Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 4 Fast Shacko | ||
Sun Dec 18 2016 22:01 | 1st = 4 Fast Shacko 2nd = 1 Like That 3rd = 2 Just Magical 4th = 5 Tyler Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Hydrogen | ||
Sun Dec 18 2016 21:58 | 1st = 1 Hydrogen 2nd = 4 Ells All Class 3rd = 5 Travs Magic 4th = 3 Sip Of Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Duomo Bale | ||
Sun Dec 18 2016 21:47 | 1st = 8 Duomo Bale 2nd = 6 Trovs Gem 3rd = 1 Price Tag 4th = 9 Zipping Zali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 4 Ferno | ||
Sun Dec 18 2016 21:43 | 1st = 4 Ferno 2nd = 7 Triple Crown Kev 3rd = 6 Summer Chant 4th = 8 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Sparkling Angel | ||
Sun Dec 18 2016 21:40 | 1st = 5 Sparkling Angel 2nd = 9 Ho Choi 3rd = 1 Kentucky Kahn 4th = 8 Fabulous Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 6 Dry Your Eyes | ||
Sun Dec 18 2016 21:32 | 1st = 6 Dry Your Eyes 2nd = 1 Gustavo Fring 3rd = 8 Jackos Reply 4th = 4 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Ouch | ||
Sun Dec 18 2016 21:29 | 1st = 3 Ouch 2nd = 8 Eduardo Rose 3rd = 5 Sudoku Flash 4th = 2 Zipping Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 3 Woody One | ||
Sun Dec 18 2016 21:25 | 1st = 3 Woody One 2nd = 2 Never Fear 3rd = 4 Winklee Jedda 4th = 7 Stanislav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Power Of Penny | ||
Sun Dec 18 2016 21:22 | 1st = 2 Power Of Penny 2nd = 3 Funny Fellow 3rd = 4 Mams Magic 4th = 8 Betty Fay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 2 Spitfire Tooth | ||
Sun Dec 18 2016 21:17 | 1st = 2 Spitfire Tooth 2nd = 6 Adamant Kiss 3rd = 1 Taylah Studleigh 4th = 8 Master Titania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 8 Browza Bob | ||
Sun Dec 18 2016 21:14 | 1st = 8 Browza Bob 2nd = 9 Glam I Am 3rd = 1 Outa Options 4th = 5 Mitra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Reddy Successor | ||
Sun Dec 18 2016 21:11 | 1st = 7 Reddy Successor 2nd = 6 Cool Conner 3rd = 8 Three Day Shadow 4th = 3 Gawker Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Steel The Best | ||
Sun Dec 18 2016 21:08 | 1st = 4 Steel The Best 2nd = 7 Pantera Nera 3rd = 5 To The Galos 4th = 6 Absolute Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 6 Peekaboo Bang | ||
Sun Dec 18 2016 21:05 | 1st = 6 Peekaboo Bang 2nd = 7 Gold Act 3rd = 5 Olivers Guess 4th = 1 Dana Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 6 Lifes Tough | ||
Sun Dec 18 2016 21:00 | 1st = 6 Lifes Tough 2nd = 2 Lynden Abbey 3rd = 1 Amusing Cruiser 4th = 7 Lagom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Romeo Ragtop | ||
Sun Dec 18 2016 20:58 | 1st = 4 Romeo Ragtop 2nd = 8 Grand Rosie 3rd = 3 Western Honey 4th = 1 Lady Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 1 Another Vision | ||
Sun Dec 18 2016 20:55 | 1st = 1 Another Vision 2nd = 8 Oshkosh Jay 3rd = 3 Tiggerlong Polly 4th = 6 Lachlans Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Ganador | ||
Sun Dec 18 2016 20:52 | 1st = 1 Ganador 2nd = 6 Might Be Chaos 3rd = 5 Lonely Cowboy 4th = 8 Ruthless Lawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 2 Begoodorbegoodatit | ||
Sun Dec 18 2016 20:47 | 1st = 2 Begoodorbegoodatit 2nd = 4 Serial Thriller 3rd = 1 Abilene Shannon 4th = 7 Rock Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Aston Harvey | ||
Sun Dec 18 2016 20:44 | 1st = 3 Aston Harvey 2nd = 7 Brolly Bale 3rd = 1 Zipping Silva 4th = 4 Jaimandy Hatty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 5 Bombay Rock | ||
Sun Dec 18 2016 20:41 | 1st = 5 Bombay Rock 2nd = 7 Arnhen Villain 3rd = 4 Raving Thunder 4th = 3 Desperate Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Wazza King | ||
Sun Dec 18 2016 20:38 | 1st = 4 Wazza King 2nd = 7 Kimahri Ronso 3rd = 8 Master Corsair 4th = 2 Howard Heno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Zambora Cross | ||
Sun Dec 18 2016 20:35 | 1st = 6 Zambora Cross 2nd = 7 Smart Ask 3rd = 2 Marcellus 4th = 3 Iona Cece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 4 Itz Risky Business | ||
Sun Dec 18 2016 20:30 | 1st = 4 Itz Risky Business 2nd = 5 Validated 3rd = 6 Just Be Modern 4th = 8 Eastbro Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Phantom Sun | ||
Sun Dec 18 2016 20:27 | 1st = 6 Phantom Sun 2nd = 7 Octane Sadie 3rd = 1 Lightning Lola 4th = 4 Long Gully Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Dundee Osprey | ||
Sun Dec 18 2016 20:24 | 1st = 1 Dundee Osprey 2nd = 5 Aeroplane Tommy 3rd = 2 Mepunga Rosie 4th = 4 Allen Oregon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 1 Border Scot | ||
Sun Dec 18 2016 20:20 | 1st = 1 Border Scot 2nd = 5 Cuanzo 3rd = 4 Another Vision 4th = 3 Danefin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Cols Interest | ||
Sun Dec 18 2016 20:17 | 1st = 3 Cols Interest 2nd = 5 Toll Evasion 3rd = 1 Sunnyside Style 4th = 6 Stormageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Outlaw Clyde | ||
Sun Dec 18 2016 20:14 | 1st = 2 Outlaw Clyde 2nd = 7 Vunivalu 3rd = 8 Charlie Mud Crab 4th = 1 Slate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 4 Flash Dragon | ||
Sun Dec 18 2016 20:12 | 1st = 4 Flash Dragon 2nd = 3 Dugan 3rd = 6 Koloura Flight 4th = 8 Lorenzo Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 6 Ikon Parker | ||
Sun Dec 18 2016 20:10 | 1st = 6 Ikon Parker 2nd = 7 Rose Of India 3rd = 3 Banjo Queen 4th = 8 Falcon Flies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Penny Maker | ||
Sun Dec 18 2016 20:07 | 1st = 6 Penny Maker 2nd = 2 Scottish Thistle 3rd = 8 Bounce Pass 4th = 3 Big Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Zipping Kane | ||
Sun Dec 18 2016 20:04 | 1st = 2 Zipping Kane 2nd = 8 Runway Bono 3rd = 4 Fanta Bale 4th = 1 Dublin Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Good Bye Joan | ||
Sun Dec 18 2016 19:58 | 1st = 2 Good Bye Joan 2nd = 6 Maximus Aurelius 3rd = 4 Storm Blazer 4th = 8 Black Jungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 6 Highview Christina | ||
Sun Dec 18 2016 19:56 | 1st = 6 Highview Christina 2nd = 7 Goodtime Rusty 3rd = 3 Yackandandah 4th = 8 Djibouti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Trisha Nolan | ||
Sun Dec 18 2016 19:54 | 1st = 4 Trisha Nolan 2nd = 8 Shes Cranking 3rd = 7 Mighty Alice 4th = 6 Zafonic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 2 Myrniong Fatboy | ||
Sun Dec 18 2016 19:51 | 1st = 2 Myrniong Fatboy 2nd = 3 Dawns Mystery 3rd = 5 Irish Echo 4th = 4 Woolaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Rattle em | ||
Sun Dec 18 2016 19:48 | 1st = 6 Rattle em 2nd = 7 Long Gully Indi 3rd = 2 Dream A Little 4th = 3 Roxy Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Miss Sondrio | ||
Sun Dec 18 2016 19:45 | 1st = 4 Miss Sondrio 2nd = 11 Fair Nakita 3rd = 6 Habenera 4th = 8 Arlyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Our Josie | ||
Sun Dec 18 2016 19:42 | 1st = 5 Our Josie 2nd = 1 Call Me Deita 3rd = 3 Arnhem Chaos 4th = 6 Blue Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 4 His A Tease | ||
Sun Dec 18 2016 19:40 | 1st = 4 His A Tease 2nd = 2 Go Scotty 3rd = 6 Burra Sullivan 4th = 7 Catch Your Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Ring The Bell | ||
Sun Dec 18 2016 19:37 | 1st = 4 Ring The Bell 2nd = 3 Trip To Eden 3rd = 2 Nangar Flame 4th = 1 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Johnny The Fox | ||
Sun Dec 18 2016 19:34 | 1st = 1 Johnny The Fox 2nd = 3 Navajo Warrior 3rd = 6 Diamond Jakey 4th = 2 Ellies Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 2 Sweet Honey Zarr | ||
Sun Dec 18 2016 19:27 | 1st = 2 Sweet Honey Zarr 2nd = 1 Karumba Blue 3rd = 7 Gotta Miss Out 4th = 6 Bambis Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 4 Klondike Kate | ||
Sun Dec 18 2016 19:24 | 1st = 4 Klondike Kate 2nd = 8 Call Me Lily 3rd = 1 Booberry 4th = 7 Here to Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 2 Reign Of Pain | ||
Sun Dec 18 2016 19:22 | 1st = 2 Reign Of Pain 2nd = 1 Truth And Courage 3rd = 5 Oyster Stride 4th = 8 Our Jabari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Rockstar Elle | ||
Sun Dec 18 2016 19:20 | 1st = 1 Rockstar Elle 2nd = 5 Big Tex 3rd = 6 Sophie Tyson 4th = 8 Oaky Doaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Dewana Dimie | ||
Sun Dec 18 2016 19:17 | 1st = 7 Dewana Dimie 2nd = 8 Burn One Down 3rd = 3 Polijuice Potion 4th = 5 Lovelace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Noaki Flyer | ||
Sun Dec 18 2016 19:14 | 1st = 5 Noaki Flyer 2nd = 8 Mama Nature Said 3rd = 1 Kerchris Lee 4th = 3 Mayfeather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 10 Northpace | ||
Sun Dec 18 2016 19:10 | 1st = 10 Northpace 2nd = 11 Vonconi 3rd = 3 Flight Of Fancy 4th = 5 Lolong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 4 Out There Jerry | ||
Sun Dec 18 2016 19:07 | 1st = 4 Out There Jerry 2nd = 2 Rain Onya Roof 3rd = 1 Gossip Park 4th = 3 Wheres Ramsay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 1 Sonny Studleigh | ||
Sun Dec 18 2016 19:05 | 1st = 1 Sonny Studleigh 2nd = 4 Its A Shakedown 3rd = 7 Mossdale Bill 4th = 6 Virgin Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Do Your Dander | ||
Sun Dec 18 2016 19:02 | 1st = 1 Do Your Dander 2nd = 8 Amy Parker 3rd = 3 Fine And Sunny 4th = 6 Miss Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Insurance Claim | ||
Sun Dec 18 2016 18:58 | 1st = 1 Insurance Claim 2nd = 7 Red Lagoon 3rd = 5 Fabriental 4th = 3 Hayride Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Chrichton Bale | ||
Sun Dec 18 2016 18:55 | 1st = 7 Chrichton Bale 2nd = 8 Alera Bale 3rd = 2 Ramifications 4th = 3 Bogie Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Forgotten Alota | ||
Sun Dec 18 2016 18:52 | 1st = 8 Forgotten Alota 2nd = 1 Diamond Sand 3rd = 7 Al Buzzard 4th = 5 Princess Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Mahjong Lad | ||
Sun Dec 18 2016 18:49 | 1st = 8 Mahjong Lad 2nd = 4 Nanny Jenny 3rd = 1 Fenix 4th = 7 Swansea Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 5 Kiwi Cannon | ||
Sun Dec 18 2016 18:47 | 1st = 5 Kiwi Cannon 2nd = 4 Greg The Great 3rd = 8 No Trumps No Glory 4th = 2 Happy Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Spiders Brother | ||
Sun Dec 18 2016 18:44 | 1st = 1 Spiders Brother 2nd = 3 Hows It Crude 3rd = 7 Gorilla Army 4th = 8 Moscato Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Aussie Infrared | ||
Sun Dec 18 2016 18:38 | 1st = 8 Aussie Infrared 2nd = 1 Your Shout Punk 3rd = 4 Aston Bolero 4th = 5 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Gift of Faith | ||
Sun Dec 18 2016 18:35 | 1st = 5 Gift of Faith 2nd = 4 Rip It Ralph 3rd = 7 Zanthea 4th = 6 Presents Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Kimsarme Direct | ||
Sun Dec 18 2016 18:33 | 1st = 1 Kimsarme Direct 2nd = 8 Brenroy Jokajo 3rd = 7 Midnight Bender 4th = 9 Boundtobewild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 9 Tommi Toocan | ||
Sun Dec 18 2016 18:30 | 1st = 9 Tommi Toocan 2nd = 3 Cambo 3rd = 1 Im A Love Man 4th = 6 Vintrusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Mr Blue Comics | ||
Sun Dec 18 2016 18:27 | 1st = 1 Mr Blue Comics 2nd = 5 Star Rise 3rd = 6 Westmead Daffie 4th = 4 Golden Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Sixteen Monkeys | ||
Sun Dec 18 2016 18:24 | 1st = 8 Sixteen Monkeys 2nd = 6 Towering Diva 3rd = 7 Arlington Road 4th = 4 Beegumbah Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Cindy Tyson | ||
Sun Dec 18 2016 18:18 | 1st = 1 Cindy Tyson 2nd = 7 Moonahcullah 3rd = 6 French Defence 4th = 2 Sandy Lagoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 6 Goodtime Bobby | ||
Sun Dec 18 2016 18:13 | 1st = 6 Goodtime Bobby 2nd = 8 Enter The Sandman 3rd = 3 Chestervale Jet 4th = 1 Cee Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Jesaulenko | ||
Sun Dec 18 2016 18:11 | 1st = 7 Jesaulenko 2nd = 8 Coolan King 3rd = 3 Zipping Arnold 4th = 2 Super Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Hostess Watkins | ||
Sun Dec 18 2016 18:08 | 1st = 1 Hostess Watkins 2nd = 8 Snow Girl 3rd = 5 Sea of Joy 4th = 6 Macfarlane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Sweet Molly | ||
Sun Dec 18 2016 18:05 | 1st = 6 Sweet Molly 2nd = 9 Ezzy 3rd = 1 Brooke Jealous 4th = 4 Dead End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Gangalla Fury | ||
Sun Dec 18 2016 18:02 | 1st = 1 Gangalla Fury 2nd = 2 Djays Fortune 3rd = 7 Belles Boy 4th = 9 Bayside Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 9 Classy Package | ||
Sun Dec 18 2016 18:00 | 1st = 9 Classy Package 2nd = 6 Williewa Bullet 3rd = 1 Sunscreen 4th = 5 Spanish Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 13 Giltac | ||
Sun Dec 18 2016 17:57 | 1st = 13 Giltac 2nd = 6 Mr Terrabulla 3rd = 8 Burger Time 4th = 5 Scandium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Toshulan | ||
Sun Dec 18 2016 17:54 | 1st = 2 Toshulan 2nd = 3 Zipping Nolen 3rd = 6 Emily As 4th = 4 Beyond Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 4 Bels Lad | ||
Sun Dec 18 2016 17:52 | 1st = 4 Bels Lad 2nd = 2 Lady Phromily 3rd = 5 Bedisguised 4th = 1 Swift Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 10 Ideal Lifestyle | ||
Sun Dec 18 2016 17:49 | 1st = 10 Ideal Lifestyle 2nd = 9 Thisboyzonfire 3rd = 2 Big Bruce 4th = 4 Kreuzas Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 China Rob | ||
Sun Dec 18 2016 17:47 | 1st = 1 China Rob 2nd = 4 Mickevin 3rd = 6 Champness Boy 4th = 8 Bella Nonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 1 Spalding Cove | ||
Sun Dec 18 2016 17:35 | 1st = 1 Spalding Cove 2nd = 5 Wind Spirit 3rd = 3 Heza Hussler 4th = 4 All Krupt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Sidute | ||
Sun Dec 18 2016 17:32 | 1st = 7 Sidute 2nd = 5 Lopsided 3rd = 10 Elusive Pearl 4th = 1 Shout Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 7 Zambora Jagger | ||
Sun Dec 18 2016 17:29 | 1st = 7 Zambora Jagger 2nd = 8 Crazy Ronda 3rd = 1 We Wont Fall 4th = 5 Dales Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 14 Portman | ||
Sun Dec 18 2016 17:25 | 1st = 14 Portman 2nd = 8 Secret Prophet 3rd = 9 Battlecamp 4th = 12 Stella The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 4 Tumbler | ||
Sun Dec 18 2016 17:22 | 1st = 4 Tumbler 2nd = 5 Monsieur Gustave 3rd = 1 Daph n Alf 4th = 8 All My Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 2 Musical Art | ||
Sun Dec 18 2016 17:18 | 1st = 2 Musical Art 2nd = 9 Coastal Chill 3rd = 14 Bellflower 4th = 5 Its A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 3 Grab For Power | ||
Sun Dec 18 2016 17:15 | 1st = 3 Grab For Power 2nd = 1 Peressini 3rd = 5 Cash Leakage 4th = 2 Hammered Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 7 Im Barney Rubble | ||
Sun Dec 18 2016 17:14 | 1st = 7 Im Barney Rubble 2nd = 11 Riverboat Jasper 3rd = 2 Blackjackhanover 4th = 5 Chief Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 8 - 10 Budderoo Knight | ||
Sun Dec 18 2016 17:10 | 1st = 10 Budderoo Knight 2nd = 12 Little Chief 3rd = 13 Red Fender 4th = 8 Nagging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Bel Air Mist | ||
Sun Dec 18 2016 17:08 | 1st = 5 Bel Air Mist 2nd = 4 Drafted 3rd = 8 Greenback Boogie 4th = 7 Seven Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 4 Punters Lass | ||
Sun Dec 18 2016 17:05 | 1st = 4 Punters Lass 2nd = 3 Dire Warning 3rd = 6 Heavens Flight 4th = 8 Tintagel Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 7 - 1 Florever Special | ||
Sun Dec 18 2016 17:00 | 1st = 1 Florever Special 2nd = 8 Our Henrietta 3rd = 4 Lachies A Star 4th = 9 Timely Reminder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Final Trick | ||
Sun Dec 18 2016 16:55 | 1st = 9 Final Trick 2nd = 7 Miss Tripod 3rd = 13 Cant Skate 4th = 8 Loading |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Dashing Impulse | ||
Sun Dec 18 2016 16:52 | 1st = 5 Dashing Impulse 2nd = 8 Dr Flannigan 3rd = 7 Scarce 4th = 4 Raweenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 8 Albert Of Clonmel | ||
Sun Dec 18 2016 16:50 | 1st = 8 Albert Of Clonmel 2nd = 4 Viotti 3rd = 12 Aunty Elsie 4th = 13 Mr Cooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Kulaba | ||
Sun Dec 18 2016 16:47 | 1st = 1 Kulaba 2nd = 2 General Assault 3rd = 4 Wonderful Tale 4th = 3 Sunrise Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 7 Double Encounter | ||
Sun Dec 18 2016 16:45 | 1st = 7 Double Encounter 2nd = 6 Arma Hotshot 3rd = 9 Presidential Dude 4th = 2 Spirit Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 11 Patapus | ||
Sun Dec 18 2016 16:43 | 1st = 11 Patapus 2nd = 9 Friarandice 3rd = 6 Dukeazza 4th = 7 Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 5 Pyxis | ||
Sun Dec 18 2016 16:41 | 1st = 5 Pyxis 2nd = 1 Bonsai Boy 3rd = 4 Mitochondria 4th = 3 Shivarchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 11 Ancient Moonlight | ||
Sun Dec 18 2016 16:39 | 1st = 11 Ancient Moonlight 2nd = 5 I Am Camelot 3rd = 4 Le Premiere 4th = 10 Followthewind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Diamond | ||
Sun Dec 18 2016 16:37 | 1st = 1 Diamond 2nd = 4 Dr Oliver 3rd = 6 Cosmic Therapy 4th = 2 Winlock Stanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 4 Count Dekroner | ||
Sun Dec 18 2016 16:35 | 1st = 4 Count Dekroner 2nd = 10 Nicof 3rd = 1 Quietly Brilliant 4th = 13 Yarragee Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 1 Ludus Magnus | ||
Sun Dec 18 2016 16:30 | 1st = 1 Ludus Magnus 2nd = 6 Sutanoc 3rd = 12 Arwa 4th = 10 Dutton Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 11 - 16 One Big Fella | ||
Sun Dec 18 2016 16:29 | 1st = 16 One Big Fella 2nd = 1 Hard Days Night 3rd = 7 Aymar 4th = 2 Claus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 6 - 3 Keep Not A Day | ||
Sun Dec 18 2016 16:25 | 1st = 3 Keep Not A Day 2nd = 8 Bel Burgess 3rd = 9 Have Another Glass 4th = 4 Daffey Dux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 5 After All That | ||
Sun Dec 18 2016 16:20 | 1st = 5 After All That 2nd = 6 Invincible George 3rd = 10 Kopite 4th = 9 Kanguru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Pee Cripps | ||
Sun Dec 18 2016 16:18 | 1st = 2 Pee Cripps 2nd = 6 Tweedle Dumb 3rd = 9 Royal Knocka 4th = 3 Sisco Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 6 Cosmic Lights | ||
Sun Dec 18 2016 16:15 | 1st = 6 Cosmic Lights 2nd = 7 Fleur Fatale 3rd = 10 Beach Fighter 4th = 8 Miss Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 8 Treasure Gallery | ||
Sun Dec 18 2016 16:12 | 1st = 8 Treasure Gallery 2nd = 3 Bold Heart 3rd = 7 Sonador Fire 4th = 1 Starante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 3 Buckhorn Exchange | ||
Sun Dec 18 2016 16:10 | 1st = 3 Buckhorn Exchange 2nd = 4 Turbotufftalk 3rd = 6 Bee Good 4th = 2 Miss Official |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 8 Arafura | ||
Sun Dec 18 2016 16:08 | 1st = 8 Arafura 2nd = 11 Amaliemoo 3rd = 4 Sir Snugalot 4th = 5 Stage Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 7 Lets Elope | ||
Sun Dec 18 2016 16:04 | 1st = 7 Lets Elope 2nd = 5 Pachacuti 3rd = 6 Five Star Anvil 4th = 3 Major Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Manhattan Prince | ||
Sun Dec 18 2016 16:01 | 1st = 1 Manhattan Prince 2nd = 8 Razor Burn 3rd = 5 Lets Dream Big 4th = 10 Tactical Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 7 Dramatico | ||
Sun Dec 18 2016 16:00 | 1st = 7 Dramatico 2nd = 6 Siberian Rose 3rd = 10 Brown Bob 4th = 5 Malizia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Tinaca De Kahn | ||
Sun Dec 18 2016 15:59 | 1st = 8 Tinaca De Kahn 2nd = 2 Elsa Bale 3rd = 5 Yuken Duet 4th = 7 Nova Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 1 Kungsleden | ||
Sun Dec 18 2016 15:55 | 1st = 1 Kungsleden 2nd = 4 Violets Are Blue 3rd = 2 Cosmic Kheleyf 4th = 3 Kooda Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 10 - 16 Regal Major | ||
Sun Dec 18 2016 15:54 | 1st = 16 Regal Major 2nd = 2 Buckeye 3rd = 12 Fatima Siad 4th = 15 Julia Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Kid Carl | ||
Sun Dec 18 2016 15:51 | 1st = 3 Kid Carl 2nd = 6 Tzar Knight 3rd = 2 Tommy Two 4th = 1 Miss Jay Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 5 - 2 Gold Seal | ||
Sun Dec 18 2016 15:50 | 1st = 2 Gold Seal 2nd = 11 Kicking Bear 3rd = 4 No Fairy 4th = 5 Amity Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Opawa Libby | ||
Sun Dec 18 2016 15:48 | 1st = 1 Opawa Libby 2nd = 4 Ekali 3rd = 2 Zipping Jane 4th = 8 Fantastic Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Cheyenne Black | ||
Sun Dec 18 2016 15:45 | 1st = 6 Cheyenne Black 2nd = 8 Slippers Chance 3rd = 5 Gentle Moment 4th = 7 Optic Bray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 5 Absolute Gem | ||
Sun Dec 18 2016 15:45 | 1st = 5 Absolute Gem 2nd = 10 Gacela 3rd = 3 Leave Ya Numba 4th = 8 Talisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 2 Von Classic Hero | ||
Sun Dec 18 2016 15:40 | 1st = 2 Von Classic Hero 2nd = 6 Petracca 3rd = 1 Triple Snitz 4th = 9 Matamanoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 5 Iam Ready | ||
Sun Dec 18 2016 15:40 | 1st = 5 Iam Ready 2nd = 6 Our Smart Caesar 3rd = 2 Outlaw Fella 4th = 4 Im Jay Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Houston Bale | ||
Sun Dec 18 2016 15:38 | 1st = 1 Houston Bale 2nd = 6 Rack Tap Rack 3rd = 9 Rosies Gift 4th = 3 Fab Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Miss Gracie | ||
Sun Dec 18 2016 15:35 | 1st = 8 Miss Gracie 2nd = 6 Archie Ninkasi 3rd = 4 Dubovka 4th = 1 Tzar Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Gold Reserve | ||
Sun Dec 18 2016 15:35 | 1st = 8 Gold Reserve 2nd = 5 Royal Receiver 3rd = 1 Albert Perchookie 4th = 10 Red Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 4 Burgundy Lass | ||
Sun Dec 18 2016 15:31 | 1st = 4 Burgundy Lass 2nd = 5 Kentucky Fireball 3rd = 7 Ecolane 4th = 3 Heart Of Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 6 Spitfire Rose | ||
Sun Dec 18 2016 15:30 | 1st = 6 Spitfire Rose 2nd = 5 Modern Chic 3rd = 2 Zumba Bromac 4th = 1 Weona Masterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Vegas Burst | ||
Sun Dec 18 2016 15:28 | 1st = 1 Vegas Burst 2nd = 7 Fantastic Lucy 3rd = 4 Jump Up 4th = 8 Fabrelee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Lektra Hutch | ||
Sun Dec 18 2016 15:25 | 1st = 8 Lektra Hutch 2nd = 2 Brazen Beau 3rd = 1 Lektra Aly 4th = 4 Krypton Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 8 Out Of The Night | ||
Sun Dec 18 2016 15:25 | 1st = 8 Out Of The Night 2nd = 6 Classic Conquest 3rd = 4 Blue Tuscan 4th = 3 Running Broke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 7 Ticket to Paris | ||
Sun Dec 18 2016 15:20 | 1st = 7 Ticket to Paris 2nd = 8 Artful Monty 3rd = 6 Tassie 4th = 2 Heza Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 9 - 2 Gershwin | ||
Sun Dec 18 2016 15:19 | 1st = 2 Gershwin 2nd = 7 Royal Shine 3rd = 5 Aile Rouge 4th = 4 Stylish Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 4 - 3 Broad Shoulders | ||
Sun Dec 18 2016 15:15 | 1st = 3 Broad Shoulders 2nd = 2 Soul Fire 3rd = 7 Dangle Lad 4th = 12 Invincible Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Weston East | ||
Sun Dec 18 2016 15:14 | 1st = 1 Weston East 2nd = 7 Tedesco 3rd = 10 Another Hope 4th = 4 Skyes Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Good Job | ||
Sun Dec 18 2016 15:11 | 1st = 2 Good Job 2nd = 1 Kittys Shiraz 3rd = 4 Bold Sassy 4th = 7 Mr Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Horeys Pal | ||
Sun Dec 18 2016 15:11 | 1st = 4 Horeys Pal 2nd = 1 Master Phelps 3rd = 3 Zoltinas Prize 4th = 7 Zoltinas Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 6 Single And Free | ||
Sun Dec 18 2016 15:10 | 1st = 6 Single And Free 2nd = 5 Hesco Gold 3rd = 4 Fancy Nickers 4th = 8 Little Moots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 2 Ali Mendes | ||
Sun Dec 18 2016 15:06 | 1st = 2 Ali Mendes 2nd = 4 Lombo Yanky Invada 3rd = 1 Hawkowl 4th = 6 Ektoras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 15 Thanos | ||
Sun Dec 18 2016 15:05 | 1st = 15 Thanos 2nd = 12 Sailboat 3rd = 8 Kiss Me Candy 4th = 14 Kipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Podium Time | ||
Sun Dec 18 2016 15:00 | 1st = 5 Podium Time 2nd = 1 Stylish Pursuit 3rd = 3 Colden Girl 4th = 6 Halt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Azarenka | ||
Sun Dec 18 2016 15:00 | 1st = 3 Azarenka 2nd = 2 Soltinho Lad 3rd = 5 Arnhem Beauty 4th = 7 In Taiwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Total Magic | ||
Sun Dec 18 2016 14:57 | 1st = 8 Total Magic 2nd = 3 Aston Gaudi 3rd = 4 Aston Chanel 4th = 6 Our Mate Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 7 Franco Jameson | ||
Sun Dec 18 2016 14:55 | 1st = 7 Franco Jameson 2nd = 11 Hillview Jake 3rd = 13 Olwen Jaccka 4th = 3 Onemorelaugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Spud Missile | ||
Sun Dec 18 2016 14:54 | 1st = 4 Spud Missile 2nd = 1 Triple Parked 3rd = 2 Fantastic Ricki 4th = 9 Jinja Squeak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 11 Better Be Cautious | ||
Sun Dec 18 2016 14:50 | 1st = 11 Better Be Cautious 2nd = 8 Feisty Fox 3rd = 3 Serging Rush 4th = 2 Depreciation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Marlows Express | ||
Sun Dec 18 2016 14:50 | 1st = 7 Marlows Express 2nd = 8 Shiro 3rd = 4 Bear Magic 4th = 6 Cosmic Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 3 A Chiller | ||
Sun Dec 18 2016 14:45 | 1st = 3 A Chiller 2nd = 4 Zipalang 3rd = 1 Emmookis Dash 4th = 5 The Hard Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 10 Imola | ||
Sun Dec 18 2016 14:45 | 1st = 10 Imola 2nd = 9 Stroke Of Luck 3rd = 2 Karanga Red Fantasy 4th = 1 Linton Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Delcorn Potts | ||
Sun Dec 18 2016 14:43 | 1st = 5 Delcorn Potts 2nd = 7 Ok Ollie 3rd = 8 Mummys Ok 4th = 2 Kylan Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 3 - 4 High Rolla | ||
Sun Dec 18 2016 14:40 | 1st = 4 High Rolla 2nd = 11 Lady Annabel 3rd = 3 Capall Rua 4th = 9 Wilkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Gold Bombardier | ||
Sun Dec 18 2016 14:40 | 1st = 4 Gold Bombardier 2nd = 5 Dr Kestrel 3rd = 3 Exs And Ohs 4th = 8 Zipping Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Fantastic Sid | ||
Sun Dec 18 2016 14:37 | 1st = 4 Fantastic Sid 2nd = 8 Highland Laddie 3rd = 1 Lets Go Sprite 4th = 6 Southern Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 3 Guided Missile | ||
Sun Dec 18 2016 14:35 | 1st = 3 Guided Missile 2nd = 6 Kendalman 3rd = 5 Hermano 4th = 13 Heroine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 2 Millwood Charlie | ||
Sun Dec 18 2016 14:32 | 1st = 2 Millwood Charlie 2nd = 7 Bare It Bart 3rd = 1 Marys Little Rose 4th = 5 Hey Your Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 12 Yacht Club | ||
Sun Dec 18 2016 14:30 | 1st = 12 Yacht Club 2nd = 1 Distant Sky 3rd = 9 Her Command 4th = 3 St Rumon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Alassak | ||
Sun Dec 18 2016 14:25 | 1st = 3 Alassak 2nd = 2 Precision Strike 3rd = 4 Man Overboard 4th = 1 Laudit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Two Tone | ||
Sun Dec 18 2016 14:22 | 1st = 8 Two Tone 2nd = 2 Daryl Dixon 3rd = 3 Mr Leigh 4th = 4 Dozer Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 2 Lord Jones | ||
Sun Dec 18 2016 14:20 | 1st = 2 Lord Jones 2nd = 7 Sweet Pea Jasper 3rd = 6 Rockin An Runnin 4th = 4 Glenenise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 3 Jinja Mia | ||
Sun Dec 18 2016 14:19 | 1st = 3 Jinja Mia 2nd = 1 Imperial Court 3rd = 5 Scott The Looks 4th = 6 Nangar Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Glenville Jester | ||
Sun Dec 18 2016 14:16 | 1st = 1 Glenville Jester 2nd = 3 Old Jock 3rd = 2 Abbeys Hand 4th = 6 Mojito Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 5 Balonne | ||
Sun Dec 18 2016 14:15 | 1st = 5 Balonne 2nd = 12 Bring Cheer 3rd = 4 Smart Remark 4th = 8 Costa Laquetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Rocky Ravioli | ||
Sun Dec 18 2016 14:13 | 1st = 4 Rocky Ravioli 2nd = 8 He Shall Fred 3rd = 1 Real Effective 4th = 7 Romanater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 4 Boutonniere | ||
Sun Dec 18 2016 14:10 | 1st = 4 Boutonniere 2nd = 3 Veloce Rock 3rd = 6 Rondaferro 4th = 1 Able Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 11 Bevans Cullen | ||
Sun Dec 18 2016 14:09 | 1st = 11 Bevans Cullen 2nd = 3 Glenferrie Classic 3rd = 4 Take After Me 4th = 6 Stoney Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 2 - 1 Airborne Magic | ||
Sun Dec 18 2016 14:05 | 1st = 1 Airborne Magic 2nd = 7 Beyond Passion 3rd = 2 All Vegas 4th = 4 Mudslinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 6 Paintmeacanvas | ||
Sun Dec 18 2016 14:04 | 1st = 6 Paintmeacanvas 2nd = 2 Bluechip Pyrenees 3rd = 3 Chevalcoldhardcash 4th = 4 Mysterious Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Eva Diva | ||
Sun Dec 18 2016 14:02 | 1st = 8 Eva Diva 2nd = 1 Speed Lorde 3rd = 4 Just As Gentle 4th = 3 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 11 Western Saga | ||
Sun Dec 18 2016 14:00 | 1st = 11 Western Saga 2nd = 2 Azcannyaz 3rd = 6 Gladwin 4th = 1 Galaxy Jak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Bushmans Faith | ||
Sun Dec 18 2016 13:59 | 1st = 5 Bushmans Faith 2nd = 6 Good Yarn 3rd = 1 Slippers Shadow 4th = 2 Spotted Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Heleray Steele | ||
Sun Dec 18 2016 13:56 | 1st = 8 Heleray Steele 2nd = 5 Chases Chance 3rd = 3 Lektra Boss 4th = 7 Dontron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 2 Balancing Act | ||
Sun Dec 18 2016 13:55 | 1st = 2 Balancing Act 2nd = 11 Skillriva 3rd = 8 Mesclun 4th = 4 Coco Gabrielle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 7 Stolen Heart | ||
Sun Dec 18 2016 13:51 | 1st = 7 Stolen Heart 2nd = 1 He Aint Heavy 3rd = 2 The Energizer 4th = 10 No No No Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Dharmony | ||
Sun Dec 18 2016 13:50 | 1st = 4 Dharmony 2nd = 2 Tambos Heart 3rd = 3 Wicked Snippets 4th = 6 Flinders Deagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Woleebee Lass | ||
Sun Dec 18 2016 13:47 | 1st = 1 Woleebee Lass 2nd = 2 Miss Lava 3rd = 4 Zipping Jake 4th = 3 Missed An Earn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 6 Goggo Gee Gee | ||
Sun Dec 18 2016 13:45 | 1st = 6 Goggo Gee Gee 2nd = 8 Thatswhatshesaid 3rd = 10 Animi Sub Ignis 4th = 1 Gaggle Coordinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 3 Opawa Kuru | ||
Sun Dec 18 2016 13:44 | 1st = 3 Opawa Kuru 2nd = 4 Rubeus Hagrid 3rd = 1 Fabio 4th = 2 Zimmer Frame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 1 Cant Find Snippy | ||
Sun Dec 18 2016 13:40 | 1st = 1 Cant Find Snippy 2nd = 7 Ficktishous 3rd = 6 Enmity 4th = 8 Keep The Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Redda | ||
Sun Dec 18 2016 13:38 | 1st = 2 Redda 2nd = 8 Penny Eagle 3rd = 6 Bushmans Shadow 4th = 7 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 9 Bella Court | ||
Sun Dec 18 2016 13:38 | 1st = 9 Bella Court 2nd = 11 Francome 3rd = 1 Beefeater 4th = 14 Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 2 Galaxy Falls | ||
Sun Dec 18 2016 13:35 | 1st = 2 Galaxy Falls 2nd = 3 Rocky Valley 3rd = 1 Cyclone Stryker 4th = 5 Kid Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 9 Sundons Flyer | ||
Sun Dec 18 2016 13:33 | 1st = 9 Sundons Flyer 2nd = 15 Soney Beatt 3rd = 10 Shadow Galleon 4th = 1 Natives Lasting Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Lorimer Lad | ||
Sun Dec 18 2016 13:31 | 1st = 8 Lorimer Lad 2nd = 2 Its All Talk 3rd = 7 One Required 4th = 6 Keep Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 1 - 4 Party Bag | ||
Sun Dec 18 2016 13:30 | 1st = 4 Party Bag 2nd = 9 Missy Molace 3rd = 2 Havadash 4th = 8 Happy Pilgrim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Willi Gas It | ||
Sun Dec 18 2016 13:27 | 1st = 8 Willi Gas It 2nd = 7 Hows Your Mum 3rd = 4 Simply Yeti 4th = 1 Scott Tied Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 General Sepoy | ||
Sun Dec 18 2016 13:25 | 1st = 1 General Sepoy 2nd = 2 Uncle Rodriguez 3rd = 5 Princess Lottie 4th = 3 Our Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 5 Pure Scot | ||
Sun Dec 18 2016 13:20 | 1st = 5 Pure Scot 2nd = 7 Seductive Miss 3rd = 6 Sancys Diamond 4th = 3 Ebony Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 6 Thought That | ||
Sun Dec 18 2016 13:18 | 1st = 6 Thought That 2nd = 7 Satin Guru 3rd = 5 La Nouvelle Vague 4th = 3 Landales Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Homer | ||
Sun Dec 18 2016 13:17 | 1st = 6 Homer 2nd = 2 Fascinated 3rd = 1 Shannahs Might 4th = 7 King Obama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Scorching Fella | ||
Sun Dec 18 2016 13:13 | 1st = 6 Scorching Fella 2nd = 1 Midnight Outlaw 3rd = 2 Toms Gift 4th = 5 Acquainted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Pat Not Plait | ||
Sun Dec 18 2016 13:09 | 1st = 5 Pat Not Plait 2nd = 8 Beat The Butcher 3rd = 7 Agent Schrader 4th = 4 Tepirita Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 9 Couta Rocks | ||
Sun Dec 18 2016 13:05 | 1st = 9 Couta Rocks 2nd = 2 Entreemaindessert 3rd = 1 Shesastandout 4th = 5 Pockets Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 5 All About Henry | ||
Sun Dec 18 2016 13:03 | 1st = 5 All About Henry 2nd = 6 Lakeisha 3rd = 2 Buildinganempire 4th = 11 Carbonado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 2 Dbeak | ||
Sun Dec 18 2016 13:00 | 1st = 2 Dbeak 2nd = 5 Millijule 3rd = 3 Mirrabooka 4th = 11 La Vitesse Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 9 Miss Appleton | ||
Sun Dec 18 2016 12:58 | 1st = 9 Miss Appleton 2nd = 10 Summers Day 3rd = 4 Mighty Solomon 4th = 7 Maybe Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Dimora Bekim | ||
Sun Dec 18 2016 12:57 | 1st = 5 Dimora Bekim 2nd = 3 Whatta Moment 3rd = 7 Yella 4th = 4 Secret Mantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Roman Around | ||
Sun Dec 18 2016 12:54 | 1st = 2 Roman Around 2nd = 5 Rock It Ronny 3rd = 8 Pitch 4th = 7 Buzman Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 Tuff Star | ||
Sun Dec 18 2016 12:51 | 1st = 3 Tuff Star 2nd = 2 Scott No Value 3rd = 6 Lloyd Attack 4th = 4 La Wildy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 8 Consolidate | ||
Sun Dec 18 2016 12:43 | 1st = 8 Consolidate 2nd = 1 Centavada 3rd = 5 Rosheen 4th = 3 Shantav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Elusive Linda | ||
Sun Dec 18 2016 12:40 | 1st = 2 Elusive Linda 2nd = 7 Cryers Sid 3rd = 3 Brazen Escape 4th = 1 No Thru Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Lazy Daisy | ||
Sun Dec 18 2016 12:36 | 1st = 1 Lazy Daisy 2nd = 8 Minotaur 3rd = 7 Little Nova 4th = 9 Admire Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Stylish Fancy | ||
Sun Dec 18 2016 12:33 | 1st = 5 Stylish Fancy 2nd = 1 Gimme Hot Chips 3rd = 6 Obstinatus 4th = 8 No More Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 14 Cimarron | ||
Sun Dec 18 2016 12:26 | 1st = 14 Cimarron 2nd = 9 Eastwood Chieftain 3rd = 7 Young Mister Grace 4th = 8 Machs Terminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Cryers Plugger | ||
Sun Dec 18 2016 12:20 | 1st = 8 Cryers Plugger 2nd = 1 Panic Prone 3rd = 5 Indis Fancy 4th = 7 Judge Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Bambalam Tilly | ||
Sun Dec 18 2016 12:16 | 1st = 2 Bambalam Tilly 2nd = 8 Slick Diamond 3rd = 3 Hello Nimble 4th = 7 Krystals The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 9 Jacksstar | ||
Sun Dec 18 2016 12:16 | 1st = 9 Jacksstar 2nd = 8 Balham 3rd = 4 Five to Midnight 4th = 2 Sampson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 7 Sally Getcha Gun | ||
Sun Dec 18 2016 12:08 | 1st = 7 Sally Getcha Gun 2nd = 11 Kasundi 3rd = 6 Greta Valley 4th = 10 Eagle Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Cilla Brown | ||
Sun Dec 18 2016 12:05 | 1st = 3 Cilla Brown 2nd = 7 Carry On Elvis 3rd = 1 Azumi Spice 4th = 5 Another Rouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Deadly Mary | ||
Sun Dec 18 2016 12:01 | 1st = 6 Deadly Mary 3rd = 5 Road To Nhill 4th = 2 Boopa Doop Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Ferndale Gara | ||
Sun Dec 18 2016 12:01 | 1st = 7 Ferndale Gara 3rd = 5 Road To Nhill 4th = 2 Boopa Doop Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 1 Run Boy Run | ||
Sun Dec 18 2016 11:55 | 1st = 1 Run Boy Run 2nd = 16 Micky Gee 3rd = 5 Ellmers Image 4th = 7 Kotare Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 9 Captain Lincoln | ||
Sun Dec 18 2016 11:43 | 1st = 9 Captain Lincoln 2nd = 13 Gobstopper 3rd = 3 China Star 4th = 12 Rock On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 4 Hes Mi Brother | ||
Sun Dec 18 2016 11:33 | 1st = 4 Hes Mi Brother 2nd = 2 Porters Pass 3rd = 1 The Young Pretenda 4th = 9 The Cover Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 10 Likely Jereme | ||
Sun Dec 18 2016 11:20 | 1st = 10 Likely Jereme 2nd = 2 Returntorocknroll 3rd = 11 Handsome Hero 4th = 6 Smooth N Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 7 Fine Taylor | ||
Sun Dec 18 2016 11:08 | 1st = 7 Fine Taylor 2nd = 2 Savasava 3rd = 3 Undercover 4th = 5 Almo Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 4 Over Take | ||
Sun Dec 18 2016 10:58 | 1st = 4 Over Take 2nd = 6 Leila Eve 3rd = 1 Edward 4th = 7 Haka Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 5 Idle Boys | ||
Sun Dec 18 2016 10:45 | 1st = 5 Idle Boys 2nd = 3 Izmok 3rd = 18 Sunny Cj 4th = 11 Brylin Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 18 Maneo Invictus | ||
Sun Dec 18 2016 10:33 | 1st = 18 Maneo Invictus 2nd = 15 Princess Belle 3rd = 10 Blue Lagoon 4th = 8 Oceirins Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 2 Ice Of Reilly | ||
Sun Dec 18 2016 10:23 | 1st = 2 Ice Of Reilly 2nd = 9 Ellerstina 3rd = 5 The Brave One 4th = 11 Young Ursula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 7 Dijon Bleu | ||
Sun Dec 18 2016 10:03 | 1st = 7 Dijon Bleu 2nd = 2 Dreams Of Platinum 3rd = 1 Gold Fever 4th = 5 Sainted Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 4 Smokem Up | ||
Sun Dec 18 2016 9:53 | 1st = 4 Smokem Up 2nd = 3 Nesta 3rd = 5 Payment Pending 4th = 12 Silver Spier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Sette Bello | ||
Sun Dec 18 2016 1:42 | 1st = 2 Sette Bello 2nd = 3 Quedos 3rd = 6 Ronray Dreamer 4th = 1 Oldmate Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Explosive Gunn | ||
Sun Dec 18 2016 1:22 | 1st = 1 Explosive Gunn 2nd = 3 Yambla Stu 3rd = 4 Bondy Rocks 4th = 8 Gearbox Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Caprice Monelli | ||
Sun Dec 18 2016 1:07 | 1st = 5 Caprice Monelli 2nd = 8 Teddy Monelli 3rd = 7 Flying Kayla 4th = 1 Big And Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Mighty Matt | ||
Sun Dec 18 2016 0:42 | 1st = 1 Mighty Matt 2nd = 8 Pavel Monelli 3rd = 6 That Dude 4th = 3 Fatto A Mano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Belt Up Foss | ||
Sun Dec 18 2016 0:27 | 1st = 3 Belt Up Foss 2nd = 2 Pepperfied 3rd = 8 Bounce Down 4th = 6 Destini Firebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Hilmore Disco | ||
Sun Dec 18 2016 0:20 | 1st = 2 Hilmore Disco 2nd = 1 Mohito 3rd = 6 Miss Matilda Rose 4th = 12 Disco Josu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Jaycee | ||
Sun Dec 18 2016 0:12 | 1st = 4 Jaycee 2nd = 5 Honcho Monelli 3rd = 2 Never In Kansas 4th = 6 Casio Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Advance Academy | ||
Sun Dec 18 2016 0:05 | 1st = 6 Advance Academy 2nd = 3 Texan Tycoon 3rd = 1 Tuatini 4th = 9 Im Soxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Hello Im Leo | ||
Fri Nov 18 2016 23:47 | 1st = 8 Hello Im Leo 2nd = 7 Activator 3rd = 1 Hes Our Lachy 4th = 3 Daenerys Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 Blacknsweet Adda | ||
Fri Nov 18 2016 23:40 | 1st = 9 Blacknsweet Adda 2nd = 10 A Boy Named Rosie 3rd = 4 Majorlicious 4th = 2 Algranco Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Ideal Alice | ||
Fri Nov 18 2016 23:30 | 1st = 9 Ideal Alice 2nd = 10 Quite A Delight 3rd = 5 Mon Lillies 4th = 11 Four Legged Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Marydoll | ||
Fri Nov 18 2016 23:27 | 1st = 1 Marydoll 2nd = 3 Whos Got Blue 3rd = 2 Royal Freddie 4th = 4 Quedos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 2 Vincenzo Peruggia | ||
Fri Nov 18 2016 23:10 | 1st = 2 Vincenzo Peruggia 2nd = 7 Hy Fyfe 3rd = 1 Grinning Fear 4th = 3 Five Star Looka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Thunder Rama | ||
Fri Nov 18 2016 23:07 | 1st = 7 Thunder Rama 2nd = 4 Yunderup Dozer 3rd = 8 Colloquial 4th = 1 Quarrel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Natural Disaster | ||
Fri Nov 18 2016 23:00 | 1st = 1 Natural Disaster 2nd = 2 Vanquished 3rd = 9 Ideal Tyson 4th = 8 King Lebron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Thanks Cheryl | ||
Fri Nov 18 2016 22:57 | 1st = 2 Thanks Cheryl 2nd = 6 Pretty Machine 3rd = 4 Seabrook Eb 4th = 1 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Dogmatic | ||
Fri Nov 18 2016 22:49 | 1st = 6 Dogmatic 2nd = 1 Ikaika Warrior 3rd = 7 Kiranna 4th = 2 Mysterize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Gallari | ||
Fri Nov 18 2016 22:45 | 1st = 3 Gallari 2nd = 1 Brides Nightie 3rd = 8 Destini Supreme 4th = 7 Yoyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Crackerjack Andy | ||
Fri Nov 18 2016 22:37 | 1st = 1 Crackerjack Andy 2nd = 3 Lunar Shadow 3rd = 4 Lektra Damage 4th = 7 Its A Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Kakoda Kingdom | ||
Fri Nov 18 2016 22:34 | 1st = 4 Kakoda Kingdom 2nd = 6 James Beat Fed 3rd = 5 Lauries Pet 4th = 7 Nervous Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 6 Im Batman | ||
Fri Nov 18 2016 22:32 | 1st = 6 Im Batman 2nd = 4 Truth Without Fear 3rd = 1 Athabascan 4th = 8 Bellerkerrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Fanta Bale | ||
Fri Nov 18 2016 22:30 | 1st = 1 Fanta Bale 2nd = 6 Zipping Silva 3rd = 4 Who Told Red 4th = 5 Mepunga Laser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 My Samantha Jane | ||
Fri Nov 18 2016 22:25 | 1st = 1 My Samantha Jane 2nd = 2 Mr Nickel 3rd = 3 Springsteen 4th = 4 Sir Tosti Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Stockholm | ||
Fri Nov 18 2016 22:23 | 1st = 5 Stockholm 2nd = 8 Golden Spike 3rd = 4 Asa Torpedo 4th = 1 Juda Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Holmes | ||
Fri Nov 18 2016 22:19 | 1st = 4 Holmes 2nd = 7 Tijuana Icon 3rd = 6 Benjis Friend 4th = 8 Defaulter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Moltisanti | ||
Fri Nov 18 2016 22:15 | 1st = 4 Moltisanti 2nd = 3 Regional Chief 3rd = 7 Sturridge 4th = 2 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Jack Kelly | ||
Fri Nov 18 2016 22:14 | 1st = 1 Jack Kelly 2nd = 5 Arnoux 3rd = 6 Zedaguy 4th = 2 Kissed Flush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Anybeach Anywhere | ||
Fri Nov 18 2016 22:10 | 1st = 3 Anybeach Anywhere 2nd = 5 Kotare Yarra 3rd = 2 Jiggy Rhythm 4th = 4 Playlist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Absolute Silence | ||
Fri Nov 18 2016 22:08 | 1st = 2 Absolute Silence 2nd = 8 Bruce Tycoon 3rd = 6 Aeroplane Bob 4th = 1 Expecto Patronum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 7 Pass The Magic | ||
Fri Nov 18 2016 22:03 | 1st = 7 Pass The Magic 2nd = 8 Secret Delight 3rd = 5 Talkerup 4th = 2 Montelisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 African Bull | ||
Fri Nov 18 2016 22:02 | 1st = 8 African Bull 2nd = 5 Yunderup Mystery 3rd = 4 Con Monelli 4th = 6 Benelli Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 1 Dubai King | ||
Fri Nov 18 2016 22:00 | 1st = 1 Dubai King 2nd = 3 Dane Thunder 3rd = 10 I Taut I Saw 4th = 6 Vantaggio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Want It More | ||
Fri Nov 18 2016 21:58 | 1st = 1 Want It More 2nd = 8 Jack Ya Zipper 3rd = 7 What a Star 4th = 9 Winsome Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Bettor Be Supreme | ||
Fri Nov 18 2016 21:54 | 1st = 9 Bettor Be Supreme 2nd = 10 Bush Chook 3rd = 12 Bad Round 4th = 4 Bettor As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 5 Thunder Of Sky | ||
Fri Nov 18 2016 21:52 | 1st = 5 Thunder Of Sky 2nd = 1 Enola Gay 3rd = 2 Chief Mingo 4th = 3 Seabrook Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Hit The Highway | ||
Fri Nov 18 2016 21:49 | 1st = 4 Hit The Highway 2nd = 1 Up Hill Jill 3rd = 7 Liam 4th = 8 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Emily Bromac | ||
Fri Nov 18 2016 21:44 | 1st = 4 Emily Bromac 2nd = 2 Tossup 3rd = 1 Wroxton Steel 4th = 3 Aquaflight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 Allies Mate | ||
Fri Nov 18 2016 21:40 | 1st = 8 Allies Mate 2nd = 4 Bernie Winkle 3rd = 5 Sir Major Stride 4th = 3 Witzend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 4 Limelight Bay | ||
Fri Nov 18 2016 21:37 | 1st = 4 Limelight Bay 2nd = 1 John Edgar 3rd = 7 Little Tricky 4th = 5 Billericay Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Poker Date | ||
Fri Nov 18 2016 21:37 | 1st = 3 Poker Date 2nd = 2 Zulu Retreat 3rd = 6 Mystagogy 4th = 5 Remas Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Allen Kempo | ||
Fri Nov 18 2016 21:34 | 1st = 1 Allen Kempo 2nd = 8 Hes All Power 3rd = 3 Worlds On Fire 4th = 6 My Renson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 2 In Fairness | ||
Fri Nov 18 2016 21:30 | 1st = 2 In Fairness 2nd = 6 Royal Enigma 3rd = 9 Lord Tennyson 4th = 12 Tycoon Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Harry Hoo | ||
Fri Nov 18 2016 21:25 | 1st = 4 Harry Hoo 2nd = 9 Vc Manoeuvre 3rd = 1 Major Dancer 4th = 10 Limestone Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Sir Julian | ||
Fri Nov 18 2016 21:17 | 1st = 1 Sir Julian 2nd = 6 The Commander 3rd = 3 Lucky Eight 4th = 4 Night In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Zambora Idol | ||
Fri Nov 18 2016 21:15 | 1st = 5 Zambora Idol 2nd = 1 Starzsa Smiling 3rd = 8 Blind Sided 4th = 4 Winsome Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Just Smile | ||
Fri Nov 18 2016 21:11 | 1st = 3 Just Smile 2nd = 1 Down Every Road 3rd = 4 Bombora Flash 4th = 5 Golden Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Hollys Miss Molly | ||
Fri Nov 18 2016 21:10 | 1st = 1 Hollys Miss Molly 2nd = 11 Egodan 3rd = 7 Im Lonely 4th = 8 Crockets Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Andos Mac | ||
Fri Nov 18 2016 21:08 | 1st = 5 Andos Mac 2nd = 8 Jesaulenko 3rd = 2 Worm Burner 4th = 6 Outside Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 1 Ideal Investment | ||
Fri Nov 18 2016 21:03 | 1st = 1 Ideal Investment 2nd = 7 Robins Gift 3rd = 6 Clouded Judgement 4th = 8 Wongalea Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 5 Get The Picture | ||
Fri Nov 18 2016 21:00 | 1st = 5 Get The Picture 2nd = 6 Jennio 3rd = 11 Spanner Head 4th = 7 Riyadh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Miami Theory | ||
Fri Nov 18 2016 20:58 | 1st = 6 Miami Theory 2nd = 2 World Excite 3rd = 7 Egyptian Spot 4th = 3 Wild Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Lektra Flame | ||
Fri Nov 18 2016 20:55 | 1st = 2 Lektra Flame 2nd = 8 Cruisys Empress 3rd = 6 Saywah Tonayo 4th = 5 Allen Gable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Trustytrev | ||
Fri Nov 18 2016 20:54 | 1st = 1 Trustytrev 2nd = 10 Mister Versace 3rd = 7 Soho Wall Street 4th = 11 Prince Of Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 4 Dynamic Jewel | ||
Fri Nov 18 2016 20:52 | 1st = 4 Dynamic Jewel 2nd = 1 Skylah Jewel 3rd = 2 Carli Dee 4th = 7 Future Immortal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Heseversoclever | ||
Fri Nov 18 2016 20:50 | 1st = 2 Heseversoclever 2nd = 1 Pat The Pony 3rd = 10 Smooth Delight 4th = 9 Sir Regal Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Dundee Osprey | ||
Fri Nov 18 2016 20:48 | 1st = 8 Dundee Osprey 2nd = 1 Buck Forty 3rd = 5 Polijuice Potion 4th = 3 Margins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 8 Vander Jenkins | ||
Fri Nov 18 2016 20:47 | 1st = 8 Vander Jenkins 2nd = 2 The State Of Play 3rd = 1 Jane Grant 4th = 3 Blisstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Young Modern | ||
Fri Nov 18 2016 20:43 | 1st = 6 Young Modern 2nd = 10 Im Corzin Terror 3rd = 4 Cyrus 4th = 8 Ideal Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 War Cry | ||
Fri Nov 18 2016 20:41 | 1st = 1 War Cry 2nd = 8 Lovelace 3rd = 5 Are Jip 4th = 6 Katie The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Aston Jesse | ||
Fri Nov 18 2016 20:38 | 1st = 6 Aston Jesse 2nd = 4 Weasley Grange 3rd = 5 Helen Baxter 4th = 7 Spring Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 5 Million Dollar Gem | ||
Fri Nov 18 2016 20:33 | 1st = 5 Million Dollar Gem 2nd = 4 Crusty 3rd = 8 Sofire Girl 4th = 9 La Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Tranquil Pip | ||
Fri Nov 18 2016 20:32 | 1st = 8 Tranquil Pip 2nd = 3 Sixteen Monkeys 3rd = 7 Public Circus 4th = 6 Cosmic Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 5 Big Reel | ||
Fri Nov 18 2016 20:30 | 1st = 5 Big Reel 2nd = 9 Seattle Boom 3rd = 10 Mysticano 4th = 2 Another Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Its a Bird | ||
Fri Nov 18 2016 20:28 | 1st = 1 Its a Bird 2nd = 6 Jaimandy Hatty 3rd = 3 Ramifications 4th = 8 Its A Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Ashkii | ||
Fri Nov 18 2016 20:24 | 1st = 2 Ashkii 2nd = 8 Smiling Crest 3rd = 11 Justa Working Guy 4th = 1 Blackntan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 7 The Real Reverend | ||
Fri Nov 18 2016 20:20 | 1st = 7 The Real Reverend 2nd = 5 Twentythreered 3rd = 1 Mi Makarova 4th = 6 Boutique Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Mellenia Jo Jo | ||
Fri Nov 18 2016 20:18 | 1st = 1 Mellenia Jo Jo 2nd = 2 Esky Lid 3rd = 8 Complete Unit 4th = 7 Egyptian Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Kates Boy | ||
Fri Nov 18 2016 20:15 | 1st = 7 Kates Boy 2nd = 6 Quisp Bale 3rd = 1 Heleray Mootay 4th = 2 Captain Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 4 Sertorius | ||
Fri Nov 18 2016 20:13 | 1st = 4 Sertorius 2nd = 2 Barefoot Barbie 3rd = 10 One Bid Buys 4th = 3 Pegasus Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 2 Sweet Pearl | ||
Fri Nov 18 2016 20:11 | 1st = 2 Sweet Pearl 2nd = 1 Magpie Hawk 3rd = 3 Malo 4th = 4 Parrydise Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 13 Charlie Machsheen | ||
Fri Nov 18 2016 20:10 | 1st = 13 Charlie Machsheen 2nd = 4 Mistressofillusion 3rd = 5 Juliette Bromac 4th = 1 Brighty Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 9 Shima Song | ||
Fri Nov 18 2016 20:08 | 1st = 9 Shima Song 2nd = 1 Blazin Bomber 3rd = 2 Demon Bale 4th = 4 Mepunga Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 5 Sokys Bigbullet | ||
Fri Nov 18 2016 20:03 | 1st = 5 Sokys Bigbullet 2nd = 4 Diesel Shannon 3rd = 1 Bright And Sonny 4th = 2 Corrinyah Conman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 1 Go Down | ||
Fri Nov 18 2016 20:00 | 1st = 1 Go Down 2nd = 8 Imperial Empress 3rd = 7 Alaskan Jade 4th = 9 Autumn Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Destinys Finest | ||
Fri Nov 18 2016 19:58 | 1st = 5 Destinys Finest 2nd = 3 Good Odds Ava 3rd = 8 Elite Quiver 4th = 2 Rockin Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Manzeene Man | ||
Fri Nov 18 2016 19:55 | 1st = 6 Manzeene Man 2nd = 7 Swing Arm 3rd = 4 Mrs Pressley 4th = 5 Envy Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Linvel Ann | ||
Fri Nov 18 2016 19:54 | 1st = 2 Linvel Ann 2nd = 8 Courageous Cruz 3rd = 1 Em Jay Fortyseven 4th = 10 Broadway Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Should Of Listen | ||
Fri Nov 18 2016 19:52 | 1st = 2 Should Of Listen 2nd = 5 Dana Peach 3rd = 9 Gentle Bob 4th = 6 Tiggerlong Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 3 Master Charlie | ||
Fri Nov 18 2016 19:50 | 1st = 3 Master Charlie 2nd = 1 Outlaw 3rd = 4 Strange Conduct 4th = 5 Last Guy Standing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Tuxedo Black | ||
Fri Nov 18 2016 19:48 | 1st = 1 Tuxedo Black 2nd = 2 Maja Mahi Mahi 3rd = 5 Paua To Rush 4th = 6 Resident Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 K D Muscles | ||
Fri Nov 18 2016 19:43 | 1st = 1 K D Muscles 2nd = 3 Sun Of Anarchy 3rd = 7 Uncas 4th = 2 Maorisfavouritesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Miami Sunset | ||
Fri Nov 18 2016 19:41 | 1st = 5 Miami Sunset 2nd = 8 Moonshine Lacey 3rd = 7 Cool Kippy 4th = 3 Deep Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 Gotta Go Dali Queen | ||
Fri Nov 18 2016 19:39 | 1st = 4 Gotta Go Dali Queen 2nd = 7 Rakarazor 3rd = 6 Crystal Sparkles 4th = 8 Kilkeel Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Apex Pro | ||
Fri Nov 18 2016 19:38 | 1st = 2 Apex Pro 2nd = 1 Faith No More 3rd = 6 Bombora Comet 4th = 5 Whisper Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 4 Shadesoff | ||
Fri Nov 18 2016 19:33 | 1st = 4 Shadesoff 2nd = 5 Navajo Rocky 3rd = 7 Champion Miss 4th = 1 Seenohearnospeakno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Aqua Divergent | ||
Fri Nov 18 2016 19:32 | 1st = 8 Aqua Divergent 2nd = 4 Findiesel 3rd = 9 Forest Token 4th = 7 Dana Moocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 3 Tales Of War | ||
Fri Nov 18 2016 19:30 | 1st = 3 Tales Of War 2nd = 5 Thunder Gun 3rd = 9 Blue Money 4th = 1 I Am You Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Sarah Swift | ||
Fri Nov 18 2016 19:28 | 1st = 3 Sarah Swift 2nd = 8 Mumma Josie 3rd = 1 White Bandit 4th = 5 Lochinvar Kors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Shakey Breaky | ||
Fri Nov 18 2016 19:26 | 1st = 1 Shakey Breaky 2nd = 3 Blixt 3rd = 2 Zipper It Patsy 4th = 5 Two Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Just Rockon Bye | ||
Fri Nov 18 2016 19:24 | 1st = 3 Just Rockon Bye 2nd = 9 Heavenly Smile 3rd = 4 Dougs Limousine 4th = 1 All Hail Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Bear Inda Square | ||
Fri Nov 18 2016 19:23 | 1st = 5 Bear Inda Square 2nd = 1 Cawbourne Midget 3rd = 6 Cawbourne Nath 4th = 4 If It Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 5 Girls Rockthe Boys | ||
Fri Nov 18 2016 19:20 | 1st = 5 Girls Rockthe Boys 2nd = 3 Red Shed Robbie 3rd = 8 Major Giles 4th = 10 Odins Witchblade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Arizona Xena | ||
Fri Nov 18 2016 19:18 | 1st = 4 Arizona Xena 2nd = 1 Big Wazza 3rd = 5 Smart Spectre 4th = 8 Secret Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Allen Xander | ||
Fri Nov 18 2016 19:15 | 1st = 1 Allen Xander 2nd = 4 Ferndale Gara 3rd = 7 Swift Operator 4th = 10 Britt Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 Big Mach | ||
Fri Nov 18 2016 19:14 | 1st = 1 Big Mach 2nd = 9 Raschker 3rd = 5 Shadow Pass 4th = 7 Full Speed Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Trons Son | ||
Fri Nov 18 2016 19:11 | 1st = 3 Trons Son 2nd = 8 Kathy Austin 3rd = 5 Parrydise Star 4th = 6 Normies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Roll With It | ||
Fri Nov 18 2016 19:10 | 1st = 6 Roll With It 2nd = 2 Wemen Sporty 3rd = 9 Modern Lebron 4th = 10 Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Eren Bale | ||
Fri Nov 18 2016 19:08 | 1st = 2 Eren Bale 2nd = 1 Dyna Maddie 3rd = 4 Repelo Muggletum 4th = 8 Pictures Pearce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Look Us Over | ||
Fri Nov 18 2016 19:05 | 1st = 2 Look Us Over 2nd = 6 Tears For Alex 3rd = 8 Warrior Will 4th = 7 Tiger Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 4 Dawson Street | ||
Fri Nov 18 2016 19:03 | 1st = 4 Dawson Street 2nd = 1 Padrisimo 3rd = 3 Tessa Bear 4th = 7 Lombo Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 5 Power Up Rise | ||
Fri Nov 18 2016 19:00 | 1st = 5 Power Up Rise 2nd = 3 Fast Tycoon 3rd = 1 Captain Arabia 4th = 8 Balancing Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 No Show Jones | ||
Fri Nov 18 2016 18:58 | 1st = 4 No Show Jones 2nd = 5 Lil Bit Sparky 3rd = 3 Maywyn Will Win 4th = 8 Dayseas Rigg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Scooters Rose | ||
Fri Nov 18 2016 18:56 | 1st = 2 Scooters Rose 2nd = 3 Uno Nathan 3rd = 4 Brilliant Jayla 4th = 9 Kalisi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 2 Jacobite Dougie | ||
Fri Nov 18 2016 18:55 | 1st = 2 Jacobite Dougie 2nd = 5 We Gotta Prowler 3rd = 1 Asa Mar Baker 4th = 9 Dana Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 8 Dodgermemate | ||
Fri Nov 18 2016 18:50 | 1st = 8 Dodgermemate 2nd = 2 Union Force 3rd = 9 Truly Blissfull 4th = 3 Laughyaheadoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 One For Me | ||
Fri Nov 18 2016 18:48 | 1st = 8 One For Me 2nd = 2 Pechey 3rd = 3 Barking Bad 4th = 6 Dont Kid Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 1 Kaitlyn | ||
Fri Nov 18 2016 18:47 | 1st = 1 Kaitlyn 2nd = 11 Positano 3rd = 10 Circles 4th = 13 Bopper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Corrupt Model | ||
Fri Nov 18 2016 18:45 | 1st = 5 Corrupt Model 2nd = 6 Good Odds Kate 3rd = 3 Hurry Mccurry 4th = 8 Midnight Furia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Demon Jesse | ||
Fri Nov 18 2016 18:42 | 1st = 2 Demon Jesse 2nd = 7 Trovs Gem 3rd = 9 Monster Foxy 4th = 10 Sharina Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Outrageous El | ||
Fri Nov 18 2016 18:40 | 1st = 8 Outrageous El 2nd = 2 Aldebaran Macha 3rd = 10 Northview Gambler 4th = 7 Im Young Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Sheer Miss | ||
Fri Nov 18 2016 18:39 | 1st = 1 Sheer Miss 2nd = 5 Cawbourne Brick 3rd = 8 Mi Tensile 4th = 3 Cawbourne Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Maywyn Pettycash | ||
Fri Nov 18 2016 18:38 | 1st = 7 Maywyn Pettycash 2nd = 2 Bentaxle 3rd = 1 Size Wont Matter 4th = 4 Zabdon Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 6 Benji M Brogden | ||
Fri Nov 18 2016 18:33 | 1st = 6 Benji M Brogden 2nd = 7 Papa Camelot 3rd = 3 Our Buller Boy 4th = 10 Lookbutdonttouch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 8 Gitcha Roses | ||
Fri Nov 18 2016 18:31 | 1st = 8 Gitcha Roses 2nd = 7 Uno Bliss 3rd = 3 Gotta Cheer Up 4th = 2 Scott Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 3 Heavenly Descent | ||
Fri Nov 18 2016 18:30 | 1st = 3 Heavenly Descent 2nd = 4 Tiffanys Lass 3rd = 1 Mawhooba 4th = 8 Cherees Shinzig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Mazing Moo | ||
Fri Nov 18 2016 18:27 | 1st = 3 Mazing Moo 2nd = 4 La Flair 3rd = 1 Oscar De Snowman 4th = 6 Cosmic Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 David Lyndan | ||
Fri Nov 18 2016 18:23 | 1st = 7 David Lyndan 2nd = 1 Spring Audrey 3rd = 5 Rosdue Goanna 4th = 4 Gem Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Jos Dream | ||
Fri Nov 18 2016 18:22 | 1st = 6 Jos Dream 2nd = 4 Killer Queen 3rd = 3 Bettor Think Quick 4th = 7 Vasari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 One Call Away | ||
Fri Nov 18 2016 18:19 | 1st = 3 One Call Away 2nd = 5 Gee Rafe 3rd = 1 Kiarni Al 4th = 4 Full On Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 7 Zermanion | ||
Fri Nov 18 2016 18:14 | 1st = 7 Zermanion 2nd = 4 Bazzas Art 3rd = 10 Wingatui Dew 4th = 3 Courtney John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 4 Five Stars Partner | ||
Fri Nov 18 2016 18:10 | 1st = 4 Five Stars Partner 2nd = 8 Cheeky Bella 3rd = 2 Seasonal 4th = 5 Doubt Shes A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Effective Power | ||
Fri Nov 18 2016 18:09 | 1st = 7 Effective Power 2nd = 8 Downgrade King 3rd = 6 Youre The Best 4th = 5 Cheap Shot Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Rickety Gate | ||
Fri Nov 18 2016 18:08 | 1st = 1 Rickety Gate 2nd = 8 Hit The Beat 3rd = 4 Call Me Boz 4th = 7 Brandeen Bayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 5 Tiggerlong Daisy | ||
Fri Nov 18 2016 18:06 | 1st = 5 Tiggerlong Daisy 2nd = 8 Miss Shabeky 3rd = 3 Gustos Dream 4th = 1 Zara Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 9 - 11 Kurkova | ||
Fri Nov 18 2016 18:05 | 1st = 11 Kurkova 2nd = 5 North Beach 3rd = 2 Helandy 4th = 3 Rougarou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 2 You Didnt | ||
Fri Nov 18 2016 18:02 | 1st = 2 You Didnt 2nd = 3 Boart 3rd = 7 Cols Hero 4th = 1 Cuban Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 6 Smokenola | ||
Fri Nov 18 2016 18:00 | 1st = 6 Smokenola 2nd = 9 Chickies Boy 3rd = 8 Badge Of Gameness 4th = 7 Mitayorbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Logan City | ||
Fri Nov 18 2016 17:58 | 1st = 1 Logan City 2nd = 7 Avamay 3rd = 2 Reiyn Chaai 4th = 4 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 7 Hughie Green | ||
Fri Nov 18 2016 17:57 | 1st = 7 Hughie Green 2nd = 6 Rocker Band 3rd = 3 Shandale 4th = 5 Ardens Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 8 - 5 Absolute Ripper | ||
Fri Nov 18 2016 17:55 | 1st = 5 Absolute Ripper 2nd = 4 Quite Frankly 3rd = 8 Venus Amoris 4th = 2 Blinkin Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Roc Raida | ||
Fri Nov 18 2016 17:54 | 1st = 7 Roc Raida 2nd = 8 Srixon 3rd = 5 Tua 4th = 6 Prince Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Flying Smooth | ||
Fri Nov 18 2016 17:52 | 1st = 3 Flying Smooth 2nd = 2 Zero Knockin 3rd = 1 Thomas Dee 4th = 7 Tahlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 2 Bellas Jet | ||
Fri Nov 18 2016 17:48 | 1st = 2 Bellas Jet 2nd = 7 Babalaas Jack 3rd = 1 Chrissysbungalally 4th = 3 Lynden Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 9 Highway Queen | ||
Fri Nov 18 2016 17:45 | 1st = 9 Highway Queen 2nd = 3 The Management 3rd = 11 Ralph The Dragon 4th = 10 Le Jeu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 7 Mini Sticka | ||
Fri Nov 18 2016 17:42 | 1st = 7 Mini Sticka 2nd = 8 Fancy Georgie 3rd = 1 Miss Jamacia 4th = 5 No Flies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Autumn Lights | ||
Fri Nov 18 2016 17:41 | 1st = 3 Autumn Lights 2nd = 9 Ready Made Size 3rd = 8 Absinthe Minded 4th = 4 Nitehawk Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Schusta | ||
Fri Nov 18 2016 17:39 | 1st = 4 Schusta 2nd = 5 Laces Out 3rd = 6 Sergeant Sam 4th = 7 Flying Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 6 Shock Horror | ||
Fri Nov 18 2016 17:37 | 1st = 6 Shock Horror 2nd = 3 Baymax 3rd = 10 Jigsaw Jane 4th = 8 Into The Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 7 Cambage | ||
Fri Nov 18 2016 17:35 | 1st = 7 Cambage 2nd = 5 Just Two Vees 3rd = 1 Mr Tickets 4th = 2 Oakfield Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Cold Hard Truth | ||
Fri Nov 18 2016 17:32 | 1st = 2 Cold Hard Truth 2nd = 7 Shes All Blonde 3rd = 1 Cosmic Laptop 4th = 6 Happy Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Must Have | ||
Fri Nov 18 2016 17:29 | 1st = 4 Must Have 2nd = 8 Skate Thin Ice 3rd = 7 Windsor Prize 4th = 1 Cool Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 10 King Of The Roses | ||
Fri Nov 18 2016 17:28 | 1st = 10 King Of The Roses 2nd = 8 C K Spur 3rd = 12 Torbjorn 4th = 2 Majestic Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 1 Electric Crimson | ||
Fri Nov 18 2016 17:25 | 1st = 1 Electric Crimson 2nd = 5 Big Pegg 3rd = 3 King Manu 4th = 7 Remorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Vader | ||
Fri Nov 18 2016 17:24 | 1st = 1 Vader 2nd = 3 Hear The Call 3rd = 9 Our Carisma 4th = 8 Change The Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 7 Autumn Street | ||
Fri Nov 18 2016 17:21 | 1st = 7 Autumn Street 2nd = 9 Calypso Choice 3rd = 1 Subject to Change 4th = 5 Hasta La Shamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Black Jack Opal | ||
Fri Nov 18 2016 17:18 | 1st = 5 Black Jack Opal 2nd = 4 Fredys Flash 3rd = 6 Stormy Gallon 4th = 3 Carbon Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Pass You By | ||
Fri Nov 18 2016 17:15 | 1st = 1 Pass You By 2nd = 7 Slayer Return 3rd = 8 Wildash Wildboy 4th = 2 Ginger Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 7 Strong Boy | ||
Fri Nov 18 2016 17:15 | 1st = 7 Strong Boy 2nd = 11 Beau Hoffa 3rd = 6 Found At Last 4th = 5 Little Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 9 Second Time | ||
Fri Nov 18 2016 17:12 | 1st = 9 Second Time 2nd = 8 Rain And Tears 3rd = 6 Homebush Ariel 4th = 2 Opawa Sprinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Soda Man | ||
Fri Nov 18 2016 17:12 | 1st = 1 Soda Man 2nd = 7 Belron Gus 3rd = 2 Miss Moto 4th = 8 Echelonic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 6 Escape The Fate | ||
Fri Nov 18 2016 17:08 | 1st = 6 Escape The Fate 2nd = 4 Shooter Alto 3rd = 7 Presidential Grin 4th = 2 Whatajetstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 4 Soleseifei | ||
Fri Nov 18 2016 17:07 | 1st = 4 Soleseifei 2nd = 7 Alarmist 3rd = 10 Ledbury 4th = 9 Queensland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Arrogant Boy | ||
Fri Nov 18 2016 17:05 | 1st = 2 Arrogant Boy 2nd = 10 The Exhibitionist 3rd = 6 Clearwater 4th = 17 Kaizari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 11 Imajollywally | ||
Fri Nov 18 2016 17:03 | 1st = 11 Imajollywally 2nd = 5 Waingaro Mara 3rd = 7 Samaritan 4th = 10 Speak Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 6 Aurora Miss | ||
Fri Nov 18 2016 17:00 | 1st = 6 Aurora Miss 2nd = 2 Free Willy 3rd = 10 Cheeky Ben 4th = 9 Magic Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Dream | ||
Fri Nov 18 2016 16:58 | 1st = 1 Spring Dream 2nd = 3 Guy Fawkes 3rd = 6 Ironbar Jill 4th = 2 Providence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 6 Pleased | ||
Fri Nov 18 2016 16:55 | 1st = 6 Pleased 2nd = 10 Special Missile 3rd = 7 Vaucluse Bay 4th = 4 Hot Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Tiny Zesta | ||
Fri Nov 18 2016 16:52 | 1st = 1 Tiny Zesta 2nd = 2 Dorado 3rd = 7 Our Cobber 4th = 6 Time Is Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 5 Life On The Wire | ||
Fri Nov 18 2016 16:50 | 1st = 5 Life On The Wire 2nd = 9 Giselles Girl 3rd = 10 Morgatoche 4th = 4 Scrutineer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Misty Sannette | ||
Fri Nov 18 2016 16:49 | 1st = 7 Misty Sannette 2nd = 5 Nero Joe 3rd = 3 Royal Cosmic 4th = 8 Bucky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Illawong Dreamtime | ||
Fri Nov 18 2016 16:44 | 1st = 6 Illawong Dreamtime 2nd = 7 Levi Jade 3rd = 3 Burmach 4th = 10 Crowning Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Lady Zeena | ||
Fri Nov 18 2016 16:43 | 1st = 1 Lady Zeena 2nd = 7 Fast Rigby 3rd = 10 To The Bank 4th = 5 Docker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 4 Insuperable | ||
Fri Nov 18 2016 16:41 | 1st = 4 Insuperable 2nd = 2 Mister Will 3rd = 7 Cheners 4th = 5 Herman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 1 Zambezi Warrior | ||
Fri Nov 18 2016 16:39 | 1st = 1 Zambezi Warrior 2nd = 3 Prize Lad 3rd = 6 Nitro Ted 4th = 7 Tequila Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Thunder Clap | ||
Fri Nov 18 2016 16:38 | 1st = 1 Thunder Clap 2nd = 6 Fired Up Again 3rd = 2 On The Wall 4th = 8 Troubling Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 7 Verbal | ||
Fri Nov 18 2016 16:35 | 1st = 7 Verbal 2nd = 5 Underground Blues 3rd = 1 Bright Future 4th = 9 Oakwood Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 6 Idle Bones | ||
Fri Nov 18 2016 16:33 | 1st = 6 Idle Bones 2nd = 4 Scarrymcleary 3rd = 2 Kd Hall 4th = 3 Charlemagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 4 Richman | ||
Fri Nov 18 2016 16:30 | 1st = 4 Richman 2nd = 8 Neat And Tidy 3rd = 5 Moshway 4th = 10 Easy Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Shirae | ||
Fri Nov 18 2016 16:28 | 1st = 8 Shirae 2nd = 7 Izzy Power 3rd = 9 Vinneys Brae 4th = 3 Nellysu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 4 Jaden Gil | ||
Fri Nov 18 2016 16:25 | 1st = 4 Jaden Gil 2nd = 9 Dark Chrissie Girl 3rd = 7 Lauxmonts Success 4th = 8 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Quina Bale | ||
Fri Nov 18 2016 16:23 | 1st = 5 Quina Bale 2nd = 6 Pee Dee 3rd = 1 Gold Vein 4th = 2 Cashino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 7 Princess Charm | ||
Fri Nov 18 2016 16:22 | 1st = 7 Princess Charm 2nd = 6 Jills Charm 3rd = 4 Reigning Thunder 4th = 5 Turkana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Zabdon Sensation | ||
Fri Nov 18 2016 16:19 | 1st = 8 Zabdon Sensation 2nd = 5 Up The Heat 3rd = 7 Maywyn Accolades 4th = 2 Escala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 1 My Paige Three | ||
Fri Nov 18 2016 16:18 | 1st = 1 My Paige Three 2nd = 3 The Captain 3rd = 7 Downwind 4th = 4 Milson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 6 Jolies Pearl | ||
Fri Nov 18 2016 16:15 | 1st = 6 Jolies Pearl 2nd = 12 My Milly Moo 3rd = 10 Denim Street 4th = 2 Shrewd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Spare Some Time | ||
Fri Nov 18 2016 16:14 | 1st = 2 Spare Some Time 2nd = 3 Thrilling Boris 3rd = 9 Izmirs Fury 4th = 4 Hawkesbury Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Shezabonnygem | ||
Fri Nov 18 2016 16:10 | 1st = 4 Shezabonnygem 2nd = 10 Duke Jujon 3rd = 9 Armazem 4th = 8 Swing With A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 9 Malibu Miss | ||
Fri Nov 18 2016 16:09 | 1st = 9 Malibu Miss 2nd = 1 Cutting Up Rough 3rd = 3 Terracotta Warrior 4th = 8 Red Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Deja Vu | ||
Fri Nov 18 2016 16:07 | 1st = 8 Deja Vu 2nd = 2 Multicam Belle 3rd = 9 Take Liberties 4th = 4 Kiarni Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 5 Bianmagic | ||
Fri Nov 18 2016 16:04 | 1st = 5 Bianmagic 2nd = 2 Woakwine 3rd = 4 Any Given Glass 4th = 6 Its Martini Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 You Jane | ||
Fri Nov 18 2016 16:01 | 1st = 1 You Jane 2nd = 3 Lite Me Up 3rd = 2 Back On Track 4th = 6 Sheza Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 6 Littlesnitz | ||
Fri Nov 18 2016 16:00 | 1st = 6 Littlesnitz 2nd = 4 Our Surfer Boy 3rd = 3 Tom Puss 4th = 10 Rayhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Our Turbo Boy | ||
Fri Nov 18 2016 15:58 | 1st = 7 Our Turbo Boy 2nd = 8 Cadalora 3rd = 5 My Lilly 4th = 6 Hit The Runway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 6 Schedule | ||
Fri Nov 18 2016 15:55 | 1st = 6 Schedule 2nd = 10 Prince Of Thebes 3rd = 11 Mi Estilo 4th = 13 Secret Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Sam Whelan | ||
Fri Nov 18 2016 15:52 | 1st = 8 Sam Whelan 2nd = 3 Cheetah Stealth 3rd = 1 Mea Rose 4th = 7 Bigboy Brownless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 4 Oyster Stride | ||
Fri Nov 18 2016 15:50 | 1st = 4 Oyster Stride 2nd = 5 Angel Of The City 3rd = 9 Ameares 4th = 8 Wandin Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Allegro Beaty | ||
Fri Nov 18 2016 15:49 | 1st = 1 Allegro Beaty 2nd = 8 Cawbourne Spree 3rd = 4 Thrilling Flo 4th = 3 Chai Latte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Quattro Fantastico | ||
Fri Nov 18 2016 15:47 | 1st = 7 Quattro Fantastico 2nd = 3 Sophias Magic 3rd = 5 Liverpool Jane 4th = 4 Dr Quincy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Velocity Mystic | ||
Fri Nov 18 2016 15:45 | 1st = 1 Velocity Mystic 2nd = 9 Cape Tower 3rd = 8 Dantes Spirit 4th = 6 Peruzzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Pistol And Boo | ||
Fri Nov 18 2016 15:44 | 1st = 1 Pistol And Boo 2nd = 3 Muguruza 3rd = 6 Arna Winslow 4th = 2 Kiarni George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Exceed The Moon | ||
Fri Nov 18 2016 15:40 | 1st = 1 Exceed The Moon 2nd = 5 Racy 3rd = 3 Dorf Star 4th = 4 Our First Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 1 Almo Street | ||
Fri Nov 18 2016 15:39 | 1st = 1 Almo Street 2nd = 5 Pincanto 3rd = 4 Imran 4th = 3 Spondulix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Wild Josh | ||
Fri Nov 18 2016 15:37 | 1st = 6 Wild Josh 2nd = 5 Waimea 3rd = 2 Power Sensation 4th = 1 Push The Trolley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 5 Tough Vic | ||
Fri Nov 18 2016 15:35 | 1st = 5 Tough Vic 2nd = 12 Della Terra 3rd = 9 Heaps Of Heart 4th = 8 Cousin White Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 True Desire | ||
Fri Nov 18 2016 15:33 | 1st = 1 True Desire 2nd = 5 Newmerella Fella 3rd = 6 Judah Ben Hur 4th = 3 Domestic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 As Sweet As | ||
Fri Nov 18 2016 15:32 | 1st = 3 As Sweet As 2nd = 8 Stars Big Boy 3rd = 2 Logic Lad 4th = 6 Miss Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 9 Bon Jovial | ||
Fri Nov 18 2016 15:30 | 1st = 9 Bon Jovial 2nd = 6 Japanese Slipper 3rd = 10 Sugar Free 4th = 3 Hard Earned Thirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Despicable Bruce | ||
Fri Nov 18 2016 15:29 | 1st = 3 Despicable Bruce 2nd = 1 Lauries Wrench 3rd = 2 Dare Eye 4th = 5 Like Da Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 1 Knightoftherealm | ||
Fri Nov 18 2016 15:27 | 1st = 1 Knightoftherealm 2nd = 5 Mighty Action 3rd = 11 Arcadian 4th = 7 Trick N Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Allegro Gun | ||
Fri Nov 18 2016 15:25 | 1st = 5 Allegro Gun 2nd = 1 Subic Bay 3rd = 8 Sedgebrook Babe 4th = 6 Allegro Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 5 Marilena Franco | ||
Fri Nov 18 2016 15:24 | 1st = 5 Marilena Franco 2nd = 8 Sergeant Maguire 3rd = 2 Kirkham Zoey 4th = 1 He Tells Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Molly Mcbain | ||
Fri Nov 18 2016 15:21 | 1st = 8 Molly Mcbain 2nd = 5 Magical Bob 3rd = 4 Temerity 4th = 3 Smashing Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 12 Possumnater | ||
Fri Nov 18 2016 15:20 | 1st = 12 Possumnater 2nd = 2 The Showman 3rd = 4 Prima Stella 4th = 5 Snitz It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Total Magic | ||
Fri Nov 18 2016 15:17 | 1st = 8 Total Magic 2nd = 1 Dark Portal 3rd = 4 Gold Bombardier 4th = 5 Mollys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 3 Elmaur Joy | ||
Fri Nov 18 2016 15:15 | 1st = 3 Elmaur Joy 2nd = 1 Lagertha 3rd = 9 Eyes Shut 4th = 4 Safari Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Tzar Knight | ||
Fri Nov 18 2016 15:14 | 1st = 6 Tzar Knight 2nd = 1 Laniakea 3rd = 4 Clear Sense 4th = 5 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Bottarga | ||
Fri Nov 18 2016 15:12 | 1st = 1 Bottarga 2nd = 7 Northern Wings 3rd = 6 Golovkin 4th = 5 Arnhem Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 Miranda Rose Hi | ||
Fri Nov 18 2016 15:09 | 1st = 3 Miranda Rose Hi 2nd = 6 Its For Sure 3rd = 1 Kooringa Addison 4th = 8 Kingsbrae Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 1 Woodbine Ladd | ||
Fri Nov 18 2016 15:09 | 1st = 1 Woodbine Ladd 2nd = 3 Grazia 3rd = 2 Bear Gryls 4th = 9 Luana Mana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 4 Montreal | ||
Fri Nov 18 2016 15:05 | 1st = 4 Montreal 2nd = 9 Improvement 3rd = 5 Oakfield Ali 4th = 1 King Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Its The Lovely | ||
Fri Nov 18 2016 15:04 | 1st = 2 Its The Lovely 2nd = 1 Opawa Blair 3rd = 4 Bigtime Redfoo 4th = 3 Big Boy Deno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Rebound Rita | ||
Fri Nov 18 2016 15:01 | 1st = 2 Rebound Rita 2nd = 4 Black Bottle 3rd = 1 Chilli In White 4th = 8 Wild Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 10 Bagrat Bullet | ||
Fri Nov 18 2016 15:00 | 1st = 10 Bagrat Bullet 2nd = 7 Alert Status 3rd = 6 Montana Air 4th = 3 Lachies A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 11 Lucky Option | ||
Fri Nov 18 2016 14:56 | 1st = 11 Lucky Option 2nd = 7 Gee Gees Free Hero 3rd = 3 Quiet Wonder 4th = 10 West On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Tuxedo Max | ||
Fri Nov 18 2016 14:55 | 1st = 5 Tuxedo Max 2nd = 2 Paris To Berlin 3rd = 6 Major Strike 4th = 3 Special Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Berridale Buddie | ||
Fri Nov 18 2016 14:53 | 1st = 1 Berridale Buddie 2nd = 2 Gothamburg 3rd = 8 Crainys Wish 4th = 4 Leons Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 6 Prime Suspect | ||
Fri Nov 18 2016 14:52 | 1st = 6 Prime Suspect 2nd = 8 Super Deluxe 3rd = 3 Consul Reef 4th = 1 Hasta La Gorby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Bear Magic | ||
Fri Nov 18 2016 14:49 | 1st = 7 Bear Magic 2nd = 6 Cullquin Bomber 3rd = 4 Fiery Miss 4th = 5 Freds My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Enemy Mine | ||
Fri Nov 18 2016 14:46 | 1st = 8 Enemy Mine 2nd = 7 Alls Well 3rd = 5 Warm Coconut Pie 4th = 1 Gee Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 5 Advocacy | ||
Fri Nov 18 2016 14:45 | 1st = 5 Advocacy 2nd = 3 Super Pig 3rd = 4 Butterfly Sky 4th = 6 Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 8 Skitso Gidget | ||
Fri Nov 18 2016 14:42 | 1st = 8 Skitso Gidget 2nd = 4 Windorah Jack 3rd = 2 In The Crossfire 4th = 5 Kingsbrae Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Polly Cracker | ||
Fri Nov 18 2016 14:42 | 1st = 2 Polly Cracker 2nd = 4 Cawbourne Danial 3rd = 3 Belfast Barry 4th = 5 Uno Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 5 Macterra Hawk | ||
Fri Nov 18 2016 14:38 | 1st = 5 Macterra Hawk 2nd = 1 Okelerho Lad 3rd = 4 Vegas Prince 4th = 6 All Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 6 Fascino Lass | ||
Fri Nov 18 2016 14:37 | 1st = 6 Fascino Lass 2nd = 4 Mialign 3rd = 5 Crafty Jess 4th = 7 Summerfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Sportstar Samuel | ||
Fri Nov 18 2016 14:35 | 1st = 5 Sportstar Samuel 2nd = 4 The Gringo 3rd = 1 Mr Malu 4th = 3 Sir Earlstoun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 15 Presumptuous | ||
Fri Nov 18 2016 14:30 | 1st = 15 Presumptuous 2nd = 1 Boss Coni 3rd = 9 Misty Sea 4th = 10 Mr Integrity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Blackjacks Back | ||
Fri Nov 18 2016 14:28 | 1st = 8 Blackjacks Back 2nd = 1 Mr Leigh 3rd = 5 Howies Flyer 4th = 2 Bordeaux Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 8 Bee Plus | ||
Fri Nov 18 2016 14:25 | 1st = 8 Bee Plus 2nd = 7 Stradazzle 3rd = 3 Perpetual Motion 4th = 5 Savannah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Junner Bale | ||
Fri Nov 18 2016 14:22 | 1st = 3 Junner Bale 2nd = 2 Bit Saucy 3rd = 4 Emerley Lane 4th = 8 Quaint Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Sache Girl | ||
Fri Nov 18 2016 14:20 | 1st = 5 Sache Girl 2nd = 3 Master Montana 3rd = 4 Yellow Taxi 4th = 2 Modernday Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 2 Costa Lante | ||
Fri Nov 18 2016 14:17 | 1st = 2 Costa Lante 2nd = 1 Broad Shoulders 3rd = 5 Pillar Of Destiny 4th = 10 Sar Sar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Kidatee Dan | ||
Fri Nov 18 2016 14:14 | 1st = 3 Kidatee Dan 2nd = 2 Skittish Express 3rd = 6 Aburrido 4th = 8 Stole My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 4 Angel Of The Abyss | ||
Fri Nov 18 2016 14:13 | 1st = 4 Angel Of The Abyss 2nd = 1 Chillout 3rd = 2 Gee Gee Double Dee 4th = 3 Mariahs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 5 Malibu Stacy | ||
Fri Nov 18 2016 14:10 | 1st = 5 Malibu Stacy 2nd = 2 Royal Abbey 3rd = 4 Celtic Diamond 4th = 1 Shadow Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Two Seasons | ||
Fri Nov 18 2016 14:07 | 1st = 5 Two Seasons 2nd = 4 Amlin Prince 3rd = 8 All Inn Kayla 4th = 3 Fear Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 4 Chester Carlson | ||
Fri Nov 18 2016 14:05 | 1st = 4 Chester Carlson 2nd = 3 Jackson Road 3rd = 2 Hone 4th = 7 Lectio Divinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Stick Figure | ||
Fri Nov 18 2016 14:04 | 1st = 3 Stick Figure 2nd = 8 Smash Em Dollars 3rd = 1 Hayride Rampe 4th = 6 Any Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 3 Lucks A Turning | ||
Fri Nov 18 2016 14:00 | 1st = 3 Lucks A Turning 2nd = 10 Rock And Go 3rd = 4 Melbas Maestro 4th = 8 Palma Merenti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Cosmic Wants Too | ||
Fri Nov 18 2016 13:55 | 1st = 2 Cosmic Wants Too 2nd = 1 Call Me Dawn 3rd = 3 Hold Ya Breath 4th = 4 Tee Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 5 Manhattan Son | ||
Fri Nov 18 2016 13:50 | 1st = 5 Manhattan Son 2nd = 4 King Viv 3rd = 1 Zabeelions 4th = 3 Legistation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Sister Bella | ||
Fri Nov 18 2016 13:47 | 1st = 3 Sister Bella 2nd = 6 Rhynstone Joey 3rd = 8 Penelope Parker 4th = 2 Magic Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Clockon Doc Lombo | ||
Fri Nov 18 2016 13:45 | 1st = 2 Clockon Doc Lombo 2nd = 4 Itsallaboutlu 3rd = 1 My Ajaye 4th = 5 Cracka Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Dontron | ||
Fri Nov 18 2016 13:43 | 1st = 6 Dontron 2nd = 8 All Inn Menphis 3rd = 7 Jersey 4th = 3 Stroke Of Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 1 Action In Rio | ||
Fri Nov 18 2016 13:42 | 1st = 1 Action In Rio 2nd = 4 Lincecum 3rd = 11 Lolotea 4th = 13 Aheckstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Steves Jewel | ||
Fri Nov 18 2016 13:39 | 1st = 1 Steves Jewel 2nd = 7 Inner Wisdom 3rd = 2 Mums A Loony 4th = 6 Pink Scissors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 1 Magnasa | ||
Fri Nov 18 2016 13:38 | 1st = 1 Magnasa 2nd = 2 Miss It And A Bit 3rd = 6 Solomons Song 4th = 4 Holy Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 3 As Good As It Gets | ||
Fri Nov 18 2016 13:35 | 1st = 3 As Good As It Gets 2nd = 6 Lady Montoya 3rd = 2 Dazzles 4th = 10 The Big Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Roll em Zac | ||
Fri Nov 18 2016 13:32 | 1st = 2 Roll em Zac 2nd = 3 Back Up Tiger 3rd = 1 Waynes Error 4th = 8 Tip Top Tiarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 1 French Snitzel | ||
Fri Nov 18 2016 13:30 | 1st = 1 French Snitzel 2nd = 2 Igitur 3rd = 4 Shaq 4th = 3 One Man Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Bambalam Emma | ||
Fri Nov 18 2016 13:27 | 1st = 2 Bambalam Emma 2nd = 8 Ace Gone Wild 3rd = 3 Challis Jack 4th = 5 Dashing Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Aristotle | ||
Fri Nov 18 2016 13:23 | 1st = 1 Aristotle 2nd = 3 Tiger Whelan 3rd = 8 New Day Calling 4th = 7 Sweet As Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Wunzee | ||
Fri Nov 18 2016 13:19 | 1st = 5 Wunzee 2nd = 3 Another Fan 3rd = 7 Tip The Babe 4th = 1 Jinja Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Menzel Boys | ||
Fri Nov 18 2016 13:15 | 1st = 7 Menzel Boys 2nd = 8 Zulu Hercules 3rd = 3 Pawesome Boss 4th = 6 Laser Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Alouette Jack | ||
Fri Nov 18 2016 13:08 | 1st = 1 Alouette Jack 2nd = 2 Bronelly Duke 3rd = 4 Mendacious Lad 4th = 8 Johnny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 6 Kappy Lass | ||
Fri Nov 18 2016 13:05 | 1st = 6 Kappy Lass 2nd = 7 Mrs Bignell 3rd = 4 Hasta La Spec 4th = 1 Able Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Fabulous Wall | ||
Fri Nov 18 2016 13:02 | 1st = 1 Fabulous Wall 2nd = 5 Hazard County 3rd = 2 Zafonic Force 4th = 7 Magic Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Token Ace | ||
Fri Nov 18 2016 13:00 | 1st = 5 Token Ace 2nd = 8 Fiery Fagan 3rd = 9 Ester Action 4th = 6 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Rachel Zane | ||
Fri Nov 18 2016 12:57 | 1st = 3 Rachel Zane 2nd = 8 Insurance Claim 3rd = 1 Lyka Model 4th = 2 Ready To Mingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Dozer Gold | ||
Fri Nov 18 2016 12:47 | 1st = 8 Dozer Gold 2nd = 3 Podium Express 3rd = 1 Hide The Wallet 4th = 2 Strummer Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 5 Tigers A Loony | ||
Fri Nov 18 2016 12:44 | 1st = 5 Tigers A Loony 2nd = 9 Blushing Mel 3rd = 3 Layla Lo 4th = 4 Mia Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Know Struggle | ||
Fri Nov 18 2016 12:43 | 1st = 2 Know Struggle 2nd = 6 Whip Uppa Storm 3rd = 1 Homebush Fine 4th = 5 Opawa Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Chobani | ||
Fri Nov 18 2016 12:40 | 1st = 3 Chobani 2nd = 4 Rhynstone Ashley 3rd = 5 Like A Tornado 4th = 7 Weather Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Assemble Nitro | ||
Fri Nov 18 2016 12:32 | 1st = 6 Assemble Nitro 2nd = 7 Simply Stealth 3rd = 2 All Inn Hunter 4th = 5 Westcoast Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Zipping Marlisa | ||
Fri Nov 18 2016 12:28 | 1st = 6 Zipping Marlisa 2nd = 2 Thoracic 3rd = 4 Goldstar Archie 4th = 1 Homebush Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 5 Gundal Commando | ||
Fri Nov 18 2016 12:24 | 1st = 5 Gundal Commando 2nd = 1 Black Only Bonus 3rd = 4 Super Fella 4th = 3 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Red Lagoon | ||
Fri Nov 18 2016 12:20 | 1st = 7 Red Lagoon 2nd = 4 Sandy Lagoon 3rd = 3 Astro Drive 4th = 1 Earlology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Spot Of Magic | ||
Fri Nov 18 2016 12:16 | 1st = 6 Spot Of Magic 2nd = 3 Gold Rush Dozer 3rd = 2 Boston You Essay 4th = 8 Whacker Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Know Scrutiny | ||
Fri Nov 18 2016 12:08 | 1st = 7 Know Scrutiny 2nd = 8 Ricks Treasure 3rd = 2 Bos Business 4th = 4 Briseur De Reves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Lonely Girl | ||
Fri Nov 18 2016 12:02 | 1st = 1 Lonely Girl 2nd = 9 Tarlarni 3rd = 7 Bokarm Athena 4th = 8 Blonde Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Rushcuter Action | ||
Fri Nov 18 2016 11:49 | 1st = 1 Rushcuter Action 2nd = 3 Goldstar Dodge 3rd = 5 Luciastar 4th = 2 Another Vespa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Whose He | ||
Fri Nov 18 2016 11:31 | 1st = 4 Whose He 2nd = 7 Unfettered 3rd = 6 La Bella Rosa 4th = 2 Machine Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Mazu | ||
Fri Nov 18 2016 11:14 | 1st = 4 Mazu 2nd = 6 Opawa Sheldon 3rd = 3 Ohoka Magic 4th = 2 Goldstar Phelps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Jinga Snag | ||
Fri Nov 18 2016 10:56 | 1st = 8 Jinga Snag 2nd = 7 Hungry Machine 3rd = 3 Waimak Sheff 4th = 4 Unconscionable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Cairo | ||
Fri Nov 18 2016 10:39 | 1st = 4 Cairo 2nd = 7 Kiwi Breeze 3rd = 6 Gentleman Tim 4th = 3 Ohoka Pheobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Rosa Tee | ||
Fri Nov 18 2016 10:21 | 1st = 8 Rosa Tee 2nd = 4 Goldstar Tu Puc 3rd = 2 Sophies Last 4th = 7 Blazin Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Super Stevie | ||
Fri Nov 18 2016 10:03 | 1st = 1 Super Stevie 2nd = 6 Know Bias 3rd = 8 Starry Baxter 4th = 2 Homebush Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Leland Boy | ||
Fri Nov 18 2016 1:24 | 1st = 6 Leland Boy 2nd = 8 Wise Brandy 3rd = 7 Mystery Dreama 4th = 4 Princess Charley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Robbies Entity | ||
Fri Nov 18 2016 1:02 | 1st = 1 Robbies Entity 2nd = 7 West On Daisy 3rd = 2 Proceed At Speed 4th = 4 Bent Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Sweet But Sassy | ||
Fri Nov 18 2016 0:42 | 1st = 6 Sweet But Sassy 2nd = 8 Jessie Rocks 3rd = 3 Yilgarn Arkie 4th = 5 Flash Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 1 Another Rusty | ||
Fri Nov 18 2016 0:30 | 1st = 1 Another Rusty 2nd = 6 Slick Styx 3rd = 5 Dwayne 4th = 10 Teal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Suzies Entity | ||
Fri Nov 18 2016 0:24 | 1st = 2 Suzies Entity 2nd = 4 Son Of Caesar 3rd = 5 Freeway Shadow 4th = 7 Could Be Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Bonbie Lad | ||
Fri Nov 18 2016 0:09 | 1st = 4 Bonbie Lad 2nd = 8 Wilma Gundi 3rd = 2 Flintstone Gundi 4th = 1 Freakazoid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 1 My Optimus Prime | ||
Fri Nov 18 2016 0:05 | 1st = 1 My Optimus Prime 2nd = 2 Yankee Playboy 3rd = 7 Majestical Millie 4th = 8 Colour Coded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Casino King | ||
Tue Oct 18 2016 23:58 | 1st = 8 Casino King 2nd = 7 Wizzer Mcgee 3rd = 3 Pokkiri Raja 4th = 5 Kennedy Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Missandei | ||
Tue Oct 18 2016 23:42 | 1st = 2 Missandei 2nd = 7 Anna Monelli 3rd = 8 Brush Strokes 4th = 1 Capri Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Divergent | ||
Tue Oct 18 2016 23:27 | 1st = 2 Divergent 2nd = 7 My Nakita 3rd = 3 Scenic Ace 4th = 4 Zoo Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Pepperfied | ||
Tue Oct 18 2016 23:12 | 1st = 3 Pepperfied 2nd = 1 Fantastic Wayne 3rd = 8 Lady Lucretia 4th = 2 Lochinvar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Bambam Gundi | ||
Tue Oct 18 2016 22:55 | 1st = 4 Bambam Gundi 2nd = 3 Constant Rama 3rd = 8 Commander Jayjay 4th = 6 Bedrock Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Woozie Doozie | ||
Tue Oct 18 2016 22:45 | 1st = 2 Woozie Doozie 2nd = 1 Black Mass 3rd = 8 All Because 4th = 3 Nice Nurse Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Splash Of White | ||
Tue Oct 18 2016 22:37 | 1st = 5 Splash Of White 2nd = 2 Annunaki 3rd = 1 Jai Alai 4th = 8 Heleray Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Bago Balleo | ||
Tue Oct 18 2016 22:32 | 1st = 8 Bago Balleo 2nd = 4 Floki Monelli 3rd = 7 Wicked Pursuit 4th = 5 Barnabie Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 1 Nellysu | ||
Tue Oct 18 2016 22:27 | 1st = 1 Nellysu 2nd = 4 Sheza Zipper 3rd = 2 Sticky Zipper 4th = 7 Frankenreiter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 5 Tangi Mion | ||
Tue Oct 18 2016 22:22 | 1st = 5 Tangi Mion 2nd = 4 Face Time 3rd = 6 Zipping Carlton 4th = 2 Cabaret Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 9 Johnnys Return | ||
Tue Oct 18 2016 22:19 | 1st = 9 Johnnys Return 2nd = 5 Red Light Runner 3rd = 8 Mick Mow 4th = 6 Guillermo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Huey Keeping | ||
Tue Oct 18 2016 22:16 | 1st = 8 Huey Keeping 2nd = 5 Good Odds Debbie 3rd = 3 Mongo Style 4th = 6 What Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 5 Royal Turbo | ||
Tue Oct 18 2016 22:08 | 1st = 5 Royal Turbo 2nd = 4 Foreseeable 3rd = 9 True Danger 4th = 3 Packed Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Atomic Opie | ||
Tue Oct 18 2016 22:05 | 1st = 3 Atomic Opie 2nd = 2 Temnick 3rd = 7 Asa Abbandando 4th = 6 Kerries A Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 2 Apatite | ||
Tue Oct 18 2016 21:58 | 1st = 2 Apatite 2nd = 8 Got A Brother 3rd = 7 Eternal Spring 4th = 4 Eleven Madison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Ataraxia | ||
Tue Oct 18 2016 21:55 | 1st = 4 Ataraxia 2nd = 7 Dozer Tron 3rd = 8 Mighty Sprite 4th = 3 Why Not Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Kobi Rocks | ||
Tue Oct 18 2016 21:52 | 1st = 3 Kobi Rocks 2nd = 6 Unique Leo 3rd = 8 Mini Earner 4th = 7 Annas Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Lorna Belle | ||
Tue Oct 18 2016 21:49 | 1st = 4 Lorna Belle 2nd = 3 Viper Icon 3rd = 2 Shezza Girl 4th = 1 Gracie Webba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 At The Neck | ||
Tue Oct 18 2016 21:46 | 1st = 4 At The Neck 2nd = 5 Fredrik 3rd = 2 Crushed Ice 4th = 3 Bremer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Not Like Tommy | ||
Tue Oct 18 2016 21:38 | 1st = 2 Not Like Tommy 2nd = 4 Punch Right Out 3rd = 3 Tranquil Manu 4th = 5 Rocky Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Superior Shane | ||
Tue Oct 18 2016 21:34 | 1st = 4 Superior Shane 2nd = 7 Johnnie Red 3rd = 6 Little Tacka 4th = 8 Brodie Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 2 Jodis Choice | ||
Tue Oct 18 2016 21:29 | 1st = 2 Jodis Choice 2nd = 7 Friends 3rd = 6 Macdawn 4th = 1 Popeye Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Pavel Monelli | ||
Tue Oct 18 2016 21:26 | 1st = 6 Pavel Monelli 2nd = 5 Running For Two 3rd = 7 Lil Miss Rosie 4th = 8 Unique Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Evidence | ||
Tue Oct 18 2016 21:22 | 1st = 2 Evidence 2nd = 6 Explosive Range 3rd = 1 Forced Exit 4th = 5 Zipping Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 3 Saints Charm | ||
Tue Oct 18 2016 21:19 | 1st = 3 Saints Charm 2nd = 1 Single Shot 3rd = 2 Mutley On Friday 4th = 5 El Malamute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Major Jackpot | ||
Tue Oct 18 2016 21:16 | 1st = 7 Major Jackpot 2nd = 5 Tripum 3rd = 6 Elusive Desire 4th = 4 Hopes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Felton Bale | ||
Tue Oct 18 2016 21:08 | 1st = 8 Felton Bale 2nd = 4 Allen Eamon 3rd = 6 Black Pontiac 4th = 2 Monster Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Svetlana Monelli | ||
Tue Oct 18 2016 21:05 | 1st = 8 Svetlana Monelli 2nd = 7 Nadia Monelli 3rd = 5 Ginos Me Boy 4th = 10 Hired Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 6 Hail Storming | ||
Tue Oct 18 2016 21:02 | 1st = 6 Hail Storming 2nd = 5 Virouette 3rd = 3 Track Master 4th = 4 Camacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 2 Shezaseven | ||
Tue Oct 18 2016 20:57 | 1st = 2 Shezaseven 2nd = 6 Our Red Sky Night 3rd = 4 Delta Safari 4th = 3 Realy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Universal One | ||
Tue Oct 18 2016 20:54 | 1st = 2 Universal One 2nd = 4 Macadam 3rd = 7 Velocity Lavinia 4th = 3 Cyclone Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Lady Abigail | ||
Tue Oct 18 2016 20:50 | 1st = 5 Lady Abigail 2nd = 3 Aston Ebert 3rd = 8 Nangar Thunder 4th = 1 Porky Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Gilberto | ||
Tue Oct 18 2016 20:46 | 1st = 5 Gilberto 2nd = 6 Gold Compass 3rd = 1 Why Not Mick 4th = 2 Flywheel Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Jordanic | ||
Tue Oct 18 2016 20:42 | 1st = 8 Jordanic 2nd = 3 Miss Ramjet 3rd = 4 Cosmic Shower 4th = 7 Avondale Astro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 5 Miss Grand Theft | ||
Tue Oct 18 2016 20:38 | 1st = 5 Miss Grand Theft 2nd = 2 Velocity Aim 3rd = 7 Wenerex 4th = 1 Puma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 4 Regal Lager | ||
Tue Oct 18 2016 20:32 | 1st = 4 Regal Lager 2nd = 2 Classic Shark 3rd = 6 Runfortheroses 4th = 3 Real Performer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Maja Mahi Mahi | ||
Tue Oct 18 2016 20:29 | 1st = 6 Maja Mahi Mahi 2nd = 4 Fabulous Bill 3rd = 8 Metro Man 4th = 7 Chador Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Fair Of Face | ||
Tue Oct 18 2016 20:25 | 1st = 7 Fair Of Face 2nd = 1 Sir Richard 3rd = 2 Nova Magic 4th = 5 Lachlans Rough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Berzerk | ||
Tue Oct 18 2016 20:21 | 1st = 2 Berzerk 2nd = 8 Queen Audrey 3rd = 7 Emission Control 4th = 1 Shesa Felon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Back Street Boy | ||
Tue Oct 18 2016 20:17 | 1st = 5 Back Street Boy 2nd = 3 Fancy Red 3rd = 2 Im A Gift 4th = 7 Charlottes Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Desert Spike | ||
Tue Oct 18 2016 20:13 | 1st = 6 Desert Spike 2nd = 3 Fipa Middleton 3rd = 1 Hillbilly Bubba 4th = 5 Trovs Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Mitcharlie Mia | ||
Tue Oct 18 2016 20:09 | 1st = 1 Mitcharlie Mia 2nd = 4 Split Image 3rd = 2 Knight Sprite 4th = 6 Mahailia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Lorimer Lad | ||
Tue Oct 18 2016 20:05 | 1st = 8 Lorimer Lad 2nd = 4 Hunters Hero 3rd = 3 Loving Angels 4th = 5 Rusty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 6 Keep On Rocking | ||
Tue Oct 18 2016 20:00 | 1st = 6 Keep On Rocking 2nd = 9 Our Jabari 3rd = 7 The Jet Player 4th = 4 Reeds May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Ebby Ripper | ||
Tue Oct 18 2016 19:57 | 1st = 7 Ebby Ripper 2nd = 5 Prince Of Marble 3rd = 2 Alfie 4th = 6 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 9 Siennas Miss | ||
Tue Oct 18 2016 19:53 | 1st = 9 Siennas Miss 2nd = 1 Paris Augogo 3rd = 4 Sir Reginald 4th = 7 Always A Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Rosie Allen | ||
Tue Oct 18 2016 19:49 | 1st = 7 Rosie Allen 2nd = 1 Run Sajid Run 3rd = 2 West Side Jet 4th = 3 Cosmic Kilby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 3 Logger County | ||
Tue Oct 18 2016 19:45 | 1st = 3 Logger County 2nd = 2 Dash Doll 3rd = 8 Alpha Ares 4th = 7 Zlaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Sharkies Arrow | ||
Tue Oct 18 2016 19:41 | 1st = 6 Sharkies Arrow 2nd = 8 Moore Of Darcy 3rd = 5 Acquainted 4th = 4 My Renson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Gypsy Flash | ||
Tue Oct 18 2016 19:37 | 1st = 8 Gypsy Flash 2nd = 3 Fascinate Joshua 3rd = 1 Twin System 4th = 5 Shakey Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 6 Sumo Grin | ||
Tue Oct 18 2016 19:32 | 1st = 6 Sumo Grin 2nd = 1 Knocked Off Early 3rd = 5 Omy Son 4th = 4 Happy Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 1 Knocked Off Early | ||
Tue Oct 18 2016 19:32 | 1st = 1 Knocked Off Early 2nd = 6 Sumo Grin 3rd = 5 Omy Son 4th = 4 Happy Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Yaala | ||
Tue Oct 18 2016 19:29 | 1st = 8 Yaala 2nd = 4 Brazen Beetroot 3rd = 3 Rangiora 4th = 1 All Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Obi Kenobi | ||
Tue Oct 18 2016 19:25 | 1st = 1 Obi Kenobi 2nd = 7 Fays Magic 3rd = 8 Im Zarr Wolf 4th = 6 Biggie Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Demon Jesse | ||
Tue Oct 18 2016 19:22 | 1st = 8 Demon Jesse 2nd = 5 Allen Gable 3rd = 4 Yuken Duet 4th = 10 Rub The Buddha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Hi Ho Geronimo | ||
Tue Oct 18 2016 19:18 | 1st = 6 Hi Ho Geronimo 2nd = 8 Crazy Hawke 3rd = 7 Over The Radar 4th = 1 Ruby Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Allaway | ||
Tue Oct 18 2016 19:14 | 1st = 3 Allaway 2nd = 1 Usurper 3rd = 5 High Balling 4th = 4 Sanbona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Destini Tenor | ||
Tue Oct 18 2016 19:11 | 1st = 4 Destini Tenor 2nd = 1 Brazen Beau 3rd = 5 Just Like Fire 4th = 7 Seabrook Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Cosmic Wants Too | ||
Tue Oct 18 2016 19:08 | 1st = 7 Cosmic Wants Too 2nd = 3 Van Gisbergen 3rd = 2 Embellish 4th = 1 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Master Mordecai | ||
Tue Oct 18 2016 19:05 | 1st = 5 Master Mordecai 2nd = 1 Dr Darkrai 3rd = 7 Oh Watta Texan 4th = 4 Starlight Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 5 Hard Yakka | ||
Tue Oct 18 2016 19:00 | 1st = 5 Hard Yakka 2nd = 2 Rumspringer 3rd = 3 Enticing Smile 4th = 8 Fill My Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Vanderville Lady | ||
Tue Oct 18 2016 18:58 | 1st = 4 Vanderville Lady 2nd = 3 Ive Got Bills 3rd = 1 Elle Driver 4th = 5 Swazzas Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 6 Adrians Gold | ||
Tue Oct 18 2016 18:55 | 1st = 6 Adrians Gold 2nd = 3 Cristalle Max 3rd = 8 Winsome Ryder 4th = 5 Ibrox Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Hassies Hassle | ||
Tue Oct 18 2016 18:52 | 1st = 6 Hassies Hassle 2nd = 1 Haras Hook 3rd = 9 Maggie Benz 4th = 5 Dont Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 African Rhino | ||
Tue Oct 18 2016 18:49 | 1st = 8 African Rhino 2nd = 4 Allen Journo 3rd = 3 Leroy Tron 4th = 7 Glamorous Cheech |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Steves Jewel | ||
Tue Oct 18 2016 18:46 | 1st = 1 Steves Jewel 2nd = 2 Laverne 3rd = 3 Gold Ziva 4th = 8 Gelantipy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Permafrost | ||
Tue Oct 18 2016 18:43 | 1st = 4 Permafrost 2nd = 6 Zipping Lexi 3rd = 1 Watching Magic 4th = 7 Zipping Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Ripple Eff Ex | ||
Tue Oct 18 2016 18:40 | 1st = 2 Ripple Eff Ex 2nd = 3 La Flair 3rd = 5 Flaming Elite 4th = 6 Mr Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Spring Shanghai | ||
Tue Oct 18 2016 18:36 | 1st = 1 Spring Shanghai 2nd = 2 Gotta Be Black 3rd = 8 Tiny Turbo 4th = 7 Cindy Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Advice Aplenty | ||
Tue Oct 18 2016 18:32 | 1st = 4 Advice Aplenty 2nd = 5 Mississippi Girl 3rd = 2 Beyond The Vally 4th = 7 Whats To Like |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 1 Jackjess | ||
Tue Oct 18 2016 18:26 | 1st = 1 Jackjess 2nd = 9 The Big Show 3rd = 8 Warminster 4th = 5 Pats Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Sunday Sipper | ||
Tue Oct 18 2016 18:22 | 1st = 4 Sunday Sipper 2nd = 5 Sofia The First 3rd = 6 Allen Jeer 4th = 2 Chelsea Drogba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Switch Blade | ||
Tue Oct 18 2016 18:16 | 1st = 3 Switch Blade 2nd = 2 Patronus 3rd = 1 Guy Fawkes 4th = 8 Midnight Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 9 Sisco Swift | ||
Tue Oct 18 2016 18:10 | 1st = 9 Sisco Swift 2nd = 1 Monaleen Monty 3rd = 3 Limburg Frankie 4th = 8 Cash Car Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Hollywood Jones | ||
Tue Oct 18 2016 18:04 | 1st = 3 Hollywood Jones 2nd = 4 Nocturnal 3rd = 1 Dynasty Guru 4th = 2 Jackie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Lancelot Bromac | ||
Tue Oct 18 2016 17:58 | 1st = 1 Lancelot Bromac 2nd = 2 March With Ors 3rd = 12 Likeallofus 4th = 10 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Hurunui Hamish | ||
Tue Oct 18 2016 17:54 | 1st = 7 Hurunui Hamish 2nd = 8 Calamity Jane 3rd = 3 Becs Diamond 4th = 6 Haras Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 7 - 8 Strathaird | ||
Tue Oct 18 2016 17:50 | 1st = 8 Strathaird 2nd = 4 Shelleybabe 3rd = 5 Beau Hoffa 4th = 9 Catzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 10 Shimmey | ||
Tue Oct 18 2016 17:47 | 1st = 10 Shimmey 2nd = 2 Country Flash 3rd = 8 Enola Gay 4th = 1 Country Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Lots More Art | ||
Tue Oct 18 2016 17:42 | 1st = 8 Lots More Art 2nd = 7 Roger Ramjet 3rd = 1 Dark Energy 4th = 5 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Pomp Fiction | ||
Tue Oct 18 2016 17:39 | 1st = 3 Pomp Fiction 2nd = 2 Pop Wright 3rd = 6 Little Pookie 4th = 1 Hetalia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 10 Messiahs Jewel | ||
Tue Oct 18 2016 17:35 | 1st = 10 Messiahs Jewel 2nd = 5 Ready And Flying 3rd = 2 Black Platinum 4th = 9 Independent Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Pebble Bay | ||
Tue Oct 18 2016 17:32 | 1st = 6 Pebble Bay 2nd = 1 Onya Benz 3rd = 8 Vicki Rose Hi 4th = 3 Throttle On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Quina Bale | ||
Tue Oct 18 2016 17:28 | 1st = 2 Quina Bale 2nd = 7 Goldenpaw Glory 3rd = 3 Warringal Miss 4th = 8 Bennys Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Tenacious One | ||
Tue Oct 18 2016 17:22 | 1st = 2 Tenacious One 2nd = 4 The Black Assassin 3rd = 1 Clarkey 4th = 8 Im Johnny Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Become The Fuse | ||
Tue Oct 18 2016 17:19 | 1st = 5 Become The Fuse 2nd = 8 Take That Banksy 3rd = 6 Staggerlicious 4th = 9 Eaton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 3 Hu Hit Hu | ||
Tue Oct 18 2016 17:15 | 1st = 3 Hu Hit Hu 2nd = 1 Denman Flyer 3rd = 8 Sward 4th = 7 Little Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Missed Control | ||
Tue Oct 18 2016 17:12 | 1st = 2 Missed Control 2nd = 8 Zabdon Chevy 3rd = 5 Cake It On 4th = 1 Shintaro Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Come Cullect | ||
Tue Oct 18 2016 17:07 | 1st = 8 Come Cullect 2nd = 7 Jango Fett 3rd = 11 Extreme Prince 4th = 10 Alta Surreal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Precious Destini | ||
Tue Oct 18 2016 17:04 | 1st = 4 Precious Destini 2nd = 7 Pitch 3rd = 3 Krinon Brae 4th = 1 Destini Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 9 - 10 Mai Thai | ||
Tue Oct 18 2016 17:00 | 1st = 10 Mai Thai 2nd = 7 Love Is Great 3rd = 11 Miss Dominance 4th = 2 Smokin Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Ringer | ||
Tue Oct 18 2016 16:58 | 1st = 5 Ringer 2nd = 8 Cashino 3rd = 1 All Inn Amy 4th = 2 Lord Kitchener |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 5 Jamming | ||
Tue Oct 18 2016 16:55 | 1st = 5 Jamming 2nd = 9 Dancing Daydream 3rd = 10 Deluxe 4th = 11 Sense Of Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Lots Of Time | ||
Tue Oct 18 2016 16:52 | 1st = 1 Lots Of Time 2nd = 4 Farmor Diva 3rd = 8 Nina Rose Hi 4th = 7 Battle Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Mind The Wire | ||
Tue Oct 18 2016 16:47 | 1st = 5 Mind The Wire 2nd = 4 Tallyho Bromac 3rd = 1 Broadway Playboy 4th = 6 American Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Brousko | ||
Tue Oct 18 2016 16:44 | 1st = 8 Brousko 2nd = 7 Westlakes Nez 3rd = 5 Cosmic Guru 4th = 4 Fancy Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 14 Inch Perfect | ||
Tue Oct 18 2016 16:40 | 1st = 14 Inch Perfect 2nd = 1 Azcannyaz 3rd = 2 Black Dragon 4th = 4 Yellowtail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Glitterbug | ||
Tue Oct 18 2016 16:37 | 1st = 3 Glitterbug 2nd = 4 Sir Bekim 3rd = 10 Gelwix 4th = 1 Roll em Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Don Boston | ||
Tue Oct 18 2016 16:33 | 1st = 5 Don Boston 2nd = 9 Livin It Lovin It 3rd = 8 Wynberg Terror 4th = 6 The Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 8 - 6 Roldana | ||
Tue Oct 18 2016 16:30 | 1st = 6 Roldana 2nd = 2 Baja Moon 3rd = 4 Hennybodys 4th = 7 Humorous Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Spring Destiny | ||
Tue Oct 18 2016 16:27 | 1st = 1 Spring Destiny 2nd = 3 Nikitas Glamour 3rd = 7 Big Dippa 4th = 8 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Freakazoid | ||
Tue Oct 18 2016 16:24 | 1st = 8 Freakazoid 2nd = 1 Showtime Sally 3rd = 2 Crumps Rose 4th = 5 Britt Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 3 Our Rising Star | ||
Tue Oct 18 2016 16:20 | 1st = 3 Our Rising Star 2nd = 6 No Qualm 3rd = 7 Venus Amoris 4th = 5 Double Pluggas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Destini Wahoo | ||
Tue Oct 18 2016 16:17 | 1st = 2 Destini Wahoo 2nd = 1 Crumps Beauty 3rd = 6 King Fipa 4th = 8 Curnow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Corporal Luna | ||
Tue Oct 18 2016 16:12 | 1st = 5 Corporal Luna 2nd = 3 Smiling Armada 3rd = 1 Cougar Oriely 4th = 9 Glenferrie Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Samantha Benz | ||
Tue Oct 18 2016 16:09 | 1st = 5 Samantha Benz 2nd = 2 Size Wise 3rd = 9 Spring Dolly 4th = 4 Spring Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 4 Sky Cruiser | ||
Tue Oct 18 2016 16:05 | 1st = 4 Sky Cruiser 2nd = 3 John Dnon 3rd = 1 Exemption 4th = 5 Tempest Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 7 - 9 Reigning In Paris | ||
Tue Oct 18 2016 16:00 | 1st = 9 Reigning In Paris 2nd = 8 Tramcar Johnny 3rd = 7 Soldiers Waler 4th = 4 Welcome Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Mighty Winston | ||
Tue Oct 18 2016 15:57 | 1st = 1 Mighty Winston 2nd = 2 Crumps Legend 3rd = 4 Arcup Usain 4th = 5 We Gotta Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Bon Vivant | ||
Tue Oct 18 2016 15:52 | 1st = 3 Bon Vivant 2nd = 5 Speedie Mcardle 3rd = 12 Hawkowl 4th = 8 Genuine Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Drop Short | ||
Tue Oct 18 2016 15:49 | 1st = 7 Drop Short 2nd = 8 Bogie Comet 3rd = 4 Binalong Road 4th = 6 Escala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Skylock Kahn | ||
Tue Oct 18 2016 15:46 | 1st = 2 Skylock Kahn 2nd = 6 Bridwood Goldy 3rd = 3 Take Guard 4th = 5 Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 10 Humility | ||
Tue Oct 18 2016 15:45 | 1st = 10 Humility 2nd = 11 Were Smokin 3rd = 9 Wingleow 4th = 18 Temple Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Australasian Tab | ||
Tue Oct 18 2016 15:42 | 1st = 2 Australasian Tab 2nd = 6 Harbison Miss 3rd = 1 Il Signo 4th = 5 Lapland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 6 Surfing Sally | ||
Tue Oct 18 2016 15:39 | 1st = 6 Surfing Sally 2nd = 4 Barbies Chance 3rd = 2 Zyon 4th = 3 Mista Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Ohoka Colorado | ||
Tue Oct 18 2016 15:37 | 1st = 7 Ohoka Colorado 2nd = 1 Mach Cullen 3rd = 2 Vande Velde 4th = 6 Rubys Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Onya Elsa | ||
Tue Oct 18 2016 15:34 | 1st = 5 Onya Elsa 2nd = 6 Haptic Bale 3rd = 4 Pictish Mark 4th = 2 Mexican Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 6 - 2 Sea The Sparkle | ||
Tue Oct 18 2016 15:30 | 1st = 2 Sea The Sparkle 2nd = 5 Amity Val 3rd = 9 Caves 4th = 6 Hospeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Satin Style | ||
Tue Oct 18 2016 15:28 | 1st = 2 Satin Style 2nd = 8 Adams Bandit 3rd = 7 Shogun Steel 4th = 5 Bounding Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 3 Super Chase | ||
Tue Oct 18 2016 15:25 | 1st = 3 Super Chase 2nd = 8 Destiny Hasselhoff 3rd = 6 Only Leonnie 4th = 5 Bordeaux Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Wilba Beast | ||
Tue Oct 18 2016 15:22 | 1st = 3 Wilba Beast 2nd = 2 Indian Light 3rd = 7 Kansas Bale 4th = 8 Zulu Hercules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Watts Up Maori | ||
Tue Oct 18 2016 15:17 | 1st = 3 Watts Up Maori 2nd = 4 Rompers Monarchy 3rd = 8 Natural 4th = 6 Yankee Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Dapper Reigns | ||
Tue Oct 18 2016 15:14 | 1st = 3 Dapper Reigns 2nd = 4 Extreme Chance 3rd = 2 Smashing Sarah 4th = 6 Springfield Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 3 Urban Prince | ||
Tue Oct 18 2016 15:10 | 1st = 3 Urban Prince 2nd = 1 Speed Hero 3rd = 8 Below The Belt 4th = 7 Subway Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Abaloney | ||
Tue Oct 18 2016 15:04 | 1st = 3 Abaloney 2nd = 7 Ganador 3rd = 4 Knocka Feller 4th = 6 Yaramundi Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 5 - 1 Stylish Miss | ||
Tue Oct 18 2016 15:00 | 1st = 1 Stylish Miss 2nd = 2 Hot Ruby 3rd = 3 Goldies Fortune 4th = 7 No Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Django Mach | ||
Tue Oct 18 2016 14:57 | 1st = 2 Django Mach 2nd = 12 Phantom Rockstar 3rd = 4 Corporal Jujon 4th = 1 Mad Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 9 Narna Cake | ||
Tue Oct 18 2016 14:54 | 1st = 9 Narna Cake 2nd = 7 Fred The Weapon 3rd = 5 Rock Lily 4th = 3 King Of Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 4 Court Victory | ||
Tue Oct 18 2016 14:50 | 1st = 4 Court Victory 2nd = 2 Fair Call 3rd = 6 Marvel 4th = 5 Crusader General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 2 Princess Roman | ||
Tue Oct 18 2016 14:47 | 1st = 2 Princess Roman 2nd = 1 Sol Invictus 3rd = 5 Bomber Dyson 4th = 3 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Supriya | ||
Tue Oct 18 2016 14:42 | 1st = 4 Supriya 2nd = 6 Magic Maddie 3rd = 2 Millwood Charlie 4th = 1 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Fabregal | ||
Tue Oct 18 2016 14:39 | 1st = 3 Fabregal 2nd = 8 Marlow Brown 3rd = 1 Caustic Bale 4th = 4 Dyna Keitaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Normies Boy | ||
Tue Oct 18 2016 14:36 | 1st = 7 Normies Boy 2nd = 8 Sveen 3rd = 3 Blue Pirate 4th = 9 Heez Beez Neez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 13 Phoenix Sunrise | ||
Tue Oct 18 2016 14:35 | 1st = 13 Phoenix Sunrise 2nd = 8 Kijito 3rd = 3 Southo Saturday 4th = 5 Cracklin Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 4 - 1 Bonnies Marley | ||
Tue Oct 18 2016 14:30 | 1st = 1 Bonnies Marley 2nd = 10 Saries Gem 3rd = 13 Conscious 4th = 8 Magic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 9 Fifteen Two | ||
Tue Oct 18 2016 14:27 | 1st = 9 Fifteen Two 2nd = 2 Rory Mac 3rd = 6 Tecoma Emily 4th = 4 Droopys Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Ominous Flyer | ||
Tue Oct 18 2016 14:22 | 1st = 5 Ominous Flyer 2nd = 3 Bob Gage 3rd = 6 One Last Roll 4th = 1 Dont Mind If I Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 7 Silver Will Do | ||
Tue Oct 18 2016 14:19 | 1st = 7 Silver Will Do 2nd = 5 Quick Glance 3rd = 3 Frisco Bay 4th = 1 File The Writ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 6 Super Pig | ||
Tue Oct 18 2016 14:15 | 1st = 6 Super Pig 2nd = 7 Loyal Toast 4th = 8 Butterfly Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Optic Blast | ||
Tue Oct 18 2016 14:12 | 1st = 5 Optic Blast 2nd = 2 Lucy Fergo 3rd = 6 Run The Jewels 4th = 3 Lisheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Mistercool Sea Eyre | ||
Tue Oct 18 2016 14:07 | 1st = 6 Mistercool Sea Eyre 2nd = 3 Snowflake Stride 3rd = 7 Good Job 4th = 5 Agent Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Dixie Miss | ||
Tue Oct 18 2016 14:06 | 1st = 5 Dixie Miss 2nd = 2 Bos Business 3rd = 8 Broken Penniless 4th = 7 Goldstar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Chippewa | ||
Tue Oct 18 2016 14:04 | 1st = 7 Chippewa 2nd = 1 Maggys Impact 3rd = 4 Poppy Pete 4th = 6 Turbo Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 3 - 10 Save Me Ned | ||
Tue Oct 18 2016 14:00 | 1st = 10 Save Me Ned 2nd = 3 Flaming One 3rd = 1 Emphatically 4th = 4 Happy Pilgrim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 6 Barr Hill | ||
Tue Oct 18 2016 13:55 | 1st = 6 Barr Hill 2nd = 4 Paris For Me 3rd = 2 Mr Pretty Boy 4th = 7 Bonnie Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Fab Seven | ||
Tue Oct 18 2016 13:52 | 1st = 6 Fab Seven 2nd = 7 Chief Star 3rd = 2 Sno Bo 4th = 3 Mcdiesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 6 Crafty Action | ||
Tue Oct 18 2016 13:49 | 1st = 6 Crafty Action 2nd = 2 Homebush Sloan 3rd = 7 Ana Dior 4th = 3 No Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Park The Ark | ||
Tue Oct 18 2016 13:47 | 1st = 1 Park The Ark 2nd = 8 Dream A Little 3rd = 5 Long Gully Emma 4th = 2 Regis Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Mr Mayfly | ||
Tue Oct 18 2016 13:42 | 1st = 4 Mr Mayfly 2nd = 5 Lavros Segil 3rd = 8 Unico Crown 4th = 7 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Ohoka Tyler | ||
Tue Oct 18 2016 13:41 | 1st = 4 Ohoka Tyler 2nd = 2 Opawa Lean Meat 3rd = 3 Gordy Junior 4th = 8 Homebush Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 6 Prescribe | ||
Tue Oct 18 2016 13:39 | 1st = 6 Prescribe 2nd = 4 Its A Dream 3rd = 7 Tricky Tails 4th = 8 Adams Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 10 Star Seven | ||
Tue Oct 18 2016 13:36 | 1st = 10 Star Seven 2nd = 7 High Wind 3rd = 8 Stout 4th = 1 Jim The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 7 Wheelchair Norm | ||
Tue Oct 18 2016 13:32 | 1st = 7 Wheelchair Norm 2nd = 8 Magic Mike 3rd = 2 Homebush Kelso 4th = 5 Homebush Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 2 - 12 Spanner Head | ||
Tue Oct 18 2016 13:30 | 1st = 12 Spanner Head 2nd = 6 Reward For Glory 3rd = 3 New Graduate 4th = 9 Super Wildwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Cawbourne Leaha | ||
Tue Oct 18 2016 13:26 | 1st = 7 Cawbourne Leaha 2nd = 5 Goldstar Archie 3rd = 4 Draxler 4th = 1 Nariti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Crown Jester | ||
Tue Oct 18 2016 13:24 | 1st = 8 Crown Jester 2nd = 1 Fabrevale 3rd = 5 Rockstar Ted 4th = 6 Lektra Stolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 13 Seven Sonnets | ||
Tue Oct 18 2016 13:20 | 1st = 13 Seven Sonnets 2nd = 4 Miss Jovana 3rd = 14 Strike For Victory 4th = 9 Grundalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Swift Zorro | ||
Tue Oct 18 2016 13:17 | 1st = 7 Swift Zorro 2nd = 6 Adams Snow 3rd = 5 Ozzi Oscar 4th = 2 Adams Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 2 Spring Sam | ||
Tue Oct 18 2016 13:14 | 1st = 2 Spring Sam 2nd = 5 Goldstar Coco 3rd = 8 Opawa Tracy 4th = 7 Obeyance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Dig Deep Billy | ||
Tue Oct 18 2016 13:13 | 1st = 7 Dig Deep Billy 2nd = 2 Emotion Sickness 3rd = 5 My Girl Maz 4th = 9 Hayleys Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Melpark Royal Son | ||
Tue Oct 18 2016 13:07 | 1st = 7 Melpark Royal Son 2nd = 6 Turn Up Trumps 3rd = 2 Solar Fling 4th = 1 Silknsun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Sappy Bale | ||
Tue Oct 18 2016 13:04 | 1st = 4 Sappy Bale 2nd = 1 My Boy Banjo 3rd = 6 Taste Of Shiraz 4th = 8 Stevie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 1 - 6 Madam Mouton | ||
Tue Oct 18 2016 13:00 | 1st = 6 Madam Mouton 2nd = 2 Conwoman 3rd = 7 Magic Obsession 4th = 3 Elsaray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Flaps Down | ||
Tue Oct 18 2016 13:00 | 1st = 1 Flaps Down 2nd = 2 Know Contest 3rd = 3 Homebush Fine 4th = 7 Terra Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 3 Chop A Log | ||
Tue Oct 18 2016 12:56 | 1st = 3 Chop A Log 2nd = 8 Dark Force 3rd = 7 Tah Ruby 4th = 5 Tamar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Paddy Nitro | ||
Tue Oct 18 2016 12:52 | 1st = 7 Paddy Nitro 2nd = 8 Froms Of Empire 3rd = 1 Black Snake 4th = 5 Debzony Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 1 Albie Punter | ||
Tue Oct 18 2016 12:48 | 1st = 1 Albie Punter 2nd = 5 Pattys Pick 3rd = 4 Goldstar Dallas 4th = 7 Opawa Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Collision Course | ||
Tue Oct 18 2016 12:44 | 1st = 8 Collision Course 2nd = 2 Nippa Wahwah 3rd = 7 Best Of Brit 4th = 4 Chobani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Hilton Open | ||
Tue Oct 18 2016 12:40 | 1st = 8 Hilton Open 2nd = 7 Fear Marina 3rd = 1 Opawa Blinky 4th = 6 Coleridge Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Euro Silk | ||
Tue Oct 18 2016 12:36 | 1st = 1 Euro Silk 2nd = 6 Mac The Knife 3rd = 8 Akuma Ultron 4th = 7 Buckle Up Clanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Central Bark | ||
Tue Oct 18 2016 12:32 | 1st = 2 Central Bark 2nd = 8 Sun Phoenix 3rd = 5 Big Black Cape 4th = 6 Hensap Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 10 Homebush Shane | ||
Tue Oct 18 2016 12:28 | 1st = 10 Homebush Shane 2nd = 5 Super Bad 3rd = 9 Seeking Baxter 4th = 2 His Nibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Risque Business | ||
Tue Oct 18 2016 12:24 | 1st = 4 Risque Business 2nd = 3 Earlology 3rd = 1 Gamer Bale 4th = 2 Outdoorsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Birdie Tee | ||
Tue Oct 18 2016 12:20 | 1st = 8 Birdie Tee 2nd = 1 Cosmoholic 3rd = 9 Royal Bash 4th = 5 Another Vespa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Hello Freckles | ||
Tue Oct 18 2016 12:16 | 1st = 7 Hello Freckles 2nd = 4 Marteeny 3rd = 1 Honest Rosie 4th = 8 Purdie Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Light Excite | ||
Tue Oct 18 2016 12:12 | 1st = 7 Light Excite 2nd = 3 Fear The Phoenix 3rd = 8 Bella Nonna 4th = 4 Seven Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 4 Troublesome Brit | ||
Tue Oct 18 2016 12:08 | 1st = 4 Troublesome Brit 2nd = 7 Token Ace 3rd = 8 Another Message 4th = 2 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Afterglow | ||
Tue Oct 18 2016 12:04 | 1st = 5 Afterglow 2nd = 1 Breasha 3rd = 4 Yastreb 4th = 2 Nitro Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Uno James | ||
Tue Oct 18 2016 12:00 | 1st = 5 Uno James 2nd = 2 Terra Bindi 3rd = 8 Kalonga 4th = 9 Abit Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 8 Opawa Jay Jay | ||
Tue Oct 18 2016 11:49 | 1st = 8 Opawa Jay Jay 2nd = 3 Pianissimo 3rd = 5 Storming Mack 4th = 2 Miss Blue Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Goldstar Dodge | ||
Tue Oct 18 2016 11:41 | 1st = 3 Goldstar Dodge 2nd = 1 Rushcuter Action 3rd = 8 Hells A Coming 4th = 7 Cawbourne Murf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Deman Blue Blood | ||
Tue Oct 18 2016 11:29 | 1st = 1 Deman Blue Blood 2nd = 2 Another Jamie 3rd = 8 Opawa Crusade 4th = 4 Sioux Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Cawbourne Dotty | ||
Tue Oct 18 2016 11:21 | 1st = 3 Cawbourne Dotty 2nd = 1 No Biffo 3rd = 4 Joey Baxter 4th = 8 True To Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Star Apache | ||
Tue Oct 18 2016 11:09 | 1st = 2 Star Apache 2nd = 6 Opawa Opal 3rd = 1 Apollo King 4th = 3 Opawa Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Ricks Treasure | ||
Tue Oct 18 2016 11:01 | 1st = 5 Ricks Treasure 2nd = 8 Lexie Rae 3rd = 7 Zircon 4th = 4 Ohoka Braxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Opawa Jimbo | ||
Tue Oct 18 2016 10:49 | 1st = 8 Opawa Jimbo 2nd = 5 Eagle Tee 3rd = 3 Kellys My Name 4th = 2 Southern Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Homebush Scribe | ||
Tue Oct 18 2016 10:41 | 1st = 1 Homebush Scribe 2nd = 2 Rocket Jewel 3rd = 3 Idol Star 4th = 8 Saraya Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Opawa Racer | ||
Tue Oct 18 2016 10:29 | 1st = 4 Opawa Racer 2nd = 1 Opawa Kim 3rd = 5 Cawbourne Steele 4th = 8 Kims My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Ben Jamming | ||
Tue Oct 18 2016 10:21 | 1st = 1 Ben Jamming 2nd = 3 Chicago Black 3rd = 7 Minnie Sprite 4th = 6 Opawa Jemaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 3 Bella Jade | ||
Tue Oct 18 2016 10:09 | 1st = 3 Bella Jade 2nd = 4 Opawa Pam 3rd = 1 Homebush Noodlum 4th = 5 Trendy Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Sub Zero Sahara | ||
Sun Sep 18 2016 22:27 | 1st = 1 Sub Zero Sahara 2nd = 2 Ima Robber 3rd = 4 Zoo Ringo 4th = 5 Woodvale Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 On The Money | ||
Sun Sep 18 2016 22:17 | 1st = 6 On The Money 2nd = 2 Its Your Money 3rd = 7 Blue Away 4th = 5 Volantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Silent Wind | ||
Sun Sep 18 2016 22:12 | 1st = 8 Silent Wind 2nd = 1 Oldmate Mia 3rd = 3 High Note 4th = 6 Cosmic Colada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 3 Storm Blazer | ||
Sun Sep 18 2016 22:02 | 1st = 3 Storm Blazer 2nd = 5 Bayah Winslow 3rd = 1 Peekaboo Bang 4th = 6 Wayne Outwide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Royal Freddie | ||
Sun Sep 18 2016 21:52 | 1st = 6 Royal Freddie 2nd = 8 Pepper Fire 3rd = 1 Noble Spirit 4th = 7 Evers Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Flying Camo | ||
Sun Sep 18 2016 21:49 | 1st = 2 Flying Camo 2nd = 7 Axel Boy 3rd = 1 Amlin Jewel 4th = 3 Hoof It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Dashing Charger | ||
Sun Sep 18 2016 21:46 | 1st = 1 Dashing Charger 2nd = 2 Fast Bean 3rd = 4 Smash Em Up 4th = 3 Dayseas Rigg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Madd Nitro | ||
Sun Sep 18 2016 21:43 | 1st = 1 Madd Nitro 2nd = 5 Our Josie 3rd = 8 Casual Steak 4th = 4 Crystals Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Velocity Mystic | ||
Sun Sep 18 2016 21:40 | 1st = 8 Velocity Mystic 2nd = 1 Blu Light Banjo 3rd = 6 Lolas Empire 4th = 4 Minuscule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Jilly Keeping | ||
Sun Sep 18 2016 21:37 | 1st = 7 Jilly Keeping 2nd = 3 Swift Ripper 3rd = 1 Molfetta Boy 4th = 4 Startin To Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 6 Sultan Fella | ||
Sun Sep 18 2016 21:32 | 1st = 6 Sultan Fella 2nd = 2 Wasonie Snake 3rd = 1 Strange Conduct 4th = 3 Major Jamane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Silver Squiggle | ||
Sun Sep 18 2016 21:29 | 1st = 7 Silver Squiggle 2nd = 4 Halo Express 3rd = 6 Henry Lee 4th = 3 Winterstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Corrupt Model | ||
Sun Sep 18 2016 21:26 | 1st = 4 Corrupt Model 2nd = 7 Romeo Ragtop 3rd = 1 Raise The Alarm 4th = 2 Wildash Wildfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 4 Flamethrower | ||
Sun Sep 18 2016 21:18 | 1st = 4 Flamethrower 2nd = 5 Gammon Girl 3rd = 2 Eight Roses 4th = 8 Curry Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Whats Up Herbie | ||
Sun Sep 18 2016 21:15 | 1st = 6 Whats Up Herbie 2nd = 5 Nit Noi 3rd = 7 Aston Odious 4th = 8 Super Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Dandalup Doll | ||
Sun Sep 18 2016 21:12 | 1st = 1 Dandalup Doll 2nd = 7 Whos Got Bams 3rd = 6 Trickster Lumik 4th = 4 Mcmoory Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 2 Beegumbah Rumba | ||
Sun Sep 18 2016 21:09 | 1st = 2 Beegumbah Rumba 2nd = 8 Sovereign Queen 3rd = 1 Check Valve 4th = 4 Tayzzatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Angry Alley | ||
Sun Sep 18 2016 21:06 | 1st = 8 Angry Alley 2nd = 1 Our First Lady 3rd = 7 Ninetymile Barry 4th = 6 Slog Sweep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 1 Cyrilfromthepocket | ||
Sun Sep 18 2016 21:01 | 1st = 1 Cyrilfromthepocket 2nd = 6 Tisu Toota 3rd = 3 Shanghai Knight 4th = 5 Cats And Dogs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Henrys Flash | ||
Sun Sep 18 2016 20:59 | 1st = 3 Henrys Flash 2nd = 2 Miss Ruckus 3rd = 1 Ells All Class 4th = 7 Declans Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Hodor | ||
Sun Sep 18 2016 20:56 | 1st = 2 Hodor 2nd = 4 West On Dossy 3rd = 8 Acheron 4th = 7 Ikaku Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Call Me Lily | ||
Sun Sep 18 2016 20:53 | 1st = 4 Call Me Lily 2nd = 1 Firebomb 3rd = 6 Triple Crown Kev 4th = 3 Black Jungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 10 Excusez Moi | ||
Sun Sep 18 2016 20:50 | 1st = 10 Excusez Moi 2nd = 1 Temerity 3rd = 3 Doveton Bobo 4th = 9 Dana Mork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 6 Extreme Chance | ||
Sun Sep 18 2016 20:47 | 1st = 6 Extreme Chance 2nd = 8 Barbies Chance 3rd = 4 Second Line 4th = 3 Max Destruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Silver Salute | ||
Sun Sep 18 2016 20:44 | 1st = 2 Silver Salute 2nd = 8 Division Four 3rd = 4 Pee Dee 4th = 5 Sutton Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Guy Fawkes | ||
Sun Sep 18 2016 20:40 | 1st = 4 Guy Fawkes 2nd = 3 Splitz 3rd = 8 Made To Believe 4th = 7 Smashniak Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 3 Riverlegirl | ||
Sun Sep 18 2016 20:35 | 1st = 3 Riverlegirl 2nd = 6 Chasing Cheetahs 3rd = 7 Bymarjac 4th = 10 Isundula Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Incognito Mac | ||
Sun Sep 18 2016 20:32 | 1st = 5 Incognito Mac 2nd = 7 West On Delly 3rd = 8 Silver Pierre 4th = 4 Milly Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Sukhoi | ||
Sun Sep 18 2016 20:29 | 1st = 8 Sukhoi 2nd = 7 Little Vossy 3rd = 6 Raving Thunder 4th = 1 Lumik Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Optic Blast | ||
Sun Sep 18 2016 20:26 | 1st = 3 Optic Blast 2nd = 5 Jokowi 3rd = 8 Cool Conner 4th = 4 Avatar Sandee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 4 Jabba The Fab | ||
Sun Sep 18 2016 20:23 | 1st = 4 Jabba The Fab 2nd = 1 Quaint As 3rd = 8 Dana Serena 4th = 5 Dana Big Karl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Ballymac Finola | ||
Sun Sep 18 2016 20:20 | 1st = 7 Ballymac Finola 2nd = 2 Sketchy Chief 3rd = 5 Eduardo Rose 4th = 8 Mint Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Albartross | ||
Sun Sep 18 2016 20:17 | 1st = 5 Albartross 2nd = 6 Royal Prize 3rd = 10 Master Corsair 4th = 2 Howard Heno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 West On Sally | ||
Sun Sep 18 2016 20:14 | 1st = 5 West On Sally 2nd = 4 Weblec Belle 3rd = 2 Dawkins Bale 4th = 3 Thunder Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Just Magical | ||
Sun Sep 18 2016 20:11 | 1st = 8 Just Magical 2nd = 7 Like That 3rd = 1 Wheres Ramsay 4th = 5 Lay Low |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 5 Future Promises | ||
Sun Sep 18 2016 20:08 | 1st = 5 Future Promises 2nd = 6 Mavis Merle 3rd = 12 Sir Dasher Dee 4th = 7 Rockbank Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Irinka Grant | ||
Sun Sep 18 2016 20:05 | 1st = 8 Irinka Grant 2nd = 5 Maggies Empire 3rd = 7 Emerley Sprite 4th = 6 Emerley Dryad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 5 Madge Maguire | ||
Sun Sep 18 2016 20:02 | 1st = 5 Madge Maguire 2nd = 7 Scotties Hottie 3rd = 4 Little Dewey 4th = 2 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Augustus Dagloop | ||
Sun Sep 18 2016 19:59 | 1st = 4 Augustus Dagloop 2nd = 3 Lizzy Allen 3rd = 7 Usain Gilbert 4th = 9 Veetee Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Mique | ||
Sun Sep 18 2016 19:56 | 1st = 6 Mique 2nd = 5 Classifield Boy 3rd = 3 Timmy Mac 4th = 4 Drift Liner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Perfect Bart | ||
Sun Sep 18 2016 19:52 | 1st = 5 Perfect Bart 2nd = 3 Addy Bee 3rd = 4 Lady Corsair 4th = 7 Fabricated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 4 Out There Jerry | ||
Sun Sep 18 2016 19:49 | 1st = 4 Out There Jerry 2nd = 1 Dr Kiaralee 3rd = 2 Poker Boom 4th = 7 Noddin Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 No Thru Road | ||
Sun Sep 18 2016 19:43 | 1st = 7 No Thru Road 2nd = 6 Play Your Ace 3rd = 8 Aberlour 4th = 4 Etoile De Mer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Alanna Banana | ||
Sun Sep 18 2016 19:40 | 1st = 5 Alanna Banana 2nd = 1 Faddeev 3rd = 9 Zali Magic 4th = 7 Magpie Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Phillip Keeping | ||
Sun Sep 18 2016 19:37 | 1st = 5 Phillip Keeping 2nd = 3 Riverside Deb 3rd = 1 Eumeralla Donny 4th = 2 Vic For Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Lady Naevia | ||
Sun Sep 18 2016 19:34 | 1st = 3 Lady Naevia 2nd = 6 Stockholm 3rd = 1 Yambla Stu 4th = 2 Hesitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 2 Chopstix Boris | ||
Sun Sep 18 2016 19:32 | 1st = 2 Chopstix Boris 2nd = 6 Something Eyre 3rd = 7 All I Can Be 4th = 8 Modern Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 9 Alota Dagz | ||
Sun Sep 18 2016 19:30 | 1st = 9 Alota Dagz 2nd = 2 Ruby It Is 3rd = 5 Our Miss Molly 4th = 8 Holly Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 2 Bombay Rock | ||
Sun Sep 18 2016 19:23 | 1st = 2 Bombay Rock 2nd = 1 Arnhen Villain 3rd = 4 So Funny 4th = 8 Hanson Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Yaramundi Markus | ||
Sun Sep 18 2016 19:20 | 1st = 5 Yaramundi Markus 2nd = 3 Rocky Seven 3rd = 8 Lukes Empire 4th = 1 Chobani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Whippa | ||
Sun Sep 18 2016 19:17 | 1st = 5 Whippa 2nd = 9 Who Said That 3rd = 2 Gentle Bob 4th = 1 Scarlett Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Emio Bale | ||
Sun Sep 18 2016 19:14 | 1st = 6 Emio Bale 2nd = 3 Tear It Down 3rd = 4 Heard It Before 4th = 5 Misty Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 That Dude | ||
Sun Sep 18 2016 19:11 | 1st = 5 That Dude 2nd = 2 Lady Cersei 3rd = 3 Sneaky Ripper 4th = 6 Watch Me Gogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Crasher | ||
Sun Sep 18 2016 19:08 | 1st = 6 Crasher 2nd = 5 Found On Ebay 3rd = 4 La Spookie 4th = 2 Magic Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 1 Followthewind | ||
Sun Sep 18 2016 19:03 | 1st = 1 Followthewind 2nd = 2 Campaign Drive 3rd = 6 Im Justforyou 4th = 3 Cardinal Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 1 Kostyazilch | ||
Sun Sep 18 2016 19:00 | 1st = 1 Kostyazilch 2nd = 6 Stanton Abbey 3rd = 5 Antalya 4th = 3 Burkina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Fabrevale | ||
Sun Sep 18 2016 18:58 | 1st = 5 Fabrevale 2nd = 1 Enemy Mine 3rd = 3 Oaky Doaks 4th = 6 Todd Bless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 7 Got A Motor | ||
Sun Sep 18 2016 18:55 | 1st = 7 Got A Motor 2nd = 3 Dana Peach 3rd = 5 Stubborn Bobby 4th = 4 Dana Kis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Wittemberg | ||
Sun Sep 18 2016 18:52 | 1st = 1 Wittemberg 2nd = 6 Black Space 3rd = 5 Mighty Matt 4th = 8 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Flying Smooth | ||
Sun Sep 18 2016 18:48 | 1st = 2 Flying Smooth 2nd = 3 Fawn Mantra 3rd = 1 Zipping Scarlet 4th = 8 Diegonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Ellys Reign | ||
Sun Sep 18 2016 18:45 | 1st = 1 Ellys Reign 2nd = 2 Father Noel 3rd = 7 Kandahar Prince 4th = 3 Sky Is Cryin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Mr Ignition | ||
Sun Sep 18 2016 18:42 | 1st = 4 Mr Ignition 2nd = 7 Big Tex 3rd = 8 Earlology 4th = 6 High Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Spiders Brother | ||
Sun Sep 18 2016 18:39 | 1st = 1 Spiders Brother 2nd = 8 Jack Kade 3rd = 3 Hows It Crude 4th = 2 Uno Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Shark Fever | ||
Sun Sep 18 2016 18:32 | 1st = 5 Shark Fever 2nd = 7 Black Fields 3rd = 3 Motivate Her 4th = 1 Sea Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 2 Moto Kenny | ||
Sun Sep 18 2016 18:28 | 1st = 2 Moto Kenny 2nd = 1 Our Percius 3rd = 6 Ebonyallstarzzz 4th = 8 Regal Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 4 Dontgetcaught | ||
Sun Sep 18 2016 18:25 | 1st = 4 Dontgetcaught 2nd = 2 Cougar Express 3rd = 1 Ihtsahymn 4th = 8 I Done It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Jiggle Splat | ||
Sun Sep 18 2016 18:22 | 1st = 1 Jiggle Splat 2nd = 6 Fusion Cronulla 3rd = 7 Rainy 4th = 4 Hesperides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Twinkle Toe Girl | ||
Sun Sep 18 2016 18:19 | 1st = 5 Twinkle Toe Girl 2nd = 10 Nitro Kist 3rd = 6 Dashing Joker 4th = 3 Paddy Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Myrniong Lana | ||
Sun Sep 18 2016 18:13 | 1st = 4 Myrniong Lana 2nd = 3 Humalee 3rd = 7 China Oaks 4th = 5 Royal Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Burnt Rubber | ||
Sun Sep 18 2016 18:10 | 1st = 1 Burnt Rubber 2nd = 7 Flying Magnum 3rd = 10 Sorry Maurie 4th = 8 Kilmany Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Silent Sonny | ||
Sun Sep 18 2016 18:03 | 1st = 4 Silent Sonny 2nd = 2 Party Queen 3rd = 7 Oracle Kate 4th = 3 Top Class Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 3 Jetcraft | ||
Sun Sep 18 2016 17:58 | 1st = 3 Jetcraft 2nd = 1 Anothermetro 3rd = 5 Vital Sign 4th = 4 Stingofascorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 4 Bonaventure | ||
Sun Sep 18 2016 17:55 | 1st = 4 Bonaventure 2nd = 2 Discoville 3rd = 8 Prince Charming 4th = 9 Gee Pee Ess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 2 Future Dream | ||
Sun Sep 18 2016 17:52 | 1st = 2 Future Dream 2nd = 1 Dana Spider 3rd = 3 Miss Gambino 4th = 8 Cambridge Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Totally Fab | ||
Sun Sep 18 2016 17:49 | 1st = 6 Totally Fab 2nd = 4 No Money Down 3rd = 2 Simbarea 4th = 8 Miss Maximo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Tapping Tears | ||
Sun Sep 18 2016 17:43 | 1st = 4 Tapping Tears 2nd = 5 Genius Free 3rd = 2 African Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Smashniak Barc | ||
Sun Sep 18 2016 17:40 | 1st = 4 Smashniak Barc 2nd = 1 Book em 3rd = 6 Rich Believer 4th = 5 Little Gris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Nollo Prosequi | ||
Sun Sep 18 2016 17:37 | 1st = 1 Nollo Prosequi 2nd = 2 Stormy Flex 3rd = 8 Karumba Blue 4th = 7 Jacobite Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 4 Glenenise | ||
Sun Sep 18 2016 17:32 | 1st = 4 Glenenise 2nd = 2 Smilin Geoff 3rd = 6 All Style Sammy 4th = 1 Mobi Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Rock Away | ||
Sun Sep 18 2016 17:27 | 1st = 4 Rock Away 2nd = 1 Sister Salzburg 3rd = 3 Bel Air Mist 4th = 8 Firing Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 10 - 12 Inference | ||
Sun Sep 18 2016 17:25 | 1st = 12 Inference 2nd = 8 Tempered 3rd = 11 El Sicario 4th = 13 The Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 7 Crown Saga | ||
Sun Sep 18 2016 17:22 | 1st = 7 Crown Saga 2nd = 3 Rafferty 3rd = 1 Comanche Red 4th = 4 Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 10 Must Be Love | ||
Sun Sep 18 2016 17:18 | 1st = 10 Must Be Love 2nd = 8 Hello Gertie 3rd = 3 Sphero 4th = 14 The Stockman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 One More Grappa | ||
Sun Sep 18 2016 17:17 | 1st = 8 One More Grappa 2nd = 1 Miss Shabeky 3rd = 3 Highfield Bambo 4th = 9 Whip Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 4 I Cant See Who | ||
Sun Sep 18 2016 17:14 | 1st = 4 I Cant See Who 2nd = 10 Kylies Fame 3rd = 8 Hot Hypnosis 4th = 9 Snitzels Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Becky Bale | ||
Sun Sep 18 2016 17:08 | 1st = 8 Becky Bale 2nd = 6 Destini Wahoo 3rd = 4 Abed Bale 4th = 10 Vostok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Amigo | ||
Sun Sep 18 2016 16:52 | 1st = 3 Amigo 2nd = 7 Why Not Barrel 3rd = 2 Destini Surfer 4th = 1 Cheerful Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 10 Colerne | ||
Sun Sep 18 2016 16:50 | 1st = 10 Colerne 2nd = 2 Apoloboom 3rd = 5 Valrouz 4th = 4 Burning Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 2 Forbidden Planet | ||
Sun Sep 18 2016 16:46 | 1st = 2 Forbidden Planet 2nd = 6 Miss Harley Quinn 3rd = 4 Rotana Beach 4th = 1 Prayer In Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 Shamfrancisco | ||
Sun Sep 18 2016 16:42 | 1st = 2 Shamfrancisco 2nd = 1 Tibrogargan Miss 3rd = 10 Bams Princess 4th = 7 Faiconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 2 Private Currency | ||
Sun Sep 18 2016 16:38 | 1st = 2 Private Currency 2nd = 9 King Manu 3rd = 4 Hugo 4th = 7 Flying Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Lightning Frank | ||
Sun Sep 18 2016 16:25 | 1st = 1 Lightning Frank 2nd = 3 Quotation Mark 3rd = 7 Duff Bale 4th = 6 Rinash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 6 Matty | ||
Sun Sep 18 2016 16:20 | 1st = 6 Matty 2nd = 1 Captain Crackerjak 3rd = 3 Kartem Around Boy 4th = 8 Turf Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Jestpatim | ||
Sun Sep 18 2016 16:12 | 1st = 5 Jestpatim 2nd = 4 Rikki Tikki Tavi 3rd = 7 Mu Mu Land 4th = 2 Arsenal Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Lynlea Jiddy | ||
Sun Sep 18 2016 16:09 | 1st = 1 Lynlea Jiddy 2nd = 2 Sisco Wander 3rd = 6 Credit Entry 4th = 7 Shout Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 10 Kwanza | ||
Sun Sep 18 2016 16:08 | 1st = 10 Kwanza 2nd = 13 All My Angels 3rd = 2 Kempelly 4th = 7 Anecdote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 7 Hushama | ||
Sun Sep 18 2016 16:04 | 1st = 7 Hushama 2nd = 9 Gee Gees Cool Gal 3rd = 8 Danzqui 4th = 16 Mel Loves Vodka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Marlow Moment | ||
Sun Sep 18 2016 15:57 | 1st = 3 Marlow Moment 2nd = 6 Real Moment 3rd = 5 Rocksferry Road 4th = 4 Peter Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 3 Snitzelwood | ||
Sun Sep 18 2016 15:50 | 1st = 3 Snitzelwood 2nd = 2 Vengeur Masque 3rd = 7 Delightful Son 4th = 1 Last Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Allegro Lass | ||
Sun Sep 18 2016 15:48 | 1st = 2 Allegro Lass 2nd = 8 Scott Tied Up 3rd = 1 Gee Thunder 4th = 9 Kit And Caboodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Zall Good | ||
Sun Sep 18 2016 15:47 | 1st = 3 Zall Good 2nd = 6 Miss Cintiarna 3rd = 2 Why Not Jojo 4th = 7 El Surrao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Texas Tommy | ||
Sun Sep 18 2016 15:44 | 1st = 7 Texas Tommy 2nd = 4 Oaklands 3rd = 1 Tzar Norma 4th = 2 Wolfbane Mccabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 7 Grinding Hard | ||
Sun Sep 18 2016 15:37 | 1st = 7 Grinding Hard 2nd = 2 Mubaloo 3rd = 9 Join In The Chorus 4th = 3 Templars Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Galactic Tsunami | ||
Sun Sep 18 2016 15:34 | 1st = 5 Galactic Tsunami 2nd = 9 Carrara Lad 3rd = 2 Mr Caudo 4th = 8 Tank Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Wimpole Street | ||
Sun Sep 18 2016 15:33 | 1st = 7 Wimpole Street 2nd = 5 Eskimo King 3rd = 10 Kazan 4th = 6 Lost Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 3 Accounted Four | ||
Sun Sep 18 2016 15:29 | 1st = 3 Accounted Four 2nd = 4 Charcol 3rd = 11 Remorse 4th = 8 Pretoria Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Nangar Gem | ||
Sun Sep 18 2016 15:27 | 1st = 8 Nangar Gem 2nd = 5 Opawa Merc 3rd = 6 Mr Mumbles 4th = 3 Podium Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 5 King Darci | ||
Sun Sep 18 2016 15:25 | 1st = 5 King Darci 2nd = 12 Olordy 3rd = 6 Latin Boy 4th = 9 Cosmic Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Rosie Riccarton | ||
Sun Sep 18 2016 15:24 | 1st = 7 Rosie Riccarton 2nd = 1 Zipping Nadia 3rd = 3 Summer Nights 4th = 2 Don Lino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Extradition | ||
Sun Sep 18 2016 15:21 | 1st = 3 Extradition 2nd = 1 Bourbon An Kahn 3rd = 2 Indi Allen 4th = 7 Stately Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 12 Waterloo Sunset | ||
Sun Sep 18 2016 15:20 | 1st = 12 Waterloo Sunset 2nd = 2 Murphy 3rd = 9 Sayonaramosa 4th = 6 Cop This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 3 Shadow Rider | ||
Sun Sep 18 2016 15:16 | 1st = 3 Shadow Rider 2nd = 2 Zena Mac 3rd = 5 Leading The Way 4th = 1 Lottie Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Cairnlea Lewis | ||
Sun Sep 18 2016 15:15 | 1st = 6 Cairnlea Lewis 2nd = 1 Lochling 3rd = 7 Sage Jay 4th = 5 Rally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Thrilling Boris | ||
Sun Sep 18 2016 15:08 | 1st = 5 Thrilling Boris 2nd = 7 Opawa Shackley 3rd = 6 Mi Tensile 4th = 8 Global Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Destini Mermaid | ||
Sun Sep 18 2016 15:05 | 1st = 4 Destini Mermaid 2nd = 8 Fab Dream 3rd = 6 King Fipa 4th = 1 Proven Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Hidden Gold | ||
Sun Sep 18 2016 14:58 | 1st = 6 Hidden Gold 2nd = 2 Tacamaa Blue 3rd = 1 Visona Playboy 4th = 11 Crimson Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Lucky Tetris | ||
Sun Sep 18 2016 14:57 | 1st = 8 Lucky Tetris 2nd = 3 Irish Connection 3rd = 6 Blue Westmead 4th = 1 Dr Yanma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 1 Gee Gees Jet | ||
Sun Sep 18 2016 14:54 | 1st = 1 Gee Gees Jet 2nd = 2 Beluga Miss 3rd = 5 Qui Samer 4th = 4 Downwind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 8 Fantastic Ava | ||
Sun Sep 18 2016 14:53 | 1st = 8 Fantastic Ava 2nd = 3 Kittys Shiraz 3rd = 6 Idol Leanne 4th = 1 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 10 Gran Tryphena | ||
Sun Sep 18 2016 14:50 | 1st = 10 Gran Tryphena 2nd = 3 Electric Aura 3rd = 7 Pablos Express 4th = 4 Redrouz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Marcling | ||
Sun Sep 18 2016 14:50 | 1st = 2 Marcling 2nd = 3 Dream Dazzler 3rd = 1 Sense Of Humour 4th = 6 Blitz And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 6 Fireman | ||
Sun Sep 18 2016 14:46 | 1st = 6 Fireman 2nd = 7 Cocktail Waiter 3rd = 10 Little Mo 4th = 12 Royal Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 2 Crown Him | ||
Sun Sep 18 2016 14:45 | 1st = 2 Crown Him 2nd = 9 Fairlighting 3rd = 4 Meteor Rain 4th = 3 Knights Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Dewana Dimie | ||
Sun Sep 18 2016 14:44 | 1st = 1 Dewana Dimie 2nd = 7 Dons Disaster 3rd = 5 Little Miss Emm 4th = 3 Yes Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Spritely Pizazz | ||
Sun Sep 18 2016 14:37 | 1st = 2 Spritely Pizazz 2nd = 7 Hes An Omen 3rd = 6 Haristotle 4th = 8 Daryl Dixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 7 Kimetto | ||
Sun Sep 18 2016 14:35 | 1st = 7 Kimetto 2nd = 5 Sharella 3rd = 1 Fantastic Sid 4th = 6 Untraceable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 5 Fear The Rascal | ||
Sun Sep 18 2016 14:32 | 1st = 5 Fear The Rascal 2nd = 3 Fiorelli Rose 3rd = 1 Galactic Viper 4th = 4 Cryers Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Canal Court | ||
Sun Sep 18 2016 14:29 | 1st = 1 Canal Court 2nd = 6 Rumbling Daisy 3rd = 5 Beetee 4th = 3 Miranlou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 14 Lord Bentley | ||
Sun Sep 18 2016 14:28 | 1st = 14 Lord Bentley 2nd = 8 Chateau Fionn 3rd = 2 Battlefield 4th = 18 Critics Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 6 Bella Sash | ||
Sun Sep 18 2016 14:24 | 1st = 6 Bella Sash 2nd = 8 Ashgrovian 3rd = 4 Dam Wonderful 4th = 2 Graceville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Soda Man | ||
Sun Sep 18 2016 14:21 | 1st = 1 Soda Man 2nd = 3 Secret Society 3rd = 4 Mix Off Harmony 4th = 5 Von Costa Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 10 Carraig Aonair | ||
Sun Sep 18 2016 14:20 | 1st = 10 Carraig Aonair 2nd = 11 Ceylon 3rd = 7 New Graduate 4th = 2 Deputy Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Britney Star | ||
Sun Sep 18 2016 14:18 | 1st = 5 Britney Star 2nd = 1 Our Heisenberg 3rd = 2 Fabrelee 4th = 7 Allegro Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 12 Island Tiger | ||
Sun Sep 18 2016 14:15 | 1st = 12 Island Tiger 2nd = 6 King Shaka 3rd = 1 Another Brother 4th = 11 Intriguingly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 13 Pumpkin Pie | ||
Sun Sep 18 2016 14:10 | 1st = 13 Pumpkin Pie 2nd = 8 Hoodless 3rd = 2 Produce Me Late 4th = 3 Silver Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Thanks Captain | ||
Sun Sep 18 2016 14:07 | 1st = 4 Thanks Captain 2nd = 7 Hes Innocent 3rd = 5 Fascinated 4th = 1 Karagiozis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 7 Perissa | ||
Sun Sep 18 2016 14:06 | 1st = 7 Perissa 2nd = 3 Hestia Franco 3rd = 1 Hopeful Harriet 4th = 12 Burn Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 You Bug Me | ||
Sun Sep 18 2016 14:02 | 1st = 2 You Bug Me 2nd = 3 Queen Yuna 3rd = 1 Mister Ebby 4th = 4 Still In Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Gilberto | ||
Sun Sep 18 2016 13:59 | 1st = 4 Gilberto 2nd = 3 Wombat 3rd = 8 Howies Flyer 4th = 5 One More Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Gold Class | ||
Sun Sep 18 2016 13:57 | 1st = 5 Gold Class 2nd = 1 Opawa Kuru 3rd = 6 Miss Velocette 4th = 3 Our Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Saintly Miss | ||
Sun Sep 18 2016 13:53 | 1st = 6 Saintly Miss 2nd = 3 Yucatan 3rd = 4 Old Jock 4th = 2 Ari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 4 Albert Of Clonmel | ||
Sun Sep 18 2016 13:50 | 1st = 4 Albert Of Clonmel 2nd = 8 Yulong Xiong Ba 3rd = 6 Lionhearted 4th = 9 Dezuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 16 Admiral | ||
Sun Sep 18 2016 13:48 | 1st = 16 Admiral 2nd = 8 Blizzard 3rd = 1 Willie Cazals 4th = 7 Platinum Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 Apollo Hope | ||
Sun Sep 18 2016 13:45 | 1st = 4 Apollo Hope 2nd = 8 Zouzoukakia 3rd = 5 Mad Magic 4th = 1 Great Moghul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Conspiracy | ||
Sun Sep 18 2016 13:41 | 1st = 2 Conspiracy 2nd = 10 Admiral Bay 3rd = 5 Mister Brown 4th = 8 Lidos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 11 Kuusela | ||
Sun Sep 18 2016 13:40 | 1st = 11 Kuusela 2nd = 8 Farewell Angelina 3rd = 3 Mac N Muhcu 4th = 6 No Alibi Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 American Warrior | ||
Sun Sep 18 2016 13:38 | 1st = 5 American Warrior 2nd = 2 Fantastic Lucy 3rd = 8 My Girl Chloe 4th = 6 Thunderation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 Brulee | ||
Sun Sep 18 2016 13:35 | 1st = 2 Brulee 2nd = 4 Clint 3rd = 3 Balycastle Pegasus 4th = 1 Kiwi Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Hay Miss | ||
Sun Sep 18 2016 13:27 | 1st = 6 Hay Miss 2nd = 1 Julies Love 3rd = 2 Jasmine Lilly 4th = 5 Crymelon Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 6 Dalness Mac | ||
Sun Sep 18 2016 13:27 | 1st = 6 Dalness Mac 2nd = 3 Illegal Immigrant 3rd = 11 Machs Terminator 4th = 13 Bobby T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Pretty Machine | ||
Sun Sep 18 2016 13:24 | 1st = 8 Pretty Machine 2nd = 5 Top Sprite 3rd = 4 Segla 4th = 7 Silverdust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 12 Single Rule | ||
Sun Sep 18 2016 13:20 | 1st = 12 Single Rule 2nd = 10 Divertente 3rd = 5 Eminent Son 4th = 8 Squadron Leader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 4 Up High | ||
Sun Sep 18 2016 13:19 | 1st = 4 Up High 2nd = 2 Unileven 3rd = 5 Sandor Glegane 4th = 6 Wobourn Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 8 Miss Rio | ||
Sun Sep 18 2016 13:10 | 1st = 8 Miss Rio 2nd = 2 Embraceable You 3rd = 9 Fiamette 4th = 6 The Secrets Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Travel Ticket | ||
Sun Sep 18 2016 13:07 | 1st = 6 Travel Ticket 2nd = 8 Cee Sunrise 3rd = 1 Tanjira 4th = 7 Fu Ling Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 11 Toni May | ||
Sun Sep 18 2016 13:06 | 1st = 11 Toni May 2nd = 4 Scrabble 3rd = 1 Alseeya 4th = 16 Mandarosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Leave Me Out | ||
Sun Sep 18 2016 13:03 | 1st = 4 Leave Me Out 2nd = 2 Acquainted 3rd = 1 Barney Bubble 4th = 7 Panther Grit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 1 Alexander Benjamin | ||
Sun Sep 18 2016 13:02 | 1st = 1 Alexander Benjamin 2nd = 2 Tough Vic 3rd = 8 Sunset Streaker 4th = 6 Monobrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 6 Electric Impulse | ||
Sun Sep 18 2016 12:59 | 1st = 6 Electric Impulse 2nd = 4 Embrace Me 3rd = 3 Opawa Paul 4th = 5 Chateau Neuf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 8 Groovin | ||
Sun Sep 18 2016 12:50 | 1st = 8 Groovin 2nd = 5 Theanswermyfriend 3rd = 1 Anaheim 4th = 11 Stryker Lite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 5 Forgotten Highway | ||
Sun Sep 18 2016 12:49 | 1st = 5 Forgotten Highway 2nd = 11 Clasina Maria 3rd = 6 Chief Kapai 4th = 2 Rock N Roll Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Breakwater Bay | ||
Sun Sep 18 2016 12:46 | 1st = 4 Breakwater Bay 2nd = 6 Razs Girl 3rd = 5 Laceys Lad 4th = 3 Blazing Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Cyclone Lusi | ||
Sun Sep 18 2016 12:42 | 1st = 5 Cyclone Lusi 2nd = 4 Macjam 3rd = 7 Powder Jack 4th = 1 Looks All Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Chases Chance | ||
Sun Sep 18 2016 12:39 | 1st = 7 Chases Chance 2nd = 2 Vista King 3rd = 9 Superior Swagger 4th = 4 Arctic Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 2 Zambezi Warrior | ||
Sun Sep 18 2016 12:35 | 1st = 2 Zambezi Warrior 2nd = 13 Nighean 3rd = 1 Hes Cavalier 4th = 11 Wolff Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Grumpy Jim | ||
Sun Sep 18 2016 12:27 | 1st = 1 Grumpy Jim 2nd = 2 Suspicious Col 3rd = 3 Louis Mini Girl 4th = 7 Mayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Lovely Rita | ||
Sun Sep 18 2016 12:24 | 1st = 2 Lovely Rita 2nd = 4 Made Time 3rd = 7 Nippo 4th = 3 Sonic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Dynamite Dozer | ||
Sun Sep 18 2016 12:21 | 1st = 8 Dynamite Dozer 2nd = 4 Bossy Caleb 3rd = 2 Johnny Wolf 4th = 3 Superior Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 8 Soney Beatt | ||
Sun Sep 18 2016 12:15 | 1st = 8 Soney Beatt 2nd = 6 Sarah Palin 3rd = 12 Xmas Joyella 4th = 11 Shadow Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Little Showgun | ||
Sun Sep 18 2016 12:08 | 1st = 4 Little Showgun 2nd = 1 Azumi Swift 3rd = 10 Another Rouse 4th = 7 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Buzman Benz | ||
Sun Sep 18 2016 12:05 | 1st = 8 Buzman Benz 2nd = 6 Ziggy Cruel 3rd = 7 Double Deception 4th = 4 Candy Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 6 Kensington | ||
Sun Sep 18 2016 12:00 | 1st = 6 Kensington 2nd = 2 Armaguard 3rd = 4 Acrylic 4th = 9 Getalonghome Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 2 Ammisaduqa | ||
Sun Sep 18 2016 11:45 | 1st = 2 Ammisaduqa 2nd = 3 Jonty James 3rd = 1 Man Of Change 4th = 10 Sketching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 8 Seventh Up | ||
Sun Sep 18 2016 11:30 | 1st = 8 Seventh Up 2nd = 11 City Boy 3rd = 4 Prince Of Passion 4th = 7 Travel Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 9 Rocknroll Nevin | ||
Sun Sep 18 2016 11:15 | 1st = 9 Rocknroll Nevin 2nd = 7 Ellmers Image 3rd = 11 Rozzano 4th = 3 Angus Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 4 El Luchador | ||
Sun Sep 18 2016 11:00 | 1st = 4 El Luchador 2nd = 1 St Saturnin 3rd = 9 Catarina 4th = 2 Top Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 8 Just A Dude | ||
Sun Sep 18 2016 10:45 | 1st = 8 Just A Dude 2nd = 2 Ella Abbe 3rd = 1 Spots Gold N Girl 4th = 14 Shona Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 10 Gypsys Choice | ||
Sun Sep 18 2016 10:15 | 1st = 10 Gypsys Choice 2nd = 4 Lucy Diamond 3rd = 3 Shark Ali 4th = 12 Selling The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Howzat Lizzie | ||
Thu Aug 18 2016 23:52 | 1st = 6 Howzat Lizzie 2nd = 7 Ima Robber 3rd = 8 Fine Thanks 4th = 2 Miss Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Talisa Monelli | ||
Thu Aug 18 2016 23:37 | 1st = 1 Talisa Monelli 2nd = 8 Leo Gundi 3rd = 5 Wally Matuszek 4th = 6 Secure Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Spyro Poker | ||
Thu Aug 18 2016 23:18 | 1st = 8 Spyro Poker 2nd = 1 Locksley Road 3rd = 2 Gas Pedal 4th = 3 Tee Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Star At Night | ||
Thu Aug 18 2016 23:03 | 1st = 6 Star At Night 2nd = 2 Zippleback 3rd = 8 Fancy Ripper 4th = 7 Rita Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 8 Enrage | ||
Thu Aug 18 2016 23:00 | 1st = 8 Enrage 2nd = 3 Shirley Bass 3rd = 7 Wahwah Tiggy 4th = 2 Kyahs Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Velocity Tina | ||
Thu Aug 18 2016 22:53 | 1st = 6 Velocity Tina 2nd = 4 Gnasher 3rd = 2 Magic Missy 4th = 3 Hairy Hairdreser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 7 Bushmans Poem | ||
Thu Aug 18 2016 22:50 | 1st = 7 Bushmans Poem 2nd = 2 Suspicious Pete 3rd = 4 Crackerjack Max 4th = 1 Lektra Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Activator | ||
Thu Aug 18 2016 22:38 | 1st = 1 Activator 2nd = 5 Oldmate Archie 3rd = 3 Timmy Mac 4th = 2 Quedos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Elaborate | ||
Thu Aug 18 2016 22:34 | 1st = 5 Elaborate 2nd = 4 Bugatti Radar 3rd = 1 Rapid Tutu 4th = 6 Joy Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Crown Jester | ||
Thu Aug 18 2016 22:30 | 1st = 2 Crown Jester 2nd = 7 Hotham Flyer 3rd = 3 Jables 4th = 8 Optic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 Rayvon | ||
Thu Aug 18 2016 22:26 | 1st = 5 Rayvon 2nd = 3 Cudgees Milo 3rd = 6 Secret Choice 4th = 2 Bedlum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Teddy Monelli | ||
Thu Aug 18 2016 22:18 | 1st = 5 Teddy Monelli 2nd = 2 Attilius 3rd = 3 You See Niki 4th = 6 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Rob Stark | ||
Thu Aug 18 2016 22:14 | 1st = 3 Rob Stark 2nd = 8 Springcreek Bill 3rd = 2 Divas Law 4th = 1 Printers Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Regal Looper | ||
Thu Aug 18 2016 22:11 | 1st = 1 Regal Looper 2nd = 5 Wild Soul 3rd = 2 Tullabung Honey 4th = 7 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Xaviers Mate | ||
Thu Aug 18 2016 22:08 | 1st = 7 Xaviers Mate 2nd = 3 Rainbow Ruby 3rd = 8 Fabivan 4th = 5 Saint Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Betty Gundi | ||
Thu Aug 18 2016 22:01 | 1st = 7 Betty Gundi 2nd = 8 Bazza Bail 3rd = 6 Busby Boy 4th = 5 Sneaky Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Duna Runa | ||
Thu Aug 18 2016 21:58 | 1st = 1 Duna Runa 2nd = 5 Creative Karisma 3rd = 7 Mo Keeping 4th = 3 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Amy Lyndan | ||
Thu Aug 18 2016 21:55 | 1st = 5 Amy Lyndan 2nd = 7 Venom Strikes 3rd = 3 Logger County 4th = 6 Cosmo Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 Whispering Soul | ||
Thu Aug 18 2016 21:52 | 1st = 2 Whispering Soul 2nd = 5 Maya Herrera 3rd = 4 Spring Gate 4th = 3 Black Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 Tills Henry | ||
Thu Aug 18 2016 21:49 | 1st = 6 Tills Henry 2nd = 3 Tapping Tears 3rd = 4 Djarragun 4th = 8 Robyns Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 5 Western Stride | ||
Thu Aug 18 2016 21:48 | 1st = 5 Western Stride 2nd = 4 Hedges Avenue 3rd = 1 Zipadeedoodahday 4th = 6 Bold Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Worm Burner | ||
Thu Aug 18 2016 21:46 | 1st = 7 Worm Burner 2nd = 1 Fabregal 3rd = 2 Coorong Kid 4th = 8 Marlow Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Take The Dosh | ||
Thu Aug 18 2016 21:43 | 1st = 5 Take The Dosh 2nd = 6 Halcyon Honey 3rd = 7 Pilbara Blue 4th = 1 Gearbox Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Weekend Binge | ||
Thu Aug 18 2016 21:37 | 1st = 5 Weekend Binge 2nd = 2 Boss Senor 3rd = 7 Tronnie Oldfield 4th = 6 Silverali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Cincinnati Juice | ||
Thu Aug 18 2016 21:34 | 1st = 7 Cincinnati Juice 2nd = 1 Transkei Rocca 3rd = 8 Lara Saint 4th = 2 Egyptian Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 9 Tell Us We Dream | ||
Thu Aug 18 2016 21:30 | 1st = 9 Tell Us We Dream 2nd = 8 Graceful Art 3rd = 6 Magic Attack 4th = 1 Speedy Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Single Tax | ||
Thu Aug 18 2016 21:28 | 1st = 1 Single Tax 2nd = 8 Jenneke 3rd = 6 Dish Runner 4th = 2 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Scorching | ||
Thu Aug 18 2016 21:25 | 1st = 2 Scorching 2nd = 1 Matilda Taylor 3rd = 6 Sketchy Max 4th = 10 Short Mess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 4 Ho Choi | ||
Thu Aug 18 2016 21:22 | 1st = 4 Ho Choi 2nd = 2 Crackerjack Burn 3rd = 6 Lynlea Jiddy 4th = 5 Hermoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Simply Ready | ||
Thu Aug 18 2016 21:19 | 1st = 2 Simply Ready 2nd = 1 Smokey Desire 3rd = 8 Flaming Kirst 4th = 4 Swazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Anaffairtoremember | ||
Thu Aug 18 2016 21:18 | 1st = 5 Anaffairtoremember 2nd = 7 Sir Lasnick 3rd = 2 Rose Corsage 4th = 9 Fire Up Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Leos Gift | ||
Thu Aug 18 2016 21:13 | 1st = 1 Leos Gift 2nd = 2 Headline 3rd = 3 Helga Bale 4th = 4 Dash Of Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Sheza Keen Size | ||
Thu Aug 18 2016 21:10 | 1st = 7 Sheza Keen Size 2nd = 1 Fabulous Bill 3rd = 4 Swap Ya 4th = 3 Abbys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Costin | ||
Thu Aug 18 2016 21:07 | 1st = 7 Costin 2nd = 6 Vintage Power 3rd = 5 Winsome April 4th = 1 Schmick As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Parsec Bale | ||
Thu Aug 18 2016 21:04 | 1st = 1 Parsec Bale 2nd = 6 Springvale Bryne 3rd = 4 Shes A Looper 4th = 3 Mclaren Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Vee Girl | ||
Thu Aug 18 2016 21:01 | 1st = 8 Vee Girl 2nd = 3 Winkle Monelli 3rd = 1 Dark Destroyer 4th = 6 Last Weeks Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 8 Dark Side | ||
Thu Aug 18 2016 21:00 | 1st = 8 Dark Side 2nd = 4 Tarleton Riley 3rd = 5 Dont Tell Jim 4th = 3 One Knight Stand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Thanks Cheryl | ||
Thu Aug 18 2016 20:58 | 1st = 1 Thanks Cheryl 2nd = 2 Take That Banksy 3rd = 7 Moto Warrior 4th = 6 Sillybilly Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Amaroo Crack It | ||
Thu Aug 18 2016 20:52 | 1st = 4 Amaroo Crack It 2nd = 2 Its A Fling 3rd = 7 Zipping Scarlet 4th = 1 Bubbas Silvia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Hot Shot Woman | ||
Thu Aug 18 2016 20:48 | 1st = 5 Hot Shot Woman 2nd = 3 Stella Regina 3rd = 4 Boogiewoogiegirl 4th = 2 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Lauryns Best | ||
Thu Aug 18 2016 20:46 | 1st = 5 Lauryns Best 2nd = 2 Serene Star 3rd = 1 Chador Kahn 4th = 7 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Krakka | ||
Thu Aug 18 2016 20:43 | 1st = 7 Krakka 2nd = 1 Elantris 3rd = 6 Cawbourne Skeeta 4th = 3 Finding Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Mrs Bubbles | ||
Thu Aug 18 2016 20:40 | 1st = 7 Mrs Bubbles 2nd = 6 Sea Winds 3rd = 2 Half Way There 4th = 5 Harry Aztec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Cool Hawk | ||
Thu Aug 18 2016 20:37 | 1st = 1 Cool Hawk 2nd = 7 Rolling Breeze 3rd = 3 Hello Im Donny 4th = 2 Lektra Tily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Good Memories | ||
Thu Aug 18 2016 20:31 | 1st = 3 Good Memories 2nd = 8 Girder Fork 3rd = 7 Times Up Tom 4th = 6 Mississippi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 5 Lighting Colony | ||
Thu Aug 18 2016 20:30 | 1st = 5 Lighting Colony 2nd = 7 Razen Trouble 3rd = 10 Scipio 4th = 4 Paddy Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Rippin Hayne | ||
Thu Aug 18 2016 20:28 | 1st = 3 Rippin Hayne 2nd = 6 Igor Karkaroff 3rd = 1 Angie Rocks 4th = 2 Call Me Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Torque Flight | ||
Thu Aug 18 2016 20:25 | 1st = 5 Torque Flight 2nd = 7 Master Corsair 3rd = 8 Apatite 4th = 2 Knave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Zipping Tatum | ||
Thu Aug 18 2016 20:22 | 1st = 2 Zipping Tatum 2nd = 7 One Plus Two 3rd = 1 Vintage Ally 4th = 3 Mornington Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Downunder Stride | ||
Thu Aug 18 2016 20:18 | 1st = 1 Downunder Stride 2nd = 6 Mister Brazil 3rd = 8 Im The Smoocha 4th = 10 Ideal Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Harbormaster | ||
Thu Aug 18 2016 20:16 | 1st = 1 Harbormaster 2nd = 2 Ruff State 3rd = 9 Junner Bale 4th = 8 Private Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Fawn Pursuit | ||
Thu Aug 18 2016 20:13 | 1st = 2 Fawn Pursuit 2nd = 8 Cruisen Billy 3rd = 1 Dixie Anne 4th = 6 Brazen Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Issy Cool | ||
Thu Aug 18 2016 20:07 | 1st = 1 Issy Cool 2nd = 6 Tarks Black Rose 3rd = 7 Just Spiffing 4th = 8 Not Like Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Margins | ||
Thu Aug 18 2016 20:04 | 1st = 4 Margins 2nd = 5 Dublin Bull 3rd = 2 Trace Amount 4th = 3 Houston Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 8 Morior Invictus | ||
Thu Aug 18 2016 20:00 | 1st = 8 Morior Invictus 2nd = 6 Lauper 3rd = 1 Bernies Idol 4th = 7 Keayang Squizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 7 Berridale Boy | ||
Thu Aug 18 2016 19:58 | 1st = 7 Berridale Boy 2nd = 1 Manzanares 3rd = 8 Fantastic Wayne 4th = 6 Memory Remains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Rockstar Lisa | ||
Thu Aug 18 2016 19:55 | 1st = 3 Rockstar Lisa 2nd = 6 Team Roper 3rd = 1 Total Shambles 4th = 5 Winthrop Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Fiery Felix | ||
Thu Aug 18 2016 19:52 | 1st = 2 Fiery Felix 2nd = 5 Destroy I Said 3rd = 6 Stellar Creek 4th = 4 Worthy Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 10 Old Studley Road | ||
Thu Aug 18 2016 19:48 | 1st = 10 Old Studley Road 2nd = 3 Supreme Stride 3rd = 6 Keayang Sporty 4th = 5 Malicious Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Blueys Shout | ||
Thu Aug 18 2016 19:43 | 1st = 1 Blueys Shout 2nd = 3 Zabdon Lambo 3rd = 5 Gold Ziva 4th = 7 Black Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Shima Song | ||
Thu Aug 18 2016 19:40 | 1st = 6 Shima Song 2nd = 7 Two Tone 3rd = 5 Quizzical 4th = 3 Greysynd Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Honour Offer | ||
Thu Aug 18 2016 19:37 | 1st = 6 Honour Offer 2nd = 8 Young Huntley 3rd = 1 Big Wazza 4th = 7 Dark Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Caustic Bale | ||
Thu Aug 18 2016 19:34 | 1st = 3 Caustic Bale 2nd = 4 Fusaichi Kahn 3rd = 5 Crisis Bale 4th = 7 West On Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Arolok Lil Gal | ||
Thu Aug 18 2016 19:31 | 1st = 5 Arolok Lil Gal 2nd = 8 Bushmans Luck 3rd = 6 Quisp Bale 4th = 1 Marcus Daking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 9 Kimmywho | ||
Thu Aug 18 2016 19:30 | 1st = 9 Kimmywho 2nd = 1 Truscott Sun 3rd = 8 Opia 4th = 5 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Fear The Recall | ||
Thu Aug 18 2016 19:25 | 1st = 8 Fear The Recall 2nd = 1 Cheeky Chance 3rd = 2 Good Call Paul 4th = 6 Fabulous Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Sausage Sizzle | ||
Thu Aug 18 2016 19:22 | 1st = 1 Sausage Sizzle 2nd = 2 Still the One 3rd = 10 Dewana Special 4th = 4 Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Say It Sing It | ||
Thu Aug 18 2016 19:19 | 1st = 7 Say It Sing It 2nd = 4 Eyes Wide Open 3rd = 2 Sirius Prospect 4th = 8 Secret Ensign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Little Change | ||
Thu Aug 18 2016 19:14 | 1st = 2 Little Change 2nd = 6 Hawkowl 4th = 3 Bater House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Agent Red Fox | ||
Thu Aug 18 2016 19:12 | 1st = 5 Agent Red Fox 2nd = 1 Oklahoma Kid 3rd = 8 Imitate 4th = 7 Prying Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Cavalcade | ||
Thu Aug 18 2016 19:09 | 1st = 3 Cavalcade 2nd = 2 Tuxedo Black 3rd = 6 Dodger I Am 4th = 1 Paddy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Mr Zip Zip | ||
Thu Aug 18 2016 19:06 | 1st = 2 Mr Zip Zip 2nd = 6 Play Alone 3rd = 7 Jemmas Fantasy 4th = 4 Podium Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Booty Beach | ||
Thu Aug 18 2016 19:03 | 1st = 1 Booty Beach 2nd = 8 Sidbo 3rd = 7 Charlie Lyndan 4th = 2 Unique Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 9 Ideal Eagle | ||
Thu Aug 18 2016 18:59 | 1st = 9 Ideal Eagle 2nd = 7 Bettes Rose 3rd = 4 Box Lu Cove 4th = 6 Farasthe Eyecansee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Mepunga Rosie | ||
Thu Aug 18 2016 18:57 | 1st = 6 Mepunga Rosie 2nd = 1 Ringer 3rd = 2 Jaycee 4th = 4 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Blue Ivy | ||
Thu Aug 18 2016 18:54 | 1st = 4 Blue Ivy 2nd = 2 Belron Gus 4th = 6 Just Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Lektra Aly | ||
Thu Aug 18 2016 18:51 | 1st = 8 Lektra Aly 2nd = 1 Jody Baxter 3rd = 3 Jockey Bale 4th = 6 Young Wade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Tilly Brogden | ||
Thu Aug 18 2016 18:49 | 1st = 4 Tilly Brogden 2nd = 7 Gotta Glow 3rd = 5 Wicker Maister 4th = 8 Always Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 1 Gun Keroma | ||
Thu Aug 18 2016 18:47 | 1st = 1 Gun Keroma 2nd = 2 Snipper Brann 3rd = 3 Esky Lid 4th = 6 Captain Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Night Time Lover | ||
Thu Aug 18 2016 18:44 | 1st = 7 Night Time Lover 2nd = 8 Soft Gambler 3rd = 5 Soaring Hawke 4th = 6 Reinhold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Scottish Trader | ||
Thu Aug 18 2016 18:40 | 1st = 2 Scottish Trader 2nd = 1 Kensington Abbey 3rd = 3 Bergio 4th = 9 Valmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Alera Bale | ||
Thu Aug 18 2016 18:37 | 1st = 2 Alera Bale 2nd = 3 Dyna Kenant 3rd = 1 Jodie Madgio 4th = 7 Ikaika Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 3 Donomoor | ||
Thu Aug 18 2016 18:32 | 1st = 3 Donomoor 2nd = 1 Jilliby Glitter 3rd = 9 Chic Boutique 4th = 10 Springfield Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Asa Killa Queen | ||
Thu Aug 18 2016 18:29 | 1st = 7 Asa Killa Queen 2nd = 2 Clovally Mansumi 3rd = 8 Chief Mingo 4th = 5 All Inn Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 2 Thephantomtollbooth | ||
Thu Aug 18 2016 18:28 | 1st = 2 Thephantomtollbooth 2nd = 5 Lincolns Keepsake 3rd = 4 Shardons Pearl 4th = 7 Uandmebabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Marloch | ||
Thu Aug 18 2016 18:25 | 1st = 4 Marloch 2nd = 6 Dont Go 3rd = 1 Kleen Sweep 4th = 3 Cosmic Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Supaliner | ||
Thu Aug 18 2016 18:20 | 1st = 1 Supaliner 2nd = 4 Temporary Use 3rd = 7 In The Frame Lombo 4th = 2 Forty Seven Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Hashtag Selfie | ||
Thu Aug 18 2016 18:17 | 1st = 3 Hashtag Selfie 2nd = 2 Pelli 3rd = 4 Sports Knight 4th = 6 Myrniong Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Extreme Prince | ||
Thu Aug 18 2016 18:12 | 1st = 3 Extreme Prince 2nd = 1 Hey Your Lucky 3rd = 6 The Maldives 4th = 7 The American Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Major Bill | ||
Thu Aug 18 2016 18:09 | 1st = 6 Major Bill 2nd = 4 Robbies Entity 3rd = 2 Cullquin Rocky 4th = 3 Steady Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 4 Cool Son | ||
Thu Aug 18 2016 18:08 | 1st = 4 Cool Son 2nd = 1 Danke 3rd = 10 Rarangi Jewel 4th = 6 Southland Reflector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Grindabella | ||
Thu Aug 18 2016 18:05 | 1st = 2 Grindabella 2nd = 3 My Names Bruce 3rd = 7 Queen Of Tease 4th = 10 In Da Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Typhoon Kev | ||
Thu Aug 18 2016 18:02 | 1st = 5 Typhoon Kev 2nd = 2 Hansome Junior 3rd = 8 Back Seat Lover 4th = 7 Prince Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Homebush Zippy | ||
Thu Aug 18 2016 18:00 | 1st = 2 Homebush Zippy 2nd = 1 Southern Blue 3rd = 6 Ohoka Billy 4th = 8 Chicago Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 What You Say | ||
Thu Aug 18 2016 17:58 | 1st = 1 What You Say 2nd = 2 Carry On Pendles 3rd = 8 Brolly Bale 4th = 7 Woofa Combo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Fiery Blue Chip | ||
Thu Aug 18 2016 17:52 | 1st = 8 Fiery Blue Chip 2nd = 5 Annas Best 3rd = 1 Tulhurst Jailbreak 4th = 2 Spring Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Bomber Lane | ||
Thu Aug 18 2016 17:49 | 1st = 2 Bomber Lane 2nd = 8 Dunbro Fergus 3rd = 9 Shifty Lilly 4th = 7 Jumbo Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Shamunska | ||
Thu Aug 18 2016 17:45 | 1st = 7 Shamunska 2nd = 8 Gadooga 3rd = 1 Time To Dazl 4th = 4 Sign Inn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 1 Gods Delight | ||
Thu Aug 18 2016 17:44 | 1st = 1 Gods Delight 2nd = 3 Major Classic 3rd = 4 Princess Kate 4th = 5 A Damn Good Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Mister Zhivago | ||
Thu Aug 18 2016 17:40 | 1st = 2 Mister Zhivago 2nd = 8 Colleens Medley 3rd = 3 Illawong Fantasia 4th = 1 Eliska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Swimming Goat | ||
Thu Aug 18 2016 17:37 | 1st = 8 Swimming Goat 2nd = 7 Puma Pants 3rd = 1 Sally 4th = 6 Magic Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Nocturnal | ||
Thu Aug 18 2016 17:34 | 1st = 8 Nocturnal 2nd = 5 Lady Babylon 3rd = 7 Mohinga Max 4th = 4 Lister Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 9 Wheres Wally | ||
Thu Aug 18 2016 17:30 | 1st = 9 Wheres Wally 2nd = 5 Kingdom And Empire 3rd = 11 Bounce Down 4th = 14 Caught |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Lauries Jackie | ||
Thu Aug 18 2016 17:27 | 1st = 1 Lauries Jackie 2nd = 2 Be Two Bomber 3rd = 3 Girl In Gold 4th = 8 American Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Long Dirt Road | ||
Thu Aug 18 2016 17:22 | 1st = 4 Long Dirt Road 2nd = 9 Double Baileys 3rd = 2 Oozing Potential 4th = 6 Bubbaloobah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Norman Jewel | ||
Thu Aug 18 2016 17:20 | 1st = 2 Norman Jewel 2nd = 7 Harsesis 3rd = 1 Jackpot Jake 4th = 3 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Heartbreak Hermy | ||
Thu Aug 18 2016 17:17 | 1st = 1 Heartbreak Hermy 2nd = 6 Irish Moment 3rd = 5 Har 4th = 3 Gotcha Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 3 Master Of Escape | ||
Thu Aug 18 2016 17:14 | 1st = 3 Master Of Escape 2nd = 1 Rangi Rangdu 3rd = 11 Hes Novak 4th = 6 This Excuse Is Fine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 9 Wantalinga Dream | ||
Thu Aug 18 2016 17:12 | 1st = 9 Wantalinga Dream 2nd = 8 Major Lloyd 3rd = 3 Immortal Jet 4th = 1 Wicked Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Aston Cruz | ||
Thu Aug 18 2016 17:09 | 1st = 3 Aston Cruz 2nd = 6 Father Tom 3rd = 5 Fab Surfy 4th = 1 Goodwin Reddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 12 On The Spot | ||
Thu Aug 18 2016 17:05 | 1st = 12 On The Spot 2nd = 2 Manhattan Drive 3rd = 10 Hayman 4th = 6 Invincible Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Boston Billy | ||
Thu Aug 18 2016 17:02 | 1st = 5 Boston Billy 2nd = 6 Trust Issues 3rd = 1 Botany Alan 4th = 4 Albie Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Behind The Mask | ||
Thu Aug 18 2016 16:59 | 1st = 8 Behind The Mask 2nd = 7 Buckle In 3rd = 4 Just Be Patient 4th = 1 Shiny Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Hot Bresa | ||
Thu Aug 18 2016 16:55 | 1st = 2 Hot Bresa 2nd = 9 Miss Meika 3rd = 10 Shadow Of A Girl 4th = 1 Blue Tracer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 4 Sharp Gambler | ||
Thu Aug 18 2016 16:52 | 1st = 4 Sharp Gambler 2nd = 5 High Balling 3rd = 1 Mana 4th = 8 Fleet Foot Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 2 Aces N Eights | ||
Thu Aug 18 2016 16:49 | 1st = 2 Aces N Eights 2nd = 9 Sifty Tuesday 3rd = 12 Count Landeck 4th = 4 Heres Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Grande Uomo | ||
Thu Aug 18 2016 16:48 | 1st = 9 Grande Uomo 2nd = 6 Illawong Dreamtime 3rd = 3 Call Me Yours 4th = 10 Galleons Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Homebush Kelso | ||
Thu Aug 18 2016 16:44 | 1st = 3 Homebush Kelso 2nd = 7 Miss Fanning 3rd = 6 Mickey Tee 4th = 8 No Leaf Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Spritely Boy | ||
Thu Aug 18 2016 16:40 | 1st = 4 Spritely Boy 2nd = 2 Poker Brat 3rd = 5 Midfield Maestro 4th = 8 Avatar Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 7 Concorde Dawn | ||
Thu Aug 18 2016 16:34 | 1st = 7 Concorde Dawn 2nd = 1 Lifeasweknowit 3rd = 8 All My Savings 4th = 4 Jilliby Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 9 Singleraine | ||
Thu Aug 18 2016 16:30 | 1st = 9 Singleraine 2nd = 1 Midnight Warrior 3rd = 13 Lady Skills 4th = 3 Stragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Roman Lover | ||
Thu Aug 18 2016 16:28 | 1st = 3 Roman Lover 2nd = 2 Roman Zesta 3rd = 6 Mcmontys Girl 4th = 1 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Breaking Mad | ||
Thu Aug 18 2016 16:27 | 1st = 1 Breaking Mad 2nd = 2 Magic Wizard 3rd = 8 Opawa Val 4th = 6 Homebush Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 4 Mccreery | ||
Thu Aug 18 2016 16:25 | 1st = 4 Mccreery 2nd = 2 Marenostro 3rd = 1 Junoob 4th = 7 Zero To Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Latifi Sam | ||
Thu Aug 18 2016 16:22 | 1st = 1 Latifi Sam 2nd = 7 We Gotta Prowler 3rd = 8 Bennys Legend 4th = 10 Scott Eeyore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 3 Change The Talk | ||
Thu Aug 18 2016 16:19 | 1st = 3 Change The Talk 2nd = 5 Stars Delight 3rd = 7 Brookes Rose 4th = 2 Elle Classique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 14 Khawaja | ||
Thu Aug 18 2016 16:17 | 1st = 14 Khawaja 2nd = 2 Clocker 3rd = 1 Wavehill Spur 4th = 10 Marithi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Colada Rose | ||
Thu Aug 18 2016 16:12 | 1st = 8 Colada Rose 2nd = 9 El Grande 3rd = 7 Darlyn Sea 4th = 1 Seventhirtyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Rapid Exit | ||
Thu Aug 18 2016 16:09 | 1st = 1 Rapid Exit 2nd = 7 Belenus 3rd = 4 Frekey 4th = 3 Greysynd Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Bauhinia Sid | ||
Thu Aug 18 2016 16:05 | 1st = 5 Bauhinia Sid 2nd = 12 Idol Factor 3rd = 1 Imperial Attitude 4th = 2 Enemy Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Rand | ||
Thu Aug 18 2016 16:04 | 1st = 2 Rand 2nd = 7 Youre The Best 3rd = 1 Get Ready Freddy 4th = 3 Know Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 1 Emperors Chariot | ||
Thu Aug 18 2016 16:00 | 1st = 1 Emperors Chariot 2nd = 7 Docs Hero 3rd = 12 Shadowbrook Lass 4th = 13 Atlanta Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Bletchley | ||
Thu Aug 18 2016 15:57 | 1st = 8 Bletchley 2nd = 5 Rick Grimes 3rd = 7 Hey Alio Fozzio 4th = 6 Stylish Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 Raschker | ||
Thu Aug 18 2016 15:54 | 1st = 1 Raschker 2nd = 4 The C E O 3rd = 2 Hezaluckygrinner 4th = 5 Art Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 Admiral Bronski | ||
Thu Aug 18 2016 15:53 | 1st = 1 Admiral Bronski 2nd = 2 Repeat After Me 3rd = 5 Regal Ambition 4th = 6 Sukovia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 3 More To Gain | ||
Thu Aug 18 2016 15:50 | 1st = 3 More To Gain 2nd = 4 Courtza King 3rd = 2 Carluca 4th = 9 Colonial Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Cop It Sweet | ||
Thu Aug 18 2016 15:47 | 1st = 2 Cop It Sweet 2nd = 4 Gina Sannette 3rd = 8 Raven Keroma 4th = 6 Go The Gort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Zahra Bella | ||
Thu Aug 18 2016 15:44 | 1st = 5 Zahra Bella 2nd = 2 Cash Ownley 3rd = 8 Ninetymile Ace 4th = 3 Onto Jatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 10 Foundry Court | ||
Thu Aug 18 2016 15:42 | 1st = 10 Foundry Court 2nd = 1 Gravy 3rd = 3 Pierian 4th = 14 Keepers Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 2 Speedy Sparky | ||
Thu Aug 18 2016 15:39 | 1st = 2 Speedy Sparky 2nd = 3 Isabel Enlim 3rd = 5 Bralyn Stalker 4th = 6 Most Arrogant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Certainlywillbe | ||
Thu Aug 18 2016 15:37 | 1st = 4 Certainlywillbe 2nd = 5 Rocknroll Annie 3rd = 10 Yes Brother Yes 4th = 7 Unofficial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Know Scholar | ||
Thu Aug 18 2016 15:36 | 1st = 1 Know Scholar 2nd = 2 Cawbourne Patty 3rd = 8 Nozzno Fear 4th = 6 Jinja Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Hi Ho Geronimo | ||
Thu Aug 18 2016 15:34 | 1st = 2 Hi Ho Geronimo 2nd = 5 Bambalam Bruce 3rd = 4 Uncle Bump 4th = 6 Rorter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 9 Kalidaz | ||
Thu Aug 18 2016 15:30 | 1st = 9 Kalidaz 2nd = 2 Angry Gee 3rd = 10 Thumbtacks 4th = 8 Gin Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 6 Zakspatrol | ||
Thu Aug 18 2016 15:28 | 1st = 6 Zakspatrol 2nd = 4 A Chance To Dream 3rd = 3 Concorde 4th = 7 Easy For Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Bruskey | ||
Thu Aug 18 2016 15:26 | 1st = 2 Bruskey 2nd = 8 King Sunrise 3rd = 6 Goodwin Rodgers 4th = 5 Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Sporting Page | ||
Thu Aug 18 2016 15:25 | 1st = 3 Sporting Page 2nd = 6 Embrace The Pain 3rd = 5 Charcoal Melody 4th = 9 El Capo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Cosmic Shiraz | ||
Thu Aug 18 2016 15:22 | 1st = 7 Cosmic Shiraz 2nd = 5 Smart Tornado 3rd = 3 Choclotto 4th = 6 Richo Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Kaanapali | ||
Thu Aug 18 2016 15:18 | 1st = 10 Kaanapali 2nd = 9 Grinlikeastar 3rd = 11 Jaylets Hunta 4th = 2 Kadaminy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 7 Reiby Rampart | ||
Thu Aug 18 2016 15:15 | 1st = 7 Reiby Rampart 2nd = 10 Masking 3rd = 5 Our Royal Egyptian 4th = 14 My Milly Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 New Thang | ||
Thu Aug 18 2016 15:13 | 1st = 7 New Thang 2nd = 1 Terra Mondo 3rd = 8 Know Lapse 4th = 2 Aiden Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 6 Sketchy Jet | ||
Thu Aug 18 2016 15:12 | 1st = 6 Sketchy Jet 2nd = 7 Marys Shadow 3rd = 2 Girl Dodo 4th = 4 Danny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Unlikable | ||
Thu Aug 18 2016 15:09 | 1st = 8 Unlikable 2nd = 7 You Dance 3rd = 5 Thunder Of Night 4th = 6 Unusable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Transgressor | ||
Thu Aug 18 2016 15:07 | 1st = 5 Transgressor 2nd = 1 Peggies Maree 3rd = 3 Invincible Mode 4th = 6 Hughes Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Dr Poppel | ||
Thu Aug 18 2016 15:04 | 1st = 5 Dr Poppel 2nd = 7 Magnificent Pete 3rd = 4 Say Nothing 4th = 2 In Dee Beginning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Creamee | ||
Thu Aug 18 2016 15:03 | 1st = 4 Creamee 2nd = 2 Donna May 3rd = 1 Danke 4th = 6 The Scruff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 13 Sienna Symphony | ||
Thu Aug 18 2016 15:00 | 1st = 13 Sienna Symphony 2nd = 1 Izenashark 3rd = 2 Gee Whizzer 4th = 14 Brookwater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Im Rolling Stoned | ||
Thu Aug 18 2016 14:57 | 1st = 8 Im Rolling Stoned 2nd = 1 Justcallme Kayjay 3rd = 7 Countourluckystars 4th = 4 Every Things Rosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Magic Dozer | ||
Thu Aug 18 2016 14:56 | 1st = 7 Magic Dozer 2nd = 8 Gossip Queen 3rd = 2 Thunder Storm 4th = 6 Gumps The Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Rice To Riches | ||
Thu Aug 18 2016 14:54 | 1st = 2 Rice To Riches 2nd = 4 Merly 3rd = 6 Poppys Snookie 4th = 10 Daves Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Pulsar | ||
Thu Aug 18 2016 14:50 | 1st = 7 Pulsar 2nd = 4 Campanology 3rd = 9 Tremont 4th = 8 Redmia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Mr Banks | ||
Thu Aug 18 2016 14:47 | 1st = 3 Mr Banks 2nd = 1 Zero Care Factor 3rd = 2 Dr Ohwoe 4th = 7 Perry White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 11 Hashtag | ||
Thu Aug 18 2016 14:42 | 1st = 11 Hashtag 2nd = 6 Valbarann 3rd = 5 Wilma 4th = 3 Dearest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Divorce Me | ||
Thu Aug 18 2016 14:39 | 1st = 7 Divorce Me 2nd = 9 Bush Fusion 3rd = 3 Swift Daisy 4th = 6 Royal Blue Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Grand Apache | ||
Thu Aug 18 2016 14:37 | 1st = 2 Grand Apache 2nd = 1 Sarcasm 3rd = 3 Kingman 4th = 8 Wunzee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 5 Oakfield Sunrise | ||
Thu Aug 18 2016 14:35 | 1st = 5 Oakfield Sunrise 2nd = 10 Archangel 3rd = 3 The Gavel 4th = 8 Zijin Cheng |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 12 Battles End | ||
Thu Aug 18 2016 14:30 | 1st = 12 Battles End 2nd = 3 Pharrell 3rd = 6 Marthick 4th = 13 Via Cavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Diamond Ed | ||
Thu Aug 18 2016 14:27 | 1st = 6 Diamond Ed 2nd = 5 Pappa Gallo 3rd = 8 Roll em Missy 4th = 4 Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Emargee | ||
Thu Aug 18 2016 14:22 | 1st = 2 Emargee 2nd = 1 Queens Accent 3rd = 3 Cold Stone 4th = 7 Heavens Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Expect Delay | ||
Thu Aug 18 2016 14:19 | 1st = 8 Expect Delay 2nd = 7 Greet The Judge 3rd = 1 Impersonator 4th = 2 Adjudicator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Gypsy Secret | ||
Thu Aug 18 2016 14:15 | 1st = 3 Gypsy Secret 2nd = 6 Onehundredclicks 3rd = 1 Ekklestone 4th = 7 Quick Assault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Takalo Gem | ||
Thu Aug 18 2016 14:12 | 1st = 1 Takalo Gem 2nd = 9 Katey 3rd = 7 Irinka Tyson 4th = 6 Milkos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 2 Conon Bridge | ||
Thu Aug 18 2016 14:07 | 1st = 2 Conon Bridge 2nd = 3 Valley Ess Jay 3rd = 4 Kains Boy 4th = 7 Dabbsey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Lord Somersby | ||
Thu Aug 18 2016 14:04 | 1st = 8 Lord Somersby 2nd = 4 Galloping Bobby 3rd = 1 Theres Steamy 4th = 6 Rusty Sidebottom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 8 Hula Star | ||
Thu Aug 18 2016 14:00 | 1st = 8 Hula Star 2nd = 7 Carterista 3rd = 13 One Blink 4th = 11 Pop Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 7 Stradazzle | ||
Thu Aug 18 2016 13:55 | 1st = 7 Stradazzle 2nd = 1 Hurricanes 3rd = 5 Surfer 4th = 6 Urban Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Buck Stop | ||
Thu Aug 18 2016 13:52 | 1st = 3 Buck Stop 2nd = 1 Carla Zeus 3rd = 4 Ultimate Bomber 4th = 6 Chisel Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Invictus Ash | ||
Thu Aug 18 2016 13:46 | 1st = 3 Invictus Ash 2nd = 4 Harvey Leigh 3rd = 2 Dark Avenger 4th = 7 Melody Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Quick and Easy | ||
Thu Aug 18 2016 13:40 | 1st = 1 Quick and Easy 2nd = 2 Mista Busy 3rd = 3 Kuramos 4th = 9 Mishani Silva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 1 Opawa Norris | ||
Thu Aug 18 2016 13:37 | 1st = 1 Opawa Norris 2nd = 2 Diva Pose 3rd = 6 Thrilling Boris 4th = 8 Santa Sangre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Betsie Cargo | ||
Thu Aug 18 2016 13:34 | 1st = 2 Betsie Cargo 2nd = 5 Irinka Alf 3rd = 6 Davey 4th = 4 Hopes A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 1 Big Phil | ||
Thu Aug 18 2016 13:30 | 1st = 1 Big Phil 2nd = 9 Sherpa Trail 3rd = 12 Club Tropicana 4th = 16 Toorak Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Photo Bomber | ||
Thu Aug 18 2016 13:25 | 1st = 2 Photo Bomber 2nd = 1 Letty Bee 3rd = 7 Lyley Lass 4th = 5 Turbo Longstride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 1 Generalissimo | ||
Thu Aug 18 2016 13:20 | 1st = 1 Generalissimo 2nd = 12 Bella Vino 3rd = 2 Mandolize 4th = 6 Classic Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Augello | ||
Thu Aug 18 2016 13:17 | 1st = 8 Augello 2nd = 4 Opawa Harry 3rd = 1 Nangar Gem 4th = 3 Moochi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 9 Tralee Elsa | ||
Thu Aug 18 2016 13:13 | 1st = 9 Tralee Elsa 2nd = 3 Kilkee May 3rd = 2 Sams Legacy 4th = 1 Bralyn Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Cement Socks | ||
Thu Aug 18 2016 13:09 | 1st = 8 Cement Socks 2nd = 1 Laytown 3rd = 7 Aaron Soda 4th = 2 Meteor Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Our Lucky Lucy | ||
Thu Aug 18 2016 13:05 | 1st = 8 Our Lucky Lucy 2nd = 9 Scattered Showers 3rd = 7 Isis De Vega 4th = 3 Saurabh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 3 Magmellou | ||
Thu Aug 18 2016 13:00 | 1st = 3 Magmellou 2nd = 1 Dash For Dee 3rd = 4 Nangawooka 4th = 6 Trending Hard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Mi Tensile | ||
Thu Aug 18 2016 12:57 | 1st = 2 Mi Tensile 2nd = 4 Timmy Trumpet 3rd = 3 Teegambo 4th = 1 Fantastic Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 My Brother Sam | ||
Thu Aug 18 2016 12:53 | 1st = 4 My Brother Sam 2nd = 1 In The Trend 3rd = 6 Secret Top 4th = 2 El El Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Shakey Jet | ||
Thu Aug 18 2016 12:49 | 1st = 4 Shakey Jet 2nd = 8 Dr Watson 3rd = 3 Bound For Alice 4th = 1 Tinaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 4 Sir Magic | ||
Thu Aug 18 2016 12:45 | 1st = 4 Sir Magic 2nd = 6 Viatrix 3rd = 3 Bite The Media 4th = 5 Reward For Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 2 Unileven | ||
Thu Aug 18 2016 12:40 | 1st = 2 Unileven 2nd = 1 Umaga Rama 3rd = 8 Go Andwyn 4th = 4 Gee Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 9 Tag And Release | ||
Thu Aug 18 2016 12:35 | 1st = 9 Tag And Release 2nd = 2 Long Point Zarr 3rd = 1 Angelica Cargo 4th = 3 Blinkys Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 12 Hes The Boss | ||
Thu Aug 18 2016 12:25 | 1st = 12 Hes The Boss 2nd = 2 Desert Grey 3rd = 11 Anaheim 4th = 8 National Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Lightwood Miss | ||
Thu Aug 18 2016 12:23 | 1st = 5 Lightwood Miss 2nd = 7 Bernmar Thunder 3rd = 4 Thors Crest 4th = 9 Garnier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 7 Coruba Cate | ||
Thu Aug 18 2016 12:20 | 1st = 7 Coruba Cate 2nd = 8 Snigglepuss 3rd = 3 Here Without You 4th = 4 Mr Fuss Pot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Jabba The Fab | ||
Thu Aug 18 2016 12:15 | 1st = 4 Jabba The Fab 2nd = 1 Seat Slammer 3rd = 7 Hensap Justine 4th = 2 Subzero Cell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 My Names Rhonda | ||
Thu Aug 18 2016 12:05 | 1st = 3 My Names Rhonda 2nd = 7 Bluebells Rocker 3rd = 6 Wolfies Lass 4th = 10 Auburn Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Sonic Attack | ||
Thu Aug 18 2016 12:00 | 1st = 8 Sonic Attack 2nd = 5 Simply Sam 3rd = 2 Kinloch Osti 4th = 4 Rockin Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Crying In Vegas | ||
Thu Aug 18 2016 11:40 | 1st = 2 Crying In Vegas 2nd = 1 Olivia 3rd = 8 Golden Ivy 4th = 3 Cawbourne Steps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 7 Fantastic Lucy | ||
Thu Aug 18 2016 11:22 | 1st = 7 Fantastic Lucy 2nd = 6 Saved By Love 3rd = 2 Pat Not Plait 4th = 1 Our Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - | ||
Thu Aug 18 2016 11:22 | 2nd = 6 Saved By Love 3rd = 2 Pat Not Plait 4th = 1 Our Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Opawa Libby | ||
Thu Aug 18 2016 11:04 | 1st = 1 Opawa Libby 2nd = 6 Sacred Can You 3rd = 4 Le Roi 4th = 3 Deceptive Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 6 Skuzi | ||
Thu Aug 18 2016 10:46 | 1st = 6 Skuzi 2nd = 7 Jump Up 3rd = 1 Allegro Class 4th = 5 Country Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Coruba Rage | ||
Thu Aug 18 2016 10:28 | 1st = 8 Coruba Rage 2nd = 3 Electric Dee Eye 3rd = 2 Idol Butcher 4th = 1 Opawa Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Thrilling Ryder | ||
Thu Aug 18 2016 10:10 | 1st = 6 Thrilling Ryder 2nd = 7 Our Mystro 3rd = 8 Off The Grid 4th = 4 Girl Cina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Birkita | ||
Mon Jul 18 2016 22:42 | 1st = 5 Birkita 2nd = 2 Wayang Angel 3rd = 3 Insidious Intent 4th = 6 Bradley Singman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 8 Count Baroque | ||
Mon Jul 18 2016 22:32 | 1st = 8 Count Baroque 2nd = 1 Tah Mcevoy 3rd = 2 Asgard Warrior 4th = 9 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Gotta Get Back | ||
Mon Jul 18 2016 22:27 | 1st = 3 Gotta Get Back 2nd = 7 Hollywood Jones 3rd = 6 Eddie Yap 4th = 8 Come On Lassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Redemption Road | ||
Mon Jul 18 2016 22:18 | 1st = 1 Redemption Road 2nd = 5 Tilly Lowndes 3rd = 4 Uncut Splendour 4th = 6 Ariki Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Care Care Care | ||
Mon Jul 18 2016 22:15 | 1st = 2 Care Care Care 2nd = 5 Winklee Colin 3rd = 4 Oliver Queen 4th = 3 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Samba King | ||
Mon Jul 18 2016 22:12 | 1st = 4 Samba King 2nd = 6 Mister Campo 3rd = 3 Pure Sacrifice 4th = 10 Proven Malibu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 5 Sonic Blast | ||
Mon Jul 18 2016 22:01 | 1st = 5 Sonic Blast 2nd = 2 San Juanico 3rd = 8 Andys Charm 4th = 6 Jim Gary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 5 Magic Moz | ||
Mon Jul 18 2016 21:58 | 1st = 5 Magic Moz 2nd = 4 Diamond Image 3rd = 6 Winklee Toby 4th = 7 Dilston Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Mexican Rush | ||
Mon Jul 18 2016 21:55 | 1st = 1 Mexican Rush 2nd = 7 Avatar Ice 3rd = 5 Tiggerlong Boom 4th = 8 Too Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Maywyn Pettycash | ||
Mon Jul 18 2016 21:52 | 1st = 2 Maywyn Pettycash 2nd = 7 Taser Shock 3rd = 9 Angelic Miss 4th = 3 Angel Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Crown Jester | ||
Mon Jul 18 2016 21:48 | 1st = 1 Crown Jester 2nd = 7 Dyna Jumpy 3rd = 4 Makikos 4th = 8 Wendy Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Iona Inferno | ||
Mon Jul 18 2016 21:44 | 1st = 1 Iona Inferno 2nd = 6 Zulu Power 3rd = 7 Sew She Can 4th = 3 Kay Cee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Shes A Trinket | ||
Mon Jul 18 2016 21:40 | 1st = 1 Shes A Trinket 2nd = 7 Hat Trick Babe 3rd = 2 Leica Warrior 4th = 3 Winklee Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Shes Vivacious | ||
Mon Jul 18 2016 21:36 | 1st = 2 Shes Vivacious 2nd = 3 Jordy Paige 3rd = 1 Times Up Tom 4th = 8 Irish Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Blue Pointer | ||
Mon Jul 18 2016 21:29 | 1st = 8 Blue Pointer 2nd = 7 Knew You Would 3rd = 6 Hoop Dreams 4th = 4 Hurricane Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Cyclone Clifford | ||
Mon Jul 18 2016 21:26 | 1st = 7 Cyclone Clifford 2nd = 2 Smashing Blue 3rd = 1 Mauricio 4th = 8 Sunny Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Tijuana Icon | ||
Mon Jul 18 2016 21:23 | 1st = 2 Tijuana Icon 2nd = 8 Sazoo Icon 3rd = 4 Jayloch Donny 4th = 5 Body And Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Prescribe | ||
Mon Jul 18 2016 21:20 | 1st = 5 Prescribe 2nd = 6 Kialdu Scarlet 3rd = 4 Kinloch Angel 4th = 1 Keep Ya Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Blazing Spirit | ||
Mon Jul 18 2016 21:17 | 1st = 2 Blazing Spirit 2nd = 5 Violet Blue 3rd = 3 Har 4th = 1 Hardaway Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 This Time Reba | ||
Mon Jul 18 2016 21:14 | 1st = 2 This Time Reba 2nd = 5 Smokem Up Smokey 3rd = 3 Azariah 4th = 7 Shototsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Gun Mcbain | ||
Mon Jul 18 2016 21:11 | 1st = 7 Gun Mcbain 2nd = 5 Fabregal 3rd = 6 Are Ate 4th = 4 Flash Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Sad Max | ||
Mon Jul 18 2016 21:02 | 1st = 4 Sad Max 2nd = 7 Zambra Icon 3rd = 1 Abmilak 4th = 2 Big Bad Brenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Katey Roman | ||
Mon Jul 18 2016 20:59 | 1st = 1 Katey Roman 2nd = 3 Tecoma Emily 3rd = 6 Broadway Miss 4th = 7 See Blues Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Nightwatchman | ||
Mon Jul 18 2016 20:56 | 1st = 1 Nightwatchman 2nd = 3 Daliya Bale 3rd = 5 Oaklands 4th = 2 Yaris Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Renoufs Magic | ||
Mon Jul 18 2016 20:52 | 1st = 4 Renoufs Magic 2nd = 3 Jimmy Brute 3rd = 5 Mpingo 4th = 8 Mr Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Sheeza Nitro | ||
Mon Jul 18 2016 20:49 | 1st = 2 Sheeza Nitro 2nd = 8 Dillashaw 3rd = 5 Inga Bale 4th = 1 Lolas Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 No Sparkle Leica | ||
Mon Jul 18 2016 20:46 | 1st = 2 No Sparkle Leica 2nd = 4 Shes A Pearla 3rd = 5 Instant Reaction 4th = 3 Spring Creek Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 4 Patty Thrills | ||
Mon Jul 18 2016 20:36 | 1st = 4 Patty Thrills 2nd = 5 Belluci 3rd = 2 Fifteen Two 4th = 3 Minstrel Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Cosmic Spur | ||
Mon Jul 18 2016 20:33 | 1st = 4 Cosmic Spur 2nd = 2 Reignlee 3rd = 7 Mr Alfie 4th = 1 Miss Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Treblig Lucia | ||
Mon Jul 18 2016 20:29 | 1st = 4 Treblig Lucia 2nd = 2 Gorilla Eyes 3rd = 7 Leighs Mimseal 4th = 8 Doon Goes Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Its Classified | ||
Mon Jul 18 2016 20:26 | 1st = 3 Its Classified 2nd = 2 Lochling 3rd = 5 Bounce Pass 4th = 6 Kick Like Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 More In Store | ||
Mon Jul 18 2016 20:22 | 1st = 2 More In Store 2nd = 4 One For Anne 3rd = 5 Copy Right 4th = 8 Cardiology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Amity Class | ||
Mon Jul 18 2016 20:13 | 1st = 1 Amity Class 2nd = 3 Work It 3rd = 8 Runout Babe 4th = 7 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Big Black Rocket | ||
Mon Jul 18 2016 20:10 | 1st = 7 Big Black Rocket 2nd = 2 Vanity Affair 3rd = 8 Zero Zephyr 4th = 1 Markom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Kinloch Beach | ||
Mon Jul 18 2016 20:06 | 1st = 1 Kinloch Beach 2nd = 8 Tarmac Black 3rd = 7 Becs Diamond 4th = 2 Maywyn If Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Elishas Delight | ||
Mon Jul 18 2016 20:02 | 1st = 1 Elishas Delight 2nd = 2 Molly Be Nimble 3rd = 5 Garry Mcbain 4th = 8 Lethal Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Wally Wanderer | ||
Mon Jul 18 2016 19:58 | 1st = 4 Wally Wanderer 2nd = 8 Lachies Lady 3rd = 2 Mount Murray 4th = 7 Bronco Singman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Andariel | ||
Mon Jul 18 2016 19:54 | 1st = 1 Andariel 2nd = 3 Glenrea Target 3rd = 4 Betty La Fae 4th = 6 Flippant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Toms Gift | ||
Mon Jul 18 2016 19:50 | 1st = 7 Toms Gift 2nd = 6 Ruby Cabang 3rd = 2 Latifi Sam 4th = 8 Digger Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Plenty Of Punch | ||
Mon Jul 18 2016 19:46 | 1st = 1 Plenty Of Punch 2nd = 6 Ellies Boy 4th = 7 Smashniak Taser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Able Chief | ||
Mon Jul 18 2016 19:42 | 1st = 2 Able Chief 2nd = 8 Lektra Stolly 3rd = 1 Billy Blue Eyes 4th = 5 Just Ducal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Conamara Max | ||
Mon Jul 18 2016 19:38 | 1st = 5 Conamara Max 2nd = 4 Thunder Buddy 3rd = 8 Bobbie Dawn 4th = 3 Midnight Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 3 Stylish Image | ||
Mon Jul 18 2016 19:34 | 1st = 3 Stylish Image 2nd = 8 Hello Nugget 3rd = 6 Pure Presence 4th = 10 Adams Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Miss Vane | ||
Mon Jul 18 2016 19:31 | 1st = 7 Miss Vane 2nd = 2 Smouldering Coal 3rd = 6 Sicario 4th = 4 Hope For Lissy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Mockas Babe | ||
Mon Jul 18 2016 19:27 | 1st = 6 Mockas Babe 2nd = 7 Checkout Charlie 3rd = 2 Punch Right Out 4th = 5 Come Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Fallen Star | ||
Mon Jul 18 2016 19:24 | 1st = 7 Fallen Star 2nd = 10 Bright Eyed Girl 3rd = 5 Tranquil Midge 4th = 1 Tricky Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Pretostella | ||
Mon Jul 18 2016 19:21 | 1st = 4 Pretostella 2nd = 8 Ascension 3rd = 7 Aston Force 4th = 1 Gold Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Melody Rules | ||
Mon Jul 18 2016 19:18 | 1st = 1 Melody Rules 2nd = 4 Lolly Legs 3rd = 3 Angry Annie 4th = 5 Mount Warrigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Noise Man | ||
Mon Jul 18 2016 19:15 | 1st = 3 Noise Man 2nd = 4 Princess Charley 3rd = 8 Bondy Rocks 4th = 7 Pepper Salt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 7 Sol Invictus | ||
Mon Jul 18 2016 19:12 | 1st = 7 Sol Invictus 2nd = 5 Chief Jetpilot 3rd = 1 Assembly 4th = 2 Satin Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Bomber Lane | ||
Mon Jul 18 2016 19:09 | 1st = 3 Bomber Lane 2nd = 8 Bletchley 3rd = 4 Miss Pie 4th = 7 Proven Mona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 8 Over Pure | ||
Mon Jul 18 2016 19:06 | 1st = 8 Over Pure 2nd = 6 Dana Watene 3rd = 7 Shania Michelle 4th = 2 Blucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Alpha Nike | ||
Mon Jul 18 2016 19:03 | 1st = 3 Alpha Nike 2nd = 7 Soft Gambler 3rd = 4 Singleton 4th = 8 Jacoby Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Twistex | ||
Mon Jul 18 2016 19:00 | 1st = 1 Twistex 2nd = 2 Willowvale Pearl 3rd = 9 Stars Delight 4th = 6 Cinquedea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Hairy Hairdreser | ||
Mon Jul 18 2016 18:57 | 1st = 8 Hairy Hairdreser 2nd = 6 Ten Pin Cam 3rd = 5 Bekalias Girl 4th = 7 Cashwise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 1 About To Rock | ||
Mon Jul 18 2016 18:53 | 1st = 1 About To Rock 2nd = 4 You Can Excel 3rd = 3 Costa Sea 4th = 7 Sweet Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Wyembah Charlie | ||
Mon Jul 18 2016 18:49 | 1st = 3 Wyembah Charlie 2nd = 5 Sketchy Finish 3rd = 4 Big Valley 4th = 7 Junior Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Ice Gambler | ||
Mon Jul 18 2016 18:45 | 1st = 8 Ice Gambler 2nd = 3 Shadow Edge 3rd = 9 Smart Marlow 4th = 7 Nagus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Annunaki | ||
Mon Jul 18 2016 18:42 | 1st = 6 Annunaki 2nd = 7 Cool Milo 3rd = 1 Sheldon Rose 4th = 3 Explosive Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 5 Rycroft | ||
Mon Jul 18 2016 18:37 | 1st = 5 Rycroft 2nd = 12 Galactic Star 3rd = 1 Legendary Lou 4th = 4 Catch Me Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Caustic Bale | ||
Mon Jul 18 2016 18:35 | 1st = 1 Caustic Bale 2nd = 5 Marlow Brown 3rd = 4 Houindeed 4th = 8 Flying Mal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 4 Dumb Bullett | ||
Mon Jul 18 2016 18:32 | 1st = 4 Dumb Bullett 2nd = 8 Flaming Kirst 3rd = 1 Magic Mundy 4th = 6 Sansa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Suzi Cargo | ||
Mon Jul 18 2016 18:29 | 1st = 2 Suzi Cargo 2nd = 1 Handsome Devil 3rd = 4 Love Lord 4th = 3 Myalla Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Night In Berlin | ||
Mon Jul 18 2016 18:24 | 1st = 10 Night In Berlin 2nd = 4 Jet To Paris 3rd = 2 Im Elton 4th = 9 Little Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Brandeen Bayley | ||
Mon Jul 18 2016 18:20 | 1st = 2 Brandeen Bayley 2nd = 6 Lauren Kasey 3rd = 4 Hurricane Aussie 4th = 3 Doogie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 1 Groovy Tiger | ||
Mon Jul 18 2016 18:16 | 1st = 1 Groovy Tiger 2nd = 2 Emotion 3rd = 8 Pocket Pistol 4th = 7 Debralicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Elcee Jay | ||
Mon Jul 18 2016 18:12 | 1st = 4 Elcee Jay 2nd = 3 Detroit Lion 3rd = 5 Naughty Word 4th = 7 Jacobite Darcie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Three Bears | ||
Mon Jul 18 2016 18:07 | 1st = 1 Three Bears 2nd = 2 Bungalow Bill 3rd = 12 Royal Mach 4th = 9 Rub Of The Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Why Not Jojo | ||
Mon Jul 18 2016 18:04 | 1st = 8 Why Not Jojo 2nd = 9 Willowvale Storm 3rd = 2 Noaki Phoenix 4th = 5 Avon Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Adam Cartwright | ||
Mon Jul 18 2016 17:59 | 1st = 6 Adam Cartwright 2nd = 1 Our Strawberry Miss 3rd = 8 Bit Of Reality 4th = 2 Our Cavort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Janine Monelli | ||
Mon Jul 18 2016 17:56 | 1st = 6 Janine Monelli 2nd = 4 You See Niki 3rd = 7 Lightning Larico 4th = 1 With A Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Musical Cargo | ||
Mon Jul 18 2016 17:53 | 1st = 7 Musical Cargo 2nd = 5 Chookyard Shifty 3rd = 3 Lehigh Limit 4th = 6 Lehigh Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Place Your Bet | ||
Mon Jul 18 2016 17:48 | 1st = 10 Place Your Bet 2nd = 4 Jolly Dryden 3rd = 5 Demolition Dave 4th = 12 Dusty Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 Cookie Rose | ||
Mon Jul 18 2016 17:45 | 1st = 8 Cookie Rose 2nd = 7 Radleys Reality 3rd = 3 Prince Nando 4th = 2 Buddie Bargain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 10 Superimposed | ||
Mon Jul 18 2016 17:40 | 1st = 10 Superimposed 2nd = 5 Mary Catherine 3rd = 3 Hy Leexciting 4th = 7 Straight Thru Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 1 Collision Bolt | ||
Mon Jul 18 2016 17:37 | 1st = 1 Collision Bolt 2nd = 5 Junk Yard Wolf 3rd = 4 Eat More Cake 4th = 7 Rileys Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 The Octagon | ||
Mon Jul 18 2016 17:32 | 1st = 1 The Octagon 2nd = 2 Puddinhead 3rd = 4 Poppy Had Courage 4th = 11 Sniggihdis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Little Gysmo | ||
Mon Jul 18 2016 17:29 | 1st = 1 Little Gysmo 2nd = 8 Moorbel Betty 3rd = 7 Scarlett Dawn 4th = 4 Good Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Spirited Rose | ||
Mon Jul 18 2016 17:26 | 1st = 8 Spirited Rose 2nd = 6 Johnny Bullet 3rd = 7 Jax Mikado 4th = 2 Collinda Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Highest Mountain | ||
Mon Jul 18 2016 17:21 | 1st = 1 Highest Mountain 2nd = 9 Leave It To Me 3rd = 2 Glenisla 4th = 6 Azumah The Booma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 7 Oz Ten Tatious | ||
Mon Jul 18 2016 17:18 | 1st = 7 Oz Ten Tatious 2nd = 5 Notta Pickle 3rd = 4 Missoni 4th = 1 Fancy Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 7 Kasey Kahne | ||
Mon Jul 18 2016 17:13 | 1st = 7 Kasey Kahne 2nd = 6 Modern Love 3rd = 1 Western Drover 4th = 12 Coeur De Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Grand Man | ||
Mon Jul 18 2016 17:10 | 1st = 8 Grand Man 2nd = 3 Golden Honour 3rd = 6 Blitzing Jaybee 4th = 2 Royal Blue Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Just Rockon Bye | ||
Mon Jul 18 2016 17:05 | 1st = 5 Just Rockon Bye 2nd = 3 Smooth Delight 3rd = 7 Bluebird Rose 4th = 2 Go Go Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Avas Shadow | ||
Mon Jul 18 2016 17:02 | 1st = 2 Avas Shadow 2nd = 9 Caidan Marlo 3rd = 1 Photo Bomber 4th = 5 Buckle Up Mauve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 6 Waltzingwithsierra | ||
Mon Jul 18 2016 16:58 | 1st = 6 Waltzingwithsierra 2nd = 1 Gozo Beach 3rd = 8 Rock Shakur 4th = 2 Valstrepo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 9 - 12 Dane De Lago | ||
Mon Jul 18 2016 16:55 | 1st = 12 Dane De Lago 2nd = 14 Victorian Crown 3rd = 2 Filomena 4th = 5 Brilliant Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 6 Charos Palanova | ||
Mon Jul 18 2016 16:53 | 1st = 6 Charos Palanova 2nd = 3 Saffrant 3rd = 5 You See Samri 4th = 1 Local Vocal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Ideal Warrior | ||
Mon Jul 18 2016 16:50 | 1st = 10 Ideal Warrior 2nd = 1 Rodney Strides 3rd = 5 A Matter Of Course 4th = 6 Bettormore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Regal Guard | ||
Mon Jul 18 2016 16:47 | 1st = 1 Regal Guard 2nd = 8 Garney Lane 3rd = 7 Promptness 4th = 4 Choose Wisely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 5 Nothingbutadream | ||
Mon Jul 18 2016 16:42 | 1st = 5 Nothingbutadream 2nd = 8 Tajie Baby 3rd = 6 Once Bitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Black Train | ||
Mon Jul 18 2016 16:39 | 1st = 7 Black Train 2nd = 3 Amaroo Gonzales 3rd = 8 Meteor Panther 4th = 1 Kevs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 8 Vencedora | ||
Mon Jul 18 2016 16:35 | 1st = 8 Vencedora 2nd = 11 Hangover Monday 3rd = 5 Radical Impact 4th = 1 Lion Of Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 2 Mon Tresor | ||
Mon Jul 18 2016 16:33 | 1st = 2 Mon Tresor 2nd = 6 Wheres Woody 3rd = 1 Elaine Monelli 4th = 4 Lil Turtle Dove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 9 - 5 Black Mary | ||
Mon Jul 18 2016 16:30 | 1st = 5 Black Mary 2nd = 1 Jaffar 3rd = 8 Willander Miss 4th = 16 Mister Teejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Keep Searching | ||
Mon Jul 18 2016 16:28 | 1st = 1 Keep Searching 2nd = 5 Gertie Allen 3rd = 2 Lehigh Lotto 4th = 10 Monster Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Joekenn | ||
Mon Jul 18 2016 16:24 | 1st = 8 Joekenn 2nd = 7 Tendaho 3rd = 9 Aldebaran Daisy 4th = 1 Arctic Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Bandits Girls | ||
Mon Jul 18 2016 16:22 | 1st = 1 Bandits Girls 2nd = 4 Alotta Memories 3rd = 2 Bazz Kebab 4th = 8 Why Not Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 7 Miss Quatro | ||
Mon Jul 18 2016 16:18 | 1st = 7 Miss Quatro 2nd = 2 Eds Folly 3rd = 9 Lifeasweknowit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 8 - 1 A Magic Zariz | ||
Mon Jul 18 2016 16:15 | 1st = 1 A Magic Zariz 2nd = 7 Worthy Rival 3rd = 5 Alright Now 4th = 2 Distinctive Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 6 Flag Hunter | ||
Mon Jul 18 2016 16:13 | 1st = 6 Flag Hunter 2nd = 2 Mr Oakley 3rd = 8 Yo Diddle Diddle 4th = 5 Seven Reasons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Gran Lema Girl | ||
Mon Jul 18 2016 16:10 | 1st = 8 Gran Lema Girl 2nd = 10 Bettor Pay Me 3rd = 7 Just Tootsie 4th = 2 The Boys Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Sheza Fusion | ||
Mon Jul 18 2016 16:07 | 1st = 6 Sheza Fusion 2nd = 8 Dana Moocha 3rd = 2 Fabredoll 4th = 4 Dana Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Organized Chaos | ||
Mon Jul 18 2016 16:03 | 1st = 3 Organized Chaos 2nd = 1 Miss Matilda Rose 3rd = 7 Hot Fraternity 4th = 5 Ourlastshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 11 Found My Way | ||
Mon Jul 18 2016 16:00 | 1st = 11 Found My Way 2nd = 8 Diamond District 3rd = 2 Herenoa 4th = 7 Alaska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Sir Fancy | ||
Mon Jul 18 2016 15:58 | 1st = 4 Sir Fancy 2nd = 3 Quite White 3rd = 2 Emilia Cash 4th = 8 Little Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 11 Sugar Bella | ||
Mon Jul 18 2016 15:55 | 1st = 11 Sugar Bella 2nd = 9 Our Rocket 3rd = 2 Apocalypto 4th = 4 Tramp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Priya Monelli | ||
Mon Jul 18 2016 15:53 | 1st = 4 Priya Monelli 2nd = 8 Vocal Isla 3rd = 2 Hoopla Doopla 4th = 7 Bernadet Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Aquaflight | ||
Mon Jul 18 2016 15:50 | 1st = 1 Aquaflight 2nd = 9 Opinionated 3rd = 8 Wroxton Strongbow 4th = 4 Cheyenne Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Old Torana | ||
Mon Jul 18 2016 15:47 | 1st = 8 Old Torana 2nd = 6 Blue Boy Cargo 3rd = 3 Nathans Flyer 4th = 7 Mcstuffins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 6 Artful Christian | ||
Mon Jul 18 2016 15:42 | 1st = 6 Artful Christian 2nd = 7 The Real Affair 3rd = 8 Dominate The Dojo 4th = 4 Pop the Cork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Magnificent Pete | ||
Mon Jul 18 2016 15:39 | 1st = 8 Magnificent Pete 2nd = 3 Bright Sky 3rd = 2 Perry White 4th = 1 Whittle Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 13 Eurella Flight | ||
Mon Jul 18 2016 15:35 | 1st = 13 Eurella Flight 2nd = 7 Jar Of Hearts 3rd = 1 Pencita 4th = 14 Special Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 5 Palasade | ||
Mon Jul 18 2016 15:33 | 1st = 5 Palasade 2nd = 4 Shelly Rosebud 3rd = 3 Thunder Thorn 4th = 1 Nitro Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 10 Wolf Eyes | ||
Mon Jul 18 2016 15:30 | 1st = 10 Wolf Eyes 2nd = 7 Violets Are Blue 3rd = 2 Vain Kingdom 4th = 11 Addtina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Promoted | ||
Mon Jul 18 2016 15:25 | 1st = 4 Promoted 2nd = 3 Absolution 3rd = 7 Abettorrose 4th = 2 Gotta Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Gotta Rush | ||
Mon Jul 18 2016 15:22 | 1st = 3 Gotta Rush 2nd = 8 Gunmetal Lad 3rd = 7 Chelsea Drogba 4th = 1 Hop On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 11 Backpage Screamer | ||
Mon Jul 18 2016 15:18 | 1st = 11 Backpage Screamer 2nd = 6 Rich Cranleigh 3rd = 2 Roman Reign 4th = 5 Hoylakes Next Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 13 Concealment | ||
Mon Jul 18 2016 15:15 | 1st = 13 Concealment 2nd = 6 Marilisa 3rd = 1 Vysotsky 4th = 3 Tuscan Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Gus Or Bust | ||
Mon Jul 18 2016 15:10 | 1st = 7 Gus Or Bust 2nd = 4 Ima Skybabe 3rd = 6 Idol Lawman 4th = 2 Succession Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Hit The Beat | ||
Mon Jul 18 2016 15:07 | 1st = 4 Hit The Beat 2nd = 7 Bob On 3rd = 5 Prison Cells 4th = 1 Financial Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 2 Solid As A Rock | ||
Mon Jul 18 2016 15:03 | 1st = 2 Solid As A Rock 2nd = 9 Macray Muchacho 3rd = 4 Somebeachshadow 4th = 8 Swamper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 1 Gods Tilla | ||
Mon Jul 18 2016 15:00 | 1st = 1 Gods Tilla 2nd = 14 Rainbow Bay 3rd = 3 Bungalally Belle 4th = 4 Dangle Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 1 Coming In Hot | ||
Mon Jul 18 2016 14:58 | 1st = 1 Coming In Hot 2nd = 4 Im Imogen 3rd = 6 Squared 4th = 7 Magic Over The Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Victree Vendetta | ||
Mon Jul 18 2016 14:50 | 1st = 4 Victree Vendetta 2nd = 1 Meadow Art 3rd = 7 Major Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Suspicious Lee | ||
Mon Jul 18 2016 14:47 | 1st = 4 Suspicious Lee 2nd = 5 Blitzen Bell 3rd = 1 Suspicious Joe 4th = 8 Lloyd Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Lord Willoughby | ||
Mon Jul 18 2016 14:43 | 1st = 4 Lord Willoughby 2nd = 1 Soho Changeling 3rd = 5 American Dynasty 4th = 8 Back To The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 4 Big Albert | ||
Mon Jul 18 2016 14:40 | 1st = 4 Big Albert 2nd = 13 Hard Go Jo 3rd = 3 Percivale 4th = 10 Heza Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Docker | ||
Mon Jul 18 2016 14:37 | 1st = 7 Docker 2nd = 8 Thrilling Cassie 3rd = 6 Ready Made Size 4th = 4 Cawbourne Panic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 9 Art N Ollie | ||
Mon Jul 18 2016 14:35 | 1st = 9 Art N Ollie 2nd = 3 Back In The Game 3rd = 13 Sarona Downs 4th = 7 Cafe Fouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Itz Sportz Torque | ||
Mon Jul 18 2016 14:33 | 1st = 1 Itz Sportz Torque 2nd = 5 Rocking With Charm 3rd = 4 Remind Me 4th = 3 Inciter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 5 Vainrite | ||
Mon Jul 18 2016 14:30 | 1st = 5 Vainrite 2nd = 3 Tumult 3rd = 10 Warrior Lady 4th = 4 Magnus Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 1 Maori Law | ||
Mon Jul 18 2016 14:27 | 1st = 1 Maori Law 2nd = 9 Sun Valley Road 3rd = 3 Flash Angus 4th = 10 Greg The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Remember Train | ||
Mon Jul 18 2016 14:24 | 1st = 1 Remember Train 2nd = 7 Dusty Roy 3rd = 4 Take Fright 4th = 2 Ima Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Freedom Flyer | ||
Mon Jul 18 2016 14:17 | 1st = 1 Freedom Flyer 2nd = 6 Spirit Run 3rd = 2 Cawbourne Mezza 4th = 7 Cawbourne Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Fun Magic Trix | ||
Mon Jul 18 2016 14:12 | 1st = 1 Fun Magic Trix 2nd = 4 Its All Bliss 3rd = 6 Dont Be Jealous 4th = 5 Crystal Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Black Cobia | ||
Mon Jul 18 2016 14:09 | 1st = 1 Black Cobia 2nd = 2 One For Liam 3rd = 8 Andelven 4th = 7 Caco Potion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 8 Millijule | ||
Mon Jul 18 2016 14:05 | 1st = 8 Millijule 2nd = 2 Tickets On Kye 3rd = 1 Reiby Rampart 4th = 12 Spare Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 4 Danehill Downs | ||
Mon Jul 18 2016 14:00 | 1st = 4 Danehill Downs 2nd = 12 Step Dance 3rd = 6 Clever Boy 4th = 7 Marocco Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Petal Sannette | ||
Mon Jul 18 2016 13:57 | 1st = 8 Petal Sannette 2nd = 1 Map My Run 3rd = 4 Feel The Force 4th = 5 King Hit Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 1 Kyvalley Kyrie | ||
Mon Jul 18 2016 13:52 | 1st = 1 Kyvalley Kyrie 2nd = 9 Aldebaran Pirate 3rd = 8 Downunder Barkers 4th = 6 Endsin A Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Norduls Hope | ||
Mon Jul 18 2016 13:49 | 1st = 5 Norduls Hope 2nd = 7 Crackerjack Roy 3rd = 8 Warbo 4th = 1 Destini Seahorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 2 Brute | ||
Mon Jul 18 2016 13:45 | 1st = 2 Brute 2nd = 12 Cheeky Charley 3rd = 9 Miss Blusparks 4th = 3 Hes A Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Cawbourne Eski | ||
Mon Jul 18 2016 13:42 | 1st = 2 Cawbourne Eski 2nd = 4 Autumn Lights 3rd = 1 Cawbourne Loch 4th = 7 Homebush Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Never Never Land | ||
Mon Jul 18 2016 13:37 | 1st = 2 Never Never Land 2nd = 1 Rockstar Confusion 3rd = 8 Agent Maori 4th = 7 Theytellme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Cousin Cosmo | ||
Mon Jul 18 2016 13:34 | 1st = 8 Cousin Cosmo 2nd = 3 Shiny Lad 3rd = 7 Golden Warrior 4th = 6 Whos That Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 2 Comeback | ||
Mon Jul 18 2016 13:30 | 1st = 2 Comeback 2nd = 10 New Coupe 3rd = 12 Saint Blackwires 4th = 4 Interlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 6 Red Henno | ||
Mon Jul 18 2016 13:25 | 1st = 6 Red Henno 2nd = 14 Vinnie Power 3rd = 13 Taylor Bay 4th = 9 White Achilles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 9 Lady Zeena | ||
Mon Jul 18 2016 13:22 | 1st = 9 Lady Zeena 2nd = 1 Cawbourne Buttsy 3rd = 7 Totes 4th = 5 Kentaro Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 1 Handy That | ||
Mon Jul 18 2016 13:17 | 1st = 1 Handy That 2nd = 2 Sugar Free 3rd = 5 Enticing Smile 4th = 10 The Blue Valiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Erica Mckenna | ||
Mon Jul 18 2016 13:14 | 1st = 7 Erica Mckenna 2nd = 3 Three Scoops 3rd = 1 Lady Lurcher 4th = 5 Eaglehawk Beffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 1 Blazon Tales | ||
Mon Jul 18 2016 13:10 | 1st = 1 Blazon Tales 2nd = 14 Shes A Joka 3rd = 10 Spring Shadow 4th = 5 Skin Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Cawbourne Doust | ||
Mon Jul 18 2016 13:05 | 1st = 8 Cawbourne Doust 2nd = 5 Belfast Eejit 3rd = 1 Mattie Blueblood 4th = 10 To The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 14 Superchic | ||
Mon Jul 18 2016 13:00 | 1st = 14 Superchic 2nd = 15 Magic Magnus 3rd = 12 Mental As Anything 4th = 3 Corinthian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Supasonic Sam | ||
Mon Jul 18 2016 12:55 | 1st = 1 Supasonic Sam 2nd = 2 Gunmetal Angel 3rd = 3 Mighty Duck 4th = 4 Texta Arandt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 10 Can She Kiss | ||
Mon Jul 18 2016 12:50 | 1st = 10 Can She Kiss 2nd = 2 Druk 3rd = 1 Black Dragon 4th = 4 Speed Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Cawbourne Jarrod | ||
Mon Jul 18 2016 12:47 | 1st = 6 Cawbourne Jarrod 2nd = 1 Homebush Lucifer 3rd = 2 Ears Boris 4th = 5 Crystal Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Kyvalley Topcat | ||
Mon Jul 18 2016 12:42 | 1st = 5 Kyvalley Topcat 2nd = 8 Scottish Sardius 3rd = 4 Fear Not 4th = 1 Kilkee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Monaleen Monty | ||
Mon Jul 18 2016 12:39 | 1st = 5 Monaleen Monty 2nd = 4 Dons Disaster 3rd = 8 Magic Mia 4th = 3 Go Close |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 13 Feelin Hot | ||
Mon Jul 18 2016 12:35 | 1st = 13 Feelin Hot 2nd = 7 Cheeky Bella 3rd = 12 Bring A Beer Along 4th = 6 Abstract Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 12 Wicked Affair | ||
Mon Jul 18 2016 12:30 | 1st = 12 Wicked Affair 2nd = 11 Valleyofthedolls 3rd = 8 Black Comedy 4th = 6 Super Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Trendy Viv | ||
Mon Jul 18 2016 12:27 | 1st = 1 Trendy Viv 2nd = 3 Culvie Den 3rd = 2 Premier Prince 4th = 4 Alcudia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Rippin Tay Tay | ||
Mon Jul 18 2016 12:22 | 1st = 7 Rippin Tay Tay 2nd = 8 Acola Rimfire 3rd = 2 Inky 4th = 5 My Mate Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 7 Cawbourne Morris | ||
Mon Jul 18 2016 12:10 | 1st = 7 Cawbourne Morris 2nd = 2 Frappucino 3rd = 4 Mr Maize 4th = 1 Repeat Visit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Calvin Candie | ||
Mon Jul 18 2016 12:05 | 1st = 4 Calvin Candie 2nd = 9 Old Black Betty 3rd = 6 Delcorn Potts 4th = 2 Callaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 8 Our Snazzy Chassis | ||
Mon Jul 18 2016 12:00 | 1st = 8 Our Snazzy Chassis 2nd = 12 Trifficleesha 3rd = 2 The Frick 4th = 10 Destiny Is Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 9 Bit Coin | ||
Mon Jul 18 2016 11:51 | 1st = 9 Bit Coin 2nd = 3 Americano 3rd = 2 Chair Up 4th = 1 Lure Me In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Kirkham Jack | ||
Mon Jul 18 2016 11:33 | 1st = 7 Kirkham Jack 2nd = 9 Rikkis Rebel 3rd = 1 Sasha Mcbell 4th = 6 Opawa Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Cawbourne Frost | ||
Mon Jul 18 2016 11:15 | 1st = 7 Cawbourne Frost 2nd = 2 Kirkham Kylie 3rd = 3 Shes Mustard 4th = 5 Ghostface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Serena Fly High | ||
Sat Jun 18 2016 23:42 | 1st = 7 Serena Fly High 2nd = 6 West On Dossy 3rd = 2 Zipping Carter 4th = 8 Walt Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 About To Rock | ||
Sat Jun 18 2016 23:27 | 1st = 4 About To Rock 2nd = 5 Miss Debello 3rd = 1 Oakland Raider 4th = 2 High Market |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 9 Undercover Art | ||
Sat Jun 18 2016 23:10 | 1st = 9 Undercover Art 2nd = 5 President Hoylake 3rd = 4 Thechiefsdaughter 4th = 7 African Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Whos Got Blue | ||
Sat Jun 18 2016 23:07 | 1st = 2 Whos Got Blue 2nd = 6 Winsome Bluey 3rd = 1 Trickster Lumik 4th = 4 Blank Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 My Boy Rylan | ||
Sat Jun 18 2016 22:58 | 1st = 7 My Boy Rylan 2nd = 5 Royal Cosmic 3rd = 1 Kelly Hook 4th = 6 Radio Silent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Deputy Chief | ||
Sat Jun 18 2016 22:52 | 1st = 2 Deputy Chief 2nd = 3 Someday Lady 3rd = 7 Thunder Rama 4th = 6 Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Three Bears | ||
Sat Jun 18 2016 22:45 | 1st = 9 Three Bears 2nd = 10 Crusader Banner 3rd = 5 Northern Assassin 4th = 4 Lord Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Zipping Johnny | ||
Sat Jun 18 2016 22:42 | 1st = 8 Zipping Johnny 2nd = 4 Drysdale Doll 3rd = 6 Cairnlea Deano 4th = 7 Kasreyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Funky Punk | ||
Sat Jun 18 2016 22:39 | 1st = 8 Funky Punk 2nd = 3 Ritza Rossi 3rd = 6 Old Timer 4th = 1 Slick Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Monaro Monelli | ||
Sat Jun 18 2016 22:36 | 1st = 6 Monaro Monelli 2nd = 8 Living Proof 3rd = 1 Katsuro Sahara 4th = 7 Gorham Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 9 Scary Mary | ||
Sat Jun 18 2016 22:29 | 1st = 9 Scary Mary 2nd = 7 Choc Chip Magic 3rd = 8 Shark Fan 4th = 1 Quick Draw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Catch Fire | ||
Sat Jun 18 2016 22:25 | 1st = 3 Catch Fire 2nd = 2 Cosmic Owl 3rd = 6 Alpha Demeter 4th = 8 Silky Sock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 11 Hez A Dude | ||
Sat Jun 18 2016 22:20 | 1st = 11 Hez A Dude 2nd = 14 Mouse In The House 3rd = 3 Casino Grin 4th = 10 Waves Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 3 Johnny Disco | ||
Sat Jun 18 2016 22:20 | 1st = 3 Johnny Disco 2nd = 1 Sportsnight 3rd = 6 Natural Disaster 4th = 5 Alfs Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 One Hill | ||
Sat Jun 18 2016 22:18 | 1st = 3 One Hill 2nd = 1 Vintage Rox 3rd = 6 Bessy Boo 4th = 2 Sofia The First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Whos Got Snoop | ||
Sat Jun 18 2016 22:15 | 1st = 1 Whos Got Snoop 2nd = 8 Fun Boss 3rd = 3 Aluminum 4th = 5 Weblec Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Stubborn Bobby | ||
Sat Jun 18 2016 22:12 | 1st = 2 Stubborn Bobby 2nd = 3 Rapid Dominance 3rd = 5 Second Line 4th = 4 Silver Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 11 - 1 Im Norma Jean | ||
Sat Jun 18 2016 22:08 | 1st = 1 Im Norma Jean 2nd = 5 Burwood Beauty 3rd = 4 Zed Code 4th = 2 Lil Beach Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Wolfpack | ||
Sat Jun 18 2016 22:05 | 1st = 7 Wolfpack 2nd = 8 Dark Obsession 3rd = 6 Cadence Bale 4th = 3 Online |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 El Magnifico | ||
Sat Jun 18 2016 22:01 | 1st = 2 El Magnifico 2nd = 7 Invictus Rapid 3rd = 5 Unlawful Entry 4th = 9 Dundee Calypso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Yunderup Dozer | ||
Sat Jun 18 2016 21:57 | 1st = 5 Yunderup Dozer 2nd = 2 Sette Bello 3rd = 1 Jimmy Margetts 4th = 3 Quartz Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Harry Hoo | ||
Sat Jun 18 2016 21:55 | 1st = 2 Harry Hoo 2nd = 9 Bettor Giddyup 3rd = 12 It Aint Royal 4th = 7 Christian Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Colonel Joy | ||
Sat Jun 18 2016 21:52 | 1st = 5 Colonel Joy 2nd = 11 Egodan 3rd = 14 Spare Me Days 4th = 10 Kept Under Wraps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Trip To Eden | ||
Sat Jun 18 2016 21:50 | 1st = 4 Trip To Eden 2nd = 7 Very Choosy 3rd = 1 Fugue 4th = 6 Remas Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Arm A Princess | ||
Sat Jun 18 2016 21:45 | 1st = 2 Arm A Princess 2nd = 5 Cullens Cam 3rd = 3 Shania Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Aston Bolero | ||
Sat Jun 18 2016 21:42 | 1st = 7 Aston Bolero 2nd = 2 Blazin Bomber 3rd = 3 Militant Chief 4th = 8 Marley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 1 Clintal Do | ||
Sat Jun 18 2016 21:37 | 1st = 1 Clintal Do 2nd = 8 Baron Jujon 3rd = 9 Best Beau 4th = 7 Movinoutatown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Zambora Idol | ||
Sat Jun 18 2016 21:35 | 1st = 3 Zambora Idol 2nd = 2 Tap Out Scarlet 3rd = 1 Nangar Thunder 4th = 8 Emission Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Berisari | ||
Sat Jun 18 2016 21:30 | 1st = 5 Berisari 3rd = 6 National Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Flying Kayla | ||
Sat Jun 18 2016 21:27 | 1st = 4 Flying Kayla 2nd = 3 Heaps Of Ability 3rd = 6 Senator Monelli 4th = 8 Dyna Nihilist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 5 Hurricane Showall | ||
Sat Jun 18 2016 21:26 | 1st = 5 Hurricane Showall 2nd = 8 Mistress Bliss 3rd = 1 Double E 4th = 11 Batavia Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Defaulter | ||
Sat Jun 18 2016 21:23 | 1st = 5 Defaulter 2nd = 6 Nervous Energy 3rd = 7 Jack Kade 4th = 3 Good Odds Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Cyclone Kate | ||
Sat Jun 18 2016 21:22 | 1st = 3 Cyclone Kate 2nd = 11 Frith 3rd = 7 Tact Hayleys Delight 4th = 6 Du Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Mumma Josie | ||
Sat Jun 18 2016 21:20 | 1st = 2 Mumma Josie 2nd = 8 Nymeria 3rd = 5 Shirdon Connorae 4th = 4 Dynamic Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Outback Madge | ||
Sat Jun 18 2016 21:15 | 1st = 1 Outback Madge 2nd = 3 Variable Miss 3rd = 5 Bold Law 4th = 4 Hard Done By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Ritza Lenny | ||
Sat Jun 18 2016 21:12 | 1st = 2 Ritza Lenny 2nd = 1 Runway Idole 3rd = 3 Sausage Sizzle 4th = 4 Zambora Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 14 Duke Of The Moment | ||
Sat Jun 18 2016 21:07 | 1st = 14 Duke Of The Moment 2nd = 2 Justabitnoisy 3rd = 4 Johnny Springfield 4th = 9 Used Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Rebellious Speed | ||
Sat Jun 18 2016 21:05 | 1st = 5 Rebellious Speed 2nd = 1 Precious Mion 3rd = 4 Shing Lee 4th = 2 Topology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 On Thunder Road | ||
Sat Jun 18 2016 21:00 | 1st = 4 On Thunder Road 2nd = 5 Elegant Image 3rd = 3 Kyvalley Blur 4th = 2 Uncas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Nangar Flame | ||
Sat Jun 18 2016 20:58 | 1st = 1 Nangar Flame 2nd = 2 Tommy The Weapon 4th = 4 Ella Has Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Ultimate Magic | ||
Sat Jun 18 2016 20:55 | 1st = 2 Ultimate Magic 2nd = 8 Liam 3rd = 4 Yanong 4th = 5 Pop Wright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 4 Franco Rayner | ||
Sat Jun 18 2016 20:54 | 1st = 4 Franco Rayner 2nd = 1 El Sunami 3rd = 12 Military Master 4th = 3 Trust My Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Splash Of White | ||
Sat Jun 18 2016 20:51 | 1st = 2 Splash Of White 2nd = 5 Phils In Luck 3rd = 1 Needs Wings 4th = 8 Golden Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Arma The Gun | ||
Sat Jun 18 2016 20:50 | 1st = 6 Arma The Gun 2nd = 5 Effronte 3rd = 1 Rock Of America 4th = 2 Fouroeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Shima Song | ||
Sat Jun 18 2016 20:47 | 1st = 3 Shima Song 2nd = 5 Buck Forty 3rd = 9 Reefton Treasure 4th = 4 Fullstop Period |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Hez A Chance | ||
Sat Jun 18 2016 20:42 | 1st = 2 Hez A Chance 2nd = 5 Nykea Courage 3rd = 8 Wroxton Strongbow 4th = 7 Onya Bike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Night Sparkle | ||
Sat Jun 18 2016 20:39 | 1st = 7 Night Sparkle 2nd = 1 Cosmic Break 3rd = 3 Revlon Babe 4th = 9 Master Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Bonnie Jujon | ||
Sat Jun 18 2016 20:37 | 1st = 8 Bonnie Jujon 2nd = 9 Eleniark 3rd = 1 Vintage Dream 4th = 2 Just Rokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Zipping Chubbz | ||
Sat Jun 18 2016 20:35 | 1st = 1 Zipping Chubbz 2nd = 8 Lyka Allen 3rd = 3 Fleetwood Zac 4th = 2 Daliya Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 11 Split Second Lombo | ||
Sat Jun 18 2016 20:34 | 1st = 11 Split Second Lombo 2nd = 8 Bettors Power 3rd = 1 So Kool Master 4th = 7 Celtic Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Sketchy Nick | ||
Sat Jun 18 2016 20:32 | 1st = 1 Sketchy Nick 2nd = 7 Quizzical 3rd = 9 Cowrie 4th = 5 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 8 Shes Just A Delight | ||
Sat Jun 18 2016 20:30 | 1st = 8 Shes Just A Delight 2nd = 1 Madison Louise 3rd = 3 Metrofromelle 4th = 7 Chilled Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Cawbourne Kristy | ||
Sat Jun 18 2016 20:28 | 1st = 2 Cawbourne Kristy 2nd = 8 Explosive Range 3rd = 9 Max Cady 4th = 6 Maya Herrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 6 Red Hot Roxy | ||
Sat Jun 18 2016 20:26 | 1st = 6 Red Hot Roxy 2nd = 4 Thejewelinhereye 3rd = 2 Doalittlerocknroll 4th = 10 Lady Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 1 Mister Burgess | ||
Sat Jun 18 2016 20:25 | 1st = 1 Mister Burgess 2nd = 8 Tergrande 3rd = 4 Hey Mr Dee Jay 4th = 10 Te Kula Kaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Bells Flash | ||
Sat Jun 18 2016 20:24 | 1st = 6 Bells Flash 2nd = 4 Lone Sentinel 3rd = 8 Bogie Flyer 4th = 3 Petite Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 9 Haute Couture | ||
Sat Jun 18 2016 20:21 | 1st = 9 Haute Couture 2nd = 2 Pay Pass 3rd = 5 True Danger 4th = 4 Legion Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Sams The Master | ||
Sat Jun 18 2016 20:20 | 1st = 7 Sams The Master 2nd = 5 Charlaval 3rd = 8 Match In Heaven 4th = 12 Thats Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Margins | ||
Sat Jun 18 2016 20:17 | 1st = 4 Margins 2nd = 3 Become The Fuse 3rd = 6 Midwinter 4th = 7 Its a Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 10 Livingston Bay | ||
Sat Jun 18 2016 20:12 | 1st = 10 Livingston Bay 2nd = 5 Tell The Future 3rd = 9 Ellie Is A Bella 4th = 1 Dark Aly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Slick Simzy | ||
Sat Jun 18 2016 20:10 | 1st = 3 Slick Simzy 2nd = 8 Its A Movin 3rd = 7 Awesome Danny 4th = 1 Full Of Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 5 The Marshall | ||
Sat Jun 18 2016 20:09 | 1st = 5 The Marshall 2nd = 3 Untitled 3rd = 11 Chaos Confusion 4th = 4 Chickies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Customized | ||
Sat Jun 18 2016 20:07 | 1st = 1 Customized 2nd = 5 In Like Flint 3rd = 7 Tree Climber Liv 4th = 2 Nero Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Maestro Bellini | ||
Sat Jun 18 2016 20:05 | 1st = 5 Maestro Bellini 2nd = 4 Bet Im Special 3rd = 6 Rock With Sam 4th = 7 Do Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Srixon | ||
Sat Jun 18 2016 20:04 | 1st = 8 Srixon 2nd = 2 Corrupt Model 3rd = 3 Dani Kellasarki 4th = 7 Good Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Miss Foxy Lee | ||
Sat Jun 18 2016 20:01 | 1st = 1 Miss Foxy Lee 2nd = 4 Fancy Nangar 3rd = 3 Dana Peach 4th = 7 Sassy Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Major Secret | ||
Sat Jun 18 2016 20:00 | 1st = 1 Major Secret 2nd = 3 Lets Elope 3rd = 8 Cold Major 4th = 5 Classy Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Belt Up Foss | ||
Sat Jun 18 2016 19:58 | 1st = 1 Belt Up Foss 2nd = 5 Honouring Percy 3rd = 4 Dyna Peanut 4th = 6 Raven On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 2 Trump It | ||
Sat Jun 18 2016 19:55 | 1st = 2 Trump It 2nd = 5 Kavalong 3rd = 1 Mickey Dazzler 4th = 7 Salute The Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - | ||
Sat Jun 18 2016 19:54 | 3rd = 1 Rocknroll Beachboy 4th = 2 Luvthecuz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 7 El Barcelona | ||
Sat Jun 18 2016 19:54 | 1st = 7 El Barcelona 2nd = 5 Its Major Bubbles 3rd = 1 Rocknroll Beachboy 4th = 2 Luvthecuz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Paua Hiking | ||
Sat Jun 18 2016 19:50 | 1st = 6 Paua Hiking 2nd = 4 Barroom Express 3rd = 1 Salute The Bar 4th = 2 Why Not Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Jilliby Jitterbug | ||
Sat Jun 18 2016 19:50 | 1st = 9 Jilliby Jitterbug 2nd = 3 My Mackenzie 3rd = 10 Pixies Parlour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Brad Hill Billy | ||
Sat Jun 18 2016 19:47 | 1st = 2 Brad Hill Billy 2nd = 1 Knight Sprite 3rd = 7 Dandy Jack 4th = 3 Magic Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Mister Music | ||
Sat Jun 18 2016 19:44 | 1st = 1 Mister Music 2nd = 3 Tick Away Fire 3rd = 7 Lorna Belle 4th = 4 Famous Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Zalta | ||
Sat Jun 18 2016 19:42 | 1st = 5 Zalta 2nd = 1 Aveross Mac 3rd = 4 Smiling Crest 4th = 8 East to West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Blue Pointer | ||
Sat Jun 18 2016 19:41 | 1st = 5 Blue Pointer 2nd = 7 This Time Maddie 3rd = 9 Watta Step Up 4th = 2 Ark Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Gate Blaster | ||
Sat Jun 18 2016 19:38 | 1st = 1 Gate Blaster 2nd = 7 Dyna Nerf 3rd = 4 Toxic Runner 4th = 3 Dana Kis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Avonnova | ||
Sat Jun 18 2016 19:37 | 1st = 5 Avonnova 2nd = 1 Ultimate Art 3rd = 7 Ideal Scott 4th = 8 Condagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Empire Entourage | ||
Sat Jun 18 2016 19:35 | 1st = 7 Empire Entourage 2nd = 4 Son Of Bekim 3rd = 1 Zipping Nolen 4th = 8 Destini Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Bryce Cooper | ||
Sat Jun 18 2016 19:34 | 1st = 9 Bryce Cooper 2nd = 6 Sir Roy 3rd = 1 Hijacked 4th = 2 Iconic Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Milly Perez | ||
Sat Jun 18 2016 19:30 | 1st = 11 Milly Perez 2nd = 9 Ive Gottalife 3rd = 4 Quick Draft 4th = 2 Macterra Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Iona Muffin Top | ||
Sat Jun 18 2016 19:28 | 1st = 2 Iona Muffin Top 2nd = 4 Hooter Harnett 3rd = 7 Nureyev 4th = 1 Golden Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Two Tone | ||
Sat Jun 18 2016 19:25 | 1st = 1 Two Tone 2nd = 5 Wadelock Juliet 3rd = 8 Johnny Mobster 4th = 6 Dyna Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 11 Shoreline | ||
Sat Jun 18 2016 19:25 | 1st = 11 Shoreline 2nd = 5 Time To Reminisce 3rd = 9 Allorian 4th = 14 Snack On The Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Zeds Honour | ||
Sat Jun 18 2016 19:22 | 1st = 2 Zeds Honour 2nd = 4 Caramel Delight 3rd = 7 Hazy Lotto 4th = 3 Two Steps Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Heavens Trend | ||
Sat Jun 18 2016 19:20 | 1st = 3 Heavens Trend 2nd = 10 Eye See Diamonds 3rd = 1 Cherry Mahoney 4th = 9 Ima Mystery Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Little Fonzie | ||
Sat Jun 18 2016 19:19 | 1st = 1 Little Fonzie 2nd = 5 Kinloch Beach 4th = 2 Unique Kaleesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Larnach Lass | ||
Sat Jun 18 2016 19:16 | 1st = 8 Larnach Lass 2nd = 5 Panda Bear 3rd = 7 Pride Of Athos 4th = 1 Gaming Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Abitgoingonhere | ||
Sat Jun 18 2016 19:15 | 1st = 5 Abitgoingonhere 2nd = 11 Bianca Tang 3rd = 6 Wheres Jonny 4th = 2 Cams Victories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Zuletta | ||
Sat Jun 18 2016 19:13 | 1st = 3 Zuletta 2nd = 1 Helski Bale 3rd = 8 Brandeen Plugger 4th = 2 Dyna Dalma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Sparkling Cullect | ||
Sat Jun 18 2016 19:08 | 1st = 6 Sparkling Cullect 2nd = 9 Nureyev 3rd = 8 Fours Enuf Tas 4th = 1 Midnight Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Pantera Nera | ||
Sat Jun 18 2016 19:05 | 1st = 6 Pantera Nera 2nd = 4 Demon Bale 3rd = 2 Eren Bale 4th = 5 Wot Price Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Champion Miss | ||
Sat Jun 18 2016 19:04 | 1st = 3 Champion Miss 2nd = 2 Mammals Flash 3rd = 11 Rob The Bank 4th = 1 Im Johnny Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Steel Rose | ||
Sat Jun 18 2016 19:01 | 1st = 2 Steel Rose 2nd = 1 Darcys Fantasy 3rd = 5 Split System 4th = 4 Yamanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Endsino | ||
Sat Jun 18 2016 19:00 | 1st = 5 Endsino 2nd = 10 Kyvalley Boomerang 3rd = 2 Sheza Amason 4th = 6 Save Our Pennys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Kiamas Pearl | ||
Sat Jun 18 2016 18:58 | 1st = 2 Kiamas Pearl 2nd = 4 Pamela 3rd = 3 Senza Star 4th = 6 Miss Larra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 Rough Eddie | ||
Sat Jun 18 2016 18:55 | 1st = 5 Rough Eddie 2nd = 3 Another Rush 3rd = 4 One In One Out 4th = 7 Try N Catch Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Ohoka Punter | ||
Sat Jun 18 2016 18:50 | 1st = 8 Ohoka Punter 2nd = 1 Jilliby Jagger 3rd = 2 Lucky Voodoo 4th = 5 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Allen Membo | ||
Sat Jun 18 2016 18:47 | 1st = 5 Allen Membo 2nd = 4 Zipping Zeus 3rd = 3 Shes A Collinda 4th = 8 Dr Leonardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Some Kinda Tactics | ||
Sat Jun 18 2016 18:46 | 1st = 7 Some Kinda Tactics 2nd = 3 The Smiler 3rd = 1 Kamwood Dawn 4th = 5 Machtavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Leos Best | ||
Sat Jun 18 2016 18:43 | 1st = 1 Leos Best 2nd = 10 Lancelot Bromac 3rd = 5 Queen Of Hats 4th = 8 Donny Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Rustys Image | ||
Sat Jun 18 2016 18:42 | 1st = 1 Rustys Image 2nd = 5 Swap Ya 3rd = 3 Heza Size Up 4th = 4 Ouch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 3 Devilish Intent | ||
Sat Jun 18 2016 18:40 | 1st = 3 Devilish Intent 2nd = 4 Drumnoorum 3rd = 2 Scotland Street 4th = 8 Lucks Elusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Kyra Miss | ||
Sat Jun 18 2016 18:37 | 1st = 2 Kyra Miss 2nd = 4 Country Rum 3rd = 8 Sergeant Sam 4th = 7 Us Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Jest In Case | ||
Sat Jun 18 2016 18:36 | 1st = 1 Jest In Case 2nd = 5 Lady Warhol 3rd = 9 The Mighty Falcon 4th = 2 Perfect Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Be Good Juddy | ||
Sat Jun 18 2016 18:32 | 1st = 10 Be Good Juddy 2nd = 11 Half Crown Gap 3rd = 3 Bad Boy Cullen 4th = 6 Lynden Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 9 Lithgow Panther | ||
Sat Jun 18 2016 18:29 | 1st = 9 Lithgow Panther 2nd = 1 Bruce Tycoon 3rd = 2 Blue Revolver 4th = 3 Fuelish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Nooree Dessa | ||
Sat Jun 18 2016 18:26 | 1st = 6 Nooree Dessa 2nd = 1 Suite Alexis 3rd = 7 My Super 4th = 5 Cyno General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 5 Bonny Zara | ||
Sat Jun 18 2016 18:25 | 1st = 5 Bonny Zara 2nd = 6 Hedlander Boy 3rd = 4 Ready To Fire 4th = 13 Helms Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Blue Sky Babe | ||
Sat Jun 18 2016 18:22 | 1st = 6 Blue Sky Babe 2nd = 7 Megatron Miss 3rd = 5 Halasa 4th = 2 Paso Apaso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Lumos | ||
Sat Jun 18 2016 18:18 | 1st = 6 Lumos 2nd = 1 Trikala 3rd = 7 Lord Zin Zan 4th = 11 Jedi Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 7 On Demand | ||
Sat Jun 18 2016 18:15 | 1st = 7 On Demand 2nd = 4 Drunk On A Plane 3rd = 6 Cyrenia 4th = 1 Matildare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Star Brutus | ||
Sat Jun 18 2016 18:14 | 1st = 2 Star Brutus 2nd = 4 Nobody Knows 3rd = 9 My Man Dan 4th = 3 Cromac Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Fragility | ||
Sat Jun 18 2016 18:12 | 1st = 1 Fragility 2nd = 5 Sisco Wake 3rd = 4 Blown Away 4th = 8 Hello Ay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Tovenaar | ||
Sat Jun 18 2016 18:09 | 1st = 7 Tovenaar 2nd = 6 Unique Affair 4th = 4 Come Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Chevals Clivesdale | ||
Sat Jun 18 2016 18:08 | 1st = 3 Chevals Clivesdale 2nd = 8 Ellmer Hanover 3rd = 1 Feel The Courage 4th = 2 Karloo Kix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 3 Bolting | ||
Sat Jun 18 2016 18:05 | 1st = 3 Bolting 2nd = 1 Handyman 3rd = 8 Almighty Zeus 4th = 5 Montoyas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 9 Drive The Dream | ||
Sat Jun 18 2016 18:04 | 1st = 9 Drive The Dream 2nd = 4 Whatelsugot 3rd = 11 Sweet Aces 4th = 7 Shadesoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Blue Sky Commander | ||
Sat Jun 18 2016 18:00 | 1st = 2 Blue Sky Commander 2nd = 5 Hinault 3rd = 6 Lightning Joy 4th = 3 Star Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Iron Sheik | ||
Sat Jun 18 2016 17:57 | 1st = 2 Iron Sheik 2nd = 5 Fifteen Forty 3rd = 4 Dads Memory 4th = 6 Zipping Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Are You There | ||
Sat Jun 18 2016 17:54 | 1st = 5 Are You There 2nd = 1 Gem Express 3rd = 6 Spring Crusher 4th = 3 Chasing Rainbows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 11 Clancys Fobwatch | ||
Sat Jun 18 2016 17:52 | 1st = 11 Clancys Fobwatch 2nd = 5 Rykov Leis 3rd = 1 Tullow 4th = 3 Heza Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Mint Burst | ||
Sat Jun 18 2016 17:49 | 1st = 7 Mint Burst 2nd = 1 Sisco Gillie 3rd = 2 Nitro Hook 4th = 5 Kiss My Fuji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 12 Our Finest Moment | ||
Sat Jun 18 2016 17:45 | 1st = 12 Our Finest Moment 2nd = 2 Muskets At Dawn 3rd = 3 Universal Law 4th = 9 Slick Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Slick Magic | ||
Sat Jun 18 2016 17:42 | 1st = 2 Slick Magic 2nd = 3 Mummys Ok 3rd = 1 Cosmic Viking 4th = 7 Trademark Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Uncle Lile | ||
Sat Jun 18 2016 17:38 | 1st = 5 Uncle Lile 2nd = 1 Jester Oh Jester 3rd = 8 The Pacman 4th = 7 Mister Jay Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Cyno Snip | ||
Sat Jun 18 2016 17:37 | 1st = 4 Cyno Snip 2nd = 2 Mighty Nova 3rd = 1 Sheza Ruler 4th = 8 Cyno Stein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 2 Touch Of Bella | ||
Sat Jun 18 2016 17:35 | 1st = 2 Touch Of Bella 2nd = 6 Gallivanter Cat 3rd = 7 Pinball Dawn 4th = 8 Nature Bites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Jet Black Shadow | ||
Sat Jun 18 2016 17:30 | 1st = 6 Jet Black Shadow 2nd = 2 Lord Monaloo 3rd = 8 Sullenberger 4th = 3 Classiemahon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Dr Melezar | ||
Sat Jun 18 2016 17:28 | 1st = 2 Dr Melezar 2nd = 9 Spirited Rose 3rd = 3 Jett Zafonic 4th = 6 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 2 Carillo | ||
Sat Jun 18 2016 17:25 | 1st = 2 Carillo 2nd = 5 Hennessy Raider 3rd = 4 Hussars 4th = 6 Ballidu Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Martial | ||
Sat Jun 18 2016 17:22 | 1st = 4 Martial 2nd = 8 Gypsy Flash 3rd = 1 Stihl Famous 4th = 5 Wild Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Dont Weaken | ||
Sat Jun 18 2016 17:19 | 1st = 1 Dont Weaken 2nd = 4 Spring Abby 3rd = 8 Some Charger 4th = 7 Bentaxle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 10 Voodoo Lad | ||
Sat Jun 18 2016 17:15 | 1st = 10 Voodoo Lad 2nd = 8 Duke Of Brunswick 3rd = 9 Kievann 4th = 7 Magnus Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Gotcha Money | ||
Sat Jun 18 2016 17:12 | 1st = 1 Gotcha Money 2nd = 2 Bellini Martini 3rd = 8 Steinbeck Knew 4th = 3 Tarrees Ruslie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Stormfortheboys | ||
Sat Jun 18 2016 17:08 | 1st = 8 Stormfortheboys 2nd = 7 Jackaroo Bromac 3rd = 1 Buy Chevron Direct 4th = 10 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 10 Pininci | ||
Sat Jun 18 2016 17:05 | 1st = 10 Pininci 2nd = 3 Military Reign 3rd = 9 Secret Nova 4th = 11 Mad Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Blue Squirrel | ||
Sat Jun 18 2016 17:02 | 1st = 2 Blue Squirrel 2nd = 4 Fredys Flash 3rd = 6 Lorella Fire 4th = 3 Virouette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 5 Silent Whisper | ||
Sat Jun 18 2016 17:00 | 1st = 5 Silent Whisper 2nd = 4 Alpha Man 3rd = 8 Perfect Pause 4th = 2 Neat Feat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Go The Spoils | ||
Sat Jun 18 2016 16:59 | 1st = 1 Go The Spoils 2nd = 8 Stalking Moon 3rd = 6 Frosty Gail 4th = 3 Dodson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Rhyme Nor Rhythm | ||
Sat Jun 18 2016 16:56 | 1st = 2 Rhyme Nor Rhythm 2nd = 3 National Trail 3rd = 11 Becca The Jet 4th = 12 Al Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 14 Golden Century | ||
Sat Jun 18 2016 16:52 | 1st = 14 Golden Century 2nd = 13 All Eights 3rd = 1 Regal Spur 4th = 12 Shahqa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 6 Red Glow | ||
Sat Jun 18 2016 16:48 | 1st = 6 Red Glow 2nd = 2 Northern Jewel 3rd = 7 Reviewing 4th = 1 Little Sincero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 10 Onpicalo | ||
Sat Jun 18 2016 16:43 | 1st = 10 Onpicalo 2nd = 12 Fast And Free 3rd = 1 Kenjorwood 4th = 5 Rugged Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 6 - 1 Cheeky Chinchilla | ||
Sat Jun 18 2016 16:39 | 1st = 1 Cheeky Chinchilla 2nd = 3 She Zar 3rd = 6 Great Panache 4th = 4 Sideswipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 7 Blueberry Hill | ||
Sat Jun 18 2016 16:33 | 1st = 7 Blueberry Hill 2nd = 11 Elusive Catch 3rd = 2 Echo Gal 4th = 1 Scarlet Billows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 13 Uptown Funk | ||
Sat Jun 18 2016 16:30 | 1st = 13 Uptown Funk 2nd = 5 Beaucount 3rd = 10 Kentucky Lass 4th = 2 Fremond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 13 Elemenohpee | ||
Sat Jun 18 2016 16:25 | 1st = 13 Elemenohpee 2nd = 2 Powerline 3rd = 3 Painte 4th = 8 Freeze The Charges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 10 Heart Of Red | ||
Sat Jun 18 2016 16:23 | 1st = 10 Heart Of Red 2nd = 1 Abu Dhabi 3rd = 3 Naming Rights 4th = 7 Cadman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 2 Intrepic | ||
Sat Jun 18 2016 16:21 | 1st = 2 Intrepic 2nd = 5 Je Suis Prest 3rd = 8 Military Lady 4th = 9 Rare Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 14 Monopole | ||
Sat Jun 18 2016 16:17 | 1st = 14 Monopole 2nd = 17 Danouli 3rd = 6 Brimming 4th = 15 Tuscan Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 1 Wise Decision | ||
Sat Jun 18 2016 16:13 | 1st = 1 Wise Decision 2nd = 2 Oneofus 3rd = 5 Military Precision 4th = 6 Casual Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 3 Colosseum King | ||
Sat Jun 18 2016 16:09 | 1st = 3 Colosseum King 2nd = 8 Dubai Dusk 3rd = 6 Im Trouble 4th = 1 High Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 12 Firsthand | ||
Sat Jun 18 2016 16:05 | 1st = 12 Firsthand 2nd = 1 Prince Of Brooklyn 3rd = 2 Bassett 4th = 11 Well Sighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 5 - 14 Spare Parts | ||
Sat Jun 18 2016 16:01 | 1st = 14 Spare Parts 2nd = 3 Black Fusion 3rd = 13 Kleiner Teufel 4th = 7 Darbalara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Ninth Legion | ||
Sat Jun 18 2016 15:57 | 1st = 1 Ninth Legion 2nd = 10 Beckham 3rd = 2 Steel Zip 4th = 4 Pillar Of Creation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Vega Magic | ||
Sat Jun 18 2016 15:53 | 1st = 1 Vega Magic 2nd = 7 Its It 3rd = 6 Conjob 4th = 9 Grey Enigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Dudoomp | ||
Sat Jun 18 2016 15:49 | 1st = 8 Dudoomp 2nd = 7 Saintly Pro 3rd = 1 No Doute Ben 4th = 3 Idol Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 8 Vassal | ||
Sat Jun 18 2016 15:45 | 1st = 8 Vassal 2nd = 7 Olympic Academy 3rd = 3 Scherzoso 4th = 15 Thurston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 More Than Frank | ||
Sat Jun 18 2016 15:43 | 1st = 4 More Than Frank 2nd = 5 Zoom Lad 3rd = 10 Dancing Poetess 4th = 1 Celebrakti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 9 Umgeni | ||
Sat Jun 18 2016 15:41 | 1st = 9 Umgeni 2nd = 6 Doughty 3rd = 7 Redwolf 4th = 13 Voodoo Blue Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Mubakkir | ||
Sat Jun 18 2016 15:37 | 1st = 1 Mubakkir 2nd = 3 Debeersonus 3rd = 11 Sullivan Bay 4th = 12 Cash Is Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 2 Cherabin | ||
Sat Jun 18 2016 15:33 | 1st = 2 Cherabin 2nd = 1 Honour Rock 3rd = 9 Western Star 4th = 4 Pike Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 5 Were Sure | ||
Sat Jun 18 2016 15:29 | 1st = 5 Were Sure 2nd = 10 Dream Lane 3rd = 13 Petrossian 4th = 15 Nadacheva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 7 Chiavari | ||
Sat Jun 18 2016 15:25 | 1st = 7 Chiavari 2nd = 5 Hotel Sierra 3rd = 8 Bella Capri 4th = 13 Sharatan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 4 - 9 Skillz That Killz | ||
Sat Jun 18 2016 15:21 | 1st = 9 Skillz That Killz 2nd = 6 Hoffski 3rd = 5 My Diamond Jaspa 4th = 1 A Kings Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 2 Maurus | ||
Sat Jun 18 2016 15:17 | 1st = 2 Maurus 2nd = 5 Jumbo Prince 3rd = 6 Instrumentalist 4th = 1 Puccini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Dark Musket | ||
Sat Jun 18 2016 15:13 | 1st = 3 Dark Musket 2nd = 4 Shinta Mani 3rd = 6 The Flirt 4th = 7 Drupa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Rectifier | ||
Sat Jun 18 2016 15:09 | 1st = 3 Rectifier 2nd = 4 Above Us 3rd = 11 Blooded 4th = 2 Photobomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 4 Himalaya Dream | ||
Sat Jun 18 2016 15:05 | 1st = 4 Himalaya Dream 2nd = 1 Ammirata 3rd = 7 Kellyville Flyer 4th = 10 Metallic Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 12 Efron | ||
Sat Jun 18 2016 15:01 | 1st = 12 Efron 2nd = 1 King Kev 3rd = 3 Newsworthy 4th = 5 Moore Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Arthur Le Roi | ||
Sat Jun 18 2016 14:57 | 1st = 7 Arthur Le Roi 2nd = 5 Ima Showman 3rd = 11 Rosie Posie 4th = 6 Maybe Even You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Pomp | ||
Sat Jun 18 2016 14:53 | 1st = 4 Pomp 2nd = 5 Magnus Knight 3rd = 2 Big Effort 4th = 6 Mysticano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 What Could Be | ||
Sat Jun 18 2016 14:49 | 1st = 1 What Could Be 2nd = 4 Lomazzo 3rd = 8 Cash Strapped 4th = 7 Scratch Me Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 2 Petites Reward | ||
Sat Jun 18 2016 14:45 | 1st = 2 Petites Reward 2nd = 12 Sky Dazzle 3rd = 9 Docs Hero 4th = 10 Powerful Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 3 - 7 Saracentinal | ||
Sat Jun 18 2016 14:41 | 1st = 7 Saracentinal 2nd = 5 Saint Aquilina 3rd = 2 Our Project 4th = 12 Why Me Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Amexed | ||
Sat Jun 18 2016 14:37 | 1st = 2 Amexed 2nd = 5 All Clear 3rd = 3 Artibai 4th = 9 Denoninator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 1 Marchand | ||
Sat Jun 18 2016 14:33 | 1st = 1 Marchand 2nd = 6 Stravigo 3rd = 2 Dendee 4th = 3 Bombs Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Hidden Thunder | ||
Sat Jun 18 2016 14:29 | 1st = 3 Hidden Thunder 2nd = 10 Carefilly 3rd = 11 Redmia 4th = 7 Senorita Rosita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 3 Silencer | ||
Sat Jun 18 2016 14:28 | 1st = 3 Silencer 2nd = 12 Its Our Showtime 3rd = 5 City Boy 4th = 17 Money Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 6 Avonaco | ||
Sat Jun 18 2016 14:25 | 1st = 6 Avonaco 2nd = 13 Gamblers Blues 3rd = 7 Bold Circle 4th = 3 Better Not Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 6 Empress Oreilly | ||
Sat Jun 18 2016 14:21 | 1st = 6 Empress Oreilly 2nd = 8 Calculation 3rd = 3 Mine Craft 4th = 10 The Wild Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 My Firecracker | ||
Sat Jun 18 2016 14:17 | 1st = 7 My Firecracker 2nd = 1 Red Reason 3rd = 2 Rob Roy 4th = 9 The Monk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 2 Carnaby | ||
Sat Jun 18 2016 14:14 | 1st = 2 Carnaby 2nd = 3 Lincoln Bay 3rd = 6 Nitro Ted 4th = 11 Mischelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 9 Optimize | ||
Sat Jun 18 2016 14:13 | 1st = 9 Optimize 2nd = 3 Lake Jackson 3rd = 10 Kirona 4th = 6 Seattle Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 3 High Mist | ||
Sat Jun 18 2016 14:09 | 1st = 3 High Mist 2nd = 2 Gadfly 3rd = 8 Princess Posh 4th = 4 Sinopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 7 Clemency | ||
Sat Jun 18 2016 14:05 | 1st = 7 Clemency 2nd = 6 Lahqa 3rd = 8 Ma Jones 4th = 1 Every Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 2 - 8 Nat Bon Boom | ||
Sat Jun 18 2016 14:01 | 1st = 8 Nat Bon Boom 2nd = 9 Mahsense 3rd = 2 Sister Hazel 4th = 5 Vanderlin Brom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 9 Londehero | ||
Sat Jun 18 2016 13:57 | 1st = 9 Londehero 2nd = 17 Dame Destiny 3rd = 16 Crossroad 4th = 18 All Troops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 5 High Conviction | ||
Sat Jun 18 2016 13:53 | 1st = 5 High Conviction 2nd = 2 Dainty Tess 3rd = 7 Carnelian 4th = 4 Nodustonme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Bold Shot | ||
Sat Jun 18 2016 13:49 | 1st = 1 Bold Shot 2nd = 5 Redataq 3rd = 2 Doumbek 4th = 9 Uno Katy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 10 Shezhardtocatch | ||
Sat Jun 18 2016 13:48 | 1st = 10 Shezhardtocatch 2nd = 6 To Be Sure 3rd = 12 First Class 4th = 7 Cartell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 10 Dinghu Mountain | ||
Sat Jun 18 2016 13:45 | 1st = 10 Dinghu Mountain 2nd = 5 Lanciato 3rd = 4 Classic Uniform 4th = 6 Vanderkemp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 11 Evil Miss | ||
Sat Jun 18 2016 13:43 | 1st = 11 Evil Miss 2nd = 4 My Colleague 3rd = 8 Alpha Mint 4th = 5 Poets Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Flirtatious Femme | ||
Sat Jun 18 2016 13:41 | 1st = 2 Flirtatious Femme 2nd = 5 Liesl Lass 3rd = 11 Knightwick Manor 4th = 6 Bellevue Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 8 Justlikeyasister | ||
Sat Jun 18 2016 13:38 | 1st = 8 Justlikeyasister 2nd = 5 Brave Kat 3rd = 1 Gwynethanne 4th = 2 Conroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 5 General Custer | ||
Sat Jun 18 2016 13:37 | 1st = 5 General Custer 2nd = 7 Bella Sposa 3rd = 6 Magnazone 4th = 2 Contact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Octavian Augustus | ||
Sat Jun 18 2016 13:32 | 1st = 4 Octavian Augustus 2nd = 7 Eyezoff 3rd = 8 Tirone Miss 4th = 2 Chavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 5 Longeron | ||
Sat Jun 18 2016 13:28 | 1st = 5 Longeron 2nd = 4 Alcohol 3rd = 8 Backbone 4th = 9 Sandhill Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 1 - 11 Perasino | ||
Sat Jun 18 2016 13:24 | 1st = 11 Perasino 2nd = 10 Our Bridgette 3rd = 2 Madetomotor 4th = 6 Aganippe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 Alassak | ||
Sat Jun 18 2016 13:20 | 1st = 5 Alassak 2nd = 2 Happy Event 3rd = 4 Sir Donald 4th = 3 Lauderdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 10 Trigger Lad | ||
Sat Jun 18 2016 13:15 | 1st = 10 Trigger Lad 2nd = 2 Khadija 3rd = 5 Heart Of A Rebel 4th = 6 Ticatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 6 Butterboom | ||
Sat Jun 18 2016 13:10 | 1st = 6 Butterboom 2nd = 4 Flamboyant Lass 4th = 8 Thud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 7 Koenigsegg One | ||
Sat Jun 18 2016 13:09 | 1st = 7 Koenigsegg One 2nd = 3 Bao Shan Magic 3rd = 8 Irish Call 4th = 6 Zafrenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 8 Snapper Rocks | ||
Sat Jun 18 2016 13:06 | 1st = 8 Snapper Rocks 2nd = 9 Super Force 3rd = 6 Explosive One 4th = 1 Bobby Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Streets Of Liberty | ||
Sat Jun 18 2016 13:02 | 1st = 3 Streets Of Liberty 2nd = 1 Aengus 3rd = 6 Arizona Wildcat 4th = 9 Meteora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 2 Pump Up The Volume | ||
Sat Jun 18 2016 12:58 | 1st = 2 Pump Up The Volume 2nd = 4 Brad Thorn 3rd = 3 Kipkeino 4th = 5 Dragon Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Golden Patch | ||
Sat Jun 18 2016 12:54 | 1st = 4 Golden Patch 2nd = 1 Belridge 3rd = 3 Citrus 4th = 6 Kings Men |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 5 Schockemohle | ||
Sat Jun 18 2016 12:50 | 1st = 5 Schockemohle 2nd = 3 Black Stardom 3rd = 10 King Way 4th = 7 Rio Perdido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 5 In His Stride | ||
Sat Jun 18 2016 12:43 | 1st = 5 In His Stride 2nd = 11 Salmanazar 3rd = 8 Madame De Ban 4th = 7 Roxy Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Stop Crying | ||
Sat Jun 18 2016 12:39 | 1st = 2 Stop Crying 2nd = 1 Alakris 3rd = 4 Inka Dinka Doo 4th = 7 Perfectly Aligned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 1 Kings Officer | ||
Sat Jun 18 2016 12:35 | 1st = 1 Kings Officer 2nd = 4 Explosive Scene 3rd = 3 Erika 4th = 5 Le Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 4 Shillelagh | ||
Sat Jun 18 2016 12:34 | 1st = 4 Shillelagh 2nd = 12 Super Lethal 3rd = 5 Lewis Caroll 4th = 10 Diamond Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Kapstar | ||
Sat Jun 18 2016 12:31 | 1st = 2 Kapstar 2nd = 5 Emvepee 3rd = 8 American Diva 4th = 11 Miss Sonador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Spanish Halo | ||
Sat Jun 18 2016 12:27 | 1st = 3 Spanish Halo 2nd = 4 Youl Dash For Cash 3rd = 1 Black Tomahawk 4th = 2 Rivers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 3 Kick Back | ||
Sat Jun 18 2016 12:23 | 1st = 3 Kick Back 2nd = 5 Wise Men Say 3rd = 2 Snodroptwinkletoes 4th = 1 Mr Mor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 7 Positive Problems | ||
Sat Jun 18 2016 12:19 | 1st = 7 Positive Problems 2nd = 1 Pacific Reign 3rd = 4 Eva Luna 4th = 6 Dassault Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 1 Artie Dee Two | ||
Sat Jun 18 2016 12:15 | 1st = 1 Artie Dee Two 2nd = 9 Tenappy Ladies 3rd = 11 Trenchant 4th = 3 Liberty Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 11 Blackjack Bella | ||
Sat Jun 18 2016 12:08 | 1st = 11 Blackjack Bella 2nd = 5 Outraged 3rd = 3 Heart Of A Warrior 4th = 6 Rogali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 4 Cambridge | ||
Sat Jun 18 2016 12:04 | 1st = 4 Cambridge 2nd = 8 Irresistabelle 3rd = 1 Finns Halo 4th = 2 Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 3 Foreign Prince | ||
Sat Jun 18 2016 12:00 | 1st = 3 Foreign Prince 2nd = 5 Sebrina 3rd = 2 Loophole 4th = 4 Jiayuguan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Divine Dice | ||
Sat Jun 18 2016 11:56 | 1st = 1 Divine Dice 2nd = 9 Nellies Delight 3rd = 7 Fallen For You 4th = 11 Trampers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 7 Tranky Doo | ||
Sat Jun 18 2016 11:48 | 1st = 7 Tranky Doo 2nd = 3 Silver Bubbles 3rd = 10 Yin Dragon 4th = 5 Talk The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 1 Dinky Di Dora | ||
Sat Jun 18 2016 11:45 | 1st = 1 Dinky Di Dora 2nd = 3 Snitzels Image 3rd = 2 Echo Melody 4th = 4 Star Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 8 Rocknrolla | ||
Sat Jun 18 2016 11:30 | 1st = 8 Rocknrolla 2nd = 3 Playboy Prince 3rd = 6 Promises 4th = 5 Hes Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 5 Foxplay | ||
Sat Jun 18 2016 11:25 | 1st = 5 Foxplay 2nd = 4 Cogliere 3rd = 6 Moohariba 4th = 3 Hanover Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 8 I Remember You | ||
Sat Jun 18 2016 11:20 | 1st = 8 I Remember You 2nd = 9 Isla Tristana 3rd = 2 Ive Gotta Nel 4th = 6 Bush Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 7 My Magician | ||
Sat Jun 18 2016 11:13 | 1st = 7 My Magician 2nd = 5 Ngario 3rd = 2 Thatz David 4th = 6 Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 8 Thunder Down Under | ||
Sat Jun 18 2016 10:55 | 1st = 8 Thunder Down Under 2nd = 2 Biologist 3rd = 1 Candle In The Wind 4th = 6 Late Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 9 Zed Case | ||
Sat Jun 18 2016 10:38 | 1st = 9 Zed Case 2nd = 10 Zedeedudadeeko 3rd = 7 Wheeler Fortune 4th = 8 White Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 2 Spider | ||
Sat Jun 18 2016 10:20 | 1st = 2 Spider 2nd = 4 Fortius 3rd = 5 Greencast 4th = 10 Ballerine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 7 Twentythirtyfour | ||
Sat Jun 18 2016 10:03 | 1st = 7 Twentythirtyfour 2nd = 2 Beforunoit 3rd = 6 Zenocoin 4th = 1 Fair Script |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 6 Gotta Keeper | ||
Sat Jun 18 2016 9:50 | 1st = 6 Gotta Keeper 2nd = 4 Smedley 3rd = 9 Affogato 4th = 3 Colonel Carrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Impressive Levy | ||
Sat Jun 18 2016 0:37 | 1st = 8 Impressive Levy 2nd = 3 Flaming Sahara 3rd = 6 Cosmic Flame 4th = 2 Tyrion Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Shaft | ||
Sat Jun 18 2016 0:17 | 1st = 4 Shaft 2nd = 3 Asa Torpedo 3rd = 5 Cyclone Boy 4th = 1 Wise Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 The Spinster | ||
Sat Jun 18 2016 0:00 | 1st = 7 The Spinster 2nd = 8 Dodolicious 3rd = 1 Sheer Rocknroll 4th = 3 Maia Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Donald Tux | ||
Wed May 18 2016 23:37 | 1st = 1 Donald Tux 2nd = 4 Batangas 3rd = 2 Shes A Meanie 4th = 6 Howzat Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Classifield Boy | ||
Wed May 18 2016 23:12 | 1st = 7 Classifield Boy 2nd = 1 Son Of Que 3rd = 8 Refocus 4th = 4 Miss Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Single Sticka | ||
Wed May 18 2016 22:57 | 1st = 8 Single Sticka 2nd = 1 Gargle It 3rd = 9 Shogun Lady 4th = 6 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Judicial Man | ||
Wed May 18 2016 22:42 | 1st = 6 Judicial Man 2nd = 8 Stelio Kontos 3rd = 1 Runaway Shaye 4th = 5 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Startin To Shake | ||
Wed May 18 2016 22:38 | 1st = 7 Startin To Shake 2nd = 5 Valiant Crusader 3rd = 2 Red Mat 4th = 1 Runkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Little Pookie | ||
Wed May 18 2016 22:34 | 1st = 3 Little Pookie 2nd = 1 Tekki Lightning 3rd = 5 Le Sands 4th = 7 Ima River Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 2 Taro Tron | ||
Wed May 18 2016 22:30 | 1st = 2 Taro Tron 2nd = 5 Beegumbah Burst 3rd = 1 Warthog 4th = 6 Karinya Connie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Napalm | ||
Wed May 18 2016 22:25 | 1st = 4 Napalm 2nd = 8 Next Grange 3rd = 1 Nila Bale 4th = 7 Cash And Co |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Rubys Chapta | ||
Wed May 18 2016 22:20 | 1st = 1 Rubys Chapta 2nd = 4 Esaba Sage 3rd = 6 Just A Champ 4th = 8 Walt Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Mo Keeping | ||
Wed May 18 2016 22:12 | 1st = 7 Mo Keeping 2nd = 1 Rusty Boy 3rd = 5 Burnsys Sam 4th = 2 Aston Philou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Slamming Thunder | ||
Wed May 18 2016 22:09 | 1st = 6 Slamming Thunder 2nd = 4 Hughies Pick 3rd = 1 Lorella Fire 4th = 5 Jiggly Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Dragon Glass | ||
Wed May 18 2016 22:05 | 1st = 4 Dragon Glass 2nd = 7 Dynamo Magic 3rd = 1 Chief Mingo 4th = 2 Stately Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 9 Repeat After Me | ||
Wed May 18 2016 22:00 | 1st = 9 Repeat After Me 2nd = 10 Nickys Idol 3rd = 6 Our Pontiac 4th = 8 Colleens Medley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Camp Site | ||
Wed May 18 2016 21:58 | 1st = 5 Camp Site 2nd = 6 Tanardi 3rd = 1 Velo Beaver 4th = 2 Never In Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 4 Gunspeed | ||
Wed May 18 2016 21:55 | 1st = 4 Gunspeed 2nd = 7 Summahs Knight 3rd = 6 Shaylor Bacardi 4th = 2 Lakoda Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Miss Tron | ||
Wed May 18 2016 21:52 | 1st = 2 Miss Tron 2nd = 5 Cruisers Sol 3rd = 10 Lone Gun 4th = 7 Snow Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Nangar Thunder | ||
Wed May 18 2016 21:49 | 1st = 8 Nangar Thunder 2nd = 4 Stolen Kisses 3rd = 7 Forced Exit 4th = 3 Dusty Rip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Meat Titan | ||
Wed May 18 2016 21:42 | 1st = 7 Meat Titan 2nd = 1 Belt Up Foss 3rd = 3 Shades Of Sassy 4th = 8 Zipping Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Wayne Outwide | ||
Wed May 18 2016 21:39 | 1st = 5 Wayne Outwide 2nd = 1 Esaba Gypsy 3rd = 6 Go Goat Max 4th = 3 Cupids Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Zoe | ||
Wed May 18 2016 21:35 | 1st = 4 Zoe 2nd = 7 Farmor Confusion 3rd = 3 Izzyotic 4th = 1 Boys Zarr Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 Realy Under Fire | ||
Wed May 18 2016 21:30 | 1st = 4 Realy Under Fire 2nd = 2 Manassa Sky 3rd = 8 Itz Billy Hillis 4th = 1 Escape The Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Tactical Miss | ||
Wed May 18 2016 21:28 | 1st = 8 Tactical Miss 2nd = 7 Foot Candy 3rd = 5 Mighty Sprite 4th = 1 Wisen Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Black Bear Lee | ||
Wed May 18 2016 21:25 | 1st = 6 Black Bear Lee 2nd = 2 Aston Ebert 3rd = 8 Tillys Boy 4th = 4 Zipping Bruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 George Monelli | ||
Wed May 18 2016 21:22 | 1st = 2 George Monelli 2nd = 6 Leonard Monelli 3rd = 5 Gorilla Playboy 4th = 3 Amazing Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Helga Bale | ||
Wed May 18 2016 21:19 | 1st = 2 Helga Bale 2nd = 5 Panic Station 3rd = 4 Lister Bale 4th = 7 Marvelous Marvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Perfect Mum | ||
Wed May 18 2016 21:13 | 1st = 8 Perfect Mum 2nd = 4 Velocity Elle 3rd = 7 Little Ach Cee 4th = 5 Thrilla Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Addictive Riley | ||
Wed May 18 2016 21:10 | 1st = 5 Addictive Riley 2nd = 2 Addictive Bryce 3rd = 1 Kirk Bale 4th = 8 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Bambis Billions | ||
Wed May 18 2016 21:07 | 1st = 8 Bambis Billions 2nd = 2 Coachella 3rd = 7 Bullseye 4th = 4 Wish Right Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Super Lube | ||
Wed May 18 2016 21:04 | 1st = 4 Super Lube 2nd = 1 Never In Delta 3rd = 8 Blue Mustang 4th = 2 Baraka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Waves Of Fire | ||
Wed May 18 2016 21:00 | 1st = 9 Waves Of Fire 2nd = 4 Felicity Funkhousa 3rd = 8 No Tomorrow 4th = 1 Sukovia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Shima Song | ||
Wed May 18 2016 20:58 | 1st = 3 Shima Song 2nd = 1 Its a Bird 3rd = 7 Tantanoola 4th = 2 Sugar Hit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Twelve Plus Two | ||
Wed May 18 2016 20:55 | 1st = 3 Twelve Plus Two 2nd = 4 Georgia 3rd = 2 Dream Girl Gabby 4th = 5 Black Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Absolute Silence | ||
Wed May 18 2016 20:48 | 1st = 1 Absolute Silence 2nd = 6 Sonic Pirate 3rd = 8 Cosmea 4th = 5 Ima Lonely Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Big Chicken | ||
Wed May 18 2016 20:43 | 1st = 8 Big Chicken 2nd = 2 Ducks Luck 3rd = 1 Berzerk 4th = 4 Vintage Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Kid Kansas | ||
Wed May 18 2016 20:40 | 1st = 4 Kid Kansas 2nd = 5 Scooby Roo 3rd = 1 Benes Monelli 4th = 6 Amaroq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Dyna Irminus | ||
Wed May 18 2016 20:37 | 1st = 5 Dyna Irminus 2nd = 6 Astrology 3rd = 2 Hanging In There 4th = 8 Baltic Valhalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Ethical Standard | ||
Wed May 18 2016 20:34 | 1st = 4 Ethical Standard 2nd = 1 Billy Congo 3rd = 8 Lemaitre 4th = 7 Shaylor Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Miss Dreamin | ||
Wed May 18 2016 20:30 | 1st = 2 Miss Dreamin 2nd = 1 Boadiceas Fury 3rd = 8 Mister Bellisimo 4th = 6 Colonel Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Allen Jersey | ||
Wed May 18 2016 20:28 | 1st = 8 Allen Jersey 2nd = 1 Indi Allen 3rd = 5 Amaroo Crack It 4th = 2 Barroom Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Hes Some Love | ||
Wed May 18 2016 20:25 | 1st = 2 Hes Some Love 2nd = 1 Eva Diva 3rd = 3 Paul Dozer 4th = 7 To A Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Sache Girl | ||
Wed May 18 2016 20:20 | 1st = 3 Sache Girl 2nd = 6 Bella Rippin 3rd = 4 Rocknroll Annie 4th = 8 One Last Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Evers Bale | ||
Wed May 18 2016 20:18 | 1st = 2 Evers Bale 2nd = 1 Why Not Sue 3rd = 4 Bronco De Jurer 4th = 6 Airbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Velocity Eclipse | ||
Wed May 18 2016 20:15 | 1st = 3 Velocity Eclipse 2nd = 1 Gentle Joan 3rd = 7 Zane Harks 4th = 8 Kyammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 10 Cherry Mahoney | ||
Wed May 18 2016 20:10 | 1st = 10 Cherry Mahoney 2nd = 8 War Dan Apollo 3rd = 2 Its Inevitable 4th = 1 Its By My Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Dodgy Dede | ||
Wed May 18 2016 20:08 | 1st = 1 Dodgy Dede 2nd = 7 Destini Soprano 3rd = 6 Fuelish 4th = 5 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 My Boy Brodie | ||
Wed May 18 2016 20:05 | 1st = 1 My Boy Brodie 2nd = 5 Young Gun 3rd = 7 Our Sapphire 4th = 8 Ibrox Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Iceenothink | ||
Wed May 18 2016 20:00 | 1st = 6 Iceenothink 2nd = 5 Anything For Love 3rd = 3 Lewis Lane 4th = 4 Valentina Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Running Yards | ||
Wed May 18 2016 19:58 | 1st = 8 Running Yards 2nd = 4 Zipping Ringo 3rd = 1 Dyna Peanut 4th = 7 Lektra Timon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Farmor Off Tap | ||
Wed May 18 2016 19:55 | 1st = 6 Farmor Off Tap 2nd = 2 My Kids Tuition 3rd = 1 Harry Harks 4th = 5 Screen Siren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Jeremes Rapture | ||
Wed May 18 2016 19:50 | 1st = 2 Jeremes Rapture 2nd = 7 Laceys Legacy 3rd = 1 Littlegirls Torque 4th = 9 Cashdontbounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Emrys | ||
Wed May 18 2016 19:48 | 1st = 5 Emrys 2nd = 8 Destini Wildfire 3rd = 4 Canino 4th = 6 Toshulan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Rudianos | ||
Wed May 18 2016 19:45 | 1st = 6 Rudianos 2nd = 3 Without Site 3rd = 5 Max Destruction 4th = 2 Mighty Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 Im With Lexy | ||
Wed May 18 2016 19:40 | 1st = 3 Im With Lexy 2nd = 4 Elle Yeah 3rd = 1 Morgnmindy 4th = 7 Might And Main |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Argyle Lucifer | ||
Wed May 18 2016 19:38 | 1st = 4 Argyle Lucifer 2nd = 1 Hone In 3rd = 6 Receptive 4th = 7 Interlaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Savannahs Girl | ||
Wed May 18 2016 19:35 | 1st = 3 Savannahs Girl 2nd = 2 Tippett And Run 3rd = 5 Magic Craft 4th = 7 Penny Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 2 Courtney John | ||
Wed May 18 2016 19:30 | 1st = 2 Courtney John 2nd = 9 Any Wonder 3rd = 6 Sixty 4th = 1 Liams Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Dasha | ||
Wed May 18 2016 19:28 | 1st = 4 Dasha 2nd = 2 Scorching Fella 3rd = 3 Sea Winds 4th = 7 Monster Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Fullstop Period | ||
Wed May 18 2016 19:25 | 1st = 5 Fullstop Period 2nd = 8 Sketchy Sprite 3rd = 1 Liams Entity 4th = 4 Nangar Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Reds Jet Star | ||
Wed May 18 2016 19:20 | 1st = 4 Reds Jet Star 2nd = 1 Miss Uganda 3rd = 9 Mister Blackjack 4th = 7 Jaycee Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Matt Machine | ||
Wed May 18 2016 19:18 | 1st = 1 Matt Machine 2nd = 3 Ocean Bay 3rd = 7 Dynamic Couldron 4th = 5 Claretown Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Farmor Ways | ||
Wed May 18 2016 19:15 | 1st = 4 Farmor Ways 2nd = 8 Real Saga 3rd = 5 Oliver Benz 4th = 3 Little Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Bullet Stride | ||
Wed May 18 2016 19:10 | 1st = 1 Bullet Stride 2nd = 3 Conviction 3rd = 9 Redbank Blaze 4th = 5 Machgower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 My Lady Limonite | ||
Wed May 18 2016 19:08 | 1st = 2 My Lady Limonite 2nd = 3 Connie Bale 3rd = 4 Ima Big Unit 4th = 7 Stay Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Runway Idole | ||
Wed May 18 2016 19:05 | 1st = 7 Runway Idole 2nd = 5 Ace I Am 3rd = 4 Entreaty 4th = 3 Brother Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 10 Hadrians Phoenix | ||
Wed May 18 2016 19:00 | 1st = 10 Hadrians Phoenix 2nd = 9 Est Est Est 3rd = 2 Marvellous Max 4th = 8 Black Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Down In Mexico | ||
Wed May 18 2016 18:58 | 1st = 7 Down In Mexico 2nd = 3 Lektra Mick 3rd = 1 Enola Gay 4th = 5 Eppy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Leo Harks | ||
Wed May 18 2016 18:55 | 1st = 5 Leo Harks 2nd = 6 Farmor Molto 3rd = 2 Fancy Benz 4th = 1 Mysterious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Thisnthis | ||
Wed May 18 2016 18:50 | 1st = 1 Thisnthis 2nd = 7 Rollon Chilli 3rd = 10 Stylish Boulevard 4th = 3 Beatle Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Needy And Greedy | ||
Wed May 18 2016 18:48 | 1st = 5 Needy And Greedy 2nd = 6 Power Jet 3rd = 1 Nine Hundred 4th = 2 Seized Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Whodat Bangin | ||
Wed May 18 2016 18:45 | 1st = 5 Whodat Bangin 2nd = 4 Special Unit 3rd = 6 Daintree Jim 4th = 2 Magic Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Thats How Weroll | ||
Wed May 18 2016 18:40 | 1st = 6 Thats How Weroll 2nd = 1 Ponte Milvio 3rd = 2 Wicked Time 4th = 3 Annatto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 10 Mack Tux | ||
Wed May 18 2016 18:38 | 1st = 10 Mack Tux 2nd = 9 Bellyache 3rd = 1 Lauries Premier 4th = 4 Grovebrook Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 7 On Trend | ||
Wed May 18 2016 18:35 | 1st = 7 On Trend 2nd = 6 Illusion Of Light 3rd = 2 Grey Enigma 4th = 1 Full Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Okas Angel | ||
Wed May 18 2016 18:32 | 1st = 1 Okas Angel 2nd = 3 Boxing Roo Girl 3rd = 4 Thomas Rose Hi 4th = 7 Haras Bracelet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 8 Cruisin Around | ||
Wed May 18 2016 18:27 | 1st = 8 Cruisin Around 2nd = 11 Sundons Courage 3rd = 3 Getthenet 4th = 4 Calder Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Annaley Nae Nae | ||
Wed May 18 2016 18:25 | 1st = 5 Annaley Nae Nae 2nd = 4 Vintage Box 3rd = 8 Samba Law 4th = 2 Hotlips Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Major Montana | ||
Wed May 18 2016 18:20 | 1st = 3 Major Montana 2nd = 1 Gotham City Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Almost Black | ||
Wed May 18 2016 18:18 | 1st = 4 Almost Black 2nd = 6 Cosmic Skittle 3rd = 8 Nervous Energy 4th = 1 Mavriki Pano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Time For Abby | ||
Wed May 18 2016 18:15 | 1st = 1 Time For Abby 2nd = 4 Tarmac Black 3rd = 2 Evies Angel 4th = 8 Howard Heno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Show Me The Bling | ||
Wed May 18 2016 18:10 | 1st = 4 Show Me The Bling 2nd = 7 Limitation 3rd = 11 Star Writer 4th = 2 Tulhurst Sarsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Burst Through | ||
Wed May 18 2016 18:07 | 1st = 6 Burst Through 2nd = 8 Southwood Max 3rd = 7 All Inn Summer 4th = 3 Windsor Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Crazy Dave | ||
Wed May 18 2016 18:02 | 1st = 5 Crazy Dave 2nd = 8 Mister Clooney 3rd = 1 Springfield Tattoo 4th = 2 Garibaldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 They Said | ||
Wed May 18 2016 17:59 | 1st = 4 They Said 2nd = 1 Kava Fancy 3rd = 7 Ricky Boy 4th = 3 My Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 14 Two Tone Blonde | ||
Wed May 18 2016 17:55 | 1st = 14 Two Tone Blonde 2nd = 12 Lil Sis 3rd = 7 Penthouse Pet 4th = 10 Skylar Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Adams Angel | ||
Wed May 18 2016 17:52 | 1st = 3 Adams Angel 2nd = 4 Haras Samuel 3rd = 7 Angelic Miss 4th = 5 Angel Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Dontron | ||
Wed May 18 2016 17:48 | 1st = 6 Dontron 2nd = 5 Mexican Terror 3rd = 2 Evening Fawlty 4th = 8 Bekele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 A Good Chance | ||
Wed May 18 2016 17:43 | 1st = 9 A Good Chance 2nd = 5 Vader 3rd = 6 Hezbuyindiamonds 4th = 1 Ontrack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Emission Control | ||
Wed May 18 2016 17:40 | 1st = 1 Emission Control 2nd = 7 My Names Sandy 3rd = 6 Merlins Rocket 4th = 3 Little High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 De Santa Anna | ||
Wed May 18 2016 17:35 | 1st = 2 De Santa Anna 2nd = 5 Takahoa 3rd = 4 Isle Of Man 4th = 13 Happy To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Kimahri Ronso | ||
Wed May 18 2016 17:32 | 1st = 2 Kimahri Ronso 2nd = 3 Betown Gem 3rd = 1 Miranda Rose Hi 4th = 7 Cha Cha Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Black Cougar | ||
Wed May 18 2016 17:27 | 1st = 8 Black Cougar 2nd = 1 Ebonyallstarzzz 3rd = 11 Glenferrie Blade 4th = 5 Diamond Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Violet Blue | ||
Wed May 18 2016 17:24 | 1st = 4 Violet Blue 2nd = 2 Cathay Princess 3rd = 6 Raven On 4th = 3 Morta Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 5 Sigil | ||
Wed May 18 2016 17:20 | 1st = 5 Sigil 2nd = 2 Assurance 3rd = 4 Sonnen 4th = 1 Flying Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Aye Tee Oh | ||
Wed May 18 2016 17:17 | 1st = 5 Aye Tee Oh 2nd = 6 Buddakan 3rd = 8 Bekim Casey 4th = 3 Twisten Twirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 White Eyed Girl | ||
Wed May 18 2016 17:12 | 1st = 7 White Eyed Girl 2nd = 2 Out Of Art 3rd = 4 A Touch Of Fluff 4th = 10 The Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Chevy Blue Boy | ||
Wed May 18 2016 17:10 | 1st = 3 Chevy Blue Boy 2nd = 8 Lakoda Dawn 3rd = 4 Leadfoot Express 4th = 7 Opportune Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 11 Miss Rodriguez | ||
Wed May 18 2016 17:05 | 1st = 11 Miss Rodriguez 2nd = 12 Tulhurst Ace 3rd = 9 Hey Porsha 4th = 8 Sonny Studleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Clovalley Rang | ||
Wed May 18 2016 17:02 | 1st = 7 Clovalley Rang 2nd = 5 Sunday Sipper 3rd = 1 Baroness Molly 4th = 6 Shes No Manic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Fabrication | ||
Wed May 18 2016 16:57 | 1st = 7 Fabrication 2nd = 9 Our Revenue Maker 3rd = 6 Save Our Pennys 4th = 8 Girls Go First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Martam Gold | ||
Wed May 18 2016 16:54 | 1st = 5 Martam Gold 2nd = 6 Kinbrae Millie 3rd = 3 Dugans Gun 4th = 2 Killing Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 5 Its No Joke | ||
Wed May 18 2016 16:50 | 1st = 5 Its No Joke 2nd = 3 Alitaka 3rd = 7 Damage Control 4th = 8 Manhattan Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Popular Belief | ||
Wed May 18 2016 16:47 | 1st = 5 Popular Belief 2nd = 8 Fonic Flyer 3rd = 7 Flashman Sam 4th = 1 Izzy Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Horeys Pal | ||
Wed May 18 2016 16:44 | 1st = 1 Horeys Pal 2nd = 6 Valletta Chief 3rd = 9 Dons Shy Girl 4th = 2 Baroness Tippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 Le Schiller | ||
Wed May 18 2016 16:42 | 1st = 8 Le Schiller 2nd = 2 Winza Moment 3rd = 3 Low Flying 4th = 13 Myake Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Glowing Courage | ||
Wed May 18 2016 16:37 | 1st = 6 Glowing Courage 2nd = 2 Uncle Peter 3rd = 12 Native Caesar 4th = 5 Premium Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Cool Kippy | ||
Wed May 18 2016 16:34 | 1st = 3 Cool Kippy 2nd = 2 Snooker 3rd = 5 Spirit Walker 4th = 7 Cosmic Avalanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 4 Better Land | ||
Wed May 18 2016 16:30 | 1st = 4 Better Land 2nd = 7 Elite Tiger 3rd = 12 Evas Day 4th = 11 Corporate Takeover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Venom Strikes | ||
Wed May 18 2016 16:27 | 1st = 1 Venom Strikes 2nd = 5 Eling Feeling 3rd = 8 Soaring Hawke 4th = 7 Shaylor Andre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 9 Magazine Miss | ||
Wed May 18 2016 16:23 | 1st = 9 Magazine Miss 2nd = 3 Tambos Heart 3rd = 4 Nevetus 4th = 12 Everybody Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 High Hopes | ||
Wed May 18 2016 16:20 | 1st = 3 High Hopes 2nd = 1 Slipaway Simba 3rd = 10 All Inn Ky 4th = 2 Sillybilly Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Emiliana | ||
Wed May 18 2016 16:18 | 1st = 6 Emiliana 2nd = 2 Blackfeather 3rd = 7 Our Skinny Maree 4th = 8 My Valaroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 16 Pirate Ben | ||
Wed May 18 2016 16:15 | 1st = 16 Pirate Ben 2nd = 1 Farolitos 3rd = 10 Wine n Dine 4th = 15 Triple Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Cicatriz | ||
Wed May 18 2016 16:13 | 1st = 8 Cicatriz 2nd = 4 Status Seeker 3rd = 6 Fancy Bianca 4th = 5 Irinka Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 1 Geordies Second | ||
Wed May 18 2016 16:10 | 1st = 1 Geordies Second 2nd = 5 Princess Astro 3rd = 9 Lauvassa 4th = 6 Valarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Haras Flyer | ||
Wed May 18 2016 16:08 | 1st = 8 Haras Flyer 2nd = 2 Blazing Benji 3rd = 5 Shaylor Rain 4th = 7 Top Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 7 Bozccada | ||
Wed May 18 2016 16:05 | 1st = 7 Bozccada 2nd = 1 Tonkatuff 3rd = 2 Watijadoo 4th = 11 Danerips Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Archi Willow | ||
Wed May 18 2016 16:02 | 1st = 3 Archi Willow 2nd = 4 Flying Marcia 3rd = 7 Big Talker 4th = 2 Happy Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 1 Jarrah Twist | ||
Wed May 18 2016 16:00 | 1st = 1 Jarrah Twist 2nd = 2 Tigers Cub 3rd = 6 Human League 4th = 3 Esprits Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Light em Ryan | ||
Wed May 18 2016 15:57 | 1st = 3 Light em Ryan 2nd = 5 Go Kitty 3rd = 7 Samba King 4th = 8 Floki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 7 Rosenet | ||
Wed May 18 2016 15:53 | 1st = 7 Rosenet 2nd = 3 Gday Old Mate 3rd = 11 Nicked And Court 4th = 5 Top Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Mary Jill | ||
Wed May 18 2016 15:48 | 1st = 1 Mary Jill 2nd = 3 All My Savings 3rd = 11 Picturebook 4th = 6 Turbo Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Nuggy Burger | ||
Wed May 18 2016 15:47 | 1st = 1 Nuggy Burger 2nd = 8 Umiko Bale 3rd = 2 Smokey Whispers 4th = 4 Miss Briony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 2 Ravi | ||
Wed May 18 2016 15:45 | 1st = 2 Ravi 2nd = 14 Ciarlet 3rd = 8 Mums Blessing 4th = 17 Loves A Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Haras Lightning | ||
Wed May 18 2016 15:43 | 1st = 4 Haras Lightning 2nd = 7 Trading Places 3rd = 2 Royal Village 4th = 8 Shaylor Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 4 Mr Lamborghini | ||
Wed May 18 2016 15:40 | 1st = 4 Mr Lamborghini 2nd = 1 Exalted Lightning 3rd = 6 Belle Of The South 4th = 11 Our Uncle Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Northern Surfie | ||
Wed May 18 2016 15:38 | 1st = 4 Northern Surfie 2nd = 2 Magic Thelma 3rd = 5 Wheres My Moola 4th = 1 Gojo Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Sporting Image | ||
Wed May 18 2016 15:35 | 1st = 1 Sporting Image 2nd = 7 So Fancy 3rd = 2 Battle Torque 4th = 5 Annies Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 5 Roscoes Entity | ||
Wed May 18 2016 15:35 | 1st = 5 Roscoes Entity 2nd = 7 Lolas Empire 3rd = 1 Izzy Go 4th = 4 Allen Yeller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Frame History | ||
Wed May 18 2016 15:32 | 1st = 6 Frame History 2nd = 7 Wet And Wild 3rd = 4 Lana Lass 4th = 8 Moria Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Chase The Horizon | ||
Wed May 18 2016 15:30 | 1st = 2 Chase The Horizon 2nd = 3 Charlie Garcon 3rd = 10 Shadowbrook Lass 4th = 6 Figlio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Takahi George | ||
Wed May 18 2016 15:27 | 1st = 7 Takahi George 2nd = 10 Hatchet Bale 3rd = 3 Lil Tay 4th = 1 Paulas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 No More Mistakes | ||
Wed May 18 2016 15:23 | 1st = 5 No More Mistakes 2nd = 2 My Cousin Bossy 3rd = 11 Vanishka 4th = 3 Beauxbaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Lapland | ||
Wed May 18 2016 15:20 | 1st = 8 Lapland 2nd = 7 Opal Bale 3rd = 3 Twist Away 4th = 2 Marshall Givens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Future Operator | ||
Wed May 18 2016 15:18 | 1st = 4 Future Operator 2nd = 3 Pantheon 3rd = 7 Grins Rendition 4th = 1 Bungalally Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Black Colossus | ||
Wed May 18 2016 15:17 | 1st = 3 Black Colossus 2nd = 5 Parie Shiraz 3rd = 8 General Remus 4th = 6 Chopstick Walrus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 13 Golden Shoes | ||
Wed May 18 2016 15:15 | 1st = 13 Golden Shoes 2nd = 3 Cosmopol 3rd = 5 Beau Tirage 4th = 10 Dinghu Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 My Boy Rylan | ||
Wed May 18 2016 15:12 | 1st = 2 My Boy Rylan 2nd = 5 Shelbys Magic 3rd = 8 Hy Guard 4th = 1 Destini Scorcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 3 The Other Guy | ||
Wed May 18 2016 15:08 | 1st = 3 The Other Guy 2nd = 1 Wise Journey 3rd = 2 Wheres Tim 4th = 6 Louvre Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 El Grand Suarez | ||
Wed May 18 2016 15:05 | 1st = 4 El Grand Suarez 2nd = 5 Barksdale 3rd = 8 Smashing Blue 4th = 6 Little Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Mr African | ||
Wed May 18 2016 15:04 | 1st = 6 Mr African 2nd = 5 Border Scot 3rd = 3 Supposition 4th = 7 Tirreno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 10 Quick Collision | ||
Wed May 18 2016 15:01 | 1st = 10 Quick Collision 2nd = 7 Steady Walker 3rd = 2 Petentim 4th = 8 Mister Limbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 4 Four by Four | ||
Wed May 18 2016 15:00 | 1st = 4 Four by Four 2nd = 8 Effortless Miss 3rd = 1 Fellspur 4th = 6 Dusty Mamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Radio Silent | ||
Wed May 18 2016 14:57 | 1st = 4 Radio Silent 2nd = 6 College Graduate 3rd = 2 Road Driller 4th = 1 Halo Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Provocative | ||
Wed May 18 2016 14:53 | 1st = 1 Provocative 2nd = 2 Snapper Rocks 3rd = 6 Mishani Scout 4th = 5 More Than A Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Tuggeragh | ||
Wed May 18 2016 14:50 | 1st = 1 Tuggeragh 2nd = 5 Jarhead 3rd = 2 Secret Bogan 4th = 8 Roll em Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 7 Iona Spider | ||
Wed May 18 2016 14:48 | 1st = 7 Iona Spider 2nd = 6 Flippin Issy 3rd = 1 Just Oscar 4th = 4 Valsue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 5 Vassal | ||
Wed May 18 2016 14:45 | 1st = 5 Vassal 2nd = 2 Zatopaz 3rd = 3 Fly Till Dawn 4th = 7 Signposted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Zipping Johnny | ||
Wed May 18 2016 14:42 | 1st = 2 Zipping Johnny 2nd = 1 English 3rd = 5 Gotcha Rockin 4th = 3 Burnside Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 5 Rods Opinion | ||
Wed May 18 2016 14:38 | 1st = 5 Rods Opinion 2nd = 2 Not A Zerprise 3rd = 3 Umaluka 4th = 7 Desdane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 3 Striking Achiever | ||
Wed May 18 2016 14:37 | 1st = 3 Striking Achiever 2nd = 7 Spider 3rd = 4 Two Thirty 4th = 13 Odisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 12 Undisclosed | ||
Wed May 18 2016 14:34 | 1st = 12 Undisclosed 2nd = 4 Diraja Jewel 3rd = 7 Cosmic Ballet 4th = 10 Orange Strudel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 8 Sebrikka | ||
Wed May 18 2016 14:30 | 1st = 8 Sebrikka 2nd = 1 Curvature 3rd = 6 Brugal Reward 4th = 2 Berri Cherry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Vincent Brown | ||
Wed May 18 2016 14:27 | 1st = 8 Vincent Brown 2nd = 6 Oz Tin Powers 3rd = 1 Boogiwoogie Boy 4th = 4 Lektra Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 1 Mr Cha Cha | ||
Wed May 18 2016 14:22 | 1st = 1 Mr Cha Cha 2nd = 2 Sunset Showdown 3rd = 3 Moss Harry 4th = 9 Khaleeq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Midnight Flynn | ||
Wed May 18 2016 14:19 | 1st = 4 Midnight Flynn 2nd = 5 Ernest Bale 3rd = 9 Fab Harriet 4th = 2 Dyna Shinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 7 Romantic Maid | ||
Wed May 18 2016 14:10 | 1st = 7 Romantic Maid 2nd = 10 Pursuit Of Honour 3rd = 5 Divine Sanction 4th = 4 El Novio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Paddy Mcbain | ||
Wed May 18 2016 14:07 | 1st = 3 Paddy Mcbain 2nd = 4 Molly Be Nimble 3rd = 6 Lethal Fury 4th = 2 Yaramundi Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 5 Lord And Master | ||
Wed May 18 2016 14:03 | 1st = 5 Lord And Master 2nd = 1 Finns Halo 3rd = 7 Cambridge 4th = 10 Lilyput |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 4 Mysticano | ||
Wed May 18 2016 13:58 | 1st = 4 Mysticano 2nd = 3 Super Rules 3rd = 6 On The Line 4th = 8 The Castle Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Allen Membo | ||
Wed May 18 2016 13:55 | 1st = 7 Allen Membo 2nd = 4 Able Chief 3rd = 2 Thunderlips 4th = 1 Panda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 11 Zanteco | ||
Wed May 18 2016 13:50 | 1st = 11 Zanteco 2nd = 2 Honey Steels Gold 3rd = 9 Western Kingdom 4th = 4 Judge Jeuny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Hukanui | ||
Wed May 18 2016 13:47 | 1st = 1 Hukanui 2nd = 2 Wilba Beast 3rd = 7 Mclaren Missile 4th = 4 Yorke Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Va Va Veni | ||
Wed May 18 2016 13:42 | 1st = 1 Va Va Veni 2nd = 3 Denoninator 3rd = 4 Panno Rossa 4th = 2 Electric Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Myrniong Star | ||
Wed May 18 2016 13:38 | 1st = 7 Myrniong Star 2nd = 6 Duff Bale 3rd = 1 Allen Portland 4th = 5 Houston Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Kirkham Webby | ||
Wed May 18 2016 13:34 | 1st = 7 Kirkham Webby 2nd = 5 Vee Veery Lovely 3rd = 3 Five Kay Leg 4th = 1 Raincheck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 10 Pennsylvania Ave | ||
Wed May 18 2016 13:30 | 1st = 10 Pennsylvania Ave 2nd = 8 Firebird Flyer 3rd = 1 Most Exalted 4th = 5 King Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Allinga Val | ||
Wed May 18 2016 13:27 | 1st = 2 Allinga Val 2nd = 8 Relton 3rd = 1 Billy Mclaren 4th = 6 Menzel Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 7 Teena Rox | ||
Wed May 18 2016 13:23 | 1st = 7 Teena Rox 2nd = 3 Raaj 3rd = 1 Bomber Jet 4th = 4 Skylla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 7 Just a Dream | ||
Wed May 18 2016 13:18 | 1st = 7 Just a Dream 2nd = 9 Grand Expedition 3rd = 4 Surf Cruiser 4th = 10 Lemon Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Quaint Bale | ||
Wed May 18 2016 13:15 | 1st = 6 Quaint Bale 2nd = 8 Wince Allen 3rd = 4 Go Go Treetment 4th = 1 Ima Screw Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Mariah | ||
Wed May 18 2016 13:13 | 1st = 2 Mariah 2nd = 1 Red Hot Action 3rd = 3 Wall Age 4th = 5 Phantom Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 4 Livery | ||
Wed May 18 2016 13:10 | 1st = 4 Livery 2nd = 3 Fastnet Isle 3rd = 5 Paraggi 4th = 6 Illavaalf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Harbormaster | ||
Wed May 18 2016 13:07 | 1st = 8 Harbormaster 2nd = 1 Dakota Barbie 3rd = 4 Garry Mcbain 4th = 3 Sheeza Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 5 Smooth Truth | ||
Wed May 18 2016 13:02 | 1st = 5 Smooth Truth 2nd = 9 Georgette 3rd = 6 Dynamic Drive 4th = 1 Ambitious Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 9 Banjo Bomber | ||
Wed May 18 2016 12:58 | 1st = 9 Banjo Bomber 2nd = 8 Onya Grover 3rd = 3 Dyna Kel 4th = 5 Chief Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Another Habit | ||
Wed May 18 2016 12:54 | 1st = 4 Another Habit 2nd = 8 Candid Angel 3rd = 9 Lektra Spider 4th = 7 Filante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 7 Cadogan | ||
Wed May 18 2016 12:50 | 1st = 7 Cadogan 2nd = 1 Flow 3rd = 10 Wine Bush 4th = 9 Veladero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Team Roper | ||
Wed May 18 2016 12:47 | 1st = 2 Team Roper 2nd = 8 Dont Kid Me 3rd = 1 Emerley Dryad 4th = 4 Penny Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 1 Smichael | ||
Wed May 18 2016 12:43 | 1st = 1 Smichael 2nd = 6 Makdanife 3rd = 15 Greencast 4th = 14 Needlepoint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 2 Dapper After Dark | ||
Wed May 18 2016 12:38 | 1st = 2 Dapper After Dark 2nd = 10 Shes Got Rhythm 3rd = 5 Rufinson 4th = 6 Another Nibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Desperate Pete | ||
Wed May 18 2016 12:35 | 1st = 2 Desperate Pete 2nd = 3 Dyna Dalma 3rd = 5 Hands To Myself 4th = 9 Purple Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Youre So Free | ||
Wed May 18 2016 12:33 | 1st = 3 Youre So Free 2nd = 5 Cawbourne Steps 3rd = 2 Panda Ring 4th = 6 Molly Oshea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 4 Hucknall | ||
Wed May 18 2016 12:30 | 1st = 4 Hucknall 2nd = 1 Angelology 3rd = 5 Its Electrifying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Caustic Bale | ||
Wed May 18 2016 12:27 | 1st = 8 Caustic Bale 2nd = 1 Like A Donkey 3rd = 2 Bekim Vapour 4th = 6 Charging In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Wine Barrel | ||
Wed May 18 2016 12:22 | 1st = 2 Wine Barrel 2nd = 1 Cafe Terrace 3rd = 3 The Doorman 4th = 5 Lujac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Anns Moment | ||
Wed May 18 2016 12:17 | 1st = 7 Anns Moment 2nd = 4 Banjo King 3rd = 3 Elrond Bale 4th = 1 Dyna Willem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Cawbourne Merl | ||
Wed May 18 2016 12:14 | 1st = 4 Cawbourne Merl 2nd = 7 Embrace Me 3rd = 6 Zimmer Frame 4th = 3 Opawa Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Oldmate Levi | ||
Wed May 18 2016 12:10 | 1st = 4 Oldmate Levi 2nd = 3 Velloway 3rd = 5 Impact Bale 4th = 6 Madam Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 4 Te Waewae Bay | ||
Wed May 18 2016 12:05 | 1st = 4 Te Waewae Bay 2nd = 3 Cameahotfriday 3rd = 12 Stoked Me 4th = 2 Rumncoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Dyna Camo | ||
Wed May 18 2016 12:00 | 1st = 8 Dyna Camo 2nd = 3 Delta Bad Hand 3rd = 5 Nippy Allen 4th = 6 Who Took Johny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Cawbourne Eski | ||
Wed May 18 2016 11:56 | 1st = 4 Cawbourne Eski 2nd = 5 Allegro Beaty 3rd = 8 Opawa Maf 4th = 2 Consumate Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Crystal Mcbell | ||
Wed May 18 2016 11:39 | 1st = 5 Crystal Mcbell 2nd = 9 Allegro All Go 3rd = 4 Stainless Knocka 4th = 1 Sweet Lovin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 6 Spindle | ||
Wed May 18 2016 11:30 | 1st = 6 Spindle 2nd = 5 Flame N Fortune 3rd = 1 Zavistic 4th = 9 Lady Hass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Kirkham Coby | ||
Wed May 18 2016 11:21 | 1st = 1 Kirkham Coby 2nd = 2 Cawbourne Hint 3rd = 8 Chair Up 4th = 3 Gully Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Izzy Bowen | ||
Wed May 18 2016 11:04 | 1st = 2 Izzy Bowen 2nd = 3 World Freakshow 3rd = 6 Allegro Beau 4th = 4 Shes Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 8 Amparo | ||
Wed May 18 2016 10:55 | 1st = 8 Amparo 2nd = 4 Suggestions 3rd = 2 Secluded 4th = 5 Knights Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Rally Sarious | ||
Wed May 18 2016 10:46 | 1st = 8 Rally Sarious 2nd = 1 Eve Ning Hill 3rd = 3 Trendy Blaster 4th = 5 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Not Listening | ||
Wed May 18 2016 10:29 | 1st = 5 Not Listening 2nd = 1 Bigtime Sam 3rd = 3 Steffis Star 4th = 8 Mr Maize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 2 Beacon Of Hope | ||
Wed May 18 2016 10:20 | 1st = 2 Beacon Of Hope 2nd = 7 Another Girl 3rd = 6 Taken The Liberty 4th = 5 Silencer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Allegro Runnings | ||
Wed May 18 2016 10:11 | 1st = 5 Allegro Runnings 2nd = 2 Belfast Barry 3rd = 4 Stole Me Wallet 4th = 1 Khal Drago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Gunmetal Diva | ||
Mon Apr 18 2016 22:48 | 1st = 4 Gunmetal Diva 2nd = 10 Two Snaps 3rd = 1 Il Bacaro 4th = 7 Little Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Thanks Kayla | ||
Mon Apr 18 2016 22:37 | 1st = 1 Thanks Kayla 2nd = 7 Black Widow 3rd = 3 Fifteen Two 4th = 4 Springgully Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Jazzy Bale | ||
Mon Apr 18 2016 22:32 | 1st = 6 Jazzy Bale 2nd = 1 Clovalley Dave 3rd = 7 Lidos Boy 4th = 3 Lunchmoney Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Kitboolou Adam | ||
Mon Apr 18 2016 22:27 | 1st = 4 Kitboolou Adam 2nd = 3 El Taro 3rd = 6 Zulu Zena 4th = 7 Flying Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Timmyross | ||
Mon Apr 18 2016 22:17 | 1st = 4 Timmyross 2nd = 2 Boozy Rose 3rd = 1 Fabulous Gem 4th = 8 Vesnas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Krazy Kanga | ||
Mon Apr 18 2016 22:12 | 1st = 4 Krazy Kanga 2nd = 7 Locked Out 3rd = 1 Red Sally 4th = 8 Immortal Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Cosmic Rhino | ||
Mon Apr 18 2016 22:06 | 1st = 4 Cosmic Rhino 2nd = 2 Two Point Two 3rd = 1 Nancy Keeping 4th = 7 Ellie May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Kettles Cobber | ||
Mon Apr 18 2016 22:00 | 1st = 1 Kettles Cobber 2nd = 5 Wild Giselle 3rd = 2 Kinloch Meg 4th = 7 Bomb Tapp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Fury Road | ||
Mon Apr 18 2016 21:56 | 1st = 4 Fury Road 2nd = 7 Garry Mcbain 3rd = 5 Good Bye Kiss 4th = 2 Vanish Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Dynasty Guru | ||
Mon Apr 18 2016 21:52 | 1st = 6 Dynasty Guru 2nd = 2 Zulu Aegis 3rd = 5 Jemase 4th = 8 Go Vicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Kathies Flash | ||
Mon Apr 18 2016 21:48 | 1st = 5 Kathies Flash 2nd = 7 Another Hassler 3rd = 3 Shototsu 4th = 1 Hurricane Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Total Platinum | ||
Mon Apr 18 2016 21:44 | 1st = 1 Total Platinum 2nd = 7 Tullabung Honey 3rd = 8 Davey 4th = 5 Dana Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 4 Priority Pass | ||
Mon Apr 18 2016 21:39 | 1st = 4 Priority Pass 2nd = 2 Charlie And Joe 3rd = 3 No Cooperation 4th = 6 Guna Rocktillyoudrop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Rulla Missy Meg | ||
Mon Apr 18 2016 21:36 | 1st = 5 Rulla Missy Meg 2nd = 6 Joker Jones 3rd = 1 Lucky Nineteen 4th = 8 Buckle Up Labi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Marcling | ||
Mon Apr 18 2016 21:32 | 1st = 3 Marcling 2nd = 2 Zipping Bianca 3rd = 7 Allen Harass 4th = 1 Full Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Charlie Pearce | ||
Mon Apr 18 2016 21:29 | 1st = 2 Charlie Pearce 2nd = 7 Cette Away 3rd = 1 Call Me Boz 4th = 4 Cootas Cazaly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Blueys Shout | ||
Mon Apr 18 2016 21:25 | 1st = 7 Blueys Shout 2nd = 2 No Way Arni 3rd = 4 Flaunt It 4th = 5 Spritly Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 One Hill | ||
Mon Apr 18 2016 21:22 | 1st = 5 One Hill 2nd = 6 Suzi Cargo 3rd = 8 Fancy Nangar 4th = 3 Lady Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Tax Man Wins | ||
Mon Apr 18 2016 21:18 | 1st = 3 Tax Man Wins 2nd = 6 Glenrea Target 3rd = 7 Wild Blast 4th = 5 Kandara Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 3 Annatto | ||
Mon Apr 18 2016 21:13 | 1st = 3 Annatto 2nd = 1 Anodoubt 3rd = 2 Flowers 4th = 8 Our Little Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Little Milly | ||
Mon Apr 18 2016 21:11 | 1st = 7 Little Milly 2nd = 4 Pie Eye 3rd = 6 Chobani 4th = 2 Flashy Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Come To Light | ||
Mon Apr 18 2016 21:07 | 1st = 7 Come To Light 2nd = 2 Mr Swan 3rd = 4 Dyna Parlance 4th = 8 Zulu Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Soot Sprite | ||
Mon Apr 18 2016 21:03 | 1st = 1 Soot Sprite 2nd = 4 Ardvark 3rd = 6 Cardiac King 4th = 7 Johnny Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 5 Brad Hill Billy | ||
Mon Apr 18 2016 20:59 | 1st = 5 Brad Hill Billy 2nd = 1 All A Blaze 3rd = 7 Part Of Me 4th = 8 Nangar Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Kialdu Scarlet | ||
Mon Apr 18 2016 20:55 | 1st = 1 Kialdu Scarlet 2nd = 6 Wyatts Will 3rd = 8 Locknane Abby 4th = 2 Steel Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Paddy Mcbain | ||
Mon Apr 18 2016 20:51 | 1st = 8 Paddy Mcbain 2nd = 4 Earl Bale 3rd = 3 Dana Jorja 4th = 2 Farhat Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 10 Mantra Mick | ||
Mon Apr 18 2016 20:48 | 1st = 10 Mantra Mick 2nd = 5 What Stopping Ya 3rd = 6 Two Teams Umpire 4th = 8 Fairs Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 3 Enlighten Me | ||
Mon Apr 18 2016 20:43 | 1st = 3 Enlighten Me 2nd = 11 Fire Up Rocket 3rd = 4 Our Bodacious 4th = 2 Forbidden Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Cosmic Split | ||
Mon Apr 18 2016 20:41 | 1st = 5 Cosmic Split 2nd = 7 Classy Barcy 3rd = 1 Shadeena 4th = 2 Cry Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Second Line | ||
Mon Apr 18 2016 20:38 | 1st = 1 Second Line 2nd = 4 Awesome Danny 3rd = 8 Jackies Mate 4th = 5 Total Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 6 Celtic Kid | ||
Mon Apr 18 2016 20:34 | 1st = 6 Celtic Kid 2nd = 4 Lashing Freda 3rd = 3 Despicable Erin 4th = 1 Missile Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Electro Bale | ||
Mon Apr 18 2016 20:30 | 1st = 5 Electro Bale 2nd = 3 Crazy Nitro 3rd = 1 Nazareth Bale 4th = 7 Hakata Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Online | ||
Mon Apr 18 2016 20:26 | 1st = 2 Online 2nd = 8 Halina 3rd = 9 Low Flying Plane 4th = 4 Billy Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Issy Cool | ||
Mon Apr 18 2016 20:22 | 1st = 3 Issy Cool 2nd = 4 Barcia Blue 3rd = 8 Slashin Pete 4th = 5 Flying Circus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 3 Nangar Doll | ||
Mon Apr 18 2016 20:19 | 1st = 3 Nangar Doll 2nd = 7 Roman Zesta 3rd = 9 Spring Solomon 4th = 5 Milky Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 7 Untitled | ||
Mon Apr 18 2016 20:14 | 1st = 7 Untitled 2nd = 1 Rocketer 3rd = 9 Thats Ideal 4th = 2 Spirit Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Furious Floss | ||
Mon Apr 18 2016 20:12 | 1st = 5 Furious Floss 2nd = 2 Maggie Fitz 3rd = 4 Kamikaze Turtle 4th = 1 Redhot Coles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Lizard Spock | ||
Mon Apr 18 2016 20:09 | 1st = 1 Lizard Spock 2nd = 2 Kenzi 3rd = 4 Bogan At Heart 4th = 6 Allen Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Zulu Hercules | ||
Mon Apr 18 2016 20:06 | 1st = 5 Zulu Hercules 2nd = 6 Like Her Mum 3rd = 8 Scarlett Lad 4th = 2 Zuletta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Renoufs Magic | ||
Mon Apr 18 2016 20:02 | 1st = 3 Renoufs Magic 2nd = 2 Elusive Desire 3rd = 1 Cheeky Freyer 4th = 7 Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 7 Gate Blaster | ||
Mon Apr 18 2016 19:59 | 1st = 7 Gate Blaster 2nd = 8 Stunning Ruby 3rd = 2 Choose Wisely 4th = 1 Destructor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Second Innings | ||
Mon Apr 18 2016 19:55 | 1st = 6 Second Innings 2nd = 8 Adams Jimmy 3rd = 1 Dean Machine 4th = 4 Hello Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Gun Mcbain | ||
Mon Apr 18 2016 19:52 | 1st = 6 Gun Mcbain 2nd = 3 Invariably 3rd = 8 Bretts Magic 4th = 2 Von Dousa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Elusive Escapee | ||
Mon Apr 18 2016 19:49 | 1st = 3 Elusive Escapee 2nd = 4 Fiery Chief 3rd = 6 Heartbreak Hermy 4th = 2 Lotus Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Ima Jaymar | ||
Mon Apr 18 2016 19:44 | 1st = 1 Ima Jaymar 2nd = 4 Boobalaga Road 3rd = 3 Barkway Bill 4th = 2 Expensive Greeting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Captain Thursday | ||
Mon Apr 18 2016 19:42 | 1st = 2 Captain Thursday 2nd = 3 Butchulla Boy 3rd = 5 Fortune Faded 4th = 7 Soccer Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Nangar Lass | ||
Mon Apr 18 2016 19:39 | 1st = 3 Nangar Lass 2nd = 2 Zambora Idol 3rd = 7 Dana Watene 4th = 8 Gazmick Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 3 Rock On Rolla | ||
Mon Apr 18 2016 19:36 | 1st = 3 Rock On Rolla 2nd = 1 Ive Got Bills 3rd = 4 Billy Jo 4th = 5 Urana Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Westy Bob | ||
Mon Apr 18 2016 19:33 | 1st = 6 Westy Bob 2nd = 2 Bombay Rock 3rd = 7 Rockstar Swirl 4th = 1 Bella Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Rapid Torque | ||
Mon Apr 18 2016 19:27 | 1st = 4 Rapid Torque 2nd = 10 Perfect Rider 3rd = 1 Bekim Fire 4th = 6 Fiamatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Smashniak Marcy | ||
Mon Apr 18 2016 19:24 | 1st = 1 Smashniak Marcy 2nd = 4 Nordoc Magic 3rd = 7 All Because 4th = 8 Out Of Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 9 Becky Keeping | ||
Mon Apr 18 2016 19:21 | 1st = 9 Becky Keeping 2nd = 8 Slamming Thunder 3rd = 3 Chasing Da Tail 4th = 1 Gunnadoo Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 4 Keilor Misty | ||
Mon Apr 18 2016 19:16 | 1st = 4 Keilor Misty 2nd = 8 Florist 3rd = 2 Waterbug 4th = 7 Mrs Mustnt Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 8 Shadea Kahn | ||
Mon Apr 18 2016 19:14 | 1st = 8 Shadea Kahn 2nd = 1 Groovy Tiger 3rd = 6 Bongioletti 4th = 4 Bazil Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Huayra | ||
Mon Apr 18 2016 19:11 | 1st = 7 Huayra 2nd = 2 Bucks Express 3rd = 1 Cashwise 4th = 3 Radical Cel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Bekim Prince | ||
Mon Apr 18 2016 19:05 | 1st = 4 Bekim Prince 2nd = 8 Superstar Jatt 3rd = 9 Freds My Name 4th = 2 Shezzas Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 8 Kiwi Knight | ||
Mon Apr 18 2016 19:02 | 1st = 8 Kiwi Knight 2nd = 7 Grovebrook Kid 3rd = 4 Wilma Sprite 4th = 3 Curious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Bogie Bekim | ||
Mon Apr 18 2016 18:59 | 1st = 2 Bogie Bekim 2nd = 6 Lucky Sally 3rd = 4 So Kawaii 4th = 8 Treblig Lucia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Rockstar Ted | ||
Mon Apr 18 2016 18:56 | 1st = 4 Rockstar Ted 2nd = 1 Pretostella 3rd = 6 Lektra Fiesta 4th = 7 Penelope Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 5 Casino Grin | ||
Mon Apr 18 2016 18:51 | 1st = 5 Casino Grin 2nd = 2 Rookie Error 3rd = 7 Lombo Yanky Invada 4th = 4 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Danger Money | ||
Mon Apr 18 2016 18:49 | 1st = 6 Danger Money 2nd = 3 Oppi Bale 3rd = 2 Whats The Goss 4th = 1 Cheeky Ellyse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Kaylas Tiger | ||
Mon Apr 18 2016 18:43 | 1st = 3 Kaylas Tiger 2nd = 6 Milk and Honey 3rd = 1 Temple King 4th = 7 Flying Sikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Cosmo Trav | ||
Mon Apr 18 2016 18:40 | 1st = 2 Cosmo Trav 2nd = 6 Zalhani 3rd = 5 My First Size 4th = 7 Jaydens A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 1 Sky Art | ||
Mon Apr 18 2016 18:35 | 1st = 1 Sky Art 2nd = 8 Telham Lane 3rd = 2 Village Conquerer 4th = 4 Trunkey Nice Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Hes A Villian | ||
Mon Apr 18 2016 18:32 | 1st = 4 Hes A Villian 2nd = 7 Ruff State 3rd = 1 Park Glory 4th = 8 Bangor Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Fastnet Kahn | ||
Mon Apr 18 2016 18:29 | 1st = 5 Fastnet Kahn 2nd = 1 Flying Stealth 3rd = 2 Hurricane Aussie 4th = 6 Richo Richo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Grovebrook Flyer | ||
Mon Apr 18 2016 18:21 | 1st = 4 Grovebrook Flyer 2nd = 8 Detroit Tiger 3rd = 3 Dandy Jack 4th = 5 Brother Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 1 Seashellsinthesand | ||
Mon Apr 18 2016 18:16 | 1st = 1 Seashellsinthesand 2nd = 8 Fellas R Trouble 3rd = 7 Hard To Hear 4th = 4 Nod DOr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Rozehill Beth | ||
Mon Apr 18 2016 18:12 | 1st = 3 Rozehill Beth 2nd = 4 Jetmag Gemstone 3rd = 8 Jack Snapper 4th = 5 Malibu Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Shardons Rocket | ||
Mon Apr 18 2016 18:04 | 1st = 7 Shardons Rocket 2nd = 9 Ima Tragedy 3rd = 8 Damondo 4th = 10 Mosquito Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Karma Connie | ||
Mon Apr 18 2016 18:01 | 1st = 1 Karma Connie 2nd = 8 Equal Ben 3rd = 6 Zipping Abby 4th = 3 Golden Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 2 Longtan Tigerman | ||
Mon Apr 18 2016 17:56 | 1st = 2 Longtan Tigerman 2nd = 4 Power of Attorney 3rd = 8 Our Mischievious Miss 4th = 1 Kissed Flush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Barroom Blazer | ||
Mon Apr 18 2016 17:53 | 1st = 6 Barroom Blazer 2nd = 5 Barroom Shiraz 3rd = 4 Taabinga Swift 4th = 3 Kemosabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Kykira Shacoby | ||
Mon Apr 18 2016 17:41 | 1st = 7 Kykira Shacoby 2nd = 8 Starburst Bassy 3rd = 5 Ashleigh 4th = 6 Royal Blue Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Soho Wonder | ||
Mon Apr 18 2016 17:36 | 1st = 1 Soho Wonder 2nd = 8 Bettors Gem 3rd = 9 Another Ayjay 4th = 12 Royal Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Space Emm | ||
Mon Apr 18 2016 17:33 | 1st = 6 Space Emm 2nd = 8 Theres Steamy 3rd = 7 Maddi 4th = 1 Rozehill Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 11 Bianca Tang | ||
Mon Apr 18 2016 17:25 | 1st = 11 Bianca Tang 2nd = 5 Rap Artist 3rd = 4 Aveross Mac 4th = 7 Lookofalegend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 6 Pure Arrogance | ||
Mon Apr 18 2016 17:22 | 1st = 6 Pure Arrogance 2nd = 3 Shayla Marie 3rd = 7 Pastizzi Pitzi 4th = 2 Myalla Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Half Moon Rising | ||
Mon Apr 18 2016 17:14 | 1st = 1 Half Moon Rising 2nd = 7 Son Of Nikita 3rd = 5 Midori Miss 4th = 4 Wai Lin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Aussie Delight | ||
Mon Apr 18 2016 17:09 | 1st = 4 Aussie Delight 2nd = 3 Baileys Gold 3rd = 1 Living Diva 4th = 6 Loaded Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 1 Illtellyousoon | ||
Mon Apr 18 2016 17:05 | 1st = 1 Illtellyousoon 2nd = 2 Professor Marx 3rd = 5 Intrepido 4th = 8 Hashtag Noidea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Country Dancer | ||
Mon Apr 18 2016 17:02 | 1st = 2 Country Dancer 2nd = 6 Jackie Brown 3rd = 3 Speedy Sparky 4th = 7 Dancin Annabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 8 - 2 Modern Ville | ||
Mon Apr 18 2016 16:57 | 1st = 2 Modern Ville 2nd = 1 Our Danger Mouse 3rd = 3 Fowsands 4th = 6 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Moment In Time | ||
Mon Apr 18 2016 16:54 | 1st = 5 Moment In Time 2nd = 8 Dream Wave 3rd = 2 Flying Serpent 4th = 1 Pope Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Zalta | ||
Mon Apr 18 2016 16:48 | 1st = 9 Zalta 2nd = 5 Beau Artist 3rd = 3 Regal Hostess 4th = 1 Hilltop Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Kakoda Kingdom | ||
Mon Apr 18 2016 16:45 | 1st = 2 Kakoda Kingdom 2nd = 8 Super Income 3rd = 3 Grovebrook Blade 4th = 4 Chookyard Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Gutsy Manolis | ||
Mon Apr 18 2016 16:37 | 1st = 6 Gutsy Manolis 2nd = 5 Power Burst 3rd = 7 Happy Hippy 4th = 2 Enrys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 10 Bettor Boa | ||
Mon Apr 18 2016 16:33 | 1st = 10 Bettor Boa 2nd = 6 All About Pink 3rd = 4 Racketeer Reactor 4th = 8 Hilmore Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 5 Rockets Red Glare | ||
Mon Apr 18 2016 16:30 | 1st = 5 Rockets Red Glare 2nd = 11 Shemai 3rd = 14 Motific 4th = 9 Birds Of Tokyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 9 Who Is Game | ||
Mon Apr 18 2016 16:25 | 1st = 9 Who Is Game 2nd = 1 The Explorer 3rd = 2 Marmadukes Lady 4th = 7 Sculptures |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Autumn Rush | ||
Mon Apr 18 2016 16:22 | 1st = 5 Autumn Rush 2nd = 4 Molly Maze 3rd = 7 Starburst Lucky 4th = 2 Most Arrogant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 4 Itsallaboutex | ||
Mon Apr 18 2016 16:18 | 1st = 4 Itsallaboutex 2nd = 5 Hi Tech Fury 3rd = 1 Egyptian Art 4th = 8 Montu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 In Like Flint | ||
Mon Apr 18 2016 16:15 | 1st = 7 In Like Flint 2nd = 8 Miss Jay Dodgers 3rd = 3 Lady Jacinta 4th = 4 Jack Of Meade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Soho Cruise | ||
Mon Apr 18 2016 16:10 | 1st = 5 Soho Cruise 2nd = 6 All Starzzz Megan 3rd = 8 Son Of Iris 4th = 1 Lorimermara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Bright Eraser | ||
Mon Apr 18 2016 16:07 | 1st = 2 Bright Eraser 2nd = 6 Pemberley 3rd = 7 Sweet Little Mel 4th = 4 Country Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 10 Intrigo | ||
Mon Apr 18 2016 16:00 | 1st = 10 Intrigo 2nd = 4 Eagles Dare 3rd = 8 Cerutty 4th = 1 Candeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Legend Jack | ||
Mon Apr 18 2016 15:57 | 1st = 1 Legend Jack 2nd = 3 Dusty Chopstix 3rd = 8 Down Under 4th = 6 Stars Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Four Legged Fury | ||
Mon Apr 18 2016 15:52 | 1st = 5 Four Legged Fury 2nd = 1 Our Lady Starlight 3rd = 9 Melimac 4th = 8 Catastrophic Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Smooth Silver | ||
Mon Apr 18 2016 15:49 | 1st = 7 Smooth Silver 2nd = 4 Paul Stealer 3rd = 1 Kifinti 4th = 6 Neliel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 12 Lasszou | ||
Mon Apr 18 2016 15:45 | 1st = 12 Lasszou 2nd = 1 Lonfino 3rd = 8 Queens Crown 4th = 9 Queen Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 1 Illawong Libby | ||
Mon Apr 18 2016 15:40 | 1st = 1 Illawong Libby 2nd = 10 British General 3rd = 8 Indulgent 4th = 7 Ocean Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Brookes Buddy | ||
Mon Apr 18 2016 15:37 | 1st = 7 Brookes Buddy 2nd = 8 Superior Mack 3rd = 1 Johnny Wolf 4th = 6 Magic Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Safana | ||
Mon Apr 18 2016 15:33 | 1st = 1 Safana 2nd = 8 Goulburn 3rd = 2 Swaffham Water 4th = 6 Lorimerchandler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 2 Jackthegiantslayer | ||
Mon Apr 18 2016 15:30 | 1st = 2 Jackthegiantslayer 2nd = 4 Riyadh 3rd = 5 Royal Archie 4th = 10 Letter From Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Onslaught | ||
Mon Apr 18 2016 15:27 | 1st = 2 Onslaught 2nd = 4 Vintage Box 3rd = 7 Fruit Spice 4th = 6 Blazing Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 All Flair | ||
Mon Apr 18 2016 15:14 | 1st = 3 All Flair 2nd = 8 Its Oscar 3rd = 1 Ropeburn 4th = 5 Mistrybox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 10 Miss Le Nord | ||
Mon Apr 18 2016 15:10 | 1st = 10 Miss Le Nord 2nd = 4 Independent Air 3rd = 5 Artistic Beauty 4th = 2 Source Of Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Running Home | ||
Mon Apr 18 2016 15:07 | 1st = 3 Running Home 2nd = 4 Stars Delight 3rd = 2 Wilbur 4th = 1 Sunningdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 6 Mister Clooney | ||
Mon Apr 18 2016 15:03 | 1st = 6 Mister Clooney 2nd = 7 Party Boy 3rd = 2 Mister Hairy Maclary 4th = 1 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 11 Flinnec | ||
Mon Apr 18 2016 15:00 | 1st = 11 Flinnec 2nd = 8 Crafty Eva 3rd = 12 Silk Sheets 4th = 5 Sound The Trumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Lookatmego | ||
Mon Apr 18 2016 14:55 | 1st = 4 Lookatmego 2nd = 7 Lady Of Locksley 3rd = 5 Elizamarie 4th = 6 Riskabuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 2 Swiftly Chloe | ||
Mon Apr 18 2016 14:52 | 1st = 2 Swiftly Chloe 2nd = 3 Bigtime Ranson 3rd = 1 Red Express 4th = 4 Cosmic Scramble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Charlie Three | ||
Mon Apr 18 2016 14:44 | 1st = 2 Charlie Three 2nd = 6 Selynya Flash 3rd = 7 Mister Mann 4th = 1 Quink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Fanci A Dance | ||
Mon Apr 18 2016 14:39 | 1st = 3 Fanci A Dance 2nd = 8 Abraxas Blues 3rd = 5 Danke Sabina 4th = 9 My Names Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 7 The Bohemian | ||
Mon Apr 18 2016 14:35 | 1st = 7 The Bohemian 2nd = 4 Ready Street 3rd = 9 Tale Of Dreams 4th = 5 Stirling Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 4 Keep Courting | ||
Mon Apr 18 2016 14:30 | 1st = 4 Keep Courting 2nd = 3 Isabeli 3rd = 2 Antonia 4th = 1 Altamira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 5 Cawbourne Cooks | ||
Mon Apr 18 2016 14:27 | 1st = 5 Cawbourne Cooks 2nd = 9 Boris Gump 3rd = 1 Our Gypsy 4th = 2 Scodelario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 2 Comigal | ||
Mon Apr 18 2016 14:23 | 1st = 2 Comigal 2nd = 3 Bedrock Fred 3rd = 4 Narreeva 4th = 1 La Patata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Shiny Lad | ||
Mon Apr 18 2016 14:20 | 1st = 8 Shiny Lad 2nd = 1 Gunmetal Lad 3rd = 6 Pomp Fiction 4th = 3 Molly Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Top of the Rock | ||
Mon Apr 18 2016 14:15 | 1st = 1 Top of the Rock 2nd = 3 Judes Trapper 3rd = 6 Bella Fenton 4th = 5 Ima Skybabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 2 Cawbourne Steps | ||
Mon Apr 18 2016 14:12 | 1st = 2 Cawbourne Steps 2nd = 3 Ollie Baxter 3rd = 1 Opawa Shiloh 4th = 4 Wall Age |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Fiery Universe | ||
Mon Apr 18 2016 14:04 | 1st = 3 Fiery Universe 2nd = 5 Run Sajid Run 3rd = 6 Gunnewin 4th = 7 Denver Mills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 9 Beleura Belle | ||
Mon Apr 18 2016 14:00 | 1st = 9 Beleura Belle 2nd = 4 Chasson 3rd = 3 Volcan De Fuego 4th = 6 Liking The Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 5 Peregrine | ||
Mon Apr 18 2016 13:55 | 1st = 5 Peregrine 2nd = 11 Queen Elektra 3rd = 8 Time Flies 4th = 6 Powercraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 2 Majordan | ||
Mon Apr 18 2016 13:50 | 1st = 2 Majordan 2nd = 7 Reclusive 3rd = 4 Paddy Mach 4th = 1 Zipping Elmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Two Up | ||
Mon Apr 18 2016 13:47 | 1st = 5 Two Up 2nd = 2 Big Boy Deno 3rd = 3 Individual Lily 4th = 1 Dr Brm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Ellen Louise | ||
Mon Apr 18 2016 13:42 | 1st = 1 Ellen Louise 2nd = 4 Brohart 3rd = 3 Canada Bay 4th = 5 Maestro Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Bashir | ||
Mon Apr 18 2016 13:39 | 1st = 3 Bashir 2nd = 1 High Hopes 3rd = 2 Oscar De Snowman 4th = 7 Sunday Sess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 1 Fastnet Isle | ||
Mon Apr 18 2016 13:30 | 1st = 1 Fastnet Isle 2nd = 9 Dornale 3rd = 7 Kemtain 4th = 10 Barachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Top Prosecutor | ||
Mon Apr 18 2016 13:27 | 1st = 4 Top Prosecutor 2nd = 6 Enhancer 3rd = 1 Apollo Baxter 4th = 8 Pacific Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 8 Fiftyshadesofbrown | ||
Mon Apr 18 2016 13:23 | 1st = 8 Fiftyshadesofbrown 2nd = 5 Glenferrie Belle 3rd = 7 Always Treasure 4th = 4 Riegle Deception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 2 Lucky Vision | ||
Mon Apr 18 2016 13:20 | 1st = 2 Lucky Vision 2nd = 8 Addy Baby 3rd = 4 Negroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Storm Chief | ||
Mon Apr 18 2016 13:14 | 1st = 8 Storm Chief 2nd = 2 Little Bit More 3rd = 3 Lemon Chicken 4th = 1 Our Nico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 7 Robins Zarr Hood | ||
Mon Apr 18 2016 13:10 | 1st = 7 Robins Zarr Hood 2nd = 5 Springvale Harry 3rd = 8 Cawbourne Nevada 4th = 4 Crowd Goes Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Meluna | ||
Mon Apr 18 2016 13:04 | 1st = 5 Meluna 2nd = 4 Stairwaytothemoon 3rd = 1 Soh Twisted 4th = 3 Count Bacardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 7 Rue De La Vie | ||
Mon Apr 18 2016 13:00 | 1st = 7 Rue De La Vie 2nd = 3 Pull The Ripcord 3rd = 4 Street Talent 4th = 6 Cantation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Rowdy Richard | ||
Mon Apr 18 2016 12:57 | 1st = 7 Rowdy Richard 2nd = 8 Djays Larry 3rd = 4 Lady Lurcher 4th = 6 College Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 1 Sir Liberty | ||
Mon Apr 18 2016 12:52 | 1st = 1 Sir Liberty 2nd = 3 Our Eduardo Denario 3rd = 8 Celestial Daybreak 4th = 6 Jackmichaels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Vegas Danny | ||
Mon Apr 18 2016 12:49 | 1st = 5 Vegas Danny 2nd = 1 Winsome Jenny 3rd = 8 Sherlock Izmir 4th = 6 Angvella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 1 Gone Viral | ||
Mon Apr 18 2016 12:45 | 1st = 1 Gone Viral 2nd = 10 Zadok The Priest 3rd = 3 Street Patrol 4th = 9 Nic City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Claretown Louie | ||
Mon Apr 18 2016 12:40 | 1st = 4 Claretown Louie 2nd = 3 Renegade Rebel 3rd = 6 Silver Squiggle 4th = 9 Snow Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Map My Run | ||
Mon Apr 18 2016 12:30 | 1st = 1 Map My Run 2nd = 6 Cawbourne Panic 3rd = 3 Allegro Beaty 4th = 5 Molly OShea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Demonishem | ||
Mon Apr 18 2016 12:20 | 1st = 3 Demonishem 2nd = 1 Jeremiah Jack 3rd = 5 Kid Bobby 4th = 2 Why Not George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Totes | ||
Mon Apr 18 2016 12:10 | 1st = 4 Totes 2nd = 1 Repeat Visit 3rd = 7 Chase Me Apatche 4th = 2 Belfast Eejit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Tally Ho Gal | ||
Mon Apr 18 2016 12:00 | 1st = 1 Tally Ho Gal 2nd = 5 Take Fright 3rd = 2 Katie Alouette 4th = 9 Sparkling Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Takeaway | ||
Mon Apr 18 2016 11:52 | 1st = 5 Takeaway 2nd = 4 Ears Boris 3rd = 3 Alamein Blonde 4th = 2 Homebush Justine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Alcudia | ||
Mon Apr 18 2016 11:34 | 1st = 6 Alcudia 2nd = 7 Bigtime Dasher 3rd = 4 Business Review 4th = 1 Hyde Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Kirkham Coby | ||
Mon Apr 18 2016 11:16 | 1st = 1 Kirkham Coby 2nd = 2 Scooters Rose 3rd = 3 Culvie Den 4th = 5 Scott Tied Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Winsome Jacko | ||
Fri Mar 18 2016 23:57 | 1st = 4 Winsome Jacko 2nd = 8 Blinkers On 3rd = 7 Acheron 4th = 1 Enfield Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 4 Terrorfromserpey | ||
Fri Mar 18 2016 23:40 | 1st = 4 Terrorfromserpey 2nd = 7 Maybe A Corka 3rd = 1 Sproxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Train To Pain | ||
Fri Mar 18 2016 23:37 | 1st = 1 Train To Pain 2nd = 4 Ima Kuri 3rd = 2 Red A Roarer 4th = 5 Low Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Ima Connoisseur | ||
Fri Mar 18 2016 23:30 | 1st = 1 Ima Connoisseur 2nd = 3 Lettuceriprita 3rd = 10 Dashing Christian 4th = 12 Go West U Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Astrophysic | ||
Fri Mar 18 2016 23:17 | 1st = 8 Astrophysic 2nd = 4 Baracca Keeping 3rd = 6 Horlicks 4th = 3 Take The Dosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 3 Goandcullect | ||
Fri Mar 18 2016 23:07 | 1st = 3 Goandcullect 2nd = 9 Just A Horse 3rd = 5 Lion Man 4th = 8 Bettor Twisted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Wagtail Kate | ||
Fri Mar 18 2016 23:00 | 1st = 1 Wagtail Kate 2nd = 3 Trickster Lumik 3rd = 2 Juicylicious 4th = 7 Vernas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Tommy Be Good | ||
Fri Mar 18 2016 22:55 | 1st = 4 Tommy Be Good 2nd = 1 Leftrightgoodnight 3rd = 3 Machrihanish 4th = 8 Hilo Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 10 Beyond The Vally | ||
Fri Mar 18 2016 22:47 | 1st = 10 Beyond The Vally 2nd = 6 Nine Tenths 3rd = 1 Ill Rob Ya 4th = 8 Sloan Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Dakota Fred | ||
Fri Mar 18 2016 22:42 | 1st = 7 Dakota Fred 2nd = 4 Pat The Pony 3rd = 2 Amen 4th = 3 King Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Halcyon Honey | ||
Fri Mar 18 2016 22:39 | 1st = 5 Halcyon Honey 2nd = 8 Welding Flash 3rd = 6 Rowdy Mac 4th = 7 Hes Our Lachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Marvellous Max | ||
Fri Mar 18 2016 22:34 | 1st = 5 Marvellous Max 2nd = 2 Aldebaran Ay M 3rd = 4 Shetland 4th = 3 Aldebaran Broozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 4 Royal Scribe | ||
Fri Mar 18 2016 22:30 | 1st = 4 Royal Scribe 2nd = 5 Stradam 3rd = 1 Elite Echelon 4th = 3 Mestalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 8 Soho Jett | ||
Fri Mar 18 2016 22:29 | 1st = 8 Soho Jett 2nd = 4 Nothingbutadream 3rd = 6 Our Jeremes Gem 4th = 3 Boomgoesdadynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Ultimate Magic | ||
Fri Mar 18 2016 22:28 | 1st = 2 Ultimate Magic 2nd = 5 Dyna Zeek 3rd = 1 Stans Choice 4th = 4 Go Go Rosco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Simply Susational | ||
Fri Mar 18 2016 22:24 | 1st = 9 Simply Susational 2nd = 3 False Promise 3rd = 1 Bashful Compton 4th = 10 Erskine Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 7 Bolero Icon | ||
Fri Mar 18 2016 22:19 | 1st = 7 Bolero Icon 2nd = 8 Worrigee Road 3rd = 4 Maybee Yes 4th = 1 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 7 Barkway Arnold | ||
Fri Mar 18 2016 22:19 | 1st = 7 Barkway Arnold 2nd = 4 Sporty Shannon 3rd = 6 Percynjack 4th = 8 Dugan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 4 French Emotion | ||
Fri Mar 18 2016 22:15 | 1st = 4 French Emotion 2nd = 9 Prussian Vixen 3rd = 1 Japhils 4th = 3 Telopea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Dougs Limousine | ||
Fri Mar 18 2016 22:14 | 1st = 4 Dougs Limousine 2nd = 6 Bongo Bill 3rd = 5 Big Bruce 4th = 3 Lily Thesinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Asa Torpedo | ||
Fri Mar 18 2016 22:12 | 1st = 2 Asa Torpedo 2nd = 3 Flaming Sahara 3rd = 5 Bank Rogue 4th = 6 Ressler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 6 - 4 Eye Carly | ||
Fri Mar 18 2016 22:10 | 1st = 4 Eye Carly 2nd = 6 Montana Madge 3rd = 5 Wrinkle Knutt 4th = 2 Leonardos Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Quaint Bale | ||
Fri Mar 18 2016 22:08 | 1st = 2 Quaint Bale 2nd = 8 Jazaans Boy 3rd = 6 New Job Jimmy 4th = 5 Rippin Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Runfortheroses | ||
Fri Mar 18 2016 22:03 | 1st = 1 Runfortheroses 2nd = 5 Machli 3rd = 10 Ctheballerina 4th = 9 Our Miss Vivienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Cool Sequence | ||
Fri Mar 18 2016 22:00 | 1st = 3 Cool Sequence 2nd = 4 Dylans Luck 3rd = 6 Hallside Rebel 4th = 8 Lakoudis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 2 Theavojet | ||
Fri Mar 18 2016 21:59 | 1st = 2 Theavojet 2nd = 1 Cantstoptherich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 7 Khumba | ||
Fri Mar 18 2016 21:58 | 1st = 7 Khumba 2nd = 2 Darted 3rd = 1 George Banner 4th = 4 Hardaway Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Whos Got Mona | ||
Fri Mar 18 2016 21:55 | 1st = 4 Whos Got Mona 2nd = 1 Startin To Shake 3rd = 5 Daenerys Monelli 4th = 7 Szechuan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 11 Bonny Under Fire | ||
Fri Mar 18 2016 21:54 | 1st = 11 Bonny Under Fire 2nd = 1 Glenferrie Rustler 3rd = 12 Authorized 4th = 9 Mosquito Buzzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Fabstar | ||
Fri Mar 18 2016 21:49 | 1st = 6 Fabstar 2nd = 8 Seabrook Sam 3rd = 5 Noonbarra Joe 4th = 2 Twist Of Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 9 Fantasy Level | ||
Fri Mar 18 2016 21:49 | 1st = 9 Fantasy Level 2nd = 1 Karinya Gus 3rd = 3 Dinks Romar 4th = 7 Mod Conns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 2 Reldas | ||
Fri Mar 18 2016 21:45 | 1st = 2 Reldas 2nd = 13 Onerous 3rd = 1 It Is Written 4th = 11 Exclusive Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Wrongly Accused | ||
Fri Mar 18 2016 21:44 | 1st = 8 Wrongly Accused 2nd = 7 Run Riley Run 3rd = 1 Just Read My Mind 4th = 2 Arnoux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 9 Corrinyah Conman | ||
Fri Mar 18 2016 21:40 | 1st = 9 Corrinyah Conman 2nd = 10 Long Hot Summer 3rd = 4 Equity Chip 4th = 8 Seeking Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 2 Shadow Blue | ||
Fri Mar 18 2016 21:39 | 1st = 2 Shadow Blue 2nd = 3 Spot Eight 3rd = 8 John Preston 4th = 9 Gaggle Coordinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Beegumbah Rumba | ||
Fri Mar 18 2016 21:38 | 1st = 2 Beegumbah Rumba 2nd = 5 Cosmic Feature 3rd = 1 Sprites Flyer 4th = 8 Da Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 1 Nowuseemegirl | ||
Fri Mar 18 2016 21:34 | 1st = 1 Nowuseemegirl 2nd = 5 Good Times Ahead 3rd = 7 Safari Storm 4th = 3 Sanford Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 8 Lagoon Beach | ||
Fri Mar 18 2016 21:33 | 1st = 8 Lagoon Beach 2nd = 3 Our Summer Wind 3rd = 1 Australian Bite 4th = 7 Tearitup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Hazard Bay | ||
Fri Mar 18 2016 21:30 | 1st = 1 Hazard Bay 2nd = 2 Bold And Groovy 3rd = 6 Minkus 4th = 4 Tiburon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 5 - 5 Cashwrangs Smoker | ||
Fri Mar 18 2016 21:29 | 1st = 5 Cashwrangs Smoker 2nd = 2 Youvegotobelieveit 4th = 4 Larwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Shared Bonus | ||
Fri Mar 18 2016 21:28 | 1st = 1 Shared Bonus 2nd = 2 Asa Flying Spur 3rd = 4 Divas Shadow 4th = 6 Lektra Utopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Delightful Jade | ||
Fri Mar 18 2016 21:24 | 1st = 5 Delightful Jade 2nd = 6 Flyin The Ointment 3rd = 1 Racy Lacy 4th = 4 Stunin Eyes Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 2 Remember Kaiser | ||
Fri Mar 18 2016 21:19 | 1st = 2 Remember Kaiser 2nd = 8 Digger Shed 3rd = 3 Our Lansdowne Road 4th = 5 Lexys On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 6 Sketchy Fanta | ||
Fri Mar 18 2016 21:19 | 1st = 6 Sketchy Fanta 2nd = 7 Little Bit Sweet 3rd = 8 Clocks Ticking 4th = 5 Holmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 2 Tally | ||
Fri Mar 18 2016 21:15 | 1st = 2 Tally 2nd = 1 Palentino 3rd = 6 Hardern 4th = 11 Charlevoix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 Regal Lager | ||
Fri Mar 18 2016 21:14 | 1st = 9 Regal Lager 2nd = 1 Daydreaming 3rd = 3 Castle Under Fire 4th = 8 Lookinforagoodtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 4 Seenohearnospeakno | ||
Fri Mar 18 2016 21:10 | 1st = 4 Seenohearnospeakno 2nd = 10 Overtaking Lane 3rd = 9 The Final Frontier 4th = 5 Diamond Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Nila Bale | ||
Fri Mar 18 2016 21:08 | 1st = 5 Nila Bale 2nd = 4 Shake em Off 3rd = 8 Duff Bale 4th = 2 High Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 5 Jimbaran | ||
Fri Mar 18 2016 21:07 | 1st = 5 Jimbaran 2nd = 9 Master Charlie 3rd = 1 Kouper Bailey 4th = 3 Dirty Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Supersonic Miss | ||
Fri Mar 18 2016 21:03 | 1st = 9 Supersonic Miss 2nd = 2 Solarsonic 3rd = 6 The Pix 4th = 5 Ponder Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 Surprise Result | ||
Fri Mar 18 2016 21:00 | 1st = 5 Surprise Result 2nd = 7 Dam Wonderful 3rd = 3 Wonderful Tale 4th = 2 Right Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 4 - 1 Northtoalaska | ||
Fri Mar 18 2016 20:59 | 1st = 1 Northtoalaska 2nd = 6 Riverboat Girl 3rd = 3 Jasperama 4th = 2 Tianischoice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 3 Hardaway Highway | ||
Fri Mar 18 2016 20:58 | 1st = 3 Hardaway Highway 2nd = 9 Fear Radradra 3rd = 1 For The Girls 4th = 2 Seismic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 4 Atticus | ||
Fri Mar 18 2016 20:54 | 1st = 4 Atticus 2nd = 6 Barlor Troubadour 3rd = 3 Holey Tooth 4th = 8 The Matrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 10 Avalon Bromac | ||
Fri Mar 18 2016 20:50 | 1st = 10 Avalon Bromac 2nd = 3 Giuliana Rancic 3rd = 1 Sweet Charlee 4th = 6 Three Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Silver Ranger | ||
Fri Mar 18 2016 20:49 | 1st = 6 Silver Ranger 2nd = 5 Cromac Jamie 3rd = 4 Jaccka Twain 4th = 7 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Bannister Bale | ||
Fri Mar 18 2016 20:48 | 1st = 1 Bannister Bale 2nd = 3 Evers Bale 3rd = 8 Quantum Bale 4th = 2 Dyna Shinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 12 Very Choosy | ||
Fri Mar 18 2016 20:45 | 1st = 12 Very Choosy 2nd = 7 Rock N Gold 3rd = 11 Shes Ellie 4th = 6 A Private Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 11 Judys Jet | ||
Fri Mar 18 2016 20:44 | 1st = 11 Judys Jet 2nd = 4 Ainsleys Dream 3rd = 1 Platinum Belle 4th = 5 Udontgetme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 9 Stylish Trend | ||
Fri Mar 18 2016 20:40 | 1st = 9 Stylish Trend 2nd = 8 Missy Deyo 3rd = 7 Funk Road 4th = 3 Ima Mystery Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Windswept | ||
Fri Mar 18 2016 20:38 | 1st = 6 Windswept 2nd = 7 Silent Crash 3rd = 8 Heres Skeeta 4th = 5 Magic Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 10 Metro Mike | ||
Fri Mar 18 2016 20:33 | 1st = 10 Metro Mike 2nd = 1 Vinny Chase 3rd = 8 Weallwantano 4th = 4 Classy Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Tambos Heart | ||
Fri Mar 18 2016 20:30 | 1st = 1 Tambos Heart 2nd = 5 Audella 3rd = 2 Theopoly 4th = 4 Monsieur Gustave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 3 - 4 Plati | ||
Fri Mar 18 2016 20:29 | 1st = 4 Plati 2nd = 8 Fineandsunny 3rd = 7 Bettatobelucky 4th = 9 Ya Bowen Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Abscond | ||
Fri Mar 18 2016 20:28 | 1st = 3 Abscond 2nd = 2 Mepunga Joffa 3rd = 5 Allen Terminator 4th = 8 Morson Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 Smiling Crest | ||
Fri Mar 18 2016 20:24 | 1st = 8 Smiling Crest 2nd = 6 Aldebaran Brandi 3rd = 3 Goodsie 4th = 7 The Reprisal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 3 Dillon | ||
Fri Mar 18 2016 20:20 | 1st = 3 Dillon 2nd = 2 Karinya Rocket 3rd = 11 Afamilyaffair 4th = 7 Our Reba Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Black Driftwood | ||
Fri Mar 18 2016 20:18 | 1st = 1 Black Driftwood 2nd = 7 Ludwig 3rd = 3 Nervous Energy 4th = 6 Coreys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 8 Regal Stride | ||
Fri Mar 18 2016 20:16 | 1st = 8 Regal Stride 2nd = 4 Rajah Wealth 3rd = 5 Our Archangel 4th = 3 Melpark Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 7 Tucano | ||
Fri Mar 18 2016 20:15 | 1st = 7 Tucano 2nd = 4 Rich River 3rd = 3 Loving Home 4th = 6 Master Of Arts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 8 Midnight Scribe | ||
Fri Mar 18 2016 20:10 | 1st = 8 Midnight Scribe 2nd = 10 Our Priddy Maid 3rd = 9 Glenburn Anna 4th = 1 Narryna Jetstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Monaleen Deejay | ||
Fri Mar 18 2016 20:08 | 1st = 1 Monaleen Deejay 2nd = 7 Lethal Spider 3rd = 8 Absolute Roarer 4th = 6 Dyna Leroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 7 Celebrity Guest | ||
Fri Mar 18 2016 20:03 | 1st = 7 Celebrity Guest 2nd = 8 Ronzel Grinner 3rd = 5 Nickys Idol 4th = 6 Trip Sevens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 2 - 5 Ultimate Dawn | ||
Fri Mar 18 2016 20:02 | 1st = 5 Ultimate Dawn 2nd = 1 Diamonds For Alady 3rd = 7 King Amongst Kings 4th = 3 Armbro River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 10 Zarfastar | ||
Fri Mar 18 2016 20:00 | 1st = 10 Zarfastar 2nd = 1 Daddy Longlegs 3rd = 6 Prospecting 4th = 9 Wig Wam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 4 Pleasant Annie | ||
Fri Mar 18 2016 19:58 | 1st = 4 Pleasant Annie 2nd = 2 One Thing 3rd = 6 Miami Demon 4th = 3 Five Two Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Colonel Mick | ||
Fri Mar 18 2016 19:54 | 1st = 1 Colonel Mick 2nd = 2 The Gun Rockstar 3rd = 5 Mighty Sea Wind 4th = 4 Broady Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 7 Mavrick | ||
Fri Mar 18 2016 19:50 | 1st = 7 Mavrick 2nd = 8 Curls Toby 3rd = 6 Flight Express 4th = 1 Kyalla Tee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Seriously Wicked | ||
Fri Mar 18 2016 19:48 | 1st = 7 Seriously Wicked 2nd = 4 Lektra Damage 3rd = 2 Gold Bro 4th = 6 Fruit Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 4 Black Saddle | ||
Fri Mar 18 2016 19:46 | 1st = 4 Black Saddle 2nd = 8 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 6 Zamzam | ||
Fri Mar 18 2016 19:45 | 1st = 6 Zamzam 2nd = 9 Legless Veuve 3rd = 7 Gloriette 4th = 4 Jaws Of Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 2 Tactful Lady | ||
Fri Mar 18 2016 19:40 | 1st = 2 Tactful Lady 2nd = 6 Hurrysound 3rd = 1 Lombo Hallmark 4th = 3 East Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Compare | ||
Fri Mar 18 2016 19:38 | 1st = 1 Compare 2nd = 2 Trending 3rd = 4 Tin Pan Alley 4th = 5 Shez Sublime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 9 Allegro Chaser | ||
Fri Mar 18 2016 19:37 | 1st = 9 Allegro Chaser 2nd = 1 Boston Lightning 3rd = 7 Chaimbo 4th = 5 Vito Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 One Yankee Hall | ||
Fri Mar 18 2016 19:33 | 1st = 1 One Yankee Hall 2nd = 8 Button Brigade 3rd = 2 Kimmywho 4th = 3 Boundary Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 1 - 7 Circle Line | ||
Fri Mar 18 2016 19:32 | 1st = 7 Circle Line 2nd = 1 Misperception 3rd = 2 Rattlenhum 4th = 8 Had To Be Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 11 More Than A Rose | ||
Fri Mar 18 2016 19:30 | 1st = 11 More Than A Rose 2nd = 4 Elusive Element 3rd = 9 Lord Justice 4th = 3 Paris By Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Expecto Patronum | ||
Fri Mar 18 2016 19:28 | 1st = 4 Expecto Patronum 2nd = 1 Hurunui Hamish 3rd = 2 Lektra Danger 4th = 8 Its A Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Pow Wow Bromac | ||
Fri Mar 18 2016 19:26 | 1st = 6 Pow Wow Bromac 2nd = 5 Well Armed 3rd = 12 Blade 4th = 10 Brunello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Frostyflyer | ||
Fri Mar 18 2016 19:24 | 1st = 3 Frostyflyer 2nd = 1 Amightyfinehorse 3rd = 10 Bianca Tang 4th = 8 Jennas Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 10 Oh Jonny B Good | ||
Fri Mar 18 2016 19:20 | 1st = 10 Oh Jonny B Good 2nd = 8 Spanish Lustre 3rd = 9 Midnight Prowler 4th = 6 Montana Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Fullstop Period | ||
Fri Mar 18 2016 19:18 | 1st = 2 Fullstop Period 2nd = 7 Comic Icon 3rd = 6 Two Point Two 4th = 5 Jim Gary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 3 Blacks A Beauty | ||
Fri Mar 18 2016 19:16 | 1st = 3 Blacks A Beauty 2nd = 1 Last Guy Standing 3rd = 6 Pushkin 4th = 4 In House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 3 Entre Nous | ||
Fri Mar 18 2016 19:15 | 1st = 3 Entre Nous 2nd = 9 Zlatan 3rd = 10 Edge Of War 4th = 4 Monteux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Kensa | ||
Fri Mar 18 2016 19:12 | 1st = 2 Kensa 2nd = 1 Scary Mary 3rd = 3 Jethrowtull 4th = 7 Katanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 8 Stoneridge Major | ||
Fri Mar 18 2016 19:10 | 1st = 8 Stoneridge Major 2nd = 9 Conrod Kenze 3rd = 3 Alabama Tyson 4th = 7 Beau Studleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Limburg Jack | ||
Fri Mar 18 2016 19:08 | 1st = 6 Limburg Jack 2nd = 3 Oplar Bale 3rd = 2 Bingo Sally 4th = 4 Riverdale Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Britney Star | ||
Fri Mar 18 2016 19:07 | 1st = 4 Britney Star 2nd = 3 No Time Yet 3rd = 6 Angie Zarr 4th = 5 Sweet As Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Out West | ||
Fri Mar 18 2016 19:05 | 1st = 3 Out West 2nd = 2 Hot Like Sunset 3rd = 7 Her Fault 4th = 5 Maywyn Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Very Belle | ||
Fri Mar 18 2016 19:00 | 1st = 3 Very Belle 2nd = 6 Ruby Pinevale 3rd = 8 Zaire Diva 4th = 4 Im Havinaball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Dr Yanma | ||
Fri Mar 18 2016 18:58 | 1st = 4 Dr Yanma 2nd = 7 Bakali 3rd = 6 You Can 4th = 2 Alvarsson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 9 Wilmas Mate | ||
Fri Mar 18 2016 18:57 | 1st = 9 Wilmas Mate 2nd = 4 Alvira Hest 3rd = 3 Bk Dawn 4th = 12 Natives Lasting Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Country Thunder | ||
Fri Mar 18 2016 18:55 | 1st = 7 Country Thunder 2nd = 3 Magic Darkness 3rd = 5 Tiger Pearl 4th = 4 Prince Rakeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 3 Glowing Courage | ||
Fri Mar 18 2016 18:50 | 1st = 3 Glowing Courage 2nd = 7 Mister Jogalong 3rd = 2 Give Me Fifty 4th = 5 Virgin Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Two Beers | ||
Fri Mar 18 2016 18:48 | 1st = 6 Two Beers 2nd = 2 Heza Size Up 3rd = 5 Kilty Jack 4th = 3 Spring Twig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 3 Bymarjac | ||
Fri Mar 18 2016 18:46 | 1st = 3 Bymarjac 2nd = 10 Young Bruiser 3rd = 9 Put Mback 4th = 4 Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 4 Solar Duchess | ||
Fri Mar 18 2016 18:45 | 1st = 4 Solar Duchess 2nd = 3 Hotel Sierra 3rd = 1 Pretty Possum 4th = 5 Tahni Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 10 Redbank Harry | ||
Fri Mar 18 2016 18:40 | 1st = 10 Redbank Harry 2nd = 9 Alabama Ace 3rd = 7 Pacific Paradise 4th = 3 Lincoln Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 High Percentage | ||
Fri Mar 18 2016 18:39 | 1st = 2 High Percentage 2nd = 8 Two Up 3rd = 1 Brilliant Ashlee 4th = 5 Downgrade King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Master Kooper | ||
Fri Mar 18 2016 18:38 | 1st = 4 Master Kooper 2nd = 8 Zipping Arnold 3rd = 3 Last Action Hero 4th = 2 Dr Poppel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Rapid Dominance | ||
Fri Mar 18 2016 18:35 | 1st = 1 Rapid Dominance 2nd = 8 Black Day Bonus 3rd = 2 Ma Cushla 4th = 7 Nana Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Lombo Flashlight | ||
Fri Mar 18 2016 18:30 | 1st = 10 Lombo Flashlight 2nd = 13 Beach Boy Adios 3rd = 4 Shanghai Knight 4th = 12 Goodtime Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 3 Mighty Flying Mac | ||
Fri Mar 18 2016 18:29 | 1st = 3 Mighty Flying Mac 2nd = 4 Franco Nelson 3rd = 1 Donegal Jimmy Dave 4th = 2 Valor Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Wildash Warrior | ||
Fri Mar 18 2016 18:28 | 1st = 7 Wildash Warrior 2nd = 2 Bonnies Dream 3rd = 1 Arabian Melody 4th = 3 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Tandy Franco | ||
Fri Mar 18 2016 18:23 | 1st = 4 Tandy Franco 2nd = 1 Queen Of Hats 3rd = 6 Jack Malone 4th = 7 Riverboat Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Zipping Vito | ||
Fri Mar 18 2016 18:21 | 1st = 2 Zipping Vito 2nd = 1 Andrea Doria 3rd = 8 Dewana Crownie 4th = 5 Dr Ohwoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 1 Ektoras | ||
Fri Mar 18 2016 18:20 | 1st = 1 Ektoras 2nd = 6 Anothermetro 3rd = 10 Gangnam Dancer 4th = 4 My Mate Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Last Line | ||
Fri Mar 18 2016 18:18 | 1st = 6 Last Line 2nd = 1 Billys Shelby 3rd = 4 Zipping Izzy 4th = 2 Mrs Moonclay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 10 Diamante Maravu | ||
Fri Mar 18 2016 18:13 | 1st = 10 Diamante Maravu 2nd = 9 Million Dollar Art 3rd = 7 Good Girl Shirl 4th = 3 Projectile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Cheap Shot Matty | ||
Fri Mar 18 2016 18:12 | 1st = 1 Cheap Shot Matty 2nd = 3 Allegro Class 3rd = 2 Als Girl 4th = 4 Allegro Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Spring Raymond | ||
Fri Mar 18 2016 18:10 | 1st = 2 Spring Raymond 2nd = 1 Call Me Aussie 3rd = 4 Dashing Charger 4th = 5 Lil Bit Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Shannonsablast | ||
Fri Mar 18 2016 18:05 | 1st = 10 Shannonsablast 2nd = 8 Courageous Emm 3rd = 12 Mac The Finn 4th = 9 Barynya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Bird of Paradise | ||
Fri Mar 18 2016 18:02 | 1st = 7 Bird of Paradise 2nd = 10 Parramatta 3rd = 1 Nerida Franco 4th = 3 Martin John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Nallak | ||
Fri Mar 18 2016 17:59 | 1st = 5 Nallak 2nd = 6 Mr Perfect 3rd = 7 Asa Barboza 4th = 1 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - | ||
Fri Mar 18 2016 17:55 | 2nd = 3 Be Good Franklin 3rd = 1 Heavenly Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 7 Timely Sovereign | ||
Fri Mar 18 2016 17:55 | 1st = 7 Timely Sovereign 2nd = 3 Be Good Franklin 3rd = 1 Heavenly Rock 4th = 9 Our Maxicam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Magic Of Bonus | ||
Fri Mar 18 2016 17:53 | 1st = 6 Magic Of Bonus 2nd = 4 Monsignor Ace 3rd = 1 Our Songar 4th = 2 Macoreka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 1 Cramant | ||
Fri Mar 18 2016 17:50 | 1st = 1 Cramant 2nd = 2 Desert Marshal 3rd = 7 Real Warrior 4th = 8 Relatable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Dooleys Hobo | ||
Fri Mar 18 2016 17:47 | 1st = 1 Dooleys Hobo 2nd = 3 Bye Bye 3rd = 7 Mr Reality 4th = 4 Beach Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Boston Heart | ||
Fri Mar 18 2016 17:45 | 1st = 3 Boston Heart 2nd = 4 Our Gypsy 3rd = 8 Opawa Jackie 4th = 2 Sherlock Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Girl With Fire | ||
Fri Mar 18 2016 17:43 | 1st = 4 Girl With Fire 2nd = 5 Bee Tees 3rd = 1 Out Of Art 4th = 9 Feel The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 I Exceed | ||
Fri Mar 18 2016 17:40 | 1st = 9 I Exceed 2nd = 4 Muscovy 3rd = 7 King Max 4th = 13 Best Hurrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 El Marny | ||
Fri Mar 18 2016 17:38 | 1st = 4 El Marny 2nd = 8 Rickety Gate 3rd = 3 Revelling 4th = 7 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 11 Say My Name | ||
Fri Mar 18 2016 17:36 | 1st = 11 Say My Name 2nd = 3 Nui Toc Tien 3rd = 4 Usain Colt 4th = 8 Aveross Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Cosmic Jackpot | ||
Fri Mar 18 2016 17:35 | 1st = 3 Cosmic Jackpot 2nd = 5 Miss Spritely 3rd = 8 Dock Master 4th = 9 Ibrox Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 8 - 12 Melberra Star | ||
Fri Mar 18 2016 17:32 | 1st = 12 Melberra Star 2nd = 6 Landau 3rd = 2 Another Rush 4th = 11 This Is The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 6 Chadwicks Road | ||
Fri Mar 18 2016 17:30 | 1st = 6 Chadwicks Road 2nd = 2 Solid As A Rock 3rd = 4 Freds Under Fire 4th = 3 Master Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Western Honey | ||
Fri Mar 18 2016 17:29 | 1st = 8 Western Honey 2nd = 7 Miss Jax 3rd = 1 Spring Out 4th = 6 Spring Agustus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Monifieth | ||
Fri Mar 18 2016 17:25 | 1st = 4 Monifieth 2nd = 7 Bettor Draw 3rd = 10 Mach Beauty 4th = 9 Our Hi Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 3 Prime Lustre | ||
Fri Mar 18 2016 17:24 | 1st = 3 Prime Lustre 2nd = 2 Emancipation 3rd = 6 Janron 4th = 7 Irish Kath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Signal Peak | ||
Fri Mar 18 2016 17:23 | 1st = 8 Signal Peak 2nd = 5 Back Country 3rd = 4 Jake 4th = 2 Dudley Dursley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 7 - 2 Red Menace | ||
Fri Mar 18 2016 17:20 | 1st = 2 Red Menace 2nd = 4 Tzarevna 3rd = 7 Moore Alpha 4th = 10 Deep Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Features | ||
Fri Mar 18 2016 17:18 | 1st = 4 Features 2nd = 8 Geale 3rd = 5 Satin Shoes 4th = 2 Our Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 9 Galizia | ||
Fri Mar 18 2016 17:15 | 1st = 9 Galizia 2nd = 6 Gelsomina 3rd = 5 Maybegrey 4th = 8 Bench Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Freddy Bedrock | ||
Fri Mar 18 2016 17:14 | 1st = 1 Freddy Bedrock 2nd = 2 Alamein Jah 3rd = 8 Milly Rivers 4th = 6 Double Entendre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Paw Didemis | ||
Fri Mar 18 2016 17:12 | 1st = 1 Paw Didemis 2nd = 2 Big Winston 3rd = 8 Spankys Legend 4th = 6 Hurricane Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Tallyho Bromac | ||
Fri Mar 18 2016 17:07 | 1st = 5 Tallyho Bromac 2nd = 7 Rakarebel 3rd = 2 Liston 4th = 8 Harrys Day Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 9 Sheemon | ||
Fri Mar 18 2016 17:06 | 1st = 9 Sheemon 2nd = 4 The Earth Moved 3rd = 5 Amaretto Sun 4th = 2 Father Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Reset Our World | ||
Fri Mar 18 2016 17:04 | 1st = 5 Reset Our World 2nd = 4 Just One Wish 3rd = 7 Courtzig 4th = 9 Stirling Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Zipping Ringo | ||
Fri Mar 18 2016 16:58 | 1st = 8 Zipping Ringo 2nd = 7 Dr Duez 3rd = 4 Augustus Dagloop 4th = 1 Proviso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Rojo Bonito | ||
Fri Mar 18 2016 16:55 | 1st = 1 Rojo Bonito 2nd = 6 Legs Like Elle 3rd = 3 Zipping Kelsey 4th = 7 Rare Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 4 Major Star | ||
Fri Mar 18 2016 16:54 | 1st = 4 Major Star 2nd = 2 Sir Richie 3rd = 1 Lucia Bromac 4th = 10 Lewy Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 7 Corsica Lad | ||
Fri Mar 18 2016 16:52 | 1st = 7 Corsica Lad 2nd = 10 Beau Tirage 3rd = 6 Highly Geared 4th = 9 Military |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Hopeful Jack | ||
Fri Mar 18 2016 16:49 | 1st = 2 Hopeful Jack 2nd = 10 Rosdue Sprite 3rd = 1 Complete Control 4th = 4 Ells All Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Our Mels Dream | ||
Fri Mar 18 2016 16:45 | 1st = 6 Our Mels Dream 2nd = 5 Aztec Bromac 3rd = 9 So Kool Harry 4th = 1 Raesawinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Aunty Trace | ||
Fri Mar 18 2016 16:44 | 1st = 7 Aunty Trace 2nd = 2 Hawkesbury Fever 3rd = 4 Nitro Mary 4th = 8 Charlie Bo Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Zipping Jane | ||
Fri Mar 18 2016 16:43 | 1st = 2 Zipping Jane 2nd = 7 Kid Carl 3rd = 10 Dr Double Malt 4th = 1 Yvonne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 6 - 5 Angel Suez | ||
Fri Mar 18 2016 16:40 | 1st = 5 Angel Suez 2nd = 2 Six of Hearts 3rd = 3 Got The Edge 4th = 6 Mr Lamborghini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Black Elles | ||
Fri Mar 18 2016 16:38 | 1st = 8 Black Elles 2nd = 2 Forced Exit 3rd = 1 Allaway 4th = 5 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 9 Gold Etoile | ||
Fri Mar 18 2016 16:35 | 1st = 9 Gold Etoile 2nd = 7 Enigami 3rd = 4 Rio Bravo 4th = 8 Roger That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 8 Mongolian Storm | ||
Fri Mar 18 2016 16:34 | 1st = 8 Mongolian Storm 2nd = 7 Bettor To Be Tricky 3rd = 2 Cobra Banner 4th = 4 Nicol Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Avoid Damage | ||
Fri Mar 18 2016 16:29 | 1st = 7 Avoid Damage 2nd = 1 Fit Out 3rd = 8 Zivas Lass 4th = 2 Pencil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 3 Ralph Elliott | ||
Fri Mar 18 2016 16:25 | 1st = 3 Ralph Elliott 2nd = 1 Ladytoro 3rd = 4 Tight Lipped 4th = 5 Brainstormer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Son Of Mara | ||
Fri Mar 18 2016 16:23 | 1st = 7 Son Of Mara 2nd = 9 Timmo Time 3rd = 6 Covert Beauty 4th = 8 Mister Fantangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Court Clown | ||
Fri Mar 18 2016 16:20 | 1st = 1 Court Clown 2nd = 5 Final Chapter 3rd = 6 Nevzlin 4th = 2 Smart Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Kiranna | ||
Fri Mar 18 2016 16:18 | 1st = 1 Kiranna 2nd = 4 Superstar Jatt 3rd = 6 Dewana Special 4th = 5 Zipping Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Dynamic Goodwin | ||
Fri Mar 18 2016 16:15 | 1st = 8 Dynamic Goodwin 2nd = 7 Control Freak 3rd = 3 Almunro 4th = 4 Carbon Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Tongariro | ||
Fri Mar 18 2016 16:14 | 1st = 1 Tongariro 2nd = 3 Box Of Fluffies 3rd = 6 Second Time 4th = 2 Allegro All Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 5 Tom Melbourne | ||
Fri Mar 18 2016 16:12 | 1st = 5 Tom Melbourne 2nd = 8 High Opinion 3rd = 1 Hippopus 4th = 4 Golden Mane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Rhondda Miner | ||
Fri Mar 18 2016 16:09 | 1st = 4 Rhondda Miner 2nd = 2 Spring Hornet 3rd = 3 Lite Me Up 4th = 8 Alota Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 10 Joys A Babe | ||
Fri Mar 18 2016 16:05 | 1st = 10 Joys A Babe 2nd = 4 Feel The Need 3rd = 12 Dusty Delight 4th = 5 Thinking Of You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Quevert | ||
Fri Mar 18 2016 16:04 | 1st = 8 Quevert 2nd = 6 Ella Lavra 3rd = 7 Star Pride 4th = 3 Anse Vata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Haristotle | ||
Fri Mar 18 2016 16:03 | 1st = 8 Haristotle 2nd = 6 Fiamatta 3rd = 5 Zipping Flynn 4th = 1 Dr Opa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 5 - 5 Call Me Penny | ||
Fri Mar 18 2016 15:58 | 1st = 5 Call Me Penny 2nd = 4 Scarlet Letter 3rd = 2 Better Journey 4th = 6 Hunted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Princess Abbey | ||
Fri Mar 18 2016 15:55 | 1st = 4 Princess Abbey 2nd = 7 Venetian Mask 3rd = 6 Goodwin Lucy 4th = 1 Vinneys Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 7 Franco Lennox | ||
Fri Mar 18 2016 15:54 | 1st = 7 Franco Lennox 2nd = 8 Pay Me Sush 3rd = 6 Balius 4th = 5 Jack Bates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 6 One Cat Wonder | ||
Fri Mar 18 2016 15:52 | 1st = 6 One Cat Wonder 2nd = 13 Secret Tic 3rd = 14 Smokin Jack 4th = 10 Classic Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Remember Ruby | ||
Fri Mar 18 2016 15:47 | 1st = 4 Remember Ruby 2nd = 2 Charms On A Roll 3rd = 8 Bee A Miracle 4th = 6 Crackerofarainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Sayrothy | ||
Fri Mar 18 2016 15:44 | 1st = 1 Sayrothy 2nd = 2 Bauhinia Sid 3rd = 3 Overload 4th = 5 Bound To Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Autumn Lights | ||
Fri Mar 18 2016 15:43 | 1st = 3 Autumn Lights 2nd = 6 Dreamzone 3rd = 8 Belfast Smarty 4th = 7 Bigtime Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Jay Tee Pee | ||
Fri Mar 18 2016 15:41 | 1st = 4 Jay Tee Pee 2nd = 1 Chubby Lane 3rd = 3 Jett Zafonic 4th = 8 Zipping Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 8 Rosaleisha | ||
Fri Mar 18 2016 15:37 | 1st = 8 Rosaleisha 2nd = 4 Challenge Accepted 3rd = 5 Gagosian 4th = 2 Vinnie Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Amazon Lily | ||
Fri Mar 18 2016 15:34 | 1st = 8 Amazon Lily 2nd = 5 Sans Le Sou 3rd = 4 Coringa Delight 4th = 7 Millies Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 My Willow | ||
Fri Mar 18 2016 15:33 | 1st = 7 My Willow 2nd = 12 Millwood Liberty 3rd = 9 Tact Hayleys Delight 4th = 10 Shes A Runa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 Flash Gee | ||
Fri Mar 18 2016 15:29 | 1st = 3 Flash Gee 2nd = 9 Moko Rose Hi 3rd = 4 Dusty Devil 4th = 5 Val Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 4 - 3 Prime Focus | ||
Fri Mar 18 2016 15:24 | 1st = 3 Prime Focus 2nd = 7 Silent Sinner 3rd = 1 Al Slammer 4th = 4 Raknikar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 1 Starry Delight | ||
Fri Mar 18 2016 15:23 | 1st = 1 Starry Delight 2nd = 4 Our Wicklow 3rd = 6 Contractual Issues 4th = 11 Santanna Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 My Boy Rylan | ||
Fri Mar 18 2016 15:21 | 1st = 2 My Boy Rylan 2nd = 4 Zipping Sally 3rd = 6 Blue Surfonic 4th = 8 Dewana Be Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 2 Monarchs Reign | ||
Fri Mar 18 2016 15:20 | 1st = 2 Monarchs Reign 2nd = 3 Esberg 3rd = 11 My Sister Sue 4th = 8 Thundering Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 March With Ors | ||
Fri Mar 18 2016 15:15 | 1st = 4 March With Ors 2nd = 2 Millwood Chloe 3rd = 3 Duke Jujon 4th = 5 Hereiam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Thrilling Evie | ||
Fri Mar 18 2016 15:14 | 1st = 7 Thrilling Evie 2nd = 5 Ready Made Size 3rd = 8 Another Habit 4th = 4 Filante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Security Belle | ||
Fri Mar 18 2016 15:12 | 1st = 1 Security Belle 2nd = 3 Lady Stirling 3rd = 4 Legal Decision 4th = 5 Many Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Feisty Fie | ||
Fri Mar 18 2016 15:09 | 1st = 3 Feisty Fie 2nd = 1 Jackpots Girl 3rd = 2 Shes My Darling 4th = 7 Great Northern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 2 Pacific Tycoon | ||
Fri Mar 18 2016 15:05 | 1st = 2 Pacific Tycoon 2nd = 4 Willy White Socks 3rd = 3 Raynes Park 4th = 11 Im Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Magic Gina | ||
Fri Mar 18 2016 14:56 | 1st = 2 Magic Gina 2nd = 5 Pacific Vibe 3rd = 7 Opawa Blair 4th = 4 Odd Fellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 3 Cullquin Jessie | ||
Fri Mar 18 2016 14:53 | 1st = 3 Cullquin Jessie 2nd = 6 Kas Kahn 3rd = 1 Rebound Rita 4th = 7 Reluctant King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 12 Burning Cash | ||
Fri Mar 18 2016 14:52 | 1st = 12 Burning Cash 2nd = 8 Lifesa Ranger 3rd = 9 In Massachusetts 4th = 1 Yaholyterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 3 - 1 All Bar Two | ||
Fri Mar 18 2016 14:49 | 1st = 1 All Bar Two 2nd = 3 Hasta La Gerry 3rd = 2 Going Nowhere 4th = 6 Fly High For Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 Extra Guinness | ||
Fri Mar 18 2016 14:48 | 1st = 2 Extra Guinness 2nd = 3 Party Rage 3rd = 5 Maldini 4th = 6 Jonah Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Trevons Fury | ||
Fri Mar 18 2016 14:46 | 1st = 4 Trevons Fury 2nd = 7 Echo Gal 3rd = 1 Kinloch Beach 4th = 3 Old Harry Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 6 The Equalizer | ||
Fri Mar 18 2016 14:42 | 1st = 6 The Equalizer 2nd = 8 Brave Maiden 3rd = 1 My Dubleo Boy 4th = 4 Scienta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Sasha Mcbell | ||
Fri Mar 18 2016 14:38 | 1st = 7 Sasha Mcbell 2nd = 2 Opawa Tommo 3rd = 1 Homebush Messi 4th = 9 Davey Boy Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Better Tulhurst | ||
Fri Mar 18 2016 14:37 | 1st = 1 Better Tulhurst 2nd = 7 Machbino 3rd = 8 Torque Factor 4th = 6 Hey Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Rockchesta | ||
Fri Mar 18 2016 14:34 | 1st = 3 Rockchesta 2nd = 6 Dynamic Embrace 3rd = 2 Thats Woody 4th = 4 Our Lucky Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Back Up Tiger | ||
Fri Mar 18 2016 14:32 | 1st = 1 Back Up Tiger 2nd = 6 Rousey 3rd = 2 Swift Lacey 4th = 8 Bit Fruiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Figure Skater | ||
Fri Mar 18 2016 14:30 | 1st = 2 Figure Skater 2nd = 7 Jacki Flashstorm 3rd = 6 Waikarie Magic 4th = 3 Mums A Loony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 1 Justiceforall | ||
Fri Mar 18 2016 14:25 | 1st = 1 Justiceforall 2nd = 9 Doogans Rise 3rd = 5 Avroson 4th = 8 Ashtomina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 1 Kiwi Tintin | ||
Fri Mar 18 2016 14:20 | 1st = 1 Kiwi Tintin 2nd = 10 Janices Cullen 3rd = 11 Punters Dream 4th = 8 Lavra Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Our Classical Art | ||
Fri Mar 18 2016 14:17 | 1st = 6 Our Classical Art 2nd = 7 Smokey Quartz 3rd = 4 Lumos 4th = 11 Tullow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 2 - 1 Mornin Sam | ||
Fri Mar 18 2016 14:13 | 1st = 1 Mornin Sam 2nd = 4 Cash Job 3rd = 5 Onward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Sporting Tears | ||
Fri Mar 18 2016 14:12 | 1st = 1 Sporting Tears 2nd = 4 Ascension 3rd = 7 Gustavo Fring 4th = 5 Katz Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 5 Hardliner | ||
Fri Mar 18 2016 14:09 | 1st = 5 Hardliner 2nd = 6 Felix Eddie 3rd = 3 Levis Rocket 4th = 1 Stormy Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 14 Emerald Ice | ||
Fri Mar 18 2016 14:05 | 1st = 14 Emerald Ice 2nd = 3 Cream Of Oz 3rd = 9 Call Me Brad 4th = 6 Watta General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Yeardley | ||
Fri Mar 18 2016 13:57 | 1st = 2 Yeardley 2nd = 4 Koombooyana Song 3rd = 7 Chela Kula 4th = 3 Slippers Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Makinamove | ||
Fri Mar 18 2016 13:55 | 1st = 6 Makinamove 2nd = 4 My Ultimate Hell 3rd = 1 Cullens Jewel 4th = 7 Hezbuyindiamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Kingsbrae Ollie | ||
Fri Mar 18 2016 13:49 | 1st = 7 Kingsbrae Ollie 2nd = 3 Tweed Chic 3rd = 8 Taipans Time 4th = 4 Cute To Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 6 Willie Shine | ||
Fri Mar 18 2016 13:48 | 1st = 6 Willie Shine 2nd = 8 Valmagne 3rd = 2 Master Monarchy 4th = 1 Clifden Clowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 3 Imperious | ||
Fri Mar 18 2016 13:45 | 1st = 3 Imperious 2nd = 2 Grand Proposal 3rd = 9 Robusta 4th = 8 Gentleman Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Idle Bones | ||
Fri Mar 18 2016 13:40 | 1st = 6 Idle Bones 2nd = 13 Glenferrie Dreamer 3rd = 7 Visualise 4th = 3 Cyclone Lucky Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 7 Southern Raider | ||
Fri Mar 18 2016 13:39 | 1st = 7 Southern Raider 2nd = 4 Zhanim 3rd = 8 Moonofklairessa 4th = 6 Morgan Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Delinquency | ||
Fri Mar 18 2016 13:37 | 1st = 1 Delinquency 2nd = 7 Sneaky Gazelle 3rd = 2 Victa Tim 4th = 8 Elaborater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 1 - 3 Court Ranger | ||
Fri Mar 18 2016 13:37 | 1st = 3 Court Ranger 2nd = 2 Cataluna 3rd = 5 Costa Lante 4th = 4 Monarchs Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Macarena Miss | ||
Fri Mar 18 2016 13:34 | 1st = 2 Macarena Miss 2nd = 3 Cuzzy Bromac 3rd = 5 Say What 4th = 1 Junior Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 5 Sweet Holly | ||
Fri Mar 18 2016 13:25 | 1st = 5 Sweet Holly 2nd = 7 Closely Related 3rd = 10 Our Snazzy Chassis 4th = 2 Ally Ole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 3 Bim Bom Bay | ||
Fri Mar 18 2016 13:22 | 1st = 3 Bim Bom Bay 2nd = 5 Burt Munro 3rd = 8 Notre Dame 4th = 6 Gosimongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Kitboolou Gutso | ||
Fri Mar 18 2016 13:20 | 1st = 1 Kitboolou Gutso 2nd = 5 Dashing Geek 3rd = 8 Bob The Weapon 4th = 2 Chance It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Wild West Willy | ||
Fri Mar 18 2016 13:14 | 1st = 4 Wild West Willy 2nd = 5 Spring Drago 3rd = 1 Pam Rose Hi 4th = 2 Kooringa Bud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Thunder Storm | ||
Fri Mar 18 2016 13:13 | 1st = 2 Thunder Storm 2nd = 8 Go Tommo 3rd = 6 Harden Faster 4th = 7 Sprinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 8 Dash Of The Dart | ||
Fri Mar 18 2016 13:10 | 1st = 8 Dash Of The Dart 2nd = 4 Daisy Doutes 3rd = 6 Lots Of Em 4th = 13 San Severo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 3 Monte Cinto | ||
Fri Mar 18 2016 13:05 | 1st = 3 Monte Cinto 2nd = 4 Graffiti 3rd = 2 Freight Train 4th = 5 Asoma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Dixie Rhythm | ||
Fri Mar 18 2016 12:59 | 1st = 1 Dixie Rhythm 2nd = 2 Cool Lois 3rd = 8 Hot Elli 4th = 7 China Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Youre The Best | ||
Fri Mar 18 2016 12:56 | 1st = 2 Youre The Best 2nd = 4 Know Energy 3rd = 7 Giganaire 4th = 8 Sahara Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Tweed Dancer | ||
Fri Mar 18 2016 12:55 | 1st = 1 Tweed Dancer 2nd = 2 Token Gun 3rd = 8 Storm Ranger 4th = 4 Rainstorm Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Stumpy Gun | ||
Fri Mar 18 2016 12:40 | 1st = 7 Stumpy Gun 2nd = 6 King Vale 3rd = 2 Roberta 4th = 3 Jadds Nightmare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Mulberry Brook | ||
Fri Mar 18 2016 12:39 | 1st = 5 Mulberry Brook 2nd = 8 Time Slayer 3rd = 3 Alex Rumble 4th = 6 Go Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Hot Stelios | ||
Fri Mar 18 2016 12:36 | 1st = 1 Hot Stelios 2nd = 4 Mister Hopper 3rd = 7 Woodside Rocky 4th = 8 Space And Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 1 Kolaman | ||
Fri Mar 18 2016 12:30 | 1st = 1 Kolaman 2nd = 12 Habitude 3rd = 5 Illbeyourplatinum 4th = 7 Young Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 9 Cawbourne Kin | ||
Fri Mar 18 2016 12:21 | 1st = 9 Cawbourne Kin 2nd = 1 Cawbourne Eden 3rd = 4 Sals Babe 4th = 7 Midnight Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Zafonic Blur | ||
Fri Mar 18 2016 12:17 | 1st = 2 Zafonic Blur 2nd = 1 Supersonic Bob 3rd = 7 Hot Xanthia 4th = 5 Belgarion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Jon Snow Lives | ||
Fri Mar 18 2016 12:04 | 1st = 2 Jon Snow Lives 2nd = 1 Cawbourne Kenny 3rd = 7 Opawa Gail 4th = 9 Private Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 6 Jarhead | ||
Fri Mar 18 2016 12:01 | 1st = 6 Jarhead 2nd = 1 Laytown 3rd = 2 Woodside Pixie 4th = 3 Reinforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 5 Boots N All | ||
Fri Mar 18 2016 11:55 | 1st = 5 Boots N All 2nd = 3 Parana 3rd = 12 Shezatoucha 4th = 2 Minutes To Midnite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Fiery Fagan | ||
Fri Mar 18 2016 11:46 | 1st = 1 Fiery Fagan 2nd = 6 Lucas Scott 3rd = 10 Taylas Friend 4th = 3 Budgie Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Opawa Minstrel | ||
Fri Mar 18 2016 11:29 | 1st = 4 Opawa Minstrel 2nd = 7 Ester Action 3rd = 1 Opawa Alex 4th = 6 Opawa Bucks Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 12 Goodtago | ||
Fri Mar 18 2016 11:20 | 1st = 12 Goodtago 2nd = 11 Rapt 3rd = 10 Mare Mia 4th = 7 Coffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Homebush Slinky | ||
Fri Mar 18 2016 11:11 | 1st = 5 Homebush Slinky 2nd = 8 Know Struggle 3rd = 4 Unreliable Andy 4th = 1 Uno James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Krista Barista | ||
Fri Mar 18 2016 10:54 | 1st = 8 Krista Barista 2nd = 2 Adrenalin Kick 3rd = 1 Tip The Babe 4th = 7 Jinja Brian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 4 Madame Jamai | ||
Fri Mar 18 2016 10:45 | 1st = 4 Madame Jamai 2nd = 9 Still Waters 3rd = 3 Paintball 4th = 1 Nine Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Big Catch | ||
Fri Mar 18 2016 10:36 | 1st = 3 Big Catch 2nd = 1 Peps Terra 3rd = 2 Botany Alan 4th = 6 Totes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Cawbourne Murf | ||
Fri Mar 18 2016 10:19 | 1st = 5 Cawbourne Murf 2nd = 4 Opawa Faith 4th = 7 Goldstar Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 10 Verna Audrey | ||
Fri Mar 18 2016 10:10 | 1st = 10 Verna Audrey 2nd = 2 Powerball 3rd = 5 Hot Date 4th = 3 Keepitasecret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Cawbourne Dotty | ||
Fri Mar 18 2016 10:01 | 1st = 1 Cawbourne Dotty 2nd = 3 Cairnella 3rd = 8 Glad Rags 4th = 6 Replica Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Tiggy Salt | ||
Fri Mar 18 2016 1:17 | 1st = 1 Tiggy Salt 2nd = 2 Nickanator 3rd = 4 Winning Command 4th = 7 Ronray Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Ronray Rebel | ||
Fri Mar 18 2016 0:57 | 1st = 8 Ronray Rebel 2nd = 3 Hoopla Doopla 3rd = 6 Tassie Boy 4th = 4 Smithski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 4 Frankie Dancer | ||
Fri Mar 18 2016 0:40 | 1st = 4 Frankie Dancer 2nd = 1 Lifesagrin 3rd = 9 Josscotay 4th = 6 Sheacar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Dibley | ||
Fri Mar 18 2016 0:37 | 1st = 1 Dibley 2nd = 2 Super Love 3rd = 5 Little Bit Nifty 4th = 3 Sky Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Scenic Ace | ||
Fri Mar 18 2016 0:17 | 1st = 2 Scenic Ace 2nd = 4 Charlie Boy 3rd = 7 West On Gaz 4th = 5 Hey Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 1 Highview Jimmy | ||
Fri Mar 18 2016 0:10 | 1st = 1 Highview Jimmy 2nd = 9 Rusty Rockets 3rd = 8 Oneonthewood 4th = 3 Flight Mode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 West On Janet | ||
Thu Feb 18 2016 23:57 | 1st = 3 West On Janet 2nd = 1 Cant Resist 3rd = 2 Rubys Chapta 4th = 5 Adonis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Timmy Mac | ||
Thu Feb 18 2016 23:37 | 1st = 7 Timmy Mac 2nd = 3 Halcyon Honey 3rd = 4 West On Betty 4th = 8 Magic Mundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Accreditation | ||
Thu Feb 18 2016 23:17 | 1st = 3 Accreditation 2nd = 1 Could Be Smart 3rd = 8 Okay Alright 4th = 2 Refocus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Senator Monelli | ||
Thu Feb 18 2016 23:00 | 1st = 7 Senator Monelli 2nd = 6 West On Cheryl 3rd = 3 Lochinvar Style 4th = 4 Whos Got Bams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Dundee Osprey | ||
Thu Feb 18 2016 22:56 | 1st = 7 Dundee Osprey 2nd = 8 Flip 3rd = 4 Vic For Short 4th = 1 El Surrao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Rich n Wild | ||
Thu Feb 18 2016 22:52 | 1st = 7 Rich n Wild 2nd = 6 Tiny Turbo 3rd = 2 Travs Magic 4th = 8 Tayto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Hes A Dude | ||
Thu Feb 18 2016 22:48 | 1st = 7 Hes A Dude 2nd = 1 Velocity Tina 3rd = 8 Ritza Connor 4th = 3 Play Your Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Punchestown | ||
Thu Feb 18 2016 22:44 | 1st = 5 Punchestown 2nd = 7 Olivias Dream 3rd = 8 Poppy Greene 4th = 2 Bags Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Times Square | ||
Thu Feb 18 2016 22:41 | 1st = 8 Times Square 2nd = 2 Until Dawn 3rd = 6 Hidden Jewel 4th = 1 Im A Lobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Daliya Bale | ||
Thu Feb 18 2016 22:38 | 1st = 8 Daliya Bale 2nd = 5 Dream Edition 3rd = 6 Megan Keeping 4th = 10 Mrs Huang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Not Like Tommy | ||
Thu Feb 18 2016 22:35 | 1st = 3 Not Like Tommy 2nd = 7 Messidonna Cloud 3rd = 6 Shanaes Magic 4th = 8 Cardiac King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Lektra Blicavs | ||
Thu Feb 18 2016 22:32 | 1st = 8 Lektra Blicavs 2nd = 7 Two Snaps 3rd = 1 Times Up Tom 4th = 3 Hey There Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Smashing Sally | ||
Thu Feb 18 2016 22:29 | 1st = 2 Smashing Sally 2nd = 1 Activate 3rd = 4 Dads Vapour 4th = 8 Fear Za Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Anisa Bale | ||
Thu Feb 18 2016 22:26 | 1st = 2 Anisa Bale 2nd = 7 Inga Bale 3rd = 8 Charlis Ella 4th = 5 Gunloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Media Muzzle | ||
Thu Feb 18 2016 22:23 | 1st = 7 Media Muzzle 2nd = 2 Double Dose 3rd = 3 Buckle Up Grumps 4th = 1 Tricky Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Gargle It | ||
Thu Feb 18 2016 22:20 | 1st = 6 Gargle It 2nd = 2 Standard Issue 3rd = 3 Flying Tatoosh 4th = 4 Colorado Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Banjo Bewdy | ||
Thu Feb 18 2016 22:17 | 1st = 2 Banjo Bewdy 2nd = 1 Zipping Simmo 3rd = 7 Time For Money 4th = 6 Why Not Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 General Cloud | ||
Thu Feb 18 2016 22:14 | 1st = 1 General Cloud 2nd = 2 Leeroy Roller 3rd = 8 Veuve 4th = 3 Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 No Jockey Needed | ||
Thu Feb 18 2016 22:11 | 1st = 5 No Jockey Needed 2nd = 6 Pacific Angel 3rd = 4 Happy Hudson 4th = 9 Bastet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Silver Label | ||
Thu Feb 18 2016 22:08 | 1st = 5 Silver Label 2nd = 2 Shine For Me 3rd = 6 Sir Bluestone 4th = 4 Satchmos Hanky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Gazer Bale | ||
Thu Feb 18 2016 22:05 | 1st = 3 Gazer Bale 2nd = 2 Billy Blue Eyes 3rd = 6 Sneaky Gazelle 4th = 8 Scottish Thistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Lil Miss Minnie | ||
Thu Feb 18 2016 22:02 | 1st = 8 Lil Miss Minnie 2nd = 4 Micro Gunn 3rd = 3 Breeze On Fire 4th = 5 Hello Im Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 7 Break Of Dawn | ||
Thu Feb 18 2016 22:00 | 1st = 7 Break Of Dawn 2nd = 8 Blissfull Spanker 3rd = 2 Ariosa 4th = 4 Fiddlers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Deborah Lee | ||
Thu Feb 18 2016 21:58 | 1st = 2 Deborah Lee 2nd = 7 Gun Swinger 3rd = 1 Whodat Joker 4th = 6 Gladis Grice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Reichenbach | ||
Thu Feb 18 2016 21:55 | 1st = 3 Reichenbach 2nd = 7 Liam 3rd = 4 Miss Kadia 4th = 2 Who Told Lindylu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Mitcharlie Mia | ||
Thu Feb 18 2016 21:52 | 1st = 1 Mitcharlie Mia 2nd = 8 Fabulous Bill 3rd = 2 Iona Champion 4th = 5 Shyan Yahoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Noise Man | ||
Thu Feb 18 2016 21:49 | 1st = 2 Noise Man 2nd = 1 Classic Moments 3rd = 4 Thomeli Roar 4th = 3 Podium Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 5 Bettor Watch Out | ||
Thu Feb 18 2016 21:47 | 1st = 5 Bettor Watch Out 2nd = 9 Line Honours 3rd = 4 Broadway Drama 4th = 3 Western Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Pippa Pepper | ||
Thu Feb 18 2016 21:45 | 1st = 4 Pippa Pepper 2nd = 1 Melody Rules 3rd = 2 Stand Up Boy 4th = 6 Gee Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Worm Burner | ||
Thu Feb 18 2016 21:42 | 1st = 3 Worm Burner 2nd = 4 Wave To Kirra 3rd = 6 Crisis Bale 4th = 2 Fayette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Family Chief | ||
Thu Feb 18 2016 21:39 | 1st = 3 Family Chief 2nd = 2 Ya Want Some 3rd = 1 Dawns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 High Babe | ||
Thu Feb 18 2016 21:37 | 1st = 6 High Babe 2nd = 2 Bellas Miracle 3rd = 4 Martha Keeping 4th = 7 Bella Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Rare Pearl | ||
Thu Feb 18 2016 21:35 | 1st = 2 Rare Pearl 2nd = 7 Bannister Bale 3rd = 1 Igor Karkaroff 4th = 5 Dream Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Iconic Rock | ||
Thu Feb 18 2016 21:32 | 1st = 3 Iconic Rock 2nd = 5 Thanks Cheryl 3rd = 4 Flash Deeds 4th = 8 Kirabilli Meryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 8 Del Rosario | ||
Thu Feb 18 2016 21:30 | 1st = 8 Del Rosario 2nd = 10 Last Issue 3rd = 5 Spacific 4th = 1 Riddle Me That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Anti Dentite | ||
Thu Feb 18 2016 21:28 | 1st = 5 Anti Dentite 2nd = 2 Cyndies Magic 3rd = 8 Dont Go Quietly 4th = 3 Waikarie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Magic Fiddler | ||
Thu Feb 18 2016 21:25 | 1st = 1 Magic Fiddler 2nd = 7 Santee Sioux 3rd = 8 Toper Kool 4th = 2 Bradley Singman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Coorong Kid | ||
Thu Feb 18 2016 21:22 | 1st = 4 Coorong Kid 2nd = 2 Mrs Bubbles 3rd = 7 Blu Light Banjo 4th = 5 My Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - | ||
Thu Feb 18 2016 21:22 | 2nd = 2 Mrs Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 10 Si Nardore | ||
Thu Feb 18 2016 21:17 | 1st = 10 Si Nardore 2nd = 6 Five Star Rocker 3rd = 4 Athabascan 4th = 5 Bold Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Dana Mork | ||
Thu Feb 18 2016 21:15 | 1st = 8 Dana Mork 2nd = 3 Cash And Co 3rd = 6 Midnight Bones 4th = 1 Zuris Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Gully Raider | ||
Thu Feb 18 2016 21:12 | 1st = 3 Gully Raider 2nd = 2 Zipping Kane 3rd = 4 Both Sides Now 4th = 1 Zigstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Radley Return | ||
Thu Feb 18 2016 21:09 | 1st = 6 Radley Return 2nd = 4 Vegas Bound 3rd = 8 Abbys Magic 4th = 3 Velocity Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Big Ticket | ||
Thu Feb 18 2016 21:07 | 1st = 1 Big Ticket 2nd = 3 Wahlberg 3rd = 4 Smart Action 4th = 6 Dynamic Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Rumbling Rascal | ||
Thu Feb 18 2016 21:05 | 1st = 4 Rumbling Rascal 2nd = 1 Defaulter 3rd = 5 Viking Gold 4th = 3 Instant Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 2 Modern Bliss | ||
Thu Feb 18 2016 21:00 | 1st = 2 Modern Bliss 2nd = 3 The Gingerbreadman 3rd = 4 Pressplay 4th = 5 Modern Era |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Conquer Fear | ||
Thu Feb 18 2016 20:58 | 1st = 6 Conquer Fear 2nd = 2 Fusaichi Kahn 3rd = 4 Hes A Villian 4th = 3 Oakvale Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Ruby Jo | ||
Thu Feb 18 2016 20:55 | 1st = 6 Ruby Jo 2nd = 3 Family Challenge 3rd = 9 Julies Jet 4th = 8 Closed Circuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Dublin Bull | ||
Thu Feb 18 2016 20:52 | 1st = 7 Dublin Bull 2nd = 9 Tron Bradman 3rd = 8 Dewana Babe 4th = 10 Akina Akeira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 World Of Noise | ||
Thu Feb 18 2016 20:49 | 1st = 5 World Of Noise 2nd = 4 Tazs Man 3rd = 8 Aston Asteroid 4th = 3 Deadset Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Well To Do Lombo | ||
Thu Feb 18 2016 20:47 | 1st = 6 Well To Do Lombo 2nd = 8 Pocket The Dream 3rd = 10 Liukin 4th = 9 Smooth Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Cold Hard Truth | ||
Thu Feb 18 2016 20:45 | 1st = 1 Cold Hard Truth 2nd = 4 Big Dac 3rd = 7 Grim Creeper 4th = 2 Mpingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Miss Twerker | ||
Thu Feb 18 2016 20:42 | 1st = 4 Miss Twerker 2nd = 6 Scramble 3rd = 7 Victoria Rose 4th = 1 Bit Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Regal Looper | ||
Thu Feb 18 2016 20:39 | 1st = 6 Regal Looper 2nd = 5 Mobius 3rd = 7 Ritza Raider 4th = 2 Zipping Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Go Minnie Go | ||
Thu Feb 18 2016 20:35 | 1st = 7 Go Minnie Go 2nd = 1 Tys Houdini 3rd = 8 Gemstone Jack 4th = 4 Mason Pines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Koch | ||
Thu Feb 18 2016 20:32 | 1st = 3 Koch 2nd = 7 Bryvon 3rd = 1 Penance Allen 4th = 8 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 11 Perspective | ||
Thu Feb 18 2016 20:30 | 1st = 11 Perspective 2nd = 2 Grinvil 3rd = 7 Lucy Mccool 4th = 10 Run Myles Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Hard Bargain | ||
Thu Feb 18 2016 20:28 | 1st = 7 Hard Bargain 2nd = 8 Allen Membo 3rd = 4 Cut Loose Max 4th = 6 Calla Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Head Shy | ||
Thu Feb 18 2016 20:25 | 1st = 2 Head Shy 2nd = 6 Braga Mccoy 3rd = 3 Azariah 4th = 5 Alpha Adonis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Hugo Boss | ||
Thu Feb 18 2016 20:22 | 1st = 3 Hugo Boss 2nd = 6 Le Sands 3rd = 5 Cant Fool Me 4th = 8 Chicago George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Waste Of Time | ||
Thu Feb 18 2016 20:17 | 1st = 1 Waste Of Time 2nd = 2 Rate Highly 3rd = 8 Feel The Need 4th = 7 Megs Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Bradley Bale | ||
Thu Feb 18 2016 20:15 | 1st = 8 Bradley Bale 2nd = 4 Mija Returns 3rd = 2 Here Comes Henry 4th = 3 Yarramundi Milla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Smashing Blue | ||
Thu Feb 18 2016 20:12 | 1st = 5 Smashing Blue 2nd = 2 Fairy Footsteps 3rd = 3 Kennys Cruise 4th = 4 Glenrea Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Allen Portland | ||
Thu Feb 18 2016 20:09 | 1st = 2 Allen Portland 2nd = 4 Go Go Treetment 3rd = 7 Mafalda Hopkirk 4th = 8 Certified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 8 Sweeping Strikes | ||
Thu Feb 18 2016 20:07 | 1st = 8 Sweeping Strikes 2nd = 5 Wobbler 3rd = 1 Thunder Raz 4th = 2 Derby Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Alota Amy | ||
Thu Feb 18 2016 20:05 | 1st = 8 Alota Amy 2nd = 1 Sivamet 3rd = 3 Boom Warrior 4th = 7 Lorry Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 5 A Special Dream | ||
Thu Feb 18 2016 20:00 | 1st = 5 A Special Dream 2nd = 4 Hazpazzaz 3rd = 1 Catch Me If Youcan 4th = 10 Hosier Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Jump The Gun | ||
Thu Feb 18 2016 19:58 | 1st = 6 Jump The Gun 2nd = 1 Jordanic 3rd = 5 Smoking Gun 4th = 2 Nobu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Liams Entity | ||
Thu Feb 18 2016 19:55 | 1st = 7 Liams Entity 2nd = 2 Aston Gatum 3rd = 8 Fraya Bale 4th = 6 Farhat Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Buckle Up Kida | ||
Thu Feb 18 2016 19:52 | 1st = 1 Buckle Up Kida 2nd = 5 Hello Birdy 3rd = 7 Kamikaze Turtle 4th = 3 Stylish Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Just A Wish | ||
Thu Feb 18 2016 19:49 | 1st = 1 Just A Wish 2nd = 3 Hundred 3rd = 2 Nirranda Ripper 4th = 8 Maris Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 6 Franco Tiago | ||
Thu Feb 18 2016 19:47 | 1st = 6 Franco Tiago 2nd = 2 Modern Chic 3rd = 10 Bye Bye Sir 4th = 4 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Bag Of Magic | ||
Thu Feb 18 2016 19:45 | 1st = 2 Bag Of Magic 2nd = 10 Felton Bale 3rd = 1 Limburg Dan 4th = 6 Unique Replica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Gold Diva | ||
Thu Feb 18 2016 19:42 | 1st = 3 Gold Diva 2nd = 6 Sheza Sensation 3rd = 2 Buckette 4th = 4 Credit Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Vals Magic | ||
Thu Feb 18 2016 19:39 | 1st = 8 Vals Magic 2nd = 6 Teesha Sunrise 3rd = 1 Opinion Noted 4th = 3 Sassy Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Brando Brown | ||
Thu Feb 18 2016 19:35 | 1st = 1 Brando Brown 2nd = 2 Better Be 3rd = 6 Dyna Beta 4th = 10 Garry Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Zulu Hercules | ||
Thu Feb 18 2016 19:32 | 1st = 1 Zulu Hercules 2nd = 5 Leinster 3rd = 7 West Side Jet 4th = 3 Deadly Arrilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 8 Robbie Zuve | ||
Thu Feb 18 2016 19:30 | 1st = 8 Robbie Zuve 2nd = 4 Gidah 3rd = 2 Mother Nature 4th = 5 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Bound On Boomer | ||
Thu Feb 18 2016 19:28 | 1st = 6 Bound On Boomer 2nd = 8 Enfield Class 3rd = 5 Classic Boomer 4th = 2 Rubys A Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Invictus Blu | ||
Thu Feb 18 2016 19:25 | 1st = 7 Invictus Blu 2nd = 1 Gassys Pride 3rd = 2 Allen Zhara 4th = 8 Champion Exhibit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 7 Our Midnight Mayhem | ||
Thu Feb 18 2016 19:20 | 1st = 7 Our Midnight Mayhem 2nd = 9 Spanish Lustre 3rd = 4 Warana Court 4th = 1 Sports Denial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 Tee Jay Sunrise | ||
Thu Feb 18 2016 19:18 | 1st = 3 Tee Jay Sunrise 2nd = 1 Specific 3rd = 4 Kaylee Sunrise 4th = 5 Radical Cel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 11 Anare | ||
Thu Feb 18 2016 19:15 | 1st = 11 Anare 2nd = 5 Fidel Astro 3rd = 8 Tom Puss 4th = 1 Winta Chiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Dontron | ||
Thu Feb 18 2016 19:15 | 1st = 3 Dontron 2nd = 1 Alyssas Girl 3rd = 4 Jack Eye Jim 4th = 6 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Gun Mcbain | ||
Thu Feb 18 2016 19:12 | 1st = 2 Gun Mcbain 2nd = 4 Texas Titan 3rd = 1 Starboost 4th = 5 Caboose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Zipping Zeus | ||
Thu Feb 18 2016 19:08 | 1st = 3 Zipping Zeus 2nd = 10 Buck Forty 3rd = 7 Mepunga Fame 4th = 2 Landmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 9 Mojo Burst | ||
Thu Feb 18 2016 19:06 | 1st = 9 Mojo Burst 2nd = 5 Dirk The Jerk 3rd = 7 Grand Apache 4th = 8 Ricks Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Royal Cosmic | ||
Thu Feb 18 2016 19:05 | 1st = 5 Royal Cosmic 2nd = 8 Two Teams Umpire 3rd = 2 Baroness Tippy 4th = 6 Cosmic Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 9 Roxburgh Way | ||
Thu Feb 18 2016 19:00 | 1st = 9 Roxburgh Way 2nd = 5 Onthestraitenarrow 3rd = 1 Hinchinbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Two Steps Ahead | ||
Thu Feb 18 2016 18:57 | 1st = 1 Two Steps Ahead 2nd = 4 Next Card 3rd = 7 High Drifter 4th = 6 Hurricane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 10 Stand Sure | ||
Thu Feb 18 2016 18:55 | 1st = 10 Stand Sure 2nd = 11 Sicilian Secret 3rd = 3 Star Elect 4th = 12 Santanna Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Scots Dunker | ||
Thu Feb 18 2016 18:54 | 1st = 7 Scots Dunker 2nd = 2 Alouette Jack 3rd = 5 Marcus Daking 4th = 6 Wilbur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 10 Got The Scoop | ||
Thu Feb 18 2016 18:49 | 1st = 10 Got The Scoop 2nd = 1 Cant Explain It 3rd = 3 The Sweetest Angel 4th = 8 Cilantro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 3 A Private Party | ||
Thu Feb 18 2016 18:45 | 1st = 3 A Private Party 2nd = 1 Go One Better 3rd = 9 New Summer Night 4th = 11 Romantic Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Northern Ghost | ||
Thu Feb 18 2016 18:42 | 1st = 2 Northern Ghost 2nd = 1 Bruzzy Boucheau 3rd = 8 Vintage Box 4th = 5 Paul Stealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 3 In The Frame Lombo | ||
Thu Feb 18 2016 18:37 | 1st = 3 In The Frame Lombo 2nd = 8 Liston 3rd = 7 Adriatic Coast 4th = 4 Sneaky Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Dream Large | ||
Thu Feb 18 2016 18:36 | 1st = 1 Dream Large 2nd = 2 Tina 3rd = 5 Showroom 4th = 6 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 7 Country Rum | ||
Thu Feb 18 2016 18:33 | 1st = 7 Country Rum 2nd = 1 One Tree Vogue 3rd = 4 Call Me King 4th = 2 Mums Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 7 Colleens Medley | ||
Thu Feb 18 2016 18:28 | 1st = 7 Colleens Medley 2nd = 3 Sweet Ava 3rd = 6 Shebetterwin 4th = 8 Tontina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 10 Ralph Elliott | ||
Thu Feb 18 2016 18:25 | 1st = 10 Ralph Elliott 2nd = 1 Maldini 3rd = 8 Alta Surreal 4th = 6 Honey Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Nice Nurse Frank | ||
Thu Feb 18 2016 18:25 | 1st = 3 Nice Nurse Frank 2nd = 7 Happy Tails 3rd = 8 She Cant Run 4th = 1 Karaoke Ken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Sally Fletcher | ||
Thu Feb 18 2016 18:20 | 1st = 2 Sally Fletcher 2nd = 1 Try Dreamin 3rd = 10 Stonebridge Royal 4th = 8 Maz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 5 Tiggerlong Killa | ||
Thu Feb 18 2016 18:18 | 1st = 5 Tiggerlong Killa 2nd = 2 Nyxie 3rd = 4 Alfie Magic 4th = 10 Syds Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Clemency | ||
Thu Feb 18 2016 18:15 | 1st = 4 Clemency 2nd = 10 Swiftly Red 3rd = 5 Devilishly 4th = 7 Effortless Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Major Score | ||
Thu Feb 18 2016 18:10 | 1st = 4 Major Score 2nd = 3 Estevao 3rd = 2 My Crazy Ex 4th = 10 Sir Pickles Yumyum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Chloe In Paris | ||
Thu Feb 18 2016 18:08 | 1st = 2 Chloe In Paris 2nd = 5 Latte Donny 3rd = 8 Vanderville Kid 4th = 1 Silvermere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Cant Catch Tim | ||
Thu Feb 18 2016 18:07 | 1st = 6 Cant Catch Tim 2nd = 3 Trust Issues 3rd = 1 Goldstar Po 4th = 2 Cawbourne War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 7 Alyeska Dream | ||
Thu Feb 18 2016 18:03 | 1st = 7 Alyeska Dream 2nd = 1 Wecanonlyhope 3rd = 9 Hayabusa Flyer 4th = 8 Archiecano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Courtzig | ||
Thu Feb 18 2016 18:00 | 1st = 9 Courtzig 2nd = 2 Shigeru Mahogany 3rd = 3 Humanise 4th = 1 Hakkasan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 Good Odds Kate | ||
Thu Feb 18 2016 17:57 | 1st = 2 Good Odds Kate 2nd = 4 Weekend Wes 3rd = 5 Master Lagoon 4th = 1 Kiss Me Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 1 Gods Delight | ||
Thu Feb 18 2016 17:55 | 1st = 1 Gods Delight 2nd = 2 Brainstormer 3rd = 8 Islay 4th = 3 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 8 Anything For Love | ||
Thu Feb 18 2016 17:53 | 1st = 8 Anything For Love 2nd = 4 The Russian 3rd = 1 Busters Grin 4th = 10 Arty Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Dundas Boy | ||
Thu Feb 18 2016 17:48 | 1st = 7 Dundas Boy 2nd = 6 Sunday Sipper 3rd = 8 All Inn Rum 4th = 1 Smooth Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Walk This Way | ||
Thu Feb 18 2016 17:45 | 1st = 5 Walk This Way 2nd = 2 Tigers Cub 3rd = 6 Star Impulse 4th = 11 Hot Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Total Blast | ||
Thu Feb 18 2016 17:43 | 1st = 1 Total Blast 2nd = 7 Trishas Hope 3rd = 2 Childlike Queen 4th = 4 Fast Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Benjamin Black | ||
Thu Feb 18 2016 17:38 | 1st = 3 Benjamin Black 2nd = 7 Opawa Val 3rd = 2 Opawa Stretch 4th = 4 Goldstar Avery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Mr Shire | ||
Thu Feb 18 2016 17:37 | 1st = 2 Mr Shire 2nd = 5 Lulus Boy 3rd = 1 Bullseye 4th = 4 Courtney Lynne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Machvicar | ||
Thu Feb 18 2016 17:33 | 1st = 8 Machvicar 2nd = 9 Paris To Berlin 3rd = 10 Rowan Franco 4th = 3 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Specify | ||
Thu Feb 18 2016 17:30 | 1st = 3 Specify 2nd = 7 Neliel Bale 3rd = 10 Final Bid 4th = 1 China Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 4 Donegal Jimmy Dave | ||
Thu Feb 18 2016 17:28 | 1st = 4 Donegal Jimmy Dave 2nd = 7 Princess Kate 3rd = 3 Art I Special 4th = 12 Saharazona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Lightning Nikki | ||
Thu Feb 18 2016 17:27 | 1st = 1 Lightning Nikki 2nd = 3 Chisel Miss 3rd = 4 My Mum Joany 4th = 8 Power Check |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 3 Idle Hands | ||
Thu Feb 18 2016 17:23 | 1st = 3 Idle Hands 2nd = 2 The Muse 3rd = 6 Artistic Double 4th = 7 Stormy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Kuaima | ||
Thu Feb 18 2016 17:20 | 1st = 4 Kuaima 2nd = 7 Testascana 3rd = 3 Smart Patrol 4th = 1 Marina Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Tiggerlong Dot | ||
Thu Feb 18 2016 17:18 | 1st = 6 Tiggerlong Dot 2nd = 8 Runway Idole 3rd = 7 Despicable Matt 4th = 1 Monsignor Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Carnegie Hall | ||
Thu Feb 18 2016 17:15 | 1st = 5 Carnegie Hall 2nd = 6 New Thang 3rd = 8 Homebush Ariel 4th = 4 Homebush Kelso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 9 Kacashian | ||
Thu Feb 18 2016 17:15 | 1st = 9 Kacashian 2nd = 6 Campanula 3rd = 3 Maureen 4th = 13 Set The Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 2 Ronal Borg | ||
Thu Feb 18 2016 17:13 | 1st = 2 Ronal Borg 2nd = 6 Reeling 3rd = 11 Su You Too 4th = 1 Nobetterthanthis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 9 Pomp Fiction | ||
Thu Feb 18 2016 17:07 | 1st = 9 Pomp Fiction 2nd = 10 Cool Springs 3rd = 3 Zelemar Zone 4th = 6 Boloney Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Susie Willow | ||
Thu Feb 18 2016 17:04 | 1st = 3 Susie Willow 2nd = 1 Lucey Taro 3rd = 6 Chelsea Keeping 4th = 7 Irinka Koen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 11 Goodlookingbabe | ||
Thu Feb 18 2016 17:03 | 1st = 11 Goodlookingbabe 2nd = 3 Jack Bates 3rd = 10 Hes Novak 4th = 4 Janron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 8 Corcovado | ||
Thu Feb 18 2016 17:00 | 1st = 8 Corcovado 2nd = 1 Second Option 3rd = 2 Spritely Girl 4th = 13 Woogie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 4 Princess Pandora | ||
Thu Feb 18 2016 16:57 | 1st = 4 Princess Pandora 2nd = 1 Solo Mio 3rd = 8 Rapid Tutu 4th = 7 Stella Cosentino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Mark Be Good | ||
Thu Feb 18 2016 16:54 | 1st = 6 Mark Be Good 2nd = 5 Mr Marine 3rd = 7 Opawa Lean Meat 4th = 8 Zorba The Greek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Another Swinger | ||
Thu Feb 18 2016 16:52 | 1st = 3 Another Swinger 2nd = 5 King Grin 3rd = 6 Montcalm 4th = 8 Lisas Lawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 All Inn Boston | ||
Thu Feb 18 2016 16:49 | 1st = 4 All Inn Boston 2nd = 3 Sodidee 3rd = 2 Matty Are 4th = 1 Cool Dude Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 6 Joes Pride | ||
Thu Feb 18 2016 16:45 | 1st = 6 Joes Pride 2nd = 10 Maggie Manhattan 3rd = 14 Smokin Valentina 4th = 1 Alderney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Grovebrook Flyer | ||
Thu Feb 18 2016 16:44 | 1st = 7 Grovebrook Flyer 2nd = 3 Choose Wisely 3rd = 2 Bekim Casey 4th = 8 Jewel Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 1 No Confession | ||
Thu Feb 18 2016 16:43 | 1st = 1 No Confession 2nd = 7 Big Time Mac 3rd = 2 Tepary 4th = 9 I Want Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 12 Miss Malchi | ||
Thu Feb 18 2016 16:40 | 1st = 12 Miss Malchi 2nd = 5 Lightning Artist 3rd = 3 Miss Havisham 4th = 14 Dynamic Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 9 Diamond Delight | ||
Thu Feb 18 2016 16:38 | 1st = 9 Diamond Delight 2nd = 10 Rebel Richie 3rd = 1 Jackalack Sue 4th = 3 Harriet Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 4 Inner City | ||
Thu Feb 18 2016 16:37 | 1st = 4 Inner City 2nd = 5 Sister Mertens 3rd = 2 Miss Reliance 4th = 7 Barcelona Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 Grins Rendition | ||
Thu Feb 18 2016 16:33 | 1st = 4 Grins Rendition 2nd = 8 Roy George 3rd = 2 Tere T 4th = 1 Packedtotherafters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 5 My Survivor | ||
Thu Feb 18 2016 16:30 | 1st = 5 My Survivor 2nd = 8 Warrior Lady 3rd = 4 Muss 4th = 3 Sullivans Paddock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Cawbourne Kristy | ||
Thu Feb 18 2016 16:28 | 1st = 1 Cawbourne Kristy 2nd = 2 Lagoon Belle 3rd = 4 Know Mayhem 4th = 3 Country Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Nuggy Burger | ||
Thu Feb 18 2016 16:28 | 1st = 1 Nuggy Burger 2nd = 2 Delta Miss 3rd = 6 Big Bold Boomer 4th = 7 Old Zebb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Betty Sue Taro | ||
Thu Feb 18 2016 16:24 | 1st = 2 Betty Sue Taro 2nd = 3 Bundarra Magic 3rd = 1 Total Silence 4th = 4 Yap Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 7 Lauries Pet | ||
Thu Feb 18 2016 16:18 | 1st = 7 Lauries Pet 2nd = 1 Another Kainane 3rd = 2 Princess Sprite 4th = 8 April Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 2 De Choice | ||
Thu Feb 18 2016 16:15 | 1st = 2 De Choice 2nd = 7 Supaconi 3rd = 9 Always One 4th = 12 La Mimica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Clockon Doc Lombo | ||
Thu Feb 18 2016 16:12 | 1st = 1 Clockon Doc Lombo 2nd = 3 Raring To Go 3rd = 8 Burmach 4th = 2 The Hairy Huntsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 4 Rarangi Jewel | ||
Thu Feb 18 2016 16:12 | 1st = 4 Rarangi Jewel 2nd = 10 Larch 3rd = 2 Chiltons Vocation 4th = 6 Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Scarlett Lad | ||
Thu Feb 18 2016 16:09 | 1st = 5 Scarlett Lad 2nd = 1 Ultimate Billy 3rd = 10 Dynamite Zara 4th = 8 Ronell Hubbard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Tameeka | ||
Thu Feb 18 2016 16:06 | 1st = 2 Tameeka 2nd = 3 El Taro 3rd = 6 Peekaboo Cote 4th = 8 Emotion Sickness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 4 Who Killed Kenny | ||
Thu Feb 18 2016 16:04 | 1st = 4 Who Killed Kenny 2nd = 2 Bee Bee Elle 3rd = 9 Tooram Lad 4th = 3 Mister Hornblower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 8 Gilarde | ||
Thu Feb 18 2016 16:00 | 1st = 8 Gilarde 2nd = 4 Tigerdan 3rd = 2 Bourgeoisie 4th = 9 Stellar Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Macho Tycoon | ||
Thu Feb 18 2016 16:00 | 1st = 5 Macho Tycoon 2nd = 3 Godavari 3rd = 4 Hunter Island 4th = 6 Son Of A Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Smash Rumour | ||
Thu Feb 18 2016 15:58 | 1st = 4 Smash Rumour 2nd = 3 Gold Vipa 3rd = 5 Puma Pants 4th = 7 Opawa Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Tarawi Skye | ||
Thu Feb 18 2016 15:57 | 1st = 1 Tarawi Skye 2nd = 6 Max Cady 3rd = 8 Lone Sniper 4th = 2 Orphans Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 1 Regal Pepperell | ||
Thu Feb 18 2016 15:53 | 1st = 1 Regal Pepperell 2nd = 6 Girls Go First 3rd = 8 Law Legend 4th = 3 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Vanderville Girl | ||
Thu Feb 18 2016 15:48 | 1st = 1 Vanderville Girl 2nd = 3 Hope For Lissy 3rd = 4 La Flair 4th = 8 Gangster Jatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 3 Cordelia | ||
Thu Feb 18 2016 15:47 | 1st = 3 Cordelia 2nd = 9 Local Yokel 3rd = 8 Janices Cullen 4th = 4 Valmara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Rekindled Effort | ||
Thu Feb 18 2016 15:45 | 1st = 5 Rekindled Effort 2nd = 6 Saint Valorem 3rd = 1 Atlantic Road 4th = 2 Eagles Dare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 1 Dandy Jack | ||
Thu Feb 18 2016 15:44 | 1st = 1 Dandy Jack 2nd = 8 Gunnadoo Rocker 3rd = 6 Blenda 4th = 3 Dads Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 10 Hit The Beat | ||
Thu Feb 18 2016 15:39 | 1st = 10 Hit The Beat 2nd = 2 Worthy Reab 3rd = 7 Radleys Reality 4th = 5 Miss Mathieson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Ace Bale | ||
Thu Feb 18 2016 15:36 | 1st = 4 Ace Bale 2nd = 2 Lagoon Twist 3rd = 5 Cawbourne Kenny 4th = 7 Opawa Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Cee Uin L A | ||
Thu Feb 18 2016 15:35 | 1st = 8 Cee Uin L A 2nd = 5 Corey Odonohue 3rd = 7 Broadway Playboy 4th = 1 Applause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Charlie Three | ||
Thu Feb 18 2016 15:30 | 1st = 8 Charlie Three 2nd = 5 Janray Kaza Wish 3rd = 1 Sweet Sambuca 4th = 2 Swift Bunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 2 Youl Dash For Cash | ||
Thu Feb 18 2016 15:30 | 1st = 2 Youl Dash For Cash 2nd = 1 Treasure Map 3rd = 3 Black Chevalier 4th = 6 Your Divine Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 3 Star Mara | ||
Thu Feb 18 2016 15:27 | 1st = 3 Star Mara 2nd = 2 Gottaluva Sunday 3rd = 11 Schwartz Denario 4th = 8 Girls Go Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Outback Saga | ||
Thu Feb 18 2016 15:24 | 1st = 2 Outback Saga 2nd = 6 Logical Outcome 3rd = 3 Prince Dan 4th = 1 Rectifier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 12 Chosen Path | ||
Thu Feb 18 2016 15:22 | 1st = 12 Chosen Path 2nd = 3 Moment Of Love 3rd = 10 Yogi Johnson 4th = 7 Loki Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Rodney Keeping | ||
Thu Feb 18 2016 15:21 | 1st = 7 Rodney Keeping 2nd = 1 Klaus Bale 3rd = 2 Grovebrook Blade 4th = 4 Country Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 6 Keep On Rocking | ||
Thu Feb 18 2016 15:19 | 1st = 6 Keep On Rocking 2nd = 3 Braghetta 3rd = 2 Top The Ace 4th = 5 My Sophisticated Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Groover Groover | ||
Thu Feb 18 2016 15:17 | 1st = 8 Groover Groover 2nd = 4 Fury Road 3rd = 5 Dynamic Heat 4th = 7 Miss Ainsleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Ohoka Billy | ||
Thu Feb 18 2016 15:06 | 1st = 7 Ohoka Billy 2nd = 1 Miss Fanning 3rd = 8 Homebush Paige 4th = 4 Mystic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Charlyse | ||
Thu Feb 18 2016 15:03 | 1st = 4 Charlyse 2nd = 8 Sams A Champ 3rd = 6 Jakes A Joy 4th = 7 Earl Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Hazy Omen | ||
Thu Feb 18 2016 15:00 | 1st = 4 Hazy Omen 2nd = 6 Single Origin 3rd = 7 Royal Blue Haze 4th = 3 Sweet Little Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 10 Saraswati | ||
Thu Feb 18 2016 15:00 | 1st = 10 Saraswati 2nd = 14 Gagosian 3rd = 5 See Me Fly 4th = 7 Thats Ma Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Molly Walker | ||
Thu Feb 18 2016 14:57 | 1st = 8 Molly Walker 2nd = 1 Burnsys Sam 3rd = 3 Parkfield Shower 4th = 4 Ninetymile Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 4 Major Deed | ||
Thu Feb 18 2016 14:53 | 1st = 4 Major Deed 2nd = 1 Pepperall 3rd = 7 Never Die 4th = 6 Mitrhys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Ruby Remedy | ||
Thu Feb 18 2016 14:49 | 1st = 3 Ruby Remedy 2nd = 1 Craiglea Evelyn 3rd = 7 Many Clouds 4th = 6 Legal Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Token Ace | ||
Thu Feb 18 2016 14:47 | 1st = 7 Token Ace 2nd = 8 Expect Delay 3rd = 5 Om Nom Nom 4th = 4 Candyboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 10 Lord Lohki | ||
Thu Feb 18 2016 14:44 | 1st = 10 Lord Lohki 2nd = 12 Shetland 3rd = 11 Jay Bee Flex 4th = 7 Daquiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Smashing Cans | ||
Thu Feb 18 2016 14:33 | 1st = 3 Smashing Cans 2nd = 7 Meggs Rawson 3rd = 4 Scary Sister 4th = 8 Kayla Las |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 3 My Cat Mr Socks | ||
Thu Feb 18 2016 14:30 | 1st = 3 My Cat Mr Socks 2nd = 6 Barbaretta 3rd = 10 High Specs 4th = 12 Semiramis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Hereiam | ||
Thu Feb 18 2016 14:27 | 1st = 6 Hereiam 2nd = 2 Cotton Cold Candy 3rd = 3 Charms On A Roll 4th = 1 Brighteyed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Roadworks | ||
Thu Feb 18 2016 14:26 | 1st = 8 Roadworks 2nd = 3 Screw And Bolt 3rd = 1 Greet The Judge 4th = 4 Grifinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 1 Bayside Resort | ||
Thu Feb 18 2016 14:18 | 1st = 1 Bayside Resort 2nd = 7 Elboron 3rd = 10 Your Stalkin Me 4th = 2 Alartmicksue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Rylees Marshall | ||
Thu Feb 18 2016 14:12 | 1st = 1 Rylees Marshall 2nd = 8 Diamond Ed 3rd = 2 Roxys Pride 4th = 7 Dark Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 6 Graphics | ||
Thu Feb 18 2016 14:09 | 1st = 6 Graphics 2nd = 1 Waltzingwithsierra 3rd = 5 Oracene 4th = 3 Fan Tays Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 2 Barwon | ||
Thu Feb 18 2016 14:00 | 1st = 2 Barwon 2nd = 7 Vianden 3rd = 6 Tupelo Boy 4th = 1 Akbar Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 9 Lone Gun | ||
Thu Feb 18 2016 13:54 | 1st = 9 Lone Gun 2nd = 2 Iona Machine 3rd = 5 Select Sanz 4th = 3 Buckle Up Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Grande Uomo | ||
Thu Feb 18 2016 13:52 | 1st = 3 Grande Uomo 2nd = 4 Im Paige 3rd = 8 Big Bazz 4th = 7 Teamenup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 4 Yap Yap Yomax | ||
Thu Feb 18 2016 13:43 | 1st = 4 Yap Yap Yomax 2nd = 3 Itz Platinum Plus 3rd = 6 Risky Buziness 4th = 1 Zippa Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Just Gus | ||
Thu Feb 18 2016 13:39 | 1st = 1 Just Gus 2nd = 2 Suedon Belle 3rd = 3 Yaramundi Domino 4th = 6 Aston Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 The Sparrow Hawk | ||
Thu Feb 18 2016 13:34 | 1st = 6 The Sparrow Hawk 2nd = 4 Hes Mine For Shaw 3rd = 5 Sir Kapitar 4th = 1 Bickering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 9 Mystic | ||
Thu Feb 18 2016 13:30 | 1st = 9 Mystic 2nd = 6 Saint Blackwires 3rd = 3 Antagonist 4th = 1 Junior Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Achai | ||
Thu Feb 18 2016 13:17 | 1st = 3 Achai 2nd = 6 Nods One 3rd = 4 Lord Somersby 4th = 9 Dick Dastardly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Mr Nasty Time | ||
Thu Feb 18 2016 12:57 | 1st = 5 Mr Nasty Time 2nd = 6 White Diamond 3rd = 3 Bella Vitali 4th = 7 Zahra Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Bluehawk Burst | ||
Thu Feb 18 2016 12:39 | 1st = 8 Bluehawk Burst 2nd = 10 Select Scott 3rd = 5 Spitfire Road 4th = 2 Karshan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Saloot | ||
Thu Feb 18 2016 12:21 | 1st = 5 Saloot 2nd = 2 Dr Lachie 3rd = 7 Aeroplane Benny 4th = 4 Lunar Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Melman | ||
Thu Feb 18 2016 12:07 | 1st = 8 Melman 2nd = 4 Cawbourne Matty 3rd = 7 Myrniong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 No Road | ||
Thu Feb 18 2016 12:02 | 1st = 1 No Road 2nd = 9 Scanez Jewel 3rd = 6 Cheap Object 4th = 2 Magic Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 3 Tyrion | ||
Thu Feb 18 2016 11:49 | 1st = 3 Tyrion 2nd = 2 Global Conquest 3rd = 1 Golden Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Lucky Man | ||
Thu Feb 18 2016 11:31 | 1st = 2 Lucky Man 3rd = 8 Lady Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Mr Jules | ||
Thu Feb 18 2016 11:13 | 1st = 8 Mr Jules 2nd = 4 Cawbourne Gil 3rd = 6 Cawbourne Danial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Stainless Knocka | ||
Thu Feb 18 2016 10:55 | 1st = 6 Stainless Knocka 2nd = 7 Spearmint Juju 3rd = 5 Cookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 4 Fooling Around | ||
Thu Feb 18 2016 1:12 | 1st = 4 Fooling Around 2nd = 5 Night Harmony 3rd = 2 Sea Brook Boy 4th = 3 Fly Bayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 4 Patricia Keeping | ||
Thu Feb 18 2016 0:55 | 1st = 4 Patricia Keeping 2nd = 3 Ima Paddlin 3rd = 2 Zeema 4th = 6 Thanks Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 Heaps Of Ability | ||
Thu Feb 18 2016 0:32 | 1st = 1 Heaps Of Ability 2nd = 7 Acheron 3rd = 4 Harp Monelli 4th = 8 You Choose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 Supatak | ||
Thu Feb 18 2016 0:12 | 1st = 6 Supatak 2nd = 7 Nitro Sal 3rd = 4 Superstrike 4th = 3 Pocket Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Yackatoo Gundi | ||
Mon Jan 18 2016 23:47 | 1st = 1 Yackatoo Gundi 2nd = 8 Tick Bale 3rd = 4 Obsolete 4th = 5 Areba Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Halcyon Honey | ||
Mon Jan 18 2016 23:27 | 1st = 1 Halcyon Honey 2nd = 5 Mazin Flash 3rd = 6 Beau West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 1 Aimforthemoon | ||
Mon Jan 18 2016 23:15 | 1st = 1 Aimforthemoon 2nd = 9 Hanging On A Dream 3rd = 5 Gloriadon 4th = 2 Yankee Bon Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Princess Charley | ||
Mon Jan 18 2016 23:12 | 1st = 5 Princess Charley 2nd = 3 Desert Chick 3rd = 10 Wise Spirited 4th = 4 Cosmic View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Velucci | ||
Mon Jan 18 2016 22:57 | 1st = 5 Velucci 2nd = 4 Yeah Right 3rd = 1 War Room 4th = 6 Touch Of Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Clanda Lass | ||
Mon Jan 18 2016 22:54 | 1st = 2 Clanda Lass 2nd = 1 Dr Bodacious 3rd = 8 Renberg 4th = 4 Moore Of Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Obin Tommy | ||
Mon Jan 18 2016 22:50 | 1st = 5 Obin Tommy 2nd = 6 Diamond Osprey 3rd = 4 Spankys Legend 4th = 8 Supa Smooth Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Red Hot Tooth | ||
Mon Jan 18 2016 22:45 | 1st = 3 Red Hot Tooth 2nd = 2 High Gait 3rd = 6 Cruisin Around 4th = 10 Defence Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 3 Nordic Warlord | ||
Mon Jan 18 2016 22:42 | 1st = 3 Nordic Warlord 2nd = 2 Locknane Bruce 3rd = 6 Andariel 4th = 7 Rose Fern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Lochinvar Knight | ||
Mon Jan 18 2016 22:38 | 1st = 2 Lochinvar Knight 2nd = 6 Kid Kuri 3rd = 5 Nosey Boblett 4th = 1 Gox Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Gee Joon | ||
Mon Jan 18 2016 22:34 | 1st = 5 Gee Joon 2nd = 7 River Crossing 3rd = 1 Aston Cruz 4th = 6 Dr Ripped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Lorian Aditi | ||
Mon Jan 18 2016 22:30 | 1st = 3 Lorian Aditi 2nd = 4 Plum Jam 3rd = 1 Hoop Dreams 4th = 5 George Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Rulla Missy Meg | ||
Mon Jan 18 2016 22:26 | 1st = 8 Rulla Missy Meg 2nd = 7 Buckle Up Labi 3rd = 4 Black Ember 4th = 3 Hellyeah Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Avid Lad | ||
Mon Jan 18 2016 22:23 | 1st = 1 Avid Lad 2nd = 10 Zmarzlik 3rd = 4 Velocity Saxa 4th = 2 Credit Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Slam Dunk Mully | ||
Mon Jan 18 2016 22:20 | 1st = 6 Slam Dunk Mully 2nd = 3 Maddy Moustache 3rd = 4 Howzat Lizzie 4th = 5 Magic Mundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 10 Cold Crusher | ||
Mon Jan 18 2016 22:15 | 1st = 10 Cold Crusher 2nd = 6 Sunofatrump 3rd = 12 Col Du Galibier 4th = 3 Defend Me Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Hit The Beat | ||
Mon Jan 18 2016 22:12 | 1st = 8 Hit The Beat 2nd = 3 Beautiful Rick 3rd = 1 Hot Patootie 4th = 7 High Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Big Easy Red | ||
Mon Jan 18 2016 22:08 | 1st = 4 Big Easy Red 2nd = 6 Lets Go Snow 3rd = 7 Little Ramona 4th = 2 Braga Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Locknane Eve | ||
Mon Jan 18 2016 22:05 | 1st = 3 Locknane Eve 2nd = 2 Posh Renee 3rd = 7 Ticklin Blue 4th = 8 Miss Stylist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Velocity Tina | ||
Mon Jan 18 2016 22:02 | 1st = 7 Velocity Tina 2nd = 4 Total Shambles 3rd = 8 Coorabie 4th = 5 Vanish Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Miss Spritely | ||
Mon Jan 18 2016 21:59 | 1st = 5 Miss Spritely 2nd = 7 Ferry Master 3rd = 3 Kingsbrae County 4th = 6 Out Of Bounds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Joels Pledge | ||
Mon Jan 18 2016 21:56 | 1st = 1 Joels Pledge 2nd = 4 Hesitator 3rd = 10 Ronray Fury 4th = 2 Vocal Extreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Arby | ||
Mon Jan 18 2016 21:53 | 1st = 8 Arby 2nd = 1 Magic Is Might 3rd = 2 Zelemar Zonk 4th = 5 Little Sport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Tobias Rumble | ||
Mon Jan 18 2016 21:50 | 1st = 4 Tobias Rumble 2nd = 6 El Chad 3rd = 1 Curious Style 4th = 3 Lady Perlita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 One Yankee Hall | ||
Mon Jan 18 2016 21:45 | 1st = 5 One Yankee Hall 2nd = 3 Sunday Service 3rd = 10 Robbie Zuve 4th = 13 Trottn The Catwalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Tricky Tails | ||
Mon Jan 18 2016 21:43 | 1st = 2 Tricky Tails 2nd = 1 Lemon Sunrise 3rd = 5 Kalispell 4th = 8 Lorus Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Pawesome Boss | ||
Mon Jan 18 2016 21:40 | 1st = 2 Pawesome Boss 2nd = 1 Ritza Jordan 3rd = 6 Allen Kentucky 4th = 4 Monday Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Little Gesture | ||
Mon Jan 18 2016 21:37 | 1st = 3 Little Gesture 2nd = 1 Magic Valley 3rd = 5 Becky 4th = 7 Eddie Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Last Weeks Pay | ||
Mon Jan 18 2016 21:34 | 1st = 2 Last Weeks Pay 2nd = 6 Hello Im April 3rd = 3 Lyns Reveal 4th = 7 Nashstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Whats Up Herbie | ||
Mon Jan 18 2016 21:31 | 1st = 3 Whats Up Herbie 2nd = 1 Dream Ticket 3rd = 10 Dr Shiki 4th = 2 Under Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Wings Of Perlita | ||
Mon Jan 18 2016 21:27 | 1st = 7 Wings Of Perlita 2nd = 8 Chador Kahn 3rd = 2 Still Counting 4th = 5 Windorah Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Tarma Lass | ||
Mon Jan 18 2016 21:24 | 1st = 7 Tarma Lass 2nd = 8 Misty Fiord 3rd = 6 Furious Floss 4th = 5 Adams Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Nemesis Bale | ||
Mon Jan 18 2016 21:21 | 1st = 4 Nemesis Bale 2nd = 1 Lobo Loco 3rd = 8 Bradley Bale 4th = 7 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Vincent | ||
Mon Jan 18 2016 21:18 | 1st = 7 Vincent 2nd = 2 Stone Prince 3rd = 6 Velocity Amy 4th = 8 What About Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 8 Hosier Lane | ||
Mon Jan 18 2016 21:13 | 1st = 8 Hosier Lane 2nd = 6 Delta Safari 3rd = 9 Chestervale Jet 4th = 7 Forbidden Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Coolan Boy | ||
Mon Jan 18 2016 21:10 | 1st = 8 Coolan Boy 2nd = 1 Gee Callan 3rd = 7 Tactical Miss 4th = 4 Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Gun Legacy | ||
Mon Jan 18 2016 21:06 | 1st = 1 Gun Legacy 2nd = 8 Art Of Confusion 3rd = 7 Chevaleir Nuit 4th = 4 Irinka Shane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 5 Hattie Bee | ||
Mon Jan 18 2016 21:03 | 1st = 5 Hattie Bee 2nd = 4 Lets Win Cash 3rd = 7 Hello Birdy 4th = 1 Chuzen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Danyos Frank | ||
Mon Jan 18 2016 21:00 | 1st = 5 Danyos Frank 2nd = 3 Lucky Road 3rd = 10 Soviet Missile 4th = 8 Deli Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Scoop Tank | ||
Mon Jan 18 2016 20:57 | 1st = 4 Scoop Tank 2nd = 5 Meer Jappa 3rd = 2 Alans Kidz 4th = 8 Swift Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Sweet Intention | ||
Mon Jan 18 2016 20:53 | 1st = 1 Sweet Intention 2nd = 2 Flying Kayla 3rd = 4 Zipping Scarlet 4th = 8 Kokoda Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Anti Dentite | ||
Mon Jan 18 2016 20:49 | 1st = 2 Anti Dentite 2nd = 1 Sweet As Beth 3rd = 3 Houindeed 4th = 6 Darcys Curse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 5 Sheza Amason | ||
Mon Jan 18 2016 20:44 | 1st = 5 Sheza Amason 2nd = 1 Chrisken Kiosk 3rd = 3 Killorglin 4th = 7 Cloher Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 8 Dark Casio | ||
Mon Jan 18 2016 20:42 | 1st = 8 Dark Casio 2nd = 6 Jacks Missile 3rd = 2 Big Kid 4th = 7 Bomber Dyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Inga Bale | ||
Mon Jan 18 2016 20:39 | 1st = 6 Inga Bale 2nd = 4 Lukey Chino 3rd = 1 Dyna Judas 4th = 3 Go Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Magic Of Bonus | ||
Mon Jan 18 2016 20:36 | 1st = 1 Magic Of Bonus 2nd = 7 Ambers Dream 3rd = 8 Country Thunder 4th = 2 Country Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Dalgetty | ||
Mon Jan 18 2016 20:32 | 1st = 5 Dalgetty 2nd = 2 Ballymac Finola 3rd = 3 Miss Rossi 4th = 8 Audacious Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Jett Class | ||
Mon Jan 18 2016 20:28 | 1st = 4 Jett Class 2nd = 5 Refund Required 3rd = 7 Captain Thursday 4th = 3 Special Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Go Minnie Go | ||
Mon Jan 18 2016 20:25 | 1st = 7 Go Minnie Go 2nd = 6 Double Bogey 3rd = 8 Tys Houdini 4th = 2 Priority Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Mija Returns | ||
Mon Jan 18 2016 20:22 | 1st = 1 Mija Returns 2nd = 6 Lektra Rancher 3rd = 7 Waynes Error 4th = 5 Pretty Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Nangar Thunder | ||
Mon Jan 18 2016 20:19 | 1st = 3 Nangar Thunder 2nd = 4 Mimmill Vale 3rd = 6 Lonestar Lass 4th = 7 Indie Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 1 Here And Now | ||
Mon Jan 18 2016 20:14 | 1st = 1 Here And Now 2nd = 7 Spinners Boy 3rd = 3 The Gingerbreadman 4th = 5 Lombo Pace Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Dash Of Rose | ||
Mon Jan 18 2016 20:12 | 1st = 8 Dash Of Rose 2nd = 6 Mepunga Joffa 3rd = 5 Orange Blossom 4th = 1 Dr Toretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Tonight Live | ||
Mon Jan 18 2016 20:08 | 1st = 1 Tonight Live 2nd = 4 Haras Whosh 3rd = 7 Health Retreat 4th = 3 Bliss Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 6 Lil Miss Marny | ||
Mon Jan 18 2016 20:05 | 1st = 6 Lil Miss Marny 2nd = 3 Casio Lee 3rd = 5 Vesnas Spirit 4th = 7 Oliver Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 1 Argyle Red | ||
Mon Jan 18 2016 20:00 | 1st = 1 Argyle Red 2nd = 7 Sharky 3rd = 4 Preshuss Theory 4th = 11 Nediak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Embellish | ||
Mon Jan 18 2016 19:57 | 1st = 8 Embellish 2nd = 5 Kas Kahn 3rd = 6 Caboose 4th = 7 Dorrie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Laughing Devil | ||
Mon Jan 18 2016 19:54 | 1st = 5 Laughing Devil 2nd = 8 Dont Knock Pat 3rd = 3 Party Noise 4th = 7 Conductress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Spritely | ||
Mon Jan 18 2016 19:51 | 1st = 4 Spritely 2nd = 6 Mepunga Fame 3rd = 10 Dr Taylor 4th = 3 Our Miss Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 9 Kotare Mahdi | ||
Mon Jan 18 2016 19:46 | 1st = 9 Kotare Mahdi 2nd = 4 Bubbling Gypsy 3rd = 1 Celebrindal 4th = 2 Discarded Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Gold Diva | ||
Mon Jan 18 2016 19:44 | 1st = 2 Gold Diva 2nd = 3 Unique Kaleesi 3rd = 4 Guy Fawkes 4th = 5 Lils Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Quiet Bay | ||
Mon Jan 18 2016 19:41 | 1st = 4 Quiet Bay 2nd = 1 Dilston Delight 3rd = 3 Bemboka Belle 4th = 5 Billy Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Hukanui | ||
Mon Jan 18 2016 19:38 | 1st = 7 Hukanui 2nd = 4 Brando Brown 3rd = 2 Emerley Sprite 4th = 8 Dyna Quote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Nitro Swinger | ||
Mon Jan 18 2016 19:35 | 1st = 7 Nitro Swinger 2nd = 6 Slender Jappa 3rd = 5 Wheres The Dryva 4th = 2 Weekend Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 King Kai | ||
Mon Jan 18 2016 19:32 | 1st = 2 King Kai 2nd = 1 Sir Tex 3rd = 9 Mystic Cloud 4th = 8 Flip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 3 Millwood Faith | ||
Mon Jan 18 2016 19:27 | 1st = 3 Millwood Faith 2nd = 7 Waltzing With Cullen 3rd = 10 Multibet 4th = 9 The Dyfi Dabbler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Get Along Daisy | ||
Mon Jan 18 2016 19:24 | 1st = 6 Get Along Daisy 2nd = 8 Jay Kay Be 3rd = 1 Fancy Assassin 4th = 2 Puzzle Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Fabregal | ||
Mon Jan 18 2016 19:21 | 1st = 5 Fabregal 2nd = 3 Wilba Beast 3rd = 7 Molly Be Nimble 4th = 6 Menzel Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 Sketchy Jai | ||
Mon Jan 18 2016 19:18 | 1st = 7 Sketchy Jai 2nd = 6 Swift Moscato 3rd = 8 Grumpy Luppy 4th = 1 Rival Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 4 Capri | ||
Mon Jan 18 2016 19:13 | 1st = 4 Capri 2nd = 8 Lotsa Life 3rd = 1 Heathbern Star 4th = 3 Riddle Me That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Vic For Short | ||
Mon Jan 18 2016 19:10 | 1st = 2 Vic For Short 2nd = 5 Kiowa Jones 3rd = 3 Destroy 4th = 7 Jules Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Sugar Bang | ||
Mon Jan 18 2016 19:07 | 1st = 3 Sugar Bang 2nd = 1 Dr Brownie 3rd = 8 Topsy Turbo 4th = 4 Lady Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 8 Hurricane Rino | ||
Mon Jan 18 2016 19:04 | 1st = 8 Hurricane Rino 2nd = 3 Most Arrogant 3rd = 2 Kiwi Nugget 4th = 1 Lasseters Reef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Flash Of Hope | ||
Mon Jan 18 2016 19:00 | 1st = 3 Flash Of Hope 2nd = 6 Sheeza Nitro 3rd = 7 Gutta Journalism 4th = 4 Buhin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 6 Heard A Whisper | ||
Mon Jan 18 2016 18:56 | 1st = 6 Heard A Whisper 2nd = 3 My Boy Chris 3rd = 8 Sketchy Fanta 4th = 2 Swift Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 American Boy | ||
Mon Jan 18 2016 18:51 | 1st = 5 American Boy 2nd = 3 Always Arjay 3rd = 7 Stunin Eyes Only 4th = 4 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Chicken Licken | ||
Mon Jan 18 2016 18:48 | 1st = 2 Chicken Licken 2nd = 5 Diamonds Sing 3rd = 6 On Flyer 4th = 7 Nitro Injected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Airly Rocket | ||
Mon Jan 18 2016 18:45 | 1st = 2 Airly Rocket 2nd = 3 Lehigh Lady 3rd = 7 Just A Game 4th = 9 Raffan Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Team Roper | ||
Mon Jan 18 2016 18:40 | 1st = 6 Team Roper 2nd = 9 Hes A Dude 3rd = 7 Paddy Mcbain 4th = 3 Manhattan Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 4 Angel Gold | ||
Mon Jan 18 2016 18:36 | 1st = 4 Angel Gold 2nd = 2 Ariki Jewel 3rd = 7 Midnight Benz 4th = 5 Without Site |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 8 Saint Liliana | ||
Mon Jan 18 2016 18:31 | 1st = 8 Saint Liliana 2nd = 1 Walkinthenight 3rd = 7 Heads Or Tails 4th = 11 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 10 Dr Lucious | ||
Mon Jan 18 2016 18:28 | 1st = 10 Dr Lucious 2nd = 2 Karaoke Ken 3rd = 3 Feeling Lucky 4th = 6 Lonesome Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 All A Blaze | ||
Mon Jan 18 2016 18:24 | 1st = 2 All A Blaze 2nd = 8 Second Line 3rd = 4 Equal Ben 4th = 1 Johnny Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 10 Machrihanish | ||
Mon Jan 18 2016 18:19 | 1st = 10 Machrihanish 2nd = 7 Twoandahalf Tigers 3rd = 6 Tommy Be Good 4th = 12 James Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Noise Complaint | ||
Mon Jan 18 2016 18:15 | 1st = 8 Noise Complaint 2nd = 7 Chicago George 3rd = 6 Frankiestein 4th = 1 Winstanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Daintree Puzzle | ||
Mon Jan 18 2016 18:11 | 1st = 5 Daintree Puzzle 2nd = 1 Dagwood 3rd = 2 Early Notice 4th = 4 Nuggy Burger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Isabel Enlim | ||
Mon Jan 18 2016 18:07 | 1st = 1 Isabel Enlim 2nd = 8 Irinka Rose 3rd = 7 Uniting Cargo 4th = 2 Story Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Lookofalegend | ||
Mon Jan 18 2016 18:02 | 1st = 5 Lookofalegend 2nd = 8 Billy Mack 3rd = 9 Lombo Del Rosso 4th = 1 Eight Tee I |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Sprites Flyer | ||
Mon Jan 18 2016 17:59 | 1st = 3 Sprites Flyer 2nd = 2 Coreys Magic 4th = 1 Grappa Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Make Us Magic | ||
Mon Jan 18 2016 17:55 | 1st = 3 Make Us Magic 2nd = 8 Four Elements 3rd = 5 Wheres Rhys 4th = 4 Bright Eyed Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 8 - 1 Chief In Command | ||
Mon Jan 18 2016 17:50 | 1st = 1 Chief In Command 2nd = 2 Coolcat Dancer 3rd = 13 Cos Cant Wait 4th = 11 Raise The Ante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Cheeky Grant | ||
Mon Jan 18 2016 17:47 | 1st = 2 Cheeky Grant 2nd = 7 Suzi Cargo 3rd = 8 Master Lachie 4th = 5 Irinka Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Fay Darling | ||
Mon Jan 18 2016 17:42 | 1st = 3 Fay Darling 2nd = 9 Bettors Gem 3rd = 12 Lovers Prayer 4th = 2 Nellie Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 9 Topper Arch | ||
Mon Jan 18 2016 17:39 | 1st = 9 Topper Arch 2nd = 8 Sophies The One 3rd = 1 Dimity Girl 4th = 6 Willy Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Never Satisfied | ||
Mon Jan 18 2016 17:35 | 1st = 3 Never Satisfied 2nd = 7 Roll em Zac 3rd = 2 Arejay Belle 4th = 6 Melody Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 11 Maneeki Star | ||
Mon Jan 18 2016 17:30 | 1st = 11 Maneeki Star 2nd = 10 Grisbis Run 3rd = 4 Gilchrist 4th = 6 Shufetish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Marbos Magic | ||
Mon Jan 18 2016 17:27 | 1st = 8 Marbos Magic 2nd = 4 Flo West 3rd = 7 Fiery Griffo 4th = 6 Midnight Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Power of Attorney | ||
Mon Jan 18 2016 17:23 | 1st = 6 Power of Attorney 2nd = 8 Cromac Jamie 3rd = 1 Shutterbug 4th = 4 Jaccka Twain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Magic Moonlight | ||
Mon Jan 18 2016 17:17 | 1st = 4 Magic Moonlight 2nd = 6 Towering King 3rd = 3 Raffertys Rules 4th = 8 Dynamic Ribs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Our Spinner | ||
Mon Jan 18 2016 17:14 | 1st = 5 Our Spinner 2nd = 1 Dr Les 3rd = 8 Miss Spence 4th = 4 Carly Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 4 Oreillys Revenge | ||
Mon Jan 18 2016 17:10 | 1st = 4 Oreillys Revenge 2nd = 3 Jacakaizane 3rd = 1 Landlocked 4th = 7 Bringenbrong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Ice Canon | ||
Mon Jan 18 2016 17:07 | 1st = 4 Ice Canon 2nd = 5 Salty Rain 3rd = 7 Shayla Marie 4th = 8 Iron Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 All Over Red Rover | ||
Mon Jan 18 2016 17:02 | 1st = 3 All Over Red Rover 2nd = 4 Ropeburn 3rd = 7 All Flair 4th = 5 Frisson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 7 Ruggwil To Excel | ||
Mon Jan 18 2016 16:59 | 1st = 7 Ruggwil To Excel 2nd = 8 Sassy Pose 3rd = 4 Casino Gold 4th = 3 Fabulous Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Its Debatable | ||
Mon Jan 18 2016 16:55 | 1st = 7 Its Debatable 2nd = 2 Arvos Nico 3rd = 6 Swift Reason 4th = 5 One For One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 7 Your Divine Archie | ||
Mon Jan 18 2016 16:50 | 1st = 7 Your Divine Archie 2nd = 2 Forthefunofit 3rd = 3 How Bout Harry 4th = 6 Tia Dalma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Black Vanilla | ||
Mon Jan 18 2016 16:47 | 1st = 6 Black Vanilla 2nd = 5 Over Pure 3rd = 8 Steel Cargo 4th = 1 Get Watcha Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 On Stage | ||
Mon Jan 18 2016 16:43 | 1st = 8 On Stage 2nd = 6 Blackstar Fighter 3rd = 3 Shakas Prophecy 4th = 2 Major De Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Lost Baggage | ||
Mon Jan 18 2016 16:37 | 1st = 5 Lost Baggage 2nd = 7 Zipping Clancy 3rd = 8 Midnight Paris 4th = 4 Jayloch Jenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Nikitas Marlow | ||
Mon Jan 18 2016 16:34 | 1st = 5 Nikitas Marlow 2nd = 8 Dynamite Road 3rd = 2 Chads Big Boy 4th = 10 Dr Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 13 No Luck Needed | ||
Mon Jan 18 2016 16:30 | 1st = 13 No Luck Needed 2nd = 18 Hill Spy 3rd = 2 Nat King Cu 4th = 9 Alert Status |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Lehigh Model | ||
Mon Jan 18 2016 16:27 | 1st = 6 Lehigh Model 2nd = 2 Warm Hearts 3rd = 3 Wheres Ballo 4th = 7 Bonus Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Nathans Courage | ||
Mon Jan 18 2016 16:22 | 1st = 5 Nathans Courage 2nd = 2 Campora 3rd = 3 Mister Tom Dooley 4th = 4 Artistry In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Stilton Hayley | ||
Mon Jan 18 2016 16:19 | 1st = 3 Stilton Hayley 2nd = 2 Cherie 3rd = 1 Esspee 4th = 6 Ariek Recoil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Lucky Chic | ||
Mon Jan 18 2016 16:15 | 1st = 3 Lucky Chic 2nd = 4 Midori Miss 3rd = 7 Tayla Nicole 4th = 2 Arvos Texan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 9 Elegantly Wasted | ||
Mon Jan 18 2016 16:10 | 1st = 9 Elegantly Wasted 2nd = 1 Bergerac Rose 3rd = 2 Casinoholic 4th = 7 Menegatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Shirloz | ||
Mon Jan 18 2016 16:07 | 1st = 6 Shirloz 2nd = 4 Crown Gold 3rd = 8 Oamaru Magic 4th = 3 Sweet Little Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Official Art | ||
Mon Jan 18 2016 16:03 | 1st = 6 Official Art 2nd = 5 Alto Cumulus 3rd = 2 Starlight Rainbow 4th = 8 Cool Character |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Seven Reasons | ||
Mon Jan 18 2016 15:57 | 1st = 8 Seven Reasons 2nd = 3 Monkey Banana 3rd = 4 Run Home Dash 4th = 2 Roll em High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Show Prince | ||
Mon Jan 18 2016 15:54 | 1st = 3 Show Prince 2nd = 2 Country El 3rd = 8 Viking Gold 4th = 1 Glam I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 2 Count Dekroner | ||
Mon Jan 18 2016 15:50 | 1st = 2 Count Dekroner 2nd = 1 Aidan Anthony 3rd = 5 Bella Mist 4th = 9 Perash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 5 Fall From Grace | ||
Mon Jan 18 2016 15:47 | 1st = 5 Fall From Grace 2nd = 8 Swiftly Chloe 3rd = 3 Our Gypsy 4th = 2 Hawkesbury Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Hindu Kumara | ||
Mon Jan 18 2016 15:42 | 1st = 3 Hindu Kumara 2nd = 7 Nowuseemegirl 3rd = 5 Spoilt Dilinger 4th = 4 Another Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Add em Up | ||
Mon Jan 18 2016 15:39 | 1st = 1 Add em Up 2nd = 7 Pep Cee Kola 3rd = 3 Maximum Melva 4th = 5 Go Lakers Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 6 Son Of Sami | ||
Mon Jan 18 2016 15:35 | 1st = 6 Son Of Sami 2nd = 7 But Perfect 3rd = 3 My Survivor 4th = 1 Forever Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 7 Jackos Flyer | ||
Mon Jan 18 2016 15:32 | 1st = 7 Jackos Flyer 2nd = 1 Paddys Midnight 3rd = 3 Activate 4th = 4 Stilton Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 3 Allegro Class | ||
Mon Jan 18 2016 15:29 | 1st = 3 Allegro Class 2nd = 2 Nero 3rd = 4 Freedom Flyer 4th = 7 Bigtime Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Giddy Up Grady | ||
Mon Jan 18 2016 15:28 | 1st = 7 Giddy Up Grady 2nd = 1 Amen 3rd = 4 Our Problem Child 4th = 9 King Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Kezzas Spirit | ||
Mon Jan 18 2016 15:20 | 1st = 1 Kezzas Spirit 2nd = 2 Mahogany Diamond 3rd = 9 Wolf Spy 4th = 5 El Bee Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 4 Hot Mustard | ||
Mon Jan 18 2016 15:15 | 1st = 4 Hot Mustard 2nd = 1 Fastnet Flyer 3rd = 8 Akiko Gold 4th = 9 Shes Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Cawbourne Clay | ||
Mon Jan 18 2016 15:12 | 1st = 5 Cawbourne Clay 2nd = 4 Kirkham Harvey 3rd = 1 Double Entendre 4th = 3 Ollie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Wesley | ||
Mon Jan 18 2016 15:07 | 1st = 3 Wesley 2nd = 1 Our Zak Whitby 3rd = 2 Advance Academy 4th = 4 Sammys Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Sun Choice | ||
Mon Jan 18 2016 15:04 | 1st = 3 Sun Choice 2nd = 4 Call Me Lily 3rd = 5 Mick Rydian 4th = 9 King Of Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 4 Thunder Connection | ||
Mon Jan 18 2016 15:00 | 1st = 4 Thunder Connection 2nd = 6 Return To Justice 3rd = 5 Grangemouth 4th = 14 Ronda Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Allegro Touch | ||
Mon Jan 18 2016 14:55 | 1st = 4 Allegro Touch 2nd = 5 Wheelie Chillie 3rd = 7 Red Moova Hoova 4th = 1 Opawa Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Emilys Vacation | ||
Mon Jan 18 2016 14:54 | 1st = 3 Emilys Vacation 2nd = 5 Bee A Lassie 3rd = 6 Mcwhipped 4th = 4 Feathersgotatitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Little Arandt | ||
Mon Jan 18 2016 14:45 | 1st = 3 Little Arandt 2nd = 7 Chief Tommy 3rd = 6 Tricky Trey 4th = 4 Roll em Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 10 Black Carmanah | ||
Mon Jan 18 2016 14:40 | 1st = 10 Black Carmanah 2nd = 3 Matilda Bird 3rd = 8 Sticky Danish 4th = 5 Lighthouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Individual Lily | ||
Mon Jan 18 2016 14:35 | 1st = 4 Individual Lily 2nd = 6 Another Miss 3rd = 2 To The Bank 4th = 5 Cawbourne Danial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Rambos Party | ||
Mon Jan 18 2016 14:30 | 1st = 5 Rambos Party 2nd = 7 Velocity Saphire 3rd = 1 Carlanna Lois 4th = 6 Winfield Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 1 Choisigold | ||
Mon Jan 18 2016 14:25 | 1st = 1 Choisigold 2nd = 9 Nadeems Melody 3rd = 3 Pat Kash 4th = 5 Chasson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Legal Aid | ||
Mon Jan 18 2016 14:20 | 1st = 5 Legal Aid 2nd = 8 Spiritello 3rd = 4 Barra Boy 4th = 9 Cawbourne Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Partnersinvancelot | ||
Mon Jan 18 2016 14:19 | 1st = 3 Partnersinvancelot 2nd = 2 Jennas Fling 3rd = 5 Vaevenca 4th = 4 Whata Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Valletta Chief | ||
Mon Jan 18 2016 14:10 | 1st = 2 Valletta Chief 2nd = 8 Our Nico 3rd = 5 Jems Princess 4th = 6 Slipaway Jenifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 11 Yama Magic | ||
Mon Jan 18 2016 14:05 | 1st = 11 Yama Magic 2nd = 12 Rosaruby 3rd = 8 Luckys Lil Girl 4th = 1 Gods Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Two Up | ||
Mon Jan 18 2016 14:00 | 1st = 2 Two Up 2nd = 3 Homebush Misha 3rd = 6 Cawbourne Spree 4th = 5 Hyde Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Got The Picture | ||
Mon Jan 18 2016 13:55 | 1st = 3 Got The Picture 2nd = 5 Girthy 3rd = 6 Zacs A Sixpence 4th = 7 Be Hopeful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 2 Dezannam | ||
Mon Jan 18 2016 13:50 | 1st = 2 Dezannam 2nd = 6 Alluring Miss 3rd = 9 Rich Beauty 4th = 7 Goody Gumdrops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Fox In Box | ||
Mon Jan 18 2016 13:45 | 1st = 8 Fox In Box 2nd = 4 Olliesaurus 3rd = 1 Lagoon Victory 4th = 2 Blackie Chan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Stand Up Girl | ||
Mon Jan 18 2016 13:36 | 1st = 4 Stand Up Girl 2nd = 6 Ultra Action 3rd = 1 Johnnybruce 4th = 5 Big Muddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Derby Girl | ||
Mon Jan 18 2016 13:35 | 1st = 2 Derby Girl 2nd = 3 Mewstone Rocket 3rd = 5 Chantilly Magic 4th = 8 Slipaway Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 1 Major Sharpe | ||
Mon Jan 18 2016 13:30 | 1st = 1 Major Sharpe 2nd = 15 Cabaret Prince 3rd = 2 Dr Henleigh 4th = 7 Ariake Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Cawbourne Gil | ||
Mon Jan 18 2016 13:25 | 1st = 6 Cawbourne Gil 2nd = 4 Cawbourne Gable 3rd = 3 Lady Zeena 4th = 8 Goodtime Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Spritely Boy | ||
Mon Jan 18 2016 13:20 | 1st = 6 Spritely Boy 2nd = 4 Bigshow Jethro 3rd = 7 Dutch Schultz 4th = 2 Bazz Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Arcane Rampage | ||
Mon Jan 18 2016 13:16 | 1st = 3 Arcane Rampage 2nd = 2 With Pride 3rd = 1 Lektra Spider 4th = 7 Raewyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 1 Almighty Girl | ||
Mon Jan 18 2016 13:15 | 1st = 1 Almighty Girl 2nd = 12 Smooth Edge 3rd = 3 Dance With Fontein 4th = 2 Bedrock Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Thrilling Toby | ||
Mon Jan 18 2016 13:08 | 1st = 5 Thrilling Toby 2nd = 8 Cawbourne Martin 3rd = 4 Another Charm 4th = 3 Homebush Naki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Bag Of Magic | ||
Mon Jan 18 2016 13:04 | 1st = 2 Bag Of Magic 2nd = 4 Ginto Zac 3rd = 8 Major Moe 4th = 3 Gunmetal Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Opawa Bucks Eye | ||
Mon Jan 18 2016 12:58 | 1st = 1 Opawa Bucks Eye 2nd = 2 Sprinkles 3rd = 8 Grifinator 4th = 4 Max Stix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 8 Aunty Trace | ||
Mon Jan 18 2016 12:50 | 1st = 8 Aunty Trace 2nd = 7 Panda Ring 3rd = 4 Cocoa Bear 4th = 2 King Hit Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Micks Angel | ||
Mon Jan 18 2016 12:44 | 1st = 1 Micks Angel 2nd = 3 Highfield La La 3rd = 7 Milwalcar 4th = 4 Cosmic Lacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Baduzzi | ||
Mon Jan 18 2016 12:38 | 1st = 3 Baduzzi 2nd = 2 Bigtime Tip 3rd = 7 Jinja Willy 4th = 5 Miss Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Pistols Princess | ||
Mon Jan 18 2016 12:30 | 1st = 4 Pistols Princess 2nd = 6 Meat Damon 3rd = 1 Pacific Vibe 4th = 3 Black Roadstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Senni William | ||
Mon Jan 18 2016 12:25 | 1st = 6 Senni William 2nd = 7 Destini Tenor 3rd = 1 Caco Potion 4th = 8 Mistel Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Magic Dozer | ||
Mon Jan 18 2016 12:19 | 1st = 2 Magic Dozer 2nd = 8 Peyton Sawyer 3rd = 5 Homebush Justine 4th = 1 Minimal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Long Stockings | ||
Mon Jan 18 2016 12:02 | 1st = 4 Long Stockings 2nd = 3 Majestic Action 3rd = 6 Whip Uppa Storm 4th = 7 Cawbourne Kin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Mr Marine | ||
Mon Jan 18 2016 11:44 | 1st = 6 Mr Marine 2nd = 7 Know Energy 3rd = 1 Noble Fantasy 4th = 4 Belfast Eejit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Mighty Mac | ||
Mon Jan 18 2016 11:26 | 1st = 4 Mighty Mac 2nd = 7 Val Baxter 3rd = 3 Fancy Action 4th = 5 Lucas Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Van Gerwin | ||
Mon Jan 18 2016 11:08 | 1st = 1 Van Gerwin 2nd = 8 Fair Cruzin 3rd = 7 Eug The Scrooge 4th = 3 Tip The Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Opawa Paul | ||
Mon Jan 18 2016 10:50 | 1st = 3 Opawa Paul 2nd = 1 Plutonium 3rd = 2 Goldstar Archie 4th = 6 Hip Hop Sofia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Opawa Viv | ||
Mon Jan 18 2016 10:32 | 1st = 2 Opawa Viv 2nd = 7 Conaloo 3rd = 1 Verbatim 4th = 3 Foxy Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Dinero Action | ||
Mon Jan 18 2016 10:14 | 1st = 1 Dinero Action 2nd = 8 Jacks A Jewel 3rd = 3 Skillz Taylor 4th = 2 High On Vee |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000