22:50 | 1st = 1 Lord Lombo 2nd = 6 Northern Assassin 3rd = 5 Our Sky Major 4th = 9 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Noosa Jet | ||
Sat Jun 4 2016 22:47 | 1st = 3 Noosa Jet 2nd = 1 Dyna Zeek 3rd = 2 Shirdon Connorae 4th = 8 Helga Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Onedin Hustler | ||
Sat Jun 4 2016 22:42 | 1st = 5 Onedin Hustler 2nd = 6 Teramby Star 3rd = 3 Therecomesatime 4th = 2 Lark Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Monaro Monelli | ||
Sat Jun 4 2016 22:35 | 1st = 3 Monaro Monelli 2nd = 1 Marydoll 3rd = 4 Topology 4th = 2 Blank Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Magic Ambush | ||
Sat Jun 4 2016 22:27 | 1st = 5 Magic Ambush 2nd = 6 My Girl Chloe 3rd = 2 Spring Clarkie 4th = 8 Gary Doogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 12 Bashful Compton | ||
Sat Jun 4 2016 22:22 | 1st = 12 Bashful Compton 2nd = 11 Waltzing With Cullen 3rd = 8 Perfect Mach 4th = 10 Estilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Katsuro Sahara | ||
Sat Jun 4 2016 22:12 | 1st = 6 Katsuro Sahara 2nd = 4 Thunder Rama 3rd = 1 Weblec Belle 4th = 7 Gorham Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Emilys Vacation | ||
Sat Jun 4 2016 22:07 | 1st = 6 Emilys Vacation 2nd = 2 Twiggy Argyle 3rd = 7 Miss In Majorca 4th = 5 Major Stature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Dyna Fame | ||
Sat Jun 4 2016 22:05 | 1st = 3 Dyna Fame 2nd = 2 Liam 3rd = 4 Why Not Sue 4th = 5 Starvin Seagull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 7 War Dan Destroyer | ||
Sat Jun 4 2016 22:00 | 1st = 7 War Dan Destroyer 2nd = 4 Enrolled 3rd = 2 Liava 4th = 1 Annaflex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Americanbootscoota | ||
Sat Jun 4 2016 21:52 | 1st = 2 Americanbootscoota 2nd = 3 James Coburn 3rd = 10 Franco Rayner 4th = 4 Heez About To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Aluminum | ||
Sat Jun 4 2016 21:50 | 1st = 5 Aluminum 2nd = 8 Humphrey Bale 3rd = 2 Trickster Lumik 4th = 1 Miss Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Lavros Segil | ||
Sat Jun 4 2016 21:45 | 1st = 2 Lavros Segil 2nd = 1 Ivanov 3rd = 3 Posimistic 4th = 6 Releven Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Folio Bale | ||
Sat Jun 4 2016 21:42 | 1st = 4 Folio Bale 2nd = 6 Diego Bale 3rd = 5 Allen Terminator 4th = 8 Master Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Marty Major | ||
Sat Jun 4 2016 21:37 | 1st = 6 Marty Major 2nd = 4 Tyrion 3rd = 7 Manonthemoon 4th = 1 Dark Aly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Blitzing Babe | ||
Sat Jun 4 2016 21:35 | 1st = 5 Blitzing Babe 2nd = 1 Very Choosy 3rd = 6 Warami Gold 4th = 7 Fab Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 2 Ideal For Real | ||
Sat Jun 4 2016 21:30 | 1st = 2 Ideal For Real 2nd = 6 Pepe Bromac 3rd = 1 Brallos Pass 4th = 4 Game We Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Oakland Raider | ||
Sat Jun 4 2016 21:27 | 1st = 3 Oakland Raider 2nd = 1 Quartz Bale 3rd = 2 Breathing Fire 4th = 6 Another Lurk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 Sky Art | ||
Sat Jun 4 2016 21:26 | 1st = 6 Sky Art 2nd = 10 Im Free Falling 3rd = 4 Pandoras Sioux 4th = 8 Padabing Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Headline | ||
Sat Jun 4 2016 21:20 | 1st = 8 Headline 2nd = 4 Jayco Bale 3rd = 5 Airbound 4th = 7 Pinky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Charming Allie | ||
Sat Jun 4 2016 21:15 | 1st = 6 Charming Allie 2nd = 1 Shes A Runa 3rd = 7 Torque Lively 4th = 2 Wandary Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Rockstar Troy | ||
Sat Jun 4 2016 21:12 | 1st = 8 Rockstar Troy 2nd = 7 Kava Fancy 3rd = 3 Divas Law 4th = 6 Holly By Golly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Rap Artist | ||
Sat Jun 4 2016 21:07 | 1st = 6 Rap Artist 2nd = 5 Jet To Paris 3rd = 1 Mister Lohi 4th = 8 Futurist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Jimmy Margetts | ||
Sat Jun 4 2016 21:05 | 1st = 5 Jimmy Margetts 2nd = 3 Munchkin 3rd = 8 Serena Fly High 4th = 1 Texan Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 3 Itz Billy Hillis | ||
Sat Jun 4 2016 21:00 | 1st = 3 Itz Billy Hillis 2nd = 8 Give Me The Night 3rd = 1 Grinvil 4th = 7 Terror Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Skyes Apprentice | ||
Sat Jun 4 2016 20:58 | 1st = 6 Skyes Apprentice 2nd = 1 Texan Clear Way 3rd = 2 Shake em Off 4th = 5 Duff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 12 Racy Lacy | ||
Sat Jun 4 2016 20:55 | 1st = 12 Racy Lacy 2nd = 2 Santanna Cruiser 3rd = 7 Lombo Louganis 4th = 9 Lucky Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Quite Sunny | ||
Sat Jun 4 2016 20:47 | 1st = 1 Quite Sunny 2nd = 5 Undaunted 3rd = 4 Dark Macbeth 4th = 6 Brooklyn Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Ohoka Punter | ||
Sat Jun 4 2016 20:42 | 1st = 6 Ohoka Punter 2nd = 2 Avonnova 3rd = 1 Majestic Mach 4th = 8 Condagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Kilty Express | ||
Sat Jun 4 2016 20:40 | 1st = 5 Kilty Express 2nd = 2 You Can Jive 3rd = 3 Helma Bale 4th = 7 Jailor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Aveross Mac | ||
Sat Jun 4 2016 20:35 | 1st = 3 Aveross Mac 2nd = 10 Reil Quick 3rd = 5 Smiling Crest 4th = 1 Santanna Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 1 Solarsonic | ||
Sat Jun 4 2016 20:30 | 1st = 1 Solarsonic 2nd = 2 Liv Lavish 3rd = 4 Royal Verdict 4th = 3 Im Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Bambi On Ice | ||
Sat Jun 4 2016 20:27 | 1st = 1 Bambi On Ice 2nd = 2 White Eyes 3rd = 8 Midnight Elsie 4th = 7 Pirate Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 7 Invasive | ||
Sat Jun 4 2016 20:26 | 1st = 7 Invasive 2nd = 5 Enjoy A Coldie 3rd = 2 Diamond Geezer 4th = 6 Rock Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Elis Jet | ||
Sat Jun 4 2016 20:24 | 1st = 5 Elis Jet 2nd = 6 Ataraxia 3rd = 7 Nitro Hook 4th = 4 Rerod Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Smokester | ||
Sat Jun 4 2016 20:20 | 1st = 7 Smokester 2nd = 9 Big Show Mullo 3rd = 8 Nangar Fox 4th = 2 Shes Vivacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Candyliscious | ||
Sat Jun 4 2016 20:12 | 1st = 1 Candyliscious 2nd = 2 Mathilda Diventa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Shark Fan | ||
Sat Jun 4 2016 20:10 | 1st = 2 Shark Fan 2nd = 1 Two Point Two 3rd = 3 Kiwi Knight 4th = 4 Lee Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 This Time Reba | ||
Sat Jun 4 2016 20:07 | 1st = 2 This Time Reba 2nd = 3 Reptar 3rd = 5 Kyoto Kahn 4th = 8 Ima Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Frostyflyer | ||
Sat Jun 4 2016 20:05 | 1st = 3 Frostyflyer 2nd = 1 Lookofalegend 3rd = 6 Kamwood Dawn 4th = 7 Maywyns Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Lucky Tetris | ||
Sat Jun 4 2016 20:04 | 1st = 1 Lucky Tetris 2nd = 6 Dr Yanma 3rd = 7 Elswyk Gal 4th = 8 Cosmic Coad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Lil Miss Dancer | ||
Sat Jun 4 2016 20:01 | 1st = 8 Lil Miss Dancer 2nd = 3 Sketchy Mckenzie 3rd = 4 Sketchy Alley 4th = 1 Little Bit Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 8 Parallel Lines | ||
Sat Jun 4 2016 20:00 | 1st = 8 Parallel Lines 2nd = 4 Spirit Walker 3rd = 12 Monsieur Deville 4th = 1 Sheza Amason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Kutas Lad | ||
Sat Jun 4 2016 19:57 | 1st = 5 Kutas Lad 2nd = 2 Indi Allen 3rd = 8 Fab Harriet 4th = 7 Maverick Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 6 Maczaffair | ||
Sat Jun 4 2016 19:56 | 1st = 6 Maczaffair 2nd = 7 Sarah Goody 3rd = 3 Stride To Themax 4th = 9 Daddyslilprincess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Marks Express | ||
Sat Jun 4 2016 19:50 | 1st = 4 Marks Express 2nd = 6 God Only Knows 3rd = 1 Quick Draw 4th = 3 Chocolate Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Dont Double Up | ||
Sat Jun 4 2016 19:47 | 1st = 1 Dont Double Up 2nd = 7 Lonesome Duk 3rd = 2 Farmor Mayhem 4th = 6 Heza Size Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 7 Californa Levo | ||
Sat Jun 4 2016 19:44 | 1st = 7 Californa Levo 2nd = 8 Guillermo 3rd = 5 Nero Rose 4th = 6 Dr Dynomite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Mach Cullen | ||
Sat Jun 4 2016 19:42 | 1st = 6 Mach Cullen 2nd = 5 Big Abraxas 3rd = 3 Epirus Boy 4th = 2 Max Richter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Lulus Boy | ||
Sat Jun 4 2016 19:39 | 1st = 1 Lulus Boy 2nd = 5 Lovers Twist 3rd = 2 Jeteye Junior 4th = 8 Spritely Manner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Abitgoingonhere | ||
Sat Jun 4 2016 19:37 | 1st = 5 Abitgoingonhere 2nd = 1 Ashkii 3rd = 2 Canturi Crest 4th = 11 Zalta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Benny Mac | ||
Sat Jun 4 2016 19:35 | 1st = 4 Benny Mac 2nd = 5 Dewana Interest 3rd = 3 Shelbys Magic 4th = 8 Tinker Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Celebrity Guest | ||
Sat Jun 4 2016 19:30 | 1st = 2 Celebrity Guest 2nd = 7 Nickys Idol 3rd = 4 Professor Tom 4th = 3 Flash Anatomy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Cawbourne Cents | ||
Sat Jun 4 2016 19:27 | 1st = 6 Cawbourne Cents 2nd = 3 Star Seven 3rd = 5 Blitzing Jaybee 4th = 1 Seven Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Anti Dentite | ||
Sat Jun 4 2016 19:24 | 1st = 7 Anti Dentite 2nd = 8 Butchulla Boy 3rd = 5 Dont Go Quietly 4th = 3 Fabulous Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Rose Magic | ||
Sat Jun 4 2016 19:19 | 1st = 8 Rose Magic 2nd = 5 Tree Climber Liv 3rd = 7 Brandeen Bayley 4th = 2 Text Me Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 10 Ellie Mae | ||
Sat Jun 4 2016 19:16 | 1st = 10 Ellie Mae 2nd = 6 Dorado 3rd = 8 Lord Marlow 4th = 5 Logano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 3 Tony Baloney | ||
Sat Jun 4 2016 19:15 | 1st = 3 Tony Baloney 2nd = 5 Kavalong 3rd = 7 Psycho Said So 4th = 1 Eminent Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Who Took Johny | ||
Sat Jun 4 2016 19:13 | 1st = 1 Who Took Johny 2nd = 3 What You Say 3rd = 2 Silverali 4th = 8 Honouring Percy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 Marshal Dale | ||
Sat Jun 4 2016 19:08 | 1st = 10 Marshal Dale 2nd = 3 Star Black 3rd = 2 Riverboat Prince 4th = 8 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Magical Yessam | ||
Sat Jun 4 2016 19:05 | 1st = 7 Magical Yessam 2nd = 1 Cheeky Chance 3rd = 5 King Sized 4th = 6 Flying Circus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 3 Pine Plains | ||
Sat Jun 4 2016 19:00 | 1st = 3 Pine Plains 2nd = 5 Junglejim 3rd = 9 Modern Break 4th = 8 Shell Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Haristotle | ||
Sat Jun 4 2016 18:58 | 1st = 1 Haristotle 2nd = 2 Diamond Python 3rd = 3 Hashtag Yolo 4th = 10 Marciarno Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Runway Angie | ||
Sat Jun 4 2016 18:55 | 1st = 4 Runway Angie 2nd = 1 Legs Like Elle 3rd = 6 Tarawi Skye 4th = 5 Silver Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Alota Amy | ||
Sat Jun 4 2016 18:48 | 1st = 4 Alota Amy 2nd = 6 Taser Shock 3rd = 7 Passive Protest 4th = 1 Premier Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Exceptional Mach | ||
Sat Jun 4 2016 18:43 | 1st = 2 Exceptional Mach 2nd = 1 The Pacman 3rd = 6 Mach Cruiser 4th = 4 Tenacious One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Yeezy | ||
Sat Jun 4 2016 18:40 | 1st = 4 Yeezy 2nd = 2 Italian Affair 3rd = 11 More Than Tears 4th = 10 Datastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Hazy Bingo | ||
Sat Jun 4 2016 18:37 | 1st = 3 Hazy Bingo 2nd = 1 Jay Bee 3rd = 6 One Tree Vogue 4th = 8 Jedheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Rozehill Lisa | ||
Sat Jun 4 2016 18:34 | 1st = 1 Rozehill Lisa 2nd = 5 Ima River Boy 3rd = 6 Scanez Elect 4th = 8 Customized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 3 Dallas Nikolay | ||
Sat Jun 4 2016 18:32 | 1st = 3 Dallas Nikolay 2nd = 6 Flaming Courage 3rd = 4 La Wooshka 4th = 8 Rocking With Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Nooree Dessa | ||
Sat Jun 4 2016 18:29 | 1st = 7 Nooree Dessa 2nd = 2 Macies Dingo 3rd = 1 Bonnies Dream 4th = 4 Bush Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Vega Magic | ||
Sat Jun 4 2016 18:25 | 1st = 6 Vega Magic 2nd = 3 Gigante 3rd = 12 Grey Enigma 4th = 11 Express Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Flat Twelve | ||
Sat Jun 4 2016 18:17 | 1st = 6 Flat Twelve 2nd = 7 Country Rum 3rd = 5 Roscoe Reason 4th = 4 George Kelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Wot Price Flash | ||
Sat Jun 4 2016 18:14 | 1st = 3 Wot Price Flash 2nd = 2 Zelemar Doll 3rd = 6 Jai Alai 4th = 1 Darcon Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Zac Mac | ||
Sat Jun 4 2016 18:12 | 1st = 3 Zac Mac 2nd = 7 Birdy Mach 3rd = 8 Chevals Clivesdale 4th = 11 Karloo Kix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Hesa Bird | ||
Sat Jun 4 2016 18:09 | 1st = 3 Hesa Bird 2nd = 4 Fast As 3rd = 1 Cyno General 4th = 2 Impossible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 4 War Front | ||
Sat Jun 4 2016 18:05 | 1st = 4 War Front 2nd = 6 Charles The Third 3rd = 3 Tumbling Al 4th = 11 Lady Harriet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 4 Four Shotzzz | ||
Sat Jun 4 2016 18:00 | 1st = 4 Four Shotzzz 2nd = 1 Shez Saul Good 3rd = 7 Perfect Sense 4th = 9 Wongalea Jatz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Kelly Hook | ||
Sat Jun 4 2016 17:57 | 1st = 1 Kelly Hook 2nd = 4 Bro Sams Hook 3rd = 8 Irish Mobster 4th = 7 Cheerful Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Swift Magic | ||
Sat Jun 4 2016 17:54 | 1st = 2 Swift Magic 2nd = 6 Dani Kellasarki 3rd = 7 Pamela 4th = 4 Typhoon Clare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 My Super | ||
Sat Jun 4 2016 17:47 | 1st = 2 My Super 2nd = 1 Out Of Punch 3rd = 8 Frosty Brown 4th = 7 Jaydens A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Zuccheros | ||
Sat Jun 4 2016 17:45 | 1st = 9 Zuccheros 2nd = 2 Military Reign 3rd = 6 Windswept 4th = 5 Rebel King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Monarkmac | ||
Sat Jun 4 2016 17:40 | 1st = 1 Monarkmac 2nd = 6 Drawing Away 3rd = 4 Western Blaze 4th = 8 Major Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Spirited Rose | ||
Sat Jun 4 2016 17:37 | 1st = 2 Spirited Rose 2nd = 3 Weekend In Paris 3rd = 6 Dr Illuminate 4th = 8 Candy Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Halasa | ||
Sat Jun 4 2016 17:34 | 1st = 6 Halasa 2nd = 8 Trademark Bliss 3rd = 9 Sugar Spin 4th = 1 Ellies Encore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Wow Factor | ||
Sat Jun 4 2016 17:30 | 1st = 6 Wow Factor 2nd = 1 Marksfield 3rd = 8 Canid 4th = 2 Mr Alfranco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Emiliana | ||
Sat Jun 4 2016 17:25 | 1st = 8 Emiliana 2nd = 7 Herehecomes 3rd = 6 Shebetterwin 4th = 4 Bridie Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Spring Marshall | ||
Sat Jun 4 2016 17:22 | 1st = 1 Spring Marshall 2nd = 3 Mighty Nova 3rd = 7 Ruffy Road 4th = 4 Aguero Texada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Ablazin Mikado | ||
Sat Jun 4 2016 17:19 | 1st = 2 Ablazin Mikado 2nd = 8 Dodge Ball 3rd = 1 Corless 4th = 7 Dr Luvdisc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Shakey Breaky | ||
Sat Jun 4 2016 17:15 | 1st = 1 Shakey Breaky 2nd = 3 Sketchy Law 3rd = 5 Perfect Boy 4th = 4 Gemauroa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Bio Marinus | ||
Sat Jun 4 2016 17:10 | 1st = 4 Bio Marinus 2nd = 11 Applause 3rd = 2 Compton Street 4th = 7 Cold Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 5 Cool Passion | ||
Sat Jun 4 2016 17:07 | 1st = 5 Cool Passion 2nd = 9 Jack N Sam 3rd = 3 Marchand 4th = 1 Potent Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Rubrica | ||
Sat Jun 4 2016 17:04 | 1st = 1 Rubrica 2nd = 5 Dr Kestrel 3rd = 3 Dr Gidget 4th = 7 Knightrider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Punch Right Out | ||
Sat Jun 4 2016 17:01 | 1st = 3 Punch Right Out 2nd = 2 Fast Girl Zola 3rd = 4 Bentaxle 4th = 7 Tink Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 6 Sullivan Bay | ||
Sat Jun 4 2016 16:56 | 1st = 6 Sullivan Bay 2nd = 12 Golden Century 3rd = 4 Deanna Jean 4th = 7 Go The Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Allaway | ||
Sat Jun 4 2016 16:49 | 1st = 2 Allaway 2nd = 4 Detroit Drive 3rd = 6 Vinnie Boy 4th = 3 Gee Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Direct Deal | ||
Sat Jun 4 2016 16:42 | 1st = 1 Direct Deal 2nd = 7 Jett Zafonic 3rd = 4 Galloping Fantom 4th = 2 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Matildare | ||
Sat Jun 4 2016 16:37 | 1st = 4 Matildare 2nd = 7 Rock Of Glory 3rd = 3 Ruby Ray 4th = 8 Claragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Revlon Babe | ||
Sat Jun 4 2016 16:34 | 1st = 3 Revlon Babe 2nd = 1 Johnny Junior 3rd = 6 Azeem Kaos 4th = 7 Pine Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 9 Lord Conrad | ||
Sat Jun 4 2016 16:29 | 1st = 9 Lord Conrad 2nd = 7 Source Of Survival 3rd = 12 Musgaze 4th = 5 Sigil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 9 Grande Punto | ||
Sat Jun 4 2016 16:25 | 1st = 9 Grande Punto 2nd = 5 Painte 3rd = 2 Magical Stance 4th = 18 Slydini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 3 Heart Of A Lion | ||
Sat Jun 4 2016 16:16 | 1st = 3 Heart Of A Lion 2nd = 4 Karacatis 3rd = 1 Conservatorium 4th = 10 Tildy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 9 - 3 Magnus Lad | ||
Sat Jun 4 2016 16:08 | 1st = 3 Magnus Lad 2nd = 5 Duke Of Brunswick 3rd = 10 Bon Rocket 4th = 12 Ruettiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Swindlers Miss | ||
Sat Jun 4 2016 16:00 | 1st = 3 Swindlers Miss 2nd = 1 Tints 3rd = 4 Touch Of Bella 4th = 8 Pinball Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 1 Harvey Bay | ||
Sat Jun 4 2016 15:55 | 1st = 1 Harvey Bay 2nd = 5 Dont We Love It 3rd = 9 Tambros Game 4th = 2 Village Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 5 Universal Law | ||
Sat Jun 4 2016 15:49 | 1st = 5 Universal Law 2nd = 9 The Cobbla 3rd = 1 Muskets At Dawn 4th = 8 Palace Intruder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 11 Foreign Prince | ||
Sat Jun 4 2016 15:45 | 1st = 11 Foreign Prince 2nd = 10 Berry Delicious 3rd = 7 Loophole 4th = 5 Tales Of Grimm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 6 Chestnut Charlie | ||
Sat Jun 4 2016 15:36 | 1st = 6 Chestnut Charlie 2nd = 10 Arctic Song 3rd = 5 Rocket Commander 4th = 1 Dylanson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 1 Odyssey Moon | ||
Sat Jun 4 2016 15:28 | 1st = 1 Odyssey Moon 2nd = 11 Battlecamp 3rd = 4 Bassett 4th = 8 Nats The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 4 Lonhtime | ||
Sat Jun 4 2016 15:20 | 1st = 4 Lonhtime 2nd = 5 Rhiatenn Road 3rd = 2 Ali Mountain 4th = 10 Code One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 10 Don Reggio | ||
Sat Jun 4 2016 15:15 | 1st = 10 Don Reggio 2nd = 3 Lingo 3rd = 8 Sandeep 4th = 6 Ultimate Doom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 8 Shinta Mani | ||
Sat Jun 4 2016 15:09 | 1st = 8 Shinta Mani 2nd = 2 Star Exhibit 3rd = 6 Drupa 4th = 5 Slick Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 4 Sebrina | ||
Sat Jun 4 2016 15:05 | 1st = 4 Sebrina 2nd = 10 Metallic Crown 3rd = 5 Consign 4th = 12 Life Of Reilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 6 Manhattan Blues | ||
Sat Jun 4 2016 14:56 | 1st = 6 Manhattan Blues 2nd = 2 Mubakkir 3rd = 4 Usain Dane 4th = 7 Our Exchange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 8 Forgeress | ||
Sat Jun 4 2016 14:48 | 1st = 8 Forgeress 2nd = 5 A Lotta Love 3rd = 1 Danestroem 4th = 7 Noelas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 5 Heaven Rocks | ||
Sat Jun 4 2016 14:44 | 1st = 5 Heaven Rocks 2nd = 4 Major Ben 3rd = 10 Motown 4th = 1 Kenrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 4 Lord Farquaad | ||
Sat Jun 4 2016 14:35 | 1st = 4 Lord Farquaad 2nd = 1 Maccy Fields 3rd = 17 Geegees Drummerboy 4th = 5 Boart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Pretentious Chant | ||
Sat Jun 4 2016 14:29 | 1st = 6 Pretentious Chant 2nd = 8 Presentatie 3rd = 1 Brisanto 4th = 4 Delicate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 11 So Willie | ||
Sat Jun 4 2016 14:25 | 1st = 11 So Willie 2nd = 16 More Than Fabulous 3rd = 5 Classic Uniform |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 4 Aston Park | ||
Sat Jun 4 2016 14:20 | 1st = 4 Aston Park 2nd = 1 Bee Tee Junior 3rd = 7 Stocktake 4th = 2 Cancellara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 11 Something More | ||
Sat Jun 4 2016 14:16 | 1st = 11 Something More 2nd = 1 Arrow Lane 3rd = 3 Fast N Rolling 4th = 5 Waging War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 12 Nesbo | ||
Sat Jun 4 2016 14:08 | 1st = 12 Nesbo 2nd = 3 Royal Rapture 3rd = 11 Distant Rock 4th = 4 Master Reset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 1 Field Marshal | ||
Sat Jun 4 2016 14:04 | 1st = 1 Field Marshal 2nd = 9 Usain Colt 3rd = 8 Titan Banner 4th = 5 My Kiwi Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 7 Le Bel Opera | ||
Sat Jun 4 2016 13:55 | 1st = 7 Le Bel Opera 2nd = 8 Manchero 3rd = 5 Seven Falls 4th = 1 Concrete Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 5 Minus Looks | ||
Sat Jun 4 2016 13:49 | 1st = 5 Minus Looks 2nd = 2 Sammy The Boss 3rd = 1 Next Generation 4th = 3 Veuve De Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 3 Kellyville Flyer | ||
Sat Jun 4 2016 13:45 | 1st = 3 Kellyville Flyer 2nd = 10 Harlem Lady 3rd = 8 Trois Choix 4th = 6 Pindan Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 10 Alamer | ||
Sat Jun 4 2016 13:41 | 1st = 10 Alamer 2nd = 14 Blackjack Man 3rd = 2 Hes Cavalier 4th = 15 Annabelinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Shacarde | ||
Sat Jun 4 2016 13:37 | 1st = 3 Shacarde 2nd = 6 Trupt 3rd = 5 Golden Buckleboo 4th = 8 Alitaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 16 Magnagem | ||
Sat Jun 4 2016 13:30 | 1st = 16 Magnagem 2nd = 9 Chiavari 3rd = 1 Kievann 4th = 8 Secret Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 6 Donegal Bettorgretch | ||
Sat Jun 4 2016 13:26 | 1st = 6 Donegal Bettorgretch 2nd = 13 Wilmas Mate 3rd = 9 Conon Bridge 4th = 14 Temporale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 4 Scouting Around | ||
Sat Jun 4 2016 13:18 | 1st = 4 Scouting Around 2nd = 1 Flame Of Hope 3rd = 8 Mona 4th = 11 Bonify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 5 Marenostro | ||
Sat Jun 4 2016 13:10 | 1st = 5 Marenostro 2nd = 4 Inznout 3rd = 1 River Lad 4th = 6 Office Bearer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 4 El Disparo | ||
Sat Jun 4 2016 13:06 | 1st = 4 El Disparo 2nd = 5 Monarch Chimes 3rd = 9 Catarina 4th = 14 Arite Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Vickis Boy | ||
Sat Jun 4 2016 13:03 | 1st = 2 Vickis Boy 2nd = 3 Heartz Ablaze 3rd = 6 Mysticano 4th = 4 Love Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 1 Turnitaround | ||
Sat Jun 4 2016 12:55 | 1st = 1 Turnitaround 2nd = 4 Longeron 3rd = 2 Sysmo 4th = 8 Straight Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 12 More The Better | ||
Sat Jun 4 2016 12:51 | 1st = 12 More The Better 2nd = 4 Ultimate Machete 3rd = 9 Pacing Major 4th = 1 Mitch Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 4 Hoffsetter | ||
Sat Jun 4 2016 12:43 | 1st = 4 Hoffsetter 2nd = 3 Bonbeach 3rd = 1 Dhanraj 4th = 7 Questions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 2 Kings Officer | ||
Sat Jun 4 2016 12:35 | 1st = 2 Kings Officer 2nd = 9 Attainment 3rd = 10 Balametalica 4th = 1 Falco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 1 Storming The Tower | ||
Sat Jun 4 2016 12:32 | 1st = 1 Storming The Tower 2nd = 2 Celebrity Miss 3rd = 5 Gesemi 4th = 6 Perfect Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Rivers Lane | ||
Sat Jun 4 2016 12:28 | 1st = 3 Rivers Lane 2nd = 6 Spanish Halo 3rd = 2 Whats In A Name 4th = 1 Rich River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 4 War Legend | ||
Sat Jun 4 2016 12:20 | 1st = 4 War Legend 2nd = 2 Divine Mr Artie 3rd = 3 El Greco 4th = 5 Lunar Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 2 Piccadilly Princess | ||
Sat Jun 4 2016 12:12 | 1st = 2 Piccadilly Princess 2nd = 3 Golden Goddess 3rd = 9 Dream About Me 4th = 13 Rakarazor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 8 Dalehill | ||
Sat Jun 4 2016 12:08 | 1st = 8 Dalehill 2nd = 5 Roo Barb 3rd = 10 Princess Of York 4th = 12 Sorturo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 2 Ravi | ||
Sat Jun 4 2016 12:00 | 1st = 2 Ravi 2nd = 9 Noble Joey 3rd = 4 Last Witness 4th = 5 Nudierudie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 6 Summers Day | ||
Sat Jun 4 2016 11:55 | 1st = 6 Summers Day 2nd = 8 Underthemoonlight 3rd = 2 John Gray 4th = 4 Silhouette Noire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Clemency | ||
Sat Jun 4 2016 11:50 | 1st = 7 Clemency 2nd = 5 Niminypiminy 3rd = 3 Yellen 4th = 10 Testability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 2 Tuscan Classic | ||
Sat Jun 4 2016 11:33 | 1st = 2 Tuscan Classic 2nd = 12 Gee Gee Pureblonde 3rd = 5 Chelsarli 4th = 13 Willby Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 8 Monbet | ||
Sat Jun 4 2016 11:28 | 1st = 8 Monbet 2nd = 3 Le Reveur 3rd = 13 Reine Des Gitans 4th = 11 Yagunnakissmeornot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 3 Henry The Createth | ||
Sat Jun 4 2016 11:25 | 1st = 3 Henry The Createth 2nd = 7 Brulee 3rd = 1 Legerity 4th = 8 Smart Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 7 Inspired Estelle | ||
Sat Jun 4 2016 11:20 | 1st = 7 Inspired Estelle 2nd = 2 Montoyas Secret 3rd = 1 Kenedna 4th = 5 Ninas Ballerina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 3 Mr Knowitall | ||
Sat Jun 4 2016 11:19 | 1st = 3 Mr Knowitall 2nd = 5 Abaddon 3rd = 2 Super Trouper 4th = 1 Caellum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 4 Partyon | ||
Sat Jun 4 2016 10:55 | 1st = 4 Partyon 2nd = 7 Delightful Memphis 3rd = 10 Spanish Armada 4th = 9 Lincolns Superstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 1 Fire Jet | ||
Sat Jun 4 2016 10:45 | 1st = 1 Fire Jet 2nd = 3 Battle Time 3rd = 7 River Cruise 4th = 6 Sydneys Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 5 Custodian | ||
Sat Jun 4 2016 10:20 | 1st = 5 Custodian 2nd = 1 Heavyweight Hero 3rd = 4 Habibi Inta 4th = 2 Galleons Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 6 Bao Shan Magic | ||
Sat Jun 4 2016 10:10 | 1st = 6 Bao Shan Magic 2nd = 3 Richie Mchorse 3rd = 5 Stradivarius 4th = 4 Show Far Show Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 9 Rocker Band | ||
Sat Jun 4 2016 9:45 | 1st = 9 Rocker Band 2nd = 11 Expressive Victor 3rd = 5 Democrat Party 4th = 12 Better B Amazed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 6 Thunder Down Under | ||
Sat Jun 4 2016 9:35 | 1st = 6 Thunder Down Under 2nd = 5 Meritaggio 3rd = 3 Seconds Out 4th = 4 Naughty Knuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Hello Bobby | ||
Sat Jun 4 2016 0:42 | 1st = 5 Hello Bobby 2nd = 8 Oldmate Mia 3rd = 2 Fearless Bella 4th = 7 Coco Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Wagtail Natalee | ||
Sat Jun 4 2016 0:17 | 1st = 4 Wagtail Natalee 2nd = 7 Little Bit Nifty 3rd = 6 Simply Ready 4th = 8 Flaming Sahara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 6 The Spinster | ||
Sat Jun 4 2016 0:00 | 1st = 6 The Spinster 2nd = 2 Im Zuleika 3rd = 3 Maia Maguire 4th = 1 Charged To The Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Andos Mac | ||
Wed May 4 2016 22:42 | 1st = 3 Andos Mac 2nd = 4 Mepunga Tyler 3rd = 9 Mepunga Nick 4th = 6 Mumma Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Map It Out | ||
Wed May 4 2016 22:32 | 1st = 8 Map It Out 2nd = 1 Bourbon An Kahn 3rd = 3 Ima River Boy 4th = 2 Won Wron Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 2 Max Cady | ||
Wed May 4 2016 22:27 | 1st = 2 Max Cady 2nd = 1 Melody Grace 4th = 8 Madam Mila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 6 Wez Gordy | ||
Wed May 4 2016 22:23 | 1st = 6 Wez Gordy 2nd = 2 Krazy Kanga 3rd = 8 Allen Varmint 4th = 1 Kirabilli Lacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Phils In Luck | ||
Wed May 4 2016 22:12 | 1st = 3 Phils In Luck 2nd = 6 Cosmic Shiraz 3rd = 1 Snow Mistake 4th = 5 Draper Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 They Said | ||
Wed May 4 2016 22:08 | 1st = 1 They Said 2nd = 4 Choc Chip Magic 3rd = 3 Sassy Pose 4th = 2 Stolen Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Twist Of Thunder | ||
Wed May 4 2016 22:04 | 1st = 5 Twist Of Thunder 2nd = 4 Helga Bale 3rd = 7 Nila Bale 4th = 2 Dyna Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 3 Striking Beauty | ||
Wed May 4 2016 22:00 | 1st = 3 Striking Beauty 2nd = 7 Itz Sportz Torque 3rd = 5 Magic Cruiser 4th = 1 Spunkyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Ultimate Conor | ||
Wed May 4 2016 21:52 | 1st = 4 Ultimate Conor 2nd = 2 Miss Pepperoni 3rd = 7 Hey Bail 4th = 5 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Vintage Rox | ||
Wed May 4 2016 21:49 | 1st = 4 Vintage Rox 2nd = 8 Hes Some Love 3rd = 5 Madam Scarlet 4th = 7 Topper Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 Jack Walker | ||
Wed May 4 2016 21:42 | 1st = 6 Jack Walker 2nd = 5 Folio Bale 3rd = 1 Fantastic Roxy 4th = 2 Letron James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 8 Magic Fly High | ||
Wed May 4 2016 21:39 | 1st = 8 Magic Fly High 2nd = 2 This Time Mary 3rd = 4 Lakoda Magic 4th = 1 Bogart Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 6 Argyle Melody | ||
Wed May 4 2016 21:30 | 1st = 6 Argyle Melody 2nd = 4 Kapitan Claire 3rd = 11 Jeter 4th = 9 Just Call Me Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Times Up Tom | ||
Wed May 4 2016 21:28 | 1st = 3 Times Up Tom 2nd = 1 Platinum Hepple 3rd = 5 Jesses Jet 4th = 8 Advocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Lochinvar Holly | ||
Wed May 4 2016 21:25 | 1st = 2 Lochinvar Holly 2nd = 4 Bessy Boo 3rd = 8 Inner City 4th = 7 Brad Hill Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 4 One For Me | ||
Wed May 4 2016 21:22 | 1st = 4 One For Me 2nd = 5 Cactus Jack 3rd = 1 Connemara Black 4th = 3 Kilty Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Cyndies Magic | ||
Wed May 4 2016 21:19 | 1st = 4 Cyndies Magic 2nd = 7 Little Ach Cee 3rd = 5 Hopes Magic 4th = 6 Flash Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Droopys Bentley | ||
Wed May 4 2016 21:09 | 1st = 5 Droopys Bentley 2nd = 4 Delta Daisy 3rd = 6 Blingified 4th = 7 Sunny Breaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Tarawi Nicole | ||
Wed May 4 2016 21:05 | 1st = 4 Tarawi Nicole 2nd = 7 Benjis Friend 3rd = 5 Bertacious Bee 4th = 3 Zipping Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 8 Snip Of Grand | ||
Wed May 4 2016 21:00 | 1st = 8 Snip Of Grand 2nd = 9 Miss Dreamin 3rd = 1 Dana Dynasty 4th = 10 Dance Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Lunar Eclipse | ||
Wed May 4 2016 20:58 | 1st = 5 Lunar Eclipse 2nd = 7 Asa Killa Queen 3rd = 1 Magic Success 4th = 8 My Silver Chisel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Twelve Plus Two | ||
Wed May 4 2016 20:55 | 1st = 1 Twelve Plus Two 2nd = 5 Thrilla Moment 3rd = 8 Perfect Mum 4th = 3 Miss Oneil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Mighty Sprite | ||
Wed May 4 2016 20:49 | 1st = 3 Mighty Sprite 2nd = 5 Dozer Tron 3rd = 4 Gee Callan 4th = 8 Wisen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Lochinvar Kors | ||
Wed May 4 2016 20:45 | 1st = 1 Lochinvar Kors 2nd = 3 Private Road 3rd = 5 Emett Kahn 4th = 8 In The Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 2 Costantino | ||
Wed May 4 2016 20:40 | 1st = 2 Costantino 2nd = 5 Our Little Digger 3rd = 10 Headmaster 4th = 9 All Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Zambora Brockie | ||
Wed May 4 2016 20:38 | 1st = 6 Zambora Brockie 2nd = 7 Aston Bolero 3rd = 3 Unlawful Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Zoe | ||
Wed May 4 2016 20:35 | 1st = 1 Zoe 2nd = 3 Farmor Off Tap 3rd = 7 Dream Of Speed 4th = 2 Keller Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 2 Mister Whittaker | ||
Wed May 4 2016 20:30 | 1st = 2 Mister Whittaker 2nd = 4 Ark 3rd = 5 Metroincharge 4th = 6 Crockets Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Kirk Bale | ||
Wed May 4 2016 20:28 | 1st = 1 Kirk Bale 2nd = 5 Tekki Minx 3rd = 2 Sonic Pirate 4th = 7 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Dawn Mini | ||
Wed May 4 2016 20:25 | 1st = 6 Dawn Mini 2nd = 1 Goodwin Terry 3rd = 5 Fab Surfy 4th = 7 Without Site |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 9 Martinson | ||
Wed May 4 2016 20:20 | 1st = 9 Martinson 2nd = 7 Making My Mark 3rd = 1 Arbit Major 4th = 4 Sache Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Alpha Nemesis | ||
Wed May 4 2016 20:18 | 1st = 2 Alpha Nemesis 2nd = 7 Dyna Maddie 3rd = 4 Tambay Bale 4th = 5 Mademoiselle Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Lady Perlita | ||
Wed May 4 2016 20:15 | 1st = 4 Lady Perlita 2nd = 3 Zane Harks 3rd = 5 Black Model 4th = 1 Acka Dacka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 9 Bertie Francis | ||
Wed May 4 2016 20:10 | 1st = 9 Bertie Francis 2nd = 7 Hez Razor Sharp 3rd = 1 Aunty Nellie 4th = 8 Swaggie Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Golden Swan | ||
Wed May 4 2016 20:08 | 1st = 8 Golden Swan 2nd = 4 Utopia 3rd = 5 Magic Rama 4th = 3 Hurunui Hamish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 My Boy Brodie | ||
Wed May 4 2016 20:05 | 1st = 4 My Boy Brodie 2nd = 2 Madliena Girl 3rd = 1 Our Sapphire 4th = 7 Big Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 9 Hanging On A Dream | ||
Wed May 4 2016 20:00 | 1st = 9 Hanging On A Dream 2nd = 3 It Is Alexsjasi 3rd = 12 Illawong Peppa 4th = 2 Miss Cully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Dream Of Fame | ||
Wed May 4 2016 19:58 | 1st = 6 Dream Of Fame 2nd = 8 Sea Mist 3rd = 1 Mepunga Midget 4th = 5 Spring Clarkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Black As Tar | ||
Wed May 4 2016 19:55 | 1st = 4 Black As Tar 2nd = 3 Harry Harks 3rd = 7 Kewin Up 4th = 2 Maddies Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Vintage Dream | ||
Wed May 4 2016 19:50 | 1st = 8 Vintage Dream 2nd = 7 Kylie Bromac 3rd = 3 Famous Shoes 4th = 5 Mister Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Uinka Allen | ||
Wed May 4 2016 19:48 | 1st = 3 Uinka Allen 2nd = 1 Miata Gold 3rd = 4 Miss Cintiarna 4th = 5 Scorching Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Fancy Nangar | ||
Wed May 4 2016 19:45 | 1st = 1 Fancy Nangar 2nd = 8 Tangos Express 3rd = 4 Choose Wisely 4th = 5 Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 10 Swiftly Tothebeach | ||
Wed May 4 2016 19:40 | 1st = 10 Swiftly Tothebeach 2nd = 6 War Dan Apollo 3rd = 8 Whos Driving 4th = 12 Jolted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Silky Sock | ||
Wed May 4 2016 19:38 | 1st = 1 Silky Sock 2nd = 5 Mepunga Paddy 3rd = 4 Ma Ma Keogh 4th = 7 Kirstys Me Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Senor Dante | ||
Wed May 4 2016 19:35 | 1st = 5 Senor Dante 2nd = 2 Savannahs Girl 3rd = 3 Tippett And Run 4th = 8 Gentle Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 10 Charlies System | ||
Wed May 4 2016 19:30 | 1st = 10 Charlies System 2nd = 4 In A Rose Tattoo 3rd = 8 Queen Of Jenna 4th = 6 Too Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Tear It Down | ||
Wed May 4 2016 19:28 | 1st = 2 Tear It Down 2nd = 3 Hy Guard 3rd = 1 Dyna Omen 4th = 7 Ecnal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Magic Lobo | ||
Wed May 4 2016 19:25 | 1st = 8 Magic Lobo 2nd = 4 Ludwig 3rd = 7 Watta Barghest 4th = 2 Aston Maveric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Fair Of Face | ||
Wed May 4 2016 19:21 | 1st = 9 Fair Of Face 2nd = 6 Fire And Ice 3rd = 2 One Last Roll 4th = 5 Riverleigh Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Southwood Jet | ||
Wed May 4 2016 19:19 | 1st = 1 Southwood Jet 2nd = 8 Miss Mostly 3rd = 6 Stellar Creek 4th = 3 Logan Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Lemaitre | ||
Wed May 4 2016 19:16 | 1st = 6 Lemaitre 2nd = 8 Ickle Pickle 3rd = 7 Shaylor Bacardi 4th = 5 Shaylor Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Crackerjack Jo | ||
Wed May 4 2016 19:12 | 1st = 5 Crackerjack Jo 2nd = 4 Cullectomatic 3rd = 1 Truly Miss Terious 4th = 3 Kashin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Danger Bale | ||
Wed May 4 2016 19:10 | 1st = 3 Danger Bale 2nd = 2 Delalicious 3rd = 4 Ima Big Unit 4th = 6 Walk Woody Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Dandy Jack | ||
Wed May 4 2016 19:07 | 1st = 5 Dandy Jack 2nd = 1 Kay Oh 3rd = 3 Bralyn Jackson 4th = 8 Kalimba Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 9 Keayang Secret | ||
Wed May 4 2016 19:03 | 1st = 9 Keayang Secret 2nd = 3 Perfectlyimperfect 3rd = 1 Rosanna Raider 4th = 7 Torque Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Grey Enigma | ||
Wed May 4 2016 19:00 | 1st = 6 Grey Enigma 2nd = 11 Belle La Vie 3rd = 1 Full Clip 4th = 2 Fiddlers Elbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Scorpion | ||
Wed May 4 2016 18:58 | 1st = 3 Scorpion 2nd = 2 Robyns Boy 3rd = 1 Dynamite Drifter 4th = 9 Yipy Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 7 My Kids Tuition | ||
Wed May 4 2016 18:55 | 1st = 7 My Kids Tuition 2nd = 8 All Red 3rd = 3 Drive Me Wild 4th = 4 Mysterious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 10 Jellybean Jess | ||
Wed May 4 2016 18:52 | 1st = 10 Jellybean Jess 2nd = 5 All Inn Piper 3rd = 3 Little Horeys 4th = 6 Fancy Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Im Cool Harry | ||
Wed May 4 2016 18:50 | 1st = 9 Im Cool Harry 2nd = 5 Sicilian Slumber 3rd = 3 Out Of Art 4th = 4 Duke Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Adams Angel | ||
Wed May 4 2016 18:48 | 1st = 7 Adams Angel 2nd = 6 Okas Angel 3rd = 8 Speedys Mate 4th = 1 Haras Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Charlotte Grace | ||
Wed May 4 2016 18:45 | 1st = 7 Charlotte Grace 2nd = 6 Dyna Kel 3rd = 8 Jodiels 4th = 5 Hula Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Tuapeka Glory | ||
Wed May 4 2016 18:40 | 1st = 4 Tuapeka Glory 2nd = 9 Allnight Raid 3rd = 7 Tulhurst Ace 4th = 3 Rays Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 Clocks Ticking | ||
Wed May 4 2016 18:37 | 1st = 5 Clocks Ticking 2nd = 6 Irinka Jono 3rd = 8 Fancy Bianca 4th = 7 Glam I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 My Dolly Molly | ||
Wed May 4 2016 18:34 | 1st = 1 My Dolly Molly 2nd = 6 Windsor Prize 3rd = 4 Manx Knight 4th = 3 Mum Said No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 9 Atusa | ||
Wed May 4 2016 18:32 | 1st = 9 Atusa 2nd = 10 Marylebone 3rd = 2 Forever Ours 4th = 4 Moon Ovr Manhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Artara | ||
Wed May 4 2016 18:32 | 1st = 6 Artara 2nd = 10 Marylebone 3rd = 2 Forever Ours 4th = 4 Moon Ovr Manhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Hooroo Ollie | ||
Wed May 4 2016 18:29 | 1st = 3 Hooroo Ollie 2nd = 8 Miranda Rose Hi 3rd = 7 Tattoo 4th = 6 Who Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 3 Striking Star | ||
Wed May 4 2016 18:25 | 1st = 3 Striking Star 2nd = 5 Discoville 3rd = 8 Bon Signore 4th = 6 Sobriquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 10 Macrame | ||
Wed May 4 2016 18:22 | 1st = 10 Macrame 2nd = 5 Teresas Hawke 3rd = 9 Kristys The One 4th = 4 Shes Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Total Energy | ||
Wed May 4 2016 18:17 | 1st = 2 Total Energy 2nd = 4 Crackerofarainbow 3rd = 3 Matai Bryan 4th = 1 Navarda Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Haras Samuel | ||
Wed May 4 2016 18:14 | 1st = 2 Haras Samuel 2nd = 6 Fabulous Waz 3rd = 7 Temnick 4th = 5 Minnies Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Hillbilly Bubba | ||
Wed May 4 2016 18:11 | 1st = 2 Hillbilly Bubba 2nd = 9 Mexican Terror 3rd = 1 Tanazoo 4th = 5 Jayded Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Thirty Talks | ||
Wed May 4 2016 18:07 | 1st = 7 Thirty Talks 2nd = 9 Lowannas Son 3rd = 2 Merlins Rocket 4th = 6 Keep Calm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Sonny Studleigh | ||
Wed May 4 2016 18:02 | 1st = 2 Sonny Studleigh 2nd = 3 Reno Shannon 3rd = 13 His A Tease 4th = 12 Mister Bigshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Royal Prize | ||
Wed May 4 2016 17:58 | 1st = 1 Royal Prize 2nd = 6 Magic Angel 3rd = 2 Gold Total 4th = 7 Evies Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Horeys Pal | ||
Wed May 4 2016 17:54 | 1st = 7 Horeys Pal 2nd = 1 Tri Code Saint 3rd = 8 Pedalling Pete 4th = 6 Flowering Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 6 Hello Paris | ||
Wed May 4 2016 17:50 | 1st = 6 Hello Paris 2nd = 3 Secret Charge 3rd = 9 Colour Me Crazy 4th = 7 Silver Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Montcalm | ||
Wed May 4 2016 17:45 | 1st = 10 Montcalm 2nd = 4 Ontrack 3rd = 2 Beatle Man 4th = 7 Im Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Blue Tongue Blue | ||
Wed May 4 2016 17:42 | 1st = 5 Blue Tongue Blue 2nd = 2 Sir Bluestone 3rd = 3 My Names Sandy 4th = 4 Honey Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Fabulous Wall | ||
Wed May 4 2016 17:39 | 1st = 5 Fabulous Wall 2nd = 2 Simply Magic 3rd = 6 Brae Heart 4th = 7 Angelic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Dundas Boy | ||
Wed May 4 2016 17:35 | 1st = 8 Dundas Boy 2nd = 2 Hunter Rocks 3rd = 6 Paragon Diamond 4th = 3 Zelemar Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Mister Haywood | ||
Wed May 4 2016 17:30 | 1st = 7 Mister Haywood 2nd = 6 Limbo Larry 3rd = 12 All Efflorescent 4th = 8 Bills Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 9 Say Sayang | ||
Wed May 4 2016 17:27 | 1st = 9 Say Sayang 2nd = 5 Happy Digger 3rd = 8 Roma Girl 4th = 1 Magic Jenmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Popular Belief | ||
Wed May 4 2016 17:23 | 1st = 3 Popular Belief 2nd = 2 Cosmo Len 3rd = 7 Knocka Round 4th = 8 Wheres Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Petes Tiimey | ||
Wed May 4 2016 17:20 | 1st = 3 Petes Tiimey 2nd = 4 Duck Hole Flyer 3rd = 1 Ima Cosmic 4th = 8 Demtel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Nolonga Your Choice | ||
Wed May 4 2016 17:15 | 1st = 2 Nolonga Your Choice 2nd = 10 Lady Royal Sue 3rd = 3 Jacks Gambit 4th = 7 Mr Bosley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 4 In This Life | ||
Wed May 4 2016 17:12 | 1st = 4 In This Life 2nd = 5 Penthouse Pet 3rd = 6 Skylar Storm 4th = 2 Entrechat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Unique Gatsby | ||
Wed May 4 2016 17:09 | 1st = 2 Unique Gatsby 2nd = 7 Myrniong Fancy 3rd = 8 Twisten Twirl 4th = 1 Brietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Zibibbo | ||
Wed May 4 2016 17:05 | 1st = 3 Zibibbo 2nd = 5 Albys Pick 3rd = 2 Pretty Foxy 4th = 12 Studleigh Kristen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Smashniak Taser | ||
Wed May 4 2016 17:02 | 1st = 2 Smashniak Taser 2nd = 5 See That 3rd = 1 Wee Bit Lucky 4th = 4 Rusev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Well Advertised | ||
Wed May 4 2016 16:59 | 1st = 4 Well Advertised 2nd = 5 Aston Cruz 3rd = 3 Billy Bart 4th = 8 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 8 Double Baileys | ||
Wed May 4 2016 16:55 | 1st = 8 Double Baileys 2nd = 1 My Strategic Miss 3rd = 4 Second Hands 4th = 6 Springfield Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 6 Sheez On Top | ||
Wed May 4 2016 16:52 | 1st = 6 Sheez On Top 2nd = 7 Golden Buckleboo 3rd = 5 Tycoon Queen 4th = 1 Fastcar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 9 Butter And Bread | ||
Wed May 4 2016 16:49 | 1st = 9 Butter And Bread 2nd = 1 Surf Dylan 3rd = 4 Hot Wired 4th = 7 Surfin Dazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Eschiele | ||
Wed May 4 2016 16:45 | 1st = 4 Eschiele 2nd = 5 Braces 3rd = 3 Wine N Dine 4th = 9 Shalmaneser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Smashniak Smash | ||
Wed May 4 2016 16:41 | 1st = 2 Smashniak Smash 2nd = 8 Cookie No Cream 3rd = 6 Smart Marlow 4th = 5 Leeroy Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Stylish Boulevard | ||
Wed May 4 2016 16:39 | 1st = 3 Stylish Boulevard 2nd = 6 Baroness Laroche 3rd = 1 Shardons Reactor 4th = 7 Diamondsfromheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Assurance | ||
Wed May 4 2016 16:37 | 1st = 3 Assurance 2nd = 1 Dance Master 3rd = 12 First Trade 4th = 10 Watijadoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Jacks Pick | ||
Wed May 4 2016 16:34 | 1st = 3 Jacks Pick 2nd = 5 Smokey Whispers 3rd = 1 Bubble Head 4th = 7 Midfield Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Edgewood | ||
Wed May 4 2016 16:30 | 1st = 1 Edgewood 2nd = 12 Decoupez 3rd = 4 Better Land 4th = 2 Name The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Joyanna | ||
Wed May 4 2016 16:28 | 1st = 6 Joyanna 2nd = 9 Sheza Superstar 3rd = 8 Calendar Girl 4th = 7 Shelley Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 Brazen | ||
Wed May 4 2016 16:25 | 1st = 2 Brazen 2nd = 13 Skytastic 3rd = 4 Qabla 4th = 14 Refustress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Extremely Efficient | ||
Wed May 4 2016 16:20 | 1st = 3 Extremely Efficient 2nd = 5 Glenhuggard 3rd = 4 Touch Of Armbro 4th = 6 Kearney Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 10 Brimarvi Equiada | ||
Wed May 4 2016 16:17 | 1st = 10 Brimarvi Equiada 2nd = 5 Jonjonjonny 3rd = 6 Boldacious Girl 4th = 9 Tempting Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Fast Azz El | ||
Wed May 4 2016 16:14 | 1st = 1 Fast Azz El 2nd = 5 Spring Marshall 3rd = 2 Jaydens A Star 4th = 3 Sukhoi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 8 Royal Tudor | ||
Wed May 4 2016 16:10 | 1st = 8 Royal Tudor 2nd = 4 I Can Rock 3rd = 1 Brooklyn Storm 4th = 12 Remunerator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 General Romulus | ||
Wed May 4 2016 16:07 | 1st = 3 General Romulus 2nd = 8 Violet Blue 3rd = 4 Southwood Max 4th = 1 Dortmunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Debby | ||
Wed May 4 2016 16:04 | 1st = 7 Debby 2nd = 8 Killing Time 3rd = 5 Gracie Webba 4th = 4 Celestial Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 Pinzu | ||
Wed May 4 2016 16:01 | 1st = 2 Pinzu 2nd = 6 Excuse Me Mak 3rd = 3 Our Mate Al 4th = 4 Phantom Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Transkei Rocca | ||
Wed May 4 2016 15:58 | 1st = 2 Transkei Rocca 2nd = 4 Law Legend 3rd = 1 Lucky Talisman 4th = 6 Honey Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 9 Landslide | ||
Wed May 4 2016 15:55 | 1st = 9 Landslide 2nd = 17 Dusty Mamba 3rd = 14 Finley Harper 4th = 19 Nordic Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Jetmag Skipper | ||
Wed May 4 2016 15:52 | 1st = 8 Jetmag Skipper 2nd = 7 Bernmar Rockstar 3rd = 6 Katie Alouette 4th = 3 Carlanna Tegan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 10 Simentone | ||
Wed May 4 2016 15:49 | 1st = 10 Simentone 2nd = 5 Remas Amber 3rd = 9 Mega Deal 4th = 1 Nothing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Marcs Diesel | ||
Wed May 4 2016 15:45 | 1st = 3 Marcs Diesel 2nd = 5 Lovely Chap 3rd = 4 Graceville 4th = 6 Danglissa Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Woodnear | ||
Wed May 4 2016 15:42 | 1st = 6 Woodnear 2nd = 1 Fraya Bale 3rd = 5 Kick Like Mick 4th = 3 Top Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 7 Nicky Maguire | ||
Wed May 4 2016 15:40 | 1st = 7 Nicky Maguire 2nd = 8 Itsallaboutex 3rd = 4 Tell Us We Dream 4th = 5 Grins Rendition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 4 Whats In A Name | ||
Wed May 4 2016 15:37 | 1st = 4 Whats In A Name 2nd = 2 Ustinovs Fury 3rd = 5 Beaus My Boy 4th = 9 Tuscan Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Kasreyn | ||
Wed May 4 2016 15:34 | 1st = 1 Kasreyn 2nd = 3 Amelia Christa 3rd = 6 Gia 4th = 2 Brianna Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 6 Harlem Lady | ||
Wed May 4 2016 15:30 | 1st = 6 Harlem Lady 2nd = 12 Roses Song 3rd = 10 Marmadukes Lady 4th = 1 Girl Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Dove Bale | ||
Wed May 4 2016 15:27 | 1st = 3 Dove Bale 2nd = 2 Guard Your Path 3rd = 1 Borough Black 4th = 6 Chopstick Walrus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 8 Jestajingle | ||
Wed May 4 2016 15:24 | 1st = 8 Jestajingle 2nd = 7 Ellora May 3rd = 10 Disco Smile 4th = 3 Snitzalong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Yesterdays Songs | ||
Wed May 4 2016 15:20 | 1st = 8 Yesterdays Songs 2nd = 12 Royal Island 3rd = 7 Mirage 4th = 17 Temps Voleur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Springvale Pat | ||
Wed May 4 2016 15:17 | 1st = 7 Springvale Pat 2nd = 5 Twist Away 3rd = 2 Opal Bale 4th = 8 Delinquency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Rippin Rose | ||
Wed May 4 2016 15:14 | 1st = 6 Rippin Rose 2nd = 5 Cette Away 3rd = 1 Batty Allen 4th = 8 Run Right Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 All Troops | ||
Wed May 4 2016 15:10 | 1st = 7 All Troops 2nd = 10 High Cost 3rd = 5 Relampago 4th = 3 Go Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Midnight El | ||
Wed May 4 2016 15:07 | 1st = 1 Midnight El 2nd = 3 Taltarni Shiraz 3rd = 5 Sweet Angel 4th = 7 Quick Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 10 K D Muscles | ||
Wed May 4 2016 15:05 | 1st = 10 K D Muscles 2nd = 4 Spirit Walker 3rd = 1 Pretty Little Lucy 4th = 6 Est Est Est |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 10 Beleaguer | ||
Wed May 4 2016 15:02 | 1st = 10 Beleaguer 2nd = 1 Wise And Happy 3rd = 4 Reine Happy 4th = 9 Ruby For Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 World Peace | ||
Wed May 4 2016 15:02 | 1st = 4 World Peace 2nd = 5 Moving Man 3rd = 1 Oz Lightyear 4th = 3 Dory Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Stans Choice | ||
Wed May 4 2016 14:59 | 1st = 6 Stans Choice 2nd = 1 Pinky Bale 3rd = 3 Sisco Swift 4th = 4 Oscar De Snowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 6 Crystal Flute | ||
Wed May 4 2016 14:55 | 1st = 6 Crystal Flute 2nd = 4 Via Napoli 3rd = 2 Themis 4th = 7 Mount Omei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 7 Speedy Ladidi | ||
Wed May 4 2016 14:50 | 1st = 7 Speedy Ladidi 2nd = 1 Aquaintance 3rd = 5 Superfine 4th = 8 Amalfi Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Jungle Edge | ||
Wed May 4 2016 14:45 | 1st = 2 Jungle Edge 2nd = 10 Neat And Tidy 3rd = 8 Super Fun 4th = 7 Reigning Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Bally Rebel | ||
Wed May 4 2016 14:42 | 1st = 3 Bally Rebel 2nd = 1 Might Be Chaos 3rd = 7 Big Ate 4th = 8 Maggies Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Kutas Lad | ||
Wed May 4 2016 14:39 | 1st = 1 Kutas Lad 2nd = 5 Destini Surfer 3rd = 8 Lektra Timon 4th = 3 Dodge The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 12 Gee Twenty | ||
Wed May 4 2016 14:35 | 1st = 12 Gee Twenty 2nd = 13 Silver Heels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 3 Platinum Power | ||
Wed May 4 2016 14:30 | 1st = 3 Platinum Power 2nd = 6 Our Emancipation 3rd = 5 Valentina Brave 4th = 4 The Harlem Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 7 Mr Lamborghini | ||
Wed May 4 2016 14:27 | 1st = 7 Mr Lamborghini 2nd = 2 Cool Target 3rd = 4 Man Shes Fast 4th = 10 Belle Of The South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Banker Bale | ||
Wed May 4 2016 14:24 | 1st = 1 Banker Bale 2nd = 3 Lucy Fergo 3rd = 4 Black Battenbugh 4th = 2 Yambla Bernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Arancini | ||
Wed May 4 2016 14:20 | 1st = 1 Arancini 2nd = 5 Most Exalted 3rd = 4 Hogmanay 4th = 9 Sanaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Emrys | ||
Wed May 4 2016 14:17 | 1st = 6 Emrys 2nd = 1 Tollbar 3rd = 3 Greysynd Chief 4th = 8 Zipping Simmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 9 - 12 All Dressed Up | ||
Wed May 4 2016 14:14 | 1st = 12 All Dressed Up 2nd = 13 Katango 3rd = 6 Lets Escape 4th = 1 Lord Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Gingerboy | ||
Wed May 4 2016 14:10 | 1st = 7 Gingerboy 2nd = 3 Arch Fire 3rd = 12 Yolanda Be Cool 4th = 2 King Of Dudes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Bathtub Teddy | ||
Wed May 4 2016 14:07 | 1st = 1 Bathtub Teddy 2nd = 6 Deed 3rd = 7 Oz Tin Powers 4th = 8 Mclaren Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 8 Tiffanys | ||
Wed May 4 2016 14:02 | 1st = 8 Tiffanys 2nd = 7 Sopraffina 3rd = 9 Illav Bubbles 4th = 2 Marciano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Jodie Madgio | ||
Wed May 4 2016 13:59 | 1st = 4 Jodie Madgio 2nd = 2 Catch Fire 3rd = 3 Kirabilli Myrtle 4th = 1 Long View Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Menacing | ||
Wed May 4 2016 13:55 | 1st = 2 Menacing 2nd = 9 No More Mistakes 3rd = 7 Everybody Happy 4th = 5 Hamacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Cairnlea Lewis | ||
Wed May 4 2016 13:52 | 1st = 5 Cairnlea Lewis 2nd = 3 Crash Sandy 3rd = 7 Lukey Boy 4th = 1 Magic Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 8 Macdawn | ||
Wed May 4 2016 13:50 | 1st = 8 Macdawn 2nd = 3 Dynamite Dingo 3rd = 2 Trentleigh 4th = 5 Black Magic Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 10 Model Dragon | ||
Wed May 4 2016 13:47 | 1st = 10 Model Dragon 2nd = 3 Dapper After Dark 3rd = 9 Amintire 4th = 12 Splash Of Cristal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 8 - 5 In Her Wake | ||
Wed May 4 2016 13:44 | 1st = 5 In Her Wake 2nd = 7 Millie Rose 3rd = 1 Nesta 4th = 11 Yardarms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Evers Bale | ||
Wed May 4 2016 13:44 | 1st = 1 Evers Bale 2nd = 7 Trace Amount 3rd = 2 Fantastic Tail 4th = 6 Sisco Wake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 2 Jericho | ||
Wed May 4 2016 13:40 | 1st = 2 Jericho 2nd = 4 Virgilio 3rd = 5 Cadogan 4th = 3 Raise An Army |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 10 Lord Tennyson | ||
Wed May 4 2016 13:35 | 1st = 10 Lord Tennyson 2nd = 15 Lady Selkirk 3rd = 3 Just Got Lucky 4th = 4 Viceroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Mad Dan Morgan | ||
Wed May 4 2016 13:32 | 1st = 2 Mad Dan Morgan 2nd = 5 Wheres Mini 3rd = 1 Gunner Molloy 4th = 3 Tip Top Tiarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 1 Splurge | ||
Wed May 4 2016 13:27 | 1st = 1 Splurge 2nd = 7 Sarabande 3rd = 6 No Loitering 4th = 2 Costa Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Borris Delight | ||
Wed May 4 2016 13:24 | 1st = 4 Borris Delight 2nd = 2 Allen Journo 3rd = 1 Duff Bale 4th = 8 Pittsy Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Mr Meticulous | ||
Wed May 4 2016 13:20 | 1st = 9 Mr Meticulous 2nd = 14 Coonowrin Ruby 3rd = 7 Highdini 4th = 16 Last Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Thats A Wrap | ||
Wed May 4 2016 13:18 | 1st = 1 Thats A Wrap 2nd = 4 Chaos Theory 3rd = 3 Totes 4th = 2 Gully Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Rocky Seven | ||
Wed May 4 2016 13:15 | 1st = 5 Rocky Seven 2nd = 4 Ritas Kabin 3rd = 6 Team Roper 4th = 2 Columbian Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 1 Pizza Queen | ||
Wed May 4 2016 13:15 | 1st = 1 Pizza Queen 2nd = 2 Backten Onhim 3rd = 6 Cobbler Creek 4th = 5 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 8 Bangs | ||
Wed May 4 2016 13:12 | 1st = 8 Bangs 2nd = 1 Arrow Lane 3rd = 4 Explosive Gift 4th = 6 Swipe Me Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 7 - 2 Master Karsten | ||
Wed May 4 2016 13:10 | 1st = 2 Master Karsten 2nd = 7 My Swissmiss 3rd = 6 Mrs Nevill 4th = 8 Knutquacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Jacqui Blax | ||
Wed May 4 2016 13:09 | 1st = 5 Jacqui Blax 2nd = 2 Naughty Cazza 3rd = 3 Parkers Foibles 4th = 4 Rockin Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - | ||
Wed May 4 2016 13:09 | 2nd = 2 Naughty Cazza 3rd = 3 Parkers Foibles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 10 Tennessee Pulse | ||
Wed May 4 2016 13:05 | 1st = 10 Tennessee Pulse 2nd = 7 Our Guarantee 3rd = 5 Guru Jim 4th = 8 Perseverance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 7 Faiths Encore | ||
Wed May 4 2016 13:00 | 1st = 7 Faiths Encore 2nd = 2 Omiya 3rd = 8 Perfect Rhyme 4th = 4 Tims Principal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Opawa Shiloh | ||
Wed May 4 2016 12:59 | 1st = 4 Opawa Shiloh 2nd = 8 Premier Division 3rd = 1 Opawa Stella 4th = 5 Unova Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Sunny Aura | ||
Wed May 4 2016 12:57 | 1st = 8 Sunny Aura 2nd = 4 Wota Chill 3rd = 7 Headrox 4th = 5 Scorching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 6 Glamazon | ||
Wed May 4 2016 12:52 | 1st = 6 Glamazon 2nd = 10 Hayley Ann 3rd = 11 Moderation 4th = 5 Simplicity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Farmer Brown | ||
Wed May 4 2016 12:49 | 1st = 1 Farmer Brown 2nd = 6 Paraphernalia 3rd = 7 Sisco Wander 4th = 4 Marys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 13 Sahara Siren | ||
Wed May 4 2016 12:45 | 1st = 13 Sahara Siren 2nd = 7 Barberance 3rd = 9 Amawin 4th = 3 Palmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Kay Marting | ||
Wed May 4 2016 12:43 | 1st = 1 Kay Marting 2nd = 3 Holly Blue Blood 3rd = 6 Allegro Style 4th = 8 So Unbelievable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 1 Glenhuggard | ||
Wed May 4 2016 12:40 | 1st = 1 Glenhuggard 2nd = 8 My Strategic Miss 3rd = 2 Extremely Efficient 4th = 7 Springfield Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Handy Man | ||
Wed May 4 2016 12:39 | 1st = 7 Handy Man 2nd = 2 Sweet Kiss 3rd = 1 Pollytoo 4th = 4 Bekalias Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 14 Vatiaz | ||
Wed May 4 2016 12:35 | 1st = 14 Vatiaz 2nd = 13 Vanilla Gold 3rd = 5 Sadia 4th = 7 Bianajeuney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 6 - 2 Amun Ra | ||
Wed May 4 2016 12:34 | 1st = 2 Amun Ra 2nd = 11 Rock Solid 3rd = 12 Royal Dollar 4th = 4 Sally Getcha Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 2 Crystal Moment | ||
Wed May 4 2016 12:30 | 1st = 2 Crystal Moment 2nd = 7 Svendita 3rd = 8 Truth About Love 4th = 5 Pellina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Homebush Slinky | ||
Wed May 4 2016 12:26 | 1st = 1 Homebush Slinky 2nd = 5 Consumate Ease 3rd = 7 Homebush Fine 4th = 3 Cawbourne Elpaso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Frac Geek | ||
Wed May 4 2016 12:25 | 1st = 8 Frac Geek 2nd = 5 Certified 3rd = 4 Benny Mac 4th = 1 Dark Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Daintree King | ||
Wed May 4 2016 12:21 | 1st = 3 Daintree King 2nd = 1 Snatch And Grab 3rd = 4 Meaning Business 4th = 8 Run Rusty Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 5 Schiaparelli | ||
Wed May 4 2016 12:17 | 1st = 5 Schiaparelli 2nd = 8 Scarlets Secret 3rd = 9 Teri 4th = 7 Beautys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 1 Waterboy | ||
Wed May 4 2016 12:13 | 1st = 1 Waterboy 2nd = 4 Jeremiah Skeets 3rd = 8 Double Baileys 4th = 3 Kearney Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Cawbourne Web | ||
Wed May 4 2016 12:08 | 1st = 2 Cawbourne Web 2nd = 3 Wall Age 3rd = 1 Private Action 4th = 4 Lick It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Volcan De Fuego | ||
Wed May 4 2016 12:05 | 1st = 5 Volcan De Fuego 2nd = 2 Day In Court 3rd = 1 Bean Trac 4th = 3 Kinglami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Daisy Sparkle | ||
Wed May 4 2016 12:02 | 1st = 1 Daisy Sparkle 2nd = 3 Running Spot 3rd = 7 Lektra Mick 4th = 9 Renegade Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 5 - 4 Franconi | ||
Wed May 4 2016 12:00 | 1st = 4 Franconi 2nd = 7 Eagle Magic 3rd = 9 Velvet Rose 4th = 5 Holy Mackerel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Doosh | ||
Wed May 4 2016 11:51 | 1st = 5 Doosh 2nd = 4 Our Swift Buddy 3rd = 6 Exact Master 4th = 8 Odd Fellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 11 Ballychine | ||
Wed May 4 2016 11:42 | 1st = 11 Ballychine 2nd = 7 Sian 3rd = 6 Ruby Four Shoes 4th = 8 Ultimata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Embrace Me | ||
Wed May 4 2016 11:33 | 1st = 8 Embrace Me 2nd = 9 Marlow Marina 3rd = 7 Azure Dreams 4th = 2 Chair Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 11 Waxing | ||
Wed May 4 2016 11:30 | 1st = 11 Waxing 2nd = 10 Saddle The Stars 3rd = 7 Meilucca 4th = 5 King Of The Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 4 - 1 The Gordonian | ||
Wed May 4 2016 11:25 | 1st = 1 The Gordonian 2nd = 2 La Nouvelle Vague 3rd = 5 Starbuck 4th = 6 Point Proven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Cawbourne Eski | ||
Wed May 4 2016 11:16 | 1st = 7 Cawbourne Eski 2nd = 6 Filante 3rd = 1 Witch Misty 4th = 4 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 3 Novelty | ||
Wed May 4 2016 11:07 | 1st = 3 Novelty 2nd = 11 Fastnet Fire 3rd = 16 Elie Saab 4th = 12 In The Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Jugatui | ||
Wed May 4 2016 10:58 | 1st = 1 Jugatui 2nd = 3 Izzy Bowen 3rd = 4 Em Holland 4th = 7 Walnut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 3 - 5 Cecil | ||
Wed May 4 2016 10:50 | 1st = 5 Cecil 2nd = 1 Krase 3rd = 4 Gargamel 4th = 2 Keep It Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Kirkham Webby | ||
Wed May 4 2016 10:41 | 1st = 6 Kirkham Webby 2nd = 8 Homebush Flame 3rd = 2 Miss Muffet 4th = 3 Swirling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 2 New Born King | ||
Wed May 4 2016 10:32 | 1st = 2 New Born King 2nd = 4 Prize Lord 3rd = 8 Cameahotfriday 4th = 3 The Husslah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 If It Fitz | ||
Wed May 4 2016 10:23 | 1st = 7 If It Fitz 2nd = 4 Double Ice 3rd = 5 Drifting Along 4th = 2 Stay Groovy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 2 - 2 Revolution Earth | ||
Wed May 4 2016 10:15 | 1st = 2 Revolution Earth 2nd = 3 Alpine Julz 3rd = 4 Satin Jitterbug 4th = 1 Payment Pending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 9 Mary Blue Blood | ||
Wed May 4 2016 10:06 | 1st = 9 Mary Blue Blood 2nd = 8 Cala Dor 3rd = 6 Orangey Yellow 4th = 1 Not Listening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 5 Sacred Empire | ||
Wed May 4 2016 9:57 | 1st = 5 Sacred Empire 2nd = 10 Cardinal Sin 3rd = 14 Perfect Rose 4th = 4 Pilgrim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 1 - 4 Revenge | ||
Wed May 4 2016 9:45 | 1st = 4 Revenge 2nd = 5 Seeking Redemption 3rd = 8 Double Tap 4th = 1 Billy Elliot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Call Me Boz | ||
Mon Apr 4 2016 22:48 | 1st = 5 Call Me Boz 2nd = 2 Silver Rockstar 3rd = 8 Rebel Lady 4th = 7 Two Snaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Zipping Cash | ||
Mon Apr 4 2016 22:43 | 1st = 2 Zipping Cash 2nd = 4 Thanks Kayla 3rd = 8 Greys A Docker 4th = 1 Flippant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Curriculum | ||
Mon Apr 4 2016 22:33 | 1st = 4 Curriculum 2nd = 3 Meer Jappa 3rd = 8 Robell Heart 4th = 6 Yahoo Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 9 Eddie Yap | ||
Mon Apr 4 2016 22:29 | 1st = 9 Eddie Yap 2nd = 3 Master Jackpot 3rd = 8 Stompin 4th = 2 No Jockey Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Tys Missile | ||
Mon Apr 4 2016 22:25 | 1st = 7 Tys Missile 2nd = 4 Chelsea Clarice 3rd = 2 Urana Bolt 4th = 8 Ferrari Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Hold Ya Breath | ||
Mon Apr 4 2016 22:16 | 1st = 2 Hold Ya Breath 2nd = 1 Snipper Brann 3rd = 3 Sprite Is Right 4th = 4 Brett Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Allen Dynamo | ||
Mon Apr 4 2016 22:12 | 1st = 3 Allen Dynamo 2nd = 1 Meat Titan 3rd = 2 Mortal Sin 4th = 4 Chiricahua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Kialdu Scarlet | ||
Mon Apr 4 2016 22:08 | 1st = 5 Kialdu Scarlet 2nd = 2 Missile Ben 3rd = 4 Bearville Grub 4th = 7 Swany Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Molly Dobbs | ||
Mon Apr 4 2016 22:05 | 1st = 3 Molly Dobbs 2nd = 2 Backpacker 3rd = 4 Marshall Givens 4th = 5 Allen Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 9 - 6 Ausrock | ||
Mon Apr 4 2016 22:00 | 1st = 6 Ausrock 2nd = 2 Dowhatuwant To Do 3rd = 1 Diamond Thief 4th = 7 Billycart Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Oh Boy | ||
Mon Apr 4 2016 21:58 | 1st = 2 Oh Boy 2nd = 3 De La Salle 3rd = 7 Heeza Picture 4th = 1 What Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Wolfpack | ||
Mon Apr 4 2016 21:55 | 1st = 6 Wolfpack 2nd = 4 Must Have 3rd = 2 Lektra Bandit 4th = 7 Burrawonga Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Betown Gem | ||
Mon Apr 4 2016 21:47 | 1st = 2 Betown Gem 2nd = 1 Boxing Roo Girl 3rd = 5 Somerset Supreme 4th = 4 Her Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Wild Giselle | ||
Mon Apr 4 2016 21:43 | 1st = 5 Wild Giselle 2nd = 1 Despicable Erin 3rd = 6 Andariel 4th = 2 Terra Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Izzy Go | ||
Mon Apr 4 2016 21:40 | 1st = 2 Izzy Go 2nd = 6 Chobani 3rd = 4 Allen Harass 4th = 5 Zipping Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 7 De Blue Kahn | ||
Mon Apr 4 2016 21:37 | 1st = 7 De Blue Kahn 2nd = 10 Larsie Lou 3rd = 5 Orara Wal 4th = 4 Poppy Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Eren Bale | ||
Mon Apr 4 2016 21:33 | 1st = 2 Eren Bale 2nd = 1 Aeroplane Bob 3rd = 7 Dynamic Punch 4th = 4 Myrniong Plow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 1 Gold Starzzz | ||
Mon Apr 4 2016 21:28 | 1st = 1 Gold Starzzz 2nd = 5 Pullabookaprincess 3rd = 7 Spirit Chaser 4th = 4 The Miami Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Crazy Vixon | ||
Mon Apr 4 2016 21:26 | 1st = 2 Crazy Vixon 2nd = 1 Dismantle 3rd = 6 Titan Ash 4th = 3 Slashin Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 5 Casio Lee | ||
Mon Apr 4 2016 21:18 | 1st = 5 Casio Lee 2nd = 4 Lil Miss Marny 3rd = 7 Fabulous Gem 4th = 1 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Memory Assassin | ||
Mon Apr 4 2016 21:15 | 1st = 7 Memory Assassin 2nd = 1 Garry Mcbain 4th = 4 Vanish Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 3 Tinas Display | ||
Mon Apr 4 2016 21:12 | 1st = 3 Tinas Display 2nd = 2 Robell Chrissy 3rd = 7 Set Black Magic 4th = 4 Detcord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Gotta Get Back | ||
Mon Apr 4 2016 21:09 | 1st = 1 Gotta Get Back 2nd = 3 Collect 3rd = 2 Asa Killa Queen 4th = 6 Show Bag Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Alpha Mimos | ||
Mon Apr 4 2016 21:06 | 1st = 7 Alpha Mimos 2nd = 2 Darcys Fantasy 3rd = 1 Smashniak Class 4th = 6 Split System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 8 Boobalaga Road | ||
Mon Apr 4 2016 21:01 | 1st = 8 Boobalaga Road 2nd = 4 Elegant Heaven 3rd = 7 Rocketer 4th = 5 Flowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Keune | ||
Mon Apr 4 2016 20:59 | 1st = 1 Keune 2nd = 8 Casio Lad 3rd = 4 Wynburn Hornet 4th = 2 Pennys Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Getty Bale | ||
Mon Apr 4 2016 20:56 | 1st = 3 Getty Bale 2nd = 1 Wild Soul 3rd = 6 Alderley Reform 4th = 2 Pelican Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Alans Kidz | ||
Mon Apr 4 2016 20:48 | 1st = 3 Alans Kidz 2nd = 2 Orara Charlie 3rd = 7 Spring Planet 4th = 6 Cheeky Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Chevsta | ||
Mon Apr 4 2016 20:45 | 1st = 1 Chevsta 2nd = 2 Jalapeno Flash 3rd = 3 Two Teams Umpire 4th = 4 Its An Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Not Today Mate | ||
Mon Apr 4 2016 20:42 | 1st = 4 Not Today Mate 2nd = 7 Flying Circus 3rd = 1 Her Fault 4th = 3 Gold Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Miss Stylist | ||
Mon Apr 4 2016 20:39 | 1st = 2 Miss Stylist 2nd = 5 Shing Lee 3rd = 8 Supreme It Seems 4th = 6 Turbo Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Starling Bale | ||
Mon Apr 4 2016 20:36 | 1st = 7 Starling Bale 2nd = 6 Hes A Dude 3rd = 1 Electro Bale 4th = 8 Emerley Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 8 Arma The Gun | ||
Mon Apr 4 2016 20:31 | 1st = 8 Arma The Gun 2nd = 3 Grin For Pippa 3rd = 9 Untitled 4th = 6 Harrison Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Pretty Socks | ||
Mon Apr 4 2016 20:29 | 1st = 1 Pretty Socks 2nd = 4 Slender Jappa 3rd = 5 Black Lee Bonus 4th = 6 Adjustable Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Blue Boy | ||
Mon Apr 4 2016 20:26 | 1st = 3 Blue Boy 2nd = 5 Ultimate Jack 3rd = 7 Jazzy Bale 4th = 4 Barrier Reef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 And We Danced | ||
Mon Apr 4 2016 20:18 | 1st = 3 And We Danced 2nd = 2 Fear The Recall 3rd = 8 Pink Scissors 4th = 6 Classy Barcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Hey Franklin | ||
Mon Apr 4 2016 20:15 | 1st = 6 Hey Franklin 2nd = 10 Nellie Vee 3rd = 3 Winklee Toby 4th = 4 Seabrook Keely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Invariably | ||
Mon Apr 4 2016 20:12 | 1st = 2 Invariably 2nd = 8 Junner Bale 3rd = 3 Approval 4th = 5 Booming Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Lady Spring | ||
Mon Apr 4 2016 20:09 | 1st = 7 Lady Spring 2nd = 1 War Picture 3rd = 4 Old Harry Rocks 4th = 5 Its For Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Yanong | ||
Mon Apr 4 2016 20:05 | 1st = 1 Yanong 2nd = 8 Jacqui Blax 3rd = 3 West On Xandi 4th = 5 Allen Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 9 Silk Banyula | ||
Mon Apr 4 2016 20:00 | 1st = 9 Silk Banyula 2nd = 2 The Caringbah Kid 3rd = 4 Keys Tostonebridge 4th = 3 Mezz Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Got A Brother | ||
Mon Apr 4 2016 19:58 | 1st = 7 Got A Brother 2nd = 1 Minnie Impact 3rd = 2 Bralyn Amy 4th = 5 Major General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Another Fencer | ||
Mon Apr 4 2016 19:55 | 1st = 1 Another Fencer 2nd = 2 Timmyross 3rd = 6 Magpie Fencer 4th = 3 Tassieross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Manhattan Cry | ||
Mon Apr 4 2016 19:52 | 1st = 8 Manhattan Cry 2nd = 1 Cyclone Clifford 3rd = 4 Bretts Magic 4th = 2 Madam Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 3 Madam Swanny | ||
Mon Apr 4 2016 19:49 | 1st = 3 Madam Swanny 2nd = 4 Rays Pick 3rd = 2 Heading Home 4th = 1 Smuggums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Doobstar | ||
Mon Apr 4 2016 19:45 | 1st = 4 Doobstar 2nd = 7 Bears Gold 3rd = 2 Mad Bekim 4th = 8 Bag Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Dash Ta Fame | ||
Mon Apr 4 2016 19:41 | 1st = 8 Dash Ta Fame 2nd = 2 Health Retreat 3rd = 7 Magic Minstrel 4th = 6 Here For You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 8 Banquet | ||
Mon Apr 4 2016 19:38 | 1st = 8 Banquet 2nd = 6 Quiet Bay 3rd = 3 Nebraska Beach 4th = 5 Wynburn Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Vincent Brown | ||
Mon Apr 4 2016 19:35 | 1st = 3 Vincent Brown 2nd = 1 Tuggeragh 3rd = 2 Park The Ark 4th = 7 Little Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 5 Modern Maestro | ||
Mon Apr 4 2016 19:33 | 1st = 5 Modern Maestro 2nd = 7 Im Jay Tee 3rd = 1 Chinghi 4th = 6 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 Spikey Da Bleach | ||
Mon Apr 4 2016 19:28 | 1st = 8 Spikey Da Bleach 2nd = 1 Gabby Brann 3rd = 6 Direct Terror 4th = 3 Ruby We Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Paulas Delight | ||
Mon Apr 4 2016 19:25 | 1st = 6 Paulas Delight 2nd = 7 Coast 3rd = 4 Il Bacaro 4th = 8 Jumbo Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Plenty of Punch | ||
Mon Apr 4 2016 19:22 | 1st = 8 Plenty of Punch 2nd = 4 Guy Fawkes 3rd = 1 Ruffy Road 4th = 7 Cyno Stein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 2 Twoandahalf Tigers | ||
Mon Apr 4 2016 19:17 | 1st = 2 Twoandahalf Tigers 2nd = 6 Sheckler 3rd = 1 Trunkey Nice Guy 4th = 4 Arising Easton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 5 We Got This | ||
Mon Apr 4 2016 19:14 | 1st = 5 We Got This 2nd = 7 Smithski 3rd = 2 Coutinho 4th = 3 Lil Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Dont Kid Me | ||
Mon Apr 4 2016 19:11 | 1st = 5 Dont Kid Me 2nd = 2 Westy Bob 3rd = 3 Bathurst Bogan 4th = 8 Bogan At Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 5 Follow The Gold | ||
Mon Apr 4 2016 19:08 | 1st = 5 Follow The Gold 2nd = 2 Moon Flash 3rd = 8 Little Gesture 4th = 7 Kooringa Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Shocking Onyx | ||
Mon Apr 4 2016 19:05 | 1st = 4 Shocking Onyx 2nd = 8 Quink 3rd = 7 Buzzard 4th = 3 Dove Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 1 Ravishing Girl | ||
Mon Apr 4 2016 19:00 | 1st = 1 Ravishing Girl 2nd = 8 Another Buddy 3rd = 5 Illawong Knight 4th = 3 No Cooperation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Rose A Bella | ||
Mon Apr 4 2016 18:58 | 1st = 4 Rose A Bella 2nd = 3 Sheza Ruler 3rd = 7 Rusev 4th = 2 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 2 Wheres Ringo | ||
Mon Apr 4 2016 18:55 | 1st = 2 Wheres Ringo 2nd = 1 Krank Panda 3rd = 7 Pinkman 4th = 6 Western Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Rockstar Swirl | ||
Mon Apr 4 2016 18:52 | 1st = 8 Rockstar Swirl 2nd = 3 Emeritus 3rd = 1 Flashy Fyfe 4th = 7 Collision Course |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Steel Eraser | ||
Mon Apr 4 2016 18:49 | 1st = 1 Steel Eraser 2nd = 4 Holmwood Terror 3rd = 2 Good Lad 4th = 8 Conzaras Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Mynameskenny | ||
Mon Apr 4 2016 18:44 | 1st = 7 Mynameskenny 2nd = 1 Leftrightgoodnight 3rd = 4 Damondo 4th = 8 Red Check Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Better Size | ||
Mon Apr 4 2016 18:41 | 1st = 1 Better Size 2nd = 9 Spring Crusher 3rd = 3 Grimms Boy 4th = 6 Pants Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 5 Mongo Style | ||
Mon Apr 4 2016 18:38 | 1st = 5 Mongo Style 2nd = 1 Princess Charley 3rd = 8 Lakoda Brick 4th = 4 Dyna Alyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Dana Jorja | ||
Mon Apr 4 2016 18:35 | 1st = 5 Dana Jorja 2nd = 6 Bangor Blaze 3rd = 3 Farhat Bale 4th = 8 Warrior Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 3 Hez A Dude | ||
Mon Apr 4 2016 18:30 | 1st = 3 Hez A Dude 2nd = 1 Mister Brazil 3rd = 5 Long Hot Summer 4th = 7 Heza Nuther Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Jeans Mattjesty | ||
Mon Apr 4 2016 18:29 | 1st = 9 Jeans Mattjesty 2nd = 5 Yaholyterror 3rd = 7 Rockstar Ruler 4th = 6 Audrey Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Wanting | ||
Mon Apr 4 2016 18:28 | 1st = 1 Wanting 2nd = 6 Uncut Splendour 3rd = 8 Jordicor 4th = 7 Olay Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 8 Scarlett Dawn | ||
Mon Apr 4 2016 18:25 | 1st = 8 Scarlett Dawn 2nd = 3 Girl Code 3rd = 1 Olli Charlyn 4th = 2 Perfect Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Our Miss Deena | ||
Mon Apr 4 2016 18:22 | 1st = 6 Our Miss Deena 2nd = 8 Elfie 3rd = 7 Ravenwood 4th = 2 My Baby Porscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 Stinky Pete | ||
Mon Apr 4 2016 18:19 | 1st = 6 Stinky Pete 2nd = 2 Harp Monelli 3rd = 7 Velo Beaver 4th = 8 Giggling Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 7 American Boy | ||
Mon Apr 4 2016 18:14 | 1st = 7 American Boy 2nd = 6 Another Ayjay 3rd = 9 Mon Lillies 4th = 5 Soho Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Arena Magic | ||
Mon Apr 4 2016 18:12 | 1st = 8 Arena Magic 2nd = 5 Comic Icon 3rd = 1 Rare Scents 4th = 2 Girl Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Sharks Kallis | ||
Mon Apr 4 2016 18:09 | 1st = 3 Sharks Kallis 2nd = 7 Rosedene Elite 3rd = 2 Cheeky Frame 4th = 5 Go Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Heza Swinger | ||
Mon Apr 4 2016 18:04 | 1st = 8 Heza Swinger 2nd = 4 Dark Energy 3rd = 7 Downunder Stride 4th = 6 The American Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 6 Lombo Yanky Invada | ||
Mon Apr 4 2016 18:04 | 1st = 6 Lombo Yanky Invada 2nd = 2 Expensive Greeting 3rd = 8 Five Ay Em 4th = 4 Fairy Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Text Me Tony | ||
Mon Apr 4 2016 18:02 | 1st = 1 Text Me Tony 2nd = 4 Lauren Kasey 3rd = 7 Imposing Flame 4th = 2 Black Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Big Cool Bobby | ||
Mon Apr 4 2016 17:59 | 1st = 6 Big Cool Bobby 2nd = 3 Sleek Asset 3rd = 1 Virtual Speed 4th = 2 Do More Fishing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 7 Pantheon | ||
Mon Apr 4 2016 17:55 | 1st = 7 Pantheon 2nd = 1 Rollon Jack 3rd = 5 Diamond Castle 4th = 8 Milady Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 2 Katie The Weapon | ||
Mon Apr 4 2016 17:52 | 1st = 2 Katie The Weapon 2nd = 8 Brindie Marble 3rd = 1 Miss Shake It 4th = 4 Mindys A Marble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Mother Of Dragon | ||
Mon Apr 4 2016 17:49 | 1st = 3 Mother Of Dragon 2nd = 6 August Hope 3rd = 7 Pastizzi Pitzi 4th = 1 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Bettor Not Knowing | ||
Mon Apr 4 2016 17:45 | 1st = 6 Bettor Not Knowing 2nd = 5 C C Chevron 3rd = 8 Niseko 4th = 7 To Infinitynbeyond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Sunset Senorita | ||
Mon Apr 4 2016 17:42 | 1st = 2 Sunset Senorita 2nd = 1 Aston Salute 3rd = 7 Every Cloud 4th = 5 Weowna Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 8 Shes Chaos | ||
Mon Apr 4 2016 17:39 | 1st = 8 Shes Chaos 2nd = 6 Bondy Rocks 3rd = 7 Secret Spiral 4th = 4 Rumbo Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 4 Paleface Jasper | ||
Mon Apr 4 2016 17:38 | 1st = 4 Paleface Jasper 2nd = 1 Just Read My Mind 3rd = 6 Few Good Men 4th = 5 Run Riley Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Haich Two Mo | ||
Mon Apr 4 2016 17:35 | 1st = 3 Haich Two Mo 2nd = 7 Silent Crash 3rd = 8 Twist Me Over 4th = 4 Red Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Lehigh Model | ||
Mon Apr 4 2016 17:32 | 1st = 2 Lehigh Model 2nd = 4 Airly Rocket 3rd = 9 Kitboolou Adam 4th = 3 Coney Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Lombo Final Touch | ||
Mon Apr 4 2016 17:27 | 1st = 6 Lombo Final Touch 2nd = 1 Justa Dale 3rd = 5 Holm Three 4th = 3 Art Pleaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Dundee Harrier | ||
Mon Apr 4 2016 17:24 | 1st = 3 Dundee Harrier 2nd = 1 Dr Trojan 3rd = 5 Daintree Rhumba 4th = 7 Kayoko Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 7 Mapmaker | ||
Mon Apr 4 2016 17:20 | 1st = 7 Mapmaker 2nd = 10 Columkille 3rd = 2 Cliveden House 4th = 1 Navajo Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 4 Blank Space | ||
Mon Apr 4 2016 17:17 | 1st = 4 Blank Space 2nd = 7 You See Niki 3rd = 1 Widows Peak 4th = 5 Skating Rink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 9 Niki No No | ||
Mon Apr 4 2016 17:15 | 1st = 9 Niki No No 2nd = 2 Twoforsixty 3rd = 8 Tearitup 4th = 1 Mighty Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Sassy Pose | ||
Mon Apr 4 2016 17:12 | 1st = 1 Sassy Pose 2nd = 7 Tin Pan Alley 3rd = 6 Destinys Soul 4th = 2 Frankiestein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 On The Trigger | ||
Mon Apr 4 2016 17:09 | 1st = 7 On The Trigger 2nd = 8 Lorian Bolt 3rd = 1 Lehigh Limit 4th = 3 Tessa Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 The Spinster | ||
Mon Apr 4 2016 17:05 | 1st = 1 The Spinster 2nd = 4 Elpoco Diablo 3rd = 7 All About Pink 4th = 9 Kamendable Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Shine | ||
Mon Apr 4 2016 17:02 | 1st = 7 Shine 2nd = 2 Seven Gallons 3rd = 6 Extra Stars 4th = 1 Watch This Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Big Boss Man | ||
Mon Apr 4 2016 16:59 | 1st = 3 Big Boss Man 2nd = 1 Du Fish 3rd = 8 Wise Toffee 4th = 4 Oticon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Bevendale Boy | ||
Mon Apr 4 2016 16:58 | 1st = 6 Bevendale Boy 2nd = 2 California Ice 3rd = 1 Pay To Play 4th = 7 Pat The Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 3 Bulkender | ||
Mon Apr 4 2016 16:55 | 1st = 3 Bulkender 2nd = 4 Ginger Marble 3rd = 9 Miss Millennium 4th = 6 Zulu Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 10 A Matter Of Course | ||
Mon Apr 4 2016 16:50 | 1st = 10 A Matter Of Course 2nd = 5 Heavenly Smile 3rd = 4 Victree Vendetta 4th = 3 Genuine Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Opal Valley | ||
Mon Apr 4 2016 16:47 | 1st = 4 Opal Valley 2nd = 7 Bright Eraser 3rd = 8 Four Bits 4th = 2 Klemmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 11 Sambuca Joe | ||
Mon Apr 4 2016 16:43 | 1st = 11 Sambuca Joe 2nd = 7 Racer 3rd = 1 Idunknow 4th = 3 Mister Bellisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 2 Sea Brook Boy | ||
Mon Apr 4 2016 16:42 | 1st = 2 Sea Brook Boy 2nd = 4 Dumb Bullett 3rd = 5 Hello Bobby 4th = 7 Loose Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 3 Lucky News | ||
Mon Apr 4 2016 16:40 | 1st = 3 Lucky News 2nd = 7 San Sabarto 3rd = 4 Are You Sure 4th = 14 Bench Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Aston Sprite | ||
Mon Apr 4 2016 16:37 | 1st = 5 Aston Sprite 2nd = 6 Doogie Boy 3rd = 4 Max Roxy 4th = 2 In Dee Gang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 7 Worlds On Fire | ||
Mon Apr 4 2016 16:34 | 1st = 7 Worlds On Fire 2nd = 4 Sekonda Belle 3rd = 5 Coreys Magic 4th = 6 Dimity Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 9 Welsh Poet | ||
Mon Apr 4 2016 16:30 | 1st = 9 Welsh Poet 3rd = 5 Pollywagon 4th = 6 Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 3 Worthington | ||
Mon Apr 4 2016 16:30 | 1st = 3 Worthington 3rd = 5 Pollywagon 4th = 6 Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Cara Evelyn | ||
Mon Apr 4 2016 16:25 | 1st = 1 Cara Evelyn 2nd = 2 Charged To The Max 3rd = 4 Hoylakes Next Lady 4th = 7 Topless Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Wyembah Charlie | ||
Mon Apr 4 2016 16:22 | 1st = 2 Wyembah Charlie 2nd = 8 Salty Rain 3rd = 7 Spring Runner 4th = 1 Spring Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 5 Quedos | ||
Mon Apr 4 2016 16:19 | 1st = 5 Quedos 2nd = 1 Vocal Holly 3rd = 6 Nashstar 4th = 2 Abby Nella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 The Ole Buckaroo | ||
Mon Apr 4 2016 16:18 | 1st = 2 The Ole Buckaroo 2nd = 6 Destiny Warrior 3rd = 5 Royal Safari 4th = 1 Talanoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Scary Sister | ||
Mon Apr 4 2016 16:15 | 1st = 6 Scary Sister 2nd = 1 Lord Somersby 3rd = 3 Prue Jay 4th = 2 Tekki Hail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Megsie Marble | ||
Mon Apr 4 2016 16:12 | 1st = 2 Megsie Marble 2nd = 5 Martam Gold 3rd = 8 Fugue 4th = 4 Maya Herrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Home Of The Brave | ||
Mon Apr 4 2016 16:10 | 1st = 1 Home Of The Brave 2nd = 6 Mach Cullen 3rd = 4 Rocky Floyd 4th = 5 Whozideawasthis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Big Red | ||
Mon Apr 4 2016 16:07 | 1st = 3 Big Red 2nd = 4 Moorbel Betty 3rd = 6 Zipping Ethan 4th = 2 Well Bowled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 Saab Magic | ||
Mon Apr 4 2016 16:03 | 1st = 4 Saab Magic 2nd = 7 No Bettertime 3rd = 2 Artoc 4th = 6 Lagoon Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 7 Montoey Miss | ||
Mon Apr 4 2016 16:02 | 1st = 7 Montoey Miss 2nd = 6 Money For Honey 3rd = 2 Clangers 4th = 1 Vocal Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 4 Boogie Woogie Man | ||
Mon Apr 4 2016 16:00 | 1st = 4 Boogie Woogie Man 2nd = 8 Steel Moon 3rd = 3 Second Option 4th = 5 Ragged Keys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Just Gus | ||
Mon Apr 4 2016 15:58 | 1st = 2 Just Gus 2nd = 1 Dr Brandon 3rd = 3 Brandons Way 4th = 8 Arvos Tayzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 4 Sculptures | ||
Mon Apr 4 2016 15:55 | 1st = 4 Sculptures 2nd = 2 Monarchs Reign 3rd = 9 Packen 4th = 13 King Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Fantastic Polar | ||
Mon Apr 4 2016 15:52 | 1st = 7 Fantastic Polar 2nd = 2 Blinkys Idol 3rd = 8 Worrigee Road 4th = 4 Raffertys Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Rock Forest | ||
Mon Apr 4 2016 15:50 | 1st = 4 Rock Forest 2nd = 5 Goeslikelunar 3rd = 6 Ropeburn 4th = 3 All Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Crown Gold | ||
Mon Apr 4 2016 15:47 | 1st = 6 Crown Gold 2nd = 8 Crae Bale 3rd = 7 Kiwi Knight 4th = 4 Gundal Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 8 Chrissys Girl | ||
Mon Apr 4 2016 15:44 | 1st = 8 Chrissys Girl 2nd = 1 Towball 3rd = 5 Magic Sash 4th = 7 Rawlinna Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Lookofalegend | ||
Mon Apr 4 2016 15:43 | 1st = 7 Lookofalegend 2nd = 5 Village Messenger 3rd = 3 Day Dream Dancer 4th = 2 Son Of Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Careless Cookie | ||
Mon Apr 4 2016 15:40 | 1st = 8 Careless Cookie 2nd = 2 Minter Dance 3rd = 10 Nods One 4th = 4 Lucky Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Demtel | ||
Mon Apr 4 2016 15:37 | 1st = 7 Demtel 2nd = 1 Wrecking Ralph 3rd = 5 Linny Morris 4th = 2 Despicable Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 One Night At Themile | ||
Mon Apr 4 2016 15:33 | 1st = 5 One Night At Themile 2nd = 9 Hell Bent 3rd = 8 Pumpniron 4th = 10 Fortyeighthenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Silent Witness | ||
Mon Apr 4 2016 15:32 | 1st = 4 Silent Witness 2nd = 1 Obee One 3rd = 2 Midnight Benz 4th = 8 My Boy Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 3 Seulamont | ||
Mon Apr 4 2016 15:30 | 1st = 3 Seulamont 2nd = 7 Kingdom Of Rain 3rd = 1 Poets Fortune 4th = 8 Dharma Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Junior Tiger | ||
Mon Apr 4 2016 15:27 | 1st = 1 Junior Tiger 2nd = 6 Chief Russler 3rd = 2 Sublime Miss 4th = 3 True Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 8 Illawong Armstrong | ||
Mon Apr 4 2016 15:25 | 1st = 8 Illawong Armstrong 2nd = 11 Blue Sky Commander 3rd = 5 Belts 4th = 10 Columbias Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Deadly Arrilla | ||
Mon Apr 4 2016 15:22 | 1st = 7 Deadly Arrilla 2nd = 3 Dusty Chopstix 3rd = 5 Kibibi 4th = 6 Whats The Goss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 9 Alldollarsnosense | ||
Mon Apr 4 2016 15:18 | 1st = 9 Alldollarsnosense 2nd = 5 Lonely Pine 3rd = 11 Hy Leexciting 4th = 1 Win And Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 1 Exitozo | ||
Mon Apr 4 2016 15:15 | 1st = 1 Exitozo 2nd = 12 Princess Mavi 3rd = 2 Gravity Force 4th = 8 Miss Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Little Mix | ||
Mon Apr 4 2016 15:12 | 1st = 3 Little Mix 2nd = 4 Bali Allen 3rd = 1 Pingu 4th = 5 Suspicious Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Future Dream | ||
Mon Apr 4 2016 15:09 | 1st = 1 Future Dream 2nd = 3 Canya Crazy 3rd = 8 Firehouse Five 4th = 5 Panamar Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Joekenn | ||
Mon Apr 4 2016 15:07 | 1st = 7 Joekenn 2nd = 3 Bold Law 3rd = 1 Zarah Gee 4th = 8 Star Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Magnificent Pete | ||
Mon Apr 4 2016 15:04 | 1st = 4 Magnificent Pete 2nd = 8 Midori Miss 3rd = 1 Arvos Steva 4th = 7 Lady Of Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 4 Our Mallee Hoff | ||
Mon Apr 4 2016 15:00 | 1st = 4 Our Mallee Hoff 2nd = 6 Wallbanger 3rd = 5 Ordynskis Hill 4th = 3 Got That Glint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Modern Dancer | ||
Mon Apr 4 2016 14:55 | 1st = 7 Modern Dancer 2nd = 3 Watch The Dream 3rd = 1 Red Onahi 4th = 8 Sheza Westburn Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Oh Lele Peter | ||
Mon Apr 4 2016 14:52 | 1st = 4 Oh Lele Peter 2nd = 1 Barcia Beebee 3rd = 2 Secret Society 4th = 6 Wild Last Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 7 Machida | ||
Mon Apr 4 2016 14:47 | 1st = 7 Machida 2nd = 5 Rockabella Starz 3rd = 3 Stunning I Am 4th = 1 Reason to Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Smiley Girl | ||
Mon Apr 4 2016 14:44 | 1st = 4 Smiley Girl 2nd = 3 Hurricane Aussie 3rd = 8 Magic Dance 4th = 7 Terra Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 4 Kingston Time | ||
Mon Apr 4 2016 14:40 | 1st = 4 Kingston Time 2nd = 5 Rods Bid 3rd = 6 The Explorer 4th = 9 Metro Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Texas Blaze | ||
Mon Apr 4 2016 14:37 | 1st = 5 Texas Blaze 2nd = 2 Emis Boy Badger 3rd = 4 Senni William 4th = 8 Rosie Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Ohoka Sniper | ||
Mon Apr 4 2016 14:33 | 1st = 4 Ohoka Sniper 2nd = 5 Graffiti Lombo 3rd = 8 Bongo Miss 4th = 7 Daydreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 4 Blacklisted | ||
Mon Apr 4 2016 14:30 | 1st = 4 Blacklisted 2nd = 5 Its Got Lip 3rd = 2 Short Changed 4th = 11 Raine Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 1 Hawkesbury Fever | ||
Mon Apr 4 2016 14:27 | 1st = 1 Hawkesbury Fever 2nd = 9 Swiftly Chloe 3rd = 7 Boris Gump 4th = 10 Heart You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 She Envy | ||
Mon Apr 4 2016 14:22 | 1st = 3 She Envy 2nd = 6 Costantino 3rd = 1 Jiggy Rhythm 4th = 5 Sam Is Perfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Nook And Cranny | ||
Mon Apr 4 2016 14:18 | 1st = 3 Nook And Cranny 2nd = 4 Smooth Rebel 3rd = 1 Spring Topaz 4th = 5 High Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 5 Sir Kapitar | ||
Mon Apr 4 2016 14:12 | 1st = 5 Sir Kapitar 2nd = 11 Jackjess 3rd = 7 In A Rose Tattoo 4th = 1 The Small Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Ollie Boy | ||
Mon Apr 4 2016 14:09 | 1st = 1 Ollie Boy 2nd = 5 Miss Eldora 3rd = 2 Scodelario 4th = 4 Cosmic Scramble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 3 Stirling Shadow | ||
Mon Apr 4 2016 14:05 | 1st = 3 Stirling Shadow 2nd = 5 Time Flies 3rd = 14 More Than Alright 4th = 4 Scienta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 2 Cronauer | ||
Mon Apr 4 2016 14:00 | 1st = 2 Cronauer 2nd = 8 Star Siren 3rd = 9 Silk Sheets 4th = 4 Our Red Dog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Wheres Dex Star | ||
Mon Apr 4 2016 13:57 | 1st = 4 Wheres Dex Star 2nd = 3 Black Edge 3rd = 1 Turbo Longstride 4th = 7 Our Nico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Oceans Predator | ||
Mon Apr 4 2016 13:52 | 1st = 5 Oceans Predator 2nd = 7 Sally Maclennane 3rd = 3 Swaffham Water 4th = 8 Cool Character |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Dr Brm | ||
Mon Apr 4 2016 13:49 | 1st = 8 Dr Brm 2nd = 5 Springvale Harry 3rd = 1 Cawbourne Midget 4th = 7 Lagoon Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Abbies Dream | ||
Mon Apr 4 2016 13:42 | 1st = 2 Abbies Dream 2nd = 5 All Bolts 3rd = 1 Asterix Rose 4th = 8 Danny Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Somewhere Secret | ||
Mon Apr 4 2016 13:37 | 1st = 2 Somewhere Secret 2nd = 5 Tossup 3rd = 1 Hionjolt 4th = 4 Miracle Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Big Boy Deno | ||
Mon Apr 4 2016 13:34 | 1st = 6 Big Boy Deno 2nd = 1 Miss Mowhawk 3rd = 7 Melman 4th = 8 Another Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 4 Time Square | ||
Mon Apr 4 2016 13:30 | 1st = 4 Time Square 2nd = 1 Aftershave 3rd = 9 Mallan No More 4th = 7 Beau Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 7 Parjinka | ||
Mon Apr 4 2016 13:25 | 1st = 7 Parjinka 2nd = 1 Abundance Of Heart 3rd = 10 Bonnie Ticket 4th = 8 Sharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Longtan Tigerman | ||
Mon Apr 4 2016 13:20 | 1st = 7 Longtan Tigerman 2nd = 5 Saint Liliana 3rd = 4 Waynesfirst 4th = 6 Best For Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Crackerjack Cam | ||
Mon Apr 4 2016 13:17 | 1st = 2 Crackerjack Cam 2nd = 1 Cool Springs 3rd = 8 Gunmetal Lad 4th = 6 Dawn Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 9 Meat Damon | ||
Mon Apr 4 2016 13:09 | 1st = 9 Meat Damon 2nd = 6 Chinese Star 3rd = 3 Phantom Way 4th = 5 Homebush Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 3 Get In The Bowl | ||
Mon Apr 4 2016 13:00 | 1st = 3 Get In The Bowl 2nd = 2 General Gerrard 3rd = 1 Balfs Choice 4th = 5 Mrs Bignell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Connemara Xav | ||
Mon Apr 4 2016 12:57 | 1st = 8 Connemara Xav 2nd = 2 Denver Mills 3rd = 1 Kiwi Invasion 4th = 3 Nulla Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 7 Cream Of Oz | ||
Mon Apr 4 2016 12:50 | 1st = 7 Cream Of Oz 2nd = 4 Twilight Charade 3rd = 9 Sinamore 4th = 6 Glowing Particle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Takamori | ||
Mon Apr 4 2016 12:47 | 1st = 3 Takamori 2nd = 1 Dr Robbie 3rd = 7 Cawbourne Crouch 4th = 5 Cawbourne Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Aldebaran Ten | ||
Mon Apr 4 2016 12:42 | 1st = 7 Aldebaran Ten 2nd = 5 Elementofdoubt 3rd = 3 Judes Trapper 4th = 6 Ima Skybabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Paddy Macs | ||
Mon Apr 4 2016 12:38 | 1st = 5 Paddy Macs 2nd = 4 Galmist 3rd = 1 Norduls Hope 4th = 2 Flyin Les Fergi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Apollo Baxter | ||
Mon Apr 4 2016 12:30 | 1st = 3 Apollo Baxter 2nd = 8 Alcudia 3rd = 5 Olliesaurus 4th = 4 Kentaro Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Alchemy | ||
Mon Apr 4 2016 12:20 | 1st = 5 Alchemy 2nd = 3 Quick Return 3rd = 2 Allen Gantz 4th = 1 Charlie Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 4 Cawbourne Buttsy | ||
Mon Apr 4 2016 12:12 | 1st = 4 Cawbourne Buttsy 2nd = 8 Angvella 3rd = 2 Spring Gambo 4th = 10 Ayra Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Catsford Allan | ||
Mon Apr 4 2016 12:04 | 1st = 1 Catsford Allan 2nd = 4 Hurry Up Chief 3rd = 2 Dyna Nami 4th = 3 Dulcet Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Opawa Larry | ||
Mon Apr 4 2016 11:54 | 1st = 5 Opawa Larry 2nd = 2 Ollie Baxter 3rd = 1 Cool Dexter 4th = 10 Cawbourne Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Chase Me Apatche | ||
Mon Apr 4 2016 11:36 | 1st = 8 Chase Me Apatche 2nd = 4 Cawbourne Nevada 3rd = 6 Lick It Up 4th = 5 Repeat Visit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Homebush Bounce | ||
Mon Apr 4 2016 11:18 | 1st = 1 Homebush Bounce 2nd = 4 Opawa Jay 3rd = 6 Cawbourne Josh 4th = 8 Pistols Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Totes | ||
Mon Apr 4 2016 11:00 | 1st = 8 Totes 2nd = 9 Culvie Den 3rd = 7 Cawbourne Jarrod 4th = 1 Belfast Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Peter Who | ||
Fri Mar 4 2016 23:57 | 1st = 5 Peter Who 2nd = 1 Shaft 3rd = 2 Asafa 4th = 7 Faulkner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 8 A Boy Named Rosie | ||
Fri Mar 4 2016 23:40 | 1st = 8 A Boy Named Rosie 2nd = 7 Betta Go Bolt 3rd = 1 Sir Escapealot 4th = 2 Yeehah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Rowdy Mac | ||
Fri Mar 4 2016 23:37 | 1st = 8 Rowdy Mac 2nd = 4 Ima Kuri 3rd = 7 Snapper Red 4th = 1 Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Atlastalone | ||
Fri Mar 4 2016 23:30 | 1st = 3 Atlastalone 2nd = 1 Dashing Christian 3rd = 5 Always Arjay 4th = 11 Eastwood Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Bago Flash | ||
Fri Mar 4 2016 23:17 | 1st = 3 Bago Flash 2nd = 1 Ruble Monelli 3rd = 7 Astrophysic 4th = 8 Derecho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 8 Machin Out | ||
Fri Mar 4 2016 23:10 | 1st = 8 Machin Out 2nd = 4 Eliseos Falcon 3rd = 6 Justlikelindt 4th = 7 Disco Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 4 Glenferrie Belle | ||
Fri Mar 4 2016 23:03 | 1st = 4 Glenferrie Belle 2nd = 2 Cuban Fizz 3rd = 8 Aimforthemoon 4th = 6 Kyvalley Boomerang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Bold Intention | ||
Fri Mar 4 2016 23:00 | 1st = 7 Bold Intention 2nd = 5 Astronomize 3rd = 1 Noble Spirit 4th = 3 Uncle Si |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 The Revolution | ||
Fri Mar 4 2016 22:55 | 1st = 3 The Revolution 2nd = 1 Loaded Aussie 3rd = 10 Dust Me Off 4th = 11 Argyle Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Nila Bale | ||
Fri Mar 4 2016 22:49 | 1st = 8 Nila Bale 2nd = 1 Dyna Zeek 3rd = 7 Bide Time 4th = 3 Ill Rob Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 2 Shes Turbo Charged | ||
Fri Mar 4 2016 22:44 | 1st = 2 Shes Turbo Charged 2nd = 1 Tella 3rd = 8 Good Times Ahead 4th = 9 Themightynadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 6 Badelaide | ||
Fri Mar 4 2016 22:40 | 1st = 6 Badelaide 2nd = 3 Vicky Sheffield 3rd = 1 Lily Thesinger 4th = 5 Doubledipofheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Monsignor Ace | ||
Fri Mar 4 2016 22:38 | 1st = 2 Monsignor Ace 2nd = 1 Our Songar 3rd = 5 Lehigh Lotto 4th = 4 Lee Booboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Thunder Rama | ||
Fri Mar 4 2016 22:35 | 1st = 4 Thunder Rama 2nd = 7 Jabba Da Pup 3rd = 5 Premier Fun 4th = 2 Empire Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Rocknroll Gold | ||
Fri Mar 4 2016 22:32 | 1st = 7 Rocknroll Gold 2nd = 9 Ronzel Grinner 3rd = 3 Orbison Castle 4th = 1 Silver Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Dewana Interest | ||
Fri Mar 4 2016 22:30 | 1st = 5 Dewana Interest 2nd = 1 Two Time 3rd = 4 Lektra Danger 4th = 2 Bingo Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Sonic Classic | ||
Fri Mar 4 2016 22:25 | 1st = 8 Sonic Classic 2nd = 3 Gallileo 3rd = 2 Swimbetweentheflags 4th = 5 Change Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 All A Miss | ||
Fri Mar 4 2016 22:19 | 1st = 6 All A Miss 2nd = 7 Gas Metre 3rd = 5 Mavriki Pano 4th = 9 Starburst Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Amadeus | ||
Fri Mar 4 2016 22:15 | 1st = 1 Amadeus 2nd = 3 Vegas Boulevard 3rd = 8 Euston Road 4th = 6 Joes Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Scooby Who | ||
Fri Mar 4 2016 22:13 | 1st = 4 Scooby Who 2nd = 3 Flaming Sahara 3rd = 5 Mr Primate 4th = 2 Red Hot Reagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 8 Crimson Floyd | ||
Fri Mar 4 2016 22:10 | 1st = 8 Crimson Floyd 2nd = 6 Bettor Twisted 3rd = 9 My Island Home 4th = 7 Who Thru Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Mumma Josie | ||
Fri Mar 4 2016 22:08 | 1st = 8 Mumma Josie 2nd = 6 Fiamatta 3rd = 1 Dewana Be Sharp 4th = 5 Even Keel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 3 Tommy Kay | ||
Fri Mar 4 2016 22:04 | 1st = 3 Tommy Kay 2nd = 1 Im Princess Sophie 3rd = 2 Star Style 4th = 6 Joekenn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Virgil Hilts | ||
Fri Mar 4 2016 22:00 | 1st = 2 Virgil Hilts 2nd = 9 Trison 3rd = 4 Chestervale Jet 4th = 6 Make A Fuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Donald Tux | ||
Fri Mar 4 2016 21:58 | 1st = 1 Donald Tux 2nd = 6 Yeah Right 3rd = 7 Thunder Chief 4th = 5 Tyrion Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Robyns C C | ||
Fri Mar 4 2016 21:54 | 1st = 1 Robyns C C 2nd = 10 Bonny Under Fire 3rd = 5 Stunin Eyes Only 4th = 11 Nightwatch Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Its A Flash | ||
Fri Mar 4 2016 21:49 | 1st = 1 Its A Flash 2nd = 7 Son Of Bekim 3rd = 3 Lektra Timon 4th = 4 Limburg Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Dyletta | ||
Fri Mar 4 2016 21:45 | 1st = 5 Dyletta 2nd = 7 Down the Hatch 3rd = 4 Bob Of The Head 4th = 12 New Summer Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 5 Lombo Newsy Scoop | ||
Fri Mar 4 2016 21:40 | 1st = 5 Lombo Newsy Scoop 2nd = 11 Dehillman 3rd = 2 Killara Ninja 4th = 9 Million Dollar Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Knight Sprite | ||
Fri Mar 4 2016 21:38 | 1st = 4 Knight Sprite 2nd = 3 Brad Hill Billy 3rd = 6 Black Driftwood 4th = 8 Sir Charleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 8 Simply Sweet | ||
Fri Mar 4 2016 21:37 | 1st = 8 Simply Sweet 2nd = 1 Baby Houseman 3rd = 4 Dont Be Teasin Me 4th = 5 Kissmecougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 1 King Crocker | ||
Fri Mar 4 2016 21:34 | 1st = 1 King Crocker 2nd = 6 Whata Escape 3rd = 5 The Nature Boy 4th = 4 Bubbas Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Nickys Idol | ||
Fri Mar 4 2016 21:30 | 1st = 4 Nickys Idol 2nd = 5 My Sophisticated Lady 3rd = 3 Franco 4th = 7 Illawong Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Asa Killa Queen | ||
Fri Mar 4 2016 21:28 | 1st = 7 Asa Killa Queen 2nd = 3 Hawka Tron 3rd = 2 Straw Hat Luffy 4th = 4 Bastet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 7 Bounty Eyre | ||
Fri Mar 4 2016 21:24 | 1st = 7 Bounty Eyre 2nd = 5 Avalon Bromac 3rd = 8 Nicnak Paddy Wak 4th = 10 Te Rauparaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Where Art Thou | ||
Fri Mar 4 2016 21:19 | 1st = 2 Where Art Thou 2nd = 8 Billysoar 3rd = 4 Fantastic Tail 4th = 5 Inner City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 12 Prepee | ||
Fri Mar 4 2016 21:15 | 1st = 12 Prepee 2nd = 8 Zlatan 3rd = 6 Scelto 4th = 10 Search Squad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 6 Joes Star Of Mia | ||
Fri Mar 4 2016 21:10 | 1st = 6 Joes Star Of Mia 2nd = 3 Illinois Beauty 3rd = 7 Greenngold 4th = 9 Paternity Suit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Lektra Blicavs | ||
Fri Mar 4 2016 21:08 | 1st = 1 Lektra Blicavs 2nd = 8 Harlon 3rd = 6 Uptown Funk 4th = 3 Red Light Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 8 Hez The Jazz Man | ||
Fri Mar 4 2016 21:04 | 1st = 8 Hez The Jazz Man 2nd = 4 Lombo Louganis 3rd = 5 Adda Spoilt Pomme 4th = 7 Mundella Arnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Gotta Go Henry | ||
Fri Mar 4 2016 21:00 | 1st = 2 Gotta Go Henry 2nd = 9 Beach Shack 3rd = 4 Teixeira 4th = 6 Metrofromelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Mitcharlie Mia | ||
Fri Mar 4 2016 20:58 | 1st = 2 Mitcharlie Mia 2nd = 4 Star Torana 3rd = 5 Duna Runa 4th = 8 Good Odds Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 8 Some Kinda Tactics | ||
Fri Mar 4 2016 20:54 | 1st = 8 Some Kinda Tactics 2nd = 4 Amajorjo 3rd = 5 Machtavish 4th = 1 Mark Dennis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Authorized | ||
Fri Mar 4 2016 20:50 | 1st = 1 Authorized 2nd = 8 Dardy Delight 3rd = 3 Machs A Pearler 4th = 10 Tasmanian Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Irish Sprite | ||
Fri Mar 4 2016 20:48 | 1st = 1 Irish Sprite 2nd = 8 Zabimaru Bale 3rd = 2 Home Runner 4th = 4 Cosmic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Lake Como | ||
Fri Mar 4 2016 20:45 | 1st = 7 Lake Como 2nd = 5 Aglaia 3rd = 1 Gin Lizzie 4th = 6 Azzcool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 1 Roarn | ||
Fri Mar 4 2016 20:40 | 1st = 1 Roarn 2nd = 2 Lighting Colony 3rd = 6 Camroller 4th = 8 Itz Billy Hillis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Midnight Kate | ||
Fri Mar 4 2016 20:38 | 1st = 7 Midnight Kate 2nd = 1 Explosive Range 3rd = 8 My Terms 4th = 9 Chips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 8 Track The Navajo | ||
Fri Mar 4 2016 20:34 | 1st = 8 Track The Navajo 2nd = 3 Sanford Tilly 3rd = 4 The Black Adda 4th = 6 Major Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Manuka Man | ||
Fri Mar 4 2016 20:30 | 1st = 6 Manuka Man 2nd = 9 Star Chamber 3rd = 5 Hall of Famer 4th = 2 Im Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Care Care Care | ||
Fri Mar 4 2016 20:28 | 1st = 2 Care Care Care 2nd = 8 Lektra Elusive 3rd = 3 Allen Kempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 6 Speeding Spur | ||
Fri Mar 4 2016 20:24 | 1st = 6 Speeding Spur 2nd = 2 The Almighty Johnson 3rd = 1 Bobby Breen 4th = 3 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Candy Crush | ||
Fri Mar 4 2016 20:20 | 1st = 1 Candy Crush 2nd = 5 Rays Cadillac 3rd = 3 Timeless Jasper 4th = 9 Monmatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Tizza Nitro | ||
Fri Mar 4 2016 20:18 | 1st = 2 Tizza Nitro 2nd = 4 Young Gun 3rd = 3 Phantom Reign 4th = 6 Serena Nimbus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 9 Silent Sedition | ||
Fri Mar 4 2016 20:15 | 1st = 9 Silent Sedition 2nd = 12 Weather The Storm 3rd = 1 Allisam 4th = 2 Antonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 5 Wingara | ||
Fri Mar 4 2016 20:10 | 1st = 5 Wingara 2nd = 1 Sporty Spook 3rd = 3 Tullow 4th = 7 Sophies Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Hurunui Hamish | ||
Fri Mar 4 2016 20:08 | 1st = 1 Hurunui Hamish 2nd = 7 Abbewige Gold 3rd = 6 Demonishem 4th = 8 Run Sajid Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Plain Baby | ||
Fri Mar 4 2016 20:03 | 1st = 1 Plain Baby 2nd = 2 Rosehill Rose Hill 3rd = 6 Alemeria 4th = 8 Ridethewildside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Taipan Tracey | ||
Fri Mar 4 2016 20:00 | 1st = 3 Taipan Tracey 2nd = 8 Camacho 3rd = 6 Big Time Sprite 4th = 4 Upstate Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 3 Shandale | ||
Fri Mar 4 2016 19:55 | 1st = 3 Shandale 2nd = 4 Robbie Burns 3rd = 5 Stroke Of Luck 4th = 7 The Faithful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 11 Queen Of Sharkz | ||
Fri Mar 4 2016 19:50 | 1st = 11 Queen Of Sharkz 2nd = 5 Golden Scribe 3rd = 6 Marzzz Barzzz Bazz 4th = 9 All Starzzz Megan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Shytown Hussler | ||
Fri Mar 4 2016 19:48 | 1st = 4 Shytown Hussler 2nd = 1 Faithful Hill 3rd = 9 Lektra Destiny 4th = 3 Dudley Dursley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Alma Yulanda | ||
Fri Mar 4 2016 19:45 | 1st = 1 Alma Yulanda 2nd = 5 Good Maneuver 4th = 12 Vanilla Ice Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 4 Cherry Mahoney | ||
Fri Mar 4 2016 19:40 | 1st = 4 Cherry Mahoney 2nd = 8 Gotta Bewitched 3rd = 2 Ima Mystery Girl 4th = 9 Lettuce Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Veetee Swift | ||
Fri Mar 4 2016 19:38 | 1st = 2 Veetee Swift 2nd = 3 Zipping Lilly 3rd = 5 Zipping Bruiser 4th = 6 Irinka Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 7 Pell Mell | ||
Fri Mar 4 2016 19:35 | 1st = 7 Pell Mell 2nd = 4 The Kununurra Kid 3rd = 1 Docking 4th = 3 Flying Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Michael Thomas | ||
Fri Mar 4 2016 19:30 | 1st = 1 Michael Thomas 2nd = 7 The Boss Man 3rd = 8 Leannes Boy 4th = 3 Button Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 9 Skyes Apprentice | ||
Fri Mar 4 2016 19:28 | 1st = 9 Skyes Apprentice 2nd = 3 Last Action Hero 3rd = 8 Expecto Patronum 4th = 1 Vegas Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 No Doctor Needed | ||
Fri Mar 4 2016 19:24 | 1st = 5 No Doctor Needed 2nd = 3 Hughie Green 3rd = 6 Bettor Spirits 4th = 4 Bettor Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Wills | ||
Fri Mar 4 2016 19:20 | 1st = 2 Wills 2nd = 3 Hey Hardy 3rd = 5 Hes Just Rusty 4th = 7 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Alpha Hermes | ||
Fri Mar 4 2016 19:18 | 1st = 1 Alpha Hermes 2nd = 3 Megalodon 3rd = 8 Camden Valleyway 4th = 4 She Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Malibu Rain | ||
Fri Mar 4 2016 19:15 | 1st = 6 Malibu Rain 2nd = 11 Consommateur 3rd = 7 Purrfectly Fab 4th = 10 Nordic Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 10 Pulciano | ||
Fri Mar 4 2016 19:13 | 1st = 10 Pulciano 2nd = 1 Astrology 3rd = 2 Evening In Paris 4th = 6 Solitary Tear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 6 Franks A Legend | ||
Fri Mar 4 2016 19:10 | 1st = 6 Franks A Legend 2nd = 5 Lettuce Go Pippa 3rd = 3 The Final Frontier 4th = 7 Chaos Confusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Lets Run | ||
Fri Mar 4 2016 19:08 | 1st = 6 Lets Run 2nd = 4 True Value 3rd = 7 Goldenpaw Glory 4th = 1 Hogwarts Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 8 - 11 Noble Descent | ||
Fri Mar 4 2016 19:05 | 1st = 11 Noble Descent 2nd = 16 Trois Belle 3rd = 10 Lord Archibald 4th = 14 Pinsational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Chaimbo | ||
Fri Mar 4 2016 19:04 | 1st = 1 Chaimbo 2nd = 6 Brilliant Jayla 3rd = 2 Tell The Boys 4th = 5 Grader Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 10 Cold Crusher | ||
Fri Mar 4 2016 19:00 | 1st = 10 Cold Crusher 2nd = 11 Girls Go First 3rd = 5 Naked Majesty 4th = 1 Save Our Pennys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Barbs Lass | ||
Fri Mar 4 2016 18:58 | 1st = 6 Barbs Lass 2nd = 5 Tiger Pearl 3rd = 1 Toothless Toby 4th = 3 Last Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 More Than Frank | ||
Fri Mar 4 2016 18:55 | 1st = 1 More Than Frank 2nd = 3 Frisky Albert 3rd = 5 I Wrote The Book 4th = 8 Gold Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 2 Piccadilly Princess | ||
Fri Mar 4 2016 18:54 | 1st = 2 Piccadilly Princess 2nd = 9 Golden Goddess 3rd = 8 Ardens Choice 4th = 4 Eclipse Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Sweeping Strikes | ||
Fri Mar 4 2016 18:52 | 1st = 2 Sweeping Strikes 2nd = 5 Omas Girl 3rd = 6 Hell On Wheels 4th = 8 Arome Peche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Jimmy Brute | ||
Fri Mar 4 2016 18:49 | 1st = 7 Jimmy Brute 2nd = 1 Fear The Recall 3rd = 6 This Time Maddie 4th = 8 Shaylor Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 5 Maywyns Zephyr | ||
Fri Mar 4 2016 18:46 | 1st = 5 Maywyns Zephyr 2nd = 2 Our Cavort 3rd = 4 Kissed Flush 4th = 1 Billy Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Bolshoi Belle | ||
Fri Mar 4 2016 18:45 | 1st = 6 Bolshoi Belle 2nd = 4 Gunga Galunga 3rd = 10 Rich Beauty 4th = 9 Jane Of Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Crystal Robbo | ||
Fri Mar 4 2016 18:42 | 1st = 3 Crystal Robbo 2nd = 1 Our Clancy Jack 3rd = 5 Bonanza Gold 4th = 8 Mini Cousin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Boston Lightning | ||
Fri Mar 4 2016 18:39 | 1st = 3 Boston Lightning 2nd = 8 Dandy Star 3rd = 2 Homebush Dodger 4th = 5 Premier Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 10 Lexus On The Beach | ||
Fri Mar 4 2016 18:37 | 1st = 10 Lexus On The Beach 2nd = 4 Poco Aces 3rd = 5 Happy To Go 4th = 7 Hurrysound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Zoltinas Legacy | ||
Fri Mar 4 2016 18:34 | 1st = 8 Zoltinas Legacy 2nd = 7 Crackerjack Max 3rd = 1 Red Sally 4th = 6 Tail Pipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 5 Escebee | ||
Fri Mar 4 2016 18:30 | 1st = 5 Escebee 2nd = 7 Chinzia 3rd = 2 Lampedusa 4th = 9 Lady Henrietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Rival State | ||
Fri Mar 4 2016 18:27 | 1st = 1 Rival State 2nd = 4 Spring Agustus 3rd = 7 Cheeky Cheech 4th = 6 Fabulous Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 1 All Royal Gal | ||
Fri Mar 4 2016 18:26 | 1st = 1 All Royal Gal 2nd = 5 Whitney 3rd = 7 Yagunnakissmeornot 4th = 4 Queen Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Silky | ||
Fri Mar 4 2016 18:23 | 1st = 3 Silky 2nd = 4 Grinvil 3rd = 5 Our Miss Vivienne 4th = 6 Classic Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Full Treatment | ||
Fri Mar 4 2016 18:21 | 1st = 5 Full Treatment 2nd = 3 Belly Shots 3rd = 7 Tartong Boy 4th = 8 Barbs Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Golden Blaze | ||
Fri Mar 4 2016 18:18 | 1st = 2 Golden Blaze 2nd = 3 Shake The Night 3rd = 4 Remo Wind 4th = 7 Moyarra Operari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Sunset Strip | ||
Fri Mar 4 2016 18:15 | 1st = 4 Sunset Strip 2nd = 5 Tatamagouche 3rd = 1 Legal Veine 4th = 6 Poinsettia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 Chip Ganassi | ||
Fri Mar 4 2016 18:10 | 1st = 8 Chip Ganassi 2nd = 4 Missed By Red 3rd = 11 Corrinyah Conman 4th = 7 Stening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Wild Effective | ||
Fri Mar 4 2016 18:09 | 1st = 6 Wild Effective 2nd = 4 Vito Baxter 3rd = 1 Exponential Lily 4th = 3 All In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Son Of Prada | ||
Fri Mar 4 2016 18:07 | 1st = 2 Son Of Prada 2nd = 3 Switch Blade 3rd = 5 Spring Ricky 4th = 6 Gold Total |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 11 Forever Texas | ||
Fri Mar 4 2016 18:02 | 1st = 11 Forever Texas 2nd = 1 Liston 3rd = 3 Harrys Day Out 4th = 6 Benny Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Precious Quality | ||
Fri Mar 4 2016 17:59 | 1st = 2 Precious Quality 2nd = 3 My Miss Uno 3rd = 5 Sister Mertens 4th = 4 Exterminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Penance Allen | ||
Fri Mar 4 2016 17:56 | 1st = 6 Penance Allen 2nd = 3 Ernie Old 3rd = 4 Evers Bale 4th = 1 Tanners Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 9 Aliante | ||
Fri Mar 4 2016 17:55 | 1st = 9 Aliante 2nd = 1 On The Town 3rd = 4 Culinary Delight 4th = 5 Lusty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 4 Imperious | ||
Fri Mar 4 2016 17:52 | 1st = 4 Imperious 2nd = 8 Robusta 3rd = 3 Avroson 4th = 2 Providential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Heidi Benz | ||
Fri Mar 4 2016 17:49 | 1st = 3 Heidi Benz 2nd = 4 Indiana Rumble 3rd = 5 Haras Blaze 4th = 7 Unique Motive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Shannonsablast | ||
Fri Mar 4 2016 17:45 | 1st = 10 Shannonsablast 2nd = 1 Feel The Need 3rd = 11 Eric Clapton 4th = 3 Allbliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Opawa Shay | ||
Fri Mar 4 2016 17:44 | 1st = 6 Opawa Shay 2nd = 5 Boston Heart 3rd = 4 Heart You 4th = 1 Sherlock Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 4 Beckoning Light | ||
Fri Mar 4 2016 17:42 | 1st = 4 Beckoning Light 2nd = 1 Va Va Veni 3rd = 5 Perfect Star 4th = 6 Secret Process |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Hurry Mccurry | ||
Fri Mar 4 2016 17:39 | 1st = 4 Hurry Mccurry 2nd = 2 Swift Magic 3rd = 8 Carbon Racer 4th = 3 Salina Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Via Mazzini | ||
Fri Mar 4 2016 17:39 | 1st = 3 Via Mazzini 2nd = 1 Cracked 3rd = 5 Octaraja 4th = 2 Bridgey Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 9 - 9 Alborbrown | ||
Fri Mar 4 2016 17:36 | 1st = 9 Alborbrown 2nd = 10 Duchovny 3rd = 13 Strawpedo 4th = 5 Caligo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Jacks Rainbow | ||
Fri Mar 4 2016 17:33 | 1st = 6 Jacks Rainbow 2nd = 7 Dyna Leroy 3rd = 1 Our Luck 4th = 2 Drop A Clanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 8 - 12 Striking Lago | ||
Fri Mar 4 2016 17:30 | 1st = 12 Striking Lago 2nd = 3 Little Chief 3rd = 9 Kiss In The Dark 4th = 2 Changing Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Maywyn Pettycash | ||
Fri Mar 4 2016 17:27 | 1st = 2 Maywyn Pettycash 2nd = 1 El Malamute 3rd = 4 Miranda Rose Hi 4th = 6 Call Me Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 4 More The Better | ||
Fri Mar 4 2016 17:25 | 1st = 4 More The Better 2nd = 6 Pacing Major 3rd = 8 Mongolian Hero 4th = 2 Billy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Riverboat Prince | ||
Fri Mar 4 2016 17:23 | 1st = 1 Riverboat Prince 2nd = 2 March With Ors 3rd = 9 Feel The Faith 4th = 4 Bee Tees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 New Direction | ||
Fri Mar 4 2016 17:21 | 1st = 2 New Direction 2nd = 3 Dock Master 3rd = 6 Zipping Harry 4th = 4 Barcelona Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Pretty Bomb | ||
Fri Mar 4 2016 17:18 | 1st = 2 Pretty Bomb 2nd = 9 Go Go Rosco 3rd = 5 Next To Go 4th = 8 Gelwix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Homebush Chaos | ||
Fri Mar 4 2016 17:16 | 1st = 6 Homebush Chaos 2nd = 1 Brilliant Ashlee 3rd = 8 Alamein Duke 4th = 4 Homebush Flyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 3 Im Rockin | ||
Fri Mar 4 2016 17:15 | 1st = 3 Im Rockin 2nd = 2 Grey Strike 3rd = 8 My Bellas Better 4th = 6 Atunnah Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Astins Warrior | ||
Fri Mar 4 2016 17:12 | 1st = 8 Astins Warrior 2nd = 7 Unique Ghosty 3rd = 1 Pennyless 4th = 4 Mia Mya Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 12 Bettor Atom | ||
Fri Mar 4 2016 17:07 | 1st = 12 Bettor Atom 2nd = 11 Tact Hayleys Delight 3rd = 4 Shipwreck 4th = 7 Lucky Voodoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 7 Falchion | ||
Fri Mar 4 2016 17:04 | 1st = 7 Falchion 2nd = 4 Stella Ombra 4th = 1 Archytas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Erbawi | ||
Fri Mar 4 2016 17:00 | 1st = 2 Erbawi 2nd = 3 Baumkuchen 3rd = 5 Shogun Star 4th = 6 Hamish Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Macoreka | ||
Fri Mar 4 2016 16:59 | 1st = 1 Macoreka 2nd = 4 Mashup Lad 3rd = 2 Wussell 4th = 6 Zealous Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 7 Tidy Prophet | ||
Fri Mar 4 2016 16:56 | 1st = 7 Tidy Prophet 2nd = 14 Gangsters Run 3rd = 10 Burnro 4th = 1 Gravitational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 1 Jewel On The Beach | ||
Fri Mar 4 2016 16:55 | 1st = 1 Jewel On The Beach 2nd = 6 Ready To Fire 3rd = 5 Casino Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Hyper Venom | ||
Fri Mar 4 2016 16:53 | 1st = 4 Hyper Venom 2nd = 1 Rowchester Star 3rd = 8 Quick Step 4th = 7 Massive Com |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 2 All Giving | ||
Fri Mar 4 2016 16:50 | 1st = 2 All Giving 2nd = 8 Jayko 3rd = 3 Green Aventurine 4th = 6 Sir Ottavio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Dashing Charger | ||
Fri Mar 4 2016 16:47 | 1st = 7 Dashing Charger 2nd = 4 Woozie Doozie 3rd = 6 Stealth Fighter 4th = 8 Spear It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Grand Legacy | ||
Fri Mar 4 2016 16:45 | 1st = 5 Grand Legacy 2nd = 7 Pacific Sunrise 3rd = 2 Candid Angel 4th = 3 Mc Lovin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Strawbs Ideal Act | ||
Fri Mar 4 2016 16:43 | 1st = 3 Strawbs Ideal Act 2nd = 4 Passionate Fella 3rd = 5 Sir Jaybe Hall 4th = 10 Major Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Roc Raida | ||
Fri Mar 4 2016 16:41 | 1st = 2 Roc Raida 2nd = 4 Scary Mary 3rd = 6 Goodwin Lucy 4th = 5 Midnight Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Mademoiselle Sox | ||
Fri Mar 4 2016 16:38 | 1st = 6 Mademoiselle Sox 2nd = 2 Unsub Andy 3rd = 1 Miss Bo Wicked 4th = 3 One Cup Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 3 Vinnie Vega | ||
Fri Mar 4 2016 16:35 | 1st = 3 Vinnie Vega 2nd = 6 Cobra Kai 3rd = 1 Faustus 4th = 2 Society Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Elite Comando | ||
Fri Mar 4 2016 16:29 | 1st = 6 Elite Comando 2nd = 4 Throttle On 3rd = 7 Interaction 4th = 5 Wildash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 5 Motown | ||
Fri Mar 4 2016 16:26 | 1st = 5 Motown 2nd = 1 Max Phactor 3rd = 2 Perfect Storm 4th = 12 Brydon Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Strathlachlan Andy | ||
Fri Mar 4 2016 16:25 | 1st = 10 Strathlachlan Andy 2nd = 11 Don Boston 3rd = 1 The Black Assassin 4th = 7 Canardly Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 3 Five to Midnight | ||
Fri Mar 4 2016 16:24 | 1st = 3 Five to Midnight 2nd = 4 Irish Chat 3rd = 7 Star Emerald 4th = 6 Alarmist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Suite Mover | ||
Fri Mar 4 2016 16:22 | 1st = 5 Suite Mover 2nd = 10 Claire Delores 3rd = 11 Istalena 4th = 9 Supersay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Betty Barbun | ||
Fri Mar 4 2016 16:19 | 1st = 3 Betty Barbun 2nd = 1 Timma Turtle 3rd = 6 Mr Shire 4th = 7 Flying Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 1 Hanks Nephew | ||
Fri Mar 4 2016 16:16 | 1st = 1 Hanks Nephew 2nd = 8 Sound Of Victory 3rd = 2 Propshaft 4th = 3 Black Barra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Another Miss | ||
Fri Mar 4 2016 16:14 | 1st = 8 Another Miss 2nd = 5 Pixie Dust 3rd = 10 Knocka Few Back 4th = 3 Nitro Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Jalapeno Flash | ||
Fri Mar 4 2016 16:13 | 1st = 1 Jalapeno Flash 2nd = 6 Mr Perfect 3rd = 7 Illiad Allen 4th = 10 Madambash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 8 New Vogue | ||
Fri Mar 4 2016 16:10 | 1st = 8 New Vogue 2nd = 3 Twisted Miller 3rd = 5 Silver Threads 4th = 4 Alabasta Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 9 Alloyd Charm | ||
Fri Mar 4 2016 16:07 | 1st = 9 Alloyd Charm 2nd = 2 Spring Lola 3rd = 6 Rosdue Blue Gum 4th = 4 Ryan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Goodtime Stride | ||
Fri Mar 4 2016 16:03 | 1st = 5 Goodtime Stride 2nd = 3 Strike Power 3rd = 6 Max Richter 4th = 1 Glasscutterspirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 3 Phantom Eagle | ||
Fri Mar 4 2016 16:00 | 1st = 3 Phantom Eagle 2nd = 5 Tough Poacher 3rd = 11 September Storm 4th = 2 Fine Embers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Mrs Moonclay | ||
Fri Mar 4 2016 15:58 | 1st = 1 Mrs Moonclay 2nd = 7 Wing Fan 3rd = 3 Rojo Bonito 4th = 8 Boomkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 4 Thebestlove | ||
Fri Mar 4 2016 15:56 | 1st = 4 Thebestlove 2nd = 5 Djokovic 3rd = 8 Gintaras 4th = 7 Commander Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Slievnamon Hill | ||
Fri Mar 4 2016 15:55 | 1st = 1 Slievnamon Hill 2nd = 7 Cat Zingano 3rd = 5 Julaine 4th = 3 Jacks Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 6 Pacific Tycoon | ||
Fri Mar 4 2016 15:52 | 1st = 6 Pacific Tycoon 2nd = 3 Verguenza 3rd = 11 Shark N Beauty 4th = 10 Senorita On Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 8 Echezeaux | ||
Fri Mar 4 2016 15:51 | 1st = 8 Echezeaux 2nd = 13 Presh 3rd = 1 Neat Belt 4th = 7 Judith Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Kitangel | ||
Fri Mar 4 2016 15:49 | 1st = 2 Kitangel 2nd = 5 Avoid Damage 3rd = 3 Spring Sambia 4th = 6 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Allegro Class | ||
Fri Mar 4 2016 15:47 | 1st = 1 Allegro Class 2nd = 2 Whatu Trendy 3rd = 8 Sedgebrook Babe 4th = 6 Grand Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 12 Millwood Liberty | ||
Fri Mar 4 2016 15:45 | 1st = 12 Millwood Liberty 2nd = 1 Leave It to Me 3rd = 8 Faithful Gabby 4th = 11 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Bold Approach | ||
Fri Mar 4 2016 15:42 | 1st = 2 Bold Approach 2nd = 7 Spear Of Destiny 3rd = 8 Dodge The Press 4th = 1 Mjolnir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Dazzling Diva | ||
Fri Mar 4 2016 15:39 | 1st = 7 Dazzling Diva 2nd = 1 Disco Dukos 3rd = 2 Kinloch Hill 4th = 8 Srixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 2 Killawarra | ||
Fri Mar 4 2016 15:36 | 1st = 2 Killawarra 2nd = 11 Arwa 3rd = 5 Rain Attack 4th = 10 Morchowie Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Arrow Allen | ||
Fri Mar 4 2016 15:33 | 1st = 7 Arrow Allen 2nd = 2 Dyna Flash 3rd = 5 Aeroplane Tommy 4th = 8 Dash Of Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 3 Rocket Tommy | ||
Fri Mar 4 2016 15:30 | 1st = 3 Rocket Tommy 2nd = 8 Davaluri 3rd = 7 Wee Mac 4th = 1 Neona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 3 Autumn Warrior | ||
Fri Mar 4 2016 15:27 | 1st = 3 Autumn Warrior 2nd = 7 Yama Magic 3rd = 2 Unyielding 4th = 4 Diamond Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Lachie Jewel | ||
Fri Mar 4 2016 15:24 | 1st = 7 Lachie Jewel 2nd = 5 Davey Boy Scott 3rd = 10 Cheries Boy 4th = 2 Smart Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Jacks Gambit | ||
Fri Mar 4 2016 15:22 | 1st = 3 Jacks Gambit 2nd = 6 Illawong Dreamtime 3rd = 1 Ride On A Rainbow 4th = 4 Nolonga Your Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 1 El Magico | ||
Fri Mar 4 2016 15:19 | 1st = 1 El Magico 2nd = 2 Heading Home 3rd = 8 Great Northern 4th = 5 Storm Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 2 Magicaz | ||
Fri Mar 4 2016 15:15 | 1st = 2 Magicaz 2nd = 3 Roseanna 3rd = 6 Hagah 4th = 5 Gagarin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 5 La Adelita | ||
Fri Mar 4 2016 15:14 | 1st = 5 La Adelita 2nd = 4 Spanish Gold 3rd = 3 Suspect 4th = 1 All Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Our Major Mark | ||
Fri Mar 4 2016 15:10 | 1st = 3 Our Major Mark 2nd = 8 Teo Enteo 3rd = 5 Satellite Ace 4th = 6 Blue Pointer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 3 Elaborater | ||
Fri Mar 4 2016 15:09 | 1st = 3 Elaborater 2nd = 7 Victa Harper 3rd = 5 Dwaynes Shout 4th = 2 Rousey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 9 Khaleesi | ||
Fri Mar 4 2016 15:07 | 1st = 9 Khaleesi 2nd = 1 Dazzling Halo 3rd = 3 Listanera 4th = 8 Outstrip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Captains Choice | ||
Fri Mar 4 2016 15:06 | 1st = 4 Captains Choice 2nd = 5 Homebush Messi 3rd = 2 Marlow Marina 4th = 3 Magic Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Zmarzlik | ||
Fri Mar 4 2016 15:04 | 1st = 3 Zmarzlik 2nd = 7 Kay Leavy 3rd = 6 Queen Of Show 4th = 4 Milton Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 9 Mia Host | ||
Fri Mar 4 2016 15:00 | 1st = 9 Mia Host 2nd = 3 Invincible Me 3rd = 6 Libertys Warrior 4th = 1 Coroico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 1 Bold Senator | ||
Fri Mar 4 2016 14:57 | 1st = 1 Bold Senator 2nd = 2 Heavens Flight 3rd = 6 Snip In Time 4th = 3 Imperial Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 3 Supa Vision | ||
Fri Mar 4 2016 14:55 | 1st = 3 Supa Vision 2nd = 7 Painted Warrior 3rd = 4 Black Carmanah 4th = 2 Obilic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 5 Astaire | ||
Fri Mar 4 2016 14:52 | 1st = 5 Astaire 2nd = 1 Pad Tighe 3rd = 2 Danyos Dabby 4th = 7 Christies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Another Charm | ||
Fri Mar 4 2016 14:49 | 1st = 6 Another Charm 2nd = 2 Take The Shorts 3rd = 5 Deathstar 4th = 7 Nui Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Weedons Express | ||
Fri Mar 4 2016 14:48 | 1st = 3 Weedons Express 2nd = 8 Major Strike 3rd = 2 Montcalm 4th = 7 Tandy Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 1 Metro Man | ||
Fri Mar 4 2016 14:45 | 1st = 1 Metro Man 2nd = 7 Jacki Flashstorm 3rd = 3 Levis Rocket 4th = 6 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 11 Pistol Miss | ||
Fri Mar 4 2016 14:42 | 1st = 11 Pistol Miss 2nd = 9 Graff Pink 3rd = 8 Daisy Doutes 4th = 7 Belhussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 3 Ticket Clipper | ||
Fri Mar 4 2016 14:41 | 1st = 3 Ticket Clipper 2nd = 11 Shes Aloof 3rd = 5 Master Jack 4th = 1 Hare Bawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Lumos | ||
Fri Mar 4 2016 14:37 | 1st = 1 Lumos 2nd = 10 Better Than Max 3rd = 9 Sevens Hope 4th = 6 Harlequin Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 4 Scarp Missile | ||
Fri Mar 4 2016 14:34 | 1st = 4 Scarp Missile 2nd = 1 Gustavo Fring 3rd = 7 Allen Harass 4th = 8 Ascension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 8 Slalom | ||
Fri Mar 4 2016 14:34 | 1st = 8 Slalom 2nd = 5 Speedy Graphito 3rd = 2 Secret Tryst 4th = 1 Brocson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Last Typhoon | ||
Fri Mar 4 2016 14:30 | 1st = 4 Last Typhoon 2nd = 6 Gold Seal 3rd = 3 Urban Explorer 4th = 2 Pantuo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Top Prosecutor | ||
Fri Mar 4 2016 14:29 | 1st = 3 Top Prosecutor 2nd = 10 Opawa Leigh 3rd = 2 Odd Fellow 4th = 6 Sasha Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 7 Salyn Sal | ||
Fri Mar 4 2016 14:27 | 1st = 7 Salyn Sal 2nd = 4 Kingsbrae Ollie 3rd = 3 Porky Teller 4th = 5 Anti Dentite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 4 Point Drummond | ||
Fri Mar 4 2016 14:24 | 1st = 4 Point Drummond 2nd = 2 Latin Hero 3rd = 8 Mindstorms 4th = 5 Quiet Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 1 Dr Henleigh | ||
Fri Mar 4 2016 14:20 | 1st = 1 Dr Henleigh 2nd = 2 Dance Harder Son 3rd = 10 Costa Laquetta 4th = 7 Call The Midwife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Sweet As Candy | ||
Fri Mar 4 2016 14:15 | 1st = 8 Sweet As Candy 2nd = 4 Timmo Time 3rd = 6 Charms On A Roll 4th = 2 Stayintown Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Reluctant King | ||
Fri Mar 4 2016 14:12 | 1st = 1 Reluctant King 2nd = 8 Lochling 3rd = 4 Asa Baby 4th = 3 Allinga Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Callathumpian | ||
Fri Mar 4 2016 14:09 | 1st = 3 Callathumpian 2nd = 2 Kid Shelleen 3rd = 8 Elusive Strike 4th = 4 Classic Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 4 Thane | ||
Fri Mar 4 2016 14:05 | 1st = 4 Thane 2nd = 1 Captain Lincoln 3rd = 2 Thatstheticket 4th = 3 Staywithme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Badewitz | ||
Fri Mar 4 2016 14:04 | 1st = 1 Badewitz 2nd = 2 Lifesa Ranger 3rd = 7 Crackerjack Jo 4th = 9 Alta Capone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 6 Tycoon Sofie | ||
Fri Mar 4 2016 14:00 | 1st = 6 Tycoon Sofie 2nd = 9 Roan Cheval 3rd = 4 Captain Smooth 4th = 8 Penthouse Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 5 Victa Tim | ||
Fri Mar 4 2016 13:57 | 1st = 5 Victa Tim 2nd = 7 Kick Like Mick 3rd = 1 Bluey Benz 4th = 3 Golden Monza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 8 Grey Opinion | ||
Fri Mar 4 2016 13:57 | 1st = 8 Grey Opinion 2nd = 10 Ritzys Command 3rd = 3 Daddy Longlegs 4th = 5 Premiere Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 La Mancha Man | ||
Fri Mar 4 2016 13:54 | 1st = 7 La Mancha Man 2nd = 8 Kooringa Bud 3rd = 6 Firefly Ern 4th = 3 Lady Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 7 Pilots Lane | ||
Fri Mar 4 2016 13:50 | 1st = 7 Pilots Lane 2nd = 6 Artful Monty 3rd = 3 Schooner Won 4th = 2 Patche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 4 Planet Earth | ||
Fri Mar 4 2016 13:45 | 1st = 4 Planet Earth 2nd = 8 My Friend Albert 3rd = 7 Kormaddie 4th = 3 Simply Striking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 9 Johnny Springfield | ||
Fri Mar 4 2016 13:40 | 1st = 9 Johnny Springfield 2nd = 1 Patty Moroney 3rd = 4 Solar Fling 4th = 3 Marchesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 6 Slippers Chance | ||
Fri Mar 4 2016 13:37 | 1st = 6 Slippers Chance 2nd = 1 China Vicky 3rd = 4 Victa Piper 4th = 9 Gan Cao Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Old Harry Rocks | ||
Fri Mar 4 2016 13:34 | 1st = 1 Old Harry Rocks 2nd = 8 Mal Rose Hi 3rd = 5 Rapid Rose 4th = 4 Cute To Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 9 Three Strykes | ||
Fri Mar 4 2016 13:30 | 1st = 9 Three Strykes 2nd = 3 Strategic Jeuny 3rd = 2 Silver Stratum 4th = 1 Its Got Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 5 Platinum Express | ||
Fri Mar 4 2016 13:29 | 1st = 5 Platinum Express 2nd = 3 Devils Harmony 3rd = 2 Elvis 4th = 4 Jumanah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Rickety Gate | ||
Fri Mar 4 2016 13:26 | 1st = 3 Rickety Gate 2nd = 8 Rance Regstrong 3rd = 1 Jaycee Plumb 4th = 6 Chelsea Drogba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Thebattlesjusbegun | ||
Fri Mar 4 2016 13:25 | 1st = 1 Thebattlesjusbegun 2nd = 6 Heza Bromac 3rd = 7 Rock Hand 4th = 2 Abettorrose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Argyll Bay | ||
Fri Mar 4 2016 13:22 | 1st = 3 Argyll Bay 2nd = 1 Burn Notice 3rd = 6 Captains Angel 4th = 5 Astarac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Greet The Judge | ||
Fri Mar 4 2016 13:21 | 1st = 3 Greet The Judge 2nd = 1 Goldstar Bomber 3rd = 2 Starburst Emma 4th = 7 Adroit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Tweed Dancer | ||
Fri Mar 4 2016 13:19 | 1st = 4 Tweed Dancer 2nd = 6 Token Gun 3rd = 7 Rainstorm Ralph 4th = 8 Jake Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Making Waves | ||
Fri Mar 4 2016 13:16 | 1st = 1 Making Waves 2nd = 3 Bob The Weapon 3rd = 8 Springvale Pat 4th = 5 Rajas Green Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 7 Bearded Dragon | ||
Fri Mar 4 2016 13:15 | 1st = 7 Bearded Dragon 2nd = 3 Scenic Mint 3rd = 1 Air Comet 4th = 4 Divadebeer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 1 Solar Shadow | ||
Fri Mar 4 2016 13:10 | 1st = 1 Solar Shadow 2nd = 4 Freedom Call 3rd = 3 Oh So Gorgeous 4th = 7 Two Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Gunmetal Diva | ||
Fri Mar 4 2016 13:07 | 1st = 8 Gunmetal Diva 2nd = 6 Times Up Tom 3rd = 5 All Inn Miles 4th = 1 Ivy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Justabitnoisy | ||
Fri Mar 4 2016 13:05 | 1st = 3 Justabitnoisy 2nd = 9 Daytona Beach 3rd = 1 Wirra Storm 4th = 5 Galaxy Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Captain Shazz | ||
Fri Mar 4 2016 13:04 | 1st = 7 Captain Shazz 2nd = 1 Screw And Bolt 3rd = 5 Jinja Billy 4th = 3 Kingman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 5 Gun For Hire | ||
Fri Mar 4 2016 13:03 | 1st = 5 Gun For Hire 2nd = 6 Shaylor Nora 3rd = 1 Bralyn Luigi 4th = 9 Nine Millimetre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 9 Lyuba | ||
Fri Mar 4 2016 13:00 | 1st = 9 Lyuba 2nd = 4 Mallan No More 3rd = 6 Shes Just Lika 4th = 8 Li Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Oaktrea Vixen | ||
Fri Mar 4 2016 12:59 | 1st = 1 Oaktrea Vixen 2nd = 4 Zafonic Blur 3rd = 3 Belgarion 4th = 2 Spring Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 6 Proud Zoe | ||
Fri Mar 4 2016 12:55 | 1st = 6 Proud Zoe 2nd = 9 Veloce 3rd = 2 Granite Ridge 4th = 1 Vatican News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Le Luca | ||
Fri Mar 4 2016 12:52 | 1st = 5 Le Luca 2nd = 8 Three Day Shadow 3rd = 2 Cashin In 4th = 3 Allen Marky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Speedy Dispatch | ||
Fri Mar 4 2016 12:48 | 1st = 8 Speedy Dispatch 2nd = 9 Thunder Storm 3rd = 3 Another Fan 4th = 5 Look At Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Freya Dane | ||
Fri Mar 4 2016 12:45 | 1st = 2 Freya Dane 2nd = 5 Rough Red 3rd = 6 Spring Vale 4th = 7 Ceca Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 2 All Is Well | ||
Fri Mar 4 2016 12:40 | 1st = 2 All Is Well 2nd = 11 Nippy Lippy 3rd = 1 All Bar Two 4th = 5 Berry Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Go You Girl | ||
Fri Mar 4 2016 12:37 | 1st = 1 Go You Girl 2nd = 2 Hot Stelios 3rd = 7 Jen Shen 4th = 4 Lucky Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 11 Mandy Kriden | ||
Fri Mar 4 2016 12:35 | 1st = 11 Mandy Kriden 2nd = 2 Son Of Mara 3rd = 1 Ontheneck 4th = 9 Mister Fantangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 4 Vianden | ||
Fri Mar 4 2016 12:30 | 1st = 4 Vianden 2nd = 1 Fastnet Isle 3rd = 7 Peaky Blinders 4th = 8 Pencil It In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Raewyn | ||
Fri Mar 4 2016 12:29 | 1st = 3 Raewyn 2nd = 7 Kinloch Power 3rd = 8 Lagoon Twist 4th = 6 Know Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Oaklands | ||
Fri Mar 4 2016 12:25 | 1st = 2 Oaklands 2nd = 3 Upper Class Lad 3rd = 1 Smooth Rebel 4th = 4 Highbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Baduzzi | ||
Fri Mar 4 2016 12:11 | 1st = 1 Baduzzi 2nd = 3 Know Contest 3rd = 10 Lektra Spider 4th = 2 Will Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Dark Obsession | ||
Fri Mar 4 2016 12:03 | 1st = 2 Dark Obsession 2nd = 10 Funda Fault 3rd = 7 Gaucho 4th = 3 Midnight Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Long Stockings | ||
Fri Mar 4 2016 11:54 | 1st = 6 Long Stockings 2nd = 1 Punch On Jaime 3rd = 2 All About Echo 4th = 3 Black Sails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Gunmetal Rebel | ||
Fri Mar 4 2016 11:43 | 1st = 3 Gunmetal Rebel 2nd = 1 Dewana Result 3rd = 8 Lidos Boy 4th = 5 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Magic Mike | ||
Fri Mar 4 2016 11:36 | 1st = 3 Magic Mike 2nd = 1 Super Bad 3rd = 8 Zorba The Greek 4th = 2 Unreliable Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Fatboy Norm | ||
Fri Mar 4 2016 11:25 | 1st = 2 Fatboy Norm 2nd = 5 Ellas Cruising 3rd = 8 Marungi Choice 4th = 9 Flying Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Goldstar Coco | ||
Fri Mar 4 2016 11:19 | 1st = 1 Goldstar Coco 2nd = 4 Benjamin Black 3rd = 8 Lagoon Belle 4th = 7 Rushcuter Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Aston Harvey | ||
Fri Mar 4 2016 11:09 | 1st = 1 Aston Harvey 2nd = 5 By The Gallon 3rd = 3 Sweet Intention 4th = 9 Destini Wildfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Fiery Fagan | ||
Fri Mar 4 2016 11:01 | 1st = 5 Fiery Fagan 2nd = 3 Big Catch 3rd = 8 Opawa Whisper 4th = 1 Zircon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Midnight Flynn | ||
Fri Mar 4 2016 10:54 | 1st = 1 Midnight Flynn 2nd = 8 Dyna Nihilist 3rd = 5 Roll em Sharky 4th = 2 Roman Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Cawbourne Patty | ||
Fri Mar 4 2016 10:44 | 1st = 2 Cawbourne Patty 2nd = 6 Goldstar Dallas 3rd = 4 Opawa Faith 4th = 3 Opawa Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Collect | ||
Fri Mar 4 2016 10:38 | 1st = 8 Collect 2nd = 2 Sugar Hit Heidi 3rd = 6 All Inn Menphis 4th = 4 Margins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Sahara Sam | ||
Fri Mar 4 2016 10:26 | 1st = 4 Sahara Sam 2nd = 5 Chill Out Rach 3rd = 8 Jinga Snag 4th = 2 Chile Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Militant Man | ||
Fri Mar 4 2016 10:23 | 1st = 8 Militant Man 2nd = 2 Uinka Allen 3rd = 7 Warbo 4th = 4 Oracle of Omaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Barcia Express | ||
Fri Mar 4 2016 10:08 | 1st = 3 Barcia Express 2nd = 1 Totes 3rd = 8 Cairnella 4th = 2 Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 9 Flash Henry | ||
Fri Mar 4 2016 9:59 | 1st = 9 Flash Henry 2nd = 2 Roll em High 3rd = 1 Storm Chief 4th = 8 Bamba Lam Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Naughty Norma | ||
Fri Mar 4 2016 1:17 | 1st = 3 Naughty Norma 2nd = 1 Bellas Miracle 3rd = 5 Erupting 4th = 6 Winning Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Lolly Thief | ||
Fri Mar 4 2016 0:57 | 1st = 6 Lolly Thief 2nd = 7 Hello Im Leo 3rd = 5 Whiteboy 4th = 3 Bogie Heno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 6 Black Apacheshadow | ||
Fri Mar 4 2016 0:40 | 1st = 6 Black Apacheshadow 2nd = 3 Excuse Me Sir 3rd = 7 Mareeshan Babe 4th = 5 See No Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Podge | ||
Fri Mar 4 2016 0:37 | 1st = 5 Podge 2nd = 6 Until Dawn 3rd = 8 Ima Robber 4th = 7 Boom Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Russian Reign | ||
Fri Mar 4 2016 0:17 | 1st = 8 Russian Reign 2nd = 1 Super Love 3rd = 4 Cyclone Boy 4th = 2 Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 5 My Amelia | ||
Fri Mar 4 2016 0:10 | 1st = 5 My Amelia 2nd = 1 Jasper Rox 3rd = 7 Howspoilt 4th = 9 Brilliant Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Unending | ||
Thu Feb 4 2016 23:47 | 1st = 1 Unending 2nd = 8 Magic Movie 3rd = 6 Train To Pain 4th = 2 On The Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 6 Change Stride | ||
Thu Feb 4 2016 23:40 | 1st = 6 Change Stride 2nd = 7 Flyalong Falcon 3rd = 2 Go Sailing On 4th = 1 Four Legged Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Whos Got Bams | ||
Thu Feb 4 2016 23:27 | 1st = 3 Whos Got Bams 2nd = 8 Velucci 3rd = 5 Silent Wind 4th = 4 Fancy Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 6 Southern Gnp | ||
Thu Feb 4 2016 23:10 | 1st = 6 Southern Gnp 2nd = 1 Just Barney 3rd = 9 Icy Grin 4th = 3 Firth Of Forth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Mr Paranoia | ||
Thu Feb 4 2016 23:07 | 1st = 8 Mr Paranoia 2nd = 1 War Room 3rd = 3 Daintree Trippin 4th = 7 Esaba Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Darpa Bale | ||
Thu Feb 4 2016 23:02 | 1st = 3 Darpa Bale 2nd = 8 Deanos Gadget 3rd = 1 Dash Of Rose 4th = 4 Mafalda Hopkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Kidatee Dan | ||
Thu Feb 4 2016 22:57 | 1st = 3 Kidatee Dan 2nd = 9 Bralyn Bauple 3rd = 1 Hay You Boy 4th = 8 Sivamet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Topology | ||
Thu Feb 4 2016 22:49 | 1st = 2 Topology 2nd = 1 Hidden Jewel 3rd = 5 Colorado Monelli 4th = 7 Flying Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Jive Time | ||
Thu Feb 4 2016 22:45 | 1st = 1 Jive Time 2nd = 4 Dream Edition 3rd = 8 Daliya Bale 4th = 3 Abscond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 6 Mossdale Flynn | ||
Thu Feb 4 2016 22:40 | 1st = 6 Mossdale Flynn 2nd = 3 Lisdelight 3rd = 7 Forever Faster 4th = 4 Rodeo Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Mitcharlie Mia | ||
Thu Feb 4 2016 22:38 | 1st = 3 Mitcharlie Mia 2nd = 7 Plum Jam 3rd = 8 Fashion Advice 4th = 6 Shanaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 10 Dawn Mini | ||
Thu Feb 4 2016 22:32 | 1st = 10 Dawn Mini 2nd = 3 Kiwi Nugget 3rd = 1 Warthog 4th = 9 Britts Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Tamron Bale | ||
Thu Feb 4 2016 22:29 | 1st = 7 Tamron Bale 2nd = 3 Hes A Dude 3rd = 2 Shana Allen 4th = 1 Garry Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Nickanator | ||
Thu Feb 4 2016 22:26 | 1st = 2 Nickanator 2nd = 8 Whiteboy 3rd = 7 Martha Keeping 4th = 6 Rolling Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Banjo Bewdy | ||
Thu Feb 4 2016 22:23 | 1st = 1 Banjo Bewdy 2nd = 6 White Bandit 3rd = 2 Fleetwood Zac 4th = 3 Quarrel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Youi | ||
Thu Feb 4 2016 22:20 | 1st = 2 Youi 2nd = 1 Lady Abigail 3rd = 4 Veuve 4th = 7 Butchulla Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Dilston Delight | ||
Thu Feb 4 2016 22:17 | 1st = 2 Dilston Delight 2nd = 4 Bronelly Raider 3rd = 1 Winnie Kicks 4th = 3 Glenrea Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Ataraxia | ||
Thu Feb 4 2016 22:14 | 1st = 7 Ataraxia 2nd = 8 Pacific Angel 3rd = 1 Tekki Twist 4th = 4 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 7 Petite Pink | ||
Thu Feb 4 2016 22:13 | 1st = 7 Petite Pink 2nd = 5 Sweet Lady Bec 3rd = 10 Demolition Cooper 4th = 4 Ten One Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Winsome Magic | ||
Thu Feb 4 2016 22:11 | 1st = 8 Winsome Magic 2nd = 7 Black Arjay 3rd = 6 Dyna Ditto 4th = 1 Viking Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Bradley Bale | ||
Thu Feb 4 2016 22:08 | 1st = 4 Bradley Bale 2nd = 8 Ulala Bale 3rd = 2 Nemesis Bale 4th = 1 Booming Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 6 Bettors Gem | ||
Thu Feb 4 2016 22:07 | 1st = 6 Bettors Gem 2nd = 8 Bettor Boa 3rd = 3 Kissmecougar 4th = 10 Sheez Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Alpha Hermes | ||
Thu Feb 4 2016 22:05 | 1st = 4 Alpha Hermes 2nd = 2 Zipping Chubbz 3rd = 1 Sisco Rage 4th = 5 Pop the Cork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Lochinvar Style | ||
Thu Feb 4 2016 22:02 | 1st = 3 Lochinvar Style 2nd = 8 Im A Lobo 3rd = 6 Sequel 4th = 7 Caprice Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Seascape Boy | ||
Thu Feb 4 2016 22:00 | 1st = 5 Seascape Boy 2nd = 2 Its Not Dark Yet 3rd = 8 Tiavons Dream 4th = 1 Lazy Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Velocity Shirl | ||
Thu Feb 4 2016 21:58 | 1st = 7 Velocity Shirl 2nd = 1 Smashniak Gold 3rd = 6 Norm The Storm 4th = 2 Parchment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Dilston Rebel | ||
Thu Feb 4 2016 21:55 | 1st = 3 Dilston Rebel 2nd = 4 Bellewstown 3rd = 9 Tys Houdini 4th = 10 Lashing Slider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Miss Danica | ||
Thu Feb 4 2016 21:52 | 1st = 1 Miss Danica 2nd = 6 Wheres Ramsay 3rd = 7 Rainmaker Lass 4th = 8 Allen Firestorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Allen Portland | ||
Thu Feb 4 2016 21:49 | 1st = 3 Allen Portland 2nd = 7 Iconic Rock 3rd = 6 Ella Rhode 4th = 2 Judys Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 10 Dawn Magic | ||
Thu Feb 4 2016 21:47 | 1st = 10 Dawn Magic 2nd = 4 Regalbara 3rd = 1 Wunder Ranger 4th = 8 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Coorong Kid | ||
Thu Feb 4 2016 21:45 | 1st = 7 Coorong Kid 2nd = 6 Black Bottle 3rd = 8 Charlis Ella 4th = 4 Fusaichi Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Xtreme Knocka | ||
Thu Feb 4 2016 21:42 | 1st = 1 Xtreme Knocka 2nd = 2 Diego Bale 3rd = 8 Elfen Bale 4th = 3 Dyna Tiber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 3 Hindu Kumara | ||
Thu Feb 4 2016 21:40 | 1st = 3 Hindu Kumara 2nd = 2 Howspoilt 3rd = 7 Jax Or Better 4th = 10 Sweet Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Leeroy Roller | ||
Thu Feb 4 2016 21:39 | 1st = 1 Leeroy Roller 2nd = 8 Oxley Rubey 3rd = 2 Fabulous Bill 4th = 7 Dont Go Quietly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Hesitator | ||
Thu Feb 4 2016 21:37 | 1st = 2 Hesitator 2nd = 6 Ronray Rebel 3rd = 8 Mrs Gundi 4th = 4 Billys Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Kandara Kid | ||
Thu Feb 4 2016 21:35 | 1st = 1 Kandara Kid 2nd = 7 Lynden Rise 3rd = 3 Bags Of Hope 4th = 2 Dawns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Cruisen Billy | ||
Thu Feb 4 2016 21:32 | 1st = 1 Cruisen Billy 3rd = 8 Monster Deeds 4th = 4 Maximum Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Compelling | ||
Thu Feb 4 2016 21:32 | 1st = 2 Compelling 3rd = 8 Monster Deeds 4th = 4 Maximum Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Whatahottie | ||
Thu Feb 4 2016 21:30 | 1st = 9 Whatahottie 2nd = 4 Waves Of Fire 3rd = 2 Captain Bronzie 4th = 7 Little Bit Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Kay Cee Tee | ||
Thu Feb 4 2016 21:28 | 1st = 1 Kay Cee Tee 2nd = 2 One Mug Left 3rd = 6 Martam Gold 4th = 3 Winsome Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Cash In Looper | ||
Thu Feb 4 2016 21:25 | 1st = 6 Cash In Looper 2nd = 4 Galilee Spirit 3rd = 1 Hes A Villian 4th = 2 Billy Higgs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Allen Marky | ||
Thu Feb 4 2016 21:22 | 1st = 4 Allen Marky 2nd = 1 Ima Misha Doll 3rd = 7 Both Sides Now 4th = 2 Dewana Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 6 Dark Energy | ||
Thu Feb 4 2016 21:17 | 1st = 6 Dark Energy 2nd = 1 Heavenly Shades 3rd = 9 Athabascan 4th = 10 Flaming Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Vegas Bound | ||
Thu Feb 4 2016 21:15 | 1st = 3 Vegas Bound 2nd = 1 Couta Model 3rd = 4 Cobber In Motion 4th = 7 Elusive Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Hes All Class | ||
Thu Feb 4 2016 21:12 | 1st = 1 Hes All Class 2nd = 2 Trigger Bling 3rd = 3 Sweet Jess 4th = 7 Midnight Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 5 Nathans Courage | ||
Thu Feb 4 2016 21:10 | 1st = 5 Nathans Courage 2nd = 4 Questionable Gesture 3rd = 1 Dame Puissant 4th = 6 Im Zuleika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Dimity Girl | ||
Thu Feb 4 2016 21:09 | 1st = 7 Dimity Girl 2nd = 8 Petrify 3rd = 1 Magic Streak 4th = 2 Jen Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Rosie Sprite | ||
Thu Feb 4 2016 21:07 | 1st = 2 Rosie Sprite 2nd = 1 Angel Of Glory 3rd = 6 Ravel 4th = 7 Gold Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Alderley Reform | ||
Thu Feb 4 2016 21:05 | 1st = 1 Alderley Reform 2nd = 3 Gunloch 3rd = 8 Anisa Bale 4th = 2 Lektra Rancher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Felicity Funkhousa | ||
Thu Feb 4 2016 21:00 | 1st = 6 Felicity Funkhousa 2nd = 10 Sheila Blige 3rd = 1 Gaborone 4th = 2 Danman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Lady Toy | ||
Thu Feb 4 2016 20:58 | 1st = 1 Lady Toy 2nd = 3 Dublin Bull 3rd = 6 Kilkee Flex 4th = 2 Come On Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 10 Zuris Magic | ||
Thu Feb 4 2016 20:55 | 1st = 10 Zuris Magic 2nd = 6 Wynburn Whisper 3rd = 7 Closed Circuit 4th = 3 Lucky Nineteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Shyan Yahoo | ||
Thu Feb 4 2016 20:52 | 1st = 5 Shyan Yahoo 2nd = 4 Anti Dentite 3rd = 1 Slayer Return 4th = 3 Head Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Sonic Dash | ||
Thu Feb 4 2016 20:49 | 1st = 1 Sonic Dash 2nd = 2 Blue Rocket 3rd = 7 Jimmy Who 4th = 5 Silvertop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Got The Scoop | ||
Thu Feb 4 2016 20:47 | 1st = 3 Got The Scoop 2nd = 4 Violets Tooth 3rd = 2 Challenging 4th = 9 Settledin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Bank Street | ||
Thu Feb 4 2016 20:44 | 1st = 2 Bank Street 2nd = 5 Light Confess 3rd = 3 Angel Gold 4th = 6 Fornido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Parsec Bale | ||
Thu Feb 4 2016 20:41 | 1st = 8 Parsec Bale 2nd = 1 Full Effect 3rd = 4 Mija Returns 4th = 2 Ebonys Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Dawkins Bale | ||
Thu Feb 4 2016 20:37 | 1st = 7 Dawkins Bale 2nd = 3 Jailor Bale 3rd = 1 Igor Karkaroff 4th = 2 Lektra Utopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Wise Harvey | ||
Thu Feb 4 2016 20:34 | 1st = 2 Wise Harvey 2nd = 3 Impact Bale 3rd = 6 Senor Laurie 4th = 8 Dynamic Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Royal Hustler | ||
Thu Feb 4 2016 20:33 | 1st = 5 Royal Hustler 2nd = 3 Gozo Lighting 3rd = 6 Im Intense 4th = 8 Mister Hairy Maclary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Bound On Boomer | ||
Thu Feb 4 2016 20:31 | 1st = 6 Bound On Boomer 2nd = 7 Enfield Gem 3rd = 5 Bounding Boomer 4th = 4 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Brae Gift | ||
Thu Feb 4 2016 20:28 | 1st = 2 Brae Gift 2nd = 4 Classy Barcy 3rd = 3 Spanish Queen 4th = 5 Ima Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Madliena Girl | ||
Thu Feb 4 2016 20:25 | 1st = 5 Madliena Girl 2nd = 2 Ritza Jimmy 3rd = 1 Magic Opal 4th = 8 Jugungal Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Mobius | ||
Thu Feb 4 2016 20:22 | 1st = 4 Mobius 2nd = 7 French Assassin 3rd = 6 Scottish Thistle 4th = 8 Warrior Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 5 Waste Of Time | ||
Thu Feb 4 2016 20:18 | 1st = 5 Waste Of Time 2nd = 4 Free Will 3rd = 2 Bye Bye Sir 4th = 7 Haka Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Hard Bargain | ||
Thu Feb 4 2016 20:17 | 1st = 2 Hard Bargain 2nd = 4 Pretty Boy Grigg 3rd = 6 Kosmik King 4th = 8 Bryvon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 3 Wild Ruby | ||
Thu Feb 4 2016 20:15 | 1st = 3 Wild Ruby 2nd = 2 Dream Merger 3rd = 11 Friarfighter 4th = 9 Lil Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Aston Ebert | ||
Thu Feb 4 2016 20:12 | 1st = 3 Aston Ebert 2nd = 2 Noosa Jet 3rd = 5 Whats Up Herbie 4th = 4 Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Lyncar Jerry | ||
Thu Feb 4 2016 20:09 | 1st = 8 Lyncar Jerry 2nd = 7 Julia Flys 3rd = 1 Mavista Falls 4th = 4 Howzat Patsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Tuavasa Shek | ||
Thu Feb 4 2016 20:06 | 1st = 1 Tuavasa Shek 2nd = 6 Lorian Aditi 3rd = 2 Travs Magic 4th = 8 Cold Hard Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Real Lucky | ||
Thu Feb 4 2016 20:02 | 1st = 8 Real Lucky 2nd = 4 Mister Zhivago 3rd = 7 Fiery Blue Chip 4th = 5 Bruneover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Elusive Ava | ||
Thu Feb 4 2016 20:00 | 1st = 1 Elusive Ava 2nd = 2 Dyna Overt 3rd = 8 Sid The Weapon 4th = 9 Casino Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Footrot Fantasia | ||
Thu Feb 4 2016 19:57 | 1st = 1 Footrot Fantasia 2nd = 2 Commentator 3rd = 8 Starling Bale 4th = 7 Inga Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Eily West | ||
Thu Feb 4 2016 19:54 | 1st = 8 Eily West 2nd = 2 Spritely 3rd = 3 Gee Joon 4th = 5 Cairnlea Deano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 10 Leave It to Me | ||
Thu Feb 4 2016 19:53 | 1st = 10 Leave It to Me 2nd = 7 Cilantro 3rd = 1 Bristow 4th = 2 Mortenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Fantastic Polar | ||
Thu Feb 4 2016 19:51 | 1st = 4 Fantastic Polar 2nd = 1 Family Challenge 3rd = 7 Hello Birdy 4th = 8 Shes Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Snakebite Bale | ||
Thu Feb 4 2016 19:48 | 1st = 7 Snakebite Bale 2nd = 5 Gully Raider 3rd = 2 Shake em 4th = 6 Cashin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 9 Tivaci | ||
Thu Feb 4 2016 19:45 | 1st = 9 Tivaci 2nd = 11 Moment Of Pride 3rd = 6 Micks Hustler 4th = 2 Tigers Cub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Tijuana Tempo | ||
Thu Feb 4 2016 19:42 | 1st = 2 Tijuana Tempo 2nd = 8 Blue Pointer 3rd = 1 Arabella 4th = 4 Credit Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Katie The Weapon | ||
Thu Feb 4 2016 19:39 | 1st = 7 Katie The Weapon 2nd = 8 Dyna Nerf 3rd = 6 Wiluda 4th = 3 Gunna Catch You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 13 Speed N Reef | ||
Thu Feb 4 2016 19:36 | 1st = 13 Speed N Reef 2nd = 5 Sassenach 3rd = 4 Drumnoorum 4th = 10 Hamlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Hallibel Bale | ||
Thu Feb 4 2016 19:33 | 1st = 1 Hallibel Bale 2nd = 2 Fear The Rascal 3rd = 4 Graff Bale 4th = 3 Byron De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Magic Reindeer | ||
Thu Feb 4 2016 19:30 | 1st = 4 Magic Reindeer 2nd = 6 Drop A Clanger 3rd = 2 Just A Wish 4th = 5 Mugs Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Major In Arms | ||
Thu Feb 4 2016 19:29 | 1st = 3 Major In Arms 2nd = 10 Pantheon 3rd = 11 Idle Jet 4th = 1 Justalilbitgreek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Hes A Boomer | ||
Thu Feb 4 2016 19:27 | 1st = 8 Hes A Boomer 2nd = 2 Billy Jo 3rd = 3 Shes A Trinket 4th = 7 Groovy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Dream Ticket | ||
Thu Feb 4 2016 19:24 | 1st = 4 Dream Ticket 2nd = 3 Sisco Gillie 3rd = 7 Zall Good 4th = 2 Dundee Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Imtheguy | ||
Thu Feb 4 2016 19:20 | 1st = 5 Imtheguy 2nd = 4 Blackwarrior 3rd = 3 Flying Pegasus 4th = 8 Doran Doran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 2 Instant Reaction | ||
Thu Feb 4 2016 19:18 | 1st = 2 Instant Reaction 2nd = 1 Gold Devil 3rd = 5 Gazza As 4th = 8 Tommy The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 The Terricks | ||
Thu Feb 4 2016 19:15 | 1st = 4 The Terricks 2nd = 9 Theycallmethehoff 3rd = 11 Royal Glance 4th = 12 Exclusive Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Laceys Lad | ||
Thu Feb 4 2016 19:15 | 1st = 8 Laceys Lad 2nd = 3 Quotation Mark 3rd = 7 Moreira Magic 4th = 4 Bookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Blu Light Banjo | ||
Thu Feb 4 2016 19:12 | 1st = 2 Blu Light Banjo 2nd = 1 Dodger I Am 3rd = 3 Park Glory 4th = 8 Shilling Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Believe | ||
Thu Feb 4 2016 19:10 | 1st = 4 Believe 2nd = 8 Tina 3rd = 1 Good Genes 4th = 2 Mojo Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Allen Jersey | ||
Thu Feb 4 2016 19:08 | 1st = 3 Allen Jersey 2nd = 1 Destini Soprano 3rd = 2 Allen Kempo 4th = 4 Buck Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 9 Illawong Maestro | ||
Thu Feb 4 2016 19:03 | 1st = 9 Illawong Maestro 2nd = 7 Blissfull Mind 3rd = 5 Reclusive 4th = 6 Musicmakesmegrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 1 Long Knife | ||
Thu Feb 4 2016 19:00 | 1st = 1 Long Knife 2nd = 2 Brackets 3rd = 3 Tekapo Tango 4th = 8 Blizzard Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 1 Sofia The First | ||
Thu Feb 4 2016 18:58 | 1st = 1 Sofia The First 2nd = 7 Frosty Moments 3rd = 8 Betty Barbun 4th = 3 Spider Gleeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 8 Four Starzzz Shiraz | ||
Thu Feb 4 2016 18:57 | 1st = 8 Four Starzzz Shiraz 2nd = 9 Major Change 3rd = 1 Lucia Bromac 4th = 2 Stormy Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Monaleen Ned | ||
Thu Feb 4 2016 18:55 | 1st = 8 Monaleen Ned 2nd = 3 Sea Mist 3rd = 5 Pay The Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 5 The Prestige | ||
Thu Feb 4 2016 18:50 | 1st = 5 The Prestige 2nd = 4 Major Jules 3rd = 6 Thats Fire Power 4th = 10 Smooth Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 All Inn Paddy | ||
Thu Feb 4 2016 18:48 | 1st = 7 All Inn Paddy 2nd = 5 Aries Jewel 3rd = 8 Billy Bart 4th = 3 Clovalley Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 1 Margin Trader | ||
Thu Feb 4 2016 18:45 | 1st = 1 Margin Trader 2nd = 2 Rebel Rising 3rd = 6 Riddleofthesphinx 4th = 12 Martong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 One Hill | ||
Thu Feb 4 2016 18:42 | 1st = 5 One Hill 2nd = 4 Emett Kahn 3rd = 2 Lord Licrick 4th = 8 Gracie See More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 New Thang | ||
Thu Feb 4 2016 18:41 | 1st = 2 New Thang 2nd = 8 Showroom 3rd = 5 Shadow Apache 4th = 1 Keramus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Stocktake | ||
Thu Feb 4 2016 18:38 | 1st = 6 Stocktake 2nd = 5 Mepunga Paddy 3rd = 4 Mr Perfect 4th = 7 Warbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Goodtime Mike | ||
Thu Feb 4 2016 18:32 | 1st = 7 Goodtime Mike 2nd = 5 Shanghai Knight 3rd = 8 The Falcon Legend 4th = 12 Hezfullarunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 3 Gods Delight | ||
Thu Feb 4 2016 18:31 | 1st = 3 Gods Delight 2nd = 1 Prime Lustre 3rd = 8 Jack Bates 4th = 7 Contractual Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Hydra | ||
Thu Feb 4 2016 18:29 | 1st = 8 Hydra 2nd = 1 Gunmetal Diva 3rd = 7 Hetalia Bale 4th = 6 Daphnes Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 5 Gee Pee Ess | ||
Thu Feb 4 2016 18:25 | 1st = 5 Gee Pee Ess 2nd = 10 Drumfire 3rd = 3 Real Target 4th = 12 Billestrini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 9 Maz | ||
Thu Feb 4 2016 18:20 | 1st = 9 Maz 2nd = 8 Shes In Flight 3rd = 2 Heavenly Tooth 4th = 10 The Sweetest Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Felicity Smoak | ||
Thu Feb 4 2016 18:18 | 1st = 1 Felicity Smoak 2nd = 6 Crystal Robbo 3rd = 8 Father Tom 4th = 7 Bro In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Opawa Kevin | ||
Thu Feb 4 2016 18:17 | 1st = 5 Opawa Kevin 2nd = 1 Jinja Roman 3rd = 3 Know Scholar 4th = 4 Solstice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Indrik | ||
Thu Feb 4 2016 18:15 | 1st = 1 Indrik 2nd = 8 Mrs Runhardt 3rd = 9 Royal Blue 4th = 11 Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Campeon | ||
Thu Feb 4 2016 18:09 | 1st = 6 Campeon 2nd = 3 Gallo Allen 3rd = 5 Melos Girlfriend 4th = 9 Northern Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 8 Islay | ||
Thu Feb 4 2016 18:06 | 1st = 8 Islay 2nd = 3 Everlasting Grace 3rd = 4 Stagger Lee 4th = 1 Franco Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 5 Major Deed | ||
Thu Feb 4 2016 18:05 | 1st = 5 Major Deed 2nd = 4 Starzzzinthenight 3rd = 9 Mitrhys Magic 4th = 10 Leighmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Sheridan | ||
Thu Feb 4 2016 18:02 | 1st = 4 Sheridan 2nd = 8 Fille Vilaine 3rd = 2 Dee Minishing 4th = 10 The Pantz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 George Sannette | ||
Thu Feb 4 2016 17:59 | 1st = 8 George Sannette 2nd = 2 Regan Keeping 3rd = 7 Time To Dazl 4th = 1 Be Da Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 1 Stay And Play | ||
Thu Feb 4 2016 17:54 | 1st = 1 Stay And Play 2nd = 13 Sweet Ava 3rd = 4 Cavallo Volante 4th = 3 Our Pepperjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Opawa Shackley | ||
Thu Feb 4 2016 17:53 | 1st = 1 Opawa Shackley 2nd = 2 Goldstar Po 3rd = 7 Know Decision 4th = 3 Pattys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 2 Moray | ||
Thu Feb 4 2016 17:50 | 1st = 2 Moray 2nd = 11 Mr Mcbat 3rd = 6 Cleeve Hill 4th = 4 Veselka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Twilight Callum | ||
Thu Feb 4 2016 17:47 | 1st = 2 Twilight Callum 2nd = 4 Zuletta 3rd = 1 Ocarina 4th = 8 Dynasty Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 6 Scandimania | ||
Thu Feb 4 2016 17:45 | 1st = 6 Scandimania 2nd = 3 Annah Haze 3rd = 8 New Summer Night 4th = 5 Miss Delorean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 6 The Express | ||
Thu Feb 4 2016 17:43 | 1st = 6 The Express 2nd = 1 Soldiers Salute 3rd = 2 Canna Lily 4th = 8 Regal Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 4 Pauls Verdict | ||
Thu Feb 4 2016 17:41 | 1st = 4 Pauls Verdict 2nd = 5 Chevrons Easy 3rd = 1 Shapeofthingstocome 4th = 3 Irish Kath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Salina Fire | ||
Thu Feb 4 2016 17:40 | 1st = 8 Salina Fire 2nd = 3 New Direction 3rd = 7 Dynamic Goodwin 4th = 1 Fast And Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 14 Provocative | ||
Thu Feb 4 2016 17:37 | 1st = 14 Provocative 2nd = 1 Splendido 3rd = 5 Zambezi Warrior 4th = 3 Segenhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Max Richter | ||
Thu Feb 4 2016 17:35 | 1st = 2 Max Richter 2nd = 4 Lord Jones 3rd = 1 Mister Performance 4th = 7 Tuscallanah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Aston Sloan | ||
Thu Feb 4 2016 17:32 | 1st = 4 Aston Sloan 2nd = 3 Mrs Huang 3rd = 7 Ido Voodoo 4th = 2 Hes Panicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Fekitoa | ||
Thu Feb 4 2016 17:29 | 1st = 5 Fekitoa 2nd = 3 Know Answer 3rd = 1 Mystic Action 4th = 6 Opawa Jemaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 12 London Fog | ||
Thu Feb 4 2016 17:27 | 1st = 12 London Fog 2nd = 10 Choux Diva 3rd = 8 Jims Special 4th = 6 Bank Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 1 Who Killed Kenny | ||
Thu Feb 4 2016 17:25 | 1st = 1 Who Killed Kenny 2nd = 7 Chantrey 3rd = 2 Mcardles Star 4th = 10 Kates Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 9 Try Me Dol | ||
Thu Feb 4 2016 17:22 | 1st = 9 Try Me Dol 2nd = 7 Spirited Saint 3rd = 2 Pretty Vacant 4th = 5 Press Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Darkest Knight | ||
Thu Feb 4 2016 17:19 | 1st = 5 Darkest Knight 2nd = 8 Rodney Keeping 3rd = 1 Queen Taro 4th = 3 Spring Murder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 1 Solarsonic | ||
Thu Feb 4 2016 17:14 | 1st = 1 Solarsonic 2nd = 11 A Special Dream 3rd = 13 Ramblenroller 4th = 4 Art Of Locksley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 3 Aces N Eights | ||
Thu Feb 4 2016 17:13 | 1st = 3 Aces N Eights 2nd = 1 Extra Guinness 3rd = 8 Go Fella Go 4th = 4 Lady Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 2 Recife Beach | ||
Thu Feb 4 2016 17:10 | 1st = 2 Recife Beach 2nd = 7 Set Piece 3rd = 13 Heza Clown 4th = 1 Quartermaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 1 Amadeus | ||
Thu Feb 4 2016 17:10 | 1st = 1 Amadeus 2nd = 11 Smokin Valentina 3rd = 7 Global Good 4th = 10 Sister Close |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Cobra Commander | ||
Thu Feb 4 2016 17:07 | 1st = 4 Cobra Commander 2nd = 1 Proven Crown 3rd = 6 Harlem Shake 4th = 5 Pomp Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 5 Prince Of Passion | ||
Thu Feb 4 2016 17:05 | 1st = 5 Prince Of Passion 2nd = 4 Bhiwani 3rd = 3 Our Pink Diamond 4th = 1 The Justice League |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 4 Colombard | ||
Thu Feb 4 2016 17:03 | 1st = 4 Colombard 2nd = 1 Lightning Point 3rd = 6 Savannahs Grace 4th = 9 Thieves Like Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Ninja Thommo | ||
Thu Feb 4 2016 17:00 | 1st = 8 Ninja Thommo 2nd = 3 In The End 3rd = 7 Full Treatment 4th = 1 Bobby In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Arctic Action | ||
Thu Feb 4 2016 16:59 | 1st = 5 Arctic Action 2nd = 3 Opawa Ogrady 3rd = 8 Goldstar Coco 4th = 4 Raewyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Kyms Boy | ||
Thu Feb 4 2016 16:55 | 1st = 5 Kyms Boy 2nd = 2 Another Swinger 3rd = 7 Remember Ruby 4th = 3 Major Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 7 Peg Leg Ben | ||
Thu Feb 4 2016 16:52 | 1st = 7 Peg Leg Ben 2nd = 9 Leicameares 3rd = 10 Sir Benjamin 4th = 2 Three Gorges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Greysynd Chief | ||
Thu Feb 4 2016 16:49 | 1st = 3 Greysynd Chief 2nd = 1 Eumeralla Donny 3rd = 8 Sonnys Tas 4th = 5 Convoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 Danse Macabre | ||
Thu Feb 4 2016 16:47 | 1st = 2 Danse Macabre 2nd = 3 Sifty Tuesday 3rd = 10 Strawbs Regal Act 4th = 4 Diamond Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 3 Tepary | ||
Thu Feb 4 2016 16:45 | 1st = 3 Tepary 2nd = 9 Im Mached Out 3rd = 2 Great Result 4th = 7 Mondo Sports |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Model To Exceed | ||
Thu Feb 4 2016 16:42 | 1st = 7 Model To Exceed 2nd = 5 Hoywedge 3rd = 6 Midnight Song 4th = 2 Bernicatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Awesome Signs | ||
Thu Feb 4 2016 16:39 | 1st = 3 Awesome Signs 2nd = 5 Defy Emotion 3rd = 8 Lovers Boy 4th = 1 Blue Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 My First Litter | ||
Thu Feb 4 2016 16:38 | 1st = 2 My First Litter 2nd = 1 Jewel Action 3rd = 3 Tee Time 4th = 8 Know Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 8 Felicette | ||
Thu Feb 4 2016 16:35 | 1st = 8 Felicette 2nd = 6 Dawns Sunrise 3rd = 4 Not Taken 4th = 9 Miss Jamaica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 1 Lights And Music | ||
Thu Feb 4 2016 16:34 | 1st = 1 Lights And Music 2nd = 6 Moonta Bay 3rd = 10 Couta Rocks 4th = 9 Chequeitout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 14 Neala | ||
Thu Feb 4 2016 16:33 | 1st = 14 Neala 2nd = 12 Maytra Dee 3rd = 6 The Rebel Knight 4th = 10 Black Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 7 Smarty Pants | ||
Thu Feb 4 2016 16:30 | 1st = 7 Smarty Pants 2nd = 5 Big On Fame 3rd = 8 Ingenious Honour 4th = 4 All My Loving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Dynamite Dixie | ||
Thu Feb 4 2016 16:27 | 1st = 5 Dynamite Dixie 2nd = 7 Darra Ash 3rd = 1 Baroque Inn 4th = 8 Black Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 1 Il Postino | ||
Thu Feb 4 2016 16:23 | 1st = 1 Il Postino 2nd = 5 They Call Me Jack 3rd = 2 Candlelight Star 4th = 7 Lightning Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Be Magic | ||
Thu Feb 4 2016 16:20 | 1st = 5 Be Magic 2nd = 6 Phillip Keeping 3rd = 3 Blind Sooty 4th = 7 Maja Mahi Mahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 7 Kowhai Whiz | ||
Thu Feb 4 2016 16:19 | 1st = 7 Kowhai Whiz 2nd = 4 Notre Dame 3rd = 3 The Prince 4th = 5 No Bacardi Damit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Ella Michelle | ||
Thu Feb 4 2016 16:15 | 1st = 5 Ella Michelle 2nd = 7 Ontrack 3rd = 4 Jessica Dale 4th = 8 Lisas Lawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 4 Knox | ||
Thu Feb 4 2016 16:12 | 1st = 4 Knox 2nd = 5 Lyrical Son 3rd = 13 Stylish Lily 4th = 10 Queen Of Tides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Nangar Fox | ||
Thu Feb 4 2016 16:09 | 1st = 7 Nangar Fox 2nd = 3 Baroque Up 3rd = 1 Lemon Chicken 4th = 4 Flick Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Kava Blu | ||
Thu Feb 4 2016 16:08 | 1st = 5 Kava Blu 2nd = 2 Boston Billy 3rd = 8 Dyna Vikkers 4th = 10 Karens Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Samuel Thomas | ||
Thu Feb 4 2016 16:05 | 1st = 1 Samuel Thomas 2nd = 5 Sovereign Flight 3rd = 3 Mister Hornblower 4th = 8 Double Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 7 Lilly Kareena | ||
Thu Feb 4 2016 16:02 | 1st = 7 Lilly Kareena 2nd = 6 Hidden Ability 3rd = 4 Kennynopas 4th = 8 Taxedtothehilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Prince Of Spin | ||
Thu Feb 4 2016 16:00 | 1st = 7 Prince Of Spin 2nd = 9 Time Commands 3rd = 5 Hattori Hanzo 4th = 1 Majals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Tod Tanga | ||
Thu Feb 4 2016 15:59 | 1st = 2 Tod Tanga 2nd = 3 Dont Go 3rd = 4 Seriously Grand 4th = 1 Be Sharpe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 6 Elfee | ||
Thu Feb 4 2016 15:58 | 1st = 6 Elfee 2nd = 4 Passivity 3rd = 1 Zedsational 4th = 2 Mettlesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 4 Thoresan | ||
Thu Feb 4 2016 15:54 | 1st = 4 Thoresan 2nd = 5 Black Jasmin 3rd = 3 Sweet Aces 4th = 10 Jimbaran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 5 Captain Planet | ||
Thu Feb 4 2016 15:50 | 1st = 5 Captain Planet 2nd = 6 I Am Royal 3rd = 3 Tilbury Lodge 4th = 9 San Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 3 Kash | ||
Thu Feb 4 2016 15:48 | 1st = 3 Kash 2nd = 1 Local Yokel 3rd = 6 Cordelia 4th = 2 Lady Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Bears Gold | ||
Thu Feb 4 2016 15:47 | 1st = 1 Bears Gold 2nd = 6 Bar King Buddy 3rd = 4 Kwazii 4th = 9 Better Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Zipping Bruiser | ||
Thu Feb 4 2016 15:40 | 1st = 6 Zipping Bruiser 2nd = 1 Eli 3rd = 2 Jack Ya Zipper 4th = 5 Kleen Sweep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Myboy Nikola | ||
Thu Feb 4 2016 15:38 | 1st = 2 Myboy Nikola 2nd = 1 Glasscutterspirit 3rd = 5 Bills My Saviour 4th = 7 Alta Antonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Wunzee | ||
Thu Feb 4 2016 15:37 | 1st = 3 Wunzee 2nd = 7 Tell The Boys 3rd = 2 Expect Delay 4th = 5 Goldstar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 8 Chat To Maggie | ||
Thu Feb 4 2016 15:35 | 1st = 8 Chat To Maggie 2nd = 1 King Mapoora 3rd = 7 Wee Mac 4th = 5 Magna Carta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Triple Cee | ||
Thu Feb 4 2016 15:32 | 1st = 2 Triple Cee 2nd = 8 Find Out Friday 3rd = 3 Radleys Reality 4th = 5 Dr Gomez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Stolen | ||
Thu Feb 4 2016 15:29 | 1st = 8 Stolen 2nd = 1 Patchie Bear 3rd = 3 Freaky Franklin 4th = 7 Nachos Pav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 1 Major Temptation | ||
Thu Feb 4 2016 15:27 | 1st = 1 Major Temptation 2nd = 7 Merry Jasper 3rd = 3 Alyeska Dream 4th = 5 Idle Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 11 Lookatmepins | ||
Thu Feb 4 2016 15:26 | 1st = 11 Lookatmepins 2nd = 4 Garland 3rd = 2 Goodspeed 4th = 8 Heart Of Thcastle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 6 Craiglea Amity | ||
Thu Feb 4 2016 15:24 | 1st = 6 Craiglea Amity 2nd = 7 Craiglea Barina 3rd = 2 Craiglea Puma 4th = 4 Craiglea Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 5 Tuscan Breeze | ||
Thu Feb 4 2016 15:19 | 1st = 5 Tuscan Breeze 2nd = 4 Nimble Jack 3rd = 6 Our Classie Mach 4th = 3 The Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 4 Eli | ||
Thu Feb 4 2016 15:18 | 1st = 4 Eli 2nd = 10 Rarangi Jewel 3rd = 6 Moment Of Love 4th = 9 Mistress Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 3 Kokomo | ||
Thu Feb 4 2016 15:15 | 1st = 3 Kokomo 2nd = 7 Wooden Take It 3rd = 1 Run Cannon Run 4th = 2 Cosmic Cameo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Dundee Raptor | ||
Thu Feb 4 2016 15:12 | 1st = 1 Dundee Raptor 2nd = 10 Yelredda Flyer 3rd = 8 Harvey Leigh 4th = 5 Tekki Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Hesa Trier | ||
Thu Feb 4 2016 15:09 | 1st = 6 Hesa Trier 2nd = 8 Zero Care Factor 3rd = 5 Charlie Three 4th = 1 Ima Lara Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Dinero Action | ||
Thu Feb 4 2016 15:06 | 1st = 3 Dinero Action 2nd = 4 Collecting Money 3rd = 7 Ricks Treasure 4th = 8 Adroit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Hugh | ||
Thu Feb 4 2016 15:03 | 1st = 7 Hugh 2nd = 4 King Grin 3rd = 8 Tiani Alice 4th = 1 Mista Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 3 Real Finniss | ||
Thu Feb 4 2016 15:00 | 1st = 3 Real Finniss 2nd = 14 Goldies Fortune 3rd = 2 Easy As Pye 4th = 4 Wadham Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Aston Sprite | ||
Thu Feb 4 2016 14:57 | 1st = 3 Aston Sprite 2nd = 2 Emis Boy Badger 3rd = 1 Lil Feisty 4th = 4 Play With Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 8 No Confession | ||
Thu Feb 4 2016 14:52 | 1st = 8 No Confession 2nd = 6 Schwartz Denario 3rd = 3 Artistic Double 4th = 7 Pirates Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 10 Thatsforsure | ||
Thu Feb 4 2016 14:51 | 1st = 10 Thatsforsure 2nd = 9 Leica Glory 3rd = 1 Sonorous 4th = 11 High Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 10 Hamunaptra | ||
Thu Feb 4 2016 14:49 | 1st = 10 Hamunaptra 2nd = 2 Zedaheel 3rd = 3 Hidden Daisy 4th = 5 Devastating Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Clever Chloe | ||
Thu Feb 4 2016 14:47 | 1st = 2 Clever Chloe 2nd = 5 Tameeka 3rd = 4 Dads Man 4th = 1 Stylish Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 5 Immortal Jet | ||
Thu Feb 4 2016 14:44 | 1st = 5 Immortal Jet 2nd = 9 Roxburgh Way 3rd = 10 Whatelsugot 4th = 7 Major Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Miss Fanning | ||
Thu Feb 4 2016 14:43 | 1st = 6 Miss Fanning 2nd = 1 Wine Time 3rd = 7 Struggle Is Real 4th = 8 Adjudicator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 2 Realise Potential | ||
Thu Feb 4 2016 14:40 | 1st = 2 Realise Potential 2nd = 1 Elemenohpee 3rd = 8 Ready Above 4th = 10 Mon Bel Ami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Zou Zou Nee | ||
Thu Feb 4 2016 14:37 | 1st = 3 Zou Zou Nee 2nd = 1 Wicked Explosion 3rd = 2 All About Arby 4th = 7 Why Not Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Davey | ||
Thu Feb 4 2016 14:31 | 1st = 3 Davey 2nd = 2 Jackies Mate 3rd = 4 Irinka Rose 4th = 7 Irinka Lylea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Sammys A Kriden | ||
Thu Feb 4 2016 14:28 | 1st = 1 Sammys A Kriden 2nd = 3 Estevao 3rd = 8 Toolijooa Dawn 4th = 2 Italian Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 10 Get Ready Freddy | ||
Thu Feb 4 2016 14:27 | 1st = 10 Get Ready Freddy 2nd = 7 Om Nom Nom 3rd = 1 Costing Money 4th = 6 Candyboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 11 Loriginal | ||
Thu Feb 4 2016 14:25 | 1st = 11 Loriginal 2nd = 5 Purrfect Trick 3rd = 8 Crafty Devil 4th = 14 Triple Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Mr Stealer | ||
Thu Feb 4 2016 14:22 | 1st = 8 Mr Stealer 2nd = 5 Fantasy Mcqueen 3rd = 6 Nuggy Burger 4th = 3 Kimmy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 1 Gottaluva Sunday | ||
Thu Feb 4 2016 14:17 | 1st = 1 Gottaluva Sunday 2nd = 9 High On Dreams 3rd = 7 Kool Kenny 4th = 2 Cobla Jessam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Green Anchor | ||
Thu Feb 4 2016 14:14 | 1st = 2 Green Anchor 2nd = 5 Dazzle On 3rd = 4 Wishful 4th = 1 Hotel Paradiso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Susannah Cargo | ||
Thu Feb 4 2016 14:11 | 1st = 1 Susannah Cargo 2nd = 3 Thunda Struck 3rd = 8 Hurricane Rino 4th = 4 Crash Connors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 11 Ample Power | ||
Thu Feb 4 2016 14:09 | 1st = 11 Ample Power 2nd = 7 Zuberi 3rd = 9 Luvu Grazaella 4th = 3 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 6 Halimede | ||
Thu Feb 4 2016 14:05 | 1st = 6 Halimede 2nd = 3 Letsava Win 3rd = 8 Glitterama 4th = 2 Astro Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Renajohn | ||
Thu Feb 4 2016 14:02 | 1st = 3 Renajohn 2nd = 7 Kayla Las 3rd = 8 Magic Bit 4th = 5 Dick Dastardly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Hopes A Chance | ||
Thu Feb 4 2016 13:55 | 1st = 4 Hopes A Chance 2nd = 1 Part Of Me 3rd = 8 Country Dancer 4th = 2 Bundarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Rocknrollhighlight | ||
Thu Feb 4 2016 13:53 | 1st = 1 Rocknrollhighlight 2nd = 5 Sams A Champ 3rd = 2 My Mojo 4th = 9 Reds Jet Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 14 Vintage Valley | ||
Thu Feb 4 2016 13:50 | 1st = 14 Vintage Valley 2nd = 11 Sauternes 3rd = 1 Blacktein 4th = 2 Gay Skier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Cabaye | ||
Thu Feb 4 2016 13:47 | 1st = 8 Cabaye 2nd = 7 Cosmic Coad 3rd = 1 Arejay Belle 4th = 2 Suedon Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 9 Somemondosomewhere | ||
Thu Feb 4 2016 13:42 | 1st = 9 Somemondosomewhere 2nd = 8 Melton Marvel 3rd = 5 Hes Our Boy 4th = 4 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 4 Karinya Connie | ||
Thu Feb 4 2016 13:36 | 1st = 4 Karinya Connie 2nd = 8 Irinka Alf 3rd = 6 Firebee 4th = 2 Total Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 3 Glacier Heights | ||
Thu Feb 4 2016 13:34 | 1st = 3 Glacier Heights 2nd = 5 Crystal Colony 3rd = 2 Phirey Philtra 4th = 10 Shadow Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 10 Typecast | ||
Thu Feb 4 2016 13:30 | 1st = 10 Typecast 2nd = 4 Libby Tickets 3rd = 1 Just Two Vees 4th = 6 Rubi Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Another Man | ||
Thu Feb 4 2016 13:27 | 1st = 4 Another Man 2nd = 1 Smooth Rebel 3rd = 2 Fancy Assassin 4th = 8 Savage Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 5 Steel Cargo | ||
Thu Feb 4 2016 13:20 | 1st = 5 Steel Cargo 2nd = 3 Gorgeous Sunrise 3rd = 4 Well Bowled 4th = 6 Gazmick Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Sweet As Candy | ||
Thu Feb 4 2016 13:18 | 1st = 4 Sweet As Candy 2nd = 1 Change The Nation 3rd = 3 The Hairy Huntsman 4th = 5 Big Bazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 7 Paco Express | ||
Thu Feb 4 2016 13:15 | 1st = 7 Paco Express 2nd = 2 Holbein Prince 3rd = 5 Baltic Cellar 4th = 4 New York Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 2 Triple Parked | ||
Thu Feb 4 2016 13:14 | 1st = 2 Triple Parked 2nd = 1 New Look 3rd = 9 Opawa Kuru 4th = 4 Zipping Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Burnsys Sam | ||
Thu Feb 4 2016 13:12 | 1st = 8 Burnsys Sam 2nd = 6 Bella Vitali 3rd = 3 Nitro Injected 4th = 7 Gas A Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 2 Sundazforyumcha | ||
Thu Feb 4 2016 13:06 | 1st = 2 Sundazforyumcha 2nd = 7 Waikare Aviator 3rd = 6 Sunday Service 4th = 5 Cudgee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 5 Jewel Power | ||
Thu Feb 4 2016 13:02 | 1st = 5 Jewel Power 2nd = 4 My Boy Cargo 3rd = 3 Chelsea Keeping 4th = 8 Irinka Koen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 3 Zipping Dee | ||
Thu Feb 4 2016 12:57 | 1st = 3 Zipping Dee 2nd = 1 Dylans A Villain 3rd = 5 Diva Pose 4th = 2 Aprils My Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Squeaky Gate | ||
Thu Feb 4 2016 12:53 | 1st = 2 Squeaky Gate 2nd = 7 Magic Karma 3rd = 4 Admire Black 4th = 8 Bluehawk Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 7 Zipping Piper | ||
Thu Feb 4 2016 12:44 | 1st = 7 Zipping Piper 2nd = 5 Eveready Girl 3rd = 1 Zachary Cargo 4th = 2 Marys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 5 Thrilling Galaxy | ||
Thu Feb 4 2016 12:39 | 1st = 5 Thrilling Galaxy 2nd = 8 Myrniong Girl 3rd = 4 Umaga Rama 4th = 2 Sometime Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Dr Compulsion | ||
Thu Feb 4 2016 12:34 | 1st = 6 Dr Compulsion 2nd = 3 Monster Roar 3rd = 8 Yorgi 4th = 7 Dynamite Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Betty Sue Taro | ||
Thu Feb 4 2016 12:28 | 1st = 7 Betty Sue Taro 2nd = 1 Wyembah Charlie 3rd = 6 So Strident 4th = 2 Fire Fly Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 9 Varga Frost | ||
Thu Feb 4 2016 12:22 | 1st = 9 Varga Frost 2nd = 4 Cool Marlow 3rd = 6 Boris Gump 4th = 8 Lucky Collect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Cairnlea Shazza | ||
Thu Feb 4 2016 12:18 | 1st = 8 Cairnlea Shazza 2nd = 10 Sultans Boy 3rd = 5 Dr Carlos 4th = 9 Night Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Run Carmel Run | ||
Thu Feb 4 2016 12:09 | 1st = 8 Run Carmel Run 2nd = 7 Its Morgan 3rd = 1 Sweet Little Mel 4th = 3 Little Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Opawa Uno | ||
Thu Feb 4 2016 12:04 | 1st = 1 Opawa Uno 2nd = 4 Jelly Gem 3rd = 5 Just About Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 No More Debt | ||
Thu Feb 4 2016 12:04 | 1st = 2 No More Debt 2nd = 7 Coruba Rage 3rd = 6 Scott No Value 4th = 1 Opawa Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Zipping Steve | ||
Thu Feb 4 2016 11:47 | 1st = 1 Zipping Steve 2nd = 8 Brown Eye Boy 3rd = 3 Takamori 4th = 7 Optic Shimmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 Country Gun | ||
Thu Feb 4 2016 11:47 | 1st = 5 Country Gun 2nd = 8 Brown Eye Boy 3rd = 3 Takamori 4th = 7 Optic Shimmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Spearmint Juju | ||
Thu Feb 4 2016 11:29 | 1st = 5 Spearmint Juju 2nd = 1 That Ice Cold 3rd = 9 Lochinvar Maine 4th = 2 Scott The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Jinja Mia | ||
Thu Feb 4 2016 11:29 | 1st = 7 Jinja Mia 2nd = 3 Spinel 3rd = 9 Lochinvar Maine 4th = 2 Scott The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 5 Vincent Gallo | ||
Thu Feb 4 2016 11:12 | 1st = 5 Vincent Gallo 2nd = 2 Jack Rob 3rd = 1 Jinja Luca 4th = 6 Big Jamesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Macjam | ||
Thu Feb 4 2016 11:12 | 1st = 8 Macjam 2nd = 2 Jack Rob 3rd = 1 Jinja Luca 4th = 6 Big Jamesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 4 Black Dude | ||
Thu Feb 4 2016 10:54 | 1st = 4 Black Dude 2nd = 5 Shandell 3rd = 7 Who Dat Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Jazzboy Jack | ||
Thu Feb 4 2016 10:54 | 1st = 3 Jazzboy Jack 2nd = 5 Shandell 3rd = 4 Black Dude 4th = 1 Teemaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Who Rocks | ||
Thu Feb 4 2016 10:36 | 1st = 3 Who Rocks 2nd = 6 Rasso 3rd = 4 Cookie Monster 4th = 1 Skinny Ankles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 3 Lady Jessica | ||
Thu Feb 4 2016 10:28 | 1st = 3 Lady Jessica 2nd = 1 Starbuck 3rd = 2 Court No Fear 4th = 6 So Gallant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Lady Jane | ||
Thu Feb 4 2016 10:19 | 1st = 7 Lady Jane 2nd = 5 Dipsy Lala 3rd = 8 Wairio Dee Jay 4th = 2 Maligned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 7 Embrace Me | ||
Thu Feb 4 2016 10:01 | 1st = 7 Embrace Me 2nd = 1 Lovely Rita 3rd = 8 Take Action 4th = 4 Scott Some Ticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 8 Lil Stella | ||
Thu Feb 4 2016 1:27 | 1st = 8 Lil Stella 2nd = 1 Fiscal Cliff 3rd = 7 Dacaroka Diva 4th = 10 Cosmic Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 1 Peppercorn | ||
Thu Feb 4 2016 1:12 | 1st = 1 Peppercorn 2nd = 4 Miss Pisces 3rd = 8 Dark Ouzo 4th = 6 Ima Paddlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 7 Awol | ||
Thu Feb 4 2016 0:57 | 1st = 7 Awol 2nd = 1 Whos Got It 3rd = 4 Calm Your Farm 4th = 3 Romeo Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Acheron | ||
Thu Feb 4 2016 0:42 | 1st = 5 Acheron 2nd = 7 Heaps Of Ability 3rd = 2 Fachoong 4th = 4 Miss Somebody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Aluminum | ||
Thu Feb 4 2016 0:27 | 1st = 6 Aluminum 2nd = 4 What Road 3rd = 7 Razor Blaze 4th = 5 Zipping Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Juicylicious | ||
Mon Jan 4 2016 23:57 | 1st = 8 Juicylicious 2nd = 7 Red Hot Reagan 3rd = 1 Triple Crown Lad 4th = 4 Obsolete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Beau West | ||
Mon Jan 4 2016 23:35 | 1st = 5 Beau West 2nd = 6 Sash 3rd = 8 Dumb Bullett 4th = 1 Brass Bonnet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Marvellous Max | ||
Mon Jan 4 2016 23:15 | 1st = 5 Marvellous Max 2nd = 1 Outback Madge 3rd = 2 The Cooler 4th = 7 Popthebubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Brock On | ||
Mon Jan 4 2016 23:12 | 1st = 7 Brock On 2nd = 1 Miss Primate 3rd = 2 Kakadu Magic 4th = 5 Lil Miss Cheeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Zambora Den | ||
Mon Jan 4 2016 22:57 | 1st = 6 Zambora Den 2nd = 4 Princess Charley 3rd = 5 Moment Owned 4th = 3 Ygritte Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 10 Snow Mistake | ||
Mon Jan 4 2016 22:54 | 1st = 10 Snow Mistake 2nd = 1 Maverick Dusty 3rd = 5 Ringo Dingo 4th = 3 Ima River Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Ratatat | ||
Mon Jan 4 2016 22:50 | 1st = 2 Ratatat 2nd = 7 Chevaleir Nuit 3rd = 1 Smashniak Class 4th = 3 Curious Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Knocked Off Early | ||
Mon Jan 4 2016 22:45 | 1st = 1 Knocked Off Early 2nd = 9 Eurasian Hanover 3rd = 10 Katelin Brooke 4th = 5 Very Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Slam Dunk Mully | ||
Mon Jan 4 2016 22:37 | 1st = 5 Slam Dunk Mully 2nd = 3 Gerties Girl 3rd = 1 Ronray Fury 4th = 7 Bella Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Enchanted Lass | ||
Mon Jan 4 2016 22:32 | 1st = 2 Enchanted Lass 2nd = 4 Bobs Gift 3rd = 5 Cruisers Sol 4th = 7 Renee Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Alpha Theseus | ||
Mon Jan 4 2016 22:28 | 1st = 3 Alpha Theseus 2nd = 5 Chador Kahn 3rd = 4 Braga Mccoy 4th = 1 Pure Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Buckle Up Beneau | ||
Mon Jan 4 2016 22:24 | 1st = 4 Buckle Up Beneau 2nd = 2 Andariel 3rd = 5 Stella Choice 4th = 6 Westburn Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Wise Brandy | ||
Mon Jan 4 2016 22:20 | 1st = 1 Wise Brandy 2nd = 7 Terror At Sea 3rd = 3 Flying Fyfe 4th = 8 Ragetime Queenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Arboe | ||
Mon Jan 4 2016 22:15 | 1st = 5 Arboe 2nd = 6 Michael Thomas 3rd = 2 Jimbo Johnson 4th = 7 Illawong Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Skitso Al | ||
Mon Jan 4 2016 22:12 | 1st = 6 Skitso Al 2nd = 8 World Cruise 3rd = 3 Good Boy Seamus 4th = 1 Tiny Johno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Aston Ebert | ||
Mon Jan 4 2016 22:09 | 1st = 4 Aston Ebert 2nd = 9 Pocket Kings 3rd = 6 Dromores Pearl 4th = 8 Lisburn Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Alpha Adonis | ||
Mon Jan 4 2016 22:06 | 1st = 4 Alpha Adonis 2nd = 2 Spring Dream 3rd = 6 Im All Stripes 4th = 7 Truly Unique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Classy Petal | ||
Mon Jan 4 2016 22:03 | 1st = 3 Classy Petal 2nd = 4 Rosemarkie 3rd = 8 Hello Nancy 4th = 1 Hellyeah Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Krank Panda | ||
Mon Jan 4 2016 21:57 | 1st = 1 Krank Panda 2nd = 2 Elite Oakley 3rd = 4 Micro Gunn 4th = 8 Lakoda Si |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Torgmentor | ||
Mon Jan 4 2016 21:54 | 1st = 5 Torgmentor 2nd = 1 Mrs Cape 3rd = 7 Follow The Gold 4th = 4 Smuggums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Tommy Brislane | ||
Mon Jan 4 2016 21:50 | 1st = 5 Tommy Brislane 2nd = 2 Cut Loose Max 3rd = 3 Xtreme Knocka 4th = 6 Master Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 My Tribeca Ita | ||
Mon Jan 4 2016 21:45 | 1st = 3 My Tribeca Ita 2nd = 12 Veruckte Phoenix 3rd = 10 Turn Up Trumps 4th = 8 Secret Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Smashniak Gold | ||
Mon Jan 4 2016 21:43 | 1st = 2 Smashniak Gold 2nd = 1 Macnivek 3rd = 7 Lady Abigail 4th = 5 Serene Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Hes A Boomer | ||
Mon Jan 4 2016 21:40 | 1st = 7 Hes A Boomer 2nd = 1 Drum Grohl 3rd = 3 Charging In 4th = 2 Spring Gully Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Spring Jessica | ||
Mon Jan 4 2016 21:37 | 1st = 8 Spring Jessica 2nd = 6 Kansas Bale 3rd = 2 Ritza Jordan 4th = 4 Total Shambles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Bronelly Swift | ||
Mon Jan 4 2016 21:34 | 1st = 7 Bronelly Swift 2nd = 5 Last Weeks Pay 3rd = 4 Crazy Oak 4th = 8 Prime Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Swift Exit | ||
Mon Jan 4 2016 21:31 | 1st = 1 Swift Exit 2nd = 2 Cosmic Cougar 3rd = 3 Velocity Amy 4th = 7 Levis Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Blue Revolver | ||
Mon Jan 4 2016 21:28 | 1st = 8 Blue Revolver 2nd = 3 To The Galos 3rd = 5 Ibrox Digger 4th = 6 Gardsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Cigar Sam | ||
Mon Jan 4 2016 21:24 | 1st = 7 Cigar Sam 2nd = 8 Deep Despair 3rd = 2 Dads A Loony 4th = 1 Sannette Chop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Major Missile | ||
Mon Jan 4 2016 21:19 | 1st = 4 Major Missile 2nd = 10 Ears Ponder 3rd = 11 Roxburgh Way 4th = 8 Thatz Four Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Supreme It Seems | ||
Mon Jan 4 2016 21:17 | 1st = 8 Supreme It Seems 2nd = 1 Tools Down 3rd = 5 Winklee Colin 4th = 6 Midnight Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Tahlo | ||
Mon Jan 4 2016 21:14 | 1st = 1 Tahlo 2nd = 8 Here Comes Henry 3rd = 6 Lobo Loco 4th = 4 Madam Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Classic Bonus | ||
Mon Jan 4 2016 21:11 | 1st = 2 Classic Bonus 2nd = 3 Black Nat Bonus 3rd = 1 True Magic 4th = 8 Scoop Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Rare Pearl | ||
Mon Jan 4 2016 21:07 | 1st = 2 Rare Pearl 2nd = 3 Starlight Jack 3rd = 6 King Size Shambi 4th = 8 Mepunga Armagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Sivamet | ||
Mon Jan 4 2016 21:03 | 1st = 5 Sivamet 2nd = 6 Cheeky Chance 3rd = 8 Grin And Win 4th = 3 El Chad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Raz Simpson | ||
Mon Jan 4 2016 21:00 | 1st = 1 Raz Simpson 2nd = 2 Posh Renee 3rd = 3 Lets Win Cash 4th = 6 Frank Behave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Gun Mcbain | ||
Mon Jan 4 2016 20:57 | 1st = 7 Gun Mcbain 2nd = 5 Lucky Road 3rd = 8 Danyos Dabby 4th = 3 Dorrie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Backinthegame | ||
Mon Jan 4 2016 20:52 | 1st = 6 Backinthegame 2nd = 5 Arlington Shark 3rd = 9 Aldebaran Jazzi 4th = 1 High Joltage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 General Cloud | ||
Mon Jan 4 2016 20:50 | 1st = 1 General Cloud 2nd = 2 Fancy Dancer 3rd = 6 Echo Gal 4th = 7 Costa Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Secret Spell | ||
Mon Jan 4 2016 20:46 | 1st = 5 Secret Spell 2nd = 3 Shared Equity 3rd = 2 Ima Misha Doll 4th = 7 Banjo Bewdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Irinka Shane | ||
Mon Jan 4 2016 20:42 | 1st = 1 Irinka Shane 2nd = 5 Wings Of Perlita 3rd = 8 Super Sook 4th = 4 Thats Insane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Media Muzzle | ||
Mon Jan 4 2016 20:39 | 1st = 5 Media Muzzle 2nd = 8 Rock On Rolla 3rd = 6 Joffas Me Mate 4th = 7 Shes A Trinket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Barossa Kid | ||
Mon Jan 4 2016 20:36 | 1st = 7 Barossa Kid 2nd = 2 Cairnlea Lisa 3rd = 1 Ester Bale 4th = 8 Cosmic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 5 Rapid Rose | ||
Mon Jan 4 2016 20:33 | 1st = 5 Rapid Rose 2nd = 6 Ferry Master 3rd = 2 Handsome Hombre 4th = 3 Wheres Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Unlawful Entry | ||
Mon Jan 4 2016 20:29 | 1st = 7 Unlawful Entry 2nd = 4 Cosmic Owl 3rd = 2 Midnight Ride 4th = 8 Ima Fairytale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 5 Tarin Kowt | ||
Mon Jan 4 2016 20:24 | 1st = 5 Tarin Kowt 2nd = 6 Chirpy Chuckles 3rd = 8 Hurricane Stride 4th = 3 Our Miss Vivienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Brother Glenn | ||
Mon Jan 4 2016 20:22 | 1st = 3 Brother Glenn 2nd = 7 Darcys Fantasy 3rd = 1 Magic Sparkle 4th = 2 Hesa Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Enfield Class | ||
Mon Jan 4 2016 20:19 | 1st = 8 Enfield Class 2nd = 4 Jet Sprite 3rd = 1 Cologne 4th = 2 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Charlis Ella | ||
Mon Jan 4 2016 20:16 | 1st = 4 Charlis Ella 2nd = 6 Dyna Judas 3rd = 3 Barksdale 4th = 8 Embellish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Jappular | ||
Mon Jan 4 2016 20:13 | 1st = 1 Jappular 2nd = 3 One Track Mind 3rd = 6 Zircon Valley 4th = 2 Flash Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Pay Me Cullen | ||
Mon Jan 4 2016 20:08 | 1st = 7 Pay Me Cullen 2nd = 2 Kosciusko Squadron 3rd = 9 Donegal Chokin 4th = 3 Bettors Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Above All | ||
Mon Jan 4 2016 20:06 | 1st = 1 Above All 2nd = 4 Hes So Good 3rd = 2 Money Come Back 4th = 6 Quarrel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Lets Go Snow | ||
Mon Jan 4 2016 20:03 | 1st = 5 Lets Go Snow 2nd = 8 Unique Ghosty 3rd = 6 Tricode All Show 4th = 9 Special Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 8 Billy Jo | ||
Mon Jan 4 2016 20:00 | 1st = 8 Billy Jo 2nd = 6 Fantastic Polar 3rd = 2 Kirra Breeze 4th = 3 Ruby Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Dee Ivy | ||
Mon Jan 4 2016 19:57 | 1st = 3 Dee Ivy 2nd = 8 Doveton Bobo 3rd = 2 Danyos Tom 4th = 5 Nemesis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Blurred Lines | ||
Mon Jan 4 2016 19:52 | 1st = 10 Blurred Lines 2nd = 6 Tere T 3rd = 5 Shadow Of Fortune 4th = 9 Tidapar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Oakey Boy | ||
Mon Jan 4 2016 19:50 | 1st = 7 Oakey Boy 2nd = 1 Addy Bee 3rd = 6 Rocking Devil 4th = 8 Cupcake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Cabaye | ||
Mon Jan 4 2016 19:47 | 1st = 6 Cabaye 2nd = 5 Houdinis Gold 3rd = 8 Shanlyn Hoss 4th = 3 Zipping Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Midnight Bliss | ||
Mon Jan 4 2016 19:44 | 1st = 2 Midnight Bliss 2nd = 5 Unique Kaleesi 3rd = 6 Lils Rose 4th = 3 Legal Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Antwerpen | ||
Mon Jan 4 2016 19:41 | 1st = 2 Antwerpen 2nd = 1 Ferrari Coupe 3rd = 5 Nicky Dals Girl 4th = 3 Urana Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 10 Bianca Bale | ||
Mon Jan 4 2016 19:38 | 1st = 10 Bianca Bale 2nd = 7 Manhattan Cry 3rd = 1 Aussie Noorumba 4th = 5 Lulu Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 11 Offtocullect | ||
Mon Jan 4 2016 19:33 | 1st = 11 Offtocullect 2nd = 6 Bhagwan 3rd = 9 The Marble Ridge 4th = 1 Niseko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Harsh Miles | ||
Mon Jan 4 2016 19:31 | 1st = 1 Harsh Miles 2nd = 2 Zatrite 3rd = 3 Hit The Beat 4th = 5 Finny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 6 Black Hoodie | ||
Mon Jan 4 2016 19:28 | 1st = 6 Black Hoodie 2nd = 5 Conductress 3rd = 1 Secret Identity 4th = 4 Shamui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Zipline Marjen | ||
Mon Jan 4 2016 19:24 | 1st = 1 Zipline Marjen 2nd = 2 Go Little Pebble 3rd = 3 Bagpipes Billy 4th = 6 Nidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Marlow Brown | ||
Mon Jan 4 2016 19:20 | 1st = 5 Marlow Brown 2nd = 4 In The Bazza 3rd = 6 Menzel Boys 4th = 8 Hukanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Wheres Rhys | ||
Mon Jan 4 2016 19:16 | 1st = 1 Wheres Rhys 2nd = 8 Topsy Turbo 3rd = 7 Dr Taylor 4th = 5 In Dee Gang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Stone Prince | ||
Mon Jan 4 2016 19:12 | 1st = 2 Stone Prince 2nd = 6 Hows It Crude 3rd = 1 Kid Shelleen 4th = 4 Little Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Kim Zarr Dashian | ||
Mon Jan 4 2016 19:09 | 1st = 8 Kim Zarr Dashian 2nd = 5 Wahwah Tiggy 3rd = 7 Worlds On Fire 4th = 1 Sprites Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Jonny Bravo | ||
Mon Jan 4 2016 19:06 | 1st = 2 Jonny Bravo 2nd = 1 Loaded Musket 3rd = 4 Van Gogh Sun 4th = 8 Nikis Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Nebraska Allen | ||
Mon Jan 4 2016 19:02 | 1st = 2 Nebraska Allen 2nd = 3 Buhin Bale 3rd = 7 Monday Magic 4th = 6 Mantel Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 10 Burning | ||
Mon Jan 4 2016 18:57 | 1st = 10 Burning 2nd = 7 Denny Crane 3rd = 8 Vultan Tin 4th = 4 Pay Me Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Shifty Joshua | ||
Mon Jan 4 2016 18:54 | 1st = 8 Shifty Joshua 2nd = 2 On Flyer 3rd = 1 Weowna Jet 4th = 7 Perry White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Lehigh Lotto | ||
Mon Jan 4 2016 18:50 | 1st = 3 Lehigh Lotto 2nd = 2 Lehigh Limit 3rd = 7 Molly Maze 4th = 4 Kravings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Spring Drago | ||
Mon Jan 4 2016 18:46 | 1st = 8 Spring Drago 2nd = 9 Gold Air 3rd = 2 Casino Gold 4th = 6 Narna Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Farhat Bale | ||
Mon Jan 4 2016 18:42 | 1st = 4 Farhat Bale 2nd = 9 Pretty Bale 3rd = 6 Hes A Villian 4th = 1 Dyna Zod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Love The Grub | ||
Mon Jan 4 2016 18:38 | 1st = 2 Love The Grub 2nd = 1 Madam Model 3rd = 5 Zeva Diva 4th = 4 Lord Somersby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 1 Art Of Deception | ||
Mon Jan 4 2016 18:33 | 1st = 1 Art Of Deception 2nd = 5 Bad Boy Brad 3rd = 8 Fours Enuf Tas 4th = 7 Itsallaboutex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Equal Ben | ||
Mon Jan 4 2016 18:30 | 1st = 1 Equal Ben 2nd = 6 Jackies Mate 3rd = 8 All A Blaze 4th = 7 James Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Arturus | ||
Mon Jan 4 2016 18:25 | 1st = 6 Arturus 2nd = 7 Brookies Jet 3rd = 1 Heez Down To Earth 4th = 4 Mossdale Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Camden Valleyway | ||
Mon Jan 4 2016 18:22 | 1st = 7 Camden Valleyway 2nd = 9 Rogue River 3rd = 5 Uno Topper 4th = 4 Ticket Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Three Day Shadow | ||
Mon Jan 4 2016 18:14 | 1st = 4 Three Day Shadow 2nd = 5 Explosive Angel 3rd = 1 Zatmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Suzi Cargo | ||
Mon Jan 4 2016 18:10 | 1st = 3 Suzi Cargo 2nd = 2 Tap Out Axe 3rd = 6 Tangos Express 4th = 1 Talking Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 11 Asdenro | ||
Mon Jan 4 2016 18:05 | 1st = 11 Asdenro 2nd = 9 Tiavons Dream 3rd = 5 William John 4th = 10 Soaked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Vidi Vici | ||
Mon Jan 4 2016 18:02 | 1st = 1 Vidi Vici 2nd = 2 Hawkeye Izmir 3rd = 3 Daisy Izmir 4th = 8 Gold Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 11 Donegal Kahlum | ||
Mon Jan 4 2016 17:57 | 1st = 11 Donegal Kahlum 2nd = 7 Renascentrez 3rd = 1 Elpoco Diablo 4th = 9 Tis A Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Ninja Zorro | ||
Mon Jan 4 2016 17:54 | 1st = 2 Ninja Zorro 2nd = 7 Dr Gomez 3rd = 1 Rileys Charm 4th = 8 Make That Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Irinka Rose | ||
Mon Jan 4 2016 17:47 | 1st = 1 Irinka Rose 2nd = 3 Zipping Abby 3rd = 4 Good Odds Angel 4th = 7 Karma Connie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Freds A Safari | ||
Mon Jan 4 2016 17:43 | 1st = 5 Freds A Safari 2nd = 2 Wills 4th = 9 Lombo Del Rosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 3 Camden Gossip | ||
Mon Jan 4 2016 17:42 | 1st = 3 Camden Gossip 2nd = 1 My Boy Brodie 3rd = 7 Wairo Bob 4th = 8 Nieces Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 5 Get Ya Kicks | ||
Mon Jan 4 2016 17:40 | 1st = 5 Get Ya Kicks 2nd = 10 Doogans Rise 3rd = 8 Iberia 4th = 4 Swanhilde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Hot Genetics | ||
Mon Jan 4 2016 17:37 | 1st = 5 Hot Genetics 2nd = 4 Project Boy 3rd = 8 Busta Voe 4th = 7 Were Off Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Aqua Cheetah | ||
Mon Jan 4 2016 17:29 | 1st = 5 Aqua Cheetah 2nd = 6 Tap Out Scarlet 3rd = 1 Keep Calm 4th = 7 Bekim Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 2 Solarsonic | ||
Mon Jan 4 2016 17:25 | 1st = 2 Solarsonic 2nd = 7 Major Jamane 3rd = 4 Reeling 4th = 5 My Strategic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Nureyev | ||
Mon Jan 4 2016 17:22 | 1st = 1 Nureyev 2nd = 7 Murphys Law 3rd = 8 Cosmic Explosion 4th = 2 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Blitz Tanzania | ||
Mon Jan 4 2016 17:17 | 1st = 1 Blitz Tanzania 2nd = 5 Kurious 3rd = 6 Destined To Rule 4th = 8 Prosimeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Let Rip Johno | ||
Mon Jan 4 2016 17:14 | 1st = 3 Let Rip Johno 2nd = 4 Cheerful Scout 3rd = 1 Phantom Lad 4th = 2 Lohan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 5 Baio | ||
Mon Jan 4 2016 17:10 | 1st = 5 Baio 2nd = 1 French Command 3rd = 4 Farah 4th = 13 Ace And Tens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Raglan Gun | ||
Mon Jan 4 2016 17:07 | 1st = 2 Raglan Gun 2nd = 5 Dandy Jack 3rd = 1 Cicatriz 4th = 9 Story Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Eight Tee I | ||
Mon Jan 4 2016 17:03 | 1st = 2 Eight Tee I 2nd = 8 Snapper Rocks 3rd = 9 Ace To Play 4th = 1 Dirty Dees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 6 Spiders Brother | ||
Mon Jan 4 2016 17:02 | 1st = 6 Spiders Brother 2nd = 2 Silent Crash 3rd = 3 Jump The Gun 4th = 8 Fancy Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 2 Tycoon Tony | ||
Mon Jan 4 2016 17:00 | 1st = 2 Tycoon Tony 2nd = 6 Ty Pan Miss 3rd = 12 Blaze On 4th = 10 Sharknado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Neolisious | ||
Mon Jan 4 2016 16:57 | 1st = 6 Neolisious 2nd = 5 Dr Balboa 3rd = 2 Ima Warrior 4th = 7 Raven Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Grovebrook Blade | ||
Mon Jan 4 2016 16:49 | 1st = 5 Grovebrook Blade 2nd = 1 Mother Of Dragon 3rd = 2 Ballerina Black 4th = 3 Zena Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 2 Ponder Girl | ||
Mon Jan 4 2016 16:45 | 1st = 2 Ponder Girl 2nd = 5 Itz Dreamin Jonesy 3rd = 6 The Noble Steed 4th = 4 Phil Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 5 Sutton Steele | ||
Mon Jan 4 2016 16:42 | 1st = 5 Sutton Steele 2nd = 3 Jebrynah King 3rd = 1 Ruggwil To Excel 4th = 7 Sassy Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 James Galleon | ||
Mon Jan 4 2016 16:37 | 1st = 3 James Galleon 2nd = 1 Classic Air 3rd = 2 Gangbuster 4th = 7 Beware Of Darkness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 12 - 7 Southern Pursuit | ||
Mon Jan 4 2016 16:36 | 1st = 7 Southern Pursuit 2nd = 5 Alexy 3rd = 8 Roxy Dale 4th = 3 Hudson Sully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 12 - | ||
Mon Jan 4 2016 16:36 | 2nd = 5 Alexy 4th = 3 Hudson Sully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Barroom Promise | ||
Mon Jan 4 2016 16:34 | 1st = 2 Barroom Promise 2nd = 1 Magnificent Pete 3rd = 4 Fill Up 4th = 8 Kiyoshi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 7 Blinkin Rules | ||
Mon Jan 4 2016 16:30 | 1st = 7 Blinkin Rules 2nd = 3 Chalcedony 3rd = 9 Aerojet 4th = 6 Alma Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Kokinakas Valley | ||
Mon Jan 4 2016 16:27 | 1st = 8 Kokinakas Valley 2nd = 2 Jackie Brown 3rd = 5 Cranky Franky 4th = 3 Small Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Alchemy | ||
Mon Jan 4 2016 16:23 | 1st = 6 Alchemy 2nd = 2 Star Brutus 3rd = 9 Treuative 4th = 3 Big Gorilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Thors Hammer | ||
Mon Jan 4 2016 16:22 | 1st = 4 Thors Hammer 2nd = 7 Roma Girl 3rd = 6 Heard A Whisper 4th = 5 Magic Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 2 Proud Wolf | ||
Mon Jan 4 2016 16:20 | 1st = 2 Proud Wolf 2nd = 10 Alamonteel 3rd = 11 Evil Lil 4th = 9 Joranda Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Da Goose | ||
Mon Jan 4 2016 16:17 | 1st = 5 Da Goose 2nd = 6 Sultans Boy 3rd = 8 Lucky Andy 4th = 3 Aeroplane Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Susannah Cargo | ||
Mon Jan 4 2016 16:09 | 1st = 3 Susannah Cargo 2nd = 8 Bangkok Betty 3rd = 6 Nipper Zarr 4th = 4 Stolen Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 11 - 6 Sovereign Banner | ||
Mon Jan 4 2016 16:08 | 1st = 6 Sovereign Banner 2nd = 3 Twice The Delight 3rd = 1 Bettor Backim 4th = 8 Sue Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 6 Christmas Jolt | ||
Mon Jan 4 2016 16:05 | 1st = 6 Christmas Jolt 2nd = 5 The Diamond King 3rd = 4 En Bates 4th = 3 Aerodyne Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Sweet Honey Zarr | ||
Mon Jan 4 2016 16:02 | 1st = 2 Sweet Honey Zarr 2nd = 7 Fugue 3rd = 8 Martam Gold 4th = 4 Space And Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Its Major Bubbles | ||
Mon Jan 4 2016 15:57 | 1st = 5 Its Major Bubbles 2nd = 2 Our Zak Whitby 3rd = 4 Major Fitz 4th = 1 Miss Twiggy Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Stealthy Swift | ||
Mon Jan 4 2016 15:54 | 1st = 3 Stealthy Swift 2nd = 4 Gee Whiz Gran 3rd = 2 One For One 4th = 7 Terra Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 3 Our Sarastro | ||
Mon Jan 4 2016 15:50 | 1st = 3 Our Sarastro 2nd = 1 City Of Justice 3rd = 2 Knightoftherealm 4th = 9 Scruff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Ridin On Horses | ||
Mon Jan 4 2016 15:47 | 1st = 4 Ridin On Horses 2nd = 5 Made To Bogie 3rd = 2 Aqua Divergent 4th = 3 Ivory Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Soho Cruise | ||
Mon Jan 4 2016 15:43 | 1st = 5 Soho Cruise 2nd = 10 Aldebaran Brandi 3rd = 9 Cleaver Greene 4th = 4 Port Kembla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 2 Rosielu | ||
Mon Jan 4 2016 15:40 | 1st = 2 Rosielu 2nd = 6 Instant Turf 3rd = 12 Our Queenie 4th = 9 Rich Widow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Court Gift | ||
Mon Jan 4 2016 15:37 | 1st = 6 Court Gift 2nd = 2 Begin Again 3rd = 3 Carlanna Sharna 4th = 4 Terra Verde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 10 - 5 Leigh Major | ||
Mon Jan 4 2016 15:36 | 1st = 5 Leigh Major 2nd = 4 Zenmach 3rd = 2 Nightmarch 4th = 8 Char Do Neigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Fortis Fiona | ||
Mon Jan 4 2016 15:28 | 1st = 2 Fortis Fiona 2nd = 4 Manyana Groper 3rd = 3 You Betcha Noddy 4th = 5 Tepirita Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 6 Christian Torado | ||
Mon Jan 4 2016 15:27 | 1st = 6 Christian Torado 2nd = 5 Garabaldi Union 3rd = 4 Vital Sign 4th = 3 Rogue Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 6 Porotene Diva | ||
Mon Jan 4 2016 15:23 | 1st = 6 Porotene Diva 2nd = 13 Kalinga 3rd = 7 Carnaby 4th = 8 French Perfume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Oriental Lord | ||
Mon Jan 4 2016 15:20 | 1st = 7 Oriental Lord 2nd = 3 Lil Weezy 3rd = 2 Ice Cold Bundy 4th = 5 Shirley Bass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 10 Aim For Glory | ||
Mon Jan 4 2016 15:15 | 1st = 10 Aim For Glory 2nd = 12 Lady Corelli 3rd = 5 Star Bid 4th = 3 Marman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Yaps Me Mum | ||
Mon Jan 4 2016 15:11 | 1st = 8 Yaps Me Mum 2nd = 6 Jesse Pinkman 3rd = 7 Electric Impulse 4th = 1 New Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Poppy Had Courage | ||
Mon Jan 4 2016 15:09 | 1st = 3 Poppy Had Courage 2nd = 4 Justasmirk 3rd = 7 Linvel Ann 4th = 9 Silky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 6 Sister Solie | ||
Mon Jan 4 2016 15:05 | 1st = 6 Sister Solie 2nd = 3 Great Panache 3rd = 12 Silent Wonder 4th = 18 Ronda Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Slipaway Robbie | ||
Mon Jan 4 2016 15:02 | 1st = 4 Slipaway Robbie 2nd = 3 Watsargo Sarge 3rd = 2 Melos Girlfriend 4th = 8 Black Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 9 - 12 Annajodi | ||
Mon Jan 4 2016 15:01 | 1st = 12 Annajodi 2nd = 13 Flight Deck 3rd = 10 Our Quinn 4th = 3 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Sometime Soon | ||
Mon Jan 4 2016 14:53 | 1st = 6 Sometime Soon 2nd = 8 Jack Rob 3rd = 4 Made Time 4th = 7 Varga Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Miss Rivkah | ||
Mon Jan 4 2016 14:52 | 1st = 6 Miss Rivkah 2nd = 3 Lace And Diamonds 3rd = 1 Oracene 4th = 2 Oh Francesca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 3 Skyweka | ||
Mon Jan 4 2016 14:48 | 1st = 3 Skyweka 2nd = 5 Endure 3rd = 6 Cullister 4th = 8 Irish Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Gunner Molloy | ||
Mon Jan 4 2016 14:45 | 1st = 2 Gunner Molloy 2nd = 3 Kinloch Creek 3rd = 1 Cee Jay Mac 4th = 7 Winnellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 8 Tennessee Fling | ||
Mon Jan 4 2016 14:40 | 1st = 8 Tennessee Fling 2nd = 6 Star Reflection 3rd = 3 Hippy High Ho 4th = 11 Kelsha Begs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Hallo Star | ||
Mon Jan 4 2016 14:36 | 1st = 3 Hallo Star 2nd = 1 Drury 3rd = 4 Dr Robbie 4th = 6 Little Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Stones Corner | ||
Mon Jan 4 2016 14:34 | 1st = 4 Stones Corner 2nd = 5 Arambi Star 3rd = 6 Art Of Gold 4th = 3 Tony Dreaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 1 Gday Blue | ||
Mon Jan 4 2016 14:30 | 1st = 1 Gday Blue 2nd = 13 Katy Kat 3rd = 11 Out of Mind 4th = 6 Society Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Slipaway Simba | ||
Mon Jan 4 2016 14:27 | 1st = 4 Slipaway Simba 2nd = 8 Lovely Lizzie 3rd = 6 Dundas Boy 4th = 5 Hardys Me Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 8 - 8 Tas Man Bromac | ||
Mon Jan 4 2016 14:26 | 1st = 8 Tas Man Bromac 2nd = 4 McCovey Cove 3rd = 5 Groomsman 4th = 1 Give Me The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Rotovegas Sparky | ||
Mon Jan 4 2016 14:18 | 1st = 4 Rotovegas Sparky 2nd = 5 Sacred Can You 3rd = 8 Wheres Carlos 4th = 6 Kapai Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 2 Nom Du Beel | ||
Mon Jan 4 2016 14:13 | 1st = 2 Nom Du Beel 2nd = 10 Bronsteel 3rd = 4 Sweet Melody 4th = 3 Liapari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 9 Darcy Rose | ||
Mon Jan 4 2016 14:10 | 1st = 9 Darcy Rose 2nd = 2 Rippin Moi Moi 3rd = 8 Super Pablo 4th = 4 Iron Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 5 Niccos Lass | ||
Mon Jan 4 2016 14:05 | 1st = 5 Niccos Lass 2nd = 12 Time Stripper 3rd = 15 And Jubilations 4th = 16 Hammer Comin Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Kittys Shiraz | ||
Mon Jan 4 2016 14:01 | 1st = 5 Kittys Shiraz 2nd = 3 Kimetto 3rd = 8 Tulip Muncher 4th = 2 Cool Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Hard Done By | ||
Mon Jan 4 2016 13:59 | 1st = 1 Hard Done By 2nd = 7 Modern Tango 3rd = 6 Aldebaran Hest 4th = 2 Feathersgotatitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 7 Polar Vortex | ||
Mon Jan 4 2016 13:55 | 1st = 7 Polar Vortex 2nd = 9 Chanceofalifetime 3rd = 2 Indiana Wolf 4th = 8 Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Who Told Harry | ||
Mon Jan 4 2016 13:52 | 1st = 8 Who Told Harry 2nd = 4 Houston Bale 3rd = 5 My Names Debbie 4th = 6 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 7 - 11 Whynottagrey | ||
Mon Jan 4 2016 13:51 | 1st = 11 Whynottagrey 2nd = 4 Gene Time 3rd = 6 Hot Chilli 4th = 7 Lightning Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 4 Dan Cugat | ||
Mon Jan 4 2016 13:38 | 1st = 4 Dan Cugat 2nd = 10 Canny Magic 3rd = 6 Razzle Dazzle Man 4th = 13 My Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Mockingjay | ||
Mon Jan 4 2016 13:36 | 1st = 4 Mockingjay 2nd = 5 Frankincense 3rd = 6 Just About Ready 4th = 2 Contemporaneous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Hestia Bale | ||
Mon Jan 4 2016 13:35 | 1st = 5 Hestia Bale 2nd = 7 Hes Your Mate 3rd = 2 Annabow 4th = 6 Dorian Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 3 Koori Flyer | ||
Mon Jan 4 2016 13:30 | 1st = 3 Koori Flyer 2nd = 4 Tutelina 3rd = 2 Swaane 4th = 8 Return Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 1 Sonic Attack | ||
Mon Jan 4 2016 13:29 | 1st = 1 Sonic Attack 2nd = 4 Sasha Mcbell 3rd = 3 Cawbourne Loch 4th = 7 Fall From Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Castle Under Fire | ||
Mon Jan 4 2016 13:24 | 1st = 3 Castle Under Fire 2nd = 2 Themoneypit 3rd = 6 Zsa Zsa Bizarre 4th = 5 Ohoka Illinois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 9 Ferrero | ||
Mon Jan 4 2016 13:20 | 1st = 9 Ferrero 2nd = 10 Miss Eldorado 3rd = 8 Current Asset 4th = 2 Gun Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 6 - 9 Pyramid Monarch | ||
Mon Jan 4 2016 13:19 | 1st = 9 Pyramid Monarch 2nd = 7 Alvira Hest 3rd = 10 Grey Power 4th = 4 Gorilla Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 9 Cyclone Rosie | ||
Mon Jan 4 2016 13:17 | 1st = 9 Cyclone Rosie 2nd = 2 Joni Sunset 3rd = 8 Bennys Promise 4th = 3 Trav Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Elite Blue Chevy | ||
Mon Jan 4 2016 13:16 | 1st = 7 Elite Blue Chevy 2nd = 6 Zalia 3rd = 8 Aprils My Mum 4th = 4 Coruba Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Cawbourne Clover | ||
Mon Jan 4 2016 13:12 | 1st = 7 Cawbourne Clover 2nd = 3 Swiftly Chloe 3rd = 2 Tuff Diamond 4th = 1 Zipping Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 3 Suspect | ||
Mon Jan 4 2016 13:03 | 1st = 3 Suspect 2nd = 4 Hold On 3rd = 1 De Gaulle 4th = 10 Johnny Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Belocette | ||
Mon Jan 4 2016 13:00 | 1st = 2 Belocette 2nd = 3 Greysynd Turbo 3rd = 7 Nifty Neville 4th = 6 Destini Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Cookie Monster | ||
Mon Jan 4 2016 12:59 | 1st = 3 Cookie Monster 2nd = 1 Queen Star 3rd = 9 Dandy Star 4th = 7 Screaming Skull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 6 Smash Allegro | ||
Mon Jan 4 2016 12:54 | 1st = 6 Smash Allegro 2nd = 3 Knuckle Bump 3rd = 5 Premier Division 4th = 4 Cawbourne Clay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 5 - 8 Celestial Arden | ||
Mon Jan 4 2016 12:45 | 1st = 8 Celestial Arden 2nd = 4 Pass The Speights 3rd = 7 Pat Campbell 4th = 6 Em Ay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Quick Return | ||
Mon Jan 4 2016 12:42 | 1st = 5 Quick Return 2nd = 2 Missions Pride 3rd = 1 Mini Morgo 4th = 4 Darley Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Von Trapp | ||
Mon Jan 4 2016 12:41 | 1st = 2 Von Trapp 2nd = 5 Rockin Fancy 3rd = 6 Up High 4th = 7 Stylish Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Allegro Class | ||
Mon Jan 4 2016 12:37 | 1st = 3 Allegro Class 2nd = 9 Nero 3rd = 1 Spring Gambo 4th = 2 Caesar Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 1 Perservere | ||
Mon Jan 4 2016 12:28 | 1st = 1 Perservere 2nd = 11 Pakapunch 3rd = 4 Elusive Boxers 4th = 10 Misstart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Senni William | ||
Mon Jan 4 2016 12:25 | 1st = 6 Senni William 2nd = 8 Le Grand Bleu 3rd = 5 Im Mad 4th = 2 Ima Lara Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Oscar Tron | ||
Mon Jan 4 2016 12:24 | 1st = 1 Oscar Tron 2nd = 4 Need Magic 3rd = 2 Got Time 4th = 3 Simply Yeti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Wheelie Good | ||
Mon Jan 4 2016 12:19 | 1st = 3 Wheelie Good 2nd = 6 Red Moova Hoova 3rd = 7 Cawbourne Matty 4th = 1 Wheelie Chillie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 4 - 2 Croupier | ||
Mon Jan 4 2016 12:10 | 1st = 2 Croupier 2nd = 1 Desirable Styx 3rd = 7 Rose Corsage 4th = 9 Sundara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Thrilling Wiggle | ||
Mon Jan 4 2016 12:07 | 1st = 8 Thrilling Wiggle 2nd = 9 Jump On It 3rd = 5 Wobourn Abbey 4th = 7 Deceptive Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Fast Rigby | ||
Mon Jan 4 2016 12:02 | 1st = 3 Fast Rigby 2nd = 6 Opawa Extreme 3rd = 2 Thats King 4th = 5 Zimmer Frame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 7 Morse Code | ||
Mon Jan 4 2016 11:53 | 1st = 7 Morse Code 2nd = 1 The Neon Icon 3rd = 2 Music Maestro 4th = 8 Kate the Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 8 Dont Muzzle Me | ||
Mon Jan 4 2016 11:44 | 1st = 8 Dont Muzzle Me 2nd = 2 Whats Up Gee 3rd = 6 Shinzigzag 4th = 1 Brilliant Ashlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 3 - 11 Hannas Boy | ||
Mon Jan 4 2016 11:35 | 1st = 11 Hannas Boy 2nd = 5 Smackwater Jack 3rd = 10 Northview Dave 4th = 9 Mckenzie Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Lagoon Mac | ||
Mon Jan 4 2016 11:27 | 1st = 5 Lagoon Mac 2nd = 4 Manu Rama 3rd = 3 Homebush Ginger 4th = 2 Botany Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 1 Troup Road | ||
Mon Jan 4 2016 11:18 | 1st = 1 Troup Road 2nd = 9 Rock Rose 3rd = 4 Can Coup 4th = 6 I Am Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Double Entendre | ||
Mon Jan 4 2016 11:09 | 1st = 2 Double Entendre 2nd = 3 Phantom Way 3rd = 6 Banshee Boy 4th = 4 Cawbourne Philip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 2 - 5 Shes Allthe Craze | ||
Mon Jan 4 2016 11:00 | 1st = 5 Shes Allthe Craze 2nd = 13 Lavros Texas 3rd = 11 Pretorius 4th = 6 Alderbeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 9 Cawbourne Danial | ||
Mon Jan 4 2016 10:51 | 1st = 9 Cawbourne Danial 2nd = 3 Downgrade King 3rd = 5 Homebush Bounce 4th = 8 Rapper Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 8 Clearly Magic | ||
Mon Jan 4 2016 10:33 | 1st = 8 Clearly Magic 2nd = 1 Lady Zeena 3rd = 7 Cawbourne Martin 4th = 5 Homebush Naki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 1 - 6 Aveross Rustler | ||
Mon Jan 4 2016 10:25 | 1st = 6 Aveross Rustler 2nd = 3 Special Delight 3rd = 8 Franco Caliph 4th = 4 Beacon Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Bernies Boy | ||
Mon Jan 4 2016 10:15 | 1st = 7 Bernies Boy 2nd = 1 Cocoa Bear 3rd = 4 Pistols Princess 4th = 3 Dreamzone |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000