Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 11 - 3 Last Guy Standing | ||
Sun Dec 11 2016 22:42 | 1st = 3 Last Guy Standing 2nd = 9 Lord Jones 3rd = 1 Master Paige 4th = 7 Blisstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 5 Lay Low | ||
Sun Dec 11 2016 22:32 | 1st = 5 Lay Low 2nd = 2 Knieval 3rd = 4 Our Josie 4th = 3 Ess Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 5 Mersey Delight | ||
Sun Dec 11 2016 22:20 | 1st = 5 Mersey Delight 2nd = 1 Kamili 3rd = 8 Regal Idea 4th = 7 Mei Gei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Fast Shacko | ||
Sun Dec 11 2016 22:12 | 1st = 1 Fast Shacko 2nd = 8 Peekaboo Bang 3rd = 7 Gold Act 4th = 2 Sum Ting Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 7 Rock Diamonds | ||
Sun Dec 11 2016 22:03 | 1st = 7 Rock Diamonds 2nd = 2 Bellerkerrin 3rd = 6 Lukey 4th = 5 Our Major Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Hello Im Mikey | ||
Sun Dec 11 2016 21:57 | 1st = 2 Hello Im Mikey 2nd = 4 Amanpour 3rd = 6 Gossip Park 4th = 8 Klondike Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 7 Davids Memory | ||
Sun Dec 11 2016 21:54 | 1st = 7 Davids Memory 2nd = 9 Silky Oak 3rd = 5 Bralyn Luigi 4th = 1 Kikem Springer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 9 Angel Or Demon | ||
Sun Dec 11 2016 21:49 | 1st = 9 Angel Or Demon 2nd = 7 Black Centurian 3rd = 8 Bayridge Bill 4th = 3 Sutter Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 6 Blue Away | ||
Sun Dec 11 2016 21:42 | 1st = 6 Blue Away 2nd = 1 Hello Joan 3rd = 3 Night Harmony 4th = 4 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 8 - 2 Dean Aces | ||
Sun Dec 11 2016 21:37 | 1st = 2 Dean Aces 2nd = 1 Gotta Go Rockin 3rd = 7 Zulu Courage 4th = 3 Evils Afoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Snatch And Grab | ||
Sun Dec 11 2016 21:33 | 1st = 5 Snatch And Grab 2nd = 6 Fabriental 3rd = 7 Sweet Chloe 4th = 3 Midnight Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 4 Jay Jays Jet | ||
Sun Dec 11 2016 21:31 | 1st = 4 Jay Jays Jet 2nd = 6 Batali 3rd = 5 Truth Without Fear 4th = 1 Excelnsucceed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 8 Kooringa Bud | ||
Sun Dec 11 2016 21:30 | 1st = 8 Kooringa Bud 2nd = 5 Dancing Dolly 3rd = 6 Smashniak Storm 4th = 4 Pants Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Astrology | ||
Sun Dec 11 2016 21:27 | 1st = 8 Astrology 2nd = 2 Milla Rose 3rd = 3 Aston Regas 4th = 1 Zipping Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 12 Franco Jameson | ||
Sun Dec 11 2016 21:22 | 1st = 12 Franco Jameson 2nd = 2 Metro Mouse 3rd = 11 Bymarjac 4th = 5 Kyleasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 4 Call Me Lily | ||
Sun Dec 11 2016 21:19 | 1st = 4 Call Me Lily 2nd = 7 Winklee Jedda 3rd = 1 Black Jungle 4th = 2 Outlaw Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Menzel Boys | ||
Sun Dec 11 2016 21:15 | 1st = 8 Menzel Boys 2nd = 7 Long Gully Jonny 3rd = 6 Mahalo Belle 4th = 4 Zulu Hercules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Ells All Class | ||
Sun Dec 11 2016 21:12 | 1st = 8 Ells All Class 2nd = 1 Chopper Norris 3rd = 6 Spring It On 4th = 7 Smashniak Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 7 - 4 Live It Loud | ||
Sun Dec 11 2016 21:07 | 1st = 4 Live It Loud 2nd = 2 Pip Squeak 3rd = 8 Hear The Thunder 4th = 1 Zac Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Ouch | ||
Sun Dec 11 2016 21:04 | 1st = 5 Ouch 2nd = 10 Kerries One 3rd = 3 Eduardo Rose 4th = 6 Duomo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 4 Gaz Wannabet | ||
Sun Dec 11 2016 21:03 | 1st = 4 Gaz Wannabet 2nd = 7 Mister Ardee 3rd = 3 Celestial Ruler 4th = 2 Canyouseeme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 2 Kalimba Unicorn | ||
Sun Dec 11 2016 21:01 | 1st = 2 Kalimba Unicorn 2nd = 3 Rose Of India 3rd = 6 Oshkosh Jay 4th = 4 Dellys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Gun Mcbain | ||
Sun Dec 11 2016 20:58 | 1st = 1 Gun Mcbain 2nd = 2 Penny Maker 3rd = 3 Warrior Of Oz 4th = 5 Park Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Raving Thunder | ||
Sun Dec 11 2016 20:55 | 1st = 1 Raving Thunder 2nd = 6 Desperate Driver 3rd = 5 Hanson Harley 4th = 7 Sukhoi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Just Knew | ||
Sun Dec 11 2016 20:53 | 1st = 7 Just Knew 2nd = 4 Chief Destroyer 3rd = 14 Macho Comacho 4th = 10 Karalta Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Sirrah Sirrah | ||
Sun Dec 11 2016 20:47 | 1st = 7 Sirrah Sirrah 2nd = 8 Secret Shay Anna 3rd = 2 Runya Down 4th = 1 Best Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Zipping Pedro | ||
Sun Dec 11 2016 20:44 | 1st = 6 Zipping Pedro 2nd = 1 Sudoku Flash 3rd = 2 Dash Of Scotch 4th = 5 Landon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Beneficiaries | ||
Sun Dec 11 2016 20:41 | 1st = 4 Beneficiaries 2nd = 8 Tidy Peak 3rd = 3 Myrniong Floyd 4th = 1 Cambridge Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 7 Red Tail | ||
Sun Dec 11 2016 20:38 | 1st = 7 Red Tail 2nd = 1 Reginald Trevor 3rd = 8 Hindu Raja 4th = 5 Tsar Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Emerley Sprite | ||
Sun Dec 11 2016 20:38 | 1st = 8 Emerley Sprite 2nd = 3 Dantes Spirit 3rd = 2 Able Chief 4th = 6 Asa Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 4 Atticus Finch | ||
Sun Dec 11 2016 20:33 | 1st = 4 Atticus Finch 2nd = 6 Nicks Legacy 3rd = 1 Firenze 4th = 7 Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 3 Vunivalu | ||
Sun Dec 11 2016 20:32 | 1st = 3 Vunivalu 2nd = 4 Nanny Jenny 3rd = 2 Sheza Queen 4th = 6 Princess Smiffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 5 Macavity | ||
Sun Dec 11 2016 20:30 | 1st = 5 Macavity 2nd = 7 Our Two Bobs Worth 3rd = 8 Scoreline 4th = 10 Keep Flame Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Wazza King | ||
Sun Dec 11 2016 20:27 | 1st = 8 Wazza King 2nd = 4 Howard Heno 3rd = 9 Fenrir 4th = 2 Kimahri Ronso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Onya Jatt | ||
Sun Dec 11 2016 20:24 | 1st = 7 Onya Jatt 2nd = 2 Pupetta Maresca 3rd = 8 Scarce 4th = 3 Taabinga Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 9 Five Star Anvil | ||
Sun Dec 11 2016 20:19 | 1st = 9 Five Star Anvil 2nd = 8 Lets Elope 3rd = 1 Chopstix Boris 4th = 4 Riverboat Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Jackson Mac | ||
Sun Dec 11 2016 20:17 | 1st = 3 Jackson Mac 2nd = 6 Browza Bob 3rd = 4 Irish Echo 4th = 1 Myrniong Fatboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Todd Bless | ||
Sun Dec 11 2016 20:14 | 1st = 7 Todd Bless 2nd = 8 Magical Bob 3rd = 5 Reddy Successor 4th = 4 Kas Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Woody One | ||
Sun Dec 11 2016 20:11 | 1st = 3 Woody One 2nd = 4 Firebomb 3rd = 1 Never Fear 4th = 6 Triple Crown Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Tricky Tron | ||
Sun Dec 11 2016 20:07 | 1st = 5 Tricky Tron 2nd = 1 Western Honey 3rd = 2 Grand Rosie 4th = 8 Awesome Wills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 7 Shes Artful | ||
Sun Dec 11 2016 20:05 | 1st = 7 Shes Artful 2nd = 9 Secret Delight 3rd = 2 Soho Jett 4th = 6 Pass The Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Zipping Silva | ||
Sun Dec 11 2016 20:04 | 1st = 8 Zipping Silva 2nd = 5 Dash Of Rose 3rd = 1 Canino 4th = 6 Aston Harvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 11 Takara Truffle | ||
Sun Dec 11 2016 19:59 | 1st = 11 Takara Truffle 2nd = 3 Machsaswinger 3rd = 7 Six Degrees 4th = 10 Eagle Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Blue Aces | ||
Sun Dec 11 2016 19:57 | 1st = 1 Blue Aces 2nd = 2 Scotties Hottie 3rd = 8 Tullabung Dust 4th = 5 Bad Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Tazzy Tonk | ||
Sun Dec 11 2016 19:54 | 1st = 8 Tazzy Tonk 2nd = 1 Ruthless Lawler 3rd = 5 Jak And Cool 4th = 4 Earlology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 7 Volantis | ||
Sun Dec 11 2016 19:51 | 1st = 7 Volantis 2nd = 2 Flamethrower 3rd = 4 Charlie Mud Crab 4th = 3 Sylvias Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 3 Travellin | ||
Sun Dec 11 2016 19:50 | 1st = 3 Travellin 2nd = 2 The Cobbla 3rd = 5 Lukes Gold 4th = 9 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Waikarie Shaz | ||
Sun Dec 11 2016 19:47 | 1st = 4 Waikarie Shaz 2nd = 7 Course You Will 3rd = 9 Have Some 4th = 2 Spectraille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 I Am Camelot | ||
Sun Dec 11 2016 19:42 | 1st = 1 I Am Camelot 2nd = 13 Le Premiere 3rd = 6 Sultan Fella 4th = 4 Tizyalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Teflon Tony | ||
Sun Dec 11 2016 19:40 | 1st = 4 Teflon Tony 2nd = 2 Walk On By 3rd = 5 Bobbys Baby 4th = 6 Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 9 Spring Time Lily | ||
Sun Dec 11 2016 19:37 | 1st = 9 Spring Time Lily 2nd = 1 Gotta Miss Out 3rd = 6 Golden Ollie 4th = 3 Ragnarok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 3 Advance Academy | ||
Sun Dec 11 2016 19:35 | 1st = 3 Advance Academy 2nd = 1 Allamericanallstar 3rd = 5 Im Soxy 4th = 6 You Got Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Barossa Kid | ||
Sun Dec 11 2016 19:34 | 1st = 1 Barossa Kid 2nd = 4 Rattle em 3rd = 3 Magical Strike 4th = 2 Roxy Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Holly Knocks | ||
Sun Dec 11 2016 19:27 | 1st = 7 Holly Knocks 2nd = 8 Diamond Jakey 3rd = 4 Ellies Last 4th = 2 Johnny The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Out There Jerry | ||
Sun Dec 11 2016 19:25 | 1st = 1 Out There Jerry 2nd = 6 Good Bye Joan 3rd = 8 Wheres Ramsay 4th = 2 Like That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 3 Captain Rockey | ||
Sun Dec 11 2016 19:23 | 1st = 3 Captain Rockey 2nd = 2 Ball Boy 3rd = 4 Burning Ambition 4th = 8 Exterminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Hundred | ||
Sun Dec 11 2016 19:21 | 1st = 5 Hundred 2nd = 2 Wez Gordy 3rd = 3 Bruiser Senor 4th = 1 Omega Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Doppler Effect | ||
Sun Dec 11 2016 19:18 | 1st = 5 Doppler Effect 2nd = 3 Havin A Browz 3rd = 8 Strauss 4th = 7 Beegumbah Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 1 Sea Double Ugrant | ||
Sun Dec 11 2016 19:13 | 1st = 1 Sea Double Ugrant 2nd = 12 Gaggle Coordinator 3rd = 10 Why Went Wong 4th = 11 Safari Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 10 Secret Ensign | ||
Sun Dec 11 2016 19:10 | 1st = 10 Secret Ensign 2nd = 3 Scarlet Speedster 3rd = 2 Hes Packing 4th = 9 Pigeon Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Raven Sky | ||
Sun Dec 11 2016 19:07 | 1st = 6 Raven Sky 2nd = 8 Long Gully Indi 3rd = 1 Any Hoo 4th = 2 Easy Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 1 Alera Bale | ||
Sun Dec 11 2016 19:04 | 1st = 1 Alera Bale 2nd = 6 Bro Sams Hook 3rd = 4 Bogie Bekim 4th = 8 Avatar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 9 Mighty Mr Sharkey | ||
Sun Dec 11 2016 19:02 | 1st = 9 Mighty Mr Sharkey 2nd = 3 African Rose 3rd = 10 Baby Houseman 4th = 7 Billericay Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Cosmic Rex | ||
Sun Dec 11 2016 19:01 | 1st = 2 Cosmic Rex 2nd = 7 Pink Sunset 3rd = 6 Shakey Tango 4th = 1 Kulu Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Stubborn Bobby | ||
Sun Dec 11 2016 18:58 | 1st = 2 Stubborn Bobby 2nd = 5 Sketchy Sammy 3rd = 8 Myrniong Cosmo 4th = 3 Dyna Nerf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 4 Heroic Outlaw | ||
Sun Dec 11 2016 18:53 | 1st = 4 Heroic Outlaw 2nd = 1 Its Inevitable 3rd = 3 Yap Yap Yomax 4th = 8 Red Raphael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Paddy Macs | ||
Sun Dec 11 2016 18:48 | 1st = 2 Paddy Macs 2nd = 1 Sutton Steele 3rd = 8 Magic Missy 4th = 6 Two Jobs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Destini Mantello | ||
Sun Dec 11 2016 18:45 | 1st = 1 Destini Mantello 2nd = 8 Allen Yani 3rd = 5 Always About Me 4th = 3 Pietro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Noaki Flyer | ||
Sun Dec 11 2016 18:42 | 1st = 2 Noaki Flyer 2nd = 10 Inside Racing 3rd = 8 Bonknocka Beans 4th = 1 Snow Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 11 Punt Road Disco | ||
Sun Dec 11 2016 18:37 | 1st = 11 Punt Road Disco 2nd = 13 Lake Eyre 3rd = 5 Put Mback 4th = 1 Itz Gemmas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Ikon Parker | ||
Sun Dec 11 2016 18:34 | 1st = 1 Ikon Parker 2nd = 5 Falcon Flies 3rd = 4 Lachlans Wish 4th = 6 Star Of China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Jak And Dardy | ||
Sun Dec 11 2016 18:31 | 1st = 7 Jak And Dardy 2nd = 1 Paradigm 3rd = 8 Moonahcullah 4th = 4 Skinny Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 4 Beg To Differ | ||
Sun Dec 11 2016 18:30 | 1st = 4 Beg To Differ 2nd = 2 Crafty Red 3rd = 1 Bowl A Doosra 4th = 8 Secondment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Kiera Bale | ||
Sun Dec 11 2016 18:27 | 1st = 2 Kiera Bale 2nd = 3 Amaroo Gonzales 3rd = 8 Dream Shanty 4th = 9 Select Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Oracle Kate | ||
Sun Dec 11 2016 18:24 | 1st = 6 Oracle Kate 2nd = 9 Mayfeather 3rd = 4 Ashmore De Kahn 4th = 1 Nedgo Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 5 Onedin Highlander | ||
Sun Dec 11 2016 18:19 | 1st = 5 Onedin Highlander 2nd = 8 Secret Jack 3rd = 6 Esprit Rainbow 4th = 2 Sporty Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Banjo Queen | ||
Sun Dec 11 2016 18:11 | 1st = 8 Banjo Queen 2nd = 3 Nitro Glisten 3rd = 4 Star Earner 4th = 2 Cranky Snagrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Run Rosie | ||
Sun Dec 11 2016 18:08 | 1st = 1 Run Rosie 2nd = 7 Caros Arrow 3rd = 2 Simbarea 4th = 5 Jebreco Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Mama Nature Said | ||
Sun Dec 11 2016 18:04 | 1st = 6 Mama Nature Said 2nd = 2 Kerchris Lee 3rd = 3 Trading Places 4th = 8 Flying Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Diamond Princess | ||
Sun Dec 11 2016 17:55 | 1st = 5 Diamond Princess 2nd = 7 High Tea 3rd = 10 My Laina 4th = 9 Mr Mcbu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 4 Mellow Charm | ||
Sun Dec 11 2016 17:52 | 1st = 4 Mellow Charm 2nd = 2 Dead End 3rd = 6 Sid The Weapon 4th = 1 Zlatan Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 3 Aston Emilio | ||
Sun Dec 11 2016 17:49 | 1st = 3 Aston Emilio 2nd = 6 Miss Flinders 3rd = 4 Midnight Max 4th = 7 Zipping Todd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 6 Borninastorm | ||
Sun Dec 11 2016 17:44 | 1st = 6 Borninastorm 2nd = 3 Tosca Jack 3rd = 4 Jumbo Asakei 4th = 9 Kissofdeath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Loader | ||
Sun Dec 11 2016 17:42 | 1st = 2 Loader 2nd = 4 Crackerjack Kack 3rd = 6 Theres Steamy 4th = 1 Rover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Myrniong Smello | ||
Sun Dec 11 2016 17:36 | 1st = 3 Myrniong Smello 2nd = 2 Mickevin 3rd = 4 Bella Nonna 4th = 1 Sweet Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 8 - 9 Red Begonia | ||
Sun Dec 11 2016 17:33 | 1st = 9 Red Begonia 2nd = 4 Finniss Moment 3rd = 5 Loqueteux 4th = 12 Aquia Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 1 Always A Show | ||
Sun Dec 11 2016 17:28 | 1st = 1 Always A Show 2nd = 11 Me Mate Les 3rd = 8 Boutique Art 4th = 13 Animi Sub Ignis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Rainbow Ruby | ||
Sun Dec 11 2016 17:27 | 1st = 4 Rainbow Ruby 2nd = 5 Elusive Pearl 3rd = 8 Mimosa 4th = 2 Rosie Riccarton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 4 Crystal Dreamer | ||
Sun Dec 11 2016 17:25 | 1st = 4 Crystal Dreamer 2nd = 5 Amadeus 3rd = 14 My Passport 4th = 6 Kentucky Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 7 - 3 Cuzco | ||
Sun Dec 11 2016 17:20 | 1st = 3 Cuzco 2nd = 5 Tallyho Taleah 3rd = 9 Scottish Sardius 4th = 11 Truscott Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 7 Snoop Stride | ||
Sun Dec 11 2016 17:19 | 1st = 7 Snoop Stride 2nd = 5 Sonny Studleigh 3rd = 9 Karinya Mully 4th = 1 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 3 Rise To Fame | ||
Sun Dec 11 2016 17:17 | 1st = 3 Rise To Fame 2nd = 4 Bo Rossa 3rd = 11 Croupier 4th = 10 Perforation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Hadley And Jones | ||
Sun Dec 11 2016 17:15 | 1st = 2 Hadley And Jones 2nd = 6 Wedgewood 3rd = 3 Crazy Ronda 4th = 8 Zambora Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 1 On The Turps | ||
Sun Dec 11 2016 17:12 | 1st = 1 On The Turps 2nd = 8 Keepers Tale 3rd = 16 Orange Strudel 4th = 4 King Of Hollywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Indi Allen | ||
Sun Dec 11 2016 17:09 | 1st = 1 Indi Allen 2nd = 8 Tommys Tune 3rd = 4 Kirk Bale 4th = 7 Riley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 4 Saracentinal | ||
Sun Dec 11 2016 17:05 | 1st = 4 Saracentinal 2nd = 2 Racing Tycoon 3rd = 8 Welsh Poet 4th = 10 Youiz Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 2 The Village Sneak | ||
Sun Dec 11 2016 17:02 | 1st = 2 The Village Sneak 2nd = 5 Sea Sky 3rd = 3 Freds Under Fire 4th = 1 Coco Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 1 Waitandwatch | ||
Sun Dec 11 2016 16:55 | 1st = 1 Waitandwatch 2nd = 4 Winning Supreme 3rd = 11 Crafty Tycoon 4th = 9 Bite The Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 10 After The Ball | ||
Sun Dec 11 2016 16:51 | 1st = 10 After The Ball 2nd = 2 Classy Package 3rd = 8 Brenroy Jokajo 4th = 6 Montana Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 5 High Church | ||
Sun Dec 11 2016 16:50 | 1st = 5 High Church 2nd = 9 The Chairman 3rd = 6 Master Zephyr 4th = 3 Mabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 7 - 4 Viva Espana | ||
Sun Dec 11 2016 16:46 | 1st = 4 Viva Espana 2nd = 6 Medvedev 3rd = 1 Sandhill Chief 4th = 2 Spartan Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Fab Dream | ||
Sun Dec 11 2016 16:43 | 1st = 5 Fab Dream 2nd = 4 My Lady Limonite 3rd = 8 Ride Aint Over 4th = 1 Aeroplane Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 11 French Hussler | ||
Sun Dec 11 2016 16:42 | 1st = 11 French Hussler 2nd = 10 Three Beers Please 3rd = 14 Kim Noir 4th = 13 Star Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 6 - 4 Hickstead | ||
Sun Dec 11 2016 16:37 | 1st = 4 Hickstead 2nd = 6 Lucky Lombo 3rd = 1 Uroc Mman 4th = 2 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 8 Juan Shot | ||
Sun Dec 11 2016 16:34 | 1st = 8 Juan Shot 2nd = 5 Pro Mutual 3rd = 2 Zosimus 4th = 13 Through The Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 6 Mixed Blossom | ||
Sun Dec 11 2016 16:28 | 1st = 6 Mixed Blossom 2nd = 7 Malachi Crunch 3rd = 10 Champawi 4th = 8 Alone With You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 7 Catch Your Breath | ||
Sun Dec 11 2016 16:25 | 1st = 7 Catch Your Breath 2nd = 6 Burra Sullivan 3rd = 4 Smack Dab Shannon 4th = 5 Oh I Am The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 4 Three Strykes | ||
Sun Dec 11 2016 16:25 | 1st = 4 Three Strykes 2nd = 2 Oratini 3rd = 1 Stynes 4th = 8 Nine Mile Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Up Hill Jill | ||
Sun Dec 11 2016 16:23 | 1st = 5 Up Hill Jill 2nd = 2 Fanta Bale 3rd = 1 Shez Sublime 4th = 7 Sarah Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 2 Tahsin | ||
Sun Dec 11 2016 16:20 | 1st = 2 Tahsin 2nd = 4 Prometheus 3rd = 7 My Milly Moo 4th = 5 Tough One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 2 Sparsholt | ||
Sun Dec 11 2016 16:15 | 1st = 2 Sparsholt 2nd = 4 Petracca 3rd = 8 Astro Diva 4th = 3 Lionpower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 6 - 5 Akerboy | ||
Sun Dec 11 2016 16:11 | 1st = 5 Akerboy 2nd = 3 Impulse Buy 3rd = 9 Aldos Gold 4th = 6 Just A Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Fearless Swan | ||
Sun Dec 11 2016 16:08 | 1st = 8 Fearless Swan 2nd = 2 Leave Me Out 3rd = 3 Andrea Doria 4th = 4 Dashing Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 12 Gessner | ||
Sun Dec 11 2016 16:07 | 1st = 12 Gessner 2nd = 4 Night Attire 3rd = 8 Deeks 4th = 11 Chief Advocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 5 - 10 Sun Of Anarchy | ||
Sun Dec 11 2016 16:02 | 1st = 10 Sun Of Anarchy 2nd = 1 Coimadai Lodge 3rd = 5 Herecomes The Cat 4th = 8 Salute The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 4 Shes The Other One | ||
Sun Dec 11 2016 16:00 | 1st = 4 Shes The Other One 2nd = 5 Handy Bonus 3rd = 7 Amazing Milly 4th = 3 Taylor Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 12 Paradini | ||
Sun Dec 11 2016 15:59 | 1st = 12 Paradini 2nd = 13 Feisty Felix 3rd = 2 Hartley On Time 4th = 14 The Escape Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 6 Ziganui | ||
Sun Dec 11 2016 15:53 | 1st = 6 Ziganui 2nd = 7 Im Rockin 3rd = 12 Rhomlo 4th = 10 Token Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Kennys Millions | ||
Sun Dec 11 2016 15:52 | 1st = 4 Kennys Millions 2nd = 6 Gardot 3rd = 7 Dynamite Dozer 4th = 8 Donkey Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 1 Glenrowan Prince | ||
Sun Dec 11 2016 15:50 | 1st = 1 Glenrowan Prince 2nd = 5 Downhearted 3rd = 3 Wilscot 4th = 2 Squeaky Squirrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 12 Clasina Maria | ||
Sun Dec 11 2016 15:47 | 1st = 12 Clasina Maria 2nd = 11 Bevans Cullen 3rd = 8 Dana Duke 4th = 9 Shadow Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 8 Sweet Chestnut | ||
Sun Dec 11 2016 15:45 | 1st = 8 Sweet Chestnut 2nd = 5 Our Anniversaire 3rd = 7 Shes Magical 4th = 1 Cadeyrn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Striker Light | ||
Sun Dec 11 2016 15:42 | 1st = 2 Striker Light 2nd = 3 Fair Of Face 3rd = 1 Whats In Store 4th = 4 Erelda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 1 Big Knight | ||
Sun Dec 11 2016 15:40 | 1st = 1 Big Knight 2nd = 2 Northern Showdown 3rd = 3 Patche Gift 4th = 5 Telemarketer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Lloyd Attack | ||
Sun Dec 11 2016 15:39 | 1st = 2 Lloyd Attack 2nd = 5 On Demand 3rd = 7 Tepirita Amber 4th = 6 Asta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 8 Midnight Bender | ||
Sun Dec 11 2016 15:35 | 1st = 8 Midnight Bender 2nd = 4 Scentello 3rd = 5 Miss Sporty Tara 4th = 2 The Oriflamme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Senseofwonder | ||
Sun Dec 11 2016 15:34 | 1st = 5 Senseofwonder 2nd = 4 Murt Reynolds 3rd = 6 Equistar 4th = 9 Bouchard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Amlin Prince | ||
Sun Dec 11 2016 15:32 | 1st = 4 Amlin Prince 2nd = 8 Go Go Treetment 3rd = 3 Hello Sunshine 4th = 1 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 5 - 5 Tildy Lad | ||
Sun Dec 11 2016 15:30 | 1st = 5 Tildy Lad 2nd = 4 Letmedowngently 3rd = 6 Babitzin 4th = 2 Hook Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 12 Serious Satire | ||
Sun Dec 11 2016 15:28 | 1st = 12 Serious Satire 2nd = 3 Shot In The Dark 3rd = 11 Hollywood Lass 4th = 7 Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Gomer Wipple | ||
Sun Dec 11 2016 15:24 | 1st = 1 Gomer Wipple 2nd = 9 Queenie Olara 3rd = 5 Ballyfin House 4th = 14 Fontainebleau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 4 - 4 Graceful Art | ||
Sun Dec 11 2016 15:22 | 1st = 4 Graceful Art 2nd = 2 Half Crown Gap 3rd = 5 Streamliner 4th = 3 Tell Us We Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Von Trapp | ||
Sun Dec 11 2016 15:22 | 1st = 5 Von Trapp 2nd = 1 Fantastic Lucy 3rd = 4 Unileven 4th = 9 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Islas Style | ||
Sun Dec 11 2016 15:19 | 1st = 7 Islas Style 2nd = 4 Poppy Pete 3rd = 8 Brooklyn Skye 4th = 6 Quina Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 5 Sworn In | ||
Sun Dec 11 2016 15:19 | 1st = 5 Sworn In 2nd = 2 Roses Song 3rd = 10 Little Miss Chelsy 4th = 6 Agrionius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 7 Viva La Dance | ||
Sun Dec 11 2016 15:15 | 1st = 7 Viva La Dance 2nd = 1 Sovereign Duke 3rd = 6 Cambanoora 4th = 5 Tonteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 2 Banzie | ||
Sun Dec 11 2016 15:14 | 1st = 2 Banzie 2nd = 9 Earthquake 3rd = 11 Supreme Blue Chip 4th = 1 Claus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 2 Marrock | ||
Sun Dec 11 2016 15:10 | 1st = 2 Marrock 2nd = 8 Four More Millers 3rd = 1 Williamson 4th = 7 Libertine Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Splash Of Blue | ||
Sun Dec 11 2016 15:07 | 1st = 4 Splash Of Blue 2nd = 2 Bear Magic 3rd = 8 Major Nippa 4th = 6 Ice Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 7 Sister Kitty Mac | ||
Sun Dec 11 2016 15:05 | 1st = 7 Sister Kitty Mac 2nd = 4 Powerful Story 3rd = 6 Giroux 4th = 5 Bonnies Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Fantastic Ricki | ||
Sun Dec 11 2016 15:04 | 1st = 6 Fantastic Ricki 2nd = 8 Multicam Ranger 3rd = 4 Triple Parked 4th = 3 Thrilling Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 4 - 3 Devils Chance | ||
Sun Dec 11 2016 15:00 | 1st = 3 Devils Chance 2nd = 8 A Lotta Rosie 3rd = 4 Aldolphin 4th = 1 Athos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 8 Im Captain Morgan | ||
Sun Dec 11 2016 15:00 | 1st = 8 Im Captain Morgan 2nd = 6 Passaic River 3rd = 1 Elegant Abby 4th = 10 Bee Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Bag Of Magic | ||
Sun Dec 11 2016 14:56 | 1st = 5 Bag Of Magic 2nd = 1 Top Weight 3rd = 6 Allen Kempo 4th = 2 Uinka Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 Muddy Rope | ||
Sun Dec 11 2016 14:55 | 1st = 3 Muddy Rope 2nd = 10 Raja Ampat 3rd = 7 Trigamy 4th = 15 See Miracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 2 Lincoln Blue | ||
Sun Dec 11 2016 14:51 | 1st = 2 Lincoln Blue 2nd = 3 Redeem The Dream 3rd = 8 Smiling Touch 4th = 7 Toorak Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 3 - 5 Lisandros | ||
Sun Dec 11 2016 14:50 | 1st = 5 Lisandros 2nd = 4 To The Rescue 3rd = 3 Glen Alpine Drive 4th = 6 Spunkyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Just As Gentle | ||
Sun Dec 11 2016 14:47 | 1st = 1 Just As Gentle 2nd = 2 Zipping Steve 3rd = 6 Stylish Fancy 4th = 7 Obstinatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 5 Penultimate Star | ||
Sun Dec 11 2016 14:45 | 1st = 5 Penultimate Star 2nd = 13 Zardabba 3rd = 10 Revenue 4th = 6 Pikelets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 3 Weave | ||
Sun Dec 11 2016 14:40 | 1st = 3 Weave 2nd = 1 Bush Bandicoot 3rd = 5 Equitation 4th = 4 Xcavator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 My Renson | ||
Sun Dec 11 2016 14:40 | 1st = 6 My Renson 2nd = 5 Boloney Club 3rd = 3 Doobstar 4th = 1 Cosmic Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 4 Mighty Flying Major | ||
Sun Dec 11 2016 14:39 | 1st = 4 Mighty Flying Major 2nd = 11 Imola 3rd = 5 Boomer Bailey 4th = 3 Johnny Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 2 Valiant Mate | ||
Sun Dec 11 2016 14:35 | 1st = 2 Valiant Mate 2nd = 6 Satirical Dame 3rd = 5 I Love Buddy 4th = 3 Dead Reckoning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Heres The Trump | ||
Sun Dec 11 2016 14:32 | 1st = 5 Heres The Trump 2nd = 7 Yuken Duet 3rd = 6 Nova Magic 4th = 2 Orchard Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 7 Alter Call | ||
Sun Dec 11 2016 14:30 | 1st = 7 Alter Call 2nd = 5 Braemar 3rd = 6 Gracie Lou Lou 4th = 9 La Llorona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Zipping Kasey | ||
Sun Dec 11 2016 14:29 | 1st = 4 Zipping Kasey 2nd = 1 Ready Made Size 3rd = 8 Who Dat Boy 4th = 2 Mr Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 3 - 4 Holly Holy | ||
Sun Dec 11 2016 14:25 | 1st = 4 Holly Holy 2nd = 2 Red Menace 3rd = 3 Tzarevna 4th = 6 Night Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 8 Tulhurst Santanna | ||
Sun Dec 11 2016 14:24 | 1st = 8 Tulhurst Santanna 2nd = 1 Flash Dragon 3rd = 7 Sunscreen 4th = 4 Taylah Studleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Siliqua | ||
Sun Dec 11 2016 14:20 | 1st = 2 Siliqua 2nd = 4 Apollo Hope 3rd = 7 Katelette 4th = 5 Bella Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 4 Swissta | ||
Sun Dec 11 2016 14:18 | 1st = 4 Swissta 2nd = 10 Courtmaster 3rd = 11 Cortado 4th = 12 Dylan De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 2 - 7 Celebrindal | ||
Sun Dec 11 2016 14:15 | 1st = 7 Celebrindal 2nd = 5 Saint Tommy 3rd = 2 Sun Classique 4th = 1 Zap Bam Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Keep Talking | ||
Sun Dec 11 2016 14:15 | 1st = 8 Keep Talking 2nd = 2 Bejay The Dejay 3rd = 4 Bourbon An Kahn 4th = 7 Major Curly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Missing Allegro | ||
Sun Dec 11 2016 14:12 | 1st = 5 Missing Allegro 2nd = 2 Hows Your Mum 3rd = 1 Simply Yeti 4th = 8 Gee Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 10 Zuzzudio | ||
Sun Dec 11 2016 14:10 | 1st = 10 Zuzzudio 2nd = 5 Ariake Fire 3rd = 3 Motime 4th = 7 Her Highness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Aston Chanel | ||
Sun Dec 11 2016 14:09 | 1st = 3 Aston Chanel 2nd = 8 Our Mate Wilson 3rd = 2 My Mate Horse 4th = 6 Ving Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 7 Rosaleen Dubh | ||
Sun Dec 11 2016 14:05 | 1st = 7 Rosaleen Dubh 2nd = 8 Sunita 3rd = 6 Mighty Magpie 4th = 1 Big Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 9 Medusa | ||
Sun Dec 11 2016 14:04 | 1st = 9 Medusa 2nd = 6 Bk Dawn 3rd = 5 Momentous 4th = 3 Stellar Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 6 Ready For Success | ||
Sun Dec 11 2016 14:00 | 1st = 6 Ready For Success 2nd = 3 Nacho Libre 3rd = 4 King Of Navarre 4th = 1 Blackmaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 2 Big Heart | ||
Sun Dec 11 2016 13:59 | 1st = 2 Big Heart 2nd = 5 Begging Me Please 3rd = 3 Rock Idol 4th = 1 Nomoralsinart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 1 Folk Tales | ||
Sun Dec 11 2016 13:55 | 1st = 1 Folk Tales 2nd = 10 Turf Champion 3rd = 7 Discovered 4th = 9 Mahratta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Scott No Value | ||
Sun Dec 11 2016 13:54 | 1st = 8 Scott No Value 2nd = 6 Pat Not Plait 3rd = 5 Sweet Bordeaux 4th = 1 Deceptive Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 To The Galos | ||
Sun Dec 11 2016 13:51 | 1st = 5 To The Galos 2nd = 8 Benlura 3rd = 2 Rennicane 4th = 3 Hawka Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 2 - 10 A Little Chunky | ||
Sun Dec 11 2016 13:50 | 1st = 10 A Little Chunky 2nd = 6 Reefs Revenge 3rd = 3 Lets Tango 4th = 8 Just Wanto Run Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 7 Master Denrho | ||
Sun Dec 11 2016 13:45 | 1st = 7 Master Denrho 2nd = 3 Brandy Bar 3rd = 5 King Drabadore 4th = 1 Buchinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Arapaho Joe | ||
Sun Dec 11 2016 13:44 | 1st = 2 Arapaho Joe 2nd = 3 Missed An Earn 3rd = 6 Whitney Showgirl 4th = 4 Woleebee Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 1 - 3 Sebastiens Lad | ||
Sun Dec 11 2016 13:40 | 1st = 3 Sebastiens Lad 2nd = 1 Black Magic Mara 3rd = 7 Feelinkindasporty 4th = 6 Kellie Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 3 Brighton | ||
Sun Dec 11 2016 13:40 | 1st = 3 Brighton 2nd = 2 Capella 3rd = 5 Ruud Not Too 4th = 6 Annabelinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Fortis Flier | ||
Sun Dec 11 2016 13:37 | 1st = 4 Fortis Flier 2nd = 6 Opawa Paul 3rd = 9 Jinja Mia 4th = 5 Imperial Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 3 Singled Out | ||
Sun Dec 11 2016 13:35 | 1st = 3 Singled Out 2nd = 4 Mr Fox 3rd = 2 Von Braun 4th = 6 Fluctuations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Its All Talk | ||
Sun Dec 11 2016 13:34 | 1st = 4 Its All Talk 2nd = 3 Bling Dynasty 3rd = 8 One Required 4th = 7 Haiyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 6 Kissee Mee | ||
Sun Dec 11 2016 13:30 | 1st = 6 Kissee Mee 2nd = 1 Annas Mystique 3rd = 9 Pausini 4th = 3 Fairly Crafty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 10 Marat Saf Finn | ||
Sun Dec 11 2016 13:29 | 1st = 10 Marat Saf Finn 2nd = 12 Volatile Lavra 3rd = 1 Midfrew Tarpediem 4th = 11 Bird Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Gone With The Wind | ||
Sun Dec 11 2016 13:25 | 1st = 2 Gone With The Wind 2nd = 3 Just Dreaming 3rd = 1 Deadly Shadow 4th = 4 Kokopu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 11 So Belle | ||
Sun Dec 11 2016 13:20 | 1st = 11 So Belle 2nd = 5 Cherub 3rd = 6 Marlz Moment 4th = 1 Ceibo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Scott The Looks | ||
Sun Dec 11 2016 13:19 | 1st = 8 Scott The Looks 2nd = 6 Bobanuska 3rd = 5 Rocky Mcawesome 4th = 1 Nangar Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Lorimer Lad | ||
Sun Dec 11 2016 13:16 | 1st = 5 Lorimer Lad 2nd = 6 Nangar Range 3rd = 4 Our Real Deal 4th = 8 Tzar Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 1 - 3 Lincecum | ||
Sun Dec 11 2016 13:15 | 1st = 3 Lincecum 2nd = 7 Blonde Voyage 3rd = 2 Hasta La Spec 4th = 6 Uncle Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Tony Baloney | ||
Sun Dec 11 2016 13:10 | 1st = 3 Tony Baloney 2nd = 6 St Remy 3rd = 1 Show Command 4th = 4 Queenofthepixies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 8 Suggestions | ||
Sun Dec 11 2016 13:06 | 1st = 8 Suggestions 2nd = 3 Money Trail 3rd = 1 Al Pacino 4th = 10 Precision Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Beat The Butcher | ||
Sun Dec 11 2016 13:02 | 1st = 5 Beat The Butcher 2nd = 1 Alex Attack 3rd = 4 Ali Ali Ali 4th = 2 Trick Me Vara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 5 Chadana | ||
Sun Dec 11 2016 13:00 | 1st = 5 Chadana 2nd = 4 Calabash Express 3rd = 3 The Big Bomber 4th = 6 Limelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Buzman Benz | ||
Sun Dec 11 2016 12:58 | 1st = 7 Buzman Benz 2nd = 5 Rory Brown 3rd = 3 Dozer Gold 4th = 2 Gone Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 11 Extreme Spark | ||
Sun Dec 11 2016 12:53 | 1st = 11 Extreme Spark 2nd = 16 Sky City King 3rd = 2 Bobby M 4th = 5 Rozzano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Bold Sassy | ||
Sun Dec 11 2016 12:44 | 1st = 6 Bold Sassy 2nd = 3 Gravity Falls 3rd = 4 Bigtime Sassy 4th = 1 Mid Collison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Boo Star | ||
Sun Dec 11 2016 12:41 | 1st = 3 Boo Star 2nd = 2 Trademark Bliss 3rd = 8 Liberty Diamond 4th = 7 Blocka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 10 Hurry | ||
Sun Dec 11 2016 12:31 | 1st = 10 Hurry 2nd = 7 Blackmagicwoman 3rd = 8 My Giddy Aunt 4th = 2 Compromise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Gimme Hot Chips | ||
Sun Dec 11 2016 12:27 | 1st = 4 Gimme Hot Chips 2nd = 7 Highland Laddie 3rd = 1 Opawa Libby 4th = 2 Lovely Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Tommy Two | ||
Sun Dec 11 2016 12:24 | 1st = 8 Tommy Two 2nd = 7 Swift Spur 3rd = 1 Bronelly Duke 4th = 2 Kingsley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 9 Uralla Sue | ||
Sun Dec 11 2016 12:18 | 1st = 9 Uralla Sue 2nd = 14 Sacred Angel 3rd = 2 All Bling 4th = 1 Bettor Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Caesar Rev | ||
Sun Dec 11 2016 12:08 | 1st = 6 Caesar Rev 2nd = 8 Moorbel Drive 3rd = 3 Falkor 4th = 1 Just Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 1 Sacred Shot | ||
Sun Dec 11 2016 11:56 | 1st = 1 Sacred Shot 2nd = 14 Madam Woo 3rd = 2 Keep Up 4th = 9 Cominthrough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 5 Go Davey | ||
Sun Dec 11 2016 11:48 | 1st = 5 Go Davey 2nd = 7 All About Henry 3rd = 15 Maninthemirror 4th = 4 Blue Chip Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 7 Anna Kate | ||
Sun Dec 11 2016 11:18 | 1st = 7 Anna Kate 2nd = 5 Idle Boys 3rd = 8 Whataboyz 4th = 1 Izmok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 6 Em Ay | ||
Sun Dec 11 2016 10:48 | 1st = 6 Em Ay 2nd = 9 Franco Caliph 3rd = 3 Red River Lochee 4th = 8 Waihemo Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 5 Time For Diamonds | ||
Sun Dec 11 2016 10:20 | 1st = 5 Time For Diamonds 2nd = 6 Brylin Rose 3rd = 2 Holly Trouble 4th = 10 Red Hot Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Barbican | ||
Sun Dec 11 2016 1:37 | 1st = 1 Barbican 2nd = 5 Winsome Jacob 3rd = 7 Scooby Roo 4th = 3 Golden Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 9 - 8 Bettor Be Lively | ||
Sun Dec 11 2016 1:30 | 1st = 8 Bettor Be Lively 2nd = 1 Rockmenow 3rd = 7 Free To Air 4th = 11 Has Answered All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 That Dude | ||
Sun Dec 11 2016 1:22 | 1st = 8 That Dude 2nd = 2 Lord Reddan 3rd = 7 Maliah 4th = 3 Bondy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Belt Up Foss | ||
Sun Dec 11 2016 1:02 | 1st = 7 Belt Up Foss 2nd = 6 Winsome Bluey 3rd = 5 Sahara Burns 4th = 4 Cadillac Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 12 Bob Wheel | ||
Sun Dec 11 2016 0:55 | 1st = 12 Bob Wheel 2nd = 4 Im The Best 3rd = 10 Happy As 4th = 8 Budd Sidewinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Daenerys Monelli | ||
Sun Dec 11 2016 0:47 | 1st = 4 Daenerys Monelli 2nd = 5 Horlicks 3rd = 8 Brides Nightie 4th = 2 Fatto A Mano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Lachlan Monelli | ||
Sun Dec 11 2016 0:24 | 1st = 8 Lachlan Monelli 2nd = 6 Aces And Angels 3rd = 7 Obstruction 4th = 1 Peking Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - | ||
Sun Dec 11 2016 0:24 | 2nd = 6 Aces And Angels 3rd = 7 Obstruction 4th = 1 Peking Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Frankie Dancer | ||
Sun Dec 11 2016 0:20 | 1st = 6 Frankie Dancer 2nd = 7 Another Jet 3rd = 1 Defy 4th = 2 Thatelbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Cairnlea Deano | ||
Sun Dec 11 2016 0:02 | 1st = 1 Cairnlea Deano 2nd = 7 Nordic Warlord 3rd = 6 Jokers Wild 4th = 8 Evers Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Classy Diamond | ||
Fri Nov 11 2016 23:54 | 1st = 2 Classy Diamond 2nd = 5 Horlicks 3rd = 8 Morris Memory 4th = 4 Yoyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 1 See Me Victorious | ||
Fri Nov 11 2016 23:45 | 1st = 1 See Me Victorious 2nd = 7 Canyouseeme 3rd = 9 Celestial Ruler 4th = 5 Highview Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Charlie Boy | ||
Fri Nov 11 2016 23:37 | 1st = 1 Charlie Boy 2nd = 8 Stanga Doug 3rd = 2 Jokers Wild 4th = 7 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 12 Vanquished | ||
Fri Nov 11 2016 23:30 | 1st = 12 Vanquished 2nd = 7 The Storm Chief 3rd = 9 Braeview Bomber 4th = 3 Major Catastrophe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 9 West On Babe | ||
Fri Nov 11 2016 23:19 | 1st = 9 West On Babe 2nd = 1 Yunderup Dozer 3rd = 8 Odd Couple 4th = 7 Incognito Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 2 Hy Fyfe | ||
Fri Nov 11 2016 23:10 | 1st = 2 Hy Fyfe 2nd = 8 Vincenzo Peruggia 3rd = 7 Bellerkerrin 4th = 9 Batavia Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Commander Chapel | ||
Fri Nov 11 2016 23:00 | 1st = 1 Commander Chapel 2nd = 10 Lagoon Stride 3rd = 7 Twoandahalf Tigers 4th = 11 Ohoka Kentucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Quedos | ||
Fri Nov 11 2016 22:57 | 1st = 5 Quedos 2nd = 1 Mique 3rd = 4 Fantastic Hulk 4th = 8 Classifield Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Caco Potion | ||
Fri Nov 11 2016 22:49 | 1st = 2 Caco Potion 2nd = 6 Jaimandy Hatty 3rd = 4 Senator Monelli 4th = 5 Allen Oregon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 6 Breezin Around | ||
Fri Nov 11 2016 22:47 | 1st = 6 Breezin Around 2nd = 4 Magic Owens 3rd = 5 Endsin A Party 4th = 1 Graciella Pinevale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 3 Bettor Giddyup | ||
Fri Nov 11 2016 22:44 | 1st = 3 Bettor Giddyup 2nd = 6 Lukey 3rd = 1 Mission Glory 4th = 7 Jasper Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Kravings | ||
Fri Nov 11 2016 22:37 | 1st = 1 Kravings 2nd = 3 Sooty Oak 3rd = 6 Big Red Sun 4th = 5 Jessica Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Huey Keeping | ||
Fri Nov 11 2016 22:34 | 1st = 4 Huey Keeping 2nd = 1 Mr Paranoia 3rd = 5 Cosmic Colada 4th = 10 Stoker Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 4 Lettuceventilate | ||
Fri Nov 11 2016 22:32 | 1st = 4 Lettuceventilate 2nd = 3 Artoc 3rd = 5 Glenisla 4th = 6 Our Classie Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Its A Fling | ||
Fri Nov 11 2016 22:30 | 1st = 5 Its A Fling 2nd = 3 Springvale Bryne 3rd = 8 Come On Fantasy 4th = 6 Azurite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Dodolicious | ||
Fri Nov 11 2016 22:25 | 1st = 5 Dodolicious 2nd = 10 Mon Lillies 3rd = 8 Paid Twice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 9 Soaky Oaks | ||
Fri Nov 11 2016 22:19 | 1st = 9 Soaky Oaks 2nd = 2 Cape Spectre 3rd = 3 Snooker 4th = 7 Diamond Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Miss Moto | ||
Fri Nov 11 2016 22:16 | 1st = 7 Miss Moto 2nd = 1 Pingu 3rd = 5 Lemon Chicken 4th = 3 Just Be Patient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Hello Bobby | ||
Fri Nov 11 2016 22:12 | 1st = 8 Hello Bobby 2nd = 7 Stockholm 3rd = 1 Busby Boy 4th = 5 Mongo Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 6 Hectorjayjay | ||
Fri Nov 11 2016 22:11 | 1st = 6 Hectorjayjay 2nd = 1 Stunning Grin 3rd = 3 Yankee Rockstar 4th = 4 Restrepo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Tripum | ||
Fri Nov 11 2016 22:08 | 1st = 7 Tripum 2nd = 1 Fanta Bale 3rd = 3 American Monster 4th = 6 Snakebite Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Nothingbutadream | ||
Fri Nov 11 2016 22:07 | 1st = 5 Nothingbutadream 2nd = 4 Talkerup 3rd = 6 Four Legged Fury 4th = 7 Secret Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 8 - 1 Shady Shadow | ||
Fri Nov 11 2016 22:03 | 1st = 1 Shady Shadow 2nd = 2 Overtaking Lane 3rd = 3 Comedy Of Manners 4th = 7 So Kool Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Desert Spike | ||
Fri Nov 11 2016 22:01 | 1st = 1 Desert Spike 2nd = 3 Fipa Middleton 3rd = 4 French Affair 4th = 7 Just Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 4 Ill Fly Away | ||
Fri Nov 11 2016 22:00 | 1st = 4 Ill Fly Away 2nd = 6 Mount Omei 3rd = 3 Arianne 4th = 5 Real Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Rutherglen | ||
Fri Nov 11 2016 21:58 | 1st = 6 Rutherglen 2nd = 4 Miami Fantasy 3rd = 2 Carousle Excite 4th = 5 Deep Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Peking Tux | ||
Fri Nov 11 2016 21:54 | 1st = 3 Peking Tux 2nd = 8 Yielding 3rd = 5 Rubys Chapta 4th = 7 Walt Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 2 Hes Just Rusty | ||
Fri Nov 11 2016 21:54 | 1st = 2 Hes Just Rusty 2nd = 7 Destined To Take 3rd = 4 Sir Julian 4th = 8 Sporty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Mighty Major | ||
Fri Nov 11 2016 21:50 | 1st = 4 Mighty Major 2nd = 2 Heez About To Rock 3rd = 5 Bettor As 4th = 8 The Revolution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Outside Pass | ||
Fri Nov 11 2016 21:48 | 1st = 1 Outside Pass 2nd = 4 Bruce Tycoon 3rd = 6 Demon Bale 4th = 5 Shima Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 2 Liapari | ||
Fri Nov 11 2016 21:45 | 1st = 2 Liapari 2nd = 4 Lucky Fish 3rd = 1 Alfred The Great 4th = 12 Lucky Ima Cugat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Lets Run | ||
Fri Nov 11 2016 21:42 | 1st = 6 Lets Run 2nd = 8 Master Phelps 3rd = 5 Gunmetal Diva 4th = 4 Allen Varmint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 9 Courtney John | ||
Fri Nov 11 2016 21:40 | 1st = 9 Courtney John 2nd = 2 Slippery Moves 3rd = 6 Kimama 4th = 4 Valentina Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Cosmic Rhino | ||
Fri Nov 11 2016 21:38 | 1st = 2 Cosmic Rhino 2nd = 4 Lovelace 3rd = 3 Zipping Tatum 4th = 8 Dish Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 7 Grinning Fear | ||
Fri Nov 11 2016 21:37 | 1st = 7 Grinning Fear 2nd = 3 John Edgar 3rd = 1 Praetorian Guard 4th = 8 Baby Houseman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 5 Badge Of Gameness | ||
Fri Nov 11 2016 21:33 | 1st = 5 Badge Of Gameness 2nd = 1 Crusty 3rd = 3 Allebasi 4th = 7 Barnsdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 6 Star Fortune | ||
Fri Nov 11 2016 21:30 | 1st = 6 Star Fortune 2nd = 3 Cauthen 3rd = 9 Bob Of The Head 4th = 8 Proverb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Matt Machine | ||
Fri Nov 11 2016 21:28 | 1st = 1 Matt Machine 2nd = 8 Dundee Osprey 3rd = 7 Split Image 4th = 2 Eren Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Spring Alis | ||
Fri Nov 11 2016 21:25 | 1st = 2 Spring Alis 2nd = 7 Onya Anna 3rd = 9 Lektra Dizzy 4th = 6 Krystals The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 2 Aquaflight | ||
Fri Nov 11 2016 21:24 | 1st = 2 Aquaflight 2nd = 5 Frankie Da Thumper 3rd = 4 Gotta Go Gladys 4th = 1 Onewon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 John Of Arc | ||
Fri Nov 11 2016 21:20 | 1st = 8 John Of Arc 2nd = 11 Risk 3rd = 1 Mohegan Sun 4th = 6 Atlastalone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Reflected | ||
Fri Nov 11 2016 21:18 | 1st = 7 Reflected 2nd = 3 Miami Theory 3rd = 5 Trademark Style 4th = 4 Leading Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 1 Ziggy Willie | ||
Fri Nov 11 2016 21:15 | 1st = 1 Ziggy Willie 2nd = 4 Hanwritten 3rd = 12 Crossroad 4th = 10 Bearskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Jesaulenko | ||
Fri Nov 11 2016 21:08 | 1st = 1 Jesaulenko 2nd = 7 Blazin Bomber 3rd = 4 Margins 4th = 5 Buck Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Flying Eamonn | ||
Fri Nov 11 2016 21:05 | 1st = 6 Flying Eamonn 2nd = 5 Shimatron 3rd = 2 Scenic Shot 4th = 3 Macrory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 3 Lettuceonthebeach | ||
Fri Nov 11 2016 21:03 | 1st = 3 Lettuceonthebeach 2nd = 5 Redbank Olivia 3rd = 7 Million Dollar Gem 4th = 8 Always Mysterious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 1 Entre Nous | ||
Fri Nov 11 2016 21:00 | 1st = 1 Entre Nous 2nd = 4 Black Sheep 3rd = 6 Life Of Reilly 4th = 9 Turfane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Remas Amber | ||
Fri Nov 11 2016 20:58 | 1st = 4 Remas Amber 2nd = 3 Six Sense 3rd = 8 Mr Make Believe 4th = 1 Stilton Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Marzzz Barzzz Bazz | ||
Fri Nov 11 2016 20:54 | 1st = 1 Marzzz Barzzz Bazz 2nd = 7 All Starzzz Megan 3rd = 8 Wills 4th = 5 Rip It Up Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Sheer Rocknroll | ||
Fri Nov 11 2016 20:50 | 1st = 1 Sheer Rocknroll 2nd = 3 New World Order 3rd = 2 Tanaka Eagle 4th = 5 Max Meridius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Zambora Brockie | ||
Fri Nov 11 2016 20:48 | 1st = 6 Zambora Brockie 2nd = 4 Gaucho 3rd = 2 Mepunga Tyler 4th = 5 Ritza Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 9 Bogie | ||
Fri Nov 11 2016 20:45 | 1st = 9 Bogie 2nd = 13 Know How 3rd = 5 Hes A Given 4th = 3 Red Extension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Kumbia Lass | ||
Fri Nov 11 2016 20:43 | 1st = 2 Kumbia Lass 2nd = 6 Guardman 3rd = 3 After Life 4th = 5 Erica Mckenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 6 Chief Safari | ||
Fri Nov 11 2016 20:40 | 1st = 6 Chief Safari 2nd = 5 Spunkyola 3rd = 2 Kamwood Caesar 4th = 8 Dust To Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Wild Twist | ||
Fri Nov 11 2016 20:38 | 1st = 3 Wild Twist 2nd = 5 World Excite 3rd = 7 Fabredoll 4th = 1 Lindseys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 1 Lettuce Go Pippa | ||
Fri Nov 11 2016 20:33 | 1st = 1 Lettuce Go Pippa 2nd = 3 Papa Camelot 3rd = 8 Luvumum 4th = 7 Fat George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 4 Sirbible | ||
Fri Nov 11 2016 20:30 | 1st = 4 Sirbible 2nd = 6 Runson 3rd = 2 Trevinder 4th = 5 Exclusive Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Poppy Pete | ||
Fri Nov 11 2016 20:28 | 1st = 1 Poppy Pete 2nd = 8 Stellar Creek 3rd = 3 Fawn Pursuit 4th = 6 Spokesman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Barton Bale | ||
Fri Nov 11 2016 20:25 | 1st = 8 Barton Bale 2nd = 2 Dyna Boomer 3rd = 6 Zabdon Ferrari 4th = 4 Aston Bolero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 1 Lucky Eight | ||
Fri Nov 11 2016 20:20 | 1st = 1 Lucky Eight 2nd = 6 The Octagon 3rd = 8 Oliver Jack 4th = 2 Smooth Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Egyptian Spot | ||
Fri Nov 11 2016 20:18 | 1st = 1 Egyptian Spot 2nd = 2 Miss Utah 3rd = 6 Chase The Cash 4th = 7 Look Of Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 4 Firsthand | ||
Fri Nov 11 2016 20:15 | 1st = 4 Firsthand 2nd = 6 Sugar Bay Leonard 3rd = 8 Worldly Impact 4th = 7 Pale Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Jarbass Bale | ||
Fri Nov 11 2016 20:12 | 1st = 7 Jarbass Bale 2nd = 5 Connemara Xav 3rd = 9 Dyna Flash 4th = 4 Alpha Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 4 Keep On Rocking | ||
Fri Nov 11 2016 20:10 | 1st = 4 Keep On Rocking 2nd = 1 Itz Billy Hillis 3rd = 8 Zermanion 4th = 3 Miss Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Worm Burner | ||
Fri Nov 11 2016 20:08 | 1st = 4 Worm Burner 2nd = 1 Diego Bale 3rd = 5 Thirty Talks 4th = 2 Felton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Ardens Choice | ||
Fri Nov 11 2016 20:07 | 1st = 5 Ardens Choice 2nd = 6 Bettor Spirits 3rd = 4 Strike The Gold 4th = 1 Bonnies Khaleesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 1 Mygirljo | ||
Fri Nov 11 2016 20:03 | 1st = 1 Mygirljo 2nd = 4 Camroller 3rd = 10 Ned Pepper 4th = 9 Tessa Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 2 Cinnamon Carter | ||
Fri Nov 11 2016 20:00 | 1st = 2 Cinnamon Carter 2nd = 3 Azurite 3rd = 6 Bullish Stock 4th = 5 Sun Disk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Steps In Time | ||
Fri Nov 11 2016 19:58 | 1st = 2 Steps In Time 2nd = 1 Holmes 3rd = 4 Hail Storming 4th = 6 Nervous Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 5 Loving Life | ||
Fri Nov 11 2016 19:53 | 1st = 5 Loving Life 2nd = 7 Reva 3rd = 6 Nevada Roulette 4th = 9 Starscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Lektra Flame | ||
Fri Nov 11 2016 19:51 | 1st = 4 Lektra Flame 2nd = 6 Meteor Thunder 3rd = 8 Bingo Sally 4th = 3 Dyna Zaynabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Andos Mac | ||
Fri Nov 11 2016 19:48 | 1st = 8 Andos Mac 2nd = 4 Black Mumbo 3rd = 1 Pantera Nera 4th = 6 Sleek Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Secret Trail | ||
Fri Nov 11 2016 19:45 | 1st = 1 Secret Trail 2nd = 4 Ciarlet 3rd = 9 Eccellere 4th = 2 Donelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Hanging On A Dream | ||
Fri Nov 11 2016 19:40 | 1st = 6 Hanging On A Dream 2nd = 2 Spud 3rd = 9 Mister Oz 4th = 11 Itsgettingcalder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Tsunami George | ||
Fri Nov 11 2016 19:38 | 1st = 1 Tsunami George 2nd = 8 Magic Wings 3rd = 2 Pride Of Athos 4th = 5 Party Girl Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 8 Eclipse Me | ||
Fri Nov 11 2016 19:37 | 1st = 8 Eclipse Me 2nd = 9 Crystal Sparkles 3rd = 2 Step Up 4th = 4 Gotta Go Dali Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 9 Holm Three | ||
Fri Nov 11 2016 19:33 | 1st = 9 Holm Three 2nd = 7 The Real Eagle 3rd = 1 Sammysluck 4th = 4 Captain Cooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 Russian Ruby | ||
Fri Nov 11 2016 19:30 | 1st = 8 Russian Ruby 2nd = 9 Zaaresque 3rd = 1 Bartender Man 4th = 7 The Black Isle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Orange Emma | ||
Fri Nov 11 2016 19:28 | 1st = 3 Orange Emma 2nd = 8 Ving Bale 3rd = 4 Dani Bale 4th = 6 Bombora Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Ramifications | ||
Fri Nov 11 2016 19:25 | 1st = 7 Ramifications 2nd = 8 Avatar Jet 3rd = 1 Tricky Mover 4th = 5 Burn One Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 2 Hes Just Rusty | ||
Fri Nov 11 2016 19:20 | 1st = 2 Hes Just Rusty 2nd = 5 Sporty Mac 3rd = 3 Sir Julian 4th = 7 Destined To Take |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bigtime Runnings | ||
Fri Nov 11 2016 19:19 | 1st = 4 Bigtime Runnings 2nd = 1 Its The Lovely 3rd = 6 Chaimbo 4th = 5 Bigtime Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Kathy Austin | ||
Fri Nov 11 2016 19:18 | 1st = 3 Kathy Austin 2nd = 1 Glen Star 3rd = 4 Part Of Them 4th = 6 Dazza Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 3 The Bull | ||
Fri Nov 11 2016 19:15 | 1st = 3 The Bull 2nd = 6 No Return 3rd = 9 Shanakee 4th = 1 Collar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Spring Emperor | ||
Fri Nov 11 2016 19:12 | 1st = 5 Spring Emperor 2nd = 8 Kiera Bale 3rd = 4 Mrs Pressley 4th = 3 Fess Crockett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 11 Dance Craze | ||
Fri Nov 11 2016 19:10 | 1st = 11 Dance Craze 2nd = 2 Bartali 3rd = 8 Brandons Price 4th = 10 The Blue Valiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Its a Bird | ||
Fri Nov 11 2016 19:08 | 1st = 1 Its a Bird 2nd = 5 Kutas Lad 3rd = 7 Ring The Bell 4th = 2 Allen Lottery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Commander Paris | ||
Fri Nov 11 2016 19:07 | 1st = 4 Commander Paris 2nd = 6 The Almighty Johnson 3rd = 8 Scarrymcleary 4th = 9 Idle Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 2 Allnight Mlady | ||
Fri Nov 11 2016 19:03 | 1st = 2 Allnight Mlady 2nd = 6 Valla Swan 3rd = 7 Knysna 4th = 5 Keilor Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 1 Estaminet | ||
Fri Nov 11 2016 19:00 | 1st = 1 Estaminet 2nd = 4 Lady Esprit 3rd = 3 Another Diamond 4th = 5 Vegas Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Dubovka | ||
Fri Nov 11 2016 18:58 | 1st = 8 Dubovka 2nd = 1 Crazy Hawke 3rd = 7 Onya Elsa 4th = 4 Radiant Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 Bomber Brown | ||
Fri Nov 11 2016 18:55 | 1st = 1 Bomber Brown 2nd = 4 Another Mans Gain 3rd = 8 Mirka 4th = 5 Faraja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Wrecker One | ||
Fri Nov 11 2016 18:55 | 1st = 8 Wrecker One 2nd = 5 Gold Odessa 3rd = 7 Dee Mini Mouse 4th = 6 Talzanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Techno Lady | ||
Fri Nov 11 2016 18:52 | 1st = 5 Techno Lady 2nd = 2 Smashniak Class 3rd = 1 Maywyn Will Win 4th = 3 Fyre Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Sedgebrook Magic | ||
Fri Nov 11 2016 18:51 | 1st = 7 Sedgebrook Magic 2nd = 5 Als Girl 3rd = 1 Homebush Rufus 4th = 8 Cawbourne Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Lovers Loch | ||
Fri Nov 11 2016 18:49 | 1st = 1 Lovers Loch 2nd = 2 Blixt 3rd = 3 Call Me Misty 4th = 6 Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 1 Betcha Thinking | ||
Fri Nov 11 2016 18:45 | 1st = 1 Betcha Thinking 2nd = 5 Vindex 3rd = 8 Hold All Tickets 4th = 4 Shaolin Kungfu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Dallas Nikolay | ||
Fri Nov 11 2016 18:40 | 1st = 8 Dallas Nikolay 2nd = 1 Amazing Vance 3rd = 3 Final Over 4th = 9 Four Starzzz Forsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Wild Josh | ||
Fri Nov 11 2016 18:38 | 1st = 5 Wild Josh 2nd = 6 Tai Chi Mini 3rd = 4 Lettuce Hold On 4th = 2 Ace Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Laredo Torpedo | ||
Fri Nov 11 2016 18:37 | 1st = 4 Laredo Torpedo 2nd = 5 This Excuse Is Fine 3rd = 2 Master Of Escape 4th = 6 Italian Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 4 Catch The Panda | ||
Fri Nov 11 2016 18:33 | 1st = 4 Catch The Panda 2nd = 2 Chickies Boy 3rd = 5 Norms Courage 4th = 8 Beau Romulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 2 Chickies Boy | ||
Fri Nov 11 2016 18:33 | 1st = 2 Chickies Boy 2nd = 4 Catch The Panda 3rd = 5 Norms Courage 4th = 8 Beau Romulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 6 Rylea Lass | ||
Fri Nov 11 2016 18:30 | 1st = 6 Rylea Lass 2nd = 5 Run Gypsy Run 3rd = 1 Magnetar 4th = 2 Bringaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Ginger Benz | ||
Fri Nov 11 2016 18:27 | 1st = 2 Ginger Benz 2nd = 3 Tiny Turbo 3rd = 8 Wildash Wildboy 4th = 1 Maywyn Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Mr Popeye | ||
Fri Nov 11 2016 18:23 | 1st = 1 Mr Popeye 2nd = 2 Zipper It Patsy 3rd = 7 Dont Look Now 4th = 4 Misty Jaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Absinthe Minded | ||
Fri Nov 11 2016 18:22 | 1st = 2 Absinthe Minded 2nd = 7 Americano 3rd = 5 Allegro Beaty 4th = 8 Ready Made Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 2 Kruptor | ||
Fri Nov 11 2016 18:19 | 1st = 2 Kruptor 2nd = 3 My Colleague 3rd = 5 Chico Bubbles 4th = 9 Alpha Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 3 Gibraltar Girl | ||
Fri Nov 11 2016 18:15 | 1st = 3 Gibraltar Girl 2nd = 4 French Blue 3rd = 5 Tornadic 4th = 7 Difficult To Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Allen Optic | ||
Fri Nov 11 2016 18:12 | 1st = 4 Allen Optic 2nd = 1 Shazzles Boy 3rd = 6 Ima Big Unit 4th = 2 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 1 Bro Fawkes S | ||
Fri Nov 11 2016 18:10 | 1st = 1 Bro Fawkes S 2nd = 10 Makarewa Jake 3rd = 9 Forfeathers 4th = 11 Arethusa Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Pass You By | ||
Fri Nov 11 2016 18:09 | 1st = 8 Pass You By 2nd = 3 Lehman Benz 3rd = 6 Spring Big Iron 4th = 7 Rosdue Goanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Tiger Pearl | ||
Fri Nov 11 2016 18:05 | 1st = 2 Tiger Pearl 2nd = 1 Cosmic Sootie 3rd = 3 Observant 4th = 7 Miss Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 2 Anybeach Anywhere | ||
Fri Nov 11 2016 18:00 | 1st = 2 Anybeach Anywhere 2nd = 9 Erico 3rd = 4 Causenfriction 4th = 5 Rushton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Rogers In Town | ||
Fri Nov 11 2016 17:57 | 1st = 7 Rogers In Town 2nd = 9 Swift Ruby 3rd = 6 Blackpool Chuck 4th = 10 Desperate Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Slayer Return | ||
Fri Nov 11 2016 17:54 | 1st = 3 Slayer Return 2nd = 1 Maywyn If Lucky 3rd = 8 Rosdue Sprite 4th = 2 Champagne Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Spelling Misteak | ||
Fri Nov 11 2016 17:52 | 1st = 2 Spelling Misteak 2nd = 5 Bigtime Moola 3rd = 3 Jinja Coll 4th = 7 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 8 - 12 Layo Layo | ||
Fri Nov 11 2016 17:50 | 1st = 12 Layo Layo 2nd = 3 Chattachang 3rd = 7 El Toranado 4th = 6 Dalrada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Black Jack Opal | ||
Fri Nov 11 2016 17:47 | 1st = 1 Black Jack Opal 2nd = 2 Look Us Over 3rd = 3 Tears For Alex 4th = 6 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 10 Dust N Diamonds | ||
Fri Nov 11 2016 17:44 | 1st = 10 Dust N Diamonds 2nd = 2 Merveille 3rd = 14 Dublin Lad 4th = 12 Clair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Lockyer | ||
Fri Nov 11 2016 17:42 | 1st = 5 Lockyer 2nd = 4 Toot Toot 3rd = 1 Harper Franco 4th = 10 Lady Bellissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Backslapper | ||
Fri Nov 11 2016 17:40 | 1st = 1 Backslapper 2nd = 3 Dane Jester 3rd = 6 Legs Unbarred 4th = 4 Akacheta Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Lochinvar Kors | ||
Fri Nov 11 2016 17:37 | 1st = 4 Lochinvar Kors 2nd = 7 Red Light Runner 3rd = 2 Mighty Sprite 4th = 3 Darra Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Knocker Knock | ||
Fri Nov 11 2016 17:34 | 1st = 1 Knocker Knock 2nd = 2 Captains Knock 3rd = 8 Farmor Snippets 4th = 7 Spring Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 16 Sky Brook | ||
Fri Nov 11 2016 17:30 | 1st = 16 Sky Brook 2nd = 2 Red Magic 3rd = 17 Ponzi 4th = 6 Bye Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Tiny Zesta | ||
Fri Nov 11 2016 17:27 | 1st = 2 Tiny Zesta 2nd = 5 Good Odds Kate 3rd = 4 Corrupt Model 4th = 7 Grin Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Burmach | ||
Fri Nov 11 2016 17:22 | 1st = 5 Burmach 2nd = 6 Many Delights 3rd = 2 Royal Taz 4th = 4 Gottaluva Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Downgrade King | ||
Fri Nov 11 2016 17:21 | 1st = 4 Downgrade King 2nd = 3 If It Fitz 3rd = 7 So Over It 4th = 2 Homebush Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Benlura | ||
Fri Nov 11 2016 17:19 | 1st = 4 Benlura 2nd = 3 Natty Allen 3rd = 8 Trovs Gem 4th = 5 Paula Mechelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 7 Greipel | ||
Fri Nov 11 2016 17:15 | 1st = 7 Greipel 2nd = 6 Chief In Command 3rd = 2 Nat King Cu 4th = 12 Man Of Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 5 Alta Michaela | ||
Fri Nov 11 2016 17:13 | 1st = 5 Alta Michaela 2nd = 4 Tiger Tamer 3rd = 7 Speak Up 4th = 1 M T Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Happy Glen | ||
Fri Nov 11 2016 17:12 | 1st = 8 Happy Glen 2nd = 3 On The Wall 3rd = 5 Red River Rose 4th = 2 Euroa Azaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 Neat Feat | ||
Fri Nov 11 2016 17:10 | 1st = 1 Neat Feat 2nd = 3 Hes Commanding 3rd = 6 Cestos 4th = 5 King Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Jerry Can | ||
Fri Nov 11 2016 17:09 | 1st = 4 Jerry Can 2nd = 6 Full On Lass 3rd = 5 Izzy Power 4th = 7 Multicam Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 10 Casse Bleu | ||
Fri Nov 11 2016 17:05 | 1st = 10 Casse Bleu 2nd = 1 Madiba 3rd = 3 Blue Star 4th = 5 Outback Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 7 Maco Napret | ||
Fri Nov 11 2016 17:00 | 1st = 7 Maco Napret 2nd = 1 Captain Kittinger 3rd = 6 Game Up Hardy 4th = 9 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Mysterize | ||
Fri Nov 11 2016 16:58 | 1st = 5 Mysterize 2nd = 6 Miss Vane 3rd = 2 Bucky Boy 4th = 8 Emio Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 12 Choice Princess | ||
Fri Nov 11 2016 16:55 | 1st = 12 Choice Princess 2nd = 2 Phast Lad 3rd = 1 Aussie Jack 4th = 7 Anne Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Recall | ||
Fri Nov 11 2016 16:52 | 1st = 1 Spring Recall 2nd = 2 Senni Lucille 3rd = 4 Carlton Crew 4th = 6 Galway Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Bear Inda Square | ||
Fri Nov 11 2016 16:51 | 1st = 6 Bear Inda Square 2nd = 7 Scooters Rose 3rd = 10 Casual Sipper 4th = 4 Cawbourne Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Our Carisma | ||
Fri Nov 11 2016 16:47 | 1st = 4 Our Carisma 2nd = 10 Calcavado 3rd = 1 Duke Jujon 4th = 11 Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Flume | ||
Fri Nov 11 2016 16:44 | 1st = 8 Flume 2nd = 3 Flying Point 3rd = 2 My Lighting Blue 4th = 6 Riverview Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 1 Pakipaki | ||
Fri Nov 11 2016 16:42 | 1st = 1 Pakipaki 2nd = 10 Circles 3rd = 6 Hezaluckygrinner 4th = 4 Amaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 10 The Nickster | ||
Fri Nov 11 2016 16:40 | 1st = 10 The Nickster 2nd = 1 Hay Now 3rd = 5 Hay Grazer 4th = 2 Edge Of Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Zinzan Brooke | ||
Fri Nov 11 2016 16:37 | 1st = 1 Zinzan Brooke 2nd = 6 Bomber Lane 3rd = 4 Shanlyn Percy 4th = 8 Berts Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 4 Woogie | ||
Fri Nov 11 2016 16:35 | 1st = 4 Woogie 2nd = 6 Edit 3rd = 1 Zocalos 4th = 3 Set For A Bundle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 10 Kerryza Gunn | ||
Fri Nov 11 2016 16:34 | 1st = 10 Kerryza Gunn 2nd = 1 Thunder Clap 3rd = 3 Fired Up Again 4th = 6 Nova Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - | ||
Fri Nov 11 2016 16:34 | 2nd = 1 Thunder Clap 3rd = 3 Fired Up Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Magic Latte | ||
Fri Nov 11 2016 16:31 | 1st = 8 Magic Latte 2nd = 6 To The Bank 3rd = 1 Zipping Jock 4th = 7 Cawbourne Merl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 4 Stanborough | ||
Fri Nov 11 2016 16:30 | 1st = 4 Stanborough 2nd = 10 New Celebre 3rd = 5 Shell Strykeya 4th = 9 Danish Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Zipping Spring | ||
Fri Nov 11 2016 16:28 | 1st = 4 Zipping Spring 2nd = 7 Elusive Zesta 3rd = 5 Sketchy Pepsi 4th = 6 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 11 Guadalupe | ||
Fri Nov 11 2016 16:25 | 1st = 11 Guadalupe 2nd = 12 Kingfisher Bay 3rd = 9 Conquering Kate 4th = 6 Occhilupo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 7 Vincent | ||
Fri Nov 11 2016 16:23 | 1st = 7 Vincent 2nd = 8 Jacks Legend 3rd = 12 Baileys Rock 4th = 1 Accumulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Bamba Lam Barney | ||
Fri Nov 11 2016 16:22 | 1st = 8 Bamba Lam Barney 2nd = 7 Lily Latief 3rd = 6 Windsor Prize 4th = 4 Loose Unit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 The Space Invader | ||
Fri Nov 11 2016 16:18 | 1st = 10 The Space Invader 2nd = 5 Surface To Air 3rd = 6 Passionate Fella 4th = 3 My Trial By Jury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 9 Bringit | ||
Fri Nov 11 2016 16:15 | 1st = 9 Bringit 2nd = 3 Lillooet 3rd = 13 Supplements 4th = 2 Leprechaun Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 3 Loveonthelawn | ||
Fri Nov 11 2016 16:13 | 1st = 3 Loveonthelawn 2nd = 8 Grenado 3rd = 2 Valle De La Luna 4th = 10 Brookside Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Spring Lill | ||
Fri Nov 11 2016 16:12 | 1st = 1 Spring Lill 2nd = 6 Spring Lauren 3rd = 4 Spring Ernie 4th = 5 Maywyn Accolades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Mashup Lad | ||
Fri Nov 11 2016 16:09 | 1st = 6 Mashup Lad 2nd = 7 Hurry Mccurry 3rd = 3 Crystal Robbo 4th = 1 Midnight Furia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 7 Toolangi | ||
Fri Nov 11 2016 16:05 | 1st = 7 Toolangi 2nd = 3 Bill N Eve 3rd = 10 Grasp 4th = 1 Go Get Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Sedgebrook Babe | ||
Fri Nov 11 2016 16:04 | 1st = 4 Sedgebrook Babe 2nd = 2 Smash Allegro 3rd = 1 Allegro Class 4th = 7 Allegro Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 10 Delta Whiskey | ||
Fri Nov 11 2016 16:00 | 1st = 10 Delta Whiskey 2nd = 1 Internship 3rd = 3 Grogans Anvil 4th = 2 Levitical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Lil Miss Banjo | ||
Fri Nov 11 2016 15:57 | 1st = 2 Lil Miss Banjo 2nd = 1 Zipping Lady 3rd = 3 Lady Isabella 4th = 5 Zipping Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Penny Maker | ||
Fri Nov 11 2016 15:54 | 1st = 1 Penny Maker 2nd = 5 Crazy Nitro 3rd = 4 Cairnlea Donny 4th = 3 Doveton Bobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 5 Lazarus | ||
Fri Nov 11 2016 15:53 | 1st = 5 Lazarus 2nd = 4 Christen Me 3rd = 1 Tiger Tara 4th = 10 Mossdale Conner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 6 Really Sure | ||
Fri Nov 11 2016 15:50 | 1st = 6 Really Sure 2nd = 1 Bernitchy 3rd = 3 Ma Raison 4th = 5 Brumby Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Surf Catcher | ||
Fri Nov 11 2016 15:47 | 1st = 1 Surf Catcher 2nd = 7 You Jane 3rd = 4 Lite Me Up 4th = 2 Rosdue Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 One Call Away | ||
Fri Nov 11 2016 15:44 | 1st = 4 One Call Away 2nd = 5 La Montenara 3rd = 1 Arna Winslow 4th = 7 Miss Pinafore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Two Up | ||
Fri Nov 11 2016 15:43 | 1st = 2 Two Up 2nd = 1 Effective Power 3rd = 7 Hawkesbury Fever 4th = 5 Opawa Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Media Maid | ||
Fri Nov 11 2016 15:40 | 1st = 3 Media Maid 2nd = 8 With A Promise 3rd = 5 Asti Chops 4th = 2 Beaufort Gyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Cadalora | ||
Fri Nov 11 2016 15:37 | 1st = 2 Cadalora 2nd = 7 My Lilly 3rd = 6 Our Turbo Boy 4th = 5 Boy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Long Gully Gilly | ||
Fri Nov 11 2016 15:34 | 1st = 5 Long Gully Gilly 2nd = 2 Go Yarra Go 3rd = 7 Jimmy Mcbain 4th = 8 Oracle of Omaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Regal Eagle | ||
Fri Nov 11 2016 15:33 | 1st = 1 Regal Eagle 2nd = 5 Platinum Art 3rd = 9 Gangster Boy 4th = 6 Our Mega Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 1 Go One Better | ||
Fri Nov 11 2016 15:30 | 1st = 1 Go One Better 2nd = 3 Elusive Shine 3rd = 5 Nina Rules 4th = 6 Freshwater Reset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Izmirs Fury | ||
Fri Nov 11 2016 15:27 | 1st = 4 Izmirs Fury 2nd = 1 Thunder Storm 3rd = 9 Kalisi 4th = 2 Allegro Runnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 5 Kooringal Star | ||
Fri Nov 11 2016 15:25 | 1st = 5 Kooringal Star 2nd = 4 Bray 3rd = 7 Thats The Ticket 4th = 6 Liberty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Hit The Runway | ||
Fri Nov 11 2016 15:22 | 1st = 2 Hit The Runway 2nd = 6 Aston Chanel 3rd = 1 Cette To Dance 4th = 8 Zelemar Bomba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Ezy Mover | ||
Fri Nov 11 2016 15:19 | 1st = 3 Ezy Mover 2nd = 1 Peter Perfect 3rd = 6 Oscar The Weapon 4th = 7 Know Your Enemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 6 C A Penny | ||
Fri Nov 11 2016 15:18 | 1st = 6 C A Penny 2nd = 3 Bronze Over 3rd = 8 Aliante 4th = 2 American Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Baa Baa Ra | ||
Fri Nov 11 2016 15:16 | 1st = 6 Baa Baa Ra 2nd = 3 Spring Shot 3rd = 1 Play Your Ace 4th = 4 Avatar Sandee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 4 Sacromonte | ||
Fri Nov 11 2016 15:15 | 1st = 4 Sacromonte 2nd = 11 Good Gracious Mae 3rd = 10 Kaizari 4th = 2 Captain Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 1 Harperama | ||
Fri Nov 11 2016 15:12 | 1st = 1 Harperama 2nd = 4 Aztec Flash 3rd = 7 Newcastle Brown 4th = 3 Sneaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Bigtime Coffee | ||
Fri Nov 11 2016 15:07 | 1st = 3 Bigtime Coffee 2nd = 2 Tammys Fire 3rd = 4 Another Message 4th = 1 Opawa Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 5 Skanda | ||
Fri Nov 11 2016 15:05 | 1st = 5 Skanda 2nd = 3 Siroccan Lad 3rd = 12 My Moochie 4th = 9 Capital City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Fashion Nyissa | ||
Fri Nov 11 2016 15:02 | 1st = 1 Fashion Nyissa 2nd = 3 Wild Walter 3rd = 8 Gorilla Grodd 4th = 2 Cougar Cub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 12 Serendipitious | ||
Fri Nov 11 2016 15:00 | 1st = 12 Serendipitious 2nd = 10 Trimouille 3rd = 9 Cherub 4th = 13 Sonsee Array |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 Spanish Queen | ||
Fri Nov 11 2016 14:57 | 1st = 3 Spanish Queen 2nd = 1 Mums A Loony 3rd = 6 Price Rise 4th = 2 Call Me Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Rockstar Elle | ||
Fri Nov 11 2016 14:54 | 1st = 2 Rockstar Elle 2nd = 1 Sweet Chloe 3rd = 5 Cheeky Ellyse 4th = 7 Son Of Helga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Saint Bee | ||
Fri Nov 11 2016 14:52 | 1st = 5 Saint Bee 2nd = 1 Bubbaloobah 3rd = 6 Mini Cam 4th = 7 Ima Little Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Cawbourne Midget | ||
Fri Nov 11 2016 14:48 | 1st = 7 Cawbourne Midget 2nd = 1 Homebush Paige 3rd = 8 Brilliant Jayla 4th = 4 Cawbourne Clay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 9 Kanerupt | ||
Fri Nov 11 2016 14:45 | 1st = 9 Kanerupt 2nd = 2 Bulala 3rd = 6 Lunar Duchess 4th = 1 Its Business Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 8 Kingsbrae Nessa | ||
Fri Nov 11 2016 14:42 | 1st = 8 Kingsbrae Nessa 2nd = 6 Vincent 3rd = 7 Ticket Boy 4th = 1 Ferry Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 11 Monbet | ||
Fri Nov 11 2016 14:38 | 1st = 11 Monbet 2nd = 16 Quite A Moment 3rd = 7 Kyvalley Blur 4th = 2 Bordeaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Bettys Hotpot | ||
Fri Nov 11 2016 14:37 | 1st = 3 Bettys Hotpot 2nd = 1 Asa Baby 3rd = 2 Tip Top Tiarn 4th = 7 Oz Tin Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Lifes Like That | ||
Fri Nov 11 2016 14:35 | 1st = 5 Lifes Like That 2nd = 7 Got News For You 3rd = 6 Hizou 4th = 3 Issy Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 6 Exceedthespeed | ||
Fri Nov 11 2016 14:30 | 1st = 6 Exceedthespeed 2nd = 12 Sestertia 3rd = 2 Being Dazzled 4th = 8 Latin Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 10 Push The Sky Away | ||
Fri Nov 11 2016 14:25 | 1st = 10 Push The Sky Away 2nd = 2 Mexican Mountain 3rd = 9 Altovise 4th = 16 Call Us Primi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Max Richter | ||
Fri Nov 11 2016 14:17 | 1st = 1 Max Richter 2nd = 5 Likeallofus 3rd = 2 True Desire 4th = 4 Newmerella Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Flash Rose | ||
Fri Nov 11 2016 14:15 | 1st = 3 Flash Rose 2nd = 1 Im Zarr Wolf 3rd = 2 Van Gisbergen 4th = 8 Zingiber Guntur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Waynes Error | ||
Fri Nov 11 2016 14:12 | 1st = 8 Waynes Error 2nd = 5 Sparkling Red 3rd = 1 No Thru Road 4th = 6 Cape Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 1 Mr Jackman | ||
Fri Nov 11 2016 14:10 | 1st = 1 Mr Jackman 2nd = 4 Yours Mine Ours 3rd = 9 Onemoregypsy 4th = 3 Stratums Siren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 6 Benicio | ||
Fri Nov 11 2016 14:03 | 1st = 6 Benicio 2nd = 7 Cullen Who 3rd = 4 Guptas Cullen 4th = 8 Imola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 5 Wise Hero | ||
Fri Nov 11 2016 14:00 | 1st = 5 Wise Hero 2nd = 10 Rokurokubi 3rd = 1 Good Therapy 4th = 4 Preemptive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Sorceress Bale | ||
Fri Nov 11 2016 13:57 | 1st = 7 Sorceress Bale 2nd = 5 Back Up Tiger 3rd = 1 Roll em Zac 4th = 8 Lolas Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Im A Blue | ||
Fri Nov 11 2016 13:54 | 1st = 4 Im A Blue 2nd = 7 Black Hoodie 3rd = 1 Ratatat 4th = 5 Oh Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 12 Quite Magical | ||
Fri Nov 11 2016 13:50 | 1st = 12 Quite Magical 2nd = 10 Mias Got Class 3rd = 6 Much Deeper 4th = 14 Verduzzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Treuaper | ||
Fri Nov 11 2016 13:42 | 1st = 6 Treuaper 2nd = 2 My Ajaye 3rd = 3 Kyms Boy 4th = 4 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Ballistics | ||
Fri Nov 11 2016 13:39 | 1st = 2 Ballistics 2nd = 6 Lilly Milo 3rd = 3 Hold Ya Breath 4th = 7 Red Coat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Lizard Spock | ||
Fri Nov 11 2016 13:36 | 1st = 6 Lizard Spock 2nd = 4 Pawesome Boss 3rd = 1 Abaloney 4th = 2 Ardoch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 9 Levee Bank | ||
Fri Nov 11 2016 13:35 | 1st = 9 Levee Bank 2nd = 2 Cant Find Snippy 3rd = 12 Polson 4th = 11 Chadana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 7 Bianajeuney | ||
Fri Nov 11 2016 13:30 | 1st = 7 Bianajeuney 2nd = 10 Selenite 3rd = 9 Maureen 4th = 3 Podium Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Major Nippa | ||
Fri Nov 11 2016 13:27 | 1st = 8 Major Nippa 2nd = 7 Superior Swagger 3rd = 2 Gold Cup 4th = 5 Cash Ownley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 8 Lothario | ||
Fri Nov 11 2016 13:22 | 1st = 8 Lothario 2nd = 1 Idle Monkey 3rd = 9 Donegal Bettorgretch 4th = 5 Everybody Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Zulu Hercules | ||
Fri Nov 11 2016 13:19 | 1st = 6 Zulu Hercules 2nd = 2 Laser Illusion 3rd = 3 Gotcha Racin 4th = 8 Batman Sloane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Crown Eddie | ||
Fri Nov 11 2016 13:15 | 1st = 2 Crown Eddie 2nd = 3 Gundal Commando 3rd = 4 Golden Khan 4th = 8 Palazzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 9 Isla Tristana | ||
Fri Nov 11 2016 13:10 | 1st = 9 Isla Tristana 2nd = 5 Kokopelli 3rd = 7 Yankee Roller 4th = 2 Donavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Fiery Miss | ||
Fri Nov 11 2016 13:07 | 1st = 7 Fiery Miss 2nd = 2 Seraph 3rd = 1 Strummer Express 4th = 4 Apollo Greed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Cool Roller | ||
Fri Nov 11 2016 13:04 | 1st = 1 Cool Roller 2nd = 8 Mahalo Belle 3rd = 2 Menzel Boys 4th = 5 Allen Fable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Forex Summer | ||
Fri Nov 11 2016 12:56 | 1st = 1 Forex Summer 2nd = 5 Dayseas Rigg 3rd = 8 Lightstorm Lil 4th = 6 Super Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Sissy Monsoon | ||
Fri Nov 11 2016 12:52 | 1st = 1 Sissy Monsoon 2nd = 2 Bronelly Duke 3rd = 5 Still Just Under 4th = 8 Cant Be Caught |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 9 Chase The Dream | ||
Fri Nov 11 2016 12:47 | 1st = 9 Chase The Dream 2nd = 5 Little Rascal 3rd = 4 Brilliant Strike 4th = 6 Maverick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 High Delight | ||
Fri Nov 11 2016 12:44 | 1st = 1 High Delight 2nd = 6 Charlottes Toby 3rd = 2 Red Lagoon 4th = 5 Kerbang Kaboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Wreck It Ruby | ||
Fri Nov 11 2016 12:41 | 1st = 8 Wreck It Ruby 2nd = 7 Hes Rowdy 3rd = 6 My Names Blondie 4th = 5 Our Mandalai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Bubsy John | ||
Fri Nov 11 2016 12:37 | 1st = 3 Bubsy John 2nd = 1 Assemble Nitro 3rd = 6 Smart Judo 4th = 7 Ice Cold Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Ready To Mingle | ||
Fri Nov 11 2016 12:29 | 1st = 3 Ready To Mingle 2nd = 8 Sandy Lagoon 3rd = 5 Tyla Grace 4th = 1 Im Cast Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 Poppys Rose | ||
Fri Nov 11 2016 12:22 | 1st = 2 Poppys Rose 2nd = 1 Vision Time 3rd = 3 He Tells Lies 4th = 8 Pawlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Goldenpaw Flyer | ||
Fri Nov 11 2016 12:18 | 1st = 7 Goldenpaw Flyer 2nd = 3 Kathys Lady 3rd = 4 Dont Argue 4th = 10 Spot Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 Captain Dolmio | ||
Fri Nov 11 2016 12:12 | 1st = 10 Captain Dolmio 2nd = 6 Mighty Flying Major 3rd = 4 Usain Colt 4th = 11 The Faithful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 3 Size Wise | ||
Fri Nov 11 2016 12:05 | 1st = 3 Size Wise 2nd = 8 Elusive Queen 3rd = 4 Vickis Choice 4th = 7 Blonde Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 9 Luciano | ||
Fri Nov 11 2016 11:37 | 1st = 9 Luciano 2nd = 12 Rocknroll Legend 3rd = 6 Cruzy Dude 4th = 10 Michelangelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 3 - 6 Creative Genius | ||
Fri Nov 11 2016 11:17 | 1st = 6 Creative Genius 2nd = 11 El Famoso 3rd = 8 Forreel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 18 Golden Gate | ||
Fri Nov 11 2016 11:02 | 1st = 18 Golden Gate 2nd = 9 Hey Yo 3rd = 5 Royal Shine 4th = 4 Le Lievres Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 2 - 4 Dark Universe | ||
Fri Nov 11 2016 10:47 | 1st = 4 Dark Universe 2nd = 3 Ambitious Winner 3rd = 13 Kool Connection 4th = 14 Our Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 5 Bettor Ops | ||
Fri Nov 11 2016 10:33 | 1st = 5 Bettor Ops 2nd = 12 Rakarolla 3rd = 1 Tact Rousey 4th = 10 Pulling The Strings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 1 - 1 Divorcee | ||
Fri Nov 11 2016 10:17 | 1st = 1 Divorcee 2nd = 6 Miss Pareto 3rd = 4 Esbeedee 4th = 5 Prairie Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Benchmark | ||
Fri Nov 11 2016 10:05 | 1st = 9 Benchmark 2nd = 10 McLovin 3rd = 6 Ruthless Success 4th = 11 Young Stranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Rebel Bullett | ||
Fri Nov 11 2016 1:42 | 1st = 1 Rebel Bullett 2nd = 2 Raj Monelli 3rd = 9 Dumb Bullett 4th = 8 Dottie Tucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Leigh Flash | ||
Fri Nov 11 2016 1:22 | 1st = 5 Leigh Flash 2nd = 8 Son Of Caesar 3rd = 1 Ronray Deluxe 4th = 6 Gold Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Barnabie Gundi | ||
Fri Nov 11 2016 1:07 | 1st = 8 Barnabie Gundi 2nd = 6 Back Seconds 3rd = 5 Flintstone Gundi 4th = 3 Sweet Charlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Sunset Indi | ||
Fri Nov 11 2016 0:52 | 1st = 4 Sunset Indi 2nd = 8 Spruce Goose 3rd = 1 Full Soot 4th = 6 Wilma Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Lil Miss Minnie | ||
Fri Nov 11 2016 0:32 | 1st = 8 Lil Miss Minnie 2nd = 3 Bedrock Gundi 3rd = 1 Major Flo 4th = 10 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Bank Rogue | ||
Fri Nov 11 2016 0:12 | 1st = 7 Bank Rogue 2nd = 5 Hello Im Donny 3rd = 2 Freeway Tempo 4th = 1 Lara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Cyclone Mousie | ||
Tue Oct 11 2016 23:45 | 1st = 1 Cyclone Mousie 2nd = 8 Ima Kuri 3rd = 6 Huey Keeping 4th = 7 Impressive Levy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Ladon | ||
Tue Oct 11 2016 23:25 | 1st = 8 Ladon 2nd = 6 Barnabie Gundi 3rd = 4 Pebbles Gundi 4th = 5 Rekall Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 West On Cheryl | ||
Tue Oct 11 2016 23:10 | 1st = 4 West On Cheryl 2nd = 6 Quedos 3rd = 2 Aeroplane Benny 4th = 3 Gerties Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Thank You Pop | ||
Tue Oct 11 2016 22:55 | 1st = 6 Thank You Pop 2nd = 4 Mutley On Friday 3rd = 8 Jessicas Money 4th = 1 Nice Nurse Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Lance Lomar | ||
Tue Oct 11 2016 22:50 | 1st = 3 Lance Lomar 2nd = 1 Oldmate Mia 3rd = 4 Moonshine Mandy 4th = 2 Market Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Top Flight Cruize | ||
Tue Oct 11 2016 22:45 | 1st = 2 Top Flight Cruize 2nd = 1 Blissfull Rose 3rd = 10 Trent Toogood 4th = 6 Hijackajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Oscar Tango | ||
Tue Oct 11 2016 22:37 | 1st = 4 Oscar Tango 2nd = 2 Kerries A Minx 3rd = 1 Bootydo 4th = 3 Cabaret Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Will Keeping | ||
Tue Oct 11 2016 22:32 | 1st = 1 Will Keeping 2nd = 2 Charlees Jackpot 3rd = 4 Kid Kuri 4th = 5 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Light em Lylah | ||
Tue Oct 11 2016 22:28 | 1st = 7 Light em Lylah 2nd = 8 Rennicane 3rd = 1 Aston Lydia 4th = 5 Dozer Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 7 Goose Lorange | ||
Tue Oct 11 2016 22:24 | 1st = 7 Goose Lorange 2nd = 1 Fancy Barbara 3rd = 6 Man Down 4th = 2 Rio Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Tangi Mion | ||
Tue Oct 11 2016 22:20 | 1st = 4 Tangi Mion 2nd = 8 Face Time 3rd = 5 Easy Off 4th = 1 Diamond Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 5 King Lebron | ||
Tue Oct 11 2016 22:15 | 1st = 5 King Lebron 2nd = 1 Borntobeanartist 3rd = 2 Mr Nickel 4th = 10 Shardons Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Floki Monelli | ||
Tue Oct 11 2016 22:12 | 1st = 2 Floki Monelli 2nd = 1 Sunset Stella 3rd = 7 Sutro Road 4th = 8 Pixies Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Shark Fever | ||
Tue Oct 11 2016 22:09 | 1st = 1 Shark Fever 2nd = 5 Master Mordecai 3rd = 8 Falcon Flies 4th = 7 Barney Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Jacks Jet | ||
Tue Oct 11 2016 22:05 | 1st = 8 Jacks Jet 2nd = 4 Kims Love 3rd = 1 Zedstar 4th = 7 Diligent Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Double Shot | ||
Tue Oct 11 2016 22:00 | 1st = 7 Double Shot 2nd = 3 Half Crown Gap 3rd = 2 Kankkunen 4th = 1 Wemen Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Asa Abbandando | ||
Tue Oct 11 2016 21:58 | 1st = 3 Asa Abbandando 2nd = 4 Temnick 3rd = 2 Bon Echo 4th = 1 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Rickshaw Millie | ||
Tue Oct 11 2016 21:55 | 1st = 3 Rickshaw Millie 2nd = 2 Ginos Me Boy 3rd = 1 Boston Rocks 4th = 4 Fawn Arkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 This Time Dylan | ||
Tue Oct 11 2016 21:50 | 1st = 9 This Time Dylan 2nd = 1 Bartowski 3rd = 8 Waltzing With Cullen 4th = 6 The Black Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Shanlyn Percy | ||
Tue Oct 11 2016 21:48 | 1st = 3 Shanlyn Percy 2nd = 1 Bella Rico 3rd = 2 Elswyk Max 4th = 8 Zelemar Zonk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Aussie Duck | ||
Tue Oct 11 2016 21:45 | 1st = 1 Aussie Duck 2nd = 9 Alfs Chaser 3rd = 8 Lekey 4th = 3 Petite Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 8 Liberty Legs | ||
Tue Oct 11 2016 21:38 | 1st = 8 Liberty Legs 2nd = 3 Cracklin Rosie 3rd = 2 Bremer 4th = 6 Madagaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Constant Rama | ||
Tue Oct 11 2016 21:35 | 1st = 4 Constant Rama 2nd = 1 Annas Ann 3rd = 7 Excluded 4th = 5 Molly Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 6 Lombo Nom De Plume | ||
Tue Oct 11 2016 21:30 | 1st = 6 Lombo Nom De Plume 2nd = 9 Trawl Ling 3rd = 8 Pilot Pete 4th = 5 Blue Chip Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Acquainted | ||
Tue Oct 11 2016 21:26 | 1st = 3 Acquainted 2nd = 9 Rosie Allen 3rd = 2 Scarce 4th = 7 Superior Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Midnite Party | ||
Tue Oct 11 2016 21:22 | 1st = 2 Midnite Party 2nd = 7 Gracie Webba 3rd = 6 Belenus 4th = 4 Two Triple Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Superimposed | ||
Tue Oct 11 2016 21:17 | 1st = 5 Superimposed 2nd = 8 Padabing Stride 3rd = 3 Heez About To Rock 4th = 1 Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 3 Spudnut | ||
Tue Oct 11 2016 21:14 | 1st = 3 Spudnut 2nd = 1 Macadam 3rd = 6 Cyclone Rosie 4th = 4 Chief Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Spruce Goose | ||
Tue Oct 11 2016 21:11 | 1st = 4 Spruce Goose 2nd = 7 Wizzer Mcgee 3rd = 8 Zipping Flynn 4th = 1 With Compliments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Sleek Master | ||
Tue Oct 11 2016 21:08 | 1st = 6 Sleek Master 2nd = 7 Wynburn Toozie 3rd = 4 Flying Camo 4th = 8 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 1 Tally Operator | ||
Tue Oct 11 2016 21:03 | 1st = 1 Tally Operator 2nd = 5 Trison 3rd = 8 Twoforsixty 4th = 6 Hoo Nien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Jordanic | ||
Tue Oct 11 2016 21:00 | 1st = 3 Jordanic 2nd = 2 Miss Ramjet 3rd = 8 Up Zarr Daisy 4th = 9 Sunny Pitubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Watch The Magic | ||
Tue Oct 11 2016 20:53 | 1st = 3 Watch The Magic 2nd = 7 El Malamute 3rd = 9 Fredrik 4th = 6 Velocity Lavinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Baileys Gold | ||
Tue Oct 11 2016 20:48 | 1st = 1 Baileys Gold 2nd = 3 Anna Faye 3rd = 2 Its My Lucknow 4th = 8 Lovers Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Little Tacka | ||
Tue Oct 11 2016 20:44 | 1st = 2 Little Tacka 2nd = 3 Black Eclipse 3rd = 9 Magic Maldini 4th = 8 Bella Ha Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Egyptian Diva | ||
Tue Oct 11 2016 20:40 | 1st = 1 Egyptian Diva 2nd = 8 Sheza Zipper 3rd = 9 Frankenreiter 4th = 3 Scarlet Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Gunnadoo Twist | ||
Tue Oct 11 2016 20:35 | 1st = 2 Gunnadoo Twist 2nd = 8 Run Zahli 3rd = 3 Back Street Boy 4th = 4 Perfect Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 6 Picobello | ||
Tue Oct 11 2016 20:30 | 1st = 6 Picobello 2nd = 2 Hannebery 3rd = 9 Egyptian Art 4th = 5 Heza Warhorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 9 No Road | ||
Tue Oct 11 2016 20:25 | 1st = 9 No Road 2nd = 7 Sharnica 3rd = 3 Stagger Express 4th = 1 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Argyle Red | ||
Tue Oct 11 2016 20:18 | 1st = 1 Argyle Red 2nd = 7 Campora 3rd = 3 Sir Regal Delight 4th = 5 The Storm Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 7 Cosmic Shower | ||
Tue Oct 11 2016 20:15 | 1st = 7 Cosmic Shower 2nd = 8 Avondale Astro 3rd = 1 Rose Magic 4th = 6 Hurricane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Black Mass | ||
Tue Oct 11 2016 20:12 | 1st = 1 Black Mass 2nd = 7 Old Material 3rd = 5 Charlottes Miss 4th = 2 Miss Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Superior Shane | ||
Tue Oct 11 2016 20:07 | 1st = 6 Superior Shane 2nd = 2 Monster Roar 3rd = 8 Surfs Magic 4th = 7 Dyna Xanadu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 Nica Macdonon | ||
Tue Oct 11 2016 20:01 | 1st = 2 Nica Macdonon 2nd = 3 Opia 3rd = 1 Tella Tall Tale 4th = 8 Just Call Me Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 4 Bit Pushy | ||
Tue Oct 11 2016 19:58 | 1st = 4 Bit Pushy 2nd = 6 Josie Tokaam 3rd = 3 Lovers Loch 4th = 1 Pistol And Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 5 Fancy Red | ||
Tue Oct 11 2016 19:55 | 1st = 5 Fancy Red 2nd = 4 Paris Augogo 3rd = 9 Sky Bond 4th = 8 Velocity Hezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Djarragun | ||
Tue Oct 11 2016 19:52 | 1st = 1 Djarragun 2nd = 3 Ninja Apple 4th = 4 Bob On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Icy Grin | ||
Tue Oct 11 2016 19:47 | 1st = 2 Icy Grin 2nd = 4 Dilinger Dreaming 3rd = 3 Aurelius 4th = 6 James Hercules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Crown Princess | ||
Tue Oct 11 2016 19:44 | 1st = 8 Crown Princess 2nd = 1 Coolan Flash 3rd = 4 Sea Fever 4th = 6 Beautiful Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Opus Forte | ||
Tue Oct 11 2016 19:40 | 1st = 8 Opus Forte 2nd = 4 Black Lee Bonus 3rd = 6 Black Eva 4th = 3 Fawn Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Miss Just Under | ||
Tue Oct 11 2016 19:35 | 1st = 3 Miss Just Under 2nd = 7 Cosmic Kilby 3rd = 6 Spring Alis 4th = 8 Patchie Kaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 8 Macray Secret | ||
Tue Oct 11 2016 19:30 | 1st = 8 Macray Secret 2nd = 7 Major Break 3rd = 3 Sebastiens Lad 4th = 5 Combined Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Brandeen Beauty | ||
Tue Oct 11 2016 19:27 | 1st = 5 Brandeen Beauty 2nd = 3 Zipping Henry 3rd = 7 Temujin 4th = 8 Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 7 Big Red Sun | ||
Tue Oct 11 2016 19:24 | 1st = 7 Big Red Sun 2nd = 6 Euchre Boy 3rd = 8 Rojo Bonito 4th = 2 Black Zac Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Rock Diamonds | ||
Tue Oct 11 2016 19:18 | 1st = 2 Rock Diamonds 2nd = 3 Tisadream 3rd = 5 Rocknroll Beachboy 4th = 1 Leica Spoilt Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Rebel Lady | ||
Tue Oct 11 2016 19:15 | 1st = 6 Rebel Lady 2nd = 4 Allen Eamon 3rd = 1 Sheza Black Rose 4th = 2 Gunnadoo Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Cosmic Wish | ||
Tue Oct 11 2016 19:12 | 1st = 2 Cosmic Wish 2nd = 6 Fairway Drive 3rd = 3 Apple Cyder 4th = 7 Penny Pitstop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Tito Mojito | ||
Tue Oct 11 2016 19:07 | 1st = 2 Tito Mojito 2nd = 4 Permafrost 3rd = 5 Watching Magic 4th = 7 Sharky Army |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 8 Our Bushwacker | ||
Tue Oct 11 2016 19:01 | 1st = 8 Our Bushwacker 2nd = 7 Radical Art 3rd = 2 Lyka Version 4th = 3 Aldebaran Jazzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Some Kinda Girl | ||
Tue Oct 11 2016 18:57 | 1st = 1 Some Kinda Girl 2nd = 7 Secret Soldier 3rd = 5 Holster Culprit 4th = 4 Memory Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Windy Girl | ||
Tue Oct 11 2016 18:54 | 1st = 5 Windy Girl 2nd = 1 Spring Shelley 3rd = 8 Dragon Dancer 4th = 3 Cut The Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Kryptonian | ||
Tue Oct 11 2016 18:51 | 1st = 3 Kryptonian 2nd = 1 Pacific Angel 3rd = 2 Pop Wright 4th = 8 Zenergy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Amari | ||
Tue Oct 11 2016 18:48 | 1st = 3 Amari 2nd = 10 Elite Obama 3rd = 9 Britt Baxter 4th = 8 Taxi Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Hes Clever | ||
Tue Oct 11 2016 18:43 | 1st = 2 Hes Clever 2nd = 10 Rogers Dreamin 3rd = 7 Nimble Lucy 4th = 6 Aston Bahiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Onya Benz | ||
Tue Oct 11 2016 18:39 | 1st = 1 Onya Benz 2nd = 4 Zabdon Nugget 3rd = 8 Spring Big Iron 4th = 6 Southern Floss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 4 Connie Bale | ||
Tue Oct 11 2016 18:35 | 1st = 4 Connie Bale 2nd = 8 Fear Helvetia 3rd = 2 Ming Men Shen 4th = 5 Over The Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Im The Mighty Will | ||
Tue Oct 11 2016 18:30 | 1st = 8 Im The Mighty Will 2nd = 1 Alotta Jolie 3rd = 2 Valtona 4th = 5 Shilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Pocket Kings | ||
Tue Oct 11 2016 18:26 | 1st = 4 Pocket Kings 2nd = 2 Lektra Khan 3rd = 3 Dynamos Gift 4th = 9 Conquer Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Switch Blade | ||
Tue Oct 11 2016 18:22 | 1st = 1 Switch Blade 2nd = 2 Guy Fawkes 3rd = 7 Midnight Dasher 4th = 6 Thursday Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 11 Corporal Luna | ||
Tue Oct 11 2016 18:17 | 1st = 11 Corporal Luna 2nd = 3 Phantom Rockstar 3rd = 5 Gotta Mama 4th = 12 Imthe Golden Child |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Snap Hook | ||
Tue Oct 11 2016 18:13 | 1st = 7 Snap Hook 2nd = 6 What Joy 3rd = 9 Teflon Toby 4th = 5 Spring Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Red Light Runner | ||
Tue Oct 11 2016 18:08 | 1st = 5 Red Light Runner 2nd = 10 Next Grange 3rd = 1 Tiggerlong Swage 4th = 6 Lunchmoney Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Lalique | ||
Tue Oct 11 2016 18:03 | 1st = 1 Lalique 2nd = 4 See That 3rd = 8 Patronus 4th = 2 Watta Step Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Seabrook Sam | ||
Tue Oct 11 2016 17:58 | 1st = 8 Seabrook Sam 2nd = 1 Gold Compass 3rd = 7 Noosa Jet 4th = 6 Jordy Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Major Command | ||
Tue Oct 11 2016 17:52 | 1st = 5 Major Command 2nd = 2 Arma Legend 3rd = 3 Liberalitus 4th = 6 Livinthehighlife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Time Taker | ||
Tue Oct 11 2016 17:49 | 1st = 2 Time Taker 2nd = 5 African Rhino 3rd = 6 Glamorous Cheech 4th = 1 Dawn Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 7 - 3 Super Suave | ||
Tue Oct 11 2016 17:45 | 1st = 3 Super Suave 2nd = 2 Academy Hill 3rd = 5 Mosport 4th = 11 Just Imagine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Rubys In Yellow | ||
Tue Oct 11 2016 17:42 | 1st = 4 Rubys In Yellow 2nd = 2 Lady Corsair 3rd = 8 Dayseas Rigg 4th = 1 Fabulous Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Sub Zero Magic | ||
Tue Oct 11 2016 17:38 | 1st = 2 Sub Zero Magic 2nd = 4 Allen Varmint 3rd = 3 Sketchy Nick 4th = 6 Echelonic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Franco Nepia | ||
Tue Oct 11 2016 17:33 | 1st = 1 Franco Nepia 2nd = 7 Our Mels Dream 3rd = 6 The Dip 4th = 2 Wounded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Courtzig | ||
Tue Oct 11 2016 17:30 | 1st = 9 Courtzig 2nd = 6 Scrap Copper 3rd = 12 Logical Outcome 4th = 11 Baron Rees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Allen Jabez | ||
Tue Oct 11 2016 17:27 | 1st = 4 Allen Jabez 2nd = 8 Cosmic Moments 3rd = 3 Roman Around 4th = 7 Country Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Dont Touch | ||
Tue Oct 11 2016 17:24 | 1st = 6 Dont Touch 2nd = 8 Tommy Benz 3rd = 5 Just Size 4th = 3 Zodiac Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 8 - 2 Pallino | ||
Tue Oct 11 2016 17:20 | 1st = 2 Pallino 2nd = 6 Wanna Get A What 3rd = 4 Thats Freedom 4th = 3 Siandra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Dark Vader | ||
Tue Oct 11 2016 17:17 | 1st = 1 Dark Vader 2nd = 4 Quink 3rd = 7 Dyna Flash 4th = 6 Honouring Percy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Buddy Stoked | ||
Tue Oct 11 2016 17:12 | 1st = 10 Buddy Stoked 2nd = 5 Cant Explain It 3rd = 12 Donegal Annie Mac 4th = 6 Agent Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Celebrity Ink | ||
Tue Oct 11 2016 17:09 | 1st = 1 Celebrity Ink 2nd = 6 Spying Game 3rd = 4 Nina Rose Hi 4th = 5 Rumbling Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 5 Chloride | ||
Tue Oct 11 2016 17:05 | 1st = 5 Chloride 2nd = 6 Kylies Rocking 3rd = 4 Moringas Stroller 4th = 7 Euphorbia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 3 Play Alone | ||
Tue Oct 11 2016 17:03 | 1st = 3 Play Alone 2nd = 5 Pitch 3rd = 2 Precious Destini 4th = 7 Bens Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 9 - 8 Essaka | ||
Tue Oct 11 2016 17:00 | 1st = 8 Essaka 2nd = 3 As Bad As Tyson 3rd = 9 Bens Spirit 4th = 1 Make Mine Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Teflon Tony | ||
Tue Oct 11 2016 16:57 | 1st = 1 Teflon Tony 2nd = 3 City And Colour 3rd = 2 Thomas Dee 4th = 8 Spring To Wyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 El Major | ||
Tue Oct 11 2016 16:53 | 1st = 6 El Major 2nd = 5 Blackwarrior 3rd = 8 Extreme Prince 4th = 2 Just Tootsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Our Neddy Boy | ||
Tue Oct 11 2016 16:50 | 1st = 7 Our Neddy Boy 2nd = 3 Macho Tycoon 3rd = 6 Heartbreak Harry 4th = 9 Stylish Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 10 Crumps Beauty | ||
Tue Oct 11 2016 16:47 | 1st = 10 Crumps Beauty 2nd = 4 Tabbella 3rd = 5 Too Fly Man 4th = 3 Dashing Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Cake It On | ||
Tue Oct 11 2016 16:44 | 1st = 8 Cake It On 2nd = 6 Cake Of Soap 3rd = 4 By Crikey 4th = 7 Binalong Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 14 All Time Mischief | ||
Tue Oct 11 2016 16:40 | 1st = 14 All Time Mischief 2nd = 4 All Written 3rd = 12 Touchdown 4th = 3 Silver Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Gold Diva | ||
Tue Oct 11 2016 16:37 | 1st = 8 Gold Diva 2nd = 7 Jeremiah Jack 3rd = 2 Destini Mermaid 4th = 4 Roll em Sharky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 1 Rarangi Jewel | ||
Tue Oct 11 2016 16:36 | 1st = 1 Rarangi Jewel 2nd = 3 Speedy Earl 3rd = 4 Grey Stoke 4th = 2 Danke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Likeallofus | ||
Tue Oct 11 2016 16:33 | 1st = 7 Likeallofus 2nd = 6 Clarkey 3rd = 2 East Emperor 4th = 1 Riverboat Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Brazen Beetroot | ||
Tue Oct 11 2016 16:32 | 1st = 7 Brazen Beetroot 2nd = 1 Fancy Talon 3rd = 10 Crumps Princess 4th = 4 Laras Lament |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 7 Freedoms | ||
Tue Oct 11 2016 16:30 | 1st = 7 Freedoms 2nd = 2 Junuh 3rd = 5 Desert Grey 4th = 6 Indelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 9 Get Shorty | ||
Tue Oct 11 2016 16:28 | 1st = 9 Get Shorty 2nd = 7 Bronco Boy 3rd = 6 Big Dippa 4th = 10 Spring Rocca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 1 Splendid Stryker | ||
Tue Oct 11 2016 16:25 | 1st = 1 Splendid Stryker 2nd = 9 Ill Miss You 3rd = 3 So Hot 4th = 10 Kazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Hi Ho Geronimo | ||
Tue Oct 11 2016 16:22 | 1st = 7 Hi Ho Geronimo 2nd = 5 Yipy Mississippi 3rd = 1 Mighty Winston 4th = 3 Witch Kilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Dark Energy | ||
Tue Oct 11 2016 16:18 | 1st = 6 Dark Energy 2nd = 5 Happyever Laughter 3rd = 1 Major Flare 4th = 3 Storm Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 French Hussler | ||
Tue Oct 11 2016 16:15 | 1st = 4 French Hussler 2nd = 5 Meteors Man 3rd = 6 Close The Beaches 4th = 2 Duan Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Nilson Bale | ||
Tue Oct 11 2016 16:12 | 1st = 2 Nilson Bale 2nd = 4 Yad Mai 3rd = 6 Game Spirit 4th = 5 Callaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 3 Lincolns Keepsake | ||
Tue Oct 11 2016 16:11 | 1st = 3 Lincolns Keepsake 2nd = 1 Myeyesadoreya 3rd = 2 Prime Lustre 4th = 5 Janron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Leigth Rose Hi | ||
Tue Oct 11 2016 16:09 | 1st = 1 Leigth Rose Hi 2nd = 2 Spring Destiny 3rd = 5 Nikitas Glamour 4th = 4 Frosty Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 4 Midnight Obsession | ||
Tue Oct 11 2016 16:05 | 1st = 4 Midnight Obsession 2nd = 10 Uncle Gerry 3rd = 7 Dog Tags 4th = 3 The Delegator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 6 Im Ready For This | ||
Tue Oct 11 2016 16:00 | 1st = 6 Im Ready For This 2nd = 1 Get Ya Kicks 3rd = 8 First Draft 4th = 11 Always Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Crazed Blaze | ||
Tue Oct 11 2016 15:57 | 1st = 2 Crazed Blaze 2nd = 4 Talanjee Lou 3rd = 1 Scarlet Blu Boy 4th = 6 Rapid Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Young American | ||
Tue Oct 11 2016 15:53 | 1st = 1 Young American 2nd = 9 Subtle Advice 3rd = 7 Torque Lively 4th = 4 Passionate Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 2 Greselin | ||
Tue Oct 11 2016 15:50 | 1st = 2 Greselin 2nd = 1 Wongur 3rd = 3 Tonna Power 4th = 6 Clangoranda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Gunner Molloy | ||
Tue Oct 11 2016 15:47 | 1st = 7 Gunner Molloy 2nd = 1 Wilba Beast 3rd = 3 Pearl Blonde 4th = 6 Indian Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 7 Our Wicklow | ||
Tue Oct 11 2016 15:46 | 1st = 7 Our Wicklow 2nd = 9 Danse Macabre 3rd = 2 Soldier 4th = 6 Arcano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Linyanti | ||
Tue Oct 11 2016 15:42 | 1st = 3 Linyanti 2nd = 6 Aztec Bromac 3rd = 5 Lurah 4th = 4 Webb Ellis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Arcup Usain | ||
Tue Oct 11 2016 15:39 | 1st = 1 Arcup Usain 2nd = 3 Calvadoss 3rd = 2 Fast Freddie 4th = 8 Als Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Im A Rippa | ||
Tue Oct 11 2016 15:35 | 1st = 1 Im A Rippa 2nd = 9 Gidgee Coals 3rd = 10 Our Investment 4th = 5 Sir Trustice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 7 Shes Ours | ||
Tue Oct 11 2016 15:33 | 1st = 7 Shes Ours 2nd = 8 Adams Bandit 3rd = 5 Drum Grohl 4th = 1 Awesome Benji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 6 Hell On Earth | ||
Tue Oct 11 2016 15:30 | 1st = 6 Hell On Earth 2nd = 2 Kinselmac Manner 3rd = 4 Kracken 4th = 5 Doogans Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 4 Golden Rat Lass | ||
Tue Oct 11 2016 15:28 | 1st = 4 Golden Rat Lass 2nd = 8 Cape Spectre 3rd = 1 Gold Act 4th = 2 Bells Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 9 Secret Image | ||
Tue Oct 11 2016 15:25 | 1st = 9 Secret Image 2nd = 13 Iltextya 3rd = 4 Seduction 4th = 1 Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Dodge The Storm | ||
Tue Oct 11 2016 15:22 | 1st = 1 Dodge The Storm 2nd = 9 El Rose 3rd = 6 Emerley Sprite 4th = 2 Chilli In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 Armabluechipboy | ||
Tue Oct 11 2016 15:20 | 1st = 2 Armabluechipboy 2nd = 4 Hey Knowchange 3rd = 5 Kilkeel Lady 4th = 1 Lucky Luciano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Just Leave | ||
Tue Oct 11 2016 15:17 | 1st = 1 Just Leave 2nd = 8 My Precious Fling 3rd = 9 Unico Crown 4th = 4 Lavros Segil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 6 Triple Agent | ||
Tue Oct 11 2016 15:14 | 1st = 6 Triple Agent 2nd = 7 Satin Style 3rd = 8 Hi Dixie 4th = 4 Unimaginable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Tiggerlong Boo | ||
Tue Oct 11 2016 15:11 | 1st = 7 Tiggerlong Boo 2nd = 6 Springfield Gun 3rd = 5 Hashtag Drew 4th = 4 Almost Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 17 The Big Le Boomski | ||
Tue Oct 11 2016 15:10 | 1st = 17 The Big Le Boomski 2nd = 5 Dixie Away 3rd = 14 Sciolta 4th = 4 Princess Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Jack In Black | ||
Tue Oct 11 2016 15:07 | 1st = 4 Jack In Black 2nd = 6 Kung Fu Mary 3rd = 3 Betty Blokbuster 4th = 8 Zulu Hercules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Blue Moon Rising | ||
Tue Oct 11 2016 15:03 | 1st = 9 Blue Moon Rising 2nd = 7 Settledin 3rd = 5 Crusty 4th = 8 Speedie Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 11 Evelyn | ||
Tue Oct 11 2016 15:00 | 1st = 11 Evelyn 2nd = 3 Chopsticks 3rd = 5 Joseph 4th = 1 Ask The Price |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Quiet Reflection | ||
Tue Oct 11 2016 14:57 | 1st = 4 Quiet Reflection 2nd = 8 Flying Fero 3rd = 1 Chief Advocate 4th = 7 Renegade Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 5 Flyin Arizona | ||
Tue Oct 11 2016 14:55 | 1st = 5 Flyin Arizona 2nd = 6 Fourpenny One 3rd = 4 Flight Officer 4th = 2 Frank Lucas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Nine Squared | ||
Tue Oct 11 2016 14:54 | 1st = 5 Nine Squared 2nd = 8 Cosmic Heir 3rd = 4 Work It 4th = 1 Nightmare Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Windswept | ||
Tue Oct 11 2016 14:51 | 1st = 6 Windswept 2nd = 1 Smashing Sally 3rd = 3 Super Income 4th = 2 Kakoda Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 2 Stanley | ||
Tue Oct 11 2016 14:50 | 1st = 2 Stanley 2nd = 10 Pradier 3rd = 7 Marry Me Molly 4th = 9 My Little Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Backpacker | ||
Tue Oct 11 2016 14:47 | 1st = 8 Backpacker 2nd = 3 Caustic Bale 3rd = 2 Just In Hodges 4th = 7 Sir Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Wattlebank Flyer | ||
Tue Oct 11 2016 14:42 | 1st = 5 Wattlebank Flyer 2nd = 4 Lombarto 3rd = 7 Ominous Flyer 4th = 6 One Last Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Nzuri | ||
Tue Oct 11 2016 14:39 | 1st = 7 Nzuri 2nd = 6 Skylock Kahn 3rd = 1 Banjo Barry 4th = 8 Dr Trojan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 6 Obsessions | ||
Tue Oct 11 2016 14:35 | 1st = 6 Obsessions 2nd = 5 Naughty Corner 3rd = 2 Legal Stature 4th = 13 Rougissante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Shakey | ||
Tue Oct 11 2016 14:33 | 1st = 7 Shakey 2nd = 8 Royal Arch 3rd = 5 Smashing Sarah 4th = 6 Snowys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 7 Rubme | ||
Tue Oct 11 2016 14:30 | 1st = 7 Rubme 2nd = 9 Tax Free 3rd = 8 Super Rockstar 4th = 1 Brother Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Balmoral Boy | ||
Tue Oct 11 2016 14:25 | 1st = 7 Balmoral Boy 2nd = 8 Idle Lea 3rd = 3 Outofthefire 4th = 6 Oopsicantrot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 2 Brookes Rose | ||
Tue Oct 11 2016 14:24 | 1st = 2 Brookes Rose 2nd = 1 Tennyson Inlet 3rd = 7 Nerve Of Steel 4th = 5 Mcdaknife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Wota Chill | ||
Tue Oct 11 2016 14:22 | 1st = 5 Wota Chill 2nd = 8 Storming Kinship 3rd = 1 Atkin Bale 4th = 3 Rockstar Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Romanov | ||
Tue Oct 11 2016 14:18 | 1st = 1 Romanov 2nd = 3 Redmia 3rd = 2 Munjiz 4th = 7 Gold Claim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Billy Jo | ||
Tue Oct 11 2016 14:15 | 1st = 4 Billy Jo 2nd = 5 Buckle Up Beneau 3rd = 1 Wynburn Hornet 4th = 8 Locknane Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Fashion Blue | ||
Tue Oct 11 2016 14:12 | 1st = 1 Fashion Blue 2nd = 5 Chief Star 3rd = 3 Future Dream 4th = 4 John Dujric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 1 Valhalla Member | ||
Tue Oct 11 2016 14:10 | 1st = 1 Valhalla Member 2nd = 10 Only Leonnie 3rd = 11 Supercharged 4th = 9 My Foolish Notion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Danyos Tom | ||
Tue Oct 11 2016 14:07 | 1st = 5 Danyos Tom 2nd = 1 Cris Tyson 3rd = 8 Able Chief 4th = 7 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Lansbury | ||
Tue Oct 11 2016 14:03 | 1st = 2 Lansbury 2nd = 5 Silknsun 3rd = 6 Turn Up Trumps 4th = 1 Illdoitwhenimready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 3 Dakota | ||
Tue Oct 11 2016 14:00 | 1st = 3 Dakota 2nd = 15 Ballerina Dancer 3rd = 9 Whiskey Business 4th = 13 Etoile Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Dilston Delight | ||
Tue Oct 11 2016 13:58 | 1st = 1 Dilston Delight 2nd = 8 Wynburn Archer 3rd = 2 Broadway Miss 4th = 5 Vesnas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 5 Dream Habit | ||
Tue Oct 11 2016 13:55 | 1st = 5 Dream Habit 2nd = 6 November Grey 3rd = 3 Moon and the Stars 4th = 4 Champagne Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Danlee Night Out | ||
Tue Oct 11 2016 13:50 | 1st = 1 Danlee Night Out 2nd = 2 Tynan Gold 3rd = 5 Andys Charm 4th = 4 Wind Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 6 Danke | ||
Tue Oct 11 2016 13:49 | 1st = 6 Danke 2nd = 4 Awa Cathrine 3rd = 2 Above The Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Fabrevale | ||
Tue Oct 11 2016 13:45 | 1st = 4 Fabrevale 2nd = 8 Abaloney 3rd = 3 Magical Strike 4th = 2 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 10 Joe Emery | ||
Tue Oct 11 2016 13:40 | 1st = 10 Joe Emery 2nd = 3 Lancie Boy 3rd = 2 Waddlesworth 4th = 6 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 6 Southern Gamble | ||
Tue Oct 11 2016 13:35 | 1st = 6 Southern Gamble 2nd = 5 Oh What A Thief 3rd = 7 Brockton Punch 4th = 4 Bond Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Super Senor | ||
Tue Oct 11 2016 13:33 | 1st = 8 Super Senor 2nd = 2 File The Writ 3rd = 5 Jim The Weapon 4th = 1 High Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 2 Il Davide | ||
Tue Oct 11 2016 13:30 | 1st = 2 Il Davide 2nd = 1 First Watch 3rd = 10 New York Philly 4th = 11 Rylea Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Heritage Watch | ||
Tue Oct 11 2016 13:27 | 1st = 2 Heritage Watch 2nd = 4 Cawbourne Murf 3rd = 5 Rhinegolde 4th = 6 Pianissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Batman Sloane | ||
Tue Oct 11 2016 13:22 | 1st = 8 Batman Sloane 2nd = 1 Todd Bless 3rd = 5 Ganador 4th = 7 Imari Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Lyncar Teagan | ||
Tue Oct 11 2016 13:17 | 1st = 8 Lyncar Teagan 2nd = 3 Adams Snow 3rd = 2 Inanna Star 4th = 7 Rosie Oh Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 6 Hard Questions | ||
Tue Oct 11 2016 13:12 | 1st = 6 Hard Questions 2nd = 1 Storming Mack 3rd = 2 Cawbourne Wazza 4th = 3 Luciastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Heez Beez Neez | ||
Tue Oct 11 2016 13:09 | 1st = 8 Heez Beez Neez 2nd = 4 Watta Pixie 3rd = 7 Our Silver Mist 4th = 1 Smashing Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Mahalo Belle | ||
Tue Oct 11 2016 13:05 | 1st = 6 Mahalo Belle 2nd = 5 Missy Mcbain 3rd = 8 Sappy Bale 4th = 1 Young Wingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 1 Balius | ||
Tue Oct 11 2016 13:00 | 1st = 1 Balius 2nd = 4 Monte Ainslie 3rd = 5 The Arod 4th = 3 Luceo Non Uro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 10 Invictum Domina | ||
Tue Oct 11 2016 12:55 | 1st = 10 Invictum Domina 2nd = 6 Beaujeen 3rd = 1 Bray 4th = 12 Spring Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 3 Kinlochs Fox | ||
Tue Oct 11 2016 12:52 | 1st = 3 Kinlochs Fox 2nd = 7 Duck In Town 3rd = 8 Aware 4th = 6 Takunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 8 Technic | ||
Tue Oct 11 2016 12:49 | 1st = 8 Technic 2nd = 2 Max Stix 3rd = 10 Southern Affair 4th = 3 His Nibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Zar Phoenix | ||
Tue Oct 11 2016 12:46 | 1st = 3 Zar Phoenix 2nd = 5 Smart Spectre 3rd = 1 Kalimba Midnight 4th = 4 Tearaway Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Raven Sky | ||
Tue Oct 11 2016 12:42 | 1st = 3 Raven Sky 2nd = 8 Dream A Little 3rd = 4 Elite Chaos 4th = 6 Baa Baa Ra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Chippewa | ||
Tue Oct 11 2016 12:37 | 1st = 2 Chippewa 2nd = 7 Swift Zorro 3rd = 1 Yakan De Kahn 4th = 5 Izzy A Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 3 Know Scrutiny | ||
Tue Oct 11 2016 12:32 | 1st = 3 Know Scrutiny 2nd = 1 Homebush Bailey 3rd = 7 Another Jamie 4th = 9 Unverified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Elite Quiver | ||
Tue Oct 11 2016 12:27 | 1st = 3 Elite Quiver 2nd = 6 Big Black Cape 3rd = 7 Comic Icon 4th = 8 Titanium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Aston Fabio | ||
Tue Oct 11 2016 12:22 | 1st = 8 Aston Fabio 2nd = 7 Fabriental 3rd = 5 Earlology 4th = 4 Paradigm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 High Treason | ||
Tue Oct 11 2016 12:17 | 1st = 2 High Treason 2nd = 7 Hello Teddy 3rd = 1 Tee Cee Benny 4th = 5 Mega Daario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 10 Another Liz | ||
Tue Oct 11 2016 12:12 | 1st = 10 Another Liz 2nd = 1 Know Respect 3rd = 6 Nina Baxter 4th = 8 Obeyance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Stout | ||
Tue Oct 11 2016 12:07 | 1st = 3 Stout 2nd = 2 Bella Nonna 3rd = 7 Snowys Legacy 4th = 1 Black Snake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Know Hassle | ||
Tue Oct 11 2016 11:55 | 1st = 5 Know Hassle 2nd = 8 Opawa Val 3rd = 1 Helena Allen 4th = 6 Pattys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 8 Opawa Kevin | ||
Tue Oct 11 2016 11:39 | 1st = 8 Opawa Kevin 2nd = 7 Southern Lights 3rd = 1 Ace Bale 4th = 3 Abrasador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Another Cruise | ||
Tue Oct 11 2016 11:22 | 1st = 2 Another Cruise 2nd = 1 Troublesome Brit 3rd = 8 Theseus 4th = 4 Gordy Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 3 Ana Dior | ||
Tue Oct 11 2016 11:02 | 1st = 3 Ana Dior 2nd = 2 Homebush Scribe 3rd = 4 Freckle Flyer 4th = 5 Miss Blue Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Paddy The Baker | ||
Tue Oct 11 2016 10:42 | 1st = 4 Paddy The Baker 2nd = 2 Opawa Lean Meat 3rd = 3 Cronos 4th = 1 Broken Penniless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Opawa Timo | ||
Tue Oct 11 2016 10:22 | 1st = 8 Opawa Timo 2nd = 1 Opawa Mine 3rd = 2 Sergio Destroyer 4th = 6 Light Thaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 3 Sioux Baxter | ||
Tue Oct 11 2016 10:02 | 1st = 3 Sioux Baxter 2nd = 4 Mya Time 3rd = 2 Idol Eve 4th = 1 Trendy Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 8 Sweet Savage | ||
Sun Sep 11 2016 22:20 | 1st = 8 Sweet Savage 2nd = 1 New Age Bogan 3rd = 6 Virons Legacy 4th = 5 Gibbaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Son Of Diablo | ||
Sun Sep 11 2016 22:00 | 1st = 2 Son Of Diablo 2nd = 7 Gee Me Up 3rd = 1 Fruitcake 4th = 4 Sumeranna Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 4 Fabre Force | ||
Sun Sep 11 2016 21:47 | 1st = 4 Fabre Force 2nd = 3 Rapid Explosion 3rd = 10 Hopeful Blue 4th = 7 Chief Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 5 Puzzle Queen | ||
Sun Sep 11 2016 21:43 | 1st = 5 Puzzle Queen 2nd = 7 Emerley Fairy 3rd = 3 Arnhem Chaos 4th = 1 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Warm Coconut Pie | ||
Sun Sep 11 2016 21:39 | 1st = 4 Warm Coconut Pie 2nd = 5 Etoile De Mer 3rd = 6 No Thru Road 4th = 3 Wheres Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Jeteye Express | ||
Sun Sep 11 2016 21:35 | 1st = 4 Jeteye Express 2nd = 10 Downtown Furia 3rd = 9 Supersonic Kaos 4th = 1 Jimmy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 5 Regal Stride | ||
Sun Sep 11 2016 21:30 | 1st = 5 Regal Stride 2nd = 4 Wrongly Accused 3rd = 6 Philtra Phella 4th = 2 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Grandson Luke | ||
Sun Sep 11 2016 21:28 | 1st = 1 Grandson Luke 2nd = 5 Tricky Tron 3rd = 8 Zafonic Force 4th = 7 Manyara Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Wheres Ramsay | ||
Sun Sep 11 2016 21:25 | 1st = 7 Wheres Ramsay 2nd = 1 Just Magical 3rd = 8 Like That 4th = 6 Hello Im Mikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Park The Ark | ||
Sun Sep 11 2016 21:22 | 1st = 8 Park The Ark 2nd = 5 Jokowi 3rd = 4 Phantom Sun 4th = 3 Hotham Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 3 Rainbow Sue | ||
Sun Sep 11 2016 21:18 | 1st = 3 Rainbow Sue 2nd = 8 Midair Meltdown 3rd = 1 Clarius 4th = 4 Petite Agee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Just Like Jim | ||
Sun Sep 11 2016 21:16 | 1st = 7 Just Like Jim 2nd = 2 Scared Of Sharks 3rd = 5 Winterstein 4th = 6 Family Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Miss Ramjet | ||
Sun Sep 11 2016 21:13 | 1st = 2 Miss Ramjet 2nd = 1 Cop That Bartley 3rd = 3 Hillbilly Jo 4th = 7 Dads Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Alota Control | ||
Sun Sep 11 2016 21:10 | 1st = 5 Alota Control 2nd = 6 Ratatat 3rd = 9 Fearsome Miss 4th = 3 Eves Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Our Josie | ||
Sun Sep 11 2016 21:07 | 1st = 7 Our Josie 2nd = 8 Klondike Kate 3rd = 1 Bayah Winslow 4th = 2 Sum Ting Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 1 Chasing Cheetahs | ||
Sun Sep 11 2016 21:03 | 1st = 1 Chasing Cheetahs 2nd = 4 All Style Sammy 3rd = 5 My Mate Tyson 4th = 2 Streetside Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 5 Alanna Banana | ||
Sun Sep 11 2016 21:01 | 1st = 5 Alanna Banana 2nd = 4 Karumba Blue 3rd = 8 China Oaks 4th = 7 Scotties Hottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Dyna Keitaro | ||
Sun Sep 11 2016 20:58 | 1st = 7 Dyna Keitaro 2nd = 2 Asa Jack Keene 3rd = 1 Check Yo Self 4th = 8 Dana Jorja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Axel Boy | ||
Sun Sep 11 2016 20:55 | 1st = 8 Axel Boy 2nd = 2 Lemon Paw 3rd = 6 Mr Chance 4th = 7 Angry Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Shakey Breaky | ||
Sun Sep 11 2016 20:52 | 1st = 2 Shakey Breaky 2nd = 5 Jeteye Junior 3rd = 6 Tod Tanga 4th = 3 Forkay Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Harry Bailey | ||
Sun Sep 11 2016 20:49 | 1st = 6 Harry Bailey 2nd = 5 Suite Alexis 3rd = 1 Gunner Succeed 4th = 8 Your Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Dr Kiaralee | ||
Sun Sep 11 2016 20:46 | 1st = 4 Dr Kiaralee 2nd = 5 Noddin Off 3rd = 6 Blue Away 4th = 1 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 1 Louie Finn | ||
Sun Sep 11 2016 20:45 | 1st = 1 Louie Finn 2nd = 8 Playing The Ace 3rd = 4 Pushinupdaisies 4th = 3 To The Rescue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 7 Wylee | ||
Sun Sep 11 2016 20:43 | 1st = 7 Wylee 2nd = 1 Gavin Street 3rd = 4 Nollo Prosequi 4th = 3 Dana Big Karl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Jack In Black | ||
Sun Sep 11 2016 20:40 | 1st = 8 Jack In Black 2nd = 2 Ten Pin Cam 3rd = 1 Play Your Ace 4th = 5 Ritas Kabin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Sea Fever | ||
Sun Sep 11 2016 20:37 | 1st = 7 Sea Fever 2nd = 5 Two Dollar Pots 3rd = 3 Buddy Goode 4th = 8 Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Showtime Lucy | ||
Sun Sep 11 2016 20:34 | 1st = 1 Showtime Lucy 2nd = 4 Court Zesta 3rd = 5 Flatlined 4th = 2 Awesome Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 6 Lay Low | ||
Sun Sep 11 2016 20:31 | 1st = 6 Lay Low 2nd = 2 Miss Bedlam 3rd = 3 Never Fear 4th = 7 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 6 Merlene Oh | ||
Sun Sep 11 2016 20:30 | 1st = 6 Merlene Oh 2nd = 1 Sweptunderdacarpet 3rd = 5 Red Shed Robbie 4th = 2 Mcadem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Fancy Schmancy | ||
Sun Sep 11 2016 20:28 | 1st = 8 Fancy Schmancy 2nd = 2 No Jockey Needed 3rd = 5 Farmor Mayhem 4th = 4 Son Of Prada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 8 Gold Price | ||
Sun Sep 11 2016 20:25 | 1st = 8 Gold Price 2nd = 1 Tezza Mac 3rd = 3 Kathy Austin 4th = 2 Fine And Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 1 Champagne Dreams | ||
Sun Sep 11 2016 20:17 | 1st = 1 Champagne Dreams 2nd = 3 Grinlikeastar 3rd = 5 Mean Courage 4th = 2 House Haunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Black Fields | ||
Sun Sep 11 2016 20:15 | 1st = 2 Black Fields 2nd = 3 Righto Mitch 3rd = 1 Lightwood Miss 4th = 4 Even Keel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Euchre Boy | ||
Sun Sep 11 2016 20:12 | 1st = 4 Euchre Boy 2nd = 7 Savvy Girl 3rd = 5 Jack Bauer 4th = 1 Ray The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Raving Thunder | ||
Sun Sep 11 2016 20:09 | 1st = 3 Raving Thunder 2nd = 2 Little Vossy 3rd = 7 Bally Zoro 4th = 4 Slainte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Days Like This | ||
Sun Sep 11 2016 20:05 | 1st = 2 Days Like This 2nd = 5 Glamour Art 3rd = 4 Vander Jenkins 4th = 6 Olwen Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Alota Future | ||
Sun Sep 11 2016 20:03 | 1st = 3 Alota Future 2nd = 7 Hers Not His 3rd = 4 Bogie Lilly 4th = 1 Azariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Let It Develop | ||
Sun Sep 11 2016 20:00 | 1st = 6 Let It Develop 2nd = 4 Blue Revolver 3rd = 7 Slamming Thunder 4th = 8 Reefton Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 1 The Stags Roar | ||
Sun Sep 11 2016 19:53 | 1st = 1 The Stags Roar 2nd = 4 Royal Deviate 3rd = 8 Beau Romulus 4th = 3 Lombo Idle Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Hesitator | ||
Sun Sep 11 2016 19:52 | 1st = 8 Hesitator 2nd = 4 Black Jungle 3rd = 1 Casual Steak 4th = 7 Stanislav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Omega Sniper | ||
Sun Sep 11 2016 19:48 | 1st = 2 Omega Sniper 2nd = 6 Mint Burst 3rd = 8 Bruiser Senor 4th = 3 Pure Gassed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Prince Rakeem | ||
Sun Sep 11 2016 19:45 | 1st = 1 Prince Rakeem 2nd = 2 El Grand Demon 3rd = 4 Gannons Gift 4th = 6 Noakis Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Barra Trip | ||
Sun Sep 11 2016 19:42 | 1st = 1 Barra Trip 2nd = 7 Plum Jam 3rd = 8 Corrupt Model 4th = 3 Stubborn State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Spiders Brother | ||
Sun Sep 11 2016 19:39 | 1st = 1 Spiders Brother 2nd = 8 Sugar Man 3rd = 7 Extreme Chance 4th = 3 Lika Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Bull Titan | ||
Sun Sep 11 2016 19:36 | 1st = 8 Bull Titan 2nd = 1 Kalden Nina 3rd = 6 Irinka Grant 4th = 4 Kalispell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 6 Cosmic Missile | ||
Sun Sep 11 2016 19:33 | 1st = 6 Cosmic Missile 2nd = 5 Wadelock Juliet 3rd = 3 Off The Hip 4th = 4 Enduro Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 2 Poker Boom | ||
Sun Sep 11 2016 19:29 | 1st = 2 Poker Boom 2nd = 8 Gears Of War 3rd = 1 On The Money 4th = 7 Defrag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 11 Cheshire Cat | ||
Sun Sep 11 2016 19:28 | 1st = 11 Cheshire Cat 2nd = 4 God Sake 3rd = 3 Ark Breeze 4th = 7 Jetcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Marloch | ||
Sun Sep 11 2016 19:26 | 1st = 3 Marloch 2nd = 8 Next Card 3rd = 5 Elusive Escapee 4th = 6 Look Us Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Taser Shock | ||
Sun Sep 11 2016 19:23 | 1st = 8 Taser Shock 2nd = 3 Brae Gift 3rd = 2 Mariners Beach 4th = 1 Velocity Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Mr Arjay | ||
Sun Sep 11 2016 19:19 | 1st = 6 Mr Arjay 2nd = 5 Sparkling Red 3rd = 7 Super Veloce 4th = 2 Asa Flying Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 9 Opia | ||
Sun Sep 11 2016 19:18 | 1st = 9 Opia 2nd = 6 Lofty Success 3rd = 5 Quest Front 4th = 7 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Happy Digger | ||
Sun Sep 11 2016 19:13 | 1st = 2 Happy Digger 2nd = 1 Tiggerlong Dot 3rd = 3 Dana Peach 4th = 5 Hawkeye Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Invictus Reign | ||
Sun Sep 11 2016 19:10 | 1st = 5 Invictus Reign 2nd = 10 Paua Invader 3rd = 8 Vic For Short 4th = 4 Dash Of Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 5 Esprit Hero | ||
Sun Sep 11 2016 19:07 | 1st = 5 Esprit Hero 2nd = 1 Boom Boom Bang 3rd = 7 Singitonemoretime 4th = 6 Poets Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Nana Road | ||
Sun Sep 11 2016 19:04 | 1st = 3 Nana Road 2nd = 6 Mini Load 3rd = 4 Secret Touch 4th = 2 In Full Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Dream a Little | ||
Sun Sep 11 2016 19:01 | 1st = 4 Dream a Little 2nd = 3 Aberlour 3rd = 8 Long Gully Indi 4th = 1 Dodgy Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Lethal Kid | ||
Sun Sep 11 2016 18:58 | 1st = 8 Lethal Kid 2nd = 1 Logger Cooper 3rd = 4 Day Time Friend 4th = 7 Providence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 9 Faithful Gabby | ||
Sun Sep 11 2016 18:54 | 1st = 9 Faithful Gabby 2nd = 5 The Bettormack 3rd = 4 Angela De Marco 4th = 7 Major Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 5 Diamond Lizzie | ||
Sun Sep 11 2016 18:52 | 1st = 5 Diamond Lizzie 2nd = 4 Strauss 3rd = 10 Miss College 4th = 3 Nitrous Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Division Four | ||
Sun Sep 11 2016 18:49 | 1st = 8 Division Four 2nd = 7 Augustus Dagloop 3rd = 4 Heard It Before 4th = 5 Call Me Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Smoking Gem | ||
Sun Sep 11 2016 18:44 | 1st = 2 Smoking Gem 2nd = 4 Mr Ignition 3rd = 1 Victa Kate 4th = 8 Jasplinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 3 Nica Macdonon | ||
Sun Sep 11 2016 18:42 | 1st = 3 Nica Macdonon 2nd = 2 Spud 3rd = 4 Chevaux Rainbow 4th = 5 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Raven Keroma | ||
Sun Sep 11 2016 18:39 | 1st = 8 Raven Keroma 2nd = 6 Muguruza 3rd = 5 For No One 4th = 1 French Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Wazza King | ||
Sun Sep 11 2016 18:36 | 1st = 8 Wazza King 2nd = 1 Lady Corsair 3rd = 6 Knock For Me 4th = 9 Guy Fawkes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Reflectance | ||
Sun Sep 11 2016 18:35 | 1st = 2 Reflectance 2nd = 5 Halusa 3rd = 9 High Limit 4th = 1 Flying Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 5 Malo | ||
Sun Sep 11 2016 18:28 | 1st = 5 Malo 2nd = 4 Broughton Beauty 3rd = 8 Arlington Road 4th = 6 Miss Maple Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 What Iam Iam | ||
Sun Sep 11 2016 18:25 | 1st = 8 What Iam Iam 2nd = 1 Motivate Her 3rd = 5 Iconic Chief 4th = 7 Johnny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Todd Bless | ||
Sun Sep 11 2016 18:22 | 1st = 7 Todd Bless 2nd = 8 Two Lippy 3rd = 6 Dashing Joker 4th = 4 Paddy Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Jaccka Len | ||
Sun Sep 11 2016 18:21 | 1st = 2 Jaccka Len 2nd = 4 Ebonyallstarzzz 3rd = 1 Attorney Stride 4th = 8 Fuscienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Das Tanga | ||
Sun Sep 11 2016 18:19 | 1st = 3 Das Tanga 2nd = 2 Tiger Rum 3rd = 8 Mystic Thursday 4th = 1 Shayne Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Fabulous Bill | ||
Sun Sep 11 2016 18:16 | 1st = 7 Fabulous Bill 2nd = 6 Super Luigi 3rd = 1 Stilton Hayley 4th = 8 Mr Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 8 Perfect Lily | ||
Sun Sep 11 2016 18:12 | 1st = 8 Perfect Lily 2nd = 5 Hows It Crude 3rd = 7 Dana Watene 4th = 2 Rear Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 2 Tonkels Star | ||
Sun Sep 11 2016 18:07 | 1st = 2 Tonkels Star 2nd = 10 Top The Ace 3rd = 1 Ima Dad 4th = 7 Boralma Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Shark Fever | ||
Sun Sep 11 2016 18:04 | 1st = 8 Shark Fever 2nd = 1 Guard Your Path 3rd = 6 Lady Julian 4th = 2 Zipping Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 6 Chantego Star | ||
Sun Sep 11 2016 18:00 | 1st = 6 Chantego Star 2nd = 4 Vonus 3rd = 1 Company Exchange 4th = 3 Jebel Musa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Fifteen Forty | ||
Sun Sep 11 2016 17:57 | 1st = 2 Fifteen Forty 2nd = 1 Astro Everywhere 3rd = 4 Vinneys Brae 4th = 9 Quicklee Malawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Holly Knocks | ||
Sun Sep 11 2016 17:53 | 1st = 2 Holly Knocks 2nd = 4 Ruby It Is 3rd = 5 Vickis Choice 4th = 7 Smooth Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Mavis Merle | ||
Sun Sep 11 2016 17:52 | 1st = 2 Mavis Merle 2nd = 6 Pushkin 3rd = 7 Future Promises 4th = 8 Mighty Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Speedy Sparky | ||
Sun Sep 11 2016 17:49 | 1st = 3 Speedy Sparky 2nd = 1 Midnight Benz 3rd = 8 Last One Left 4th = 7 Driftway Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 6 Flying Magnum | ||
Sun Sep 11 2016 17:43 | 1st = 6 Flying Magnum 2nd = 10 Gym Boots 3rd = 1 Hannah Bear 4th = 4 Goomac Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 9 Forty Thieves | ||
Sun Sep 11 2016 17:38 | 1st = 9 Forty Thieves 2nd = 1 Major Break 3rd = 2 Glam Rock 4th = 7 Illawong Noble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 8 - 2 Impulse Buy | ||
Sun Sep 11 2016 17:35 | 1st = 2 Impulse Buy 2nd = 8 Our Prospect 3rd = 1 Core Breach 4th = 3 North Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Royal Arch | ||
Sun Sep 11 2016 17:34 | 1st = 1 Royal Arch 2nd = 3 Banjo Queen 3rd = 7 Princess Pip Jay 4th = 9 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Miss Pepperoni | ||
Sun Sep 11 2016 17:31 | 1st = 6 Miss Pepperoni 2nd = 2 Destini Seahorse 3rd = 4 Gumaroy Model 4th = 1 Mcthumpa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Captain Cranky | ||
Sun Sep 11 2016 17:28 | 1st = 8 Captain Cranky 2nd = 5 Roman Lad 3rd = 3 Run Rosie 4th = 4 Armadale Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 1 Pegatego | ||
Sun Sep 11 2016 17:22 | 1st = 1 Pegatego 2nd = 6 Festive Excess 3rd = 8 Bollywood Blitz 4th = 10 Jestpatim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Airlie Reward | ||
Sun Sep 11 2016 17:17 | 1st = 7 Airlie Reward 2nd = 5 Taiyoshin 3rd = 15 Abseil 4th = 11 Lonhie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Borris Delight | ||
Sun Sep 11 2016 17:14 | 1st = 1 Borris Delight 2nd = 2 Spritely Boy 3rd = 5 Pictures Pearce 4th = 4 Akina Akeira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 1 Sound Bar | ||
Sun Sep 11 2016 17:10 | 1st = 1 Sound Bar 2nd = 7 Zigold 3rd = 2 Electric Crimson 4th = 8 Charcol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 12 Miss Ellie Grace | ||
Sun Sep 11 2016 17:05 | 1st = 12 Miss Ellie Grace 2nd = 10 Aristograts 3rd = 2 Enigami 4th = 14 Our Rising Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 7 - 3 Creance | ||
Sun Sep 11 2016 17:00 | 1st = 3 Creance 2nd = 12 Step Dance 3rd = 2 Eigelstein 4th = 6 Insuperable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Landon | ||
Sun Sep 11 2016 16:57 | 1st = 2 Landon 2nd = 5 Lucky Seed 3rd = 7 Why Not Sue 4th = 3 Dyna Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Blackbird Power | ||
Sun Sep 11 2016 16:53 | 1st = 8 Blackbird Power 2nd = 9 Alpha Styx 3rd = 11 Regal Ashes 4th = 12 Blazing Brax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 8 Amenzel | ||
Sun Sep 11 2016 16:50 | 1st = 8 Amenzel 2nd = 1 Bally Paddy 3rd = 4 Blazing Socks 4th = 6 Charlie Garcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Oriental Classic | ||
Sun Sep 11 2016 16:46 | 1st = 1 Oriental Classic 2nd = 9 Cornicello 3rd = 7 Schools Out 4th = 12 Willy Wagtail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Rose Magic | ||
Sun Sep 11 2016 16:44 | 1st = 5 Rose Magic 2nd = 3 Archie Ninkasi 3rd = 2 Babs On Parole 4th = 4 Sundance Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Call Me Rusty | ||
Sun Sep 11 2016 16:42 | 1st = 8 Call Me Rusty 2nd = 7 Wimpole Street 3rd = 3 Royal Mephisto 4th = 1 Rising Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Tuffy Bale | ||
Sun Sep 11 2016 16:40 | 1st = 2 Tuffy Bale 2nd = 3 Avatar Thor 3rd = 4 Hands To Myself 4th = 8 Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 4 Concentrate | ||
Sun Sep 11 2016 16:34 | 1st = 4 Concentrate 2nd = 8 Ariconte 3rd = 7 Watch Over Me 4th = 5 Rozzie Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 7 New Ruler | ||
Sun Sep 11 2016 16:30 | 1st = 7 New Ruler 2nd = 5 Sadhika 3rd = 16 Brobak 4th = 12 Dis Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Keep Talking | ||
Sun Sep 11 2016 16:27 | 1st = 5 Keep Talking 2nd = 4 Amlin Prince 3rd = 10 Blackjacks Back 4th = 1 Genius Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 6 - 8 Band Practice | ||
Sun Sep 11 2016 16:25 | 1st = 8 Band Practice 2nd = 9 Centre Divider 3rd = 6 Seek To Destroy 4th = 12 Honourable Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 8 Holdonsu | ||
Sun Sep 11 2016 16:22 | 1st = 8 Holdonsu 2nd = 9 Glowing Courage 3rd = 4 Kapow Shannon 4th = 3 Lilbitofsumthin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 9 To Be Honest | ||
Sun Sep 11 2016 16:20 | 1st = 9 To Be Honest 2nd = 3 Eljetem 3rd = 2 Tinys Legacy 4th = 5 Orient Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Collect | ||
Sun Sep 11 2016 16:17 | 1st = 5 Collect 2nd = 8 Fearless John 3rd = 6 Allen Terminator 4th = 3 Zipping Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 10 Trap For Fools | ||
Sun Sep 11 2016 16:12 | 1st = 10 Trap For Fools 2nd = 2 Gibraltars Street 3rd = 1 Clocker 4th = 8 Luna Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 5 Mix Off Harmony | ||
Sun Sep 11 2016 16:09 | 1st = 5 Mix Off Harmony 2nd = 10 Stroke Of Genius 3rd = 3 Fear Fire 4th = 6 Avatar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 5 Light Shows | ||
Sun Sep 11 2016 16:05 | 1st = 5 Light Shows 2nd = 3 Jetintoit 3rd = 6 Ashgrovian 4th = 4 Code One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 2 Im Wesley | ||
Sun Sep 11 2016 16:00 | 1st = 2 Im Wesley 2nd = 5 Teriki 3rd = 7 Sentry Duty 4th = 6 The Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Dewana Express | ||
Sun Sep 11 2016 15:57 | 1st = 1 Dewana Express 2nd = 3 Kinbrae Millie 3rd = 2 Poker Brat 4th = 4 Tommys Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 2 Machinegun Jubs | ||
Sun Sep 11 2016 15:55 | 1st = 2 Machinegun Jubs 2nd = 1 Annandale Lass 3rd = 7 Alliterate 4th = 3 Rubymay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 2 Smoke N Fire | ||
Sun Sep 11 2016 15:52 | 1st = 2 Smoke N Fire 2nd = 4 Pedros Joy 3rd = 1 So Much Joy 4th = 9 Flight Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 4 Gold Bar | ||
Sun Sep 11 2016 15:50 | 1st = 4 Gold Bar 2nd = 5 Magna Rossa 3rd = 7 Sweet Clementine 4th = 10 Senorita On Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 5 - 8 Chiazza | ||
Sun Sep 11 2016 15:46 | 1st = 8 Chiazza 2nd = 1 One For Max 3rd = 12 Ghost Rider 4th = 4 Malebo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Connemara Xav | ||
Sun Sep 11 2016 15:43 | 1st = 1 Connemara Xav 2nd = 2 Toms Gift 3rd = 3 Hogwarts Express 4th = 4 Benny The Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 10 Blanco Canyon | ||
Sun Sep 11 2016 15:40 | 1st = 10 Blanco Canyon 2nd = 3 Wind Whistler 3rd = 8 Wolfpack 4th = 2 Rinash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Effective Power | ||
Sun Sep 11 2016 15:37 | 1st = 4 Effective Power 2nd = 8 Cranky Pants 3rd = 3 Macjam 4th = 1 Unileven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 6 Quintessence | ||
Sun Sep 11 2016 15:34 | 1st = 6 Quintessence 2nd = 2 On The Ropes 3rd = 3 Anglo Irish 4th = 4 Cincinnati Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 10 Vidarr | ||
Sun Sep 11 2016 15:30 | 1st = 10 Vidarr 2nd = 15 Miss Amigo 3rd = 1 Meme Maillot Jaune 4th = 8 King Drabadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 5 Diamond Cutter | ||
Sun Sep 11 2016 15:25 | 1st = 5 Diamond Cutter 2nd = 2 Lifes Quest 3rd = 9 Mariahs Magic 4th = 4 Another Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 3 Think It Through | ||
Sun Sep 11 2016 15:23 | 1st = 3 Think It Through 2nd = 4 Bertie Francis 3rd = 2 It Takes Courage 4th = 1 Hard Rock Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 2 Hellbent | ||
Sun Sep 11 2016 15:20 | 1st = 2 Hellbent 2nd = 4 Demonstrate 3rd = 3 Sunday Escape 4th = 6 Lucky Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 4 Jimarni | ||
Sun Sep 11 2016 15:17 | 1st = 4 Jimarni 2nd = 3 Triple Hero 3rd = 10 Flaming Commodity 4th = 1 Der Meister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Spud Missile | ||
Sun Sep 11 2016 15:16 | 1st = 3 Spud Missile 2nd = 6 Opawa Kuru 3rd = 7 Multicam Ranger 4th = 5 Instant Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Down In Mexico | ||
Sun Sep 11 2016 15:13 | 1st = 1 Down In Mexico 2nd = 3 Dewana Interest 3rd = 2 Becky Bale 4th = 5 Tapping Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 4 - 1 Tableaux | ||
Sun Sep 11 2016 15:12 | 1st = 1 Tableaux 2nd = 7 Frederation 3rd = 5 Extreme Shot 4th = 12 Spirited Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 9 Ardens Concord | ||
Sun Sep 11 2016 15:07 | 1st = 9 Ardens Concord 2nd = 10 Stunin Dude 3rd = 3 Veras Delight 4th = 2 I Try |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 6 Zipping Arnold | ||
Sun Sep 11 2016 15:05 | 1st = 6 Zipping Arnold 2nd = 2 Invictus Rapid 3rd = 8 Jack Walker 4th = 1 Big Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Gold Class | ||
Sun Sep 11 2016 14:58 | 1st = 5 Gold Class 2nd = 6 Fantastic Ava 3rd = 7 Electric Dee Eye 4th = 1 Scott The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Dusty Roy | ||
Sun Sep 11 2016 14:55 | 1st = 8 Dusty Roy 2nd = 5 Quotation Mark 3rd = 2 Destini Wahoo 4th = 6 Danger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 11 Minsk | ||
Sun Sep 11 2016 14:54 | 1st = 11 Minsk 2nd = 16 Take A Chance 3rd = 2 Cartagena 4th = 17 Sir Earlstoun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 3 Curragh | ||
Sun Sep 11 2016 14:50 | 1st = 3 Curragh 2nd = 12 Lola Lu 3rd = 9 Beltum 4th = 11 Eat The House Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Tulhurst Stacey | ||
Sun Sep 11 2016 14:49 | 1st = 8 Tulhurst Stacey 2nd = 6 Count Montecristo 3rd = 2 Mister Bigshot 4th = 9 Ok Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 6 Crystal Flame | ||
Sun Sep 11 2016 14:46 | 1st = 6 Crystal Flame 2nd = 3 Dont We Love It 3rd = 5 Foreshore Dane 4th = 2 Taras Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Thrilling Boris | ||
Sun Sep 11 2016 14:43 | 1st = 5 Thrilling Boris 2nd = 1 Prophecy 3rd = 9 Cawbourne Cooks 4th = 8 Kimetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 3 Hooge | ||
Sun Sep 11 2016 14:42 | 1st = 3 Hooge 2nd = 9 Ode To Caitlin 3rd = 2 Brilliant Poet 4th = 5 Tramotane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Marvelous Marvin | ||
Sun Sep 11 2016 14:40 | 1st = 2 Marvelous Marvin 2nd = 5 Mott Haven 3rd = 8 Irish Connection 4th = 3 Connemara Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 7 Jags Invasion | ||
Sun Sep 11 2016 14:35 | 1st = 7 Jags Invasion 2nd = 3 The Silver Fox 3rd = 8 Monty Python 4th = 6 Arran Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 King Fipa | ||
Sun Sep 11 2016 14:35 | 1st = 2 King Fipa 2nd = 1 Rosie Riccarton 3rd = 8 Daintree Jim 4th = 3 Charman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 3 - 8 Svendita | ||
Sun Sep 11 2016 14:30 | 1st = 8 Svendita 2nd = 17 Cataluna 3rd = 13 Vod 4th = 1 Big Britches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Mi Tensile | ||
Sun Sep 11 2016 14:24 | 1st = 1 Mi Tensile 2nd = 2 Global Conquest 3rd = 4 Timmy Trumpet 4th = 6 Fantastic Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Headmaster | ||
Sun Sep 11 2016 14:24 | 1st = 5 Headmaster 2nd = 3 Ten Crystals 3rd = 1 Just A Kool Joe 4th = 6 Presidential Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 2 Desert Grey | ||
Sun Sep 11 2016 14:20 | 1st = 2 Desert Grey 2nd = 11 Positive Carry 3rd = 1 Alabama Charge 4th = 3 Gonstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Mola Ram | ||
Sun Sep 11 2016 14:12 | 1st = 5 Mola Ram 2nd = 6 Balboa Rocks 3rd = 9 Meadow 4th = 11 Sir Plucka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Yes Sarge | ||
Sun Sep 11 2016 14:10 | 1st = 3 Yes Sarge 2nd = 6 Kashmir Cashe 3rd = 4 Mister Ebby 4th = 2 Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 4 Storm Gust | ||
Sun Sep 11 2016 14:07 | 1st = 4 Storm Gust 2nd = 12 Shbourne Dylaca 3rd = 9 Time Commands 4th = 3 Ronaldos Goal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Scott Tied Up | ||
Sun Sep 11 2016 14:06 | 1st = 1 Scott Tied Up 2nd = 3 Opawa Libby 3rd = 7 Allegro Lass 4th = 8 Eva Kaneva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 5 Envision | ||
Sun Sep 11 2016 14:03 | 1st = 5 Envision 2nd = 1 Bills A Goodie 3rd = 11 No Effort Needed 4th = 8 Gingersnap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Spritely Pizazz | ||
Sun Sep 11 2016 14:01 | 1st = 2 Spritely Pizazz 2nd = 8 Pretty Machine 3rd = 1 Kennys Millions 4th = 3 Magic Moon Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 3 Perfectly Ideal | ||
Sun Sep 11 2016 13:56 | 1st = 3 Perfectly Ideal 2nd = 1 Dalness Mac 3rd = 8 Allison Stokke 4th = 4 Rock N Roll Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 2 - 12 Miss Identified | ||
Sun Sep 11 2016 13:54 | 1st = 12 Miss Identified 2nd = 6 Braeview Miss 3rd = 11 Little Sweetheart 4th = 15 Bonstar Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Mc Fipa | ||
Sun Sep 11 2016 13:52 | 1st = 2 Mc Fipa 2nd = 3 Queen Yuna 3rd = 1 Galloping Emma 4th = 4 Dusty Chopstix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 6 Legless Veuve | ||
Sun Sep 11 2016 13:50 | 1st = 6 Legless Veuve 2nd = 15 Summer Glen 3rd = 2 Classic Diva 4th = 12 Petition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Lord De Air | ||
Sun Sep 11 2016 13:48 | 1st = 3 Lord De Air 2nd = 8 Missing Allegro 3rd = 4 Skinny Ankles 4th = 7 Costing Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Jolted | ||
Sun Sep 11 2016 13:44 | 1st = 6 Jolted 2nd = 9 Williewa Bullet 3rd = 1 Lockton Art 4th = 2 Tulhurst Daydreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Your Shout Punk | ||
Sun Sep 11 2016 13:38 | 1st = 3 Your Shout Punk 2nd = 2 Secret Society 3rd = 5 Bejay The Dejay 4th = 7 Hes An Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Mestalla | ||
Sun Sep 11 2016 13:35 | 1st = 2 Mestalla 2nd = 4 Beaumaris 3rd = 6 Nearctic Chiller 4th = 1 Tuliman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 8 Glistening Star | ||
Sun Sep 11 2016 13:30 | 1st = 8 Glistening Star 2nd = 12 Its A Battle 3rd = 2 Glory Blaze 4th = 7 Dads Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Peaknuckle | ||
Sun Sep 11 2016 13:28 | 1st = 6 Peaknuckle 2nd = 4 Speed Lorde 3rd = 8 Britney Star 4th = 7 Freedom Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 5 Pallino | ||
Sun Sep 11 2016 13:25 | 1st = 5 Pallino 2nd = 10 Southo Saturday 3rd = 1 Laszlo 4th = 9 Kee De Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 5 Franco Nelson | ||
Sun Sep 11 2016 13:19 | 1st = 5 Franco Nelson 2nd = 1 Tiger Tara 3rd = 6 Cullect A Guinness 4th = 10 Quick As A Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 1 - 4 Iamthekey | ||
Sun Sep 11 2016 13:15 | 1st = 4 Iamthekey 2nd = 8 Imperial Journey 3rd = 7 Uncle Mac 4th = 1 Any Saturday Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Kid Carl | ||
Sun Sep 11 2016 13:13 | 1st = 1 Kid Carl 2nd = 5 Dubovka 3rd = 8 Dynamite Dozer 4th = 3 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Tee Kay Yapper | ||
Sun Sep 11 2016 13:10 | 1st = 2 Tee Kay Yapper 2nd = 7 Our Heisenberg 3rd = 1 Idol Gee 4th = 8 Jump Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 1 Cruisin | ||
Sun Sep 11 2016 13:10 | 1st = 1 Cruisin 2nd = 8 Miss Remington 3rd = 4 Emandems 4th = 6 Curious Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Invincible Express | ||
Sun Sep 11 2016 12:55 | 1st = 1 Invincible Express 2nd = 6 You Say No Way 3rd = 8 Jills Charm 4th = 2 Peripheral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 4 Fabrelee | ||
Sun Sep 11 2016 12:54 | 1st = 4 Fabrelee 2nd = 1 Allegro Class 3rd = 6 Lady Rose 4th = 5 Lets Go Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 3 Snowing Sun | ||
Sun Sep 11 2016 12:50 | 1st = 3 Snowing Sun 2nd = 5 Divine Strategy 3rd = 11 Bunker Star 4th = 6 Millie Mateba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Enchanting Image | ||
Sun Sep 11 2016 12:47 | 1st = 5 Enchanting Image 2nd = 4 Panther Grit 3rd = 2 Zipping Billy 4th = 6 Mendacious Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 3 Lis Rulz | ||
Sun Sep 11 2016 12:42 | 1st = 3 Lis Rulz 2nd = 9 Chief Kapai 3rd = 7 Hotdiggettycullen 4th = 6 Lottie Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 4 Idol Leanne | ||
Sun Sep 11 2016 12:33 | 1st = 4 Idol Leanne 2nd = 7 Nangar Gem 3rd = 3 Podium Bonus 4th = 2 Rocky Mcawesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Leave Me Out | ||
Sun Sep 11 2016 12:30 | 1st = 1 Leave Me Out 2nd = 2 Barney Bubble 3rd = 3 Dozer Gold 4th = 8 Donkey Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Cyclone Lusi | ||
Sun Sep 11 2016 12:16 | 1st = 3 Cyclone Lusi 2nd = 8 Lovely Rita 3rd = 1 Pat Not Plait 4th = 4 Thrilling Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Acquainted | ||
Sun Sep 11 2016 12:12 | 1st = 2 Acquainted 2nd = 1 Pop Do It 3rd = 5 Hide The Wallet 4th = 7 Prestwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 6 All Settled Down | ||
Sun Sep 11 2016 12:07 | 1st = 6 All Settled Down 2nd = 9 Dream Big 3rd = 3 Pretorius 4th = 7 Sarah Palin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 3 Star Of Memphis | ||
Sun Sep 11 2016 11:32 | 1st = 3 Star Of Memphis 2nd = 1 Speedy Mach 3rd = 5 Homeforlife 4th = 2 Glenferrie Duster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 3 Happy Ever Laughter | ||
Sun Sep 11 2016 10:57 | 1st = 3 Happy Ever Laughter 2nd = 7 Crafty Cullen 3rd = 5 Pegasus Merrily 4th = 10 Lindas Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 3 Floating On Eyre | ||
Sun Sep 11 2016 10:27 | 1st = 3 Floating On Eyre 2nd = 4 Delishka 3rd = 6 Gypsys Choice 4th = 8 Bgs Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 10 Sugar Cane | ||
Sun Sep 11 2016 10:00 | 1st = 10 Sugar Cane 2nd = 5 Shona Mary 3rd = 3 Holly Trouble 4th = 4 Belmonts Greatest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Capricorn Dreama | ||
Sun Sep 11 2016 0:27 | 1st = 6 Capricorn Dreama 2nd = 5 Mighty Matt 3rd = 1 Silk Hawke 4th = 7 Black Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Yappa Kuri | ||
Sun Sep 11 2016 0:07 | 1st = 4 Yappa Kuri 2nd = 7 Max Star 3rd = 8 Hello Bobby 4th = 1 Locksley Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Attilius | ||
Thu Aug 11 2016 23:47 | 1st = 6 Attilius 2nd = 2 Kals All Heart 3rd = 7 Locksley Road 4th = 1 Oxley Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Snows Pledge | ||
Thu Aug 11 2016 23:27 | 1st = 5 Snows Pledge 2nd = 4 Fancy Ripper 3rd = 7 Back Seconds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Betty Gundi | ||
Thu Aug 11 2016 23:07 | 1st = 5 Betty Gundi 2nd = 4 Vee Girl 3rd = 3 That Dude 4th = 8 West On Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 1 Stick Around | ||
Thu Aug 11 2016 22:58 | 1st = 1 Stick Around 2nd = 2 Waddlesworth 3rd = 5 Yogo Hara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Bushmans Poem | ||
Thu Aug 11 2016 22:55 | 1st = 1 Bushmans Poem 2nd = 2 Lizzy Allen 3rd = 4 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 1 Zipping Tatum | ||
Thu Aug 11 2016 22:52 | 1st = 1 Zipping Tatum 2nd = 5 Let It Begin 3rd = 3 Schmick As 4th = 7 Mithril Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Rockstar Ted | ||
Thu Aug 11 2016 22:48 | 1st = 8 Rockstar Ted 2nd = 7 Gnasher 3rd = 3 Hairy Hairdreser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Nosey Flyer | ||
Thu Aug 11 2016 22:45 | 1st = 3 Nosey Flyer 2nd = 2 Sneaky Ripper 3rd = 5 Bonbie Lass 4th = 4 Gas Pedal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Care Care Care | ||
Thu Aug 11 2016 22:38 | 1st = 7 Care Care Care 2nd = 2 Billy Jo 3rd = 9 Harry Steiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Manzanares | ||
Thu Aug 11 2016 22:35 | 1st = 8 Manzanares 2nd = 2 Reddy Successor 3rd = 4 Arizona Xena 4th = 6 Tepow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 6 Lektra Elusive | ||
Thu Aug 11 2016 22:32 | 1st = 6 Lektra Elusive 2nd = 8 Samsara Lass 3rd = 3 Lektra Hutch 4th = 1 Lil Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Wheel Spinner | ||
Thu Aug 11 2016 22:29 | 1st = 1 Wheel Spinner 2nd = 5 Billy Blue Eyes 3rd = 8 Bounce Pass 4th = 7 Splish Splashin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Hello Im Leo | ||
Thu Aug 11 2016 22:25 | 1st = 4 Hello Im Leo 2nd = 7 Timmy Mac 3rd = 3 Odd Couple 4th = 5 South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Nebraska Beach | ||
Thu Aug 11 2016 22:21 | 1st = 1 Nebraska Beach 2nd = 4 Locknane Oscar 3rd = 8 Coffee Elizabeth 4th = 6 Baci De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Elantris | ||
Thu Aug 11 2016 22:17 | 1st = 1 Elantris 2nd = 8 Vintage Ally 3rd = 3 Tranquil Blossom 4th = 6 Winsome April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 6 Robyns Boy | ||
Thu Aug 11 2016 22:14 | 1st = 6 Robyns Boy 2nd = 2 Tapping Tears 3rd = 8 Tills Henry 4th = 3 Captain Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Sea Winds | ||
Thu Aug 11 2016 22:11 | 1st = 8 Sea Winds 2nd = 5 Scottish Thistle 3rd = 3 Tahlo 4th = 4 Aston Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Train To Pain | ||
Thu Aug 11 2016 22:07 | 1st = 5 Train To Pain 2nd = 7 Accreditation 3rd = 4 Clangers 4th = 8 Gearbox Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 6 Whistledown | ||
Thu Aug 11 2016 22:04 | 1st = 6 Whistledown 2nd = 5 Honeys Child 3rd = 2 Dean Machine 4th = 1 Redhot Coles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 8 Our Star Dust | ||
Thu Aug 11 2016 22:00 | 1st = 8 Our Star Dust 2nd = 5 Kaanapali 3rd = 7 Hez Razor Sharp 4th = 9 Jaylets Hunta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Sausage Sizzle | ||
Thu Aug 11 2016 21:58 | 1st = 1 Sausage Sizzle 2nd = 3 Mepunga Treasure 3rd = 8 Kryptonian 4th = 5 Smokester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Ceaser De Kahn | ||
Thu Aug 11 2016 21:55 | 1st = 2 Ceaser De Kahn 2nd = 5 Alpha Ares 3rd = 7 Logger County 4th = 3 Reptar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Six Sense | ||
Thu Aug 11 2016 21:52 | 1st = 6 Six Sense 2nd = 5 Unpretentious 3rd = 3 Bank Street 4th = 1 Serial Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 5 Djarragun | ||
Thu Aug 11 2016 21:49 | 1st = 5 Djarragun 2nd = 8 Jarvis Rhode 3rd = 7 Saint Elite 4th = 6 Ringadingding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 8 Old Studley Road | ||
Thu Aug 11 2016 21:48 | 1st = 8 Old Studley Road 2nd = 4 Lighthorse 3rd = 7 Golovkin 4th = 2 Little Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Dodger I Am | ||
Thu Aug 11 2016 21:46 | 1st = 3 Dodger I Am 2nd = 8 Straight Away 3rd = 6 Gun Mcbain 4th = 2 Seeking Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Activator | ||
Thu Aug 11 2016 21:43 | 1st = 4 Activator 2nd = 3 Oldmate Archie 3rd = 1 Halcyon Honey 4th = 5 Sweet Charlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Dundee Ally | ||
Thu Aug 11 2016 21:40 | 1st = 1 Dundee Ally 2nd = 8 Kinloch Angel 3rd = 6 Hes A Boomer 4th = 3 Sweet Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Mepunga Joffa | ||
Thu Aug 11 2016 21:37 | 1st = 1 Mepunga Joffa 2nd = 5 Liam 3rd = 3 Flywheel Alfie 4th = 4 Duna Runa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Shadeena | ||
Thu Aug 11 2016 21:34 | 1st = 1 Shadeena 2nd = 2 Gun Legacy 3rd = 3 Ratatat 4th = 6 Fear The Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 8 Maken Art Magic | ||
Thu Aug 11 2016 21:30 | 1st = 8 Maken Art Magic 2nd = 9 Hero Bromac 3rd = 12 Tell Us We Dream 4th = 11 Takachanceonharry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Shadow Walker | ||
Thu Aug 11 2016 21:28 | 1st = 6 Shadow Walker 2nd = 3 Krakka 3rd = 1 Finding Mo 4th = 8 Ochre Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Call Me Gee | ||
Thu Aug 11 2016 21:25 | 1st = 6 Call Me Gee 2nd = 1 Stefanovic 3rd = 3 Quaker Bale 4th = 8 Lightning Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Just Ducal | ||
Thu Aug 11 2016 21:22 | 1st = 6 Just Ducal 2nd = 1 Mclaren Missile 3rd = 7 Bradley Bale 4th = 2 Shes A Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Fancy Lil | ||
Thu Aug 11 2016 21:19 | 1st = 2 Fancy Lil 2nd = 1 Quedos 3rd = 8 Magic Seeker 4th = 7 Classifield Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Intransit | ||
Thu Aug 11 2016 21:18 | 1st = 3 Intransit 2nd = 4 Lexus On The Beach 3rd = 9 Artistic Flite 4th = 2 Whoseme Father |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Count Baroque | ||
Thu Aug 11 2016 21:16 | 1st = 1 Count Baroque 2nd = 3 Chief Jetpilot 3rd = 8 Amour Baroque 4th = 4 Cosmic Heir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Buck Forty | ||
Thu Aug 11 2016 21:13 | 1st = 2 Buck Forty 2nd = 7 Bracket Creep 3rd = 1 Brakani 4th = 6 Helga Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Outside Pass | ||
Thu Aug 11 2016 21:10 | 1st = 8 Outside Pass 2nd = 4 Swap Ya 3rd = 1 Sheza Keen Size 4th = 9 Black Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Maya Herrera | ||
Thu Aug 11 2016 21:07 | 1st = 1 Maya Herrera 2nd = 2 Status Seeker 3rd = 3 Kyahs Comet 4th = 4 You Got Rivered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Lynlea Jiddy | ||
Thu Aug 11 2016 21:04 | 1st = 1 Lynlea Jiddy 2nd = 3 Ginger Warrior 3rd = 6 Good Memories 4th = 7 Emio Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Neat Alright | ||
Thu Aug 11 2016 21:01 | 1st = 5 Neat Alright 2nd = 1 Zippleback 3rd = 8 Expect A Lot 4th = 3 Chrissys Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 4 Heavens Trend | ||
Thu Aug 11 2016 21:00 | 1st = 4 Heavens Trend 2nd = 5 Nikkibadwagon 3rd = 1 Whirily School 4th = 3 Rockstar Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Springvale Bryne | ||
Thu Aug 11 2016 20:58 | 1st = 8 Springvale Bryne 2nd = 7 Here Comes Henry 3rd = 4 Night Rhythm 4th = 6 Parsec Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 5 Dawns Best | ||
Thu Aug 11 2016 20:55 | 1st = 5 Dawns Best 2nd = 8 Blatter 3rd = 2 Dark Drifter 4th = 7 Hat Trick Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Airbound | ||
Thu Aug 11 2016 20:52 | 1st = 2 Airbound 2nd = 8 Dewana Special 3rd = 4 Boss Senor 4th = 6 Ballerino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Slipaway Robbie | ||
Thu Aug 11 2016 20:49 | 1st = 1 Slipaway Robbie 2nd = 3 Mazzetti 3rd = 5 Hashtag Jordan 4th = 8 Unlocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 My Ravana | ||
Thu Aug 11 2016 20:48 | 1st = 5 My Ravana 2nd = 6 Julia Mac 3rd = 8 Bold Trump 4th = 1 Boogiewoogiegirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Tripum | ||
Thu Aug 11 2016 20:46 | 1st = 5 Tripum 2nd = 1 Whirly Way 3rd = 8 Magic Maiden 4th = 3 Magical Yessam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Skitzen | ||
Thu Aug 11 2016 20:43 | 1st = 3 Skitzen 2nd = 4 Packed Chevy 3rd = 8 Zipping Marlisa 4th = 1 One Plus Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Flight of Fancy | ||
Thu Aug 11 2016 20:40 | 1st = 2 Flight of Fancy 2nd = 1 Dragon George 3rd = 6 Ashby Beth 4th = 5 Nickanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Coorong Kid | ||
Thu Aug 11 2016 20:37 | 1st = 4 Coorong Kid 2nd = 8 Wave To Kirra 3rd = 5 Backpacker 4th = 2 Caustic Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Movie Fever | ||
Thu Aug 11 2016 20:34 | 1st = 1 Movie Fever 2nd = 3 Locknane Abby 3rd = 2 Flippant 4th = 7 Prescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Fencer | ||
Thu Aug 11 2016 20:31 | 1st = 5 Fencer 2nd = 7 Lektra Peck 3rd = 6 Bushmans Faith 4th = 1 Fordo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 9 Fundamentalist | ||
Thu Aug 11 2016 20:30 | 1st = 9 Fundamentalist 2nd = 2 Repeat After Me 3rd = 7 Morior Invictus 4th = 5 Seven Ounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Snakebite Bale | ||
Thu Aug 11 2016 20:28 | 1st = 1 Snakebite Bale 2nd = 2 Cavalcade 3rd = 4 Dyna Juggler 4th = 8 Allen Kempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Big Easy Red | ||
Thu Aug 11 2016 20:25 | 1st = 7 Big Easy Red 2nd = 3 Cyndies Magic 3rd = 1 Vegas Bound 4th = 4 Mullaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 6 Spring Creek Bec | ||
Thu Aug 11 2016 20:22 | 1st = 6 Spring Creek Bec 2nd = 8 Vintage Power 3rd = 1 Rockin Runner 4th = 3 Ebby Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 9 Audrey Maree | ||
Thu Aug 11 2016 20:18 | 1st = 9 Audrey Maree 2nd = 10 Lilbitachicknfried 3rd = 3 Demolition Dave 4th = 6 Aspiring Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Cindys Zafonic | ||
Thu Aug 11 2016 20:16 | 1st = 3 Cindys Zafonic 2nd = 2 Sappy Bale 3rd = 5 Allen Jabez 4th = 8 Zebo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Marlow Brown | ||
Thu Aug 11 2016 20:13 | 1st = 5 Marlow Brown 2nd = 8 Fabregal 3rd = 2 Rhynstone Jetta 4th = 7 Dyna Keitaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Stylish Nic | ||
Thu Aug 11 2016 20:10 | 1st = 7 Stylish Nic 2nd = 1 Freeze Gopher 3rd = 8 Shanlyn Poppy 4th = 3 Rubys A Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Margins | ||
Thu Aug 11 2016 20:07 | 1st = 1 Margins 2nd = 5 Shes A Collinda 3rd = 6 Divas Shadow 4th = 8 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Not Like Tommy | ||
Thu Aug 11 2016 20:04 | 1st = 2 Not Like Tommy 2nd = 4 Issy Cool 3rd = 1 Just Spiffing 4th = 6 October Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Rocknroll Magic | ||
Thu Aug 11 2016 20:00 | 1st = 6 Rocknroll Magic 2nd = 9 Dancingwithsierra 3rd = 5 Just Rockon Bye 4th = 1 Rockabella Starz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Costin | ||
Thu Aug 11 2016 19:58 | 1st = 8 Costin 2nd = 2 Cawbourne Skeeta 3rd = 5 Berridale Boy 4th = 7 Spring Creek Wil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Mabel Allen | ||
Thu Aug 11 2016 19:55 | 1st = 4 Mabel Allen 2nd = 1 Pop Do It 3rd = 7 Qura Allen 4th = 5 Destroy I Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Worm Burner | ||
Thu Aug 11 2016 19:52 | 1st = 4 Worm Burner 2nd = 1 Temalor 3rd = 8 Wilba Beast 4th = 2 Venetian Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Pompidou | ||
Thu Aug 11 2016 19:48 | 1st = 3 Pompidou 2nd = 2 James Desire 3rd = 8 Elroy Jetson 4th = 10 Major Steppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 2 Tom Tom Drum | ||
Thu Aug 11 2016 19:46 | 1st = 2 Tom Tom Drum 2nd = 3 Winnie Kicks 3rd = 7 Trooper Class 4th = 6 Cheeky Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Ring The Bell | ||
Thu Aug 11 2016 19:43 | 1st = 7 Ring The Bell 2nd = 3 Lady Toy 3rd = 1 Son Of Bekim 4th = 5 Come On Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 El Chad | ||
Thu Aug 11 2016 19:40 | 1st = 3 El Chad 2nd = 7 Lauryns Best 3rd = 8 Chador Kahn 4th = 5 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Fantastic Wayne | ||
Thu Aug 11 2016 19:37 | 1st = 8 Fantastic Wayne 2nd = 2 Memory Remains 3rd = 6 Scarlet Tilly 4th = 5 Memory Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Becky Bale | ||
Thu Aug 11 2016 19:34 | 1st = 6 Becky Bale 2nd = 3 Hi Ho Geronimo 3rd = 4 Arolok Lil Gal 4th = 8 Marcus Daking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 5 Whistlejacket | ||
Thu Aug 11 2016 19:30 | 1st = 5 Whistlejacket 2nd = 10 Imahe Man 3rd = 2 The Shaw Thing 4th = 8 Scottish Sardius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Rockstar Swirl | ||
Thu Aug 11 2016 19:28 | 1st = 4 Rockstar Swirl 2nd = 2 Scorching 3rd = 8 Crown Jester 4th = 6 Velocity Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Chippewa | ||
Thu Aug 11 2016 19:25 | 1st = 3 Chippewa 2nd = 4 Silver Drone 3rd = 5 Rubys Flame 4th = 8 Assembly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Its a Bird | ||
Thu Aug 11 2016 19:22 | 1st = 8 Its a Bird 2nd = 7 Emily Jane 3rd = 3 Shanlyn Frank 4th = 1 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 High Balling | ||
Thu Aug 11 2016 19:19 | 1st = 8 High Balling 2nd = 1 Spider Murray 3rd = 5 Fleet Foot Mack 4th = 6 Trooper Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Chevals Charlie | ||
Thu Aug 11 2016 19:18 | 1st = 3 Chevals Charlie 2nd = 2 Easy Catch 3rd = 7 Strike Lightfire 4th = 4 The American Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 King Sized | ||
Thu Aug 11 2016 19:16 | 1st = 5 King Sized 2nd = 8 Fabulous Storm 3rd = 6 Spring Bonanza 4th = 7 Cheeky Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Mornington Star | ||
Thu Aug 11 2016 19:13 | 1st = 7 Mornington Star 2nd = 2 Spinner 3rd = 5 Berisha 4th = 8 Dark Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Zipping Billy | ||
Thu Aug 11 2016 19:10 | 1st = 8 Zipping Billy 2nd = 4 Mr Zip Zip 3rd = 2 Paradise Bay 4th = 5 Tye Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Fusaichi Kahn | ||
Thu Aug 11 2016 19:07 | 1st = 1 Fusaichi Kahn 2nd = 2 Regal Looper 3rd = 8 Dana Jorja 4th = 3 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Greysynd Emma | ||
Thu Aug 11 2016 19:04 | 1st = 8 Greysynd Emma 2nd = 1 Zall Good 3rd = 6 Jodie Madgio 4th = 2 Addictive Bryce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 5 Crown Dream | ||
Thu Aug 11 2016 19:00 | 1st = 5 Crown Dream 2nd = 10 Enrolled 3rd = 7 Daquiri 4th = 9 Greg The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Torque Flight | ||
Thu Aug 11 2016 18:58 | 1st = 3 Torque Flight 2nd = 2 Napalm 3rd = 4 Cincinnati Juice 4th = 8 Booty Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Kensa | ||
Thu Aug 11 2016 18:55 | 1st = 8 Kensa 2nd = 3 Fabulous Five 3rd = 2 Kissing Carter 4th = 4 Ninja Thommo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 6 Politics | ||
Thu Aug 11 2016 18:50 | 1st = 6 Politics 2nd = 10 Maximus Mak 3rd = 9 Gold Invader 4th = 3 Almaleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Shades Of Sassy | ||
Thu Aug 11 2016 18:47 | 1st = 2 Shades Of Sassy 2nd = 8 Shes No Manic 3rd = 3 Moyarra Predator 4th = 1 Heleray Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 War Dan Apollo | ||
Thu Aug 11 2016 18:43 | 1st = 6 War Dan Apollo 2nd = 4 Junes Legacy 3rd = 8 Always Bad 4th = 3 Hawkowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 All A Blaze | ||
Thu Aug 11 2016 18:41 | 1st = 6 All A Blaze 2nd = 1 Magic Ambush 3rd = 5 Why Not Barrel 4th = 8 Kutas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Transkei Rocca | ||
Thu Aug 11 2016 18:38 | 1st = 1 Transkei Rocca 2nd = 8 Soaring Hawke 3rd = 7 Ballistics 4th = 5 Natural Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Barney Brann | ||
Thu Aug 11 2016 18:35 | 1st = 3 Barney Brann 2nd = 1 Our Clancy Jack 3rd = 4 Typhoon Clare 4th = 6 Chevy Bel Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 3 Sun Valley Road | ||
Thu Aug 11 2016 18:30 | 1st = 3 Sun Valley Road 2nd = 10 Est Est Est 3rd = 11 Wah Keen 4th = 8 Nail It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Judicial Man | ||
Thu Aug 11 2016 18:25 | 1st = 3 Judicial Man 2nd = 8 Clovally Mansumi 3rd = 6 Silver Wood 4th = 7 Mrs Huang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 9 Still the One | ||
Thu Aug 11 2016 18:22 | 1st = 9 Still the One 2nd = 1 Big Barking Bert 3rd = 4 Dash Of Rose 4th = 6 Lady Torah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Youre The Best | ||
Thu Aug 11 2016 18:21 | 1st = 1 Youre The Best 2nd = 2 Cawbourne Craig 3rd = 7 Opawa Val 4th = 8 Dads Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Ali Mendes | ||
Thu Aug 11 2016 18:17 | 1st = 2 Ali Mendes 2nd = 8 Kirra Kid 3rd = 6 Gotta Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Goodwin Terry | ||
Thu Aug 11 2016 18:14 | 1st = 2 Goodwin Terry 2nd = 6 Aston Cruz 3rd = 8 Hes Some Asset 4th = 4 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 6 Tangos Delight | ||
Thu Aug 11 2016 18:12 | 1st = 6 Tangos Delight 2nd = 4 Ardens Concord 3rd = 7 Expresso Martini 4th = 5 Aquickone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 5 Dylicious Secret | ||
Thu Aug 11 2016 18:10 | 1st = 5 Dylicious Secret 2nd = 2 Intercity Disco 3rd = 6 Oratorios Pride 4th = 7 Park Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Ultimate Billy | ||
Thu Aug 11 2016 18:03 | 1st = 2 Ultimate Billy 2nd = 1 Hard Wicket 3rd = 6 Convoy 4th = 7 Its An Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Riyadh | ||
Thu Aug 11 2016 18:00 | 1st = 3 Riyadh 2nd = 4 Angels Touch 3rd = 6 Reticent 4th = 13 Heza Magic Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Fearless Flyer | ||
Thu Aug 11 2016 17:59 | 1st = 3 Fearless Flyer 2nd = 6 What You Say 3rd = 1 Dewana Express 4th = 7 Vancouver Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Opawa Shackley | ||
Thu Aug 11 2016 17:57 | 1st = 1 Opawa Shackley 2nd = 7 Berridale Lad 3rd = 8 Opawa Kevin 4th = 6 Chippa Lata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Our Songar | ||
Thu Aug 11 2016 17:55 | 1st = 1 Our Songar 2nd = 2 Full Treatment 3rd = 4 Anita May 4th = 3 Noakis Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Im Lonely | ||
Thu Aug 11 2016 17:50 | 1st = 5 Im Lonely 2nd = 9 Onthestraitenarrow 3rd = 2 Tere T 4th = 7 Big Bang Leonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 9 Thisgirlisonfire | ||
Thu Aug 11 2016 17:46 | 1st = 9 Thisgirlisonfire 2nd = 8 Leading The Way 3rd = 5 Georgie Mach 4th = 1 Themailman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Ya Welcome | ||
Thu Aug 11 2016 17:44 | 1st = 2 Ya Welcome 2nd = 1 Crackerjack Max 3rd = 4 Chief Mingo 4th = 7 Tammy Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Fiery Blue Chip | ||
Thu Aug 11 2016 17:39 | 1st = 2 Fiery Blue Chip 2nd = 1 Colada Rainbow 3rd = 7 Melton Bonover 4th = 10 Double Baileys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Brazen Ethics | ||
Thu Aug 11 2016 17:36 | 1st = 2 Brazen Ethics 2nd = 6 Dugans Gun 3rd = 4 All A Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 5 Two Silver Trees | ||
Thu Aug 11 2016 17:32 | 1st = 5 Two Silver Trees 2nd = 6 Zeinite 3rd = 3 Idyllic Queen 4th = 4 Stormy Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Ocouney | ||
Thu Aug 11 2016 17:30 | 1st = 4 Ocouney 2nd = 15 Abolish 3rd = 11 Penny To Sell 4th = 10 Our Miss Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 New Broom | ||
Thu Aug 11 2016 17:29 | 1st = 4 New Broom 2nd = 5 Opawa Brad 3rd = 2 Sergio Destroyer 4th = 7 Opawa Denise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Kazmics Spirit | ||
Thu Aug 11 2016 17:25 | 1st = 1 Kazmics Spirit 2nd = 4 Shared Bonus 3rd = 7 Crackerjack Burn 4th = 5 Flash Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 8 Martin John | ||
Thu Aug 11 2016 17:20 | 1st = 8 Martin John 2nd = 6 Hopes And Dreams 3rd = 5 Art I Am 4th = 1 Guptas Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Nangar Thunder | ||
Thu Aug 11 2016 17:17 | 1st = 3 Nangar Thunder 2nd = 7 Tick Away Fire 3rd = 4 Zipping Quinsee 4th = 1 Chevy Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Call Me Blondie | ||
Thu Aug 11 2016 17:12 | 1st = 1 Call Me Blondie 2nd = 6 Song Of Courage 3rd = 4 Itz Queenofbroadway 4th = 8 Dearest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 9 Peps Terra | ||
Thu Aug 11 2016 17:09 | 1st = 9 Peps Terra 2nd = 5 Wears The Gold 3rd = 2 Know Hassle 4th = 7 Oaks Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Menindee | ||
Thu Aug 11 2016 17:05 | 1st = 2 Menindee 2nd = 4 Ultimate Paddy 3rd = 7 Samba King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Kashin | ||
Thu Aug 11 2016 17:00 | 1st = 4 Kashin 2nd = 7 Hotshot Anvil 3rd = 2 Call Me Yours 4th = 9 Shezabonnygem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 10 Hot Mama | ||
Thu Aug 11 2016 16:58 | 1st = 10 Hot Mama 2nd = 11 Atomic Lokade 3rd = 8 Secret Sequin 4th = 9 Atunnah Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 5 Atarenza | ||
Thu Aug 11 2016 16:57 | 1st = 5 Atarenza 2nd = 1 Krypto Kid 3rd = 17 Clappa Thunder 4th = 14 Unruly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Father Tom | ||
Thu Aug 11 2016 16:54 | 1st = 6 Father Tom 2nd = 8 Top Order 3rd = 5 Goodwin Lucy 4th = 1 Brett Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 4 Suns Invasion | ||
Thu Aug 11 2016 16:53 | 1st = 4 Suns Invasion 2nd = 1 Ygritte 3rd = 5 Grace Lightning 4th = 2 Rosie Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 6 Lion Couchant | ||
Thu Aug 11 2016 16:50 | 1st = 6 Lion Couchant 2nd = 2 Blue Phantom 3rd = 9 Bowies Babe 4th = 1 Sweet Serendipity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Revision | ||
Thu Aug 11 2016 16:47 | 1st = 8 Revision 2nd = 1 Jaycee 3rd = 5 Hession Boots 4th = 4 Destini Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Admiral Bronski | ||
Thu Aug 11 2016 16:42 | 1st = 8 Admiral Bronski 2nd = 6 Yackandandah 3rd = 2 Mister Bellisimo 4th = 3 Surreal Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Know Value | ||
Thu Aug 11 2016 16:41 | 1st = 4 Know Value 2nd = 2 Majestic Action 3rd = 1 Tamara May 4th = 8 Opawa Peaches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Total Angel | ||
Thu Aug 11 2016 16:39 | 1st = 3 Total Angel 2nd = 1 Miami Drive 3rd = 8 King Sunrise 4th = 4 Red Rock Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Quick Assault | ||
Thu Aug 11 2016 16:35 | 1st = 8 Quick Assault 2nd = 9 Close The Beaches 3rd = 2 Dark Angel 4th = 10 Blooded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Dont Kel Yamemma | ||
Thu Aug 11 2016 16:30 | 1st = 8 Dont Kel Yamemma 2nd = 1 Star Planet 3rd = 9 Royal Abbey 4th = 7 Royal Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Brazen Bull | ||
Thu Aug 11 2016 16:28 | 1st = 5 Brazen Bull 2nd = 3 Big Show Mullo 3rd = 2 Jordy Paige 4th = 1 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 5 Lindali | ||
Thu Aug 11 2016 16:28 | 1st = 5 Lindali 2nd = 1 Sarah Kate 3rd = 3 Lucas 4th = 4 Fabri Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 10 Sunset In Venice | ||
Thu Aug 11 2016 16:25 | 1st = 10 Sunset In Venice 2nd = 14 Wine And Chocolate 3rd = 12 Encosta Jewel 4th = 1 Harvard Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Corporal Jujon | ||
Thu Aug 11 2016 16:20 | 1st = 9 Corporal Jujon 2nd = 7 Evelyn Jay 3rd = 4 Red Castle Rebel 4th = 1 Lexy Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 2 Knuckle Down | ||
Thu Aug 11 2016 16:17 | 1st = 2 Knuckle Down 2nd = 1 Foxinator 3rd = 3 Count Kala 4th = 5 Outstretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Fekitoa | ||
Thu Aug 11 2016 16:16 | 1st = 1 Fekitoa 2nd = 7 Opawa Norris 3rd = 8 Boston Billy 4th = 4 Red Margin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Gun Flash Mack | ||
Thu Aug 11 2016 16:14 | 1st = 8 Gun Flash Mack 2nd = 1 Raven Keroma 3rd = 5 Patch Adam 4th = 2 Diddy Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 2 Choice We Had | ||
Thu Aug 11 2016 16:10 | 1st = 2 Choice We Had 2nd = 8 Clevedon Bay 3rd = 11 Mr Snowman 4th = 6 Sugar Bay Leonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Mud Kipper | ||
Thu Aug 11 2016 16:07 | 1st = 1 Mud Kipper 2nd = 5 Cashino 3rd = 7 Tink Allen 4th = 6 Miss Bo Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Oscar | ||
Thu Aug 11 2016 16:04 | 1st = 8 Oscar 2nd = 2 Molly Walker 3rd = 1 Ninetymile Ace 4th = 6 Cosmic Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Captain Snoozzze | ||
Thu Aug 11 2016 16:03 | 1st = 7 Captain Snoozzze 2nd = 4 Any Wonder 3rd = 8 Im The Jokers Ace 4th = 9 Delta Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 10 Living Large | ||
Thu Aug 11 2016 16:00 | 1st = 10 Living Large 2nd = 3 San Amaro 3rd = 1 Red Spyder 4th = 6 Equinova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 9 King Kone | ||
Thu Aug 11 2016 15:59 | 1st = 9 King Kone 2nd = 4 Trouble Del 3rd = 3 Duchess Grace 4th = 10 Wishes Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Rightoncue | ||
Thu Aug 11 2016 15:57 | 1st = 6 Rightoncue 2nd = 7 Tremont 3rd = 1 Campanology 4th = 8 Come By Often |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Greysynd Force | ||
Thu Aug 11 2016 15:54 | 1st = 8 Greysynd Force 2nd = 6 Mr Paddington 3rd = 3 Bruskey 4th = 5 Midnite Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 18 Before You Think | ||
Thu Aug 11 2016 15:50 | 1st = 18 Before You Think 2nd = 15 Scruff 3rd = 5 Destinys General 4th = 2 Finnegan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Swimming Goat | ||
Thu Aug 11 2016 15:49 | 1st = 2 Swimming Goat 2nd = 5 Jinja Brian 3rd = 3 Cathy Maree 4th = 8 Fliberty Jiberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Glasscutterspirit | ||
Thu Aug 11 2016 15:45 | 1st = 3 Glasscutterspirit 2nd = 2 Its You Not Me 3rd = 6 Hector Barbossa 4th = 4 Estevao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Acquitted | ||
Thu Aug 11 2016 15:44 | 1st = 4 Acquitted 2nd = 9 All About Arby 3rd = 1 Dolly Dyer 4th = 3 Our Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 10 Madam Ruler | ||
Thu Aug 11 2016 15:42 | 1st = 10 Madam Ruler 2nd = 4 Crowder 3rd = 2 Bucktorio 4th = 8 Sasse De Blishk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Ninghan Express | ||
Thu Aug 11 2016 15:39 | 1st = 8 Ninghan Express 2nd = 1 Riley Bale 3rd = 4 No Permit 4th = 2 Mollys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 11 Super Too | ||
Thu Aug 11 2016 15:35 | 1st = 11 Super Too 2nd = 4 Calabasas 3rd = 1 Quantrill 4th = 12 Natural Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 5 Skyfall | ||
Thu Aug 11 2016 15:34 | 1st = 5 Skyfall 2nd = 2 Glenstone 3rd = 3 Supermoshi 4th = 4 Tin Roof Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 4 Four Bits | ||
Thu Aug 11 2016 15:32 | 1st = 4 Four Bits 2nd = 8 Stylish Chloe 3rd = 5 Save em 4th = 2 Danny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 13 Princess Of Queens | ||
Thu Aug 11 2016 15:30 | 1st = 13 Princess Of Queens 2nd = 11 Impregnable 3rd = 10 China Dream 4th = 3 Seattle Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 10 Dominate The Dojo | ||
Thu Aug 11 2016 15:25 | 1st = 10 Dominate The Dojo 2nd = 8 Razen Trouble 3rd = 6 Silent Growl 4th = 11 Kathys Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Dudoomp | ||
Thu Aug 11 2016 15:22 | 1st = 7 Dudoomp 2nd = 1 Atarartzi 3rd = 3 Duan Major 4th = 2 Takings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Smash That | ||
Thu Aug 11 2016 15:21 | 1st = 5 Smash That 2nd = 3 Magic Mike 3rd = 6 Sally 4th = 1 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Ima Reality | ||
Thu Aug 11 2016 15:19 | 1st = 7 Ima Reality 2nd = 8 Say Nothing 3rd = 4 Zou Zou Nee 4th = 5 Another Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Miss Vane | ||
Thu Aug 11 2016 15:16 | 1st = 2 Miss Vane 2nd = 3 Major Bill 3rd = 7 Kiwi Collision 4th = 8 Xaviers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 5 Bonne Cheval | ||
Thu Aug 11 2016 15:15 | 1st = 5 Bonne Cheval 2nd = 4 Hydrazine 3rd = 15 Foreign Secretary 4th = 10 Destinys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Super Boot | ||
Thu Aug 11 2016 15:12 | 1st = 1 Super Boot 2nd = 7 Amaretto Swirl 3rd = 5 Katey 4th = 6 Lonesome Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 Sewican | ||
Thu Aug 11 2016 15:08 | 1st = 10 Sewican 2nd = 7 Melton Maxbye 3rd = 9 Tulhurst Jailbreak 4th = 5 Oozing Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 9 Leica Mint | ||
Thu Aug 11 2016 15:05 | 1st = 9 Leica Mint 2nd = 4 Eight Double Eight 3rd = 1 Frogs A Leaping 4th = 8 Lady Valorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Jon Snow Lives | ||
Thu Aug 11 2016 15:04 | 1st = 1 Jon Snow Lives 2nd = 2 Nozzno Fear 3rd = 5 Jinja Jaffa 4th = 3 Know Scholar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Gunn Island | ||
Thu Aug 11 2016 15:00 | 1st = 3 Gunn Island 2nd = 4 Hay Bale 3rd = 16 Foxling 4th = 12 Sarasota Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Mr Chance | ||
Thu Aug 11 2016 14:58 | 1st = 2 Mr Chance 2nd = 5 Amaroo Gonzales 3rd = 4 Festy Bale 4th = 6 Miss Firing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 13 Trinity River | ||
Thu Aug 11 2016 14:55 | 1st = 13 Trinity River 2nd = 14 Barney Rubble 3rd = 10 The Iron Maiden 4th = 3 Two Ronnys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Beltom | ||
Thu Aug 11 2016 14:53 | 1st = 2 Beltom 2nd = 4 Forever Merry 3rd = 7 Sassy Son 4th = 8 Mepunga Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Sashas Dream | ||
Thu Aug 11 2016 14:50 | 1st = 4 Sashas Dream 2nd = 10 Playboys Dream 3rd = 3 Turn Up Trumps 4th = 7 Rebel Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 9 Mystic Lad | ||
Thu Aug 11 2016 14:47 | 1st = 9 Mystic Lad 2nd = 2 Our Boy Houdini 3rd = 3 Clever Stryk 4th = 7 Court Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Puma Pants | ||
Thu Aug 11 2016 14:45 | 1st = 7 Puma Pants 2nd = 6 Harsesis 3rd = 2 Chokehold 4th = 3 Jackpot Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Takalo Gem | ||
Thu Aug 11 2016 14:44 | 1st = 3 Takalo Gem 2nd = 7 Tangos Express 3rd = 1 Merly 4th = 8 Susie Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 9 Tiaconi | ||
Thu Aug 11 2016 14:40 | 1st = 9 Tiaconi 2nd = 11 Lupita 3rd = 1 Brandy Balloon 4th = 12 Eddy Would Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Shiny Lad | ||
Thu Aug 11 2016 14:37 | 1st = 3 Shiny Lad 2nd = 8 Bird Special 3rd = 6 Pappa Gallo 4th = 1 Hot Blooded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Wecanonlyhope | ||
Thu Aug 11 2016 14:33 | 1st = 10 Wecanonlyhope 2nd = 2 Sista To Mafuta 3rd = 7 Nottellinya 4th = 8 Gotham City Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Kuridala | ||
Thu Aug 11 2016 14:30 | 1st = 6 Kuridala 2nd = 1 All Well 3rd = 8 Bryanna 4th = 3 Cruisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 9 - 7 Lovetokeephim | ||
Thu Aug 11 2016 14:29 | 1st = 7 Lovetokeephim 2nd = 2 Finn 3rd = 12 Take The Trick 4th = 1 Evadir La Bala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 6 Queens Parade | ||
Thu Aug 11 2016 14:27 | 1st = 6 Queens Parade 2nd = 2 Magnascope 3rd = 7 Senorita Bonita 4th = 3 Hes Not Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 8 Nangar Flame | ||
Thu Aug 11 2016 14:24 | 1st = 8 Nangar Flame 2nd = 6 Cheeky Grant 3rd = 1 August Hope 4th = 5 Wyembah Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Rapaki Kath | ||
Thu Aug 11 2016 14:23 | 1st = 1 Rapaki Kath 2nd = 3 Ohoka Billy 3rd = 8 Maudies Babe 4th = 2 Ultra Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 7 Crossing Guard | ||
Thu Aug 11 2016 14:20 | 1st = 7 Crossing Guard 2nd = 10 Cervinia 3rd = 6 Great Orator 4th = 9 Flymia Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 9 Starlight Storm | ||
Thu Aug 11 2016 14:15 | 1st = 9 Starlight Storm 2nd = 1 Sugar Free 3rd = 2 Enticing Smile 4th = 4 Leannes Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Thats Pops | ||
Thu Aug 11 2016 14:12 | 1st = 2 Thats Pops 2nd = 6 Ossenhagen 3rd = 1 Stanathol 4th = 3 Canny And The Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Chrysanthemum | ||
Thu Aug 11 2016 14:09 | 1st = 3 Chrysanthemum 2nd = 4 Night Prancer 3rd = 6 Binky Bale 4th = 2 Desert Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Mischief Managed | ||
Thu Aug 11 2016 14:07 | 1st = 3 Mischief Managed 2nd = 1 Homebush Howard 3rd = 4 Know Mention 4th = 7 Know Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 8 Ferniehirst | ||
Thu Aug 11 2016 14:05 | 1st = 8 Ferniehirst 2nd = 10 Fred 3rd = 11 Jane Of Steel 4th = 14 Mister Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Just Like Jazz | ||
Thu Aug 11 2016 14:04 | 1st = 4 Just Like Jazz 2nd = 8 Zippity Zarr 3rd = 2 Sketchy Mel 4th = 6 Magic Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Moonlight Butcher | ||
Thu Aug 11 2016 13:55 | 1st = 9 Moonlight Butcher 2nd = 4 Calvert Hot Shot 3rd = 3 Snakes n Ladders 4th = 10 Major Branleur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 9 Sussed | ||
Thu Aug 11 2016 13:52 | 1st = 9 Sussed 2nd = 7 Amarone 3rd = 11 Dal Laureon 4th = 2 The Great Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Kilkee May | ||
Thu Aug 11 2016 13:49 | 1st = 2 Kilkee May 2nd = 8 Nangar Range 3rd = 5 Red Witch 4th = 4 Jack Ya Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 13 Stryke A Ransom | ||
Thu Aug 11 2016 13:45 | 1st = 13 Stryke A Ransom 2nd = 16 Ubatuba 3rd = 3 Oakfield Rickie 4th = 10 Postmaster General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Diamond Maxine | ||
Thu Aug 11 2016 13:42 | 1st = 6 Diamond Maxine 2nd = 8 Miz Josie 3rd = 5 Get Along Daisy 4th = 7 Thunder Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 8 Vino Joe | ||
Thu Aug 11 2016 13:38 | 1st = 8 Vino Joe 2nd = 7 Archduke Joseph 3rd = 1 Glenoras Bliss 4th = 4 Deedees Brandie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 12 Two Of A Kind | ||
Thu Aug 11 2016 13:35 | 1st = 12 Two Of A Kind 2nd = 8 Dynamic Embrace 3rd = 6 Capella Girl 4th = 5 Romanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Milkos Magic | ||
Thu Aug 11 2016 13:28 | 1st = 3 Milkos Magic 2nd = 6 Irinka Tyson 3rd = 2 Flatlined 4th = 7 Bindigo Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 6 Melted Moments | ||
Thu Aug 11 2016 13:25 | 1st = 6 Melted Moments 2nd = 5 Larrikan Prince 3rd = 13 Noble Ethics 4th = 3 Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Our Private Jet | ||
Thu Aug 11 2016 13:20 | 1st = 2 Our Private Jet 2nd = 3 Im Rolling Stoned 3rd = 6 Yes Brother Yes 4th = 4 Unofficial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 3 Itsa Tru Story | ||
Thu Aug 11 2016 13:17 | 1st = 3 Itsa Tru Story 2nd = 2 Keilib 3rd = 4 Pass It On 4th = 1 Saber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Avatar Thor | ||
Thu Aug 11 2016 13:14 | 1st = 6 Avatar Thor 2nd = 8 Taabinga Express 3rd = 2 Daintree Alice 4th = 9 Charlotte Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 1 Rather Sweet | ||
Thu Aug 11 2016 13:10 | 1st = 1 Rather Sweet 2nd = 2 Lakshme 3rd = 9 Sophias Charm 4th = 7 Jades Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 6 Mini Bike | ||
Thu Aug 11 2016 13:07 | 1st = 6 Mini Bike 2nd = 2 Estee 3rd = 5 Nangar Gem 4th = 8 Zanato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Rodney Keeping | ||
Thu Aug 11 2016 13:05 | 1st = 8 Rodney Keeping 2nd = 6 Betsie Cargo 3rd = 7 Susannah Cargo 4th = 3 Its Her Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Soda Anne | ||
Thu Aug 11 2016 12:54 | 1st = 6 Soda Anne 2nd = 8 Dozer Lad 3rd = 5 Gotta Rush 4th = 1 Roll em Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 6 Ice Storm | ||
Thu Aug 11 2016 12:50 | 1st = 6 Ice Storm 2nd = 10 Zarizs Baby 3rd = 1 Hargy 4th = 11 Clarendon House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Stinger | ||
Thu Aug 11 2016 12:49 | 1st = 2 Stinger 2nd = 4 Multicam Ranger 3rd = 6 Zipping Link 4th = 1 Jinja Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 5 Tameeka | ||
Thu Aug 11 2016 12:47 | 1st = 5 Tameeka 2nd = 7 Dylan Keeping 3rd = 1 Rival Houdini 4th = 4 Love Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 3 Dolcetto | ||
Thu Aug 11 2016 12:42 | 1st = 3 Dolcetto 2nd = 8 Andarta 3rd = 9 Sensible Princess 4th = 11 Lipstick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Opal Latte | ||
Thu Aug 11 2016 12:39 | 1st = 2 Opal Latte 2nd = 6 Miss Maximo 3rd = 8 Too Fly 4th = 4 Shall She Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 3 Gadfly | ||
Thu Aug 11 2016 12:35 | 1st = 3 Gadfly 2nd = 7 Storm Force 3rd = 5 Poets Advocate 4th = 6 San Pablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Little Cindy | ||
Thu Aug 11 2016 12:32 | 1st = 8 Little Cindy 2nd = 9 Charlies Wowwow 3rd = 4 Long Point Zarr 4th = 7 Shes Infectious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 9 Its The Lovely | ||
Thu Aug 11 2016 12:32 | 1st = 9 Its The Lovely 2nd = 7 Atoonga Air 3rd = 5 Pat Not Plait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Mitchs Delight | ||
Thu Aug 11 2016 12:20 | 1st = 5 Mitchs Delight 2nd = 2 Lightwood Miss 3rd = 6 Its Burger Time 4th = 4 El Gran Camino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 3 Fantastic Sid | ||
Thu Aug 11 2016 12:14 | 1st = 3 Fantastic Sid 2nd = 1 Oscar Tron 3rd = 6 Teegambo 4th = 2 Buster Bluth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 5 Cruizes Magic | ||
Thu Aug 11 2016 12:12 | 1st = 5 Cruizes Magic 2nd = 7 Landons Girl 3rd = 6 Subzero Cell 4th = 8 Bobby Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 5 Malacanto | ||
Thu Aug 11 2016 12:07 | 1st = 5 Malacanto 2nd = 1 Talk The Torque 3rd = 4 Wildcard 4th = 3 Beadle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Johnny Boy | ||
Thu Aug 11 2016 12:02 | 1st = 4 Johnny Boy 2nd = 1 Placida 3rd = 5 Zulu Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 Dipsy Lala | ||
Thu Aug 11 2016 11:58 | 1st = 5 Dipsy Lala 2nd = 4 Electric Dee Eye 3rd = 9 Jelly Gem 4th = 1 Mr Fuss Pot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Von Trapp | ||
Thu Aug 11 2016 11:41 | 1st = 4 Von Trapp 2nd = 6 Mi Tensile 3rd = 1 Diva Pose 4th = 5 No More Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 1 Enchanting Secret | ||
Thu Aug 11 2016 11:32 | 1st = 1 Enchanting Secret 2nd = 4 Belladita 3rd = 3 Destiny One 4th = 6 Koko Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Unileven | ||
Thu Aug 11 2016 11:23 | 1st = 8 Unileven 2nd = 5 Le Roi 3rd = 7 Golfing Buddy 4th = 1 Agent Schrader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 8 Myrniong Girl | ||
Thu Aug 11 2016 11:06 | 1st = 8 Myrniong Girl 2nd = 6 Fantastic Lucy 3rd = 4 Tee Kay Yapper 4th = 5 Crying In Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 1 Crash Bandicoot | ||
Thu Aug 11 2016 10:57 | 1st = 1 Crash Bandicoot 2nd = 3 Mwaadan 3rd = 12 Ma Belle Kate 4th = 15 Chocolate Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Go Andwyn | ||
Thu Aug 11 2016 10:48 | 1st = 1 Go Andwyn 2nd = 8 Mr Mumbles 3rd = 2 Idol Butcher 4th = 6 Zipping Kasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 4 Augello | ||
Thu Aug 11 2016 10:31 | 1st = 4 Augello 2nd = 7 Girl Cina 3rd = 5 Our Mystro 4th = 1 Highway Hound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 2 Selwyn | ||
Thu Aug 11 2016 10:22 | 1st = 2 Selwyn 2nd = 6 Sanjara 3rd = 5 Aplomb 4th = 12 Rangatira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 7 Kirkham Webby | ||
Thu Aug 11 2016 10:13 | 1st = 7 Kirkham Webby 2nd = 3 Who Rocks 3rd = 5 Rockin Fancy 4th = 4 Jinja Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 13 Fazed | ||
Thu Aug 11 2016 9:52 | 1st = 13 Fazed 2nd = 6 Hamiltonian 3rd = 10 Zedbee 4th = 3 Justa Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Lady Tron | ||
Mon Jul 11 2016 22:57 | 1st = 1 Lady Tron 2nd = 2 Chelsea Drogba 3rd = 4 Rosette 4th = 5 Grumpy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Pretty Machine | ||
Mon Jul 11 2016 22:42 | 1st = 3 Pretty Machine 2nd = 1 Cosmic Bay 3rd = 6 Velobell 4th = 2 Extra Cuddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Patty Thrills | ||
Mon Jul 11 2016 22:32 | 1st = 2 Patty Thrills 2nd = 6 Blatter 3rd = 3 Shanlyn China 4th = 4 Winklee Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Natty Allen | ||
Mon Jul 11 2016 22:27 | 1st = 2 Natty Allen 2nd = 1 Vanderville 3rd = 3 Midfield Maestro 4th = 7 My Names Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Diamond Image | ||
Mon Jul 11 2016 22:17 | 1st = 3 Diamond Image 2nd = 1 Tah Jen 3rd = 8 Wynburn Toro 4th = 2 Bearville Grub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 6 Mitchie Madam | ||
Mon Jul 11 2016 22:12 | 1st = 6 Mitchie Madam 2nd = 7 Flying Point 3rd = 3 Nallak 4th = 4 Stone Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Urana Roman | ||
Mon Jul 11 2016 22:07 | 1st = 6 Urana Roman 2nd = 1 Gumaroy Model 3rd = 8 Gangalla Kaboom 4th = 3 Maybe Once |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Eddie Yap | ||
Mon Jul 11 2016 22:04 | 1st = 2 Eddie Yap 2nd = 8 Hell On Wheels 3rd = 6 Mrs Huang 4th = 7 Specify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Grouse | ||
Mon Jul 11 2016 22:01 | 1st = 3 Grouse 2nd = 4 Poppy Greene 3rd = 8 Betty La Fae 4th = 2 Missile Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Gunner Succeed | ||
Mon Jul 11 2016 21:52 | 1st = 4 Gunner Succeed 2nd = 1 Bella Crouchen 3rd = 8 Tasha Valley 4th = 2 Furious Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Cash Explosion | ||
Mon Jul 11 2016 21:45 | 1st = 1 Cash Explosion 2nd = 8 Miss Mulligan 3rd = 2 Kingsbrae Chooky 4th = 5 Minnie Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Winthrop Flyer | ||
Mon Jul 11 2016 21:42 | 1st = 2 Winthrop Flyer 2nd = 6 Gold Magic 3rd = 3 Wendy Lew 4th = 7 Crown Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Tzar Norma | ||
Mon Jul 11 2016 21:39 | 1st = 4 Tzar Norma 2nd = 1 Oaklands 3rd = 3 Shes Vivacious 4th = 8 Takahi George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 10 Spring Gully Jed | ||
Mon Jul 11 2016 21:36 | 1st = 10 Spring Gully Jed 2nd = 6 Bongioletti 3rd = 7 Tah Stella 4th = 3 Wynburn Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Daze Flyby | ||
Mon Jul 11 2016 21:27 | 1st = 2 Daze Flyby 2nd = 8 Kentucky Kahn 3rd = 3 Nine Millimetre 4th = 1 Noise Complaint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Suite Alexis | ||
Mon Jul 11 2016 21:24 | 1st = 2 Suite Alexis 2nd = 1 Maywyn If Lucky 3rd = 3 Can Of Sprite 4th = 7 Miss Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Chappie Bale | ||
Mon Jul 11 2016 21:21 | 1st = 8 Chappie Bale 2nd = 1 Garry Mcbain 3rd = 6 Lektra Scar 4th = 3 Dub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Lizzy Allen | ||
Mon Jul 11 2016 21:18 | 1st = 5 Lizzy Allen 2nd = 4 Ultimate Paddy 3rd = 9 Hardaway Terror 4th = 1 All Inn Tops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Rock On Rolla | ||
Mon Jul 11 2016 21:14 | 1st = 2 Rock On Rolla 2nd = 4 Kamikaze Turtle 3rd = 8 Katey Roman 4th = 1 Kinloch Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Clair De Lune | ||
Mon Jul 11 2016 21:11 | 1st = 8 Clair De Lune 2nd = 6 Ed Monix 3rd = 4 Excellent Point 4th = 7 Orara Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 El Chad | ||
Mon Jul 11 2016 21:03 | 1st = 3 El Chad 2nd = 1 This Time Reba 3rd = 4 Great Knock That 4th = 8 Blue Pointer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Wave To Kirra | ||
Mon Jul 11 2016 21:00 | 1st = 6 Wave To Kirra 2nd = 5 Christies Girl 3rd = 4 Nit Noi 4th = 1 Lolas Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Stelio Kontos | ||
Mon Jul 11 2016 20:57 | 1st = 3 Stelio Kontos 2nd = 8 Tybellene 3rd = 7 Mr Alfie 4th = 5 Heleray Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Baci De Kahn | ||
Mon Jul 11 2016 20:53 | 1st = 3 Baci De Kahn 2nd = 8 Black Shuck 3rd = 5 Winklee Sand 4th = 4 Shack View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Excited | ||
Mon Jul 11 2016 20:50 | 1st = 2 Excited 2nd = 1 Country Power 3rd = 5 Glamorous Kim 4th = 6 Dark Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Taser Shock | ||
Mon Jul 11 2016 20:46 | 1st = 4 Taser Shock 2nd = 3 Inner Wisdom 3rd = 1 Mr Cody 4th = 6 Lorian Aditi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Mrs Bubbles | ||
Mon Jul 11 2016 20:37 | 1st = 2 Mrs Bubbles 2nd = 4 Venetian Mask 3rd = 1 Billy Blue Eyes 4th = 3 Zipping Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Keely Allen | ||
Mon Jul 11 2016 20:34 | 1st = 5 Keely Allen 2nd = 7 Whats Up Trumps 3rd = 3 Cheers Bryan 4th = 2 Lady Babylon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Flippant | ||
Mon Jul 11 2016 20:31 | 1st = 4 Flippant 2nd = 2 Capetown Jinx 3rd = 6 Prodigal Son 4th = 5 Zuris Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 6 Haras Heat | ||
Mon Jul 11 2016 20:28 | 1st = 6 Haras Heat 2nd = 7 Miss Mystery 3rd = 2 Elite Honcho 4th = 4 Tangles Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 9 Ceaser De Kahn | ||
Mon Jul 11 2016 20:24 | 1st = 9 Ceaser De Kahn 2nd = 4 Bonnies Dream 3rd = 7 Mummas Hope 4th = 3 Ima Paceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Long Gully Jonny | ||
Mon Jul 11 2016 20:21 | 1st = 4 Long Gully Jonny 2nd = 3 Aston Asteroid 3rd = 6 Velocity Kim 4th = 5 Arya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Bulk Carnage | ||
Mon Jul 11 2016 20:12 | 1st = 2 Bulk Carnage 2nd = 3 Billiluna 3rd = 7 Zebo Bale 4th = 8 Marys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Mahalo Miss | ||
Mon Jul 11 2016 20:08 | 1st = 2 Mahalo Miss 2nd = 6 Work It 3rd = 5 Stella Choice 4th = 1 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Mean Mr Mustard | ||
Mon Jul 11 2016 20:04 | 1st = 5 Mean Mr Mustard 2nd = 1 My Names Kelly 3rd = 4 Made To Believe 4th = 6 Gudera Yakolev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Another Hassler | ||
Mon Jul 11 2016 20:00 | 1st = 2 Another Hassler 2nd = 6 October Spring 3rd = 7 Mpingo 4th = 4 Keroma Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Bull Titan | ||
Mon Jul 11 2016 19:57 | 1st = 1 Bull Titan 2nd = 7 Just In Hodges 3rd = 8 Timmys Entity 4th = 10 Go Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 9 Hurricane Queen | ||
Mon Jul 11 2016 19:54 | 1st = 9 Hurricane Queen 2nd = 6 Jumbo Jack 3rd = 1 Spritely Pizazz 4th = 3 Wet And Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Double Bogey | ||
Mon Jul 11 2016 19:50 | 1st = 1 Double Bogey 2nd = 7 Ticklin Blue 3rd = 8 Chelsea Clarice 4th = 4 Winklee Jedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Kim Zarr Dashian | ||
Mon Jul 11 2016 19:46 | 1st = 1 Kim Zarr Dashian 2nd = 6 Robell Chrissy 3rd = 8 Scoop Tank 4th = 5 Max Wedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Alpha Ares | ||
Mon Jul 11 2016 19:42 | 1st = 7 Alpha Ares 2nd = 6 Josie Rumble 3rd = 1 Maywyn Pettycash 4th = 8 Kinloch Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Tronald Trump | ||
Mon Jul 11 2016 19:38 | 1st = 5 Tronald Trump 2nd = 1 Cairnlea Jack 3rd = 7 Lektra Stolly 4th = 8 Weblec Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Supervisor | ||
Mon Jul 11 2016 19:34 | 1st = 2 Supervisor 2nd = 4 In The Net 3rd = 3 Kraken Manager 4th = 5 Yesteryear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Princess Roman | ||
Mon Jul 11 2016 19:30 | 1st = 1 Princess Roman 2nd = 9 Adams Casper 3rd = 3 Lucky Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 4 Opal Valley | ||
Mon Jul 11 2016 19:27 | 1st = 4 Opal Valley 2nd = 7 Orara Charlie 3rd = 1 Little Gesture 4th = 2 Corrupt Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 7 Quedos | ||
Mon Jul 11 2016 19:23 | 1st = 7 Quedos 2nd = 8 Dumb Bullett 3rd = 5 Magic Mundy 4th = 9 Took The Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Alpha Pluto | ||
Mon Jul 11 2016 19:20 | 1st = 8 Alpha Pluto 2nd = 5 Out Of Punch 3rd = 1 Refund Required 4th = 2 Leighs Mimseal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Lightning Lola | ||
Mon Jul 11 2016 19:16 | 1st = 1 Lightning Lola 2nd = 8 Jasplinta 3rd = 4 Cashwise 4th = 5 Hilaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Scott Eeyore | ||
Mon Jul 11 2016 19:12 | 1st = 6 Scott Eeyore 2nd = 5 Top Weight 3rd = 4 Rock Away 4th = 1 Chattering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Black Only Bonus | ||
Mon Jul 11 2016 19:08 | 1st = 7 Black Only Bonus 2nd = 8 Land Lords Dip 3rd = 5 Firefly Ern 4th = 9 Sun God |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 6 Cosmic Malteze | ||
Mon Jul 11 2016 19:04 | 1st = 6 Cosmic Malteze 2nd = 3 Collision Bolt 3rd = 1 Costa Sea 4th = 8 Winsome Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 So Sabrina | ||
Mon Jul 11 2016 19:00 | 1st = 2 So Sabrina 2nd = 3 Winsmit 3rd = 1 Mockas Babe 4th = 7 Islas Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Bekim Fire | ||
Mon Jul 11 2016 18:56 | 1st = 2 Bekim Fire 2nd = 5 Hairy Hairdreser 3rd = 4 Bekalias Girl 4th = 6 Ten Pin Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 8 Galactic Star | ||
Mon Jul 11 2016 18:50 | 1st = 8 Galactic Star 2nd = 12 El Comacho 3rd = 2 Dagati Image 4th = 11 Donovan Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Rays Pick | ||
Mon Jul 11 2016 18:47 | 1st = 1 Rays Pick 2nd = 6 Rough Red 3rd = 8 Seized Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Rileys Charm | ||
Mon Jul 11 2016 18:44 | 1st = 6 Rileys Charm 2nd = 2 Reagan 3rd = 4 Sweet Intention 4th = 7 Du Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Wally Kazam | ||
Mon Jul 11 2016 18:41 | 1st = 5 Wally Kazam 2nd = 4 Fast Girl Zola 3rd = 2 Bishops Lass 4th = 1 Jacoby Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Shot To Glory | ||
Mon Jul 11 2016 18:37 | 1st = 3 Shot To Glory 2nd = 4 Galloping Fantom 3rd = 2 Brigid Boucheau 4th = 5 Janray Anolajean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 African Rhino | ||
Mon Jul 11 2016 18:33 | 1st = 8 African Rhino 2nd = 1 Late One Night 3rd = 2 Kick Like Mick 4th = 5 Hakata Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Magoo | ||
Mon Jul 11 2016 18:29 | 1st = 2 Magoo 2nd = 3 Cosmic Cougar 3rd = 5 Spicy Attitude 4th = 4 Country Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Cool Senora | ||
Mon Jul 11 2016 18:25 | 1st = 5 Cool Senora 2nd = 1 Flaming Kirst 3rd = 7 Vocal Holly 4th = 6 Hello Im Mikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 8 Ima Tragedy | ||
Mon Jul 11 2016 18:20 | 1st = 8 Ima Tragedy 2nd = 5 Khun Ratha 3rd = 1 Out Back Joe 4th = 9 Smooth Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Ninghan Express | ||
Mon Jul 11 2016 18:16 | 1st = 1 Ninghan Express 2nd = 3 Daintree Jim 3rd = 7 Hello Slick 4th = 8 Johnny Scull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 2 With A Bang | ||
Mon Jul 11 2016 18:10 | 1st = 2 With A Bang 2nd = 3 Sylvias Monaro 3rd = 6 Emotion 4th = 4 Groovy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Farasthe Eyecansee | ||
Mon Jul 11 2016 18:04 | 1st = 6 Farasthe Eyecansee 2nd = 3 High Class Lady 3rd = 7 Melegend 4th = 8 Puddinhead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Gats Pacino | ||
Mon Jul 11 2016 18:00 | 1st = 4 Gats Pacino 2nd = 3 See Sixty Three 3rd = 5 Special Member 4th = 8 Garnier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Maidenimpression | ||
Mon Jul 11 2016 17:53 | 1st = 6 Maidenimpression 2nd = 3 Jasmin Amal 3rd = 1 Sheer Rocknroll 4th = 5 Millwood Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Hated Bullett | ||
Mon Jul 11 2016 17:49 | 1st = 2 Hated Bullett 2nd = 5 Chrissys Double 3rd = 1 Chrissys Girl 4th = 4 Skating Rink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Macca Kelly | ||
Mon Jul 11 2016 17:43 | 1st = 9 Macca Kelly 2nd = 7 Mabrook 3rd = 8 Charli Dollar 4th = 5 Im A Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Its My Secret | ||
Mon Jul 11 2016 17:39 | 1st = 1 Its My Secret 2nd = 7 Charman 3rd = 6 Battle Hook 4th = 8 No Quarter Given |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Wroxton Playboy | ||
Mon Jul 11 2016 17:32 | 1st = 7 Wroxton Playboy 2nd = 6 Im Elton 3rd = 8 Bongo Miss 4th = 4 Swingsnroundabouts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Lil Turtle Dove | ||
Mon Jul 11 2016 17:27 | 1st = 2 Lil Turtle Dove 2nd = 1 Accolade 3rd = 8 Barian 4th = 7 Saffrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Three Bears | ||
Mon Jul 11 2016 17:20 | 1st = 1 Three Bears 2nd = 4 Master Jaxon 3rd = 5 Vultan Tin 4th = 12 Aussie Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Falcon Flies | ||
Mon Jul 11 2016 17:16 | 1st = 3 Falcon Flies 2nd = 7 Marcus Daking 3rd = 8 Lightning Lil 4th = 2 Flying Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Tree Rexx | ||
Mon Jul 11 2016 17:10 | 1st = 4 Tree Rexx 2nd = 5 Rave Moonraker 3rd = 7 Strawberry Courage 4th = 6 Modern Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 5 Amy Monelli | ||
Mon Jul 11 2016 17:06 | 1st = 5 Amy Monelli 2nd = 3 You Can Excel 3rd = 4 Mon Tresor 4th = 6 Aurora Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Lost In Bangkok | ||
Mon Jul 11 2016 17:00 | 1st = 5 Lost In Bangkok 2nd = 2 Novappeal 3rd = 9 Kissed Flush 4th = 4 Dougs Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Barham Millich | ||
Mon Jul 11 2016 16:57 | 1st = 6 Barham Millich 2nd = 7 White Escargot 3rd = 8 Stylish Bree 4th = 5 Jessi Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Straight Thru Blue | ||
Mon Jul 11 2016 16:52 | 1st = 1 Straight Thru Blue 2nd = 5 Rabchenko 3rd = 10 Shes Artful 4th = 2 Trust My Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 5 Batangas | ||
Mon Jul 11 2016 16:49 | 1st = 5 Batangas 2nd = 2 Dragon George 3rd = 6 Whiteboy 4th = 4 Wild Glove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 5 Felicity Funkhousa | ||
Mon Jul 11 2016 16:44 | 1st = 5 Felicity Funkhousa 2nd = 9 Serene Major 3rd = 2 Eliska 4th = 11 On Fire Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Wild Angel | ||
Mon Jul 11 2016 16:39 | 1st = 4 Wild Angel 2nd = 2 Azza 3rd = 7 Bless em All 4th = 5 White With One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 1 Warner | ||
Mon Jul 11 2016 16:33 | 1st = 1 Warner 2nd = 2 Stevie Wander 3rd = 3 Playboy President 4th = 4 Oh Oh Noo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Notta Pickle | ||
Mon Jul 11 2016 16:28 | 1st = 3 Notta Pickle 2nd = 1 Missoni 3rd = 2 Pepper Salt 4th = 6 Dibley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Star Brutus | ||
Mon Jul 11 2016 16:22 | 1st = 6 Star Brutus 2nd = 7 Getinbehind 3rd = 5 Few Good Men 4th = 1 Run Riley Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Tyrone Kahn | ||
Mon Jul 11 2016 16:17 | 1st = 1 Tyrone Kahn 2nd = 7 Superior Mack 3rd = 8 Stars Girl 4th = 3 Under The Grille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Vanquished | ||
Mon Jul 11 2016 16:12 | 1st = 11 Vanquished 2nd = 5 Ohoka Darcy 3rd = 9 Bettor Twisted 4th = 10 Superimposed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Lakoda Si | ||
Mon Jul 11 2016 16:09 | 1st = 1 Lakoda Si 2nd = 8 Krank Panda 3rd = 5 We Got This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 3 Illawong Fantasia | ||
Mon Jul 11 2016 16:04 | 1st = 3 Illawong Fantasia 2nd = 9 Tally Operator 3rd = 12 Murry 4th = 4 Missy Deyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Nitro Glisten | ||
Mon Jul 11 2016 15:58 | 1st = 1 Nitro Glisten 2nd = 7 Kylas Cruiser 3rd = 4 Johnny Wolf 4th = 2 Zafonic Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 12 Second Major | ||
Mon Jul 11 2016 15:52 | 1st = 12 Second Major 2nd = 6 Esprit Rainbow 3rd = 4 Magic Maddie 4th = 3 Master Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 1 Bernadet Monelli | ||
Mon Jul 11 2016 15:47 | 1st = 1 Bernadet Monelli 2nd = 7 Thunder Thorn 3rd = 4 Towball 4th = 2 Capricorn Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Aldebaran Daisy | ||
Mon Jul 11 2016 15:42 | 1st = 9 Aldebaran Daisy 2nd = 2 Bold Law 3rd = 7 Major Stature 4th = 6 Arctic Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Our Gamma Lady | ||
Mon Jul 11 2016 15:37 | 1st = 4 Our Gamma Lady 2nd = 3 Usual Chaos 3rd = 8 Bethany Aitch 4th = 5 Modern Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Sun Choice | ||
Mon Jul 11 2016 15:34 | 1st = 7 Sun Choice 2nd = 8 Hit The Beat 3rd = 4 Good Odds Sammy 4th = 6 Winter Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 9 Tarleton Riley | ||
Mon Jul 11 2016 15:23 | 1st = 9 Tarleton Riley 2nd = 10 Takachanceonharry 3rd = 8 Bridie Hanover 4th = 6 The Last Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Jasper Dollar | ||
Mon Jul 11 2016 15:16 | 1st = 1 Jasper Dollar 2nd = 2 Trevor 3rd = 11 Bee Bee Elle 4th = 4 Jeremes Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Selynya Kev | ||
Mon Jul 11 2016 15:10 | 1st = 5 Selynya Kev 2nd = 6 Gunmetal Lad 3rd = 7 Grand Slam Diva 4th = 2 Dons Licker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Ellie Is A Bella | ||
Mon Jul 11 2016 15:04 | 1st = 7 Ellie Is A Bella 2nd = 2 Lily Thesinger 3rd = 4 Regal Major 4th = 5 Morning Stories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Ropeburn | ||
Mon Jul 11 2016 14:55 | 1st = 2 Ropeburn 2nd = 1 Goeslikelunar 3rd = 6 All Flair 4th = 7 Xenon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Bob On | ||
Mon Jul 11 2016 14:50 | 1st = 4 Bob On 2nd = 6 Dulcet Sound 3rd = 1 Little Horeys 4th = 2 Spring Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 11 Willem | ||
Mon Jul 11 2016 14:44 | 1st = 11 Willem 2nd = 1 Castor Troy 3rd = 9 Mana Master 4th = 8 Smiling Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 1 Cawbourne Spree | ||
Mon Jul 11 2016 14:39 | 1st = 1 Cawbourne Spree 2nd = 3 Melham 3rd = 4 Cawbourne Clover 4th = 2 Cosmic Scramble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 3 Bad Boy Mara | ||
Mon Jul 11 2016 14:34 | 1st = 3 Bad Boy Mara 2nd = 9 Coringa Delight 3rd = 4 More Advice 4th = 2 Pantastic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Angel Of Glory | ||
Mon Jul 11 2016 14:30 | 1st = 6 Angel Of Glory 2nd = 5 Cee Ya Mate 3rd = 8 Black Edge 4th = 1 Mum Said No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 White House Sweet | ||
Mon Jul 11 2016 14:24 | 1st = 3 White House Sweet 2nd = 9 Down Under Rors 3rd = 8 Stairwaytothemoon 4th = 2 Tenden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 5 Malakai Magic | ||
Mon Jul 11 2016 14:19 | 1st = 5 Malakai Magic 2nd = 4 Homebush Buck 3rd = 3 Cawbourne Steps 4th = 7 Cawbourne Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Whos That Chap | ||
Mon Jul 11 2016 14:15 | 1st = 2 Whos That Chap 2nd = 1 Maximum Melva 3rd = 5 Dolce Gusto 4th = 9 Bashful Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 9 Mylightingfella | ||
Mon Jul 11 2016 14:09 | 1st = 9 Mylightingfella 2nd = 5 Miss Sixtys 3rd = 1 Petite Agee 4th = 8 Fiddlers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Swiftly Chloe | ||
Mon Jul 11 2016 14:04 | 1st = 7 Swiftly Chloe 2nd = 6 Cawbourne Gracie 3rd = 2 Molly OShea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 10 Papas Advice | ||
Mon Jul 11 2016 13:59 | 1st = 10 Papas Advice 2nd = 1 Whata Dilemma 3rd = 2 Tinted Leigh 4th = 3 Sending Me Broke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Andelven | ||
Mon Jul 11 2016 13:55 | 1st = 1 Andelven 2nd = 5 Emis Boy Macca 3rd = 2 Mi Diablo 4th = 7 Cairnlea Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Swearengen | ||
Mon Jul 11 2016 13:49 | 1st = 4 Swearengen 2nd = 5 Go Go Red 3rd = 2 Anniechickenstalka 4th = 6 Colonial Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Its The Lovely | ||
Mon Jul 11 2016 13:44 | 1st = 3 Its The Lovely 2nd = 6 Sheer Miss 3rd = 1 Cawbourne Buttsy 4th = 2 Allegro Runnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Frozen Nitro | ||
Mon Jul 11 2016 13:39 | 1st = 8 Frozen Nitro 2nd = 1 Wise Harry 3rd = 6 Thunderous Night 4th = 2 Glen Quagmire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 1 Lady Sansa | ||
Mon Jul 11 2016 13:33 | 1st = 1 Lady Sansa 2nd = 13 Innovate 3rd = 6 Lightly Kept 4th = 7 Onthestraitenarrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Totes | ||
Mon Jul 11 2016 13:27 | 1st = 6 Totes 2nd = 7 Ears Boris 3rd = 1 Pacific Vibe 4th = 2 Kirkham Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 6 Lightning Scooter | ||
Mon Jul 11 2016 13:22 | 1st = 6 Lightning Scooter 2nd = 5 Dean Aces 3rd = 4 Bontastic 4th = 1 Naughty Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Limburg Frankie | ||
Mon Jul 11 2016 13:18 | 1st = 5 Limburg Frankie 2nd = 8 Daintree Alice 3rd = 4 Baroness Jill 4th = 3 Eaglehawk Beffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 2 Angie Zarr | ||
Mon Jul 11 2016 13:09 | 1st = 2 Angie Zarr 2nd = 1 Big Boy Deno 3rd = 5 Allegro Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Nova Magic | ||
Mon Jul 11 2016 13:00 | 1st = 8 Nova Magic 2nd = 6 Dusty Roy 3rd = 4 Remember Train 4th = 5 Power Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 7 Hakuna Sunset | ||
Mon Jul 11 2016 12:53 | 1st = 7 Hakuna Sunset 2nd = 8 Angus Invasion 3rd = 4 Spirit Walker 4th = 5 Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Tracey | ||
Mon Jul 11 2016 12:47 | 1st = 1 Tracey 2nd = 7 Cawbourne Hint 3rd = 5 Cawbourne Doust 4th = 8 Homebush Spook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Forever Loved | ||
Mon Jul 11 2016 12:39 | 1st = 6 Forever Loved 2nd = 3 Robbie Gallen 3rd = 7 Texta Arandt 4th = 1 Whipstick Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 7 Culvie Den | ||
Mon Jul 11 2016 12:27 | 1st = 7 Culvie Den 2nd = 8 Chief Baxter 3rd = 1 Opawa Smoke 4th = 2 Rikkis Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Call Me Waylan | ||
Mon Jul 11 2016 12:22 | 1st = 1 Call Me Waylan 2nd = 2 Supasonic Sam 3rd = 6 Minnesota 4th = 4 Why Not George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 2 Passion Play | ||
Mon Jul 11 2016 12:16 | 1st = 2 Passion Play 2nd = 1 Zamperini 3rd = 6 Rocknroll Eyes 4th = 3 Dame Chevalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Cawbourne Jarrod | ||
Mon Jul 11 2016 12:12 | 1st = 2 Cawbourne Jarrod 2nd = 6 Americano 3rd = 5 Chase Me Apatche 4th = 8 Business Review |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Suspicious Lee | ||
Mon Jul 11 2016 12:04 | 1st = 7 Suspicious Lee 2nd = 1 Gunmetal Angel 3rd = 8 Fipa Middleton 4th = 6 Spring Alis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Allegro Cody | ||
Mon Jul 11 2016 11:52 | 1st = 8 Allegro Cody 2nd = 6 Cawbourne Foxy 3rd = 7 King Hit Mike 4th = 4 Johnnybruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Mr Maize | ||
Mon Jul 11 2016 11:36 | 1st = 7 Mr Maize 2nd = 8 Another Miss 3rd = 4 Cawbourne Gunna 4th = 6 Private Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 6 Slick Star | ||
Mon Jul 11 2016 11:18 | 1st = 6 Slick Star 2nd = 5 King Simba 3rd = 8 Cyndi Action 4th = 2 Shes Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Whos Got Snoop | ||
Sat Jun 11 2016 23:52 | 1st = 1 Whos Got Snoop 2nd = 2 Eat More Cake 3rd = 9 Blank Space 4th = 10 Viserion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 West On Dossy | ||
Sat Jun 11 2016 23:37 | 1st = 5 West On Dossy 2nd = 1 Shing Lee 3rd = 2 Precious Mion 4th = 7 Miss Betsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Military Master | ||
Sat Jun 11 2016 23:30 | 1st = 7 Military Master 2nd = 5 Kate Hudson 3rd = 3 Brotha Ofa Gangsta 4th = 9 Count Matai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Jamaica The Fun | ||
Sat Jun 11 2016 23:17 | 1st = 8 Jamaica The Fun 2nd = 5 Black Illusion 3rd = 2 Stanga Doug 4th = 6 Cafe Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Yanong | ||
Sat Jun 11 2016 23:07 | 1st = 1 Yanong 2nd = 8 Lass Bale 3rd = 6 Twist Of Thunder 4th = 10 Runaway Shaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Tommy Be Good | ||
Sat Jun 11 2016 23:02 | 1st = 6 Tommy Be Good 2nd = 7 Perfect Mach 3rd = 10 Bettor Party 4th = 9 Znana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 1 Emission Control | ||
Sat Jun 11 2016 22:59 | 1st = 1 Emission Control 2nd = 8 Tronnie Oldfield 3rd = 4 Fullstop Period 4th = 6 Dundee Calypso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Serena Fly High | ||
Sat Jun 11 2016 22:55 | 1st = 6 Serena Fly High 2nd = 4 Dyna Nihilist 3rd = 2 Romeos Comet 4th = 7 Jimmy Margetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 11 - 9 Ameretto | ||
Sat Jun 11 2016 22:50 | 1st = 9 Ameretto 2nd = 3 Keayang Torah 3rd = 5 Sapphire Stride 4th = 8 Maudie Mombassa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Liam | ||
Sat Jun 11 2016 22:47 | 1st = 1 Liam 2nd = 7 Lady Torah 3rd = 4 Tiggerlong Katut 4th = 2 Shirdon Connorae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Natahli Dedee | ||
Sat Jun 11 2016 22:38 | 1st = 6 Natahli Dedee 2nd = 2 Zambora Beau 3rd = 8 Shimatron 4th = 1 Kim Zarr Dashian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Monaro Monelli | ||
Sat Jun 11 2016 22:35 | 1st = 4 Monaro Monelli 2nd = 3 Topology 3rd = 2 Prancer Dancer 4th = 6 Yunderup Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 12 Quincey Brogden | ||
Sat Jun 11 2016 22:30 | 1st = 12 Quincey Brogden 2nd = 3 Seeknyoushallfind 3rd = 1 Lightning Sun 4th = 7 Southern Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Mo Keeping | ||
Sat Jun 11 2016 22:27 | 1st = 7 Mo Keeping 2nd = 2 Mumma Josie 3rd = 3 Drysdale Doll 4th = 6 Ya Want Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 6 Helens Bonus | ||
Sat Jun 11 2016 22:22 | 1st = 6 Helens Bonus 2nd = 5 Killara Ninja 3rd = 1 Hey Porsha 4th = 9 Makes Every Scents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Havin A Browz | ||
Sat Jun 11 2016 22:19 | 1st = 3 Havin A Browz 2nd = 2 Wolf Cry 3rd = 7 Master Lachie 4th = 8 Jimmy Da Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Runway Idole | ||
Sat Jun 11 2016 22:15 | 1st = 4 Runway Idole 2nd = 5 Rockstar Troy 3rd = 1 Aeroplane Tommy 4th = 2 Dundee Raptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Fun Boss | ||
Sat Jun 11 2016 22:12 | 1st = 1 Fun Boss 2nd = 3 Weblec Belle 3rd = 5 Dyna Tiber 4th = 8 All Strung Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 3 Area Drive | ||
Sat Jun 11 2016 22:07 | 1st = 3 Area Drive 2nd = 1 Percynjack 3rd = 7 Son Of A Virgin 4th = 5 Doctor Feld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Emily Jane | ||
Sat Jun 11 2016 22:05 | 1st = 2 Emily Jane 2nd = 3 Cadence Bale 3rd = 1 Wince Allen 4th = 4 Go Go Treetment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 9 Johnny Disco | ||
Sat Jun 11 2016 22:04 | 1st = 9 Johnny Disco 2nd = 11 El Sunami 3rd = 10 Our Clarisa 4th = 2 Kamendable Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Night Sparkle | ||
Sat Jun 11 2016 22:02 | 1st = 6 Night Sparkle 2nd = 7 Cosmic Break 3rd = 2 Jet Ready 4th = 5 Teresas Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 5 Misterfreeze | ||
Sat Jun 11 2016 22:00 | 1st = 5 Misterfreeze 2nd = 3 Bundy Playboy 3rd = 7 Canada Bay 4th = 2 Lochinvar Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Rippin Hayne | ||
Sat Jun 11 2016 21:57 | 1st = 1 Rippin Hayne 2nd = 5 Unlawful Entry 3rd = 2 Both Sides Now 4th = 6 Zipping Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 2 Tact Tate | ||
Sat Jun 11 2016 21:52 | 1st = 2 Tact Tate 2nd = 5 Cyclone Kate 3rd = 6 Egodan 4th = 1 Tullow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Gorham Bale | ||
Sat Jun 11 2016 21:50 | 1st = 1 Gorham Bale 2nd = 6 Miracle 3rd = 4 Oakland Raider 4th = 5 Quartz Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Tandy Franco | ||
Sat Jun 11 2016 21:45 | 1st = 2 Tandy Franco 2nd = 3 Onlykidding 3rd = 5 Judyfree 4th = 1 Shes A Runa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Allen Terminator | ||
Sat Jun 11 2016 21:42 | 1st = 4 Allen Terminator 2nd = 2 Diego Bale 3rd = 5 Folio Bale 4th = 6 Marley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Cardiology | ||
Sat Jun 11 2016 21:39 | 1st = 7 Cardiology 2nd = 4 Ella Has Class 3rd = 1 Spring Runner 4th = 8 Tommy The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 3 Harrison Paul | ||
Sat Jun 11 2016 21:37 | 1st = 3 Harrison Paul 2nd = 5 So Kool Master 3rd = 8 Celtic Music 4th = 1 Elegant Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Ritza Lenny | ||
Sat Jun 11 2016 21:35 | 1st = 2 Ritza Lenny 2nd = 5 Buck Forty 3rd = 1 Shima Song 4th = 7 Max Cady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Iroko | ||
Sat Jun 11 2016 21:33 | 1st = 4 Iroko 2nd = 8 Cavalry Call 3rd = 1 High Speed Chase 4th = 12 Disco Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 5 Gilty Hanover | ||
Sat Jun 11 2016 21:30 | 1st = 5 Gilty Hanover 2nd = 7 Artara 3rd = 9 Seaside Beauty 4th = 3 Jilliby Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Senator Monelli | ||
Sat Jun 11 2016 21:28 | 1st = 4 Senator Monelli 2nd = 1 Flying Kayla 3rd = 6 Acheron 4th = 8 Market Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Lennytheshark | ||
Sat Jun 11 2016 21:23 | 1st = 10 Lennytheshark 2nd = 3 My Jellignite 3rd = 8 Bettor Bet Black 4th = 6 Bling It On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Ballerino | ||
Sat Jun 11 2016 21:20 | 1st = 5 Ballerino 2nd = 8 Zipping Zeus 3rd = 4 Ivy Bale 4th = 6 Quasi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Onya Bike | ||
Sat Jun 11 2016 21:19 | 1st = 6 Onya Bike 2nd = 4 Cullens Cam 3rd = 2 Forty Five Degrees 4th = 1 Linvel Kellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Mack Tux | ||
Sat Jun 11 2016 21:17 | 1st = 7 Mack Tux 2nd = 5 Remas Amber 3rd = 6 Fugue 4th = 9 Moonstone Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Duke Of The Moment | ||
Sat Jun 11 2016 21:15 | 1st = 6 Duke Of The Moment 2nd = 4 Used Tickets 3rd = 2 Astral Traveller 4th = 3 Blue Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 El Magnifico | ||
Sat Jun 11 2016 21:12 | 1st = 1 El Magnifico 2nd = 2 Zambora Idol 3rd = 8 Dyna Irminus 4th = 7 Invictus Rapid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 4 Kenfury Lass | ||
Sat Jun 11 2016 21:07 | 1st = 4 Kenfury Lass 2nd = 7 Chucky Balboa 3rd = 1 Annie Matilda 4th = 6 Classy Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Miss Debello | ||
Sat Jun 11 2016 21:05 | 1st = 8 Miss Debello 2nd = 7 Calais Monelli 3rd = 4 Tick Bale 4th = 1 Hillary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 Kell Road Kid | ||
Sat Jun 11 2016 21:03 | 1st = 3 Kell Road Kid 2nd = 5 All Flair 3rd = 2 Goeslikelunar 4th = 4 Clover Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 5 Tenno Dance | ||
Sat Jun 11 2016 21:00 | 1st = 5 Tenno Dance 2nd = 3 Illawong Helios 3rd = 7 Oh Nova 4th = 4 Star Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Adam Handler | ||
Sat Jun 11 2016 20:58 | 1st = 4 Adam Handler 2nd = 5 Pop Wright 3rd = 6 Skate Thin Ice 4th = 1 Jive Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Trip To Eden | ||
Sat Jun 11 2016 20:55 | 1st = 6 Trip To Eden 2nd = 1 Exterminator 3rd = 7 Gate Blaster 4th = 9 Dyna Nerf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Starlight Rainbow | ||
Sat Jun 11 2016 20:54 | 1st = 7 Starlight Rainbow 2nd = 5 Hapenny 3rd = 8 Little Miss Piggy 4th = 1 Dark Aly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Three Of The Best | ||
Sat Jun 11 2016 20:50 | 1st = 2 Three Of The Best 2nd = 9 Atomic Red 3rd = 1 Hez All Courage 4th = 11 Brobenah Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Sausage Sizzle | ||
Sat Jun 11 2016 20:47 | 1st = 7 Sausage Sizzle 2nd = 2 Mako 3rd = 1 Vidi Vici 4th = 5 Reefton Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Elswyk Max | ||
Sat Jun 11 2016 20:44 | 1st = 1 Elswyk Max 2nd = 8 Elswyk Gal 3rd = 2 Rerod Magic 4th = 4 Shanks Very Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 All Eyes On Us | ||
Sat Jun 11 2016 20:42 | 1st = 10 All Eyes On Us 2nd = 5 Big Abraxas 3rd = 3 Divas Delight 4th = 8 Lady Royal Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Skyes Apprentice | ||
Sat Jun 11 2016 20:40 | 1st = 5 Skyes Apprentice 2nd = 2 You Can Jive 3rd = 6 Dyna Fame 4th = 3 Noosa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Bethany Aitch | ||
Sat Jun 11 2016 20:38 | 1st = 2 Bethany Aitch 2nd = 5 Charged To The Max 3rd = 3 Minikita 4th = 1 Imana Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 2 Corrinyah Conman | ||
Sat Jun 11 2016 20:35 | 1st = 2 Corrinyah Conman 2nd = 4 Knightsmile 3rd = 3 Clementsorrell 4th = 6 Serene Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Just Lonely Boy | ||
Sat Jun 11 2016 20:32 | 1st = 8 Just Lonely Boy 2nd = 3 Very Choosy 3rd = 2 Naughty Nathan 4th = 5 Becky Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 7 Our Little General | ||
Sat Jun 11 2016 20:30 | 1st = 7 Our Little General 2nd = 12 Tingira Beach 3rd = 6 Wardan Express 4th = 5 Persimmon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Dundee Fury | ||
Sat Jun 11 2016 20:28 | 1st = 1 Dundee Fury 2nd = 6 Chaser 3rd = 2 Nangar Thunder 4th = 5 Old Timer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Perfectly Written | ||
Sat Jun 11 2016 20:26 | 1st = 1 Perfectly Written 2nd = 2 Justa Working Guy 3rd = 8 Cruzin In A Falcon 4th = 4 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Conviction | ||
Sat Jun 11 2016 20:23 | 1st = 1 Conviction 2nd = 13 Awesome Stride 3rd = 11 Sackheim 4th = 3 San Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Darcon Dash | ||
Sat Jun 11 2016 20:22 | 1st = 7 Darcon Dash 2nd = 1 Lucky Tetris 3rd = 2 Hit Legs 4th = 4 Le Doyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 9 Shez Our Destiny | ||
Sat Jun 11 2016 20:20 | 1st = 9 Shez Our Destiny 2nd = 6 Another Listing 3rd = 11 Miss Sonic Boom 4th = 2 Hidonal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Militant Chief | ||
Sat Jun 11 2016 20:17 | 1st = 1 Militant Chief 2nd = 8 Behind The Mask 3rd = 2 Catch Fire 4th = 6 Lawman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Angry Thunder | ||
Sat Jun 11 2016 20:14 | 1st = 4 Angry Thunder 2nd = 5 Young Gun 3rd = 3 Nangar Flame 4th = 8 Midnight Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Simply Gorgeous | ||
Sat Jun 11 2016 20:12 | 1st = 1 Simply Gorgeous 2nd = 4 Smokin Bird 3rd = 8 Goodtime Stride 4th = 10 Blucolla Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Hes Some Love | ||
Sat Jun 11 2016 20:10 | 1st = 8 Hes Some Love 2nd = 5 Aqua Cheetah 3rd = 7 Dyna Maddie 4th = 2 Bulkender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 10 Maczaffair | ||
Sat Jun 11 2016 20:09 | 1st = 10 Maczaffair 2nd = 1 Kellieann Marie 3rd = 7 Karen Elizabeth 4th = 5 Kristina Adele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Dannis Choice | ||
Sat Jun 11 2016 20:07 | 1st = 2 Dannis Choice 2nd = 4 Bargain Buy 3rd = 3 Barbs Lass 4th = 5 Bonanza Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 4 Stening | ||
Sat Jun 11 2016 20:05 | 1st = 4 Stening 2nd = 7 Sir Roy 3rd = 3 Moonlight Gambler 4th = 2 Benji M Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Famechon | ||
Sat Jun 11 2016 20:04 | 1st = 1 Famechon 2nd = 3 Western Honey 3rd = 8 Ark Up 4th = 4 Cool Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Saturday Sip | ||
Sat Jun 11 2016 20:01 | 1st = 2 Saturday Sip 2nd = 1 Corless 3rd = 3 My Miss Polly 4th = 7 Cruella Deville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 Blacknbrown | ||
Sat Jun 11 2016 20:00 | 1st = 1 Blacknbrown 2nd = 8 Rule Of Thumb 3rd = 3 Showgun Thomas 4th = 2 Nickys Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Who Dey | ||
Sat Jun 11 2016 19:58 | 1st = 7 Who Dey 2nd = 3 Mepunga Rosie 3rd = 8 Beks 4th = 6 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Goodsie | ||
Sat Jun 11 2016 19:56 | 1st = 1 Goodsie 2nd = 4 Antaeus Blue Chip 3rd = 5 Broadway Harry 4th = 6 Saabrina Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Dont Think Twice | ||
Sat Jun 11 2016 19:53 | 1st = 3 Dont Think Twice 2nd = 1 Im All Courage 3rd = 11 Shezallapples 4th = 5 Im With Lexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Law And Order | ||
Sat Jun 11 2016 19:52 | 1st = 2 Law And Order 2nd = 4 Panda Bear 3rd = 7 Gold Price 4th = 6 Strong Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 8 Jetty Betty | ||
Sat Jun 11 2016 19:50 | 1st = 8 Jetty Betty 2nd = 9 Whatever Miss 3rd = 5 Aquator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Andos Mac | ||
Sat Jun 11 2016 19:47 | 1st = 4 Andos Mac 2nd = 2 Fabulous Five 3rd = 7 Tap Out Scarlet 4th = 1 Snakebite Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Gannons Gift | ||
Sat Jun 11 2016 19:44 | 1st = 8 Gannons Gift 2nd = 2 Kelmatts Secret 3rd = 5 In A Shadow 4th = 7 Sketchy Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Feel The Courage | ||
Sat Jun 11 2016 19:42 | 1st = 9 Feel The Courage 2nd = 1 Karloo Kix 3rd = 5 Western Blaze 4th = 8 Comply Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Cazorla | ||
Sat Jun 11 2016 19:41 | 1st = 2 Cazorla 2nd = 1 Farmor Mayhem 3rd = 4 Aleeah Jet 4th = 3 Angel Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Amelia Christa | ||
Sat Jun 11 2016 19:38 | 1st = 1 Amelia Christa 2nd = 2 Wot Price Flash 3rd = 6 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 10 Ok Alright | ||
Sat Jun 11 2016 19:37 | 1st = 10 Ok Alright 2nd = 4 Red Hot Jerry 3rd = 7 Our Pepperjack 4th = 5 Another Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Big Show Mullo | ||
Sat Jun 11 2016 19:35 | 1st = 2 Big Show Mullo 2nd = 6 Why Not Sue 3rd = 4 Gunnadoo Will 4th = 5 Doobstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Good Judge | ||
Sat Jun 11 2016 19:32 | 1st = 1 Good Judge 2nd = 7 Revlon Babe 3rd = 6 Lee Secret 4th = 4 Dusty Rip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 1 Wrappers Delight | ||
Sat Jun 11 2016 19:30 | 1st = 1 Wrappers Delight 2nd = 5 Solid As A Rock 3rd = 11 Rusty Crackers 4th = 4 Islandspecialmajor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Knight Sprite | ||
Sat Jun 11 2016 19:28 | 1st = 1 Knight Sprite 2nd = 7 Black Bear Lee 3rd = 8 Tillys Boy 4th = 6 La Grand Logie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Giddy Up | ||
Sat Jun 11 2016 19:27 | 1st = 2 Giddy Up 2nd = 8 Destiny Warrior 3rd = 3 Soho Cruise 4th = 1 Art Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Pine Tree | ||
Sat Jun 11 2016 19:25 | 1st = 6 Pine Tree 2nd = 1 Johnny Junior 3rd = 8 Enka Allen 4th = 3 Kiss Me Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Decapria | ||
Sat Jun 11 2016 19:23 | 1st = 4 Decapria 2nd = 7 Jovial Rock 3rd = 1 Cherish Art 4th = 12 Might And Main |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Rustys Image | ||
Sat Jun 11 2016 19:22 | 1st = 3 Rustys Image 2nd = 8 Lucy Benz 3rd = 1 Dooleys Hobo 4th = 5 Azariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Dont Tell Mama | ||
Sat Jun 11 2016 19:20 | 1st = 5 Dont Tell Mama 2nd = 7 Nature Bites 3rd = 6 Lost Thief 4th = 10 Red Beretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Pantera Nera | ||
Sat Jun 11 2016 19:18 | 1st = 5 Pantera Nera 2nd = 2 American Monster 3rd = 4 Blue Revolver 4th = 3 Lithgow Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 11 Sammys A Kriden | ||
Sat Jun 11 2016 19:15 | 1st = 11 Sammys A Kriden 2nd = 10 Rubys Bad Boy 3rd = 2 Hector Barbossa 4th = 5 Yerrington Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Bobby Bound | ||
Sat Jun 11 2016 19:12 | 1st = 3 Bobby Bound 2nd = 6 Dyna Kel 3rd = 2 Lala Shim 4th = 5 Unique Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Toxic Runner | ||
Sat Jun 11 2016 19:09 | 1st = 5 Toxic Runner 2nd = 10 King Panda 3rd = 9 Swan Black 4th = 8 Blitzing Jaybee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 7 The Mighty Shoey | ||
Sat Jun 11 2016 19:07 | 1st = 7 The Mighty Shoey 2nd = 1 Cherry Express 3rd = 8 Count Montecristo 4th = 5 Our Princeoftides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Smart Angelina | ||
Sat Jun 11 2016 19:05 | 1st = 6 Smart Angelina 2nd = 2 Luck Box Jono 3rd = 5 Tiger Pearl 4th = 4 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Bye Bye | ||
Sat Jun 11 2016 19:02 | 1st = 6 Bye Bye 2nd = 5 Magic Sparkle 3rd = 1 Suite Alexis 4th = 4 Cyno Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 Petacular | ||
Sat Jun 11 2016 19:00 | 1st = 7 Petacular 2nd = 10 Our Celebrity 3rd = 5 Carlas Pixel 4th = 3 Valbarann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Demon Bale | ||
Sat Jun 11 2016 18:57 | 1st = 3 Demon Bale 2nd = 4 Jesaulenko 3rd = 1 Flywheel Alfie 4th = 7 Greysynd Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Maywyns Zephyr | ||
Sat Jun 11 2016 18:56 | 1st = 8 Maywyns Zephyr 2nd = 2 East To West 3rd = 1 Whata Escape 4th = 7 Constant Addiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Stormont Czar | ||
Sat Jun 11 2016 18:53 | 1st = 2 Stormont Czar 2nd = 6 Mouse In The House 3rd = 5 Jaruzelski Leis 4th = 1 Our Classical Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Destiva | ||
Sat Jun 11 2016 18:50 | 1st = 3 Destiva 2nd = 6 Party Till Dawn 3rd = 2 Will To Rule 4th = 1 Smoke Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Grabbo Knows | ||
Sat Jun 11 2016 18:47 | 1st = 1 Grabbo Knows 2nd = 7 Shane Kidz 3rd = 9 Remember Brutus 4th = 6 Shes An Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Raring To Go | ||
Sat Jun 11 2016 18:43 | 1st = 1 Raring To Go 2nd = 8 Rate Highly 3rd = 4 Epirus Boy 4th = 2 Fours Enuf Tas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Nooree Dessa | ||
Sat Jun 11 2016 18:42 | 1st = 2 Nooree Dessa 2nd = 3 Fast As 3rd = 6 My Super 4th = 5 Cyno General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 16 Scales Of Justice | ||
Sat Jun 11 2016 18:40 | 1st = 16 Scales Of Justice 2nd = 10 Showy Chloe 3rd = 13 Reflectance 4th = 4 New Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Funky Pirate | ||
Sat Jun 11 2016 18:37 | 1st = 1 Funky Pirate 2nd = 3 Greysynd Chief 3rd = 8 Fuelish 4th = 5 Striker Klinsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 1 Soho Angel | ||
Sat Jun 11 2016 18:32 | 1st = 1 Soho Angel 2nd = 5 Mammals Magic 3rd = 11 Wongalea Jatz 4th = 8 Chic Boutique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Lil Miss Dancer | ||
Sat Jun 11 2016 18:29 | 1st = 4 Lil Miss Dancer 2nd = 8 Rapid Exit 3rd = 2 Truex 4th = 1 Jay Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Aveross Mac | ||
Sat Jun 11 2016 18:27 | 1st = 6 Aveross Mac 2nd = 7 Wotplanetrufrom 3rd = 4 The Ole Buckaroo 4th = 9 Lombo Del Rosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 7 - 3 Vital Edition | ||
Sat Jun 11 2016 18:25 | 1st = 3 Vital Edition 2nd = 8 Handyman 3rd = 7 Hollywoodland 4th = 11 Justine Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Just A Thursday | ||
Sat Jun 11 2016 18:23 | 1st = 5 Just A Thursday 2nd = 8 Jaydens A Star 3rd = 1 Plenty Of Punch 4th = 4 Punch Right Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Burra Sullivan | ||
Sat Jun 11 2016 18:20 | 1st = 1 Burra Sullivan 2nd = 9 Jilliby Jagger 3rd = 6 Du Vella 4th = 2 Rykov Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Eren Bale | ||
Sat Jun 11 2016 18:18 | 1st = 3 Eren Bale 2nd = 2 Allen Portland 3rd = 1 Emrys 4th = 4 Tiggerlong Await |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Chevals Clivesdale | ||
Sat Jun 11 2016 18:13 | 1st = 3 Chevals Clivesdale 2nd = 1 Drawing Away 3rd = 8 Remember Them 4th = 10 Mach Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 7 The Golden Pig | ||
Sat Jun 11 2016 18:10 | 1st = 7 The Golden Pig 2nd = 14 Hot Lipstick 3rd = 2 Lambency 4th = 10 Man Overboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Belmont Belle | ||
Sat Jun 11 2016 18:07 | 1st = 8 Belmont Belle 2nd = 7 Smart Izzy 3rd = 3 Mrs Moonclay 4th = 6 Stella Cosentino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Jilliby Kung Fu | ||
Sat Jun 11 2016 18:03 | 1st = 8 Jilliby Kung Fu 2nd = 4 Machiatto 3rd = 6 Albarock 4th = 11 Form Analyst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Monoceros | ||
Sat Jun 11 2016 18:02 | 1st = 2 Monoceros 2nd = 1 Windy Girl 3rd = 10 Here For You 4th = 4 Spring Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 14 Wink And A Nod | ||
Sat Jun 11 2016 18:00 | 1st = 14 Wink And A Nod 2nd = 10 Zarantz 3rd = 11 Gris Caro 4th = 15 Fuchsia Bandana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Irish Mobster | ||
Sat Jun 11 2016 17:57 | 1st = 4 Irish Mobster 2nd = 8 In The Trolley 3rd = 1 Anjing Betina 4th = 7 Taabinga Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Oh Jonny B Good | ||
Sat Jun 11 2016 17:52 | 1st = 7 Oh Jonny B Good 2nd = 2 Floyd Mayweather 3rd = 4 Magic Oats 4th = 3 Heza Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Rapid Drive | ||
Sat Jun 11 2016 17:49 | 1st = 4 Rapid Drive 2nd = 6 Silver Evie 3rd = 7 Lisas Pick 4th = 5 Green Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 3 Great Odyssey | ||
Sat Jun 11 2016 17:45 | 1st = 3 Great Odyssey 2nd = 11 Fitzgerald 3rd = 1 Kaapander 4th = 8 Reviewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Rosdue Goanna | ||
Sat Jun 11 2016 17:43 | 1st = 1 Rosdue Goanna 2nd = 3 Cyno Snip 3rd = 5 Sheza Ruler 4th = 8 Movie Marathon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Munroe | ||
Sat Jun 11 2016 17:40 | 1st = 4 Munroe 2nd = 2 Applause 3rd = 3 Bio Marinus 4th = 5 Stormfortheboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Rubrica | ||
Sat Jun 11 2016 17:38 | 1st = 8 Rubrica 2nd = 5 Dr Melezar 3rd = 3 Jett Zafonic 4th = 4 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 1 Perfect Sense | ||
Sat Jun 11 2016 17:33 | 1st = 1 Perfect Sense 2nd = 8 Keayang Secret 3rd = 2 Atusa 4th = 9 Major Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Free Billy | ||
Sat Jun 11 2016 17:30 | 1st = 4 Free Billy 2nd = 9 Fasta Than Light 3rd = 3 Fiercely Defiant 4th = 6 Last Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Ellies Encore | ||
Sat Jun 11 2016 17:27 | 1st = 1 Ellies Encore 2nd = 3 Growee 3rd = 4 Dads Memory 4th = 7 Smart Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Islas Opal | ||
Sat Jun 11 2016 17:24 | 1st = 8 Islas Opal 2nd = 3 Cyno Stein 3rd = 4 Mighty Nova 4th = 5 Frosty Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 The Flirt | ||
Sat Jun 11 2016 17:20 | 1st = 1 The Flirt 2nd = 4 My Magic Miss 3rd = 7 Achmed 4th = 3 Low Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Direct Deal | ||
Sat Jun 11 2016 17:17 | 1st = 3 Direct Deal 2nd = 5 Dr Kestrel 3rd = 1 Dr Illuminate 4th = 6 Mignon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 8 Neat Feat | ||
Sat Jun 11 2016 17:15 | 1st = 8 Neat Feat 2nd = 2 Kayno 3rd = 5 Lago Girl 4th = 6 Perfect Pause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Lachie Maguire | ||
Sat Jun 11 2016 17:12 | 1st = 4 Lachie Maguire 2nd = 1 Mafuta Vautin 3rd = 8 Mister Jay Cee 4th = 12 Polished Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Shazs Gun | ||
Sat Jun 11 2016 17:09 | 1st = 8 Shazs Gun 2nd = 4 Western Chloe 3rd = 3 Swift Piper 4th = 2 Cold Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 8 Hennessy Raider | ||
Sat Jun 11 2016 17:05 | 1st = 8 Hennessy Raider 2nd = 5 Marcamjo 3rd = 3 Masahiko 4th = 7 Vacallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 South Bridge | ||
Sat Jun 11 2016 17:02 | 1st = 5 South Bridge 2nd = 2 Hired Goon 3rd = 3 Upbeat Tempo 4th = 4 Galway Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Splash Of White | ||
Sat Jun 11 2016 16:58 | 1st = 4 Splash Of White 2nd = 8 Ataraxia 3rd = 1 Add em Up 4th = 7 Kripke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 13 Winning Kiss | ||
Sat Jun 11 2016 16:54 | 1st = 13 Winning Kiss 2nd = 10 Set Wait 3rd = 11 Smooch 4th = 3 General Cos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 5 Alitaka | ||
Sat Jun 11 2016 16:50 | 1st = 5 Alitaka 2nd = 4 Alberdini 3rd = 13 Night Queen 4th = 11 Vintage Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Raylan Givens | ||
Sat Jun 11 2016 16:47 | 1st = 3 Raylan Givens 2nd = 8 Macks Choice 3rd = 7 Hazy Bingo 4th = 1 One Tree Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Merry Cam | ||
Sat Jun 11 2016 16:47 | 1st = 2 Merry Cam 2nd = 8 Macks Choice 3rd = 7 Hazy Bingo 4th = 1 One Tree Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 10 Cool Passion | ||
Sat Jun 11 2016 16:43 | 1st = 10 Cool Passion 2nd = 13 King River 3rd = 6 Malibu Style 4th = 1 War Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 8 Stay Til Dawn | ||
Sat Jun 11 2016 16:40 | 1st = 8 Stay Til Dawn 2nd = 5 Heirdom 3rd = 7 Lead Husson 4th = 9 Sparkling Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 10 Bradman | ||
Sat Jun 11 2016 16:38 | 1st = 10 Bradman 2nd = 13 Elite Tiger 3rd = 16 All About Rhythm 4th = 6 Caprese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 10 - 18 Generate | ||
Sat Jun 11 2016 16:34 | 1st = 18 Generate 2nd = 7 Choice Princess 3rd = 4 Redsson 4th = 16 Jetfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 6 Shadow Lord | ||
Sat Jun 11 2016 16:30 | 1st = 6 Shadow Lord 2nd = 15 Burning Passion 3rd = 2 Grunderzeit 4th = 8 All Summer Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Legal Procedure | ||
Sat Jun 11 2016 16:27 | 1st = 1 Legal Procedure 2nd = 4 Real Ego 3rd = 7 King Max 4th = 2 Casino Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 4 Common Approach | ||
Sat Jun 11 2016 16:25 | 1st = 4 Common Approach 2nd = 9 Free Geoffrey 3rd = 3 The Chorister 4th = 6 Ballidu Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 9 - 6 Doubtless Star | ||
Sat Jun 11 2016 16:23 | 1st = 6 Doubtless Star 2nd = 5 Holbein Prince 3rd = 10 Amity Val 4th = 13 Blonic Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 10 - 19 Provocative | ||
Sat Jun 11 2016 16:20 | 1st = 19 Provocative 2nd = 1 Ambience 3rd = 12 Falkenberg 4th = 6 Sebring Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 3 Soul Train | ||
Sat Jun 11 2016 16:14 | 1st = 3 Soul Train 2nd = 4 Speranza 3rd = 6 Eddy Would Go 4th = 1 Finnero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 5 Super Fun | ||
Sat Jun 11 2016 16:10 | 1st = 5 Super Fun 2nd = 3 El Prado Gold 3rd = 2 Ready Sunshine 4th = 11 The Bronx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 7 Stilettoed Vixen | ||
Sat Jun 11 2016 16:06 | 1st = 7 Stilettoed Vixen 2nd = 2 What Could Be 3rd = 6 Scratch Me Lucky 4th = 4 Pinchme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 3 General Truce | ||
Sat Jun 11 2016 16:02 | 1st = 3 General Truce 2nd = 6 Bullpit 3rd = 2 Alberto Magic 4th = 4 Hard Romp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 3 Kruptor | ||
Sat Jun 11 2016 16:00 | 1st = 3 Kruptor 2nd = 2 Cash Leakage 3rd = 1 Be Home Soon 4th = 10 Alpha Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Socially Unique | ||
Sat Jun 11 2016 15:58 | 1st = 4 Socially Unique 2nd = 5 On Trend 3rd = 1 Eurosun 4th = 3 Paris Of Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 10 Gold Horizon | ||
Sat Jun 11 2016 15:54 | 1st = 10 Gold Horizon 2nd = 2 Aldini 3rd = 4 Ruling Force 4th = 9 Crooked Stick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 4 Danish Twist | ||
Sat Jun 11 2016 15:50 | 1st = 4 Danish Twist 2nd = 14 Mount Nebo 3rd = 11 Oxford Poet 4th = 9 Wouldnt It Be Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Colour Charge | ||
Sat Jun 11 2016 15:47 | 1st = 7 Colour Charge 2nd = 1 Fastnet Flyer 3rd = 6 Mamselle Corday 4th = 5 Walk To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 8 Casual Time | ||
Sat Jun 11 2016 15:45 | 1st = 8 Casual Time 2nd = 10 Stripes 3rd = 5 Pass the Hat 4th = 2 Pigeon Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 15 Where To Next | ||
Sat Jun 11 2016 15:43 | 1st = 15 Where To Next 2nd = 8 Jaws Of Life 3rd = 3 Blacklisted 4th = 2 Corporate Takeover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 9 - 7 Under The Louvre | ||
Sat Jun 11 2016 15:40 | 1st = 7 Under The Louvre 2nd = 1 Black Heart Bart 3rd = 18 The Virginian 4th = 2 Delectation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 6 Cool Water | ||
Sat Jun 11 2016 15:34 | 1st = 6 Cool Water 2nd = 4 Cheekyboi 3rd = 2 Cobarchie 4th = 5 Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Chamois Road | ||
Sat Jun 11 2016 15:30 | 1st = 4 Chamois Road 2nd = 9 Sassy Jo 3rd = 12 Kirona 4th = 11 Octomint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 13 Grammar School | ||
Sat Jun 11 2016 15:26 | 1st = 13 Grammar School 2nd = 7 Tenorino 3rd = 4 Carluca 4th = 2 Bold Adventure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 2 Jacquinot Bay | ||
Sat Jun 11 2016 15:22 | 1st = 2 Jacquinot Bay 2nd = 13 Del Prado 3rd = 9 By The Grace 4th = 3 Jimando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 7 Captain Punch | ||
Sat Jun 11 2016 15:20 | 1st = 7 Captain Punch 2nd = 2 Gallant Express 3rd = 1 Set For A Bundle 4th = 5 The Hummel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Great Shot | ||
Sat Jun 11 2016 15:18 | 1st = 1 Great Shot 2nd = 6 Battle Torque 3rd = 3 Hedlander Boy 4th = 2 Key To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 4 Endless Days | ||
Sat Jun 11 2016 15:14 | 1st = 4 Endless Days 2nd = 2 Rolling Roman 3rd = 9 Bound For Love 4th = 8 Toronto Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 1 Tucanchoo | ||
Sat Jun 11 2016 15:10 | 1st = 1 Tucanchoo 2nd = 7 Vassal 3rd = 11 Anthonys Best 4th = 9 Dure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 10 Solo Soprano | ||
Sat Jun 11 2016 15:07 | 1st = 10 Solo Soprano 2nd = 7 Worth The Time 3rd = 1 Dennis Denuto 4th = 5 Goodness Gracious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 5 Vital Flame | ||
Sat Jun 11 2016 15:05 | 1st = 5 Vital Flame 2nd = 3 Our Bay Roe 3rd = 9 Billestrini 4th = 6 Hashtag Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 5 Apoloboom | ||
Sat Jun 11 2016 15:03 | 1st = 5 Apoloboom 2nd = 14 Caniwin 3rd = 6 Tumult 4th = 12 Gday Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 7 Eagle Way | ||
Sat Jun 11 2016 15:00 | 1st = 7 Eagle Way 2nd = 8 Rodrico 3rd = 5 Im Belucci 4th = 1 Howard Be Thy Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 6 Glimmer | ||
Sat Jun 11 2016 14:54 | 1st = 6 Glimmer 2nd = 1 Aimalac Millie 3rd = 3 Cashpaw 4th = 11 No Qualm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Casino Wizard | ||
Sat Jun 11 2016 14:50 | 1st = 4 Casino Wizard 2nd = 8 Shaf 3rd = 9 Its No Joke 4th = 5 Little Akie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 7 Rosettas Whey | ||
Sat Jun 11 2016 14:46 | 1st = 7 Rosettas Whey 2nd = 3 Tough as Teak 3rd = 1 Haut Haut 4th = 4 Kite Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 8 Whoop Whoop | ||
Sat Jun 11 2016 14:42 | 1st = 8 Whoop Whoop 2nd = 6 Kilmacurragh 3rd = 14 Shes Got Speed 4th = 3 Four by Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 12 Dust N Diamonds | ||
Sat Jun 11 2016 14:40 | 1st = 12 Dust N Diamonds 2nd = 10 Choice Approach 3rd = 2 Jesse N James 4th = 8 Hezasmartypants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 3 Sovereign Hall | ||
Sat Jun 11 2016 14:38 | 1st = 3 Sovereign Hall 2nd = 2 Sporting Image 3rd = 7 Prime Witness 4th = 9 You Want Answers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 5 Limerick Moon | ||
Sat Jun 11 2016 14:34 | 1st = 5 Limerick Moon 2nd = 2 Simply Ming 3rd = 11 Hashtag Noidea 4th = 8 Go Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 1 Opinion | ||
Sat Jun 11 2016 14:30 | 1st = 1 Opinion 2nd = 4 Murphys Delight 3rd = 5 Zatopaz 4th = 6 Hes Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Flight Academy | ||
Sat Jun 11 2016 14:27 | 1st = 3 Flight Academy 2nd = 1 Huncha Duncha 3rd = 4 Cwmbran 4th = 6 Jewellery Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 6 Red Glow | ||
Sat Jun 11 2016 14:25 | 1st = 6 Red Glow 3rd = 11 Star Of Vegas 4th = 10 Du Plessis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 2 Butchers Dues | ||
Sat Jun 11 2016 14:25 | 1st = 2 Butchers Dues 3rd = 11 Star Of Vegas 4th = 10 Du Plessis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 13 Warrior Lady | ||
Sat Jun 11 2016 14:23 | 1st = 13 Warrior Lady 2nd = 10 Offshore Echo 3rd = 5 Dutch Courage 4th = 1 Harlem Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 9 Sacred Elixir | ||
Sat Jun 11 2016 14:20 | 1st = 9 Sacred Elixir 2nd = 13 Charnley River 3rd = 17 Heart Skipt A Beat 4th = 3 Souchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 2 Splinter | ||
Sat Jun 11 2016 14:14 | 1st = 2 Splinter 2nd = 11 Supreme Willy 3rd = 1 Blackboard Special 4th = 10 Final Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 4 Chapel City | ||
Sat Jun 11 2016 14:10 | 1st = 4 Chapel City 2nd = 8 Time Out 3rd = 2 Barjeel 4th = 15 Captain Duffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Kravchenko | ||
Sat Jun 11 2016 14:06 | 1st = 4 Kravchenko 2nd = 3 Fifth Dimension 3rd = 9 Star Dash 4th = 6 Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 3 Mckenna | ||
Sat Jun 11 2016 14:04 | 1st = 3 Mckenna 2nd = 5 Youknowthedrill 3rd = 4 Flying Tormenta 4th = 2 Tequila Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 8 Araldo Junior | ||
Sat Jun 11 2016 14:02 | 1st = 8 Araldo Junior 2nd = 5 Falago 3rd = 3 Second Bullet 4th = 9 Golden Mane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 6 Elegant Blast | ||
Sat Jun 11 2016 13:58 | 1st = 6 Elegant Blast 2nd = 5 Veuve De Vega 3rd = 8 Oregon Bronze 4th = 2 Herron Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 9 Veracious | ||
Sat Jun 11 2016 13:58 | 1st = 9 Veracious 2nd = 1 Platinum Command 3rd = 8 Third Time Lucky 4th = 3 Lord Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 8 Hollywood Barbie | ||
Sat Jun 11 2016 13:54 | 1st = 8 Hollywood Barbie 2nd = 12 Nautilus 3rd = 11 Extreme Style 4th = 7 Zimbali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 9 Yuma Desert | ||
Sat Jun 11 2016 13:50 | 1st = 9 Yuma Desert 2nd = 2 Sampeah 3rd = 8 Dark Eyes 4th = 7 Badajoz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Bold Avenue | ||
Sat Jun 11 2016 13:47 | 1st = 4 Bold Avenue 2nd = 5 Tremont 3rd = 3 Tip Rat 4th = 7 Rockchesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 5 Svetlas Star | ||
Sat Jun 11 2016 13:43 | 1st = 5 Svetlas Star 2nd = 6 Another Diamond 3rd = 1 Belaruski 4th = 7 Make Mine Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 8 Benzini | ||
Sat Jun 11 2016 13:40 | 1st = 8 Benzini 2nd = 5 Sir John Hawkwood 3rd = 2 Junoob 4th = 3 Real Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 1 Art Attack | ||
Sat Jun 11 2016 13:36 | 1st = 1 Art Attack 2nd = 9 Defrost 3rd = 11 Voanaba 4th = 5 Paroo River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Nishiazabu | ||
Sat Jun 11 2016 13:32 | 1st = 4 Nishiazabu 2nd = 5 Zataglio 3rd = 7 Spying On You 4th = 2 Bold Zamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 3 Letsava Win | ||
Sat Jun 11 2016 13:27 | 1st = 3 Letsava Win 2nd = 4 Murtasteel 3rd = 6 Sek Loso 4th = 2 Faith In Beers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 1 Leveraction | ||
Sat Jun 11 2016 13:23 | 1st = 1 Leveraction 2nd = 5 Time To Test 3rd = 8 Qadir 4th = 10 Firehouse Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 9 Miss Interpreted | ||
Sat Jun 11 2016 13:23 | 1st = 9 Miss Interpreted 2nd = 2 Master Patrick 3rd = 10 Toulouse 4th = 1 Master Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 15 Treasure Gallery | ||
Sat Jun 11 2016 13:19 | 1st = 15 Treasure Gallery 2nd = 2 Captains Pick 3rd = 1 Billy The Kid 4th = 14 Tempete Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 5 El Novio | ||
Sat Jun 11 2016 13:15 | 1st = 5 El Novio 2nd = 8 Not A Gypsy 3rd = 4 Storm System 4th = 3 Hursley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Halfblood Prince | ||
Sat Jun 11 2016 13:12 | 1st = 3 Halfblood Prince 2nd = 1 Okay Swift 3rd = 7 Nelamos 4th = 6 Eventide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Star Circle | ||
Sat Jun 11 2016 13:08 | 1st = 5 Star Circle 2nd = 8 Marys Discretion 3rd = 3 Firenze 4th = 2 Orange River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 11 Spill The Beans | ||
Sat Jun 11 2016 13:05 | 1st = 11 Spill The Beans 2nd = 10 Federal 3rd = 1 Stratum Star 4th = 15 Miss Cover Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 1 Raheeba Las Vegas | ||
Sat Jun 11 2016 13:02 | 1st = 1 Raheeba Las Vegas 2nd = 6 Princess Devine 3rd = 5 Navajo Prince 4th = 7 Dream Stepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Emmookis Dash | ||
Sat Jun 11 2016 12:58 | 1st = 3 Emmookis Dash 2nd = 7 Chu Chu Charlie 3rd = 5 Turbo Street 4th = 2 Creance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 7 Awoke | ||
Sat Jun 11 2016 12:54 | 1st = 7 Awoke 2nd = 5 Invincible Gem 3rd = 12 Arbeitsam 4th = 13 Magicalease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 4 Rich Charm | ||
Sat Jun 11 2016 12:50 | 1st = 4 Rich Charm 2nd = 8 Lord Von Costa 3rd = 14 Wall Street Wolf 4th = 10 Lady Esprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 2 Monarch Chimes | ||
Sat Jun 11 2016 12:48 | 1st = 2 Monarch Chimes 2nd = 4 Golden Penny 3rd = 11 Sussed 4th = 1 Hare Bawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 9 Eves Jet | ||
Sat Jun 11 2016 12:45 | 1st = 9 Eves Jet 2nd = 8 Denlago 3rd = 5 Real Classic 4th = 6 Sidere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 2 Three Sheets | ||
Sat Jun 11 2016 12:40 | 1st = 2 Three Sheets 2nd = 6 Raised A Legend 3rd = 11 Bowies Babe 4th = 8 Charge Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Franky Cold Medina | ||
Sat Jun 11 2016 12:37 | 1st = 5 Franky Cold Medina 2nd = 4 Star Prosecutor 3rd = 1 Biblical 4th = 2 Zatorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 3 Silk King | ||
Sat Jun 11 2016 12:33 | 1st = 3 Silk King 2nd = 6 Magromeus 3rd = 2 Hes The Sheriff 4th = 8 Sew It Seams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 17 Tsaritsa | ||
Sat Jun 11 2016 12:30 | 1st = 17 Tsaritsa 2nd = 14 Denmagic 3rd = 15 Sold For Song 4th = 11 High Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 8 Finnegan | ||
Sat Jun 11 2016 12:27 | 1st = 8 Finnegan 2nd = 1 Dharamsala 3rd = 7 Swift Response 4th = 9 Katie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 4 Honey Steels Gold | ||
Sat Jun 11 2016 12:23 | 1st = 4 Honey Steels Gold 2nd = 1 Earthbound 3rd = 5 Buymebychance 4th = 2 Twin Tea Bags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 6 Trades Hall | ||
Sat Jun 11 2016 12:19 | 1st = 6 Trades Hall 2nd = 1 Galaxy Jak 3rd = 2 Biscuit 4th = 5 Rupavari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 6 Euro Angel | ||
Sat Jun 11 2016 12:15 | 1st = 6 Euro Angel 2nd = 12 Avenue Whisper 3rd = 2 Payroll 4th = 13 Jocasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 3 North and South | ||
Sat Jun 11 2016 12:13 | 1st = 3 North and South 2nd = 5 Mighty Matt 3rd = 6 Miss Appleton 4th = 2 Salamanca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 3 Devils Fire | ||
Sat Jun 11 2016 12:10 | 1st = 3 Devils Fire 2nd = 2 Taillevent 3rd = 1 Mr Epic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 4 Rustic Melody | ||
Sat Jun 11 2016 12:05 | 1st = 4 Rustic Melody 2nd = 8 Harlem Lady 3rd = 2 Elle Lou 4th = 1 Electric Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 8 Yulong Yongxing | ||
Sat Jun 11 2016 12:00 | 1st = 8 Yulong Yongxing 2nd = 7 Universal Thief 3rd = 12 Solgaze 4th = 1 Bowie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 4 Cradle Me | ||
Sat Jun 11 2016 11:55 | 1st = 4 Cradle Me 2nd = 12 Artistry 3rd = 5 Jessy Belle 4th = 2 Onemorezeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 2 Tonna Power | ||
Sat Jun 11 2016 11:52 | 1st = 2 Tonna Power 2nd = 5 Surfers Dolphins 3rd = 3 Bonykeast 4th = 4 Cordiale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 9 Southerly Wind | ||
Sat Jun 11 2016 11:45 | 1st = 9 Southerly Wind 2nd = 8 So Si Bon 3rd = 14 Millinery 4th = 5 Im Telling Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 4 Princess Aria | ||
Sat Jun 11 2016 11:40 | 1st = 4 Princess Aria 2nd = 9 Power From Within 3rd = 6 Step Lightly 4th = 5 Crossing Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 7 Sophia Magia | ||
Sat Jun 11 2016 11:38 | 1st = 7 Sophia Magia 2nd = 6 Rosewood 3rd = 9 Ze One 4th = 2 Enchanting Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Holy Harry | ||
Sat Jun 11 2016 11:35 | 1st = 1 Holy Harry 2nd = 4 Palmer 3rd = 5 Puissance Decheval 4th = 3 Mantecado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 7 Conchita | ||
Sat Jun 11 2016 11:30 | 1st = 7 Conchita 2nd = 4 Star Crossed 3rd = 10 Infra Dig 4th = 12 Sweet Chestnut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 6 Escargot Fabuleux | ||
Sat Jun 11 2016 11:25 | 1st = 6 Escargot Fabuleux 2nd = 5 Danehill Downs 3rd = 11 So Ard 4th = 8 Guru Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 4 Hopfgarten | ||
Sat Jun 11 2016 11:20 | 1st = 4 Hopfgarten 2nd = 11 Pajaro 3rd = 2 Amovatio 4th = 9 Malice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 3 Mr Cool Boy | ||
Sat Jun 11 2016 11:03 | 1st = 3 Mr Cool Boy 2nd = 4 Thatz David 3rd = 1 Zedeedudadeeko 4th = 11 Viceroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 14 Hidden Light | ||
Sat Jun 11 2016 10:59 | 1st = 14 Hidden Light 2nd = 1 Halpin 3rd = 6 Moss Princess 4th = 8 Torre Saracino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 9 My Country | ||
Sat Jun 11 2016 10:50 | 1st = 9 My Country 2nd = 13 Invincibella 3rd = 10 Nonpareil 4th = 3 Chipanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 7 The Big Opal | ||
Sat Jun 11 2016 10:30 | 1st = 7 The Big Opal 2nd = 6 Crash Bandicoot 3rd = 4 No Quota 4th = 3 Mister Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 5 Ooee | ||
Sat Jun 11 2016 10:00 | 1st = 5 Ooee 2nd = 3 Venerate 3rd = 2 Superturf 4th = 1 Mahanadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 2 Justa Charlie | ||
Sat Jun 11 2016 9:30 | 1st = 2 Justa Charlie 2nd = 4 Al Munroe 3rd = 1 Banteneighty 4th = 8 Selwyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Little Bit Nifty | ||
Sat Jun 11 2016 0:37 | 1st = 1 Little Bit Nifty 2nd = 3 Flaming Sahara 3rd = 4 Ima Kuri 4th = 8 Cyclone Mousie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Hello Bobby | ||
Sat Jun 11 2016 0:17 | 1st = 1 Hello Bobby 2nd = 6 Cadillac Style 3rd = 7 Wagtail Natalee 4th = 8 Our Sinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Char Ming | ||
Sat Jun 11 2016 0:00 | 1st = 8 Char Ming 2nd = 4 Diamond Geezer 3rd = 9 Armed Force 4th = 6 Enjoy A Coldie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Miss Express | ||
Wed May 11 2016 23:57 | 1st = 1 Miss Express 2nd = 6 Olesia 3rd = 8 Sky Reactor 4th = 3 Kaluna Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Donald Tux | ||
Wed May 11 2016 23:37 | 1st = 5 Donald Tux 2nd = 1 Sunrise Gundi 3rd = 6 Go Goat Max 4th = 7 Tick The Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Cant Resist | ||
Wed May 11 2016 23:12 | 1st = 7 Cant Resist 2nd = 4 Runkle 3rd = 3 Yackatoo Gundi 4th = 5 Just A Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 West On Babe | ||
Wed May 11 2016 22:57 | 1st = 2 West On Babe 2nd = 5 Valiant Crusader 3rd = 4 Whos Got It 4th = 3 Esaba Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 2 Rocky Fever | ||
Wed May 11 2016 22:43 | 1st = 2 Rocky Fever 2nd = 7 Vintage Charm 3rd = 4 Miss Fudd 4th = 1 Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Downlight | ||
Wed May 11 2016 22:42 | 1st = 6 Downlight 2nd = 8 Queen Of Rock 3rd = 10 Wheres Ringo 4th = 5 Hello Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Texan Clear Way | ||
Wed May 11 2016 22:37 | 1st = 7 Texan Clear Way 2nd = 5 Jalapeno Flash 3rd = 2 Shimatron 4th = 1 Chloe In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Miss Utamurra | ||
Wed May 11 2016 22:32 | 1st = 8 Miss Utamurra 2nd = 2 Burnsys Sam 3rd = 7 Rusty Boy 4th = 6 Cinquedea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Blue Pirate | ||
Wed May 11 2016 22:27 | 1st = 1 Blue Pirate 2nd = 2 Mako 3rd = 7 Shes All Roman 4th = 3 Stolen Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Sir Que | ||
Wed May 11 2016 22:23 | 1st = 6 Sir Que 2nd = 8 Olivia Benson 3rd = 1 Defy All Odds 4th = 2 Masha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Whos Driving | ||
Wed May 11 2016 22:19 | 1st = 4 Whos Driving 2nd = 1 Shades Of Sassy 3rd = 8 Meat Titan 4th = 2 Tazs Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Oaklands | ||
Wed May 11 2016 22:12 | 1st = 4 Oaklands 2nd = 2 Quint Bale 3rd = 1 Eren Bale 4th = 5 Tekki Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Little Bit Sweet | ||
Wed May 11 2016 22:09 | 1st = 1 Little Bit Sweet 2nd = 7 Black Lee Bonus 3rd = 8 Merlins Rocket 4th = 6 Dana Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Jeanies Echo | ||
Wed May 11 2016 22:05 | 1st = 8 Jeanies Echo 2nd = 2 Industrial 3rd = 5 Rosies Image 4th = 3 Mr Primate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Last Action Hero | ||
Wed May 11 2016 22:02 | 1st = 5 Last Action Hero 2nd = 8 Lektra Timon 3rd = 7 Dyna Peanut 4th = 6 Prime Suspect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Wisen Up | ||
Wed May 11 2016 21:55 | 1st = 6 Wisen Up 2nd = 7 Tumble And Dry 3rd = 4 Enchanted Lass 4th = 1 Phils In Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Fab Surfy | ||
Wed May 11 2016 21:52 | 1st = 2 Fab Surfy 2nd = 3 Rubelly Magic 3rd = 5 Berzerk 4th = 1 Big Bad Brenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 West On Janet | ||
Wed May 11 2016 21:49 | 1st = 1 West On Janet 2nd = 3 Tanardi 3rd = 6 Hillary 4th = 4 Shogun Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 3 Sval Queen | ||
Wed May 11 2016 21:40 | 1st = 3 Sval Queen 2nd = 6 Illawong Shimmer 3rd = 4 Middleton Miss 4th = 7 Breezin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Empire Entourage | ||
Wed May 11 2016 21:38 | 1st = 7 Empire Entourage 2nd = 3 Back Road 3rd = 1 Benny Mac 4th = 2 Lady Lurcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 3 Tarawi Max | ||
Wed May 11 2016 21:35 | 1st = 3 Tarawi Max 2nd = 7 Bullet Pitch 3rd = 1 Kyammy 4th = 6 El Galo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Miss Pepperoni | ||
Wed May 11 2016 21:32 | 1st = 8 Miss Pepperoni 2nd = 2 Whats Her Name 3rd = 6 Creative Idea 4th = 5 Daintree Teacake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Curly Magic | ||
Wed May 11 2016 21:29 | 1st = 4 Curly Magic 2nd = 6 Black Day Bonus 3rd = 8 Famous Style 4th = 3 Full Of Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Never In Kansas | ||
Wed May 11 2016 21:25 | 1st = 8 Never In Kansas 2nd = 7 Triple Crown Bev 3rd = 4 Lady Lucretia 4th = 5 Tallulah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Margins | ||
Wed May 11 2016 21:22 | 1st = 3 Margins 2nd = 5 Pop Wright 3rd = 4 Il Bacaro 4th = 6 Dyna Krypto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Twelve Plus Two | ||
Wed May 11 2016 21:19 | 1st = 8 Twelve Plus Two 2nd = 6 Tokyo Swift 3rd = 2 Black As Tar 4th = 7 Savannahs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 1 Nieta | ||
Wed May 11 2016 21:10 | 1st = 1 Nieta 2nd = 2 Ten Spanners 3rd = 4 Graciella Pinevale 4th = 5 Yankee Redback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Iyliss Bale | ||
Wed May 11 2016 21:08 | 1st = 8 Iyliss Bale 2nd = 1 Louie Neveelk 3rd = 2 Sonic Pirate 4th = 4 Canino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Cobber In Motion | ||
Wed May 11 2016 21:05 | 1st = 5 Cobber In Motion 2nd = 7 Aston Ebert 3rd = 6 Dawn Mini 4th = 4 Zipping Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Provident | ||
Wed May 11 2016 21:02 | 1st = 7 Provident 2nd = 3 Scooby Roo 3rd = 4 Baraka 4th = 6 Never In Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Zipping Chubbz | ||
Wed May 11 2016 20:59 | 1st = 2 Zipping Chubbz 2nd = 3 Cadence Bale 3rd = 1 Caco Potion 4th = 4 Tantanoola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Thrilla Moment | ||
Wed May 11 2016 20:55 | 1st = 4 Thrilla Moment 2nd = 1 Velocity Elle 3rd = 8 Focus And Speed 4th = 2 Perfect Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Mister Hart | ||
Wed May 11 2016 20:50 | 1st = 1 Mister Hart 2nd = 7 Flippa Penny 3rd = 5 Lucifers Legend 4th = 10 Vintage Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Avatar Jet | ||
Wed May 11 2016 20:48 | 1st = 4 Avatar Jet 2nd = 2 Kingston Ebony 3rd = 7 Mr Emgrand 4th = 8 Diamond Python |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Miss Foxy Lee | ||
Wed May 11 2016 20:45 | 1st = 1 Miss Foxy Lee 2nd = 8 Sad Max 3rd = 6 Cabello Mucho 4th = 3 Second Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Sassy Ginger | ||
Wed May 11 2016 20:42 | 1st = 8 Sassy Ginger 2nd = 5 Lady Hawke 3rd = 6 Excluded 4th = 1 Ems Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 1 Lively Laughter | ||
Wed May 11 2016 20:40 | 1st = 1 Lively Laughter 2nd = 4 Claudyslilsis 3rd = 8 Highland Hart 4th = 2 Bold Paco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Mepunga Rosie | ||
Wed May 11 2016 20:38 | 1st = 7 Mepunga Rosie 2nd = 2 Revision 3rd = 4 Lead Into Demise 4th = 6 Dig Deep Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 2 This Time Mary | ||
Wed May 11 2016 20:35 | 1st = 2 This Time Mary 2nd = 5 Debs Penny 3rd = 8 Velocity Anne 4th = 4 Summahs Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 9 Our Bella Chimes | ||
Wed May 11 2016 20:30 | 1st = 9 Our Bella Chimes 2nd = 5 Punters Delight 3rd = 8 Wrangler Duke 4th = 2 Ladyjoanna Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Diegonator | ||
Wed May 11 2016 20:28 | 1st = 7 Diegonator 2nd = 2 Amaroo Crack It 3rd = 6 Uncle Ant 4th = 5 Mums Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Bessy Boo | ||
Wed May 11 2016 20:25 | 1st = 7 Bessy Boo 2nd = 8 Keep Calm 3rd = 4 Flash Earner 4th = 1 Inner City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Oozinville | ||
Wed May 11 2016 20:20 | 1st = 1 Oozinville 2nd = 5 Arcachon 3rd = 4 Arbit Major 4th = 2 Rocknroll Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Mumma Josie | ||
Wed May 11 2016 20:18 | 1st = 8 Mumma Josie 2nd = 4 Well Advertised 3rd = 2 Mr Stealer 4th = 1 Ernie Old |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Shaylor Bacardi | ||
Wed May 11 2016 20:15 | 1st = 2 Shaylor Bacardi 2nd = 6 Black Model 3rd = 4 Kubu Beach 4th = 1 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Sundons Courage | ||
Wed May 11 2016 20:10 | 1st = 6 Sundons Courage 2nd = 2 Calder Knight 3rd = 8 Skyflyer 4th = 9 Illawong Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Cette Away | ||
Wed May 11 2016 20:08 | 1st = 8 Cette Away 2nd = 3 Penelopes Cruzn 3rd = 1 Miss Kadia 4th = 5 Dyna Shinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Stilton Gold | ||
Wed May 11 2016 20:05 | 1st = 1 Stilton Gold 2nd = 3 Ace I Am 3rd = 2 In Dispute 4th = 7 Emission Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Conviction | ||
Wed May 11 2016 20:00 | 1st = 4 Conviction 2nd = 2 Our Little Digger 3rd = 7 Rainbow On Fire 4th = 5 Express Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Argyle Lucifer | ||
Wed May 11 2016 19:58 | 1st = 8 Argyle Lucifer 2nd = 4 Matt Machine 3rd = 1 Stellar Creek 4th = 3 Interlaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Screen Siren | ||
Wed May 11 2016 19:55 | 1st = 1 Screen Siren 2nd = 3 Sneaky Butcher 3rd = 8 Guns n Rosie 4th = 7 Tippett And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Village Tango | ||
Wed May 11 2016 19:50 | 1st = 3 Village Tango 2nd = 4 Halifax Franco 3rd = 9 Sugar Sugar 4th = 1 Rule The Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Kokoda Eclipse | ||
Wed May 11 2016 19:48 | 1st = 1 Kokoda Eclipse 2nd = 5 Wino Waves 4th = 8 Fear The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Dana Kis | ||
Wed May 11 2016 19:45 | 1st = 3 Dana Kis 2nd = 7 Joybell Magic 3rd = 1 Big Roy 4th = 2 Max Destruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 1 Kains Boy | ||
Wed May 11 2016 19:40 | 1st = 1 Kains Boy 2nd = 8 Just Call Me Earl 3rd = 3 Est Est Est 4th = 9 Waikare Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Dynamic Couldron | ||
Wed May 11 2016 19:38 | 1st = 7 Dynamic Couldron 2nd = 3 Menindee 3rd = 2 Receptive 4th = 5 Logistic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Farmor Confusion | ||
Wed May 11 2016 19:35 | 1st = 4 Farmor Confusion 2nd = 3 Velocity Eclipse 3rd = 2 Gentle Joan 4th = 1 Tres Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Coffee Bay | ||
Wed May 11 2016 19:30 | 1st = 2 Coffee Bay 2nd = 3 Octavia Shannon 3rd = 9 Bonny Cloud 4th = 4 Frying Pan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Tear It Down | ||
Wed May 11 2016 19:28 | 1st = 2 Tear It Down 2nd = 5 Uinka Allen 3rd = 3 Miss Cintiarna 4th = 7 Scorching Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Diamondsfromheaven | ||
Wed May 11 2016 19:21 | 1st = 2 Diamondsfromheaven 2nd = 1 Gotham City Sin 3rd = 8 Thisnthis 4th = 6 Hachem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Hone In | ||
Wed May 11 2016 19:19 | 1st = 3 Hone In 2nd = 5 Son Of Irod 3rd = 4 Claretown Ace 4th = 1 Smart Judo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Farmor Willabee | ||
Wed May 11 2016 19:16 | 1st = 7 Farmor Willabee 2nd = 2 Magic Craft 3rd = 3 Harry Harks 4th = 1 Stilton Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 San Carlo | ||
Wed May 11 2016 19:12 | 1st = 1 San Carlo 2nd = 6 Show Heeza Classic 3rd = 4 Lets Go Lancashire 4th = 5 Wounded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Delalicious | ||
Wed May 11 2016 19:10 | 1st = 5 Delalicious 2nd = 9 Monster Roar 3rd = 2 Fawn Mantra 4th = 3 Coolan Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Hes Some Love | ||
Wed May 11 2016 19:07 | 1st = 4 Hes Some Love 2nd = 1 Mako Man 3rd = 5 Myrniong Fancy 4th = 7 Choc Chip Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Ameretto | ||
Wed May 11 2016 19:03 | 1st = 6 Ameretto 2nd = 5 Heza Thrill 3rd = 3 Chal Fire 4th = 4 Holy Camp Clive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Ocean Bay | ||
Wed May 11 2016 19:01 | 1st = 5 Ocean Bay 2nd = 2 Perfect Rider 3rd = 3 Proven Malibu 4th = 4 Brandeen Peaches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 All Red | ||
Wed May 11 2016 18:58 | 1st = 1 All Red 2nd = 7 Leo Harks 3rd = 6 Drive Me Wild 4th = 5 Mysterious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Jetoomy | ||
Wed May 11 2016 18:55 | 1st = 6 Jetoomy 2nd = 3 Dusha Zachistki 3rd = 1 Megafactory 4th = 2 Buckshot Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Horeys Pal | ||
Wed May 11 2016 18:52 | 1st = 8 Horeys Pal 2nd = 3 Whos That Hook 3rd = 1 Our Spirit 4th = 7 Little Horeys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Its Torque Power | ||
Wed May 11 2016 18:47 | 1st = 3 Its Torque Power 2nd = 7 Mirth Maker 3rd = 1 Annas Best 4th = 5 One To Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Jake | ||
Wed May 11 2016 18:45 | 1st = 2 Jake 2nd = 5 Daintree Jim 3rd = 8 Hula Hustler 4th = 1 No Quarter Given |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Fabulous Katie | ||
Wed May 11 2016 18:42 | 1st = 2 Fabulous Katie 2nd = 4 Seized Asset 3rd = 1 Macies Dingo 4th = 3 Haras Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 9 Our Emancipation | ||
Wed May 11 2016 18:37 | 1st = 9 Our Emancipation 2nd = 7 Lewis Lane 3rd = 1 Rocking With Charm 4th = 5 Alpe De Huez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 9 Annaley Nae Nae | ||
Wed May 11 2016 18:35 | 1st = 9 Annaley Nae Nae 2nd = 8 Mexican Terror 3rd = 4 Tamile Lass 4th = 3 Tanazoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Cullectomatic | ||
Wed May 11 2016 18:30 | 1st = 9 Cullectomatic 2nd = 4 Shardons Sheralee 3rd = 13 Truly Miss Terious 4th = 5 Our Castanea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Lucy In Disguise | ||
Wed May 11 2016 18:27 | 1st = 8 Lucy In Disguise 2nd = 5 Bekim Casey 3rd = 2 Despicable Tess 4th = 1 Step Back Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Baroness Laroche | ||
Wed May 11 2016 18:22 | 1st = 8 Baroness Laroche 2nd = 3 Armbros Lad 3rd = 10 King Grin 4th = 2 Beatle Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cha Cha Gem | ||
Wed May 11 2016 18:19 | 1st = 1 Cha Cha Gem 2nd = 8 Spilling Secrets 3rd = 5 Max Wedge 4th = 6 Raging Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 8 Material Man | ||
Wed May 11 2016 18:15 | 1st = 8 Material Man 2nd = 3 Key To Fame 3rd = 7 Come Flirt With Me 4th = 5 Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Midnight El | ||
Wed May 11 2016 18:12 | 1st = 7 Midnight El 2nd = 6 Frame History 3rd = 3 Lana Lass 4th = 8 Horeys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 11 Major Wish | ||
Wed May 11 2016 18:08 | 1st = 11 Major Wish 2nd = 6 Lombo Idle Belief 3rd = 5 Divorce Time 4th = 3 Wantalinga Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Fifi Girl | ||
Wed May 11 2016 18:05 | 1st = 3 Fifi Girl 2nd = 7 Schmickeydoo 3rd = 6 Irish Butcher 4th = 8 Kiwi Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Spanish Lustre | ||
Wed May 11 2016 18:00 | 1st = 6 Spanish Lustre 2nd = 11 Deeinnocentwon 3rd = 8 His A Tease 4th = 2 Max Is Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Adams Angel | ||
Wed May 11 2016 17:58 | 1st = 6 Adams Angel 2nd = 5 Okas Angel 3rd = 1 Haras Samuel 4th = 8 Fabulous Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Halo Express | ||
Wed May 11 2016 17:55 | 1st = 8 Halo Express 2nd = 2 Flaming Elite 3rd = 6 Violet Blue 4th = 7 My Names Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 White Eyed Girl | ||
Wed May 11 2016 17:50 | 1st = 1 White Eyed Girl 2nd = 7 Ceear Rail 3rd = 8 Lifeontopofdeworld 4th = 9 Stinganempire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Elite Torque | ||
Wed May 11 2016 17:48 | 1st = 8 Elite Torque 3rd = 6 Glam I Am 4th = 2 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Lively Parker | ||
Wed May 11 2016 17:48 | 1st = 1 Lively Parker 3rd = 6 Glam I Am 4th = 2 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Miss Dreamin | ||
Wed May 11 2016 17:43 | 1st = 4 Miss Dreamin 2nd = 3 That Chill Devine 3rd = 1 Modern Lebron 4th = 2 Fiery Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 2 Discoville | ||
Wed May 11 2016 17:40 | 1st = 2 Discoville 2nd = 7 Medom 3rd = 6 Almaleo 4th = 8 Cape Revival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Angel Moon | ||
Wed May 11 2016 17:37 | 1st = 7 Angel Moon 2nd = 3 Manyara Miss 3rd = 5 Magic Pass 4th = 6 Hydrogen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 All Inn Black | ||
Wed May 11 2016 17:33 | 1st = 2 All Inn Black 2nd = 6 Paragon Diamond 3rd = 8 Uno Buddy 4th = 5 Elite Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 War Dan Apollo | ||
Wed May 11 2016 17:28 | 1st = 10 War Dan Apollo 2nd = 13 Its Inevitable 3rd = 2 Limbo Larry 4th = 1 Mister Haywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Regan Keeping | ||
Wed May 11 2016 17:26 | 1st = 2 Regan Keeping 2nd = 4 Felon Rose 3rd = 9 Grand Ethics 4th = 1 Speed Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Barra Trip | ||
Wed May 11 2016 17:19 | 1st = 3 Barra Trip 2nd = 6 Boxing Roo Girl 3rd = 1 Angelic Miss 4th = 4 Thrilla Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Goodtime Stride | ||
Wed May 11 2016 17:15 | 1st = 10 Goodtime Stride 2nd = 7 The Endeavour 3rd = 1 A Touch Of Fluff 4th = 8 Deimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Just In Hodges | ||
Wed May 11 2016 17:12 | 1st = 3 Just In Hodges 2nd = 5 Crymelon Fettle 3rd = 1 Windsor Prize 4th = 2 Fancy Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Jessica Parker | ||
Wed May 11 2016 17:09 | 1st = 5 Jessica Parker 2nd = 3 Kinbrae Millie 3rd = 1 Elcee Jay 4th = 4 Dugans Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 7 Jewel Sasso | ||
Wed May 11 2016 17:05 | 1st = 7 Jewel Sasso 2nd = 2 Sporting Image 3rd = 3 Greco 4th = 4 On The Terrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Wabi Sabi | ||
Wed May 11 2016 17:00 | 1st = 7 Wabi Sabi 2nd = 10 Uncle Peter 3rd = 9 Our Pepperjack 4th = 2 No Recompense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Evies Angel | ||
Wed May 11 2016 16:58 | 1st = 3 Evies Angel 2nd = 4 Inner Wisdom 3rd = 7 Gold Total 4th = 5 Fabulous Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Nitro Power | ||
Wed May 11 2016 16:54 | 1st = 1 Nitro Power 2nd = 7 Kimmy Bale 3rd = 2 All Inn Dora 4th = 6 Dundas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 4 Give Me The Night | ||
Wed May 11 2016 16:53 | 1st = 4 Give Me The Night 2nd = 7 Boadiceas Fury 3rd = 1 Just Call Me Mac 4th = 2 Johnny Redcoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Becky Keeping | ||
Wed May 11 2016 16:50 | 1st = 2 Becky Keeping 2nd = 1 Holly By Golly 3rd = 5 Summer Sure 4th = 4 What A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Ima Paceman | ||
Wed May 11 2016 16:39 | 1st = 2 Ima Paceman 2nd = 6 Zip Along Boy 3rd = 4 Izzy Electric 4th = 8 Monoceros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Pop Hero | ||
Wed May 11 2016 16:35 | 1st = 6 Pop Hero 2nd = 2 Cherie Amour 3rd = 1 Marchand 4th = 3 Roman Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Nev Time | ||
Wed May 11 2016 16:33 | 1st = 8 Nev Time 2nd = 6 Hardy Chief 3rd = 4 Ayden Jackson 4th = 9 Go Lakers Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 17 Beirut | ||
Wed May 11 2016 16:30 | 1st = 17 Beirut 2nd = 5 Refuse To Lose 3rd = 7 Northern Model 4th = 14 Georgies Luce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Irish Ledgen | ||
Wed May 11 2016 16:27 | 1st = 2 Irish Ledgen 2nd = 1 Mr Jarvis 4th = 5 Killing Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 8 Old Smokey | ||
Wed May 11 2016 16:23 | 1st = 8 Old Smokey 2nd = 14 Motion Granted 3rd = 7 Sankara Spirit 4th = 4 Fortini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 9 - 2 Cuban Lass | ||
Wed May 11 2016 16:20 | 1st = 2 Cuban Lass 2nd = 5 Buck Rogers 3rd = 9 Strada Prince 4th = 1 Quietly Confident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 1 Regal Ambition | ||
Wed May 11 2016 16:18 | 1st = 1 Regal Ambition 2nd = 5 Soho Tokyo 3rd = 6 One Tough Reign 4th = 9 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Nuggy Burger | ||
Wed May 11 2016 16:17 | 1st = 1 Nuggy Burger 2nd = 7 Daisy Bale 3rd = 2 Uno Whirl 4th = 3 Umiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 1 Bullrush | ||
Wed May 11 2016 16:15 | 1st = 1 Bullrush 2nd = 13 Fortune Patch 3rd = 10 Majaska 4th = 11 Snitzel Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Thomas Rose Hi | ||
Wed May 11 2016 16:13 | 1st = 3 Thomas Rose Hi 2nd = 7 Popular Belief 3rd = 2 Boss Hugo 4th = 4 Shaylor Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Rusty Find | ||
Wed May 11 2016 16:08 | 1st = 5 Rusty Find 2nd = 7 Midnight Kiss 3rd = 9 Chipsy Lipsy 4th = 6 Darted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Noble Savage | ||
Wed May 11 2016 16:05 | 1st = 6 Noble Savage 2nd = 5 Indefatigable 3rd = 11 Snitzalong 4th = 9 Angelic Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 12 Caprese | ||
Wed May 11 2016 16:00 | 1st = 12 Caprese 2nd = 11 Secret Blend 3rd = 9 Smart Dart 4th = 5 Bon Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Soaring Hawke | ||
Wed May 11 2016 15:57 | 1st = 2 Soaring Hawke 2nd = 1 Shaylor Andre 3rd = 4 Smashniak Barc 4th = 3 Frosty Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Bekele | ||
Wed May 11 2016 15:54 | 1st = 8 Bekele 2nd = 6 Freds My Name 3rd = 5 Cool As Hell 4th = 4 Mini Morgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Sacred Elixir | ||
Wed May 11 2016 15:53 | 1st = 1 Sacred Elixir 2nd = 5 Two Shoes 3rd = 3 Meet And Greet 4th = 8 With A Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 5 Soho Berlin | ||
Wed May 11 2016 15:48 | 1st = 5 Soho Berlin 2nd = 7 Nimble Jack 3rd = 6 Itmademyday 4th = 4 With Gusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 10 Blackjack Bella | ||
Wed May 11 2016 15:45 | 1st = 10 Blackjack Bella 2nd = 7 Tradtri 3rd = 12 Austin 4th = 2 El Novio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Cincuecento | ||
Wed May 11 2016 15:43 | 1st = 3 Cincuecento 2nd = 6 Wheres My Moola 3rd = 1 Surf Dylan 4th = 10 Shez Sublime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Venom Strikes | ||
Wed May 11 2016 15:38 | 1st = 1 Venom Strikes 2nd = 2 Eling Feeling 3rd = 8 Shaylor Paul 4th = 6 Taken Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 12 Googol Pi | ||
Wed May 11 2016 15:37 | 1st = 12 Googol Pi 2nd = 4 Emerald Fortune 3rd = 14 Our Snazzy Chassis 4th = 8 Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 2 Checkers | ||
Wed May 11 2016 15:35 | 1st = 2 Checkers 2nd = 1 Watijadoo 3rd = 6 Opera Bill 4th = 8 Onapara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Crazy Hawke | ||
Wed May 11 2016 15:33 | 1st = 4 Crazy Hawke 2nd = 8 Parie Shiraz 3rd = 3 General Remus 4th = 2 Hot Charcoal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 11 Tucanchoo | ||
Wed May 11 2016 15:30 | 1st = 11 Tucanchoo 2nd = 14 Statton 3rd = 7 Volontiers 4th = 9 Pin Your Hopes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Gojo Mojo | ||
Wed May 11 2016 15:27 | 1st = 3 Gojo Mojo 2nd = 7 Northern Surfie 3rd = 4 Shes An Ace 4th = 8 Delinquent Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Springvale Pat | ||
Wed May 11 2016 15:24 | 1st = 7 Springvale Pat 2nd = 5 Lapland 3rd = 8 Top Sprite 4th = 1 Fraya Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Lyricist | ||
Wed May 11 2016 15:23 | 1st = 6 Lyricist 2nd = 9 Real Ego 3rd = 14 Kim Noir 4th = 3 Backstreet Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 2 Ideal Lifestyle | ||
Wed May 11 2016 15:18 | 1st = 2 Ideal Lifestyle 2nd = 1 The Big Show 3rd = 8 Serene Change 4th = 4 Pin Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Evening Fawlty | ||
Wed May 11 2016 15:17 | 1st = 3 Evening Fawlty 2nd = 6 Taltarni Shiraz 3rd = 1 Katie Alouette 4th = 7 Chazza Chaplin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 New Tipperary | ||
Wed May 11 2016 15:15 | 1st = 3 New Tipperary 2nd = 5 Perfect Weapon 3rd = 2 Zourkhan 4th = 13 No Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 River Crossing | ||
Wed May 11 2016 15:12 | 1st = 3 River Crossing 2nd = 1 Brianna Morgan 3rd = 7 Fatboy Norm 4th = 4 Baltic Valhalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Roscoes Entity | ||
Wed May 11 2016 15:09 | 1st = 6 Roscoes Entity 2nd = 1 Mad Dan Morgan 3rd = 4 Little Wolf 4th = 8 Oz Lightyear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Watt Up | ||
Wed May 11 2016 15:06 | 1st = 2 Watt Up 2nd = 3 Magic Thelma 3rd = 4 Semi Trailer 4th = 7 Smashing Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 7 Unmarked Bills | ||
Wed May 11 2016 15:04 | 1st = 7 Unmarked Bills 2nd = 6 Busters Shadow 3rd = 10 Paris Texas 4th = 9 Dananarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 4 Something Borrowed | ||
Wed May 11 2016 15:02 | 1st = 4 Something Borrowed 2nd = 6 Oskastar 3rd = 5 Laugharne 4th = 1 Sacred Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 6 Arizona Girl | ||
Wed May 11 2016 15:00 | 1st = 6 Arizona Girl 2nd = 4 Northern Journey 3rd = 9 Spectacular Vision 4th = 14 Artesian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Eily West | ||
Wed May 11 2016 14:57 | 1st = 4 Eily West 2nd = 5 Dyna Zeek 3rd = 9 Happy Tails 4th = 7 Alchemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 13 Irish Constabulary | ||
Wed May 11 2016 14:53 | 1st = 13 Irish Constabulary 2nd = 10 Brazen Moss 3rd = 11 Cocoa Bar 4th = 5 Siliqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Handy Man | ||
Wed May 11 2016 14:50 | 1st = 2 Handy Man 2nd = 7 Aprils Pearlah 3rd = 3 Dolce Ventu 4th = 1 Big Ate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 5 Manassa Sky | ||
Wed May 11 2016 14:48 | 1st = 5 Manassa Sky 2nd = 1 Sixty 3rd = 8 Flash Anatomy 4th = 4 Ricciardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Viaductress | ||
Wed May 11 2016 14:45 | 1st = 1 Viaductress 2nd = 6 Echo Queen 3rd = 4 Pacific Pearl 4th = 2 Bold Beginning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Why Not Sue | ||
Wed May 11 2016 14:42 | 1st = 4 Why Not Sue 2nd = 1 Shelbys Magic 3rd = 5 Avatar Fox 4th = 7 Destini Scorcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Lektra Flash | ||
Wed May 11 2016 14:35 | 1st = 1 Lektra Flash 2nd = 6 Boogiwoogie Boy 3rd = 8 Dolce Mavro 4th = 3 El Grand Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 10 - 7 Tiffanys | ||
Wed May 11 2016 14:34 | 1st = 7 Tiffanys 2nd = 4 Gotta Keeper 3rd = 13 Ana 4th = 5 Southern Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 13 Quilate | ||
Wed May 11 2016 14:30 | 1st = 13 Quilate 2nd = 15 Sunny Blu Sky 3rd = 14 Rosenthal 4th = 3 Savannah Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Dundee Calypso | ||
Wed May 11 2016 14:27 | 1st = 6 Dundee Calypso 2nd = 1 What You Say 3rd = 8 Tiger Butch 4th = 4 Rockin Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 10 In Ernest | ||
Wed May 11 2016 14:26 | 1st = 10 In Ernest 2nd = 2 Grass Cutter 3rd = 12 Faithncourage 4th = 13 Prattler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Golden Mineshaft | ||
Wed May 11 2016 14:23 | 1st = 1 Golden Mineshaft 2nd = 9 Mydalea 3rd = 12 Abracadash 4th = 3 Raffinato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Yaramundi Domino | ||
Wed May 11 2016 14:20 | 1st = 8 Yaramundi Domino 2nd = 4 Marcling 3rd = 2 Good Bye Kiss 4th = 1 Ortiz Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 5 Dynamite Dingo | ||
Wed May 11 2016 14:18 | 1st = 5 Dynamite Dingo 2nd = 2 Girlsnpearls 3rd = 7 Liams Lass 4th = 9 What A Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 10 Skylight Glow | ||
Wed May 11 2016 14:15 | 1st = 10 Skylight Glow 2nd = 5 Invincibella 3rd = 9 Serenas Pride 4th = 4 Hittite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Allen Terminator | ||
Wed May 11 2016 14:12 | 1st = 8 Allen Terminator 2nd = 3 Astrology 3rd = 1 Ima Lonely Boy 4th = 4 Myrniong Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 11 Correct Call | ||
Wed May 11 2016 14:08 | 1st = 11 Correct Call 2nd = 9 Vintage Grove 3rd = 10 Amintire 4th = 5 Publicans Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Team Roper | ||
Wed May 11 2016 14:05 | 1st = 2 Team Roper 2nd = 3 Columbian Flame 3rd = 7 Petite Belle 4th = 1 Rocky Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 9 - 7 Latin Rose | ||
Wed May 11 2016 14:04 | 1st = 7 Latin Rose 2nd = 9 Devils Harmony 3rd = 16 Alarose 4th = 5 Rich Billie Marsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 2 Holy Cow | ||
Wed May 11 2016 14:00 | 1st = 2 Holy Cow 2nd = 11 Fife 3rd = 12 Lady Provocateur 4th = 13 Cinnamon Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Tekki Minx | ||
Wed May 11 2016 13:57 | 1st = 6 Tekki Minx 2nd = 1 Destini Wildfire 3rd = 4 Reatily Shintaro 4th = 7 Indi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 9 Mystic Opal | ||
Wed May 11 2016 13:53 | 1st = 9 Mystic Opal 2nd = 4 Promas 3rd = 2 Mandryka 4th = 5 Jimmy Hoffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Molly Be Nimble | ||
Wed May 11 2016 13:50 | 1st = 6 Molly Be Nimble 2nd = 4 Tuggeragh 3rd = 8 Mutley On Friday 4th = 5 Grumpy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 3 Black Valley | ||
Wed May 11 2016 13:48 | 1st = 3 Black Valley 2nd = 9 Lilymaystorm 3rd = 2 My Sweet Alla Ray 4th = 5 Marvellous Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 1 Acatour | ||
Wed May 11 2016 13:45 | 1st = 1 Acatour 2nd = 6 Palladian 3rd = 11 Vasiliev 4th = 2 Achi Baba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Dyna Leroy | ||
Wed May 11 2016 13:42 | 1st = 1 Dyna Leroy 2nd = 6 Shep 3rd = 4 Allen Journo 4th = 3 Will Be Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 10 Just Peggy | ||
Wed May 11 2016 13:38 | 1st = 10 Just Peggy 2nd = 6 The Show Goes On 3rd = 12 Sambuca Siren 4th = 2 Bold Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 6 Classic Double | ||
Wed May 11 2016 13:36 | 1st = 6 Classic Double 2nd = 8 Venus Amoris 3rd = 10 Gillie Mooch 4th = 3 Seaclaidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 8 - 1 Magic Warrior | ||
Wed May 11 2016 13:34 | 1st = 1 Magic Warrior 2nd = 5 Its Time For Magic 3rd = 4 Falkirk Lass 4th = 9 Imashygirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Scorching | ||
Wed May 11 2016 13:32 | 1st = 3 Scorching 2nd = 4 Roll em Zac 3rd = 6 Mr Arjay 4th = 1 Speedy Spriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 1 Rezak | ||
Wed May 11 2016 13:30 | 1st = 1 Rezak 2nd = 12 Lake Jackson 3rd = 6 Miss Cooper 4th = 8 Accreditation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Arrow Allen | ||
Wed May 11 2016 13:27 | 1st = 2 Arrow Allen 2nd = 3 Uno Sparti 3rd = 5 Duff Bale 4th = 6 Wheres Dex Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 13 Little Bita Love | ||
Wed May 11 2016 13:23 | 1st = 13 Little Bita Love 2nd = 8 Plan Red 3rd = 12 Our Jamaica 4th = 1 Arrabiato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 7 Gidah | ||
Wed May 11 2016 13:18 | 1st = 7 Gidah 2nd = 5 Save Our Pennys 3rd = 4 Tella Tall Tale 4th = 6 Soaked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 7 Yuma Desert | ||
Wed May 11 2016 13:15 | 1st = 7 Yuma Desert 2nd = 6 Tough as Teak 3rd = 2 Louie Sea Kay 4th = 3 Balmain Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Kirkham Coby | ||
Wed May 11 2016 13:13 | 1st = 1 Kirkham Coby 2nd = 3 Allegro All Go 3rd = 2 Maligned 4th = 5 Teevee Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Boston Shuffle | ||
Wed May 11 2016 13:12 | 1st = 2 Boston Shuffle 2nd = 4 Big Bold Boomer 3rd = 7 Retro Flyer 4th = 1 Azurite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Sullies Boy | ||
Wed May 11 2016 13:09 | 1st = 3 Sullies Boy 2nd = 6 Cullman 3rd = 2 Run Rusty Run 4th = 7 Cool Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 7 - 1 De Niro | ||
Wed May 11 2016 13:04 | 1st = 1 De Niro 2nd = 3 Ina Canta 3rd = 6 Morse Code 4th = 7 Thwayya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 6 Billy Bent Ear | ||
Wed May 11 2016 13:02 | 1st = 6 Billy Bent Ear 2nd = 3 Homeless Brother 3rd = 9 Casta La Cat 4th = 7 Go Beau Jangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 4 Makatiti | ||
Wed May 11 2016 13:00 | 1st = 4 Makatiti 2nd = 6 Outdone 3rd = 8 Sacred Theme 4th = 3 Guru Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Coo Coo Coconuts | ||
Wed May 11 2016 12:57 | 1st = 3 Coo Coo Coconuts 2nd = 1 Gotcha Rockin 3rd = 7 Proviso 4th = 5 Tinker Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Alamein Jude | ||
Wed May 11 2016 12:56 | 1st = 4 Alamein Jude 2nd = 5 Youre So Free 3rd = 6 Opawa Maf 4th = 9 Zamaddis Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Rockstar Deb | ||
Wed May 11 2016 12:54 | 1st = 3 Rockstar Deb 2nd = 1 Rusty Patches 3rd = 7 Rumblin Ash 4th = 5 Nans Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 8 Godwood | ||
Wed May 11 2016 12:50 | 1st = 8 Godwood 2nd = 12 Slaughter Bay 3rd = 9 Palmer 4th = 6 Really Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Master Kooper | ||
Wed May 11 2016 12:42 | 1st = 1 Master Kooper 2nd = 7 Marys Entity 3rd = 2 English 4th = 8 Burnside Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Rua Rama | ||
Wed May 11 2016 12:39 | 1st = 6 Rua Rama 2nd = 7 Elite Dose 3rd = 2 Vee Veery Lovely 4th = 4 Kapai Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Lektra Scar | ||
Wed May 11 2016 12:34 | 1st = 5 Lektra Scar 2nd = 4 Hope We Win 3rd = 8 Aston Sissy 4th = 2 Coolenable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 6 - 7 Senassy | ||
Wed May 11 2016 12:30 | 1st = 7 Senassy 2nd = 5 Right Said Fred 3rd = 9 Ballerine 4th = 1 Money Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 10 Im A Prima Donna | ||
Wed May 11 2016 12:25 | 1st = 10 Im A Prima Donna 2nd = 12 Shelleybabe 3rd = 4 The Run 4th = 2 Dapper Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Thrilling Cassie | ||
Wed May 11 2016 12:21 | 1st = 8 Thrilling Cassie 2nd = 1 Panda Ring 3rd = 5 Opawa Spice 4th = 3 Candid Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Zipping Johnny | ||
Wed May 11 2016 12:17 | 1st = 4 Zipping Johnny 2nd = 2 Desperate Pete 3rd = 7 Brazen Blue 4th = 6 Guard Your Path |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Yorke Raider | ||
Wed May 11 2016 12:10 | 1st = 8 Yorke Raider 2nd = 3 Jordy Allen 3rd = 6 Castletownroche 4th = 2 Gemma Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Bigtime Runnings | ||
Wed May 11 2016 12:04 | 1st = 1 Bigtime Runnings 2nd = 7 Lets Go Sprite 3rd = 5 Totes 4th = 2 Vee Veery Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - | ||
Wed May 11 2016 11:55 | 2nd = 1 Rons Last 3rd = 7 Okagbare 4th = 2 Dark Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - 8 Calligraphy | ||
Wed May 11 2016 11:55 | 1st = 8 Calligraphy 2nd = 1 Rons Last 3rd = 7 Okagbare 4th = 2 Dark Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 5 Street Savvy | ||
Wed May 11 2016 11:50 | 1st = 5 Street Savvy 2nd = 7 Sucker 3rd = 2 Nordic Noir 4th = 1 Richo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Private Action | ||
Wed May 11 2016 11:46 | 1st = 8 Private Action 2nd = 9 Zimmer Frame 3rd = 6 Lick It Up 4th = 5 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Opawa Tommo | ||
Wed May 11 2016 11:29 | 1st = 3 Opawa Tommo 2nd = 2 Sweet Lovin 3rd = 4 Meat Damon 4th = 1 Plaiting Puss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 4 - 7 Wee Sonya | ||
Wed May 11 2016 11:20 | 1st = 7 Wee Sonya 2nd = 6 Jumeirah 3rd = 4 Libretti 4th = 13 Princess Raaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 1 Electric Horseman | ||
Wed May 11 2016 11:15 | 1st = 1 Electric Horseman 2nd = 12 Handful Of Aces 3rd = 7 Destiny Is Written 4th = 14 Raised To Duel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Molly Oshea | ||
Wed May 11 2016 11:11 | 1st = 1 Molly Oshea 2nd = 5 World Freakshow 3rd = 3 Belfast Barry 4th = 9 Orangey Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Jacqui Attack | ||
Wed May 11 2016 10:54 | 1st = 1 Jacqui Attack 2nd = 5 Cawbourne Hint 3rd = 8 If It Fitz 4th = 6 Minimal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 3 - 2 Sin To Win | ||
Wed May 11 2016 10:45 | 1st = 2 Sin To Win 2nd = 12 Forreel 3rd = 7 Darcis Daughter 4th = 8 Sparkling Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Another Cover | ||
Wed May 11 2016 10:36 | 1st = 8 Another Cover 2nd = 2 Azure Dreams 3rd = 6 Five Kay Leg 4th = 5 Exact Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Swirling Eddie | ||
Wed May 11 2016 10:19 | 1st = 5 Swirling Eddie 2nd = 2 Double Ice 3rd = 10 Mattie Blueblood 4th = 6 Stole Me Wallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 2 - 4 Oscarlito | ||
Wed May 11 2016 10:10 | 1st = 4 Oscarlito 2nd = 3 Run Forrest Run 3rd = 9 King Valour 4th = 2 Houghton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Spare Some Time | ||
Wed May 11 2016 10:01 | 1st = 7 Spare Some Time 2nd = 1 Thrilling Mia 3rd = 9 Drifting Along 4th = 3 Idol Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 1 - 1 Im All Ears | ||
Wed May 11 2016 9:45 | 1st = 1 Im All Ears 2nd = 11 Thailand 3rd = 13 Clouds Of Glory 4th = 2 Castle Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Drysdale Doll | ||
Mon Apr 11 2016 22:48 | 1st = 2 Drysdale Doll 2nd = 7 Proper Bluey 3rd = 10 Moyarra Okuibi 4th = 5 Hollywood Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Lucky Nineteen | ||
Mon Apr 11 2016 22:45 | 1st = 1 Lucky Nineteen 2nd = 10 Kay Kayla 3rd = 2 On The Money 4th = 5 Seabrook Keely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Stompin | ||
Mon Apr 11 2016 22:29 | 1st = 8 Stompin 2nd = 3 Le Sands 3rd = 7 Maisy Mac 4th = 2 El Marny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Chelsea Clarice | ||
Mon Apr 11 2016 22:26 | 1st = 3 Chelsea Clarice 2nd = 1 Timmyross 3rd = 4 Hat Trick Babe 4th = 7 Bemboka Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Shellington | ||
Mon Apr 11 2016 22:13 | 1st = 7 Shellington 2nd = 6 Takahi George 3rd = 1 Fairs Fair 4th = 2 Cape Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 11 - 1 Sheas Delight | ||
Mon Apr 11 2016 22:08 | 1st = 1 Sheas Delight 2nd = 7 Mavis Merle 3rd = 3 Mersey Delight 4th = 2 Barooga Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Posh Fire | ||
Mon Apr 11 2016 22:05 | 1st = 8 Posh Fire 2nd = 3 Stayers Inn 3rd = 4 Gemstone Jack 4th = 1 Frostys Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Gutta Journalism | ||
Mon Apr 11 2016 22:02 | 1st = 1 Gutta Journalism 2nd = 5 Full Bogan 3rd = 6 Cairnlea Jack 4th = 3 Lob City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Noaki Lynx | ||
Mon Apr 11 2016 21:56 | 1st = 8 Noaki Lynx 2nd = 2 Times Up Tom 3rd = 6 Shes Vivacious 4th = 4 Bigbad Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Amaretto Swirl | ||
Mon Apr 11 2016 21:54 | 1st = 5 Amaretto Swirl 2nd = 3 Hopes A Chance 3rd = 4 Showtime Lucy 4th = 1 Oldmate Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Dismantle | ||
Mon Apr 11 2016 21:48 | 1st = 5 Dismantle 2nd = 10 Wildash Wildboy 3rd = 4 Gunstock 4th = 1 Kings Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Global Lad | ||
Mon Apr 11 2016 21:45 | 1st = 3 Global Lad 2nd = 6 Shiny New 3rd = 1 Rulla Missy Meg 4th = 2 Night Tremors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 3 Blacks A Beauty | ||
Mon Apr 11 2016 21:40 | 1st = 3 Blacks A Beauty 2nd = 5 Little Jethro 3rd = 6 Barooga Buster 4th = 7 Sammy Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Red Claudette | ||
Mon Apr 11 2016 21:38 | 1st = 8 Red Claudette 2nd = 3 Hollywood Model 3rd = 2 Vanish Allen 4th = 6 Smooth Japada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Karinya Connie | ||
Mon Apr 11 2016 21:35 | 1st = 4 Karinya Connie 2nd = 7 Phillip Keeping 3rd = 1 Chansleys Will 4th = 2 Barlowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Asa Hard Knox | ||
Mon Apr 11 2016 21:32 | 1st = 1 Asa Hard Knox 2nd = 6 Cette Away 3rd = 3 Showtime Mystery 4th = 2 Cosmea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Captain Thursday | ||
Mon Apr 11 2016 21:29 | 1st = 2 Captain Thursday 2nd = 4 Issy Cool 3rd = 9 Shototsu 4th = 3 Cardiac King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Lil Miss Marny | ||
Mon Apr 11 2016 21:26 | 1st = 7 Lil Miss Marny 2nd = 1 Casio Lee 3rd = 3 Supreme It Seems 4th = 8 Keune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Bretts Magic | ||
Mon Apr 11 2016 21:18 | 1st = 4 Bretts Magic 2nd = 1 Mighty Quoted 3rd = 8 Manhattan Cry 4th = 5 Night Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 6 Judys Jet | ||
Mon Apr 11 2016 21:13 | 1st = 6 Judys Jet 2nd = 9 Our Maxicam 3rd = 7 Karalta Delux 4th = 8 Riverlegirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 4 One Hill | ||
Mon Apr 11 2016 21:11 | 1st = 4 One Hill 2nd = 8 Maja Mahi Mahi 3rd = 3 Choose Wisely 4th = 7 Tangos Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Gelwix | ||
Mon Apr 11 2016 21:08 | 1st = 4 Gelwix 2nd = 7 Twilight Callum 3rd = 8 Call Me Boz 4th = 1 Golden Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Flying Circus | ||
Mon Apr 11 2016 21:05 | 1st = 2 Flying Circus 2nd = 1 And We Danced 3rd = 5 Smashniak Class 4th = 3 Alpha Mimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Bassett | ||
Mon Apr 11 2016 21:02 | 1st = 7 Bassett 2nd = 4 Despicable Erin 3rd = 6 Thanks Kayla 4th = 1 Furious Floss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Team Roper | ||
Mon Apr 11 2016 20:59 | 1st = 2 Team Roper 2nd = 7 Eduardo 3rd = 6 Dakota Barbie 4th = 3 Vanger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Musical Cargo | ||
Mon Apr 11 2016 20:56 | 1st = 2 Musical Cargo 2nd = 3 Fruita Dorada 3rd = 6 Daves Legacy 4th = 1 Percy Clump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Divas Shadow | ||
Mon Apr 11 2016 20:48 | 1st = 2 Divas Shadow 2nd = 3 Wind Whistler 3rd = 6 Jaimandy Hatty 4th = 4 No Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 2 Art Of My Art | ||
Mon Apr 11 2016 20:43 | 1st = 2 Art Of My Art 2nd = 3 Augural 3rd = 1 Bertils Enforcer 4th = 8 Udontgetme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Spring Bonanza | ||
Mon Apr 11 2016 20:41 | 1st = 4 Spring Bonanza 2nd = 8 Radley Return 3rd = 1 Garry Jack 4th = 9 Major General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Golden Dancer | ||
Mon Apr 11 2016 20:38 | 1st = 2 Golden Dancer 2nd = 1 Bearville Grub 3rd = 7 Winklee Sheila 4th = 3 Springgully Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Junner Bale | ||
Mon Apr 11 2016 20:35 | 1st = 7 Junner Bale 2nd = 4 Tinker Bell 3rd = 3 Park Glory 4th = 1 Nazareth Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Bundarra Magic | ||
Mon Apr 11 2016 20:32 | 1st = 8 Bundarra Magic 2nd = 6 Susie Willow 3rd = 3 Blazing Marlowe 4th = 7 Monsignor Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Ultimate Magic | ||
Mon Apr 11 2016 20:29 | 1st = 6 Ultimate Magic 2nd = 8 Latino Ice 3rd = 1 Minute River 4th = 5 Bastet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Blueys Shout | ||
Mon Apr 11 2016 20:26 | 1st = 3 Blueys Shout 2nd = 1 Miss Hewitt 3rd = 6 Barcia Blue 4th = 2 No Way Arni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Raz Simpson | ||
Mon Apr 11 2016 20:18 | 1st = 1 Raz Simpson 2nd = 4 Joe Emery 3rd = 7 Tys Missile 4th = 9 Lyncar Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 10 Outlaw | ||
Mon Apr 11 2016 20:13 | 1st = 10 Outlaw 2nd = 7 Majorama 3rd = 6 Red Sun Bliss 4th = 8 Cemento Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Nitro Looper | ||
Mon Apr 11 2016 20:11 | 1st = 6 Nitro Looper 2nd = 3 Tuggeragh 3rd = 2 Little Milly 4th = 4 Garry Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 Warm Hearts | ||
Mon Apr 11 2016 20:08 | 1st = 6 Warm Hearts 2nd = 1 Tameeka 3rd = 2 Ultimate Best 4th = 7 Steel Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Yanong | ||
Mon Apr 11 2016 20:05 | 1st = 3 Yanong 2nd = 5 Meat Titan 3rd = 2 Allen Dynamo 4th = 1 Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Fashion Advice | ||
Mon Apr 11 2016 20:02 | 1st = 2 Fashion Advice 2nd = 9 Fast As 3rd = 8 Spritly Lady 4th = 6 Miss Becky Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Magpie Fencer | ||
Mon Apr 11 2016 19:59 | 1st = 4 Magpie Fencer 2nd = 6 Tah Sophie 3rd = 8 Tah Stella 4th = 2 Carpet Layer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Rhynstone Jetta | ||
Mon Apr 11 2016 19:56 | 1st = 7 Rhynstone Jetta 2nd = 2 Zipping Bianca 3rd = 6 Allen Harass 4th = 3 Wendy Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Extreme Tyco | ||
Mon Apr 11 2016 19:53 | 1st = 1 Extreme Tyco 2nd = 2 Gazmick Jess 3rd = 8 So Strident 4th = 6 Tackle Count |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 1 Fioki | ||
Mon Apr 11 2016 19:48 | 1st = 1 Fioki 2nd = 2 Four Ex Dan 3rd = 5 Jerrys Jet 4th = 7 Busted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Kasreyn | ||
Mon Apr 11 2016 19:46 | 1st = 8 Kasreyn 2nd = 1 Halina 3rd = 6 Burrawonga Jimbo 4th = 7 Idle Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Ardvark | ||
Mon Apr 11 2016 19:42 | 1st = 2 Ardvark 2nd = 7 Treblig Lucia 3rd = 8 Flashing Fear 4th = 3 Nordoc Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Flippant | ||
Mon Apr 11 2016 19:39 | 1st = 3 Flippant 2nd = 1 Terra Vista 3rd = 4 Shadea Kahn 4th = 2 Kinloch Meg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Westy Bob | ||
Mon Apr 11 2016 19:36 | 1st = 1 Westy Bob 2nd = 7 Penny Maker 3rd = 8 Rockstar Swirl 4th = 4 Rockstar Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Kwazii | ||
Mon Apr 11 2016 19:30 | 1st = 4 Kwazii 2nd = 1 Cindys Zafonic 3rd = 3 Marys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Yes Geronomo | ||
Mon Apr 11 2016 19:27 | 1st = 5 Yes Geronomo 2nd = 8 Tricode All Show 3rd = 7 Tip Ya Cap 4th = 6 Bush Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 8 Regal Stride | ||
Mon Apr 11 2016 19:22 | 1st = 8 Regal Stride 2nd = 6 Rajah Wealth 3rd = 10 Centonic 4th = 9 Western Karamea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Fear The Blue | ||
Mon Apr 11 2016 19:17 | 1st = 4 Fear The Blue 2nd = 5 Yorke Raider 3rd = 2 Huayra 4th = 6 Penelope Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Zulu Zena | ||
Mon Apr 11 2016 19:14 | 1st = 8 Zulu Zena 2nd = 1 Raygunner 3rd = 7 Cosmic Run Thru 4th = 4 Shamrock Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 8 Cyclone Mach | ||
Mon Apr 11 2016 19:10 | 1st = 8 Cyclone Mach 2nd = 9 Longtan Tigerman 3rd = 6 Stylishgate 4th = 4 The Ole Buckaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Connie Bale | ||
Mon Apr 11 2016 19:08 | 1st = 4 Connie Bale 2nd = 8 Buzzard 3rd = 3 Jaimandy Weary 4th = 1 Pattys Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Rose A Bella | ||
Mon Apr 11 2016 19:05 | 1st = 4 Rose A Bella 2nd = 6 Guy Fawkes 3rd = 9 Zalhani 4th = 1 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 8 Twoandahalf Tigers | ||
Mon Apr 11 2016 19:01 | 1st = 8 Twoandahalf Tigers 2nd = 10 Hes Talking 3rd = 2 Telham Lane 4th = 3 Dagati Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Flashy Fyfe | ||
Mon Apr 11 2016 18:56 | 1st = 2 Flashy Fyfe 2nd = 8 Pretostella 3rd = 1 Lektra Fiesta 4th = 4 Collision Course |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Speedy Sparky | ||
Mon Apr 11 2016 18:53 | 1st = 3 Speedy Sparky 2nd = 8 Country Dancer 3rd = 2 Kullark 4th = 6 Sulls Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Out Of Punch | ||
Mon Apr 11 2016 18:46 | 1st = 4 Out Of Punch 2nd = 7 Basilico 3rd = 5 Jaydens A Star 4th = 3 Delicate Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Mental Burst | ||
Mon Apr 11 2016 18:43 | 1st = 2 Mental Burst 2nd = 4 Tayla Nicole 3rd = 7 Blue Rinse 4th = 8 Shreks Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Heseversoclever | ||
Mon Apr 11 2016 18:39 | 1st = 10 Heseversoclever 2nd = 9 Burniesneverhome 3rd = 11 California Ice 4th = 6 Amen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Yakamov Bale | ||
Mon Apr 11 2016 18:34 | 1st = 8 Yakamov Bale 2nd = 1 Sporting Tears 3rd = 7 Bangor Blaze 4th = 5 Farhat Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Ima Connoisseur | ||
Mon Apr 11 2016 18:30 | 1st = 5 Ima Connoisseur 2nd = 3 Oneonthewood 3rd = 2 All The Torque 4th = 1 Speedy Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Eveready Girl | ||
Mon Apr 11 2016 18:28 | 1st = 1 Eveready Girl 2nd = 3 Autumn Rush 3rd = 4 Senior Scar 4th = 9 Crusty Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Nachos Gracias | ||
Mon Apr 11 2016 18:25 | 1st = 4 Nachos Gracias 2nd = 8 Doogie Boy 3rd = 3 Snowy Hunt 4th = 7 Max Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 1 Weona Masterpiece | ||
Mon Apr 11 2016 18:20 | 1st = 1 Weona Masterpiece 2nd = 10 Dayraid 3rd = 8 Buckingham Boy 4th = 9 Ideal Distraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Arlington Road | ||
Mon Apr 11 2016 18:15 | 1st = 1 Arlington Road 2nd = 3 Smoking Gun 3rd = 2 Sophies The One 4th = 7 Sonic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Lookofalegend | ||
Mon Apr 11 2016 18:10 | 1st = 5 Lookofalegend 2nd = 2 Puddinhead 3rd = 1 Ohoka Sniper 4th = 7 Giddy Up Grady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Zipping Abby | ||
Mon Apr 11 2016 18:08 | 1st = 3 Zipping Abby 2nd = 5 Scarlett Dawn 3rd = 6 Slick Tycoon 4th = 1 Perfect Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Zatrite | ||
Mon Apr 11 2016 18:05 | 1st = 8 Zatrite 2nd = 2 Californa Levo 3rd = 3 Lulu Noir 4th = 1 Da Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 6 Got The Scoop | ||
Mon Apr 11 2016 18:00 | 1st = 6 Got The Scoop 2nd = 10 Match Point 3rd = 4 Azumah The Booma 4th = 1 Hez A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Rare Scents | ||
Mon Apr 11 2016 17:55 | 1st = 4 Rare Scents 2nd = 1 Destinys Finest 3rd = 9 Esteemed 4th = 7 Hot Insurance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 1 Freyde | ||
Mon Apr 11 2016 17:55 | 1st = 1 Freyde 2nd = 2 Ark Breeze 3rd = 4 Kyleasha 4th = 6 Kool Mintz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Talktomeurmattjesty | ||
Mon Apr 11 2016 17:50 | 1st = 5 Talktomeurmattjesty 2nd = 11 Blinding Light 3rd = 8 The Storm Chief 4th = 6 Waipawa Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Kitboolou Adam | ||
Mon Apr 11 2016 17:48 | 1st = 8 Kitboolou Adam 2nd = 2 Airly Rocket 3rd = 4 Pastizzi Pitzi 4th = 6 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Lark Rise | ||
Mon Apr 11 2016 17:43 | 1st = 5 Lark Rise 2nd = 8 Power of Attorney 3rd = 6 Wilusi Blues 4th = 4 Land Of Panaarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Simita | ||
Mon Apr 11 2016 17:37 | 1st = 3 Simita 2nd = 1 Dee Tee Vane 3rd = 8 Arvos Steva 4th = 2 Smokey Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 5 Camden Gossip | ||
Mon Apr 11 2016 17:34 | 1st = 5 Camden Gossip 2nd = 8 Tarzan Luke 3rd = 7 Ticket Master 4th = 9 Becoming A Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 10 Party Boy | ||
Mon Apr 11 2016 17:30 | 1st = 10 Party Boy 2nd = 5 Captain Bronzie 3rd = 2 Queen Of Pop 4th = 3 Here For The Goodtimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 4 Chadwicks Road | ||
Mon Apr 11 2016 17:29 | 1st = 4 Chadwicks Road 2nd = 3 Herbie Haze 3rd = 2 Master Doc 4th = 1 Freds Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Love Lord | ||
Mon Apr 11 2016 17:27 | 1st = 1 Love Lord 2nd = 2 Holmwood Terror 3rd = 3 Lehigh Limit 4th = 8 Brodie Zarr Nut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 1 Gotta Glow | ||
Mon Apr 11 2016 17:22 | 1st = 1 Gotta Glow 2nd = 7 Chevals Charlie 3rd = 10 Kenandi Illusion 4th = 2 Summertime Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Bebington | ||
Mon Apr 11 2016 17:19 | 1st = 2 Bebington 2nd = 6 Prue Jay 3rd = 1 Poppy Jay 4th = 8 Lord Somersby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 7 Episodes | ||
Mon Apr 11 2016 17:15 | 1st = 7 Episodes 2nd = 2 Swift Code 3rd = 10 Caribbean Concert 4th = 9 Heza Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 Megsie Marble | ||
Mon Apr 11 2016 17:12 | 1st = 3 Megsie Marble 2nd = 2 Bulkender 3rd = 6 Blinkys Idol 4th = 1 Raffertys Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 12 A Force In Action | ||
Mon Apr 11 2016 17:10 | 1st = 12 A Force In Action 2nd = 11 La Mia Juliette 3rd = 9 Compact Rocket 4th = 1 Jumping At Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Crown Gold | ||
Mon Apr 11 2016 17:07 | 1st = 3 Crown Gold 2nd = 8 Sharks Kallis 3rd = 6 Rosedene Elite 4th = 5 Bright Eraser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Big Red Rocket | ||
Mon Apr 11 2016 17:02 | 1st = 5 Big Red Rocket 2nd = 1 Graffiti Lombo 3rd = 6 Linvel Ann 4th = 8 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Barroom Express | ||
Mon Apr 11 2016 16:59 | 1st = 4 Barroom Express 2nd = 5 Daintree Rhumba 3rd = 8 Spy Miss 4th = 6 Nods One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 6 Torquay | ||
Mon Apr 11 2016 16:55 | 1st = 6 Torquay 2nd = 3 Laredo Hussler 3rd = 14 Little Moots 4th = 10 Hazy Blur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 5 My Boy Brodie | ||
Mon Apr 11 2016 16:52 | 1st = 5 My Boy Brodie 2nd = 3 Our Silver Mist 3rd = 6 Copy Right 4th = 2 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Mor Laag | ||
Mon Apr 11 2016 16:50 | 1st = 3 Mor Laag 2nd = 6 Kotare York 3rd = 1 Twoforsixty 4th = 10 Rocknroll Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 8 Nipper Zarr | ||
Mon Apr 11 2016 16:48 | 1st = 8 Nipper Zarr 2nd = 3 Dancin Annabel 3rd = 4 Jackie Brown 4th = 2 Rubys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 8 Lombo Final Touch | ||
Mon Apr 11 2016 16:44 | 1st = 8 Lombo Final Touch 2nd = 6 Mach Cullen 3rd = 5 Im Tondelayo 4th = 3 Fearless Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Seeya Saturday | ||
Mon Apr 11 2016 16:42 | 1st = 8 Seeya Saturday 2nd = 7 Scanez Elect 3rd = 4 Explosive Sky 4th = 5 Daintree Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 12 Sea Me Smile | ||
Mon Apr 11 2016 16:38 | 1st = 12 Sea Me Smile 2nd = 9 Digital Art 3rd = 10 Arlandria 4th = 1 Racketeer Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 12 Oreillys Angel | ||
Mon Apr 11 2016 16:35 | 1st = 12 Oreillys Angel 2nd = 4 Just Dylan 3rd = 5 Plea Bargain 4th = 3 Go Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Zulu Power | ||
Mon Apr 11 2016 16:32 | 1st = 6 Zulu Power 2nd = 8 Fantastic Polar 3rd = 5 Maya Herrera 4th = 7 Martam Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 9 La Cicciolina | ||
Mon Apr 11 2016 16:30 | 1st = 9 La Cicciolina 2nd = 11 Kicking Bear 3rd = 6 Humorous Bet 4th = 4 Long View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Wilma Sprite | ||
Mon Apr 11 2016 16:28 | 1st = 1 Wilma Sprite 2nd = 6 Sallys Surfing 3rd = 5 Sacha Flex 4th = 4 Sagara Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Barco Rojo | ||
Mon Apr 11 2016 16:24 | 1st = 5 Barco Rojo 2nd = 7 Elite Spirit 3rd = 8 Santanna Rhythm 4th = 3 Missurquhart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Roll em Missy | ||
Mon Apr 11 2016 16:22 | 1st = 2 Roll em Missy 2nd = 7 Sideways Glance 3rd = 3 Hunter Rocks 4th = 5 Ragtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 9 Highview Ruler | ||
Mon Apr 11 2016 16:18 | 1st = 9 Highview Ruler 2nd = 4 Lettuceplayginger 3rd = 3 Terra Beau 4th = 5 Bad Boy Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 6 Sofin | ||
Mon Apr 11 2016 16:15 | 1st = 6 Sofin 2nd = 10 Clunes Rocket 3rd = 4 Lucky Ima Cugat 4th = 5 Mr Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 My Awesome Opal | ||
Mon Apr 11 2016 16:12 | 1st = 1 My Awesome Opal 2nd = 2 Windswept 3rd = 3 Thunder Buddy 4th = 7 Obee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 2 Im Twice The Delight | ||
Mon Apr 11 2016 16:10 | 1st = 2 Im Twice The Delight 2nd = 8 Warner 3rd = 10 Jessica Sanchez 4th = 6 Smiling Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Kitboolou Bullsi | ||
Mon Apr 11 2016 16:07 | 1st = 6 Kitboolou Bullsi 2nd = 1 Violet Flex 3rd = 2 Tranquil Flex 4th = 4 Lehigh Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 9 Charged To The Max | ||
Mon Apr 11 2016 16:03 | 1st = 9 Charged To The Max 2nd = 4 Bettor Million 3rd = 8 Gunna Get Lucky 4th = 3 Cams Resurgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 6 Chase The Rose | ||
Mon Apr 11 2016 16:00 | 1st = 6 Chase The Rose 2nd = 7 Disco Belle 3rd = 2 Stanborough 4th = 12 Stylish Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Get Along Daisy | ||
Mon Apr 11 2016 15:58 | 1st = 8 Get Along Daisy 2nd = 6 Melos Girlfriend 3rd = 2 Snaphook Sticka 4th = 1 Ravenwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 1 Showmaster | ||
Mon Apr 11 2016 15:55 | 1st = 1 Showmaster 2nd = 2 Hotel Moskva 3rd = 7 Arcadian 4th = 3 Caldane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Springfield Gun | ||
Mon Apr 11 2016 15:52 | 1st = 1 Springfield Gun 2nd = 6 Baby Tee 3rd = 7 Firehouse Five 4th = 5 Get It Dirty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Lily Thesinger | ||
Mon Apr 11 2016 15:50 | 1st = 3 Lily Thesinger 2nd = 1 Hapenny 3rd = 6 Larnaca Bay 4th = 8 Dont Tell Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Kiwi Knight | ||
Mon Apr 11 2016 15:47 | 1st = 4 Kiwi Knight 2nd = 6 Pemberley 3rd = 3 Go Sheila 4th = 7 Ollymac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 9 Motu Gatecrasher | ||
Mon Apr 11 2016 15:43 | 1st = 9 Motu Gatecrasher 2nd = 8 Zipping Delta 3rd = 4 Petite Agee 4th = 6 Hazpazzaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 7 Ruling Queen | ||
Mon Apr 11 2016 15:40 | 1st = 7 Ruling Queen 2nd = 10 Shunting 3rd = 2 Sprite Zah 4th = 1 Danes Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Bandit Brad | ||
Mon Apr 11 2016 15:37 | 1st = 1 Bandit Brad 2nd = 10 Uvalde 3rd = 2 Tiger Jams 4th = 7 Bright Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 5 Old Studley Road | ||
Mon Apr 11 2016 15:33 | 1st = 5 Old Studley Road 2nd = 1 Five Star Rocker 3rd = 4 Pumpniron 4th = 7 Gozo Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 9 Coreys Magic | ||
Mon Apr 11 2016 15:32 | 1st = 9 Coreys Magic 2nd = 8 Casino Gold 3rd = 2 Last Gift 4th = 3 Waters Elephants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 13 Rain Fast | ||
Mon Apr 11 2016 15:30 | 1st = 13 Rain Fast 2nd = 10 Conspicuous Maid 3rd = 11 Lil Bit Musky 4th = 3 Jonjonjonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Admiral Bay | ||
Mon Apr 11 2016 15:27 | 1st = 1 Admiral Bay 2nd = 4 Senni William 3rd = 8 Tally Ho Billy 4th = 6 Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Lonely Pine | ||
Mon Apr 11 2016 15:23 | 1st = 3 Lonely Pine 2nd = 7 Missinginhollywood 3rd = 10 Danke Sabina 4th = 2 Madame Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 15 Luca Louis | ||
Mon Apr 11 2016 15:20 | 1st = 15 Luca Louis 2nd = 11 Bella Uno 3rd = 2 Costanza 4th = 6 Lightning Lockie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Son Of Helga | ||
Mon Apr 11 2016 15:17 | 1st = 7 Son Of Helga 2nd = 2 Terra Flash 3rd = 1 Little Mischa 4th = 6 Miss Jay Dodgers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Zarah Gee | ||
Mon Apr 11 2016 15:15 | 1st = 5 Zarah Gee 2nd = 8 Framework Salute 3rd = 6 The Dutchman 4th = 3 Illawong Cognac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Our Spirit | ||
Mon Apr 11 2016 15:12 | 1st = 6 Our Spirit 2nd = 1 Dyna Nami 3rd = 7 Cosmic George 4th = 3 Mercy Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 5 Just Call Me Mac | ||
Mon Apr 11 2016 15:08 | 1st = 5 Just Call Me Mac 2nd = 1 Dawn Ofa New Star 3rd = 8 Fleeting Grin 4th = 6 Charlies System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Canya Bounce | ||
Mon Apr 11 2016 15:07 | 1st = 4 Canya Bounce 2nd = 1 Forlano 3rd = 7 Panamar Icon 4th = 8 Just Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 1 Italian Son | ||
Mon Apr 11 2016 15:05 | 1st = 1 Italian Son 2nd = 8 Holy Weeva 3rd = 6 Eyebea Danser 4th = 2 Magic Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 8 Welsh Poet | ||
Mon Apr 11 2016 15:00 | 1st = 8 Welsh Poet 2nd = 6 Morova Miss 3rd = 1 Black Eye Guy 4th = 2 Silbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Sir Fancy | ||
Mon Apr 11 2016 14:58 | 1st = 8 Sir Fancy 2nd = 7 Arvos Nico 3rd = 5 Kylas Cruiser 4th = 1 Foxy Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 5 Highview Sadler | ||
Mon Apr 11 2016 14:55 | 1st = 5 Highview Sadler 2nd = 10 Roman Light 3rd = 7 Girl Gone Rockin 4th = 8 Go Mona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 One Mississippi | ||
Mon Apr 11 2016 14:52 | 1st = 3 One Mississippi 2nd = 2 Baron Bob 3rd = 10 Furiosa 4th = 6 Baroness Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 8 Major Pocket | ||
Mon Apr 11 2016 14:48 | 1st = 8 Major Pocket 2nd = 6 Whoswhointhezoo 3rd = 9 Michael Joseph 4th = 10 Enemy Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 3 Erika | ||
Mon Apr 11 2016 14:45 | 1st = 3 Erika 2nd = 4 Correspondent 3rd = 1 Local Affair 4th = 5 Phoebes Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Red Express | ||
Mon Apr 11 2016 14:42 | 1st = 8 Red Express 2nd = 7 Milly Rivers 3rd = 3 Cawbourne Spree 4th = 2 Freddy Bedrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Gallifrey Mystique | ||
Mon Apr 11 2016 14:40 | 1st = 6 Gallifrey Mystique 2nd = 1 Lorimerchandler 3rd = 5 Lookatmego 4th = 7 Sally Maclennane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Mumma Josie | ||
Mon Apr 11 2016 14:37 | 1st = 1 Mumma Josie 2nd = 2 Allen Gantz 3rd = 5 Tally Ho Lass 4th = 8 Stevron Autos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 2 Lazy Sunday | ||
Mon Apr 11 2016 14:33 | 1st = 2 Lazy Sunday 2nd = 3 Slancio 3rd = 8 Soho Ledger 4th = 5 Stoned Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 7 Turn Again | ||
Mon Apr 11 2016 14:30 | 1st = 7 Turn Again 2nd = 14 Vatiaz 3rd = 13 Luisa Maree 4th = 9 Apito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 2 Bakslap | ||
Mon Apr 11 2016 14:25 | 1st = 2 Bakslap 2nd = 5 Dream Piper 3rd = 6 Menneke Belle 4th = 1 Hillary Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Scodelario | ||
Mon Apr 11 2016 14:22 | 1st = 1 Scodelario 2nd = 7 Jon Snow Lives 3rd = 2 Cawbourne Clay 4th = 6 Aunty Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Hes No Jet | ||
Mon Apr 11 2016 14:14 | 1st = 5 Hes No Jet 2nd = 7 Abbies Dream 3rd = 4 Indi Allen 4th = 2 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 2 Noble Joey | ||
Mon Apr 11 2016 14:10 | 1st = 2 Noble Joey 2nd = 6 Pure Choice 3rd = 3 Clint 4th = 5 Immy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Ace Bale | ||
Mon Apr 11 2016 14:07 | 1st = 3 Ace Bale 2nd = 4 Swiftly Chloe 3rd = 1 Olliesaurus 4th = 7 Lady Zeena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 6 Professor Tom | ||
Mon Apr 11 2016 14:02 | 1st = 6 Professor Tom 2nd = 5 True Stride 3rd = 4 Emiliana 4th = 2 His Makers Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Alchemist Quest | ||
Mon Apr 11 2016 13:59 | 1st = 6 Alchemist Quest 2nd = 5 Neliel Bale 3rd = 3 Sub Zero Magic 4th = 1 Suki Suki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 1 Valediction | ||
Mon Apr 11 2016 13:55 | 1st = 1 Valediction 2nd = 2 About The Journey 3rd = 3 Hucknall 4th = 7 Compelled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 1 Serious Hoffa | ||
Mon Apr 11 2016 13:50 | 1st = 1 Serious Hoffa 2nd = 5 Far Out 3rd = 7 Jalaurabel 4th = 6 Rapidus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Cawbourne Cooks | ||
Mon Apr 11 2016 13:47 | 1st = 5 Cawbourne Cooks 2nd = 9 Hawkesbury Fever 3rd = 4 Smash Allegro 4th = 8 Zipping Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Spring Topaz | ||
Mon Apr 11 2016 13:39 | 1st = 6 Spring Topaz 2nd = 5 Shiny Lad 3rd = 7 Crackerjack Cam 4th = 3 Boris Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 6 Martha Mary | ||
Mon Apr 11 2016 13:35 | 1st = 6 Martha Mary 2nd = 1 Falco 3rd = 4 Le Cavalier 4th = 5 Lad About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Magic Mike | ||
Mon Apr 11 2016 13:32 | 1st = 1 Magic Mike 2nd = 4 Enhancer 3rd = 2 Kentaro Baxter 4th = 8 Manu Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 7 Tossup | ||
Mon Apr 11 2016 13:27 | 1st = 7 Tossup 2nd = 5 Dance For Glory 3rd = 3 Rosanna Raider 4th = 2 Super Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Fabulous Mac | ||
Mon Apr 11 2016 13:24 | 1st = 6 Fabulous Mac 2nd = 7 Djays Larry 3rd = 8 Highfield La La 4th = 2 Da Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 1 Big Ben Chimes | ||
Mon Apr 11 2016 13:20 | 1st = 1 Big Ben Chimes 2nd = 10 Saddle The Stars 3rd = 9 Prince Kilkarlen 4th = 4 Jacks N Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 9 Tomiko | ||
Mon Apr 11 2016 13:15 | 1st = 9 Tomiko 2nd = 11 Ledecky 3rd = 10 Closely Related 4th = 7 Mount Darragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 6 Meat Damon | ||
Mon Apr 11 2016 13:12 | 1st = 6 Meat Damon 2nd = 3 Takeaway 3rd = 8 Totes 4th = 7 Ollie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Suplex City | ||
Mon Apr 11 2016 13:00 | 1st = 2 Suplex City 2nd = 4 Renegade Rebel 3rd = 7 Calvadoss 4th = 3 Meridith Royarle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Vegas Danny | ||
Mon Apr 11 2016 12:53 | 1st = 6 Vegas Danny 2nd = 7 Takamori 3rd = 1 Winsome Jenny 4th = 8 Cawbourne Buttsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Selynya Flash | ||
Mon Apr 11 2016 12:44 | 1st = 3 Selynya Flash 2nd = 1 Shot To Glory 3rd = 6 No Reply 4th = 5 Callaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 5 Danzadoozie | ||
Mon Apr 11 2016 12:40 | 1st = 5 Danzadoozie 2nd = 4 Arwoc 3rd = 1 Mannertone 4th = 8 Cross Constance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 4 Meishou | ||
Mon Apr 11 2016 12:35 | 1st = 4 Meishou 2nd = 11 Queen Elektra 3rd = 10 Our Snazzy Chassis 4th = 8 Misauthority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Harkonen Bale | ||
Mon Apr 11 2016 12:32 | 1st = 1 Harkonen Bale 2nd = 8 Dr Brm 3rd = 10 Angie Zarr 4th = 3 Big Boy Deno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Crackerjack Ken | ||
Mon Apr 11 2016 12:29 | 1st = 2 Crackerjack Ken 2nd = 7 Jeremiah Jack 3rd = 1 Gypsy Gazza 4th = 10 Light Of Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Big Red Chev | ||
Mon Apr 11 2016 12:15 | 1st = 1 Big Red Chev 2nd = 4 Boston Heart 3rd = 9 Cawbourne Miami 4th = 6 Unova Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Wilbur | ||
Mon Apr 11 2016 12:09 | 1st = 1 Wilbur 2nd = 8 Smashing Evie 3rd = 3 Boomer 4th = 2 Senni Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Knuckle Bump | ||
Mon Apr 11 2016 11:56 | 1st = 2 Knuckle Bump 2nd = 5 Bigtime Redfoo 3rd = 9 Alamein Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Robins Zarr Hood | ||
Mon Apr 11 2016 11:38 | 1st = 7 Robins Zarr Hood 2nd = 8 Raincheck 3rd = 6 Homebush Messi 4th = 2 Cool Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Tyrion | ||
Mon Apr 11 2016 11:20 | 1st = 5 Tyrion 2nd = 7 Cawbourne Dotty 3rd = 1 Ears Boris 4th = 3 Lektra Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Mega Panther | ||
Fri Mar 11 2016 23:57 | 1st = 7 Mega Panther 2nd = 1 Pilgrims Prince 3rd = 2 Daintree Trippin 4th = 6 Supreme Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Astronomize | ||
Fri Mar 11 2016 23:37 | 1st = 1 Astronomize 2nd = 2 Son Of Caesar 3rd = 4 Fly As One 4th = 8 Volantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Go West U Terror | ||
Fri Mar 11 2016 23:30 | 1st = 5 Go West U Terror 2nd = 7 Always Arjay 3rd = 6 Menelaus Of Sparta 4th = 8 Mr Nickel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Astrophysic | ||
Fri Mar 11 2016 23:17 | 1st = 2 Astrophysic 2nd = 3 Baracca Keeping 3rd = 5 Horlicks 4th = 1 Little Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 6 Big Bruce | ||
Fri Mar 11 2016 23:10 | 1st = 6 Big Bruce 2nd = 2 Heseversoclever 3rd = 8 Pay To Play 4th = 1 Gotta Go Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 3 Lochinvar Delight | ||
Fri Mar 11 2016 23:02 | 1st = 3 Lochinvar Delight 2nd = 2 Monash 3rd = 1 Wardan Express 4th = 5 Mio Christisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Kantega | ||
Fri Mar 11 2016 23:00 | 1st = 5 Kantega 2nd = 4 Katie Rose 3rd = 7 Tarks Caliber 4th = 6 Snapper Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Mynameskenny | ||
Fri Mar 11 2016 22:55 | 1st = 7 Mynameskenny 2nd = 10 The Real Nadal 3rd = 1 Showstopper 4th = 11 The Pacesetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Dyna Zeek | ||
Fri Mar 11 2016 22:49 | 1st = 4 Dyna Zeek 2nd = 8 Marodo 3rd = 3 Tail Pipe 4th = 1 Dovizioso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Validated | ||
Fri Mar 11 2016 22:40 | 1st = 1 Validated 2nd = 6 Pat The Pony 3rd = 2 Jake And Luke 4th = 3 All Hail Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Take The Dosh | ||
Fri Mar 11 2016 22:37 | 1st = 1 Take The Dosh 2nd = 2 Belfast Tommy 3rd = 7 Reddington 4th = 3 Ima Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 1 Outback Madge | ||
Fri Mar 11 2016 22:32 | 1st = 1 Outback Madge 2nd = 5 Social Fireball 3rd = 7 Biscotti 4th = 6 Mizurri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Ruff State | ||
Fri Mar 11 2016 22:30 | 1st = 1 Ruff State 2nd = 4 No Jockey Needed 3rd = 8 Black And Pretty 4th = 7 Uncool Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Eminence Grise | ||
Fri Mar 11 2016 22:25 | 1st = 2 Eminence Grise 2nd = 6 Bettor Offer 3rd = 11 Major Catastrophe 4th = 10 Maximum Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 Automated | ||
Fri Mar 11 2016 22:19 | 1st = 6 Automated 2nd = 4 Seismic Blast 3rd = 1 Sprites Flyer 4th = 8 Lee Booboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 15 Lucky Justice | ||
Fri Mar 11 2016 22:15 | 1st = 15 Lucky Justice 2nd = 2 Neona 3rd = 1 I Bought A Horse 4th = 5 Alto Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Faulkner | ||
Fri Mar 11 2016 22:13 | 1st = 5 Faulkner 2nd = 8 Halcyon Honey 3rd = 1 Premier Fun 4th = 4 Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 7 - 1 Nances Delight | ||
Fri Mar 11 2016 22:10 | 1st = 1 Nances Delight 2nd = 2 Herbie Haze 3rd = 3 Master Doc 4th = 4 Freds Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Deadset Jet | ||
Fri Mar 11 2016 22:08 | 1st = 7 Deadset Jet 2nd = 6 Burn Early 3rd = 1 Onya Sami 4th = 2 Druid Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Mighty Mav | ||
Fri Mar 11 2016 22:04 | 1st = 7 Mighty Mav 2nd = 5 Grand Cru 3rd = 3 The Smiler 4th = 2 Cool Hampton Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 1 Peking Duck | ||
Fri Mar 11 2016 22:00 | 1st = 1 Peking Duck 2nd = 4 Arrokeefe 3rd = 6 Mister Hairy Maclary 4th = 8 King Rafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 For The Girls | ||
Fri Mar 11 2016 21:58 | 1st = 1 For The Girls 2nd = 6 Redemption Road 3rd = 8 Curious George 4th = 3 Show Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Asa Torpedo | ||
Fri Mar 11 2016 21:55 | 1st = 4 Asa Torpedo 2nd = 5 Startin To Shake 3rd = 1 Beijing Ruler 4th = 6 Slam Dunk Mully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 The Parade | ||
Fri Mar 11 2016 21:54 | 1st = 6 The Parade 2nd = 5 Firebomb 3rd = 2 Tuapeka Kahu 4th = 1 Cyclone Mitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Lethal Spider | ||
Fri Mar 11 2016 21:49 | 1st = 8 Lethal Spider 2nd = 7 Premier Macs 3rd = 3 Zulu Hercules 4th = 6 Mr Pedantic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Rong Door Reggie | ||
Fri Mar 11 2016 21:45 | 1st = 5 Rong Door Reggie 2nd = 3 Momentary 3rd = 8 Choice Princess 4th = 4 Donarchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 6 - 5 Odins Call Girl | ||
Fri Mar 11 2016 21:40 | 1st = 5 Odins Call Girl 2nd = 3 Boutique Art 3rd = 2 Jane Grant 4th = 6 Sign No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 4 Hardaway Highway | ||
Fri Mar 11 2016 21:38 | 1st = 4 Hardaway Highway 2nd = 3 Awesome Dynamo 3rd = 7 Kakoda Kingdom 4th = 5 Ay Jay Zan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Wrongly Accused | ||
Fri Mar 11 2016 21:34 | 1st = 5 Wrongly Accused 2nd = 4 Son Of Lopez 3rd = 6 Buriton Bailey 4th = 8 Surfin Cees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Repeat After Me | ||
Fri Mar 11 2016 21:30 | 1st = 6 Repeat After Me 2nd = 4 Machli 3rd = 3 Our Pontiac 4th = 10 Hes Mine For Shaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Harlon | ||
Fri Mar 11 2016 21:28 | 1st = 1 Harlon 2nd = 3 Gaucho 3rd = 4 Margins 4th = 7 Asa Flying Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Bonny Under Fire | ||
Fri Mar 11 2016 21:24 | 1st = 1 Bonny Under Fire 2nd = 10 C C Chevron 3rd = 7 Robyns C C 4th = 6 Maggies Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 4 Ludwig | ||
Fri Mar 11 2016 21:19 | 1st = 4 Ludwig 2nd = 9 Winsome Warrior 3rd = 6 Da Bear 4th = 1 One Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 11 Prussian Vixen | ||
Fri Mar 11 2016 21:15 | 1st = 11 Prussian Vixen 2nd = 5 Solar Burst 3rd = 1 Shacarde 4th = 6 Claudia Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 2 Itz Gemmas Delight | ||
Fri Mar 11 2016 21:10 | 1st = 2 Itz Gemmas Delight 2nd = 3 Be Good Franklin 3rd = 8 Parwill 4th = 1 Twentythreered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Bounty | ||
Fri Mar 11 2016 21:08 | 1st = 3 Bounty 2nd = 1 One For Liam 3rd = 8 New Job Jimmy 4th = 7 Funky Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Campeon | ||
Fri Mar 11 2016 21:05 | 1st = 8 Campeon 2nd = 1 Premier Wally 3rd = 7 Aries Jewel 4th = 5 Me Names Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 4 Animated | ||
Fri Mar 11 2016 21:00 | 1st = 4 Animated 2nd = 1 Keayang Ebonyrose 3rd = 6 Sluggem 4th = 8 Ourcrowninn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Sandave Prince | ||
Fri Mar 11 2016 20:58 | 1st = 8 Sandave Prince 2nd = 4 Almost Black 3rd = 3 My Boy Chris 4th = 5 Coreys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Variable Miss | ||
Fri Mar 11 2016 20:54 | 1st = 5 Variable Miss 2nd = 2 Three A Em 3rd = 3 Elementofdoubt 4th = 11 Miss In Majorca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 8 Sir Tosti Mach | ||
Fri Mar 11 2016 20:50 | 1st = 8 Sir Tosti Mach 2nd = 5 Avalon Bromac 3rd = 4 Three Kings 4th = 2 Tasmanian Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Mafalda Hopkirk | ||
Fri Mar 11 2016 20:48 | 1st = 1 Mafalda Hopkirk 2nd = 8 Dewana Hitman 3rd = 2 Verdict 4th = 6 Mepunga Joffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Moral Outrage | ||
Fri Mar 11 2016 20:45 | 1st = 6 Moral Outrage 2nd = 5 Little Indian 3rd = 9 Bullseye 4th = 4 Chase The Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Zelemar Zest | ||
Fri Mar 11 2016 20:42 | 1st = 8 Zelemar Zest 2nd = 3 Chelsea Drogba 3rd = 2 Gunmetal Diva 4th = 4 Walk On By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 2 Bloodcell Bindi | ||
Fri Mar 11 2016 20:39 | 1st = 2 Bloodcell Bindi 2nd = 4 Berda Bale 3rd = 5 Alpha 4th = 1 Parrydise Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 1 Master Charlie | ||
Fri Mar 11 2016 20:37 | 1st = 1 Master Charlie 2nd = 3 Laughyaheadoff 3rd = 8 Flylika Hawk 4th = 5 Bymarjac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Slick Simzy | ||
Fri Mar 11 2016 20:35 | 1st = 6 Slick Simzy 2nd = 1 Mo Keeping 3rd = 7 Asa Jack Keene 4th = 8 Bamba Lam Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 5 Hug The Wind | ||
Fri Mar 11 2016 20:33 | 1st = 5 Hug The Wind 2nd = 7 Risk 3rd = 4 The Faithful 4th = 3 Little Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 1 Aldebaran Macha | ||
Fri Mar 11 2016 20:30 | 1st = 1 Aldebaran Macha 2nd = 8 Hotasel 3rd = 2 Giuliani 4th = 4 Barimah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Jonny Quick Step | ||
Fri Mar 11 2016 20:27 | 1st = 8 Jonny Quick Step 2nd = 1 Caco Potion 3rd = 2 Aqua Morgan 4th = 9 Cadence Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Nocturnal | ||
Fri Mar 11 2016 20:24 | 1st = 3 Nocturnal 2nd = 6 Paulas Delight 3rd = 5 All Inn Boston 4th = 2 Highfield Bessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 2 Uno Scout | ||
Fri Mar 11 2016 20:21 | 1st = 2 Uno Scout 2nd = 1 Switch Girl 3rd = 7 Yuleana 4th = 5 Tezza Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Whata Escape | ||
Fri Mar 11 2016 20:19 | 1st = 3 Whata Escape 2nd = 7 Galleons Warrior 3rd = 1 Sir Roberty Bob 4th = 4 Promise To Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Royal Appointment | ||
Fri Mar 11 2016 20:15 | 1st = 8 Royal Appointment 2nd = 5 Aagas 3rd = 2 Toss And Tell 4th = 4 Wolfpack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Cardiology | ||
Fri Mar 11 2016 20:12 | 1st = 4 Cardiology 2nd = 2 Miami Demon 3rd = 6 Cristalle Coco 4th = 8 Spring Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 9 Vital Sign | ||
Fri Mar 11 2016 20:07 | 1st = 9 Vital Sign 2nd = 8 Buckingham Boy 3rd = 3 John Preston 4th = 1 Udontgetme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Our Luck | ||
Fri Mar 11 2016 20:05 | 1st = 4 Our Luck 2nd = 2 Jadu 3rd = 6 Gunbarrel Twist 4th = 8 Milwalcar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Steel The Best | ||
Fri Mar 11 2016 20:02 | 1st = 3 Steel The Best 2nd = 8 Almighty Chaos 3rd = 5 Opal Bale 4th = 1 Allen Terminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 4 Cyclone Chief | ||
Fri Mar 11 2016 20:01 | 1st = 4 Cyclone Chief 2nd = 3 Very Persuasive 3rd = 9 Duke Castleton 4th = 6 Acougarzsun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Bally Lynda | ||
Fri Mar 11 2016 19:58 | 1st = 2 Bally Lynda 2nd = 7 Sno Bo 3rd = 8 Parrydise Rose 4th = 5 Shifty Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 1 Uwouldntbelieveit | ||
Fri Mar 11 2016 19:57 | 1st = 1 Uwouldntbelieveit 2nd = 2 Endsino 3rd = 9 Rumbaron 4th = 4 Boundary Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 3 Disturbance | ||
Fri Mar 11 2016 19:55 | 1st = 3 Disturbance 2nd = 1 Bella Can Do 3rd = 4 Fear Radradra 4th = 7 Good Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Eight Tee I | ||
Fri Mar 11 2016 19:50 | 1st = 4 Eight Tee I 2nd = 1 Im Elton 3rd = 9 Watchfulee 4th = 2 Whata Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Hurunui Hamish | ||
Fri Mar 11 2016 19:48 | 1st = 7 Hurunui Hamish 2nd = 4 Shytown Hussler 3rd = 8 Lektra Danger 4th = 6 Dudley Dursley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Eagles Dare | ||
Fri Mar 11 2016 19:45 | 1st = 6 Eagles Dare 2nd = 9 Marwinzig 3rd = 8 Gunsinner 4th = 10 Maureen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Effective Power | ||
Fri Mar 11 2016 19:43 | 1st = 5 Effective Power 2nd = 2 One Broke Girl 3rd = 6 Vito Baxter 4th = 1 Impersonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Mepunga Treasure | ||
Fri Mar 11 2016 19:42 | 1st = 5 Mepunga Treasure 2nd = 9 Blue Westmead 3rd = 7 Rosie Sprite 4th = 6 Daphnes Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 3 Texy Boy | ||
Fri Mar 11 2016 19:39 | 1st = 3 Texy Boy 2nd = 2 Blind Sided 3rd = 1 Cheeky Cheryl 4th = 4 Bogalong Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 2 Like It Is | ||
Fri Mar 11 2016 19:37 | 1st = 2 Like It Is 2nd = 4 Prettyboytroy 3rd = 11 Neonjet 4th = 3 Bertils Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Best Will Do | ||
Fri Mar 11 2016 19:35 | 1st = 2 Best Will Do 2nd = 7 Ragnar Wilson 3rd = 4 Six Sense 4th = 3 Fantastic Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Multiple Choice | ||
Fri Mar 11 2016 19:30 | 1st = 8 Multiple Choice 2nd = 1 Twoforsixty 3rd = 3 Silky 4th = 11 Tarin Kowt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 Smolda | ||
Fri Mar 11 2016 19:29 | 1st = 5 Smolda 2nd = 1 Sky Major 3rd = 4 No Doctor Needed 4th = 7 Hughie Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Its A Flash | ||
Fri Mar 11 2016 19:28 | 1st = 6 Its A Flash 2nd = 8 Skyes Apprentice 3rd = 7 Hogwarts Express 4th = 3 Goldenpaw Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Charlie Rocket | ||
Fri Mar 11 2016 19:25 | 1st = 3 Charlie Rocket 2nd = 2 Quizzical 3rd = 6 Revelling 4th = 5 Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 7 El Ay Lucy | ||
Fri Mar 11 2016 19:21 | 1st = 7 El Ay Lucy 2nd = 1 Karma Jules 3rd = 2 Who Said That 4th = 3 Unpunished |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Silver Ranger | ||
Fri Mar 11 2016 19:20 | 1st = 7 Silver Ranger 2nd = 6 Few Good Men 3rd = 8 Run Riley Run 4th = 4 Billy Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 3 Maybee Yes | ||
Fri Mar 11 2016 19:18 | 1st = 3 Maybee Yes 2nd = 6 Panda Bear 3rd = 8 Jim Gary 4th = 2 Battered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Mahlabatini | ||
Fri Mar 11 2016 19:15 | 1st = 3 Mahlabatini 2nd = 2 Same Nonno 3rd = 8 Ruby Downs 4th = 5 Dawns Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 No Time Yet | ||
Fri Mar 11 2016 19:13 | 1st = 7 No Time Yet 2nd = 5 Another Miss 3rd = 2 Big Boy Deno 4th = 1 Opawa Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 7 My Mate Nick | ||
Fri Mar 11 2016 19:10 | 1st = 7 My Mate Nick 2nd = 3 Coccinella 3rd = 2 Luway Winnie 4th = 4 Gangnam Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Expecto Patronum | ||
Fri Mar 11 2016 19:08 | 1st = 8 Expecto Patronum 2nd = 4 Son Of Bekim 3rd = 1 Lektra Timon 4th = 2 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Linco Bale | ||
Fri Mar 11 2016 19:05 | 1st = 8 Linco Bale 2nd = 1 Kilkee Flex 3rd = 6 Aston Harvey 4th = 7 Mademoiselle Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 6 My Sophisticated Lady | ||
Fri Mar 11 2016 19:00 | 1st = 6 My Sophisticated Lady 2nd = 3 Rockabella Starz 3rd = 5 Albietta 4th = 10 Magical Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 2 Lazarus | ||
Fri Mar 11 2016 18:59 | 1st = 2 Lazarus 2nd = 6 Chase The Dream 3rd = 1 Walkinshaw 4th = 8 Buster Brady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Crystal Robbo | ||
Fri Mar 11 2016 18:57 | 1st = 1 Crystal Robbo 2nd = 5 Roc Raida 3rd = 4 Tiger Pearl 4th = 6 Swift Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Come On Lou | ||
Fri Mar 11 2016 18:54 | 1st = 1 Come On Lou 2nd = 3 Later Gator 3rd = 2 Red Set Go 4th = 5 Another Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Santanna Rhythm | ||
Fri Mar 11 2016 18:52 | 1st = 5 Santanna Rhythm 2nd = 1 Ohoka Sniper 3rd = 9 Son Of Iris 4th = 10 Waynesfirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Mystic Marlow | ||
Fri Mar 11 2016 18:49 | 1st = 8 Mystic Marlow 2nd = 2 Waimea 3rd = 5 Sub Zero Magic 4th = 4 Furious Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Shake em Off | ||
Fri Mar 11 2016 18:46 | 1st = 2 Shake em Off 2nd = 5 Trail Blazing 3rd = 8 Evers Bale 4th = 1 Tat Jocko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Gemmalenah | ||
Fri Mar 11 2016 18:45 | 1st = 6 Gemmalenah 2nd = 3 Punt Club 3rd = 8 Jocasta 4th = 2 Kaptan Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Als Girl | ||
Fri Mar 11 2016 18:43 | 1st = 3 Als Girl 2nd = 2 Whatu Trendy 3rd = 7 Allegro Touch 4th = 9 Funky Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Switch Blade | ||
Fri Mar 11 2016 18:42 | 1st = 4 Switch Blade 2nd = 7 Maywyn Zilch 3rd = 3 Champagne Benz 4th = 8 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 4 Rumour | ||
Fri Mar 11 2016 18:39 | 1st = 4 Rumour 2nd = 2 Shes A Melgar 3rd = 1 Water Baby 4th = 3 Sydenham Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 10 Bio Marinus | ||
Fri Mar 11 2016 18:37 | 1st = 10 Bio Marinus 2nd = 1 Hezbuyindiamonds 3rd = 7 Special Art 4th = 2 All Over Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Last Line | ||
Fri Mar 11 2016 18:34 | 1st = 6 Last Line 2nd = 8 Zipping Kelsey 3rd = 1 Jay Bee 4th = 5 Smart Lizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Perfect Lily | ||
Fri Mar 11 2016 18:30 | 1st = 2 Perfect Lily 2nd = 6 Dodgy Dede 3rd = 5 Just Be Patient 4th = 1 Handsome Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 5 Lusty Mac | ||
Fri Mar 11 2016 18:29 | 1st = 5 Lusty Mac 2nd = 7 Rocker Band 3rd = 1 On The Town 4th = 2 Miss Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Must Have | ||
Fri Mar 11 2016 18:26 | 1st = 2 Must Have 2nd = 5 Paddys Magic 3rd = 1 Wheres Dex Star 4th = 6 Tat Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 12 Its Just Kenny | ||
Fri Mar 11 2016 18:25 | 1st = 12 Its Just Kenny 2nd = 11 All In Your Hands 3rd = 9 Nickys Idol 4th = 10 Fiery Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Spring Raymond | ||
Fri Mar 11 2016 18:22 | 1st = 8 Spring Raymond 2nd = 7 Call Me Aussie 3rd = 3 Sweet As Beth 4th = 6 Razen Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Wing Fan | ||
Fri Mar 11 2016 18:18 | 1st = 1 Wing Fan 2nd = 3 Tiny Zesta 3rd = 6 Aussie As 4th = 8 Diddy Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Parrydise Chad | ||
Fri Mar 11 2016 18:15 | 1st = 1 Parrydise Chad 2nd = 3 Sharina Gun 3rd = 6 Tranquil Pop 4th = 2 You Gotta Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 My Willow | ||
Fri Mar 11 2016 18:13 | 1st = 7 My Willow 2nd = 9 Strathlachlan Andy 3rd = 3 Millwood Liberty 4th = 12 Barynya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Sherlock Izmir | ||
Fri Mar 11 2016 18:12 | 1st = 8 Sherlock Izmir 2nd = 5 Grand Legacy 3rd = 6 Caesar Chance 4th = 9 Grader Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Nangar Fox | ||
Fri Mar 11 2016 18:10 | 1st = 7 Nangar Fox 2nd = 1 Red Hot Millie 3rd = 3 Advice Aplenty 4th = 6 Ivy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Yanong | ||
Fri Mar 11 2016 18:06 | 1st = 1 Yanong 2nd = 3 Jumbo Jack 3rd = 4 Ive Got Wings 4th = 8 Swazzas Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Three Dee Delight | ||
Fri Mar 11 2016 18:05 | 1st = 2 Three Dee Delight 2nd = 3 Major Strike 3rd = 8 Famous Fella 4th = 4 Jessie Macgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 9 Miranda Rose Hi | ||
Fri Mar 11 2016 18:02 | 1st = 9 Miranda Rose Hi 2nd = 4 Maywyn Pettycash 3rd = 8 Spring Agustus 4th = 1 El Malamute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 More The Better | ||
Fri Mar 11 2016 18:00 | 1st = 4 More The Better 2nd = 1 Pacing Major 3rd = 2 Mongolian Hero 4th = 5 Alta Intrigue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Anita May | ||
Fri Mar 11 2016 17:59 | 1st = 1 Anita May 2nd = 7 Lochinvar Amour 3rd = 4 Dock Master 4th = 5 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 6 Golden Ollie | ||
Fri Mar 11 2016 17:56 | 1st = 6 Golden Ollie 2nd = 8 Parrydise Dingo 3rd = 7 Budda Fruits 4th = 2 River End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 3 Seven Ten Split | ||
Fri Mar 11 2016 17:55 | 1st = 3 Seven Ten Split 2nd = 13 Mansqui 3rd = 12 Twilight Girl 4th = 2 Happy Shoppo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Warrior Bale | ||
Fri Mar 11 2016 17:52 | 1st = 3 Warrior Bale 2nd = 1 Red Hot Bella 3rd = 6 Windsor Prize 4th = 4 Darra Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 11 Beautide | ||
Fri Mar 11 2016 17:48 | 1st = 11 Beautide 2nd = 4 Bettor Draw 3rd = 3 Our Major Mark 4th = 7 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Seriously Wicked | ||
Fri Mar 11 2016 17:47 | 1st = 5 Seriously Wicked 2nd = 1 Moyarra Operari 3rd = 6 Mexican Terror 4th = 8 Dynasty Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 11 Real King | ||
Fri Mar 11 2016 17:45 | 1st = 11 Real King 2nd = 8 Abitazar 3rd = 1 Im No Ruby 4th = 2 Munster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Deep Despair | ||
Fri Mar 11 2016 17:42 | 1st = 1 Deep Despair 2nd = 4 Murbah Gold 3rd = 6 Fashion Advice 4th = 3 Lucy Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Homebush Chaos | ||
Fri Mar 11 2016 17:41 | 1st = 5 Homebush Chaos 2nd = 4 Fair Cruzin 3rd = 3 Manu Rama 4th = 2 Cawbourne Buttsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 New Direction | ||
Fri Mar 11 2016 17:39 | 1st = 6 New Direction 2nd = 2 Be Magic 3rd = 3 Von Costa Kahn 4th = 4 Maja Mahi Mahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 13 Skygge | ||
Fri Mar 11 2016 17:35 | 1st = 13 Skygge 2nd = 8 Fast Candy 3rd = 9 Rosaleisha 4th = 6 Worldly Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Zoltinas Legacy | ||
Fri Mar 11 2016 17:32 | 1st = 5 Zoltinas Legacy 2nd = 8 Brakani 3rd = 6 El Marny 4th = 3 Rickety Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 3 Queen Kenny | ||
Fri Mar 11 2016 17:30 | 1st = 3 Queen Kenny 2nd = 2 Whitney 3rd = 6 Scarrymcleary 4th = 4 Paramount Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Tandy Franco | ||
Fri Mar 11 2016 17:28 | 1st = 5 Tandy Franco 2nd = 1 Atouchagray 3rd = 2 Duke Jujon 4th = 9 Nolonga Your Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Online | ||
Fri Mar 11 2016 17:25 | 1st = 7 Online 2nd = 1 Illiad Allen 3rd = 9 Alpha David 4th = 8 Yvonne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 9 Dashing Charger | ||
Fri Mar 11 2016 17:22 | 1st = 9 Dashing Charger 2nd = 8 Slayer Return 3rd = 3 Standout 4th = 6 Split System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Neat Point | ||
Fri Mar 11 2016 17:19 | 1st = 1 Neat Point 2nd = 7 Lougar 3rd = 8 Bullseye 4th = 2 Rare Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 4 Upstart | ||
Fri Mar 11 2016 17:15 | 1st = 4 Upstart 2nd = 9 Lasszou 3rd = 8 Jackknife 4th = 11 Streaky Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Tanners Ace | ||
Fri Mar 11 2016 17:12 | 1st = 1 Tanners Ace 2nd = 8 Jazaans Boy 3rd = 5 Seabrook Joel 4th = 3 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Megs Me Mum | ||
Fri Mar 11 2016 17:11 | 1st = 2 Megs Me Mum 2nd = 6 Nitro Mary 3rd = 9 Cawbourne Ohio 4th = 4 Hawkesbury Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Ardle Mcardle | ||
Fri Mar 11 2016 17:08 | 1st = 9 Ardle Mcardle 2nd = 10 Master Pip 3rd = 6 Ronald George 4th = 3 Mister Jay Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 6 Real Duchess | ||
Fri Mar 11 2016 17:05 | 1st = 6 Real Duchess 2nd = 7 Thessaly 3rd = 3 Loaded And Ready 4th = 2 Lily My Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Social Dancer | ||
Fri Mar 11 2016 17:03 | 1st = 2 Social Dancer 2nd = 1 Lil Bit Sparky 3rd = 4 Harry Bailey 4th = 5 Midnight Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 4 Montpellier | ||
Fri Mar 11 2016 17:00 | 1st = 4 Montpellier 2nd = 13 Saddle Up 3rd = 6 Hors La Loi 4th = 10 Benefit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 One Hill | ||
Fri Mar 11 2016 16:58 | 1st = 4 One Hill 2nd = 3 Our Sapphire 3rd = 5 Mr Shire 4th = 2 Sister Mertens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 8 Spanish Armada | ||
Fri Mar 11 2016 16:57 | 1st = 8 Spanish Armada 2nd = 1 Casino Belle 3rd = 2 Jewel On The Beach 4th = 5 Ready To Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 9 Unequivocal | ||
Fri Mar 11 2016 16:55 | 1st = 9 Unequivocal 2nd = 6 Danish Twist 3rd = 8 Parraay 4th = 3 Orcym Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Wahlberg | ||
Fri Mar 11 2016 16:52 | 1st = 8 Wahlberg 2nd = 4 Bring Sexy Back 3rd = 1 Sparkeen 4th = 10 Animate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Illawong Dreamtime | ||
Fri Mar 11 2016 16:48 | 1st = 3 Illawong Dreamtime 2nd = 9 Alta Antonio 3rd = 2 Red Rocker 4th = 1 Hey Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Alloyd Charm | ||
Fri Mar 11 2016 16:46 | 1st = 1 Alloyd Charm 2nd = 2 You Maybe Right 3rd = 8 Rylis Mia 4th = 3 Pennyless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Our Cobber | ||
Fri Mar 11 2016 16:43 | 1st = 1 Our Cobber 2nd = 4 Revlon Babe 3rd = 3 Myalla Nitro 4th = 6 Dynamic Goodwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 2 Zigamore | ||
Fri Mar 11 2016 16:40 | 1st = 2 Zigamore 2nd = 6 Akumandi 3rd = 5 Touch Sensitive 4th = 3 Exitozo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Homebush Flyte | ||
Fri Mar 11 2016 16:39 | 1st = 5 Homebush Flyte 2nd = 4 Opawa Blair 3rd = 2 Downgrade King 4th = 7 Rua Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Smokester | ||
Fri Mar 11 2016 16:37 | 1st = 2 Smokester 2nd = 8 Jackdell 3rd = 1 Dyna Jeeves 4th = 6 Velocity Saphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 12 Platinum Roulette | ||
Fri Mar 11 2016 16:33 | 1st = 12 Platinum Roulette 2nd = 7 Floyd Mayweather 3rd = 4 Feel The Need 4th = 6 Mouse In The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 10 Denpasar | ||
Fri Mar 11 2016 16:30 | 1st = 10 Denpasar 2nd = 5 Bank Street 3rd = 9 Loriginal 4th = 2 Rising Stock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 6 Brydon Ideal | ||
Fri Mar 11 2016 16:28 | 1st = 6 Brydon Ideal 2nd = 7 Mr Euroman 3rd = 5 Max Phactor 4th = 10 Mcclinchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Gypsy Gold | ||
Fri Mar 11 2016 16:25 | 1st = 5 Gypsy Gold 2nd = 6 Capitanear 3rd = 1 Slippery Saga 4th = 3 Steering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Here For You | ||
Fri Mar 11 2016 16:22 | 1st = 6 Here For You 2nd = 8 Lady Techno 3rd = 5 Spring Abby 4th = 4 Farmor Bring It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Blue Shark | ||
Fri Mar 11 2016 16:19 | 1st = 7 Blue Shark 2nd = 3 Zipping Izzy 3rd = 1 Chasing Da Tail 4th = 4 Syds Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 3 Single Gaze | ||
Fri Mar 11 2016 16:15 | 1st = 3 Single Gaze 2nd = 4 Dixie Blossoms 3rd = 6 Asinara 4th = 2 Honesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Warbo | ||
Fri Mar 11 2016 16:12 | 1st = 7 Warbo 2nd = 9 Cheese Ya Later 3rd = 4 Militant Chief 4th = 10 Barney Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 3 Top Prosecutor | ||
Fri Mar 11 2016 16:11 | 1st = 3 Top Prosecutor 2nd = 2 Pacific Sunrise 3rd = 5 Mc Lovin 4th = 8 Aunty Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Tenacious One | ||
Fri Mar 11 2016 16:08 | 1st = 4 Tenacious One 2nd = 3 March With Ors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Outback Sparkle | ||
Fri Mar 11 2016 16:06 | 1st = 2 Outback Sparkle 2nd = 1 Frosty Zero 3rd = 3 Knew You Would 4th = 7 Throttle On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Scary Mary | ||
Fri Mar 11 2016 16:03 | 1st = 3 Scary Mary 2nd = 8 Albie Tanga 3rd = 2 Goodwin Lucy 4th = 5 Vinneys Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 4 Woogie | ||
Fri Mar 11 2016 16:00 | 1st = 4 Woogie 2nd = 9 Welsh Poet 3rd = 8 Stackhouse 4th = 2 Muss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 3 Commander Paris | ||
Fri Mar 11 2016 15:58 | 1st = 3 Commander Paris 2nd = 10 All Royal Gal 3rd = 6 Bobby Breen 4th = 2 Thebestlove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 6 Autumn Nights | ||
Fri Mar 11 2016 15:55 | 1st = 6 Autumn Nights 2nd = 1 Pirate Ben 3rd = 2 Nick On The Run 4th = 10 King Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Lonnie Lad | ||
Fri Mar 11 2016 15:52 | 1st = 3 Lonnie Lad 2nd = 2 Sneaky Butcher 3rd = 8 Fruit Spice 4th = 6 Imposing Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Makes Every Scents | ||
Fri Mar 11 2016 15:48 | 1st = 4 Makes Every Scents 2nd = 5 Lumos 3rd = 6 Aztec Bromac 4th = 3 Azumah The Booma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Caillebotte | ||
Fri Mar 11 2016 15:45 | 1st = 2 Caillebotte 2nd = 5 Rock On Ivy 3rd = 3 Collateral 4th = 9 Caracas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Complete Control | ||
Fri Mar 11 2016 15:42 | 1st = 2 Complete Control 2nd = 1 Bentaxle 3rd = 3 Spring Hornet 4th = 5 Stealth Mode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Brilliant Ashlee | ||
Fri Mar 11 2016 15:41 | 1st = 6 Brilliant Ashlee 2nd = 7 Pacific Vibe 3rd = 8 Belfast Smarty 4th = 9 Opehu Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Kinloch Hill | ||
Fri Mar 11 2016 15:39 | 1st = 3 Kinloch Hill 2nd = 8 Mr Heston 3rd = 2 Rapid Lily 4th = 4 Spirited Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 7 Mr Caudo | ||
Fri Mar 11 2016 15:36 | 1st = 7 Mr Caudo 2nd = 1 Rowchester King 3rd = 3 Sookies Lad 4th = 2 Cryers Ricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 My Favorite | ||
Fri Mar 11 2016 15:35 | 1st = 3 My Favorite 2nd = 1 Coolring 3rd = 2 Got The Goss 4th = 4 Kumaon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Hyperstat | ||
Fri Mar 11 2016 15:33 | 1st = 5 Hyperstat 2nd = 10 Burnside Charlie 3rd = 2 Low Flying Plane 4th = 8 Son Of Helga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Riverset | ||
Fri Mar 11 2016 15:30 | 1st = 4 Riverset 2nd = 6 Vernon 3rd = 2 Faithful Act 4th = 1 Dubai Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Gasmonkey | ||
Fri Mar 11 2016 15:27 | 1st = 3 Gasmonkey 2nd = 5 Son Of Mara 3rd = 6 Jakes A Joy 4th = 2 Mucho Macho Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Tobbys Approval | ||
Fri Mar 11 2016 15:24 | 1st = 7 Tobbys Approval 2nd = 1 Say What 3rd = 8 Miss Corelko 4th = 4 Tremaly Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Box Of Fluffies | ||
Fri Mar 11 2016 15:23 | 1st = 1 Box Of Fluffies 2nd = 2 Indefinite Order 3rd = 8 Another Charm 4th = 3 Deathstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 5 Unknown Destiny | ||
Fri Mar 11 2016 15:20 | 1st = 5 Unknown Destiny 2nd = 4 Tisritz 3rd = 1 Dalshamar 4th = 3 Exotic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Miss Murderous | ||
Fri Mar 11 2016 15:17 | 1st = 5 Miss Murderous 2nd = 2 Red River Rufus 3rd = 8 Sakanon Moment 4th = 6 Big Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Katy Perry | ||
Fri Mar 11 2016 15:15 | 1st = 3 Katy Perry 2nd = 1 Change Of Mind 3rd = 11 Always My Mate 4th = 2 Come Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Caesars Comet | ||
Fri Mar 11 2016 15:13 | 1st = 4 Caesars Comet 2nd = 7 Mr Perfect 3rd = 5 Fabregas Lara 4th = 6 Dyna Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 4 Bayview Emperor | ||
Fri Mar 11 2016 15:12 | 1st = 4 Bayview Emperor 2nd = 3 Asthecourtcommands 3rd = 7 Shes A Ruby 4th = 6 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Soot Sprite | ||
Fri Mar 11 2016 15:09 | 1st = 1 Soot Sprite 2nd = 6 Good Boy Seamus 3rd = 2 Jake Vale 4th = 8 Stole My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Supercoach | ||
Fri Mar 11 2016 15:05 | 1st = 4 Supercoach 2nd = 2 Citations 3rd = 10 Margarita Rush 4th = 5 Zaboss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Odd Fellow | ||
Fri Mar 11 2016 15:04 | 1st = 4 Odd Fellow 2nd = 3 Sasha Mcbell 3rd = 2 Pedros Carat 4th = 6 Smart Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 8 Stringer Bell | ||
Fri Mar 11 2016 15:00 | 1st = 8 Stringer Bell 2nd = 7 Royal Enigma 3rd = 12 Her Command 4th = 9 Call Me Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Slippers Shadow | ||
Fri Mar 11 2016 14:57 | 1st = 2 Slippers Shadow 2nd = 8 Golden Fang 3rd = 4 Cee Party 4th = 3 Dwaynes Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Lansbury | ||
Fri Mar 11 2016 14:52 | 1st = 1 Lansbury 2nd = 6 Princess Jessica 3rd = 2 Solar Fling 4th = 3 Wirra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Mister Music | ||
Fri Mar 11 2016 14:49 | 1st = 4 Mister Music 2nd = 1 Taipans Time 3rd = 2 Tonight Live 4th = 3 Typhoon Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 4 Dan Roy | ||
Fri Mar 11 2016 14:45 | 1st = 4 Dan Roy 2nd = 2 Septimo 3rd = 11 Hammer Comin Down 4th = 3 Silver Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Mighty Twist | ||
Fri Mar 11 2016 14:43 | 1st = 3 Mighty Twist 2nd = 1 Cawbourne Kiwi 3rd = 7 Another Key 4th = 6 Davey Boy Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Real Moment | ||
Fri Mar 11 2016 14:42 | 1st = 3 Real Moment 2nd = 4 Berry Bling 3rd = 2 Lyon Rose 4th = 8 Lady Vixyma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Ameretto | ||
Fri Mar 11 2016 14:38 | 1st = 4 Ameretto 2nd = 1 Miss Riviera Belle 3rd = 12 Joys A Babe 4th = 11 Thinking Of You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 9 Theopoly | ||
Fri Mar 11 2016 14:35 | 1st = 9 Theopoly 2nd = 13 Watched 3rd = 6 Ponty 4th = 8 Tarbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Kay Leavy | ||
Fri Mar 11 2016 14:33 | 1st = 1 Kay Leavy 2nd = 8 Token Gun 3rd = 2 El Magico 4th = 4 Zmarzlik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 9 Pardon The Spun | ||
Fri Mar 11 2016 14:30 | 1st = 9 Pardon The Spun 2nd = 14 Rondalago 3rd = 10 The Soothsayer 4th = 7 Majals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 10 Morello | ||
Fri Mar 11 2016 14:25 | 1st = 10 Morello 2nd = 3 Macavity 3rd = 2 Level Eight 4th = 1 Lieder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Old Jock | ||
Fri Mar 11 2016 14:22 | 1st = 4 Old Jock 2nd = 8 Direwolf Ghost 3rd = 3 Abbeys Hand 4th = 5 Lektra Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Harrys Day Out | ||
Fri Mar 11 2016 14:17 | 1st = 1 Harrys Day Out 2nd = 2 Rubys Bad Boy 3rd = 7 Rakarebel 4th = 6 Franco Bulgari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Im A Blue | ||
Fri Mar 11 2016 14:14 | 1st = 2 Im A Blue 2nd = 6 Porky Teller 3rd = 3 Kingsbrae Ollie 4th = 4 Waikarie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 4 Nics Vendetta | ||
Fri Mar 11 2016 14:10 | 1st = 4 Nics Vendetta 2nd = 3 Mountebank 3rd = 1 Bakslap 4th = 11 No Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Sage Jay | ||
Fri Mar 11 2016 14:07 | 1st = 7 Sage Jay 2nd = 5 Shannahs Might 3rd = 4 Cryers Jack 4th = 8 Lika Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Visualise | ||
Fri Mar 11 2016 14:03 | 1st = 1 Visualise 2nd = 9 Glenferrie Dreamer 3rd = 8 Paris Pepperell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 1 Hes Gold | ||
Fri Mar 11 2016 14:02 | 1st = 1 Hes Gold 2nd = 2 Flag the Groom 3rd = 8 Not Available 4th = 5 Zah Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 13 Were So Lucky | ||
Fri Mar 11 2016 14:00 | 1st = 13 Were So Lucky 2nd = 12 Ty Dash 3rd = 1 Approved Anger 4th = 7 Something Saved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 2 Jim N Andy | ||
Fri Mar 11 2016 13:57 | 1st = 2 Jim N Andy 2nd = 4 Arrogant Boy 3rd = 13 Sunny Fame 4th = 9 Our Cee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 6 Kingsbrae Lotte | ||
Fri Mar 11 2016 13:54 | 1st = 6 Kingsbrae Lotte 2nd = 5 Figure Skater 3rd = 7 Queen Of Show 4th = 1 Black Day Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 1 Almost Grand | ||
Fri Mar 11 2016 13:50 | 1st = 1 Almost Grand 2nd = 12 Oreillys Angel 3rd = 10 Almost Crystal 4th = 2 His Lordship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Weblec Angel | ||
Fri Mar 11 2016 13:47 | 1st = 8 Weblec Angel 2nd = 2 Rays Rosie 3rd = 1 Cerrone 4th = 6 Cheyenne Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Johnny Springfield | ||
Fri Mar 11 2016 13:42 | 1st = 8 Johnny Springfield 2nd = 2 Justabitnoisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Big Winston | ||
Fri Mar 11 2016 13:39 | 1st = 1 Big Winston 2nd = 8 Firefly Ern 3rd = 9 One Wont Hurt 4th = 2 Providence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 10 Miss Le Nord | ||
Fri Mar 11 2016 13:35 | 1st = 10 Miss Le Nord 2nd = 2 Siroccan Lad 3rd = 9 Misauthority 4th = 4 Kokopu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 6 Battle Zone | ||
Fri Mar 11 2016 13:30 | 1st = 6 Battle Zone 2nd = 11 Devious Maid 3rd = 7 Duke Of Zaria 4th = 5 Backroads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 1 Toma Valea | ||
Fri Mar 11 2016 13:28 | 1st = 1 Toma Valea 2nd = 6 Pepper Mill 3rd = 2 Miss Alice 4th = 5 Capo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Unsub Andy | ||
Fri Mar 11 2016 13:27 | 1st = 3 Unsub Andy 2nd = 7 Saint Oaks 3rd = 2 Fear The Rascal 4th = 6 Big Black Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 French Charm | ||
Fri Mar 11 2016 13:23 | 1st = 6 French Charm 2nd = 3 Ofcourse She Does 3rd = 7 Meghapushpa 4th = 1 Devils Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Convex | ||
Fri Mar 11 2016 13:20 | 1st = 8 Convex 2nd = 5 Felix Eddie 3rd = 2 Dragon Dancer 4th = 9 Hollywood Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Yahbini Bale | ||
Fri Mar 11 2016 13:19 | 1st = 2 Yahbini Bale 2nd = 8 Zorba The Greek 3rd = 4 Ilabb 4th = 9 Wrinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 5 Schopenhauer | ||
Fri Mar 11 2016 13:15 | 1st = 5 Schopenhauer 2nd = 3 Blinkin 3rd = 6 Tidal Magic 4th = 4 Pretty Peggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Brazen Beauty | ||
Fri Mar 11 2016 13:06 | 1st = 2 Brazen Beauty 2nd = 3 Viscount Vane 3rd = 8 Rumbled 4th = 6 Tally Ho Tink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Robell Mel | ||
Fri Mar 11 2016 13:02 | 1st = 1 Robell Mel 2nd = 6 Chador Kahn 3rd = 7 Stonebrook 4th = 5 Ticket Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Sketchy Steve | ||
Fri Mar 11 2016 13:01 | 1st = 5 Sketchy Steve 2nd = 4 Timely Reminder 3rd = 7 Go Poppy 4th = 1 Thunder Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 2 Perfect Secret | ||
Fri Mar 11 2016 12:53 | 1st = 2 Perfect Secret 2nd = 5 Wave Racer 3rd = 1 Ashwini 4th = 11 Los Cabos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 One Stormy Night | ||
Fri Mar 11 2016 12:50 | 1st = 3 One Stormy Night 2nd = 2 My Names Rhonda 3rd = 9 Travel Ticket 4th = 4 Bad Tempa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Dusty Devil | ||
Fri Mar 11 2016 12:47 | 1st = 1 Dusty Devil 2nd = 10 Yarrawonga 3rd = 6 Open Mind 4th = 9 Stumpy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Jinja Brian | ||
Fri Mar 11 2016 12:44 | 1st = 6 Jinja Brian 2nd = 1 Goldstar Rosie 3rd = 8 Youre The Best 4th = 7 Chippy Jordy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Dark Nemesis | ||
Fri Mar 11 2016 12:33 | 1st = 8 Dark Nemesis 2nd = 1 Jen Shen 3rd = 3 Lektra Boots 4th = 6 Tally Ho Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Know Worth | ||
Fri Mar 11 2016 12:27 | 1st = 5 Know Worth 2nd = 1 Know Style 3rd = 7 Lagoon Twist 4th = 8 Paua Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 1 Nine Pin | ||
Fri Mar 11 2016 12:18 | 1st = 1 Nine Pin 2nd = 2 Madame Jamai 3rd = 4 Mels Evie 4th = 3 Alitron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 My Only Sunshine | ||
Fri Mar 11 2016 12:13 | 1st = 3 My Only Sunshine 2nd = 1 Space And Time 3rd = 5 Another Mai 4th = 9 Ari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Royal Bash | ||
Fri Mar 11 2016 12:09 | 1st = 1 Royal Bash 2nd = 2 Krista Barista 3rd = 8 Cupcake 4th = 4 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 9 Opawa Grunter | ||
Fri Mar 11 2016 11:52 | 1st = 9 Opawa Grunter 2nd = 2 Jewel Eagle 3rd = 5 Cawbourne Web 4th = 4 Opawa Bucks Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 2 Bushido | ||
Fri Mar 11 2016 11:43 | 1st = 2 Bushido 2nd = 3 Final Say 3rd = 6 Passamaquoddy 4th = 4 Weedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Rand | ||
Fri Mar 11 2016 11:34 | 1st = 5 Rand 2nd = 10 Wooly Whatsit 3rd = 1 Homebush Riley 4th = 7 Thats A Wrap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Hip Hop Sofia | ||
Fri Mar 11 2016 11:17 | 1st = 1 Hip Hop Sofia 2nd = 5 Star Apache 3rd = 7 Opawa Paul 4th = 6 Steel The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 3 Brah Spring | ||
Fri Mar 11 2016 11:08 | 1st = 3 Brah Spring 2nd = 6 Carbide 3rd = 1 Dillinger 4th = 5 Double Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Barcia Express | ||
Fri Mar 11 2016 10:59 | 1st = 3 Barcia Express 2nd = 4 Big Catch 3rd = 8 Totes 4th = 2 Chill Out Rach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Ultra Action | ||
Fri Mar 11 2016 10:42 | 1st = 2 Ultra Action 2nd = 7 Super Bad 3rd = 8 Dads Ambition 4th = 1 Lil Danny Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 1 Hi Yo Ugo | ||
Fri Mar 11 2016 10:33 | 1st = 1 Hi Yo Ugo 2nd = 2 Mister Spiderman 3rd = 7 Lion Rock Hill 4th = 6 Show Maccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Opawa Gail | ||
Fri Mar 11 2016 10:24 | 1st = 2 Opawa Gail 2nd = 3 Hells A Coming 3rd = 7 Goldstar Dallas 4th = 8 Opawa Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Speedy Return | ||
Fri Mar 11 2016 10:06 | 1st = 1 Speedy Return 2nd = 2 Reality 3rd = 8 Glad Rags 4th = 4 King Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 9 Dibley | ||
Fri Mar 11 2016 1:17 | 1st = 9 Dibley 2nd = 2 Clangers 3rd = 3 Smithski 4th = 5 Havin Lotsa Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Bank Rogue | ||
Fri Mar 11 2016 0:57 | 1st = 8 Bank Rogue 2nd = 7 Bellas Miracle 3rd = 10 Bogie Heno 4th = 3 Tassie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 2 Rabchenko | ||
Fri Mar 11 2016 0:40 | 1st = 2 Rabchenko 2nd = 5 Dave Obrien 3rd = 9 Our Lady Starlight 4th = 12 Mary Of Denmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Magic Seeker | ||
Fri Mar 11 2016 0:37 | 1st = 3 Magic Seeker 2nd = 6 Fine Thanks 3rd = 5 Super Love 4th = 4 Cyclone Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Ramifications | ||
Fri Mar 11 2016 0:17 | 1st = 7 Ramifications 2nd = 1 West On Cheryl 3rd = 4 Gargle It 4th = 2 Wagtail Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 8 Casey Isabella | ||
Fri Mar 11 2016 0:10 | 1st = 8 Casey Isabella 2nd = 7 Sweet Charlee 3rd = 1 Soho Dionysus 4th = 5 Major Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Loony Moony | ||
Thu Feb 11 2016 23:47 | 1st = 1 Loony Moony 2nd = 3 West On Betty 3rd = 6 Train To Pain 4th = 8 Magic Movie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 6 Dilinger Dreaming | ||
Thu Feb 11 2016 23:40 | 1st = 6 Dilinger Dreaming 2nd = 2 Five Star Looka 3rd = 7 Foxy Dame 4th = 4 Dust Me Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - | ||
Thu Feb 11 2016 23:40 | 2nd = 2 Five Star Looka 4th = 4 Dust Me Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 West On Cheryl | ||
Thu Feb 11 2016 23:27 | 1st = 3 West On Cheryl 2nd = 2 Topology 3rd = 1 Lochinvar Style 4th = 8 Market Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 3 You Bettor Watch Me | ||
Thu Feb 11 2016 23:10 | 1st = 3 You Bettor Watch Me 2nd = 5 Trial By Combat 3rd = 4 Najadnil 4th = 8 Lookout Im Spoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Cant Resist | ||
Thu Feb 11 2016 23:07 | 1st = 1 Cant Resist 2nd = 3 Adonis 3rd = 4 Flash Fable 4th = 5 Razor Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Bannister Bale | ||
Thu Feb 11 2016 22:59 | 1st = 2 Bannister Bale 2nd = 8 Zall Good 3rd = 4 Zipping Zeus 4th = 1 Bag Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Hay You Boy | ||
Thu Feb 11 2016 22:55 | 1st = 1 Hay You Boy 2nd = 5 Cigar Sam 3rd = 8 Crazy Vixon 4th = 2 Miss Becky Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Paddy Mcbain | ||
Thu Feb 11 2016 22:51 | 1st = 1 Paddy Mcbain 2nd = 5 Graff Bale 3rd = 7 Velocity Tina 4th = 6 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Arizona Rocket | ||
Thu Feb 11 2016 22:48 | 1st = 2 Arizona Rocket 2nd = 1 Howzat Lizzie 3rd = 4 Good Odds Debbie 4th = 6 Ronray Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 5 Casey Isabella | ||
Thu Feb 11 2016 22:43 | 1st = 5 Casey Isabella 2nd = 7 Rub Of The Green 3rd = 1 Nediak 4th = 6 Hilo Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 Zigstar | ||
Thu Feb 11 2016 22:41 | 1st = 7 Zigstar 2nd = 3 Ivy Bale 3rd = 6 Why Not Wayne 4th = 8 Just A Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Celtic Kid | ||
Thu Feb 11 2016 22:38 | 1st = 6 Celtic Kid 2nd = 5 Tricky Kid 3rd = 8 Maywyn Never 4th = 4 Dawns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Windorah Jack | ||
Thu Feb 11 2016 22:35 | 1st = 8 Windorah Jack 2nd = 7 Lonesome Duk 3rd = 4 Not Like Tommy 4th = 10 Okas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Solo | ||
Thu Feb 11 2016 22:32 | 1st = 3 Solo 2nd = 2 Whos That Chap 3rd = 5 Got Held Up 4th = 6 New Job Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 One Mug Left | ||
Thu Feb 11 2016 22:29 | 1st = 8 One Mug Left 2nd = 6 Rumbling Rascal 3rd = 1 Defaulter 4th = 3 Martam Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Mobius | ||
Thu Feb 11 2016 22:26 | 1st = 2 Mobius 2nd = 8 Scottish Thistle 3rd = 6 Warrior Of Oz 4th = 4 French Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Short Spirit | ||
Thu Feb 11 2016 22:23 | 1st = 4 Short Spirit 2nd = 6 Until Dawn 3rd = 1 Riverside Smokey 4th = 7 Big Foot Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Pop the Cork | ||
Thu Feb 11 2016 22:20 | 1st = 3 Pop the Cork 2nd = 4 White Bandit 3rd = 2 Memphis Jookin 4th = 1 Zanpa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Lynden Rise | ||
Thu Feb 11 2016 22:17 | 1st = 5 Lynden Rise 2nd = 4 Spring Steen 3rd = 3 Hawk Tana 4th = 6 Olivias Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Outside Pass | ||
Thu Feb 11 2016 22:14 | 1st = 1 Outside Pass 2nd = 5 Shyan Yahoo 3rd = 3 General Cloud 4th = 4 Dont Go Quietly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Rock Lion | ||
Thu Feb 11 2016 22:11 | 1st = 8 Rock Lion 2nd = 4 Angel Of Glory 3rd = 6 Aston Asteroid 4th = 2 Benny Big Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 1 Jax Or Better | ||
Thu Feb 11 2016 22:10 | 1st = 1 Jax Or Better 2nd = 9 Spendthelot 3rd = 7 Master Play 4th = 8 Fully Rocking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 2 Sazoo Icon | ||
Thu Feb 11 2016 22:08 | 1st = 2 Sazoo Icon 2nd = 3 Lustrous 3rd = 8 El Lonhro 4th = 7 Restless Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Ulala Bale | ||
Thu Feb 11 2016 22:05 | 1st = 8 Ulala Bale 2nd = 4 Bradley Bale 3rd = 1 Here Comes Henry 4th = 2 Starc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Chrissys Double | ||
Thu Feb 11 2016 22:02 | 1st = 3 Chrissys Double 2nd = 5 Lil Miss Minnie 3rd = 2 Mrs Gundi 4th = 7 Oldmate Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Sir Major Stride | ||
Thu Feb 11 2016 22:00 | 1st = 5 Sir Major Stride 2nd = 8 Village Safari 3rd = 9 Holdonsu 4th = 3 Artoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Jayco Bale | ||
Thu Feb 11 2016 21:58 | 1st = 2 Jayco Bale 2nd = 4 Cut Loose Max 3rd = 7 Blue Giant 4th = 1 Deanos Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Smashing Blue | ||
Thu Feb 11 2016 21:55 | 1st = 4 Smashing Blue 2nd = 5 Cash And Co 3rd = 1 Posh Fire 4th = 6 Zuris Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Mitcharlie Mia | ||
Thu Feb 11 2016 21:52 | 1st = 6 Mitcharlie Mia 2nd = 2 Iona Champion 3rd = 7 Kidatee Dan 4th = 3 Tuavasa Shek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Chatterbox Ella | ||
Thu Feb 11 2016 21:49 | 1st = 4 Chatterbox Ella 2nd = 3 Maris Gold 3rd = 5 Poker Date 4th = 6 Mega Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 8 Shape Up Mike | ||
Thu Feb 11 2016 21:47 | 1st = 8 Shape Up Mike 2nd = 4 Settledin 3rd = 3 Always Annie 4th = 6 Coco Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Sketchy | ||
Thu Feb 11 2016 21:45 | 1st = 7 Sketchy 2nd = 2 Hugo Boss 3rd = 5 Viking Gold 4th = 6 Cosmic Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Coorong Kid | ||
Thu Feb 11 2016 21:42 | 1st = 8 Coorong Kid 2nd = 5 Mrs Bubbles 3rd = 4 Getty Bale 4th = 2 Texas Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Dawkins Bale | ||
Thu Feb 11 2016 21:39 | 1st = 4 Dawkins Bale 2nd = 2 Eren Bale 3rd = 3 Xtreme Knocka 4th = 5 Jive Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Breeze On Fire | ||
Thu Feb 11 2016 21:37 | 1st = 4 Breeze On Fire 2nd = 3 Bellas Miracle 3rd = 1 Tiggy Salt 4th = 8 Fashion Mags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Miss Stylist | ||
Thu Feb 11 2016 21:35 | 1st = 6 Miss Stylist 2nd = 7 Knox And Rattles 3rd = 2 Prescribe 4th = 9 Gladis Grice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 5 Just A Wish | ||
Thu Feb 11 2016 21:32 | 1st = 5 Just A Wish 2nd = 8 Hundred 3rd = 7 Nirranda Ripper 4th = 2 Fascinated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Mister Clooney | ||
Thu Feb 11 2016 21:30 | 1st = 4 Mister Clooney 2nd = 6 Wow Shes Smooth 3rd = 1 Ymbro Toto 4th = 3 Lanista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Vegas Bound | ||
Thu Feb 11 2016 21:28 | 1st = 8 Vegas Bound 2nd = 7 Spring Bonanza 3rd = 5 Couta Model 4th = 1 Smashniak Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 San Joy | ||
Thu Feb 11 2016 21:25 | 1st = 6 San Joy 2nd = 7 Biffle 3rd = 4 Bank Street 4th = 5 Flying Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Worm Burner | ||
Thu Feb 11 2016 21:22 | 1st = 8 Worm Burner 2nd = 7 Rhynstone Jetta 3rd = 5 Banker Bale 4th = 4 Fayette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 10 Si Nardore | ||
Thu Feb 11 2016 21:18 | 1st = 10 Si Nardore 2nd = 5 Milias Ideal 3rd = 2 Charlies Shadow 4th = 3 Deadsetgiveaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Both Sides Now | ||
Thu Feb 11 2016 21:16 | 1st = 6 Both Sides Now 2nd = 8 Catch Fire 3rd = 1 Zipping Simmo 4th = 2 Allen Lottery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Shanlyn Jed | ||
Thu Feb 11 2016 21:13 | 1st = 1 Shanlyn Jed 2nd = 5 Flash Rebel 3rd = 6 Minstrel Prince 4th = 3 Sapphire Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 10 - 8 Politics | ||
Thu Feb 11 2016 21:10 | 1st = 8 Politics 2nd = 9 Paris Romance 3rd = 10 The Rogue Trader 4th = 4 Yes You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Blue Rocket | ||
Thu Feb 11 2016 21:10 | 1st = 3 Blue Rocket 2nd = 9 Jimmy Who 3rd = 5 Pretty Boy Grigg 4th = 2 Monster Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Lorian Aditi | ||
Thu Feb 11 2016 21:08 | 1st = 2 Lorian Aditi 2nd = 8 Classy Barcy 3rd = 1 Cardiac King 4th = 6 Whirly Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Miss Shake It | ||
Thu Feb 11 2016 21:05 | 1st = 1 Miss Shake It 2nd = 4 Inshallah 3rd = 6 Enrage 4th = 3 Monkeys Soprano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Dependlebury | ||
Thu Feb 11 2016 21:01 | 1st = 4 Dependlebury 2nd = 8 Colonel Joy 3rd = 6 Art Keeper 4th = 7 Bettor Biaggi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Wave To Kirra | ||
Thu Feb 11 2016 20:59 | 1st = 7 Wave To Kirra 2nd = 1 Pawesome Boss 3rd = 2 Barelys Rhythm 4th = 3 Crisis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Zipping Chubbz | ||
Thu Feb 11 2016 20:56 | 1st = 3 Zipping Chubbz 2nd = 1 Ima Misha Doll 3rd = 4 Amaro Bale 4th = 2 Mississippi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Hes A Boomer | ||
Thu Feb 11 2016 20:53 | 1st = 6 Hes A Boomer 2nd = 3 Ya Want Some 3rd = 8 Glenrea Vision 4th = 5 Benji Farmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Magic Success | ||
Thu Feb 11 2016 20:50 | 1st = 4 Magic Success 2nd = 6 Cheap Currency 3rd = 8 Noonbarra Joe 4th = 3 Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Warana Court | ||
Thu Feb 11 2016 20:49 | 1st = 3 Warana Court 2nd = 8 Always Bad 3rd = 9 Wunder Ranger 4th = 5 The Sweetest Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 10 Braga Mccoy | ||
Thu Feb 11 2016 20:47 | 1st = 10 Braga Mccoy 2nd = 2 Tiny Turbo 3rd = 7 Boom Warrior 4th = 3 Ratatat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Ritza Jimmy | ||
Thu Feb 11 2016 20:44 | 1st = 1 Ritza Jimmy 2nd = 7 Dyna Overt 3rd = 4 Abmilak 4th = 2 Kay Cee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Scarp Missile | ||
Thu Feb 11 2016 20:41 | 1st = 4 Scarp Missile 2nd = 5 Farhat Bale 3rd = 3 Gunsmoke Mcbain 4th = 2 Gazer Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Gully Raider | ||
Thu Feb 11 2016 20:38 | 1st = 2 Gully Raider 2nd = 4 Allen Oregon 3rd = 1 Become The Fuse 4th = 9 Smokem Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 6 Cardup Legend | ||
Thu Feb 11 2016 20:35 | 1st = 6 Cardup Legend 2nd = 7 Stub N Cow 3rd = 9 Spinning Kitty 4th = 5 Mr Mcbu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Fine Cocoon | ||
Thu Feb 11 2016 20:34 | 1st = 8 Fine Cocoon 2nd = 1 Rise Above It 3rd = 6 Kokoda Storm 4th = 3 Eighteen Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Real Lucky | ||
Thu Feb 11 2016 20:30 | 1st = 8 Real Lucky 2nd = 5 Yackandandah 3rd = 7 Zuko Dream 4th = 4 Expectagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Proceed At Speed | ||
Thu Feb 11 2016 20:28 | 1st = 5 Proceed At Speed 2nd = 2 Bound On Boomer 3rd = 1 Amazing Black 4th = 3 Nightmare Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 El Chad | ||
Thu Feb 11 2016 20:25 | 1st = 2 El Chad 2nd = 5 Azariah 3rd = 4 Mpingo 4th = 7 Grin And Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Jen Jen | ||
Thu Feb 11 2016 20:22 | 1st = 3 Jen Jen 2nd = 5 Messina Special 3rd = 4 Serial Bucks 4th = 2 Glen Eric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Schooner Doll | ||
Thu Feb 11 2016 20:19 | 1st = 5 Schooner Doll 2nd = 2 Just A Taste 3rd = 4 Dynamic Punch 4th = 8 Red Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 8 Megs Ferrari | ||
Thu Feb 11 2016 20:18 | 1st = 8 Megs Ferrari 2nd = 4 Arvee Bromac 3rd = 5 Rate Highly 4th = 7 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Aston Gatum | ||
Thu Feb 11 2016 20:16 | 1st = 2 Aston Gatum 2nd = 5 Excusez Moi 3rd = 4 Dyna Zod 4th = 1 Magneto Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Dublin Bull | ||
Thu Feb 11 2016 20:13 | 1st = 4 Dublin Bull 2nd = 2 Dyna Nihilist 3rd = 3 Chrichton Bale 4th = 1 Tambay Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Fairy Footsteps | ||
Thu Feb 11 2016 20:10 | 1st = 5 Fairy Footsteps 2nd = 7 Hat Trick Babe 3rd = 2 Dilston Brae 4th = 1 Second Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Blue Pointer | ||
Thu Feb 11 2016 20:07 | 1st = 2 Blue Pointer 2nd = 8 Sheza Sensation 3rd = 5 Credit Entry 4th = 6 Chobani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Chrisken Kiosk | ||
Thu Feb 11 2016 20:03 | 1st = 5 Chrisken Kiosk 2nd = 7 Annies Life 3rd = 3 Mister Chisholm 4th = 2 Slancio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 7 Kirk Bale | ||
Thu Feb 11 2016 20:02 | 1st = 7 Kirk Bale 2nd = 5 Judys Wish 3rd = 3 Winterstein 4th = 2 Southwood Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 4 Ruby Can Run | ||
Thu Feb 11 2016 20:00 | 1st = 4 Ruby Can Run 2nd = 9 Let Me Impress 3rd = 3 Sassos Circus 4th = 5 Super Eighty Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Dyna Nerf | ||
Thu Feb 11 2016 19:58 | 1st = 1 Dyna Nerf 2nd = 4 Gold Devil 3rd = 3 Instant Reaction 4th = 5 Gunna Catch You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Starling Bale | ||
Thu Feb 11 2016 19:55 | 1st = 8 Starling Bale 2nd = 1 Bianca Bale 3rd = 4 Embellish 4th = 6 Gunloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 One For Me | ||
Thu Feb 11 2016 19:52 | 1st = 3 One For Me 2nd = 7 Allen Jersey 3rd = 2 Banjo Bewdy 4th = 6 Kenju Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Free Will | ||
Thu Feb 11 2016 19:47 | 1st = 1 Free Will 2nd = 8 Leave It To Me 3rd = 7 Bye Bye Sir 4th = 4 Our Midnight Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 10 Family Challenge | ||
Thu Feb 11 2016 19:45 | 1st = 10 Family Challenge 2nd = 6 Stylish Morgan 3rd = 2 Buckle Up Kida 4th = 8 Hello Birdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Kinda Amazing | ||
Thu Feb 11 2016 19:42 | 1st = 5 Kinda Amazing 2nd = 3 Arabella 3rd = 6 Dash Of Faith 4th = 1 Cry Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Bit Wicked | ||
Thu Feb 11 2016 19:39 | 1st = 7 Bit Wicked 2nd = 1 Scramble 3rd = 2 Light Of Athens 4th = 3 Miss Twerker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Stocktake | ||
Thu Feb 11 2016 19:37 | 1st = 1 Stocktake 2nd = 8 Sea Mist 3rd = 2 Mepunga Paddy 4th = 3 Laceys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Wilba Beast | ||
Thu Feb 11 2016 19:35 | 1st = 6 Wilba Beast 2nd = 7 Footrot Fitz 3rd = 2 Hes A Dude 4th = 1 Jimmy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Tina | ||
Thu Feb 11 2016 19:34 | 1st = 1 Tina 2nd = 2 Ricks Treasure 3rd = 8 Jinja Pistol 4th = 10 Homebush Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Proficient | ||
Thu Feb 11 2016 19:31 | 1st = 7 Proficient 2nd = 4 My Valaroso 3rd = 5 Professor Tom 4th = 2 Ideal Lifestyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Zipping Kane | ||
Thu Feb 11 2016 19:29 | 1st = 3 Zipping Kane 2nd = 5 Unaffordable 3rd = 1 Hession Boots 4th = 7 Proven Scary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Shes A Trinket | ||
Thu Feb 11 2016 19:26 | 1st = 5 Shes A Trinket 2nd = 7 Chief Black Gum 3rd = 1 Dilston Toto 4th = 4 Billy Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 6 Grinning Punter | ||
Thu Feb 11 2016 19:24 | 1st = 6 Grinning Punter 2nd = 3 Christy Maguire 3rd = 5 Alta Surreal 4th = 7 Stand Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Big Bad Bone | ||
Thu Feb 11 2016 19:23 | 1st = 3 Big Bad Bone 2nd = 8 Rance Regstrong 3rd = 5 Zelemar Zone 4th = 4 Sheoak Marnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 2 Saxapak | ||
Thu Feb 11 2016 19:20 | 1st = 2 Saxapak 2nd = 4 Aint Bad 3rd = 6 Boutique 4th = 7 Husson Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Our Gift | ||
Thu Feb 11 2016 19:17 | 1st = 1 Our Gift 2nd = 7 Unpunished 3rd = 5 Sid The Weapon 4th = 4 Victoria Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Southwood Hazel | ||
Thu Feb 11 2016 19:14 | 1st = 3 Southwood Hazel 2nd = 2 Space 3rd = 1 Runway Gal 4th = 4 Cheryls Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 8 Azumah The Booma | ||
Thu Feb 11 2016 19:12 | 1st = 8 Azumah The Booma 2nd = 6 Moto Kenny 3rd = 4 Cilantro 4th = 7 Philanderer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Oakvale Flyer | ||
Thu Feb 11 2016 19:10 | 1st = 8 Oakvale Flyer 2nd = 1 Footrot Fantasia 3rd = 2 Fusaichi Kahn 4th = 6 Liams Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Fiorelli Rose | ||
Thu Feb 11 2016 19:07 | 1st = 1 Fiorelli Rose 2nd = 3 Care Care Care 3rd = 4 Parkers Foibles 4th = 5 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Jewel Action | ||
Thu Feb 11 2016 19:06 | 1st = 5 Jewel Action 2nd = 7 Gold Vipa 3rd = 3 Showroom 4th = 2 About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Mister Zhivago | ||
Thu Feb 11 2016 19:02 | 1st = 3 Mister Zhivago 2nd = 1 Game On Bro 3rd = 7 Run Rabbit Run 4th = 6 Toscas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Cosmic Shez | ||
Thu Feb 11 2016 19:00 | 1st = 4 Cosmic Shez 2nd = 1 Mighty Hulk 3rd = 3 Specify 4th = 2 Buckle Up Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Lusty Mac | ||
Thu Feb 11 2016 18:55 | 1st = 5 Lusty Mac 2nd = 6 Prince Of Pops 3rd = 4 Crockets Cullen 4th = 7 The Tracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 3 Jedd Tokaam | ||
Thu Feb 11 2016 18:52 | 1st = 3 Jedd Tokaam 2nd = 6 Isabel Enlim 3rd = 4 Von Costa Kahn 4th = 2 Most Arrogant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Uinka Allen | ||
Thu Feb 11 2016 18:49 | 1st = 1 Uinka Allen 2nd = 6 Dash Of Scotch 3rd = 2 Zulu Storm 4th = 3 Urie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 10 Jeans Mattjesty | ||
Thu Feb 11 2016 18:47 | 1st = 10 Jeans Mattjesty 2nd = 9 Depompide 3rd = 8 Pocket The Dream 4th = 5 He Ticks All Boxes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Blue Quartette | ||
Thu Feb 11 2016 18:44 | 1st = 1 Blue Quartette 2nd = 3 Olivia Snow 3rd = 2 Chloe Grace 4th = 7 Clovalley Mauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 7 Cone Bay | ||
Thu Feb 11 2016 18:40 | 1st = 7 Cone Bay 2nd = 5 Flying Reputation 3rd = 3 Ominous Warning 4th = 1 Excuse Me Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Cant Catch Tim | ||
Thu Feb 11 2016 18:39 | 1st = 2 Cant Catch Tim 2nd = 3 Trust Issues 3rd = 1 Know Worth 4th = 6 Cawbourne War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Gaborone | ||
Thu Feb 11 2016 18:35 | 1st = 1 Gaborone 2nd = 2 Sopranos Fury 3rd = 9 Madison Louise 4th = 4 Little Bit Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 So Nice | ||
Thu Feb 11 2016 18:32 | 1st = 5 So Nice 2nd = 7 Mini Load 3rd = 6 Chevy Bel Air 4th = 3 Cosmic Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 10 Franks A Legend | ||
Thu Feb 11 2016 18:27 | 1st = 10 Franks A Legend 3rd = 9 Liams Lass 4th = 11 Conversion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 6 Better B Amazed | ||
Thu Feb 11 2016 18:27 | 1st = 6 Better B Amazed 2nd = 1 Thomas Mcbride 3rd = 7 Bettor Spirits 4th = 2 Shantahlia Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Happy Tails | ||
Thu Feb 11 2016 18:25 | 1st = 2 Happy Tails 2nd = 1 Big Cole 3rd = 5 Stetson Lane 4th = 3 Tat Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Regalbara | ||
Thu Feb 11 2016 18:20 | 1st = 1 Regalbara 2nd = 7 Flying Pegasus 3rd = 5 Shes In Flight 4th = 10 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Bugatti Eagle | ||
Thu Feb 11 2016 18:17 | 1st = 6 Bugatti Eagle 2nd = 8 Devine Awe 3rd = 5 Blue Shark 4th = 2 Mr Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 9 Ella Michelle | ||
Thu Feb 11 2016 18:12 | 1st = 9 Ella Michelle 2nd = 1 Long Road To Fame 3rd = 2 Franco Nepia 4th = 10 Rowan Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Opawa Shackley | ||
Thu Feb 11 2016 18:11 | 1st = 1 Opawa Shackley 2nd = 3 Opawa Ogrady 3rd = 5 Arctic Action 4th = 4 Goldstar Po |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Cootas Cazaly | ||
Thu Feb 11 2016 18:09 | 1st = 7 Cootas Cazaly 2nd = 6 Jordy Paige 3rd = 2 Immortal Panther 4th = 5 Dundas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 7 Bevel | ||
Thu Feb 11 2016 18:05 | 1st = 7 Bevel 2nd = 12 Special Jewel 3rd = 2 Big Cabbage 4th = 10 Miss Iconic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 7 Karinya Connie | ||
Thu Feb 11 2016 18:02 | 1st = 7 Karinya Connie 2nd = 2 August Hope 3rd = 8 Jewel Power 4th = 6 Orara Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 2 Bet Out Of Ell | ||
Thu Feb 11 2016 18:00 | 1st = 2 Bet Out Of Ell 2nd = 1 Spyda 3rd = 4 Whale Rider 4th = 10 Prime Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 13 Real Duchess | ||
Thu Feb 11 2016 17:58 | 1st = 13 Real Duchess 2nd = 1 Dennis Denuto 3rd = 7 Muscovy 4th = 16 Mystic Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Awesome Signs | ||
Thu Feb 11 2016 17:55 | 1st = 1 Awesome Signs 2nd = 7 Defy Emotion 3rd = 10 Dynamic Goodwin 4th = 8 Crystal Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Paulas Delight | ||
Thu Feb 11 2016 17:52 | 1st = 8 Paulas Delight 2nd = 2 Elite Panther 3rd = 1 Matty Are 4th = 3 Atlas Tinkabell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 2 Minh Khai | ||
Thu Feb 11 2016 17:50 | 1st = 2 Minh Khai 2nd = 7 Kasharn 3rd = 5 Platinum Jack 4th = 3 Supercoach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 4 Felicity Funkhousa | ||
Thu Feb 11 2016 17:47 | 1st = 4 Felicity Funkhousa 2nd = 8 Hazpazzaz 3rd = 1 Art Of Locksley 4th = 2 Blurred Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Irinka Tyson | ||
Thu Feb 11 2016 17:44 | 1st = 2 Irinka Tyson 2nd = 1 Susannah Cargo 3rd = 4 Hurricane Rino 4th = 7 Betsie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Know Decision | ||
Thu Feb 11 2016 17:43 | 1st = 7 Know Decision 2nd = 2 Know Hero 3rd = 3 Botany Kevin 4th = 8 Mystic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Be Da Boss | ||
Thu Feb 11 2016 17:37 | 1st = 2 Be Da Boss 2nd = 7 Status Seeker 3rd = 4 Jet Ready 4th = 6 Fast And Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Never Die | ||
Thu Feb 11 2016 17:32 | 1st = 4 Never Die 2nd = 10 Kyms Boy 3rd = 2 The Falcon Ute 4th = 6 March With Ors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 4 Max Phactor | ||
Thu Feb 11 2016 17:30 | 1st = 4 Max Phactor 2nd = 11 Touch of Success 3rd = 6 Saucycullen 4th = 5 Trevs No Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Zelemar Leap | ||
Thu Feb 11 2016 17:29 | 1st = 2 Zelemar Leap 2nd = 3 No Boots 3rd = 7 Mr Coops 4th = 8 Soul Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 9 First Affair | ||
Thu Feb 11 2016 17:25 | 1st = 9 First Affair 2nd = 5 The Gospel Sin 3rd = 10 Hello Paris 4th = 8 Foxella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Firebee | ||
Thu Feb 11 2016 17:22 | 1st = 7 Firebee 2nd = 3 Irinka Lylea 3rd = 6 Irinka Rose 4th = 1 Coney Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Duan Oscar | ||
Thu Feb 11 2016 17:18 | 1st = 2 Duan Oscar 2nd = 1 Casino Thoughts 3rd = 9 Shrouded 4th = 6 Abitazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Tanga Tokaam | ||
Thu Feb 11 2016 17:15 | 1st = 6 Tanga Tokaam 2nd = 9 Tick Away Fire 3rd = 7 Jonos Pengala 4th = 3 Awesome Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 9 Carnegie Hall | ||
Thu Feb 11 2016 17:14 | 1st = 9 Carnegie Hall 2nd = 8 Paperbond 3rd = 4 Smash That 4th = 10 Aiden Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Mantra Mick | ||
Thu Feb 11 2016 17:12 | 1st = 8 Mantra Mick 2nd = 2 Sweet Chloe 3rd = 6 Opal Flyer 4th = 4 Madeleine Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 9 Heza Modern Guy | ||
Thu Feb 11 2016 17:07 | 1st = 9 Heza Modern Guy 2nd = 1 Sir Briggen 3rd = 2 Heathbern Star 4th = 5 Modern Lebron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 Country Dancer | ||
Thu Feb 11 2016 17:04 | 1st = 5 Country Dancer 2nd = 3 Leas Shadow 3rd = 7 Tameeka 4th = 6 Stylish Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 8 Silver Stream | ||
Thu Feb 11 2016 17:03 | 1st = 8 Silver Stream 2nd = 10 Wingsonhai 3rd = 2 Palais Royal 4th = 6 Our Super Ram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 6 Sangiovese | ||
Thu Feb 11 2016 17:00 | 1st = 6 Sangiovese 2nd = 1 Duty Dude 3rd = 5 Mums Blessing 4th = 7 Farah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Sofia The First | ||
Thu Feb 11 2016 16:57 | 1st = 1 Sofia The First 2nd = 2 Ducks Luck 3rd = 7 Anja 4th = 6 Rival Ranga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Mathilda Diventa | ||
Thu Feb 11 2016 16:52 | 1st = 8 Mathilda Diventa 2nd = 10 Elliott Bromac 3rd = 7 We Tellthetruth 4th = 3 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Classic Moments | ||
Thu Feb 11 2016 16:49 | 1st = 4 Classic Moments 2nd = 7 Latte Donny 3rd = 5 Dortmunder 4th = 3 Snow Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Tee Time | ||
Thu Feb 11 2016 16:47 | 1st = 6 Tee Time 2nd = 3 Wheelchair Norm 3rd = 5 Shadow Apache 4th = 4 Smash Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 12 Skylar Storm | ||
Thu Feb 11 2016 16:45 | 1st = 12 Skylar Storm 2nd = 11 Cheap Express 3rd = 4 Braquo 4th = 10 Shuriken Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Cicatriz | ||
Thu Feb 11 2016 16:42 | 1st = 1 Cicatriz 2nd = 6 Bundarra Magic 3rd = 2 Yap Trap 4th = 5 Wyembah Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Klisstra | ||
Thu Feb 11 2016 16:38 | 1st = 6 Klisstra 2nd = 7 Baron Rees 3rd = 1 Beyond 4th = 3 Reset Our World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Mahailia | ||
Thu Feb 11 2016 16:35 | 1st = 8 Mahailia 2nd = 2 Emett Kahn 3rd = 1 Midnight Mystic 4th = 3 Bunjulung Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 6 Le Lua Invasion | ||
Thu Feb 11 2016 16:34 | 1st = 6 Le Lua Invasion 2nd = 7 Franco Nadal 3rd = 3 Cool Son 4th = 2 Loki Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Tzar Knight | ||
Thu Feb 11 2016 16:32 | 1st = 2 Tzar Knight 2nd = 8 Memphis Pirate 3rd = 6 My Names Bluey 4th = 1 Firing Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 13 Platypus Duck | ||
Thu Feb 11 2016 16:30 | 1st = 13 Platypus Duck 2nd = 7 Majorly 3rd = 2 Space 4th = 11 The Narcissist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Sunday Service | ||
Thu Feb 11 2016 16:27 | 1st = 6 Sunday Service 2nd = 10 One Yankee Hall 3rd = 5 Regal Pepperell 4th = 3 Parallel Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 4 Jackies Mate | ||
Thu Feb 11 2016 16:24 | 1st = 4 Jackies Mate 2nd = 3 Zipping Darryl 3rd = 5 Nancy Keeping 4th = 6 Buck Stop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Star Wars | ||
Thu Feb 11 2016 16:20 | 1st = 4 Star Wars 2nd = 3 Spinning Dawn 3rd = 6 Choice Larga 4th = 2 Sheniyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Ostis Thunder | ||
Thu Feb 11 2016 16:17 | 1st = 1 Ostis Thunder 2nd = 7 Major Eli 3rd = 2 Half Mine 4th = 6 Back Seat Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Jessie Surfs | ||
Thu Feb 11 2016 16:16 | 1st = 4 Jessie Surfs 2nd = 1 Opawa Rocky 3rd = 3 Lagoon Belle 4th = 8 Know Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Lord Jones | ||
Thu Feb 11 2016 16:12 | 1st = 7 Lord Jones 2nd = 1 Burmach 3rd = 8 Machbino 4th = 3 Ceear Rail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Santa Sangre | ||
Thu Feb 11 2016 16:09 | 1st = 7 Santa Sangre 2nd = 8 Lahinch 3rd = 6 Henry Danger 4th = 5 Swift Bunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 11 Zeinite | ||
Thu Feb 11 2016 16:05 | 1st = 11 Zeinite 2nd = 10 The Bunyah Poem 3rd = 1 Barrys Rabbit 4th = 8 Diamalena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 7 Overstayer | ||
Thu Feb 11 2016 16:04 | 1st = 7 Overstayer 2nd = 5 Grey Stoke 3rd = 3 Awa Cathrine 4th = 1 King David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Diamond Diva | ||
Thu Feb 11 2016 16:02 | 1st = 2 Diamond Diva 2nd = 5 Girls Go Racing 3rd = 4 So Strident 4th = 8 Fire Fly Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 4 Better Land | ||
Thu Feb 11 2016 16:00 | 1st = 4 Better Land 2nd = 7 Satya 3rd = 1 Ballinaclash 4th = 10 Baker Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Outback Saga | ||
Thu Feb 11 2016 15:58 | 1st = 5 Outback Saga 2nd = 3 Embrace The Pain 3rd = 6 Smudger 4th = 2 Shepiktus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Bobs Uncle | ||
Thu Feb 11 2016 15:55 | 1st = 6 Bobs Uncle 2nd = 3 Swift Aleyce 3rd = 8 Dont Go 4th = 9 Devine Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Chloe In Paris | ||
Thu Feb 11 2016 15:52 | 1st = 7 Chloe In Paris 2nd = 3 Renes Memory 3rd = 4 Whipstick Flyer 4th = 5 Maggi Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Lucky Lombo | ||
Thu Feb 11 2016 15:47 | 1st = 2 Lucky Lombo 2nd = 6 Nuggets Brother 3rd = 8 The Pix 4th = 4 Grins Rendition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 9 Ebert Bale | ||
Thu Feb 11 2016 15:46 | 1st = 9 Ebert Bale 2nd = 1 Another Fan 3rd = 2 Jinja Billy 4th = 3 Tell The Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 3 Tanayah Baz | ||
Thu Feb 11 2016 15:44 | 1st = 3 Tanayah Baz 2nd = 1 Irinka Koen 3rd = 4 Magic Sunrise 4th = 8 Childlike Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 4 Triple Ex | ||
Thu Feb 11 2016 15:40 | 1st = 4 Triple Ex 2nd = 8 Second Obsession 3rd = 7 Destined to Win 4th = 9 Sashay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 5 Alsa Lustre | ||
Thu Feb 11 2016 15:36 | 1st = 5 Alsa Lustre 2nd = 8 Easy For Cullen 3rd = 10 Eden Paige 4th = 4 War Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 King Grin | ||
Thu Feb 11 2016 15:35 | 1st = 2 King Grin 2nd = 8 Hereiam 3rd = 7 Another Swinger 4th = 9 The Last Gindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Roman Lover | ||
Thu Feb 11 2016 15:32 | 1st = 6 Roman Lover 2nd = 8 Max Cady 3rd = 4 Robs Return 4th = 5 Jack Ya Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 5 Tonteria | ||
Thu Feb 11 2016 15:30 | 1st = 5 Tonteria 2nd = 9 Orange River 3rd = 3 Bee Jay Zed 4th = 8 Evil Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 3 Saxsonic Jack | ||
Thu Feb 11 2016 15:28 | 1st = 3 Saxsonic Jack 2nd = 5 Black Lilly 3rd = 2 Tommi Toocan 4th = 7 Lady Valorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 11 - 12 Illbeyourplatinum | ||
Thu Feb 11 2016 15:28 | 1st = 12 Illbeyourplatinum 2nd = 6 Ivanskavinskyskvar 3rd = 3 Yeah Sister 4th = 1 Peter Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 4 Chelsea Keeping | ||
Thu Feb 11 2016 15:25 | 1st = 4 Chelsea Keeping 2nd = 3 Zachary Cargo 3rd = 6 Power Check 4th = 1 Magic Howe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Super Tuscan | ||
Thu Feb 11 2016 15:20 | 1st = 4 Super Tuscan 2nd = 2 Il Padrone 3rd = 13 Our Girl Charlotte 4th = 12 Cafe Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Ohoka Billy | ||
Thu Feb 11 2016 15:19 | 1st = 7 Ohoka Billy 2nd = 4 Mark Be Good 3rd = 2 Candyboy 4th = 8 Token Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Thunder Flame | ||
Thu Feb 11 2016 15:17 | 1st = 3 Thunder Flame 2nd = 4 Radleys Reality 3rd = 8 Diamond Ed 4th = 1 Brandons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 9 Lucky Ha Ha | ||
Thu Feb 11 2016 15:12 | 1st = 9 Lucky Ha Ha 2nd = 5 Crystal Colony 3rd = 2 New Romantics 4th = 4 Phirey Philtra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 5 Lucey Taro | ||
Thu Feb 11 2016 15:09 | 1st = 5 Lucey Taro 2nd = 6 Susie Willow 3rd = 7 Diamonds Secret 4th = 1 Fast Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 8 Triantan | ||
Thu Feb 11 2016 15:05 | 1st = 8 Triantan 2nd = 11 Rainbow Park 3rd = 6 Manhattan Drive 4th = 9 Caribbean Concert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Cabarita | ||
Thu Feb 11 2016 15:03 | 1st = 7 Cabarita 2nd = 3 Sweet Marylou 3rd = 4 Rapaki Kath 4th = 2 Harden Faster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 No Fixed Address | ||
Thu Feb 11 2016 15:00 | 1st = 1 No Fixed Address 2nd = 3 Liston 3rd = 2 Navajo Rocky 4th = 7 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 1 Snappy Esprit | ||
Thu Feb 11 2016 15:00 | 1st = 1 Snappy Esprit 2nd = 10 Duhallow 3rd = 6 Cardinal Kingdom 4th = 3 Kungsleden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Harvey Leigh | ||
Thu Feb 11 2016 14:57 | 1st = 8 Harvey Leigh 2nd = 3 Tekki Cloud 3rd = 1 Groover Groover 4th = 7 Dynamic Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 10 - 4 Lucille | ||
Thu Feb 11 2016 14:53 | 1st = 4 Lucille 2nd = 3 Take Fire 3rd = 2 Gallant Dan 4th = 7 Come Fly With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Cleansing Ale | ||
Thu Feb 11 2016 14:45 | 1st = 3 Cleansing Ale 2nd = 5 Radiant Joy 3rd = 2 Bashan 4th = 1 Mythologist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Grand Apache | ||
Thu Feb 11 2016 14:43 | 1st = 3 Grand Apache 2nd = 8 Captain Shazz 3rd = 4 Struggle Is Real 4th = 7 Harkonen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Brodies Mullet | ||
Thu Feb 11 2016 14:42 | 1st = 5 Brodies Mullet 2nd = 3 Mercury Benz 3rd = 4 Major Burst 4th = 1 Anoteros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Grinvil | ||
Thu Feb 11 2016 14:37 | 1st = 10 Grinvil 2nd = 11 Whatelsugot 3rd = 7 Kerry Sheffield 4th = 9 Girlsnpearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 3 Gold Fields | ||
Thu Feb 11 2016 14:30 | 1st = 3 Gold Fields 2nd = 6 Nucleus 3rd = 10 Artesian 4th = 11 Push The Sky Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 6 Bolero King | ||
Thu Feb 11 2016 14:30 | 1st = 6 Bolero King 2nd = 10 Tomiko 3rd = 11 Park Bench 4th = 12 Lana Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 The Hairy Huntsman | ||
Thu Feb 11 2016 14:25 | 1st = 2 The Hairy Huntsman 2nd = 3 Big Bazz 3rd = 7 Rib And Roll 4th = 1 Hillside Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Ninetymile Ace | ||
Thu Feb 11 2016 14:22 | 1st = 4 Ninetymile Ace 2nd = 3 Mr Nasty Time 3rd = 8 Zamlee Magic 4th = 7 Chi Chi Rodrigis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 9 - 3 All Spice | ||
Thu Feb 11 2016 14:18 | 1st = 3 All Spice 2nd = 4 Hermione 3rd = 5 The Gallant Girl 4th = 1 Magic Epic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Uncanny Reason | ||
Thu Feb 11 2016 14:10 | 1st = 1 Uncanny Reason 2nd = 12 Miss Schiffer 3rd = 8 Overload 4th = 4 Cheeky Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Black Macoy | ||
Thu Feb 11 2016 14:07 | 1st = 5 Black Macoy 2nd = 4 Diamond Python 3rd = 1 Kimmy Bale 4th = 7 Surf Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 5 Warfare | ||
Thu Feb 11 2016 14:02 | 1st = 5 Warfare 2nd = 7 Braghetta 3rd = 6 Designer Arden 4th = 3 Busters Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 3 Super Haze | ||
Thu Feb 11 2016 14:00 | 1st = 3 Super Haze 2nd = 11 Fiano 3rd = 7 Speedcubing 4th = 8 Uncle Kenneth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 12 By Golly Molly | ||
Thu Feb 11 2016 13:55 | 1st = 12 By Golly Molly 2nd = 5 Our Consolation 3rd = 4 Legistation 4th = 13 Giants Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Washingtons Flier | ||
Thu Feb 11 2016 13:50 | 1st = 7 Washingtons Flier 2nd = 2 Prince Luna 3rd = 3 Nevaeh 4th = 1 Amber Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Buckle Up Omnin | ||
Thu Feb 11 2016 13:47 | 1st = 2 Buckle Up Omnin 2nd = 4 Sir Pendelbury 3rd = 7 Speedie Rioli 4th = 6 Bar No Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 7 Backhand | ||
Thu Feb 11 2016 13:43 | 1st = 7 Backhand 2nd = 1 Risky Flight 3rd = 3 The Music Guru 4th = 10 Rock Solid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Mr Leigh | ||
Thu Feb 11 2016 13:32 | 1st = 5 Mr Leigh 2nd = 1 Diamond Maxine 3rd = 4 Willowvale Hawk 4th = 3 Richo Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 5 Belcrest Lady | ||
Thu Feb 11 2016 13:30 | 1st = 5 Belcrest Lady 2nd = 3 Strategic Demand 3rd = 1 Plan 4th = 2 Create A Stir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 2 Clicquot | ||
Thu Feb 11 2016 13:25 | 1st = 2 Clicquot 2nd = 5 Contemporary Art 3rd = 8 Wheresyareallyben 4th = 7 Hes Mine For Shaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Colour Drops | ||
Thu Feb 11 2016 13:20 | 1st = 2 Colour Drops 2nd = 3 Denim Lass 3rd = 9 Milady Hong Kong 4th = 6 One Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Special Moment | ||
Thu Feb 11 2016 13:15 | 1st = 2 Special Moment 2nd = 8 Sams A Champ 3rd = 3 Cagney 4th = 5 Artistic Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Seven Gallons | ||
Thu Feb 11 2016 13:12 | 1st = 2 Seven Gallons 2nd = 6 Renajohn 3rd = 1 Cash Ownley 4th = 3 Renberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 11 Velocious Satin | ||
Thu Feb 11 2016 13:08 | 1st = 11 Velocious Satin 2nd = 7 Double Tap 3rd = 4 The Theme 4th = 1 All Things Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Tekki Hail | ||
Thu Feb 11 2016 12:57 | 1st = 2 Tekki Hail 2nd = 1 Lord Somersby 3rd = 5 Nods One 4th = 8 Magic Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Melman | ||
Thu Feb 11 2016 12:42 | 1st = 7 Melman 2nd = 1 Varga Frost 3rd = 3 Opawa Kuru 4th = 8 Jazzboy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Major Dollar | ||
Thu Feb 11 2016 12:37 | 1st = 2 Major Dollar 2nd = 4 Meggs Rawson 3rd = 3 Thorn And Roses 4th = 7 Tayla Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 1 Alitron | ||
Thu Feb 11 2016 12:33 | 1st = 1 Alitron 2nd = 4 Double Panda 3rd = 10 Lydia 4th = 11 Heed The Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Dipsy Lala | ||
Thu Feb 11 2016 12:25 | 1st = 1 Dipsy Lala 2nd = 7 Bigtime Dasher 3rd = 6 Cookie Monster 4th = 4 You Betcha Noddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Aston Park | ||
Thu Feb 11 2016 12:20 | 1st = 1 Aston Park 2nd = 7 Brindle Audrey 3rd = 3 Fear The Boss 4th = 5 Dick Dastardly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Talkin Fancy | ||
Thu Feb 11 2016 12:07 | 1st = 8 Talkin Fancy 3rd = 2 Good Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 5 Country Gun | ||
Thu Feb 11 2016 12:07 | 1st = 5 Country Gun 2nd = 1 Speed Lorde 3rd = 4 Optic Shimmer 4th = 8 Talkin Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 All About Arby | ||
Thu Feb 11 2016 12:02 | 1st = 8 All About Arby 2nd = 4 Scary Sister 3rd = 7 Why Not Barrel 4th = 5 Uvalde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 9 Fascinate | ||
Thu Feb 11 2016 11:58 | 1st = 9 Fascinate 2nd = 5 Patrice 3rd = 2 Sofia Loren 4th = 6 Brahma Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 6 Crying In Vegas | ||
Thu Feb 11 2016 11:49 | 1st = 6 Crying In Vegas 2nd = 5 Diva Pose 3rd = 7 Aprils My Mum 4th = 8 Dylans A Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Sonic Attack | ||
Thu Feb 11 2016 11:49 | 1st = 1 Sonic Attack 2nd = 5 Diva Pose 3rd = 7 Aprils My Mum 4th = 8 Dylans A Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Myrniong Girl | ||
Thu Feb 11 2016 11:32 | 1st = 3 Myrniong Girl 2nd = 5 Vintage Osti 3rd = 4 Rocky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Call Me Blue | ||
Thu Feb 11 2016 11:32 | 1st = 2 Call Me Blue 2nd = 3 Myrniong Girl 3rd = 8 Macjam 4th = 1 Stylish Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 4 Rutherford | ||
Thu Feb 11 2016 11:23 | 1st = 4 Rutherford 2nd = 2 Baranoo 3rd = 8 Tapilize 4th = 1 Kruger Rand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - | ||
Thu Feb 11 2016 11:14 | 2nd = 3 Umaga Rama 3rd = 5 Peacock Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Umaga Rama | ||
Thu Feb 11 2016 11:14 | 1st = 3 Umaga Rama 2nd = 8 Sacred Can You 3rd = 10 Irish Blue 4th = 9 Lucky Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 4 Preoccupied | ||
Thu Feb 11 2016 10:56 | 1st = 4 Preoccupied 2nd = 8 Bill Rush 3rd = 1 Maligned 4th = 3 Golfing Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 9 Passito | ||
Thu Feb 11 2016 10:48 | 1st = 9 Passito 2nd = 2 King Pin 3rd = 10 No Charge 4th = 8 Unico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 No More Debt | ||
Thu Feb 11 2016 10:38 | 1st = 8 No More Debt 2nd = 6 Thrilling Carter 3rd = 1 Mr Mumbles 4th = 5 Vincent Gallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Simply Yeti | ||
Thu Feb 11 2016 10:20 | 1st = 8 Simply Yeti 2nd = 1 Mean As Mena 3rd = 5 Roman Action 4th = 2 Scott Some Ticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 4 Point Proven | ||
Thu Feb 11 2016 10:13 | 1st = 4 Point Proven 2nd = 1 Lady Jessica 3rd = 7 Carlton Princess 4th = 3 Sally Getcha Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Spinel | ||
Thu Feb 11 2016 10:02 | 1st = 8 Spinel 2nd = 2 Spotted Flyer 3rd = 1 Spearmint Juju 4th = 4 Contemporaneous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 1 Starbuck | ||
Thu Feb 11 2016 9:38 | 1st = 1 Starbuck 2nd = 5 Miss Tuscan 3rd = 6 So Gallant 4th = 4 Court No Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Desert Chick | ||
Mon Jan 11 2016 23:57 | 1st = 2 Desert Chick 2nd = 3 Bella Bullet 3rd = 4 Ronray Deluxe 4th = 6 Sahara Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Beau West | ||
Mon Jan 11 2016 23:37 | 1st = 3 Beau West 2nd = 1 Gearbox Charlie 3rd = 7 Epic Obsession 4th = 10 Wrong Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 3 Outback Madge | ||
Mon Jan 11 2016 23:15 | 1st = 3 Outback Madge 2nd = 6 Lethal Les 3rd = 1 A Nip Will Do 4th = 5 Zoom Along Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 You See Niki | ||
Mon Jan 11 2016 23:12 | 1st = 3 You See Niki 2nd = 2 Velucci 3rd = 1 Precious Mion 4th = 6 Yackatoo Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Startin To Shake | ||
Mon Jan 11 2016 22:57 | 1st = 3 Startin To Shake 2nd = 10 Lakoda Si 3rd = 7 Dashing Roman 4th = 5 Dollstan Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Da Mishka | ||
Mon Jan 11 2016 22:54 | 1st = 4 Da Mishka 2nd = 2 Were Off Here 3rd = 7 Triple Cee 4th = 8 Snaphook Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 George Gallon | ||
Mon Jan 11 2016 22:50 | 1st = 1 George Gallon 2nd = 6 Curious Style 3rd = 2 Cabaret Tonight 4th = 8 Fear The Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 10 Sunofatrump | ||
Mon Jan 11 2016 22:45 | 1st = 10 Sunofatrump 2nd = 2 Save Our Pennys 3rd = 8 Desert Flyer 4th = 11 Cloher Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Shiny New | ||
Mon Jan 11 2016 22:42 | 1st = 6 Shiny New 2nd = 2 Rulla Missy Meg 3rd = 8 Wild Blast 4th = 3 Andariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Peking Tux | ||
Mon Jan 11 2016 22:38 | 1st = 6 Peking Tux 2nd = 7 Kid Kuri 3rd = 4 Hello Im April 4th = 5 Tick The Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Ravenwood | ||
Mon Jan 11 2016 22:33 | 1st = 1 Ravenwood 2nd = 6 Sam Whelan 3rd = 3 Marvey 4th = 7 Zatrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 El Chad | ||
Mon Jan 11 2016 22:28 | 1st = 6 El Chad 2nd = 2 Glenoit 3rd = 1 Miss Glenreagh 4th = 9 White Marlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Autumn Leaves | ||
Mon Jan 11 2016 22:24 | 1st = 7 Autumn Leaves 2nd = 3 Runout Babe 3rd = 8 Shogun Steel 4th = 4 Adams Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Double Dribble | ||
Mon Jan 11 2016 22:20 | 1st = 2 Double Dribble 2nd = 5 Fly Time 3rd = 8 Bellas Miracle 4th = 7 Mrs Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Mister Oz | ||
Mon Jan 11 2016 22:15 | 1st = 6 Mister Oz 2nd = 3 Tawonga South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 My Boy Cargo | ||
Mon Jan 11 2016 22:12 | 1st = 1 My Boy Cargo 2nd = 8 Bralyn Archer 3rd = 3 Iron Mountain 4th = 9 Silky Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Da Goose | ||
Mon Jan 11 2016 22:09 | 1st = 1 Da Goose 2nd = 2 Perry White 3rd = 5 Meggs Rawson 4th = 6 Weowna Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Chador Kahn | ||
Mon Jan 11 2016 22:06 | 1st = 3 Chador Kahn 2nd = 8 Wings Of Perlita 3rd = 2 Irinka Shane 4th = 10 Super Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Bearville Wigi | ||
Mon Jan 11 2016 22:03 | 1st = 2 Bearville Wigi 2nd = 6 Shes A Trinket 3rd = 5 Rock On Rolla 4th = 8 Pippen Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Kansas Bale | ||
Mon Jan 11 2016 22:00 | 1st = 8 Kansas Bale 2nd = 1 Balthazar 3rd = 5 Dyna Beta 4th = 4 Ritas Kabin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Gerties Girl | ||
Mon Jan 11 2016 21:57 | 1st = 8 Gerties Girl 2nd = 9 Vocal Extreme 3rd = 1 Shokulator 4th = 5 Golden Mion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 7 Twin Peaks | ||
Mon Jan 11 2016 21:54 | 1st = 7 Twin Peaks 2nd = 4 Zipping Harry 3rd = 5 Jacobite Darcie 4th = 1 Senor Speedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Ninetymile Bart | ||
Mon Jan 11 2016 21:50 | 1st = 1 Ninetymile Bart 2nd = 8 Mandela Sun 3rd = 2 Feeling Lucky 4th = 4 Oakmont Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Velocity Shirl | ||
Mon Jan 11 2016 21:48 | 1st = 3 Velocity Shirl 2nd = 8 Radley Return 3rd = 1 Gun Legacy 4th = 4 Lady Abigail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 13 Trottn The Catwalk | ||
Mon Jan 11 2016 21:45 | 1st = 13 Trottn The Catwalk 2nd = 12 Uncas 3rd = 10 Button Brigade 4th = 9 Stunning Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Ive Got You | ||
Mon Jan 11 2016 21:40 | 1st = 1 Ive Got You 2nd = 3 Simpsons Bay 3rd = 2 Hello Nancy 4th = 8 Glenrea Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Skinny Bob | ||
Mon Jan 11 2016 21:37 | 1st = 4 Skinny Bob 2nd = 5 Rebound Rita 3rd = 8 Kiola Lachlan 4th = 7 Allen Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Hello Im Donny | ||
Mon Jan 11 2016 21:34 | 1st = 5 Hello Im Donny 2nd = 8 Last Weeks Pay 3rd = 3 Nashstar 4th = 9 Towball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Midnight Kate | ||
Mon Jan 11 2016 21:31 | 1st = 5 Midnight Kate 2nd = 3 Flatlined 3rd = 2 Zipping Porche 4th = 10 Wiluda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Smooth Rebel | ||
Mon Jan 11 2016 21:28 | 1st = 6 Smooth Rebel 2nd = 8 Project Boy 3rd = 2 Billy Bubba 4th = 5 Make That Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Spring Dream | ||
Mon Jan 11 2016 21:25 | 1st = 1 Spring Dream 2nd = 7 Whata Nice Size 3rd = 2 Lorian Aditi 4th = 5 Kiri Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 3 Supreme It Seems | ||
Mon Jan 11 2016 21:22 | 1st = 3 Supreme It Seems 2nd = 2 Posh Renee 3rd = 5 Raz Simpson 4th = 1 Tools Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Airball | ||
Mon Jan 11 2016 21:19 | 1st = 7 Airball 2nd = 1 Captain Mclaren 3rd = 2 Nebraska Allen 4th = 8 Hollywood Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 8 Mister Wickham | ||
Mon Jan 11 2016 21:14 | 1st = 8 Mister Wickham 2nd = 6 Guggenheim 3rd = 4 Artoc 4th = 5 Blacks A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Dandy Jack | ||
Mon Jan 11 2016 21:12 | 1st = 1 Dandy Jack 2nd = 3 Chelsea Keeping 3rd = 2 Rodney Keeping 4th = 8 Senior Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Dr Gomez | ||
Mon Jan 11 2016 21:08 | 1st = 1 Dr Gomez 2nd = 7 Dr Ripped 3rd = 5 Make Us Magic 4th = 3 Arvos Tayzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Lets Go Snow | ||
Mon Jan 11 2016 21:04 | 1st = 2 Lets Go Snow 2nd = 4 King Sized 3rd = 1 Crazy Vixon 4th = 5 Spritly Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Stella Choice | ||
Mon Jan 11 2016 21:01 | 1st = 2 Stella Choice 2nd = 3 Furious Floss 3rd = 6 Drum Grohl 4th = 5 Joker Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Wheel Spinner | ||
Mon Jan 11 2016 20:58 | 1st = 6 Wheel Spinner 2nd = 7 Dana Jorja 3rd = 4 Deli Allen 4th = 3 Miss Moto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Marys Shadow | ||
Mon Jan 11 2016 20:55 | 1st = 3 Marys Shadow 2nd = 4 Westmead Mouse 3rd = 8 Lost My Toe 4th = 6 Extreme Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Bekim Goddess | ||
Mon Jan 11 2016 20:51 | 1st = 8 Bekim Goddess 2nd = 4 Aston Zeus 3rd = 6 Brandons Way 4th = 1 Super Patricia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 4 Carmens Spirit | ||
Mon Jan 11 2016 20:46 | 1st = 4 Carmens Spirit 2nd = 1 Charlies System 3rd = 8 Fiery Blue Chip 4th = 10 Elements Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Braga Mccoy | ||
Mon Jan 11 2016 20:44 | 1st = 4 Braga Mccoy 2nd = 1 Fast As 3rd = 3 Master Corsair 4th = 7 Still Counting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Amazing Black | ||
Mon Jan 11 2016 20:41 | 1st = 1 Amazing Black 2nd = 4 Jet Sprite 3rd = 5 Enfield Class 4th = 2 Cologne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Ifrit Bale | ||
Mon Jan 11 2016 20:38 | 1st = 1 Ifrit Bale 2nd = 7 Dorrie Mac 3rd = 4 Barksdale 4th = 2 Lolas Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Regan Keeping | ||
Mon Jan 11 2016 20:35 | 1st = 3 Regan Keeping 2nd = 2 Uniting Cargo 3rd = 5 Irinka Rose 4th = 4 Another Maneater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Ribacola | ||
Mon Jan 11 2016 20:31 | 1st = 2 Ribacola 2nd = 4 Andy Jay 3rd = 8 Amaroo My Girl 4th = 3 Jane Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Art Of Confusion | ||
Mon Jan 11 2016 20:27 | 1st = 6 Art Of Confusion 2nd = 1 Hesa Bird 3rd = 3 Dads A Loony 4th = 7 Sunnyside Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Maggie Fitz | ||
Mon Jan 11 2016 20:24 | 1st = 4 Maggie Fitz 2nd = 8 Bomber Dyson 3rd = 6 Chief Black Gum 4th = 3 Kirra Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 6 Jilliby Shania | ||
Mon Jan 11 2016 20:19 | 1st = 6 Jilliby Shania 2nd = 9 Dancingwithsierra 3rd = 3 Tonkels Star 4th = 8 Platinum Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Commentator | ||
Mon Jan 11 2016 20:17 | 1st = 6 Commentator 2nd = 1 Manhattan Cry 3rd = 5 Awesome Nemo 4th = 7 Umiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Irinka Tyson | ||
Mon Jan 11 2016 20:14 | 1st = 2 Irinka Tyson 2nd = 1 Ultimate Best 3rd = 8 Blazing Marlowe 4th = 7 Nipper Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Beyond Manapa | ||
Mon Jan 11 2016 20:10 | 1st = 3 Beyond Manapa 2nd = 8 Secret Colour 3rd = 6 Barroom Express 4th = 1 Strawbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Yamanto | ||
Mon Jan 11 2016 20:07 | 1st = 3 Yamanto 2nd = 1 Tricode All Show 3rd = 7 Cash Explosion 4th = 4 Tweed Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Rub Of The Green | ||
Mon Jan 11 2016 20:02 | 1st = 6 Rub Of The Green 2nd = 7 Eminence Grise 3rd = 2 Highview Jimmy 4th = 5 Lampard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Dilston Delight | ||
Mon Jan 11 2016 20:00 | 1st = 4 Dilston Delight 2nd = 5 Timmyross 3rd = 3 Enfield Gem 4th = 7 Dean Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Tahlo | ||
Mon Jan 11 2016 19:57 | 1st = 1 Tahlo 2nd = 2 Nemesis Bale 3rd = 5 Mija Returns 4th = 7 Bradley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 7 Flying Sikh | ||
Mon Jan 11 2016 19:54 | 1st = 7 Flying Sikh 2nd = 6 Wheres The Dryva 3rd = 8 Little Britney 4th = 1 George Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 6 Ourboyjay | ||
Mon Jan 11 2016 19:49 | 1st = 6 Ourboyjay 2nd = 5 Major Jamane 3rd = 2 Joelissa 4th = 8 Caledonian Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Dr Nelly | ||
Mon Jan 11 2016 19:47 | 1st = 8 Dr Nelly 2nd = 4 Karaoke Ken 3rd = 1 Zeva Diva 4th = 6 Pully George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Luna Park | ||
Mon Jan 11 2016 19:44 | 1st = 2 Luna Park 2nd = 9 Guy Fawkes 3rd = 1 Amelia Star 4th = 4 Tonight Live |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Billy Jo | ||
Mon Jan 11 2016 19:41 | 1st = 2 Billy Jo 2nd = 1 Quiet Bay 3rd = 4 Bemboka Belle 4th = 5 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Aussie Noorumba | ||
Mon Jan 11 2016 19:38 | 1st = 1 Aussie Noorumba 2nd = 3 Marlow Brown 3rd = 6 Dyna Quote 4th = 2 Lee I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Trishas Hope | ||
Mon Jan 11 2016 19:35 | 1st = 3 Trishas Hope 2nd = 2 Sleeveless Rompa 3rd = 6 Crazy Buster 4th = 8 Blitzing Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Onedin Crusader | ||
Mon Jan 11 2016 19:30 | 1st = 2 Onedin Crusader 2nd = 8 Jinky Johnson 3rd = 7 Carters Rocket 4th = 9 Pay Me Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Brodies Mullet | ||
Mon Jan 11 2016 19:28 | 1st = 7 Brodies Mullet 2nd = 1 Californa Levo 3rd = 2 Uvalde 4th = 3 Joe Handson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Hukanui | ||
Mon Jan 11 2016 19:20 | 1st = 3 Hukanui 2nd = 1 Menzel Boys 3rd = 2 Vincent Brown 4th = 8 Dont Kid Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 6 Zipping Lockie | ||
Mon Jan 11 2016 19:17 | 1st = 6 Zipping Lockie 2nd = 1 Sheza Fusion 3rd = 3 Late Arrival 4th = 7 Lincoln Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Baroque Up | ||
Mon Jan 11 2016 19:13 | 1st = 8 Baroque Up 2nd = 3 Fill Up 3rd = 1 Lucky Andy 4th = 2 Platinum Hepple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 3 Ritza Lenny | ||
Mon Jan 11 2016 19:10 | 1st = 3 Ritza Lenny 2nd = 5 Good Judge 3rd = 7 Ralphonso 4th = 8 Sveen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Stunin Eyes Only | ||
Mon Jan 11 2016 19:04 | 1st = 2 Stunin Eyes Only 2nd = 4 The Real Nadal 3rd = 5 Ideal Diamante 4th = 6 Luminosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Monday Magic | ||
Mon Jan 11 2016 18:56 | 1st = 6 Monday Magic 2nd = 5 Buhin Bale 3rd = 1 Gumaroy Magic 4th = 4 Full Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Willy Do | ||
Mon Jan 11 2016 18:52 | 1st = 1 Willy Do 2nd = 6 Bolero Icon 3rd = 10 Inshallah 4th = 5 Hardaway Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 13 Killara Ninja | ||
Mon Jan 11 2016 18:47 | 1st = 13 Killara Ninja 2nd = 1 Bonnie Dear 3rd = 5 Allys Comet 4th = 11 Lady Sansa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Cash Rules | ||
Mon Jan 11 2016 18:40 | 1st = 6 Cash Rules 2nd = 8 Pretty Bale 3rd = 4 Parsec Bale 4th = 5 Excusez Moi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 7 Hugo Boss | ||
Mon Jan 11 2016 18:37 | 1st = 7 Hugo Boss 2nd = 2 Triella Bale 3rd = 5 Tiggerlong Smile 4th = 4 Titan Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 7 Mon Lillies | ||
Mon Jan 11 2016 18:32 | 1st = 7 Mon Lillies 2nd = 8 Devil Fish 3rd = 3 Buhn Lert 4th = 2 Terraforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 2 Coolcat Dancer | ||
Mon Jan 11 2016 18:25 | 1st = 2 Coolcat Dancer 2nd = 1 Alert Status 3rd = 10 Zerez 4th = 3 Hair Of The Dog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 9 Glory Daze | ||
Mon Jan 11 2016 18:20 | 1st = 9 Glory Daze 2nd = 3 It Is A Glacier 3rd = 2 Ebbsandflows 4th = 8 Art Of Locksley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Allen Firestorm | ||
Mon Jan 11 2016 18:17 | 1st = 8 Allen Firestorm 2nd = 1 Messina Special 3rd = 6 Vidi Vici 4th = 5 Colonel Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 7 - 4 Port Kembla | ||
Mon Jan 11 2016 18:12 | 1st = 4 Port Kembla 2nd = 1 Ebdon 3rd = 9 Itsmentamota 4th = 7 Crosby Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 10 Renascentrez | ||
Mon Jan 11 2016 18:04 | 1st = 10 Renascentrez 2nd = 11 Diamonds A Blaze 3rd = 2 Blue Jean Baby 4th = 3 Allthewaytothebank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Aussie Infrared | ||
Mon Jan 11 2016 18:00 | 1st = 8 Aussie Infrared 2nd = 2 Galester Hook 3rd = 7 Miami Demon 4th = 5 Trending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 11 Faster Blaster | ||
Mon Jan 11 2016 17:54 | 1st = 11 Faster Blaster 2nd = 1 Lombo Newsy Scoop 3rd = 3 Hells Confession 4th = 4 Killara Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 8 Lindwall | ||
Mon Jan 11 2016 17:50 | 1st = 8 Lindwall 2nd = 4 Appello 3rd = 7 Refaeli 4th = 1 Hot Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 3 El Magnifico | ||
Mon Jan 11 2016 17:44 | 1st = 3 El Magnifico 2nd = 7 Six Sense 3rd = 2 Big Show Mullo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 6 - 6 Lombo Del Rosso | ||
Mon Jan 11 2016 17:39 | 1st = 6 Lombo Del Rosso 2nd = 1 Graffiti Lombo 3rd = 5 Heads Or Tails 4th = 7 Commanci Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 10 Advice Aplenty | ||
Mon Jan 11 2016 17:36 | 1st = 10 Advice Aplenty 2nd = 5 Ill Rob Ya 3rd = 3 Specify 4th = 4 Mahogany Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Jasmin Amal | ||
Mon Jan 11 2016 17:25 | 1st = 2 Jasmin Amal 2nd = 4 Track The Navajo 3rd = 1 Chelsea Royale 4th = 5 Trubluwaussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Proven Kodiak | ||
Mon Jan 11 2016 17:22 | 1st = 2 Proven Kodiak 2nd = 6 Cosmic Break 3rd = 3 Myrniong Belle 4th = 4 Master Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 12 Itz Billy Hillis | ||
Mon Jan 11 2016 17:17 | 1st = 12 Itz Billy Hillis 2nd = 1 Radical Art 3rd = 6 Allebasi 4th = 11 Franks A Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Maximum Melva | ||
Mon Jan 11 2016 17:14 | 1st = 3 Maximum Melva 2nd = 2 Dark Tantra 3rd = 4 Magic Gold 4th = 7 Roll em Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 15 Dylans Romance | ||
Mon Jan 11 2016 17:10 | 1st = 15 Dylans Romance 2nd = 7 Speed Hero 3rd = 1 Hachoir 4th = 2 Kings Men |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Super Senor | ||
Mon Jan 11 2016 17:04 | 1st = 5 Super Senor 2nd = 8 Hardaway Highway 3rd = 1 Deezel Magic 4th = 4 Zambra Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 5 - 2 Manonthemoon | ||
Mon Jan 11 2016 16:59 | 1st = 2 Manonthemoon 2nd = 1 Marty Major 3rd = 9 Badelaide 4th = 8 Reva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Tricky Trey | ||
Mon Jan 11 2016 16:56 | 1st = 2 Tricky Trey 2nd = 3 Soxy 3rd = 8 Casino Star 4th = 7 Major Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 12 Hes Talking | ||
Mon Jan 11 2016 16:45 | 1st = 12 Hes Talking 2nd = 4 Beware Of Darkness 3rd = 6 Art Of Ascoli 4th = 10 Clever Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Show Prince | ||
Mon Jan 11 2016 16:42 | 1st = 6 Show Prince 2nd = 1 Souths Mick 3rd = 3 Two Point Two 4th = 4 Deep Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 3 Majorlook | ||
Mon Jan 11 2016 16:37 | 1st = 3 Majorlook 2nd = 1 Magic Moment Lombo 3rd = 9 The Pix 4th = 6 Arrokeefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Allen Pincer | ||
Mon Jan 11 2016 16:34 | 1st = 5 Allen Pincer 2nd = 3 Bigshow Jethro 3rd = 1 Shes Got Grace 4th = 2 Kiwi Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 4 Sea Home | ||
Mon Jan 11 2016 16:30 | 1st = 4 Sea Home 2nd = 2 Spirit Forever 3rd = 6 Fabulosity 4th = 8 Domarosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 4 - 4 Is Life On Mars | ||
Mon Jan 11 2016 16:19 | 1st = 4 Is Life On Mars 2nd = 2 Pat The Pony 3rd = 5 Silky 4th = 7 Shaezee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Got The Picture | ||
Mon Jan 11 2016 16:16 | 1st = 7 Got The Picture 2nd = 3 Volksjager Blue 3rd = 4 Dyna Drama 4th = 2 Pason Sander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Its Major Bubbles | ||
Mon Jan 11 2016 16:05 | 1st = 1 Its Major Bubbles 2nd = 4 Our Zak Whitby 3rd = 2 Tiza Wish 4th = 5 Major Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Stubborn Bobby | ||
Mon Jan 11 2016 16:02 | 1st = 4 Stubborn Bobby 2nd = 2 Clocks Ticking 3rd = 5 Bella Can Do 4th = 1 Mighty Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 6 Major Missile | ||
Mon Jan 11 2016 15:57 | 1st = 6 Major Missile 2nd = 4 Shakcoco 3rd = 10 Divorce Time 4th = 8 Jacks The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Cyclone Rosie | ||
Mon Jan 11 2016 15:54 | 1st = 8 Cyclone Rosie 2nd = 6 Super Pablo 3rd = 2 Leroy Tron 4th = 1 Kiltys Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 7 Your Dream | ||
Mon Jan 11 2016 15:50 | 1st = 7 Your Dream 2nd = 1 Tingeera 3rd = 4 Little Miss Chelsy 4th = 5 Mosshappen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 3 - 6 Star Brutus | ||
Mon Jan 11 2016 15:41 | 1st = 6 Star Brutus 2nd = 5 Cromac Jamie 3rd = 1 Julius Bardon 4th = 4 Jaccka Twain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Lazza Mikado | ||
Mon Jan 11 2016 15:38 | 1st = 3 Lazza Mikado 2nd = 10 Madame Black 3rd = 4 Hes Your Mate 4th = 1 Nuggy Burger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 8 - 11 Alamonteel | ||
Mon Jan 11 2016 15:33 | 1st = 11 Alamonteel 2nd = 8 Value Of Justice 3rd = 7 Prince Jester 4th = 9 You Never Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 2 Allegro Class | ||
Mon Jan 11 2016 15:29 | 1st = 2 Allegro Class 2nd = 6 Country Gun 3rd = 4 Nero 4th = 3 Smash Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 3 Zermanion | ||
Mon Jan 11 2016 15:23 | 1st = 3 Zermanion 2nd = 5 Die Tryin 3rd = 9 Miss Tanami 4th = 2 Sir Briggen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Zonda Bale | ||
Mon Jan 11 2016 15:20 | 1st = 2 Zonda Bale 2nd = 4 Hula 3rd = 6 Mick Rydian 4th = 1 Our Arandt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 11 Ready For Takeoff | ||
Mon Jan 11 2016 15:15 | 1st = 11 Ready For Takeoff 2nd = 1 Elite Hong Kong 3rd = 5 Damagic 4th = 6 Im Bulletproof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Marlisa | ||
Mon Jan 11 2016 15:12 | 1st = 7 Marlisa 2nd = 2 Sheer Miss 3rd = 5 Cawbourne Matty 4th = 9 Knuckle Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 2 - 6 Bee A Lassie | ||
Mon Jan 11 2016 15:06 | 1st = 6 Bee A Lassie 2nd = 4 Feathersgotatitude 3rd = 7 Dream Trotter 4th = 1 Olympis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Our Lilly | ||
Mon Jan 11 2016 15:03 | 1st = 1 Our Lilly 2nd = 8 Lethal Gun 3rd = 2 Bedlum 4th = 6 Pyrenees Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 9 None Left | ||
Mon Jan 11 2016 14:58 | 1st = 9 None Left 2nd = 5 Stars In The Sky 3rd = 2 Damselle 4th = 8 Tillation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Mi Tensile | ||
Mon Jan 11 2016 14:54 | 1st = 7 Mi Tensile 2nd = 8 Zipping Jock 3rd = 6 Swiftly Chloe 4th = 2 Double Entendre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 7 Midnight Scribe | ||
Mon Jan 11 2016 14:48 | 1st = 7 Midnight Scribe 2nd = 2 Bare It Bart 3rd = 1 Capri 4th = 5 Jeremiah Skeets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Bee Fozzio | ||
Mon Jan 11 2016 14:45 | 1st = 3 Bee Fozzio 2nd = 2 Lloyd Christmas 3rd = 1 Spring Saviour 4th = 10 Senni Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 4 Leami Astray | ||
Mon Jan 11 2016 14:40 | 1st = 4 Leami Astray 2nd = 1 Him Name Jim 3rd = 3 Imperial Rule 4th = 5 Nuclear Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Thats King | ||
Mon Jan 11 2016 14:37 | 1st = 8 Thats King 2nd = 6 Thrilling Riot 3rd = 5 Lagoon Victory 4th = 7 Zimmer Frame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 1 - 1 Pure Theatre | ||
Mon Jan 11 2016 14:31 | 1st = 1 Pure Theatre 2nd = 3 Stones Corner 3rd = 5 Soho Cruise 4th = 2 Little Tweek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Dunbro Charlie | ||
Mon Jan 11 2016 14:28 | 1st = 4 Dunbro Charlie 2nd = 3 Miss Sim 3rd = 5 Bluehawk Burst 4th = 1 Mini Morgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 4 Diamondcowboy | ||
Mon Jan 11 2016 14:23 | 1st = 4 Diamondcowboy 2nd = 2 Dangerpet 3rd = 11 Ruary Mac 4th = 5 Fildancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Asteria | ||
Mon Jan 11 2016 14:19 | 1st = 1 Asteria 2nd = 4 Homebush Ginger 3rd = 8 Goodtime Mike 4th = 2 Alamein Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 8 Just Leave | ||
Mon Jan 11 2016 14:13 | 1st = 8 Just Leave 2nd = 6 Alex The Great 3rd = 1 Illawong Red 4th = 4 Silver Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Highfield La La | ||
Mon Jan 11 2016 14:09 | 1st = 1 Highfield La La 2nd = 9 Time Sent 3rd = 3 Pyrenees Dynasty 4th = 7 Missions Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Lagoon Mac | ||
Mon Jan 11 2016 14:03 | 1st = 8 Lagoon Mac 2nd = 3 Individual Lily 3rd = 4 Cawbourne Danial 4th = 2 Shinzigzag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 1 Raheen Lady | ||
Mon Jan 11 2016 13:48 | 1st = 1 Raheen Lady 2nd = 3 Beautiful Assassin 4th = 6 Cocolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Manu Rama | ||
Mon Jan 11 2016 13:44 | 1st = 1 Manu Rama 2nd = 8 Superliner 3rd = 5 Cawbourne Gable 4th = 7 Homebush Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Opal Jewel | ||
Mon Jan 11 2016 13:28 | 1st = 6 Opal Jewel 2nd = 8 Cawbourne Martin 3rd = 10 Youre So Free 4th = 3 No More Marmite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 9 Solar Impulse | ||
Mon Jan 11 2016 13:13 | 1st = 9 Solar Impulse 2nd = 5 Transcendre 3rd = 1 Arrest The Shadow 4th = 11 Torment The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Our Gypsy | ||
Mon Jan 11 2016 13:09 | 1st = 8 Our Gypsy 2nd = 4 Olliesaurus 3rd = 1 Cawbourne Philip 4th = 2 Super Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Cawbourne Spree | ||
Mon Jan 11 2016 12:53 | 1st = 8 Cawbourne Spree 2nd = 6 Cawbourne Gil 3rd = 3 Clearly Magic 4th = 7 Working Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 10 Sheeza Commander | ||
Mon Jan 11 2016 12:43 | 1st = 10 Sheeza Commander 2nd = 9 Peach Bowl 3rd = 11 Riverlea Stratagem 4th = 2 Brother Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Lady Zeena | ||
Mon Jan 11 2016 12:34 | 1st = 6 Lady Zeena 2nd = 7 Takeaway 3rd = 1 Mangamahu Jack 4th = 3 Alquezar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Spiritello | ||
Mon Jan 11 2016 12:18 | 1st = 2 Spiritello 2nd = 1 Pistols Princess 3rd = 7 Pacific Vibe 4th = 6 Kentucky Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 7 Its Thyme | ||
Mon Jan 11 2016 12:13 | 1st = 7 Its Thyme 2nd = 9 Nilmar Avenue 3rd = 6 The Drama King 4th = 10 Raggerty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 6 Murphys Reward | ||
Mon Jan 11 2016 11:43 | 1st = 6 Murphys Reward 2nd = 7 Waygu Takumi 3rd = 2 Bold Emperor 4th = 1 Amahero |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000