Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Waterloo Monelli | ||
Wed Dec 20 2017 23:52 | 1st = 1 Waterloo Monelli 2nd = 2 Leisel Monelli 3rd = 7 Petria Monelli 4th = 4 Azalea Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Daves Girl | ||
Wed Dec 20 2017 23:27 | 1st = 2 Daves Girl 2nd = 1 Combination 3rd = 4 Its The Horse 4th = 6 Shiney Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 West On Augie | ||
Wed Dec 20 2017 23:07 | 1st = 3 West On Augie 2nd = 8 Cropduster 3rd = 2 Sieben Monelli 4th = 7 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Petes Eagle | ||
Wed Dec 20 2017 22:52 | 1st = 6 Petes Eagle 2nd = 5 Honky Kat 3rd = 1 Nothing To Prove 4th = 2 Owl Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Mahlo Blackhawk | ||
Wed Dec 20 2017 22:39 | 1st = 2 Mahlo Blackhawk 2nd = 1 Dons Machine 3rd = 5 Gehring Bale 4th = 3 Crumps Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Miss Focus | ||
Wed Dec 20 2017 22:36 | 1st = 8 Miss Focus 2nd = 6 Wild Wish 3rd = 7 Storm Marlow 4th = 3 Despicable Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Snoop A Loop | ||
Wed Dec 20 2017 22:33 | 1st = 8 Snoop A Loop 2nd = 6 Miss Gypsy Lee 3rd = 1 Tubark 4th = 4 Riverside Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 9 - 4 Pennstock | ||
Wed Dec 20 2017 22:30 | 1st = 4 Pennstock 2nd = 3 Greenmount Lass 3rd = 6 Time Commands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Cleo Parker | ||
Wed Dec 20 2017 22:28 | 1st = 7 Cleo Parker 2nd = 6 Tear Town 3rd = 2 Demelza 4th = 3 Roxy Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Brindle Yap | ||
Wed Dec 20 2017 22:25 | 1st = 6 Brindle Yap 2nd = 4 Bushmans Sunset 3rd = 8 Go Gettem Beks 4th = 7 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 8 Better Then Heaven | ||
Wed Dec 20 2017 22:24 | 1st = 8 Better Then Heaven 2nd = 1 Nicky Mattgregor 3rd = 4 Wedding Night 4th = 2 Reddy Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Percys Empire | ||
Wed Dec 20 2017 22:22 | 1st = 8 Percys Empire 2nd = 1 Stand Beside Me 3rd = 6 Far Sighted 4th = 5 Orazzi Ohh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Showys Ya Daddy | ||
Wed Dec 20 2017 22:19 | 1st = 7 Showys Ya Daddy 2nd = 4 Crumps Lil Angel 3rd = 6 Jakeys On Fire 4th = 5 Flying Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Catsford Allan | ||
Wed Dec 20 2017 22:13 | 1st = 7 Catsford Allan 2nd = 3 What Stopping Ya 3rd = 9 Totally Fab 4th = 2 Fiesty Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Blazin Carter | ||
Wed Dec 20 2017 22:10 | 1st = 4 Blazin Carter 2nd = 3 Elusive Jake 3rd = 1 Sister Knows 4th = 7 Peggy Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Go Gettem Spice | ||
Wed Dec 20 2017 22:04 | 1st = 4 Go Gettem Spice 2nd = 2 Hotshot Monelli 3rd = 8 Bush Bandicoot 4th = 1 Fantastic Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Dig Deep Chez | ||
Wed Dec 20 2017 22:01 | 1st = 2 Dig Deep Chez 2nd = 6 Pacman To Excel 3rd = 3 Caity Lotz 4th = 5 Rob George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 2 Kanji | ||
Wed Dec 20 2017 22:00 | 1st = 2 Kanji 2nd = 4 Barjeel 4th = 1 Vandermeer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Lost Love | ||
Wed Dec 20 2017 21:58 | 1st = 7 Lost Love 2nd = 1 Go Jotto 3rd = 8 Quick Session 4th = 5 Lilly Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 10 War Rig | ||
Wed Dec 20 2017 21:55 | 1st = 10 War Rig 2nd = 9 Lucrative Rose 3rd = 7 Velocity Mia 4th = 4 Yancy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Gotta Rush | ||
Wed Dec 20 2017 21:52 | 1st = 7 Gotta Rush 2nd = 6 Cash Ownley 3rd = 8 Stately Kay 4th = 2 Azza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 2 Jenny Lenny | ||
Wed Dec 20 2017 21:51 | 1st = 2 Jenny Lenny 2nd = 6 Sublime Countess 3rd = 4 Mallee Pearl 4th = 7 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - | ||
Wed Dec 20 2017 21:51 |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Heavens Hurricane | ||
Wed Dec 20 2017 21:47 | 1st = 6 Heavens Hurricane 2nd = 3 Always A Jewel 3rd = 2 Fortes In Fide 4th = 7 Ark Teamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Another Gangsta | ||
Wed Dec 20 2017 21:45 | 1st = 6 Another Gangsta 2nd = 8 Expressive 3rd = 1 Canya Ayden 4th = 5 Dales Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Bushmans Drover | ||
Wed Dec 20 2017 21:42 | 1st = 2 Bushmans Drover 2nd = 6 Everything 3rd = 8 Wild Thoughts 4th = 4 Humph Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Captain Cosmonaut | ||
Wed Dec 20 2017 21:40 | 1st = 5 Captain Cosmonaut 2nd = 1 Aunty Bessy 3rd = 2 Lady Zaras Home 4th = 4 Castalong Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Dont Quote Me | ||
Wed Dec 20 2017 21:38 | 1st = 5 Dont Quote Me 2nd = 8 Idabelle Bale 3rd = 6 Dorrigo Bale 4th = 7 Mav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Avifors | ||
Wed Dec 20 2017 21:36 | 1st = 1 Avifors 2nd = 6 Earn Me Cash 3rd = 5 Kasatka 4th = 2 One Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 7 Im A Lady | ||
Wed Dec 20 2017 21:33 | 1st = 7 Im A Lady 2nd = 3 Edgy 3rd = 8 Arborstone 4th = 1 Excitable Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 4 Ideal Lifestyle | ||
Wed Dec 20 2017 21:33 | 1st = 4 Ideal Lifestyle 2nd = 6 Giant Steps 3rd = 5 Ella Michelle 4th = 1 My Kiwi Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 6 Weekend Whisky | ||
Wed Dec 20 2017 21:30 | 1st = 6 Weekend Whisky 2nd = 8 Flying Geepee 3rd = 9 Strathalbyn 4th = 1 Tammany Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 5 Gardot | ||
Wed Dec 20 2017 21:30 | 1st = 5 Gardot 2nd = 2 Reagan 3rd = 7 Blue Vain Boy 4th = 3 Never Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Sharp Missile | ||
Wed Dec 20 2017 21:27 | 1st = 4 Sharp Missile 2nd = 1 Express Chain 3rd = 7 Buckle Up York 4th = 5 Golden Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Black Hole Sun | ||
Wed Dec 20 2017 21:24 | 1st = 6 Black Hole Sun 2nd = 1 Sound Advice 3rd = 7 Ritza Rossi 4th = 2 Royal Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Fabolate | ||
Wed Dec 20 2017 21:21 | 1st = 1 Fabolate 2nd = 7 Little Showgun 3rd = 6 Frail Grasp 4th = 2 Summer Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Mister Chomp | ||
Wed Dec 20 2017 21:20 | 1st = 9 Mister Chomp 2nd = 4 Archiecano 3rd = 1 Private Jujon 4th = 2 Buddy Stoked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Powerful Lomar | ||
Wed Dec 20 2017 21:18 | 1st = 5 Powerful Lomar 2nd = 3 Must Have 3rd = 7 Dimitri Bale 4th = 4 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Are Jay Dee | ||
Wed Dec 20 2017 21:15 | 1st = 6 Are Jay Dee 2nd = 3 Ironpot Smash 3rd = 7 All Red 4th = 8 Crash Course |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Fundamental | ||
Wed Dec 20 2017 21:13 | 1st = 2 Fundamental 2nd = 7 Major Studleigh 3rd = 6 Remember Mac 4th = 5 Rosemary Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Star Desire | ||
Wed Dec 20 2017 21:11 | 1st = 8 Star Desire 2nd = 1 Big Bubbles 3rd = 3 Bank Rogue 4th = 5 Shanlyn Pippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Maggie Marvel | ||
Wed Dec 20 2017 21:08 | 1st = 7 Maggie Marvel 2nd = 2 Kylin 3rd = 9 Fascinate Joan 4th = 8 Ancient Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Arnhem Mayhem | ||
Wed Dec 20 2017 21:05 | 1st = 8 Arnhem Mayhem 2nd = 6 Gossip Park 3rd = 1 Dainty Culprit 4th = 7 Macaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 3 Hezatoff | ||
Wed Dec 20 2017 21:03 | 1st = 3 Hezatoff 2nd = 2 Louis Sedgwick 3rd = 5 Admiral 4th = 1 Our Edward Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Betty Blokbuster | ||
Wed Dec 20 2017 21:01 | 1st = 1 Betty Blokbuster 2nd = 4 Larrikins Hat 3rd = 5 Stunning Lola 4th = 7 Zipping Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 8 Gee Gees Top Notch | ||
Wed Dec 20 2017 21:00 | 1st = 8 Gee Gees Top Notch 2nd = 7 Geegees Goldengirl 3rd = 1 Hellova Street 4th = 4 Killin Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Myrniong Corner | ||
Wed Dec 20 2017 20:58 | 1st = 8 Myrniong Corner 2nd = 4 Chezzy Allen 3rd = 5 Flaming Elite 4th = 7 Bella Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Riff | ||
Wed Dec 20 2017 20:55 | 1st = 8 Riff 2nd = 3 Aberdeen Rebel 3rd = 1 Harry Harks 4th = 6 My Kids Tuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Georgia Grace | ||
Wed Dec 20 2017 20:53 | 1st = 2 Georgia Grace 2nd = 9 Alleluia 3rd = 7 The Shady One 4th = 10 Jackaroo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Come On Colour | ||
Wed Dec 20 2017 20:51 | 1st = 1 Come On Colour 2nd = 3 Lady Bullseye 3rd = 8 Leading The Way 4th = 7 China Catch em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Egyptian Pirate | ||
Wed Dec 20 2017 20:48 | 1st = 4 Egyptian Pirate 2nd = 3 Bolt Like Bekim 3rd = 8 Starzsa Smiling 4th = 5 Like Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Elite Falcon | ||
Wed Dec 20 2017 20:45 | 1st = 1 Elite Falcon 2nd = 4 Abaloney 3rd = 2 Navajo Warrior 4th = 8 Night Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Bills Mate | ||
Wed Dec 20 2017 20:43 | 1st = 1 Bills Mate 2nd = 2 Just A Kool Joe 3rd = 3 Dont Tell Jack 4th = 9 Shannonstheman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Zipping Hamlet | ||
Wed Dec 20 2017 20:41 | 1st = 8 Zipping Hamlet 2nd = 7 Enjoy The Party 3rd = 1 Firey Lomar 4th = 3 Bettys The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 10 Lucky Legacy | ||
Wed Dec 20 2017 20:40 | 1st = 10 Lucky Legacy 2nd = 3 The Gospel Sin 3rd = 11 Orange Strudel 4th = 5 Count Tomoz Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Gordette | ||
Wed Dec 20 2017 20:38 | 1st = 2 Gordette 2nd = 3 Penny Pop 3rd = 1 Its A Party 4th = 4 Ace Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Paris Benz | ||
Wed Dec 20 2017 20:35 | 1st = 4 Paris Benz 2nd = 3 Lollyharks 3rd = 2 Summahs Knight 4th = 8 Tres Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 6 Rule Of Thumb | ||
Wed Dec 20 2017 20:33 | 1st = 6 Rule Of Thumb 2nd = 2 Blacknbrown 3rd = 5 Blackwarrior 4th = 4 Jilliby Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Tiggerlong Rock | ||
Wed Dec 20 2017 20:31 | 1st = 3 Tiggerlong Rock 2nd = 1 My Names Schultz 3rd = 2 Jimmy Vella 4th = 7 Adam Handler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Champness Boy | ||
Wed Dec 20 2017 20:28 | 1st = 8 Champness Boy 2nd = 3 Zinkey 3rd = 5 Taylor Made Star 4th = 1 Hombre Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Meales Chance | ||
Wed Dec 20 2017 20:25 | 1st = 1 Meales Chance 2nd = 4 Dust And Sand 3rd = 7 Happy Glen 4th = 2 Rimba Sambia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 Cotton Cold Candy | ||
Wed Dec 20 2017 20:23 | 1st = 10 Cotton Cold Candy 2nd = 6 Levi Jade 3rd = 9 Dapper 4th = 5 Train Wreck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Sheza Marvel | ||
Wed Dec 20 2017 20:21 | 1st = 1 Sheza Marvel 2nd = 3 World Excite 3rd = 7 Despicable Mick 4th = 6 Rodeo Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 1 Mister Songman | ||
Wed Dec 20 2017 20:20 | 1st = 1 Mister Songman 2nd = 4 Pateena Arena 3rd = 5 Gee Gee Lanett 4th = 3 Overplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Charlie Rocket | ||
Wed Dec 20 2017 20:18 | 1st = 7 Charlie Rocket 2nd = 5 Solar Mocha 3rd = 1 Dashing Impulse 4th = 6 Petra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Shiloh Ranch | ||
Wed Dec 20 2017 20:15 | 1st = 1 Shiloh Ranch 2nd = 4 Happy Pantera 3rd = 6 Nile Harks 4th = 2 Subtitle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Might And Main | ||
Wed Dec 20 2017 20:13 | 1st = 9 Might And Main 2nd = 4 Allnight Raid 3rd = 6 Dont Tell Errol 4th = 8 Shadow Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Gestalt Allen | ||
Wed Dec 20 2017 20:11 | 1st = 1 Gestalt Allen 2nd = 4 Kates Intention 3rd = 8 Dyna Yami 4th = 6 Top Shot Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Pride Of Charlie | ||
Wed Dec 20 2017 20:08 | 1st = 1 Pride Of Charlie 2nd = 3 Saint Gallon 3rd = 6 His The Boss 4th = 2 Black Jillak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Our Josie | ||
Wed Dec 20 2017 20:05 | 1st = 5 Our Josie 2nd = 6 Gold Act 3rd = 8 Mauritian Dynamo 4th = 3 Fabulous Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 6 Celestial Trekker | ||
Wed Dec 20 2017 20:03 | 1st = 6 Celestial Trekker 2nd = 8 Rock N Roll Chapel 3rd = 7 Blissfull Stride 4th = 3 Slippery Moves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Mandrake Mae | ||
Wed Dec 20 2017 20:02 | 1st = 3 Mandrake Mae 2nd = 7 Senorita Kerry 3rd = 5 Hifalutin 4th = 1 Back For Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 2 Trap For Fools | ||
Wed Dec 20 2017 20:00 | 1st = 2 Trap For Fools 2nd = 5 Dark Alert 3rd = 9 Not Again Ken 4th = 3 Bollywood Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Im a Princess | ||
Wed Dec 20 2017 19:57 | 1st = 1 Im a Princess 2nd = 8 Precious Destini 3rd = 3 Last Princess 4th = 4 Destini Fortress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Perez | ||
Wed Dec 20 2017 19:54 | 1st = 2 Perez 2nd = 1 Lorian Express 3rd = 3 Abele 4th = 8 Magic Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Ellbeebliss | ||
Wed Dec 20 2017 19:53 | 1st = 6 Ellbeebliss 2nd = 2 Capture Me 3rd = 8 What A Flight 4th = 10 Corporal Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Bronelly Buster | ||
Wed Dec 20 2017 19:51 | 1st = 8 Bronelly Buster 2nd = 1 Why Not Senor 3rd = 5 Ernies Legacy 4th = 6 Shreks Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Rusty Memories | ||
Wed Dec 20 2017 19:48 | 1st = 3 Rusty Memories 2nd = 6 Fawn Express 3rd = 5 Lets Win Meisha 4th = 4 Midnight Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 4 Jacques | ||
Wed Dec 20 2017 19:45 | 1st = 4 Jacques 2nd = 10 Jo Anconi 3rd = 3 Westerly Haze 4th = 12 City Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - | ||
Wed Dec 20 2017 19:43 | 2nd = 3 Imitate 3rd = 7 Dashing Geek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 3 Imitate | ||
Wed Dec 20 2017 19:43 | 1st = 3 Imitate 2nd = 1 Zamlee Magic 3rd = 6 Hawkes Special 4th = 2 Sarah Barramundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 4 Our Uncle Sam | ||
Wed Dec 20 2017 19:40 | 1st = 4 Our Uncle Sam 2nd = 1 De Santa Anna 3rd = 10 Star Writer 4th = 9 Im Cool Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Late Night Inn | ||
Wed Dec 20 2017 19:40 | 1st = 3 Late Night Inn 2nd = 1 Yep Yep 3rd = 7 Cape Gem 4th = 8 Simply Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Annie Lava | ||
Wed Dec 20 2017 19:37 | 1st = 2 Annie Lava 2nd = 6 Destini Laredo 3rd = 3 Chill Out Julie 4th = 7 Star Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Highway Girl | ||
Wed Dec 20 2017 19:34 | 1st = 4 Highway Girl 2nd = 8 Dream Bigger 3rd = 1 Whambulance 4th = 2 Loch Her Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 5 Miss Intense | ||
Wed Dec 20 2017 19:33 | 1st = 5 Miss Intense 2nd = 2 Schippers 3rd = 4 Princess Venom 4th = 3 Frameworks Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Polite Request | ||
Wed Dec 20 2017 19:30 | 1st = 5 Polite Request 2nd = 8 Chinookan Blue 3rd = 2 Be Bob 4th = 10 Whiney Whine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 12 Touch | ||
Wed Dec 20 2017 19:30 | 1st = 12 Touch 2nd = 9 Hilumiere 3rd = 8 Sand Cat 4th = 4 Wise And Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Wait There | ||
Wed Dec 20 2017 19:27 | 1st = 7 Wait There 2nd = 2 Centavos 3rd = 1 Starzsa Light 4th = 8 Spring Forte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 4 Love You Later | ||
Wed Dec 20 2017 19:24 | 1st = 4 Love You Later 2nd = 2 Big Stink 3rd = 3 Nitro Injected 4th = 5 Yorgi Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Vader | ||
Wed Dec 20 2017 19:23 | 1st = 2 Vader 2nd = 1 Spondooley 3rd = 9 Master Montana 4th = 7 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 11 Salvaged | ||
Wed Dec 20 2017 19:20 | 1st = 11 Salvaged 2nd = 3 Summit Trail 3rd = 2 Full Disclosure 4th = 10 Quiet Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Aston Ninja | ||
Wed Dec 20 2017 19:17 | 1st = 6 Aston Ninja 2nd = 1 Real Obsession 3rd = 7 Blazing Major 4th = 2 Sammy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Oriental Owen | ||
Wed Dec 20 2017 19:14 | 1st = 2 Oriental Owen 2nd = 6 Cosmic Latisha 3rd = 3 Zipping Ruby 4th = 9 Off Road Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Bettor Under Fire | ||
Wed Dec 20 2017 19:13 | 1st = 5 Bettor Under Fire 2nd = 11 Lucky Iffy 3rd = 7 Miss Ives 4th = 4 Abercrombie Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 11 Schillie Billie | ||
Wed Dec 20 2017 19:10 | 1st = 11 Schillie Billie 2nd = 6 Nordic Thunder 3rd = 1 Savs Finale 4th = 3 Westwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Superfast Love | ||
Wed Dec 20 2017 19:07 | 1st = 1 Superfast Love 2nd = 6 Flying Away 3rd = 5 La Tiana 4th = 4 Why Not Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Gotta Grin | ||
Wed Dec 20 2017 19:04 | 1st = 1 Gotta Grin 2nd = 2 Vunivalu 3rd = 5 Optic Nerve 4th = 4 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Wonderforce | ||
Wed Dec 20 2017 19:03 | 1st = 4 Wonderforce 2nd = 11 Queen Of Jenna 3rd = 2 Tiseh Lucky Lady 4th = 1 Pats Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 11 Jarrvis | ||
Wed Dec 20 2017 19:00 | 1st = 11 Jarrvis 2nd = 6 Downunder Prince 3rd = 1 One For Max 4th = 4 Cool Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 9 Garna Bolt | ||
Wed Dec 20 2017 18:57 | 1st = 9 Garna Bolt 2nd = 2 Kirbys Rose 3rd = 4 Dyna Zoron 4th = 7 Pyrenees Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Thunder Fury | ||
Wed Dec 20 2017 18:54 | 1st = 1 Thunder Fury 2nd = 8 Gudera Spitfire 3rd = 2 On The Rize 4th = 6 Bet You Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 My Mojo | ||
Wed Dec 20 2017 18:50 | 1st = 4 My Mojo 2nd = 3 Havetogetawaymore 3rd = 8 Celtic Cruza 4th = 10 Proficient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Bit Of Fun | ||
Wed Dec 20 2017 18:48 | 1st = 7 Bit Of Fun 2nd = 1 Oh Cee Dee 3rd = 8 Torys Rocket 4th = 5 Miss Fagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 4 No Say In It | ||
Wed Dec 20 2017 18:45 | 1st = 4 No Say In It 2nd = 10 Medom 3rd = 11 Scarlet Speedster 4th = 2 Cappo Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Fenix | ||
Wed Dec 20 2017 18:42 | 1st = 1 Fenix 2nd = 3 Distant Shores 3rd = 8 Full of Charm 4th = 7 Peekaboo Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 El Gran Senor | ||
Wed Dec 20 2017 18:40 | 1st = 9 El Gran Senor 2nd = 1 Walk On Kimmy 3rd = 7 Billy Braveheart 4th = 5 Ima Black Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Tiny Tiara | ||
Wed Dec 20 2017 18:38 | 1st = 8 Tiny Tiara 2nd = 3 Pantera Negra 3rd = 9 Miss Thickshake 4th = 2 Proper Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 3 Mandela Effect | ||
Wed Dec 20 2017 18:35 | 1st = 3 Mandela Effect 2nd = 2 Kathonious 3rd = 8 Gwenville 4th = 6 Miss Eleanor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 2 Atchoo | ||
Wed Dec 20 2017 18:30 | 1st = 2 Atchoo 2nd = 1 Sweet Kisses 3rd = 8 Desert Safari 4th = 4 Validated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 3 Fantastic Magic | ||
Wed Dec 20 2017 18:25 | 1st = 3 Fantastic Magic 2nd = 2 Ropeadope 3rd = 7 Aali Mia 4th = 4 Eclair Fiesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 2 Jetmag Ink | ||
Wed Dec 20 2017 18:22 | 1st = 2 Jetmag Ink 2nd = 5 Firebomb 3rd = 1 Real Stylist 4th = 8 Not A Bulldozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 8 I Am Impinge | ||
Wed Dec 20 2017 18:18 | 1st = 8 I Am Impinge 2nd = 3 Mr Attitude 3rd = 2 Man In Charge 4th = 4 Cosgrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Bintang Laurie | ||
Wed Dec 20 2017 18:14 | 1st = 1 Bintang Laurie 2nd = 4 News Story 3rd = 3 Innamincka 4th = 7 Choc Latte Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Senso | ||
Wed Dec 20 2017 18:10 | 1st = 1 Senso 2nd = 2 Amaliemoo 3rd = 3 Great Again 4th = 9 Rojo Calor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 15 Sandhurst Delight | ||
Wed Dec 20 2017 18:05 | 1st = 15 Sandhurst Delight 2nd = 6 Bon Rocket 3rd = 12 Sohool 4th = 13 All About Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 4 Little Pumba | ||
Wed Dec 20 2017 18:00 | 1st = 4 Little Pumba 2nd = 8 Thewordsout 3rd = 2 Go For It 4th = 11 French Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Quicksilver Hope | ||
Wed Dec 20 2017 17:57 | 1st = 7 Quicksilver Hope 2nd = 3 Amazon Warrior 3rd = 6 Crainys Wish 4th = 8 All Inn Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 9 Allcash | ||
Wed Dec 20 2017 17:55 | 1st = 9 Allcash 2nd = 6 Emperors Way 3rd = 1 Coys 4th = 4 Hurricane Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Farmor Chips | ||
Wed Dec 20 2017 17:54 | 1st = 4 Farmor Chips 2nd = 3 Ace 3rd = 1 Pan Yoko 4th = 2 Albury Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Stryker Fortune | ||
Wed Dec 20 2017 17:50 | 1st = 1 Stryker Fortune 2nd = 4 Lucapa Diamonds 3rd = 2 Dornoch 4th = 3 Duportron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 8 Sailor Gerri | ||
Wed Dec 20 2017 17:43 | 1st = 8 Sailor Gerri 2nd = 2 Clockwork Orange 3rd = 7 Make Her Own Whey 4th = 10 Boiling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Scott Finesse | ||
Wed Dec 20 2017 17:40 | 1st = 7 Scott Finesse 2nd = 2 Greysynd Alpha 3rd = 5 First Refusal 4th = 6 Lodges Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 3 Hectopascal | ||
Wed Dec 20 2017 17:35 | 1st = 3 Hectopascal 2nd = 9 Miss Magda 3rd = 2 Trinity Hill 4th = 7 Classic Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Stubborn State | ||
Wed Dec 20 2017 17:32 | 1st = 7 Stubborn State 2nd = 3 Iron Monarch 3rd = 2 Haras Hummer 4th = 1 Agros Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Red Army | ||
Wed Dec 20 2017 17:29 | 1st = 3 Red Army 2nd = 4 Humanity 3rd = 8 Aflicas Girl 4th = 10 Shadablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 1 Sasanofs Hero | ||
Wed Dec 20 2017 17:28 | 1st = 1 Sasanofs Hero 2nd = 11 Infinite Joy 3rd = 3 Cha Siu Bao 4th = 6 Dangerous Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 2 Samadoubt | ||
Wed Dec 20 2017 17:25 | 1st = 2 Samadoubt 2nd = 8 Zafina 3rd = 4 Ever So Natural 4th = 5 Hillary Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Billy Bart | ||
Wed Dec 20 2017 17:20 | 1st = 1 Billy Bart 2nd = 7 Hector Cabang 3rd = 6 Texas Blaze 4th = 2 Archi Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Scarlett Fox | ||
Wed Dec 20 2017 17:15 | 1st = 1 Scarlett Fox 2nd = 6 Quick Biscuit 3rd = 2 Manhattan Melody 4th = 4 Call Me Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Captains Knock | ||
Wed Dec 20 2017 17:12 | 1st = 1 Captains Knock 2nd = 7 Haras Hornet 3rd = 4 Dollar And Cent 4th = 2 Spot The Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 8 Duke Of Christophe | ||
Wed Dec 20 2017 17:08 | 1st = 8 Duke Of Christophe 2nd = 1 Courageous Rock 3rd = 7 Whos Your Daddy 4th = 5 Elsaray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 White Ambush | ||
Wed Dec 20 2017 17:04 | 1st = 2 White Ambush 2nd = 6 Kraken Elroy 3rd = 9 Spanish Moon 4th = 5 Kraken Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 7 Wee Cent | ||
Wed Dec 20 2017 17:02 | 1st = 7 Wee Cent 2nd = 6 Yindi 3rd = 3 Okina Kuri 4th = 1 Double The Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 2 Castle Hackett | ||
Wed Dec 20 2017 17:00 | 1st = 2 Castle Hackett 2nd = 1 The Mighty Jrod 3rd = 12 Grand Casino 4th = 13 Kastor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Sir To You | ||
Wed Dec 20 2017 16:57 | 1st = 1 Sir To You 2nd = 2 Gudera Kittyhawk 3rd = 3 Mr Banks 4th = 8 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 2 Dontblamethemusic | ||
Wed Dec 20 2017 16:53 | 1st = 2 Dontblamethemusic 2nd = 3 Eprouvez 3rd = 10 Wonder Woman 4th = 8 Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 All Inn Houston | ||
Wed Dec 20 2017 16:45 | 1st = 2 All Inn Houston 2nd = 8 Dark Smiffy 3rd = 1 Calen 4th = 4 Virgil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Bomber Bob | ||
Wed Dec 20 2017 16:40 | 1st = 5 Bomber Bob 2nd = 9 Tamara Marie 3rd = 6 Its Our Life 4th = 4 Vanishing Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Jazz Mine | ||
Wed Dec 20 2017 16:37 | 1st = 6 Jazz Mine 2nd = 3 Fab Jessie 3rd = 4 May Road 4th = 7 Fran Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 3 Beaudragon | ||
Wed Dec 20 2017 16:33 | 1st = 3 Beaudragon 2nd = 2 Patronizing 3rd = 1 Prioritise 4th = 9 Hetuka Zarsho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 Shackleton | ||
Wed Dec 20 2017 16:30 | 1st = 1 Shackleton 2nd = 10 Chisano 3rd = 6 In The Boot 4th = 7 Rezeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Some Spark | ||
Wed Dec 20 2017 16:29 | 1st = 2 Some Spark 2nd = 1 Beer On Tap 3rd = 7 Dry Argument 4th = 3 Trademark Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 6 Adatto | ||
Wed Dec 20 2017 16:25 | 1st = 6 Adatto 2nd = 3 Domesticated 3rd = 4 Storm Harbour 4th = 2 Wildwood Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Crazy Emjay | ||
Wed Dec 20 2017 16:22 | 1st = 1 Crazy Emjay 2nd = 4 Syfy Hero 3rd = 3 Quick Story 4th = 8 Succatash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 9 Short Fuse | ||
Wed Dec 20 2017 16:18 | 1st = 9 Short Fuse 2nd = 11 Walkin By 3rd = 7 Mongolian Marshal 4th = 14 Tia Celeste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 Jaunty | ||
Wed Dec 20 2017 16:15 | 1st = 3 Jaunty 2nd = 1 Baysa 3rd = 4 Mollyfied 4th = 6 Tennessee Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Fearless Flyer | ||
Wed Dec 20 2017 16:10 | 1st = 2 Fearless Flyer 2nd = 7 Grand Maximus 3rd = 3 Destini Florida 4th = 1 Bletchley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Fabulous Flipper | ||
Wed Dec 20 2017 16:05 | 1st = 2 Fabulous Flipper 2nd = 8 Skid Lid 3rd = 6 Bramfield 4th = 1 Arctic Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Illawong Cowgirl | ||
Wed Dec 20 2017 16:02 | 1st = 1 Illawong Cowgirl 2nd = 8 Extra Royal 3rd = 5 Haras Honey 4th = 6 Forgot My Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 9 Make A Ruler | ||
Wed Dec 20 2017 15:58 | 1st = 9 Make A Ruler 2nd = 1 Casino Thoughts 3rd = 2 Zendaye 4th = 4 Jomars Element |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Air Commander | ||
Wed Dec 20 2017 15:54 | 1st = 2 Air Commander 2nd = 4 Doc Nam 3rd = 3 Mon Dasha 4th = 9 Zelemar Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 9 Holy Seal | ||
Wed Dec 20 2017 15:50 | 1st = 9 Holy Seal 2nd = 6 Booradley 3rd = 7 Villa Rosa 4th = 2 Streetshavenoname |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Glendenning | ||
Wed Dec 20 2017 15:47 | 1st = 4 Glendenning 2nd = 1 Emerley Giggler 3rd = 3 Waz A Looker 4th = 7 Why Not Liv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Exponential | ||
Wed Dec 20 2017 15:44 | 1st = 3 Exponential 2nd = 2 Wonderland 3rd = 1 Joker Joker 4th = 6 Flash Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 16 Gothenburg | ||
Wed Dec 20 2017 15:44 | 1st = 16 Gothenburg 2nd = 8 Show N Go 3rd = 1 Sneakysid 4th = 5 Crimson Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 4 Fantastic Man | ||
Wed Dec 20 2017 15:40 | 1st = 4 Fantastic Man 2nd = 6 Happy Go Plucky 3rd = 5 Atlantic Fox 4th = 3 More Than Fabulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Exford Lumpy | ||
Wed Dec 20 2017 15:35 | 1st = 5 Exford Lumpy 2nd = 8 Twilight Shae 3rd = 3 Miss Booming 4th = 2 Tashendo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 7 Ruth | ||
Wed Dec 20 2017 15:30 | 1st = 7 Ruth 2nd = 5 Tatler 3rd = 6 Wanted Harmony 4th = 1 Casiraghi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Deputy Speaker | ||
Wed Dec 20 2017 15:28 | 1st = 8 Deputy Speaker 2nd = 10 Blu Light Banjo 3rd = 7 Destini Wahoo 4th = 6 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 5 Left Jaybee Out | ||
Wed Dec 20 2017 15:25 | 1st = 5 Left Jaybee Out 2nd = 1 Sound The Trumpet 3rd = 7 Special Feeling 4th = 6 Top Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 Expertea | ||
Wed Dec 20 2017 15:22 | 1st = 2 Expertea 2nd = 3 The Pinkerton 3rd = 5 Iowa 4th = 9 Vivid Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Tritt Tritt | ||
Wed Dec 20 2017 15:19 | 1st = 2 Tritt Tritt 2nd = 8 Manitoba 3rd = 7 Shiney Bling 4th = 5 Tiger Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Looking Down | ||
Wed Dec 20 2017 15:16 | 1st = 3 Looking Down 2nd = 4 Kolora Davey 3rd = 2 Star Cluster 4th = 5 Krazy Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 13 Shokora | ||
Wed Dec 20 2017 15:15 | 1st = 13 Shokora 2nd = 6 Kaptive Hero 3rd = 11 Royale Effort 4th = 3 Saxophone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Elite Chaos | ||
Wed Dec 20 2017 15:12 | 1st = 8 Elite Chaos 2nd = 4 El Rose 3rd = 7 Amarda 4th = 1 Whip Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 3 Baxfull | ||
Wed Dec 20 2017 15:09 | 1st = 3 Baxfull 2nd = 6 Flash As 3rd = 18 Asylum Seeker 4th = 4 Dear Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 7 Wooshka | ||
Wed Dec 20 2017 15:05 | 1st = 7 Wooshka 2nd = 8 Stella Victoria 3rd = 3 Mascot 4th = 1 Balearic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Cruisys Rose | ||
Wed Dec 20 2017 15:02 | 1st = 4 Cruisys Rose 2nd = 3 Another Bling 3rd = 7 Dyna Kushida 4th = 1 Daintree Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 King Royale | ||
Wed Dec 20 2017 14:59 | 1st = 5 King Royale 2nd = 7 Ronnies Flyer 3rd = 8 Southwood Bill 4th = 2 Krazy Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 3 Barchetta | ||
Wed Dec 20 2017 14:55 | 1st = 3 Barchetta 2nd = 8 Swiss Beauty 3rd = 11 Hot Girl Wanted 4th = 7 Paper Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Crown Jester | ||
Wed Dec 20 2017 14:52 | 1st = 2 Crown Jester 2nd = 3 Oldmate Levi 3rd = 6 Bangor Springs 4th = 1 Zipping Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Cruze | ||
Wed Dec 20 2017 14:48 | 1st = 2 Cruze 2nd = 6 Looks Like Elvis 3rd = 4 Dynastic 4th = 1 Zukaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Dyna Evelyn | ||
Wed Dec 20 2017 14:45 | 1st = 2 Dyna Evelyn 2nd = 3 Why That 3rd = 5 Pandaken 4th = 6 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Jackie Jai | ||
Wed Dec 20 2017 14:42 | 1st = 5 Jackie Jai 2nd = 9 Scott A Secret 3rd = 8 Way Things Are 4th = 1 Travellers Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 1 Another Flag | ||
Wed Dec 20 2017 14:40 | 1st = 1 Another Flag 2nd = 4 El Phoenix 3rd = 3 Captivator 4th = 8 Last Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Tuiaki Radar | ||
Wed Dec 20 2017 14:37 | 1st = 5 Tuiaki Radar 2nd = 7 Willing 3rd = 3 Santano 4th = 4 Assertive Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 5 Mongolian Beauty | ||
Wed Dec 20 2017 14:34 | 1st = 5 Mongolian Beauty 2nd = 10 Voler Pour Moi 3rd = 3 Poppy Star 4th = 9 Tattybogler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 7 We Have Lift Off | ||
Wed Dec 20 2017 14:30 | 1st = 7 We Have Lift Off 2nd = 4 Zoology 3rd = 1 League of Nations 4th = 6 Guangdong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Crackerjack Ale | ||
Wed Dec 20 2017 14:25 | 1st = 4 Crackerjack Ale 2nd = 6 Mia Brae 3rd = 1 Jacey Allen 4th = 5 Cruising Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 3 Coco Couture | ||
Wed Dec 20 2017 14:20 | 1st = 3 Coco Couture 2nd = 2 Zoot Suit Riot 3rd = 8 Hussed 4th = 4 Bowie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Click Here | ||
Wed Dec 20 2017 14:17 | 1st = 7 Click Here 2nd = 2 Ivy Murial 3rd = 8 Crinkle Cut 4th = 3 Spring Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 14 Engraved | ||
Wed Dec 20 2017 14:13 | 1st = 14 Engraved 2nd = 7 Wallander 3rd = 12 Dream Wilder 4th = 15 Grand Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Sly Shiraz | ||
Wed Dec 20 2017 14:10 | 1st = 1 Sly Shiraz 2nd = 6 Happy Tails 3rd = 4 Dyna Elvio 4th = 5 Spyfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 11 Mr Money Bags | ||
Wed Dec 20 2017 14:05 | 1st = 11 Mr Money Bags 2nd = 9 Hermanito 3rd = 5 Richmond 4th = 1 Akamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Gamer Bale | ||
Wed Dec 20 2017 14:02 | 1st = 4 Gamer Bale 2nd = 2 Spring Isabella 3rd = 7 La Rosquilla 4th = 8 Edie Finneran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 9 The Mayor | ||
Wed Dec 20 2017 13:59 | 1st = 9 The Mayor 2nd = 7 Verses 3rd = 4 Bugs Moran 4th = 12 Bride To Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 1 Higher Ground | ||
Wed Dec 20 2017 13:55 | 1st = 1 Higher Ground 2nd = 2 Chain Of Fools 3rd = 3 Velocita 4th = 5 Regal Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Double Talkin | ||
Wed Dec 20 2017 13:50 | 1st = 2 Double Talkin 2nd = 4 Blackpool Donny 3rd = 8 Boil Over 4th = 1 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 1 Superveloce | ||
Wed Dec 20 2017 13:45 | 1st = 1 Superveloce 2nd = 2 Tradies Tea Break 3rd = 6 Hard Spark 4th = 4 Phantom Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Charlotte Street | ||
Wed Dec 20 2017 13:42 | 1st = 4 Charlotte Street 2nd = 6 Natural Fury 3rd = 8 Oldmate Ben 4th = 3 Jaxx Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 9 Keep Your Roses | ||
Wed Dec 20 2017 13:38 | 1st = 9 Keep Your Roses 2nd = 5 Boscobella 3rd = 8 Fatz 4th = 7 Excruciate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Dyna Jacinta | ||
Wed Dec 20 2017 13:35 | 1st = 7 Dyna Jacinta 2nd = 3 Tiggerlong Nosey 3rd = 5 Merry Magic 4th = 1 Allen Yani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Rusty Dreams | ||
Wed Dec 20 2017 13:27 | 1st = 1 Rusty Dreams 2nd = 2 Sketchy Kathy 3rd = 8 Cashed Up 4th = 4 Why Not Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 2 Rough Conduct | ||
Wed Dec 20 2017 13:22 | 1st = 2 Rough Conduct 2nd = 7 Jewel Of Patch 3rd = 6 Bak Da Master 4th = 12 Miss Foxy Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Oshkosh Erny Vee | ||
Wed Dec 20 2017 13:19 | 1st = 2 Oshkosh Erny Vee 2nd = 8 Dashing Dino 3rd = 1 Mepunga Gal 4th = 7 Impala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 10 Honolulu Lass | ||
Wed Dec 20 2017 13:15 | 1st = 10 Honolulu Lass 2nd = 5 King Joey 3rd = 12 Milady Cabriot 4th = 6 Lawless Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Scott The Looks | ||
Wed Dec 20 2017 13:12 | 1st = 1 Scott The Looks 2nd = 2 Retail Mayhem 3rd = 8 Cawbourne Frost 4th = 4 Uno Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Over Pitched | ||
Wed Dec 20 2017 13:07 | 1st = 7 Over Pitched 2nd = 8 Allen Paul 3rd = 6 Hayride Mills 4th = 3 Dolce Ventu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Form A Circle | ||
Wed Dec 20 2017 13:02 | 1st = 4 Form A Circle 2nd = 7 Dynastic Ruler 3rd = 8 No Passengers 4th = 3 Pupetta Maresca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Bigtime Lily | ||
Wed Dec 20 2017 12:57 | 1st = 8 Bigtime Lily 2nd = 2 Cawbourne Kai 3rd = 1 Opawa Shay 4th = 4 Caveman Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 16 Anevay | ||
Wed Dec 20 2017 12:50 | 1st = 16 Anevay 2nd = 3 Shockool 3rd = 4 Havoc 4th = 18 Spectra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Emerley Jose | ||
Wed Dec 20 2017 12:48 | 1st = 2 Emerley Jose 2nd = 1 Dalis Dream 3rd = 8 Hazel Eyes 4th = 7 Untapped Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 8 Casa De Lago | ||
Wed Dec 20 2017 12:45 | 1st = 8 Casa De Lago 2nd = 1 Buckhound 3rd = 7 Bossy Rose 4th = 4 So You Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Dance And Sing | ||
Wed Dec 20 2017 12:42 | 1st = 6 Dance And Sing 2nd = 1 Jaclyn Bale 3rd = 3 Lylahs Way 4th = 8 Ursula Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 On Da Quest | ||
Wed Dec 20 2017 12:37 | 1st = 6 On Da Quest 2nd = 3 Nics Fab 3rd = 7 Rowdy Ruby 4th = 5 Uno Brent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 El Tigera | ||
Wed Dec 20 2017 12:32 | 1st = 1 El Tigera 2nd = 4 Smokey Rocks 3rd = 6 Dulcie Palms 4th = 5 Panurgic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Loch Freddie | ||
Wed Dec 20 2017 12:27 | 1st = 1 Loch Freddie 2nd = 3 Dyna Danna 3rd = 5 Crackerjack Jake 4th = 6 El Grand Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Patty Boy | ||
Wed Dec 20 2017 12:20 | 1st = 1 Patty Boy 2nd = 7 Idol Tom 3rd = 2 Bigtime Lady 4th = 3 Piko Piko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 13 Cheeky Reward | ||
Wed Dec 20 2017 12:15 | 1st = 13 Cheeky Reward 2nd = 3 Dennis 3rd = 11 Warragul 4th = 14 Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Dyna Yezza | ||
Wed Dec 20 2017 12:10 | 1st = 3 Dyna Yezza 2nd = 4 Barge Bale 3rd = 2 Dyna Alice 4th = 5 Dyna Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Smash Fire | ||
Wed Dec 20 2017 12:02 | 1st = 5 Smash Fire 2nd = 4 Alamein Stryda 3rd = 3 Snow Ball Chance 4th = 7 Eamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 8 Great Alpine Road | ||
Wed Dec 20 2017 11:45 | 1st = 8 Great Alpine Road 2nd = 6 Our Ladies Money 3rd = 7 Ukulele Tom 4th = 4 Eyes Are Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Allegro Beaty | ||
Wed Dec 20 2017 11:42 | 1st = 1 Allegro Beaty 2nd = 5 Opawa Lyon 3rd = 6 Cawbourne Bettsy 4th = 3 Dermott Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Bigtime Sienna | ||
Wed Dec 20 2017 11:27 | 1st = 5 Bigtime Sienna 2nd = 3 Homebush Demi 3rd = 7 Ahuroa Flyer 4th = 2 Warrior Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Bigtime Monty | ||
Wed Dec 20 2017 11:10 | 1st = 8 Bigtime Monty 2nd = 4 Bigtime Boy 3rd = 3 Mischief Viking 4th = 1 Bigtime Forecast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Alamein Tiger | ||
Wed Dec 20 2017 10:52 | 1st = 3 Alamein Tiger 2nd = 2 Azandei 3rd = 4 Subway Kay 4th = 1 Knock Knock Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Bigtime Conrad | ||
Wed Dec 20 2017 10:35 | 1st = 6 Bigtime Conrad 2nd = 4 Bigtime Kalani 3rd = 5 Dark Syrah 4th = 10 Blackfort Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Bigtime Bucko | ||
Wed Dec 20 2017 10:17 | 1st = 6 Bigtime Bucko 2nd = 1 Bigtime Nibbles 3rd = 4 Bigtime Kylie 4th = 3 Bigtime Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Crackle | ||
Wed Dec 20 2017 10:00 | 1st = 8 Crackle 2nd = 7 Blitz em Rene 3rd = 3 Talkabout Izzy 4th = 5 Bigtime Jorja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Uranium | ||
Wed Dec 20 2017 0:42 | 1st = 1 Uranium 2nd = 3 Cosmic Evolution 3rd = 2 Silent Wind 4th = 8 Short Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Trump Tux | ||
Wed Dec 20 2017 0:22 | 1st = 3 Trump Tux 2nd = 8 West On Zena 3rd = 6 Ripa Rama 4th = 7 Fundamental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Fantastic Amy | ||
Wed Dec 20 2017 0:07 | 1st = 2 Fantastic Amy 2nd = 6 King Tony 3rd = 3 Barrio Monelli 4th = 4 Stilton Smiley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Star Shower | ||
Mon Nov 20 2017 23:52 | 1st = 2 Star Shower 2nd = 1 Buster Keeping 3rd = 3 Dandalup Knight 4th = 5 Double Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Millys Way | ||
Mon Nov 20 2017 23:37 | 1st = 1 Millys Way 2nd = 4 Yuup 3rd = 7 Collectanator 4th = 6 Nosey Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Finns Entity | ||
Mon Nov 20 2017 23:15 | 1st = 6 Finns Entity 2nd = 8 Charging Bullett 3rd = 7 Flying Zarli 4th = 2 Black Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Mac The Quick | ||
Mon Nov 20 2017 23:12 | 1st = 8 Mac The Quick 2nd = 4 Ebony Sands 3rd = 9 Sivamet 4th = 6 Myona Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Petite Senorita | ||
Mon Nov 20 2017 23:00 | 1st = 4 Petite Senorita 2nd = 3 Tai Chi Mini 3rd = 2 Pictish Mark 4th = 7 Bomber Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Betty Gundi | ||
Mon Nov 20 2017 22:56 | 1st = 5 Betty Gundi 2nd = 1 Mr Couragous 3rd = 7 Barbican 4th = 8 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cream Whisk | ||
Mon Nov 20 2017 22:53 | 1st = 1 Cream Whisk 2nd = 2 On The Rize 3rd = 4 Cosmic Taleya 4th = 3 Cmon Angella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 4 Akaboru | ||
Mon Nov 20 2017 22:50 | 1st = 4 Akaboru 2nd = 6 Waterview Dude 3rd = 8 Pops Banjo 4th = 1 Black Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Devils Gullet | ||
Mon Nov 20 2017 22:43 | 1st = 6 Devils Gullet 2nd = 7 Its A Threat 3rd = 3 Posh Amber 4th = 1 Kalaway Cobs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Doobstar | ||
Mon Nov 20 2017 22:40 | 1st = 5 Doobstar 2nd = 8 Campeon 3rd = 2 Sonnys Tas 4th = 3 Little Pookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Stop Light | ||
Mon Nov 20 2017 22:36 | 1st = 8 Stop Light 2nd = 1 Haunted To Excel 3rd = 5 Sonic Monelli 4th = 4 Sunset Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Gunna Wink | ||
Mon Nov 20 2017 22:33 | 1st = 8 Gunna Wink 2nd = 6 Myona Morpheus 3rd = 7 Irinka Gail 4th = 2 Pan Yoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 7 Yoremmup | ||
Mon Nov 20 2017 22:30 | 1st = 7 Yoremmup 2nd = 2 Motown Holly 3rd = 1 Lukes Way 4th = 8 Blaze Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Dilston Delight | ||
Mon Nov 20 2017 22:26 | 1st = 1 Dilston Delight 2nd = 4 Long View Belle 3rd = 5 Runout Babe 4th = 7 Dziah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 10 Stoppa Bus | ||
Mon Nov 20 2017 22:23 | 1st = 10 Stoppa Bus 2nd = 3 Freddy Perfect 3rd = 7 Bambalam Emma 4th = 5 All Inn Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Mental Burst | ||
Mon Nov 20 2017 22:20 | 1st = 4 Mental Burst 2nd = 6 Frame History 3rd = 2 Shes Roxzann 4th = 1 Crisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Bogan Flyer | ||
Mon Nov 20 2017 22:17 | 1st = 1 Bogan Flyer 2nd = 8 Way To Witches 3rd = 2 Thursday Wish 4th = 6 Dollar And Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Shakey Shadow | ||
Mon Nov 20 2017 22:14 | 1st = 4 Shakey Shadow 2nd = 8 Hot Producer 3rd = 9 Cumberland Jet 4th = 3 Springvale Cooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Amazing Flash | ||
Mon Nov 20 2017 22:11 | 1st = 7 Amazing Flash 2nd = 2 Flying Tige 3rd = 3 Oaks Hill 4th = 6 Hes Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Celtic Kid | ||
Mon Nov 20 2017 22:08 | 1st = 2 Celtic Kid 2nd = 8 Free Spins 3rd = 1 King Pedro 4th = 6 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Cristalle Max | ||
Mon Nov 20 2017 22:05 | 1st = 7 Cristalle Max 2nd = 6 Glass Half Full 3rd = 5 From The Shadows 4th = 1 Thera Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 10 Justalilbitgreek | ||
Mon Nov 20 2017 22:00 | 1st = 10 Justalilbitgreek 2nd = 1 Liams Lass 3rd = 2 Ta Failte Rote 4th = 6 Clickncullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Asa Torpedo | ||
Mon Nov 20 2017 21:57 | 1st = 3 Asa Torpedo 2nd = 7 Jessie Rocks 3rd = 2 Hosier Lane 4th = 6 Spruce Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Glaucus | ||
Mon Nov 20 2017 21:51 | 1st = 4 Glaucus 2nd = 1 Wilbur Leone 3rd = 5 Octane Sadie 4th = 10 Oshkosh Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Need A Miracle | ||
Mon Nov 20 2017 21:48 | 1st = 1 Need A Miracle 2nd = 7 Kabooshka 3rd = 4 Clover Bubba 4th = 8 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Halo Henry | ||
Mon Nov 20 2017 21:44 | 1st = 7 Halo Henry 2nd = 4 Gold Lenny 3rd = 3 Lobster Falls 4th = 6 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Paulas Delight | ||
Mon Nov 20 2017 21:41 | 1st = 1 Paulas Delight 2nd = 5 Mate Bale 3rd = 3 Desperado Boy 4th = 9 Perfect Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Going To Jackson | ||
Mon Nov 20 2017 21:38 | 1st = 1 Going To Jackson 2nd = 2 Park Street 3rd = 3 Flashtastic 4th = 9 Dungeon Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Wise Misty | ||
Mon Nov 20 2017 21:35 | 1st = 1 Wise Misty 2nd = 5 Barbara Benz 3rd = 6 Sultan Of Rum 4th = 9 Phantom Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 8 Brochel Bow | ||
Mon Nov 20 2017 21:30 | 1st = 8 Brochel Bow 2nd = 11 Truscott Law 3rd = 4 My Jackofdiamonds 4th = 12 Regal Pepperell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Premier Zed | ||
Mon Nov 20 2017 21:28 | 1st = 2 Premier Zed 2nd = 4 Lucy Stardust 3rd = 5 Gunnadoo Trooper 4th = 7 Jungle Jacqui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 6 Good To Know | ||
Mon Nov 20 2017 21:25 | 1st = 6 Good To Know 2nd = 1 Jacklyn Valley 3rd = 8 Wallace Valley 4th = 5 Tranquil Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Run Jackie Run | ||
Mon Nov 20 2017 21:22 | 1st = 1 Run Jackie Run 2nd = 8 Twirler 3rd = 6 Gatwick 4th = 4 Maddys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Panda Rebel | ||
Mon Nov 20 2017 21:19 | 1st = 8 Panda Rebel 2nd = 1 All Inn Youi 3rd = 6 Daintree Prinz 4th = 5 Lorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Rockabye Demi | ||
Mon Nov 20 2017 21:16 | 1st = 8 Rockabye Demi 2nd = 1 Blue Blaze 3rd = 5 Hello Im Henry 4th = 4 Elle Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Miss Wing Wong | ||
Mon Nov 20 2017 21:13 | 1st = 5 Miss Wing Wong 2nd = 4 Vegas Ethics 3rd = 1 Jugungal Black 4th = 8 Minoru Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Road Scholar | ||
Mon Nov 20 2017 21:10 | 1st = 6 Road Scholar 2nd = 2 Im Glad 3rd = 8 Lonesome Hero 4th = 3 Its Dyllan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Aston Tadita | ||
Mon Nov 20 2017 21:07 | 1st = 2 Aston Tadita 2nd = 1 Rapidfire Rita 3rd = 4 Bushiri 4th = 5 Ripper Fan Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Rumble Soldier | ||
Mon Nov 20 2017 21:04 | 1st = 4 Rumble Soldier 2nd = 3 Magic Mandolin 3rd = 8 Dark Cosmos 4th = 7 Vin Sanette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 Braghetta | ||
Mon Nov 20 2017 21:00 | 1st = 1 Braghetta 2nd = 8 Endorsement 3rd = 3 Lights And Music 4th = 6 Celebrindal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Bridwood Brianna | ||
Mon Nov 20 2017 20:57 | 1st = 8 Bridwood Brianna 2nd = 6 Barbie Doll 3rd = 7 Inanna Star 4th = 2 Poppys Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Spur | ||
Mon Nov 20 2017 20:54 | 1st = 3 Spur 2nd = 4 Tooralee 3rd = 2 Chrissy Pee 4th = 5 Tat Scooby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Canya Bounce | ||
Mon Nov 20 2017 20:51 | 1st = 8 Canya Bounce 2nd = 7 Highlands Road 3rd = 2 Bugatti Dream 4th = 6 Smashing Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Waikarie Noel | ||
Mon Nov 20 2017 20:48 | 1st = 2 Waikarie Noel 2nd = 1 Evies Angel 3rd = 3 Ramblin Rose 4th = 7 Treagle Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Yes Sarge | ||
Mon Nov 20 2017 20:45 | 1st = 3 Yes Sarge 2nd = 2 Aston Apollo 3rd = 6 Rockstar Lisa 4th = 8 Paua To Kapau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 2 Erin Choice | ||
Mon Nov 20 2017 20:42 | 1st = 2 Erin Choice 2nd = 8 Tranquil Manu 3rd = 1 Bitten Bye 4th = 5 Karaoke Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Kiandra | ||
Mon Nov 20 2017 20:38 | 1st = 2 Kiandra 2nd = 8 Buckle Up Maria 3rd = 4 Reiki Master 4th = 7 Roll Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Merry Magic | ||
Mon Nov 20 2017 20:35 | 1st = 2 Merry Magic 2nd = 1 Dynamic Rainbow 3rd = 7 Eight Bells Toll 4th = 6 All Inn Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 7 Magical Marn | ||
Mon Nov 20 2017 20:30 | 1st = 7 Magical Marn 2nd = 1 Artoripace 3rd = 3 Babalaas Jack 4th = 8 Lettucefirestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 2 Crying Angle | ||
Mon Nov 20 2017 20:28 | 1st = 2 Crying Angle 2nd = 1 Rebme Callah 3rd = 4 Banjos Run 4th = 3 Claudia Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Princess Emily | ||
Mon Nov 20 2017 20:25 | 1st = 3 Princess Emily 2nd = 7 Captain Louie 3rd = 5 Smashniak Ice 4th = 8 Interaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Mr Arjay | ||
Mon Nov 20 2017 20:22 | 1st = 6 Mr Arjay 2nd = 3 Jimmy Mcbain 3rd = 8 Mighty Barcia 4th = 1 Mepunga Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Canalai | ||
Mon Nov 20 2017 20:19 | 1st = 3 Canalai 2nd = 4 Beneficiaries 3rd = 6 Blusta Valley 4th = 2 Holywood Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Rivenlee Lad | ||
Mon Nov 20 2017 20:15 | 1st = 6 Rivenlee Lad 2nd = 2 Goodison Girl 3rd = 3 Chelsea Clarice 4th = 8 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Archers Will | ||
Mon Nov 20 2017 20:12 | 1st = 1 Archers Will 2nd = 7 Doc Nam 3rd = 5 Good Golly Wally 4th = 6 Whalephant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Purple Hand | ||
Mon Nov 20 2017 20:09 | 1st = 1 Purple Hand 2nd = 8 Black Snake 3rd = 7 Bootlace 4th = 2 Last Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Armbro Hugh | ||
Mon Nov 20 2017 20:05 | 1st = 4 Armbro Hugh 2nd = 2 Bridie Okane 3rd = 6 Nomaccasforu 4th = 7 Illawong Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Barcia Jeanes | ||
Mon Nov 20 2017 20:03 | 1st = 6 Barcia Jeanes 2nd = 8 Nevs Shadow 3rd = 2 Galway Panther 4th = 5 Proper Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Shauns Entity | ||
Mon Nov 20 2017 20:00 | 1st = 1 Shauns Entity 2nd = 2 Chopsticks 3rd = 3 Romans Legend 4th = 7 Topology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Topem Vale | ||
Mon Nov 20 2017 19:57 | 1st = 8 Topem Vale 2nd = 7 Jemma Diamond 3rd = 5 Peroni Beach 4th = 3 Heres Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 C C Chevron | ||
Mon Nov 20 2017 19:52 | 1st = 6 C C Chevron 2nd = 2 Five Star Major 3rd = 1 Bonsu 4th = 7 Bush Chook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Fifteen Four | ||
Mon Nov 20 2017 19:50 | 1st = 1 Fifteen Four 2nd = 6 Wynburn Lucifer 3rd = 8 Shes A Honey 4th = 5 Fasika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Gnocchi | ||
Mon Nov 20 2017 19:47 | 1st = 6 Gnocchi 2nd = 1 Shooters Odysey 3rd = 2 Ima Brickie 4th = 4 Cozi Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Glen Star | ||
Mon Nov 20 2017 19:44 | 1st = 5 Glen Star 2nd = 7 In The Blue 3rd = 2 Bobbie Dawn 4th = 3 Amari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Tundra Storm | ||
Mon Nov 20 2017 19:41 | 1st = 6 Tundra Storm 2nd = 7 Master Bullet 3rd = 1 Isle Of Mystique 4th = 4 Moo Moo Mason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Vee Bee Dooley | ||
Mon Nov 20 2017 19:38 | 1st = 2 Vee Bee Dooley 2nd = 1 Hurucan 3rd = 6 Edison Bale 4th = 7 Pretostella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Kingsbrae Ben | ||
Mon Nov 20 2017 19:35 | 1st = 5 Kingsbrae Ben 2nd = 9 Gracious Oak 3rd = 7 Gudera Lancaster 4th = 6 West River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 3 Rosehill Magic | ||
Mon Nov 20 2017 19:30 | 1st = 3 Rosehill Magic 2nd = 6 Cobbler Creek 3rd = 1 Sonetto 4th = 5 Lilirene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Amity Class | ||
Mon Nov 20 2017 19:28 | 1st = 6 Amity Class 2nd = 4 Hat Trick Babe 3rd = 1 Bridwood Goldy 4th = 9 Rock On Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Koda Blue | ||
Mon Nov 20 2017 19:25 | 1st = 1 Koda Blue 2nd = 4 No Recourse 3rd = 5 Dyna Ianto 4th = 3 Fairly Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 3 Central Bark | ||
Mon Nov 20 2017 19:22 | 1st = 3 Central Bark 2nd = 2 Magic Moonlight 3rd = 8 Infrared Ethics 4th = 6 Big Gora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Valens | ||
Mon Nov 20 2017 19:17 | 1st = 6 Valens 2nd = 2 Hawkeye Bromac 3rd = 3 Cerato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Acheron | ||
Mon Nov 20 2017 19:14 | 1st = 5 Acheron 2nd = 7 Springvale Carla 3rd = 8 Mo Town Roy 4th = 1 Paddy Macs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 9 Country Sunshine | ||
Mon Nov 20 2017 19:11 | 1st = 9 Country Sunshine 2nd = 5 Go For Chuck 3rd = 1 Not Far Zuess 4th = 2 Android Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Eagle Princess | ||
Mon Nov 20 2017 19:08 | 1st = 2 Eagle Princess 2nd = 1 Queen Dunroaming 3rd = 5 Two Toes Tony 4th = 4 Peters Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Wolf Point | ||
Mon Nov 20 2017 19:05 | 1st = 5 Wolf Point 2nd = 2 Proven Mystery 3rd = 3 Tobys Taxi 4th = 6 Daintree Lilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 9 Heavenly Shades | ||
Mon Nov 20 2017 19:00 | 1st = 9 Heavenly Shades 2nd = 11 Beach Skipper 3rd = 4 Im Toot 4th = 8 Pocket Thedeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Woodburn Warrior | ||
Mon Nov 20 2017 18:57 | 1st = 2 Woodburn Warrior 2nd = 8 Zippy Ethics 3rd = 1 Spy Secrets 4th = 7 Surfer Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Just A Tip | ||
Mon Nov 20 2017 18:54 | 1st = 5 Just A Tip 2nd = 1 Ruby Creek 3rd = 2 Pretoria Son 4th = 8 Boo Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Lucille Rumble | ||
Mon Nov 20 2017 18:51 | 1st = 1 Lucille Rumble 2nd = 8 Knock Me Over 3rd = 3 Trishan Valley 4th = 2 Kembla De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Our Miss Deena | ||
Mon Nov 20 2017 18:47 | 1st = 2 Our Miss Deena 2nd = 7 Tricky Trey 3rd = 1 Fallen Star 4th = 4 Bending Bananas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Anna Faye | ||
Mon Nov 20 2017 18:43 | 1st = 6 Anna Faye 2nd = 1 Ingot Dreaming 3rd = 8 Thatelbe 4th = 9 Vital Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Jersey Banner | ||
Mon Nov 20 2017 18:41 | 1st = 1 Jersey Banner 2nd = 3 Over Pure 3rd = 2 Doughnut Time 4th = 8 Autumn Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 6 Friskey | ||
Mon Nov 20 2017 18:38 | 1st = 6 Friskey 2nd = 8 Queen Kong 3rd = 7 Charlyn Blitz 4th = 5 Tough Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Greysynd Ebony | ||
Mon Nov 20 2017 18:35 | 1st = 3 Greysynd Ebony 2nd = 2 Cinnamon Rose 3rd = 8 Nut And Bolt 4th = 1 Billy Fix It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 12 Ocean Bay | ||
Mon Nov 20 2017 18:30 | 1st = 12 Ocean Bay 2nd = 6 A Kerry Man 4th = 8 Causenfriction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Dyna Misty | ||
Mon Nov 20 2017 18:27 | 1st = 1 Dyna Misty 2nd = 2 Dr Summer 3rd = 5 Storm Train 4th = 10 Markinch Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Rhys Pie | ||
Mon Nov 20 2017 18:23 | 1st = 7 Rhys Pie 2nd = 1 Warm Hearts 3rd = 3 Indys Chant 4th = 4 Airly Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 5 Hey Jude | ||
Mon Nov 20 2017 18:20 | 1st = 5 Hey Jude 2nd = 3 Sunlit Digger 3rd = 7 Random Monkey 4th = 1 Only Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Im Lisart | ||
Mon Nov 20 2017 18:15 | 1st = 8 Im Lisart 2nd = 1 Rocknroll Beachboy 3rd = 10 Heza Head Honcho 4th = 11 Free To Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Aston Hinkley | ||
Mon Nov 20 2017 18:12 | 1st = 4 Aston Hinkley 2nd = 2 Lonely Cowboy 3rd = 1 Bogan At Heart 4th = 8 Aston Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Geopark Ruby | ||
Mon Nov 20 2017 18:09 | 1st = 8 Geopark Ruby 2nd = 1 Meehan Phil 3rd = 9 Misshap 4th = 3 Scarlet Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 8 Fast Fragrance | ||
Mon Nov 20 2017 18:06 | 1st = 8 Fast Fragrance 3rd = 4 Opal King 4th = 2 Sweet Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Durama Magic | ||
Mon Nov 20 2017 18:06 | 1st = 7 Durama Magic 3rd = 4 Opal King 4th = 2 Sweet Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Twisted Love | ||
Mon Nov 20 2017 18:02 | 1st = 3 Twisted Love 2nd = 1 One Hour Parking 3rd = 7 Time Lee Money 4th = 8 Cannon Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Genuine Excuse | ||
Mon Nov 20 2017 17:57 | 1st = 10 Genuine Excuse 2nd = 6 Markleigh Fireball 3rd = 9 Atticus 4th = 5 Shaka The Baker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Resplando | ||
Mon Nov 20 2017 17:54 | 1st = 3 Resplando 2nd = 10 Pomp Fiction 3rd = 4 Gestalt Allen 4th = 9 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 12 Tinmine | ||
Mon Nov 20 2017 17:50 | 1st = 12 Tinmine 2nd = 3 Blinkin Fast 3rd = 7 Rosettas Comet 4th = 11 Juju Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Irinka Sneaky | ||
Mon Nov 20 2017 17:46 | 1st = 3 Irinka Sneaky 2nd = 7 Lonnie 3rd = 1 Jim The Weapon 4th = 2 Myrniong Smello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Sammy Downs | ||
Mon Nov 20 2017 17:42 | 1st = 2 Sammy Downs 2nd = 7 Dig Deep Cindy 3rd = 5 Takahi Party 4th = 4 Barcia Brady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Bettor Love Me | ||
Mon Nov 20 2017 17:37 | 1st = 1 Bettor Love Me 2nd = 8 Melimac 3rd = 2 Handover Penny 4th = 3 Wisedraw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Pristina Lad | ||
Mon Nov 20 2017 17:34 | 1st = 4 Pristina Lad 2nd = 5 Issy Keats 3rd = 7 Deltas Magic 4th = 1 Jetmag Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 3 Hutcho | ||
Mon Nov 20 2017 17:30 | 1st = 3 Hutcho 2nd = 9 Love None 3rd = 7 Fancy Nickers 4th = 13 Niccorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 6 Soul Breaking | ||
Mon Nov 20 2017 17:27 | 1st = 6 Soul Breaking 2nd = 4 Stuart Town 3rd = 3 Rubelly Magic 4th = 7 Fruita Dorada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Keayang Sporty | ||
Mon Nov 20 2017 17:22 | 1st = 6 Keayang Sporty 2nd = 4 Ingoodnik 3rd = 8 Sir Gest 4th = 3 Graffiti Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Bye All | ||
Mon Nov 20 2017 17:19 | 1st = 2 Bye All 2nd = 6 Miss Hanna Berry 3rd = 9 Straitline Willy 4th = 8 Sambucca Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 3 Quietly Confident | ||
Mon Nov 20 2017 17:15 | 1st = 3 Quietly Confident 2nd = 7 Handful Of Aces 3rd = 9 The Real Mccoy 4th = 5 Lucky Elixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Some Eye Que | ||
Mon Nov 20 2017 17:12 | 1st = 3 Some Eye Que 2nd = 4 Molly Maze 3rd = 9 Cath Attack 4th = 8 Miss Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Simba Bromac | ||
Mon Nov 20 2017 17:07 | 1st = 4 Simba Bromac 2nd = 1 Edmun Dee 3rd = 8 Another Mouse 4th = 2 Kristian Robert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Born Molly | ||
Mon Nov 20 2017 17:04 | 1st = 1 Born Molly 2nd = 5 Soda Storm 3rd = 2 Richo Richo Girl 4th = 6 Le Doyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 3 None Left | ||
Mon Nov 20 2017 17:00 | 1st = 3 None Left 2nd = 8 Rose Of Capri 3rd = 12 Moving Target 4th = 1 Superveloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 7 Roys Command | ||
Mon Nov 20 2017 16:55 | 1st = 7 Roys Command 2nd = 1 Dizzy Success 3rd = 12 Stately Lady 4th = 16 Rock Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Durama Mystic | ||
Mon Nov 20 2017 16:52 | 1st = 2 Durama Mystic 2nd = 7 Tullabung Dust 3rd = 1 Backdoor Barra 4th = 6 Baby Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Hey Hardy | ||
Mon Nov 20 2017 16:47 | 1st = 2 Hey Hardy 2nd = 5 My Man Dan 3rd = 6 Our El Nino 4th = 7 Arnoux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Yaala | ||
Mon Nov 20 2017 16:44 | 1st = 1 Yaala 2nd = 4 Our Echo Rose 3rd = 2 Bevvies Bullet 4th = 3 Kayla Las |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 6 Try N Run A Muck | ||
Mon Nov 20 2017 16:40 | 1st = 6 Try N Run A Muck 2nd = 7 Shadow Affair 3rd = 1 Zoutenant 4th = 4 Super Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 River | ||
Mon Nov 20 2017 16:37 | 1st = 3 River 2nd = 4 Ezzy 3rd = 1 Dusty Brothers 4th = 6 Arrogant Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Lady De La Renta | ||
Mon Nov 20 2017 16:33 | 1st = 2 Lady De La Renta 2nd = 8 Kohli 3rd = 7 Antero 4th = 6 Justa Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 9 Arellano | ||
Mon Nov 20 2017 16:30 | 1st = 9 Arellano 2nd = 2 Ontoff Ofthe World 3rd = 4 Foyle 4th = 7 Reds Sister Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Blue Magoo | ||
Mon Nov 20 2017 16:25 | 1st = 6 Blue Magoo 2nd = 4 Bowon Approach 3rd = 7 Tail Inspector 4th = 5 Galloping Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 2 Annandale Lass | ||
Mon Nov 20 2017 16:20 | 1st = 2 Annandale Lass 2nd = 6 Gadfly 3rd = 11 Lady Marmaletta 4th = 1 Rustic Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 7 Silken Gown | ||
Mon Nov 20 2017 16:17 | 1st = 7 Silken Gown 2nd = 4 Planet Of Dreams 3rd = 1 Mia Mia Mimi 4th = 8 Curious Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Hilltop Lilliana | ||
Mon Nov 20 2017 16:12 | 1st = 6 Hilltop Lilliana 2nd = 4 That Said 3rd = 8 Our Mate Mick 4th = 5 Brohart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Saboteur | ||
Mon Nov 20 2017 16:09 | 1st = 4 Saboteur 2nd = 6 Mega Hazel 3rd = 3 Dr Sparkles 4th = 8 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 9 Rawson Crossing | ||
Mon Nov 20 2017 16:05 | 1st = 9 Rawson Crossing 2nd = 4 Kenneth 3rd = 13 Never Tardy 4th = 1 Sprezzatura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 2 Blood Moon | ||
Mon Nov 20 2017 16:00 | 1st = 2 Blood Moon 2nd = 8 Futurist 3rd = 12 Our Chiquilla 4th = 9 Hydro Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Mandagery Ace | ||
Mon Nov 20 2017 15:57 | 1st = 1 Mandagery Ace 2nd = 7 Movealong Tommy 3rd = 3 Reconsider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Marquisard | ||
Mon Nov 20 2017 15:52 | 1st = 4 Marquisard 2nd = 3 Cracka Tinny 3rd = 6 Murphys Bettor 4th = 9 No Wow Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Ann Cherie | ||
Mon Nov 20 2017 15:49 | 1st = 5 Ann Cherie 2nd = 3 Liberty Sage 3rd = 7 Hardaway Hitman 4th = 8 Trinity Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 8 Barr Hill | ||
Mon Nov 20 2017 15:45 | 1st = 8 Barr Hill 2nd = 2 Miss Gigi 3rd = 5 Jackknife 4th = 1 Sister Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 3 Bigtime Vanessa | ||
Mon Nov 20 2017 15:42 | 1st = 3 Bigtime Vanessa 2nd = 4 Me Jane 3rd = 7 Bigtime Doug 4th = 5 Spare Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Barked Off | ||
Mon Nov 20 2017 15:38 | 1st = 5 Barked Off 2nd = 6 Possibly 3rd = 8 Zahra Bella 4th = 2 Break The Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 7 Raglan Diva | ||
Mon Nov 20 2017 15:35 | 1st = 7 Raglan Diva 2nd = 6 Shiwen Express 3rd = 1 Jacobite Mouse 4th = 2 Durama Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Starlight Rainbow | ||
Mon Nov 20 2017 15:33 | 1st = 1 Starlight Rainbow 2nd = 5 Run Ramsay Run 3rd = 8 Little Foo 4th = 6 Blue Beach Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 4 Yulong Sheng Long | ||
Mon Nov 20 2017 15:30 | 1st = 4 Yulong Sheng Long 2nd = 3 Broccolo 3rd = 5 Bromach 4th = 6 Shes Got More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 11 Girl Most Likely | ||
Mon Nov 20 2017 15:25 | 1st = 11 Girl Most Likely 2nd = 9 Cristal Lulu 3rd = 7 Sassntwinkle 4th = 5 Foreverly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 6 Frappucino | ||
Mon Nov 20 2017 15:20 | 1st = 6 Frappucino 2nd = 8 Thrilling Rory 3rd = 2 Bigtime Monty 4th = 4 Bigtime Coffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Cosmic Moments | ||
Mon Nov 20 2017 15:15 | 1st = 4 Cosmic Moments 2nd = 3 Oaklands 3rd = 5 Right Said Frank 4th = 1 Miss Kirteish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 4 Andriana | ||
Mon Nov 20 2017 15:10 | 1st = 4 Andriana 2nd = 5 Testaview 3rd = 14 Zanjan 4th = 18 Sweet Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Cawbourne Toddy | ||
Mon Nov 20 2017 15:05 | 1st = 8 Cawbourne Toddy 2nd = 1 Toki Girl 3rd = 7 Bigtime Sandy 4th = 6 Arthur Dunger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 10 Jacks Choice | ||
Mon Nov 20 2017 15:00 | 1st = 10 Jacks Choice 2nd = 5 Shakarl 3rd = 13 Shes Tidy 4th = 4 Perfectionist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Okay Penny | ||
Mon Nov 20 2017 14:57 | 1st = 4 Okay Penny 2nd = 3 Djarragun 3rd = 2 Test Pilot 4th = 5 Ariki Whero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Caribbean Crest | ||
Mon Nov 20 2017 14:53 | 1st = 1 Caribbean Crest 2nd = 5 Whata Escape 3rd = 4 Heza Presidente 4th = 3 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 1 Lucienne | ||
Mon Nov 20 2017 14:50 | 1st = 1 Lucienne 2nd = 8 London Cab 3rd = 3 Caisson Platoon 4th = 10 Stato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 7 Bigtime Thinker | ||
Mon Nov 20 2017 14:45 | 1st = 7 Bigtime Thinker 2nd = 10 Asserting Power 3rd = 6 Lover 4th = 8 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Why Not Maxine | ||
Mon Nov 20 2017 14:40 | 1st = 1 Why Not Maxine 2nd = 2 Trademark Bliss 3rd = 4 Destini Delta 4th = 5 Trademark Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 7 Forever Ranga | ||
Mon Nov 20 2017 14:35 | 1st = 7 Forever Ranga 2nd = 1 Hermano 3rd = 8 Buffy 4th = 4 Certain Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 8 Sunday Night Tea | ||
Mon Nov 20 2017 14:30 | 1st = 8 Sunday Night Tea 2nd = 10 Walhalla 3rd = 2 Premio Momento 4th = 9 Troon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Oity Allen | ||
Mon Nov 20 2017 14:27 | 1st = 4 Oity Allen 2nd = 3 Bigtime Caleb 3rd = 2 Bigtime Jayjay 4th = 5 Bigtime Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Cora Jaccka | ||
Mon Nov 20 2017 14:23 | 1st = 2 Cora Jaccka 2nd = 4 Blaze Me 3rd = 5 Special Reason 4th = 6 Missy Murdock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Betty La Fae | ||
Mon Nov 20 2017 14:20 | 1st = 7 Betty La Fae 2nd = 3 Spring Saviour 3rd = 1 Miss Shieka 4th = 8 Awesome Freckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 5 In Good Time | ||
Mon Nov 20 2017 14:15 | 1st = 5 In Good Time 2nd = 4 Judge Judi 3rd = 8 King of the Creek 4th = 6 Talk Of The Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Viva La Vixen | ||
Mon Nov 20 2017 14:10 | 1st = 8 Viva La Vixen 2nd = 5 Culvie Den 3rd = 7 Billy Marlow 4th = 3 Uno Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Arolok Lil Gal | ||
Mon Nov 20 2017 14:05 | 1st = 7 Arolok Lil Gal 2nd = 8 Hard Luck Story 3rd = 3 Shi The One 4th = 6 Mabuti Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 7 Silent General | ||
Mon Nov 20 2017 14:00 | 1st = 7 Silent General 2nd = 6 Mussoorie Magic 3rd = 10 All Of Me 4th = 1 Eaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 5 Showgals | ||
Mon Nov 20 2017 13:55 | 1st = 5 Showgals 2nd = 2 Ragged Rascal 3rd = 4 Glamour Factor 4th = 3 Dont Doubt Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 7 Bigtime Rise | ||
Mon Nov 20 2017 13:52 | 1st = 7 Bigtime Rise 2nd = 6 Bigtime Lady 3rd = 1 Mitsuta 4th = 4 Cawbourne Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Sheezamonarchy | ||
Mon Nov 20 2017 13:47 | 1st = 5 Sheezamonarchy 2nd = 6 Star Style 3rd = 7 Charlottescrown 4th = 2 Star Laser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Gunnewin | ||
Mon Nov 20 2017 13:42 | 1st = 2 Gunnewin 2nd = 3 Destini Mermaid 3rd = 8 Foxy Whip 4th = 6 Argyle Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Bigtime Mark | ||
Mon Nov 20 2017 13:35 | 1st = 6 Bigtime Mark 2nd = 1 Cawbourne Mezza 3rd = 7 Daisy Lara 4th = 8 Zoya Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 9 Bye Bye Love | ||
Mon Nov 20 2017 13:30 | 1st = 9 Bye Bye Love 2nd = 4 Our Ladies Money 3rd = 11 Maheera 4th = 6 Great Alpine Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Mahlo Nacho | ||
Mon Nov 20 2017 13:22 | 1st = 8 Mahlo Nacho 2nd = 7 Hold On Belena 3rd = 10 Mepunga Joffa 4th = 9 Dry Argument |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Lunch Special | ||
Mon Nov 20 2017 13:15 | 1st = 1 Lunch Special 2nd = 2 Cawbourne Muzza 3rd = 10 Bonus Lotto 4th = 8 Schiehallion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Kowari | ||
Mon Nov 20 2017 13:05 | 1st = 5 Kowari 2nd = 8 Destini Lima 3rd = 3 Avatar Djay 4th = 1 Me Bros Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Bigtime Blackie | ||
Mon Nov 20 2017 12:57 | 1st = 8 Bigtime Blackie 2nd = 3 Shytown Hussler 3rd = 6 Zipping Gabby 4th = 2 Bigtime Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Aston Lola | ||
Mon Nov 20 2017 12:47 | 1st = 4 Aston Lola 2nd = 3 Paints A Story 3rd = 7 Larrikan Bozzie 4th = 5 Dynamo Jezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Bigtime Break | ||
Mon Nov 20 2017 12:40 | 1st = 1 Bigtime Break 2nd = 6 Cash Person 3rd = 3 Kinetic Shadow 4th = 5 Bigtime Moe Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Kreuzberg | ||
Mon Nov 20 2017 12:30 | 1st = 7 Kreuzberg 2nd = 6 Charity Wish 3rd = 8 Not Enough Cash 4th = 4 Static Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Van Jack | ||
Mon Nov 20 2017 12:22 | 1st = 5 Van Jack 2nd = 1 Lucha 3rd = 3 Oloroso 4th = 9 Bigtime Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Italian Plastic | ||
Mon Nov 20 2017 12:12 | 1st = 6 Italian Plastic 2nd = 5 Brake Drum 3rd = 3 Redhead Chez 4th = 8 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Fire Blaze | ||
Fri Oct 20 2017 23:56 | 1st = 4 Fire Blaze 2nd = 5 Doc Hudson 3rd = 1 Back Seconds 4th = 8 Shared Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Im Zuleika | ||
Fri Oct 20 2017 23:45 | 1st = 6 Im Zuleika 2nd = 4 Our Clarisa 3rd = 2 Whitbys Gamble 4th = 7 Soho Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Benny Monelli | ||
Fri Oct 20 2017 23:37 | 1st = 5 Benny Monelli 2nd = 4 Cosmic Luck 3rd = 1 Juda Lomar 4th = 3 Stockton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Sokys Bigbullet | ||
Fri Oct 20 2017 23:25 | 1st = 1 Sokys Bigbullet 2nd = 9 Vultan Tin 3rd = 8 Bronze Seeker 4th = 4 Mach Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Grace Under Fire | ||
Fri Oct 20 2017 23:17 | 1st = 3 Grace Under Fire 2nd = 6 Dorito Benz 3rd = 8 Smooth 4th = 7 Abba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 1 Trust My Judgement | ||
Fri Oct 20 2017 23:10 | 1st = 1 Trust My Judgement 2nd = 6 Shes Turbo Charged 3rd = 8 A Bit Ruthless 4th = 2 Majorlicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 10 - 4 Misty Jane | ||
Fri Oct 20 2017 23:05 | 1st = 4 Misty Jane 2nd = 1 Western Heir 3rd = 7 Bassey 4th = 2 Cause A Big Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Skippy Rascal | ||
Fri Oct 20 2017 23:00 | 1st = 6 Skippy Rascal 2nd = 3 Dont Wanadie 3rd = 10 Mighty Major 4th = 1 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Desert Rampage | ||
Fri Oct 20 2017 22:57 | 1st = 8 Desert Rampage 2nd = 1 Dandalup Brutus 3rd = 4 Shell Shocked 4th = 2 Phantom Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Tiggerlong Boo | ||
Fri Oct 20 2017 22:47 | 1st = 8 Tiggerlong Boo 2nd = 5 Slingshot Sambo 3rd = 1 Lektra Boss 4th = 7 Kumbia Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Rickshaw Millie | ||
Fri Oct 20 2017 22:42 | 1st = 6 Rickshaw Millie 2nd = 4 Capital Zed 3rd = 5 Peak Monelli 4th = 7 Obstruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Jasocate | ||
Fri Oct 20 2017 22:34 | 1st = 2 Jasocate 2nd = 5 Tai Chi Mini 3rd = 9 Luna Evening 4th = 6 Eduardo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 9 Batali | ||
Fri Oct 20 2017 22:32 | 1st = 9 Batali 2nd = 1 Keeper Of Keys 3rd = 7 Athabascan 4th = 3 To Infinitynbeyond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Lockrod | ||
Fri Oct 20 2017 22:30 | 1st = 2 Lockrod 2nd = 7 Dimitri Bale 3rd = 5 Liam 4th = 4 Don Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 11 Tepary | ||
Fri Oct 20 2017 22:30 | 1st = 11 Tepary 2nd = 4 Pirates Pearl 3rd = 8 Coralie Joy 4th = 10 Our Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 10 Tommy Be Good | ||
Fri Oct 20 2017 22:25 | 1st = 10 Tommy Be Good 2nd = 8 Assassinator 3rd = 9 The Odd Lover 4th = 3 Always Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Two Stop Lomar | ||
Fri Oct 20 2017 22:22 | 1st = 5 Two Stop Lomar 2nd = 1 Incredible Bella 3rd = 4 Spring Bombshell 4th = 3 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 5 Ideal World | ||
Fri Oct 20 2017 22:14 | 1st = 5 Ideal World 2nd = 6 Chasing A Win 3rd = 3 Beach Box 4th = 4 My Valaroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Dynamo Magic | ||
Fri Oct 20 2017 22:11 | 1st = 1 Dynamo Magic 2nd = 8 Tooka Half 3rd = 3 Phillip Keeping 4th = 7 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Aston Miley | ||
Fri Oct 20 2017 22:08 | 1st = 6 Aston Miley 2nd = 1 Landmark 3rd = 8 Gotham Queen 4th = 3 Waleonjon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 4 Give Us Peace | ||
Fri Oct 20 2017 22:04 | 1st = 4 Give Us Peace 2nd = 9 Black Mosel 3rd = 7 Secret Top 4th = 8 Solomon Vandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 5 Advance Academy | ||
Fri Oct 20 2017 22:03 | 1st = 5 Advance Academy 2nd = 8 Estocada 3rd = 7 Four Legged Frenzy 4th = 2 Im Soxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Humble | ||
Fri Oct 20 2017 22:01 | 1st = 3 Humble 2nd = 2 Stop Light 3rd = 8 Velocity Star 4th = 1 Lets Get Rocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 9 Toy Boy | ||
Fri Oct 20 2017 22:00 | 1st = 9 Toy Boy 2nd = 4 Divine Dice 3rd = 15 Got The Moves 4th = 5 See Me Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Dr Gammiris | ||
Fri Oct 20 2017 21:55 | 1st = 1 Dr Gammiris 2nd = 7 Siver Lightning 3rd = 5 Gotcha Mate 4th = 8 Zambora Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Tanaka Eagle | ||
Fri Oct 20 2017 21:54 | 1st = 6 Tanaka Eagle 2nd = 9 Soho Wall Street 3rd = 5 Ohoka Darcy 4th = 7 Soho Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 10 Kenfury Lass | ||
Fri Oct 20 2017 21:50 | 1st = 10 Kenfury Lass 2nd = 9 Terry Barry 3rd = 7 Pay Me Way 4th = 11 Gotta Go Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Thirty Talks | ||
Fri Oct 20 2017 21:48 | 1st = 4 Thirty Talks 2nd = 1 Blue Gum Hill 3rd = 8 Burn Like Fire 4th = 7 Chardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 6 Little Bluebird | ||
Fri Oct 20 2017 21:45 | 1st = 6 Little Bluebird 2nd = 3 Hippo Clan 3rd = 2 Sewell Zarr 4th = 4 Concealment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 2 Eyre Space | ||
Fri Oct 20 2017 21:44 | 1st = 2 Eyre Space 2nd = 1 Electric Mary 3rd = 7 Speculator 4th = 8 Genuine Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Keayang Steamer | ||
Fri Oct 20 2017 21:40 | 1st = 6 Keayang Steamer 2nd = 5 Majordan 3rd = 2 Beach Boy Adios 4th = 3 Love Ina Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 6 Well Enough Said | ||
Fri Oct 20 2017 21:36 | 1st = 6 Well Enough Said 2nd = 3 The Marble Ridge 3rd = 5 Cams Resurgence 4th = 7 Ebony Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Mallee Spring | ||
Fri Oct 20 2017 21:34 | 1st = 2 Mallee Spring 2nd = 8 Rip Van Winkle 3rd = 6 Lakeview Miss 4th = 5 Sunset Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 7 Bobby Street | ||
Fri Oct 20 2017 21:33 | 1st = 7 Bobby Street 2nd = 4 Some Waratah 3rd = 1 Our Mach Jack 4th = 6 Trunkey Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 9 Valac | ||
Fri Oct 20 2017 21:30 | 1st = 9 Valac 2nd = 5 Little Bita Spunk 3rd = 10 Roseberry Street 4th = 7 Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Bewildering | ||
Fri Oct 20 2017 21:27 | 1st = 1 Bewildering 2nd = 6 Mepunga Tycoon 3rd = 4 Fleur Delacour 4th = 7 Augustus Dagloop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 4 A Rocknroll Legacy | ||
Fri Oct 20 2017 21:25 | 1st = 4 A Rocknroll Legacy 2nd = 2 Chill Of The Night 3rd = 10 Artistica Uno 4th = 3 Campbell Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Jimbo | ||
Fri Oct 20 2017 21:24 | 1st = 2 Jimbo 2nd = 8 Bunyip 3rd = 3 Pearl Fusion 4th = 10 Double Take |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 7 Bettor Boa | ||
Fri Oct 20 2017 21:20 | 1st = 7 Bettor Boa 2nd = 2 Sarah Goody 3rd = 1 Lovers Prayer 4th = 5 Bettor Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 4 Sir Julian | ||
Fri Oct 20 2017 21:14 | 1st = 4 Sir Julian 2nd = 7 Maywyns Zephyr 3rd = 3 Cheersbigears 4th = 6 Big Spook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Mummas Meatloaf | ||
Fri Oct 20 2017 21:13 | 1st = 2 Mummas Meatloaf 2nd = 3 Walk Woody Walk 3rd = 8 Dewana Special 4th = 1 Blocka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Mistercool Sea Eyre | ||
Fri Oct 20 2017 21:10 | 1st = 1 Mistercool Sea Eyre 2nd = 7 Getthenet 3rd = 4 Tiavons Dream 4th = 9 Zhenya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Judicial Man | ||
Fri Oct 20 2017 21:08 | 1st = 3 Judicial Man 2nd = 8 Riveting 3rd = 1 Jimmy Newob 4th = 2 Hes Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 9 Allazar | ||
Fri Oct 20 2017 21:06 | 1st = 9 Allazar 2nd = 6 Ucanttakeitwithu 3rd = 4 The Black Adda 4th = 8 Flight Mode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Jamie Cargo | ||
Fri Oct 20 2017 21:04 | 1st = 1 Jamie Cargo 2nd = 8 Drunken Jake 3rd = 2 Durama Mystic 4th = 10 Quicklee Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 2 Siotada | ||
Fri Oct 20 2017 21:03 | 1st = 2 Siotada 2nd = 8 Rainbow On Fire 3rd = 7 Alisons Jet 4th = 6 Ticket Outa Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Bint El Bedu | ||
Fri Oct 20 2017 21:00 | 1st = 3 Bint El Bedu 2nd = 7 Polisher 3rd = 6 Interchange Emily 4th = 11 Ikura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Zipping Selma | ||
Fri Oct 20 2017 20:55 | 1st = 1 Zipping Selma 2nd = 5 Hazelwood Flyer 3rd = 2 Doused In Mud 4th = 3 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Addfueltofire | ||
Fri Oct 20 2017 20:54 | 1st = 1 Addfueltofire 2nd = 10 Tuas Delight 3rd = 9 Touch of Success 4th = 12 It Aint Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Not Available | ||
Fri Oct 20 2017 20:52 | 1st = 3 Not Available 2nd = 4 Black Mumbo 3rd = 1 Bon Knocka 4th = 2 Hone In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 5 Fours Enuf Tas | ||
Fri Oct 20 2017 20:50 | 1st = 5 Fours Enuf Tas 2nd = 7 Itsallaboutlu 3rd = 2 Aspiring Artist 4th = 8 Brocks Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 7 Prince Of Zanzibar | ||
Fri Oct 20 2017 20:47 | 1st = 7 Prince Of Zanzibar 2nd = 1 Hey Hardy 3rd = 6 Its Me Telowie 4th = 2 Our Cavort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Ground Swell | ||
Fri Oct 20 2017 20:45 | 1st = 3 Ground Swell 2nd = 2 Monster Black 3rd = 7 Roman Zesta 4th = 8 Airly Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Keayang Kallisto | ||
Fri Oct 20 2017 20:40 | 1st = 2 Keayang Kallisto 2nd = 6 Carlas Pixel 3rd = 7 Whirily School 4th = 5 Little Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Slick Maggie | ||
Fri Oct 20 2017 20:35 | 1st = 6 Slick Maggie 2nd = 7 Smitten 3rd = 9 Far Out Indian 4th = 8 Dr Eleonora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 8 Onthestraitenarrow | ||
Fri Oct 20 2017 20:33 | 1st = 8 Onthestraitenarrow 2nd = 2 My Dolly Diva 3rd = 1 Son Of A Virgin 4th = 4 Nota Bad Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 3 Reata | ||
Fri Oct 20 2017 20:30 | 1st = 3 Reata 2nd = 10 Mastering 3rd = 7 Misty Sea 4th = 8 Bugari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Corleone King | ||
Fri Oct 20 2017 20:27 | 1st = 3 Corleone King 2nd = 6 Zipping Bronze 3rd = 4 Jesaulenko 4th = 2 Aston Dinnigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 9 Miss Catalina | ||
Fri Oct 20 2017 20:25 | 1st = 9 Miss Catalina 2nd = 3 Zac Mccool 3rd = 2 Kool Kenny 4th = 1 Starzzzforlouise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Dana Makin | ||
Fri Oct 20 2017 20:24 | 1st = 2 Dana Makin 2nd = 5 Zebs Magic 3rd = 6 Its Her Shout 4th = 1 El Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 1 Golden Bambi | ||
Fri Oct 20 2017 20:20 | 1st = 1 Golden Bambi 2nd = 5 Gotta Go Shadow 3rd = 7 Myleerae 4th = 9 Any Suggestions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Secret Message | ||
Fri Oct 20 2017 20:15 | 1st = 2 Secret Message 2nd = 4 Buzz Rash 3rd = 8 Midnight Marzy 4th = 5 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 7 The Tin Soldier | ||
Fri Oct 20 2017 20:12 | 1st = 7 The Tin Soldier 2nd = 9 The Director 3rd = 1 Remachable Idea 4th = 6 Its A Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 He Can Fly | ||
Fri Oct 20 2017 20:10 | 1st = 5 He Can Fly 2nd = 6 Stagger Lee 3rd = 1 Aldebaran Macha 4th = 3 Roy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Barking Bad | ||
Fri Oct 20 2017 20:08 | 1st = 8 Barking Bad 2nd = 7 Tiggerlong Cruz 3rd = 3 Leos Gift 4th = 1 Night King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 4 Rodney Keeping | ||
Fri Oct 20 2017 20:05 | 1st = 4 Rodney Keeping 2nd = 8 Tony Taro 3rd = 1 Oldmate Mia 4th = 5 Baracca Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 11 Montana Maestro | ||
Fri Oct 20 2017 20:03 | 1st = 11 Montana Maestro 2nd = 5 Arcachon 3rd = 8 Ponte Milvio 4th = 4 Kyalla Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 12 Red Belle | ||
Fri Oct 20 2017 20:00 | 1st = 12 Red Belle 2nd = 8 Millie The Missile 3rd = 6 Tennessee Boss 4th = 5 Rembetiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 3 Whata Dilemma | ||
Fri Oct 20 2017 19:55 | 1st = 3 Whata Dilemma 2nd = 4 Karmic Fire 3rd = 2 Burning Ambition 4th = 1 Thatz Four Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Lucky Tetris | ||
Fri Oct 20 2017 19:54 | 1st = 4 Lucky Tetris 2nd = 6 Dr Yanma 3rd = 3 Ultimate Conor 4th = 8 Tree Climber Liv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 7 Electric Mary | ||
Fri Oct 20 2017 19:50 | 1st = 7 Electric Mary 2nd = 8 Eyre Space 3rd = 1 Genuine Excuse 4th = 2 Speculator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Isen Allen | ||
Fri Oct 20 2017 19:48 | 1st = 5 Isen Allen 2nd = 3 Wise Ricciardo 3rd = 8 Crackerjack Daza 4th = 4 Bolton Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 3 Devilicious | ||
Fri Oct 20 2017 19:47 | 1st = 3 Devilicious 2nd = 4 Pembrooks Passion 3rd = 5 Pine Cone 4th = 11 Days Of Redemption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 4 Action Kid | ||
Fri Oct 20 2017 19:45 | 1st = 4 Action Kid 2nd = 1 Dana Kazza 3rd = 7 Hoppy Keeping 4th = 2 Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Bad Billy | ||
Fri Oct 20 2017 19:40 | 1st = 3 Bad Billy 2nd = 1 Be Good Juddy 3rd = 2 Art Keeper 4th = 6 Riverboat Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Guru Secret | ||
Fri Oct 20 2017 19:37 | 1st = 4 Guru Secret 2nd = 8 Brilliant Jayla 3rd = 2 Homebush Rocky 4th = 3 Its The Lovely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Josie Rumble | ||
Fri Oct 20 2017 19:34 | 1st = 1 Josie Rumble 2nd = 2 Milla Rose 3rd = 5 Why Not Cory 4th = 8 Tito Mojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 11 Holy Camp Clive | ||
Fri Oct 20 2017 19:33 | 1st = 11 Holy Camp Clive 2nd = 1 Tooram Lad 3rd = 6 Chief Fairman 4th = 3 Lucy Lamb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 14 Splash Around | ||
Fri Oct 20 2017 19:30 | 1st = 14 Splash Around 2nd = 2 Amastryker 3rd = 3 Bequeathed 4th = 11 Rerelease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Shady Buck | ||
Fri Oct 20 2017 19:27 | 1st = 7 Shady Buck 2nd = 3 Guns Ablazing 3rd = 5 Kiss Me Boss 4th = 4 Pandoras Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 2 Somebeach N Clovelly | ||
Fri Oct 20 2017 19:25 | 1st = 2 Somebeach N Clovelly 2nd = 9 Modern Edition 3rd = 8 Deucestar 4th = 6 Jax Tellar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 7 Mick Keeping | ||
Fri Oct 20 2017 19:24 | 1st = 7 Mick Keeping 2nd = 6 Nangar Dream 3rd = 8 Total Rambler 4th = 1 Oldmate Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 5 Glenisla | ||
Fri Oct 20 2017 19:20 | 1st = 5 Glenisla 2nd = 7 Bedrock Fred 3rd = 8 Myrafiki 4th = 1 The Linemaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 2 Franco Tai | ||
Fri Oct 20 2017 19:17 | 1st = 2 Franco Tai 2nd = 1 Bettor Trix 3rd = 7 Afterdinnerspeaker 4th = 10 Joey Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Champagne Papi | ||
Fri Oct 20 2017 19:14 | 1st = 8 Champagne Papi 2nd = 3 Apila Moola 3rd = 1 Purple Hand 4th = 4 Zoobie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Garston Girl | ||
Fri Oct 20 2017 19:10 | 1st = 5 Garston Girl 2nd = 7 Saxon Rose 3rd = 6 Ball Park 4th = 1 Pretty Little Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Projectile | ||
Fri Oct 20 2017 19:08 | 1st = 7 Projectile 2nd = 6 Pumpernickel 3rd = 2 Werner Bale 4th = 8 Ursula Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Bushmans Idol | ||
Fri Oct 20 2017 19:07 | 1st = 6 Bushmans Idol 2nd = 1 Bigtime Trev 3rd = 3 Fabrelee 4th = 4 Hard Merch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Zipping Tully | ||
Fri Oct 20 2017 19:04 | 1st = 2 Zipping Tully 2nd = 7 Bronelly Beat 3rd = 3 Over Watch 4th = 1 Vala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 3 Sky Diamond | ||
Fri Oct 20 2017 19:03 | 1st = 3 Sky Diamond 2nd = 6 Wrangler Duke 3rd = 11 Lockton Luck 4th = 8 Our Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 10 Argentinian Gold | ||
Fri Oct 20 2017 19:00 | 1st = 10 Argentinian Gold 2nd = 13 Johns Revenge 3rd = 8 The Kroc 4th = 15 Yankee Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Spring Loyal | ||
Fri Oct 20 2017 18:57 | 1st = 1 Spring Loyal 2nd = 7 Regal Trav 3rd = 5 Strudel 4th = 4 Smokin Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Blackbird Power | ||
Fri Oct 20 2017 18:55 | 1st = 8 Blackbird Power 2nd = 3 Derringer 3rd = 5 Right On With It 4th = 7 Smiles From Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Wot Price Slick | ||
Fri Oct 20 2017 18:54 | 1st = 2 Wot Price Slick 2nd = 1 Sisco Knight 3rd = 6 Candy Rose 4th = 8 Stalking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Myrniong Smello | ||
Fri Oct 20 2017 18:48 | 1st = 2 Myrniong Smello 2nd = 3 Heza Fusion 3rd = 1 Bronelly Pearl 4th = 4 Garcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 2 Chase Auckland | ||
Fri Oct 20 2017 18:47 | 1st = 2 Chase Auckland 2nd = 3 The Devils Own 3rd = 11 Spankem 4th = 5 All U Need Is Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Call Me Swift | ||
Fri Oct 20 2017 18:45 | 1st = 6 Call Me Swift 2nd = 2 Magic Innings 3rd = 3 Just Banji 4th = 4 Humble Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Miss Atomic Betty | ||
Fri Oct 20 2017 18:40 | 1st = 1 Miss Atomic Betty 2nd = 8 Cruz 3rd = 2 Rockabella Starz 4th = 5 Lorimermara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Mark | ||
Fri Oct 20 2017 18:39 | 1st = 1 Bigtime Mark 2nd = 7 Homebush Minnie 3rd = 3 Polly Cracker 4th = 5 Bigtime Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Miss Amelia | ||
Fri Oct 20 2017 18:38 | 1st = 6 Miss Amelia 2nd = 1 Praters Promise 3rd = 8 Its About Time 4th = 7 Regal Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 3 Lorenzo Shannon | ||
Fri Oct 20 2017 18:33 | 1st = 3 Lorenzo Shannon 2nd = 11 Greenngold 3rd = 4 Im Tilly Devine 4th = 2 Half Crown Gap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Matthias | ||
Fri Oct 20 2017 18:30 | 1st = 7 Matthias 2nd = 4 Firefree 3rd = 5 Itchicoo Park 4th = 8 Referee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Sunscreen | ||
Fri Oct 20 2017 18:26 | 1st = 1 Sunscreen 2nd = 2 Mitrhys Magic 3rd = 7 Readily 4th = 5 Merry Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Ikon Parker | ||
Fri Oct 20 2017 18:24 | 1st = 3 Ikon Parker 2nd = 5 Umar Allen 3rd = 1 Take The Cake 4th = 8 Away We Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 10 - 11 Dollar Dollar Bill | ||
Fri Oct 20 2017 18:20 | 1st = 11 Dollar Dollar Bill 2nd = 6 Savanero 3rd = 4 Table Of Wisdom 4th = 8 Wicked Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 10 Musculus | ||
Fri Oct 20 2017 18:19 | 1st = 10 Musculus 2nd = 9 Miracle Rising 3rd = 12 Chivasion 4th = 14 Majestic Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Bogie Teejay | ||
Fri Oct 20 2017 18:17 | 1st = 4 Bogie Teejay 2nd = 7 Rosdue Sprite 3rd = 3 Sail Surfer 4th = 1 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Hickstead | ||
Fri Oct 20 2017 18:13 | 1st = 2 Hickstead 2nd = 1 Witzend 3rd = 8 Forty Thieves 4th = 5 Nonno Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 4 Dutch Treat | ||
Fri Oct 20 2017 18:10 | 1st = 4 Dutch Treat 2nd = 1 Isnt She Elegant 3rd = 8 Sonador Fire 4th = 5 Emvepee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Bigtime Levi | ||
Fri Oct 20 2017 18:06 | 1st = 1 Bigtime Levi 2nd = 8 Soaring Hawke 3rd = 3 Nitehawk Rose 4th = 4 Mila Mila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 10 Sand Blaster | ||
Fri Oct 20 2017 18:03 | 1st = 10 Sand Blaster 2nd = 6 Cyclone Charlie 3rd = 8 Whostolemypigeon 4th = 7 Valla Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Paremuus Boy | ||
Fri Oct 20 2017 18:00 | 1st = 2 Paremuus Boy 2nd = 16 Himeji Jo 3rd = 5 Zcastle 4th = 10 Grand Awakening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Deanos Smidge | ||
Fri Oct 20 2017 17:57 | 1st = 3 Deanos Smidge 2nd = 4 Pacific Power 3rd = 6 About Time 4th = 2 Maximum Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Captain Til | ||
Fri Oct 20 2017 17:54 | 1st = 3 Captain Til 2nd = 4 Fernvale Ruby 3rd = 6 Zabdon Chevy 4th = 7 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 2 Pel | ||
Fri Oct 20 2017 17:50 | 1st = 2 Pel 2nd = 1 Niccos Lass 3rd = 10 Star Bolt 4th = 7 Akamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 6 Times Stride | ||
Fri Oct 20 2017 17:48 | 1st = 6 Times Stride 2nd = 9 Frankie Jones 3rd = 7 Direct Control 4th = 3 Darkershadeofpale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Likeallofus | ||
Fri Oct 20 2017 17:43 | 1st = 1 Likeallofus 2nd = 8 Our Millwood Maizie 3rd = 6 Nureyev 4th = 5 Summertime Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 9 - 5 Excites Zelady | ||
Fri Oct 20 2017 17:40 | 1st = 5 Excites Zelady 2nd = 3 Magic Consol 3rd = 1 Brown Ben 4th = 4 It And A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Sublime News | ||
Fri Oct 20 2017 17:37 | 1st = 7 Sublime News 2nd = 5 Woodleigh Blue 3rd = 2 Triple Agent 4th = 3 Eds Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Jinja Loren | ||
Fri Oct 20 2017 17:36 | 1st = 2 Jinja Loren 2nd = 3 Thrilling Rocky 3rd = 1 Gentleman Tim 4th = 10 Watch My Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Cosmic Denlyn | ||
Fri Oct 20 2017 17:34 | 1st = 5 Cosmic Denlyn 2nd = 2 Shakey Start 3rd = 3 Sure Shot 4th = 9 Surfboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 5 Danger Annie | ||
Fri Oct 20 2017 17:30 | 1st = 5 Danger Annie 2nd = 4 Bel Classico 3rd = 1 Tay Swift 4th = 2 Dapper One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Accreditation | ||
Fri Oct 20 2017 17:25 | 1st = 4 Accreditation 2nd = 6 Emil 3rd = 8 Aagas 4th = 12 Siddles Birthday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 1 Flash In The Dark | ||
Fri Oct 20 2017 17:20 | 1st = 1 Flash In The Dark 2nd = 10 Territorial 3rd = 6 Denman Diva 4th = 4 Rugenbrau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Henry | ||
Fri Oct 20 2017 17:17 | 1st = 8 Henry 2nd = 4 Speedy Ryder 3rd = 1 Alezan 4th = 7 Rockalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 11 Don Domingo | ||
Fri Oct 20 2017 17:16 | 1st = 11 Don Domingo 2nd = 10 Pay Me Visa 3rd = 7 Petites Blue Chip 4th = 2 Red Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Parisian Rockstar | ||
Fri Oct 20 2017 17:13 | 1st = 3 Parisian Rockstar 2nd = 9 Bet Im Special 3rd = 7 Catch The Breeze 4th = 10 January |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 10 Don Pellegrino | ||
Fri Oct 20 2017 17:10 | 1st = 10 Don Pellegrino 2nd = 4 Chalcedony 3rd = 5 Mosgiel Ruby 4th = 7 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Skip To It | ||
Fri Oct 20 2017 17:08 | 1st = 2 Skip To It 2nd = 1 Outback Storm 3rd = 7 Lite Me Up 4th = 6 Gold Rains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Zoie Willow | ||
Fri Oct 20 2017 17:06 | 1st = 1 Zoie Willow 2nd = 4 Pat Patterson 3rd = 6 Watch Your Back 4th = 7 Culvie Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 11 Presumption | ||
Fri Oct 20 2017 17:05 | 1st = 11 Presumption 2nd = 9 Gangsters Run 3rd = 16 Discern 4th = 2 Final Table |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Yenderra Blue | ||
Fri Oct 20 2017 16:59 | 1st = 2 Yenderra Blue 2nd = 6 Provenance 3rd = 7 Solo 4th = 8 Bundarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 8 You Es Commander | ||
Fri Oct 20 2017 16:55 | 1st = 8 You Es Commander 2nd = 4 Im Antman 3rd = 14 Woolooman Sky 4th = 7 Twice Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 11 Working From Home | ||
Fri Oct 20 2017 16:50 | 1st = 11 Working From Home 2nd = 1 Guizot 3rd = 10 Hectopascal 4th = 9 Born Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Tim And Niel | ||
Fri Oct 20 2017 16:48 | 1st = 2 Tim And Niel 2nd = 1 Spring Shelley 3rd = 4 Dorrego 4th = 7 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 13 Blue Blazer | ||
Fri Oct 20 2017 16:47 | 1st = 13 Blue Blazer 2nd = 3 All Nuts N Bolts 3rd = 10 Major Four 4th = 12 Ildivo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 5 Cop A Nip | ||
Fri Oct 20 2017 16:45 | 1st = 5 Cop A Nip 2nd = 7 Oh What A Thief 3rd = 6 Harvest Dream 4th = 3 Penny Shares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Raesawinner | ||
Fri Oct 20 2017 16:38 | 1st = 7 Raesawinner 2nd = 6 Epirus Boy 3rd = 5 Comply Or Die 4th = 4 Exceptional Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Extrapolate | ||
Fri Oct 20 2017 16:36 | 1st = 2 Extrapolate 2nd = 5 Bigtime Brucie 3rd = 3 Bradam Begins 4th = 7 Ace Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Sarajevo | ||
Fri Oct 20 2017 16:35 | 1st = 2 Sarajevo 2nd = 3 Sepae 3rd = 8 On My Terms 4th = 7 Oakfield General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Alcyone | ||
Fri Oct 20 2017 16:33 | 1st = 1 Alcyone 2nd = 3 Bee Rose 3rd = 4 Facts Dont Lie 4th = 5 Oleg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 2 Bay Road | ||
Fri Oct 20 2017 16:30 | 1st = 2 Bay Road 2nd = 5 Classy Jack 3rd = 6 Jaclyn 4th = 7 Ilgattino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Under Advice | ||
Fri Oct 20 2017 16:27 | 1st = 3 Under Advice 2nd = 5 Shaylor Les 3rd = 4 Scars Brother 4th = 2 Hensap Justine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 2 Royal Atom | ||
Fri Oct 20 2017 16:20 | 1st = 2 Royal Atom 2nd = 5 Champagne Rock 3rd = 4 Montrer Dame 4th = 1 Gouldian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 11 Zsa Zoe | ||
Fri Oct 20 2017 16:17 | 1st = 11 Zsa Zoe 2nd = 6 Southern Alps 3rd = 4 Girlz N Boyz 4th = 15 Sunny Glenis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Choysa | ||
Fri Oct 20 2017 16:15 | 1st = 1 Choysa 2nd = 4 Sudden Moment 3rd = 8 Play It By Ear 4th = 6 By Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Challis Magic | ||
Fri Oct 20 2017 16:13 | 1st = 1 Challis Magic 2nd = 2 So Fine 3rd = 5 Fabstar 4th = 3 Xaviers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 1 Atom Eve | ||
Fri Oct 20 2017 16:10 | 1st = 1 Atom Eve 2nd = 6 Rhomlo 3rd = 7 Wings 4th = 9 Kanerupt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Velocity Zarin | ||
Fri Oct 20 2017 16:07 | 1st = 1 Velocity Zarin 2nd = 5 Enzo Jazz 3rd = 7 Barney Be Good 4th = 9 Bondi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Bigtime Opal | ||
Fri Oct 20 2017 16:06 | 1st = 6 Bigtime Opal 2nd = 4 Cawbourne Kaz 3rd = 3 Bigtime Stu 4th = 8 Bigtime Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Statement Made | ||
Fri Oct 20 2017 16:03 | 1st = 2 Statement Made 2nd = 4 Rocknroll Amber 3rd = 5 Ann Mattgregor 4th = 1 Soi Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 3 Ultimate Decision | ||
Fri Oct 20 2017 16:00 | 1st = 3 Ultimate Decision 2nd = 2 Labrooke 3rd = 10 Dolphin Tale 4th = 7 Were Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 1 Miss Stosur | ||
Fri Oct 20 2017 15:55 | 1st = 1 Miss Stosur 2nd = 2 Lozzas Trouble 3rd = 7 Apatite 4th = 4 Flash Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 6 Callisto Girl | ||
Fri Oct 20 2017 15:55 | 1st = 6 Callisto Girl 2nd = 2 Stragun 3rd = 7 Quivers 4th = 1 Nicoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Millett | ||
Fri Oct 20 2017 15:52 | 1st = 4 Millett 2nd = 2 George Regis 3rd = 7 Burnout 4th = 6 Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Madre | ||
Fri Oct 20 2017 15:49 | 1st = 4 Madre 2nd = 5 Free Press 3rd = 1 Spring Remi 4th = 2 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 9 Delight In Me | ||
Fri Oct 20 2017 15:48 | 1st = 9 Delight In Me 2nd = 6 Just Dance 3rd = 3 Mad Lu Li 4th = 13 Semiramide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 5 Make A Ruler | ||
Fri Oct 20 2017 15:45 | 1st = 5 Make A Ruler 2nd = 1 Thunder Rocker 3rd = 4 Sostenido 4th = 7 Token Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Delightful Cat | ||
Fri Oct 20 2017 15:40 | 1st = 8 Delightful Cat 2nd = 3 Jonjonjonny 3rd = 9 Kumo 4th = 6 Deconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Danny Dee | ||
Fri Oct 20 2017 15:38 | 1st = 4 Danny Dee 2nd = 2 Rain And Tears 3rd = 1 Bigtime Sugar 4th = 7 Bigtime Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 1 Lightstorm Lil | ||
Fri Oct 20 2017 15:35 | 1st = 1 Lightstorm Lil 2nd = 4 Zani Vale 3rd = 6 Skittish Express 4th = 7 Black Hoodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 3 Only Choice | ||
Fri Oct 20 2017 15:35 | 1st = 3 Only Choice 2nd = 8 Liberty Boy 3rd = 2 Tag And Release 4th = 6 Dylans Deeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Crackerjack Joff | ||
Fri Oct 20 2017 15:32 | 1st = 1 Crackerjack Joff 2nd = 8 Bacardi Breezer 3rd = 5 Hit Me Up 4th = 7 Daintree Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Wheres The Spirit | ||
Fri Oct 20 2017 15:28 | 1st = 2 Wheres The Spirit 2nd = 3 Park Life 3rd = 5 Milly Bromac 4th = 1 Vanto Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 3 Annandale Lass | ||
Fri Oct 20 2017 15:25 | 1st = 3 Annandale Lass 2nd = 6 Hes Our Toy Boy 3rd = 9 Jemily 4th = 2 Golden Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Ramified | ||
Fri Oct 20 2017 15:24 | 1st = 1 Ramified 2nd = 4 Surfing Moment 3rd = 6 Eye Spy Emma 4th = 2 Miss Pineapple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 2 Force Of Three | ||
Fri Oct 20 2017 15:20 | 1st = 2 Force Of Three 2nd = 1 Sir Charleston 3rd = 6 Fish Bones Fry 4th = 5 Burnro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 10 Sheriff | ||
Fri Oct 20 2017 15:19 | 1st = 10 Sheriff 2nd = 1 Spondulicks 3rd = 2 Sauchiehall 4th = 8 Scotlynn Justis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 1 Magic Maiden | ||
Fri Oct 20 2017 15:17 | 1st = 1 Magic Maiden 2nd = 3 General Cloud 3rd = 8 Tijuana Tempo 4th = 4 Stark Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 White Ambush | ||
Fri Oct 20 2017 15:14 | 1st = 2 White Ambush 2nd = 8 Chapta Lee 3rd = 7 Mitchells Lane 4th = 6 Ima Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 1 Beau Isa | ||
Fri Oct 20 2017 15:10 | 1st = 1 Beau Isa 2nd = 3 Mjolnir 3rd = 5 Isaverdict 4th = 7 Donostia Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Hopalong | ||
Fri Oct 20 2017 15:08 | 1st = 8 Hopalong 2nd = 5 Bull Battle Born 3rd = 1 Fiery Starlet 4th = 2 Copper Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 7 Scallop | ||
Fri Oct 20 2017 15:05 | 1st = 7 Scallop 2nd = 15 Red Charlize 3rd = 20 Bayside Luck 4th = 13 Marys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Ridin Shotgun | ||
Fri Oct 20 2017 15:04 | 1st = 5 Ridin Shotgun 2nd = 8 Bigtime Liam 3rd = 1 Electric Lotto 4th = 7 Bigtime Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Another Value | ||
Fri Oct 20 2017 15:01 | 1st = 3 Another Value 2nd = 5 Hide The Wallet 3rd = 7 Whos My Daddy 4th = 1 Low Flying Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 4 Kurnel Jaxon | ||
Fri Oct 20 2017 15:00 | 1st = 4 Kurnel Jaxon 2nd = 11 Pahruli 3rd = 6 Appetizing 4th = 2 Laughing Or Crying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 7 Hippie Trend | ||
Fri Oct 20 2017 14:57 | 1st = 7 Hippie Trend 2nd = 6 David Lyndan 3rd = 5 Comanche County 4th = 8 Firefly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Twenty Tamar | ||
Fri Oct 20 2017 14:54 | 1st = 8 Twenty Tamar 2nd = 3 Balance 3rd = 5 Rocketing Ruby 4th = 6 Pyrenees Petraca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Ernie Barrasso | ||
Fri Oct 20 2017 14:53 | 1st = 1 Ernie Barrasso 2nd = 5 Geronimo Beau 3rd = 2 Glencore 4th = 6 Bisping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 6 Penny Dreadful | ||
Fri Oct 20 2017 14:50 | 1st = 6 Penny Dreadful 2nd = 5 Lobban Hood 3rd = 11 One Invincible Cat 4th = 3 Golly Miss Solly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Call Me Crazy | ||
Fri Oct 20 2017 14:47 | 1st = 1 Call Me Crazy 2nd = 8 Mr Agro 3rd = 7 Morris Peer 4th = 4 Consolidate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 11 Laure Me In | ||
Fri Oct 20 2017 14:45 | 1st = 11 Laure Me In 2nd = 3 Krupt Leda 3rd = 16 Meli Melo 4th = 7 Dr Dependable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 All In Berlin | ||
Fri Oct 20 2017 14:44 | 1st = 2 All In Berlin 2nd = 6 Opawa Blair 3rd = 1 Homebush Olive 4th = 7 Jamaica Mistaica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 1 Water Boy | ||
Fri Oct 20 2017 14:42 | 1st = 1 Water Boy 2nd = 2 Zafonic Force 3rd = 7 Coopolly Beach 4th = 5 Soltador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 9 Luen Yat Miracle | ||
Fri Oct 20 2017 14:39 | 1st = 9 Luen Yat Miracle 2nd = 5 Wide Awake 3rd = 2 Newton 4th = 6 National Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Uncatchable | ||
Fri Oct 20 2017 14:37 | 1st = 3 Uncatchable 2nd = 4 Boston You Essay 3rd = 7 Dance Craze 4th = 1 Blazing Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 1 Dazzling Red | ||
Fri Oct 20 2017 14:35 | 1st = 1 Dazzling Red 2nd = 2 Fortune Star 3rd = 5 Red Colour 4th = 4 Wicked Knickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Cee Hannah Rose | ||
Fri Oct 20 2017 14:32 | 1st = 1 Cee Hannah Rose 2nd = 2 Mr Perfect 3rd = 5 Kolora Maddie 4th = 8 Glenville Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Tamasa | ||
Fri Oct 20 2017 14:30 | 1st = 8 Tamasa 2nd = 15 Leilas Star 3rd = 11 Villa Sarchi 4th = 17 Vibrato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Hotdog Shannon | ||
Fri Oct 20 2017 14:27 | 1st = 7 Hotdog Shannon 2nd = 8 Bigtime Danger 3rd = 5 Opawa Shay 4th = 2 Smash Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 4 Thats Freedom | ||
Fri Oct 20 2017 14:25 | 1st = 4 Thats Freedom 2nd = 5 Critical Touch 3rd = 1 Hangin With Willy 4th = 10 Ribs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 9 Kates Sledge | ||
Fri Oct 20 2017 14:22 | 1st = 9 Kates Sledge 2nd = 1 Kashed Up Lady 3rd = 6 Treagle Triumph 4th = 3 La Ariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Road To Nhill | ||
Fri Oct 20 2017 14:19 | 1st = 8 Road To Nhill 2nd = 5 Justa Jezza 3rd = 7 Bulk Cairns 4th = 4 Fear Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Daenerys Stormborn | ||
Fri Oct 20 2017 14:18 | 1st = 2 Daenerys Stormborn 2nd = 5 Taimate Success 3rd = 3 Ole Sun 4th = 1 My Precious Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 10 Nais Ko | ||
Fri Oct 20 2017 14:15 | 1st = 10 Nais Ko 2nd = 6 Rispetta 3rd = 3 Royal Duke 4th = 1 Galaxy Jak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Miss Lava | ||
Fri Oct 20 2017 14:15 | 1st = 1 Miss Lava 2nd = 2 Big Rough 3rd = 4 Cilla Brown 4th = 8 Penny Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 1 Aspalis | ||
Fri Oct 20 2017 14:10 | 1st = 1 Aspalis 2nd = 14 Tambang Besi 3rd = 13 Hinchin Miss 4th = 8 Sand Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Gutenberg | ||
Fri Oct 20 2017 14:07 | 1st = 1 Gutenberg 2nd = 6 Molly Lyndan 3rd = 2 Bella Lyndan 4th = 3 John Said This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 4 Swissta | ||
Fri Oct 20 2017 14:04 | 1st = 4 Swissta 2nd = 1 Staccato 3rd = 12 Repo Bay 4th = 3 Amun Ra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Superior Scotch | ||
Fri Oct 20 2017 14:01 | 1st = 5 Superior Scotch 2nd = 1 Rattle Gate 3rd = 2 It Is Done 4th = 4 Padma Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Galactic Viper | ||
Fri Oct 20 2017 13:58 | 1st = 7 Galactic Viper 2nd = 1 Moth Attack 3rd = 6 Chilly Kiss 4th = 4 Scots Dunker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Billy Bayou | ||
Fri Oct 20 2017 13:55 | 1st = 3 Billy Bayou 2nd = 16 Bye Bye Love 3rd = 11 Bad Liar 4th = 10 Aedesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 11 Confess And Avoid | ||
Fri Oct 20 2017 13:50 | 1st = 11 Confess And Avoid 2nd = 4 Dripping Carats 3rd = 6 Cheung Fun 4th = 7 Dauphin De France |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Kooringa Maizie | ||
Fri Oct 20 2017 13:47 | 1st = 5 Kooringa Maizie 2nd = 9 Kooringa Addison 3rd = 4 Dee Washington 4th = 8 Bravo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Keep Talking | ||
Fri Oct 20 2017 13:44 | 1st = 1 Keep Talking 2nd = 7 Dynamite Dozer 3rd = 5 Blackjacks Back 4th = 9 Emis Boy Murph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 5 Hermosa Reward | ||
Fri Oct 20 2017 13:40 | 1st = 5 Hermosa Reward 2nd = 8 Penny Fling 3rd = 4 Eyota 4th = 1 Saint Denis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Rubys Cheekstar | ||
Fri Oct 20 2017 13:38 | 1st = 6 Rubys Cheekstar 2nd = 1 Cryers Jed 3rd = 3 Rubys Willow 4th = 5 Binky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 7 Military Forces | ||
Fri Oct 20 2017 13:35 | 1st = 7 Military Forces 2nd = 6 Incomparable 3rd = 4 Our Witness 4th = 9 Annifrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 7 Deep Impact | ||
Fri Oct 20 2017 13:32 | 1st = 7 Deep Impact 2nd = 1 Nearly Blue 3rd = 6 Love The Look 4th = 2 Valley Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 14 Mongolianconqueror | ||
Fri Oct 20 2017 13:27 | 1st = 14 Mongolianconqueror 2nd = 13 Vaudesir 3rd = 8 Makfactor 4th = 2 Plazabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Acquainted | ||
Fri Oct 20 2017 13:23 | 1st = 5 Acquainted 2nd = 1 Tzar Norma 3rd = 8 Oaklands 4th = 3 Sunday Sipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Opawa Short | ||
Fri Oct 20 2017 13:19 | 1st = 2 Opawa Short 2nd = 4 Sweet As Brad 3rd = 5 Ohoka Tyler 4th = 1 Broken Penniless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Cousin Ann | ||
Fri Oct 20 2017 13:19 | 1st = 1 Cousin Ann 2nd = 4 Allen Unther 3rd = 2 Good Yarn 4th = 3 Iroquois Souljah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 9 Zambada | ||
Fri Oct 20 2017 13:15 | 1st = 9 Zambada 2nd = 11 Lady I Am 3rd = 2 High Citadel 4th = 6 Alpine King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Corykodi | ||
Fri Oct 20 2017 13:10 | 1st = 8 Corykodi 2nd = 6 Kingsbrae Biddy 3rd = 5 Velocity Charm 4th = 7 Clover Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Iona Regis | ||
Fri Oct 20 2017 13:06 | 1st = 7 Iona Regis 2nd = 5 We Froff Dat 3rd = 4 Bless em All 4th = 3 Redda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Danziger | ||
Fri Oct 20 2017 13:03 | 1st = 2 Danziger 2nd = 7 Abacus Magic 3rd = 8 Wong Answer 4th = 1 Flaming Sambuca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 8 Golden Lustre | ||
Fri Oct 20 2017 13:00 | 1st = 8 Golden Lustre 2nd = 7 Yoelqui 3rd = 4 Futago 4th = 11 Helmara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Cee Sunrise | ||
Fri Oct 20 2017 12:57 | 1st = 6 Cee Sunrise 2nd = 7 Ms Genius 3rd = 5 Usain Insane 4th = 8 Lektra Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 9 Secret Stash | ||
Fri Oct 20 2017 12:52 | 1st = 9 Secret Stash 2nd = 11 St Regis 3rd = 12 Stacey Ann 4th = 6 Colorado Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Jonesy | ||
Fri Oct 20 2017 12:49 | 1st = 1 Jonesy 2nd = 7 Thanking Peter 3rd = 6 Classy Cassie 4th = 2 What Leo Wants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Must Desire | ||
Fri Oct 20 2017 12:45 | 1st = 5 Must Desire 2nd = 6 Goldstar Scooter 3rd = 1 Odin Slayer 4th = 7 Homebush Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Scarlets Secret | ||
Fri Oct 20 2017 12:41 | 1st = 4 Scarlets Secret 2nd = 3 Surfside Squids 3rd = 1 Spring Ace 4th = 2 My Fernando Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Black Peer | ||
Fri Oct 20 2017 12:37 | 1st = 5 Black Peer 2nd = 8 Carrara Lad 3rd = 1 Takayo Fury 4th = 6 Bushmans Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 8 Zipping Olympia | ||
Fri Oct 20 2017 12:33 | 1st = 8 Zipping Olympia 2nd = 6 Dragon Born 3rd = 3 Weekend Boss 4th = 7 Power Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Crotty | ||
Fri Oct 20 2017 12:29 | 1st = 2 Crotty 2nd = 1 Trevor Gibbs 3rd = 5 Opawa Abbie Joy 4th = 3 Goldstar Marvely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Ernies Legacy | ||
Fri Oct 20 2017 12:25 | 1st = 1 Ernies Legacy 2nd = 3 Early King 3rd = 2 Showtime Sally 4th = 8 Dodge Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Bungaloo Thor | ||
Fri Oct 20 2017 12:21 | 1st = 3 Bungaloo Thor 3rd = 8 Elgrande Rebel 4th = 2 Escobark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 9 Special Case | ||
Fri Oct 20 2017 12:21 | 1st = 9 Special Case 3rd = 8 Elgrande Rebel 4th = 2 Escobark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 7 Power Dream | ||
Fri Oct 20 2017 12:17 | 1st = 7 Power Dream 2nd = 3 Owen Patrick 3rd = 4 Pinnacle 4th = 5 Icebomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Culvie Jay Dee | ||
Fri Oct 20 2017 12:09 | 1st = 5 Culvie Jay Dee 2nd = 1 Opawa Poppy 3rd = 3 On Edge 4th = 2 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Severus Grange | ||
Fri Oct 20 2017 12:05 | 1st = 2 Severus Grange 2nd = 7 Galos Best 3rd = 1 Bronelly Buster 4th = 4 Angel Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 7 Bushmans Wish | ||
Fri Oct 20 2017 12:00 | 1st = 7 Bushmans Wish 2nd = 5 Shaniqua 3rd = 3 Timmys Tiger 4th = 1 Bungaloo Jedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Uno Eleven | ||
Fri Oct 20 2017 11:52 | 1st = 8 Uno Eleven 2nd = 6 Epic Rose 3rd = 3 Jealous Much 4th = 5 Fiery Jemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Shakey Cougar | ||
Fri Oct 20 2017 11:47 | 1st = 7 Shakey Cougar 2nd = 5 Bevvies Bullet 3rd = 3 Longshot Glory 4th = 2 Miss Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 2 Moccasin | ||
Fri Oct 20 2017 11:42 | 1st = 2 Moccasin 2nd = 3 Elana Rose 3rd = 7 Hello Sailor 4th = 5 Princess Dillon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Hilton Hangover | ||
Fri Oct 20 2017 11:33 | 1st = 2 Hilton Hangover 2nd = 3 Oskitz 3rd = 6 Rion King 4th = 5 Say Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 9 Why Not Senor | ||
Fri Oct 20 2017 11:27 | 1st = 9 Why Not Senor 2nd = 7 Cartwheel Chloe 3rd = 3 Ballistic Gem 4th = 4 Black In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Secret Lily | ||
Fri Oct 20 2017 11:16 | 1st = 7 Secret Lily 2nd = 1 Pat Bella 3rd = 3 Goldstar Chief 4th = 5 Secret Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 3 Suggestive Heights | ||
Fri Oct 20 2017 11:07 | 1st = 3 Suggestive Heights 2nd = 4 El Fernando 3rd = 1 Blizzard 4th = 2 Windy Height |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Gotcha Millie | ||
Fri Oct 20 2017 10:58 | 1st = 1 Gotcha Millie 2nd = 9 Homebush Boden 3rd = 5 Olliebollon 4th = 6 Homebush Scorpio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Timely Affair | ||
Fri Oct 20 2017 10:40 | 1st = 2 Timely Affair 2nd = 1 Smash Charger 3rd = 6 Homebush Hundy 4th = 8 Homebush Razz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Secret Rory | ||
Fri Oct 20 2017 10:23 | 1st = 3 Secret Rory 2nd = 4 Know Equal 3rd = 8 Goldstar Ashton 4th = 7 Secret Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Zara Daiken | ||
Fri Oct 20 2017 10:05 | 1st = 2 Zara Daiken 2nd = 3 Magic Janet Lass 3rd = 6 Mulberry Minx 4th = 4 Cassia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Canutes Law | ||
Fri Oct 20 2017 1:02 | 1st = 1 Canutes Law 2nd = 7 Svetlana Monelli 3rd = 2 Brindle Satinka 4th = 4 Buster Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Rhianna Keeping | ||
Fri Oct 20 2017 0:37 | 1st = 4 Rhianna Keeping 2nd = 3 Proceed At Speed 3rd = 7 Flying Urkal 4th = 1 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Rated | ||
Fri Oct 20 2017 0:17 | 1st = 4 Rated 2nd = 1 Charcoal Avenue 3rd = 8 Rapid Recall 4th = 7 Crocodile Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Maries Gift | ||
Wed Sep 20 2017 23:57 | 1st = 6 Maries Gift 2nd = 1 Lady Zellweger 3rd = 5 Moped 4th = 3 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 9 Wheres Dino | ||
Wed Sep 20 2017 23:32 | 1st = 9 Wheres Dino 2nd = 6 Pokkiri Raja 3rd = 4 Bella Bomb 4th = 8 Fun Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Trouper Monelli | ||
Wed Sep 20 2017 23:12 | 1st = 1 Trouper Monelli 2nd = 6 West On Charlie 3rd = 8 Governess 4th = 7 Infrared Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Deerview Storm | ||
Wed Sep 20 2017 22:57 | 1st = 8 Deerview Storm 2nd = 1 Zippleback 3rd = 5 You Choose 4th = 7 Icy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 My Arizona Room | ||
Wed Sep 20 2017 22:38 | 1st = 5 My Arizona Room 2nd = 4 Unlocked 3rd = 8 Spritely Pizazz 4th = 2 Laineys Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Skylab | ||
Wed Sep 20 2017 22:35 | 1st = 2 Skylab 2nd = 3 West On Liam 3rd = 6 Pheodora 4th = 8 Kobi Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Pacific Reef | ||
Wed Sep 20 2017 22:27 | 1st = 5 Pacific Reef 2nd = 1 Burnsys Sam 3rd = 8 Bruree Chief 4th = 4 Fayette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Oakleigh Rose | ||
Wed Sep 20 2017 22:23 | 1st = 6 Oakleigh Rose 2nd = 4 Bella Rhode 3rd = 2 Jimmys Angel 4th = 8 Just Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Pinny Mack | ||
Wed Sep 20 2017 22:19 | 1st = 3 Pinny Mack 2nd = 8 Corporate Storm 3rd = 1 Steve Keeping 4th = 7 West On Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Canya Rousey | ||
Wed Sep 20 2017 22:12 | 1st = 5 Canya Rousey 2nd = 6 Buckle Up Jem 3rd = 8 Cash Ownley 4th = 7 Steinbeck Knew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Ninghan Express | ||
Wed Sep 20 2017 22:09 | 1st = 1 Ninghan Express 2nd = 3 Scary Mary 3rd = 9 Fascinate Jasper 4th = 7 Kiranna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Thunder Of Night | ||
Wed Sep 20 2017 22:05 | 1st = 4 Thunder Of Night 2nd = 3 Louie Lasagna 3rd = 1 Challis Magic 4th = 5 Sea Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 Full Of Venom | ||
Wed Sep 20 2017 21:58 | 1st = 2 Full Of Venom 2nd = 5 Highway Girl 3rd = 3 My Kinda Dance 4th = 7 Lorian Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Frida Monelli | ||
Wed Sep 20 2017 21:55 | 1st = 5 Frida Monelli 2nd = 3 Napoleon Boy 3rd = 4 Denali Monelli 4th = 2 Winsome Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Drysdale Doll | ||
Wed Sep 20 2017 21:52 | 1st = 6 Drysdale Doll 2nd = 1 Ellens Stardust 3rd = 3 Wilbur 4th = 7 Bobs Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Dual Keroma | ||
Wed Sep 20 2017 21:49 | 1st = 7 Dual Keroma 2nd = 5 Beegumbah Rumba 3rd = 6 Dougies Boy 4th = 8 Far A Part |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Desiree Dancer | ||
Wed Sep 20 2017 21:42 | 1st = 1 Desiree Dancer 2nd = 8 Bolt Power 3rd = 5 King Royale 4th = 9 Shes Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 8 Best Shared | ||
Wed Sep 20 2017 21:38 | 1st = 8 Best Shared 2nd = 3 Paris Benz 3rd = 5 Mystic Kahn 4th = 7 Tres Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Moto Doll | ||
Wed Sep 20 2017 21:35 | 1st = 1 Moto Doll 2nd = 3 Dandalup Dasher 3rd = 8 Placement 4th = 7 Flynn Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 6 Roy George | ||
Wed Sep 20 2017 21:30 | 1st = 6 Roy George 2nd = 5 Aldebaran Macha 3rd = 1 Le Premiere 4th = 3 Phil Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Ants In Pants | ||
Wed Sep 20 2017 21:28 | 1st = 5 Ants In Pants 2nd = 4 Rythym Taboo 3rd = 1 Sooky Jooky 4th = 6 Stitch Gun Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Chevy King | ||
Wed Sep 20 2017 21:25 | 1st = 5 Chevy King 2nd = 4 Goodwin Terry 3rd = 8 Ritza Rossi 4th = 2 Big Daddy Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Noonbarra Wind | ||
Wed Sep 20 2017 21:22 | 1st = 2 Noonbarra Wind 2nd = 1 Warrion Warrior 3rd = 3 Zipping Hawk 4th = 4 Diamond On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Balakovo | ||
Wed Sep 20 2017 21:19 | 1st = 2 Balakovo 2nd = 3 Partial Defence 3rd = 5 Velocity Mia 4th = 1 Roman Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Rinaldo Reason | ||
Wed Sep 20 2017 21:12 | 1st = 3 Rinaldo Reason 2nd = 1 Ryker 3rd = 8 Night Light 4th = 4 Ocarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Worm Burner | ||
Wed Sep 20 2017 21:09 | 1st = 7 Worm Burner 2nd = 2 Chezzy Allen 3rd = 6 He Shall Fred 4th = 4 Rodeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Fast Jett | ||
Wed Sep 20 2017 21:05 | 1st = 7 Fast Jett 2nd = 6 Tinas Magic 3rd = 5 Sheez All That 4th = 1 Lutiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 4 Glenferrie Belle | ||
Wed Sep 20 2017 21:00 | 1st = 4 Glenferrie Belle 2nd = 6 Daquiri 3rd = 5 Mister Oz 4th = 7 Button Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Mossimo Bale | ||
Wed Sep 20 2017 20:58 | 1st = 2 Mossimo Bale 2nd = 8 Rocky Ravioli 3rd = 3 Zipping Kane 4th = 4 Dyna Yatul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Harry Harks | ||
Wed Sep 20 2017 20:55 | 1st = 6 Harry Harks 2nd = 7 Excitable Angel 3rd = 5 Sparkling Angel 4th = 8 Sincerely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Hosier Lane | ||
Wed Sep 20 2017 20:52 | 1st = 8 Hosier Lane 2nd = 7 Marciana 3rd = 6 Canya Fab 4th = 4 Winsome Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Broadwater | ||
Wed Sep 20 2017 20:50 | 1st = 5 Broadwater 2nd = 4 Leoryan 3rd = 1 Zeros Shout 4th = 2 Nicky Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Nitroniun | ||
Wed Sep 20 2017 20:48 | 1st = 2 Nitroniun 2nd = 7 Rahni 3rd = 3 Big Bubbles 4th = 1 Miss Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Ezy Mover | ||
Wed Sep 20 2017 20:45 | 1st = 2 Ezy Mover 2nd = 1 Swirling Pearls 3rd = 9 Alfs Chaser 4th = 5 Totolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Xaviers Mate | ||
Wed Sep 20 2017 20:41 | 1st = 3 Xaviers Mate 2nd = 8 On Billys Wings 3rd = 1 Dyna Hinkley 4th = 2 Thanks Cheryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Magic Benz | ||
Wed Sep 20 2017 20:38 | 1st = 3 Magic Benz 2nd = 4 Velocity Willow 3rd = 8 Sam Card 4th = 7 Rebellious Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Grumpy Guru | ||
Wed Sep 20 2017 20:35 | 1st = 8 Grumpy Guru 2nd = 1 Non Stop Fun 3rd = 4 Dynamic Gold 4th = 7 Bella Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 8 Chief Safari | ||
Wed Sep 20 2017 20:30 | 1st = 8 Chief Safari 2nd = 9 Runsafarirun 3rd = 7 In A Rose Tattoo 4th = 11 Big Bang Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Ishmy Gloria | ||
Wed Sep 20 2017 20:28 | 1st = 7 Ishmy Gloria 2nd = 5 Krav Maga 3rd = 3 Magical Bling 4th = 8 Totally Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Good Odds Bricky | ||
Wed Sep 20 2017 20:25 | 1st = 7 Good Odds Bricky 2nd = 3 Exultant 3rd = 1 Midnight Treat 4th = 6 Egyptian Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Flashing Good Time | ||
Wed Sep 20 2017 20:20 | 1st = 5 Flashing Good Time 2nd = 6 Miraclesdoappen 3rd = 10 Theresachance 4th = 3 Dont Ark With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Sixteen Bills | ||
Wed Sep 20 2017 20:18 | 1st = 7 Sixteen Bills 2nd = 4 Liam 3rd = 5 Chief Mingo 4th = 8 Kiwi Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Bimbadgen Man | ||
Wed Sep 20 2017 20:15 | 1st = 2 Bimbadgen Man 2nd = 8 Arborstone 3rd = 6 Indiana Benz 4th = 3 Aberdeen Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Bertie Francis | ||
Wed Sep 20 2017 20:10 | 1st = 5 Bertie Francis 2nd = 6 Miss Fifi 3rd = 4 Punters Delight 4th = 8 Count Montecristo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Quedos | ||
Wed Sep 20 2017 20:08 | 1st = 4 Quedos 2nd = 5 Iconic Rock 3rd = 10 Daisy Patch 4th = 3 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Big Butters | ||
Wed Sep 20 2017 20:05 | 1st = 1 Big Butters 2nd = 6 Centavos 3rd = 3 Beside The Truth 4th = 7 Bad Boy Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Mustang Bart | ||
Wed Sep 20 2017 20:00 | 1st = 2 Mustang Bart 2nd = 3 Scotlynn Jack 3rd = 8 Craving A Smile 4th = 4 Ideal Lifestyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Spudtacular | ||
Wed Sep 20 2017 19:58 | 1st = 4 Spudtacular 2nd = 7 Flying Sparkles 3rd = 6 Turbo Tom 4th = 5 Louie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Ollie Harks | ||
Wed Sep 20 2017 19:55 | 1st = 5 Ollie Harks 2nd = 1 My Kids Tuition 3rd = 7 Dee Boosh 4th = 8 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Earl Jujon | ||
Wed Sep 20 2017 19:50 | 1st = 10 Earl Jujon 2nd = 5 Sonny Saveao 3rd = 9 Summer Money 4th = 6 Lehmann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Oozing Mojo | ||
Wed Sep 20 2017 19:48 | 1st = 7 Oozing Mojo 2nd = 3 Always Alone 3rd = 2 Racey Rose 4th = 5 Mt View Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Returned Hero | ||
Wed Sep 20 2017 19:45 | 1st = 5 Returned Hero 2nd = 8 Zudactyl Monelli 3rd = 4 Wild Tifi 4th = 1 Cruizes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 8 Mammals Magic | ||
Wed Sep 20 2017 19:41 | 1st = 8 Mammals Magic 2nd = 7 Big Heart 3rd = 6 Kiss The Aviator 4th = 4 Flinders Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Bad Apple | ||
Wed Sep 20 2017 19:39 | 1st = 2 Bad Apple 2nd = 8 Sammy Allen 3rd = 4 Mia Brae 4th = 5 Noonbarra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 War Rig | ||
Wed Sep 20 2017 19:36 | 1st = 1 War Rig 2nd = 3 Thats Super 3rd = 7 All Red 4th = 6 Velocity Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Frankincense | ||
Wed Sep 20 2017 19:32 | 1st = 5 Frankincense 2nd = 2 Sarge 3rd = 8 Lenard Ess 4th = 9 Princely Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 9 Flowering Rose | ||
Wed Sep 20 2017 19:30 | 1st = 9 Flowering Rose 2nd = 2 Big Kenny Bobo 3rd = 5 Perfect Hours 4th = 7 Aladdin Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 King Carmody | ||
Wed Sep 20 2017 19:27 | 1st = 6 King Carmody 2nd = 7 Modus Operandi 3rd = 8 Hombre Montana 4th = 3 Ferrero Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 1 Happy Harry | ||
Wed Sep 20 2017 19:25 | 1st = 1 Happy Harry 2nd = 2 Too Clever 3rd = 7 Aluminize 4th = 8 Any Given Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Top Flight Cruize | ||
Wed Sep 20 2017 19:23 | 1st = 4 Top Flight Cruize 2nd = 10 Xtraordinary Lombo 3rd = 9 Fui Fui 4th = 2 Caesar Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Despacito | ||
Wed Sep 20 2017 19:18 | 1st = 5 Despacito 2nd = 2 Zing Zang Zena 3rd = 4 Hi Ho Orazio 4th = 3 Argus Filch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Are Jay Dee | ||
Wed Sep 20 2017 19:15 | 1st = 7 Are Jay Dee 2nd = 2 Halber Tag 3rd = 10 Dream Bigger 4th = 1 Ally Pally Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 7 Holy Camp Clive | ||
Wed Sep 20 2017 19:10 | 1st = 7 Holy Camp Clive 2nd = 1 Power Of Red 3rd = 3 Skirmish 4th = 6 Oh I Am The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Mrs Jawa | ||
Wed Sep 20 2017 19:08 | 1st = 2 Mrs Jawa 2nd = 1 Alina Grand 3rd = 10 Allen Ernie 4th = 4 Petite Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Friend Of Man | ||
Wed Sep 20 2017 19:05 | 1st = 6 Friend Of Man 2nd = 1 Zipping Bronco 3rd = 2 Surfing Dyno 4th = 8 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 8 Pretty Little Lucy | ||
Wed Sep 20 2017 19:00 | 1st = 8 Pretty Little Lucy 2nd = 11 Imahe Man 3rd = 7 My Jackofdiamonds 4th = 5 Royal Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Ace Ventura | ||
Wed Sep 20 2017 18:58 | 1st = 3 Ace Ventura 2nd = 7 Far Sighted 3rd = 4 Doorkeeper 4th = 1 Mahjong Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Im A Lady | ||
Wed Sep 20 2017 18:55 | 1st = 1 Im A Lady 2nd = 2 Crash Course 3rd = 3 Linrick 4th = 4 Little Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Little Lizzie Jove | ||
Wed Sep 20 2017 18:50 | 1st = 8 Little Lizzie Jove 2nd = 10 Mister Chomp 3rd = 3 Rhiannon Shannon 4th = 7 Enriques Me Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Midgey | ||
Wed Sep 20 2017 18:48 | 1st = 7 Midgey 2nd = 2 Bluehawk Ralph 3rd = 6 Aye Drainer 4th = 3 Polite Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 1 Disposition | ||
Wed Sep 20 2017 18:45 | 1st = 1 Disposition 2nd = 9 Roger The Roman 3rd = 3 Casino Belle 4th = 6 Key To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Zaras Choice | ||
Wed Sep 20 2017 18:40 | 1st = 5 Zaras Choice 2nd = 6 Beauty Bound 3rd = 2 Island Caro 4th = 7 Storm Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Haras Storm | ||
Wed Sep 20 2017 18:37 | 1st = 7 Haras Storm 2nd = 2 Fabulous Katie 3rd = 3 Casey Mini Me 4th = 5 Egyptian Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 12 Grininalltheway | ||
Wed Sep 20 2017 18:32 | 1st = 12 Grininalltheway 2nd = 13 Sammy Strikes 3rd = 10 Mikoney Courage 4th = 7 Gunnareign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 10 Wishes Fulfilled | ||
Wed Sep 20 2017 18:30 | 1st = 10 Wishes Fulfilled 2nd = 7 Just Banji 3rd = 2 Quicksilver Hope 4th = 4 Hey Hey Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Dyna Yamba | ||
Wed Sep 20 2017 18:27 | 1st = 1 Dyna Yamba 2nd = 7 Stilton Bart 3rd = 2 Kava Blade 4th = 3 Definitely Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Onyajans | ||
Wed Sep 20 2017 18:22 | 1st = 6 Onyajans 2nd = 9 Weasel 3rd = 10 Dixie Trix 4th = 5 Ima Top Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Who It Is | ||
Wed Sep 20 2017 18:19 | 1st = 4 Who It Is 2nd = 1 Logan County 3rd = 7 Regal Trav 4th = 2 Blackjack Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 9 Lockton Luck | ||
Wed Sep 20 2017 18:14 | 1st = 9 Lockton Luck 2nd = 7 Ponte Milvio 3rd = 3 Snoop Stride 4th = 8 Spare The Price |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Shibuya Crossing | ||
Wed Sep 20 2017 18:10 | 1st = 1 Shibuya Crossing 2nd = 4 Angelic Angel 3rd = 8 Omerta 4th = 5 Chhaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Mr No Worries | ||
Wed Sep 20 2017 18:07 | 1st = 7 Mr No Worries 2nd = 2 All Inn Johnson 3rd = 4 My Names Ned 4th = 1 Bryden Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Sassy Swiper | ||
Wed Sep 20 2017 18:04 | 1st = 8 Sassy Swiper 2nd = 6 Dancing Pose 3rd = 7 Doughnut Time 4th = 3 Biddyken Haich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Cosmo Bill | ||
Wed Sep 20 2017 18:00 | 1st = 4 Cosmo Bill 2nd = 2 Plum Jam 3rd = 8 Tubby Turner 4th = 7 Fabulous Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Riverleigh William | ||
Wed Sep 20 2017 17:55 | 1st = 9 Riverleigh William 2nd = 1 Franco Hammond 3rd = 3 Trentleigh 4th = 8 Jakes A Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Scott Muscle | ||
Wed Sep 20 2017 17:52 | 1st = 6 Scott Muscle 2nd = 2 Fess Crockett 3rd = 4 Miss Twerker 4th = 7 Certain Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Jessie Doo | ||
Wed Sep 20 2017 17:48 | 1st = 3 Jessie Doo 2nd = 1 Flash Toff 3rd = 8 Panda Bear 4th = 4 Winsome Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Master Benny | ||
Wed Sep 20 2017 17:42 | 1st = 4 Master Benny 2nd = 2 Miles Above 3rd = 7 Rainbow On Fire 4th = 6 Hez Razor Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Haras Hummer | ||
Wed Sep 20 2017 17:39 | 1st = 1 Haras Hummer 2nd = 7 Western Honey 3rd = 4 Im Glad 4th = 2 Regal Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 3 Bos Taurus | ||
Wed Sep 20 2017 17:35 | 1st = 3 Bos Taurus 2nd = 5 Foxy Royale 3rd = 2 Nazareth 4th = 8 Pearl Of The Plain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Millys Choice | ||
Wed Sep 20 2017 17:32 | 1st = 8 Millys Choice 2nd = 6 Violet Blue 3rd = 4 Awesome Freckles 4th = 3 Fabregas Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Win Or Die | ||
Wed Sep 20 2017 17:27 | 1st = 2 Win Or Die 2nd = 9 Reds Jet Star 3rd = 3 Nui Toc Tien 4th = 1 Waste Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Smiley Mulwee | ||
Wed Sep 20 2017 17:24 | 1st = 3 Smiley Mulwee 2nd = 4 Gorilla Grodd 3rd = 1 Run Spot Run 4th = 2 Cut Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 1 Hasta La Gorby | ||
Wed Sep 20 2017 17:20 | 1st = 1 Hasta La Gorby 2nd = 6 Secret Lake 3rd = 2 Bienvenido 4th = 4 Bouncing Beverley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 First Fire | ||
Wed Sep 20 2017 17:17 | 1st = 3 First Fire 2nd = 7 Mummas Hope 3rd = 5 Hummin Gun 4th = 8 Raquels Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Write About Me | ||
Wed Sep 20 2017 17:12 | 1st = 3 Write About Me 2nd = 4 Limbo Larry 3rd = 5 Ma Koo Loo Hambo 4th = 2 Harley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Pattys Prince | ||
Wed Sep 20 2017 17:09 | 1st = 6 Pattys Prince 2nd = 3 Starface 3rd = 2 Clavash 4th = 1 Windsor Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 18 Deported | ||
Wed Sep 20 2017 17:05 | 1st = 18 Deported 2nd = 7 Musee Des Arts 3rd = 15 Magellan 4th = 9 Sammy The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Crown Gambler | ||
Wed Sep 20 2017 17:02 | 1st = 1 Crown Gambler 2nd = 3 Kobi Doo 3rd = 7 Betty Blokbuster 4th = 8 Ruined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 A Bit Sketchy | ||
Wed Sep 20 2017 16:59 | 1st = 4 A Bit Sketchy 2nd = 5 Total Eclipse 3rd = 8 Yeah Yeah Yeah 4th = 6 Rhymes With Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 13 The Avenger | ||
Wed Sep 20 2017 16:55 | 1st = 13 The Avenger 2nd = 12 Regent 3rd = 1 Chapelco 4th = 2 Dorf Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Just Frosty | ||
Wed Sep 20 2017 16:52 | 1st = 4 Just Frosty 2nd = 2 Shakey Tango 3rd = 1 Eloise 4th = 8 So Sabrina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Patchie Thief | ||
Wed Sep 20 2017 16:49 | 1st = 6 Patchie Thief 2nd = 4 Cosmic Wish 3rd = 3 Snippyliss 4th = 1 Ima Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 2 Bianmagic | ||
Wed Sep 20 2017 16:45 | 1st = 2 Bianmagic 2nd = 3 Knightoftherealm 3rd = 4 Blacktein 4th = 7 Sir Charleston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Grand Man | ||
Wed Sep 20 2017 16:42 | 1st = 3 Grand Man 2nd = 4 Fab Seven 3rd = 1 Elle Nette Lee 4th = 5 World Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 Hi Harry | ||
Wed Sep 20 2017 16:38 | 1st = 2 Hi Harry 2nd = 1 All Amuk 3rd = 8 Golden Sunset 4th = 5 Aghna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Cosmic Rex | ||
Wed Sep 20 2017 16:35 | 1st = 8 Cosmic Rex 2nd = 5 Tee Be Good 3rd = 6 Who Dat Gun 4th = 3 Kandahar Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Jacks Pick | ||
Wed Sep 20 2017 16:32 | 1st = 6 Jacks Pick 2nd = 1 Nitro Power 3rd = 3 Wise Harry 4th = 7 Calen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Open House | ||
Wed Sep 20 2017 16:30 | 1st = 7 Open House 2nd = 14 Ansinna 3rd = 16 Captains Son 4th = 15 Presumptuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Black Bomb | ||
Wed Sep 20 2017 16:27 | 1st = 7 Black Bomb 2nd = 1 One Last Party 3rd = 6 Cool Kippy 4th = 3 Excel Like Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 5 Attamor | ||
Wed Sep 20 2017 16:24 | 1st = 5 Attamor 2nd = 6 Aspen Star 3rd = 3 Saturday Skies 4th = 7 Casino Gleam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Lead Choreographer | ||
Wed Sep 20 2017 16:20 | 1st = 4 Lead Choreographer 2nd = 3 Carluca 3rd = 1 Coys 4th = 2 Braces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Red Vee | ||
Wed Sep 20 2017 16:17 | 1st = 4 Red Vee 2nd = 6 Bills Special 3rd = 8 Dream Your Dream 4th = 5 May Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Provenance | ||
Wed Sep 20 2017 16:14 | 1st = 2 Provenance 2nd = 1 Fawn Pursuit 3rd = 8 Deadly Pace 4th = 6 Dream Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 1 San Gregorio | ||
Wed Sep 20 2017 16:10 | 1st = 1 San Gregorio 2nd = 6 Augusta Belle 3rd = 7 Spray Tan 4th = 5 Pierremont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Big Red Sun | ||
Wed Sep 20 2017 16:07 | 1st = 8 Big Red Sun 2nd = 4 Kravings 3rd = 2 Night Sparkle 4th = 3 Faith To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Delightful Feeling | ||
Wed Sep 20 2017 16:03 | 1st = 1 Delightful Feeling 2nd = 7 Legal Counsel 3rd = 2 Slydini 4th = 4 Endless Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Flying Bean | ||
Wed Sep 20 2017 16:00 | 1st = 1 Flying Bean 2nd = 7 Zinchenko 3rd = 6 Call Me Ugo 4th = 4 Any Which Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Klondike Gold | ||
Wed Sep 20 2017 15:57 | 1st = 7 Klondike Gold 2nd = 1 No Excuse 3rd = 8 Divino 4th = 2 Eftpos Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Sword Of Justice | ||
Wed Sep 20 2017 15:55 | 1st = 9 Sword Of Justice 2nd = 13 Sneakers 3rd = 4 Ajani 4th = 12 Port Triano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Yankee Parker | ||
Wed Sep 20 2017 15:52 | 1st = 3 Yankee Parker 2nd = 5 Shot Of Spice 3rd = 2 Three Amigos 4th = 7 Dambala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 6 Temple Man | ||
Wed Sep 20 2017 15:49 | 1st = 6 Temple Man 2nd = 1 Mervyn 3rd = 4 Infamy 4th = 7 The Dictator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 2 Realise Potential | ||
Wed Sep 20 2017 15:45 | 1st = 2 Realise Potential 2nd = 8 Chalk 3rd = 1 Dissolute 4th = 7 Tycoon Mar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Kingsbrae Millie | ||
Wed Sep 20 2017 15:42 | 1st = 7 Kingsbrae Millie 2nd = 2 Red Jumper 3rd = 6 Amburla 4th = 9 Town Hall Tully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Micro Moo | ||
Wed Sep 20 2017 15:39 | 1st = 2 Micro Moo 2nd = 3 Kraken Lil 3rd = 1 Outta Ammo 4th = 5 Markinch Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 8 Victa Wink | ||
Wed Sep 20 2017 15:36 | 1st = 8 Victa Wink 2nd = 6 Marys Entity 3rd = 7 Fear Foran 4th = 2 Ready To Mingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 7 Ogunde | ||
Wed Sep 20 2017 15:35 | 1st = 7 Ogunde 2nd = 3 Wise And Happy 3rd = 1 Grassmere Flyer 4th = 6 Montre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Digbys Girl | ||
Wed Sep 20 2017 15:32 | 1st = 2 Digbys Girl 2nd = 1 Your Barred 3rd = 4 Fabredoll 4th = 9 Jayasuria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Kuttamurra Al | ||
Wed Sep 20 2017 15:28 | 1st = 1 Kuttamurra Al 2nd = 5 Geometrist 3rd = 6 Rosador 4th = 8 Future Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Destini Seahorse | ||
Wed Sep 20 2017 15:25 | 1st = 6 Destini Seahorse 2nd = 7 Dyna Gavin 3rd = 1 Mr Moonlight 4th = 3 Gunnewin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Winnie | ||
Wed Sep 20 2017 15:22 | 1st = 5 Winnie 2nd = 1 Don One 3rd = 6 Dee Final Siren 4th = 3 Awesome Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Sunday Pray | ||
Wed Sep 20 2017 15:20 | 1st = 2 Sunday Pray 2nd = 11 To Infinity 3rd = 5 Light N Fire 4th = 3 Lochend Ocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Paua To Kapau | ||
Wed Sep 20 2017 15:17 | 1st = 5 Paua To Kapau 2nd = 2 Top Weight 3rd = 8 Emerley Dryad 4th = 10 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 10 Armaguard | ||
Wed Sep 20 2017 15:16 | 1st = 10 Armaguard 2nd = 11 Vin De Dance 3rd = 4 Rumar 4th = 9 Shes Prismatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 4 Stratosphilly | ||
Wed Sep 20 2017 15:14 | 1st = 4 Stratosphilly 2nd = 6 Express To Fame 3rd = 3 Monkey Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Over Watch | ||
Wed Sep 20 2017 15:12 | 1st = 3 Over Watch 2nd = 7 Fire Image 3rd = 2 Indie Car 4th = 8 Hurrican Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 4 Regimen | ||
Wed Sep 20 2017 15:10 | 1st = 4 Regimen 2nd = 2 Fujiwhara 3rd = 3 Oreilly Cyrus 4th = 8 Bella Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Mahi Indian | ||
Wed Sep 20 2017 15:07 | 1st = 8 Mahi Indian 2nd = 1 Acola Sweetie 3rd = 3 Lektra Elsa 4th = 5 Why Not Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 10 Glendenning | ||
Wed Sep 20 2017 15:04 | 1st = 10 Glendenning 2nd = 2 La Bella Mimi 3rd = 4 Billy Swagger 4th = 5 Sweet Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 1 Duquessa | ||
Wed Sep 20 2017 15:00 | 1st = 1 Duquessa 2nd = 3 Fulmineus 3rd = 2 Belambo 4th = 4 Ikura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Long Gully Pete | ||
Wed Sep 20 2017 14:57 | 1st = 7 Long Gully Pete 2nd = 3 Callington 3rd = 4 Blue Skittle 4th = 8 Serendipitous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 6 Sanctuary Cove | ||
Wed Sep 20 2017 14:53 | 1st = 6 Sanctuary Cove 2nd = 4 Lord Archer 3rd = 9 Gun Bolt 4th = 11 Sequablur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Blusain Bolt | ||
Wed Sep 20 2017 14:50 | 1st = 3 Blusain Bolt 2nd = 5 Rockalot 3rd = 6 Oshkosh Wayne 4th = 2 Adorable Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Strong Hand | ||
Wed Sep 20 2017 14:45 | 1st = 3 Strong Hand 2nd = 8 Jolies Cafe 3rd = 6 Zilbiyr 4th = 7 Potemkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Hayville Maximus | ||
Wed Sep 20 2017 14:42 | 1st = 7 Hayville Maximus 2nd = 2 Lethal Hitman 3rd = 3 Magic Me 4th = 8 Hayride Mills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 11 Red Sky At Night | ||
Wed Sep 20 2017 14:39 | 1st = 11 Red Sky At Night 2nd = 13 Getalonghome Cindy 3rd = 6 Winmotion 4th = 10 Inca Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 1 Exoteric | ||
Wed Sep 20 2017 14:35 | 1st = 1 Exoteric 2nd = 2 Social Element 3rd = 3 Manhattan Son 4th = 4 Dream Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Orazzi Ohh | ||
Wed Sep 20 2017 14:30 | 1st = 7 Orazzi Ohh 2nd = 4 Ben Nevis 3rd = 8 Dyna Evelyn 4th = 5 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 6 Resettheodds | ||
Wed Sep 20 2017 14:25 | 1st = 6 Resettheodds 2nd = 1 Maples Image 3rd = 3 Fortunatus 4th = 4 Its Our Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Emerley Nolen | ||
Wed Sep 20 2017 14:22 | 1st = 5 Emerley Nolen 2nd = 7 Keno Bale 3rd = 1 Regis Miss 4th = 8 Megabound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Cascata Rossa | ||
Wed Sep 20 2017 14:18 | 1st = 1 Cascata Rossa 2nd = 3 Punkenstein 3rd = 7 Ritchford 4th = 2 Skyscraper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Nangar Range | ||
Wed Sep 20 2017 14:15 | 1st = 1 Nangar Range 2nd = 4 Duty Free 3rd = 8 Verne Allen 4th = 3 Fabregal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Amortentia | ||
Wed Sep 20 2017 14:10 | 1st = 6 Amortentia 2nd = 4 Red Chouxs 3rd = 11 Oceans Fourteen 4th = 10 Earnest Credere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Garry Mcbain | ||
Wed Sep 20 2017 14:07 | 1st = 1 Garry Mcbain 2nd = 5 Tag And Release 3rd = 8 Highbury Hustle 4th = 4 Luca Bazooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 1 Big Mike | ||
Wed Sep 20 2017 14:04 | 1st = 1 Big Mike 2nd = 3 Collaborate 3rd = 6 Pursued 4th = 11 Leica Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 5 Sparky Lad | ||
Wed Sep 20 2017 14:00 | 1st = 5 Sparky Lad 2nd = 7 Chosen Assassin 3rd = 2 Kaonic 4th = 8 Improvise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Tanoan Creek | ||
Wed Sep 20 2017 13:55 | 1st = 3 Tanoan Creek 2nd = 8 Quina Bale 3rd = 7 Joffas Old Girl 4th = 4 Burning House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 5 Miss Hussoness | ||
Wed Sep 20 2017 13:50 | 1st = 5 Miss Hussoness 2nd = 2 Perfect Storm 3rd = 4 Fearless Fighter 4th = 1 Cadwil Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Windmill Haze | ||
Wed Sep 20 2017 13:47 | 1st = 1 Windmill Haze 2nd = 7 Winsome Summer 3rd = 2 Velocity Bird 4th = 4 Light Of Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Deer Mountain | ||
Wed Sep 20 2017 13:43 | 1st = 1 Deer Mountain 2nd = 2 Whodunnit 3rd = 8 Jinx N Drinx 4th = 4 Capa Caylee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Banjo Fever | ||
Wed Sep 20 2017 13:40 | 1st = 5 Banjo Fever 2nd = 4 In A Spin 3rd = 8 Precious Destini 4th = 3 Gazas Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 10 Liberatore | ||
Wed Sep 20 2017 13:35 | 1st = 10 Liberatore 2nd = 6 Jay Belle 3rd = 3 One Over Rod 4th = 7 Madonna Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Larrikin Locky | ||
Wed Sep 20 2017 13:32 | 1st = 3 Larrikin Locky 2nd = 5 Aston Asteroid 3rd = 4 Lachlan Brown 4th = 1 Show Me Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 8 Angel In Bluejeans | ||
Wed Sep 20 2017 13:29 | 1st = 8 Angel In Bluejeans 2nd = 4 Wildflower 3rd = 3 Grand Rio 4th = 7 High Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Memento | ||
Wed Sep 20 2017 13:25 | 1st = 3 Memento 2nd = 8 Ridicule 3rd = 10 Touch Of Mink 4th = 2 Ikara Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Gordette | ||
Wed Sep 20 2017 13:20 | 1st = 4 Gordette 2nd = 3 Peter Yap 3rd = 5 Merc 4th = 2 My Girl Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Bigtime Narelle | ||
Wed Sep 20 2017 13:19 | 1st = 3 Bigtime Narelle 2nd = 6 Mark Be Good 3rd = 4 Lightning Lu 4th = 2 Culvie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 3 Caribbean Doll | ||
Wed Sep 20 2017 13:15 | 1st = 3 Caribbean Doll 2nd = 4 Loves Edge 3rd = 2 Love Club 4th = 1 Excel To Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Oshkosh Alaska | ||
Wed Sep 20 2017 13:12 | 1st = 1 Oshkosh Alaska 2nd = 3 Baa Man 3rd = 4 Power Of Love 4th = 8 Emerley Giggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Creidne | ||
Wed Sep 20 2017 13:08 | 1st = 4 Creidne 2nd = 9 Desert Rush 3rd = 6 La Scopa 4th = 1 Lady Eighty Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Dyna Fabrice | ||
Wed Sep 20 2017 13:05 | 1st = 8 Dyna Fabrice 2nd = 7 Lektra Guiseppe 3rd = 6 Sicario 4th = 2 Paxton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Chip Off Block | ||
Wed Sep 20 2017 13:02 | 1st = 7 Chip Off Block 2nd = 5 Golden Pixel 3rd = 1 Take Action 4th = 8 Bigtime Ottey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 12 Naantali | ||
Wed Sep 20 2017 13:00 | 1st = 12 Naantali 2nd = 3 Maximus 3rd = 1 Futurist 4th = 5 Capdelago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 De Choix | ||
Wed Sep 20 2017 12:57 | 1st = 4 De Choix 2nd = 6 Nitro Heroine 3rd = 1 Hot Zeus 4th = 5 Justice Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 10 Kachhi | ||
Wed Sep 20 2017 12:52 | 1st = 10 Kachhi 2nd = 3 Dear Douglas 3rd = 1 Dr Hank 4th = 14 Morrellmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 7 Star Of Africa | ||
Wed Sep 20 2017 12:50 | 1st = 7 Star Of Africa 2nd = 3 Invincible Gangsta 3rd = 6 November Man 4th = 8 Ten Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Oshkosh Erny Vee | ||
Wed Sep 20 2017 12:47 | 1st = 1 Oshkosh Erny Vee 2nd = 4 Jaclyn Bale 3rd = 2 Tiger Dusty 4th = 5 Alannahs Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 7 Cawbourne Dora | ||
Wed Sep 20 2017 12:42 | 1st = 7 Cawbourne Dora 2nd = 8 Kiwi Baxter 3rd = 6 Fear The Beard 4th = 4 Bigtime Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Darcy Brown | ||
Wed Sep 20 2017 12:37 | 1st = 1 Darcy Brown 2nd = 4 Danyos Lozza 3rd = 8 Im Batman 4th = 2 Bula Top Fuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Surprise Bullet | ||
Wed Sep 20 2017 12:33 | 1st = 1 Surprise Bullet 2nd = 2 Country Luck 3rd = 3 Granville Island 4th = 6 Gallopinakis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Loch Freddie | ||
Wed Sep 20 2017 12:30 | 1st = 7 Loch Freddie 2nd = 6 Charity Wish 3rd = 1 City Limit Sign 4th = 3 Golden Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Rubbed Out | ||
Wed Sep 20 2017 12:25 | 1st = 1 Rubbed Out 2nd = 5 Whata Shemozzel 3rd = 4 Jinja Loren 4th = 8 Banshee Reel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 El Magnificence | ||
Wed Sep 20 2017 12:25 | 1st = 3 El Magnificence 2nd = 1 Connery 3rd = 4 Moonlights Reward 4th = 11 Vibrato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Hot Gallon | ||
Wed Sep 20 2017 12:22 | 1st = 7 Hot Gallon 2nd = 8 Our Bro Pedro 3rd = 6 Black Lesta 4th = 3 Gauci Kaela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 7 Yearn | ||
Wed Sep 20 2017 12:17 | 1st = 7 Yearn 2nd = 8 My Dakota 3rd = 3 Swissilicious 4th = 2 Miss Campbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Sprint Tee | ||
Wed Sep 20 2017 12:12 | 1st = 2 Sprint Tee 2nd = 3 Im a Princess 3rd = 8 Air Commander 4th = 4 Good Luck Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Scott Some Ticka | ||
Wed Sep 20 2017 12:08 | 1st = 5 Scott Some Ticka 2nd = 2 Culvie Den 3rd = 9 Piko Piko 4th = 1 Kinetic Assasin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Ocean Gambler | ||
Wed Sep 20 2017 11:51 | 1st = 2 Ocean Gambler 2nd = 6 Phantom Way 3rd = 7 Cawbourne Jazzy 4th = 4 Erasmus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 15 Descendant | ||
Wed Sep 20 2017 11:42 | 1st = 15 Descendant 2nd = 2 Royal Ruler 3rd = 3 Leonardo 4th = 6 Rough Conduct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Snow Ball Chance | ||
Wed Sep 20 2017 11:33 | 1st = 3 Snow Ball Chance 2nd = 1 Wellington Wind 3rd = 5 Another Vespa 4th = 7 Pikopiko Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 World Freakshow | ||
Wed Sep 20 2017 11:16 | 1st = 1 World Freakshow 2nd = 3 Bigtime Jonty 3rd = 7 Fast Rigby 4th = 8 Ace Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 5 Xbox | ||
Wed Sep 20 2017 11:07 | 1st = 5 Xbox 2nd = 4 Karisto 3rd = 13 Insight 4th = 11 Pierrocity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Carrick | ||
Wed Sep 20 2017 10:58 | 1st = 3 Carrick 2nd = 4 Piko Piko Dawn 3rd = 1 Ahuroa Panther 4th = 7 Ziggy Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Ms Rubble Double | ||
Wed Sep 20 2017 10:41 | 1st = 1 Ms Rubble Double 2nd = 3 Bublin Max 3rd = 9 Miss Muffet 4th = 8 Cawbourne Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 10 Te Akau Shark | ||
Wed Sep 20 2017 10:32 | 1st = 10 Te Akau Shark 2nd = 12 Campari 3rd = 5 Sumstreetsumwhere 4th = 3 Ever Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Bigtime Sandy | ||
Wed Sep 20 2017 10:23 | 1st = 1 Bigtime Sandy 2nd = 2 My Red Hero 3rd = 5 Last Man Alive 4th = 4 Waterloo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Bark Knopfler | ||
Wed Sep 20 2017 10:07 | 1st = 4 Bark Knopfler 2nd = 2 Bad Movies 3rd = 3 Kinetic Shadow 4th = 7 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 6 Belle Testa | ||
Wed Sep 20 2017 10:00 | 1st = 6 Belle Testa 2nd = 12 Trail Blazer 3rd = 1 Capital 4th = 7 Raison DEtre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Sprightly Fella | ||
Wed Sep 20 2017 0:02 | 1st = 8 Sprightly Fella 2nd = 2 Sketchy Matt 3rd = 3 Velocity Star 4th = 6 Murray Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 4 Bebubbalouie | ||
Sun Aug 20 2017 21:50 | 1st = 4 Bebubbalouie 2nd = 3 Spidereve 3rd = 5 Di Li 4th = 6 Louieville Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 6 Old Moon Madness | ||
Sun Aug 20 2017 21:30 | 1st = 6 Old Moon Madness 2nd = 4 Chasing Diamonds 3rd = 5 Heza Classy Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 6 Spic And Sparkled | ||
Sun Aug 20 2017 21:25 | 1st = 6 Spic And Sparkled 2nd = 7 Sammysluck 3rd = 2 Sunrose Master 4th = 4 Latin Beats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 2 Do More Fishing | ||
Sun Aug 20 2017 21:15 | 1st = 2 Do More Fishing 2nd = 6 Sublime Duchess 3rd = 5 Priya Monelli 4th = 1 Springvale Tilka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 10 - 6 Resurgent Dream | ||
Sun Aug 20 2017 21:10 | 1st = 6 Resurgent Dream 2nd = 5 Jaminas Joy 3rd = 1 Yoies Girls 4th = 7 Harshali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 9 Plum Jam | ||
Sun Aug 20 2017 21:07 | 1st = 9 Plum Jam 2nd = 5 Lady Perlita 3rd = 6 Mr Sly 4th = 1 Travs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 1 Slice Of Life | ||
Sun Aug 20 2017 21:00 | 1st = 1 Slice Of Life 2nd = 6 A Special Dream 3rd = 5 Ona Safari 4th = 2 The Heat Is On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 7 Swansea Shannon | ||
Sun Aug 20 2017 20:57 | 1st = 7 Swansea Shannon 2nd = 1 Sunrise Ali 3rd = 8 Never Fear 4th = 5 Arnhem Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Laurentide Ice | ||
Sun Aug 20 2017 20:54 | 1st = 7 Laurentide Ice 2nd = 2 Lonnie Lad 3rd = 8 Two Dollar Pots 4th = 1 Media Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 8 Sorenstam | ||
Sun Aug 20 2017 20:51 | 1st = 8 Sorenstam 2nd = 1 Norah Bale 3rd = 6 Mazakeen 4th = 4 Glaucus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Evies Angel | ||
Sun Aug 20 2017 20:43 | 1st = 4 Evies Angel 2nd = 1 Hopes Magic 3rd = 5 Shaylor Andre 4th = 3 Kloeis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Gelignite Joan | ||
Sun Aug 20 2017 20:40 | 1st = 2 Gelignite Joan 2nd = 4 Mallee Pearl 3rd = 7 Call Me Bella 4th = 8 Night Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 10 Ultimate Courage | ||
Sun Aug 20 2017 20:38 | 1st = 10 Ultimate Courage 2nd = 3 Stylish Trend 3rd = 12 Jodis Choice 4th = 11 Onemorelaugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Happy Hamish | ||
Sun Aug 20 2017 20:36 | 1st = 4 Happy Hamish 2nd = 8 Quick Step 3rd = 1 Omega Brittany 4th = 2 Zipping Jacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Victa Matt | ||
Sun Aug 20 2017 20:33 | 1st = 5 Victa Matt 2nd = 6 Spring Scorpion 3rd = 2 Gotta Grin 4th = 8 Fear Foran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 1 Bad Hombre | ||
Sun Aug 20 2017 20:30 | 1st = 1 Bad Hombre 2nd = 6 Spring Time Lily 3rd = 8 Elle Nette Lee 4th = 7 Crazes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Adhara Steel | ||
Sun Aug 20 2017 20:27 | 1st = 1 Adhara Steel 2nd = 3 Ha Ha Classy 3rd = 4 Pink Scissors 4th = 7 Ramblin Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Allen Ichiro | ||
Sun Aug 20 2017 20:24 | 1st = 2 Allen Ichiro 2nd = 5 Dust And Sand 3rd = 6 Zamlee Magic 4th = 1 Henson Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Black Valley | ||
Sun Aug 20 2017 20:22 | 1st = 5 Black Valley 2nd = 10 Nica Macdonon 3rd = 6 Starlight Storm 4th = 11 Jusamirel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Maderra | ||
Sun Aug 20 2017 20:19 | 1st = 7 Maderra 2nd = 1 Captain Risky 3rd = 2 Folding Green 4th = 4 Trey Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Im Zoolander | ||
Sun Aug 20 2017 20:15 | 1st = 2 Im Zoolander 2nd = 3 Fabriental 3rd = 5 Traveston 4th = 7 Official Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Stilton Shiraz | ||
Sun Aug 20 2017 20:07 | 1st = 2 Stilton Shiraz 2nd = 3 Rear Chance 3rd = 1 Despicable Mason 4th = 5 Despicable Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Del Rey | ||
Sun Aug 20 2017 20:04 | 1st = 7 Del Rey 2nd = 2 Arnhen Villain 3rd = 3 Har 4th = 8 Evers Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 1 Out To Strike | ||
Sun Aug 20 2017 20:02 | 1st = 1 Out To Strike 2nd = 8 Flash Anatomy 3rd = 9 Midair Meltdown 4th = 5 Regal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Free Spirit | ||
Sun Aug 20 2017 20:00 | 1st = 7 Free Spirit 2nd = 1 Power Of Penny 3rd = 5 Montaigne 4th = 8 Regal Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Shes A Collinda | ||
Sun Aug 20 2017 19:57 | 1st = 3 Shes A Collinda 2nd = 8 Miss Taryn 3rd = 6 Clarence Clocka 4th = 2 Resplando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Cash For Jam | ||
Sun Aug 20 2017 19:54 | 1st = 6 Cash For Jam 2nd = 8 Shes A Batgirl 3rd = 1 Amarda 4th = 7 Reddy Successor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 2 Phirey Philtra | ||
Sun Aug 20 2017 19:52 | 1st = 2 Phirey Philtra 2nd = 1 Sixty 3rd = 4 The High Roller 4th = 6 Lombo Idle Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Thunder Ice | ||
Sun Aug 20 2017 19:49 | 1st = 3 Thunder Ice 2nd = 2 Classy Offer 3rd = 5 Smiley Mulwee 4th = 4 Slippery Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Lektra Peck | ||
Sun Aug 20 2017 19:46 | 1st = 2 Lektra Peck 2nd = 8 Jetmag Sally 3rd = 5 Hawkes Special 4th = 7 Sum Ting Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Torney | ||
Sun Aug 20 2017 19:42 | 1st = 7 Torney 2nd = 5 Pinata 3rd = 3 Regal Trav 4th = 2 Quick And Lively |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Fame | ||
Sun Aug 20 2017 19:39 | 1st = 5 Fame 2nd = 4 Avatar Lilly 3rd = 8 Maximum Joan 4th = 1 If Not Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 5 Washies Chance | ||
Sun Aug 20 2017 19:37 | 1st = 5 Washies Chance 2nd = 4 Karalta Dazzler 3rd = 2 Im Young Tommy 4th = 1 Poker Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 So Fine | ||
Sun Aug 20 2017 19:34 | 1st = 7 So Fine 2nd = 1 Aston Noir 3rd = 2 Lektra Damage 4th = 6 Early Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 8 Secret Witness | ||
Sun Aug 20 2017 19:27 | 1st = 8 Secret Witness 2nd = 6 Leroy Izmir 3rd = 2 Insano 4th = 4 Sheza Rippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 1 Yaringa Lass | ||
Sun Aug 20 2017 19:24 | 1st = 1 Yaringa Lass 2nd = 2 Jenny Lenny 3rd = 7 Sylvias Monaro 4th = 5 Gorilla Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 1 Heavenly Tooth | ||
Sun Aug 20 2017 19:22 | 1st = 1 Heavenly Tooth 2nd = 6 Stuart 3rd = 8 As Lowas They Come 4th = 4 Into You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Smashniak Winx | ||
Sun Aug 20 2017 19:19 | 1st = 1 Smashniak Winx 2nd = 2 Senor Izmir 3rd = 9 Glory Rose 4th = 5 Sandler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 My Boy Tyler | ||
Sun Aug 20 2017 19:15 | 1st = 5 My Boy Tyler 2nd = 8 Spring Skipper 3rd = 2 Miss Gambino 4th = 6 Pearling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Wadelock Mindy | ||
Sun Aug 20 2017 19:12 | 1st = 4 Wadelock Mindy 2nd = 3 Perfect Storm 3rd = 5 Cosmo Lass 4th = 6 Osaka Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 6 Sweet Crystal | ||
Sun Aug 20 2017 19:09 | 1st = 6 Sweet Crystal 2nd = 8 Good Bye Joan 3rd = 1 Out There Jerry 4th = 4 Bob Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 9 Jilliby Gigi | ||
Sun Aug 20 2017 19:07 | 1st = 9 Jilliby Gigi 2nd = 13 Olwen Jaccka 3rd = 5 Lockaway Kacie 4th = 11 Entreemaindessert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Champion Model | ||
Sun Aug 20 2017 19:04 | 1st = 1 Champion Model 2nd = 6 Zudactyl Monelli 3rd = 8 Bravo Izmir 4th = 5 Skywise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Gun Mcbain | ||
Sun Aug 20 2017 18:57 | 1st = 4 Gun Mcbain 2nd = 6 Spring Clarkie 3rd = 2 Sheeza Nitro 4th = 7 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Mudlode | ||
Sun Aug 20 2017 18:55 | 1st = 6 Mudlode 2nd = 3 Carob 3rd = 7 Attamor 4th = 1 Thidwick The Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Shevchenko | ||
Sun Aug 20 2017 18:52 | 1st = 5 Shevchenko 2nd = 7 Black Scorpion 3rd = 2 You Slippy Gypsy 4th = 6 Mochachini Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 5 Our Josie | ||
Sun Aug 20 2017 18:49 | 1st = 5 Our Josie 2nd = 2 Volantis 3rd = 1 Outlaw Clyde 4th = 4 Arabian Khaleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Iconic Valor | ||
Sun Aug 20 2017 18:47 | 1st = 7 Iconic Valor 2nd = 1 Chans Girl 3rd = 8 I Its Me 4th = 5 Shelleys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Bugs Boloney | ||
Sun Aug 20 2017 18:44 | 1st = 3 Bugs Boloney 2nd = 2 Tankster 3rd = 6 Bless em All 4th = 8 Bending Bananas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Priscilla Mary | ||
Sun Aug 20 2017 18:40 | 1st = 7 Priscilla Mary 2nd = 4 Super Veloce 3rd = 8 Edies Game 4th = 1 Dyna Leona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 7 Ossy Suzy | ||
Sun Aug 20 2017 18:37 | 1st = 7 Ossy Suzy 2nd = 6 Star Of China 3rd = 4 Shes Single |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 8 God Sake | ||
Sun Aug 20 2017 18:32 | 1st = 8 God Sake 2nd = 3 Lord Jones 3rd = 7 Regal Eagle 4th = 2 Be Good Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Pink Axle | ||
Sun Aug 20 2017 18:29 | 1st = 5 Pink Axle 2nd = 8 Raven Izmir 3rd = 1 Petronas Towers 4th = 3 Blackjack Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 7 Arnhem Chaos | ||
Sun Aug 20 2017 18:26 | 1st = 7 Arnhem Chaos 2nd = 6 Bombay Rock 3rd = 8 Trelly Kneels 4th = 2 Dothraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 7 Confusing | ||
Sun Aug 20 2017 18:25 | 1st = 7 Confusing 2nd = 3 Someday One Day 3rd = 5 Tahgeo Jay 4th = 4 Kronfeld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Invictus Legion | ||
Sun Aug 20 2017 18:22 | 1st = 8 Invictus Legion 2nd = 6 Boom Flash 3rd = 3 Rocketness 4th = 4 Ricketts Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Emerley Nolen | ||
Sun Aug 20 2017 18:19 | 1st = 6 Emerley Nolen 2nd = 8 Joeli Magic 3rd = 4 Falcon Ute 4th = 3 Betty Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Tre Cool | ||
Sun Aug 20 2017 18:17 | 1st = 10 Tre Cool 2nd = 8 Our Doreen Days 3rd = 2 She Envy 4th = 5 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 4 Bit Pink | ||
Sun Aug 20 2017 18:14 | 1st = 4 Bit Pink 2nd = 2 Doppler Effect 3rd = 1 Beegumbah Baby 4th = 3 Ragnar Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Inside Racing | ||
Sun Aug 20 2017 18:07 | 1st = 4 Inside Racing 2nd = 1 Freddys Back 3rd = 8 Hot Mummas Boy 4th = 2 Fabulous Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Riviera Cruz | ||
Sun Aug 20 2017 18:03 | 1st = 6 Riviera Cruz 2nd = 1 Salty Pat 3rd = 3 Fess Crockett 4th = 7 Oh Nikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Ripper Fan Sam | ||
Sun Aug 20 2017 18:00 | 1st = 1 Ripper Fan Sam 2nd = 4 Serendipity Man 3rd = 6 Yes No Perhaps 4th = 8 Lethal Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 5 Boltnmach | ||
Sun Aug 20 2017 17:58 | 1st = 5 Boltnmach 2nd = 8 Smilin Geoff 3rd = 12 Ebonyallstarzzz 4th = 10 Hooper Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 5 Silver Knows | ||
Sun Aug 20 2017 17:55 | 1st = 5 Silver Knows 2nd = 7 Angelic Angel 3rd = 4 Mauldens Mill 4th = 11 Rhymes With Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Extreme Chance | ||
Sun Aug 20 2017 17:51 | 1st = 6 Extreme Chance 2nd = 1 Beside The Truth 3rd = 5 Sonic Blast 4th = 2 Barbies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Aerial Dynamite | ||
Sun Aug 20 2017 17:47 | 1st = 5 Aerial Dynamite 2nd = 7 Bayou Buzzard 3rd = 8 Spender Beach 4th = 6 Flying Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 Our Surrogate | ||
Sun Aug 20 2017 17:42 | 1st = 1 Our Surrogate 2nd = 2 Connerman 3rd = 4 Samalise 4th = 9 Causenfriction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 6 Disclaimer | ||
Sun Aug 20 2017 17:40 | 1st = 6 Disclaimer 2nd = 2 Georgie Porgi 3rd = 7 Rasleigh Banser 4th = 8 Dashin Dayz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Welcome Storm | ||
Sun Aug 20 2017 17:37 | 1st = 4 Welcome Storm 2nd = 1 Lucretia Mcevil 3rd = 3 Blessed Justice 4th = 5 Pearls Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Despicable Scott | ||
Sun Aug 20 2017 17:33 | 1st = 2 Despicable Scott 2nd = 4 Despicable Leroy 3rd = 8 Drum Fire 4th = 6 Westside Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Elly Bye Bye | ||
Sun Aug 20 2017 17:29 | 1st = 2 Elly Bye Bye 2nd = 8 Barcia Jeanes 3rd = 6 Blackheart Bella 4th = 4 Little Livewire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Sheer Strength | ||
Sun Aug 20 2017 17:28 | 1st = 5 Sheer Strength 2nd = 9 Another Swinger 3rd = 1 Modern Chic 4th = 6 Damitsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 4 Raczynski | ||
Sun Aug 20 2017 17:25 | 1st = 4 Raczynski 2nd = 5 Badge Of Courage 3rd = 7 Killorglin 4th = 9 Indriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Royal Knocka | ||
Sun Aug 20 2017 17:22 | 1st = 6 Royal Knocka 2nd = 2 Dewana Interest 3rd = 8 Myrniong Cosmo 4th = 5 Destini Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Edge Of Town | ||
Sun Aug 20 2017 17:18 | 1st = 7 Edge Of Town 2nd = 4 Peggy Hook 3rd = 2 Tahlias Diamond 4th = 3 Jaggered Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 9 Casino Tommy | ||
Sun Aug 20 2017 17:17 | 1st = 9 Casino Tommy 2nd = 4 Snoop Stride 3rd = 10 Double Standards 4th = 6 Poppy Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 Point Danger | ||
Sun Aug 20 2017 17:13 | 1st = 10 Point Danger 2nd = 2 Radar Hill 3rd = 4 My Two Eves 4th = 1 Artizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - | ||
Sun Aug 20 2017 17:13 | 2nd = 2 Radar Hill 3rd = 4 My Two Eves 4th = 1 Artizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Unchangeable | ||
Sun Aug 20 2017 17:09 | 1st = 5 Unchangeable 2nd = 3 Bit Super 3rd = 7 Thredbro Express 4th = 8 Smash Williams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 2 Kotinos | ||
Sun Aug 20 2017 17:05 | 1st = 2 Kotinos 2nd = 3 Royal Enigma 3rd = 8 Desimaan 4th = 5 Dame Vassa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Meehan Barney | ||
Sun Aug 20 2017 17:02 | 1st = 3 Meehan Barney 2nd = 2 Tarrees Ruslie 3rd = 7 Dashing Impulse 4th = 1 Aged Badly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 9 Savannah Rose | ||
Sun Aug 20 2017 16:58 | 1st = 9 Savannah Rose 2nd = 4 Takarakka 3rd = 5 Lady Cromac 4th = 10 Manhattan Muse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Swap Me | ||
Sun Aug 20 2017 16:55 | 1st = 2 Swap Me 2nd = 1 Really Frank 3rd = 6 Triple Aitch Fella 4th = 4 The Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 1 Bollywood Blitz | ||
Sun Aug 20 2017 16:54 | 1st = 1 Bollywood Blitz 2nd = 3 Casino Belle 3rd = 7 Haul In 4th = 5 On The Ropes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 3 Arise Augustus | ||
Sun Aug 20 2017 16:52 | 1st = 3 Arise Augustus 2nd = 7 Aspiring 3rd = 10 Im A Jet 4th = 2 Plateau Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Princess Parker | ||
Sun Aug 20 2017 16:47 | 1st = 1 Princess Parker 2nd = 6 Yankee Parker 3rd = 7 Come On King 4th = 3 Grand Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Wells | ||
Sun Aug 20 2017 16:45 | 1st = 2 Wells 2nd = 7 Over The Yardarm 3rd = 5 Bold Zamour 4th = 3 Dormello Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Puffin Stuff | ||
Sun Aug 20 2017 16:42 | 1st = 6 Puffin Stuff 2nd = 4 Nero Joe 3rd = 3 Seven Two 4th = 2 Pink Shoelaces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 7 Irish Priest | ||
Sun Aug 20 2017 16:38 | 1st = 7 Irish Priest 2nd = 8 Sunscreen 3rd = 5 Ticket Outa Here 4th = 1 Bettors Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 1 Catch The Culprit | ||
Sun Aug 20 2017 16:35 | 1st = 1 Catch The Culprit 2nd = 8 Loyal Toast 3rd = 5 Serging Rush 4th = 14 Lavington Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 5 Windrider | ||
Sun Aug 20 2017 16:30 | 1st = 5 Windrider 2nd = 2 Valerius 3rd = 6 Gee Gee Rich Ruby 4th = 8 Littlerayov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 2 Mai Shiny Choice | ||
Sun Aug 20 2017 16:25 | 1st = 2 Mai Shiny Choice 2nd = 5 Strike Action 3rd = 4 Rushard 4th = 9 Penny To Sell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Despicable Mini | ||
Sun Aug 20 2017 16:22 | 1st = 1 Despicable Mini 2nd = 4 Despicable Casey 3rd = 2 Zalis Blueboy 4th = 6 Mallee Chas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 7 Venetian Beauty | ||
Sun Aug 20 2017 16:21 | 1st = 7 Venetian Beauty 2nd = 1 Equistar 3rd = 5 Vegas Ruler 4th = 3 Mobile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Spyfection | ||
Sun Aug 20 2017 16:18 | 1st = 8 Spyfection 2nd = 3 Shy Freddie 3rd = 9 Whitney Showgirl 4th = 7 Kayleys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Ideal Karalta | ||
Sun Aug 20 2017 16:17 | 1st = 2 Ideal Karalta 2nd = 4 Keep Playing 3rd = 5 Alaphilippe 4th = 3 Twenty Two Karat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 3 Brother Rand | ||
Sun Aug 20 2017 16:14 | 1st = 3 Brother Rand 2nd = 4 Medici Vase 3rd = 1 Pick Up Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 5 Pirate Ben | ||
Sun Aug 20 2017 16:12 | 1st = 5 Pirate Ben 2nd = 7 Egyptian Ruler 3rd = 2 Admiral Jello 4th = 14 The Getaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 2 Trouble Bound | ||
Sun Aug 20 2017 16:05 | 1st = 2 Trouble Bound 2nd = 3 Kemtain 3rd = 1 The Narcissist 4th = 8 Mister Zao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Chloe In Paris | ||
Sun Aug 20 2017 16:02 | 1st = 2 Chloe In Paris 2nd = 3 Rock Up Top 3rd = 7 Chasin Crackers 4th = 4 Rusta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 5 Lethal Promise | ||
Sun Aug 20 2017 15:58 | 1st = 5 Lethal Promise 2nd = 4 Hez Razor Sharp 3rd = 3 Fianna Gael 4th = 8 Peggyville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 1 Oreillys Revenge | ||
Sun Aug 20 2017 15:55 | 1st = 1 Oreillys Revenge 2nd = 2 Appoint Percy 3rd = 3 Dashie De Luxe 4th = 5 Singled Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 4 Ariconte | ||
Sun Aug 20 2017 15:50 | 1st = 4 Ariconte 2nd = 2 Gee Gees Style 3rd = 3 Episodes 4th = 13 Axion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 5 Weekend Escape | ||
Sun Aug 20 2017 15:45 | 1st = 5 Weekend Escape 2nd = 4 Im Too Hot 3rd = 6 Written Consent 4th = 9 Home By Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Peking Road | ||
Sun Aug 20 2017 15:40 | 1st = 4 Peking Road 2nd = 1 Captain Parker 3rd = 7 Beveile 4th = 9 General Sidereus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Sublime News | ||
Sun Aug 20 2017 15:35 | 1st = 4 Sublime News 2nd = 5 Cha Ching Ching 3rd = 1 Light The Track 4th = 3 Faithful Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Fraajmahal | ||
Sun Aug 20 2017 15:32 | 1st = 2 Fraajmahal 2nd = 5 Bolwarra Ben 3rd = 9 Toast 4th = 8 The Iron Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 3 Two Hats | ||
Sun Aug 20 2017 15:25 | 1st = 3 Two Hats 2nd = 9 Chequered Flag 3rd = 6 Mujadale 4th = 1 Hornets Nest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 5 Belligerence | ||
Sun Aug 20 2017 15:17 | 1st = 5 Belligerence 2nd = 9 The Only Child 3rd = 1 Begging Me Please 4th = 2 Gunna Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 3 Malachi Crunch | ||
Sun Aug 20 2017 15:15 | 1st = 3 Malachi Crunch 2nd = 7 Alone With You 3rd = 6 All Time Mischief 4th = 11 Gods Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Meehan Roy | ||
Sun Aug 20 2017 15:14 | 1st = 3 Meehan Roy 2nd = 6 Flawless Bling 3rd = 8 Charly Shu Shine 4th = 2 Crumps Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 2 Im Wesley | ||
Sun Aug 20 2017 15:10 | 1st = 2 Im Wesley 2nd = 7 Concentrate 3rd = 6 Lord Farquaad 4th = 1 Gee Gees Top Notch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Banjo Queen | ||
Sun Aug 20 2017 15:07 | 1st = 1 Banjo Queen 2nd = 8 Cheyenne Black 3rd = 7 Bazs Moment 4th = 2 Sookies Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Robbo The Bold | ||
Sun Aug 20 2017 15:05 | 1st = 1 Robbo The Bold 2nd = 7 Oracabessa 3rd = 2 Electrolyte 4th = 3 Hussor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Penny Pop | ||
Sun Aug 20 2017 15:04 | 1st = 1 Penny Pop 2nd = 3 Miss Barbados 3rd = 4 Newfire Drewie 4th = 8 Vanderville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 13 Shockfactor | ||
Sun Aug 20 2017 15:01 | 1st = 13 Shockfactor 2nd = 15 Morion 3rd = 6 Real Ambition 4th = 14 Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 7 Run Boy Run | ||
Sun Aug 20 2017 14:59 | 1st = 7 Run Boy Run 2nd = 2 Veras Delight 3rd = 11 Ok Im Bad 4th = 13 Mr Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Kalani Willow | ||
Sun Aug 20 2017 14:58 | 1st = 6 Kalani Willow 2nd = 7 Tiger Frost 3rd = 3 Warbo 4th = 5 Another Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 6 Blinkin Artie | ||
Sun Aug 20 2017 14:50 | 1st = 6 Blinkin Artie 2nd = 4 Smokey Ora 3rd = 5 Yeah The Boys 4th = 1 Hard Merchandise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Oh No Beta | ||
Sun Aug 20 2017 14:48 | 1st = 2 Oh No Beta 2nd = 5 Wings For Woody 3rd = 7 Dimora Bekim 4th = 3 Ming Men Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 10 Dane Hussler | ||
Sun Aug 20 2017 14:45 | 1st = 10 Dane Hussler 2nd = 3 Cougar Express 3rd = 9 Music To Midnight 4th = 8 Mr One Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 9 - 5 Mesmerize | ||
Sun Aug 20 2017 14:44 | 1st = 5 Mesmerize 2nd = 1 Grand Rex 3rd = 8 Infoxicated 4th = 7 Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Penny Worth | ||
Sun Aug 20 2017 14:42 | 1st = 8 Penny Worth 2nd = 2 Hutch 3rd = 7 Bullocky Bill 4th = 5 Avas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Slinky Inky | ||
Sun Aug 20 2017 14:39 | 1st = 6 Slinky Inky 2nd = 1 Dont Trust 3rd = 8 Dundee Tango 4th = 5 Ishmy Gloria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 3 In Our Dreams | ||
Sun Aug 20 2017 14:38 | 1st = 3 In Our Dreams 2nd = 1 Diamond Thief 3rd = 7 Pretty Foxy 4th = 11 Nicka Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 8 One For Bede | ||
Sun Aug 20 2017 14:35 | 1st = 8 One For Bede 2nd = 6 High Citadel 3rd = 1 Its Academic 4th = 3 Theatre Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Irinka Darcy | ||
Sun Aug 20 2017 14:34 | 1st = 2 Irinka Darcy 2nd = 3 Southern Blue 3rd = 4 Waerenga Star 4th = 6 Wong All Along |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 2 Willby Rules | ||
Sun Aug 20 2017 14:30 | 1st = 2 Willby Rules 2nd = 7 Tillation 3rd = 6 Taras Gem 4th = 5 Khatun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Stampy Longnose | ||
Sun Aug 20 2017 14:29 | 1st = 8 Stampy Longnose 2nd = 2 Fear Helvetia 3rd = 6 Scorpion 4th = 4 Blazin Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 11 Nistaan | ||
Sun Aug 20 2017 14:25 | 1st = 11 Nistaan 2nd = 4 Step On It 3rd = 2 Milwaukee Brave 4th = 3 Mirebeau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 9 Arran Chief | ||
Sun Aug 20 2017 14:24 | 1st = 9 Arran Chief 2nd = 12 Blazing Under Fire 3rd = 6 Sundons Flyer 4th = 2 Soney Beatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Kirins Lad | ||
Sun Aug 20 2017 14:21 | 1st = 8 Kirins Lad 2nd = 3 Making Shadows 3rd = 7 Dee Cee Delights 4th = 6 Moreska Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Unusable | ||
Sun Aug 20 2017 14:21 | 1st = 2 Unusable 2nd = 5 Flying Camo 3rd = 1 Bobbys Baby 4th = 10 Doobstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Diamond Ruby | ||
Sun Aug 20 2017 14:18 | 1st = 5 Diamond Ruby 2nd = 6 Its A Kiss 3rd = 7 Aint My Fault 4th = 1 Run Rita Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Cristiane Cyborg | ||
Sun Aug 20 2017 14:17 | 1st = 3 Cristiane Cyborg 2nd = 8 Bigtime Phantom 3rd = 5 Bigtime Onfire 4th = 2 Electric Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 4 Master Patrick | ||
Sun Aug 20 2017 14:14 | 1st = 4 Master Patrick 2nd = 8 Swiss Angel 3rd = 3 Blazing Opal 4th = 11 Des De Jeu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 3 Lozza | ||
Sun Aug 20 2017 14:12 | 1st = 3 Lozza 2nd = 4 Magic Arli 3rd = 1 Rastafarian 4th = 8 Musical Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Azumi Swift | ||
Sun Aug 20 2017 14:11 | 1st = 2 Azumi Swift 2nd = 1 Fiorelli Rose 3rd = 4 Swift Limes 4th = 6 Cryers Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 1 Ann Of Cleaves | ||
Sun Aug 20 2017 14:06 | 1st = 1 Ann Of Cleaves 2nd = 5 Miss Aeyla 3rd = 8 Ten Crystals 4th = 4 Usensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 11 Shez Ektraordinary | ||
Sun Aug 20 2017 14:05 | 1st = 11 Shez Ektraordinary 2nd = 12 Silent Interest 3rd = 10 Marilisa 4th = 2 Dusty Mamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Kyls Me Mate | ||
Sun Aug 20 2017 14:03 | 1st = 5 Kyls Me Mate 2nd = 3 Tobias Kelton 3rd = 4 Von Costa Kahn 4th = 8 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Zipping Kirby | ||
Sun Aug 20 2017 13:59 | 1st = 5 Zipping Kirby 2nd = 2 San Tan Samson 3rd = 1 Yooldome 4th = 7 Hey Pretty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Fernando Express | ||
Sun Aug 20 2017 13:56 | 1st = 3 Fernando Express 2nd = 5 Agents Choice 3rd = 2 American Hustle 4th = 8 Hillside Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 14 True Worth | ||
Sun Aug 20 2017 13:55 | 1st = 14 True Worth 2nd = 11 Ons Vier 3rd = 9 Bella Scenica 4th = 3 Le Sacre Blur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Away We Go | ||
Sun Aug 20 2017 13:53 | 1st = 4 Away We Go 2nd = 8 Summer Storm 3rd = 7 Rubys Cheekstar 4th = 5 Dum Didee Dum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 4 Leconte | ||
Sun Aug 20 2017 13:50 | 1st = 4 Leconte 2nd = 1 Kool Kash 3rd = 3 Jacques 4th = 5 Glistening Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 4 Bite The Bullet | ||
Sun Aug 20 2017 13:48 | 1st = 4 Bite The Bullet 2nd = 7 New Years Jay 3rd = 1 Glenferrie Classic 4th = 6 James Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Redrun | ||
Sun Aug 20 2017 13:45 | 1st = 9 Redrun 2nd = 12 Rimraam 3rd = 4 Stradista 4th = 8 Hibernator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Queenofthepixies | ||
Sun Aug 20 2017 13:41 | 1st = 4 Queenofthepixies 2nd = 6 On Demand 3rd = 3 Mickey Dazzler 4th = 1 Well Sighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Pretty And Pink | ||
Sun Aug 20 2017 13:40 | 1st = 4 Pretty And Pink 2nd = 5 Barwon Annie 3rd = 6 Ef Ay Zarr 4th = 1 Rising Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Kouta Mayhem | ||
Sun Aug 20 2017 13:38 | 1st = 2 Kouta Mayhem 2nd = 7 Our Real Deal 3rd = 8 Chardy 4th = 5 Blackpool Chuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Long Way Home | ||
Sun Aug 20 2017 13:35 | 1st = 1 Long Way Home 2nd = 2 Justanother Reason 3rd = 4 Big Bill 4th = 8 Runaway Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 1 Brother One | ||
Sun Aug 20 2017 13:34 | 1st = 1 Brother One 2nd = 7 Chela Choi 3rd = 4 Yin Dragon 4th = 5 Kermit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Seminole Wind | ||
Sun Aug 20 2017 13:32 | 1st = 1 Seminole Wind 2nd = 6 My Girl Lava 3rd = 5 Welshman 4th = 3 Morrigan Ailis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 1 Majestic Pedrille | ||
Sun Aug 20 2017 13:30 | 1st = 1 Majestic Pedrille 2nd = 4 Jawdaa 3rd = 6 Dorawin 4th = 5 Dark Elixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Cryers Plugger | ||
Sun Aug 20 2017 13:28 | 1st = 8 Cryers Plugger 2nd = 6 Two Jobs 3rd = 2 Hay Miss 4th = 1 Yaramundi Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 3 Gold Spur | ||
Sun Aug 20 2017 13:25 | 1st = 3 Gold Spur 2nd = 1 Abebe 3rd = 5 Monte Carlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Bigtime Amelia | ||
Sun Aug 20 2017 13:24 | 1st = 8 Bigtime Amelia 2nd = 9 Drury 3rd = 10 Shot Gun Harry 4th = 7 Cool Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 6 Vivre Star | ||
Sun Aug 20 2017 13:20 | 1st = 6 Vivre Star 2nd = 3 Kingsclere 3rd = 10 Sorturo 4th = 9 Om Nom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Ostis Sprite | ||
Sun Aug 20 2017 13:19 | 1st = 4 Ostis Sprite 2nd = 8 Wheel And Deal 3rd = 1 Flying Class 4th = 6 Iona Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 7 Hypernicus | ||
Sun Aug 20 2017 13:15 | 1st = 7 Hypernicus 2nd = 3 Mrs Willy Nilly 3rd = 4 Dbeak 4th = 5 Loud Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 9 The Dorchester | ||
Sun Aug 20 2017 13:14 | 1st = 9 The Dorchester 2nd = 8 Wobbegong 3rd = 2 Chief Kapai 4th = 10 The Persuader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Ima Caravan | ||
Sun Aug 20 2017 13:12 | 1st = 1 Ima Caravan 2nd = 6 Trademark Jet 3rd = 4 Cee Jays Heart 4th = 3 Jen Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 6 The Regiment | ||
Sun Aug 20 2017 13:10 | 1st = 6 The Regiment 2nd = 1 Domination 3rd = 5 The Mayor 4th = 2 Double Jeopardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Barwon River | ||
Sun Aug 20 2017 13:07 | 1st = 5 Barwon River 2nd = 2 Jetsun Stampede 3rd = 1 Hey Khali 4th = 3 Conquest Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Raja Ampat | ||
Sun Aug 20 2017 13:05 | 1st = 2 Raja Ampat 2nd = 4 Try N Catch Me 3rd = 1 Bracteate 4th = 3 Like A Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Its All Talk | ||
Sun Aug 20 2017 13:02 | 1st = 4 Its All Talk 2nd = 7 Splash Of Blue 3rd = 6 Zipping Arnold 4th = 8 Unbackable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 9 Im Ok | ||
Sun Aug 20 2017 12:58 | 1st = 9 Im Ok 2nd = 4 Keeping It Real 3rd = 3 Can I Be A Lady 4th = 7 Layby Lanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 11 Batchelor Babe | ||
Sun Aug 20 2017 12:55 | 1st = 11 Batchelor Babe 2nd = 3 Valentia 3rd = 2 Whoshotmymate 4th = 5 May We All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Arolok Jax | ||
Sun Aug 20 2017 12:54 | 1st = 1 Arolok Jax 2nd = 8 Cryers Sid 3rd = 3 Osanna 4th = 6 Outlaw Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 7 Bluemoon Dream | ||
Sun Aug 20 2017 12:50 | 1st = 7 Bluemoon Dream 2nd = 1 Sepae 3rd = 4 Apocalyptic Fun 4th = 2 Texas Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Ali Ali Ali | ||
Sun Aug 20 2017 12:49 | 1st = 4 Ali Ali Ali 2nd = 8 Unconscionable 3rd = 2 Its Electric 4th = 7 Little Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 2 Ultimate Doom | ||
Sun Aug 20 2017 12:45 | 1st = 2 Ultimate Doom 2nd = 3 White Hawk 3rd = 1 Bidirectional 4th = 4 You Didnt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Sparky Neveelk | ||
Sun Aug 20 2017 12:43 | 1st = 6 Sparky Neveelk 2nd = 5 Eyes On You 3rd = 4 Haboob 4th = 9 Dynamite Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Savaland | ||
Sun Aug 20 2017 12:40 | 1st = 7 Savaland 2nd = 1 Danger In Devon 3rd = 3 Mr Vertigo 4th = 5 Love In Vain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 3 Motu Speedy Star | ||
Sun Aug 20 2017 12:39 | 1st = 3 Motu Speedy Star 2nd = 6 Regal Major 3rd = 7 Hypervelocity 4th = 2 English Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Surfing Moment | ||
Sun Aug 20 2017 12:36 | 1st = 2 Surfing Moment 2nd = 3 Spring Jackie 3rd = 8 Jans Star 4th = 1 Jam Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 1 Dance Harder Son | ||
Sun Aug 20 2017 12:35 | 1st = 1 Dance Harder Son 2nd = 4 Street Prince 3rd = 6 Fantasy Belle 4th = 10 Sirius Ascension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Beaumont | ||
Sun Aug 20 2017 12:32 | 1st = 4 Beaumont 2nd = 8 Kapai Bart 3rd = 3 Hes A Sharkie 4th = 2 Wairoa Jacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Exceedingly | ||
Sun Aug 20 2017 12:25 | 1st = 3 Exceedingly 2nd = 2 Bottarga 3rd = 4 Fine Fergus 4th = 6 Essaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Agent Osti | ||
Sun Aug 20 2017 12:22 | 1st = 7 Agent Osti 2nd = 9 Adherent 3rd = 8 Major Think 4th = 4 Grand Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 1 Popcorn | ||
Sun Aug 20 2017 12:21 | 1st = 1 Popcorn 2nd = 7 Just Irish 3rd = 6 Belle Canto 4th = 10 Breakfastateight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Same Scenario | ||
Sun Aug 20 2017 12:18 | 1st = 8 Same Scenario 2nd = 3 Copper Tycoon 3rd = 7 Natural Fury 4th = 2 Blonde Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 6 Zioptimus | ||
Sun Aug 20 2017 12:15 | 1st = 6 Zioptimus 2nd = 3 Magic Ray 3rd = 5 Zaze 4th = 4 Whonicked De Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Stay Away Haydo | ||
Sun Aug 20 2017 12:14 | 1st = 6 Stay Away Haydo 2nd = 5 Wairoa Wolf 3rd = 4 Bigtime Sassy 4th = 2 Deception Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 4 Mosh Opera | ||
Sun Aug 20 2017 12:10 | 1st = 4 Mosh Opera 2nd = 7 Phar Word 3rd = 5 Rosover 4th = 8 Araya Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 11 Miracle Rising | ||
Sun Aug 20 2017 12:05 | 1st = 11 Miracle Rising 2nd = 9 Dragon Boy 3rd = 3 Dream Big 4th = 12 Jerry Garcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Invictus Storm | ||
Sun Aug 20 2017 12:02 | 1st = 1 Invictus Storm 2nd = 7 Snow Osti 3rd = 3 Issy Keats 4th = 2 Love A Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Barwon Babe | ||
Sun Aug 20 2017 11:57 | 1st = 2 Barwon Babe 2nd = 7 Bah Baa 3rd = 5 Jet Pack 4th = 8 Magnetude Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 3 Yipson | ||
Sun Aug 20 2017 11:45 | 1st = 3 Yipson 2nd = 5 Venerate 3rd = 1 The Fox 4th = 4 My Magician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Peter Galo | ||
Sun Aug 20 2017 11:42 | 1st = 1 Peter Galo 2nd = 7 Lochinvar Adore 3rd = 5 Hows It Burning 4th = 3 Tip Toe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Bushmans Idol | ||
Sun Aug 20 2017 11:39 | 1st = 8 Bushmans Idol 2nd = 4 Wong Way 3rd = 6 Emoji 4th = 2 Bigtime Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 3 Motu Hot Topic | ||
Sun Aug 20 2017 11:30 | 1st = 3 Motu Hot Topic 2nd = 4 My Nikayla 3rd = 6 Glengarry Rose 4th = 1 Nakayla Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Sargent | ||
Sun Aug 20 2017 11:27 | 1st = 4 Sargent 2nd = 3 Beaver Neveelk 3rd = 9 Premier Back 4th = 6 Soap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Simple Request | ||
Sun Aug 20 2017 11:21 | 1st = 8 Simple Request 2nd = 1 Warrior Tony 3rd = 2 Spider Phil 4th = 6 Swift Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 2 Kipkeino | ||
Sun Aug 20 2017 11:10 | 1st = 2 Kipkeino 2nd = 4 Thatz David 3rd = 3 Ooee 4th = 11 Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 1 Classie Cullect | ||
Sun Aug 20 2017 10:55 | 1st = 1 Classie Cullect 2nd = 3 Rostriever Victory 3rd = 2 God Only Knows 4th = 4 Denstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 5 Bad Boy Brown | ||
Sun Aug 20 2017 10:35 | 1st = 5 Bad Boy Brown 2nd = 7 Windermere Lad 3rd = 3 Kangaroo 4th = 1 Her Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 7 Benhope Rulz | ||
Sun Aug 20 2017 10:22 | 1st = 7 Benhope Rulz 2nd = 2 Norman Richards 3rd = 9 Sheez Good 4th = 4 The Go To Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 4 Our Jackson | ||
Sun Aug 20 2017 10:00 | 1st = 4 Our Jackson 2nd = 1 Eddie Gilbert 3rd = 8 The Great Guru 4th = 2 Landlord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 5 Castleton Tui | ||
Sun Aug 20 2017 9:54 | 1st = 5 Castleton Tui 2nd = 8 Anna Kate 3rd = 3 Still Eyre 4th = 7 Cuddly Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Blackwood Burst | ||
Sun Aug 20 2017 0:42 | 1st = 2 Blackwood Burst 2nd = 4 King Debello 3rd = 6 Outa Line 4th = 5 Top Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Rebel Contender | ||
Sun Aug 20 2017 0:22 | 1st = 5 Rebel Contender 2nd = 4 Get Over It 3rd = 8 Dads Angel 4th = 6 Jaydee Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Pyredos Monelli | ||
Sun Aug 20 2017 0:07 | 1st = 2 Pyredos Monelli 2nd = 4 Bushmans Luck 3rd = 8 Pepperfied 4th = 5 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Hey Bail | ||
Thu Jul 20 2017 23:37 | 1st = 1 Hey Bail 2nd = 3 Time Healer 3rd = 4 Montoey Miss 4th = 2 Cyclone Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Barnabie Gundi | ||
Thu Jul 20 2017 23:17 | 1st = 8 Barnabie Gundi 2nd = 5 Triple Crown Dre 3rd = 3 Buzzard 4th = 2 Asa Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Cruiser Coin | ||
Thu Jul 20 2017 22:58 | 1st = 8 Cruiser Coin 2nd = 6 Slick Azz El 3rd = 4 Son Of Caesar 4th = 7 Aye Vee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Rock Away | ||
Thu Jul 20 2017 22:55 | 1st = 7 Rock Away 2nd = 1 Greysynd Gem 3rd = 6 Tyla Grace 4th = 8 Gemtree Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Satrai Boy | ||
Thu Jul 20 2017 22:42 | 1st = 6 Satrai Boy 2nd = 3 African Bull 3rd = 4 Incredible Bella 4th = 7 Charcoal Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 4 Mega Daario | ||
Thu Jul 20 2017 22:39 | 1st = 4 Mega Daario 2nd = 2 Vrontios 3rd = 8 Purdie Shuffle 4th = 1 Runout Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Lizard Spock | ||
Thu Jul 20 2017 22:34 | 1st = 2 Lizard Spock 2nd = 4 Go Geronimo 3rd = 7 Zipping Prince 4th = 3 Allen Portland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Bluechip | ||
Thu Jul 20 2017 22:28 | 1st = 8 Bluechip 2nd = 7 Tubark 3rd = 1 Noahs Park 4th = 5 Blazin Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Ima Paceman | ||
Thu Jul 20 2017 22:25 | 1st = 1 Ima Paceman 2nd = 5 Not Like Tommy 3rd = 3 Angelic Miss 4th = 8 Unique Motive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Activator | ||
Thu Jul 20 2017 22:22 | 1st = 3 Activator 2nd = 7 Running For Two 3rd = 8 Pilbara Blue 4th = 1 Nosey Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Goodison Girl | ||
Thu Jul 20 2017 22:17 | 1st = 3 Goodison Girl 2nd = 2 Night Terror 3rd = 1 Pure Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 On Fire | ||
Thu Jul 20 2017 22:13 | 1st = 8 On Fire 2nd = 6 High Eden Frost 3rd = 1 Allinga Val 4th = 4 Rockstar Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Jack Addi | ||
Thu Jul 20 2017 22:09 | 1st = 3 Jack Addi 2nd = 4 Chloes Phoenix 3rd = 6 Catch Me Curly 4th = 9 Greek Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Richmond Road | ||
Thu Jul 20 2017 22:05 | 1st = 4 Richmond Road 2nd = 2 Bright Satellite 3rd = 6 Precious To Me 4th = 1 Steves Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Abba Monelli | ||
Thu Jul 20 2017 22:01 | 1st = 6 Abba Monelli 2nd = 3 Flying Urkal 3rd = 5 Miss Emmy Rose 4th = 7 Magic Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 5 Ella Michelle | ||
Thu Jul 20 2017 22:00 | 1st = 5 Ella Michelle 2nd = 7 Manoeuver Man 3rd = 4 Classy Guy 4th = 6 Major Laugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Country Helen | ||
Thu Jul 20 2017 21:58 | 1st = 3 Country Helen 2nd = 7 Willie Mac 3rd = 4 Rockstar Eliza 4th = 6 Black Fesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Gotham Queen | ||
Thu Jul 20 2017 21:55 | 1st = 1 Gotham Queen 2nd = 10 Scorching Fella 3rd = 4 Mepunga Laser 4th = 2 Invictus Lawless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Rhynstone Teddy | ||
Thu Jul 20 2017 21:52 | 1st = 2 Rhynstone Teddy 2nd = 5 Long Gully Pete 3rd = 1 Cairnlea Gump 4th = 8 Cooper Scooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Special Road | ||
Thu Jul 20 2017 21:49 | 1st = 5 Special Road 2nd = 1 Zipping Indy 3rd = 8 Lagoon Prissy 4th = 6 Heres Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Miss Bamsy | ||
Thu Jul 20 2017 21:46 | 1st = 4 Miss Bamsy 2nd = 6 Peaky Girl 3rd = 5 Lady Lucretia 4th = 7 Little Dearra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Showtime Mystery | ||
Thu Jul 20 2017 21:43 | 1st = 5 Showtime Mystery 2nd = 1 Kingsley Boy 3rd = 4 Sams General 4th = 8 Rainbow Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Champagne Sally | ||
Thu Jul 20 2017 21:40 | 1st = 1 Champagne Sally 2nd = 3 Chilled Heat 3rd = 7 Jalapeno 4th = 6 Illusionary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Nebraska Beach | ||
Thu Jul 20 2017 21:37 | 1st = 8 Nebraska Beach 2nd = 2 Dark Casio 3rd = 4 Halo Lee 4th = 1 Swift Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Verne Allen | ||
Thu Jul 20 2017 21:34 | 1st = 1 Verne Allen 2nd = 7 Warrion Warrior 3rd = 6 Cashin In 4th = 5 Gabrielle Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Hurricane Hayley | ||
Thu Jul 20 2017 21:31 | 1st = 4 Hurricane Hayley 2nd = 1 Ill Miss You 3rd = 6 Mongo Style 4th = 8 Queenie Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 2 Jackson Square | ||
Thu Jul 20 2017 21:30 | 1st = 2 Jackson Square 2nd = 6 Aichbechateaunoir 3rd = 1 Tuscan Dawn 4th = 9 Showemyourmuscles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Explosive Ally | ||
Thu Jul 20 2017 21:28 | 1st = 4 Explosive Ally 2nd = 6 Chief Bale 3rd = 8 Dyna Parlance 4th = 7 Regal Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Asa Barboza | ||
Thu Jul 20 2017 21:25 | 1st = 8 Asa Barboza 2nd = 7 Kichiro 3rd = 6 Taylor Made Star 4th = 1 Rapid Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Kouta Excuses | ||
Thu Jul 20 2017 21:22 | 1st = 4 Kouta Excuses 2nd = 1 Emeritus 3rd = 6 Down Mexico Way 4th = 3 Shes Vivacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Outside Pass | ||
Thu Jul 20 2017 21:19 | 1st = 4 Outside Pass 2nd = 6 Tahlias Way 3rd = 5 Master Cha Cha 4th = 1 El Chad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Black Light | ||
Thu Jul 20 2017 21:16 | 1st = 1 Black Light 2nd = 4 Lucky Shooter 3rd = 8 Draw For Doe 4th = 2 Sweet But Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Jilliby Glitter | ||
Thu Jul 20 2017 21:15 | 1st = 1 Jilliby Glitter 2nd = 2 Bara Jayla 3rd = 7 Two Real 4th = 9 Everything Happens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Family Bruiser | ||
Thu Jul 20 2017 21:13 | 1st = 1 Family Bruiser 2nd = 2 Tee Cee Benny 3rd = 6 Gunnas Lady 4th = 5 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Mix Off Harmony | ||
Thu Jul 20 2017 21:10 | 1st = 7 Mix Off Harmony 2nd = 1 Weasley Grange 3rd = 2 Cosmic Tilly 4th = 5 Heartbreak Hermy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Peregrine Strike | ||
Thu Jul 20 2017 21:07 | 1st = 8 Peregrine Strike 2nd = 4 Springvale Carla 3rd = 5 Shes Inya Face 4th = 2 Mates Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Currency Model | ||
Thu Jul 20 2017 21:04 | 1st = 1 Currency Model 2nd = 2 Like Valentina 3rd = 7 Imitate 4th = 8 Neve Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Lebron Slam | ||
Thu Jul 20 2017 21:01 | 1st = 5 Lebron Slam 2nd = 6 So Shirokura 3rd = 7 Canutes Law 4th = 1 Epic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Zuberi | ||
Thu Jul 20 2017 21:00 | 1st = 3 Zuberi 2nd = 8 Jialiner 3rd = 2 Ringtripleowe 4th = 7 With Gusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Chardy | ||
Thu Jul 20 2017 20:58 | 1st = 8 Chardy 2nd = 4 Pandoras Galaxy 3rd = 5 Cosmic Nosey 4th = 1 Galos Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Tooka Turn | ||
Thu Jul 20 2017 20:55 | 1st = 3 Tooka Turn 2nd = 7 Invergarry Lady 3rd = 6 Arden Street 4th = 2 Ironbar Ricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Irish Moment | ||
Thu Jul 20 2017 20:52 | 1st = 2 Irish Moment 2nd = 4 Lashing Jackson 3rd = 5 Take Guard 4th = 3 Black Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Very Choosy | ||
Thu Jul 20 2017 20:49 | 1st = 3 Very Choosy 2nd = 1 Papa Chippy 3rd = 6 Game Face 4th = 8 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Buster Keeping | ||
Thu Jul 20 2017 20:46 | 1st = 3 Buster Keeping 2nd = 7 Serengeti Sky 3rd = 6 Rollie Bexon 4th = 8 Brindle Satinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 7 Northview Dave | ||
Thu Jul 20 2017 20:45 | 1st = 7 Northview Dave 2nd = 4 Fortyeighthenson 3rd = 1 Usharka Julius 4th = 5 The Maldives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Winsome Summer | ||
Thu Jul 20 2017 20:43 | 1st = 1 Winsome Summer 2nd = 4 Motown Kenny 3rd = 5 Menzies 4th = 7 Gamer Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Piper Road | ||
Thu Jul 20 2017 20:40 | 1st = 2 Piper Road 2nd = 7 Ritza John 3rd = 8 Dyna Nerf 4th = 1 Bar Room Brawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 5 Big Kenny Bobo | ||
Thu Jul 20 2017 20:37 | 1st = 5 Big Kenny Bobo 2nd = 7 Ronray Destiny 3rd = 1 Miss Moggy 4th = 3 Larrikan Bozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Wildash Semi | ||
Thu Jul 20 2017 20:34 | 1st = 5 Wildash Semi 2nd = 3 Smart Marlow 3rd = 2 Cyns Magic 4th = 8 Zabdon Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 9 Braghetta | ||
Thu Jul 20 2017 20:30 | 1st = 9 Braghetta 2nd = 2 Fiddlers Lane 3rd = 1 Itscitemint 4th = 4 Life Long Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 3 Bounding Boomer | ||
Thu Jul 20 2017 20:28 | 1st = 3 Bounding Boomer 2nd = 4 Jamella Red 3rd = 1 Straw Cowboy 4th = 8 Prodigal Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Worm Burner | ||
Thu Jul 20 2017 20:25 | 1st = 4 Worm Burner 2nd = 5 Flyrite 3rd = 1 Our Turbo Boy 4th = 8 Bruce Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Bamba Lam Barney | ||
Thu Jul 20 2017 20:22 | 1st = 5 Bamba Lam Barney 2nd = 2 Purpose Driven 3rd = 1 Caprice Monelli 4th = 7 Chrichton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Rockstar Toovey | ||
Thu Jul 20 2017 20:19 | 1st = 5 Rockstar Toovey 2nd = 1 Sound Of Belles 3rd = 2 Penatron 4th = 8 Rocky Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 8 Ohoka Jimmy | ||
Thu Jul 20 2017 20:15 | 1st = 8 Ohoka Jimmy 2nd = 1 Gest As Smart 3rd = 6 Dance On Ice 4th = 7 Hedges Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Corleone King | ||
Thu Jul 20 2017 20:13 | 1st = 2 Corleone King 2nd = 4 Golden Tears 3rd = 3 Dyna Yatul 4th = 1 Barton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Midnight Dasher | ||
Thu Jul 20 2017 20:10 | 1st = 1 Midnight Dasher 2nd = 2 Venom Strikes 3rd = 6 Namrod 4th = 4 Zafonic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 4 Hello Teddy | ||
Thu Jul 20 2017 20:07 | 1st = 4 Hello Teddy 2nd = 5 Drury Lane 3rd = 6 Voodoo Dream 4th = 3 Manila Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Rippin Hayne | ||
Thu Jul 20 2017 20:04 | 1st = 1 Rippin Hayne 2nd = 2 Vostok 3rd = 8 Kachina Allen 4th = 5 Polijuice Potion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 Beach Surge | ||
Thu Jul 20 2017 20:00 | 1st = 5 Beach Surge 2nd = 10 Lady Bellissimo 3rd = 9 Madeeba 4th = 2 Regal Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Megastar Bound | ||
Thu Jul 20 2017 19:58 | 1st = 4 Megastar Bound 2nd = 3 Aston Mondo 3rd = 2 Precious Tyson 4th = 5 Dakota Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Fibre Kash | ||
Thu Jul 20 2017 19:55 | 1st = 6 Fibre Kash 2nd = 2 Ritza Rambo 3rd = 3 Rockstar Jane 4th = 5 Learn From Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Harsh Miles | ||
Thu Jul 20 2017 19:52 | 1st = 1 Harsh Miles 2nd = 5 Cruisys Empress 3rd = 2 Jazzy Bale 4th = 7 Bundarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Bon Knocka | ||
Thu Jul 20 2017 19:49 | 1st = 2 Bon Knocka 2nd = 3 Road Scholar 3rd = 5 Water Boy 4th = 8 Thursday Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Hooded Angel | ||
Thu Jul 20 2017 19:45 | 1st = 4 Hooded Angel 2nd = 2 Whoseme Father 3rd = 7 Macca Kelly 4th = 3 Always Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Gotta Be You | ||
Thu Jul 20 2017 19:43 | 1st = 8 Gotta Be You 2nd = 2 Punch Day 3rd = 1 Cloe Binda 4th = 5 Family Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Blue Gum Hill | ||
Thu Jul 20 2017 19:40 | 1st = 7 Blue Gum Hill 2nd = 6 Extreme Magic 3rd = 3 Daithy Allen 4th = 4 Unbackable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Eduardo | ||
Thu Jul 20 2017 19:37 | 1st = 6 Eduardo 2nd = 8 Cairnlea Kenny 3rd = 4 Shes A Looper 4th = 2 Sutton Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 4 Lagoon Jazzy | ||
Thu Jul 20 2017 19:34 | 1st = 4 Lagoon Jazzy 2nd = 8 Emission Control 3rd = 2 Dyna Jackie 4th = 6 Like Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 6 Rule Of Thumb | ||
Thu Jul 20 2017 19:30 | 1st = 6 Rule Of Thumb 2nd = 2 Artful Christian 3rd = 10 Sir Briggen 4th = 1 Courtney John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Sisco General | ||
Thu Jul 20 2017 19:28 | 1st = 4 Sisco General 2nd = 7 Eyes On You 3rd = 2 Lektra Rival 4th = 6 Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Right On Cue | ||
Thu Jul 20 2017 19:25 | 1st = 2 Right On Cue 2nd = 6 Fired Up Again 3rd = 5 Blue Lemonade 4th = 1 Alfonso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Immorta | ||
Thu Jul 20 2017 19:22 | 1st = 6 Immorta 2nd = 1 Nanna June 3rd = 2 Sweet Abbella 4th = 3 Stefans Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Rockstar Troy | ||
Thu Jul 20 2017 19:19 | 1st = 4 Rockstar Troy 2nd = 1 Rockstar Max 3rd = 2 Tuffy Bale 4th = 7 Fabriola Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Old Studley Road | ||
Thu Jul 20 2017 19:15 | 1st = 3 Old Studley Road 2nd = 4 Don Kee 3rd = 6 Ima Toastmasta 4th = 8 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Tommys Tune | ||
Thu Jul 20 2017 19:13 | 1st = 8 Tommys Tune 2nd = 4 Penny Maker 3rd = 5 Zipping Zeus 4th = 7 Buzz Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Cracka Rax | ||
Thu Jul 20 2017 19:10 | 1st = 7 Cracka Rax 2nd = 3 On The Kash 3rd = 5 Crying Angle 4th = 8 Crystal Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Fanta Bale | ||
Thu Jul 20 2017 19:07 | 1st = 5 Fanta Bale 2nd = 6 Empress Lu 3rd = 4 Fool Proof 4th = 9 Molly Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Lest We | ||
Thu Jul 20 2017 19:04 | 1st = 4 Lest We 2nd = 3 Never A Doubt 3rd = 5 Miss Thickshake 4th = 1 Miss Osprey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Downtown Miss | ||
Thu Jul 20 2017 19:00 | 1st = 4 Downtown Miss 2nd = 7 On Fast Forward 3rd = 2 Hotjane Bling 4th = 8 Bootleg Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 River Crossing | ||
Thu Jul 20 2017 18:58 | 1st = 8 River Crossing 2nd = 3 Sooty Epsom 3rd = 1 Liam 4th = 4 Diama Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 5 Power Packed | ||
Thu Jul 20 2017 18:55 | 1st = 5 Power Packed 2nd = 12 Smallamountofmerit 3rd = 4 Culverin 4th = 10 Explosive Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Iceni Menace | ||
Thu Jul 20 2017 18:52 | 1st = 8 Iceni Menace 2nd = 1 Kazmics Spirit 3rd = 3 Worlds On Fire 4th = 4 College Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Courageous Atom | ||
Thu Jul 20 2017 18:48 | 1st = 9 Courageous Atom 2nd = 10 Four Star Admiral 3rd = 5 Sketching 4th = 4 Future Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Mossimo Bale | ||
Thu Jul 20 2017 18:46 | 1st = 2 Mossimo Bale 2nd = 4 Slingshot Sambo 3rd = 1 Big Tilly 4th = 5 Monsieur Dubos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Pas Girl | ||
Thu Jul 20 2017 18:43 | 1st = 8 Pas Girl 2nd = 1 Lezak 3rd = 4 Adios Amigos 4th = 3 Effective Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Black Impala | ||
Thu Jul 20 2017 18:40 | 1st = 5 Black Impala 2nd = 6 Tobacco Leaf 3rd = 1 Poppy Pete 4th = 2 Back On Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Reignlee | ||
Thu Jul 20 2017 18:37 | 1st = 5 Reignlee 2nd = 8 Haboob 3rd = 2 Ruby Cabang 4th = 1 Petite Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 6 Royal Dream | ||
Thu Jul 20 2017 18:32 | 1st = 6 Royal Dream 2nd = 11 Sky Majesty 3rd = 10 Miss Fisher 4th = 5 Kit Keller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Henderson | ||
Thu Jul 20 2017 18:30 | 1st = 1 Henderson 2nd = 5 Charlotte Allen 3rd = 7 Umar Allen 4th = 8 Dyna Ianto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Winksey Valley | ||
Thu Jul 20 2017 18:27 | 1st = 4 Winksey Valley 2nd = 2 May Tell 3rd = 3 Tee Tanga 4th = 8 Super Kadani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Zaras Entity | ||
Thu Jul 20 2017 18:24 | 1st = 3 Zaras Entity 2nd = 5 Zou Star 3rd = 6 Missed An Earn 4th = 8 May Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 5 Fille De Merit | ||
Thu Jul 20 2017 18:20 | 1st = 5 Fille De Merit 2nd = 3 Sense Of Power 3rd = 9 Silver Knows 4th = 6 Kleva Kezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Canya Touche | ||
Thu Jul 20 2017 18:17 | 1st = 2 Canya Touche 2nd = 7 Its My Time 3rd = 3 Pomp Fiction 4th = 1 Heat Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 The Golden Cross | ||
Thu Jul 20 2017 18:12 | 1st = 7 The Golden Cross 2nd = 3 Maxwells Pride 3rd = 1 Clementsorrell 4th = 5 Pride Of Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Jumbo Bale | ||
Thu Jul 20 2017 18:09 | 1st = 2 Jumbo Bale 2nd = 8 Red Winston 3rd = 4 Slingshot Storm 4th = 5 Lochinvar Adore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Riley Tokaam | ||
Thu Jul 20 2017 18:06 | 1st = 7 Riley Tokaam 2nd = 2 Comatose 3rd = 3 Diddy Adora 4th = 6 Roc Raida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Cain Hoy | ||
Thu Jul 20 2017 18:03 | 1st = 6 Cain Hoy 2nd = 3 Destini Rocket 3rd = 1 Lockrod 4th = 2 Archaeology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 5 Bad Influence | ||
Thu Jul 20 2017 17:58 | 1st = 5 Bad Influence 2nd = 4 Flash Under Fire 3rd = 11 First And Erst 4th = 9 Sports Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Speedy Ryder | ||
Thu Jul 20 2017 17:54 | 1st = 2 Speedy Ryder 2nd = 5 Fancy Hope 3rd = 4 Minotaur 4th = 3 No Permit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 9 Lottie Glenda | ||
Thu Jul 20 2017 17:50 | 1st = 9 Lottie Glenda 2nd = 6 Kalani Sheldon 3rd = 4 South Of Eden 4th = 1 Dyna Lokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Aston Selena | ||
Thu Jul 20 2017 17:46 | 1st = 8 Aston Selena 2nd = 3 Top Order 3rd = 4 Bambis Billions 4th = 5 Big Rex Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 6 La Bionda | ||
Thu Jul 20 2017 17:42 | 1st = 6 La Bionda 2nd = 11 Boyzone 3rd = 3 Incredible Hulk 4th = 8 Classi Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Alpha Lucky | ||
Thu Jul 20 2017 17:38 | 1st = 7 Alpha Lucky 2nd = 1 Fair Of Face 3rd = 5 Who Told Simon 4th = 2 Iona Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 5 Loveisamyth | ||
Thu Jul 20 2017 17:32 | 1st = 5 Loveisamyth 2nd = 11 Ozzie Bogan 3rd = 3 Rockin Bettor 4th = 9 Neanger Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 5 Big Chicken | ||
Thu Jul 20 2017 17:29 | 1st = 5 Big Chicken 2nd = 2 Mar Nee Muldoon 3rd = 1 Cheetah Stealth 4th = 6 Firestorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 10 Jedi Superstar | ||
Thu Jul 20 2017 17:24 | 1st = 10 Jedi Superstar 2nd = 9 Hayabusa Flyer 3rd = 6 The Muse 4th = 7 Ghost Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Blackpool Donny | ||
Thu Jul 20 2017 17:20 | 1st = 1 Blackpool Donny 2nd = 8 Rockalot 3rd = 5 Reality Thunder 4th = 2 State Of Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Thrilling Zap | ||
Thu Jul 20 2017 17:16 | 1st = 7 Thrilling Zap 2nd = 6 Zipping Silva 3rd = 4 Olivia 4th = 3 Bombs Falling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Splendiferous | ||
Thu Jul 20 2017 17:12 | 1st = 1 Splendiferous 2nd = 9 Scarface 3rd = 4 Tough Times 4th = 7 Mephitidae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 4 Miss Swindle | ||
Thu Jul 20 2017 17:07 | 1st = 4 Miss Swindle 2nd = 5 Dawn Mission 3rd = 3 Magic Opus 4th = 2 Pasajero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 9 Beejays Lass | ||
Thu Jul 20 2017 17:03 | 1st = 9 Beejays Lass 2nd = 2 Shocking Onyx 3rd = 3 Boo Star 4th = 8 Latifi Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Cristiane Cyborg | ||
Thu Jul 20 2017 16:59 | 1st = 7 Cristiane Cyborg 2nd = 1 Sovereign Jody 3rd = 5 Barwon Annie 4th = 4 Fushidara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 7 - 12 Real Blonde | ||
Thu Jul 20 2017 16:55 | 1st = 12 Real Blonde 2nd = 11 Times Ticking 3rd = 13 Supreme Goddess 4th = 3 Maybe Even You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Lid Pinger | ||
Thu Jul 20 2017 16:52 | 1st = 7 Lid Pinger 2nd = 1 Dashing Pace 3rd = 6 Harken 4th = 9 Heroes Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 9 Somebeach N Clovelly | ||
Thu Jul 20 2017 16:48 | 1st = 9 Somebeach N Clovelly 2nd = 1 Miss Catalina 3rd = 4 Merry Jasper 4th = 7 Rocknroll Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 13 Star Hero | ||
Thu Jul 20 2017 16:45 | 1st = 13 Star Hero 2nd = 1 Mystic Forces 3rd = 2 Adarni 4th = 4 Chica Peeps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Skibbo | ||
Thu Jul 20 2017 16:42 | 1st = 1 Skibbo 2nd = 5 Its Magic 3rd = 6 Perfect Storm 4th = 4 Bush Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 One Cold Foot | ||
Thu Jul 20 2017 16:41 | 1st = 1 One Cold Foot 2nd = 3 Jump Up 3rd = 8 Raging Demon 4th = 7 Bruce Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 10 - 3 Itmademyday | ||
Thu Jul 20 2017 16:38 | 1st = 3 Itmademyday 2nd = 8 Big Bruce 3rd = 4 Our Shanghai Noon 4th = 6 Midnitedelite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 6 Sebring Express | ||
Thu Jul 20 2017 16:35 | 1st = 6 Sebring Express 2nd = 3 Cosmic Powers 3rd = 7 Tapavino 4th = 5 Miss Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Gleeson Landing | ||
Thu Jul 20 2017 16:33 | 1st = 1 Gleeson Landing 2nd = 2 Tuesday Special 3rd = 8 Time To Dazl 4th = 4 Pistol And Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 6 Barefoot Tycoon | ||
Thu Jul 20 2017 16:30 | 1st = 6 Barefoot Tycoon 2nd = 5 Koolama Bay 3rd = 1 Fast Stryke 4th = 8 Heza Magic Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 5 Lagertha | ||
Thu Jul 20 2017 16:27 | 1st = 5 Lagertha 3rd = 2 Comparative 4th = 3 Flyin Tradie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 11 The Escort | ||
Thu Jul 20 2017 16:27 | 1st = 11 The Escort 3rd = 2 Comparative 4th = 3 Flyin Tradie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 11 Surface To Air | ||
Thu Jul 20 2017 16:23 | 1st = 11 Surface To Air 2nd = 4 Caesar Court 3rd = 6 Americanhighlights 4th = 10 Major Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Bobanuska | ||
Thu Jul 20 2017 16:22 | 1st = 1 Bobanuska 2nd = 7 Kuri Pai 3rd = 6 Barwon Storm 4th = 8 Thrilling Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 8 Jackknife | ||
Thu Jul 20 2017 16:20 | 1st = 8 Jackknife 2nd = 2 Super Cooper 3rd = 4 Devlann 4th = 12 Fairy Fragments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Good Luck Mark | ||
Thu Jul 20 2017 16:17 | 1st = 3 Good Luck Mark 2nd = 7 Perceptive 3rd = 5 Vashta Nerada 4th = 6 Dee Jay Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 3 Onedin Highlander | ||
Thu Jul 20 2017 16:13 | 1st = 3 Onedin Highlander 2nd = 1 Itsnewstome 3rd = 4 Aussie Vista 4th = 7 Franco Seville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Under The Weather | ||
Thu Jul 20 2017 16:10 | 1st = 4 Under The Weather 2nd = 2 Takings 3rd = 8 Redmia 4th = 7 Dudoomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Thomas Jay | ||
Thu Jul 20 2017 16:07 | 1st = 1 Thomas Jay 2nd = 5 Surfing Dyno 3rd = 6 Shakes 4th = 4 Keravnos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 9 - 9 Night Ninja | ||
Thu Jul 20 2017 16:03 | 1st = 9 Night Ninja 2nd = 6 Flaming Lucky 3rd = 3 Goodtime Hero 4th = 1 Whitehaven Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Crackerjack Cam | ||
Thu Jul 20 2017 16:02 | 1st = 3 Crackerjack Cam 2nd = 2 Mo Green 3rd = 7 Suave Odessa 4th = 1 Renberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 1 Geodude | ||
Thu Jul 20 2017 16:00 | 1st = 1 Geodude 2nd = 3 The Big Sur 3rd = 2 Electrolyte 4th = 12 Bettys Thrills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Federal Agent | ||
Thu Jul 20 2017 15:58 | 1st = 1 Federal Agent 2nd = 7 Cha Ching Ching 3rd = 2 Mummas Meatloaf 4th = 6 Kayleys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Brotastic | ||
Thu Jul 20 2017 15:57 | 1st = 7 Brotastic 2nd = 8 Agistri 3rd = 4 Skinny Ankles 4th = 1 Smash Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 2 Centro Superior | ||
Thu Jul 20 2017 15:55 | 1st = 2 Centro Superior 2nd = 8 Swift Reply 3rd = 3 Prince Dylan 4th = 1 Queenian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 8 Vono | ||
Thu Jul 20 2017 15:50 | 1st = 8 Vono 2nd = 3 Smoke n Mirrors 3rd = 7 Nun Too Savvy 4th = 1 Diamonds For All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Golden Nangar | ||
Thu Jul 20 2017 15:47 | 1st = 8 Golden Nangar 2nd = 2 Fab In Black 3rd = 4 Blazin Carter 4th = 7 Zipping Potter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 10 Gallymont Sport | ||
Thu Jul 20 2017 15:43 | 1st = 10 Gallymont Sport 2nd = 12 Jax Navaro 3rd = 1 Donny Jones 4th = 5 Dixie Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Shes Got Dash | ||
Thu Jul 20 2017 15:42 | 1st = 5 Shes Got Dash 2nd = 8 Fleur De Rose 3rd = 6 Jinx 4th = 7 Bruiser Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 3 Desert Marshal | ||
Thu Jul 20 2017 15:40 | 1st = 3 Desert Marshal 2nd = 4 Mishani Stealth 3rd = 11 Bobs Warrior 4th = 1 So You Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Kalahari Sands | ||
Thu Jul 20 2017 15:37 | 1st = 1 Kalahari Sands 2nd = 4 Avatar Minty 3rd = 9 Big Black Rocket 4th = 3 Freddy Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 6 Captain Charge Over | ||
Thu Jul 20 2017 15:33 | 1st = 6 Captain Charge Over 2nd = 2 Jax Tellar 3rd = 3 Clancy Pants 4th = 4 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Opawa Kuru | ||
Thu Jul 20 2017 15:32 | 1st = 2 Opawa Kuru 2nd = 6 Winsome Dash 3rd = 8 Yooldome 4th = 1 Rubeus Hagrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 4 Strykinglee | ||
Thu Jul 20 2017 15:30 | 1st = 4 Strykinglee 2nd = 11 Sports Writer 3rd = 10 Getemhel 4th = 7 Winspot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Northern Nangar | ||
Thu Jul 20 2017 15:29 | 1st = 6 Northern Nangar 2nd = 3 Limeburner Dave 3rd = 8 Who Ha 4th = 4 Specialality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Destined For War | ||
Thu Jul 20 2017 15:27 | 1st = 2 Destined For War 2nd = 3 Embrace The Pain 3rd = 4 Wildebeast 4th = 7 Just One Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 7 Keayang Destiny | ||
Thu Jul 20 2017 15:23 | 1st = 7 Keayang Destiny 2nd = 4 Hez The One 3rd = 2 Craving A Smile 4th = 6 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Mallee Spring | ||
Thu Jul 20 2017 15:22 | 1st = 2 Mallee Spring 2nd = 5 Tiger Jams 3rd = 3 Antoine 4th = 1 Letty Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 1 Chin Ups | ||
Thu Jul 20 2017 15:20 | 1st = 1 Chin Ups 2nd = 7 Sprinting To Win 3rd = 10 Sonoran 4th = 3 Denials |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Brutal Lomar | ||
Thu Jul 20 2017 15:17 | 1st = 1 Brutal Lomar 2nd = 5 Glass Half Full 3rd = 4 All Inn Amber 4th = 9 Little Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 8 Hallo Star | ||
Thu Jul 20 2017 15:16 | 1st = 8 Hallo Star 2nd = 1 Electric Dee Eye 3rd = 3 Growler Jet 4th = 6 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 6 Ambers Duke | ||
Thu Jul 20 2017 15:13 | 1st = 6 Ambers Duke 2nd = 1 Pro Mutual 3rd = 2 Apollo 4th = 4 Jack Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Call Me Yours | ||
Thu Jul 20 2017 15:08 | 1st = 10 Call Me Yours 2nd = 11 Oscars Glory 3rd = 2 Shes A Dime 4th = 12 Its All Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 2 Im Imogen | ||
Thu Jul 20 2017 15:05 | 1st = 2 Im Imogen 2nd = 7 Kenny Succeed 3rd = 3 Rothbury 4th = 6 Cool Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Lucky Omar | ||
Thu Jul 20 2017 15:02 | 1st = 1 Lucky Omar 2nd = 5 Right Off Spot 3rd = 8 Apila Moola 4th = 7 Hello Mr Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 7 Elegant Queen | ||
Thu Jul 20 2017 15:00 | 1st = 7 Elegant Queen 2nd = 9 Caruselle 3rd = 5 Frankincense 4th = 4 Roseberry Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Gimme Hot Chips | ||
Thu Jul 20 2017 14:58 | 1st = 5 Gimme Hot Chips 2nd = 1 Sonic Attack 3rd = 6 Coruba Cate 4th = 8 My Friend Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 2 Rollon Chilli | ||
Thu Jul 20 2017 14:56 | 1st = 2 Rollon Chilli 2nd = 7 Cobla Madonna 3rd = 6 The Last Cullect 4th = 10 Western Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Macho Tycoon | ||
Thu Jul 20 2017 14:53 | 1st = 7 Macho Tycoon 2nd = 3 Mono Lad 3rd = 4 Rise To Fame 4th = 2 Dennis Denuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 7 Blackfeather | ||
Thu Jul 20 2017 14:48 | 1st = 7 Blackfeather 2nd = 8 The Bellum 3rd = 2 Soho Madonna 4th = 5 Gnotuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 4 Hurricane Harbour | ||
Thu Jul 20 2017 14:45 | 1st = 4 Hurricane Harbour 2nd = 7 The Iron Maiden 3rd = 3 Happy Partner 4th = 6 Cheeky Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Galaxy Star | ||
Thu Jul 20 2017 14:42 | 1st = 3 Galaxy Star 2nd = 1 My Mate Horse 3rd = 8 Karise Fusileer 4th = 2 Dr Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Danny Dee | ||
Thu Jul 20 2017 14:38 | 1st = 2 Danny Dee 2nd = 7 Just As Gentle 3rd = 3 Tumbalaioo 4th = 1 Sun Is Shining |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Riverleigh Jeff | ||
Thu Jul 20 2017 14:33 | 1st = 8 Riverleigh Jeff 2nd = 10 Playnserious 3rd = 7 Newmerella Sharkie 4th = 5 Circle Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 10 Crisis Point | ||
Thu Jul 20 2017 14:30 | 1st = 10 Crisis Point 2nd = 8 Electric Aura 3rd = 14 Dont Shoot 4th = 6 Donarchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 10 - 1 Animator | ||
Thu Jul 20 2017 14:27 | 1st = 1 Animator 2nd = 8 Itellyouonething 3rd = 9 Fortune Kept 4th = 10 Acutelygold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 7 Closely Related | ||
Thu Jul 20 2017 14:25 | 1st = 7 Closely Related 2nd = 14 Fire Flight 3rd = 2 Leica Boot 4th = 9 Naytellrhi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Rusta | ||
Thu Jul 20 2017 14:22 | 1st = 7 Rusta 2nd = 2 Lady Bullseye 3rd = 8 Allen Zero 4th = 5 Fred Dagg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 2 Dalacos Empress | ||
Thu Jul 20 2017 14:17 | 1st = 2 Dalacos Empress 2nd = 5 Quincy Storm 3rd = 6 Ultimate Illusion 4th = 8 Any Because |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 2 Just One Smile | ||
Thu Jul 20 2017 14:16 | 1st = 2 Just One Smile 2nd = 3 Our Sambo 3rd = 1 Opawa Libby 4th = 5 Southern Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Miss Miao | ||
Thu Jul 20 2017 14:13 | 1st = 2 Miss Miao 2nd = 7 Lend Me A Tenner 3rd = 1 Jay Jay 4th = 3 Dual Personality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 1 Social Fireball | ||
Thu Jul 20 2017 14:08 | 1st = 1 Social Fireball 2nd = 8 Matatoki 3rd = 10 Illawong Patrick 4th = 6 Suns Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 8 Animalia | ||
Thu Jul 20 2017 14:05 | 1st = 8 Animalia 2nd = 4 Krupskaya 3rd = 5 My Miss Pedrille 4th = 1 Dashing Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Celtic Charm | ||
Thu Jul 20 2017 14:02 | 1st = 3 Celtic Charm 2nd = 5 Jupiter Jones 3rd = 6 Shakey Jet 4th = 1 Mister Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 15 So Able | ||
Thu Jul 20 2017 14:00 | 1st = 15 So Able 2nd = 16 Raymax 3rd = 12 Rock Em Sock Em 4th = 10 Myopic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 9 - 3 Shadow King | ||
Thu Jul 20 2017 13:57 | 1st = 3 Shadow King 2nd = 4 Dontbreakmyheart 3rd = 6 Illav Bubbles 4th = 11 Wilijonmcbride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 11 Sugarmama | ||
Thu Jul 20 2017 13:53 | 1st = 11 Sugarmama 2nd = 1 Armbros Lad 3rd = 12 Handy Bonus 4th = 10 My Change Of Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 9 Onya Rosie | ||
Thu Jul 20 2017 13:50 | 1st = 9 Onya Rosie 2nd = 4 Smokey Eye 3rd = 1 Dress Sense 4th = 3 Silver Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Zulu Zoe | ||
Thu Jul 20 2017 13:47 | 1st = 7 Zulu Zoe 2nd = 1 Paddys Cripp 3rd = 5 Drogma 4th = 2 Wicked Hillary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 5 Sporty Shannon | ||
Thu Jul 20 2017 13:42 | 1st = 5 Sporty Shannon 2nd = 8 Bandan 3rd = 9 Rusty Fella 4th = 3 Zippa Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Miss Miles | ||
Thu Jul 20 2017 13:38 | 1st = 2 Miss Miles 2nd = 1 Just Michael 3rd = 7 Gai Of The Galaxy 4th = 5 Storm Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 6 Deadly Assassin | ||
Thu Jul 20 2017 13:33 | 1st = 6 Deadly Assassin 2nd = 4 Luvthisone 3rd = 8 A Victor 4th = 7 Black Derby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 6 Rushard | ||
Thu Jul 20 2017 13:30 | 1st = 6 Rushard 2nd = 3 Red Gateau 3rd = 10 Exceder 4th = 9 Artillery Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Maudies Babe | ||
Thu Jul 20 2017 13:29 | 1st = 4 Maudies Babe 2nd = 2 Opawa Sheldon 3rd = 7 Miss Fanning 4th = 6 Oity Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 4 Feirin | ||
Thu Jul 20 2017 13:25 | 1st = 4 Feirin 2nd = 8 Zoeasy 3rd = 3 Cloudless Sky 4th = 2 Casino Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 1 Brilliant Action | ||
Thu Jul 20 2017 13:20 | 1st = 1 Brilliant Action 2nd = 4 Tuku 3rd = 9 Colombian Rose 4th = 2 Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Hammerhoff | ||
Thu Jul 20 2017 13:14 | 1st = 7 Hammerhoff 2nd = 4 Coast Warning 3rd = 8 Baltic Blue Eyes 4th = 10 Lighthorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 12 Sound Sleuth | ||
Thu Jul 20 2017 13:10 | 1st = 12 Sound Sleuth 2nd = 13 Tattinger 3rd = 3 Maxwell 4th = 1 New Alliance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Sea Kingdom | ||
Thu Jul 20 2017 13:03 | 1st = 2 Sea Kingdom 2nd = 3 Magic Ivy 3rd = 1 Northern Outlaw 4th = 9 Cobla Jessam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 7 Lady Of Flanders | ||
Thu Jul 20 2017 13:00 | 1st = 7 Lady Of Flanders 2nd = 13 Tarima 3rd = 11 Smooth Celebration 4th = 6 Kaiken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Rougissante | ||
Thu Jul 20 2017 12:57 | 1st = 7 Rougissante 2nd = 4 Eires Legacy 3rd = 6 Miss Rich 4th = 1 Boy In A Million |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 6 Smashthemcalder | ||
Thu Jul 20 2017 12:53 | 1st = 6 Smashthemcalder 2nd = 3 More Shades Of Gold 3rd = 7 Regal Assassin 4th = 4 Louieville Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 4 Solar Patch | ||
Thu Jul 20 2017 12:50 | 1st = 4 Solar Patch 2nd = 5 Ibanez 3rd = 1 And So It Goes 4th = 3 Forge Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 9 Crafty Jess | ||
Thu Jul 20 2017 12:45 | 1st = 9 Crafty Jess 2nd = 8 Andarta 3rd = 6 Matovani 4th = 10 La Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Modernday Falcon | ||
Thu Jul 20 2017 12:39 | 1st = 6 Modernday Falcon 2nd = 7 Roman Penny 3rd = 4 Johnny Modernday 4th = 2 Mattgregor Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Kellys Style | ||
Thu Jul 20 2017 12:27 | 1st = 6 Kellys Style 2nd = 3 Flash Bobbie 3rd = 7 Halloweenie 4th = 4 Jai Jai Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 2 Hes Novak | ||
Thu Jul 20 2017 12:22 | 1st = 2 Hes Novak 2nd = 6 Sheezawingate 3rd = 3 Kate Lovemetwotimes 4th = 5 Sassy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Swimming Goat | ||
Thu Jul 20 2017 12:19 | 1st = 3 Swimming Goat 2nd = 7 Burn Early 3rd = 5 Opawa Waihemo 4th = 4 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Ajani | ||
Thu Jul 20 2017 12:15 | 1st = 1 Ajani 2nd = 5 Princess Freya 3rd = 4 Evonnes Magic 4th = 2 No Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 1 Amanood Lad | ||
Thu Jul 20 2017 12:10 | 1st = 1 Amanood Lad 2nd = 3 Wise Men Say 3rd = 8 Nells Belle 4th = 5 The Oysterman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Princess Jessica | ||
Thu Jul 20 2017 12:04 | 1st = 10 Princess Jessica 2nd = 4 Day Tourer 3rd = 3 High Cloud Lass 4th = 9 Mister Elwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Come Sunday | ||
Thu Jul 20 2017 12:01 | 1st = 2 Come Sunday 2nd = 4 Smash That 3rd = 3 Miss Harper 4th = 8 Game Controller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 4 Tell The Future | ||
Thu Jul 20 2017 11:55 | 1st = 4 Tell The Future 2nd = 2 Santanna Breeze 3rd = 7 Metro Star 4th = 5 Luv Me Or Hate Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Kay Bomb | ||
Thu Jul 20 2017 11:44 | 1st = 6 Kay Bomb 2nd = 2 Opawa Sophie 3rd = 4 Velvet Girl 4th = 3 Arcane Sabre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 3 Wimbledon | ||
Thu Jul 20 2017 11:35 | 1st = 3 Wimbledon 2nd = 8 Tigger Tahnee 3rd = 4 Kermit 4th = 5 Philipa Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 3 The Cullector | ||
Thu Jul 20 2017 11:30 | 1st = 3 The Cullector 2nd = 2 Archduke Joseph 3rd = 1 Showem Shifty 4th = 4 Skylarhain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Tip The Babe | ||
Thu Jul 20 2017 11:26 | 1st = 1 Tip The Babe 2nd = 3 Flaps Down 3rd = 2 Speedy Return 4th = 8 Opawa Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Mazu | ||
Thu Jul 20 2017 11:09 | 1st = 5 Mazu 2nd = 3 Opawa Timo 3rd = 2 Penalty Bale 4th = 1 Mina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 6 Dark Princess | ||
Thu Jul 20 2017 11:00 | 1st = 6 Dark Princess 2nd = 3 Secret Squirrel 3rd = 12 Shady Lady 4th = 4 Turfshaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Peaky Boy | ||
Thu Jul 20 2017 10:51 | 1st = 2 Peaky Boy 2nd = 7 Fiery Fagan 3rd = 3 Hannah Rhiannon 4th = 8 Botany Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Shady Snapper | ||
Thu Jul 20 2017 10:34 | 1st = 1 Shady Snapper 2nd = 6 Cosmic Odette 3rd = 2 Shantui 4th = 5 Hard Questions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 8 Princess Maryanne | ||
Thu Jul 20 2017 10:25 | 1st = 8 Princess Maryanne 2nd = 5 Garment 3rd = 3 Revolution 4th = 4 Royal Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Stu On It | ||
Thu Jul 20 2017 10:16 | 1st = 5 Stu On It 2nd = 7 Ohoka Alex 3rd = 3 Know Respect 4th = 1 Zulu Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 5 The Shackler | ||
Thu Jul 20 2017 9:50 | 1st = 5 The Shackler 2nd = 3 Justa Charlie 3rd = 4 Thatz David 4th = 2 Kipkeino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 5 Astor | ||
Thu Jul 20 2017 9:15 | 1st = 5 Astor 2nd = 4 Kate Louise 3rd = 6 Eva Dawn 4th = 10 Chouxs Wisely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Terrestrial | ||
Thu Jul 20 2017 0:22 | 1st = 2 Terrestrial 2nd = 8 Hurricane Chloe 3rd = 7 Puddle Pup 4th = 6 Winsome Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Crocodile Senor | ||
Tue Jun 20 2017 23:52 | 1st = 5 Crocodile Senor 2nd = 4 Misty Mion 3rd = 3 Fantasy Knight 4th = 7 Marciana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Abba Monelli | ||
Tue Jun 20 2017 23:37 | 1st = 7 Abba Monelli 2nd = 3 Velocity Star 3rd = 4 Stanga Bolt 4th = 1 Miss Bamsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Podge | ||
Tue Jun 20 2017 23:17 | 1st = 4 Podge 2nd = 5 Porrun Monelli 3rd = 6 Gallari 4th = 1 Dash Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Mirror Man | ||
Tue Jun 20 2017 22:52 | 1st = 8 Mirror Man 2nd = 5 Romilda Monelli 3rd = 7 Bruce Hawk Down 4th = 6 Langes Auto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Baylan Jett | ||
Tue Jun 20 2017 22:40 | 1st = 1 Baylan Jett 2nd = 8 Ruling Gold 3rd = 5 Writing On Thewall 4th = 10 Julia Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Mizuki | ||
Tue Jun 20 2017 22:32 | 1st = 6 Mizuki 2nd = 7 Grand Cayman 3rd = 4 Paua Hiking 4th = 8 Why Not Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Skippers Ticket | ||
Tue Jun 20 2017 22:28 | 1st = 5 Skippers Ticket 2nd = 4 Millers Time 3rd = 10 Surf Torque 4th = 8 Two Stop Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Gagan Nancy | ||
Tue Jun 20 2017 22:22 | 1st = 2 Gagan Nancy 2nd = 3 Coopers Lesson 3rd = 4 Streaks Of Gold 4th = 5 Rubys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 8 Motu Premier | ||
Tue Jun 20 2017 22:15 | 1st = 8 Motu Premier 2nd = 1 Mr Nickel 3rd = 5 Glow Bright 4th = 9 Qtown Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Little Vossy | ||
Tue Jun 20 2017 22:12 | 1st = 1 Little Vossy 2nd = 4 Lakeview Harley 3rd = 2 Hands To Myself 4th = 3 Chief Mingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Tatiana Monelli | ||
Tue Jun 20 2017 22:09 | 1st = 1 Tatiana Monelli 2nd = 4 Son Of Caesar 3rd = 3 Yappa Kuri 4th = 2 Sweet Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 6 Sun Of Sonoko | ||
Tue Jun 20 2017 22:04 | 1st = 6 Sun Of Sonoko 2nd = 4 Mister Gunsen 3rd = 2 Tryncatchme 4th = 1 Sunofatrump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Innocent Man | ||
Tue Jun 20 2017 21:59 | 1st = 1 Innocent Man 2nd = 5 Not A Word 3rd = 2 Queen Of Cawdor 4th = 3 Superformance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 5 Head Diva | ||
Tue Jun 20 2017 21:56 | 1st = 5 Head Diva 2nd = 6 Shyjana 3rd = 1 Coral Trout 4th = 4 Queen Of Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Steel | ||
Tue Jun 20 2017 21:53 | 1st = 4 Steel 2nd = 8 Roland View 3rd = 3 Go Go Guru 4th = 5 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Playing Up | ||
Tue Jun 20 2017 21:50 | 1st = 7 Playing Up 2nd = 1 Zenobia 3rd = 6 Master Mion 4th = 5 Fun Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Kissmecougar | ||
Tue Jun 20 2017 21:45 | 1st = 6 Kissmecougar 2nd = 9 Artistic Lilly 3rd = 2 Skewsy Newsy 4th = 3 Its My Lucknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Face Time | ||
Tue Jun 20 2017 21:40 | 1st = 7 Face Time 2nd = 6 Madagaster 3rd = 8 Gold Total 4th = 5 Black Mass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Fonic Lass | ||
Tue Jun 20 2017 21:37 | 1st = 3 Fonic Lass 2nd = 1 Flash Rose 3rd = 2 Kalahari Queen 4th = 7 Kingsbrae Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 2 Nostra Beach | ||
Tue Jun 20 2017 21:32 | 1st = 2 Nostra Beach 2nd = 1 Righteously 3rd = 8 Amelias Courage 4th = 6 Our Chateau Lafite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Weeona Jimmy | ||
Tue Jun 20 2017 21:29 | 1st = 2 Weeona Jimmy 2nd = 3 Jimmys Angel 3rd = 4 Kadalex Kid 4th = 1 Lottie Biscotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Kansas Rose | ||
Tue Jun 20 2017 21:25 | 1st = 8 Kansas Rose 2nd = 6 Morris Memory 3rd = 1 Back Seconds 4th = 3 Lagertha Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Billy Mack | ||
Tue Jun 20 2017 21:17 | 1st = 5 Billy Mack 2nd = 8 Hez The Artisan 3rd = 9 The Storm Chief 4th = 1 Black N Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Liberty Legs | ||
Tue Jun 20 2017 21:15 | 1st = 2 Liberty Legs 2nd = 8 From The Tap 3rd = 7 Gagan Ell 4th = 1 Im Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Joes Drinking | ||
Tue Jun 20 2017 21:12 | 1st = 8 Joes Drinking 2nd = 6 Terra Torra 3rd = 4 Bold Opal 4th = 3 Pawlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Dr Sherlock | ||
Tue Jun 20 2017 21:08 | 1st = 2 Dr Sherlock 2nd = 6 River Crossing 3rd = 8 Mister Brown 4th = 3 Helen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Shift Pattern | ||
Tue Jun 20 2017 21:05 | 1st = 5 Shift Pattern 2nd = 8 Im A Lobo 3rd = 6 Ramming Speed 4th = 2 Hey Big Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 6 Major Occasion | ||
Tue Jun 20 2017 21:00 | 1st = 6 Major Occasion 2nd = 4 Hakuna 3rd = 11 Walking Eagle 4th = 5 Bedroomconfessions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 8 Thrilla Stroke | ||
Tue Jun 20 2017 20:55 | 1st = 8 Thrilla Stroke 2nd = 6 All Fueled Up 3rd = 1 Back Street Boy 4th = 2 Mutley On Friday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Thereugo | ||
Tue Jun 20 2017 20:50 | 1st = 8 Thereugo 2nd = 5 Davinci Diamond 3rd = 12 Hugh Victor 4th = 2 Seger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 7 Spare Cash | ||
Tue Jun 20 2017 20:48 | 1st = 7 Spare Cash 2nd = 2 Kingsbrae Lotte 3rd = 1 Moonstone Kahn 4th = 8 David Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Screaming Oaks | ||
Tue Jun 20 2017 20:45 | 1st = 6 Screaming Oaks 2nd = 8 Lightwood Miss 3rd = 4 Paddles Anderson 4th = 3 Freedom Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Daffey Tux | ||
Tue Jun 20 2017 20:42 | 1st = 3 Daffey Tux 2nd = 4 Tijuana Fun 3rd = 1 Brock Tonic 4th = 7 Pokkiri Raja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 5 Brads Luck | ||
Tue Jun 20 2017 20:40 | 1st = 5 Brads Luck 2nd = 2 Sevendaysaweek 3rd = 4 Lovethatfeeling 4th = 6 Bobby Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 6 Ima Chevey | ||
Tue Jun 20 2017 20:38 | 1st = 6 Ima Chevey 2nd = 2 Flash Lock 3rd = 8 Melissas Charm 4th = 4 Declared Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Huckabee | ||
Tue Jun 20 2017 20:35 | 1st = 1 Huckabee 2nd = 2 Riff 3rd = 7 Whatta Pass 4th = 8 Chaotic Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 8 Poster Boy | ||
Tue Jun 20 2017 20:30 | 1st = 8 Poster Boy 2nd = 6 Major Times 3rd = 2 Night Ninja 4th = 11 Delwyns Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Kingsbrae Chooky | ||
Tue Jun 20 2017 20:28 | 1st = 6 Kingsbrae Chooky 2nd = 2 Zabdon Lambo 3rd = 4 Whip Uppa Storm 4th = 8 Lilly Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Chloe In Paris | ||
Tue Jun 20 2017 20:25 | 1st = 4 Chloe In Paris 2nd = 8 Jake 3rd = 2 Magical Bling 4th = 7 Foxzami Tyga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Fantasy Fun | ||
Tue Jun 20 2017 20:22 | 1st = 4 Fantasy Fun 2nd = 2 Explosive Smith 3rd = 7 Linda Belinda 4th = 8 Jackpot June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Imincharge | ||
Tue Jun 20 2017 20:20 | 1st = 1 Imincharge 2nd = 5 Lord Willoughby 3rd = 2 Comeuppance 4th = 7 Nitro Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Lochinvar Hugo | ||
Tue Jun 20 2017 20:18 | 1st = 3 Lochinvar Hugo 2nd = 1 Take A Seat 3rd = 5 Adrians Gold 4th = 7 Wild Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Magic Wishes | ||
Tue Jun 20 2017 20:15 | 1st = 1 Magic Wishes 2nd = 3 Toes 3rd = 5 Big Sav 4th = 8 Go Prancer Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 3 My Casino Belle | ||
Tue Jun 20 2017 20:10 | 1st = 3 My Casino Belle 2nd = 2 Fastestgirlintown 3rd = 1 Always Suzie 4th = 5 Lucky Lyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Kingsbrae Dave | ||
Tue Jun 20 2017 20:08 | 1st = 2 Kingsbrae Dave 2nd = 7 Clouded Acorn 3rd = 1 Cosmo Trav 4th = 4 Porky Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Jimmy Vella | ||
Tue Jun 20 2017 20:05 | 1st = 1 Jimmy Vella 2nd = 6 Data Star 3rd = 8 Parisian Magic 4th = 5 Precipitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Yunderup Rocket | ||
Tue Jun 20 2017 20:02 | 1st = 3 Yunderup Rocket 2nd = 1 Alotta Style 3rd = 7 Ultimate Nitro 4th = 8 Mooshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Tam Major | ||
Tue Jun 20 2017 20:00 | 1st = 9 Tam Major 2nd = 4 Tapthekeg 3rd = 1 Beltane 4th = 11 Benalong Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Ariya | ||
Tue Jun 20 2017 19:58 | 1st = 2 Ariya 2nd = 4 Mr Paddington 3rd = 1 Barcia Queen 4th = 3 Set In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Chief Bolt | ||
Tue Jun 20 2017 19:55 | 1st = 8 Chief Bolt 2nd = 1 Barcias Hunt 3rd = 2 Jasper Rose 4th = 3 Cyclone Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Sea Me Smile | ||
Tue Jun 20 2017 19:50 | 1st = 8 Sea Me Smile 2nd = 2 Hindu Raja 3rd = 3 Lord Aviator 4th = 12 Cest Lheure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 8 Hippie Trend | ||
Tue Jun 20 2017 19:48 | 1st = 8 Hippie Trend 2nd = 3 Sparkle Lass 3rd = 1 Miss Lynbra 4th = 2 Oaks Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Eranna Bale | ||
Tue Jun 20 2017 19:45 | 1st = 7 Eranna Bale 2nd = 2 Weeona Kyle 3rd = 5 Mackenzies Run 4th = 4 Galloping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 2 The Kiss Principle | ||
Tue Jun 20 2017 19:40 | 1st = 2 The Kiss Principle 2nd = 7 Rocknroll Tune 3rd = 1 Always At Night 4th = 8 Franks Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 3 Victor Roy | ||
Tue Jun 20 2017 19:38 | 1st = 3 Victor Roy 2nd = 4 Devine Rite 3rd = 6 Megs Marvel 4th = 5 Screaming Onbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Nattys On Fire | ||
Tue Jun 20 2017 19:35 | 1st = 3 Nattys On Fire 2nd = 9 Oils Aint Oils 3rd = 1 Arthurs Stevie 4th = 6 Cool De Beers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Regal Cheval | ||
Tue Jun 20 2017 19:30 | 1st = 2 Regal Cheval 2nd = 3 Big Bad Bruce 3rd = 1 Liftntorque 4th = 6 Act Of Valor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 On The Rize | ||
Tue Jun 20 2017 19:28 | 1st = 7 On The Rize 2nd = 2 Indominous Dane 3rd = 1 Kirkham Zoey 4th = 3 Gunho Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Bright New Shine | ||
Tue Jun 20 2017 19:25 | 1st = 3 Bright New Shine 2nd = 8 Zelemar Bomba 3rd = 4 Cosmic Sole 4th = 5 King Of Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Rockin The Boys | ||
Tue Jun 20 2017 19:20 | 1st = 5 Rockin The Boys 2nd = 11 Soho Changeling 3rd = 3 Blackjack Anna 4th = 6 Camelot Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Leggy Blonde | ||
Tue Jun 20 2017 19:18 | 1st = 6 Leggy Blonde 2nd = 1 Taipan Tracey 3rd = 8 Black Vieri 4th = 4 Star Of Ibrox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 6 Silver Mouse | ||
Tue Jun 20 2017 19:15 | 1st = 6 Silver Mouse 2nd = 7 Mali Moo 3rd = 2 Poppy Chooky 4th = 8 Gliding Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 6 Jonah Jones | ||
Tue Jun 20 2017 19:10 | 1st = 6 Jonah Jones 2nd = 11 Ned Pepper 3rd = 10 Huge Attitude 4th = 9 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 Bigboys Ya Mate | ||
Tue Jun 20 2017 19:08 | 1st = 2 Bigboys Ya Mate 2nd = 6 Blackjack Betty 3rd = 7 Chasing Diamonds 4th = 1 Fabulous Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Weeona Paul | ||
Tue Jun 20 2017 19:05 | 1st = 6 Weeona Paul 2nd = 8 Knew It 3rd = 4 San Pablo 4th = 2 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 10 Passions Delight | ||
Tue Jun 20 2017 19:00 | 1st = 10 Passions Delight 2nd = 6 Pistol Abbey 3rd = 4 Gwendalion 4th = 8 Man Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Black Shark | ||
Tue Jun 20 2017 18:57 | 1st = 1 Black Shark 2nd = 10 Anndar Abbey 3rd = 9 Dude Abides 4th = 7 Cara Mack Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Big Bad Bob | ||
Tue Jun 20 2017 18:54 | 1st = 1 Big Bad Bob 2nd = 5 Get Shorty 3rd = 7 Ranger Danger 4th = 3 You Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Scootin Putin | ||
Tue Jun 20 2017 18:51 | 1st = 1 Scootin Putin 2nd = 5 Pinata 3rd = 6 Glorias Choice 4th = 2 My Names Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Cullquin Frank | ||
Tue Jun 20 2017 18:48 | 1st = 2 Cullquin Frank 2nd = 6 Bill Heeny 3rd = 5 Ellens Stardust 4th = 3 Miss Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 7 Timmy May | ||
Tue Jun 20 2017 18:43 | 1st = 7 Timmy May 2nd = 9 Coola Bar Boy 3rd = 3 Forest Fury 4th = 4 Thanku Thanku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Ripsaw Ronny | ||
Tue Jun 20 2017 18:40 | 1st = 7 Ripsaw Ronny 2nd = 2 Scott Cosmic 3rd = 8 Maximum Moo 4th = 6 Razzle Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Bintang Laurie | ||
Tue Jun 20 2017 18:37 | 1st = 6 Bintang Laurie 2nd = 10 Kikem Zest 3rd = 8 Sizeable 4th = 4 Alpha Hector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Full Of Boloney | ||
Tue Jun 20 2017 18:33 | 1st = 4 Full Of Boloney 2nd = 6 Shy Freddie 3rd = 7 Bombshell Bandit 4th = 3 Teflon Travis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 5 Nostra Villa | ||
Tue Jun 20 2017 18:28 | 1st = 5 Nostra Villa 2nd = 1 Imprincessgemma 3rd = 11 Luvyoubabe 4th = 8 Saphirique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Roy Boy | ||
Tue Jun 20 2017 18:25 | 1st = 7 Roy Boy 2nd = 3 Surfside Squids 3rd = 8 Maximum Jarvis 4th = 1 Galos Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Hoop Dreams | ||
Tue Jun 20 2017 18:21 | 1st = 2 Hoop Dreams 2nd = 7 Little Ach Cee 3rd = 1 Bogie Teejay 4th = 4 Lonesome Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Forever Merry | ||
Tue Jun 20 2017 18:17 | 1st = 8 Forever Merry 2nd = 9 Sketchy Nick 3rd = 4 Kiera Bale 4th = 1 Lunar Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 6 Mah Koo Loo Queen | ||
Tue Jun 20 2017 18:12 | 1st = 6 Mah Koo Loo Queen 2nd = 2 Sway 3rd = 3 Bettorbetbig 4th = 8 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Blue Magnum | ||
Tue Jun 20 2017 18:09 | 1st = 3 Blue Magnum 2nd = 8 Makikos 3rd = 5 Myrtle Grange 4th = 2 Ima Ebay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Torque Flight | ||
Tue Jun 20 2017 18:05 | 1st = 1 Torque Flight 2nd = 2 Cool Vane 3rd = 7 Second Gear 4th = 4 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Sir Briggen | ||
Tue Jun 20 2017 18:00 | 1st = 8 Sir Briggen 2nd = 1 Endorsement 3rd = 7 Winkanditsover 4th = 6 Hurricane Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Patriotic Star | ||
Tue Jun 20 2017 17:57 | 1st = 1 Patriotic Star 2nd = 3 Calvadoss 3rd = 8 Murrabit Betty 4th = 2 Miss Popularity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 10 Bettabe Perfect | ||
Tue Jun 20 2017 17:52 | 1st = 10 Bettabe Perfect 2nd = 6 A Good Chance 3rd = 11 Brigadier Bronski 4th = 9 Midnight Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Trim City | ||
Tue Jun 20 2017 17:49 | 1st = 1 Trim City 2nd = 4 Hunchback 3rd = 6 Meila Allen 4th = 7 Itz Grandeur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Praters Promise | ||
Tue Jun 20 2017 17:45 | 1st = 1 Praters Promise 2nd = 2 Another Norris 3rd = 3 Soft Sand 4th = 6 Gadsbys Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 9 Untitled | ||
Tue Jun 20 2017 17:40 | 1st = 9 Untitled 2nd = 5 Lethal Promise 3rd = 3 Doc Hosen Berry 4th = 7 Smooth Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Jacks Pick | ||
Tue Jun 20 2017 17:37 | 1st = 5 Jacks Pick 2nd = 4 Cheekers 3rd = 7 Gia 4th = 8 Cullquin Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Concealment | ||
Tue Jun 20 2017 17:32 | 1st = 6 Concealment 2nd = 3 Jimmy Locke 3rd = 1 Bella Ball Terror 4th = 7 Braeview Bondi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Seabrook Gem | ||
Tue Jun 20 2017 17:30 | 1st = 7 Seabrook Gem 2nd = 4 Blue Ivy 3rd = 6 Rockem Elvis 4th = 1 Beyond Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Corey Odonohue | ||
Tue Jun 20 2017 17:25 | 1st = 3 Corey Odonohue 2nd = 11 Our Pacquiao 3rd = 7 My Elusive Dream 4th = 9 Ardle Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Shining Supreme | ||
Tue Jun 20 2017 17:22 | 1st = 4 Shining Supreme 2nd = 2 Kyle The Tank 3rd = 7 Lonesome Hero 4th = 1 Spring Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 2 Tact Hayleys Delight | ||
Tue Jun 20 2017 17:17 | 1st = 2 Tact Hayleys Delight 2nd = 10 Sams Cam 3rd = 5 Valoroso Hanover 4th = 11 Rocky Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Weekend Binge | ||
Tue Jun 20 2017 17:14 | 1st = 5 Weekend Binge 2nd = 3 Maja Mahi Mahi 3rd = 2 Deadline To Meet 4th = 6 Charlie Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 5 Peggyville | ||
Tue Jun 20 2017 17:09 | 1st = 5 Peggyville 2nd = 3 Line My Pockets 3rd = 6 Arrived In Time 4th = 9 Recipe For Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Tiggerlong Scar | ||
Tue Jun 20 2017 17:06 | 1st = 6 Tiggerlong Scar 2nd = 5 Maximum Melva 3rd = 7 Night Hawk 4th = 8 Lilty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Kalani Karl | ||
Tue Jun 20 2017 17:02 | 1st = 1 Kalani Karl 2nd = 2 Tim And Niel 3rd = 6 Shadow Edge 4th = 7 Gas Up Isa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Ark Patrol | ||
Tue Jun 20 2017 16:57 | 1st = 5 Ark Patrol 2nd = 2 Heavens Hurricane 3rd = 6 Red Charmer 4th = 10 Justalittle Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 In It Together | ||
Tue Jun 20 2017 16:54 | 1st = 8 In It Together 2nd = 2 Argyle Lucifer 3rd = 1 Billiluna 4th = 5 Onya Grover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Popfromthebeach | ||
Tue Jun 20 2017 16:49 | 1st = 3 Popfromthebeach 2nd = 7 Smokey Quartz 3rd = 6 Double Event 4th = 8 Presidentialsecret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 8 Rock Spur | ||
Tue Jun 20 2017 16:45 | 1st = 8 Rock Spur 2nd = 7 Easy Weekend 3rd = 13 One For The Money 4th = 10 Olsson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Marko Bale | ||
Tue Jun 20 2017 16:42 | 1st = 3 Marko Bale 2nd = 4 Harvey Mills 3rd = 10 Virgil 4th = 1 Nolens Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Hayville George | ||
Tue Jun 20 2017 16:38 | 1st = 6 Hayville George 2nd = 4 Party Every Day 3rd = 2 Possession 4th = 10 Bondi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Myrniong Blaster | ||
Tue Jun 20 2017 16:34 | 1st = 1 Myrniong Blaster 2nd = 2 Militant Chief 3rd = 6 Zebo Bale 4th = 4 Alezan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 11 Fleurieu | ||
Tue Jun 20 2017 16:30 | 1st = 11 Fleurieu 2nd = 5 Strike Action 3rd = 10 Ensuing 4th = 9 Amiees Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Sugar Roselee | ||
Tue Jun 20 2017 16:27 | 1st = 8 Sugar Roselee 2nd = 6 Allen Arlovski 3rd = 1 Patchie Thief 4th = 2 Teggernaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Ferdinand | ||
Tue Jun 20 2017 16:23 | 1st = 8 Ferdinand 2nd = 4 January 3rd = 2 Ipanema Beach 4th = 9 Gotta Go Ralphie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Swaravski | ||
Tue Jun 20 2017 16:17 | 1st = 7 Swaravski 2nd = 2 Daze Like These 3rd = 1 Waycol Bill 4th = 6 Wingman Hutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 12 Eh Ef El | ||
Tue Jun 20 2017 16:12 | 1st = 12 Eh Ef El 2nd = 4 Bettor Together 3rd = 11 Overtaking Lane 4th = 2 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Bumble Bee Bolto | ||
Tue Jun 20 2017 16:09 | 1st = 4 Bumble Bee Bolto 2nd = 3 Nitro Swagger 3rd = 1 Onya Sami 4th = 8 Lucks Run Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 5 Bobcat | ||
Tue Jun 20 2017 16:05 | 1st = 5 Bobcat 2nd = 4 Horacio 3rd = 1 Rocknet 4th = 2 Roweiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Cavalry Rose | ||
Tue Jun 20 2017 16:03 | 1st = 7 Cavalry Rose 2nd = 1 Riverdale Tarzan 3rd = 5 Outta Ammo 4th = 6 Als San Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 3 Dame Vassa | ||
Tue Jun 20 2017 16:00 | 1st = 3 Dame Vassa 2nd = 2 Snitzel Music 3rd = 6 Try Pink 4th = 1 Bellomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Chippie Rose Hi | ||
Tue Jun 20 2017 15:57 | 1st = 6 Chippie Rose Hi 2nd = 7 Outlaw Annie 3rd = 5 Lazza Manazza 4th = 4 Scintillatin Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Timmo Time | ||
Tue Jun 20 2017 15:52 | 1st = 7 Timmo Time 2nd = 5 Blingittothemax 3rd = 4 Jossie James 4th = 1 Django Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Joyous | ||
Tue Jun 20 2017 15:49 | 1st = 6 Joyous 2nd = 2 Dangerwood 3rd = 3 Miss Shieka 4th = 5 Fast Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Possibly | ||
Tue Jun 20 2017 15:42 | 1st = 5 Possibly 2nd = 4 Pandoras Galaxy 3rd = 8 Mats Road 4th = 1 Dynastic Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Long Gully Leo | ||
Tue Jun 20 2017 15:38 | 1st = 1 Long Gully Leo 2nd = 8 Zipping Bianca 3rd = 6 Spring Clarkie 4th = 2 Alhanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Under Worked | ||
Tue Jun 20 2017 15:33 | 1st = 9 Under Worked 2nd = 5 Change Gear 3rd = 2 Devil Dodger 4th = 1 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 1 Robbo The Bold | ||
Tue Jun 20 2017 15:30 | 1st = 1 Robbo The Bold 2nd = 7 Internship 3rd = 6 Highgate Hill 4th = 2 Celestial Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Got One Back | ||
Tue Jun 20 2017 15:28 | 1st = 5 Got One Back 2nd = 7 Monaro Joe 3rd = 4 Scarlet Blu Boy 4th = 8 Greysynd Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 La Chica Pequena | ||
Tue Jun 20 2017 15:25 | 1st = 1 La Chica Pequena 2nd = 8 Hardaway Knight 3rd = 3 Combined Effort 4th = 6 Mix Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Meteor Storm | ||
Tue Jun 20 2017 15:25 | 1st = 4 Meteor Storm 2nd = 6 Real Warrior 3rd = 3 Marks Legacy 4th = 10 Craiglea Ceon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Bongioletti | ||
Tue Jun 20 2017 15:22 | 1st = 2 Bongioletti 2nd = 1 Capetown Jinx 3rd = 4 Buzzsaw 4th = 6 Droopys Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Dodgers Beauty | ||
Tue Jun 20 2017 15:19 | 1st = 6 Dodgers Beauty 2nd = 9 Spring Time Miss 3rd = 2 Miss Premier 4th = 5 Little Big Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Fame Assured | ||
Tue Jun 20 2017 15:17 | 1st = 5 Fame Assured 2nd = 3 Meant To Be Me 3rd = 7 Corey William 4th = 1 Torque Feels Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Spring Bloom | ||
Tue Jun 20 2017 15:14 | 1st = 8 Spring Bloom 2nd = 1 Gunner Molloy 3rd = 4 Spring Scorpion 4th = 3 Cigar Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Skibbo | ||
Tue Jun 20 2017 15:10 | 1st = 6 Skibbo 2nd = 1 My Names Ned 3rd = 7 Very Venom 4th = 2 Magic Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Rockstar Eliza | ||
Tue Jun 20 2017 15:07 | 1st = 8 Rockstar Eliza 2nd = 5 Oh So Nice 3rd = 4 Cawbourne Drive 4th = 6 Buckle Up Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Slamming Thunder | ||
Tue Jun 20 2017 15:04 | 1st = 2 Slamming Thunder 2nd = 8 Sveen 3rd = 1 Body And Soul 4th = 6 Sugar Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Dyna Elvio | ||
Tue Jun 20 2017 15:01 | 1st = 8 Dyna Elvio 2nd = 6 Destini Delta 3rd = 1 Charlotte Allen 4th = 7 Tolerance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Miss Clooney | ||
Tue Jun 20 2017 15:00 | 1st = 4 Miss Clooney 2nd = 3 Frankincense 3rd = 2 Champagne Cocktail 4th = 6 Intrigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Yes Sarge | ||
Tue Jun 20 2017 14:57 | 1st = 5 Yes Sarge 2nd = 1 Rue De Rose 3rd = 2 Yastreb 4th = 4 Lyka Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Spa Vulpix | ||
Tue Jun 20 2017 14:54 | 1st = 5 Spa Vulpix 2nd = 8 Greysynd Alpha 3rd = 7 Zulu Reign 4th = 3 Dyna Funky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 A Passion For Aces | ||
Tue Jun 20 2017 14:53 | 1st = 8 A Passion For Aces 2nd = 7 Our White Knight 3rd = 6 Lots More Art 4th = 2 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Le Chiffre | ||
Tue Jun 20 2017 14:50 | 1st = 1 Le Chiffre 2nd = 5 Gravettian 3rd = 4 Forgive Me 4th = 3 Sweet Soda Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 5 Droopys Ella | ||
Tue Jun 20 2017 14:47 | 1st = 5 Droopys Ella 2nd = 2 Marteeny 3rd = 1 Burning House 4th = 3 Ferrios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Big Gora | ||
Tue Jun 20 2017 14:44 | 1st = 1 Big Gora 2nd = 3 Little Big Town 3rd = 9 Fancy Max 4th = 2 By Golly Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Takara Truffle | ||
Tue Jun 20 2017 14:42 | 1st = 3 Takara Truffle 2nd = 4 Psychedelic 3rd = 2 Top Trio 4th = 9 Smiling Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Marlow Brown | ||
Tue Jun 20 2017 14:34 | 1st = 6 Marlow Brown 2nd = 5 Stack The Aces 3rd = 8 Allen Portland 4th = 3 Edies Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 2 Eminent Son | ||
Tue Jun 20 2017 14:30 | 1st = 2 Eminent Son 2nd = 8 Red Gucci 3rd = 12 St Vaduz 4th = 5 Flirtdeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Majestic Tale | ||
Tue Jun 20 2017 14:27 | 1st = 4 Majestic Tale 2nd = 7 Wynburn Archer 3rd = 3 Keep Ya Looks 4th = 1 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 The Democrat | ||
Tue Jun 20 2017 14:22 | 1st = 5 The Democrat 2nd = 2 Major Resolution 3rd = 7 Rockntingira 4th = 3 Captains Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Titan Sprite | ||
Tue Jun 20 2017 14:19 | 1st = 1 Titan Sprite 2nd = 8 Firestone Icon 3rd = 4 Mandagery Jim 4th = 6 Shayla Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 3 Golden Guardian | ||
Tue Jun 20 2017 14:15 | 1st = 3 Golden Guardian 2nd = 11 Craiglea Nikita 3rd = 7 Elite Jet 4th = 2 Craiglea Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Bella Trix | ||
Tue Jun 20 2017 14:12 | 1st = 3 Bella Trix 2nd = 1 Footrot Fantasia 3rd = 2 Rebound Rita 4th = 6 Mepunga Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Subtle Advice | ||
Tue Jun 20 2017 14:07 | 1st = 3 Subtle Advice 2nd = 4 Soeur De Lyse 3rd = 5 One Mans Pass 4th = 1 Bella Rippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Zulu Knocks | ||
Tue Jun 20 2017 14:04 | 1st = 2 Zulu Knocks 2nd = 3 Shima Sun 3rd = 1 Dark Drifter 4th = 6 Swift Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 1 Electrolyte | ||
Tue Jun 20 2017 14:00 | 1st = 1 Electrolyte 2nd = 10 Madam Stowell 3rd = 6 Satchmo 4th = 7 Sub Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Fubre | ||
Tue Jun 20 2017 13:58 | 1st = 8 Fubre 2nd = 4 Super Classy 3rd = 3 Flavia 4th = 9 Rudolph Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Hopes Beau | ||
Tue Jun 20 2017 13:52 | 1st = 2 Hopes Beau 2nd = 5 My Boy Tyler 3rd = 4 Long Gully Robbi 4th = 7 Allen Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Pharisee | ||
Tue Jun 20 2017 13:47 | 1st = 4 Pharisee 2nd = 2 Maybetothemax 3rd = 1 Quietly Spoken 4th = 5 Dieu De Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Homebush Fued | ||
Tue Jun 20 2017 13:46 | 1st = 6 Homebush Fued 2nd = 2 Magma 3rd = 4 Hilton Forabeer 4th = 7 Unbridled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Oliver Queen | ||
Tue Jun 20 2017 13:44 | 1st = 3 Oliver Queen 2nd = 5 Baci De Kahn 3rd = 2 Retail Chart 4th = 6 Shaina Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 7 Two For The Road | ||
Tue Jun 20 2017 13:40 | 1st = 7 Two For The Road 2nd = 1 Major Major 3rd = 5 Gainsford 4th = 6 Robabank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 File The Writ | ||
Tue Jun 20 2017 13:37 | 1st = 3 File The Writ 2nd = 1 Manticore 3rd = 5 Classy Offer 4th = 4 Jabba The Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Shift The Blame | ||
Tue Jun 20 2017 13:36 | 1st = 2 Shift The Blame 2nd = 4 Jon Snow Lives 3rd = 6 Avalanch City 4th = 1 Ebert Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Yoe | ||
Tue Jun 20 2017 13:34 | 1st = 7 Yoe 2nd = 4 Enemy Mine 3rd = 5 Blue Murray 4th = 1 Cris Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 5 Wenner | ||
Tue Jun 20 2017 13:30 | 1st = 5 Wenner 2nd = 12 Thomasina 3rd = 7 Bella Mia 4th = 10 Paper Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 High Treason | ||
Tue Jun 20 2017 13:27 | 1st = 7 High Treason 2nd = 6 Cosmic Heir 3rd = 8 Spec Bennett 4th = 1 Black Chevelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 We Rocking | ||
Tue Jun 20 2017 13:26 | 1st = 8 We Rocking 2nd = 7 Wake Up Susie 3rd = 3 Ngakawau 4th = 5 Ohoka Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Melpark Royal Son | ||
Tue Jun 20 2017 13:23 | 1st = 10 Melpark Royal Son 2nd = 7 Justabitcoco 3rd = 8 Foursharesmorebeers 4th = 9 Scorched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 9 Ragnar Wilson | ||
Tue Jun 20 2017 13:20 | 1st = 9 Ragnar Wilson 2nd = 5 Miss Who 3rd = 8 Hadley And Jones 4th = 7 Esspee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 4 Homebush Sloan | ||
Tue Jun 20 2017 13:18 | 1st = 4 Homebush Sloan 2nd = 1 Homebush Scribe 3rd = 3 Homebush Flame 4th = 8 Nippaofsambucca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Amarda | ||
Tue Jun 20 2017 13:17 | 1st = 7 Amarda 2nd = 2 Eduardo 3rd = 8 Mud Kipper 4th = 5 Jacki Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Pocket Of Terror | ||
Tue Jun 20 2017 13:12 | 1st = 4 Pocket Of Terror 2nd = 5 Major Lucky 3rd = 1 Bracken Sky 4th = 6 Lucky Unlucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Terra Bindi | ||
Tue Jun 20 2017 13:11 | 1st = 7 Terra Bindi 2nd = 3 Ice Princess 3rd = 4 Cosmoholic 4th = 6 Talk Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Urana Reale | ||
Tue Jun 20 2017 13:09 | 1st = 2 Urana Reale 2nd = 6 Keep Ya Vision 3rd = 1 Amandas Dancer 4th = 9 Kalaway Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 7 Misc | ||
Tue Jun 20 2017 13:05 | 1st = 7 Misc 2nd = 2 Stone Philospher 3rd = 9 Written Image 4th = 6 Leighway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 10 Northern River | ||
Tue Jun 20 2017 13:00 | 1st = 10 Northern River 2nd = 9 Rocketcod 3rd = 1 High Valley 4th = 11 Panda Wantzoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 9 Little Gysmo | ||
Tue Jun 20 2017 12:57 | 1st = 9 Little Gysmo 2nd = 10 Despicable Scott 3rd = 6 Blazing Drum 4th = 5 Arizona Xena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 4 Wheelchair Norm | ||
Tue Jun 20 2017 12:56 | 1st = 4 Wheelchair Norm 2nd = 3 Botany Alan 3rd = 2 Speedy Blueblood 4th = 5 Seeking Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Burst Of Hope | ||
Tue Jun 20 2017 12:53 | 1st = 1 Burst Of Hope 2nd = 7 Fear Foran 3rd = 3 Tilka Joy 4th = 5 Woodside Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Harry Fields | ||
Tue Jun 20 2017 12:50 | 1st = 1 Harry Fields 2nd = 10 Opawa Amber 3rd = 9 Dyna Alk 4th = 3 Dyna Hadvar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Real Stylist | ||
Tue Jun 20 2017 12:47 | 1st = 7 Real Stylist 2nd = 2 Molly Supernova 3rd = 4 Nanna June 4th = 9 Queen Miela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Pride Of Charlie | ||
Tue Jun 20 2017 12:42 | 1st = 2 Pride Of Charlie 2nd = 1 Your My Love 3rd = 8 Rockstar Zac 4th = 4 Dropping Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 4 Freckle Flyer | ||
Tue Jun 20 2017 12:38 | 1st = 4 Freckle Flyer 2nd = 1 Southern Honey 3rd = 8 Definite 4th = 2 Wears The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 All Lane | ||
Tue Jun 20 2017 12:37 | 1st = 3 All Lane 2nd = 9 Grins Made A Blue 3rd = 6 Theytellme 4th = 8 Giacomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Attainment | ||
Tue Jun 20 2017 12:34 | 1st = 3 Attainment 2nd = 2 No Gravity 3rd = 4 Marys Entity 4th = 8 Coolbes Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Ohoka Alex | ||
Tue Jun 20 2017 12:27 | 1st = 4 Ohoka Alex 2nd = 7 Andolas 3rd = 3 Homebush Justine 4th = 5 Zulu Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Weona Vee | ||
Tue Jun 20 2017 12:24 | 1st = 8 Weona Vee 2nd = 7 Tah Sophie 3rd = 6 Cawbourne Era 4th = 4 Fesco Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Despicable Daz | ||
Tue Jun 20 2017 12:21 | 1st = 1 Despicable Daz 2nd = 3 Mallee Chas 3rd = 8 Interstella Icon 4th = 6 Danis The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Cosmic Richie | ||
Tue Jun 20 2017 12:17 | 1st = 8 Cosmic Richie 2nd = 4 Umbreon Bale 3rd = 5 Detective Dash 4th = 2 Rib Curler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Emerley Giggler | ||
Tue Jun 20 2017 12:14 | 1st = 8 Emerley Giggler 2nd = 1 Hope Of Joy 3rd = 5 No Lights 4th = 7 Mounted Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Another Liz | ||
Tue Jun 20 2017 12:07 | 1st = 4 Another Liz 2nd = 6 Oity Allen 3rd = 1 Lagoon Allira 4th = 2 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Midnight Hangman | ||
Tue Jun 20 2017 12:02 | 1st = 7 Midnight Hangman 2nd = 1 Crying Angle 3rd = 6 Gidgets Girl 4th = 2 King Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Rover Bale | ||
Tue Jun 20 2017 11:57 | 1st = 2 Rover Bale 2nd = 7 Princely Gold 3rd = 3 Qadir Bale 4th = 4 Luciastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Kay Bomb | ||
Tue Jun 20 2017 11:51 | 1st = 2 Kay Bomb 2nd = 3 Granny Magnet 3rd = 10 Opawa Extreme 4th = 7 Junk Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 3 Homebush Riley | ||
Tue Jun 20 2017 11:42 | 1st = 3 Homebush Riley 2nd = 4 Max Stix 3rd = 1 Nippa A Spot 4th = 8 Theseus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Koputara | ||
Tue Jun 20 2017 11:31 | 1st = 7 Koputara 2nd = 5 Tip The Babe 3rd = 1 Adjudicator 4th = 4 Stormy Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Majestic Action | ||
Tue Jun 20 2017 11:23 | 1st = 6 Majestic Action 2nd = 1 Opawa Denise 3rd = 2 Penalty Bale 4th = 7 His Nibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Little Bit Funny | ||
Tue Jun 20 2017 11:11 | 1st = 7 Little Bit Funny 2nd = 1 Know Cheers 3rd = 8 Goldstar Archie 4th = 2 Idol Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 6 Opawa Jumper | ||
Tue Jun 20 2017 11:05 | 1st = 6 Opawa Jumper 2nd = 1 Goldstar Spotty 3rd = 2 Pat Allie 4th = 3 Midnight Daydream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 9 Cannonball Bolt | ||
Tue Jun 20 2017 10:51 | 1st = 9 Cannonball Bolt 2nd = 7 Inky Lord 3rd = 1 Homebush Patriot 4th = 2 Big Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Trumped | ||
Tue Jun 20 2017 10:43 | 1st = 1 Trumped 2nd = 2 Opawa Spirit 3rd = 6 Goldstar Marvely 4th = 3 Forkner Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Sweet As Brad | ||
Tue Jun 20 2017 10:31 | 1st = 5 Sweet As Brad 2nd = 1 Jinno Gino 3rd = 2 Lagoon Twist 4th = 8 Hells A Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Daves Dot | ||
Tue Jun 20 2017 10:23 | 1st = 8 Daves Dot 2nd = 1 Jinja Ninja 3rd = 5 Homebush Stormy 4th = 7 Paris Global |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Stu On It | ||
Tue Jun 20 2017 10:11 | 1st = 5 Stu On It 2nd = 8 Mr Bear 3rd = 1 Goldstar Linkin 4th = 3 Oxford Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Eskimo Chill | ||
Tue Jun 20 2017 10:03 | 1st = 2 Eskimo Chill 2nd = 1 Homebush Flutey 3rd = 3 Leannes Way 4th = 7 Goldstar Lottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Equanimity | ||
Sat May 20 2017 23:52 | 1st = 8 Equanimity 2nd = 7 Wild Aaron 3rd = 4 Allen Kempo 4th = 2 Oakland Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 10 Just Above | ||
Sat May 20 2017 23:35 | 1st = 10 Just Above 2nd = 11 Truleylucky 3rd = 9 Mcardles Gem 4th = 8 Happy As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 France Soir | ||
Sat May 20 2017 23:27 | 1st = 5 France Soir 2nd = 7 Iona Carlson 3rd = 1 Shing Lee 4th = 2 Flying Kayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Felton Bale | ||
Sat May 20 2017 23:12 | 1st = 4 Felton Bale 2nd = 1 Astrozone 3rd = 5 West On Hawkeye 4th = 2 West On Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 7 Northern Emperor | ||
Sat May 20 2017 23:00 | 1st = 7 Northern Emperor 2nd = 2 Aliman 3rd = 1 Coeur De Whitby 4th = 6 Alkiras Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Made First | ||
Sat May 20 2017 22:57 | 1st = 2 Made First 2nd = 8 Lucky Tetris 3rd = 3 Zipping Quinsee 4th = 4 Flying Smooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Sassy Ginger | ||
Sat May 20 2017 22:48 | 1st = 5 Sassy Ginger 2nd = 4 Honcho Monelli 3rd = 3 Ouchamp 4th = 8 Pyredos Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Variable Miss | ||
Sat May 20 2017 22:43 | 1st = 6 Variable Miss 2nd = 5 Liava 3rd = 1 Strathmore Queen 4th = 4 Star Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Wosbogavich | ||
Sat May 20 2017 22:40 | 1st = 6 Wosbogavich 2nd = 1 Lektra Fire 3rd = 5 Teflon Tony 4th = 2 Allen Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 10 Machine Elle | ||
Sat May 20 2017 22:35 | 1st = 10 Machine Elle 2nd = 2 Hugmeifuluvme 3rd = 11 Falling Starzzz 4th = 3 Im Zuleika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Centavos | ||
Sat May 20 2017 22:33 | 1st = 7 Centavos 2nd = 8 Poppa Ogg 3rd = 1 Penatron 4th = 6 Skid Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Cadice | ||
Sat May 20 2017 22:30 | 1st = 5 Cadice 2nd = 6 West On Beth 3rd = 1 Miss America 4th = 7 Sara Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Midwinter | ||
Sat May 20 2017 22:23 | 1st = 2 Midwinter 2nd = 3 Dewana Express 3rd = 6 Chevsta 4th = 10 Happy Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Dont Tell William | ||
Sat May 20 2017 22:18 | 1st = 2 Dont Tell William 2nd = 1 The Fifth Ace 3rd = 3 Bulletproof Boy 4th = 5 Dashes Past |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Midnight Mystic | ||
Sat May 20 2017 22:15 | 1st = 4 Midnight Mystic 2nd = 7 Starzsa Smiling 3rd = 2 Zipping Vixen 4th = 5 Where Art Thou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 8 Makinchanges | ||
Sat May 20 2017 22:10 | 1st = 8 Makinchanges 2nd = 10 Perfect Mach 3rd = 6 Trust My Judgement 4th = 9 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 My Names Emma | ||
Sat May 20 2017 22:08 | 1st = 7 My Names Emma 2nd = 1 Weedle Monelli 3rd = 5 Dandalup Annie 4th = 4 Return The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Still the One | ||
Sat May 20 2017 22:05 | 1st = 2 Still the One 2nd = 3 Rock Up Top 3rd = 8 Rohan Hill 4th = 9 Lucky Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 7 Hu Hu R U | ||
Sat May 20 2017 22:00 | 1st = 7 Hu Hu R U 2nd = 6 Keayang Starzzz 3rd = 8 Wow Shes Smooth 4th = 4 Magic Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Ritas Boy | ||
Sat May 20 2017 21:58 | 1st = 1 Ritas Boy 2nd = 5 Sound Advice 3rd = 3 Exultant 4th = 2 Crash Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Tezz Khora | ||
Sat May 20 2017 21:53 | 1st = 5 Tezz Khora 2nd = 6 Teramby Star 3rd = 4 Arrokeefe 4th = 10 Arnoux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Moment To Rumba | ||
Sat May 20 2017 21:50 | 1st = 2 Moment To Rumba 2nd = 7 Lini Danco 3rd = 1 West On Sutro 4th = 4 Amity Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 5 Im Havinaball | ||
Sat May 20 2017 21:45 | 1st = 5 Im Havinaball 2nd = 6 Char Ming 3rd = 8 Mister Flair 4th = 4 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Mystery Ride | ||
Sat May 20 2017 21:42 | 1st = 8 Mystery Ride 2nd = 1 Eddie Eagle 3rd = 5 Envy Heist 4th = 7 Telarah Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 12 Sweet As Candy | ||
Sat May 20 2017 21:37 | 1st = 12 Sweet As Candy 2nd = 4 Annas Best 3rd = 8 Kash 4th = 2 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Patch Adam | ||
Sat May 20 2017 21:35 | 1st = 6 Patch Adam 2nd = 2 Utah Miss 3rd = 3 Sesame Street 4th = 4 Kims Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Guns Ablazing | ||
Sat May 20 2017 21:32 | 1st = 3 Guns Ablazing 2nd = 2 Charlotte Street 3rd = 4 Like Her Mum 4th = 1 Dyna Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 11 Into The Unknown | ||
Sat May 20 2017 21:30 | 1st = 11 Into The Unknown 2nd = 7 Pizza Queen 3rd = 6 Donski 4th = 5 Kyvalley Topcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 West On Maisie | ||
Sat May 20 2017 21:27 | 1st = 1 West On Maisie 2nd = 6 Moment To Jive 3rd = 2 Jewelled Coin 4th = 7 Sahannah Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 10 Maxentius | ||
Sat May 20 2017 21:26 | 1st = 10 Maxentius 2nd = 5 Pacific Rockstar 3rd = 11 Zeros Shout 4th = 9 Cherish Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Renesmae | ||
Sat May 20 2017 21:22 | 1st = 1 Renesmae 2nd = 5 Hilltopsomewhere 3rd = 6 Tell Me Why 4th = 2 Date Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Cadalora | ||
Sat May 20 2017 21:20 | 1st = 5 Cadalora 2nd = 4 Must Have 3rd = 1 Raven On 4th = 8 Cardamom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 11 - 1 Hardaway Terror | ||
Sat May 20 2017 21:17 | 1st = 1 Hardaway Terror 2nd = 5 Flashing Dean 3rd = 6 Kingsbrae Cheeko 4th = 8 Dyna Nerf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 11 Bob Wheel | ||
Sat May 20 2017 21:15 | 1st = 11 Bob Wheel 2nd = 7 Reigning Premiers 3rd = 10 John Edgar 4th = 6 Gotta Xcellerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Asa Barboza | ||
Sat May 20 2017 21:12 | 1st = 2 Asa Barboza 2nd = 6 Cosmical 3rd = 1 Max Cady 4th = 5 Fawn Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Sudoku Mercedes | ||
Sat May 20 2017 21:09 | 1st = 4 Sudoku Mercedes 2nd = 2 Thunder Of Night 3rd = 10 Hillbilly Bubba 4th = 8 Galos Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Joys A Babe | ||
Sat May 20 2017 21:07 | 1st = 1 Joys A Babe 2nd = 2 Avonnova 3rd = 4 Ideal Scott 4th = 8 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Ochre Keroma | ||
Sat May 20 2017 21:05 | 1st = 3 Ochre Keroma 2nd = 1 Lachlan Monelli 3rd = 6 Victor Metti 4th = 2 Wizard Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 Clover Mac | ||
Sat May 20 2017 21:00 | 1st = 4 Clover Mac 2nd = 5 Our Overanova 3rd = 1 Fabrication 4th = 3 Prince Fearless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Blackpool Chuck | ||
Sat May 20 2017 20:57 | 1st = 1 Blackpool Chuck 2nd = 7 Fabriola Allen 3rd = 3 Sooty Epsom 4th = 4 Grand Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 1 Our Ideal Lady | ||
Sat May 20 2017 20:56 | 1st = 1 Our Ideal Lady 2nd = 5 Black Silhouette 3rd = 10 Fairlight Lady 4th = 2 Jive Dancing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Big Gora | ||
Sat May 20 2017 20:54 | 1st = 1 Big Gora 2nd = 4 Bluechip 3rd = 5 Classy Offer 4th = 7 See Ya Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Canada Bay | ||
Sat May 20 2017 20:52 | 1st = 8 Canada Bay 2nd = 5 Tossup 3rd = 1 Aquaflight 4th = 9 Jakarras Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Cosmic Vintage | ||
Sat May 20 2017 20:50 | 1st = 7 Cosmic Vintage 2nd = 1 Charrua 3rd = 2 Bulkender 4th = 6 Vintage Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 11 Star Boss | ||
Sat May 20 2017 20:49 | 1st = 11 Star Boss 2nd = 6 Jet Holme 3rd = 10 Shes So Cool 4th = 2 Ohoka Damo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Tat Toby | ||
Sat May 20 2017 20:46 | 1st = 1 Tat Toby 2nd = 4 Crumps Legend 3rd = 7 Oozing Mojo 4th = 2 Big Black Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 6 Shadow Reign | ||
Sat May 20 2017 20:45 | 1st = 6 Shadow Reign 2nd = 3 Tuapeka Glory 3rd = 9 Badewitz 4th = 5 Rakarolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Constantlysideways | ||
Sat May 20 2017 20:40 | 1st = 1 Constantlysideways 2nd = 7 War Dan Apollo 3rd = 2 Lenny The Legend 4th = 9 Passionate Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Vancouver Star | ||
Sat May 20 2017 20:38 | 1st = 8 Vancouver Star 2nd = 6 John John Lava 3rd = 5 Who Told Simon 4th = 7 Allen Xander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Beegumbah Rumba | ||
Sat May 20 2017 20:34 | 1st = 3 Beegumbah Rumba 2nd = 1 Iona Flyer 3rd = 4 Body And Soul 4th = 6 Riley Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 10 The Orange Agent | ||
Sat May 20 2017 20:33 | 1st = 10 The Orange Agent 2nd = 3 Rocker Band 3rd = 1 My Lucky Belle 4th = 8 Shakahari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Spring Inferno | ||
Sat May 20 2017 20:30 | 1st = 5 Spring Inferno 2nd = 2 Black Jack Opal 3rd = 6 Full On Lass 4th = 3 Adrians Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 10 First Fleeter | ||
Sat May 20 2017 20:29 | 1st = 10 First Fleeter 2nd = 7 Western Stride 3rd = 2 Mondooley Heaven 4th = 8 Im Feeling Firey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Iconic Chief | ||
Sat May 20 2017 20:25 | 1st = 6 Iconic Chief 2nd = 8 Ace Marlow 3rd = 7 Siennas Gem 4th = 5 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Crystal Sparkles | ||
Sat May 20 2017 20:25 | 1st = 6 Crystal Sparkles 2nd = 9 Canelliesparkle 3rd = 7 Ellen Louise 4th = 3 I Wanna Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Rippin Hayne | ||
Sat May 20 2017 20:22 | 1st = 1 Rippin Hayne 2nd = 7 Allen Mike 3rd = 9 Destini Dolphin 4th = 5 Quina Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Une Belle Allure | ||
Sat May 20 2017 20:18 | 1st = 5 Une Belle Allure 2nd = 7 Kinvara Sue 3rd = 10 Nieta 4th = 9 Four Walls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 8 She Is Fierce | ||
Sat May 20 2017 20:15 | 1st = 8 She Is Fierce 2nd = 1 Dog Days Are Over 3rd = 7 Moss Princess 4th = 4 Jagniwas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 The War Nurse | ||
Sat May 20 2017 20:13 | 1st = 5 The War Nurse 2nd = 9 Antero 3rd = 4 War Club 4th = 2 Bayardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Aisle Tifi | ||
Sat May 20 2017 20:12 | 1st = 2 Aisle Tifi 2nd = 4 Srixon 3rd = 6 Old Timer 4th = 7 One Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 3 Central Bark | ||
Sat May 20 2017 20:09 | 1st = 3 Central Bark 2nd = 1 Fullstop Period 3rd = 2 Data Star 4th = 5 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Remember Them | ||
Sat May 20 2017 20:07 | 1st = 9 Remember Them 2nd = 5 Im The Smoocha 3rd = 8 Montana Falcon 4th = 1 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 4 Serengeti Storm | ||
Sat May 20 2017 20:05 | 1st = 4 Serengeti Storm 2nd = 3 Bit Oakey 3rd = 1 Flying Pepper 4th = 6 Dads Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 9 Bright Energy | ||
Sat May 20 2017 20:04 | 1st = 9 Bright Energy 2nd = 5 I Like It Hot 3rd = 8 Jeronimo Joe 4th = 2 Ashark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Sure To Excite | ||
Sat May 20 2017 20:02 | 1st = 8 Sure To Excite 2nd = 6 Don Lesta 3rd = 10 Rapana 4th = 7 Shades Of Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 My Field Marshal | ||
Sat May 20 2017 20:00 | 1st = 6 My Field Marshal 2nd = 4 Mattgregor 3rd = 8 Mr Mojito 4th = 9 Mister Wickham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Wanda Bale | ||
Sat May 20 2017 19:58 | 1st = 1 Wanda Bale 2nd = 3 Flying Cash 3rd = 9 Gia 4th = 8 Heartbreak Hermy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Montanas Jet | ||
Sat May 20 2017 19:54 | 1st = 3 Montanas Jet 2nd = 7 Stones Corner 3rd = 5 The Nature Boy 4th = 2 All Hail Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Vintage Power | ||
Sat May 20 2017 19:52 | 1st = 1 Vintage Power 2nd = 2 Silvertop 3rd = 8 Costin 4th = 4 Centrico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Sugar Man | ||
Sat May 20 2017 19:49 | 1st = 7 Sugar Man 2nd = 3 File The Writ 3rd = 2 Pastizzi Pitzi 4th = 6 True Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 El Paco | ||
Sat May 20 2017 19:48 | 1st = 5 El Paco 2nd = 4 Vincennes 3rd = 13 Al Bundy 4th = 1 Our Summer Vacation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 10 The Captains Lady | ||
Sat May 20 2017 19:45 | 1st = 10 The Captains Lady 2nd = 1 Switch At Midnight 3rd = 5 Danish Drama 4th = 6 Harmonising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Reagan Tokaam | ||
Sat May 20 2017 19:42 | 1st = 2 Reagan Tokaam 2nd = 4 Ruby Spring 3rd = 7 Spinner 4th = 8 Zoe Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Kouta Mayhem | ||
Sat May 20 2017 19:39 | 1st = 3 Kouta Mayhem 2nd = 8 Daicos 3rd = 5 Audacious Assin 4th = 6 My Cousin Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Flaming Hero | ||
Sat May 20 2017 19:37 | 1st = 8 Flaming Hero 2nd = 1 Ketut 3rd = 6 Dabeers Zargon 4th = 2 Major Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Joffas Old Girl | ||
Sat May 20 2017 19:35 | 1st = 8 Joffas Old Girl 2nd = 5 Militant Man 3rd = 6 Dewana Babe 4th = 1 Cheekers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 9 Gotta Glow | ||
Sat May 20 2017 19:34 | 1st = 9 Gotta Glow 2nd = 11 Saint Stormy 3rd = 3 Nothings Final 4th = 2 Sir Lasnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Busted Custard | ||
Sat May 20 2017 19:31 | 1st = 6 Busted Custard 2nd = 1 Too Good Thommo 3rd = 7 Glengarrie Mate 4th = 3 Rogue River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Beach Boy Adios | ||
Sat May 20 2017 19:30 | 1st = 1 Beach Boy Adios 2nd = 8 Yerrington Bob 3rd = 10 Stormfortheboys 4th = 12 Classy Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Kyra Miss | ||
Sat May 20 2017 19:28 | 1st = 8 Kyra Miss 2nd = 3 Lochinvar Hugo 3rd = 1 Hollywood 4th = 6 Caramel Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Queen Of Sharkz | ||
Sat May 20 2017 19:23 | 1st = 1 Queen Of Sharkz 2nd = 3 Hilltop Sophia 3rd = 8 Genuine Excuse 4th = 5 Lily Thesinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Corrupt Model | ||
Sat May 20 2017 19:22 | 1st = 4 Corrupt Model 2nd = 3 Big Boss Kaos 3rd = 7 Riverview Rogue 4th = 6 Effective Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Demon Jesse | ||
Sat May 20 2017 19:19 | 1st = 5 Demon Jesse 2nd = 7 Zipping Bronze 3rd = 8 Billiluna 4th = 6 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Glenferrie Burn | ||
Sat May 20 2017 19:18 | 1st = 8 Glenferrie Burn 2nd = 2 Aldebaran Deebee 3rd = 1 Forestspider 4th = 10 Luvstuenthral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Saipan | ||
Sat May 20 2017 19:15 | 1st = 2 Saipan 2nd = 6 My Maisie 3rd = 1 Angel Dancer 4th = 3 Mount Kosciuszko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Rockoon | ||
Sat May 20 2017 19:12 | 1st = 2 Rockoon 2nd = 3 Verne Allen 3rd = 1 Dyna Orenthal 4th = 5 Beaumont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 8 My Sherona | ||
Sat May 20 2017 19:09 | 1st = 8 My Sherona 2nd = 1 Allen Elway 3rd = 9 Langhorne Creek 4th = 6 Mithril Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Motu Real Style | ||
Sat May 20 2017 19:07 | 1st = 4 Motu Real Style 2nd = 5 Fire One 3rd = 2 Steveejay 4th = 7 Im Norma Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Valaskan Gold | ||
Sat May 20 2017 19:05 | 1st = 3 Valaskan Gold 2nd = 2 Seven Jacks 3rd = 4 Mister Music 4th = 1 Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 6 Second Major | ||
Sat May 20 2017 19:04 | 1st = 6 Second Major 2nd = 9 Tiz A Smokey 3rd = 12 The Plainsman 4th = 1 Pumpniron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Viksun | ||
Sat May 20 2017 19:00 | 1st = 5 Viksun 2nd = 1 Allthemoves 3rd = 4 Patsdelight 4th = 6 Moresuccess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Broulee Miss | ||
Sat May 20 2017 18:58 | 1st = 8 Broulee Miss 2nd = 6 Ivanka Rose 3rd = 7 Cosmic Spur 4th = 10 Heleray Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 3 Tonkatuff | ||
Sat May 20 2017 18:54 | 1st = 3 Tonkatuff 2nd = 1 Magic Rocket 3rd = 13 By Decree 4th = 12 Rich Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Light em Jax | ||
Sat May 20 2017 18:52 | 1st = 1 Light em Jax 2nd = 6 Speedie Cargo 3rd = 3 Beer Can Billy 4th = 4 Showys Ya Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Bacardi Hurricane | ||
Sat May 20 2017 18:49 | 1st = 8 Bacardi Hurricane 2nd = 10 Dieu De LAmour 3rd = 13 Later 4th = 3 Giacomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Just Savannah | ||
Sat May 20 2017 18:47 | 1st = 8 Just Savannah 2nd = 7 Boil And Bubble 3rd = 1 Eli 4th = 3 Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Unique Mistique | ||
Sat May 20 2017 18:43 | 1st = 2 Unique Mistique 2nd = 4 Wimpole Street 3rd = 7 Salute The Prince 4th = 1 Walk To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Piccolo Princess | ||
Sat May 20 2017 18:40 | 1st = 4 Piccolo Princess 2nd = 3 Dancing Baroque 3rd = 1 Bound After Gold 4th = 5 Swift Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 3 Lerosa | ||
Sat May 20 2017 18:37 | 1st = 3 Lerosa 2nd = 8 Smoking Road 3rd = 7 Zipping Bronco 4th = 2 Who Said That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 The Space Invader | ||
Sat May 20 2017 18:35 | 1st = 1 The Space Invader 2nd = 10 Clarkey 3rd = 4 Overlap 4th = 3 Illawong Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Wills | ||
Sat May 20 2017 18:32 | 1st = 2 Wills 2nd = 1 Ibrox Sapphire 3rd = 8 Hombre Montana 4th = 7 Bone Jarrer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Rave Moonraker | ||
Sat May 20 2017 18:31 | 1st = 10 Rave Moonraker 2nd = 8 Iwilldefy 3rd = 4 Deeinnocentwon 4th = 7 Major Megs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Wobelee | ||
Sat May 20 2017 18:27 | 1st = 10 Wobelee 2nd = 3 Whizzbang Dan 3rd = 9 Chissy 4th = 11 Aldebaran Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Brandeen Peaches | ||
Sat May 20 2017 18:23 | 1st = 2 Brandeen Peaches 2nd = 4 Oni Bale 3rd = 5 Fancy Hope 4th = 3 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 3 Rock Magic | ||
Sat May 20 2017 18:19 | 1st = 3 Rock Magic 2nd = 15 Military Reign 3rd = 6 Durendal 4th = 10 Pounamu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Sull Set | ||
Sat May 20 2017 18:17 | 1st = 8 Sull Set 2nd = 3 Mighty Staunch 3rd = 2 Forty Twenty Two 4th = 7 Miss Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Mouse In The House | ||
Sat May 20 2017 18:14 | 1st = 4 Mouse In The House 2nd = 1 Machin Out 3rd = 10 Allblack Stride 4th = 9 Aztec Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Welsh Karma | ||
Sat May 20 2017 18:12 | 1st = 4 Welsh Karma 2nd = 7 Mrs Moonclay 3rd = 3 Chasing Da Tail 4th = 5 Lochinvar Klein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Choix De Roses | ||
Sat May 20 2017 18:08 | 1st = 6 Choix De Roses 2nd = 1 Cashnrun 3rd = 8 Boiling 4th = 10 Leading Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Pop Do It | ||
Sat May 20 2017 18:05 | 1st = 7 Pop Do It 2nd = 2 Merls Angel 3rd = 6 Wait There 4th = 5 Atlas Roughead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Knighted Tiger | ||
Sat May 20 2017 18:02 | 1st = 6 Knighted Tiger 2nd = 2 Lady Gold 3rd = 4 Flying State 4th = 7 Secret Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Countdown | ||
Sat May 20 2017 18:00 | 1st = 1 Countdown 2nd = 4 Comply Or Die 3rd = 12 Cold Ideal 4th = 2 Lexus On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Zipping Montana | ||
Sat May 20 2017 17:57 | 1st = 6 Zipping Montana 2nd = 2 Rockstar Roy 3rd = 5 La Montenara 4th = 3 Marj Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 1 Justarumour | ||
Sat May 20 2017 17:56 | 1st = 1 Justarumour 2nd = 2 Angelas Image 3rd = 5 Mac Toddy 4th = 11 Yan Tan Tethera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Imprincessgemma | ||
Sat May 20 2017 17:52 | 1st = 6 Imprincessgemma 2nd = 5 Hakuna 3rd = 1 Weeks End 4th = 7 Im Very Willing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Air Commander | ||
Sat May 20 2017 17:48 | 1st = 5 Air Commander 2nd = 8 Mo Dragon 3rd = 2 Yeah Nah Bro 4th = 6 Cha Ching Ching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Just Act Natural | ||
Sat May 20 2017 17:44 | 1st = 5 Just Act Natural 2nd = 3 Profit Street 3rd = 6 Special Delivery 4th = 9 Danefin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Chumlee | ||
Sat May 20 2017 17:39 | 1st = 2 Chumlee 2nd = 1 Power Of Red 3rd = 9 Astronaut 4th = 11 B D Windermere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Little Evie | ||
Sat May 20 2017 17:37 | 1st = 7 Little Evie 2nd = 8 Mr Mayhem 3rd = 1 Rare Breed 4th = 4 Trailer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 6 Mishani Wrangler | ||
Sat May 20 2017 17:33 | 1st = 6 Mishani Wrangler 2nd = 3 Golden Command 3rd = 1 Pure Luck 4th = 2 Sure Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Usane Flash | ||
Sat May 20 2017 17:28 | 1st = 8 Usane Flash 2nd = 3 Diesel Shannon 3rd = 9 Zalta 4th = 12 Riverleigh William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 10 Fuhryk | ||
Sat May 20 2017 17:25 | 1st = 10 Fuhryk 2nd = 1 Miss Gunpowder 3rd = 4 Ravi 4th = 15 Typhoon Jolie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Tamahay | ||
Sat May 20 2017 17:24 | 1st = 9 Tamahay 2nd = 10 Cashdontbounce 3rd = 6 Strike Lightfire 4th = 11 Elect To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Sevens Hope | ||
Sat May 20 2017 17:20 | 1st = 3 Sevens Hope 2nd = 12 Max Richter 3rd = 9 Just Wantano 4th = 13 Dentona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Wisp Bale | ||
Sat May 20 2017 17:17 | 1st = 8 Wisp Bale 2nd = 5 Bolton Babe 3rd = 1 Bula Betty 4th = 7 Rachelle Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Millwood Liberty | ||
Sat May 20 2017 17:12 | 1st = 5 Millwood Liberty 2nd = 4 Lots More Art 3rd = 3 Helens Bonus 4th = 9 Macca Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 7 Push To Pass | ||
Sat May 20 2017 17:08 | 1st = 7 Push To Pass 2nd = 9 Bergio 3rd = 11 Preselection 4th = 5 Senso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Tijuana Bromac | ||
Sat May 20 2017 17:03 | 1st = 10 Tijuana Bromac 2nd = 9 Tightrope 3rd = 6 Withalotofluck 4th = 5 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 6 Betcher | ||
Sat May 20 2017 16:59 | 1st = 6 Betcher 2nd = 4 Wild Run 3rd = 7 I Dream Of Gina 4th = 9 Princess Astro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Flash Lock | ||
Sat May 20 2017 16:59 | 1st = 7 Flash Lock 2nd = 1 Allen Veter 3rd = 3 Screaming Onbi 4th = 5 Frail Grasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 9 Revelio | ||
Sat May 20 2017 16:55 | 1st = 9 Revelio 2nd = 5 Laylas Lad 3rd = 3 Captain Leo 4th = 7 High Degree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Im Major Harry | ||
Sat May 20 2017 16:53 | 1st = 5 Im Major Harry 2nd = 9 Secret Jack 3rd = 6 Supreme Stride 4th = 11 Party Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Vega Magic | ||
Sat May 20 2017 16:50 | 1st = 7 Vega Magic 2nd = 20 Missrock 3rd = 14 Casino Wizard 4th = 6 Secret Agenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 12 Zourkhan | ||
Sat May 20 2017 16:45 | 1st = 12 Zourkhan 2nd = 13 Portion Control 3rd = 2 Fastnet Latina 4th = 8 Scapa Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Mister Nalin | ||
Sat May 20 2017 16:42 | 1st = 1 Mister Nalin 2nd = 2 Pixi Limeburner 3rd = 3 Reno 4th = 4 Cape Charity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Parramatta | ||
Sat May 20 2017 16:40 | 1st = 9 Parramatta 2nd = 12 Star Writer 3rd = 11 Adam Cartwright 4th = 1 Cant Refuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Jungle Edge | ||
Sat May 20 2017 16:36 | 1st = 1 Jungle Edge 2nd = 13 High Midnight 3rd = 5 Ulmann 4th = 15 Handfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Meteoroid | ||
Sat May 20 2017 16:32 | 1st = 2 Meteoroid 2nd = 8 Captivated Point 3rd = 11 Jetoomy 4th = 5 Quality Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 On Your Way | ||
Sat May 20 2017 16:30 | 1st = 3 On Your Way 2nd = 1 All The Credit 3rd = 4 One Faster 4th = 2 King Kazou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 5 Spoilspot | ||
Sat May 20 2017 16:28 | 1st = 5 Spoilspot 2nd = 1 Spatha 3rd = 6 Scenic Mint 4th = 7 Irish Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 9 Dagny | ||
Sat May 20 2017 16:25 | 1st = 9 Dagny 2nd = 10 Labdien 3rd = 8 Wahng Wah 4th = 3 Maraam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 12 Kaotika | ||
Sat May 20 2017 16:21 | 1st = 12 Kaotika 2nd = 10 Allelu 3rd = 8 Pupangamirri 4th = 7 Yet Tobe Convinced |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Burning Front | ||
Sat May 20 2017 16:15 | 1st = 1 Burning Front 2nd = 2 Hooked 3rd = 4 Rhythm To Spare 4th = 10 Beluga Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 3 Extra Zero | ||
Sat May 20 2017 16:10 | 1st = 3 Extra Zero 2nd = 13 Haradafull 3rd = 7 Self Sense 4th = 4 Second Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 11 Darbies Blugirl | ||
Sat May 20 2017 16:05 | 1st = 11 Darbies Blugirl 2nd = 6 Thorn In My Side 3rd = 5 Sadhika 4th = 2 Mr Bonjove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 Sense of Occasion | ||
Sat May 20 2017 16:01 | 1st = 3 Sense of Occasion 2nd = 5 Star Exhibit 3rd = 13 Rudy 4th = 16 Amelies Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Mr Motown | ||
Sat May 20 2017 15:55 | 1st = 3 Mr Motown 2nd = 4 Border Scot 3rd = 1 Delicate Miss 4th = 9 Chillie Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 1 Copper Coast Raida | ||
Sat May 20 2017 15:52 | 1st = 1 Copper Coast Raida 2nd = 7 Slippery Moss 3rd = 11 Frederation 4th = 10 Heidi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 5 Howdee | ||
Sat May 20 2017 15:48 | 1st = 5 Howdee 2nd = 3 Harlequin Bells 3rd = 1 First Draft 4th = 7 Hamish Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 12 Bonny Oreilly | ||
Sat May 20 2017 15:45 | 1st = 12 Bonny Oreilly 2nd = 11 Wild N Famous 3rd = 13 Dream Lane 4th = 10 Girl Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 4 Shandaara | ||
Sat May 20 2017 15:41 | 1st = 4 Shandaara 2nd = 1 Johnny Dowry 3rd = 3 Professor Tee 4th = 2 Dynamic Concept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 13 Exocet | ||
Sat May 20 2017 15:35 | 1st = 13 Exocet 2nd = 2 Sort After 3rd = 4 Have Another Glass 4th = 11 Miss Dubois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 3 Tashbeeh | ||
Sat May 20 2017 15:30 | 1st = 3 Tashbeeh 2nd = 5 Yesterdays Songs 3rd = 6 Tried And Tired 4th = 14 Oak Door |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 2 Picardy Rose | ||
Sat May 20 2017 15:25 | 1st = 2 Picardy Rose 2nd = 10 Longchamp Lass 3rd = 5 Lucienne 4th = 1 Broodwar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Kenedna | ||
Sat May 20 2017 15:21 | 1st = 2 Kenedna 2nd = 5 Oklahoma Girl 3rd = 8 Perilous Love 4th = 12 Shenandoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Dainty Tess | ||
Sat May 20 2017 15:16 | 1st = 1 Dainty Tess 2nd = 2 Karlakee Miss 3rd = 6 Mantime 4th = 7 Mervyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 1 Its Humphrey | ||
Sat May 20 2017 15:12 | 1st = 1 Its Humphrey 2nd = 2 Cincinnati 3rd = 3 Street Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 7 Moonlight Hussler | ||
Sat May 20 2017 15:08 | 1st = 7 Moonlight Hussler 2nd = 5 Classy Al 3rd = 1 Hook Me Up 4th = 3 Kayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 10 Invinzabeel | ||
Sat May 20 2017 15:05 | 1st = 10 Invinzabeel 2nd = 7 Berry Delicious 3rd = 1 Moher 4th = 13 So Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 1 Ashdam | ||
Sat May 20 2017 15:01 | 1st = 1 Ashdam 2nd = 2 Greipel 3rd = 7 Smooth Danish 4th = 5 Murdochs Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 3 Ana Royale | ||
Sat May 20 2017 14:55 | 1st = 3 Ana Royale 2nd = 4 Parthesia 3rd = 1 Smart As You Think 4th = 9 Young Hostess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 1 De Little Engine | ||
Sat May 20 2017 14:50 | 1st = 1 De Little Engine 2nd = 2 Mujadale 3rd = 5 Like A Carousel 4th = 10 Dane Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 9 Oakfield Monarch | ||
Sat May 20 2017 14:45 | 1st = 9 Oakfield Monarch 2nd = 5 Bend It Like Benny 3rd = 6 Hunter Caulfield 4th = 2 Chicago Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 10 Bidii Babe | ||
Sat May 20 2017 14:41 | 1st = 10 Bidii Babe 2nd = 5 Untamed Diamond 3rd = 8 Dee Nine Elle 4th = 18 Hermosa Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 11 Watchit | ||
Sat May 20 2017 14:36 | 1st = 11 Watchit 2nd = 6 Metallic Queen 3rd = 9 Frosty Bay 4th = 1 Lob City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Clifton Tactic | ||
Sat May 20 2017 14:34 | 1st = 1 Clifton Tactic 2nd = 7 Hopes And Dreams 3rd = 11 Pass The Speights 4th = 6 Young Conqueror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 5 Umaluka | ||
Sat May 20 2017 14:32 | 1st = 5 Umaluka 2nd = 2 Cerutty 3rd = 7 Latin Hero 4th = 1 Karadoc Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 4 Surrounded | ||
Sat May 20 2017 14:28 | 1st = 4 Surrounded 2nd = 3 Macon County 3rd = 1 Slade De Cerisy 4th = 2 Freedoms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 2 Thunder Down Under | ||
Sat May 20 2017 14:27 | 1st = 2 Thunder Down Under 2nd = 9 Calligraphy 3rd = 5 Hes Cavalier 4th = 14 Tavis Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 4 Broadside | ||
Sat May 20 2017 14:25 | 1st = 4 Broadside 2nd = 9 Get On The Grange 3rd = 10 More Energy 4th = 8 Caerless Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 9 Smash The Gong | ||
Sat May 20 2017 14:21 | 1st = 9 Smash The Gong 2nd = 3 Max Master 3rd = 7 Fildancer 4th = 5 Katy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Time To Test | ||
Sat May 20 2017 14:15 | 1st = 4 Time To Test 2nd = 1 High Church 3rd = 6 Unfurl 4th = 13 Docker Pav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 11 Sovereign Nation | ||
Sat May 20 2017 14:10 | 1st = 11 Sovereign Nation 2nd = 5 Well Sprung 3rd = 3 Tucanchoo 4th = 4 Now Or Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 4 Wait A Sec | ||
Sat May 20 2017 14:09 | 1st = 4 Wait A Sec 2nd = 6 Hutch 3rd = 8 Classic Touch 4th = 3 Sanjara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 8 Rhymes | ||
Sat May 20 2017 14:05 | 1st = 8 Rhymes 2nd = 9 Silent Sea 3rd = 7 Primavera 4th = 11 Varese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 13 Shezacullengirl | ||
Sat May 20 2017 14:04 | 1st = 13 Shezacullengirl 2nd = 8 The High Achiever 3rd = 5 Cast A Shadow 4th = 3 Ossessione |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Tactical Advantage | ||
Sat May 20 2017 14:01 | 1st = 1 Tactical Advantage 2nd = 16 All Over Bosanova 3rd = 15 Inspired Estelle 4th = 14 Manaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 4 Bengara | ||
Sat May 20 2017 13:55 | 1st = 4 Bengara 2nd = 3 Uncle Kenneth 3rd = 2 Red Scimitar 4th = 5 Typhon Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 13 Ophelia Lee | ||
Sat May 20 2017 13:53 | 1st = 13 Ophelia Lee 2nd = 3 Sasanofs Hero 4th = 12 Craftyeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Celebrakti | ||
Sat May 20 2017 13:50 | 1st = 2 Celebrakti 2nd = 5 Senior Council 3rd = 1 Bon Jet 4th = 4 Crackajack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 10 Clear The Beach | ||
Sat May 20 2017 13:45 | 1st = 10 Clear The Beach 2nd = 7 Dissolute 3rd = 3 Old Man Sam 4th = 1 Secret Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 5 Prevailing Winds | ||
Sat May 20 2017 13:41 | 1st = 5 Prevailing Winds 2nd = 8 Wired 3rd = 6 Sea Pirate 4th = 4 Our Cashier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 12 Golden Gate | ||
Sat May 20 2017 13:39 | 1st = 12 Golden Gate 2nd = 13 Pyramid Monarch 3rd = 10 Moment Of Sun 4th = 8 Spotlight The Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 9 Ill Have A Bit | ||
Sat May 20 2017 13:35 | 1st = 9 Ill Have A Bit 2nd = 7 Booker 3rd = 8 Its A Myth 4th = 4 Phelps Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 7 Guangzhou | ||
Sat May 20 2017 13:30 | 1st = 7 Guangzhou 2nd = 13 Bettyrae Ruby 3rd = 5 Atlantic Express 4th = 11 Tell The Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 12 Ladies First | ||
Sat May 20 2017 13:29 | 1st = 12 Ladies First 2nd = 10 Slimline 3rd = 5 Zorrali 4th = 8 Prince Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 6 Blanco Cara | ||
Sat May 20 2017 13:25 | 1st = 6 Blanco Cara 2nd = 7 Kirini 3rd = 10 Power From Within 4th = 11 Princess Pattern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 8 The Virginian | ||
Sat May 20 2017 13:21 | 1st = 8 The Virginian 2nd = 9 Highly Geared 3rd = 16 Quelle Liaison 4th = 6 Sir Statham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 8 Mantilla | ||
Sat May 20 2017 13:17 | 1st = 8 Mantilla 2nd = 2 Enemy Of The State 3rd = 6 Always Red 4th = 4 Artful Dreamweaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 13 The Kipling Girl | ||
Sat May 20 2017 13:13 | 1st = 13 The Kipling Girl 2nd = 5 Ekarosa 3rd = 9 Real Fun 4th = 6 Make Me Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 10 Hay Now | ||
Sat May 20 2017 13:10 | 1st = 10 Hay Now 2nd = 2 Red Knot 3rd = 14 Bolshoi Devoushka 4th = 1 Puzzling Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 1 Zeletto | ||
Sat May 20 2017 13:06 | 1st = 1 Zeletto 2nd = 2 Tycoon Tony 3rd = 9 Baby Zara 4th = 7 Pieceofeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Rakarover | ||
Sat May 20 2017 13:02 | 1st = 2 Rakarover 2nd = 9 The Night Hawk 3rd = 6 Simply Dreaming 4th = 4 Zealand Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Chase The Horizon | ||
Sat May 20 2017 13:00 | 1st = 1 Chase The Horizon 2nd = 18 So You Too 3rd = 5 Floral Fever 4th = 2 Battle Brewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 16 Northern Journey | ||
Sat May 20 2017 12:55 | 1st = 16 Northern Journey 2nd = 14 New Graduate 3rd = 3 Shoreham 4th = 8 Curragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 3 Dolcetto | ||
Sat May 20 2017 12:54 | 1st = 3 Dolcetto 2nd = 11 Mars Bars 3rd = 10 Itsagem 4th = 1 Travimyfriend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 2 Oakfield Midnight | ||
Sat May 20 2017 12:50 | 1st = 2 Oakfield Midnight 2nd = 4 The World Over 3rd = 7 Varuska 4th = 5 Matrimony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 1 Pardoe | ||
Sat May 20 2017 12:46 | 1st = 1 Pardoe 2nd = 12 Skate To Paris 3rd = 3 Wudang Blade 4th = 11 Cabin Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 8 Balham | ||
Sat May 20 2017 12:39 | 1st = 8 Balham 2nd = 13 In A Minute 3rd = 1 Danza Lad 4th = 4 Jochen Rindt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 1 New Universe | ||
Sat May 20 2017 12:35 | 1st = 1 New Universe 2nd = 8 Vienna Romance 3rd = 3 Memes 4th = 6 Once More A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 11 Keighran | ||
Sat May 20 2017 12:30 | 1st = 11 Keighran 2nd = 12 The Big Sheila 3rd = 9 Damn Wicked Left 4th = 7 Star Of Seville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Art Exhibit | ||
Sat May 20 2017 12:27 | 1st = 2 Art Exhibit 2nd = 1 Ideal Breeze 3rd = 5 Simple Pleasure 4th = 6 Comic Book Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 6 Overstep | ||
Sat May 20 2017 12:20 | 1st = 6 Overstep 2nd = 1 Motown Lil 3rd = 5 Divine Quality 4th = 12 Miss Siska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 15 Strolling Vagabond | ||
Sat May 20 2017 12:18 | 1st = 15 Strolling Vagabond 2nd = 3 The Czar 3rd = 9 Rhiannon 4th = 13 Redefine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 2 Pymble | ||
Sat May 20 2017 12:15 | 1st = 2 Pymble 2nd = 1 Matchfox 3rd = 6 Exceed The Night 4th = 5 Ultramarine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Gully Command | ||
Sat May 20 2017 12:10 | 1st = 6 Gully Command 2nd = 7 Blackjack Bella 3rd = 16 Street Savvy 4th = 8 American Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 3 The Big Opal | ||
Sat May 20 2017 12:04 | 1st = 3 The Big Opal 2nd = 1 Mr Mor 3rd = 6 Fair Script 4th = 2 Palemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 1 Quick Feet | ||
Sat May 20 2017 12:00 | 1st = 1 Quick Feet 2nd = 3 White Moss 3rd = 5 Fleeting Stryke 4th = 7 Passage Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 5 Eagle Galleon | ||
Sat May 20 2017 11:52 | 1st = 5 Eagle Galleon 2nd = 14 Larch 3rd = 2 Dipendra 4th = 8 Denn Nee Nose Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 12 Aloisia | ||
Sat May 20 2017 11:45 | 1st = 12 Aloisia 2nd = 5 Salsamor 3rd = 11 Grunt 4th = 3 Indernile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 1 Battle Creek | ||
Sat May 20 2017 11:44 | 1st = 1 Battle Creek 2nd = 9 Nadiasstar 3rd = 4 Adonis 4th = 7 Strada Roccia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 6 Kandy | ||
Sat May 20 2017 11:40 | 1st = 6 Kandy 2nd = 9 Two Hearts 3rd = 2 More Than A Samba 4th = 3 Mowayuncle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 6 Highly Likely | ||
Sat May 20 2017 11:30 | 1st = 6 Highly Likely 2nd = 4 Beverley Beck 3rd = 1 Mendoza 4th = 5 Brok Bak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Viridine | ||
Sat May 20 2017 11:25 | 1st = 1 Viridine 2nd = 7 Pendeloque 3rd = 9 Charlie Chap 4th = 6 Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Jabali | ||
Sat May 20 2017 11:15 | 1st = 6 Jabali 2nd = 5 Jody Direen 3rd = 9 Cullens Avenue 4th = 4 Jetenara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 1 Hard Merchandize | ||
Sat May 20 2017 11:12 | 1st = 1 Hard Merchandize 2nd = 6 Kate Louise 3rd = 2 Gilhoolie 4th = 5 Capblamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 12 Galaxy Miss | ||
Sat May 20 2017 10:55 | 1st = 12 Galaxy Miss 2nd = 1 Seventh Up 3rd = 5 Battle Time 4th = 3 Mighty Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 3 Repartee | ||
Sat May 20 2017 10:45 | 1st = 3 Repartee 2nd = 2 Mandolin 3rd = 9 Ladys Lass 4th = 6 Trendys Bad Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 2 Kiddo | ||
Sat May 20 2017 10:37 | 1st = 2 Kiddo 2nd = 7 Sakura 3rd = 10 Star Emerald 4th = 1 Hare Bawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 3 Thenamesbond | ||
Sat May 20 2017 10:20 | 1st = 3 Thenamesbond 2nd = 10 Yardarm 3rd = 5 Ooee 4th = 2 Just Got Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Bold Ruler | ||
Sat May 20 2017 10:10 | 1st = 4 Bold Ruler 2nd = 8 Wayward Roc 3rd = 14 Franco Huntington 4th = 11 Magnetic Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 9 Zartan | ||
Sat May 20 2017 10:02 | 1st = 9 Zartan 2nd = 7 Dr Watson 3rd = 6 Captain Lincoln 4th = 2 Kipkeino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 2 Im All Yours | ||
Sat May 20 2017 9:47 | 1st = 2 Im All Yours 2nd = 1 Perry Mason 3rd = 8 Finns Halo 4th = 3 Noah Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 9 Dali Bread | ||
Sat May 20 2017 9:42 | 1st = 9 Dali Bread 2nd = 5 Matai Valour 3rd = 2 T C Business 4th = 1 Maidonthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 13 Majestic Connies | ||
Sat May 20 2017 9:17 | 1st = 13 Majestic Connies 2nd = 11 Pegasus Hanover 3rd = 1 Laura Bush 4th = 2 Miss Bamboocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 10 Blue Shadow | ||
Sat May 20 2017 9:12 | 1st = 10 Blue Shadow 2nd = 3 Command Royale 3rd = 4 Huayra 4th = 5 Tellyawhat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 You Choose | ||
Sat May 20 2017 0:37 | 1st = 1 You Choose 2nd = 7 Howzat Ernie 3rd = 8 Humphrey Bale 4th = 2 Stanga Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Regatta Rebel | ||
Sat May 20 2017 0:12 | 1st = 4 Regatta Rebel 2nd = 2 Stanga Sparx 3rd = 8 Precise Li 4th = 1 Con Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Pick My Pocket | ||
Sat May 20 2017 0:00 | 1st = 8 Pick My Pocket 2nd = 7 Soho Angel 3rd = 6 Better B Chevron 4th = 5 Angel Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Hurricane Hayley | ||
Thu Apr 20 2017 23:57 | 1st = 7 Hurricane Hayley 2nd = 4 Miss Warner 3rd = 6 Falcons Glory 4th = 1 Last Weeks Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 3 Chal Storm | ||
Thu Apr 20 2017 23:50 | 1st = 3 Chal Storm 2nd = 1 Allamerican Beauty 3rd = 2 Kennys Revenge 4th = 10 Batavia Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Benelli Monelli | ||
Thu Apr 20 2017 23:42 | 1st = 1 Benelli Monelli 2nd = 4 Bulldog Stringer 3rd = 8 Bonbie Lass 4th = 3 Miami Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Nanza Gunn | ||
Thu Apr 20 2017 23:27 | 1st = 7 Nanza Gunn 2nd = 5 African Bull 3rd = 2 Zenobia 4th = 1 Anna Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 11 Justlikelindt | ||
Thu Apr 20 2017 23:22 | 1st = 11 Justlikelindt 2nd = 3 Torrevean Mio 4th = 7 Spendthelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Hello Im Donny | ||
Thu Apr 20 2017 23:02 | 1st = 6 Hello Im Donny 2nd = 1 Cool Hawk 3rd = 8 Freeway Tempo 4th = 2 Epic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 11 Qtown Rip Roaring | ||
Thu Apr 20 2017 22:57 | 1st = 11 Qtown Rip Roaring 2nd = 2 Spot The Shark 3rd = 12 Dame Puissant 4th = 10 Idolize Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Mano Warrior | ||
Thu Apr 20 2017 22:55 | 1st = 1 Mano Warrior 2nd = 4 Envy Heist 3rd = 3 Zipping Quinsee 4th = 6 Coalville Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Demon Lad | ||
Thu Apr 20 2017 22:52 | 1st = 7 Demon Lad 2nd = 4 Rock On Rolla 3rd = 2 Purdie Shuffle 4th = 1 Unshackled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 4 Tijuana Icon | ||
Thu Apr 20 2017 22:49 | 1st = 4 Tijuana Icon 2nd = 6 Noahs Park 3rd = 7 Regal Riches 4th = 8 Silent Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Raven Sky | ||
Thu Apr 20 2017 22:42 | 1st = 1 Raven Sky 2nd = 4 Hilaria 3rd = 2 Victa Jack 4th = 3 Another Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Schmick As | ||
Thu Apr 20 2017 22:39 | 1st = 1 Schmick As 2nd = 3 Incredible Bella 3rd = 7 Sleepy Again 4th = 8 Bang Goes Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 He Shall Fred | ||
Thu Apr 20 2017 22:34 | 1st = 7 He Shall Fred 2nd = 5 Dr Sherlock 3rd = 4 Louie Neveelk 4th = 3 Becky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Izzy A Prince | ||
Thu Apr 20 2017 22:31 | 1st = 8 Izzy A Prince 2nd = 6 Regent Lois 3rd = 5 Ridgeview Ronda 4th = 7 Tigra Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Canowindra Belle | ||
Thu Apr 20 2017 22:28 | 1st = 5 Canowindra Belle 2nd = 8 Lachies Lady 3rd = 7 Topper Soho 4th = 6 Bugatti Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Danyos Tom | ||
Thu Apr 20 2017 22:25 | 1st = 2 Danyos Tom 2nd = 5 Scottish Thistle 3rd = 1 Tear It Down 4th = 7 Max Destruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Adele Keeping | ||
Thu Apr 20 2017 22:22 | 1st = 7 Adele Keeping 2nd = 8 Shadow Runner 3rd = 1 Incredible Road 4th = 3 Rockabilly Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Rocky Marciano | ||
Thu Apr 20 2017 22:18 | 1st = 6 Rocky Marciano 2nd = 10 Must Be Nice 3rd = 3 Lagoon Stride 4th = 8 Our Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Tuffy Bale | ||
Thu Apr 20 2017 22:13 | 1st = 2 Tuffy Bale 2nd = 8 Cardamom 3rd = 3 Pop the Cork 4th = 6 Shanakee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Windy Girl | ||
Thu Apr 20 2017 22:10 | 1st = 5 Windy Girl 2nd = 6 Miss Becky Sam 3rd = 1 Nooree Dessa 4th = 2 Logan City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Devils Gullet | ||
Thu Apr 20 2017 22:07 | 1st = 1 Devils Gullet 2nd = 7 Capetown Jinx 3rd = 4 Ultimate Paddy 4th = 3 Lucky Nineteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 2 Dawn Mini | ||
Thu Apr 20 2017 22:04 | 1st = 2 Dawn Mini 2nd = 6 Astros Ethics 3rd = 8 Spirit Of Bella 4th = 4 Kims Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Aston Tadita | ||
Thu Apr 20 2017 22:01 | 1st = 1 Aston Tadita 2nd = 4 Mollys Entity 3rd = 6 Allen Santo 4th = 7 Hurucan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Miss Debello | ||
Thu Apr 20 2017 21:58 | 1st = 1 Miss Debello 2nd = 2 Zambora Den 3rd = 6 Grizzle Mania 4th = 7 Freeway Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Dundee Osprey | ||
Thu Apr 20 2017 21:55 | 1st = 1 Dundee Osprey 2nd = 5 Destini Wildfire 3rd = 2 Flying Eamonn 4th = 8 Triple Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Kulu Jasper | ||
Thu Apr 20 2017 21:52 | 1st = 1 Kulu Jasper 2nd = 5 Scipio Africanus 3rd = 8 Sonic Thunder 4th = 2 Captain Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 5 Madeeba | ||
Thu Apr 20 2017 21:48 | 1st = 5 Madeeba 2nd = 2 Devils Lightning 3rd = 3 Marylebone 4th = 4 Betterthanajeep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Fairy Baroque | ||
Thu Apr 20 2017 21:46 | 1st = 1 Fairy Baroque 2nd = 8 Shanlyn China 3rd = 3 Im Mad 4th = 2 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Dig Deep Billy | ||
Thu Apr 20 2017 21:43 | 1st = 4 Dig Deep Billy 2nd = 5 Smashing Sarah 3rd = 2 Agent Kade 4th = 6 Adelaide Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 1 Affluent Bell | ||
Thu Apr 20 2017 21:42 | 1st = 1 Affluent Bell 2nd = 12 Bettor Twisted 3rd = 2 Soho Cash 4th = 11 The Pacesetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Dixie Anne | ||
Thu Apr 20 2017 21:40 | 1st = 8 Dixie Anne 2nd = 2 Alices Entity 3rd = 1 Aston Apollo 4th = 7 Tronald Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Worm Burner | ||
Thu Apr 20 2017 21:37 | 1st = 7 Worm Burner 2nd = 8 Prince Scarlet 3rd = 2 Igor Karkaroff 4th = 6 Invictus Lawless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Lillith | ||
Thu Apr 20 2017 21:34 | 1st = 4 Lillith 2nd = 7 Explosive Gunn 3rd = 1 Find And Destroy 4th = 6 Howzat Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 7 Alert The Bagman | ||
Thu Apr 20 2017 21:33 | 1st = 7 Alert The Bagman 2nd = 8 Mister Stewart 3rd = 4 Bob Swagger 4th = 9 Unofficial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 3 Believing | ||
Thu Apr 20 2017 21:30 | 1st = 3 Believing 2nd = 13 Invincible Joy 3rd = 5 Miss Gidget 4th = 15 Mr Bandit Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cash Explosion | ||
Thu Apr 20 2017 21:28 | 1st = 1 Cash Explosion 2nd = 3 Under Advice 3rd = 8 Fab Dooley 4th = 7 Hurricane Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Spec Bennett | ||
Thu Apr 20 2017 21:25 | 1st = 8 Spec Bennett 2nd = 7 Whodat Bangin 3rd = 2 Maharani 4th = 4 Burning House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 What A Star | ||
Thu Apr 20 2017 21:22 | 1st = 8 What A Star 2nd = 1 Belivet 3rd = 2 Skitzen 4th = 3 Ritza John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Paul | ||
Thu Apr 20 2017 21:19 | 1st = 5 Paul 2nd = 2 Freeway Gem 3rd = 6 Topline Khaleesi 4th = 4 Accreditation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 3 Annies Life | ||
Thu Apr 20 2017 21:18 | 1st = 3 Annies Life 2nd = 1 Black Valley 3rd = 5 Parallel Lines 4th = 7 Hanging On A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Striker Klinsman | ||
Thu Apr 20 2017 21:16 | 1st = 5 Striker Klinsman 2nd = 7 On Fire 3rd = 2 Purpose Driven 4th = 6 Tommys Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Tito Mojito | ||
Thu Apr 20 2017 21:13 | 1st = 5 Tito Mojito 2nd = 3 Amigo 3rd = 2 Kutas Lad 4th = 1 Rockstar Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 4 Colour Coded | ||
Thu Apr 20 2017 21:12 | 1st = 4 Colour Coded 2nd = 9 Murihiku Miss 3rd = 5 Hilo Marcia 4th = 7 Najadnil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Cyndies Magic | ||
Thu Apr 20 2017 21:10 | 1st = 1 Cyndies Magic 2nd = 2 Bubble Guppy 3rd = 7 Hopes Magic 4th = 3 Cha Cha Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Quiet Bay | ||
Thu Apr 20 2017 21:07 | 1st = 2 Quiet Bay 2nd = 1 Mister Campo 3rd = 5 Family Challenge 4th = 4 Family Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Ernie Old | ||
Thu Apr 20 2017 21:04 | 1st = 1 Ernie Old 2nd = 2 Collis Princess 3rd = 8 Snippyliss 4th = 4 Tanjira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 8 Itsnewstome | ||
Thu Apr 20 2017 21:03 | 1st = 8 Itsnewstome 2nd = 1 Five Star Rocker 3rd = 7 Aces First 4th = 10 Darwins Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Mrs Gundi | ||
Thu Apr 20 2017 21:01 | 1st = 3 Mrs Gundi 2nd = 4 Smokey Desire 3rd = 2 Aeroplane Benny 4th = 6 Suzies Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 Streetshavenoname | ||
Thu Apr 20 2017 21:00 | 1st = 4 Streetshavenoname 2nd = 9 Lomi 3rd = 6 Good Therapy 4th = 10 October Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Nina The Weapon | ||
Thu Apr 20 2017 20:58 | 1st = 2 Nina The Weapon 2nd = 7 Winsome Sniper 3rd = 3 Egyptian Knight 4th = 1 Comic Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Signal Peak | ||
Thu Apr 20 2017 20:55 | 1st = 2 Signal Peak 2nd = 6 Shes A Looper 3rd = 1 Dyna Keitaro 4th = 4 Rockstar Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Fanta Bale | ||
Thu Apr 20 2017 20:52 | 1st = 7 Fanta Bale 2nd = 4 Dundee Kestrel 3rd = 2 Dakini Allen 4th = 3 Fantastic Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Leave Me Out | ||
Thu Apr 20 2017 20:49 | 1st = 4 Leave Me Out 2nd = 6 Cigars On Ice 3rd = 10 Ace Marlow 4th = 3 Lunar Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 3 Springfield Spirit | ||
Thu Apr 20 2017 20:48 | 1st = 3 Springfield Spirit 2nd = 4 Courtney John 3rd = 7 Union Ally 4th = 5 Firenglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Swap Ya | ||
Thu Apr 20 2017 20:46 | 1st = 7 Swap Ya 2nd = 2 Slick 3rd = 1 Lauryns Best 4th = 6 Master Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Tims Portrait | ||
Thu Apr 20 2017 20:45 | 1st = 1 Tims Portrait 2nd = 7 Catastrophic Event 3rd = 2 Livingston Bay 4th = 9 Black Apacheshadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Coopers Shadow | ||
Thu Apr 20 2017 20:43 | 1st = 2 Coopers Shadow 2nd = 8 Glenrea Target 3rd = 7 Zambora Queenie 4th = 9 Tah Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Dodgin Ethics | ||
Thu Apr 20 2017 20:40 | 1st = 1 Dodgin Ethics 2nd = 2 Explosive Brown 3rd = 7 Spring Creek Wil 4th = 3 Roxy Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Huayra | ||
Thu Apr 20 2017 20:37 | 1st = 6 Huayra 2nd = 4 Roc The Belvue 3rd = 1 Lizard Spock 4th = 8 Captain Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Cosmic Act | ||
Thu Apr 20 2017 20:34 | 1st = 2 Cosmic Act 2nd = 4 Anns Moment 3rd = 8 Splash Of Blue 4th = 3 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 9 Koloura Flight | ||
Thu Apr 20 2017 20:33 | 1st = 9 Koloura Flight 2nd = 8 Rocknroll Annie 3rd = 2 Dance On Ice 4th = 6 The Last Gindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Savvy Bandit | ||
Thu Apr 20 2017 20:30 | 1st = 4 Savvy Bandit 2nd = 2 Ocean Grove 3rd = 8 Groote Eylandt 4th = 10 Rouen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Mcneo | ||
Thu Apr 20 2017 20:28 | 1st = 1 Mcneo 2nd = 4 Shes Got Grace 3rd = 3 Rockin Rico 4th = 9 Blue Gum Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Aza Zeus | ||
Thu Apr 20 2017 20:25 | 1st = 2 Aza Zeus 2nd = 1 Alpha Hermes 3rd = 7 Angelic Miss 4th = 4 Cheeky Freyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Long View Belle | ||
Thu Apr 20 2017 20:22 | 1st = 7 Long View Belle 2nd = 4 Shirley Bass 3rd = 8 Dilston Loch 4th = 1 Dilston Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Autocrat | ||
Thu Apr 20 2017 20:19 | 1st = 7 Autocrat 2nd = 5 Red Tone 3rd = 3 Rapanui Revival 4th = 2 Iceni Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 3 Ella Michelle | ||
Thu Apr 20 2017 20:18 | 1st = 3 Ella Michelle 2nd = 4 Another Derek 3rd = 2 Sir Gest 4th = 8 Wardwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Rapid Tutu | ||
Thu Apr 20 2017 20:16 | 1st = 7 Rapid Tutu 2nd = 6 Dig Deep Chez 3rd = 4 Zali Magic 4th = 8 Bugatti Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Springvale Bryne | ||
Thu Apr 20 2017 20:13 | 1st = 4 Springvale Bryne 2nd = 1 Hukanui 3rd = 8 Chrichton Bale 4th = 5 Just As Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 8 Ace Bromac | ||
Thu Apr 20 2017 20:12 | 1st = 8 Ace Bromac 2nd = 2 Be On Guard 3rd = 1 Im Decadent 4th = 10 Adda Krait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Henry | ||
Thu Apr 20 2017 20:10 | 1st = 4 Henry 2nd = 1 Repelo Muggletum 3rd = 3 Nangar Range 4th = 6 Celica Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Joyce Rumble | ||
Thu Apr 20 2017 20:07 | 1st = 7 Joyce Rumble 2nd = 6 Invergarry Lady 3rd = 4 Rapid Explosion 4th = 1 Barbara Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Barry Bomber | ||
Thu Apr 20 2017 20:04 | 1st = 8 Barry Bomber 2nd = 5 Seven Two 3rd = 7 Unbackable 4th = 2 Bella Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 8 Conversion | ||
Thu Apr 20 2017 20:03 | 1st = 8 Conversion 2nd = 6 Yellow Taxi 3rd = 1 Itz Reigning Men 4th = 7 Mcardles Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Angel Eight | ||
Thu Apr 20 2017 20:00 | 1st = 5 Angel Eight 2nd = 3 The Ultimatum 3rd = 4 Zimzala 4th = 2 Sir Van Dyke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Shanlyn Witch | ||
Thu Apr 20 2017 19:58 | 1st = 7 Shanlyn Witch 2nd = 6 Bemboka Belle 3rd = 1 Magpie Fencer 4th = 5 Centre Pine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 4 Portillo | ||
Thu Apr 20 2017 19:55 | 1st = 4 Portillo 2nd = 2 Red Sox Ethics 3rd = 1 Classy Cousins 4th = 8 Little Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Bogie Bekim | ||
Thu Apr 20 2017 19:52 | 1st = 5 Bogie Bekim 2nd = 1 Micks Angel 3rd = 7 Keroma Storm 4th = 2 Long Gully Gilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Apatchy Racer | ||
Thu Apr 20 2017 19:49 | 1st = 2 Apatchy Racer 2nd = 8 Dance Craze 3rd = 1 Zelemar Zest 4th = 3 Teflon Travis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 6 Smashthemcalder | ||
Thu Apr 20 2017 19:48 | 1st = 6 Smashthemcalder 2nd = 2 Patsdelight 3rd = 3 Trotting Rockstar 4th = 4 Lucinda Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Dundee Calypso | ||
Thu Apr 20 2017 19:46 | 1st = 6 Dundee Calypso 2nd = 8 Lorenzo Blue 3rd = 2 Flying Smooth 4th = 4 Alpha Triton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Magic Hornet | ||
Thu Apr 20 2017 19:43 | 1st = 4 Magic Hornet 2nd = 2 Spare Cash 3rd = 5 Smooth Claudia 4th = 8 Princess Emalys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 7 Lockwade Sal | ||
Thu Apr 20 2017 19:40 | 1st = 7 Lockwade Sal 2nd = 8 Its A Wink 3rd = 2 Sweet Abbella 4th = 10 New Tears Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Heres Dave | ||
Thu Apr 20 2017 19:37 | 1st = 7 Heres Dave 2nd = 6 Mithril Magic 3rd = 4 Wildling 4th = 1 Tuiaki Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Franco Seville | ||
Thu Apr 20 2017 19:33 | 1st = 1 Franco Seville 2nd = 7 Justaglamour 3rd = 2 Jedi Superstar 4th = 4 The Puritan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Bears Gold | ||
Thu Apr 20 2017 19:32 | 1st = 3 Bears Gold 2nd = 7 Tiggerlong Nosey 3rd = 1 Down In Mexico 4th = 4 Zipping Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 7 Guangzhou | ||
Thu Apr 20 2017 19:30 | 1st = 7 Guangzhou 2nd = 3 Rufinson 3rd = 6 Dalgety 4th = 9 Pocketeering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Blaxland | ||
Thu Apr 20 2017 19:28 | 1st = 1 Blaxland 2nd = 2 Shakey Shadow 3rd = 3 Miles Per Gallon 4th = 6 Springvale Carla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Colden Girl | ||
Thu Apr 20 2017 19:25 | 1st = 1 Colden Girl 2nd = 8 Silver Salute 3rd = 2 Dr Cadenza 4th = 3 Fabriola Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Precious To Me | ||
Thu Apr 20 2017 19:22 | 1st = 1 Precious To Me 2nd = 3 Bikini Cloud 3rd = 8 Amber Marie 4th = 6 Cyns Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 4 Louis Sedgwick | ||
Thu Apr 20 2017 19:18 | 1st = 4 Louis Sedgwick 2nd = 5 Monash 3rd = 1 Ozzie Bogan 4th = 6 Misterfreeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Blackpool Chuck | ||
Thu Apr 20 2017 19:16 | 1st = 3 Blackpool Chuck 2nd = 1 Swing Arm 3rd = 2 Solar Mocha 4th = 8 Warrion Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 6 Snakey Katie | ||
Thu Apr 20 2017 19:13 | 1st = 6 Snakey Katie 2nd = 2 Storm Marlow 3rd = 1 Cullarin Blue 4th = 3 Bugatti Mode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Bessie Belle | ||
Thu Apr 20 2017 19:10 | 1st = 1 Bessie Belle 2nd = 8 Mauricio 3rd = 2 Just Lonely Boy 4th = 5 Venetian Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Aston Rioli | ||
Thu Apr 20 2017 19:07 | 1st = 1 Aston Rioli 2nd = 3 Gatwick 3rd = 9 Alpha Aion 4th = 8 Stilton Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 7 Mondooley Mach | ||
Thu Apr 20 2017 19:03 | 1st = 7 Mondooley Mach 2nd = 2 Bassey 3rd = 5 For Me 4th = 4 Caesars Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 7 Zamboanga | ||
Thu Apr 20 2017 19:00 | 1st = 7 Zamboanga 2nd = 4 Nickleby 3rd = 6 Purple Rider 4th = 2 Bartender Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Neekys Way | ||
Thu Apr 20 2017 18:57 | 1st = 7 Neekys Way 2nd = 2 Lockety Brin 3rd = 3 Emmas Magic 4th = 5 Flash Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Rock Me | ||
Thu Apr 20 2017 18:54 | 1st = 3 Rock Me 2nd = 4 Ok Jake 3rd = 2 Molly Chapta 4th = 6 Destini Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 4 Shakas Magic | ||
Thu Apr 20 2017 18:49 | 1st = 4 Shakas Magic 2nd = 2 Endorsement 3rd = 1 Glenferrie Captain 4th = 3 Touch Of Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 9 Machie Mach | ||
Thu Apr 20 2017 18:47 | 1st = 9 Machie Mach 2nd = 3 Nic Mac Willy 3rd = 6 The Persuader 4th = 2 Tahlia Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 1 Mister Panon | ||
Thu Apr 20 2017 18:45 | 1st = 1 Mister Panon 2nd = 4 Detection 3rd = 6 Lrondine 4th = 7 Nullaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Roll So Deep | ||
Thu Apr 20 2017 18:42 | 1st = 3 Roll So Deep 2nd = 8 Fire To Rain 3rd = 2 Free Spirit 4th = 7 Saludos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Ataraxia | ||
Thu Apr 20 2017 18:39 | 1st = 1 Ataraxia 2nd = 7 Star Desire 3rd = 2 Thanks Cheryl 4th = 6 Custom Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 11 Den Helder | ||
Thu Apr 20 2017 18:34 | 1st = 11 Den Helder 2nd = 1 Alartmicksue 3rd = 2 Tiz A Smokey 4th = 5 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 8 Bellegano | ||
Thu Apr 20 2017 18:30 | 1st = 8 Bellegano 2nd = 9 Proposal 3rd = 1 All Eez 4th = 4 Peruggia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 9 Thomas Jay | ||
Thu Apr 20 2017 18:27 | 1st = 9 Thomas Jay 2nd = 4 Shakes 3rd = 3 Strictly Rhythm 4th = 7 Komack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Chums Special | ||
Thu Apr 20 2017 18:24 | 1st = 3 Chums Special 2nd = 8 Sporto Brian 3rd = 7 Destini Cheetah 4th = 4 Caco Nut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 5 Pembrook Ideal | ||
Thu Apr 20 2017 18:22 | 1st = 5 Pembrook Ideal 2nd = 1 Thaboyz Toy 3rd = 8 Lanikai 4th = 7 Royal Bengal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Pandoras Boxer | ||
Thu Apr 20 2017 18:19 | 1st = 5 Pandoras Boxer 2nd = 6 Captain Snoozzze 3rd = 1 Miss Atomic Betty 4th = 10 Seize Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 6 Megamind | ||
Thu Apr 20 2017 18:15 | 1st = 6 Megamind 2nd = 8 Natural Luck 3rd = 13 Quantative Easing 4th = 2 Van Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Gleeson Landing | ||
Thu Apr 20 2017 18:12 | 1st = 1 Gleeson Landing 2nd = 8 Banjo Bolt 3rd = 3 Dugans Gun 4th = 2 Firestorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Fear No Evil | ||
Thu Apr 20 2017 18:07 | 1st = 8 Fear No Evil 2nd = 6 Ghost Gum 3rd = 9 My Change Of Heart 4th = 7 Dreamy Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Ohoka Billy | ||
Thu Apr 20 2017 18:06 | 1st = 1 Ohoka Billy 2nd = 2 Cawbourne Craig 3rd = 5 Botany Cold 4th = 7 Roadworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Print The Money | ||
Thu Apr 20 2017 18:04 | 1st = 1 Print The Money 2nd = 6 Billy Braavos 3rd = 4 Dons Magic 4th = 3 Time Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 1 Educate | ||
Thu Apr 20 2017 18:00 | 1st = 1 Educate 2nd = 4 Zephora 3rd = 2 Preemptive 4th = 5 Cuban Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Kingsley Boy | ||
Thu Apr 20 2017 17:57 | 1st = 8 Kingsley Boy 2nd = 1 Onto Jatt 3rd = 5 Proven Mona 4th = 10 Burrawonga Betoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 9 Balius | ||
Thu Apr 20 2017 17:57 | 1st = 9 Balius 2nd = 6 Leah Mac 3rd = 8 Miss Fandango 4th = 10 Ask Me Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 In A Rose Tattoo | ||
Thu Apr 20 2017 17:52 | 1st = 1 In A Rose Tattoo 2nd = 4 My Sophisticated Lady 3rd = 8 Kotare Mahdi 4th = 7 The Diamond King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Espanyol | ||
Thu Apr 20 2017 17:49 | 1st = 2 Espanyol 2nd = 9 Bintang Radler 3rd = 1 Gadooga 4th = 6 Dynamic Songar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Chang Mai | ||
Thu Apr 20 2017 17:44 | 1st = 6 Chang Mai 2nd = 10 Hannahs Freedom 3rd = 1 Wecanonlyhope 4th = 7 Im Rolling Stoned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Opawa Kim | ||
Thu Apr 20 2017 17:42 | 1st = 8 Opawa Kim 2nd = 7 Cosmic Odette 3rd = 2 Opawa Denise 4th = 1 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 9 Happy Lane | ||
Thu Apr 20 2017 17:40 | 1st = 9 Happy Lane 2nd = 1 Newmarracarra 3rd = 3 Marjesden 4th = 6 My Shes Exquisite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Right Now | ||
Thu Apr 20 2017 17:37 | 1st = 4 Right Now 2nd = 1 Scoop Jackson 3rd = 5 King Of Sunshine 4th = 2 Emis Boy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Dream Big | ||
Thu Apr 20 2017 17:32 | 1st = 4 Dream Big 2nd = 8 Cuddly Jess 3rd = 6 Denn Nee Nose Best 4th = 1 King Kone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 8 Remember Kaiser | ||
Thu Apr 20 2017 17:32 | 1st = 8 Remember Kaiser 2nd = 9 Hero Bromac 3rd = 6 Mitrhys Magic 4th = 11 Tact Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Black Jack Opal | ||
Thu Apr 20 2017 17:30 | 1st = 7 Black Jack Opal 2nd = 3 Misty Jaya 3rd = 8 Brilliant Shot 4th = 9 Reggie Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Four Starzzz Forsa | ||
Thu Apr 20 2017 17:25 | 1st = 6 Four Starzzz Forsa 2nd = 5 Twoforsixty 3rd = 7 Dominate The Dojo 4th = 3 Illawong Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Bennys Promise | ||
Thu Apr 20 2017 17:22 | 1st = 3 Bennys Promise 2nd = 2 Cosmic Wish 3rd = 5 Pyramid Flyer 4th = 7 Bletchley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Bob Gage | ||
Thu Apr 20 2017 17:17 | 1st = 10 Bob Gage 2nd = 6 Cheyenne Warrior 3rd = 7 Don Alvaro 4th = 1 Man With Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Albie Punter | ||
Thu Apr 20 2017 17:16 | 1st = 8 Albie Punter 2nd = 5 Smash Rebel 3rd = 7 Opawa Racer 4th = 4 Bigtime Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Zipping Chang | ||
Thu Apr 20 2017 17:14 | 1st = 1 Zipping Chang 2nd = 4 Joe Frend 3rd = 3 Bobby Rudd 4th = 7 Ferrari Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 2 Chica Peeps | ||
Thu Apr 20 2017 17:10 | 1st = 2 Chica Peeps 2nd = 10 Amahero 3rd = 1 Shahqa 4th = 7 Big Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Platinum Impact | ||
Thu Apr 20 2017 17:07 | 1st = 8 Platinum Impact 2nd = 2 Heartbreak Mary 3rd = 4 Arctic Blaze 4th = 7 Clovalley Mauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 3 Top Brass | ||
Thu Apr 20 2017 17:06 | 1st = 3 Top Brass 2nd = 4 Chief Kapai 3rd = 5 Martin Mcguinness 4th = 8 First Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 5 Paris Of Troy | ||
Thu Apr 20 2017 17:04 | 1st = 5 Paris Of Troy 2nd = 9 Maybe Next Year 3rd = 6 Vital Art 4th = 10 Mr Lonely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 9 - 11 Lakers Lass | ||
Thu Apr 20 2017 17:00 | 1st = 11 Lakers Lass 2nd = 8 Sea Lady 3rd = 1 Ruary Mac 4th = 5 Redwood Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Old Spice | ||
Thu Apr 20 2017 16:57 | 1st = 3 Old Spice 2nd = 6 Goodwin Terry 4th = 5 Navigator Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Anvil Gav | ||
Thu Apr 20 2017 16:53 | 1st = 3 Anvil Gav 2nd = 4 Me Mate Les 3rd = 9 Party Rocka 4th = 6 Provocator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Eagle Tee | ||
Thu Apr 20 2017 16:52 | 1st = 8 Eagle Tee 2nd = 3 Bigtime Rise 3rd = 4 Mandy Junior 4th = 6 Opawa Plum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 2 Level Eight | ||
Thu Apr 20 2017 16:50 | 1st = 2 Level Eight 2nd = 5 Mr Tickets 3rd = 1 Bluetwentytwo 4th = 4 Laszlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Onya Sami | ||
Thu Apr 20 2017 16:47 | 1st = 7 Onya Sami 2nd = 8 Marmasette 3rd = 4 Mantra Mick 4th = 2 Proven May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Montcalm | ||
Thu Apr 20 2017 16:42 | 1st = 4 Montcalm 2nd = 3 Machvicar 3rd = 6 Always Prompt 4th = 5 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Explosive Star | ||
Thu Apr 20 2017 16:41 | 1st = 2 Explosive Star 2nd = 8 Father Christmas 3rd = 3 Pretorius 4th = 6 Och Aye The Noo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Back Seat Lover | ||
Thu Apr 20 2017 16:39 | 1st = 6 Back Seat Lover 2nd = 1 New England 3rd = 4 Izzy Power 4th = 5 Fast Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Conca Del Sogno | ||
Thu Apr 20 2017 16:35 | 1st = 2 Conca Del Sogno 2nd = 7 Helluva Hoffa 3rd = 6 Lamerican 4th = 5 Doubos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 7 Ostinato | ||
Thu Apr 20 2017 16:30 | 1st = 7 Ostinato 2nd = 8 Sound The Trumpet 3rd = 12 Robusta 4th = 5 Sintara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Fair Pippa | ||
Thu Apr 20 2017 16:28 | 1st = 7 Fair Pippa 2nd = 3 Bigtime Onfire 3rd = 1 Opawa Millie 4th = 9 Opawa Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Sammy Strikes | ||
Thu Apr 20 2017 16:25 | 1st = 9 Sammy Strikes 2nd = 2 Always Flashing 3rd = 7 Priddy Easy 4th = 3 Nifty Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 10 Chavinca | ||
Thu Apr 20 2017 16:22 | 1st = 10 Chavinca 2nd = 6 Andreini 3rd = 4 Remember Billy 4th = 1 Annies Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 No Permit | ||
Thu Apr 20 2017 16:19 | 1st = 8 No Permit 2nd = 3 Dee Jay Dancer 3rd = 1 Waikiki Creek 4th = 2 Divino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 6 Okains Bay | ||
Thu Apr 20 2017 16:16 | 1st = 6 Okains Bay 2nd = 1 Highview Justice 3rd = 5 Dying To See You 4th = 8 Essence Of Easton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 1 Medaille | ||
Thu Apr 20 2017 16:15 | 1st = 1 Medaille 2nd = 9 Star Bright 3rd = 4 Hurry 4th = 2 Betrayed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Mini Cousin | ||
Thu Apr 20 2017 16:12 | 1st = 1 Mini Cousin 2nd = 5 Oleary 3rd = 4 Tee Tanga 4th = 8 Rip Masters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Onyajans | ||
Thu Apr 20 2017 16:07 | 1st = 5 Onyajans 2nd = 6 Every Things Rosey 3rd = 8 Rhiannon Shannon 4th = 1 Kylie Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Maximum Babe | ||
Thu Apr 20 2017 16:04 | 1st = 8 Maximum Babe 2nd = 7 Kraken Bolt 3rd = 2 Total Hazard 4th = 6 Burrawonga Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 American Warrior | ||
Thu Apr 20 2017 16:03 | 1st = 1 American Warrior 2nd = 9 Another Belle 3rd = 3 Hilton Open 4th = 6 Miss Fanning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 2 Diamondcowboy | ||
Thu Apr 20 2017 16:00 | 1st = 2 Diamondcowboy 2nd = 3 Racing Writer 3rd = 8 Eye Contact 4th = 4 Sneferu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 6 Rockette Rocket | ||
Thu Apr 20 2017 15:57 | 1st = 6 Rockette Rocket 2nd = 3 Eljay Atom 3rd = 5 Photobomb 4th = 2 Sunbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Mr Worldwide | ||
Thu Apr 20 2017 15:54 | 1st = 8 Mr Worldwide 2nd = 5 Marbel Prince 3rd = 6 Mums Son 4th = 4 Tuesday Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 8 Captain Mannering | ||
Thu Apr 20 2017 15:51 | 1st = 8 Captain Mannering 2nd = 9 Lis Amore 3rd = 11 Flyingmasterwilliams 4th = 13 Cooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Rockin Shiraz | ||
Thu Apr 20 2017 15:50 | 1st = 1 Rockin Shiraz 2nd = 7 Clarkes Hill 3rd = 10 Aichbechateaunoir 4th = 9 What A Caisse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 3 Hecadanes Choice | ||
Thu Apr 20 2017 15:47 | 1st = 3 Hecadanes Choice 2nd = 2 Steve 3rd = 10 Midwest Crown 4th = 8 Akiram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Tat Molly | ||
Thu Apr 20 2017 15:44 | 1st = 3 Tat Molly 2nd = 6 Daintree Destroy 3rd = 2 Reverend John 4th = 5 You Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 10 Blanco Cara | ||
Thu Apr 20 2017 15:40 | 1st = 10 Blanco Cara 2nd = 1 Mount Taishan 3rd = 14 Its Choux Time 4th = 17 Saucy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Mephitidae | ||
Thu Apr 20 2017 15:37 | 1st = 2 Mephitidae 2nd = 6 Nitro Diddle 3rd = 1 Silver Kisses 4th = 4 Zipping Hector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 9 Tom Tee | ||
Thu Apr 20 2017 15:36 | 1st = 9 Tom Tee 2nd = 5 Opawa Brad 3rd = 3 Allen Hadrian 4th = 6 Hes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Broadwater | ||
Thu Apr 20 2017 15:33 | 1st = 7 Broadwater 2nd = 1 Im Isabella 3rd = 6 Flaming Aces 4th = 10 Overcommitted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 3 Miss Vesper | ||
Thu Apr 20 2017 15:30 | 1st = 3 Miss Vesper 2nd = 5 Just Stellar 3rd = 13 Miss Von Costa 4th = 9 Heres To Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Markinch | ||
Thu Apr 20 2017 15:27 | 1st = 2 Markinch 2nd = 1 Charlotte Street 3rd = 7 Jessio Fozzio 4th = 4 All Inn Chumlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 8 The Dominator | ||
Thu Apr 20 2017 15:26 | 1st = 8 The Dominator 2nd = 7 Topnotch Titan 3rd = 3 Sheezamonarchy 4th = 4 Paradise Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 4 Belorum | ||
Thu Apr 20 2017 15:25 | 1st = 4 Belorum 2nd = 5 Flying Sand 3rd = 1 Richie Rocket 4th = 6 Stylish Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Peta Sketa | ||
Thu Apr 20 2017 15:24 | 1st = 8 Peta Sketa 2nd = 6 Pacific Impulse 3rd = 4 Cooler Colour 4th = 3 Jax Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 A Nip Will Do | ||
Thu Apr 20 2017 15:15 | 1st = 2 A Nip Will Do 2nd = 1 Kerry Dee Cee 3rd = 5 Sheza Spur 4th = 10 Meet Michaelangelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 1 Banjo Man | ||
Thu Apr 20 2017 15:12 | 1st = 1 Banjo Man 2nd = 6 Kwazulu 3rd = 7 Bonny Angel 4th = 5 Fives Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Speedy Return | ||
Thu Apr 20 2017 15:11 | 1st = 8 Speedy Return 2nd = 1 Fliberty Jiberty 3rd = 3 Harkonen Bale 4th = 6 Maudies Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Justa Jezza | ||
Thu Apr 20 2017 15:09 | 1st = 5 Justa Jezza 2nd = 6 Anton Flash 3rd = 8 Daintree Prinz 4th = 2 Sorry Not Sorry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Wahng Wah | ||
Thu Apr 20 2017 15:05 | 1st = 4 Wahng Wah 2nd = 2 Exclamation 3rd = 1 Drill Master 4th = 3 Nick On The Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 7 Perfectly Safe | ||
Thu Apr 20 2017 15:00 | 1st = 7 Perfectly Safe 2nd = 3 Olonhro Bay 3rd = 5 Jocasta 4th = 4 Aghna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Bending Bananas | ||
Thu Apr 20 2017 14:57 | 1st = 8 Bending Bananas 2nd = 3 Jasocate 3rd = 1 Galloping Ashley 4th = 4 Rusty Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Call Me Ringo | ||
Thu Apr 20 2017 14:55 | 1st = 1 Call Me Ringo 2nd = 4 Vegas Flyer 3rd = 2 Intimate Kingdom 4th = 3 Mystic Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 One Last Roll | ||
Thu Apr 20 2017 14:52 | 1st = 3 One Last Roll 2nd = 2 Slippery Jade 3rd = 1 Drunk Artist 4th = 4 Jaycee Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Edens Belle | ||
Thu Apr 20 2017 14:49 | 1st = 3 Edens Belle 2nd = 5 Westmead Maggie 3rd = 8 Master Brett 4th = 7 Cup Half Full |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Vikings | ||
Thu Apr 20 2017 14:47 | 1st = 2 Vikings 2nd = 4 Berridale Lad 3rd = 8 Ride Aint Over 4th = 1 Pipe Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Keayang Sporty | ||
Thu Apr 20 2017 14:40 | 1st = 3 Keayang Sporty 2nd = 1 Urban Tiger 3rd = 2 Lombo Propaganda 4th = 4 Arlington Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Mister Blue | ||
Thu Apr 20 2017 14:37 | 1st = 8 Mister Blue 2nd = 9 Mon Mekki Kahn 3rd = 5 Diamond Maxine 4th = 7 Bronelly Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 3 Granite Ridge | ||
Thu Apr 20 2017 14:33 | 1st = 3 Granite Ridge 2nd = 10 Tip The Dancer 3rd = 1 Kairanga Lad 4th = 15 Jump For Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 2 Party Pardee | ||
Thu Apr 20 2017 14:32 | 1st = 2 Party Pardee 2nd = 1 Tinto Elemento 3rd = 5 Cyclone Fugitive 4th = 4 Redataq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 10 Memory Bank | ||
Thu Apr 20 2017 14:30 | 1st = 10 Memory Bank 2nd = 2 Black And Tan 3rd = 1 Benella 4th = 11 Sheezdashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 8 Hello Beauty | ||
Thu Apr 20 2017 14:25 | 1st = 8 Hello Beauty 2nd = 4 Mount Panorama 3rd = 5 Vaucluse Bay 4th = 9 Isle Of Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Serious Torque | ||
Thu Apr 20 2017 14:24 | 1st = 4 Serious Torque 2nd = 6 Amino Trouble 3rd = 1 Sweet Abby Lee 4th = 8 Rosa Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Chillby | ||
Thu Apr 20 2017 14:22 | 1st = 1 Chillby 2nd = 6 Senor Sensation 3rd = 3 Just Banji 4th = 8 Spanish Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Pristina Lad | ||
Thu Apr 20 2017 14:14 | 1st = 5 Pristina Lad 2nd = 6 Bossino 3rd = 7 Galaxy Sprite 4th = 1 Dashing Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Backchat Harry | ||
Thu Apr 20 2017 14:07 | 1st = 1 Backchat Harry 2nd = 2 Know Contest 3rd = 5 Peps Terra 4th = 4 Saraya Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 8 Rocking Tess | ||
Thu Apr 20 2017 14:05 | 1st = 8 Rocking Tess 2nd = 4 Our Skinny Maree 3rd = 2 Come Out Swingin 4th = 1 Son Of Gozo Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 2 Critical Thinking | ||
Thu Apr 20 2017 14:00 | 1st = 2 Critical Thinking 2nd = 9 Storm Master 3rd = 7 Missile Strike 4th = 6 Julio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 7 Mocca | ||
Thu Apr 20 2017 13:57 | 1st = 7 Mocca 2nd = 1 Sardeen 3rd = 12 Gifted 4th = 8 Thats Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Misty Island | ||
Thu Apr 20 2017 13:55 | 1st = 1 Misty Island 2nd = 7 General Beers 3rd = 3 Uno Katy 4th = 2 Stormy Zuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Two Seasons | ||
Thu Apr 20 2017 13:54 | 1st = 6 Two Seasons 2nd = 2 Galaxy Star 3rd = 3 Cool Milo 4th = 4 Cougar Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 1 Base Camp | ||
Thu Apr 20 2017 13:50 | 1st = 1 Base Camp 2nd = 5 Android 3rd = 6 Explosive Prince 4th = 3 Waiheke Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Know Respect | ||
Thu Apr 20 2017 13:47 | 1st = 5 Know Respect 2nd = 9 Seeking Baxter 3rd = 8 Homebush Justine 4th = 6 Terra Mondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Effectual | ||
Thu Apr 20 2017 13:39 | 1st = 4 Effectual 2nd = 2 Knightrider 3rd = 7 Soeztoc 4th = 5 Inter Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 4 Darcionic | ||
Thu Apr 20 2017 13:30 | 1st = 4 Darcionic 2nd = 11 Kondoa 3rd = 8 Queen Of Kandy 4th = 3 Rocksetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 3 Double Down | ||
Thu Apr 20 2017 13:23 | 1st = 3 Double Down 2nd = 11 Strada Roccia 3rd = 4 Garment 4th = 7 Do Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Rhyans Return | ||
Thu Apr 20 2017 13:20 | 1st = 5 Rhyans Return 2nd = 1 Renberg 3rd = 4 Jupiter Jones 4th = 2 Spoil The Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 4 Moonlight Waltz | ||
Thu Apr 20 2017 13:15 | 1st = 4 Moonlight Waltz 2nd = 5 Remodify 3rd = 3 Settlers 4th = 2 Mr Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Vanishka | ||
Thu Apr 20 2017 13:04 | 1st = 7 Vanishka 2nd = 1 Dont Trust 3rd = 3 Royal Bruno 4th = 2 Miss Twerker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 2 Ponbar Finale | ||
Thu Apr 20 2017 13:00 | 1st = 2 Ponbar Finale 2nd = 1 Golly Olly 3rd = 5 The Kreykels 4th = 6 Amour Of A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 13 Ophelia Lee | ||
Thu Apr 20 2017 12:48 | 1st = 13 Ophelia Lee 2nd = 4 Swiss Angel 3rd = 3 My Isabella 4th = 2 Helvetica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Miss Crazy | ||
Thu Apr 20 2017 12:45 | 1st = 5 Miss Crazy 2nd = 4 Barnies Bullet 3rd = 2 Eye Spy Emma 4th = 7 Why Not Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Art Of Defence | ||
Thu Apr 20 2017 12:40 | 1st = 3 Art Of Defence 2nd = 4 Destination Tucson 3rd = 2 Packen 4th = 1 Fly Till Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Takamori | ||
Thu Apr 20 2017 12:39 | 1st = 7 Takamori 2nd = 3 Timmy Trumpet 3rd = 5 Olivia 4th = 8 Blazing Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Zero Five | ||
Thu Apr 20 2017 12:30 | 1st = 8 Zero Five 2nd = 7 Belron Gaz 3rd = 1 Long Live Sid 4th = 2 Im Neegan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Beautiful Boy | ||
Thu Apr 20 2017 12:22 | 1st = 4 Beautiful Boy 2nd = 7 Girl Queenie 3rd = 5 Zimmer Frame 4th = 8 Cawbourne Wales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 9 The Huntsman | ||
Thu Apr 20 2017 12:13 | 1st = 9 The Huntsman 2nd = 4 Handyman 3rd = 13 Our Wonder 4th = 2 Tensile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Amaroo Bazinga | ||
Thu Apr 20 2017 12:10 | 1st = 3 Amaroo Bazinga 2nd = 1 Magic Spider 3rd = 4 Storm Train 4th = 8 Magic Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Hallo Star | ||
Thu Apr 20 2017 12:04 | 1st = 1 Hallo Star 2nd = 7 Jinja Roman 3rd = 8 Unileven 4th = 6 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Tuscan Dream | ||
Thu Apr 20 2017 11:55 | 1st = 3 Tuscan Dream 2nd = 5 Dashing Max 3rd = 6 Iggy Wiggy 4th = 4 Sunset Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 My Friend Mike | ||
Thu Apr 20 2017 11:47 | 1st = 4 My Friend Mike 2nd = 1 Blame The Clown 3rd = 3 King Shaq 4th = 5 Zipping Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 3 Mendoza | ||
Thu Apr 20 2017 11:38 | 1st = 3 Mendoza 2nd = 9 Ooee 3rd = 2 Rocky 4th = 4 Nom Du Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Fantastic Ava | ||
Thu Apr 20 2017 11:29 | 1st = 5 Fantastic Ava 2nd = 2 Simple And Plain 3rd = 1 Jump Up 4th = 7 Solarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Fair Parade | ||
Thu Apr 20 2017 11:12 | 1st = 2 Fair Parade 2nd = 1 Electric Dee Eye 3rd = 5 Diva Pose 4th = 3 Kawaii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 1 Cousteau | ||
Thu Apr 20 2017 11:03 | 1st = 1 Cousteau 2nd = 5 Satin Belt 3rd = 4 Lincolns Gal 4th = 10 Lodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Yooldome | ||
Thu Apr 20 2017 10:54 | 1st = 1 Yooldome 2nd = 5 Jimmys Rocket 3rd = 7 Carrano 4th = 3 Blackjack Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Imperial Court | ||
Thu Apr 20 2017 10:37 | 1st = 5 Imperial Court 2nd = 3 Tumbalaioo 3rd = 1 Good Job 4th = 7 Wheelie Chillie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 3 Avastin | ||
Thu Apr 20 2017 10:28 | 1st = 3 Avastin 2nd = 2 Saint Croix 3rd = 6 Ily Lily 4th = 8 Francescana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Chapel Hill | ||
Thu Apr 20 2017 10:19 | 1st = 7 Chapel Hill 2nd = 8 Uncomplicated 3rd = 6 Bloomingdales 4th = 5 Allegro Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Nahimana | ||
Thu Apr 20 2017 10:01 | 1st = 8 Nahimana 2nd = 1 On The Hunt 3rd = 7 Make It Snow 4th = 6 Victini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Buster Keeping | ||
Thu Apr 20 2017 0:07 | 1st = 7 Buster Keeping 2nd = 1 Canya Fab 3rd = 5 Leo Gundi 4th = 2 Rockabye Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Thanks Dad | ||
Mon Mar 20 2017 23:57 | 1st = 4 Thanks Dad 2nd = 2 Mighty Matt 3rd = 1 Anna Keeping 4th = 3 Rolling Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 On The Trowel | ||
Mon Mar 20 2017 23:35 | 1st = 1 On The Trowel 2nd = 2 Hesitation 3rd = 4 Mepunga Foss 4th = 5 Golden Mion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Industrial | ||
Mon Mar 20 2017 23:15 | 1st = 6 Industrial 2nd = 8 Our Fawn Jewel 3rd = 1 Rhiannons Last 4th = 2 Crisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Quintastic | ||
Mon Mar 20 2017 23:03 | 1st = 6 Quintastic 2nd = 7 Lord Lachlan 3rd = 3 Invar Star 4th = 8 Sneakin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Karons Boy | ||
Mon Mar 20 2017 22:58 | 1st = 6 Karons Boy 2nd = 5 Henrys Flash 3rd = 8 Armani 4th = 1 Queen Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 3 Little Terry | ||
Mon Mar 20 2017 22:55 | 1st = 3 Little Terry 2nd = 4 Slender Jappa 3rd = 5 Gudera Lancaster 4th = 1 King Webke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Amari | ||
Mon Mar 20 2017 22:51 | 1st = 2 Amari 2nd = 3 Piccolo Panther 3rd = 1 Northern Ghost 4th = 9 Kraken Mazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Chanel Benz | ||
Mon Mar 20 2017 22:45 | 1st = 1 Chanel Benz 2nd = 5 Flash Venture 3rd = 4 Roman Armour 4th = 6 Naughty Nala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Black Kotter | ||
Mon Mar 20 2017 22:42 | 1st = 2 Black Kotter 2nd = 1 Wizard Fun 3rd = 5 You Can Excel 4th = 7 Shing Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Country Helen | ||
Mon Mar 20 2017 22:38 | 1st = 1 Country Helen 2nd = 2 Ramsey De Kahn 3rd = 3 Frostys Capable 4th = 7 Runout Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Spring Parade | ||
Mon Mar 20 2017 22:35 | 1st = 2 Spring Parade 2nd = 5 Nancy Valley 3rd = 3 Chew My Shoe 4th = 1 Skitso Gidget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Clovally Mansumi | ||
Mon Mar 20 2017 22:32 | 1st = 2 Clovally Mansumi 2nd = 8 July Allen 3rd = 1 Parisian Magic 4th = 5 Bracket Creep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Alota Amy | ||
Mon Mar 20 2017 22:28 | 1st = 8 Alota Amy 2nd = 1 Gelantipy Gold 3rd = 6 Captain Thursday 4th = 7 King Sized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Wayno | ||
Mon Mar 20 2017 22:25 | 1st = 1 Wayno 2nd = 3 Cadice 3rd = 6 Clue Master 4th = 8 Karma Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Yorgi Road | ||
Mon Mar 20 2017 22:21 | 1st = 7 Yorgi Road 2nd = 6 White Nike 3rd = 1 Steel True Blue 4th = 2 Paddy Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Hidden Sniper | ||
Mon Mar 20 2017 22:17 | 1st = 2 Hidden Sniper 2nd = 8 Cosmic Crash 3rd = 1 Blonde Gift 4th = 3 Zani Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Hello Nancy | ||
Mon Mar 20 2017 22:14 | 1st = 8 Hello Nancy 2nd = 2 Gold Lenny 3rd = 9 Half Century 4th = 7 Rosie Oh Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Meehan Blue | ||
Mon Mar 20 2017 22:11 | 1st = 7 Meehan Blue 2nd = 1 Fairway Drive 3rd = 2 Hector Cabang 4th = 8 William Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Swift Nimrod | ||
Mon Mar 20 2017 22:08 | 1st = 2 Swift Nimrod 2nd = 6 Fast Azz El 3rd = 8 Gab Tar 4th = 1 Bralyn Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Mighty Tay | ||
Mon Mar 20 2017 22:04 | 1st = 7 Mighty Tay 2nd = 2 Low Tide 3rd = 6 Kuro Lou 4th = 8 Bob Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Danyos Tom | ||
Mon Mar 20 2017 22:00 | 1st = 8 Danyos Tom 2nd = 5 Sunnyside Jay 3rd = 3 Regal Looper 4th = 4 Bekim Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 7 Senor Wolf | ||
Mon Mar 20 2017 21:57 | 1st = 7 Senor Wolf 2nd = 1 Trip To Vegas 3rd = 3 Mia Sapphire 4th = 5 Miss Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 4 Furious Floss | ||
Mon Mar 20 2017 21:53 | 1st = 4 Furious Floss 2nd = 6 Hat Trick Babe 3rd = 7 Tom Tom Drum 4th = 5 Molly Supernova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Sudoku Baby | ||
Mon Mar 20 2017 21:50 | 1st = 2 Sudoku Baby 2nd = 1 Allen Simon 3rd = 3 Heartbreak Mary 4th = 7 Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Cash Explosion | ||
Mon Mar 20 2017 21:46 | 1st = 2 Cash Explosion 2nd = 6 Still Counting 3rd = 3 Cosado Sun 4th = 1 Wildash Semi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Annas Joy | ||
Mon Mar 20 2017 21:43 | 1st = 2 Annas Joy 2nd = 4 Shiney Row 3rd = 1 Casino Chief 4th = 8 Franky Doyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Miss Gambino | ||
Mon Mar 20 2017 21:40 | 1st = 1 Miss Gambino 2nd = 8 Jed Monelli 3rd = 2 Miss Darlo 4th = 7 Doveton Bobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 6 Leroy Spirit | ||
Mon Mar 20 2017 21:37 | 1st = 6 Leroy Spirit 2nd = 1 Small Magic 3rd = 4 Go Wild Arthur 4th = 5 Kristas Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Quiet Bay | ||
Mon Mar 20 2017 21:33 | 1st = 2 Quiet Bay 2nd = 5 Tax Man Wins 3rd = 6 Kamikaze Turtle 4th = 4 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Break The Code | ||
Mon Mar 20 2017 21:30 | 1st = 6 Break The Code 2nd = 5 Fabstar 3rd = 8 Beegumbah Rumba 4th = 9 Emio Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Barbara Benz | ||
Mon Mar 20 2017 21:26 | 1st = 7 Barbara Benz 2nd = 1 Gala Show 3rd = 5 Jacoby Raider 4th = 3 Escala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Queenie Revenge | ||
Mon Mar 20 2017 21:23 | 1st = 8 Queenie Revenge 2nd = 2 Nosey Flyer 3rd = 3 Ya Get That 4th = 1 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Mepunga Georgia | ||
Mon Mar 20 2017 21:20 | 1st = 1 Mepunga Georgia 2nd = 6 Emerley Cosmic 3rd = 2 Rockstar Elle 4th = 8 Yes Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Tweed Dancer | ||
Mon Mar 20 2017 21:17 | 1st = 5 Tweed Dancer 2nd = 2 Bitten Bye 3rd = 1 Last One Out 4th = 3 Stark Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Fesco Boy | ||
Mon Mar 20 2017 21:13 | 1st = 6 Fesco Boy 2nd = 5 Winklee Dutchy 3rd = 7 Gotta Be You 4th = 2 Keep Ya Fresh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Chief Mingo | ||
Mon Mar 20 2017 21:10 | 1st = 3 Chief Mingo 2nd = 4 Lizzy Allen 3rd = 8 Zahra Bella 4th = 2 Miss Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Thursday Wish | ||
Mon Mar 20 2017 21:06 | 1st = 3 Thursday Wish 2nd = 6 Dream Blaster 3rd = 1 Sky Bond 4th = 8 Haras Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Whiteboy | ||
Mon Mar 20 2017 21:03 | 1st = 8 Whiteboy 2nd = 5 Mrs Gundi 3rd = 4 Super Fun 4th = 7 Bashful Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 2 Moscato Road | ||
Mon Mar 20 2017 21:00 | 1st = 2 Moscato Road 2nd = 1 Irish Model 3rd = 8 Dimmy Fly High 4th = 6 Fabershak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - | ||
Mon Mar 20 2017 20:57 | 2nd = 2 Dyna Parlance 3rd = 1 Cyclone Clifford 4th = 4 Hy Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Bekalias Freak | ||
Mon Mar 20 2017 20:57 | 1st = 8 Bekalias Freak 2nd = 2 Dyna Parlance 3rd = 1 Cyclone Clifford 4th = 4 Hy Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Tranquil Sasha | ||
Mon Mar 20 2017 20:54 | 1st = 5 Tranquil Sasha 2nd = 3 David Lyndan 3rd = 1 Kingsbrae Ollie 4th = 6 Hes A Hummin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Black Fesco | ||
Mon Mar 20 2017 20:50 | 1st = 1 Black Fesco 2nd = 6 Winklea Faith 3rd = 4 Fesco Lass 4th = 5 Desert Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Qura Allen | ||
Mon Mar 20 2017 20:47 | 1st = 5 Qura Allen 2nd = 8 Don Lesta 3rd = 7 Forever Merry 4th = 2 Worlds On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Ella Gracia | ||
Mon Mar 20 2017 20:43 | 1st = 7 Ella Gracia 2nd = 5 Lozzas Trouble 3rd = 4 Cyclone Barci 4th = 3 Abby Normal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Dig Deep Billy | ||
Mon Mar 20 2017 20:40 | 1st = 1 Dig Deep Billy 2nd = 6 Hedgehog Ron 3rd = 2 Country El 4th = 3 Black Jecee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Roc The Belvue | ||
Mon Mar 20 2017 20:37 | 1st = 1 Roc The Belvue 2nd = 7 Stack The Aces 3rd = 3 Yesteryear 4th = 8 Fayette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 10 Palazzo | ||
Mon Mar 20 2017 20:34 | 1st = 10 Palazzo 2nd = 6 Spark Of County 3rd = 8 Heading Home 4th = 2 Black Zac Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Fink Racer | ||
Mon Mar 20 2017 20:30 | 1st = 4 Fink Racer 2nd = 2 Wyllies Girl 3rd = 3 Yogi Mac 4th = 7 Winklee Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Jenna Bale | ||
Mon Mar 20 2017 20:27 | 1st = 6 Jenna Bale 2nd = 8 Jaycee Plumb 3rd = 3 What Planet 4th = 5 One Plus Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Regal Bill | ||
Mon Mar 20 2017 20:23 | 1st = 3 Regal Bill 2nd = 4 Capregas 3rd = 5 Praters Promise 4th = 8 Dude Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 5 Haich Two Mo | ||
Mon Mar 20 2017 20:20 | 1st = 5 Haich Two Mo 2nd = 8 Jayloch Donny 3rd = 4 Road Angel 4th = 1 Smashing Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Von Dousa | ||
Mon Mar 20 2017 20:17 | 1st = 5 Von Dousa 2nd = 1 Scottish Thistle 3rd = 2 Hukanui 4th = 3 Sea Winds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Major Player | ||
Mon Mar 20 2017 20:14 | 1st = 8 Major Player 2nd = 9 Supreme Flash 3rd = 5 Toothless Steve 4th = 3 Rowdy Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Woosha | ||
Mon Mar 20 2017 20:10 | 1st = 2 Woosha 2nd = 4 Metanoia Franko 3rd = 8 Ricson Flyer 4th = 6 Quintessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Desert Oasis | ||
Mon Mar 20 2017 20:07 | 1st = 3 Desert Oasis 2nd = 6 Minkas Destiny 3rd = 5 Scarecrow Max 4th = 2 Blokes Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Roll So Deep | ||
Mon Mar 20 2017 20:03 | 1st = 3 Roll So Deep 2nd = 8 Friendz 3rd = 5 Twin Galaxy 4th = 6 Edge Of Forever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Red Enforcer | ||
Mon Mar 20 2017 20:00 | 1st = 4 Red Enforcer 2nd = 5 Rippin Moi Moi 3rd = 8 Copy Right 4th = 3 Rare Scents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Dyna Keitaro | ||
Mon Mar 20 2017 19:57 | 1st = 3 Dyna Keitaro 2nd = 7 Run The Jewels 3rd = 5 Chopsticks 4th = 1 Rockstar Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Orara Shell | ||
Mon Mar 20 2017 19:54 | 1st = 7 Orara Shell 2nd = 1 Clair De Lune 3rd = 3 Kooringa Rachel 4th = 6 Piecost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Senor Slamma | ||
Mon Mar 20 2017 19:51 | 1st = 1 Senor Slamma 2nd = 2 Dilston Loch 3rd = 3 Lyncar Jerry 4th = 5 Chelsea Clarice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Black Impala | ||
Mon Mar 20 2017 19:48 | 1st = 7 Black Impala 2nd = 8 Rebecca Bale 3rd = 9 Spyfection 4th = 4 Greysynd Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Bettor Not Knowing | ||
Mon Mar 20 2017 19:44 | 1st = 6 Bettor Not Knowing 2nd = 8 Hugh Victor 3rd = 9 Idolize Me 4th = 1 Bonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Muddy Miss | ||
Mon Mar 20 2017 19:39 | 1st = 5 Muddy Miss 2nd = 6 Highlands Road 3rd = 8 Gin Blossum 4th = 3 Zambra Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Rellim Diesel | ||
Mon Mar 20 2017 19:36 | 1st = 2 Rellim Diesel 2nd = 3 French Defence 3rd = 1 Palais De Louvre 4th = 7 Speedy Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Post To Be | ||
Mon Mar 20 2017 19:33 | 1st = 5 Post To Be 2nd = 1 Konichiwa 3rd = 3 Kago 4th = 4 Bella Meaghan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Rose Magic | ||
Mon Mar 20 2017 19:30 | 1st = 2 Rose Magic 2nd = 6 Spazzy Blue 3rd = 8 Dulcet Sound 4th = 7 Shanks Very Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Provenance | ||
Mon Mar 20 2017 19:27 | 1st = 4 Provenance 2nd = 8 Lahinch 3rd = 10 Boozy Rose 4th = 3 Country Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 9 Good Humour | ||
Mon Mar 20 2017 19:24 | 1st = 9 Good Humour 2nd = 4 Top Alcohol 3rd = 1 Sorry Not Sorry 4th = 6 Meila Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Rapid Extraction | ||
Mon Mar 20 2017 19:21 | 1st = 2 Rapid Extraction 2nd = 8 Buddy The Weapon 3rd = 3 Tin Pan Alley 4th = 5 My Boy Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Hurucan | ||
Mon Mar 20 2017 19:18 | 1st = 4 Hurucan 2nd = 8 Shaniqua 3rd = 3 Take Over Taylor 4th = 2 Linda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Sappho | ||
Mon Mar 20 2017 19:15 | 1st = 1 Sappho 2nd = 4 Tobi Tinkler 3rd = 2 Chloe Lyndan 4th = 3 Zillman Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Galloping Leo | ||
Mon Mar 20 2017 19:12 | 1st = 1 Galloping Leo 2nd = 2 Aston Philou 3rd = 4 We Have Hope 4th = 6 About To Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Bettor Be Lively | ||
Mon Mar 20 2017 19:07 | 1st = 1 Bettor Be Lively 2nd = 7 Courage To Live 3rd = 5 Handsandwheels 4th = 6 Kasey John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Sure To Excite | ||
Mon Mar 20 2017 19:04 | 1st = 6 Sure To Excite 2nd = 1 Quen Bale 3rd = 4 Arachnophobia 4th = 7 Daintree Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Myrniong Rocket | ||
Mon Mar 20 2017 19:01 | 1st = 2 Myrniong Rocket 2nd = 1 Zena Cargo 3rd = 3 Happy Chap Zarr 4th = 4 One With |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Phils Green | ||
Mon Mar 20 2017 18:57 | 1st = 4 Phils Green 2nd = 3 Another Girl 3rd = 7 Ritza John 4th = 2 Belivet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Zeke Bale | ||
Mon Mar 20 2017 18:53 | 1st = 7 Zeke Bale 2nd = 8 Casta Bale 3rd = 3 Yes No Perhaps 4th = 2 Allen Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Zipping Frank | ||
Mon Mar 20 2017 18:49 | 1st = 8 Zipping Frank 2nd = 3 So Far Away 3rd = 1 Fairy Where 4th = 4 Wot Price Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Ocean Realm | ||
Mon Mar 20 2017 18:45 | 1st = 7 Ocean Realm 2nd = 1 Skywise 3rd = 2 No Bear 4th = 4 Eveready Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Mr Sundon | ||
Mon Mar 20 2017 18:42 | 1st = 3 Mr Sundon 2nd = 6 Deltasun 3rd = 4 Diz Luck 4th = 2 Sval Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 My Entourage | ||
Mon Mar 20 2017 18:40 | 1st = 1 My Entourage 2nd = 3 Estocada 3rd = 5 Saleahs Comand 4th = 4 Be Prepared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Triple Twist | ||
Mon Mar 20 2017 18:37 | 1st = 1 Triple Twist 2nd = 2 Call Me Bro 3rd = 3 Bugatti Athena 4th = 8 Global Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Long Gully Josh | ||
Mon Mar 20 2017 18:34 | 1st = 7 Long Gully Josh 2nd = 4 Waltharius 3rd = 6 Loceryl 4th = 5 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Gold Air | ||
Mon Mar 20 2017 18:31 | 1st = 1 Gold Air 2nd = 6 Eduardo Rose 3rd = 4 Dynamo Magic 4th = 2 Bossy Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Holme On The River | ||
Mon Mar 20 2017 18:26 | 1st = 5 Holme On The River 2nd = 6 Idle Hands 3rd = 8 Together We Do 4th = 1 Cosmic Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Reservoir Risk | ||
Mon Mar 20 2017 18:23 | 1st = 1 Reservoir Risk 2nd = 6 Shoshe 3rd = 2 Spring Scorpion 4th = 8 Easy Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Stay Curious | ||
Mon Mar 20 2017 18:20 | 1st = 1 Stay Curious 2nd = 8 Smashing Cam 3rd = 2 Pinto Tina 4th = 5 Ma Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 Me Mate Les | ||
Mon Mar 20 2017 18:19 | 1st = 4 Me Mate Les 2nd = 7 Ardens Legacy 3rd = 1 Milady Denver 4th = 6 Terror Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Free To Air | ||
Mon Mar 20 2017 18:14 | 1st = 1 Free To Air 2nd = 9 Terraforce 3rd = 2 Mossdale Flynn 4th = 8 The Shadow Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Grand Cayman | ||
Mon Mar 20 2017 18:11 | 1st = 2 Grand Cayman 2nd = 6 Aston Powers 3rd = 5 Dr Kestrel 4th = 1 Im So Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 1 Wardan Express | ||
Mon Mar 20 2017 18:06 | 1st = 1 Wardan Express 2nd = 6 Alpine Stride 3rd = 4 The Democrat 4th = 2 Hes My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Crown Gold | ||
Mon Mar 20 2017 18:03 | 1st = 4 Crown Gold 2nd = 8 Myalla Monaro 3rd = 3 Tsunami George 4th = 6 Lucky Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Habanero | ||
Mon Mar 20 2017 17:58 | 1st = 8 Habanero 2nd = 6 Brohart 3rd = 11 Lady Of Locksley 4th = 10 Swaffham Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 We Made It | ||
Mon Mar 20 2017 17:55 | 1st = 2 We Made It 2nd = 8 Fibre Kash 3rd = 3 Mrs Macs 4th = 1 Shining Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Shanlyn George | ||
Mon Mar 20 2017 17:47 | 1st = 2 Shanlyn George 2nd = 1 Triple Cee 3rd = 6 Shackleton 4th = 5 Kokomo Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Smashing American | ||
Mon Mar 20 2017 17:42 | 1st = 1 Smashing American 2nd = 7 My Platinum Belle 3rd = 9 Melimac 4th = 2 Karen Elizabeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Karinya Connie | ||
Mon Mar 20 2017 17:39 | 1st = 7 Karinya Connie 2nd = 6 Diligent Miss 3rd = 5 Frenetic 4th = 2 Goleen Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 4 Run Sally Run | ||
Mon Mar 20 2017 17:35 | 1st = 4 Run Sally Run 2nd = 7 Sweet Surprise 3rd = 5 Lyric 4th = 10 Litigation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Black Valentine | ||
Mon Mar 20 2017 17:32 | 1st = 1 Black Valentine 2nd = 2 Mystic Craft 3rd = 6 Casual Friday 4th = 8 Husky Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 11 Atomic Red | ||
Mon Mar 20 2017 17:30 | 1st = 11 Atomic Red 2nd = 9 Our Uncle Sam 3rd = 12 Bettor Be Gold 4th = 7 Western Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Hyundai Hawk | ||
Mon Mar 20 2017 17:27 | 1st = 7 Hyundai Hawk 2nd = 8 Walk On By 3rd = 1 Dr Luvdisc 4th = 6 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Smooth Delight | ||
Mon Mar 20 2017 17:23 | 1st = 4 Smooth Delight 2nd = 2 Heseversoclever 3rd = 8 Little Tweek 4th = 6 Classic Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 8 - 6 Rosettas Comet | ||
Mon Mar 20 2017 17:20 | 1st = 6 Rosettas Comet 2nd = 5 Liesl Lass 3rd = 11 Ridges Pride 4th = 10 Achanizo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Nothing Yet | ||
Mon Mar 20 2017 17:17 | 1st = 8 Nothing Yet 2nd = 2 Frankies Wham 3rd = 1 Spring Clarkie 4th = 5 Action Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Desert Safari | ||
Mon Mar 20 2017 17:12 | 1st = 1 Desert Safari 2nd = 2 In A Rose Tattoo 3rd = 6 Our Skinny Maree 4th = 5 Sheezawingate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Bella Ha Ha | ||
Mon Mar 20 2017 17:09 | 1st = 8 Bella Ha Ha 2nd = 6 Dr Condor 3rd = 5 Destructo Rat 4th = 7 Angelic Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Aldebaran Eastwood | ||
Mon Mar 20 2017 17:04 | 1st = 5 Aldebaran Eastwood 2nd = 8 Nico Serrano 3rd = 4 Kell Road Kid 4th = 2 Framework Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 4 Lycurgus | ||
Mon Mar 20 2017 17:00 | 1st = 4 Lycurgus 2nd = 8 Holy Host 3rd = 2 Cerutty 4th = 10 Professor Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Dark Runner | ||
Mon Mar 20 2017 16:58 | 1st = 2 Dark Runner 2nd = 4 Save A Buck 3rd = 5 Black Poseidon 4th = 1 Sallys Surfing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 8 Kingtantes | ||
Mon Mar 20 2017 16:55 | 1st = 8 Kingtantes 2nd = 9 Shadow Affair 3rd = 2 Hirokin 4th = 3 Hurricanes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 10 Lockton Luck | ||
Mon Mar 20 2017 16:50 | 1st = 10 Lockton Luck 2nd = 4 Joes Star Of Mia 3rd = 2 Bullet Stride 4th = 5 In The Paper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Vienna Pink | ||
Mon Mar 20 2017 16:47 | 1st = 2 Vienna Pink 2nd = 3 Dr Compulsion 3rd = 5 Explosive Sky 4th = 1 Kid Audacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Stylishgate | ||
Mon Mar 20 2017 16:43 | 1st = 5 Stylishgate 2nd = 2 Artegra 3rd = 4 Watch Me Dash 4th = 6 Markleigh Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 5 Carry On Jake | ||
Mon Mar 20 2017 16:40 | 1st = 5 Carry On Jake 2nd = 14 Packen 3rd = 12 Settle The Future 4th = 3 Hes Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Texas Rising | ||
Mon Mar 20 2017 16:37 | 1st = 5 Texas Rising 2nd = 3 Secret Top 3rd = 7 Nellie Lost It 4th = 6 Unique Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 Seize Power | ||
Mon Mar 20 2017 16:33 | 1st = 4 Seize Power 2nd = 2 American Double 3rd = 5 Rocking 4th = 9 Millwood Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 6 Phoenix Park | ||
Mon Mar 20 2017 16:30 | 1st = 6 Phoenix Park 2nd = 10 Florence 3rd = 8 Squizzy 4th = 1 Crafty Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Camelot Spirit | ||
Mon Mar 20 2017 16:26 | 1st = 4 Camelot Spirit 2nd = 6 Blackjack Anna 3rd = 9 Miss Twiggy Whitby 4th = 3 Dibaba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 10 Scary Sister | ||
Mon Mar 20 2017 16:24 | 1st = 10 Scary Sister 2nd = 3 Roma Girl 3rd = 2 Astute Glib 4th = 5 Hit Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 15 Unsinkable Sam | ||
Mon Mar 20 2017 16:20 | 1st = 15 Unsinkable Sam 2nd = 1 Smart Attire 3rd = 4 Strada Prince 4th = 2 The Renovation Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Taylors Reason | ||
Mon Mar 20 2017 16:15 | 1st = 2 Taylors Reason 2nd = 3 Shez Sugarsweet 3rd = 7 Rubies For Tash 4th = 1 Bettor Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Mackenzies Run | ||
Mon Mar 20 2017 16:12 | 1st = 4 Mackenzies Run 2nd = 1 Mineview 3rd = 5 Brucey Marlow 4th = 8 Drunken Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Ima Skybabe | ||
Mon Mar 20 2017 16:08 | 1st = 8 Ima Skybabe 2nd = 6 Swaffham Success 3rd = 7 Strathmore Queen 4th = 1 Our Sunnys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 6 Hammoon Boy | ||
Mon Mar 20 2017 16:05 | 1st = 6 Hammoon Boy 2nd = 5 Salerno 3rd = 7 Bowies Babe 4th = 10 Racecraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 4 Mega Doro | ||
Mon Mar 20 2017 16:00 | 1st = 4 Mega Doro 2nd = 1 Velonski 3rd = 9 Liquido 4th = 6 Incision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Wadelock Sampson | ||
Mon Mar 20 2017 15:58 | 1st = 3 Wadelock Sampson 2nd = 10 Stephie Keats 3rd = 6 Fancy Minter 4th = 7 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Most Happy Cullen | ||
Mon Mar 20 2017 15:54 | 1st = 9 Most Happy Cullen 2nd = 3 Jaccka Wilco 3rd = 2 Surreal Dreamer 4th = 1 Firenglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Little Girl Sis | ||
Mon Mar 20 2017 15:52 | 1st = 2 Little Girl Sis 2nd = 3 Sweet Little Mel 3rd = 1 Durama Star 4th = 4 Dream Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 9 Rock Me Over | ||
Mon Mar 20 2017 15:48 | 1st = 9 Rock Me Over 2nd = 1 Mistersandman 3rd = 3 Orphan Reactor 4th = 5 Universal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 11 Cheeky Bella | ||
Mon Mar 20 2017 15:45 | 1st = 11 Cheeky Bella 2nd = 4 Swingahinch 3rd = 12 Dungannon 4th = 2 Fiscal Policy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 9 Astride | ||
Mon Mar 20 2017 15:40 | 1st = 9 Astride 2nd = 7 Conviction 3rd = 2 Pretty Hot 4th = 11 Roll With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Wadelock Venus | ||
Mon Mar 20 2017 15:37 | 1st = 7 Wadelock Venus 2nd = 8 Mummas Meatloaf 3rd = 3 Amaroo Bazinga 4th = 2 Nice Work |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 2 Letron James | ||
Mon Mar 20 2017 15:36 | 1st = 2 Letron James 2nd = 7 Marks Boy 3rd = 6 Timma Turtle 4th = 9 Map My Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Midair Meltdown | ||
Mon Mar 20 2017 15:33 | 1st = 6 Midair Meltdown 2nd = 5 Night In Berlin 3rd = 4 Cosmic Courageous 4th = 2 Hard Rock Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 2 Streetcar Heaven | ||
Mon Mar 20 2017 15:30 | 1st = 2 Streetcar Heaven 2nd = 3 Atomic Lokade 3rd = 5 Mrs Martin 4th = 8 Quick Beers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 11 Prada Miss | ||
Mon Mar 20 2017 15:25 | 1st = 11 Prada Miss 2nd = 5 Try N Run A Muck 3rd = 3 Jemily 4th = 12 Bobs Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Monster Deeds | ||
Mon Mar 20 2017 15:22 | 1st = 8 Monster Deeds 2nd = 2 Lektra Oscar 3rd = 5 Gundys Gold 4th = 7 Lady Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 8 Louis Sedgwick | ||
Mon Mar 20 2017 15:17 | 1st = 8 Louis Sedgwick 2nd = 4 Diamond Grace 3rd = 11 Franco Jolto 4th = 2 Always Flashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 9 Bigtime Jason | ||
Mon Mar 20 2017 15:14 | 1st = 9 Bigtime Jason 2nd = 7 Paul Dozer 3rd = 6 Spare Some Time 4th = 3 Bernies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 4 Klisstra | ||
Mon Mar 20 2017 15:10 | 1st = 4 Klisstra 2nd = 2 Elle A Walking 3rd = 5 Celtic Diamond 4th = 8 Laugharne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Blitzen Bell | ||
Mon Mar 20 2017 15:07 | 1st = 3 Blitzen Bell 2nd = 8 Chums Special 3rd = 1 Rising Girl 4th = 4 Lettuce Hold On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Dont Think Twice | ||
Mon Mar 20 2017 15:03 | 1st = 9 Dont Think Twice 2nd = 4 Royal Story 3rd = 7 Cherry Stride 4th = 8 Ima Black Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 8 High Valyrian | ||
Mon Mar 20 2017 15:00 | 1st = 8 High Valyrian 2nd = 9 Hoffs Off 3rd = 10 La Mimica 4th = 1 Grangemouth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Cawbourne Trixy | ||
Mon Mar 20 2017 14:57 | 1st = 1 Cawbourne Trixy 2nd = 8 Cawbourne Jarrod 3rd = 6 Viva La Vixen 4th = 5 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 I Wanna Rocknroll | ||
Mon Mar 20 2017 14:53 | 1st = 1 I Wanna Rocknroll 2nd = 6 Maestro Jack 3rd = 2 Bella Sofia 4th = 4 Golden Bambi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 4 Zarabeel | ||
Mon Mar 20 2017 14:50 | 1st = 4 Zarabeel 2nd = 6 Mishani Scout 3rd = 3 Kilmarnock 4th = 8 Metro Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Ace Gone Wild | ||
Mon Mar 20 2017 14:47 | 1st = 1 Ace Gone Wild 2nd = 3 Dons Magic 3rd = 5 Tim Riggins 4th = 4 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Uncle Al | ||
Mon Mar 20 2017 14:42 | 1st = 3 Uncle Al 2nd = 5 Bold Paco 3rd = 8 Horrie 4th = 9 Johnfrancis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Bigtime Bell | ||
Mon Mar 20 2017 14:39 | 1st = 6 Bigtime Bell 2nd = 3 Nitehawk Rose 3rd = 1 Cawbourne Toddy 4th = 9 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 14 Written In Vain | ||
Mon Mar 20 2017 14:35 | 1st = 14 Written In Vain 2nd = 11 You Know Zon 3rd = 6 Wacky Doo 4th = 2 Destiny Is Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 3 Blindspot | ||
Mon Mar 20 2017 14:30 | 1st = 3 Blindspot 2nd = 9 Sallybrook 3rd = 10 Spend Up 4th = 7 Reigns In Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Im With Lexy | ||
Mon Mar 20 2017 14:26 | 1st = 8 Im With Lexy 2nd = 10 Rocknroll Emma 3rd = 1 Miss Ami Sloy 4th = 2 Olive Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Exhibition | ||
Mon Mar 20 2017 14:24 | 1st = 2 Exhibition 2nd = 1 Noosa Parade 3rd = 4 Atomiser 4th = 3 Black Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 The Commander | ||
Mon Mar 20 2017 14:19 | 1st = 4 The Commander 2nd = 2 Go Go Shikari 3rd = 6 Caribbean Crest 4th = 5 Veddy Veddy Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 9 Closely Related | ||
Mon Mar 20 2017 14:15 | 1st = 9 Closely Related 2nd = 14 Mistress Rose 3rd = 1 Call Me Brad 4th = 3 My Boy Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Cawbourne Crowie | ||
Mon Mar 20 2017 14:12 | 1st = 3 Cawbourne Crowie 2nd = 2 Tranquil Rue 3rd = 5 Hypocritical 4th = 8 Jon Snow Lives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Island Five Star | ||
Mon Mar 20 2017 14:07 | 1st = 1 Island Five Star 2nd = 6 Bee Factor 3rd = 7 Princes Legacy 4th = 5 Coco Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 4 She Rocks | ||
Mon Mar 20 2017 14:05 | 1st = 4 She Rocks 2nd = 5 Miss Tuscan 3rd = 9 Lizzie Bordon 4th = 12 Royal Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Unlocked | ||
Mon Mar 20 2017 14:04 | 1st = 3 Unlocked 2nd = 4 Manzeene Man 3rd = 8 Banjo Barbie 4th = 7 Cruisen Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 6 Shamar | ||
Mon Mar 20 2017 14:00 | 1st = 6 Shamar 2nd = 1 Ellenroh 3rd = 9 Totally Kaptivated 4th = 2 Ferrocerium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 5 Orientex | ||
Mon Mar 20 2017 13:55 | 1st = 5 Orientex 2nd = 15 Treasured Art 3rd = 2 Its Academic 4th = 6 Rustic Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Ride Aint Over | ||
Mon Mar 20 2017 13:52 | 1st = 4 Ride Aint Over 2nd = 3 Bigtime Rise 3rd = 5 Cawbourne Owen 4th = 8 Cawbourne Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 13 The Stevedore | ||
Mon Mar 20 2017 13:47 | 1st = 13 The Stevedore 2nd = 12 Its Inevitable 3rd = 4 Nuke Of Louee 4th = 8 Family Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Shy Freddie | ||
Mon Mar 20 2017 13:44 | 1st = 5 Shy Freddie 2nd = 8 Chuck Mcivor 3rd = 7 Bryden Curly 4th = 2 Fipa Narchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wingatui Race 6 - 2 Bakari | ||
Mon Mar 20 2017 13:43 | 1st = 2 Bakari 2nd = 1 Jerry Fitz 3rd = 3 Distinctive Del 4th = 5 Sagwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 10 Assergi | ||
Mon Mar 20 2017 13:40 | 1st = 10 Assergi 2nd = 1 Never Tardy 3rd = 14 Valley Crossing 4th = 12 Cuthbert Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Five Eyes | ||
Mon Mar 20 2017 13:35 | 1st = 1 Five Eyes 2nd = 3 Watch My Back 3rd = 8 Bigtime Dazzler 4th = 4 Bigtime Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 3 Pony Montana | ||
Mon Mar 20 2017 13:30 | 1st = 3 Pony Montana 2nd = 7 Final Flame 3rd = 8 Gotta Wear Shades 4th = 4 Hi Roma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Wow Shes Smooth | ||
Mon Mar 20 2017 13:26 | 1st = 6 Wow Shes Smooth 2nd = 4 Real Lucky 3rd = 5 Racer 4th = 3 Blackwarrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 3 My Chino | ||
Mon Mar 20 2017 13:25 | 1st = 3 My Chino 2nd = 1 Gallant Boy 3rd = 7 Motorboat Mike 4th = 2 Princess Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Cosmic Kilby | ||
Mon Mar 20 2017 13:24 | 1st = 2 Cosmic Kilby 2nd = 1 Lana Lass 3rd = 5 Kiltys Tiger 4th = 7 Home Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Molly Oshea | ||
Mon Mar 20 2017 13:17 | 1st = 8 Molly Oshea 2nd = 5 Cawbourne Barcia 3rd = 6 Feel The Force 4th = 4 Worboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 10 Wicked Time | ||
Mon Mar 20 2017 13:12 | 1st = 10 Wicked Time 2nd = 2 Kite Street 3rd = 11 Remember Mac 4th = 3 Marka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Destini Seahorse | ||
Mon Mar 20 2017 13:09 | 1st = 6 Destini Seahorse 2nd = 4 Andelven 3rd = 7 Merinda Ollie 4th = 2 Mister Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wingatui Race 5 - 1 Idealistic Lass | ||
Mon Mar 20 2017 13:07 | 1st = 1 Idealistic Lass 2nd = 8 Delightful Jay 3rd = 10 Novak 4th = 12 Seduce Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 1 Mr Grumpy | ||
Mon Mar 20 2017 13:05 | 1st = 1 Mr Grumpy 2nd = 12 I Am Twisted 3rd = 11 Hebrides Maneuver 4th = 3 Its Relative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Crazy Kicker | ||
Mon Mar 20 2017 12:57 | 1st = 3 Crazy Kicker 2nd = 5 Mister Ebby 3rd = 2 Cawbourne Palmer 4th = 1 Scodelario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Hey Shaza Fozz | ||
Mon Mar 20 2017 12:54 | 1st = 5 Hey Shaza Fozz 2nd = 8 Paddys Cripp 3rd = 3 Galaxy Sprite 4th = 4 Kava Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 6 Higher Authority | ||
Mon Mar 20 2017 12:50 | 1st = 6 Higher Authority 2nd = 8 Taieri Gem 3rd = 4 Larrikin 4th = 5 The Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Bluey Angel | ||
Mon Mar 20 2017 12:42 | 1st = 2 Bluey Angel 2nd = 7 Bigtime Monty 3rd = 1 Cawbourne Britty 4th = 4 Chase Me Apatche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Amy Bale | ||
Mon Mar 20 2017 12:38 | 1st = 2 Amy Bale 2nd = 8 Castilleja 3rd = 7 Pillar Creek 4th = 5 Mahlo Nacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wingatui Race 4 - 11 Delestic | ||
Mon Mar 20 2017 12:32 | 1st = 11 Delestic 2nd = 7 Explosive Star 3rd = 1 Dream Big 4th = 8 Sin Bin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 4 Mila Mila | ||
Mon Mar 20 2017 12:22 | 1st = 4 Mila Mila 2nd = 7 Bigtime Macdaddy 3rd = 3 Bigtime Narelle 4th = 5 Shady Snapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Crackerjack Jake | ||
Mon Mar 20 2017 12:19 | 1st = 1 Crackerjack Jake 2nd = 5 Iris Allen 3rd = 6 Elle Bale 4th = 8 Simon Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 8 Shantav | ||
Mon Mar 20 2017 12:15 | 1st = 8 Shantav 2nd = 5 Darci Inn 3rd = 2 Landales Gold 4th = 6 Indiana Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Bigtime Jane | ||
Mon Mar 20 2017 12:07 | 1st = 5 Bigtime Jane 2nd = 10 Mija Sydney 3rd = 6 Bigtime Flyer 4th = 4 Bigtime Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Flick Some Cash | ||
Mon Mar 20 2017 12:02 | 1st = 8 Flick Some Cash 2nd = 2 Clavash 3rd = 7 Caco Nut 4th = 3 Penberthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wingatui Race 3 - 3 Balius | ||
Mon Mar 20 2017 11:56 | 1st = 3 Balius 2nd = 10 Blingiton 3rd = 4 Understudy 4th = 5 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 10 Passito | ||
Mon Mar 20 2017 11:39 | 1st = 10 Passito 2nd = 4 Enzedjewel 3rd = 11 The Barmaid 4th = 3 Dalwhinnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wingatui Race 2 - 5 Change It | ||
Mon Mar 20 2017 11:21 | 1st = 5 Change It 2nd = 2 Lis Amore 3rd = 3 Bring Back Buck 4th = 4 Tilly Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 8 Mia Mamma | ||
Mon Mar 20 2017 11:04 | 1st = 8 Mia Mamma 2nd = 7 Alice Webb Ellis 3rd = 4 Vice Marshall 4th = 5 All Dressed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wingatui Race 1 - 1 Muscle Moment | ||
Mon Mar 20 2017 10:46 | 1st = 1 Muscle Moment 2nd = 2 Zsa Ziva 3rd = 5 Sheezamonarchy 4th = 8 Kiwi Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 7 Pippi Rea | ||
Mon Mar 20 2017 10:29 | 1st = 7 Pippi Rea 2nd = 1 Edward 3rd = 11 Madame Libre 4th = 4 Maks Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Mighty Matt | ||
Mon Feb 20 2017 23:52 | 1st = 2 Mighty Matt 2nd = 4 Hired Goon 3rd = 8 Bashful Babe 4th = 7 Beau West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Vampire Wish | ||
Mon Feb 20 2017 23:36 | 1st = 7 Vampire Wish 2nd = 6 Lara Keeping 3rd = 2 Leland Boy 4th = 1 Mongo Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Wheres Woody | ||
Mon Feb 20 2017 23:20 | 1st = 1 Wheres Woody 2nd = 8 Velo Beaver 3rd = 6 Zambora Den 4th = 3 Emotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 9 Simply Ready | ||
Mon Feb 20 2017 23:05 | 1st = 9 Simply Ready 2nd = 3 Henrys Flash 3rd = 8 Freeway Tempo 4th = 4 Dark Ouzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Zahra Bella | ||
Mon Feb 20 2017 22:46 | 1st = 2 Zahra Bella 2nd = 1 Cool Boots 3rd = 4 Verdict 4th = 7 Scoop Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Chanel Benz | ||
Mon Feb 20 2017 22:43 | 1st = 1 Chanel Benz 2nd = 4 Sportfan 3rd = 2 Mr Battistuzzi 4th = 3 Paw Didemis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Baraka | ||
Mon Feb 20 2017 22:40 | 1st = 2 Baraka 2nd = 1 Belt Up Foss 3rd = 3 Cosmic Malteze 4th = 5 Har |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Gold Lenny | ||
Mon Feb 20 2017 22:37 | 1st = 8 Gold Lenny 2nd = 3 Dan Road 3rd = 1 Wynburn Toro 4th = 4 Runout Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Little Terry | ||
Mon Feb 20 2017 22:34 | 1st = 2 Little Terry 2nd = 6 Bomber Simpson 3rd = 1 De La Salle 4th = 5 Rich Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Proven Chops | ||
Mon Feb 20 2017 22:31 | 1st = 4 Proven Chops 2nd = 6 Hardaway Outlaw 3rd = 1 Petite Senorita 4th = 9 Bagpipes Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Cyns Magic | ||
Mon Feb 20 2017 22:28 | 1st = 2 Cyns Magic 2nd = 6 Ranger Danger 3rd = 8 Come Together 4th = 3 Fabulous Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 My Nakita | ||
Mon Feb 20 2017 22:24 | 1st = 7 My Nakita 2nd = 4 Alex Monelli 3rd = 1 Hesitation 4th = 6 Night Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Indulgence | ||
Mon Feb 20 2017 22:19 | 1st = 3 Indulgence 2nd = 1 Meer Jappa 3rd = 7 Him The Master 4th = 5 Way Before You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Evanta Nemo | ||
Mon Feb 20 2017 22:14 | 1st = 4 Evanta Nemo 2nd = 9 Dark Force 3rd = 10 Ambivalence 4th = 3 Shanlyn Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 10 Cosmic Spur | ||
Mon Feb 20 2017 22:11 | 1st = 10 Cosmic Spur 2nd = 1 Silver Wing 3rd = 5 Paulas Delight 4th = 6 Midnight Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Zabdon Ferrari | ||
Mon Feb 20 2017 22:07 | 1st = 5 Zabdon Ferrari 2nd = 2 Evies Angel 3rd = 1 Nooree Dessa 4th = 8 Macnivek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Freeway Mask | ||
Mon Feb 20 2017 22:04 | 1st = 2 Freeway Mask 2nd = 5 Courtney Rose 3rd = 8 Hired Muscle 4th = 3 Glassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Amazing Flash | ||
Mon Feb 20 2017 22:01 | 1st = 1 Amazing Flash 2nd = 7 Kingsbrae Buddy 3rd = 8 Tinas Display 4th = 3 Hes A Hummin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Wota Chill | ||
Mon Feb 20 2017 21:58 | 1st = 3 Wota Chill 2nd = 2 Rachel Zane 3rd = 1 Dyna Willem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Stick Around | ||
Mon Feb 20 2017 21:55 | 1st = 1 Stick Around 2nd = 3 Rubys Flame 3rd = 6 Quiet Bay 4th = 8 Gladis Grice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Master Riot | ||
Mon Feb 20 2017 21:52 | 1st = 2 Master Riot 2nd = 1 On Billys Wings 3rd = 10 Clovalley Mauri 4th = 5 Rustys Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Down Sized Up | ||
Mon Feb 20 2017 21:49 | 1st = 1 Down Sized Up 2nd = 4 Captain Louie 3rd = 8 Way Of Shadows 4th = 6 Master Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Hard Hat Mick | ||
Mon Feb 20 2017 21:46 | 1st = 4 Hard Hat Mick 2nd = 1 Pepper Salt 3rd = 10 La Chica 4th = 3 Sea Brook Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Put Thongs On | ||
Mon Feb 20 2017 21:39 | 1st = 2 Put Thongs On 2nd = 5 Trianna 3rd = 4 Poppy Brann 4th = 1 Burrum Starsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Mo Town Roy | ||
Mon Feb 20 2017 21:36 | 1st = 8 Mo Town Roy 2nd = 1 Von Dousa 3rd = 5 Allen Mondo 4th = 7 Hotham Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 High Treason | ||
Mon Feb 20 2017 21:33 | 1st = 2 High Treason 2nd = 5 Queen Matilda 3rd = 3 Hat Trick Babe 4th = 7 Scruffy Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Lucky Chap | ||
Mon Feb 20 2017 21:30 | 1st = 5 Lucky Chap 2nd = 6 Royal Cosmic 3rd = 2 Sudoku Flash 4th = 8 Milburn Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Viking Buddy | ||
Mon Feb 20 2017 21:27 | 1st = 1 Viking Buddy 2nd = 7 Avamay 3rd = 6 Chilled Heat 4th = 3 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Dumb Bullett | ||
Mon Feb 20 2017 21:24 | 1st = 3 Dumb Bullett 2nd = 4 Coutinho 3rd = 1 Anna Keeping 4th = 2 Super Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Harperama | ||
Mon Feb 20 2017 21:20 | 1st = 4 Harperama 2nd = 1 Orara Charlie 3rd = 3 Brainstorm Bob 4th = 8 Gudera Lancaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Mclaren Chief | ||
Mon Feb 20 2017 21:16 | 1st = 1 Mclaren Chief 2nd = 7 Rockstar Swirl 3rd = 4 Yesteryear 4th = 2 Mr Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 4 Nebraska Beach | ||
Mon Feb 20 2017 21:12 | 1st = 4 Nebraska Beach 2nd = 3 Long View Belle 3rd = 7 New Romance 4th = 9 Lyncar Teagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 My Lilly | ||
Mon Feb 20 2017 21:09 | 1st = 3 My Lilly 2nd = 2 Aston Harpo 3rd = 4 Mi Blue Day 4th = 7 Bambalam Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Neekys Way | ||
Mon Feb 20 2017 21:05 | 1st = 4 Neekys Way 2nd = 2 Emmas Magic 3rd = 7 Smack Dab 4th = 3 Road To Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Commander Joe | ||
Mon Feb 20 2017 21:02 | 1st = 4 Commander Joe 2nd = 8 Rockabye Daisy 3rd = 2 Kells Girl 4th = 1 Love You Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 8 Flying Tige | ||
Mon Feb 20 2017 20:59 | 1st = 8 Flying Tige 2nd = 4 Our Wild Jacko 3rd = 1 Krabi 4th = 6 Commander Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Bathtub Teddy | ||
Mon Feb 20 2017 20:55 | 1st = 1 Bathtub Teddy 2nd = 3 Halo Haze 3rd = 7 Lizard Spock 4th = 6 Zipping Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 3 Tah Stella | ||
Mon Feb 20 2017 20:51 | 1st = 3 Tah Stella 2nd = 2 Winklee Colin 3rd = 8 Lashing Jackson 4th = 4 Kamikaze Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Stolen | ||
Mon Feb 20 2017 20:47 | 1st = 3 Stolen 2nd = 6 All Inn Boston 3rd = 4 Spokesman 4th = 5 Jordy Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Cosmo Trav | ||
Mon Feb 20 2017 20:43 | 1st = 1 Cosmo Trav 2nd = 6 Alpha Hector 3rd = 2 Invar Star 4th = 7 Beach Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Opo Slider | ||
Mon Feb 20 2017 20:40 | 1st = 1 Opo Slider 2nd = 4 Kitty Desire 3rd = 5 Original Magical 4th = 3 Hammerhead Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Marilena Franco | ||
Mon Feb 20 2017 20:37 | 1st = 8 Marilena Franco 2nd = 1 Lil Macie Breeze 3rd = 7 Magoo 4th = 6 Skitso Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 West On Janet | ||
Mon Feb 20 2017 20:34 | 1st = 4 West On Janet 2nd = 5 Waynes Error 3rd = 1 Velocity Mystic 4th = 7 Hy Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 9 Lucky Nineteen | ||
Mon Feb 20 2017 20:31 | 1st = 9 Lucky Nineteen 2nd = 3 Perfect Metre 3rd = 7 Akinfenwa 4th = 5 Golden Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Yenderra Blue | ||
Mon Feb 20 2017 20:28 | 1st = 1 Yenderra Blue 2nd = 3 Gelwix 3rd = 2 Taytor Tot 4th = 6 Barney Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Stay Curious | ||
Mon Feb 20 2017 20:24 | 1st = 2 Stay Curious 2nd = 5 Mako Icon 3rd = 1 Rosas Girl 4th = 3 Senorita Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Thursday Wish | ||
Mon Feb 20 2017 20:21 | 1st = 4 Thursday Wish 2nd = 2 Pizarro 3rd = 9 Unique Kaleesi 4th = 1 Summers Prancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Canalai | ||
Mon Feb 20 2017 20:18 | 1st = 7 Canalai 2nd = 8 Kidatee Dylan 3rd = 5 Black Zac Bonus 4th = 3 David Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Marley Bale | ||
Mon Feb 20 2017 20:14 | 1st = 7 Marley Bale 2nd = 6 Neville Bale 3rd = 1 Bounce Pass 4th = 5 Blazin Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Inanna Star | ||
Mon Feb 20 2017 20:11 | 1st = 1 Inanna Star 2nd = 5 Winsome Ryder 3rd = 8 Winklea Faith 4th = 6 Manila Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Pelli | ||
Mon Feb 20 2017 20:08 | 1st = 2 Pelli 2nd = 5 Mikey Wires 3rd = 1 All Inn Together 4th = 4 Pocket Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Ashby Eyes | ||
Mon Feb 20 2017 20:04 | 1st = 1 Ashby Eyes 2nd = 8 Andys Charm 3rd = 3 Country El 4th = 4 Ritza Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Bitten Bye | ||
Mon Feb 20 2017 20:01 | 1st = 3 Bitten Bye 2nd = 6 Sonic Thunder 3rd = 8 Stanky Leg 4th = 9 Zillie Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Blonde Gift | ||
Mon Feb 20 2017 19:58 | 1st = 1 Blonde Gift 2nd = 9 Yo Vale 3rd = 6 Kingsbrae Maria 4th = 2 Bongo Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Roxy Rolla | ||
Mon Feb 20 2017 19:54 | 1st = 5 Roxy Rolla 2nd = 3 Play Alone 3rd = 2 Lektra Fiesta 4th = 4 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Shima Sun | ||
Mon Feb 20 2017 19:51 | 1st = 7 Shima Sun 2nd = 6 Cosmicly Baroque 3rd = 8 Fesco Lass 4th = 5 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 In It Together | ||
Mon Feb 20 2017 19:48 | 1st = 8 In It Together 2nd = 1 Bald Wal 3rd = 6 Gotta Cheer Up 4th = 3 Jack Cherry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Tin Pan Alley | ||
Mon Feb 20 2017 19:45 | 1st = 1 Tin Pan Alley 2nd = 6 Up Zarr Daisy 3rd = 9 Ritza Jimmy 4th = 5 Sugar Ray Rosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Waikarie Noel | ||
Mon Feb 20 2017 19:42 | 1st = 7 Waikarie Noel 2nd = 4 Little Lucy 3rd = 1 Big Bad Bob 4th = 2 Ping Ling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Bush Chook | ||
Mon Feb 20 2017 19:37 | 1st = 7 Bush Chook 2nd = 1 Bonsu 3rd = 5 Chuck Norris 4th = 6 Full Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Cosmic Marlow | ||
Mon Feb 20 2017 19:35 | 1st = 7 Cosmic Marlow 2nd = 5 Mud Cake Cloud 3rd = 3 Orara Sal 4th = 1 Furious Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Farmin | ||
Mon Feb 20 2017 19:32 | 1st = 2 Farmin 2nd = 5 Charlie Chendo 3rd = 8 Hannebery 4th = 3 Take Over Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Demon Lad | ||
Mon Feb 20 2017 19:29 | 1st = 5 Demon Lad 3rd = 2 Rosie Oh Rosie 4th = 8 Buckle Up Slash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 4 Finnigans Way | ||
Mon Feb 20 2017 19:29 | 1st = 4 Finnigans Way 3rd = 2 Rosie Oh Rosie 4th = 8 Buckle Up Slash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Missed An Earn | ||
Mon Feb 20 2017 19:26 | 1st = 6 Missed An Earn 2nd = 4 Minkas Destiny 3rd = 3 Uncle Bump 4th = 2 Anton Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Walkaway Annie | ||
Mon Feb 20 2017 19:23 | 1st = 5 Walkaway Annie 2nd = 3 Too Good Thommo 3rd = 2 Rippin Moi Moi 4th = 4 Black Star Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Gunmetal Diva | ||
Mon Feb 20 2017 19:20 | 1st = 2 Gunmetal Diva 2nd = 3 Dr Luvdisc 3rd = 4 Better Beware 4th = 1 Tricky Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Polo | ||
Mon Feb 20 2017 19:17 | 1st = 1 Polo 2nd = 4 Mintara 3rd = 2 Hitchiker Dude 4th = 8 County Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Hesa Marlow | ||
Mon Feb 20 2017 19:14 | 1st = 7 Hesa Marlow 2nd = 8 Willow Bubbles 3rd = 1 French Defence 4th = 2 Miss Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Chelsea Royale | ||
Mon Feb 20 2017 19:09 | 1st = 6 Chelsea Royale 2nd = 3 Soho Wonder 3rd = 8 Canyouseeme 4th = 1 Your Excused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Ripsaw Ronny | ||
Mon Feb 20 2017 19:06 | 1st = 7 Ripsaw Ronny 2nd = 2 My Names David 3rd = 6 Good Humour 4th = 3 Tunisian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Full Of Rust | ||
Mon Feb 20 2017 19:03 | 1st = 2 Full Of Rust 2nd = 9 Marble Gem 3rd = 8 Slick Skye 4th = 7 Red Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 3 Mandagery Jim | ||
Mon Feb 20 2017 18:59 | 1st = 3 Mandagery Jim 2nd = 4 Whispering Rain 3rd = 1 Snowys Gem 4th = 5 Raglan Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Salute The Bar | ||
Mon Feb 20 2017 18:55 | 1st = 6 Salute The Bar 2nd = 1 Special Member 3rd = 7 Fiery Miss 4th = 3 Tweedle Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Gemtree Chaos | ||
Mon Feb 20 2017 18:51 | 1st = 4 Gemtree Chaos 2nd = 6 Flying Bails 3rd = 7 Allen Veter 4th = 2 Rellim Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Sveen | ||
Mon Feb 20 2017 18:47 | 1st = 6 Sveen 2nd = 1 Walkaway Bonnie 3rd = 3 Slamming Thunder 4th = 4 Rare Scents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Rudimental Sol | ||
Mon Feb 20 2017 18:42 | 1st = 5 Rudimental Sol 2nd = 2 Smooth Caesar 3rd = 1 Backpage Screamer 4th = 8 Makinchanges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Amaretto Swirl | ||
Mon Feb 20 2017 18:40 | 1st = 2 Amaretto Swirl 2nd = 7 Super Income 3rd = 6 Myalla Monaro 4th = 1 Curious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Claude Van Keats | ||
Mon Feb 20 2017 18:37 | 1st = 1 Claude Van Keats 2nd = 5 Sir Minter 3rd = 3 Mandela Sun 4th = 2 Dr Shanice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Long Gully Josh | ||
Mon Feb 20 2017 18:33 | 1st = 3 Long Gully Josh 2nd = 1 My Boy Tyler 3rd = 6 Irka Jakit 4th = 8 Brick Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Smashing Sarah | ||
Mon Feb 20 2017 18:29 | 1st = 8 Smashing Sarah 2nd = 1 Dig Deep Billy 3rd = 5 Like Valentina 4th = 3 Just Like Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Snowys Rum | ||
Mon Feb 20 2017 18:25 | 1st = 4 Snowys Rum 2nd = 8 Hartley Hoover 3rd = 2 Rusty Gold 4th = 1 Players Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Any Other Union | ||
Mon Feb 20 2017 18:22 | 1st = 1 Any Other Union 2nd = 8 Sixty Three 3rd = 2 Dr Colt 4th = 3 Come To Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 11 Mighty Mr Sharkey | ||
Mon Feb 20 2017 18:17 | 1st = 11 Mighty Mr Sharkey 2nd = 7 Star Armbro 3rd = 3 Apache Cruiser 4th = 6 Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Badgers Belle | ||
Mon Feb 20 2017 18:14 | 1st = 4 Badgers Belle 2nd = 2 Firestone Icon 3rd = 1 Mount Keira 4th = 3 Jaxs Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 11 Myboycellito | ||
Mon Feb 20 2017 18:10 | 1st = 11 Myboycellito 2nd = 8 Penny Ella 3rd = 12 Crazy As Zou 4th = 5 Pat Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Santanna Rhythm | ||
Mon Feb 20 2017 18:05 | 1st = 7 Santanna Rhythm 2nd = 9 Wroxton Playboy 3rd = 5 One Night At Themile 4th = 3 Justa Working Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Tell the World | ||
Mon Feb 20 2017 18:03 | 1st = 3 Tell the World 2nd = 4 Spring Scorpion 3rd = 2 Buddys Me Mate 4th = 6 Rudolph Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 4 Threo | ||
Mon Feb 20 2017 17:58 | 1st = 4 Threo 2nd = 9 Rainbow Flash 3rd = 2 No Apachemee 4th = 7 Shivarnee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Sonnys Honey | ||
Mon Feb 20 2017 17:55 | 1st = 1 Sonnys Honey 2nd = 5 Grand Cayman 3rd = 3 Taabinga Fella 4th = 6 Cheerful Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 1 Im Lonely | ||
Mon Feb 20 2017 17:50 | 1st = 1 Im Lonely 2nd = 2 Proficient 3rd = 3 The Sparrow Hawk 4th = 4 Dam Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Sazoo Icon | ||
Mon Feb 20 2017 17:47 | 1st = 1 Sazoo Icon 2nd = 4 Fullstop Period 3rd = 6 One Cold Foot 4th = 8 Sonic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Racey American | ||
Mon Feb 20 2017 17:42 | 1st = 7 Racey American 2nd = 5 Eyes On The Money 3rd = 1 Melimac 4th = 11 Lipizzaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Justa Grant | ||
Mon Feb 20 2017 17:39 | 1st = 8 Justa Grant 2nd = 1 Old Torana 3rd = 4 Spring Skipper 4th = 2 Oakdale Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 1 Backhouse Billy | ||
Mon Feb 20 2017 17:35 | 1st = 1 Backhouse Billy 2nd = 3 I Too Can Dance 3rd = 6 Cool Water 4th = 14 Silver River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Anjing Betina | ||
Mon Feb 20 2017 17:32 | 1st = 7 Anjing Betina 2nd = 2 Astute Glib 3rd = 3 Daintree Rhumba 4th = 5 Neon Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Prince Of Zanzibar | ||
Mon Feb 20 2017 17:27 | 1st = 8 Prince Of Zanzibar 2nd = 3 Leopold Bloom 3rd = 7 Hardly A Grin 4th = 5 Art Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Big Prince | ||
Mon Feb 20 2017 17:25 | 1st = 4 Big Prince 2nd = 8 Midnight Panther 3rd = 1 Sunset Boulevard 4th = 7 Husky Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Lots More Art | ||
Mon Feb 20 2017 17:20 | 1st = 3 Lots More Art 2nd = 5 Macca Kelly 3rd = 8 My Elusive Dream 4th = 4 Ocean Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Classy Impact | ||
Mon Feb 20 2017 17:17 | 1st = 8 Classy Impact 2nd = 7 Autumn Rush 3rd = 1 Zena Cargo 4th = 4 Eveready Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 10 I Will Rock You | ||
Mon Feb 20 2017 17:12 | 1st = 10 I Will Rock You 2nd = 3 Lets Jazz It Up 3rd = 9 Rocking 4th = 8 Mastersign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 9 Reignlee | ||
Mon Feb 20 2017 17:09 | 1st = 9 Reignlee 2nd = 1 Dr Bodacious 3rd = 5 Busta Voe 4th = 2 Lachlans Rough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Xenon | ||
Mon Feb 20 2017 17:04 | 1st = 3 Xenon 2nd = 8 Idle Maple 3rd = 7 Earl Harbour 4th = 6 Aldebaran Eastwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 2 Reidy | ||
Mon Feb 20 2017 17:00 | 1st = 2 Reidy 2nd = 9 Schwarzlegga 3rd = 4 Streetshavenoname 4th = 6 Miss Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Jazzy Diva | ||
Mon Feb 20 2017 16:58 | 1st = 2 Jazzy Diva 2nd = 8 Texas Rising 3rd = 3 Spring Nitro 4th = 5 Aged Badly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 6 Rothbury | ||
Mon Feb 20 2017 16:55 | 1st = 6 Rothbury 2nd = 4 Queen Charlotte 3rd = 5 Quelle Liaison 4th = 1 Carry On Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Lady Of Locksley | ||
Mon Feb 20 2017 16:50 | 1st = 7 Lady Of Locksley 2nd = 2 Ritas Secret 3rd = 6 Lolasflyingfantasy 4th = 4 Sun Sea And Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 6 Ninetymile Holly | ||
Mon Feb 20 2017 16:47 | 1st = 6 Ninetymile Holly 2nd = 7 Viewing 3rd = 4 Dr Condor 4th = 3 Barroom Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Canardly Lover | ||
Mon Feb 20 2017 16:42 | 1st = 1 Canardly Lover 2nd = 3 Montcalm 3rd = 6 Heza Swinger 4th = 4 Iam Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Zipping Shadow | ||
Mon Feb 20 2017 16:39 | 1st = 1 Zipping Shadow 2nd = 5 Rebel Lad 3rd = 3 Cant Be Real 4th = 8 Mineview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 6 Maori Law | ||
Mon Feb 20 2017 16:34 | 1st = 6 Maori Law 2nd = 5 Eljaykay Phoenix 3rd = 4 Any Old Way 4th = 8 Dora Pepperell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 2 Lordfontein | ||
Mon Feb 20 2017 16:30 | 1st = 2 Lordfontein 2nd = 9 Goldclip 3rd = 7 Lucks A Turning 4th = 6 Presidential Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Johnny Wolf | ||
Mon Feb 20 2017 16:27 | 1st = 1 Johnny Wolf 2nd = 5 Rylies Jack 3rd = 2 Fairy Tiger 4th = 4 Saloon Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 11 Hot Passion | ||
Mon Feb 20 2017 16:23 | 1st = 11 Hot Passion 2nd = 3 Truleylucky 3rd = 8 Tepelo Star 4th = 5 Manofthepeople |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Onslow | ||
Mon Feb 20 2017 16:20 | 1st = 2 Onslow 2nd = 7 Art Attack 3rd = 9 Classroom Destiny 4th = 11 Ibelieveinmiracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Deadly Arrilla | ||
Mon Feb 20 2017 16:17 | 1st = 4 Deadly Arrilla 2nd = 1 Slick Cosmic 3rd = 2 Mossman 4th = 3 Ruby Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Emerging Art | ||
Mon Feb 20 2017 16:12 | 1st = 2 Emerging Art 2nd = 5 Whata Escape 3rd = 6 Strike On Command 4th = 7 Kissed Flush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Vanilla Kiss | ||
Mon Feb 20 2017 16:09 | 1st = 1 Vanilla Kiss 2nd = 5 Zafonic Express 3rd = 2 Gone Early 4th = 8 Hurricane Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Rocknroll Zena | ||
Mon Feb 20 2017 16:04 | 1st = 6 Rocknroll Zena 2nd = 2 Flirtatious Heart 3rd = 1 Belligerence 4th = 9 First Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 4 Star Patriot | ||
Mon Feb 20 2017 16:00 | 1st = 4 Star Patriot 2nd = 1 Belle Ez 3rd = 6 Florence 4th = 5 Toscanaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 7 Enrolled | ||
Mon Feb 20 2017 15:56 | 1st = 7 Enrolled 2nd = 2 Andyou 3rd = 4 Victory Rock 4th = 3 Horrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Zipping Cuz | ||
Mon Feb 20 2017 15:54 | 1st = 5 Zipping Cuz 2nd = 3 Somerama 3rd = 2 Thank You Bill 4th = 1 Durama Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Red Hot Roxy | ||
Mon Feb 20 2017 15:49 | 1st = 3 Red Hot Roxy 2nd = 5 Salacious Gossip 3rd = 1 Milliondollahanova 4th = 8 Allamerican Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 7 Departure Tax | ||
Mon Feb 20 2017 15:45 | 1st = 7 Departure Tax 2nd = 10 Noble Ethics 3rd = 11 Onemoremelody 4th = 3 Yabulu Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Dr Yuki | ||
Mon Feb 20 2017 15:42 | 1st = 1 Dr Yuki 2nd = 6 Call Me Matt 3rd = 3 Doused In Mud 4th = 9 Thank Me Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 3 Bigtime Coffee | ||
Mon Feb 20 2017 15:41 | 1st = 3 Bigtime Coffee 2nd = 2 Bigtime Rise 3rd = 5 Cawbourne Crowie 4th = 1 Bigtime Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Goleen Star | ||
Mon Feb 20 2017 15:38 | 1st = 3 Goleen Star 2nd = 5 Gotta Be Penny 3rd = 7 Durama Mystic 4th = 4 Formula One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 The Dutchman | ||
Mon Feb 20 2017 15:37 | 1st = 8 The Dutchman 2nd = 3 Ima Skybabe 3rd = 6 Arctic Wonder 4th = 7 Never Never Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Noosa Parade | ||
Mon Feb 20 2017 15:34 | 1st = 2 Noosa Parade 2nd = 3 Brontes Flyer 3rd = 4 Cup Half Full 4th = 1 Pillar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 1 Stanborough | ||
Mon Feb 20 2017 15:30 | 1st = 1 Stanborough 2nd = 7 Haafra Head 3rd = 5 Bay Of Biscay 4th = 8 Alaskan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Don Kee | ||
Mon Feb 20 2017 15:25 | 1st = 4 Don Kee 2nd = 2 Early Exit 3rd = 3 Speedie Mcardle 4th = 7 Sketching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Cawbourne Trixy | ||
Mon Feb 20 2017 15:24 | 1st = 1 Cawbourne Trixy 2nd = 4 Paul Dozer 3rd = 3 Cawbourne Toddy 4th = 2 Mr Maize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Artistic Alyssa | ||
Mon Feb 20 2017 15:22 | 1st = 7 Artistic Alyssa 2nd = 6 Regal Hussler 3rd = 1 Hello Mr Duck 4th = 8 Sultans Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 8 Hudson Bay | ||
Mon Feb 20 2017 15:17 | 1st = 8 Hudson Bay 2nd = 6 Aldebaran Pirate 3rd = 1 Grinning Intherain 4th = 7 Illawong Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Rubes Ablaze | ||
Mon Feb 20 2017 15:14 | 1st = 7 Rubes Ablaze 2nd = 5 Too Far Out 3rd = 3 Mimicry 4th = 2 Tiger Tees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Dixie Lad | ||
Mon Feb 20 2017 15:10 | 1st = 4 Dixie Lad 2nd = 2 Typhoon Red 3rd = 1 Crooked Blaze 4th = 6 Our Blevic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 2 Chevy Thunder | ||
Mon Feb 20 2017 15:07 | 1st = 2 Chevy Thunder 2nd = 7 See Eye Aye 3rd = 1 Kylin 4th = 8 Knead You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Themoneypit | ||
Mon Feb 20 2017 15:03 | 1st = 5 Themoneypit 2nd = 2 Dirty Dees 3rd = 6 Young Nick Fraser 4th = 4 Castle Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 12 Avery | ||
Mon Feb 20 2017 15:00 | 1st = 12 Avery 2nd = 6 Dizzy Days 3rd = 13 Courte Choux 4th = 11 Spurt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Poor Old Frank | ||
Mon Feb 20 2017 14:57 | 1st = 2 Poor Old Frank 2nd = 7 Jolimia 3rd = 4 Cool Al 4th = 6 Just Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Overtaking Lane | ||
Mon Feb 20 2017 14:51 | 1st = 3 Overtaking Lane 2nd = 7 Ideal Destiny 3rd = 8 Downan Out 4th = 6 Squirarchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Cawbourne Gunna | ||
Mon Feb 20 2017 14:47 | 1st = 6 Cawbourne Gunna 2nd = 7 Doosh 3rd = 2 Cawbourne Lyns 4th = 5 Jugatui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 6 Lofty Success | ||
Mon Feb 20 2017 14:42 | 1st = 6 Lofty Success 2nd = 7 Mister Chisholm 3rd = 1 Dark Chrissie Girl 4th = 4 Katelin Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Magic Dance | ||
Mon Feb 20 2017 14:39 | 1st = 8 Magic Dance 2nd = 5 Shout Aloud 3rd = 3 Paddys Cripp 4th = 7 Big Boy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 5 Do Dar | ||
Mon Feb 20 2017 14:35 | 1st = 5 Do Dar 2nd = 11 Miss Marseille 3rd = 2 General Nelson 4th = 6 Duke Of Frederick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 9 Miss Magda | ||
Mon Feb 20 2017 14:30 | 1st = 9 Miss Magda 2nd = 7 Canny Alice 3rd = 2 Damn Wicked Left 4th = 11 Red Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Rocknroll Baby | ||
Mon Feb 20 2017 14:25 | 1st = 3 Rocknroll Baby 2nd = 4 Strawberry Mouse 3rd = 2 Meluna 4th = 5 Down Under Rors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Ears Boris | ||
Mon Feb 20 2017 14:22 | 1st = 5 Ears Boris 2nd = 7 Bigtime Spirit 3rd = 2 Big Boy Deno 4th = 8 Mousey Mousey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Lisas Lawyer | ||
Mon Feb 20 2017 14:17 | 1st = 7 Lisas Lawyer 2nd = 4 Pride Of Flight 3rd = 6 Demolition Dave 4th = 2 Always Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Queen La Fipa | ||
Mon Feb 20 2017 14:13 | 1st = 8 Queen La Fipa 2nd = 9 Raglan Bindi 3rd = 1 Snow Bomber 4th = 2 Cheryls Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 5 Dancin With Elvis | ||
Mon Feb 20 2017 14:07 | 1st = 5 Dancin With Elvis 2nd = 6 Hidden Courage 3rd = 2 Erniemesomemoney 4th = 7 Chicago Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 6 Cawbourne Angus | ||
Mon Feb 20 2017 14:04 | 1st = 6 Cawbourne Angus 2nd = 2 Cawbourne Barcia 3rd = 4 Cawbourne Kai 4th = 8 Bigtime Tomac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 10 Separee | ||
Mon Feb 20 2017 14:00 | 1st = 10 Separee 2nd = 9 Our Chiquilla 3rd = 5 Jubilee Blue 4th = 8 Missandei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 7 Dream Starlet | ||
Mon Feb 20 2017 13:55 | 1st = 7 Dream Starlet 2nd = 8 Fun For Me 3rd = 6 Valley Crossing 4th = 3 Smart Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Dons Magic | ||
Mon Feb 20 2017 13:52 | 1st = 5 Dons Magic 2nd = 6 Dynamite Jackson 3rd = 3 Tye Chilly 4th = 7 Topaz Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Stole Me Car | ||
Mon Feb 20 2017 13:43 | 1st = 3 Stole Me Car 2nd = 1 Bigtime Onfire 3rd = 5 Nero 4th = 4 Steel The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Rocknroll Legend | ||
Mon Feb 20 2017 13:37 | 1st = 5 Rocknroll Legend 2nd = 7 Dont Be Jealous 3rd = 2 Game Theory 4th = 3 Batman Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 9 Ima Caravan | ||
Mon Feb 20 2017 13:34 | 1st = 9 Ima Caravan 2nd = 4 Rubys Cheekstar 3rd = 1 Destini Charger 4th = 3 Burch Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 1 Arakain | ||
Mon Feb 20 2017 13:30 | 1st = 1 Arakain 2nd = 4 Spa Klyn 3rd = 5 The Black Isle 4th = 6 The Groundsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 1 Kurai Kage | ||
Mon Feb 20 2017 13:26 | 1st = 1 Kurai Kage 2nd = 5 Betting Man 3rd = 6 Little Peanut 4th = 3 The Rusty Bucket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Jacks Up | ||
Mon Feb 20 2017 13:24 | 1st = 5 Jacks Up 2nd = 9 Asa Cash Queen 3rd = 10 Boyish Charms 4th = 4 Cawbourne Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Harnova | ||
Mon Feb 20 2017 13:20 | 1st = 1 Harnova 2nd = 5 Bearly Thinking 3rd = 2 Benasong 4th = 6 Hebrides Maneuver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Paperback Writer | ||
Mon Feb 20 2017 13:17 | 1st = 3 Paperback Writer 2nd = 7 Force Awakens 3rd = 9 Light Of Liam 4th = 1 Riverdale Tarzan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Smash Attack | ||
Mon Feb 20 2017 13:16 | 1st = 2 Smash Attack 2nd = 1 Hatfield 3rd = 7 Ultra Action 4th = 8 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Cawbourne Owen | ||
Mon Feb 20 2017 13:09 | 1st = 8 Cawbourne Owen 2nd = 1 Goodtime Lady 3rd = 5 Lil Diva 4th = 6 Blackjack Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Idle Lea | ||
Mon Feb 20 2017 13:04 | 1st = 6 Idle Lea 2nd = 3 Kip Keino 3rd = 2 Theytellme 4th = 4 Chalcis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Destini Cheetah | ||
Mon Feb 20 2017 12:59 | 1st = 5 Destini Cheetah 2nd = 6 Mr No Worries 3rd = 2 Flick Some Cash 4th = 8 Later Skaters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 My Bro Michael | ||
Mon Feb 20 2017 12:58 | 1st = 8 My Bro Michael 2nd = 3 Lagoon Allira 3rd = 6 Falconhurst 4th = 4 Hilton Cust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Cawbourne Mezza | ||
Mon Feb 20 2017 12:49 | 1st = 2 Cawbourne Mezza 2nd = 7 Cawbourne Elpaso 3rd = 1 Cawbourne Jarrod 4th = 8 Kennel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 First Refusal | ||
Mon Feb 20 2017 12:42 | 1st = 7 First Refusal 2nd = 5 Destini Colorado 3rd = 4 Scott Cosmic 4th = 1 Rubys Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Opawa Plum | ||
Mon Feb 20 2017 12:41 | 1st = 1 Opawa Plum 2nd = 6 Opawa Cheviot 3rd = 8 Trendy Blake 4th = 4 Fair Pippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Cawbourne Kaz | ||
Mon Feb 20 2017 12:34 | 1st = 5 Cawbourne Kaz 2nd = 4 You Betcha Bonny 3rd = 8 Jandel Man 4th = 7 Cawbourne Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 9 Buca Doll | ||
Mon Feb 20 2017 12:24 | 1st = 9 Buca Doll 2nd = 2 Merls Blaze 3rd = 3 Galos Best 4th = 4 Duty Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Trixie Lee | ||
Mon Feb 20 2017 12:21 | 1st = 2 Trixie Lee 2nd = 5 Royal Action 3rd = 3 Timely Reminder 4th = 8 Fear Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Cawbourne Looks | ||
Mon Feb 20 2017 12:14 | 1st = 2 Cawbourne Looks 2nd = 3 Cawbourne Broady 3rd = 7 Tomorrow Star 4th = 1 Homebush Gisele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Full of Charm | ||
Mon Feb 20 2017 12:07 | 1st = 2 Full of Charm 2nd = 4 Aint No Hurry 3rd = 10 Tarkedia Spring 4th = 8 Church Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Thrilling Luke | ||
Mon Feb 20 2017 12:03 | 1st = 5 Thrilling Luke 2nd = 6 Kata 3rd = 9 High On Vee 4th = 2 Jinga Snag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Bombs Falling | ||
Mon Feb 20 2017 11:46 | 1st = 5 Bombs Falling 2nd = 1 Charlie Runkel 3rd = 8 Goldstar Miley 4th = 7 Translator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Smash Lilly | ||
Mon Feb 20 2017 11:28 | 1st = 1 Smash Lilly 2nd = 2 My Hoki 3rd = 7 Lagoon Twist 4th = 8 Goldstar Phelps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Ride Aint Over | ||
Mon Feb 20 2017 11:11 | 1st = 3 Ride Aint Over 2nd = 2 Sader Nation 3rd = 6 Vikings 4th = 1 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Know Logic | ||
Mon Feb 20 2017 10:53 | 1st = 2 Know Logic 2nd = 3 Poetik 3rd = 1 Ngakawau 4th = 10 Mississippi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Unconscionable | ||
Mon Feb 20 2017 10:36 | 1st = 2 Unconscionable 2nd = 7 Know Bias 3rd = 5 Terra Jago 4th = 4 Homebush Tulip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Goldstar Tu Puc | ||
Mon Feb 20 2017 10:18 | 1st = 3 Goldstar Tu Puc 2nd = 2 Settle Grettel 3rd = 6 Kalonga 4th = 5 Cairo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Half Silver Fern | ||
Mon Feb 20 2017 10:01 | 1st = 3 Half Silver Fern 2nd = 5 Eug The Scrooge 3rd = 1 Smash Demand 4th = 6 Slick Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Alfa Queen | ||
Fri Jan 20 2017 23:40 | 1st = 3 Alfa Queen 2nd = 6 Ohoka Kentucky 3rd = 4 Im Lisart 4th = 1 Bettor Not Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Krugerrand | ||
Fri Jan 20 2017 23:37 | 1st = 2 Krugerrand 2nd = 7 Cobra Clutch 3rd = 6 Whos Got Blue 4th = 4 Illusive Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Hello Im Leo | ||
Fri Jan 20 2017 23:17 | 1st = 4 Hello Im Leo 2nd = 7 Constant Rama 3rd = 8 Mique 4th = 6 South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Flaming Flutter | ||
Fri Jan 20 2017 23:05 | 1st = 5 Flaming Flutter 2nd = 11 Lisharry 3rd = 10 David Hercules 4th = 3 El Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Phaser Bale | ||
Fri Jan 20 2017 23:02 | 1st = 2 Phaser Bale 2nd = 3 Thunder Rama 3rd = 7 Humphrey Bale 4th = 8 Gorham Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Amusing Cruiser | ||
Fri Jan 20 2017 22:55 | 1st = 1 Amusing Cruiser 2nd = 3 Ynobe Coby 3rd = 7 Mayorofshinetown 4th = 4 Validated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Connie Bale | ||
Fri Jan 20 2017 22:48 | 1st = 4 Connie Bale 2nd = 3 Sugar Hit Heidi 3rd = 2 Jesterday 4th = 8 Amlins Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Grace Under Fire | ||
Fri Jan 20 2017 22:45 | 1st = 2 Grace Under Fire 2nd = 5 Objective 3rd = 4 Magic Moo 4th = 3 Clue Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Pay Me Cullen | ||
Fri Jan 20 2017 22:40 | 1st = 1 Pay Me Cullen 2nd = 11 The Real Nadal 3rd = 3 Soho Wonder 4th = 2 James Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Just Like Stride | ||
Fri Jan 20 2017 22:37 | 1st = 2 Just Like Stride 2nd = 6 Part Of Them 3rd = 4 Beneficiaries 4th = 3 Wolf Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Price Tag | ||
Fri Jan 20 2017 22:34 | 1st = 1 Price Tag 2nd = 3 Dr Luvdisc 3rd = 6 Sweet Barbados 4th = 8 Coco Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Anustar | ||
Fri Jan 20 2017 22:28 | 1st = 8 Anustar 2nd = 3 Quisp Bale 3rd = 2 Bald Wal 4th = 7 Down Mexico Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 High Rolling | ||
Fri Jan 20 2017 22:24 | 1st = 1 High Rolling 2nd = 2 Abbeydale Road 3rd = 6 Morning Stories 4th = 5 Fire Official |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 West On Maisie | ||
Fri Jan 20 2017 22:24 | 1st = 5 West On Maisie 2nd = 2 Attilius 3rd = 7 Black Kotter 4th = 3 Zoo Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 10 Miss Irish Rose | ||
Fri Jan 20 2017 22:19 | 1st = 10 Miss Irish Rose 2nd = 5 Sylvie Raine 3rd = 4 Evils Afoot 4th = 6 Milias Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Like Zeus | ||
Fri Jan 20 2017 22:19 | 1st = 2 Like Zeus 2nd = 4 Nina The Weapon 3rd = 8 Secret Fox 4th = 5 Ohana Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Jasocate | ||
Fri Jan 20 2017 22:16 | 1st = 2 Jasocate 2nd = 1 Gold Air 3rd = 8 Dr Gammiris 4th = 3 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Bettor Be Supreme | ||
Fri Jan 20 2017 22:15 | 1st = 7 Bettor Be Supreme 2nd = 2 Gota Good Lookadda 3rd = 5 Jungle Jewel 4th = 1 Washington Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Magical Delight | ||
Fri Jan 20 2017 22:10 | 1st = 6 Magical Delight 2nd = 5 Kotare Yarra 3rd = 2 Santa Madre 4th = 7 Queen Of Jenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Hally Allen | ||
Fri Jan 20 2017 22:08 | 1st = 4 Hally Allen 2nd = 2 Last Outlaw 3rd = 3 Eat My Shorts 4th = 8 Seven Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 2 Wasonie Snake | ||
Fri Jan 20 2017 22:03 | 1st = 2 Wasonie Snake 2nd = 8 Charlie James 3rd = 10 Onemorelaugh 4th = 1 Animi Sub Ignis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Zarazz | ||
Fri Jan 20 2017 22:02 | 1st = 8 Zarazz 2nd = 2 Achelous 3rd = 1 Hurricane Chloe 4th = 7 Hired Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Dont We Love It | ||
Fri Jan 20 2017 22:00 | 1st = 2 Dont We Love It 2nd = 13 Momentary 3rd = 1 Lake Jackson 4th = 4 Hard To Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Mousey Mccoy | ||
Fri Jan 20 2017 21:58 | 1st = 6 Mousey Mccoy 2nd = 8 Mavriki Pano 3rd = 4 Automated 4th = 9 Princess Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Allen Jeer | ||
Fri Jan 20 2017 21:55 | 1st = 1 Allen Jeer 2nd = 2 Righto Mitch 3rd = 7 Tree Climber Liv 4th = 3 Crash Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Live Atom | ||
Fri Jan 20 2017 21:54 | 1st = 6 Live Atom 2nd = 8 Canada Bay 3rd = 2 Samara Cash 4th = 1 Presidential Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 King Lebron | ||
Fri Jan 20 2017 21:50 | 1st = 9 King Lebron 2nd = 5 Soho Chelsea 3rd = 3 Trustytrev 4th = 10 Majorlicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 What Joy | ||
Fri Jan 20 2017 21:48 | 1st = 1 What Joy 2nd = 5 Roller Bale 3rd = 2 Dan The Man 4th = 3 Dons Disaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 9 Illawong Suave | ||
Fri Jan 20 2017 21:46 | 1st = 9 Illawong Suave 2nd = 5 Tiger Claydon 3rd = 10 Malicious Fella 4th = 4 Pental Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 6 Gridelin | ||
Fri Jan 20 2017 21:45 | 1st = 6 Gridelin 2nd = 9 Vienna Romance 3rd = 5 Madame Lily 4th = 1 Outback Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 Valentina Brave | ||
Fri Jan 20 2017 21:40 | 1st = 8 Valentina Brave 2nd = 7 Courageous Call 3rd = 9 Jilliby Shania 4th = 3 Mairhed Fallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - | ||
Fri Jan 20 2017 21:40 | 2nd = 7 Courageous Call 4th = 3 Mairhed Fallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Diamond Heist | ||
Fri Jan 20 2017 21:38 | 1st = 6 Diamond Heist 2nd = 2 Too Many Daddys 3rd = 8 Lika Zircon 4th = 4 Combined Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Showtime Sally | ||
Fri Jan 20 2017 21:35 | 1st = 3 Showtime Sally 2nd = 8 Lakeview Lyn 3rd = 4 Barra Johnson 4th = 6 Cracking Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 3 Spare The Price | ||
Fri Jan 20 2017 21:33 | 1st = 3 Spare The Price 2nd = 8 Family Ambition 3rd = 7 Ride On A Rainbow 4th = 4 Cobbity Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Kentucky Flyer | ||
Fri Jan 20 2017 21:30 | 1st = 7 Kentucky Flyer 2nd = 4 Military 3rd = 1 Nordic Empire 4th = 6 Artie Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 2 Le Premiere | ||
Fri Jan 20 2017 21:29 | 1st = 2 Le Premiere 2nd = 6 Followthewind 3rd = 3 Modern Chic 4th = 5 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Vostok | ||
Fri Jan 20 2017 21:28 | 1st = 2 Vostok 2nd = 7 Hogwarts Express 3rd = 8 Striker Klinsman 4th = 5 Repelo Muggletum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 8 - 6 Penalty Point | ||
Fri Jan 20 2017 21:25 | 1st = 6 Penalty Point 2nd = 1 President Grover 3rd = 5 Ripping Yarn 4th = 4 Lonhmacc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Big Bruce | ||
Fri Jan 20 2017 21:24 | 1st = 5 Big Bruce 2nd = 8 Angel Of The City 3rd = 4 Tell The Future 4th = 2 Tenovus Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Argyle Red | ||
Fri Jan 20 2017 21:20 | 1st = 6 Argyle Red 2nd = 1 Max Meridius 3rd = 5 Sir Slick 4th = 7 Glow Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Hooter Harnett | ||
Fri Jan 20 2017 21:18 | 1st = 4 Hooter Harnett 2nd = 1 Long Spring Neck 3rd = 7 Lowry Girl 4th = 3 Health Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 2 Gargzdai Girl | ||
Fri Jan 20 2017 21:17 | 1st = 2 Gargzdai Girl 2nd = 11 Tooram Lad 3rd = 9 Right On With It 4th = 8 Magic Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 6 Magic Of Dreams | ||
Fri Jan 20 2017 21:15 | 1st = 6 Magic Of Dreams 2nd = 9 Pick Me Up 3rd = 7 Magnajoy 4th = 2 Satirical Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Tito Mojito | ||
Fri Jan 20 2017 21:15 | 1st = 3 Tito Mojito 2nd = 8 Louie Neveelk 3rd = 9 Cement Socks 4th = 1 Six Green Thumbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Showgun Thomas | ||
Fri Jan 20 2017 21:10 | 1st = 3 Showgun Thomas 2nd = 2 Hezthebigbopper 3rd = 6 Blue Suede Hooves 4th = 1 Twoforsixty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Ataraxia | ||
Fri Jan 20 2017 21:08 | 1st = 2 Ataraxia 2nd = 1 Sisco Gillie 3rd = 7 Desert Spike 4th = 5 Cruisys Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 9 Remember Joe | ||
Fri Jan 20 2017 21:04 | 1st = 9 Remember Joe 2nd = 7 Electric Ollie 3rd = 8 Aninchofhislife 4th = 3 Wrongly Accused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Rockn And Rolln | ||
Fri Jan 20 2017 21:03 | 1st = 2 Rockn And Rolln 2nd = 3 Cherry Mahoney 3rd = 5 Rays Choice 4th = 1 Paddy Mccole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Count The Interest | ||
Fri Jan 20 2017 21:00 | 1st = 1 Count The Interest 2nd = 4 Gee Whizzer 3rd = 5 I Bought A Horse 4th = 6 Flying Geepee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Magic Bullet | ||
Fri Jan 20 2017 20:58 | 1st = 3 Magic Bullet 2nd = 8 Seven Jacks 3rd = 6 Finding Mo 4th = 1 Jody Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 8 Haul In | ||
Fri Jan 20 2017 20:55 | 1st = 8 Haul In 2nd = 3 On The Ropes 3rd = 12 Valmont 4th = 2 Ultimate Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Beach Side | ||
Fri Jan 20 2017 20:54 | 1st = 7 Beach Side 2nd = 4 Corporal Bill 3rd = 3 Rigaleto Spirit 4th = 2 Aerodyne Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Saturday Sip | ||
Fri Jan 20 2017 20:52 | 1st = 3 Saturday Sip 2nd = 2 Taabinga Fella 3rd = 6 Far Out Indian 4th = 7 Johnny Scull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Maczaffair | ||
Fri Jan 20 2017 20:50 | 1st = 6 Maczaffair 2nd = 1 Susies Desire 3rd = 3 Lady Luca 4th = 7 Beach Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Oscorp Bale | ||
Fri Jan 20 2017 20:48 | 1st = 8 Oscorp Bale 2nd = 2 Blackpool Shaz 3rd = 9 Maximum Mak 4th = 3 Philo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 1 Lerrad Maharg | ||
Fri Jan 20 2017 20:46 | 1st = 1 Lerrad Maharg 2nd = 10 Ali Mendes 3rd = 12 Stevie Wander 4th = 11 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 10 Bryneich | ||
Fri Jan 20 2017 20:45 | 1st = 10 Bryneich 2nd = 4 Beau Tirage 3rd = 1 Realise Potential 4th = 8 Tabrobane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 Dancingwithsierra | ||
Fri Jan 20 2017 20:40 | 1st = 4 Dancingwithsierra 2nd = 5 Sapphire Stride 3rd = 11 Looks Like Heaven 4th = 1 Vapar Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Angry Thunder | ||
Fri Jan 20 2017 20:38 | 1st = 1 Angry Thunder 2nd = 3 Compare 3rd = 6 Tap Out Axe 4th = 2 Bulkender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Zipping Zeus | ||
Fri Jan 20 2017 20:35 | 1st = 5 Zipping Zeus 2nd = 1 Lakeview Harley 3rd = 6 Gully Fever 4th = 7 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Royal Story | ||
Fri Jan 20 2017 20:33 | 1st = 1 Royal Story 2nd = 3 Joes Star Of Mia 3rd = 4 Ruth Shannon 4th = 7 Artsterical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 11 Shewearsthepants | ||
Fri Jan 20 2017 20:30 | 1st = 11 Shewearsthepants 2nd = 8 Daughterof Themoon 3rd = 3 Maeleena 4th = 5 Peltier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 7 Significance | ||
Fri Jan 20 2017 20:29 | 1st = 7 Significance 2nd = 5 Hit the Lights 3rd = 4 Bonafide Diva 4th = 6 Miss Sharapova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Royal Intention | ||
Fri Jan 20 2017 20:28 | 1st = 6 Royal Intention 2nd = 8 Nosey 3rd = 9 Urana Vee Eight 4th = 5 Alpha Proteus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 5 Jestpatim | ||
Fri Jan 20 2017 20:25 | 1st = 5 Jestpatim 2nd = 3 Hey Bro 3rd = 1 Cee I Ay 4th = 8 Bear Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Amusing Cruiser | ||
Fri Jan 20 2017 20:24 | 1st = 3 Amusing Cruiser 2nd = 6 Johnny Redcoat 3rd = 8 Validated 4th = 2 Just Be Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 13 Place Your Bet | ||
Fri Jan 20 2017 20:20 | 1st = 13 Place Your Bet 2nd = 11 Ask Me Mach 3rd = 2 The Boys Gnp 4th = 1 Starzzzinthenight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Victor Charlie | ||
Fri Jan 20 2017 20:18 | 1st = 2 Victor Charlie 2nd = 4 Belivet 3rd = 9 Ebony Son 4th = 6 Winsome Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 1 Colonel Custer | ||
Fri Jan 20 2017 20:15 | 1st = 1 Colonel Custer 2nd = 6 Leave Ya Numba 3rd = 9 Skyfire 4th = 7 One Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Shep | ||
Fri Jan 20 2017 20:13 | 1st = 4 Shep 2nd = 2 Im So Late 3rd = 7 Emis Boy Macca 4th = 1 Brother Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 Hu Hu R U | ||
Fri Jan 20 2017 20:10 | 1st = 3 Hu Hu R U 2nd = 9 Ella Michelle 3rd = 4 Hollys Miss Molly 4th = 12 Ascot Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Bluey Fields | ||
Fri Jan 20 2017 20:08 | 1st = 6 Bluey Fields 2nd = 7 Allen Yani 3rd = 4 Miss Emmy Rose 4th = 1 Sisco General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 9 Mojo Major | ||
Fri Jan 20 2017 20:03 | 1st = 9 Mojo Major 2nd = 11 Saloon Passage 3rd = 8 Lexus On The Beach 4th = 7 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Raptor | ||
Fri Jan 20 2017 20:00 | 1st = 4 Raptor 2nd = 9 Miamorae 3rd = 3 Malibu Affair 4th = 7 Solar Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 War Chest | ||
Fri Jan 20 2017 20:00 | 1st = 5 War Chest 2nd = 9 Falcon Harry 3rd = 2 Gaggle Coordinator 4th = 13 Safari Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Triple Crown Bea | ||
Fri Jan 20 2017 19:58 | 1st = 4 Triple Crown Bea 2nd = 6 Dawns Mystery 3rd = 3 Ziggy Cruel 4th = 1 Cor Caroli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Showem Shifty | ||
Fri Jan 20 2017 19:54 | 1st = 8 Showem Shifty 2nd = 9 Barely A Grin 3rd = 3 Majestic Grin 4th = 4 Keayang Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Saloon Princess | ||
Fri Jan 20 2017 19:53 | 1st = 7 Saloon Princess 2nd = 8 Bella Ha Ha 3rd = 3 Jimmys Joken 4th = 5 Top Shot Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 2 Lets Go Macca | ||
Fri Jan 20 2017 19:50 | 1st = 2 Lets Go Macca 2nd = 7 Chhaya 3rd = 3 Greystat 4th = 5 Tinker Tailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Our Sohoe | ||
Fri Jan 20 2017 19:50 | 1st = 2 Our Sohoe 2nd = 1 Fun Magic Trix 3rd = 6 Belligerence 4th = 3 Dapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Mate Bale | ||
Fri Jan 20 2017 19:48 | 1st = 5 Mate Bale 2nd = 7 Crumps Legend 3rd = 3 Sketchy Jack 4th = 8 Patch Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Zaunkonig | ||
Fri Jan 20 2017 19:45 | 1st = 1 Zaunkonig 2nd = 5 Hes A Given 3rd = 6 Le Cavalier 4th = 3 Hammond Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Liukin | ||
Fri Jan 20 2017 19:40 | 1st = 3 Liukin 2nd = 1 Yeah Right 3rd = 5 Classiemahon 4th = 8 Kenny Trickem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Launch Missile | ||
Fri Jan 20 2017 19:38 | 1st = 2 Launch Missile 2nd = 7 When In Doubt 3rd = 1 Oscar The Weapon 4th = 5 Eli Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Jinja Coll | ||
Fri Jan 20 2017 19:37 | 1st = 1 Jinja Coll 2nd = 3 Opawa Tommo 3rd = 4 If It Fitz 4th = 6 Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Showin Attitude | ||
Fri Jan 20 2017 19:34 | 1st = 2 Showin Attitude 2nd = 7 Crickets Dash 3rd = 3 Ends Well 4th = 8 Aston Viva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Miss Rodriguez | ||
Fri Jan 20 2017 19:33 | 1st = 5 Miss Rodriguez 2nd = 4 Power Of Red 3rd = 11 Uncle Peter 4th = 8 Imthevillagestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Kyzamba | ||
Fri Jan 20 2017 19:30 | 1st = 2 Kyzamba 2nd = 8 Hollywoodgirl 3rd = 10 Wazamba 4th = 7 Coco To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 6 Thatswhatshesaid | ||
Fri Jan 20 2017 19:29 | 1st = 6 Thatswhatshesaid 2nd = 8 Reckless Abandon 3rd = 1 Christian Jaz 4th = 11 Frankie Falzoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Who Told Simon | ||
Fri Jan 20 2017 19:28 | 1st = 1 Who Told Simon 2nd = 3 Jacey Allen 3rd = 7 Ginza Lion 4th = 6 Umbreon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 7 Nippy Lippy | ||
Fri Jan 20 2017 19:25 | 1st = 7 Nippy Lippy 2nd = 3 Tintagel Rocker 3rd = 5 More Than Most 4th = 10 Hezafraar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Sticky Nicky | ||
Fri Jan 20 2017 19:25 | 1st = 2 Sticky Nicky 2nd = 1 Your Shout Kev 3rd = 6 Tremaly Queen 4th = 3 Toss The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Switch em | ||
Fri Jan 20 2017 19:22 | 1st = 5 Switch em 2nd = 1 Palais De Louvre 3rd = 8 Winsome Summer 4th = 7 Billy The Mess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 6 Bohemian Lass | ||
Fri Jan 20 2017 19:20 | 1st = 6 Bohemian Lass 2nd = 8 Madame Choisir 3rd = 2 Galactic Ruler 4th = 3 Rhymes With Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Rogers Dreamin | ||
Fri Jan 20 2017 19:19 | 1st = 3 Rogers Dreamin 2nd = 9 Mandela Sun 3rd = 6 Special Member 4th = 8 Dr Shanice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 9 Chavo | ||
Fri Jan 20 2017 19:15 | 1st = 9 Chavo 2nd = 6 Red Hearts 3rd = 2 The Cheetah 4th = 3 Miss Beneteau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Annajodi | ||
Fri Jan 20 2017 19:14 | 1st = 2 Annajodi 2nd = 3 Bee Tees 3rd = 1 Never Know Ozzie 4th = 7 Ball Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Law Legend | ||
Fri Jan 20 2017 19:10 | 1st = 6 Law Legend 2nd = 2 Happy Hombre 3rd = 7 Apollos Gift 4th = 8 The Third Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 So Fine | ||
Fri Jan 20 2017 19:08 | 1st = 8 So Fine 2nd = 2 Magic Innings 3rd = 1 Two Toes Tony 4th = 5 Mahlo Hawkeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Americano | ||
Fri Jan 20 2017 19:07 | 1st = 8 Americano 2nd = 1 Cawbourne Gil 3rd = 7 Air Express 4th = 4 Bigtime Runnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Das Tanga | ||
Fri Jan 20 2017 19:04 | 1st = 1 Das Tanga 2nd = 8 Gina Sannette 3rd = 6 Tremaly Jack 4th = 2 Quick Shanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 4 My Lucky Belle | ||
Fri Jan 20 2017 19:03 | 1st = 4 My Lucky Belle 2nd = 10 Fullon Boundary Row 3rd = 1 Haka Shannon 4th = 5 Sports Chaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Journeygirl | ||
Fri Jan 20 2017 19:00 | 1st = 4 Journeygirl 2nd = 6 Mrs Gardenia 3rd = 1 Bint El Bedu 4th = 7 Pretty Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Rusty Red Comet | ||
Fri Jan 20 2017 18:59 | 1st = 2 Rusty Red Comet 2nd = 8 Pushkin 3rd = 1 Be Good Franklin 4th = 4 Ive Got Oomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Go Levi | ||
Fri Jan 20 2017 18:57 | 1st = 7 Go Levi 2nd = 4 Magic Myer 3rd = 2 Dr Cadenza 4th = 6 Master Mcevoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Lorian Aditi | ||
Fri Jan 20 2017 18:54 | 1st = 2 Lorian Aditi 2nd = 8 Not The One 3rd = 7 Bogart Blend 4th = 4 Queen Of Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 10 Toot Toot | ||
Fri Jan 20 2017 18:54 | 1st = 10 Toot Toot 2nd = 1 Lady Madonna 3rd = 9 Aurora Bromac 4th = 3 Spare Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 8 Eye The World | ||
Fri Jan 20 2017 18:51 | 1st = 8 Eye The World 2nd = 5 Destony Hawk 3rd = 9 Cosmic Kheleyf 4th = 11 Dazzling Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Banjo Barbie | ||
Fri Jan 20 2017 18:51 | 1st = 2 Banjo Barbie 2nd = 1 Sofia The First 3rd = 5 Horeys Pal 4th = 6 Mister Campo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Ima Chevey | ||
Fri Jan 20 2017 18:48 | 1st = 1 Ima Chevey 2nd = 8 Viva Opal 3rd = 5 Amber Liquid 4th = 6 Miss Pinafore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 The Village Creep | ||
Fri Jan 20 2017 18:46 | 1st = 4 The Village Creep 2nd = 10 Secret Jack 3rd = 6 Chevals Charlie 4th = 5 Dark Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 3 Monasterio | ||
Fri Jan 20 2017 18:45 | 1st = 3 Monasterio 2nd = 5 Smooth Whiskey 3rd = 1 Prescience 4th = 4 Sacred Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Timmy Trumpet | ||
Fri Jan 20 2017 18:43 | 1st = 6 Timmy Trumpet 2nd = 4 Opawa Shackley 3rd = 2 Berridale Lad 4th = 1 Fantastic Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 3 Fiery Combat | ||
Fri Jan 20 2017 18:40 | 1st = 3 Fiery Combat 2nd = 6 Sizzling Sam 3rd = 9 Heavens Gate 4th = 2 Ocean Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Illawong Maestro | ||
Fri Jan 20 2017 18:40 | 1st = 1 Illawong Maestro 2nd = 11 Miss Atomic Betty 3rd = 10 Ourgirlbillilee 4th = 8 Sweet Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Bogie Miracle | ||
Fri Jan 20 2017 18:38 | 1st = 5 Bogie Miracle 2nd = 6 Zabdon Chevy 3rd = 3 Chulu Chululu 4th = 2 Happy Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Proven May | ||
Fri Jan 20 2017 18:35 | 1st = 7 Proven May 2nd = 1 Rapana 3rd = 2 Seabrook Oscar 4th = 3 Reignlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Casino Tommy | ||
Fri Jan 20 2017 18:30 | 1st = 4 Casino Tommy 2nd = 10 Destiny Warrior 3rd = 11 Swaggie Shannon 4th = 2 Smoke N Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 3 Chal Shocked | ||
Fri Jan 20 2017 18:29 | 1st = 3 Chal Shocked 2nd = 1 Mo Casino 3rd = 5 Better B Amazed 4th = 8 Prince Of Pops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Zamboni Miss | ||
Fri Jan 20 2017 18:28 | 1st = 7 Zamboni Miss 2nd = 4 Zipping Echo 3rd = 2 Holiday Party 4th = 8 Macquarie Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 13 Hesco Gold | ||
Fri Jan 20 2017 18:25 | 1st = 13 Hesco Gold 2nd = 4 So You Know 3rd = 5 Three Hats 4th = 16 Rockatorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 2 Heza Hussler | ||
Fri Jan 20 2017 18:20 | 1st = 2 Heza Hussler 2nd = 9 Boutonniere 3rd = 6 Valik 4th = 5 Bearded Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Audacious Mickan | ||
Fri Jan 20 2017 18:18 | 1st = 1 Audacious Mickan 2nd = 8 Power Sensation 3rd = 6 Krystals The One 4th = 3 All Inn Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 The Spin King | ||
Fri Jan 20 2017 18:16 | 1st = 8 The Spin King 2nd = 5 Jumbo Asakei 3rd = 4 Always On Call 4th = 10 Nine Card Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Marsupial | ||
Fri Jan 20 2017 18:15 | 1st = 2 Marsupial 2nd = 5 Frolic 3rd = 4 Lipizzan 4th = 3 San Marco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Blazing Spirit | ||
Fri Jan 20 2017 18:13 | 1st = 1 Blazing Spirit 2nd = 6 Letron James 3rd = 3 Absinthe Minded 4th = 7 Thrilling Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Get Shorty | ||
Fri Jan 20 2017 18:12 | 1st = 3 Get Shorty 2nd = 7 My First Patch 3rd = 4 Spring Shelley 4th = 8 Samantha Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 1 Dark Shot | ||
Fri Jan 20 2017 18:10 | 1st = 1 Dark Shot 2nd = 2 Rhino Buster 3rd = 5 Friars Luck 4th = 4 Frank Heavens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Misterfreeze | ||
Fri Jan 20 2017 18:07 | 1st = 5 Misterfreeze 2nd = 1 Zahven Banner 3rd = 3 Starofsahara 4th = 9 Nicol Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Mac Molly | ||
Fri Jan 20 2017 18:05 | 1st = 1 Mac Molly 2nd = 6 Mister Cowora 3rd = 7 Time Is Precious 4th = 8 Aston Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 4 South Beach Arden | ||
Fri Jan 20 2017 18:04 | 1st = 4 South Beach Arden 2nd = 5 Lincoln Sky 3rd = 1 Harmony Blue 4th = 2 Gold Orchid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 12 Tuapeka Glory | ||
Fri Jan 20 2017 18:00 | 1st = 12 Tuapeka Glory 2nd = 5 Innocent Crocker 3rd = 7 Courageous Beau 4th = 2 Taylor Robin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Jacks Pick | ||
Fri Jan 20 2017 17:57 | 1st = 2 Jacks Pick 2nd = 3 Hammer Hawke 3rd = 7 Ivanka Rose 4th = 1 Ya Reckon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Fabulous Wall | ||
Fri Jan 20 2017 17:54 | 1st = 2 Fabulous Wall 2nd = 6 Lots Of Time 3rd = 1 Captains Knock 4th = 9 Split System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 6 Dreaming Big | ||
Fri Jan 20 2017 17:51 | 1st = 6 Dreaming Big 2nd = 1 Live It Loud 3rd = 8 Shadow River 4th = 5 Divas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 5 Sargent Doakes | ||
Fri Jan 20 2017 17:50 | 1st = 5 Sargent Doakes 2nd = 1 Capitano 3rd = 8 Hammoon Boy 4th = 14 Frankiefourfingers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Pistol And Boo | ||
Fri Jan 20 2017 17:47 | 1st = 2 Pistol And Boo 2nd = 6 Tonight Live 3rd = 8 La Montenara 4th = 5 Multicam Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Daisy Lara | ||
Fri Jan 20 2017 17:46 | 1st = 1 Daisy Lara 2nd = 5 Bigtime Summer 3rd = 7 Uno Brent 4th = 8 Bigtime Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Copper Coast Raida | ||
Fri Jan 20 2017 17:42 | 1st = 2 Copper Coast Raida 2nd = 3 Sandhill Jett 3rd = 10 Sweet Saturday 4th = 5 Artful Rambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Claretown Cindy | ||
Fri Jan 20 2017 17:39 | 1st = 6 Claretown Cindy 2nd = 3 Chelsea Drogba 3rd = 1 Pretty Boy Grigg 4th = 7 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 9 Galway Town | ||
Fri Jan 20 2017 17:35 | 1st = 9 Galway Town 2nd = 7 Mishani Phoenix 3rd = 6 Jessies Boy 4th = 3 Napayshini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 9 Kd Hall | ||
Fri Jan 20 2017 17:34 | 1st = 9 Kd Hall 2nd = 4 Primus Inter Pares 3rd = 8 Hot Chocolate Tart 4th = 1 Pegasus Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Nantucket Kahn | ||
Fri Jan 20 2017 17:32 | 1st = 6 Nantucket Kahn 2nd = 2 Punch Right Out 3rd = 1 Shaylor Bart 4th = 7 Maywyns Copy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 3 Code Violation | ||
Fri Jan 20 2017 17:30 | 1st = 3 Code Violation 2nd = 9 Pivarnick 3rd = 6 This Fox Rocks 4th = 7 Anywhere Anyhow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Shirae | ||
Fri Jan 20 2017 17:29 | 1st = 8 Shirae 2nd = 7 Izzy Power 3rd = 2 Rubys Chance 4th = 3 Bruskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 3 Premiers Gift | ||
Fri Jan 20 2017 17:25 | 1st = 3 Premiers Gift 2nd = 2 Malizia 3rd = 6 Akumandi 4th = 4 Striking Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Sedgebrook Babe | ||
Fri Jan 20 2017 17:24 | 1st = 5 Sedgebrook Babe 2nd = 4 Smash Allegro 3rd = 2 Fall From Grace 4th = 8 Making Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Calcavado | ||
Fri Jan 20 2017 17:20 | 1st = 6 Calcavado 2nd = 10 Hear The Call 3rd = 2 Ima Little Tycoon 4th = 11 My Ultimate Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 El Marny | ||
Fri Jan 20 2017 17:17 | 1st = 3 El Marny 2nd = 2 Zahra Bella 3rd = 7 Nitroniun 4th = 6 Trovs Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Ranger Danger | ||
Fri Jan 20 2017 17:14 | 1st = 3 Ranger Danger 2nd = 4 Haras Blaze 3rd = 1 Frosty Flyer 4th = 5 Velocity Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 11 Valbeata | ||
Fri Jan 20 2017 17:10 | 1st = 11 Valbeata 2nd = 3 Trades Hall 3rd = 9 Menneke Belle 4th = 15 Bold Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Jerry Can | ||
Fri Jan 20 2017 17:07 | 1st = 4 Jerry Can 2nd = 2 Zipping Montana 3rd = 5 Zipper Daisy 4th = 8 Robbie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 8 Could Be Good | ||
Fri Jan 20 2017 17:06 | 1st = 8 Could Be Good 2nd = 6 Raschker 3rd = 7 The Lone Ranger 4th = 1 Idealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 3 Divadebeer | ||
Fri Jan 20 2017 17:04 | 1st = 3 Divadebeer 2nd = 7 Slide Of Hand 3rd = 5 Bengal Tiger 4th = 9 Zaazoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 12 Makas Blu Girl | ||
Fri Jan 20 2017 17:00 | 1st = 12 Makas Blu Girl 2nd = 7 Hot Seat 3rd = 6 Sarimanok 4th = 16 Saucy Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Mr Stealer | ||
Fri Jan 20 2017 16:58 | 1st = 2 Mr Stealer 2nd = 3 Brazen Bomber 3rd = 5 Latifi Cee Jay 4th = 1 Houston Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Allegro Lass | ||
Fri Jan 20 2017 16:57 | 1st = 1 Allegro Lass 2nd = 5 Homebush Zippy 3rd = 8 All In Berlin 4th = 2 Funky Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 4 Wes Done | ||
Fri Jan 20 2017 16:55 | 1st = 4 Wes Done 2nd = 2 Cloud Consort 3rd = 10 Big Britches 4th = 6 Positive Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Thirty Six | ||
Fri Jan 20 2017 16:52 | 1st = 1 Thirty Six 3rd = 6 Rockabilly Osti 4th = 2 Snozzsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 One In Six | ||
Fri Jan 20 2017 16:52 | 1st = 8 One In Six 3rd = 6 Rockabilly Osti 4th = 2 Snozzsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 El Grand Demon | ||
Fri Jan 20 2017 16:49 | 1st = 8 El Grand Demon 2nd = 2 Bluish 3rd = 5 Wild Torn Blazer 4th = 1 Raglan Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 8 - 7 Gotta Go Ya Hu | ||
Fri Jan 20 2017 16:48 | 1st = 7 Gotta Go Ya Hu 2nd = 4 Franco Hampton 3rd = 3 Shes A Flyin 4th = 5 Donegal Carrickfin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 7 Diamond Charlie | ||
Fri Jan 20 2017 16:45 | 1st = 7 Diamond Charlie 2nd = 11 Silk Belt 3rd = 10 Motime 4th = 3 Epinician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Likeallofus | ||
Fri Jan 20 2017 16:40 | 1st = 9 Likeallofus 2nd = 4 Tomeara 3rd = 3 Border Cross 4th = 1 Crowning Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Newcastle Ranger | ||
Fri Jan 20 2017 16:38 | 1st = 8 Newcastle Ranger 2nd = 5 Undeniably 3rd = 1 Lil Miss Banjo 4th = 6 Rusty Towbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 5 Hezaluckygrinner | ||
Fri Jan 20 2017 16:38 | 1st = 5 Hezaluckygrinner 2nd = 7 Johnny Podres 3rd = 8 Judes Gem 4th = 1 The Lemondrop Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 12 Lukey | ||
Fri Jan 20 2017 16:35 | 1st = 12 Lukey 2nd = 6 Coming In Hot 3rd = 14 Bianbitten 4th = 2 Cavitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Me Tarzan | ||
Fri Jan 20 2017 16:33 | 1st = 7 Me Tarzan 2nd = 4 Dude Perfect 3rd = 2 Big Turls 4th = 3 Galway Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 12 Yarrayne Lass | ||
Fri Jan 20 2017 16:30 | 1st = 12 Yarrayne Lass 2nd = 11 Gatum Express 3rd = 13 Dorsay Girl 4th = 7 Silvere Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Stole Me Wallet | ||
Fri Jan 20 2017 16:29 | 1st = 6 Stole Me Wallet 2nd = 8 Kings Call 3rd = 5 Bigtime Jess 4th = 1 Homebush Ramona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 1 Zipalang | ||
Fri Jan 20 2017 16:27 | 1st = 1 Zipalang 2nd = 3 Value As 3rd = 2 Artful Diva 4th = 8 Flytir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Hail Storming | ||
Fri Jan 20 2017 16:24 | 1st = 6 Hail Storming 2nd = 2 Maximum Entropy 3rd = 1 Misty Jaya 4th = 7 Prince Rakeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 20 Zilitor | ||
Fri Jan 20 2017 16:20 | 1st = 20 Zilitor 2nd = 18 Mr Attitude 3rd = 2 Captain The World 4th = 15 Nordic Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 7 - 5 Billy Badger | ||
Fri Jan 20 2017 16:18 | 1st = 5 Billy Badger 2nd = 6 Franco Tai 3rd = 8 Smithy 4th = 1 Molly Sims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Stunning Success | ||
Fri Jan 20 2017 16:17 | 1st = 2 Stunning Success 2nd = 6 Total Magic 3rd = 3 Erelda Bale 4th = 8 Misty Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Spring Nakano | ||
Fri Jan 20 2017 16:14 | 1st = 1 Spring Nakano 2nd = 3 Macfarlane 3rd = 9 Rosdue Avalon 4th = 4 Valerie Merle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 7 Zardabba | ||
Fri Jan 20 2017 16:10 | 1st = 7 Zardabba 2nd = 10 Miss Demi Monde 3rd = 11 Pink Moscato 4th = 13 Clear Sailing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 2 Tanzanite | ||
Fri Jan 20 2017 16:08 | 1st = 2 Tanzanite 2nd = 3 Above The Rest 3rd = 1 Malabar Spur 4th = 6 Mortician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Double Aye | ||
Fri Jan 20 2017 16:07 | 1st = 7 Double Aye 2nd = 3 Ellkey 3rd = 8 Like Da Clappers 4th = 2 Spot The Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Monkseaton | ||
Fri Jan 20 2017 16:03 | 1st = 1 Monkseaton 2nd = 10 Maretti 3rd = 4 Baltic Blue Eyes 4th = 8 Emargee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Arabella Figg | ||
Fri Jan 20 2017 16:02 | 1st = 1 Arabella Figg 2nd = 7 Evening In Paris 3rd = 2 Anti Dentite 4th = 3 Lektra Munster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 2 Capall Rua | ||
Fri Jan 20 2017 16:00 | 1st = 2 Capall Rua 2nd = 5 Aldos Gold 3rd = 9 Trick N Treat 4th = 6 Esprit Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Bigtime Thinker | ||
Fri Jan 20 2017 15:59 | 1st = 5 Bigtime Thinker 2nd = 8 Kennel Boy 3rd = 1 Thunderation 4th = 2 Hard Merch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 1 Bullet Kid | ||
Fri Jan 20 2017 15:57 | 1st = 1 Bullet Kid 2nd = 4 Yueldoo 3rd = 8 Divine Brown 4th = 14 Snipex Abaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Dance Craze | ||
Fri Jan 20 2017 15:54 | 1st = 2 Dance Craze 2nd = 8 Vanderville 3rd = 4 Cosmic Yap 4th = 6 Handsome Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Jimbo Jet | ||
Fri Jan 20 2017 15:51 | 1st = 8 Jimbo Jet 2nd = 4 Toff 3rd = 2 Gone Early 4th = 3 Ally Pally Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 8 Kid Me | ||
Fri Jan 20 2017 15:50 | 1st = 8 Kid Me 2nd = 9 Liverpool Striker 3rd = 7 Danoxie 4th = 10 Agnes Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Run Riva Run | ||
Fri Jan 20 2017 15:48 | 1st = 7 Run Riva Run 2nd = 8 Rosdue Jitterbug 3rd = 4 Book em 4th = 1 Frosty Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 6 - 5 Dream To Reality | ||
Fri Jan 20 2017 15:46 | 1st = 5 Dream To Reality 2nd = 2 Sauchiehall 3rd = 4 Trixie Bromac 4th = 7 Lilac Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Cosmic Peter | ||
Fri Jan 20 2017 15:45 | 1st = 6 Cosmic Peter 2nd = 1 Nile Queen 3rd = 5 Submarine 4th = 7 Cosmic Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Galactic Viper | ||
Fri Jan 20 2017 15:42 | 1st = 3 Galactic Viper 2nd = 5 Thanks Captain 3rd = 2 Peter Benz 4th = 1 Monster Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 My Little Flicka | ||
Fri Jan 20 2017 15:42 | 1st = 2 My Little Flicka 2nd = 1 Billy Da Boss 3rd = 9 Roxy Rhythm 4th = 4 Saipan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Arapaho Joe | ||
Fri Jan 20 2017 15:39 | 1st = 7 Arapaho Joe 2nd = 8 Corleone King 3rd = 6 Alezan 4th = 2 Camelot Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 12 Varvo | ||
Fri Jan 20 2017 15:35 | 1st = 12 Varvo 2nd = 2 Manatassee 3rd = 6 Ribands 4th = 3 Youre Kidding Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Helena Allen | ||
Fri Jan 20 2017 15:34 | 1st = 2 Helena Allen 2nd = 4 Bigtime Lady 3rd = 8 Cawbourne Brick 4th = 1 Kirkham Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Alcyone | ||
Fri Jan 20 2017 15:31 | 1st = 4 Alcyone 2nd = 7 She Loves Me 3rd = 1 Tiger Rising 4th = 3 Beaumont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 3 This Kid Rocks | ||
Fri Jan 20 2017 15:30 | 1st = 3 This Kid Rocks 2nd = 5 Rain Fast 3rd = 6 Mexican Maracas 4th = 7 Queue For Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Horace Foxley | ||
Fri Jan 20 2017 15:27 | 1st = 5 Horace Foxley 2nd = 8 Ina Great Place 3rd = 7 Rubys Bad Boy 4th = 1 Lisas Lawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Mega Max | ||
Fri Jan 20 2017 15:27 | 1st = 2 Mega Max 2nd = 6 Bungaloo Pearl 3rd = 8 Tank Tank 4th = 3 Johnny Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 3 Hot An Fancy | ||
Fri Jan 20 2017 15:24 | 1st = 3 Hot An Fancy 2nd = 4 Dana Piper 3rd = 5 Little Mystique 4th = 7 Steel Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 5 - 10 Destiny Jones | ||
Fri Jan 20 2017 15:20 | 1st = 10 Destiny Jones 2nd = 1 Redwood Invasion 3rd = 2 Little Mo 4th = 3 Clifden Clowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 8 Our Minaan | ||
Fri Jan 20 2017 15:20 | 1st = 8 Our Minaan 2nd = 7 Bonnie Sare 3rd = 1 Cool Prince 4th = 6 Star Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Midnight Caviar | ||
Fri Jan 20 2017 15:17 | 1st = 3 Midnight Caviar 2nd = 6 Striker Shearer 3rd = 9 Sudoku Baby 4th = 5 Kraken Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 1 Mirthdale | ||
Fri Jan 20 2017 15:14 | 1st = 1 Mirthdale 2nd = 3 Dexter You Devil 3rd = 2 Puzzlist 4th = 4 Burgundee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Early Spring | ||
Fri Jan 20 2017 15:11 | 1st = 2 Early Spring 2nd = 5 Nike Viper 3rd = 6 Our Mojo 4th = 7 Daffy Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Aston Morris | ||
Fri Jan 20 2017 15:08 | 1st = 6 Aston Morris 2nd = 7 Karagiozis 3rd = 3 Red River Rufus 4th = 8 Jett Setter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 4 Geometrist | ||
Fri Jan 20 2017 15:07 | 1st = 4 Geometrist 2nd = 2 Canungra Kid 3rd = 8 Hungry Like A Wolf 4th = 1 Buchinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 6 Light em Stella | ||
Fri Jan 20 2017 15:04 | 1st = 6 Light em Stella 2nd = 3 Total Drama 3rd = 2 Montfort 4th = 4 Spring Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Soaring Hawke | ||
Fri Jan 20 2017 15:03 | 1st = 6 Soaring Hawke 2nd = 5 Nitehawk Rose 3rd = 7 Molly OShea 4th = 3 Boston Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 7 Coolidge | ||
Fri Jan 20 2017 15:00 | 1st = 7 Coolidge 2nd = 11 Lucky Husson 3rd = 9 Fourdee 4th = 13 Arcadia Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 3 Like A Shot | ||
Fri Jan 20 2017 14:55 | 1st = 3 Like A Shot 2nd = 5 Masipag 3rd = 9 Onemore For Mumma 4th = 10 Rain Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 4 - 1 Crackabella | ||
Fri Jan 20 2017 14:53 | 1st = 1 Crackabella 2nd = 2 Man Of Steel 3rd = 9 Nova Time 4th = 5 Hes Fast And Furious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Hot Charmola | ||
Fri Jan 20 2017 14:52 | 1st = 1 Hot Charmola 2nd = 8 Gunai Gossip 3rd = 2 Candy Rose 4th = 6 Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Abbeys Hand | ||
Fri Jan 20 2017 14:48 | 1st = 3 Abbeys Hand 2nd = 6 Gassys Pride 4th = 7 Saint Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Leos Best | ||
Fri Jan 20 2017 14:47 | 1st = 5 Leos Best 2nd = 6 Smooth Showgirl 3rd = 3 Liberalitus 4th = 1 Spondooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Bigtime Jason | ||
Fri Jan 20 2017 14:45 | 1st = 8 Bigtime Jason 2nd = 1 Ace Bale 3rd = 5 Cawbourne Matty 4th = 9 Bigtime Lonestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 8 Springvale Blue | ||
Fri Jan 20 2017 14:44 | 1st = 8 Springvale Blue 2nd = 7 Diamond Diva 3rd = 6 Gorilla Grodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 3 Tan Tat Nova | ||
Fri Jan 20 2017 14:40 | 1st = 3 Tan Tat Nova 2nd = 7 Dynamic Ahms 3rd = 10 One Fine Cat 4th = 9 Mishani Istana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Spazzy Blue | ||
Fri Jan 20 2017 14:37 | 1st = 8 Spazzy Blue 2nd = 5 Lidos Boy 3rd = 7 We Froff Dat 4th = 6 Levenseat Bevan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 6 Lucky Sweep | ||
Fri Jan 20 2017 14:34 | 1st = 6 Lucky Sweep 2nd = 12 Twinkles 3rd = 7 Seraphim 4th = 3 Sheridan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Cols Wallett | ||
Fri Jan 20 2017 14:33 | 1st = 4 Cols Wallett 2nd = 3 Born Billy 3rd = 1 Black Fields 4th = 5 Mcivor Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 8 None Better | ||
Fri Jan 20 2017 14:30 | 1st = 8 None Better 2nd = 1 Along Came Jones 3rd = 5 Fast Plan 4th = 9 One Over Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Clever Chloe | ||
Fri Jan 20 2017 14:27 | 1st = 1 Clever Chloe 2nd = 10 Temujins Moon 3rd = 4 Gruinard Bay 4th = 7 Okay Lillee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Total Revolution | ||
Fri Jan 20 2017 14:24 | 1st = 7 Total Revolution 2nd = 5 Blazing Marlowe 3rd = 1 Firebee 4th = 4 Thors Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 3 - 1 Haydens Meddle | ||
Fri Jan 20 2017 14:23 | 1st = 1 Haydens Meddle 2nd = 7 Titanium 3rd = 9 Runaway Three 4th = 5 Out of Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 10 Jazz Hands | ||
Fri Jan 20 2017 14:20 | 1st = 10 Jazz Hands 2nd = 2 Halberd 3rd = 5 Poets Dash 4th = 3 Sealum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Puzzle And Me | ||
Fri Jan 20 2017 14:17 | 1st = 5 Puzzle And Me 2nd = 6 Uncatchable 3rd = 4 Stars Big Boy 4th = 8 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Cee Rose Black | ||
Fri Jan 20 2017 14:14 | 1st = 4 Cee Rose Black 2nd = 8 Roxy Rolla 3rd = 7 Big Rough 4th = 3 Bluestone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 9 Eleniark | ||
Fri Jan 20 2017 14:12 | 1st = 9 Eleniark 2nd = 5 Partnersinvancelot 3rd = 4 Gottaluva Sunday 4th = 7 Galleons Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 2 Young Conqueror | ||
Fri Jan 20 2017 14:09 | 1st = 2 Young Conqueror 2nd = 5 Baileys Knight 3rd = 8 Milehigh Magic 4th = 4 First Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Happy Chap Zarr | ||
Fri Jan 20 2017 14:09 | 1st = 6 Happy Chap Zarr 2nd = 8 Dana Makin 3rd = 3 Inside Ellie 4th = 4 Oldmate Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 4 Larlabrook | ||
Fri Jan 20 2017 14:05 | 1st = 4 Larlabrook 2nd = 5 The Lion 3rd = 8 Caliente Doro 4th = 1 Chatteriz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 1 Hiflyer | ||
Fri Jan 20 2017 14:02 | 1st = 1 Hiflyer 2nd = 9 Bruce Arthur 3rd = 3 Highlad 4th = 7 Sasanofs Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 3 Marcks Maha | ||
Fri Jan 20 2017 14:00 | 1st = 3 Marcks Maha 2nd = 9 Miss Saks 3rd = 5 Maitre Du Monde 4th = 10 Antarctic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Unbackable | ||
Fri Jan 20 2017 13:57 | 1st = 8 Unbackable 2nd = 2 Jax Mikado 3rd = 3 Fear Fire 4th = 4 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 2 - 10 Jersey Joe Walcott | ||
Fri Jan 20 2017 13:52 | 1st = 10 Jersey Joe Walcott 2nd = 9 Glenferrie Duster 3rd = 5 Born Again Delight 4th = 6 Forgot To Remember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Another Mai | ||
Fri Jan 20 2017 13:51 | 1st = 4 Another Mai 2nd = 5 Cilla Brown 3rd = 7 Binky Bale 4th = 8 Flying Stubbsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 8 Watched | ||
Fri Jan 20 2017 13:48 | 1st = 8 Watched 2nd = 4 Whats That 3rd = 3 Mishani Scout 4th = 7 Pink Chaperone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 See That | ||
Fri Jan 20 2017 13:45 | 1st = 7 See That 2nd = 2 Long Point Zarr 3rd = 9 Oldmate Ben 4th = 8 Bralyn Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 5 Girls Own | ||
Fri Jan 20 2017 13:40 | 1st = 5 Girls Own 2nd = 2 Tableaux 3rd = 1 Not Too Sure 4th = 7 Via Torrone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 10 Lamborne Road | ||
Fri Jan 20 2017 13:38 | 1st = 10 Lamborne Road 2nd = 8 All Jokes Aside 3rd = 6 Rr Sand Dollar 4th = 9 Just Say Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Early King | ||
Fri Jan 20 2017 13:37 | 1st = 1 Early King 2nd = 5 Dozer Gold 3rd = 3 Crystal Shadow 4th = 2 Jacks Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Back Page News | ||
Fri Jan 20 2017 13:33 | 1st = 4 Back Page News 2nd = 8 Make a Statement 3rd = 5 Jazzy Artist 4th = 1 Doolittle Doofy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 8 Queens Palace | ||
Fri Jan 20 2017 13:30 | 1st = 8 Queens Palace 2nd = 1 Allaboutattitude 3rd = 9 Zabextra 4th = 5 Vegas Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 7 Quans Flash | ||
Fri Jan 20 2017 13:28 | 1st = 7 Quans Flash 2nd = 2 Azumi Spice 3rd = 4 Gee She Roks 4th = 6 Hutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 2 Power Of Patch | ||
Fri Jan 20 2017 13:25 | 1st = 2 Power Of Patch 2nd = 9 Freddy Mac 3rd = 11 Thatsforsure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Karinya Connie | ||
Fri Jan 20 2017 13:22 | 1st = 2 Karinya Connie 2nd = 7 King Taro 3rd = 6 Betsie Cargo 4th = 4 Total Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Waterlea Race 1 - 5 War Spirit | ||
Fri Jan 20 2017 13:17 | 1st = 5 War Spirit 2nd = 7 Tehoro Dazzle 3rd = 4 Elvis P 4th = 14 Jedi Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Surfonic Gold | ||
Fri Jan 20 2017 13:14 | 1st = 3 Surfonic Gold 2nd = 8 Leaf Spring 3rd = 2 Tip Toe 4th = 1 Challis Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Im a Princess | ||
Fri Jan 20 2017 13:11 | 1st = 8 Im a Princess 2nd = 2 Tipping Woody 3rd = 6 Judge Jed 4th = 3 Bekim Lucys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 3 Betta Go Fernco | ||
Fri Jan 20 2017 13:05 | 1st = 3 Betta Go Fernco 2nd = 1 Acolyte 3rd = 4 Rakarolla 4th = 7 Laytons Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Talking Point | ||
Fri Jan 20 2017 13:03 | 1st = 7 Talking Point 2nd = 8 Airly Rocket 3rd = 3 Magic Zesta 4th = 2 Frenetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 2 Mossman Gorge | ||
Fri Jan 20 2017 13:00 | 1st = 2 Mossman Gorge 2nd = 1 Kianga 3rd = 3 Vigorish 4th = 4 Lost Without You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Dr Colt | ||
Fri Jan 20 2017 12:57 | 1st = 8 Dr Colt 2nd = 7 Lady Bullseye 3rd = 6 Mackas Victorem 4th = 4 Hello Mr Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Key Largo | ||
Fri Jan 20 2017 12:55 | 1st = 7 Key Largo 2nd = 3 Bonnie Jujon 3rd = 6 Bangkok Bravado 4th = 2 Minion Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 8 Von Tunzelman | ||
Fri Jan 20 2017 12:50 | 1st = 8 Von Tunzelman 2nd = 2 Francis Drake 3rd = 4 Zacada 4th = 6 Vinevale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 China Jacket | ||
Fri Jan 20 2017 12:46 | 1st = 6 China Jacket 2nd = 3 Wee See 3rd = 4 Major Eagle 4th = 5 Cee Jays Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Lewy Cargo | ||
Fri Jan 20 2017 12:41 | 1st = 8 Lewy Cargo 2nd = 1 Dark Runner 3rd = 7 Shes Infectious 4th = 5 Johnnie Terrar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Heather Wren | ||
Fri Jan 20 2017 12:41 | 1st = 2 Heather Wren 2nd = 1 Dark Runner 3rd = 7 Shes Infectious 4th = 5 Johnnie Terrar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Dr Marshmellow | ||
Fri Jan 20 2017 12:36 | 1st = 2 Dr Marshmellow 2nd = 1 Last Princess 3rd = 5 Minotaur 4th = 3 Bullocky Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 12 Santannas Rocket | ||
Fri Jan 20 2017 12:30 | 1st = 12 Santannas Rocket 2nd = 14 Rakarover 3rd = 13 Southbound Train 4th = 7 Better Than Most |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Suspicious Col | ||
Fri Jan 20 2017 12:27 | 1st = 8 Suspicious Col 2nd = 5 Joey Moetis 3rd = 2 Too Far Out 4th = 6 Indis Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Jamie Cargo | ||
Fri Jan 20 2017 12:23 | 1st = 8 Jamie Cargo 2nd = 9 Mansfield Marlee 3rd = 7 Cant Be Easy 4th = 5 Gunnadoo Vice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Destini Florida | ||
Fri Jan 20 2017 12:19 | 1st = 2 Destini Florida 2nd = 1 Dr Condor 3rd = 3 Korcheck 4th = 7 Sixty Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 1 Trojan Warrior | ||
Fri Jan 20 2017 12:15 | 1st = 1 Trojan Warrior 2nd = 7 Our King Sway 3rd = 3 Packing Tycoon 4th = 4 Somethingvain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Frosted | ||
Fri Jan 20 2017 12:03 | 1st = 1 Frosted 2nd = 4 Fire Fly Fox 3rd = 8 This Is Magic 4th = 6 Join the Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 5 Art Courage | ||
Fri Jan 20 2017 11:55 | 1st = 5 Art Courage 2nd = 4 Manuka Valley 3rd = 1 Chinook Winds 4th = 8 Tiziano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 7 Lady Rossa | ||
Fri Jan 20 2017 11:40 | 1st = 7 Lady Rossa 2nd = 8 Miss Foxy Gal 3rd = 10 Short Fuse 4th = 3 Amazing Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 12 Seaswift Joy | ||
Fri Jan 20 2017 11:20 | 1st = 12 Seaswift Joy 2nd = 8 Bonnie Joan 3rd = 1 Somejoy 4th = 7 Bettor Enforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 5 Dontblamethemusic | ||
Fri Jan 20 2017 11:05 | 1st = 5 Dontblamethemusic 2nd = 1 Pinzalot 3rd = 9 Simply Classic 4th = 4 Pasabahce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 12 Springbank Eden | ||
Fri Jan 20 2017 10:52 | 1st = 12 Springbank Eden 2nd = 10 Moment Of Sun 3rd = 8 Dusky Eyre 4th = 3 All Over The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 2 Marky Mark | ||
Fri Jan 20 2017 10:35 | 1st = 2 Marky Mark 2nd = 6 Romantic Maid 3rd = 5 Dark And Stormy 4th = 4 Blue Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 6 Man Im Good | ||
Fri Jan 20 2017 10:25 | 1st = 6 Man Im Good 2nd = 8 Two Ply 3rd = 12 Steiger 4th = 2 Quick Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 4 San Fermin | ||
Fri Jan 20 2017 10:00 | 1st = 4 San Fermin 2nd = 8 Dont Pass Im Fast 3rd = 1 Dont Tell Ange 4th = 3 Thinking Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 9 Pyramid Mustang | ||
Fri Jan 20 2017 9:35 | 1st = 9 Pyramid Mustang 2nd = 4 Matai Katie 3rd = 2 Majestic Peak 4th = 5 Madaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Full Soot | ||
Fri Jan 20 2017 1:22 | 1st = 6 Full Soot 2nd = 1 Mrs Gundi 3rd = 7 Suzies Entity 4th = 8 Last Weeks Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Accreditation | ||
Fri Jan 20 2017 0:57 | 1st = 3 Accreditation 2nd = 2 Ramming Speed 3rd = 4 Magic Mundy 4th = 6 Epic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Freeway Empress | ||
Fri Jan 20 2017 0:34 | 1st = 2 Freeway Empress 2nd = 6 Outa Line 3rd = 7 Nurse Daisy 4th = 8 Incredible Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Yielding | ||
Fri Jan 20 2017 0:17 | 1st = 8 Yielding 2nd = 1 Major General 3rd = 4 Shogun Lady 4th = 2 Beyond Resolve |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000