Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 No Humbug | ||
Sun Dec 16 2018 22:22 | 1st = 4 No Humbug 2nd = 2 Allen Ichiro 3rd = 3 Har 4th = 5 Mallee Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Gossip Park | ||
Sun Dec 16 2018 22:02 | 1st = 1 Gossip Park 2nd = 6 Alotta Style 3rd = 7 Zamlee Magic 4th = 4 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 9 - 4 Jilliby Beach Girl | ||
Sun Dec 16 2018 21:57 | 1st = 4 Jilliby Beach Girl 2nd = 5 Malone Ranger 4th = 7 Soho Moody Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 4 Star Billing | ||
Sun Dec 16 2018 21:54 | 1st = 4 Star Billing 2nd = 5 Mohican Lad 3rd = 1 Waikarie Sylvie 4th = 7 Stanky Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 3 Miss Sporty Lombo | ||
Sun Dec 16 2018 21:50 | 1st = 3 Miss Sporty Lombo 2nd = 5 Ziggy Rocks 3rd = 6 Forbidden Feelings 4th = 4 When To Holdem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Taxing | ||
Sun Dec 16 2018 21:46 | 1st = 8 Taxing 2nd = 6 Wild Angel 3rd = 3 Jack Whelan 4th = 2 Merchant Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Mileeka | ||
Sun Dec 16 2018 21:42 | 1st = 8 Mileeka 2nd = 3 Fabbenz 3rd = 2 Swansea Shannon 4th = 1 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 5 Grey Cadillac | ||
Sun Dec 16 2018 21:37 | 1st = 5 Grey Cadillac 2nd = 9 Jilliby Mako 3rd = 2 Real Dutchess 4th = 1 Presidential Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 9 Dreaming Dora | ||
Sun Dec 16 2018 21:34 | 1st = 9 Dreaming Dora 2nd = 7 Miss Grasscutter 3rd = 3 Spritely Bill 4th = 8 Regal Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Big Flood | ||
Sun Dec 16 2018 21:30 | 1st = 8 Big Flood 2nd = 4 Dyna Winter 3rd = 2 Wharfies Girl 4th = 5 Azalea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 2 Indys Approval | ||
Sun Dec 16 2018 21:25 | 1st = 2 Indys Approval 2nd = 1 Donna Georgina 3rd = 9 Better Than Grange 4th = 10 Ess Jay Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 8 Whisper Quick | ||
Sun Dec 16 2018 21:22 | 1st = 8 Whisper Quick 2nd = 6 Mauritian Dynamo 3rd = 1 Sublime Chance 4th = 5 Will But Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Zoometrical | ||
Sun Dec 16 2018 21:19 | 1st = 7 Zoometrical 2nd = 1 Just Ruby 3rd = 4 Jackie Dee 4th = 5 Greysynd Mercury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Bloza | ||
Sun Dec 16 2018 21:15 | 1st = 1 Bloza 2nd = 2 Black Scorpion 3rd = 4 Diamond Sand 4th = 7 Harrys Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 12 Ventimiglia | ||
Sun Dec 16 2018 21:10 | 1st = 12 Ventimiglia 2nd = 9 Mizurri 3rd = 2 Goodtime Pe Rabbit 4th = 5 Fremarksrooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Duce Royal | ||
Sun Dec 16 2018 21:07 | 1st = 2 Duce Royal 2nd = 8 Myrniong And All 3rd = 1 Duke Of Burnley 4th = 4 Kouta Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Jessie Quick | ||
Sun Dec 16 2018 21:04 | 1st = 7 Jessie Quick 2nd = 1 Dust And Sand 3rd = 5 Barbies Chance 4th = 8 Miss Slab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Im So Better | ||
Sun Dec 16 2018 20:59 | 1st = 1 Im So Better 2nd = 10 Beautifulvengeance 3rd = 4 Jakes Way 4th = 3 Four Starzzz Chef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Jack In Black | ||
Sun Dec 16 2018 20:57 | 1st = 5 Jack In Black 2nd = 7 Steel 3rd = 8 Long Gully Robbi 4th = 2 Stalking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Ima Necromancer | ||
Sun Dec 16 2018 20:54 | 1st = 8 Ima Necromancer 2nd = 6 Solo Mission 3rd = 1 Memphis 4th = 3 Queen Reen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 8 - 1 Pocketfulofpepper | ||
Sun Dec 16 2018 20:52 | 1st = 1 Pocketfulofpepper 2nd = 7 Sono Abruzzese 3rd = 4 Camilla 4th = 10 Minimum Wage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Elfstar | ||
Sun Dec 16 2018 20:47 | 1st = 6 Elfstar 2nd = 5 Dava Supreme 3rd = 8 Lakeview Maisey 4th = 4 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 1 Hugger | ||
Sun Dec 16 2018 20:42 | 1st = 1 Hugger 2nd = 8 Eye See Double 3rd = 3 Steam Cleaned 4th = 6 Luverboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 2 Kakadu Kate | ||
Sun Dec 16 2018 20:39 | 1st = 2 Kakadu Kate 2nd = 8 Triple Crown Ria 3rd = 3 Junk Yard Hutchy 4th = 1 Not A Bulldozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 6 Beat The Bell | ||
Sun Dec 16 2018 20:35 | 1st = 6 Beat The Bell 2nd = 7 Lucky Linda Lulu 3rd = 3 Express Flirt 4th = 5 Racy Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Isla Maye | ||
Sun Dec 16 2018 20:32 | 1st = 6 Isla Maye 2nd = 2 Go Brandi 3rd = 4 Funky Monkey 4th = 3 Crazy Claire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Magic Code | ||
Sun Dec 16 2018 20:29 | 1st = 1 Magic Code 2nd = 8 Gold Grace 3rd = 3 Evies Angel 4th = 7 Buddy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 9 Allstar Sea | ||
Sun Dec 16 2018 20:24 | 1st = 9 Allstar Sea 2nd = 1 Rockita 3rd = 7 Our Sir Denver 4th = 8 Never Been Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Neo Cleo | ||
Sun Dec 16 2018 20:22 | 1st = 1 Neo Cleo 2nd = 2 Van Ann 3rd = 3 Juniper Pearl 4th = 7 King Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 6 Sunbaker | ||
Sun Dec 16 2018 20:19 | 1st = 6 Sunbaker 2nd = 5 Kappa 3rd = 7 Furious Trump 4th = 3 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 8 Smirker | ||
Sun Dec 16 2018 20:17 | 1st = 8 Smirker 2nd = 1 Ignite The Passion 3rd = 9 Taharas Desire 4th = 7 Art Tutor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Minnie Mac | ||
Sun Dec 16 2018 20:12 | 1st = 4 Minnie Mac 2nd = 3 Hiding 3rd = 6 Stitch em Elvis 4th = 1 Mayhem Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 8 Tapthekeg | ||
Sun Dec 16 2018 20:07 | 1st = 8 Tapthekeg 2nd = 10 Crocodile Princess 3rd = 9 Dragontown 4th = 11 Keayang Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Aerial Dynamite | ||
Sun Dec 16 2018 20:04 | 1st = 1 Aerial Dynamite 2nd = 7 Mammas Boy 3rd = 6 Fernvale Ruby 4th = 8 Master Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 5 Mouquet | ||
Sun Dec 16 2018 20:00 | 1st = 5 Mouquet 2nd = 4 Kia Ora Star 3rd = 3 Awesome As 4th = 6 Our Mate Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Fully Loaded | ||
Sun Dec 16 2018 19:57 | 1st = 1 Fully Loaded 2nd = 6 Aston Geisha 3rd = 2 Ice Cool Kaedyn 4th = 4 Monster Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 3 Ruffs | ||
Sun Dec 16 2018 19:54 | 1st = 3 Ruffs 2nd = 5 Tigers Spark 3rd = 7 Rittos Hanger 4th = 8 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 6 Madame Leza | ||
Sun Dec 16 2018 19:49 | 1st = 6 Madame Leza 2nd = 3 Stormy Raider 3rd = 1 Pensare Princess 4th = 4 Machgower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Trickeration | ||
Sun Dec 16 2018 19:47 | 1st = 1 Trickeration 2nd = 2 Come On Loopy 3rd = 5 Our Collision 4th = 6 Santano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Disco Dolly | ||
Sun Dec 16 2018 19:44 | 1st = 3 Disco Dolly 2nd = 6 Fabio Marsha 3rd = 7 Havana Black 4th = 8 Senor Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 7 Naval Aviator | ||
Sun Dec 16 2018 19:42 | 1st = 7 Naval Aviator 2nd = 2 Prince Of Whitby 3rd = 5 Art Lover 4th = 4 Just Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Dyna Chancer | ||
Sun Dec 16 2018 19:37 | 1st = 5 Dyna Chancer 2nd = 7 Blackjack Neo 3rd = 6 Black Impala 4th = 3 Max Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 8 Master Moonlite | ||
Sun Dec 16 2018 19:33 | 1st = 8 Master Moonlite 2nd = 4 Our Summer Wind 3rd = 3 Yankee C J 4th = 2 Hot Breakfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 5 Go Crying | ||
Sun Dec 16 2018 19:30 | 1st = 5 Go Crying 2nd = 6 Wanted Desire 3rd = 7 Love Trade 4th = 3 Sweet Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Jessie Rocks | ||
Sun Dec 16 2018 19:27 | 1st = 8 Jessie Rocks 2nd = 1 Eight Jabirus 3rd = 3 Our Josie 4th = 2 Dyna Yona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Charlie Chops | ||
Sun Dec 16 2018 19:24 | 1st = 8 Charlie Chops 2nd = 2 Dazzling Diva 3rd = 1 Chevy Tron 4th = 4 Blastoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 7 Faster Blaster | ||
Sun Dec 16 2018 19:19 | 1st = 7 Faster Blaster 2nd = 4 Lettucefirestar 3rd = 6 Ellen Louise 4th = 11 Deecaesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Shifting Colour | ||
Sun Dec 16 2018 19:17 | 1st = 2 Shifting Colour 2nd = 5 Mister Chaos 3rd = 1 Destini Comet 4th = 8 Raven Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Myrniong Corner | ||
Sun Dec 16 2018 19:14 | 1st = 3 Myrniong Corner 2nd = 6 Billys Bake 3rd = 2 Barcali 4th = 1 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 1 Luminosa | ||
Sun Dec 16 2018 19:12 | 1st = 1 Luminosa 2nd = 4 King Crocker 3rd = 2 Mossdale Flynn 4th = 5 Goandcullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Hubbity Bubbity | ||
Sun Dec 16 2018 19:07 | 1st = 1 Hubbity Bubbity 2nd = 6 Aston Harpo 3rd = 7 Aston Marshall 4th = 8 Olary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 2 Just Wantano | ||
Sun Dec 16 2018 19:03 | 1st = 2 Just Wantano 2nd = 1 G I Joe 3rd = 7 The Cullector 4th = 4 Morvah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 1 Tawny Pete | ||
Sun Dec 16 2018 19:00 | 1st = 1 Tawny Pete 2nd = 3 Cold As Cold 3rd = 6 Deheune 4th = 2 Flash Of Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Trav Who | ||
Sun Dec 16 2018 18:56 | 1st = 2 Trav Who 2nd = 5 Magic Summer 3rd = 4 Haras Hustle 4th = 8 Shanae Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Dyna Hunter | ||
Sun Dec 16 2018 18:52 | 1st = 6 Dyna Hunter 2nd = 4 Jesaulenko 3rd = 1 Feikuai Donna 4th = 8 Mepunga Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 2 Boyd Writer | ||
Sun Dec 16 2018 18:47 | 1st = 2 Boyd Writer 2nd = 1 Stone Cracker 3rd = 7 So Jack 4th = 8 About The Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Got My Way | ||
Sun Dec 16 2018 18:44 | 1st = 2 Got My Way 2nd = 5 Emerley Fabbro 3rd = 1 Diamond Jaquie 4th = 9 Brooklyn Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Brindalee | ||
Sun Dec 16 2018 18:37 | 1st = 5 Brindalee 2nd = 3 Top Tactic 3rd = 4 Silent Cannons 4th = 8 Summers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 8 Mister Tom Dooley | ||
Sun Dec 16 2018 18:36 | 1st = 8 Mister Tom Dooley 2nd = 10 Trust My Judgement 3rd = 12 Hillbilly Time 4th = 7 Batali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 2 Ourbeachsomewhere | ||
Sun Dec 16 2018 18:33 | 1st = 2 Ourbeachsomewhere 2nd = 4 Captain Snoozzze 3rd = 7 Lifeasweknowit 4th = 9 Bundy Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 3 Tradement | ||
Sun Dec 16 2018 18:30 | 1st = 3 Tradement 2nd = 4 The Divine Wind 3rd = 13 Sure Conviction 4th = 10 Shadow Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Hip Hippy Shake | ||
Sun Dec 16 2018 18:27 | 1st = 3 Hip Hippy Shake 2nd = 1 Disco Hips 3rd = 8 Audacious Grace 4th = 6 Super Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Querencia | ||
Sun Dec 16 2018 18:24 | 1st = 3 Querencia 2nd = 5 Yappy Allen 3rd = 7 Quaras Yoshi 4th = 1 Victa Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Naked | ||
Sun Dec 16 2018 18:20 | 1st = 1 Naked 2nd = 3 Plitvice 3rd = 15 Sultry Testa 4th = 16 Wineries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Wee Jackie | ||
Sun Dec 16 2018 18:17 | 1st = 2 Wee Jackie 2nd = 7 Tejays Pride 3rd = 4 Mixed Spice 4th = 3 Valentino Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 2 Mah Koo Loo Queen | ||
Sun Dec 16 2018 18:12 | 1st = 2 Mah Koo Loo Queen 2nd = 8 Modern Attitude 3rd = 7 Panacias Seal 4th = 1 Dont Call Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 6 Valhalla Girl | ||
Sun Dec 16 2018 18:09 | 1st = 6 Valhalla Girl 2nd = 5 Twice Blessed 3rd = 8 Ya Ya Ya 4th = 2 Mr Cashking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 4 Avivo | ||
Sun Dec 16 2018 18:07 | 1st = 4 Avivo 2nd = 9 Ariki 3rd = 3 Rockmenow 4th = 2 Kamendable Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Spring Irish | ||
Sun Dec 16 2018 18:02 | 1st = 8 Spring Irish 2nd = 7 Mcivor Neville 3rd = 1 Miss Sweet Pea 4th = 5 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 8 Trinity Bromac | ||
Sun Dec 16 2018 17:58 | 1st = 8 Trinity Bromac 2nd = 10 They Wantano 3rd = 4 Starscape 4th = 5 Iam Erik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 7 Blaiszen Cazah | ||
Sun Dec 16 2018 17:55 | 1st = 7 Blaiszen Cazah 2nd = 2 Find The Gap 3rd = 1 Al Capitano 4th = 6 Pro Fessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Kaliskas Clone | ||
Sun Dec 16 2018 17:52 | 1st = 4 Kaliskas Clone 2nd = 6 Paranella 3rd = 1 Stewys Magic 4th = 8 Snowy Hoffster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Secret Service | ||
Sun Dec 16 2018 17:49 | 1st = 2 Secret Service 2nd = 8 Ishmy Barry 3rd = 6 Akina Ivy 4th = 1 Its A Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Coral Bay | ||
Sun Dec 16 2018 17:45 | 1st = 6 Coral Bay 2nd = 1 Fomo 3rd = 9 Rothabye 4th = 7 Time to Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 8 Dollars And Cents | ||
Sun Dec 16 2018 17:42 | 1st = 8 Dollars And Cents 2nd = 10 Ideal Charm 3rd = 9 Toto Picasso 4th = 6 Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 9 Unknown Universe | ||
Sun Dec 16 2018 17:35 | 1st = 9 Unknown Universe 2nd = 13 Ready Set Sing 3rd = 10 Foxdown 4th = 2 Playard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 9 Rhythm Of Cuba | ||
Sun Dec 16 2018 17:30 | 1st = 9 Rhythm Of Cuba 2nd = 5 Thats Justified 3rd = 1 Le Commandant 4th = 4 Quantum Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 9 Saloon Passage | ||
Sun Dec 16 2018 17:28 | 1st = 9 Saloon Passage 2nd = 6 Modern Maestro 3rd = 3 Rays Choice 4th = 2 Alabama Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 13 Raid The Cabinet | ||
Sun Dec 16 2018 17:25 | 1st = 13 Raid The Cabinet 2nd = 12 A Moving Place 3rd = 7 Sarkozy 4th = 8 South Arbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 1 Animalia | ||
Sun Dec 16 2018 17:20 | 1st = 1 Animalia 2nd = 5 Critical Touch 3rd = 4 Choice Harvest 4th = 8 Trying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 5 Olivia Knows | ||
Sun Dec 16 2018 17:15 | 1st = 5 Olivia Knows 2nd = 3 Pure Magnus 3rd = 4 Artic Blue 4th = 2 Dalgaranga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 1 Euphoric Moment | ||
Sun Dec 16 2018 17:12 | 1st = 1 Euphoric Moment 2nd = 8 El Shuey 3rd = 2 Delightfull 4th = 6 Jesse Allwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 8 - 10 Splash Some Cash | ||
Sun Dec 16 2018 17:10 | 1st = 10 Splash Some Cash 2nd = 5 Impulse Diavolo 3rd = 6 Exalted Lauretta 4th = 7 Pewter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Monsieur Gustave | ||
Sun Dec 16 2018 17:05 | 1st = 1 Monsieur Gustave 2nd = 6 Sword Of Justice 3rd = 10 Rising Stock 4th = 3 Bushy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 7 Miss Redoble | ||
Sun Dec 16 2018 16:55 | 1st = 7 Miss Redoble 2nd = 5 Lady Elizabeth 3rd = 1 Lucky Louie 4th = 3 Swiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 11 Henry Lad | ||
Sun Dec 16 2018 16:52 | 1st = 11 Henry Lad 2nd = 5 American Muscle 3rd = 4 Magnus Bay 4th = 2 Copernicus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 10 My Divas | ||
Sun Dec 16 2018 16:50 | 1st = 10 My Divas 2nd = 9 Leilas Star 3rd = 6 Kaptive Hero 4th = 8 Jittery Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 2 Schouten Island | ||
Sun Dec 16 2018 16:42 | 1st = 2 Schouten Island 2nd = 8 Blake On Fire 3rd = 1 Another Buddy 4th = 5 Hello Miss Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 5 Just Dylan | ||
Sun Dec 16 2018 16:39 | 1st = 5 Just Dylan 2nd = 1 Magic Over The Bay 3rd = 6 Laughing Or Crying 4th = 7 Confidential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 7 - 5 Costa Lante | ||
Sun Dec 16 2018 16:35 | 1st = 5 Costa Lante 2nd = 7 Queens Palace 3rd = 2 Finn Mccool 4th = 3 Athos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 5 My Lady Fair | ||
Sun Dec 16 2018 16:30 | 1st = 5 My Lady Fair 2nd = 4 Sasta 3rd = 3 Picasso Bay 4th = 1 Justawalkinthepark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 7 - 2 Im Explosive | ||
Sun Dec 16 2018 16:25 | 1st = 2 Im Explosive 2nd = 8 Phlying Phyllis 3rd = 1 Muntham Missile 4th = 5 Little Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 12 Northern Divine | ||
Sun Dec 16 2018 16:20 | 1st = 12 Northern Divine 2nd = 9 Speaking Bad 3rd = 6 Coastal Boy 4th = 2 Magic Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 5 Penteverest | ||
Sun Dec 16 2018 16:20 | 1st = 5 Penteverest 2nd = 6 Poppy Star 3rd = 1 Takeitlikeaman 4th = 3 Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Razor Time | ||
Sun Dec 16 2018 16:17 | 1st = 4 Razor Time 2nd = 9 Delightful Spirit 3rd = 3 King Kazou 4th = 8 Classroom Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 7 Pray For Us | ||
Sun Dec 16 2018 16:15 | 1st = 7 Pray For Us 2nd = 6 Eyes Are Bay 3rd = 9 Crash Cranach 4th = 5 Avoid the Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 12 - 2 Playa Vista | ||
Sun Dec 16 2018 16:12 | 1st = 2 Playa Vista 2nd = 4 Spicy Girl Becqui 3rd = 9 Bobby T 4th = 3 Change The Print |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 4 Sylvias Mother | ||
Sun Dec 16 2018 16:10 | 1st = 4 Sylvias Mother 2nd = 9 The Patrician 3rd = 11 Annes Gift 4th = 7 Garryfromthebull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 4 Ramified | ||
Sun Dec 16 2018 16:04 | 1st = 4 Ramified 2nd = 2 George Regis 3rd = 7 Maunganui Magic 4th = 6 Lektra Guiseppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 1 Alabama Ace | ||
Sun Dec 16 2018 16:02 | 1st = 1 Alabama Ace 2nd = 7 Our Emancipation 3rd = 2 My Dolly Diva 4th = 5 Abercrombie Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 9 Lulu Raez | ||
Sun Dec 16 2018 15:59 | 1st = 9 Lulu Raez 2nd = 12 Paris Carver 3rd = 6 Addchan 4th = 14 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 6 - 6 Bungalally Belle | ||
Sun Dec 16 2018 15:55 | 1st = 6 Bungalally Belle 2nd = 1 Rhythmatic 3rd = 4 Mista Holyfield 4th = 3 Bullet Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 6 - 13 Halcyon | ||
Sun Dec 16 2018 15:50 | 1st = 13 Halcyon 2nd = 12 Gin Atomic 3rd = 1 Allspice 4th = 7 Cosmic Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 2 Cutadeel | ||
Sun Dec 16 2018 15:46 | 1st = 2 Cutadeel 2nd = 5 Factor Me In 3rd = 1 Swords Drawn 4th = 10 Prince Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 6 Dawson Diva | ||
Sun Dec 16 2018 15:45 | 1st = 6 Dawson Diva 2nd = 4 Military Striker 3rd = 11 Little Drummer Boy 4th = 8 Night Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Cryers Harper | ||
Sun Dec 16 2018 15:42 | 1st = 8 Cryers Harper 2nd = 6 Faster Bolt 3rd = 4 Another Scenario 4th = 7 Hard Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 11 - 1 Flamboyant | ||
Sun Dec 16 2018 15:41 | 1st = 1 Flamboyant 2nd = 11 Beau Vista 3rd = 7 Passion Flower 4th = 15 Nui Ba Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 6 Casino Fourteen | ||
Sun Dec 16 2018 15:40 | 1st = 6 Casino Fourteen 2nd = 8 Pure Scot 3rd = 9 Savaju 4th = 5 Set to Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 5 Mandater | ||
Sun Dec 16 2018 15:37 | 1st = 5 Mandater 2nd = 7 Princess Leah 3rd = 2 Blazing Bullet 4th = 1 Twisting Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 2 Bad Boy For Love | ||
Sun Dec 16 2018 15:35 | 1st = 2 Bad Boy For Love 2nd = 3 Schnapps 3rd = 1 Im A Legend 4th = 5 Thorn Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 10 Michaels Desire | ||
Sun Dec 16 2018 15:27 | 1st = 10 Michaels Desire 2nd = 1 Dinosaurus Rex 3rd = 8 Playful Fella 4th = 9 Outta Crossgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Springvale Alysa | ||
Sun Dec 16 2018 15:25 | 1st = 1 Springvale Alysa 2nd = 4 Cryers Plugger 3rd = 2 Bomber Creek 4th = 3 Swift Limes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 10 - 2 Mossdale Art | ||
Sun Dec 16 2018 15:23 | 1st = 2 Mossdale Art 2nd = 4 Miss V C 3rd = 12 Elegant Jewel 4th = 6 Voodoo Priestess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 5 - 6 Wolf King | ||
Sun Dec 16 2018 15:20 | 1st = 6 Wolf King 2nd = 4 Own Sweet Way 3rd = 3 Centenary Shot 4th = 1 Set The Bar High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Shima Breeze | ||
Sun Dec 16 2018 15:17 | 1st = 1 Shima Breeze 2nd = 3 Circle Of Dreams 3rd = 4 Flowing 4th = 8 Never Duplicated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 13 Aroha Diamond | ||
Sun Dec 16 2018 15:15 | 1st = 13 Aroha Diamond 2nd = 14 Heaven On Earth 3rd = 6 Farthing Wood 4th = 1 Sugar Pine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 10 - 9 Onedin Reign | ||
Sun Dec 16 2018 15:12 | 1st = 9 Onedin Reign 2nd = 3 Son Of A Tiger 3rd = 1 Overarm 4th = 8 Abiento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Hutch | ||
Sun Dec 16 2018 15:10 | 1st = 7 Hutch 2nd = 8 Noosa Parade 3rd = 5 Bereluke 4th = 2 Banjo Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 5 - 9 Exalted Bloom | ||
Sun Dec 16 2018 15:10 | 1st = 9 Exalted Bloom 2nd = 15 Olatunji 3rd = 7 Hurricane Sonny 4th = 20 Dapper After Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 7 Rock Zone | ||
Sun Dec 16 2018 15:08 | 1st = 7 Rock Zone 2nd = 1 Affogato 3rd = 3 Ausfighter 4th = 9 Deliya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 15 Molto Veloce | ||
Sun Dec 16 2018 15:06 | 1st = 15 Molto Veloce 2nd = 16 Raposa Rapida 3rd = 14 Walkin By 4th = 3 Morrie Ock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 10 More Than Due | ||
Sun Dec 16 2018 15:05 | 1st = 10 More Than Due 2nd = 4 Hinano 3rd = 5 Per Ardua 4th = 2 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 1 Nic Nac | ||
Sun Dec 16 2018 15:02 | 1st = 1 Nic Nac 2nd = 4 Patronizing 3rd = 8 Bit Of A Flirt 4th = 7 Grab For Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 5 I Am Someone | ||
Sun Dec 16 2018 15:00 | 1st = 5 I Am Someone 2nd = 3 Chapel Road 3rd = 4 Its A Shame Billy 4th = 10 Coco Couture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 9 - 10 Shezacullengirl | ||
Sun Dec 16 2018 14:53 | 1st = 10 Shezacullengirl 2nd = 4 Dachy 3rd = 6 Bettor Enforce 4th = 7 Rockabilly Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Peppertide | ||
Sun Dec 16 2018 14:52 | 1st = 1 Peppertide 2nd = 6 Bros Little Gem 3rd = 2 Soda Flakes 4th = 4 Kukudio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Blue Blaze | ||
Sun Dec 16 2018 14:49 | 1st = 8 Blue Blaze 2nd = 6 Azumi Striker 3rd = 2 Bushmans Mate 4th = 4 Sophies Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 2 Lagom | ||
Sun Dec 16 2018 14:47 | 1st = 2 Lagom 2nd = 1 Shes The Other One 3rd = 3 Bold Western 4th = 5 Happy Napa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 4 - 1 Surprise Baby | ||
Sun Dec 16 2018 14:43 | 1st = 1 Surprise Baby 2nd = 2 Danigree 3rd = 6 Keysor 4th = 7 Deck Of Cards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Star Hennessy | ||
Sun Dec 16 2018 14:42 | 1st = 2 Star Hennessy 2nd = 1 Spuds Mate 3rd = 8 My Fernando Tim 4th = 4 Bill Heeny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Equipped | ||
Sun Dec 16 2018 14:40 | 1st = 2 Equipped 2nd = 4 Roland Garros 3rd = 1 Dusk Falls 4th = 5 Russian Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 7 Lansala | ||
Sun Dec 16 2018 14:39 | 1st = 7 Lansala 2nd = 12 All Talk 3rd = 1 Biodynamic 4th = 3 After Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 9 - 12 Red Hot Poker | ||
Sun Dec 16 2018 14:37 | 1st = 12 Red Hot Poker 2nd = 13 Well Meet Again 3rd = 4 Justamollyarcher 4th = 10 Red Hot Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Grande Fratello | ||
Sun Dec 16 2018 14:35 | 1st = 7 Grande Fratello 2nd = 4 Goldenpaw Lad 3rd = 1 Blue Fabianna 4th = 2 Pharoahs Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 4 - 9 Triple Ess | ||
Sun Dec 16 2018 14:35 | 1st = 9 Triple Ess 2nd = 3 Pellina 3rd = 6 Vein Choice 4th = 2 Art Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 6 Le Castile | ||
Sun Dec 16 2018 14:31 | 1st = 6 Le Castile 2nd = 9 Savette 3rd = 11 Bravissimo 4th = 1 Light Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Wowsers | ||
Sun Dec 16 2018 14:30 | 1st = 4 Wowsers 2nd = 5 Concealed Dynamite 3rd = 1 Devils Marbles 4th = 3 The Astrologist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Cosmic Creek | ||
Sun Dec 16 2018 14:29 | 1st = 4 Cosmic Creek 2nd = 2 Game Face 3rd = 9 Mollys Wally 4th = 6 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Bear Claws | ||
Sun Dec 16 2018 14:27 | 1st = 6 Bear Claws 2nd = 3 My Red Hero 3rd = 4 Secret Lily 4th = 2 Billy Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 12 Sinzara | ||
Sun Dec 16 2018 14:25 | 1st = 12 Sinzara 2nd = 6 Ridgewood Drive 3rd = 9 Arfurized 4th = 1 Extolment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Bourbon An Kahn | ||
Sun Dec 16 2018 14:23 | 1st = 1 Bourbon An Kahn 2nd = 3 Blokes Advice 3rd = 4 White Minion 4th = 7 Joes Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 8 - 7 Fear Cruisin | ||
Sun Dec 16 2018 14:18 | 1st = 7 Fear Cruisin 2nd = 4 Betstars Blue Jean 3rd = 10 Flash Party 4th = 6 Tairlaw Toll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Sisco Bella | ||
Sun Dec 16 2018 14:17 | 1st = 7 Sisco Bella 2nd = 1 Fast Izzi 3rd = 5 South Of Eden 4th = 2 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Sketchy Gun | ||
Sun Dec 16 2018 14:14 | 1st = 6 Sketchy Gun 2nd = 8 Pool Hall 3rd = 4 Lady Pippa 4th = 2 Cee Me Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 8 Brooklyns Best | ||
Sun Dec 16 2018 14:12 | 1st = 8 Brooklyns Best 2nd = 2 Smoken Alice 3rd = 9 Firey Jerula 4th = 7 Chris Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Jinja Mongo | ||
Sun Dec 16 2018 14:10 | 1st = 4 Jinja Mongo 2nd = 7 Highland Laddie 3rd = 8 Thrilling Katie 4th = 6 Mad Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 A Fortunate Lass | ||
Sun Dec 16 2018 14:10 | 1st = 7 A Fortunate Lass 2nd = 2 Hemsted 3rd = 1 Cinquedea 4th = 8 Ballad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 3 - 9 Rhyming Verses | ||
Sun Dec 16 2018 14:08 | 1st = 9 Rhyming Verses 2nd = 3 Spacex 3rd = 7 Milliondollarlunch 4th = 8 Oyashio Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Bees On Fire | ||
Sun Dec 16 2018 14:07 | 1st = 6 Bees On Fire 2nd = 4 Anndar Amoree 3rd = 7 Monkey Mite 4th = 3 Samba King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 3 Admire Gratzi | ||
Sun Dec 16 2018 14:04 | 1st = 3 Admire Gratzi 2nd = 6 Smiling At Shadows 3rd = 4 Diamond Charlie 4th = 2 We Could Be Heroes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 15 My Wee Man | ||
Sun Dec 16 2018 14:01 | 1st = 15 My Wee Man 2nd = 14 Mikey Maguire 3rd = 10 Gore Bay 4th = 13 Copperhead Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 3 - 4 Looking Around | ||
Sun Dec 16 2018 14:00 | 1st = 4 Looking Around 2nd = 6 Free The Wind 3rd = 2 All Well 4th = 5 Force Of Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Ebony Gem | ||
Sun Dec 16 2018 13:58 | 1st = 5 Ebony Gem 2nd = 7 Bobbie Cristalle 3rd = 2 Gin Lees Dream 4th = 9 Curt Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 8 Apellido | ||
Sun Dec 16 2018 13:56 | 1st = 8 Apellido 2nd = 16 Spring Delight 3rd = 12 Rusalka 4th = 10 Damesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 11 - 5 Velocity Agnetha | ||
Sun Dec 16 2018 13:54 | 1st = 5 Velocity Agnetha 2nd = 7 Regal Opal 3rd = 6 Who Nose Size 4th = 1 Elusive Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Wong Way | ||
Sun Dec 16 2018 13:52 | 1st = 1 Wong Way 2nd = 2 Retired Mouse 3rd = 3 Fishing For Lisa 4th = 8 Elouera Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 1 Kootara | ||
Sun Dec 16 2018 13:50 | 1st = 1 Kootara 2nd = 2 Lady Day 3rd = 3 Make Mine Hennessy 4th = 6 Peroxide Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Spinning Jakit | ||
Sun Dec 16 2018 13:48 | 1st = 3 Spinning Jakit 2nd = 2 Cee Me Holly 3rd = 8 Crackerjack Jake 4th = 4 Cilla Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 7 - 1 Please Shuddup | ||
Sun Dec 16 2018 13:43 | 1st = 1 Please Shuddup 2nd = 3 Smokin By 3rd = 6 Cast No Shadow 4th = 8 Mighty Santana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Superior Indi | ||
Sun Dec 16 2018 13:42 | 1st = 8 Superior Indi 2nd = 3 Supraspinatus 3rd = 6 Superior Beam 4th = 4 Gee Dalton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 4 Mammals Destiny | ||
Sun Dec 16 2018 13:37 | 1st = 4 Mammals Destiny 2nd = 9 Propa Rock Star 3rd = 1 Sunray Star 4th = 5 Pop The Porsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Cameo Syd | ||
Sun Dec 16 2018 13:34 | 1st = 7 Cameo Syd 2nd = 6 Ramblin On 3rd = 4 Jinja Might 4th = 1 Yooldome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 2 - 4 Marston | ||
Sun Dec 16 2018 13:33 | 1st = 4 Marston 2nd = 8 Stable Me 3rd = 5 Timor Road 4th = 2 Denominator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 10 - 1 Tooka Trip | ||
Sun Dec 16 2018 13:31 | 1st = 1 Tooka Trip 2nd = 2 Belvedere Babe 3rd = 7 Regal Sapphire 4th = 4 Lady Perlita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 8 Reign Over Me | ||
Sun Dec 16 2018 13:29 | 1st = 8 Reign Over Me 2nd = 7 Princess Tabitha 3rd = 10 Zamaking 4th = 3 Mickey Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 2 Awayovernight | ||
Sun Dec 16 2018 13:26 | 1st = 2 Awayovernight 2nd = 3 Doitson 3rd = 12 Lets Hustle 4th = 11 Glengarry Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 2 - 5 Real Thinker | ||
Sun Dec 16 2018 13:25 | 1st = 5 Real Thinker 2nd = 6 Tomb Raider 3rd = 7 Lows And Highs 4th = 3 Its Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Slippers Away | ||
Sun Dec 16 2018 13:23 | 1st = 5 Slippers Away 2nd = 8 Midnight Rage 3rd = 7 Teddy La Moment 4th = 10 Onya Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 2 Pullyoursocksup | ||
Sun Dec 16 2018 13:20 | 1st = 2 Pullyoursocksup 2nd = 9 Nerve Not Verve 3rd = 4 Dance Card 4th = 1 Lets Do This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Hot Jean | ||
Sun Dec 16 2018 13:20 | 1st = 4 Hot Jean 2nd = 6 Runnin Royalty 3rd = 5 Leica Cali King 4th = 8 Shes My Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Heart Shaped Box | ||
Sun Dec 16 2018 13:17 | 1st = 4 Heart Shaped Box 2nd = 1 Amy Amy 3rd = 6 Jinja Bailey 4th = 2 Secret Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 8 Tasmans Reward | ||
Sun Dec 16 2018 13:15 | 1st = 8 Tasmans Reward 2nd = 2 Aten 3rd = 3 Bella Amore 4th = 4 Bella Chica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 6 - 4 Majestic Man | ||
Sun Dec 16 2018 13:08 | 1st = 4 Majestic Man 2nd = 9 War Admiral 3rd = 8 King Cassidy 4th = 2 Grace OMalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 9 - 2 Thanking Peter | ||
Sun Dec 16 2018 13:07 | 1st = 2 Thanking Peter 2nd = 6 Man of Leisure 3rd = 5 Kryptonite Jake 4th = 9 Mr Belvedere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Whatta Knocka | ||
Sun Dec 16 2018 13:04 | 1st = 7 Whatta Knocka 2nd = 6 Quedos 3rd = 4 Rumbling Moment 4th = 5 Rising Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 3 Our Pocketrocket | ||
Sun Dec 16 2018 13:02 | 1st = 3 Our Pocketrocket 2nd = 6 Rebel Element 3rd = 4 Sporty 4th = 8 Pismo Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 Kapai Lana | ||
Sun Dec 16 2018 13:01 | 1st = 8 Kapai Lana 2nd = 3 Guru Secret 3rd = 5 Mega Munchies 4th = 2 Cactus Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Horsham Race 1 - 4 Ocean King | ||
Sun Dec 16 2018 12:58 | 1st = 4 Ocean King 2nd = 3 Elope To Vegas 3rd = 2 Brash Student 4th = 1 Boomshake The Room |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Hungry Heart | ||
Sun Dec 16 2018 12:55 | 1st = 2 Hungry Heart 2nd = 8 Lochinvar Deus 3rd = 6 Zipping Amber 4th = 7 Piriformis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 17 Milliondollarmonkey | ||
Sun Dec 16 2018 12:51 | 1st = 17 Milliondollarmonkey 2nd = 5 Shpeedy 3rd = 14 Astound 4th = 6 Bk Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 1 - 7 Bright Belle | ||
Sun Dec 16 2018 12:50 | 1st = 7 Bright Belle 2nd = 8 Scopen Success 3rd = 5 Olivers Tale 4th = 11 Autumns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Shady Whip | ||
Sun Dec 16 2018 12:49 | 1st = 8 Shady Whip 2nd = 4 Azumi Stringer 3rd = 2 Shannahs Gift 4th = 3 Knockas Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 8 Tiger Silk | ||
Sun Dec 16 2018 12:45 | 1st = 8 Tiger Silk 2nd = 9 Musical Blues 3rd = 1 Langkawi 4th = 5 Fazioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Botany Esmay | ||
Sun Dec 16 2018 12:42 | 1st = 5 Botany Esmay 2nd = 1 Your Valentine 3rd = 8 Its A Must 4th = 4 Gotcha Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 8 - 2 Precious Sal | ||
Sun Dec 16 2018 12:42 | 1st = 2 Precious Sal 2nd = 5 Alpha Ulysses 3rd = 3 Carbrook Lad 4th = 8 Im A Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Eye Got It | ||
Sun Dec 16 2018 12:38 | 1st = 7 Eye Got It 2nd = 8 Big Flash Marjen 3rd = 3 Jet Blaster 4th = 1 Sideshow Marjen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 5 - 8 Robyns Playboy | ||
Sun Dec 16 2018 12:33 | 1st = 8 Robyns Playboy 2nd = 10 Raffy Roo 3rd = 7 Vin Scully 4th = 6 Governors Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Samprass | ||
Sun Dec 16 2018 12:31 | 1st = 2 Samprass 2nd = 5 Summer Storm 3rd = 1 Dads Nitro 4th = 3 Miss Patchouli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 7 - 4 Always Albury | ||
Sun Dec 16 2018 12:28 | 1st = 4 Always Albury 2nd = 8 Warrumbungle Gem 3rd = 7 Tight Circle 4th = 10 Little Rippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Tianyu | ||
Sun Dec 16 2018 12:24 | 1st = 4 Tianyu 2nd = 8 Jetsun Singer 3rd = 6 Talkabout Izzy 4th = 3 Jetsun Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Hot Fiasco | ||
Sun Dec 16 2018 12:21 | 1st = 3 Hot Fiasco 2nd = 6 Destini Radar 3rd = 4 Lucky Millie 4th = 7 Rhomboid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 3 Phoenix Arizona | ||
Sun Dec 16 2018 12:16 | 1st = 3 Phoenix Arizona 2nd = 4 My Mate Ben 3rd = 7 Its Me 4th = 2 Loissonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 6 - 1 Call Me Ugo | ||
Sun Dec 16 2018 12:14 | 1st = 1 Call Me Ugo 2nd = 6 Big Bad Bob 3rd = 4 Mottza 4th = 3 Sirius Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 4 Balios | ||
Sun Dec 16 2018 12:10 | 1st = 4 Balios 2nd = 1 Monaco 3rd = 8 Raz 4th = 3 Mr Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Amorini | ||
Sun Dec 16 2018 12:07 | 1st = 2 Amorini 2nd = 3 Opawa Velocette 3rd = 7 Idol Ajay 4th = 4 Bigtime Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Cullquin Panda | ||
Sun Dec 16 2018 12:04 | 1st = 8 Cullquin Panda 2nd = 3 Cee Me Ignite 3rd = 6 Rubys Boy 4th = 7 Gotta Jump Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 4 - 6 Zinny Mach | ||
Sun Dec 16 2018 11:58 | 1st = 6 Zinny Mach 2nd = 4 The Mighty Cullen 3rd = 2 The Paua Diver 4th = 11 Ay Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 5 - 5 Lobcha | ||
Sun Dec 16 2018 11:54 | 1st = 5 Lobcha 2nd = 1 Oxley One 3rd = 3 Albury Way 4th = 4 Took A Fergus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Jetsun Paint | ||
Sun Dec 16 2018 11:50 | 1st = 7 Jetsun Paint 2nd = 8 Opawa Libby 3rd = 1 Tres Vite 4th = 5 Bruce Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Superior Sam | ||
Sun Dec 16 2018 11:46 | 1st = 4 Superior Sam 2nd = 5 Midnight Tess 3rd = 8 Dirty Max 4th = 6 Star Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 4 Katamach | ||
Sun Dec 16 2018 11:40 | 1st = 4 Katamach 2nd = 14 Rena Bay 3rd = 3 Diamond Shadow 4th = 9 Agent West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 4 - 5 Haras Hook | ||
Sun Dec 16 2018 11:36 | 1st = 5 Haras Hook 2nd = 4 Spring Forte 3rd = 1 Montaigne 4th = 7 Little Livewire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Statman Dave | ||
Sun Dec 16 2018 11:32 | 1st = 7 Statman Dave 2nd = 6 Jetsun Woody 3rd = 5 Nangar Magic 4th = 1 Bombshell Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Superior Hunter | ||
Sun Dec 16 2018 11:29 | 1st = 6 Superior Hunter 2nd = 7 Toonang 3rd = 4 Auzzie Affair 4th = 2 Super Fay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 3 - 11 My Georgie Boy | ||
Sun Dec 16 2018 11:23 | 1st = 11 My Georgie Boy 2nd = 1 Man Im Good 3rd = 12 The Doorman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 3 - 6 Are Jay Junior | ||
Sun Dec 16 2018 11:18 | 1st = 6 Are Jay Junior 2nd = 8 Defy 3rd = 2 Tax Collector 4th = 3 Redeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Yella Ella | ||
Sun Dec 16 2018 11:14 | 1st = 1 Yella Ella 2nd = 2 Pyro Polly 3rd = 9 Gao Gao 4th = 7 Botany Laraine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Big Brute | ||
Sun Dec 16 2018 11:11 | 1st = 5 Big Brute 2nd = 2 Dirty Stella 3rd = 8 Tex Kingdom 4th = 7 Bird of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 1 Pegasus Kommander | ||
Sun Dec 16 2018 11:05 | 1st = 1 Pegasus Kommander 2nd = 10 Cullenmore 3rd = 12 Lucy Diamond 4th = 11 Garrys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 2 - 8 Strait Rum | ||
Sun Dec 16 2018 11:02 | 1st = 8 Strait Rum 2nd = 5 One Time Please 3rd = 1 Tweed Govenor 4th = 4 Lauries Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 2 - 1 Thats The Story | ||
Sun Dec 16 2018 10:50 | 1st = 1 Thats The Story 2nd = 9 Zoned Scarlett 3rd = 2 Moniburns 4th = 4 Lynette The Vet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 1 - 2 Black Lex Bonus | ||
Sun Dec 16 2018 10:45 | 1st = 2 Black Lex Bonus 2nd = 3 Velocity Melinka 3rd = 5 Stellar Star 4th = 8 Bonnie Eileen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 12 Lincoln Skipper | ||
Sun Dec 16 2018 10:35 | 1st = 12 Lincoln Skipper 2nd = 3 Baker Creek 3rd = 7 Shot In The Dark 4th = 6 Shamrock Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 1 - 11 Vintage Rose | ||
Sun Dec 16 2018 10:20 | 1st = 11 Vintage Rose 2nd = 9 Maahes 3rd = 3 Ideal Asset 4th = 8 Particular |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 6 Smudgee | ||
Sun Dec 16 2018 10:05 | 1st = 6 Smudgee 2nd = 1 Zsa Zara 3rd = 4 Overzealous 4th = 9 Foreigner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Sunset Versace | ||
Sun Dec 16 2018 1:27 | 1st = 7 Sunset Versace 2nd = 8 Precise Li 3rd = 4 Maude Monelli 4th = 1 Winsome Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Lil China Doll | ||
Sun Dec 16 2018 1:20 | 1st = 3 Lil China Doll 2nd = 4 Phar From Kalahari 3rd = 5 Just Like Art 4th = 1 Bettors Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Neo Ha Ha | ||
Sun Dec 16 2018 1:12 | 1st = 5 Neo Ha Ha 2nd = 1 Bart Monelli 3rd = 2 Flashtastic 4th = 8 Tango Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Em Morney | ||
Sun Dec 16 2018 0:51 | 1st = 7 Em Morney 2nd = 8 Sunset Prada 3rd = 5 Quaras Xavier 4th = 6 Dainty Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Kaptain Kenny | ||
Sun Dec 16 2018 0:45 | 1st = 3 Kaptain Kenny 2nd = 5 Tims Portrait 3rd = 1 Sir Macador 4th = 9 Black Jack Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Quaras Emma | ||
Sun Dec 16 2018 0:26 | 1st = 7 Quaras Emma 2nd = 3 Verne Allen 3rd = 2 Azalea Monelli 4th = 1 Gehring Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 7 Franco Edward | ||
Sun Dec 16 2018 0:15 | 1st = 7 Franco Edward 2nd = 6 Bettor B Abeliever 3rd = 4 Tajie Baby 4th = 2 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Reidys Runner | ||
Sun Dec 16 2018 0:01 | 1st = 1 Reidys Runner 2nd = 4 Dyna Dean 3rd = 5 Poppy Monelli 4th = 2 Moment To Rumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Yunderup Star | ||
Fri Nov 16 2018 23:54 | 1st = 4 Yunderup Star 2nd = 1 Outlaw Genius 3rd = 2 Sudoku Ninja 4th = 6 Edge Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Mighty Conqueror | ||
Fri Nov 16 2018 23:45 | 1st = 2 Mighty Conqueror 2nd = 3 Bechers Brook 3rd = 1 Think About Me 4th = 6 Bright Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 All The Rave | ||
Fri Nov 16 2018 23:39 | 1st = 4 All The Rave 2nd = 1 Ookinaki Flyer 3rd = 8 Brooksy Monelli 4th = 6 Abba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Fabs Gem | ||
Fri Nov 16 2018 23:24 | 1st = 2 Fabs Gem 2nd = 7 Its The Horse 3rd = 8 Sketchy Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Shes Gifted | ||
Fri Nov 16 2018 23:19 | 1st = 3 Shes Gifted 2nd = 4 Barooga Brett 3rd = 2 Orson Allen 4th = 7 Dyna Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Galactic Star | ||
Fri Nov 16 2018 23:07 | 1st = 6 Galactic Star 2nd = 4 Devendra 3rd = 3 Our Jimmy Johnstone 4th = 7 Rock Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Ren Monelli | ||
Fri Nov 16 2018 23:04 | 1st = 4 Ren Monelli 2nd = 2 Humble 3rd = 3 Black Kotter 4th = 1 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Degani | ||
Fri Nov 16 2018 23:03 | 1st = 3 Degani 2nd = 4 Maurice Minor 3rd = 7 Juniper Pearl 4th = 2 Fully Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Black Impala | ||
Fri Nov 16 2018 22:47 | 1st = 6 Black Impala 2nd = 2 Beckham 3rd = 1 Rockstar Patriot 4th = 7 Midnight Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Millview Sienna | ||
Fri Nov 16 2018 22:42 | 1st = 3 Millview Sienna 2nd = 2 Parisian Partygirl 3rd = 7 Dodolicious 4th = 1 Dame Puissant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Resting Toucher | ||
Fri Nov 16 2018 22:38 | 1st = 1 Resting Toucher 2nd = 2 Everest Monelli 3rd = 4 Silver Keeping 4th = 5 Bontem Delly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Dr Eleonora | ||
Fri Nov 16 2018 22:35 | 1st = 3 Dr Eleonora 2nd = 4 Scrumble 3rd = 5 Belleperi Miss 4th = 8 Slick Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 2 Petes Art Major | ||
Fri Nov 16 2018 22:30 | 1st = 2 Petes Art Major 2nd = 5 Promise To Rock 3rd = 4 A Paradigm Shift 4th = 1 Alimonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Poco Dorado | ||
Fri Nov 16 2018 22:26 | 1st = 3 Poco Dorado 2nd = 2 Hot Tip 3rd = 6 Yankees Ethics 4th = 7 Dyna Yezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Nangar Jet | ||
Fri Nov 16 2018 22:18 | 1st = 4 Nangar Jet 2nd = 7 Nagoa Princess 3rd = 2 Twenty Six 4th = 8 Ricks Vienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Catalonia | ||
Fri Nov 16 2018 22:15 | 1st = 1 Catalonia 2nd = 2 Metal Buster 3rd = 8 Goodbye 4th = 4 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Macalister Ike | ||
Fri Nov 16 2018 22:14 | 1st = 6 Macalister Ike 2nd = 4 Akina Daisy 3rd = 2 Sazana 4th = 7 All About Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 11 Handsandwheels | ||
Fri Nov 16 2018 22:10 | 1st = 11 Handsandwheels 2nd = 1 Sightseeing Anvil 3rd = 4 Mister Ardee 4th = 10 Jaxon Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Poke The Bear | ||
Fri Nov 16 2018 22:08 | 1st = 4 Poke The Bear 2nd = 1 Miss Splendamiro 3rd = 3 Federal Lilly 4th = 7 Belt Up Bubbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Myrniong Rocket | ||
Fri Nov 16 2018 22:04 | 1st = 2 Myrniong Rocket 2nd = 1 Willy Taro 3rd = 5 Beaky Blue 4th = 4 Champness Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Ballerina Couru | ||
Fri Nov 16 2018 22:03 | 1st = 7 Ballerina Couru 2nd = 11 Victory Valley 3rd = 4 Ponderosa Andrew 4th = 3 Aqua Moneypenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 2 Our Luca | ||
Fri Nov 16 2018 22:00 | 1st = 2 Our Luca 2nd = 7 Critical Thinking 3rd = 4 Jesta Dreama 4th = 6 I Did It Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Sashay | ||
Fri Nov 16 2018 21:58 | 1st = 2 Sashay 2nd = 1 Bowls And Holes 3rd = 4 Bluechip 4th = 8 Islas Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Midnight Memphis | ||
Fri Nov 16 2018 21:55 | 1st = 6 Midnight Memphis 2nd = 8 Gee Dalton 3rd = 7 Dr Yanma 4th = 1 Dr Leonardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 Abridged | ||
Fri Nov 16 2018 21:54 | 1st = 4 Abridged 2nd = 1 My Kiwi Lady 3rd = 6 Our Sportscaster 4th = 2 The High Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Benelli Monelli | ||
Fri Nov 16 2018 21:52 | 1st = 8 Benelli Monelli 2nd = 3 Ookinaki 3rd = 1 Montoey Miss 4th = 5 Hazy Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Black Opium | ||
Fri Nov 16 2018 21:49 | 1st = 6 Black Opium 2nd = 2 Slingshot Hammer 3rd = 7 Blackjack Neo 4th = 4 Dyna Fabrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Come On Jen | ||
Fri Nov 16 2018 21:46 | 1st = 1 Come On Jen 2nd = 6 Bazinator 3rd = 7 Hoppy Keeping 4th = 5 Blue Boy Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 8 Poetic Charmer | ||
Fri Nov 16 2018 21:45 | 1st = 8 Poetic Charmer 2nd = 5 Pierina 3rd = 3 Excelling 4th = 4 Excellent Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Soho Wonder | ||
Fri Nov 16 2018 21:40 | 1st = 1 Soho Wonder 2nd = 4 Argyle Red 3rd = 2 Three Kings 4th = 10 Bravo Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Relocate | ||
Fri Nov 16 2018 21:38 | 1st = 3 Relocate 2nd = 7 Superfast Love 3rd = 8 Hard Left 4th = 1 Black Dakota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Urban Bourbon | ||
Fri Nov 16 2018 21:34 | 1st = 2 Urban Bourbon 2nd = 1 Takaho Tiger 3rd = 5 Swanny Flyer 4th = 6 Demand A Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Ashark | ||
Fri Nov 16 2018 21:33 | 1st = 5 Ashark 2nd = 3 Whatta Conk 3rd = 8 Kudos Bert 4th = 2 Firenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 9 Calibration | ||
Fri Nov 16 2018 21:30 | 1st = 9 Calibration 2nd = 5 Royal Order 3rd = 6 Ruomaza 4th = 8 Mr Churchill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Dyna Harpa | ||
Fri Nov 16 2018 21:28 | 1st = 1 Dyna Harpa 2nd = 4 All Inn Baz 3rd = 3 Kinloch Moss 4th = 6 Spring Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Joan Taro | ||
Fri Nov 16 2018 21:25 | 1st = 1 Joan Taro 2nd = 7 Action Kid 3rd = 8 Cowgirl Fusion 4th = 2 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Big Jack Hammer | ||
Fri Nov 16 2018 21:24 | 1st = 5 Big Jack Hammer 2nd = 1 Aleppo Murphy 3rd = 4 Ymbro Wasted 4th = 11 My Skypocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Ouzo | ||
Fri Nov 16 2018 21:19 | 1st = 8 Ouzo 2nd = 2 Enjoy The Party 3rd = 1 Fab Mulwee 4th = 3 Fabolate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Twenty Tamar | ||
Fri Nov 16 2018 21:16 | 1st = 4 Twenty Tamar 2nd = 2 Audacious Poppy 3rd = 5 Flywheel Strike 4th = 6 Akina Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 3 Blue Tycoon | ||
Fri Nov 16 2018 21:15 | 1st = 3 Blue Tycoon 2nd = 8 Vinnie Power 3rd = 5 Arancini 4th = 1 Drachenfels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Tyler Brett | ||
Fri Nov 16 2018 21:10 | 1st = 5 Tyler Brett 2nd = 10 Our Max Phactor 3rd = 12 Ace Bromac 4th = 1 Glow Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 My Redeemer | ||
Fri Nov 16 2018 21:08 | 1st = 2 My Redeemer 2nd = 1 Hasten Slowly 3rd = 3 Crackerjack Skip 4th = 6 Not Available |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Our Wonder Woman | ||
Fri Nov 16 2018 21:07 | 1st = 3 Our Wonder Woman 2nd = 2 Nikks Pick 3rd = 7 Master Leon 4th = 6 Invest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Courtney Cargo | ||
Fri Nov 16 2018 21:04 | 1st = 7 Courtney Cargo 2nd = 1 Well Soon Know 3rd = 2 Nangar Fever 4th = 6 Pitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Plain Baby | ||
Fri Nov 16 2018 21:04 | 1st = 4 Plain Baby 2nd = 3 Lucy Lindenny 3rd = 2 Witherspoon 4th = 9 Elsie Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 11 Truly High | ||
Fri Nov 16 2018 21:00 | 1st = 11 Truly High 2nd = 12 Penthouse Playboy 3rd = 13 San Remo 4th = 3 Doc Holliday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Wongawilli Girl | ||
Fri Nov 16 2018 20:57 | 1st = 5 Wongawilli Girl 2nd = 6 Junior Wizard 3rd = 3 Secretly Hot 4th = 2 Dyna Orenthal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 Marcello | ||
Fri Nov 16 2018 20:54 | 1st = 3 Marcello 2nd = 7 Beau Gem 3rd = 6 Our Delta Rose 4th = 2 Duke Of Burnley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Shadow Sax | ||
Fri Nov 16 2018 20:52 | 1st = 5 Shadow Sax 2nd = 8 San Carlo 3rd = 3 Bad Billy 4th = 6 Cant Refuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 West On Augie | ||
Fri Nov 16 2018 20:49 | 1st = 1 West On Augie 2nd = 8 Blue Striker 3rd = 2 Rockstar Toovey 4th = 4 Dyna Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 7 Arrogant Dora | ||
Fri Nov 16 2018 20:46 | 1st = 7 Arrogant Dora 2nd = 2 Country Greg 3rd = 5 Durama Mystic 4th = 1 May Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 12 Weekend Affair | ||
Fri Nov 16 2018 20:45 | 1st = 12 Weekend Affair 2nd = 2 Francesco 3rd = 11 Waruna 4th = 5 Pippis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Curacao | ||
Fri Nov 16 2018 20:42 | 1st = 5 Curacao 2nd = 2 Jody Dance 3rd = 8 Wilshire Girl 4th = 6 Double Buxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Dr Mortikye | ||
Fri Nov 16 2018 20:39 | 1st = 6 Dr Mortikye 2nd = 7 Full Tilt 3rd = 1 Walk Woody Walk 4th = 2 Little Black Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 8 Elms Creek | ||
Fri Nov 16 2018 20:34 | 1st = 8 Elms Creek 2nd = 9 Sprockets 3rd = 11 Ticket Outa Here 4th = 5 Air Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 13 Tbilisi | ||
Fri Nov 16 2018 20:30 | 1st = 13 Tbilisi 2nd = 1 Reward With Return 3rd = 4 I Am Someone 4th = 5 Roddandtodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 11 North Star Lad | ||
Fri Nov 16 2018 20:29 | 1st = 11 North Star Lad 2nd = 7 Laconic Jamane 3rd = 8 Give Me The Night 4th = 9 Ideal Karalta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Notorious Mac | ||
Fri Nov 16 2018 20:27 | 1st = 1 Notorious Mac 2nd = 3 Hecton Bale 3rd = 2 Dr Mino 4th = 7 Deliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 4 Collywood | ||
Fri Nov 16 2018 20:24 | 1st = 4 Collywood 2nd = 5 Paws Of Fury 3rd = 8 Heza Fusion 4th = 2 Manly Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Mad Robber | ||
Fri Nov 16 2018 20:22 | 1st = 9 Mad Robber 2nd = 6 Hickstead 3rd = 10 Motu Gatecrasher 4th = 2 Dynamic Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Cop A Chevy | ||
Fri Nov 16 2018 20:19 | 1st = 5 Cop A Chevy 2nd = 3 Zipping Jess 3rd = 8 Balkan Dotti 4th = 7 Delly Vedova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Lemonade Kid | ||
Fri Nov 16 2018 20:16 | 1st = 8 Lemonade Kid 2nd = 3 Fairy Vixen 3rd = 5 Lucky Tetris 4th = 4 Ricketts Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 6 Fantastic Man | ||
Fri Nov 16 2018 20:15 | 1st = 6 Fantastic Man 2nd = 4 Godunov 3rd = 5 Semper Fidelis 4th = 10 Tunero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Barcali | ||
Fri Nov 16 2018 20:12 | 1st = 8 Barcali 2nd = 1 Kanzan 3rd = 7 Dyna Chancer 4th = 2 Billys Bake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Tony Taro | ||
Fri Nov 16 2018 20:09 | 1st = 4 Tony Taro 2nd = 6 My Dixie 3rd = 8 Bolt Keeping 4th = 1 Felony One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Wrangler | ||
Fri Nov 16 2018 20:04 | 1st = 1 Wrangler 2nd = 6 Glengarry Rose 3rd = 11 Ashkii 4th = 9 Kleened Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 5 Eshtiraak | ||
Fri Nov 16 2018 20:00 | 1st = 5 Eshtiraak 2nd = 1 Bad Wolf 3rd = 2 Savaheat 4th = 13 The Regiment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 2 Twenty Two Karat | ||
Fri Nov 16 2018 19:59 | 1st = 2 Twenty Two Karat 2nd = 4 Streetside Classic 3rd = 6 Witch Master 4th = 8 Tisu Bombbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Dyna Aviator | ||
Fri Nov 16 2018 19:57 | 1st = 1 Dyna Aviator 2nd = 2 Wicked Quality 3rd = 5 Chromosome Four 4th = 7 New England |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Blunderbuss | ||
Fri Nov 16 2018 19:53 | 1st = 6 Blunderbuss 2nd = 2 True Gem 3rd = 1 Pilot Pete 4th = 7 Akina Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Tornado Valley | ||
Fri Nov 16 2018 19:52 | 1st = 3 Tornado Valley 2nd = 1 Illawong Armstrong 3rd = 5 The Boss Man 4th = 7 Kingdom Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Bigtime Lucy | ||
Fri Nov 16 2018 19:50 | 1st = 1 Bigtime Lucy 2nd = 8 Als Apprentice 3rd = 6 Fantastic Amy 4th = 2 Butterball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Soda Flash | ||
Fri Nov 16 2018 19:49 | 1st = 1 Soda Flash 2nd = 3 Ebby Ripper 3rd = 7 Blue Moon Rising 4th = 2 Van Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Nikita Keeping | ||
Fri Nov 16 2018 19:46 | 1st = 7 Nikita Keeping 2nd = 1 Arias Paradise 3rd = 4 Karinyah Jane 4th = 3 Arrogant Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 6 Wooshka | ||
Fri Nov 16 2018 19:45 | 1st = 6 Wooshka 2nd = 5 Spanish Dream 3rd = 9 Our Dasha 4th = 7 Arizona Wildcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Everything I Do | ||
Fri Nov 16 2018 19:42 | 1st = 2 Everything I Do 2nd = 4 Staten Island 3rd = 1 Project Mouse 4th = 6 Red Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 Sex On Fire | ||
Fri Nov 16 2018 19:40 | 1st = 3 Sex On Fire 2nd = 2 Red Castleton 3rd = 5 Galleons Victory 4th = 7 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 3 Bollinger Boy | ||
Fri Nov 16 2018 19:38 | 1st = 3 Bollinger Boy 2nd = 6 Rock Mylady 3rd = 5 Karnataka 4th = 10 Flaming Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Dr Pixie | ||
Fri Nov 16 2018 19:37 | 1st = 1 Dr Pixie 2nd = 3 Valhalla Girl 3rd = 7 My Uncle Bob 4th = 5 Velocity Alaina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 11 Who Killed Kenny | ||
Fri Nov 16 2018 19:33 | 1st = 11 Who Killed Kenny 2nd = 1 Ranfurly Rulz 3rd = 9 Rocky Floyd 4th = 10 My Guy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 Gamblers Girl | ||
Fri Nov 16 2018 19:30 | 1st = 8 Gamblers Girl 2nd = 1 Unique Lovely 3rd = 4 Freeze Over 4th = 7 World Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 8 To The Rescue | ||
Fri Nov 16 2018 19:29 | 1st = 8 To The Rescue 2nd = 6 Miracle Marcus 3rd = 7 Iam Aw Sam 4th = 9 Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 6 Aunty Jabba Jaws | ||
Fri Nov 16 2018 19:23 | 1st = 6 Aunty Jabba Jaws 2nd = 3 Arrogant Archie 3rd = 1 Sketchy Tralee 4th = 5 Justa Dujric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Queen Shenandoah | ||
Fri Nov 16 2018 19:22 | 1st = 4 Queen Shenandoah 2nd = 12 Regal Cheval 3rd = 9 Ozzie Major 4th = 1 Illawong Gerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Mila Mila | ||
Fri Nov 16 2018 19:20 | 1st = 2 Mila Mila 2nd = 6 Podium Phobia 3rd = 1 Bigtime Roll 4th = 5 Alamein Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Im Ballows | ||
Fri Nov 16 2018 19:19 | 1st = 2 Im Ballows 2nd = 1 Coco Nell 3rd = 10 Dear Watson 4th = 3 Ebby Raptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Ayia Sophia | ||
Fri Nov 16 2018 19:16 | 1st = 8 Ayia Sophia 2nd = 1 Super Fay 3rd = 4 Chase em Spolly 4th = 3 My Bro Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 5 Reelem In Ruby | ||
Fri Nov 16 2018 19:15 | 1st = 5 Reelem In Ruby 2nd = 1 River Bird 3rd = 3 Zouologist 4th = 6 Task And Purpose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 5 Artful Rambler | ||
Fri Nov 16 2018 19:10 | 1st = 5 Artful Rambler 2nd = 9 Kingson 3rd = 4 Tolstoy 4th = 2 Debeersonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Massive Metro | ||
Fri Nov 16 2018 19:09 | 1st = 7 Massive Metro 2nd = 1 Ash 3rd = 3 Heard The Whisper 4th = 5 Kd Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 1 Akiko | ||
Fri Nov 16 2018 19:05 | 1st = 1 Akiko 2nd = 8 Dynamite Jack 3rd = 4 Bay Publisher 4th = 5 Field Of Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Royal Aurora | ||
Fri Nov 16 2018 19:03 | 1st = 8 Royal Aurora 2nd = 2 Hayaku Harry 3rd = 10 Golden Year 4th = 9 Mista Taptoe Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 7 Elite Drake | ||
Fri Nov 16 2018 19:00 | 1st = 7 Elite Drake 2nd = 8 Blinder 3rd = 6 Sweet Snitty 4th = 4 Vegas Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 15 Scooterwillrev | ||
Fri Nov 16 2018 18:59 | 1st = 15 Scooterwillrev 2nd = 14 Riverboat Jasper 3rd = 12 Medal Of Honour 4th = 6 Chief Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Farmor On Fire | ||
Fri Nov 16 2018 18:57 | 1st = 2 Farmor On Fire 2nd = 1 Farmor Heat 4th = 7 Satin Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 My Cash | ||
Fri Nov 16 2018 18:52 | 1st = 2 My Cash 2nd = 1 My Harmony Blue 3rd = 4 Royal Hustler 4th = 9 Willem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Gray Bale | ||
Fri Nov 16 2018 18:50 | 1st = 1 Gray Bale 2nd = 2 Bigtime Caleb 3rd = 8 Bigtime Forest 4th = 5 Djay Dynamix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Swoop And Peck | ||
Fri Nov 16 2018 18:49 | 1st = 1 Swoop And Peck 2nd = 4 Ants In Pants 3rd = 2 Chrissy Pee 4th = 3 Looking Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 6 Secret Legend | ||
Fri Nov 16 2018 18:45 | 1st = 6 Secret Legend 2nd = 1 Battle Plane 3rd = 8 Welsh Legend 4th = 3 De Valera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 3 Vintage Grove | ||
Fri Nov 16 2018 18:40 | 1st = 3 Vintage Grove 2nd = 1 Savanero 3rd = 6 Onward 4th = 2 Galaxy Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 8 Lets Elope | ||
Fri Nov 16 2018 18:39 | 1st = 8 Lets Elope 2nd = 7 Raptors Flight 3rd = 4 Triple Eight 4th = 3 Classie American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Farmor In Time | ||
Fri Nov 16 2018 18:37 | 1st = 7 Farmor In Time 2nd = 5 Power Service 3rd = 3 Junk Yard Kylie 4th = 6 Chippies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 8 Paradini | ||
Fri Nov 16 2018 18:35 | 1st = 8 Paradini 2nd = 6 There At Five 3rd = 2 Big Shot Paddy 4th = 3 Standupndeliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 The Big Cheese | ||
Fri Nov 16 2018 18:33 | 1st = 2 The Big Cheese 2nd = 9 Royal Gamble 3rd = 11 Halfway Holme 4th = 1 Apollon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 8 Beetobee | ||
Fri Nov 16 2018 18:30 | 1st = 8 Beetobee 2nd = 2 Maclairey 3rd = 5 Rakau Whero 4th = 3 Mellors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 5 Secluded Beach | ||
Fri Nov 16 2018 18:29 | 1st = 5 Secluded Beach 2nd = 1 Hez The One 3rd = 12 Drayton 4th = 6 Regal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Dashing Weetbix | ||
Fri Nov 16 2018 18:27 | 1st = 2 Dashing Weetbix 2nd = 8 Militant Mack 3rd = 7 Five Times Table 4th = 6 Just Banji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Macey Baxter | ||
Fri Nov 16 2018 18:25 | 1st = 5 Macey Baxter 2nd = 7 Cawbourne Cruz 3rd = 3 Polly the Dolly 4th = 4 Bigtime Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Beach Surge | ||
Fri Nov 16 2018 18:22 | 1st = 1 Beach Surge 2nd = 2 Solid As A Rock 3rd = 5 Wardan Express 4th = 8 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Over Watch | ||
Fri Nov 16 2018 18:19 | 1st = 1 Over Watch 2nd = 4 Half A Chevy 3rd = 5 Quickfire Girl 4th = 2 Red Ruby Slipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Cest Davinchi | ||
Fri Nov 16 2018 18:15 | 1st = 2 Cest Davinchi 2nd = 1 Aeecee Delighted 3rd = 3 Dashing Special 4th = 5 Frascati Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Lobcha | ||
Fri Nov 16 2018 18:12 | 1st = 7 Lobcha 2nd = 2 Queen Werina 3rd = 8 Bikini Cloud 4th = 1 Pirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 5 Aha Reaction | ||
Fri Nov 16 2018 18:10 | 1st = 5 Aha Reaction 2nd = 3 Best Western 3rd = 7 Arden Voyager 4th = 8 Tiger Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Lance Link | ||
Fri Nov 16 2018 18:09 | 1st = 2 Lance Link 2nd = 7 Kiewa Cowboy 3rd = 8 Fernandos Flare 4th = 3 Southwood Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 3 Bramfield | ||
Fri Nov 16 2018 18:05 | 1st = 3 Bramfield 2nd = 4 Slide Of Hand 3rd = 2 Emoji 4th = 5 Hetuka Zarsho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 10 Kvitova Leis | ||
Fri Nov 16 2018 18:04 | 1st = 10 Kvitova Leis 2nd = 7 Elect To Go 3rd = 9 Ten Crystals 4th = 11 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Oroton Girl | ||
Fri Nov 16 2018 18:02 | 1st = 1 Oroton Girl 2nd = 3 Sketchy One 3rd = 4 Eye Feature 4th = 7 Foxy Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 7 Trade Talk | ||
Fri Nov 16 2018 17:58 | 1st = 7 Trade Talk 2nd = 4 Baraki Beats 3rd = 8 Mosseratti 4th = 2 Sweet Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Go Lassie Go | ||
Fri Nov 16 2018 17:56 | 1st = 7 Go Lassie Go 2nd = 1 Shes A Sort 3rd = 5 Red Coat 4th = 6 Its Dyllan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 9 Bigtime Steve | ||
Fri Nov 16 2018 17:55 | 1st = 9 Bigtime Steve 2nd = 7 Go Ash 3rd = 5 Bacon My Heart 4th = 1 Jinja Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 8 - 1 Escaday | ||
Fri Nov 16 2018 17:52 | 1st = 1 Escaday 2nd = 10 Thats Her I Think 3rd = 11 Hyper Drive 4th = 7 Proane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Kraken Lightning | ||
Fri Nov 16 2018 17:49 | 1st = 1 Kraken Lightning 2nd = 8 Cherokee Shimmer 3rd = 3 Its A Bull 4th = 6 Oh So Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 8 - 8 Vivendi | ||
Fri Nov 16 2018 17:45 | 1st = 8 Vivendi 2nd = 3 Bondo 3rd = 2 Orrstar 4th = 12 Tearful Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Peeks Gold | ||
Fri Nov 16 2018 17:42 | 1st = 4 Peeks Gold 2nd = 7 Rikasso Lilly 3rd = 8 Zipping Abbot 4th = 6 High Balling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 8 Our Petite Lady | ||
Fri Nov 16 2018 17:40 | 1st = 8 Our Petite Lady 2nd = 4 Luck Of The Moment 3rd = 10 Alta Venetia 4th = 3 As Free As Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Corykodi | ||
Fri Nov 16 2018 17:39 | 1st = 3 Corykodi 2nd = 1 Impatient Kid 3rd = 8 Vaquero 4th = 4 Ticket to Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 5 Purrfect Kisses | ||
Fri Nov 16 2018 17:35 | 1st = 5 Purrfect Kisses 2nd = 9 Zaazoe 3rd = 7 Magnus Magic 4th = 3 Artful Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 10 Goggo Gee Gee | ||
Fri Nov 16 2018 17:34 | 1st = 10 Goggo Gee Gee 2nd = 3 Couta Rocks 3rd = 2 Frankie Falzoni 4th = 9 Big Bang Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Zed Merrett | ||
Fri Nov 16 2018 17:32 | 1st = 1 Zed Merrett 2nd = 2 King Of Merrimu 3rd = 7 Meehan Dan 4th = 4 Billiluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Nippa A Spot | ||
Fri Nov 16 2018 17:30 | 1st = 6 Nippa A Spot 2nd = 3 Bigtime Hunter 3rd = 1 Opawa Bear 4th = 7 Sozins Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Tomeara | ||
Fri Nov 16 2018 17:28 | 1st = 1 Tomeara 2nd = 7 Adrift 3rd = 5 Only One Promise 4th = 6 Tassini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 8 - 16 Happy Room | ||
Fri Nov 16 2018 17:25 | 1st = 16 Happy Room 2nd = 3 Archie Luxury 3rd = 2 Shinnecock 4th = 12 Scarlett Hussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Eye Rock | ||
Fri Nov 16 2018 17:22 | 1st = 7 Eye Rock 2nd = 3 Snow Fantasy 3rd = 4 First Order 4th = 1 Fernando Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 10 Pearl Girl | ||
Fri Nov 16 2018 17:20 | 1st = 10 Pearl Girl 2nd = 8 Vital Asset 3rd = 1 Sporting Image 4th = 3 Hot Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Double Oak | ||
Fri Nov 16 2018 17:19 | 1st = 1 Double Oak 2nd = 8 Never A Doubt 3rd = 3 Honeys Princess 4th = 2 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 2 Roland Garros | ||
Fri Nov 16 2018 17:15 | 1st = 2 Roland Garros 2nd = 9 Chapoutier 3rd = 11 Dunlani 4th = 7 Tavisocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 11 Big On Personality | ||
Fri Nov 16 2018 17:15 | 1st = 11 Big On Personality 2nd = 1 Macey Maguire 3rd = 10 Accelere 4th = 7 About Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 7 Miss Anna | ||
Fri Nov 16 2018 17:12 | 1st = 7 Miss Anna 2nd = 9 More Than A Song 3rd = 3 Paradis Imperial 4th = 6 Jack Lancaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Zipping Clare | ||
Fri Nov 16 2018 17:09 | 1st = 4 Zipping Clare 2nd = 3 Erupt Eve Lad 3rd = 2 Poor Old Frank 4th = 6 Head Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Queen Big League | ||
Fri Nov 16 2018 17:06 | 1st = 5 Queen Big League 2nd = 1 Kings Call 3rd = 2 Alamein Tiger 4th = 6 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 11 My Maher | ||
Fri Nov 16 2018 17:05 | 1st = 11 My Maher 2nd = 12 Not Too Sure 3rd = 6 O So Hazy 4th = 3 Cha Cha King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Harmat | ||
Fri Nov 16 2018 17:02 | 1st = 7 Harmat 2nd = 1 Ridens Reach 3rd = 3 One For Tod 4th = 6 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 15 Copperhead Rose | ||
Fri Nov 16 2018 17:01 | 1st = 15 Copperhead Rose 2nd = 9 Nota Bene Denario 3rd = 6 Doctor Tim 4th = 11 Having The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Farmor Ka Ching | ||
Fri Nov 16 2018 16:59 | 1st = 1 Farmor Ka Ching 2nd = 2 Count Werina 3rd = 8 Super Cette 4th = 6 Maywyns Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 8 Star Mover | ||
Fri Nov 16 2018 16:55 | 1st = 8 Star Mover 2nd = 4 Sheza Prophet 3rd = 7 Tow Rage 4th = 5 Whitway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Panadero King | ||
Fri Nov 16 2018 16:52 | 1st = 6 Panadero King 2nd = 7 Stars And Lights 3rd = 2 Mahjong World 4th = 5 Ringside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 6 Destined For Heaven | ||
Fri Nov 16 2018 16:50 | 1st = 6 Destined For Heaven 2nd = 11 The Persuader 3rd = 4 Whitehaven Beach 4th = 3 Banner Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Imthe Golden Child | ||
Fri Nov 16 2018 16:48 | 1st = 1 Imthe Golden Child 2nd = 4 Bet Im Special 3rd = 7 Major Score 4th = 2 The Gun Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 7 - 9 Wonder Boom | ||
Fri Nov 16 2018 16:45 | 1st = 9 Wonder Boom 2nd = 5 National Trail 3rd = 3 Powerful Saga 4th = 7 Rough Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Tuna Speed | ||
Fri Nov 16 2018 16:43 | 1st = 6 Tuna Speed 2nd = 2 Bigtime Mike 3rd = 8 Bigtime Fred 4th = 1 Bigtime Leads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Beemos Opal | ||
Fri Nov 16 2018 16:42 | 1st = 1 Beemos Opal 2nd = 3 Barbs Pixie 3rd = 6 Pixi Limeburner 4th = 5 Spanish Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 3 Master Splinter | ||
Fri Nov 16 2018 16:40 | 1st = 3 Master Splinter 2nd = 10 Flaming Galah 3rd = 1 Silver Cloud Three 4th = 7 Bossanova Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Galway Ludwig | ||
Fri Nov 16 2018 16:39 | 1st = 3 Galway Ludwig 2nd = 8 Miss Grasscutter 3rd = 5 Broken Yolk 4th = 6 Cost A Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 7 Outboard Motors | ||
Fri Nov 16 2018 16:35 | 1st = 7 Outboard Motors 2nd = 3 South Arbor 3rd = 1 Sunquest 4th = 9 Tax Evader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 6 Cruz Bromac | ||
Fri Nov 16 2018 16:34 | 1st = 6 Cruz Bromac 2nd = 2 Turn It Up 3rd = 1 Jacks Legend 4th = 3 Pats Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 8 Prince of Mine | ||
Fri Nov 16 2018 16:32 | 1st = 8 Prince of Mine 2nd = 1 Magic Word 3rd = 3 Trerice 4th = 7 Donavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Onions Oreilly | ||
Fri Nov 16 2018 16:29 | 1st = 1 Onions Oreilly 2nd = 4 Shes Got Bounce 3rd = 2 Dynastic Ruler 4th = 8 Callums Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Miss Blissful | ||
Fri Nov 16 2018 16:25 | 1st = 7 Miss Blissful 2nd = 5 Stow 3rd = 11 Im Just Awesome 4th = 1 Beat the Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 7 Bank Of Erin | ||
Fri Nov 16 2018 16:25 | 1st = 7 Bank Of Erin 2nd = 3 Cattledog Cod 3rd = 6 Mint On Moseley 4th = 5 Only Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Black Inca | ||
Fri Nov 16 2018 16:22 | 1st = 4 Black Inca 2nd = 6 Western Grove 3rd = 5 Lana Herrera 4th = 9 Shez Good Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Miss Milky Bar | ||
Fri Nov 16 2018 16:19 | 1st = 3 Miss Milky Bar 2nd = 7 Ellie Grace 3rd = 6 Elusive Fancy 4th = 5 Fire Fly Smurf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 1 Phantom Date | ||
Fri Nov 16 2018 16:15 | 1st = 1 Phantom Date 2nd = 11 Tickle Me Ernie 3rd = 8 Bedloes Island 4th = 7 Oblique Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Cawbourne Mezza | ||
Fri Nov 16 2018 16:14 | 1st = 5 Cawbourne Mezza 2nd = 8 Bigtime Victory 3rd = 4 Bigtime Blackie 4th = 3 Opawa Lyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Spirit Bar | ||
Fri Nov 16 2018 16:12 | 1st = 4 Spirit Bar 2nd = 2 Destini Cowboy 3rd = 8 County Carlow 4th = 7 Myrniong Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Elliott Bromac | ||
Fri Nov 16 2018 16:08 | 1st = 2 Elliott Bromac 2nd = 7 Earl Jujon 3rd = 9 Top Flight Cruize 4th = 8 Invite Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 6 - 5 Smug Satisfaction | ||
Fri Nov 16 2018 16:05 | 1st = 5 Smug Satisfaction 2nd = 3 Favulicious 3rd = 2 Crooked Gent 4th = 4 Dubawi Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 10 Mossdale Rose | ||
Fri Nov 16 2018 16:04 | 1st = 10 Mossdale Rose 2nd = 11 Feel The Money 3rd = 9 Bettors Heart 4th = 6 Kensington Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - | ||
Fri Nov 16 2018 16:04 | 3rd = 9 Bettors Heart 4th = 6 Kensington Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Bago Gem | ||
Fri Nov 16 2018 16:02 | 1st = 1 Bago Gem 2nd = 7 Bugatti Spark 3rd = 4 Bugatti Monach 4th = 6 Kiarni Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 6 Onapara | ||
Fri Nov 16 2018 16:00 | 1st = 6 Onapara 2nd = 1 Bombardment 3rd = 2 Yukon Gold 4th = 3 Encendio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Lou Lou Beach | ||
Fri Nov 16 2018 15:59 | 1st = 8 Lou Lou Beach 2nd = 1 Spring Phoenix 3rd = 2 Knock On Effect 4th = 5 Ivys Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Celestial Action | ||
Fri Nov 16 2018 15:56 | 1st = 7 Celestial Action 2nd = 5 Cool Wolf 3rd = 1 Lets Go Sprite 4th = 3 Bigtime Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 2 Try Pink | ||
Fri Nov 16 2018 15:55 | 1st = 2 Try Pink 2nd = 7 Night In Paradise 3rd = 1 Georgias Host 4th = 10 Rhythmic Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 2 Sirius Witness | ||
Fri Nov 16 2018 15:52 | 1st = 2 Sirius Witness 2nd = 3 Martial Art 3rd = 6 Ruffy Road 4th = 4 Perfectly Aligned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Having Words | ||
Fri Nov 16 2018 15:49 | 1st = 3 Having Words 2nd = 1 Cheeky Chimp 3rd = 8 Flame Slinger 4th = 5 Butter Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Cryers Harper | ||
Fri Nov 16 2018 15:46 | 1st = 1 Cryers Harper 2nd = 8 Hard Call 3rd = 7 Teddy La Moment 4th = 5 Whatta Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 12 Mookareena | ||
Fri Nov 16 2018 15:45 | 1st = 12 Mookareena 2nd = 4 Shoplifter 3rd = 2 Zerchois 4th = 3 Find My Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Bugatti Speed | ||
Fri Nov 16 2018 15:42 | 1st = 3 Bugatti Speed 2nd = 6 Barbs Bloss 3rd = 7 Mums Son 4th = 2 Dougie Kazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Its A Threat | ||
Fri Nov 16 2018 15:40 | 1st = 8 Its A Threat 2nd = 4 Cawbourne Ridge 3rd = 7 Rowdy Ruby 4th = 1 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Exceptional Mach | ||
Fri Nov 16 2018 15:38 | 1st = 3 Exceptional Mach 2nd = 2 Rory Mach 3rd = 4 Comply Or Die 4th = 7 Our Mels Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 8 Storm Voyager | ||
Fri Nov 16 2018 15:35 | 1st = 8 Storm Voyager 2nd = 6 Cry Out Loud 3rd = 1 Blazing Row 4th = 2 Mr Truman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Flynn | ||
Fri Nov 16 2018 15:32 | 1st = 7 Flynn 2nd = 3 My Ollie 3rd = 2 Warpedo 4th = 1 Gregs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 16 Marcoola | ||
Fri Nov 16 2018 15:30 | 1st = 16 Marcoola 2nd = 15 Kyvalley Blur 3rd = 2 Lemond 4th = 4 Speeding Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Ace Gone Wild | ||
Fri Nov 16 2018 15:28 | 1st = 2 Ace Gone Wild 2nd = 3 One Moore Page 3rd = 1 Cement Socks 4th = 8 Rumbling Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 5 - 8 Shadyvale Star | ||
Fri Nov 16 2018 15:27 | 1st = 8 Shadyvale Star 2nd = 12 Toogoolawah Trump 3rd = 13 Spend Up 4th = 4 Cinnabarbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Tunza Thunda | ||
Fri Nov 16 2018 15:24 | 1st = 3 Tunza Thunda 2nd = 1 Awesome Doll 3rd = 8 Nitro Diddle 4th = 6 Essee Mackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 1 Elmore Lad | ||
Fri Nov 16 2018 15:20 | 1st = 1 Elmore Lad 2nd = 6 Oriental Gift 3rd = 4 Southern Bolt 4th = 9 Keep The Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 De Blonde | ||
Fri Nov 16 2018 15:19 | 1st = 4 De Blonde 2nd = 1 Jericho Warrior 3rd = 8 Kaytee Gibbs 4th = 3 Making It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 3 Frugal | ||
Fri Nov 16 2018 15:17 | 1st = 3 Frugal 2nd = 9 Santa Anita 3rd = 8 Flying Frenchy 4th = 6 The Volto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Aston Joyner | ||
Fri Nov 16 2018 15:14 | 1st = 8 Aston Joyner 2nd = 7 Spritely Milne 3rd = 6 Dusty Lace 4th = 3 Paddy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 5 Irish Songs | ||
Fri Nov 16 2018 15:10 | 1st = 5 Irish Songs 2nd = 11 Moore Euros 3rd = 15 Concours 4th = 10 Tipta Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 4 Wha Koo | ||
Fri Nov 16 2018 15:07 | 1st = 4 Wha Koo 2nd = 8 Poor Paw 3rd = 1 Spot A Storm 4th = 5 Lucks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 Spring Leesa | ||
Fri Nov 16 2018 15:04 | 1st = 3 Spring Leesa 2nd = 5 Dontron 3rd = 6 Allen Robbie 4th = 8 Swoosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Major Seascape | ||
Fri Nov 16 2018 15:03 | 1st = 1 Major Seascape 2nd = 9 Montana Chief 3rd = 4 Fortes In Fide 4th = 5 Ginger Micky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 7 Clarefelilli | ||
Fri Nov 16 2018 15:00 | 1st = 7 Clarefelilli 2nd = 5 Rayleigh 3rd = 4 Americain Saphire 4th = 2 Its Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Hard Boiled | ||
Fri Nov 16 2018 14:57 | 1st = 7 Hard Boiled 2nd = 8 Scooby Boy 3rd = 4 Rapana 4th = 5 Cosmic Nosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 9 Alta Maestro | ||
Fri Nov 16 2018 14:55 | 1st = 9 Alta Maestro 2nd = 2 Bettor Be Gold 3rd = 6 Funatthebeach 4th = 10 Airpark Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 4 - 6 Gemelli | ||
Fri Nov 16 2018 14:52 | 1st = 6 Gemelli 2nd = 3 Spot On Spud 3rd = 8 Megashot 4th = 7 Mecum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Kingsbrae Steve | ||
Fri Nov 16 2018 14:49 | 1st = 2 Kingsbrae Steve 2nd = 1 Grand Dash 3rd = 6 Kooringa Maizie 4th = 3 Turner Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Love A Chat | ||
Fri Nov 16 2018 14:46 | 1st = 7 Love A Chat 2nd = 6 Serendipity Girl 3rd = 8 Miss Premier 4th = 1 Avatar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 6 Salty Kisses | ||
Fri Nov 16 2018 14:45 | 1st = 6 Salty Kisses 2nd = 5 Kissee Mee 3rd = 3 Wallace Street 4th = 8 Nine Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 5 Cheeky Mila | ||
Fri Nov 16 2018 14:42 | 1st = 5 Cheeky Mila 2nd = 1 Despirito 3rd = 4 Poetic Reality 4th = 8 Stormina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Lara Croft | ||
Fri Nov 16 2018 14:39 | 1st = 1 Lara Croft 2nd = 8 Sunningdale 3rd = 2 Cersei 4th = 9 Alonso Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 4 Gwenneth | ||
Fri Nov 16 2018 14:35 | 1st = 4 Gwenneth 2nd = 5 Bulala 3rd = 3 Liberty Song 4th = 1 Grunderzeit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Spooky Sensation | ||
Fri Nov 16 2018 14:32 | 1st = 3 Spooky Sensation 2nd = 2 Terra Torra 3rd = 6 Five Of Spades 4th = 4 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 12 Gwendoline Rose | ||
Fri Nov 16 2018 14:31 | 1st = 12 Gwendoline Rose 2nd = 4 Quick Preview 3rd = 14 Viola Vega 4th = 6 Honfleur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Serendipity Gold | ||
Fri Nov 16 2018 14:28 | 1st = 3 Serendipity Gold 2nd = 1 Cosmic Creek 3rd = 4 Return The Love 4th = 6 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Northern Muscle | ||
Fri Nov 16 2018 14:27 | 1st = 3 Northern Muscle 2nd = 5 Spirit Walker 3rd = 2 Redriverdebba 4th = 7 Ultimate Daiquiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Placid Murphy | ||
Fri Nov 16 2018 14:24 | 1st = 2 Placid Murphy 2nd = 1 Azure Dragon 3rd = 6 Alfies Affair 4th = 4 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Kings Landing | ||
Fri Nov 16 2018 14:20 | 1st = 5 Kings Landing 2nd = 11 Majestic Man 3rd = 12 Didjabringthebeers 4th = 9 Medusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 3 - 5 Bring Euro | ||
Fri Nov 16 2018 14:17 | 1st = 5 Bring Euro 2nd = 4 Cushty Princess 3rd = 3 Proud Captain 4th = 7 Kaz Bar Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Tray Bit | ||
Fri Nov 16 2018 14:14 | 1st = 8 Tray Bit 2nd = 3 Lil Lola Breeze 3rd = 6 Black Loch 4th = 7 Raven Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 11 Ginas Hope | ||
Fri Nov 16 2018 14:10 | 1st = 11 Ginas Hope 2nd = 8 Semal 3rd = 10 Dash For May 4th = 2 Celeritate Regem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Bourne Bill | ||
Fri Nov 16 2018 14:09 | 1st = 3 Bourne Bill 2nd = 8 Trouble Waters 3rd = 1 Star Ghost 4th = 4 Ryben Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 8 Miss Manibel | ||
Fri Nov 16 2018 14:07 | 1st = 8 Miss Manibel 2nd = 6 Attique 3rd = 1 Gracie Belle 4th = 5 Great Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Run Maggie Run | ||
Fri Nov 16 2018 14:04 | 1st = 6 Run Maggie Run 2nd = 2 Miss Walt 3rd = 3 Guevara 4th = 5 Annaley Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 1 Dreaming Of Biscay | ||
Fri Nov 16 2018 14:00 | 1st = 1 Dreaming Of Biscay 2nd = 8 Rocky High 3rd = 3 Skaldak 4th = 11 Is Anyone There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 8 Kingsbrae Avenue | ||
Fri Nov 16 2018 13:57 | 1st = 8 Kingsbrae Avenue 2nd = 2 Nilly Nelly 3rd = 4 Apache Villa 4th = 3 Kranky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 2 Sherrif | ||
Fri Nov 16 2018 13:56 | 1st = 2 Sherrif 2nd = 4 El Fernando 3rd = 5 Fawn 4th = 9 Rocanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Pingin Bee | ||
Fri Nov 16 2018 13:53 | 1st = 1 Pingin Bee 2nd = 6 Summer Storm 3rd = 5 Triceps Brachii 4th = 4 Glenville Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Happy Feelings | ||
Fri Nov 16 2018 13:52 | 1st = 7 Happy Feelings 2nd = 6 Zed Code 3rd = 5 One Off 4th = 1 Scott Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Zipping Amber | ||
Fri Nov 16 2018 13:49 | 1st = 8 Zipping Amber 2nd = 3 Inga Tom 3rd = 5 Striker Vardy 4th = 2 Ryder Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Elle Mac | ||
Fri Nov 16 2018 13:45 | 1st = 7 Elle Mac 2nd = 3 Ashley Locaz 3rd = 5 All U Need Is Faith 4th = 2 Henry Hubert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 2 - 3 Deep Blue Sea | ||
Fri Nov 16 2018 13:42 | 1st = 3 Deep Blue Sea 2nd = 4 Follow Our Dream 3rd = 2 Consular 4th = 8 Flying Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Tranquil Invader | ||
Fri Nov 16 2018 13:39 | 1st = 7 Tranquil Invader 2nd = 8 Indominous Dane 3rd = 6 Kingsbrae Missy 4th = 1 Ebonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 8 Kobe Princess | ||
Fri Nov 16 2018 13:35 | 1st = 8 Kobe Princess 2nd = 2 Coronel 3rd = 7 Dench 4th = 9 Vervet Bluu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Pool Hall | ||
Fri Nov 16 2018 13:33 | 1st = 7 Pool Hall 2nd = 8 Black Spring 3rd = 1 Cindy La Moment 4th = 5 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 5 Lamerican | ||
Fri Nov 16 2018 13:32 | 1st = 5 Lamerican 2nd = 6 Mishnah 3rd = 2 Mustarrid 4th = 4 Point Forward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Invictus Lawless | ||
Fri Nov 16 2018 13:29 | 1st = 1 Invictus Lawless 2nd = 3 Pop Do It 3rd = 6 Uncatchable 4th = 2 Oliver Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 6 Elm Court | ||
Fri Nov 16 2018 13:25 | 1st = 6 Elm Court 2nd = 2 Monterey Zar 3rd = 3 Tajarrob 4th = 1 Havelka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 5 Lucetta | ||
Fri Nov 16 2018 13:24 | 1st = 5 Lucetta 2nd = 1 Lake Superior 3rd = 6 Mi Sky 4th = 9 Osugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Bokarm Rosie | ||
Fri Nov 16 2018 13:22 | 1st = 1 Bokarm Rosie 2nd = 7 Blue Gee Tee 3rd = 3 Tranquil Venus 4th = 6 Watta Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Blackpool Remi | ||
Fri Nov 16 2018 13:18 | 1st = 1 Blackpool Remi 2nd = 5 Knockas Moment 3rd = 3 Dare To Do 4th = 10 Mongolian Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Tusksa | ||
Fri Nov 16 2018 13:14 | 1st = 4 Tusksa 2nd = 3 Aston Veloci 3rd = 1 Amani 4th = 5 Deep Creek Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Prestonpans | ||
Fri Nov 16 2018 13:10 | 1st = 9 Prestonpans 2nd = 14 Flying Mister Ideal 3rd = 13 First Class Lady 4th = 8 Flyin Milly Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 1 - 2 La Pulga | ||
Fri Nov 16 2018 13:07 | 1st = 2 La Pulga 2nd = 1 Addocarr 3rd = 6 Vin Rouge 4th = 5 Exploding Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Bokarm Bear | ||
Fri Nov 16 2018 13:04 | 1st = 1 Bokarm Bear 2nd = 5 Orara Sal 3rd = 2 Tranquil Manu 4th = 7 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Midnight Ruby | ||
Fri Nov 16 2018 13:01 | 1st = 3 Midnight Ruby 2nd = 2 Mrs Hardwicke 3rd = 6 Shadrack 4th = 1 Dons Noisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 4 No Parole | ||
Fri Nov 16 2018 13:00 | 1st = 4 No Parole 2nd = 10 Star Of Moshe 3rd = 8 Ciceroni 4th = 6 Tarcisius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Murrabit Benny | ||
Fri Nov 16 2018 12:57 | 1st = 4 Murrabit Benny 2nd = 6 Aston Jewel 3rd = 1 Hot Cruiser 4th = 8 Urban Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 7 Badea | ||
Fri Nov 16 2018 12:52 | 1st = 7 Badea 2nd = 3 So Glorious 3rd = 11 Missmaising 4th = 5 Our Prom King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Gunho Storm | ||
Fri Nov 16 2018 12:48 | 1st = 6 Gunho Storm 2nd = 7 Comanche County 3rd = 8 Dark Cosmos 4th = 1 Typhoon Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Janray Tigerlily | ||
Fri Nov 16 2018 12:41 | 1st = 1 Janray Tigerlily 2nd = 2 Nebs Horse 3rd = 3 Dons Trouble 4th = 8 Mia Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Ninetymile Donny | ||
Fri Nov 16 2018 12:37 | 1st = 4 Ninetymile Donny 2nd = 3 Three Soldiers 3rd = 5 Merls Michu 4th = 2 Bombora Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Bokarm Timmy | ||
Fri Nov 16 2018 12:28 | 1st = 1 Bokarm Timmy 2nd = 2 Katie Gelzinnis 3rd = 8 Tranquil Billy 4th = 7 Candy Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Lil Black Jess | ||
Fri Nov 16 2018 12:25 | 1st = 4 Lil Black Jess 2nd = 8 Giveaway Fury 3rd = 1 Banana Honeybear 4th = 3 Serendipity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Inter Cody | ||
Fri Nov 16 2018 12:22 | 1st = 5 Inter Cody 2nd = 4 Inter Santina 3rd = 1 Wild Vane 4th = 6 Pectoralis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 9 Tiger Silk | ||
Fri Nov 16 2018 12:17 | 1st = 9 Tiger Silk 2nd = 10 Shipshape 3rd = 11 Markle 4th = 6 Way Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Glorious Izmir | ||
Fri Nov 16 2018 12:10 | 1st = 1 Glorious Izmir 2nd = 5 Real Wicked 3rd = 8 Top Villa 4th = 2 Adriennes Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Rubys Boy | ||
Fri Nov 16 2018 12:07 | 1st = 1 Rubys Boy 2nd = 3 Tinker Bess 3rd = 6 Travel Easy 4th = 8 Lyria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Missandei | ||
Fri Nov 16 2018 11:57 | 1st = 7 Missandei 2nd = 9 Sundons Flyer 3rd = 2 Il Pirata 4th = 5 Splash Cola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Due To Burn | ||
Fri Nov 16 2018 11:47 | 1st = 4 Due To Burn 2nd = 6 Ambers Dolly 3rd = 8 Janray Rastus 4th = 5 Banyuatis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 4 Bravissimo | ||
Fri Nov 16 2018 11:42 | 1st = 4 Bravissimo 2nd = 1 Beyond Dispute 3rd = 2 Virtuoso Lad 4th = 6 Eridani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 Tact Maggie | ||
Fri Nov 16 2018 11:22 | 1st = 6 Tact Maggie 2nd = 3 Bridesdale Robyn 3rd = 2 Machs Back 4th = 11 Benio Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 3 Mercy Hill | ||
Fri Nov 16 2018 11:07 | 1st = 3 Mercy Hill 2nd = 4 Nopele 3rd = 6 Stitch 4th = 2 Lady Amadeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 13 Anthem | ||
Fri Nov 16 2018 10:47 | 1st = 13 Anthem 2nd = 4 Nandolo 3rd = 5 Miss You 4th = 6 Malik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 14 Springbank Lachie | ||
Fri Nov 16 2018 10:15 | 1st = 14 Springbank Lachie 2nd = 5 Wee Man Trouble 3rd = 2 Sugar Cane 4th = 1 Shes Allthe Craze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Junk Yard Daisy | ||
Fri Nov 16 2018 1:19 | 1st = 2 Junk Yard Daisy 2nd = 4 Jet Flyer 3rd = 3 Warranted 4th = 1 Double Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Krusty Monelli | ||
Fri Nov 16 2018 1:02 | 1st = 6 Krusty Monelli 2nd = 1 Miss Blue 3rd = 4 Not Without Gas 4th = 8 Vinaka Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Incredible Bev | ||
Fri Nov 16 2018 0:37 | 1st = 8 Incredible Bev 2nd = 2 Svetlana Monelli 3rd = 5 Rockabye Demi 4th = 1 Towering Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Joe Man | ||
Fri Nov 16 2018 0:16 | 1st = 8 Joe Man 2nd = 2 Rugged Justice 3rd = 5 Shes A Knockin 4th = 4 Freya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 My Fire Fabio | ||
Tue Oct 16 2018 23:47 | 1st = 2 My Fire Fabio 2nd = 6 Go Gettem Lucky 3rd = 3 Midnight Gas 4th = 1 Reco Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Dainty Brae | ||
Tue Oct 16 2018 23:24 | 1st = 3 Dainty Brae 2nd = 7 Oriental Owen 3rd = 8 Velocity Star 4th = 5 Ripa Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Snazzy Whompo | ||
Tue Oct 16 2018 23:02 | 1st = 1 Snazzy Whompo 2nd = 2 Zipping Milly 3rd = 7 Starlight Joli 4th = 8 Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Phantom Henry | ||
Tue Oct 16 2018 22:59 | 1st = 6 Phantom Henry 2nd = 2 Premier Shamrock 3rd = 4 Oldmate Gretel 4th = 1 Magic Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Tattooed Warrior | ||
Tue Oct 16 2018 22:45 | 1st = 7 Tattooed Warrior 2nd = 6 Silver Keeping 3rd = 9 Mouse Lomar 4th = 4 Combination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Dibaba | ||
Tue Oct 16 2018 22:40 | 1st = 1 Dibaba 2nd = 6 Lady In Command 3rd = 3 Glens Of Tekoa 4th = 2 Win And Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Our Star | ||
Tue Oct 16 2018 22:37 | 1st = 1 Our Star 2nd = 2 Chandon Elixir 3rd = 7 Good People 4th = 4 Tin Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Stockton | ||
Tue Oct 16 2018 22:30 | 1st = 1 Stockton 2nd = 2 Morris Memory 3rd = 8 Obstruction 4th = 6 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 7 Goodman | ||
Tue Oct 16 2018 22:22 | 1st = 7 Goodman 2nd = 8 Lucinda Mac 3rd = 3 Singing The Girl 4th = 2 Shadow Dancing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Wilburn | ||
Tue Oct 16 2018 22:20 | 1st = 6 Wilburn 2nd = 3 Duke Of Burnley 3rd = 5 Zipping Chaser 4th = 2 Mepunga Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Glenferrie Typhoon | ||
Tue Oct 16 2018 22:15 | 1st = 4 Glenferrie Typhoon 2nd = 2 Diamond Geezer 3rd = 6 Ton Tine 4th = 7 Lightning Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Back Street Boy | ||
Tue Oct 16 2018 22:12 | 1st = 6 Back Street Boy 2nd = 1 Ronray Flame 3rd = 8 Innocent Man 4th = 3 Willy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Hammy Time | ||
Tue Oct 16 2018 22:09 | 1st = 2 Hammy Time 2nd = 3 Abimbola 3rd = 5 Hello Im Rongo 4th = 7 Uneducated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Untold Soldier | ||
Tue Oct 16 2018 22:05 | 1st = 8 Untold Soldier 2nd = 2 Zipping Chelse 3rd = 5 Fernandos Boy 4th = 7 Dyna Quota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Wild Dominance | ||
Tue Oct 16 2018 22:02 | 1st = 1 Wild Dominance 2nd = 4 Another Grey 3rd = 2 My Halo 4th = 5 Flo Jo Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 2 Bad Influence | ||
Tue Oct 16 2018 21:57 | 1st = 2 Bad Influence 2nd = 3 Mio Christisimo 3rd = 4 Implode 4th = 5 Our Master George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Poppy Chooky | ||
Tue Oct 16 2018 21:55 | 1st = 3 Poppy Chooky 2nd = 2 Licorice Shot 3rd = 5 Billy Bojangles 4th = 8 Rockin Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Brookton Bomber | ||
Tue Oct 16 2018 21:52 | 1st = 3 Brookton Bomber 2nd = 1 Go Gettem Jingle 3rd = 7 South Alabama 4th = 4 Dandalup Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Our Max Phactor | ||
Tue Oct 16 2018 21:50 | 1st = 5 Our Max Phactor 2nd = 1 Driven 3rd = 4 Oneonthewood 4th = 3 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Hunter Kingsbrae | ||
Tue Oct 16 2018 21:48 | 1st = 1 Hunter Kingsbrae 2nd = 4 Bettys Son 3rd = 2 Chasing Diamonds 4th = 7 Kranky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Lights Of Tanjil | ||
Tue Oct 16 2018 21:45 | 1st = 8 Lights Of Tanjil 2nd = 1 Almapa Gallucci 3rd = 9 Que Allen 4th = 2 Hip Hippy Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Lojay Jones | ||
Tue Oct 16 2018 21:38 | 1st = 5 Lojay Jones 2nd = 8 Isaac Law 3rd = 3 Zipping Burgess 4th = 1 Prince Rakeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Moe Heights | ||
Tue Oct 16 2018 21:35 | 1st = 3 Moe Heights 2nd = 6 Fancy A Beer 3rd = 7 Goat 4th = 1 Intensify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Dandalup Star | ||
Tue Oct 16 2018 21:31 | 1st = 2 Dandalup Star 2nd = 4 Hello Im Chanel 3rd = 6 Hello April 4th = 8 Sunset Moo Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 Caitlyn Clarke | ||
Tue Oct 16 2018 21:30 | 1st = 4 Caitlyn Clarke 2nd = 3 Hezthebigbopper 3rd = 5 She Can Rock 4th = 1 Breakntherules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Inner Wisdom | ||
Tue Oct 16 2018 21:28 | 1st = 1 Inner Wisdom 2nd = 6 Aristotle 3rd = 5 Alpha Iris 4th = 7 Grand Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Appointed | ||
Tue Oct 16 2018 21:25 | 1st = 8 Appointed 2nd = 2 Shady Max 3rd = 6 Dyna Reaver 4th = 1 Macs Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Mista Editorial | ||
Tue Oct 16 2018 21:20 | 1st = 4 Mista Editorial 2nd = 1 Soho Reaper 3rd = 5 Firebrace 4th = 12 Hilo Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Ohmywow | ||
Tue Oct 16 2018 21:18 | 1st = 1 Ohmywow 2nd = 8 Aston Ginger 3rd = 7 Bugatti Reign 4th = 2 Tyson Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Rimba Sambia | ||
Tue Oct 16 2018 21:15 | 1st = 1 Rimba Sambia 2nd = 3 Maywyn Often 3rd = 2 Black Rusky 4th = 4 Waylon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Villafly | ||
Tue Oct 16 2018 21:12 | 1st = 6 Villafly 2nd = 3 Westdale Anne 3rd = 8 Dandalup Toes 4th = 4 Dandalup Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 The Big Cheese | ||
Tue Oct 16 2018 21:10 | 1st = 8 The Big Cheese 2nd = 4 Tallaras Bettor 3rd = 2 Frame Drive 4th = 12 Apollon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Red Coat | ||
Tue Oct 16 2018 21:08 | 1st = 3 Red Coat 2nd = 1 Oh So Fabio 3rd = 6 Blue Max 4th = 2 Kulu Zipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Weeona Raph | ||
Tue Oct 16 2018 21:05 | 1st = 7 Weeona Raph 2nd = 2 Garrido 3rd = 1 Beau Gem 4th = 5 Stirling Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Valentina Brave | ||
Tue Oct 16 2018 21:00 | 1st = 9 Valentina Brave 2nd = 2 Pushinupdaisies 3rd = 1 Kamwood Caesar 4th = 8 Bushi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Bumpo | ||
Tue Oct 16 2018 20:58 | 1st = 6 Bumpo 2nd = 3 Impact Rose 3rd = 1 Kellys Eye 4th = 5 Burst Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Limit Man | ||
Tue Oct 16 2018 20:55 | 1st = 6 Limit Man 2nd = 7 Banjo An Henry 3rd = 8 Breaker Charlie 4th = 3 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Davinci Diamond | ||
Tue Oct 16 2018 20:50 | 1st = 1 Davinci Diamond 2nd = 4 Bolta 3rd = 10 Combat Crusade 4th = 3 Disco Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Peta Gledhill | ||
Tue Oct 16 2018 20:48 | 1st = 2 Peta Gledhill 2nd = 5 Dont Knocka Tom 3rd = 4 Kingsbrae Martha 4th = 7 Sunburnt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Zarbo Hustler | ||
Tue Oct 16 2018 20:45 | 1st = 5 Zarbo Hustler 2nd = 4 Kiomara 3rd = 2 Dobre 4th = 7 Soda Flakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 1 Justarumour | ||
Tue Oct 16 2018 20:40 | 1st = 1 Justarumour 2nd = 5 Corbie Jolt 3rd = 4 Mickey Mcrooney 4th = 3 Pay Me Overs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Eye Rock | ||
Tue Oct 16 2018 20:38 | 1st = 4 Eye Rock 2nd = 8 Hey Duggee 3rd = 9 Master Methane 4th = 6 Makosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Birr | ||
Tue Oct 16 2018 20:35 | 1st = 7 Birr 2nd = 4 Jack Addi 3rd = 6 Belles Hawke 4th = 8 Queen Of Cawdor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 1 Our Sportscaster | ||
Tue Oct 16 2018 20:30 | 1st = 1 Our Sportscaster 2nd = 9 Louis Sedgwick 3rd = 7 Zuberi 4th = 3 Lights And Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 4 Del Rey | ||
Tue Oct 16 2018 20:28 | 1st = 4 Del Rey 2nd = 2 Brandi Alexander 3rd = 8 Kulu Jasper 4th = 1 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Quarter Mile | ||
Tue Oct 16 2018 20:25 | 1st = 8 Quarter Mile 2nd = 6 Johnny Black 3rd = 4 Weeona Pearl 4th = 1 Totally Bullish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Golden State | ||
Tue Oct 16 2018 20:20 | 1st = 9 Golden State 2nd = 2 Innocent Affair 3rd = 10 Flynscotsman 4th = 1 Burning Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Mepunga Reign | ||
Tue Oct 16 2018 20:18 | 1st = 2 Mepunga Reign 2nd = 1 Balkan Dotti 3rd = 5 Diddy Ace 4th = 7 Eikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Fanatic | ||
Tue Oct 16 2018 20:15 | 1st = 8 Fanatic 2nd = 4 Dont Tell Mumma 3rd = 2 Bull Dance 4th = 7 Westmead Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Nickys Logic | ||
Tue Oct 16 2018 20:10 | 1st = 4 Nickys Logic 2nd = 1 Elsie Gem 3rd = 5 Hapenny 4th = 3 Breanna Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 5 Five Of Spades | ||
Tue Oct 16 2018 20:08 | 1st = 5 Five Of Spades 2nd = 1 Cheeky Tunes 3rd = 8 Bewitched Star 4th = 4 Realistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Wheres Lola | ||
Tue Oct 16 2018 20:05 | 1st = 7 Wheres Lola 2nd = 5 Wadelock Mindy 3rd = 1 Dr Annie 4th = 4 Marlows Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 Rapid Run | ||
Tue Oct 16 2018 20:00 | 1st = 7 Rapid Run 2nd = 3 Whats The Catch 3rd = 4 Amelia Holmes 4th = 2 Angus Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Elantris | ||
Tue Oct 16 2018 19:58 | 1st = 6 Elantris 2nd = 3 Double Mack 3rd = 5 Ohara 4th = 1 Blazing Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Nicmac Jett | ||
Tue Oct 16 2018 19:55 | 1st = 1 Nicmac Jett 2nd = 8 El Bazza 3rd = 3 Wheres Doug 4th = 5 Cape De Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Rockmenow | ||
Tue Oct 16 2018 19:50 | 1st = 1 Rockmenow 2nd = 3 Rum Delight 3rd = 4 Highview Sadler 4th = 5 Mon Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Kingsbrae Missy | ||
Tue Oct 16 2018 19:48 | 1st = 2 Kingsbrae Missy 2nd = 7 Gagan Colin 3rd = 5 Flying Ella 4th = 1 Kooringa Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Paisley | ||
Tue Oct 16 2018 19:45 | 1st = 3 Paisley 2nd = 1 Velocity Whisper 3rd = 2 Flywheel Strike 4th = 8 Dr Yanma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 3 Rainbow Sue | ||
Tue Oct 16 2018 19:40 | 1st = 3 Rainbow Sue 2nd = 5 Bailees Girl 3rd = 1 Kates Carrera 4th = 2 Belle Of Brooklyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Hard Left | ||
Tue Oct 16 2018 19:38 | 1st = 8 Hard Left 2nd = 4 Queens Me Mum 3rd = 7 High Balling 4th = 6 Al Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Oh So Rowdy | ||
Tue Oct 16 2018 19:35 | 1st = 1 Oh So Rowdy 2nd = 3 Kalani Willow 3rd = 4 Weetbix Talent 4th = 5 Noosa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Aleppo Murphy | ||
Tue Oct 16 2018 19:30 | 1st = 8 Aleppo Murphy 2nd = 3 Chrisken Kiosk 3rd = 6 Downunder Barkers 4th = 5 Very Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Kingsbrae Biddy | ||
Tue Oct 16 2018 19:28 | 1st = 1 Kingsbrae Biddy 2nd = 4 Kooringa Addison 3rd = 2 Our Cavalier 4th = 6 Indominous Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Dr Shreds | ||
Tue Oct 16 2018 19:25 | 1st = 2 Dr Shreds 2nd = 1 Zipping Jacy 3rd = 5 No Passengers 4th = 8 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Bettor Bling | ||
Tue Oct 16 2018 19:20 | 1st = 3 Bettor Bling 2nd = 2 Life To The Max 3rd = 10 Soho Mercury 4th = 5 Clares Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Despicable Slink | ||
Tue Oct 16 2018 19:18 | 1st = 7 Despicable Slink 2nd = 8 Bolt Lightning 3rd = 9 Ruon Roxon 4th = 3 Time Management |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Sisco Bella | ||
Tue Oct 16 2018 19:15 | 1st = 1 Sisco Bella 2nd = 4 Why Not Cory 3rd = 3 Brake Drum 4th = 8 Saint Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 La Patata | ||
Tue Oct 16 2018 19:10 | 1st = 4 La Patata 2nd = 1 Missinmemate 3rd = 2 Kalvin 4th = 3 Crafty Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Fear Betty | ||
Tue Oct 16 2018 19:08 | 1st = 1 Fear Betty 2nd = 2 Bonny Doon Bob 3rd = 8 Bonny Doon Blaze 4th = 4 Dark Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Lottie Biscotti | ||
Tue Oct 16 2018 19:05 | 1st = 5 Lottie Biscotti 2nd = 7 Banjos Affair 3rd = 2 My Alibi 4th = 3 Cash Or Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 3 Needabacardi | ||
Tue Oct 16 2018 19:00 | 1st = 3 Needabacardi 2nd = 9 Chissy 3rd = 12 Classy Lola 4th = 11 Miranda Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 5 Everything I Do | ||
Tue Oct 16 2018 18:58 | 1st = 5 Everything I Do 2nd = 1 Federal Wozza 3rd = 4 Ebby Raptor 4th = 8 Despicable Sigri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Kraken Witch | ||
Tue Oct 16 2018 18:55 | 1st = 2 Kraken Witch 2nd = 6 Crymelon Phantom 3rd = 7 Chops Malone 4th = 9 Kintamani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Magic Rae Rose | ||
Tue Oct 16 2018 18:52 | 1st = 1 Magic Rae Rose 2nd = 8 Blonde Gift 3rd = 4 Betty Boo Bonus 4th = 7 Nilly Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Red Hot Attitude | ||
Tue Oct 16 2018 18:49 | 1st = 3 Red Hot Attitude 2nd = 7 Cosmic Ollie 3rd = 1 Having Words 4th = 2 Boone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 7 Van Laddie | ||
Tue Oct 16 2018 18:40 | 1st = 7 Van Laddie 2nd = 1 Halfway Holme 3rd = 3 Im The Director 4th = 4 Right On With It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Skylark Brooke | ||
Tue Oct 16 2018 18:37 | 1st = 2 Skylark Brooke 2nd = 5 Lets Win Billy 3rd = 7 Next 4th = 9 Siamese Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 2 Song Of Courage | ||
Tue Oct 16 2018 18:32 | 1st = 2 Song Of Courage 2nd = 1 Artful Jay 3rd = 6 First Prize 4th = 5 Nikita Adele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Miss Vermeer | ||
Tue Oct 16 2018 18:29 | 1st = 7 Miss Vermeer 2nd = 1 Unorganised Kaos 3rd = 4 Shazza Weetbix 4th = 2 Aston Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Big Kenny Bobo | ||
Tue Oct 16 2018 18:24 | 1st = 4 Big Kenny Bobo 2nd = 8 Crainys Wish 3rd = 6 Why Not Archie 4th = 3 Kalgoorlie Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Bergari | ||
Tue Oct 16 2018 18:20 | 1st = 2 Bergari 2nd = 1 Doreas 3rd = 4 Spring Wine 4th = 7 Spring Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 12 Bob Swagger | ||
Tue Oct 16 2018 18:10 | 1st = 12 Bob Swagger 2nd = 1 Royal Lefty 3rd = 3 Justajolt 4th = 11 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Vostok | ||
Tue Oct 16 2018 18:07 | 1st = 1 Vostok 2nd = 7 Sisco Ride 3rd = 5 Zipping Inglis 4th = 6 Rocky Ravioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 7 Franco Totem | ||
Tue Oct 16 2018 18:02 | 1st = 7 Franco Totem 2nd = 1 Goodtime Stride 3rd = 4 Ima Sea Storm 4th = 6 Zac Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Suspicious Lee | ||
Tue Oct 16 2018 17:59 | 1st = 8 Suspicious Lee 2nd = 1 Mask 3rd = 5 Dorset Dasha 4th = 4 Don Quixote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Foxy Be Good | ||
Tue Oct 16 2018 17:55 | 1st = 3 Foxy Be Good 2nd = 5 Precious Sal 3rd = 4 Regal Waz 4th = 1 Rosdue Shaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Lots More Art | ||
Tue Oct 16 2018 17:50 | 1st = 6 Lots More Art 2nd = 5 Lively Hero 3rd = 2 Overlap 4th = 1 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 5 Jar Man | ||
Tue Oct 16 2018 17:42 | 1st = 5 Jar Man 2nd = 3 Gold Odessa 3rd = 8 Why Not Kez 4th = 7 Kodason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Three Toots | ||
Tue Oct 16 2018 17:39 | 1st = 5 Three Toots 2nd = 1 Able 3rd = 7 One Smarty 4th = 9 Riverdale Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 7 Falerina | ||
Tue Oct 16 2018 17:35 | 1st = 7 Falerina 2nd = 5 Dynamic Bid 3rd = 6 Gunnaza 4th = 4 Cyclonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Spring Roy | ||
Tue Oct 16 2018 17:32 | 1st = 3 Spring Roy 2nd = 2 Illawong Cowgirl 3rd = 8 Samurai Pizzacat 4th = 7 Sassy Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 9 Sweet As | ||
Tue Oct 16 2018 17:27 | 1st = 9 Sweet As 2nd = 5 Subtle Delight 3rd = 8 Annika Magic 4th = 6 Outlaw Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Rig Fifty Five | ||
Tue Oct 16 2018 17:24 | 1st = 7 Rig Fifty Five 2nd = 8 Sisco Dun 3rd = 5 Warrion Warrior 4th = 1 Con Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Mema Wibble | ||
Tue Oct 16 2018 17:20 | 1st = 4 Mema Wibble 2nd = 2 Fairytale Ending 3rd = 7 Jack Skywalker 4th = 8 Trail Blazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Gypsy Wild | ||
Tue Oct 16 2018 17:13 | 1st = 2 Gypsy Wild 2nd = 4 Double Spur 3rd = 1 Brother Trevor 4th = 9 Zillie Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Summit Special | ||
Tue Oct 16 2018 17:08 | 1st = 2 Summit Special 2nd = 9 Lanikai 3rd = 3 Ferdinand 4th = 8 Double Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Ample Warning | ||
Tue Oct 16 2018 17:05 | 1st = 7 Ample Warning 2nd = 3 Platelayer 3rd = 8 Kraken Copper 4th = 5 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Rapanui Revival | ||
Tue Oct 16 2018 16:58 | 1st = 6 Rapanui Revival 2nd = 4 My Boy Joey 3rd = 8 Agent Barry 4th = 3 Leeroy Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 8 Semper Fidelis | ||
Tue Oct 16 2018 16:55 | 1st = 8 Semper Fidelis 2nd = 2 Plagiarist 3rd = 6 Ligulate 4th = 1 Kaapfever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Honeys Princess | ||
Tue Oct 16 2018 16:52 | 1st = 7 Honeys Princess 2nd = 1 Cairnlea Rocket 3rd = 3 Nash Tato 4th = 8 Arfa Show Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Adrift | ||
Tue Oct 16 2018 16:47 | 1st = 3 Adrift 2nd = 4 Key Largo 3rd = 7 Paternity Suit 4th = 2 Dapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Kraken Jane Babe | ||
Tue Oct 16 2018 16:44 | 1st = 6 Kraken Jane Babe 2nd = 3 Foxzami Muzza 3rd = 1 Silver Cupcake 4th = 4 Stavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Miami Fernando | ||
Tue Oct 16 2018 16:40 | 1st = 1 Miami Fernando 2nd = 3 Aston Lelani 3rd = 4 Scott A Secret 4th = 5 Take That Banksy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Rapid Effect | ||
Tue Oct 16 2018 16:37 | 1st = 2 Rapid Effect 2nd = 4 Regal Regard 3rd = 6 My Bouquet 4th = 3 Flash Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 My Elusive Dream | ||
Tue Oct 16 2018 16:33 | 1st = 5 My Elusive Dream 2nd = 3 Cracka Stride 3rd = 2 A Passion For Aces 4th = 8 Magic Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Got An Engine | ||
Tue Oct 16 2018 16:27 | 1st = 2 Got An Engine 2nd = 7 Dodge Coupe 3rd = 4 Chucka Khan 4th = 5 Nimble Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Platonic Affair | ||
Tue Oct 16 2018 16:24 | 1st = 6 Platonic Affair 2nd = 1 Goldstar Avalon 3rd = 7 Snickerdoodle 4th = 3 Culvie Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 9 Nordic Lover | ||
Tue Oct 16 2018 16:20 | 1st = 9 Nordic Lover 2nd = 8 Mangione 3rd = 3 Front View 4th = 1 Black Consul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Fernando Bee | ||
Tue Oct 16 2018 16:17 | 1st = 3 Fernando Bee 2nd = 7 One For Mick 3rd = 9 Celtic Fear 4th = 8 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Great Success | ||
Tue Oct 16 2018 16:14 | 1st = 2 Great Success 2nd = 6 Superior Briz 3rd = 7 Elles Toy 4th = 8 Lil Miss Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Alpha Styx | ||
Tue Oct 16 2018 16:12 | 1st = 5 Alpha Styx 2nd = 4 My Mojo 3rd = 2 Oceans Predator 4th = 9 Projectile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Aston Milla | ||
Tue Oct 16 2018 16:09 | 1st = 5 Aston Milla 2nd = 3 Falconetti 3rd = 1 By Your Side 4th = 2 Saluted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Matariki | ||
Tue Oct 16 2018 16:04 | 1st = 2 Matariki 2nd = 8 Know Talent 3rd = 3 Opawa Henry 4th = 1 Goldstar Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Trons Empire | ||
Tue Oct 16 2018 15:59 | 1st = 4 Trons Empire 2nd = 5 Winlock Intent 3rd = 8 Right Said Frank 4th = 6 Slipaway Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Under Worked | ||
Tue Oct 16 2018 15:55 | 1st = 8 Under Worked 2nd = 3 Bridget Blue Chip 3rd = 2 Southern Gnp 4th = 7 Ideal Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Miss Grasscutter | ||
Tue Oct 16 2018 15:52 | 1st = 1 Miss Grasscutter 2nd = 7 Elusive Fancy 3rd = 6 Never Quit 4th = 5 Blue Thunder Bud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 5 Time To Talk | ||
Tue Oct 16 2018 15:48 | 1st = 5 Time To Talk 2nd = 8 Maximum Kobi 3rd = 4 Warpedo 4th = 6 Pure Cool Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Idol Georgie | ||
Tue Oct 16 2018 15:45 | 1st = 6 Idol Georgie 2nd = 2 Ohoka Tess 3rd = 1 Okuku Mistress 4th = 3 Dyna Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Jump In Line | ||
Tue Oct 16 2018 15:44 | 1st = 7 Jump In Line 2nd = 1 Bobby Ray 3rd = 8 Cruising Betty 4th = 4 Barcia Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 2 Galway Girl | ||
Tue Oct 16 2018 15:40 | 1st = 2 Galway Girl 2nd = 6 Collectively 3rd = 3 Tippler 4th = 8 Caprice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Miss Milky Bar | ||
Tue Oct 16 2018 15:37 | 1st = 5 Miss Milky Bar 2nd = 7 Coconut Lass 3rd = 3 Sonic Boom 4th = 2 Wild Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Pay Me Interest | ||
Tue Oct 16 2018 15:33 | 1st = 5 Pay Me Interest 2nd = 10 Heavens Hurricane 3rd = 1 Cc Jones 4th = 7 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 4 Reds Sister Rosie | ||
Tue Oct 16 2018 15:30 | 1st = 4 Reds Sister Rosie 2nd = 1 Hysterics 3rd = 6 Tycoon Kate 4th = 5 Hothands Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Cornali | ||
Tue Oct 16 2018 15:29 | 1st = 1 Cornali 2nd = 4 Nardango 3rd = 6 Goldstar Dodge 4th = 2 Right On Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Riverdale Danger | ||
Tue Oct 16 2018 15:26 | 1st = 2 Riverdale Danger 2nd = 4 Dyna Sarah 3rd = 6 Kimura 4th = 7 My Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Kowhai Monarch | ||
Tue Oct 16 2018 15:20 | 1st = 1 Kowhai Monarch 2nd = 9 Amandas Spur 3rd = 5 Scenic Sky 4th = 6 Trouble Giero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 1 Spring Sniper | ||
Tue Oct 16 2018 15:17 | 1st = 1 Spring Sniper 2nd = 3 Finniss Rise 3rd = 2 Flown Away 4th = 8 Allinga Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Ohoka Carsen | ||
Tue Oct 16 2018 15:13 | 1st = 2 Ohoka Carsen 2nd = 8 Born Quick 3rd = 3 Goldstar Chief 4th = 4 Dig Dig Dig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 10 Buckle Up Azona | ||
Tue Oct 16 2018 15:09 | 1st = 10 Buckle Up Azona 2nd = 7 Buckle Up Izy 3rd = 8 Juddalon 4th = 4 Loco Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 6 Classic Princess | ||
Tue Oct 16 2018 15:05 | 1st = 6 Classic Princess 2nd = 2 Cuban Sizzle 3rd = 1 To Your Health 4th = 3 Lettre Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Aston Seles | ||
Tue Oct 16 2018 15:03 | 1st = 4 Aston Seles 2nd = 1 Octo Flash 3rd = 5 Blackpool Nugget 4th = 7 Murrabit Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 12 Shiranda | ||
Tue Oct 16 2018 15:00 | 1st = 12 Shiranda 2nd = 5 Just Like Serena 3rd = 13 Semaj 4th = 8 Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 Victa Kylie | ||
Tue Oct 16 2018 14:57 | 1st = 8 Victa Kylie 2nd = 7 Top Weight 3rd = 5 Mazs Mitzi 4th = 2 Port Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 9 Cee Ash | ||
Tue Oct 16 2018 14:54 | 1st = 9 Cee Ash 2nd = 5 Homebush Flynn 3rd = 3 Lord Protector 4th = 8 Goldstar Bryton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Valtona | ||
Tue Oct 16 2018 14:53 | 1st = 5 Valtona 2nd = 2 Rafferty Delights 3rd = 3 Havana Moon 4th = 4 Misterriodejaneiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Ashby Storm | ||
Tue Oct 16 2018 14:50 | 1st = 1 Ashby Storm 2nd = 2 Futuristic 3rd = 8 Gotta Know 4th = 7 Burginator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 6 Muskett | ||
Tue Oct 16 2018 14:47 | 1st = 6 Muskett 2nd = 2 Flippin Paw 3rd = 10 Twirler 4th = 7 Da Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Bide Your Time | ||
Tue Oct 16 2018 14:44 | 1st = 2 Bide Your Time 2nd = 3 Eye Am Raven 3rd = 4 Whizzing 4th = 6 Blackpool Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Double Bliss | ||
Tue Oct 16 2018 14:42 | 1st = 3 Double Bliss 2nd = 2 Panania North 3rd = 5 Petes Said So 4th = 4 Show Me The Monet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 5 Spring Spinner | ||
Tue Oct 16 2018 14:39 | 1st = 5 Spring Spinner 2nd = 4 Dyna Lenae 3rd = 6 Megastar Bound 4th = 2 Gemtree Ablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Forehand Raid | ||
Tue Oct 16 2018 14:36 | 1st = 5 Forehand Raid 2nd = 2 Goldstar Auburn 3rd = 6 Call Me Dolly 4th = 1 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 3 Latitude Zero | ||
Tue Oct 16 2018 14:33 | 1st = 3 Latitude Zero 2nd = 2 Mellcat Lass 3rd = 8 Red Muskateer 4th = 6 Bali Blee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 1 Nicco Lad | ||
Tue Oct 16 2018 14:25 | 1st = 1 Nicco Lad 2nd = 4 Cartel 3rd = 5 Quick Finance 4th = 7 Boca Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Major Mint | ||
Tue Oct 16 2018 14:22 | 1st = 1 Major Mint 2nd = 4 Outa Manila 3rd = 2 Thats Pops Boy 4th = 7 Gran Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Goldstar Trooper | ||
Tue Oct 16 2018 14:20 | 1st = 2 Goldstar Trooper 2nd = 1 Little Secret 3rd = 7 Galway Gal 4th = 6 Jinja Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Sixpenny Red | ||
Tue Oct 16 2018 14:17 | 1st = 4 Sixpenny Red 2nd = 7 Ashlee Nitro 3rd = 5 Maywyn Tough 4th = 3 Robinmegood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 8 Shima Breeze | ||
Tue Oct 16 2018 14:14 | 1st = 8 Shima Breeze 2nd = 7 Stack The Aces 3rd = 2 Pyredos Monelli 4th = 4 Aston Hodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Nurragi | ||
Tue Oct 16 2018 14:11 | 1st = 8 Nurragi 2nd = 6 Lucky Loot 3rd = 7 Jacobite Swift 4th = 3 Dyna Sairi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 6 Lucys Locket | ||
Tue Oct 16 2018 14:07 | 1st = 6 Lucys Locket 2nd = 4 Makin Us Paw 3rd = 1 Wynburn Shakes 4th = 3 Falcies Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Torfino Mist | ||
Tue Oct 16 2018 14:03 | 1st = 1 Torfino Mist 2nd = 6 Good Job 3rd = 7 Cyclone Dream 4th = 5 Maori Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Know Threat | ||
Tue Oct 16 2018 14:02 | 1st = 8 Know Threat 2nd = 2 Know Potential 3rd = 6 Opawa Hilary 4th = 1 Goldstar Renee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 13 Maigret | ||
Tue Oct 16 2018 14:00 | 1st = 13 Maigret 2nd = 4 Diva Peron 3rd = 6 Jinda 4th = 12 Alaskan Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Spring Bridge | ||
Tue Oct 16 2018 13:57 | 1st = 2 Spring Bridge 2nd = 6 Wynburn Lucifer 3rd = 1 Miss Sweet Pea 4th = 7 Max Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 4 Winning Light | ||
Tue Oct 16 2018 13:54 | 1st = 4 Winning Light 2nd = 3 Bad Ronnie 3rd = 1 Nats Wish 4th = 8 Pocketful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Shadow Bridge | ||
Tue Oct 16 2018 13:50 | 1st = 3 Shadow Bridge 2nd = 5 Gimme Shelter 3rd = 2 Legion Of Boom 4th = 6 Paris Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Stop Line | ||
Tue Oct 16 2018 13:47 | 1st = 8 Stop Line 2nd = 7 Dan Road 3rd = 1 Dolly Does It 4th = 3 Buckle Up Axon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 High Violet | ||
Tue Oct 16 2018 13:45 | 1st = 4 High Violet 2nd = 3 Bombinate 3rd = 5 Extroverted 4th = 6 Mertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Spirit Walker | ||
Tue Oct 16 2018 13:42 | 1st = 5 Spirit Walker 2nd = 4 Miss Invasion 3rd = 3 My Dad Angus 4th = 2 Honey Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 8 Wynburn Geri | ||
Tue Oct 16 2018 13:39 | 1st = 8 Wynburn Geri 2nd = 4 Spring Bloom 3rd = 1 Silver Timothy 4th = 2 Black Antico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Corleone Queen | ||
Tue Oct 16 2018 13:35 | 1st = 1 Corleone Queen 2nd = 8 Stilton Pirate 3rd = 6 Big Casey 4th = 3 Barbara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 3 Jentico | ||
Tue Oct 16 2018 13:30 | 1st = 3 Jentico 2nd = 4 Lady Solly 3rd = 8 Noteably 4th = 10 Sugar With That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Rion King | ||
Tue Oct 16 2018 13:28 | 1st = 3 Rion King 2nd = 2 White Not Wong 3rd = 5 Verbena 4th = 6 Business Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Buster Emery | ||
Tue Oct 16 2018 13:27 | 1st = 8 Buster Emery 2nd = 7 Silent Boloney 3rd = 5 Fernando Bolt 4th = 4 Yogi Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 1 Tricode Boy | ||
Tue Oct 16 2018 13:21 | 1st = 1 Tricode Boy 2nd = 10 Homebush Boden 3rd = 6 Homebush Fued 4th = 2 Bender Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 4 Reiko Rocketta | ||
Tue Oct 16 2018 13:19 | 1st = 4 Reiko Rocketta 2nd = 6 Shimando 3rd = 1 Max Jake 4th = 2 Trademark Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Roseys Fantasy | ||
Tue Oct 16 2018 13:15 | 1st = 1 Roseys Fantasy 2nd = 2 Scenic Miss 3rd = 7 Sketchy Nick 4th = 5 Flanno Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Distinctive Miss | ||
Tue Oct 16 2018 13:11 | 1st = 1 Distinctive Miss 2nd = 8 Another Cold One 3rd = 5 Dapper Danny 4th = 6 Goldstar Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Jughead Jones | ||
Tue Oct 16 2018 13:08 | 1st = 1 Jughead Jones 2nd = 2 Times A Bonus 3rd = 7 Winklee Sandy 4th = 10 Lenards Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Malaga Molly | ||
Tue Oct 16 2018 13:04 | 1st = 1 Malaga Molly 2nd = 2 Cosmic Ruben 3rd = 3 Ohoka Alex 4th = 4 Odin Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Cawbourne Swade | ||
Tue Oct 16 2018 13:00 | 1st = 5 Cawbourne Swade 2nd = 1 Hold Da Door 3rd = 3 Sketchy Gun 4th = 2 Aeroplane Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Cosmic Blend | ||
Tue Oct 16 2018 12:56 | 1st = 1 Cosmic Blend 2nd = 4 Book Of Luck 3rd = 5 Should Of Listen 4th = 8 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Woodridge | ||
Tue Oct 16 2018 12:52 | 1st = 5 Woodridge 2nd = 6 Lashing Harry 3rd = 4 Duck Troubles 4th = 8 Miss Moggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 7 Its A Joke | ||
Tue Oct 16 2018 12:47 | 1st = 7 Its A Joke 2nd = 3 Ming Ming 3rd = 2 Boston Powers 4th = 8 Magic Jess Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 7 El Jerico | ||
Tue Oct 16 2018 12:43 | 1st = 7 El Jerico 2nd = 8 Allen Yani 3rd = 6 Allen Punter 4th = 3 Phantom Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Kenway | ||
Tue Oct 16 2018 12:39 | 1st = 3 Kenway 2nd = 1 Fascinate Queen 3rd = 7 Claudia Corleone 4th = 6 Swift Christie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 2 Buckle Up Kiona | ||
Tue Oct 16 2018 12:32 | 1st = 2 Buckle Up Kiona 2nd = 1 Buckle Up Ava 3rd = 7 Alarming Betty 4th = 6 Buckle Up Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 5 Mick The Mower | ||
Tue Oct 16 2018 12:27 | 1st = 5 Mick The Mower 2nd = 1 Avalanch City 3rd = 4 Homebush Maycee 4th = 9 Homebush Hundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Stalking Storm | ||
Tue Oct 16 2018 12:19 | 1st = 4 Stalking Storm 2nd = 7 Spring Double 3rd = 3 Wattos Revenge 4th = 8 Gunnadoo Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Sassy Bella | ||
Tue Oct 16 2018 12:16 | 1st = 5 Sassy Bella 2nd = 8 Durama Mystic 3rd = 3 Arthur Martha 4th = 2 Just Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Koko | ||
Tue Oct 16 2018 12:12 | 1st = 8 Koko 2nd = 6 Travellin Song 3rd = 2 Midnight Swim 4th = 1 Bekim Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Opawa Racer | ||
Tue Oct 16 2018 12:08 | 1st = 2 Opawa Racer 2nd = 6 Southern Lights 3rd = 5 Go Belle 4th = 8 Luciastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 Proclaimer | ||
Tue Oct 16 2018 12:04 | 1st = 3 Proclaimer 2nd = 2 Victa Brayden 3rd = 6 Victa Scoby 4th = 5 Tricky Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Acoustic Lee | ||
Tue Oct 16 2018 12:00 | 1st = 2 Acoustic Lee 2nd = 1 Milosti 3rd = 8 Jacobite Beau 4th = 6 Modest Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Bruisers Day | ||
Tue Oct 16 2018 11:50 | 1st = 2 Bruisers Day 2nd = 3 Shoe Fly 3rd = 6 Bashful Buffy 4th = 4 Glass Harpoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 8 Frosty Blaze | ||
Tue Oct 16 2018 11:33 | 1st = 8 Frosty Blaze 2nd = 7 Galifianakis 3rd = 6 Shift The Blame 4th = 2 Valyrian Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Go Brat | ||
Tue Oct 16 2018 11:15 | 1st = 3 Go Brat 2nd = 2 Invincible Sue 3rd = 1 Kia Tere 4th = 7 Archies Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Mulberry Minx | ||
Tue Oct 16 2018 10:57 | 1st = 4 Mulberry Minx 2nd = 5 Puzzle Tin 3rd = 3 Manooka 4th = 1 Cosmic Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Opawa Jumper | ||
Tue Oct 16 2018 10:40 | 1st = 5 Opawa Jumper 2nd = 4 Nozzno Fear 3rd = 8 Black Tori 4th = 1 Opawa Lawsey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Eddie Hemi | ||
Tue Oct 16 2018 10:22 | 1st = 1 Eddie Hemi 2nd = 6 Opawa Sweet 3rd = 4 Opawa Big 4th = 3 Our Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 2 King Kali | ||
Tue Oct 16 2018 10:05 | 1st = 2 King Kali 2nd = 6 Gracie Lee 3rd = 7 Special As 4th = 4 Homebush Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 5 Macalister Tiger | ||
Sun Sep 16 2018 21:35 | 1st = 5 Macalister Tiger 2nd = 2 Fairy Vixen 3rd = 1 Hundred 4th = 6 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 1 Regis Miss | ||
Sun Sep 16 2018 21:20 | 1st = 1 Regis Miss 2nd = 4 Subjective Booma 3rd = 5 Megabound 4th = 7 Superbious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Adonis Rose | ||
Sun Sep 16 2018 21:09 | 1st = 7 Adonis Rose 2nd = 6 Totally Bullish 3rd = 1 Mars Rising 4th = 5 Flash Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 5 El Jays Monet | ||
Sun Sep 16 2018 21:00 | 1st = 5 El Jays Monet 2nd = 1 Monarkmac 3rd = 4 Hez The One 4th = 7 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Slave To Love | ||
Sun Sep 16 2018 20:57 | 1st = 7 Slave To Love 2nd = 2 Midnight Ruby 3rd = 4 Aztec Viper 4th = 3 Boof Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Jesaulenko | ||
Sun Sep 16 2018 20:54 | 1st = 1 Jesaulenko 2nd = 6 Rockin Rico 3rd = 3 Dr Leonardo 4th = 8 Dr Darkrai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 10 - 8 Instantaneous | ||
Sun Sep 16 2018 20:51 | 1st = 8 Instantaneous 2nd = 4 Candy Paint 3rd = 6 Dana Gem 4th = 1 Dare Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Amarda | ||
Sun Sep 16 2018 20:42 | 1st = 2 Amarda 2nd = 6 Serendipity Man 3rd = 3 Phoebe Mcbain 4th = 8 Lupe Fiasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 9 Colorado | ||
Sun Sep 16 2018 20:39 | 1st = 9 Colorado 2nd = 6 Saetta 3rd = 8 Blue Tornado 4th = 1 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 3 All Over The Stars | ||
Sun Sep 16 2018 20:34 | 1st = 3 All Over The Stars 2nd = 5 Redason 3rd = 2 Charlottescrown 4th = 1 Trumps Golden Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 9 - 2 Aircapt Lady | ||
Sun Sep 16 2018 20:25 | 1st = 2 Aircapt Lady 2nd = 3 Proud Phoenix 3rd = 1 Chatta Poochie 4th = 4 Halle Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 City Limit Sign | ||
Sun Sep 16 2018 20:22 | 1st = 5 City Limit Sign 2nd = 7 Tiffin 3rd = 2 Loceryl 4th = 6 Crimson Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Ocean View | ||
Sun Sep 16 2018 20:13 | 1st = 2 Ocean View 2nd = 3 Our Delta Rose 3rd = 4 Docs Reward 4th = 10 Wadelock Mindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 8 - 5 Cheveys Magic | ||
Sun Sep 16 2018 20:07 | 1st = 5 Cheveys Magic 2nd = 7 Hippo Clan 3rd = 2 Extreme Chance 4th = 4 Als Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Blue Striker | ||
Sun Sep 16 2018 20:03 | 1st = 6 Blue Striker 2nd = 5 Degani 3rd = 4 Miriam 4th = 8 Big Flood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Octane Sadie | ||
Sun Sep 16 2018 20:00 | 1st = 1 Octane Sadie 2nd = 2 Litt Up 3rd = 5 Destini Laredo 4th = 3 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Firefly Nuts | ||
Sun Sep 16 2018 19:57 | 1st = 3 Firefly Nuts 2nd = 8 Lyka Skywalker 3rd = 4 Cavernando 4th = 7 Paddys Cripp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Twenty Two Karat | ||
Sun Sep 16 2018 19:52 | 1st = 4 Twenty Two Karat 2nd = 6 Bettor Go Go 3rd = 5 Miss Superbia 4th = 8 Our Boy Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 7 - 8 Bogan Way | ||
Sun Sep 16 2018 19:49 | 1st = 8 Bogan Way 2nd = 2 Nangar Jack 3rd = 1 Wild Josh 4th = 4 Zipping Clive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Richies Vibe | ||
Sun Sep 16 2018 19:39 | 1st = 2 Richies Vibe 2nd = 8 John Bob Tyson 3rd = 3 Nitro Kist 4th = 4 Oshkosh Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Tito Mojito | ||
Sun Sep 16 2018 19:36 | 1st = 8 Tito Mojito 2nd = 3 Beau Gem 3rd = 1 Bumble Bee Bolto 4th = 6 Perrie Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 6 - 2 Spring Jazz | ||
Sun Sep 16 2018 19:28 | 1st = 2 Spring Jazz 2nd = 8 Smith 3rd = 1 Bogan Bomber 4th = 6 My Bro Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Rippin Sam | ||
Sun Sep 16 2018 19:25 | 1st = 1 Rippin Sam 2nd = 5 Barcali 3rd = 3 Billys Bake 4th = 6 Rockstar Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 10 Splish Splashin | ||
Sun Sep 16 2018 19:22 | 1st = 10 Splish Splashin 2nd = 8 My Boy Tyler 3rd = 1 Leachwood Lass 4th = 2 Little Vossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 5 Gems | ||
Sun Sep 16 2018 19:17 | 1st = 5 Gems 2nd = 4 Miss Atomic Betty 3rd = 2 Lake Eyre 4th = 7 Good Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Mega Mckayla | ||
Sun Sep 16 2018 19:14 | 1st = 8 Mega Mckayla 2nd = 1 Sapphire Power 3rd = 7 Owlette 4th = 3 Wheres Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 5 - 7 Champion Model | ||
Sun Sep 16 2018 19:07 | 1st = 7 Champion Model 2nd = 2 Club Double 3rd = 8 Zipping Mack 4th = 1 Trip Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Greysynd Alpha | ||
Sun Sep 16 2018 19:04 | 1st = 1 Greysynd Alpha 2nd = 7 Dazzling Diva 3rd = 2 Aston Amo 4th = 4 Precious Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Jetson Princess | ||
Sun Sep 16 2018 18:59 | 1st = 4 Jetson Princess 2nd = 6 Velocity Anifrid 3rd = 2 Select Teeman 4th = 7 Jokare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 10 Excellent Jerry | ||
Sun Sep 16 2018 18:55 | 1st = 10 Excellent Jerry 2nd = 1 Galveston Bay 3rd = 5 Nobel Suspect 4th = 6 Illmatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 4 - 2 Tilly Rockin | ||
Sun Sep 16 2018 18:52 | 1st = 2 Tilly Rockin 2nd = 1 Caesar Rev 3rd = 7 Glendale Zeus 4th = 5 Mister Stabler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Emerley Storm | ||
Sun Sep 16 2018 18:49 | 1st = 6 Emerley Storm 2nd = 7 St Regis 3rd = 5 Fabraoak 4th = 3 Another Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Poke The Bear | ||
Sun Sep 16 2018 18:46 | 1st = 2 Poke The Bear 2nd = 4 Dyna Patty 3rd = 3 Orson Allen 4th = 5 Maurice Minor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 9 Long Ago | ||
Sun Sep 16 2018 18:42 | 1st = 9 Long Ago 2nd = 1 Goggo Gee Gee 3rd = 11 Mavis Merle 4th = 6 Stylish Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Cross Threaded | ||
Sun Sep 16 2018 18:39 | 1st = 1 Cross Threaded 2nd = 2 Superior Indi 3rd = 8 Almani Jet 4th = 7 Wears Woodleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 3 - 7 Mallee Queen | ||
Sun Sep 16 2018 18:32 | 1st = 7 Mallee Queen 2nd = 2 Turbo Blaze 3rd = 3 Dana Phantom 4th = 1 Buckeye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 End Of Innocence | ||
Sun Sep 16 2018 18:29 | 1st = 3 End Of Innocence 2nd = 2 Megalomaniac 3rd = 7 Always Talkin 4th = 4 Baudelaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 5 Decoy Noxious | ||
Sun Sep 16 2018 18:25 | 1st = 5 Decoy Noxious 2nd = 2 Inject The Venom 3rd = 1 Rojo Calor 4th = 8 Spiritual Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Big Boss Bree | ||
Sun Sep 16 2018 18:22 | 1st = 2 Big Boss Bree 2nd = 4 Macs Road 3rd = 7 Zipping Kiera 4th = 6 Professor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 8 Adele Said | ||
Sun Sep 16 2018 18:17 | 1st = 8 Adele Said 2nd = 9 Mon Poppy Polly 3rd = 2 Harshali 4th = 12 Gipsy Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 2 - 4 She Can Move | ||
Sun Sep 16 2018 18:15 | 1st = 4 She Can Move 2nd = 3 Magic Blaze 3rd = 7 Indigo Summer 4th = 2 Master May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Tornado Tears | ||
Sun Sep 16 2018 18:12 | 1st = 1 Tornado Tears 2nd = 8 Ella Enchanted 3rd = 2 Benali 4th = 7 Neo Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Hayride Rohan | ||
Sun Sep 16 2018 18:09 | 1st = 2 Hayride Rohan 2nd = 4 Isla Maye 3rd = 3 Royal Spectrum 4th = 1 Santano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Grande Fratello | ||
Sun Sep 16 2018 18:02 | 1st = 1 Grande Fratello 2nd = 6 Zipping Josette 3rd = 4 Yuken Pay Me 4th = 8 Dreamliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 1 - 1 Gypsys Magic | ||
Sun Sep 16 2018 17:59 | 1st = 1 Gypsys Magic 2nd = 4 Lost At Night 3rd = 7 Robert Victor 4th = 2 Dana Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 6 Bevel | ||
Sun Sep 16 2018 17:55 | 1st = 6 Bevel 2nd = 2 Hillbert 3rd = 3 Paradise Square 4th = 5 Aluminize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Arizona Mcbain | ||
Sun Sep 16 2018 17:52 | 1st = 1 Arizona Mcbain 2nd = 3 Flying Luna 3rd = 8 Penny Change 4th = 7 Rhynstone Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Magic Code | ||
Sun Sep 16 2018 17:49 | 1st = 2 Magic Code 2nd = 8 Key Factor 3rd = 1 Nanny Who 4th = 7 Tejays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 4 Pushkin | ||
Sun Sep 16 2018 17:42 | 1st = 4 Pushkin 2nd = 6 Couta Rocks 3rd = 1 Our Percius 4th = 11 Laredo Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Hasten Slowly | ||
Sun Sep 16 2018 17:39 | 1st = 1 Hasten Slowly 2nd = 3 Slingshot Whippa 3rd = 4 Barooga Brett 4th = 2 Dr Mino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 9 Im Lonely | ||
Sun Sep 16 2018 17:30 | 1st = 9 Im Lonely 2nd = 5 Colonel Joy 3rd = 2 Hosier Lane 4th = 10 Some Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 9 - 3 Shadow Flight | ||
Sun Sep 16 2018 17:27 | 1st = 3 Shadow Flight 2nd = 4 Blinkin Fast 3rd = 9 Podium Bound 4th = 6 Not For Export |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Nans Magic | ||
Sun Sep 16 2018 17:24 | 1st = 2 Nans Magic 2nd = 8 Shesa Dratta 3rd = 5 Annie Said 4th = 1 You Telam Anfy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 2 Oradales Image | ||
Sun Sep 16 2018 17:20 | 1st = 2 Oradales Image 2nd = 10 Smarty 3rd = 5 King For Life 4th = 9 Frosty Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 8 - 1 Atomic Lokade | ||
Sun Sep 16 2018 17:15 | 1st = 1 Atomic Lokade 2nd = 6 Our Prospect 3rd = 9 Naughty Rabbit 4th = 2 Exalted Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 1 Fionnlagh | ||
Sun Sep 16 2018 17:12 | 1st = 1 Fionnlagh 2nd = 3 Mister Spinks 3rd = 13 Gossiaux 4th = 10 Ask Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 9 Alta Surreal | ||
Sun Sep 16 2018 17:08 | 1st = 9 Alta Surreal 2nd = 3 Albayzin 3rd = 10 Streetside Classic 4th = 4 Big Bang Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 1 Caliera Gem | ||
Sun Sep 16 2018 17:05 | 1st = 1 Caliera Gem 2nd = 2 Shangato 3rd = 3 Teds Dream 4th = 12 Natural Predator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Sigarla | ||
Sun Sep 16 2018 17:04 | 1st = 5 Sigarla 2nd = 7 Santa Claws 3rd = 4 Sandler 4th = 3 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 10 Danny Elle | ||
Sun Sep 16 2018 16:59 | 1st = 10 Danny Elle 2nd = 8 Aldebaran Kingsman 3rd = 5 The Debater 4th = 4 Allens Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 10 - 11 Superhard | ||
Sun Sep 16 2018 16:55 | 1st = 11 Superhard 2nd = 7 Sirius Suspect 3rd = 5 Plutocracy 4th = 9 Bad Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 4 Miss Rodriguez | ||
Sun Sep 16 2018 16:54 | 1st = 4 Miss Rodriguez 2nd = 2 Glenferrie Crest 3rd = 1 Hey Suzie 4th = 3 Hey Porsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 4 Disturbance | ||
Sun Sep 16 2018 16:52 | 1st = 4 Disturbance 2nd = 3 A Magic Zariz 3rd = 9 Marquee 4th = 8 Distinctive Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Lets Go Fabio | ||
Sun Sep 16 2018 16:48 | 1st = 1 Lets Go Fabio 2nd = 4 Spritely Bill 3rd = 3 Dark Taboo 4th = 2 Kim Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 2 Another Demon | ||
Sun Sep 16 2018 16:44 | 1st = 2 Another Demon 2nd = 1 Bos Taurus 3rd = 6 Foxy Royale 4th = 5 Palma Merenti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 7 - 2 Dance Of Heroes | ||
Sun Sep 16 2018 16:40 | 1st = 2 Dance Of Heroes 2nd = 4 Fantastic Magic 3rd = 5 Spiritof Endeavour 4th = 7 Tommy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Captain Leo | ||
Sun Sep 16 2018 16:37 | 1st = 2 Captain Leo 2nd = 4 District 3rd = 7 Noor Dropper 4th = 3 Seq The Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 6 Im Barney Rubble | ||
Sun Sep 16 2018 16:33 | 1st = 6 Im Barney Rubble 2nd = 4 Fortino 3rd = 1 Rocknrollhighlight 4th = 3 Poker Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 4 Sepae | ||
Sun Sep 16 2018 16:30 | 1st = 4 Sepae 2nd = 6 Imperial Eagle 3rd = 1 Patriot 4th = 10 Waruna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 8 Holbien | ||
Sun Sep 16 2018 16:25 | 1st = 8 Holbien 2nd = 2 Spider 3rd = 4 Mr Gustavo 4th = 11 Barbeque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 3 Rockn And Rolln | ||
Sun Sep 16 2018 16:24 | 1st = 3 Rockn And Rolln 2nd = 2 Lorenzo Shannon 3rd = 8 Double Standards 4th = 9 Dot Ayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Mustang Tully | ||
Sun Sep 16 2018 16:22 | 1st = 8 Mustang Tully 2nd = 5 Data Base 3rd = 7 Ebony Sands 4th = 1 Fabulous Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 5 Franco | ||
Sun Sep 16 2018 16:18 | 1st = 5 Franco 2nd = 1 The Real Affair 3rd = 8 Peter Perfect 4th = 9 Bernice Okane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 1 Austin | ||
Sun Sep 16 2018 16:15 | 1st = 1 Austin 2nd = 6 Spinning Dawn 3rd = 8 Zaphod 4th = 7 Track Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 6 - 5 Big Boy Blev | ||
Sun Sep 16 2018 16:10 | 1st = 5 Big Boy Blev 2nd = 1 Umaluka 3rd = 3 Anuradha 4th = 8 Im Bulletproof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 3 Balestrand | ||
Sun Sep 16 2018 16:07 | 1st = 3 Balestrand 2nd = 1 Kyogle Son 3rd = 5 Gee Gee Sun Valley 4th = 2 Ariconte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Shadow Court | ||
Sun Sep 16 2018 16:06 | 1st = 5 Shadow Court 2nd = 3 Follow The Duk 3rd = 1 Ramblin Rose 4th = 6 Hay William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 4 Mervyn | ||
Sun Sep 16 2018 16:03 | 1st = 4 Mervyn 2nd = 3 Senorita Bonita 3rd = 1 Happy Harry 4th = 2 Tenterden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Dreamscope | ||
Sun Sep 16 2018 15:59 | 1st = 1 Dreamscope 2nd = 2 Stormy Grey 3rd = 3 Splitz 4th = 7 Massive Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 9 Laughing Heir | ||
Sun Sep 16 2018 15:55 | 1st = 9 Laughing Heir 2nd = 4 Satori 3rd = 8 Downhearted 4th = 5 Spunlago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 1 Spanish Lustre | ||
Sun Sep 16 2018 15:53 | 1st = 1 Spanish Lustre 2nd = 9 Flinders Lane 3rd = 4 Digger Shed 4th = 2 Begging Me Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 Stoddart | ||
Sun Sep 16 2018 15:50 | 1st = 6 Stoddart 2nd = 1 Akamin 3rd = 4 Golden Comet 4th = 9 On My Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Mr See Us | ||
Sun Sep 16 2018 15:47 | 1st = 8 Mr See Us 2nd = 7 Destini Comet 3rd = 2 Pavlova Cloud 4th = 5 Flying Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 9 Lets Hope His Good | ||
Sun Sep 16 2018 15:43 | 1st = 9 Lets Hope His Good 2nd = 7 Implode 3rd = 1 Machli 4th = 10 Chiasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Ramified | ||
Sun Sep 16 2018 15:42 | 1st = 3 Ramified 2nd = 8 Bazs Moment 3rd = 1 Banjo Lass 4th = 6 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 13 Eyesaw | ||
Sun Sep 16 2018 15:40 | 1st = 13 Eyesaw 2nd = 1 Super Chase 3rd = 5 Ave 4th = 11 Drummed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 5 - 5 Angels Wish | ||
Sun Sep 16 2018 15:35 | 1st = 5 Angels Wish 2nd = 10 Spirited Match 3rd = 1 Blonde Missile 4th = 7 Tilbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 2 Life Of Waldo | ||
Sun Sep 16 2018 15:32 | 1st = 2 Life Of Waldo 2nd = 4 Flash Missile 3rd = 6 Leconte 4th = 7 Really Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Sweet Kaos | ||
Sun Sep 16 2018 15:29 | 1st = 3 Sweet Kaos 2nd = 5 Man Up Mate 3rd = 4 Apache Villa 4th = 9 Aidans Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 On A High | ||
Sun Sep 16 2018 15:24 | 1st = 2 On A High 2nd = 3 Bernies Tiger 3rd = 4 Red Monkey 4th = 6 The Showman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 14 Real Success | ||
Sun Sep 16 2018 15:20 | 1st = 14 Real Success 2nd = 2 Boss Coni 3rd = 12 Our Chiquilla 4th = 15 Canadienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 9 Night Captain | ||
Sun Sep 16 2018 15:18 | 1st = 9 Night Captain 2nd = 10 Capellani 3rd = 3 Medaglia Veloce 4th = 6 The Casino Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 7 Cryers Jed | ||
Sun Sep 16 2018 15:17 | 1st = 7 Cryers Jed 2nd = 2 Wise Stella 3rd = 8 My Mandara 4th = 3 Brinza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 1 Eye Carly | ||
Sun Sep 16 2018 15:13 | 1st = 1 Eye Carly 2nd = 2 Miss Elly May 3rd = 6 Keeping It Real 4th = 8 Camelot Speedstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 5 Zoffanys Lad | ||
Sun Sep 16 2018 15:10 | 1st = 5 Zoffanys Lad 2nd = 9 Counterfeited 3rd = 2 Arrogant Boy 4th = 6 Could I Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Mr Craig Us | ||
Sun Sep 16 2018 15:07 | 1st = 6 Mr Craig Us 2nd = 1 Oracle Kate 3rd = 5 Charlies Barbun 4th = 4 Nikolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Village Skipper | ||
Sun Sep 16 2018 15:03 | 1st = 7 Village Skipper 2nd = 6 Amelia Holmes 3rd = 5 Stuart 4th = 4 Timmys Reject |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 1 Joeys Destiny | ||
Sun Sep 16 2018 15:00 | 1st = 1 Joeys Destiny 2nd = 8 Any Blinkin Day 3rd = 2 Kenny Succeed 4th = 6 Johnny Roo Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Theos Thunder | ||
Sun Sep 16 2018 14:56 | 1st = 2 Theos Thunder 2nd = 4 Blazing Moment 3rd = 5 Swift Limes 4th = 1 Ben Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 4 - 1 Owl On The Prowl | ||
Sun Sep 16 2018 14:55 | 1st = 1 Owl On The Prowl 2nd = 3 Archway To Heaven 3rd = 9 Tamara Marie 4th = 6 Sheanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 1 Al Cosmic Gift | ||
Sun Sep 16 2018 14:52 | 1st = 1 Al Cosmic Gift 2nd = 6 Gee Gee Rich Ruby 3rd = 2 Gasnier 4th = 5 Husson Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Sox The Fox | ||
Sun Sep 16 2018 14:51 | 1st = 3 Sox The Fox 2nd = 4 Penumbra 3rd = 6 Tejays Pride 4th = 1 Sunburnt Swampy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 1 Ottavio | ||
Sun Sep 16 2018 14:48 | 1st = 1 Ottavio 2nd = 5 Icebomb 3rd = 11 Milly Moo 4th = 8 Siren Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Starcaster | ||
Sun Sep 16 2018 14:44 | 1st = 2 Starcaster 2nd = 12 Cupids Affair 3rd = 3 Tonys Decree 4th = 8 Droplet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 2 Famous Cookie | ||
Sun Sep 16 2018 14:42 | 1st = 2 Famous Cookie 2nd = 7 Lara Bay 3rd = 5 Soldtoyoulady 4th = 1 Crazy In Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 Arohata | ||
Sun Sep 16 2018 14:40 | 1st = 8 Arohata 2nd = 2 Penthouse Playboy 3rd = 4 Not An Ambiturner 4th = 6 Imperial Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Over Indulgence | ||
Sun Sep 16 2018 14:39 | 1st = 3 Over Indulgence 2nd = 4 Yooldome 3rd = 7 Sue Zooki 4th = 6 Ramblin On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 5 Dream A Lot | ||
Sun Sep 16 2018 14:35 | 1st = 5 Dream A Lot 2nd = 1 Gus Lightning 3rd = 9 Bellastar 4th = 7 Tears He Cried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Dusty Pearl | ||
Sun Sep 16 2018 14:32 | 1st = 5 Dusty Pearl 2nd = 3 Ryben Bill 3rd = 1 Baurna Sal 4th = 4 Azumi Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 10 Mr Midnight | ||
Sun Sep 16 2018 14:30 | 1st = 10 Mr Midnight 2nd = 6 Nancys Boy 3rd = 4 Mysistersastar 4th = 12 Quite Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 4 Magnum Rose | ||
Sun Sep 16 2018 14:28 | 1st = 4 Magnum Rose 2nd = 8 The Cobblers Piece 3rd = 7 Bushi 4th = 3 Tiseh Lucky Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Yo Yo Lass | ||
Sun Sep 16 2018 14:27 | 1st = 8 Yo Yo Lass 2nd = 1 Senor Dylan 3rd = 6 Wazza Said 4th = 3 Emulating Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 2 Song And A Prayer | ||
Sun Sep 16 2018 14:25 | 1st = 2 Song And A Prayer 2nd = 7 The Flying Scot 3rd = 10 Fleur De Force 4th = 12 Hammoon Ballad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 9 Waerenga Star | ||
Sun Sep 16 2018 14:22 | 1st = 9 Waerenga Star 2nd = 3 Token Jasper 3rd = 1 Subzero Princess 4th = 8 Scott The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 3 - 3 Lord Greyson | ||
Sun Sep 16 2018 14:20 | 1st = 3 Lord Greyson 2nd = 6 Spudsta 3rd = 10 Poetic Diva 4th = 2 Double Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Clarence Clocka | ||
Sun Sep 16 2018 14:18 | 1st = 8 Clarence Clocka 2nd = 2 Our Aqua Blue 3rd = 6 Bombora Comet 4th = 3 Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 4 Scouting Around | ||
Sun Sep 16 2018 14:17 | 1st = 4 Scouting Around 2nd = 3 Braccenby 3rd = 5 Beautiful Boy 4th = 2 Magwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Paraphernalia | ||
Sun Sep 16 2018 14:15 | 1st = 3 Paraphernalia 2nd = 8 Noosa Parade 3rd = 5 Aeroplane Mo 4th = 1 Haddi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 9 Easy Mlady | ||
Sun Sep 16 2018 14:13 | 1st = 9 Easy Mlady 2nd = 8 Red Jakkal 3rd = 7 Duck Road 4th = 4 Honora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Regal Regard | ||
Sun Sep 16 2018 14:12 | 1st = 5 Regal Regard 2nd = 7 Stewys Magic 3rd = 1 Devil Fish 4th = 2 Elite Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 5 I Am The Warrior | ||
Sun Sep 16 2018 14:09 | 1st = 5 I Am The Warrior 2nd = 2 Boiling 3rd = 1 Shuda Known Better 4th = 6 Alpenglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 9 Flash In Sam | ||
Sun Sep 16 2018 14:07 | 1st = 9 Flash In Sam 2nd = 3 Temora Reactor 3rd = 7 Tulhurst Terror 4th = 1 The Warp Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 One More Try | ||
Sun Sep 16 2018 14:05 | 1st = 2 One More Try 2nd = 11 Radiant Rouge 3rd = 10 Lady Makfi 4th = 6 Christie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Pinny Mack | ||
Sun Sep 16 2018 14:04 | 1st = 2 Pinny Mack 2nd = 8 Ridin Shotgun 3rd = 1 Very Choosy 4th = 3 Kiwi Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 12 Boom Queen | ||
Sun Sep 16 2018 14:00 | 1st = 12 Boom Queen 2nd = 10 Veganza 3rd = 13 Macal 4th = 6 Cerca Trova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Mallard | ||
Sun Sep 16 2018 13:57 | 1st = 7 Mallard 2nd = 2 Dorans Grove 3rd = 1 Dargo Dasher 4th = 5 Scrumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 10 Gorilla Playboy | ||
Sun Sep 16 2018 13:55 | 1st = 10 Gorilla Playboy 2nd = 6 Missie Castleton 3rd = 1 Momentous 4th = 9 Red Hot Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Dark Secret | ||
Sun Sep 16 2018 13:53 | 1st = 4 Dark Secret 2nd = 6 Clarkes Hill 3rd = 7 Girls Go First 4th = 5 Express Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Azumi Spice | ||
Sun Sep 16 2018 13:52 | 1st = 4 Azumi Spice 2nd = 6 Cilla Brown 3rd = 7 Azumi Ryder 4th = 5 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 13 Supreme Attraction | ||
Sun Sep 16 2018 13:50 | 1st = 13 Supreme Attraction 2nd = 2 The Rouseabout 3rd = 17 Stomp 4th = 10 Winterconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Jinja Might | ||
Sun Sep 16 2018 13:47 | 1st = 5 Jinja Might 2nd = 2 Beltom 3rd = 3 Jinja Twist 4th = 7 Secret Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 2 - 1 Bundle O Diamonds | ||
Sun Sep 16 2018 13:45 | 1st = 1 Bundle O Diamonds 2nd = 2 Faith In Grace 3rd = 10 Sizzling Affair 4th = 9 Island Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 1 Balearic | ||
Sun Sep 16 2018 13:42 | 1st = 1 Balearic 2nd = 5 Emsgem 3rd = 6 Ramaadi Bullet 4th = 2 The Auditor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 10 Superior Martini | ||
Sun Sep 16 2018 13:42 | 1st = 10 Superior Martini 2nd = 1 Dyna Winter 3rd = 2 Big Sam Marjen 4th = 7 Why Not Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 8 Blazing Opal | ||
Sun Sep 16 2018 13:38 | 1st = 8 Blazing Opal 2nd = 1 Finn 3rd = 5 Wagner 4th = 3 Aongatete Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Addisons Way | ||
Sun Sep 16 2018 13:37 | 1st = 7 Addisons Way 2nd = 8 Our Bro Pedro 3rd = 6 Big Lebowski 4th = 5 Seabrook Noisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 9 Bosss Boy | ||
Sun Sep 16 2018 13:34 | 1st = 9 Bosss Boy 2nd = 5 Razzy 3rd = 8 Yazzi Jean 4th = 10 Stash The Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 2 On That Day | ||
Sun Sep 16 2018 13:32 | 1st = 2 On That Day 2nd = 4 Dont Tell Dorothy 3rd = 1 Perfect Buddy 4th = 5 Best Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 8 Saibye | ||
Sun Sep 16 2018 13:30 | 1st = 8 Saibye 2nd = 5 Modernistic 3rd = 14 The Banana Stand 4th = 12 Pelonomena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Nangar Dream | ||
Sun Sep 16 2018 13:29 | 1st = 3 Nangar Dream 2nd = 9 Amazing Contact 3rd = 1 Raging Demon 4th = 6 Bushmans Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 8 Karlu Dreaming | ||
Sun Sep 16 2018 13:25 | 1st = 8 Karlu Dreaming 2nd = 5 Helsun 3rd = 2 Superbank 4th = 11 Soul Testa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Bugs Boloney | ||
Sun Sep 16 2018 13:22 | 1st = 8 Bugs Boloney 2nd = 6 Tarrees Ruslie 3rd = 4 Xan Mai 4th = 3 Miss Legality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 1 Airpark Flyer | ||
Sun Sep 16 2018 13:20 | 1st = 1 Airpark Flyer 2nd = 6 Shadow Minister 3rd = 2 Nearis Green 4th = 9 Boomer Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Cresco Park | ||
Sun Sep 16 2018 13:18 | 1st = 4 Cresco Park 2nd = 8 Benders Gift 3rd = 2 Masake 4th = 7 Fast Is Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Destini Montana | ||
Sun Sep 16 2018 13:16 | 1st = 1 Destini Montana 2nd = 8 Vectis Campinae 3rd = 7 Tuscan Flex 4th = 6 Zipping Hondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 12 Sea Lady | ||
Sun Sep 16 2018 13:15 | 1st = 12 Sea Lady 2nd = 9 Sons Of Bourke 3rd = 7 Get To The Chopper 4th = 10 Bay Of Modena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 2 Its A Stroll | ||
Sun Sep 16 2018 13:12 | 1st = 2 Its A Stroll 2nd = 6 Jetsun Stampede 3rd = 3 My Red Hero 4th = 8 Granny Magnet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Halidon Race 1 - 7 Kemalpasa | ||
Sun Sep 16 2018 13:10 | 1st = 7 Kemalpasa 2nd = 6 Its Magic 3rd = 1 Daskulya 4th = 3 Philton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 3 Exclusive Saturday | ||
Sun Sep 16 2018 13:07 | 1st = 3 Exclusive Saturday 2nd = 5 Georges Gambol 3rd = 4 Gee Gee Pureblonde 4th = 2 Khatun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Leica Cali King | ||
Sun Sep 16 2018 13:04 | 1st = 2 Leica Cali King 2nd = 4 Crook Me Kindly 3rd = 6 Alberto 4th = 3 Demand A Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 4 Look Out | ||
Sun Sep 16 2018 13:03 | 1st = 4 Look Out 2nd = 2 Storming The Tower 3rd = 5 Master Poet 4th = 3 The Huntsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Just Favulous | ||
Sun Sep 16 2018 12:59 | 1st = 1 Just Favulous 2nd = 6 Say I Cee You 3rd = 2 Welcome Nugget 4th = 7 Top Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Lektra Brandy | ||
Sun Sep 16 2018 12:58 | 1st = 5 Lektra Brandy 2nd = 8 Another Scenario 3rd = 1 Allen Unther 4th = 2 Kalani Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 1 Do The Hippy | ||
Sun Sep 16 2018 12:55 | 1st = 1 Do The Hippy 2nd = 10 No Drama Darci 3rd = 6 Cantforgetyou 4th = 8 Blazing Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 1 Salvarotti | ||
Sun Sep 16 2018 12:53 | 1st = 1 Salvarotti 2nd = 6 Bigtime Donny 3rd = 3 Snoopys Bro 4th = 5 Jin Jin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 4 Fuji Fury | ||
Sun Sep 16 2018 12:50 | 1st = 4 Fuji Fury 2nd = 8 Pinnacle Power 3rd = 6 Harry And The Duke 4th = 1 Proud Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Weeona Dino | ||
Sun Sep 16 2018 12:47 | 1st = 1 Weeona Dino 2nd = 2 Hodges Lane 3rd = 8 Dr Yanma 4th = 7 Dyna Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 7 Bacardi Carta | ||
Sun Sep 16 2018 12:43 | 1st = 7 Bacardi Carta 2nd = 5 Pretty Little Lucy 3rd = 6 Antiope 4th = 4 Ballan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 18 Copperhead Rose | ||
Sun Sep 16 2018 12:42 | 1st = 18 Copperhead Rose 2nd = 2 Itsthefinalcountdown 3rd = 6 Beau Vista 4th = 4 Myboylolliepop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 1 Court In Camera | ||
Sun Sep 16 2018 12:40 | 1st = 1 Court In Camera 2nd = 2 Alpine Royal 3rd = 10 The Black Widow 4th = 12 Supreme Confidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Slippers Belle | ||
Sun Sep 16 2018 12:37 | 1st = 8 Slippers Belle 2nd = 7 Kraken Jane Babe 3rd = 4 Unique Edition 4th = 1 Gotta Wobble Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Bigtime Welldone | ||
Sun Sep 16 2018 12:34 | 1st = 8 Bigtime Welldone 2nd = 5 Opawa Velocette 3rd = 3 Talkabout Ziggy 4th = 2 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Jet Blaster | ||
Sun Sep 16 2018 12:31 | 1st = 6 Jet Blaster 2nd = 3 Lucky Millie 3rd = 1 Prince Mikado 4th = 8 Like A Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 9 Wharfies Boy | ||
Sun Sep 16 2018 12:30 | 1st = 9 Wharfies Boy 2nd = 1 Chloes King 3rd = 3 Pincent Van Gogh 4th = 8 The Rockbank Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 3 No Change | ||
Sun Sep 16 2018 12:25 | 1st = 3 No Change 2nd = 10 Hes Dan 3rd = 11 Raaj 4th = 5 Eddie Gilbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Beaut Deeds | ||
Sun Sep 16 2018 12:22 | 1st = 2 Beaut Deeds 2nd = 6 Wrackmere 3rd = 5 Love A Chat 4th = 7 Nolen Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 11 Thousand Wishes | ||
Sun Sep 16 2018 12:20 | 1st = 11 Thousand Wishes 2nd = 1 Collectable 3rd = 10 Stripping Royalty 4th = 6 Miss Matriarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 5 Jetsun Doll | ||
Sun Sep 16 2018 12:17 | 1st = 5 Jetsun Doll 2nd = 8 Irinka Stono 3rd = 1 Luke Skywalker 4th = 2 Always Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Keep Talking | ||
Sun Sep 16 2018 12:14 | 1st = 5 Keep Talking 2nd = 2 Fancy Hope 3rd = 4 Becket 4th = 10 Zipping Boyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 6 Sounds Lika Gem | ||
Sun Sep 16 2018 12:07 | 1st = 6 Sounds Lika Gem 2nd = 5 Im Jimmy James 3rd = 11 Hurricane Banner 4th = 1 Awaytocullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 5 Cheeky Major | ||
Sun Sep 16 2018 12:05 | 1st = 5 Cheeky Major 2nd = 6 Dont Tell Alice 3rd = 7 Lil Georga Mac 4th = 2 Governance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Roxys Daisy | ||
Sun Sep 16 2018 12:02 | 1st = 4 Roxys Daisy 2nd = 3 Winmore Miranda 3rd = 8 Midnight Rage 4th = 1 Scully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 9 Harry Brown | ||
Sun Sep 16 2018 11:59 | 1st = 9 Harry Brown 2nd = 8 Leroy Spirit 3rd = 2 Alex Attack 4th = 7 Pat Tama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 9 Alfies Affair | ||
Sun Sep 16 2018 11:56 | 1st = 9 Alfies Affair 2nd = 8 Big Deal 3rd = 5 Early Special 4th = 7 Amlin Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 12 Starvirgo | ||
Sun Sep 16 2018 11:45 | 1st = 12 Starvirgo 2nd = 6 Design Rouge 3rd = 2 Bonaparte 4th = 9 Junipal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Hua Hua | ||
Sun Sep 16 2018 11:41 | 1st = 8 Hua Hua 2nd = 1 Tribal Conquest 3rd = 4 Jetsun Paint 4th = 2 Blur Of Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Mr Swan | ||
Sun Sep 16 2018 11:38 | 1st = 4 Mr Swan 2nd = 5 Lady Mikado 3rd = 3 Shawnee Jaguar 4th = 8 Unexplainable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 2 Ildoitmyway | ||
Sun Sep 16 2018 11:32 | 1st = 2 Ildoitmyway 2nd = 8 Stellar Success 3rd = 14 Such Fun 4th = 4 Holly Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Sassy Lil Lassy | ||
Sun Sep 16 2018 11:24 | 1st = 5 Sassy Lil Lassy 2nd = 4 Gurus Choice 3rd = 7 King Shaq 4th = 10 Statman Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Superior Beam | ||
Sun Sep 16 2018 11:21 | 1st = 8 Superior Beam 2nd = 2 Wheres Lola 3rd = 3 Superior Briz 4th = 1 Billy Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 1 Kiddo | ||
Sun Sep 16 2018 11:15 | 1st = 1 Kiddo 2nd = 7 El Luchador 3rd = 4 Im Bronson 4th = 2 Crackthegoodstuff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Superior Primo | ||
Sun Sep 16 2018 11:05 | 1st = 2 Superior Primo 2nd = 4 Superior Chase 3rd = 7 Dyna Quota 4th = 9 Pink Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 5 Blazin Creek | ||
Sun Sep 16 2018 11:00 | 1st = 5 Blazin Creek 2nd = 11 Days Of Redemption 3rd = 8 Flyingmasterwilliams 4th = 6 Magicol Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 2 Captain Orange | ||
Sun Sep 16 2018 10:40 | 1st = 2 Captain Orange 2nd = 4 Zed Leppelin 3rd = 1 Cashel 4th = 5 Jochen Rindt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 1 Turkish Trousers | ||
Sun Sep 16 2018 10:30 | 1st = 1 Turkish Trousers 2nd = 6 Chatty Man 3rd = 13 Tabitha Franco 4th = 14 Malinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 5 Wainui Creek | ||
Sun Sep 16 2018 10:00 | 1st = 5 Wainui Creek 2nd = 11 Shecandance 3rd = 6 Sounds Bettor 4th = 2 Stately |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 9 Maudarchy | ||
Sun Sep 16 2018 9:30 | 1st = 9 Maudarchy 2nd = 5 Fast Wet N Windee 3rd = 4 Thatgirltrouble 4th = 8 Sunrise Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Sweet Miss | ||
Sun Sep 16 2018 0:24 | 1st = 2 Sweet Miss 2nd = 6 Jerry Gundi 3rd = 5 Bow Gundi 4th = 4 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Tiger Keeping | ||
Sun Sep 16 2018 0:04 | 1st = 5 Tiger Keeping 2nd = 4 Magic Brandi 3rd = 7 Flying Gabbie 4th = 8 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Burn The Jetts | ||
Thu Aug 16 2018 23:36 | 1st = 8 Burn The Jetts 2nd = 4 Precise Li 3rd = 7 Incredible Bev 4th = 2 Westworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Noels Choice | ||
Thu Aug 16 2018 23:16 | 1st = 8 Noels Choice 2nd = 3 Incredible Doll 3rd = 2 Bobby Rudd 4th = 6 Excel Like Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Westdale Prince | ||
Thu Aug 16 2018 22:56 | 1st = 7 Westdale Prince 2nd = 8 Pebbles Gundi 3rd = 3 Trifive 4th = 1 Heracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Staunch As | ||
Thu Aug 16 2018 22:47 | 1st = 2 Staunch As 2nd = 1 Nod Ya Head 3rd = 4 Its A Treat 4th = 3 Woodside King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 7 Howies Lioness | ||
Thu Aug 16 2018 22:41 | 1st = 7 Howies Lioness 2nd = 3 Blazin Stripes 3rd = 8 Stylish Russell 4th = 6 Dylan Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Its A Danger | ||
Thu Aug 16 2018 22:38 | 1st = 2 Its A Danger 2nd = 8 Zipping Jess 3rd = 6 Cash Is King 4th = 4 Wendy Darling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Miss Bamsy | ||
Thu Aug 16 2018 22:35 | 1st = 2 Miss Bamsy 2nd = 8 Subscribe 3rd = 3 Shared Bonus 4th = 5 Herkle Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Victa Ashley | ||
Thu Aug 16 2018 22:27 | 1st = 5 Victa Ashley 2nd = 2 Crazy Again 3rd = 8 Spider Regis 4th = 1 Zizou De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Two Blue | ||
Thu Aug 16 2018 22:24 | 1st = 1 Two Blue 2nd = 4 Juddalon 3rd = 2 My Bro Zorro 4th = 6 Mouse Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Yeah Okay | ||
Thu Aug 16 2018 22:16 | 1st = 4 Yeah Okay 2nd = 3 Regal Recall 3rd = 2 Cosmo Cyndie 4th = 8 Super Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 6 Takahi Max | ||
Thu Aug 16 2018 22:14 | 1st = 6 Takahi Max 2nd = 7 Ritza Show 3rd = 1 Jigger 4th = 8 Secret Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Scarlets Secret | ||
Thu Aug 16 2018 22:11 | 1st = 7 Scarlets Secret 2nd = 5 Kaytwo Monelli 3rd = 8 Sunset Licorice 4th = 6 Up And Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Pure Ability | ||
Thu Aug 16 2018 22:08 | 1st = 4 Pure Ability 2nd = 7 Mepunga Gal 3rd = 1 Stack The Aces 4th = 8 Tyla Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Lady Emerald | ||
Thu Aug 16 2018 22:05 | 1st = 1 Lady Emerald 2nd = 2 Oakvale Warrior 3rd = 8 Rocky Ravioli 4th = 5 Zipping Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 5 Thats Perfect | ||
Thu Aug 16 2018 22:00 | 1st = 5 Thats Perfect 2nd = 1 American Tour 3rd = 2 Swearengen 4th = 4 Give Me The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Blue Vegas | ||
Thu Aug 16 2018 21:58 | 1st = 5 Blue Vegas 2nd = 4 Take Guard 3rd = 7 Jetta Jam 4th = 6 Willie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Charming Chaos | ||
Thu Aug 16 2018 21:55 | 1st = 7 Charming Chaos 2nd = 5 Nikki Nettle 3rd = 6 Jetta Knight 4th = 8 Emmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 Mount Franklin | ||
Thu Aug 16 2018 21:49 | 1st = 2 Mount Franklin 2nd = 10 Myrniong Culture 3rd = 3 Topper Soho 4th = 8 Stitch Gun Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Dyna Layla | ||
Thu Aug 16 2018 21:46 | 1st = 3 Dyna Layla 2nd = 1 Crocodile Daisy 3rd = 5 Explosive Smith 4th = 8 West On Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Lachlan Monelli | ||
Thu Aug 16 2018 21:43 | 1st = 8 Lachlan Monelli 2nd = 7 Alpha Aion 3rd = 1 Emerley Nolen 4th = 3 Ready To Mingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Radiant Angel | ||
Thu Aug 16 2018 21:40 | 1st = 1 Radiant Angel 2nd = 2 Pagan Dancer 3rd = 7 Dyna Francine 4th = 6 Sunnys Kayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Urana Reale | ||
Thu Aug 16 2018 21:37 | 1st = 3 Urana Reale 2nd = 8 Twirler 3rd = 7 Millers Cove 4th = 4 Magic Whistler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Snug | ||
Thu Aug 16 2018 21:34 | 1st = 2 Snug 2nd = 6 Bubble Guppy 3rd = 1 Neekys Way 4th = 8 Corykodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Incredible Evie | ||
Thu Aug 16 2018 21:31 | 1st = 7 Incredible Evie 2nd = 2 Jabberin Melody 3rd = 5 Chicago Nights 4th = 1 Sukhavati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 6 Isntshejust | ||
Thu Aug 16 2018 21:30 | 1st = 6 Isntshejust 2nd = 3 Franks Very Much 3rd = 5 Coolncalm 4th = 2 Tell Us We Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Sunburnt Highway | ||
Thu Aug 16 2018 21:28 | 1st = 8 Sunburnt Highway 2nd = 4 Ritas Boy 3rd = 1 Maharani 4th = 3 Master Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Dashing Diamond | ||
Thu Aug 16 2018 21:25 | 1st = 3 Dashing Diamond 2nd = 2 Superior Joyce 3rd = 8 Super Stoked 4th = 6 Beyond Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Banquet | ||
Thu Aug 16 2018 21:22 | 1st = 3 Banquet 2nd = 6 Mr Arjay 3rd = 7 Bogie Bullet 4th = 4 Victor Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Mepunga Bella | ||
Thu Aug 16 2018 21:19 | 1st = 2 Mepunga Bella 2nd = 3 Destini Ferrari 3rd = 8 Alonso Mornay 4th = 5 Beau Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Sunset Versace | ||
Thu Aug 16 2018 21:16 | 1st = 5 Sunset Versace 2nd = 1 Zipping Shadow 3rd = 8 Hes Decision 4th = 6 Sweet Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Double Explosion | ||
Thu Aug 16 2018 21:13 | 1st = 8 Double Explosion 2nd = 6 Posh Amber 3rd = 7 Miss Hanigan 4th = 3 Cawbourne Dawnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Shot Clock | ||
Thu Aug 16 2018 21:10 | 1st = 3 Shot Clock 2nd = 5 Bright Satellite 3rd = 4 Visigoth 4th = 2 Haras Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 5 Another Grey | ||
Thu Aug 16 2018 21:07 | 1st = 5 Another Grey 2nd = 2 All About Andi 3rd = 1 My Halo 4th = 7 Cee Me Explode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Ferno The Nando | ||
Thu Aug 16 2018 21:04 | 1st = 1 Ferno The Nando 2nd = 6 Quick Session 3rd = 8 Blackpool Blast 4th = 3 Proven Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Tess The Best | ||
Thu Aug 16 2018 21:01 | 1st = 3 Tess The Best 2nd = 2 Athena Monelli 3rd = 7 What A Question 4th = 4 Quetzalli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Bettor Ops | ||
Thu Aug 16 2018 21:00 | 1st = 2 Bettor Ops 2nd = 1 One Golden Day 3rd = 3 Scout Hall Road 4th = 4 Cullens Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Aston Abbott | ||
Thu Aug 16 2018 20:58 | 1st = 5 Aston Abbott 2nd = 8 Half A Mill 3rd = 4 Meehan Sox 4th = 3 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Dyna Carmen | ||
Thu Aug 16 2018 20:55 | 1st = 3 Dyna Carmen 2nd = 2 Coco Spectre 3rd = 5 Faraday 4th = 4 Rockin Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Two Bills | ||
Thu Aug 16 2018 20:52 | 1st = 6 Two Bills 2nd = 2 Gold Lenny 3rd = 1 Finnigans Way 4th = 9 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 9 Wise Jenson | ||
Thu Aug 16 2018 20:46 | 1st = 9 Wise Jenson 2nd = 5 Warranted 3rd = 2 Costly Girl 4th = 4 Selene Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Lynnsanity | ||
Thu Aug 16 2018 20:45 | 1st = 4 Lynnsanity 2nd = 1 Always A Lexus 3rd = 2 Crackerjack Stride 4th = 6 Jacobs Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Fantastic Hope | ||
Thu Aug 16 2018 20:43 | 1st = 7 Fantastic Hope 2nd = 4 Lots Of Diamonds 3rd = 5 Magic Begins 4th = 1 Swift Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Zipping Diva | ||
Thu Aug 16 2018 20:40 | 1st = 8 Zipping Diva 2nd = 4 Slingshot Jayla 3rd = 2 Dyna Nancy 4th = 6 Venus Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 All About Corey | ||
Thu Aug 16 2018 20:37 | 1st = 2 All About Corey 2nd = 7 Hurucan 3rd = 3 Fantastic Chief 4th = 1 Hopes Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Dyna Oscar | ||
Thu Aug 16 2018 20:34 | 1st = 3 Dyna Oscar 2nd = 5 Federal Lilly 3rd = 2 Kinloch Moss 4th = 6 Miriam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 4 Run Business Run | ||
Thu Aug 16 2018 20:30 | 1st = 4 Run Business Run 2nd = 5 Bettorockbettoroll 3rd = 9 Im Shadow Boxer 4th = 8 Ozzie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 3 Tenerife Sea | ||
Thu Aug 16 2018 20:28 | 1st = 3 Tenerife Sea 2nd = 2 Slingshot Sambo 3rd = 5 Demon Lad 4th = 1 Bobby Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Rockstar Stangus | ||
Thu Aug 16 2018 20:22 | 1st = 1 Rockstar Stangus 2nd = 4 Longtime Comin 3rd = 3 Lofty Smith 4th = 7 Allen Barnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Inside Game | ||
Thu Aug 16 2018 20:19 | 1st = 8 Inside Game 2nd = 2 Golden Blaze 3rd = 1 Winlock Strecker 4th = 7 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Overcharged | ||
Thu Aug 16 2018 20:15 | 1st = 4 Overcharged 2nd = 2 Harbour Town 3rd = 5 Cody Shannon 4th = 1 Hedges Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 San Tan Sam | ||
Thu Aug 16 2018 20:13 | 1st = 7 San Tan Sam 2nd = 5 Springvale Choix 3rd = 4 Max Jake 4th = 1 Prophetess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Dyna Evelyn | ||
Thu Aug 16 2018 20:10 | 1st = 2 Dyna Evelyn 2nd = 1 Nangar Jill 3rd = 3 He Shall Johnny 4th = 5 Dyna Alia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Hettis Produce | ||
Thu Aug 16 2018 20:07 | 1st = 5 Hettis Produce 2nd = 1 Time Away 3rd = 2 Benky Bomber 4th = 7 Supreme Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Steal A Kiss | ||
Thu Aug 16 2018 20:04 | 1st = 5 Steal A Kiss 2nd = 3 Lil Miss Pinky 3rd = 2 Ogodei Star 4th = 1 Billy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 7 Aleppo Murphy | ||
Thu Aug 16 2018 20:00 | 1st = 7 Aleppo Murphy 2nd = 1 Clarkes Hill 3rd = 8 Shesasundon 4th = 5 Armbro Hugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Bugatti Speed | ||
Thu Aug 16 2018 19:58 | 1st = 3 Bugatti Speed 2nd = 8 Ombre Rose 3rd = 6 Rocca Jet 4th = 4 Pram Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Bumble Bee Bolto | ||
Thu Aug 16 2018 19:55 | 1st = 3 Bumble Bee Bolto 2nd = 8 Crackerjack Daza 3rd = 1 You Rippa Pippa 4th = 7 Blackpool Alexis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Nations | ||
Thu Aug 16 2018 19:52 | 1st = 6 Nations 2nd = 2 Honcho Monelli 3rd = 7 Menzali 4th = 8 Rachel Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Ella Enchanted | ||
Thu Aug 16 2018 19:49 | 1st = 7 Ella Enchanted 2nd = 2 Dyna Wazza 3rd = 1 Dyna Gertie 4th = 5 Dyna Carnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Besocial | ||
Thu Aug 16 2018 19:45 | 1st = 2 Besocial 2nd = 5 A Good Ideal 3rd = 9 Pure Charisma 4th = 1 Shaminthedevil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Flash Ruby | ||
Thu Aug 16 2018 19:43 | 1st = 3 Flash Ruby 2nd = 2 Sebastian Lee 3rd = 6 Super Baroque 4th = 7 Hello Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Soft Sand | ||
Thu Aug 16 2018 19:40 | 1st = 7 Soft Sand 2nd = 5 Precious Sal 3rd = 1 Arden Street 4th = 3 Wahwah Tiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 5 Bad Ronnie | ||
Thu Aug 16 2018 19:37 | 1st = 5 Bad Ronnie 2nd = 6 Mr Cashway 3rd = 2 North 4th = 7 Fantastic Axel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Little Dynamo | ||
Thu Aug 16 2018 19:34 | 1st = 3 Little Dynamo 2nd = 8 Alta Linea 3rd = 1 Run Ronnie Run 4th = 10 Bee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 2 Starry Mach | ||
Thu Aug 16 2018 19:30 | 1st = 2 Starry Mach 2nd = 1 Rossini 3rd = 6 Perfect Major 4th = 7 Bettor Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Come On Enzo | ||
Thu Aug 16 2018 19:28 | 1st = 8 Come On Enzo 2nd = 1 Max Dream 3rd = 3 Hilltop Tales 4th = 2 Klain Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Shanlyn Magic | ||
Thu Aug 16 2018 19:25 | 1st = 7 Shanlyn Magic 2nd = 4 Shady Tex 3rd = 8 Azkaban 4th = 3 Apache Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Fink Racer | ||
Thu Aug 16 2018 19:22 | 1st = 4 Fink Racer 2nd = 6 Destini Tweed 3rd = 3 Crazy Wolf 4th = 1 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Old Studley Road | ||
Thu Aug 16 2018 19:18 | 1st = 2 Old Studley Road 2nd = 6 Ohoka Jimmy 3rd = 3 Dance N Jewel 4th = 8 Simply Clever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Pendita | ||
Thu Aug 16 2018 19:16 | 1st = 1 Pendita 2nd = 2 Reptar 3rd = 5 Myona Morpheus 4th = 6 Dollar And Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 4 Hes All Shine | ||
Thu Aug 16 2018 19:13 | 1st = 4 Hes All Shine 2nd = 9 Zipping Cobra 3rd = 6 Smashing Shayley 4th = 1 Runway Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Dream Future | ||
Thu Aug 16 2018 19:10 | 1st = 4 Dream Future 2nd = 8 Arma Rapida 3rd = 7 Tom Riddle 4th = 5 Reid Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Benali | ||
Thu Aug 16 2018 19:04 | 1st = 1 Benali 2nd = 8 Flying Flyer 3rd = 5 Rockstar Patriot 4th = 2 Mcivor Verna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 4 Rip The Bandaid | ||
Thu Aug 16 2018 19:01 | 1st = 4 Rip The Bandaid 2nd = 1 Jughead Jones 3rd = 3 Winsome Jesse 4th = 5 Settled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 6 Always Fast | ||
Thu Aug 16 2018 19:00 | 1st = 6 Always Fast 2nd = 7 Shoshone Brave 3rd = 4 Topsies Dancin 4th = 3 Yoursnmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Alpha Chaos | ||
Thu Aug 16 2018 18:58 | 1st = 1 Alpha Chaos 2nd = 2 Dream Blaster 3rd = 4 Rule The Road 4th = 6 Sweet Karmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 10 Stormont Star | ||
Thu Aug 16 2018 18:53 | 1st = 10 Stormont Star 2nd = 6 Bandit Stride 3rd = 8 Mortenson 4th = 9 The Maldives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 6 Sammy The Boss | ||
Thu Aug 16 2018 18:50 | 1st = 6 Sammy The Boss 2nd = 3 Lofty Lad 3rd = 4 The Nicconian 4th = 9 Malilangwe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Got It Right | ||
Thu Aug 16 2018 18:47 | 1st = 6 Got It Right 2nd = 4 Jimmys Angel 3rd = 8 Why Not Grace 4th = 7 Our Flying Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Ace Allen | ||
Thu Aug 16 2018 18:44 | 1st = 6 Ace Allen 2nd = 2 Pandaken 3rd = 4 Han Solo 4th = 7 Plummys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Haras Dazza | ||
Thu Aug 16 2018 18:41 | 1st = 2 Haras Dazza 2nd = 1 Are Jay Lochie 3rd = 3 Jimary Moneybags 4th = 7 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 2 Big Rex Muldoon | ||
Thu Aug 16 2018 18:38 | 1st = 2 Big Rex Muldoon 2nd = 5 Dynamic Goodwin 3rd = 1 Scary Mary 4th = 3 High Balling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 1 Above The Rest | ||
Thu Aug 16 2018 18:36 | 1st = 1 Above The Rest 2nd = 3 Pretorius 3rd = 6 Danke 4th = 2 Swinging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Dr Yanma | ||
Thu Aug 16 2018 18:35 | 1st = 2 Dr Yanma 2nd = 1 Trap Queen 3rd = 5 Fast Trapper 4th = 3 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Magic Mach | ||
Thu Aug 16 2018 18:30 | 1st = 2 Magic Mach 2nd = 5 Shesabeegee 3rd = 6 Stonebridge Star 4th = 8 Bayonet Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Superior Bont | ||
Thu Aug 16 2018 18:28 | 1st = 4 Superior Bont 2nd = 1 Lily Boswell 3rd = 5 Destini Peso 4th = 6 Wackadooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Grey Ghost | ||
Thu Aug 16 2018 18:25 | 1st = 2 Grey Ghost 2nd = 1 Shanlyn Georgie 3rd = 6 Dr Abbie 4th = 8 Bourbski Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Oskitz | ||
Thu Aug 16 2018 18:23 | 1st = 5 Oskitz 2nd = 9 Think Tank 3rd = 2 Go All Lin 4th = 1 Lisas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Pat Stanley | ||
Thu Aug 16 2018 18:20 | 1st = 3 Pat Stanley 2nd = 10 Pass The Speights 3rd = 5 Happyever Laughter 4th = 9 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Fair Dinkum | ||
Thu Aug 16 2018 18:17 | 1st = 7 Fair Dinkum 2nd = 4 Cliff Number One 3rd = 2 Cannonball 4th = 8 Cosmic Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Flywheel Strike | ||
Thu Aug 16 2018 18:14 | 1st = 3 Flywheel Strike 2nd = 4 Tooka Half 3rd = 8 Zipping Dash 4th = 6 Gotcha Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 6 Edamfast | ||
Thu Aug 16 2018 18:10 | 1st = 6 Edamfast 2nd = 4 Jakira 3rd = 1 Jack Bates 4th = 8 Bubble Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 3 Diplomat Express | ||
Thu Aug 16 2018 18:10 | 1st = 3 Diplomat Express 2nd = 4 Magic Las Vegas 3rd = 8 Navy Blue 4th = 1 Reef Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Zipping Galon | ||
Thu Aug 16 2018 18:07 | 1st = 1 Zipping Galon 2nd = 6 Lindy Bop 3rd = 5 Miracles Happen 4th = 7 Fawn Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Courting | ||
Thu Aug 16 2018 18:03 | 1st = 7 Courting 2nd = 8 Jack Get Back 3rd = 1 Zipper Shoes 4th = 2 Khlo Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 10 Pompidou | ||
Thu Aug 16 2018 17:58 | 1st = 10 Pompidou 2nd = 7 Iownaturbo 3rd = 1 Thunder Mac 4th = 8 Riverleigh William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Flower Bomb | ||
Thu Aug 16 2018 17:56 | 1st = 2 Flower Bomb 2nd = 8 Fired Up Jasper 3rd = 3 Nangar Warrior 4th = 6 Platinum Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Dreaming Time | ||
Thu Aug 16 2018 17:55 | 1st = 1 Dreaming Time 2nd = 6 Blossom Belle 3rd = 3 Black Jack Opal 4th = 2 Melissas Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Mega Hazel | ||
Thu Aug 16 2018 17:52 | 1st = 3 Mega Hazel 2nd = 2 Dr Paulina 3rd = 7 Merchant Prince 4th = 1 Lucky Omar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 White Minion | ||
Thu Aug 16 2018 17:49 | 1st = 8 White Minion 2nd = 9 Blackpool Nugget 3rd = 3 Nostalgia 4th = 2 Usara Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 8 The Hulk | ||
Thu Aug 16 2018 17:45 | 1st = 8 The Hulk 2nd = 5 Angus Burga 3rd = 9 Il Pirata 4th = 1 Primus Inter Pares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 10 Gottashopearly | ||
Thu Aug 16 2018 17:41 | 1st = 10 Gottashopearly 2nd = 11 Tulhurst Ace 3rd = 4 Rambo Mick 4th = 2 Midnight Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Zipping Buddy | ||
Thu Aug 16 2018 17:38 | 1st = 4 Zipping Buddy 2nd = 2 Jye Nismo 3rd = 3 Dare Eye 4th = 9 Zipping Abbot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 7 First Growth | ||
Thu Aug 16 2018 17:35 | 1st = 7 First Growth 2nd = 5 Twentythree Red 3rd = 10 Lexden Express 4th = 13 Flagstick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Rajasthan | ||
Thu Aug 16 2018 17:32 | 1st = 5 Rajasthan 2nd = 8 Lightwood Miss 3rd = 7 Garrido 4th = 1 Nicky Neo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Too The Nail | ||
Thu Aug 16 2018 17:29 | 1st = 7 Too The Nail 2nd = 4 Avenger Bale 3rd = 8 Xava Allen 4th = 3 Edge Of Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Dyna Jules | ||
Thu Aug 16 2018 17:26 | 1st = 2 Dyna Jules 2nd = 8 Glayva 3rd = 4 Electric Hippy 4th = 6 Unsullied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 The Gun Rockstar | ||
Thu Aug 16 2018 17:21 | 1st = 2 The Gun Rockstar 2nd = 3 Im Free Falling 3rd = 4 Shadow Pass 4th = 5 Jax Navaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 8 Lincoln Road | ||
Thu Aug 16 2018 17:20 | 1st = 8 Lincoln Road 2nd = 5 Count Landeck 3rd = 9 Sheza Springfield 4th = 6 Royal Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Bruno Zarr | ||
Thu Aug 16 2018 17:18 | 1st = 6 Bruno Zarr 2nd = 2 Me Oh My 3rd = 1 Lojay Naitanui 4th = 3 Fab Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 7 Phantom Sox | ||
Thu Aug 16 2018 17:15 | 1st = 7 Phantom Sox 2nd = 1 The Cheetah 3rd = 9 Misc 4th = 5 Belorum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 7 Paddington Central | ||
Thu Aug 16 2018 17:10 | 1st = 7 Paddington Central 2nd = 6 Yellow Taxi 3rd = 8 Christian Shannon 4th = 3 Hes Our Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Notorious Mac | ||
Thu Aug 16 2018 17:07 | 1st = 7 Notorious Mac 2nd = 3 Soda King 3rd = 2 Fourth Dimention 4th = 8 Spy Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Invincible Sue | ||
Thu Aug 16 2018 17:05 | 1st = 1 Invincible Sue 2nd = 2 Sefton Stan 3rd = 5 Archies Ranger 4th = 8 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 4 Always Ready | ||
Thu Aug 16 2018 17:03 | 1st = 4 Always Ready 2nd = 1 Orlando Jolt 3rd = 5 Caligula 4th = 2 Aldebaran Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 10 - 1 Cape Richards | ||
Thu Aug 16 2018 17:00 | 1st = 1 Cape Richards 2nd = 12 Prince Of Arran 3rd = 13 Legion Fighter 4th = 17 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 1 Monsoon | ||
Thu Aug 16 2018 16:57 | 1st = 1 Monsoon 2nd = 2 Reaction 3rd = 8 Paddy Ofurniture 4th = 9 Oriental Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 6 Naholo | ||
Thu Aug 16 2018 16:55 | 1st = 6 Naholo 2nd = 7 Shenandoah 3rd = 5 Rainbow Wiri 4th = 3 Helix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Digger Muldoon | ||
Thu Aug 16 2018 16:54 | 1st = 1 Digger Muldoon 2nd = 4 Avatar Woody 3rd = 8 Give Us Double 4th = 7 Alisha Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 9 Sunreel | ||
Thu Aug 16 2018 16:50 | 1st = 9 Sunreel 2nd = 5 Joy for Us 3rd = 1 Aeecee Tong De 4th = 2 Kissing Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Mazu | ||
Thu Aug 16 2018 16:47 | 1st = 6 Mazu 2nd = 8 Ming Ming 3rd = 1 Know Leave 4th = 2 Bookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Hammerhoff | ||
Thu Aug 16 2018 16:45 | 1st = 3 Hammerhoff 2nd = 1 Underthekilt 3rd = 9 Annas Best 4th = 5 Franks Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Kadalex Kid | ||
Thu Aug 16 2018 16:42 | 1st = 2 Kadalex Kid 2nd = 4 Straitline Willy 3rd = 3 Our Bravo Rose 4th = 6 Totally Bullish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 4 Franko Blue | ||
Thu Aug 16 2018 16:38 | 1st = 4 Franko Blue 2nd = 6 Jackeroo Shannon 3rd = 8 Itz Platinum Plus 4th = 7 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 2 Blazing Steel | ||
Thu Aug 16 2018 16:35 | 1st = 2 Blazing Steel 2nd = 4 Chica Peeps 3rd = 1 Mega Doro 4th = 6 Allez Troienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Magic Mctiger | ||
Thu Aug 16 2018 16:33 | 1st = 6 Magic Mctiger 2nd = 7 Limpy Jackson 3rd = 2 Kimsson 4th = 4 Smile Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 3 Indernile | ||
Thu Aug 16 2018 16:30 | 1st = 3 Indernile 2nd = 4 Blazejowski 3rd = 9 El Questro 4th = 13 Kentucky Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 Rupert Of Lincoln | ||
Thu Aug 16 2018 16:30 | 1st = 1 Rupert Of Lincoln 2nd = 9 Arden Voyager 3rd = 11 Just Wing It 4th = 2 Major Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 1 Kyvalley Clichy | ||
Thu Aug 16 2018 16:25 | 1st = 1 Kyvalley Clichy 2nd = 8 Archleo 3rd = 4 Montpellier 4th = 6 Dream Mastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 11 Dance Music | ||
Thu Aug 16 2018 16:22 | 1st = 11 Dance Music 2nd = 4 Fork Handles 3rd = 6 Miss Mandy 4th = 8 Keepnupwithkendel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Crotty | ||
Thu Aug 16 2018 16:20 | 1st = 7 Crotty 2nd = 6 Know Hassle 3rd = 4 Opawa Brad 4th = 2 Go Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Milla Rose | ||
Thu Aug 16 2018 16:19 | 1st = 2 Milla Rose 2nd = 8 Lucas Rose 3rd = 1 Mignon 4th = 6 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 8 Scratches | ||
Thu Aug 16 2018 16:15 | 1st = 8 Scratches 2nd = 11 Chosen Prince 3rd = 12 Happy Partner 4th = 4 Classic Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Dapper | ||
Thu Aug 16 2018 16:10 | 1st = 1 Dapper 2nd = 9 Inciter 3rd = 2 Mahalo 4th = 5 Concentration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Boil And Bubble | ||
Thu Aug 16 2018 16:07 | 1st = 7 Boil And Bubble 2nd = 1 Midnite Party 3rd = 4 Ellie Belles 4th = 8 Anna Cotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 3 Comic Book Hero | ||
Thu Aug 16 2018 16:05 | 1st = 3 Comic Book Hero 2nd = 8 M T Pockets 3rd = 10 Waingaro Mara 4th = 1 Mrs Zippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 Martinson | ||
Thu Aug 16 2018 16:03 | 1st = 1 Martinson 2nd = 8 Battle Chimes 3rd = 6 Ladyjoanna Shannon 4th = 2 Rocknroll Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 7 Troubleshot | ||
Thu Aug 16 2018 16:00 | 1st = 7 Troubleshot 2nd = 14 Equus Doro 3rd = 1 Accelerato 4th = 2 Hochadel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 7 Galactic Cat | ||
Thu Aug 16 2018 15:58 | 1st = 7 Galactic Cat 2nd = 3 Flashing Oaks 3rd = 6 Akina Blitz 4th = 9 Voluptuous Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Know Shame | ||
Thu Aug 16 2018 15:57 | 1st = 1 Know Shame 2nd = 8 Replica Casino 3rd = 3 Smash Calling 4th = 2 Opawa Abbie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 8 Freeze N Tease | ||
Thu Aug 16 2018 15:55 | 1st = 8 Freeze N Tease 2nd = 2 Tobasco 3rd = 6 My Boy Tickets 4th = 1 Rising King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Taylors Charm | ||
Thu Aug 16 2018 15:52 | 1st = 2 Taylors Charm 2nd = 4 Hot Chevy 3rd = 6 Scarface 4th = 7 No Reservations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 11 Majestic Player | ||
Thu Aug 16 2018 15:48 | 1st = 11 Majestic Player 2nd = 2 Majestic Courtney 3rd = 9 La Grange 4th = 8 Kyvalley Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Trim City | ||
Thu Aug 16 2018 15:46 | 1st = 1 Trim City 2nd = 7 Paws And Go 3rd = 8 Dr Dedra 4th = 3 Dr Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 2 Seaside Serenade | ||
Thu Aug 16 2018 15:45 | 1st = 2 Seaside Serenade 2nd = 4 Together We Dream 3rd = 1 Fine Scent 4th = 3 Vital Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Hazelwood Flyer | ||
Thu Aug 16 2018 15:42 | 1st = 4 Hazelwood Flyer 2nd = 2 Ohana Sparkles 3rd = 8 Zinda Neveelk 4th = 1 Dr Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 2 Blue Glory | ||
Thu Aug 16 2018 15:40 | 1st = 2 Blue Glory 2nd = 5 Brookes Image 3rd = 3 Le Girl 4th = 9 High Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Precious Cullen | ||
Thu Aug 16 2018 15:38 | 1st = 5 Precious Cullen 2nd = 9 The Next Star 3rd = 7 Shadow Hunter 4th = 1 Our Champion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 6 My Kings Counsel | ||
Thu Aug 16 2018 15:35 | 1st = 6 My Kings Counsel 2nd = 9 Fideles Choice 3rd = 8 Shadow Of Mordor 4th = 11 Stage Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 5 Burgonet | ||
Thu Aug 16 2018 15:30 | 1st = 5 Burgonet 2nd = 7 Miss Excess 3rd = 2 Ripplebrook 4th = 11 Dallas Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Birdie Tee | ||
Thu Aug 16 2018 15:29 | 1st = 6 Birdie Tee 2nd = 4 Billy Frost 3rd = 1 Debbie Baxter 4th = 3 Asserting Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 New Belief | ||
Thu Aug 16 2018 15:27 | 1st = 2 New Belief 2nd = 3 Queen Of Justice 3rd = 7 Shooters Hill 4th = 4 Micks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Little Bala | ||
Thu Aug 16 2018 15:24 | 1st = 3 Little Bala 2nd = 2 Zoobie 3rd = 9 Voluptuous Dot 4th = 4 Dr Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 2 Commanche | ||
Thu Aug 16 2018 15:22 | 1st = 2 Commanche 2nd = 9 Quincy Storm 3rd = 8 Redbank Olivia 4th = 1 Dont Ark With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Alon | ||
Thu Aug 16 2018 15:19 | 1st = 2 Alon 2nd = 6 Blunderbuss 3rd = 3 Mistys Boy 4th = 5 Volcanic Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Claudia Corleone | ||
Thu Aug 16 2018 15:16 | 1st = 1 Claudia Corleone 2nd = 4 Thai Beauty 3rd = 8 Cedar Drama 4th = 5 Take The Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Allround Glory | ||
Thu Aug 16 2018 15:15 | 1st = 3 Allround Glory 2nd = 2 Easy Weekend 3rd = 1 Executed 4th = 8 Dont Tell Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Know Approval | ||
Thu Aug 16 2018 15:12 | 1st = 3 Know Approval 2nd = 1 Special Affair 3rd = 5 Nippaofsambucca 4th = 2 High Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 5 Anywhere Hugo | ||
Thu Aug 16 2018 15:10 | 1st = 5 Anywhere Hugo 2nd = 8 Fields Of Kyvalley 3rd = 4 Whizzbang Dan 4th = 6 Aldebaran Willo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Lets Be Serious | ||
Thu Aug 16 2018 15:08 | 1st = 6 Lets Be Serious 2nd = 4 Despicable Vic 3rd = 2 Hollow Rise 4th = 7 Dreaming Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 3 Suspectus | ||
Thu Aug 16 2018 15:07 | 1st = 3 Suspectus 2nd = 8 Im Pretty 3rd = 7 Call Me Aly 4th = 4 Axel R Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Pacific Dreamer | ||
Thu Aug 16 2018 15:04 | 1st = 2 Pacific Dreamer 2nd = 8 Primrose Diamond 3rd = 9 Spring Ace 4th = 6 Cheeky Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Famous Shoes | ||
Thu Aug 16 2018 15:03 | 1st = 1 Famous Shoes 2nd = 7 Lucky Ned Pepper 3rd = 4 Arts Peregrine 4th = 8 The Formula One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 7 Vainglorious | ||
Thu Aug 16 2018 15:00 | 1st = 7 Vainglorious 2nd = 4 Dry Biscuit 3rd = 1 Akhurst 4th = 2 Karmonaaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 8 Off Chops | ||
Thu Aug 16 2018 14:58 | 1st = 8 Off Chops 2nd = 6 Irish Tiger 3rd = 3 Tinas Chance 4th = 4 Firestone Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Happy Bubbles | ||
Thu Aug 16 2018 14:55 | 1st = 4 Happy Bubbles 2nd = 9 Fallgold 3rd = 1 Akeed 4th = 6 Watching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Dyna Weslyn | ||
Thu Aug 16 2018 14:54 | 1st = 7 Dyna Weslyn 2nd = 4 Goldstar Marvely 3rd = 2 Viktoria Vikkers 4th = 8 Kiacatoo Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Mega Mckayla | ||
Thu Aug 16 2018 14:52 | 1st = 8 Mega Mckayla 2nd = 7 Diamond Icon 3rd = 1 Modern Jagger 4th = 4 Arctic Iggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Shadow Shark | ||
Thu Aug 16 2018 14:47 | 1st = 1 Shadow Shark 2nd = 3 Mary Todd Shannon 3rd = 6 Shezlikaterror 4th = 4 Somewhere Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Gregs Prince | ||
Thu Aug 16 2018 14:44 | 1st = 6 Gregs Prince 2nd = 8 Tolga 3rd = 3 Trail Blazer 4th = 1 Always Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Bianca Keeping | ||
Thu Aug 16 2018 14:41 | 1st = 7 Bianca Keeping 2nd = 8 Dana Crazy 3rd = 2 Rockstar Shantae 4th = 6 Rhys Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 You Know The One | ||
Thu Aug 16 2018 14:40 | 1st = 1 You Know The One 2nd = 4 Tawhiri 3rd = 2 Craiglea Rubble 4th = 7 Craiglea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Monsal Flyer | ||
Thu Aug 16 2018 14:37 | 1st = 7 Monsal Flyer 2nd = 2 Sideshow Marjen 3rd = 3 Molly Spolly 4th = 6 Daisy Me Diggin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 5 Moonshine Linda | ||
Thu Aug 16 2018 14:33 | 1st = 5 Moonshine Linda 2nd = 3 Pretty Majestic 3rd = 2 Moonlight Dream 4th = 4 Parisian Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Grid Lock | ||
Thu Aug 16 2018 14:32 | 1st = 6 Grid Lock 2nd = 9 Come A Guster 3rd = 4 Rosa Tee 4th = 5 Odin Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 8 Just Like Mum | ||
Thu Aug 16 2018 14:30 | 1st = 8 Just Like Mum 2nd = 12 Oregon Dreamer 3rd = 11 Five Star Gal 4th = 10 Riverina Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 9 Wolfies Sook | ||
Thu Aug 16 2018 14:28 | 1st = 9 Wolfies Sook 2nd = 5 Freedom Fire 3rd = 1 Magical Bling 4th = 2 Lektra Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Unassuming Champ | ||
Thu Aug 16 2018 14:24 | 1st = 2 Unassuming Champ 2nd = 1 Snakes N Ladders 3rd = 7 Stylish Feeling 4th = 3 Chang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 1 Progression | ||
Thu Aug 16 2018 14:20 | 1st = 1 Progression 2nd = 5 Venture Capital 3rd = 3 Ammate 4th = 2 Cuban Sizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Zombie | ||
Thu Aug 16 2018 14:17 | 1st = 3 Zombie 2nd = 8 Dana Corporal 3rd = 4 Dana Mezza 4th = 7 Durama Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Whose He | ||
Thu Aug 16 2018 14:14 | 1st = 2 Whose He 2nd = 8 Little Lottie 3rd = 4 Fiery Affair 4th = 1 Dunk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Tophat And Tails | ||
Thu Aug 16 2018 14:09 | 1st = 5 Tophat And Tails 2nd = 2 Red Queen 3rd = 8 Cersei 4th = 3 Weeona Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Better Future | ||
Thu Aug 16 2018 14:05 | 1st = 5 Better Future 2nd = 3 Go By Rio 3rd = 4 Cracow 4th = 1 It And A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 6 Kariya | ||
Thu Aug 16 2018 14:00 | 1st = 6 Kariya 2nd = 9 Peko 3rd = 5 Jinda 4th = 11 Menina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Minnesota Miss | ||
Thu Aug 16 2018 13:57 | 1st = 8 Minnesota Miss 2nd = 7 Sekisui 3rd = 5 Chilling Fantasy 4th = 1 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 3 Emerald Stride | ||
Thu Aug 16 2018 13:55 | 1st = 3 Emerald Stride 2nd = 5 Georgias Pride 3rd = 7 So Tickle Me Pink 4th = 2 My Little Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Go Didda Go | ||
Thu Aug 16 2018 13:52 | 1st = 6 Go Didda Go 2nd = 2 Meehan Roy 3rd = 8 Top Alcohol 4th = 3 Giant Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Cheyenne Warrior | ||
Thu Aug 16 2018 13:48 | 1st = 8 Cheyenne Warrior 2nd = 2 Pure Madness 3rd = 9 Flashing Good Time 4th = 7 Miss Rob Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 6 Coach | ||
Thu Aug 16 2018 13:45 | 1st = 6 Coach 2nd = 7 Rancho Notorious 3rd = 4 Pick Of The Day 4th = 11 Impetuoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Sunburnt Opal | ||
Thu Aug 16 2018 13:41 | 1st = 8 Sunburnt Opal 2nd = 3 Hippo Clan 3rd = 6 Corleone Kid 4th = 2 Air Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 8 Beaumont | ||
Thu Aug 16 2018 13:37 | 1st = 8 Beaumont 2nd = 5 Cactus Jack 3rd = 3 Trevor Gibbs 4th = 1 Soaring Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Absolute Breeze | ||
Thu Aug 16 2018 13:34 | 1st = 1 Absolute Breeze 2nd = 8 Bluehawk Ralph 3rd = 6 Invictus Ester 4th = 3 Potere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 8 Saccharo | ||
Thu Aug 16 2018 13:30 | 1st = 8 Saccharo 2nd = 3 Grand Symphony 3rd = 7 Mawaard 4th = 2 Duke Of Magnus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Ceebiz Kit | ||
Thu Aug 16 2018 13:25 | 1st = 1 Ceebiz Kit 2nd = 8 Cinematography 3rd = 12 Vehement 4th = 9 Excruciate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Aluca To Excel | ||
Thu Aug 16 2018 13:22 | 1st = 8 Aluca To Excel 2nd = 3 Another Pinch 3rd = 4 Easy To Excel 4th = 1 King Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 5 Sleepee | ||
Thu Aug 16 2018 13:20 | 1st = 5 Sleepee 2nd = 8 Imsettogo 3rd = 3 Gatesys Alley 4th = 2 Command Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Tantalise | ||
Thu Aug 16 2018 13:17 | 1st = 7 Tantalise 2nd = 1 Swift Abbey 3rd = 4 Shooters Ali 4th = 8 Ivalise Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 1 Finkle Foot Fred | ||
Thu Aug 16 2018 13:14 | 1st = 1 Finkle Foot Fred 2nd = 6 Barwon Storm 3rd = 2 Yooldome 4th = 3 Salvarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Non Passare | ||
Thu Aug 16 2018 13:13 | 1st = 1 Non Passare 2nd = 2 Fortes In Fide 3rd = 9 Zed Express 4th = 4 Donomoor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 1 Homework | ||
Thu Aug 16 2018 13:10 | 1st = 1 Homework 2nd = 3 Given Time 3rd = 10 Polished Penny 4th = 2 Cool Dude Ausbred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Red Road Runner | ||
Thu Aug 16 2018 13:06 | 1st = 3 Red Road Runner 2nd = 1 Sure Load 3rd = 4 Corleone Queen 4th = 8 Future Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 8 Marie Adelaide | ||
Thu Aug 16 2018 13:00 | 1st = 8 Marie Adelaide 2nd = 10 Zesto 3rd = 4 The Sword 4th = 9 Way Of The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Architecture | ||
Thu Aug 16 2018 12:57 | 1st = 1 Architecture 2nd = 4 New Fire Girl 3rd = 7 Bowie Boy 4th = 8 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 5 See Eye Be | ||
Thu Aug 16 2018 12:54 | 1st = 5 See Eye Be 2nd = 1 Pinny Mack 3rd = 2 Zipping Vito 4th = 4 Kiwi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Winlock Barbara | ||
Thu Aug 16 2018 12:50 | 1st = 7 Winlock Barbara 2nd = 4 Dana Beatle 3rd = 2 Milosti 4th = 8 Sassy Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 5 Mar Pacifico | ||
Thu Aug 16 2018 12:45 | 1st = 5 Mar Pacifico 2nd = 6 Hades Sky 3rd = 7 The Great Redeemer 4th = 2 Cadenas Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Xevra Allen | ||
Thu Aug 16 2018 12:40 | 1st = 6 Xevra Allen 2nd = 8 Miss Energiser 3rd = 4 My Uncle Bob 4th = 7 Wyaxehi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 7 Oakfield General | ||
Thu Aug 16 2018 12:35 | 1st = 7 Oakfield General 2nd = 5 Matakauri 3rd = 1 Orokonui 4th = 2 Triumph Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 3 Mobility Scooter | ||
Thu Aug 16 2018 12:32 | 1st = 3 Mobility Scooter 2nd = 1 Mad Harry 3rd = 8 Zipping Arnold 4th = 6 Bigtime Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Downloads | ||
Thu Aug 16 2018 12:30 | 1st = 2 Downloads 2nd = 5 Great Duchess 3rd = 7 No Regrets 4th = 8 Our Campana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Sudden Motion | ||
Thu Aug 16 2018 12:27 | 1st = 6 Sudden Motion 2nd = 3 Grand Scorpion 3rd = 4 Its Rowdy 4th = 5 Berry Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Blueflash Lenny | ||
Thu Aug 16 2018 12:22 | 1st = 7 Blueflash Lenny 2nd = 5 Eye Owe You 3rd = 4 House Of Luck 4th = 6 Crackerjack Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 3 Hughies Sister | ||
Thu Aug 16 2018 12:17 | 1st = 3 Hughies Sister 2nd = 1 Fullofheart 3rd = 8 Onthecrestofawave 4th = 5 Our Sir Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 7 Gotcha Millie | ||
Thu Aug 16 2018 12:14 | 1st = 7 Gotcha Millie 2nd = 2 Botany Wayne 3rd = 6 Tullabung Googar 4th = 3 Crackle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Barbara Keeping | ||
Thu Aug 16 2018 12:07 | 1st = 2 Barbara Keeping 2nd = 5 Candy Paint 3rd = 1 Runaway Pastizzi 4th = 6 Phoebe Buffay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Cest Lamour | ||
Thu Aug 16 2018 11:57 | 1st = 4 Cest Lamour 2nd = 5 Just A Matthew 3rd = 3 Wairoa Bonnie 4th = 7 Barwon Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 7 Phoenix Prince | ||
Thu Aug 16 2018 11:52 | 1st = 7 Phoenix Prince 2nd = 3 Blissfull Stride 3rd = 2 Bonza Guy 4th = 4 Valentina Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Bigtime Jacob | ||
Thu Aug 16 2018 11:40 | 1st = 4 Bigtime Jacob 2nd = 5 Kuridrani 3rd = 2 Nasa 4th = 1 Jetsun Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 4 Thrilling Jo | ||
Thu Aug 16 2018 11:22 | 1st = 4 Thrilling Jo 2nd = 7 Don Morocco 3rd = 1 Opawa Velocette 4th = 5 Atomic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 4 Princess Alea | ||
Thu Aug 16 2018 11:05 | 1st = 4 Princess Alea 2nd = 2 Reality Check 3rd = 7 Out Of Paper 4th = 1 Subzero Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 Barwon Annie | ||
Thu Aug 16 2018 10:47 | 1st = 8 Barwon Annie 2nd = 6 Damaging Lomar 3rd = 1 El Narco 4th = 2 Opawa Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 6 Yella Ella | ||
Thu Aug 16 2018 10:30 | 1st = 6 Yella Ella 2nd = 2 Billy Bullet 3rd = 8 Grouch Pawset 4th = 7 Snoopys Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 3 Jetsun Woody | ||
Thu Aug 16 2018 10:12 | 1st = 3 Jetsun Woody 2nd = 6 Little Trilise 3rd = 1 Always Dreaming 4th = 7 Typical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Scott To Give | ||
Mon Jul 16 2018 22:41 | 1st = 2 Scott To Give 2nd = 8 Golden Aura 3rd = 6 Launch Time 4th = 4 Scott Confused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Yohan | ||
Mon Jul 16 2018 22:24 | 1st = 6 Yohan 2nd = 4 Proven Regis 3rd = 8 Pay Day Brian 4th = 3 Racecourse Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 2 Kreuzberg | ||
Mon Jul 16 2018 22:16 | 1st = 2 Kreuzberg 2nd = 7 Ooaar 3rd = 6 Kiltys Supreme 4th = 3 Call Me Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Kraken Forest | ||
Mon Jul 16 2018 22:07 | 1st = 2 Kraken Forest 2nd = 8 Kiewa Cowboy 3rd = 6 Micro Midgee 4th = 7 Krisbar Wee Wow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 3 Swisher | ||
Mon Jul 16 2018 22:01 | 1st = 3 Swisher 2nd = 5 Nebraska Beach 3rd = 2 Lahinch 4th = 8 Lashing Old |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Dyna Soren | ||
Mon Jul 16 2018 21:54 | 1st = 2 Dyna Soren 2nd = 6 Meet Half Way 3rd = 5 Illy Bale 4th = 7 Mazette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Call Me Ugo | ||
Mon Jul 16 2018 21:48 | 1st = 5 Call Me Ugo 2nd = 6 Aerial Dynamite 3rd = 1 Wings Of Perlita 4th = 8 Lets Go Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Shaina Cabang | ||
Mon Jul 16 2018 21:45 | 1st = 5 Shaina Cabang 2nd = 6 Unique Edition 3rd = 2 Prue Lace 4th = 8 Janray Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Little Loony | ||
Mon Jul 16 2018 21:39 | 1st = 3 Little Loony 2nd = 1 Tah Bob 3rd = 4 Innocent Holly 4th = 5 Lenards Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Menzali | ||
Mon Jul 16 2018 21:35 | 1st = 3 Menzali 2nd = 4 Farmin 3rd = 5 Big Col Prosser 4th = 1 Allen Xander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Nitro Beach | ||
Mon Jul 16 2018 21:32 | 1st = 3 Nitro Beach 2nd = 5 El Nunu 3rd = 4 Annies Magic 4th = 6 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Soda Geoff | ||
Mon Jul 16 2018 21:29 | 1st = 3 Soda Geoff 2nd = 8 Jak Rustle Oasis 3rd = 7 Brave Hearted 4th = 1 Guevara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Be Like Bill | ||
Mon Jul 16 2018 21:24 | 1st = 8 Be Like Bill 2nd = 2 Sisco Rocco 3rd = 6 Molly Supernova 4th = 4 Cool Dude Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 San Tan Sam | ||
Mon Jul 16 2018 21:18 | 1st = 1 San Tan Sam 2nd = 6 Odnoc To Wingala 3rd = 4 Velocity Lilly 4th = 2 Legit Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Indy Rufus | ||
Mon Jul 16 2018 21:15 | 1st = 1 Indy Rufus 2nd = 5 Mount Thomas 3rd = 2 Sunlit Grace 4th = 7 Orlando Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Hay Hopey | ||
Mon Jul 16 2018 21:08 | 1st = 1 Hay Hopey 2nd = 2 Haras Skylah 3rd = 7 Indian Giver 4th = 8 Magic Barb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Diamond Heart | ||
Mon Jul 16 2018 21:05 | 1st = 5 Diamond Heart 2nd = 8 Cullquin Cersei 3rd = 1 Jaimandy Joyce 4th = 4 Onya Prankstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 4 Amo Bailar | ||
Mon Jul 16 2018 21:02 | 1st = 4 Amo Bailar 2nd = 7 Finnigans Way 3rd = 1 Fink Racer 4th = 2 Halo Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Feral Lad | ||
Mon Jul 16 2018 20:58 | 1st = 6 Feral Lad 2nd = 4 Lektra Viki 3rd = 3 Tyla Grace 4th = 8 Marco Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Sound Of Belles | ||
Mon Jul 16 2018 20:55 | 1st = 7 Sound Of Belles 2nd = 2 Bugatti Snipper 3rd = 8 Mount Murray 4th = 5 Smashing Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Lil Miss Pinky | ||
Mon Jul 16 2018 20:46 | 1st = 1 Lil Miss Pinky 2nd = 4 Big Hero Six 3rd = 6 Hay Billy 4th = 3 Jaycees Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Alotta Weetbix | ||
Mon Jul 16 2018 20:43 | 1st = 7 Alotta Weetbix 2nd = 5 Evie Willow 3rd = 1 Kraken Rose 4th = 4 Over The Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Dan Road | ||
Mon Jul 16 2018 20:40 | 1st = 2 Dan Road 2nd = 3 Buckle Up Blake 3rd = 1 Gran Amor 4th = 10 Apocryphal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Wait There | ||
Mon Jul 16 2018 20:37 | 1st = 8 Wait There 2nd = 3 Rachel Zane 3rd = 4 Skyther Monelli 4th = 1 Don Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Bugatti Dream | ||
Mon Jul 16 2018 20:34 | 1st = 7 Bugatti Dream 2nd = 1 Hedgehog Ron 3rd = 6 Secret Soldier 4th = 3 Doppler Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Magic Hornet | ||
Mon Jul 16 2018 20:31 | 1st = 8 Magic Hornet 2nd = 6 Emmas Magic 3rd = 4 Kealoah 4th = 1 Who It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Broadway Polka | ||
Mon Jul 16 2018 20:24 | 1st = 2 Broadway Polka 2nd = 7 Sneaky Pickle 3rd = 8 Fancy Anna 4th = 1 Monicas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Willie Win | ||
Mon Jul 16 2018 20:17 | 1st = 2 Willie Win 2nd = 1 Rikitikitana 3rd = 6 Gold Lenny 4th = 3 Slingshot Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Ronray Legend | ||
Mon Jul 16 2018 20:14 | 1st = 8 Ronray Legend 2nd = 4 Fab Jessie 3rd = 6 Billy Fix It 4th = 2 Max Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Little Jebrynah | ||
Mon Jul 16 2018 20:11 | 1st = 7 Little Jebrynah 2nd = 2 Ritza Jimmy 3rd = 3 Sammy Downs 4th = 6 My Boy Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Plum Jam | ||
Mon Jul 16 2018 20:08 | 1st = 1 Plum Jam 2nd = 2 Day Time Friend 3rd = 8 Waikarie Noel 4th = 6 Another Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Lethal Levi | ||
Mon Jul 16 2018 20:05 | 1st = 7 Lethal Levi 2nd = 6 Hammer Red 3rd = 9 Further Dreamer 4th = 3 Not Yours Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 8 Buster Emery | ||
Mon Jul 16 2018 20:02 | 1st = 8 Buster Emery 2nd = 2 Woosha 3rd = 7 One Eyed Magpie 4th = 5 Winklea Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 St Regis | ||
Mon Jul 16 2018 19:58 | 1st = 2 St Regis 2nd = 6 Shaniqua 3rd = 8 Slippers Tee 4th = 3 Ticklebelly Flat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 Mount Franklin | ||
Mon Jul 16 2018 19:54 | 1st = 3 Mount Franklin 2nd = 1 Dig Deep Flash 3rd = 2 Mount Ginini 4th = 6 Henrietta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Do That Phoebee | ||
Mon Jul 16 2018 19:50 | 1st = 1 Do That Phoebee 2nd = 5 Ciannas Angel 3rd = 6 Western Honey 4th = 9 Interaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Unique Portrait | ||
Mon Jul 16 2018 19:46 | 1st = 2 Unique Portrait 2nd = 1 Crackerjack Des 3rd = 6 Little Red Hot 4th = 7 What Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 South Serpent | ||
Mon Jul 16 2018 19:38 | 1st = 2 South Serpent 2nd = 1 Frecklenator 3rd = 4 Billy Mae 4th = 3 Sacred Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Harvey Specter | ||
Mon Jul 16 2018 19:35 | 1st = 2 Harvey Specter 2nd = 3 Zipping Olga 3rd = 8 Octane Thief 4th = 1 Beach Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Miss Wing Wong | ||
Mon Jul 16 2018 19:31 | 1st = 6 Miss Wing Wong 2nd = 8 Savanaka Two 3rd = 7 Goldstein 4th = 1 White Sox Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Brittany Talks | ||
Mon Jul 16 2018 19:27 | 1st = 1 Brittany Talks 2nd = 3 Sorrento 3rd = 7 Whippy Midget 4th = 8 Say Good Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Kraken Lightning | ||
Mon Jul 16 2018 19:23 | 1st = 2 Kraken Lightning 2nd = 6 Garbutt 3rd = 3 Husky Hoofs 4th = 8 Manila Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Winklee Sandy | ||
Mon Jul 16 2018 19:19 | 1st = 4 Winklee Sandy 2nd = 2 Sweet Magic 3rd = 5 Mac The Knife 4th = 3 Stop Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Chile Allen | ||
Mon Jul 16 2018 19:15 | 1st = 7 Chile Allen 2nd = 3 Mcivor Neville 3rd = 4 Lilly An Page 4th = 8 Flown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 8 Friskey | ||
Mon Jul 16 2018 19:08 | 1st = 8 Friskey 2nd = 6 Really Fast Love 3rd = 7 Saint Gallon 4th = 2 Muddy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Big Little Lies | ||
Mon Jul 16 2018 19:04 | 1st = 1 Big Little Lies 2nd = 5 Last Drink 3rd = 3 Galway Cheeta 4th = 4 Cyndie Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Husky Beatle | ||
Mon Jul 16 2018 19:01 | 1st = 4 Husky Beatle 2nd = 3 Madonya 3rd = 6 Wendy Maria 4th = 5 Kiewa River Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Parma Chief | ||
Mon Jul 16 2018 18:58 | 1st = 1 Parma Chief 2nd = 5 Whoop Bang 3rd = 3 Bridwood Shorty 4th = 2 Cloe Binda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Minnie Mac | ||
Mon Jul 16 2018 18:54 | 1st = 7 Minnie Mac 2nd = 1 Rhynstone Rocky 3rd = 3 Breakaway Looper 4th = 6 Royal Spectrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Mount Terry | ||
Mon Jul 16 2018 18:50 | 1st = 1 Mount Terry 2nd = 2 Hymie Black 3rd = 5 Dynamical 4th = 7 Card Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Just To Classie | ||
Mon Jul 16 2018 18:46 | 1st = 5 Just To Classie 2nd = 8 Logans Run 3rd = 7 Bee Solo 4th = 2 Blue Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 4 Star Shower | ||
Mon Jul 16 2018 18:43 | 1st = 4 Star Shower 2nd = 6 Time Healer 3rd = 7 Hes Decision 4th = 1 What Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 4 Kitboolou Corza | ||
Mon Jul 16 2018 18:40 | 1st = 4 Kitboolou Corza 2nd = 8 Valentine Man 3rd = 6 Bigger Then Them 4th = 3 Champness Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Perfect Hours | ||
Mon Jul 16 2018 18:37 | 1st = 1 Perfect Hours 2nd = 5 Aremac Igor 3rd = 6 Take Home Sadie 4th = 3 Lektra Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Vectis Seyarda | ||
Mon Jul 16 2018 18:34 | 1st = 1 Vectis Seyarda 2nd = 5 Who Said That 3rd = 6 Master Chaos 4th = 2 Black Fesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Hes Talking | ||
Mon Jul 16 2018 18:29 | 1st = 7 Hes Talking 2nd = 4 Mr Woodlea 3rd = 8 Must Be Nice 4th = 1 Clares Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 8 Charlyn Blitz | ||
Mon Jul 16 2018 18:26 | 1st = 8 Charlyn Blitz 2nd = 7 Cawbourne Trick 3rd = 1 Player 4th = 2 Then And Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Bushmans Poem | ||
Mon Jul 16 2018 18:22 | 1st = 5 Bushmans Poem 2nd = 8 Sunset Mouse 3rd = 6 Hosier Lane 4th = 2 Cecil Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Nirimba Pirate | ||
Mon Jul 16 2018 18:18 | 1st = 4 Nirimba Pirate 2nd = 7 Jugungal Blue 3rd = 3 Joan Taro 4th = 6 Myrniong Smello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Vladimir Rose | ||
Mon Jul 16 2018 18:14 | 1st = 6 Vladimir Rose 2nd = 3 Minnie Wizard 3rd = 8 Aston Halle 4th = 10 Five Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Walkaway Plastic | ||
Mon Jul 16 2018 18:10 | 1st = 4 Walkaway Plastic 2nd = 1 Chicago Focus 3rd = 2 Smashing Kaz 4th = 8 Smashing Shayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 3 Confinement | ||
Mon Jul 16 2018 18:06 | 1st = 3 Confinement 2nd = 1 Wise Rhonda 3rd = 7 Bushmans Luck 4th = 2 Unchangeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Flanno Fernando | ||
Mon Jul 16 2018 18:02 | 1st = 6 Flanno Fernando 2nd = 8 Little Nagger 3rd = 3 Zulu Sunset 4th = 5 Crumps Lil Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 11 Natural Disaster | ||
Mon Jul 16 2018 17:57 | 1st = 11 Natural Disaster 2nd = 6 Michael Joseph 3rd = 4 Bhagwan 4th = 10 Tyler Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 7 Destructo Rat | ||
Mon Jul 16 2018 17:54 | 1st = 7 Destructo Rat 2nd = 4 Dr Toretto 3rd = 8 All About Arby 4th = 3 Dr Diamontie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Queen Mystique | ||
Mon Jul 16 2018 17:51 | 1st = 1 Queen Mystique 2nd = 4 Eikey 3rd = 8 Amarina Nitro 4th = 6 Magic Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 8 Lip Sync | ||
Mon Jul 16 2018 17:48 | 1st = 8 Lip Sync 2nd = 2 Quite Sure 3rd = 7 Harding Double 4th = 1 Storm Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Mackenzies Run | ||
Mon Jul 16 2018 17:45 | 1st = 3 Mackenzies Run 2nd = 5 Should Of Listen 3rd = 7 Midnight Boss 4th = 1 Lil Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 The Dali Express | ||
Mon Jul 16 2018 17:40 | 1st = 1 The Dali Express 2nd = 10 The Damage Done 3rd = 3 Julius Franco 4th = 8 Arambi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Dubai Prince | ||
Mon Jul 16 2018 17:37 | 1st = 7 Dubai Prince 2nd = 1 Wheres Marcia 3rd = 3 Galloping Wytee 4th = 6 Shreks Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Black Goshawk | ||
Mon Jul 16 2018 17:33 | 1st = 1 Black Goshawk 2nd = 7 Go Gettem Kracka 3rd = 2 Laurence Avenue 4th = 4 Charging Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Peeks Gold | ||
Mon Jul 16 2018 17:29 | 1st = 4 Peeks Gold 2nd = 1 Jamie Cargo 3rd = 5 Hippo Clan 4th = 8 Jacobite Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Our Angel Of Harlem | ||
Mon Jul 16 2018 17:24 | 1st = 2 Our Angel Of Harlem 2nd = 10 Amelias Courage 3rd = 1 Infinite Symbol 4th = 12 De La Tourbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Fabulous Gee | ||
Mon Jul 16 2018 17:21 | 1st = 3 Fabulous Gee 2nd = 5 Folding Green 3rd = 2 Oakmont Whisper 4th = 8 Magical Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Dyna Layla | ||
Mon Jul 16 2018 17:17 | 1st = 3 Dyna Layla 2nd = 1 Oh Thats Cold 3rd = 6 Aysum Black 4th = 4 Sansa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Crystal Sparkles | ||
Mon Jul 16 2018 17:12 | 1st = 3 Crystal Sparkles 2nd = 9 Alldaybliss 3rd = 6 Big Behemoth 4th = 1 Guggenheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Andy Boy Cargo | ||
Mon Jul 16 2018 17:08 | 1st = 1 Andy Boy Cargo 2nd = 2 Fancy Grant 3rd = 5 Jim The Weapon 4th = 3 Hayville Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Mr Pendles | ||
Mon Jul 16 2018 17:04 | 1st = 2 Mr Pendles 2nd = 8 Elswyk Max 3rd = 5 Busta Voe 4th = 1 Fabulous Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 5 Proceed At Speed | ||
Mon Jul 16 2018 17:00 | 1st = 5 Proceed At Speed 2nd = 8 Sketchy Fancy 3rd = 4 Kabal 4th = 1 Dransfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 10 Major Pocket | ||
Mon Jul 16 2018 16:55 | 1st = 10 Major Pocket 2nd = 5 Black Jack Zac 3rd = 11 Four Legged Frenzy 4th = 2 Bountiful Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Tony Taro | ||
Mon Jul 16 2018 16:52 | 1st = 7 Tony Taro 2nd = 4 Ditto Baby 3rd = 1 Wolf Taro 4th = 5 Thank You Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Darkndapper | ||
Mon Jul 16 2018 16:47 | 1st = 3 Darkndapper 2nd = 2 All Hail Caesar 3rd = 8 Fine Artist 4th = 1 Lah Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Dyna Alice | ||
Mon Jul 16 2018 16:44 | 1st = 6 Dyna Alice 2nd = 4 Spin The Trolley 3rd = 3 Bekim Instinct 4th = 1 Shreks Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 4 Mighty Matt | ||
Mon Jul 16 2018 16:41 | 1st = 4 Mighty Matt 2nd = 1 Cher Keeping 3rd = 2 Aysum Rose 4th = 8 Boston Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 12 Pierone | ||
Mon Jul 16 2018 16:40 | 1st = 12 Pierone 2nd = 9 Shalama 3rd = 16 Sammi Jain 4th = 13 Tavisky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Meila Allen | ||
Mon Jul 16 2018 16:37 | 1st = 1 Meila Allen 2nd = 7 La Nitza 3rd = 5 Classy Fever 4th = 9 Check My Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 11 Mirakuru | ||
Mon Jul 16 2018 16:33 | 1st = 11 Mirakuru 2nd = 4 The Whole Package 3rd = 9 Edwin Bromac 4th = 3 Roosevelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 10 - 1 Canelo | ||
Mon Jul 16 2018 16:30 | 1st = 1 Canelo 2nd = 11 Mambo Italiano 3rd = 12 Time For Tea 4th = 5 Moor Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 3 Arrondissement | ||
Mon Jul 16 2018 16:25 | 1st = 3 Arrondissement 2nd = 5 Malachi Crunch 3rd = 7 Grand Awakening 4th = 1 Lord Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Sophomore | ||
Mon Jul 16 2018 16:22 | 1st = 4 Sophomore 2nd = 5 Flying Gabbie 3rd = 8 Molly Monelli 4th = 1 Black Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Glenferrie Typhoon | ||
Mon Jul 16 2018 16:20 | 1st = 7 Glenferrie Typhoon 2nd = 3 Yankee Hary 3rd = 5 Diamond Geezer 4th = 8 Reminder Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 9 Zipping Amber | ||
Mon Jul 16 2018 16:17 | 1st = 9 Zipping Amber 2nd = 1 Ninetymile Hawk 3rd = 8 Adriel 4th = 3 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Forest Force | ||
Mon Jul 16 2018 16:12 | 1st = 6 Forest Force 2nd = 3 Partywithmach 3rd = 5 Only Modern 4th = 7 Baby Luv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Willy Taro | ||
Mon Jul 16 2018 16:09 | 1st = 4 Willy Taro 2nd = 7 Grand Senorita 3rd = 5 Bad Boy Jonesy 4th = 2 Mulberry Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 11 Nathan Road | ||
Mon Jul 16 2018 16:05 | 1st = 11 Nathan Road 2nd = 14 Uncle Sam 3rd = 3 Anakyn Daraxes 4th = 7 Dreamy Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Gunna Be Cool | ||
Mon Jul 16 2018 16:02 | 1st = 4 Gunna Be Cool 2nd = 8 Queen of Sparta 3rd = 2 Go Gettem Santa 4th = 5 Champagne Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 9 - 4 Magna Carta | ||
Mon Jul 16 2018 16:00 | 1st = 4 Magna Carta 2nd = 5 Ruby Eyes 3rd = 1 Snippy Strategic 4th = 12 Conconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Tuiaki Dora | ||
Mon Jul 16 2018 15:57 | 1st = 3 Tuiaki Dora 2nd = 6 Sassy Slyder 3rd = 7 Architecture 4th = 8 Undercover Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 1 Maas Kookin | ||
Mon Jul 16 2018 15:53 | 1st = 1 Maas Kookin 2nd = 2 Soho Madonna 3rd = 3 Lightning Point 4th = 7 Sheezawingate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 7 Melberra Star | ||
Mon Jul 16 2018 15:50 | 1st = 7 Melberra Star 2nd = 2 Pierino 3rd = 5 Belle Tournure 4th = 10 The Blues Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Dana Phantom | ||
Mon Jul 16 2018 15:47 | 1st = 2 Dana Phantom 2nd = 1 Lil Miss Marka 3rd = 5 Duckamloi Fox 4th = 7 Runaway Pastizzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Lincs Tiger | ||
Mon Jul 16 2018 15:42 | 1st = 11 Lincs Tiger 2nd = 8 Dennis 3rd = 5 Danny Del Vito 4th = 10 The Art Form |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Alonso Power | ||
Mon Jul 16 2018 15:39 | 1st = 6 Alonso Power 2nd = 1 Evie Louise 3rd = 7 Grey Magic 4th = 4 Mt View Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Blue Beach Angel | ||
Mon Jul 16 2018 15:34 | 1st = 2 Blue Beach Angel 2nd = 3 Racing For Reggie 3rd = 6 Our Little Actress 4th = 4 Alto Cumulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 8 - 10 Great Alpine Road | ||
Mon Jul 16 2018 15:30 | 1st = 10 Great Alpine Road 2nd = 4 Test A Day 3rd = 1 Prince Of Arran 4th = 3 Sebeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Oliveri | ||
Mon Jul 16 2018 15:27 | 1st = 1 Oliveri 2nd = 8 Well Soon Know 3rd = 7 Milosti 4th = 6 Fiery Peta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 9 Falsified | ||
Mon Jul 16 2018 15:25 | 1st = 9 Falsified 2nd = 14 Mosgiel Lucy 3rd = 8 Evonnes Magic 4th = 15 Ravitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Keayang Yankee | ||
Mon Jul 16 2018 15:20 | 1st = 3 Keayang Yankee 2nd = 4 Meadow Valley Sky 3rd = 8 Lilymaystorm 4th = 9 Aldebaran Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Good One Carl | ||
Mon Jul 16 2018 15:17 | 1st = 7 Good One Carl 2nd = 4 Goldies Nugget 3rd = 2 Angie 4th = 1 Maniac Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Semiramide | ||
Mon Jul 16 2018 15:13 | 1st = 2 Semiramide 2nd = 3 Arose For Me 3rd = 12 Beach Goddess 4th = 4 Shes So Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 12 Kormaddie | ||
Mon Jul 16 2018 15:10 | 1st = 12 Kormaddie 2nd = 1 Shoal River 3rd = 5 Jakes Purse 4th = 10 Sonnets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Red Lagoon | ||
Mon Jul 16 2018 15:07 | 1st = 5 Red Lagoon 2nd = 6 Ginza Lion 3rd = 1 Sidevalve 4th = 3 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Jagged Shadow | ||
Mon Jul 16 2018 15:03 | 1st = 7 Jagged Shadow 2nd = 5 Iona Cafe 3rd = 1 Have A Crack 4th = 6 Call Me Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 7 - 1 All Day Every Day | ||
Mon Jul 16 2018 15:00 | 1st = 1 All Day Every Day 2nd = 8 Cash For Diamonds 3rd = 13 Lady Dee Dee 4th = 3 By Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Catcha Nugget | ||
Mon Jul 16 2018 14:56 | 1st = 1 Catcha Nugget 2nd = 2 Macleod 3rd = 4 Balmoral Bash 4th = 3 Stealthy Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 8 Pluck And Lucky | ||
Mon Jul 16 2018 14:50 | 1st = 8 Pluck And Lucky 2nd = 9 Shes My Girl 3rd = 5 Mikuro 4th = 2 Little Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 3 Dixirosalie | ||
Mon Jul 16 2018 14:45 | 1st = 3 Dixirosalie 2nd = 5 Valentina Brave 3rd = 2 Juliustigres 4th = 4 Fan Tays Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Spring Me | ||
Mon Jul 16 2018 14:43 | 1st = 2 Spring Me 2nd = 4 Miss Booming 3rd = 9 Zipping Stan 4th = 5 You Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Roman Aviator | ||
Mon Jul 16 2018 14:38 | 1st = 4 Roman Aviator 2nd = 7 No Wow Factor 3rd = 10 Im Decadent 4th = 5 Alkira Quattro Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 8 Fantasy Belle | ||
Mon Jul 16 2018 14:35 | 1st = 8 Fantasy Belle 2nd = 7 Airfree 3rd = 1 Biodynamic 4th = 5 Not Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 6 - 7 Rosie Goodnight | ||
Mon Jul 16 2018 14:30 | 1st = 7 Rosie Goodnight 2nd = 13 Harbour Express 3rd = 12 Ennis 4th = 1 Himalaya Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 8 Bigtime Logan | ||
Mon Jul 16 2018 14:27 | 1st = 8 Bigtime Logan 2nd = 7 Big League Diva 3rd = 5 Bigtime Sam 4th = 4 Bigtime Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Bettor Party | ||
Mon Jul 16 2018 14:22 | 1st = 6 Bettor Party 2nd = 4 Quadentate 3rd = 2 The Dapper Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Shimmy Dat Ray | ||
Mon Jul 16 2018 14:19 | 1st = 8 Shimmy Dat Ray 2nd = 1 On Time Johnny 3rd = 3 Gunmetal Liam 4th = 7 Chinotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 1 White Boots | ||
Mon Jul 16 2018 14:15 | 1st = 1 White Boots 2nd = 6 Serious Dancer 3rd = 4 Villarrica 4th = 3 Chucknpaul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 2 Barge Bale | ||
Mon Jul 16 2018 14:12 | 1st = 2 Barge Bale 2nd = 4 Bigtime Rosie 3rd = 1 Bigtime Acacia 4th = 3 Cawbourne Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 5 On Fast Forward | ||
Mon Jul 16 2018 14:07 | 1st = 5 On Fast Forward 2nd = 6 Kyvalley Tinman 3rd = 3 Pretty Little Lucy 4th = 2 Sheriff Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Agent Voilet | ||
Mon Jul 16 2018 14:04 | 1st = 8 Agent Voilet 2nd = 2 Miss Winks 3rd = 9 Kimura 4th = 6 Mia Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 5 - 1 Cape Richards | ||
Mon Jul 16 2018 14:00 | 1st = 1 Cape Richards 2nd = 2 Duke Dictador 3rd = 8 Trerice 4th = 12 Little Minkia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 5 Whiskyndiamonds | ||
Mon Jul 16 2018 13:55 | 1st = 5 Whiskyndiamonds 2nd = 10 City Of Shadows 3rd = 3 Interventions 4th = 6 All Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 6 Bigtime Forest | ||
Mon Jul 16 2018 13:52 | 1st = 6 Bigtime Forest 2nd = 7 Cawbourne Krusty 3rd = 9 Thomas William 4th = 8 Party Every Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Riegle Deception | ||
Mon Jul 16 2018 13:47 | 1st = 4 Riegle Deception 2nd = 2 Takin To The Max 3rd = 1 Sweetasis 4th = 6 Gin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Fawn Pursuit | ||
Mon Jul 16 2018 13:44 | 1st = 2 Fawn Pursuit 2nd = 7 Speedy Ryder 3rd = 3 Solar On 4th = 8 Slipaway Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 6 Red Brocade | ||
Mon Jul 16 2018 13:40 | 1st = 6 Red Brocade 2nd = 12 Lord Byron 3rd = 9 Laranta 4th = 8 At The Glenburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 9 Millie Prince | ||
Mon Jul 16 2018 13:37 | 1st = 9 Millie Prince 2nd = 3 Bigtime Onfire 3rd = 7 Five Eyes 4th = 1 Scooters Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 7 Honey Please | ||
Mon Jul 16 2018 13:33 | 1st = 7 Honey Please 2nd = 3 Sugar Danni 3rd = 9 Mar Pacifico 4th = 4 Angels Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 4 - 8 Kansas City | ||
Mon Jul 16 2018 13:30 | 1st = 8 Kansas City 2nd = 5 Yamagee 3rd = 7 Diva Peron 4th = 9 Marikoriko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 9 Prince Mark | ||
Mon Jul 16 2018 13:26 | 1st = 9 Prince Mark 2nd = 6 Magnus Keroma 3rd = 4 See Ya Mate 4th = 3 Trapezius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 9 Sausedge | ||
Mon Jul 16 2018 13:20 | 1st = 9 Sausedge 2nd = 7 Moore Euros 3rd = 1 Clergyman 4th = 8 Quandary Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 5 Benny Burrito | ||
Mon Jul 16 2018 13:17 | 1st = 5 Benny Burrito 2nd = 10 Bigtime Jason 3rd = 8 Bigtime Crackem 4th = 1 Bigtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Alex Attack | ||
Mon Jul 16 2018 13:12 | 1st = 6 Alex Attack 2nd = 8 Classy Impact 3rd = 4 Invasion 4th = 1 Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Pocket Dial | ||
Mon Jul 16 2018 13:10 | 1st = 7 Pocket Dial 2nd = 3 Nareen 3rd = 8 Hey Duggee 4th = 1 Millys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 3 Hendos Magic | ||
Mon Jul 16 2018 13:05 | 1st = 3 Hendos Magic 2nd = 2 Typhoon Charlie 3rd = 4 Sunsout Shirtsoff 4th = 6 Power From Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 3 - 4 Whats Up | ||
Mon Jul 16 2018 13:00 | 1st = 4 Whats Up 2nd = 5 Conga Doro 3rd = 10 King Artie 4th = 2 Power Of Mandala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 9 Cawbourne Brandy | ||
Mon Jul 16 2018 12:57 | 1st = 9 Cawbourne Brandy 2nd = 8 Kirkham Coby 3rd = 6 Apricity 4th = 7 Butterball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 2 Glamors Symbol | ||
Mon Jul 16 2018 12:53 | 1st = 2 Glamors Symbol 2nd = 5 One For Granny 3rd = 3 Yeah Tiz 4th = 4 Sucralose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Sports Gairn | ||
Mon Jul 16 2018 12:50 | 1st = 2 Sports Gairn 2nd = 8 Its Magic 3rd = 1 Lireva 4th = 3 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Westworld | ||
Mon Jul 16 2018 12:48 | 1st = 6 Westworld 2nd = 4 Cameo Syd 3rd = 9 Very Choosy 4th = 3 Go Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 7 Isadora Twinkle | ||
Mon Jul 16 2018 12:45 | 1st = 7 Isadora Twinkle 2nd = 10 Orchestral Lass 3rd = 5 Supa Hong Kong 4th = 2 Dashtorush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Tommy The Jett | ||
Mon Jul 16 2018 12:40 | 1st = 1 Tommy The Jett 2nd = 8 Bigtime Twinkle 3rd = 2 Bigtime Serena 4th = 6 Dyna Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Spritely Brew | ||
Mon Jul 16 2018 12:35 | 1st = 1 Spritely Brew 2nd = 2 Marvelette 3rd = 4 Fawn Regrets 4th = 8 Three Soldiers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Just As Gentle | ||
Mon Jul 16 2018 12:31 | 1st = 6 Just As Gentle 2nd = 8 Ekali 3rd = 1 Gotcha Millie 4th = 5 Bodyguard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 2 - 12 Causeway Girl | ||
Mon Jul 16 2018 12:30 | 1st = 12 Causeway Girl 2nd = 3 Royal Obidos 3rd = 11 Snitz N Glitz 4th = 5 Abitstrategic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Bigtime Kylie | ||
Mon Jul 16 2018 12:25 | 1st = 1 Bigtime Kylie 2nd = 4 Rambo 3rd = 8 Nippa Eel 4th = 2 Bigtime Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Arabella Star | ||
Mon Jul 16 2018 12:19 | 1st = 5 Arabella Star 2nd = 1 Cullens Desire 3rd = 2 Leigha Miller 4th = 6 Roxy Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Chill Out Al | ||
Mon Jul 16 2018 12:15 | 1st = 1 Chill Out Al 2nd = 3 Swift Abbey 3rd = 7 Miss Heart 4th = 6 Notorious King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Victini | ||
Mon Jul 16 2018 12:13 | 1st = 4 Victini 2nd = 1 Good Job 3rd = 2 Idol Ajay 4th = 8 Salvarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Bigtime Chris | ||
Mon Jul 16 2018 12:07 | 1st = 3 Bigtime Chris 2nd = 4 Naharis 3rd = 2 Stole Me Car 4th = 1 Uno Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murtoa Race 1 - 3 Fast Fever | ||
Mon Jul 16 2018 12:00 | 1st = 3 Fast Fever 2nd = 12 Uno Ruby 3rd = 6 Marx Brother 4th = 8 Rocks For Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - | ||
Mon Jul 16 2018 11:57 | 2nd = 3 Banknote 3rd = 6 Wok Djay 4th = 5 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 King Brew | ||
Mon Jul 16 2018 11:57 | 1st = 7 King Brew 2nd = 3 Banknote 3rd = 6 Wok Djay 4th = 5 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 9 Harry Brown | ||
Mon Jul 16 2018 11:56 | 1st = 9 Harry Brown 2nd = 7 Blitz em Rene 3rd = 3 El Narco 4th = 4 Leroy Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Cawbourne Chops | ||
Mon Jul 16 2018 11:50 | 1st = 5 Cawbourne Chops 2nd = 7 Bigtime Hannah 3rd = 6 Cawbourne Merl 4th = 8 Leos Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Fancy Chap | ||
Mon Jul 16 2018 11:38 | 1st = 4 Fancy Chap 2nd = 7 Epic Force 3rd = 3 Snippy Pippi 4th = 6 Fantastic Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Shultzs A Rebel | ||
Mon Jul 16 2018 11:37 | 1st = 8 Shultzs A Rebel 2nd = 6 Just Talking 3rd = 4 Fabredust 4th = 1 Chief Siyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 4 Mija Sydney | ||
Mon Jul 16 2018 11:32 | 1st = 4 Mija Sydney 2nd = 9 Verta Bale 3rd = 8 Bradam Begins 4th = 1 Iris Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 On Da Quest | ||
Mon Jul 16 2018 11:21 | 1st = 5 On Da Quest 2nd = 8 On Demand 3rd = 6 Simple Request 4th = 4 Marinara Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Bigtime Paddy | ||
Mon Jul 16 2018 11:15 | 1st = 4 Bigtime Paddy 2nd = 7 Ask King Jeff 3rd = 6 Monster Fish 4th = 2 Lunch Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Soaring Hawke | ||
Mon Jul 16 2018 11:05 | 1st = 6 Soaring Hawke 2nd = 7 Sue Zooki 3rd = 1 Hey Khali 4th = 4 Thrilling Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 1 Bigtime Joshy | ||
Mon Jul 16 2018 10:57 | 1st = 1 Bigtime Joshy 2nd = 3 Fancy Fifita 3rd = 8 Cawbourne Ridge 4th = 7 Bigtime Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Opawa Loyal | ||
Mon Jul 16 2018 10:46 | 1st = 3 Opawa Loyal 2nd = 1 Jinja Twist 3rd = 2 Little Bit Silly 4th = 4 Jin Jin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Flying Lachie | ||
Mon Jul 16 2018 10:40 | 1st = 1 Flying Lachie 2nd = 6 Choice Lass 3rd = 8 Bula Roberts 4th = 4 Cawbourne Symsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Ramblin On | ||
Mon Jul 16 2018 10:29 | 1st = 5 Ramblin On 2nd = 1 Jack No Lag 3rd = 9 Bigtime Donny 4th = 3 Twelve Gauge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Queen Big League | ||
Mon Jul 16 2018 10:22 | 1st = 4 Queen Big League 2nd = 2 Banjo Hope 3rd = 8 Tuff Knight 4th = 1 Bigtime Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Electric Lotto | ||
Mon Jul 16 2018 10:11 | 1st = 2 Electric Lotto 2nd = 7 Pretty And Pink 3rd = 1 Jinja Bailey 4th = 8 Beltom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 5 Innocent Affair | ||
Sat Jun 16 2018 23:45 | 1st = 5 Innocent Affair 2nd = 7 Call Me Buddy 3rd = 8 Miss Camouflage 4th = 10 Motor On Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Ethos | ||
Sat Jun 16 2018 23:43 | 1st = 5 Ethos 2nd = 1 Hello Im Shazza 3rd = 2 Little Bit Extra 4th = 4 Hello Im Chanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Sprightly Fella | ||
Sat Jun 16 2018 23:24 | 1st = 4 Sprightly Fella 2nd = 1 Stratosphere 3rd = 6 Tattooed Warrior 4th = 8 Iona Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Dancing With Mach | ||
Sat Jun 16 2018 23:10 | 1st = 9 Dancing With Mach 2nd = 4 Alkira Quattro Jet 3rd = 6 Jessie Joan 4th = 8 Jiving Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Issue | ||
Sat Jun 16 2018 23:02 | 1st = 4 Issue 2nd = 8 Constant Rama 3rd = 5 Desert Rampage 4th = 7 Flying Urkal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 5 My Bro Regis | ||
Sat Jun 16 2018 22:59 | 1st = 5 My Bro Regis 2nd = 2 Undisputed 3rd = 6 No Excuse 4th = 3 Federal Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Masey Mach | ||
Sat Jun 16 2018 22:54 | 1st = 1 Masey Mach 2nd = 3 Maffioso Girl 3rd = 6 Regal Scribe 4th = 2 Our Blackeyed Suzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 West On Augie | ||
Sat Jun 16 2018 22:47 | 1st = 5 West On Augie 2nd = 3 Poppy Monelli 3rd = 4 Astrozone 4th = 7 Techno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Oshkosh Uni Chet | ||
Sat Jun 16 2018 22:44 | 1st = 2 Oshkosh Uni Chet 2nd = 1 Dubovka 3rd = 4 Crackerjack Nath 4th = 6 Dyna Hadria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 5 Neighlor | ||
Sat Jun 16 2018 22:39 | 1st = 5 Neighlor 2nd = 11 Jimmy Mack 3rd = 9 Soho Wonder 4th = 4 Your Excused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Winlock Banking | ||
Sat Jun 16 2018 22:37 | 1st = 1 Winlock Banking 2nd = 8 Sunburnt Highway 3rd = 4 Mithril Magic 4th = 5 Pennybacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 7 Roll With Lachlan | ||
Sat Jun 16 2018 22:32 | 1st = 7 Roll With Lachlan 2nd = 2 Prince Of Payne 3rd = 1 Before Your Time 4th = 6 Onahi Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Quick Jagger | ||
Sat Jun 16 2018 22:29 | 1st = 7 Quick Jagger 2nd = 2 West On Hawkeye 3rd = 1 Moment To Jive 4th = 4 Dandalup Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Fine Artist | ||
Sat Jun 16 2018 22:24 | 1st = 6 Fine Artist 2nd = 1 Reddy Major 3rd = 4 Sinartra 4th = 3 Scrawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Slingshot Whippa | ||
Sat Jun 16 2018 22:22 | 1st = 8 Slingshot Whippa 2nd = 7 Blackjack Neo 3rd = 4 Fonty Allen 4th = 2 Khaleesi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Poco Dorado | ||
Sat Jun 16 2018 22:19 | 1st = 8 Poco Dorado 2nd = 5 Explosive Brown 3rd = 6 Champion Model 4th = 4 Ninghan Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 12 Cut For An Ace | ||
Sat Jun 16 2018 22:14 | 1st = 12 Cut For An Ace 2nd = 6 Over Loaded 3rd = 4 Spot The Shark 4th = 3 Thatelbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Trouper Monelli | ||
Sat Jun 16 2018 22:12 | 1st = 6 Trouper Monelli 2nd = 2 Vanderworp 3rd = 3 Frida Monelli 4th = 8 Bundles Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 2 Power Surge | ||
Sat Jun 16 2018 22:07 | 1st = 2 Power Surge 2nd = 5 Western Stride 3rd = 3 Game Theory 4th = 8 Curls Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Azkaban | ||
Sat Jun 16 2018 22:05 | 1st = 7 Azkaban 2nd = 2 Shadale 3rd = 6 Envy Heist 4th = 1 Rock Up Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 4 Flyin Around | ||
Sat Jun 16 2018 22:00 | 1st = 4 Flyin Around 2nd = 6 Aleppo Jewel 3rd = 5 Fling About 4th = 1 Wilkes Barre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Velocity Liberty | ||
Sat Jun 16 2018 21:58 | 1st = 2 Velocity Liberty 2nd = 8 Zipping Falcon 3rd = 1 Two Times Twice 4th = 5 My Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Drinktous Wroxton | ||
Sat Jun 16 2018 21:51 | 1st = 2 Drinktous Wroxton 2nd = 7 Bold Law 3rd = 5 Truscott Law 4th = 8 Chuck Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Waterloo Monelli | ||
Sat Jun 16 2018 21:49 | 1st = 6 Waterloo Monelli 2nd = 8 Ouchamp 3rd = 1 Petria Monelli 4th = 2 Victor Metti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 1 Shannonsablast | ||
Sat Jun 16 2018 21:44 | 1st = 1 Shannonsablast 2nd = 5 Miss Riviera Belle 3rd = 2 Astronaut 4th = 3 Village Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Dyna Patty | ||
Sat Jun 16 2018 21:42 | 1st = 6 Dyna Patty 2nd = 2 Aeroplane Indy 3rd = 1 Dyna Oscar 4th = 8 Rockstar Toovey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 4 Lady De La Renta | ||
Sat Jun 16 2018 21:41 | 1st = 4 Lady De La Renta 2nd = 8 Another Mouse 3rd = 12 Bravo Tex 4th = 1 Hoiho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Mister Gunsen | ||
Sat Jun 16 2018 21:37 | 1st = 7 Mister Gunsen 2nd = 6 Our Overanova 3rd = 4 Senitas Success 4th = 3 Giacomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 5 Nics Karma | ||
Sat Jun 16 2018 21:35 | 1st = 5 Nics Karma 2nd = 1 Savanaka Two 3rd = 2 Rhythm Section 4th = 8 Rev Fred Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Ima Birubi Boy | ||
Sat Jun 16 2018 21:34 | 1st = 7 Ima Birubi Boy 2nd = 4 Watts Up Letsplay 3rd = 2 Fantasy Money 4th = 13 Gentle Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Duplicated | ||
Sat Jun 16 2018 21:30 | 1st = 2 Duplicated 2nd = 11 Shortys Mate 3rd = 1 Weeks End 4th = 3 Smile Lyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Its The Horse | ||
Sat Jun 16 2018 21:27 | 1st = 8 Its The Horse 2nd = 1 Patchy Kat 3rd = 2 Limitless 4th = 7 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Aquarius Art | ||
Sat Jun 16 2018 21:22 | 1st = 8 Aquarius Art 2nd = 1 Telowie Lives 3rd = 3 Imtellinya 4th = 7 Mista Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Poke The Bear | ||
Sat Jun 16 2018 21:20 | 1st = 8 Poke The Bear 2nd = 1 Its A Bull 3rd = 3 Im a Princess 4th = 5 Hillside Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 10 Dont Think Twice | ||
Sat Jun 16 2018 21:15 | 1st = 10 Dont Think Twice 2nd = 6 Rubies For Tash 3rd = 4 Million Dollar Gem 4th = 7 Make Mine Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Black Forge | ||
Sat Jun 16 2018 21:12 | 1st = 8 Black Forge 2nd = 7 Benkennie Chic 3rd = 2 Infrared Ethics 4th = 3 Memory Remains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 10 Catastrophic Event | ||
Sat Jun 16 2018 21:11 | 1st = 10 Catastrophic Event 2nd = 1 Life To The Max 3rd = 12 Susie Rocks 4th = 11 Sea Me Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Artikulate Miss | ||
Sat Jun 16 2018 21:07 | 1st = 7 Artikulate Miss 2nd = 1 Havetogetawaymore 3rd = 2 Slippery Jade 4th = 10 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Fluttershy | ||
Sat Jun 16 2018 21:05 | 1st = 6 Fluttershy 2nd = 1 My Fire Fabio 3rd = 2 Legend Seeker 4th = 7 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 9 Dawn Magic | ||
Sat Jun 16 2018 21:03 | 1st = 9 Dawn Magic 2nd = 10 Milwaukee Volo 3rd = 11 Mista Taptoe Lombo 4th = 12 Cameos Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Hot Breakfast | ||
Sat Jun 16 2018 21:00 | 1st = 1 Hot Breakfast 2nd = 2 At First Sight 3rd = 3 Dynamite Rose 4th = 10 Sammy Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 All Inn Baz | ||
Sat Jun 16 2018 20:57 | 1st = 6 All Inn Baz 2nd = 2 Major Riot 3rd = 1 Barooga Brett 4th = 4 Go Seek Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Pumpernickel | ||
Sat Jun 16 2018 20:54 | 1st = 2 Pumpernickel 2nd = 1 Why Not Cory 3rd = 10 Discovered 4th = 5 Unlocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Emain Macha | ||
Sat Jun 16 2018 20:52 | 1st = 4 Emain Macha 2nd = 1 Alldaybliss 3rd = 7 Clarenden Hustler 4th = 2 Primo Tapia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Sky Wave | ||
Sat Jun 16 2018 20:50 | 1st = 6 Sky Wave 2nd = 8 Ritas Boy 3rd = 3 Drink Schooners 4th = 7 Little Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 1 Red Tail | ||
Sat Jun 16 2018 20:46 | 1st = 1 Red Tail 2nd = 12 Beaus Mystery 3rd = 5 Charlie El 4th = 7 Icomeoffsecondbest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Cherry Stride | ||
Sat Jun 16 2018 20:45 | 1st = 5 Cherry Stride 2nd = 6 Shezallapples 3rd = 8 Royal Story 4th = 7 Rocknroll Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Belmont Belle | ||
Sat Jun 16 2018 20:44 | 1st = 2 Belmont Belle 2nd = 5 Woodlands Drive 3rd = 8 Brett Brann 4th = 7 Lucky Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Devil Dodger | ||
Sat Jun 16 2018 20:40 | 1st = 1 Devil Dodger 2nd = 4 Written In Red 3rd = 2 Major Score 4th = 8 Polished Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Belt Up Bubbs | ||
Sat Jun 16 2018 20:38 | 1st = 6 Belt Up Bubbs 2nd = 10 Maurice Minor 3rd = 9 Wise Piquet 4th = 3 Dyna Carnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 8 River | ||
Sat Jun 16 2018 20:35 | 1st = 8 River 2nd = 3 Allen Quake 3rd = 5 Cedar Jacob 4th = 7 Mahal Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 8 Foo Fighter | ||
Sat Jun 16 2018 20:33 | 1st = 8 Foo Fighter 2nd = 10 Matai Valour 3rd = 9 Dynamic Archie 4th = 2 Ablissfullgift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 To The Galos | ||
Sat Jun 16 2018 20:30 | 1st = 4 To The Galos 2nd = 3 Daryl Dixon 3rd = 2 Super Sook 4th = 7 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Eleniark | ||
Sat Jun 16 2018 20:30 | 1st = 2 Eleniark 2nd = 1 Platinum Power 3rd = 3 Dancingwithsierra 4th = 5 Elteearr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Rockstar Kerr | ||
Sat Jun 16 2018 20:27 | 1st = 4 Rockstar Kerr 2nd = 1 Goldstein 3rd = 7 Yankees Ethics 4th = 2 Remas Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Clarenden Valour | ||
Sat Jun 16 2018 20:22 | 1st = 2 Clarenden Valour 2nd = 1 Bettorhavtime 3rd = 4 Rhyflective 4th = 8 Our Grand Torino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Shockwave | ||
Sat Jun 16 2018 20:20 | 1st = 7 Shockwave 2nd = 8 Sterling Archer 3rd = 1 Rocketness 4th = 4 Dyna Xerox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Sketchy Cosmic | ||
Sat Jun 16 2018 20:16 | 1st = 1 Sketchy Cosmic 2nd = 8 Alderley Rox 3rd = 3 Lethal Steal 4th = 7 Allonsy Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 11 Majordan | ||
Sat Jun 16 2018 20:15 | 1st = 11 Majordan 2nd = 10 My Field Marshal 3rd = 9 Mach Doro 4th = 3 Yayas Hot Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Chiefs Sidekick | ||
Sat Jun 16 2018 20:12 | 1st = 6 Chiefs Sidekick 2nd = 8 Canya Ayden 3rd = 7 Busted Custard 4th = 3 Mount Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 6 To Fast To Serious | ||
Sat Jun 16 2018 20:11 | 1st = 6 To Fast To Serious 2nd = 8 Bettor Be Oscar 3rd = 4 Chetak 4th = 5 Rollsoffthetongue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 3 Superfast Love | ||
Sat Jun 16 2018 20:09 | 1st = 3 Superfast Love 2nd = 5 Off Chops 3rd = 6 Mighty Staunch 4th = 8 Irish Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Cruisys Lil | ||
Sat Jun 16 2018 20:09 | 1st = 2 Cruisys Lil 2nd = 1 Bageera 3rd = 6 Blackpool Doc 4th = 3 Why Not Kez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Miss Kenny | ||
Sat Jun 16 2018 20:04 | 1st = 4 Miss Kenny 2nd = 8 Rocking 3rd = 9 Invite Only 4th = 6 Zaras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 9 Shanocon | ||
Sat Jun 16 2018 20:04 | 1st = 9 Shanocon 2nd = 1 Rolling Along 3rd = 10 My Major Rocket 4th = 6 Cant Explain It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Classy Western | ||
Sat Jun 16 2018 20:00 | 1st = 7 Classy Western 2nd = 3 Floyd Mayweather 3rd = 4 Might Be Luck 4th = 5 Classy Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Fierce Lomar | ||
Sat Jun 16 2018 19:58 | 1st = 8 Fierce Lomar 2nd = 2 Deliver 3rd = 4 Dyna Alia 4th = 7 Dyna Harpa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Ritza Lenny | ||
Sat Jun 16 2018 19:54 | 1st = 3 Ritza Lenny 2nd = 1 Tilikum 3rd = 5 Lagoon Rhett 4th = 7 Henrietta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 The Dali Express | ||
Sat Jun 16 2018 19:52 | 1st = 9 The Dali Express 2nd = 10 Blue Beach Angel 3rd = 2 Stones Corner 4th = 7 Marty Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Stormy Duchess | ||
Sat Jun 16 2018 19:51 | 1st = 8 Stormy Duchess 2nd = 10 Im Seeking 3rd = 7 Excitability 4th = 4 Zulu Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Regal Len | ||
Sat Jun 16 2018 19:48 | 1st = 3 Regal Len 2nd = 8 Frosty Sky 3rd = 4 Spudtastic 4th = 2 Wildash Kamilaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Cee Cee Ambro | ||
Sat Jun 16 2018 19:48 | 1st = 5 Cee Cee Ambro 2nd = 11 Miss Halfpenny 3rd = 2 Taylors Mill 4th = 3 Lady Swiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Charlie Rocket | ||
Sat Jun 16 2018 19:45 | 1st = 1 Charlie Rocket 2nd = 3 Night Theory 3rd = 6 Wicked Pedro 4th = 2 Jockey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Pixel Pak | ||
Sat Jun 16 2018 19:42 | 1st = 7 Pixel Pak 2nd = 9 Rockstar Kyle 3rd = 6 Shocked 4th = 8 Irinka Hamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Really Fast Love | ||
Sat Jun 16 2018 19:39 | 1st = 2 Really Fast Love 2nd = 4 Cosmic Blend 3rd = 8 Ocean Realm 4th = 7 Curtain Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Bodhi Tree | ||
Sat Jun 16 2018 19:37 | 1st = 7 Bodhi Tree 2nd = 6 Somepartysomewhere 3rd = 5 Withalotofluck 4th = 3 Feel The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Oops A Daisy | ||
Sat Jun 16 2018 19:35 | 1st = 7 Oops A Daisy 2nd = 2 Hayleys Style 3rd = 5 Lance Allen 4th = 3 Lilywhites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 12 Tulhurst Ace | ||
Sat Jun 16 2018 19:34 | 1st = 12 Tulhurst Ace 2nd = 9 Left Tennant 3rd = 3 Pumpniron 4th = 10 Downunder Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Pick A Whacker | ||
Sat Jun 16 2018 19:31 | 1st = 2 Pick A Whacker 2nd = 5 Can Delight 3rd = 6 Gambeth 4th = 4 Cosmic Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 7 Tornado Valley | ||
Sat Jun 16 2018 19:30 | 1st = 7 Tornado Valley 2nd = 8 Kyvalley Blur 3rd = 3 Tough Monarch 4th = 9 Fabrication |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Barney Be Good | ||
Sat Jun 16 2018 19:28 | 1st = 4 Barney Be Good 2nd = 1 Angel Show 3rd = 2 My First Patch 4th = 6 Indiana Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Werner Bale | ||
Sat Jun 16 2018 19:25 | 1st = 5 Werner Bale 2nd = 1 Tito Mojito 3rd = 3 Katlin 4th = 2 Quartz Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Hilltop Rose | ||
Sat Jun 16 2018 19:25 | 1st = 5 Hilltop Rose 2nd = 6 Doubledipofheaven 3rd = 1 Santa Madre 4th = 8 Ace To Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Percys Empire | ||
Sat Jun 16 2018 19:22 | 1st = 2 Percys Empire 2nd = 1 Kylin 3rd = 3 Double Stitched 4th = 5 Mount Oxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Scientific Man | ||
Sat Jun 16 2018 19:18 | 1st = 1 Scientific Man 2nd = 5 Bogan Villa 3rd = 8 Finale 4th = 4 Takahi Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Rollin With Holly | ||
Sat Jun 16 2018 19:17 | 1st = 1 Rollin With Holly 2nd = 9 Belongtolou 3rd = 6 Kept In Play 4th = 7 Casuarina Belmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Out Of Range | ||
Sat Jun 16 2018 19:14 | 1st = 2 Out Of Range 2nd = 1 Shaes Intention 3rd = 7 Back On Lava 4th = 4 Moment To Rumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Keravnos | ||
Sat Jun 16 2018 19:11 | 1st = 7 Keravnos 2nd = 1 Ruby Rabs 3rd = 8 Dalliance 4th = 6 Zulu Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Blumentrit | ||
Sat Jun 16 2018 19:07 | 1st = 6 Blumentrit 2nd = 2 Reactor 3rd = 1 Mr Terrific 4th = 10 Lightning Larico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Alleluia | ||
Sat Jun 16 2018 19:05 | 1st = 8 Alleluia 2nd = 2 Anychance 3rd = 4 Bettabe Perfect 4th = 1 Remember Them |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Painted Elvry | ||
Sat Jun 16 2018 19:02 | 1st = 3 Painted Elvry 2nd = 4 July Allen 3rd = 5 Lost Love 4th = 6 Rave On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 Highview Freddy | ||
Sat Jun 16 2018 19:01 | 1st = 2 Highview Freddy 2nd = 8 Derringer 3rd = 4 Guptas Cullen 4th = 9 Seven Scotches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Bogan Bomber | ||
Sat Jun 16 2018 18:58 | 1st = 4 Bogan Bomber 2nd = 2 Rostered On 3rd = 6 My Sherona 4th = 3 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Soho Tribeca | ||
Sat Jun 16 2018 18:57 | 1st = 11 Soho Tribeca 2nd = 3 Sams The Master 3rd = 6 Magical Marn 4th = 8 Bad Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Im So Fancy | ||
Sat Jun 16 2018 18:54 | 1st = 3 Im So Fancy 2nd = 1 Queens Me Mum 3rd = 4 Amy Schraff 4th = 7 Daisy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 14 One Short | ||
Sat Jun 16 2018 18:50 | 1st = 14 One Short 2nd = 16 Grey Enigma 3rd = 4 Military Ruler 4th = 6 Final Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Empire Reign | ||
Sat Jun 16 2018 18:48 | 1st = 1 Empire Reign 2nd = 6 Shes Some Gal 3rd = 7 Mondella 4th = 2 Bonknocka Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Hardhitter | ||
Sat Jun 16 2018 18:45 | 1st = 6 Hardhitter 2nd = 2 Muscle Factory 3rd = 7 Shoobee Doo 4th = 11 Leonidas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Dyna Wazza | ||
Sat Jun 16 2018 18:43 | 1st = 5 Dyna Wazza 2nd = 2 Handpass 3rd = 7 Bomber Creek 4th = 8 Mepunga Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Our Wall Street Wolf | ||
Sat Jun 16 2018 18:38 | 1st = 5 Our Wall Street Wolf 2nd = 2 Oyster Stride 3rd = 8 Big Bruce 4th = 6 Whiskey Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 3 Myrniong Raffles | ||
Sat Jun 16 2018 18:37 | 1st = 3 Myrniong Raffles 2nd = 2 Mr Diaz 3rd = 4 Black Dakota 4th = 8 Bianca Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 7 Mad Robber | ||
Sat Jun 16 2018 18:32 | 1st = 7 Mad Robber 2nd = 6 Styx Vixen 3rd = 11 Architecture 4th = 3 Cowboys N Aliens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 7 - 9 Emjye | ||
Sat Jun 16 2018 18:30 | 1st = 9 Emjye 2nd = 6 Star Of Vegas 3rd = 2 Tom Almighty 4th = 1 Slick Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Avenue Hero | ||
Sat Jun 16 2018 18:29 | 1st = 7 Avenue Hero 2nd = 4 Bowls And Holes 3rd = 5 Truly Dominant 4th = 2 Uncle Grub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Got There | ||
Sat Jun 16 2018 18:26 | 1st = 1 Got There 2nd = 6 Binalong Road 3rd = 9 Mr Ralph 4th = 3 Agents Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 7 Deltasun | ||
Sat Jun 16 2018 18:25 | 1st = 7 Deltasun 2nd = 2 Four Walls 3rd = 9 Une Belle Allure 4th = 3 Dark Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Kulu Zipster | ||
Sat Jun 16 2018 18:23 | 1st = 6 Kulu Zipster 2nd = 1 Inside Game 3rd = 5 Oh So Sleek 4th = 2 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Lochinvar Art | ||
Sat Jun 16 2018 18:18 | 1st = 3 Lochinvar Art 2nd = 10 Rainbow Comet 3rd = 6 Mach Le More 4th = 8 Animal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 7 My Way Boy | ||
Sat Jun 16 2018 18:17 | 1st = 7 My Way Boy 2nd = 5 Mind Blowin 3rd = 3 Takahi Legend 4th = 1 Stilton Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 6 Come Play With Me | ||
Sat Jun 16 2018 18:15 | 1st = 6 Come Play With Me 2nd = 7 Elegant Blast 3rd = 10 Outlaw Pete 4th = 15 Montagna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Scotties Hottie | ||
Sat Jun 16 2018 18:12 | 1st = 1 Scotties Hottie 2nd = 7 Oath 3rd = 3 Backflip Peta 4th = 2 Dana Kazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Pyro Bob | ||
Sat Jun 16 2018 18:09 | 1st = 1 Pyro Bob 2nd = 2 Sail Surfer 3rd = 8 Snowball Otto 4th = 6 Guy Fawkes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Invincible Loxton | ||
Sat Jun 16 2018 18:08 | 1st = 3 Invincible Loxton 2nd = 9 Holy Camp Clive 3rd = 1 Iamboogie 4th = 8 Fire And Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Our Bondi Beach | ||
Sat Jun 16 2018 18:04 | 1st = 3 Our Bondi Beach 2nd = 6 Lethal Star 3rd = 5 Chevals Charlie 4th = 2 Kenfury Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Mister Maker | ||
Sat Jun 16 2018 18:02 | 1st = 2 Mister Maker 2nd = 4 Krabi 3rd = 1 Honestly Bob 4th = 6 Miss Adok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 7 - 1 I Am The Fox | ||
Sat Jun 16 2018 18:00 | 1st = 1 I Am The Fox 2nd = 3 Wicked Rhythm 3rd = 8 Our Barty 4th = 2 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 Kinvara Sue | ||
Sat Jun 16 2018 17:58 | 1st = 2 Kinvara Sue 2nd = 9 Our Twentyten 3rd = 1 Ball Park 4th = 12 Rock Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Third Vintage | ||
Sat Jun 16 2018 17:57 | 1st = 4 Third Vintage 2nd = 7 Cullquin Jamie 3rd = 5 Zipping Ruby 4th = 8 Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 2 Megafactory | ||
Sat Jun 16 2018 17:55 | 1st = 2 Megafactory 2nd = 8 Penthouse Pet 3rd = 3 Cherabin 4th = 7 Salamaat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Mach Beauty | ||
Sat Jun 16 2018 17:50 | 1st = 2 Mach Beauty 2nd = 6 Smokey Quartz 3rd = 3 Pachacuti 4th = 1 Double Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Marcus Me Mate | ||
Sat Jun 16 2018 17:48 | 1st = 3 Marcus Me Mate 2nd = 7 Federal Reason 3rd = 8 Balkan Babe 4th = 1 Rum Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Surfboard | ||
Sat Jun 16 2018 17:44 | 1st = 3 Surfboard 2nd = 1 Regal Waz 3rd = 8 Valkyrie Blue 4th = 2 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 A Good Chance | ||
Sat Jun 16 2018 17:43 | 1st = 10 A Good Chance 2nd = 6 Sweet As 3rd = 2 Divas Delight 4th = 9 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 Material Man | ||
Sat Jun 16 2018 17:40 | 1st = 3 Material Man 2nd = 2 Great Shot 3rd = 1 Pounamu 4th = 4 Gatting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Why Not Loz | ||
Sat Jun 16 2018 17:39 | 1st = 7 Why Not Loz 2nd = 4 Newtown Angel 3rd = 3 Why Not Lola 4th = 6 Pyrenees Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Son Of Gus | ||
Sat Jun 16 2018 17:33 | 1st = 8 Son Of Gus 2nd = 5 Watkins Glen 3rd = 9 Southwood Joy 4th = 1 Girls An Pearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Rishi | ||
Sat Jun 16 2018 17:27 | 1st = 2 Rishi 2nd = 6 Artful Christian 3rd = 8 Hurricane Stride 4th = 12 Final Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 1 Neat Feat | ||
Sat Jun 16 2018 17:25 | 1st = 1 Neat Feat 2nd = 4 Le Commandant 3rd = 6 Neuschwanstein 4th = 10 Bel Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Pat Me Again | ||
Sat Jun 16 2018 17:24 | 1st = 7 Pat Me Again 2nd = 2 Noonbarra Storm 3rd = 3 Cosmic Moments 4th = 6 Kung Fu Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 2 Sense Of Denial | ||
Sat Jun 16 2018 17:21 | 1st = 2 Sense Of Denial 2nd = 5 Nevarda 3rd = 3 Reluctant Hero 4th = 7 Madeleine Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Skylark Brooke | ||
Sat Jun 16 2018 17:19 | 1st = 4 Skylark Brooke 2nd = 7 Rocky Spies 3rd = 8 Run With Faith 4th = 6 Dories Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Reaza Grunter | ||
Sat Jun 16 2018 17:15 | 1st = 4 Reaza Grunter 2nd = 1 Delightful Memphis 3rd = 3 Helens Bonus 4th = 2 Dark Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Rose Of Midnight | ||
Sat Jun 16 2018 17:12 | 1st = 1 Rose Of Midnight 2nd = 2 Isaac Law 3rd = 7 Polite Request 4th = 4 Fernando Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 10 - 12 Usain Bowler | ||
Sat Jun 16 2018 17:11 | 1st = 12 Usain Bowler 2nd = 7 Grey Shadow 3rd = 10 Streets Of Avalon 4th = 11 Crystal Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Mrs Browns Boy | ||
Sat Jun 16 2018 17:05 | 1st = 3 Mrs Browns Boy 2nd = 10 Bellas Idol 3rd = 6 Red Army 4th = 2 Forty Four Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Kayleys Comet | ||
Sat Jun 16 2018 17:03 | 1st = 1 Kayleys Comet 2nd = 8 Mr Delahoya 3rd = 6 Tankalicious 4th = 2 Belcanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Stop It Lachlan | ||
Sat Jun 16 2018 16:57 | 1st = 1 Stop It Lachlan 2nd = 3 Diamond Winx 3rd = 7 Not Too Bossy 4th = 8 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 5 Hard Empire | ||
Sat Jun 16 2018 16:55 | 1st = 5 Hard Empire 2nd = 7 Bryan 3rd = 4 Counter Spin 4th = 6 Mystified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Holly Madision | ||
Sat Jun 16 2018 16:52 | 1st = 2 Holly Madision 2nd = 1 Canya Canya 3rd = 5 Smile Good 4th = 8 Sketchy Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 8 Alpha Chew Chew | ||
Sat Jun 16 2018 16:50 | 1st = 8 Alpha Chew Chew 2nd = 7 Trystoff 3rd = 1 Borlung 4th = 4 Hildisvini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 9 Solarsonic | ||
Sat Jun 16 2018 16:48 | 1st = 9 Solarsonic 2nd = 11 Warminster 3rd = 1 Mustang Bart 4th = 7 Crockets Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 8 Raknikar | ||
Sat Jun 16 2018 16:45 | 1st = 8 Raknikar 2nd = 3 Sing Four Us Dan 3rd = 5 Andreini 4th = 6 Little Sincero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 10 Magic Consol | ||
Sat Jun 16 2018 16:41 | 1st = 10 Magic Consol 2nd = 9 Mihany 3rd = 13 Tatoosh 4th = 3 Rhythm To Spare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Mr Apollo | ||
Sat Jun 16 2018 16:37 | 1st = 2 Mr Apollo 2nd = 8 Chardonnay Mum 3rd = 4 Master Tide 4th = 7 Senor Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 10 Magic Alibi | ||
Sat Jun 16 2018 16:33 | 1st = 10 Magic Alibi 2nd = 16 Foxy Housewife 3rd = 2 Plucky Girl 4th = 3 Denmagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Enticing Star | ||
Sat Jun 16 2018 16:29 | 1st = 1 Enticing Star 2nd = 2 Max Almighty 3rd = 7 Big Caroline 4th = 5 Star Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 4 Manolo Blahniq | ||
Sat Jun 16 2018 16:25 | 1st = 4 Manolo Blahniq 2nd = 17 Pianissimo 3rd = 12 Mapmaker 4th = 16 Valentino Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 2 From Fifth | ||
Sat Jun 16 2018 16:20 | 1st = 2 From Fifth 2nd = 3 Latest Bentley 3rd = 5 Hilfiger 4th = 4 Dr Homer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 6 Wasabi Bob | ||
Sat Jun 16 2018 16:16 | 1st = 6 Wasabi Bob 2nd = 10 Creance 3rd = 8 Igitur 4th = 4 Cosmic Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 12 The Party Girl | ||
Sat Jun 16 2018 16:13 | 1st = 12 The Party Girl 2nd = 9 Springtime Love 3rd = 7 Timperley 4th = 18 Real Elusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 3 Desert Thorn | ||
Sat Jun 16 2018 16:11 | 1st = 3 Desert Thorn 2nd = 1 Tomohawk 3rd = 4 Dixie Win 4th = 5 Chillie Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 1 Asterius | ||
Sat Jun 16 2018 16:09 | 1st = 1 Asterius 2nd = 7 Zidane 3rd = 4 Barnabas 4th = 9 Spanish Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 7 - 1 Rainbow Spirit | ||
Sat Jun 16 2018 16:07 | 1st = 1 Rainbow Spirit 2nd = 10 Coonowrin Ruby 3rd = 4 Courting Joy 4th = 5 Overgrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 6 My Nordic Hero | ||
Sat Jun 16 2018 16:05 | 1st = 6 My Nordic Hero 2nd = 3 Self Sense 3rd = 8 Have Another Glass 4th = 9 Olonera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 6 - 2 Biding Time | ||
Sat Jun 16 2018 16:01 | 1st = 2 Biding Time 2nd = 3 Fraternater 3rd = 9 Smart Al 4th = 4 Empyrean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 7 Im A Rippa | ||
Sat Jun 16 2018 15:57 | 1st = 7 Im A Rippa 2nd = 11 Tyzone 3rd = 10 Privlaka 4th = 6 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 9 Send My Love | ||
Sat Jun 16 2018 15:53 | 1st = 9 Send My Love 2nd = 6 Song Of Vincent 3rd = 3 Aconite 4th = 1 Gifted Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 14 Craiglea Cetina | ||
Sat Jun 16 2018 15:49 | 1st = 14 Craiglea Cetina 2nd = 7 Poetic Heart 3rd = 1 Sirius Black 4th = 6 Free Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 14 Albumin | ||
Sat Jun 16 2018 15:45 | 1st = 14 Albumin 2nd = 2 Tango Rain 3rd = 11 Malahat 4th = 7 Redouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 11 Full Reward | ||
Sat Jun 16 2018 15:41 | 1st = 11 Full Reward 2nd = 1 Max Master 3rd = 3 Churchills Speech 4th = 12 Atunnah Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Mavericks | ||
Sat Jun 16 2018 15:39 | 1st = 4 Mavericks 2nd = 2 Tuscarora 3rd = 8 Dust N Diamonds 4th = 5 Hot Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 7 Air Guitar | ||
Sat Jun 16 2018 15:36 | 1st = 7 Air Guitar 2nd = 1 Evil Dreams 3rd = 2 Mysticano 4th = 9 Pewter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 8 Frosty Bay | ||
Sat Jun 16 2018 15:34 | 1st = 8 Frosty Bay 2nd = 1 Maybe One More 3rd = 5 Patristic 4th = 2 Franks Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 7 Kievann | ||
Sat Jun 16 2018 15:33 | 1st = 7 Kievann 2nd = 8 Red Letter Day 3rd = 4 Primal Flight 4th = 5 Desmons Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 3 Reference | ||
Sat Jun 16 2018 15:29 | 1st = 3 Reference 2nd = 4 Thors Thunder 3rd = 9 Pacific Crest 4th = 7 St Gallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 5 - 5 Landmine | ||
Sat Jun 16 2018 15:27 | 1st = 5 Landmine 2nd = 13 Why Me Lord 3rd = 11 Cobra Kai 4th = 6 Little Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 10 Rising Stock | ||
Sat Jun 16 2018 15:26 | 1st = 10 Rising Stock 2nd = 1 Charlie Cat 3rd = 13 Si Si Sequalo 4th = 4 Zip To The Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 2 Miss Leonidas | ||
Sat Jun 16 2018 15:25 | 1st = 2 Miss Leonidas 2nd = 5 Layel 3rd = 1 Miss Norway 4th = 13 Zarpoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 2 Tradesman | ||
Sat Jun 16 2018 15:17 | 1st = 2 Tradesman 2nd = 7 First Crush 3rd = 6 All In Vogue 4th = 10 Smart As You Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Danny George | ||
Sat Jun 16 2018 15:13 | 1st = 5 Danny George 2nd = 9 Thunderstrut 3rd = 7 Classic Chant 4th = 2 Pearl Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Uthred | ||
Sat Jun 16 2018 15:09 | 1st = 3 Uthred 2nd = 8 Mista Busy 3rd = 6 Shigeru Mahogany 4th = 12 Annies Our Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 9 Flow | ||
Sat Jun 16 2018 15:05 | 1st = 9 Flow 2nd = 2 Invinzabeel 3rd = 7 New Universe 4th = 11 Prometheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 11 Lets Celebrate | ||
Sat Jun 16 2018 15:04 | 1st = 11 Lets Celebrate 2nd = 1 Choice Approach 3rd = 8 Big Blows 4th = 2 Cresta Chrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 13 Aunty Sue | ||
Sat Jun 16 2018 15:01 | 1st = 13 Aunty Sue 2nd = 3 Danvito 3rd = 6 Tax Evader 4th = 2 Blue Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 17 Zarace | ||
Sat Jun 16 2018 14:56 | 1st = 17 Zarace 2nd = 1 Mondo Magic 3rd = 4 Wallace Street 4th = 3 Thompsons Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 1 Starry Dane | ||
Sat Jun 16 2018 14:55 | 1st = 1 Starry Dane 2nd = 3 Corporate Strategy 3rd = 2 Well Spoken Man 4th = 5 Ruling Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 8 Anzio | ||
Sat Jun 16 2018 14:53 | 1st = 8 Anzio 2nd = 2 Dazzle Us Again 3rd = 10 Lady No More 4th = 4 Jack Strikes Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 12 Burden Of Proof | ||
Sat Jun 16 2018 14:49 | 1st = 12 Burden Of Proof 2nd = 3 Salesman 3rd = 7 Dashley Dubh 4th = 9 Laszlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 7 Daves Valor | ||
Sat Jun 16 2018 14:47 | 1st = 7 Daves Valor 2nd = 2 Odelia 3rd = 10 Mrs Monashee 4th = 6 Court Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 2 Showpero | ||
Sat Jun 16 2018 14:45 | 1st = 2 Showpero 2nd = 4 Rillito 3rd = 5 Belwazi 4th = 8 Appalachian Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 4 - 2 Its Business Time | ||
Sat Jun 16 2018 14:41 | 1st = 2 Its Business Time 2nd = 8 Casino Star 3rd = 1 Find My Tail 4th = 10 Raine Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 13 Of The Day | ||
Sat Jun 16 2018 14:37 | 1st = 13 Of The Day 2nd = 6 Perfect Dare 3rd = 7 Ringos A Rockstar 4th = 14 Jetsonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 Special Reward | ||
Sat Jun 16 2018 14:33 | 1st = 2 Special Reward 2nd = 1 Kellys Callisto 3rd = 4 Arnies Boy 4th = 10 Fairview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 3 Rakitiki | ||
Sat Jun 16 2018 14:31 | 1st = 3 Rakitiki 2nd = 4 Sacambaya 3rd = 6 Woogie 4th = 7 Perpetual Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Balboa Rocks | ||
Sat Jun 16 2018 14:29 | 1st = 3 Balboa Rocks 2nd = 5 Arena Salon 3rd = 8 Macho Tycoon 4th = 2 Deconstructed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 10 - 4 Major Tom | ||
Sat Jun 16 2018 14:27 | 1st = 4 Major Tom 2nd = 14 Rocette Lady 3rd = 11 I See Red 4th = 9 The Macallan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 5 Black On Gold | ||
Sat Jun 16 2018 14:25 | 1st = 5 Black On Gold 2nd = 3 Sayed 3rd = 8 Lovani 4th = 6 Harpers Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 4 Frankly Harvey | ||
Sat Jun 16 2018 14:21 | 1st = 4 Frankly Harvey 2nd = 10 Zou York 3rd = 7 Fastlane To Heaven 4th = 15 Baradine Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Super Haze | ||
Sat Jun 16 2018 14:16 | 1st = 5 Super Haze 2nd = 1 Red Alto 3rd = 6 Big Hammer 4th = 7 Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 El Shaday | ||
Sat Jun 16 2018 14:13 | 1st = 3 El Shaday 2nd = 8 Clever Blaze 3rd = 9 Whodunnit 4th = 11 Red Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 11 Dark Princess | ||
Sat Jun 16 2018 14:11 | 1st = 11 Dark Princess 2nd = 10 Cape Du Jeu 3rd = 6 Mauna Kea 4th = 7 Red Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 10 Bella Amante | ||
Sat Jun 16 2018 14:09 | 1st = 10 Bella Amante 2nd = 1 Rafhas Choice 3rd = 5 Tonsor 4th = 4 Lieutenant Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 6 Singaraja | ||
Sat Jun 16 2018 14:07 | 1st = 6 Singaraja 2nd = 4 Flynn Effect 3rd = 11 Felix 4th = 1 Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 2 Widgee Turf | ||
Sat Jun 16 2018 14:05 | 1st = 2 Widgee Turf 2nd = 6 Ashlor 3rd = 8 Malaise 4th = 7 Falcool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 3 - 7 Receipt | ||
Sat Jun 16 2018 14:01 | 1st = 7 Receipt 2nd = 14 Barcoo Bill 3rd = 8 Rising Force 4th = 11 Glasgow Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 9 Envy Of All | ||
Sat Jun 16 2018 13:57 | 1st = 9 Envy Of All 2nd = 5 Basara 3rd = 11 Divine Messenger 4th = 3 Bold Xavvi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Wear The Fox Hat | ||
Sat Jun 16 2018 13:53 | 1st = 6 Wear The Fox Hat 2nd = 7 A Little Bit More 3rd = 11 Torque 4th = 2 Colorado River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 13 Kyrie Eleison | ||
Sat Jun 16 2018 13:49 | 1st = 13 Kyrie Eleison 2nd = 10 Poker Face 3rd = 1 Corporate Raider 4th = 2 Two Thirty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 5 Chatelard | ||
Sat Jun 16 2018 13:45 | 1st = 5 Chatelard 2nd = 11 Kurnel Jaxon 3rd = 1 Vaucluse Bay 4th = 6 Multifacets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 15 Easy Drama | ||
Sat Jun 16 2018 13:41 | 1st = 15 Easy Drama 2nd = 2 Hurry Up Harry 3rd = 10 Curra Kid 4th = 6 Keighran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 11 Casino Club | ||
Sat Jun 16 2018 13:36 | 1st = 11 Casino Club 2nd = 5 Beaus My Boy 3rd = 9 Danouli 4th = 6 More Than Fabulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 4 Rosewood | ||
Sat Jun 16 2018 13:35 | 1st = 4 Rosewood 2nd = 7 Leeds 3rd = 3 Platinum Command 4th = 1 Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Only Choice | ||
Sat Jun 16 2018 13:33 | 1st = 3 Only Choice 2nd = 5 Roses Of Joy 3rd = 10 Vivid Pink 4th = 4 Solarcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 7 Missile Miss | ||
Sat Jun 16 2018 13:29 | 1st = 7 Missile Miss 2nd = 2 Bobbing 3rd = 3 Beaurama 4th = 6 Alpha Centauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 10 Red Mako | ||
Sat Jun 16 2018 13:27 | 1st = 10 Red Mako 2nd = 3 Overlap 3rd = 4 Henrys On Course 4th = 9 Beach Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 5 Princeton Spirit | ||
Sat Jun 16 2018 13:25 | 1st = 5 Princeton Spirit 2nd = 7 Lord Barrington 3rd = 10 Terindah 4th = 15 Zamperini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 2 - 3 Al Artois | ||
Sat Jun 16 2018 13:21 | 1st = 3 Al Artois 2nd = 6 Masterbiggins 3rd = 9 Selinora 4th = 2 Keeper Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 7 I Feel Good | ||
Sat Jun 16 2018 13:17 | 1st = 7 I Feel Good 2nd = 4 Ready For Danger 3rd = 6 Kay Kay Boy 4th = 9 Calypso Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Diamond Account | ||
Sat Jun 16 2018 13:13 | 1st = 5 Diamond Account 2nd = 9 Brave Jewel 3rd = 14 Streamliner 4th = 2 Our Top Shelf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 3 La Chica Bella | ||
Sat Jun 16 2018 13:10 | 1st = 3 La Chica Bella 2nd = 10 Lady Evelyn 3rd = 2 So Splendid 4th = 5 Royal Stamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 13 Not Usual Heart | ||
Sat Jun 16 2018 13:09 | 1st = 13 Not Usual Heart 2nd = 10 Air Centre 3rd = 11 Bellinsky 4th = 12 Morweka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 12 Jenkins | ||
Sat Jun 16 2018 13:06 | 1st = 12 Jenkins 2nd = 15 Balon De Oro 3rd = 10 Wahini Miss 4th = 3 Tokyo Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Turnpike | ||
Sat Jun 16 2018 13:01 | 1st = 6 Turnpike 2nd = 1 Danger Deal 3rd = 4 Canford 4th = 7 Ashady Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 6 Sellwood | ||
Sat Jun 16 2018 12:59 | 1st = 6 Sellwood 2nd = 10 Just You 3rd = 9 Thats Funny 4th = 8 Magicella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 In Times Of War | ||
Sat Jun 16 2018 12:58 | 1st = 1 In Times Of War 2nd = 4 Absolutlypositivly 3rd = 2 On the Spot 4th = 5 Dansu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 13 Screen Shot | ||
Sat Jun 16 2018 12:54 | 1st = 13 Screen Shot 2nd = 1 Master Ash 3rd = 11 Unify 4th = 6 Elusive Nature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 10 Licenced To Win | ||
Sat Jun 16 2018 12:52 | 1st = 10 Licenced To Win 2nd = 1 Coonowrin Silky 3rd = 12 Aquagem 4th = 3 Luckys Lil Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 1 Eusebio | ||
Sat Jun 16 2018 12:50 | 1st = 1 Eusebio 2nd = 5 Artie Dee Two 3rd = 2 Moonlover 4th = 4 So Poysed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 1 - 2 Coveian | ||
Sat Jun 16 2018 12:46 | 1st = 2 Coveian 2nd = 5 None So Bright 3rd = 11 Working Together 4th = 4 Hozier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 8 Unconditional | ||
Sat Jun 16 2018 12:42 | 1st = 8 Unconditional 2nd = 13 Tipping 3rd = 1 Parko 4th = 6 The Fire Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Tobacco Road | ||
Sat Jun 16 2018 12:38 | 1st = 5 Tobacco Road 2nd = 6 Hourglass Time 3rd = 1 Casta 4th = 4 Sicario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 10 My Blue Jeans | ||
Sat Jun 16 2018 12:35 | 1st = 10 My Blue Jeans 2nd = 15 Gronky 3rd = 4 Dia De Reyes 4th = 12 Haames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 1 Hiflyer | ||
Sat Jun 16 2018 12:34 | 1st = 1 Hiflyer 2nd = 9 Fire Jet 3rd = 8 Rikki Tikki Tavi 4th = 10 Rich Billie Marsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 3 Ghost Doctor | ||
Sat Jun 16 2018 12:31 | 1st = 3 Ghost Doctor 2nd = 11 Vivacity 3rd = 6 Strikeman 4th = 1 Casino At Marino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 6 Assertive Play | ||
Sat Jun 16 2018 12:26 | 1st = 6 Assertive Play 2nd = 2 Thorondor 3rd = 1 Crockett 4th = 4 Tongsai Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 8 Game Percy | ||
Sat Jun 16 2018 12:24 | 1st = 8 Game Percy 2nd = 6 Joking 3rd = 2 Ive Got This 4th = 1 Wise Men Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 12 River Flyer | ||
Sat Jun 16 2018 12:23 | 1st = 12 River Flyer 2nd = 13 Lolas Diamond 3rd = 7 Epic Piper 4th = 1 Fish On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 5 Stone Cold | ||
Sat Jun 16 2018 12:19 | 1st = 5 Stone Cold 2nd = 2 Mydream 3rd = 7 Le Dejeuner 4th = 3 Rastafarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 1 Masondale | ||
Sat Jun 16 2018 12:17 | 1st = 1 Masondale 2nd = 2 Brilee Rose 3rd = 5 Shakira 4th = 6 Toujours Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 4 Single Note | ||
Sat Jun 16 2018 12:15 | 1st = 4 Single Note 2nd = 1 Hectopascal 3rd = 7 Fudged 4th = 11 Shes Got Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 14 Zamex | ||
Sat Jun 16 2018 12:10 | 1st = 14 Zamex 2nd = 7 El Campeador 3rd = 8 Denbern 4th = 6 Time Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 8 Vinevale | ||
Sat Jun 16 2018 12:04 | 1st = 8 Vinevale 2nd = 5 Dougie 3rd = 7 Rockabyebaby 4th = 2 Kitaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 12 Niccis Gold | ||
Sat Jun 16 2018 12:00 | 1st = 12 Niccis Gold 2nd = 2 Curdled 3rd = 3 Schubert 4th = 10 Snitzel Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 8 Georgias Host | ||
Sat Jun 16 2018 11:56 | 1st = 8 Georgias Host 2nd = 2 Astrological 3rd = 4 Collis 4th = 12 Rockaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Wallander | ||
Sat Jun 16 2018 11:53 | 1st = 1 Wallander 2nd = 8 Buxton 3rd = 6 Queachy 4th = 2 Zabring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 1 Zentangle | ||
Sat Jun 16 2018 11:50 | 1st = 1 Zentangle 3rd = 4 Hamiltonian 4th = 3 Zartan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 2 Trisha Lea | ||
Sat Jun 16 2018 11:50 | 1st = 2 Trisha Lea 3rd = 4 Hamiltonian 4th = 3 Zartan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 5 Unwise | ||
Sat Jun 16 2018 11:49 | 1st = 5 Unwise 2nd = 2 Colonel Penaga 3rd = 1 Battle Anthem 4th = 6 Whinging Wife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 3 Tahitian Dancer | ||
Sat Jun 16 2018 11:45 | 1st = 3 Tahitian Dancer 2nd = 9 Darmasun 3rd = 7 Sunrise Dancer 4th = 1 Kings Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 Fit For Purpose | ||
Sat Jun 16 2018 11:40 | 1st = 6 Fit For Purpose 2nd = 20 Bluebrook 3rd = 1 Bergerac 4th = 19 The Equalizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 6 Greencast | ||
Sat Jun 16 2018 11:31 | 1st = 6 Greencast 2nd = 9 Jake The Muss 3rd = 1 Woodsman 4th = 5 Hes Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 5 Toulouse | ||
Sat Jun 16 2018 11:25 | 1st = 5 Toulouse 2nd = 3 Silent Explorer 3rd = 1 Ronstar 4th = 4 Pedicel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 10 Ivys Dream | ||
Sat Jun 16 2018 11:19 | 1st = 10 Ivys Dream 2nd = 1 Portuguese Tart 3rd = 7 On Show 4th = 5 Going To Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 7 Iffitel | ||
Sat Jun 16 2018 11:14 | 1st = 7 Iffitel 2nd = 2 Kipkeino 3rd = 11 Kiddo 4th = 4 My Magician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 1 Big Mike | ||
Sat Jun 16 2018 10:56 | 1st = 1 Big Mike 2nd = 9 Rocanic 3rd = 8 Rough Cut 4th = 5 Zanyetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 1 Newstead | ||
Sat Jun 16 2018 10:39 | 1st = 1 Newstead 2nd = 9 Dontbreakmyheart 3rd = 5 Mesmerize 4th = 6 Nom Du Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 1 Showcoblu | ||
Sat Jun 16 2018 10:21 | 1st = 1 Showcoblu 2nd = 7 Scarfi 3rd = 3 The Helix 4th = 4 Viva La Burgundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 6 Des De Jeu | ||
Sat Jun 16 2018 10:04 | 1st = 6 Des De Jeu 2nd = 7 Gagarin 3rd = 10 Old Countess 4th = 9 Our Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 7 Tavezbac | ||
Sat Jun 16 2018 9:50 | 1st = 7 Tavezbac 2nd = 8 Birdie Blitz 3rd = 12 Alesund 4th = 6 Sacred Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 3 Jon Wick | ||
Sat Jun 16 2018 9:20 | 1st = 3 Jon Wick 2nd = 7 Rocket Fuel 3rd = 1 Fluorobus 4th = 4 Masetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Lebron Slam | ||
Sat Jun 16 2018 0:37 | 1st = 2 Lebron Slam 2nd = 3 Sunset Toffee 3rd = 7 Special Hodge 4th = 4 West On Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 High Above | ||
Sat Jun 16 2018 0:16 | 1st = 2 High Above 2nd = 8 Brooksy Monelli 3rd = 3 Napoleon Boy 4th = 6 Dance Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Grizzle Mania | ||
Wed May 16 2018 23:42 | 1st = 4 Grizzle Mania 2nd = 6 Lil Miss Rosie 3rd = 8 Robs Rocket 4th = 7 Daily Devotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Goodbye | ||
Wed May 16 2018 23:27 | 1st = 2 Goodbye 2nd = 6 Fun Factor 3rd = 1 Pink Keeping 4th = 3 Kenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Minotaur | ||
Wed May 16 2018 23:07 | 1st = 1 Minotaur 2nd = 8 Starlight Joli 3rd = 3 Like Magic 4th = 4 Flabba Gabba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Bolt Keeping | ||
Wed May 16 2018 22:42 | 1st = 1 Bolt Keeping 2nd = 5 Zafonic Force 3rd = 6 Brutal Lomar 4th = 8 Too Dardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Tegz A Riddler | ||
Wed May 16 2018 22:39 | 1st = 8 Tegz A Riddler 2nd = 7 Iceni Menace 3rd = 1 Jacksons Girl 4th = 2 Seabrook Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Hardaway Outlaw | ||
Wed May 16 2018 22:30 | 1st = 3 Hardaway Outlaw 2nd = 6 Full Tilt 3rd = 2 Jimmy Vella 4th = 5 Koitsenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Paganoni | ||
Wed May 16 2018 22:24 | 1st = 5 Paganoni 2nd = 1 Kiprotich 3rd = 4 California Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Roger Express | ||
Wed May 16 2018 22:19 | 1st = 2 Roger Express 2nd = 4 Lucks Run Out 3rd = 7 Kodason 4th = 6 Shayna Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 6 Really Magic | ||
Wed May 16 2018 22:13 | 1st = 6 Really Magic 2nd = 8 Buckle Up Spud 3rd = 1 Ernies Legacy 4th = 5 Phillip Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Zipping Mitzy | ||
Wed May 16 2018 22:10 | 1st = 6 Zipping Mitzy 2nd = 7 Master Methane 3rd = 4 Princess Nala 4th = 1 Esthers Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Madeline Keeping | ||
Wed May 16 2018 22:07 | 1st = 5 Madeline Keeping 2nd = 1 Red Rocket Jett 3rd = 3 Betty Gundi 4th = 6 Saffron Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Aston Ninja | ||
Wed May 16 2018 22:01 | 1st = 2 Aston Ninja 2nd = 1 Pepper Rock 3rd = 3 Dyna Winkler 4th = 6 Big Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 4 Aladdins Angel | ||
Wed May 16 2018 21:55 | 1st = 4 Aladdins Angel 2nd = 2 Boys Zarr Boys 3rd = 7 Vision Of Love 4th = 8 Partial Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Marlows Angel | ||
Wed May 16 2018 21:52 | 1st = 2 Marlows Angel 2nd = 9 Woodleigh Blaze 3rd = 7 Evie Girl 4th = 3 Buckle Up Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Ritza Millie | ||
Wed May 16 2018 21:49 | 1st = 1 Ritza Millie 2nd = 2 Shoestring 3rd = 7 Mount Thomas 4th = 3 Secretly Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Sunset Harley | ||
Wed May 16 2018 21:42 | 1st = 1 Sunset Harley 2nd = 2 Oneill Monelli 3rd = 8 Anyones Guess 4th = 3 Rusty Jackhammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Quick Session | ||
Wed May 16 2018 21:39 | 1st = 1 Quick Session 2nd = 3 Carltonian 3rd = 2 Zipping Diva 4th = 7 Tahleia Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Riff | ||
Wed May 16 2018 21:35 | 1st = 4 Riff 2nd = 2 Dance With Wolf 3rd = 1 Ollie Harks 4th = 6 Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Cullen Reign | ||
Wed May 16 2018 21:30 | 1st = 6 Cullen Reign 2nd = 1 Nats A Christian 3rd = 2 Saviour Clare 4th = 4 Three Cases |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Kimani | ||
Wed May 16 2018 21:28 | 1st = 2 Kimani 2nd = 8 Dyna Zapto 3rd = 7 Water Pistol 4th = 1 Go Zippy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Nangar Kash | ||
Wed May 16 2018 21:25 | 1st = 1 Nangar Kash 2nd = 6 Ritza Paris 3rd = 7 Flash Logie 4th = 8 Mount Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Mudzy | ||
Wed May 16 2018 21:22 | 1st = 1 Mudzy 2nd = 8 Apache Gundi 3rd = 6 Kirbys Rose 4th = 7 Whitehawk Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 7 Grizzly Montana | ||
Wed May 16 2018 21:21 | 1st = 7 Grizzly Montana 2nd = 8 French Diva 3rd = 10 Barbie Mattgregor 4th = 3 Sylviastrikesgold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 True Talent | ||
Wed May 16 2018 21:19 | 1st = 1 True Talent 2nd = 4 Fernando Drums 3rd = 6 Rebecca Bale 4th = 5 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Cairnlea Rocket | ||
Wed May 16 2018 21:12 | 1st = 8 Cairnlea Rocket 2nd = 7 Lorde Cerine 3rd = 2 Edgy 4th = 4 Red Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Light The Track | ||
Wed May 16 2018 21:09 | 1st = 1 Light The Track 2nd = 7 Aston Utah 3rd = 3 Pink Floyd 4th = 4 Woodleigh Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Big Bender | ||
Wed May 16 2018 21:05 | 1st = 8 Big Bender 2nd = 6 Nics Karma 3rd = 3 Stilton Stitch 4th = 7 Dyna Orenthal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Im A Fabio | ||
Wed May 16 2018 21:01 | 1st = 1 Im A Fabio 2nd = 3 Riverside Pride 3rd = 6 Joe Man 4th = 7 Sheer Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 8 Lunchwitharthur | ||
Wed May 16 2018 21:00 | 1st = 8 Lunchwitharthur 2nd = 7 Illawong Byron 3rd = 9 Redriverdebba 4th = 10 Rosanna Lindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Invictus Rapid | ||
Wed May 16 2018 20:58 | 1st = 4 Invictus Rapid 2nd = 5 Eyes On You 3rd = 2 Set Point 4th = 7 To The Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Zambora Caitlyn | ||
Wed May 16 2018 20:55 | 1st = 8 Zambora Caitlyn 2nd = 6 No Waiting 3rd = 2 Lollyharks 4th = 3 Harry Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Southern Alps | ||
Wed May 16 2018 20:50 | 1st = 5 Southern Alps 2nd = 3 High Cloud Lass 3rd = 6 Go Ahead Makemyday 4th = 7 Norahs Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Joyous | ||
Wed May 16 2018 20:48 | 1st = 3 Joyous 2nd = 7 Nitroniun 3rd = 8 Von Magic 4th = 1 Rockalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Vista King | ||
Wed May 16 2018 20:45 | 1st = 7 Vista King 2nd = 6 Set Square 3rd = 4 Dyna Yatul 4th = 8 Some Eye Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Shinboner Magic | ||
Wed May 16 2018 20:42 | 1st = 4 Shinboner Magic 2nd = 1 Arappaho Gundi 3rd = 6 Anna Gundi 4th = 2 Heza Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 9 Write About Lexy | ||
Wed May 16 2018 20:40 | 1st = 9 Write About Lexy 2nd = 10 Navua Girl 3rd = 6 Frankies Tooth 4th = 7 Taylors Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Azkaban | ||
Wed May 16 2018 20:38 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 4 Nymphadora Tonks 3rd = 3 Zipping Koda 4th = 5 Annie Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Gas Queen | ||
Wed May 16 2018 20:35 | 1st = 6 Gas Queen 2nd = 2 Mr Mickey 3rd = 4 Irish Spice 4th = 7 Copyist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 6 Bet the Limit | ||
Wed May 16 2018 20:30 | 1st = 6 Bet the Limit 2nd = 3 Artiflash 3rd = 7 Shady Dancer 4th = 1 Feel The Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Eranna Bale | ||
Wed May 16 2018 20:28 | 1st = 1 Eranna Bale 2nd = 8 Dewana Dimie 3rd = 7 Impala 4th = 2 Cherokee Shimmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Julia Gulia | ||
Wed May 16 2018 20:25 | 1st = 4 Julia Gulia 2nd = 7 Nappo Quoted 3rd = 3 Miss Two Up 4th = 8 Sammy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Come Out And Play | ||
Wed May 16 2018 20:20 | 1st = 6 Come Out And Play 2nd = 2 Moonlight Butcher 3rd = 5 Its Allabout Alice 4th = 3 Leoryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Acrostar | ||
Wed May 16 2018 20:18 | 1st = 7 Acrostar 2nd = 2 Zipping Maisy 3rd = 3 Lonnie Knight 4th = 4 Shakey Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Flamenco Girl | ||
Wed May 16 2018 20:15 | 1st = 8 Flamenco Girl 2nd = 2 My Kids Tuition 3rd = 6 Outlaw Annie 4th = 4 Farmor Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Snoop Stride | ||
Wed May 16 2018 20:10 | 1st = 8 Snoop Stride 2nd = 7 Bertie Francis 3rd = 1 Enk Spot Shannon 4th = 6 Bustling Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Whiney Whine | ||
Wed May 16 2018 20:08 | 1st = 1 Whiney Whine 2nd = 2 Romany Girl 3rd = 7 Staunch As 4th = 6 Ratajkowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Empire Reign | ||
Wed May 16 2018 20:05 | 1st = 1 Empire Reign 2nd = 6 Shining Beauty 3rd = 4 Winlock Banking 4th = 2 Bogan Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 1 Crystal Caprice | ||
Wed May 16 2018 20:00 | 1st = 1 Crystal Caprice 2nd = 8 Ima Showgirl 3rd = 4 Six Elements 4th = 2 Major Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Lance Allen | ||
Wed May 16 2018 19:58 | 1st = 4 Lance Allen 2nd = 6 Undisputed 3rd = 3 Dyna Alia 4th = 1 Sisco Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Zambora Pride | ||
Wed May 16 2018 19:55 | 1st = 8 Zambora Pride 2nd = 1 Tajo 3rd = 5 Mon Manny Beach 4th = 7 Beetown Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Majoress Jujon | ||
Wed May 16 2018 19:50 | 1st = 5 Majoress Jujon 2nd = 9 My Magic Merlin 3rd = 3 Fortes In Fide 4th = 8 Oh Stanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Kylo Ren | ||
Wed May 16 2018 19:48 | 1st = 6 Kylo Ren 2nd = 3 Fiesty Girl 3rd = 7 Jamie Marie 4th = 1 Empty Chamber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Champion Model | ||
Wed May 16 2018 19:45 | 1st = 2 Champion Model 2nd = 8 Special Road 3rd = 5 Ariya 4th = 4 Roman Nose Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Tretyakov | ||
Wed May 16 2018 19:40 | 1st = 1 Tretyakov 2nd = 9 Lord Denzel 3rd = 3 Nifty Studleigh 4th = 2 Colonel Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Dyna Hunter | ||
Wed May 16 2018 19:38 | 1st = 8 Dyna Hunter 2nd = 2 Mesmerized 3rd = 1 Mr Automatic 4th = 10 Dyna Worker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Adhara Bay | ||
Wed May 16 2018 19:35 | 1st = 1 Adhara Bay 2nd = 2 Highway Girl 3rd = 5 Collusion 4th = 8 Carlo Scorcho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 3 The Defiant | ||
Wed May 16 2018 19:30 | 1st = 3 The Defiant 2nd = 6 Sucralose 3rd = 1 Two Tell 4th = 2 Fill My Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Python Pride | ||
Wed May 16 2018 19:28 | 1st = 1 Python Pride 2nd = 6 But What For 3rd = 7 Soda Flakes 4th = 8 Sweet Gabriella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Bogan Villa | ||
Wed May 16 2018 19:25 | 1st = 4 Bogan Villa 2nd = 1 Winsome Bossman 3rd = 6 Zipping Memphis 4th = 7 Lauries Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Nicky Mattgregor | ||
Wed May 16 2018 19:20 | 1st = 7 Nicky Mattgregor 2nd = 1 The Formula One 3rd = 10 The Gun Rockstar 4th = 4 Mo Jarney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Kulu Cooper | ||
Wed May 16 2018 19:18 | 1st = 3 Kulu Cooper 2nd = 2 Dyna Vagrant 3rd = 10 Bushmans Mate 4th = 9 Pius Thicknesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Magic Cowboy | ||
Wed May 16 2018 19:15 | 1st = 8 Magic Cowboy 2nd = 1 Speed Action 3rd = 4 Loch Me Up 4th = 7 Jimmys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 8 Kiss Cam | ||
Wed May 16 2018 19:10 | 1st = 8 Kiss Cam 2nd = 9 Tulhurst Cash 3rd = 2 Switchem All In 4th = 7 Charlevoix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 9 Polo Pete | ||
Wed May 16 2018 19:08 | 1st = 9 Polo Pete 2nd = 6 Select Teeman 3rd = 7 Red Queen 4th = 5 Shotgun Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Bucks Future | ||
Wed May 16 2018 19:05 | 1st = 7 Bucks Future 2nd = 2 Num Chuck Chicki 3rd = 1 Jebet 4th = 4 Winsome Jesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 8 Salvator Mundi | ||
Wed May 16 2018 19:00 | 1st = 8 Salvator Mundi 2nd = 2 Kaybee Starzzz 3rd = 7 Soundslikeart 4th = 4 Boss Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Primed Engine | ||
Wed May 16 2018 18:58 | 1st = 4 Primed Engine 2nd = 8 Cash No Bounce 3rd = 7 Lonnie Mach 4th = 2 Zipping Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 1 Fast As The Wind | ||
Wed May 16 2018 18:55 | 1st = 1 Fast As The Wind 2nd = 3 Salon Du Cheval 3rd = 8 Echoes In Time 4th = 14 Western Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Exemption | ||
Wed May 16 2018 18:52 | 1st = 1 Exemption 2nd = 8 Stilted Chatter 3rd = 4 Five Forty 4th = 2 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Village Cruiser | ||
Wed May 16 2018 18:47 | 1st = 3 Village Cruiser 2nd = 1 Kaanapali 3rd = 2 Ominous Flyer 4th = 7 Major Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Just Faith | ||
Wed May 16 2018 18:45 | 1st = 1 Just Faith 2nd = 8 Kazza Magoo 3rd = 2 Blunderbuss 4th = 5 Aeroplane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Mochachini Man | ||
Wed May 16 2018 18:42 | 1st = 1 Mochachini Man 2nd = 6 Ticket to Paris 3rd = 8 Frosty Flyer 4th = 7 Spritely Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Presidential Dude | ||
Wed May 16 2018 18:37 | 1st = 5 Presidential Dude 2nd = 7 Still Of The Night 3rd = 4 Shardons Sheralee 4th = 1 Rosemary Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Lucky Paws | ||
Wed May 16 2018 18:35 | 1st = 8 Lucky Paws 2nd = 5 Jacks On Deck 3rd = 2 Sudoku Baby 4th = 7 Mini Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 11 - 7 Crookwell Jake | ||
Wed May 16 2018 18:30 | 1st = 7 Crookwell Jake 2nd = 1 Ozzie Bogan 3rd = 5 Zozo Ma Gogo 4th = 12 Grey Maverick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 7 Glengarrie Girl | ||
Wed May 16 2018 18:27 | 1st = 7 Glengarrie Girl 2nd = 1 Nearly Lilly 3rd = 8 Devine Realm 4th = 3 Badge Draw Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Little Change | ||
Wed May 16 2018 18:22 | 1st = 8 Little Change 2nd = 7 Tascott Lady 3rd = 6 Wecanonlyhope 4th = 2 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Ava Surprise | ||
Wed May 16 2018 18:19 | 1st = 8 Ava Surprise 2nd = 3 Cute Gambler 3rd = 5 Farmor At Last 4th = 2 Brother Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 8 Route Eighty Eight | ||
Wed May 16 2018 18:15 | 1st = 8 Route Eighty Eight 2nd = 3 Resistance 3rd = 9 Vega Dior 4th = 2 Easewold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Why Not Maxine | ||
Wed May 16 2018 18:12 | 1st = 6 Why Not Maxine 2nd = 4 Shes Fabtastic 3rd = 1 Run It Straight 4th = 7 Maximum Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Smithstars Lexus | ||
Wed May 16 2018 18:07 | 1st = 2 Smithstars Lexus 2nd = 6 El Gran Senor 3rd = 8 Sabrage 4th = 3 Im Cool Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Sassy Bella | ||
Wed May 16 2018 18:05 | 1st = 4 Sassy Bella 2nd = 1 Five Eight Dall 3rd = 6 Paws Of Winslow 4th = 8 Run With Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 11 Bye Bye Barbie | ||
Wed May 16 2018 18:00 | 1st = 11 Bye Bye Barbie 2nd = 7 Trawl Ling 3rd = 6 Shilah 4th = 8 Ideal Suspect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Holly Knocks | ||
Wed May 16 2018 17:58 | 1st = 4 Holly Knocks 2nd = 1 Gitcha Hummin 3rd = 7 Inside Racing 4th = 3 Kingsbrae Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Short Leash | ||
Wed May 16 2018 17:55 | 1st = 4 Short Leash 2nd = 6 Tat Warby 3rd = 1 You Bandit 4th = 2 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Lifeinheaven | ||
Wed May 16 2018 17:50 | 1st = 1 Lifeinheaven 2nd = 10 Ruffalo 3rd = 7 Lethal Promise 4th = 6 Oliver Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Old Station Road | ||
Wed May 16 2018 17:47 | 1st = 6 Old Station Road 2nd = 7 Sannette Tribute 3rd = 5 Good Pal 4th = 2 Tom The Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 9 Hidden Courage | ||
Wed May 16 2018 17:42 | 1st = 9 Hidden Courage 2nd = 5 Studleigh Kristen 3rd = 8 Our Emancipation 4th = 3 Bacchus Raucous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Cosmo Bill | ||
Wed May 16 2018 17:39 | 1st = 1 Cosmo Bill 2nd = 2 Dodgy Dancer 3rd = 6 Farmor Chips 4th = 4 Tubby Turner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 1 Golgotha | ||
Wed May 16 2018 17:35 | 1st = 1 Golgotha 2nd = 5 Vintrusive 3rd = 3 Busters Shadow 4th = 10 What Dat Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Delaware County | ||
Wed May 16 2018 17:32 | 1st = 3 Delaware County 2nd = 1 Hua Hin 3rd = 7 Mowgli 4th = 2 La Vagabonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 1 Good Guy Mack | ||
Wed May 16 2018 17:27 | 1st = 1 Good Guy Mack 2nd = 8 Leopold Lombo 3rd = 6 Cmon Pretty Mumma 4th = 2 Gunrneedabigrboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Elle Nette Lee | ||
Wed May 16 2018 17:24 | 1st = 4 Elle Nette Lee 2nd = 2 Rodeo Sweetheart 3rd = 8 Ninja Josh Mae 4th = 5 El Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Syfy Hero | ||
Wed May 16 2018 17:20 | 1st = 7 Syfy Hero 2nd = 1 Raquels Magic 3rd = 2 Miss Gambler 4th = 5 Solo Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Artikulate Miss | ||
Wed May 16 2018 17:15 | 1st = 10 Artikulate Miss 2nd = 1 Mister Fantangles 3rd = 9 Mach Sam 4th = 7 Trentleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Gone Rusty | ||
Wed May 16 2018 17:12 | 1st = 1 Gone Rusty 2nd = 5 Scarecrow Tiger 3rd = 4 Nitro Heroine 4th = 7 Dons Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 11 Our Chateau Lafite | ||
Wed May 16 2018 17:07 | 1st = 11 Our Chateau Lafite 2nd = 8 Tulhurst Terror 3rd = 12 Gone Way Back 4th = 9 Sports Runna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 King Panda | ||
Wed May 16 2018 17:04 | 1st = 5 King Panda 2nd = 2 Telarah Flash 3rd = 3 Chevy Mcglinn 4th = 7 Metro Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 9 Shania Style | ||
Wed May 16 2018 17:00 | 1st = 9 Shania Style 2nd = 3 Reykjavik 3rd = 2 Heart Of Coeur 4th = 11 Friars Fantasia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Big Trigger | ||
Wed May 16 2018 16:57 | 1st = 6 Big Trigger 2nd = 3 Hay Nanny 3rd = 1 Best Strategy 4th = 8 Haras Hottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 11 Code Bailey | ||
Wed May 16 2018 16:52 | 1st = 11 Code Bailey 2nd = 8 Kotare Mahdi 3rd = 10 Alpe De Huez 4th = 1 She Keeps Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Powerful Senor | ||
Wed May 16 2018 16:49 | 1st = 1 Powerful Senor 2nd = 8 Stellar Flash 3rd = 7 Veetee Mist 4th = 2 My Names Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 1 Beaus My Boy | ||
Wed May 16 2018 16:45 | 1st = 1 Beaus My Boy 2nd = 5 Kinsman 3rd = 2 Danouli 4th = 8 Blazing Cheers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Declared Black | ||
Wed May 16 2018 16:42 | 1st = 7 Declared Black 2nd = 3 Gagan Honey 3rd = 5 Gorilla Grodd 4th = 8 Sketchy Finish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 10 Personalised | ||
Wed May 16 2018 16:38 | 1st = 10 Personalised 2nd = 1 Godzone Girl 3rd = 17 Desert Rush 4th = 7 Hidden Budget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Rally Dryva | ||
Wed May 16 2018 16:35 | 1st = 2 Rally Dryva 2nd = 8 Sultan Of Rum 3rd = 6 Man of Leisure 4th = 4 Cash Flow Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Our Flying Laura | ||
Wed May 16 2018 16:32 | 1st = 6 Our Flying Laura 2nd = 4 All Inn Houston 3rd = 7 Last Princess 4th = 5 Freds My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 12 Heavenly Thought | ||
Wed May 16 2018 16:30 | 1st = 12 Heavenly Thought 2nd = 15 Eramosa 3rd = 1 Northern Journey 4th = 14 Slick Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 In The Que | ||
Wed May 16 2018 16:27 | 1st = 1 In The Que 2nd = 8 Quick Dollars 3rd = 6 Lippy Da Lunatic 4th = 2 Sketchy Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 2 Guns Of Navarone | ||
Wed May 16 2018 16:24 | 1st = 2 Guns Of Navarone 2nd = 5 Stratocreed 3rd = 1 Red Army 4th = 4 Lucky Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 3 Chapelco | ||
Wed May 16 2018 16:20 | 1st = 3 Chapelco 2nd = 8 Charming Lad 3rd = 7 Revolver 4th = 17 Tennessee Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Took A Selfie | ||
Wed May 16 2018 16:17 | 1st = 4 Took A Selfie 2nd = 2 Braystones Beach 3rd = 8 Miss Pocket Aces 4th = 5 Smashniak Batman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Pinciotti | ||
Wed May 16 2018 16:14 | 1st = 2 Pinciotti 2nd = 4 All Inn Youi 3rd = 8 Tophat And Tails 4th = 7 Cinnamon Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 3 Tella Tall Tale | ||
Wed May 16 2018 16:13 | 1st = 3 Tella Tall Tale 2nd = 2 Starlight Storm 3rd = 10 Just Call Me Earl 4th = 4 Levina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 4 Lets Tango | ||
Wed May 16 2018 16:10 | 1st = 4 Lets Tango 2nd = 10 Avalon Downs 3rd = 9 Vein Choice 4th = 5 On Appro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Wheres The Rails | ||
Wed May 16 2018 16:07 | 1st = 5 Wheres The Rails 2nd = 7 Violet Femmes 3rd = 2 Haila Kihael 4th = 8 Masse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 10 Weona Nicconi | ||
Wed May 16 2018 16:03 | 1st = 10 Weona Nicconi 2nd = 5 Auerbach 3rd = 6 Overlap 4th = 3 Biantic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Blitzen Lee | ||
Wed May 16 2018 16:00 | 1st = 2 Blitzen Lee 2nd = 6 Took A Fergus 3rd = 5 Adriennes Hope 4th = 7 Franka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Lancome Lady | ||
Wed May 16 2018 15:57 | 1st = 8 Lancome Lady 2nd = 5 Dancin In 3rd = 4 Flying Rose 4th = 6 Communique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 1 Barthelona | ||
Wed May 16 2018 15:55 | 1st = 1 Barthelona 2nd = 12 Plus Effronte 3rd = 4 Kaching 4th = 7 Kaptive Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Good Odds Angel | ||
Wed May 16 2018 15:52 | 1st = 1 Good Odds Angel 2nd = 4 Mystagogy 3rd = 3 Sooty Oak 4th = 8 Keona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 10 Witchery Woman | ||
Wed May 16 2018 15:49 | 1st = 10 Witchery Woman 2nd = 2 Snitzatune 3rd = 7 Willy Wagtail 4th = 6 Contentional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 7 Its Time For Magic | ||
Wed May 16 2018 15:45 | 1st = 7 Its Time For Magic 2nd = 5 Medovina 3rd = 4 Vienna Romance 4th = 6 Sharpness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Vagablonde | ||
Wed May 16 2018 15:42 | 1st = 2 Vagablonde 2nd = 1 Missy Fergus 3rd = 7 Ebony Mist 4th = 8 Miss Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Trouble Brewing | ||
Wed May 16 2018 15:39 | 1st = 5 Trouble Brewing 2nd = 6 Krisbar Wee Wow 3rd = 4 My Rag Doll 4th = 8 Just Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 2 Rosas First | ||
Wed May 16 2018 15:38 | 1st = 2 Rosas First 2nd = 4 Gilty Hanover 3rd = 6 Tennaya 4th = 3 Major Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 5 Meli Melo | ||
Wed May 16 2018 15:35 | 1st = 5 Meli Melo 2nd = 2 Exalted Craftsman 3rd = 1 Social Set 4th = 3 Spying On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Tap Out Dusty | ||
Wed May 16 2018 15:32 | 1st = 1 Tap Out Dusty 2nd = 9 Stiflers Mom 3rd = 5 Magic Brandi 4th = 2 Miky Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 14 Time Lord | ||
Wed May 16 2018 15:28 | 1st = 14 Time Lord 2nd = 5 Kay Kay Boy 3rd = 10 Sea The Sparkle 4th = 12 Sweet Adaline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 8 Harbormaster | ||
Wed May 16 2018 15:25 | 1st = 8 Harbormaster 2nd = 4 Ima Smithy 3rd = 1 Pipi Star 4th = 6 Flat Twin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Regal Recall | ||
Wed May 16 2018 15:22 | 1st = 6 Regal Recall 2nd = 3 Smashniak Double 3rd = 8 Took A Rhyno 4th = 2 Satin Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 5 Hectopascal | ||
Wed May 16 2018 15:20 | 1st = 5 Hectopascal 2nd = 10 Evil Lil 3rd = 14 Summer Glen 4th = 11 Stormy Shore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 5 Chew The Fat | ||
Wed May 16 2018 15:17 | 1st = 5 Chew The Fat 2nd = 4 Mepunga Molly 3rd = 1 Revved Up Dee 4th = 8 Kulu Hipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Staying In Paris | ||
Wed May 16 2018 15:14 | 1st = 1 Staying In Paris 2nd = 2 Miss Malaysia 3rd = 8 Its A Diva 4th = 5 Apache Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 11 Shapita | ||
Wed May 16 2018 15:14 | 1st = 11 Shapita 2nd = 7 Flying Target 3rd = 8 Jedaffair 4th = 9 Lipstick Flickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Around The Back | ||
Wed May 16 2018 15:11 | 1st = 8 Around The Back 2nd = 2 Curly Shirly 3rd = 4 Mr Talladega 4th = 7 Perfect Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 6 Monasterio | ||
Wed May 16 2018 15:10 | 1st = 6 Monasterio 2nd = 5 Vaucluse Bay 3rd = 2 Hallelujah Boy 4th = 8 Jaunty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Bogie Bullet | ||
Wed May 16 2018 15:07 | 1st = 4 Bogie Bullet 2nd = 2 Dyna Zoron 3rd = 3 Allen Yani 4th = 1 Sutton Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Hayjoshandco | ||
Wed May 16 2018 15:04 | 1st = 2 Hayjoshandco 2nd = 1 Emessgee 3rd = 6 Whos Your Buddy 4th = 4 Pilot Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 3 Optimize | ||
Wed May 16 2018 15:00 | 1st = 3 Optimize 2nd = 8 Borris In Ossory 3rd = 5 Tycoon Queen 4th = 9 Simpatico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Chill Out Chris | ||
Wed May 16 2018 14:57 | 1st = 2 Chill Out Chris 2nd = 6 Rippa Regis 3rd = 8 Dyna Penny 4th = 7 Faraday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Unique Honour | ||
Wed May 16 2018 14:54 | 1st = 8 Unique Honour 2nd = 1 Blazin Bulla 3rd = 6 Militant Mack 4th = 5 Gypsy Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 13 Constant Flight | ||
Wed May 16 2018 14:53 | 1st = 13 Constant Flight 2nd = 3 Jetsonic 3rd = 14 Pressway 4th = 11 Felino Bel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Slippers Soda | ||
Wed May 16 2018 14:50 | 1st = 7 Slippers Soda 2nd = 4 Iceni Escort 3rd = 1 Rock Away 4th = 8 Waz A Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 2 Fifty Stars | ||
Wed May 16 2018 14:45 | 1st = 2 Fifty Stars 2nd = 3 Andaz 3rd = 4 Mr Money Bags 4th = 14 Vitani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Quest For Glory | ||
Wed May 16 2018 14:40 | 1st = 6 Quest For Glory 2nd = 4 Rockin Roz 3rd = 2 Kulu Lightning 4th = 5 Miras Potion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 2 Kurnel Jaxon | ||
Wed May 16 2018 14:35 | 1st = 2 Kurnel Jaxon 2nd = 4 Turnberry 3rd = 9 Desert Lord 4th = 10 Laussel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Dyna Zeni | ||
Wed May 16 2018 14:32 | 1st = 2 Dyna Zeni 2nd = 6 Megabound 3rd = 3 Allen Jono 4th = 7 Rana Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 8 Wayonbye | ||
Wed May 16 2018 14:28 | 1st = 8 Wayonbye 2nd = 2 Sarge 3rd = 4 Playing It Cool 4th = 5 Yeah Whatever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 10 Lifes Reward | ||
Wed May 16 2018 14:25 | 1st = 10 Lifes Reward 2nd = 4 Blonde Missile 3rd = 1 Snip Of Magic 4th = 5 Circus Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Just Curious | ||
Wed May 16 2018 14:22 | 1st = 4 Just Curious 2nd = 1 Dyna Arrow 3rd = 8 Kulu Ozzie 4th = 3 Kinmoss Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 10 Hirtshals | ||
Wed May 16 2018 14:18 | 1st = 10 Hirtshals 2nd = 2 Wudang Blade 3rd = 7 Rocky Supreme 4th = 1 Devils Pinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Brilliant Bails | ||
Wed May 16 2018 14:15 | 1st = 7 Brilliant Bails 2nd = 2 Long Gully Helen 3rd = 5 Filthy Phantom 4th = 3 Emerley Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 2 Euroman | ||
Wed May 16 2018 14:10 | 1st = 2 Euroman 2nd = 5 Creedence 3rd = 9 Californiagrandcru 4th = 3 Johnny Vinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Lila Bale | ||
Wed May 16 2018 14:07 | 1st = 1 Lila Bale 2nd = 6 My Names David 3rd = 8 Warrion Warrior 4th = 4 Major Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 10 Mccartney | ||
Wed May 16 2018 14:04 | 1st = 10 Mccartney 2nd = 8 Snitz Of Time 3rd = 13 Electric Jen 4th = 7 Qiji Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 3 Almighty Crown | ||
Wed May 16 2018 14:00 | 1st = 3 Almighty Crown 2nd = 6 Tinkermosa 3rd = 1 Plymouth Road 4th = 10 Chief Kidder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Fabwik | ||
Wed May 16 2018 13:57 | 1st = 7 Fabwik 2nd = 5 Phil De Thunder 3rd = 6 Up Time Girl 4th = 3 Minacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 5 I Its Me | ||
Wed May 16 2018 13:53 | 1st = 5 I Its Me 2nd = 6 Midnightinhanover 3rd = 3 Veluti 4th = 9 Talked About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 11 Supre | ||
Wed May 16 2018 13:50 | 1st = 11 Supre 2nd = 5 Tenossuh 3rd = 1 Hardwicke Bay 4th = 9 Regina Margherita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 My Bro Regis | ||
Wed May 16 2018 13:47 | 1st = 2 My Bro Regis 2nd = 5 Paxton Bale 3rd = 6 Giant Bale 4th = 4 Louie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Bachelors Art | ||
Wed May 16 2018 13:43 | 1st = 1 Bachelors Art 2nd = 10 Shes A Mitzy 3rd = 2 Hidden Action 4th = 3 Meaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Breemelia Swift | ||
Wed May 16 2018 13:40 | 1st = 4 Breemelia Swift 2nd = 2 Abuzz 3rd = 6 Klain Chaser 4th = 3 Nirimba Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 2 Chiavari | ||
Wed May 16 2018 13:35 | 1st = 2 Chiavari 2nd = 5 Strykinglee 3rd = 1 Moonlover 4th = 8 Florida Keys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Agent Barry | ||
Wed May 16 2018 13:32 | 1st = 1 Agent Barry 2nd = 2 Destini Rocket 3rd = 3 Bar King Buddy 4th = 4 Destini Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 13 Voler Pour Moi | ||
Wed May 16 2018 13:29 | 1st = 13 Voler Pour Moi 2nd = 14 La Achiever 3rd = 10 Belle Testa 4th = 2 Splendido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Pembroke Castle | ||
Wed May 16 2018 13:25 | 1st = 3 Pembroke Castle 2nd = 7 Commander 3rd = 6 Tarka 4th = 12 Bring Me Showers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Tal Lee | ||
Wed May 16 2018 13:22 | 1st = 8 Tal Lee 2nd = 3 Waterloo Kate 3rd = 2 De Choix 4th = 6 Aiming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Bigtime Steve | ||
Wed May 16 2018 13:21 | 1st = 3 Bigtime Steve 2nd = 7 Plan Stan 3rd = 4 Broken Wallet 4th = 6 Paris Global |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 5 Jilliby Dreamtime | ||
Wed May 16 2018 13:18 | 1st = 5 Jilliby Dreamtime 2nd = 8 Leakys Smokin 3rd = 7 Franco Salisbury 4th = 2 At West Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 8 Styella | ||
Wed May 16 2018 13:15 | 1st = 8 Styella 2nd = 5 Good Nic 3rd = 6 La Petite Rousse 4th = 3 Snip Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Dance And Sing | ||
Wed May 16 2018 13:12 | 1st = 7 Dance And Sing 2nd = 4 Dyna Maple 3rd = 1 So Amazing 4th = 2 Slingshot Whippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Lucky Jackson | ||
Wed May 16 2018 13:08 | 1st = 5 Lucky Jackson 2nd = 3 Surprise Bullet 3rd = 4 Cabierro 4th = 1 Red Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Victa Louise | ||
Wed May 16 2018 13:05 | 1st = 8 Victa Louise 2nd = 2 Springvale Choix 3rd = 7 Galactic Panther 4th = 3 Madam Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Mobility Scooter | ||
Wed May 16 2018 13:03 | 1st = 2 Mobility Scooter 2nd = 8 Cawbourne Chops 3rd = 3 Kaytee Gibbs 4th = 5 Tuna Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 9 Riviera | ||
Wed May 16 2018 13:00 | 1st = 9 Riviera 2nd = 2 De Little Sister 3rd = 6 Kobe Princess 4th = 8 Propelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Galloping Flash | ||
Wed May 16 2018 12:57 | 1st = 8 Galloping Flash 2nd = 1 Atomic Kitten 3rd = 4 Cookie Yap 4th = 6 Tribal Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 6 Felix Faure | ||
Wed May 16 2018 12:54 | 1st = 6 Felix Faure 2nd = 9 Birdie Blitz 3rd = 1 Revered 4th = 13 Lady Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 1 Cormac | ||
Wed May 16 2018 12:50 | 1st = 1 Cormac 2nd = 4 Smiling Manolito 3rd = 5 Sporty 4th = 2 Dream Genie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Agent Thirteen | ||
Wed May 16 2018 12:47 | 1st = 3 Agent Thirteen 2nd = 7 Come On Loopy 3rd = 4 Azumi Spice 4th = 8 Farmin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Hot Mayhem | ||
Wed May 16 2018 12:46 | 1st = 5 Hot Mayhem 2nd = 4 Just A Matthew 3rd = 1 Cawbourne Spree 4th = 6 Rising Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Dallas Nikolay | ||
Wed May 16 2018 12:43 | 1st = 4 Dallas Nikolay 2nd = 3 Maken Art Magic 3rd = 5 Postal Express 4th = 2 Major Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 3 Bad Wolf | ||
Wed May 16 2018 12:40 | 1st = 3 Bad Wolf 2nd = 4 Tambang Besi 3rd = 6 Green Grass 4th = 1 Ardizzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Come Home | ||
Wed May 16 2018 12:37 | 1st = 4 Come Home 2nd = 5 Cairnlea Rosie 3rd = 8 Geller Allen 4th = 2 Dyna Gabba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Evolo | ||
Wed May 16 2018 12:33 | 1st = 4 Evolo 2nd = 9 Protest 3rd = 1 Schwarzy 4th = 6 Its Choux Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Dashing Hope | ||
Wed May 16 2018 12:30 | 1st = 1 Dashing Hope 2nd = 5 Slippers Kin 3rd = 7 Mr Frost 4th = 3 Magic Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Bigtime Kera | ||
Wed May 16 2018 12:29 | 1st = 2 Bigtime Kera 2nd = 5 Brighteyes Soul 3rd = 4 Retail Mayhem 4th = 3 Cawbourne Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 2 Duality | ||
Wed May 16 2018 12:25 | 1st = 2 Duality 2nd = 5 Mount Kilcoy 3rd = 4 Legale 4th = 14 Miss Prestigious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Oscar De Lonhro | ||
Wed May 16 2018 12:22 | 1st = 1 Oscar De Lonhro 2nd = 3 Lully Singh 3rd = 8 Monicas Joy 4th = 2 Gats As Promised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 13 Rocette Lady | ||
Wed May 16 2018 12:19 | 1st = 13 Rocette Lady 2nd = 14 Elettra 3rd = 1 Sleek Secret 4th = 7 Ohceedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Bigtime Lucy | ||
Wed May 16 2018 12:09 | 1st = 8 Bigtime Lucy 2nd = 1 Homebush Belle 3rd = 6 Jinja Liv 4th = 5 Rocky Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Giaans Fortune | ||
Wed May 16 2018 12:06 | 1st = 7 Giaans Fortune 2nd = 4 Hahn Road 3rd = 8 Maximum Lara 4th = 1 Nyasaland Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Diego Fernando | ||
Wed May 16 2018 12:02 | 1st = 1 Diego Fernando 2nd = 7 Lulumon 3rd = 4 Stevie Jane 4th = 6 Irinka Jenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Idol Jazz | ||
Wed May 16 2018 11:53 | 1st = 4 Idol Jazz 2nd = 2 Lucky James 3rd = 1 Cawbourne Zulu 4th = 3 Bigtime Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 4 Full Of Grace | ||
Wed May 16 2018 11:44 | 1st = 4 Full Of Grace 2nd = 16 Rusalka 3rd = 14 Badea 4th = 17 Balega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Bigtime Wild | ||
Wed May 16 2018 11:35 | 1st = 1 Bigtime Wild 2nd = 2 Jinja Flash 3rd = 6 Bigtime Acacia 4th = 4 Banshee Reel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Opawa Denise | ||
Wed May 16 2018 11:18 | 1st = 1 Opawa Denise 2nd = 3 Sadeeki 3rd = 8 Gray Bale 4th = 5 Bigtime Nibbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 2 La Roccetta | ||
Wed May 16 2018 11:09 | 1st = 2 La Roccetta 2nd = 3 Scarfi 3rd = 15 Alesund 4th = 5 Palamedes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Cristiane Cyborg | ||
Wed May 16 2018 11:00 | 1st = 5 Cristiane Cyborg 2nd = 4 Mister Ebby 3rd = 3 Vince Fawn 4th = 8 Dont Knocka Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Dream On Dreamer | ||
Wed May 16 2018 10:43 | 1st = 7 Dream On Dreamer 2nd = 5 Princess Pea 3rd = 9 Swift Liberty 4th = 3 Bigtime Bronx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 17 Winkle Dancer | ||
Wed May 16 2018 10:34 | 1st = 17 Winkle Dancer 2nd = 2 Darci Palmer 3rd = 15 Running Man 4th = 7 The Helix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Bigtime Hannah | ||
Wed May 16 2018 10:25 | 1st = 7 Bigtime Hannah 2nd = 6 Bigtime Dean 3rd = 1 Alamein Dip 4th = 2 Hes A Sharkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Empty Pocket | ||
Wed May 16 2018 10:09 | 1st = 1 Empty Pocket 2nd = 2 Ahuroa Flyer 3rd = 3 Cawbourne Rob 4th = 6 Bigtime Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 8 Wekaforce | ||
Wed May 16 2018 10:00 | 1st = 8 Wekaforce 2nd = 5 Fazioli 3rd = 9 Pacific 4th = 4 Qiji Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 9 Kaos Be Cool | ||
Mon Apr 16 2018 23:44 | 1st = 9 Kaos Be Cool 2nd = 4 Heza Joshin 3rd = 3 Miss Minx 4th = 5 Hart View Damo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Nomadic | ||
Mon Apr 16 2018 23:26 | 1st = 5 Nomadic 2nd = 8 Gypsy Said Run 3rd = 2 Molly Shine 4th = 7 Sansa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Assassin Creed | ||
Mon Apr 16 2018 23:06 | 1st = 3 Assassin Creed 2nd = 2 Elkeena 3rd = 1 Fantastic Amy 4th = 4 Iron Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Manticore | ||
Mon Apr 16 2018 22:56 | 1st = 8 Manticore 2nd = 5 Sonnys Tas 3rd = 6 Red Lagoon 4th = 7 Iceni Menace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Rogers Dreamin | ||
Mon Apr 16 2018 22:48 | 1st = 4 Rogers Dreamin 2nd = 1 Lebron Slam 3rd = 2 Wildash Nelly 4th = 5 Kabal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Run Jackie Run | ||
Mon Apr 16 2018 22:45 | 1st = 1 Run Jackie Run 2nd = 8 Fernando Bolt 3rd = 2 Dorans Ash 4th = 7 Kiltys Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 William Cabang | ||
Mon Apr 16 2018 22:37 | 1st = 2 William Cabang 2nd = 3 Blue Magnum 3rd = 4 Bomber Lane 4th = 7 Kraken Aye Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Minotaur | ||
Mon Apr 16 2018 22:33 | 1st = 1 Minotaur 2nd = 8 Charging Bullett 3rd = 7 Crocodile Daisy 4th = 4 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Shes A Fernando | ||
Mon Apr 16 2018 22:30 | 1st = 1 Shes A Fernando 2nd = 7 Ginger Nic 3rd = 3 Lucys Locket 4th = 2 Dorans Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 From The Shadows | ||
Mon Apr 16 2018 22:18 | 1st = 2 From The Shadows 2nd = 3 Cozi Fitz 3rd = 8 See Ya Mate 4th = 6 Good Boy Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Brutal Lomar | ||
Mon Apr 16 2018 22:15 | 1st = 4 Brutal Lomar 2nd = 5 Sunset Mouse 3rd = 9 Em Morney 4th = 1 Shared Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Winklee Dutchy | ||
Mon Apr 16 2018 22:07 | 1st = 1 Winklee Dutchy 2nd = 4 Unshackled 3rd = 5 Fabash 4th = 3 Major Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Macs Model | ||
Mon Apr 16 2018 22:00 | 1st = 4 Macs Model 2nd = 3 Scarlett Zulu 3rd = 7 Dorans Grove 4th = 1 Eaglehawk Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Short Session | ||
Mon Apr 16 2018 21:57 | 1st = 3 Short Session 2nd = 4 On The Rize 3rd = 1 Cambla Waffle 4th = 2 Waikarie Sylvie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Kalgaritch Kid | ||
Mon Apr 16 2018 21:54 | 1st = 5 Kalgaritch Kid 2nd = 1 Jets Star 3rd = 4 Pink Keeping 4th = 8 Rebel Contender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Set In Black | ||
Mon Apr 16 2018 21:44 | 1st = 4 Set In Black 2nd = 1 Ruby Jay 3rd = 6 Kabooshka 4th = 3 Kooringa Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Twirler | ||
Mon Apr 16 2018 21:41 | 1st = 1 Twirler 2nd = 3 Take Guard 3rd = 4 Whoop Bang 4th = 2 Spec Bennett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Sutton Wil | ||
Mon Apr 16 2018 21:38 | 1st = 6 Sutton Wil 2nd = 5 Springvale Hope 3rd = 2 Emerley Nolen 4th = 1 Dunkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Minkas Destiny | ||
Mon Apr 16 2018 21:35 | 1st = 6 Minkas Destiny 2nd = 3 Dyna Ianto 3rd = 1 French Defence 4th = 7 Kraken Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Albury Way | ||
Mon Apr 16 2018 21:32 | 1st = 2 Albury Way 2nd = 7 Inner Wisdom 3rd = 5 Show Bekim 4th = 8 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Dandalup Girl | ||
Mon Apr 16 2018 21:29 | 1st = 3 Dandalup Girl 2nd = 2 Black Kotter 3rd = 7 Starlight Joli 4th = 5 Azalea Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Sheza Good Size | ||
Mon Apr 16 2018 21:26 | 1st = 4 Sheza Good Size 2nd = 3 Gunner Succeed 3rd = 6 Tranquil Sasha 4th = 1 Black Lee Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Lobster Falls | ||
Mon Apr 16 2018 21:22 | 1st = 6 Lobster Falls 2nd = 8 Miny Mo 3rd = 7 Jacks Missile 4th = 3 Woosha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Heading My Way | ||
Mon Apr 16 2018 21:19 | 1st = 6 Heading My Way 2nd = 7 Destini Laredo 3rd = 3 Tyla Grace 4th = 8 Mclaren Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 State Of Oasis | ||
Mon Apr 16 2018 21:15 | 1st = 8 State Of Oasis 2nd = 1 Miss Flower 3rd = 5 Hey Hey Fozz 4th = 7 Mr Delahoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Classy Cassie | ||
Mon Apr 16 2018 21:12 | 1st = 6 Classy Cassie 2nd = 1 Wildash Nitro 3rd = 7 Velocity Charm 4th = 4 Dolcetto Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Rollie Bexon | ||
Mon Apr 16 2018 21:09 | 1st = 5 Rollie Bexon 2nd = 8 Sweet Charlee 3rd = 1 Rubble Gundi 4th = 4 Star Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Magic Rae Rose | ||
Mon Apr 16 2018 21:06 | 1st = 3 Magic Rae Rose 2nd = 1 Lake Buelah 3rd = 6 Borasic Valley 4th = 7 Thanks Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Almachino | ||
Mon Apr 16 2018 21:03 | 1st = 8 Almachino 2nd = 5 Cinder Block 3rd = 6 Marteeny 4th = 3 Hardaway Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Hukanui | ||
Mon Apr 16 2018 21:00 | 1st = 2 Hukanui 2nd = 7 Terpillar 3rd = 6 Stick Figure 4th = 1 Black Fesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Four Carat | ||
Mon Apr 16 2018 20:56 | 1st = 5 Four Carat 2nd = 1 Lofty Smith 3rd = 7 Runaway Love 4th = 8 Premier Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Its Magic | ||
Mon Apr 16 2018 20:53 | 1st = 1 Its Magic 2nd = 4 Hey Alio Fozzio 3rd = 6 Dynastic Ruler 4th = 5 Tat Loxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Bergerac | ||
Mon Apr 16 2018 20:50 | 1st = 4 Bergerac 2nd = 8 Daze Like These 3rd = 7 Dollar And Cent 4th = 3 Haras Hummer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Uncertainty | ||
Mon Apr 16 2018 20:47 | 1st = 2 Uncertainty 2nd = 3 Koondoola Man 3rd = 7 Brindle Yap 4th = 8 Jaxs Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Nash Bonus | ||
Mon Apr 16 2018 20:44 | 1st = 2 Nash Bonus 2nd = 3 Egg Shells Cloud 3rd = 1 Hall Pass 4th = 4 Crazy Bee Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Vrontios | ||
Mon Apr 16 2018 20:41 | 1st = 1 Vrontios 2nd = 4 Buckle Up Nel 3rd = 8 Times A Bonus 4th = 3 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Rosco Fields | ||
Mon Apr 16 2018 20:38 | 1st = 2 Rosco Fields 2nd = 3 Hesa Jayclo 3rd = 5 Flat Twin 4th = 8 Windy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 3 Bark Vader | ||
Mon Apr 16 2018 20:34 | 1st = 3 Bark Vader 2nd = 2 Raggedy Eve 3rd = 4 Mount Murray 4th = 7 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 10 Kraken Pace | ||
Mon Apr 16 2018 20:31 | 1st = 10 Kraken Pace 2nd = 5 Miss Travers 3rd = 4 Tat Warby 4th = 8 Surf A Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Barbarella | ||
Mon Apr 16 2018 20:28 | 1st = 2 Barbarella 2nd = 1 Brittany Talks 3rd = 8 Cyclone Barci 4th = 5 Agents Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Winifred Monelli | ||
Mon Apr 16 2018 20:25 | 1st = 4 Winifred Monelli 2nd = 8 Rhianna Keeping 3rd = 7 Better Buy 4th = 3 Corporate Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Zinchenko | ||
Mon Apr 16 2018 20:22 | 1st = 4 Zinchenko 2nd = 5 Sandave Storm 3rd = 3 Jacklyn Valley 4th = 8 Kiarni Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Faboom | ||
Mon Apr 16 2018 20:18 | 1st = 2 Faboom 2nd = 7 Bridwood Brianna 3rd = 4 Metanoia Franko 4th = 6 Seaside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Nut Allergy | ||
Mon Apr 16 2018 20:15 | 1st = 1 Nut Allergy 2nd = 5 Goose Buzz 3rd = 7 Kansas Lane 4th = 4 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Secret Witness | ||
Mon Apr 16 2018 20:11 | 1st = 8 Secret Witness 2nd = 1 What Joy 3rd = 7 Tin Pan Alley 4th = 3 Sammy Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Iron Fist | ||
Mon Apr 16 2018 20:08 | 1st = 6 Iron Fist 2nd = 2 Blue Berty 3rd = 7 Senor Sensation 4th = 5 Blondy Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Ramblin Rose | ||
Mon Apr 16 2018 20:05 | 1st = 1 Ramblin Rose 2nd = 2 Bloza 3rd = 4 Road Scholar 4th = 6 Call Me Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Foxey Lexus | ||
Mon Apr 16 2018 20:02 | 1st = 7 Foxey Lexus 2nd = 3 Kiowa Krah 3rd = 2 Champagne Betty 4th = 1 Gunna Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Valley Knockin | ||
Mon Apr 16 2018 19:59 | 1st = 1 Valley Knockin 2nd = 3 Tranquil Manu 3rd = 7 Little Terry 4th = 5 Joyanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Sweet Dominator | ||
Mon Apr 16 2018 19:55 | 1st = 2 Sweet Dominator 2nd = 3 Long View Belle 3rd = 4 Buckle Up Freda 4th = 1 Just Won Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Abuzz | ||
Mon Apr 16 2018 19:52 | 1st = 7 Abuzz 2nd = 1 Tal Lee 3rd = 4 Breemelia Swift 4th = 8 Emerley Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Styles | ||
Mon Apr 16 2018 19:49 | 1st = 1 Styles 2nd = 3 Elusive Wave 3rd = 8 Blocker Tifia 4th = 5 Ariek Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Spicy Blast | ||
Mon Apr 16 2018 19:46 | 1st = 4 Spicy Blast 2nd = 3 Mighty Storm 3rd = 5 Padma Grange 4th = 7 Well Armed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Arabella Emjay | ||
Mon Apr 16 2018 19:42 | 1st = 2 Arabella Emjay 2nd = 3 Stanky Leg 3rd = 6 Captain Louie 4th = 9 Crazy Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Kiarni Tiger | ||
Mon Apr 16 2018 19:39 | 1st = 8 Kiarni Tiger 2nd = 5 Wheelie Wheels 3rd = 4 Candy Swirl 4th = 1 Itchy Mccaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Buckle Up Demi | ||
Mon Apr 16 2018 19:36 | 1st = 4 Buckle Up Demi 2nd = 1 Kath Emery 3rd = 8 Bold Spirit 4th = 5 Lashing Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Victa Louise | ||
Mon Apr 16 2018 19:33 | 1st = 5 Victa Louise 2nd = 1 Aiming 3rd = 2 Madam Onyx 4th = 4 Nirimba Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Sky Wave | ||
Mon Apr 16 2018 19:30 | 1st = 1 Sky Wave 2nd = 5 Orwellian 3rd = 9 Stilton Shredder 4th = 4 Lets Win Meisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Launch Time | ||
Mon Apr 16 2018 19:23 | 1st = 6 Launch Time 2nd = 7 San Remo Lass 3rd = 8 Gunna Be Hoping 4th = 1 Janray Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Muppet | ||
Mon Apr 16 2018 19:20 | 1st = 1 Muppet 2nd = 2 Crazy Wolf 3rd = 4 Jamming Jmmy 4th = 5 Kayda Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Sivamet | ||
Mon Apr 16 2018 19:17 | 1st = 7 Sivamet 2nd = 3 Holly Knocks 3rd = 1 Better Size 4th = 5 Spring Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Crown Eddie | ||
Mon Apr 16 2018 19:14 | 1st = 5 Crown Eddie 2nd = 1 Vision Time 3rd = 3 Need A Miracle 4th = 8 Go Wild Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Fabwik | ||
Mon Apr 16 2018 19:11 | 1st = 4 Fabwik 2nd = 8 Victa Roz 3rd = 1 Up Time Girl 4th = 5 Galactic Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Miss Wing Wong | ||
Mon Apr 16 2018 19:08 | 1st = 4 Miss Wing Wong 2nd = 5 Goldstein 3rd = 1 Rudianos 4th = 3 Stilton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Compsognathus | ||
Mon Apr 16 2018 19:05 | 1st = 2 Compsognathus 2nd = 4 Fabredust 3rd = 8 My Rag Doll 4th = 9 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Izy Magic | ||
Mon Apr 16 2018 19:02 | 1st = 7 Izy Magic 2nd = 6 Brother Desy 3rd = 3 Jeannie Dreaming 4th = 1 Apache Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Trishan Valley | ||
Mon Apr 16 2018 18:59 | 1st = 1 Trishan Valley 2nd = 6 Franka 3rd = 8 Vinaka Fiji 4th = 7 Down Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Dyna Zeni | ||
Mon Apr 16 2018 18:53 | 1st = 2 Dyna Zeni 2nd = 3 Flown Away 3rd = 7 Swift Abbey 4th = 5 Destini Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 About To Cry | ||
Mon Apr 16 2018 18:50 | 1st = 7 About To Cry 2nd = 5 Shogun Sammy 3rd = 10 Zipping Pedro 4th = 4 Bandit Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 Sanjiro | ||
Mon Apr 16 2018 18:47 | 1st = 5 Sanjiro 2nd = 2 Wicked Lee 3rd = 1 On The Train 4th = 4 Winsome Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Infrared Lad | ||
Mon Apr 16 2018 18:44 | 1st = 5 Infrared Lad 2nd = 3 Charming Chaos 3rd = 4 Butterfly Is She 4th = 9 Hyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 4 Jakeys On Fire | ||
Mon Apr 16 2018 18:41 | 1st = 4 Jakeys On Fire 2nd = 8 Cosmic Poker 3rd = 1 Coolup 4th = 7 Rogue Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Team Jarvis | ||
Mon Apr 16 2018 18:38 | 1st = 1 Team Jarvis 2nd = 5 Gee Tee Bee 3rd = 3 Bokarm Timmy 4th = 8 Mintara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Master Chaos | ||
Mon Apr 16 2018 18:35 | 1st = 2 Master Chaos 2nd = 8 Chaddy Whacker 3rd = 4 Dyna Soren 4th = 5 Dyna Layla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 1 Sweet N Fast | ||
Mon Apr 16 2018 18:31 | 1st = 1 Sweet N Fast 2nd = 3 The Freedom Fighter 3rd = 10 Niseko 4th = 9 Baumgartner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Minnie Wizard | ||
Mon Apr 16 2018 18:29 | 1st = 4 Minnie Wizard 2nd = 6 Blue Afro 3rd = 3 Eagle Princess 4th = 1 Five Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Black Forge | ||
Mon Apr 16 2018 18:22 | 1st = 8 Black Forge 2nd = 1 Bronelly Beat 3rd = 2 Really Fast Love 4th = 4 Gascoigne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Collywood | ||
Mon Apr 16 2018 18:18 | 1st = 7 Collywood 2nd = 1 Sikorsky 3rd = 5 Copper Pepper 4th = 2 Relocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Nilly Nelly | ||
Mon Apr 16 2018 18:14 | 1st = 1 Nilly Nelly 2nd = 7 Country Marny 3rd = 2 Majestic Marvel 4th = 3 Set to Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Seaton Star | ||
Mon Apr 16 2018 18:10 | 1st = 3 Seaton Star 2nd = 6 Macreadie 3rd = 7 Shreks Rusty 4th = 9 Hello Mr Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Camden Sky | ||
Mon Apr 16 2018 18:06 | 1st = 2 Camden Sky 2nd = 1 Shiny Nose 3rd = 3 Myrniong Raffles 4th = 5 Dropping Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Conzara Blue | ||
Mon Apr 16 2018 18:02 | 1st = 7 Conzara Blue 2nd = 6 Irinka Josh 3rd = 1 Blue Jedi 4th = 5 Pingin Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Soho Leviathan | ||
Mon Apr 16 2018 17:57 | 1st = 4 Soho Leviathan 2nd = 1 Bettor Finish 3rd = 3 Bad Round 4th = 11 Runaway Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Vladimir Rose | ||
Mon Apr 16 2018 17:53 | 1st = 1 Vladimir Rose 2nd = 4 Surfonic Pearl 3rd = 3 Knuckles 4th = 8 Grey Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Bugatti Snipper | ||
Mon Apr 16 2018 17:49 | 1st = 1 Bugatti Snipper 2nd = 2 Player 3rd = 3 Mcdiesel 4th = 7 In Like Flint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Secretly Hot | ||
Mon Apr 16 2018 17:45 | 1st = 3 Secretly Hot 2nd = 6 Jaymz Taro 4th = 7 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 7 - 1 Mickey Mcrooney | ||
Mon Apr 16 2018 17:40 | 1st = 1 Mickey Mcrooney 2nd = 7 Second Major 3rd = 5 Major Megs 4th = 4 Ashkii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Black Shirley | ||
Mon Apr 16 2018 17:36 | 1st = 1 Black Shirley 2nd = 4 Able Bess 3rd = 8 Deltas Magic 4th = 6 Oz Ten Tatious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Zebra In Red | ||
Mon Apr 16 2018 17:32 | 1st = 4 Zebra In Red 2nd = 3 Red Midnight 3rd = 8 Havana Rufus 4th = 2 Pirates Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Lifes Delight | ||
Mon Apr 16 2018 17:27 | 1st = 3 Lifes Delight 2nd = 6 Glintintheeye 3rd = 5 Kell Road Kid 4th = 2 Goeslikelunar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Almost Black | ||
Mon Apr 16 2018 17:25 | 1st = 2 Almost Black 2nd = 3 Dana Ali 3rd = 8 Dana Corporal 4th = 4 Drunken Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Friends | ||
Mon Apr 16 2018 17:20 | 1st = 3 Friends 2nd = 5 Sir Gest 3rd = 9 Strike It Modern 4th = 6 Special Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Soap | ||
Mon Apr 16 2018 17:17 | 1st = 2 Soap 2nd = 3 Totally Bullish 3rd = 7 Hypo Chared 4th = 8 Liberty Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 4 Black Silhouette | ||
Mon Apr 16 2018 17:12 | 1st = 4 Black Silhouette 2nd = 2 Crafty Cullen 3rd = 1 Our Bushwacker 4th = 9 Stevie Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Hot Platter | ||
Mon Apr 16 2018 17:08 | 1st = 2 Hot Platter 2nd = 3 Burginator 3rd = 8 Miss Elsie 4th = 6 Peeks Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 9 - 2 Downtown Miss | ||
Mon Apr 16 2018 17:03 | 1st = 2 Downtown Miss 2nd = 4 Armbro Hugh 3rd = 6 Bad Boy Leroy 4th = 5 Levina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 9 - 3 Son Of Sami | ||
Mon Apr 16 2018 17:00 | 1st = 3 Son Of Sami 2nd = 1 Cuban Missile 3rd = 13 Crystal Wings 4th = 8 Nicconi Poni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 3 Jets Cracker | ||
Mon Apr 16 2018 16:55 | 1st = 3 Jets Cracker 2nd = 11 Pats Destiny 3rd = 4 Collins Creek 4th = 7 Spinning Quarters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Anjing Betina | ||
Mon Apr 16 2018 16:52 | 1st = 1 Anjing Betina 2nd = 7 Tarika Tara 3rd = 2 Dynamo Jezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Pick My Pocket | ||
Mon Apr 16 2018 16:47 | 1st = 1 Pick My Pocket 2nd = 2 Our Rhythm N Blues 3rd = 10 Dennis 4th = 8 Anime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Irinka Sneaky | ||
Mon Apr 16 2018 16:44 | 1st = 7 Irinka Sneaky 2nd = 2 Kiwi Knight 3rd = 4 Its My Time 4th = 1 Busted Flat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Regal Lager | ||
Mon Apr 16 2018 16:40 | 1st = 4 Regal Lager 2nd = 6 Altana Blue 3rd = 10 Ark 4th = 7 Blurred Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 10 Mr Pendles | ||
Mon Apr 16 2018 16:37 | 1st = 10 Mr Pendles 2nd = 9 Black Bindi 3rd = 7 Flip 4th = 2 Richo Richo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 3 Limousine Livia | ||
Mon Apr 16 2018 16:33 | 1st = 3 Limousine Livia 2nd = 4 Zac Mccool 3rd = 8 Dynamic Deejay 4th = 1 Rhaegar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 7 Ali Orphan | ||
Mon Apr 16 2018 16:30 | 1st = 7 Ali Orphan 2nd = 11 Curra Kid 3rd = 14 French Skyline 4th = 9 Scallop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Djay Holden | ||
Mon Apr 16 2018 16:27 | 1st = 4 Djay Holden 2nd = 5 Jugungal Queen 3rd = 1 Torageous 4th = 7 Balcatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 6 Pocket Thedeal | ||
Mon Apr 16 2018 16:22 | 1st = 6 Pocket Thedeal 2nd = 3 Lorimermara 3rd = 7 Erico 4th = 2 Top The Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Tarquin Bob | ||
Mon Apr 16 2018 16:19 | 1st = 3 Tarquin Bob 2nd = 10 Denny Blue 3rd = 1 Magic Maya 4th = 5 Bags Of Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 13 Central Witness | ||
Mon Apr 16 2018 16:15 | 1st = 13 Central Witness 2nd = 12 They Call Me Rose 3rd = 4 Malkara 4th = 6 Assurity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 10 Detroit Lily | ||
Mon Apr 16 2018 16:10 | 1st = 10 Detroit Lily 2nd = 8 Wisedraw 3rd = 1 Princess Major 4th = 3 Captured Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 My Mate Fox | ||
Mon Apr 16 2018 16:07 | 1st = 1 My Mate Fox 2nd = 4 Millionaire Max 3rd = 7 Some Eye Que 4th = 6 Shoe In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Rubbers Dilemma | ||
Mon Apr 16 2018 16:03 | 1st = 1 Rubbers Dilemma 2nd = 5 Takemepitchamister 3rd = 8 Racing For Reggie 4th = 2 Rocknroll Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 1 Evil Cry | ||
Mon Apr 16 2018 16:00 | 1st = 1 Evil Cry 2nd = 2 Tbilisi 3rd = 11 Praguematist 4th = 6 From The Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 9 Villy Mac Pizazz | ||
Mon Apr 16 2018 15:57 | 1st = 9 Villy Mac Pizazz 2nd = 4 Fourth Dimention 3rd = 8 Trumpeter 4th = 1 Cosmic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 8 Pageantry | ||
Mon Apr 16 2018 15:53 | 1st = 8 Pageantry 2nd = 9 Pay On The Pacer 3rd = 5 Open Your Eyes 4th = 7 Whatwereuthinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Twin One | ||
Mon Apr 16 2018 15:50 | 1st = 2 Twin One 2nd = 1 Myalla Griffo 3rd = 6 Indys Chant 4th = 4 Crumps Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 1 Curlimore | ||
Mon Apr 16 2018 15:45 | 1st = 1 Curlimore 2nd = 3 Dot The Eye 3rd = 7 Classic Maker 4th = 4 Longtan Cassanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Dr Sparkles | ||
Mon Apr 16 2018 15:42 | 1st = 5 Dr Sparkles 2nd = 6 Galloping Bluboy 3rd = 1 Little Freck 4th = 8 Tee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Unusable | ||
Mon Apr 16 2018 15:39 | 1st = 8 Unusable 2nd = 9 Open Mind 3rd = 2 Fast Freddie 4th = 5 Swiftly Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Im Entitled | ||
Mon Apr 16 2018 15:38 | 1st = 1 Im Entitled 2nd = 3 Blackjack Anna 3rd = 8 Cimorene 4th = 6 Unexpectedvisitor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 4 Bravo Uncle Billy | ||
Mon Apr 16 2018 15:35 | 1st = 4 Bravo Uncle Billy 2nd = 6 Wind In The Willow 3rd = 13 Terrorfilo 4th = 7 Gallant Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 5 Durama Dream | ||
Mon Apr 16 2018 15:32 | 1st = 5 Durama Dream 2nd = 2 Durama Gas 3rd = 1 Shiwen Express 4th = 8 Milosti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 6 Forever True | ||
Mon Apr 16 2018 15:30 | 1st = 6 Forever True 2nd = 4 Hes a Genius 3rd = 10 Uncovered 4th = 9 Zatso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Perfectlyimperfect | ||
Mon Apr 16 2018 15:25 | 1st = 4 Perfectlyimperfect 2nd = 8 Missy Murdock 3rd = 5 Canturi Crest 4th = 1 Only Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Lilty Allen | ||
Mon Apr 16 2018 15:22 | 1st = 2 Lilty Allen 2nd = 3 Tophat And Tails 3rd = 6 Riverdale Tarzan 4th = 1 Paua To Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 3 My Ravana | ||
Mon Apr 16 2018 15:17 | 1st = 3 My Ravana 2nd = 8 Arctic 3rd = 4 Papas Advice 4th = 2 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Lollipop | ||
Mon Apr 16 2018 15:14 | 1st = 5 Lollipop 2nd = 3 Lil Miss Willow 3rd = 1 Hurricane Billie 4th = 2 All In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 6 Bruised Ego | ||
Mon Apr 16 2018 15:10 | 1st = 6 Bruised Ego 2nd = 2 Believe In Forever 3rd = 9 Magnified 4th = 4 Marjorie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Calabrese Bullet | ||
Mon Apr 16 2018 15:07 | 1st = 4 Calabrese Bullet 2nd = 3 Miss Premier 3rd = 6 Spritely Malibu 4th = 7 Gin Lees Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Bettorgrinanbarit | ||
Mon Apr 16 2018 15:03 | 1st = 11 Bettorgrinanbarit 2nd = 5 Somebeachparty 3rd = 2 Sleekn Styx 4th = 1 Mega Moolah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Second Thought | ||
Mon Apr 16 2018 15:00 | 1st = 5 Second Thought 2nd = 4 Scensay 3rd = 1 Snake Cavern 4th = 3 Hurry Harriet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Belflyer | ||
Mon Apr 16 2018 14:55 | 1st = 1 Belflyer 2nd = 6 La Dolce Vita 3rd = 4 Elite Dubleo 4th = 8 Dreamalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Heezaladiesman | ||
Mon Apr 16 2018 14:48 | 1st = 4 Heezaladiesman 2nd = 2 Wilkes Barre 3rd = 3 Majestically 4th = 5 Soh Twisted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Cruisys Patch | ||
Mon Apr 16 2018 14:45 | 1st = 3 Cruisys Patch 2nd = 4 Cawbourne Lambo 3rd = 2 Riverdale Danger 4th = 1 Artic Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 1 Accidently | ||
Mon Apr 16 2018 14:40 | 1st = 1 Accidently 2nd = 11 Million Dollar Mac 3rd = 9 Talk About It 4th = 2 Hear The Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 9 Sirletic | ||
Mon Apr 16 2018 14:34 | 1st = 9 Sirletic 2nd = 1 Crocodile Kid 3rd = 2 Schouten Island 4th = 8 Bonza Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 13 Daskarzine | ||
Mon Apr 16 2018 14:30 | 1st = 13 Daskarzine 2nd = 1 Zizzis 3rd = 8 Persuader 4th = 4 Critical Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Gold Attraction | ||
Mon Apr 16 2018 14:27 | 1st = 8 Gold Attraction 2nd = 6 Emio Bale 3rd = 2 Blazing Lane 4th = 5 Alpha Nyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 9 Valbonne | ||
Mon Apr 16 2018 14:23 | 1st = 9 Valbonne 2nd = 2 Sangue Reale 3rd = 7 Babyface Adda 4th = 8 The Inside Scoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 2 Invincible Tammy | ||
Mon Apr 16 2018 14:20 | 1st = 2 Invincible Tammy 2nd = 10 Zouki 3rd = 8 Snow Sparkle 4th = 4 Hakwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 5 Bigtime Paddy | ||
Mon Apr 16 2018 14:17 | 1st = 5 Bigtime Paddy 2nd = 2 Bigtime Levi 3rd = 3 Bigtime Doug 4th = 1 Bigtime Vanessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Maywyns Storm | ||
Mon Apr 16 2018 14:12 | 1st = 4 Maywyns Storm 2nd = 5 Buriton Bailey 3rd = 3 Beaudiene Bill 4th = 6 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 South Of Eden | ||
Mon Apr 16 2018 14:09 | 1st = 7 South Of Eden 2nd = 2 Jackie Jai 3rd = 1 Maximum Bliss 4th = 6 Liberty Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 3 Lukes Gift | ||
Mon Apr 16 2018 14:04 | 1st = 3 Lukes Gift 2nd = 8 Final River 3rd = 2 Hullhellorhalifax 4th = 7 Jaspers Ayr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 7 Mieszko | ||
Mon Apr 16 2018 14:00 | 1st = 7 Mieszko 2nd = 14 Eltizaam 3rd = 8 Olympic Lad 4th = 6 Kapuziner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 4 Bigtime Brucie | ||
Mon Apr 16 2018 13:57 | 1st = 4 Bigtime Brucie 2nd = 10 Bigtime Liam 3rd = 1 Bigtime Forest 4th = 3 Bigtime Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 8 Your Nicked | ||
Mon Apr 16 2018 13:55 | 1st = 8 Your Nicked 2nd = 5 Unique Power 3rd = 3 Tarara Jill 4th = 7 My Darling Beware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Game Spirit | ||
Mon Apr 16 2018 13:52 | 1st = 7 Game Spirit 2nd = 1 Team Son 3rd = 6 Ruby Rads 4th = 5 Top Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Typhoon Tiff | ||
Mon Apr 16 2018 13:48 | 1st = 7 Typhoon Tiff 2nd = 2 Its Set In Stone 3rd = 6 Looks Official 4th = 1 Arma Go Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 8 Wasm | ||
Mon Apr 16 2018 13:45 | 1st = 8 Wasm 2nd = 5 Beau Dancer 3rd = 6 Almas 4th = 10 Shaolin Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Bigtime Monty | ||
Mon Apr 16 2018 13:42 | 1st = 5 Bigtime Monty 2nd = 8 Cawbourne Looks 3rd = 2 Argus Filch 4th = 4 Thrilling Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Betting Man | ||
Mon Apr 16 2018 13:37 | 1st = 5 Betting Man 2nd = 1 Reddy Major 3rd = 2 Adrian 4th = 4 Mystic Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Rockin Joe | ||
Mon Apr 16 2018 13:34 | 1st = 2 Rockin Joe 2nd = 8 Corsican 3rd = 1 Lorian Victory 4th = 7 Me Bros Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 13 Valeria Messalina | ||
Mon Apr 16 2018 13:30 | 1st = 13 Valeria Messalina 2nd = 14 Ultimate Quest 3rd = 9 Bolossomo 4th = 11 Knightly Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Cawbourne Assist | ||
Mon Apr 16 2018 13:22 | 1st = 2 Cawbourne Assist 2nd = 6 All Black Star 3rd = 8 Thrilling Rory 4th = 3 Mister Ebby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 2 Maorishadow | ||
Mon Apr 16 2018 13:17 | 1st = 2 Maorishadow 2nd = 7 Majestic Action 3rd = 4 Bebubbalouie 4th = 1 Revy Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Ice Cold Yug | ||
Mon Apr 16 2018 13:14 | 1st = 1 Ice Cold Yug 2nd = 2 Balance 3rd = 8 Mia Shan 4th = 3 Zipping Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Lauderdale | ||
Mon Apr 16 2018 13:10 | 1st = 2 Lauderdale 2nd = 3 Art Attack 3rd = 7 Whakatane 4th = 1 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Thrilling Rocky | ||
Mon Apr 16 2018 13:06 | 1st = 6 Thrilling Rocky 2nd = 8 Bigtime Jacob 3rd = 5 Bigtime Mike 4th = 1 Millie Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 9 Class Aplenty | ||
Mon Apr 16 2018 13:00 | 1st = 9 Class Aplenty 2nd = 10 Sanctuaire 3rd = 3 Dash For Van 4th = 2 Phenomenal Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Staggerism | ||
Mon Apr 16 2018 12:56 | 1st = 5 Staggerism 2nd = 1 Sarah Smirnoff 3rd = 3 Knockers Gold 4th = 6 Quest Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Cawbourne Zayne | ||
Mon Apr 16 2018 12:50 | 1st = 3 Cawbourne Zayne 2nd = 6 Go Show 3rd = 1 Trendy Val 4th = 4 Indignant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 3 Delightful Mia | ||
Mon Apr 16 2018 12:44 | 1st = 3 Delightful Mia 2nd = 1 Lady Perserverance 3rd = 9 Rose Cooper 4th = 7 Benatar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Mema Wibble | ||
Mon Apr 16 2018 12:40 | 1st = 3 Mema Wibble 2nd = 8 Golden Jet 3rd = 6 Aztec Warrior 4th = 7 Blazin Bulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 2 Latitude | ||
Mon Apr 16 2018 12:35 | 1st = 2 Latitude 2nd = 1 Camillo 3rd = 3 Nothingforthepress 4th = 6 Favoured Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Bigtime Autumn | ||
Mon Apr 16 2018 12:31 | 1st = 6 Bigtime Autumn 2nd = 3 Umbreon Bale 3rd = 8 Kellydean 4th = 1 Cawbourne Lick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Dark Hombre | ||
Mon Apr 16 2018 12:24 | 1st = 3 Dark Hombre 2nd = 5 More for Me 3rd = 1 Keep On Runnin 4th = 2 Cullquin Cersei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 6 Messerati | ||
Mon Apr 16 2018 12:18 | 1st = 6 Messerati 2nd = 7 Gotonebettor 3rd = 3 Holidays 4th = 1 Nor Westa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Bigtime Narelle | ||
Mon Apr 16 2018 12:14 | 1st = 2 Bigtime Narelle 2nd = 1 Mila Mila 3rd = 3 Cawbourne Mezza 4th = 4 Bigtime Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Opawa Lyon | ||
Mon Apr 16 2018 11:56 | 1st = 3 Opawa Lyon 2nd = 1 Bigtime Sugar 3rd = 5 Little Scamp 4th = 7 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 2 Manly Monkey | ||
Mon Apr 16 2018 11:38 | 1st = 2 Manly Monkey 2nd = 8 White Comet 3rd = 4 Dont Muzzle Me 4th = 6 Bigtime Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Cawbourne Owen | ||
Mon Apr 16 2018 11:20 | 1st = 7 Cawbourne Owen 2nd = 3 Opawa Harry 3rd = 9 Sozins Noir 4th = 2 Cawbourne Symsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Bigtime Charlie | ||
Mon Apr 16 2018 11:02 | 1st = 4 Bigtime Charlie 2nd = 5 Bigtime Maci 3rd = 8 Bigtime Lucy 4th = 1 Hes A Sharkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Kili Monelli | ||
Fri Mar 16 2018 23:57 | 1st = 3 Kili Monelli 2nd = 8 Majestic Mia 3rd = 5 Rockstar Max 4th = 6 Objective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Lord Reddan | ||
Fri Mar 16 2018 23:37 | 1st = 1 Lord Reddan 2nd = 3 Fernando Monelli 3rd = 8 Party Games 4th = 4 Bolt Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Has No Fear | ||
Fri Mar 16 2018 23:30 | 1st = 1 Has No Fear 2nd = 10 Bettor Captured 3rd = 9 Lady Valasca 4th = 7 She Said Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Starlight Asha | ||
Fri Mar 16 2018 23:15 | 1st = 4 Starlight Asha 2nd = 3 Mendoza Monelli 3rd = 6 Benny Monelli 4th = 5 Miss America |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Chicago Bull | ||
Fri Mar 16 2018 23:00 | 1st = 4 Chicago Bull 2nd = 1 Maxentius 3rd = 3 Runrunjimmydunn 4th = 6 Sheer Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Max Profit | ||
Fri Mar 16 2018 22:57 | 1st = 1 Max Profit 2nd = 2 Everest Monelli 3rd = 6 Mamma Monelli 4th = 7 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 6 - 2 Samara Crocker | ||
Fri Mar 16 2018 22:50 | 1st = 2 Samara Crocker 2nd = 5 Lancelot Hall 3rd = 4 Onya Kate 4th = 3 The Sorceress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Dyna Bobbi | ||
Fri Mar 16 2018 22:45 | 1st = 1 Dyna Bobbi 2nd = 4 Cappuccino 3rd = 2 Jakesta 4th = 3 Crackerjack Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Jerky Boy | ||
Fri Mar 16 2018 22:42 | 1st = 1 Jerky Boy 2nd = 3 Kaylin 3rd = 5 Uneducated 4th = 2 Uncertainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Cookie Rose | ||
Fri Mar 16 2018 22:39 | 1st = 7 Cookie Rose 2nd = 1 Ants In Pants 3rd = 8 Call Me Waylan 4th = 5 Blue Alcatraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Red Four | ||
Fri Mar 16 2018 22:34 | 1st = 1 Red Four 2nd = 7 Woodlands Drive 3rd = 2 Prevail 4th = 8 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Down Mexico Way | ||
Fri Mar 16 2018 22:30 | 1st = 7 Down Mexico Way 2nd = 1 Charlotts Angel 3rd = 3 Bobby Tokaam 4th = 4 Explosive Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 5 - 2 Ardens Legacy | ||
Fri Mar 16 2018 22:29 | 1st = 2 Ardens Legacy 2nd = 6 Shadow Spar 3rd = 5 King Of Dreams 4th = 4 Fineandsunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 4 Best On | ||
Fri Mar 16 2018 22:26 | 1st = 4 Best On 2nd = 5 Dana Zeke 3rd = 8 Gotta Charcoal 4th = 6 Sikorsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Golden State | ||
Fri Mar 16 2018 22:25 | 1st = 1 Golden State 2nd = 8 Bright Diamond 3rd = 2 Bettor B Abeliever 4th = 5 Itsnotova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Quevara | ||
Fri Mar 16 2018 22:22 | 1st = 2 Quevara 2nd = 7 Red Rocket Jett 3rd = 6 Go Gettem Fancy 4th = 1 My Fire Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Goodison Girl | ||
Fri Mar 16 2018 22:19 | 1st = 7 Goodison Girl 2nd = 8 Simply Spud 3rd = 3 King Panda 4th = 1 New Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Magpie Fencer | ||
Fri Mar 16 2018 22:16 | 1st = 6 Magpie Fencer 2nd = 1 Sunset Senorita 3rd = 2 Simply Mystic 4th = 9 Dukestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Keayang Starzzz | ||
Fri Mar 16 2018 22:10 | 1st = 5 Keayang Starzzz 2nd = 3 Beach Boy Adios 3rd = 1 Jodan 4th = 2 Might Be Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Not Available | ||
Fri Mar 16 2018 22:08 | 1st = 4 Not Available 2nd = 6 Tiggerlong Rock 3rd = 3 Dyna Nina 4th = 8 Travellers Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 4 Tiggerlong Daisy | ||
Fri Mar 16 2018 22:04 | 1st = 4 Tiggerlong Daisy 2nd = 8 Raloo Barbara 3rd = 9 Outlaw Bruce 4th = 3 Heza Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Bettors Pocket | ||
Fri Mar 16 2018 22:03 | 1st = 6 Bettors Pocket 2nd = 9 Conviction 3rd = 8 General Joy 4th = 7 Secluded Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Tomic Queen | ||
Fri Mar 16 2018 22:01 | 1st = 4 Tomic Queen 2nd = 2 Go Gettem Nosey 3rd = 5 Accountability 4th = 8 Noble Savage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 13 Moghul Empire | ||
Fri Mar 16 2018 22:00 | 1st = 13 Moghul Empire 2nd = 9 Meat Traders 3rd = 2 Calendar Lad 4th = 5 Sassoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Galway Gal | ||
Fri Mar 16 2018 21:58 | 1st = 1 Galway Gal 2nd = 5 Eurogun 3rd = 4 Steve Keeping 4th = 8 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Our Aqua Blue | ||
Fri Mar 16 2018 21:54 | 1st = 4 Our Aqua Blue 2nd = 6 Eduardo Rose 3rd = 1 Dr Walter 4th = 7 Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 12 Vampiro | ||
Fri Mar 16 2018 21:54 | 1st = 12 Vampiro 2nd = 8 Mighty Flying Thomas 3rd = 9 Johnny Fox 4th = 5 Bronze Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Dyna Winkler | ||
Fri Mar 16 2018 21:49 | 1st = 2 Dyna Winkler 2nd = 4 Dyna Zapto 3rd = 5 Dodge An Steele 4th = 8 Dyna Lenae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 7 Dyna Elias | ||
Fri Mar 16 2018 21:46 | 1st = 7 Dyna Elias 2nd = 3 Heza Boherna 3rd = 6 Wild Josh 4th = 4 Lady Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Miss Fisher | ||
Fri Mar 16 2018 21:44 | 1st = 5 Miss Fisher 2nd = 4 Jack Of The Green 3rd = 1 Keepthedream 4th = 3 Emveepee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Obstruction | ||
Fri Mar 16 2018 21:41 | 1st = 1 Obstruction 2nd = 8 Simply Ready 3rd = 5 Podge 4th = 7 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Rift Valley | ||
Fri Mar 16 2018 21:40 | 1st = 1 Rift Valley 2nd = 3 Valley Ess Jay 3rd = 5 Belts 4th = 6 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Oren Ishii | ||
Fri Mar 16 2018 21:38 | 1st = 4 Oren Ishii 2nd = 6 Wighton 3rd = 8 My Last Shout 4th = 1 Dinky Di Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Silent Boloney | ||
Fri Mar 16 2018 21:33 | 1st = 5 Silent Boloney 2nd = 8 Ah Sugar Sugar 3rd = 2 Our Bravo Rose 4th = 3 Gotcha Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 War Dan Destroyer | ||
Fri Mar 16 2018 21:33 | 1st = 8 War Dan Destroyer 2nd = 2 A Loan Again 3rd = 1 Sundons Comet 4th = 4 Dieu De LAmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 1 Cliffs Edge | ||
Fri Mar 16 2018 21:30 | 1st = 1 Cliffs Edge 2nd = 3 Levendi 3rd = 6 Belfast 4th = 2 Astoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Gordette | ||
Fri Mar 16 2018 21:28 | 1st = 6 Gordette 2nd = 4 Blue Gum Hill 3rd = 8 Cooper Scooper 4th = 2 Hit The Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 4 - 8 Double Standards | ||
Fri Mar 16 2018 21:28 | 1st = 8 Double Standards 2nd = 4 Tommys Song 3rd = 2 Clever Thinker 4th = 7 Wrinkle Knutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 5 Lace Monster | ||
Fri Mar 16 2018 21:25 | 1st = 5 Lace Monster 2nd = 3 Joes Desire 3rd = 6 Em Bee Aitch 4th = 4 Uno Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Zennart | ||
Fri Mar 16 2018 21:24 | 1st = 5 Zennart 2nd = 7 Livura 3rd = 3 Ruling Gold 4th = 10 Chal Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 6 Charlevoix | ||
Fri Mar 16 2018 21:20 | 1st = 6 Charlevoix 2nd = 7 Multi Score 3rd = 8 Love Is Love 4th = 3 Lady Zaras Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Rev Fred Sloy | ||
Fri Mar 16 2018 21:18 | 1st = 4 Rev Fred Sloy 2nd = 2 Gagan Colin 3rd = 6 Set Square 4th = 8 Miss Abbeyvale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Blackjack Neo | ||
Fri Mar 16 2018 21:15 | 1st = 7 Blackjack Neo 2nd = 3 Neo Cleo 3rd = 1 Our Delta Rose 4th = 4 Sisco Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Butadream | ||
Fri Mar 16 2018 21:14 | 1st = 1 Butadream 2nd = 2 They Wantano 3rd = 3 Jagged Shadow 4th = 4 Goalkicker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Village Safari | ||
Fri Mar 16 2018 21:10 | 1st = 6 Village Safari 2nd = 4 Glenferrie Blade 3rd = 2 Keayang Destiny 4th = 8 Last Flight In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Mepunga Prue | ||
Fri Mar 16 2018 21:08 | 1st = 7 Mepunga Prue 2nd = 3 Zipping Chaser 3rd = 2 Madam Butterfly 4th = 8 Limburg Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 4 Reactor Mac | ||
Fri Mar 16 2018 21:07 | 1st = 4 Reactor Mac 2nd = 1 Danger Of Tyne 3rd = 3 Resolute Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 1 Sunlit Quealy | ||
Fri Mar 16 2018 21:04 | 1st = 1 Sunlit Quealy 2nd = 8 Sharlie Belle 3rd = 7 Nitro Heroine 4th = 4 Sunlit Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 My Sweetchilliphilly | ||
Fri Mar 16 2018 21:03 | 1st = 3 My Sweetchilliphilly 2nd = 5 Darkershadeofpale 3rd = 10 Prophesy 4th = 11 Callmequeenbee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 8 Whispering Brook | ||
Fri Mar 16 2018 21:00 | 1st = 8 Whispering Brook 2nd = 6 Glenall 3rd = 11 Benz 4th = 3 Cannyescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 3 - 1 Racey Blue Chip | ||
Fri Mar 16 2018 20:58 | 1st = 1 Racey Blue Chip 2nd = 3 Serene Change 3rd = 4 Tianischoice 4th = 2 Cheyenne Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Sydney Thomas | ||
Fri Mar 16 2018 20:57 | 1st = 8 Sydney Thomas 2nd = 1 Ay Jay Zan 3rd = 6 Independent Rose 4th = 5 Beat The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Reatily Shintaro | ||
Fri Mar 16 2018 20:54 | 1st = 1 Reatily Shintaro 2nd = 2 Nicky Neo 3rd = 5 Thumb A Ride 4th = 4 Prince Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 A Boy Named Rosie | ||
Fri Mar 16 2018 20:52 | 1st = 3 A Boy Named Rosie 2nd = 4 Bettor Boa 3rd = 10 C C Chevron 4th = 5 Lord Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Spudtacular | ||
Fri Mar 16 2018 20:50 | 1st = 1 Spudtacular 2nd = 4 Zipping Oliver 3rd = 2 Don Lesta 4th = 7 Laineys Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 2 Trunkey Digger | ||
Fri Mar 16 2018 20:48 | 1st = 2 Trunkey Digger 2nd = 8 The Notorious 3rd = 4 Call Me Missy 4th = 1 Our Pocketrocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Dennington Heights | ||
Fri Mar 16 2018 20:45 | 1st = 2 Dennington Heights 2nd = 1 Malone Ranger 3rd = 3 Ourbeachsomewhere 4th = 7 Our Supreme Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Busted Flat | ||
Fri Mar 16 2018 20:44 | 1st = 8 Busted Flat 2nd = 3 Aqua Divergent 3rd = 2 Dana Mezza 4th = 4 Specialality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Mar Nien | ||
Fri Mar 16 2018 20:40 | 1st = 8 Mar Nien 2nd = 1 Bernie Winkle 3rd = 9 Holdonsu 4th = 4 The Gingerbreadman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Subway Miss | ||
Fri Mar 16 2018 20:38 | 1st = 2 Subway Miss 2nd = 5 Dodgin Ethics 3rd = 6 On The Trowel 4th = 3 Quicklee Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 5 Midair Meltdown | ||
Fri Mar 16 2018 20:37 | 1st = 5 Midair Meltdown 2nd = 9 Shadow Control 3rd = 3 Origin Billy 4th = 8 Artarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Mcneo | ||
Fri Mar 16 2018 20:34 | 1st = 1 Mcneo 2nd = 7 Vanishka 3rd = 8 Akina Dee Jay 4th = 2 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 11 Franco Nelson | ||
Fri Mar 16 2018 20:33 | 1st = 11 Franco Nelson 2nd = 8 Shannonsablast 3rd = 2 Match In Heaven 4th = 5 A Piccadilly Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 8 Our Gladiator | ||
Fri Mar 16 2018 20:30 | 1st = 8 Our Gladiator 2nd = 6 Another Diamond 3rd = 1 Ashlor 4th = 7 Royal Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Mepunga Zeus | ||
Fri Mar 16 2018 20:27 | 1st = 4 Mepunga Zeus 2nd = 2 Like A Rocket 3rd = 7 Dyna Owen 4th = 8 Aeroplane Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 2 - 7 Montana Madge | ||
Fri Mar 16 2018 20:25 | 1st = 7 Montana Madge 2nd = 6 Northtoalaska 3rd = 5 Euston Flyer 4th = 1 Shez From Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 Dana Corporal | ||
Fri Mar 16 2018 20:24 | 1st = 2 Dana Corporal 2nd = 4 Garcia 3rd = 3 Bad Boy Jonesy 4th = 5 Tiggerlong Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 9 Diamond Jasper | ||
Fri Mar 16 2018 20:20 | 1st = 9 Diamond Jasper 2nd = 3 Johnny Redcoat 3rd = 6 Live Atom 4th = 5 So Bobs Your Uncle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 My Little Mate | ||
Fri Mar 16 2018 20:18 | 1st = 6 My Little Mate 2nd = 8 Stilton Stitch 3rd = 7 Ocean Realm 4th = 2 Oriental Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 5 Coffee Bay | ||
Fri Mar 16 2018 20:17 | 1st = 5 Coffee Bay 2nd = 8 Artsterical 3rd = 2 Village Angel 4th = 7 Rekindled Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 10 The Real Spiel | ||
Fri Mar 16 2018 20:15 | 1st = 10 The Real Spiel 2nd = 1 Excelebrazione 3rd = 12 Nonchalante 4th = 8 Favulicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Buzz Rash | ||
Fri Mar 16 2018 20:14 | 1st = 5 Buzz Rash 2nd = 4 Zoobie 3rd = 2 Hazelwood Flyer 4th = 7 Philo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Rockstar Angel | ||
Fri Mar 16 2018 20:10 | 1st = 5 Rockstar Angel 2nd = 2 Whirily School 3rd = 6 Code Black 4th = 8 It Is Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Menzali | ||
Fri Mar 16 2018 20:08 | 1st = 1 Menzali 2nd = 6 Dyna Xerox 3rd = 8 Mickie Raven 4th = 2 Power To Wyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 5 Washies Chance | ||
Fri Mar 16 2018 20:07 | 1st = 5 Washies Chance 2nd = 7 Jeans Mattjesty 3rd = 8 Im Born To Rule 4th = 10 Washmepockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Mystic Marlow | ||
Fri Mar 16 2018 20:04 | 1st = 1 Mystic Marlow 2nd = 5 Rhys Pie 3rd = 7 Spuds Mate 4th = 8 Take the Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 11 Reaza Grunter | ||
Fri Mar 16 2018 20:03 | 1st = 11 Reaza Grunter 2nd = 7 Come Cullect 3rd = 6 Cherry Mahoney 4th = 2 Shards Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 9 Working From Home | ||
Fri Mar 16 2018 20:00 | 1st = 9 Working From Home 2nd = 16 Niamh Chinn Oir 3rd = 11 Deecember 4th = 13 Mossbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Baldy Uncle | ||
Fri Mar 16 2018 19:57 | 1st = 7 Baldy Uncle 2nd = 5 Tara Ella 3rd = 8 Radiant Ridge 4th = 2 Late Night Inn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Broken Hill Race 1 - 7 Springfield Shadow | ||
Fri Mar 16 2018 19:55 | 1st = 7 Springfield Shadow 2nd = 2 Pats Legacy 3rd = 5 The Verginian 4th = 3 Riverboat Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Tree Climber Liv | ||
Fri Mar 16 2018 19:54 | 1st = 6 Tree Climber Liv 2nd = 1 Joyous 3rd = 3 Milla Rose 4th = 8 Snip Snap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bigtime Sienna | ||
Fri Mar 16 2018 19:52 | 1st = 4 Bigtime Sienna 2nd = 7 Tynecastle Flyer 3rd = 3 Opawa Bear 4th = 2 Tiger Uppercut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Novas Delight | ||
Fri Mar 16 2018 19:50 | 1st = 6 Novas Delight 2nd = 1 Samara Cash 3rd = 8 Presidential Art 4th = 3 Hilldale Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Pius Thicknesse | ||
Fri Mar 16 2018 19:48 | 1st = 4 Pius Thicknesse 2nd = 1 Sassy Sultana 3rd = 8 Stevie Jane 4th = 6 Quest For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 9 Shadow Dealer | ||
Fri Mar 16 2018 19:47 | 1st = 9 Shadow Dealer 2nd = 8 Studleigh Stride 3rd = 6 Tulhurst Cash 4th = 1 Amanapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 8 Lulu Express | ||
Fri Mar 16 2018 19:45 | 1st = 8 Lulu Express 2nd = 4 Golden Sheaf 3rd = 5 Mymming 4th = 9 Setoka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 11 Tennyson Bromac | ||
Fri Mar 16 2018 19:44 | 1st = 11 Tennyson Bromac 2nd = 7 Cullenburn 3rd = 14 Miss You 4th = 9 Zion Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 6 Smart Desire | ||
Fri Mar 16 2018 19:44 | 1st = 6 Smart Desire 2nd = 7 Cosmic Cube 3rd = 5 Dana Makin 4th = 8 Standing Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Custodian | ||
Fri Mar 16 2018 19:40 | 1st = 2 Custodian 2nd = 1 Next Thru 3rd = 8 Armchair Drive 4th = 6 Variance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Acquittal | ||
Fri Mar 16 2018 19:38 | 1st = 2 Acquittal 2nd = 5 Thru The Mill 3rd = 4 Cohens Dream 4th = 1 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 2 Dufrense | ||
Fri Mar 16 2018 19:37 | 1st = 2 Dufrense 2nd = 1 Laid Back Kenny 3rd = 9 Now Hear This 4th = 8 Jimmy De Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Marcello | ||
Fri Mar 16 2018 19:34 | 1st = 2 Marcello 2nd = 1 Sisco Bella 3rd = 6 Magic Maya 4th = 8 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Rakarolla | ||
Fri Mar 16 2018 19:33 | 1st = 5 Rakarolla 2nd = 2 Catcha Lefty 3rd = 1 Rave Moonraker 4th = 3 Iamboogie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 11 High Sierra | ||
Fri Mar 16 2018 19:30 | 1st = 11 High Sierra 2nd = 1 Doogans Rise 3rd = 12 Silent Roar 4th = 3 Bringit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Chochlik | ||
Fri Mar 16 2018 19:27 | 1st = 3 Chochlik 2nd = 6 Lucky Luna 3rd = 5 Dyna Yona 4th = 8 Dyna Kerro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 4 Socks Desire | ||
Fri Mar 16 2018 19:24 | 1st = 4 Socks Desire 2nd = 6 Crazy Horse 3rd = 7 Halle Rockin 4th = 1 Bombastic Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Stole Me Wallet | ||
Fri Mar 16 2018 19:22 | 1st = 6 Stole Me Wallet 2nd = 9 Secret Indy 3rd = 8 Dark Syrah 4th = 7 Ivanhov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Keayang Trumpet | ||
Fri Mar 16 2018 19:20 | 1st = 1 Keayang Trumpet 2nd = 7 Juliet Dreams 3rd = 8 Abbeydale Road 4th = 3 Magic Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Zero Cents | ||
Fri Mar 16 2018 19:18 | 1st = 5 Zero Cents 2nd = 1 Iona Fairytale 3rd = 2 Good Friend 4th = 3 Gunner Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 2 Kempley Princess | ||
Fri Mar 16 2018 19:17 | 1st = 2 Kempley Princess 2nd = 1 Big In America 3rd = 7 Pay Me Interest 4th = 8 Ruth Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 10 Rio Rosie | ||
Fri Mar 16 2018 19:15 | 1st = 10 Rio Rosie 2nd = 3 Vital Love 3rd = 7 Blonde By Choice 4th = 4 French Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Voluptuous Ruby | ||
Fri Mar 16 2018 19:14 | 1st = 3 Voluptuous Ruby 2nd = 1 Top Shot Jack 3rd = 2 Pancake 4th = 4 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 8 Monkeys Way | ||
Fri Mar 16 2018 19:14 | 1st = 8 Monkeys Way 2nd = 3 Another Chapter 3rd = 1 McLovin 4th = 6 Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 9 Share The Road | ||
Fri Mar 16 2018 19:10 | 1st = 9 Share The Road 2nd = 5 Boom Time 3rd = 3 Distinctive Del 4th = 4 Life Long Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Newtown Angel | ||
Fri Mar 16 2018 19:07 | 1st = 1 Newtown Angel 2nd = 6 Dyna Carl 3rd = 2 Dyna Winter 4th = 7 Hot Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 8 Lord Stark | ||
Fri Mar 16 2018 19:05 | 1st = 8 Lord Stark 2nd = 10 Lead Singer 3rd = 6 Penstock Boy 4th = 4 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 7 Aqua Dream | ||
Fri Mar 16 2018 19:04 | 1st = 7 Aqua Dream 2nd = 1 Dorans Flame 3rd = 2 Just Jorji 4th = 4 Compsognathus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 4 Divine Command | ||
Fri Mar 16 2018 19:00 | 1st = 4 Divine Command 2nd = 7 Three Strykes 3rd = 3 Rock Away 4th = 2 Miss Danni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Wilburn | ||
Fri Mar 16 2018 18:58 | 1st = 1 Wilburn 2nd = 3 Fourth Dimention 3rd = 8 Drama Club 4th = 6 Galloping Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Expressionist | ||
Fri Mar 16 2018 18:55 | 1st = 6 Expressionist 2nd = 3 My Elusive Dream 3rd = 4 Lumos 4th = 1 Kurahaupo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Viking Buddy | ||
Fri Mar 16 2018 18:52 | 1st = 4 Viking Buddy 2nd = 8 Tiny Turbo 3rd = 1 Popular Belief 4th = 3 Keavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Bigtime Jayjay | ||
Fri Mar 16 2018 18:51 | 1st = 8 Bigtime Jayjay 2nd = 1 Bigtime Bucko 3rd = 7 Nitehawk Rose 4th = 3 Bigtime Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 3 We Know Who | ||
Fri Mar 16 2018 18:49 | 1st = 3 We Know Who 2nd = 8 Diddy Zuma 3rd = 7 Me Oh My 4th = 6 Limeburner Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 6 Wrangler Duke | ||
Fri Mar 16 2018 18:46 | 1st = 6 Wrangler Duke 2nd = 9 Destiny Warrior 3rd = 7 Kyalla Stuart 4th = 2 Tim Mcgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Fast Arrow | ||
Fri Mar 16 2018 18:45 | 1st = 1 Fast Arrow 2nd = 5 Scoutabout 3rd = 2 Stanley 4th = 6 Was It Worth It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Seabrook Indi | ||
Fri Mar 16 2018 18:42 | 1st = 6 Seabrook Indi 2nd = 2 Golden Blaze 3rd = 4 Crumps Legend 4th = 3 Cass Cass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Governors Bay | ||
Fri Mar 16 2018 18:41 | 1st = 8 Governors Bay 2nd = 9 Denstown 3rd = 6 The Director 4th = 3 Sportscaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 9 Konan | ||
Fri Mar 16 2018 18:37 | 1st = 9 Konan 2nd = 4 Beach Garden 3rd = 11 Sanna Cruza 4th = 3 Big Gun Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Foxy Be Good | ||
Fri Mar 16 2018 18:34 | 1st = 8 Foxy Be Good 2nd = 9 Spring Lemon 3rd = 2 Zabdon Charlie 4th = 7 Myona Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 12 Yulong Monoceros | ||
Fri Mar 16 2018 18:30 | 1st = 12 Yulong Monoceros 2nd = 15 Divine Mr Tycoon 3rd = 2 Chess Star 4th = 7 Starvirgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 1 Ektoras | ||
Fri Mar 16 2018 18:30 | 1st = 1 Ektoras 2nd = 7 Long Ago 3rd = 6 Liv Lavish 4th = 2 Ten Crystals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Sketchy Fever | ||
Fri Mar 16 2018 18:27 | 1st = 8 Sketchy Fever 2nd = 3 Master Methane 3rd = 7 Barbs Bloss 4th = 6 Silver Peg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Bigtime Bev | ||
Fri Mar 16 2018 18:25 | 1st = 8 Bigtime Bev 2nd = 6 Als Apprentice 3rd = 2 Polly Cracker 4th = 1 Scotta Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Tiarna Keeping | ||
Fri Mar 16 2018 18:24 | 1st = 5 Tiarna Keeping 2nd = 7 Weeona Raph 3rd = 3 Dyna Kushida 4th = 8 Furtado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Star Writer | ||
Fri Mar 16 2018 18:19 | 1st = 4 Star Writer 2nd = 8 Lombo Kotakinabalu 3rd = 3 Blazin N Cullen 4th = 6 Double Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Precious Sal | ||
Fri Mar 16 2018 18:17 | 1st = 1 Precious Sal 2nd = 2 Memphis 3rd = 8 August Flame 4th = 4 Princess Emalys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 4 Funatthebeach | ||
Fri Mar 16 2018 18:16 | 1st = 4 Funatthebeach 2nd = 8 Alta Orlando 3rd = 7 Don Domingo 4th = 2 Billy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Kimsarme Direct | ||
Fri Mar 16 2018 18:14 | 1st = 1 Kimsarme Direct 2nd = 5 Lucky Lyla 3rd = 2 Abercrombie Lisa 4th = 8 Presidential Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Mr Red Shoes | ||
Fri Mar 16 2018 18:13 | 1st = 4 Mr Red Shoes 2nd = 3 Korma 3rd = 10 Northern Dragon 4th = 5 Roscommon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Warrumbungle Gem | ||
Fri Mar 16 2018 18:10 | 1st = 1 Warrumbungle Gem 2nd = 4 Jethrowtull 3rd = 2 Victory Princess 4th = 3 Teevee Rema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Warminster | ||
Fri Mar 16 2018 18:05 | 1st = 1 Warminster 2nd = 8 Tippitinya 3rd = 2 Firenglow 4th = 6 Striking Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Flying Class | ||
Fri Mar 16 2018 18:02 | 1st = 7 Flying Class 2nd = 3 Good Humour 3rd = 5 Heartbreak Hermy 4th = 6 Colluding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Bigtime Tears | ||
Fri Mar 16 2018 18:00 | 1st = 8 Bigtime Tears 2nd = 6 Rapper Tilly 3rd = 5 Pat Patterson 4th = 2 Bigtime Brucie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Spring Roy | ||
Fri Mar 16 2018 17:59 | 1st = 4 Spring Roy 2nd = 2 Mams Magic 3rd = 8 Call Me Aussie 4th = 6 Cosmo Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 5 Bold Dapper | ||
Fri Mar 16 2018 17:55 | 1st = 5 Bold Dapper 2nd = 6 Latitude 3rd = 3 Editors 4th = 1 Sojournist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 1 Demonstrative | ||
Fri Mar 16 2018 17:55 | 1st = 1 Demonstrative 2nd = 3 Levi Jimmy 3rd = 7 Triple Aitch Fella 4th = 5 Im Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 10 Senorita Kerry | ||
Fri Mar 16 2018 17:52 | 1st = 10 Senorita Kerry 2nd = 1 Aussie As 3rd = 7 Hansome Catch 4th = 9 Flying Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 Winterfell | ||
Fri Mar 16 2018 17:50 | 1st = 3 Winterfell 2nd = 7 Majestic Hurricane 3rd = 1 Sundees Son 4th = 5 Stress Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Olfina Allen | ||
Fri Mar 16 2018 17:47 | 1st = 1 Olfina Allen 2nd = 3 Crumps Princess 3rd = 5 Glen Mika 4th = 8 Justa Jezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 14 Talapus | ||
Fri Mar 16 2018 17:42 | 1st = 14 Talapus 2nd = 3 Love Bites 3rd = 11 Rock De Vega 4th = 13 Squall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 2 Taylah Studleigh | ||
Fri Mar 16 2018 17:40 | 1st = 2 Taylah Studleigh 2nd = 9 Barlor Troubadour 3rd = 1 Line My Pockets 4th = 4 Abercrombie Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Scipio Africanus | ||
Fri Mar 16 2018 17:39 | 1st = 1 Scipio Africanus 2nd = 4 You Jane 3rd = 8 Blumentrit 4th = 5 Johns Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 7 Sondelon | ||
Fri Mar 16 2018 17:35 | 1st = 7 Sondelon 2nd = 19 Curata Princess 3rd = 12 Delfuego 4th = 10 Sunset Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Opawa Lyon | ||
Fri Mar 16 2018 17:33 | 1st = 4 Opawa Lyon 2nd = 8 Conquest Girl 3rd = 1 On Da Quest 4th = 5 Bigtime Rapid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Panther Paving | ||
Fri Mar 16 2018 17:32 | 1st = 1 Panther Paving 2nd = 8 Ellie Belles 3rd = 7 Vista King 4th = 4 Spanish Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 My Ajaye | ||
Fri Mar 16 2018 17:27 | 1st = 3 My Ajaye 2nd = 9 Hard To Hear 3rd = 8 Diabolo Star 4th = 5 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Zoom Out | ||
Fri Mar 16 2018 17:24 | 1st = 7 Zoom Out 2nd = 1 My Names David 3rd = 8 Ginger Menang 4th = 2 El Grand Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 13 Tijuana Taxi | ||
Fri Mar 16 2018 17:23 | 1st = 13 Tijuana Taxi 2nd = 14 Rum In The Sun 3rd = 8 Diana Harbour 4th = 12 No Fears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 2 No Effort Needed | ||
Fri Mar 16 2018 17:20 | 1st = 2 No Effort Needed 2nd = 1 Chalcedony 3rd = 11 Mister Hootabell 4th = 5 Cantillate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Corykodi | ||
Fri Mar 16 2018 17:16 | 1st = 4 Corykodi 2nd = 8 Odessa 3rd = 5 Tiny Tiara 4th = 6 Rule The Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 3 Origin Cronk | ||
Fri Mar 16 2018 17:15 | 1st = 3 Origin Cronk 2nd = 1 Touchwood Levista 3rd = 10 Karalta Delux 4th = 5 Dancing Da Vinci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Opulence | ||
Fri Mar 16 2018 17:12 | 1st = 8 Opulence 2nd = 6 Skid Oscar 3rd = 7 Liberty Lee 4th = 1 Mister Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 7 Loveson | ||
Fri Mar 16 2018 17:07 | 1st = 7 Loveson 2nd = 5 Airacobra 3rd = 2 Beau Dancer 4th = 9 Teyssier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Tysons Quest | ||
Fri Mar 16 2018 17:05 | 1st = 4 Tysons Quest 2nd = 1 Frisky Gambler 3rd = 2 Stole Me Car 4th = 6 Oity Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Fernando Drums | ||
Fri Mar 16 2018 17:04 | 1st = 1 Fernando Drums 2nd = 6 Tiggerlong Boo 3rd = 5 Rumble Drive 4th = 4 Kouta Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 6 Stanborough | ||
Fri Mar 16 2018 17:00 | 1st = 6 Stanborough 2nd = 12 Lebombo Rose 3rd = 1 Kentucky Flyer 4th = 5 Smooth Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Pay The Way | ||
Fri Mar 16 2018 16:58 | 1st = 7 Pay The Way 2nd = 2 Arfa Show Off 3rd = 1 Lest We 4th = 3 Wildash Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 1 Luvaluva | ||
Fri Mar 16 2018 16:55 | 1st = 1 Luvaluva 2nd = 3 Torvill 3rd = 10 Wedgie 4th = 2 Rimraam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 12 Elle Mac | ||
Fri Mar 16 2018 16:54 | 1st = 12 Elle Mac 2nd = 5 Bettor Trix 3rd = 2 Bettor Joy 4th = 1 Shebang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Ariya | ||
Fri Mar 16 2018 16:52 | 1st = 5 Ariya 2nd = 6 Miss Vee 3rd = 4 Deja Vu 4th = 2 Allonsy Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Circle Line | ||
Fri Mar 16 2018 16:47 | 1st = 1 Circle Line 2nd = 5 Three Of The Best 3rd = 10 Eleniark 4th = 11 Lucifers Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Weeona Dino | ||
Fri Mar 16 2018 16:44 | 1st = 3 Weeona Dino 2nd = 2 Dyna Terror 3rd = 5 Flying Danger 4th = 1 Flaming Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 1 Betterthanlife | ||
Fri Mar 16 2018 16:42 | 1st = 1 Betterthanlife 2nd = 3 Sketch 3rd = 2 Sophias Angel 4th = 8 Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 1 Blinkin Artie | ||
Fri Mar 16 2018 16:40 | 1st = 1 Blinkin Artie 2nd = 3 Jacks Bar 3rd = 5 Forever Alone 4th = 2 Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Idol Tom | ||
Fri Mar 16 2018 16:39 | 1st = 4 Idol Tom 2nd = 8 Cawbourne Buckle 3rd = 5 Bigtime Forest 4th = 2 Caveman Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Ive Got Cents | ||
Fri Mar 16 2018 16:37 | 1st = 7 Ive Got Cents 2nd = 2 Black Shark 3rd = 1 Dragon Born 4th = 8 Mustang Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 La Montenara | ||
Fri Mar 16 2018 16:34 | 1st = 1 La Montenara 2nd = 4 Pride Of Charlie 3rd = 8 Sassy Swiper 4th = 3 Baracuta Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 7 Pamando | ||
Fri Mar 16 2018 16:30 | 1st = 7 Pamando 2nd = 1 Dash For Dee 3rd = 8 Mr Charisma 4th = 11 Trimouille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 Enhance Your Calm | ||
Fri Mar 16 2018 16:29 | 1st = 6 Enhance Your Calm 2nd = 8 Running Free 3rd = 4 Ethereal 4th = 9 Christmas Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Matty Mateusz | ||
Fri Mar 16 2018 16:24 | 1st = 5 Matty Mateusz 2nd = 8 Pepper Shiraz 3rd = 4 Dutch Legacy 4th = 7 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 1 Oxford Poet | ||
Fri Mar 16 2018 16:20 | 1st = 1 Oxford Poet 2nd = 10 Stonebrook 3rd = 5 Osborne Bulls 4th = 2 My Favorite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Smart Werina | ||
Fri Mar 16 2018 16:17 | 1st = 1 Smart Werina 2nd = 9 Lilly Pilly Lass 3rd = 10 Spring Sal 4th = 7 Impatient Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Bigtime Sugar | ||
Fri Mar 16 2018 16:16 | 1st = 5 Bigtime Sugar 2nd = 2 Bigtime Blackie 3rd = 6 Highland Laddie 4th = 4 Whos John Galt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 6 Slippery Valley | ||
Fri Mar 16 2018 16:13 | 1st = 6 Slippery Valley 2nd = 3 Newcastle Brown 3rd = 4 Watta Storm 4th = 1 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Raring To Go | ||
Fri Mar 16 2018 16:12 | 1st = 2 Raring To Go 2nd = 1 Wee Jimmy 3rd = 4 Steveejay 4th = 3 Elmaur Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Runway Idole | ||
Fri Mar 16 2018 16:09 | 1st = 1 Runway Idole 2nd = 7 Allonsy Grace 3rd = 2 Hail Galo Girl 4th = 5 Lizzy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 11 Leiladane | ||
Fri Mar 16 2018 16:05 | 1st = 11 Leiladane 2nd = 12 Wolfram 3rd = 5 Teds Dream 4th = 2 Haames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 10 Anthem | ||
Fri Mar 16 2018 16:04 | 1st = 10 Anthem 2nd = 13 Henry Hubert 3rd = 8 Duplicated 4th = 4 Pirate Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Infernal | ||
Fri Mar 16 2018 16:00 | 1st = 5 Infernal 2nd = 7 Magic And Danger 3rd = 8 White Slipper 4th = 13 Blitz N Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Rocky Ravioli | ||
Fri Mar 16 2018 15:57 | 1st = 2 Rocky Ravioli 2nd = 3 Bonts Magic 3rd = 1 Greysynd Alpha 4th = 6 Dimitri Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Spring Ruby | ||
Fri Mar 16 2018 15:53 | 1st = 2 Spring Ruby 2nd = 1 Frosty Black Jay 3rd = 5 Zabdon Zinger 4th = 4 Kid Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 5 Country Commet | ||
Fri Mar 16 2018 15:50 | 1st = 5 Country Commet 2nd = 1 Mr Battistuzzi 3rd = 3 Sore Feet 4th = 7 Hey Hey Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Kate | ||
Fri Mar 16 2018 15:49 | 1st = 1 Bigtime Kate 2nd = 4 Bigtime Clyde 3rd = 6 Bigtime Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Tusksa | ||
Fri Mar 16 2018 15:47 | 1st = 1 Tusksa 2nd = 6 Spot My Key 3rd = 4 Unique Olivia 4th = 5 Winlock Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Cheeky Chapter | ||
Fri Mar 16 2018 15:44 | 1st = 2 Cheeky Chapter 2nd = 8 Like Da Clappers 3rd = 3 Molly Waffle 4th = 1 Cubic Inch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 Charlie Chap | ||
Fri Mar 16 2018 15:40 | 1st = 3 Charlie Chap 2nd = 6 Single And Free 3rd = 2 Kitteau 4th = 4 Dixie Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 1 Turn It Up | ||
Fri Mar 16 2018 15:38 | 1st = 1 Turn It Up 2nd = 2 Ohanzee 3rd = 4 Machsgain 4th = 10 Bettor Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Flash Intention | ||
Fri Mar 16 2018 15:37 | 1st = 4 Flash Intention 2nd = 5 Air Commander 3rd = 2 Zanzeedoo 4th = 1 Cordillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 4 Empire State | ||
Fri Mar 16 2018 15:34 | 1st = 4 Empire State 2nd = 5 Kingsbrae Millie 3rd = 8 Head Diva 4th = 7 Knock Me Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 He Gets It | ||
Fri Mar 16 2018 15:33 | 1st = 8 He Gets It 2nd = 4 Beauty Bound 3rd = 2 Leo The Lion 4th = 3 Its All Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 7 Aitch | ||
Fri Mar 16 2018 15:31 | 1st = 7 Aitch 2nd = 1 Natural Fury 3rd = 5 Menzel Boys 4th = 2 Pipi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 4 Rushard | ||
Fri Mar 16 2018 15:30 | 1st = 4 Rushard 2nd = 6 Aldo 3rd = 2 Trump This 4th = 3 Any Given Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Turfman | ||
Fri Mar 16 2018 15:28 | 1st = 5 Turfman 2nd = 7 Phillip Keeping 3rd = 2 Fairy Vixen 4th = 6 Daintree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Audacious Assin | ||
Fri Mar 16 2018 15:27 | 1st = 7 Audacious Assin 2nd = 3 Thrilling Eddie 3rd = 5 Bigtime Wendle 4th = 8 Thrilling Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 7 Lobban Hood | ||
Fri Mar 16 2018 15:25 | 1st = 7 Lobban Hood 2nd = 6 Stoddart 3rd = 3 Demoralising 4th = 2 Piccolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Awesome Signs | ||
Fri Mar 16 2018 15:24 | 1st = 2 Awesome Signs 2nd = 8 Dorado 3rd = 1 Spring Solomon 4th = 3 Warrior Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Aston Amore | ||
Fri Mar 16 2018 15:21 | 1st = 5 Aston Amore 3rd = 4 Quando Quando 4th = 2 Kraken Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Soft Music | ||
Fri Mar 16 2018 15:21 | 1st = 1 Soft Music 3rd = 4 Quando Quando 4th = 2 Kraken Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 19 Not Usual Talent | ||
Fri Mar 16 2018 15:20 | 1st = 19 Not Usual Talent 2nd = 6 Executive Power 3rd = 1 Prince Jabeel 4th = 7 Maduro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Dulcafay | ||
Fri Mar 16 2018 15:17 | 1st = 1 Dulcafay 2nd = 7 Bewitched Star 3rd = 4 Flash Gee 4th = 3 Zani Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 3 Spring Ivy | ||
Fri Mar 16 2018 15:13 | 1st = 3 Spring Ivy 2nd = 8 Charlotte Street 3rd = 6 Trouble Waters 4th = 4 Obnoxious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Alfies Affair | ||
Fri Mar 16 2018 15:09 | 1st = 8 Alfies Affair 2nd = 2 Shakey Cougar 3rd = 7 Hardys Banjo 4th = 4 Miss Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Bigtime Spark | ||
Fri Mar 16 2018 15:07 | 1st = 6 Bigtime Spark 2nd = 7 Pikopiko Connor 3rd = 8 Uno Eleven 4th = 4 Bigtime Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Multitude | ||
Fri Mar 16 2018 15:05 | 1st = 1 Multitude 2nd = 7 Varuska 3rd = 4 Bon Equus 4th = 5 Letter To Juliette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Harmat | ||
Fri Mar 16 2018 15:04 | 1st = 3 Harmat 2nd = 8 Allonsy Lily 3rd = 7 Allonsy Flynn 4th = 1 Kiarni Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 My Logan Leigh | ||
Fri Mar 16 2018 15:01 | 1st = 6 My Logan Leigh 2nd = 9 County Carlow 3rd = 4 Dyna Raze 4th = 2 Blank Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 7 La Renarde | ||
Fri Mar 16 2018 15:00 | 1st = 7 La Renarde 2nd = 3 Guess Again 3rd = 2 Misty Girl 4th = 5 Monumental Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Visigoth | ||
Fri Mar 16 2018 14:57 | 1st = 8 Visigoth 2nd = 3 Kulu Chance 3rd = 4 Illusionary 4th = 6 Bogan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Port Side | ||
Fri Mar 16 2018 14:54 | 1st = 1 Port Side 2nd = 5 Whip Lee 3rd = 7 Allen Optic 4th = 8 Debonair Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Darby Brights | ||
Fri Mar 16 2018 14:53 | 1st = 2 Darby Brights 2nd = 3 Got the Goods 3rd = 4 Major Generaljujon 4th = 1 Naughtyinheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 4 Classy Anna | ||
Fri Mar 16 2018 14:50 | 1st = 4 Classy Anna 2nd = 1 Hard Merchandise 3rd = 3 Mon Petite Fille 4th = 7 Lots Of Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 3 Supera | ||
Fri Mar 16 2018 14:45 | 1st = 3 Supera 2nd = 2 Tavis Star 3rd = 5 Perroquet 4th = 4 Princess Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Superior Martini | ||
Fri Mar 16 2018 14:42 | 1st = 6 Superior Martini 2nd = 7 Spring Shower 3rd = 1 Dexs Affair 4th = 8 Maggie Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 4 Benaud | ||
Fri Mar 16 2018 14:38 | 1st = 4 Benaud 2nd = 1 Breemelia Swift 3rd = 3 Curly Magic 4th = 5 Precious Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Bravo Rose | ||
Fri Mar 16 2018 14:34 | 1st = 2 Bravo Rose 2nd = 9 Fab Jessie 3rd = 3 Air Time 4th = 4 Kingsbrae Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 8 Sekali | ||
Fri Mar 16 2018 14:30 | 1st = 8 Sekali 2nd = 5 Memphis Squaw 3rd = 7 Night In Paradise 4th = 3 Paris Flirting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 2 Live And Free | ||
Fri Mar 16 2018 14:25 | 1st = 2 Live And Free 2nd = 7 Dashing Special 3rd = 14 Vindex 4th = 12 Mr Kylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Adala Boy | ||
Fri Mar 16 2018 14:22 | 1st = 8 Adala Boy 2nd = 10 Tamile Lass 3rd = 7 French Defence 4th = 4 Resplando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Hot Gallon | ||
Fri Mar 16 2018 14:19 | 1st = 7 Hot Gallon 2nd = 1 Filthy Phantom 3rd = 4 Feelin Seedy 4th = 5 Rhynstone Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Stoned Again | ||
Fri Mar 16 2018 14:17 | 1st = 4 Stoned Again 2nd = 5 Lansbury 3rd = 6 Astral Ruler 4th = 3 Princess Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Bokarm Dean | ||
Fri Mar 16 2018 14:14 | 1st = 7 Bokarm Dean 2nd = 1 Skittish Express 3rd = 3 Final Chalice 4th = 9 Cuddley Dudley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 9 Exellas | ||
Fri Mar 16 2018 14:10 | 1st = 9 Exellas 2nd = 3 Neptune 3rd = 8 Stars Galawe 4th = 7 Natural Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Inter Elesha | ||
Fri Mar 16 2018 14:07 | 1st = 5 Inter Elesha 2nd = 3 Mini Tron 3rd = 6 Mea Rose 4th = 9 Duff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 1 Chadsdale | ||
Fri Mar 16 2018 14:04 | 1st = 1 Chadsdale 2nd = 6 Blackjack Man 3rd = 3 Danger Dee 4th = 14 Indian Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 14 Atomic Charge | ||
Fri Mar 16 2018 14:00 | 1st = 14 Atomic Charge 2nd = 7 Exasperate 3rd = 5 Deseronto 4th = 8 For Petes Sake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Spring Addo | ||
Fri Mar 16 2018 13:57 | 1st = 3 Spring Addo 2nd = 2 Allen Jono 3rd = 4 Sparkling Shogun 4th = 1 Bungaloo Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 3 Senor Izmir | ||
Fri Mar 16 2018 13:54 | 1st = 3 Senor Izmir 2nd = 5 Negative Buzz 3rd = 2 Rusty Towbar 4th = 4 Kooringa Theo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 2 Icon Of Dubai | ||
Fri Mar 16 2018 13:50 | 1st = 2 Icon Of Dubai 2nd = 1 Leningrad 3rd = 7 Joes Joy 4th = 3 High Tranquility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 5 Pergamon | ||
Fri Mar 16 2018 13:47 | 1st = 5 Pergamon 2nd = 7 Dontron 3rd = 8 Aged Badly 4th = 6 Folding Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 All About Tiger | ||
Fri Mar 16 2018 13:39 | 1st = 4 All About Tiger 2nd = 7 Freddys Back 3rd = 5 Buddy Tokaam 4th = 8 Firefly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 6 Allinga Val | ||
Fri Mar 16 2018 13:36 | 1st = 6 Allinga Val 2nd = 1 Big Col Prosser 3rd = 4 Spring Bloom 4th = 8 Hot Athena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Lord Whiskey | ||
Fri Mar 16 2018 13:35 | 1st = 2 Lord Whiskey 2nd = 3 Neruda 3rd = 8 Snuggle Bug 4th = 5 Tiomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 6 Wild Sea | ||
Fri Mar 16 2018 13:30 | 1st = 6 Wild Sea 2nd = 1 Best Man 3rd = 2 Like You Look 4th = 3 Cool Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 5 Cinematic | ||
Fri Mar 16 2018 13:27 | 1st = 5 Cinematic 2nd = 6 Saignon 3rd = 7 Nothinglefttolose 4th = 8 Wonder Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Blue Squirrel | ||
Fri Mar 16 2018 13:23 | 1st = 8 Blue Squirrel 2nd = 6 King Of Diamonds 3rd = 1 Ive Got Bills 4th = 3 Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 La Jaydo Zulu | ||
Fri Mar 16 2018 13:19 | 1st = 7 La Jaydo Zulu 2nd = 5 Cosmic Said So 3rd = 4 Lightning Sands 4th = 8 Plane Spotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Know Approval | ||
Fri Mar 16 2018 13:18 | 1st = 7 Know Approval 2nd = 3 Homebush Hundy 3rd = 4 Goldstar Scout 4th = 8 Mac Wagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 2 Sahara Emaar | ||
Fri Mar 16 2018 13:15 | 1st = 2 Sahara Emaar 2nd = 4 Cest Davinchi 3rd = 10 Zaffirina 4th = 1 Bon Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Fabulous Lucy | ||
Fri Mar 16 2018 13:12 | 1st = 5 Fabulous Lucy 2nd = 7 Konfuzzled 3rd = 9 Rusty Dreams 4th = 1 Salut Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Ryder Sir | ||
Fri Mar 16 2018 13:04 | 1st = 2 Ryder Sir 2nd = 5 Lamington Lass 3rd = 8 Wolf Point 4th = 7 Semantic Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Replica Casino | ||
Fri Mar 16 2018 13:01 | 1st = 1 Replica Casino 2nd = 5 Gotcha Rocky 3rd = 2 Twizel Storm 4th = 6 Dyna Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Thanks Nelly | ||
Fri Mar 16 2018 12:58 | 1st = 8 Thanks Nelly 2nd = 6 Jimmy Stintson 3rd = 2 Raven Loch 4th = 7 Lucky Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 7 Able | ||
Fri Mar 16 2018 12:55 | 1st = 7 Able 2nd = 1 Not So Swift 3rd = 4 Plunder Hawke 4th = 5 Teddle Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 1 Rock On Wood | ||
Fri Mar 16 2018 12:52 | 1st = 1 Rock On Wood 2nd = 3 Sherrif 3rd = 2 Ironside 4th = 4 Ocean Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Major Gas | ||
Fri Mar 16 2018 12:49 | 1st = 1 Major Gas 2nd = 2 Arachnophobia 3rd = 9 Elle Gazelle 4th = 3 Big Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Native Scout | ||
Fri Mar 16 2018 12:43 | 1st = 4 Native Scout 2nd = 3 Goldstar Linkin 3rd = 5 Black Tori 4th = 8 Tubby Kevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 5 Pretty Dazzle | ||
Fri Mar 16 2018 12:35 | 1st = 5 Pretty Dazzle 2nd = 3 Blue Max 3rd = 8 Tylahs Shout 4th = 1 Combal Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Mokhtar | ||
Fri Mar 16 2018 12:32 | 1st = 1 Mokhtar 2nd = 8 Lochey Swift 3rd = 5 Spring Vadar 4th = 4 Bungaloo Jedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Merls Michu | ||
Fri Mar 16 2018 12:29 | 1st = 8 Merls Michu 2nd = 6 Red Queen 3rd = 7 Joanies Johnny 4th = 2 Silver Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Little Krakatoa | ||
Fri Mar 16 2018 12:26 | 1st = 3 Little Krakatoa 2nd = 1 Classy Witch 3rd = 2 Allen Mack 4th = 5 Goldstar Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 12 La Mia Stella | ||
Fri Mar 16 2018 12:17 | 1st = 12 La Mia Stella 2nd = 4 Over Torque 3rd = 9 En Soie 4th = 7 Secretaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Hardaway Zoe | ||
Fri Mar 16 2018 12:13 | 1st = 5 Hardaway Zoe 2nd = 8 Winlock Barbara 3rd = 4 Winlock Homes 4th = 1 New Fire Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Auros Advantage | ||
Fri Mar 16 2018 12:08 | 1st = 4 Auros Advantage 2nd = 3 Broken Penniless 3rd = 6 Smash Ocean 4th = 1 Dyna Ulysses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Andreas Magic | ||
Fri Mar 16 2018 11:51 | 1st = 4 Andreas Magic 2nd = 5 Dyna Vernon 3rd = 1 Know Leave 4th = 8 Goldstar Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 10 Divine Elite | ||
Fri Mar 16 2018 11:42 | 1st = 10 Divine Elite 2nd = 6 Im Murphy 3rd = 3 Welletsdoit 4th = 14 Katie Perrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Mitcham Faye | ||
Fri Mar 16 2018 11:33 | 1st = 2 Mitcham Faye 2nd = 3 Sunlit Johnny 3rd = 1 Jitterbug Jewel 4th = 7 Snickerdoodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Zara Zoe | ||
Fri Mar 16 2018 11:16 | 1st = 3 Zara Zoe 2nd = 2 Lucky Blair 3rd = 6 Go Brat 4th = 4 Cossie Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 3 Aigne | ||
Fri Mar 16 2018 11:07 | 1st = 3 Aigne 2nd = 5 Iskander 3rd = 12 Mamba 4th = 4 Bugs Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Goldstar Diesel | ||
Fri Mar 16 2018 10:58 | 1st = 6 Goldstar Diesel 2nd = 5 Smokey Action 3rd = 8 Cosmic Jase 4th = 7 Lisas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Jinja Ellie | ||
Fri Mar 16 2018 10:41 | 1st = 2 Jinja Ellie 2nd = 1 Sly Carl 3rd = 8 Pat Allie 4th = 9 Dig Dig Dig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Mounga | ||
Fri Mar 16 2018 10:23 | 1st = 1 Mounga 2nd = 6 Call Me Flo 3rd = 4 Knocka Rush 4th = 8 Chitina Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Dahteste | ||
Fri Mar 16 2018 10:06 | 1st = 6 Dahteste 2nd = 7 Culvie Chairman 3rd = 2 Okuku Maree 4th = 5 Holly Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Admiral Nelson | ||
Fri Mar 16 2018 0:37 | 1st = 2 Admiral Nelson 2nd = 1 Pavel Monelli 3rd = 8 Zipping Shadow 4th = 3 Sunset Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Full Soot | ||
Fri Mar 16 2018 0:16 | 1st = 6 Full Soot 2nd = 4 Killa Dollars 3rd = 5 Neat Alright 4th = 2 Judo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Starlight Asha | ||
Fri Feb 16 2018 23:57 | 1st = 4 Starlight Asha 2nd = 1 Lhotse Monelli 3rd = 8 Sunset Jessie 4th = 5 Alfa Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Golden State | ||
Fri Feb 16 2018 23:40 | 1st = 5 Golden State 2nd = 12 Speed Man 3rd = 4 Bechers Brook 4th = 2 Miss Sangrial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Azalea Monelli | ||
Fri Feb 16 2018 23:37 | 1st = 3 Azalea Monelli 2nd = 7 Infrared Moment 3rd = 5 Tattooed Warrior 4th = 8 Rapid Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 6 Budd Sidewinder | ||
Fri Feb 16 2018 23:30 | 1st = 6 Budd Sidewinder 2nd = 9 Im Zuleika 3rd = 10 Island Run 4th = 5 Born A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Sieben Monelli | ||
Fri Feb 16 2018 23:22 | 1st = 6 Sieben Monelli 2nd = 2 Black Light 3rd = 1 Patchy Kat 4th = 4 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Chicago Bull | ||
Fri Feb 16 2018 23:15 | 1st = 6 Chicago Bull 2nd = 10 Ohoka Punter 3rd = 5 The Trilogy 4th = 1 Argyle Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 5 Scoobys Delight | ||
Fri Feb 16 2018 23:00 | 1st = 5 Scoobys Delight 2nd = 8 Hawkeye Bromac 3rd = 1 Highview Sadler 4th = 6 Beaus Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Nice Garry | ||
Fri Feb 16 2018 22:55 | 1st = 8 Nice Garry 2nd = 4 Petria Monelli 3rd = 1 Trump Tux 4th = 7 Winifred Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 7 Derrie Aire | ||
Fri Feb 16 2018 22:50 | 1st = 7 Derrie Aire 2nd = 4 Trumpem Johnny 3rd = 6 Iona Spider 4th = 2 Kit Keller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Gotcha Mate | ||
Fri Feb 16 2018 22:47 | 1st = 4 Gotcha Mate 2nd = 8 Le Doyen 3rd = 3 Hello Nimble 4th = 5 Dukestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Showtime Mystery | ||
Fri Feb 16 2018 22:44 | 1st = 2 Showtime Mystery 2nd = 3 Slingshot Sambo 3rd = 7 Cosmic Moments 4th = 8 Crumps Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 6 Say It Now | ||
Fri Feb 16 2018 22:39 | 1st = 6 Say It Now 2nd = 1 Racy Lacy 3rd = 5 Mac Tiger 4th = 3 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 El Feroz | ||
Fri Feb 16 2018 22:37 | 1st = 2 El Feroz 2nd = 1 Peeks Gold 3rd = 3 Simply Spud 4th = 4 Sexy Shardae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 3 Masonjon | ||
Fri Feb 16 2018 22:35 | 1st = 3 Masonjon 2nd = 1 Ayejayem 3rd = 4 Gozo 4th = 2 Horsenaround |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Miss America | ||
Fri Feb 16 2018 22:34 | 1st = 3 Miss America 2nd = 4 Fernando Monelli 3rd = 2 Neo Ha Ha 4th = 1 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Galester Hook | ||
Fri Feb 16 2018 22:30 | 1st = 2 Galester Hook 2nd = 1 Cloverlay 3rd = 8 Dr Summer 4th = 7 Penny Lane Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 12 Sackheim | ||
Fri Feb 16 2018 22:30 | 1st = 12 Sackheim 2nd = 3 Vieira 3rd = 9 Cameos Kiwi 4th = 10 Tinted Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Bound After Gold | ||
Fri Feb 16 2018 22:27 | 1st = 7 Bound After Gold 2nd = 3 Crackerjack Blax 3rd = 1 Kadabra Monelli 4th = 5 Marlows Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 6 Four Legged Frenzy | ||
Fri Feb 16 2018 22:25 | 1st = 6 Four Legged Frenzy 2nd = 5 Simondou Su 3rd = 7 Miss Stonebridge 4th = 1 Penola Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Sketchy Matt | ||
Fri Feb 16 2018 22:18 | 1st = 3 Sketchy Matt 2nd = 5 Mephitidae 3rd = 2 Rhianna Keeping 4th = 7 Aysum Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Padrisimo | ||
Fri Feb 16 2018 22:18 | 1st = 1 Padrisimo 2nd = 4 Striking Beauty 3rd = 8 The Gingerbreadman 4th = 6 Rocking Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 6 Gemala Girl | ||
Fri Feb 16 2018 22:15 | 1st = 6 Gemala Girl 2nd = 8 Stevie 3rd = 4 Mighty Girl 4th = 7 Taylors Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Josie Rumble | ||
Fri Feb 16 2018 22:12 | 1st = 2 Josie Rumble 2nd = 4 Tooka Half 3rd = 7 Shot To Glory 4th = 1 Flywheel Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Tas Man Bromac | ||
Fri Feb 16 2018 22:10 | 1st = 2 Tas Man Bromac 2nd = 6 Major Catastrophe 3rd = 3 El Machine 4th = 1 All The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Tiggerlong Boo | ||
Fri Feb 16 2018 22:07 | 1st = 6 Tiggerlong Boo 2nd = 8 Furtado 3rd = 3 Warrion Warrior 4th = 5 Tiggerlong Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Ultimate Won | ||
Fri Feb 16 2018 22:07 | 1st = 3 Ultimate Won 2nd = 4 Our Little Actress 3rd = 1 Forty Five Degrees 4th = 6 Only Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 5 Hows It Scary | ||
Fri Feb 16 2018 22:04 | 1st = 5 Hows It Scary 2nd = 8 Sweet Lady 3rd = 1 Glorious Leader 4th = 6 Outlaw Arnhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 2 Zanadu | ||
Fri Feb 16 2018 22:03 | 1st = 2 Zanadu 2nd = 4 Rolling With Stell 3rd = 3 La Maddona 4th = 6 Jay Dee Be Rollin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Gallivant | ||
Fri Feb 16 2018 22:01 | 1st = 4 Gallivant 2nd = 7 Westworth 3rd = 9 Accountability 4th = 2 Glamorous Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 6 Bord De Gain | ||
Fri Feb 16 2018 22:00 | 1st = 6 Bord De Gain 2nd = 8 Our Mallee Hoff 3rd = 2 Excitement 4th = 12 Toga Picta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Sydney Thomas | ||
Fri Feb 16 2018 21:57 | 1st = 2 Sydney Thomas 2nd = 4 Carousle Excite 3rd = 3 Tsunami George 4th = 1 Rowdy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 6 Haveacrackadda | ||
Fri Feb 16 2018 21:56 | 1st = 6 Haveacrackadda 2nd = 8 The Black Adda 3rd = 1 Mister Rollins 4th = 4 Ohoka Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Ellens Stardust | ||
Fri Feb 16 2018 21:53 | 1st = 4 Ellens Stardust 2nd = 1 Jonny Bravo 3rd = 5 Dr Darkrai 4th = 2 Bossino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Daryl Dixon | ||
Fri Feb 16 2018 21:50 | 1st = 2 Daryl Dixon 2nd = 3 Tiggerlong Ring 3rd = 1 Calabasas 4th = 6 Treasure Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Boncel Benjamin | ||
Fri Feb 16 2018 21:48 | 1st = 5 Boncel Benjamin 2nd = 6 Ghadastar 3rd = 7 Vandanta 4th = 1 Act Of Valor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 1 Smart Desire | ||
Fri Feb 16 2018 21:46 | 1st = 1 Smart Desire 2nd = 6 Gotta Charcoal 3rd = 8 Durama Sky 4th = 7 Rock On Boherna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 5 Lady Sansa | ||
Fri Feb 16 2018 21:45 | 1st = 5 Lady Sansa 2nd = 1 Kopite 3rd = 6 O So Hazy 4th = 8 Dis Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Gotta Go Gabbana | ||
Fri Feb 16 2018 21:40 | 1st = 5 Gotta Go Gabbana 2nd = 1 Its My Lucknow 3rd = 4 The Spinster 4th = 6 Covered N Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Hear The Drums | ||
Fri Feb 16 2018 21:37 | 1st = 7 Hear The Drums 2nd = 1 Glengarrie Mate 3rd = 8 Tamaar Tux 4th = 4 Stilton Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Thomas Dee | ||
Fri Feb 16 2018 21:35 | 1st = 7 Thomas Dee 2nd = 1 Fear The Boss 3rd = 5 Aston Utah 4th = 3 Rurik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Ashark | ||
Fri Feb 16 2018 21:33 | 1st = 7 Ashark 2nd = 3 Tallaras Bettor 3rd = 9 Black Silhouette 4th = 1 Final River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 4 Double Bluff | ||
Fri Feb 16 2018 21:30 | 1st = 4 Double Bluff 2nd = 7 Olonera 3rd = 9 Ormito 4th = 11 Khezerabad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 4 Bobbies Delight | ||
Fri Feb 16 2018 21:28 | 1st = 4 Bobbies Delight 2nd = 1 Batman Bart 3rd = 3 Zakharova 4th = 6 Forest Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Miss Innings | ||
Fri Feb 16 2018 21:27 | 1st = 5 Miss Innings 2nd = 1 Down Mexico Way 3rd = 7 Gregorovitch 4th = 2 Alpha Themis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Budge | ||
Fri Feb 16 2018 21:24 | 1st = 1 Budge 2nd = 5 Minderoo 3rd = 3 Myrniong Magic 4th = 7 Uno Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Senor Wolf | ||
Fri Feb 16 2018 21:21 | 1st = 4 Senor Wolf 2nd = 2 Lowannas Son 3rd = 6 Truly Dominant 4th = 1 Pick It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Fabregal | ||
Fri Feb 16 2018 21:18 | 1st = 2 Fabregal 2nd = 6 Joes Dolly 3rd = 5 Why Not Ginger 4th = 1 American Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Sluggem | ||
Fri Feb 16 2018 21:18 | 1st = 2 Sluggem 2nd = 1 Hurricane Stride 3rd = 11 Top The Ace 4th = 5 Don Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 7 Bolero King | ||
Fri Feb 16 2018 21:15 | 1st = 7 Bolero King 2nd = 6 Lake Lugarno 3rd = 5 Viceroy 4th = 1 Top Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 11 Jeans Mattjesty | ||
Fri Feb 16 2018 21:14 | 1st = 11 Jeans Mattjesty 2nd = 6 Padabing Stride 3rd = 5 Washmepockets 4th = 3 Washies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Red Hot Roxy | ||
Fri Feb 16 2018 21:10 | 1st = 2 Red Hot Roxy 2nd = 10 Lord Willoughby 3rd = 1 Sea Cider 4th = 7 Real Zeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Possibly | ||
Fri Feb 16 2018 21:07 | 1st = 6 Possibly 2nd = 3 Astrology 3rd = 2 Tiggerlong Zorro 4th = 8 Teflon Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 3 Ninja Sloy | ||
Fri Feb 16 2018 21:05 | 1st = 3 Ninja Sloy 2nd = 2 My Wrecker 3rd = 7 Tiggerlong Daisy 4th = 1 Sno Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 10 Letsgotothehop | ||
Fri Feb 16 2018 21:03 | 1st = 10 Letsgotothehop 2nd = 1 Merritt 3rd = 3 Michaels Desire 4th = 5 Henwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 5 Mutarakem | ||
Fri Feb 16 2018 21:00 | 1st = 5 Mutarakem 2nd = 12 Zandarral 3rd = 3 Doogans Rise 4th = 4 Calendar Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 6 Our Jericho | ||
Fri Feb 16 2018 20:58 | 1st = 6 Our Jericho 2nd = 9 Mark Dennis 3rd = 8 Tezz Khora 4th = 5 Whenmechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Beegumbah Rumba | ||
Fri Feb 16 2018 20:57 | 1st = 3 Beegumbah Rumba 2nd = 6 Roman Red 3rd = 8 Quicklee Cassie 4th = 5 War Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Suffragette | ||
Fri Feb 16 2018 20:54 | 1st = 4 Suffragette 2nd = 2 Labuan Starfish 3rd = 1 Rebecca Bale 4th = 3 Midnight Marzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Kouta Gold | ||
Fri Feb 16 2018 20:50 | 1st = 8 Kouta Gold 2nd = 4 Zipping Riot 3rd = 5 Dyna Nina 4th = 2 Louie Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Rockstar Angel | ||
Fri Feb 16 2018 20:48 | 1st = 6 Rockstar Angel 2nd = 11 Nikkibadwagon 3rd = 2 Without You 4th = 1 Beau Reve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 4 Toms Desire | ||
Fri Feb 16 2018 20:46 | 1st = 4 Toms Desire 2nd = 3 Who Said That 3rd = 5 Tilly Rockin 4th = 1 Dyna Elias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Tamarack | ||
Fri Feb 16 2018 20:45 | 1st = 7 Tamarack 2nd = 8 Newtown Bluebag 3rd = 1 Allez Bien 4th = 4 Resort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 7 - 1 Shibuya Crossing | ||
Fri Feb 16 2018 20:40 | 1st = 1 Shibuya Crossing 2nd = 10 Northpace 3rd = 8 Law Major 4th = 3 Black Smuggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 4 Bettabrown Tiger | ||
Fri Feb 16 2018 20:39 | 1st = 4 Bettabrown Tiger 2nd = 6 Peaceful Thomas 3rd = 2 Rock The Casbolt 4th = 7 Bremusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Eleanor Rascal | ||
Fri Feb 16 2018 20:37 | 1st = 2 Eleanor Rascal 2nd = 5 Binions 3rd = 7 Flying Springer 4th = 1 Bad Liar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Mummas Meatloaf | ||
Fri Feb 16 2018 20:34 | 1st = 2 Mummas Meatloaf 2nd = 3 Zero Whispers 3rd = 7 Miss Dee Meadows 4th = 5 Dundee Calypso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Lincolns Superstar | ||
Fri Feb 16 2018 20:33 | 1st = 4 Lincolns Superstar 2nd = 13 Seven Scotches 3rd = 10 Fashion Miss 4th = 8 Jumbo Asakei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 5 Summer Sham | ||
Fri Feb 16 2018 20:30 | 1st = 5 Summer Sham 2nd = 9 Soul Star 3rd = 1 Baduzzi 4th = 7 Miss Oklahoma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 1 Carbon Crest | ||
Fri Feb 16 2018 20:28 | 1st = 1 Carbon Crest 2nd = 9 Antaeus Blue Chip 3rd = 4 Vicky Sheffield 4th = 11 Reva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Samsonite | ||
Fri Feb 16 2018 20:27 | 1st = 4 Samsonite 2nd = 3 Mepunga Gal 3rd = 8 Slingshot Storm 4th = 5 Zipping Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 1 Mystic Marlow | ||
Fri Feb 16 2018 20:24 | 1st = 1 Mystic Marlow 2nd = 2 Heza Boherna 3rd = 6 Take The Cake 4th = 5 Spuds Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Dynamic Mae | ||
Fri Feb 16 2018 20:20 | 1st = 3 Dynamic Mae 2nd = 8 Dark Runner 3rd = 1 Poco Dorado 4th = 9 Foxy Lee Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 2 Stars Align | ||
Fri Feb 16 2018 20:18 | 1st = 2 Stars Align 2nd = 3 Mar Nien 3rd = 10 Hickstead 4th = 11 Ideal Majority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Our Delta Rose | ||
Fri Feb 16 2018 20:16 | 1st = 8 Our Delta Rose 2nd = 7 Flash Apollo 3rd = 6 Light The Track 4th = 1 Detroit Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 1 Virgilio | ||
Fri Feb 16 2018 20:15 | 1st = 1 Virgilio 2nd = 5 Kool Vinnie 3rd = 4 Argent Dor 4th = 10 Marrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 6 Arrived In Time | ||
Fri Feb 16 2018 20:11 | 1st = 6 Arrived In Time 2nd = 13 Do It For Dave 3rd = 10 Rollon Jack 4th = 2 Seenohearnospeakno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 6 - 9 Compass Point | ||
Fri Feb 16 2018 20:10 | 1st = 9 Compass Point 2nd = 8 Captain Jack 3rd = 4 Smallamountofmerit 4th = 1 Drivin Me Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Oh Jay Korie | ||
Fri Feb 16 2018 20:07 | 1st = 6 Oh Jay Korie 2nd = 3 Dyna Alia 3rd = 2 Ben Roman 4th = 4 Primed Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 2 Culpeka | ||
Fri Feb 16 2018 20:06 | 1st = 2 Culpeka 2nd = 5 Step Up 3rd = 4 Juice Brogden 4th = 1 Zadaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 10 My Elusive Dream | ||
Fri Feb 16 2018 20:03 | 1st = 10 My Elusive Dream 2nd = 1 Isle Of Man 3rd = 5 Double Event 4th = 9 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 2 Take The Spot | ||
Fri Feb 16 2018 20:02 | 1st = 2 Take The Spot 2nd = 8 Exford Peggy 3rd = 1 Springvale Mike 4th = 4 Joes Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 1 Dance With Fontein | ||
Fri Feb 16 2018 20:00 | 1st = 1 Dance With Fontein 2nd = 2 Clipper 3rd = 3 Holy Seal 4th = 5 Brook Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Oriental Owen | ||
Fri Feb 16 2018 19:57 | 1st = 3 Oriental Owen 2nd = 1 Canelo 3rd = 4 Sunny Pitubi 4th = 5 Miss Espresso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 3 Alldaybliss | ||
Fri Feb 16 2018 19:57 | 1st = 3 Alldaybliss 2nd = 8 Its Me Telowie 3rd = 4 Chasing A Win 4th = 7 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 14 Mighty Santana | ||
Fri Feb 16 2018 19:56 | 1st = 14 Mighty Santana 2nd = 16 Kardesler 3rd = 15 Diamonds N Cash 4th = 9 Dorie Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Wild Angel | ||
Fri Feb 16 2018 19:54 | 1st = 3 Wild Angel 2nd = 1 Brandeen Bayley 3rd = 2 Mallee Spring 4th = 8 Galloping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Le Drama | ||
Fri Feb 16 2018 19:53 | 1st = 2 Le Drama 2nd = 9 Supernormal 3rd = 8 Mr Red Shoes 4th = 3 Back Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Bombora Thunder | ||
Fri Feb 16 2018 19:50 | 1st = 1 Bombora Thunder 2nd = 6 Midnight Mystery 3rd = 2 Dodge An Steele 4th = 7 Quick Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Moonshine Linda | ||
Fri Feb 16 2018 19:48 | 1st = 6 Moonshine Linda 2nd = 1 Imperial Whiz 3rd = 8 Smashthemcalder 4th = 3 Kyvalley Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Mahala Bay | ||
Fri Feb 16 2018 19:45 | 1st = 7 Mahala Bay 2nd = 3 Culvie Den 3rd = 2 Accra 4th = 8 Bigtime Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 3 Deprive | ||
Fri Feb 16 2018 19:45 | 1st = 3 Deprive 2nd = 7 Problem Solver 3rd = 5 Pandemonium 4th = 10 Hong Qigong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 6 Aqua Divergent | ||
Fri Feb 16 2018 19:42 | 1st = 6 Aqua Divergent 2nd = 2 Durama Mystic 3rd = 1 Myalla Griffo 4th = 5 Red Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 5 - 3 Dash Dot Dash | ||
Fri Feb 16 2018 19:40 | 1st = 3 Dash Dot Dash 2nd = 2 Double Edged 3rd = 9 Looking On 4th = 4 Roaring Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Time Lord | ||
Fri Feb 16 2018 19:37 | 1st = 1 Time Lord 2nd = 8 Simply Toby 3rd = 7 Glengarrie Son 4th = 6 Bad Boy Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 6 Star Chamber | ||
Fri Feb 16 2018 19:37 | 1st = 6 Star Chamber 2nd = 4 Mister Lennox 3rd = 3 Isaac 4th = 7 Riverboat Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 Gooddealehemily | ||
Fri Feb 16 2018 19:36 | 1st = 4 Gooddealehemily 2nd = 7 Parker 3rd = 1 Ivana Flybye 4th = 5 Royal Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Blue Magoo | ||
Fri Feb 16 2018 19:34 | 1st = 1 Blue Magoo 2nd = 5 Jebreco Surprise 3rd = 3 Mahi Indian 4th = 7 Vis Vitae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 3 Redbank Blaze | ||
Fri Feb 16 2018 19:33 | 1st = 3 Redbank Blaze 2nd = 2 Bright And Sonny 3rd = 6 Captain Rockey 4th = 1 The System Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 3 Petites Reward | ||
Fri Feb 16 2018 19:30 | 1st = 3 Petites Reward 2nd = 5 Savaju 3rd = 7 Invictum Domina 4th = 8 Florida Keys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 1 Mymatethomo | ||
Fri Feb 16 2018 19:30 | 1st = 1 Mymatethomo 2nd = 10 Marzzz Barzzz Bazz 3rd = 7 My Apache Gold 4th = 9 Tossup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Dyna Zapto | ||
Fri Feb 16 2018 19:27 | 1st = 6 Dyna Zapto 2nd = 4 Cherokee Thunder 3rd = 2 Architecture 4th = 7 Cruisys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 8 Bettor Joy | ||
Fri Feb 16 2018 19:26 | 1st = 8 Bettor Joy 2nd = 11 Elle Mac 3rd = 5 Feel The Money 4th = 4 Sweet Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 7 Bella Bellissimo | ||
Fri Feb 16 2018 19:24 | 1st = 7 Bella Bellissimo 2nd = 1 Lets Go Joe 3rd = 3 Halle Rockin 4th = 2 Durama Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Bel Classico | ||
Fri Feb 16 2018 19:23 | 1st = 3 Bel Classico 2nd = 4 Mymming 3rd = 1 Miss Beneteau 4th = 2 Tango Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Mind Blowin | ||
Fri Feb 16 2018 19:20 | 1st = 1 Mind Blowin 2nd = 4 Another Gagan 3rd = 7 Gotta Know 4th = 8 Wicked Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Islandspecialmajor | ||
Fri Feb 16 2018 19:18 | 1st = 1 Islandspecialmajor 2nd = 9 Louis Sedgwick 3rd = 8 Hayjoshandco 4th = 11 Franco Jolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Joyous Jill | ||
Fri Feb 16 2018 19:17 | 1st = 1 Joyous Jill 2nd = 2 Aston Abbott 3rd = 8 Miriams Wish 4th = 7 Honeysuckle Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Bentaxle | ||
Fri Feb 16 2018 19:16 | 1st = 4 Bentaxle 2nd = 6 Zabdon Lambo 3rd = 7 Keavy 4th = 1 This Time Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 3 Jemadar | ||
Fri Feb 16 2018 19:15 | 1st = 3 Jemadar 2nd = 1 Karavali 3rd = 5 Reiby The Red 4th = 2 Francesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Blitz em Rene | ||
Fri Feb 16 2018 19:14 | 1st = 7 Blitz em Rene 2nd = 8 Opawa Bear 3rd = 6 Conquest Girl 4th = 3 Bigtime Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 4 - 1 Puck Shapeshifter | ||
Fri Feb 16 2018 19:10 | 1st = 1 Puck Shapeshifter 2nd = 2 Copper Fury 3rd = 6 Storm Maid 4th = 4 Stockyard Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 5 Blackjackhanover | ||
Fri Feb 16 2018 19:08 | 1st = 5 Blackjackhanover 2nd = 4 Sheer Strength 3rd = 8 All Style Sammy 4th = 6 Chilla Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Lancome Lady | ||
Fri Feb 16 2018 19:07 | 1st = 5 Lancome Lady 2nd = 6 Uringa 3rd = 4 Redhead Chez 4th = 2 Wise Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 9 George | ||
Fri Feb 16 2018 19:06 | 1st = 9 George 2nd = 10 The Crown Jewels 3rd = 5 Alta Venetia 4th = 4 Anse Vata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Cracka Star | ||
Fri Feb 16 2018 19:03 | 1st = 6 Cracka Star 2nd = 8 First Fleeter 3rd = 4 Yourblueyescrying 4th = 3 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 8 Guitar Girl | ||
Fri Feb 16 2018 19:02 | 1st = 8 Guitar Girl 2nd = 6 Socks Desire 3rd = 2 Aqua Dream 4th = 5 Just Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 2 Hay Bale | ||
Fri Feb 16 2018 19:00 | 1st = 2 Hay Bale 2nd = 4 Gibbon 3rd = 6 Septamore 4th = 7 Sacred Sham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Velocity Onyx | ||
Fri Feb 16 2018 18:58 | 1st = 3 Velocity Onyx 2nd = 6 Fire To Rain 3rd = 2 Miss Fernando 4th = 1 Arfa Show Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Property Power | ||
Fri Feb 16 2018 18:57 | 1st = 2 Property Power 2nd = 7 Kung Fu Hustle 3rd = 3 Hector Cabang 4th = 1 Dum Didee Dum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 5 Renezmae | ||
Fri Feb 16 2018 18:56 | 1st = 5 Renezmae 2nd = 3 Bonnie Highlander 3rd = 4 Ruthless Kayla 4th = 13 Monkeys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Rock N Roll Chapel | ||
Fri Feb 16 2018 18:53 | 1st = 8 Rock N Roll Chapel 2nd = 12 Waimac Attack 3rd = 3 Our Celebrity 4th = 7 Atchoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 10 Illegal Immigrant | ||
Fri Feb 16 2018 18:48 | 1st = 10 Illegal Immigrant 2nd = 7 Tizyalator 3rd = 12 The Aussie 4th = 2 Good Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 9 Back To My Bay | ||
Fri Feb 16 2018 18:45 | 1st = 9 Back To My Bay 2nd = 6 Gaytime Girl 3rd = 2 Queen Of Heights 4th = 3 Lani Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Quistis Bale | ||
Fri Feb 16 2018 18:45 | 1st = 5 Quistis Bale 2nd = 7 Bigtime Paddy 3rd = 8 Bigtime Levi 4th = 1 Bigtime Macdaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 3 - 1 Staffords Lad | ||
Fri Feb 16 2018 18:40 | 1st = 1 Staffords Lad 2nd = 5 Rossana 3rd = 7 Shibata Fox 4th = 2 Ascot Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Road To Flame | ||
Fri Feb 16 2018 18:40 | 1st = 4 Road To Flame 2nd = 6 Little Ach Cee 3rd = 1 Corys Diamond 4th = 7 Jiggle Splat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Destini Trucker | ||
Fri Feb 16 2018 18:37 | 1st = 4 Destini Trucker 2nd = 1 Broulee Miss 3rd = 7 Oaklands 4th = 8 Made First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 2 Yasmine Bromac | ||
Fri Feb 16 2018 18:36 | 1st = 2 Yasmine Bromac 2nd = 3 Cheesy Fingers 3rd = 1 Arma Indie 4th = 4 Anamajor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Aurora Bromac | ||
Fri Feb 16 2018 18:33 | 1st = 9 Aurora Bromac 2nd = 8 Bee Tees 3rd = 10 Bassey 4th = 4 Hapenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 8 Jay Jay Dar | ||
Fri Feb 16 2018 18:30 | 1st = 8 Jay Jay Dar 2nd = 12 Sundarbans 3rd = 3 Power of Attorney 4th = 4 Sizzlesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 14 Utmost Delight | ||
Fri Feb 16 2018 18:26 | 1st = 14 Utmost Delight 2nd = 4 Shezza Gnp 3rd = 11 American Empress 4th = 16 Bonnie Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 7 Tiavons Dream | ||
Fri Feb 16 2018 18:25 | 1st = 7 Tiavons Dream 2nd = 3 The Majestic 3rd = 5 Its Not Dark Yet 4th = 8 Trottn The Catwalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Bigtime Blue | ||
Fri Feb 16 2018 18:16 | 1st = 8 Bigtime Blue 2nd = 9 Lover 3rd = 3 Opawa Blair 4th = 1 On Da Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 1 Asterius | ||
Fri Feb 16 2018 18:15 | 1st = 1 Asterius 2nd = 5 Regal Cannon 3rd = 3 Smiling Manolito 4th = 4 Kookabaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Midnight Hero | ||
Fri Feb 16 2018 18:12 | 1st = 2 Midnight Hero 2nd = 6 Destini Pegasus 3rd = 3 Allen Kev 4th = 8 Ninetymile Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 2 - 1 Freecell | ||
Fri Feb 16 2018 18:09 | 1st = 1 Freecell 2nd = 7 Scarlet Image 3rd = 4 Misinformed Ben 4th = 2 Crack A Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Massive Metro | ||
Fri Feb 16 2018 18:08 | 1st = 4 Massive Metro 2nd = 5 Sex On Fire 3rd = 8 Swinging 4th = 1 Anzac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Lockaway Kacie | ||
Fri Feb 16 2018 18:04 | 1st = 5 Lockaway Kacie 2nd = 9 Castor Troy 3rd = 3 Resurgent Dream 4th = 2 Inner Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 9 Adamant Kiss | ||
Fri Feb 16 2018 17:58 | 1st = 9 Adamant Kiss 2nd = 5 Ponderosa Bigz 3rd = 13 For The Bettor 4th = 7 Styx Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 Pats Delight | ||
Fri Feb 16 2018 17:57 | 1st = 3 Pats Delight 2nd = 2 A Gs White Socks 3rd = 5 Robbie Burns 4th = 4 Tiger Thompson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 8 - 14 Sea Lady | ||
Fri Feb 16 2018 17:55 | 1st = 14 Sea Lady 2nd = 5 Our Sebring 3rd = 6 Torios Delight 4th = 9 Dont Doubt Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 What Planet | ||
Fri Feb 16 2018 17:51 | 1st = 1 What Planet 2nd = 6 Winston Cruise 3rd = 3 Olfina Allen 4th = 5 Glen Mika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Sozins Noir | ||
Fri Feb 16 2018 17:47 | 1st = 4 Sozins Noir 2nd = 7 Little Moo 3rd = 8 Scotta Pie 4th = 1 Homebush Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 7 Triple Aitch Fella | ||
Fri Feb 16 2018 17:43 | 1st = 7 Triple Aitch Fella 2nd = 5 My Ruby Rose 3rd = 2 Twenty Two Karat 4th = 9 Abs Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Miss Rich | ||
Fri Feb 16 2018 17:40 | 1st = 6 Miss Rich 2nd = 2 Heavenly Dream 3rd = 8 Star Picket 4th = 1 Scutari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Robb Stark | ||
Fri Feb 16 2018 17:38 | 1st = 5 Robb Stark 2nd = 7 Ideal Lass 3rd = 1 Sea of Gold 4th = 10 Bopper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Lobcha | ||
Fri Feb 16 2018 17:37 | 1st = 2 Lobcha 2nd = 1 David Lyndan 3rd = 4 Call Me Ugo 4th = 7 Night Time Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 3 African Gypsy | ||
Fri Feb 16 2018 17:35 | 1st = 3 African Gypsy 2nd = 2 Jester Dini 3rd = 1 The Sapphire 4th = 5 Springtime Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Crackerjack Doug | ||
Fri Feb 16 2018 17:34 | 1st = 8 Crackerjack Doug 2nd = 3 Hillside Lady 3rd = 5 Merry Magic 4th = 2 Oshkosh Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 8 - 7 Illoura | ||
Fri Feb 16 2018 17:30 | 1st = 7 Illoura 2nd = 5 Funding 3rd = 9 Diamonds For Alice 4th = 10 Volta Do Mar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 6 Benchmark | ||
Fri Feb 16 2018 17:28 | 1st = 6 Benchmark 2nd = 1 Le Lievres Gift 3rd = 8 Everybody Knows 4th = 7 Alderbeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 War Dan Apollo | ||
Fri Feb 16 2018 17:23 | 1st = 9 War Dan Apollo 2nd = 8 Bull Market 3rd = 4 Our Mels Dream 4th = 3 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 6 Evangelist | ||
Fri Feb 16 2018 17:20 | 1st = 6 Evangelist 2nd = 5 Loud Enough 3rd = 1 Egyptian Ruler 4th = 8 Kilmarnock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Nippaofsambucca | ||
Fri Feb 16 2018 17:18 | 1st = 2 Nippaofsambucca 2nd = 1 Polly Cracker 3rd = 6 Rapper Tilly 4th = 7 Butterball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Kyle The Tank | ||
Fri Feb 16 2018 17:17 | 1st = 1 Kyle The Tank 2nd = 2 Lite Me Up 3rd = 3 Jess Rose Hi 4th = 4 Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Ronray Destiny | ||
Fri Feb 16 2018 17:14 | 1st = 4 Ronray Destiny 2nd = 2 Quizzical 3rd = 5 Hone In 4th = 1 Scarlets Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 1 Karalta Moondance | ||
Fri Feb 16 2018 17:10 | 1st = 1 Karalta Moondance 2nd = 4 Origin Tara 3rd = 3 Optimus Bart 4th = 5 Karalta Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 4 Bar Room Brawl | ||
Fri Feb 16 2018 17:08 | 1st = 4 Bar Room Brawl 2nd = 2 Stow 3rd = 8 Show Of Faith 4th = 5 Phoebe Imperial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Court Clown | ||
Fri Feb 16 2018 17:04 | 1st = 1 Court Clown 2nd = 4 Starante 3rd = 6 Our Neddy Boy 4th = 3 Stellar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 1 Im Too Hot | ||
Fri Feb 16 2018 17:00 | 1st = 1 Im Too Hot 2nd = 9 Solgaze 3rd = 2 Captain Crackerjak 4th = 11 Roxy Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 1 Ocean Ridge | ||
Fri Feb 16 2018 16:58 | 1st = 1 Ocean Ridge 2nd = 10 Master Moonlite 3rd = 12 Franco Saxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Praters Saint | ||
Fri Feb 16 2018 16:57 | 1st = 7 Praters Saint 2nd = 1 Big Bad Bob 3rd = 5 Swaravski 4th = 6 Rebel Kennelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Ginger Menang | ||
Fri Feb 16 2018 16:54 | 1st = 3 Ginger Menang 2nd = 5 Quick Step 3rd = 2 Just Like Didda 4th = 6 Seabrook Eb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 7 Whiskey Business | ||
Fri Feb 16 2018 16:50 | 1st = 7 Whiskey Business 2nd = 8 Hay Boys 3rd = 9 Prairie Sun 4th = 6 Lots Of Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Cosmic Odette | ||
Fri Feb 16 2018 16:48 | 1st = 2 Cosmic Odette 2nd = 5 Allegro Beaty 3rd = 1 Bigtime Conrad 4th = 3 Alex Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 The Muse | ||
Fri Feb 16 2018 16:43 | 1st = 1 The Muse 2nd = 8 Bella Rippin 3rd = 5 Invincible Loxton 4th = 11 Charms On A Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 3 Akasaki | ||
Fri Feb 16 2018 16:40 | 1st = 3 Akasaki 2nd = 6 National Trail 3rd = 2 Skylimit 4th = 4 Unbiased |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 9 Queen Lostris | ||
Fri Feb 16 2018 16:38 | 1st = 9 Queen Lostris 2nd = 7 Guptas Cullen 3rd = 4 Christanna 4th = 2 Ultimate Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Roll So Deep | ||
Fri Feb 16 2018 16:37 | 1st = 7 Roll So Deep 2nd = 4 Velocity Zarin 3rd = 2 Glorias Choice 4th = 1 Just Like Yazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Laineys Fortune | ||
Fri Feb 16 2018 16:34 | 1st = 8 Laineys Fortune 2nd = 6 Hammer Head 3rd = 9 Seabrook Indi 4th = 4 Mepunga Dasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 6 Eagle Spirit | ||
Fri Feb 16 2018 16:30 | 1st = 6 Eagle Spirit 2nd = 4 King Kohei 3rd = 10 Drysdale Spirit 4th = 2 Sayonaramosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 3 Bardot | ||
Fri Feb 16 2018 16:27 | 1st = 3 Bardot 2nd = 9 Acuto 3rd = 10 Dibaba 4th = 5 Liberal Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Astral Odyssey | ||
Fri Feb 16 2018 16:25 | 1st = 1 Astral Odyssey 2nd = 2 Doogus 3rd = 6 Bold as Ice 4th = 8 Spring Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Mulrooney | ||
Fri Feb 16 2018 16:22 | 1st = 1 Mulrooney 2nd = 4 Midnight To One 3rd = 2 Bonny Doon Gee 4th = 6 Zahara Dye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Bigtime Jane | ||
Fri Feb 16 2018 16:17 | 1st = 5 Bigtime Jane 2nd = 7 Idol Hot 3rd = 4 Bear Inda Square 4th = 6 Daisy Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 9 If You Will | ||
Fri Feb 16 2018 16:15 | 1st = 9 If You Will 2nd = 4 Cod Rock 3rd = 11 Xians Pride 4th = 10 Little Jatz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Helicopter Harry | ||
Fri Feb 16 2018 16:12 | 1st = 3 Helicopter Harry 2nd = 8 Come On Emmaline 3rd = 7 Percys Empire 4th = 6 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Gotta Glow | ||
Fri Feb 16 2018 16:08 | 1st = 7 Gotta Glow 2nd = 4 Devil Dodger 3rd = 6 Threo 4th = 1 Floyd Mayweather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Yagunnakissmeornot | ||
Fri Feb 16 2018 16:07 | 1st = 5 Yagunnakissmeornot 2nd = 2 Charlemagne 3rd = 1 Il Pirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 2 Ayham | ||
Fri Feb 16 2018 16:05 | 1st = 2 Ayham 2nd = 7 Whiskey Throttle 3rd = 10 Zatigeroo 4th = 3 Our Blevic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 2 Grand Teton | ||
Fri Feb 16 2018 16:00 | 1st = 2 Grand Teton 2nd = 4 Von Richter 3rd = 3 Starsonfortyfive 4th = 7 Bjorn Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 15 Arnold | ||
Fri Feb 16 2018 15:57 | 1st = 15 Arnold 2nd = 9 Justamollyarcher 3rd = 5 Musculus 4th = 1 Mystical Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Hey Hey Hayley | ||
Fri Feb 16 2018 15:55 | 1st = 2 Hey Hey Hayley 2nd = 1 Aspen Valley 3rd = 9 Fancy A Boherna 4th = 4 Coconut Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Dual Personality | ||
Fri Feb 16 2018 15:50 | 1st = 5 Dual Personality 2nd = 11 Viva Las Vegas 3rd = 4 Silver Fox 4th = 6 High Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Bigtime Lily | ||
Fri Feb 16 2018 15:47 | 1st = 8 Bigtime Lily 2nd = 5 Bigtime Jayjay 3rd = 6 Bigtime Liam 4th = 4 Bigtime Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Base Camp | ||
Fri Feb 16 2018 15:44 | 1st = 3 Base Camp 2nd = 8 Pyrenees Petraca 3rd = 5 Kitboolou Corza 4th = 1 Miracle Cherry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 4 Butler Butler | ||
Fri Feb 16 2018 15:40 | 1st = 4 Butler Butler 2nd = 7 Im Peter 3rd = 5 Bennelong Dancer 4th = 1 Athonis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 2 Pops Banjo | ||
Fri Feb 16 2018 15:34 | 1st = 2 Pops Banjo 2nd = 3 Treagle Triumph 3rd = 4 Red Candy 4th = 8 Dream Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Monkseaton | ||
Fri Feb 16 2018 15:33 | 1st = 1 Monkseaton 2nd = 7 Hey Porsha 3rd = 10 Oasis Dream 4th = 8 Fire One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 2 Maximus | ||
Fri Feb 16 2018 15:30 | 1st = 2 Maximus 2nd = 3 Riverdance Lad 3rd = 7 La Renarde 4th = 4 The Mayor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 14 Bushido | ||
Fri Feb 16 2018 15:27 | 1st = 14 Bushido 2nd = 4 Joey Maguire 3rd = 6 Born To Run 4th = 11 Gypsys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 4 Cristal Lulu | ||
Fri Feb 16 2018 15:25 | 1st = 4 Cristal Lulu 2nd = 16 Orezira 3rd = 1 Table Mountain 4th = 6 I Wear Prada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Zipping Nitro | ||
Fri Feb 16 2018 15:24 | 1st = 8 Zipping Nitro 2nd = 3 Johnny Wishbone 3rd = 1 Koda Blue 4th = 2 Manitoba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 9 Makamojito | ||
Fri Feb 16 2018 15:20 | 1st = 9 Makamojito 2nd = 8 Delgatie Pearl 3rd = 2 Sardeen 4th = 3 Time Bearer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Masons Chance | ||
Fri Feb 16 2018 15:20 | 1st = 1 Masons Chance 2nd = 7 Magic Scene 3rd = 3 Dirty Rascal 4th = 6 Banshee Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Kingsbrae Boof | ||
Fri Feb 16 2018 15:18 | 1st = 2 Kingsbrae Boof 2nd = 3 Stark Warning 3rd = 6 Rikasso Lilly 4th = 7 Ferry Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Highland Laddie | ||
Fri Feb 16 2018 15:16 | 1st = 5 Highland Laddie 2nd = 8 Hypocritical 3rd = 6 Opawa Crystal 4th = 3 Bigtime Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 5 Bold Gypsy | ||
Fri Feb 16 2018 15:12 | 1st = 5 Bold Gypsy 2nd = 14 Wild Ava 3rd = 2 Constantine 4th = 8 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Shawsy | ||
Fri Feb 16 2018 15:09 | 1st = 4 Shawsy 2nd = 1 Zabdon Charlie 3rd = 5 Frosty Black Jay 4th = 3 Kay Cee Sazia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 13 Falcon Rubi | ||
Fri Feb 16 2018 15:05 | 1st = 13 Falcon Rubi 2nd = 6 Short 3rd = 2 Jindaberra 4th = 15 Leica Bita Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Rollin With It | ||
Fri Feb 16 2018 15:02 | 1st = 2 Rollin With It 2nd = 8 All Bling 3rd = 6 Mepunga Prue 4th = 5 Ninetymile Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 12 Pamando | ||
Fri Feb 16 2018 15:00 | 1st = 12 Pamando 2nd = 18 What Lizahead 3rd = 15 Return Flight 4th = 6 Slick Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Bigtime Welldone | ||
Fri Feb 16 2018 14:58 | 1st = 6 Bigtime Welldone 2nd = 7 Bigtime Tears 3rd = 1 Bigtime Kylie 4th = 5 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Jimary Free | ||
Fri Feb 16 2018 14:57 | 1st = 1 Jimary Free 2nd = 8 Erin Choice 3rd = 4 Alpha Iris 4th = 2 Weekend Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Southern Alps | ||
Fri Feb 16 2018 14:53 | 1st = 3 Southern Alps 2nd = 2 Justabitlikemum 3rd = 10 Northern Muscle 4th = 6 Zaire Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 3 Jamaican Dream | ||
Fri Feb 16 2018 14:50 | 1st = 3 Jamaican Dream 2nd = 10 Zoffay Magic 3rd = 1 Foxys Foxinator 4th = 4 Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Daintree Teacake | ||
Fri Feb 16 2018 14:47 | 1st = 3 Daintree Teacake 2nd = 4 Selynya Kev 3rd = 5 All Inn Boston 4th = 7 All Inn Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Hulk Henry | ||
Fri Feb 16 2018 14:45 | 1st = 7 Hulk Henry 2nd = 6 Ruffy Road 3rd = 3 Ruby Ray 4th = 2 Pulsar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 7 Fictitious | ||
Fri Feb 16 2018 14:42 | 1st = 7 Fictitious 2nd = 5 Katie Perrie 3rd = 6 Cead Mile Failte 4th = 1 The Revenant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 5 Him The Master | ||
Fri Feb 16 2018 14:39 | 1st = 5 Him The Master 2nd = 2 Jackies Lady 3rd = 4 Kikem Kreation 4th = 7 Vinaka Mateo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Bigtime Craig | ||
Fri Feb 16 2018 14:38 | 1st = 2 Bigtime Craig 2nd = 1 Bigtime Light 3rd = 8 Rubbed Out 4th = 7 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 11 Coolmunda | ||
Fri Feb 16 2018 14:35 | 1st = 11 Coolmunda 2nd = 10 Wicked Queen 3rd = 6 Much Deeper 4th = 3 Ercolano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 1 Bekalias Flyer | ||
Fri Feb 16 2018 14:35 | 1st = 1 Bekalias Flyer 2nd = 6 Big Col Prosser 3rd = 3 Addisons Way 4th = 2 Cumberland Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 10 Dimoshot | ||
Fri Feb 16 2018 14:30 | 1st = 10 Dimoshot 2nd = 1 Clever George 3rd = 7 Low Level Flying 4th = 14 Nariko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 2 Bella Deluxe | ||
Fri Feb 16 2018 14:25 | 1st = 2 Bella Deluxe 2nd = 1 Nothin Like Harry 3rd = 5 Tycoon Dreaming 4th = 4 Medard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Uncatchable | ||
Fri Feb 16 2018 14:22 | 1st = 5 Uncatchable 2nd = 2 Lady Mikado 3rd = 1 Nitro Heroine 4th = 3 Ariki Whero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 5 Rock Away | ||
Fri Feb 16 2018 14:18 | 1st = 5 Rock Away 2nd = 2 Spring Leesa 3rd = 3 Mazs Mitzi 4th = 6 Spring Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Trevs No Angel | ||
Fri Feb 16 2018 14:18 | 1st = 7 Trevs No Angel 2nd = 8 Outlaw Fella 3rd = 3 Georgia Grace 4th = 2 Master Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Brooks Pleasure | ||
Fri Feb 16 2018 14:15 | 1st = 3 Brooks Pleasure 2nd = 5 Edith Margaret 3rd = 4 Diamond Account 4th = 2 Mystery Element |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Spare Cash | ||
Fri Feb 16 2018 14:13 | 1st = 1 Spare Cash 2nd = 2 Negative Buzz 3rd = 10 Soltador 4th = 9 Oh So Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 1 Free Ticket | ||
Fri Feb 16 2018 14:10 | 1st = 1 Free Ticket 2nd = 4 Stan 3rd = 6 Flymia Miss 4th = 3 Dreamnomore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Tiny Octane | ||
Fri Feb 16 2018 14:07 | 1st = 2 Tiny Octane 2nd = 1 It Is Done 3rd = 3 Bubsy John 4th = 8 Rocketness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 12 Lubaya | ||
Fri Feb 16 2018 14:04 | 1st = 12 Lubaya 2nd = 14 Detonate 3rd = 2 Piriwai 4th = 4 Wont Back Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Crimson Sally | ||
Fri Feb 16 2018 14:02 | 1st = 1 Crimson Sally 2nd = 7 Shaes Magic 3rd = 5 Precious Parker 4th = 6 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 9 Rondalago | ||
Fri Feb 16 2018 14:00 | 1st = 9 Rondalago 2nd = 4 Kothu Rotti 3rd = 8 For All We Know 4th = 12 Silent Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Martinelli | ||
Fri Feb 16 2018 13:57 | 1st = 1 Martinelli 2nd = 11 Stryke Of Delight 3rd = 10 Oh Boy 4th = 12 Rejuvenate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Warrior Rose | ||
Fri Feb 16 2018 13:54 | 1st = 1 Warrior Rose 2nd = 5 Baron Von Strud 3rd = 4 Newcastle Brown 4th = 3 Sore Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 11 Yousay Bolt | ||
Fri Feb 16 2018 13:50 | 1st = 11 Yousay Bolt 2nd = 4 Waiting For A Mate 3rd = 3 Havelka 4th = 16 Rocky High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Magic Vogue | ||
Fri Feb 16 2018 13:47 | 1st = 8 Magic Vogue 2nd = 6 Springinator 3rd = 1 Lucky Paws 4th = 3 Superior Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 5 Allinga Val | ||
Fri Feb 16 2018 13:42 | 1st = 5 Allinga Val 2nd = 8 Slippers Soda 3rd = 7 Diego Bale 4th = 2 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Needle | ||
Fri Feb 16 2018 13:42 | 1st = 3 Needle 2nd = 11 Justabitcoco 3rd = 4 Day Tourer 4th = 13 Scorched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Bewitched Star | ||
Fri Feb 16 2018 13:39 | 1st = 2 Bewitched Star 2nd = 3 Miss Gambler 3rd = 6 Knock Me Over 4th = 8 Wenona Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 3 Vineyard | ||
Fri Feb 16 2018 13:35 | 1st = 3 Vineyard 2nd = 7 Lilac Wine 3rd = 5 Julie Magic 4th = 6 Lappel Du Vide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 8 Wolf King | ||
Fri Feb 16 2018 13:30 | 1st = 8 Wolf King 2nd = 1 Bomb Blast 3rd = 12 Totoka Lightning 4th = 2 Mirebeau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Curly Magic | ||
Fri Feb 16 2018 13:27 | 1st = 2 Curly Magic 2nd = 5 No Thru Road 3rd = 1 Oaktrea Wilco 4th = 3 Allen Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 1 The Ark | ||
Fri Feb 16 2018 13:26 | 1st = 1 The Ark 2nd = 7 Fascino Lass 3rd = 2 Choice Attitude 4th = 3 Smoken Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Unbackable | ||
Fri Feb 16 2018 13:24 | 1st = 1 Unbackable 2nd = 4 Resplando 3rd = 7 Merc 4th = 8 Tamile Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 4 Snow Fields | ||
Fri Feb 16 2018 13:22 | 1st = 4 Snow Fields 2nd = 5 Ruling Queen 3rd = 9 Send Us A Sign 4th = 8 Temujins Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Orara Sal | ||
Fri Feb 16 2018 13:19 | 1st = 2 Orara Sal 2nd = 4 Head Diva 3rd = 7 Poster Boy 4th = 1 Vilcabamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Dissident | ||
Fri Feb 16 2018 13:18 | 1st = 8 Dissident 2nd = 7 Queen Kong 3rd = 6 Macey Baxter 4th = 3 Debbie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 4 Freds A Goer | ||
Fri Feb 16 2018 13:15 | 1st = 4 Freds A Goer 2nd = 13 Rosies Ready 3rd = 14 Smooth Transition 4th = 2 Dane More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Desert Missile | ||
Fri Feb 16 2018 13:12 | 1st = 1 Desert Missile 2nd = 8 Hot Arabina 3rd = 4 Danyos Cally 4th = 3 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Justalittle Torque | ||
Fri Feb 16 2018 13:07 | 1st = 2 Justalittle Torque 2nd = 1 Grizzly Montana 3rd = 5 Got the Goods 4th = 4 Getinanhangon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Headspace | ||
Fri Feb 16 2018 13:04 | 1st = 5 Headspace 2nd = 4 Daintree Prinz 3rd = 7 Miss Booming 4th = 2 Rays Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Opawa Jumper | ||
Fri Feb 16 2018 13:00 | 1st = 4 Opawa Jumper 2nd = 1 Elodea 3rd = 5 Botany Alan 4th = 7 Ohoka Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Toey Gambler | ||
Fri Feb 16 2018 12:57 | 1st = 2 Toey Gambler 2nd = 6 Cosmic Denlyn 3rd = 1 Little Dotty Too 4th = 5 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Up Time Girl | ||
Fri Feb 16 2018 12:54 | 1st = 1 Up Time Girl 2nd = 5 Hopes Beau 3rd = 4 Filthy Phantom 4th = 3 Phantom Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 2 The Growler | ||
Fri Feb 16 2018 12:50 | 1st = 2 The Growler 2nd = 11 Super Girl 3rd = 6 In Segreto 4th = 7 Quaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 4 Green Luck | ||
Fri Feb 16 2018 12:45 | 1st = 4 Green Luck 2nd = 2 Balearic 3rd = 1 The Danger 4th = 9 Its Choux Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Mazu | ||
Fri Feb 16 2018 12:43 | 1st = 5 Mazu 2nd = 4 Kia Tere 3rd = 7 My Dad Den 4th = 6 Goldstar Marvely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Stolen | ||
Fri Feb 16 2018 12:42 | 1st = 6 Stolen 2nd = 2 Dynamite Dozer 3rd = 1 Royal Knocka 4th = 3 Mea Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 Lucy Lizzie | ||
Fri Feb 16 2018 12:38 | 1st = 2 Lucy Lizzie 2nd = 8 Ellah Terror 3rd = 1 Hes The Caper 4th = 5 Stella Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 3 Loggie Bridge | ||
Fri Feb 16 2018 12:35 | 1st = 3 Loggie Bridge 2nd = 5 Slippers Away 3rd = 7 Miss Jasmine 4th = 8 Flaming Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Gone Rusty | ||
Fri Feb 16 2018 12:27 | 1st = 5 Gone Rusty 2nd = 1 Fearless Flyer 3rd = 4 Shes A Rebel 4th = 6 Bomber Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Opawa Rooster | ||
Fri Feb 16 2018 12:23 | 1st = 2 Opawa Rooster 2nd = 5 Egomaniacal 3rd = 1 Martha Magic 4th = 4 Smash Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 5 Kingsbrae Granma | ||
Fri Feb 16 2018 12:19 | 1st = 5 Kingsbrae Granma 2nd = 7 Kingsbrae Jim 3rd = 3 Daily Muster 4th = 2 Kingsbrae Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 2 What A Smasher | ||
Fri Feb 16 2018 12:15 | 1st = 2 What A Smasher 2nd = 8 Princess Amelie 3rd = 7 Miss Valencia 4th = 1 Mchale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Oz Wizard | ||
Fri Feb 16 2018 12:13 | 1st = 1 Oz Wizard 2nd = 4 Lochey Swift 3rd = 2 Able 4th = 8 Not So Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 Star Of Harada | ||
Fri Feb 16 2018 12:10 | 1st = 5 Star Of Harada 2nd = 3 All Pluck 3rd = 7 Clang Again 4th = 2 Pride Of Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Fruit Frames | ||
Fri Feb 16 2018 12:07 | 1st = 5 Fruit Frames 2nd = 6 All Revved Up 3rd = 4 Sure Load 4th = 8 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Settle Grettel | ||
Fri Feb 16 2018 12:04 | 1st = 8 Settle Grettel 2nd = 3 Roadworks 3rd = 7 Lisas Boy 4th = 6 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Spring Ivy | ||
Fri Feb 16 2018 11:57 | 1st = 1 Spring Ivy 2nd = 6 Psycotic Fury 3rd = 3 Run Gordon 4th = 4 Bula Top Fuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Tekeela Too | ||
Fri Feb 16 2018 11:52 | 1st = 3 Tekeela Too 2nd = 2 Rubys Rosa 3rd = 1 Maggie Mikado 4th = 4 Gene Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Its A Must | ||
Fri Feb 16 2018 11:48 | 1st = 6 Its A Must 2nd = 4 Native Scout 3rd = 1 Homebush Tasha 4th = 8 Goldstar Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 6 Doubtless Princess | ||
Fri Feb 16 2018 11:40 | 1st = 6 Doubtless Princess 2nd = 3 Hare Bawl 3rd = 2 Gorbachev 4th = 1 Commanding Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Danger In Devon | ||
Fri Feb 16 2018 11:35 | 1st = 1 Danger In Devon 2nd = 11 Koa Nuni 3rd = 10 Kiras Beat 4th = 2 Eungai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Ryder Sir | ||
Fri Feb 16 2018 11:32 | 1st = 7 Ryder Sir 2nd = 4 Misload 3rd = 6 Starbright Toby 4th = 5 Dorans Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Homebush Marko | ||
Fri Feb 16 2018 11:29 | 1st = 1 Homebush Marko 2nd = 3 Dyna Trevor 3rd = 9 Feral Dove Love 4th = 2 Cold Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Alpanda | ||
Fri Feb 16 2018 11:17 | 1st = 7 Alpanda 2nd = 6 Janray Flash 3rd = 8 Dons Gas 4th = 5 Black In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Dyna Bart | ||
Fri Feb 16 2018 11:14 | 1st = 7 Dyna Bart 2nd = 8 Little Krakatoa 3rd = 5 Lucky Blair 4th = 3 Sefton Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 6 Skyphyta | ||
Fri Feb 16 2018 11:05 | 1st = 6 Skyphyta 2nd = 7 Stunning 3rd = 2 Mauna Kea 4th = 14 Jazamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Aileach | ||
Fri Feb 16 2018 11:00 | 1st = 5 Aileach 2nd = 9 Sassy Style 3rd = 1 Arriba 4th = 6 Global Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Smash Ocean | ||
Fri Feb 16 2018 10:53 | 1st = 6 Smash Ocean 2nd = 7 May The Fourth 3rd = 3 Mounga 4th = 5 Goldstar Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Jinja Flash | ||
Fri Feb 16 2018 10:37 | 1st = 2 Jinja Flash 2nd = 4 Eyrewell Ebony 3rd = 8 Sly John 4th = 7 Amy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Lonely Baxter | ||
Fri Feb 16 2018 10:20 | 1st = 5 Lonely Baxter 2nd = 6 Venetia 3rd = 4 Fiery Fagan 4th = 1 Mertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Batty Who | ||
Fri Feb 16 2018 10:02 | 1st = 3 Batty Who 2nd = 2 Holly Grace 3rd = 8 Goldstar Power 4th = 7 Parmigiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Special Hodge | ||
Fri Feb 16 2018 1:32 | 1st = 1 Special Hodge 2nd = 4 Peaky Girl 3rd = 5 Sister Alks 4th = 2 Bruno Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Haunted To Excel | ||
Fri Feb 16 2018 1:12 | 1st = 1 Haunted To Excel 2nd = 3 Kalgaritch Kid 3rd = 2 Zinnia Monelli 4th = 4 Zipping Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Placement | ||
Fri Feb 16 2018 0:47 | 1st = 7 Placement 2nd = 1 Simple Keeping 3rd = 4 Brooksy Monelli 4th = 5 Arctodus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Sunset Chappie | ||
Fri Feb 16 2018 0:32 | 1st = 2 Sunset Chappie 2nd = 7 Hello Im Donny 3rd = 8 Sunset Snooker 4th = 9 Neat Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Charcoal Avenue | ||
Fri Feb 16 2018 0:07 | 1st = 3 Charcoal Avenue 2nd = 5 Eiger Monelli 3rd = 8 Buzzard 4th = 2 Banjo Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Stryker Royale | ||
Tue Jan 16 2018 23:47 | 1st = 8 Stryker Royale 2nd = 7 Dahlia Monelli 3rd = 3 Oldmate Marley 4th = 6 Ren Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Canya Connor | ||
Tue Jan 16 2018 23:22 | 1st = 2 Canya Connor 2nd = 1 Daves Girl 3rd = 7 Murray Keeping 4th = 6 Finns Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 1 Queen Of Cawdor | ||
Tue Jan 16 2018 23:15 | 1st = 1 Queen Of Cawdor 2nd = 3 Lodgement 3rd = 2 Miss Lardie Da 4th = 7 Pearling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Fundamental | ||
Tue Jan 16 2018 23:07 | 1st = 4 Fundamental 2nd = 5 Sure Enough 3rd = 7 Aliante 4th = 3 Brock Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 5 Pass The Ammo | ||
Tue Jan 16 2018 23:00 | 1st = 5 Pass The Ammo 2nd = 1 Trisha Nolan 3rd = 2 Smooth Flame 4th = 4 Beaming Bouncer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Mega Secret | ||
Tue Jan 16 2018 22:49 | 1st = 6 Mega Secret 2nd = 7 Invictus Storm 3rd = 5 Bossino 4th = 8 Allen Sharpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Kaytwo Monelli | ||
Tue Jan 16 2018 22:47 | 1st = 3 Kaytwo Monelli 2nd = 5 Thru The Years 3rd = 2 Incredible Bella 4th = 6 Silent Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Big Mach | ||
Tue Jan 16 2018 22:45 | 1st = 4 Big Mach 2nd = 5 Artful Christian 3rd = 1 Master Dip 4th = 3 Carl Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Lord Lombo | ||
Tue Jan 16 2018 22:42 | 1st = 6 Lord Lombo 2nd = 2 Sunrose Village 3rd = 4 Bhagwan 4th = 3 Sea Cider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Road To Riches | ||
Tue Jan 16 2018 22:37 | 1st = 1 Road To Riches 2nd = 4 Bowenvale 3rd = 3 Dream Weaver 4th = 2 Illy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 May Haze | ||
Tue Jan 16 2018 22:30 | 1st = 3 May Haze 2nd = 2 Weeona Jimmy 3rd = 4 Unmid Bale 4th = 8 Cheeky Cricket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 What A Hoot | ||
Tue Jan 16 2018 22:26 | 1st = 5 What A Hoot 2nd = 1 Lillys Spirit 3rd = 6 Lets Get Rocked 4th = 4 King Cigar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 1 Deltasun | ||
Tue Jan 16 2018 22:23 | 1st = 1 Deltasun 2nd = 9 Pink Or Purple 3rd = 4 Bootleg Bert 4th = 3 Zoomalong Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 2 Steve The Pirate | ||
Tue Jan 16 2018 22:22 | 1st = 2 Steve The Pirate 2nd = 7 Rapid Trigga 3rd = 3 Azeem Kaos 4th = 9 Miss Calabasas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Ruling Gold | ||
Tue Jan 16 2018 22:17 | 1st = 1 Ruling Gold 2nd = 5 Challenging 3rd = 3 Major Rush 4th = 6 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Back Street Boy | ||
Tue Jan 16 2018 22:15 | 1st = 6 Back Street Boy 2nd = 8 Superformance 3rd = 3 Rockets Magic 4th = 5 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 1 Artsterical | ||
Tue Jan 16 2018 22:10 | 1st = 1 Artsterical 2nd = 2 Shazam Shannon 3rd = 6 Spanish Lustre 4th = 4 The Kiss Principle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Vienna Gypsy | ||
Tue Jan 16 2018 22:08 | 1st = 3 Vienna Gypsy 2nd = 7 Cass Cass 3rd = 6 Flip 4th = 10 No Guarantees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Yunderup Lauren | ||
Tue Jan 16 2018 22:05 | 1st = 4 Yunderup Lauren 2nd = 2 Ethereum 3rd = 3 Venus Monelli 4th = 8 Incredible Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 Kotare Yarra | ||
Tue Jan 16 2018 22:00 | 1st = 5 Kotare Yarra 2nd = 4 Flying Hannah 3rd = 6 Itsallaboutex 4th = 7 Realy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Teevee Roscoe | ||
Tue Jan 16 2018 21:58 | 1st = 1 Teevee Roscoe 2nd = 8 Molly Waffle 3rd = 2 Bruno Zarr 4th = 7 Like Da Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Innocent Man | ||
Tue Jan 16 2018 21:55 | 1st = 3 Innocent Man 2nd = 7 Old Mate Kick 3rd = 6 Chips Ahoy 4th = 5 Slow Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Simba Bromac | ||
Tue Jan 16 2018 21:50 | 1st = 1 Simba Bromac 2nd = 2 Red Hot Roxy 3rd = 5 Change Of Address 4th = 3 Nothing In Between |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Bogan Secret | ||
Tue Jan 16 2018 21:48 | 1st = 3 Bogan Secret 2nd = 2 Tranquil Road 3rd = 1 Otto 4th = 4 Odi Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 He Shall Fred | ||
Tue Jan 16 2018 21:45 | 1st = 4 He Shall Fred 2nd = 3 Challis Magic 3rd = 10 Our Mojo 4th = 2 Bumble Bee Bolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Subscribe | ||
Tue Jan 16 2018 21:42 | 1st = 4 Subscribe 2nd = 2 Triple Crown Blu 3rd = 3 Dusty Mac 4th = 1 Apache Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 3 Kiss Cam | ||
Tue Jan 16 2018 21:40 | 1st = 3 Kiss Cam 2nd = 9 Park Run 3rd = 1 Ruth Shannon 4th = 4 Da Power Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 3 They Know Who | ||
Tue Jan 16 2018 21:38 | 1st = 3 They Know Who 2nd = 1 Adalind 3rd = 6 Ellie Belles 4th = 5 Pure Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Brindi Chopper | ||
Tue Jan 16 2018 21:35 | 1st = 4 Brindi Chopper 2nd = 1 Mr Merve 3rd = 2 Willy Rocket 4th = 6 Rhondas Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Safari Cheer | ||
Tue Jan 16 2018 21:30 | 1st = 2 Safari Cheer 2nd = 7 Louis Sedgwick 3rd = 3 Nomi Malone 4th = 4 Sports Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Kikem Kreation | ||
Tue Jan 16 2018 21:28 | 1st = 6 Kikem Kreation 2nd = 8 Bergerac 3rd = 7 Passion Bonus 4th = 2 Adam Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Suffragette | ||
Tue Jan 16 2018 21:25 | 1st = 8 Suffragette 2nd = 1 Villa Jemma 3rd = 2 Belisarius 4th = 7 Wild Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 My Fire Fabio | ||
Tue Jan 16 2018 21:22 | 1st = 3 My Fire Fabio 2nd = 4 Pour Some Sugar 3rd = 2 Double Cracker 4th = 8 Idaho Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Itsgettingcalder | ||
Tue Jan 16 2018 21:20 | 1st = 5 Itsgettingcalder 2nd = 4 Diamond Geezer 3rd = 7 Lifes Delight 4th = 8 Lightning Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Aussie As | ||
Tue Jan 16 2018 21:18 | 1st = 1 Aussie As 2nd = 8 Kellys Eye 3rd = 2 Simply Millie 4th = 4 Reagie Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Huckabee | ||
Tue Jan 16 2018 21:15 | 1st = 2 Huckabee 2nd = 7 Liscoyle Lady 3rd = 6 Brother Rob 4th = 3 Whatta Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 7 Cobbity Conquest | ||
Tue Jan 16 2018 21:10 | 1st = 7 Cobbity Conquest 3rd = 6 Julenjode 4th = 2 Swooped To Safety |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Kingsbrae Prince | ||
Tue Jan 16 2018 21:08 | 1st = 8 Kingsbrae Prince 2nd = 7 Benne Fortuna 3rd = 1 Rueben Cartel 4th = 3 Akaboru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Adherent | ||
Tue Jan 16 2018 21:05 | 1st = 3 Adherent 2nd = 8 Champagne Papi 3rd = 4 Dyna Zad 4th = 5 Wadelock Mindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Molly Monelli | ||
Tue Jan 16 2018 21:02 | 1st = 4 Molly Monelli 2nd = 1 Need More Coin 3rd = 5 Do The Best 4th = 2 Foxey Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 2 Majestic Time | ||
Tue Jan 16 2018 21:00 | 1st = 2 Majestic Time 2nd = 4 One Muscle Hill 3rd = 7 Wilkes Barre 4th = 5 Angels Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Im Flabergasted | ||
Tue Jan 16 2018 20:58 | 1st = 7 Im Flabergasted 2nd = 8 Essee Mackie 3rd = 3 Exhibit Aye 4th = 9 Willy Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Harbour Reign | ||
Tue Jan 16 2018 20:55 | 1st = 1 Harbour Reign 2nd = 6 Belles Hawke 3rd = 8 Call Me Dory 4th = 3 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Gotta Go Gabbana | ||
Tue Jan 16 2018 20:50 | 1st = 8 Gotta Go Gabbana 2nd = 7 Sea Me Smile 3rd = 5 Dame Puissant 4th = 6 Betshes Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 3 Lucky Call | ||
Tue Jan 16 2018 20:48 | 1st = 3 Lucky Call 2nd = 8 Gutenberg 3rd = 6 Oh So Fabio 4th = 2 Tranquil Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Ringading Sister | ||
Tue Jan 16 2018 20:45 | 1st = 8 Ringading Sister 2nd = 6 Go Go Guru 3rd = 3 Scorching Fella 4th = 7 Tricksters Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 7 Studleigh Kristen | ||
Tue Jan 16 2018 20:40 | 1st = 7 Studleigh Kristen 2nd = 4 Spooky Dreams 3rd = 10 Its A Shakedown 4th = 9 Stitched Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Umatilla | ||
Tue Jan 16 2018 20:38 | 1st = 4 Umatilla 2nd = 3 Multicam Belle 3rd = 5 Blazin Savannah 4th = 7 Rockstar Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 3 Arthurs Stevie | ||
Tue Jan 16 2018 20:35 | 1st = 3 Arthurs Stevie 2nd = 4 Waylon Bale 3rd = 2 Cheeky Kaya 4th = 6 Westmead Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 2 Joy Mac | ||
Tue Jan 16 2018 20:30 | 1st = 2 Joy Mac 2nd = 4 Are You With Me 3rd = 3 Night Safari 4th = 6 Charliesandmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 5 Coopolly Beach | ||
Tue Jan 16 2018 20:28 | 1st = 5 Coopolly Beach 2nd = 6 Hippie Trend 3rd = 1 Charlie Sprite 4th = 2 Marilena Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Dyna Eroll | ||
Tue Jan 16 2018 20:25 | 1st = 2 Dyna Eroll 2nd = 6 Zipping Selma 3rd = 7 No Passengers 4th = 5 Freak Unleashed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Back To The Beach | ||
Tue Jan 16 2018 20:20 | 1st = 2 Back To The Beach 2nd = 1 Charlie El 3rd = 5 Jailbreak 4th = 3 Prince Of Smiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 7 Effective Comet | ||
Tue Jan 16 2018 20:18 | 1st = 7 Effective Comet 2nd = 3 Midnight Emma 3rd = 8 Fat Boys Baby 4th = 2 Tahiti Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 7 Go Freddy Go | ||
Tue Jan 16 2018 20:15 | 1st = 7 Go Freddy Go 2nd = 3 Boys Round Here 3rd = 5 Magic Doug 4th = 6 Silver Weasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 4 Jogalong Dee | ||
Tue Jan 16 2018 20:10 | 1st = 4 Jogalong Dee 2nd = 9 Soho Beijing 3rd = 8 Milwaukee Volo 4th = 7 Sunofasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 5 Weekend Boss | ||
Tue Jan 16 2018 20:08 | 1st = 5 Weekend Boss 2nd = 4 Hidden Sniper 3rd = 6 Sappho 4th = 3 Big Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 2 Terror Rising | ||
Tue Jan 16 2018 20:06 | 1st = 2 Terror Rising 2nd = 6 Passions Delight 3rd = 1 Asharah 4th = 7 Im Monica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Dorrigo Bale | ||
Tue Jan 16 2018 20:05 | 1st = 7 Dorrigo Bale 2nd = 6 Sneak Preview 3rd = 4 Louie Allen 4th = 8 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Beat The Bank | ||
Tue Jan 16 2018 19:58 | 1st = 7 Beat The Bank 2nd = 8 Ganbatte 3rd = 4 Subway Miss 4th = 9 Zipping Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 Licorice Shot | ||
Tue Jan 16 2018 19:55 | 1st = 7 Licorice Shot 2nd = 8 Birr 3rd = 5 Groovy Sweet 4th = 3 Go Pebbles Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Madame Meilland | ||
Tue Jan 16 2018 19:50 | 1st = 6 Madame Meilland 2nd = 1 Sammy Strikes 3rd = 3 Burning Shadows 4th = 5 Our Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Final Chalice | ||
Tue Jan 16 2018 19:48 | 1st = 1 Final Chalice 2nd = 4 Hitchiker Dude 3rd = 3 Sparkle Lass 4th = 5 Missy Chrisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Twenty Tamar | ||
Tue Jan 16 2018 19:45 | 1st = 6 Twenty Tamar 2nd = 1 Isen Allen 3rd = 5 Boom Flash 4th = 2 Zambora Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 2 Moon Ovr Manhattan | ||
Tue Jan 16 2018 19:40 | 1st = 2 Moon Ovr Manhattan 2nd = 3 Annie Matilda 3rd = 7 Hurrysound 4th = 1 Comet Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Roman Red | ||
Tue Jan 16 2018 19:38 | 1st = 8 Roman Red 2nd = 5 Danisie 3rd = 7 Audi Key 4th = 1 Arena Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 7 Looking Down | ||
Tue Jan 16 2018 19:35 | 1st = 7 Looking Down 2nd = 5 Its All Bolony 3rd = 2 Pillar Creek 4th = 8 Saloon Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Comanche County | ||
Tue Jan 16 2018 19:28 | 1st = 7 Comanche County 2nd = 8 Dark Sprite 3rd = 1 Kates Sledge 4th = 5 Oscar Della |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Why Not Dom | ||
Tue Jan 16 2018 19:25 | 1st = 6 Why Not Dom 2nd = 5 Weeona Raph 3rd = 2 Invictus Cindy 4th = 4 Royal Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Soho Eastwood | ||
Tue Jan 16 2018 19:20 | 1st = 4 Soho Eastwood 2nd = 10 Our Jaccka Mara 3rd = 7 Free To Air 4th = 8 Major Mosby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 On The Train | ||
Tue Jan 16 2018 19:18 | 1st = 6 On The Train 2nd = 1 Zipping Dozer 3rd = 3 Devine Stage 4th = 10 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 5 Faster Bolt | ||
Tue Jan 16 2018 19:15 | 1st = 5 Faster Bolt 2nd = 2 Ivanka Rose 3rd = 6 Drysdale Doll 4th = 4 Full Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 9 Destiny Warrior | ||
Tue Jan 16 2018 19:10 | 1st = 9 Destiny Warrior 2nd = 5 Hez Razor Sharp 4th = 3 Bettorbetbig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Two Jay | ||
Tue Jan 16 2018 19:08 | 1st = 5 Two Jay 2nd = 2 Him The Master 3rd = 6 Air Time 4th = 3 Visigoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Full Tilt | ||
Tue Jan 16 2018 19:05 | 1st = 6 Full Tilt 2nd = 3 Carson County 3rd = 9 En Cockatoo 4th = 8 Violet Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Eminence Keroma | ||
Tue Jan 16 2018 18:57 | 1st = 1 Eminence Keroma 2nd = 6 Finekey 3rd = 2 Leper Messiah 4th = 5 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 4 Miss Gypsy Lee | ||
Tue Jan 16 2018 18:54 | 1st = 4 Miss Gypsy Lee 2nd = 3 Awesome Shep 3rd = 7 Cool Boots 4th = 5 Little Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 La Jaydan | ||
Tue Jan 16 2018 18:50 | 1st = 2 La Jaydan 2nd = 1 Sainty Bonus 3rd = 3 Go For Chuck 4th = 8 Stylish Makeup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 5 Im Toot | ||
Tue Jan 16 2018 18:50 | 1st = 5 Im Toot 2nd = 4 All About Ruby 3rd = 1 Night Performer 4th = 2 Zeros Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 2 Mickilla Express | ||
Tue Jan 16 2018 18:45 | 1st = 2 Mickilla Express 2nd = 5 Taylah Studleigh 3rd = 11 Allnight Raid 4th = 8 Line My Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Buds Delight | ||
Tue Jan 16 2018 18:43 | 1st = 6 Buds Delight 2nd = 1 Good Daze Ahead 3rd = 4 Nedgo Princess 4th = 2 Valkyrie Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Rhino Rex | ||
Tue Jan 16 2018 18:37 | 1st = 7 Rhino Rex 2nd = 2 Blackjack Cruise 3rd = 4 Little Dynamo 4th = 10 Run It Straight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Spring Bobbi | ||
Tue Jan 16 2018 18:29 | 1st = 7 Spring Bobbi 2nd = 4 Zenstar 3rd = 2 Spring Kitty 4th = 6 Blazing Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Invincible Loxton | ||
Tue Jan 16 2018 18:24 | 1st = 4 Invincible Loxton 2nd = 8 Charms On A Roll 3rd = 12 Psychedelic 4th = 9 Covert Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Irish Spice | ||
Tue Jan 16 2018 18:21 | 1st = 5 Irish Spice 2nd = 6 Cakes All Round 3rd = 3 Cosmic Denlyn 4th = 1 Sizeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 El Grand Knocka | ||
Tue Jan 16 2018 18:16 | 1st = 6 El Grand Knocka 2nd = 1 Paraphernalia 3rd = 4 Bera Na Liva 4th = 3 Just Like Didda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 4 Crime Time | ||
Tue Jan 16 2018 18:10 | 1st = 4 Crime Time 2nd = 1 Studleigh Stride 3rd = 9 Zaras Dance 4th = 2 Cahills Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Cavalry Rose | ||
Tue Jan 16 2018 18:06 | 1st = 8 Cavalry Rose 2nd = 2 Chrissy Pee 3rd = 7 Creative Cruise 4th = 6 Very Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Fab Fit | ||
Tue Jan 16 2018 18:02 | 1st = 4 Fab Fit 2nd = 5 Sweet Karmar 3rd = 1 Bashful Cloud 4th = 6 Swift Nimrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Shareapassion | ||
Tue Jan 16 2018 17:57 | 1st = 1 Shareapassion 2nd = 3 Applause 3rd = 2 Leighmont 4th = 9 Rubys Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Peter Yap | ||
Tue Jan 16 2018 17:54 | 1st = 2 Peter Yap 2nd = 1 Rocky Ravioli 3rd = 8 Speedy Ryder 4th = 5 Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Oosthuizen | ||
Tue Jan 16 2018 17:50 | 1st = 4 Oosthuizen 2nd = 7 Magic Belinda 3rd = 1 Craiglea Ghetto 4th = 3 Medieval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Creative Moves | ||
Tue Jan 16 2018 17:47 | 1st = 2 Creative Moves 2nd = 5 Parvati Grange 3rd = 7 Weiss Allen 4th = 8 Ima Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Rakarolla | ||
Tue Jan 16 2018 17:42 | 1st = 7 Rakarolla 2nd = 5 Double Encounter 3rd = 4 Tralee Bromac 4th = 11 Bettors Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Precious Sal | ||
Tue Jan 16 2018 17:39 | 1st = 6 Precious Sal 2nd = 4 Zillie Bean 3rd = 8 Spring Audrey 4th = 7 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 13 Grand Feeling | ||
Tue Jan 16 2018 17:35 | 1st = 13 Grand Feeling 2nd = 15 Liberty Park 3rd = 10 Cool Stinger 4th = 8 Le Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Louie Lasagna | ||
Tue Jan 16 2018 17:32 | 1st = 5 Louie Lasagna 2nd = 7 Taylas Banjo 3rd = 4 On Billys Wings 4th = 3 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Right Now | ||
Tue Jan 16 2018 17:28 | 1st = 1 Right Now 2nd = 8 Bugs Boloney 3rd = 6 Harvey Mills 4th = 3 Jacksons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Majestic Major | ||
Tue Jan 16 2018 17:22 | 1st = 9 Majestic Major 2nd = 2 Starzzz Of Icon 3rd = 6 Feel The Courage 4th = 5 Feel The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Go Lassie Go | ||
Tue Jan 16 2018 17:19 | 1st = 7 Go Lassie Go 2nd = 4 Spring Roy 3rd = 3 Spring Loyal 4th = 2 Cosmic Capers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 2 Bella Sash | ||
Tue Jan 16 2018 17:15 | 1st = 2 Bella Sash 2nd = 7 Raining Dollars 3rd = 3 Chat Time 4th = 6 American Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Xtreme Caution | ||
Tue Jan 16 2018 17:12 | 1st = 1 Xtreme Caution 2nd = 6 King Size Shambi 3rd = 8 Flaming Elite 4th = 4 Destini Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Mr Moonlight | ||
Tue Jan 16 2018 17:09 | 1st = 7 Mr Moonlight 2nd = 3 Destini Florida 3rd = 8 Loch Tight 4th = 4 Banjo Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Platinum Roulette | ||
Tue Jan 16 2018 17:07 | 1st = 6 Platinum Roulette 2nd = 7 Modern Era 3rd = 5 Forever Texas 4th = 1 Empty Envelope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Small Jewel | ||
Tue Jan 16 2018 17:04 | 1st = 2 Small Jewel 2nd = 8 Mr Ralph 3rd = 5 Thanking Peter 4th = 3 Zahara Dye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 10 Seul Spirit | ||
Tue Jan 16 2018 17:00 | 1st = 10 Seul Spirit 2nd = 11 Desidero 3rd = 6 Sassoon 4th = 13 Karmonaaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 2 Bobs A Dazzler | ||
Tue Jan 16 2018 16:55 | 1st = 2 Bobs A Dazzler 2nd = 11 Punton Bernardini 3rd = 10 Exilia Miss 4th = 6 Warwick Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Lektra Kaycee | ||
Tue Jan 16 2018 16:52 | 1st = 8 Lektra Kaycee 2nd = 4 Chase The Nugget 3rd = 10 Kiss Me Razley 4th = 1 Xtreme Purpose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Dyna Ianto | ||
Tue Jan 16 2018 16:49 | 1st = 4 Dyna Ianto 2nd = 8 Dat Dat Daty 3rd = 5 King Of Merrimu 4th = 3 Fairly Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Speedie Mcardle | ||
Tue Jan 16 2018 16:47 | 1st = 1 Speedie Mcardle 2nd = 2 The Next Star 3rd = 9 Rocknroll Amber 4th = 4 Thunder Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Reactor | ||
Tue Jan 16 2018 16:44 | 1st = 6 Reactor 2nd = 1 Bailey Be Good 3rd = 5 Midnight To One 4th = 4 Werina Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Reactant | ||
Tue Jan 16 2018 16:40 | 1st = 7 Reactant 2nd = 1 Fields Avenue 3rd = 10 Female Officer 4th = 4 Palm Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Tye Me Chopper | ||
Tue Jan 16 2018 16:37 | 1st = 4 Tye Me Chopper 2nd = 2 Lektra Viki 3rd = 8 Als Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 11 No Trumps No Glory | ||
Tue Jan 16 2018 16:33 | 1st = 11 No Trumps No Glory 2nd = 4 Kayteeoh Denario 3rd = 8 Dieu De Lamour 4th = 2 Beta Hanoverdakash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 8 Trojan Storm | ||
Tue Jan 16 2018 16:30 | 1st = 8 Trojan Storm 2nd = 5 Tonteria 3rd = 9 Blithe Belle 4th = 4 Swiss Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Spring Ivan | ||
Tue Jan 16 2018 16:27 | 1st = 6 Spring Ivan 2nd = 7 Black Rusky 3rd = 4 Good Golly Olly 4th = 9 Broken Yolk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 10 Power Sensation | ||
Tue Jan 16 2018 16:24 | 1st = 10 Power Sensation 2nd = 8 Mahlo Nacho 3rd = 3 Home Runner 4th = 5 Etched In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 12 Silver Art | ||
Tue Jan 16 2018 16:20 | 1st = 12 Silver Art 2nd = 2 Its Relative 3rd = 9 Woodbine Miss 4th = 10 Chardoneri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Tye Me Over | ||
Tue Jan 16 2018 16:17 | 1st = 2 Tye Me Over 2nd = 5 All Inn Misshap 3rd = 4 Isla Maye 4th = 1 Pyrenees Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 10 Bettor Together | ||
Tue Jan 16 2018 16:12 | 1st = 10 Bettor Together 2nd = 5 Crowning Glory 3rd = 6 Goodtime Stride 4th = 7 Sir Regal Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 No More Cake | ||
Tue Jan 16 2018 16:09 | 1st = 3 No More Cake 2nd = 8 Golden Storm 3rd = 1 Minnie Blue 4th = 7 Bonita De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Red Calvary | ||
Tue Jan 16 2018 16:05 | 1st = 1 Red Calvary 2nd = 2 Mainshaft 3rd = 3 Sports Tycoon 4th = 7 Bocage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Stormy Seas | ||
Tue Jan 16 2018 16:02 | 1st = 3 Stormy Seas 2nd = 1 Storm Train 3rd = 7 Con Rod 4th = 2 Haddi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 7 Del Piero | ||
Tue Jan 16 2018 16:00 | 1st = 7 Del Piero 2nd = 6 Veranillo 3rd = 3 Angry Gee 4th = 8 Sang Choi Bao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 9 Kalani Tim | ||
Tue Jan 16 2018 15:57 | 1st = 9 Kalani Tim 2nd = 3 Lektra Brandy 3rd = 8 Avatar Maximus 4th = 5 Cookie Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Pegasus Elegance | ||
Tue Jan 16 2018 15:52 | 1st = 7 Pegasus Elegance 2nd = 8 Regal Assassin 3rd = 2 Majestic Whiz 4th = 1 Kerry Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Expect Less | ||
Tue Jan 16 2018 15:49 | 1st = 1 Expect Less 2nd = 2 Layback Lenny 3rd = 7 Nivek Retserrof 4th = 4 Blue Girl Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 1 Call Me Brad | ||
Tue Jan 16 2018 15:45 | 1st = 1 Call Me Brad 2nd = 3 Ayda 3rd = 4 Herecum Da Drums 4th = 2 Shrapelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Summer Skye | ||
Tue Jan 16 2018 15:42 | 1st = 6 Summer Skye 2nd = 8 Perrie Lulu 3rd = 7 Rays Wish 4th = 5 Racey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Emerley Dryad | ||
Tue Jan 16 2018 15:38 | 1st = 4 Emerley Dryad 2nd = 1 Ima Smithy 3rd = 8 Vee Bee Dooley 4th = 2 Micky The Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Only One Promise | ||
Tue Jan 16 2018 15:33 | 1st = 5 Only One Promise 2nd = 2 Longshanks 3rd = 4 Stylish Feeling 4th = 3 Milly Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 10 Im The Boss | ||
Tue Jan 16 2018 15:30 | 1st = 10 Im The Boss 2nd = 2 Callisto Moon 3rd = 12 Champagne Nights 4th = 1 Lady Seabring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 10 Above Time | ||
Tue Jan 16 2018 15:28 | 1st = 10 Above Time 2nd = 3 Jacks Missile 3rd = 1 Rossa Rider 4th = 7 Whos Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 5 Sheer Persistence | ||
Tue Jan 16 2018 15:25 | 1st = 5 Sheer Persistence 2nd = 4 Kwanza 3rd = 1 Green Anchor 4th = 3 Fastcar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 How Goodesy | ||
Tue Jan 16 2018 15:22 | 1st = 1 How Goodesy 2nd = 3 Dyna Lenae 3rd = 8 Hagrid Grange 4th = 2 Dum Didee Dum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Anything For Love | ||
Tue Jan 16 2018 15:20 | 1st = 5 Anything For Love 2nd = 2 Fifth Edition 3rd = 6 Monivae 4th = 1 Bettor Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Baa Baa Ra | ||
Tue Jan 16 2018 15:17 | 1st = 4 Baa Baa Ra 2nd = 2 Cash For Jam 3rd = 8 Edison Bale 4th = 7 Tuiaki Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 11 - 2 Bisou Bisou | ||
Tue Jan 16 2018 15:12 | 1st = 2 Bisou Bisou 2nd = 6 Entree 3rd = 5 Milk It 4th = 1 Whats Up Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Shes A Honey | ||
Tue Jan 16 2018 15:09 | 1st = 8 Shes A Honey 2nd = 5 Irinka Bay 3rd = 3 Reiki Master 4th = 1 Winklee Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Apropos | ||
Tue Jan 16 2018 15:06 | 1st = 1 Apropos 2nd = 4 Bombers Baby 3rd = 5 Redhead Chez 4th = 3 Brake Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 6 Love For Willow | ||
Tue Jan 16 2018 15:05 | 1st = 6 Love For Willow 2nd = 3 Cristal Lulu 3rd = 4 Divine Brown 4th = 11 Elusive Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Steel Of Madrid | ||
Tue Jan 16 2018 15:00 | 1st = 5 Steel Of Madrid 2nd = 14 Miss Nitro 3rd = 1 Another Mccloud 4th = 11 Tata Madiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Emerley Storm | ||
Tue Jan 16 2018 14:57 | 1st = 1 Emerley Storm 2nd = 7 Prophetess 3rd = 6 Cain Hoy 4th = 2 Gunnadoo Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Fame Assured | ||
Tue Jan 16 2018 14:52 | 1st = 1 Fame Assured 2nd = 4 Lisa Lincoln 3rd = 3 Pinup Boy 4th = 6 Meant To Be Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Cloud Cover | ||
Tue Jan 16 2018 14:49 | 1st = 1 Cloud Cover 2nd = 5 Youre Welcome 3rd = 4 Major Style 4th = 8 Maximum Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 9 Watch Me Dazzle Em | ||
Tue Jan 16 2018 14:45 | 1st = 9 Watch Me Dazzle Em 2nd = 3 Leighway 3rd = 5 Grohl 4th = 2 French Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Good Job | ||
Tue Jan 16 2018 14:40 | 1st = 5 Good Job 2nd = 4 All Lane 3rd = 1 Grins Made A Blue 4th = 6 Moment In The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 10 - 3 Boysway | ||
Tue Jan 16 2018 14:37 | 1st = 3 Boysway 2nd = 5 Fully Charged 3rd = 2 Augustace 4th = 9 Promising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Victa Louise | ||
Tue Jan 16 2018 14:34 | 1st = 7 Victa Louise 2nd = 1 Crazy Again 3rd = 8 Goose Buzz 4th = 6 Pipi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 11 Weapon | ||
Tue Jan 16 2018 14:30 | 1st = 11 Weapon 2nd = 10 Storm Boss 3rd = 2 Civil Guard 4th = 3 Glifi Nifin Arkis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 4 Frogmarch | ||
Tue Jan 16 2018 14:25 | 1st = 4 Frogmarch 2nd = 12 Salty Rain 3rd = 5 Hes Some Boy 4th = 8 Cutie Nar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 High Treason | ||
Tue Jan 16 2018 14:22 | 1st = 7 High Treason 2nd = 5 Invictus Rapid 3rd = 4 Rock Up Top 4th = 3 Aqua Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Quietly Spoken | ||
Tue Jan 16 2018 14:17 | 1st = 2 Quietly Spoken 2nd = 6 Justabitcoco 3rd = 1 Scorched 4th = 3 Liava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Rachel Zane | ||
Tue Jan 16 2018 14:14 | 1st = 3 Rachel Zane 2nd = 2 Darcy Brown 3rd = 7 Loceryl 4th = 6 Jimmy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Flinders Hiway | ||
Tue Jan 16 2018 14:10 | 1st = 1 Flinders Hiway 2nd = 4 Craiglea Ella 3rd = 6 Craiglea Arion 4th = 5 Lollipop Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Elsey Gregg | ||
Tue Jan 16 2018 14:06 | 1st = 7 Elsey Gregg 2nd = 9 Posh Amber 3rd = 3 Free Spins 4th = 8 Irish Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 6 Indernile | ||
Tue Jan 16 2018 14:00 | 1st = 6 Indernile 2nd = 5 Ice Hunt 3rd = 12 Sirius Suspect 4th = 17 Leicester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 9 - 6 Sammi Lou | ||
Tue Jan 16 2018 13:57 | 1st = 6 Sammi Lou 2nd = 5 Moreira 3rd = 8 Richie Rox 4th = 3 Galway Garry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 My Boy Tyler | ||
Tue Jan 16 2018 13:54 | 1st = 1 My Boy Tyler 2nd = 4 Monster Foxy 3rd = 2 Justice Dusty 4th = 8 Chucky Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 2 Barr Hill | ||
Tue Jan 16 2018 13:50 | 1st = 2 Barr Hill 2nd = 1 Landuar 3rd = 4 Fashion Stage 4th = 3 Summers Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Two Bills | ||
Tue Jan 16 2018 13:43 | 1st = 8 Two Bills 2nd = 5 Jake Sully 3rd = 9 Hello Nugget 4th = 3 Hello Pipit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Windmill Haze | ||
Tue Jan 16 2018 13:36 | 1st = 4 Windmill Haze 2nd = 2 Acheron 3rd = 7 Spring In China 4th = 1 Extreme Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 7 Junk Mail | ||
Tue Jan 16 2018 13:31 | 1st = 7 Junk Mail 2nd = 3 Helski Bale 3rd = 2 Opawa Timo 4th = 1 Shreddin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 3 Canterbury King | ||
Tue Jan 16 2018 13:30 | 1st = 3 Canterbury King 2nd = 4 Mr Integrity 3rd = 1 Argyle Valley 4th = 5 Bernies Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Explosive Fox | ||
Tue Jan 16 2018 13:27 | 1st = 3 Explosive Fox 2nd = 4 Bobby Bound 3rd = 1 Denis Denial 4th = 7 Frostys Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 8 - 4 Twoznotenough | ||
Tue Jan 16 2018 13:22 | 1st = 4 Twoznotenough 2nd = 1 Overtheriver 3rd = 2 Dynamic 4th = 11 Tiebreaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Aston Amo | ||
Tue Jan 16 2018 13:19 | 1st = 3 Aston Amo 2nd = 2 Quick Sensation 3rd = 1 Terpillar 4th = 4 Zipping Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 4 Try A Lil Harder | ||
Tue Jan 16 2018 13:15 | 1st = 4 Try A Lil Harder 2nd = 6 Dollar Thief 3rd = 12 Mr Paul 4th = 2 Big Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 7 Shallay Pallay | ||
Tue Jan 16 2018 13:13 | 1st = 7 Shallay Pallay 2nd = 6 Cactus Jack 3rd = 4 Penalty Bale 4th = 3 Southern Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Landmark | ||
Tue Jan 16 2018 13:12 | 1st = 1 Landmark 2nd = 5 Yogi Mac 3rd = 8 Buckle Up Boston 4th = 2 Tax Man Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Spine Sensation | ||
Tue Jan 16 2018 13:04 | 1st = 7 Spine Sensation 2nd = 1 Magic Conde 3rd = 8 Victa Cazza 4th = 3 Launching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 6 Custom Paint | ||
Tue Jan 16 2018 12:55 | 1st = 6 Custom Paint 2nd = 2 Opawa Sheldon 3rd = 5 Seriously Grand 4th = 1 Cosmic Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Jaraig Cruiser | ||
Tue Jan 16 2018 12:52 | 1st = 1 Jaraig Cruiser 2nd = 8 Ricson Flyer 3rd = 2 Miss Paw Paw 4th = 4 Flamin Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 7 - 6 Sensibility | ||
Tue Jan 16 2018 12:47 | 1st = 6 Sensibility 2nd = 1 Powerball 3rd = 7 Buffalo Rose 4th = 10 Rubymoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Tal Lee | ||
Tue Jan 16 2018 12:44 | 1st = 2 Tal Lee 2nd = 7 Pants Millane 3rd = 8 Ya Right There 4th = 1 Victa Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 5 Gorm The Great | ||
Tue Jan 16 2018 12:38 | 1st = 5 Gorm The Great 2nd = 1 Aroha 3rd = 3 Cosmic Stu 4th = 8 Goldstar Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 6 Painted Elvry | ||
Tue Jan 16 2018 12:35 | 1st = 6 Painted Elvry 2nd = 8 Jetta Jam 3rd = 7 Buckle Up Glad 4th = 5 Winklee Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 3 Peekay Shout | ||
Tue Jan 16 2018 12:21 | 1st = 3 Peekay Shout 2nd = 7 Goldstar Chief 3rd = 1 Tubby Kevie 4th = 6 Ming Ming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Buckle Up Maria | ||
Tue Jan 16 2018 12:17 | 1st = 3 Buckle Up Maria 2nd = 10 Buckle Up Gina 3rd = 7 Rockii De Kahn 4th = 2 Baroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 6 - 5 Shadow King | ||
Tue Jan 16 2018 12:12 | 1st = 5 Shadow King 2nd = 1 Kaharau 3rd = 4 Belle Boy 4th = 3 Locally Sauced |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 3 Know Leave | ||
Tue Jan 16 2018 12:03 | 1st = 3 Know Leave 2nd = 6 Homebush Boden 3rd = 4 Magic Tracey 4th = 2 Vasterbottenost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Opawa Purdie | ||
Tue Jan 16 2018 11:46 | 1st = 2 Opawa Purdie 2nd = 7 Know Conclusion 3rd = 4 Hankenstein 4th = 3 Zara Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 5 - 9 Florence Ivy | ||
Tue Jan 16 2018 11:37 | 1st = 9 Florence Ivy 2nd = 4 Can You Hear Me 3rd = 6 Long Harbour 4th = 5 Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 5 Classy Witch | ||
Tue Jan 16 2018 11:28 | 1st = 5 Classy Witch 2nd = 4 Goldstar Jagger 3rd = 7 Go All Lin 4th = 1 Goldstar Po |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 8 Nicey Spicey | ||
Tue Jan 16 2018 11:11 | 1st = 8 Nicey Spicey 2nd = 6 Must Be Rusty 3rd = 7 Puma Pants 4th = 4 Opawa Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 4 - 4 Sweet Chastity | ||
Tue Jan 16 2018 11:02 | 1st = 4 Sweet Chastity 2nd = 1 Lucky Edie 3rd = 10 Dan Cugat 4th = 16 Acrylic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Botany Cold | ||
Tue Jan 16 2018 10:53 | 1st = 2 Botany Cold 2nd = 8 Ohoka Alex 3rd = 6 Koputara 4th = 4 Black Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 7 Goldstar Ashton | ||
Tue Jan 16 2018 10:36 | 1st = 7 Goldstar Ashton 2nd = 3 Goldstar Dodge 3rd = 4 Draxler 4th = 8 Spring Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 3 - 3 Supagili | ||
Tue Jan 16 2018 10:27 | 1st = 3 Supagili 2nd = 1 Prawn Star 3rd = 4 Miacoca 4th = 7 Where Angels Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Jinja Liv | ||
Tue Jan 16 2018 10:18 | 1st = 1 Jinja Liv 2nd = 9 Jinja Bailey 3rd = 8 Know Equal 4th = 3 Token Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 2 - 9 Keep The Lot | ||
Tue Jan 16 2018 9:55 | 1st = 9 Keep The Lot 2nd = 12 Penny Perfect 3rd = 6 Bachata 4th = 5 En Suite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Reefton Race 1 - 1 Prized Pins | ||
Tue Jan 16 2018 9:25 | 1st = 1 Prized Pins 2nd = 11 Advent 3rd = 4 Ferocious 4th = 6 Late Notice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Dee Mini Mouse | ||
Tue Jan 16 2018 0:57 | 1st = 4 Dee Mini Mouse 2nd = 8 Bushmans Drover 3rd = 2 Hay You Star 4th = 3 Heza Joshin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Jaydee Lomar | ||
Tue Jan 16 2018 0:41 | 1st = 8 Jaydee Lomar 2nd = 6 Kabal 3rd = 5 Night Light 4th = 7 Spruce Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Rollie Bexon | ||
Tue Jan 16 2018 0:16 | 1st = 7 Rollie Bexon 2nd = 3 Iron Born 3rd = 4 Aye Yorgi 4th = 1 Teishas Ripper |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000