Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Michael Joseph | ||
Sat Dec 15 2018 23:50 | 1st = 1 Michael Joseph 2nd = 2 Ohoka Darcy 3rd = 7 Mon Lillies 4th = 4 Qtown Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 California Dream | ||
Sat Dec 15 2018 23:42 | 1st = 3 California Dream 2nd = 6 Zamazan 3rd = 7 Dyna Gavin 4th = 1 Aleena Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 6 Redriverdebba | ||
Sat Dec 15 2018 23:35 | 1st = 6 Redriverdebba 2nd = 7 Monorail 3rd = 10 Mister Oz 4th = 4 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Eighty Eight | ||
Sat Dec 15 2018 23:27 | 1st = 1 Eighty Eight 2nd = 5 Winlock Banking 3rd = 4 Snazzy Whompo 4th = 8 Waterloo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Good Times Ahead | ||
Sat Dec 15 2018 23:21 | 1st = 2 Good Times Ahead 2nd = 7 Shes Turbo Charged 4th = 1 Irockmyworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 7 Solid As A Rock | ||
Sat Dec 15 2018 23:15 | 1st = 7 Solid As A Rock 2nd = 10 Goonly 3rd = 9 Higherthananeagle 4th = 1 Always Flashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Trouper Monelli | ||
Sat Dec 15 2018 23:07 | 1st = 3 Trouper Monelli 2nd = 1 Bundles Galore 3rd = 8 Petria Monelli 4th = 6 Lhotse Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Im Norma Jean | ||
Sat Dec 15 2018 23:02 | 1st = 2 Im Norma Jean 2nd = 12 Argyle Beach 3rd = 8 Kotare Kasai 4th = 4 Trilight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Winlock Dyno | ||
Sat Dec 15 2018 22:59 | 1st = 1 Winlock Dyno 2nd = 7 Weetbix Bites 3rd = 5 Magnus Keroma 4th = 4 Tysons A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Roman Aviator | ||
Sat Dec 15 2018 22:56 | 1st = 4 Roman Aviator 2nd = 6 Sergeant Oats 3rd = 5 Robb Stark 4th = 9 Crime Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Sergeant Oats | ||
Sat Dec 15 2018 22:56 | 1st = 6 Sergeant Oats 2nd = 5 Robb Stark 3rd = 4 Roman Aviator 4th = 9 Crime Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Zipping Oaks | ||
Sat Dec 15 2018 22:55 | 1st = 6 Zipping Oaks 2nd = 3 My Bro Connor 3rd = 5 Tiggerlong Eve 4th = 1 Learn From Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 West On Hawkeye | ||
Sat Dec 15 2018 22:50 | 1st = 4 West On Hawkeye 2nd = 7 Leisel Monelli 3rd = 8 Dandalup Annie 4th = 5 West On Bamboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Tangoingwithsierra | ||
Sat Dec 15 2018 22:45 | 1st = 1 Tangoingwithsierra 2nd = 7 Bella Clare 3rd = 10 Soho Nolita 4th = 8 Arabella Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Shes A Mitzi | ||
Sat Dec 15 2018 22:42 | 1st = 3 Shes A Mitzi 2nd = 5 Diego Fernando 3rd = 4 Another Bling 4th = 1 Orleans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 2 Studleigh Stride | ||
Sat Dec 15 2018 22:40 | 1st = 2 Studleigh Stride 2nd = 1 Benignant 3rd = 7 My Lucky Lass 4th = 5 Great Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 13 Colt Thirty One | ||
Sat Dec 15 2018 22:37 | 1st = 13 Colt Thirty One 2nd = 1 Smooth Showgirl 3rd = 8 Avonnova 4th = 2 Glenferrie Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Motor City Gem | ||
Sat Dec 15 2018 22:34 | 1st = 3 Motor City Gem 2nd = 6 Rocket Tears 3rd = 7 Master Kinloch 4th = 1 Shauns Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Dyna Orenthal | ||
Sat Dec 15 2018 22:30 | 1st = 1 Dyna Orenthal 2nd = 8 Black Bombshell 3rd = 6 Lucys Nimbus 4th = 2 Junk Yard Muppet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Carrera Mach | ||
Sat Dec 15 2018 22:28 | 1st = 5 Carrera Mach 2nd = 8 Robbie Easton 3rd = 3 Lucky Sensation 4th = 10 Highly Flammable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 10 Super Serena | ||
Sat Dec 15 2018 22:25 | 1st = 10 Super Serena 2nd = 7 Hail Galo Girl 3rd = 1 Architecture 4th = 5 Adala Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Gracioso | ||
Sat Dec 15 2018 22:22 | 1st = 8 Gracioso 2nd = 3 Bound After Gold 3rd = 4 Go Slow Goldy 4th = 5 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 8 Glenferrie Blade | ||
Sat Dec 15 2018 22:15 | 1st = 8 Glenferrie Blade 2nd = 9 Delight Me 3rd = 5 Caitlyn Clarke 4th = 4 Village Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Ritas Boy | ||
Sat Dec 15 2018 22:11 | 1st = 2 Ritas Boy 2nd = 4 Drink Schooners 3rd = 6 Sunburnt Highway 4th = 1 Djay Holden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Miss Fernandez | ||
Sat Dec 15 2018 22:08 | 1st = 7 Miss Fernandez 2nd = 1 Blues Terror 3rd = 4 Tulhurst Terror 4th = 5 Barkway Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Ace Cruising | ||
Sat Dec 15 2018 22:08 | 1st = 6 Ace Cruising 2nd = 1 Marcial 3rd = 7 Better Buy 4th = 5 Jelly Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Whats Up Skip | ||
Sat Dec 15 2018 22:05 | 1st = 3 Whats Up Skip 2nd = 8 Top Gem 3rd = 5 Goldrush Rose 4th = 4 Layback Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Fame Assured | ||
Sat Dec 15 2018 22:03 | 1st = 8 Fame Assured 2nd = 1 Aqua Miss 3rd = 9 Top Flight Cruize 4th = 13 Ballymore Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Empire Liberty | ||
Sat Dec 15 2018 22:00 | 1st = 8 Empire Liberty 2nd = 11 Stryking Miss 3rd = 9 Narelle 4th = 14 Razzle Dazzle Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Dyna Bonnay | ||
Sat Dec 15 2018 21:58 | 1st = 1 Dyna Bonnay 2nd = 5 Black Signature 3rd = 6 Molly Coaster 4th = 4 Back Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Mileys Desire | ||
Sat Dec 15 2018 21:56 | 1st = 4 Mileys Desire 2nd = 5 Rock N Roll Delight 3rd = 6 All Over Tan 4th = 2 Muffins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Sunburnt Opal | ||
Sat Dec 15 2018 21:51 | 1st = 1 Sunburnt Opal 2nd = 6 All On Amy 3rd = 3 Junior Wizard 4th = 4 Bondurant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Tiger Tara | ||
Sat Dec 15 2018 21:45 | 1st = 7 Tiger Tara 2nd = 10 Our Uncle Sam 3rd = 9 Cruz Bromac 4th = 5 Spankem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Its A Thrill | ||
Sat Dec 15 2018 21:40 | 1st = 4 Its A Thrill 2nd = 8 Bintang Bullet 3rd = 5 Princess Spolly 4th = 3 Almapa Gallucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Poke The Bear | ||
Sat Dec 15 2018 21:37 | 1st = 4 Poke The Bear 2nd = 7 Pants On Fire 3rd = 6 Dyna Harpa 4th = 1 Dyna Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Modus Operandi | ||
Sat Dec 15 2018 21:34 | 1st = 1 Modus Operandi 2nd = 3 Femme Folle 3rd = 2 Nangar Blaze 4th = 8 My Mate Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Amschel | ||
Sat Dec 15 2018 21:30 | 1st = 3 Amschel 2nd = 5 Abyssinian 3rd = 8 Fully Maxed 4th = 11 River Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Make Mine Memphis | ||
Sat Dec 15 2018 21:27 | 1st = 2 Make Mine Memphis 2nd = 6 Hit The Track 3rd = 7 Heenzo 4th = 8 Artistic Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Monaro Mia | ||
Sat Dec 15 2018 21:25 | 1st = 3 Monaro Mia 2nd = 4 Miracle Rising 3rd = 12 Needle 4th = 15 Iona Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Dyna Patty | ||
Sat Dec 15 2018 21:22 | 1st = 1 Dyna Patty 2nd = 6 Ace Allen 3rd = 9 Appointed 4th = 8 Loch Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Jebrynah Helios | ||
Sat Dec 15 2018 21:19 | 1st = 2 Jebrynah Helios 2nd = 5 Solid Bling 3rd = 8 Prancing Turbo 4th = 1 Spolly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 3 Louie Lajoy | ||
Sat Dec 15 2018 21:15 | 1st = 3 Louie Lajoy 2nd = 8 Miyako Odori 3rd = 6 Camboomya 4th = 1 Checkmate King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Mark Dennis | ||
Sat Dec 15 2018 21:14 | 1st = 6 Mark Dennis 2nd = 5 Rate Highly 3rd = 7 Sirladyn Reba 4th = 4 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Banjo Tifia | ||
Sat Dec 15 2018 21:13 | 1st = 1 Banjo Tifia 2nd = 4 Sound Advice 3rd = 5 Dyna Yami 4th = 6 Smoking Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Tornado Valley | ||
Sat Dec 15 2018 21:08 | 1st = 6 Tornado Valley 2nd = 7 Sky Petite 3rd = 1 Speeding Spur 4th = 2 Monty Python |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Winxette | ||
Sat Dec 15 2018 21:07 | 1st = 8 Winxette 2nd = 4 Mount Oxley 3rd = 1 Debzony Excite 4th = 7 Carousle Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 9 Jack High | ||
Sat Dec 15 2018 21:04 | 1st = 9 Jack High 2nd = 3 Princess Zesta 3rd = 8 Runway Oscar 4th = 5 Tap Out Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 14 Arrochar | ||
Sat Dec 15 2018 21:00 | 1st = 14 Arrochar 2nd = 5 Hawkestone 3rd = 8 Frankincense 4th = 11 Cross Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Nunniong Plain | ||
Sat Dec 15 2018 20:57 | 1st = 8 Nunniong Plain 2nd = 1 No Excuse 3rd = 4 Lagoon Rhett 4th = 5 Mepunga Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Audacious Poppy | ||
Sat Dec 15 2018 20:54 | 1st = 3 Audacious Poppy 2nd = 8 Milky Jones 3rd = 1 Okay Kirsty 4th = 4 Sanjiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 11 Nui Toc Tien | ||
Sat Dec 15 2018 20:52 | 1st = 11 Nui Toc Tien 2nd = 3 Mandy Kriden 3rd = 5 Lenny The Legend 4th = 2 Our Millwood Maizie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Yankees Ethics | ||
Sat Dec 15 2018 20:49 | 1st = 2 Yankees Ethics 2nd = 1 Kanzan 3rd = 5 White Sox Ethics 4th = 8 Irinka Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 10 Smooth Sailor | ||
Sat Dec 15 2018 20:48 | 1st = 10 Smooth Sailor 2nd = 1 Scarlet Babe 3rd = 4 My Secret Beach 4th = 2 Grosestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Goolburra Guy | ||
Sat Dec 15 2018 20:45 | 1st = 4 Goolburra Guy 2nd = 1 Adsum 3rd = 2 Brazen Choice 4th = 7 Corkonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 4 Famous Lee | ||
Sat Dec 15 2018 20:45 | 1st = 4 Famous Lee 2nd = 8 Bad Benny 3rd = 7 Fancy Mac 4th = 6 Panther Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Eye Rock | ||
Sat Dec 15 2018 20:41 | 1st = 5 Eye Rock 2nd = 7 Mums Son 3rd = 1 Zipping Abbot 4th = 6 Treeman Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 9 Fine Scent | ||
Sat Dec 15 2018 20:40 | 1st = 9 Fine Scent 2nd = 8 Disruptive 3rd = 7 Star Glitter 4th = 2 Delicate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Buy Me Diamonds | ||
Sat Dec 15 2018 20:38 | 1st = 7 Buy Me Diamonds 2nd = 4 Pat Malone 3rd = 3 Rappa Flash 4th = 1 Poor Old Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 9 Its Me Telowie | ||
Sat Dec 15 2018 20:36 | 1st = 9 Its Me Telowie 2nd = 5 Vicky Sheffield 3rd = 4 Jacks Legacy 4th = 8 Manly Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Rapid Explosion | ||
Sat Dec 15 2018 20:34 | 1st = 1 Rapid Explosion 2nd = 7 Kulu Sparrow 3rd = 2 Regal Trav 4th = 4 Destini Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 11 Star Of Memphis | ||
Sat Dec 15 2018 20:32 | 1st = 11 Star Of Memphis 2nd = 13 Ample Power 3rd = 8 Wardan Express 4th = 12 Egodan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Mia Tesoro | ||
Sat Dec 15 2018 20:31 | 1st = 5 Mia Tesoro 2nd = 10 Moroka Assassin 3rd = 7 Spollys Flyer 4th = 4 Sergeant Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Bugatti Chiron | ||
Sat Dec 15 2018 20:28 | 1st = 1 Bugatti Chiron 2nd = 2 Zipping Falcon 3rd = 8 Miss Wing Wong 4th = 6 Charlm Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Smart Talk | ||
Sat Dec 15 2018 20:25 | 1st = 5 Smart Talk 2nd = 2 Banstead 3rd = 4 Eight Times A Lady 4th = 7 My Clementina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Dyna Neitz | ||
Sat Dec 15 2018 20:25 | 1st = 1 Dyna Neitz 2nd = 2 Dyna Worker 3rd = 4 Nangar Jack 4th = 7 Dooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 8 Southern Warrior | ||
Sat Dec 15 2018 20:21 | 1st = 8 Southern Warrior 2nd = 1 Significant Streak 3rd = 2 Tip And Run 4th = 12 Dazzling Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Young American | ||
Sat Dec 15 2018 20:20 | 1st = 9 Young American 2nd = 8 Admiral Bronski 3rd = 1 Eleniark 4th = 6 Gangster Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Saetta | ||
Sat Dec 15 2018 20:18 | 1st = 3 Saetta 2nd = 4 Riley Allen 3rd = 6 Snags Mckenzie 4th = 5 Dyna Garner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Sabrage | ||
Sat Dec 15 2018 20:16 | 1st = 4 Sabrage 2nd = 3 Captains Call 3rd = 2 Hez All Courage 4th = 5 Heza Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 3 Mr Markou | ||
Sat Dec 15 2018 20:15 | 1st = 3 Mr Markou 2nd = 2 Dreamscope 3rd = 1 Last Armageddon 4th = 6 Moss Go Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Ridens Reach | ||
Sat Dec 15 2018 20:14 | 1st = 1 Ridens Reach 2nd = 3 Tiny Zesta 3rd = 7 Tunza Thunda 4th = 2 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Regal Report | ||
Sat Dec 15 2018 20:11 | 1st = 1 Regal Report 2nd = 2 Walloon Moo 3rd = 6 Spring Wine 4th = 3 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 8 For The Corz | ||
Sat Dec 15 2018 20:06 | 1st = 8 For The Corz 2nd = 2 Condon 3rd = 7 Bettorhavtime 4th = 4 Eyre Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 3 Royal Command | ||
Sat Dec 15 2018 20:05 | 1st = 3 Royal Command 2nd = 11 Trump This 3rd = 4 Mr Alby 4th = 10 Royal Strata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Azkaban | ||
Sat Dec 15 2018 20:03 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 3 Mars Rising 3rd = 4 My Bro Kade 4th = 7 Hunkapapa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Feral Swiper | ||
Sat Dec 15 2018 20:00 | 1st = 7 Feral Swiper 2nd = 6 Wicked Deano 3rd = 3 Baileys Banjo 4th = 8 Cruze King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Ellmers Image | ||
Sat Dec 15 2018 20:00 | 1st = 1 Ellmers Image 2nd = 9 Village Witch 3rd = 7 Audi Hare 4th = 8 Joes Star Of Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Dyna Yezza | ||
Sat Dec 15 2018 19:57 | 1st = 4 Dyna Yezza 2nd = 8 Cadalora 3rd = 7 Chill Out Al 4th = 1 Hoo Gur Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Cop A Chevy | ||
Sat Dec 15 2018 19:54 | 1st = 4 Cop A Chevy 2nd = 2 Morse 3rd = 7 Dreaming Time 4th = 3 Power To Wyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Rory Mach | ||
Sat Dec 15 2018 19:53 | 1st = 7 Rory Mach 2nd = 8 Comply Or Die 3rd = 2 Our Mels Dream 4th = 3 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 3 San Remo | ||
Sat Dec 15 2018 19:50 | 1st = 3 San Remo 2nd = 8 Ventura Highway 3rd = 4 Crafty Cruiser 4th = 5 City Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Lets Katchmeifucan | ||
Sat Dec 15 2018 19:49 | 1st = 5 Lets Katchmeifucan 2nd = 9 The Times A Changing 3rd = 2 De Santa Anna 4th = 4 Kapow Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Stilton Stitch | ||
Sat Dec 15 2018 19:47 | 1st = 4 Stilton Stitch 2nd = 7 Nangar Kash 3rd = 2 Dyna Aviator 4th = 3 Kingsbrae Cheeko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 7 Badge Of Courage | ||
Sat Dec 15 2018 19:46 | 1st = 7 Badge Of Courage 2nd = 2 Shady Gray 3rd = 3 Wheres Wally 4th = 4 Penalty Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Kulu Turkey | ||
Sat Dec 15 2018 19:44 | 1st = 6 Kulu Turkey 2nd = 1 Dolcetto Hayze 3rd = 4 Kalani Karl 4th = 5 No More Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 4 Superior Bont | ||
Sat Dec 15 2018 19:41 | 1st = 4 Superior Bont 2nd = 5 Yuko 3rd = 6 Croucher 4th = 2 Autocrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Dinisty | ||
Sat Dec 15 2018 19:40 | 1st = 6 Dinisty 2nd = 4 Lil Rodge 3rd = 3 Greynomad 4th = 9 Rosendahl Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Dyna Eva | ||
Sat Dec 15 2018 19:38 | 1st = 8 Dyna Eva 2nd = 1 Lektra Zephyr 3rd = 7 Dyna Helena 4th = 4 Aston Ranza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 9 Lucky Vc | ||
Sat Dec 15 2018 19:37 | 1st = 9 Lucky Vc 2nd = 3 Julius Franco 3rd = 8 Atomic Blue Chip 4th = 2 Midnitedelite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 3 Warlord | ||
Sat Dec 15 2018 19:35 | 1st = 3 Warlord 2nd = 2 Pozzie 3rd = 4 Takahi Legend 4th = 7 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Conviction | ||
Sat Dec 15 2018 19:33 | 1st = 5 Conviction 2nd = 9 Let It Ride 3rd = 7 Buster Brady 4th = 8 Brallos Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Poco Dorado | ||
Sat Dec 15 2018 19:31 | 1st = 4 Poco Dorado 2nd = 7 Blue Moon Rising 3rd = 5 Veloce Nero 4th = 2 Eleanor Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 11 Double Digit | ||
Sat Dec 15 2018 19:30 | 1st = 11 Double Digit 2nd = 7 Mrs Browns Boy 3rd = 6 One Short 4th = 9 Reveille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Maywyns Noise | ||
Sat Dec 15 2018 19:28 | 1st = 2 Maywyns Noise 2nd = 4 Ballymac Jay 3rd = 1 Kulu Chance 4th = 9 Not Too Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 8 Run For Raffin | ||
Sat Dec 15 2018 19:25 | 1st = 8 Run For Raffin 2nd = 4 Decisive Diamond 3rd = 6 Veedouble 4th = 11 Biding Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Alberto | ||
Sat Dec 15 2018 19:25 | 1st = 7 Alberto 2nd = 6 Blue Sky Riot 3rd = 1 Takaho Tiger 4th = 8 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Wolf Bear | ||
Sat Dec 15 2018 19:22 | 1st = 3 Wolf Bear 2nd = 4 Nangar Hawke 3rd = 2 Hes All Shine 4th = 7 Mersey Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Tilikum | ||
Sat Dec 15 2018 19:19 | 1st = 1 Tilikum 3rd = 3 Toms Desire 4th = 6 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Zipping Burgess | ||
Sat Dec 15 2018 19:19 | 1st = 2 Zipping Burgess 3rd = 3 Toms Desire 4th = 6 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Mark Of Integrity | ||
Sat Dec 15 2018 19:18 | 1st = 2 Mark Of Integrity 2nd = 1 Ranfurly Rulz 3rd = 8 Squire 4th = 3 Some Excusesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Simply Dreaming | ||
Sat Dec 15 2018 19:15 | 1st = 3 Simply Dreaming 2nd = 11 La Belva 3rd = 8 Dolly Mixture 4th = 6 Congratulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Coolie Kid | ||
Sat Dec 15 2018 19:14 | 1st = 6 Coolie Kid 2nd = 9 Isle of Man 3rd = 10 Taylah Studleigh 4th = 1 Karloo Jonno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Black Hornet | ||
Sat Dec 15 2018 19:13 | 1st = 3 Black Hornet 2nd = 7 Hot Finish 3rd = 4 Morpheus 4th = 6 Sky Wesley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 6 Poets Prince | ||
Sat Dec 15 2018 19:10 | 1st = 6 Poets Prince 2nd = 10 Tumbleweed Tango 3rd = 9 Bohemian Lass 4th = 3 Heavens Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Blabba Mouth | ||
Sat Dec 15 2018 19:08 | 1st = 2 Blabba Mouth 2nd = 6 Aston Duke 3rd = 5 Boil And Bubble 4th = 8 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 9 Star Adele | ||
Sat Dec 15 2018 19:05 | 1st = 9 Star Adele 2nd = 5 Vibrato 3rd = 3 Archers Treasure 4th = 1 Brad Be Bold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 3 Thomas Burns | ||
Sat Dec 15 2018 19:04 | 1st = 3 Thomas Burns 2nd = 7 Canelliesparkle 3rd = 1 Jaylets Hunta 4th = 8 Glacier Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Shes A Sort | ||
Sat Dec 15 2018 19:02 | 1st = 7 Shes A Sort 2nd = 2 Spring Reina 3rd = 1 Smart Werina 4th = 3 Richmond Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 13 Dance Craze | ||
Sat Dec 15 2018 19:00 | 1st = 13 Dance Craze 2nd = 10 Alderbeck 3rd = 4 Enrolled 4th = 1 Father Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Whiskey Riot | ||
Sat Dec 15 2018 18:59 | 1st = 2 Whiskey Riot 2nd = 3 Blistering 3rd = 8 Fernandos Boy 4th = 6 Dr Abbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Big Artie Banner | ||
Sat Dec 15 2018 18:55 | 1st = 2 Big Artie Banner 2nd = 3 Cockatoo Rocket 3rd = 8 Counter Fire 4th = 6 Blistering Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 8 Arcadia Prince | ||
Sat Dec 15 2018 18:55 | 1st = 8 Arcadia Prince 2nd = 1 Great Shot 3rd = 5 Red Publisher 4th = 2 Disposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Blusta Valley | ||
Sat Dec 15 2018 18:52 | 1st = 2 Blusta Valley 2nd = 1 Over Watch 3rd = 3 Miss Fudd 4th = 6 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Taciturn | ||
Sat Dec 15 2018 18:50 | 1st = 3 Taciturn 2nd = 2 Mazzaro 3rd = 1 Isle Of Light 4th = 8 Miss Mossy Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Shards Halo | ||
Sat Dec 15 2018 18:48 | 1st = 1 Shards Halo 2nd = 10 Tygar 3rd = 8 Clintal Do 4th = 5 Slice Of Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Midnight Dasher | ||
Sat Dec 15 2018 18:47 | 1st = 2 Midnight Dasher 2nd = 8 Pebble Bay 3rd = 3 Gypsys Wish 4th = 6 Spring Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 5 Hard Got | ||
Sat Dec 15 2018 18:45 | 1st = 5 Hard Got 2nd = 3 Mywordsaidthebird 3rd = 8 Saracentinal 4th = 10 She Wont Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Airly Spence | ||
Sat Dec 15 2018 18:42 | 1st = 2 Airly Spence 2nd = 7 Zipping Brynn 3rd = 1 Aston Kenji 4th = 6 Akina Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Reverse Psychology | ||
Sat Dec 15 2018 18:42 | 1st = 5 Reverse Psychology 2nd = 10 Im All Courage 3rd = 7 Arma Augustus 4th = 2 Relapse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 King Cratos | ||
Sat Dec 15 2018 18:39 | 1st = 7 King Cratos 2nd = 5 Jebrynah Green 3rd = 4 Bardo Blue 4th = 8 Banjo Big Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Bold Type | ||
Sat Dec 15 2018 18:35 | 1st = 7 Bold Type 2nd = 3 Lealta 3rd = 10 Thin Green Line 4th = 5 Star Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Culture King | ||
Sat Dec 15 2018 18:35 | 1st = 2 Culture King 2nd = 1 Shesashark 3rd = 10 Glider 4th = 7 Jo Jo Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 10 The Cornish | ||
Sat Dec 15 2018 18:32 | 1st = 10 The Cornish 2nd = 4 Rocker Chick 3rd = 2 Mauldens Mill 4th = 5 Prince Hal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Pizza Queen | ||
Sat Dec 15 2018 18:30 | 1st = 3 Pizza Queen 2nd = 4 Deltasun 3rd = 11 Rock Tonight 4th = 12 Kyvalley Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Chiefs Sidekick | ||
Sat Dec 15 2018 18:29 | 1st = 1 Chiefs Sidekick 2nd = 6 Seb Zarr Moonie 3rd = 4 Umatilla 4th = 7 Sahalee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Logans Run | ||
Sat Dec 15 2018 18:26 | 1st = 6 Logans Run 2nd = 8 No Mediocre 3rd = 3 Spring Daphne 4th = 5 Malutki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 9 Victorem | ||
Sat Dec 15 2018 18:26 | 1st = 9 Victorem 2nd = 2 Im A Rippa 3rd = 7 Dreams Aplenty 4th = 11 No Annamossity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Jonathans Rose | ||
Sat Dec 15 2018 18:23 | 1st = 1 Jonathans Rose 2nd = 4 Kilpatrick 3rd = 6 Hot Dot Two 4th = 3 Akina Error |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 9 The Real Boss | ||
Sat Dec 15 2018 18:22 | 1st = 9 The Real Boss 2nd = 10 Pieridae 3rd = 2 Teeroys Tribute 4th = 5 General Cos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Brothers Keeper | ||
Sat Dec 15 2018 18:19 | 1st = 2 Brothers Keeper 2nd = 4 Mosseratti 3rd = 8 Beaucount 4th = 6 Burger Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 4 Celebrity Reign | ||
Sat Dec 15 2018 18:15 | 1st = 4 Celebrity Reign 2nd = 10 Falcon Rubi 3rd = 1 Pieceofeight 4th = 2 Libertys Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Carramar Times Up | ||
Sat Dec 15 2018 18:15 | 1st = 6 Carramar Times Up 2nd = 2 Prudent Master 3rd = 1 Harley James 4th = 3 Jedda Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 7 Hattan Man | ||
Sat Dec 15 2018 18:12 | 1st = 7 Hattan Man 2nd = 9 Fizzy One 3rd = 3 Alsoadamas 4th = 2 Mcintyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 5 Penske | ||
Sat Dec 15 2018 18:10 | 1st = 5 Penske 2nd = 12 Super Star Bob 3rd = 3 Gresham 4th = 9 Regent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Siennas Boy | ||
Sat Dec 15 2018 18:09 | 1st = 2 Siennas Boy 2nd = 4 Steak Sandwhich 3rd = 3 Broken Yolk 4th = 7 Zipping Cronk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Zipping Tippy | ||
Sat Dec 15 2018 18:06 | 1st = 4 Zipping Tippy 2nd = 3 Titanium Ruby 3rd = 1 Esthers Star 4th = 5 Danni Said No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 3 The Quick Shadow | ||
Sat Dec 15 2018 18:04 | 1st = 3 The Quick Shadow 2nd = 5 Melegend 3rd = 1 Princess Cleopatra 4th = 6 Carbon Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 13 Rackemup Tigerpie | ||
Sat Dec 15 2018 18:00 | 1st = 13 Rackemup Tigerpie 2nd = 12 Wrangler 3rd = 1 Pocket Thedeal 4th = 9 Herehecomes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 9 Smart Coupe | ||
Sat Dec 15 2018 17:55 | 1st = 9 Smart Coupe 2nd = 4 Fill The Flute 3rd = 3 True Excelsior 4th = 12 Twitchy Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 8 Truth And Lies | ||
Sat Dec 15 2018 17:53 | 1st = 8 Truth And Lies 2nd = 5 Universal Mae 3rd = 10 One Hot Fox 4th = 6 Barrys Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Zoustyle | ||
Sat Dec 15 2018 17:50 | 1st = 1 Zoustyle 2nd = 7 Outback Barbie 3rd = 9 Pennino 4th = 12 Churning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Wildash Bonnie | ||
Sat Dec 15 2018 17:48 | 1st = 7 Wildash Bonnie 2nd = 5 Try This On 3rd = 3 Full Impact 4th = 4 Knock On Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 7 Rock Beat | ||
Sat Dec 15 2018 17:46 | 1st = 7 Rock Beat 2nd = 5 Mishani Valentino 3rd = 9 Zou Der Zee 4th = 4 Black Crusade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Lady Cynthia | ||
Sat Dec 15 2018 17:45 | 1st = 1 Lady Cynthia 2nd = 5 Our Interest 3rd = 3 Son Of Rum 4th = 4 Son Of Able |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 7 Snow Lord | ||
Sat Dec 15 2018 17:43 | 1st = 7 Snow Lord 2nd = 3 The Celt 3rd = 2 Gee Boss 4th = 9 Jingtang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 6 Ghost Doctor | ||
Sat Dec 15 2018 17:39 | 1st = 6 Ghost Doctor 2nd = 5 Mankell 3rd = 4 Criminologist 4th = 11 Never Tempted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 7 Tip Top | ||
Sat Dec 15 2018 17:35 | 1st = 7 Tip Top 2nd = 15 Organza 3rd = 4 Roman Son 4th = 13 Arraignment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 3 Jolly Boy | ||
Sat Dec 15 2018 17:34 | 1st = 3 Jolly Boy 2nd = 6 Ominous Warning 3rd = 5 Lets Celebrate 4th = 7 Ticket to Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 6 Buried Treasure | ||
Sat Dec 15 2018 17:31 | 1st = 6 Buried Treasure 2nd = 1 Savatag 3rd = 2 Chapel City 4th = 7 Enki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 10 Seentoomany | ||
Sat Dec 15 2018 17:28 | 1st = 10 Seentoomany 2nd = 13 Lady Ringo 4th = 3 Chief Havoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Repeat Set | ||
Sat Dec 15 2018 17:28 | 1st = 7 Repeat Set 2nd = 8 Maywyns Xena 3rd = 4 Ivys Bouquet 4th = 2 Bago Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Slick Buddy | ||
Sat Dec 15 2018 17:25 | 1st = 7 Slick Buddy 2nd = 5 Zarco 3rd = 1 Tornado Twist 4th = 2 Shez Good Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 4 Crafty Devil | ||
Sat Dec 15 2018 17:20 | 1st = 4 Crafty Devil 2nd = 2 Mazaz 3rd = 10 Chapal 4th = 7 Pedro Ximenez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Impregnable | ||
Sat Dec 15 2018 17:15 | 1st = 1 Impregnable 2nd = 11 Stanley Park 3rd = 12 Constant Flight 4th = 5 Snitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 4 Ice One | ||
Sat Dec 15 2018 17:14 | 1st = 4 Ice One 2nd = 1 Luna Rossa 3rd = 11 Swanky Lass 4th = 2 Horaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 10 Bennos Boy | ||
Sat Dec 15 2018 17:11 | 1st = 10 Bennos Boy 2nd = 9 Murrawee 3rd = 1 Moving On Up 4th = 7 Gentleman Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 10 Anaita | ||
Sat Dec 15 2018 17:07 | 1st = 10 Anaita 2nd = 13 Shiver Me Timbers 3rd = 4 Bullseye Score 4th = 11 Angels Scent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 2 Vital Silver | ||
Sat Dec 15 2018 17:04 | 1st = 2 Vital Silver 2nd = 5 Tycoon Target 3rd = 7 Danefin 4th = 3 Flower Of Scotland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 12 Hill Of Grange | ||
Sat Dec 15 2018 17:02 | 1st = 12 Hill Of Grange 2nd = 9 Obella 3rd = 7 Messika 4th = 1 Briconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 13 Sky Boy | ||
Sat Dec 15 2018 17:00 | 1st = 13 Sky Boy 2nd = 6 Aloisia 3rd = 5 My Nordic Hero 4th = 10 Sambro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 14 Imperious | ||
Sat Dec 15 2018 16:56 | 1st = 14 Imperious 2nd = 8 For All We Know 3rd = 3 Chesterton 4th = 4 Jimmie Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 7 Looking For You | ||
Sat Dec 15 2018 16:54 | 1st = 7 Looking For You 2nd = 6 Libertys Torch 3rd = 12 Hell Ofa Good Sort 4th = 3 Compere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 7 Alaskan Jade | ||
Sat Dec 15 2018 16:51 | 1st = 7 Alaskan Jade 2nd = 5 Street Life 3rd = 1 Wing Snipper 4th = 6 Kabini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 9 Akage | ||
Sat Dec 15 2018 16:48 | 1st = 9 Akage 2nd = 1 Cornrow 3rd = 7 Park Chinois 4th = 3 Aanvoerder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 6 Arrows Destiny | ||
Sat Dec 15 2018 16:44 | 1st = 6 Arrows Destiny 2nd = 4 Curata Princess 3rd = 5 Leave Ya Numba 4th = 10 Diamond Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 4 Whispering Brook | ||
Sat Dec 15 2018 16:40 | 1st = 4 Whispering Brook 2nd = 9 Invincible Al 3rd = 3 Husson Eagle 4th = 6 Native Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 5 Mount Horeb | ||
Sat Dec 15 2018 16:36 | 1st = 5 Mount Horeb 2nd = 6 Kappy Cino 3rd = 8 Pacific Tycoon 4th = 4 Tudor Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 2 Game On Dude | ||
Sat Dec 15 2018 16:34 | 1st = 2 Game On Dude 2nd = 4 Shivers Of Joy 3rd = 9 Orasky 4th = 5 Maahuman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Houtzen | ||
Sat Dec 15 2018 16:32 | 1st = 1 Houtzen 2nd = 10 Tycoon Ace 3rd = 4 Tarzan 4th = 3 Irish Constabulary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 9 Louisiana Man | ||
Sat Dec 15 2018 16:28 | 1st = 9 Louisiana Man 2nd = 5 Oh Why 3rd = 4 Happens Nomore 4th = 7 Bring The Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 5 Angelic Ruler | ||
Sat Dec 15 2018 16:24 | 1st = 5 Angelic Ruler 2nd = 2 Black Sabbath 3rd = 6 Lacevinsky 4th = 1 Kellys Callisto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 9 Ala Go Go | ||
Sat Dec 15 2018 16:22 | 1st = 9 Ala Go Go 2nd = 5 Master Control 3rd = 2 Dark King 4th = 8 American Xpressx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 4 Fell Swoop | ||
Sat Dec 15 2018 16:20 | 1st = 4 Fell Swoop 2nd = 9 Cradle Mountain 3rd = 6 Firsthand 4th = 3 Burning Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 7 Queue For Quality | ||
Sat Dec 15 2018 16:16 | 1st = 7 Queue For Quality 2nd = 3 Howling Wolf 3rd = 6 Rock Em Sock Em 4th = 2 Tourniquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 El Toranado | ||
Sat Dec 15 2018 16:14 | 1st = 1 El Toranado 2nd = 4 Harrebs Time 3rd = 3 Metallic Crown 4th = 6 Zocalos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 4 Handsome Return | ||
Sat Dec 15 2018 16:11 | 1st = 4 Handsome Return 2nd = 10 Set To Cruise 3rd = 3 El Desperado 4th = 1 Billet Doux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 Viral | ||
Sat Dec 15 2018 16:08 | 1st = 7 Viral 2nd = 4 Precipitate 3rd = 10 Copywriter 4th = 1 My Cousin Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 3 Giant Gem | ||
Sat Dec 15 2018 16:06 | 1st = 3 Giant Gem 2nd = 5 Belle Fascino 3rd = 9 Lucidity 4th = 1 King Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 1 Archedemus | ||
Sat Dec 15 2018 16:04 | 1st = 1 Archedemus 2nd = 8 Foxie La Belle 3rd = 3 Fabricator 4th = 2 Stryke Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 9 Declares War | ||
Sat Dec 15 2018 16:00 | 1st = 9 Declares War 2nd = 14 Naivasha 3rd = 1 Five Kingdom 4th = 8 Nothin Leica High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 5 Waiting For A Mate | ||
Sat Dec 15 2018 15:56 | 1st = 5 Waiting For A Mate 2nd = 8 Toolbar 3rd = 1 Shoplifter 4th = 6 Cathanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Better Reflection | ||
Sat Dec 15 2018 15:52 | 1st = 5 Better Reflection 2nd = 6 Boomstress 3rd = 7 Single Blonde 4th = 2 Gala Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 3 Master Cramsie | ||
Sat Dec 15 2018 15:48 | 1st = 3 Master Cramsie 2nd = 10 Pleasure Bomb 3rd = 9 Contract 4th = 4 Punchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 3 Accession | ||
Sat Dec 15 2018 15:40 | 1st = 3 Accession 2nd = 1 Strasbourg 3rd = 10 Namimo 4th = 7 Blazing Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 4 Duke Of Oz | ||
Sat Dec 15 2018 15:36 | 1st = 4 Duke Of Oz 2nd = 2 Teosinte 3rd = 5 Assertive Star 4th = 8 Apocalypto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 5 Sultan Of Swing | ||
Sat Dec 15 2018 15:33 | 1st = 5 Sultan Of Swing 2nd = 3 Magnum 3rd = 10 Save The Date 4th = 7 Ugo Foscolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 3 Over And Above | ||
Sat Dec 15 2018 15:31 | 1st = 3 Over And Above 2nd = 11 Two Odd Sox 3rd = 1 Last Witness 4th = 8 Outinthestreet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 5 Winning Ways | ||
Sat Dec 15 2018 15:28 | 1st = 5 Winning Ways 2nd = 1 Consular 3rd = 3 Champagne Garden 4th = 4 Saibye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 8 Make Em Cry | ||
Sat Dec 15 2018 15:24 | 1st = 8 Make Em Cry 2nd = 9 Rio De Janeiro 3rd = 2 Evict 4th = 17 Soir De Lune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 1 Chamois Road | ||
Sat Dec 15 2018 15:20 | 1st = 1 Chamois Road 2nd = 4 Rock N Gold 3rd = 9 Wenner 4th = 2 Ulmann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 2 Hail The Hero | ||
Sat Dec 15 2018 15:16 | 1st = 2 Hail The Hero 2nd = 4 Rocky High 3rd = 6 Royal Parade 4th = 3 Tyson Returns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 The Odyssey | ||
Sat Dec 15 2018 15:12 | 1st = 1 The Odyssey 2nd = 2 Sun City 3rd = 3 Krameric 4th = 9 Lubuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 3 Devlann | ||
Sat Dec 15 2018 15:08 | 1st = 3 Devlann 2nd = 6 Malzoom 3rd = 2 Free Billy 4th = 8 Prince Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Beethoven | ||
Sat Dec 15 2018 15:04 | 1st = 2 Beethoven 2nd = 8 Rubic Rose 3rd = 7 Red Warrior 4th = 6 Baby Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 2 Our Century | ||
Sat Dec 15 2018 15:00 | 1st = 2 Our Century 2nd = 3 Exoteric 3rd = 1 Destinys Kiss 4th = 4 Wall Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Monumental Lady | ||
Sat Dec 15 2018 14:56 | 1st = 3 Monumental Lady 2nd = 8 Serious Moonlight 3rd = 5 The Peninsular 4th = 1 Gracie Lou Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 10 Shirley Maude | ||
Sat Dec 15 2018 14:54 | 1st = 10 Shirley Maude 2nd = 17 Cairnsville 3rd = 1 Teddytwinkletoes 4th = 3 Can You Hear Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 7 Pamela Joy | ||
Sat Dec 15 2018 14:51 | 1st = 7 Pamela Joy 2nd = 9 Mysticano 3rd = 3 Columbia 4th = 8 Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Boom Chicka Boom | ||
Sat Dec 15 2018 14:48 | 1st = 3 Boom Chicka Boom 2nd = 5 Calzini 3rd = 4 Excelebrazione 4th = 7 Capital City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 1 Lincoln Star | ||
Sat Dec 15 2018 14:45 | 1st = 1 Lincoln Star 2nd = 6 Original Gangster 3rd = 3 Gobuyit 4th = 9 Field Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Happy Seventy | ||
Sat Dec 15 2018 14:44 | 1st = 1 Happy Seventy 2nd = 3 Deelbraka 3rd = 10 Admissible 4th = 16 Chief Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 9 Moor Wanted | ||
Sat Dec 15 2018 14:40 | 1st = 9 Moor Wanted 2nd = 16 Cash Affair 3rd = 17 Fallen Empire 4th = 3 Reata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 2 Get Ya Kicks | ||
Sat Dec 15 2018 14:36 | 1st = 2 Get Ya Kicks 2nd = 4 Lawton Joseph 3rd = 6 Tearful Kitty 4th = 9 Another Jay Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 5 Mongolian Marshal | ||
Sat Dec 15 2018 14:35 | 1st = 5 Mongolian Marshal 2nd = 4 Igraine 3rd = 1 Five to Midnight 4th = 6 Excalibur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Auerbach | ||
Sat Dec 15 2018 14:33 | 1st = 2 Auerbach 2nd = 5 New Horizons 3rd = 7 Spirit And Fire 4th = 3 Bluebrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 9 Yours Truthfully | ||
Sat Dec 15 2018 14:28 | 1st = 9 Yours Truthfully 2nd = 2 Silver Art 3rd = 3 Bunny Bad Girl 4th = 6 Beau In Chains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 7 Star Reflection | ||
Sat Dec 15 2018 14:25 | 1st = 7 Star Reflection 2nd = 4 Seasons 3rd = 8 Savvan 4th = 12 Kawaikini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 15 Oceanex | ||
Sat Dec 15 2018 14:21 | 1st = 15 Oceanex 2nd = 10 Southern Yankee 3rd = 8 Westham 4th = 3 Gherangatang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 10 Non Blonde | ||
Sat Dec 15 2018 14:19 | 1st = 10 Non Blonde 2nd = 3 Sentient 3rd = 6 Free And Easy 4th = 1 Hes Mi Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 1 Pretty Glass | ||
Sat Dec 15 2018 14:16 | 1st = 1 Pretty Glass 2nd = 10 Pandeia 3rd = 2 Trupt 4th = 7 Arctic Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 The Full Monty | ||
Sat Dec 15 2018 14:13 | 1st = 2 The Full Monty 2nd = 8 Shining Blue 3rd = 1 Sunday Session 4th = 5 Blacklog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 4 Queen of Diamonds | ||
Sat Dec 15 2018 14:10 | 1st = 4 Queen of Diamonds 2nd = 5 Elate 3rd = 6 Just Fabulous 4th = 2 Rocket Fuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 6 Fraudulent | ||
Sat Dec 15 2018 14:09 | 1st = 6 Fraudulent 2nd = 9 Sazavee 3rd = 10 Pellicle 4th = 5 Alier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 2 Masculino | ||
Sat Dec 15 2018 14:05 | 1st = 2 Masculino 2nd = 8 Kentucky Breeze 3rd = 4 Etymology 4th = 3 Scherzoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 8 Heyington Place | ||
Sat Dec 15 2018 14:01 | 1st = 8 Heyington Place 2nd = 1 Going In Style 3rd = 9 Kiwicod 4th = 2 Straover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 5 Belle Du Nord | ||
Sat Dec 15 2018 14:00 | 1st = 5 Belle Du Nord 2nd = 1 Lizzie Lamour 3rd = 7 Supera 4th = 2 Love Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 7 Magnufighter | ||
Sat Dec 15 2018 13:58 | 1st = 7 Magnufighter 2nd = 8 Chillin With Dylan 3rd = 6 Deconstructed 4th = 1 Tumultuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 8 Red Drama | ||
Sat Dec 15 2018 13:54 | 1st = 8 Red Drama 2nd = 4 Let Him Fly 3rd = 5 Behati 4th = 2 Boy Kitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 6 Deprive | ||
Sat Dec 15 2018 13:50 | 1st = 6 Deprive 2nd = 7 Miss Toorak Flyer 3rd = 3 Mister Songman 4th = 13 Military Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 5 Chairmans Choice | ||
Sat Dec 15 2018 13:46 | 1st = 5 Chairmans Choice 2nd = 8 Howyalikemenow 3rd = 14 Sergeant Doyle 4th = 10 Usarmi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 6 Accidental Offside | ||
Sat Dec 15 2018 13:43 | 1st = 6 Accidental Offside 2nd = 8 King Pin 3rd = 9 Passito 4th = 3 Johnny Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 4 First Diamond | ||
Sat Dec 15 2018 13:41 | 1st = 4 First Diamond 2nd = 3 No Joy 3rd = 9 City Beats 4th = 2 Chucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 5 Lightning Pageant | ||
Sat Dec 15 2018 13:38 | 1st = 5 Lightning Pageant 2nd = 3 Wendouree Red 3rd = 7 Evening 4th = 2 Top Glamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 5 Miss Jenny | ||
Sat Dec 15 2018 13:34 | 1st = 5 Miss Jenny 2nd = 7 Hesperos 3rd = 3 Gayatri 4th = 6 I Arize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 9 Duplicity | ||
Sat Dec 15 2018 13:33 | 1st = 9 Duplicity 2nd = 1 Peso 3rd = 11 Hinerangi 4th = 8 Balham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 6 Phoneme | ||
Sat Dec 15 2018 13:30 | 1st = 6 Phoneme 2nd = 1 Social Spin 3rd = 5 Kaplumpich 4th = 14 Really Swish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 3 Ocean Hero | ||
Sat Dec 15 2018 13:26 | 1st = 3 Ocean Hero 2nd = 13 Fusca 3rd = 14 Starskin 4th = 7 Tycoon Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 7 I Feel Good | ||
Sat Dec 15 2018 13:22 | 1st = 7 I Feel Good 2nd = 4 Bryneich 3rd = 1 Apoloboom 4th = 9 Constantine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 2 Fabians Spirit | ||
Sat Dec 15 2018 13:15 | 1st = 2 Fabians Spirit 2nd = 4 Sir Harald 3rd = 1 Dont Wait 4th = 3 One Penny Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Gallant Boy | ||
Sat Dec 15 2018 13:11 | 1st = 1 Gallant Boy 2nd = 4 Come Fly With Me 3rd = 10 Shantav 4th = 2 Who Dares Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 4 Sei Stella | ||
Sat Dec 15 2018 13:10 | 1st = 4 Sei Stella 2nd = 7 Anchois 3rd = 8 Invincible Tammy 4th = 5 Manzana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 8 Aagas | ||
Sat Dec 15 2018 13:06 | 1st = 8 Aagas 2nd = 4 Olympic Academy 3rd = 1 Ustinovs Fury 4th = 5 Perfect Rhyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 Pure Pulse | ||
Sat Dec 15 2018 13:03 | 1st = 2 Pure Pulse 2nd = 1 Shamurt 3rd = 6 Yamazaki 4th = 3 Phantom Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 7 Real Beach | ||
Sat Dec 15 2018 12:59 | 1st = 7 Real Beach 2nd = 4 All In Stitches 3rd = 11 Off With Her Head 4th = 9 Serenity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 4 Yes Yes Yes | ||
Sat Dec 15 2018 12:55 | 1st = 4 Yes Yes Yes 2nd = 5 Absolute Flirt 3rd = 6 Favourite Things 4th = 3 Three Legs In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 2 Hightail | ||
Sat Dec 15 2018 12:50 | 1st = 2 Hightail 2nd = 9 Paris 3rd = 5 Bollywood 4th = 4 Vulpes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 10 The Good Fight | ||
Sat Dec 15 2018 12:49 | 1st = 10 The Good Fight 2nd = 3 Justamaiz 3rd = 2 Prince Jabeel 4th = 12 Sarabande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Wild Jack | ||
Sat Dec 15 2018 12:37 | 1st = 3 Wild Jack 2nd = 6 Five Kings 3rd = 8 Kilowatt 4th = 4 Residential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 1 All In Mana | ||
Sat Dec 15 2018 12:26 | 1st = 1 All In Mana 2nd = 3 Vincent 3rd = 10 Platinum Mamselle 4th = 8 Satin Belt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 4 Yorkshire Dales | ||
Sat Dec 15 2018 12:15 | 1st = 4 Yorkshire Dales 2nd = 2 Camino Rocoso 3rd = 8 Jake The Muss 4th = 10 Stacey Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Waimate Bill | ||
Sat Dec 15 2018 12:02 | 1st = 5 Waimate Bill 2nd = 7 Zabay 3rd = 4 Orepuki Lad 4th = 11 Irish Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 2 Gift Of Power | ||
Sat Dec 15 2018 11:51 | 1st = 2 Gift Of Power 2nd = 1 Heni 3rd = 3 Resurrect 4th = 5 Rock N Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 10 Amastar | ||
Sat Dec 15 2018 11:40 | 1st = 10 Amastar 2nd = 9 Merlini 3rd = 2 Killarney 4th = 1 Speech Craft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 3 Perfecto | ||
Sat Dec 15 2018 11:27 | 1st = 3 Perfecto 2nd = 10 Picture Me Rollin 3rd = 11 Supertramp 4th = 9 Gemstone Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 7 Miss Contessa | ||
Sat Dec 15 2018 11:16 | 1st = 7 Miss Contessa 2nd = 5 Starossa 3rd = 9 Lubaya 4th = 8 Prosecco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 5 Yourdeel | ||
Sat Dec 15 2018 11:05 | 1st = 5 Yourdeel 2nd = 6 Flaunting 3rd = 10 Powers That Be 4th = 1 Maybeashowoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Moss Jazz | ||
Sat Dec 15 2018 10:52 | 1st = 5 Moss Jazz 2nd = 7 Acekingsuited 3rd = 6 Always On Call 4th = 4 Katango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 1 Sanasar | ||
Sat Dec 15 2018 10:41 | 1st = 1 Sanasar 2nd = 6 Lady Kartel 3rd = 7 Aridity 4th = 4 La Bella Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 5 Fiscal Fantasy | ||
Sat Dec 15 2018 10:30 | 1st = 5 Fiscal Fantasy 2nd = 12 Rocanic 3rd = 8 Glendalough 4th = 7 Take It Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Kauri Cove | ||
Sat Dec 15 2018 10:17 | 1st = 1 Kauri Cove 2nd = 9 Macpac 3rd = 6 Slammer 4th = 4 Franconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 5 Bad Round | ||
Sat Dec 15 2018 1:00 | 1st = 5 Bad Round 2nd = 7 Runaway Three 3rd = 6 Scotlynn Beach 4th = 1 Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Jackpot June | ||
Sat Dec 15 2018 0:56 | 1st = 2 Jackpot June 2nd = 5 Rocky Will 3rd = 7 Sticky Vicki 4th = 4 Jabberin Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Love Me Tinder | ||
Sat Dec 15 2018 0:41 | 1st = 7 Love Me Tinder 2nd = 5 Dashing Tiger 3rd = 2 West On Jasmine 4th = 1 Outlaw Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Mr Mojito | ||
Sat Dec 15 2018 0:35 | 1st = 8 Mr Mojito 2nd = 5 Oneonthewood 3rd = 7 Beach Goddess 4th = 4 Thereugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Projectile | ||
Sat Dec 15 2018 0:16 | 1st = 5 Projectile 2nd = 1 Brooksy Monelli 3rd = 6 Fernando Monelli 4th = 2 Spitting Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Whoswhointhezoo | ||
Sat Dec 15 2018 0:00 | 1st = 4 Whoswhointhezoo 2nd = 7 Northern Emperor 3rd = 6 Luis Alberto 4th = 3 Machrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Quaras Xavier | ||
Thu Nov 15 2018 23:53 | 1st = 3 Quaras Xavier 2nd = 4 Drive Ahead 3rd = 5 Jayell Magic 4th = 6 Hes Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Miss Bamsy | ||
Thu Nov 15 2018 23:37 | 1st = 6 Miss Bamsy 2nd = 2 Kaos Be Cool 3rd = 1 Cosmic Evolution 4th = 4 Yankee Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Go Pro | ||
Thu Nov 15 2018 23:21 | 1st = 2 Go Pro 2nd = 8 Hello Harry 3rd = 6 Hello Im Steelo 4th = 4 Fluttershy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Kulu Bazza | ||
Thu Nov 15 2018 23:15 | 1st = 7 Kulu Bazza 2nd = 5 Are Jay Lochie 3rd = 6 Ava Surprise 4th = 8 Nitro Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Sunset Gucci | ||
Thu Nov 15 2018 23:02 | 1st = 1 Sunset Gucci 2nd = 7 Quaras Zade 3rd = 6 Surf Torque 4th = 5 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Henessey Venom | ||
Thu Nov 15 2018 22:57 | 1st = 3 Henessey Venom 2nd = 4 Giant Jarvis 3rd = 1 My Bro Regis 4th = 7 Rayzas Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Big Turls | ||
Thu Nov 15 2018 22:54 | 1st = 1 Big Turls 2nd = 5 Spring Forte 3rd = 9 That Houdini 4th = 4 One Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Quaras Emma | ||
Thu Nov 15 2018 22:47 | 1st = 8 Quaras Emma 2nd = 6 Up And Above 3rd = 7 Calfuray 4th = 1 Rickshaw Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Canya Jake | ||
Thu Nov 15 2018 22:44 | 1st = 1 Canya Jake 2nd = 5 Whip Carter 3rd = 2 Innocent Holly 4th = 3 Redhead Relton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Star Anise | ||
Thu Nov 15 2018 22:37 | 1st = 1 Star Anise 2nd = 6 Mcivor Neville 3rd = 3 Oshkosh Wayne 4th = 5 Snap Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Runnin Royalty | ||
Thu Nov 15 2018 22:32 | 1st = 4 Runnin Royalty 2nd = 8 Jar Man 3rd = 3 Mustang Tully 4th = 9 Stand Beside Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 First Fire | ||
Thu Nov 15 2018 22:29 | 1st = 4 First Fire 2nd = 5 Aza Zeus 3rd = 9 Logan City 4th = 1 Mandela Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 So Shirokura | ||
Thu Nov 15 2018 22:26 | 1st = 6 So Shirokura 2nd = 7 Canutes Law 3rd = 1 Shinboner Magic 4th = 3 Grand Larceny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Zoned In | ||
Thu Nov 15 2018 22:23 | 1st = 2 Zoned In 2nd = 3 Steel Toes 3rd = 9 My Boy Roman 4th = 5 Lisas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Creole | ||
Thu Nov 15 2018 22:20 | 1st = 1 Creole 2nd = 7 Can Delight 3rd = 4 Jugungal Queen 4th = 3 Wringing Wet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Spring Kudu | ||
Thu Nov 15 2018 22:17 | 1st = 8 Spring Kudu 2nd = 6 My Names Hayley 3rd = 2 Born Sassy 4th = 3 Ambers Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Leica Cali King | ||
Thu Nov 15 2018 22:14 | 1st = 3 Leica Cali King 2nd = 4 Deanos Mojo 3rd = 2 Lightning Boxy 4th = 6 Mother Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Fernando Blaster | ||
Thu Nov 15 2018 22:08 | 1st = 7 Fernando Blaster 2nd = 8 Coopes 3rd = 4 Faringdon 4th = 6 Gypsy Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Pepper Tree | ||
Thu Nov 15 2018 22:05 | 1st = 4 Pepper Tree 2nd = 3 Crocodile Boy 3rd = 2 Elegant Crisp 4th = 8 Crocodile Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 6 Wynburn Phoenix | ||
Thu Nov 15 2018 22:02 | 1st = 6 Wynburn Phoenix 2nd = 4 Kayda Affair 3rd = 2 My Bro Zorro 4th = 9 Tenerife Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Good Pal | ||
Thu Nov 15 2018 21:59 | 1st = 7 Good Pal 2nd = 2 Secret Soldier 3rd = 3 Then And Now 4th = 6 Ariaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Fabwik | ||
Thu Nov 15 2018 21:56 | 1st = 8 Fabwik 2nd = 1 Honcho Monelli 3rd = 4 Nangar Bear 4th = 7 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Marcus Joy | ||
Thu Nov 15 2018 21:53 | 1st = 3 Marcus Joy 2nd = 6 Joyous Jill 3rd = 1 Bombora Comet 4th = 8 Bombers Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Dam Slippery | ||
Thu Nov 15 2018 21:50 | 1st = 2 Dam Slippery 2nd = 5 Galway Johann 3rd = 1 Pollys Gift 4th = 3 Farmor Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Nicmac Dancer | ||
Thu Nov 15 2018 21:46 | 1st = 3 Nicmac Dancer 2nd = 2 Hello Im Cipher 3rd = 4 Quaras Destiny 4th = 7 Dandalup Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 Hudsen | ||
Thu Nov 15 2018 21:45 | 1st = 4 Hudsen 2nd = 3 Tidal Surge 3rd = 5 Explicit Castle 4th = 6 Vicstar Sharazzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Peco Can | ||
Thu Nov 15 2018 21:43 | 1st = 3 Peco Can 2nd = 4 Double Explosion 3rd = 8 Mav 4th = 2 Willie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 Heza Gangsta | ||
Thu Nov 15 2018 21:40 | 1st = 2 Heza Gangsta 2nd = 1 Mahal Billie 3rd = 8 Bali Blee 4th = 7 Mount Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Metallic Zip | ||
Thu Nov 15 2018 21:37 | 1st = 1 Metallic Zip 2nd = 3 Fantastic Chief 3rd = 8 Dynamo Jezz 4th = 4 Hes Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Petes Said So | ||
Thu Nov 15 2018 21:33 | 1st = 4 Petes Said So 2nd = 7 Double Bliss 3rd = 6 Heenzo 4th = 2 Fireplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Aeroplane Hank | ||
Thu Nov 15 2018 21:31 | 1st = 2 Aeroplane Hank 2nd = 7 Why Not Macca 3rd = 8 Blank Page 4th = 4 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 6 Blazejowski | ||
Thu Nov 15 2018 21:30 | 1st = 6 Blazejowski 2nd = 2 Royal Navy 3rd = 1 Goethe 4th = 8 Accelerato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Hungry An Hollo | ||
Thu Nov 15 2018 21:28 | 1st = 3 Hungry An Hollo 2nd = 2 Mepunga Pride 3rd = 7 Tom Riddle 4th = 4 Superior Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Dragon Spin | ||
Thu Nov 15 2018 21:25 | 1st = 1 Dragon Spin 2nd = 2 Rule The Road 3rd = 4 Flyaway Barb 4th = 6 Silver Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Muppet | ||
Thu Nov 15 2018 21:22 | 1st = 6 Muppet 2nd = 3 Mac Massive 3rd = 8 High Treason 4th = 1 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Secret Moves | ||
Thu Nov 15 2018 21:19 | 1st = 2 Secret Moves 2nd = 3 Latitude Zero 3rd = 5 See Me Now 4th = 7 Ebony Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 More Moment | ||
Thu Nov 15 2018 21:16 | 1st = 2 More Moment 2nd = 1 Two Phils Cool 3rd = 5 Clouded Acorn 4th = 8 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Its Not Dark Yet | ||
Thu Nov 15 2018 21:15 | 1st = 3 Its Not Dark Yet 2nd = 4 Aimforthemoon 3rd = 1 Cadenas Damour 4th = 2 Beta Hanoverdakash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Muchachos | ||
Thu Nov 15 2018 21:13 | 1st = 5 Muchachos 2nd = 7 All About Corey 3rd = 4 Chaddy Whacker 4th = 2 Sallys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Mepunga Laser | ||
Thu Nov 15 2018 21:10 | 1st = 4 Mepunga Laser 2nd = 2 Why Not Peter 3rd = 6 Zipping Galon 4th = 7 Sustain The Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Shoes To Fill | ||
Thu Nov 15 2018 21:07 | 1st = 1 Shoes To Fill 2nd = 6 Money For Jam 3rd = 2 Visigoth 4th = 5 Mister Beluchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 6 Mister H | ||
Thu Nov 15 2018 21:03 | 1st = 6 Mister H 2nd = 4 Jays Cash 3rd = 7 Modern Metropolis 4th = 3 Pure Charisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 My Mate Wally | ||
Thu Nov 15 2018 21:01 | 1st = 4 My Mate Wally 2nd = 2 Why Not Kez 3rd = 3 Wolf Point 4th = 7 Whip Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 8 No Reward | ||
Thu Nov 15 2018 21:00 | 1st = 8 No Reward 2nd = 11 Soaring Eagle 3rd = 14 River Jewel 4th = 10 Aasira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Hello Rhonda | ||
Thu Nov 15 2018 20:58 | 1st = 8 Hello Rhonda 2nd = 5 Savatag 3rd = 2 Takin It Easy 4th = 4 Alarming Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Big Wal | ||
Thu Nov 15 2018 20:55 | 1st = 2 Big Wal 2nd = 7 Secret Talks 3rd = 3 Magic Begins 4th = 1 Cut Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Merindah | ||
Thu Nov 15 2018 20:52 | 1st = 5 Merindah 2nd = 6 Data Queen 3rd = 4 Cawbourne Swade 4th = 7 My Boy Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Ask Me Now | ||
Thu Nov 15 2018 20:49 | 1st = 2 Ask Me Now 2nd = 1 Hotspur Joey 3rd = 6 Grace Ali 4th = 4 Monster Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Wilbury | ||
Thu Nov 15 2018 20:46 | 1st = 3 Wilbury 2nd = 8 Talanjee Minnie 3rd = 2 Cooper Dan 4th = 7 Drop The Leash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 6 Lookofalegend | ||
Thu Nov 15 2018 20:45 | 1st = 6 Lookofalegend 2nd = 5 Big Bang Leonard 3rd = 3 Dikerry 4th = 1 Our Sir Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Wild Rock Hayze | ||
Thu Nov 15 2018 20:43 | 1st = 3 Wild Rock Hayze 2nd = 8 Not Too Bossy 3rd = 2 Elusive Arrow 4th = 1 Sleek Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Domasco | ||
Thu Nov 15 2018 20:40 | 1st = 2 Domasco 2nd = 1 Miss Paw Paw 3rd = 3 Bluegrass Moss 4th = 5 Jamming Jmmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Topper Miss | ||
Thu Nov 15 2018 20:37 | 1st = 8 Topper Miss 2nd = 5 Lucy Van Pelt 3rd = 7 Allen Elway 4th = 1 Eyebrow Raisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 9 Eliza Dushku | ||
Thu Nov 15 2018 20:33 | 1st = 9 Eliza Dushku 2nd = 10 Jonah Jones 3rd = 3 Dark Energy 4th = 6 Benicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Shes A Mitzi | ||
Thu Nov 15 2018 20:31 | 1st = 3 Shes A Mitzi 2nd = 8 Lucille Dior 3rd = 1 Miracles Happen 4th = 6 Springvale Alysa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 5 Five Kingdom | ||
Thu Nov 15 2018 20:30 | 1st = 5 Five Kingdom 2nd = 2 Champagne Cocktail 3rd = 10 Bijou Belle 4th = 12 Second Marriage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Opawa Jumper | ||
Thu Nov 15 2018 20:28 | 1st = 1 Opawa Jumper 2nd = 2 Sunlit Johnny 3rd = 9 Flower Bomb 4th = 7 Custom Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Come On Loopy | ||
Thu Nov 15 2018 20:28 | 1st = 2 Come On Loopy 2nd = 5 Stitch em Panda 3rd = 8 Precious Tyson 4th = 3 Madam Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Regazzoni | ||
Thu Nov 15 2018 20:25 | 1st = 8 Regazzoni 2nd = 7 Slingshot Maxi 3rd = 6 Stevie Jane 4th = 4 Pandoras Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Bobby Bound | ||
Thu Nov 15 2018 20:22 | 1st = 7 Bobby Bound 2nd = 1 Twirler 3rd = 8 Tom Tom Drum 4th = 5 Hello Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 8 Caitlyn Clarke | ||
Thu Nov 15 2018 20:20 | 1st = 8 Caitlyn Clarke 2nd = 9 Juliustigres 3rd = 6 Bonza Guy 4th = 5 Classic Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Twin Galaxy | ||
Thu Nov 15 2018 20:18 | 1st = 5 Twin Galaxy 2nd = 4 Praters Recruit 3rd = 1 Sorrento 4th = 6 Premier Tejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 1 Nordic King | ||
Thu Nov 15 2018 20:15 | 1st = 1 Nordic King 2nd = 9 Boss Striker 3rd = 3 Little Red Roman 4th = 5 Global Reset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Sunburnt Highway | ||
Thu Nov 15 2018 20:13 | 1st = 4 Sunburnt Highway 2nd = 1 Another Gangsta 3rd = 5 Fancy Irene 4th = 2 Twisted Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Destini Rocket | ||
Thu Nov 15 2018 20:10 | 1st = 8 Destini Rocket 2nd = 5 Nations 3rd = 2 Dyna Naitch 4th = 1 Wynburn Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Avenger Bale | ||
Thu Nov 15 2018 20:08 | 1st = 3 Avenger Bale 2nd = 1 Know Potential 3rd = 4 Dont Knocka Gee 4th = 2 Perfect Result |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 3 Shes For Us | ||
Thu Nov 15 2018 20:07 | 1st = 3 Shes For Us 2nd = 6 Black Signature 3rd = 8 Callister 4th = 7 Lonnie Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Auggie | ||
Thu Nov 15 2018 20:04 | 1st = 8 Auggie 2nd = 7 Bingo Boon 3rd = 1 Kirabilli Poppy 4th = 3 Loroupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 9 Heza Bromac | ||
Thu Nov 15 2018 20:03 | 1st = 9 Heza Bromac 2nd = 4 Foo Fighter 3rd = 10 Fortyeighthenson 4th = 6 Bettor To Be Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Ducati George | ||
Thu Nov 15 2018 20:01 | 1st = 8 Ducati George 2nd = 1 Twisted Sister 3rd = 5 Its Fletch 4th = 7 Reigning Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 8 Riverina Lass | ||
Thu Nov 15 2018 20:00 | 1st = 8 Riverina Lass 2nd = 2 Cleos Poet 3rd = 4 Supergrass 4th = 7 Own Sweet Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Elusive Ballard | ||
Thu Nov 15 2018 19:58 | 1st = 5 Elusive Ballard 2nd = 1 Premier Rumble 3rd = 7 Shield Me 4th = 4 One For Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 7 Spritely Mae | ||
Thu Nov 15 2018 19:55 | 1st = 7 Spritely Mae 2nd = 8 Kim Run Fast 3rd = 2 Four Carat 4th = 6 Winsome Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Sketchy Gun | ||
Thu Nov 15 2018 19:52 | 1st = 8 Sketchy Gun 2nd = 6 Why That 3rd = 2 Zipping Hetty 4th = 4 Wynburn Geri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 8 Just Makemine Diamonds | ||
Thu Nov 15 2018 19:48 | 1st = 8 Just Makemine Diamonds 2nd = 1 Begoodorbegoodatit 3rd = 7 Bezza 4th = 4 Village Voice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Zipping Dharma | ||
Thu Nov 15 2018 19:46 | 1st = 8 Zipping Dharma 2nd = 4 Squishy Pea 3rd = 7 Why Not Ginger 4th = 5 Zipping Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 8 Fine Scent | ||
Thu Nov 15 2018 19:45 | 1st = 8 Fine Scent 2nd = 7 Finally French 3rd = 2 Father Knick 4th = 6 Bon Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Lost Love | ||
Thu Nov 15 2018 19:43 | 1st = 1 Lost Love 2nd = 8 Sharp Missile 3rd = 4 Eau Rouge 4th = 6 Ace Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Blazin Audrey | ||
Thu Nov 15 2018 19:42 | 1st = 3 Blazin Audrey 2nd = 1 Puzzle Tin 3rd = 4 Barge Bale 4th = 2 Idol Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Chelsea | ||
Thu Nov 15 2018 19:40 | 1st = 6 Chelsea 2nd = 2 Rising Beyond 3rd = 1 Tahbilk 4th = 10 Double Take |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Sacred Shadow | ||
Thu Nov 15 2018 19:37 | 1st = 6 Sacred Shadow 2nd = 4 Abbeys Banjo 3rd = 8 Loco Queen 4th = 3 Rapanui Revival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Chloes Cloud | ||
Thu Nov 15 2018 19:35 | 1st = 2 Chloes Cloud 2nd = 5 Simply Clever 3rd = 8 Hot Flush 4th = 3 Return Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Koba | ||
Thu Nov 15 2018 19:33 | 1st = 2 Koba 2nd = 8 Firestone Icon 3rd = 1 Irish Model 4th = 7 Silver Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 11 Tall Lady | ||
Thu Nov 15 2018 19:30 | 1st = 11 Tall Lady 2nd = 12 Tulpar 3rd = 10 Oceanex 4th = 2 Pluck N Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Firestone Alley | ||
Thu Nov 15 2018 19:28 | 1st = 1 Firestone Alley 2nd = 4 Spring Rodney 3rd = 8 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Dusky Dominance | ||
Thu Nov 15 2018 19:25 | 1st = 7 Dusky Dominance 2nd = 8 Bide Your Time 3rd = 2 Cash No Bounce 4th = 1 Ringcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Rappa Flash | ||
Thu Nov 15 2018 19:22 | 1st = 4 Rappa Flash 2nd = 5 Head Banger 3rd = 7 Zanthre Allen 4th = 1 Diego Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 2 Aldebaran Kiri | ||
Thu Nov 15 2018 19:18 | 1st = 2 Aldebaran Kiri 2nd = 8 Yankee Commando 3rd = 5 Popcorn Sutton 4th = 3 The Girls Gotflair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 2 Blue Tracer | ||
Thu Nov 15 2018 19:15 | 1st = 2 Blue Tracer 2nd = 5 Drink The Rainbow 3rd = 8 Cambo 4th = 7 Navy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Too Easy Punk | ||
Thu Nov 15 2018 19:13 | 1st = 8 Too Easy Punk 2nd = 6 Counter Fire 3rd = 2 Pram Boy 4th = 4 Manny Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Bago Bye Bye | ||
Thu Nov 15 2018 19:12 | 1st = 1 Bago Bye Bye 2nd = 4 Dyna Dave 3rd = 6 Blazin Carter 4th = 5 Dirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Oshkosh Erny Vee | ||
Thu Nov 15 2018 19:10 | 1st = 6 Oshkosh Erny Vee 2nd = 1 Mepunga Gal 3rd = 5 Rachel Zane 4th = 2 Don Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Mid Life Crisis | ||
Thu Nov 15 2018 19:07 | 1st = 8 Mid Life Crisis 2nd = 7 Lektra Flirt 3rd = 5 Hope To Wyn 4th = 3 Graphic Print |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Ohoka Jimmy | ||
Thu Nov 15 2018 19:03 | 1st = 3 Ohoka Jimmy 2nd = 9 Shadow Eclipse 3rd = 10 Gracie Taljuice 4th = 5 Courageous Becqui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 4 Influential Girl | ||
Thu Nov 15 2018 19:00 | 1st = 4 Influential Girl 2nd = 10 Mikeys Turf 3rd = 6 Simply Dreaming 4th = 2 Edge Of The Eaves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Nitro Value | ||
Thu Nov 15 2018 18:57 | 1st = 2 Nitro Value 2nd = 5 Zipping Inglis 3rd = 7 Undeniably 4th = 8 Zipping Quinsee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Peregrine Phoenix | ||
Thu Nov 15 2018 18:52 | 1st = 1 Peregrine Phoenix 2nd = 9 Ready To Shine 3rd = 6 Don Abrasco 4th = 3 Caabello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Winlock Casper | ||
Thu Nov 15 2018 18:49 | 1st = 6 Winlock Casper 2nd = 4 Tiggerlong Zorro 3rd = 7 Orleans 4th = 3 Succession Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 3 Golden Arches | ||
Thu Nov 15 2018 18:45 | 1st = 3 Golden Arches 2nd = 1 Texas Moon 3rd = 8 Across The Sea 4th = 2 Al Capitano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Untold Soldier | ||
Thu Nov 15 2018 18:42 | 1st = 4 Untold Soldier 2nd = 2 Dragonstone 3rd = 7 Gotta Bandit 4th = 6 Why Not Cory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Dyna Elwyn | ||
Thu Nov 15 2018 18:41 | 1st = 2 Dyna Elwyn 2nd = 9 Kiacatoo Fever 3rd = 8 Bigtime Lily 4th = 4 Dyna Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 6 Speedy Marina | ||
Thu Nov 15 2018 18:39 | 1st = 6 Speedy Marina 2nd = 1 Eikey 3rd = 7 Fantastic Zip 4th = 5 Burst Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 3 Count Montecristo | ||
Thu Nov 15 2018 18:34 | 1st = 3 Count Montecristo 2nd = 2 Urban Tiger 3rd = 9 All Positive 4th = 4 Don Kee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 1 Bianconi Magic | ||
Thu Nov 15 2018 18:30 | 1st = 1 Bianconi Magic 2nd = 10 Subican 3rd = 6 Schwitzer 4th = 3 Mensa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Tiempo Dinero | ||
Thu Nov 15 2018 18:28 | 1st = 7 Tiempo Dinero 2nd = 5 Sideshow Marjen 3rd = 1 Pas Girl 4th = 4 Emily Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 3 The Groom | ||
Thu Nov 15 2018 18:25 | 1st = 3 The Groom 2nd = 4 Ritchford 3rd = 6 Same Old 4th = 10 Bold Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Thomeli Monster | ||
Thu Nov 15 2018 18:24 | 1st = 7 Thomeli Monster 2nd = 1 Hawkie 3rd = 4 Why Not Fletch 4th = 2 Gotta Jump Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 Fantastic Winnie | ||
Thu Nov 15 2018 18:22 | 1st = 5 Fantastic Winnie 2nd = 8 Supreme Style 3rd = 6 Avatar Woody 4th = 2 Queens Me Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 10 Priddy Catchy | ||
Thu Nov 15 2018 18:18 | 1st = 10 Priddy Catchy 2nd = 8 Starscape 3rd = 7 Abstractor 4th = 13 Vetness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 10 Arsinoe | ||
Thu Nov 15 2018 18:15 | 1st = 10 Arsinoe 2nd = 12 Forgotten Star 3rd = 2 Flirty Friars 4th = 1 Position of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Sir Duggie | ||
Thu Nov 15 2018 18:13 | 1st = 1 Sir Duggie 2nd = 6 Sheza Rippa 3rd = 7 Chitina Tin 4th = 2 Oskitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Emerley Mee Too | ||
Thu Nov 15 2018 18:10 | 1st = 5 Emerley Mee Too 2nd = 2 Tat Warby 3rd = 4 Adala Boy 4th = 8 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Aston Talks | ||
Thu Nov 15 2018 18:07 | 1st = 8 Aston Talks 2nd = 7 Thomeli Gal 3rd = 4 Raging Rampant 4th = 1 Ledgerwood Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Packnplenty | ||
Thu Nov 15 2018 18:06 | 1st = 2 Packnplenty 2nd = 9 Mega Alexander 3rd = 8 Art I Special 4th = 1 Wynberg Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Power To Wyn | ||
Thu Nov 15 2018 18:04 | 1st = 5 Power To Wyn 2nd = 1 Sam Keeping 3rd = 6 Emgrand Road 4th = 4 Rippa Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Mannza | ||
Thu Nov 15 2018 18:00 | 1st = 5 Mannza 2nd = 1 City Chap 3rd = 2 Honour Pendragon 4th = 7 Jinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 1 Mr Meddle | ||
Thu Nov 15 2018 17:55 | 1st = 1 Mr Meddle 2nd = 10 Macheasy 3rd = 7 Jax Navaro 4th = 6 Ohoka Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Scott To Give | ||
Thu Nov 15 2018 17:53 | 1st = 4 Scott To Give 2nd = 5 Dyna Helena 3rd = 7 Soda Geoff 4th = 6 Gehrig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 2 Aberlady | ||
Thu Nov 15 2018 17:50 | 1st = 2 Aberlady 2nd = 9 Art She Quick 3rd = 10 All One Class 4th = 11 California Spyder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Seb Zarr Moonie | ||
Thu Nov 15 2018 17:47 | 1st = 3 Seb Zarr Moonie 2nd = 2 Debt Cutter 3rd = 1 Makosa 4th = 7 Ohara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Allen Mack | ||
Thu Nov 15 2018 17:45 | 1st = 3 Allen Mack 2nd = 2 Cawbourne Krusty 3rd = 1 Goldstar Ashton 4th = 8 Southern Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 7 - 9 Clintal Do | ||
Thu Nov 15 2018 17:41 | 1st = 9 Clintal Do 2nd = 6 Kid Montana 3rd = 7 Colonel Joy 4th = 1 Right On With It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 9 Indominus | ||
Thu Nov 15 2018 17:37 | 1st = 9 Indominus 2nd = 5 Hyperspace 3rd = 3 Diffusion 4th = 6 Barbie Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Kiss Me Razley | ||
Thu Nov 15 2018 17:34 | 1st = 8 Kiss Me Razley 2nd = 3 Valita 3rd = 2 Winsome Express 4th = 6 Magic Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 3 Total Power | ||
Thu Nov 15 2018 17:30 | 1st = 3 Total Power 2nd = 1 Traumatised 3rd = 10 Mayfair Lady 4th = 11 Field Helmet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Keona | ||
Thu Nov 15 2018 17:26 | 1st = 8 Keona 2nd = 6 Digger Muldoon 3rd = 5 Lucky Brann 4th = 7 Brett Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Go Gettem Bingo | ||
Thu Nov 15 2018 17:19 | 1st = 6 Go Gettem Bingo 2nd = 1 Quick Transition 3rd = 7 Mogo Jet 4th = 8 Twilight Shae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Diddilee | ||
Thu Nov 15 2018 17:17 | 1st = 7 Diddilee 2nd = 8 Idol Dude 3rd = 1 Know Threat 4th = 2 Cosmic Ruben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Ruthless Armbro | ||
Thu Nov 15 2018 17:14 | 1st = 3 Ruthless Armbro 2nd = 2 Projectile 3rd = 8 Mammals Magic 4th = 10 Im Free Falling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 1 Conspicuous | ||
Thu Nov 15 2018 17:10 | 1st = 1 Conspicuous 2nd = 10 Star Stryker 3rd = 7 Badge Of Gameness 4th = 8 Indy Bonbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Fantastic Yankee | ||
Thu Nov 15 2018 17:07 | 1st = 1 Fantastic Yankee 2nd = 8 Good Odds Harada 3rd = 3 Jingles Keeping 4th = 2 Tap Out Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 6 Shadow Dealer | ||
Thu Nov 15 2018 17:03 | 1st = 6 Shadow Dealer 2nd = 2 Hedges Avenue 3rd = 8 Keayang Sponge Bob 4th = 4 Dalacos Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 2 Australian Design | ||
Thu Nov 15 2018 17:00 | 1st = 2 Australian Design 2nd = 3 Deck Of Cards 3rd = 5 Carwelkin 4th = 10 Critical Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 3 Rosebush | ||
Thu Nov 15 2018 16:57 | 1st = 3 Rosebush 2nd = 4 Lacevinsky 3rd = 8 Regal Magic 4th = 9 Yankee Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Amigo Two | ||
Thu Nov 15 2018 16:54 | 1st = 3 Amigo Two 2nd = 2 Nunniong Plain 3rd = 1 Boquilla 4th = 7 Ready And Armed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 4 Choice Larga | ||
Thu Nov 15 2018 16:50 | 1st = 4 Choice Larga 2nd = 7 Penfold 3rd = 6 Stilettoed Vixen 4th = 9 French Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Sound Advice | ||
Thu Nov 15 2018 16:47 | 1st = 8 Sound Advice 2nd = 7 Elite Opal 3rd = 2 Bruno Zarr 4th = 1 Mepunga Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Know Shame | ||
Thu Nov 15 2018 16:47 | 1st = 2 Know Shame 2nd = 6 Know Flare 3rd = 1 Malaga Molly 4th = 4 Go Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Our Champion | ||
Thu Nov 15 2018 16:42 | 1st = 2 Our Champion 2nd = 5 Impetuoso 3rd = 3 Weasel 4th = 7 Oozinville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Hector Cabang | ||
Thu Nov 15 2018 16:39 | 1st = 8 Hector Cabang 2nd = 5 Argyle Lucifer 4th = 2 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 2 Bobby Axelrod | ||
Thu Nov 15 2018 16:35 | 1st = 2 Bobby Axelrod 2nd = 3 Majaqua 3rd = 11 Spirits First 4th = 7 Vanzant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 5 Hakerak | ||
Thu Nov 15 2018 16:30 | 1st = 5 Hakerak 2nd = 3 Duke Of Oz 3rd = 1 Hegemon 4th = 10 Great Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 2 Clancy Pants | ||
Thu Nov 15 2018 16:25 | 1st = 2 Clancy Pants 2nd = 8 Joey Tee 3rd = 5 Summer Money 4th = 6 My Wingman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Bookie Monster | ||
Thu Nov 15 2018 16:24 | 1st = 1 Bookie Monster 2nd = 7 Ming Ming 3rd = 4 Martha Magic 4th = 3 Classy Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Emgrand Park | ||
Thu Nov 15 2018 16:19 | 1st = 8 Emgrand Park 2nd = 2 Bago Road 3rd = 7 Pictures To Burn 4th = 1 Another Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 4 Angel Of Heaven | ||
Thu Nov 15 2018 16:15 | 1st = 4 Angel Of Heaven 2nd = 9 Splash Of Lime 3rd = 2 Ticket to Fly 4th = 10 Tilbury Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Jalla Jet | ||
Thu Nov 15 2018 16:12 | 1st = 4 Jalla Jet 2nd = 8 You Blue 3rd = 6 All Of Us 4th = 5 Atlas Shiralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 12 - 7 Cast No Shadow | ||
Thu Nov 15 2018 16:11 | 1st = 7 Cast No Shadow 2nd = 10 One Direction 3rd = 3 Rock On 4th = 8 Pembrook Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 8 Mach Sam | ||
Thu Nov 15 2018 16:07 | 1st = 8 Mach Sam 2nd = 4 Feel The Reign 3rd = 7 Springfield Spirit 4th = 1 Glasscutterspirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 7 Tweety | ||
Thu Nov 15 2018 16:04 | 1st = 7 Tweety 2nd = 1 Shez Got Soul 3rd = 3 Louis Jay Parker 4th = 6 Devine Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 6 Waterford Sound | ||
Thu Nov 15 2018 16:00 | 1st = 6 Waterford Sound 2nd = 4 Vivacity 3rd = 2 Emperors Chariot 4th = 1 Oamaru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Too The Nail | ||
Thu Nov 15 2018 15:59 | 1st = 8 Too The Nail 2nd = 5 Treville 3rd = 3 Beck Eleven 4th = 2 Eyrewell Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 10 Mental As Anything | ||
Thu Nov 15 2018 15:57 | 1st = 10 Mental As Anything 2nd = 5 Hey Doll 3rd = 1 Pretty Ricky 4th = 7 Magic Scent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Aston Jagger | ||
Thu Nov 15 2018 15:54 | 1st = 7 Aston Jagger 2nd = 1 Boston Quay 3rd = 4 Star Catcher 4th = 6 Proven Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 7 Ultimate Ad | ||
Thu Nov 15 2018 15:50 | 1st = 7 Ultimate Ad 2nd = 2 Fakerocknroll 3rd = 5 Fast Is Bettor 4th = 1 Cronin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Lost Blue | ||
Thu Nov 15 2018 15:47 | 1st = 5 Lost Blue 2nd = 1 Quen Bale 3rd = 3 Zefron 4th = 9 Dr Bodacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 11 - 3 Jonty James | ||
Thu Nov 15 2018 15:46 | 1st = 3 Jonty James 2nd = 1 Sounds Lika Gem 3rd = 8 Pat Campbell 4th = 16 Doitson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 5 Jimmy Yat Yin | ||
Thu Nov 15 2018 15:44 | 1st = 5 Jimmy Yat Yin 2nd = 1 Annie Brann 3rd = 8 Rebel Sunrise 4th = 7 My Bro Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 5 Lets Rebelle | ||
Thu Nov 15 2018 15:40 | 1st = 5 Lets Rebelle 2nd = 8 Manning Treasure 3rd = 4 Eddy Would Go 4th = 1 Akamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Dominant Lomar | ||
Thu Nov 15 2018 15:37 | 1st = 4 Dominant Lomar 2nd = 1 La Vagabonde 3rd = 3 So Say 4th = 2 Kermys Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Bonnie Jujon | ||
Thu Nov 15 2018 15:33 | 1st = 4 Bonnie Jujon 2nd = 6 Concentration 3rd = 3 Willsintown 4th = 1 Red Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 8 Miss Mandito | ||
Thu Nov 15 2018 15:30 | 1st = 8 Miss Mandito 2nd = 9 Fighting Shadow 3rd = 2 Frankly Harvey 4th = 7 Converging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Pita Ramos | ||
Thu Nov 15 2018 15:29 | 1st = 3 Pita Ramos 2nd = 1 Fiery Affair 3rd = 4 Jinja Ellie 4th = 5 Jitterbug Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Not Loitering | ||
Thu Nov 15 2018 15:27 | 1st = 6 Not Loitering 2nd = 8 Destini Agitator 3rd = 7 Tinderella 4th = 2 Dr Paulina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Swizzle Sticka | ||
Thu Nov 15 2018 15:24 | 1st = 1 Swizzle Sticka 2nd = 7 Mikes Return 3rd = 4 Glengarrie Lady 4th = 2 Georgie Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 6 Corsini | ||
Thu Nov 15 2018 15:22 | 1st = 6 Corsini 2nd = 2 Leprechaun Lad 3rd = 1 Airlie Man 4th = 4 Hierarchal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Grizzly Adams | ||
Thu Nov 15 2018 15:19 | 1st = 5 Grizzly Adams 2nd = 7 Tawny Trey 3rd = 2 Daily Double 4th = 3 My Way Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 10 - 2 Madeleine Stowe | ||
Thu Nov 15 2018 15:19 | 1st = 2 Madeleine Stowe 2nd = 6 Geenas Girl 3rd = 1 Grand Princess 4th = 13 Red Hot Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 5 Mini Masterpiece | ||
Thu Nov 15 2018 15:15 | 1st = 5 Mini Masterpiece 2nd = 2 Always A Jewel 3rd = 6 Dashing Hannah 4th = 3 Miss Rob Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Nickel Black | ||
Thu Nov 15 2018 15:14 | 1st = 3 Nickel Black 2nd = 8 Palace Guard 3rd = 1 Galway Icon 4th = 5 Hala Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 9 - 11 Aridity | ||
Thu Nov 15 2018 15:12 | 1st = 11 Aridity 2nd = 10 Larima 3rd = 4 Gobuyit 4th = 5 Terracotta Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Zipping Lucky | ||
Thu Nov 15 2018 15:09 | 1st = 5 Zipping Lucky 2nd = 3 Little Freck 3rd = 8 Bowie Boy 4th = 2 Silver Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 8 Red Cupcake | ||
Thu Nov 15 2018 15:05 | 1st = 8 Red Cupcake 2nd = 3 Casino Mondial 3rd = 7 Exdream 4th = 14 Stella Ardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 9 Bezos | ||
Thu Nov 15 2018 15:00 | 1st = 9 Bezos 2nd = 10 Enrico Pallazzo 3rd = 13 Danubian 4th = 8 Amadora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 5 Hardaway Harada | ||
Thu Nov 15 2018 14:57 | 1st = 5 Hardaway Harada 2nd = 1 Marys Desire 3rd = 8 Volkey 4th = 4 Monica Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Tell The Future | ||
Thu Nov 15 2018 14:52 | 1st = 1 Tell The Future 2nd = 7 Ritchie Bee 3rd = 6 Famous Shoes 4th = 10 Gotothemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Pink Tiara | ||
Thu Nov 15 2018 14:49 | 1st = 3 Pink Tiara 2nd = 1 Smoke Signals 3rd = 2 Dyna Jules 4th = 6 House Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 9 - 6 Eastwood Chieftain | ||
Thu Nov 15 2018 14:48 | 1st = 6 Eastwood Chieftain 2nd = 9 Flamboyant 3rd = 2 Bound To Impress 4th = 10 Boomer Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 11 Tizabee | ||
Thu Nov 15 2018 14:45 | 1st = 11 Tizabee 2nd = 2 Noble Thought 3rd = 4 In Seattle 4th = 1 Fastattack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Als Desire | ||
Thu Nov 15 2018 14:42 | 1st = 1 Als Desire 2nd = 4 Minnesota Miss 3rd = 5 True Dream 4th = 2 Spuds Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 1 Esspe Supreme | ||
Thu Nov 15 2018 14:40 | 1st = 1 Esspe Supreme 2nd = 4 Emargee 3rd = 7 Too Good For You 4th = 8 Underthekilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 7 Miss Doherty | ||
Thu Nov 15 2018 14:37 | 1st = 7 Miss Doherty 2nd = 3 Fishermans Blues 3rd = 10 Allure 4th = 9 Wafer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Dava Supreme | ||
Thu Nov 15 2018 14:34 | 1st = 2 Dava Supreme 2nd = 4 Silvagni Cubed 3rd = 7 Speedy Ryder 4th = 6 Zipping Boyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 11 Circulate | ||
Thu Nov 15 2018 14:30 | 1st = 11 Circulate 2nd = 8 Dont Look Now 3rd = 4 Extreme Torque 4th = 5 Inala Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 2 Odriscoll | ||
Thu Nov 15 2018 14:25 | 1st = 2 Odriscoll 2nd = 1 Achi Baba 3rd = 7 Wonderful Thing 4th = 5 Magic Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Scientific Man | ||
Thu Nov 15 2018 14:22 | 1st = 3 Scientific Man 2nd = 2 Smart Desire 3rd = 6 Socks Desire 4th = 4 Zipping Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Arbit Major | ||
Thu Nov 15 2018 14:17 | 1st = 2 Arbit Major 2nd = 7 Vinnie The Poet 3rd = 1 Taffy Boy 4th = 5 Major Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 1 Bohannan | ||
Thu Nov 15 2018 14:14 | 1st = 1 Bohannan 2nd = 8 Selena Franco 3rd = 12 Awaytocullect 4th = 14 Every Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Temujin | ||
Thu Nov 15 2018 14:14 | 1st = 1 Temujin 2nd = 7 Dr Annie 3rd = 3 Mac 4th = 2 Marko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 7 Cane Toad Bolto | ||
Thu Nov 15 2018 14:07 | 1st = 7 Cane Toad Bolto 2nd = 8 Chronicles 3rd = 4 Baelfire 4th = 2 Hymie Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 2 Always A Lexus | ||
Thu Nov 15 2018 14:03 | 1st = 2 Always A Lexus 2nd = 6 Deadset Courageous 3rd = 3 Prettycompact 4th = 1 True Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 10 Luck Favours | ||
Thu Nov 15 2018 14:00 | 1st = 10 Luck Favours 2nd = 5 Anamagic 3rd = 4 Afrikaans 4th = 8 Extreme Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 2 Wyndspelle | ||
Thu Nov 15 2018 13:57 | 1st = 2 Wyndspelle 2nd = 3 Beefeater 3rd = 7 Mauna Kea 4th = 8 Slimline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Tankalicious | ||
Thu Nov 15 2018 13:54 | 1st = 5 Tankalicious 2nd = 3 Dynamic Rainbow 3rd = 10 Dashing Dino 4th = 6 Surfonic Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 1 Hubble | ||
Thu Nov 15 2018 13:50 | 1st = 1 Hubble 2nd = 7 Dangerous Dan 3rd = 12 Oakwoods Hope 4th = 5 Wild Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Recover | ||
Thu Nov 15 2018 13:46 | 1st = 1 Recover 2nd = 4 Sweet As 3rd = 2 Master May 4th = 5 Go Man Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Veloce Bella | ||
Thu Nov 15 2018 13:40 | 1st = 4 Veloce Bella 2nd = 5 Goalkicker 3rd = 7 Ifyoubelieve 4th = 8 Moonlight Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 5 Son Of A Tiger | ||
Thu Nov 15 2018 13:39 | 1st = 5 Son Of A Tiger 2nd = 2 Ardens Winstar 3rd = 11 The Kaik 4th = 14 Rainy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Keen Gem | ||
Thu Nov 15 2018 13:38 | 1st = 8 Keen Gem 2nd = 1 Good Move 3rd = 5 Pinky Tuscadero 4th = 6 Galloping Bluboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 7 Diamond Bliss | ||
Thu Nov 15 2018 13:30 | 1st = 7 Diamond Bliss 2nd = 2 Dont Wait 3rd = 3 Espadeiro 4th = 8 Dreamwaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Maserati Mick | ||
Thu Nov 15 2018 13:27 | 1st = 2 Maserati Mick 2nd = 1 Pikey Prince 3rd = 8 Renaissance 4th = 5 Big Black Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 11 Lady Kartel | ||
Thu Nov 15 2018 13:22 | 1st = 11 Lady Kartel 2nd = 8 Tinkalicious 3rd = 12 Starossa 4th = 1 Lincoln Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Cloverlay | ||
Thu Nov 15 2018 13:19 | 1st = 3 Cloverlay 2nd = 6 Flash Frankie 3rd = 8 Carson County 4th = 5 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 3 Charlies Law | ||
Thu Nov 15 2018 13:15 | 1st = 3 Charlies Law 2nd = 9 Swinger 3rd = 8 So Inspiring 4th = 4 Chorus Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 8 Pay Day Brian | ||
Thu Nov 15 2018 13:12 | 1st = 8 Pay Day Brian 2nd = 7 Zipping Toto 3rd = 6 Olivias Tops 4th = 1 Food Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Gizzmo | ||
Thu Nov 15 2018 13:07 | 1st = 3 Gizzmo 2nd = 4 Maywyn Tough 3rd = 6 Lets Dig It 4th = 5 Kwasii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 3 Rocknroll King | ||
Thu Nov 15 2018 13:02 | 1st = 3 Rocknroll King 2nd = 5 Dark Rage 3rd = 1 Mynanasgotnoteeth 4th = 12 Betterthanspraying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 White Fernando | ||
Thu Nov 15 2018 12:59 | 1st = 1 White Fernando 2nd = 2 Yelredda Saint 3rd = 4 Mayhem Flyer 4th = 6 Cosa Bona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Steves Belief | ||
Thu Nov 15 2018 12:52 | 1st = 5 Steves Belief 2nd = 7 Knock About 3rd = 3 Divas Dream 4th = 2 Cruisys Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 3 Satu Lagi | ||
Thu Nov 15 2018 12:47 | 1st = 3 Satu Lagi 2nd = 8 Miss Contessa 3rd = 2 Vincent 4th = 5 Magico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Dundee Jive | ||
Thu Nov 15 2018 12:40 | 1st = 7 Dundee Jive 2nd = 2 Lagatha 3rd = 5 Lightwood Lass 4th = 1 Wake Up Wilma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 1 Trevor Gibbs | ||
Thu Nov 15 2018 12:37 | 1st = 1 Trevor Gibbs 2nd = 8 Bigtime Phantom 3rd = 7 Finkle Foot Fred 4th = 6 Beaumont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Massive Moment | ||
Thu Nov 15 2018 12:34 | 1st = 4 Massive Moment 2nd = 9 Crazy Kylie 3rd = 3 Serenissima 4th = 8 Conchita Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 6 Anna Kate | ||
Thu Nov 15 2018 12:29 | 1st = 6 Anna Kate 2nd = 5 Lovey Dovey Moment 3rd = 13 Tehoro Dazzle 4th = 15 Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Ill Swap Ya | ||
Thu Nov 15 2018 12:25 | 1st = 1 Ill Swap Ya 2nd = 7 Vineyard 3rd = 6 Got No Issues 4th = 2 Chopping Spuds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Fancy Fox | ||
Thu Nov 15 2018 12:20 | 1st = 7 Fancy Fox 2nd = 8 Zipping Vito 3rd = 2 Danny Dee 4th = 1 Retired Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 9 Got The Call | ||
Thu Nov 15 2018 12:12 | 1st = 9 Got The Call 2nd = 6 Kapinos 3rd = 10 Piriaka 4th = 14 Qiji Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Smoochie | ||
Thu Nov 15 2018 12:03 | 1st = 8 Smoochie 2nd = 3 Opawa Velocette 3rd = 6 Little Trilise 4th = 1 Fancy Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 13 Fear Cruisin | ||
Thu Nov 15 2018 11:54 | 1st = 13 Fear Cruisin 2nd = 6 Glenthorne 3rd = 10 Algranco Albyone 4th = 7 Jacks Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Suspicious Minds | ||
Thu Nov 15 2018 11:46 | 1st = 4 Suspicious Minds 2nd = 7 Raging Demon 3rd = 5 Thrilling Billy 4th = 1 Damaging Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 4 Rock My Soul | ||
Thu Nov 15 2018 11:37 | 1st = 4 Rock My Soul 2nd = 5 Vinnies Volley 3rd = 3 Awatane 4th = 2 Zorrali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Sutton Red | ||
Thu Nov 15 2018 11:28 | 1st = 5 Sutton Red 2nd = 7 Your Valentine 3rd = 8 Thrilling Ivy 4th = 3 Girl Queenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 13 Magicol Ideal | ||
Thu Nov 15 2018 11:19 | 1st = 13 Magicol Ideal 2nd = 9 Twilight Saga 3rd = 14 Dadndave 4th = 4 Art Collector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Ekali | ||
Thu Nov 15 2018 11:11 | 1st = 1 Ekali 2nd = 2 Elouera Mist 3rd = 4 El Narco 4th = 6 Bigtime George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 8 Red Cloud | ||
Thu Nov 15 2018 11:02 | 1st = 8 Red Cloud 2nd = 7 Hank Moody 3rd = 4 Obrigado 4th = 6 Leading Role |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Its A Must | ||
Thu Nov 15 2018 10:53 | 1st = 1 Its A Must 2nd = 4 Barossa 3rd = 2 Crackle 4th = 3 Seven Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 9 Olivia Rachel | ||
Thu Nov 15 2018 10:44 | 1st = 9 Olivia Rachel 2nd = 2 Ghostwriter 3rd = 3 Alta Dream Lover 4th = 11 Canstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 On Fleek | ||
Thu Nov 15 2018 10:36 | 1st = 8 On Fleek 2nd = 6 Token Jasper 3rd = 2 Bark De Triomphe 4th = 4 Teesha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 9 Korakonui | ||
Thu Nov 15 2018 10:27 | 1st = 9 Korakonui 2nd = 6 Fictitious 3rd = 2 Mister Geronimo 4th = 3 Red Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Opawa Loyal | ||
Thu Nov 15 2018 10:19 | 1st = 8 Opawa Loyal 2nd = 2 Agistri 3rd = 1 In Focus 4th = 4 Grouch Pawset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 18 Astound | ||
Thu Nov 15 2018 10:09 | 1st = 18 Astound 2nd = 14 Tonique De Feu 3rd = 11 Kash Valley 4th = 7 Angustia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 2 Typical | ||
Thu Nov 15 2018 10:01 | 1st = 2 Typical 2nd = 8 Pukekohe Smurf 3rd = 7 Tuffs My Mum 4th = 3 Tribal Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 What A Question | ||
Thu Nov 15 2018 0:54 | 1st = 7 What A Question 2nd = 5 Fancy Guess 3rd = 6 Smarty Hook 4th = 2 Hello Im Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Fantastic Joey | ||
Thu Nov 15 2018 0:36 | 1st = 1 Fantastic Joey 2nd = 2 Daisy Eyes 3rd = 8 Allegations 4th = 5 Napoleon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Wind Power Dream | ||
Thu Nov 15 2018 0:19 | 1st = 1 Wind Power Dream 2nd = 2 Mystery Guess 3rd = 5 Im A Fabio 4th = 7 Costly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Senni Richard | ||
Mon Oct 15 2018 22:54 | 1st = 2 Senni Richard 2nd = 8 Mini Sticka 3rd = 9 Krisbar Blue Fox 4th = 3 Blackhawk Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Nikki Nettle | ||
Mon Oct 15 2018 22:47 | 1st = 2 Nikki Nettle 2nd = 5 Smart Marlow 3rd = 8 Yoremmup 4th = 7 Kalani Karl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Stylish Bree | ||
Mon Oct 15 2018 22:37 | 1st = 6 Stylish Bree 2nd = 5 Tiggerlong Zorro 3rd = 3 Bolare 4th = 7 Dyna Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Dancing Barefoot | ||
Mon Oct 15 2018 22:29 | 1st = 2 Dancing Barefoot 2nd = 5 Miss Paw Paw 3rd = 1 Whip Carter 4th = 4 Dark Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Sirius Star | ||
Mon Oct 15 2018 22:25 | 1st = 1 Sirius Star 2nd = 3 Little Livewire 3rd = 2 Grand Angel 4th = 7 Pay The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Chase The Nugget | ||
Mon Oct 15 2018 22:13 | 1st = 8 Chase The Nugget 2nd = 4 Launch Time 3rd = 5 Big Mary 4th = 3 Macs Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 2 Lacy Jo | ||
Mon Oct 15 2018 22:09 | 1st = 2 Lacy Jo 2nd = 4 Reiki Master 3rd = 8 Dylan Keeping 4th = 7 Gold Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 9 Ruby Redneck | ||
Mon Oct 15 2018 22:05 | 1st = 9 Ruby Redneck 2nd = 5 Peroni Beach 3rd = 8 Minnie Madge 4th = 4 Daisy Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Its Dyllan | ||
Mon Oct 15 2018 22:01 | 1st = 6 Its Dyllan 2nd = 7 Richmond Road 3rd = 8 Tejays Magic 4th = 1 Plum Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Bushmans Destiny | ||
Mon Oct 15 2018 21:58 | 1st = 1 Bushmans Destiny 2nd = 8 Blazin Bulla 3rd = 2 Twilight Shae 4th = 9 Aston Ciobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Gold Lenny | ||
Mon Oct 15 2018 21:54 | 1st = 3 Gold Lenny 2nd = 10 Be Like Bill 3rd = 7 Blackpool Donny 4th = 2 Two Bills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Billy Fix It | ||
Mon Oct 15 2018 21:47 | 1st = 2 Billy Fix It 2nd = 7 Aston Hinkley 3rd = 3 Dine With Me 4th = 6 Greysynd Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Stop An Paws | ||
Mon Oct 15 2018 21:44 | 1st = 2 Stop An Paws 2nd = 3 Shes Invictive 3rd = 8 Shes Good 4th = 6 Not Far Zuess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Hay Billy | ||
Mon Oct 15 2018 21:39 | 1st = 2 Hay Billy 2nd = 1 Classy Cassie 3rd = 6 Ava Surprise 4th = 8 Allen Kelvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 11 - 7 After The Storm | ||
Mon Oct 15 2018 21:36 | 1st = 7 After The Storm 2nd = 1 She Can Move 3rd = 5 Brindle Shark 4th = 8 Rockstar Midge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Magnus Keroma | ||
Mon Oct 15 2018 21:33 | 1st = 1 Magnus Keroma 2nd = 8 Cinnamon Rose 3rd = 6 Top Alcohol 4th = 7 Dyna Zapto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Willie Mac | ||
Mon Oct 15 2018 21:30 | 1st = 2 Willie Mac 2nd = 8 Miss Greer 3rd = 6 Fishing Ducks 4th = 7 Rikitikitana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Flying Ellen | ||
Mon Oct 15 2018 21:27 | 1st = 8 Flying Ellen 2nd = 1 Mr Arjay 3rd = 4 All About Corey 4th = 2 Don Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Comanche County | ||
Mon Oct 15 2018 21:24 | 1st = 1 Comanche County 2nd = 8 Black Only Bonus 3rd = 2 Nash Bonus 4th = 6 Black Lee Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Cookie Yap | ||
Mon Oct 15 2018 21:18 | 1st = 4 Cookie Yap 2nd = 3 Big Hero Six 3rd = 1 Wazza Queen 4th = 7 Galway Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 9 Bobby The Jett | ||
Mon Oct 15 2018 21:15 | 1st = 9 Bobby The Jett 2nd = 7 Pozzie 3rd = 1 Unshackled 4th = 2 Eyebrow Raisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 You Aussie | ||
Mon Oct 15 2018 21:12 | 1st = 7 You Aussie 2nd = 8 Sketchy Skinny 3rd = 5 Jaimandy Carl 4th = 1 Flying Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Whoomph | ||
Mon Oct 15 2018 21:09 | 1st = 4 Whoomph 2nd = 3 Willie Win 3rd = 6 Stylish Russell 4th = 7 Wynburn Cutie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Data Queen | ||
Mon Oct 15 2018 21:04 | 1st = 7 Data Queen 2nd = 2 Max Cobra 3rd = 3 Goose Buzz 4th = 4 Symphony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Country Cracker | ||
Mon Oct 15 2018 21:01 | 1st = 5 Country Cracker 2nd = 2 Paper Tiger 3rd = 7 Kago 4th = 6 Petite Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Bow Wow Wow | ||
Mon Oct 15 2018 20:58 | 1st = 2 Bow Wow Wow 2nd = 1 Hoot 3rd = 5 Bee Solo 4th = 8 Emma Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Kingsbrae Cheeko | ||
Mon Oct 15 2018 20:55 | 1st = 4 Kingsbrae Cheeko 2nd = 1 Sunburnt Opal 3rd = 5 Fiery Crash 4th = 3 Just Like Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Tat Tubby | ||
Mon Oct 15 2018 20:52 | 1st = 2 Tat Tubby 2nd = 1 Rocky Road 3rd = 6 All Inn Houston 4th = 8 Klondike Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Miny Mo | ||
Mon Oct 15 2018 20:49 | 1st = 1 Miny Mo 2nd = 7 Posh Amber 3rd = 2 Bongioletti 4th = 5 Headspace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Lenny The Jet | ||
Mon Oct 15 2018 20:46 | 1st = 2 Lenny The Jet 2nd = 7 Fabraoak 3rd = 8 Finniss Vision 4th = 3 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Borasic Valley | ||
Mon Oct 15 2018 20:43 | 1st = 1 Borasic Valley 2nd = 3 Buffalo Soldier 3rd = 4 Modified Trunk 4th = 8 Lucille Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Power Service | ||
Mon Oct 15 2018 20:40 | 1st = 7 Power Service 2nd = 5 Kicker Crew 3rd = 6 Farmor Heat 4th = 2 Click Cowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Warm Tinny | ||
Mon Oct 15 2018 20:37 | 1st = 8 Warm Tinny 2nd = 3 Gai Keeping 3rd = 6 El Feroz 4th = 7 Big Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Mayhem Breeze | ||
Mon Oct 15 2018 20:34 | 1st = 4 Mayhem Breeze 2nd = 3 Onya Grover 3rd = 1 Bro Wizard 4th = 6 Sergei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Apollo Blue | ||
Mon Oct 15 2018 20:28 | 1st = 1 Apollo Blue 2nd = 8 Nebraska Beach 3rd = 2 Gentle Flash 4th = 7 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Jacobite Joseph | ||
Mon Oct 15 2018 20:25 | 1st = 6 Jacobite Joseph 2nd = 2 Stitch em Bear 3rd = 1 Always Talkin 4th = 5 Launching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Hall Pass | ||
Mon Oct 15 2018 20:22 | 1st = 7 Hall Pass 2nd = 2 Key Largo 3rd = 5 Need A Miracle 4th = 6 Blue Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Genies Girl | ||
Mon Oct 15 2018 20:19 | 1st = 5 Genies Girl 2nd = 9 Fancy That Gold 3rd = 4 Cash Trail 4th = 1 Stewys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Junior Wizard | ||
Mon Oct 15 2018 20:16 | 1st = 7 Junior Wizard 2nd = 8 Rockstar Romeo 3rd = 2 Wongawilli Girl 4th = 3 Takahi Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Avatar Witch | ||
Mon Oct 15 2018 20:13 | 1st = 7 Avatar Witch 2nd = 1 Tat Ox 3rd = 9 Larrikan Bozzie 4th = 5 Ramble Tamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Crazy Wolf | ||
Mon Oct 15 2018 20:10 | 1st = 2 Crazy Wolf 2nd = 10 Golden Choice 3rd = 4 Sacred Way 4th = 9 Tenerife Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Karaoke Party | ||
Mon Oct 15 2018 20:07 | 1st = 4 Karaoke Party 2nd = 7 Just Love 3rd = 3 Striking Jewel 4th = 5 Snap Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Kingsbrae Millie | ||
Mon Oct 15 2018 20:04 | 1st = 3 Kingsbrae Millie 2nd = 5 Kulu Bazza 3rd = 7 Barnacle Valley 4th = 4 Classy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Waikarie Shaz | ||
Mon Oct 15 2018 19:58 | 1st = 4 Waikarie Shaz 2nd = 8 Love The Look 3rd = 2 El Nunu 4th = 3 Maywyn Emeralds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 3 Binions | ||
Mon Oct 15 2018 19:55 | 1st = 3 Binions 2nd = 1 Glengarrie Son 3rd = 2 Zipping Beau 4th = 6 Tee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Akut | ||
Mon Oct 15 2018 19:52 | 1st = 5 Akut 2nd = 8 Krisbar Wee Wow 3rd = 7 Zambora Nozie 4th = 3 Jaimandy Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 American Dynasty | ||
Mon Oct 15 2018 19:47 | 1st = 4 American Dynasty 2nd = 3 Cavalry Call 3rd = 8 Bettor Reward 4th = 7 Trust My Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 5 Buckle Up Glad | ||
Mon Oct 15 2018 19:45 | 1st = 5 Buckle Up Glad 2nd = 2 Explosive Fox 3rd = 1 Tah Bob 4th = 8 Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Menzies | ||
Mon Oct 15 2018 19:42 | 1st = 2 Menzies 2nd = 3 Mepunga Gal 3rd = 8 Romans Legend 4th = 1 Pierce Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Royal Swiper | ||
Mon Oct 15 2018 19:39 | 1st = 3 Royal Swiper 2nd = 5 Trip To Vegas 3rd = 4 Piecost 4th = 1 Turner Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Aerial Dynamite | ||
Mon Oct 15 2018 19:36 | 1st = 3 Aerial Dynamite 2nd = 4 Dolcetto Hayze 3rd = 6 Honey Trap 4th = 7 Gunlee Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Smoking Road | ||
Mon Oct 15 2018 19:33 | 1st = 7 Smoking Road 2nd = 3 Narcissist 3rd = 1 Twisted Love 4th = 6 Two Times Twice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Glacier Boy | ||
Mon Oct 15 2018 19:30 | 1st = 6 Glacier Boy 2nd = 1 All The Same 3rd = 4 Still Quick 4th = 7 Flying Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 7 Twisted Sister | ||
Mon Oct 15 2018 19:26 | 1st = 7 Twisted Sister 2nd = 2 Rip The Bandaid 3rd = 1 Thunder Punch 4th = 6 Tuesdays Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Click Here | ||
Mon Oct 15 2018 19:23 | 1st = 1 Click Here 2nd = 2 Bean Monelli 3rd = 4 Panalo 4th = 3 Destini Mermaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 4 Ogodei Star | ||
Mon Oct 15 2018 19:20 | 1st = 4 Ogodei Star 2nd = 1 Kiarni Mask 3rd = 5 Raven Loch 4th = 2 Tranquil Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Taimate Angus | ||
Mon Oct 15 2018 19:15 | 1st = 6 Taimate Angus 2nd = 8 One Bid Buys 3rd = 11 Upandgone 4th = 1 Jax Or Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Gone Early | ||
Mon Oct 15 2018 19:13 | 1st = 1 Gone Early 2nd = 2 Royal Bruno 3rd = 3 All About Arby 4th = 6 Lektra Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 5 Surefire Babe | ||
Mon Oct 15 2018 19:10 | 1st = 5 Surefire Babe 2nd = 4 Diamond Heart 3rd = 2 Shocked 4th = 6 Hes All Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Kiewa Cowboy | ||
Mon Oct 15 2018 19:07 | 1st = 3 Kiewa Cowboy 2nd = 8 Valhalla Girl 3rd = 10 More Wit 4th = 6 Burrawonga Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Gotta Be Penny | ||
Mon Oct 15 2018 19:04 | 1st = 2 Gotta Be Penny 2nd = 8 My Dixie 3rd = 3 Barneys Sure 4th = 1 Jimmy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Born Sassy | ||
Mon Oct 15 2018 18:58 | 1st = 4 Born Sassy 2nd = 8 Alter Ego 3rd = 6 Pure Profit 4th = 2 Pinky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Baron Von Strud | ||
Mon Oct 15 2018 18:55 | 1st = 4 Baron Von Strud 2nd = 2 Fernando Marks 3rd = 7 Goldman Valley 4th = 8 Tranquil Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 10 Meehan Phil | ||
Mon Oct 15 2018 18:52 | 1st = 10 Meehan Phil 2nd = 3 Fear Fire 3rd = 1 Eagle Princess 4th = 5 Speedway Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Real Zeal | ||
Mon Oct 15 2018 18:47 | 1st = 2 Real Zeal 2nd = 5 Mattjestic Star 3rd = 3 Cyclone Mitch 4th = 4 All The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Quick Dollars | ||
Mon Oct 15 2018 18:45 | 1st = 5 Quick Dollars 2nd = 1 Sunburnt City 3rd = 8 Yahoo Buckeroo 4th = 4 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 One Impression | ||
Mon Oct 15 2018 18:42 | 1st = 2 One Impression 2nd = 1 Chance Perfected 3rd = 3 Grizzly Adams 4th = 7 Make Up Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Highbury Hustle | ||
Mon Oct 15 2018 18:38 | 1st = 1 Highbury Hustle 2nd = 8 Tinas Magic 3rd = 5 Sallys Girl 4th = 4 Blue Magoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 4 Forgotten Valley | ||
Mon Oct 15 2018 18:35 | 1st = 4 Forgotten Valley 2nd = 6 Midnight To One 3rd = 2 Braystones Beach 4th = 7 Warpig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Emilia Magic | ||
Mon Oct 15 2018 18:32 | 1st = 6 Emilia Magic 2nd = 1 Zipping Stan 3rd = 2 Rayda 4th = 7 Alonso Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Shes Grand | ||
Mon Oct 15 2018 18:29 | 1st = 5 Shes Grand 2nd = 1 Wighton 3rd = 4 Senor Wolf 4th = 2 Lutiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Oscar Winner | ||
Mon Oct 15 2018 18:26 | 1st = 8 Oscar Winner 2nd = 1 Midnight Treat 3rd = 2 Hollywood 4th = 4 Kihael Koalmina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 9 Bechers Brook | ||
Mon Oct 15 2018 18:21 | 1st = 9 Bechers Brook 2nd = 10 Ideal One 3rd = 6 Rocknroll Whitby 4th = 7 Sir Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 4 Hes Got Steel | ||
Mon Oct 15 2018 18:18 | 1st = 4 Hes Got Steel 2nd = 3 Max The Weapon 3rd = 5 Choice Marlow 4th = 1 Fancy Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Zipping Brandy | ||
Mon Oct 15 2018 18:15 | 1st = 6 Zipping Brandy 2nd = 7 Extra Kisses 3rd = 8 Terrah Round 4th = 2 St Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Jakarras Ace | ||
Mon Oct 15 2018 18:10 | 1st = 5 Jakarras Ace 2nd = 9 Better Go Hurry 3rd = 11 My Mustang 4th = 7 Strike On Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Teddy Wing Wong | ||
Mon Oct 15 2018 18:07 | 1st = 2 Teddy Wing Wong 2nd = 7 Pram Boy 3rd = 1 Gus The Weapon 4th = 3 Milkshake Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Millionaire Max | ||
Mon Oct 15 2018 18:04 | 1st = 8 Millionaire Max 2nd = 4 Jamie Cargo 3rd = 1 Emperor Shacoby 4th = 6 Calypso Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 10 - 9 Say I Cee You | ||
Mon Oct 15 2018 18:00 | 1st = 9 Say I Cee You 2nd = 1 Spending My Time 3rd = 3 Thunderous Strike 4th = 8 The Big House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 11 Most Happy Cullen | ||
Mon Oct 15 2018 17:55 | 1st = 11 Most Happy Cullen 2nd = 8 Beach Skipper 3rd = 5 Aurore 4th = 10 Baccarat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Carson County | ||
Mon Oct 15 2018 17:52 | 1st = 1 Carson County 2nd = 2 Go Go Guru 3rd = 8 Daintree Dynamo 4th = 4 Mr Pendles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Our Corelli | ||
Mon Oct 15 2018 17:47 | 1st = 1 Our Corelli 2nd = 9 Dennis 3rd = 11 Roll With Me 4th = 6 Captain Mannering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Oliveri | ||
Mon Oct 15 2018 17:44 | 1st = 3 Oliveri 2nd = 6 All Night Fever 3rd = 5 Quicker Than Her 4th = 1 Crumps Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 8 - 6 Showgals | ||
Mon Oct 15 2018 17:40 | 1st = 6 Showgals 2nd = 11 Enigami 3rd = 13 Felicette 4th = 2 Escebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Weeona Annie | ||
Mon Oct 15 2018 17:37 | 1st = 7 Weeona Annie 2nd = 3 Deltas Magic 3rd = 2 Its Debatable 4th = 1 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Blissfull Thinking | ||
Mon Oct 15 2018 17:33 | 1st = 2 Blissfull Thinking 2nd = 3 Graffiti Lombo 3rd = 4 Cora Jaccka 4th = 9 Glacier Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 9 - 9 Mishani Spirit | ||
Mon Oct 15 2018 17:25 | 1st = 9 Mishani Spirit 2nd = 10 Niedorp 3rd = 5 Ready To Party 4th = 7 Jazz Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 7 Some Stone | ||
Mon Oct 15 2018 17:20 | 1st = 7 Some Stone 2nd = 1 Coldplay Road 3rd = 5 Astronaut 4th = 4 Might Be Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Motor City Gem | ||
Mon Oct 15 2018 17:17 | 1st = 3 Motor City Gem 2nd = 8 Magic Begins 3rd = 5 Detroit Cobra 4th = 2 Durama Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Delightful Shadow | ||
Mon Oct 15 2018 17:12 | 1st = 2 Delightful Shadow 2nd = 7 Miss Stonebridge 3rd = 8 Dancing With Mach 4th = 1 Melimac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Flashing Oaks | ||
Mon Oct 15 2018 17:09 | 1st = 3 Flashing Oaks 2nd = 1 Fifty Dollar 3rd = 6 Seminole Wind 4th = 4 Speedy Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 1 Meraki Miss | ||
Mon Oct 15 2018 17:05 | 1st = 1 Meraki Miss 2nd = 12 Dynamite Dan 3rd = 6 Royal Casino 4th = 7 Arctic Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 4 Guess Again | ||
Mon Oct 15 2018 17:00 | 1st = 4 Guess Again 2nd = 5 Storm Approach 3rd = 1 Hot Seat 4th = 10 Fays Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Boom Down | ||
Mon Oct 15 2018 16:57 | 1st = 1 Boom Down 2nd = 8 Bad Boy Goodesy 3rd = 2 Vicki Keeping 4th = 4 Midnight On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Im Johnny Jet | ||
Mon Oct 15 2018 16:52 | 1st = 5 Im Johnny Jet 2nd = 4 Sutter Man 3rd = 2 Our El Nino 4th = 8 Arden Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Wild Hunny | ||
Mon Oct 15 2018 16:49 | 1st = 3 Wild Hunny 2nd = 1 Midnight Marzy 3rd = 7 Barroom Counsel 4th = 2 Dashing Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 4 Wall Street Tycoon | ||
Mon Oct 15 2018 16:45 | 1st = 4 Wall Street Tycoon 2nd = 1 Commandeering 3rd = 5 Princess Kandis 4th = 2 Harryandthetiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 7 Maestro Bellini | ||
Mon Oct 15 2018 16:40 | 1st = 7 Maestro Bellini 2nd = 4 Playing Arkabella 3rd = 8 Regal Cheval 4th = 6 Rocknroll Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Fly High Billy | ||
Mon Oct 15 2018 16:37 | 1st = 6 Fly High Billy 2nd = 8 Our Alarm 3rd = 7 Balcatta 4th = 2 Negoa Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Robshaw | ||
Mon Oct 15 2018 16:33 | 1st = 4 Robshaw 2nd = 2 Northview Orator 3rd = 11 Armbro Bliss 4th = 1 Troublesome Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 1 All Too Royal | ||
Mon Oct 15 2018 16:30 | 1st = 1 All Too Royal 2nd = 2 Captain Crackerjak 3rd = 7 The Peninsular 4th = 10 Lexinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 14 Attilius | ||
Mon Oct 15 2018 16:25 | 1st = 14 Attilius 2nd = 8 Griffins Gaze 3rd = 4 Adaboycharlie 4th = 12 Lilys Little Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Farfalla Nera | ||
Mon Oct 15 2018 16:22 | 1st = 1 Farfalla Nera 2nd = 10 Mac Daddy 3rd = 5 Blueflash Lenny 4th = 7 Franklin Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 Ingoodnik | ||
Mon Oct 15 2018 16:17 | 1st = 9 Ingoodnik 2nd = 8 Pat The Pony 3rd = 5 Princess Cleopatra 4th = 1 Santanna Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Bonnie Oreilly | ||
Mon Oct 15 2018 16:14 | 1st = 1 Bonnie Oreilly 2nd = 7 Reciprocal 3rd = 4 See Me Now 4th = 5 Calypso Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 6 Victory Toast | ||
Mon Oct 15 2018 16:10 | 1st = 6 Victory Toast 2nd = 2 Macs Gal 3rd = 4 Inner Hurry 4th = 5 Overgrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Cee Me Entertain | ||
Mon Oct 15 2018 16:07 | 1st = 6 Cee Me Entertain 2nd = 7 Cosa Bona 3rd = 5 Crackerjack Man 4th = 2 Spectator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 2 Mygoldengrinner | ||
Mon Oct 15 2018 16:03 | 1st = 2 Mygoldengrinner 2nd = 3 Firenglow 3rd = 1 Heza Cracker 4th = 4 Christian Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 1 Barney Allen | ||
Mon Oct 15 2018 16:00 | 1st = 1 Barney Allen 2nd = 2 Marching Orders 3rd = 3 Cleos Poet 4th = 5 Elle Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 My Great Boy | ||
Mon Oct 15 2018 15:57 | 1st = 2 My Great Boy 2nd = 5 Irinka Mason 3rd = 1 Morning Tide 4th = 8 Joshua Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Middle Of The Road | ||
Mon Oct 15 2018 15:53 | 1st = 7 Middle Of The Road 2nd = 10 Heez A Masterpiece 3rd = 3 Just Like Art 4th = 8 Squillions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 2 Tonys Reward | ||
Mon Oct 15 2018 15:50 | 1st = 2 Tonys Reward 2nd = 6 Azcannyaz 3rd = 7 Prince Planet 4th = 10 Panuara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Shes An Earn | ||
Mon Oct 15 2018 15:47 | 1st = 5 Shes An Earn 2nd = 3 Vineyard 3rd = 7 Goodbye Goldie 4th = 10 Lil Miss Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 10 Baking Hot | ||
Mon Oct 15 2018 15:42 | 1st = 10 Baking Hot 2nd = 4 Magical Ride 3rd = 7 Motoring Hall 4th = 9 Lilirene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Dyna Bonnay | ||
Mon Oct 15 2018 15:39 | 1st = 2 Dyna Bonnay 2nd = 4 Chief Long Face 3rd = 5 Pyrenees Blaze 4th = 7 Dee Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 6 Devillain | ||
Mon Oct 15 2018 15:35 | 1st = 6 Devillain 2nd = 1 Red Devil 3rd = 7 In Seattle 4th = 8 Panalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 3 Funding | ||
Mon Oct 15 2018 15:30 | 1st = 3 Funding 2nd = 1 Dennis 3rd = 9 Nine Clouds 4th = 8 South Arbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Sweet Spolly | ||
Mon Oct 15 2018 15:27 | 1st = 2 Sweet Spolly 2nd = 1 Got Some Zip 3rd = 7 Kissem 4th = 8 Keybey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 1 Bao Nien | ||
Mon Oct 15 2018 15:22 | 1st = 1 Bao Nien 2nd = 8 Tarzali 3rd = 9 Rock Of Delight 4th = 6 Arggghhh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Perplexing | ||
Mon Oct 15 2018 15:19 | 1st = 7 Perplexing 2nd = 4 Federal Reason 3rd = 5 Major Style 4th = 2 Dyna Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 4 Orokonui | ||
Mon Oct 15 2018 15:15 | 1st = 4 Orokonui 2nd = 7 Decapitor 3rd = 1 Club Town 4th = 9 Giddy Up Venice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Glider | ||
Mon Oct 15 2018 15:07 | 1st = 1 Glider 2nd = 3 Caciocavallo 3rd = 5 Blaze Me 4th = 4 Remind Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Ethan Zane | ||
Mon Oct 15 2018 15:04 | 1st = 8 Ethan Zane 2nd = 6 Tonks Treasure 3rd = 5 Snakes Alive 4th = 7 Dons Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 1 Slade De Cerisy | ||
Mon Oct 15 2018 15:00 | 1st = 1 Slade De Cerisy 2nd = 9 Shock Shock 3rd = 4 Liberty Lad 4th = 7 Fold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Wiccan Rede | ||
Mon Oct 15 2018 14:55 | 1st = 2 Wiccan Rede 2nd = 4 Droplet 3rd = 7 Little Albert 4th = 3 Corkonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 4 Forty Thieves | ||
Mon Oct 15 2018 14:47 | 1st = 4 Forty Thieves 2nd = 2 Spinners Boy 3rd = 7 Carload 4th = 3 Melchoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Kabuki Girl | ||
Mon Oct 15 2018 14:44 | 1st = 1 Kabuki Girl 2nd = 2 Sofie Gogolac 3rd = 5 Golden Moon 4th = 6 Dyna Khloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 2 Redazzity | ||
Mon Oct 15 2018 14:40 | 1st = 2 Redazzity 2nd = 1 Seven Falls 3rd = 7 Ellie Beach 4th = 6 Bemboka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Yankee Clipper | ||
Mon Oct 15 2018 14:33 | 1st = 4 Yankee Clipper 2nd = 6 Jagged Shadow 3rd = 1 Daisyhall 4th = 7 Tunza Tenacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 15 Pritchett | ||
Mon Oct 15 2018 14:30 | 1st = 15 Pritchett 2nd = 13 Stylish Pattern 3rd = 12 Skalacci 4th = 16 City By Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Still Single | ||
Mon Oct 15 2018 14:25 | 1st = 1 Still Single 2nd = 4 Buster Norris 3rd = 2 Aron Allen 4th = 5 Blue Bar Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 1 Eight Over | ||
Mon Oct 15 2018 14:20 | 1st = 1 Eight Over 2nd = 3 Exceedingly Kool 3rd = 8 Red Heavy 4th = 2 Wine Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 7 Artiflash | ||
Mon Oct 15 2018 14:12 | 1st = 7 Artiflash 2nd = 3 Fairest Fella 3rd = 2 Yourgottabelucky 4th = 1 Blue Chipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Monster Harley | ||
Mon Oct 15 2018 14:09 | 1st = 6 Monster Harley 2nd = 3 Dyna Garner 3rd = 5 Dyna Eleana 4th = 1 Paddy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 4 Pretty Song | ||
Mon Oct 15 2018 14:05 | 1st = 4 Pretty Song 2nd = 9 Narrow Neck Nelson 3rd = 7 Another Shadow 4th = 6 Banjos Voice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 9 Shark In The Water | ||
Mon Oct 15 2018 14:00 | 1st = 9 Shark In The Water 2nd = 10 Steamboat Sally 3rd = 1 Kwott Rocky 4th = 8 Extreme Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Quick Changeover | ||
Mon Oct 15 2018 13:52 | 1st = 7 Quick Changeover 2nd = 4 Uncle Leo 3rd = 3 Gozo 4th = 1 My Mate Stewy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Marvelette | ||
Mon Oct 15 2018 13:49 | 1st = 7 Marvelette 2nd = 3 My Girl Sissy 3rd = 1 Pamela Rocks 4th = 2 Chill Out Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 5 I Am The Warrior | ||
Mon Oct 15 2018 13:45 | 1st = 5 I Am The Warrior 2nd = 1 Dreamscope 3rd = 4 Precipitate 4th = 3 Greywolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Tuna Speed | ||
Mon Oct 15 2018 13:42 | 1st = 3 Tuna Speed 2nd = 2 Bigtime Kiowa 3rd = 7 Shareef 4th = 4 Thrilling Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 3 Greg The Great | ||
Mon Oct 15 2018 13:37 | 1st = 3 Greg The Great 2nd = 1 Zoom Along Dreamer 3rd = 6 Lord Lohki 4th = 7 Whattalottafray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Dyna Charee | ||
Mon Oct 15 2018 13:34 | 1st = 1 Dyna Charee 2nd = 2 Tee Tee 3rd = 3 Banknote 4th = 8 Limburg Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 10 Worthy Beneficiary | ||
Mon Oct 15 2018 13:30 | 1st = 10 Worthy Beneficiary 2nd = 14 Star Of Moshe 3rd = 6 Obella 4th = 3 Exceder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 7 Indicators On | ||
Mon Oct 15 2018 13:25 | 1st = 7 Indicators On 2nd = 8 Niccirose 3rd = 13 Miracleofmiracles 4th = 4 Stars Galawe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Three Of Hearts | ||
Mon Oct 15 2018 13:22 | 1st = 6 Three Of Hearts 2nd = 2 Lizzy Oshea 3rd = 1 Bigtime Kiss 4th = 3 Bigtime Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Vienna Charm | ||
Mon Oct 15 2018 13:15 | 1st = 2 Vienna Charm 2nd = 3 Dyna Hannah 3rd = 8 Refueled 4th = 7 Chill Out Isla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Ice Patch | ||
Mon Oct 15 2018 13:10 | 1st = 1 Ice Patch 2nd = 3 Rock Paper Sizzle 3rd = 5 Rapid Ascent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Little Juzzy | ||
Mon Oct 15 2018 13:07 | 1st = 1 Little Juzzy 2nd = 5 Miss Nina 3rd = 6 Ocean Gambler 4th = 3 Tipperary Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Sailor Allen | ||
Mon Oct 15 2018 12:57 | 1st = 2 Sailor Allen 2nd = 3 Speedy Lomar 3rd = 5 Dyna Frankie 4th = 1 Banana Honeybear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 7 Bigtime Onfire | ||
Mon Oct 15 2018 12:50 | 1st = 7 Bigtime Onfire 2nd = 8 Cawbourne Brandy 3rd = 4 Three Amigos 4th = 3 Running Freer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 9 Westbrook Warrior | ||
Mon Oct 15 2018 12:40 | 1st = 9 Westbrook Warrior 2nd = 7 Carpe Noctem 3rd = 4 By The Law 4th = 8 Bold Temptation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Absolute Dream | ||
Mon Oct 15 2018 12:37 | 1st = 1 Absolute Dream 2nd = 8 Drought Breaker 3rd = 5 Dyna Helena 4th = 7 Balboa Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Mikachu | ||
Mon Oct 15 2018 12:32 | 1st = 5 Mikachu 2nd = 2 Plan Stan 3rd = 4 Mitcham Moody 4th = 1 Cockney Rip Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Primo Beso | ||
Mon Oct 15 2018 12:22 | 1st = 7 Primo Beso 2nd = 4 Wilby Allen 3rd = 3 Cosmic Courtney 4th = 2 Earth Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Dont Knocka Gee | ||
Mon Oct 15 2018 12:15 | 1st = 1 Dont Knocka Gee 2nd = 2 Gray Bale 3rd = 4 Perfect Result 4th = 8 Mija Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 7 Bigtime Eve | ||
Mon Oct 15 2018 11:55 | 1st = 7 Bigtime Eve 2nd = 8 Smash Charger 3rd = 2 Mila Mila 4th = 6 Bigtime Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 4 Hands Of Steel | ||
Mon Oct 15 2018 11:40 | 1st = 4 Hands Of Steel 2nd = 1 Zara Zara 3rd = 7 Bigtime Leads 4th = 3 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Bigtime Pete | ||
Mon Oct 15 2018 11:22 | 1st = 2 Bigtime Pete 2nd = 8 Retail Mayhem 3rd = 5 Bigtime Jasmine 4th = 3 Go Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Bigtime Pearl | ||
Mon Oct 15 2018 11:05 | 1st = 8 Bigtime Pearl 2nd = 6 Cookie Biscuit 3rd = 5 Yee Coo Coo 4th = 1 Bigtime Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 West On Tia | ||
Sat Sep 15 2018 23:46 | 1st = 8 West On Tia 2nd = 7 Hello Im Kev 3rd = 1 Go Pro 4th = 2 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 9 Chips And Trains | ||
Sat Sep 15 2018 23:29 | 1st = 9 Chips And Trains 2nd = 6 Petria Monelli 3rd = 2 Aeroplane Tommy 4th = 8 What A Hoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Rubble Gundi | ||
Sat Sep 15 2018 23:12 | 1st = 7 Rubble Gundi 2nd = 4 Zamazan 3rd = 1 Goodbye 4th = 3 Tegan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 1 Quincey Brogden | ||
Sat Sep 15 2018 23:07 | 1st = 1 Quincey Brogden 2nd = 9 Heavy Load 3rd = 10 Impressive Signs 4th = 7 Affluent Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Jaclyn Bale | ||
Sat Sep 15 2018 23:05 | 1st = 2 Jaclyn Bale 2nd = 7 Zipping Kretch 3rd = 1 Caribbean Red 4th = 4 Striking Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Red Rocket Jett | ||
Sat Sep 15 2018 22:54 | 1st = 2 Red Rocket Jett 2nd = 1 Whatta Dream 3rd = 3 Combination 4th = 6 Bambam Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Rebecca Bale | ||
Sat Sep 15 2018 22:45 | 1st = 3 Rebecca Bale 2nd = 1 Vital Force 3rd = 4 Aston Utah 4th = 5 Uringa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Stroganoff | ||
Sat Sep 15 2018 22:40 | 1st = 2 Stroganoff 2nd = 5 Millwood Brandy 3rd = 6 Debt Free Charlie 4th = 8 Deflector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Aqua Cheetah | ||
Sat Sep 15 2018 22:37 | 1st = 8 Aqua Cheetah 2nd = 1 Elantris 3rd = 3 Secret Soldier 4th = 2 Rich Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Quick Jagger | ||
Sat Sep 15 2018 22:34 | 1st = 7 Quick Jagger 2nd = 4 Astrozone 3rd = 6 Frida Monelli 4th = 2 Bundles Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Verne Allen | ||
Sat Sep 15 2018 22:27 | 1st = 2 Verne Allen 2nd = 3 Main One 3rd = 4 Rockstar Toovey 4th = 6 Real Simple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Waynesfirst | ||
Sat Sep 15 2018 22:22 | 1st = 6 Waynesfirst 2nd = 4 Missy Murdock 3rd = 2 Stylish Icon 4th = 5 Ingoodnik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Mount Oxley | ||
Sat Sep 15 2018 22:20 | 1st = 2 Mount Oxley 2nd = 4 Steelcity Boxing 3rd = 7 Mighty Staunch 4th = 1 Flying Springer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 7 Our Max Phactor | ||
Sat Sep 15 2018 22:15 | 1st = 7 Our Max Phactor 2nd = 8 The Trilogy 3rd = 2 Raymond Alexander 4th = 5 Gonzos Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Jerky Boy | ||
Sat Sep 15 2018 22:12 | 1st = 2 Jerky Boy 2nd = 4 Peak Monelli 3rd = 1 Dandalup Annie 4th = 8 Patchy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Releven Dream | ||
Sat Sep 15 2018 22:07 | 1st = 7 Releven Dream 2nd = 2 Ivanov 3rd = 9 Our Overanova 4th = 1 Lansbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Dyna Oscar | ||
Sat Sep 15 2018 22:05 | 1st = 7 Dyna Oscar 2nd = 3 Dyna Carnie 3rd = 6 Panhandle Slim 4th = 10 Dyna Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 3 Western Heir | ||
Sat Sep 15 2018 22:04 | 1st = 3 Western Heir 2nd = 9 Eagle Star 3rd = 10 Air Time 4th = 2 Hear The Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 7 Downunder Barkers | ||
Sat Sep 15 2018 22:00 | 1st = 7 Downunder Barkers 2nd = 1 Kyvalley Tinman 3rd = 2 Valsue 4th = 3 Sizzlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Third Vintage | ||
Sat Sep 15 2018 21:57 | 1st = 8 Third Vintage 2nd = 3 Scientific Man 3rd = 6 Chit Chat Chicki 4th = 7 Nangar Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 The High Achiever | ||
Sat Sep 15 2018 21:52 | 1st = 8 The High Achiever 2nd = 2 White Star Stephie 3rd = 1 Badlands Ginger 4th = 3 Gozo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Atlantic Li | ||
Sat Sep 15 2018 21:50 | 1st = 7 Atlantic Li 2nd = 1 West On Bamboo 3rd = 2 Little Miss Doza 4th = 9 Rhianna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 5 Dontstopbelievin | ||
Sat Sep 15 2018 21:45 | 1st = 5 Dontstopbelievin 2nd = 1 Life To The Max 3rd = 8 Just A Legend 4th = 10 Parisian Partygirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Leprechaun Storm | ||
Sat Sep 15 2018 21:42 | 1st = 5 Leprechaun Storm 2nd = 3 Azkaban 3rd = 1 Dyna Zesty 4th = 7 Belt Up Bubbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Alleluia | ||
Sat Sep 15 2018 21:37 | 1st = 7 Alleluia 2nd = 5 Bodhi Tree 3rd = 4 Ohoka Punter 4th = 6 Glenferrie Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Sound Advice | ||
Sat Sep 15 2018 21:35 | 1st = 5 Sound Advice 2nd = 1 Xtreme Caution 3rd = 2 Catch Me Curly 4th = 3 Dyna Worker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 9 Shanks For Coming | ||
Sat Sep 15 2018 21:34 | 1st = 9 Shanks For Coming 2nd = 3 Queens Angel 3rd = 2 Be A Good Sport 4th = 5 Sally Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Regal Cheval | ||
Sat Sep 15 2018 21:30 | 1st = 5 Regal Cheval 2nd = 3 Diamond Cullen 3rd = 4 Fong Nien 4th = 8 Bullys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Back On Lava | ||
Sat Sep 15 2018 21:27 | 1st = 2 Back On Lava 2nd = 1 Poppy Monelli 3rd = 7 Destroyer 4th = 6 Ramifications |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Torque Tothe Starz | ||
Sat Sep 15 2018 21:22 | 1st = 1 Torque Tothe Starz 2nd = 8 All Hail Caesar 3rd = 5 Springfield Oflynn 4th = 4 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Dyna Benny | ||
Sat Sep 15 2018 21:20 | 1st = 4 Dyna Benny 2nd = 3 Dyna Dean 3rd = 6 Dyna Yezza 4th = 8 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Maorisfavouritesun | ||
Sat Sep 15 2018 21:15 | 1st = 7 Maorisfavouritesun 2nd = 6 Blazing Under Fire 3rd = 5 Gee Up Neddy 4th = 8 Iona Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Embye | ||
Sat Sep 15 2018 21:12 | 1st = 1 Embye 2nd = 8 Zipping Mitzy 3rd = 6 Nino De Oro 4th = 2 Bekin Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 9 Soho Reaper | ||
Sat Sep 15 2018 21:11 | 1st = 9 Soho Reaper 2nd = 4 Allwoods Rocknroll 3rd = 8 Mondooley Mach 4th = 2 Bee Seventeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 6 Well Soon Know | ||
Sat Sep 15 2018 21:09 | 1st = 6 Well Soon Know 2nd = 7 John Thirst 3rd = 3 Calypso Silver 4th = 8 Snowys Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 12 One Off | ||
Sat Sep 15 2018 21:07 | 1st = 12 One Off 2nd = 5 Malone 3rd = 3 Soldier Of Fortune 4th = 9 Concentration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Infrared Moment | ||
Sat Sep 15 2018 21:05 | 1st = 1 Infrared Moment 2nd = 7 Silver Keeping 3rd = 6 Wilma Gundi 4th = 8 Kaytwo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 2 Hullhellorhalifax | ||
Sat Sep 15 2018 21:04 | 1st = 2 Hullhellorhalifax 2nd = 11 Victory Valley 3rd = 1 Bundjalung Beauty 4th = 8 Pats Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Saint Ray | ||
Sat Sep 15 2018 21:01 | 1st = 4 Saint Ray 2nd = 2 Ostis Sprite 3rd = 6 Chatty Garry 4th = 3 Here Comes Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Izzy Jolie | ||
Sat Sep 15 2018 21:00 | 1st = 9 Izzy Jolie 2nd = 2 Tweet About It 3rd = 3 Beach Babe Nikky 4th = 4 Divine Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Notorious Mac | ||
Sat Sep 15 2018 20:57 | 1st = 1 Notorious Mac 2nd = 3 Federal Lilly 3rd = 4 Shady Tex 4th = 2 Rixy Ya Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Classy Fever | ||
Sat Sep 15 2018 20:54 | 1st = 7 Classy Fever 2nd = 6 Bubba Valley 3rd = 1 Madam Marley 4th = 8 Hartley Hobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Goodboy Cowboy | ||
Sat Sep 15 2018 20:52 | 1st = 7 Goodboy Cowboy 2nd = 6 Smooth Delight 3rd = 5 The Dali Express 4th = 2 Julius Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Gagan Colin | ||
Sat Sep 15 2018 20:50 | 1st = 6 Gagan Colin 2nd = 8 Curtain Call 3rd = 2 Lagoon Wilks 4th = 3 Nappo Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Gypsy Wild | ||
Sat Sep 15 2018 20:46 | 1st = 3 Gypsy Wild 2nd = 1 Honeys Princess 3rd = 6 Little Luck 4th = 4 Cleo Not Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Goodtime Slater | ||
Sat Sep 15 2018 20:45 | 1st = 8 Goodtime Slater 2nd = 9 Corbie Jolt 3rd = 10 Ballymore Boy 4th = 7 Mark Of Integrity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Troy Boyce | ||
Sat Sep 15 2018 20:42 | 1st = 2 Troy Boyce 2nd = 3 Eminence 3rd = 1 Fast Trapper 4th = 8 Tye Me Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 2 Flash Hunter | ||
Sat Sep 15 2018 20:41 | 1st = 2 Flash Hunter 2nd = 4 Murihiku Miss 3rd = 6 Wisedraw 4th = 8 Ariki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Zipper Shoes | ||
Sat Sep 15 2018 20:39 | 1st = 6 Zipper Shoes 2nd = 1 Perfect Hope 3rd = 7 Titanium Ruby 4th = 2 Federal Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Zaras Delight | ||
Sat Sep 15 2018 20:37 | 1st = 8 Zaras Delight 2nd = 3 Mandy Kriden 3rd = 2 January 4th = 5 Iownaturbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Soda Flash | ||
Sat Sep 15 2018 20:35 | 1st = 8 Soda Flash 2nd = 4 Kraken Katie 3rd = 5 Sharp Diamond 4th = 7 Matty Mateusz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 3 Mickey Mcrooney | ||
Sat Sep 15 2018 20:34 | 1st = 3 Mickey Mcrooney 2nd = 5 Sur Le Feu 3rd = 7 Rocky Floyd 4th = 10 Who Killed Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 My Mate Fox | ||
Sat Sep 15 2018 20:31 | 1st = 4 My Mate Fox 2nd = 7 Kihael Koalmina 3rd = 1 Fabolate 4th = 8 Lil Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Malcolms Rhythm | ||
Sat Sep 15 2018 20:30 | 1st = 4 Malcolms Rhythm 2nd = 8 Zoliver 3rd = 10 Out To Play 4th = 2 Shoshone Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Sunlit Digger | ||
Sat Sep 15 2018 20:27 | 1st = 2 Sunlit Digger 2nd = 3 Dyna Aviator 3rd = 8 Mister Fernando 4th = 5 Chromosome Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 Magic Shianne | ||
Sat Sep 15 2018 20:24 | 1st = 7 Magic Shianne 2nd = 1 Snow Osti 3rd = 8 Scott Pizzazz 4th = 5 Kalani Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Clarenden Hustler | ||
Sat Sep 15 2018 20:22 | 1st = 6 Clarenden Hustler 2nd = 1 Kalinda 3rd = 8 Lookofalegend 4th = 5 Make Mine Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Reactor | ||
Sat Sep 15 2018 20:21 | 1st = 2 Reactor 2nd = 1 Praters Promise 3rd = 4 Sleek Style 4th = 3 Sassy Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Amber Liquid | ||
Sat Sep 15 2018 20:18 | 1st = 2 Amber Liquid 2nd = 1 Swift Jewel 3rd = 8 Pronto 4th = 7 Porsha Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Village Witch | ||
Sat Sep 15 2018 20:17 | 1st = 7 Village Witch 2nd = 10 Eye See Diamonds 3rd = 1 Du Vella 4th = 9 High Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Quest For Glory | ||
Sat Sep 15 2018 20:15 | 1st = 3 Quest For Glory 2nd = 4 Kadalex Kid 3rd = 1 Rowchester Miss 4th = 7 Rockstar Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 3 Our Alfie Romeo | ||
Sat Sep 15 2018 20:13 | 1st = 3 Our Alfie Romeo 2nd = 1 Davincis Fiscal 3rd = 2 All Over Tan 4th = 4 Muffins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Rosa Rebel | ||
Sat Sep 15 2018 20:11 | 1st = 3 Rosa Rebel 2nd = 4 Grand Senorita 3rd = 2 Sienna Grand 4th = 6 No Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Withalotofluck | ||
Sat Sep 15 2018 20:10 | 1st = 6 Withalotofluck 2nd = 4 Our Millwood Maizie 3rd = 7 Majestic Major 4th = 8 Top Trio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 7 Fantastic Axel | ||
Sat Sep 15 2018 20:08 | 1st = 7 Fantastic Axel 2nd = 8 Flash Hornet 3rd = 4 Chicago Focus 4th = 1 Bad Ronnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Call Me Bubbles | ||
Sat Sep 15 2018 20:05 | 1st = 7 Call Me Bubbles 2nd = 2 Tegz A Riddler 3rd = 5 Shirley Bass 4th = 6 Miss Gypsy Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Advanced Warfare | ||
Sat Sep 15 2018 20:05 | 1st = 5 Advanced Warfare 2nd = 11 Delight Bluejean 3rd = 1 Sir Lasnick 4th = 7 Ashkii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Crazy Bella | ||
Sat Sep 15 2018 20:01 | 1st = 2 Crazy Bella 2nd = 1 Brandi Alexander 3rd = 4 Money For Jam 4th = 5 Love The Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Three Ways | ||
Sat Sep 15 2018 20:00 | 1st = 1 Three Ways 2nd = 8 Ideal Success 3rd = 5 Love Ina Chevy 4th = 6 Carlas Pixel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Dyna Wazza | ||
Sat Sep 15 2018 19:57 | 1st = 2 Dyna Wazza 2nd = 1 Miss Innings 3rd = 6 Dyna Hadria 4th = 7 Radiant Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Dynamic Goodwin | ||
Sat Sep 15 2018 19:54 | 1st = 7 Dynamic Goodwin 2nd = 4 Fascinate Jasper 3rd = 8 Spring Solomon 4th = 3 Lucky Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 The Bellum | ||
Sat Sep 15 2018 19:52 | 1st = 1 The Bellum 2nd = 6 Torque Of Courage 3rd = 5 Ace To Play 4th = 2 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 No Excuse | ||
Sat Sep 15 2018 19:50 | 1st = 1 No Excuse 2nd = 5 Base Camp 3rd = 6 Smash Flash 4th = 2 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 11 Mymatepog | ||
Sat Sep 15 2018 19:47 | 1st = 11 Mymatepog 2nd = 7 Our Uncle Jim 3rd = 8 Hazelnuts 4th = 2 Kiamasrosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Dervando | ||
Sat Sep 15 2018 19:47 | 1st = 2 Dervando 2nd = 4 Allen Quake 3rd = 6 Fiery Peta 4th = 5 Millarro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Fantastic Hope | ||
Sat Sep 15 2018 19:45 | 1st = 1 Fantastic Hope 2nd = 8 Turanzas Terror 3rd = 2 Big Terry 4th = 3 Blazing Obsidian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Shoes To Fill | ||
Sat Sep 15 2018 19:41 | 1st = 4 Shoes To Fill 2nd = 7 Topaz Tan 3rd = 3 Red Hot Spur 4th = 8 Champagne Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Motu Real Style | ||
Sat Sep 15 2018 19:40 | 1st = 4 Motu Real Style 2nd = 10 The Next Star 3rd = 1 Zed Code 4th = 5 Havetogetawaymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Undisputed | ||
Sat Sep 15 2018 19:38 | 1st = 4 Undisputed 2nd = 8 Summer Skye 3rd = 6 Oh So Sleek 4th = 3 Shanlyn Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 2 Mantime | ||
Sat Sep 15 2018 19:35 | 1st = 2 Mantime 2nd = 13 The Nicconian 3rd = 12 Lady Le Jean 4th = 1 Pinball Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 1 Highview Freddy | ||
Sat Sep 15 2018 19:34 | 1st = 1 Highview Freddy 3rd = 10 Sports Bounty 4th = 2 Bob Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 3 Our Quinn | ||
Sat Sep 15 2018 19:34 | 1st = 3 Our Quinn 3rd = 10 Sports Bounty 4th = 2 Bob Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Limpy Jackson | ||
Sat Sep 15 2018 19:31 | 1st = 6 Limpy Jackson 2nd = 1 Kellys Eye 3rd = 4 Cannonball 4th = 2 Lofty Morrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 10 Another Safari | ||
Sat Sep 15 2018 19:30 | 1st = 10 Another Safari 2nd = 1 Keep On Rocking 3rd = 5 Dynamic Bromac 4th = 4 Glenferrie Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Num Chuck Chicki | ||
Sat Sep 15 2018 19:28 | 1st = 7 Num Chuck Chicki 2nd = 3 Midnight Joyce 3rd = 5 Dynamite Davey 4th = 1 Bad Boy Goodesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 7 Shakin Brave | ||
Sat Sep 15 2018 19:25 | 1st = 7 Shakin Brave 2nd = 4 Dewana No Secret 3rd = 8 Goldenpaw Lad 4th = 3 Im Tipping Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Maywyns Zephyr | ||
Sat Sep 15 2018 19:24 | 1st = 9 Maywyns Zephyr 2nd = 6 Saab Magic 3rd = 8 Keayang Storm 4th = 7 Major Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Blaze Eraser | ||
Sat Sep 15 2018 19:21 | 1st = 8 Blaze Eraser 2nd = 6 Zulu Fusion 3rd = 1 Durama Sunset 4th = 3 Valentine Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 My Bettor Bella | ||
Sat Sep 15 2018 19:20 | 1st = 2 My Bettor Bella 2nd = 5 Smithstars Lexus 3rd = 3 Uncle Peter 4th = 8 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Major Amor | ||
Sat Sep 15 2018 19:18 | 1st = 1 Major Amor 2nd = 2 Daisy Me Rollin 3rd = 7 Let It Fly 4th = 5 Cee Me Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Corykodi | ||
Sat Sep 15 2018 19:15 | 1st = 1 Corykodi 2nd = 6 Regal Recall 3rd = 5 Rio Brave 4th = 3 Double Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Zipping Biddy | ||
Sat Sep 15 2018 19:12 | 1st = 8 Zipping Biddy 2nd = 5 Zipping Appy 3rd = 2 Baby Shelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Tact Ollie | ||
Sat Sep 15 2018 19:10 | 1st = 2 Tact Ollie 2nd = 12 Sir Julian 3rd = 1 Riverleigh Jeff 4th = 3 Ima Top Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Pyrenees Petraca | ||
Sat Sep 15 2018 19:08 | 1st = 6 Pyrenees Petraca 2nd = 8 Angel Cloud 3rd = 4 My Mate Wally 4th = 2 Jar Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 11 Styx Vixen | ||
Sat Sep 15 2018 19:06 | 1st = 11 Styx Vixen 2nd = 4 Lovin Miss Daisy 3rd = 13 Second Major 4th = 1 The Times A Changing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Maori Law | ||
Sat Sep 15 2018 19:03 | 1st = 6 Maori Law 2nd = 4 Father Christmas 3rd = 7 Sundons Courage 4th = 1 Margaret Ruth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Toyko Rose | ||
Sat Sep 15 2018 19:03 | 1st = 4 Toyko Rose 2nd = 2 La Tiana 3rd = 5 Somers Lane 4th = 7 Baltic Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 7 Five Degrees | ||
Sat Sep 15 2018 19:00 | 1st = 7 Five Degrees 2nd = 6 Bergio 3rd = 3 Juicing Carrots 4th = 11 Young Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Under Advice | ||
Sat Sep 15 2018 19:00 | 1st = 1 Under Advice 2nd = 5 Lobcha 3rd = 6 Aza Zeus 4th = 2 Praters Recruit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Exciting | ||
Sat Sep 15 2018 18:57 | 1st = 6 Exciting 2nd = 4 Task Force 3rd = 7 Ferrari Key 4th = 1 Jacks Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Marty Major | ||
Sat Sep 15 2018 18:55 | 1st = 2 Marty Major 2nd = 1 Manly Mach 3rd = 8 Blurred Lines 4th = 9 Lady Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 11 Ellmers Image | ||
Sat Sep 15 2018 18:52 | 1st = 11 Ellmers Image 2nd = 4 Rakarolla 3rd = 7 Mind The Wire 4th = 3 Sapphire Swayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Dewana Chat | ||
Sat Sep 15 2018 18:49 | 1st = 3 Dewana Chat 2nd = 1 Double Ya Back 3rd = 10 Chill Out Chris 4th = 8 Miss Malaysia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 7 Crumps Hussler | ||
Sat Sep 15 2018 18:46 | 1st = 7 Crumps Hussler 2nd = 1 Timetable 3rd = 8 Randals Risk 4th = 2 Its Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Chapter One | ||
Sat Sep 15 2018 18:44 | 1st = 6 Chapter One 2nd = 3 Bet Im Special 3rd = 12 Rory Mach 4th = 9 Classy Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Nurburg | ||
Sat Sep 15 2018 18:43 | 1st = 1 Nurburg 2nd = 5 Haras Dazza 3rd = 7 Diamond Winx 4th = 3 Surfboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 8 - 5 Planet Flower | ||
Sat Sep 15 2018 18:40 | 1st = 5 Planet Flower 2nd = 10 Northern Shadow 3rd = 4 Chico Bubbles 4th = 3 Dam Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 5 Pay Me Overs | ||
Sat Sep 15 2018 18:38 | 1st = 5 Pay Me Overs 2nd = 4 Power Surge 3rd = 1 La Patata 4th = 3 Glengarry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Rippa Regis | ||
Sat Sep 15 2018 18:37 | 1st = 4 Rippa Regis 2nd = 7 Ruby Spring 3rd = 2 Spring Slater 4th = 6 Hombre Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 8 Striking Beauty | ||
Sat Sep 15 2018 18:32 | 1st = 8 Striking Beauty 2nd = 2 Isntshejust 3rd = 6 Hollys Miss Molly 4th = 7 Elteearr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Onions Oreilly | ||
Sat Sep 15 2018 18:29 | 1st = 5 Onions Oreilly 2nd = 1 Cindys Mate 3rd = 7 Shifter Magic 4th = 6 Controlling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Royal Blend | ||
Sat Sep 15 2018 18:26 | 1st = 6 Royal Blend 2nd = 1 Over Pure 3rd = 4 Make Up Boy 4th = 3 Durama Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 6 Dark Prospect | ||
Sat Sep 15 2018 18:25 | 1st = 6 Dark Prospect 2nd = 5 Reveille 3rd = 2 Someday One Day 4th = 8 Roses Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Proper Gent | ||
Sat Sep 15 2018 18:21 | 1st = 7 Proper Gent 2nd = 1 Haras Flame 3rd = 2 Sail Surfer 4th = 8 Roi Lear Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Im The Smoocha | ||
Sat Sep 15 2018 18:20 | 1st = 9 Im The Smoocha 2nd = 11 Rykov Leis 3rd = 8 Mach Beauty 4th = 10 Dark Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Flo Jo Focus | ||
Sat Sep 15 2018 18:17 | 1st = 6 Flo Jo Focus 2nd = 3 Divers Session 3rd = 2 Fernandos Point 4th = 1 Marcus Me Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 The Ides Of March | ||
Sat Sep 15 2018 18:12 | 1st = 5 The Ides Of March 2nd = 4 Big Bruce 3rd = 1 Hot Rod Heaven 4th = 9 Psychedelic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 7 - 14 Speed N Reef | ||
Sat Sep 15 2018 18:10 | 1st = 14 Speed N Reef 2nd = 1 Boys Getaround Him 3rd = 6 Balmont Stunner 4th = 11 Me Hungi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 8 Georges Fever | ||
Sat Sep 15 2018 18:09 | 1st = 8 Georges Fever 2nd = 2 Stavros 3rd = 3 Chops Malone 4th = 6 Early Tow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Jetawayjo | ||
Sat Sep 15 2018 18:08 | 1st = 9 Jetawayjo 2nd = 5 Eadies Joy 3rd = 2 Bailees Girl 4th = 12 Pantastic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Addalina | ||
Sat Sep 15 2018 18:05 | 1st = 4 Addalina 2nd = 1 Rainmaker Elle 3rd = 7 Shiwen Express 4th = 5 Dusty Mcghee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Star Of Memphis | ||
Sat Sep 15 2018 18:04 | 1st = 8 Star Of Memphis 2nd = 3 Forty Thieves 3rd = 6 Illawong Maestro 4th = 7 Onedin Highlander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Regal Sapphire | ||
Sat Sep 15 2018 18:01 | 1st = 1 Regal Sapphire 2nd = 2 Early Settler 3rd = 7 Infrared Lad 4th = 5 Galway Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Divers Mccurry | ||
Sat Sep 15 2018 17:57 | 1st = 8 Divers Mccurry 2nd = 3 Bears Octane 3rd = 6 Everlasting Love 4th = 4 Gee Rafe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Gotta Go Ya Hu | ||
Sat Sep 15 2018 17:53 | 1st = 10 Gotta Go Ya Hu 2nd = 8 Epaulette 3rd = 9 Power Of Red 4th = 7 Real Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Lockroy | ||
Sat Sep 15 2018 17:50 | 1st = 1 Lockroy 2nd = 7 How To Fly 3rd = 3 Pretentious Chant 4th = 2 I Am Incredible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Kraken Roger | ||
Sat Sep 15 2018 17:47 | 1st = 7 Kraken Roger 2nd = 6 Absolute Dream 3rd = 5 Speed Burst 4th = 4 Serendipity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Bells Beach House | ||
Sat Sep 15 2018 17:45 | 1st = 2 Bells Beach House 2nd = 5 Its Just Kenny 3rd = 7 Outlaw Fella 4th = 12 Ohoka Squire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Gru | ||
Sat Sep 15 2018 17:44 | 1st = 2 Gru 2nd = 7 Never 3rd = 3 What A Diva 4th = 4 Maranoa Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 10 French Rock | ||
Sat Sep 15 2018 17:41 | 1st = 10 French Rock 2nd = 11 Icelandic Star 3rd = 7 Capannello 4th = 6 Arrow Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 1 Derringer | ||
Sat Sep 15 2018 17:39 | 1st = 1 Derringer 2nd = 3 Western Stride 3rd = 7 Laceys Lad 4th = 11 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 3 Net Profit | ||
Sat Sep 15 2018 17:39 | 1st = 3 Net Profit 2nd = 1 Roger The Roman 3rd = 2 Perazzi 4th = 6 Run For A Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Runway Oscar | ||
Sat Sep 15 2018 17:38 | 1st = 6 Runway Oscar 2nd = 1 Lojay Naitanui 3rd = 4 Ruby Herrera 4th = 5 Powerful Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 5 Windfola | ||
Sat Sep 15 2018 17:35 | 1st = 5 Windfola 2nd = 4 Snowy Black 3rd = 2 Strategic Jeuny 4th = 1 Bon Aire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Pharisee | ||
Sat Sep 15 2018 17:33 | 1st = 10 Pharisee 2nd = 9 Variance 3rd = 4 Shared Interest 4th = 3 Imahe Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 15 Furrion | ||
Sat Sep 15 2018 17:30 | 1st = 15 Furrion 2nd = 2 Orderofthegarter 3rd = 17 Danon Roman 4th = 1 Sir Isaac Newton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Nimble Rebel | ||
Sat Sep 15 2018 17:27 | 1st = 1 Nimble Rebel 2nd = 7 Crymelon You Cro 3rd = 2 Ebbys Plan 4th = 3 Esthers Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Dude Abides | ||
Sat Sep 15 2018 17:18 | 1st = 5 Dude Abides 2nd = 8 Ohmywow 3rd = 4 Double Hope 4th = 6 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Man Booker | ||
Sat Sep 15 2018 17:14 | 1st = 1 Man Booker 2nd = 6 The Celt 3rd = 3 War God 4th = 4 Bollywood Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 8 - 6 Argos Revenge | ||
Sat Sep 15 2018 17:12 | 1st = 6 Argos Revenge 2nd = 13 Prince Morpheus 3rd = 5 Henrys On Course 4th = 9 Fondue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 2 Trekking | ||
Sat Sep 15 2018 17:10 | 1st = 2 Trekking 2nd = 4 Right Or Wrong 3rd = 6 Suncraze 4th = 13 Warranty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 4 Portrait Lao | ||
Sat Sep 15 2018 17:08 | 1st = 4 Portrait Lao 3rd = 6 Express Lies 4th = 5 Shrewd Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 10 Proud History | ||
Sat Sep 15 2018 17:08 | 1st = 10 Proud History 3rd = 6 Express Lies 4th = 5 Shrewd Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 3 My Mother Says | ||
Sat Sep 15 2018 17:06 | 1st = 3 My Mother Says 2nd = 16 Tax Evader 3rd = 13 Hi Suppose 4th = 11 Miss Entice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 Lets Celebrate | ||
Sat Sep 15 2018 17:03 | 1st = 6 Lets Celebrate 2nd = 2 Macon County 3rd = 3 Planet America 4th = 4 Melanion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 11 Awake In Grinzing | ||
Sat Sep 15 2018 17:01 | 1st = 11 Awake In Grinzing 2nd = 7 Adatto 3rd = 12 Boomer Beach 4th = 4 Tan Tat Trusting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 6 Ecker Road | ||
Sat Sep 15 2018 16:58 | 1st = 6 Ecker Road 2nd = 5 Auerbach 3rd = 3 Dynastic 4th = 2 Cambodian Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 8 Signore Fox | ||
Sat Sep 15 2018 16:54 | 1st = 8 Signore Fox 2nd = 15 Cartel 3rd = 9 Cuban Sizzle 4th = 2 Tikkitala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 1 Encryption | ||
Sat Sep 15 2018 16:50 | 1st = 1 Encryption 2nd = 9 Thorondor 3rd = 12 Tavisan 4th = 6 Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 4 Libertys Gift | ||
Sat Sep 15 2018 16:46 | 1st = 4 Libertys Gift 2nd = 11 Murrawee 3rd = 12 Zarsupreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 8 Madam Shazam | ||
Sat Sep 15 2018 16:42 | 1st = 8 Madam Shazam 2nd = 3 Monaco Playboy 3rd = 11 Red Colour 4th = 10 Hotel Coste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 8 Snipex Abaa | ||
Sat Sep 15 2018 16:38 | 1st = 8 Snipex Abaa 2nd = 5 Blinkin Legend 3rd = 3 Kalahari Pearl 4th = 4 My Certain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 3 Andreini | ||
Sat Sep 15 2018 16:36 | 1st = 3 Andreini 2nd = 2 Confusing 3rd = 9 My Naughty Blonde 4th = 7 Brackova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 Great Again | ||
Sat Sep 15 2018 16:34 | 1st = 2 Great Again 2nd = 5 Settlers Creek 3rd = 6 Elegant Blast 4th = 8 General Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 8 Jinx N Drinx | ||
Sat Sep 15 2018 16:32 | 1st = 8 Jinx N Drinx 2nd = 5 Hutcho 3rd = 6 Bowies Bayconi 4th = 2 Ive Got Friends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 5 Avilius | ||
Sat Sep 15 2018 16:30 | 1st = 5 Avilius 2nd = 18 Brimham Rocks 3rd = 15 I Am Serious 4th = 11 Patrick Erin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 12 Yarrayne Lass | ||
Sat Sep 15 2018 16:26 | 1st = 12 Yarrayne Lass 2nd = 8 Famoosa 3rd = 13 Call Me Betty 4th = 7 Cosmic Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 5 I Am The Fox | ||
Sat Sep 15 2018 16:23 | 1st = 5 I Am The Fox 2nd = 2 Brooklyn 3rd = 6 Quantum Dot 4th = 7 Tuscarora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 11 Flop | ||
Sat Sep 15 2018 16:21 | 1st = 11 Flop 2nd = 9 Lady Cromac 3rd = 2 Optimize 4th = 7 With A Bit Of Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Sky Lake | ||
Sat Sep 15 2018 16:18 | 1st = 1 Sky Lake 2nd = 10 Cliodhna 3rd = 3 Time to Play 4th = 12 Time To Sail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 6 Royal Hootenanny | ||
Sat Sep 15 2018 16:14 | 1st = 6 Royal Hootenanny 2nd = 4 Puppet Master 3rd = 3 Just A Bullet 4th = 7 Lightz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 12 Grunt | ||
Sat Sep 15 2018 16:10 | 1st = 12 Grunt 2nd = 10 Kings Will Dream 3rd = 5 Jon Snow 4th = 11 Kementari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 3 My Maher | ||
Sat Sep 15 2018 16:06 | 1st = 3 My Maher 2nd = 5 Treasure Boss 3rd = 4 Mitchell Road 4th = 7 Bennos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 11 Nothing Box | ||
Sat Sep 15 2018 16:02 | 1st = 11 Nothing Box 2nd = 8 Reach For Heaven 3rd = 5 Most Exalted 4th = 1 Apoloboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 6 Bonnie Sare | ||
Sat Sep 15 2018 15:58 | 1st = 6 Bonnie Sare 2nd = 4 Rosettas Comet 3rd = 13 Thundering Heart 4th = 8 Cuthbert Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 7 Seconda Vita | ||
Sat Sep 15 2018 15:54 | 1st = 7 Seconda Vita 2nd = 4 Stan By Me 3rd = 10 Sassy N Red 4th = 12 Lennons Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 10 Alfie Junior | ||
Sat Sep 15 2018 15:52 | 1st = 10 Alfie Junior 2nd = 3 Solar Lady 3rd = 4 Oakfield Monarch 4th = 1 Haradify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 10 Miss Fabulass | ||
Sat Sep 15 2018 15:50 | 1st = 10 Miss Fabulass 2nd = 3 Fiesta 3rd = 5 Pretty In Pink 4th = 2 Oohood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 1 Definia | ||
Sat Sep 15 2018 15:46 | 1st = 1 Definia 2nd = 4 Hot Seat 3rd = 2 Double You Tee 4th = 10 Spicer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 Needy Rocket | ||
Sat Sep 15 2018 15:43 | 1st = 1 Needy Rocket 2nd = 2 Windsor Cup 3rd = 8 Wawrinka 4th = 4 Gamora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Vieira | ||
Sat Sep 15 2018 15:41 | 1st = 4 Vieira 2nd = 6 Tamasa 3rd = 5 Prepare To Win 4th = 7 Bris Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 10 Legal Counsel | ||
Sat Sep 15 2018 15:38 | 1st = 10 Legal Counsel 2nd = 3 Scrabble 3rd = 2 Excalibrator 4th = 8 I Like Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 7 Kotinos | ||
Sat Sep 15 2018 15:34 | 1st = 7 Kotinos 2nd = 2 Marathon 3rd = 3 Surjin 4th = 9 Profiler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 1 I Am A Star | ||
Sat Sep 15 2018 15:30 | 1st = 1 I Am A Star 2nd = 2 Bella Martini 3rd = 12 Sheezdashing 4th = 5 Miss Gunpowder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 7 Kappy Cino | ||
Sat Sep 15 2018 15:26 | 1st = 7 Kappy Cino 2nd = 10 Imitation Game 3rd = 2 Yawkey Way 4th = 9 Captain Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 3 Exexcel | ||
Sat Sep 15 2018 15:24 | 1st = 3 Exexcel 2nd = 1 Balrov 3rd = 9 Stride Out 4th = 5 Lady Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 6 Prioritise | ||
Sat Sep 15 2018 15:22 | 1st = 6 Prioritise 2nd = 5 Jaminzah 3rd = 7 Glendara 4th = 3 Order Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 18 Poker Face | ||
Sat Sep 15 2018 15:20 | 1st = 18 Poker Face 2nd = 11 Kyrie Eleison 3rd = 3 Final Suggestion 4th = 6 Nothing Trivial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 2 Haveago Charlie | ||
Sat Sep 15 2018 15:18 | 1st = 2 Haveago Charlie 2nd = 10 Stirling Shadow 3rd = 1 Banri De Hero 4th = 8 Roboosto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 Pablos Poem | ||
Sat Sep 15 2018 15:14 | 1st = 4 Pablos Poem 2nd = 2 Agent Pippa 3rd = 6 Friday Fillies 4th = 3 Metro Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 3 Maginot Line | ||
Sat Sep 15 2018 15:12 | 1st = 3 Maginot Line 2nd = 6 Omission 3rd = 5 Close Enough 4th = 4 Mjolnir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 6 Winx | ||
Sat Sep 15 2018 15:10 | 1st = 6 Winx 2nd = 1 Le Romain 3rd = 7 Egg Tart 4th = 5 Ace High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 4 Havana Haymaker | ||
Sat Sep 15 2018 15:06 | 1st = 4 Havana Haymaker 2nd = 1 Ca Plane 3rd = 12 Kaledi 4th = 6 Sudden Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 8 Our Great Northern | ||
Sat Sep 15 2018 15:03 | 1st = 8 Our Great Northern 2nd = 5 Rockatomic 3rd = 2 Borlung 4th = 3 El General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Heptagon | ||
Sat Sep 15 2018 15:01 | 1st = 2 Heptagon 2nd = 7 Holy Command 3rd = 4 Roselli Sting 4th = 6 Zalmona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Etikaal | ||
Sat Sep 15 2018 14:58 | 1st = 3 Etikaal 2nd = 1 Hermitage 3rd = 10 Holbrook 4th = 13 Jet Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 10 California Concord | ||
Sat Sep 15 2018 14:54 | 1st = 10 California Concord 2nd = 15 Into The Oblivion 3rd = 9 Shouson 4th = 7 Castel Santangelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Dothraki | ||
Sat Sep 15 2018 14:50 | 1st = 3 Dothraki 2nd = 6 First Among Equals 3rd = 7 Kemono 4th = 8 Im Wesley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 9 Midnight Assassin | ||
Sat Sep 15 2018 14:48 | 1st = 9 Midnight Assassin 2nd = 1 Just Dave 3rd = 5 Dee Trump 4th = 7 Rossana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 1 Run Hoff Run | ||
Sat Sep 15 2018 14:46 | 1st = 1 Run Hoff Run 2nd = 8 Shadow Omen 3rd = 7 Dream On Stan 4th = 6 Master Moving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 7 Rockabyebaby | ||
Sat Sep 15 2018 14:44 | 1st = 7 Rockabyebaby 2nd = 3 Yearn 3rd = 11 Not Usual Heart 4th = 13 Rocette Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 9 Goldfinch | ||
Sat Sep 15 2018 14:42 | 1st = 9 Goldfinch 2nd = 7 Oradonna 3rd = 4 National Trail 4th = 6 High Cost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 2 Tennessee Man | ||
Sat Sep 15 2018 14:38 | 1st = 2 Tennessee Man 2nd = 7 Cathedral Lass 3rd = 8 Isadiva 4th = 6 Press Reset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 8 Solid Asset | ||
Sat Sep 15 2018 14:37 | 1st = 8 Solid Asset 2nd = 5 Hidden Sequel 3rd = 9 Brandy Balloon 4th = 3 Snooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 8 Siege Of Quebec | ||
Sat Sep 15 2018 14:35 | 1st = 8 Siege Of Quebec 2nd = 2 Pierata 3rd = 1 Music Magnate 4th = 3 Duca Valentinois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 6 Wildwood Court | ||
Sat Sep 15 2018 14:31 | 1st = 6 Wildwood Court 2nd = 7 Liberty Lad 3rd = 4 Fuse 4th = 10 Purely Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Haripour | ||
Sat Sep 15 2018 14:26 | 1st = 3 Haripour 2nd = 9 Tropical Lightning 3rd = 7 Mr Sheridan 4th = 1 Al Haram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 6 Get Schroeder | ||
Sat Sep 15 2018 14:25 | 1st = 6 Get Schroeder 2nd = 4 Spondulix 3rd = 11 Destiny One 4th = 12 Deuce Coupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 12 Ready Set Boom | ||
Sat Sep 15 2018 14:23 | 1st = 12 Ready Set Boom 2nd = 2 Coastal Prince 3rd = 1 Bullang 4th = 6 Sir Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 5 Lucky Helmet | ||
Sat Sep 15 2018 14:19 | 1st = 5 Lucky Helmet 2nd = 16 Candy Girl 3rd = 1 Cappamore 4th = 17 Lavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 3 Brutal | ||
Sat Sep 15 2018 14:15 | 1st = 3 Brutal 2nd = 11 Leonardo Da Hinchi 3rd = 2 Good N Fast 4th = 13 Declarationofheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 6 Sasse De Blishk | ||
Sat Sep 15 2018 14:13 | 1st = 6 Sasse De Blishk 2nd = 5 Handyman 3rd = 4 Glowing Rock 4th = 2 Carabbean Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 2 Hilltop Hood | ||
Sat Sep 15 2018 14:11 | 1st = 2 Hilltop Hood 2nd = 10 Turf Diva 3rd = 8 Poincon 4th = 9 Sister Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 8 Melt | ||
Sat Sep 15 2018 14:09 | 1st = 8 Melt 2nd = 3 Madison County 3rd = 4 Reevederci 4th = 10 Nulli Secundus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 14 Stella Victoria | ||
Sat Sep 15 2018 14:07 | 1st = 14 Stella Victoria 2nd = 4 Man Of Choice 3rd = 2 Mr Bellagio 4th = 15 Miss Quaintly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 2 Bouwmeester | ||
Sat Sep 15 2018 14:03 | 1st = 2 Bouwmeester 2nd = 3 Unpredictableharry 3rd = 11 Kacper Boy 4th = 10 Stella Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 10 Baby Boo | ||
Sat Sep 15 2018 14:02 | 1st = 10 Baby Boo 2nd = 2 First Witness 3rd = 9 Writtinko 4th = 6 Play Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 5 Ball Of Muscle | ||
Sat Sep 15 2018 14:00 | 1st = 5 Ball Of Muscle 2nd = 9 Invincible Star 3rd = 2 Brave Smash 4th = 8 After All That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 10 Star Missile | ||
Sat Sep 15 2018 13:56 | 1st = 10 Star Missile 2nd = 8 Concrete 3rd = 5 Lope De Field 4th = 13 Maigret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 In Hearts Wake | ||
Sat Sep 15 2018 13:51 | 1st = 5 In Hearts Wake 2nd = 7 Riverina Dancer 3rd = 8 Scenic Sight 4th = 6 Orbost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 6 Shes Poppy | ||
Sat Sep 15 2018 13:50 | 1st = 6 Shes Poppy 2nd = 5 Art Deco 3rd = 8 Dez 4th = 9 Red Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Star Of Harada | ||
Sat Sep 15 2018 13:48 | 1st = 2 Star Of Harada 2nd = 1 Masondale 3rd = 7 Licitra 4th = 6 Dubawi Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 9 Righteousness | ||
Sat Sep 15 2018 13:44 | 1st = 9 Righteousness 2nd = 6 Orokonui 3rd = 8 Hold All Tickets 4th = 11 High Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 9 Violate | ||
Sat Sep 15 2018 13:40 | 1st = 9 Violate 2nd = 2 Dollar for Dollar 3rd = 12 Eclair Calling 4th = 4 Interlocuter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 1 Liu Bang | ||
Sat Sep 15 2018 13:36 | 1st = 1 Liu Bang 2nd = 2 Mr Menzies 3rd = 9 Pekna 4th = 6 Working Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 3 Hes Cavalier | ||
Sat Sep 15 2018 13:34 | 1st = 3 Hes Cavalier 2nd = 2 Bee Tee Junior 3rd = 4 Major Tom 4th = 8 Banrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 Tversky | ||
Sat Sep 15 2018 13:32 | 1st = 5 Tversky 2nd = 2 Niccanova 3rd = 1 Cannyescent 4th = 6 Dream Finnish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 11 Heavens High | ||
Sat Sep 15 2018 13:28 | 1st = 11 Heavens High 2nd = 13 Red All Day 3rd = 1 Mooinooi 4th = 14 Whiskey Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 7 Shiitake | ||
Sat Sep 15 2018 13:27 | 1st = 7 Shiitake 2nd = 2 Biancatak 3rd = 5 Monte Santo 4th = 6 Platinum Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Muraaqeb | ||
Sat Sep 15 2018 13:25 | 1st = 4 Muraaqeb 2nd = 5 Another Dollar 3rd = 3 Goodfella 4th = 6 Souchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 6 Lone Soldier | ||
Sat Sep 15 2018 13:21 | 1st = 6 Lone Soldier 2nd = 9 Bonnieux 3rd = 8 Tiger Trap 4th = 14 The Old Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Dollar Dollar Bill | ||
Sat Sep 15 2018 13:16 | 1st = 5 Dollar Dollar Bill 2nd = 3 Nangawooka 3rd = 2 Aagas 4th = 6 Igitur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 11 The Heiress | ||
Sat Sep 15 2018 13:15 | 1st = 11 The Heiress 2nd = 3 Irish Flame 3rd = 10 Lubaya 4th = 6 Batchelor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Big Arjay | ||
Sat Sep 15 2018 13:13 | 1st = 2 Big Arjay 2nd = 5 Chinch 3rd = 1 Fire Up Rosco 4th = 6 Squall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 3 Sweetest Eyes | ||
Sat Sep 15 2018 13:09 | 1st = 3 Sweetest Eyes 2nd = 2 Il Bandito 3rd = 4 Ghibli 4th = 6 God Im Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 7 Smart Melody | ||
Sat Sep 15 2018 13:05 | 1st = 7 Smart Melody 2nd = 10 Music Bay 3rd = 12 Lady Pluck 4th = 6 Sweet Rockette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 8 One Bakerstreet | ||
Sat Sep 15 2018 13:00 | 1st = 8 One Bakerstreet 2nd = 9 Nopele 3rd = 6 Sistabeel 4th = 11 Vasiliki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 8 Freddie Fox Trot | ||
Sat Sep 15 2018 12:57 | 1st = 8 Freddie Fox Trot 2nd = 4 Super Suave 3rd = 10 Good Time Charlie 4th = 5 Taillevent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 5 Global Factor | ||
Sat Sep 15 2018 12:53 | 1st = 5 Global Factor 2nd = 7 She Goes Boom 3rd = 6 Maidenover 4th = 2 El Demonio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 5 Ragged Rascal | ||
Sat Sep 15 2018 12:50 | 1st = 5 Ragged Rascal 2nd = 2 Meryl 3rd = 4 Charge 4th = 3 Neutrality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 11 All A Spritz | ||
Sat Sep 15 2018 12:46 | 1st = 11 All A Spritz 2nd = 7 Bowmore Crescent 3rd = 10 Exceder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 6 Glimpse | ||
Sat Sep 15 2018 12:42 | 1st = 6 Glimpse 2nd = 4 Leading Role 3rd = 10 Artaxerxes 4th = 8 Bella Margarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Mr Dumont | ||
Sat Sep 15 2018 12:38 | 1st = 1 Mr Dumont 2nd = 6 Real Elusive 3rd = 3 Ditzy Darci 4th = 7 Bramwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Captain Courageous | ||
Sat Sep 15 2018 12:34 | 1st = 3 Captain Courageous 2nd = 4 Buckin Beauty 3rd = 6 Handspun 4th = 2 Uptooit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Jaameh | ||
Sat Sep 15 2018 12:30 | 1st = 2 Jaameh 2nd = 4 Hush Writer 3rd = 5 Mr Clarify 4th = 1 High Church |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 3 Los Angeles | ||
Sat Sep 15 2018 12:26 | 1st = 3 Los Angeles 2nd = 8 Chachi Arcola 3rd = 4 Shockwave 4th = 2 Transformer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Kubis | ||
Sat Sep 15 2018 12:22 | 1st = 6 Kubis 2nd = 2 Exoteric 3rd = 5 Chatelard 4th = 1 Outraged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 10 Sei Stella | ||
Sat Sep 15 2018 12:10 | 1st = 10 Sei Stella 2nd = 4 Lifesaver 3rd = 11 Prince Planet 4th = 8 Cheatm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 9 Mars Bars | ||
Sat Sep 15 2018 12:05 | 1st = 9 Mars Bars 2nd = 7 Rock Island Line 3rd = 8 Tinkalicious 4th = 4 Beauden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 3 Prom Queen | ||
Sat Sep 15 2018 11:51 | 1st = 3 Prom Queen 2nd = 5 Santa Monica 3rd = 2 Tiptronic 4th = 6 Memories Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 Baccarat Baby | ||
Sat Sep 15 2018 11:47 | 1st = 1 Baccarat Baby 2nd = 2 Aileach 3rd = 3 Thunderous Strike 4th = 5 Red Doulton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 4 King Cougar | ||
Sat Sep 15 2018 11:30 | 1st = 4 King Cougar 2nd = 3 Gift Of Power 3rd = 6 Manhattan Street 4th = 1 Heavens Keep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 10 Blue On Black | ||
Sat Sep 15 2018 11:12 | 1st = 10 Blue On Black 2nd = 14 Casual Winks 3rd = 4 Keep the Cash 4th = 3 Hasabro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 11 Bigredmoon | ||
Sat Sep 15 2018 10:55 | 1st = 11 Bigredmoon 2nd = 6 Ave Maria 3rd = 2 Obrigado 4th = 5 Red Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 4 Wings | ||
Sat Sep 15 2018 10:37 | 1st = 4 Wings 2nd = 9 Power Of Strength 3rd = 3 Yulong Express 4th = 13 Let Me Tell Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 3 Igraine | ||
Sat Sep 15 2018 10:20 | 1st = 3 Igraine 2nd = 1 Sylvester 3rd = 2 Hamiltonian 4th = 4 Itellyouonething |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Hello Im Nessa | ||
Wed Aug 15 2018 23:25 | 1st = 4 Hello Im Nessa 2nd = 5 Irinka Moonyeen 3rd = 1 Bahaya 4th = 7 Beegumbah Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Im A Fabio | ||
Wed Aug 15 2018 23:09 | 1st = 7 Im A Fabio 2nd = 2 Sophomore 3rd = 4 Canal Turn 4th = 8 Four Bucks Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 West On Bamboo | ||
Wed Aug 15 2018 22:47 | 1st = 7 West On Bamboo 2nd = 2 Go Pro 3rd = 4 Ballistic Blue 4th = 6 Ozzie Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Go Laverne Go | ||
Wed Aug 15 2018 22:41 | 1st = 6 Go Laverne Go 2nd = 1 Blackpool Doc 3rd = 7 Kalani Willow 4th = 4 Yenderra Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Sunset Sherbet | ||
Wed Aug 15 2018 22:28 | 1st = 2 Sunset Sherbet 2nd = 1 Zafonic Force 3rd = 8 Nomadic 4th = 4 Unchangeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 Buckle Up Spud | ||
Wed Aug 15 2018 22:25 | 1st = 2 Buckle Up Spud 2nd = 3 Indiras Girl 3rd = 5 Blue Afro 4th = 1 Goorawin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Azalea | ||
Wed Aug 15 2018 22:22 | 1st = 7 Azalea 2nd = 2 Crook Me Kindly 3rd = 6 Awesome Shep 4th = 3 Kulu Zipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Azalea Monelli | ||
Wed Aug 15 2018 22:11 | 1st = 1 Azalea Monelli 2nd = 2 Minotaur 3rd = 4 Hello Cody 4th = 7 Scarlet Blu Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 July Allen | ||
Wed Aug 15 2018 22:08 | 1st = 3 July Allen 2nd = 4 Luna Evening 3rd = 6 Beluga Diamond 4th = 7 Roland View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Pozzie | ||
Wed Aug 15 2018 22:05 | 1st = 2 Pozzie 2nd = 8 Sunlit Grace 3rd = 3 My Mate Bunji 4th = 1 Mount Keira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 1 Okelerho Lad | ||
Wed Aug 15 2018 22:00 | 1st = 1 Okelerho Lad 2nd = 2 Jilliby Coyote 3rd = 6 Micrometeor 4th = 4 Santanna Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Kodason | ||
Wed Aug 15 2018 21:58 | 1st = 1 Kodason 2nd = 2 On Time Johnny 3rd = 4 Sariah Allen 4th = 6 Dazzling Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Big Boy Roy | ||
Wed Aug 15 2018 21:55 | 1st = 7 Big Boy Roy 2nd = 6 Kiprotich 3rd = 2 Bee Dee 4th = 8 Anyones Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Linrick | ||
Wed Aug 15 2018 21:49 | 1st = 5 Linrick 2nd = 4 Crash Course 3rd = 3 Betta Be Bundy 4th = 7 Hacienda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Tijuana Icon | ||
Wed Aug 15 2018 21:46 | 1st = 1 Tijuana Icon 2nd = 5 Nitroniun 3rd = 4 Canya Wilber 4th = 8 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Elantris | ||
Wed Aug 15 2018 21:43 | 1st = 1 Elantris 2nd = 3 Aqua Cheetah 3rd = 2 Elite Quiver 4th = 8 Cheeky Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Bageera | ||
Wed Aug 15 2018 21:40 | 1st = 4 Bageera 2nd = 3 Jackie Jai 3rd = 9 Lonesome Spring 4th = 2 Mahjong Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Paganoni | ||
Wed Aug 15 2018 21:37 | 1st = 6 Paganoni 2nd = 7 Atlantic Li 3rd = 3 Quids In 4th = 4 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 2 Hay Bonus | ||
Wed Aug 15 2018 21:34 | 1st = 2 Hay Bonus 2nd = 3 Downhill 3rd = 1 Miss Wildwest 4th = 6 Jimmys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 9 Rocknroll Zena | ||
Wed Aug 15 2018 21:30 | 1st = 9 Rocknroll Zena 2nd = 3 Aldebaran Jazzi 3rd = 7 Runfortheroses 4th = 2 Dartesian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Mother Monster | ||
Wed Aug 15 2018 21:28 | 1st = 7 Mother Monster 2nd = 8 Baggys Request 3rd = 6 Sole Elusion 4th = 5 Harpers Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 4 Hear The Drums | ||
Wed Aug 15 2018 21:25 | 1st = 4 Hear The Drums 2nd = 2 Keno Jake 3rd = 5 Superfast Love 4th = 3 Sweet Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Mollys Secret | ||
Wed Aug 15 2018 21:20 | 1st = 2 Mollys Secret 2nd = 1 Bettor Because 3rd = 4 Candyfloss 4th = 10 Regalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Orazzi Ohh | ||
Wed Aug 15 2018 21:17 | 1st = 5 Orazzi Ohh 2nd = 3 Warrion Warrior 3rd = 2 Zippy Daph 4th = 6 Nymphadora Tonks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Incredible Hero | ||
Wed Aug 15 2018 21:14 | 1st = 6 Incredible Hero 2nd = 3 Snallygaster 3rd = 8 Lady Sings 4th = 4 Bushmans Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 5 Billy Congo | ||
Wed Aug 15 2018 21:11 | 1st = 5 Billy Congo 2nd = 8 Zambora Pride 3rd = 2 Shiloh Ranch 4th = 4 Roman Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Samsonite | ||
Wed Aug 15 2018 21:08 | 1st = 2 Samsonite 2nd = 4 Spokane Flick 3rd = 1 Hunkapapa 4th = 6 Ayo Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Knock Wave | ||
Wed Aug 15 2018 21:05 | 1st = 1 Knock Wave 2nd = 8 Scientific Man 3rd = 2 Savanaka Two 4th = 5 Nappo Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 9 Lenard Ess | ||
Wed Aug 15 2018 21:00 | 1st = 9 Lenard Ess 2nd = 8 Major Assassin 3rd = 6 Outback Shadow 4th = 1 Wattabout Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Super Tokachi | ||
Wed Aug 15 2018 20:58 | 1st = 5 Super Tokachi 2nd = 6 Kulu Hipster 3rd = 7 Miras Potion 4th = 1 Double What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Bossy Miss Bella | ||
Wed Aug 15 2018 20:55 | 1st = 1 Bossy Miss Bella 2nd = 3 Lollyharks 3rd = 5 Star Of Cambla 4th = 2 Harry Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Tango Dancer | ||
Wed Aug 15 2018 20:52 | 1st = 4 Tango Dancer 2nd = 2 Jacenko 3rd = 1 Calfuray 4th = 5 Waynes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Just Joshin | ||
Wed Aug 15 2018 20:50 | 1st = 1 Just Joshin 2nd = 7 Arch Empress 3rd = 5 Sonny Saveao 4th = 8 Radar Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Its A Thrill | ||
Wed Aug 15 2018 20:48 | 1st = 4 Its A Thrill 2nd = 3 Superior Faith 3rd = 1 Crossfire Icon 4th = 2 Dyna Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Embye | ||
Wed Aug 15 2018 20:45 | 1st = 2 Embye 2nd = 6 Bekin Street 3rd = 5 Little Jebrynah 4th = 3 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Black Impala | ||
Wed Aug 15 2018 20:42 | 1st = 7 Black Impala 2nd = 3 Fat Rhino 3rd = 2 Quartz Vein 4th = 1 Dyna Alistair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Bokarm Leo | ||
Wed Aug 15 2018 20:39 | 1st = 8 Bokarm Leo 2nd = 5 Happy Pantera 3rd = 4 Adhara Bay 4th = 3 Speed Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Triple Crown Blu | ||
Wed Aug 15 2018 20:36 | 1st = 7 Triple Crown Blu 2nd = 5 Starlight Carla 3rd = 2 Ripa Rama 4th = 8 Shinboner Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 1 Dot The Eye | ||
Wed Aug 15 2018 20:31 | 1st = 1 Dot The Eye 2nd = 2 All Inflight 3rd = 3 John Richard 4th = 4 Hot Breakfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Ishmy Girl | ||
Wed Aug 15 2018 20:28 | 1st = 8 Ishmy Girl 2nd = 7 Dyna Maple 3rd = 4 Dyna Neitz 4th = 2 Sprint Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Sound Advice | ||
Wed Aug 15 2018 20:25 | 1st = 5 Sound Advice 2nd = 6 Burning Fuel 3rd = 2 Blocker Tifia 4th = 3 Bogan Doonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Major Generaljujon | ||
Wed Aug 15 2018 20:20 | 1st = 7 Major Generaljujon 2nd = 4 Adrift 3rd = 2 Sammari 4th = 6 Dapper Bessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Panadero King | ||
Wed Aug 15 2018 20:17 | 1st = 3 Panadero King 2nd = 1 Flying Danger 3rd = 6 Rowchester Miss 4th = 2 Furtado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Trip Dancer | ||
Wed Aug 15 2018 20:14 | 1st = 4 Trip Dancer 2nd = 1 Tajo 3rd = 3 Louie Vee 4th = 5 Five Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Pink Floyd | ||
Wed Aug 15 2018 20:10 | 1st = 6 Pink Floyd 2nd = 3 Our Gal Livy 3rd = 7 Fast Izzi 4th = 8 Pattaya Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Flying Ella | ||
Wed Aug 15 2018 20:06 | 1st = 2 Flying Ella 2nd = 4 Tiggerlong Eve 3rd = 8 Short Stacked 4th = 7 Takahi Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 6 Whatleys Wombat | ||
Wed Aug 15 2018 20:01 | 1st = 6 Whatleys Wombat 2nd = 1 Keayang Blinky 3rd = 4 Arlington Over 4th = 2 Corvina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Reiko Ablett | ||
Wed Aug 15 2018 19:58 | 1st = 3 Reiko Ablett 2nd = 7 Expense Eve 3rd = 6 Knockers Gold 4th = 1 Quaras Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Riff | ||
Wed Aug 15 2018 19:55 | 1st = 7 Riff 2nd = 5 Edgy 3rd = 1 Mon Manny Beach 4th = 2 Arborstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Sams A Champ | ||
Wed Aug 15 2018 19:50 | 1st = 3 Sams A Champ 2nd = 1 Rory Mach 3rd = 5 Major Score 4th = 6 Artikulate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Lethal Levi | ||
Wed Aug 15 2018 19:48 | 1st = 2 Lethal Levi 2nd = 7 Sonny Micawber 3rd = 3 St Pauli 4th = 6 Kylo Ren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Blazing Obsidian | ||
Wed Aug 15 2018 19:45 | 1st = 5 Blazing Obsidian 2nd = 4 Big Terry 3rd = 3 Only Seconds 4th = 6 Zipping Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Lady Swiss | ||
Wed Aug 15 2018 19:40 | 1st = 4 Lady Swiss 2nd = 3 Matamua 3rd = 7 Casuarina Belmer 4th = 1 Joannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Uprising | ||
Wed Aug 15 2018 19:38 | 1st = 1 Uprising 2nd = 8 Shima Mart 3rd = 5 Snags Mckenzie 4th = 3 Rowchester Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Red Jamie | ||
Wed Aug 15 2018 19:35 | 1st = 2 Red Jamie 2nd = 3 Lorde Cerine 3rd = 1 Irish Spice 4th = 7 Partial Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 3 Rosehill Magic | ||
Wed Aug 15 2018 19:30 | 1st = 3 Rosehill Magic 2nd = 8 King Denny 3rd = 6 Cargerie 4th = 7 Gus An Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Cruzin | ||
Wed Aug 15 2018 19:28 | 1st = 8 Cruzin 2nd = 2 Riverina Miss 3rd = 4 Buckle Up York 4th = 1 Qatar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Cullquin Tyrion | ||
Wed Aug 15 2018 19:25 | 1st = 6 Cullquin Tyrion 2nd = 1 Dynamite Davey 3rd = 3 My Bro Bardo 4th = 2 Lauries Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Bells Beach House | ||
Wed Aug 15 2018 19:20 | 1st = 2 Bells Beach House 2nd = 1 Ketut 3rd = 4 Corporal Luna 4th = 3 Culley Backy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Bonitto | ||
Wed Aug 15 2018 19:15 | 1st = 1 Bonitto 2nd = 2 Scott The Hook 3rd = 7 Rapid Mail 4th = 4 La Quinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Field Officer | ||
Wed Aug 15 2018 19:10 | 1st = 1 Field Officer 2nd = 6 Imthevillagestar 3rd = 7 Smithstars Lexus 4th = 2 Karloo Threeothree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Dyna Drew | ||
Wed Aug 15 2018 19:08 | 1st = 8 Dyna Drew 2nd = 2 Dark Hombre 3rd = 1 Our Centurion 4th = 7 Shadow Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 3 Finale | ||
Wed Aug 15 2018 19:05 | 1st = 3 Finale 2nd = 6 Windsor Vella 3rd = 9 Coreys Magic 4th = 4 Wet Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 7 Abstractor | ||
Wed Aug 15 2018 19:00 | 1st = 7 Abstractor 2nd = 4 Donaricca 3rd = 1 Sucralose 4th = 8 Samara Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Silver Cupcake | ||
Wed Aug 15 2018 18:57 | 1st = 6 Silver Cupcake 2nd = 5 Yappy Allen 3rd = 7 Tearaway Train 4th = 2 Reggie Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Cambla Cruiser | ||
Wed Aug 15 2018 18:54 | 1st = 3 Cambla Cruiser 2nd = 4 Fiesty Senorita 3rd = 1 Glen Cambla 4th = 6 Maui Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 4 Electric Light | ||
Wed Aug 15 2018 18:50 | 1st = 4 Electric Light 2nd = 10 Another Story 3rd = 3 Sigil 4th = 1 Saturia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Itsmegs | ||
Wed Aug 15 2018 18:45 | 1st = 7 Itsmegs 2nd = 1 Heres My Number 3rd = 8 Ark Teamo 4th = 3 Willsintown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Dewana Be Sure | ||
Wed Aug 15 2018 18:43 | 1st = 5 Dewana Be Sure 2nd = 3 Crystal Shell 3rd = 7 Temps Itch 4th = 6 Stealthy Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Melissa Lee | ||
Wed Aug 15 2018 18:40 | 1st = 1 Melissa Lee 2nd = 3 Mister Blue 3rd = 2 Saint Ray 4th = 9 All Inn Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Sams Express | ||
Wed Aug 15 2018 18:35 | 1st = 1 Sams Express 2nd = 5 Cherry Sweet Peach 3rd = 4 Blackwhiteandblue 4th = 11 Trilight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 8 Imma Callim Klay | ||
Wed Aug 15 2018 18:32 | 1st = 8 Imma Callim Klay 2nd = 7 Naughty Max 3rd = 3 Katie Who 4th = 6 Kim Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 7 Betty Hall | ||
Wed Aug 15 2018 18:27 | 1st = 7 Betty Hall 2nd = 5 Lilymaystorm 3rd = 9 Rumspringer 4th = 4 Knocked Off Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Spur | ||
Wed Aug 15 2018 18:25 | 1st = 2 Spur 2nd = 6 Schusta 3rd = 3 Koda Blue 4th = 7 Krisbar Blue Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Its Allabout Alice | ||
Wed Aug 15 2018 18:20 | 1st = 8 Its Allabout Alice 2nd = 2 Miraclesdoappen 3rd = 10 Took Your Time 4th = 5 Glenferrie Duster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Good Friend | ||
Wed Aug 15 2018 18:17 | 1st = 8 Good Friend 2nd = 4 Zipping Blitz 3rd = 3 Tap Out Ava 4th = 2 Bam Bam Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Santa Claws | ||
Wed Aug 15 2018 18:14 | 1st = 4 Santa Claws 2nd = 2 Tubby Turner 3rd = 7 Cosmo Bill 4th = 1 Royal Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 4 King Blitz | ||
Wed Aug 15 2018 18:10 | 1st = 4 King Blitz 2nd = 7 Roll The Goodtimes 3rd = 9 Motorvator 4th = 1 Supreme Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Nifty Studleigh | ||
Wed Aug 15 2018 18:05 | 1st = 10 Nifty Studleigh 2nd = 8 Writes Good 3rd = 4 Kyle Shannon 4th = 5 The Texas Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 10 Belena Bold | ||
Wed Aug 15 2018 18:02 | 1st = 10 Belena Bold 2nd = 1 Son Of Steve 3rd = 3 Solar Mocha 4th = 9 Striking Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Sooty Oak | ||
Wed Aug 15 2018 17:59 | 1st = 8 Sooty Oak 2nd = 1 Parabatai 3rd = 9 Teesha Sunrise 4th = 3 Teddy Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 5 Miami Phil | ||
Wed Aug 15 2018 17:54 | 1st = 5 Miami Phil 2nd = 1 Song Of Courage 3rd = 8 Neopolitan Franco 4th = 9 Artizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Femme Folle | ||
Wed Aug 15 2018 17:52 | 1st = 4 Femme Folle 2nd = 7 Syfy Hero 3rd = 8 Alpha Ulysses 4th = 1 Izy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Hot Dogma | ||
Wed Aug 15 2018 17:47 | 1st = 1 Hot Dogma 2nd = 2 Lethal Promise 3rd = 7 Real Knucky 4th = 8 Janies Got A Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Trouble Brewing | ||
Wed Aug 15 2018 17:45 | 1st = 2 Trouble Brewing 2nd = 3 Chinotto 3rd = 4 Batik Print 4th = 5 All Inn Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Lowannas Son | ||
Wed Aug 15 2018 17:42 | 1st = 6 Lowannas Son 2nd = 8 Mystagogy 3rd = 5 Brock On 4th = 2 Rich Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Cyclone Charlie | ||
Wed Aug 15 2018 17:37 | 1st = 7 Cyclone Charlie 2nd = 12 Courageous Beau 3rd = 11 Our Little Digger 4th = 13 Espyrante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Black Dratta | ||
Wed Aug 15 2018 17:34 | 1st = 4 Black Dratta 2nd = 2 Zenyatta Miss 3rd = 1 De Zooya 4th = 5 Rachel Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 2 Irish Moshe | ||
Wed Aug 15 2018 17:30 | 1st = 2 Irish Moshe 2nd = 5 Mystery Affair 3rd = 7 Skinnen Tins 4th = 3 Princess Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Monaro Joe | ||
Wed Aug 15 2018 17:27 | 1st = 1 Monaro Joe 2nd = 2 Kraken Jude 3rd = 5 Half Day Harry 4th = 10 Seven Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Zipping Manuela | ||
Wed Aug 15 2018 17:24 | 1st = 4 Zipping Manuela 2nd = 7 Cosmic Zesta 3rd = 6 Stratavon Kasey 4th = 5 Irinka Hamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 7 Cruz | ||
Wed Aug 15 2018 17:19 | 1st = 7 Cruz 2nd = 3 Rock N Roll Chapel 3rd = 5 The Sparrow Hawk 4th = 6 Hezatoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 11 Exalted Dee | ||
Wed Aug 15 2018 17:15 | 1st = 11 Exalted Dee 2nd = 2 Blonde Missile 3rd = 13 Purrfect Kisses 4th = 16 Spirited Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 No Clyde Needed | ||
Wed Aug 15 2018 17:12 | 1st = 2 No Clyde Needed 2nd = 6 Copy Workshop 3rd = 7 Nanny Who 4th = 1 La Bella Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 12 Hot Flush | ||
Wed Aug 15 2018 17:07 | 1st = 12 Hot Flush 2nd = 1 Miss Fernandez 3rd = 11 Blues Terror 4th = 7 Im Ok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Crackerjack Mick | ||
Wed Aug 15 2018 17:07 | 1st = 3 Crackerjack Mick 2nd = 1 Klondike Gold 3rd = 5 Kununurra Heals 4th = 7 Quando Quando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Princess Nala | ||
Wed Aug 15 2018 17:04 | 1st = 7 Princess Nala 2nd = 2 Pixel Pak 3rd = 8 Double Mack 4th = 3 Hit Record |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 9 - 6 Lady Of Flanders | ||
Wed Aug 15 2018 17:00 | 1st = 6 Lady Of Flanders 2nd = 2 Josephine Sea 3rd = 13 Our Chiquilla 4th = 9 Leelavadee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Mustang Tully | ||
Wed Aug 15 2018 16:57 | 1st = 7 Mustang Tully 2nd = 1 El Nunu 3rd = 3 Trav Said 4th = 5 Sultan Of Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 The Enchantress | ||
Wed Aug 15 2018 16:54 | 1st = 8 The Enchantress 2nd = 3 Kia Ora Star 3rd = 6 Fair Foot 4th = 10 Salvaged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Oleg | ||
Wed Aug 15 2018 16:52 | 1st = 1 Oleg 2nd = 3 Flash Apollo 3rd = 6 Seabrook Eb 4th = 8 Blue Espearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 11 Star Of The Seas | ||
Wed Aug 15 2018 16:50 | 1st = 11 Star Of The Seas 2nd = 7 Savvan 3rd = 5 Bull Market 4th = 3 Crafty Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Sassy Swiper | ||
Wed Aug 15 2018 16:47 | 1st = 2 Sassy Swiper 2nd = 1 Sketchy Halo 3rd = 4 Fortunes Of Time 4th = 8 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 5 King Solomon | ||
Wed Aug 15 2018 16:43 | 1st = 5 King Solomon 2nd = 3 Romeo Bromac 3rd = 9 Lights And Music 4th = 2 Cobbity Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 1 Borris In Ossory | ||
Wed Aug 15 2018 16:40 | 1st = 1 Borris In Ossory 2nd = 4 Spectate 3rd = 5 Exalted Lauretta 4th = 2 Gigglon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Moscow Mule | ||
Wed Aug 15 2018 16:37 | 1st = 1 Moscow Mule 2nd = 2 Farmor Shady 3rd = 8 Oblivinator 4th = 3 El Romano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Unique Edition | ||
Wed Aug 15 2018 16:34 | 1st = 4 Unique Edition 2nd = 2 Eadie Gee 3rd = 3 Mickie Raven 4th = 7 Sneaky Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Show Bender | ||
Wed Aug 15 2018 16:33 | 1st = 1 Show Bender 2nd = 13 The Monk 3rd = 8 Shes A Youeffoh 4th = 9 Red Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Gizza Malarkey | ||
Wed Aug 15 2018 16:30 | 1st = 3 Gizza Malarkey 2nd = 7 Midnight Treat 3rd = 8 Subway Miss 4th = 1 Harperama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 1 Freehearted | ||
Wed Aug 15 2018 16:25 | 1st = 1 Freehearted 2nd = 11 Weekend Escape 3rd = 8 Getemhel 4th = 7 Dancing Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Annie Said | ||
Wed Aug 15 2018 16:22 | 1st = 7 Annie Said 2nd = 6 Nans Magic 3rd = 4 Farmor Image 4th = 3 Mister Mork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Fair Sonari | ||
Wed Aug 15 2018 16:19 | 1st = 1 Fair Sonari 2nd = 6 Goodluck Simba 3rd = 4 Spin On Command 4th = 7 Starkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Kernel Panic | ||
Wed Aug 15 2018 16:17 | 1st = 5 Kernel Panic 2nd = 2 Husky Hoofs 3rd = 6 Unique Portrait 4th = 1 Atlas Bombshell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 6 White Boots | ||
Wed Aug 15 2018 16:15 | 1st = 6 White Boots 2nd = 5 Fantastic Man 3rd = 13 Chief Kidder 4th = 8 Boomtown Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Bimini | ||
Wed Aug 15 2018 16:12 | 1st = 6 Bimini 2nd = 3 Brandy Lime 3rd = 5 Volt To Excel 4th = 2 Mallee Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 8 Imahe Man | ||
Wed Aug 15 2018 16:08 | 1st = 8 Imahe Man 2nd = 1 Michaels Mename 3rd = 5 Argyle Melody 4th = 6 Just Call Me Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 2 Exalted Honey | ||
Wed Aug 15 2018 16:05 | 1st = 2 Exalted Honey 2nd = 5 Pearl Raider 3rd = 9 Free The Wind 4th = 10 Amber Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Billy Who | ||
Wed Aug 15 2018 16:02 | 1st = 2 Billy Who 2nd = 1 Sugar Boy 3rd = 3 Took A Rhyno 4th = 8 Summers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Rumbling Home | ||
Wed Aug 15 2018 15:59 | 1st = 6 Rumbling Home 2nd = 2 Hello Cobber 3rd = 4 Flying Joker 4th = 1 Banjos Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 4 Kid Flash | ||
Wed Aug 15 2018 15:58 | 1st = 4 Kid Flash 2nd = 1 Stellarcraft 3rd = 15 Rosinca 4th = 3 Comic Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Senor Wolf | ||
Wed Aug 15 2018 15:55 | 1st = 3 Senor Wolf 2nd = 6 Hardaway Highway 3rd = 4 Diddy Ace 4th = 1 Rangiora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 13 Moscow Red | ||
Wed Aug 15 2018 15:50 | 1st = 13 Moscow Red 2nd = 16 Leatherhead 3rd = 15 White Devon 4th = 20 Atomic Kitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Cyndie Said | ||
Wed Aug 15 2018 15:47 | 1st = 6 Cyndie Said 2nd = 2 Magic Summer 3rd = 3 Darbys Girl 4th = 1 Danilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Kakadu | ||
Wed Aug 15 2018 15:44 | 1st = 1 Kakadu 2nd = 3 Ebony Magi 3rd = 10 Soy Tan Rapido 4th = 5 Staralign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Liberal Nunnio | ||
Wed Aug 15 2018 15:42 | 1st = 8 Liberal Nunnio 2nd = 1 Kamchatka Lenny 3rd = 5 Pollys Nigel 4th = 3 Jaimandy Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 1 Zonk | ||
Wed Aug 15 2018 15:40 | 1st = 1 Zonk 2nd = 10 Zafina 3rd = 4 Royal Fashion 4th = 6 Speedway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Legendary Opal | ||
Wed Aug 15 2018 15:37 | 1st = 6 Legendary Opal 2nd = 8 Sherlock Holmes 3rd = 2 Cookie Emgrand 4th = 5 Curranulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 4 Loveisamyth | ||
Wed Aug 15 2018 15:33 | 1st = 4 Loveisamyth 2nd = 5 Flyin Circles 3rd = 7 Liberty Tee Jay 4th = 8 Lifeasweknowit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 One El | ||
Wed Aug 15 2018 15:32 | 1st = 2 One El 2nd = 6 Flywheel Tommy 3rd = 7 Barry Biceps 4th = 1 Kooringa Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 1 Celtic Blast | ||
Wed Aug 15 2018 15:30 | 1st = 1 Celtic Blast 2nd = 8 Exalted Gold 3rd = 2 Just Kappy 4th = 5 Vivaldis Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Merindah | ||
Wed Aug 15 2018 15:27 | 1st = 1 Merindah 2nd = 6 Aberlour 3rd = 2 Yes Sarge 4th = 8 Allen Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Aston Jagger | ||
Wed Aug 15 2018 15:24 | 1st = 8 Aston Jagger 2nd = 6 Onya Prankstar 3rd = 4 Sweet Ambush 4th = 3 Aston Ute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 9 Natural Black | ||
Wed Aug 15 2018 15:23 | 1st = 9 Natural Black 2nd = 7 Brenda 3rd = 6 Dont We Love It 4th = 3 Future Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Graff | ||
Wed Aug 15 2018 15:19 | 1st = 7 Graff 2nd = 8 Coyote Collett 3rd = 6 Miky Knox 4th = 3 Turbo Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 17 Declarationofheart | ||
Wed Aug 15 2018 15:15 | 1st = 17 Declarationofheart 2nd = 14 Clarice Cliffs 3rd = 15 I Am Queen 4th = 12 Aphrodite Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Victa Matt | ||
Wed Aug 15 2018 15:12 | 1st = 4 Victa Matt 2nd = 5 Zambora Cash 3rd = 3 Zulu General 4th = 2 Victa Roz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 11 Pagan Image | ||
Wed Aug 15 2018 15:09 | 1st = 11 Pagan Image 2nd = 5 Arnies Pride 3rd = 2 Lucky Escape 4th = 6 Scooters Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 6 Falcon Island | ||
Wed Aug 15 2018 15:05 | 1st = 6 Falcon Island 2nd = 3 Gauguin 3rd = 7 Tenorino 4th = 9 Gravitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Let It Fly | ||
Wed Aug 15 2018 15:02 | 1st = 4 Let It Fly 2nd = 6 Geopark Ruby 3rd = 1 Sweet Bourbski 4th = 3 Quaras Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 6 Maken Art Magic | ||
Wed Aug 15 2018 14:58 | 1st = 6 Maken Art Magic 2nd = 3 Jialiner 3rd = 4 Run Rabbit Run 4th = 5 Life Long Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 2 Brimarvi Vehero | ||
Wed Aug 15 2018 14:55 | 1st = 2 Brimarvi Vehero 2nd = 5 Bundle O Diamonds 3rd = 4 Getouttheway 4th = 8 La Magique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Stitch Em Rosey | ||
Wed Aug 15 2018 14:52 | 1st = 5 Stitch Em Rosey 2nd = 2 Emerley Mine 3rd = 1 De Choix 4th = 4 Shima Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 4 Checkmate Lad | ||
Wed Aug 15 2018 14:48 | 1st = 4 Checkmate Lad 2nd = 7 Amthaal 3rd = 6 Sky One 4th = 5 Glycine Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Texas | ||
Wed Aug 15 2018 14:45 | 1st = 7 Texas 2nd = 3 Dewana Hand 3rd = 2 Aston Ranza 4th = 6 Kid Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 9 The Passage | ||
Wed Aug 15 2018 14:40 | 1st = 9 The Passage 2nd = 1 Oceans Fourteen 3rd = 5 Radical 4th = 6 Eckhart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Feral Lad | ||
Wed Aug 15 2018 14:37 | 1st = 7 Feral Lad 2nd = 2 Destini Surfer 3rd = 4 American Affair 4th = 3 Funky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 Night Voyage | ||
Wed Aug 15 2018 14:34 | 1st = 4 Night Voyage 2nd = 1 Bombs Away 3rd = 2 General Husson 4th = 6 Miss Sondrio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 1 Vincentius | ||
Wed Aug 15 2018 14:33 | 1st = 1 Vincentius 2nd = 6 Moet Molly 3rd = 4 Prodigal Son 4th = 5 Time Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 11 Our Dasha | ||
Wed Aug 15 2018 14:30 | 1st = 11 Our Dasha 2nd = 3 Bella Vella 3rd = 6 Stephan 4th = 7 Tarabai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Zipping Bomber | ||
Wed Aug 15 2018 14:27 | 1st = 5 Zipping Bomber 2nd = 8 Zipping Hawk 3rd = 4 Verne Allen 4th = 2 Idabelle Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 2 Bit Of A Dream | ||
Wed Aug 15 2018 14:23 | 1st = 2 Bit Of A Dream 2nd = 5 Lounge Art 3rd = 1 Shadow Style 4th = 6 La Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 8 Swing It Sister | ||
Wed Aug 15 2018 14:20 | 1st = 8 Swing It Sister 2nd = 1 Waikato Express 3rd = 7 Racy Rosie 4th = 4 Island Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Victa Choco | ||
Wed Aug 15 2018 14:17 | 1st = 5 Victa Choco 2nd = 8 Hubbity Bubbity 3rd = 2 Allen Yani 4th = 1 Dyna Zoron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 Full Nelson | ||
Wed Aug 15 2018 14:13 | 1st = 7 Full Nelson 2nd = 8 Thunderous Strike 3rd = 5 Grace Of Monaco 4th = 3 Omorfos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Miss Gingin | ||
Wed Aug 15 2018 14:10 | 1st = 3 Miss Gingin 2nd = 2 Happy Tails 3rd = 6 Betty La Fae 4th = 8 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 6 Mirimar | ||
Wed Aug 15 2018 14:05 | 1st = 6 Mirimar 2nd = 5 Steel Prince 3rd = 7 San Remo 4th = 1 Darabad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 El Jerico | ||
Wed Aug 15 2018 14:02 | 1st = 3 El Jerico 2nd = 4 Chevy Tron 3rd = 7 Justice Elite 4th = 8 Allen Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 7 Aongatete Express | ||
Wed Aug 15 2018 13:59 | 1st = 7 Aongatete Express 2nd = 1 Merlot 3rd = 6 Senassy 4th = 4 Wagner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 9 Nuke | ||
Wed Aug 15 2018 13:55 | 1st = 9 Nuke 2nd = 1 Bubblesntroubles 3rd = 7 Gentle Persuasion 4th = 5 Quadriga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 9 Banjo Fever | ||
Wed Aug 15 2018 13:52 | 1st = 9 Banjo Fever 2nd = 4 Dewana Express 3rd = 3 Dyna Yezza 4th = 6 Sable Sass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 4 Mach Jodenkrist | ||
Wed Aug 15 2018 13:48 | 1st = 4 Mach Jodenkrist 2nd = 5 Izzy Jolie 3rd = 3 Leigha Miller 4th = 6 Bellissima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 1 Burning Man | ||
Wed Aug 15 2018 13:45 | 1st = 1 Burning Man 2nd = 7 Troublesome Lad 3rd = 2 Euro Gold 4th = 10 Ambishop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Zambora Beau | ||
Wed Aug 15 2018 13:42 | 1st = 2 Zambora Beau 2nd = 7 Blessed Justice 3rd = 1 Oldmate Ben 4th = 6 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 The Mechanic | ||
Wed Aug 15 2018 13:38 | 1st = 1 The Mechanic 2nd = 2 Felino Bel 3rd = 5 Suzys Rose 4th = 3 Pinch Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Dorrigo Bale | ||
Wed Aug 15 2018 13:35 | 1st = 1 Dorrigo Bale 2nd = 2 Limburg Gunna 3rd = 4 Over And Away 4th = 8 Leave Me Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 1 Parwan Prince | ||
Wed Aug 15 2018 13:30 | 1st = 1 Parwan Prince 2nd = 7 Credible Witness 3rd = 6 Won Ball 4th = 8 Capannello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Phil De Thunder | ||
Wed Aug 15 2018 13:25 | 1st = 7 Phil De Thunder 2nd = 6 Gauci Kaela 3rd = 3 Justice Merry 4th = 8 You Send Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 6 Perry Mason | ||
Wed Aug 15 2018 13:24 | 1st = 6 Perry Mason 2nd = 4 Thats How It Goes 3rd = 3 Yipson 4th = 8 Zamora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 4 Miss Fabulass | ||
Wed Aug 15 2018 13:20 | 1st = 4 Miss Fabulass 2nd = 1 Ranier 3rd = 5 Bring The Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Miss Malaysia | ||
Wed Aug 15 2018 13:17 | 1st = 3 Miss Malaysia 2nd = 6 Bula Bang Bang 3rd = 8 Blondy Two 4th = 7 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 4 Jimmy Locke | ||
Wed Aug 15 2018 13:13 | 1st = 4 Jimmy Locke 2nd = 6 Sarge 3rd = 5 Fast Is Bettor 4th = 7 Gold Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 2 Urban Explorer | ||
Wed Aug 15 2018 13:10 | 1st = 2 Urban Explorer 2nd = 7 Darebin 3rd = 5 Caroun 4th = 4 Tough Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Stitch em Quick | ||
Wed Aug 15 2018 13:07 | 1st = 5 Stitch em Quick 2nd = 8 Madam Onyx 3rd = 3 Midnight Patrol 4th = 2 Subjective Booma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 1 Baccarat Baby | ||
Wed Aug 15 2018 13:03 | 1st = 1 Baccarat Baby 2nd = 3 Retairius 3rd = 4 Curse Free 4th = 5 Uber Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Aston Nirvana | ||
Wed Aug 15 2018 13:00 | 1st = 2 Aston Nirvana 2nd = 4 Roxys Daisy 3rd = 6 Lucys Quest 4th = 8 Blue Fabianna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 8 Chevalier Deon | ||
Wed Aug 15 2018 12:55 | 1st = 8 Chevalier Deon 2nd = 1 Mirette 3rd = 7 Cavalini 4th = 6 No Time Like Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 11 Magic Wonder | ||
Wed Aug 15 2018 12:49 | 1st = 11 Magic Wonder 2nd = 7 Caballo Noir 3rd = 9 Kokanee Gold 4th = 2 Big Meadsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Stylish Chic | ||
Wed Aug 15 2018 12:46 | 1st = 4 Stylish Chic 2nd = 7 Jackie Dee 3rd = 8 Destini Cherokee 4th = 1 Hard Like Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Miyagi Magic | ||
Wed Aug 15 2018 12:43 | 1st = 6 Miyagi Magic 2nd = 7 Aston Kenji 3rd = 3 Start The Show 4th = 4 Dundee Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Tuff Knight | ||
Wed Aug 15 2018 12:39 | 1st = 2 Tuff Knight 2nd = 3 Jinja Flash 3rd = 7 Meteor Vege 4th = 6 Bigtime Lonestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Meccabah | ||
Wed Aug 15 2018 12:28 | 1st = 5 Meccabah 2nd = 1 Buxton 3rd = 3 Grand Whisper 4th = 4 Slaughter Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Perfect Rocky | ||
Wed Aug 15 2018 12:25 | 1st = 7 Perfect Rocky 2nd = 4 Yongning 3rd = 1 Quaras Zade 4th = 3 Appointed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Go Ring | ||
Wed Aug 15 2018 12:22 | 1st = 5 Go Ring 2nd = 8 Spot On Hearty 3rd = 2 Dream On Dreamer 4th = 9 Bigtime Ronnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 10 Approach Discreet | ||
Wed Aug 15 2018 12:20 | 1st = 10 Approach Discreet 2nd = 16 Paris Showgirl 3rd = 12 Global Exchange 4th = 14 Smiling City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 8 Lilly Thunder | ||
Wed Aug 15 2018 12:14 | 1st = 8 Lilly Thunder 2nd = 9 Calebs Shadow 3rd = 1 Go For Dough 4th = 2 Charlie Runkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 World Freakshow | ||
Wed Aug 15 2018 12:05 | 1st = 1 World Freakshow 2nd = 6 Flying Lachie 3rd = 8 Cawbourne Muzza 4th = 4 Idol Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Vicarious | ||
Wed Aug 15 2018 11:48 | 1st = 4 Vicarious 2nd = 5 Bigtime On Track 3rd = 8 Midnight Molly 4th = 1 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 8 Mueled | ||
Wed Aug 15 2018 11:39 | 1st = 8 Mueled 2nd = 3 Cassio 3rd = 4 Gingee 4th = 1 Country Bumpkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Bigtime Eyore | ||
Wed Aug 15 2018 11:30 | 1st = 7 Bigtime Eyore 2nd = 6 Bigtime Dean 3rd = 5 Alamein Tiger 4th = 8 Manly Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Captain Kate | ||
Wed Aug 15 2018 11:13 | 1st = 2 Captain Kate 2nd = 4 Bigtime Ashii 3rd = 5 Bigtime Claws 4th = 1 Sedgebrook Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 5 Inca Warrior | ||
Wed Aug 15 2018 11:04 | 1st = 5 Inca Warrior 2nd = 3 Lupelani 3rd = 4 Az Given 4th = 6 Quantum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Sub Eighteen | ||
Wed Aug 15 2018 10:55 | 1st = 6 Sub Eighteen 2nd = 8 Bills Barker 3rd = 7 Idol Little Girl 4th = 1 Eye Far |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Tuff Jewel | ||
Wed Aug 15 2018 10:38 | 1st = 8 Tuff Jewel 2nd = 2 Bigtime Jasmine 3rd = 1 Ponder Rosa 4th = 7 Bigtime Clever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 4 Clapathunda | ||
Wed Aug 15 2018 10:29 | 1st = 4 Clapathunda 2nd = 1 Lucky Tonight 3rd = 2 Banbury Lad 4th = 3 Hesalljazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Cheese And Chalk | ||
Wed Aug 15 2018 10:20 | 1st = 7 Cheese And Chalk 2nd = 8 Opawa Marcie 3rd = 6 Heres Hemi 4th = 4 Zara Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Cawbourne Agar | ||
Wed Aug 15 2018 10:03 | 1st = 1 Cawbourne Agar 2nd = 4 Sedgebrook Saint 3rd = 5 Swift Liberty 4th = 3 Subway Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 11 Borninasandpit | ||
Wed Aug 15 2018 9:54 | 1st = 11 Borninasandpit 2nd = 2 Henry Tudor 3rd = 10 Master Poet 4th = 6 Defer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 12 - 6 Out There Jerry | ||
Sun Jul 15 2018 21:50 | 1st = 6 Out There Jerry 2nd = 8 Crocodile Crush 3rd = 4 Meales Chance 4th = 3 Gotta Be Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 8 Mahjong Lad | ||
Sun Jul 15 2018 21:25 | 1st = 8 Mahjong Lad 2nd = 4 Sublime Duchess 3rd = 6 Tigers Spark 4th = 7 Elfern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Imma Callim Klay | ||
Sun Jul 15 2018 21:15 | 1st = 8 Imma Callim Klay 2nd = 5 No Clyde Needed 3rd = 6 Acclaim 4th = 4 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Arnhem Mayhem | ||
Sun Jul 15 2018 21:02 | 1st = 1 Arnhem Mayhem 2nd = 4 Imitate 3rd = 2 Swansee 4th = 6 Gossip Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Odessa | ||
Sun Jul 15 2018 20:55 | 1st = 1 Odessa 2nd = 5 Passive Protest 3rd = 4 Swift Harbour 4th = 2 Holly Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 5 Weeona Paddy | ||
Sun Jul 15 2018 20:45 | 1st = 5 Weeona Paddy 2nd = 8 Im Late 3rd = 2 Lektra Peck 4th = 3 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 5 Fawn Nova | ||
Sun Jul 15 2018 20:42 | 1st = 5 Fawn Nova 2nd = 4 Emilia Mel 3rd = 8 Adala Prince 4th = 2 Mossy Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Brother Griff | ||
Sun Jul 15 2018 20:38 | 1st = 7 Brother Griff 2nd = 1 Bell Tyson 3rd = 8 Prince Rohnomy 4th = 6 Blessed Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 9 White Ox | ||
Sun Jul 15 2018 20:35 | 1st = 9 White Ox 2nd = 6 Mr Apollo 3rd = 1 Mazza 4th = 5 Broke Even |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Techno | ||
Sun Jul 15 2018 20:25 | 1st = 1 Techno 2nd = 5 Del Rey 3rd = 6 Tyler Lee 4th = 8 Eight Princes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Perrie Lulu | ||
Sun Jul 15 2018 20:19 | 1st = 2 Perrie Lulu 2nd = 6 Soda King 3rd = 1 Swansea Ceri 4th = 3 Go Wilma Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Victa Polly | ||
Sun Jul 15 2018 20:14 | 1st = 8 Victa Polly 2nd = 6 Gunnadoo Gambler 3rd = 4 Subjective Booma 4th = 7 Konfuzzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Shiloh Ranch | ||
Sun Jul 15 2018 20:11 | 1st = 2 Shiloh Ranch 2nd = 3 Im A Lady 3rd = 5 You Slippy Gypsy 4th = 1 Arch Rival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Stanga Bolt | ||
Sun Jul 15 2018 20:07 | 1st = 4 Stanga Bolt 2nd = 6 Cairnlea Buster 3rd = 1 Bye Felicia 4th = 2 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Audacious Bell | ||
Sun Jul 15 2018 20:04 | 1st = 1 Audacious Bell 2nd = 7 Sissos Joy 3rd = 4 Inside Game 4th = 2 Quick Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Temerity | ||
Sun Jul 15 2018 19:58 | 1st = 1 Temerity 2nd = 4 Meehan Sox 3rd = 6 Litt Up 4th = 3 Waltharius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Evies Angel | ||
Sun Jul 15 2018 19:54 | 1st = 6 Evies Angel 2nd = 2 Corys Diamond 3rd = 3 Lady Olivia 4th = 5 Buddy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 9 Junk Yard Kylie | ||
Sun Jul 15 2018 19:46 | 1st = 9 Junk Yard Kylie 2nd = 3 Never Fear 3rd = 4 Jetmag Sally 4th = 2 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Lakeview Grace | ||
Sun Jul 15 2018 19:42 | 1st = 5 Lakeview Grace 2nd = 3 Velocity Anifrid 3rd = 8 Sapphire Power 4th = 4 Dream Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Aston Groucho | ||
Sun Jul 15 2018 19:38 | 1st = 5 Aston Groucho 2nd = 1 Mulga Jack 3rd = 7 Black Antico 4th = 8 Allen Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Solo Dancer | ||
Sun Jul 15 2018 19:34 | 1st = 8 Solo Dancer 2nd = 6 Jeannie Dreaming 3rd = 9 Fabulous Bill 4th = 3 Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Joe Man | ||
Sun Jul 15 2018 19:30 | 1st = 1 Joe Man 2nd = 8 Mauritian Dynamo 3rd = 5 Pontypiari 4th = 4 Quintus Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Big Flood | ||
Sun Jul 15 2018 19:22 | 1st = 8 Big Flood 2nd = 7 Feikuai George 3rd = 3 Ice Cool Kaedyn 4th = 6 Audacious Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Long Gully Robbi | ||
Sun Jul 15 2018 19:19 | 1st = 2 Long Gully Robbi 2nd = 3 Garry Mcbain 3rd = 4 Leachwood Lass 4th = 6 Aussie Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Illawong Cowgirl | ||
Sun Jul 15 2018 19:11 | 1st = 7 Illawong Cowgirl 2nd = 3 Diamond Sand 3rd = 6 Missed Control 4th = 1 Captains Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 1 Bombay Rock | ||
Sun Jul 15 2018 19:07 | 1st = 1 Bombay Rock 2nd = 10 Sunrise Ali 3rd = 6 Ping Pong Summer 4th = 7 Vunivalu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Riviera Cruz | ||
Sun Jul 15 2018 19:03 | 1st = 1 Riviera Cruz 2nd = 5 Zipping Nitro 3rd = 2 Adherent 4th = 6 Samsonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Dunkirk | ||
Sun Jul 15 2018 18:59 | 1st = 6 Dunkirk 2nd = 8 Jeannie Shiraz 3rd = 3 Lochey Swift 4th = 2 Leggian Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Crazy Emjay | ||
Sun Jul 15 2018 18:52 | 1st = 4 Crazy Emjay 2nd = 8 Fonic Lass 3rd = 1 Show Bekim 4th = 6 Cometron Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 3 Hillbert | ||
Sun Jul 15 2018 18:48 | 1st = 3 Hillbert 2nd = 2 Hayan Lad 3rd = 4 Nobel Suspect 4th = 5 Ronboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 7 Aint No Luck | ||
Sun Jul 15 2018 18:45 | 1st = 7 Aint No Luck 2nd = 2 Sweet Crystal 3rd = 8 Wildoaks Icon 4th = 6 Quick Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Bernardo | ||
Sun Jul 15 2018 18:36 | 1st = 1 Bernardo 2nd = 7 Fully Loaded 3rd = 2 Petadale 4th = 4 Demand A Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Dream Breaker | ||
Sun Jul 15 2018 18:32 | 1st = 4 Dream Breaker 2nd = 1 Bit Of Fun 3rd = 8 Victa Kylie 4th = 2 Rapidfire Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Mr See Us | ||
Sun Jul 15 2018 18:29 | 1st = 1 Mr See Us 2nd = 2 Hay You Fella 3rd = 8 Fake News 4th = 3 Oracle Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Mudrush | ||
Sun Jul 15 2018 18:26 | 1st = 8 Mudrush 2nd = 3 Mileeka 3rd = 4 Zambora Queenie 4th = 5 Choice Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Equilibrium | ||
Sun Jul 15 2018 18:17 | 1st = 7 Equilibrium 2nd = 5 Bolta Neveelk 3rd = 8 Miss Sweet Pea 4th = 1 Bejarano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 3 Omerta | ||
Sun Jul 15 2018 18:13 | 1st = 3 Omerta 2nd = 6 Aluminize 3rd = 1 Its Dynamite 4th = 5 Chantego Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Long Gully Leo | ||
Sun Jul 15 2018 18:10 | 1st = 1 Long Gully Leo 2nd = 4 Aston Fabio 3rd = 2 Crazy Claire 4th = 3 Goose Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Shadow Court | ||
Sun Jul 15 2018 18:02 | 1st = 2 Shadow Court 2nd = 5 Islas Ivy 3rd = 7 Nacho Grande 4th = 3 Fanta Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 2 Zamlee Magic | ||
Sun Jul 15 2018 17:58 | 1st = 2 Zamlee Magic 2nd = 3 Jacky Shannon 3rd = 6 Matilda Road 4th = 1 Cairnlea Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Tahlias Diamond | ||
Sun Jul 15 2018 17:54 | 1st = 4 Tahlias Diamond 2nd = 8 Dobre 3rd = 7 Alexagal 4th = 1 Wadelock Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Emerley Mine | ||
Sun Jul 15 2018 17:50 | 1st = 8 Emerley Mine 2nd = 2 Breemelia Swift 3rd = 5 Aiming 4th = 1 Flying Ellen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Tejays Magic | ||
Sun Jul 15 2018 17:42 | 1st = 8 Tejays Magic 2nd = 7 Indian Ruby 3rd = 5 Key Factor 4th = 6 Hope Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Coco Spectre | ||
Sun Jul 15 2018 17:39 | 1st = 2 Coco Spectre 2nd = 4 Surfonic Gold 3rd = 8 Dr Kestrel 4th = 6 Three Scoops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 The Delorean | ||
Sun Jul 15 2018 17:38 | 1st = 2 The Delorean 2nd = 7 Yeah Yeah Yeah 3rd = 8 Dont Speed 4th = 3 Booma Lacka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Canterbury | ||
Sun Jul 15 2018 17:35 | 1st = 8 Canterbury 2nd = 5 Cosa Bona 3rd = 7 Gee Dalton 4th = 3 Doble Estandar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Minacious | ||
Sun Jul 15 2018 17:27 | 1st = 7 Minacious 2nd = 5 Abuzz 3rd = 1 More Than Black 4th = 4 Hayride Florent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Quaker State | ||
Sun Jul 15 2018 17:24 | 1st = 5 Quaker State 2nd = 2 Tada Again 3rd = 3 Sunburnt Swampy 4th = 7 Tight Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 Mighty Hazza | ||
Sun Jul 15 2018 17:17 | 1st = 7 Mighty Hazza 2nd = 4 Full Tilt 3rd = 8 Annasay 4th = 1 Steves Uggboot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Ichiban Fairy | ||
Sun Jul 15 2018 17:14 | 1st = 8 Ichiban Fairy 2nd = 6 Piccolo Fratello 3rd = 1 Little Miss Vip 4th = 7 Diamond Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 1 Noir De Rue | ||
Sun Jul 15 2018 17:05 | 1st = 1 Noir De Rue 2nd = 6 Oorah 3rd = 3 Song Of War 4th = 2 Decoy Noxious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Dyna Zad | ||
Sun Jul 15 2018 16:55 | 1st = 4 Dyna Zad 2nd = 2 Mahi Indian 3rd = 3 Waikiki Creek 4th = 6 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Im Giggling Now | ||
Sun Jul 15 2018 16:50 | 1st = 5 Im Giggling Now 2nd = 2 My Uncle Bob 3rd = 1 Kireina 4th = 8 Perfect Piper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 10 - 7 Aerospeed | ||
Sun Jul 15 2018 16:45 | 1st = 7 Aerospeed 2nd = 2 Little Bita Spunk 3rd = 9 Moscow Red 4th = 1 Arties Dreamwinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 11 Roll With Rocky | ||
Sun Jul 15 2018 16:40 | 1st = 11 Roll With Rocky 2nd = 10 The Hervey Bay 3rd = 3 Illawong Phillipa 4th = 1 Bit Of A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Cinzia | ||
Sun Jul 15 2018 16:37 | 1st = 6 Cinzia 2nd = 2 Divisional 3rd = 1 Faolan 4th = 7 Real Elusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Miriam | ||
Sun Jul 15 2018 16:36 | 1st = 7 Miriam 2nd = 1 Silvio Dante 3rd = 3 Nimble Foot 4th = 8 Geopark Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 11 Karma Bell | ||
Sun Jul 15 2018 16:33 | 1st = 11 Karma Bell 2nd = 9 Slurpin Turpin 3rd = 5 Bantry 4th = 3 Peabody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 1 King Tomlola | ||
Sun Jul 15 2018 16:30 | 1st = 1 King Tomlola 2nd = 5 Concessions 3rd = 6 Stradazzle 4th = 7 Lifeline Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 11 Pump The Brakes | ||
Sun Jul 15 2018 16:24 | 1st = 11 Pump The Brakes 2nd = 6 Modern Maestro 3rd = 7 Karinya Mully 4th = 4 Remember Kaiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 9 - 7 Mississippi Grind | ||
Sun Jul 15 2018 16:20 | 1st = 7 Mississippi Grind 2nd = 4 Aislinn 3rd = 2 Race The Wind 4th = 3 Tough Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Gateway To Eden | ||
Sun Jul 15 2018 16:17 | 1st = 3 Gateway To Eden 2nd = 1 Mcneo 3rd = 4 Tristan Cannon 4th = 6 My Names David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 1 Ill Miss You | ||
Sun Jul 15 2018 16:15 | 1st = 1 Ill Miss You 2nd = 7 Fencourt 3rd = 11 Court Appeal 4th = 10 Prince Coureuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 3 Labuan Star | ||
Sun Jul 15 2018 16:10 | 1st = 3 Labuan Star 2nd = 8 Lord Barrington 3rd = 6 Gibbon 4th = 1 Got The Goss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 6 Into You | ||
Sun Jul 15 2018 16:05 | 1st = 6 Into You 2nd = 5 Mystic Castle 3rd = 3 Rocknroll Gold 4th = 4 Feel The Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Flamin Mogul | ||
Sun Jul 15 2018 16:02 | 1st = 1 Flamin Mogul 2nd = 5 Sequalos Spirit 3rd = 2 Witness 4th = 7 Tay Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 1 Welcome Shadow | ||
Sun Jul 15 2018 15:58 | 1st = 1 Welcome Shadow 2nd = 3 Astrophobia 3rd = 6 Smartravella 4th = 5 Quirky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Midnight Starlet | ||
Sun Jul 15 2018 15:55 | 1st = 1 Midnight Starlet 2nd = 4 Shanlyn Magic 3rd = 7 Over And Away 4th = 2 Eminence Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 6 Ramified | ||
Sun Jul 15 2018 15:52 | 1st = 6 Ramified 2nd = 8 Summer Sprite 3rd = 2 Banjo Lass 4th = 1 Blitz And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 6 Savona Sunset | ||
Sun Jul 15 2018 15:50 | 1st = 6 Savona Sunset 2nd = 4 Contemplate 3rd = 7 Yesteryear 4th = 1 Soviet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 2 The Only Child | ||
Sun Jul 15 2018 15:47 | 1st = 2 The Only Child 2nd = 4 Glenferrie Crest 3rd = 5 Montana Beach 4th = 6 Sprockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 5 Speedonova | ||
Sun Jul 15 2018 15:45 | 1st = 5 Speedonova 2nd = 2 Kool Kash 3rd = 3 Westerly Haze 4th = 4 Magwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 2 Getemhel | ||
Sun Jul 15 2018 15:40 | 1st = 2 Getemhel 2nd = 7 Oracabessa 3rd = 8 Uzayli 4th = 1 Emaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Federal Agent | ||
Sun Jul 15 2018 15:39 | 1st = 1 Federal Agent 2nd = 7 Mepunga Laser 3rd = 4 Sprint Tee 4th = 3 Especial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 5 Zamex | ||
Sun Jul 15 2018 15:35 | 1st = 5 Zamex 2nd = 10 Landmarks 3rd = 12 Power Receiver 4th = 4 Red Letter Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 6 Omy Son | ||
Sun Jul 15 2018 15:30 | 1st = 6 Omy Son 2nd = 1 Eoghan Omaille 3rd = 7 Yankee Commando 4th = 3 Express Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Jans Star | ||
Sun Jul 15 2018 15:27 | 1st = 2 Jans Star 2nd = 1 Cryers Harper 3rd = 7 Osanna 4th = 4 Sweet Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Hingus Rose | ||
Sun Jul 15 2018 15:27 | 1st = 2 Hingus Rose 2nd = 5 Overlap 3rd = 6 Weekend Saga 4th = 3 Son Of A Brut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 5 Tahgeo Jay | ||
Sun Jul 15 2018 15:23 | 1st = 5 Tahgeo Jay 2nd = 3 Saturday Skies 3rd = 2 High Limit 4th = 4 Thidwick The Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 4 Sammy Seelster | ||
Sun Jul 15 2018 15:22 | 1st = 4 Sammy Seelster 2nd = 2 Hey Suzie 3rd = 7 Harley James 4th = 3 The Kiss Principle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Dashing Weetbix | ||
Sun Jul 15 2018 15:19 | 1st = 2 Dashing Weetbix 2nd = 3 Miles Per Gallon 3rd = 4 Mr Moonlight 4th = 5 Chill Out Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Zidane | ||
Sun Jul 15 2018 15:15 | 1st = 4 Zidane 2nd = 1 Clifton County 3rd = 7 Whanau Force 4th = 5 Painted Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 10 Zedinator | ||
Sun Jul 15 2018 15:10 | 1st = 10 Zedinator 2nd = 8 Big Bad Baz 3rd = 4 Rakovsky 4th = 5 Kothu Rotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Hard Call | ||
Sun Jul 15 2018 15:06 | 1st = 4 Hard Call 2nd = 3 Baurna Sal 3rd = 8 Rampaging Rick 4th = 7 Design A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 2 Epidexios | ||
Sun Jul 15 2018 15:05 | 1st = 2 Epidexios 2nd = 8 Platinum Magic 3rd = 11 Bian Hard 4th = 1 Beautiful Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Choconi | ||
Sun Jul 15 2018 15:00 | 1st = 4 Choconi 2nd = 9 Peak Hill 3rd = 8 Onset 4th = 13 Taikun Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Yoda | ||
Sun Jul 15 2018 14:57 | 1st = 5 Yoda 2nd = 7 Primed Engine 3rd = 1 Zipping Oliver 4th = 4 In The Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 6 Illawong Maestro | ||
Sun Jul 15 2018 14:54 | 1st = 6 Illawong Maestro 2nd = 5 Celestial Trekker 3rd = 4 Baccarat 4th = 3 Cest La Classe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Bereluke | ||
Sun Jul 15 2018 14:51 | 1st = 8 Bereluke 2nd = 7 Azumi Spice 3rd = 5 Chilly Kiss 4th = 6 Frac Geek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 6 If Hes Lucky | ||
Sun Jul 15 2018 14:49 | 1st = 6 If Hes Lucky 2nd = 11 Feelin Foxy 3rd = 5 Tulhurst Terror 4th = 7 Elegant Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 Liu Bei | ||
Sun Jul 15 2018 14:47 | 1st = 4 Liu Bei 2nd = 6 Gem Of The Lochs 3rd = 2 Hi Fiver 4th = 10 My Delilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Meehan Rosie | ||
Sun Jul 15 2018 14:44 | 1st = 6 Meehan Rosie 2nd = 1 Renegade 3rd = 7 Rocky Rooster 4th = 10 Spazzy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 3 Rock With You | ||
Sun Jul 15 2018 14:40 | 1st = 3 Rock With You 2nd = 6 Rivage 3rd = 11 Manning Road 4th = 7 Dandre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 8 Little Red Shoes | ||
Sun Jul 15 2018 14:35 | 1st = 8 Little Red Shoes 2nd = 1 Military Academy 3rd = 3 Bels Boy 4th = 2 Marrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Rocket Tears | ||
Sun Jul 15 2018 14:34 | 1st = 2 Rocket Tears 2nd = 6 Cranberry Miss 3rd = 1 Maximum Brew 4th = 7 Miss Terindah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 6 Scouting Around | ||
Sun Jul 15 2018 14:30 | 1st = 6 Scouting Around 2nd = 8 Greenmount Lass 3rd = 3 Rougeau 4th = 9 Purple Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Kolora Posie | ||
Sun Jul 15 2018 14:27 | 1st = 4 Kolora Posie 2nd = 5 Paraphernalia 3rd = 3 Ben Nevis 4th = 1 Solitary Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 13 Pajados | ||
Sun Jul 15 2018 14:25 | 1st = 13 Pajados 2nd = 1 Dia Vernon 3rd = 3 Five Spices 4th = 5 Guided |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Sobered Up | ||
Sun Jul 15 2018 14:22 | 1st = 1 Sobered Up 2nd = 8 Subscapularis 3rd = 2 Djarragun 4th = 7 Porschas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 1 Can I Be A Lady | ||
Sun Jul 15 2018 14:19 | 1st = 1 Can I Be A Lady 2nd = 6 Soldtoyoulady 3rd = 9 Write About Her 4th = 7 Mammals Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Pretty Sensation | ||
Sun Jul 15 2018 14:19 | 1st = 4 Pretty Sensation 2nd = 7 Shakey Coconut 3rd = 2 Bula Bang Bang 4th = 3 Pandaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 5 Undaliner | ||
Sun Jul 15 2018 14:14 | 1st = 5 Undaliner 2nd = 4 I Hope Ican 3rd = 3 Run Rabbit Run 4th = 6 Ears Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Lonhro Magic | ||
Sun Jul 15 2018 14:10 | 1st = 6 Lonhro Magic 2nd = 3 Writtinko 3rd = 8 Single Lass 4th = 1 Coonowrin Silky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Azumi Ryder | ||
Sun Jul 15 2018 14:09 | 1st = 1 Azumi Ryder 2nd = 7 Bushmans Mate 3rd = 4 Bourne Blackjack 4th = 6 Verev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Oceans Fourteen | ||
Sun Jul 15 2018 14:05 | 1st = 1 Oceans Fourteen 2nd = 7 Mercy Street 3rd = 11 Room To Rhyme 4th = 14 Walloon Region |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 13 Classie Reactor | ||
Sun Jul 15 2018 14:04 | 1st = 13 Classie Reactor 2nd = 6 Mr Midnight 3rd = 4 Hes Fast And Furious 4th = 5 Its A Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 6 Etheridge | ||
Sun Jul 15 2018 14:00 | 1st = 6 Etheridge 2nd = 8 Rebeccas Quest 3rd = 4 Meale 4th = 9 Miss Breffni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Acey Boy | ||
Sun Jul 15 2018 13:59 | 1st = 2 Acey Boy 2nd = 10 Zambora Andy 3rd = 1 Big Deal 4th = 8 Soeztoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 1 Century Arrow | ||
Sun Jul 15 2018 13:55 | 1st = 1 Century Arrow 2nd = 2 Braccenby 3rd = 9 Kenfromthebar 4th = 4 Somerset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 My Victoria | ||
Sun Jul 15 2018 13:53 | 1st = 7 My Victoria 2nd = 1 Dewana No Secret 3rd = 8 Creative Playboy 4th = 4 Chill Out Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 8 Fleeting Princess | ||
Sun Jul 15 2018 13:50 | 1st = 8 Fleeting Princess 2nd = 2 Hologram 3rd = 4 Moringas Hiemie 4th = 3 Last Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 6 Snoop Stride | ||
Sun Jul 15 2018 13:45 | 1st = 6 Snoop Stride 2nd = 3 Laser In Flight 3rd = 2 Big Bill 4th = 4 Fundamental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Rising Girl | ||
Sun Jul 15 2018 13:43 | 1st = 4 Rising Girl 2nd = 7 Cryers Jed 3rd = 8 Like A Rocket 4th = 1 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 6 Yourgottabelucky | ||
Sun Jul 15 2018 13:39 | 1st = 6 Yourgottabelucky 2nd = 5 Gypsy Hustler 3rd = 7 Dynamic Ruler 4th = 3 Midnight Rattler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Darbadar | ||
Sun Jul 15 2018 13:35 | 1st = 2 Darbadar 2nd = 4 Travistee 3rd = 9 Daresay 4th = 5 Elvison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Eye Got It | ||
Sun Jul 15 2018 13:34 | 1st = 6 Eye Got It 2nd = 4 Unfakeable 3rd = 7 Shakey Cougar 4th = 5 Weeona Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 9 The Closer | ||
Sun Jul 15 2018 13:30 | 1st = 9 The Closer 2nd = 10 Wild Flyer 3rd = 1 Angel 4th = 5 Ladymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 2 Flyinova | ||
Sun Jul 15 2018 13:29 | 1st = 2 Flyinova 2nd = 10 Trouble Giero 3rd = 8 Beyond the Horizon 4th = 7 Trick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Theos Thunder | ||
Sun Jul 15 2018 13:26 | 1st = 1 Theos Thunder 2nd = 2 Ballet Creek 3rd = 4 Bungaloo Thor 4th = 8 Jeanies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 7 Brown Thomas | ||
Sun Jul 15 2018 13:25 | 1st = 7 Brown Thomas 2nd = 6 Aggarwal 3rd = 4 Frugal 4th = 8 Our Celtic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 13 Bedrock Dreams | ||
Sun Jul 15 2018 13:20 | 1st = 13 Bedrock Dreams 2nd = 8 Effortless Opera 3rd = 7 Gee Gees Cricket 4th = 4 Newts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Jet Blaster | ||
Sun Jul 15 2018 13:18 | 1st = 8 Jet Blaster 2nd = 6 Startron 3rd = 2 Meehan Blue 4th = 7 Avatar Minty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Lope De Lope | ||
Sun Jul 15 2018 13:15 | 1st = 3 Lope De Lope 2nd = 7 Light Motion 3rd = 2 Presscott 4th = 1 Melted Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 All About Lexy | ||
Sun Jul 15 2018 13:10 | 1st = 1 All About Lexy 2nd = 3 Young Cambo 3rd = 5 Trendy Art 4th = 9 Gigantic Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Hit The Runway | ||
Sun Jul 15 2018 13:08 | 1st = 4 Hit The Runway 2nd = 1 Good Yarn 3rd = 8 Emily As 4th = 6 Blanko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 5 Heavens Showgirl | ||
Sun Jul 15 2018 13:04 | 1st = 5 Heavens Showgirl 2nd = 2 Rakiura Rock 3rd = 1 Rock On Playboy 4th = 4 Diamond Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Red Balter | ||
Sun Jul 15 2018 13:00 | 1st = 3 Red Balter 2nd = 6 Rothford 3rd = 2 Debonair Des 4th = 10 Rock Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Lonnie Mach | ||
Sun Jul 15 2018 12:59 | 1st = 8 Lonnie Mach 2nd = 2 Challis Annie 3rd = 10 Shazzas Gift 4th = 5 Mr Delahoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 1 Arty Lucas | ||
Sun Jul 15 2018 12:55 | 1st = 1 Arty Lucas 2nd = 12 Rock Dove 3rd = 5 Kiwi Showgirl 4th = 9 Firstclass Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 7 Si Si Senor | ||
Sun Jul 15 2018 12:54 | 1st = 7 Si Si Senor 2nd = 16 Boomer Bailey 3rd = 9 Bound To Impress 4th = 2 Flamboyant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Dusty Pearl | ||
Sun Jul 15 2018 12:51 | 1st = 1 Dusty Pearl 2nd = 6 Go Saints 3rd = 4 Chelsea Champ 4th = 8 Bungaloo Jedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 7 Scratches | ||
Sun Jul 15 2018 12:50 | 1st = 7 Scratches 2nd = 3 Whangamata 3rd = 8 Tavisfaction 4th = 1 Aeecee Delighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 11 Magic Waler | ||
Sun Jul 15 2018 12:45 | 1st = 11 Magic Waler 2nd = 7 Emsgem 3rd = 5 Swinley Forest 4th = 1 Emmceeoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 3 Colonel Shannon | ||
Sun Jul 15 2018 12:41 | 1st = 3 Colonel Shannon 2nd = 7 Alta Downs 3rd = 9 Write Time 4th = 5 Mendoza Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 Ilia | ||
Sun Jul 15 2018 12:40 | 1st = 4 Ilia 2nd = 1 Finne Realta 3rd = 2 Not A Princess 4th = 3 Yes Oui Si |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Hot Jean | ||
Sun Jul 15 2018 12:37 | 1st = 1 Hot Jean 2nd = 7 Mallard 3rd = 3 Johnnie Red 4th = 5 Trouper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Hill Top Hood | ||
Sun Jul 15 2018 12:34 | 1st = 1 Hill Top Hood 2nd = 4 Azumi Spirit 3rd = 8 Lika Missile 4th = 2 Little Lina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Mr Strachan | ||
Sun Jul 15 2018 12:25 | 1st = 2 Mr Strachan 2nd = 5 Our Jamaica 3rd = 4 Seductive Dream 4th = 3 Downloading |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 10 Sollevare | ||
Sun Jul 15 2018 12:20 | 1st = 10 Sollevare 2nd = 3 Proprius 3rd = 8 The Banana Stand 4th = 6 Red Jewel Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 2 Sans Le Sou | ||
Sun Jul 15 2018 12:19 | 1st = 2 Sans Le Sou 2nd = 7 Miss Big 3rd = 4 Selena Franco 4th = 9 Shezacullengirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 9 Kalahari Sands | ||
Sun Jul 15 2018 12:16 | 1st = 9 Kalahari Sands 2nd = 4 Rhomboid 3rd = 1 Pinciotti 4th = 8 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 4 All Ours | ||
Sun Jul 15 2018 12:15 | 1st = 4 All Ours 2nd = 3 The Mont 3rd = 1 Dont Judge Me 4th = 6 The Sprooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 1 Gee Gees Saint Nik | ||
Sun Jul 15 2018 12:10 | 1st = 1 Gee Gees Saint Nik 2nd = 14 Mountain Music 3rd = 5 Push Pause 4th = 12 Blackberry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Mayor Digby | ||
Sun Jul 15 2018 11:58 | 1st = 3 Mayor Digby 2nd = 8 Superior Bont 3rd = 5 Sky Flix 4th = 2 Got It Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 11 Think Were Due | ||
Sun Jul 15 2018 11:50 | 1st = 11 Think Were Due 2nd = 5 The Gatting Ball 3rd = 7 Vellaspride 4th = 9 Will And Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 4 Sir Fortune | ||
Sun Jul 15 2018 11:44 | 1st = 4 Sir Fortune 2nd = 6 Franco Riot 3rd = 3 Our Burling 4th = 12 Stately |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Cobber Victorem | ||
Sun Jul 15 2018 11:40 | 1st = 8 Cobber Victorem 2nd = 3 Superior Joyce 3rd = 2 Full Moon 4th = 6 Our China Plate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 3 Underplay | ||
Sun Jul 15 2018 11:35 | 1st = 3 Underplay 2nd = 6 Jacques 3rd = 4 Concentrate 4th = 5 Spihro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Ear We Come | ||
Sun Jul 15 2018 11:17 | 1st = 7 Ear We Come 2nd = 3 Doorkeeper 3rd = 1 Cheeky Cindy 4th = 5 Ryder Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 2 Heavenly Love | ||
Sun Jul 15 2018 11:09 | 1st = 2 Heavenly Love 2nd = 4 Chief of Staff 3rd = 6 One Yankee Ginga 4th = 14 Majestic Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 9 Almapa Gallucci | ||
Sun Jul 15 2018 11:01 | 1st = 9 Almapa Gallucci 2nd = 7 Tomac Buzzard 3rd = 6 Missy Meghan 4th = 2 House Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 10 Flyin Milly Mac | ||
Sun Jul 15 2018 10:40 | 1st = 10 Flyin Milly Mac 2nd = 1 Gotta Party Doll 3rd = 4 Zippidy Doodah 4th = 5 Dont Tell Ange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 4 Louis Moss | ||
Sun Jul 15 2018 10:10 | 1st = 4 Louis Moss 2nd = 1 Sunrise Spur 3rd = 8 Noble Mistress 4th = 9 Rogie Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Winsome Jackie | ||
Sun Jul 15 2018 0:44 | 1st = 1 Winsome Jackie 2nd = 2 No Added Sugar 3rd = 4 Infrared Moment 4th = 8 Goodbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Hello Im Steelo | ||
Sun Jul 15 2018 0:26 | 1st = 6 Hello Im Steelo 2nd = 4 Crafty Rama 3rd = 10 Need More Coin 4th = 5 Accountability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Ren Monelli | ||
Sun Jul 15 2018 0:09 | 1st = 7 Ren Monelli 2nd = 5 Humble 3rd = 1 Hotshot Monelli 4th = 8 Young Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Tango Dancer | ||
Fri Jun 15 2018 23:56 | 1st = 2 Tango Dancer 2nd = 1 Ideal Grace 3rd = 4 Yankee Parker 4th = 5 Objective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 6 Bettor Aim | ||
Fri Jun 15 2018 23:50 | 1st = 6 Bettor Aim 2nd = 8 Jack Mac 3rd = 2 Antero 4th = 4 Itsnotova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Running For Two | ||
Fri Jun 15 2018 23:31 | 1st = 8 Running For Two 2nd = 3 Midnight Rama 3rd = 5 Jamaica The Fun 4th = 1 Billy Brass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Shes Turbo Charged | ||
Fri Jun 15 2018 23:20 | 1st = 1 Shes Turbo Charged 2nd = 5 Gotta Go Gabbana 3rd = 10 Auctioneers Elsu 4th = 4 Im Stylish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Zafonic Force | ||
Fri Jun 15 2018 23:16 | 1st = 5 Zafonic Force 2nd = 1 Leonard Monelli 3rd = 2 Jaraig Cruiser 4th = 7 Eiger Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Yunderup Tank | ||
Fri Jun 15 2018 22:57 | 1st = 5 Yunderup Tank 2nd = 7 Supreme Ollie 3rd = 1 Owl Perfect 4th = 2 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Harry Haich | ||
Fri Jun 15 2018 22:52 | 1st = 5 Harry Haich 2nd = 2 Lucky Sensation 3rd = 4 War Club 4th = 6 Fight Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 7 One Impression | ||
Fri Jun 15 2018 22:39 | 1st = 7 One Impression 2nd = 3 Cohens Dream 3rd = 1 Always Late 4th = 5 Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Herkle Li | ||
Fri Jun 15 2018 22:33 | 1st = 5 Herkle Li 2nd = 8 Wayno 3rd = 7 Uranium 4th = 6 Trump Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Jacksons Girl | ||
Fri Jun 15 2018 22:30 | 1st = 4 Jacksons Girl 2nd = 2 Tiggerlong Ring 3rd = 3 Right Said Frank 4th = 1 Winlock Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 8 Heza Fusion | ||
Fri Jun 15 2018 22:24 | 1st = 8 Heza Fusion 2nd = 7 Beaky Blue 3rd = 6 Grand Diva 4th = 2 Mitch Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Lord Willoughby | ||
Fri Jun 15 2018 22:22 | 1st = 7 Lord Willoughby 2nd = 8 Im Master Charlie 3rd = 5 Better Scoot 4th = 1 Major Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Rapid Trigga | ||
Fri Jun 15 2018 22:18 | 1st = 8 Rapid Trigga 2nd = 5 Good Pal 3rd = 4 Amys Will 4th = 3 Miss Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Doc Hudson | ||
Fri Jun 15 2018 22:08 | 1st = 1 Doc Hudson 2nd = 7 Mamma Monelli 3rd = 3 Mephitidae 4th = 2 Iridium Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Kouta Gold | ||
Fri Jun 15 2018 22:05 | 1st = 3 Kouta Gold 2nd = 1 Winlock Strecker 3rd = 4 Madam Butterfly 4th = 8 Jar Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Jacobite Dougie | ||
Fri Jun 15 2018 22:01 | 1st = 1 Jacobite Dougie 2nd = 8 Myrniong Smello 3rd = 3 Katie Taro 4th = 6 Hoppy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 11 - 4 Iona Spider | ||
Fri Jun 15 2018 22:00 | 1st = 4 Iona Spider 2nd = 5 Law Legend 3rd = 8 The Majestic 4th = 2 Antiope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Dolly Street | ||
Fri Jun 15 2018 21:58 | 1st = 8 Dolly Street 2nd = 3 Gabby Gabe 3rd = 1 Adrians Gold 4th = 6 Uschi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Fled | ||
Fri Jun 15 2018 21:52 | 1st = 2 Fled 2nd = 6 Corona Monelli 3rd = 1 Gunnas Lady 4th = 4 Minotaur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Veiled Secret | ||
Fri Jun 15 2018 21:50 | 1st = 5 Veiled Secret 2nd = 4 Infinite Symbol 3rd = 7 The War Nurse 4th = 1 Cott Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Slingshot Maxi | ||
Fri Jun 15 2018 21:48 | 1st = 4 Slingshot Maxi 2nd = 2 Brake Drum 3rd = 5 Saintly Jack 4th = 8 Amor Vincit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 She Loves Sugar | ||
Fri Jun 15 2018 21:45 | 1st = 4 She Loves Sugar 2nd = 8 Tyler Keeping 3rd = 6 Kyles Revenge 4th = 7 Zena Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Love You More | ||
Fri Jun 15 2018 21:38 | 1st = 6 Love You More 2nd = 4 Bucks Future 3rd = 9 Night Code 4th = 7 Iwo Jima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Madeline Keeping | ||
Fri Jun 15 2018 21:31 | 1st = 5 Madeline Keeping 2nd = 6 Stockton 3rd = 7 Panchorama 4th = 1 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 1 Casting Shadow | ||
Fri Jun 15 2018 21:30 | 1st = 1 Casting Shadow 2nd = 7 Tiger Courage 3rd = 5 Nationaldraft 4th = 2 Lets Go There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Milky Jones | ||
Fri Jun 15 2018 21:28 | 1st = 1 Milky Jones 2nd = 4 Exonerated 3rd = 7 Cruisys Rose 4th = 8 Manzeene Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 6 Should Of Listen | ||
Fri Jun 15 2018 21:25 | 1st = 6 Should Of Listen 2nd = 8 Bogan Flash 3rd = 2 Shes Kelly 4th = 7 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Franco Edward | ||
Fri Jun 15 2018 21:20 | 1st = 1 Franco Edward 2nd = 7 Shockwave 3rd = 9 Its Rock And Roll 4th = 6 The Embezzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Nanas Habit | ||
Fri Jun 15 2018 21:17 | 1st = 4 Nanas Habit 2nd = 1 Dyna Danna 3rd = 7 Ella Enchanted 4th = 8 Costin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Shinboner Spirit | ||
Fri Jun 15 2018 21:11 | 1st = 2 Shinboner Spirit 2nd = 3 Zamazan 3rd = 6 Jacenko 4th = 9 Dark Beyond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 5 Roll Out | ||
Fri Jun 15 2018 21:10 | 1st = 5 Roll Out 2nd = 6 Emm Aye Dee 3rd = 2 Kyalla Playboy 4th = 7 Lenas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Slingshot Hammer | ||
Fri Jun 15 2018 21:08 | 1st = 4 Slingshot Hammer 2nd = 1 Raine Allen 3rd = 3 Bears Legacy 4th = 2 Arnie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 7 Washies Chance | ||
Fri Jun 15 2018 21:06 | 1st = 7 Washies Chance 2nd = 2 Another Swinger 3rd = 8 Remember Joe 4th = 5 Jeans Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 My Dixie | ||
Fri Jun 15 2018 21:05 | 1st = 6 My Dixie 2nd = 1 Silver Keeping 3rd = 4 Frosted 4th = 5 Lucky Thirteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 7 Dearest | ||
Fri Jun 15 2018 21:00 | 1st = 7 Dearest 2nd = 8 Mach Diva 3rd = 4 Our Safari Sun 4th = 9 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Holster Culprit | ||
Fri Jun 15 2018 20:58 | 1st = 2 Holster Culprit 2nd = 7 Zipping Biddy 3rd = 3 Midnight On Fire 4th = 1 Jayasuria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Tegan Rose | ||
Fri Jun 15 2018 20:52 | 1st = 6 Tegan Rose 2nd = 7 Triple Crown Blu 3rd = 4 Jets Star 4th = 8 Outa Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Bettors Fire | ||
Fri Jun 15 2018 20:50 | 1st = 1 Bettors Fire 2nd = 6 The Bucket List 3rd = 2 Tommy Be Good 4th = 5 Galactic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Angel Dash | ||
Fri Jun 15 2018 20:48 | 1st = 4 Angel Dash 2nd = 1 Limburg Gunna 3rd = 6 Tahleia Brae 4th = 8 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Total Reality | ||
Fri Jun 15 2018 20:45 | 1st = 8 Total Reality 2nd = 5 Mia Mia Mimi 3rd = 2 Arrogant Leo 4th = 6 Ellkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 10 Whosaginger | ||
Fri Jun 15 2018 20:40 | 1st = 10 Whosaginger 2nd = 11 Dreaming Gypsy 3rd = 2 Protect My Shadow 4th = 8 Lettuceonthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Henley Bale | ||
Fri Jun 15 2018 20:38 | 1st = 6 Henley Bale 2nd = 2 Nino De Oro 3rd = 1 Rockstar Steffi 4th = 5 Starzsa Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 5 Seeled And Sinfull | ||
Fri Jun 15 2018 20:35 | 1st = 5 Seeled And Sinfull 2nd = 4 Mcadem 3rd = 1 Betterthanfetta 4th = 2 Jackson Neptune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Jilliby Kung Fu | ||
Fri Jun 15 2018 20:30 | 1st = 7 Jilliby Kung Fu 2nd = 4 Wrappers Delight 3rd = 3 Yerrington Bob 4th = 10 Animated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Zipping Diva | ||
Fri Jun 15 2018 20:28 | 1st = 1 Zipping Diva 2nd = 3 Janali 3rd = 8 Dyna Gabba 4th = 5 Counting Pennies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Davey | ||
Fri Jun 15 2018 20:25 | 1st = 1 Davey 2nd = 4 Queen Taro 3rd = 3 Total Refusal 4th = 2 Jacobite Jye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 4 Bettor Step Aside | ||
Fri Jun 15 2018 20:24 | 1st = 4 Bettor Step Aside 2nd = 3 Magilligan Point 3rd = 5 Dance Time 4th = 6 Royal Bengal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Whozideawasthis | ||
Fri Jun 15 2018 20:20 | 1st = 9 Whozideawasthis 2nd = 12 Major Catastrophe 3rd = 8 Lets Chase The Dream 4th = 2 Dodolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Mallee Chas | ||
Fri Jun 15 2018 20:18 | 1st = 2 Mallee Chas 2nd = 9 Buenos Tiempos 3rd = 5 Despicable Bella 4th = 3 Harung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 9 Saucy Dreams | ||
Fri Jun 15 2018 20:10 | 1st = 9 Saucy Dreams 2nd = 5 Mozzarella 3rd = 7 Lauriston Dash 4th = 1 Running On Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Schatzie Armo | ||
Fri Jun 15 2018 20:08 | 1st = 7 Schatzie Armo 2nd = 6 Zelzer Allen 3rd = 5 Kalani Hagen 4th = 1 Cloud Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Frenetic | ||
Fri Jun 15 2018 20:04 | 1st = 2 Frenetic 2nd = 6 Super Boot 3rd = 3 Arrogant Sheldon 4th = 4 Bungee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Our Step Up | ||
Fri Jun 15 2018 20:04 | 1st = 2 Our Step Up 2nd = 11 Bettor Ops 3rd = 12 Crookwell Jake 4th = 4 Our Triple Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 9 Troubador | ||
Fri Jun 15 2018 19:59 | 1st = 9 Troubador 2nd = 3 How Great Thou Art 3rd = 1 Chillysjustamaster 4th = 4 Bit Of A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Smoking Road | ||
Fri Jun 15 2018 19:58 | 1st = 3 Smoking Road 2nd = 4 Stilton Stitch 3rd = 2 My Little Mate 4th = 6 Mandrake Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 6 Blisstar | ||
Fri Jun 15 2018 19:55 | 1st = 6 Blisstar 2nd = 3 Seenohearnospeakno 3rd = 10 Dont Pass Im Fast 4th = 5 Pushkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Carter Micheal | ||
Fri Jun 15 2018 19:50 | 1st = 1 Carter Micheal 2nd = 2 Back To The Beach 3rd = 11 Michael Joseph 4th = 8 Fanci A Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 Bigtime Winter | ||
Fri Jun 15 2018 19:49 | 1st = 6 Bigtime Winter 2nd = 9 Guru Secret 3rd = 7 Bigtime Champ 4th = 5 Opawa Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Speed Star | ||
Fri Jun 15 2018 19:47 | 1st = 1 Speed Star 2nd = 6 White Cynder 3rd = 5 Dyna Zultan 4th = 2 Inga Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 1 Freemason | ||
Fri Jun 15 2018 19:44 | 1st = 1 Freemason 2nd = 3 Willy Taro 3rd = 6 Roman Zesta 4th = 2 Mister Peanuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 1 Harry Turbo | ||
Fri Jun 15 2018 19:42 | 1st = 1 Harry Turbo 2nd = 2 Lisa Crocker 3rd = 7 Concertina 4th = 8 Keys Tothe Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 10 - 12 Machie Mach | ||
Fri Jun 15 2018 19:39 | 1st = 12 Machie Mach 2nd = 5 Real Dash 3rd = 7 Four Starzzz Shiraz 4th = 9 Rah De Rah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Smokey Retreat | ||
Fri Jun 15 2018 19:39 | 1st = 5 Smokey Retreat 2nd = 8 Struph 3rd = 7 Sheez All That 4th = 1 Allonsy Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 10 Trendy Bromac | ||
Fri Jun 15 2018 19:34 | 1st = 10 Trendy Bromac 2nd = 11 Ima Rocknroll Diva 3rd = 8 Rusty Crackers 4th = 5 Eliska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 2 Spurs Of War | ||
Fri Jun 15 2018 19:29 | 1st = 2 Spurs Of War 2nd = 12 Monarchy Invasion 3rd = 4 Beat The Heat 4th = 11 Beg For Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Rowchester Flash | ||
Fri Jun 15 2018 19:28 | 1st = 6 Rowchester Flash 2nd = 1 Dyna Artist 3rd = 5 Whiz 4th = 7 Limburg Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Courtney Cargo | ||
Fri Jun 15 2018 19:25 | 1st = 2 Courtney Cargo 2nd = 7 Turbo Fusion 3rd = 8 Travellin Kath 4th = 3 Seeking Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 6 Inner Light | ||
Fri Jun 15 2018 19:24 | 1st = 6 Inner Light 2nd = 7 Albayzin 3rd = 9 Victoria Pass 4th = 5 Big Bang Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Tisadream | ||
Fri Jun 15 2018 19:20 | 1st = 3 Tisadream 2nd = 1 Extreme Prince 3rd = 9 Vampiro 4th = 11 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Mahala Bay | ||
Fri Jun 15 2018 19:19 | 1st = 3 Mahala Bay 2nd = 6 Bigtime Lucy 3rd = 4 Bigtime Kera 4th = 7 Thunderation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Friskey | ||
Fri Jun 15 2018 19:17 | 1st = 5 Friskey 2nd = 2 Flavia 3rd = 1 Skibbo 4th = 3 Go Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 11 Gumly Grey | ||
Fri Jun 15 2018 19:12 | 1st = 11 Gumly Grey 2nd = 9 Lincs Bute 3rd = 10 Ace In Our Pocket 4th = 6 Shadow Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Beanie Allen | ||
Fri Jun 15 2018 19:09 | 1st = 2 Beanie Allen 2nd = 3 Our Star 3rd = 8 Just Talking 4th = 4 Venus Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Debnita Rose | ||
Fri Jun 15 2018 19:09 | 1st = 4 Debnita Rose 2nd = 5 Pat Campbell 3rd = 1 Ok Im Bad 4th = 10 Bettor Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 4 Sirletic | ||
Fri Jun 15 2018 19:04 | 1st = 4 Sirletic 2nd = 6 Zuberi 3rd = 1 Fourstarzzzspecial 4th = 8 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Angelo Keeping | ||
Fri Jun 15 2018 19:04 | 1st = 8 Angelo Keeping 2nd = 2 Barbara Keeping 3rd = 1 Milwaukee Fusion 4th = 5 Nangar Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 Billy Badger | ||
Fri Jun 15 2018 18:59 | 1st = 5 Billy Badger 2nd = 4 Check In 3rd = 9 Max Phactor 4th = 8 Classie Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Emmas Magic | ||
Fri Jun 15 2018 18:58 | 1st = 3 Emmas Magic 2nd = 5 Double Oak 3rd = 4 Franka 4th = 8 Data Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Makosa | ||
Fri Jun 15 2018 18:55 | 1st = 2 Makosa 2nd = 5 Monica Sapphire 3rd = 9 Silver Peg 4th = 4 Rambling Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 10 Drifting Away | ||
Fri Jun 15 2018 18:54 | 1st = 10 Drifting Away 2nd = 11 Mavis Merle 3rd = 3 Lockaway Kacie 4th = 5 Goggo Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Arden Emgrand | ||
Fri Jun 15 2018 18:51 | 1st = 3 Arden Emgrand 2nd = 1 Bigtime Liam 3rd = 7 Kia Tere 4th = 6 Bigtime Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Go Laverne Go | ||
Fri Jun 15 2018 18:49 | 1st = 6 Go Laverne Go 2nd = 3 Texas Blaze 3rd = 2 Cruisys Angle 4th = 1 Oshkosh Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 8 Hilly | ||
Fri Jun 15 2018 18:44 | 1st = 8 Hilly 2nd = 6 Bezzaboma 3rd = 9 Mister Decorum 4th = 7 Lettucefireharvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Ava Surprise | ||
Fri Jun 15 2018 18:42 | 1st = 8 Ava Surprise 2nd = 1 Redneck Banjo 3rd = 4 Regal Cyndie 4th = 3 Apollos Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 5 Machs Mareta | ||
Fri Jun 15 2018 18:41 | 1st = 5 Machs Mareta 2nd = 9 Petes Dash 3rd = 4 Miss Fandango 4th = 2 Queen Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Tom The Bomb | ||
Fri Jun 15 2018 18:39 | 1st = 7 Tom The Bomb 2nd = 8 We Know Who 3rd = 5 Drift A Bit 4th = 6 Devour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 8 Justtentrumps | ||
Fri Jun 15 2018 18:34 | 1st = 8 Justtentrumps 2nd = 4 Andyou 3rd = 7 Starlight Storm 4th = 6 Nica Macdonon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Sundees Son | ||
Fri Jun 15 2018 18:29 | 1st = 4 Sundees Son 2nd = 5 Charlemagne 3rd = 1 Puma Road 4th = 2 Tereskova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Weeona Bont | ||
Fri Jun 15 2018 18:27 | 1st = 3 Weeona Bont 2nd = 4 Miss Pie 3rd = 2 More Moment 4th = 7 Dashing Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 13 Iden Amrak | ||
Fri Jun 15 2018 18:24 | 1st = 13 Iden Amrak 2nd = 5 Our Classie Mach 3rd = 12 Liv Lavish 4th = 4 Midair Meltdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Hay Billy | ||
Fri Jun 15 2018 18:24 | 1st = 5 Hay Billy 2nd = 6 Cake It On 3rd = 8 Gitcha Hummin 4th = 1 Cawbourne Bigred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Bigtime Tears | ||
Fri Jun 15 2018 18:21 | 1st = 7 Bigtime Tears 2nd = 8 Bigtime Paddy 3rd = 6 Idol Tom 4th = 5 Tysons Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Kimsson | ||
Fri Jun 15 2018 18:18 | 1st = 6 Kimsson 2nd = 7 Nitro Diddle 3rd = 4 Miss Petite 4th = 8 Two Blocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 6 Blade | ||
Fri Jun 15 2018 18:14 | 1st = 6 Blade 2nd = 7 Always In Command 3rd = 9 Corbie Abbey 4th = 8 Christian Torado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Ima Ruby | ||
Fri Jun 15 2018 18:12 | 1st = 5 Ima Ruby 2nd = 7 Down Mexico Way 3rd = 4 Tubark 4th = 8 Speedy Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Ohoka Johnny | ||
Fri Jun 15 2018 18:11 | 1st = 2 Ohoka Johnny 2nd = 1 Aveross Ferrari 3rd = 5 No More Change 4th = 3 Gabbys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Pan Yoko | ||
Fri Jun 15 2018 18:09 | 1st = 6 Pan Yoko 2nd = 2 Magooley 3rd = 3 Click Cowan 4th = 7 Mams Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Midnightinhanover | ||
Fri Jun 15 2018 18:04 | 1st = 4 Midnightinhanover 2nd = 3 Artizz 3rd = 5 Gypsy Hustler 4th = 9 Adieu Renway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 11 Opoutama | ||
Fri Jun 15 2018 18:02 | 1st = 11 Opoutama 2nd = 8 Juice Brogden 3rd = 10 American Empress 4th = 9 Three Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Chance Perfected | ||
Fri Jun 15 2018 17:57 | 1st = 3 Chance Perfected 2nd = 1 Jethrowtull 3rd = 6 Treeman Shelby 4th = 8 Elgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 10 Mila Mila | ||
Fri Jun 15 2018 17:55 | 1st = 10 Mila Mila 2nd = 6 Hypocritical 3rd = 3 Bigtime Narelle 4th = 5 Bigtime Conrad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 11 None Bettor | ||
Fri Jun 15 2018 17:52 | 1st = 11 None Bettor 2nd = 4 Troublesome Dave 3rd = 9 Im Free Falling 4th = 2 Arcachon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Peter Galo | ||
Fri Jun 15 2018 17:50 | 1st = 3 Peter Galo 2nd = 7 Are You 3rd = 1 Autocrat 4th = 4 Aston Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Sea Rover | ||
Fri Jun 15 2018 17:46 | 1st = 7 Sea Rover 2nd = 5 Imran Khan 3rd = 6 Dusky Eyre 4th = 1 Still Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 2 Girl Of The Glen | ||
Fri Jun 15 2018 17:45 | 1st = 2 Girl Of The Glen 2nd = 11 Kamwood Izzy 3rd = 4 Harrys Delight 4th = 7 Ultimate Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 One Dollar | ||
Fri Jun 15 2018 17:42 | 1st = 4 One Dollar 2nd = 1 Bundy Bucks 3rd = 8 Hypo Show 4th = 3 Honey Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Big Butters | ||
Fri Jun 15 2018 17:39 | 1st = 5 Big Butters 2nd = 4 Federal Secret 3rd = 7 Over the Border 4th = 6 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 8 Massive Metro | ||
Fri Jun 15 2018 17:36 | 1st = 8 Massive Metro 2nd = 14 Woodstone 3rd = 9 Geenas Success 4th = 7 Galleons Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 2 My Secret Beach | ||
Fri Jun 15 2018 17:34 | 1st = 2 My Secret Beach 2nd = 9 Im Joey Jones 3rd = 10 Keayang Sponge Bob 4th = 3 Heaven In Locksley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Uno Fabio | ||
Fri Jun 15 2018 17:27 | 1st = 3 Uno Fabio 2nd = 6 Hot Tip 3rd = 7 Hit The Highway 4th = 1 Zipping Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Midsomer Magic | ||
Fri Jun 15 2018 17:26 | 1st = 4 Midsomer Magic 2nd = 7 Bigtime Monty 3rd = 8 Bigtime Talker 4th = 5 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Major Kiwi | ||
Fri Jun 15 2018 17:22 | 1st = 2 Major Kiwi 2nd = 4 Stirling William 3rd = 8 Comply Or Die 4th = 6 Buy Chevron Direct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Swipe Right | ||
Fri Jun 15 2018 17:19 | 1st = 7 Swipe Right 2nd = 8 Chulu Chululu 3rd = 5 Gitcha Alley 4th = 6 Hoop Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 13 Babys In Black | ||
Fri Jun 15 2018 17:16 | 1st = 13 Babys In Black 2nd = 2 Stately 3rd = 7 Pop The Bubbles 4th = 9 Kates Carrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Daisies The One | ||
Fri Jun 15 2018 17:15 | 1st = 5 Daisies The One 2nd = 2 Ladys Command 3rd = 6 Nellysu 4th = 1 Barroom Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 11 Lettuceventilate | ||
Fri Jun 15 2018 17:10 | 1st = 11 Lettuceventilate 2nd = 4 Refused Service 3rd = 5 Shes Courageous 4th = 1 Kellys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Cloona Lass | ||
Fri Jun 15 2018 17:07 | 1st = 5 Cloona Lass 2nd = 8 Atomic Kitten 3rd = 3 Quick Step 4th = 2 Molly Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Some Change | ||
Fri Jun 15 2018 17:06 | 1st = 5 Some Change 2nd = 1 Shanway 3rd = 9 Double O Heaven 4th = 3 Bettor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 3 Loveisamyth | ||
Fri Jun 15 2018 17:02 | 1st = 3 Loveisamyth 2nd = 10 Cest La Classe 3rd = 7 Abitmorebliss 4th = 5 Tennaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Astins Warrior | ||
Fri Jun 15 2018 16:59 | 1st = 2 Astins Warrior 2nd = 3 Zabdon Lambo 3rd = 5 Venom Strikes 4th = 1 Had Better Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Agent Anna | ||
Fri Jun 15 2018 16:55 | 1st = 3 Agent Anna 2nd = 5 Mitsuta 3rd = 8 Another Flag 4th = 6 Mark Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Zipping Merlow | ||
Fri Jun 15 2018 16:52 | 1st = 3 Zipping Merlow 2nd = 1 Hambani Kahle 3rd = 7 Bocelli 4th = 2 Gagan Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Subtle Delight | ||
Fri Jun 15 2018 16:47 | 1st = 8 Subtle Delight 2nd = 4 Rock With Sam 3rd = 10 Its Just Kenny 4th = 11 Soho Shanghai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Dismara | ||
Fri Jun 15 2018 16:46 | 1st = 2 Dismara 2nd = 10 My Blue Heaven 3rd = 16 Clifton Flutter 4th = 1 Complete Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Pants On Fire | ||
Fri Jun 15 2018 16:44 | 1st = 7 Pants On Fire 2nd = 5 Pepper Rock 3rd = 8 Seabrook Gem 4th = 4 Whos Got Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 7 Victare | ||
Fri Jun 15 2018 16:40 | 1st = 7 Victare 2nd = 8 Arleta 3rd = 12 Balmain Girl 4th = 14 Under Pressure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Vaquero | ||
Fri Jun 15 2018 16:37 | 1st = 6 Vaquero 2nd = 9 Master Bullet 3rd = 7 Rosdue Shaka 4th = 8 Rosdue Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 12 Majestic One | ||
Fri Jun 15 2018 16:36 | 1st = 12 Majestic One 2nd = 2 Geenas Girl 3rd = 5 Danke 4th = 13 Alta Venetia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Sahalee | ||
Fri Jun 15 2018 16:34 | 1st = 5 Sahalee 2nd = 7 Gee Rafe 3rd = 1 Zipping Lass 4th = 2 Pathfinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 4 Our Sevira | ||
Fri Jun 15 2018 16:30 | 1st = 4 Our Sevira 2nd = 6 Mordacious 3rd = 1 Concentrate 4th = 3 Educate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 3 General Cos | ||
Fri Jun 15 2018 16:27 | 1st = 3 General Cos 2nd = 4 Occhilupo 3rd = 2 Isnt She Elegant 4th = 9 Never In Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 3 Benny Burrito | ||
Fri Jun 15 2018 16:26 | 1st = 3 Benny Burrito 2nd = 4 Smash Charger 3rd = 7 Bigtime Doug 4th = 8 Allegro Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Pure White Evil | ||
Fri Jun 15 2018 16:24 | 1st = 6 Pure White Evil 2nd = 2 Weetbix Bites 3rd = 4 Kraken Bam Bam 4th = 1 Cobber Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 2 Pierino | ||
Fri Jun 15 2018 16:20 | 1st = 2 Pierino 2nd = 10 Chorus 3rd = 6 All Too Good 4th = 7 More To Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Back Play | ||
Fri Jun 15 2018 16:17 | 1st = 5 Back Play 2nd = 8 Farmor Ka Ching 3rd = 6 Magic Code 4th = 3 Bonita De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 6 Splash Cola | ||
Fri Jun 15 2018 16:15 | 1st = 6 Splash Cola 2nd = 3 Ace Commander 3rd = 5 Grey Power 4th = 2 Kiwi Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Franco Tariq | ||
Fri Jun 15 2018 16:12 | 1st = 5 Franco Tariq 2nd = 2 Wattlebank Flyer 3rd = 3 Psychedelic 4th = 6 Glenferrie Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Aston Ginger | ||
Fri Jun 15 2018 16:09 | 1st = 2 Aston Ginger 2nd = 1 Bumpo 3rd = 8 My Gal Penny 4th = 4 Agatha Crusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 5 English Rose | ||
Fri Jun 15 2018 16:06 | 1st = 5 English Rose 2nd = 6 Sly Eleanor 3rd = 1 Comic Book Hero 4th = 12 Shadow Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 5 Velaro | ||
Fri Jun 15 2018 16:05 | 1st = 5 Velaro 2nd = 6 Club Town 3rd = 10 Laugharne 4th = 4 Skin Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 7 Clear Signal | ||
Fri Jun 15 2018 16:00 | 1st = 7 Clear Signal 2nd = 2 Obscura 3rd = 5 Sasayuri 4th = 1 Divine Dice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Kulu Cooper | ||
Fri Jun 15 2018 15:57 | 1st = 7 Kulu Cooper 2nd = 8 Ice Cold Yug 3rd = 1 Pat Malone 4th = 2 Mr Automatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Tranquil Blossom | ||
Fri Jun 15 2018 15:56 | 1st = 8 Tranquil Blossom 2nd = 7 Argus Filch 3rd = 3 Bradam Begins 4th = 5 Ocean Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Blue Miracle | ||
Fri Jun 15 2018 15:53 | 1st = 5 Blue Miracle 2nd = 4 Shez Nikita 3rd = 9 Attila 4th = 3 Jakey Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Fighting Teo | ||
Fri Jun 15 2018 15:48 | 1st = 4 Fighting Teo 2nd = 3 Money Talk 3rd = 1 Lil Rodge 4th = 8 Redhaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 12 Harrydahorse | ||
Fri Jun 15 2018 15:45 | 1st = 12 Harrydahorse 2nd = 9 Navajo Art 3rd = 4 Glenisthebettor 4th = 11 Motu Top Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Blanchett | ||
Fri Jun 15 2018 15:45 | 1st = 1 Blanchett 2nd = 5 Luca Bazooka 3rd = 2 Bulldog Warrior 4th = 3 Blue Mcqueen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Bourne Blackjack | ||
Fri Jun 15 2018 15:42 | 1st = 2 Bourne Blackjack 2nd = 4 Outlaw Dave 3rd = 7 Viking Storm 4th = 3 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 3 Romance Can Costa | ||
Fri Jun 15 2018 15:40 | 1st = 3 Romance Can Costa 2nd = 2 First Courrier 3rd = 1 Magic Thor 4th = 10 Hendos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Fab Reiko | ||
Fri Jun 15 2018 15:37 | 1st = 6 Fab Reiko 2nd = 7 Bottoms Up 3rd = 4 Lonnie Knight 4th = 8 Lucille Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Charlotte Royal | ||
Fri Jun 15 2018 15:36 | 1st = 5 Charlotte Royal 2nd = 9 Seize The Moment 3rd = 3 Stellar Routine 4th = 10 Brookes Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Darkershadeofpale | ||
Fri Jun 15 2018 15:33 | 1st = 7 Darkershadeofpale 2nd = 2 Ruhtrebo 3rd = 3 Bronski Mackenzie 4th = 8 Arch Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 5 Miss Spritely | ||
Fri Jun 15 2018 15:32 | 1st = 5 Miss Spritely 2nd = 6 Tranquil Manu 3rd = 1 Lightstorm Lil 4th = 7 Aristotle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 6 Glayva | ||
Fri Jun 15 2018 15:30 | 1st = 6 Glayva 2nd = 3 Pure Emotion 3rd = 5 Ramensky 4th = 4 Seracena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 One For Tod | ||
Fri Jun 15 2018 15:29 | 1st = 8 One For Tod 2nd = 1 Red Coat 3rd = 4 Magic Mctiger 4th = 3 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Bigtime Sandy | ||
Fri Jun 15 2018 15:26 | 1st = 2 Bigtime Sandy 2nd = 10 Thrilling Eddie 3rd = 4 Cawbourne Taber 4th = 1 Jinja Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 10 Lucienne | ||
Fri Jun 15 2018 15:25 | 1st = 10 Lucienne 2nd = 5 Magic Over The Bay 3rd = 1 Tims Principal 4th = 4 Umgeni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Jacks Alouette | ||
Fri Jun 15 2018 15:22 | 1st = 7 Jacks Alouette 2nd = 3 Annie Bell 3rd = 1 Mr Agro 4th = 6 Lush Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Johnny Wishbone | ||
Fri Jun 15 2018 15:18 | 1st = 8 Johnny Wishbone 2nd = 1 Uringa 3rd = 4 Wok Fried Yabby 4th = 6 Southwood Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 5 Janucci Girl | ||
Fri Jun 15 2018 15:16 | 1st = 5 Janucci Girl 2nd = 8 Horse Of Course 3rd = 1 What If Im Right 4th = 4 Fancy Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Mr Gambler | ||
Fri Jun 15 2018 15:15 | 1st = 8 Mr Gambler 2nd = 2 Noelas Boy 3rd = 9 Miss Keisha 4th = 3 Bralyn Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Labeouf | ||
Fri Jun 15 2018 15:12 | 1st = 8 Labeouf 2nd = 3 Fab Mulwee 3rd = 7 Ranga 4th = 1 Keilies Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Pundit | ||
Fri Jun 15 2018 15:12 | 1st = 2 Pundit 2nd = 6 Ruby Rush 3rd = 4 Haikus Way 4th = 7 Excruciate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Mickey Rawson | ||
Fri Jun 15 2018 15:09 | 1st = 6 Mickey Rawson 2nd = 2 Major Gas 3rd = 9 Longshot Glory 4th = 3 Trons Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Bigtime Spark | ||
Fri Jun 15 2018 15:06 | 1st = 7 Bigtime Spark 2nd = 5 Plan Stan 3rd = 2 Gurus Choice 4th = 4 Breed Apart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 4 Denver | ||
Fri Jun 15 2018 15:05 | 1st = 4 Denver 2nd = 8 Burrangong 3rd = 5 Lady Eleanor 4th = 11 Nicoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Ollie Aztec | ||
Fri Jun 15 2018 15:02 | 1st = 2 Ollie Aztec 2nd = 5 Bushmans Bro 3rd = 8 Focused Fury 4th = 4 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 Voiceover | ||
Fri Jun 15 2018 15:00 | 1st = 8 Voiceover 2nd = 3 Aluf 3rd = 6 Esprit Finale 4th = 9 Magnikka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 2 Warrior Rose | ||
Fri Jun 15 2018 14:57 | 1st = 2 Warrior Rose 2nd = 7 Senor Izmir 3rd = 5 Soltador 4th = 4 Bravo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Apex Within | ||
Fri Jun 15 2018 14:54 | 1st = 7 Apex Within 2nd = 5 Striking Weetbix 3rd = 3 Eminence Keroma 4th = 6 Subconscious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Ole Sun | ||
Fri Jun 15 2018 14:53 | 1st = 3 Ole Sun 2nd = 8 Justabitcoco 3rd = 2 Justabitlikemum 4th = 9 Chevals Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 3 Sharpe Hussler | ||
Fri Jun 15 2018 14:50 | 1st = 3 Sharpe Hussler 2nd = 10 Mosrai 3rd = 1 Heza Thief 4th = 6 Somebody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Destini Montana | ||
Fri Jun 15 2018 14:46 | 1st = 8 Destini Montana 2nd = 7 Odd Boots 3rd = 1 Drysdale Creek 4th = 2 Harken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Bigtime Forecast | ||
Fri Jun 15 2018 14:44 | 1st = 4 Bigtime Forecast 2nd = 6 Barge Bale 3rd = 5 Bigtime Onfire 4th = 2 Idol Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Maggie Mikado | ||
Fri Jun 15 2018 14:42 | 1st = 7 Maggie Mikado 2nd = 1 Major Energy 3rd = 8 Troy Boyce 4th = 3 Oliver Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Dazzling Red | ||
Fri Jun 15 2018 14:37 | 1st = 4 Dazzling Red 2nd = 2 Grogans Anvil 3rd = 1 Desert Cowboy 4th = 9 Magic Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 7 Sappho | ||
Fri Jun 15 2018 14:34 | 1st = 7 Sappho 2nd = 3 Hitchiker Dude 3rd = 8 Visigoth 4th = 2 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 5 Alberta Magic | ||
Fri Jun 15 2018 14:30 | 1st = 5 Alberta Magic 2nd = 1 Frankiedee 3rd = 11 American Xpressx 4th = 8 Messika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Peles Entity | ||
Fri Jun 15 2018 14:27 | 1st = 1 Peles Entity 2nd = 4 Ginny Woolf 3rd = 5 Cindy La Moment 4th = 7 Crikey Creeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 6 Appetizing | ||
Fri Jun 15 2018 14:25 | 1st = 6 Appetizing 2nd = 5 Ticked 3rd = 11 Tiara Road 4th = 2 Lady Elizabeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Lunar Shadow | ||
Fri Jun 15 2018 14:22 | 1st = 6 Lunar Shadow 2nd = 8 Oaklands 3rd = 5 Uncatchable 4th = 1 Shake The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 10 Thunder Mac | ||
Fri Jun 15 2018 14:17 | 1st = 10 Thunder Mac 2nd = 5 Mammals Magic 3rd = 7 Deecaesar 4th = 1 Motu Real Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 8 - 1 General Sherman | ||
Fri Jun 15 2018 14:16 | 1st = 1 General Sherman 2nd = 12 She Dares 3rd = 8 Ohthoserussians 4th = 14 Zatsaone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Head Diva | ||
Fri Jun 15 2018 14:14 | 1st = 4 Head Diva 2nd = 2 Wheres Eggy 3rd = 6 Aspen Valley 4th = 5 Valley Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Stellar Creek | ||
Fri Jun 15 2018 14:11 | 1st = 7 Stellar Creek 2nd = 3 Usain Insane 3rd = 5 Osanna 4th = 8 Miss Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 10 Dictation | ||
Fri Jun 15 2018 14:10 | 1st = 10 Dictation 2nd = 7 Sorry Im Awesome 3rd = 16 Sure Shot Sheza 4th = 1 Anchois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Here Comes Tom | ||
Fri Jun 15 2018 14:07 | 1st = 8 Here Comes Tom 2nd = 7 Black In Town 3rd = 1 Cersei 4th = 6 Janray Squawker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 11 Tuilana | ||
Fri Jun 15 2018 14:04 | 1st = 11 Tuilana 2nd = 2 Bridget Town 3rd = 10 Ahyum 4th = 9 Splendior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Mamtricol | ||
Fri Jun 15 2018 14:00 | 1st = 3 Mamtricol 2nd = 12 Spice Trader 3rd = 7 Korrupt Girl 4th = 14 Dupo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Falvelino | ||
Fri Jun 15 2018 13:57 | 1st = 3 Falvelino 2nd = 6 Lotza 3rd = 4 Fish Burger 4th = 1 Archers Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Bokarm Dean | ||
Fri Jun 15 2018 13:54 | 1st = 6 Bokarm Dean 2nd = 2 Benne Fortuna 3rd = 1 Indominous Dane 4th = 4 Poppys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Allen Robbie | ||
Fri Jun 15 2018 13:51 | 1st = 1 Allen Robbie 2nd = 3 Pillar Creek 3rd = 2 Cosmic Wonder 4th = 7 Menzel Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 3 Bocelli | ||
Fri Jun 15 2018 13:50 | 1st = 3 Bocelli 2nd = 10 Dynamic Dynasty 3rd = 8 Tiger By The Tale 4th = 6 Radetzky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Banjo Milne | ||
Fri Jun 15 2018 13:47 | 1st = 2 Banjo Milne 2nd = 6 Inter Elesha 3rd = 4 Lektra Rival 4th = 1 Fear Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 7 - 5 Sweet Nineteen | ||
Fri Jun 15 2018 13:42 | 1st = 5 Sweet Nineteen 2nd = 10 Codecracker 3rd = 6 Yamuna 4th = 1 Adis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Special Reserve | ||
Fri Jun 15 2018 13:42 | 1st = 4 Special Reserve 2nd = 7 Ark Me 3rd = 3 Rocknroll Classic 4th = 5 Hipstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Jessies Star | ||
Fri Jun 15 2018 13:39 | 1st = 1 Jessies Star 2nd = 4 Pops Banjo 3rd = 3 Tranquil Buddy 4th = 6 Mandela Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 2 Nuke | ||
Fri Jun 15 2018 13:35 | 1st = 2 Nuke 2nd = 6 Scherzare 3rd = 10 Miss Lon 4th = 7 Bedtime Stories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 2 Behold The Queen | ||
Fri Jun 15 2018 13:30 | 1st = 2 Behold The Queen 2nd = 11 Written In Rouge 3rd = 7 November Gale 4th = 12 Tulum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Hail A Cab | ||
Fri Jun 15 2018 13:27 | 1st = 5 Hail A Cab 2nd = 1 Brinza 3rd = 7 Mahlo Blackhawk 4th = 2 Outlaw Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 5 Pat In Brackets | ||
Fri Jun 15 2018 13:25 | 1st = 5 Pat In Brackets 2nd = 1 He Kin Fly 3rd = 3 Joby 4th = 2 Spider Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Mirror Max | ||
Fri Jun 15 2018 13:22 | 1st = 2 Mirror Max 2nd = 1 Midnight Storm 3rd = 7 Azure Dragon 4th = 6 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 2 Unique Magic | ||
Fri Jun 15 2018 13:17 | 1st = 2 Unique Magic 2nd = 5 Haradify 3rd = 3 Royal Atom 4th = 1 Chillin With Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Hasta Luego Rama | ||
Fri Jun 15 2018 13:16 | 1st = 5 Hasta Luego Rama 2nd = 2 Asserting Power 3rd = 4 Gotcha Penny 4th = 8 Game Controller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Kulu Dot Com | ||
Fri Jun 15 2018 13:14 | 1st = 2 Kulu Dot Com 2nd = 4 Our Cavalier 3rd = 7 Kingsbrae Martha 4th = 5 Bazaar Mckenzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Last Princess | ||
Fri Jun 15 2018 13:11 | 1st = 4 Last Princess 2nd = 6 Vectis Campinae 3rd = 1 Zelemar Jim 4th = 8 Stockwhip Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 6 Mister Mcilroy | ||
Fri Jun 15 2018 13:10 | 1st = 6 Mister Mcilroy 2nd = 7 Takahashi 3rd = 1 Explosive Missile 4th = 2 Quite Unexpected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 6 - 1 Bluetwentytwo | ||
Fri Jun 15 2018 13:06 | 1st = 1 Bluetwentytwo 2nd = 5 Simply Impeccable 3rd = 13 Sapphire Sky 4th = 12 Liquid Inspiration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Act Of Valor | ||
Fri Jun 15 2018 13:05 | 1st = 5 Act Of Valor 2nd = 1 Datsgood 3rd = 4 Grizzly Montana 4th = 6 Fortes In Fide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Valdar Bale | ||
Fri Jun 15 2018 13:03 | 1st = 2 Valdar Bale 2nd = 3 Arashundi 3rd = 8 Malick 4th = 5 Cosmic Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 7 Too Hard To Handle | ||
Fri Jun 15 2018 13:00 | 1st = 7 Too Hard To Handle 2nd = 8 Blame Rodney 3rd = 2 Kid Mac 4th = 12 Sonaisali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Lightning Crash | ||
Fri Jun 15 2018 12:59 | 1st = 4 Lightning Crash 2nd = 5 Valyrian Steel 3rd = 2 Know Other 4th = 6 Zara Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 8 Miss Celebration | ||
Fri Jun 15 2018 12:55 | 1st = 8 Miss Celebration 2nd = 4 Jetgirl 3rd = 3 Grand Exit 4th = 6 Cool Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Assertive Fury | ||
Fri Jun 15 2018 12:52 | 1st = 2 Assertive Fury 2nd = 5 Sanya Bay 3rd = 1 Call Me Crazy 4th = 4 Mrs Hardwicke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 7 Vice Marshall | ||
Fri Jun 15 2018 12:50 | 1st = 7 Vice Marshall 2nd = 5 On Point 3rd = 2 Omar 4th = 13 Supatwista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Good To Know | ||
Fri Jun 15 2018 12:47 | 1st = 6 Good To Know 2nd = 5 Kooringa Theo 3rd = 2 Missy Chrisie 4th = 4 Negative Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Iron George | ||
Fri Jun 15 2018 12:42 | 1st = 2 Iron George 2nd = 5 Chase The Wind 3rd = 3 Devils Pinch 4th = 4 Real Ego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Bossy Affair | ||
Fri Jun 15 2018 12:41 | 1st = 1 Bossy Affair 2nd = 9 Goldstar Whitey 3rd = 3 Peekay Shout 4th = 7 Wheres Snoopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Mallard | ||
Fri Jun 15 2018 12:39 | 1st = 3 Mallard 2nd = 2 Primrose Diamond 3rd = 1 Lilrigg 4th = 5 Wolfies Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Nebs Horse | ||
Fri Jun 15 2018 12:36 | 1st = 6 Nebs Horse 2nd = 4 Simply Flash 3rd = 5 Emerley Tru Blu 4th = 1 Yolks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 5 Twirling Moss | ||
Fri Jun 15 2018 12:35 | 1st = 5 Twirling Moss 2nd = 6 Shoal River 3rd = 2 Oso Tempting 4th = 4 Moralist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 5 - 7 Elle Eye Are | ||
Fri Jun 15 2018 12:31 | 1st = 7 Elle Eye Are 2nd = 2 Bas De Soie 3rd = 1 Avec Moi 4th = 9 Bella Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 10 De Majico | ||
Fri Jun 15 2018 12:30 | 1st = 10 De Majico 2nd = 3 Northset 3rd = 11 My Shu Mai 4th = 8 Visavis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Jacklyn Valley | ||
Fri Jun 15 2018 12:27 | 1st = 3 Jacklyn Valley 2nd = 1 Kulu Ruby 3rd = 2 Floribama 4th = 8 Tylahs Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Dorothy Dawn | ||
Fri Jun 15 2018 12:24 | 1st = 3 Dorothy Dawn 2nd = 8 Maxworthy 3rd = 1 News Print 4th = 4 Miss Walt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Know Respect | ||
Fri Jun 15 2018 12:23 | 1st = 1 Know Respect 2nd = 8 Wong Box 3rd = 6 Culvie Lass 4th = 4 Platonic Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 1 Bezel | ||
Fri Jun 15 2018 12:20 | 1st = 1 Bezel 2nd = 2 Artistic Beauty 3rd = 3 Choice Larga 4th = 4 Wild Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 8 Nakyama | ||
Fri Jun 15 2018 12:15 | 1st = 8 Nakyama 2nd = 3 Docket 3rd = 9 Elusive Boxers 4th = 7 Entree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Not Far Zuess | ||
Fri Jun 15 2018 12:12 | 1st = 2 Not Far Zuess 2nd = 9 Krabalis 3rd = 3 Strait Rum 4th = 4 Kingsbrae Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Half Silver Fern | ||
Fri Jun 15 2018 12:07 | 1st = 5 Half Silver Fern 2nd = 3 Kalonga 3rd = 6 Oskitz 4th = 1 Say Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 9 Fiery Nell | ||
Fri Jun 15 2018 12:04 | 1st = 9 Fiery Nell 2nd = 2 Major Nippa 3rd = 8 Von Costa Kahn 4th = 3 Royal Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 Gundy | ||
Fri Jun 15 2018 12:00 | 1st = 2 Gundy 2nd = 5 Denesc 3rd = 7 Fertile Soil 4th = 4 Beersheba Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 4 - 6 Hes Unforgettable | ||
Fri Jun 15 2018 11:57 | 1st = 6 Hes Unforgettable 2nd = 12 Lhotse 3rd = 4 Twin Spinner 4th = 8 Kanumiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Daring Affair | ||
Fri Jun 15 2018 11:50 | 1st = 1 Daring Affair 2nd = 5 Idol Ben 3rd = 6 Sefton Stan 4th = 2 Mr Chang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Red Queen | ||
Fri Jun 15 2018 11:46 | 1st = 6 Red Queen 2nd = 8 Grey Magic 3rd = 7 Lost Horizon 4th = 10 Regal Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 1 Tai Ho | ||
Fri Jun 15 2018 11:40 | 1st = 1 Tai Ho 2nd = 7 Speedy Jax 3rd = 5 Gold Leaf 4th = 2 Irish Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 El Happy Jack | ||
Fri Jun 15 2018 11:32 | 1st = 8 El Happy Jack 2nd = 3 Bombinate 3rd = 1 Goldstar Wilson 4th = 6 Smash Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Ultimate Amadeus | ||
Fri Jun 15 2018 11:29 | 1st = 7 Ultimate Amadeus 2nd = 6 Octo Flash 3rd = 4 Janray Warrior 4th = 5 Mels Footsteps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 3 - 1 Mofara | ||
Fri Jun 15 2018 11:22 | 1st = 1 Mofara 2nd = 10 Goodnight Irene 3rd = 17 Toffee Pop 4th = 5 Cinnaman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Dyna Weslyn | ||
Fri Jun 15 2018 11:14 | 1st = 5 Dyna Weslyn 2nd = 3 Stompin Ground 3rd = 2 Cosmic Stu 4th = 4 Elland Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 13 Regent Street | ||
Fri Jun 15 2018 11:05 | 1st = 13 Regent Street 2nd = 8 Mamma Sans 3rd = 9 Silhouettes 4th = 1 Brother Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 2 - 8 Back In A Flash | ||
Fri Jun 15 2018 10:47 | 1st = 8 Back In A Flash 2nd = 3 English Gambler 3rd = 17 Come Back Tiger 4th = 1 Time To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 4 Jackfrost | ||
Fri Jun 15 2018 10:30 | 1st = 4 Jackfrost 2nd = 3 The Energizer 3rd = 5 Drumgold 4th = 1 Delacroix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 1 - 5 Swiss Haze | ||
Fri Jun 15 2018 10:12 | 1st = 5 Swiss Haze 2nd = 8 Carreleur 3rd = 6 Arapaho Prince 4th = 1 Off The Grid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 1 Point Proven | ||
Fri Jun 15 2018 9:55 | 1st = 1 Point Proven 2nd = 2 Blues Breaker 3rd = 4 Southern Aurora 4th = 5 Sheezoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Midnight Rama | ||
Tue May 15 2018 23:44 | 1st = 1 Midnight Rama 2nd = 3 Jackpot June 3rd = 5 Bushmans Drover 4th = 8 Buzz Off Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Junk Yard Wolf | ||
Tue May 15 2018 23:27 | 1st = 2 Junk Yard Wolf 2nd = 6 Obstruction 3rd = 4 Courageous Nikki 4th = 7 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Ortega City | ||
Tue May 15 2018 23:07 | 1st = 3 Ortega City 2nd = 1 Sunset Versace 3rd = 8 Pour Some Sugar 4th = 5 Oldmate Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Norse Viking | ||
Tue May 15 2018 22:52 | 1st = 7 Norse Viking 2nd = 4 Outlaw Genius 3rd = 5 Primo Bolt 4th = 8 Hello Im Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Challis Sprite | ||
Tue May 15 2018 22:50 | 1st = 6 Challis Sprite 2nd = 1 Weeona Raph 3rd = 3 Raging Inferno 4th = 10 Alina Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Combat Crusade | ||
Tue May 15 2018 22:47 | 1st = 1 Combat Crusade 2nd = 2 Emjay Twenty Three 3rd = 6 Foveaux Major 4th = 12 Soho Reaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Logical Option | ||
Tue May 15 2018 22:37 | 1st = 1 Logical Option 2nd = 3 Double Oak 3rd = 5 Red Vee 4th = 6 Ciannas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Lisa Marie | ||
Tue May 15 2018 22:34 | 1st = 3 Lisa Marie 2nd = 7 Rose Rose 3rd = 6 Haristotle 4th = 4 Sunset Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Dahlia Monelli | ||
Tue May 15 2018 22:30 | 1st = 4 Dahlia Monelli 2nd = 2 Double Cracker 3rd = 3 Mulga Lass 4th = 1 Oldmate Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Leper Messiah | ||
Tue May 15 2018 22:24 | 1st = 8 Leper Messiah 2nd = 1 Simply Millie 3rd = 7 Good Friend 4th = 3 Flying Phelps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Haras Flame | ||
Tue May 15 2018 22:21 | 1st = 2 Haras Flame 2nd = 4 Usurper 3rd = 5 Mako Mac 4th = 10 Haras Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Galloping Leo | ||
Tue May 15 2018 22:18 | 1st = 4 Galloping Leo 2nd = 2 Vanishka 3rd = 9 Taylor Bale 4th = 5 Aston Liesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Oneonthewood | ||
Tue May 15 2018 22:13 | 1st = 7 Oneonthewood 2nd = 6 Major Rush 3rd = 3 The Real Nadal 4th = 5 Aurelius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Back Seconds | ||
Tue May 15 2018 22:10 | 1st = 7 Back Seconds 2nd = 1 Pangee Street 3rd = 8 Stanga Bolt 4th = 2 Sunset Sherbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Simply Cam | ||
Tue May 15 2018 22:04 | 1st = 4 Simply Cam 2nd = 3 Watos Dream 3rd = 2 Thank You Bill 4th = 7 Flavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Bimbadgen Man | ||
Tue May 15 2018 22:01 | 1st = 4 Bimbadgen Man 2nd = 6 Izy Gold 3rd = 5 Gutenberg 4th = 1 Got There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Monster Machine | ||
Tue May 15 2018 21:55 | 1st = 8 Monster Machine 2nd = 4 Fear The Boss 3rd = 1 Creative Moves 4th = 3 Lireva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Junk Yard Boss | ||
Tue May 15 2018 21:52 | 1st = 1 Junk Yard Boss 2nd = 5 Krusty Monelli 3rd = 8 Need More Coin 4th = 4 Sunset Prada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Righteous Brother | ||
Tue May 15 2018 21:47 | 1st = 6 Righteous Brother 2nd = 10 Mcardles Gem 3rd = 1 Forever Faster 4th = 11 Three Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Go Brandi | ||
Tue May 15 2018 21:45 | 1st = 8 Go Brandi 2nd = 7 Sunny Pitubi 3rd = 3 Ben Hur 4th = 4 Chromosome Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 10 - 7 Major Roll | ||
Tue May 15 2018 21:40 | 1st = 7 Major Roll 2nd = 4 Major Huss 3rd = 1 What A Team 4th = 5 Miss Sporty Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Charming Chaos | ||
Tue May 15 2018 21:38 | 1st = 4 Charming Chaos 2nd = 3 Alpha Ulysses 3rd = 2 Reactor 4th = 6 Ella Gracia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Miss Holland | ||
Tue May 15 2018 21:35 | 1st = 1 Miss Holland 2nd = 7 Nash Road Betty 3rd = 8 Etiquette 4th = 3 Mi Blue Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 6 Mano De Dios | ||
Tue May 15 2018 21:30 | 1st = 6 Mano De Dios 2nd = 7 The Paigeboy 3rd = 2 Yankee Velvet 4th = 4 Mick Dundo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Podge | ||
Tue May 15 2018 21:25 | 1st = 4 Podge 2nd = 5 Supreme Ollie 3rd = 3 Lucky Shooter 4th = 2 He Aint Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Shakaka Royale | ||
Tue May 15 2018 21:22 | 1st = 1 Shakaka Royale 2nd = 7 Classy Cousins 3rd = 2 Copper Kate 4th = 5 Dougie Kazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Slick Artist | ||
Tue May 15 2018 21:17 | 1st = 4 Slick Artist 2nd = 7 Major Pocket 3rd = 12 Marquisard 4th = 5 One Off Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Albury Way | ||
Tue May 15 2018 21:15 | 1st = 6 Albury Way 2nd = 2 Never A Doubt 3rd = 5 Im Glad 4th = 1 Elly Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 6 Bezzaboma | ||
Tue May 15 2018 21:10 | 1st = 6 Bezzaboma 2nd = 8 Mister Decorum 3rd = 7 Park Run 4th = 9 Hunza Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Little Big Shot | ||
Tue May 15 2018 21:08 | 1st = 7 Little Big Shot 2nd = 1 Dr Darkrai 3rd = 8 Adala Son 4th = 3 Tip Toe Traction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Uncle Dawell | ||
Tue May 15 2018 21:05 | 1st = 1 Uncle Dawell 2nd = 8 Binglebar Girl 3rd = 2 Kabooshka 4th = 3 Chloe Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Grandchester | ||
Tue May 15 2018 21:01 | 1st = 5 Grandchester 2nd = 8 Big Boy Roy 3rd = 7 Shinboner 4th = 2 Shinboner Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 6 Royal Bettor | ||
Tue May 15 2018 21:00 | 1st = 6 Royal Bettor 2nd = 2 Fan Tays Ya 3rd = 7 Steely Blue 4th = 8 Montu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Rostered On | ||
Tue May 15 2018 20:58 | 1st = 5 Rostered On 2nd = 8 Rhythm Section 3rd = 1 Explosive Brown 4th = 7 Tamaar Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Diamond Sand | ||
Tue May 15 2018 20:55 | 1st = 1 Diamond Sand 2nd = 2 Waikarie Shaz 3rd = 7 Elegant Duk 4th = 6 Dancing Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Infinite Symbol | ||
Tue May 15 2018 20:50 | 1st = 7 Infinite Symbol 2nd = 9 Antero 3rd = 6 Rock Me Over 4th = 5 Universal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Whos Got Class | ||
Tue May 15 2018 20:48 | 1st = 8 Whos Got Class 2nd = 6 Give Me Wings 3rd = 3 River Crossing 4th = 1 Audacious Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Panther Cloud | ||
Tue May 15 2018 20:45 | 1st = 8 Panther Cloud 2nd = 4 Kozmik Dude 3rd = 3 Kulu Dot Com 4th = 1 Next |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Im Excitable | ||
Tue May 15 2018 20:42 | 1st = 6 Im Excitable 2nd = 1 Villafly 3rd = 5 Devine Tilly 4th = 3 Freya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 9 Regal Ducati | ||
Tue May 15 2018 20:40 | 1st = 9 Regal Ducati 2nd = 11 Kamwood Izzy 3rd = 3 Knightsmile 4th = 5 Shes Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Zipping Manuela | ||
Tue May 15 2018 20:38 | 1st = 1 Zipping Manuela 2nd = 4 Gabby Gabe 3rd = 7 Shireen 4th = 3 Smilin Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Pantera Negra | ||
Tue May 15 2018 20:35 | 1st = 3 Pantera Negra 2nd = 5 Follow The Duk 3rd = 8 Myona Rose 4th = 7 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 3 Scarlett Brew | ||
Tue May 15 2018 20:30 | 1st = 3 Scarlett Brew 2nd = 5 Ima Sassy Girl 3rd = 6 Maxines Delight 4th = 2 Seattle Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Quena Dee Air | ||
Tue May 15 2018 20:28 | 1st = 8 Quena Dee Air 2nd = 2 Breakout 3rd = 6 Paisley 4th = 4 Weeona Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Kooringa Maizie | ||
Tue May 15 2018 20:25 | 1st = 2 Kooringa Maizie 2nd = 4 Charlie What 3rd = 3 Dont Seamus 4th = 7 Fonic Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Burn The Jetts | ||
Tue May 15 2018 20:22 | 1st = 1 Burn The Jetts 2nd = 6 Legend Seeker 3rd = 4 Ethos 4th = 3 Hello Im Biggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 The Freedom Fighter | ||
Tue May 15 2018 20:20 | 1st = 4 The Freedom Fighter 2nd = 12 Jet Holme 3rd = 1 Allamerican Queen 4th = 8 Just A Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Rockstar Romeo | ||
Tue May 15 2018 20:18 | 1st = 1 Rockstar Romeo 2nd = 6 Chit Chat Chicki 3rd = 3 Oldmate Everest 4th = 7 Winsome Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 La Bella Mimi | ||
Tue May 15 2018 20:15 | 1st = 7 La Bella Mimi 2nd = 6 Druid Prince 3rd = 2 Gray Grey Goose 4th = 5 Fake News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 11 Jive Dancing | ||
Tue May 15 2018 20:10 | 1st = 11 Jive Dancing 2nd = 9 Babyitscold 3rd = 8 Mini Major 4th = 10 Run Business Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Marcello | ||
Tue May 15 2018 20:08 | 1st = 8 Marcello 2nd = 1 Galloping Fantom 3rd = 3 Dr Gammiris 4th = 2 Brienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 3 Inner Wisdom | ||
Tue May 15 2018 20:05 | 1st = 3 Inner Wisdom 2nd = 7 Coopolly Beach 3rd = 6 Jappular 4th = 1 Head Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Zamazan | ||
Tue May 15 2018 20:02 | 1st = 4 Zamazan 2nd = 8 Sukhavati 3rd = 2 Maryville 4th = 1 Dhufish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 5 Next Thru | ||
Tue May 15 2018 20:00 | 1st = 5 Next Thru 2nd = 2 On Fast Forward 3rd = 7 Imahe Man 4th = 11 Bring The Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 One Impression | ||
Tue May 15 2018 19:58 | 1st = 1 One Impression 2nd = 4 Shanes World 3rd = 2 Brooks 4th = 3 Milos Zarr Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Roar Back | ||
Tue May 15 2018 19:55 | 1st = 6 Roar Back 2nd = 1 Are Jay Lochie 3rd = 3 Not Too Bossy 4th = 8 Flying Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Skewsy Newsy | ||
Tue May 15 2018 19:50 | 1st = 4 Skewsy Newsy 2nd = 3 Feels Like Flying 3rd = 8 The Storm Chief 4th = 12 Glowing Report |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Wharfies Girl | ||
Tue May 15 2018 19:48 | 1st = 2 Wharfies Girl 2nd = 1 Rocky Gee Rocks 3rd = 5 Adala Boy 4th = 4 Dewana Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Egg Shells Cloud | ||
Tue May 15 2018 19:45 | 1st = 8 Egg Shells Cloud 2nd = 2 Kingsbrae Biddy 3rd = 4 Shavasana 4th = 6 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 10 Hell Of A Band | ||
Tue May 15 2018 19:40 | 1st = 10 Hell Of A Band 2nd = 11 Soho Beijing 3rd = 9 Sporty Elephant 4th = 4 Kellys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Miss Maple Lea | ||
Tue May 15 2018 19:38 | 1st = 2 Miss Maple Lea 2nd = 8 Sassy Swiper 3rd = 6 Bad Boy Koby 4th = 4 Agent Doggett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Galway Bluebird | ||
Tue May 15 2018 19:35 | 1st = 1 Galway Bluebird 2nd = 3 Orange Oak Road 3rd = 2 Frosty Black Jay 4th = 4 Smashniak Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 1 Amendment Thirteen | ||
Tue May 15 2018 19:30 | 1st = 1 Amendment Thirteen 2nd = 3 Forever And A Day 3rd = 2 Little Safari 4th = 8 Dangerous Women |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Why Not Bazzar | ||
Tue May 15 2018 19:28 | 1st = 8 Why Not Bazzar 2nd = 1 Destini Trucker 3rd = 4 Dee Dee One 4th = 2 Miss Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Hitchiker Dude | ||
Tue May 15 2018 19:25 | 1st = 7 Hitchiker Dude 2nd = 1 Kingsbrae Chooky 3rd = 6 Bogan Flyer 4th = 8 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Ucanttakeitwithu | ||
Tue May 15 2018 19:20 | 1st = 2 Ucanttakeitwithu 2nd = 3 Prince Of Smiles 3rd = 10 El Sunami 4th = 1 Kaydee Stratton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Real Fantasy | ||
Tue May 15 2018 19:18 | 1st = 4 Real Fantasy 2nd = 1 Good Girl Brandi 3rd = 2 Daily Double 4th = 8 Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Real Obsession | ||
Tue May 15 2018 19:15 | 1st = 1 Real Obsession 2nd = 6 Winterstein 3rd = 3 Reality Hawk 4th = 8 Dark Taboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 2 Mister Rebel | ||
Tue May 15 2018 19:10 | 1st = 2 Mister Rebel 2nd = 8 Zoes Regal 3rd = 10 Hilly 4th = 9 Rocknroll Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Kloss | ||
Tue May 15 2018 19:08 | 1st = 3 Kloss 2nd = 1 Okay Pumpkin 3rd = 7 Mother Monster 4th = 4 Ninetymile Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Spookie Dynamic | ||
Tue May 15 2018 19:05 | 1st = 7 Spookie Dynamic 2nd = 4 Miss Shrapnel 3rd = 2 Spring Forte 4th = 8 Blonde Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 3 Kyvalley Kid | ||
Tue May 15 2018 19:00 | 1st = 3 Kyvalley Kid 2nd = 6 Uncle Al 3rd = 7 Betty Hall 4th = 4 Zoomalong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Hectic Bro | ||
Tue May 15 2018 18:57 | 1st = 3 Hectic Bro 2nd = 7 Phantom Owl 3rd = 1 Smokey Retreat 4th = 8 Calypso Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 1 Rhondas Dougie | ||
Tue May 15 2018 18:54 | 1st = 1 Rhondas Dougie 2nd = 3 Strong Enough 3rd = 6 Arts 4th = 5 Silver Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Gaviria | ||
Tue May 15 2018 18:51 | 1st = 3 Gaviria 2nd = 2 Merc 3rd = 6 Malick 4th = 4 Vanderville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Spookie Midnight | ||
Tue May 15 2018 18:45 | 1st = 1 Spookie Midnight 2nd = 2 Chatty Kathy 3rd = 6 Bogan Doll 4th = 8 Bogan Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Beyond Today | ||
Tue May 15 2018 18:42 | 1st = 3 Beyond Today 2nd = 2 Bryden Dora 3rd = 6 Manhattan Man 4th = 5 Merls Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 6 Christian Torado | ||
Tue May 15 2018 18:37 | 1st = 6 Christian Torado 2nd = 5 Chickies Boy 3rd = 1 Go Lorian 4th = 7 Turbo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 8 Queen Of Cawdor | ||
Tue May 15 2018 18:35 | 1st = 8 Queen Of Cawdor 2nd = 6 Cabaret Tonight 3rd = 4 Good People 4th = 7 Huckabee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Inside Game | ||
Tue May 15 2018 18:27 | 1st = 3 Inside Game 2nd = 5 Brake Drum 3rd = 2 Chrissy Pee 4th = 8 Painted Elvry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 6 Montana Chief | ||
Tue May 15 2018 18:22 | 1st = 6 Montana Chief 2nd = 2 Mach Jodenkrist 3rd = 7 Lets Go There 4th = 8 Reign Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Pop Do It | ||
Tue May 15 2018 18:19 | 1st = 8 Pop Do It 2nd = 2 Cavalry Rose 3rd = 3 Loroupe 4th = 1 Sidevalve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Czarny | ||
Tue May 15 2018 18:16 | 1st = 4 Czarny 2nd = 8 Choc Latte Cloud 3rd = 2 Boys Round Here 4th = 3 Smooth Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 10 Untitled | ||
Tue May 15 2018 18:13 | 1st = 10 Untitled 2nd = 8 Rocking 3rd = 9 Split Second Lombo 4th = 5 Bettor Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Leica Cali King | ||
Tue May 15 2018 18:12 | 1st = 2 Leica Cali King 2nd = 3 Bees On Fire 3rd = 7 Kraken Daisy 4th = 4 Jaggered Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Eden Lass | ||
Tue May 15 2018 18:04 | 1st = 1 Eden Lass 2nd = 4 Monoak 3rd = 6 Daytona Fernando 4th = 3 Striking Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Go Prancer Go | ||
Tue May 15 2018 17:59 | 1st = 1 Go Prancer Go 2nd = 3 Brindi Chopper 3rd = 4 Old Mate Kick 4th = 6 Innocent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 4 More Shades Of Gold | ||
Tue May 15 2018 17:54 | 1st = 4 More Shades Of Gold 2nd = 6 Gunning 3rd = 1 Tetra 4th = 5 Dellsun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Federal Agent | ||
Tue May 15 2018 17:52 | 1st = 1 Federal Agent 2nd = 4 Summer Skye 3rd = 5 Vanda Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 6 Camroller | ||
Tue May 15 2018 17:49 | 1st = 6 Camroller 2nd = 11 The Pix 3rd = 1 Our Memphis Mac 4th = 3 The Mighty Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 3 Smooth Showgirl | ||
Tue May 15 2018 17:47 | 1st = 3 Smooth Showgirl 2nd = 11 Bettorthanspecial 3rd = 1 Remember Them 4th = 8 Jackaroo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Zipping Stan | ||
Tue May 15 2018 17:45 | 1st = 8 Zipping Stan 2nd = 6 Keishas Boy 3rd = 3 Destini Exactor 4th = 4 Sirius Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 7 Fool Proof | ||
Tue May 15 2018 17:37 | 1st = 7 Fool Proof 2nd = 1 Willy Rocket 3rd = 9 Magic Harrison 4th = 3 Nova Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Our Missionary Man | ||
Tue May 15 2018 17:32 | 1st = 6 Our Missionary Man 2nd = 7 Hokonui Ben 3rd = 9 Fat Prophet 4th = 4 My Guy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Percys Empire | ||
Tue May 15 2018 17:30 | 1st = 2 Percys Empire 2nd = 6 Dubovka 3rd = 1 Bank Rogue 4th = 8 Bolt Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 4 Arma Hotshot | ||
Tue May 15 2018 17:27 | 1st = 4 Arma Hotshot 2nd = 8 Geldof 3rd = 11 Jennas Romance 4th = 10 Annies Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 4 Barnbougle Jack | ||
Tue May 15 2018 17:25 | 1st = 4 Barnbougle Jack 2nd = 5 Flyin Circles 3rd = 1 Fleshing 4th = 6 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 10 Bageera | ||
Tue May 15 2018 17:22 | 1st = 10 Bageera 2nd = 8 Dyna Xerox 3rd = 2 Dazzling Liesel 4th = 3 Just Like Didda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Geronimo Beau | ||
Tue May 15 2018 17:17 | 1st = 4 Geronimo Beau 2nd = 5 Sweet As 3rd = 1 Lombo Ranmiles 4th = 8 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Dalmatynski | ||
Tue May 15 2018 17:15 | 1st = 1 Dalmatynski 2nd = 2 Burner Bant 3rd = 7 Banjo An Henry 4th = 3 Dream Weaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Apex Within | ||
Tue May 15 2018 17:07 | 1st = 1 Apex Within 2nd = 8 Con Rod 3rd = 2 Tiza Fabio 4th = 6 Kraken Mazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 10 Bottoms Up | ||
Tue May 15 2018 17:04 | 1st = 10 Bottoms Up 2nd = 6 Splinter 3rd = 1 Dyna Gunner 4th = 8 Rocketing Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Ignatius | ||
Tue May 15 2018 16:59 | 1st = 10 Ignatius 2nd = 9 Replaced Eye 3rd = 4 The Bachelor 4th = 3 Ohoka Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 8 - 1 King Torio | ||
Tue May 15 2018 16:55 | 1st = 1 King Torio 2nd = 5 Barachiel 3rd = 2 Mega Doro 4th = 3 Pound Sterling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Rum Runner | ||
Tue May 15 2018 16:52 | 1st = 1 Rum Runner 2nd = 3 Manhattan Maid 3rd = 4 Miss Lardie Da 4th = 7 Magic Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Subconscious | ||
Tue May 15 2018 16:48 | 1st = 1 Subconscious 2nd = 3 Im Electric 3rd = 7 Zipping Boyd 4th = 2 Molly Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 11 Proficient | ||
Tue May 15 2018 16:43 | 1st = 11 Proficient 2nd = 6 Magicnracing 3rd = 8 Key Largo 4th = 9 The Harlem Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Cruising Stella | ||
Tue May 15 2018 16:39 | 1st = 5 Cruising Stella 2nd = 7 Maximum Bliss 3rd = 6 Moonbeam 4th = 4 Crackerjack Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 10 Willyama | ||
Tue May 15 2018 16:35 | 1st = 10 Willyama 2nd = 6 Peloso Lass 3rd = 15 Bring A Beer Along 4th = 1 Its Relative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 10 Ali Orphan | ||
Tue May 15 2018 16:30 | 1st = 10 Ali Orphan 2nd = 5 Yasey Sun 3rd = 4 Dominant Gene 4th = 2 Distant Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Cant Possibly | ||
Tue May 15 2018 16:27 | 1st = 2 Cant Possibly 2nd = 1 Birr 3rd = 5 Bashful Cloud 4th = 6 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Ninety Proof | ||
Tue May 15 2018 16:24 | 1st = 1 Ninety Proof 2nd = 8 Shield Of Dreams 3rd = 5 Why Not Kez 4th = 3 Tye Me Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Effronte | ||
Tue May 15 2018 16:19 | 1st = 7 Effronte 2nd = 2 Pay Me Sam 3rd = 1 Kleened Out 4th = 9 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Maximum Babe | ||
Tue May 15 2018 16:16 | 1st = 7 Maximum Babe 2nd = 8 Trium 3rd = 2 Kadabra Monelli 4th = 1 Bella Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 11 Graceville | ||
Tue May 15 2018 16:15 | 1st = 11 Graceville 2nd = 1 Clateau 3rd = 7 Vegas Flyer 4th = 6 Shigeru Mahogany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Double Karmar | ||
Tue May 15 2018 16:12 | 1st = 7 Double Karmar 2nd = 1 No Thank You 3rd = 8 Poppy Chooky 4th = 2 Premier Shamrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 8 Mayor Digby | ||
Tue May 15 2018 16:08 | 1st = 8 Mayor Digby 2nd = 5 El Grand Richo 3rd = 7 Foxy Molly 4th = 2 Miss Travers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Chantrey | ||
Tue May 15 2018 16:03 | 1st = 7 Chantrey 2nd = 4 Devil Dodger 3rd = 8 Our White Knight 4th = 9 Max Richter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 11 Emaan | ||
Tue May 15 2018 16:00 | 1st = 11 Emaan 2nd = 12 Queen Annabel 3rd = 7 Fast Stryke 4th = 9 Wrapsody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 2 Iwatani | ||
Tue May 15 2018 15:55 | 1st = 2 Iwatani 2nd = 11 Smooth Truth 3rd = 10 Washington George 4th = 6 I Am Impressed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Soda Flash | ||
Tue May 15 2018 15:52 | 1st = 2 Soda Flash 2nd = 4 Ayo Joy 3rd = 7 No More Sisco 4th = 3 Inga Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Swap Me | ||
Tue May 15 2018 15:48 | 1st = 4 Swap Me 2nd = 1 Forgotten Gem 3rd = 6 Wheres Doug 4th = 3 Queen Veebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Deacon Downs | ||
Tue May 15 2018 15:44 | 1st = 2 Deacon Downs 2nd = 6 Evil Shadow 3rd = 8 Thomeli Steel 4th = 5 Galina Reznikov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Mulberry Minx | ||
Tue May 15 2018 15:41 | 1st = 5 Mulberry Minx 2nd = 7 Unfounded 3rd = 1 Its That Fresh 4th = 9 Sea Spray Elsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Double Encounter | ||
Tue May 15 2018 15:39 | 1st = 7 Double Encounter 2nd = 8 Dance For Glory 3rd = 4 Shanocon 4th = 11 Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 1 Fernando Magic | ||
Tue May 15 2018 15:36 | 1st = 1 Fernando Magic 2nd = 9 Rockii De Kahn 3rd = 4 Eketahuna 4th = 7 Just Browsing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 3 Heyington | ||
Tue May 15 2018 15:35 | 1st = 3 Heyington 2nd = 6 Kanui 3rd = 1 Dash Of Wizzard 4th = 4 Ten Goal Polo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Monkey Mite | ||
Tue May 15 2018 15:33 | 1st = 5 Monkey Mite 2nd = 2 Larrikan Bozzie 3rd = 4 Hair Trigger 4th = 6 Seeking Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 9 Little Gypsy | ||
Tue May 15 2018 15:30 | 1st = 9 Little Gypsy 2nd = 8 Belle Xaar 3rd = 3 Ambitious Gem 4th = 6 Je Suis Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 6 Clydebank Boy | ||
Tue May 15 2018 15:30 | 1st = 6 Clydebank Boy 2nd = 3 Manila Jet 3rd = 1 Little Bit Lost 4th = 8 Silver Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Run Rosie | ||
Tue May 15 2018 15:27 | 1st = 3 Run Rosie 2nd = 8 Luke Tyson 3rd = 1 Hayride Rampe 4th = 4 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Goldstar Miley | ||
Tue May 15 2018 15:24 | 1st = 2 Goldstar Miley 2nd = 8 Know Flare 3rd = 1 Little Krakatoa 4th = 4 Rockstar Kobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 Heavens Hint | ||
Tue May 15 2018 15:22 | 1st = 10 Heavens Hint 2nd = 11 Glasscutterspirit 3rd = 6 Party Starter 4th = 1 Lyka Version |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Thomeli Monster | ||
Tue May 15 2018 15:19 | 1st = 2 Thomeli Monster 2nd = 3 Ryben Bill 3rd = 7 Cruising Solo 4th = 1 Underrated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Phoenix Fernando | ||
Tue May 15 2018 15:16 | 1st = 6 Phoenix Fernando 2nd = 8 Deja Vu Rock 3rd = 1 My Boy Roman 4th = 2 Please Stand Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 3 Im Imogen | ||
Tue May 15 2018 15:15 | 1st = 3 Im Imogen 2nd = 1 Joeys Destiny 3rd = 10 Tully Ho 4th = 2 Bonita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 1 Shes A Fernando | ||
Tue May 15 2018 15:12 | 1st = 1 Shes A Fernando 2nd = 6 Outa Manila 3rd = 10 Willie Mac 4th = 3 Hello Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Data Queen | ||
Tue May 15 2018 15:08 | 1st = 8 Data Queen 2nd = 3 Fantastic Chief 3rd = 6 Oshkosh Wayne 4th = 2 Izza Lektra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Cerrone Bale | ||
Tue May 15 2018 15:06 | 1st = 3 Cerrone Bale 2nd = 6 Know Courtesy 3rd = 4 Zara Zoe 4th = 2 Valyrian Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Everybodylovedray | ||
Tue May 15 2018 15:03 | 1st = 4 Everybodylovedray 2nd = 8 Tassini 3rd = 7 Gentle Giant 4th = 5 Bracken Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 9 Simple Solution | ||
Tue May 15 2018 15:00 | 1st = 9 Simple Solution 2nd = 2 Crisis Point 3rd = 11 Chilean Wonder 4th = 14 Delightful Forever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Sarah Smirnoff | ||
Tue May 15 2018 14:58 | 1st = 8 Sarah Smirnoff 2nd = 6 Poppy Yaala 3rd = 1 Go Natalie Go 4th = 7 Fawn Eruptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Harrys Entity | ||
Tue May 15 2018 14:55 | 1st = 1 Harrys Entity 2nd = 4 Mallee Trumps 3rd = 2 Smashing Sarah 4th = 9 Prince Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 4 Chief Advocate | ||
Tue May 15 2018 14:55 | 1st = 4 Chief Advocate 2nd = 1 Red Hot Romeo 3rd = 9 Cornish Tales 4th = 7 Hot Tempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Dylan Keeping | ||
Tue May 15 2018 14:52 | 1st = 3 Dylan Keeping 2nd = 4 Reiki Master 3rd = 1 Rapid Surprize 4th = 2 My Bro Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 10 Jazzy Artist | ||
Tue May 15 2018 14:47 | 1st = 10 Jazzy Artist 2nd = 1 Only In Rome 3rd = 8 Miss Catalina 4th = 5 Sheriff Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Dyna Ulysses | ||
Tue May 15 2018 14:46 | 1st = 1 Dyna Ulysses 2nd = 3 Goldstar Scooter 3rd = 8 Epic Owen 4th = 2 Smash Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Fully Fried | ||
Tue May 15 2018 14:44 | 1st = 7 Fully Fried 2nd = 6 Cash For Jam 3rd = 4 Topology 4th = 8 Rosco Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 10 Pellegrina | ||
Tue May 15 2018 14:40 | 1st = 10 Pellegrina 2nd = 5 Stannis Baratheon 3rd = 17 All Political 4th = 9 Silkscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Lagoon Wilks | ||
Tue May 15 2018 14:37 | 1st = 7 Lagoon Wilks 2nd = 4 Nitro Blast 3rd = 6 Big Gora 4th = 3 Bali Blee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Buckle Up Vomo | ||
Tue May 15 2018 14:34 | 1st = 7 Buckle Up Vomo 2nd = 8 Bobby The Jett 3rd = 3 Relevance 4th = 1 Buster Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 5 Geodesic | ||
Tue May 15 2018 14:30 | 1st = 5 Geodesic 2nd = 6 Smoking Bullet 3rd = 9 Silent Interest 4th = 3 Queen Leonora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Eustace Road | ||
Tue May 15 2018 14:27 | 1st = 1 Eustace Road 2nd = 2 Allen Eamon 3rd = 6 My Boy Tyler 4th = 7 Woodside King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Twizel Storm | ||
Tue May 15 2018 14:26 | 1st = 3 Twizel Storm 2nd = 8 Ohoka Magic 3rd = 7 Goldstar Sawyer 4th = 2 Gordy Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 8 Sunset Tour | ||
Tue May 15 2018 14:23 | 1st = 8 Sunset Tour 2nd = 7 Omy Son 3rd = 6 Kayteeoh Denario 4th = 3 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 7 Oakfield Costa | ||
Tue May 15 2018 14:20 | 1st = 7 Oakfield Costa 2nd = 2 Chica Peeps 3rd = 3 Grey Sambucca 4th = 4 Stone Philospher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 El Grand Amigo | ||
Tue May 15 2018 14:17 | 1st = 4 El Grand Amigo 2nd = 2 Fink Racer 3rd = 6 Lobster Falls 4th = 7 Offen Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 3 Miss Emmy Rose | ||
Tue May 15 2018 14:14 | 1st = 3 Miss Emmy Rose 2nd = 1 Arthur Martha 3rd = 7 Early Shirley 4th = 2 Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Bodhi Tree | ||
Tue May 15 2018 14:12 | 1st = 8 Bodhi Tree 2nd = 1 Three Of The Best 3rd = 5 Bundaburra 4th = 3 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Randy Fields | ||
Tue May 15 2018 14:10 | 1st = 3 Randy Fields 2nd = 1 Know Shame 3rd = 2 Jealous Affair 4th = 7 Opawa Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Long Gully Ella | ||
Tue May 15 2018 14:09 | 1st = 7 Long Gully Ella 2nd = 2 Dakota Grace 3rd = 4 Tigers Empire 4th = 3 La Rosquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 7 Rockatorio | ||
Tue May 15 2018 14:05 | 1st = 7 Rockatorio 2nd = 1 Congelator 3rd = 5 Lady Cromac 4th = 8 Bonnie Sare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 7 Smoke Signal | ||
Tue May 15 2018 14:00 | 1st = 7 Smoke Signal 2nd = 13 Lady Loft 3rd = 9 Trump Shot 4th = 20 Oak Park Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 My Bro Kade | ||
Tue May 15 2018 13:57 | 1st = 7 My Bro Kade 2nd = 8 Ariek Rebel 3rd = 2 Zombie 4th = 6 Latitude Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Miss Hanigan | ||
Tue May 15 2018 13:53 | 1st = 2 Miss Hanigan 2nd = 1 Dolly Does It 3rd = 7 Buckle Up Rose 4th = 3 Fasika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Aichbechateaunoir | ||
Tue May 15 2018 13:48 | 1st = 2 Aichbechateaunoir 2nd = 6 Majestic Whiz 3rd = 4 Torfino Mist 4th = 1 Queen Of Clevedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Goldstar Spotty | ||
Tue May 15 2018 13:46 | 1st = 4 Goldstar Spotty 2nd = 2 Go All Lin 3rd = 7 Knocka Rush 4th = 3 Opawa Janet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Stitch em Quick | ||
Tue May 15 2018 13:44 | 1st = 1 Stitch em Quick 2nd = 2 Comets Gold 3rd = 3 Mersey Ferry 4th = 6 Dakota Rowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 9 The Arod | ||
Tue May 15 2018 13:40 | 1st = 9 The Arod 2nd = 5 Takings 3rd = 1 Equistar 4th = 7 Flat To Stack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Silent Boloney | ||
Tue May 15 2018 13:37 | 1st = 8 Silent Boloney 2nd = 3 Hez Boby Dazzler 3rd = 5 Duty Free 4th = 4 Jouster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Roses Black | ||
Tue May 15 2018 13:34 | 1st = 2 Roses Black 2nd = 4 Dollys Lad 3rd = 1 Wongawilli Girl 4th = 3 Trip Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Minted Montana | ||
Tue May 15 2018 13:33 | 1st = 4 Minted Montana 2nd = 3 Ginger Micky 3rd = 6 Give Me A Go 4th = 5 Miss Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 1 Abinger | ||
Tue May 15 2018 13:30 | 1st = 1 Abinger 2nd = 8 Mystique Marvel 3rd = 7 Indrabeel 4th = 14 Graffias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Goldstar Power | ||
Tue May 15 2018 13:27 | 1st = 6 Goldstar Power 2nd = 4 Rion King 3rd = 8 Jinno Gino 4th = 2 Cornali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 2 Radiant Choice | ||
Tue May 15 2018 13:25 | 1st = 2 Radiant Choice 2nd = 3 Vineyard 3rd = 4 Pindara 4th = 5 Smokey Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Hayride Rohan | ||
Tue May 15 2018 13:22 | 1st = 2 Hayride Rohan 2nd = 1 Spring Carter 3rd = 8 Wattos Revenge 4th = 5 Singin Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Mellcat Miss | ||
Tue May 15 2018 13:19 | 1st = 2 Mellcat Miss 2nd = 5 Private Parker 3rd = 8 Direct Deal 4th = 1 Oscar Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 3 Think Tank | ||
Tue May 15 2018 13:16 | 1st = 3 Think Tank 2nd = 2 Botany Alan 3rd = 4 Super Bad 4th = 5 Another Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Allen Mack | ||
Tue May 15 2018 13:12 | 1st = 1 Allen Mack 2nd = 6 Opawa Sophie 3rd = 4 Dream Kay 4th = 8 Black Eye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Fabulous Diamond | ||
Tue May 15 2018 13:09 | 1st = 2 Fabulous Diamond 2nd = 5 Stylish Russell 3rd = 4 Rossa Rider 4th = 6 Jamming Jmmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 13 Spring Creek | ||
Tue May 15 2018 13:05 | 1st = 13 Spring Creek 2nd = 2 Point Forward 3rd = 6 Circuit Judge 4th = 12 Smoking Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Fighting Harada | ||
Tue May 15 2018 13:00 | 1st = 2 Fighting Harada 2nd = 4 Nero Chin Chin 3rd = 11 Whitemore 4th = 8 Rossas Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Hartland Ruby | ||
Tue May 15 2018 12:57 | 1st = 2 Hartland Ruby 2nd = 4 Big Black Siyan 3rd = 1 Lets Go Home 4th = 6 Tan On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 6 Wheelchair Norm | ||
Tue May 15 2018 12:57 | 1st = 6 Wheelchair Norm 2nd = 5 Touche 3rd = 8 Sergess 4th = 3 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Stetson Lucy | ||
Tue May 15 2018 12:54 | 1st = 2 Stetson Lucy 2nd = 4 Ritza Ray 3rd = 5 Bettys The One 4th = 3 Winlock Tabatha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Needle | ||
Tue May 15 2018 12:53 | 1st = 4 Needle 2nd = 9 Justabitnoisy 3rd = 1 Zaire Diva 4th = 6 Stoned Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 9 Petra Jewel | ||
Tue May 15 2018 12:50 | 1st = 9 Petra Jewel 2nd = 11 Tayrose 3rd = 13 Under Pressure 4th = 3 Bushies Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Goldstar Po | ||
Tue May 15 2018 12:47 | 1st = 6 Goldstar Po 2nd = 7 Okuku Billy 3rd = 2 Dime Diva 4th = 4 Hi Ho Tonto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Bluegrass Moss | ||
Tue May 15 2018 12:46 | 1st = 8 Bluegrass Moss 2nd = 7 John Bell 3rd = 3 Muppet 4th = 6 Miss Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 1 Know Other | ||
Tue May 15 2018 12:42 | 1st = 1 Know Other 2nd = 4 Lightning Crash 3rd = 5 Opawa Abbie Joy 4th = 8 Know Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Midnight Mcqueen | ||
Tue May 15 2018 12:38 | 1st = 1 Midnight Mcqueen 2nd = 6 Turbo Gran 3rd = 8 Roudy Tyson 4th = 4 Portagaff Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Talesin Timmo | ||
Tue May 15 2018 12:34 | 1st = 8 Talesin Timmo 2nd = 2 Champness Road 3rd = 5 Minnesota Miss 4th = 1 Tale Of Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Cold Affair | ||
Tue May 15 2018 12:31 | 1st = 8 Cold Affair 2nd = 3 Tikao Jackie 3rd = 6 Venetia 4th = 5 Auros Advantage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 4 Lamour Malade | ||
Tue May 15 2018 12:30 | 1st = 4 Lamour Malade 2nd = 1 Hession Road 3rd = 9 Rocket N Ruby 4th = 8 Hoovesgotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Branwell Lee | ||
Tue May 15 2018 12:27 | 1st = 2 Branwell Lee 2nd = 1 Stylish Georgie 3rd = 3 Sacred Shadow 4th = 7 St Jenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 1 Gotcha Majenta | ||
Tue May 15 2018 12:23 | 1st = 1 Gotcha Majenta 2nd = 7 Zugzwang 3rd = 9 Know Approval 4th = 6 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Montana Mcbain | ||
Tue May 15 2018 12:19 | 1st = 7 Montana Mcbain 2nd = 5 Angel Cape 3rd = 2 Track Pilot 4th = 4 Bally Finglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 10 Red Axe | ||
Tue May 15 2018 12:15 | 1st = 10 Red Axe 2nd = 6 Grove Street 3rd = 11 Shot At The Reward 4th = 2 Autumn Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Paprika | ||
Tue May 15 2018 12:12 | 1st = 6 Paprika 2nd = 2 Berry Bound 3rd = 1 Danis The One 4th = 7 Sweet Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Say Cheese | ||
Tue May 15 2018 12:11 | 1st = 3 Say Cheese 2nd = 8 Just James 3rd = 7 Half Silver Fern 4th = 4 Butterface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 6 Savatag | ||
Tue May 15 2018 12:08 | 1st = 6 Savatag 2nd = 1 Millers Gold 3rd = 5 Crazy Wolf 4th = 2 Lisas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Chop Shop | ||
Tue May 15 2018 12:04 | 1st = 1 Chop Shop 2nd = 7 Homebush Boden 3rd = 2 Mitcham Faye 4th = 8 Queen Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Tee Bee | ||
Tue May 15 2018 11:57 | 1st = 7 Tee Bee 2nd = 2 Kendra Vegas 3rd = 4 Cawbourne Oska 4th = 8 Only Seconds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Darlek Ian | ||
Tue May 15 2018 11:47 | 1st = 1 Darlek Ian 2nd = 6 Oh So Nitro 3rd = 4 Forbury Flyer 4th = 2 Zipping Ripley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Bonsai Jenmar | ||
Tue May 15 2018 11:37 | 1st = 4 Bonsai Jenmar 2nd = 5 Angel Art 3rd = 8 Broken Trust 4th = 6 Angelic Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Know Conclusion | ||
Tue May 15 2018 11:29 | 1st = 2 Know Conclusion 2nd = 4 Peekay Shout 3rd = 5 Spring Sam 4th = 1 Awesome Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 9 Unverified | ||
Tue May 15 2018 11:12 | 1st = 9 Unverified 2nd = 6 Gotcha Penny 3rd = 8 Homebush Scribe 4th = 2 Homebush Hundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 8 Chief Doug | ||
Tue May 15 2018 10:54 | 1st = 8 Chief Doug 2nd = 1 Freckle Flyer 3rd = 4 Homebush Patriot 4th = 3 Homebush Pansy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Dangerous Motion | ||
Tue May 15 2018 10:37 | 1st = 2 Dangerous Motion 2nd = 4 Archies Ranger 3rd = 1 Goldstar Hemi 4th = 7 Goldstar Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 5 Cosmic Ruben | ||
Tue May 15 2018 10:19 | 1st = 5 Cosmic Ruben 2nd = 1 Magic Jess Lass 3rd = 3 Tee An Cee 4th = 2 Nippa Martino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 Zefside | ||
Tue May 15 2018 10:02 | 1st = 8 Zefside 2nd = 5 Cosmic Marty 3rd = 9 Guilty Rogue 4th = 6 Chasing Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 8 Jackson Square | ||
Sun Apr 15 2018 21:40 | 1st = 8 Jackson Square 2nd = 5 Rebel Starlight 3rd = 4 Tella Tall Tale 4th = 7 Our Quick Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 6 Bluebow | ||
Sun Apr 15 2018 21:30 | 1st = 6 Bluebow 2nd = 2 Tyler Lee 3rd = 1 Aware 4th = 5 Mallee Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 8 Bella Bellissimo | ||
Sun Apr 15 2018 21:27 | 1st = 8 Bella Bellissimo 2nd = 5 Do Your Dander 3rd = 7 Black Paridise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Sunny Sanz | ||
Sun Apr 15 2018 21:22 | 1st = 3 Sunny Sanz 2nd = 4 Rowley 3rd = 2 Jackson Neptune 4th = 6 Magic Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 7 Shades Of Blue | ||
Sun Apr 15 2018 21:19 | 1st = 7 Shades Of Blue 2nd = 1 Luna Beach 3rd = 6 Hay You Fella 4th = 10 Fear Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 Dainty Culprit | ||
Sun Apr 15 2018 21:15 | 1st = 4 Dainty Culprit 2nd = 1 Vampire Wish 3rd = 2 Gossip Park 4th = 6 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Premier Jess | ||
Sun Apr 15 2018 21:12 | 1st = 8 Premier Jess 2nd = 3 Merchant Prince 3rd = 6 Dr Walter 4th = 2 Twenty Tamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 1 Bin Kicker | ||
Sun Apr 15 2018 21:09 | 1st = 1 Bin Kicker 2nd = 7 Hayride Rampe 3rd = 4 Wynonna Earp 4th = 2 Dark Origins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Glenisla | ||
Sun Apr 15 2018 21:07 | 1st = 7 Glenisla 2nd = 6 Brother Rabbit 3rd = 5 Lombo Idle Belief 4th = 8 Royal Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Sutton Heidi | ||
Sun Apr 15 2018 21:04 | 1st = 4 Sutton Heidi 2nd = 3 Maneyak 3rd = 1 Collision Saint 4th = 2 Noisy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Night Terror | ||
Sun Apr 15 2018 21:01 | 1st = 2 Night Terror 2nd = 3 Zabdon Lambo 3rd = 9 Missed Control 4th = 5 Tiara Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 5 Smashniak Bullet | ||
Sun Apr 15 2018 20:58 | 1st = 5 Smashniak Bullet 2nd = 3 Palladino 3rd = 7 Vestiarius 4th = 6 Arctic Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Audacious Bell | ||
Sun Apr 15 2018 20:55 | 1st = 2 Audacious Bell 2nd = 5 Dr Sherlock 3rd = 7 Master Mordecai 4th = 8 Captain Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Svensson | ||
Sun Apr 15 2018 20:50 | 1st = 7 Svensson 2nd = 3 Im Paige 3rd = 8 Come On Bonnie 4th = 4 Jilliby Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Queen Allen | ||
Sun Apr 15 2018 20:48 | 1st = 1 Queen Allen 2nd = 3 Blessed Justice 3rd = 8 Fanciful Phantom 4th = 2 Roman Blue Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 8 Community Values | ||
Sun Apr 15 2018 20:45 | 1st = 8 Community Values 2nd = 6 Our Mable Mac 3rd = 1 Chance Perfected 4th = 7 Goodison Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Actualize | ||
Sun Apr 15 2018 20:42 | 1st = 1 Actualize 2nd = 6 Master Dean 3rd = 2 Sandler 4th = 3 Fantastic Ruff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Heartbreak Hotel | ||
Sun Apr 15 2018 20:39 | 1st = 2 Heartbreak Hotel 2nd = 1 Dashing Geek 3rd = 5 Jetmag Sally 4th = 7 Hurricane Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Platinum Power | ||
Sun Apr 15 2018 20:37 | 1st = 5 Platinum Power 2nd = 9 Alpe De Huez 3rd = 7 Maggies Grin 4th = 3 Zozo Ma Gogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Zipping Bomber | ||
Sun Apr 15 2018 20:34 | 1st = 7 Zipping Bomber 2nd = 4 Aeroplane Tippa 3rd = 2 Labuan Starfish 4th = 10 Projectile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Eva Knievel | ||
Sun Apr 15 2018 20:28 | 1st = 4 Eva Knievel 2nd = 1 Red Faith 3rd = 8 Stalking Storm 4th = 5 Spring Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 5 Myrniong Magic | ||
Sun Apr 15 2018 20:25 | 1st = 5 Myrniong Magic 2nd = 7 Miss Ledekey 3rd = 1 Proximity 4th = 2 Heza Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 8 Dufrense | ||
Sun Apr 15 2018 20:20 | 1st = 8 Dufrense 2nd = 3 Adele Said 3rd = 9 El Jays Monza 4th = 11 Rock The Casbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 De Zooya | ||
Sun Apr 15 2018 20:18 | 1st = 8 De Zooya 2nd = 1 Spanish Harbour 3rd = 2 Black Osprey 4th = 5 Diamond Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 4 Zamlee Magic | ||
Sun Apr 15 2018 20:15 | 1st = 4 Zamlee Magic 2nd = 6 Out There Jerry 3rd = 1 Never Fear 4th = 2 Har |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 9 Lyka Skywalker | ||
Sun Apr 15 2018 20:12 | 1st = 9 Lyka Skywalker 2nd = 3 Bigtime Bruce 3rd = 5 Velocity Whisper 4th = 8 Whats Up Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Scotlynn Beach | ||
Sun Apr 15 2018 20:07 | 1st = 5 Scotlynn Beach 2nd = 6 San Domino 3rd = 3 Rosas First 4th = 11 Major Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 La Rosquilla | ||
Sun Apr 15 2018 20:05 | 1st = 8 La Rosquilla 2nd = 3 Afterglow 3rd = 6 Stir Crazy 4th = 1 Terranora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Rear Chance | ||
Sun Apr 15 2018 20:02 | 1st = 5 Rear Chance 2nd = 2 Dintys Chance 3rd = 3 Direct Deal 4th = 7 Odnoc Ankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Regal Bill | ||
Sun Apr 15 2018 19:59 | 1st = 4 Regal Bill 2nd = 3 Ima Necromancer 3rd = 5 Gutenberg 4th = 7 Waikarie Noel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Allen Ichiro | ||
Sun Apr 15 2018 19:56 | 1st = 4 Allen Ichiro 2nd = 7 Lochinvar Style 3rd = 2 Yaringa Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 8 Phantom Henry | ||
Sun Apr 15 2018 19:56 | 1st = 8 Phantom Henry 2nd = 2 Yaringa Lass 3rd = 4 Allen Ichiro 4th = 1 Happy Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Demand A Panda | ||
Sun Apr 15 2018 19:53 | 1st = 6 Demand A Panda 2nd = 5 Dr Mortikye 3rd = 8 Tito Mojito 4th = 2 Must Have |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 11 Offthetopofmyhead | ||
Sun Apr 15 2018 19:48 | 1st = 11 Offthetopofmyhead 2nd = 1 Williamlee 3rd = 8 Lockaway Kacie 4th = 4 Ima Ginger Rogers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Aston Noir | ||
Sun Apr 15 2018 19:42 | 1st = 8 Aston Noir 2nd = 7 Litt Up 3rd = 1 Splish Splashin 4th = 6 Destini Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Mellcat Miss | ||
Sun Apr 15 2018 19:39 | 1st = 4 Mellcat Miss 2nd = 1 Bombshell Blonde 3rd = 5 Macs Intent 4th = 7 Drum Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 El Nunu | ||
Sun Apr 15 2018 19:36 | 1st = 8 El Nunu 2nd = 3 Cometron Flyer 3rd = 2 Plum Jam 4th = 4 Day Time Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 4 Meales Chance | ||
Sun Apr 15 2018 19:33 | 1st = 4 Meales Chance 2nd = 5 Alotta Style 3rd = 6 Gardot 4th = 1 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 5 Grey Maverick | ||
Sun Apr 15 2018 19:31 | 1st = 5 Grey Maverick 2nd = 6 Cavallo Volante 3rd = 11 Ima Dad 4th = 9 Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Princess Pout | ||
Sun Apr 15 2018 19:29 | 1st = 7 Princess Pout 2nd = 6 Wadelock Sampson 3rd = 4 Our Delta Rose 4th = 5 Audacious Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Wanchai Express | ||
Sun Apr 15 2018 19:26 | 1st = 8 Wanchai Express 2nd = 1 Diamond Model 3rd = 7 Ivy Murial 4th = 5 Texas Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Sunlit Digger | ||
Sun Apr 15 2018 19:22 | 1st = 2 Sunlit Digger 2nd = 3 Sassy Bella 3rd = 8 Pop Ya Bubble 4th = 1 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 11 Call Her Julie | ||
Sun Apr 15 2018 19:17 | 1st = 11 Call Her Julie 2nd = 12 Rockin An Runnin 3rd = 13 Jaks Teller 4th = 10 Fortino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 7 Town Hall Tully | ||
Sun Apr 15 2018 19:17 | 1st = 7 Town Hall Tully 2nd = 1 Distant Shores 3rd = 2 Ringbark Lana 4th = 8 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Mac The Quick | ||
Sun Apr 15 2018 19:14 | 1st = 1 Mac The Quick 2nd = 4 Elly Bye Bye 3rd = 8 Western Honey 4th = 2 Ebony Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 6 Mepunga Bonnie | ||
Sun Apr 15 2018 19:07 | 1st = 6 Mepunga Bonnie 2nd = 1 Lisa Marie 3rd = 2 Annasay 4th = 7 Rocky Gee Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Dundee Cobra | ||
Sun Apr 15 2018 19:04 | 1st = 2 Dundee Cobra 2nd = 7 Vee Bee Dooley 3rd = 1 Allen Jersey 4th = 4 Rosie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 6 Piratesof Zanzibar | ||
Sun Apr 15 2018 19:03 | 1st = 6 Piratesof Zanzibar 2nd = 5 Roslyn Gaye 3rd = 9 La Player 4th = 10 Another Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 1 Trade Talk | ||
Sun Apr 15 2018 19:00 | 1st = 1 Trade Talk 2nd = 3 Golden Acres 3rd = 14 Playful Girl 4th = 2 Four White Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Asa Mar Baker | ||
Sun Apr 15 2018 18:57 | 1st = 6 Asa Mar Baker 2nd = 4 Shes A Pearla 3rd = 1 Sweet Molly 4th = 7 Little Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Zenyatta Miss | ||
Sun Apr 15 2018 18:54 | 1st = 4 Zenyatta Miss 2nd = 1 Imma Callim Klay 3rd = 7 Miss Lynbra 4th = 2 Midnight To One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 5 Quick Foot | ||
Sun Apr 15 2018 18:51 | 1st = 5 Quick Foot 2nd = 8 Miss Slab 3rd = 2 Wildoaks Icon 4th = 3 Nash Road Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Our Bravo Rose | ||
Sun Apr 15 2018 18:47 | 1st = 6 Our Bravo Rose 2nd = 1 Rhyans Return 3rd = 8 Perrie Lulu 4th = 4 Lektra Guiseppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 One Moore Page | ||
Sun Apr 15 2018 18:44 | 1st = 8 One Moore Page 2nd = 2 Spring Leesa 3rd = 7 Edison Bale 4th = 4 No Thru Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 4 Stagger Lee | ||
Sun Apr 15 2018 18:42 | 1st = 4 Stagger Lee 2nd = 3 Black Centurian 3rd = 1 All Style Sammy 4th = 9 Modern Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Chabay Laray | ||
Sun Apr 15 2018 18:39 | 1st = 8 Chabay Laray 2nd = 4 Macadamia Rose 3rd = 1 Josie Tokaam 4th = 3 Mystic Craft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Shes Good | ||
Sun Apr 15 2018 18:32 | 1st = 5 Shes Good 2nd = 8 Harrys Legend 3rd = 4 Alpha Atlas 4th = 6 Adriennes Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Weeona Paddy | ||
Sun Apr 15 2018 18:29 | 1st = 1 Weeona Paddy 2nd = 4 Rittos Hanger 3rd = 6 Vunivalu 4th = 8 Tates Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Starlight Storm | ||
Sun Apr 15 2018 18:28 | 1st = 4 Starlight Storm 2nd = 2 Graciella Pinevale 3rd = 7 I Am I Cried 4th = 6 Col Du Galibier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Iceni Escort | ||
Sun Apr 15 2018 18:26 | 1st = 8 Iceni Escort 2nd = 5 Lupe Fiasco 3rd = 3 Mackinlay 4th = 7 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 4 At The Ready | ||
Sun Apr 15 2018 18:25 | 1st = 4 At The Ready 2nd = 6 Freedom By Choice 3rd = 11 Three Generations 4th = 8 Hecadanes Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Miss Sweet Pea | ||
Sun Apr 15 2018 18:22 | 1st = 7 Miss Sweet Pea 2nd = 4 Sprint Tee 3rd = 1 Zizou De Kahn 4th = 8 Charlie Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Power Player | ||
Sun Apr 15 2018 18:19 | 1st = 6 Power Player 2nd = 2 Stella Parker 3rd = 8 Bogan Villa 4th = 1 Flash Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Unique Al | ||
Sun Apr 15 2018 18:12 | 1st = 4 Unique Al 2nd = 6 Flying Comet 3rd = 7 Bewdy Lodge 4th = 5 Tada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Hayride Mills | ||
Sun Apr 15 2018 18:09 | 1st = 3 Hayride Mills 2nd = 4 Usain Beast 3rd = 8 Nitro Kist 4th = 7 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 9 Mister Magic Man | ||
Sun Apr 15 2018 18:08 | 1st = 9 Mister Magic Man 2nd = 13 Buster William 3rd = 3 El Jays Mystery 4th = 11 Zhukov Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Duke Of Burnley | ||
Sun Apr 15 2018 18:02 | 1st = 5 Duke Of Burnley 2nd = 6 Ragged Warrior 3rd = 2 El Diamonte 4th = 1 Select Minister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 4 Clem Mcardle | ||
Sun Apr 15 2018 17:57 | 1st = 4 Clem Mcardle 2nd = 9 Trawl Ling 3rd = 3 Hot Blooded Woman 4th = 8 Iteka Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Gold Crusher | ||
Sun Apr 15 2018 17:54 | 1st = 2 Gold Crusher 2nd = 1 Tobys Mate 3rd = 8 My Barcia 4th = 3 Mummies lil Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Fake News | ||
Sun Apr 15 2018 17:51 | 1st = 6 Fake News 2nd = 2 Carley Bobby 3rd = 7 Country Grenade 4th = 4 Next One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 4 Lockroy | ||
Sun Apr 15 2018 17:50 | 1st = 4 Lockroy 2nd = 8 Politics 3rd = 11 Akiko 4th = 9 Star Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Luke Tyson | ||
Sun Apr 15 2018 17:47 | 1st = 4 Luke Tyson 2nd = 7 Lochey Swift 3rd = 5 Untapped Fury 4th = 3 Easy Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Staunch As | ||
Sun Apr 15 2018 17:43 | 1st = 1 Staunch As 2nd = 5 Jetyra Buckskin 3rd = 6 Psychedelic Jay 4th = 7 Lully Singh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 3 Ideal Karalta | ||
Sun Apr 15 2018 17:38 | 1st = 3 Ideal Karalta 2nd = 1 Keep Playing 3rd = 11 Beam Me Up Chopper 4th = 5 Krafty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Mister Chaos | ||
Sun Apr 15 2018 17:32 | 1st = 1 Mister Chaos 2nd = 3 Country Spirit 3rd = 8 Jean Girard 4th = 7 Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 3 Candy Paint | ||
Sun Apr 15 2018 17:29 | 1st = 3 Candy Paint 2nd = 5 Presley Parker 3rd = 8 Pakesh 4th = 4 Little Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Hometown Lads | ||
Sun Apr 15 2018 17:26 | 1st = 8 Hometown Lads 2nd = 1 Another Crazy 3rd = 4 Virginia Eddie 4th = 5 Bell Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Dynamite Rose | ||
Sun Apr 15 2018 17:22 | 1st = 4 Dynamite Rose 2nd = 9 Zahara Zuri 3rd = 3 Blue Chip Madam 4th = 10 Like Clockwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Freak Unleashed | ||
Sun Apr 15 2018 17:22 | 1st = 3 Freak Unleashed 2nd = 4 Trium 3rd = 6 My Lady Limonite 4th = 1 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 On The Runway | ||
Sun Apr 15 2018 17:19 | 1st = 8 On The Runway 2nd = 1 Wanjiro 3rd = 2 Drama King 4th = 3 Swift Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 1 Elzette | ||
Sun Apr 15 2018 17:10 | 1st = 1 Elzette 2nd = 10 The Other Guy 3rd = 8 Jackthegiantslayer 4th = 2 Twilight Maneuver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Loroupe | ||
Sun Apr 15 2018 17:07 | 1st = 1 Loroupe 2nd = 7 Dr Kestrel 3rd = 5 Kiss Me Nicki 4th = 6 Winston Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 6 Espresso Lass | ||
Sun Apr 15 2018 17:06 | 1st = 6 Espresso Lass 2nd = 8 Royal Planet 3rd = 7 Perfect Etiquette 4th = 2 Lady Satab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 6 Dutchesse Moshe | ||
Sun Apr 15 2018 17:02 | 1st = 6 Dutchesse Moshe 2nd = 3 Addchan 3rd = 4 Chastity Strikes 4th = 9 Kopaonik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 5 Hell Baby | ||
Sun Apr 15 2018 16:58 | 1st = 5 Hell Baby 2nd = 7 Pinkeyes Pride 3rd = 9 Frisco Dame 4th = 1 Sudden Shock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 14 Inn Keeper | ||
Sun Apr 15 2018 16:55 | 1st = 14 Inn Keeper 2nd = 1 Arties Shore 3rd = 15 Jaws Of Steel 4th = 5 Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 5 Iwatani | ||
Sun Apr 15 2018 16:52 | 1st = 5 Iwatani 2nd = 1 Charlee Bear 3rd = 14 Mondays Expert 4th = 6 Radiant Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Wise Piquet | ||
Sun Apr 15 2018 16:49 | 1st = 4 Wise Piquet 2nd = 6 Puppet You Rippa 3rd = 5 Vixstar 4th = 2 Margolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 9 - 9 Bubba Rocker | ||
Sun Apr 15 2018 16:44 | 1st = 9 Bubba Rocker 2nd = 7 Magic By Design 3rd = 10 Splash Of Cristal 4th = 12 Young Amazon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 4 Surprise Hero | ||
Sun Apr 15 2018 16:40 | 1st = 4 Surprise Hero 2nd = 6 Lardie Lass 3rd = 2 Channing 4th = 5 Prize Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 4 Roarn | ||
Sun Apr 15 2018 16:35 | 1st = 4 Roarn 2nd = 7 Topsie Grinner 3rd = 10 Rockn Brushgrove 4th = 11 Benicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 2 Instrumentalist | ||
Sun Apr 15 2018 16:35 | 1st = 2 Instrumentalist 2nd = 7 Hasta La Thomas 3rd = 4 Patch Adams 4th = 8 Cavalry Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Trumpsta | ||
Sun Apr 15 2018 16:33 | 1st = 3 Trumpsta 2nd = 2 Creative Playboy 3rd = 7 Full Tilt 4th = 4 Yoppi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 1 Double Digit | ||
Sun Apr 15 2018 16:32 | 1st = 1 Double Digit 2nd = 7 Blues Shadow 3rd = 4 Nun Of That 4th = 11 Sky Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 2 Dbeak | ||
Sun Apr 15 2018 16:29 | 1st = 2 Dbeak 2nd = 1 Brogue 3rd = 6 Willy White Socks 4th = 13 Butler Butler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 1 Henpecker | ||
Sun Apr 15 2018 16:25 | 1st = 1 Henpecker 2nd = 6 Dyadamo 3rd = 15 Peg Leg Ben 4th = 7 Hollow Log |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 1 Shot Of Irish | ||
Sun Apr 15 2018 16:22 | 1st = 1 Shot Of Irish 2nd = 6 Gee Gee Cats 3rd = 2 Copperhead Road 4th = 4 Ruthless Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 12 Exilia Miss | ||
Sun Apr 15 2018 16:18 | 1st = 12 Exilia Miss 2nd = 5 Niccobelle 3rd = 4 Loud Enough 4th = 13 Blinkin Artie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 My Redeemer | ||
Sun Apr 15 2018 16:15 | 1st = 2 My Redeemer 2nd = 3 Khaleesi Girl 3rd = 4 Trixta Rox 4th = 1 Bumble Bee Bolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 Frankincense | ||
Sun Apr 15 2018 16:10 | 1st = 4 Frankincense 2nd = 1 Royal Enigma 3rd = 7 Super Charm 4th = 6 Paris Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 3 Future Stride | ||
Sun Apr 15 2018 16:06 | 1st = 3 Future Stride 2nd = 8 Beetson 3rd = 6 Oh I Am The One 4th = 4 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 8 All Bar Two | ||
Sun Apr 15 2018 16:05 | 1st = 8 All Bar Two 2nd = 4 Any Given Glass 3rd = 5 Athos 4th = 6 Diamond Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 2 Hopalong | ||
Sun Apr 15 2018 16:04 | 1st = 2 Hopalong 2nd = 8 Jans Star 3rd = 1 Bazs Moment 4th = 7 Gangster of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 2 Isis Magic | ||
Sun Apr 15 2018 16:02 | 1st = 2 Isis Magic 2nd = 11 Lipsync 3rd = 8 Cambooya Rock 4th = 5 Lifes Like That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 6 Field Of Vision | ||
Sun Apr 15 2018 15:58 | 1st = 6 Field Of Vision 2nd = 4 Trademark 3rd = 12 Mishkebab 4th = 10 Play For Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 9 Takookacod | ||
Sun Apr 15 2018 15:54 | 1st = 9 Takookacod 2nd = 10 Kanerupt 3rd = 7 Clipper 4th = 8 Hay Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 4 Swacadelic | ||
Sun Apr 15 2018 15:50 | 1st = 4 Swacadelic 2nd = 6 Survived 3rd = 12 Straight Jacket 4th = 7 Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Form A Circle | ||
Sun Apr 15 2018 15:49 | 1st = 1 Form A Circle 2nd = 5 Ringading Sister 3rd = 7 Lucky Millie 4th = 6 Lady Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 4 Apriano | ||
Sun Apr 15 2018 15:47 | 1st = 4 Apriano 2nd = 5 Agree To 3rd = 6 Shining Star 4th = 2 Happy Halloween |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Azumi Swift | ||
Sun Apr 15 2018 15:46 | 1st = 8 Azumi Swift 2nd = 6 Verev 3rd = 1 Dimora Flash 4th = 3 Kolora Posie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 1 Lawan | ||
Sun Apr 15 2018 15:44 | 1st = 1 Lawan 2nd = 4 First Family 3rd = 3 Lady Cromac 4th = 8 Smokey Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Captain Smooth | ||
Sun Apr 15 2018 15:40 | 1st = 4 Captain Smooth 2nd = 3 Bering Sea 3rd = 6 Jocks 4th = 5 Wammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 4 Guru Jim | ||
Sun Apr 15 2018 15:35 | 1st = 4 Guru Jim 2nd = 3 Regina Del Nilo 3rd = 9 Go Wally 4th = 10 Spectrums Bite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 3 Trilight Brigade | ||
Sun Apr 15 2018 15:35 | 1st = 3 Trilight Brigade 2nd = 5 Muscle Mach 3rd = 9 Tygar 4th = 1 Lucky Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Brick Lane | ||
Sun Apr 15 2018 15:32 | 1st = 2 Brick Lane 2nd = 6 Aston It Is 3rd = 3 Dundee Calypso 4th = 5 Magenta Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 4 Secret Harmony | ||
Sun Apr 15 2018 15:25 | 1st = 4 Secret Harmony 2nd = 1 Iron George 3rd = 2 Alassak 4th = 9 My Maisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Chilly Kiss | ||
Sun Apr 15 2018 15:22 | 1st = 1 Chilly Kiss 2nd = 8 Eily West 3rd = 5 Cheyenne Black 4th = 2 Kalani Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 10 Robbies Star | ||
Sun Apr 15 2018 15:20 | 1st = 10 Robbies Star 2nd = 13 Iron Machine 3rd = 7 Muccino 4th = 3 Calibration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 6 Cool Culture | ||
Sun Apr 15 2018 15:17 | 1st = 6 Cool Culture 2nd = 9 Yadreamin 3rd = 3 Scandal Alert 4th = 7 Stay Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Belt Up Bubbs | ||
Sun Apr 15 2018 15:14 | 1st = 3 Belt Up Bubbs 2nd = 8 King Colt 3rd = 1 Kulu Zipster 4th = 6 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 6 Mossy Girl | ||
Sun Apr 15 2018 15:13 | 1st = 6 Mossy Girl 2nd = 7 Star Of Serena 3rd = 1 Blue Seal 4th = 2 Counterfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Bayview Emperor | ||
Sun Apr 15 2018 15:09 | 1st = 4 Bayview Emperor 2nd = 2 Welcome Invader 3rd = 6 Turtles Nest 4th = 10 Reanns Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 8 Replaced Eye | ||
Sun Apr 15 2018 15:07 | 1st = 8 Replaced Eye 2nd = 5 Casino Grin 3rd = 2 Keilor Misty 4th = 7 Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Monarch Chimes | ||
Sun Apr 15 2018 15:05 | 1st = 5 Monarch Chimes 2nd = 3 Now and Zen 3rd = 1 Dormello Mo 4th = 10 Trouble Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Galactic Viper | ||
Sun Apr 15 2018 15:04 | 1st = 1 Galactic Viper 2nd = 3 Mahlo Blackhawk 3rd = 8 Razs Girl 4th = 6 Shaniqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 7 Primal Touch | ||
Sun Apr 15 2018 15:00 | 1st = 7 Primal Touch 2nd = 10 Thomson River 3rd = 1 Mozarts Work 4th = 3 Super Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 2 Dexelation | ||
Sun Apr 15 2018 14:55 | 1st = 2 Dexelation 2nd = 6 Miss Mosh 3rd = 7 A Little Chunky 4th = 9 Party Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Kay Kay Boy | ||
Sun Apr 15 2018 14:50 | 1st = 4 Kay Kay Boy 2nd = 7 Wiccan Rede 3rd = 10 Honest Natalie 4th = 1 Canungra Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Stingas Mate | ||
Sun Apr 15 2018 14:47 | 1st = 2 Stingas Mate 2nd = 1 Breakout 3rd = 3 Rippa Regis 4th = 4 Newfire Chelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 1 Calendar Girlz | ||
Sun Apr 15 2018 14:46 | 1st = 1 Calendar Girlz 2nd = 8 Leading The Way 3rd = 2 Groomsman 4th = 12 Bobby T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 8 Lucky For All | ||
Sun Apr 15 2018 14:45 | 1st = 8 Lucky For All 2nd = 6 Elite Drake 3rd = 3 Lord Flynn 4th = 7 Fanciful Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 12 Golden Year | ||
Sun Apr 15 2018 14:42 | 1st = 12 Golden Year 2nd = 11 Billysbredone 3rd = 3 Indi Rena 4th = 9 Rainbow Atomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 1 Spirited Action | ||
Sun Apr 15 2018 14:40 | 1st = 1 Spirited Action 2nd = 3 Damascus Steel 3rd = 2 Colonel Jessep 4th = 10 Freda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Redda | ||
Sun Apr 15 2018 14:40 | 1st = 1 Redda 2nd = 3 Spring Ripper 3rd = 2 Addisons Way 4th = 8 Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Leroy Spirit | ||
Sun Apr 15 2018 14:37 | 1st = 8 Leroy Spirit 2nd = 5 Ekali 3rd = 3 Alex Attack 4th = 6 Shot Gun Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 2 Son Of Spartacus | ||
Sun Apr 15 2018 14:35 | 1st = 2 Son Of Spartacus 2nd = 9 Outboard Motors 3rd = 7 Talk To Amanda 4th = 10 Zamaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Enchanting Image | ||
Sun Apr 15 2018 14:34 | 1st = 1 Enchanting Image 2nd = 3 Shakey Cougar 3rd = 2 Yangtze 4th = 6 Bruree Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 7 Butani | ||
Sun Apr 15 2018 14:30 | 1st = 7 Butani 2nd = 1 Huontegz 3rd = 4 Pingu 4th = 5 Silent Bid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 1 Beach God | ||
Sun Apr 15 2018 14:25 | 1st = 1 Beach God 2nd = 7 Basanite 3rd = 2 East West 4th = 4 Jamieson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 10 Chica Rapida | ||
Sun Apr 15 2018 14:25 | 1st = 10 Chica Rapida 2nd = 3 Dream Divine 3rd = 4 Finbarr 4th = 2 Road To Redemption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Uringa | ||
Sun Apr 15 2018 14:22 | 1st = 5 Uringa 2nd = 1 Ninety Proof 3rd = 10 Bekim Instinct 4th = 9 Lil Miss Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 1 Vineyard | ||
Sun Apr 15 2018 14:20 | 1st = 1 Vineyard 2nd = 11 Artistic Licence 3rd = 6 Bearly Thinking 4th = 3 Bridgetta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Good Job | ||
Sun Apr 15 2018 14:19 | 1st = 5 Good Job 2nd = 4 Nangar Dream 3rd = 1 Ridin Shotgun 4th = 8 Stay Away Haydo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Irka Jakit | ||
Sun Apr 15 2018 14:16 | 1st = 5 Irka Jakit 2nd = 1 Mollys Wally 3rd = 2 Dyna Beryl 4th = 3 Shores Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 14 Scroll | ||
Sun Apr 15 2018 14:15 | 1st = 14 Scroll 2nd = 2 Willochra 3rd = 13 Rods Opinion 4th = 5 Tons Of Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Weasley Grange | ||
Sun Apr 15 2018 14:13 | 1st = 7 Weasley Grange 2nd = 5 My Fernando Tim 3rd = 6 Bella Rhode 4th = 3 Wazza Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 11 Playboys Brother | ||
Sun Apr 15 2018 14:11 | 1st = 11 Playboys Brother 2nd = 2 Sunny Glenis 3rd = 5 Stylish Duke 4th = 9 Valmagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 4 Mishani Vaidra | ||
Sun Apr 15 2018 14:10 | 1st = 4 Mishani Vaidra 2nd = 2 River Fire 3rd = 7 Macs Gal 4th = 1 Cliveden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 2 Gunna Go Bye Bye | ||
Sun Apr 15 2018 14:08 | 1st = 2 Gunna Go Bye Bye 2nd = 3 My Cullinan 3rd = 1 Elms Creek 4th = 8 Im All Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Barooga Brett | ||
Sun Apr 15 2018 14:06 | 1st = 8 Barooga Brett 2nd = 3 Expense Eve 3rd = 6 Liberty Tron 4th = 5 All Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 10 Wild Cliffs | ||
Sun Apr 15 2018 14:05 | 1st = 10 Wild Cliffs 2nd = 8 Savvy Boy 3rd = 14 Tamerett 4th = 17 Tokyo Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Kiwi Gal | ||
Sun Apr 15 2018 14:03 | 1st = 6 Kiwi Gal 2nd = 8 Uno Twenty Five 3rd = 1 San Tan Samson 4th = 3 Salvarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 1 Algaffaal | ||
Sun Apr 15 2018 14:00 | 1st = 1 Algaffaal 2nd = 6 Mookareena 3rd = 3 Crassus 4th = 12 Our Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Bourne Blackjack | ||
Sun Apr 15 2018 14:00 | 1st = 4 Bourne Blackjack 2nd = 2 Mongolian Bay 3rd = 6 Trademark Jet 4th = 8 Viking Bee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 7 Flikpix | ||
Sun Apr 15 2018 13:55 | 1st = 7 Flikpix 2nd = 6 Cunning Fox 3rd = 10 Special Moment 4th = 2 Medard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Orepuki Lad | ||
Sun Apr 15 2018 13:54 | 1st = 2 Orepuki Lad 2nd = 5 Midnite Kaos 3rd = 3 Fly Without Wings 4th = 14 Peggy Stewart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 4 Honey Steels Gold | ||
Sun Apr 15 2018 13:50 | 1st = 4 Honey Steels Gold 2nd = 3 About The Journey 3rd = 2 Abebe 4th = 6 Tangara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 5 Dubovka | ||
Sun Apr 15 2018 13:49 | 1st = 5 Dubovka 2nd = 3 Turfman 3rd = 8 Guns Ablazing 4th = 4 Rurik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Secret Babe | ||
Sun Apr 15 2018 13:46 | 1st = 3 Secret Babe 2nd = 5 Thrilling Arnold 3rd = 2 Bigtime Wayno 4th = 7 Jinja Liv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 15 Rose Of Eastbourne | ||
Sun Apr 15 2018 13:45 | 1st = 15 Rose Of Eastbourne 2nd = 3 Peloso Lass 3rd = 2 Pats Nipper 4th = 17 Grove Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Yoda | ||
Sun Apr 15 2018 13:42 | 1st = 8 Yoda 2nd = 5 Scooby Scooby Do 3rd = 2 Zamazan 4th = 3 Arnie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 3 Dirtomic | ||
Sun Apr 15 2018 13:40 | 1st = 3 Dirtomic 2nd = 2 Denominator 3rd = 6 Always The King 4th = 12 Protocol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Two Jobs | ||
Sun Apr 15 2018 13:38 | 1st = 6 Two Jobs 2nd = 2 Lektra Destiny 3rd = 7 Cilla Brown 4th = 8 Cee Jays Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 6 Kardesler | ||
Sun Apr 15 2018 13:37 | 1st = 6 Kardesler 2nd = 7 Machjagger 3rd = 12 Clasina Maria 4th = 9 Acolyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 4 Boomer Bailey | ||
Sun Apr 15 2018 13:37 | 1st = 4 Boomer Bailey 2nd = 7 Machjagger 3rd = 3 Nearis Green 4th = 9 Acolyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Umawinner | ||
Sun Apr 15 2018 13:35 | 1st = 6 Umawinner 2nd = 3 King Dinisty 3rd = 4 Cupids Affair 4th = 8 True Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 8 Kavorka | ||
Sun Apr 15 2018 13:32 | 1st = 8 Kavorka 2nd = 7 Ominous Warning 3rd = 2 Mygirl Rocks Lombo 4th = 4 Josephine Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 2 Hang Man | ||
Sun Apr 15 2018 13:30 | 1st = 2 Hang Man 2nd = 6 Sunquest 3rd = 8 Von Mystic 4th = 10 Under Our Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Unileven | ||
Sun Apr 15 2018 13:29 | 1st = 8 Unileven 2nd = 6 Retired Mouse 3rd = 7 Unconscionable 4th = 5 Luke Skywalker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Bullocky Bill | ||
Sun Apr 15 2018 13:26 | 1st = 2 Bullocky Bill 2nd = 3 Magic Moon Dust 3rd = 4 Kid Carl 4th = 7 Spritely Pizazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 2 Bart | ||
Sun Apr 15 2018 13:25 | 1st = 2 Bart 2nd = 1 I Am Kalani 3rd = 4 Metralla 4th = 5 Rocky High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Whats Up Alf | ||
Sun Apr 15 2018 13:20 | 1st = 2 Whats Up Alf 2nd = 5 Madam De Soir 3rd = 3 Goldnguru 4th = 6 Squizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 3 Banca Bet | ||
Sun Apr 15 2018 13:15 | 1st = 3 Banca Bet 2nd = 2 Geegee Trendsetter 3rd = 1 Gee Gee Lanett 4th = 4 My Biddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Cryers Plugger | ||
Sun Apr 15 2018 13:14 | 1st = 1 Cryers Plugger 2nd = 4 Big Rough 3rd = 2 Shiney Bling 4th = 5 Ernest Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Like A Carousel | ||
Sun Apr 15 2018 13:10 | 1st = 3 Like A Carousel 2nd = 2 Hale Soriano 3rd = 1 Surging Wave 4th = 5 Strike The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Subzero Princess | ||
Sun Apr 15 2018 13:10 | 1st = 5 Subzero Princess 2nd = 7 Was Just Saying 3rd = 3 Jinja Mongo 4th = 4 Its The Lovely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Pat Me Again | ||
Sun Apr 15 2018 13:07 | 1st = 1 Pat Me Again 2nd = 8 Rosacky Thunder 3rd = 7 Unbackable 4th = 4 Two Seasons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 12 Tango Time | ||
Sun Apr 15 2018 13:05 | 1st = 12 Tango Time 2nd = 2 Montana Pines 3rd = 1 Mark My Word 4th = 11 Perfect Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 7 Pretty Glass | ||
Sun Apr 15 2018 13:00 | 1st = 7 Pretty Glass 2nd = 4 Astrobelle 3rd = 6 Just Wanto Run Now 4th = 8 Bel Moshe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 6 Stone The Crows | ||
Sun Apr 15 2018 12:57 | 1st = 6 Stone The Crows 2nd = 7 Awayovernight 3rd = 14 Donegal Mary Francis 4th = 13 Johnny White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Chinchinbilla | ||
Sun Apr 15 2018 12:55 | 1st = 1 Chinchinbilla 2nd = 2 Conspicuous 3rd = 11 Strada Grande 4th = 4 Gold Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Another Scenario | ||
Sun Apr 15 2018 12:52 | 1st = 5 Another Scenario 2nd = 6 Teddy La Moment 3rd = 4 Banjo Lass 4th = 8 Design A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 2 Esthetic | ||
Sun Apr 15 2018 12:50 | 1st = 2 Esthetic 2nd = 14 Tajarrob 3rd = 6 Mumbles 4th = 7 Celestial Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Midnight Daydream | ||
Sun Apr 15 2018 12:49 | 1st = 3 Midnight Daydream 3rd = 8 Jetsun Stampede 4th = 1 Red Dot Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Talkabout Ziggy | ||
Sun Apr 15 2018 12:49 | 1st = 2 Talkabout Ziggy 3rd = 8 Jetsun Stampede 4th = 1 Red Dot Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Super Sook | ||
Sun Apr 15 2018 12:46 | 1st = 2 Super Sook 2nd = 8 Mon Mekki Kahn 3rd = 1 Bugs Boloney 4th = 5 My Cousin Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Sir Ed | ||
Sun Apr 15 2018 12:40 | 1st = 6 Sir Ed 2nd = 10 Franconi 3rd = 2 The Young Pretenda 4th = 13 All The Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Swoosie | ||
Sun Apr 15 2018 12:36 | 1st = 2 Swoosie 2nd = 1 Teacup Toni 3rd = 4 Xtreme Jet 4th = 8 Hard Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 3 Our Long Sali | ||
Sun Apr 15 2018 12:35 | 1st = 3 Our Long Sali 2nd = 1 Gee Gee Mr Paul 3rd = 2 Gee Gees Wild One 4th = 5 Bonduel Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 3 Zipping Gabby | ||
Sun Apr 15 2018 12:32 | 1st = 3 Zipping Gabby 2nd = 5 Kiwi Boy 3rd = 8 Obstinatus 4th = 1 Highland Laddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Self Sense | ||
Sun Apr 15 2018 12:30 | 1st = 5 Self Sense 2nd = 4 Epsom Hill 3rd = 6 Startierra 4th = 7 You Wan Sum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Bourbon An Kahn | ||
Sun Apr 15 2018 12:27 | 1st = 6 Bourbon An Kahn 2nd = 3 Cullquin Bomber 3rd = 2 Marlows Express 4th = 4 Erupt Eve Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 4 Editorial | ||
Sun Apr 15 2018 12:22 | 1st = 4 Editorial 2nd = 3 Double Rainbow 3rd = 1 Jonty James 4th = 11 Errol Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Springvale Alysa | ||
Sun Apr 15 2018 12:19 | 1st = 1 Springvale Alysa 2nd = 3 Azumi Striker 3rd = 4 Rocking Doll 4th = 5 Mount Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Congelator | ||
Sun Apr 15 2018 12:15 | 1st = 4 Congelator 2nd = 3 Kuttamurra Al 3rd = 6 Walk To The Bar 4th = 2 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 5 Reality Check | ||
Sun Apr 15 2018 12:14 | 1st = 5 Reality Check 2nd = 3 Red Dee 3rd = 1 Ken Wilde 4th = 2 Katcha Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Big Deal | ||
Sun Apr 15 2018 12:10 | 1st = 3 Big Deal 2nd = 1 Blackjacks Back 3rd = 5 Campeon 4th = 2 Good Golly Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 9 Dowry Duty | ||
Sun Apr 15 2018 12:05 | 1st = 9 Dowry Duty 2nd = 2 Coatncollar 3rd = 8 The Style 4th = 7 Tatum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 6 Jinja Might | ||
Sun Apr 15 2018 11:56 | 1st = 6 Jinja Might 2nd = 1 Jinja Bailey 3rd = 4 Cosmic Barwon 4th = 8 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Bear Left | ||
Sun Apr 15 2018 11:53 | 1st = 7 Bear Left 2nd = 2 Rocky Rooster 3rd = 3 Sweet Strike 4th = 6 Subconscious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 11 Overarm | ||
Sun Apr 15 2018 11:47 | 1st = 11 Overarm 2nd = 13 Shadow Minister 3rd = 10 Astuto 4th = 3 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Chasingwagtails | ||
Sun Apr 15 2018 11:42 | 1st = 8 Chasingwagtails 2nd = 9 Shes Up Beat 3rd = 7 Royal Vanquisher 4th = 2 Haven Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Formation | ||
Sun Apr 15 2018 11:39 | 1st = 7 Formation 2nd = 8 Timma Turtle 3rd = 4 One Cool Chap 4th = 2 Belcroft Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Sky Flix | ||
Sun Apr 15 2018 11:35 | 1st = 7 Sky Flix 2nd = 2 Outta My Depth 3rd = 3 Maximum Kack 4th = 5 Short Leash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 11 Sunset Girl | ||
Sun Apr 15 2018 11:30 | 1st = 11 Sunset Girl 2nd = 2 All Dressed Up 3rd = 10 Higher Authority 4th = 9 Supatwista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Jetsun Bear | ||
Sun Apr 15 2018 11:21 | 1st = 1 Jetsun Bear 2nd = 5 Kuridrani 3rd = 6 Cest Lamour 4th = 4 Crampton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 George The Black | ||
Sun Apr 15 2018 11:18 | 1st = 6 George The Black 2nd = 1 Frosty Snowman 3rd = 7 Brakae 4th = 3 Karaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 10 Beyond The Horizon | ||
Sun Apr 15 2018 11:12 | 1st = 10 Beyond The Horizon 2nd = 13 Neverneverland 3rd = 6 Leos Gift 4th = 5 The Bloss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Eye Got It | ||
Sun Apr 15 2018 11:02 | 1st = 3 Eye Got It 2nd = 5 Major Style 3rd = 9 Miss Heart 4th = 1 Just Nalin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Opio Rose | ||
Sun Apr 15 2018 10:57 | 1st = 5 Opio Rose 2nd = 7 Where Angels Walk 3rd = 12 Picture Me Rollin 4th = 9 Tap Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 3 Itsbeenforever | ||
Sun Apr 15 2018 10:42 | 1st = 3 Itsbeenforever 2nd = 14 Fletch 3rd = 7 Sweeney Todd 4th = 15 A Better Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Verify | ||
Sun Apr 15 2018 10:27 | 1st = 8 Verify 2nd = 1 Yes You Did 3rd = 7 Ivan Kane 4th = 3 Get Rythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 1 Awesome Rush | ||
Sun Apr 15 2018 10:12 | 1st = 1 Awesome Rush 2nd = 9 Delightful Tanner 3rd = 3 Katamach 4th = 7 Comfortably Numb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Secret Power | ||
Sun Apr 15 2018 9:57 | 1st = 2 Secret Power 2nd = 3 Friar Tuck 3rd = 1 Irish Excuse 4th = 4 Robin Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 16 Youneedabitofmuscle | ||
Sun Apr 15 2018 9:47 | 1st = 16 Youneedabitofmuscle 2nd = 13 Rites Of Zhou 3rd = 5 Future Queen 4th = 6 Aldebaran Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Iridium Flare | ||
Sun Apr 15 2018 0:37 | 1st = 2 Iridium Flare 2nd = 8 Everest Monelli 3rd = 1 Betty Gundi 4th = 4 Nosey Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Black Bombshell | ||
Sun Apr 15 2018 0:22 | 1st = 4 Black Bombshell 2nd = 7 Max Profit 3rd = 2 Sieben Monelli 4th = 3 Victor Metti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Hecton Bale | ||
Sun Apr 15 2018 0:07 | 1st = 8 Hecton Bale 2nd = 3 Mandjoogoordap 3rd = 6 Explosive Smith 4th = 4 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Subscribe | ||
Thu Mar 15 2018 23:52 | 1st = 8 Subscribe 2nd = 3 Grizzle Mania 3rd = 7 Schmick As 4th = 5 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Lillith | ||
Thu Mar 15 2018 23:37 | 1st = 2 Lillith 2nd = 4 Em Morney 3rd = 7 Activator 4th = 5 Desert Rampage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Dance Away | ||
Thu Mar 15 2018 23:22 | 1st = 4 Dance Away 2nd = 3 Saffron Monelli 3rd = 8 Jets Star 4th = 7 Bulldog Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Diva De Kahn | ||
Thu Mar 15 2018 23:01 | 1st = 3 Diva De Kahn 2nd = 4 Ren Monelli 3rd = 8 Zinnia Monelli 4th = 5 Bush Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Huge Allen | ||
Thu Mar 15 2018 22:54 | 1st = 4 Huge Allen 2nd = 5 Tanoan Creek 3rd = 7 Pia 4th = 6 Light The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 7 Lenards Boy | ||
Thu Mar 15 2018 22:51 | 1st = 7 Lenards Boy 2nd = 3 Cotchin 3rd = 2 Dolly Does It 4th = 6 Cawbourne Dawnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Lottie Deno | ||
Thu Mar 15 2018 22:45 | 1st = 3 Lottie Deno 2nd = 4 Incredible Doll 3rd = 2 Bushmans Drover 4th = 8 Peaky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Come On Emmaline | ||
Thu Mar 15 2018 22:37 | 1st = 5 Come On Emmaline 2nd = 8 Dyna Oscar 3rd = 6 Monster Machine 4th = 4 Bago Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 9 Smooth Jinx | ||
Thu Mar 15 2018 22:30 | 1st = 9 Smooth Jinx 2nd = 1 Thats Pops Boy 3rd = 5 Coasting Around 4th = 7 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Power Of Penny | ||
Thu Mar 15 2018 22:27 | 1st = 4 Power Of Penny 2nd = 6 Saludos 3rd = 7 Stanky Leg 4th = 8 Johns Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Commander Jayjay | ||
Thu Mar 15 2018 22:24 | 1st = 1 Commander Jayjay 2nd = 7 Epic Obsession 3rd = 3 Sunset Snooker 4th = 4 Canya Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Hills Will | ||
Thu Mar 15 2018 22:21 | 1st = 2 Hills Will 2nd = 8 Mount Franklin 3rd = 7 Jenny From Block 4th = 5 Noahs Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Mazette | ||
Thu Mar 15 2018 22:18 | 1st = 8 Mazette 2nd = 1 Chaddy Whacker 3rd = 9 Avatar Djay 4th = 3 Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Dyna Forrest | ||
Thu Mar 15 2018 22:15 | 1st = 6 Dyna Forrest 2nd = 4 Go Commando 3rd = 1 Dont Quote Me 4th = 3 Blazing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Miss Moggy | ||
Thu Mar 15 2018 22:12 | 1st = 1 Miss Moggy 2nd = 2 That Was Paw 3rd = 3 Rikitikitana 4th = 7 Twirler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Prince Syntax | ||
Thu Mar 15 2018 22:07 | 1st = 2 Prince Syntax 2nd = 3 Our Bondi Beach 3rd = 8 Smooth Hangover 4th = 4 Dirty Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Wise Misty | ||
Thu Mar 15 2018 22:04 | 1st = 7 Wise Misty 2nd = 8 Cyns Magic 3rd = 4 Bubble Guppy 4th = 1 Alota Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Eiger Monelli | ||
Thu Mar 15 2018 22:01 | 1st = 2 Eiger Monelli 2nd = 6 Flashtastic 3rd = 4 Rockabye Demi 4th = 5 Barrio Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 4 Carinkabah | ||
Thu Mar 15 2018 21:58 | 1st = 4 Carinkabah 2nd = 7 Miss Nay Nay 3rd = 1 Dropping Jam 4th = 2 Allen Barnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Zudactyl Monelli | ||
Thu Mar 15 2018 21:55 | 1st = 6 Zudactyl Monelli 2nd = 8 Velocity Lilly 3rd = 4 Tyla Grace 4th = 1 Heading My Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Especial Shiraz | ||
Thu Mar 15 2018 21:52 | 1st = 1 Especial Shiraz 2nd = 8 Payton 3rd = 5 Shes Gifted 4th = 6 Sieben Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Relevance | ||
Thu Mar 15 2018 21:49 | 1st = 2 Relevance 2nd = 1 Miss Hanigan 3rd = 6 Tecoma Skilda 4th = 4 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Cassius Monelli | ||
Thu Mar 15 2018 21:46 | 1st = 1 Cassius Monelli 2nd = 5 Roscommon Flyer 3rd = 2 Kieran Keeping 4th = 4 Towering Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 Very Belle | ||
Thu Mar 15 2018 21:45 | 1st = 4 Very Belle 2nd = 8 Deltasun 3rd = 3 Its Not Dark Yet 4th = 1 Zoomas Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Just Spiffing | ||
Thu Mar 15 2018 21:43 | 1st = 1 Just Spiffing 2nd = 7 Arden Street 3rd = 8 Del Rey 4th = 2 Magic Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Braeby Got Back | ||
Thu Mar 15 2018 21:40 | 1st = 8 Braeby Got Back 2nd = 1 Lulu Forty 3rd = 2 Ritza Paris 4th = 4 Billy The Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Abuzz | ||
Thu Mar 15 2018 21:37 | 1st = 2 Abuzz 2nd = 6 Up Time Girl 3rd = 7 Tal Lee 4th = 4 Emerley Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 2 Seeuinnashville | ||
Thu Mar 15 2018 21:33 | 1st = 2 Seeuinnashville 2nd = 9 Hot Flush 3rd = 3 Back In The Day 4th = 4 Prudent Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 8 Mastering | ||
Thu Mar 15 2018 21:30 | 1st = 8 Mastering 2nd = 15 Jesta Dreama 3rd = 2 Dunlap 4th = 10 Woulda Thought So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Jesaulenko | ||
Thu Mar 15 2018 21:28 | 1st = 1 Jesaulenko 2nd = 9 Glenda Kingy 3rd = 2 Leos Gift 4th = 8 True Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Onassis | ||
Thu Mar 15 2018 21:25 | 1st = 7 Onassis 2nd = 8 Lashing Lizzy 3rd = 4 Straw Cowboy 4th = 1 Fairy Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Splendiferous | ||
Thu Mar 15 2018 21:22 | 1st = 4 Splendiferous 2nd = 7 Maywyns Noise 3rd = 9 Shoes To Fill 4th = 2 Million Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Takahi Storm | ||
Thu Mar 15 2018 21:19 | 1st = 8 Takahi Storm 2nd = 5 Tsunami George 3rd = 2 Jigger 4th = 4 Winxette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Rapid Run | ||
Thu Mar 15 2018 21:15 | 1st = 4 Rapid Run 2nd = 8 Joe Nien 3rd = 7 Muscle Up Major 4th = 2 Keayang Bazooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Fox Gambler | ||
Thu Mar 15 2018 21:13 | 1st = 1 Fox Gambler 2nd = 8 Marco Lee 3rd = 2 Aberlour 4th = 7 Ready To Mingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Slingshot Gypsy | ||
Thu Mar 15 2018 21:10 | 1st = 6 Slingshot Gypsy 2nd = 3 Demand A Panda 3rd = 4 Chiefs Sidekick 4th = 7 Zipping Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Invictus Rapid | ||
Thu Mar 15 2018 21:07 | 1st = 8 Invictus Rapid 2nd = 5 Long View Belle 3rd = 1 Gold Lenny 4th = 7 Rubys Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Art Worker | ||
Thu Mar 15 2018 21:03 | 1st = 4 Art Worker 2nd = 3 My Ravana 3rd = 7 Puffnstuff 4th = 1 Lethergolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 10 Tea For Choux | ||
Thu Mar 15 2018 21:00 | 1st = 10 Tea For Choux 2nd = 11 Sky Lake 3rd = 12 Stornaway 4th = 1 Aerovictory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Man Of Leisure | ||
Thu Mar 15 2018 20:58 | 1st = 1 Man Of Leisure 2nd = 4 Its Dyllan 3rd = 3 Dream Blaster 4th = 8 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Zipping Indy | ||
Thu Mar 15 2018 20:55 | 1st = 7 Zipping Indy 2nd = 8 Lucky Onyx 3rd = 2 Peggy Hook 4th = 1 Grassetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Honcho Monelli | ||
Thu Mar 15 2018 20:52 | 1st = 8 Honcho Monelli 2nd = 1 On Fire 3rd = 6 Pyredos Monelli 4th = 2 Becky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Leprechaun Storm | ||
Thu Mar 15 2018 20:49 | 1st = 2 Leprechaun Storm 2nd = 1 Aston It Is 3rd = 7 Cadalora 4th = 5 Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Dyna Hinkley | ||
Thu Mar 15 2018 20:46 | 1st = 8 Dyna Hinkley 2nd = 5 Chesca 3rd = 7 Stellar Creek 4th = 3 Speedy Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 King Of Rocknroll | ||
Thu Mar 15 2018 20:45 | 1st = 5 King Of Rocknroll 2nd = 6 Keayang Da Vinci 3rd = 2 Franco 4th = 8 Itsallaboutex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Dame Kirra | ||
Thu Mar 15 2018 20:43 | 1st = 6 Dame Kirra 2nd = 10 Times A Bonus 4th = 4 Reggie Hards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Big Bad Bob | ||
Thu Mar 15 2018 20:40 | 1st = 5 Big Bad Bob 2nd = 6 Proper Gent 3rd = 1 Passion Bonus 4th = 2 Praters Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 5 Infrared Ethics | ||
Thu Mar 15 2018 20:37 | 1st = 5 Infrared Ethics 2nd = 3 Lets Win Meisha 3rd = 7 Simone Shimmers 4th = 2 Take A Seat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Future Stride | ||
Thu Mar 15 2018 20:33 | 1st = 2 Future Stride 2nd = 8 Sicilian Slumber 3rd = 1 Cracka Star 4th = 7 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Goodtime Slater | ||
Thu Mar 15 2018 20:33 | 1st = 6 Goodtime Slater 2nd = 8 Sicilian Slumber 3rd = 1 Cracka Star 4th = 7 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 My American Girl | ||
Thu Mar 15 2018 20:31 | 1st = 2 My American Girl 2nd = 7 Dyna Jenaya 3rd = 8 Miss Terindah 4th = 3 Rancette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 9 Shootoutatdawn | ||
Thu Mar 15 2018 20:30 | 1st = 9 Shootoutatdawn 2nd = 3 Shes Got Speed 3rd = 1 Bianajeuney 4th = 5 Caribbean Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Rachel Zane | ||
Thu Mar 15 2018 20:28 | 1st = 8 Rachel Zane 2nd = 4 Purpose Driven 3rd = 7 Larrikin Locky 4th = 3 Lonely Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Beast Unleashed | ||
Thu Mar 15 2018 20:25 | 1st = 7 Beast Unleashed 2nd = 3 Waterloo Monelli 3rd = 1 Feikuai Donna 4th = 4 Cairnlea Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Power Service | ||
Thu Mar 15 2018 20:22 | 1st = 4 Power Service 2nd = 6 Brightest Star 3rd = 1 Dollys Wally 4th = 2 Next |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Bold Spirit | ||
Thu Mar 15 2018 20:19 | 1st = 5 Bold Spirit 2nd = 8 Groucho Mae 3rd = 3 Blue Crusoe 4th = 4 Lashing Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 1 Erico | ||
Thu Mar 15 2018 20:18 | 1st = 1 Erico 2nd = 9 Itisgolden 3rd = 6 Valentina Brave 4th = 3 Gnotuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Nitro Value | ||
Thu Mar 15 2018 20:16 | 1st = 1 Nitro Value 2nd = 8 Brake Drum 3rd = 6 Direct Flight 4th = 7 Mepunga Nyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 8 Karnataka | ||
Thu Mar 15 2018 20:15 | 1st = 8 Karnataka 2nd = 11 Sharreada 3rd = 5 Hecadanes Choice 4th = 4 Flaming Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Benkennie Chic | ||
Thu Mar 15 2018 20:13 | 1st = 1 Benkennie Chic 2nd = 4 Elzy Lay 3rd = 8 Franky Pak 4th = 5 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Fabwik | ||
Thu Mar 15 2018 20:10 | 1st = 1 Fabwik 2nd = 2 Master Chaos 3rd = 5 Agent Thirteen 4th = 3 Dunkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Saint David | ||
Thu Mar 15 2018 20:07 | 1st = 1 Saint David 2nd = 7 Zipping Captain 3rd = 6 Vens Revenge 4th = 2 Cairnlea Strider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Cawbourne Dill | ||
Thu Mar 15 2018 20:04 | 1st = 8 Cawbourne Dill 2nd = 2 Monahan Lass 3rd = 6 Lashing Harry 4th = 1 Stylish April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Ima Kennedy Two | ||
Thu Mar 15 2018 20:03 | 1st = 4 Ima Kennedy Two 2nd = 2 Urban Tiger 3rd = 8 Our Quinn 4th = 7 Sir Macador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Gentle Giant | ||
Thu Mar 15 2018 20:01 | 1st = 1 Gentle Giant 2nd = 6 Gomez Sanchez 3rd = 2 Kiowa Kaema 4th = 8 Jockey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Hinchin Time | ||
Thu Mar 15 2018 20:00 | 1st = 5 Hinchin Time 2nd = 1 Chattering 3rd = 11 Slew Of Luck 4th = 4 Frosty Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Minstrel Man | ||
Thu Mar 15 2018 19:58 | 1st = 8 Minstrel Man 2nd = 4 Wahwah Tiggy 3rd = 2 Pendita 4th = 1 Hoop Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 In Like Flint | ||
Thu Mar 15 2018 19:55 | 1st = 6 In Like Flint 2nd = 4 Snooker 3rd = 3 Sketchy Nick 4th = 1 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Total Magic | ||
Thu Mar 15 2018 19:52 | 1st = 1 Total Magic 2nd = 3 Allen Paul 3rd = 6 Spring Irish 4th = 2 Aston Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Bluegrass Moss | ||
Thu Mar 15 2018 19:49 | 1st = 5 Bluegrass Moss 2nd = 3 Buckle Up Blake 3rd = 2 Makin Us Paw 4th = 7 Blazin Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 Sammy Showdown | ||
Thu Mar 15 2018 19:48 | 1st = 1 Sammy Showdown 2nd = 2 Walkerville Dan 3rd = 5 Moreton Bay 4th = 4 Mumstheword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Barwell Boy | ||
Thu Mar 15 2018 19:46 | 1st = 2 Barwell Boy 2nd = 8 Con Rod 3rd = 1 Kentucky Sun 4th = 3 Cosmic Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 11 Flirtalicious | ||
Thu Mar 15 2018 19:45 | 1st = 11 Flirtalicious 2nd = 2 Song Of War 3rd = 7 Demi Go Round 4th = 9 Corporate Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Navajo Bear | ||
Thu Mar 15 2018 19:43 | 1st = 5 Navajo Bear 2nd = 2 My Redeemer 3rd = 1 Set To Storm 4th = 7 Tornado Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Sainty Bonus | ||
Thu Mar 15 2018 19:40 | 1st = 1 Sainty Bonus 2nd = 6 Nakuru 3rd = 8 Super Cup 4th = 3 Werina Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 5 Spy Secrets | ||
Thu Mar 15 2018 19:37 | 1st = 5 Spy Secrets 2nd = 1 He Can Fly 3rd = 4 Rapid Trigga 4th = 8 Lagoon Wilks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Flippin Paw | ||
Thu Mar 15 2018 19:34 | 1st = 8 Flippin Paw 2nd = 7 Billy The Jett 3rd = 5 Buckle Up Maria 4th = 6 Classic Keybow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Grinvil | ||
Thu Mar 15 2018 19:33 | 1st = 4 Grinvil 2nd = 9 Valtona 3rd = 3 Team Of Starzzz 4th = 8 Whynottagrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Kalani Willow | ||
Thu Mar 15 2018 19:31 | 1st = 4 Kalani Willow 2nd = 3 Eminence 3rd = 7 Crymelon Kit 4th = 10 Rubys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 10 Watchdog | ||
Thu Mar 15 2018 19:30 | 1st = 10 Watchdog 2nd = 11 Pretty Bella 3rd = 5 Evil Cry 4th = 9 Taikun Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Fantastic Chief | ||
Thu Mar 15 2018 19:28 | 1st = 1 Fantastic Chief 2nd = 8 Billy Fix It 3rd = 2 Sir Puppo 4th = 3 Lex Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Dyna Patty | ||
Thu Mar 15 2018 19:25 | 1st = 7 Dyna Patty 2nd = 2 Lockety Brin 3rd = 3 Trixta Rox 4th = 6 Bellas Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Fernando Bonus | ||
Thu Mar 15 2018 19:22 | 1st = 8 Fernando Bonus 2nd = 1 Nikki Nettle 3rd = 2 Simmsys Nineron 4th = 3 Wonderland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 8 Luvyacookie | ||
Thu Mar 15 2018 19:18 | 1st = 8 Luvyacookie 2nd = 4 Keayang Alimar 3rd = 7 Golden Cullen 4th = 6 Carramar Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Shadowman | ||
Thu Mar 15 2018 19:16 | 1st = 7 Shadowman 2nd = 6 Chasing James 3rd = 3 Big Lebowski 4th = 8 White Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 10 Royal Planet | ||
Thu Mar 15 2018 19:15 | 1st = 10 Royal Planet 2nd = 1 Trade Talk 3rd = 2 Golden Acres 4th = 4 Through The Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Summerhill Son | ||
Thu Mar 15 2018 19:13 | 1st = 5 Summerhill Son 2nd = 4 Card Player 3rd = 2 Rockstar Stangus 4th = 3 Stilton Shredder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Tullabung Betty | ||
Thu Mar 15 2018 19:10 | 1st = 5 Tullabung Betty 2nd = 3 Mr Arjay 3rd = 4 Hesa Marlow 4th = 1 Windy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Henderson | ||
Thu Mar 15 2018 19:07 | 1st = 8 Henderson 2nd = 3 Power Sensation 3rd = 4 Base Camp 4th = 7 Augustus Dagloop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Clementsorrell | ||
Thu Mar 15 2018 19:03 | 1st = 4 Clementsorrell 2nd = 10 Megs Monaro 3rd = 5 Change The Talk 4th = 9 Star Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Wharfies Girl | ||
Thu Mar 15 2018 19:01 | 1st = 4 Wharfies Girl 2nd = 8 Summer Skye 3rd = 1 Due Fratteli 4th = 6 Hard Luck Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 7 Semari | ||
Thu Mar 15 2018 19:00 | 1st = 7 Semari 2nd = 5 So You Leica 3rd = 10 Goegans Hero 4th = 3 Sea Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Stolen | ||
Thu Mar 15 2018 18:57 | 1st = 1 Stolen 2nd = 2 Mega Secret 3rd = 4 Wicked Hillary 4th = 6 Speedy Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 2 Oscar Bravo | ||
Thu Mar 15 2018 18:51 | 1st = 2 Oscar Bravo 2nd = 3 Blissfull Penny 3rd = 10 Justalilbitgreek 4th = 11 No City Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Wheres Jamal | ||
Thu Mar 15 2018 18:46 | 1st = 2 Wheres Jamal 2nd = 1 Dealer Wins 3rd = 4 Thomeli Rocket 4th = 6 Kiss Me Razley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 4 Fast As The Wind | ||
Thu Mar 15 2018 18:45 | 1st = 4 Fast As The Wind 2nd = 2 Sadlers Hills 3rd = 8 Prue 4th = 1 Three Generations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Mint Boy | ||
Thu Mar 15 2018 18:42 | 1st = 4 Mint Boy 2nd = 6 Naiqama 3rd = 5 Azalea 4th = 7 Kung Fu Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 9 Ohoka Jimmy | ||
Thu Mar 15 2018 18:35 | 1st = 9 Ohoka Jimmy 2nd = 2 Spooky 3rd = 6 Little Change 4th = 7 Dawn Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Thomeli Boy | ||
Thu Mar 15 2018 18:31 | 1st = 4 Thomeli Boy 2nd = 1 Boomer Hargen 3rd = 2 Winlock Ludacris 4th = 6 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Flying Murty | ||
Thu Mar 15 2018 18:30 | 1st = 3 Flying Murty 2nd = 8 Everybody Dance 3rd = 7 Governor Landy 4th = 6 Cleos Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Fitz Tate | ||
Thu Mar 15 2018 18:27 | 1st = 4 Fitz Tate 2nd = 10 Secret Message 3rd = 6 Clovally Mansumi 4th = 1 Minkas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Macey Baxter | ||
Thu Mar 15 2018 18:26 | 1st = 7 Macey Baxter 2nd = 5 Dusky Brew 3rd = 4 Justin Ryan 4th = 8 Magic Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 11 Cargerie | ||
Thu Mar 15 2018 18:22 | 1st = 11 Cargerie 2nd = 7 Bad Boy Leroy 3rd = 10 Pirates Of Venice 4th = 6 Mister Chisholm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Diddy Don | ||
Thu Mar 15 2018 18:19 | 1st = 1 Diddy Don 2nd = 8 Five Eight Dall 3rd = 2 Nitro Diddle 4th = 6 All Tanked Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 9 Contractual Issues | ||
Thu Mar 15 2018 18:16 | 1st = 9 Contractual Issues 2nd = 4 Amaro 3rd = 2 Jack Bates 4th = 5 Pure Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 10 Natural Luck | ||
Thu Mar 15 2018 18:15 | 1st = 10 Natural Luck 2nd = 1 Vitalism 3rd = 6 Lady Satab 4th = 3 Juendis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Theatrics Show | ||
Thu Mar 15 2018 18:13 | 1st = 7 Theatrics Show 2nd = 8 Sweet Spud 3rd = 2 Koitsenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 11 Bonne Sensation | ||
Thu Mar 15 2018 18:10 | 1st = 11 Bonne Sensation 2nd = 7 Snitch 3rd = 1 Trenchant 4th = 3 Aerospeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Yarraman Ace | ||
Thu Mar 15 2018 18:07 | 1st = 2 Yarraman Ace 2nd = 8 Belron Gus 3rd = 4 Vanderville 4th = 7 Penny Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 8 Cousin Muscles | ||
Thu Mar 15 2018 18:04 | 1st = 8 Cousin Muscles 2nd = 3 To The Letter 3rd = 1 Equistar 4th = 2 Pursuitofhappiness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Opawa Rooster | ||
Thu Mar 15 2018 18:03 | 1st = 4 Opawa Rooster 2nd = 3 Egomaniacal 3rd = 7 Martha Magic 4th = 2 Tamara May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 2 Louie The Legend | ||
Thu Mar 15 2018 18:00 | 1st = 2 Louie The Legend 2nd = 4 Resurge 3rd = 6 Gheedaa 4th = 7 Peaceful Solution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Annes Nitro | ||
Thu Mar 15 2018 17:59 | 1st = 7 Annes Nitro 2nd = 2 Debt Cutter 3rd = 4 Hambani Kahle 4th = 3 Lizzy Keen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Zoehanna Diva | ||
Thu Mar 15 2018 17:56 | 1st = 2 Zoehanna Diva 2nd = 8 Urban Ruler 3rd = 6 Cash No Bounce 4th = 3 Major Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Scotlynn Jack | ||
Thu Mar 15 2018 17:55 | 1st = 7 Scotlynn Jack 2nd = 2 Pow Wow Bromac 3rd = 3 Alessa 4th = 8 Trickys Beaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Are You | ||
Thu Mar 15 2018 17:52 | 1st = 8 Are You 2nd = 4 Cosmic Polly 3rd = 2 Tat Toby 4th = 7 Powerful Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 5 Marshal Star | ||
Thu Mar 15 2018 17:50 | 1st = 5 Marshal Star 2nd = 7 Classie American 3rd = 2 Madiba 4th = 6 C A Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Handsome Major | ||
Thu Mar 15 2018 17:48 | 1st = 3 Handsome Major 2nd = 10 Rafferty Delights 3rd = 4 Kaanapali 4th = 2 Franks Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 4 Kintail | ||
Thu Mar 15 2018 17:45 | 1st = 4 Kintail 2nd = 6 Tap The Go Go 3rd = 1 Churches 4th = 2 Bobcat Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 One Hour Parking | ||
Thu Mar 15 2018 17:44 | 1st = 7 One Hour Parking 2nd = 3 Yeah Okay 3rd = 8 Blazin Fletch 4th = 1 Treeman Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 7 - 6 Clint | ||
Thu Mar 15 2018 17:40 | 1st = 6 Clint 2nd = 11 Victory Vibes 3rd = 1 Tycoon Zip 4th = 9 Ruby Two Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Timor Gold | ||
Thu Mar 15 2018 17:35 | 1st = 8 Timor Gold 2nd = 5 Black Platinum 3rd = 2 Cab Fair 4th = 7 Miss Excess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Avenger Bale | ||
Thu Mar 15 2018 17:34 | 1st = 2 Avenger Bale 2nd = 5 Shreddin 3rd = 1 Shallay Pallay 4th = 6 Allen Ablett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Burnout | ||
Thu Mar 15 2018 17:32 | 1st = 7 Burnout 2nd = 8 Ready And Armed 3rd = 3 Ronray Destiny 4th = 4 Ringading Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Cop A Chevy | ||
Thu Mar 15 2018 17:29 | 1st = 8 Cop A Chevy 2nd = 7 Oleary 3rd = 5 Knock Wave 4th = 2 Point The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 6 Longing For | ||
Thu Mar 15 2018 17:28 | 1st = 6 Longing For 2nd = 5 Chic Sox 3rd = 9 Craiglea Ceon 4th = 3 The Bees Knees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 1 Ally Mae | ||
Thu Mar 15 2018 17:24 | 1st = 1 Ally Mae 2nd = 3 Toppatherock 3rd = 2 Maverick Muchacho 4th = 7 Hunter Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 4 Ozzie Bogan | ||
Thu Mar 15 2018 17:23 | 1st = 4 Ozzie Bogan 2nd = 1 Letsrockletsroll 3rd = 8 Artoripace 4th = 5 Manly Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 5 Northern River | ||
Thu Mar 15 2018 17:20 | 1st = 5 Northern River 2nd = 2 Greenback Boogie 3rd = 10 Polar Blast 4th = 12 Scent Of A Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Tritt Tritt | ||
Thu Mar 15 2018 17:17 | 1st = 6 Tritt Tritt 2nd = 4 Dyna Chill 3rd = 3 Zipping Nitro 4th = 5 Billys Bake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 For No One | ||
Thu Mar 15 2018 17:14 | 1st = 1 For No One 2nd = 8 In The Moonlight 4th = 5 Go Lassie Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 4 Flytego | ||
Thu Mar 15 2018 17:13 | 1st = 4 Flytego 2nd = 1 Wotchinyu 3rd = 5 Calamari Safari 4th = 7 Mikimoto Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Bookie Monster | ||
Thu Mar 15 2018 17:09 | 1st = 4 Bookie Monster 2nd = 1 Smash Calling 3rd = 8 Shift The Blame 4th = 5 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Splash of Gold | ||
Thu Mar 15 2018 17:08 | 1st = 2 Splash of Gold 2nd = 1 Rocknroll Promise 3rd = 9 Nicky Mattgregor 4th = 3 Moonlight Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 2 I Am Dynamic | ||
Thu Mar 15 2018 17:05 | 1st = 2 I Am Dynamic 2nd = 11 Lake Argyle 3rd = 8 Shear Vogue 4th = 12 Spyro Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Inspirante | ||
Thu Mar 15 2018 17:00 | 1st = 2 Inspirante 2nd = 5 I Aint The One 3rd = 6 Bjorn Pretty 4th = 4 Blonde Russian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 9 Mustang Gt | ||
Thu Mar 15 2018 16:59 | 1st = 9 Mustang Gt 2nd = 4 Waingaro Mara 3rd = 1 Jenora 4th = 2 Wicklow Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Fully Loaded | ||
Thu Mar 15 2018 16:57 | 1st = 4 Fully Loaded 2nd = 8 Flawless Bling 3rd = 1 True Colours 4th = 5 Warrion Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 2 Windmill Lane | ||
Thu Mar 15 2018 16:53 | 1st = 2 Windmill Lane 2nd = 3 Green Anchor 3rd = 1 Grand Emperor 4th = 4 Perfect Knowledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Blossom Belle | ||
Thu Mar 15 2018 16:50 | 1st = 1 Blossom Belle 2nd = 2 Comatose 3rd = 8 Carlukal 4th = 3 Tahiti Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 American Zest | ||
Thu Mar 15 2018 16:48 | 1st = 4 American Zest 2nd = 9 Brackenreid 3rd = 3 Magnified 4th = 2 Rothko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 1 Read All About It | ||
Thu Mar 15 2018 16:45 | 1st = 1 Read All About It 2nd = 11 Fallada 3rd = 13 Texacody 4th = 4 Talladega Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 11 Fallada | ||
Thu Mar 15 2018 16:45 | 1st = 11 Fallada 2nd = 1 Read All About It 3rd = 13 Texacody 4th = 4 Talladega Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Kia Tere | ||
Thu Mar 15 2018 16:42 | 1st = 5 Kia Tere 2nd = 3 Hes All Power 3rd = 1 Opawa Timo 4th = 2 Goldstar Marvely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Mepunga Billy | ||
Thu Mar 15 2018 16:39 | 1st = 6 Mepunga Billy 2nd = 1 Dee Dee One 3rd = 2 Jimmy Got Style 4th = 8 Argyle Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 12 Caviar Star | ||
Thu Mar 15 2018 16:34 | 1st = 12 Caviar Star 2nd = 11 Gotta Moment 3rd = 6 Idealagain 4th = 2 Toro Delago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Sophies Pride | ||
Thu Mar 15 2018 16:34 | 1st = 9 Sophies Pride 2nd = 2 Writeaboutchelsea 3rd = 8 Im Isabella 4th = 5 Just Call Me Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Almost Black | ||
Thu Mar 15 2018 16:31 | 1st = 1 Almost Black 2nd = 8 Hungry Heart 3rd = 6 Lobcha 4th = 5 Task Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 7 Punton Bernardini | ||
Thu Mar 15 2018 16:30 | 1st = 7 Punton Bernardini 2nd = 4 Supreme Goddess 3rd = 6 Captain Treasure 4th = 3 Bonnie Sare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Rondalago | ||
Thu Mar 15 2018 16:25 | 1st = 4 Rondalago 2nd = 1 Grand Teton 3rd = 11 Day In Court 4th = 2 Garfunkel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Unique Replica | ||
Thu Mar 15 2018 16:22 | 1st = 1 Unique Replica 2nd = 2 Lektra Blicavs 3rd = 7 Brazen Bull 4th = 4 Cosmic Lachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 2 Lilly Kareena | ||
Thu Mar 15 2018 16:18 | 1st = 2 Lilly Kareena 2nd = 7 Molongle Fire 3rd = 1 Cohesion 4th = 6 Road Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Ohoka Clare | ||
Thu Mar 15 2018 16:17 | 1st = 1 Ohoka Clare 2nd = 2 Custom Paint 3rd = 8 Timely Affair 4th = 4 Amino Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Bocelli | ||
Thu Mar 15 2018 16:14 | 1st = 1 Bocelli 2nd = 2 Bundah 3rd = 3 Dashing Pace 4th = 6 Hes So Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Kotare Mahdi | ||
Thu Mar 15 2018 16:13 | 1st = 8 Kotare Mahdi 2nd = 1 Kamwood Caesar 3rd = 5 Winkn Nod 4th = 2 Maggies Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 14 Swiss | ||
Thu Mar 15 2018 16:10 | 1st = 14 Swiss 2nd = 12 Lady Of Kos 3rd = 3 Missed Out 4th = 4 Porky Pies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 3 Captain Kirk | ||
Thu Mar 15 2018 16:08 | 1st = 3 Captain Kirk 2nd = 6 Hezaluckygrinner 3rd = 1 Twitter Bromac 4th = 12 Master Of Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Valdar Bale | ||
Thu Mar 15 2018 16:07 | 1st = 7 Valdar Bale 2nd = 3 Intensify 3rd = 2 Tat Scooby 4th = 1 Claretown Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Big Beat | ||
Thu Mar 15 2018 16:02 | 1st = 1 Big Beat 2nd = 2 Milly Bromac 3rd = 6 Getinanhangon 4th = 8 Tellella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Secret Of Ours | ||
Thu Mar 15 2018 15:59 | 1st = 7 Secret Of Ours 2nd = 1 Lagoon Bonnie 3rd = 8 Limpy Jackson 4th = 4 King Jeremy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 1 Lady Cromac | ||
Thu Mar 15 2018 15:55 | 1st = 1 Lady Cromac 2nd = 11 Mr Malu 3rd = 2 Mcrae 4th = 7 Baradine Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Sozins Blue | ||
Thu Mar 15 2018 15:52 | 1st = 1 Sozins Blue 2nd = 3 Tricky Action 3rd = 5 Opawa Binge 4th = 7 Genetic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 3 My Four Oh Nine | ||
Thu Mar 15 2018 15:50 | 1st = 3 My Four Oh Nine 2nd = 8 Irish Delight 3rd = 5 Unresolved 4th = 2 Mr Pinocchio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 All Inn Misshap | ||
Thu Mar 15 2018 15:47 | 1st = 1 All Inn Misshap 2nd = 7 Argyle Roxanne 3rd = 6 Lady Simmeron 4th = 5 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Leighway | ||
Thu Mar 15 2018 15:43 | 1st = 4 Leighway 2nd = 2 Cornwall Coast 3rd = 5 Blumiss 4th = 9 Hard Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 1 Scherger Chief | ||
Thu Mar 15 2018 15:42 | 1st = 1 Scherger Chief 2nd = 2 Drum Withers 3rd = 4 Drizella 4th = 8 Cha Cha B |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Isaac Law | ||
Thu Mar 15 2018 15:39 | 1st = 2 Isaac Law 2nd = 4 Joey Emgrand 3rd = 1 Rose Of Diore 4th = 7 Easy Sloy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Blackwhiteandblue | ||
Thu Mar 15 2018 15:38 | 1st = 7 Blackwhiteandblue 2nd = 2 Dearest 3rd = 5 Threepeat 4th = 9 The Defiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 7 Eves Miss | ||
Thu Mar 15 2018 15:35 | 1st = 7 Eves Miss 2nd = 2 Mileage 3rd = 1 Tutu 4th = 9 Our Finvarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Fired Up Jasper | ||
Thu Mar 15 2018 15:29 | 1st = 2 Fired Up Jasper 2nd = 1 Flower Bomb 3rd = 6 Smash Wild 4th = 3 Hey Jude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Blissfulinfidelity | ||
Thu Mar 15 2018 15:24 | 1st = 8 Blissfulinfidelity 2nd = 4 Blue Eyed Creation 3rd = 5 Midnight Bender 4th = 7 Long Dirt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 7 Sudden Blitz | ||
Thu Mar 15 2018 15:20 | 1st = 7 Sudden Blitz 2nd = 2 Loud Enough 3rd = 4 Strictly Concert 4th = 5 Image Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 4 Whataboyz | ||
Thu Mar 15 2018 15:17 | 1st = 4 Whataboyz 2nd = 1 Lone Star Lad 3rd = 5 Mekong Princess 4th = 11 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Grassini | ||
Thu Mar 15 2018 15:15 | 1st = 5 Grassini 2nd = 1 Valediction 3rd = 2 Zuhayr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 6 Dancing Diva | ||
Thu Mar 15 2018 15:08 | 1st = 6 Dancing Diva 2nd = 3 Tawhiri 3rd = 8 Zloto 4th = 11 Rockethead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Aussie Hoon | ||
Thu Mar 15 2018 15:07 | 1st = 3 Aussie Hoon 2nd = 2 Peaky Boy 3rd = 1 Talk Talk 4th = 8 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 2 Cobie Hall | ||
Thu Mar 15 2018 15:03 | 1st = 2 Cobie Hall 2nd = 1 Harrys Delight 3rd = 9 Byalla Boy 4th = 7 Miss Fondue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Lilas Boy | ||
Thu Mar 15 2018 15:02 | 1st = 1 Lilas Boy 2nd = 6 Post To Be 3rd = 5 Tralee White Paw 4th = 8 Guitar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 3 Discussions | ||
Thu Mar 15 2018 15:00 | 1st = 3 Discussions 2nd = 8 Treasure Boss 3rd = 5 Lion Of Africa 4th = 4 Fly Forward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Quirky | ||
Thu Mar 15 2018 14:57 | 1st = 1 Quirky 2nd = 5 Aston Halle 3rd = 6 Select Minister 4th = 4 Flash Bobbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 10 Respin | ||
Thu Mar 15 2018 14:53 | 1st = 10 Respin 2nd = 5 Damselfly 3rd = 4 Ataahuadreamsrfree 4th = 9 Cardrona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Bronze Ecstasy | ||
Thu Mar 15 2018 14:48 | 1st = 4 Bronze Ecstasy 2nd = 5 Falcon Vista 3rd = 7 Luvu Grazaella 4th = 6 Glenferrie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Dove Love | ||
Thu Mar 15 2018 14:47 | 1st = 8 Dove Love 2nd = 1 Sozins Angel 3rd = 6 Epic Fantasy 4th = 2 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 10 Fading Mist | ||
Thu Mar 15 2018 14:45 | 1st = 10 Fading Mist 2nd = 8 Road To Nowhere 3rd = 1 Ambitious Ex 4th = 3 Happens Nomore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Katie Taro | ||
Thu Mar 15 2018 14:42 | 1st = 3 Katie Taro 2nd = 1 Tralee Destroyer 3rd = 4 Hoppy Keeping 4th = 2 Beaky Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Getting Leggie | ||
Thu Mar 15 2018 14:40 | 1st = 4 Getting Leggie 2nd = 9 Strike The Stars 3rd = 5 Hale Soriano 4th = 7 Police Camp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 Rare Gem | ||
Thu Mar 15 2018 14:37 | 1st = 4 Rare Gem 2nd = 5 Bowie Boy 3rd = 1 Zipping Abbot 4th = 6 Sweet Spolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Space Time | ||
Thu Mar 15 2018 14:33 | 1st = 1 Space Time 2nd = 3 Text Book 3rd = 4 Oosthuizen 4th = 5 Molongle Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Smash Attack | ||
Thu Mar 15 2018 14:30 | 1st = 1 Smash Attack 2nd = 5 Opawa Waihemo 3rd = 4 Gotcha Penny 4th = 7 Opawa Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 11 Westvillageemily | ||
Thu Mar 15 2018 14:28 | 1st = 11 Westvillageemily 2nd = 7 Kissing Game 3rd = 6 Crocodile Kid 4th = 1 Cassiopeia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 2 Hanover Square | ||
Thu Mar 15 2018 14:25 | 1st = 2 Hanover Square 2nd = 1 Discreet Charm 3rd = 4 Chastity Strikes 4th = 9 Wheres Pippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Jacobite Jye | ||
Thu Mar 15 2018 14:22 | 1st = 3 Jacobite Jye 2nd = 7 Evies Best 3rd = 2 Total Refusal 4th = 1 Happy Chap Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 12 Non Blonde | ||
Thu Mar 15 2018 14:17 | 1st = 12 Non Blonde 2nd = 10 Funny Face 3rd = 1 Damanaka 4th = 4 Bon Showvi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Mutant | ||
Thu Mar 15 2018 14:14 | 1st = 6 Mutant 2nd = 4 Mahi Indian 3rd = 5 Sissos Joy 4th = 7 Fearless Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Sozins Fortune | ||
Thu Mar 15 2018 14:13 | 1st = 1 Sozins Fortune 2nd = 5 Homebush Hazel 3rd = 7 Mitcham Reado 4th = 3 Miss Dupre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 The Frame | ||
Thu Mar 15 2018 14:09 | 1st = 1 The Frame 2nd = 7 Buddy Babcock 3rd = 8 Hot Dogma 4th = 9 Wecanonlyhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Lucky Thirteen | ||
Thu Mar 15 2018 14:07 | 1st = 4 Lucky Thirteen 2nd = 1 Durama Mystic 3rd = 2 Felony One 4th = 8 Wolf Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 11 Loveatfirstsight | ||
Thu Mar 15 2018 14:05 | 1st = 11 Loveatfirstsight 2nd = 1 Salty Rain 3rd = 12 Snow Sparkle 4th = 10 Harmonising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Illavaalf | ||
Thu Mar 15 2018 14:00 | 1st = 1 Illavaalf 2nd = 7 King Kamada 3rd = 6 Pentomatic 4th = 3 John Monash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Takaho Tiger | ||
Thu Mar 15 2018 13:57 | 1st = 8 Takaho Tiger 2nd = 5 Supa Shalala 3rd = 3 Angry Alley 4th = 6 Paddys Cripp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Claudys Prince | ||
Thu Mar 15 2018 13:52 | 1st = 5 Claudys Prince 2nd = 6 The Male Model 3rd = 1 Skyeski 4th = 4 Arrested |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 4 Cheveys Magic | ||
Thu Mar 15 2018 13:49 | 1st = 4 Cheveys Magic 2nd = 5 Landons Girl 3rd = 2 Bambis Star 4th = 6 Come On Shaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 7 Invincible Queen | ||
Thu Mar 15 2018 13:45 | 1st = 7 Invincible Queen 2nd = 3 Ons Vier 3rd = 8 Jewel Of Honour 4th = 4 Royal Anthem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Radish | ||
Thu Mar 15 2018 13:42 | 1st = 8 Radish 2nd = 7 Kalani Amy 3rd = 5 Zipping Koda 4th = 4 Lakeview Maisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 10 Prince Oz | ||
Thu Mar 15 2018 13:38 | 1st = 10 Prince Oz 2nd = 7 Moyrabella 3rd = 3 Sweet Chastity 4th = 2 Vice Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 6 Janies Got A Gun | ||
Thu Mar 15 2018 13:34 | 1st = 6 Janies Got A Gun 2nd = 9 Parklane Lass 3rd = 2 Zed Express 4th = 3 Timetogethappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 2 Sovereign Jody | ||
Thu Mar 15 2018 13:31 | 1st = 2 Sovereign Jody 2nd = 1 Jinja Roman 3rd = 3 Trevor Gibbs 4th = 5 Thrilling Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Jamie Cargo | ||
Thu Mar 15 2018 13:25 | 1st = 6 Jamie Cargo 2nd = 2 Double Up Dee 3rd = 4 Manly Max 4th = 5 Durama Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Aston Liesel | ||
Thu Mar 15 2018 13:20 | 1st = 3 Aston Liesel 2nd = 8 You Never Know 3rd = 5 Ninetymile Hawk 4th = 7 Sure Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Salvarotti | ||
Thu Mar 15 2018 13:15 | 1st = 7 Salvarotti 2nd = 6 Beaumont 3rd = 2 Sisco Kid 4th = 5 Thrilling Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Irinka Leanne | ||
Thu Mar 15 2018 13:07 | 1st = 1 Irinka Leanne 2nd = 2 Joan Taro 3rd = 8 Quicker Than Her 4th = 7 Fancy Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 7 Vendima | ||
Thu Mar 15 2018 13:02 | 1st = 7 Vendima 2nd = 3 Pippi Rea 3rd = 9 Vishnu 4th = 5 Sacred Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Strycova | ||
Thu Mar 15 2018 12:57 | 1st = 2 Strycova 2nd = 6 Dream Gem 3rd = 3 Sandtrack Sniper 4th = 7 Misload |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 6 Danny Dee | ||
Thu Mar 15 2018 12:52 | 1st = 6 Danny Dee 2nd = 3 Classy Impact 3rd = 1 Alyeska 4th = 5 Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Dolly Street | ||
Thu Mar 15 2018 12:46 | 1st = 4 Dolly Street 2nd = 5 Mitch Cargo 3rd = 8 Cliff Keeping 4th = 7 Midnight Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Zipping Amber | ||
Thu Mar 15 2018 12:40 | 1st = 8 Zipping Amber 2nd = 1 Its Fresh 3rd = 4 Power Gem 4th = 2 Rajasthan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 5 Good Job | ||
Thu Mar 15 2018 12:35 | 1st = 5 Good Job 2nd = 4 Brotastic 3rd = 1 Nangar Panther 4th = 3 Its Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 4 Hes Gold | ||
Thu Mar 15 2018 12:27 | 1st = 4 Hes Gold 2nd = 6 Zawhip 3rd = 1 Tomm Jones 4th = 5 Whispering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Bogan Flash | ||
Thu Mar 15 2018 12:24 | 1st = 6 Bogan Flash 2nd = 2 Sageman 3rd = 8 Bogan City Gal 4th = 1 Jacobite Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Wot Price Boofa | ||
Thu Mar 15 2018 12:19 | 1st = 3 Wot Price Boofa 2nd = 8 Zipping Irwin 3rd = 1 Swift Gem 4th = 4 What A Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - | ||
Thu Mar 15 2018 12:15 | 2nd = 6 See Eye Aye 3rd = 8 Thrilling Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 7 Fancy Fox | ||
Thu Mar 15 2018 12:15 | 1st = 7 Fancy Fox 2nd = 2 Barwon Storm 3rd = 5 Secret Babe 4th = 3 Jinja Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 5 Staring Shadow | ||
Thu Mar 15 2018 12:07 | 1st = 5 Staring Shadow 2nd = 7 Irinka Moonyeen 3rd = 4 Angelo Keeping 4th = 3 Peanut Brittle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Spin The Trolley | ||
Thu Mar 15 2018 12:02 | 1st = 6 Spin The Trolley 2nd = 8 Bags Of Bucks 3rd = 3 Zipping Spud 4th = 2 Promiscuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 6 Thrilling Billy | ||
Thu Mar 15 2018 11:59 | 1st = 6 Thrilling Billy 2nd = 3 See Eye Be 3rd = 1 Ekali 4th = 4 Pat Tama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 Letron James | ||
Thu Mar 15 2018 11:59 | 1st = 2 Letron James 2nd = 3 See Eye Be 3rd = 1 Ekali 4th = 4 Pat Tama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 8 Longford | ||
Thu Mar 15 2018 11:52 | 1st = 8 Longford 2nd = 3 Majic El 3rd = 11 Hover 4th = 13 Sharp Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - | ||
Thu Mar 15 2018 11:42 | 2nd = 3 Kiwi Gal 3rd = 6 Extroverted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Zipping Andre | ||
Thu Mar 15 2018 11:42 | 1st = 5 Zipping Andre 2nd = 3 Kiwi Gal 3rd = 6 Extroverted 4th = 1 Out Of Paper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Mobility Scooter | ||
Thu Mar 15 2018 11:26 | 1st = 3 Mobility Scooter 2nd = 4 Opawa Libby 3rd = 2 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Raging Demon | ||
Thu Mar 15 2018 11:26 | 1st = 1 Raging Demon 2nd = 5 Bark De Triomphe 3rd = 4 Opawa Libby 4th = 2 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 3 Rideitlikeustoleit | ||
Thu Mar 15 2018 11:17 | 1st = 3 Rideitlikeustoleit 2nd = 10 Shes Payback 3rd = 1 Joby 4th = 9 Passamaquoddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 2 Coruba Cate | ||
Thu Mar 15 2018 11:07 | 1st = 2 Coruba Cate 2nd = 1 Bodyguard 3rd = 7 Opawa Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Jinja Mia | ||
Thu Mar 15 2018 11:07 | 1st = 3 Jinja Mia 2nd = 8 Bigtime Moola 3rd = 1 Bodyguard 4th = 2 Coruba Cate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 6 Just A Matthew | ||
Thu Mar 15 2018 10:50 | 1st = 6 Just A Matthew 2nd = 4 Hot Machine 3rd = 2 Fancy Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 4 Hot Machine | ||
Thu Mar 15 2018 10:50 | 1st = 4 Hot Machine 2nd = 6 Just A Matthew 3rd = 5 Zarzuella 4th = 8 Swift Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Emoji | ||
Thu Mar 15 2018 10:32 | 1st = 1 Emoji 2nd = 4 Unconscionable 3rd = 5 Jetsun Stampede 4th = 2 Thrilling Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 2 Jetsun Swan | ||
Thu Mar 15 2018 10:14 | 1st = 2 Jetsun Swan 2nd = 7 Finkle Foot Hero 3rd = 4 Crackling Gal 4th = 3 Feed The Need |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Bonbie Boy | ||
Thu Mar 15 2018 0:52 | 1st = 3 Bonbie Boy 2nd = 2 Aye Yorgi 3rd = 6 Glassy 4th = 5 Totally Totes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Karma Train | ||
Thu Mar 15 2018 0:37 | 1st = 2 Karma Train 2nd = 6 Combination 3rd = 3 Shiney Row 4th = 1 Commander Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Zippleback | ||
Thu Mar 15 2018 0:12 | 1st = 2 Zippleback 2nd = 5 Wicked Desire 3rd = 1 Napoleon Boy 4th = 8 Rickshaw Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Dandalup Knight | ||
Thu Feb 15 2018 23:42 | 1st = 7 Dandalup Knight 2nd = 1 Turner Burner 3rd = 2 Canutes Law 4th = 5 Rockabilly Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Spitting Venom | ||
Thu Feb 15 2018 23:23 | 1st = 5 Spitting Venom 2nd = 6 Iron Focus 3rd = 7 Serengeti Sky 4th = 3 Saffron Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Spur Monelli | ||
Thu Feb 15 2018 23:07 | 1st = 8 Spur Monelli 2nd = 5 Fundamental 3rd = 9 Iona Carlson 4th = 3 Roxys Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Zipping Captain | ||
Thu Feb 15 2018 22:54 | 1st = 8 Zipping Captain 2nd = 1 Slippery Sam 3rd = 7 Ace Ventura 4th = 9 Fred Dagg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Fancy Seeing You | ||
Thu Feb 15 2018 22:51 | 1st = 2 Fancy Seeing You 2nd = 1 Montoey Miss 3rd = 7 Freeway Shaker 4th = 3 Schmick As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Scrappy Doo | ||
Thu Feb 15 2018 22:37 | 1st = 8 Scrappy Doo 2nd = 2 Dark Drifter 3rd = 6 Cotchin 4th = 5 Billy Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Dyna Evelyn | ||
Thu Feb 15 2018 22:34 | 1st = 3 Dyna Evelyn 2nd = 2 Cruisys Rose 3rd = 1 Miss Judge 4th = 7 Bellas Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Lady Cersei | ||
Thu Feb 15 2018 22:31 | 1st = 5 Lady Cersei 2nd = 1 Flashtastic 3rd = 8 Heliocentric 4th = 3 Batangas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Lauryns Best | ||
Thu Feb 15 2018 22:28 | 1st = 5 Lauryns Best 2nd = 3 Making Waves 3rd = 1 Smashniak Marcy 4th = 6 Wildash Wildboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Huntley Gold | ||
Thu Feb 15 2018 22:24 | 1st = 8 Huntley Gold 2nd = 6 Sanya Bay 3rd = 2 Downworlder 4th = 1 Secret Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Victa Ollie | ||
Thu Feb 15 2018 22:21 | 1st = 8 Victa Ollie 2nd = 1 Precious Tyson 3rd = 2 Jolene Marlow 4th = 6 Phoebe Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Jetta Jam | ||
Thu Feb 15 2018 22:18 | 1st = 2 Jetta Jam 2nd = 7 Dolly Does It 3rd = 1 Regent Lois 4th = 10 Smooth Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 9 Dyna Benny | ||
Thu Feb 15 2018 22:15 | 1st = 9 Dyna Benny 2nd = 7 Sable Sass 3rd = 3 Allen Kelvin 4th = 1 Rhino Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Killa Dollars | ||
Thu Feb 15 2018 22:09 | 1st = 2 Killa Dollars 2nd = 4 Shilo Gundi 3rd = 6 Yorklea Dolly 4th = 3 Bella Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Cyns Magic | ||
Thu Feb 15 2018 22:06 | 1st = 3 Cyns Magic 2nd = 6 Dream Blaster 3rd = 5 Million Dollar 4th = 7 Snakey Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 2 Platinum Revolution | ||
Thu Feb 15 2018 22:01 | 1st = 2 Platinum Revolution 2nd = 8 Glenledi Babe 3rd = 6 Voodoo Flyer 4th = 1 Schnappshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 4 Love Me Hearts | ||
Thu Feb 15 2018 21:59 | 1st = 4 Love Me Hearts 2nd = 8 Hills Will 3rd = 3 Burginator 4th = 5 Nino Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Cairnlea Gump | ||
Thu Feb 15 2018 21:56 | 1st = 1 Cairnlea Gump 2nd = 2 Ready To Mingle 3rd = 5 Alpha Alexander 4th = 7 Snow Avalanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 7 Pure Zest | ||
Thu Feb 15 2018 21:53 | 1st = 7 Pure Zest 2nd = 6 Seaside 3rd = 4 Willie Mac 4th = 8 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Glenda Kingy | ||
Thu Feb 15 2018 21:50 | 1st = 3 Glenda Kingy 2nd = 1 Dutch Legacy 3rd = 8 Kalani Klare 4th = 7 Werner Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Zipping Knot | ||
Thu Feb 15 2018 21:46 | 1st = 4 Zipping Knot 2nd = 8 Accident Range 3rd = 2 Dance Away 4th = 5 Desert Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Holdonsu | ||
Thu Feb 15 2018 21:45 | 1st = 6 Holdonsu 2nd = 4 Repeat After Me 3rd = 1 Lucky Lombo 4th = 5 Classy Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Wise Misty | ||
Thu Feb 15 2018 21:43 | 1st = 3 Wise Misty 2nd = 6 Spring Time Girl 3rd = 2 Opal Nera 4th = 7 Cyndies Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Rockstar Jane | ||
Thu Feb 15 2018 21:40 | 1st = 4 Rockstar Jane 2nd = 7 Bugatti Royale 3rd = 6 Sound Of Belles 4th = 2 Ritza Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Victa Louise | ||
Thu Feb 15 2018 21:37 | 1st = 6 Victa Louise 2nd = 8 Long Gully Gus 3rd = 3 Fabwik 4th = 7 Nirimba Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 9 Simply Clever | ||
Thu Feb 15 2018 21:33 | 1st = 9 Simply Clever 2nd = 3 Miss Aeyla 3rd = 4 Sportscard 4th = 5 Dirty Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 1 Dam Ready | ||
Thu Feb 15 2018 21:30 | 1st = 1 Dam Ready 2nd = 8 Larrikin 3rd = 11 Hellava Babe 4th = 13 Deck Of Cards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 My Bro Zorro | ||
Thu Feb 15 2018 21:28 | 1st = 2 My Bro Zorro 2nd = 1 Bee Rose 3rd = 5 Manila Miss 4th = 4 Fairy Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Blue Sky Riot | ||
Thu Feb 15 2018 21:25 | 1st = 4 Blue Sky Riot 2nd = 7 Princess Pout 3rd = 1 Riveting 4th = 5 Data Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Chilled Heat | ||
Thu Feb 15 2018 21:22 | 1st = 4 Chilled Heat 2nd = 5 Amber Marie 3rd = 8 Comaneci 4th = 2 Jay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 5 Dish Runner | ||
Thu Feb 15 2018 21:19 | 1st = 5 Dish Runner 2nd = 8 Dellys Way 3rd = 1 Coreys Magic 4th = 2 Rodeo Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Itsallaboutex | ||
Thu Feb 15 2018 21:15 | 1st = 4 Itsallaboutex 2nd = 5 Arlington Shark 3rd = 2 Smile Lyle 4th = 7 Chrissy Divinyl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 My Boy Tyler | ||
Thu Feb 15 2018 21:13 | 1st = 6 My Boy Tyler 2nd = 2 Sketchy Gun 3rd = 1 Glaucus 4th = 4 Mepunga Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 2 Elsey Gregg | ||
Thu Feb 15 2018 21:10 | 1st = 2 Elsey Gregg 2nd = 3 Invictus Rapid 3rd = 7 Casio Lad 4th = 1 High Treason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Poppy Pete | ||
Thu Feb 15 2018 21:07 | 1st = 1 Poppy Pete 2nd = 4 John John Lava 3rd = 5 Oshkosh Uni Chet 4th = 2 Ocean View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Stuunder | ||
Thu Feb 15 2018 21:03 | 1st = 1 Stuunder 2nd = 7 Dawn Magic 3rd = 9 Warner 4th = 8 Lethal Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 Our Peaky Blinders | ||
Thu Feb 15 2018 21:00 | 1st = 4 Our Peaky Blinders 2nd = 9 Simply Invincible 3rd = 3 Calibration 4th = 11 Monkstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Stroganoff | ||
Thu Feb 15 2018 20:58 | 1st = 8 Stroganoff 2nd = 7 Brightest Star 3rd = 5 Pollys Maid 4th = 4 Lozzas Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 8 Piccolo Dancer | ||
Thu Feb 15 2018 20:55 | 1st = 8 Piccolo Dancer 2nd = 4 Franky Pak 3rd = 7 Mount Royal 4th = 3 Futuristic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Springvale Cooke | ||
Thu Feb 15 2018 20:52 | 1st = 4 Springvale Cooke 2nd = 8 Acheron 3rd = 5 Purpose Driven 4th = 1 Long Gully Gilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Sabjorn Bale | ||
Thu Feb 15 2018 20:49 | 1st = 3 Sabjorn Bale 2nd = 4 Sutre Sizzler 3rd = 2 Lucky Holly 4th = 6 Pillar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Roll Call | ||
Thu Feb 15 2018 20:46 | 1st = 1 Roll Call 2nd = 6 Metanoia Franko 3rd = 3 Wynburn Lucifer 4th = 2 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 2 Tiber | ||
Thu Feb 15 2018 20:45 | 1st = 2 Tiber 2nd = 12 Sunofatrump 3rd = 8 Very Belle 4th = 10 Athenry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Tito Mojito | ||
Thu Feb 15 2018 20:43 | 1st = 6 Tito Mojito 2nd = 4 Baby Huey 3rd = 1 Crash Bandicoot 4th = 3 Super Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Neekys Way | ||
Thu Feb 15 2018 20:40 | 1st = 3 Neekys Way 2nd = 7 Velocity Linder 3rd = 5 Kulu Zipster 4th = 6 Passion Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Costin | ||
Thu Feb 15 2018 20:37 | 1st = 7 Costin 2nd = 3 Glengarrie Boy 3rd = 2 Hoggards Corner 4th = 1 Out To Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Robyns Boy | ||
Thu Feb 15 2018 20:34 | 1st = 1 Robyns Boy 2nd = 6 Sudoku Flash 3rd = 3 Fast Trapper 4th = 2 Djarragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Jakes Sportwriter | ||
Thu Feb 15 2018 20:33 | 1st = 6 Jakes Sportwriter 2nd = 10 Urban Tiger 3rd = 9 Sir Rogue Jasper 4th = 4 Make Mine Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Miss Greer | ||
Thu Feb 15 2018 20:31 | 1st = 4 Miss Greer 2nd = 7 Jacks High 3rd = 1 Fernando Rhythm 4th = 8 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 6 Super Snob | ||
Thu Feb 15 2018 20:30 | 1st = 6 Super Snob 2nd = 10 Spirit Of Phoenix 3rd = 2 Hula Star 4th = 7 Cambridge Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Hot Marlow | ||
Thu Feb 15 2018 20:28 | 1st = 3 Hot Marlow 2nd = 4 Bar Room Brawler 3rd = 8 Becky Bale 4th = 6 Cairnlea Strider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Tiggerlong Nosey | ||
Thu Feb 15 2018 20:25 | 1st = 6 Tiggerlong Nosey 2nd = 1 Zing Zang Zena 3rd = 2 Back On Lava 4th = 5 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Mister Beluchi | ||
Thu Feb 15 2018 20:22 | 1st = 7 Mister Beluchi 2nd = 4 Shoes To Fill 3rd = 5 First Fire 4th = 3 Air Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Fernando Drums | ||
Thu Feb 15 2018 20:19 | 1st = 5 Fernando Drums 2nd = 3 Rumbling Bajooks 3rd = 1 Invented 4th = 2 Dons Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 1 Flying Hannah | ||
Thu Feb 15 2018 20:18 | 1st = 1 Flying Hannah 2nd = 5 Juliustigres 3rd = 4 Fly Cheval 4th = 9 Reclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Canya Jake | ||
Thu Feb 15 2018 20:16 | 1st = 1 Canya Jake 2nd = 7 Reiki Master 3rd = 6 Mouse Trap 4th = 4 Crazy Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 8 Scooner | ||
Thu Feb 15 2018 20:15 | 1st = 8 Scooner 2nd = 5 Brothers Keeper 3rd = 10 Plays The Game 4th = 4 Press The Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Ashby Eyes | ||
Thu Feb 15 2018 20:13 | 1st = 4 Ashby Eyes 2nd = 1 Backflip Peta 3rd = 2 Road Angel 4th = 3 Always Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 On Fire | ||
Thu Feb 15 2018 20:10 | 1st = 1 On Fire 2nd = 5 Spring Bloom 3rd = 8 Paddy Macs 4th = 7 Topology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Mia Brae | ||
Thu Feb 15 2018 20:07 | 1st = 1 Mia Brae 2nd = 2 Main One 3rd = 3 Paxton Bale 4th = 7 Our Didda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 Xtreme Shine | ||
Thu Feb 15 2018 20:04 | 1st = 6 Xtreme Shine 2nd = 3 Emerald Rainbow 3rd = 4 Crackerjack Ale 4th = 8 Boona Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 Courtsinsession | ||
Thu Feb 15 2018 20:03 | 1st = 3 Courtsinsession 2nd = 5 The Village Creep 3rd = 4 Kurahaupo Gambler 4th = 10 Megs Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 3 Sleater | ||
Thu Feb 15 2018 20:01 | 1st = 3 Sleater 2nd = 2 Major Mint 3rd = 7 Pollination 4th = 4 My Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 2 Sensation Ally | ||
Thu Feb 15 2018 20:00 | 1st = 2 Sensation Ally 2nd = 4 Condamine 3rd = 8 Toan Thang 4th = 6 Bringit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Hipster | ||
Thu Feb 15 2018 19:58 | 1st = 5 Hipster 2nd = 4 Maywyns Noise 3rd = 2 Bronze Gambler 4th = 1 Sonic Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Wild Cowgirl | ||
Thu Feb 15 2018 19:55 | 1st = 6 Wild Cowgirl 2nd = 7 Magic Oil 3rd = 1 Hymie Black 4th = 5 Easy To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Zipping Zeus | ||
Thu Feb 15 2018 19:52 | 1st = 3 Zipping Zeus 2nd = 7 Wheel Spinner 3rd = 1 Dont Kid Me 4th = 2 Jimmy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Alezan | ||
Thu Feb 15 2018 19:49 | 1st = 1 Alezan 2nd = 8 Gateway To Eden 3rd = 5 Mcivor Verna 4th = 2 Annie Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 Amour De Frere | ||
Thu Feb 15 2018 19:48 | 1st = 1 Amour De Frere 2nd = 2 Aleppo Jewel 3rd = 6 Just Call Me Molly 4th = 5 Wilkes Barre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Fernandos Dream | ||
Thu Feb 15 2018 19:46 | 1st = 2 Fernandos Dream 2nd = 7 Wild Strike 3rd = 8 Newtown Flyer 4th = 5 Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Aflicas Girl | ||
Thu Feb 15 2018 19:45 | 1st = 4 Aflicas Girl 2nd = 3 Lucky Linda Lulu 3rd = 7 More Bxaar 4th = 5 Express To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Cosmic Tilly | ||
Thu Feb 15 2018 19:43 | 1st = 7 Cosmic Tilly 2nd = 1 Starzsa Smiling 3rd = 8 Why That 4th = 2 Outshined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Oh Golly Gosh | ||
Thu Feb 15 2018 19:40 | 1st = 6 Oh Golly Gosh 2nd = 5 Minstrel Man 3rd = 7 Its Dyllan 4th = 2 Mr Belvedere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Zombie | ||
Thu Feb 15 2018 19:37 | 1st = 3 Zombie 2nd = 8 Volt To Excel 3rd = 1 Purple Hand 4th = 4 Copy Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Blue Hunter | ||
Thu Feb 15 2018 19:34 | 1st = 3 Blue Hunter 2nd = 1 Mepunga Bonnie 3rd = 5 Scarlet Blu Boy 4th = 2 Ocean Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 My Venice Beach | ||
Thu Feb 15 2018 19:33 | 1st = 2 My Venice Beach 2nd = 3 Whynottagrey 3rd = 7 Major Steppe 4th = 5 Im Twice The Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 11 Hapuka | ||
Thu Feb 15 2018 19:30 | 1st = 11 Hapuka 2nd = 3 Delius 3rd = 1 Anacheeva Prince 4th = 12 Olivias Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Aiming | ||
Thu Feb 15 2018 19:28 | 1st = 1 Aiming 2nd = 8 Click Here 3rd = 4 Flying Ellen 4th = 7 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Bera Na Liva | ||
Thu Feb 15 2018 19:25 | 1st = 1 Bera Na Liva 2nd = 2 Give Me Wings 3rd = 3 True Value 4th = 4 Banjo Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Empire State | ||
Thu Feb 15 2018 19:22 | 1st = 1 Empire State 2nd = 5 Some Other Fool 3rd = 8 Power Service 4th = 2 Kulu Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Faster Bolt | ||
Thu Feb 15 2018 19:19 | 1st = 5 Faster Bolt 2nd = 6 Don Lesta 3rd = 4 Kumbia Lass 4th = 2 Solar Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 1 Just Call Me Mac | ||
Thu Feb 15 2018 19:18 | 1st = 1 Just Call Me Mac 2nd = 3 Final Over 3rd = 7 Metroincharge 4th = 2 Okelerho Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 10 The Real Zeel | ||
Thu Feb 15 2018 19:15 | 1st = 10 The Real Zeel 2nd = 12 Infinite Beauty 3rd = 5 Megadon 4th = 15 Queally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Carinkabah | ||
Thu Feb 15 2018 19:13 | 1st = 7 Carinkabah 2nd = 1 Jenmar Classic 3rd = 2 Madam Kinloch 4th = 6 Lochin Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Paua To Kapau | ||
Thu Feb 15 2018 19:10 | 1st = 4 Paua To Kapau 2nd = 1 Tullabung Betty 3rd = 2 Larrikin Locky 4th = 5 Tag And Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Smash Bomber | ||
Thu Feb 15 2018 19:09 | 1st = 3 Smash Bomber 2nd = 4 Think Tank 3rd = 1 Talk Talk 4th = 2 Inside Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Born Jamie | ||
Thu Feb 15 2018 19:07 | 1st = 3 Born Jamie 2nd = 5 Menzali 3rd = 1 Jacqui Shoshone 4th = 8 No Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 9 Studleigh Kristen | ||
Thu Feb 15 2018 19:03 | 1st = 9 Studleigh Kristen 2nd = 10 Our Sohoe 3rd = 4 Star Play 4th = 6 Ima Black Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 11 Roll Of Thunder | ||
Thu Feb 15 2018 19:00 | 1st = 11 Roll Of Thunder 2nd = 12 Zebreez 3rd = 7 Mylex 4th = 8 Mystic Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 7 Rhythm N Blues | ||
Thu Feb 15 2018 18:58 | 1st = 7 Rhythm N Blues 2nd = 6 Mister Harris 3rd = 2 Whale Rider 4th = 4 Ardent Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 6 Burnout | ||
Thu Feb 15 2018 18:57 | 1st = 6 Burnout 2nd = 1 Wilbur Deeds 3rd = 7 Ace Gone Wild 4th = 2 Supraspinatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 4 Aldebaran Pirate | ||
Thu Feb 15 2018 18:52 | 1st = 4 Aldebaran Pirate 2nd = 8 Mel Durant 3rd = 11 Sizzlin 4th = 1 Bill Dispute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Mignon | ||
Thu Feb 15 2018 18:49 | 1st = 2 Mignon 2nd = 1 Sir Fancy 3rd = 8 Plumcad 4th = 6 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Golgotha | ||
Thu Feb 15 2018 18:45 | 1st = 1 Golgotha 2nd = 7 Motorvator 3rd = 6 Massagi 4th = 9 Generous Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Sheza Rippa | ||
Thu Feb 15 2018 18:44 | 1st = 2 Sheza Rippa 2nd = 4 Rosa Tee 3rd = 8 Ohoka Clare 4th = 3 Botany Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Madam Butterfly | ||
Thu Feb 15 2018 18:42 | 1st = 1 Madam Butterfly 2nd = 7 Dat Dat Daty 3rd = 6 Ollie Buck 4th = 8 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 8 Brads Luck | ||
Thu Feb 15 2018 18:37 | 1st = 8 Brads Luck 2nd = 6 Island Banner 3rd = 10 Golden Year 4th = 1 Always A Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Scooby Boy | ||
Thu Feb 15 2018 18:34 | 1st = 5 Scooby Boy 2nd = 1 Gomer Bale 3rd = 2 Senorita Pepe 4th = 7 Black Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 8 The Hawke | ||
Thu Feb 15 2018 18:33 | 1st = 8 The Hawke 2nd = 4 Marrera 3rd = 5 Hunter Red 4th = 6 Wicklow Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Alpha | ||
Thu Feb 15 2018 18:30 | 1st = 3 Alpha 2nd = 9 Joie De Dream 3rd = 7 Miss United States 4th = 6 You Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 6 Blazin Fletch | ||
Thu Feb 15 2018 18:27 | 1st = 6 Blazin Fletch 2nd = 4 Kasatka 3rd = 1 Willy Woods 4th = 3 Panda Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Live Atom | ||
Thu Feb 15 2018 18:22 | 1st = 6 Live Atom 2nd = 2 The Thug 3rd = 1 Idealsomemagic 4th = 4 Oscar Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Thomeli Rocket | ||
Thu Feb 15 2018 18:19 | 1st = 8 Thomeli Rocket 2nd = 1 Pretty Sensation 3rd = 2 Ledgerwood Road 4th = 3 Nitro Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Opawa Shackley | ||
Thu Feb 15 2018 18:18 | 1st = 6 Opawa Shackley 2nd = 1 Dream Kay 3rd = 8 Hilton Forabet 4th = 7 Amy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Watch Me Ney Ney | ||
Thu Feb 15 2018 18:15 | 1st = 6 Watch Me Ney Ney 2nd = 1 Crimsons Rocket 3rd = 7 Deadly Touch 4th = 2 Thun Derecho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Dargo Dasher | ||
Thu Feb 15 2018 18:12 | 1st = 3 Dargo Dasher 2nd = 4 Phillip Keeping 3rd = 9 Gone Early 4th = 2 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 8 Atom Hanover | ||
Thu Feb 15 2018 18:08 | 1st = 8 Atom Hanover 2nd = 10 Hold All Bets 3rd = 6 Tennyson Inlet 4th = 2 Show Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Valtona | ||
Thu Feb 15 2018 18:07 | 1st = 2 Valtona 2nd = 7 Shesa Tricky Bridge 3rd = 4 Presidential Dude 4th = 1 Taylah Studleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Molly Waffle | ||
Thu Feb 15 2018 18:04 | 1st = 1 Molly Waffle 2nd = 4 Nandos Thunder 3rd = 2 Shes Leaving 4th = 3 Pixi Limeburner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Berkshire Lady | ||
Thu Feb 15 2018 18:00 | 1st = 7 Berkshire Lady 2nd = 8 Petite 3rd = 5 Daughterof Themoon 4th = 6 Madam Stowell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Topaz Warrior | ||
Thu Feb 15 2018 17:57 | 1st = 7 Topaz Warrior 2nd = 2 Due Fratteli 3rd = 6 Kalani Tim 4th = 3 Triceps Brachii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Elram Girl | ||
Thu Feb 15 2018 17:54 | 1st = 5 Elram Girl 2nd = 1 Paua Te Kuri 3rd = 8 Hypo Chared 4th = 3 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Allen Ablett | ||
Thu Feb 15 2018 17:53 | 1st = 1 Allen Ablett 2nd = 7 Avenger Bale 3rd = 4 Ride Aint Over 4th = 2 Tom Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 12 Sunset Hills | ||
Thu Feb 15 2018 17:50 | 1st = 12 Sunset Hills 2nd = 5 Zuccherina 3rd = 4 Hope Island 4th = 8 Mias Got Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 2 Wonelova Gunn | ||
Thu Feb 15 2018 17:47 | 1st = 2 Wonelova Gunn 2nd = 5 Teevee Roscoe 3rd = 6 Awesome Signs 4th = 7 Like Da Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Express Flirt | ||
Thu Feb 15 2018 17:44 | 1st = 3 Express Flirt 2nd = 4 Bloomys Sun 3rd = 1 Fontaines War 4th = 7 Izinduna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 3 Black Chevron | ||
Thu Feb 15 2018 17:43 | 1st = 3 Black Chevron 2nd = 4 Classie American 3rd = 11 Shillelagh 4th = 8 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Thomeli Boy | ||
Thu Feb 15 2018 17:37 | 1st = 4 Thomeli Boy 2nd = 1 Zoehanna Diva 3rd = 7 Shamrock Valley 4th = 6 Fastest Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Marko Bale | ||
Thu Feb 15 2018 17:34 | 1st = 1 Marko Bale 2nd = 5 Zoenahs Legacy 3rd = 4 Dr Eleonora 4th = 7 Aston Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 8 Dollar Thief | ||
Thu Feb 15 2018 17:30 | 1st = 8 Dollar Thief 2nd = 12 Dr Vandi 3rd = 10 Penny Ella 4th = 3 Zaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Opawa Timo | ||
Thu Feb 15 2018 17:28 | 1st = 5 Opawa Timo 2nd = 2 Allen Hadrian 3rd = 3 Princely Gold 4th = 1 Hes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Rev Fred Sloy | ||
Thu Feb 15 2018 17:27 | 1st = 1 Rev Fred Sloy 2nd = 4 Unchangeable 3rd = 8 Black Jillak 4th = 6 Misty Jaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 11 Sanna Cruza | ||
Thu Feb 15 2018 17:22 | 1st = 11 Sanna Cruza 2nd = 1 Tennaya 3rd = 9 Realy Under Fire 4th = 6 Distinctive Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Our Aqua Blue | ||
Thu Feb 15 2018 17:18 | 1st = 1 Our Aqua Blue 2nd = 6 Holyfield 3rd = 3 Artistic Alyssa 4th = 4 Flip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 5 Trouble Giero | ||
Thu Feb 15 2018 17:18 | 1st = 5 Trouble Giero 2nd = 6 Caitlins Surprise 3rd = 4 Clover Kate 4th = 2 Clifden Clowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 1 Call The Captain | ||
Thu Feb 15 2018 17:13 | 1st = 1 Call The Captain 2nd = 5 Humility 3rd = 10 Call Us Primi 4th = 11 Our Boy Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 6 Hot Platter | ||
Thu Feb 15 2018 17:11 | 1st = 6 Hot Platter 2nd = 2 Ellie Belles 3rd = 8 Fletch Is Flying 4th = 3 Showtime Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Just A Fluke | ||
Thu Feb 15 2018 17:09 | 1st = 1 Just A Fluke 2nd = 4 Misty Metal 3rd = 5 Little Miss Charm 4th = 3 Watchit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 3 What Girls Want | ||
Thu Feb 15 2018 17:05 | 1st = 3 What Girls Want 2nd = 8 Cosmological 3rd = 4 Ryboy 4th = 10 Jack Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Wow Madonna | ||
Thu Feb 15 2018 17:04 | 1st = 6 Wow Madonna 2nd = 4 Swimming Goat 3rd = 1 Vikings 4th = 3 Cosmic Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Aremac Igor | ||
Thu Feb 15 2018 17:00 | 1st = 4 Aremac Igor 2nd = 6 Its Her Fate 3rd = 8 Will Dazzle 4th = 1 Scott Pizzazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 3 Kenny Succeed | ||
Thu Feb 15 2018 16:55 | 1st = 3 Kenny Succeed 2nd = 2 Yours Mine Ours 3rd = 4 Fioravanti 4th = 7 Norah Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - | ||
Thu Feb 15 2018 16:53 | 2nd = 11 Ask Me Art 3rd = 6 Madiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 6 Madiba | ||
Thu Feb 15 2018 16:53 | 1st = 6 Madiba 2nd = 5 Jenora 3rd = 11 Ask Me Art 4th = 1 Carbonado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Black Forge | ||
Thu Feb 15 2018 16:52 | 1st = 4 Black Forge 2nd = 5 Limeburner Dave 3rd = 1 Me Oh My 4th = 7 Flavena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Im Scorching | ||
Thu Feb 15 2018 16:48 | 1st = 5 Im Scorching 2nd = 9 Saving Major Percy 3rd = 10 Prince Potter 4th = 3 Ozzie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 6 - 2 Willochra | ||
Thu Feb 15 2018 16:45 | 1st = 2 Willochra 2nd = 10 Amber Alert 3rd = 4 Spirited Match 4th = 7 High Tec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Deltas Magic | ||
Thu Feb 15 2018 16:42 | 1st = 2 Deltas Magic 2nd = 5 Stately Kay 3rd = 3 Zambora Jagger 4th = 6 Simply Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Treville | ||
Thu Feb 15 2018 16:41 | 1st = 1 Treville 2nd = 6 Midnight Bolt 3rd = 7 Odin Slayer 4th = 3 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Western Alliance | ||
Thu Feb 15 2018 16:38 | 1st = 3 Western Alliance 2nd = 10 Falsified 3rd = 9 Landsdowne Lass 4th = 8 Citrain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 4 Cavdash Flyer | ||
Thu Feb 15 2018 16:36 | 1st = 4 Cavdash Flyer 2nd = 3 Gypsy Gillies 3rd = 7 Rachels Dream 4th = 1 Come On Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Danny George | ||
Thu Feb 15 2018 16:34 | 1st = 2 Danny George 2nd = 3 Fair Joy 3rd = 4 Longano 4th = 5 Rezeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 2 Seattle Park | ||
Thu Feb 15 2018 16:30 | 1st = 2 Seattle Park 2nd = 8 Champagne Nights 3rd = 5 Zanahary 4th = 9 Primostrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 4 Dauntless | ||
Thu Feb 15 2018 16:28 | 1st = 4 Dauntless 2nd = 9 Mekong Princess 3rd = 7 Commando One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 8 Monaro Mia | ||
Thu Feb 15 2018 16:28 | 1st = 8 Monaro Mia 2nd = 1 Kai Time 3rd = 9 Mekong Princess 4th = 4 Dauntless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Major Think | ||
Thu Feb 15 2018 16:25 | 1st = 1 Major Think 2nd = 6 Hello Bomber 3rd = 7 Ima Logger 4th = 3 Dr Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 15 Demonize | ||
Thu Feb 15 2018 16:20 | 1st = 15 Demonize 2nd = 6 Bangkok 3rd = 14 Stars Galawe 4th = 8 Mums The Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Proud Racer | ||
Thu Feb 15 2018 16:17 | 1st = 2 Proud Racer 2nd = 8 Blame Lenny 3rd = 4 Scott No Go 4th = 1 Elegant Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 1 Rishi | ||
Thu Feb 15 2018 16:13 | 1st = 1 Rishi 2nd = 4 Its Just Kenny 3rd = 8 Lombo Idle Belief 4th = 7 The High Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Nicey Spicey | ||
Thu Feb 15 2018 16:12 | 1st = 4 Nicey Spicey 2nd = 3 Custom Paint 3rd = 2 Platinum Marshal 4th = 6 Danziger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 5 - 6 Millenia | ||
Thu Feb 15 2018 16:10 | 1st = 6 Millenia 2nd = 3 Hurricane Sonny 3rd = 1 Baiton 4th = 8 Tricky Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Aquiam | ||
Thu Feb 15 2018 16:07 | 1st = 5 Aquiam 2nd = 2 Apila Cash 3rd = 1 Aston Halle 4th = 4 Aston Ciobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 5 Paroo River | ||
Thu Feb 15 2018 16:03 | 1st = 5 Paroo River 2nd = 3 Snuggle Pot 3rd = 9 Dashing Win 4th = 2 Skanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - | ||
Thu Feb 15 2018 16:02 | 2nd = 4 Delia May 3rd = 6 Toppatherock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 7 Delightful Kas | ||
Thu Feb 15 2018 16:02 | 1st = 7 Delightful Kas 2nd = 2 Lady Liberty 3rd = 10 Toro Delago 4th = 4 Delia May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 5 Bowls And Holes | ||
Thu Feb 15 2018 16:00 | 1st = 5 Bowls And Holes 2nd = 1 Master Methane 3rd = 4 Silver Peg 4th = 7 Tiny Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 3 Spleasure | ||
Thu Feb 15 2018 15:55 | 1st = 3 Spleasure 2nd = 5 Keighran 3rd = 4 Ocean Magic 4th = 6 No No Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 10 Rasleigh Banser | ||
Thu Feb 15 2018 15:51 | 1st = 10 Rasleigh Banser 2nd = 3 Notorious King 3rd = 4 Fourth Dimention 4th = 1 Lieu Knee Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 American Warrior | ||
Thu Feb 15 2018 15:48 | 1st = 8 American Warrior 2nd = 2 Technic 3rd = 1 Star Bucking 4th = 4 High Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 14 Purest | ||
Thu Feb 15 2018 15:45 | 1st = 14 Purest 2nd = 3 Forseeable 3rd = 5 Bryans Babe 4th = 6 Kezaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Zulu Reign | ||
Thu Feb 15 2018 15:42 | 1st = 6 Zulu Reign 2nd = 1 Demelza 3rd = 2 Dugans Gun 4th = 3 Wreck It Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Seize Power | ||
Thu Feb 15 2018 15:38 | 1st = 7 Seize Power 2nd = 2 Madeeba 3rd = 6 Major Patron 4th = 3 Forever And A Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 6 Nova Time | ||
Thu Feb 15 2018 15:37 | 1st = 6 Nova Time 2nd = 11 Captain Kirk 3rd = 10 Volando Denario 4th = 7 Balfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 4 - 2 Anamnesis | ||
Thu Feb 15 2018 15:35 | 1st = 2 Anamnesis 2nd = 1 Oosterman 3rd = 5 Sou Souni Princess 4th = 3 Alphabetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Silvagni Cubed | ||
Thu Feb 15 2018 15:32 | 1st = 2 Silvagni Cubed 2nd = 1 Destinys Child 3rd = 10 Cosmic Reign 4th = 8 Queen Of Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 8 Dark Element | ||
Thu Feb 15 2018 15:28 | 1st = 8 Dark Element 2nd = 3 Pendigo 3rd = 10 Youngstown 4th = 9 Latino Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 15 Smoke House Bay | ||
Thu Feb 15 2018 15:24 | 1st = 15 Smoke House Bay 2nd = 13 Madam Swiss 3rd = 10 Pinsharp 4th = 18 Alakazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Captain Chilly | ||
Thu Feb 15 2018 15:21 | 1st = 6 Captain Chilly 2nd = 2 Smash Lilly 3rd = 7 Genetic Marlow 4th = 3 Sweet Abby Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 3 Champagne Lucy | ||
Thu Feb 15 2018 15:20 | 1st = 3 Champagne Lucy 2nd = 6 La Rita 3rd = 2 Mutin 4th = 1 Eckhart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 5 Warrumbungle Gem | ||
Thu Feb 15 2018 15:16 | 1st = 5 Warrumbungle Gem 2nd = 4 Like Rocky 3rd = 3 Knocker Elly 4th = 1 Perfect Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 14 Tornado Gal | ||
Thu Feb 15 2018 15:10 | 1st = 14 Tornado Gal 2nd = 5 Sprezzatura 3rd = 7 Voyages 4th = 12 Bells N Bows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - | ||
Thu Feb 15 2018 15:09 | 2nd = 5 Sunny Bill 3rd = 1 Caroline Wozniacki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 5 Sunny Bill | ||
Thu Feb 15 2018 15:09 | 1st = 5 Sunny Bill 2nd = 8 Fira 3rd = 7 Above The Rest 4th = 4 Imnotquitesure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 3 Amelia Holmes | ||
Thu Feb 15 2018 15:05 | 1st = 3 Amelia Holmes 2nd = 1 Moreliner 3rd = 10 Extortion 4th = 2 Princessofzanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 3 - 6 Red Menace | ||
Thu Feb 15 2018 15:00 | 1st = 6 Red Menace 2nd = 5 Centre Divider 3rd = 1 Jestwin 4th = 2 Moore Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Smash Wild | ||
Thu Feb 15 2018 14:57 | 1st = 4 Smash Wild 2nd = 1 Homebush Banker 3rd = 6 High Dreamer 4th = 2 Miss Harper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 8 Vouch For Me | ||
Thu Feb 15 2018 14:53 | 1st = 8 Vouch For Me 2nd = 1 Mustaknown 3rd = 3 New Deal 4th = 12 The Lawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 7 Taxihome | ||
Thu Feb 15 2018 14:49 | 1st = 7 Taxihome 2nd = 1 Satin Guru 3rd = 4 Red River Rock 4th = 3 Pickup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 4 Royal Volley | ||
Thu Feb 15 2018 14:45 | 1st = 4 Royal Volley 2nd = 6 Big Blows 3rd = 3 Punchie 4th = 10 Dazzle Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 1 Valknut | ||
Thu Feb 15 2018 14:35 | 1st = 1 Valknut 2nd = 9 Cuban Lass 3rd = 3 Eyesaw 4th = 2 Nordic Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Coco Bango | ||
Thu Feb 15 2018 14:32 | 1st = 1 Coco Bango 2nd = 2 Justin Ryan 3rd = 7 Fabres Lass 4th = 4 Smash Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 3 Whistlejacket | ||
Thu Feb 15 2018 14:30 | 1st = 3 Whistlejacket 2nd = 9 Opia 3rd = 1 Golden Spurs 4th = 8 Zoomas Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 2 - 5 Bit Of A Flirt | ||
Thu Feb 15 2018 14:25 | 1st = 5 Bit Of A Flirt 2nd = 3 Svetlanas Arrow 3rd = 2 Ofennessy 4th = 8 Dancing Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 7 Glamorous Miss | ||
Thu Feb 15 2018 14:18 | 1st = 7 Glamorous Miss 2nd = 8 Hollydeen 3rd = 6 Snow Sparkle 4th = 2 Green Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 1 Forged | ||
Thu Feb 15 2018 14:14 | 1st = 1 Forged 2nd = 3 Waylay 3rd = 6 Golden Bay 4th = 4 Los Cabos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 9 Tbilisi | ||
Thu Feb 15 2018 14:10 | 1st = 9 Tbilisi 2nd = 2 Forsure 3rd = 7 Private Paul 4th = 13 Koufax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 8 Supreme Goddess | ||
Thu Feb 15 2018 14:00 | 1st = 8 Supreme Goddess 2nd = 2 Kingsbridge 3rd = 4 Dubali 4th = 9 Whinna Whiskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 3 Threepeat | ||
Thu Feb 15 2018 13:54 | 1st = 3 Threepeat 2nd = 7 An Alliance 3rd = 9 Crookwell Jake 4th = 5 Mangochililime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 1 - 5 Alpha Stryke | ||
Thu Feb 15 2018 13:50 | 1st = 5 Alpha Stryke 2nd = 10 Vabanque 3rd = 2 Johnny Johnny 4th = 3 Just Random |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 5 Federer Express | ||
Thu Feb 15 2018 13:39 | 1st = 5 Federer Express 2nd = 16 Cardrona 3rd = 13 Ancient 4th = 3 Tussock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 12 Wildwood Jade | ||
Thu Feb 15 2018 13:35 | 1st = 12 Wildwood Jade 2nd = 5 Spring Choice 3rd = 3 Pritchett 4th = 11 Parmageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 6 Nangar Dream | ||
Thu Feb 15 2018 13:31 | 1st = 6 Nangar Dream 2nd = 8 Jimmys Rocket 3rd = 5 Thrilling Billy 4th = 4 Oscar Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 1 Opawa Vegan | ||
Thu Feb 15 2018 13:14 | 1st = 1 Opawa Vegan 2nd = 8 Victini 3rd = 7 Kiwi Gal 4th = 3 Opawa Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 3 Flytime | ||
Thu Feb 15 2018 13:04 | 1st = 3 Flytime 2nd = 6 Sacred Desire 3rd = 8 Queen Serene 4th = 1 Zawhip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 2 Lord Rum | ||
Thu Feb 15 2018 13:00 | 1st = 2 Lord Rum 2nd = 3 Tarcisius 3rd = 4 Turnpike 4th = 6 Nothingbutadreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Bigtime Dazzler | ||
Thu Feb 15 2018 12:56 | 1st = 2 Bigtime Dazzler 2nd = 7 Thrilling Major 3rd = 1 Opawa Silver 4th = 3 Bigtime Coffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 2 Nitrology | ||
Thu Feb 15 2018 12:40 | 1st = 2 Nitrology 2nd = 1 Alyeska 3rd = 3 Sparta 4th = 6 Classy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 1 Dutch Courage | ||
Thu Feb 15 2018 12:29 | 1st = 1 Dutch Courage 2nd = 13 Respin 3rd = 12 Miss Brahmos 4th = 8 Petite Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 4 Global Conquest | ||
Thu Feb 15 2018 12:22 | 1st = 4 Global Conquest 2nd = 8 Bigtime Redo 3rd = 1 Jetsun Jamie 4th = 2 Yooldome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 7 Zarzuella | ||
Thu Feb 15 2018 12:05 | 1st = 7 Zarzuella 2nd = 3 Zimmer Frame 3rd = 1 Emoji 4th = 8 Agistri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 6 Bark De Triomphe | ||
Thu Feb 15 2018 12:05 | 1st = 6 Bark De Triomphe 2nd = 3 Zimmer Frame 3rd = 1 Emoji 4th = 8 Agistri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 1 Guvnor | ||
Thu Feb 15 2018 11:54 | 1st = 1 Guvnor 2nd = 3 Disruption 3rd = 4 Pipiana 4th = 5 Non Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 1 My Red Hero | ||
Thu Feb 15 2018 11:45 | 1st = 1 My Red Hero 2nd = 5 Sisco Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Sisco Kid | ||
Thu Feb 15 2018 11:45 | 1st = 5 Sisco Kid 2nd = 2 Thrilling Riot 3rd = 8 Secret Babe 4th = 1 My Red Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Ali Ali Ali | ||
Thu Feb 15 2018 11:28 | 1st = 3 Ali Ali Ali 2nd = 8 King Shaq 3rd = 1 El Hefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 4 Brotastic | ||
Thu Feb 15 2018 11:28 | 1st = 4 Brotastic 2nd = 7 Noah Who 3rd = 3 Ali Ali Ali 4th = 5 Umaga Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 1 Absolut Excelencia | ||
Thu Feb 15 2018 11:19 | 1st = 1 Absolut Excelencia 2nd = 2 Volcano 3rd = 5 Whispering 4th = 3 Tomm Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 2 Deception Diva | ||
Thu Feb 15 2018 11:09 | 1st = 2 Deception Diva 2nd = 4 Simple Request 3rd = 1 Don Morocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Don Morocco | ||
Thu Feb 15 2018 11:09 | 1st = 1 Don Morocco 2nd = 2 Deception Diva 3rd = 7 Mobility Scooter 4th = 4 Simple Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Suspicious Minds | ||
Thu Feb 15 2018 10:51 | 1st = 1 Suspicious Minds 2nd = 8 Oloroso 3rd = 2 Finkle Foot Fred 4th = 5 Hot Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 2 Ferocious | ||
Thu Feb 15 2018 10:43 | 1st = 2 Ferocious 2nd = 1 Run Forrest Run 3rd = 4 Tacktheflag 4th = 3 Satin Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Ekali | ||
Thu Feb 15 2018 10:34 | 1st = 1 Ekali 2nd = 3 Jinja Roman 3rd = 2 Opawa Libby 4th = 9 Fantastic Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 3 Bright Boy | ||
Thu Feb 15 2018 10:16 | 1st = 3 Bright Boy 2nd = 2 Snoopys Bro 3rd = 8 Just A Matthew 4th = 4 Kaeshius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Hazy Daisy | ||
Thu Feb 15 2018 0:22 | 1st = 1 Hazy Daisy 2nd = 8 Party Goer 3rd = 2 Bedrock Gundi 4th = 6 Sarina Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Combination | ||
Mon Jan 15 2018 23:55 | 1st = 1 Combination 2nd = 3 Waggers 3rd = 7 Brindle Satinka 4th = 6 Alotta Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Britz | ||
Mon Jan 15 2018 23:40 | 1st = 6 Britz 2nd = 7 Flashtastic 3rd = 3 Gypsy Said Run 4th = 2 Kabukuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Zarazz | ||
Mon Jan 15 2018 23:22 | 1st = 1 Zarazz 2nd = 4 Sketchy Fancy 3rd = 7 Apache Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 The Spanyen | ||
Mon Jan 15 2018 23:10 | 1st = 3 The Spanyen 2nd = 9 Frameworks Legend 3rd = 6 Hellbound 4th = 4 Sizzlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 West On Liam | ||
Mon Jan 15 2018 23:07 | 1st = 5 West On Liam 2nd = 7 Sin City Boy 3rd = 4 Mighty Tay 4th = 1 So Shirokura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Minkas Destiny | ||
Mon Jan 15 2018 23:00 | 1st = 4 Minkas Destiny 2nd = 2 Our Turbo Girl 3rd = 6 Platinum Rift 4th = 3 Daintree Teacake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Ebony Sands | ||
Mon Jan 15 2018 22:57 | 1st = 8 Ebony Sands 2nd = 9 Ullo Bells 3rd = 6 Ella Gracia 4th = 2 Sage Of Omaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 7 Purdie Shuffle | ||
Mon Jan 15 2018 22:54 | 1st = 7 Purdie Shuffle 2nd = 5 Im Mad 3rd = 2 Whip Carter 4th = 3 Gold Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 5 Jacki Flashstorm | ||
Mon Jan 15 2018 22:48 | 1st = 5 Jacki Flashstorm 2nd = 4 Eternal Spring 3rd = 1 Grand Dash 4th = 7 Miss Becky Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Fled | ||
Mon Jan 15 2018 22:45 | 1st = 5 Fled 2nd = 1 Noels Choice 3rd = 2 Koondoola Man 4th = 8 Dashing Mitza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Tzu Nien | ||
Mon Jan 15 2018 22:40 | 1st = 3 Tzu Nien 2nd = 6 Kyvalley Finn 3rd = 4 Caesar Moment 4th = 5 Majestic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Clovally Mansumi | ||
Mon Jan 15 2018 22:37 | 1st = 7 Clovally Mansumi 2nd = 4 Bound After Gold 3rd = 1 In Dee Genes 4th = 6 Rosette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Slick Gambler | ||
Mon Jan 15 2018 22:34 | 1st = 2 Slick Gambler 2nd = 6 Best Strategy 3rd = 5 Short Session 4th = 4 Larrikan Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 6 Circumspect | ||
Mon Jan 15 2018 22:31 | 1st = 6 Circumspect 2nd = 4 Kath Emery 3rd = 1 Bella Ha Ha 4th = 3 Zoprush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Vee Rocket | ||
Mon Jan 15 2018 22:28 | 1st = 2 Vee Rocket 2nd = 1 Val Rose Hi 3rd = 6 Glenreagh Harry 4th = 7 Demacretis Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Cadice | ||
Mon Jan 15 2018 22:25 | 1st = 8 Cadice 2nd = 4 Senator 3rd = 5 Placement 4th = 7 Charging Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Distributor | ||
Mon Jan 15 2018 22:22 | 1st = 6 Distributor 2nd = 5 Liberty Diamond 3rd = 10 Archers Will 4th = 3 Maximum Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Farmor In Time | ||
Mon Jan 15 2018 22:19 | 1st = 3 Farmor In Time 2nd = 7 Minstrel Man 3rd = 2 Daze Like These 4th = 4 Pollys Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Fink Racer | ||
Mon Jan 15 2018 22:14 | 1st = 3 Fink Racer 2nd = 6 Long View Belle 3rd = 1 Woosha 4th = 8 Halo Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Fiery Mountain Girl | ||
Mon Jan 15 2018 22:10 | 1st = 2 Fiery Mountain Girl 2nd = 7 Destinee Jenilou 3rd = 1 Law Legend 4th = 6 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 6 Wanchai Express | ||
Mon Jan 15 2018 22:07 | 1st = 6 Wanchai Express 2nd = 7 Desert Missile 3rd = 5 Fabulous Lucy 4th = 8 Choppers Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Yoremmup | ||
Mon Jan 15 2018 22:04 | 1st = 7 Yoremmup 2nd = 4 Bewitched Star 3rd = 1 Punch Right Out 4th = 2 Saga Noren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Hosier Lane | ||
Mon Jan 15 2018 22:01 | 1st = 8 Hosier Lane 2nd = 6 Ninetymile Barry 3rd = 7 Barnabie Gundi 4th = 1 Nadias Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - | ||
Mon Jan 15 2018 21:58 | 4th = 5 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Mister Peanuts | ||
Mon Jan 15 2018 21:58 | 1st = 7 Mister Peanuts 2nd = 8 Tiger Cabang 3rd = 6 Mia Shan 4th = 5 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Farmor Chips | ||
Mon Jan 15 2018 21:54 | 1st = 6 Farmor Chips 2nd = 7 Barbara Benz 3rd = 3 Iron Monarch 4th = 9 Kulu Hipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Remember Jess | ||
Mon Jan 15 2018 21:51 | 1st = 6 Remember Jess 2nd = 1 Tom Tom Drum 3rd = 4 Seaside 4th = 3 Furious Floss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 3 Run Rosie | ||
Mon Jan 15 2018 21:48 | 1st = 3 Run Rosie 2nd = 6 Slippers Away 3rd = 8 Victa Matt 4th = 7 Miss Jasmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Tariq Kahn | ||
Mon Jan 15 2018 21:45 | 1st = 8 Tariq Kahn 2nd = 4 Echo Gal 3rd = 7 Flash Rose 4th = 2 Plane Spotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Jackson Square | ||
Mon Jan 15 2018 21:40 | 1st = 7 Jackson Square 2nd = 8 Trumpem Johnny 3rd = 4 Its Not Dark Yet 4th = 5 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Buster Keeping | ||
Mon Jan 15 2018 21:38 | 1st = 8 Buster Keeping 2nd = 3 Oakland Raider 3rd = 1 Rock On Moe 4th = 4 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Claretown Boris | ||
Mon Jan 15 2018 21:35 | 1st = 4 Claretown Boris 2nd = 8 Scott It 3rd = 3 Stately Kay 4th = 1 Tronic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Praters Saint | ||
Mon Jan 15 2018 21:32 | 1st = 8 Praters Saint 2nd = 2 Regal Cyndie 3rd = 1 Donnys Beach 4th = 6 Power Of Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Hesa Trier | ||
Mon Jan 15 2018 21:29 | 1st = 5 Hesa Trier 2nd = 2 Oska Tourist 3rd = 7 Smashing Cam 4th = 8 Frankiestein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Parma Chief | ||
Mon Jan 15 2018 21:26 | 1st = 4 Parma Chief 2nd = 8 Rapid Innings 3rd = 3 Iona Everest 4th = 7 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 4 Waiting | ||
Mon Jan 15 2018 21:23 | 1st = 4 Waiting 2nd = 5 Big Col Prosser 3rd = 7 Slippers Soda 4th = 1 Cinderbella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Galvo | ||
Mon Jan 15 2018 21:20 | 1st = 3 Galvo 2nd = 2 Five Of Spades 3rd = 4 Lookin Swell 4th = 5 Kiarni Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 All The Rave | ||
Mon Jan 15 2018 21:17 | 1st = 2 All The Rave 2nd = 6 Sandy Gundi 3rd = 3 Groovy Gravy 4th = 8 Elle Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Headspace | ||
Mon Jan 15 2018 21:14 | 1st = 6 Headspace 2nd = 1 Arachnophobia 3rd = 3 Doc Nam 4th = 4 Semantic Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Rock Tonight | ||
Mon Jan 15 2018 21:10 | 1st = 8 Rock Tonight 2nd = 6 Jay Pe De 3rd = 2 Nine Mile Cruiser 4th = 4 Parisian Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Orbit The Sun | ||
Mon Jan 15 2018 21:08 | 1st = 6 Orbit The Sun 2nd = 2 Sorrento 3rd = 1 Kulu Tuppence 4th = 8 Poet Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 4 Raggedy Eve | ||
Mon Jan 15 2018 21:05 | 1st = 4 Raggedy Eve 2nd = 8 Zipping Hamlet 3rd = 3 Magic Fiddler 4th = 5 Waynes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 6 Gatwick | ||
Mon Jan 15 2018 21:02 | 1st = 6 Gatwick 2nd = 1 Zinnia 3rd = 5 Coopers Shadow 4th = 7 Tah Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Allen Xander | ||
Mon Jan 15 2018 20:59 | 1st = 1 Allen Xander 2nd = 3 Stick Figure 3rd = 7 Yesteryear 4th = 8 Rockstar Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Black Lee Bonus | ||
Mon Jan 15 2018 20:56 | 1st = 4 Black Lee Bonus 2nd = 3 Amazing Flash 3rd = 8 Kilmister 4th = 1 Good To Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Liscoyle Lass | ||
Mon Jan 15 2018 20:53 | 1st = 4 Liscoyle Lass 2nd = 10 Lodges Express 3rd = 2 Tat Odin 4th = 6 Twilight Liason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Woolooga | ||
Mon Jan 15 2018 20:50 | 1st = 1 Woolooga 2nd = 4 Smart Marlow 3rd = 2 Shadow Edge 4th = 3 Heracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 5 File The Writ | ||
Mon Jan 15 2018 20:47 | 1st = 5 File The Writ 2nd = 7 Strauss 3rd = 8 Ashby Storm 4th = 1 Smashing Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 3 Hemsworth | ||
Mon Jan 15 2018 20:44 | 1st = 3 Hemsworth 2nd = 1 Kao De Kahn 3rd = 8 Onassis 4th = 4 Rusty The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 2 Platinum Power | ||
Mon Jan 15 2018 20:40 | 1st = 2 Platinum Power 2nd = 9 Warminster 3rd = 6 Courageous Call 4th = 8 Captain Snoozzze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 Captain Mclaren | ||
Mon Jan 15 2018 20:38 | 1st = 6 Captain Mclaren 2nd = 1 Cumberland Jet 3rd = 2 Born Billy 4th = 3 Half A Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Baron Von Strud | ||
Mon Jan 15 2018 20:35 | 1st = 5 Baron Von Strud 2nd = 7 Borasic Valley 3rd = 3 Itchy Mccaw 4th = 1 Wallace Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Captain Marvel | ||
Mon Jan 15 2018 20:32 | 1st = 7 Captain Marvel 2nd = 5 Silver Trident 3rd = 8 Daintree Prinz 4th = 1 Blonde Yappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Snakey Katie | ||
Mon Jan 15 2018 20:29 | 1st = 1 Snakey Katie 2nd = 3 Angelic Miss 3rd = 6 Bogan Flyer 4th = 8 Kulu Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 2 Nobbys Beach Boy | ||
Mon Jan 15 2018 20:25 | 1st = 2 Nobbys Beach Boy 2nd = 4 Bonsu 3rd = 5 Mister Tom Dooley 4th = 9 Chuck Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 8 Mount Oxley | ||
Mon Jan 15 2018 20:23 | 1st = 8 Mount Oxley 2nd = 2 Only Us 3rd = 3 Twin Brooks 4th = 1 Wheres Eggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Manila Sal | ||
Mon Jan 15 2018 20:20 | 1st = 8 Manila Sal 2nd = 6 Destinys Gem 3rd = 1 Furious Trump 4th = 7 Red Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Allen Punter | ||
Mon Jan 15 2018 20:17 | 1st = 1 Allen Punter 2nd = 5 Blown Away 3rd = 4 Benaud 4th = 10 Zebo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Blusta Valley | ||
Mon Jan 15 2018 20:14 | 1st = 8 Blusta Valley 2nd = 1 Kidatee Dylan 3rd = 4 Topem Vale 4th = 2 Mac The Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Truth And Courage | ||
Mon Jan 15 2018 20:10 | 1st = 2 Truth And Courage 2nd = 5 Our Sir Ivanhoe 3rd = 7 Our Leo 4th = 6 Strawberry Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Rocky Road | ||
Mon Jan 15 2018 20:08 | 1st = 8 Rocky Road 2nd = 2 Twilight Shae 3rd = 5 Allen Incent 4th = 3 Deadline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Western Honey | ||
Mon Jan 15 2018 20:05 | 1st = 5 Western Honey 2nd = 1 Sivamet 3rd = 3 Regal Trav 4th = 6 Rally Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Banjo Shark | ||
Mon Jan 15 2018 20:02 | 1st = 8 Banjo Shark 2nd = 6 Real Simple 3rd = 1 Road Angel 4th = 5 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Miss Greer | ||
Mon Jan 15 2018 19:59 | 1st = 2 Miss Greer 2nd = 1 Georgie 3rd = 5 Buckle Up Rose 4th = 6 Prince Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Mon Lillies | ||
Mon Jan 15 2018 19:55 | 1st = 1 Mon Lillies 2nd = 7 Copagrin 3rd = 2 Hindu Kumara 4th = 6 Khun Ratha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Aston Noir | ||
Mon Jan 15 2018 19:53 | 1st = 6 Aston Noir 2nd = 8 Breemelia Swift 3rd = 1 Tommys Tune 4th = 5 Yes Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Team Jarvis | ||
Mon Jan 15 2018 19:50 | 1st = 2 Team Jarvis 2nd = 8 Valley Knockin 3rd = 3 Kingsbrae Steve 4th = 5 Betty Blue Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 9 Master Brett | ||
Mon Jan 15 2018 19:47 | 1st = 9 Master Brett 2nd = 3 Hardys Banjo 3rd = 1 Are You Ready 4th = 8 Scarlet Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Bogan Belle | ||
Mon Jan 15 2018 19:44 | 1st = 2 Bogan Belle 2nd = 4 Kulu Cosmo 3rd = 5 Bogan Warrior 4th = 1 Bogan Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Wemen Apple | ||
Mon Jan 15 2018 19:40 | 1st = 1 Wemen Apple 2nd = 6 Itsoverwhenitsover 3rd = 8 Rapacious 4th = 9 Lindsees Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Sunlit Digger | ||
Mon Jan 15 2018 19:38 | 1st = 4 Sunlit Digger 2nd = 7 In Like Flint 3rd = 6 Secret Witness 4th = 2 Tough Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Millie Magna | ||
Mon Jan 15 2018 19:35 | 1st = 1 Millie Magna 2nd = 2 Alolo Miss 3rd = 10 Buckle Up Demi 4th = 4 Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Victa Ollie | ||
Mon Jan 15 2018 19:32 | 1st = 1 Victa Ollie 2nd = 2 Song And Dance 3rd = 3 Epona Vale 4th = 8 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Pops Banjo | ||
Mon Jan 15 2018 19:29 | 1st = 8 Pops Banjo 2nd = 7 Need A Miracle 3rd = 1 Kirkham Zoey 4th = 2 Magic Mandolin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 4 Bettor Finish | ||
Mon Jan 15 2018 19:25 | 1st = 4 Bettor Finish 2nd = 1 Bettor Be Lively 3rd = 8 Attack On Command 4th = 9 Hez The Artisan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Dyna Maple | ||
Mon Jan 15 2018 19:23 | 1st = 3 Dyna Maple 2nd = 4 Tampico 3rd = 2 Bushmans Billy 4th = 8 How Manny Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Jody Lee Kade | ||
Mon Jan 15 2018 19:20 | 1st = 2 Jody Lee Kade 2nd = 9 Unchangeable 3rd = 6 Magic Moonlight 4th = 4 Bali Blee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Dr Gammiris | ||
Mon Jan 15 2018 19:17 | 1st = 6 Dr Gammiris 2nd = 2 Backin Bully 3rd = 1 Merchant Prince 4th = 5 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Nut And Bolt | ||
Mon Jan 15 2018 19:14 | 1st = 1 Nut And Bolt 2nd = 4 Dream Breaker 3rd = 3 Ivy Murial 4th = 5 Deliberatio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Peter Perfect | ||
Mon Jan 15 2018 19:10 | 1st = 4 Peter Perfect 2nd = 3 Willbe Doc 3rd = 9 My Mojito 4th = 8 Mighty Moke Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Trishan Valley | ||
Mon Jan 15 2018 19:07 | 1st = 1 Trishan Valley 2nd = 2 Pit Stop 3rd = 4 Hold Your Fire 4th = 8 Khagen De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Daintree Lilli | ||
Mon Jan 15 2018 19:04 | 1st = 2 Daintree Lilli 2nd = 7 Mia Maestro 3rd = 5 Jens Magic 4th = 3 Speedway Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 3 Ring Clown | ||
Mon Jan 15 2018 19:01 | 1st = 3 Ring Clown 2nd = 6 Dig Deep Cindy 3rd = 7 Smith 4th = 2 Country Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Trap Queen | ||
Mon Jan 15 2018 18:58 | 1st = 3 Trap Queen 2nd = 1 Eduardo Rose 3rd = 8 Bull Da Dash 4th = 7 Apila Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 8 Mazette | ||
Mon Jan 15 2018 18:55 | 1st = 8 Mazette 2nd = 1 Flaming Two 3rd = 7 Dyna Cadet 4th = 5 Silver Timothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - | ||
Mon Jan 15 2018 18:55 | 2nd = 1 Flaming Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Aqueensomewhere | ||
Mon Jan 15 2018 18:50 | 1st = 6 Aqueensomewhere 2nd = 9 Lord Willoughby 3rd = 1 Another Mouse 4th = 8 Kristian Robert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 4 Bokarm Nala | ||
Mon Jan 15 2018 18:47 | 1st = 4 Bokarm Nala 2nd = 1 Not Far Zuess 3rd = 2 Ruby Redneck 4th = 8 Jerrys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Odnoc To Wingala | ||
Mon Jan 15 2018 18:44 | 1st = 6 Odnoc To Wingala 2nd = 8 Winsome Stride 3rd = 7 Talesin Timmo 4th = 2 Dig Deep Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Royal Obsession | ||
Mon Jan 15 2018 18:40 | 1st = 5 Royal Obsession 2nd = 4 Bye Bye Barbie 3rd = 8 Sassyola 4th = 6 Raging Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Zafonic Express | ||
Mon Jan 15 2018 18:37 | 1st = 2 Zafonic Express 2nd = 7 Vanilla Kiss 3rd = 3 Deltas Magic 4th = 6 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 9 Phantom Hawke | ||
Mon Jan 15 2018 18:33 | 1st = 9 Phantom Hawke 2nd = 5 Bula Top Fuel 3rd = 1 Trouble Waters 4th = 2 Untapped Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Callan | ||
Mon Jan 15 2018 18:30 | 1st = 1 Callan 2nd = 6 Mia Mia Mimi 3rd = 8 Lonesome Gun 4th = 4 Arrogant Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 3 Waitpinga Poppy | ||
Mon Jan 15 2018 18:25 | 1st = 3 Waitpinga Poppy 2nd = 2 That Said 3rd = 1 Weerrook Harry 4th = 4 Condon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 More Rum Bateman | ||
Mon Jan 15 2018 18:23 | 1st = 1 More Rum Bateman 2nd = 2 Chat Ya Later 3rd = 3 Magical Moment 4th = 6 Henrietta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Big Skeeta | ||
Mon Jan 15 2018 18:20 | 1st = 5 Big Skeeta 2nd = 8 Totally Bullish 3rd = 10 Black Shirley 4th = 1 Malick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 8 Arthur Lowe | ||
Mon Jan 15 2018 18:15 | 1st = 8 Arthur Lowe 2nd = 12 Danny Del Vito 3rd = 11 The Thinking Man 4th = 9 Honey And Lime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Twin One | ||
Mon Jan 15 2018 18:12 | 1st = 4 Twin One 2nd = 6 Nangar Jet 3rd = 7 Grand Senorita 4th = 1 Rogue Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 8 Effronte | ||
Mon Jan 15 2018 18:07 | 1st = 8 Effronte 2nd = 10 First Fleeter 3rd = 2 Rockmemama 4th = 11 Razen Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 10 Dr Murtle | ||
Mon Jan 15 2018 18:04 | 1st = 10 Dr Murtle 2nd = 6 Ya Reckon 3rd = 1 Ripplebrook Will 4th = 4 Loch Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 16 Zariz Alwyns | ||
Mon Jan 15 2018 18:00 | 1st = 16 Zariz Alwyns 2nd = 6 Garros 3rd = 13 Arlington Magic 4th = 15 Roy John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Ariek Rebel | ||
Mon Jan 15 2018 17:58 | 1st = 1 Ariek Rebel 2nd = 5 Sir Nicholas 3rd = 7 Mount Ginini 4th = 4 Double Vodka Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - | ||
Mon Jan 15 2018 17:55 | 4th = 2 All Hail Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 6 Starlight Rainbow | ||
Mon Jan 15 2018 17:55 | 1st = 6 Starlight Rainbow 2nd = 9 Pin Code 3rd = 5 Addarichone 4th = 2 All Hail Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Bonnie Oreilly | ||
Mon Jan 15 2018 17:52 | 1st = 2 Bonnie Oreilly 2nd = 6 Hartley Hobby 3rd = 4 Raglan Diva 4th = 3 Acola Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 7 - 9 Shadow Scooter | ||
Mon Jan 15 2018 17:47 | 1st = 9 Shadow Scooter 2nd = 7 Darkndapper 3rd = 8 Cee Vee Vee 4th = 2 Flaming Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Tiggerlong Nosey | ||
Mon Jan 15 2018 17:44 | 1st = 2 Tiggerlong Nosey 2nd = 6 Tiggerlong Rock 3rd = 3 Price Tag 4th = 4 Allen Varmint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 1 Jexerlent | ||
Mon Jan 15 2018 17:40 | 1st = 1 Jexerlent 2nd = 5 Arrossire 3rd = 7 Mosgiel Lucy 4th = 4 Do I Know You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Phar From Kalahari | ||
Mon Jan 15 2018 17:35 | 1st = 5 Phar From Kalahari 2nd = 8 Imana Capri 3rd = 10 Oakhart 4th = 9 Unexpectedvisitor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Midnight Jayne | ||
Mon Jan 15 2018 17:32 | 1st = 6 Midnight Jayne 2nd = 4 Midnight Creek 3rd = 5 Winsome Fernando 4th = 2 Madam Shacoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Sweet As | ||
Mon Jan 15 2018 17:27 | 1st = 4 Sweet As 2nd = 6 Franco Nepia 3rd = 3 Annajodi 4th = 1 Quick Income |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Reatily Shintaro | ||
Mon Jan 15 2018 17:24 | 1st = 5 Reatily Shintaro 2nd = 6 Jake 3rd = 4 Middle Trucker 4th = 8 Wanda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 8 You Make Me Smile | ||
Mon Jan 15 2018 17:20 | 1st = 8 You Make Me Smile 2nd = 1 Denman Flyer 3rd = 11 Vella Lonchick 4th = 9 Wheres Snippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 11 Jakarras Ace | ||
Mon Jan 15 2018 17:15 | 1st = 11 Jakarras Ace 2nd = 1 Daddy Long Legs 3rd = 2 My Apache Gold 4th = 9 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 9 Jacobite Jye | ||
Mon Jan 15 2018 17:12 | 1st = 9 Jacobite Jye 2nd = 8 Vienna Shacoby 3rd = 5 Just Magic 4th = 1 Nancy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 6 - 9 Maas Kookin | ||
Mon Jan 15 2018 17:07 | 1st = 9 Maas Kookin 2nd = 7 Sondel 3rd = 4 Aerodyne Fella 4th = 1 Mostly Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Sisco Dun | ||
Mon Jan 15 2018 17:04 | 1st = 4 Sisco Dun 2nd = 1 Hello Bomber 3rd = 8 Clydes Classy 4th = 6 Dyna Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 I Am Awesome | ||
Mon Jan 15 2018 17:00 | 1st = 6 I Am Awesome 2nd = 2 Lonhie Rocks 3rd = 9 Julie Magic 4th = 7 Kenninghall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 6 My Art Work | ||
Mon Jan 15 2018 16:55 | 1st = 6 My Art Work 2nd = 4 Black Jack Zac 3rd = 3 Rockmenow 4th = 8 Empty The Till |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 4 Apache Shacoby | ||
Mon Jan 15 2018 16:52 | 1st = 4 Apache Shacoby 2nd = 2 Oscar Winner 3rd = 3 Dusty Hooroo 4th = 6 Kentaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 11 My Venice Beach | ||
Mon Jan 15 2018 16:47 | 1st = 11 My Venice Beach 2nd = 10 Mark Of Integrity 3rd = 7 Ideal One 4th = 12 Kissofdeath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Demand A Panda | ||
Mon Jan 15 2018 16:44 | 1st = 1 Demand A Panda 2nd = 4 Dobre 3rd = 2 Dr Dedra 4th = 8 Sisco Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 8 Hello China | ||
Mon Jan 15 2018 16:40 | 1st = 8 Hello China 2nd = 2 Mohican 4th = 12 Element Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Lifeasweknowit | ||
Mon Jan 15 2018 16:35 | 1st = 2 Lifeasweknowit 2nd = 10 Supernova Silvia 3rd = 7 Cora Jaccka 4th = 5 Brohart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 9 Sharp Man | ||
Mon Jan 15 2018 16:32 | 1st = 9 Sharp Man 2nd = 1 Durama Mystic 3rd = 8 Ditto Baby 4th = 3 Bucking Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 5 - 4 Alabama Shakes | ||
Mon Jan 15 2018 16:27 | 1st = 4 Alabama Shakes 2nd = 3 Soho Madonna 3rd = 8 Lightning Point 4th = 2 Lets Jazz It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Dr Murphy | ||
Mon Jan 15 2018 16:24 | 1st = 1 Dr Murphy 2nd = 5 Marcello 3rd = 2 Crackerjack Man 4th = 6 Rumbling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 2 Alot Like Home | ||
Mon Jan 15 2018 16:20 | 1st = 2 Alot Like Home 2nd = 9 Sausalito 3rd = 8 Duke 4th = 5 Hesco Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Play The Boys | ||
Mon Jan 15 2018 16:15 | 1st = 5 Play The Boys 2nd = 8 One Off Delight 3rd = 1 Northview Orator 4th = 9 Nolessthanperfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Milwaukee | ||
Mon Jan 15 2018 16:12 | 1st = 1 Milwaukee 2nd = 2 Midnight Boss 3rd = 4 Arrogant Patch 4th = 7 Bad Boy Goodesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 High Rolling | ||
Mon Jan 15 2018 16:07 | 1st = 5 High Rolling 2nd = 11 Artistic Kate 3rd = 2 Darkershadeofpale 4th = 4 Ima Jaymar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Siamese Dream | ||
Mon Jan 15 2018 16:04 | 1st = 5 Siamese Dream 2nd = 8 Josie Rose 3rd = 6 Avalon Sisco 4th = 2 Annasay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 7 Lady Moochi | ||
Mon Jan 15 2018 16:00 | 1st = 7 Lady Moochi 2nd = 4 Mad Fox 3rd = 1 Hes Blessed 4th = 3 Evonnes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 The Deal | ||
Mon Jan 15 2018 15:55 | 1st = 8 The Deal 2nd = 3 Edwin Bromac 3rd = 7 Queen Me 4th = 1 Aquarius Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 No Fernando | ||
Mon Jan 15 2018 15:52 | 1st = 3 No Fernando 2nd = 2 Classy Fever 3rd = 7 Dusty Mystery 4th = 8 Durama Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 4 - 6 Motlap Magic | ||
Mon Jan 15 2018 15:47 | 1st = 6 Motlap Magic 2nd = 4 Forever And A Day 3rd = 5 Citysneak 4th = 2 Artikulate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Miriam | ||
Mon Jan 15 2018 15:44 | 1st = 1 Miriam 2nd = 2 Oh So Nitro 3rd = 3 Dr Annie 4th = 4 Sisco Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 4 Happy Mo | ||
Mon Jan 15 2018 15:40 | 1st = 4 Happy Mo 2nd = 5 Miss Redoble 3rd = 6 Ms Wicked Nicci 4th = 3 Directory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Winlock Rose | ||
Mon Jan 15 2018 15:37 | 1st = 2 Winlock Rose 2nd = 4 Jockey Bale 3rd = 3 Smashing Wild 4th = 1 Galloping Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 5 Open Your Eyes | ||
Mon Jan 15 2018 15:32 | 1st = 5 Open Your Eyes 2nd = 1 Oh Stanley 3rd = 10 Decapria 4th = 3 Kenfury Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Iron George | ||
Mon Jan 15 2018 15:29 | 1st = 1 Iron George 2nd = 5 Zipping Astra 3rd = 4 Jacobite Mouse 4th = 3 Fittler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 3 The Greatest | ||
Mon Jan 15 2018 15:25 | 1st = 3 The Greatest 2nd = 7 Cloudless Sky 3rd = 5 Captain Ryder 4th = 13 Take Time To Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 The Damage Done | ||
Mon Jan 15 2018 15:20 | 1st = 9 The Damage Done 2nd = 10 Bella Sofia 3rd = 7 Fiery Mac 4th = 2 Mista Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Golden Blaze | ||
Mon Jan 15 2018 15:17 | 1st = 2 Golden Blaze 2nd = 6 Rockalot 3rd = 7 Lucky Brew 4th = 5 Hearing De Novo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 3 - 7 Rose Cooper | ||
Mon Jan 15 2018 15:12 | 1st = 7 Rose Cooper 2nd = 1 Sucralose 3rd = 5 Sassyfeet 4th = 3 Fill My Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 4 Bigtime Paddy | ||
Mon Jan 15 2018 15:09 | 1st = 4 Bigtime Paddy 2nd = 5 Fusion Cronulla 3rd = 8 Me Jane 4th = 7 Bigtime Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 5 Keep em Keen | ||
Mon Jan 15 2018 15:09 | 1st = 5 Keep em Keen 2nd = 9 Refero Poe 3rd = 1 Amber Light 4th = 2 Timetable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 2 Furore | ||
Mon Jan 15 2018 15:05 | 1st = 2 Furore 2nd = 1 Subtle Grey 3rd = 9 High Flight 4th = 10 Yazhi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Krazy Blaze | ||
Mon Jan 15 2018 15:02 | 1st = 2 Krazy Blaze 2nd = 6 Gnocchi 3rd = 1 Cawbourne Mav 4th = 5 From The Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 11 Zac Mccool | ||
Mon Jan 15 2018 14:57 | 1st = 11 Zac Mccool 2nd = 10 Dashing Hannah 3rd = 3 Air Time 4th = 6 Hapenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Bigtime Donny | ||
Mon Jan 15 2018 14:54 | 1st = 7 Bigtime Donny 2nd = 4 Bigtime Caleb 3rd = 8 Bigtime Redo 4th = 2 Bigtime Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 10 Pirellone | ||
Mon Jan 15 2018 14:50 | 1st = 10 Pirellone 2nd = 1 Kadoma Man 3rd = 6 Dripping Carats 4th = 5 Im Bulletproof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Our El Nino | ||
Mon Jan 15 2018 14:45 | 1st = 2 Our El Nino 2nd = 5 Buriton Bailey 3rd = 7 Centonic 4th = 6 Hey Hardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Blue Fortitude | ||
Mon Jan 15 2018 14:42 | 1st = 5 Blue Fortitude 2nd = 8 Forever Cousins 3rd = 3 Scott A Secret 4th = 1 Medika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 2 - 7 Tenno Sho | ||
Mon Jan 15 2018 14:37 | 1st = 7 Tenno Sho 2nd = 6 Lochlee Jacob 3rd = 4 Tella Tall Tale 4th = 8 Shiftywall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Bigtime Michelle | ||
Mon Jan 15 2018 14:34 | 1st = 4 Bigtime Michelle 2nd = 2 Bigtime Lily 3rd = 5 Bigtime Forest 4th = 1 Toki Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 3 Bochy | ||
Mon Jan 15 2018 14:30 | 1st = 3 Bochy 2nd = 6 More Than Aholiday 3rd = 9 Super Bonus 4th = 4 Italian Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Dynamic Couldron | ||
Mon Jan 15 2018 14:27 | 1st = 5 Dynamic Couldron 2nd = 6 Logistic Kid 3rd = 2 Swift Trent 4th = 4 Snap Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Charming Major | ||
Mon Jan 15 2018 14:22 | 1st = 8 Charming Major 2nd = 2 Pacheco 3rd = 13 Halfway Holme 4th = 5 Divas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Bigtime Tears | ||
Mon Jan 15 2018 14:19 | 1st = 6 Bigtime Tears 2nd = 4 Bigtime Bucko 3rd = 8 Thrilling Major 4th = 2 Caveman Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 8 Duchess Royale | ||
Mon Jan 15 2018 14:15 | 1st = 8 Duchess Royale 2nd = 6 Marzena 3rd = 5 Old Mans Angel 4th = 10 Her Highness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Heezaladiesman | ||
Mon Jan 15 2018 14:10 | 1st = 1 Heezaladiesman 2nd = 6 Strawberry Mouse 3rd = 2 Reils 4th = 8 Glintintheeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Radish | ||
Mon Jan 15 2018 14:07 | 1st = 8 Radish 2nd = 2 Smashing Serena 3rd = 5 Loch Eddie 4th = 6 Surfside Squids |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 1 - 4 Paddy Mach | ||
Mon Jan 15 2018 14:02 | 1st = 4 Paddy Mach 2nd = 2 Life Long Voyage 3rd = 5 Dawn In The Valley 4th = 6 Valentina Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Mischief Viking | ||
Mon Jan 15 2018 13:59 | 1st = 6 Mischief Viking 2nd = 4 Bigtime Mike 3rd = 7 Opawa Mine 4th = 5 Bigtime Jorja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Valbeata | ||
Mon Jan 15 2018 13:55 | 1st = 2 Valbeata 2nd = 5 Demoralising 3rd = 6 Merriwa 4th = 3 On My Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Forever Merry | ||
Mon Jan 15 2018 13:52 | 1st = 4 Forever Merry 2nd = 10 Merc 3rd = 7 Loch Mac 4th = 8 Emio Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Nikalong Henry | ||
Mon Jan 15 2018 13:46 | 1st = 4 Nikalong Henry 2nd = 8 Miss Sporty Tara 3rd = 2 Sportscard 4th = 3 Tinted Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Bigtime Serena | ||
Mon Jan 15 2018 13:42 | 1st = 4 Bigtime Serena 2nd = 5 Bigtime Clyde 3rd = 8 Bigtime Logan 4th = 7 Thrilling Arnold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Just Seduce Me | ||
Mon Jan 15 2018 13:36 | 1st = 1 Just Seduce Me 2nd = 7 Novappeal 3rd = 5 Stones Corner 4th = 3 Heseversoclever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Go Didda Go | ||
Mon Jan 15 2018 13:33 | 1st = 2 Go Didda Go 2nd = 6 Standing Bear 3rd = 3 Cosmic Kilby 4th = 1 Wishes Fulfilled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 No Time Toulouse | ||
Mon Jan 15 2018 13:24 | 1st = 2 No Time Toulouse 2nd = 6 Spare Some Time 3rd = 4 Frisky Gambler 4th = 1 Bigtime Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Dons Just Under | ||
Mon Jan 15 2018 13:17 | 1st = 1 Dons Just Under 2nd = 2 Voodoo Hustler 3rd = 8 Greysynd Sofi 4th = 4 Nicky Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Pinkie Promise | ||
Mon Jan 15 2018 13:11 | 1st = 5 Pinkie Promise 2nd = 2 Auntie Lil 3rd = 1 Bella Mystique 4th = 3 Blissfull Of Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Bigtime Blackie | ||
Mon Jan 15 2018 13:07 | 1st = 1 Bigtime Blackie 2nd = 3 Daisy Lara 3rd = 4 Hypocritical 4th = 5 Zipping Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Flash Apollo | ||
Mon Jan 15 2018 13:00 | 1st = 8 Flash Apollo 2nd = 3 Just Curious 3rd = 2 Why Not Kylie 4th = 5 Cosmic Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Extrapolate | ||
Mon Jan 15 2018 12:50 | 1st = 3 Extrapolate 2nd = 5 Wetchester 3rd = 6 Mikachu 4th = 1 Butterball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Big Deal | ||
Mon Jan 15 2018 12:40 | 1st = 5 Big Deal 2nd = 6 Myrrdon 3rd = 2 Elles Toy 4th = 4 Celestial Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 1 Allegro Beaty | ||
Mon Jan 15 2018 12:30 | 1st = 1 Allegro Beaty 2nd = 3 El Hefe 3rd = 5 Bad Movies 4th = 8 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Lil Tuff Chapta | ||
Mon Jan 15 2018 12:20 | 1st = 3 Lil Tuff Chapta 2nd = 4 Golden Gem 3rd = 2 Balance 4th = 6 Double Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Bigtime Sienna | ||
Mon Jan 15 2018 12:10 | 1st = 7 Bigtime Sienna 2nd = 8 Bark My Words 3rd = 1 Uno Brent 4th = 5 Cawbourne Merl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Bigtime Kera | ||
Mon Jan 15 2018 11:52 | 1st = 8 Bigtime Kera 2nd = 4 Bigtime Kendall 3rd = 5 Bigtime Zoe 4th = 7 Little Tornado |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000