Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Nipper Hook | ||
Thu Dec 20 2018 23:54 | 1st = 3 Nipper Hook 2nd = 5 Zipping Flynn 3rd = 1 Jabberin Melody 4th = 8 Drive Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Kaos Be Cool | ||
Thu Dec 20 2018 23:36 | 1st = 6 Kaos Be Cool 2nd = 5 Spur Monelli 3rd = 7 Simply Ready 4th = 1 Go Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Abimbola | ||
Thu Dec 20 2018 23:15 | 1st = 7 Abimbola 2nd = 2 Jetta Jam 3rd = 1 Millers Inc 4th = 8 Marbles Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Vee Bee Mate | ||
Thu Dec 20 2018 23:00 | 1st = 7 Vee Bee Mate 2nd = 2 On The Take 3rd = 8 Pepper Tree 4th = 6 Miss Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Never Duplicated | ||
Thu Dec 20 2018 22:54 | 1st = 2 Never Duplicated 2nd = 1 Quaras Flick 3rd = 9 Fleur Delacour 4th = 8 Yogi Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Steal A Kiss | ||
Thu Dec 20 2018 22:48 | 1st = 4 Steal A Kiss 2nd = 7 Kealoah 3rd = 2 Wildash Jazzy 4th = 6 Its A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 4 Humid | ||
Thu Dec 20 2018 22:45 | 1st = 4 Humid 2nd = 7 Foxbird De Kahn 3rd = 1 Gamblers Loot 4th = 8 Bluegrass Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Reco Tonic | ||
Thu Dec 20 2018 22:38 | 1st = 4 Reco Tonic 2nd = 1 Cosmic Evolution 3rd = 5 Canutes Law 4th = 8 Incredible Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Appointed | ||
Thu Dec 20 2018 22:35 | 1st = 1 Appointed 2nd = 6 Oronsay 3rd = 4 Sisco Dun 4th = 2 Miss Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Arden Street | ||
Thu Dec 20 2018 22:32 | 1st = 1 Arden Street 2nd = 6 Regal Topaz 3rd = 2 Its Dyllan 4th = 8 Wheatacre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 9 Like em All | ||
Thu Dec 20 2018 22:29 | 1st = 9 Like em All 2nd = 4 Feelin Seedy 3rd = 5 Call Me Will 4th = 1 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Dig Deep Cindy | ||
Thu Dec 20 2018 22:23 | 1st = 8 Dig Deep Cindy 2nd = 3 Towering Diva 3rd = 2 Winlock Earner 4th = 5 Coco Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Jazzy Footluce | ||
Thu Dec 20 2018 22:20 | 1st = 1 Jazzy Footluce 2nd = 7 Zia Giulia 3rd = 5 Little Biddy 4th = 8 Its A Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Storm Zone | ||
Thu Dec 20 2018 22:17 | 1st = 3 Storm Zone 2nd = 8 West On Reggie 3rd = 7 Grandchester 4th = 10 Pebbles Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Shes A Mitzi | ||
Thu Dec 20 2018 22:14 | 1st = 8 Shes A Mitzi 2nd = 7 Striking Weetbix 3rd = 5 Dyna Alia 4th = 6 Hightan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Big Bad Bob | ||
Thu Dec 20 2018 22:08 | 1st = 7 Big Bad Bob 2nd = 2 Del Rey 3rd = 1 Maurice Minor 4th = 6 Infrared Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Cawbourne Dolly | ||
Thu Dec 20 2018 22:05 | 1st = 8 Cawbourne Dolly 2nd = 3 Winsome Mia 3rd = 7 Mount Murray 4th = 1 Bluestone Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Sandoval | ||
Thu Dec 20 2018 22:00 | 1st = 4 Sandoval 2nd = 2 Major Sea 3rd = 6 Our Pontiac 4th = 7 Realy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Cairnlea Jet | ||
Thu Dec 20 2018 21:58 | 1st = 3 Cairnlea Jet 2nd = 5 Springvale Cooke 3rd = 1 Pirates Curse 4th = 7 Jeebus Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Miss Marple | ||
Thu Dec 20 2018 21:55 | 1st = 6 Miss Marple 2nd = 2 Dan Shen 3rd = 7 Tess The Best 4th = 8 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Fire And Smoke | ||
Thu Dec 20 2018 21:52 | 1st = 2 Fire And Smoke 2nd = 1 Go Seek Fernando 3rd = 6 Wise Piquet 4th = 8 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Amber Marie | ||
Thu Dec 20 2018 21:49 | 1st = 3 Amber Marie 2nd = 6 And You Are 3rd = 7 Comaneci 4th = 4 Haras Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Leeroy Rogue | ||
Thu Dec 20 2018 21:45 | 1st = 3 Leeroy Rogue 2nd = 1 Peco Can 3rd = 2 Despacito 4th = 7 Huxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 3 Remas Stone | ||
Thu Dec 20 2018 21:40 | 1st = 3 Remas Stone 2nd = 8 Mount Royal 3rd = 2 Sutton Nicky 4th = 7 Geller Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Shima Mart | ||
Thu Dec 20 2018 21:37 | 1st = 1 Shima Mart 2nd = 5 Aston Marshall 3rd = 2 Born Billy 4th = 4 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Ever The Same | ||
Thu Dec 20 2018 21:34 | 1st = 6 Ever The Same 2nd = 8 Ryders Gogo 3rd = 5 Wagtail Mavis 4th = 7 Dandalup Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 7 Delightful Mia | ||
Thu Dec 20 2018 21:30 | 1st = 7 Delightful Mia 2nd = 3 Winkn Nod 3rd = 6 Chiasso 4th = 4 Hayjoshandco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Miss Splendamiro | ||
Thu Dec 20 2018 21:28 | 1st = 2 Miss Splendamiro 2nd = 5 Hasten Slowly 3rd = 4 Degani 4th = 8 Alberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Painted Picture | ||
Thu Dec 20 2018 21:25 | 1st = 8 Painted Picture 2nd = 2 Bad Neighbour 3rd = 1 Hay Billy 4th = 5 Dam Slippery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Wynburn Phoenix | ||
Thu Dec 20 2018 21:22 | 1st = 6 Wynburn Phoenix 2nd = 8 Savatag 3rd = 3 My Bro Zorro 4th = 2 Domasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 7 Two Times Twice | ||
Thu Dec 20 2018 21:19 | 1st = 7 Two Times Twice 2nd = 8 Sunburnt Highway 3rd = 4 Braeby Got Back 4th = 2 Heza Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Just Did It | ||
Thu Dec 20 2018 21:13 | 1st = 1 Just Did It 2nd = 6 Sway Bars 3rd = 5 Spring Double 4th = 2 Our Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Theos Thunder | ||
Thu Dec 20 2018 21:10 | 1st = 1 Theos Thunder 2nd = 6 Hunkapapa 3rd = 2 Uringa 4th = 5 Garrido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Super Cesc | ||
Thu Dec 20 2018 21:07 | 1st = 1 Super Cesc 2nd = 3 Shes Some Gal 3rd = 4 Man Of Leisure 4th = 6 Rule The Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 Zuberi | ||
Thu Dec 20 2018 21:02 | 1st = 1 Zuberi 2nd = 8 Firenglow 3rd = 3 King Solomon 4th = 4 Regardless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Hello Rhonda | ||
Thu Dec 20 2018 21:00 | 1st = 8 Hello Rhonda 2nd = 5 Muppet 3rd = 6 Wynburn Cutie 4th = 7 Sacred Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Tomerong Terror | ||
Thu Dec 20 2018 20:57 | 1st = 7 Tomerong Terror 2nd = 4 Spritely Mae 3rd = 9 Quick Dollars 4th = 5 Timely Tuned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Fabwik | ||
Thu Dec 20 2018 20:54 | 1st = 2 Fabwik 2nd = 1 Cawbourne Swade 3rd = 5 Honcho Monelli 4th = 4 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Circle Of Dreams | ||
Thu Dec 20 2018 20:50 | 1st = 4 Circle Of Dreams 2nd = 7 Flossing 3rd = 5 Shima Breeze 4th = 1 Often Imitated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Individual Richy | ||
Thu Dec 20 2018 20:43 | 1st = 8 Individual Richy 2nd = 2 Katie Who 3rd = 5 Ratajkowski 4th = 4 Click Cowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Metanoia Franko | ||
Thu Dec 20 2018 20:40 | 1st = 2 Metanoia Franko 2nd = 4 Stylish Russell 3rd = 3 Twirler 4th = 7 Kreuzberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 5 Fairtrusive | ||
Thu Dec 20 2018 20:37 | 1st = 5 Fairtrusive 2nd = 3 Wattos Fury 3rd = 4 Burgoyne 4th = 11 Saxy Filly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Saint Gallon | ||
Thu Dec 20 2018 20:34 | 1st = 2 Saint Gallon 2nd = 6 Sunburnt Opal 3rd = 1 Red Sox Ethics 4th = 4 Nino De Oro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Thomeli Rocket | ||
Thu Dec 20 2018 20:31 | 1st = 4 Thomeli Rocket 2nd = 2 Clouded Acorn 3rd = 1 Uprising 4th = 7 Dyna Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 5 She Envy | ||
Thu Dec 20 2018 20:30 | 1st = 5 She Envy 2nd = 2 Heavenly Shades 3rd = 6 Machli 4th = 3 Six Elements |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Motown Kenny | ||
Thu Dec 20 2018 20:28 | 1st = 5 Motown Kenny 2nd = 1 Spring Kudu 3rd = 6 Phils Green 4th = 7 Petra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Dyna Yezza | ||
Thu Dec 20 2018 20:25 | 1st = 8 Dyna Yezza 2nd = 6 Equilibrium 3rd = 5 Yankees Ethics 4th = 1 Bros Little Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 First Fire | ||
Thu Dec 20 2018 20:22 | 1st = 7 First Fire 2nd = 5 Aza Zeus 3rd = 6 Soft Sand 4th = 8 Son Of Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Winsome Jesse | ||
Thu Dec 20 2018 20:19 | 1st = 5 Winsome Jesse 2nd = 6 Yogi Mac 3rd = 8 Benky Bomber 4th = 1 Lucys Locket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 4 Italian Plastic | ||
Thu Dec 20 2018 20:16 | 1st = 4 Italian Plastic 2nd = 8 Lucille Dior 3rd = 7 Jar Man 4th = 5 Cosmic Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Keno Jake | ||
Thu Dec 20 2018 20:13 | 1st = 8 Keno Jake 2nd = 3 Sweet Nangar 3rd = 7 Sooty Oak 4th = 4 Coreys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Alfieri | ||
Thu Dec 20 2018 20:10 | 1st = 4 Alfieri 2nd = 8 Got My Way 3rd = 6 Tauwitchere 4th = 2 Firestone Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Buy Me Diamonds | ||
Thu Dec 20 2018 20:07 | 1st = 6 Buy Me Diamonds 2nd = 1 Lagoon Pirate 3rd = 3 Miss Innings 4th = 2 Dr Abbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Queen Of Love | ||
Thu Dec 20 2018 20:03 | 1st = 6 Queen Of Love 2nd = 2 Lohi Lindy 3rd = 5 Shield Maiden 4th = 8 Tuscan Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 7 Bingo Boon | ||
Thu Dec 20 2018 20:01 | 1st = 7 Bingo Boon 2nd = 2 Pure White Evil 3rd = 1 Xtreme Purpose 4th = 4 Reckoning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Make Mine Champers | ||
Thu Dec 20 2018 20:00 | 1st = 6 Make Mine Champers 2nd = 11 Madrid Centro 3rd = 5 Broadway Girl 4th = 7 San Crispino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Flyaway Barb | ||
Thu Dec 20 2018 19:58 | 1st = 8 Flyaway Barb 2nd = 5 Agents Choice 3rd = 7 Rocky Spies 4th = 2 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Corykodi | ||
Thu Dec 20 2018 19:55 | 1st = 7 Corykodi 2nd = 2 Dan Road 3rd = 5 Emerald Rainbow 4th = 4 Free Spins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 My Way Boy | ||
Thu Dec 20 2018 19:52 | 1st = 8 My Way Boy 2nd = 4 Tomic Mae 3rd = 1 Smashing Kaz 4th = 2 Dyna Zultan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Feelin | ||
Thu Dec 20 2018 19:49 | 1st = 1 Feelin 2nd = 5 Springvale Misty 3rd = 7 Abigarrado 4th = 4 Mookie Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 My Bro Lewis | ||
Thu Dec 20 2018 19:46 | 1st = 1 My Bro Lewis 2nd = 2 Squishy Pea 3rd = 5 Fess Crockett 4th = 7 Alta Linea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Vanda Mick | ||
Thu Dec 20 2018 19:43 | 1st = 7 Vanda Mick 2nd = 5 Its A Thrill 3rd = 3 Diego Fernando 4th = 4 Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Dusty Delight | ||
Thu Dec 20 2018 19:40 | 1st = 8 Dusty Delight 2nd = 6 Lenray Bonus 3rd = 4 Ellie Grace 4th = 1 Wazza Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Hardaway Hitman | ||
Thu Dec 20 2018 19:37 | 1st = 7 Hardaway Hitman 2nd = 1 Gypsy Rules 3rd = 4 Ooaar 4th = 10 Coasting Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 My Glorious Gal | ||
Thu Dec 20 2018 19:34 | 1st = 8 My Glorious Gal 2nd = 1 Topper Soho 3rd = 2 Dig Deep Flash 4th = 3 Takahi Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Elevated | ||
Thu Dec 20 2018 19:31 | 1st = 8 Elevated 2nd = 6 Wilbur Deeds 3rd = 2 Stavros 4th = 3 Topaz Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 10 Irish Grit | ||
Thu Dec 20 2018 19:30 | 1st = 10 Irish Grit 2nd = 1 Topsies Delight 3rd = 4 Art Finest 4th = 6 Romantic Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Quaras Yoshi | ||
Thu Dec 20 2018 19:28 | 1st = 2 Quaras Yoshi 2nd = 6 Victa Charlie 3rd = 3 Closing Midnight 4th = 1 Kid Me Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Beautiful Mind | ||
Thu Dec 20 2018 19:25 | 1st = 8 Beautiful Mind 2nd = 9 In The Mosh Pit 3rd = 7 Hidden Addiction 4th = 5 Dafox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Ace Allen | ||
Thu Dec 20 2018 19:22 | 1st = 1 Ace Allen 2nd = 2 Dyna Carmen 3rd = 6 Micks Advice 4th = 3 Ash Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Ducati George | ||
Thu Dec 20 2018 19:19 | 1st = 3 Ducati George 2nd = 6 Dan Lou 3rd = 7 Hes All Grunt 4th = 2 Painted Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Vital Force | ||
Thu Dec 20 2018 19:16 | 1st = 4 Vital Force 2nd = 1 Come On Emmaline 3rd = 5 Bageera 4th = 8 Tyche Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 Winsome Bailey | ||
Thu Dec 20 2018 19:13 | 1st = 3 Winsome Bailey 2nd = 5 Chilli Cheal 3rd = 6 Winsome Dylan 4th = 4 Furious Not Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 2 Power Of Divas | ||
Thu Dec 20 2018 19:10 | 1st = 2 Power Of Divas 2nd = 9 Starena 3rd = 8 Rothesay Magic 4th = 4 Sallys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Merindah | ||
Thu Dec 20 2018 19:07 | 1st = 7 Merindah 2nd = 5 Don Lesta 3rd = 3 Rachel Zane 4th = 2 Shimando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Dream Future | ||
Thu Dec 20 2018 19:04 | 1st = 5 Dream Future 2nd = 1 Jessies Star 3rd = 2 White Fernando 4th = 7 Data Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 7 My American Girl | ||
Thu Dec 20 2018 18:58 | 1st = 7 My American Girl 2nd = 1 Mo Daniher 3rd = 8 Splash Of Blue 4th = 2 Kiwi Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 6 Andrew Jay | ||
Thu Dec 20 2018 18:53 | 1st = 6 Andrew Jay 2nd = 10 In The Moment 3rd = 2 Princely Reign 4th = 7 Barbie Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 10 Action Figure | ||
Thu Dec 20 2018 18:50 | 1st = 10 Action Figure 2nd = 6 Deimos 3rd = 1 Bombardment 4th = 11 Halakal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Star Reiko | ||
Thu Dec 20 2018 18:39 | 1st = 5 Star Reiko 2nd = 6 Raging Rampant 3rd = 4 Ledgerwood Libby 4th = 1 Zoehanna Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 5 Mach Little Soaky | ||
Thu Dec 20 2018 18:35 | 1st = 5 Mach Little Soaky 2nd = 7 Toro Delago 3rd = 2 Afortunado 4th = 4 About Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 1 Concluder | ||
Thu Dec 20 2018 18:30 | 1st = 1 Concluder 2nd = 4 Fastcar 3rd = 5 No Biting 4th = 9 Craiglea Aldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Oxley Rebel | ||
Thu Dec 20 2018 18:27 | 1st = 1 Oxley Rebel 2nd = 3 Caishen 3rd = 8 Kiarni Mask 4th = 6 Tralee Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 8 Tina Calls | ||
Thu Dec 20 2018 18:22 | 1st = 8 Tina Calls 2nd = 4 Chooz Reactor 3rd = 10 Bellissima 4th = 1 Hidden Figure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Forehand Raid | ||
Thu Dec 20 2018 18:20 | 1st = 6 Forehand Raid 2nd = 3 Flaming Sambuca 3rd = 4 Cash A Roo 4th = 2 Hatfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Rampant Doc | ||
Thu Dec 20 2018 18:19 | 1st = 3 Rampant Doc 2nd = 8 Banyuatis 3rd = 6 Lulumon 4th = 2 Yep Yep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 1 My Demi | ||
Thu Dec 20 2018 18:15 | 1st = 1 My Demi 2nd = 3 Glasgow Girl 3rd = 4 Citichant 4th = 7 Stormy Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Why Not Loz | ||
Thu Dec 20 2018 18:12 | 1st = 6 Why Not Loz 2nd = 7 Quest Allen 3rd = 1 Noosa Jet 4th = 5 Emily Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Blow The Senor | ||
Thu Dec 20 2018 18:05 | 1st = 1 Blow The Senor 2nd = 5 Makosa 3rd = 3 Warrior Will 4th = 7 Son Of Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 4 Vibe | ||
Thu Dec 20 2018 18:05 | 1st = 4 Vibe 2nd = 6 Patanjali 3rd = 1 Comic Book Hero 4th = 2 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Kathleens Kiss | ||
Thu Dec 20 2018 18:02 | 1st = 4 Kathleens Kiss 2nd = 1 Mandys Magic 3rd = 8 Thomeli Kicks 4th = 2 Travel Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Fired Up Jasper | ||
Thu Dec 20 2018 17:57 | 1st = 6 Fired Up Jasper 2nd = 2 Edge Of Town 3rd = 5 Jinja Ellie 4th = 4 Sunlit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Darby Brights | ||
Thu Dec 20 2018 17:57 | 1st = 3 Darby Brights 2nd = 1 Christian Torado 3rd = 7 Kurahaupo Gambler 4th = 10 Bet Im Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Sideshow Marjen | ||
Thu Dec 20 2018 17:54 | 1st = 2 Sideshow Marjen 2nd = 1 Wait There 3rd = 7 Icarus 4th = 8 Fast Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 2 Palladian | ||
Thu Dec 20 2018 17:50 | 1st = 2 Palladian 2nd = 3 Hes Blessed 3rd = 1 Centre Red 4th = 8 Park Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Swizzle Sticka | ||
Thu Dec 20 2018 17:46 | 1st = 5 Swizzle Sticka 2nd = 2 Supreme Style 3rd = 1 Glengarrie Lady 4th = 8 Stylish Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Dyna Wazza | ||
Thu Dec 20 2018 17:42 | 1st = 7 Dyna Wazza 2nd = 4 Martha Magic 3rd = 3 Avenger Bale 4th = 1 Dyna Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 8 Modern News | ||
Thu Dec 20 2018 17:37 | 1st = 8 Modern News 2nd = 6 Flirty Friars 3rd = 11 Als Famous 4th = 9 Tortina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 1 Ally Mae | ||
Thu Dec 20 2018 17:35 | 1st = 1 Ally Mae 2nd = 7 Womeninleague 3rd = 8 Jack Bates 4th = 9 Viewfield Gnat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Kraken Dust | ||
Thu Dec 20 2018 17:34 | 1st = 4 Kraken Dust 2nd = 5 Dyna Hendry 3rd = 2 All Bling 4th = 6 Orleans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 12 Picaro | ||
Thu Dec 20 2018 17:30 | 1st = 12 Picaro 2nd = 10 Opera Tickets 3rd = 8 Celebrator 4th = 9 Mushroom Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Cop A Chevy | ||
Thu Dec 20 2018 17:26 | 1st = 3 Cop A Chevy 2nd = 2 Hey Duggee 3rd = 4 Treeman Shelby 4th = 5 Lojay Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Eyrewell Turbo | ||
Thu Dec 20 2018 17:22 | 1st = 1 Eyrewell Turbo 2nd = 5 Double Speed 3rd = 2 Kia Tere 4th = 6 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 9 Lincoln Road | ||
Thu Dec 20 2018 17:17 | 1st = 9 Lincoln Road 2nd = 1 Im Free Falling 3rd = 5 Golden Year 4th = 2 Big Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Mepunga Dasha | ||
Thu Dec 20 2018 17:14 | 1st = 4 Mepunga Dasha 2nd = 5 Yohan 3rd = 1 Hillbilly Boy 4th = 7 Balance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 4 Lattimer | ||
Thu Dec 20 2018 17:10 | 1st = 4 Lattimer 2nd = 1 Salesman 3rd = 3 Super Shoes 4th = 2 Awakenings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 1 Above The Rest | ||
Thu Dec 20 2018 17:10 | 1st = 1 Above The Rest 2nd = 8 Little Bro 3rd = 2 Danke 4th = 9 Primus Inter Pares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Sketchy Tralee | ||
Thu Dec 20 2018 17:07 | 1st = 7 Sketchy Tralee 2nd = 1 Stratavon Tomas 3rd = 4 Isaac Law 4th = 6 Pozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Busy Flash | ||
Thu Dec 20 2018 17:04 | 1st = 1 Busy Flash 2nd = 2 Bertie Allen 3rd = 7 Opawa Abbie Joy 4th = 8 Mina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 5 Mr Tipla | ||
Thu Dec 20 2018 17:00 | 1st = 5 Mr Tipla 2nd = 3 Fighting Shadow 3rd = 6 Teen Party 4th = 9 Muccino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Watch Me Ney Ney | ||
Thu Dec 20 2018 16:57 | 1st = 3 Watch Me Ney Ney 2nd = 1 Bergio 3rd = 5 Black Attack 4th = 2 Sentimental Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Apex Within | ||
Thu Dec 20 2018 16:54 | 1st = 7 Apex Within 2nd = 2 Lochinvar Deus 3rd = 4 Railway Burra 4th = 3 Star Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 10 Triple Hero | ||
Thu Dec 20 2018 16:50 | 1st = 10 Triple Hero 2nd = 3 Hurricane Harbour 3rd = 6 Nagging 4th = 1 Le Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Tweety | ||
Thu Dec 20 2018 16:47 | 1st = 3 Tweety 2nd = 1 Pictures To Burn 3rd = 8 Waikiki Big Girl 4th = 7 My Boy Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 4 Stand By Me | ||
Thu Dec 20 2018 16:45 | 1st = 4 Stand By Me 2nd = 3 Tempo Rose 3rd = 1 Rhianna Reigns 4th = 6 E Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Willsintown | ||
Thu Dec 20 2018 16:42 | 1st = 10 Willsintown 2nd = 3 Tell The Future 3rd = 6 Elms Creek 4th = 8 Sophies Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 5 Valhalla Girl | ||
Thu Dec 20 2018 16:39 | 1st = 5 Valhalla Girl 2nd = 6 Platelayer 3rd = 7 Ice Cold Yug 4th = 3 Big Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 2 Lushan | ||
Thu Dec 20 2018 16:35 | 1st = 2 Lushan 2nd = 6 Arno Bay 3rd = 5 Bold Kingston 4th = 4 Vaunting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Botany Cold | ||
Thu Dec 20 2018 16:34 | 1st = 4 Botany Cold 2nd = 2 Ketchikan Kim 3rd = 3 Nelso Allen 4th = 8 Its That Fresh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 7 Wallace Street | ||
Thu Dec 20 2018 16:30 | 1st = 7 Wallace Street 2nd = 4 Triple Shot 3rd = 12 Pretty Bella 4th = 9 The Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Pandemonium | ||
Thu Dec 20 2018 16:27 | 1st = 1 Pandemonium 2nd = 8 Go Fifty Seven 3rd = 3 Armatree On Fire 4th = 4 Mikes Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Nemiroff | ||
Thu Dec 20 2018 16:22 | 1st = 1 Nemiroff 2nd = 6 Simonelly 3rd = 5 Vena Schnitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 2 Starry Star | ||
Thu Dec 20 2018 16:20 | 1st = 2 Starry Star 2nd = 7 Mr Incredible 3rd = 3 La Vitesse 4th = 8 Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Im Circus | ||
Thu Dec 20 2018 16:19 | 1st = 8 Im Circus 2nd = 7 Why Not Fletch 3rd = 3 Pyrenees Classic 4th = 2 Miss Jacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 12 Couru | ||
Thu Dec 20 2018 16:15 | 1st = 12 Couru 2nd = 13 Mr Costigan 3rd = 15 Storm Attack 4th = 11 Pauper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 9 Cosmic Richie | ||
Thu Dec 20 2018 16:10 | 1st = 9 Cosmic Richie 2nd = 1 Know Approval 3rd = 6 Debbie Baxter 4th = 5 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Saint Kilda Beach | ||
Thu Dec 20 2018 16:07 | 1st = 1 Saint Kilda Beach 2nd = 3 Alot Of Cost 3rd = 10 Miss Mia 4th = 5 Taxi Meter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Diggers Cove | ||
Thu Dec 20 2018 16:04 | 1st = 3 Diggers Cove 2nd = 1 You Blue 3rd = 4 Through 4th = 6 Pietra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 2 Electric Charlie | ||
Thu Dec 20 2018 16:00 | 1st = 2 Electric Charlie 2nd = 5 What A Hoot 3rd = 9 Olonhro Bay 4th = 7 Oscars My Mate Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 2 Buxton | ||
Thu Dec 20 2018 15:55 | 1st = 2 Buxton 2nd = 1 Agility 3rd = 4 Maroon Creek 4th = 3 Keys To The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Highview Justice | ||
Thu Dec 20 2018 15:54 | 1st = 4 Highview Justice 2nd = 1 Capital Plan 3rd = 9 The Persuader 4th = 5 Jakira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Armatree Kaycee | ||
Thu Dec 20 2018 15:52 | 1st = 2 Armatree Kaycee 2nd = 3 Stella Marina 3rd = 1 Bolt Lightning 4th = 7 Aston Nikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 13 Lady In Lace | ||
Thu Dec 20 2018 15:47 | 1st = 13 Lady In Lace 2nd = 2 Miss Freelove 3rd = 9 Relda 4th = 10 Spring Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Ohoka Clare | ||
Thu Dec 20 2018 15:45 | 1st = 1 Ohoka Clare 2nd = 2 Fiery Affair 3rd = 7 Wheelie Wheels 4th = 3 Smash Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 8 Zipping Keely | ||
Thu Dec 20 2018 15:44 | 1st = 8 Zipping Keely 2nd = 4 Hollywood Donuts 3rd = 6 Frankie Moss 4th = 2 Kintamani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 3 Efficiently | ||
Thu Dec 20 2018 15:40 | 1st = 3 Efficiently 2nd = 2 Micks New Chick 3rd = 8 Moinda 4th = 6 Indiana Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 All Inn Taylor | ||
Thu Dec 20 2018 15:37 | 1st = 3 All Inn Taylor 2nd = 2 Apila Cash 3rd = 6 Mirror Max 4th = 7 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 The Harlem Hammer | ||
Thu Dec 20 2018 15:33 | 1st = 1 The Harlem Hammer 2nd = 7 Feel The Reign 3rd = 8 Readily 4th = 3 Destiny Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 7 Blue Jay Way | ||
Thu Dec 20 2018 15:30 | 1st = 7 Blue Jay Way 2nd = 2 Vellaspride 3rd = 1 Here Comes Lenni 4th = 5 Able Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 Time Saver | ||
Thu Dec 20 2018 15:27 | 1st = 6 Time Saver 2nd = 8 Monrovia 3rd = 3 Chill Out Isla 4th = 2 Kaylas Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Smash Reward | ||
Thu Dec 20 2018 15:24 | 1st = 6 Smash Reward 2nd = 9 Special Affair 3rd = 3 Cosmic Jase 4th = 5 Mulberry Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 4 Rock Baby Roll | ||
Thu Dec 20 2018 15:20 | 1st = 4 Rock Baby Roll 2nd = 9 Cool Attitude 3rd = 3 Jack Reacher 4th = 1 Laga Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Weeona Garf | ||
Thu Dec 20 2018 15:17 | 1st = 1 Weeona Garf 2nd = 4 Smoke Signals 3rd = 3 Bela Natali 4th = 5 Banjo Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 8 Rosetta | ||
Thu Dec 20 2018 15:12 | 1st = 8 Rosetta 2nd = 5 Lodi 3rd = 4 Edwardian Lady 4th = 3 Troup Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 9 Sheriff | ||
Thu Dec 20 2018 15:05 | 1st = 9 Sheriff 2nd = 8 Pindus 3rd = 7 Lincoln County 4th = 2 King Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Reign Of Fire | ||
Thu Dec 20 2018 15:02 | 1st = 5 Reign Of Fire 2nd = 1 Hi Ho Tonto 3rd = 3 Sass Em Up 4th = 4 Jitterbug Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 9 The Patchie Kid | ||
Thu Dec 20 2018 15:00 | 1st = 9 The Patchie Kid 2nd = 7 Front Page News 3rd = 5 Storm Train 4th = 11 Danubian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Shaina Cabang | ||
Thu Dec 20 2018 14:57 | 1st = 8 Shaina Cabang 2nd = 4 El Alegre 3rd = 7 Princess America 4th = 3 Wolfies Squeeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Coast Warning | ||
Thu Dec 20 2018 14:52 | 1st = 5 Coast Warning 2nd = 6 My Magic Merlin 3rd = 7 Majoress Jujon 4th = 3 Major Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 5 Dreamtime Vision | ||
Thu Dec 20 2018 14:49 | 1st = 5 Dreamtime Vision 2nd = 4 Lucky Loot 3rd = 1 Unrushed 4th = 2 Zipping Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Hands Of Steel | ||
Thu Dec 20 2018 14:45 | 1st = 6 Hands Of Steel 2nd = 3 Mitcham Reado 3rd = 5 Sparkling Terra 4th = 4 Kalonga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Nitro Gee | ||
Thu Dec 20 2018 14:42 | 1st = 4 Nitro Gee 2nd = 2 Dundee Jive 3rd = 7 Super Attitude 4th = 1 Spectator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 11 Platinum Invador | ||
Thu Dec 20 2018 14:37 | 1st = 11 Platinum Invador 2nd = 9 Top Ofthe Straight 3rd = 4 Thutmosis 4th = 5 Took The Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Mellcat Miss | ||
Thu Dec 20 2018 14:34 | 1st = 3 Mellcat Miss 2nd = 4 Max Viper 3rd = 2 Borderline 4th = 1 Grin Bear It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 7 Six Sigma | ||
Thu Dec 20 2018 14:30 | 1st = 7 Six Sigma 2nd = 10 Chandon Apparel 3rd = 4 Everywhere Mann 4th = 15 Paris Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 7 All Sassitude | ||
Thu Dec 20 2018 14:25 | 1st = 7 All Sassitude 2nd = 8 Yalanji 3rd = 4 Fly Forward 4th = 2 Newtown Is Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Shaw Lee | ||
Thu Dec 20 2018 14:24 | 1st = 2 Shaw Lee 2nd = 3 Astrid 3rd = 6 Miss Dupre 4th = 4 Epic Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Aston Halle | ||
Thu Dec 20 2018 14:21 | 1st = 1 Aston Halle 2nd = 4 Dr Walter 3rd = 7 Spazzy Blue 4th = 6 Diesel Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Live In Style | ||
Thu Dec 20 2018 14:15 | 1st = 1 Live In Style 2nd = 8 Santastic Princess 3rd = 7 Modern Thought 4th = 3 Monterey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Screaming Chop | ||
Thu Dec 20 2018 14:12 | 1st = 6 Screaming Chop 2nd = 3 Forever Now 3rd = 4 Smackdown Sally 4th = 2 Forty Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Good Move | ||
Thu Dec 20 2018 14:04 | 1st = 2 Good Move 2nd = 4 Honeysuckle Jim 3rd = 8 El Burrito 4th = 6 Voluptuous Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 3 Celestial King | ||
Thu Dec 20 2018 14:00 | 1st = 3 Celestial King 2nd = 5 Heart Zone 3rd = 12 Happily To Be 4th = 4 Dogmatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 8 Bonny Ezra | ||
Thu Dec 20 2018 13:57 | 1st = 8 Bonny Ezra 2nd = 7 Fattore Otto 3rd = 13 Passing Glance 4th = 1 Heineken Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 Beanie Allen | ||
Thu Dec 20 2018 13:54 | 1st = 4 Beanie Allen 2nd = 7 Mallee Chas 3rd = 1 Work Wear 4th = 3 Set Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 4 Denim Street | ||
Thu Dec 20 2018 13:50 | 1st = 4 Denim Street 2nd = 1 Only Choice 3rd = 2 First Courrier 4th = 6 Rock Prodigy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Wolfies Sook | ||
Thu Dec 20 2018 13:46 | 1st = 3 Wolfies Sook 2nd = 2 Dyna Reaver 3rd = 1 Tantalise 4th = 7 Charlie Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Purple Shades | ||
Thu Dec 20 2018 13:40 | 1st = 8 Purple Shades 2nd = 3 Future Fun 3rd = 2 Prettycompact 4th = 5 Parklane Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Then And Now | ||
Thu Dec 20 2018 13:36 | 1st = 8 Then And Now 2nd = 4 Zipping Toto 3rd = 7 Won Jack 4th = 1 Mallee Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 9 Joans A Jett | ||
Thu Dec 20 2018 13:30 | 1st = 9 Joans A Jett 2nd = 2 Brilliant Beaver 3rd = 3 Rose Cuvee 4th = 11 Off Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Row Tay Tom | ||
Thu Dec 20 2018 13:27 | 1st = 2 Row Tay Tom 2nd = 5 Viewing 3rd = 6 Galaxy Star 4th = 7 Jupiter Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 1 Overthetop | ||
Thu Dec 20 2018 13:22 | 1st = 1 Overthetop 2nd = 6 Gerda 3rd = 12 Red Forest 4th = 11 Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 5 Senor Wolf | ||
Thu Dec 20 2018 13:15 | 1st = 5 Senor Wolf 2nd = 4 Harrys Entity 3rd = 8 Our Equity 4th = 1 Lika Pebble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Winlock Seana | ||
Thu Dec 20 2018 13:12 | 1st = 4 Winlock Seana 3rd = 1 Gao Gao 4th = 2 Unconscionable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Cosmic Breeze | ||
Thu Dec 20 2018 13:07 | 1st = 2 Cosmic Breeze 2nd = 7 Potere 3rd = 5 Miss Crazy 4th = 4 Mossy Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Dare Me | ||
Thu Dec 20 2018 13:00 | 1st = 2 Dare Me 2nd = 7 Pikey Prince 3rd = 5 Futuristic 4th = 1 Anchor Inn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Fantastic Amy | ||
Thu Dec 20 2018 12:57 | 1st = 6 Fantastic Amy 2nd = 3 Mad Harry 3rd = 8 Blitz em Rene 4th = 1 Tough Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Zipping Amy | ||
Thu Dec 20 2018 12:52 | 1st = 1 Zipping Amy 2nd = 2 Invictus Coco 3rd = 8 Ripplebrook Ben 4th = 6 Zipping Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 1 Stumpy | ||
Thu Dec 20 2018 12:47 | 1st = 1 Stumpy 2nd = 3 Outthegate 3rd = 5 Mehrtens 4th = 10 Tennessee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Rockin Swanny | ||
Thu Dec 20 2018 12:44 | 1st = 2 Rockin Swanny 2nd = 1 Jetts Champion 3rd = 4 Lucinda May 4th = 6 Speedy Swanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 8 Cameo Syd | ||
Thu Dec 20 2018 12:40 | 1st = 8 Cameo Syd 2nd = 3 Jinja Might 3rd = 2 Heart Shaped Box 4th = 1 Go Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Menzies Avenue | ||
Thu Dec 20 2018 12:32 | 1st = 6 Menzies Avenue 2nd = 7 Diamond Icon 3rd = 5 Big Papa 4th = 1 My Bro Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Fishing For Lisa | ||
Thu Dec 20 2018 12:24 | 1st = 5 Fishing For Lisa 2nd = 6 Finkle Foot Fred 3rd = 7 Mobility Scooter 4th = 3 Retired Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Ripplebrook Tim | ||
Thu Dec 20 2018 12:17 | 1st = 3 Ripplebrook Tim 2nd = 4 Jye Licious 3rd = 5 Zipping Benny 4th = 8 Alice Sprung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 4 Lincoln Sky | ||
Thu Dec 20 2018 12:12 | 1st = 4 Lincoln Sky 2nd = 1 Kapinos 3rd = 6 Welcome Back 4th = 7 Dauphine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Amorini | ||
Thu Dec 20 2018 12:03 | 1st = 4 Amorini 2nd = 8 Ti Amo 3rd = 3 Jetsun Swan 4th = 6 Vince Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Its Pawsible | ||
Thu Dec 20 2018 11:46 | 1st = 7 Its Pawsible 2nd = 8 Your Valentine 3rd = 6 Hows Your Mum 4th = 5 Its A Must |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 9 Candy Cross | ||
Thu Dec 20 2018 11:37 | 1st = 9 Candy Cross 2nd = 7 Cast In Bronze 3rd = 5 Bruno Kelly 4th = 8 Veneto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Bigtime Ottey | ||
Thu Dec 20 2018 11:28 | 1st = 4 Bigtime Ottey 2nd = 1 Talkabout Izzy 3rd = 3 Gotcha Millie 4th = 7 Thrilling Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Hold It Together | ||
Thu Dec 20 2018 1:12 | 1st = 7 Hold It Together 2nd = 5 Hello Im Pearl 3rd = 2 Ace Cruising 4th = 8 Oldmate Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Costly Girl | ||
Thu Dec 20 2018 0:47 | 1st = 2 Costly Girl 2nd = 8 Hello Im Stewie 3rd = 7 Harding Double 4th = 4 Im A Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Akachi | ||
Thu Dec 20 2018 0:27 | 1st = 4 Akachi 2nd = 7 Crocodile Daisy 3rd = 6 Wildash Willow 4th = 8 Quite Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Hello Harry | ||
Thu Dec 20 2018 0:12 | 1st = 7 Hello Harry 2nd = 1 Kiprotich 3rd = 3 Hello Im Dom 4th = 2 Fantastic Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Last Not Today | ||
Tue Nov 20 2018 23:45 | 1st = 8 Last Not Today 2nd = 4 Abimbola 3rd = 7 Hello Im Rob 4th = 6 Hello Im Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Roxys Double | ||
Tue Nov 20 2018 23:30 | 1st = 2 Roxys Double 2nd = 5 My Fire Fabio 3rd = 6 Causing Havoc 4th = 8 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Westdale Bandit | ||
Tue Nov 20 2018 23:07 | 1st = 3 Westdale Bandit 2nd = 2 Sunset Moo Moo 3rd = 1 Night Charm 4th = 5 Hello Im Rongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Lady In Command | ||
Tue Nov 20 2018 22:59 | 1st = 1 Lady In Command 2nd = 10 Nolessthanperfect 3rd = 6 Miss Stonebridge 4th = 5 Mileys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Lord Reddan | ||
Tue Nov 20 2018 22:49 | 1st = 2 Lord Reddan 2nd = 5 Stockton 3rd = 1 Nanza Gunn 4th = 3 Mouse Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 My Rainmaker | ||
Tue Nov 20 2018 22:41 | 1st = 1 My Rainmaker 2nd = 4 Quickfire Girl 3rd = 7 Big Boy Ora 4th = 8 Aldo Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Bravo Tex | ||
Tue Nov 20 2018 22:32 | 1st = 4 Bravo Tex 2nd = 8 Hasani 3rd = 5 Rock Me Over 4th = 7 Waimac Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Jimbo | ||
Tue Nov 20 2018 22:29 | 1st = 5 Jimbo 2nd = 2 Millers Inc 3rd = 8 Zipping Milly 4th = 4 Haunted To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Zero Five | ||
Tue Nov 20 2018 22:25 | 1st = 1 Zero Five 2nd = 7 Lights Of Tanjil 3rd = 4 Mirror Max 4th = 2 Lightning Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Swizz Roll Cloud | ||
Tue Nov 20 2018 22:18 | 1st = 7 Swizz Roll Cloud 2nd = 2 Risky Roscoe 3rd = 6 Burst Of Black 4th = 8 Titanium Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Resting Toucher | ||
Tue Nov 20 2018 22:12 | 1st = 7 Resting Toucher 2nd = 3 King Tony 3rd = 6 Ripa Rama 4th = 1 Goodbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 1 Begoodorbegoodatit | ||
Tue Nov 20 2018 22:07 | 1st = 1 Begoodorbegoodatit 2nd = 2 Sweet Kisses 3rd = 7 Misschanel 4th = 5 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Alta Linea | ||
Tue Nov 20 2018 22:05 | 1st = 1 Alta Linea 2nd = 4 Somerton May 3rd = 6 Not Loitering 4th = 5 Valley Reaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Tiny Zesta | ||
Tue Nov 20 2018 22:02 | 1st = 1 Tiny Zesta 2nd = 8 Teevee Roscoe 3rd = 4 Another Kainane 4th = 2 Nitro Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 7 Rockin Ringo | ||
Tue Nov 20 2018 21:59 | 1st = 7 Rockin Ringo 2nd = 8 Black Amex 3rd = 1 Maywyn Opals 4th = 5 Back Street Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Dreamy Nights | ||
Tue Nov 20 2018 21:54 | 1st = 2 Dreamy Nights 2nd = 3 Ultimate Major 3rd = 1 Black Jack Zac 4th = 7 Iam Lambros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Toro Tonic | ||
Tue Nov 20 2018 21:52 | 1st = 5 Toro Tonic 2nd = 8 Universal Gas 3rd = 4 Jelly Baby 4th = 7 Dandalup Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Free Izmir | ||
Tue Nov 20 2018 21:49 | 1st = 1 Free Izmir 2nd = 7 Ruby Ridge 3rd = 2 Emmaville Bella 4th = 3 Dainty Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Annasay | ||
Tue Nov 20 2018 21:46 | 1st = 8 Annasay 2nd = 10 Black Shirley 3rd = 3 Snip Snap 4th = 6 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Sketchy Cosmic | ||
Tue Nov 20 2018 21:43 | 1st = 8 Sketchy Cosmic 2nd = 7 Malala Gogolac 3rd = 3 Sisi Sienna 4th = 9 Tambo Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Goat | ||
Tue Nov 20 2018 21:40 | 1st = 3 Goat 2nd = 1 Wild Wish 3rd = 2 Fool Proof 4th = 5 Not A Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Zipping Juliet | ||
Tue Nov 20 2018 21:37 | 1st = 4 Zipping Juliet 2nd = 1 She Can Party 3rd = 2 Dandalup Misty 4th = 7 White Grit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 5 Go Betweens | ||
Tue Nov 20 2018 21:32 | 1st = 5 Go Betweens 2nd = 4 Illawong Lord 3rd = 7 Nikita Adele 4th = 6 Whiplash Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Tranquil Invader | ||
Tue Nov 20 2018 21:30 | 1st = 8 Tranquil Invader 2nd = 2 Hunter Lyndan 3rd = 7 Oh So Fabio 4th = 5 Red Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Zoom Out | ||
Tue Nov 20 2018 21:27 | 1st = 3 Zoom Out 2nd = 5 Why Not Ginger 3rd = 6 Garrido 4th = 2 Kiwi Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Screaming Fox | ||
Tue Nov 20 2018 21:24 | 1st = 6 Screaming Fox 2nd = 5 Benkennie Chic 3rd = 8 Aston Ginger 4th = 1 Winlock Patches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Rusty Wren | ||
Tue Nov 20 2018 21:21 | 1st = 4 Rusty Wren 2nd = 5 Hello Im Chanel 3rd = 1 Konnichiwa 4th = 9 Molfetta Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Mista Editorial | ||
Tue Nov 20 2018 21:16 | 1st = 5 Mista Editorial 2nd = 3 Baptism Of Fire 3rd = 10 Irockmyworld 4th = 2 Bettor Not Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 7 Enjoy The Show | ||
Tue Nov 20 2018 21:13 | 1st = 7 Enjoy The Show 2nd = 5 Norse Viking 3rd = 9 Intensify 4th = 6 Flaming Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Glorious Izmir | ||
Tue Nov 20 2018 21:10 | 1st = 8 Glorious Izmir 2nd = 6 Tranquil Buddy 3rd = 7 Double Take 4th = 5 Luminescence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Burnout | ||
Tue Nov 20 2018 21:07 | 1st = 8 Burnout 2nd = 4 Wharfies Girl 3rd = 3 Sanjiro 4th = 1 Wheres Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Harmat | ||
Tue Nov 20 2018 21:04 | 1st = 4 Harmat 2nd = 6 Stormy Duchess 3rd = 8 Adalind 4th = 5 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Lawless Lou | ||
Tue Nov 20 2018 21:01 | 1st = 4 Lawless Lou 2nd = 5 Gossiping Guess 3rd = 7 Lucys Quest 4th = 1 Go Gettem Beks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 4 Spinners Boy | ||
Tue Nov 20 2018 20:56 | 1st = 4 Spinners Boy 2nd = 5 Kotare Mahdi 3rd = 3 Kasbah Kid 4th = 1 Village Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Breaker Charlie | ||
Tue Nov 20 2018 20:53 | 1st = 1 Breaker Charlie 2nd = 8 Fanatic 3rd = 6 Nicmac Jett 4th = 5 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Bazaar Mckenzie | ||
Tue Nov 20 2018 20:50 | 1st = 8 Bazaar Mckenzie 2nd = 7 Kulu Cooper 3rd = 2 Lightning Sands 4th = 3 Cut Loose Luc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 6 Thisbeachrighthere | ||
Tue Nov 20 2018 20:45 | 1st = 6 Thisbeachrighthere 2nd = 1 Bob Wheel 3rd = 3 Kaptain Kenny 4th = 2 Major Mosby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Sooky Jooky | ||
Tue Nov 20 2018 20:42 | 1st = 6 Sooky Jooky 2nd = 2 My Alibi 3rd = 8 Go Go Guru 4th = 5 Why Not Cory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Underpass | ||
Tue Nov 20 2018 20:39 | 1st = 7 Underpass 2nd = 8 Demelza 3rd = 6 Pixi Limeburner 4th = 1 Beemos Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Nicmac Lass | ||
Tue Nov 20 2018 20:35 | 1st = 8 Nicmac Lass 2nd = 6 Red Hot Rocket 3rd = 1 Rhondas Dougie 4th = 9 Smokey Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Madena Sky | ||
Tue Nov 20 2018 20:30 | 1st = 7 Madena Sky 2nd = 1 Miranda Maid 3rd = 6 Crazy Ben 4th = 12 Shadow Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Raven Loch | ||
Tue Nov 20 2018 20:27 | 1st = 2 Raven Loch 2nd = 1 Valley Knockin 3rd = 5 Sunburnt Road 4th = 3 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Zanthre Allen | ||
Tue Nov 20 2018 20:24 | 1st = 1 Zanthre Allen 2nd = 5 Shady Thief 3rd = 8 Sergeant Schultz 4th = 3 Fernandos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Cosmic Zesta | ||
Tue Nov 20 2018 20:20 | 1st = 3 Cosmic Zesta 2nd = 8 Wild Miss Judy 3rd = 6 La Montenara 4th = 1 Fletch Is Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Bettorgrinanbarit | ||
Tue Nov 20 2018 20:15 | 1st = 2 Bettorgrinanbarit 2nd = 6 Beaudiene Beach Babe 3rd = 5 Suzies Gem 4th = 4 Firstjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Strong Enough | ||
Tue Nov 20 2018 20:12 | 1st = 8 Strong Enough 2nd = 7 Dont Tell Mumma 3rd = 4 El Bazza 4th = 5 South Paw Cific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 5 Kooringa Molly | ||
Tue Nov 20 2018 20:09 | 1st = 5 Kooringa Molly 2nd = 7 Blonde Gift 3rd = 2 Kingsbrae Steve 4th = 1 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Toss and Turn | ||
Tue Nov 20 2018 20:05 | 1st = 6 Toss and Turn 2nd = 8 Going In Style 3rd = 7 Buddy Blinx 4th = 4 Totally Bullish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 6 Manbar Duke | ||
Tue Nov 20 2018 20:00 | 1st = 6 Manbar Duke 2nd = 3 Illawong Lively 3rd = 1 Art Prevails 4th = 10 Bonza Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Mr Grey | ||
Tue Nov 20 2018 19:57 | 1st = 7 Mr Grey 2nd = 8 Angel Toff 3rd = 3 Blue Regis 4th = 5 Valiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 3 Sandown Sarah | ||
Tue Nov 20 2018 19:53 | 1st = 3 Sandown Sarah 2nd = 6 Raise Your Glass 3rd = 8 Manila Jet 4th = 2 Paint The Ocean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Kulu Dot Com | ||
Tue Nov 20 2018 19:50 | 1st = 1 Kulu Dot Com 2nd = 6 Red Coat 3rd = 7 David Lyndan 4th = 2 Kingsbrae Biddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Prince Of Smiles | ||
Tue Nov 20 2018 19:45 | 1st = 8 Prince Of Smiles 2nd = 4 Swingin Elsu 3rd = 3 Charlie El 4th = 2 Highview Sadler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Crickets Dash | ||
Tue Nov 20 2018 19:42 | 1st = 4 Crickets Dash 2nd = 1 Im Orion 3rd = 5 Mallee Spring 4th = 2 Cloverlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Liam Roxon | ||
Tue Nov 20 2018 19:39 | 1st = 1 Liam Roxon 2nd = 8 Little Wiggles 3rd = 4 Magic Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Merls Angel | ||
Tue Nov 20 2018 19:35 | 1st = 7 Merls Angel 2nd = 3 Lancome Lady 3rd = 2 Merls Blaze 4th = 8 Swift Trent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 7 Toolern Art Miss | ||
Tue Nov 20 2018 19:30 | 1st = 7 Toolern Art Miss 2nd = 9 Jade Therese 3rd = 5 Shez Elite 4th = 10 Art Finest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Prize Izmir | ||
Tue Nov 20 2018 19:27 | 1st = 6 Prize Izmir 2nd = 1 Not Far Zuess 3rd = 4 Isadora Frosted 4th = 3 Grand Gladiator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Fabkobi | ||
Tue Nov 20 2018 19:24 | 1st = 7 Fabkobi 2nd = 3 Jennifer Eccles 3rd = 5 Cranberry Miss 4th = 6 Rapid Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Ruon Roxon | ||
Tue Nov 20 2018 19:20 | 1st = 6 Ruon Roxon 2nd = 1 Valley Vision 3rd = 4 Princess Zesta 4th = 3 Teddie Goodwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 7 Ideal Liner | ||
Tue Nov 20 2018 19:15 | 1st = 7 Ideal Liner 2nd = 1 Mistersandman 3rd = 10 Mondooley Mach 4th = 3 Grashimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Spring Kitty | ||
Tue Nov 20 2018 19:12 | 1st = 3 Spring Kitty 2nd = 8 Miami Fernando 3rd = 5 Tiggy Buzzard 4th = 7 Djarragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Miss Cash | ||
Tue Nov 20 2018 19:09 | 1st = 5 Miss Cash 2nd = 2 Backcreek Bandit 3rd = 1 Socialiser 4th = 4 Steffis Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 True Gem | ||
Tue Nov 20 2018 19:05 | 1st = 7 True Gem 2nd = 3 Applied 3rd = 1 Sky Wesley 4th = 4 Knock The Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 6 Rosanna Raider | ||
Tue Nov 20 2018 19:00 | 1st = 6 Rosanna Raider 2nd = 8 Sandoval 3rd = 7 Cee Vee Vee 4th = 2 Kissing Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Red Ruby Slipper | ||
Tue Nov 20 2018 18:57 | 1st = 6 Red Ruby Slipper 2nd = 1 Zarco 3rd = 8 Shez Good Bro 4th = 5 Shady Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Brake Drum | ||
Tue Nov 20 2018 18:54 | 1st = 6 Brake Drum 2nd = 7 Sub Zero Magic 3rd = 4 Cette To Dance 4th = 8 Pop Do It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Push Me | ||
Tue Nov 20 2018 18:50 | 1st = 2 Push Me 2nd = 10 Dodgy Diamonds 3rd = 7 Kingsbrae Peter 4th = 8 Country Grenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Stagger Out Sam | ||
Tue Nov 20 2018 18:47 | 1st = 1 Stagger Out Sam 2nd = 3 Aston Ronaldo 3rd = 8 Weeona Roger 4th = 4 Aston Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Trilight Brigade | ||
Tue Nov 20 2018 18:42 | 1st = 4 Trilight Brigade 2nd = 5 Got the Goods 3rd = 9 The Boys Gnp 4th = 10 Newport Dreamz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Bogie Teejay | ||
Tue Nov 20 2018 18:40 | 1st = 5 Bogie Teejay 2nd = 8 Farmor Heat 3rd = 1 Destini Pegasus 4th = 4 Bergari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 5 Ominous Warning | ||
Tue Nov 20 2018 18:37 | 1st = 5 Ominous Warning 2nd = 4 Glass Half Full 3rd = 3 Half A Minya 4th = 8 Kirabilli Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Hollys Miss Molly | ||
Tue Nov 20 2018 18:32 | 1st = 6 Hollys Miss Molly 2nd = 8 Franco Jolto 3rd = 2 Paddy Mach 4th = 3 Rockon Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Whatta Lady | ||
Tue Nov 20 2018 18:29 | 1st = 8 Whatta Lady 2nd = 2 Lacarabine 3rd = 7 Coconut Gloria 4th = 1 Trail Blazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Seized | ||
Tue Nov 20 2018 18:25 | 1st = 1 Seized 2nd = 2 Spring Creek 3rd = 8 Shadea Lady 4th = 11 Legal Stature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Count Werina | ||
Tue Nov 20 2018 18:22 | 1st = 2 Count Werina 2nd = 3 Invictus Clive 3rd = 8 White Eagle 4th = 1 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Manila Bala | ||
Tue Nov 20 2018 18:18 | 1st = 1 Manila Bala 2nd = 3 Shield Of Dreams 3rd = 5 Kraken Forest 4th = 8 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Kiss Me Putu | ||
Tue Nov 20 2018 18:14 | 1st = 7 Kiss Me Putu 2nd = 3 Manhattan Man 3rd = 2 Cruising Stella 4th = 8 Shes Fabtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Paternity Suit | ||
Tue Nov 20 2018 18:09 | 1st = 9 Paternity Suit 2nd = 5 Took Your Time 3rd = 3 Key Largo 4th = 4 Chirpy Chuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Five Gallon Hat | ||
Tue Nov 20 2018 18:07 | 1st = 1 Five Gallon Hat 2nd = 2 Cairnlea Rocket 3rd = 4 Bee Solo 4th = 5 Steal A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 4 Bellissima | ||
Tue Nov 20 2018 18:02 | 1st = 4 Bellissima 2nd = 6 Lunar Delight 3rd = 7 Libba Racy 4th = 3 Ellipsis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Ample Warning | ||
Tue Nov 20 2018 18:00 | 1st = 5 Ample Warning 2nd = 1 Kung Fu Hustle 3rd = 2 Avatar Minty 4th = 4 Seeka Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Scott Dynamism | ||
Tue Nov 20 2018 17:57 | 1st = 8 Scott Dynamism 2nd = 4 Crainys Wish 3rd = 6 Charlotte Allen 4th = 3 Urana Smacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 11 Smokey Quartz | ||
Tue Nov 20 2018 17:53 | 1st = 11 Smokey Quartz 2nd = 2 Lombo Idle Belief 3rd = 6 Jackaroo Bromac 4th = 5 Clarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Bold Shot | ||
Tue Nov 20 2018 17:50 | 1st = 2 Bold Shot 2nd = 8 Mystic Forces 3rd = 6 Just Call Me Louie 4th = 1 Mamselle Corday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Honeys Princess | ||
Tue Nov 20 2018 17:46 | 1st = 3 Honeys Princess 2nd = 7 Rosdue Kola 3rd = 4 Double Oak 4th = 2 Farmor In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Solar Mocha | ||
Tue Nov 20 2018 17:42 | 1st = 1 Solar Mocha 2nd = 4 Ark Lightning 3rd = 5 Atlantic Jewel 4th = 3 Speed Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Fioki | ||
Tue Nov 20 2018 17:37 | 1st = 6 Fioki 2nd = 7 Rocking 3rd = 3 Bettor Be Lucky 4th = 2 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Pillar Creek | ||
Tue Nov 20 2018 17:34 | 1st = 6 Pillar Creek 2nd = 2 Ace Gone Wild 3rd = 4 Handsome Jake 4th = 8 Destini Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 2 Any Blinkin Day | ||
Tue Nov 20 2018 17:30 | 1st = 2 Any Blinkin Day 2nd = 1 Zoutenant 3rd = 9 We Love Rugby 4th = 3 Free Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Siamese Dream | ||
Tue Nov 20 2018 17:27 | 1st = 1 Siamese Dream 2nd = 7 Shakey Randle 3rd = 9 Watch Me Wiggle 4th = 4 La Bamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Franco Landry | ||
Tue Nov 20 2018 17:22 | 1st = 2 Franco Landry 2nd = 4 Ominous Warning 3rd = 3 Ferdinand 4th = 5 Thats How Weroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 My American Girl | ||
Tue Nov 20 2018 17:18 | 1st = 8 My American Girl 2nd = 3 Micks Advice 3rd = 2 Dream Future 4th = 4 Kraken Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Please Stand Up | ||
Tue Nov 20 2018 17:14 | 1st = 2 Please Stand Up 2nd = 1 Sarah Smirnoff 3rd = 8 It Is Done 4th = 4 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Mr Phenomenal | ||
Tue Nov 20 2018 17:10 | 1st = 7 Mr Phenomenal 2nd = 11 Killer Love 3rd = 13 Worth The Time 4th = 4 Damn Fine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Bullet Pass | ||
Tue Nov 20 2018 17:07 | 1st = 7 Bullet Pass 2nd = 3 No Mediocre 3rd = 8 Velocity Linder 4th = 1 Click Cowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Major Seascape | ||
Tue Nov 20 2018 17:02 | 1st = 1 Major Seascape 2nd = 7 My Magic Merlin 3rd = 8 Todays Hero 4th = 4 Gunrneedabigrboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 Aston Atley | ||
Tue Nov 20 2018 16:58 | 1st = 6 Aston Atley 2nd = 7 Tyche Diamond 3rd = 2 Nicmac Paddywack 4th = 8 Talanjee Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 3 Dyna Cortina | ||
Tue Nov 20 2018 16:54 | 1st = 3 Dyna Cortina 2nd = 6 Bombora Rocket 3rd = 2 Notorious King 4th = 5 Millys Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 10 Bee Double Bee | ||
Tue Nov 20 2018 16:50 | 1st = 10 Bee Double Bee 2nd = 2 Meraki Miss 3rd = 1 Fine Hero 4th = 3 Westlink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Sonic Boom | ||
Tue Nov 20 2018 16:47 | 1st = 5 Sonic Boom 2nd = 8 Elusive Fancy 3rd = 1 Oh She Glows 4th = 6 Coconut Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Composed | ||
Tue Nov 20 2018 16:42 | 1st = 4 Composed 2nd = 3 Forever Texas 3rd = 6 Beau Dandy 4th = 1 The Maldives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Bomber Creek | ||
Tue Nov 20 2018 16:39 | 1st = 2 Bomber Creek 2nd = 8 Rappa Flash 3rd = 5 Prince Mark 4th = 1 Rileys Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Charlie Bear | ||
Tue Nov 20 2018 16:36 | 1st = 8 Charlie Bear 2nd = 6 Emma Lakers 3rd = 5 Quaras Beth 4th = 7 Damos Pineapple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Devils Pinch | ||
Tue Nov 20 2018 16:35 | 1st = 7 Devils Pinch 2nd = 2 Ragazzo Del Corsa 3rd = 6 Barachiel 4th = 4 Gingersnap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 4 Helix | ||
Tue Nov 20 2018 16:30 | 1st = 4 Helix 2nd = 5 Sky City King 3rd = 10 Nerve Of Steel 4th = 9 Itsokbeingbetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Eli Red Fawn | ||
Tue Nov 20 2018 16:27 | 1st = 3 Eli Red Fawn 2nd = 4 Hifi Shian 3rd = 1 Joyley Girl 4th = 7 Celtic Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Newmerella Sharkie | ||
Tue Nov 20 2018 16:22 | 1st = 6 Newmerella Sharkie 2nd = 2 Ruthless Armbro 3rd = 3 Mo Jarney 4th = 5 Smiling Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Got Some Wheels | ||
Tue Nov 20 2018 16:19 | 1st = 7 Got Some Wheels 2nd = 2 Head Loch 3rd = 8 Squishy Pea 4th = 3 Orleans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Rocket Jax | ||
Tue Nov 20 2018 16:16 | 1st = 4 Rocket Jax 2nd = 1 Spot On Mick 3rd = 5 Smart Sailor 4th = 8 Wok Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 10 Miss Hugo A Gogo | ||
Tue Nov 20 2018 16:15 | 1st = 10 Miss Hugo A Gogo 2nd = 7 Havenot 3rd = 5 Worldly Pleasure 4th = 12 Rawson Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Tommys Beach | ||
Tue Nov 20 2018 16:12 | 1st = 7 Tommys Beach 2nd = 3 Full Impact 3rd = 6 Blue Jillem 4th = 2 Boyz One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Don Boston | ||
Tue Nov 20 2018 16:07 | 1st = 7 Don Boston 2nd = 4 Deano Robyn 3rd = 3 Murano 4th = 2 Macca Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Avatar Maximus | ||
Tue Nov 20 2018 16:04 | 1st = 7 Avatar Maximus 2nd = 4 Avatar Vixen 3rd = 5 Aston Milla 4th = 2 Early Tow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 7 Franco Saxon | ||
Tue Nov 20 2018 16:03 | 1st = 7 Franco Saxon 2nd = 9 Bettor Sensation 3rd = 2 Rock N Shard 4th = 6 Delightful Zen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Pectoralis | ||
Tue Nov 20 2018 16:00 | 1st = 7 Pectoralis 2nd = 8 Limburg Will 3rd = 1 Offaly Black 4th = 4 Aunty Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Flat To Stack | ||
Tue Nov 20 2018 15:55 | 1st = 4 Flat To Stack 2nd = 7 Ruby Ray 3rd = 5 Wear The Fox Hat 4th = 9 Spare Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Wild Man | ||
Tue Nov 20 2018 15:52 | 1st = 1 Wild Man 2nd = 3 Big Man Rusty 3rd = 2 Passing Nova 4th = 4 Bago Coops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Redriverdebba | ||
Tue Nov 20 2018 15:47 | 1st = 1 Redriverdebba 2nd = 2 Lansbury 3rd = 4 Mister Oz 4th = 6 Matatoki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Crymelon Annie | ||
Tue Nov 20 2018 15:44 | 1st = 6 Crymelon Annie 2nd = 1 Kraken Roger 3rd = 9 Hurricane Rose 4th = 4 Star Catcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 2 Thermosa | ||
Tue Nov 20 2018 15:40 | 1st = 2 Thermosa 2nd = 5 Fourth Protocol 3rd = 3 Kashtan 4th = 6 Invincible Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 3 Stoppitt | ||
Tue Nov 20 2018 15:38 | 1st = 3 Stoppitt 2nd = 1 Lincolns Girl 3rd = 2 Lynton Creek 4th = 9 Azza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Tuesdays Grace | ||
Tue Nov 20 2018 15:37 | 1st = 8 Tuesdays Grace 2nd = 3 Buckle Up Blake 3rd = 10 Undermine 4th = 2 Bekim Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Monaro Mia | ||
Tue Nov 20 2018 15:33 | 1st = 1 Monaro Mia 2nd = 9 Princess Phoenix 3rd = 4 Dieu De LAmour 4th = 6 Agent Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 8 - 13 Broccolo | ||
Tue Nov 20 2018 15:30 | 1st = 13 Broccolo 2nd = 8 Johnny The Cashman 3rd = 12 Carrie Ann 4th = 9 Powers Lookout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Revel | ||
Tue Nov 20 2018 15:27 | 1st = 2 Revel 2nd = 4 Trademark Boss 3rd = 1 Stir Crazy 4th = 7 Aston Kody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 King Lorrimer | ||
Tue Nov 20 2018 15:24 | 1st = 1 King Lorrimer 2nd = 4 Sofie Gogolac 3rd = 3 Avatar Suzie 4th = 7 Refueled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 15 Tatoi | ||
Tue Nov 20 2018 15:20 | 1st = 15 Tatoi 2nd = 1 Adsum 3rd = 12 Reconis 4th = 11 Cheapy Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Princess Marjen | ||
Tue Nov 20 2018 15:17 | 1st = 8 Princess Marjen 2nd = 4 Zoes All 3rd = 1 Wheels Up 4th = 7 Hit The Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 3 Bubble Gum | ||
Tue Nov 20 2018 15:12 | 1st = 3 Bubble Gum 2nd = 10 Scelta Uno 3rd = 9 Sweet Maggie Ryan 4th = 2 Jetenara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 7 Coco Couture | ||
Tue Nov 20 2018 15:10 | 1st = 7 Coco Couture 2nd = 1 Ashtrain 3rd = 2 Triple Shot 4th = 4 Shadow Looms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Spring Kudu | ||
Tue Nov 20 2018 15:09 | 1st = 8 Spring Kudu 2nd = 1 You Dee Elle 3rd = 2 Silver Timothy 4th = 7 Lenny The Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 13 Unresolved | ||
Tue Nov 20 2018 15:05 | 1st = 13 Unresolved 2nd = 2 The Frick 3rd = 3 Living Choice 4th = 4 The Debater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Angels Comet | ||
Tue Nov 20 2018 15:02 | 1st = 7 Angels Comet 2nd = 3 Dyna Nelly 3rd = 6 Almani Tee Rex 4th = 1 Got The Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 10 Gentle Flash | ||
Tue Nov 20 2018 14:57 | 1st = 10 Gentle Flash 2nd = 4 Buckle Up Rose 3rd = 1 Wynburn Shakes 4th = 8 Wild Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Cee Jays Boy | ||
Tue Nov 20 2018 14:54 | 1st = 8 Cee Jays Boy 2nd = 6 Seven Hour Park 3rd = 1 Top Address 4th = 2 Oldmate Everest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Say Your Pres | ||
Tue Nov 20 2018 14:52 | 1st = 3 Say Your Pres 2nd = 1 Maryel 3rd = 8 Sonetto 4th = 7 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Jack In Black | ||
Tue Nov 20 2018 14:49 | 1st = 4 Jack In Black 2nd = 8 Steel 3rd = 1 Benaud 4th = 7 Emerley Dryad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 4 Iamthedream | ||
Tue Nov 20 2018 14:48 | 1st = 4 Iamthedream 2nd = 1 K B La Salle 3rd = 8 Onedin Punter 4th = 9 Mhai Uptown Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Marway | ||
Tue Nov 20 2018 14:45 | 1st = 4 Marway 2nd = 1 Last Chance 3rd = 5 Ruby Georgie 4th = 6 Craiglea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Posh Amber | ||
Tue Nov 20 2018 14:42 | 1st = 7 Posh Amber 2nd = 2 Stop Line 3rd = 5 Hello Nugget 4th = 10 Apollo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Fernando Drums | ||
Tue Nov 20 2018 14:38 | 1st = 8 Fernando Drums 2nd = 4 Corleone King 3rd = 7 Nino De Oro 4th = 5 Nangar Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Spring Eagle | ||
Tue Nov 20 2018 14:34 | 1st = 1 Spring Eagle 2nd = 8 Long Gully Ella 3rd = 2 Filthy Phantom 4th = 7 Emerley Jose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 2 Libertys Gift | ||
Tue Nov 20 2018 14:30 | 1st = 2 Libertys Gift 2nd = 4 Reds Sister Rosie 3rd = 6 Real Royal 4th = 1 Mia Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 9 Bergdorf | ||
Tue Nov 20 2018 14:25 | 1st = 9 Bergdorf 2nd = 3 Postmaster General 3rd = 10 Star Of Zizou 4th = 1 Shadow Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Lenards Boy | ||
Tue Nov 20 2018 14:22 | 1st = 2 Lenards Boy 2nd = 1 Falcies Dasher 3rd = 8 Hello Pipit 4th = 6 Rikitikitana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Manager Said | ||
Tue Nov 20 2018 14:19 | 1st = 6 Manager Said 2nd = 1 Modest Lee 3rd = 9 Beats Maneuva 4th = 8 Coco Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 1 Majorca | ||
Tue Nov 20 2018 14:13 | 1st = 1 Majorca 2nd = 14 Mr Incredible 3rd = 2 Shadow Roll 4th = 5 Fancy Schmancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Stalking Storm | ||
Tue Nov 20 2018 14:09 | 1st = 1 Stalking Storm 2nd = 7 Loceryl 3rd = 2 Victa Choco 4th = 6 Allen Yani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Savatag | ||
Tue Nov 20 2018 14:05 | 1st = 2 Savatag 2nd = 6 Sideshow Marjen 3rd = 9 Hardaway Zoe 4th = 3 Liffey Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 5 Lovera | ||
Tue Nov 20 2018 14:00 | 1st = 5 Lovera 2nd = 4 Zelsignoret 3rd = 8 Kinjulator 4th = 1 Slade De Cerisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 One Hour Parking | ||
Tue Nov 20 2018 13:57 | 1st = 1 One Hour Parking 2nd = 5 Wicked Quality 3rd = 8 Cheveys Magic 4th = 6 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Allen Jono | ||
Tue Nov 20 2018 13:54 | 1st = 4 Allen Jono 2nd = 3 Wattos Revenge 3rd = 5 Blue Wolf 4th = 8 Trouble Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 13 Delchuzy | ||
Tue Nov 20 2018 13:50 | 1st = 13 Delchuzy 2nd = 11 Philadora 3rd = 18 Geegee Boom 4th = 7 Tainted Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Frunesco | ||
Tue Nov 20 2018 13:47 | 1st = 7 Frunesco 2nd = 6 Talbragar River 3rd = 8 Blazin Stripes 4th = 1 Jacks Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 9 Amaro | ||
Tue Nov 20 2018 13:40 | 1st = 9 Amaro 2nd = 3 Liberal Arden 3rd = 10 T C Business 4th = 4 Dana Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Trickeration | ||
Tue Nov 20 2018 13:37 | 1st = 3 Trickeration 2nd = 5 Select Mick 3rd = 1 Fabraoak 4th = 7 Justice Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Untold Soldier | ||
Tue Nov 20 2018 13:34 | 1st = 2 Untold Soldier 2nd = 8 Bogan Way 3rd = 4 Knock About 4th = 7 Corleone Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 4 Regal Reece | ||
Tue Nov 20 2018 13:30 | 1st = 4 Regal Reece 2nd = 3 Quattro Porte 3rd = 5 So I Am 4th = 10 Lope De Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Twirler | ||
Tue Nov 20 2018 13:27 | 1st = 2 Twirler 2nd = 1 Adams Spot 3rd = 8 Hooltifia 4th = 5 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Our Collision | ||
Tue Nov 20 2018 13:19 | 1st = 3 Our Collision 2nd = 2 Taabi 3rd = 5 Happy As Larry 4th = 7 Going To Pot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 7 Man Of Envy | ||
Tue Nov 20 2018 13:15 | 1st = 7 Man Of Envy 2nd = 1 Caszar 3rd = 6 Larynx 4th = 9 A Krupt Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Bugatti Spark | ||
Tue Nov 20 2018 13:12 | 1st = 4 Bugatti Spark 2nd = 6 La Gran Nina 3rd = 2 Coco Nell 4th = 8 Little Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 11 Majestic One | ||
Tue Nov 20 2018 13:07 | 1st = 11 Majestic One 2nd = 4 Laura Bush 3rd = 13 November Guy 4th = 7 Clover Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Darunia | ||
Tue Nov 20 2018 13:04 | 1st = 3 Darunia 2nd = 8 Buckle Up Speri 3rd = 2 Billy Mae 4th = 5 Buckle Up Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 1 Cathanda | ||
Tue Nov 20 2018 13:00 | 1st = 1 Cathanda 2nd = 4 Keep It Classy 3rd = 3 Falie 4th = 5 Marymount Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Run Rosie | ||
Tue Nov 20 2018 12:56 | 1st = 2 Run Rosie 2nd = 3 Dazzling Diva 3rd = 1 Dakota Grace 4th = 6 So Si Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Lloyds Shout | ||
Tue Nov 20 2018 12:52 | 1st = 2 Lloyds Shout 2nd = 7 Black Snake 3rd = 1 Silver Jade 4th = 6 East End Eddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Its Fletch | ||
Tue Nov 20 2018 12:44 | 1st = 7 Its Fletch 2nd = 5 Flash Holly 3rd = 3 Buckle Up Sylvia 4th = 2 Buckle Up Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Pure Profit | ||
Tue Nov 20 2018 12:40 | 1st = 4 Pure Profit 2nd = 3 Milo And Milk 3rd = 6 Thors Jakit 4th = 2 Brooklyn Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 7 Stryke A Star | ||
Tue Nov 20 2018 12:30 | 1st = 7 Stryke A Star 2nd = 2 Blazing Harada 3rd = 10 Stravain 4th = 9 Congratulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Pindari Express | ||
Tue Nov 20 2018 12:27 | 1st = 7 Pindari Express 2nd = 2 Clare Fallon 3rd = 8 My Way Boy 4th = 3 Mellcat Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Stitch em Baby | ||
Tue Nov 20 2018 12:24 | 1st = 1 Stitch em Baby 2nd = 4 Victa Charlie 3rd = 3 Victa Brayden 4th = 7 Magic Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Sage A Blaze | ||
Tue Nov 20 2018 12:10 | 1st = 8 Sage A Blaze 2nd = 7 Candy Willow 3rd = 4 Hear Me Knocking 4th = 5 Tullabung Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 5 Meteor Rising | ||
Tue Nov 20 2018 12:00 | 1st = 5 Meteor Rising 2nd = 2 Mr Integrity 3rd = 1 Casino Master 4th = 4 Perfect Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Vinaka Fiji | ||
Tue Nov 20 2018 0:37 | 1st = 6 Vinaka Fiji 2nd = 3 Montoey Miss 3rd = 5 Lightning Cassie 4th = 8 Miss Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 So Shirokura | ||
Tue Nov 20 2018 0:12 | 1st = 4 So Shirokura 2nd = 3 Tiger Keeping 3rd = 1 Cecil Benz 4th = 2 Cher Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Bundles Galore | ||
Sat Oct 20 2018 23:45 | 1st = 3 Bundles Galore 2nd = 8 Leisel Monelli 3rd = 2 Slingshot Gypsy 4th = 4 West On Hawkeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Jack Mac | ||
Sat Oct 20 2018 23:40 | 1st = 2 Jack Mac 2nd = 1 Soho Wonder 3rd = 3 Mattjestic Star 4th = 6 Mister Ardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Winlock Banking | ||
Sat Oct 20 2018 23:20 | 1st = 1 Winlock Banking 2nd = 2 Black Bombshell 3rd = 4 Lhotse Monelli 4th = 6 Sprightly Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 10 - 5 Our Overanova | ||
Sat Oct 20 2018 23:15 | 1st = 5 Our Overanova 2nd = 3 Needle 3rd = 4 Maybetothemax 4th = 1 Miracle Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 6 Bright Diamond | ||
Sat Oct 20 2018 23:10 | 1st = 6 Bright Diamond 2nd = 4 Rum Delight 3rd = 7 Raffaello 4th = 8 Cut For An Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Cropduster | ||
Sat Oct 20 2018 23:05 | 1st = 7 Cropduster 2nd = 1 Yunderup Tank 3rd = 2 Chips And Trains 4th = 6 Confinement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 1 Mr Kalypso | ||
Sat Oct 20 2018 22:50 | 1st = 1 Mr Kalypso 2nd = 7 Goodtime Stride 3rd = 8 Ohoka Squire 4th = 2 Mister Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Tanoan Creek | ||
Sat Oct 20 2018 22:47 | 1st = 1 Tanoan Creek 2nd = 3 Tattooed Warrior 3rd = 7 Peak Monelli 4th = 4 Good Odds Bricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Awesome Catch | ||
Sat Oct 20 2018 22:45 | 1st = 1 Awesome Catch 2nd = 6 Ancient Secret 3rd = 2 Walkaway Plastic 4th = 7 Yankees Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 2 Infinite Symbol | ||
Sat Oct 20 2018 22:42 | 1st = 2 Infinite Symbol 2nd = 6 Ginas Ingot 3rd = 8 Anime 4th = 9 Bee Seventeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Quarter Mile | ||
Sat Oct 20 2018 22:36 | 1st = 1 Quarter Mile 2nd = 8 Sparky Neveelk 3rd = 5 Bageera 4th = 6 Trademark Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Eighty Eight | ||
Sat Oct 20 2018 22:30 | 1st = 4 Eighty Eight 2nd = 6 Dandalup Annie 3rd = 5 Aeroplane Tommy 4th = 8 Quids In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Sashay | ||
Sat Oct 20 2018 22:28 | 1st = 5 Sashay 2nd = 8 Set To Storm 3rd = 3 Big Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Zed Code | ||
Sat Oct 20 2018 22:24 | 1st = 1 Zed Code 2nd = 2 Big In America 3rd = 8 Stevie Dee 4th = 9 Novena Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Zipping Sassy | ||
Sat Oct 20 2018 22:20 | 1st = 8 Zipping Sassy 2nd = 2 Alpha Venus 3rd = 3 Moneypenny 4th = 4 Cinnamon Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 Kitura | ||
Sat Oct 20 2018 22:15 | 1st = 1 Kitura 2nd = 8 Hoiho 3rd = 5 Middle Of The Road 4th = 3 Eyes On The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Bushmans Cobber | ||
Sat Oct 20 2018 22:12 | 1st = 5 Bushmans Cobber 2nd = 1 Mystery Guess 3rd = 4 Better Buy 4th = 2 Im A Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Blue Moon Rising | ||
Sat Oct 20 2018 22:10 | 1st = 1 Blue Moon Rising 2nd = 7 Rostered On 3rd = 3 Mount Brown 4th = 6 Watch The Wasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Whats In The Esky | ||
Sat Oct 20 2018 22:07 | 1st = 3 Whats In The Esky 2nd = 7 Wanted Lady 3rd = 6 Ozzie Major 4th = 2 Donaricca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Chill Out Al | ||
Sat Oct 20 2018 22:05 | 1st = 1 Chill Out Al 2nd = 2 Down Mexico Way 3rd = 8 Lucas The Great 4th = 6 Revved Up Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Sur Le Feu | ||
Sat Oct 20 2018 22:00 | 1st = 7 Sur Le Feu 2nd = 9 Sabrage 3rd = 6 Nui Toc Tien 4th = 3 Bradness Eldefuego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Wattlebank Flyer | ||
Sat Oct 20 2018 21:52 | 1st = 1 Wattlebank Flyer 2nd = 2 Top Trio 3rd = 9 None Bettor 4th = 7 Kotare York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Highview Sadler | ||
Sat Oct 20 2018 21:49 | 1st = 5 Highview Sadler 2nd = 6 Let It Roll 3rd = 7 Santanna Cruiser 4th = 2 Nellie Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 16 Panalley | ||
Sat Oct 20 2018 21:48 | 1st = 16 Panalley 2nd = 1 Follow Our Dream 3rd = 14 Shining Blue 4th = 4 Gratsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Oakvale Magic | ||
Sat Oct 20 2018 21:45 | 1st = 8 Oakvale Magic 2nd = 4 Shockwave 3rd = 7 Mepunga Prue 4th = 1 Molly Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 6 Mymatethomo | ||
Sat Oct 20 2018 21:44 | 1st = 6 Mymatethomo 2nd = 3 Torque Of Courage 3rd = 4 Any Suggestions 4th = 7 Little Foo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Ellens Stardust | ||
Sat Oct 20 2018 21:41 | 1st = 3 Ellens Stardust 2nd = 7 Go Go Guru 3rd = 4 Jayanti 4th = 6 Ikon Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 12 Jilliby Lorenzo | ||
Sat Oct 20 2018 21:40 | 1st = 12 Jilliby Lorenzo 2nd = 9 Regal Cheval 3rd = 8 Maestro Bellini 4th = 7 Rocknroll Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Mystic Riot | ||
Sat Oct 20 2018 21:37 | 1st = 7 Mystic Riot 2nd = 8 Jamella Jet 3rd = 2 Sky Wave 4th = 5 Poke The Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Im Impatient | ||
Sat Oct 20 2018 21:33 | 1st = 1 Im Impatient 2nd = 5 Keilies Dash 3rd = 8 Goodwin Reggie 4th = 3 Sketchy Cohesion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 11 Tough Monarch | ||
Sat Oct 20 2018 21:32 | 1st = 11 Tough Monarch 2nd = 7 Rompers Monarchy 3rd = 9 Blazing Under Fire 4th = 8 Maorisfavouritesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Blue Striker | ||
Sat Oct 20 2018 21:30 | 1st = 5 Blue Striker 2nd = 4 Are You 3rd = 3 Belt Up Bubbs 4th = 1 Verne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Glenferrie Hood | ||
Sat Oct 20 2018 21:25 | 1st = 2 Glenferrie Hood 2nd = 6 Alleluia 3rd = 8 Ohoka Punter 4th = 1 Bodhi Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Totally Fab | ||
Sat Oct 20 2018 21:24 | 1st = 5 Totally Fab 2nd = 4 Voluptuous Dot 3rd = 2 Teflon Travis 4th = 7 Broulee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 Sleekn Styx | ||
Sat Oct 20 2018 21:20 | 1st = 1 Sleekn Styx 2nd = 4 Just Like Art 3rd = 9 Go Home Jo 4th = 6 Girlfromdandalup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Poco Dorado | ||
Sat Oct 20 2018 21:17 | 1st = 7 Poco Dorado 2nd = 5 Veloce Nero 3rd = 6 Taken King 4th = 10 Rockstar Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 3 The Octagon | ||
Sat Oct 20 2018 21:15 | 1st = 3 The Octagon 2nd = 1 Glacier Heights 3rd = 6 Midnitedelite 4th = 8 Bedrock Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 11 Hello Spirit | ||
Sat Oct 20 2018 21:12 | 1st = 11 Hello Spirit 2nd = 9 Harlin Rose 3rd = 7 Razzy 4th = 15 Reliable Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Ruby Buzzard | ||
Sat Oct 20 2018 21:11 | 1st = 1 Ruby Buzzard 2nd = 2 Speedy Marina 3rd = 4 Gee Rafe 4th = 9 Violet Femmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Dyna Fabrice | ||
Sat Oct 20 2018 21:08 | 1st = 5 Dyna Fabrice 2nd = 4 Ready And Armed 3rd = 1 Zipping Kretch 4th = 3 Cash Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 She Can Move | ||
Sat Oct 20 2018 21:05 | 1st = 8 She Can Move 2nd = 2 Diamond Heart 3rd = 3 Teddy Wing Wong 4th = 7 Chicago Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Variance | ||
Sat Oct 20 2018 21:03 | 1st = 5 Variance 2nd = 8 Conon Bridge 3rd = 6 Ymbro Wasted 4th = 10 Cruisin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Buckle Up York | ||
Sat Oct 20 2018 21:00 | 1st = 1 Buckle Up York 2nd = 4 Rayda 3rd = 8 Baggys Request 4th = 6 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Waikarie Shaz | ||
Sat Oct 20 2018 20:57 | 1st = 6 Waikarie Shaz 2nd = 2 Zabdon Charlie 3rd = 5 El Double One 4th = 1 Malutki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Sketchy Impact | ||
Sat Oct 20 2018 20:53 | 1st = 2 Sketchy Impact 2nd = 4 Chaotic Cobra 3rd = 1 Vip 4th = 7 Cannonball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 11 Tiger Tara | ||
Sat Oct 20 2018 20:52 | 1st = 11 Tiger Tara 2nd = 7 Joes Star Of Mia 3rd = 1 Outrageous El 4th = 5 Italian Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Crackerjack Skip | ||
Sat Oct 20 2018 20:50 | 1st = 2 Crackerjack Skip 2nd = 8 Rockstar Toovey 3rd = 4 Axel Footluce 4th = 1 Barry Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 Assassinator | ||
Sat Oct 20 2018 20:48 | 1st = 4 Assassinator 2nd = 2 Keayang Storm 3rd = 1 Topnotch Mach 4th = 5 Make Mine Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Nurragi | ||
Sat Oct 20 2018 20:46 | 1st = 3 Nurragi 2nd = 8 Big Wal 3rd = 1 Raging Ruby 4th = 6 Fantastic Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Hot Dogma | ||
Sat Oct 20 2018 20:45 | 1st = 9 Hot Dogma 2nd = 8 Everything 3rd = 2 Monivae 4th = 10 Top Flight Cruize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Joanies Johnny | ||
Sat Oct 20 2018 20:43 | 1st = 8 Joanies Johnny 2nd = 7 Birkenhead 3rd = 3 Blunderbuss 4th = 2 Beluga Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Cosmic Bonus | ||
Sat Oct 20 2018 20:40 | 1st = 1 Cosmic Bonus 2nd = 4 Springcreek Bill 3rd = 2 Blabba Mouth 4th = 3 Tamaar Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Fruit Zafonic | ||
Sat Oct 20 2018 20:37 | 1st = 7 Fruit Zafonic 2nd = 2 Elegant Duk 3rd = 5 Brass Road 4th = 4 Proper Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Mishani Roman | ||
Sat Oct 20 2018 20:35 | 1st = 1 Mishani Roman 2nd = 6 Rosendahl Red 3rd = 8 Top Luck 4th = 5 All Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Dyna Weslyn | ||
Sat Oct 20 2018 20:33 | 1st = 6 Dyna Weslyn 2nd = 8 Idabelle Bale 3rd = 3 Vrontios 4th = 4 Chill Out Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Star Of Memphis | ||
Sat Oct 20 2018 20:28 | 1st = 9 Star Of Memphis 2nd = 2 Animated 3rd = 8 Wingatui Dew 4th = 4 Intransit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Wild Miss Judy | ||
Sat Oct 20 2018 20:26 | 1st = 2 Wild Miss Judy 2nd = 1 Double Mack 3rd = 3 Srixon 4th = 6 All Negoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Lagoon Wilks | ||
Sat Oct 20 2018 20:23 | 1st = 6 Lagoon Wilks 2nd = 5 Junior Wizard 3rd = 8 Bad Boy Joe 4th = 3 Another Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Aztec Bromac | ||
Sat Oct 20 2018 20:21 | 1st = 6 Aztec Bromac 2nd = 7 Spare Me Days 3rd = 1 Freyberg 4th = 4 Gotta Go Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Dyna Alia | ||
Sat Oct 20 2018 20:20 | 1st = 8 Dyna Alia 2nd = 1 Dewana Special 3rd = 2 Blusain Bolt 4th = 6 Riviera Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 8 Jeraft | ||
Sat Oct 20 2018 20:17 | 1st = 8 Jeraft 2nd = 4 Bold Success 3rd = 1 Mad Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Surfboard | ||
Sat Oct 20 2018 20:17 | 1st = 5 Surfboard 2nd = 8 Maywyns Noise 3rd = 3 Its A Kiss 4th = 2 Brother Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Rythym Taboo | ||
Sat Oct 20 2018 20:14 | 1st = 2 Rythym Taboo 2nd = 3 Unite Bale 3rd = 7 Dorrigo Bale 4th = 5 Clovally Granite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 4 Gotta Take Care | ||
Sat Oct 20 2018 20:12 | 1st = 4 Gotta Take Care 2nd = 5 Outa Control 3rd = 9 Mighty Sheffield 4th = 10 Riverina Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 9 True Talent | ||
Sat Oct 20 2018 20:10 | 1st = 9 True Talent 2nd = 4 Bogan Doonie 3rd = 2 Not Available 4th = 1 Off The Leash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Hey Duggee | ||
Sat Oct 20 2018 20:07 | 1st = 5 Hey Duggee 2nd = 2 Sketchy Fabio 3rd = 4 Blazing Storm 4th = 6 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Untitled | ||
Sat Oct 20 2018 20:04 | 1st = 1 Untitled 2nd = 3 Macheasy 3rd = 7 Condafew 4th = 10 The Golden Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 4 Warm Tinny | ||
Sat Oct 20 2018 20:04 | 1st = 4 Warm Tinny 2nd = 8 After the Storm 3rd = 6 Blazing Major 4th = 3 Night Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Dyna Winter | ||
Sat Oct 20 2018 20:01 | 1st = 1 Dyna Winter 2nd = 8 Jimmy Vella 3rd = 7 Roland View 4th = 5 Aston Liesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Snitch | ||
Sat Oct 20 2018 20:00 | 1st = 1 Snitch 2nd = 4 Make A Ruler 3rd = 2 Cliveden 4th = 3 Music Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Soda Flash | ||
Sat Oct 20 2018 19:58 | 1st = 2 Soda Flash 2nd = 1 Zipping Monty 3rd = 7 Dyna Alistair 4th = 4 Dyna Yezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Proper Gent | ||
Sat Oct 20 2018 19:55 | 1st = 2 Proper Gent 2nd = 6 Tee Be Good 3rd = 5 Aim 4th = 8 Valkyrie Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Audi Hare | ||
Sat Oct 20 2018 19:53 | 1st = 7 Audi Hare 2nd = 8 Love Ina Chevy 3rd = 9 Burnaholeinmypocket 4th = 3 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Longbow Meri | ||
Sat Oct 20 2018 19:52 | 1st = 4 Longbow Meri 2nd = 7 Stormy Duchess 3rd = 9 Shadowman 4th = 6 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Twisted Love | ||
Sat Oct 20 2018 19:49 | 1st = 2 Twisted Love 2nd = 9 Paprika 3rd = 1 My Way Boy 4th = 3 Fantastic Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Ideal Pleasure | ||
Sat Oct 20 2018 19:48 | 1st = 4 Ideal Pleasure 2nd = 3 Shezallapples 3rd = 7 Power Surge 4th = 9 Last Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Federal Lilly | ||
Sat Oct 20 2018 19:45 | 1st = 3 Federal Lilly 2nd = 8 Mottza 3rd = 2 Irinka Lizzy 4th = 4 Fierce Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 7 Glenrae Hanover | ||
Sat Oct 20 2018 19:44 | 1st = 7 Glenrae Hanover 2nd = 1 Lah Grin 3rd = 2 Tossup 4th = 8 Badelaide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 High Tenacity | ||
Sat Oct 20 2018 19:42 | 1st = 7 High Tenacity 2nd = 2 Vanishka 3rd = 5 La Bamba Icon 4th = 1 Plumcad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 3 Man Booker | ||
Sat Oct 20 2018 19:40 | 1st = 3 Man Booker 2nd = 9 Galaxy Star 3rd = 1 Great Shot 4th = 8 Ihtsahymn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Crazy Bella | ||
Sat Oct 20 2018 19:39 | 1st = 5 Crazy Bella 2nd = 7 Reactor 3rd = 8 Run With Faith 4th = 3 Pawfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 New Direction | ||
Sat Oct 20 2018 19:36 | 1st = 6 New Direction 2nd = 2 Fascinate Jasper 3rd = 3 Melissas Charm 4th = 4 Miss Larra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Match Point | ||
Sat Oct 20 2018 19:35 | 1st = 10 Match Point 2nd = 6 Sams A Champ 3rd = 2 Frankie Rocks 4th = 5 Rock With Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Pandaken | ||
Sat Oct 20 2018 19:33 | 1st = 7 Pandaken 2nd = 3 Mepunga Molly 3rd = 4 Rixy Ya Pest 4th = 1 Buckle Up Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 3 Chromosome Four | ||
Sat Oct 20 2018 19:29 | 1st = 3 Chromosome Four 2nd = 1 Wighton 3rd = 5 Milos Zarr Done 4th = 7 Relethor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Classy Western | ||
Sat Oct 20 2018 19:28 | 1st = 3 Classy Western 2nd = 6 Perfect Mach 3rd = 2 Colonel Joy 4th = 7 Jodan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Maginot Line | ||
Sat Oct 20 2018 19:25 | 1st = 6 Maginot Line 2nd = 9 Cossie 3rd = 5 Amelia Jane 4th = 3 Mishani Wrangler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Tempered | ||
Sat Oct 20 2018 19:25 | 1st = 4 Tempered 2nd = 3 Rock Johnson 3rd = 6 Omen Allen 4th = 5 Wears Woodleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Tap Out Dusty | ||
Sat Oct 20 2018 19:22 | 1st = 7 Tap Out Dusty 2nd = 5 Man of Leisure 3rd = 2 Zipping Potter 4th = 8 Zipping Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Sail Surfer | ||
Sat Oct 20 2018 19:18 | 1st = 4 Sail Surfer 2nd = 2 Not Too Bossy 3rd = 8 Kyle The Tank 4th = 5 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 11 Effronte | ||
Sat Oct 20 2018 19:17 | 1st = 11 Effronte 2nd = 6 Rich Virgin 3rd = 3 Iamboogie 4th = 7 The Shady One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Sweet Bourbski | ||
Sat Oct 20 2018 19:14 | 1st = 4 Sweet Bourbski 2nd = 8 Shorty George 3rd = 7 Aston Aniston 4th = 6 Chill Out Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 2 Millwood Chloe | ||
Sat Oct 20 2018 19:13 | 1st = 2 Millwood Chloe 2nd = 5 Canelliesparkle 3rd = 6 Clarenden Valour 4th = 1 Ramirez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 The Ides Of March | ||
Sat Oct 20 2018 19:09 | 1st = 1 The Ides Of March 2nd = 8 January 3rd = 7 With Authority 4th = 5 Lexus On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 5 Elantris | ||
Sat Oct 20 2018 19:08 | 1st = 5 Elantris 2nd = 8 Narcissist 3rd = 7 Kingsbrae Cheeko 4th = 2 Mighty Staunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Really Magic | ||
Sat Oct 20 2018 19:05 | 1st = 3 Really Magic 2nd = 4 Blackhawk Parker 3rd = 7 Rave On 4th = 6 Dyna Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Dainty Tess | ||
Sat Oct 20 2018 19:05 | 1st = 3 Dainty Tess 2nd = 5 Durendal 3rd = 6 Lockroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Special Cover | ||
Sat Oct 20 2018 19:02 | 1st = 8 Special Cover 2nd = 4 Ringbark Mason 3rd = 6 Praters Promise 4th = 1 Honey Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Demon Delight | ||
Sat Oct 20 2018 19:00 | 1st = 1 Demon Delight 2nd = 6 Prosecco Boy 3rd = 7 Im Sir Blake 4th = 10 Catch A Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Modus Operandi | ||
Sat Oct 20 2018 18:58 | 1st = 1 Modus Operandi 2nd = 2 Nino De Oro 3rd = 5 Little Digger 4th = 4 Gagan Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 8 Larriconi | ||
Sat Oct 20 2018 18:58 | 1st = 8 Larriconi 2nd = 6 Taciturn 3rd = 7 Lucky Leslie 4th = 4 Hey Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Come On George | ||
Sat Oct 20 2018 18:55 | 1st = 6 Come On George 2nd = 1 Bold Opal 3rd = 4 Rikasso Lilly 4th = 2 Rusty Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 10 Rakarolla | ||
Sat Oct 20 2018 18:52 | 1st = 10 Rakarolla 2nd = 5 Im Intense 3rd = 7 The Spin King 4th = 2 Deano Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Mighty Leader | ||
Sat Oct 20 2018 18:49 | 1st = 1 Mighty Leader 2nd = 2 Kinda Hush 3rd = 6 Bobby The Jett 4th = 8 Irinka Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Mishani Rainman | ||
Sat Oct 20 2018 18:48 | 1st = 3 Mishani Rainman 2nd = 5 Just Favulous 3rd = 11 Dazet 4th = 1 Go Get Sum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Lara Croft | ||
Sat Oct 20 2018 18:46 | 1st = 1 Lara Croft 2nd = 8 Maybe Hannibal 3rd = 7 Riclesky 4th = 6 Water Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Subtle Delight | ||
Sat Oct 20 2018 18:43 | 1st = 3 Subtle Delight 2nd = 5 Mucho Macho Man 3rd = 9 Beau Cishlom 4th = 6 My Ultimate Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Galway Johann | ||
Sat Oct 20 2018 18:43 | 1st = 2 Galway Johann 2nd = 1 Rapid State 3rd = 7 Logans Run 4th = 5 Paris Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 1 Julius Franco | ||
Sat Oct 20 2018 18:38 | 1st = 1 Julius Franco 2nd = 9 Reva 3rd = 7 Marty Major 4th = 6 Goodboy Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Rich Tom | ||
Sat Oct 20 2018 18:36 | 1st = 6 Rich Tom 2nd = 4 Bugatti Royale 3rd = 8 Demelza 4th = 7 Nitro Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Nota Replica | ||
Sat Oct 20 2018 18:34 | 1st = 1 Nota Replica 2nd = 7 Vandanta 3rd = 10 All Eyes And Ears 4th = 9 Lights And Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Fantastic Yankee | ||
Sat Oct 20 2018 18:33 | 1st = 1 Fantastic Yankee 2nd = 8 Ashby Storm 3rd = 2 Little Ace 4th = 5 Snooker Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 3 Agent Pippa | ||
Sat Oct 20 2018 18:30 | 1st = 3 Agent Pippa 2nd = 2 Masquerade 3rd = 10 The Nicconian 4th = 11 Slik Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Run The Route | ||
Sat Oct 20 2018 18:27 | 1st = 1 Run The Route 2nd = 5 Torys Rocket 3rd = 2 Maverick Bob 4th = 4 Que Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Lets Win Billy | ||
Sat Oct 20 2018 18:24 | 1st = 8 Lets Win Billy 2nd = 3 Chrome Run 3rd = 4 Kenny Said Wait 4th = 2 No Confidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Real Stride | ||
Sat Oct 20 2018 18:23 | 1st = 7 Real Stride 2nd = 8 Jedi Mind 3rd = 2 Rykov Leis 4th = 5 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Awesome Signs | ||
Sat Oct 20 2018 18:21 | 1st = 2 Awesome Signs 2nd = 7 Digger Muldoon 3rd = 8 Amber Liquid 4th = 3 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 10 - 6 Smart As Attack | ||
Sat Oct 20 2018 18:21 | 1st = 6 Smart As Attack 2nd = 18 Archie Luxury 3rd = 3 Black Wand 4th = 10 Shes Reliable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 10 - 18 Intrinsic | ||
Sat Oct 20 2018 18:20 | 1st = 18 Intrinsic 2nd = 5 Queen Of Kingston 3rd = 3 Phabeni 4th = 2 Cedarwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 8 Dark Whirlwind | ||
Sat Oct 20 2018 18:17 | 1st = 8 Dark Whirlwind 2nd = 3 Paghman 3rd = 1 She Ra 4th = 2 Restless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Sassy Pak | ||
Sat Oct 20 2018 18:14 | 1st = 4 Sassy Pak 2nd = 8 Panther Paul 3rd = 5 My Bro Bardo 4th = 6 Lavish Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Mishani Vaidra | ||
Sat Oct 20 2018 18:12 | 1st = 1 Mishani Vaidra 2nd = 4 Sir Bam 3rd = 6 French Jet 4th = 7 Bel Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 2 Edwina Express | ||
Sat Oct 20 2018 18:09 | 1st = 2 Edwina Express 2nd = 1 I Wanna Rocknroll 3rd = 6 That Said 4th = 4 Batman Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Keybey | ||
Sat Oct 20 2018 18:09 | 1st = 4 Keybey 2nd = 2 Express Angel 3rd = 8 Regal Duke 4th = 6 Go Lucy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Who Nose Size | ||
Sat Oct 20 2018 18:06 | 1st = 3 Who Nose Size 2nd = 2 Cynthia Joy 3rd = 6 Ringbark Wyatt 4th = 7 Coconut Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 8 Double The Magic | ||
Sat Oct 20 2018 18:05 | 1st = 8 Double The Magic 2nd = 6 With A Bit Of Dash 3rd = 12 Wylie Ol Coyote 4th = 2 Silent Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Wild Dominance | ||
Sat Oct 20 2018 18:02 | 1st = 3 Wild Dominance 2nd = 4 Lenny Gogolac 3rd = 6 Rambling Fever 4th = 7 Lady Cynthia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 11 Captain Bronzie | ||
Sat Oct 20 2018 17:57 | 1st = 11 Captain Bronzie 2nd = 12 Four Shotzzz 3rd = 10 Mygoldengrinner 4th = 9 Always Flashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 7 Nordic Show | ||
Sat Oct 20 2018 17:54 | 1st = 7 Nordic Show 2nd = 5 Sharpamal 3rd = 13 Lota Creek Gold 4th = 6 Mishani Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 10 - 9 Sircconi | ||
Sat Oct 20 2018 17:50 | 1st = 9 Sircconi 2nd = 6 Dreamforce 3rd = 2 Perast 4th = 7 Tom Melbourne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Five Degrees | ||
Sat Oct 20 2018 17:46 | 1st = 1 Five Degrees 2nd = 5 Gold Artisan 3rd = 6 Macavity 4th = 4 Bergio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 2 Trusted Warrior | ||
Sat Oct 20 2018 17:44 | 1st = 2 Trusted Warrior 2nd = 8 Geegees Lillybet 3rd = 1 Boart 4th = 3 Its A Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 10 Light Up The Room | ||
Sat Oct 20 2018 17:42 | 1st = 10 Light Up The Room 2nd = 14 Eskdale Girl 3rd = 1 Shamurt 4th = 4 Magic Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Bay Hawk Flyer | ||
Sat Oct 20 2018 17:41 | 1st = 2 Bay Hawk Flyer 2nd = 3 Western Grove 3rd = 6 Stratavon Slugo 4th = 1 Zetella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 5 Bon Aire | ||
Sat Oct 20 2018 17:40 | 1st = 5 Bon Aire 2nd = 6 Tregorik 3rd = 3 Karmonaaron 4th = 4 Wicked Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Givus A Cuddle | ||
Sat Oct 20 2018 17:38 | 1st = 5 Givus A Cuddle 2nd = 4 Wow Factor 3rd = 6 Shuda Known Better 4th = 12 Ruby Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 15 Mahalangur | ||
Sat Oct 20 2018 17:35 | 1st = 15 Mahalangur 2nd = 1 Articus 3rd = 7 No Doubt 4th = 13 Beau Geste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Mega Doro | ||
Sat Oct 20 2018 17:33 | 1st = 4 Mega Doro 2nd = 2 Heartbreak Harry 3rd = 9 Princely 4th = 1 Friendly Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 4 Supergrass | ||
Sat Oct 20 2018 17:31 | 1st = 4 Supergrass 2nd = 1 Broo Boss 3rd = 8 Broccolo 4th = 6 Haylin Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Zalmona | ||
Sat Oct 20 2018 17:26 | 1st = 2 Zalmona 2nd = 10 Miss Labelle 3rd = 7 Jackpot Johnny 4th = 11 Amative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 7 - 4 Prince Ziggy | ||
Sat Oct 20 2018 17:25 | 1st = 4 Prince Ziggy 2nd = 6 Jeddah Aheadah 3rd = 3 Antagonist 4th = 9 She Wont Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 12 Sweettalkingwilly | ||
Sat Oct 20 2018 17:23 | 1st = 12 Sweettalkingwilly 2nd = 9 Te Ata 3rd = 8 Find My Tail 4th = 4 Ilovethislady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Catalina Miss | ||
Sat Oct 20 2018 17:19 | 1st = 3 Catalina Miss 2nd = 10 Starkers 3rd = 14 Out For Justice 4th = 13 Play Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 7 Shumookh | ||
Sat Oct 20 2018 17:15 | 1st = 7 Shumookh 2nd = 3 Invincibella 3rd = 2 Aloisia 4th = 4 Invincible Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 2 Readycatgo | ||
Sat Oct 20 2018 17:11 | 1st = 2 Readycatgo 2nd = 5 Radical Impact 3rd = 7 Spanish Dream 4th = 10 Celer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 5 Rockon Tommy | ||
Sat Oct 20 2018 17:07 | 1st = 5 Rockon Tommy 2nd = 1 Cappo Doro 3rd = 6 Reveille 4th = 4 Dark Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 8 Scrutineer | ||
Sat Oct 20 2018 17:05 | 1st = 8 Scrutineer 2nd = 5 Gee Gee Lanett 3rd = 1 Geegees Brightstar 4th = 2 Mr America |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 5 Bryneich | ||
Sat Oct 20 2018 17:03 | 1st = 5 Bryneich 2nd = 9 Mymming 3rd = 8 So You Wish 4th = 10 Nashville Skyline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 6 Noble Hussler | ||
Sat Oct 20 2018 17:01 | 1st = 6 Noble Hussler 2nd = 9 Algeroba 3rd = 13 French Giggle 4th = 4 Dollar Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 3 Trigger Point | ||
Sat Oct 20 2018 16:59 | 1st = 3 Trigger Point 2nd = 12 Street Opera 3rd = 8 Villa Fortuna 4th = 7 Lifes Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 7 Tuscarora | ||
Sat Oct 20 2018 16:57 | 1st = 7 Tuscarora 2nd = 6 Needy Rocket 3rd = 8 Moore Alpha 4th = 4 Cosmic Kheleyf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 10 Noble Joey | ||
Sat Oct 20 2018 16:55 | 1st = 10 Noble Joey 2nd = 8 Top Striker 3rd = 4 Marsupial 4th = 3 Crafty Cop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Magic Word | ||
Sat Oct 20 2018 16:53 | 1st = 6 Magic Word 2nd = 1 Seized 3rd = 7 Jabrook 4th = 3 Fish Burger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 Columbia | ||
Sat Oct 20 2018 16:50 | 1st = 4 Columbia 2nd = 8 Fleeting Feeling 3rd = 1 Artful Rambler 4th = 6 Triple Deez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 6 - 6 Finn Mccool | ||
Sat Oct 20 2018 16:49 | 1st = 6 Finn Mccool 2nd = 3 Instrumentalist 3rd = 7 High Mode 4th = 4 Hokkaido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 15 Hayne Plane | ||
Sat Oct 20 2018 16:47 | 1st = 15 Hayne Plane 2nd = 1 Blue Jangles 3rd = 12 Aedesia 4th = 4 Halberd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 17 Too Hot To Hold | ||
Sat Oct 20 2018 16:44 | 1st = 17 Too Hot To Hold 2nd = 8 Moss Cheval 3rd = 14 She Za Boss 4th = 22 Liliero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 1 Best Solution | ||
Sat Oct 20 2018 16:40 | 1st = 1 Best Solution 2nd = 13 Homesman 3rd = 2 The Cliffsofmoher 4th = 8 Duretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 10 Mishani Stealth | ||
Sat Oct 20 2018 16:30 | 1st = 10 Mishani Stealth 2nd = 7 Nick On The Run 3rd = 2 Cordoned 4th = 3 Kotinos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 12 Special Moment | ||
Sat Oct 20 2018 16:26 | 1st = 12 Special Moment 2nd = 5 The Sword 3rd = 10 Diggers Girl 4th = 6 Rubikat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 10 Ive Gotta Nel | ||
Sat Oct 20 2018 16:22 | 1st = 10 Ive Gotta Nel 2nd = 3 Bold Chance 3rd = 5 Just Orm 4th = 1 Freddie Fox Trot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 9 Some Nights | ||
Sat Oct 20 2018 16:20 | 1st = 9 Some Nights 2nd = 1 Perpetual Motion 3rd = 14 Strike Zone 4th = 4 Zaphod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 4 True Attraction | ||
Sat Oct 20 2018 16:18 | 1st = 4 True Attraction 2nd = 3 Blackwood River 3rd = 2 Saetta 4th = 1 Pagan Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 8 Ominous Warning | ||
Sat Oct 20 2018 16:16 | 1st = 8 Ominous Warning 2nd = 5 Lets Celebrate 3rd = 9 Perpetual Bliss 4th = 6 Rosti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 1 So You Dream | ||
Sat Oct 20 2018 16:14 | 1st = 1 So You Dream 2nd = 10 Smooth Celebration 3rd = 3 Heza Magic Man 4th = 6 Pray For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Tru Blu Tango | ||
Sat Oct 20 2018 16:12 | 1st = 4 Tru Blu Tango 2nd = 15 Streamliner 3rd = 1 Native Bee 4th = 7 Paible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 9 Resin | ||
Sat Oct 20 2018 16:10 | 1st = 9 Resin 2nd = 12 Almanzora 3rd = 3 Eckstein 4th = 11 Warranty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 5 Schilldora | ||
Sat Oct 20 2018 16:05 | 1st = 5 Schilldora 2nd = 3 Wrecking Crew 3rd = 1 Gytrash 4th = 4 Ice Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 5 - 2 Cape Sounion | ||
Sat Oct 20 2018 16:02 | 1st = 2 Cape Sounion 2nd = 5 Aurelius Hero 3rd = 6 Reward The Dream 4th = 7 Wasabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 1 Spunlago | ||
Sat Oct 20 2018 16:00 | 1st = 1 Spunlago 2nd = 5 Newtown Bluebag 3rd = 6 Danetrille 4th = 7 Gentleman Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Cyclone Charli | ||
Sat Oct 20 2018 15:55 | 1st = 2 Cyclone Charli 3rd = 9 Discipline 4th = 1 Costa Blanca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 Ceol Na Mara | ||
Sat Oct 20 2018 15:55 | 1st = 7 Ceol Na Mara 3rd = 9 Discipline 4th = 1 Costa Blanca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 10 Mask Of Time | ||
Sat Oct 20 2018 15:50 | 1st = 10 Mask Of Time 3rd = 4 Life Less Ordinary 4th = 11 Mahamedeis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 9 Buddys Ode | ||
Sat Oct 20 2018 15:46 | 1st = 9 Buddys Ode 2nd = 4 High Tranquility 3rd = 10 Silent Dream 4th = 2 Kulnura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 5 Appmat | ||
Sat Oct 20 2018 15:44 | 1st = 5 Appmat 2nd = 3 Flash Missile 3rd = 2 Demons Run 4th = 4 Perun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 8 Prim And Proper | ||
Sat Oct 20 2018 15:42 | 1st = 8 Prim And Proper 2nd = 5 Tinsnip 3rd = 3 Pure Dynamite 4th = 7 Nobel Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 8 Long Lasting | ||
Sat Oct 20 2018 15:40 | 1st = 8 Long Lasting 2nd = 5 Zoutenant 3rd = 2 Any Blinkin Day 4th = 10 Nordic Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 11 Galtero | ||
Sat Oct 20 2018 15:38 | 1st = 11 Galtero 2nd = 3 Estikhraaj 3rd = 7 Tucano 4th = 5 Fairlighting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 5 Kalalo | ||
Sat Oct 20 2018 15:34 | 1st = 5 Kalalo 2nd = 8 Fold 3rd = 3 Grassini 4th = 1 True Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Gambit | ||
Sat Oct 20 2018 15:32 | 1st = 4 Gambit 2nd = 6 Make No Mistake 3rd = 1 Zatorio 4th = 9 Fun For Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 9 Diplomatico | ||
Sat Oct 20 2018 15:30 | 1st = 9 Diplomatico 2nd = 5 Legend Of Condor 3rd = 8 The Tenor 4th = 10 Mansa Musa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Wasabi Bob | ||
Sat Oct 20 2018 15:25 | 1st = 1 Wasabi Bob 2nd = 3 Crafty Devil 3rd = 4 Aagas 4th = 7 Ambishop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 4 - 7 Runway Queen | ||
Sat Oct 20 2018 15:22 | 1st = 7 Runway Queen 2nd = 8 Brilliant Concept 3rd = 3 Phenomenal Spirit 4th = 11 Robuscus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Noble Descent | ||
Sat Oct 20 2018 15:20 | 1st = 1 Noble Descent 2nd = 5 Cryfowl 3rd = 11 Vivendi 4th = 6 Liu Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 10 - 8 Yamato Nadeshiko | ||
Sat Oct 20 2018 15:18 | 1st = 8 Yamato Nadeshiko 2nd = 3 Bak Da Master 3rd = 1 Golden Bay 4th = 12 Abraxos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 10 Depths Below | ||
Sat Oct 20 2018 15:15 | 1st = 10 Depths Below 2nd = 11 Mingalah 3rd = 8 Burning Success 4th = 4 Elmos Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 1 Thinkin Big | ||
Sat Oct 20 2018 15:10 | 1st = 1 Thinkin Big 2nd = 12 Chapada 3rd = 10 Sikorsky 4th = 5 Visao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Restrained | ||
Sat Oct 20 2018 15:06 | 1st = 4 Restrained 2nd = 10 Benfica Maid 3rd = 5 Round Of Applause 4th = 13 Daisy Pluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 1 Chief Navigator | ||
Sat Oct 20 2018 15:04 | 1st = 1 Chief Navigator 2nd = 3 Kingsclere 3rd = 6 Shivida 4th = 7 Frisco Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 11 Dubais Got Talent | ||
Sat Oct 20 2018 15:02 | 1st = 11 Dubais Got Talent 2nd = 9 Unresolved 3rd = 13 Branui 4th = 2 Chur Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 8 La Mia Stella | ||
Sat Oct 20 2018 15:00 | 1st = 8 La Mia Stella 2nd = 5 My Dakota 3rd = 16 Firefly 4th = 12 Scarfi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 7 Bel Burgess | ||
Sat Oct 20 2018 14:58 | 1st = 7 Bel Burgess 2nd = 9 Time To Torque 3rd = 2 Courtza King 4th = 4 Fortensky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 1 Charlie Garcon | ||
Sat Oct 20 2018 14:54 | 1st = 1 Charlie Garcon 2nd = 12 Red Belle 3rd = 5 Zoot Suit Riot 4th = 2 Chopsticks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 No Finer Jet | ||
Sat Oct 20 2018 14:52 | 1st = 6 No Finer Jet 2nd = 8 Droplet 3rd = 4 Prescription 4th = 3 Scottish Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 9 Smart As You Think | ||
Sat Oct 20 2018 14:50 | 1st = 9 Smart As You Think 2nd = 5 All Too Soon 3rd = 4 Astoria 4th = 6 Live And Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 3 - 6 Burnvale Lady | ||
Sat Oct 20 2018 14:48 | 1st = 6 Burnvale Lady 2nd = 1 Fullforward 3rd = 5 Gold Mogul 4th = 10 Press Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Kellstorm | ||
Sat Oct 20 2018 14:45 | 1st = 1 Kellstorm 2nd = 2 Bling Dynasty 3rd = 6 Tropical Lightning 4th = 7 Duquessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 1 Major Tom | ||
Sat Oct 20 2018 14:44 | 1st = 1 Major Tom 2nd = 10 Oligarch 3rd = 2 Blue Lagoon 4th = 9 Larrikin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 King Caesar | ||
Sat Oct 20 2018 14:42 | 1st = 4 King Caesar 2nd = 10 Pekna 3rd = 16 Plucky George 4th = 2 Chouxtorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 6 Verry Elleegant | ||
Sat Oct 20 2018 14:35 | 1st = 6 Verry Elleegant 2nd = 3 Aristia 3rd = 4 Sizzleme 4th = 16 Collectable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 7 Fuji Fury | ||
Sat Oct 20 2018 14:31 | 1st = 7 Fuji Fury 2nd = 3 Chief Kidder 3rd = 10 Bellabrook 4th = 4 Chosen Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 5 Go For It | ||
Sat Oct 20 2018 14:29 | 1st = 5 Go For It 2nd = 2 Balestrand 3rd = 1 Balearic 4th = 4 Qui Samer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 2 The Flying Scot | ||
Sat Oct 20 2018 14:27 | 1st = 2 The Flying Scot 2nd = 11 Southern Strategy 3rd = 13 You Know Zon 4th = 8 Got The Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 10 Volks Lightning | ||
Sat Oct 20 2018 14:25 | 1st = 10 Volks Lightning 2nd = 12 Indecision 3rd = 3 Julius 4th = 7 Volpe Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 9 Femme Fireball | ||
Sat Oct 20 2018 14:23 | 1st = 9 Femme Fireball 2nd = 5 Masterati 3rd = 4 Barnsley 4th = 15 Mister Spinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 2 Kings Brook | ||
Sat Oct 20 2018 14:19 | 1st = 2 Kings Brook 2nd = 3 Tatiara 3rd = 8 Blooming Lily 4th = 1 Embrace Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Little Hunter | ||
Sat Oct 20 2018 14:17 | 1st = 1 Little Hunter 2nd = 2 Proane 3rd = 3 Sicario 4th = 7 Aussie Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 6 Exoteric | ||
Sat Oct 20 2018 14:15 | 1st = 6 Exoteric 2nd = 8 Social Element 3rd = 1 Destinys Kiss 4th = 3 Invictus Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 2 - 4 Eillod | ||
Sat Oct 20 2018 14:13 | 1st = 4 Eillod 2nd = 3 Angola Miss 3rd = 7 Kovello 4th = 8 Ronay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 6 Fighting Dragon | ||
Sat Oct 20 2018 14:10 | 1st = 6 Fighting Dragon 2nd = 13 Havana Heat 3rd = 8 Its Magic 4th = 2 Buskers Ballad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 9 Prince Oz | ||
Sat Oct 20 2018 14:09 | 1st = 9 Prince Oz 2nd = 6 Prom Queen 3rd = 2 Enzos Lad 4th = 1 Signify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 2 Quideem | ||
Sat Oct 20 2018 14:07 | 1st = 2 Quideem 2nd = 10 Lishades 3rd = 5 So Magnifique 4th = 4 Mickey Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Last Light | ||
Sat Oct 20 2018 14:03 | 1st = 5 Last Light 2nd = 4 Twilighter 3rd = 8 Tang Dynasty 4th = 11 Daresay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 8 From Within | ||
Sat Oct 20 2018 14:00 | 1st = 8 From Within 2nd = 12 Working From Home 3rd = 5 Soothing 4th = 3 Creativity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Venture Capital | ||
Sat Oct 20 2018 13:56 | 1st = 4 Venture Capital 2nd = 6 Buckin Beauty 3rd = 1 Nines Enough 4th = 8 Lightning Hugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 1 Street Tough | ||
Sat Oct 20 2018 13:54 | 1st = 1 Street Tough 2nd = 2 Manilenya 3rd = 8 Odessa Lad 4th = 7 Lady Wynette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 11 Poppys Freckle | ||
Sat Oct 20 2018 13:52 | 1st = 11 Poppys Freckle 2nd = 2 Late Lady 3rd = 1 Ben Shoof 4th = 8 Lady Riz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 8 Princess Kereru | ||
Sat Oct 20 2018 13:50 | 1st = 8 Princess Kereru 2nd = 14 Power Dream 3rd = 4 Star Treasure 4th = 7 Pop Star Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 6 Umberto | ||
Sat Oct 20 2018 13:48 | 1st = 6 Umberto 2nd = 2 Fomo 3rd = 5 Sister Patti 4th = 3 Happy Hooves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 4 Lorenzetti | ||
Sat Oct 20 2018 13:44 | 1st = 4 Lorenzetti 2nd = 8 The Mallee Mob 3rd = 12 Queen La Diva 4th = 7 Spilia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 5 The Lion | ||
Sat Oct 20 2018 13:40 | 1st = 5 The Lion 2nd = 2 Cant Find Snippy 3rd = 7 Burning Crown 4th = 15 Handle The Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avoca Race 1 - 10 Miners Miss | ||
Sat Oct 20 2018 13:38 | 1st = 10 Miners Miss 2nd = 3 Generalmaintenance 3rd = 1 Big Roy 4th = 2 Bodidley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 11 Gotta Be Gold | ||
Sat Oct 20 2018 13:35 | 1st = 11 Gotta Be Gold 2nd = 14 Sapphire Miss 3rd = 3 Euroglider 4th = 10 Zagato Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 3 Xpression | ||
Sat Oct 20 2018 13:34 | 1st = 3 Xpression 2nd = 1 Our Flying Ace 3rd = 2 Fire Show 4th = 4 Wekaforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 7 Rising Force | ||
Sat Oct 20 2018 13:32 | 1st = 7 Rising Force 2nd = 4 Gold Touch 3rd = 2 Argyllscoot 4th = 6 Mr Integrity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Lucky Captain | ||
Sat Oct 20 2018 13:28 | 1st = 7 Lucky Captain 2nd = 6 Dramatic Moments 3rd = 5 Its Choux Time 4th = 8 Rival Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 6 Eduardo | ||
Sat Oct 20 2018 13:25 | 1st = 6 Eduardo 2nd = 7 She Knows 3rd = 3 Bons Away 4th = 1 Malibu Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 3 Inwithachance | ||
Sat Oct 20 2018 13:21 | 1st = 3 Inwithachance 2nd = 9 Nivalis 3rd = 1 Destinys Choice 4th = 6 Uptooit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 9 Divi | ||
Sat Oct 20 2018 13:19 | 1st = 9 Divi 2nd = 4 The Last Godfather 3rd = 12 Star Terra 4th = 6 La Dernier Fille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 1 Haralben | ||
Sat Oct 20 2018 13:17 | 1st = 1 Haralben 2nd = 6 Trojan 3rd = 8 Call Me Trinity 4th = 12 Slimline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 12 Peso | ||
Sat Oct 20 2018 13:15 | 1st = 12 Peso 2nd = 10 Woodsman 3rd = 4 Highlad 4th = 13 Igraine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Prues Angel | ||
Sat Oct 20 2018 13:13 | 1st = 2 Prues Angel 2nd = 6 Mishani Electra 3rd = 10 Hearts Lifted 4th = 1 Oradonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 2 Espinola | ||
Sat Oct 20 2018 13:09 | 1st = 2 Espinola 2nd = 5 Feign 3rd = 1 Abshiroo 4th = 4 Calmyourfarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 1 Quackerjack | ||
Sat Oct 20 2018 13:05 | 1st = 1 Quackerjack 2nd = 3 Orcein 3rd = 5 Ulusaba 4th = 4 Lucky Helmet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Sebrakate | ||
Sat Oct 20 2018 13:00 | 1st = 1 Sebrakate 2nd = 5 Emconi Star 3rd = 4 Power Scheme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 5 El Bee Darci | ||
Sat Oct 20 2018 12:59 | 1st = 5 El Bee Darci 2nd = 2 Flag the Groom 3rd = 4 Residential 4th = 7 Forged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 5 Button Pusher | ||
Sat Oct 20 2018 12:55 | 1st = 5 Button Pusher 2nd = 10 So You Beauty 3rd = 7 Kodai 4th = 9 Rijker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 4 Ranier | ||
Sat Oct 20 2018 12:50 | 1st = 4 Ranier 2nd = 3 Yulong January 3rd = 1 Wild Planet 4th = 10 Zoutori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 8 Miss Moana | ||
Sat Oct 20 2018 12:46 | 1st = 8 Miss Moana 2nd = 4 Arlington Magic 3rd = 7 Power From Within 4th = 1 Havazac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 4 Steven James | ||
Sat Oct 20 2018 12:42 | 1st = 4 Steven James 2nd = 9 Prodigal Son 3rd = 6 Jimmy Rocket 4th = 11 Touch Of Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 The Odyssey | ||
Sat Oct 20 2018 12:38 | 1st = 2 The Odyssey 2nd = 1 Guntantes 3rd = 8 Okeechobee 4th = 4 Magic Beans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 6 Time To Reign | ||
Sat Oct 20 2018 12:30 | 1st = 6 Time To Reign 2nd = 3 Bivouac 3rd = 8 Evening Slippers 4th = 5 Sedona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 9 Beneficial | ||
Sat Oct 20 2018 12:24 | 1st = 9 Beneficial 2nd = 10 Unfazed 3rd = 14 Pinup Coup 4th = 6 Xcuses Xcuses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Zoff N Off | ||
Sat Oct 20 2018 12:20 | 1st = 5 Zoff N Off 2nd = 1 Johnny Whitesox 3rd = 4 Soft Top 4th = 3 Rolling Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 2 Zizzis | ||
Sat Oct 20 2018 12:15 | 1st = 2 Zizzis 2nd = 1 Khulaasa 3rd = 8 Zargos 4th = 7 Romaconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 4 Savette | ||
Sat Oct 20 2018 12:05 | 1st = 4 Savette 2nd = 7 Honesty 3rd = 6 Tutta La Classe 4th = 11 Patsys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 12 Publicist | ||
Sat Oct 20 2018 11:47 | 1st = 12 Publicist 2nd = 11 Per Form 3rd = 2 Ohthoserussians 4th = 13 Luvlucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 5 Donna Anne Billy | ||
Sat Oct 20 2018 11:30 | 1st = 5 Donna Anne Billy 2nd = 8 Chic 3rd = 7 Sellwood 4th = 1 Pasabahce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 10 Akoya Pearl | ||
Sat Oct 20 2018 11:12 | 1st = 10 Akoya Pearl 2nd = 3 Jin Lu 3rd = 7 Monza Circuito 4th = 12 Smoke House Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 5 Media Sensation | ||
Sat Oct 20 2018 10:55 | 1st = 5 Media Sensation 2nd = 1 Bocce 3rd = 3 More Wonder 4th = 7 Beam Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 5 Clara | ||
Sat Oct 20 2018 10:37 | 1st = 5 Clara 2nd = 12 Final Savings 3rd = 13 Exclaim 4th = 6 Freight Train Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 6 Attimo | ||
Sat Oct 20 2018 10:07 | 1st = 6 Attimo 2nd = 10 Sacred Quartz 3rd = 5 Lo Azalea 4th = 2 Lincoln Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 Sir Nicholas | ||
Sat Oct 20 2018 1:10 | 1st = 7 Sir Nicholas 2nd = 1 Majorlicious 3rd = 5 Athabascan 4th = 2 Be On Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Cosmic Colada | ||
Sat Oct 20 2018 0:52 | 1st = 4 Cosmic Colada 2nd = 1 Leonard Monelli 3rd = 7 Obstruction 4th = 5 Cosmic Malteze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 10 Suspicious Life | ||
Sat Oct 20 2018 0:45 | 1st = 10 Suspicious Life 2nd = 1 Scotlynn Beach 3rd = 5 Northern Emperor 4th = 6 Absolution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Resting Toucher | ||
Sat Oct 20 2018 0:36 | 1st = 3 Resting Toucher 2nd = 1 Blazin Buzz 3rd = 6 Mulga Lass 4th = 4 Trump Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Go Gettem Kracka | ||
Sat Oct 20 2018 0:20 | 1st = 5 Go Gettem Kracka 2nd = 3 Humble 3rd = 8 Elfstar 4th = 2 Minotaur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 8 Mitch Maguire | ||
Sat Oct 20 2018 0:10 | 1st = 8 Mitch Maguire 2nd = 1 Righteous Brother 3rd = 2 C C Chevron 4th = 9 Im Master Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Fantastic Joey | ||
Thu Sep 20 2018 23:57 | 1st = 2 Fantastic Joey 2nd = 8 Yorklea Dolly 3rd = 1 Like Magic 4th = 7 Surf Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Double Destiny | ||
Thu Sep 20 2018 23:36 | 1st = 6 Double Destiny 2nd = 7 Incredible Bev 3rd = 5 Kaos Be Cool 4th = 2 Tyler Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Chevy Sheikh | ||
Thu Sep 20 2018 23:16 | 1st = 6 Chevy Sheikh 2nd = 7 Westdale Prince 3rd = 2 Wizard Fun 4th = 1 Krusty Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Blue Print Lad | ||
Thu Sep 20 2018 22:57 | 1st = 3 Blue Print Lad 2nd = 9 Kabukuru 3rd = 10 Rotten Render 4th = 1 Sunset Versace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 7 Stop Line | ||
Thu Sep 20 2018 22:54 | 1st = 7 Stop Line 2nd = 8 Domasco 3rd = 4 Mac Massive 4th = 2 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Dinky Man | ||
Thu Sep 20 2018 22:47 | 1st = 4 Dinky Man 2nd = 3 Jays Ace 3rd = 10 Born Billy 4th = 1 All About Corey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Brutal Lomar | ||
Thu Sep 20 2018 22:41 | 1st = 5 Brutal Lomar 2nd = 6 Jabberin Melody 3rd = 1 Cosmic Evolution 4th = 2 Spur Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Zipping Lava | ||
Thu Sep 20 2018 22:38 | 1st = 6 Zipping Lava 2nd = 4 Cawbourne Dolly 3rd = 3 Rockstar Midge 4th = 2 Eyebrow Raisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Fabulous Diamond | ||
Thu Sep 20 2018 22:35 | 1st = 6 Fabulous Diamond 2nd = 1 My Girl Margie 3rd = 5 Wynburn Cha Cha 4th = 8 Ridgeview Ronda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Times Right | ||
Thu Sep 20 2018 22:24 | 1st = 2 Times Right 2nd = 4 Dyna Lenae 3rd = 1 Flown Away 4th = 7 Weblec Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Precious Sal | ||
Thu Sep 20 2018 22:21 | 1st = 2 Precious Sal 2nd = 3 Sappho 3rd = 7 Wahwah Tiggy 4th = 8 Brightest Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Koondoola Man | ||
Thu Sep 20 2018 22:18 | 1st = 1 Koondoola Man 2nd = 3 Trifive 3rd = 4 Pebbles Gundi 4th = 7 Le Baz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 4 Sienna Grand | ||
Thu Sep 20 2018 22:15 | 1st = 4 Sienna Grand 2nd = 6 Slick Gus 3rd = 8 Parabatai 4th = 7 Towering Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 6 Wynburn Phoenix | ||
Thu Sep 20 2018 22:10 | 1st = 6 Wynburn Phoenix 2nd = 4 Redhead Relton 3rd = 3 Millie Magna 4th = 5 Minto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Mcneo | ||
Thu Sep 20 2018 22:07 | 1st = 2 Mcneo 2nd = 5 See Ya Mate 3rd = 3 Tom Riddle 4th = 8 Varuchi Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Springvale Cooke | ||
Thu Sep 20 2018 22:01 | 1st = 7 Springvale Cooke 2nd = 3 Jeebus Bird 3rd = 1 Steve Keeping 4th = 8 Springvale Choix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Alpha Valentine | ||
Thu Sep 20 2018 21:58 | 1st = 4 Alpha Valentine 2nd = 1 Give It Some 3rd = 2 Rule The Road 4th = 6 Snowball Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Mad Skills | ||
Thu Sep 20 2018 21:55 | 1st = 7 Mad Skills 2nd = 8 Pure Pesh 3rd = 4 Metal Buster 4th = 6 Millers Inc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Vivarchi | ||
Thu Sep 20 2018 21:52 | 1st = 7 Vivarchi 2nd = 4 Lots Of Diamonds 3rd = 8 Big Terry 4th = 2 Lhotse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Celtic Kid | ||
Thu Sep 20 2018 21:49 | 1st = 5 Celtic Kid 2nd = 8 Dooper 3rd = 1 That Was Paw 4th = 6 Thats Pops Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Shezrocknwithlen | ||
Thu Sep 20 2018 21:45 | 1st = 2 Shezrocknwithlen 2nd = 5 Sportsbilly 3rd = 9 Glenfield Boy 4th = 3 Long Forest Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Reiko Ablett | ||
Thu Sep 20 2018 21:43 | 1st = 6 Reiko Ablett 2nd = 4 Bourbski Bar 3rd = 7 Weeona Dino 4th = 5 Nicky Neo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Nervous An Weird | ||
Thu Sep 20 2018 21:40 | 1st = 2 Nervous An Weird 2nd = 1 Smart Knocka 3rd = 5 Spring Bridge 4th = 6 Aston Kimetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Pittsburgh Phil | ||
Thu Sep 20 2018 21:37 | 1st = 1 Pittsburgh Phil 2nd = 2 And You Are 3rd = 6 Missy Fergus 4th = 5 Farmor In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Winlock Tabatha | ||
Thu Sep 20 2018 21:34 | 1st = 8 Winlock Tabatha 2nd = 2 Storm Search 3rd = 5 Splash Of Blue 4th = 6 Im Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Not Without Gas | ||
Thu Sep 20 2018 21:31 | 1st = 6 Not Without Gas 2nd = 7 Elegant Crisp 3rd = 2 Rocky Will 4th = 3 Sale Graze Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Fantastic Hope | ||
Thu Sep 20 2018 21:28 | 1st = 2 Fantastic Hope 2nd = 6 Grotteria 3rd = 3 Biddyken Haich 4th = 5 Pure Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Time Away | ||
Thu Sep 20 2018 21:25 | 1st = 3 Time Away 2nd = 1 Fasika 3rd = 5 Makin Us Paw 4th = 6 Summer Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Real Simple | ||
Thu Sep 20 2018 21:22 | 1st = 8 Real Simple 2nd = 9 Vens Revenge 3rd = 4 Apache Flame 4th = 3 Gehring Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Fox Gambler | ||
Thu Sep 20 2018 21:19 | 1st = 4 Fox Gambler 2nd = 3 Don Lesta 3rd = 6 Why That 4th = 1 Tyla Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Tennessee Fire | ||
Thu Sep 20 2018 21:16 | 1st = 1 Tennessee Fire 2nd = 7 Hayley Becca 3rd = 2 Lebron Slam 4th = 6 Tess The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 My Lucky Belle | ||
Thu Sep 20 2018 21:15 | 1st = 1 My Lucky Belle 2nd = 3 Flying Pegasus 3rd = 2 Modern Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Slick | ||
Thu Sep 20 2018 21:13 | 1st = 7 Slick 2nd = 2 Del Rey 3rd = 3 Richmond Road 4th = 6 Codrington Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Bobby Tokaam | ||
Thu Sep 20 2018 21:10 | 1st = 1 Bobby Tokaam 2nd = 7 You Rippa Pippa 3rd = 3 Logistic Kid 4th = 8 Katlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Black Hole Sun | ||
Thu Sep 20 2018 21:07 | 1st = 3 Black Hole Sun 2nd = 6 Blocker Tifia 3rd = 1 Out To Strike 4th = 4 Mahal Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 2 Leeroy Rogue | ||
Thu Sep 20 2018 21:04 | 1st = 2 Leeroy Rogue 2nd = 4 Two Bills 3rd = 1 Gotta Be You 4th = 3 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Yunderup Queen | ||
Thu Sep 20 2018 21:01 | 1st = 8 Yunderup Queen 2nd = 7 Quetzalli 3rd = 2 Daisy Eyes 4th = 4 Athena Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Celestial Gossip | ||
Thu Sep 20 2018 21:00 | 1st = 1 Celestial Gossip 2nd = 4 Pick Up Line 3rd = 3 Lounge Art 4th = 2 Seattle Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Mepunga Zeus | ||
Thu Sep 20 2018 20:58 | 1st = 8 Mepunga Zeus 2nd = 3 Idabelle Bale 3rd = 7 Undisputed 4th = 1 Azkaban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 My American Girl | ||
Thu Sep 20 2018 20:55 | 1st = 8 My American Girl 2nd = 4 Shima Breeze 3rd = 6 Alicante Bouchet 4th = 2 Oakvale Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Big Bad Bob | ||
Thu Sep 20 2018 20:52 | 1st = 2 Big Bad Bob 2nd = 3 Wise Misty 3rd = 6 Corykodi 4th = 5 Bubble Guppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Last Outlaw | ||
Thu Sep 20 2018 20:49 | 1st = 2 Last Outlaw 2nd = 4 Diego Fernando 3rd = 6 Clouded Acorn 4th = 3 Eden Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Warranted | ||
Thu Sep 20 2018 20:46 | 1st = 5 Warranted 2nd = 2 Kayda Bear 3rd = 1 Thunder Boom 4th = 7 Abby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Mark Of Integrity | ||
Thu Sep 20 2018 20:45 | 1st = 1 Mark Of Integrity 2nd = 6 Repeat After Me 3rd = 2 Blackbird Power 4th = 5 Im Intense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Zipping Tayla | ||
Thu Sep 20 2018 20:43 | 1st = 1 Zipping Tayla 2nd = 2 Benkennie Chic 3rd = 7 Lagoon Rhett 4th = 4 Blinken Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Dark Conde | ||
Thu Sep 20 2018 20:40 | 1st = 1 Dark Conde 2nd = 9 Major Mint 3rd = 3 Sisco Rocco 4th = 5 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Degani | ||
Thu Sep 20 2018 20:37 | 1st = 8 Degani 2nd = 1 Aston Utah 3rd = 7 Shanlyn Magic 4th = 6 Alabar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Hold Da Door | ||
Thu Sep 20 2018 20:34 | 1st = 6 Hold Da Door 2nd = 5 Fabwik 3rd = 8 Windmill Haze 4th = 1 Abuzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 1 One Yankee Ginga | ||
Thu Sep 20 2018 20:30 | 1st = 1 One Yankee Ginga 2nd = 2 Rosanna Lindy 3rd = 5 Its Not Dark Yet 4th = 6 Coimadai Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Kalani Karl | ||
Thu Sep 20 2018 20:28 | 1st = 4 Kalani Karl 2nd = 3 Rockford 3rd = 6 Hay Rosalie 4th = 7 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Painted Elvry | ||
Thu Sep 20 2018 20:25 | 1st = 2 Painted Elvry 2nd = 8 Shannon Allen 3rd = 7 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 6 Off The Leash | ||
Thu Sep 20 2018 20:22 | 1st = 6 Off The Leash 2nd = 8 Cannon Run 3rd = 3 Zipping Alvin 4th = 2 Mount Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Be Like Bill | ||
Thu Sep 20 2018 20:19 | 1st = 8 Be Like Bill 2nd = 7 Take Guard 3rd = 5 Prince Fabio 4th = 1 Superb Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Reverse Psychology | ||
Thu Sep 20 2018 20:15 | 1st = 1 Reverse Psychology 2nd = 3 Shadow Eclipse 3rd = 9 Sam Is Perfection 4th = 2 Modern Metropolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Kadalex Kid | ||
Thu Sep 20 2018 20:13 | 1st = 8 Kadalex Kid 2nd = 3 Winnie Allen 3rd = 2 Quest For Glory 4th = 6 Dyna Fabrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Stack The Aces | ||
Thu Sep 20 2018 20:10 | 1st = 2 Stack The Aces 2nd = 8 Bogie Bullet 3rd = 3 Sketchy Gun 4th = 1 Max Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Silver Stunner | ||
Thu Sep 20 2018 20:07 | 1st = 6 Silver Stunner 2nd = 4 Maywyns Noise 3rd = 1 Reactor 4th = 2 Billy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Mutant | ||
Thu Sep 20 2018 20:04 | 1st = 1 Mutant 2nd = 7 Crackerjack Daza 3rd = 2 Dashing Dyson 4th = 8 Firefly Nuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Bettor Than That | ||
Thu Sep 20 2018 20:00 | 1st = 3 Bettor Than That 2nd = 7 The Cobblers Piece 3rd = 1 Illawong Lord 4th = 5 Flying Wingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Bugattis Finest | ||
Thu Sep 20 2018 19:58 | 1st = 3 Bugattis Finest 2nd = 1 Magic Begins 3rd = 8 Zipping Keely 4th = 2 Back On Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 My Bro Zorro | ||
Thu Sep 20 2018 19:55 | 1st = 3 My Bro Zorro 2nd = 7 Stylish Russell 3rd = 8 Times A Bonus 4th = 1 Sacred Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Blackjack Neo | ||
Thu Sep 20 2018 19:52 | 1st = 2 Blackjack Neo 2nd = 8 Hone In 3rd = 1 Stirling Defence 4th = 4 My Bro Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Stitch Em Rosey | ||
Thu Sep 20 2018 19:49 | 1st = 6 Stitch Em Rosey 2nd = 7 Cappuccino 3rd = 1 On The Bonnet 4th = 2 Jeannie Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Lani Kai Beach | ||
Thu Sep 20 2018 19:45 | 1st = 1 Lani Kai Beach 2nd = 4 Dartesian 3rd = 9 Harbour Town 4th = 10 In Massachusetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Smart Marlow | ||
Thu Sep 20 2018 19:43 | 1st = 3 Smart Marlow 2nd = 5 Visigoth 3rd = 8 Dream Blaster 4th = 4 Emmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Art Noveau | ||
Thu Sep 20 2018 19:40 | 1st = 2 Art Noveau 2nd = 3 Kiss Me Putu 3rd = 5 Cruising Stella 4th = 9 Agent Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 4 Andys Charm | ||
Thu Sep 20 2018 19:37 | 1st = 4 Andys Charm 2nd = 8 Collision Saint 3rd = 7 Cawbourne Trick 4th = 1 Mount Warrigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 3 One Direction | ||
Thu Sep 20 2018 19:34 | 1st = 3 One Direction 2nd = 8 Just Dance 3rd = 4 Mordecai 4th = 6 Bettor Trenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 John Bell | ||
Thu Sep 20 2018 19:34 | 1st = 5 John Bell 2nd = 3 Chill Winston 3rd = 6 Abellas Spirit 4th = 2 Abbella Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Melchoir | ||
Thu Sep 20 2018 19:30 | 1st = 8 Melchoir 2nd = 1 Mygoldengrinner 3rd = 9 Baccarat 4th = 10 Dansbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Sisco Ride | ||
Thu Sep 20 2018 19:28 | 1st = 3 Sisco Ride 2nd = 2 Alonso Mornay 3rd = 7 Zipping Bomber 4th = 5 King Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 You Dee Elle | ||
Thu Sep 20 2018 19:25 | 1st = 2 You Dee Elle 2nd = 5 Woodside Coco 3rd = 7 Flummoxed 4th = 1 Alter Ego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Nozzno Fear | ||
Thu Sep 20 2018 19:23 | 1st = 5 Nozzno Fear 2nd = 4 Chitina Tin 3rd = 1 Know Approval 4th = 6 Billy Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Wheatacre | ||
Thu Sep 20 2018 19:22 | 1st = 8 Wheatacre 2nd = 1 Infrared Star 3rd = 6 Soft Sand 4th = 3 Love The Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Detroit Wally | ||
Thu Sep 20 2018 19:19 | 1st = 7 Detroit Wally 2nd = 2 Dat Dat Daty 3rd = 8 Loch Tight 4th = 1 Slew Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Alarming Betty | ||
Thu Sep 20 2018 19:16 | 1st = 6 Alarming Betty 2nd = 1 Katy Bell 3rd = 7 Iza Busy 4th = 8 Midnight Swim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Cloudin Up | ||
Thu Sep 20 2018 19:15 | 1st = 1 Cloudin Up 2nd = 2 Its Inevitable 3rd = 6 Flirtatious Heart 4th = 9 Fortyeighthenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Hypnotia | ||
Thu Sep 20 2018 19:13 | 1st = 5 Hypnotia 2nd = 8 Pram Boy 3rd = 4 King Parker 4th = 7 Junee Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Hayleys Style | ||
Thu Sep 20 2018 19:10 | 1st = 3 Hayleys Style 2nd = 1 Regazzoni 3rd = 2 Pandoras Proof 4th = 7 Alpha Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 2 Amabede | ||
Thu Sep 20 2018 19:09 | 1st = 2 Amabede 2nd = 9 Lisa Marie P 3rd = 7 Louis Moss 4th = 5 Tehoro Tease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Oshkosh Erny Vee | ||
Thu Sep 20 2018 19:07 | 1st = 5 Oshkosh Erny Vee 2nd = 1 Rachel Zane 3rd = 3 Aston Marshall 4th = 7 Half A Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Yeah Okay | ||
Thu Sep 20 2018 19:04 | 1st = 1 Yeah Okay 2nd = 3 Alpha Chaos 3rd = 2 Spring Forte 4th = 7 Haras Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Morgan Art | ||
Thu Sep 20 2018 19:00 | 1st = 3 Morgan Art 2nd = 1 Fire House Rock 3rd = 5 Magical Times 4th = 2 Cheeky Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Cette To Dance | ||
Thu Sep 20 2018 18:57 | 1st = 3 Cette To Dance 2nd = 8 Minnie Ha Ha 3rd = 6 Here Comes Tom 4th = 7 Hot Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Danziger | ||
Thu Sep 20 2018 18:54 | 1st = 4 Danziger 2nd = 6 Rocket Raccoon 3rd = 2 Dove Love 4th = 3 Call Me Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 Ruby Herrera | ||
Thu Sep 20 2018 18:54 | 1st = 5 Ruby Herrera 2nd = 7 Another Gagan 3rd = 1 Runway Oscar 4th = 2 Tylons Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Kulu Ozzie | ||
Thu Sep 20 2018 18:51 | 1st = 2 Kulu Ozzie 2nd = 6 Dyna Xerox 3rd = 8 Feikuai Donna 4th = 1 Yuko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Delilaah | ||
Thu Sep 20 2018 18:46 | 1st = 1 Delilaah 2nd = 7 Dance N Jewel 3rd = 8 Courageous Becqui 4th = 5 Urban Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Champagne Sally | ||
Thu Sep 20 2018 18:44 | 1st = 3 Champagne Sally 2nd = 2 Cant Possibly 3rd = 6 Lobcha 4th = 1 Nurburg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Head Banger | ||
Thu Sep 20 2018 18:41 | 1st = 4 Head Banger 2nd = 6 Spotlight 3rd = 7 Wilbury 4th = 5 Disco Hips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 1 Prestonpans | ||
Thu Sep 20 2018 18:39 | 1st = 1 Prestonpans 2nd = 10 Flamboyant 3rd = 6 Eastwood Chieftain 4th = 7 Hit The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Whyomo Racer | ||
Thu Sep 20 2018 18:38 | 1st = 8 Whyomo Racer 2nd = 1 Zipping Burgess 3rd = 7 Smart Songar 4th = 2 Easy Sloy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Insanus | ||
Thu Sep 20 2018 18:35 | 1st = 7 Insanus 2nd = 3 Dewana Sprite 3rd = 2 Clovally Mansumi 4th = 9 Cut Snake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Macelli | ||
Thu Sep 20 2018 18:30 | 1st = 8 Macelli 2nd = 5 My Forgotten Hero 3rd = 1 Nifty Jolt 4th = 2 Priddy Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Molly Coaster | ||
Thu Sep 20 2018 18:28 | 1st = 4 Molly Coaster 2nd = 6 Sooki La Rico 3rd = 1 Aeroplane Tippa 4th = 5 Sapphire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Dyna Weslyn | ||
Thu Sep 20 2018 18:24 | 1st = 2 Dyna Weslyn 2nd = 5 Perfect Result 3rd = 4 Avenger Bale 4th = 7 Daves Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 3 Hot Dogma | ||
Thu Sep 20 2018 18:23 | 1st = 3 Hot Dogma 2nd = 4 Condafew 3rd = 1 Shadow Pass 4th = 8 Rocknroll Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Potential | ||
Thu Sep 20 2018 18:21 | 1st = 1 Potential 2nd = 2 Uno Uno 3rd = 5 Felici Beach 4th = 4 Isadora Frosted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Ledgerwood Molly | ||
Thu Sep 20 2018 18:18 | 1st = 1 Ledgerwood Molly 2nd = 3 Manarola 3rd = 2 Ledgerwood Road 4th = 7 Red King Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Bula Fab Girl | ||
Thu Sep 20 2018 18:15 | 1st = 6 Bula Fab Girl 2nd = 2 Beemos Opal 3rd = 1 Dare Eye 4th = 5 Glengarrie Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Millett | ||
Thu Sep 20 2018 18:12 | 1st = 5 Millett 2nd = 8 Husky Beatle 3rd = 2 Proven Mystery 4th = 3 Winlock Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 9 Baileys Knight | ||
Thu Sep 20 2018 18:10 | 1st = 9 Baileys Knight 2nd = 4 Franco Texas 3rd = 2 Kingmaker 4th = 3 Nurburgring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 8 Switowski | ||
Thu Sep 20 2018 18:07 | 1st = 8 Switowski 2nd = 9 Hokonui Ben 3rd = 4 Mega Alexander 4th = 7 Tightrope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Pagan Dancer | ||
Thu Sep 20 2018 18:05 | 1st = 3 Pagan Dancer 2nd = 2 Shanlyn Georgie 3rd = 8 Beckham 4th = 9 Savannah Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Temporalis | ||
Thu Sep 20 2018 18:02 | 1st = 4 Temporalis 2nd = 8 Aston Jynx 3rd = 6 Blackpool Nugget 4th = 7 Nostalgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Scientific Man | ||
Thu Sep 20 2018 17:59 | 1st = 3 Scientific Man 2nd = 1 Despacito 3rd = 4 Lets Be Serious 4th = 2 Diddy Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Egomaniacal | ||
Thu Sep 20 2018 17:54 | 1st = 4 Egomaniacal 2nd = 3 Too The Nail 3rd = 2 Dyna Elwyn 4th = 7 Dyna Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Kraken Lightning | ||
Thu Sep 20 2018 17:51 | 1st = 1 Kraken Lightning 2nd = 2 On Billys Wings 3rd = 7 Tunisian 4th = 6 Mepunga Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 6 Sandy Flash | ||
Thu Sep 20 2018 17:47 | 1st = 6 Sandy Flash 2nd = 1 She Can Move 3rd = 7 Hows It Nicky 4th = 5 Zipping Toto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Caesar Court | ||
Thu Sep 20 2018 17:42 | 1st = 1 Caesar Court 2nd = 9 Dalacos Empress 3rd = 7 Lynchman 4th = 6 Famous Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 6 Lone Star Lad | ||
Thu Sep 20 2018 17:40 | 1st = 6 Lone Star Lad 2nd = 5 Sunrise Spur 3rd = 8 Eraser 4th = 4 Midnight Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Glayva | ||
Thu Sep 20 2018 17:38 | 1st = 2 Glayva 2nd = 7 Toni Toni Toni 3rd = 6 Skeeta Storm 4th = 3 Smart Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 7 Binions | ||
Thu Sep 20 2018 17:34 | 1st = 7 Binions 2nd = 6 Kimsson 3rd = 8 Sketchy Halo 4th = 4 Elite Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 5 THE GREATEST | ||
Thu Sep 20 2018 17:30 | 1st = 5 THE GREATEST 2nd = 8 Colorado River 3rd = 11 Patriotic Rose 4th = 2 Little Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Sanjiro | ||
Thu Sep 20 2018 17:27 | 1st = 3 Sanjiro 2nd = 8 Winlock Ludacris 3rd = 1 Zipping Clare 4th = 5 Moonquake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Dyna Walter | ||
Thu Sep 20 2018 17:25 | 1st = 1 Dyna Walter 2nd = 2 Replica Rango 3rd = 4 Know Shame 4th = 5 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 4 Rooster Bush | ||
Thu Sep 20 2018 17:24 | 1st = 4 Rooster Bush 2nd = 8 Fancy Georgie 3rd = 2 We Gotta Million 4th = 5 Lost Papers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 8 My Song | ||
Thu Sep 20 2018 17:20 | 1st = 8 My Song 2nd = 1 Image Neat 3rd = 11 Annandale Lass 4th = 9 Kanguru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 5 Sashay | ||
Thu Sep 20 2018 17:17 | 1st = 5 Sashay 2nd = 8 Zipping Abbot 3rd = 1 Hunters Charm 4th = 7 Devine Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Precious Cullen | ||
Thu Sep 20 2018 17:12 | 1st = 6 Precious Cullen 2nd = 8 Big Beat 3rd = 4 Heavens Hint 4th = 9 Elmaur Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 13 Stately | ||
Thu Sep 20 2018 17:10 | 1st = 13 Stately 2nd = 11 Bettor Getta Lover 3rd = 12 Chatty Man 4th = 9 Dont Tell Ange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Time Lee Money | ||
Thu Sep 20 2018 17:09 | 1st = 4 Time Lee Money 2nd = 8 All Inn Baz 3rd = 5 Sergeant Schultz 4th = 6 Little Big Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 4 Tilly Rockin | ||
Thu Sep 20 2018 17:06 | 1st = 4 Tilly Rockin 2nd = 8 Socks Desire 3rd = 2 Kalannie 4th = 1 Best On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 8 - 11 Fairlighting | ||
Thu Sep 20 2018 17:05 | 1st = 11 Fairlighting 2nd = 4 Future Event 3rd = 10 Ill Miss You 4th = 15 Peak Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 3 Elam | ||
Thu Sep 20 2018 17:00 | 1st = 3 Elam 2nd = 9 Northkape 3rd = 5 Dominant Witness 4th = 12 Lorraines Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Liberty Lee | ||
Thu Sep 20 2018 16:57 | 1st = 8 Liberty Lee 2nd = 1 Big Rex Muldoon 3rd = 6 Task Force 4th = 7 Thomas Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Must Be Rusty | ||
Thu Sep 20 2018 16:54 | 1st = 2 Must Be Rusty 2nd = 4 Kiacatoo Fever 3rd = 6 Barge Bale 4th = 3 Eyrewell Martin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Magic Word | ||
Thu Sep 20 2018 16:50 | 1st = 6 Magic Word 2nd = 13 Style Line 3rd = 15 Delcetto Syrah 4th = 11 Lady Mirabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Rhys Pie | ||
Thu Sep 20 2018 16:47 | 1st = 8 Rhys Pie 2nd = 2 Dreamtime Vision 3rd = 7 Heza Saint 4th = 1 Zulu Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Sideshow Marjen | ||
Thu Sep 20 2018 16:44 | 1st = 5 Sideshow Marjen 2nd = 8 Mowgli 3rd = 6 Magic Jet 4th = 4 Blur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 10 Story Of Tong Sai | ||
Thu Sep 20 2018 16:40 | 1st = 10 Story Of Tong Sai 2nd = 5 Knight Star 3rd = 6 Mohican 4th = 2 Grey Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 12 Franco Hampton | ||
Thu Sep 20 2018 16:39 | 1st = 12 Franco Hampton 2nd = 4 Pirate Bay 3rd = 10 Nandolo 4th = 1 Paravani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Zulu Beat | ||
Thu Sep 20 2018 16:37 | 1st = 2 Zulu Beat 2nd = 5 Zipping Thurston 3rd = 7 Tipsy Opal 4th = 8 Shades Of Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Im Toot | ||
Thu Sep 20 2018 16:33 | 1st = 6 Im Toot 2nd = 9 Concentration 3rd = 2 Modern Thought 4th = 10 Bettor Watch Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 2 Toorak Playboy | ||
Thu Sep 20 2018 16:30 | 1st = 2 Toorak Playboy 2nd = 10 Evie Matilda 3rd = 7 Guipure 4th = 11 Arthurian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Opawa Rooster | ||
Thu Sep 20 2018 16:25 | 1st = 6 Opawa Rooster 2nd = 1 Panel Beater 3rd = 5 Goldstar Marvely 4th = 7 Gotcha Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 7 - 1 Fanx | ||
Thu Sep 20 2018 16:25 | 1st = 1 Fanx 2nd = 6 Invinciboy 3rd = 12 Che Bella Vita 4th = 3 My Cousin Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 Hippo Clan | ||
Thu Sep 20 2018 16:22 | 1st = 2 Hippo Clan 2nd = 3 Lace Monster 3rd = 1 Mr Automatic 4th = 8 Crazy Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 9 La Bamba Icon | ||
Thu Sep 20 2018 16:19 | 1st = 9 La Bamba Icon 2nd = 1 Valita 3rd = 4 Golden Fernanda 4th = 2 Bacardi Breezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Colosseum King | ||
Thu Sep 20 2018 16:15 | 1st = 5 Colosseum King 2nd = 9 Bound To Me 3rd = 2 Desert Cowboy 4th = 4 Annies Our Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Just Teefa | ||
Thu Sep 20 2018 16:12 | 1st = 4 Just Teefa 2nd = 9 Gone Early 3rd = 2 Miss Crazy 4th = 7 My Names Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Tijuana Taxi | ||
Thu Sep 20 2018 16:11 | 1st = 8 Tijuana Taxi 2nd = 6 Idle Moose 3rd = 7 Scarlett Banner 4th = 9 Mr Fahrenheit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Doc Martini | ||
Thu Sep 20 2018 16:09 | 1st = 8 Doc Martini 2nd = 3 Zipping Buddy 3rd = 1 Izzy Power 4th = 5 My Bro Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 2 Cyclonite | ||
Thu Sep 20 2018 16:05 | 1st = 2 Cyclonite 2nd = 7 Azcannyaz 3rd = 3 American Salute 4th = 1 Spin Bowles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Cruisys Patch | ||
Thu Sep 20 2018 16:03 | 1st = 1 Cruisys Patch 2nd = 4 Candy Paint 3rd = 5 Glendale Thor 4th = 2 Dyna Sairi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 4 Charlie Road | ||
Thu Sep 20 2018 16:00 | 1st = 4 Charlie Road 2nd = 1 Chilean Wonder 3rd = 13 Kalalo 4th = 5 Rostock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Winsome Fernando | ||
Thu Sep 20 2018 15:57 | 1st = 1 Winsome Fernando 2nd = 6 Charmed An Taken 3rd = 7 Lock Pepper 4th = 8 Hugo Linx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Special Affair | ||
Thu Sep 20 2018 15:57 | 1st = 1 Special Affair 2nd = 3 Know Scrutiny 3rd = 6 Oskitz 4th = 8 Cosmic Jase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Bolare | ||
Thu Sep 20 2018 15:54 | 1st = 8 Bolare 2nd = 6 Dr Walter 3rd = 2 Krypto Jam 4th = 3 Courage Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Shilah | ||
Thu Sep 20 2018 15:52 | 1st = 2 Shilah 2nd = 1 Caesars Astrum 3rd = 7 Mini Miracle 4th = 3 Franks Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 My Halo | ||
Thu Sep 20 2018 15:49 | 1st = 2 My Halo 2nd = 8 Fly High Billy 3rd = 7 Al Keroma 4th = 6 Keydra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Outlaw Bruce | ||
Thu Sep 20 2018 15:46 | 1st = 5 Outlaw Bruce 2nd = 7 Bulls Babe 3rd = 2 Take The Apache 4th = 4 Chaney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 2 New Horizons | ||
Thu Sep 20 2018 15:45 | 1st = 2 New Horizons 2nd = 10 Manila Miss 3rd = 16 Toffee Drop 4th = 5 My Dream Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 9 Heza Real Deal | ||
Thu Sep 20 2018 15:42 | 1st = 9 Heza Real Deal 2nd = 1 Blazin Ruby 3rd = 6 Gotta Jump Start 4th = 8 Star Catcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Senorita Margarita | ||
Thu Sep 20 2018 15:40 | 1st = 2 Senorita Margarita 2nd = 8 Queen Of Glory 3rd = 6 Trailer Park Girl 4th = 4 Its A Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Dr Paulina | ||
Thu Sep 20 2018 15:39 | 1st = 6 Dr Paulina 2nd = 5 Scrumble 3rd = 3 Mirror Max 4th = 8 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Mystic Forces | ||
Thu Sep 20 2018 15:35 | 1st = 4 Mystic Forces 2nd = 5 Blazeray 3rd = 2 Magic Scene 4th = 9 Cassavance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 3 Johnny Vinko | ||
Thu Sep 20 2018 15:30 | 1st = 3 Johnny Vinko 2nd = 2 Ripplebrook 3rd = 4 Captain Rhett 4th = 6 Lord Ore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Little Squirt | ||
Thu Sep 20 2018 15:28 | 1st = 1 Little Squirt 2nd = 2 Cane Toad Bolto 3rd = 3 Mighty Gallon 4th = 8 Its Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 9 Fast Train | ||
Thu Sep 20 2018 15:25 | 1st = 9 Fast Train 2nd = 7 Costa Zou 3rd = 1 Regal Rage 4th = 11 Polished Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Mitcham Reado | ||
Thu Sep 20 2018 15:24 | 1st = 1 Mitcham Reado 2nd = 3 Jaded Affair 3rd = 2 Aroha 4th = 8 Its That Fresh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Untold Soldier | ||
Thu Sep 20 2018 15:22 | 1st = 4 Untold Soldier 2nd = 1 Valhalla Girl 3rd = 7 Allanon 4th = 6 Garbutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 Ykikafil | ||
Thu Sep 20 2018 15:17 | 1st = 10 Ykikafil 2nd = 3 Non Passare 3rd = 7 Beef City Blaze 4th = 1 Holdingno Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Hollys Affair | ||
Thu Sep 20 2018 15:14 | 1st = 2 Hollys Affair 2nd = 1 Aston Olivia 3rd = 6 Fairytale Ending 4th = 4 Just Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 2 Myrniong Marvel | ||
Thu Sep 20 2018 15:11 | 1st = 2 Myrniong Marvel 2nd = 7 Dana Piper 3rd = 5 Queen Ollie 4th = 8 Lucys Squiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 10 Almas | ||
Thu Sep 20 2018 15:10 | 1st = 10 Almas 2nd = 8 Counter Meal 3rd = 9 Mystic Moon 4th = 5 Mishani Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Half Proven | ||
Thu Sep 20 2018 15:07 | 1st = 3 Half Proven 2nd = 6 Chill Out Indy 3rd = 4 Prue Lace 4th = 7 Ebbys Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 11 - 3 Petite En Jeu | ||
Thu Sep 20 2018 15:04 | 1st = 3 Petite En Jeu 2nd = 7 Choice Attitude 3rd = 4 All Black Magic 4th = 1 Saint Kitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Barellen Panther | ||
Thu Sep 20 2018 15:01 | 1st = 8 Barellen Panther 2nd = 6 Half Silver Fern 3rd = 5 High Return 4th = 2 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Forsure | ||
Thu Sep 20 2018 15:00 | 1st = 6 Forsure 2nd = 1 Classy Rebel 3rd = 5 All Too Sublime 4th = 10 Cop This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Marway | ||
Thu Sep 20 2018 14:57 | 1st = 3 Marway 2nd = 1 Lickety Lachie 3rd = 2 Despirito 4th = 5 Attique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Cinnamon Rose | ||
Thu Sep 20 2018 14:54 | 1st = 1 Cinnamon Rose 2nd = 2 Haddi Bale 3rd = 4 Mister Maker 4th = 5 Kalani Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Catfish Fozz | ||
Thu Sep 20 2018 14:51 | 1st = 2 Catfish Fozz 2nd = 3 Speed Burst 3rd = 1 Moyarra Whiz 4th = 8 Chill Out Isla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 2 Grand Soleil | ||
Thu Sep 20 2018 14:50 | 1st = 2 Grand Soleil 2nd = 3 Chief Kidder 3rd = 1 Home Ground 4th = 5 Our Anniversaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Banjos Run | ||
Thu Sep 20 2018 14:47 | 1st = 2 Banjos Run 2nd = 4 Allen Elway 3rd = 6 Oldmate Everest 4th = 3 Delly Vedova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Im Norma Jean | ||
Thu Sep 20 2018 14:42 | 1st = 2 Im Norma Jean 2nd = 6 Stevie Dee 3rd = 3 Big In America 4th = 1 Grinydontcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Opawa Sheldon | ||
Thu Sep 20 2018 14:40 | 1st = 6 Opawa Sheldon 2nd = 5 Sozins Blue 3rd = 8 Treville 4th = 1 Come A Guster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Mazette | ||
Thu Sep 20 2018 14:39 | 1st = 2 Mazette 2nd = 1 Wadelock Venus 3rd = 3 Miss Hanna Berry 4th = 6 Surfonic Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 3 Akage | ||
Thu Sep 20 2018 14:35 | 1st = 3 Akage 2nd = 4 Last Light 3rd = 11 Youngstown 4th = 5 Crooked Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 12 Sikorsky | ||
Thu Sep 20 2018 14:30 | 1st = 12 Sikorsky 2nd = 2 Maclairey 3rd = 10 Grinzinger Star 4th = 1 Chaba Charli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 10 - 10 Kit Kat | ||
Thu Sep 20 2018 14:25 | 1st = 10 Kit Kat 2nd = 13 Shez Ekstra 3rd = 2 Jayperno 4th = 9 Balanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Irinka Hamo | ||
Thu Sep 20 2018 14:22 | 1st = 7 Irinka Hamo 2nd = 8 Sir Nicholas 3rd = 4 Sunset Sporty 4th = 2 Should Of Listen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Fiery Affair | ||
Thu Sep 20 2018 14:21 | 1st = 4 Fiery Affair 2nd = 7 Dusky Brew 3rd = 6 Ohoka Magic 4th = 2 Homebush Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Princely | ||
Thu Sep 20 2018 14:17 | 1st = 6 Princely 2nd = 5 Zip To The Moon 3rd = 1 Heartbreak Harry 4th = 4 Malkara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Shining Opal | ||
Thu Sep 20 2018 14:14 | 1st = 7 Shining Opal 2nd = 6 Takaho Tiger 3rd = 2 Jumbo Bale 4th = 1 Little Kensi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 4 Humboldt | ||
Thu Sep 20 2018 14:10 | 1st = 4 Humboldt 2nd = 5 Another Shadow 3rd = 9 The Sprooker 4th = 8 Directory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Very Focus | ||
Thu Sep 20 2018 14:07 | 1st = 3 Very Focus 2nd = 7 Oliveri 3rd = 6 Rocketing Ruby 4th = 8 Super Hoover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Im Rolling Stoned | ||
Thu Sep 20 2018 14:03 | 1st = 2 Im Rolling Stoned 2nd = 1 Royal Taz 3rd = 8 Not Always 4th = 10 Our Champion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 11 Cosmic City | ||
Thu Sep 20 2018 14:00 | 1st = 11 Cosmic City 2nd = 12 Pieropan 3rd = 15 Private Edition 4th = 13 Charitable Nature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 4 Spiral | ||
Thu Sep 20 2018 13:55 | 1st = 4 Spiral 2nd = 7 Queen Of Kingston 3rd = 6 Anne Bonny 4th = 8 Shelter Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 9 - 2 Vannoss | ||
Thu Sep 20 2018 13:50 | 1st = 2 Vannoss 2nd = 1 Handyman 3rd = 3 Our Jocko 4th = 8 Francesca Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Potere | ||
Thu Sep 20 2018 13:47 | 1st = 8 Potere 2nd = 7 Nimble Lucy 3rd = 6 Harvey Warbanger 4th = 5 Zipping Yoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Now Ask Me | ||
Thu Sep 20 2018 13:42 | 1st = 4 Now Ask Me 2nd = 3 Broken Finger 3rd = 2 Chief Advocate 4th = 6 Mickey Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Good Friend | ||
Thu Sep 20 2018 13:39 | 1st = 6 Good Friend 2nd = 7 Our Equity 3rd = 1 Aminya Shadow 4th = 3 Sudden Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 5 Adamina | ||
Thu Sep 20 2018 13:35 | 1st = 5 Adamina 2nd = 2 Prahaar 3rd = 6 Sonja 4th = 3 Battle Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 8 Sly Song | ||
Thu Sep 20 2018 13:30 | 1st = 8 Sly Song 2nd = 1 Dream Brother 3rd = 16 Our Sunny Girl 4th = 7 Simply Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Sopha Gem | ||
Thu Sep 20 2018 13:27 | 1st = 2 Sopha Gem 2nd = 6 Shooters Ali 3rd = 1 Miss Gippsland 4th = 5 Rapanui Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Billy Bullet | ||
Thu Sep 20 2018 13:24 | 1st = 4 Billy Bullet 2nd = 9 Zipping Andre 3rd = 3 Unconscionable 4th = 1 Hot Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Kayjays Terror | ||
Thu Sep 20 2018 13:23 | 1st = 3 Kayjays Terror 2nd = 9 Parklane Lass 3rd = 6 Im Sandy Bay 4th = 1 Cutmearinhalf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 1 The Big Eater | ||
Thu Sep 20 2018 13:20 | 1st = 1 The Big Eater 3rd = 2 Rossmay 4th = 12 Victory Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 16 Swoop | ||
Thu Sep 20 2018 13:20 | 1st = 16 Swoop 3rd = 2 Rossmay 4th = 12 Victory Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 3 Windsor | ||
Thu Sep 20 2018 13:15 | 1st = 3 Windsor 2nd = 2 Cyclops 3rd = 12 Empress Tzu Hsi 4th = 10 Classy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Bluestone Sophie | ||
Thu Sep 20 2018 13:12 | 1st = 1 Bluestone Sophie 2nd = 6 Cawbourne Slider 3rd = 4 Humble Mouse 4th = 3 Annie Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 2 Jinja Mongo | ||
Thu Sep 20 2018 13:07 | 1st = 2 Jinja Mongo 2nd = 8 Nangar Dream 3rd = 6 Kiwi Gal 4th = 1 Retired Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Pilot Pete | ||
Thu Sep 20 2018 13:04 | 1st = 5 Pilot Pete 2nd = 6 Ebonique 3rd = 3 Blueflash Lenny 4th = 9 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 His Kingdom | ||
Thu Sep 20 2018 13:00 | 1st = 1 His Kingdom 2nd = 5 Prince George 3rd = 2 Line Up Girls 4th = 4 Lashes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 6 Great Duchess | ||
Thu Sep 20 2018 12:55 | 1st = 6 Great Duchess 2nd = 7 Lianne 3rd = 12 Quora 4th = 14 Soaring Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 Islas Ivy | ||
Thu Sep 20 2018 12:52 | 1st = 4 Islas Ivy 2nd = 2 Bound For Love 3rd = 3 Koba 4th = 7 Knock About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Riddles | ||
Thu Sep 20 2018 12:49 | 1st = 4 Riddles 2nd = 5 Boone 3rd = 10 Choose 4th = 8 Professor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Dusty Gambler | ||
Thu Sep 20 2018 12:48 | 1st = 6 Dusty Gambler 2nd = 3 Jinja Might 3rd = 1 Global Conquest 4th = 7 Trevor Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 12 Keirabella | ||
Thu Sep 20 2018 12:45 | 1st = 12 Keirabella 2nd = 5 American Love 3rd = 10 Our Echo 4th = 1 Dukatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 7 Cleaver | ||
Thu Sep 20 2018 12:40 | 1st = 7 Cleaver 2nd = 2 Great North Road 3rd = 6 Super Girl 4th = 10 Ekstrememiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Instantaneous | ||
Thu Sep 20 2018 12:37 | 1st = 4 Instantaneous 2nd = 8 Chrystal Lodge 3rd = 7 Jacobite Mouse 4th = 1 Amarina Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Raging Demon | ||
Thu Sep 20 2018 12:32 | 1st = 7 Raging Demon 2nd = 2 Botany Wayne 3rd = 1 El Narco 4th = 4 Our Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Wolfies Squeeze | ||
Thu Sep 20 2018 12:29 | 1st = 3 Wolfies Squeeze 2nd = 8 Broken Pieces 3rd = 2 Moroka Assassin 4th = 7 Smoke And Embers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Fantastic Ernie | ||
Thu Sep 20 2018 12:22 | 1st = 2 Fantastic Ernie 2nd = 1 Charlm Jewel 3rd = 4 Big Black Cape 4th = 7 She Loves Horace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 7 Blitz em Rene | ||
Thu Sep 20 2018 12:14 | 1st = 7 Blitz em Rene 2nd = 1 On Fleek 3rd = 8 King Shaq 4th = 2 Drury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 1 Secret Squirrel | ||
Thu Sep 20 2018 12:05 | 1st = 1 Secret Squirrel 2nd = 3 Keepin Harmonee 3rd = 11 Allacciato 4th = 4 Christiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Your My Love | ||
Thu Sep 20 2018 12:02 | 1st = 1 Your My Love 2nd = 8 Red Muskateer 3rd = 2 Brindle Shark 4th = 6 Blitzing Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Cest Lamour | ||
Thu Sep 20 2018 11:56 | 1st = 7 Cest Lamour 2nd = 1 Opawa Loyal 3rd = 6 Spare Some Time 4th = 8 Barwon Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 All For Fun | ||
Thu Sep 20 2018 11:45 | 1st = 7 All For Fun 2nd = 8 Jacobite Beau 3rd = 5 Fantastic Bronx 4th = 1 Belly Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 1 Just A Matthew | ||
Thu Sep 20 2018 11:39 | 1st = 1 Just A Matthew 2nd = 6 Agistri 3rd = 8 Jinja Lad 4th = 7 Manicorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 5 Bigredmoon | ||
Thu Sep 20 2018 11:30 | 1st = 5 Bigredmoon 2nd = 7 The Great Guru 3rd = 6 Eddie Gilbert 4th = 4 Its A Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Thrilling Watch | ||
Thu Sep 20 2018 11:21 | 1st = 6 Thrilling Watch 2nd = 2 Electric Dee Eye 3rd = 3 Billy Bright 4th = 7 Jin Jin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Bah Baa | ||
Thu Sep 20 2018 11:04 | 1st = 8 Bah Baa 2nd = 6 Fantastic Zoe 3rd = 7 Red Dee 4th = 3 Hitch a Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 3 Nom Du Beel | ||
Thu Sep 20 2018 10:55 | 1st = 3 Nom Du Beel 2nd = 2 Georgethefifth 3rd = 7 Zac Brown 4th = 1 Cashel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 3 Thrilling Katie | ||
Thu Sep 20 2018 10:46 | 1st = 3 Thrilling Katie 2nd = 1 Oscar Tron 3rd = 6 Bruce Banner 4th = 8 Powerful Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 All Hail Caesar | ||
Thu Sep 20 2018 10:29 | 1st = 3 All Hail Caesar 2nd = 5 Spark em Up 3rd = 7 Cawbourne Gonski 4th = 1 Scott No Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 7 Mexican | ||
Thu Sep 20 2018 10:20 | 1st = 7 Mexican 2nd = 1 Zartan 3rd = 2 El Bayardo 4th = 3 The Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Does He Exist | ||
Thu Sep 20 2018 10:11 | 1st = 6 Does He Exist 2nd = 7 Tribal Conquest 3rd = 8 Strident 4th = 5 Pukekohe Smurf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 1 Yipson | ||
Thu Sep 20 2018 9:50 | 1st = 1 Yipson 2nd = 4 Thats How It Goes 3rd = 7 Highly Likely 4th = 6 Venerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 9 The Huntsman | ||
Thu Sep 20 2018 9:20 | 1st = 9 The Huntsman 2nd = 8 Tell Me More 3rd = 4 Al Munroe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Flying Gabbie | ||
Thu Sep 20 2018 0:19 | 1st = 7 Flying Gabbie 2nd = 8 Quite Magical 3rd = 1 Freddy Be Cool 4th = 3 Thunder Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 2 Blue Kodak | ||
Mon Aug 20 2018 22:47 | 1st = 2 Blue Kodak 2nd = 1 Dorans Echo 3rd = 5 Dark Conde 4th = 3 Just Won Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Petite Senorita | ||
Mon Aug 20 2018 22:41 | 1st = 4 Petite Senorita 2nd = 3 Platinum Impact 3rd = 6 Senni Richard 4th = 1 Tanas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Hogwash | ||
Mon Aug 20 2018 22:30 | 1st = 5 Hogwash 2nd = 4 Stylish Evie 3rd = 7 Cloe Binda 4th = 1 Little Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Golden Fernanda | ||
Mon Aug 20 2018 22:22 | 1st = 5 Golden Fernanda 2nd = 2 All Inn Youi 3rd = 3 Troy Boyce 4th = 10 Fabulous Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Fernando Magic | ||
Mon Aug 20 2018 22:08 | 1st = 1 Fernando Magic 2nd = 8 Lily Lola 3rd = 9 Koko 4th = 7 Cool Dude Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Wolf Point | ||
Mon Aug 20 2018 22:01 | 1st = 6 Wolf Point 3rd = 2 Swift Trent 4th = 3 Mo Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Kiowa Kaema | ||
Mon Aug 20 2018 22:01 | 1st = 7 Kiowa Kaema 3rd = 2 Swift Trent 4th = 3 Mo Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Sorrento | ||
Mon Aug 20 2018 21:54 | 1st = 1 Sorrento 2nd = 4 Slice Of Cake 3rd = 7 Femme Folle 4th = 6 Powder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 St Jenson | ||
Mon Aug 20 2018 21:46 | 1st = 1 St Jenson 2nd = 6 Posh Amber 3rd = 3 Remember Jess 4th = 5 Abbeys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Winlock Intent | ||
Mon Aug 20 2018 21:43 | 1st = 2 Winlock Intent 2nd = 3 Liberal Jones 3rd = 1 Crackerjack Des 4th = 6 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Just Ruby | ||
Mon Aug 20 2018 21:40 | 1st = 4 Just Ruby 2nd = 2 Alicante Bouchet 3rd = 6 Hold Da Door 4th = 5 Striving Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Regal Bill | ||
Mon Aug 20 2018 21:37 | 1st = 5 Regal Bill 2nd = 8 Tubby Turner 3rd = 7 Premier Tejay 4th = 2 Waikarie Noel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Bank Enforcer | ||
Mon Aug 20 2018 21:30 | 1st = 6 Bank Enforcer 2nd = 7 Tommy Tucker 3rd = 4 Tranquil Sasha 4th = 1 Country Grenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Vrontios | ||
Mon Aug 20 2018 21:27 | 1st = 1 Vrontios 2nd = 7 Buckle Up Clint 3rd = 8 Rookie 4th = 5 Wynburn Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Orleans | ||
Mon Aug 20 2018 21:24 | 1st = 7 Orleans 2nd = 1 Double Ya Back 3rd = 2 Power Sensation 4th = 3 Stir Fry Shrimp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Spring Spinner | ||
Mon Aug 20 2018 21:19 | 1st = 2 Spring Spinner 2nd = 4 Destini Rocket 3rd = 8 Menzies 4th = 1 Zipping Hetty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Wazza Who | ||
Mon Aug 20 2018 21:13 | 1st = 4 Wazza Who 2nd = 7 Brittany Talks 3rd = 3 Naughty Nala 4th = 2 Silver Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Bokarm Nora | ||
Mon Aug 20 2018 21:10 | 1st = 8 Bokarm Nora 2nd = 1 Frank De Tank 3rd = 3 Sulzantis Girl 4th = 2 Minnie Madge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 9 Willie Win | ||
Mon Aug 20 2018 21:07 | 1st = 9 Willie Win 2nd = 5 Take Guard 3rd = 4 Dooper 4th = 7 Be Like Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Tat Scooby | ||
Mon Aug 20 2018 21:01 | 1st = 8 Tat Scooby 2nd = 3 Wild Sticks 3rd = 2 Tat Barbie 4th = 4 Clovalley Mauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Double Flash | ||
Mon Aug 20 2018 20:58 | 1st = 2 Double Flash 2nd = 8 Pirates Treasure 3rd = 1 Back On Top 4th = 3 Senorita Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Flying Ellen | ||
Mon Aug 20 2018 20:55 | 1st = 3 Flying Ellen 2nd = 4 Game Over 3rd = 6 Waterloo Kate 4th = 7 Blessed In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Lorde Cerine | ||
Mon Aug 20 2018 20:52 | 1st = 2 Lorde Cerine 2nd = 6 Hay Hopey 3rd = 4 Daze Like These 4th = 1 Wildash Cecil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Jack Whelan | ||
Mon Aug 20 2018 20:49 | 1st = 8 Jack Whelan 2nd = 2 My Bro Harry 3rd = 5 Salute The Cloud 4th = 1 Petite Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Nitro Grace | ||
Mon Aug 20 2018 20:45 | 1st = 8 Nitro Grace 2nd = 7 Kayda Affair 3rd = 6 Adams Spot 4th = 2 Rikitikitana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Miss Bea | ||
Mon Aug 20 2018 20:42 | 1st = 8 Miss Bea 2nd = 1 Tat Tubby 3rd = 4 Plumcad 4th = 2 Haddi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 5 Leading The Way | ||
Mon Aug 20 2018 20:38 | 1st = 5 Leading The Way 2nd = 3 Go Brandi 3rd = 1 Raging Ruby 4th = 2 Instant Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Captain Risky | ||
Mon Aug 20 2018 20:35 | 1st = 4 Captain Risky 2nd = 2 Amity Marlow 3rd = 5 Brilliant Bails 4th = 3 Rip It Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 And You Are | ||
Mon Aug 20 2018 20:32 | 1st = 2 And You Are 2nd = 4 Infrared Star 3rd = 8 Mr Belvedere 4th = 1 Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Betty Boo Bonus | ||
Mon Aug 20 2018 20:29 | 1st = 7 Betty Boo Bonus 2nd = 1 Fernando Marks 3rd = 6 Lucille Rumble 4th = 8 Hip Hop Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 3 Dorans Ash | ||
Mon Aug 20 2018 20:25 | 1st = 3 Dorans Ash 2nd = 1 Hey Fernando 3rd = 4 Lahinch 4th = 2 Mighty Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Jaimandy Carl | ||
Mon Aug 20 2018 20:22 | 1st = 8 Jaimandy Carl 2nd = 3 Major Amor 3rd = 4 Dyna Jenaya 4th = 5 Maximum Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Adorable Lady | ||
Mon Aug 20 2018 20:18 | 1st = 3 Adorable Lady 2nd = 2 Born To Dominate 3rd = 1 Master Kinloch 4th = 6 Proximity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Oshkosh Erny Vee | ||
Mon Aug 20 2018 20:15 | 1st = 7 Oshkosh Erny Vee 2nd = 5 Croydon Boys 3rd = 4 Larrikin Locky 4th = 1 Sallys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Quite Sincere | ||
Mon Aug 20 2018 20:12 | 1st = 4 Quite Sincere 2nd = 2 Tooka Trip 3rd = 8 Izy Magic 4th = 6 Hay Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Knock Me Over | ||
Mon Aug 20 2018 20:09 | 1st = 1 Knock Me Over 2nd = 3 No Worries Cob 3rd = 5 Raven Loch 4th = 2 Bokarm Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 8 Ooaar | ||
Mon Aug 20 2018 20:05 | 1st = 8 Ooaar 2nd = 1 My Bro Zorro 3rd = 2 Metanoia Franko 4th = 7 Jetta Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Zharnel | ||
Mon Aug 20 2018 20:02 | 1st = 2 Zharnel 2nd = 4 Shaina Cabang 3rd = 8 Mema Wibble 4th = 7 Black Rose Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Hear The Drums | ||
Mon Aug 20 2018 19:58 | 1st = 1 Hear The Drums 2nd = 7 Bark Vader 3rd = 2 Muddy Miss 4th = 3 Four Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Harbormaster | ||
Mon Aug 20 2018 19:55 | 1st = 6 Harbormaster 2nd = 2 Hesa Jayclo 3rd = 8 Agent Kade 4th = 7 Comatose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Who It Is | ||
Mon Aug 20 2018 19:52 | 1st = 2 Who It Is 2nd = 1 Buddy Tokaam 3rd = 7 Captain Til 4th = 5 Illawong Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Blue Gee Tee | ||
Mon Aug 20 2018 19:49 | 1st = 1 Blue Gee Tee 2nd = 3 Indominous Dane 3rd = 8 Blusta Valley 4th = 4 Tee Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 5 Silent Boloney | ||
Mon Aug 20 2018 19:45 | 1st = 5 Silent Boloney 2nd = 3 Ginger Nic 3rd = 4 Gotta Be You 4th = 8 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Aston Jewel | ||
Mon Aug 20 2018 19:42 | 1st = 3 Aston Jewel 2nd = 8 Tomal 3rd = 7 Cullquin Bronn 4th = 4 Glacier Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 1 Takahi Storm | ||
Mon Aug 20 2018 19:38 | 1st = 1 Takahi Storm 2nd = 3 Senorita Ava 3rd = 5 Ritza Show 4th = 9 Cannon Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Dyna Fizz | ||
Mon Aug 20 2018 19:35 | 1st = 6 Dyna Fizz 2nd = 4 Klain Chaser 3rd = 7 Woodside Coco 4th = 3 Rhynstone Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Wheatacre | ||
Mon Aug 20 2018 19:32 | 1st = 7 Wheatacre 2nd = 4 Myona Morpheus 3rd = 3 Spring Runner 4th = 6 Holly Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Trishan Valley | ||
Mon Aug 20 2018 19:29 | 1st = 8 Trishan Valley 2nd = 1 Piecost 3rd = 7 Bokarm Rosie 4th = 2 Jacko Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Buckle Up Axon | ||
Mon Aug 20 2018 19:26 | 1st = 1 Buckle Up Axon 2nd = 3 Zalaya 3rd = 4 Geneva Lee 4th = 5 Work Wear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Aston Sultan | ||
Mon Aug 20 2018 19:23 | 1st = 3 Aston Sultan 2nd = 8 Kraken Pennys 3rd = 1 Mia Amour 4th = 10 Kubla De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Winsome Currency | ||
Mon Aug 20 2018 19:20 | 1st = 1 Winsome Currency 2nd = 3 Tin Pan Alley 3rd = 5 Always Late 4th = 2 Brindle Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Reiko Rocketta | ||
Mon Aug 20 2018 19:16 | 1st = 5 Reiko Rocketta 2nd = 4 Max Pick 3rd = 6 Phil De Thunder 4th = 1 Mcivor Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 3 El Grand Lady | ||
Mon Aug 20 2018 19:12 | 1st = 3 El Grand Lady 2nd = 2 Mallee Billy 3rd = 5 Rosedene Valor 4th = 6 Nangar Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Top Villa | ||
Mon Aug 20 2018 19:08 | 1st = 1 Top Villa 2nd = 6 Hoot 4th = 2 Vanderweghe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Fernando Blaster | ||
Mon Aug 20 2018 19:05 | 1st = 4 Fernando Blaster 2nd = 1 Classy Flash 3rd = 9 Sunburnt Road 4th = 10 Jedi De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Annaley Flash | ||
Mon Aug 20 2018 18:59 | 1st = 7 Annaley Flash 2nd = 1 Mareth 3rd = 5 Fayes Not Fazed 4th = 4 Bombastic Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 4 Ashfield Lad | ||
Mon Aug 20 2018 18:56 | 1st = 4 Ashfield Lad 2nd = 3 Another Flight 3rd = 5 Card Player 4th = 6 Irish Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Just Did It | ||
Mon Aug 20 2018 18:53 | 1st = 8 Just Did It 2nd = 1 Queen Ophelia 3rd = 5 Nod Ya Head 4th = 3 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Jock Colley | ||
Mon Aug 20 2018 18:50 | 1st = 7 Jock Colley 2nd = 8 Make Up Boy 3rd = 5 Jim The Weapon 4th = 4 Mavriki Pano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Surgenie | ||
Mon Aug 20 2018 18:47 | 1st = 8 Surgenie 2nd = 2 Ringbark Ace 3rd = 3 Missy Fergus 4th = 7 Irish Ripple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 6 Tranquil Trigger | ||
Mon Aug 20 2018 18:44 | 1st = 6 Tranquil Trigger 2nd = 8 Sandler 3rd = 3 Kilmister 4th = 7 Grumpy Luppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Run Billy Run | ||
Mon Aug 20 2018 18:41 | 1st = 7 Run Billy Run 2nd = 8 Mount Boyce 3rd = 5 Zipping Shika 4th = 4 Belly Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Zippy Zuri | ||
Mon Aug 20 2018 18:38 | 1st = 8 Zippy Zuri 2nd = 1 Country Gal 3rd = 3 Fairytale Ending 4th = 7 Hypo Chared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Billy Fix It | ||
Mon Aug 20 2018 18:35 | 1st = 2 Billy Fix It 2nd = 8 Breemelia Swift 3rd = 3 Ambers Wish 4th = 7 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Sunset Mouse | ||
Mon Aug 20 2018 18:32 | 1st = 2 Sunset Mouse 2nd = 5 Asa Torpedo 3rd = 3 Majestic Mia 4th = 4 Yankee Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 5 Kitboolou Corza | ||
Mon Aug 20 2018 18:28 | 1st = 5 Kitboolou Corza 2nd = 1 Dusty Hooroo 3rd = 7 Diva Rose Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Speed Man | ||
Mon Aug 20 2018 18:23 | 1st = 7 Speed Man 2nd = 3 Ace Bromac 3rd = 12 Lincs Tiger 4th = 9 One For Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Debree Bonus | ||
Mon Aug 20 2018 18:20 | 1st = 2 Debree Bonus 2nd = 7 Hes Got Steel 3rd = 6 Sunburnt Swampy 4th = 1 Potato Masher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Senor Wolf | ||
Mon Aug 20 2018 18:17 | 1st = 1 Senor Wolf 2nd = 3 Just Like Stride 3rd = 6 New Romance 4th = 4 Gavin Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Seeka Moment | ||
Mon Aug 20 2018 18:14 | 1st = 3 Seeka Moment 2nd = 4 Zades Magic 3rd = 5 Jamie Marie 4th = 6 Spectator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Sweet Charlee | ||
Mon Aug 20 2018 18:11 | 1st = 2 Sweet Charlee 2nd = 7 Wilma Gundi 3rd = 1 Lady Charlotte 4th = 4 Unchangeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Caitlyn Keeping | ||
Mon Aug 20 2018 18:08 | 1st = 8 Caitlyn Keeping 2nd = 5 Midnight Treat 3rd = 2 Pixel Pak 4th = 6 All Negoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Magnum Rose | ||
Mon Aug 20 2018 18:03 | 1st = 7 Magnum Rose 2nd = 2 Candy Mandy 3rd = 5 My Two Eves 4th = 1 Fill My Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 8 Go Man Go | ||
Mon Aug 20 2018 18:00 | 1st = 8 Go Man Go 2nd = 1 Excel To Believe 3rd = 7 Lady Sulzanti 4th = 4 Magic Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Star Night | ||
Mon Aug 20 2018 17:57 | 1st = 6 Star Night 2nd = 4 Got Some Zip 3rd = 1 Wolfies Squeeze 4th = 3 Aeroplane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Beach Goddess | ||
Mon Aug 20 2018 17:52 | 1st = 2 Beach Goddess 2nd = 5 Sir Nicholas 3rd = 6 The Redeemer 4th = 1 Dominate The Dojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Kaos Be Cool | ||
Mon Aug 20 2018 17:49 | 1st = 7 Kaos Be Cool 2nd = 1 Gypsy Said Run 3rd = 2 Arappaho Gundi 4th = 3 Sweet Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Kihael Koalmina | ||
Mon Aug 20 2018 17:45 | 1st = 2 Kihael Koalmina 2nd = 4 Irinka Leanne 3rd = 6 Air Load 4th = 7 Lil Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 11 - 4 Crazy Dave | ||
Mon Aug 20 2018 17:40 | 1st = 4 Crazy Dave 2nd = 12 Ona Rocky Beach 3rd = 10 Power of Attorney 4th = 1 Bien Hoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Tinker Bess | ||
Mon Aug 20 2018 17:37 | 1st = 4 Tinker Bess 2nd = 2 Kissem 3rd = 5 Bela Natali 4th = 1 Lisa Pizza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Taylors Reason | ||
Mon Aug 20 2018 17:32 | 1st = 7 Taylors Reason 2nd = 6 Heza Bromac 3rd = 8 Elteearr 4th = 3 Courageous Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Cosmic Ox | ||
Mon Aug 20 2018 17:29 | 1st = 7 Cosmic Ox 2nd = 8 Tyler Keeping 3rd = 2 Bullseye Eagle 4th = 3 Aqua Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Heza Boherna | ||
Mon Aug 20 2018 17:25 | 1st = 7 Heza Boherna 2nd = 8 Jamie Cargo 3rd = 5 Glengarrie Mate 4th = 6 Charlies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 3 Itsbeenforever | ||
Mon Aug 20 2018 17:20 | 1st = 3 Itsbeenforever 2nd = 5 Noble Force 3rd = 1 Machine Elle 4th = 8 Let It Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Ebb | ||
Mon Aug 20 2018 17:17 | 1st = 5 Ebb 2nd = 4 El Tigera 3rd = 7 Long Live Sid 4th = 6 Its Debatable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Tegan Rose | ||
Mon Aug 20 2018 17:14 | 1st = 8 Tegan Rose 2nd = 4 Spur Monelli 3rd = 2 Shadow Runner 4th = 1 Tee Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 1 Rhyflective | ||
Mon Aug 20 2018 17:12 | 1st = 1 Rhyflective 2nd = 10 Bonnies A Beauty 3rd = 9 Ingoodnik 4th = 7 Hard Rock Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Midnight Joyce | ||
Mon Aug 20 2018 17:09 | 1st = 2 Midnight Joyce 2nd = 5 Baulko Rose 3rd = 3 Balcatta 4th = 7 Somers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 1 Escebee | ||
Mon Aug 20 2018 17:05 | 1st = 1 Escebee 2nd = 8 Squared 3rd = 10 Mellore 4th = 3 Sepae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 10 - 14 Skilled Assassin | ||
Mon Aug 20 2018 17:00 | 1st = 14 Skilled Assassin 2nd = 4 Slade De Cerisy 3rd = 13 Savvy Star 4th = 7 Mullinger Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Smokey Desire | ||
Mon Aug 20 2018 16:56 | 1st = 2 Smokey Desire 2nd = 4 Scott Lit Up 3rd = 1 Molly Monelli 4th = 8 Jerry Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Regal Cheval | ||
Mon Aug 20 2018 16:55 | 1st = 4 Regal Cheval 2nd = 5 Barranjoey 3rd = 8 Roll With Rocky 4th = 1 Be Major Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 9 Bowie Boy | ||
Mon Aug 20 2018 16:52 | 1st = 9 Bowie Boy 2nd = 1 Secret Of Mine 3rd = 5 Architecture 4th = 4 Lucky Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 2 Bettor B Abeliever | ||
Mon Aug 20 2018 16:48 | 1st = 2 Bettor B Abeliever 2nd = 8 Danny Del Vito 3rd = 1 Oh What A Country 4th = 9 Captain Mannering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 13 Ilia | ||
Mon Aug 20 2018 16:45 | 1st = 13 Ilia 2nd = 12 Cliodhna 3rd = 8 Pajados 4th = 7 Magic Beneteau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Felony One | ||
Mon Aug 20 2018 16:42 | 1st = 6 Felony One 2nd = 1 Sassy Bella 3rd = 4 Corrupt Millions 4th = 3 Royal Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Hello Issy | ||
Mon Aug 20 2018 16:39 | 1st = 5 Hello Issy 2nd = 8 Beegumbah Boy 3rd = 7 What A Question 4th = 2 Junk Yard Hutchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 2 Celestial Daybreak | ||
Mon Aug 20 2018 16:37 | 1st = 2 Celestial Daybreak 2nd = 11 Lady Danger 3rd = 10 Puddinhead 4th = 3 Cosmic Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Sassy Slyder | ||
Mon Aug 20 2018 16:34 | 1st = 4 Sassy Slyder 2nd = 5 Blunderbuss 3rd = 7 Burning Steel 4th = 2 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 9 - 1 Reward With Return | ||
Mon Aug 20 2018 16:30 | 1st = 1 Reward With Return 2nd = 7 Circus Dancer 3rd = 9 Wasabi 4th = 6 Beeokay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 2 Brotherly Secret | ||
Mon Aug 20 2018 16:25 | 1st = 2 Brotherly Secret 2nd = 3 Desert Marshal 3rd = 8 Turcotte 4th = 5 Annandale Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Foxey Lexus | ||
Mon Aug 20 2018 16:22 | 1st = 8 Foxey Lexus 2nd = 2 Good Girl Brandi 3rd = 1 Emma Be Cool 4th = 7 Not Without Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 9 War Dan | ||
Mon Aug 20 2018 16:20 | 1st = 9 War Dan 2nd = 5 Mygoldengrinner 3rd = 3 Romeo Bromac 4th = 8 Peter Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Classy Fever | ||
Mon Aug 20 2018 16:17 | 1st = 6 Classy Fever 2nd = 4 Champness Road 3rd = 8 Grand Senorita 4th = 3 Rock On Boherna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Dontstopbelievin | ||
Mon Aug 20 2018 16:13 | 1st = 1 Dontstopbelievin 2nd = 8 Lady Chelsea 3rd = 9 Cut Above 4th = 5 Firstjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 4 Plectrum | ||
Mon Aug 20 2018 16:10 | 1st = 4 Plectrum 2nd = 13 Jameslea World 3rd = 6 Marokawa 4th = 2 Aimalac Bulsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Vandagambo | ||
Mon Aug 20 2018 16:07 | 1st = 4 Vandagambo 2nd = 1 Miss Zok Dee 3rd = 3 Evie Willow 4th = 2 Louisville Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 11 Millwood Chloe | ||
Mon Aug 20 2018 16:03 | 1st = 11 Millwood Chloe 2nd = 2 Eastbro Paddy 3rd = 9 Solanum Dulcamara 4th = 12 Hanoverdaloot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 7 Twilight Maneuver | ||
Mon Aug 20 2018 16:00 | 1st = 7 Twilight Maneuver 2nd = 1 Kharnmosh 3rd = 9 Lukey Dee 4th = 5 Whats Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Conway Gundi | ||
Mon Aug 20 2018 15:57 | 1st = 5 Conway Gundi 2nd = 3 Wagtail Piri 3rd = 6 Elegant Crisp 4th = 7 Just A Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Grizzly Adams | ||
Mon Aug 20 2018 15:54 | 1st = 6 Grizzly Adams 2nd = 2 Cliff Keeping 3rd = 1 Bonnie Oreilly 4th = 8 Hi Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 11 Danspur | ||
Mon Aug 20 2018 15:50 | 1st = 11 Danspur 2nd = 8 Tennessee Man 3rd = 5 Revere 4th = 9 All Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Madison Louise | ||
Mon Aug 20 2018 15:45 | 1st = 2 Madison Louise 2nd = 4 Rocknroll Gold 3rd = 1 Chiasso 4th = 5 Artoripace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Placid Pause | ||
Mon Aug 20 2018 15:42 | 1st = 8 Placid Pause 2nd = 3 Exceed The Speed 3rd = 6 Fabredust 4th = 5 Pilot Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 7 Reminder Call | ||
Mon Aug 20 2018 15:38 | 1st = 7 Reminder Call 2nd = 3 One Bid Buys 3rd = 5 Lifes Delight 4th = 9 Yankee Hary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 7 Dustman | ||
Mon Aug 20 2018 15:35 | 1st = 7 Dustman 2nd = 8 Nothingforthepress 3rd = 9 Divisional 4th = 11 My Boy Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Dyna Sairi | ||
Mon Aug 20 2018 15:33 | 1st = 3 Dyna Sairi 2nd = 7 Kitboolou Ragsy 3rd = 6 Humble Mouse 4th = 4 Dusty Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 10 What Girls Want | ||
Mon Aug 20 2018 15:30 | 1st = 10 What Girls Want 2nd = 2 Let Loose 3rd = 4 Yeldarb 4th = 11 The Presenter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Tally Ho Billy | ||
Mon Aug 20 2018 15:27 | 1st = 4 Tally Ho Billy 2nd = 8 Saint Ray 3rd = 7 Spring Kitty 4th = 2 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Mista Pumblechook | ||
Mon Aug 20 2018 15:22 | 1st = 9 Mista Pumblechook 2nd = 11 Villa Boy 3rd = 3 Our Mate Mick 4th = 10 Tothemoonandback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Run Mon Manny | ||
Mon Aug 20 2018 15:19 | 1st = 2 Run Mon Manny 2nd = 8 Sharons Gold 3rd = 1 Cosmic Lucy 4th = 6 Not Practical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 7 Pomme La Belle | ||
Mon Aug 20 2018 15:15 | 1st = 7 Pomme La Belle 2nd = 1 Go The Gantry 3rd = 10 Fussdinado 4th = 3 Blinkin Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Montenero | ||
Mon Aug 20 2018 15:10 | 1st = 4 Montenero 2nd = 5 Implode 3rd = 1 Link To Collect 4th = 6 Rock Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Zuberi | ||
Mon Aug 20 2018 15:07 | 1st = 2 Zuberi 2nd = 6 Trons Empire 3rd = 5 Seabrook Dill 4th = 4 Striking Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 5 Northview Orator | ||
Mon Aug 20 2018 15:03 | 1st = 5 Northview Orator 2nd = 3 Im Thor 3rd = 11 Miss Camouflage 4th = 12 Muffins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 5 Mr Sheridan | ||
Mon Aug 20 2018 15:00 | 1st = 5 Mr Sheridan 2nd = 1 Barry The Baptist 3rd = 6 Helcrimson 4th = 8 House of Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Queachy | ||
Mon Aug 20 2018 14:55 | 1st = 4 Queachy 2nd = 2 Tam Oshanter 3rd = 12 Tang Dynasty 4th = 10 Onset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Aston Narita | ||
Mon Aug 20 2018 14:52 | 1st = 5 Aston Narita 2nd = 3 Eye Owe You 3rd = 6 Iona Roby 4th = 1 Rubys Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Kalinda | ||
Mon Aug 20 2018 14:47 | 1st = 3 Kalinda 2nd = 1 Ace To Play 3rd = 2 Daddy Long Legs 4th = 4 Blue Beach Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Dorset Dasha | ||
Mon Aug 20 2018 14:44 | 1st = 7 Dorset Dasha 2nd = 8 Trail Blazer 3rd = 1 Cawbourne Mav 4th = 4 Arlecchino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 7 Banri De Hero | ||
Mon Aug 20 2018 14:40 | 1st = 7 Banri De Hero 2nd = 1 Rage Against 3rd = 6 Miss Mumazara 4th = 3 Podium Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Lights Of Tanjil | ||
Mon Aug 20 2018 14:37 | 1st = 5 Lights Of Tanjil 2nd = 2 Deltas Tiara 3rd = 4 Aston Jynx 4th = 1 Manila Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Cautivar | ||
Mon Aug 20 2018 14:33 | 1st = 3 Cautivar 2nd = 6 Sportzscribe 3rd = 2 Zoliver 4th = 1 Rakiura Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 6 Ocean Walzer | ||
Mon Aug 20 2018 14:30 | 1st = 6 Ocean Walzer 2nd = 11 Crystals Pass 3rd = 13 Marikoriko 4th = 1 Eden Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Spritely Star | ||
Mon Aug 20 2018 14:27 | 1st = 5 Spritely Star 2nd = 9 First Responder 3rd = 8 Hot Cruiser 4th = 7 Proven Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Itsnotova | ||
Mon Aug 20 2018 14:23 | 1st = 4 Itsnotova 2nd = 3 Join The Que 3rd = 1 Salacious Gossip 4th = 8 Velvet Feels Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 2 Defence Witness | ||
Mon Aug 20 2018 14:20 | 1st = 2 Defence Witness 2nd = 3 Lope De Lope 3rd = 10 Field Of Fire 4th = 9 Court Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 10 Breezin Around | ||
Mon Aug 20 2018 14:12 | 1st = 10 Breezin Around 2nd = 3 Son Of Rani 3rd = 11 Stuey D 4th = 4 Swaffham Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Lady Pippa | ||
Mon Aug 20 2018 14:09 | 1st = 4 Lady Pippa 2nd = 6 Queen Of Meereen 3rd = 7 Unique Quality 4th = 5 Star Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 2 Harry Invictus | ||
Mon Aug 20 2018 14:05 | 1st = 2 Harry Invictus 2nd = 5 Avalene 3rd = 12 Dubais Got Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 8 Desperate Diva | ||
Mon Aug 20 2018 14:00 | 1st = 8 Desperate Diva 2nd = 13 Lazy Bear 3rd = 10 Mischinka 4th = 4 Our First Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Flexin The Muscle | ||
Mon Aug 20 2018 13:52 | 1st = 3 Flexin The Muscle 2nd = 7 Tzu Nien 3rd = 1 Clarenden Hallmark 4th = 6 Ero Carpe Diem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Springvale Mike | ||
Mon Aug 20 2018 13:49 | 1st = 6 Springvale Mike 2nd = 2 Gin Lees Pride 3rd = 7 Cordillo 4th = 5 Nicky Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 Vacate | ||
Mon Aug 20 2018 13:45 | 1st = 6 Vacate 2nd = 2 Longtga 3rd = 16 Boyles 4th = 1 Dukatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Aquarius Art | ||
Mon Aug 20 2018 13:37 | 1st = 6 Aquarius Art 2nd = 1 Iona Cafe 3rd = 7 Major Carlisle 4th = 2 Reddy Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Mr Uggboot | ||
Mon Aug 20 2018 13:34 | 1st = 4 Mr Uggboot 2nd = 5 Game Spirit 3rd = 7 Gazas Rooster 4th = 8 Unique Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 10 Rockaroo | ||
Mon Aug 20 2018 13:30 | 1st = 10 Rockaroo 2nd = 12 Masterbrax 3rd = 4 Mount Archer 4th = 16 Serena On Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 6 Burning Crown | ||
Mon Aug 20 2018 13:25 | 1st = 6 Burning Crown 2nd = 10 Madam Yoko 3rd = 9 Fourth Protocol 4th = 11 Win The Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Its Not Dark Yet | ||
Mon Aug 20 2018 13:17 | 1st = 1 Its Not Dark Yet 2nd = 5 Kyvalley Barney 3rd = 3 Go Agincourt 4th = 2 Knocked Off Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 9 Moyarra Fantasy | ||
Mon Aug 20 2018 13:14 | 1st = 9 Moyarra Fantasy 2nd = 3 Fawn Secrets 3rd = 2 Firelight Twist 4th = 4 Bobs Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 13 Toffee Drop | ||
Mon Aug 20 2018 13:10 | 1st = 13 Toffee Drop 2nd = 8 Dream A Lot 3rd = 12 Lunar Tramp 4th = 11 Kawana Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Gus Or Bust | ||
Mon Aug 20 2018 13:04 | 1st = 5 Gus Or Bust 2nd = 1 The Dutchman 3rd = 7 Chuck Wagon 4th = 2 Sun Valley Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 1 Bindabooberri | ||
Mon Aug 20 2018 13:00 | 1st = 1 Bindabooberri 2nd = 3 Okie 3rd = 4 The Thick Of It 4th = 2 Charlies Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Proven Strudel | ||
Mon Aug 20 2018 12:56 | 1st = 5 Proven Strudel 2nd = 7 Minnie Ha Ha 3rd = 6 Charlotte Allen 4th = 4 Maximum Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Midnight Molly | ||
Mon Aug 20 2018 12:45 | 1st = 7 Midnight Molly 2nd = 5 Flying Lachie 3rd = 8 Cawbourne Lick 4th = 4 Spot On Hearty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 11 Vivid Image | ||
Mon Aug 20 2018 12:40 | 1st = 11 Vivid Image 2nd = 2 The Eulo Queen 3rd = 6 Ms Wicked Nicci 4th = 9 Mayfair Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Im Circus | ||
Mon Aug 20 2018 12:40 | 1st = 5 Im Circus 2nd = 1 Pollys Nigel 3rd = 3 Master Cosmic 4th = 9 Mr Fabulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 5 Yulong January | ||
Mon Aug 20 2018 12:30 | 1st = 5 Yulong January 2nd = 1 Irish Butterfly 3rd = 10 Stripping Royalty 4th = 9 Nord Avenir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Buddy Loaded | ||
Mon Aug 20 2018 12:27 | 1st = 1 Buddy Loaded 2nd = 7 Bigtime Allgood 3rd = 2 Vicarious 4th = 4 Tuff Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Alexandergreenwood | ||
Mon Aug 20 2018 12:25 | 1st = 6 Alexandergreenwood 2nd = 5 Salamanca Village 3rd = 7 Call Me Tom 4th = 1 Style Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Blockette | ||
Mon Aug 20 2018 12:22 | 1st = 2 Blockette 2nd = 6 Nimble Leo 3rd = 7 Tomassi 4th = 5 Agent Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 8 Eye Far | ||
Mon Aug 20 2018 12:10 | 1st = 8 Eye Far 2nd = 7 Lizzy Oshea 3rd = 6 Zara Jinx 4th = 1 Monsoon Malabar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Ace Cruising | ||
Mon Aug 20 2018 12:05 | 1st = 3 Ace Cruising 2nd = 2 Serendipity Life 3rd = 8 Saxon Candy 4th = 1 Unsullied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Play Your Ace | ||
Mon Aug 20 2018 12:00 | 1st = 1 Play Your Ace 2nd = 4 Steam Cleaned 3rd = 6 Mariahs Choice 4th = 2 Nevada Esmeralda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Thrilling Stan | ||
Mon Aug 20 2018 11:52 | 1st = 8 Thrilling Stan 2nd = 2 Bigtime Joshy 3rd = 1 Kellydean 4th = 4 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Butterball | ||
Mon Aug 20 2018 11:35 | 1st = 1 Butterball 3rd = 7 Mikachu 4th = 5 Bigtime Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Tommy The Jett | ||
Mon Aug 20 2018 11:17 | 1st = 5 Tommy The Jett 2nd = 9 El Hefe 3rd = 2 Dynamite Danger 4th = 6 Kirkham Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Benny Burrito | ||
Mon Aug 20 2018 11:00 | 1st = 1 Benny Burrito 2nd = 4 Bigtime Eve 3rd = 2 Cawbourne Mezza 4th = 6 Opawa Lyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Bigtime Emjay | ||
Mon Aug 20 2018 10:42 | 1st = 7 Bigtime Emjay 2nd = 2 Blue Precision 3rd = 4 Bigtime Hunter 4th = 1 Manly Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Hes A Sharkie | ||
Mon Aug 20 2018 10:25 | 1st = 1 Hes A Sharkie 2nd = 8 Fancy Fifita 3rd = 6 Idol Alan 4th = 5 Cawbourne Johno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Cheese And Chalk | ||
Mon Aug 20 2018 10:07 | 1st = 1 Cheese And Chalk 2nd = 3 Sub Eighteen 3rd = 5 Arm Turner 4th = 6 Heres Hemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Majorpride | ||
Fri Jul 20 2018 23:55 | 1st = 8 Majorpride 2nd = 3 Fake News 3rd = 2 Countess Grace 4th = 5 Iona Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Tyler Keeping | ||
Fri Jul 20 2018 23:51 | 1st = 1 Tyler Keeping 2nd = 7 Oldmate Rose 3rd = 2 Bashful Zoey 4th = 8 Loud And All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Krypto Kid | ||
Fri Jul 20 2018 23:36 | 1st = 4 Krypto Kid 2nd = 1 Running For Two 3rd = 5 Quiet Storm 4th = 2 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 11 Itsnotova | ||
Fri Jul 20 2018 23:30 | 1st = 11 Itsnotova 2nd = 3 Village Benny 3rd = 4 No Wow Factor 4th = 12 Lightning Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Petria Monelli | ||
Fri Jul 20 2018 23:16 | 1st = 1 Petria Monelli 2nd = 6 Simple Keeping 3rd = 8 Raw Luxury 4th = 5 Flying Urkal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Amelias Courage | ||
Fri Jul 20 2018 23:05 | 1st = 7 Amelias Courage 2nd = 9 Our Angel Of Harlem 3rd = 4 De La Tourbie 4th = 8 Liberty Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 12 - 11 All Hall | ||
Fri Jul 20 2018 23:00 | 1st = 11 All Hall 2nd = 10 Sophies Yank 3rd = 5 Mystic Chip 4th = 9 Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Midnight Rama | ||
Fri Jul 20 2018 22:53 | 1st = 1 Midnight Rama 2nd = 2 Zafonic Force 3rd = 5 Explosive Smith 4th = 7 Simply Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Mickee Cullen | ||
Fri Jul 20 2018 22:48 | 1st = 1 Mickee Cullen 2nd = 5 Dapper Bessie 3rd = 6 Meant To Be Me 4th = 3 Ark Teamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Cruisys Angle | ||
Fri Jul 20 2018 22:45 | 1st = 6 Cruisys Angle 2nd = 1 Got It Right 3rd = 7 Crumps Legend 4th = 10 Loroupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Mother Monster | ||
Fri Jul 20 2018 22:40 | 1st = 3 Mother Monster 2nd = 1 Nitro Hook 3rd = 4 Silvagni Cubed 4th = 2 Sharp Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Issue | ||
Fri Jul 20 2018 22:37 | 1st = 8 Issue 2nd = 1 Marydoll 3rd = 3 Bolt Keeping 4th = 4 Schmick As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 11 - 1 Chief Runningcloud | ||
Fri Jul 20 2018 22:32 | 1st = 1 Chief Runningcloud 2nd = 7 Parisian Opera 3rd = 8 Do Ball 4th = 5 Bebubbalouie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Meehan Dan | ||
Fri Jul 20 2018 22:30 | 1st = 1 Meehan Dan 2nd = 3 Blackpool Blast 3rd = 5 Quick Defence 4th = 8 Tashendo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 10 Fancy Georgie | ||
Fri Jul 20 2018 22:25 | 1st = 10 Fancy Georgie 2nd = 7 Ninja Sloy 3rd = 9 Take The Apache 4th = 8 Glorious Leader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Chicago Bull | ||
Fri Jul 20 2018 22:25 | 1st = 4 Chicago Bull 2nd = 2 Bettors Fire 3rd = 7 Galactic Star 4th = 1 Runrunjimmydunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Doc Hudson | ||
Fri Jul 20 2018 22:22 | 1st = 6 Doc Hudson 2nd = 1 Desert Rampage 3rd = 2 Mamma Monelli 4th = 7 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Flying Phelps | ||
Fri Jul 20 2018 22:19 | 1st = 7 Flying Phelps 2nd = 5 Mind Blowin 3rd = 1 Milos Zarr Done 4th = 3 Angel Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Flywheel Snowy | ||
Fri Jul 20 2018 22:15 | 1st = 2 Flywheel Snowy 2nd = 3 Galester Hook 3rd = 9 Why Not Hugh 4th = 4 Yangtze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Rocknroll Classic | ||
Fri Jul 20 2018 22:14 | 1st = 1 Rocknroll Classic 2nd = 8 Boulder City 3rd = 7 Alot Of Cost 4th = 5 Ali Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 2 Minkas Destiny | ||
Fri Jul 20 2018 22:10 | 1st = 2 Minkas Destiny 2nd = 8 Fantastic Daisy 3rd = 7 Cruisys Patch 4th = 4 Tilly Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Clouded Acorn | ||
Fri Jul 20 2018 22:07 | 1st = 3 Clouded Acorn 2nd = 8 Teflon Toby 3rd = 1 Brake Drum 4th = 6 Chrissy Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 King Tony | ||
Fri Jul 20 2018 22:03 | 1st = 8 King Tony 2nd = 2 Will Keeping 3rd = 6 Blackwood Burst 4th = 3 Panchorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 4 Scallywag Sam | ||
Fri Jul 20 2018 22:02 | 1st = 4 Scallywag Sam 2nd = 6 Imamenace 3rd = 1 Trottn The Catwalk 4th = 7 Your Nicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Sunset Sporty | ||
Fri Jul 20 2018 22:00 | 1st = 7 Sunset Sporty 2nd = 1 Sunny Pitubi 3rd = 6 Potters Flash 4th = 5 Adrians Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Celestial Ruler | ||
Fri Jul 20 2018 21:55 | 1st = 1 Celestial Ruler 2nd = 6 Runaway Three 3rd = 8 Mister Rollins 4th = 2 Destined To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Paisley | ||
Fri Jul 20 2018 21:54 | 1st = 3 Paisley 2nd = 1 Sunset Senorita 3rd = 4 Galloping Leo 4th = 8 Fleet Trades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Wanna Allen | ||
Fri Jul 20 2018 21:49 | 1st = 1 Wanna Allen 2nd = 4 Tiggerlong Rock 3rd = 5 On Billys Wings 4th = 7 Foxy Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Sicilian Slumber | ||
Fri Jul 20 2018 21:44 | 1st = 4 Sicilian Slumber 2nd = 2 Ima Morven Lad 3rd = 6 Raesawinner 4th = 3 Duke Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 5 We Gotta Million | ||
Fri Jul 20 2018 21:43 | 1st = 5 We Gotta Million 2nd = 9 Best On 3rd = 1 Queen Ollie 4th = 2 Penguin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Eiger Monelli | ||
Fri Jul 20 2018 21:40 | 1st = 1 Eiger Monelli 2nd = 2 Cosmic Evolution 3rd = 4 Bambam Gundi 4th = 8 Trump Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Maywyns Zephyr | ||
Fri Jul 20 2018 21:39 | 1st = 5 Maywyns Zephyr 2nd = 6 Im Johnny Jet 3rd = 4 Braeview Bomber 4th = 7 Altana Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Nangar Kash | ||
Fri Jul 20 2018 21:37 | 1st = 1 Nangar Kash 2nd = 3 Tamaar Tux 3rd = 2 Benkennie Chic 4th = 8 Hit Record |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Lucas Rose | ||
Fri Jul 20 2018 21:33 | 1st = 6 Lucas Rose 2nd = 8 Josie Rumble 3rd = 3 Milla Rose 4th = 4 Destini Trucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 9 Fields Of Kyvalley | ||
Fri Jul 20 2018 21:32 | 1st = 9 Fields Of Kyvalley 2nd = 3 Nexta Nunn 3rd = 6 Di Li 4th = 8 Blis Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Destini Ferrari | ||
Fri Jul 20 2018 21:30 | 1st = 1 Destini Ferrari 2nd = 7 Its A Bull 3rd = 6 Air Commander 4th = 3 Coco Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 8 Turbo Blaze | ||
Fri Jul 20 2018 21:27 | 1st = 8 Turbo Blaze 2nd = 6 Red Lagoon 3rd = 4 Dana Corporal 4th = 2 Manticore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 El Jacko | ||
Fri Jul 20 2018 21:25 | 1st = 5 El Jacko 2nd = 12 Handsandwheels 3rd = 9 Ideal Tyson 4th = 4 Lets Chase The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Arappaho Gundi | ||
Fri Jul 20 2018 21:22 | 1st = 8 Arappaho Gundi 2nd = 1 Fantasy Knight 3rd = 4 Vinaka Fiji 4th = 9 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Poco Dorado | ||
Fri Jul 20 2018 21:18 | 1st = 5 Poco Dorado 2nd = 3 Rockstar Kerr 3rd = 2 Rockstar Kyle 4th = 6 Pass The Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 The Caringbah Kid | ||
Fri Jul 20 2018 21:13 | 1st = 3 The Caringbah Kid 2nd = 4 Elzboy 3rd = 2 Shadow Hunter 4th = 1 Arts Peregrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Tito Mojito | ||
Fri Jul 20 2018 21:13 | 1st = 4 Tito Mojito 2nd = 2 Dr Sherlock 3rd = 1 Miss Dee Meadows 4th = 6 Joes Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Barcali | ||
Fri Jul 20 2018 21:10 | 1st = 6 Barcali 2nd = 2 Alpha Venus 3rd = 8 Zippy Daph 4th = 7 Peter Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Atomic Blue Chip | ||
Fri Jul 20 2018 21:05 | 1st = 1 Atomic Blue Chip 2nd = 5 Grinfaron 3rd = 4 Bettorhavtime 4th = 3 Takemepitchamister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 4 Specialality | ||
Fri Jul 20 2018 21:04 | 1st = 4 Specialality 2nd = 3 Als Desire 3rd = 7 Spuds Mate 4th = 5 Take The Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Canutes Law | ||
Fri Jul 20 2018 21:01 | 1st = 8 Canutes Law 2nd = 1 Ironbark Lass 3rd = 2 Adele Keeping 4th = 4 Objective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Nota Replica | ||
Fri Jul 20 2018 21:00 | 1st = 4 Nota Replica 2nd = 7 Delwyns Son 3rd = 8 Son Of Major 4th = 3 Ozzie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Leading Fantasy | ||
Fri Jul 20 2018 20:58 | 1st = 8 Leading Fantasy 2nd = 7 El Feroz 3rd = 1 One For Many 4th = 3 Rising Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Mighty Mr Sharkey | ||
Fri Jul 20 2018 20:54 | 1st = 1 Mighty Mr Sharkey 2nd = 11 Ima Rocknroll Legend 3rd = 10 Im Master Charlie 4th = 5 Soho Leviathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 My Alibi | ||
Fri Jul 20 2018 20:52 | 1st = 3 My Alibi 2nd = 1 Dr Condor 3rd = 6 Lottie Glenda 4th = 2 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Barbies Chance | ||
Fri Jul 20 2018 20:49 | 1st = 8 Barbies Chance 2nd = 4 Trademark Rocky 3rd = 9 Tinas Chance 4th = 3 Budge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Uncle Peter | ||
Fri Jul 20 2018 20:46 | 1st = 6 Uncle Peter 2nd = 9 Rock With Sam 3rd = 11 I Am Serengeti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Orazzi Ohh | ||
Fri Jul 20 2018 20:44 | 1st = 1 Orazzi Ohh 2nd = 5 Fat Rhino 3rd = 8 Slingshot Maxi 4th = 7 Soda Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Night Code | ||
Fri Jul 20 2018 20:38 | 1st = 2 Night Code 2nd = 1 Zipping Memphis 3rd = 6 Smokey Retreat 4th = 8 Its A Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Lightwood Miss | ||
Fri Jul 20 2018 20:35 | 1st = 7 Lightwood Miss 2nd = 8 Dyna Maple 3rd = 5 Ohana Sparkles 4th = 6 Garrido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Young Rooster | ||
Fri Jul 20 2018 20:34 | 1st = 5 Young Rooster 2nd = 1 Cee Cee In America 3rd = 2 Regal Scribe 4th = 8 Marcelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 2 Striking Beauty | ||
Fri Jul 20 2018 20:30 | 1st = 2 Striking Beauty 2nd = 1 Makes Every Scents 3rd = 3 Itmademyday 4th = 4 Pocket Thedeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Pure White Evil | ||
Fri Jul 20 2018 20:28 | 1st = 8 Pure White Evil 2nd = 6 Mepunga Pride 3rd = 7 Reid Star 4th = 2 Extra Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 13 The Bucket List | ||
Fri Jul 20 2018 20:24 | 1st = 13 The Bucket List 2nd = 8 Always Arjay 3rd = 11 Motu Premier 4th = 4 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 4 Trip Aces | ||
Fri Jul 20 2018 20:22 | 1st = 4 Trip Aces 2nd = 2 Lace Monster 3rd = 7 Socks Desire 4th = 5 Tiggerlong Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Hartley Kris | ||
Fri Jul 20 2018 20:19 | 1st = 3 Hartley Kris 2nd = 6 Gizza Malarkey 3rd = 4 Walkie Talkie 4th = 7 Set Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Tres Vite | ||
Fri Jul 20 2018 20:14 | 1st = 5 Tres Vite 2nd = 2 Argo Bart 3rd = 4 Mammals Magic 4th = 3 Farrahfowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 7 Dobre | ||
Fri Jul 20 2018 20:12 | 1st = 7 Dobre 2nd = 2 Bolta Neveelk 3rd = 8 Dont Trust 4th = 4 Dr Leonardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 6 Left Tennant | ||
Fri Jul 20 2018 20:10 | 1st = 6 Left Tennant 2nd = 2 The Spin King 3rd = 1 Aldebaran Macha 4th = 5 Maxwells Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Minnesota Lee | ||
Fri Jul 20 2018 20:08 | 1st = 5 Minnesota Lee 2nd = 8 Kalahari Sands 3rd = 7 Blackpool Doc 4th = 2 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 1 Miracle Rising | ||
Fri Jul 20 2018 20:07 | 1st = 1 Miracle Rising 2nd = 4 Kd Hall 3rd = 2 Makarewa Jake 4th = 3 Majestic One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Shesashark | ||
Fri Jul 20 2018 20:04 | 1st = 7 Shesashark 2nd = 1 Crown Royale 3rd = 3 Bubbles And Cheese 4th = 11 Maffioso Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 6 Stellar Flash | ||
Fri Jul 20 2018 20:02 | 1st = 6 Stellar Flash 2nd = 8 Myrniong Magic 3rd = 4 Hippo Clan 4th = 7 Heza Boherna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 7 Admiral | ||
Fri Jul 20 2018 20:00 | 1st = 7 Admiral 2nd = 6 Lets Went 3rd = 3 Valentina Brave 4th = 2 Village Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Miss Focus | ||
Fri Jul 20 2018 19:57 | 1st = 2 Miss Focus 2nd = 4 Snooker Dave 3rd = 8 Push Your Luck 4th = 3 Leper Messiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 3 All Nuts N Bolts | ||
Fri Jul 20 2018 19:53 | 1st = 3 All Nuts N Bolts 2nd = 9 The Golden Boy 3rd = 10 Locked Out Of Heaven 4th = 1 Its A Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Forever Remembered | ||
Fri Jul 20 2018 19:52 | 1st = 10 Forever Remembered 2nd = 12 Auctioneers Elsu 3rd = 9 Chevrons Champion 4th = 8 Dodolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Fourth Dimention | ||
Fri Jul 20 2018 19:50 | 1st = 6 Fourth Dimention 2nd = 2 Akina Blitz 3rd = 8 Yogi Mikado 4th = 3 Dyna Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 12 Our Chittybangbang | ||
Fri Jul 20 2018 19:47 | 1st = 12 Our Chittybangbang 2nd = 4 Hard To Hear 3rd = 11 Chirpy Chuckles 4th = 10 Bumper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bacon My Heart | ||
Fri Jul 20 2018 19:46 | 1st = 4 Bacon My Heart 2nd = 6 Bigtime Chris 3rd = 7 Naharis 4th = 1 Spot Woodstock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Osakalaka | ||
Fri Jul 20 2018 19:45 | 1st = 6 Osakalaka 2nd = 1 Sabjorn Bale 3rd = 7 Over And Away 4th = 5 Merc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 1 Hiazakyte | ||
Fri Jul 20 2018 19:42 | 1st = 1 Hiazakyte 2nd = 9 Sunlit Grace 3rd = 3 Miss Ding 4th = 8 Lukas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 3 Hawkowl | ||
Fri Jul 20 2018 19:40 | 1st = 3 Hawkowl 2nd = 1 Chevals Charlie 3rd = 4 Michaels Desire 4th = 2 Anothermetro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Chromosome Four | ||
Fri Jul 20 2018 19:38 | 1st = 4 Chromosome Four 2nd = 7 Sketchy Nick 3rd = 1 Flavia 4th = 5 Gemala Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 10 Viewfield Gnat | ||
Fri Jul 20 2018 19:37 | 1st = 10 Viewfield Gnat 2nd = 5 Brookes Image 3rd = 2 Pure Carbon 4th = 6 Womeninleague |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Prince Mikado | ||
Fri Jul 20 2018 19:35 | 1st = 1 Prince Mikado 2nd = 2 Dr Yanma 3rd = 7 Enchanting Image 4th = 8 Able Bess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Animal | ||
Fri Jul 20 2018 19:34 | 1st = 4 Animal 2nd = 1 Perfect Major 3rd = 6 Martys Party 4th = 2 Brave Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 8 Lights And Music | ||
Fri Jul 20 2018 19:30 | 1st = 8 Lights And Music 2nd = 1 Vandanta 3rd = 6 Lets Go Better 4th = 5 Dot The Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Arma Rapida | ||
Fri Jul 20 2018 19:27 | 1st = 4 Arma Rapida 2nd = 1 Looking Down 3rd = 2 Cruising Stella 4th = 6 Winlock Dyno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 2 Idle Moose | ||
Fri Jul 20 2018 19:25 | 1st = 2 Idle Moose 2nd = 8 Trick Star 3rd = 9 Jerry Garcia 4th = 7 Medusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 8 Gotta Jump Start | ||
Fri Jul 20 2018 19:23 | 1st = 8 Gotta Jump Start 2nd = 1 Bombastic Trixie 3rd = 4 Stagger Out Fred 4th = 3 Manila Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Simba Bromac | ||
Fri Jul 20 2018 19:22 | 1st = 2 Simba Bromac 2nd = 1 Righteous Brother 3rd = 10 Tanaka Eagle 4th = 8 Extreme Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Redbank Addi | ||
Fri Jul 20 2018 19:17 | 1st = 8 Redbank Addi 2nd = 12 January 3rd = 2 Stevie Dee 4th = 1 Heavens Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Polly the Dolly | ||
Fri Jul 20 2018 19:16 | 1st = 3 Polly the Dolly 2nd = 6 Sozins Fortune 3rd = 5 Shadow Girl 4th = 7 Bigtime Ivo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Nans Pension | ||
Fri Jul 20 2018 19:15 | 1st = 6 Nans Pension 2nd = 3 Miky Knox 3rd = 7 Freewheeling 4th = 8 Graff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Dissembler | ||
Fri Jul 20 2018 19:12 | 1st = 1 Dissembler 2nd = 2 Whats Up Skip 3rd = 5 Alon 4th = 6 Burning Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 7 Packnplenty | ||
Fri Jul 20 2018 19:10 | 1st = 7 Packnplenty 2nd = 3 Blazing Terror 3rd = 1 Oh I Am The One 4th = 6 Bio Marinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Speed Star | ||
Fri Jul 20 2018 19:08 | 1st = 6 Speed Star 2nd = 5 White Minion 3rd = 7 Pandoras Proof 4th = 2 Dyna Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 2 My Royal Roxy | ||
Fri Jul 20 2018 19:07 | 1st = 2 My Royal Roxy 2nd = 7 Phoebe Gem 3rd = 6 Mr Natural 4th = 3 Swinging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 2 Mister Beveridge | ||
Fri Jul 20 2018 19:05 | 1st = 2 Mister Beveridge 2nd = 5 Madonya 3rd = 1 Lost Papers 4th = 3 Dana Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Any Suggestions | ||
Fri Jul 20 2018 19:04 | 1st = 1 Any Suggestions 2nd = 2 Blurred Lines 3rd = 9 Ace To Play 4th = 8 Smooth Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 5 Classy Western | ||
Fri Jul 20 2018 19:00 | 1st = 5 Classy Western 2nd = 4 Im Intense 3rd = 2 With Gusto 4th = 3 Might Be Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Good Daze Ahead | ||
Fri Jul 20 2018 18:57 | 1st = 7 Good Daze Ahead 2nd = 5 On Tight Lines 3rd = 6 Buds Delight 4th = 4 Betta Be Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 3 Whata Razzle Dazzle | ||
Fri Jul 20 2018 18:55 | 1st = 3 Whata Razzle Dazzle 2nd = 1 Tact Maggie 3rd = 6 Cast A Shadow 4th = 2 Running On Empty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Proven Neb | ||
Fri Jul 20 2018 18:53 | 1st = 1 Proven Neb 2nd = 5 Blunderbuss 3rd = 3 Why Not Macca 4th = 4 Shreks Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Mark Of Integrity | ||
Fri Jul 20 2018 18:52 | 1st = 1 Mark Of Integrity 2nd = 8 Spike Bromac 3rd = 4 Whiskey Blaze 4th = 9 Big Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Go Natalie Go | ||
Fri Jul 20 2018 18:50 | 1st = 8 Go Natalie Go 2nd = 1 Bottoms Up 3rd = 2 Cherokee Shimmer 4th = 4 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Bigtime Paddy | ||
Fri Jul 20 2018 18:46 | 1st = 2 Bigtime Paddy 2nd = 3 Ask King Jeff 3rd = 4 Idol Tom 4th = 6 Bigtime Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 8 Dargos Pet | ||
Fri Jul 20 2018 18:45 | 1st = 8 Dargos Pet 2nd = 6 Allfiredup 3rd = 4 I Am Speed 4th = 5 Gemmas Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Maywyn Promises | ||
Fri Jul 20 2018 18:42 | 1st = 6 Maywyn Promises 2nd = 5 Al Bruton 3rd = 4 Richmond Road 4th = 1 Mustang Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Hard Left | ||
Fri Jul 20 2018 18:38 | 1st = 1 Hard Left 2nd = 4 Kiarni Jenny 3rd = 2 Zulu Whip 4th = 3 Two Blocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Lagertha | ||
Fri Jul 20 2018 18:37 | 1st = 4 Lagertha 2nd = 6 Three Kisses 3rd = 7 Mo Casino 4th = 3 Dun It Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Sunlit Breaker | ||
Fri Jul 20 2018 18:35 | 1st = 3 Sunlit Breaker 2nd = 8 Zipping Amber 3rd = 9 Dodge An Steele 4th = 2 Guns Ablazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Garshaway | ||
Fri Jul 20 2018 18:30 | 1st = 8 Garshaway 2nd = 7 Columbias Deejay 3rd = 9 I Am I Cried 4th = 6 Zoomas Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Valkyrie Night | ||
Fri Jul 20 2018 18:27 | 1st = 3 Valkyrie Night 2nd = 2 Sassy Oaks 3rd = 8 Brother Trevor 4th = 1 Lady Crimson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 One Yankee Ginga | ||
Fri Jul 20 2018 18:25 | 1st = 5 One Yankee Ginga 2nd = 9 Majestic Moment 3rd = 1 Unique Marshall 4th = 3 Wot Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Kiarni Velvet | ||
Fri Jul 20 2018 18:23 | 1st = 4 Kiarni Velvet 2nd = 1 Kiarni Mask 3rd = 2 Elmagordo 4th = 6 Irinka Fiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 9 Piratesof Zanzibar | ||
Fri Jul 20 2018 18:18 | 1st = 9 Piratesof Zanzibar 2nd = 3 Loyola Golf 3rd = 6 Cullen Reign 4th = 4 Steinman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Phantom Way | ||
Fri Jul 20 2018 18:16 | 1st = 2 Phantom Way 2nd = 4 Verta Bale 3rd = 7 Cawbourne Taylor 4th = 6 Gray Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Ima Rockstar | ||
Fri Jul 20 2018 18:15 | 1st = 3 Ima Rockstar 2nd = 8 Banjo Milne 3rd = 6 Eaglehawk Miss 4th = 4 Set Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 3 Sheiswatching | ||
Fri Jul 20 2018 18:10 | 1st = 3 Sheiswatching 2nd = 8 No Risk No Return 3rd = 10 Informality 4th = 4 Im The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 9 Razziai Rain | ||
Fri Jul 20 2018 18:07 | 1st = 9 Razziai Rain 2nd = 4 Double Oak 3rd = 6 Spring Ivy 4th = 3 Gretas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 7 Will Take Charge | ||
Fri Jul 20 2018 18:06 | 1st = 7 Will Take Charge 2nd = 11 Like A Wildfire 3rd = 6 The Big Cheese 4th = 4 Hallmarked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Magic Mctiger | ||
Fri Jul 20 2018 18:03 | 1st = 7 Magic Mctiger 2nd = 1 Lochinvar Chip 3rd = 3 Barbs Pixie 4th = 9 Spanish Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 10 - 7 Most Delightful | ||
Fri Jul 20 2018 18:00 | 1st = 7 Most Delightful 2nd = 1 Annatto 3rd = 2 Golovkin 4th = 6 Always In Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 2 Inaugurate | ||
Fri Jul 20 2018 17:58 | 1st = 2 Inaugurate 2nd = 4 Nicopolis 3rd = 9 Yourgottabelucky 4th = 6 I Hope Ican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 My Bro Lewis | ||
Fri Jul 20 2018 17:55 | 1st = 1 My Bro Lewis 2nd = 5 Lethal Levi 3rd = 3 Husky Beatle 4th = 7 Limburg Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 Cheezel | ||
Fri Jul 20 2018 17:54 | 1st = 8 Cheezel 2nd = 6 Sharnae 3rd = 14 Islas Joy 4th = 7 Adieu Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 7 Recork | ||
Fri Jul 20 2018 17:50 | 1st = 7 Recork 2nd = 8 She Envy 3rd = 1 High Class Lady 4th = 3 Coolncalm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 9 Arfa Show Off | ||
Fri Jul 20 2018 17:48 | 1st = 9 Arfa Show Off 2nd = 1 Cakes All Round 3rd = 2 Direct Terror 4th = 6 Moose Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Tysons Quest | ||
Fri Jul 20 2018 17:46 | 1st = 8 Tysons Quest 2nd = 4 Smash Charger 3rd = 1 Bigtime Conrad 4th = 7 Rain And Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Fascinate Jasper | ||
Fri Jul 20 2018 17:45 | 1st = 3 Fascinate Jasper 2nd = 7 Mini Cousin 3rd = 2 Bulldog Warrior 4th = 8 Truly Dominant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 8 Dance For Glory | ||
Fri Jul 20 2018 17:40 | 1st = 8 Dance For Glory 2nd = 5 Cowboys N Aliens 3rd = 2 Strike Lightfire 4th = 4 Kenfury Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Chew The Fat | ||
Fri Jul 20 2018 17:38 | 1st = 1 Chew The Fat 2nd = 7 Alezan 3rd = 6 Adherent 4th = 2 Little Big Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 6 Bar Room Brawl | ||
Fri Jul 20 2018 17:36 | 1st = 6 Bar Room Brawl 2nd = 4 Jansson 3rd = 3 Monarchy Invasion 4th = 2 Geenas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 3 Sporty Elephant | ||
Fri Jul 20 2018 17:33 | 1st = 3 Sporty Elephant 2nd = 7 Im Feeling Firey 3rd = 2 Anodoubt 4th = 1 Goes Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Kalani Karl | ||
Fri Jul 20 2018 17:30 | 1st = 5 Kalani Karl 2nd = 7 Wiggle Wabble 3rd = 6 Velocity Charm 4th = 2 Hypo Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 10 Braeview Bondi | ||
Fri Jul 20 2018 17:25 | 1st = 10 Braeview Bondi 2nd = 9 Ima Sassy Girl 3rd = 3 Tre Cool 4th = 4 Ta Failte Rote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 2 Flyinova | ||
Fri Jul 20 2018 17:23 | 1st = 2 Flyinova 2nd = 5 Redwood Invasion 3rd = 7 Ruthless Kayla 4th = 9 Arran Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Goodwin Marvel | ||
Fri Jul 20 2018 17:22 | 1st = 2 Goodwin Marvel 2nd = 5 Mystery Of Life 3rd = 8 Josie Tokaam 4th = 3 Scott No Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 8 Burnaholeinmypocket | ||
Fri Jul 20 2018 17:17 | 1st = 8 Burnaholeinmypocket 2nd = 2 Nikkibadwagon 3rd = 9 Solarsonic 4th = 4 Brocks Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Folding Green | ||
Fri Jul 20 2018 17:14 | 1st = 1 Folding Green 2nd = 7 Nimble Foot 3rd = 5 Texas Blaze 4th = 9 Game Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 9 Midsomer Magic | ||
Fri Jul 20 2018 17:13 | 1st = 9 Midsomer Magic 2nd = 7 Dyna Vernon 3rd = 1 Bigtime Talker 4th = 2 Bigtime Macdaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 3 Kerford Road | ||
Fri Jul 20 2018 17:09 | 1st = 3 Kerford Road 2nd = 5 Smooth Hangover 3rd = 4 Matai Valour 4th = 8 Bee Tees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Maywyns Noise | ||
Fri Jul 20 2018 17:06 | 1st = 7 Maywyns Noise 2nd = 5 Pyro Bob 3rd = 1 Never A Doubt 4th = 2 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 1 Master Of Escape | ||
Fri Jul 20 2018 17:04 | 1st = 1 Master Of Escape 2nd = 4 Spirit Of Love 3rd = 2 Redmaro 4th = 12 Jack Bates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Zipping Lass | ||
Fri Jul 20 2018 17:02 | 1st = 1 Zipping Lass 2nd = 8 Bumpo 3rd = 5 Mad Ones 4th = 7 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 10 Justjoy | ||
Fri Jul 20 2018 16:57 | 1st = 10 Justjoy 2nd = 9 Sofire Girl 3rd = 6 Conrod Kenze 4th = 1 Rockn In Roma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Gotta Bandit | ||
Fri Jul 20 2018 16:54 | 1st = 6 Gotta Bandit 2nd = 7 Tiempo Dinero 3rd = 2 Startron 4th = 5 Gold Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 1 Go Davey | ||
Fri Jul 20 2018 16:53 | 1st = 1 Go Davey 2nd = 12 Saying Grace 3rd = 10 Haydens Meddle 4th = 6 Go Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 5 Panuara | ||
Fri Jul 20 2018 16:50 | 1st = 5 Panuara 2nd = 12 Billy Bent Ear 3rd = 11 Ennazus 4th = 2 Drummed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Maywyn Rewards | ||
Fri Jul 20 2018 16:47 | 1st = 1 Maywyn Rewards 2nd = 4 No More Cake 3rd = 7 Strudel 4th = 6 Little Dotty Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Bigtime Victory | ||
Fri Jul 20 2018 16:43 | 1st = 1 Bigtime Victory 2nd = 3 Cawbourne Chezzy 3rd = 7 Mitsuta 4th = 4 Mikachu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 4 Banks | ||
Fri Jul 20 2018 16:42 | 1st = 4 Banks 2nd = 10 Rainbow Rain 3rd = 9 Timeless Jasper 4th = 5 The Reverend Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Friskey | ||
Fri Jul 20 2018 16:39 | 1st = 7 Friskey 2nd = 1 Ferrari Key 3rd = 4 Vista Flash 4th = 6 My Gal Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 3 Pinch Mountain | ||
Fri Jul 20 2018 16:35 | 1st = 3 Pinch Mountain 2nd = 9 Time to Play 3rd = 4 Capo Di Tutti 4th = 6 I Remember You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 8 Count Landeck | ||
Fri Jul 20 2018 16:34 | 1st = 8 Count Landeck 2nd = 3 Carlaw Park 3rd = 4 Got A Beauty 4th = 2 Russian Alsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 3 A Good Yarn | ||
Fri Jul 20 2018 16:30 | 1st = 3 A Good Yarn 2nd = 4 Booradley 3rd = 7 The Bont 4th = 12 Star Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Speedy Ryder | ||
Fri Jul 20 2018 16:28 | 1st = 4 Speedy Ryder 2nd = 7 Limburg Gunna 3rd = 6 Unbackable 4th = 3 Militant Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 1 Clunes Rocket | ||
Fri Jul 20 2018 16:25 | 1st = 1 Clunes Rocket 2nd = 9 Yulong Baohu 3rd = 3 The Outcast 4th = 10 Casino Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 11 Mahksman | ||
Fri Jul 20 2018 16:23 | 1st = 11 Mahksman 2nd = 3 Better Decision 3rd = 5 Magical Macca 4th = 8 Paravani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Belleek | ||
Fri Jul 20 2018 16:22 | 1st = 7 Belleek 2nd = 2 Count Werina 3rd = 1 El Double One 4th = 4 Rough Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 7 It Is A Glacier | ||
Fri Jul 20 2018 16:17 | 1st = 7 It Is A Glacier 2nd = 4 Red River Glacier 3rd = 3 Ismaha 4th = 1 Whos Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 True Talent | ||
Fri Jul 20 2018 16:14 | 1st = 8 True Talent 2nd = 6 Liberty Lee 3rd = 4 Zipping Merlow 4th = 1 Sahalee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Cawbourne Krusty | ||
Fri Jul 20 2018 16:13 | 1st = 2 Cawbourne Krusty 2nd = 1 Bigtime Onfire 3rd = 9 Cawbourne Trixy 4th = 6 Party Every Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 1 Press Review | ||
Fri Jul 20 2018 16:10 | 1st = 1 Press Review 2nd = 6 Rident Home 3rd = 5 Miss Hugo A Gogo 4th = 12 Summer Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Hillbilly Boy | ||
Fri Jul 20 2018 16:07 | 1st = 2 Hillbilly Boy 2nd = 7 Heza Real Deal 3rd = 3 Layback Cruiser 4th = 5 Undetectable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Spirit Of Anzac | ||
Fri Jul 20 2018 16:04 | 1st = 7 Spirit Of Anzac 2nd = 8 Madame Connoistre 3rd = 2 Cheddars Princess 4th = 3 Yshadowme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 6 Larisas Advice | ||
Fri Jul 20 2018 16:03 | 1st = 6 Larisas Advice 2nd = 8 Did It Alone 3rd = 3 Lady Danger 4th = 7 Riley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 13 Snows Bro | ||
Fri Jul 20 2018 16:00 | 1st = 13 Snows Bro 2nd = 3 Aphrodite Rock 3rd = 2 Mr Hamilton 4th = 6 Il Mannaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 9 Milly Will Party | ||
Fri Jul 20 2018 15:57 | 1st = 9 Milly Will Party 2nd = 1 American Love 3rd = 6 Star Stryker 4th = 3 Snap And Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Wild Spark | ||
Fri Jul 20 2018 15:54 | 1st = 6 Wild Spark 2nd = 9 Spring Phoenix 3rd = 8 Eye Hate Cake 4th = 2 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 Valley Star | ||
Fri Jul 20 2018 15:53 | 1st = 3 Valley Star 2nd = 11 Topnotch Titan 3rd = 10 He Was Romeo 4th = 2 Sunrise Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 7 Magical Dude | ||
Fri Jul 20 2018 15:50 | 1st = 7 Magical Dude 2nd = 8 Bettys Son 3rd = 1 Miss Gambler 4th = 2 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 2 Chalcedony | ||
Fri Jul 20 2018 15:50 | 1st = 2 Chalcedony 2nd = 4 Face Like Thunder 3rd = 3 Just Bute 4th = 6 La Biere Choisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Beemos Opal | ||
Fri Jul 20 2018 15:47 | 1st = 4 Beemos Opal 2nd = 1 Gregory 3rd = 2 Eikey 4th = 5 Tintilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Sir Duggie | ||
Fri Jul 20 2018 15:43 | 1st = 7 Sir Duggie 2nd = 1 Frisky Gambler 3rd = 2 Allegro Gun 4th = 3 Idol Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 2 Bella Drive | ||
Fri Jul 20 2018 15:42 | 1st = 2 Bella Drive 2nd = 9 Stella Regina 3rd = 7 Barkway Arnold 4th = 3 Keys Tothe Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Black Treasure | ||
Fri Jul 20 2018 15:39 | 1st = 5 Black Treasure 2nd = 3 Callums Son 3rd = 2 Kraken Forest 4th = 8 Paid Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 5 Slippers Soda | ||
Fri Jul 20 2018 15:36 | 1st = 5 Slippers Soda 2nd = 7 Gemtree Chaos 3rd = 2 Raloo Bartzy 4th = 8 Ruthless Lawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 1 Go The Gantry | ||
Fri Jul 20 2018 15:35 | 1st = 1 Go The Gantry 2nd = 10 Slickster 3rd = 4 Wrong Bias 4th = 8 Mr De Niro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 2 Spender Beach | ||
Fri Jul 20 2018 15:31 | 1st = 2 Spender Beach 2nd = 4 Aerial Dynamite 3rd = 8 Blaze Rose Hi 4th = 5 Kia Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Tristano | ||
Fri Jul 20 2018 15:30 | 1st = 1 Tristano 2nd = 2 Exflytations 3rd = 12 Powers Lookout 4th = 6 Blue Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Son Of Gus | ||
Fri Jul 20 2018 15:27 | 1st = 1 Son Of Gus 2nd = 2 Smiley Mulwee 3rd = 6 Scotties Hottie 4th = 3 Bruno Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Mr Midnight | ||
Fri Jul 20 2018 15:26 | 1st = 8 Mr Midnight 2nd = 7 Eastwood Chieftain 3rd = 5 Joey Maguire 4th = 6 Jonty James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Parisian Ruler | ||
Fri Jul 20 2018 15:23 | 1st = 2 Parisian Ruler 2nd = 3 Usage 3rd = 9 Night Safari 4th = 6 Waratah Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Trademark Boss | ||
Fri Jul 20 2018 15:21 | 1st = 5 Trademark Boss 2nd = 2 Filthy Phantom 3rd = 7 Symphony 4th = 6 Edie Finneran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 7 Cailini | ||
Fri Jul 20 2018 15:20 | 1st = 7 Cailini 2nd = 4 Sylvester 3rd = 3 Starbuster 4th = 14 Just Giveme Rubies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Kraken Lightning | ||
Fri Jul 20 2018 15:17 | 1st = 7 Kraken Lightning 2nd = 2 Chiseller 3rd = 6 No Secrets 4th = 4 Piriformis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Tuna Speed | ||
Fri Jul 20 2018 15:16 | 1st = 4 Tuna Speed 2nd = 2 Bigtime Kate 3rd = 1 Ivanhov 4th = 6 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Tiny Octane | ||
Fri Jul 20 2018 15:14 | 1st = 2 Tiny Octane 2nd = 5 Blue Squirrel 3rd = 8 Blokes Advice 4th = 1 Just Blacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Dynamic Goodwin | ||
Fri Jul 20 2018 15:11 | 1st = 4 Dynamic Goodwin 2nd = 7 Blanchett 3rd = 1 Pronto 4th = 3 Luca Bazooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Master Magic Al | ||
Fri Jul 20 2018 15:10 | 1st = 2 Master Magic Al 2nd = 11 Natural Predator 3rd = 10 French Command 4th = 3 Crossing Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 1 Cry Later | ||
Fri Jul 20 2018 15:07 | 1st = 1 Cry Later 2nd = 8 Alpha Iris 3rd = 4 Aristotle 4th = 5 Five Of Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Danyos Cally | ||
Fri Jul 20 2018 15:04 | 1st = 8 Danyos Cally 2nd = 5 Farmin 3rd = 1 Spring Scorpion 4th = 2 Mazette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 8 The Restauranteur | ||
Fri Jul 20 2018 15:03 | 1st = 8 The Restauranteur 2nd = 9 Writeadream 3rd = 7 Sophie Stening 4th = 10 Bold Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Zelamore | ||
Fri Jul 20 2018 15:00 | 1st = 1 Zelamore 2nd = 2 Dragon Artist 3rd = 10 Simeulue 4th = 4 Tycoon Felix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Clover Bubba | ||
Fri Jul 20 2018 14:59 | 1st = 3 Clover Bubba 2nd = 4 Bigtime Acacia 3rd = 7 Djay Dynamix 4th = 2 Bigtime Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Flame Slinger | ||
Fri Jul 20 2018 14:56 | 1st = 4 Flame Slinger 2nd = 8 Not Yours Frank 3rd = 1 Akut 4th = 7 Through |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 5 Lamma Hilton | ||
Fri Jul 20 2018 14:55 | 1st = 5 Lamma Hilton 2nd = 4 Crim 3rd = 2 Wild Cavalier 4th = 8 Not For Export |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Turfman | ||
Fri Jul 20 2018 14:52 | 1st = 6 Turfman 2nd = 1 Jockey Bale 3rd = 4 All You Got 4th = 7 Cersei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Rip Masters | ||
Fri Jul 20 2018 14:49 | 1st = 2 Rip Masters 2nd = 1 Black Jack Opal 3rd = 7 Rusty Memories 4th = 4 Kimsson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 4 Springfield Shadow | ||
Fri Jul 20 2018 14:47 | 1st = 4 Springfield Shadow 2nd = 1 Weerrook Harry 3rd = 8 Superstar Xpress 4th = 9 Trooper Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Spring Bloom | ||
Fri Jul 20 2018 14:45 | 1st = 6 Spring Bloom 2nd = 1 Big Col Prosser 3rd = 3 Stack The Aces 4th = 5 Mclaren Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 4 Real Estate | ||
Fri Jul 20 2018 14:42 | 1st = 4 Real Estate 2nd = 2 Exactamente 3rd = 8 Global Choice 4th = 12 Euleilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 7 First Fire | ||
Fri Jul 20 2018 14:39 | 1st = 7 First Fire 2nd = 4 Him The Master 3rd = 1 Jessies Star 4th = 2 Kulu Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Bigtime Danger | ||
Fri Jul 20 2018 14:38 | 1st = 4 Bigtime Danger 2nd = 5 Bigtime Steve 3rd = 8 Opawa Bear 4th = 7 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 8 Ill Take Money | ||
Fri Jul 20 2018 14:35 | 1st = 8 Ill Take Money 2nd = 3 Falsified 3rd = 4 Surveys Legacy 4th = 6 Wonderful Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 2 Equiamico | ||
Fri Jul 20 2018 14:30 | 1st = 2 Equiamico 2nd = 3 Invincible King 3rd = 7 Miss Inception 4th = 8 Roanoke Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Perfect Rider | ||
Fri Jul 20 2018 14:27 | 1st = 2 Perfect Rider 2nd = 8 Boston You Essay 3rd = 1 From The Shadows 4th = 4 Tusksa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 2 Billy Cruz | ||
Fri Jul 20 2018 14:23 | 1st = 2 Billy Cruz 2nd = 7 Whiskiesonthebeach 3rd = 6 Cams A Million 4th = 9 Hard To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 5 Loggie Bridge | ||
Fri Jul 20 2018 14:22 | 1st = 5 Loggie Bridge 2nd = 3 Port Side 3rd = 6 Mazs Mitzi 4th = 7 Shaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 5 California Fox | ||
Fri Jul 20 2018 14:20 | 1st = 5 California Fox 2nd = 9 Stoke It Up 3rd = 3 Good Verdict 4th = 6 Cutlass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 9 Ogodei Star | ||
Fri Jul 20 2018 14:17 | 1st = 9 Ogodei Star 2nd = 4 Poppys Rose 3rd = 1 Spookie Dynamic 4th = 3 Kingsbrae Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Begoodorbegoodatit | ||
Fri Jul 20 2018 14:12 | 1st = 5 Begoodorbegoodatit 2nd = 1 Starzzz Princess 3rd = 2 Promise At Dawn 4th = 9 Swearengen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Mini Dozer | ||
Fri Jul 20 2018 14:09 | 1st = 7 Mini Dozer 2nd = 5 Bally Beckham 3rd = 8 Jupiter Asending 4th = 3 Courage Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 My Names Hayley | ||
Fri Jul 20 2018 14:06 | 1st = 2 My Names Hayley 2nd = 1 Spring Eagle 3rd = 5 Trouble Waters 4th = 3 Flaming Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 1 Darktown Strutter | ||
Fri Jul 20 2018 14:05 | 1st = 1 Darktown Strutter 2nd = 4 I Am Venus 3rd = 3 Dazzling Red 4th = 6 Loveson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 8 Petronas | ||
Fri Jul 20 2018 14:00 | 1st = 8 Petronas 2nd = 3 Kyd Rock 3rd = 14 Storming Princesse 4th = 6 Hello Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 5 Exorbitance | ||
Fri Jul 20 2018 13:55 | 1st = 5 Exorbitance 2nd = 7 Miss Zodiac 3rd = 6 Andriana 4th = 10 Lord Morpheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 8 Kulu Zorro | ||
Fri Jul 20 2018 13:52 | 1st = 8 Kulu Zorro 2nd = 4 Star Ring 3rd = 3 Kulu Dot Com 4th = 5 Benne Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Hopes Beau | ||
Fri Jul 20 2018 13:49 | 1st = 3 Hopes Beau 2nd = 7 Lizzy Allen 3rd = 4 Barton Bale 4th = 5 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 7 Grecian Holiday | ||
Fri Jul 20 2018 13:47 | 1st = 7 Grecian Holiday 2nd = 5 Late Night Date 3rd = 1 Pismo Beach 4th = 2 Why Not Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Mon Mekki Kahn | ||
Fri Jul 20 2018 13:44 | 1st = 5 Mon Mekki Kahn 2nd = 1 Striker Vardy 3rd = 6 Johnnys Return 4th = 8 Royal Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 11 Pendleton Roundup | ||
Fri Jul 20 2018 13:40 | 1st = 11 Pendleton Roundup 2nd = 4 Dominica 3rd = 7 Bansuri 4th = 1 Sundayinmanhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Wheres Eggy | ||
Fri Jul 20 2018 13:37 | 1st = 3 Wheres Eggy 2nd = 6 Mr Gambler 3rd = 1 Raven Loch 4th = 7 Another Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Charlotte Street | ||
Fri Jul 20 2018 13:34 | 1st = 4 Charlotte Street 2nd = 8 Wattos Revenge 3rd = 5 Konfuzzled 4th = 2 Tekeela Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 8 Bruised Ego | ||
Fri Jul 20 2018 13:33 | 1st = 8 Bruised Ego 2nd = 7 Rhyflective 3rd = 9 Parisian Pride 4th = 6 Goodtime Jezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 1 All Too Sublime | ||
Fri Jul 20 2018 13:30 | 1st = 1 All Too Sublime 2nd = 3 Kid Mac 3rd = 2 Another Option 4th = 9 Jamaican Hurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Charlie Cat | ||
Fri Jul 20 2018 13:27 | 1st = 1 Charlie Cat 2nd = 3 Dansez 3rd = 6 Machu Picchu 4th = 5 Si Si Sequalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Bubsy John | ||
Fri Jul 20 2018 13:24 | 1st = 1 Bubsy John 2nd = 2 Dorothy Dawn 3rd = 4 See Ya Mate 4th = 5 Orlando Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 2 Rastafarian | ||
Fri Jul 20 2018 13:20 | 1st = 2 Rastafarian 2nd = 1 Invincible Gangsta 3rd = 4 Lobban Hood 4th = 7 Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Ohoka Angel | ||
Fri Jul 20 2018 13:19 | 1st = 2 Ohoka Angel 2nd = 7 Native Scout 3rd = 1 Know Respect 4th = 5 Black Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 6 Ace Reporter | ||
Fri Jul 20 2018 13:12 | 1st = 6 Ace Reporter 2nd = 8 Western Secret 3rd = 2 Atomic Bombshell 4th = 7 Shes Pure Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 6 Pawlee | ||
Fri Jul 20 2018 13:09 | 1st = 6 Pawlee 2nd = 1 Gutenberg 3rd = 2 Our Cavalier 4th = 9 Free Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 6 De Choix | ||
Fri Jul 20 2018 13:06 | 1st = 6 De Choix 2nd = 1 Gemtree Dynamo 3rd = 8 Slippers Kin 4th = 4 Hartland Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 5 Jetgirl | ||
Fri Jul 20 2018 13:05 | 1st = 5 Jetgirl 2nd = 10 Winterconi 3rd = 11 Worldly Pleasure 4th = 6 Maniototo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 We Rocking | ||
Fri Jul 20 2018 13:02 | 1st = 4 We Rocking 2nd = 5 Sierra Delta 3rd = 2 Ohoka Magic 4th = 1 My Bro Michael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 2 Jarmanagic | ||
Fri Jul 20 2018 13:00 | 1st = 2 Jarmanagic 2nd = 13 Concrete 3rd = 4 Renzulli 4th = 11 Stratego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Lilrigg | ||
Fri Jul 20 2018 12:57 | 1st = 8 Lilrigg 2nd = 3 Big Deal 3rd = 1 Destini Florida 4th = 2 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Supernova Silvia | ||
Fri Jul 20 2018 12:55 | 1st = 5 Supernova Silvia 2nd = 10 On Wheels 3rd = 2 Goodtime Scout 4th = 3 Gem Rock Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 6 The Ridge | ||
Fri Jul 20 2018 12:52 | 1st = 6 The Ridge 2nd = 3 Animal Instinct 3rd = 7 Al Magico 4th = 1 Meaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Moment To Shine | ||
Fri Jul 20 2018 12:49 | 1st = 4 Moment To Shine 2nd = 8 Pops Banjo 3rd = 2 Jimary Free 4th = 5 Erin Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 8 Poets Blush | ||
Fri Jul 20 2018 12:45 | 1st = 8 Poets Blush 2nd = 3 Delete 3rd = 7 Let Me Guess 4th = 10 Bonnie Forever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Call Me Joe | ||
Fri Jul 20 2018 12:44 | 1st = 1 Call Me Joe 2nd = 6 Snickerdoodle 3rd = 7 Running Freer 4th = 9 Disobedience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Fred Regis | ||
Fri Jul 20 2018 12:41 | 1st = 3 Fred Regis 2nd = 6 Rotor Blade 3rd = 8 Spring Rodney 4th = 7 Midnight Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 3 Ashuring | ||
Fri Jul 20 2018 12:40 | 1st = 3 Ashuring 2nd = 4 All Good 3rd = 2 Dancing In America 4th = 6 Swooped To Safety |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Mr Swan | ||
Fri Jul 20 2018 12:37 | 1st = 6 Mr Swan 2nd = 8 Challis Annie 3rd = 2 Fiery Nell 4th = 4 King Of Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 1 La Ariel | ||
Fri Jul 20 2018 12:34 | 1st = 1 La Ariel 2nd = 6 Kingsbrae Steve 3rd = 2 Spring Forte 4th = 8 Kingsbrae Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 1 Another Mccloud | ||
Fri Jul 20 2018 12:30 | 1st = 1 Another Mccloud 2nd = 4 Little Bertie 3rd = 13 What Diddy Say 4th = 9 Red Marauder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Opawa Tab | ||
Fri Jul 20 2018 12:27 | 1st = 5 Opawa Tab 2nd = 3 Bad Liar 3rd = 8 Opawa Plum 4th = 6 Forbury Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Midnight Mitch | ||
Fri Jul 20 2018 12:24 | 1st = 5 Midnight Mitch 2nd = 4 Woodside Coco 3rd = 3 Dyna Fizz 4th = 1 Gemtree China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Sonny Micawber | ||
Fri Jul 20 2018 12:21 | 1st = 2 Sonny Micawber 2nd = 1 Murrabit Benny 3rd = 8 Wackadooka 4th = 6 Flying Hareeba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Stellarcraft | ||
Fri Jul 20 2018 12:17 | 1st = 2 Stellarcraft 2nd = 7 Mishani Shiraz 3rd = 3 Dream Of Ascot 4th = 5 Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Rally Dryva | ||
Fri Jul 20 2018 12:14 | 1st = 1 Rally Dryva 2nd = 7 Cash Flow Joe 3rd = 6 Cute Gambler 4th = 4 Firefly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Peyton Place | ||
Fri Jul 20 2018 12:10 | 1st = 2 Peyton Place 2nd = 1 Huey 3rd = 4 Elaborate 4th = 12 Sams Allycat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Nippa Martino | ||
Fri Jul 20 2018 12:07 | 1st = 8 Nippa Martino 2nd = 2 Know Logic 3rd = 5 Sweet As Brad 4th = 1 Homebush Austin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Amlin Freddie | ||
Fri Jul 20 2018 12:02 | 1st = 6 Amlin Freddie 2nd = 7 Northern Moon 3rd = 1 Cosa Bona 4th = 4 Just Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 5 Sister Shaz | ||
Fri Jul 20 2018 11:57 | 1st = 5 Sister Shaz 2nd = 2 Sunburnt Road 3rd = 8 Krabalis 4th = 1 Dainty Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Xava Allen | ||
Fri Jul 20 2018 11:49 | 1st = 7 Xava Allen 2nd = 5 Cawbourne Taber 3rd = 3 Raylene 4th = 2 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Splash An Dash | ||
Fri Jul 20 2018 11:39 | 1st = 7 Splash An Dash 2nd = 3 Shirdale Casey 3rd = 4 Wyaxehi 4th = 2 Monicas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Gotcha Zena | ||
Fri Jul 20 2018 11:31 | 1st = 2 Gotcha Zena 2nd = 7 Another Joy 3rd = 5 Okuku Mistress 4th = 1 Goldstar Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Deadly Basilisa | ||
Fri Jul 20 2018 11:24 | 1st = 1 Deadly Basilisa 2nd = 8 Tomal 3rd = 4 Janray Flash 4th = 6 Further Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Goldstar Hurley | ||
Fri Jul 20 2018 11:15 | 1st = 7 Goldstar Hurley 2nd = 5 Bahama Queen 3rd = 2 Homebush Izzy 4th = 4 Smash Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Call Me Archie | ||
Fri Jul 20 2018 10:57 | 1st = 8 Call Me Archie 2nd = 3 Yee Coo Coo 3rd = 2 Goldstar Mika 4th = 1 Tummy Rub Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Hear This | ||
Fri Jul 20 2018 10:39 | 1st = 1 Hear This 2nd = 3 Goldstar Montana 3rd = 4 Zara Jinx 4th = 2 Chunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Gotcha Bolt | ||
Fri Jul 20 2018 10:22 | 1st = 4 Gotcha Bolt 2nd = 2 Homebush Rieko 3rd = 8 High Violet 4th = 5 Call Me Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Opawa Hilary | ||
Fri Jul 20 2018 10:05 | 1st = 2 Opawa Hilary 2nd = 8 Born Quick 3rd = 5 Step Inside Love 4th = 3 Zara Cheebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Incredible Doll | ||
Wed Jun 20 2018 23:52 | 1st = 5 Incredible Doll 2nd = 8 Blackberry Nip 3rd = 1 Admiral Nelson 4th = 6 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Norse Viking | ||
Wed Jun 20 2018 23:37 | 1st = 1 Norse Viking 2nd = 2 Dyna Layla 3rd = 4 Sunset Versace 4th = 6 Ethereum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Primo Bolt | ||
Wed Jun 20 2018 23:16 | 1st = 1 Primo Bolt 2nd = 5 Jacenko 3rd = 2 Lightning Cassie 4th = 6 Millers Inc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Snazzy Whompo | ||
Wed Jun 20 2018 22:54 | 1st = 7 Snazzy Whompo 2nd = 1 Atlantic Li 3rd = 8 Sunset Harley 4th = 2 West On Bamboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Ikon Parker | ||
Wed Jun 20 2018 22:42 | 1st = 3 Ikon Parker 2nd = 7 Destini Agitator 3rd = 1 Squirto 4th = 2 Powerful Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Bolt Keeping | ||
Wed Jun 20 2018 22:39 | 1st = 4 Bolt Keeping 2nd = 6 Sin City Boy 3rd = 9 Too Dardy 4th = 5 King Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Pistol | ||
Wed Jun 20 2018 22:36 | 1st = 1 Pistol 2nd = 7 Beluga Diamond 3rd = 2 Sunlit Breaker 4th = 6 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 11 - 6 Six Elements | ||
Wed Jun 20 2018 22:30 | 1st = 6 Six Elements 2nd = 2 Valbarann 3rd = 4 Tayspastime 4th = 3 Joy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Kiss Me Boss | ||
Wed Jun 20 2018 22:24 | 1st = 5 Kiss Me Boss 2nd = 8 Avatar Minty 3rd = 1 Louie Lasagna 4th = 3 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 All The Rave | ||
Wed Jun 20 2018 22:21 | 1st = 4 All The Rave 2nd = 6 Cropduster 3rd = 5 Quids In 4th = 8 Stanga Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Why Not Bazzar | ||
Wed Jun 20 2018 22:18 | 1st = 8 Why Not Bazzar 2nd = 7 Lektra Blicavs 3rd = 6 Champagne Papi 4th = 5 Minnie Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Nerve Lika Thief | ||
Wed Jun 20 2018 22:15 | 1st = 1 Nerve Lika Thief 2nd = 4 Bogan Villa 3rd = 7 Night Code 4th = 2 One For Many |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Articus | ||
Wed Jun 20 2018 22:08 | 1st = 2 Articus 2nd = 5 Two Phils Cool 3rd = 8 Brake Drum 4th = 6 Cool Number |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Leisel Monelli | ||
Wed Jun 20 2018 22:05 | 1st = 6 Leisel Monelli 2nd = 2 Paganoni 3rd = 5 Azalea Monelli 4th = 8 California Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 7 Hellovaway | ||
Wed Jun 20 2018 22:00 | 1st = 7 Hellovaway 2nd = 1 Hezatoff 3rd = 4 Streamliner 4th = 8 Sultan Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Beetown Rosey | ||
Wed Jun 20 2018 21:58 | 1st = 5 Beetown Rosey 2nd = 4 Tajo 3rd = 6 Boys Zarr Boys 4th = 8 Aberdeen Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Luna Evening | ||
Wed Jun 20 2018 21:55 | 1st = 1 Luna Evening 2nd = 5 Birkenhead 3rd = 2 Augustus Dagloop 4th = 7 Big Gee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Hartley Kris | ||
Wed Jun 20 2018 21:52 | 1st = 8 Hartley Kris 2nd = 2 Bogan Bomber 3rd = 4 Oren Ishii 4th = 1 Benkennie Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Come On Charlize | ||
Wed Jun 20 2018 21:49 | 1st = 7 Come On Charlize 2nd = 1 Dark Hombre 3rd = 4 Yohan 4th = 3 Amor Vincit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Chips And Trains | ||
Wed Jun 20 2018 21:45 | 1st = 7 Chips And Trains 2nd = 8 Kiprotich 3rd = 3 Trifive 4th = 2 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Allegro Dottie | ||
Wed Jun 20 2018 21:38 | 1st = 4 Allegro Dottie 2nd = 1 Double Tap 3rd = 5 Highway Girl 4th = 7 Outlaw Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Rahni | ||
Wed Jun 20 2018 21:35 | 1st = 1 Rahni 2nd = 6 Tijuana Icon 3rd = 2 Kalani Amy 4th = 3 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 4 Speak No Evil | ||
Wed Jun 20 2018 21:30 | 1st = 4 Speak No Evil 2nd = 3 Luvyoubabe 3rd = 1 Weeks End 4th = 6 Sheza Beach Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Ritza Millie | ||
Wed Jun 20 2018 21:28 | 1st = 2 Ritza Millie 2nd = 8 Champion Model 3rd = 6 Watch The Wasp 4th = 4 Alpine Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Skyes Apprentice | ||
Wed Jun 20 2018 21:25 | 1st = 2 Skyes Apprentice 2nd = 5 Dyna Terror 3rd = 4 July Allen 4th = 8 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Resting Toucher | ||
Wed Jun 20 2018 21:22 | 1st = 4 Resting Toucher 2nd = 5 Hello Im Rongo 3rd = 1 Anyones Guess 4th = 7 Snallygaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 7 Edgy | ||
Wed Jun 20 2018 21:19 | 1st = 7 Edgy 2nd = 8 Riff 3rd = 4 Are Jay Duree 4th = 1 Cairnlea Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Parcero Hope | ||
Wed Jun 20 2018 21:16 | 1st = 6 Parcero Hope 2nd = 2 Light The Track 3rd = 3 Bacardi Breezer 4th = 1 Docs Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Splinters | ||
Wed Jun 20 2018 21:08 | 1st = 2 Splinters 2nd = 3 Winlock Banking 3rd = 6 Hollywood 4th = 7 Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Bombora Comet | ||
Wed Jun 20 2018 21:05 | 1st = 2 Bombora Comet 2nd = 4 Midnite Starling 3rd = 6 Speedy Scar 4th = 3 Bundarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 West On Daffy | ||
Wed Jun 20 2018 21:01 | 1st = 2 West On Daffy 2nd = 5 Hello Im Bugsy 3rd = 7 Bee Dee 4th = 4 Sir Barwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 2 Kasbah Kid | ||
Wed Jun 20 2018 21:00 | 1st = 2 Kasbah Kid 2nd = 1 Amendment Thirteen 3rd = 8 Son Of Major 4th = 11 Thats Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Mon Manny Beach | ||
Wed Jun 20 2018 20:58 | 1st = 8 Mon Manny Beach 2nd = 10 Vision Of Love 3rd = 1 Mr Mickey 4th = 6 Sweet Ella Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Lady Ceecee | ||
Wed Jun 20 2018 20:55 | 1st = 3 Lady Ceecee 2nd = 1 Miss Sweet Pea 3rd = 8 Tahlias Diamond 4th = 2 Spokane Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 6 Saint Kilda Beach | ||
Wed Jun 20 2018 20:50 | 1st = 6 Saint Kilda Beach 2nd = 4 Presleybegood 3rd = 1 Mucho Guapa 4th = 2 Little Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Metro Princess | ||
Wed Jun 20 2018 20:48 | 1st = 6 Metro Princess 2nd = 8 Wyembah Charlie 3rd = 1 Savanaka Two 4th = 2 Black Nevada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Just Nimble It | ||
Wed Jun 20 2018 20:45 | 1st = 8 Just Nimble It 2nd = 6 Soda Kid 3rd = 1 Star Hunter 4th = 9 Molly Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 2 Sports Story | ||
Wed Jun 20 2018 20:40 | 1st = 2 Sports Story 2nd = 6 Karloo Kokoda 3rd = 4 Sports Agent 4th = 8 Colonel Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Sheer Dreams | ||
Wed Jun 20 2018 20:38 | 1st = 8 Sheer Dreams 2nd = 6 Maybe One Day 3rd = 1 Call Me Winston 4th = 3 Whisper Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Chandon Hawke | ||
Wed Jun 20 2018 20:35 | 1st = 5 Chandon Hawke 2nd = 1 Dream Bigger 3rd = 2 Harry Harks 4th = 8 Partial Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 2 Konan | ||
Wed Jun 20 2018 20:30 | 1st = 2 Konan 2nd = 8 Alpha Charlie 3rd = 3 Joe Nien 4th = 10 Bruised Ego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Flying Danger | ||
Wed Jun 20 2018 20:28 | 1st = 1 Flying Danger 2nd = 7 Jacqui Shoshone 3rd = 3 Dava Supreme 4th = 6 Hightan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Winlock Huddy | ||
Wed Jun 20 2018 20:25 | 1st = 1 Winlock Huddy 2nd = 4 Takahi Storm 3rd = 6 Double Mack 4th = 3 Shoestring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 No Transactions | ||
Wed Jun 20 2018 20:20 | 1st = 2 No Transactions 2nd = 9 Ghent 3rd = 3 Down Under Rors 4th = 7 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Dyna Hinkley | ||
Wed Jun 20 2018 20:18 | 1st = 8 Dyna Hinkley 2nd = 7 Damaging Lomar 3rd = 2 Sisco Dun 4th = 1 Serendipity Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Aladdins Angel | ||
Wed Jun 20 2018 20:15 | 1st = 6 Aladdins Angel 2nd = 3 Roman Sand 3rd = 7 Hypnotise Eyes 4th = 8 Ironpot Smash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 4 Better Be Donna | ||
Wed Jun 20 2018 20:10 | 1st = 4 Better Be Donna 2nd = 6 Lifes A Jungle 3rd = 8 Enk Spot Shannon 4th = 7 Goliath Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Bejarano | ||
Wed Jun 20 2018 20:08 | 1st = 3 Bejarano 2nd = 6 Woodleigh Blue 3rd = 1 Lady Bullseye 4th = 7 Sale Graze Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Frankys Wish | ||
Wed Jun 20 2018 20:05 | 1st = 4 Frankys Wish 2nd = 6 Uschi 3rd = 3 Flying Springer 4th = 2 Zipping Astra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 9 Nostra Villa | ||
Wed Jun 20 2018 20:00 | 1st = 9 Nostra Villa 2nd = 5 Soho Burning Love 3rd = 7 Frankincense 4th = 8 Ima Sassy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Maximum Brew | ||
Wed Jun 20 2018 19:58 | 1st = 4 Maximum Brew 2nd = 5 Vincero 3rd = 1 Marcus Joy 4th = 6 Raweenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Gracious Lady | ||
Wed Jun 20 2018 19:55 | 1st = 6 Gracious Lady 2nd = 5 Happy Pantera 3rd = 1 Red Jamie 4th = 8 Ablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Elle Jay | ||
Wed Jun 20 2018 19:50 | 1st = 1 Elle Jay 2nd = 7 Lets Dig It 3rd = 6 Point Oh Five 4th = 8 Feelingforarainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Sweet Sparkle | ||
Wed Jun 20 2018 19:48 | 1st = 5 Sweet Sparkle 2nd = 2 Harambes Might 3rd = 6 Fantastic Ghost 4th = 4 Rodeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Alotta Talk | ||
Wed Jun 20 2018 19:45 | 1st = 1 Alotta Talk 2nd = 6 Chase The Cash 3rd = 4 Goldstein 4th = 7 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 Our Ultimate Mary | ||
Wed Jun 20 2018 19:40 | 1st = 3 Our Ultimate Mary 2nd = 7 Navua Girl 3rd = 6 Lasseter Shannon 4th = 8 Merci Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 New Echo | ||
Wed Jun 20 2018 19:38 | 1st = 6 New Echo 2nd = 8 Ledgerwood Molly 3rd = 4 Georges Fever 4th = 7 Mustang Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Prospect | ||
Wed Jun 20 2018 19:35 | 1st = 4 Prospect 2nd = 1 Logical Option 3rd = 5 Arborstone 4th = 8 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 5 Liftntorque | ||
Wed Jun 20 2018 19:30 | 1st = 5 Liftntorque 2nd = 3 Mach Up 3rd = 9 Brackenreid 4th = 2 Wayonbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Go Levi | ||
Wed Jun 20 2018 19:28 | 1st = 6 Go Levi 2nd = 2 Lets Run 3rd = 7 Bronelly Buster 4th = 5 Riccarton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Fancy Irene | ||
Wed Jun 20 2018 19:25 | 1st = 6 Fancy Irene 2nd = 4 Waikiki Big Girl 3rd = 3 Pops A Wizard 4th = 2 Greek Gold Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Beef City Blaze | ||
Wed Jun 20 2018 19:20 | 1st = 5 Beef City Blaze 2nd = 6 Machitelli 3rd = 4 Chang 4th = 1 Lombarto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Off The Bit | ||
Wed Jun 20 2018 19:18 | 1st = 1 Off The Bit 2nd = 4 Maverick Typhoon 3rd = 7 Cherokee Thunder 4th = 5 My Boy Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Hay Bonus | ||
Wed Jun 20 2018 19:15 | 1st = 1 Hay Bonus 2nd = 3 Trip Dancer 3rd = 8 Girls On Fire 4th = 6 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 8 Shandance | ||
Wed Jun 20 2018 19:10 | 1st = 8 Shandance 2nd = 9 Blues Terror 3rd = 2 Scarlet Babe 4th = 6 Hannah Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 All Dolled Up | ||
Wed Jun 20 2018 19:08 | 1st = 3 All Dolled Up 2nd = 5 Flaming Brooke 3rd = 1 La Vagabonde 4th = 10 Potere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Embye | ||
Wed Jun 20 2018 19:05 | 1st = 2 Embye 2nd = 8 Winsome Bossman 3rd = 1 Zipping Knocka 4th = 6 Num Chuck Chicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 7 Ride High | ||
Wed Jun 20 2018 19:00 | 1st = 7 Ride High 2nd = 1 Poster Boy 3rd = 8 Master Moonlite 4th = 10 Benalong Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - | ||
Wed Jun 20 2018 18:58 | 4th = 1 Cooper Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Lochbrae Moss | ||
Wed Jun 20 2018 18:58 | 1st = 4 Lochbrae Moss 2nd = 3 Sweet Ambush 3rd = 2 Miss Dangerwood 4th = 1 Cooper Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Five Forty | ||
Wed Jun 20 2018 18:55 | 1st = 7 Five Forty 2nd = 3 Westgate 3rd = 8 Stilted Chatter 4th = 6 Bet On Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Crazy Emjay | ||
Wed Jun 20 2018 18:52 | 1st = 2 Crazy Emjay 2nd = 7 Naughty Max 3rd = 8 Bright Satellite 4th = 3 Haras Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Concentration | ||
Wed Jun 20 2018 18:50 | 1st = 10 Concentration 2nd = 2 Diabolo Star 3rd = 6 Tap It In 4th = 1 Flashing Good Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Jayanti | ||
Wed Jun 20 2018 18:48 | 1st = 8 Jayanti 2nd = 4 Kylo Ren 3rd = 1 Kazza Magoo 4th = 2 Ebonique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 1 Midnight Sky | ||
Wed Jun 20 2018 18:45 | 1st = 1 Midnight Sky 2nd = 6 Gold Artisan 3rd = 8 Starkle 4th = 7 Scoreline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Monkeybusiness | ||
Wed Jun 20 2018 18:40 | 1st = 1 Monkeybusiness 2nd = 10 The Only Child 3rd = 3 Majestic American 4th = 2 Lucky Nutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Pantera Negra | ||
Wed Jun 20 2018 18:36 | 1st = 8 Pantera Negra 2nd = 4 Sultan Of Rum 3rd = 1 Shiloh Ranch 4th = 7 Arch Rival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 5 Nostra Beach | ||
Wed Jun 20 2018 18:31 | 1st = 5 Nostra Beach 2nd = 3 Courageous Affair 3rd = 1 Major Sea 4th = 8 Outback Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Sekisui | ||
Wed Jun 20 2018 18:28 | 1st = 8 Sekisui 2nd = 5 Harman 3rd = 4 Badge Draw Miss 4th = 2 Winlock Glitzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Calcavado | ||
Wed Jun 20 2018 18:23 | 1st = 2 Calcavado 2nd = 5 Pompidou 3rd = 6 Cotton Cold Candy 4th = 1 Capture Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Alpha Valentine | ||
Wed Jun 20 2018 18:20 | 1st = 2 Alpha Valentine 2nd = 1 Dance With Wolf 3rd = 5 Took A Selfie 4th = 4 Smashniak Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Jugiong | ||
Wed Jun 20 2018 18:14 | 1st = 1 Jugiong 2nd = 6 Walk On Kimmy 3rd = 2 Allstar Sea 4th = 9 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 11 Diplomat Express | ||
Wed Jun 20 2018 18:10 | 1st = 11 Diplomat Express 2nd = 2 Pure Gem 3rd = 14 Saxappeal 4th = 6 Halushi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Big Daz | ||
Wed Jun 20 2018 18:07 | 1st = 8 Big Daz 2nd = 7 Good Friend 3rd = 5 Magic Four Us 4th = 1 Catcombe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 4 Ghadastar | ||
Wed Jun 20 2018 18:02 | 1st = 4 Ghadastar 2nd = 6 Major Occasion 3rd = 1 Masterkova 4th = 7 Macey Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Shes Some Gal | ||
Wed Jun 20 2018 17:59 | 1st = 4 Shes Some Gal 2nd = 1 Arabian Go Go 3rd = 3 Velocity Linder 4th = 6 Hay Hopey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Undeniably | ||
Wed Jun 20 2018 17:55 | 1st = 5 Undeniably 2nd = 1 Scarecrow Tiger 3rd = 2 Voodoo Hustler 4th = 3 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Onyajans | ||
Wed Jun 20 2018 17:50 | 1st = 7 Onyajans 2nd = 2 Vanto Hanover 3rd = 1 Lynchman 4th = 9 Hoofnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Holmes | ||
Wed Jun 20 2018 17:47 | 1st = 3 Holmes 2nd = 6 Set To Storm 3rd = 8 Shes Grand 4th = 7 Harrys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Thats Ideal | ||
Wed Jun 20 2018 17:42 | 1st = 6 Thats Ideal 2nd = 4 Sabrage 3rd = 7 Izzy Watt 4th = 9 Parramatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Johns Last | ||
Wed Jun 20 2018 17:39 | 1st = 2 Johns Last 2nd = 8 Ironbar Ricky 3rd = 1 Iron Monarch 4th = 6 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 5 Night Voyage | ||
Wed Jun 20 2018 17:35 | 1st = 5 Night Voyage 2nd = 2 General Husson 3rd = 1 Senso 4th = 4 Flower Of Scotland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Bletchley | ||
Wed Jun 20 2018 17:32 | 1st = 8 Bletchley 2nd = 4 Son Of Steve 3rd = 6 Blue Squirrel 4th = 3 Cinnamon Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 9 Major Times | ||
Wed Jun 20 2018 17:27 | 1st = 9 Major Times 2nd = 4 Courageous Saint 3rd = 5 Loyola Trios 4th = 6 Stefsbest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Milos Zarr Done | ||
Wed Jun 20 2018 17:25 | 1st = 1 Milos Zarr Done 2nd = 2 Rangiora 3rd = 6 Sunny Pitubi 4th = 3 Declared Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Mahalo | ||
Wed Jun 20 2018 17:20 | 1st = 4 Mahalo 2nd = 1 Sheza Galvinator 3rd = 5 Ann Mattgregor 4th = 8 Its Allabout Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Regal Emerald | ||
Wed Jun 20 2018 17:18 | 1st = 5 Regal Emerald 2nd = 8 Farmor In Time 3rd = 7 Matador Man 4th = 1 Crackerjack Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Jackie Jai | ||
Wed Jun 20 2018 17:15 | 1st = 6 Jackie Jai 2nd = 7 Batik Print 3rd = 1 Short Leash 4th = 4 Surf A Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Freddy Funk | ||
Wed Jun 20 2018 17:10 | 1st = 10 Freddy Funk 2nd = 12 Shannonstheman 3rd = 2 Cherry Sweet Peach 4th = 4 Arma Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Royal Swiper | ||
Wed Jun 20 2018 17:07 | 1st = 1 Royal Swiper 2nd = 3 Sketchy Linda 3rd = 5 Betty Rumble 4th = 7 Sassy Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Smashniak Double | ||
Wed Jun 20 2018 17:03 | 1st = 7 Smashniak Double 2nd = 1 Chucky The Champ 3rd = 2 Cyndie Who 4th = 3 Velocity Delfina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 7 Oregon Bronze | ||
Wed Jun 20 2018 17:00 | 1st = 7 Oregon Bronze 2nd = 4 Turbo Power 3rd = 1 Bonny Be Good 4th = 8 Irish Moshe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Lady Christina | ||
Wed Jun 20 2018 16:57 | 1st = 7 Lady Christina 2nd = 2 Pamela Rocks 3rd = 3 Bro Wizard 4th = 6 Chill Out Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 9 Rafferty Delights | ||
Wed Jun 20 2018 16:52 | 1st = 9 Rafferty Delights 2nd = 5 Ruffalo 3rd = 8 Lethal Promise 4th = 7 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Pick It Up | ||
Wed Jun 20 2018 16:49 | 1st = 3 Pick It Up 2nd = 1 Zipping Riot 3rd = 4 El Feroz 4th = 6 One Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 1 Aagas | ||
Wed Jun 20 2018 16:45 | 1st = 1 Aagas 2nd = 11 Big Boy Blev 3rd = 4 Eclair Fiesta 4th = 15 Right And Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Always Rockin | ||
Wed Jun 20 2018 16:40 | 1st = 7 Always Rockin 2nd = 8 Stormont Star 3rd = 6 Presidential Dude 4th = 10 Rave On Rabbits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Nitro Beach | ||
Wed Jun 20 2018 16:37 | 1st = 2 Nitro Beach 2nd = 4 Steak Sandwhich 3rd = 1 Hay Rosalie 4th = 8 Fabio Marsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Dynastic Ruler | ||
Wed Jun 20 2018 16:34 | 1st = 7 Dynastic Ruler 2nd = 4 Run It Straight 3rd = 2 Merry Magic 4th = 1 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 9 - 2 Definia | ||
Wed Jun 20 2018 16:30 | 1st = 2 Definia 2nd = 14 She Keeps Nosecret 3rd = 4 Left Jaybee Out 4th = 7 Salty Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Rev Set | ||
Wed Jun 20 2018 16:27 | 1st = 6 Rev Set 2nd = 3 Inekas Charm 3rd = 1 Graff 4th = 5 Push Your Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Nashville Cat | ||
Wed Jun 20 2018 16:24 | 1st = 4 Nashville Cat 2nd = 8 Miss Swindle 3rd = 9 Tycoon Legend 4th = 2 Dawn Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 12 Sharpness | ||
Wed Jun 20 2018 16:20 | 1st = 12 Sharpness 2nd = 6 Mr Tickets 3rd = 15 Salerno 4th = 8 Siam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Trav Said | ||
Wed Jun 20 2018 16:17 | 1st = 2 Trav Said 2nd = 3 Oblivinator 3rd = 8 Haras Surf 4th = 6 Farmor Ka Ching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 10 Why Not Grace | ||
Wed Jun 20 2018 16:14 | 1st = 10 Why Not Grace 2nd = 1 Proven Strudel 3rd = 2 Why Not Kylie 4th = 6 Hardys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 2 Double Pockets | ||
Wed Jun 20 2018 16:10 | 1st = 2 Double Pockets 2nd = 5 Fulton Street 3rd = 9 A Little Chunky 4th = 7 Lucky Wick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 10 Lee Booboo | ||
Wed Jun 20 2018 16:07 | 1st = 10 Lee Booboo 2nd = 6 Relocate 3rd = 5 Rocky Roman 4th = 8 Enjoy The Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 15 Dansez | ||
Wed Jun 20 2018 16:03 | 1st = 15 Dansez 2nd = 10 Personalised 3rd = 19 Driving Wheels 4th = 20 Stryke Of Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Farmor Image | ||
Wed Jun 20 2018 16:00 | 1st = 6 Farmor Image 2nd = 4 Never Walk Alone 3rd = 8 Missy Fergus 4th = 2 Unique Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Sweet Strike | ||
Wed Jun 20 2018 15:57 | 1st = 8 Sweet Strike 2nd = 7 Aston Amore 3rd = 1 Tamile Lass 4th = 5 Solar On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 16 But Its True | ||
Wed Jun 20 2018 15:55 | 1st = 16 But Its True 2nd = 14 Tiffanys Lass 3rd = 13 The Donchess 4th = 9 Henpecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Remas Stone | ||
Wed Jun 20 2018 15:52 | 1st = 7 Remas Stone 2nd = 4 Clue Master 3rd = 3 Showys Ya Daddy 4th = 2 Nangar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 9 Sordello | ||
Wed Jun 20 2018 15:49 | 1st = 9 Sordello 2nd = 7 Kellys Gem 3rd = 2 Groovershaker 4th = 5 Burning Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 2 Coonawarra | ||
Wed Jun 20 2018 15:45 | 1st = 2 Coonawarra 2nd = 8 Hammond Lane 3rd = 11 Smart As 4th = 5 Invicta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Red Hot Gossip | ||
Wed Jun 20 2018 15:42 | 1st = 6 Red Hot Gossip 2nd = 4 Took A Rhyno 3rd = 5 Farcelona Fenix 4th = 3 Nans Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 7 Jimmy Got Style | ||
Wed Jun 20 2018 15:39 | 1st = 7 Jimmy Got Style 2nd = 2 Parsnip 3rd = 6 Proven Snow 4th = 1 Why Not Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Laser Illusion | ||
Wed Jun 20 2018 15:36 | 1st = 2 Laser Illusion 2nd = 4 Rip It Ralph 3rd = 8 Flying Ellen 4th = 3 Lektra Aly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 9 Lady Soma | ||
Wed Jun 20 2018 15:35 | 1st = 9 Lady Soma 2nd = 4 Extreme Witness 3rd = 7 Master Black 4th = 10 Vikings Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Amy Laura | ||
Wed Jun 20 2018 15:32 | 1st = 7 Amy Laura 2nd = 4 Angel Fever 3rd = 2 Miky Knox 4th = 6 Lochin Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 8 Sir Barnabus | ||
Wed Jun 20 2018 15:28 | 1st = 8 Sir Barnabus 2nd = 9 House Of Drama 3rd = 14 Kopella 4th = 5 Madison Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Seabrook Gem | ||
Wed Jun 20 2018 15:25 | 1st = 6 Seabrook Gem 2nd = 4 Destini Ferrari 3rd = 5 Pattaya Paul 4th = 3 Uni Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Hillbilly Boy | ||
Wed Jun 20 2018 15:22 | 1st = 4 Hillbilly Boy 2nd = 1 Well Armed 3rd = 9 Dancin In 4th = 6 Ivalise Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 2 Liberty Song | ||
Wed Jun 20 2018 15:20 | 1st = 2 Liberty Song 2nd = 10 Shalwa 3rd = 8 Gold Fontein 4th = 4 Mr Sinatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Amarda | ||
Wed Jun 20 2018 15:17 | 1st = 1 Amarda 2nd = 7 Yes Sarge 3rd = 3 Rosco Fields 4th = 6 Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Cool Dynamite | ||
Wed Jun 20 2018 15:14 | 1st = 6 Cool Dynamite 2nd = 2 Dickoletto 3rd = 1 Heart Of Coeur 4th = 5 Portalian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Zipping Ruby | ||
Wed Jun 20 2018 15:11 | 1st = 4 Zipping Ruby 2nd = 8 Nans Pension 3rd = 7 Well Matched 4th = 6 Jugungal Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 2 Monsieur Sisu | ||
Wed Jun 20 2018 15:10 | 1st = 2 Monsieur Sisu 2nd = 3 Boomtown Rat 3rd = 11 Via Veneto 4th = 5 Ombudsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Fleur Delacour | ||
Wed Jun 20 2018 15:07 | 1st = 1 Fleur Delacour 2nd = 8 Bereluke 3rd = 4 Limburg Gunna 4th = 2 Pepper Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Militant Mack | ||
Wed Jun 20 2018 15:04 | 1st = 1 Militant Mack 2nd = 7 Flying Joker 3rd = 9 Badelaide Road 4th = 2 Just Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 7 Scrap Dragon | ||
Wed Jun 20 2018 15:00 | 1st = 7 Scrap Dragon 2nd = 11 Frosty Grey 3rd = 4 Brybeck 4th = 8 Thrones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Lochey Swift | ||
Wed Jun 20 2018 14:57 | 1st = 2 Lochey Swift 2nd = 5 Dakota Reece 3rd = 1 Redhead Chez 4th = 8 Dalis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 10 Golden Sheaf | ||
Wed Jun 20 2018 14:53 | 1st = 10 Golden Sheaf 2nd = 11 Zilitor 3rd = 1 Butcher Blue 4th = 9 Lilakai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Elaine Avenue | ||
Wed Jun 20 2018 14:50 | 1st = 2 Elaine Avenue 2nd = 1 Reiko Ablett 3rd = 8 Swift Abbey 4th = 4 Sweet Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Shazza Weetbix | ||
Wed Jun 20 2018 14:47 | 1st = 7 Shazza Weetbix 2nd = 1 Piccolo Fratello 3rd = 8 Punch Out 4th = 2 Blondy Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 1 Miss Siska | ||
Wed Jun 20 2018 14:45 | 1st = 1 Miss Siska 2nd = 3 Love In The City 3rd = 4 Honolulu Lass 4th = 10 Off Shores Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Giaans Fortune | ||
Wed Jun 20 2018 14:42 | 1st = 8 Giaans Fortune 2nd = 6 Bit Of Fun 3rd = 5 Striking Chaos 4th = 7 Spring Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Baron Bostock | ||
Wed Jun 20 2018 14:39 | 1st = 1 Baron Bostock 2nd = 6 Nickel Queen 3rd = 8 Angelic Ruler 4th = 3 Morgs Freeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Mutarakem | ||
Wed Jun 20 2018 14:35 | 1st = 1 Mutarakem 2nd = 6 Regine 3rd = 5 Lifeline Princess 4th = 4 Allcash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Beckham | ||
Wed Jun 20 2018 14:32 | 1st = 3 Beckham 2nd = 1 Ima Mystery Girl 3rd = 4 Dyna Francine 4th = 5 Hill Top Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Miss Heart | ||
Wed Jun 20 2018 14:29 | 1st = 4 Miss Heart 2nd = 1 Miss Malaysia 3rd = 6 Deadly Basilisa 4th = 7 Rustic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 1 Jackpot Johnny | ||
Wed Jun 20 2018 14:25 | 1st = 1 Jackpot Johnny 2nd = 6 Tennessee Raider 3rd = 3 Masipag 4th = 10 Licorice Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Cinnamon Rose | ||
Wed Jun 20 2018 14:22 | 1st = 1 Cinnamon Rose 2nd = 5 Ronray Legend 3rd = 2 Data Queen 4th = 10 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 7 Tabbing | ||
Wed Jun 20 2018 14:18 | 1st = 7 Tabbing 2nd = 1 Lord Marmaduke 3rd = 4 All Troops 4th = 8 Jonzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 8 Mini Mansion | ||
Wed Jun 20 2018 14:17 | 1st = 8 Mini Mansion 2nd = 9 Lissadell Babe 3rd = 1 Homebush Demi 4th = 2 Uno Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Leprechaun Storm | ||
Wed Jun 20 2018 14:15 | 1st = 6 Leprechaun Storm 2nd = 8 Fernando Express 3rd = 1 Chevsta 4th = 3 Trianna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 8 Elite Drake | ||
Wed Jun 20 2018 14:10 | 1st = 8 Elite Drake 2nd = 4 Captain Harry 3rd = 7 Stryke Rock 4th = 5 Metson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Lachlan Monelli | ||
Wed Jun 20 2018 14:05 | 1st = 2 Lachlan Monelli 2nd = 5 Game Face 3rd = 8 Garry Mcbain 4th = 7 Feral Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 3 Seasons | ||
Wed Jun 20 2018 14:00 | 1st = 3 Seasons 2nd = 10 Buffy 3rd = 6 Classy Anna 4th = 7 Ready for Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Clovalley Mauri | ||
Wed Jun 20 2018 13:57 | 1st = 6 Clovalley Mauri 2nd = 1 Mr Bad Example 3rd = 4 Just Love 4th = 2 Rocket Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 4 Luke Skywalker | ||
Wed Jun 20 2018 13:54 | 1st = 4 Luke Skywalker 2nd = 1 Fishing For Lisa 3rd = 6 Empty Pocket 4th = 5 Lavarno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 11 First Diamond | ||
Wed Jun 20 2018 13:50 | 1st = 11 First Diamond 2nd = 4 He Will Boom 3rd = 7 Unshakeable 4th = 14 Lakhani Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Sketchy Gun | ||
Wed Jun 20 2018 13:47 | 1st = 3 Sketchy Gun 2nd = 1 Thermal Strike 3rd = 6 All About Corey 4th = 4 Bogie Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 3 Wudang Blade | ||
Wed Jun 20 2018 13:43 | 1st = 3 Wudang Blade 2nd = 10 Snipetron 3rd = 5 Mr Hennessy 4th = 6 Sailor Gerri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Barry Bomber | ||
Wed Jun 20 2018 13:40 | 1st = 8 Barry Bomber 2nd = 5 Quartz Vein 3rd = 6 Huge Allen 4th = 7 Revved Up Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 1 Bigtime Minnie | ||
Wed Jun 20 2018 13:37 | 1st = 1 Bigtime Minnie 2nd = 2 Broken Wallet 3rd = 3 Zara Daiken 4th = 9 Cawbourne Web |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 2 Run Gypsy Run | ||
Wed Jun 20 2018 13:35 | 1st = 2 Run Gypsy Run 2nd = 6 Scoliaro 3rd = 1 Bellaria 4th = 4 Costa Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Joeli Magic | ||
Wed Jun 20 2018 13:32 | 1st = 7 Joeli Magic 2nd = 1 Victa Sara 3rd = 6 Rhynstone Teddy 4th = 2 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 4 Mr Big | ||
Wed Jun 20 2018 13:29 | 1st = 4 Mr Big 2nd = 3 Country Bumpkin 3rd = 1 Caballo Noir 4th = 5 Takeitlikeaman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 11 Thinkin Big | ||
Wed Jun 20 2018 13:25 | 1st = 11 Thinkin Big 2nd = 10 Rock Zone 3rd = 6 Irish Songs 4th = 9 Lord Zoulander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Orazzi Ohh | ||
Wed Jun 20 2018 13:22 | 1st = 8 Orazzi Ohh 2nd = 2 Nymphadora Tonks 3rd = 1 Dyna Nina 4th = 7 Kutas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 7 Eight Oh Three | ||
Wed Jun 20 2018 13:19 | 1st = 7 Eight Oh Three 3rd = 3 Nics Fab 4th = 1 Nicky Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 13 Rock Forward | ||
Wed Jun 20 2018 13:15 | 1st = 13 Rock Forward 2nd = 4 Brimarvi Vehero 3rd = 11 Flop 4th = 14 Rocket Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Usain Beast | ||
Wed Jun 20 2018 13:12 | 1st = 1 Usain Beast 2nd = 3 Justice Elite 3rd = 2 Elle Gazelle 4th = 4 Just Got em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Tziporah | ||
Wed Jun 20 2018 13:08 | 1st = 7 Tziporah 2nd = 5 Jardin Rouge 3rd = 1 Metis 4th = 14 Grey Nada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Equilibrium | ||
Wed Jun 20 2018 13:05 | 1st = 1 Equilibrium 2nd = 7 Sparkling Jewel 3rd = 8 Bekim Instinct 4th = 4 Kintamani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 6 Bacon My Heart | ||
Wed Jun 20 2018 13:02 | 1st = 6 Bacon My Heart 2nd = 8 Homebush Shea 3rd = 1 Manly Monkey 4th = 4 Piko Piko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 1 Okay Boss | ||
Wed Jun 20 2018 13:00 | 1st = 1 Okay Boss 2nd = 4 Leatherhead 3rd = 2 Galway 4th = 5 Maslow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Merindah | ||
Wed Jun 20 2018 12:57 | 1st = 1 Merindah 2nd = 5 Sutton Taylor 3rd = 6 Stir Crazy 4th = 4 Waz A Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 2 Switch In Time | ||
Wed Jun 20 2018 12:54 | 1st = 2 Switch In Time 2nd = 3 Tipical 3rd = 10 Leica Warrior 4th = 9 Mr Doole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 3 Jen Rules | ||
Wed Jun 20 2018 12:50 | 1st = 3 Jen Rules 2nd = 6 Mizzy 3rd = 2 Churning 4th = 4 Magnolia Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Limburg Patrick | ||
Wed Jun 20 2018 12:47 | 1st = 8 Limburg Patrick 2nd = 2 Callums Son 3rd = 1 Bourbski Bar 4th = 3 Wilkins Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Bigtime Ivo | ||
Wed Jun 20 2018 12:44 | 1st = 4 Bigtime Ivo 2nd = 2 Sozins Roar 3rd = 1 Barn Door Billy 4th = 8 Snippy Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 1 Chubby Rain | ||
Wed Jun 20 2018 12:40 | 1st = 1 Chubby Rain 2nd = 2 Lostarc 3rd = 6 Big Top 4th = 3 Shirleys Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Blessed Justice | ||
Wed Jun 20 2018 12:37 | 1st = 6 Blessed Justice 2nd = 5 Turbo Gran 3rd = 2 Direct Flight 4th = 1 Bluey Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 5 Felino Bel | ||
Wed Jun 20 2018 12:33 | 1st = 5 Felino Bel 2nd = 3 Sheezalady 3rd = 6 Round Mountain Gem 4th = 4 Deer Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Watching You | ||
Wed Jun 20 2018 12:30 | 1st = 7 Watching You 2nd = 1 Zipping Galon 3rd = 8 Mahoney Miss 4th = 4 Shellbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Brighteyes Soul | ||
Wed Jun 20 2018 12:27 | 1st = 3 Brighteyes Soul 2nd = 5 Cawbourne Chops 3rd = 4 Bigtime Boy 4th = 2 Was Just Saying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 5 Annemiek | ||
Wed Jun 20 2018 12:25 | 1st = 5 Annemiek 2nd = 10 Maggies Time 3rd = 12 Sindabella 4th = 14 Madam Superior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 4 Lupelani | ||
Wed Jun 20 2018 12:19 | 1st = 4 Lupelani 2nd = 5 Cancellara 3rd = 2 Pearlescence 4th = 7 Innamincka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Slave To Love | ||
Wed Jun 20 2018 12:16 | 1st = 1 Slave To Love 2nd = 7 Nyasaland Dawn 3rd = 8 Our Arjedar 4th = 3 Dakota Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Aston Kimetto | ||
Wed Jun 20 2018 12:13 | 1st = 6 Aston Kimetto 2nd = 1 Yappy Allen 3rd = 7 Stevie Jane 4th = 2 Dyna Yasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Alamein Dip | ||
Wed Jun 20 2018 12:09 | 1st = 1 Alamein Dip 2nd = 8 Bigtime Moola 3rd = 2 Cawbourne Sandy 4th = 3 Watch Your Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 1 Beau Arrow | ||
Wed Jun 20 2018 11:58 | 1st = 1 Beau Arrow 2nd = 2 Usurp 3rd = 5 Red Monkey 4th = 3 Meaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Bigtime Ronnie | ||
Wed Jun 20 2018 11:54 | 1st = 4 Bigtime Ronnie 2nd = 5 Bigtime Clyde 3rd = 2 Take Action 4th = 8 Milly Rivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 5 All Points West | ||
Wed Jun 20 2018 11:50 | 1st = 5 All Points West 2nd = 3 Royal Obidos 3rd = 8 Hothands Liz 4th = 4 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 7 Very Amazing | ||
Wed Jun 20 2018 11:44 | 1st = 7 Very Amazing 2nd = 1 Tryfan 3rd = 4 Anatow 4th = 8 Vincentius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Ocean Gambler | ||
Wed Jun 20 2018 11:35 | 1st = 2 Ocean Gambler 2nd = 6 Cawbourne Taylor 3rd = 7 Cawbourne Zayne 4th = 9 Forever And Ever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Djay Dynamix | ||
Wed Jun 20 2018 11:18 | 1st = 8 Djay Dynamix 2nd = 3 Tuna Speed 3rd = 5 Yella Ella 4th = 7 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 6 Midnight Runner | ||
Wed Jun 20 2018 11:09 | 1st = 6 Midnight Runner 2nd = 5 Inca Warrior 3rd = 3 Braavos 4th = 10 Santa Monica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Fantastic Teddy | ||
Wed Jun 20 2018 11:00 | 1st = 2 Fantastic Teddy 2nd = 8 Cawbourne Agar 3rd = 7 Bigtime Dean 4th = 3 Hurricane Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Rumors | ||
Wed Jun 20 2018 10:43 | 1st = 8 Rumors 2nd = 1 Clover Bubba 3rd = 4 Pacific Sunrise 4th = 7 Bigtime Maci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 1 Botti | ||
Wed Jun 20 2018 10:34 | 1st = 1 Botti 2nd = 5 Choux A Star 3rd = 3 Soleil Dore 4th = 4 Nulli Secundus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Flying Lachie | ||
Wed Jun 20 2018 10:25 | 1st = 3 Flying Lachie 2nd = 1 Alamein Simba 3rd = 5 Epic Spark 4th = 4 Flying Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Spot On Hearty | ||
Wed Jun 20 2018 10:08 | 1st = 1 Spot On Hearty 2nd = 2 Flying Dewy 3rd = 8 Alf Tupper 4th = 5 Bigtime Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 4 Captain Orange | ||
Wed Jun 20 2018 10:00 | 1st = 4 Captain Orange 2nd = 2 Bay Rocker 3rd = 8 Aftershock 4th = 3 The Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 1 Subjective Booma | ||
Sun May 20 2018 21:30 | 1st = 1 Subjective Booma 2nd = 4 Sketchy Kathy 3rd = 3 Just Crystal 4th = 6 Maximum Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 3 Ruffs | ||
Sun May 20 2018 21:22 | 1st = 3 Ruffs 2nd = 1 Dothraki 3rd = 8 Vestiarius 4th = 2 Sublime Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Charlotte Street | ||
Sun May 20 2018 21:15 | 1st = 1 Charlotte Street 2nd = 3 Binky Bale 3rd = 7 Stitch em Bear 4th = 8 Sorenstam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 3 Distant Shores | ||
Sun May 20 2018 21:01 | 1st = 3 Distant Shores 2nd = 1 Eight Princes 3rd = 8 Im Late 4th = 7 Torment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Regis Miss | ||
Sun May 20 2018 20:54 | 1st = 7 Regis Miss 2nd = 1 Spring And All 3rd = 3 Phoebe Mcbain 4th = 2 Greysynd Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 Smashniak Bullet | ||
Sun May 20 2018 20:45 | 1st = 4 Smashniak Bullet 2nd = 1 Gotta Be Better 3rd = 6 Heartbreak Hotel 4th = 5 Crocodile Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Lil Miss Pinky | ||
Sun May 20 2018 20:40 | 1st = 2 Lil Miss Pinky 2nd = 5 Naomi Rose Hi 3rd = 8 Mammas Boy 4th = 7 Demacretis Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Spring Waratah | ||
Sun May 20 2018 20:37 | 1st = 3 Spring Waratah 2nd = 4 Aztec Viper 3rd = 8 Natural Fury 4th = 5 La Rosquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Flash Frankie | ||
Sun May 20 2018 20:30 | 1st = 8 Flash Frankie 2nd = 1 Rockin Bar Lil 3rd = 7 Double Black 4th = 3 Dr Dedra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Mymatethomo | ||
Sun May 20 2018 20:24 | 1st = 3 Mymatethomo 2nd = 2 Destined To Take 3rd = 5 Faithful Jet 4th = 4 Wills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 6 Abaloney | ||
Sun May 20 2018 20:21 | 1st = 6 Abaloney 2nd = 5 Zamlee Magic 3rd = 1 Gardot 4th = 7 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Fearless Flyer | ||
Sun May 20 2018 20:17 | 1st = 6 Fearless Flyer 2nd = 7 My Boy Tyler 3rd = 4 Aston Noir 4th = 5 Gestalt Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Fear Nancy | ||
Sun May 20 2018 20:14 | 1st = 4 Fear Nancy 2nd = 5 Black Dratta 3rd = 1 Go Ruby Go 4th = 7 Our Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Orson Allen | ||
Sun May 20 2018 20:11 | 1st = 1 Orson Allen 2nd = 3 Lakeview Grace 3rd = 7 Wheres Lachie 4th = 6 Alexagal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 4 Overpowering | ||
Sun May 20 2018 20:06 | 1st = 4 Overpowering 2nd = 3 Beachboy Butch 3rd = 6 Berty Mack 4th = 2 Ideal Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Ivy Murial | ||
Sun May 20 2018 20:02 | 1st = 1 Ivy Murial 2nd = 3 Exhibition 3rd = 5 Lektra Stroll 4th = 4 Trademark Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 White Line Dell | ||
Sun May 20 2018 19:59 | 1st = 5 White Line Dell 2nd = 7 Ava Surprise 3rd = 8 Ace Gambler 4th = 4 Mr Belvedere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Aint No Luck | ||
Sun May 20 2018 19:56 | 1st = 4 Aint No Luck 2nd = 1 Wildoaks Icon 3rd = 6 Ruby Doo 4th = 8 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Apache Flame | ||
Sun May 20 2018 19:53 | 1st = 4 Apache Flame 2nd = 3 Perrie Lulu 3rd = 2 Bigtime Bruce 4th = 8 Zipping Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 4 Our Jericho | ||
Sun May 20 2018 19:48 | 1st = 4 Our Jericho 2nd = 2 Cheersbigears 3rd = 3 Quadentate 4th = 1 Reva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Raglan Moe | ||
Sun May 20 2018 19:41 | 1st = 5 Raglan Moe 2nd = 4 Hilltop Adel 3rd = 1 Hollow Point 4th = 8 Texas Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Luckman | ||
Sun May 20 2018 19:37 | 1st = 2 Luckman 2nd = 6 Fired Up Again 3rd = 5 New Star Rising 4th = 7 Lucks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 1 Weeona Paddy | ||
Sun May 20 2018 19:34 | 1st = 1 Weeona Paddy 2nd = 4 Eight Roses 3rd = 2 Destini Delta 4th = 8 Mudrush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 8 Im Paige | ||
Sun May 20 2018 19:32 | 1st = 8 Im Paige 2nd = 7 Sign Of A Tyne 3rd = 10 Black Ops 4th = 5 Master Leon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Almani Jet | ||
Sun May 20 2018 19:29 | 1st = 6 Almani Jet 2nd = 5 Select All 3rd = 4 Sapphire Power 4th = 7 Soda Ezy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Rebel Contender | ||
Sun May 20 2018 19:22 | 1st = 3 Rebel Contender 2nd = 1 Splish Splashin 3rd = 8 Allen Jersey 4th = 4 Little Vossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 2 Bedrock Fred | ||
Sun May 20 2018 19:17 | 1st = 2 Bedrock Fred 2nd = 1 Gotango 3rd = 8 Eyre Space 4th = 6 Celestial Daybreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Arabella Emjay | ||
Sun May 20 2018 19:14 | 1st = 6 Arabella Emjay 2nd = 3 Cute Gambler 3rd = 4 Pink Trick 4th = 7 John Said This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Cairnlea Buster | ||
Sun May 20 2018 19:11 | 1st = 7 Cairnlea Buster 2nd = 8 Ringbark Lana 3rd = 5 Tyler Lee 4th = 6 Yaringa Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Mepunga Bonnie | ||
Sun May 20 2018 19:07 | 1st = 3 Mepunga Bonnie 2nd = 8 Lakeview Maisey 3rd = 6 Hightan 4th = 1 Aeroplane Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Boston Flyer | ||
Sun May 20 2018 19:03 | 1st = 7 Boston Flyer 2nd = 6 Garry Mcbain 3rd = 1 Serendipity Man 4th = 2 Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 5 Washies Chance | ||
Sun May 20 2018 18:58 | 1st = 5 Washies Chance 2nd = 12 Jeans Mattjesty 3rd = 6 Major Callum 4th = 10 Washmepockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Mac The Quick | ||
Sun May 20 2018 18:55 | 1st = 8 Mac The Quick 2nd = 5 Elly Bye Bye 3rd = 6 Elegant Duk 4th = 1 Magic Plank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 1 Arnhem Mayhem | ||
Sun May 20 2018 18:52 | 1st = 1 Arnhem Mayhem 2nd = 7 Gossip Park 3rd = 4 Phantom Henry 4th = 8 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Sale Graze Bindi | ||
Sun May 20 2018 18:47 | 1st = 7 Sale Graze Bindi 2nd = 3 Lady Bullseye 3rd = 8 Miss Sweet Pea 4th = 6 Bejarano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Highbury Hustle | ||
Sun May 20 2018 18:44 | 1st = 4 Highbury Hustle 2nd = 7 Oracle Of Omaha 3rd = 6 Cosmic Wonder 4th = 3 Edison Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 6 Goodtime Scout | ||
Sun May 20 2018 18:39 | 1st = 6 Goodtime Scout 2nd = 7 Rhyflective 3rd = 8 Sumarian Artist 4th = 9 The Quick Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Smashniak Rocks | ||
Sun May 20 2018 18:37 | 1st = 3 Smashniak Rocks 2nd = 2 Hawk Glide 3rd = 8 Never Fear 4th = 1 Pontypiari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Im A Lady | ||
Sun May 20 2018 18:32 | 1st = 5 Im A Lady 2nd = 3 Harrys Legend 3rd = 4 Venom Strikes 4th = 8 Follow The Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Snip Snap | ||
Sun May 20 2018 18:29 | 1st = 2 Snip Snap 2nd = 8 Dava Supreme 3rd = 4 Aston Utah 4th = 7 Tears Im Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Emerley Senor | ||
Sun May 20 2018 18:26 | 1st = 3 Emerley Senor 2nd = 4 Vipers Mission 3rd = 8 Little Mystic 4th = 6 Lightcry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 3 Sheer Strength | ||
Sun May 20 2018 18:24 | 1st = 3 Sheer Strength 2nd = 10 Chief Destroyer 3rd = 7 Fortino 4th = 6 Bayridge Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 5 All Square | ||
Sun May 20 2018 18:20 | 1st = 5 All Square 2nd = 2 Trackta 3rd = 3 Urquell 4th = 6 Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Rockabye Daisy | ||
Sun May 20 2018 18:17 | 1st = 8 Rockabye Daisy 2nd = 7 Town Hall Tully 3rd = 1 Hurricane Chloe 4th = 4 Tates Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Country Cracker | ||
Sun May 20 2018 18:12 | 1st = 1 Country Cracker 2nd = 2 Franka 3rd = 8 Are Jay Dee 4th = 3 Myona Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 1 Miss Morrisset | ||
Sun May 20 2018 18:09 | 1st = 1 Miss Morrisset 2nd = 6 Dr Summer 3rd = 2 Dr Shreds 4th = 10 Dargo Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Dinah Palms | ||
Sun May 20 2018 18:06 | 1st = 6 Dinah Palms 2nd = 8 Jay Jakit 3rd = 3 Avatar Viking 4th = 4 Spring To It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Satin Style | ||
Sun May 20 2018 18:02 | 1st = 8 Satin Style 2nd = 6 Ping Pong Summer 3rd = 7 Assembly 4th = 5 Quick Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 8 Glenrae Hanover | ||
Sun May 20 2018 18:00 | 1st = 8 Glenrae Hanover 2nd = 6 Batman Bart 3rd = 5 Princess Cleopatra 4th = 4 My Valaroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Pink Collision | ||
Sun May 20 2018 17:57 | 1st = 3 Pink Collision 2nd = 6 Zabdon Lambo 3rd = 5 Thomas Rose Hi 4th = 8 Angel Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 8 Ten Crystals | ||
Sun May 20 2018 17:52 | 1st = 8 Ten Crystals 2nd = 9 Jakes A Joy 3rd = 12 Selling The Dream 4th = 2 Regal Ashes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 July Allen | ||
Sun May 20 2018 17:49 | 1st = 2 July Allen 2nd = 3 Kiss Me Marday 3rd = 6 Hundred 4th = 1 Folding Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Data Base | ||
Sun May 20 2018 17:42 | 1st = 3 Data Base 2nd = 4 Smashniak Ice 3rd = 6 Country Dynamite 4th = 8 Bogan Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 3 Rikki Tikki Tavi | ||
Sun May 20 2018 17:40 | 1st = 3 Rikki Tikki Tavi 2nd = 2 Pegatego 3rd = 4 Senorita Bonita 4th = 5 High Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Federal Lilly | ||
Sun May 20 2018 17:31 | 1st = 5 Federal Lilly 2nd = 6 Staggerism 3rd = 8 Kulu Hipster 4th = 1 Janali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 7 Badelaide | ||
Sun May 20 2018 17:30 | 1st = 7 Badelaide 2nd = 1 She Envy 3rd = 9 Swift Approval 4th = 2 Carbon Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Soda Flakes | ||
Sun May 20 2018 17:27 | 1st = 3 Soda Flakes 2nd = 1 Empress Rose 3rd = 5 Another Shiner 4th = 6 Bekim Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 11 Lynniemach | ||
Sun May 20 2018 17:22 | 1st = 11 Lynniemach 2nd = 2 Our Percius 3rd = 5 Rattlenhum 4th = 3 Pushkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Orion Girl | ||
Sun May 20 2018 17:19 | 1st = 6 Orion Girl 2nd = 1 Miss Emmy 3rd = 2 In Your Eyes 4th = 8 Tight Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Kulu Lightning | ||
Sun May 20 2018 17:12 | 1st = 6 Kulu Lightning 2nd = 1 Atomic Kitten 3rd = 7 Tarika Tara 4th = 5 Blue Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 3 Little Fish | ||
Sun May 20 2018 17:10 | 1st = 3 Little Fish 2nd = 2 Ronboy 3rd = 4 Nazareth 4th = 7 Indriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Cee Jay Ace | ||
Sun May 20 2018 17:07 | 1st = 5 Cee Jay Ace 2nd = 3 Georgie Porgi 3rd = 8 Blue Tornado 4th = 4 Sole Elusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 9 - 4 Alpha Charlie | ||
Sun May 20 2018 17:03 | 1st = 4 Alpha Charlie 2nd = 1 Bullys Delight 3rd = 8 Bruised Ego 4th = 9 Thomas Burns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Satin Lustre | ||
Sun May 20 2018 16:57 | 1st = 2 Satin Lustre 2nd = 1 Haight Ashbury 3rd = 8 Orange Oak Road 4th = 6 Combal Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Boomer Blitz | ||
Sun May 20 2018 16:52 | 1st = 2 Boomer Blitz 2nd = 1 Laurentide Ice 3rd = 3 Hes Okay 4th = 6 Impala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 3 Regal Major | ||
Sun May 20 2018 16:52 | 1st = 3 Regal Major 2nd = 2 Kaycee 3rd = 9 Isundula Artist 4th = 10 Victoria Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 3 Jack Whelan | ||
Sun May 20 2018 16:49 | 1st = 3 Jack Whelan 2nd = 1 Grande Fratello 3rd = 7 Bowie Boy 4th = 8 Magic Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 8 - 13 Tommy Standup | ||
Sun May 20 2018 16:45 | 1st = 13 Tommy Standup 2nd = 6 Bungalally Belle 3rd = 11 American Sunday 4th = 7 Iron Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 2 Mervyn | ||
Sun May 20 2018 16:40 | 1st = 2 Mervyn 2nd = 5 Foxy Royale 3rd = 3 Badge Of Courage 4th = 6 Bomber Bel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 10 Its Back In The Day | ||
Sun May 20 2018 16:34 | 1st = 10 Its Back In The Day 2nd = 7 Kathys Son 3rd = 5 Regardless 4th = 2 Manonthemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 8 - 7 Maid Of Ore | ||
Sun May 20 2018 16:30 | 1st = 7 Maid Of Ore 2nd = 13 Taqueda 3rd = 4 Appetizing 4th = 5 Our Girl Hollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Nicky Neo | ||
Sun May 20 2018 16:27 | 1st = 3 Nicky Neo 2nd = 7 Soda Flash 3rd = 5 So It Goes 4th = 1 Cookie Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 9 - 10 All Out Of Love | ||
Sun May 20 2018 16:25 | 1st = 10 All Out Of Love 2nd = 13 Tudor Rule 3rd = 14 Get Ya Kicks 4th = 8 The Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 1 Concentrate | ||
Sun May 20 2018 16:20 | 1st = 1 Concentrate 2nd = 9 Gee Gees Blondie 3rd = 6 Gee Gees Style 4th = 8 Gee Gee Spitfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 9 - 2 My Casino Belle | ||
Sun May 20 2018 16:17 | 1st = 2 My Casino Belle 2nd = 10 Our Positano 3rd = 7 Ima Black Beauty 4th = 9 Bradness Eldefuego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 1 Currumbin Craft | ||
Sun May 20 2018 16:15 | 1st = 1 Currumbin Craft 2nd = 10 Hard Ruler 3rd = 14 Unchartered 4th = 2 Hussons Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 7 - 12 Patch Adams | ||
Sun May 20 2018 16:10 | 1st = 12 Patch Adams 2nd = 11 Brigadier 3rd = 7 Tiamo Grace 4th = 5 Woolsthorpe Store |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Invictus Rapid | ||
Sun May 20 2018 16:07 | 1st = 5 Invictus Rapid 2nd = 1 Poppy Pete 3rd = 8 Go Commando 4th = 2 Rubys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 12 Savvy Rock | ||
Sun May 20 2018 16:06 | 1st = 12 Savvy Rock 2nd = 10 Gun Bolt 3rd = 1 Frisco Albert 4th = 13 Gallant Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 9 Yerrington Bob | ||
Sun May 20 2018 16:01 | 1st = 9 Yerrington Bob 2nd = 10 Manassa Sky 3rd = 11 Manganello 4th = 7 Fortitudo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Mybak | ||
Sun May 20 2018 15:58 | 1st = 1 Mybak 2nd = 2 Nobel Suspect 3rd = 5 Flirts Offence 4th = 3 Axel Foley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 12 Curata Princess | ||
Sun May 20 2018 15:54 | 1st = 12 Curata Princess 2nd = 9 Weekend Affair 3rd = 8 Nicochet 4th = 7 Grand Finalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Azumi Spice | ||
Sun May 20 2018 15:52 | 1st = 3 Azumi Spice 2nd = 1 Bank Rogue 3rd = 7 Lektra Jenny 4th = 6 Xtreme Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 6 Huge Action | ||
Sun May 20 2018 15:50 | 1st = 6 Huge Action 2nd = 4 Pleasant 3rd = 5 Moonlight Ruby 4th = 12 Moor Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 8 - 6 Conviction | ||
Sun May 20 2018 15:47 | 1st = 6 Conviction 2nd = 11 Parramatta 3rd = 4 My Bettor Bella 4th = 1 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 6 Vengeance Of Fury | ||
Sun May 20 2018 15:45 | 1st = 6 Vengeance Of Fury 2nd = 11 Bedrock Dreams 3rd = 4 Carmina 4th = 15 Lifes Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Kulu Ozzie | ||
Sun May 20 2018 15:44 | 1st = 1 Kulu Ozzie 2nd = 8 Slew Left 3rd = 4 Ohana Sparkles 4th = 7 Jemmas Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 6 - 6 Emil | ||
Sun May 20 2018 15:40 | 1st = 6 Emil 2nd = 7 Allaboutattitude 4th = 2 Centenary Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 1 Sirletic | ||
Sun May 20 2018 15:35 | 1st = 1 Sirletic 2nd = 8 Misterfreeze 3rd = 2 Friends 4th = 3 Angrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 12 Seductive Dream | ||
Sun May 20 2018 15:32 | 1st = 12 Seductive Dream 2nd = 10 Mewstone Rock 3rd = 7 Sister Patti 4th = 6 Mehmeto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Dark Vader | ||
Sun May 20 2018 15:29 | 1st = 7 Dark Vader 2nd = 2 Brinza 3rd = 1 Reddy Successor 4th = 3 Chesca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 1 Fabry | ||
Sun May 20 2018 15:25 | 1st = 1 Fabry 2nd = 10 Hotel Drive 3rd = 8 Lady Sioux 4th = 3 Butcher Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Alpha Venus | ||
Sun May 20 2018 15:24 | 1st = 5 Alpha Venus 2nd = 1 Vanishka 3rd = 2 No Passengers 4th = 8 Galloping Fantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 9 Hang Man | ||
Sun May 20 2018 15:20 | 1st = 9 Hang Man 2nd = 6 Startierra 3rd = 1 Blue Jangles 4th = 5 Doogans Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 2 Sagredo | ||
Sun May 20 2018 15:17 | 1st = 2 Sagredo 2nd = 3 Niseko Dreaming 3rd = 4 Secret Leader 4th = 5 Bollywood Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 7 - 3 Glenisla | ||
Sun May 20 2018 15:15 | 1st = 3 Glenisla 2nd = 1 Our Castanea 3rd = 8 Fantasy Level 4th = 7 Sunscreen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 8 Flame Of Love | ||
Sun May 20 2018 15:13 | 1st = 8 Flame Of Love 2nd = 11 Babe In Boots 3rd = 6 Stratum Charge 4th = 2 Burden Of Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 6 Osborne | ||
Sun May 20 2018 15:09 | 1st = 6 Osborne 2nd = 1 Duperrey 3rd = 9 Tambros Game 4th = 5 Khatun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Drysdale Creek | ||
Sun May 20 2018 15:07 | 1st = 2 Drysdale Creek 2nd = 5 Vectis Campinae 3rd = 1 Azumi Striker 4th = 7 Design A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 5 - 4 Tough Vic | ||
Sun May 20 2018 15:05 | 1st = 4 Tough Vic 2nd = 1 Timor Gold 3rd = 5 Ca Plane 4th = 10 Day In Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Totally Charmed | ||
Sun May 20 2018 15:00 | 1st = 2 Totally Charmed 2nd = 1 Ecker Road 3rd = 7 Tay Swift 4th = 8 Creidne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Its A Bull | ||
Sun May 20 2018 14:57 | 1st = 6 Its A Bull 2nd = 4 Mepunga Debbie 3rd = 2 Vixstar 4th = 3 Give Away King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 1 Hellovaway | ||
Sun May 20 2018 14:54 | 1st = 1 Hellovaway 2nd = 4 Jedi Mind 3rd = 3 Itmademyday 4th = 2 Somedan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 11 General Nelson | ||
Sun May 20 2018 14:50 | 1st = 11 General Nelson 2nd = 5 Toast 3rd = 1 Jets Cracker 4th = 7 Spirit Of Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Kolora Posie | ||
Sun May 20 2018 14:49 | 1st = 8 Kolora Posie 2nd = 2 Goldies Run 3rd = 5 Big Lebowski 4th = 4 Spring Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 2 Domesday Warrior | ||
Sun May 20 2018 14:45 | 1st = 2 Domesday Warrior 2nd = 10 Alaskan Sun 3rd = 12 Absolute Heaven 4th = 13 Off Shores Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 5 Yeah Yeah Yeah | ||
Sun May 20 2018 14:40 | 1st = 5 Yeah Yeah Yeah 2nd = 2 He Said She Said 3rd = 3 Carob 4th = 4 Poets Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 6 - 3 Blackwhiteandblue | ||
Sun May 20 2018 14:39 | 1st = 3 Blackwhiteandblue 2nd = 1 Lucky Lyla 3rd = 7 Gunna Cullect 4th = 5 Smooth Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Nangar Panther | ||
Sun May 20 2018 14:37 | 1st = 8 Nangar Panther 2nd = 7 Majik Mikado 3rd = 2 Waerenga Star 4th = 6 Barwon Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 11 Cash Strapped | ||
Sun May 20 2018 14:35 | 1st = 11 Cash Strapped 2nd = 3 Filomenas Grace 3rd = 4 Magic Dust 4th = 8 Cinderconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Cool Coco | ||
Sun May 20 2018 14:34 | 1st = 3 Cool Coco 2nd = 1 Rappa Flash 3rd = 4 Dewana Chat 4th = 5 Reiko Rocketta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Mav | ||
Sun May 20 2018 14:31 | 1st = 7 Mav 2nd = 1 Dynamite Dozer 3rd = 6 Dozer Gold 4th = 5 Cailah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 11 Scouting Around | ||
Sun May 20 2018 14:30 | 1st = 11 Scouting Around 2nd = 2 Robbo The Bold 3rd = 4 Braccenby 4th = 7 Trophy Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 11 - 1 Ok Im Bad | ||
Sun May 20 2018 14:28 | 1st = 1 Ok Im Bad 2nd = 17 Shadow Minister 3rd = 5 Dens Legacy 4th = 3 Handsome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Solitary Lad | ||
Sun May 20 2018 14:26 | 1st = 8 Solitary Lad 2nd = 2 Kryptonian 3rd = 5 Hutch 4th = 3 Redda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 4 - 3 Zataglio | ||
Sun May 20 2018 14:25 | 1st = 3 Zataglio 2nd = 4 Mannertone 3rd = 10 Entirely Perfect 4th = 6 King Of The Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 The Party Girl | ||
Sun May 20 2018 14:20 | 1st = 4 The Party Girl 2nd = 8 Chicoutimi 3rd = 6 Tutokanula 4th = 2 Eddieado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Juniper Pearl | ||
Sun May 20 2018 14:17 | 1st = 6 Juniper Pearl 2nd = 1 Its A Wish 3rd = 7 Shima Breeze 4th = 2 Limburg Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 7 Scottish Sardius | ||
Sun May 20 2018 14:15 | 1st = 7 Scottish Sardius 2nd = 1 Star Gazing 3rd = 6 Jaden Gil 4th = 8 I Am I Cried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Zipping Vito | ||
Sun May 20 2018 14:13 | 1st = 1 Zipping Vito 2nd = 6 Trip To Eden 3rd = 3 Zipping Kirby 4th = 2 Cameo Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 5 Chloride | ||
Sun May 20 2018 14:12 | 1st = 5 Chloride 2nd = 12 Penny Fling 3rd = 2 Star Fest 4th = 11 Chantilly Chateau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Superior Scotch | ||
Sun May 20 2018 14:09 | 1st = 4 Superior Scotch 2nd = 2 Hot Jean 3rd = 8 Juno Away 4th = 5 Meehan Deano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 5 - 10 Art Series | ||
Sun May 20 2018 14:08 | 1st = 10 Art Series 2nd = 7 Bella Ball Terror 3rd = 11 Bid For Red 4th = 9 Castalong Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 9 Merrimen | ||
Sun May 20 2018 14:05 | 1st = 9 Merrimen 2nd = 7 Joan Constance 3rd = 4 Gauteng Gal 4th = 2 Bee Jay Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 5 Buzinga | ||
Sun May 20 2018 14:03 | 1st = 5 Buzinga 2nd = 12 Storm Prince 3rd = 4 Better Decision 4th = 6 Ohoka Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 3 Fruitful Warrior | ||
Sun May 20 2018 14:00 | 1st = 3 Fruitful Warrior 2nd = 5 Theatre Tickets 3rd = 8 Generous Dane 4th = 10 Sestina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Mcivor Neville | ||
Sun May 20 2018 14:00 | 1st = 4 Mcivor Neville 2nd = 6 Nimble Foot 3rd = 5 Fascinated 4th = 8 Blanko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Charlie Cockatoo | ||
Sun May 20 2018 13:57 | 1st = 4 Charlie Cockatoo 2nd = 1 Blazing Obsidian 3rd = 2 Fortnight 4th = 5 All Dolled Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 7 Kiwi Boy | ||
Sun May 20 2018 13:56 | 1st = 7 Kiwi Boy 2nd = 6 Obstinatus 3rd = 4 Highland Laddie 4th = 5 Zipping Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 6 Enzian | ||
Sun May 20 2018 13:55 | 1st = 6 Enzian 2nd = 2 Nordic Thunder 3rd = 14 Mosh Opera 4th = 12 French Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 5 Ruby Gas | ||
Sun May 20 2018 13:54 | 1st = 5 Ruby Gas 2nd = 1 Lilrigg 3rd = 8 Rocky Rooster 4th = 6 Anndar Amoree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 3 - 5 Harbour Express | ||
Sun May 20 2018 13:50 | 1st = 5 Harbour Express 2nd = 3 Delightful Scoop 3rd = 11 Perfontein 4th = 1 Aquastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Paraphernalia | ||
Sun May 20 2018 13:45 | 1st = 3 Paraphernalia 2nd = 4 Vectis Seyarda 3rd = 2 Starbright Vic 4th = 6 Joshy Wink Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Cryptonator | ||
Sun May 20 2018 13:45 | 1st = 1 Cryptonator 2nd = 4 Pony Power 3rd = 6 Boom Girl 4th = 8 Brave Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Its A Danger | ||
Sun May 20 2018 13:42 | 1st = 6 Its A Danger 2nd = 8 Deliver 3rd = 4 Mel Moran 4th = 7 Sunnys Kayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 9 Abroad | ||
Sun May 20 2018 13:39 | 1st = 9 Abroad 2nd = 5 Andrew Jay 3rd = 2 Gallifrey Penny 4th = 7 Ideal Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Maggie Mikado | ||
Sun May 20 2018 13:39 | 1st = 3 Maggie Mikado 2nd = 5 Surf A Lot 3rd = 2 All Revved Up 4th = 6 Precious Metal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Winkler | ||
Sun May 20 2018 13:35 | 1st = 4 Winkler 2nd = 1 Art Attack 3rd = 10 Golden Words 4th = 8 Splendid Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Amazing Contact | ||
Sun May 20 2018 13:32 | 1st = 7 Amazing Contact 2nd = 3 Hot Mayhem 3rd = 6 Mai Meng 4th = 4 Bigtime Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 5 Single Note | ||
Sun May 20 2018 13:30 | 1st = 5 Single Note 2nd = 3 Miss Clooney 3rd = 6 Rodins Doll 4th = 1 Spanner Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 4 - 2 Sir Cracker | ||
Sun May 20 2018 13:27 | 1st = 2 Sir Cracker 2nd = 3 Ruth Shannon 3rd = 8 Rave On Rabbits 4th = 10 Captains Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 5 Ellebeedee | ||
Sun May 20 2018 13:25 | 1st = 5 Ellebeedee 2nd = 3 Temple Run 3rd = 4 Fortunes Path 4th = 18 Yashoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 5 Boomer Bailey | ||
Sun May 20 2018 13:23 | 1st = 5 Boomer Bailey 2nd = 7 Franco Tristan 3rd = 8 Rocki Warrior 4th = 4 Pembrooks Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 5 Isere | ||
Sun May 20 2018 13:20 | 1st = 5 Isere 2nd = 2 Race The Wind 3rd = 12 Geegees First Lady 4th = 7 Miss La Di Da |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Keep Talking | ||
Sun May 20 2018 13:18 | 1st = 4 Keep Talking 2nd = 8 Prince Mikado 3rd = 5 Subscapularis 4th = 2 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 2 - 3 Cougar Express | ||
Sun May 20 2018 13:15 | 1st = 3 Cougar Express 2nd = 5 Flying Casino 3rd = 7 Nimbostratus 4th = 6 Beyond Thankful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 King Dinisty | ||
Sun May 20 2018 13:10 | 1st = 3 King Dinisty 2nd = 8 Notonya Nelly 3rd = 1 Cider Apple 4th = 5 Sequablur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Verev | ||
Sun May 20 2018 13:09 | 1st = 6 Verev 2nd = 8 Kalani Sheldon 3rd = 2 Shaniqua 4th = 4 Dimora Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Dusty Gambler | ||
Sun May 20 2018 13:06 | 1st = 3 Dusty Gambler 2nd = 4 Over Indulgence 3rd = 6 Cosmic Barwon 4th = 2 Tullabung Googar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 2 Crocodile Kid | ||
Sun May 20 2018 13:04 | 1st = 2 Crocodile Kid 2nd = 6 Night Safari 3rd = 5 Sirbenjaminbutton 4th = 8 Sucralose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Sobered Up | ||
Sun May 20 2018 13:02 | 1st = 8 Sobered Up 2nd = 1 Bourbon An Kahn 3rd = 7 Bullocky Bill 4th = 4 Bugs Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 6 Blue Monte | ||
Sun May 20 2018 13:00 | 1st = 6 Blue Monte 2nd = 5 Spirit Of Edyn 3rd = 4 Polly A Dor 4th = 14 Solar Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 9 Miss Toorak Flyer | ||
Sun May 20 2018 12:55 | 1st = 9 Miss Toorak Flyer 2nd = 2 Hot Witness 3rd = 10 Riverina Romance 4th = 3 My Unicorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 3 - 9 Freddy Funk | ||
Sun May 20 2018 12:54 | 1st = 9 Freddy Funk 2nd = 2 Sniggihdis 3rd = 4 Im All Courage 4th = 7 Tulhurst Santanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Kuridrani | ||
Sun May 20 2018 12:51 | 1st = 1 Kuridrani 2nd = 4 Ken Wilde 3rd = 8 Simple Request 4th = 3 Was Just Saying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 3 Gentle Annie | ||
Sun May 20 2018 12:50 | 1st = 3 Gentle Annie 2nd = 7 Staggering 3rd = 9 First Courrier 4th = 10 Millijule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Teddy La Moment | ||
Sun May 20 2018 12:48 | 1st = 6 Teddy La Moment 2nd = 3 Azumi Ryder 3rd = 7 Summer Sprite 4th = 8 Blonde Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 9 Westy | ||
Sun May 20 2018 12:45 | 1st = 9 Westy 2nd = 3 Hes Tough Enough 3rd = 11 Kateland 4th = 7 Saalim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 7 Sam Galleon | ||
Sun May 20 2018 12:43 | 1st = 7 Sam Galleon 2nd = 1 Beyond the Horizon 3rd = 2 Red Hot Poker 4th = 8 Alvira Hest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 7 Terra Sancta | ||
Sun May 20 2018 12:40 | 1st = 7 Terra Sancta 2nd = 3 Remarkable Son 3rd = 1 Collegiate 4th = 4 Sir Cass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Two Seasons | ||
Sun May 20 2018 12:37 | 1st = 7 Two Seasons 2nd = 5 Cass Cass 3rd = 4 Mon Mekki Kahn 4th = 8 Taylas Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 1 - 5 Mystic Prince | ||
Sun May 20 2018 12:35 | 1st = 5 Mystic Prince 2nd = 4 Multitude 3rd = 3 Its A Silvertrail 4th = 9 They Call Me Sven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 9 Phuket Paul | ||
Sun May 20 2018 12:34 | 1st = 9 Phuket Paul 2nd = 2 Aussi Joshy 3rd = 1 Untouchable 4th = 4 Little Bit Silly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 6 Poppys Princess | ||
Sun May 20 2018 12:30 | 1st = 6 Poppys Princess 2nd = 8 Parisian Ruler 3rd = 1 Atomic War Lord 4th = 7 Delightful Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Xtreme Jet | ||
Sun May 20 2018 12:29 | 1st = 6 Xtreme Jet 2nd = 2 Mordred 3rd = 3 Bourne Bill 4th = 7 Mount Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 14 Sienna Rose | ||
Sun May 20 2018 12:25 | 1st = 14 Sienna Rose 2nd = 2 Almas 3rd = 7 Moonmo 4th = 1 Acraman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 1 Auguster Rush | ||
Sun May 20 2018 12:20 | 1st = 1 Auguster Rush 2nd = 2 Mr Phenomenal 3rd = 7 Kiwi Showgirl 4th = 5 Alltoofast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 2 - 10 Tim Mcgee | ||
Sun May 20 2018 12:19 | 1st = 10 Tim Mcgee 2nd = 3 Puffnstuff 3rd = 5 Mammals Magic 4th = 11 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Audrette | ||
Sun May 20 2018 12:16 | 1st = 6 Audrette 2nd = 1 Leroy Spirit 3rd = 5 Elouera Mist 4th = 3 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 10 Rode To Sundown | ||
Sun May 20 2018 12:15 | 1st = 10 Rode To Sundown 2nd = 4 Torchbearer 3rd = 5 Bounding Badger 4th = 1 Peranto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Joraddi | ||
Sun May 20 2018 12:12 | 1st = 7 Joraddi 2nd = 1 Perfect Storm 3rd = 3 Royal Bruno 4th = 2 Cailah Shakey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 5 Bettor Be Gold | ||
Sun May 20 2018 12:07 | 1st = 5 Bettor Be Gold 2nd = 2 Saying Grace 3rd = 13 Leading The Way 4th = 11 Laytons Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 6 Perfect Witness | ||
Sun May 20 2018 12:05 | 1st = 6 Perfect Witness 2nd = 12 The Pony 3rd = 7 Reckless Choice 4th = 8 Rothford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 4 Blitz em Rene | ||
Sun May 20 2018 11:58 | 1st = 4 Blitz em Rene 2nd = 7 Its The Lovely 3rd = 3 Retired Mouse 4th = 8 Fantastic Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 George The Black | ||
Sun May 20 2018 11:55 | 1st = 5 George The Black 2nd = 1 Super Serena 3rd = 4 Hot Cruiser 4th = 3 Mickie Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 4 Limekilns | ||
Sun May 20 2018 11:45 | 1st = 4 Limekilns 2nd = 6 Peppino 3rd = 5 Mighty Quinn 4th = 15 Jenkins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cowra Race 1 - 7 Glenferrie Crest | ||
Sun May 20 2018 11:44 | 1st = 7 Glenferrie Crest 2nd = 5 Volaticus 3rd = 1 Five Star Retreat 4th = 4 Carinya Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Secret Rory | ||
Sun May 20 2018 11:41 | 1st = 5 Secret Rory 2nd = 3 Electric Dee Eye 3rd = 8 Jinja Liv 4th = 6 Talkabout Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Our Rocket | ||
Sun May 20 2018 11:38 | 1st = 3 Our Rocket 2nd = 2 Dreamliner 3rd = 5 Perfect Chase 4th = 8 Lucinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 10 The Dominator | ||
Sun May 20 2018 11:33 | 1st = 10 The Dominator 2nd = 1 Flyinova 3rd = 2 Peggy Nova 4th = 4 Ardee Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Bigtime Sophie | ||
Sun May 20 2018 11:25 | 1st = 5 Bigtime Sophie 2nd = 8 Barwon Bandit 3rd = 2 King Shaq 4th = 7 See Eye Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Zades Magic | ||
Sun May 20 2018 11:12 | 1st = 6 Zades Magic 2nd = 4 Mia Maestro 3rd = 3 Bulls Babe 4th = 1 Split Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Talkabout Missy | ||
Sun May 20 2018 11:09 | 1st = 8 Talkabout Missy 2nd = 2 Botany Wayne 3rd = 4 Crampton 4th = 5 Mighty Mezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 2 Pegasus Kommander | ||
Sun May 20 2018 10:58 | 1st = 2 Pegasus Kommander 2nd = 12 Aveross Rustler 3rd = 15 Beaudiene Gambler 4th = 11 Regal Suzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Magic Trap | ||
Sun May 20 2018 10:55 | 1st = 2 Magic Trap 2nd = 1 Kazza Magoo 3rd = 8 Hard Boiled 4th = 3 Magic Kenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 10 One Over Da Stars | ||
Sun May 20 2018 10:25 | 1st = 10 One Over Da Stars 2nd = 11 Whatasista 3rd = 7 One Over Da Skye 4th = 2 Wot Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 2 - 8 Lil Miss Swiss | ||
Sun May 20 2018 10:10 | 1st = 8 Lil Miss Swiss 2nd = 6 To Sir With Love 3rd = 3 Red Major 4th = 9 Polly Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 11 Much Bettor | ||
Sun May 20 2018 10:00 | 1st = 11 Much Bettor 2nd = 1 Escalera 3rd = 3 Stars Tonight 4th = 4 That Alexander Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 1 - 3 Galway Garry | ||
Sun May 20 2018 9:40 | 1st = 3 Galway Garry 2nd = 1 Whats Up Alf 3rd = 6 Road To Redemption 4th = 4 The Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 14 Chaaat | ||
Sun May 20 2018 9:35 | 1st = 14 Chaaat 2nd = 15 Sounds Bettor 3rd = 17 Moytura 4th = 3 Zippidy Doodah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 13 Red Harbour | ||
Sun May 20 2018 9:10 | 1st = 13 Red Harbour 2nd = 10 Some Time 3rd = 3 Cosmic Sun 4th = 5 Break Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Ookinaki Flyer | ||
Sun May 20 2018 0:12 | 1st = 1 Ookinaki Flyer 2nd = 2 Clooney 3rd = 3 Jacenko 4th = 6 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Eiger Monelli | ||
Fri Apr 20 2018 23:57 | 1st = 2 Eiger Monelli 2nd = 4 Fantasy Knight 3rd = 1 Fun Factor 4th = 8 Velocity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 9 Mr Henry | ||
Fri Apr 20 2018 23:45 | 1st = 9 Mr Henry 2nd = 1 Devils Courage 3rd = 10 Batavia Safari 4th = 4 Minimum Wage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Mamma Monelli | ||
Fri Apr 20 2018 23:37 | 1st = 6 Mamma Monelli 2nd = 1 Miss Ramjet 3rd = 7 Peak Monelli 4th = 2 Lillys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Major Catastrophe | ||
Fri Apr 20 2018 23:30 | 1st = 8 Major Catastrophe 2nd = 4 Kerrin Joseph 3rd = 3 Dredlock Rockstar 4th = 1 Im Master Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 1 Suzies Gem | ||
Fri Apr 20 2018 23:23 | 1st = 1 Suzies Gem 2nd = 3 Twentynine Twelve 3rd = 5 Good Times Ahead 4th = 9 Bettor Not Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Alfa Tonic | ||
Fri Apr 20 2018 23:17 | 1st = 4 Alfa Tonic 2nd = 8 Fernando Monelli 3rd = 7 Its The Horse 4th = 2 Jaraig Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Rock Diamonds | ||
Fri Apr 20 2018 23:00 | 1st = 5 Rock Diamonds 2nd = 8 Tommy Be Good 3rd = 2 The Real Nadal 4th = 1 Bettors Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 7 Danieljohn | ||
Fri Apr 20 2018 22:58 | 1st = 7 Danieljohn 2nd = 2 Hillbilly Time 3rd = 1 Call Me Ernie 4th = 6 Beaus Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Skyther Monelli | ||
Fri Apr 20 2018 22:57 | 1st = 2 Skyther Monelli 2nd = 7 Fire Blaze 3rd = 4 Mendoza Monelli 4th = 3 Ramifications |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Phillip Keeping | ||
Fri Apr 20 2018 22:54 | 1st = 3 Phillip Keeping 2nd = 5 Black Shirley 3rd = 6 Why Not Dom 4th = 1 Lost Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Lochinvar Adore | ||
Fri Apr 20 2018 22:47 | 1st = 1 Lochinvar Adore 2nd = 3 Sobered Up 3rd = 4 Apex Pro 4th = 6 Go Alice Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Tamaar Tux | ||
Fri Apr 20 2018 22:41 | 1st = 4 Tamaar Tux 2nd = 1 Lowannas Son 3rd = 2 Blitzkrieg 4th = 6 Mystagogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Uranium | ||
Fri Apr 20 2018 22:38 | 1st = 1 Uranium 2nd = 2 Black Light 3rd = 3 Subscribe 4th = 5 Trump Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Sir Richard | ||
Fri Apr 20 2018 22:35 | 1st = 4 Sir Richard 2nd = 1 Merchant Prince 3rd = 3 Seaton Star 4th = 2 Weeona Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 7 Midnight Man | ||
Fri Apr 20 2018 22:33 | 1st = 7 Midnight Man 2nd = 9 Just Barney 3rd = 2 Amity Piere 4th = 6 Secret Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Azalea | ||
Fri Apr 20 2018 22:30 | 1st = 8 Azalea 2nd = 6 Mepunga Bonnie 3rd = 1 Emerald Rainbow 4th = 5 Zipping Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Bechers Brook | ||
Fri Apr 20 2018 22:25 | 1st = 9 Bechers Brook 2nd = 3 Bright Diamond 3rd = 1 The War Nurse 4th = 4 Carrera Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 4 Irinka Fiona | ||
Fri Apr 20 2018 22:22 | 1st = 4 Irinka Fiona 2nd = 3 Manly Max 3rd = 9 Ti Adoro Rosa 4th = 8 Inner Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Warrior Princess | ||
Fri Apr 20 2018 22:19 | 1st = 8 Warrior Princess 2nd = 7 Almost Black 3rd = 1 Sketchy Nick 4th = 2 Nervous Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Ah Sugar Sugar | ||
Fri Apr 20 2018 22:16 | 1st = 4 Ah Sugar Sugar 2nd = 1 Our Bravo Rose 3rd = 7 Haristotle 4th = 8 Galloping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Mackalan | ||
Fri Apr 20 2018 22:14 | 1st = 1 Mackalan 2nd = 2 Above Average 3rd = 4 Culture King 4th = 5 Disclosure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Ideal Grace | ||
Fri Apr 20 2018 22:11 | 1st = 8 Ideal Grace 2nd = 6 Bontem Delly 3rd = 1 Winsome Jackie 4th = 2 Kili Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Kouta Mayhem | ||
Fri Apr 20 2018 22:08 | 1st = 7 Kouta Mayhem 2nd = 1 Leos Gift 3rd = 8 Tiggerlong Rock 4th = 2 Cruisys Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Collywood | ||
Fri Apr 20 2018 22:01 | 1st = 2 Collywood 2nd = 5 Durama Mystic 3rd = 4 Rosas Revenge 4th = 7 My Dixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Ayers Rock | ||
Fri Apr 20 2018 22:00 | 1st = 7 Ayers Rock 2nd = 8 Dixie Preacher 3rd = 12 Haylin Rouge 4th = 13 I Am Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Lucky Lily | ||
Fri Apr 20 2018 21:58 | 1st = 4 Lucky Lily 2nd = 1 Simply Cam 3rd = 2 Black Reaction 4th = 6 Cybertron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Lucas Rose | ||
Fri Apr 20 2018 21:55 | 1st = 6 Lucas Rose 2nd = 8 Dr Summer 3rd = 1 Ellens Stardust 4th = 4 Mallee Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Bad Round | ||
Fri Apr 20 2018 21:54 | 1st = 2 Bad Round 2nd = 10 Trustytrev 3rd = 1 Our Jaccka Mara 4th = 8 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Herkle Li | ||
Fri Apr 20 2018 21:52 | 1st = 7 Herkle Li 2nd = 1 Excel Like Fever 3rd = 2 Precise Li 4th = 4 Excel To Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Lyka Skywalker | ||
Fri Apr 20 2018 21:49 | 1st = 8 Lyka Skywalker 2nd = 2 Alonso Mornay 3rd = 3 Placid Warrior 4th = 1 Blackpool Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 7 Nangar Gift | ||
Fri Apr 20 2018 21:46 | 1st = 7 Nangar Gift 2nd = 2 Velocity Liberty 3rd = 3 Joan Taro 4th = 4 Dervando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Pagliacci | ||
Fri Apr 20 2018 21:44 | 1st = 4 Pagliacci 2nd = 1 Our Problem Child 3rd = 5 Alto Cumulus 4th = 3 Reddy Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Zipping Beau | ||
Fri Apr 20 2018 21:38 | 1st = 1 Zipping Beau 2nd = 2 Dyna Orenthal 3rd = 4 Nabiac Soldier 4th = 6 Flying Springer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Blackjack Neo | ||
Fri Apr 20 2018 21:35 | 1st = 2 Blackjack Neo 2nd = 4 Labuan Starfish 3rd = 7 Bolta Neveelk 4th = 1 Tanoan Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 1 Kaydee Stratton | ||
Fri Apr 20 2018 21:33 | 1st = 1 Kaydee Stratton 2nd = 8 Track The Navajo 3rd = 6 Jasper Casper 4th = 5 Cheveyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Bills Desire | ||
Fri Apr 20 2018 21:32 | 1st = 2 Bills Desire 2nd = 5 Jamaica The Fun 3rd = 3 Morris Memory 4th = 8 Collectanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 4 As It Lies | ||
Fri Apr 20 2018 21:30 | 1st = 4 As It Lies 2nd = 5 Josephine Sea 3rd = 7 River Jewel 4th = 9 Dont Take No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Alpha Aion | ||
Fri Apr 20 2018 21:28 | 1st = 1 Alpha Aion 2nd = 5 Vostok 3rd = 6 Dyna Nina 4th = 3 Succession Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Whozideawasthis | ||
Fri Apr 20 2018 21:24 | 1st = 4 Whozideawasthis 2nd = 1 Futurist 3rd = 10 Ohoka Darcy 4th = 11 Wabi Sabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Total Refusal | ||
Fri Apr 20 2018 21:24 | 1st = 1 Total Refusal 2nd = 6 Cheveys Magic 3rd = 2 Jamie Cargo 4th = 5 Mitra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Tristan Cannon | ||
Fri Apr 20 2018 21:19 | 1st = 5 Tristan Cannon 2nd = 4 Beat The Bank 3rd = 8 Splinters 4th = 3 Kims Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Dr Darkrai | ||
Fri Apr 20 2018 21:16 | 1st = 4 Dr Darkrai 2nd = 5 Charly Shu Shine 3rd = 1 Doused In Mud 4th = 8 Rubrica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 Gin | ||
Fri Apr 20 2018 21:14 | 1st = 4 Gin 2nd = 5 No Renege 3rd = 9 Im Havinaball 4th = 10 Drinktous Wroxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Rated | ||
Fri Apr 20 2018 21:13 | 1st = 6 Rated 2nd = 2 Quids In 3rd = 1 Courageous Nikki 4th = 3 Supreme Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 1 Law Legend | ||
Fri Apr 20 2018 21:10 | 1st = 1 Law Legend 2nd = 4 Very Belle 3rd = 2 Bacardi Carta 4th = 6 Margaret Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Royal Cosmic | ||
Fri Apr 20 2018 21:08 | 1st = 8 Royal Cosmic 2nd = 4 Winston Cruise 3rd = 1 Zipping Oliver 4th = 2 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 1 The Royal Lady | ||
Fri Apr 20 2018 21:05 | 1st = 1 The Royal Lady 2nd = 3 Times Of Glory 3rd = 7 Baumgartner 4th = 2 Simply Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 4 Semi Sensation | ||
Fri Apr 20 2018 21:03 | 1st = 4 Semi Sensation 2nd = 6 Premier Joy 3rd = 1 Our Chateau Lafite 4th = 3 Sports Runna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 Little Digger | ||
Fri Apr 20 2018 21:02 | 1st = 5 Little Digger 2nd = 6 Dolly Street 3rd = 4 Ferrero Miss 4th = 7 Bogan Doonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 13 Hampton Classic | ||
Fri Apr 20 2018 21:00 | 1st = 13 Hampton Classic 2nd = 1 The Mayor 3rd = 10 Monkey Magic 4th = 9 All About Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Bonna Bale | ||
Fri Apr 20 2018 20:58 | 1st = 4 Bonna Bale 2nd = 3 Nitro To Excel 3rd = 7 Lenny The Jet 4th = 6 Flying Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Pop The Trunk | ||
Fri Apr 20 2018 20:55 | 1st = 1 Pop The Trunk 2nd = 4 Weeona Raph 3rd = 3 Lottie Glenda 4th = 5 Buzz Rash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Liberty Rose | ||
Fri Apr 20 2018 20:54 | 1st = 1 Liberty Rose 2nd = 3 Purest Silk 3rd = 6 Our Angel Of Harlem 4th = 4 Our Major Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Dusty Mac | ||
Fri Apr 20 2018 20:52 | 1st = 5 Dusty Mac 2nd = 6 Pour Some Sugar 3rd = 8 Need More Coin 4th = 4 Ragetime Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 My Bro Regis | ||
Fri Apr 20 2018 20:49 | 1st = 7 My Bro Regis 2nd = 9 South Of Eden 3rd = 5 Perrie The Fairy 4th = 1 Cruisys Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Metallic Flash | ||
Fri Apr 20 2018 20:45 | 1st = 7 Metallic Flash 2nd = 5 Caitlyn Keeping 3rd = 2 Total Reality 4th = 8 Irinka Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Cheyenne Autumn | ||
Fri Apr 20 2018 20:44 | 1st = 5 Cheyenne Autumn 2nd = 2 Little Growl 3rd = 3 Mostly Spirit 4th = 4 Machkori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 1 Mustang Bart | ||
Fri Apr 20 2018 20:40 | 1st = 1 Mustang Bart 2nd = 8 Itsallaboutex 3rd = 6 Willem 4th = 3 The High Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Catch Me Curly | ||
Fri Apr 20 2018 20:38 | 1st = 3 Catch Me Curly 2nd = 7 Ellie Belles 3rd = 2 Nics Karma 4th = 5 Cosmic Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 3 Buster William | ||
Fri Apr 20 2018 20:35 | 1st = 3 Buster William 2nd = 1 Zhukov Leis 3rd = 5 Williamtell 4th = 2 Abs Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 7 Mygirl Rocks Lombo | ||
Fri Apr 20 2018 20:33 | 1st = 7 Mygirl Rocks Lombo 2nd = 6 Hall Star 3rd = 1 Smooth Hangover 4th = 5 Flightnfight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Aston Utah | ||
Fri Apr 20 2018 20:33 | 1st = 8 Aston Utah 2nd = 1 Raise The Bet 3rd = 10 Nicky Neo 4th = 7 Hes Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Sarkozy | ||
Fri Apr 20 2018 20:30 | 1st = 2 Sarkozy 2nd = 1 Hollywood Vine 3rd = 3 Found Out 4th = 8 Powerful Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Tom Riddle | ||
Fri Apr 20 2018 20:28 | 1st = 2 Tom Riddle 2nd = 7 Spectra Style 3rd = 1 Antarctic Lass 4th = 6 Power To Wyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 4 Empty The Till | ||
Fri Apr 20 2018 20:28 | 1st = 4 Empty The Till 2nd = 7 My Island Home 3rd = 5 Batavia Pirate 4th = 1 Lord Baltimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 El Jacko | ||
Fri Apr 20 2018 20:24 | 1st = 4 El Jacko 2nd = 2 Northern Emperor 3rd = 5 Ardens Concord 4th = 1 Ideal Flipflop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 7 Falcons Fury | ||
Fri Apr 20 2018 20:22 | 1st = 7 Falcons Fury 2nd = 5 Spring Jazz 3rd = 1 Big Daddy Bee 4th = 4 Midnight Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 The Dali Express | ||
Fri Apr 20 2018 20:17 | 1st = 6 The Dali Express 2nd = 5 Stylish Icon 3rd = 10 Goodsie 4th = 9 Strike It Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Stilton Stitch | ||
Fri Apr 20 2018 20:15 | 1st = 2 Stilton Stitch 2nd = 1 My Little Mate 3rd = 3 Mandrake Mae 4th = 7 Fortunes Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Henry Hubert | ||
Fri Apr 20 2018 20:14 | 1st = 5 Henry Hubert 2nd = 11 Zadaka 3rd = 7 Aramis 4th = 10 Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Fourth Dimention | ||
Fri Apr 20 2018 20:12 | 1st = 4 Fourth Dimention 2nd = 2 Full Tilt 3rd = 3 Wheres Lachie 4th = 1 Tat Tubby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 Boom Time | ||
Fri Apr 20 2018 20:10 | 1st = 1 Boom Time 2nd = 2 Kathys Son 3rd = 6 Keayang Da Vinci 4th = 5 Persimmon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Aeroplane Indy | ||
Fri Apr 20 2018 20:08 | 1st = 1 Aeroplane Indy 2nd = 8 Mepunga Molly 3rd = 3 Vixstar 4th = 2 Dyna Xerox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 5 Harjeet | ||
Fri Apr 20 2018 20:07 | 1st = 5 Harjeet 2nd = 4 Usain Jolt 3rd = 1 Johns Legacy 4th = 3 El Jays Monza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 6 Midnight Starlet | ||
Fri Apr 20 2018 20:04 | 1st = 6 Midnight Starlet 2nd = 2 Zipping Kretch 3rd = 7 Chevy Lady 4th = 4 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 5 Our Triple Play | ||
Fri Apr 20 2018 20:03 | 1st = 5 Our Triple Play 2nd = 10 Code Black 3rd = 8 Egodan 4th = 11 Yayas Hot Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 9 Madame Duporth | ||
Fri Apr 20 2018 20:00 | 1st = 9 Madame Duporth 2nd = 2 Fille Gris 3rd = 12 Vienna Classic 4th = 6 Sesto Elemento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - | ||
Fri Apr 20 2018 19:58 | 2nd = 2 Flash Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Declared Black | ||
Fri Apr 20 2018 19:58 | 1st = 3 Declared Black 2nd = 2 Flash Lomar 3rd = 9 Oldmate Everest 4th = 6 Sunset Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Polly Cracker | ||
Fri Apr 20 2018 19:55 | 1st = 4 Polly Cracker 2nd = 7 Opawa Harry 3rd = 8 Bigtime Champ 4th = 2 Bigtime Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Millview Sienna | ||
Fri Apr 20 2018 19:54 | 1st = 1 Millview Sienna 2nd = 2 Chevrons Champion 3rd = 10 Tajies Girl 4th = 12 The Prodigy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Wilburn | ||
Fri Apr 20 2018 19:52 | 1st = 2 Wilburn 2nd = 8 Ohana Sparkles 3rd = 7 Mistys Boy 4th = 5 Akina Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Ark | ||
Fri Apr 20 2018 19:50 | 1st = 5 Ark 2nd = 1 Its Me Telowie 3rd = 4 Aveross Mac 4th = 6 Whata Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Gomez Sanchez | ||
Fri Apr 20 2018 19:48 | 1st = 4 Gomez Sanchez 2nd = 8 In The Net 3rd = 3 Riverina Miss 4th = 5 Chief Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 9 American Tart | ||
Fri Apr 20 2018 19:46 | 1st = 9 American Tart 2nd = 6 Juice Brogden 3rd = 2 Baileys Knight 4th = 10 Northview Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Irinka Sneaky | ||
Fri Apr 20 2018 19:45 | 1st = 8 Irinka Sneaky 2nd = 3 Baracca Keeping 3rd = 7 Tony Taro 4th = 5 Roman Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 9 My Cash | ||
Fri Apr 20 2018 19:40 | 1st = 9 My Cash 2nd = 5 Seaya Laterbella 3rd = 7 Flying Hannah 4th = 2 Joy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 11 Im Full Tilt | ||
Fri Apr 20 2018 19:39 | 1st = 11 Im Full Tilt 2nd = 6 Witch Master 3rd = 9 As Himself 4th = 1 Sea Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Chit Chat Chicki | ||
Fri Apr 20 2018 19:38 | 1st = 3 Chit Chat Chicki 2nd = 1 Simply Toby 3rd = 7 Lochin Good 4th = 8 Whyomo Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 3 Bridget Blue Chip | ||
Fri Apr 20 2018 19:34 | 1st = 3 Bridget Blue Chip 2nd = 9 Blingiton 3rd = 10 His Royal Harness 4th = 7 Shardan Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 2 Happyever Laughter | ||
Fri Apr 20 2018 19:33 | 1st = 2 Happyever Laughter 2nd = 6 General Joy 3rd = 4 The Ides Of March 4th = 1 Dance For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Von Magic | ||
Fri Apr 20 2018 19:32 | 1st = 5 Von Magic 2nd = 7 Caidan Marlo 3rd = 3 Rattlesnake Cafe 4th = 1 Goorawin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Box On Collins | ||
Fri Apr 20 2018 19:30 | 1st = 3 Box On Collins 2nd = 10 Indrabeel 3rd = 6 Negasi 4th = 2 Beachwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Alpha Venus | ||
Fri Apr 20 2018 19:28 | 1st = 4 Alpha Venus 2nd = 6 Come Home 3rd = 7 Lance Allen 4th = 1 Bears Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 10 Homebush Minnie | ||
Fri Apr 20 2018 19:25 | 1st = 10 Homebush Minnie 2nd = 7 On Da Quest 3rd = 2 Cawbourne Owen 4th = 8 Cawbourne Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Tisadream | ||
Fri Apr 20 2018 19:24 | 1st = 2 Tisadream 2nd = 12 All The Whispers 3rd = 3 Lord Willoughby 4th = 8 The Accumulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Davey | ||
Fri Apr 20 2018 19:22 | 1st = 1 Davey 2nd = 4 Kevin Zarr 3rd = 6 Shes Kelly 4th = 3 Ellkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Watch Me Dash | ||
Fri Apr 20 2018 19:20 | 1st = 2 Watch Me Dash 2nd = 1 Missy Murdock 3rd = 8 Arambi Star 4th = 12 American Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Dewana Sprite | ||
Fri Apr 20 2018 19:17 | 1st = 8 Dewana Sprite 2nd = 4 Harpers Hand 3rd = 7 Little Tonka 4th = 2 Goldielocks Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 A Gs White Socks | ||
Fri Apr 20 2018 19:16 | 1st = 1 A Gs White Socks 2nd = 8 Eamon Maguire 3rd = 4 Star Galleria 4th = 2 Let It Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Cosmic Latisha | ||
Fri Apr 20 2018 19:14 | 1st = 3 Cosmic Latisha 2nd = 7 Rockstar Stangus 3rd = 4 Broken Trust 4th = 5 Gal Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Keavy | ||
Fri Apr 20 2018 19:12 | 1st = 6 Keavy 2nd = 2 Pyro Bob 3rd = 1 Guy Fawkes 4th = 8 Holly Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Higherthananeagle | ||
Fri Apr 20 2018 19:10 | 1st = 6 Higherthananeagle 2nd = 4 Blissfull Penny 3rd = 5 Sondel 4th = 3 Liams Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 1 Falcon Harry | ||
Fri Apr 20 2018 19:09 | 1st = 1 Falcon Harry 2nd = 2 Krafty Boy 3rd = 5 Lead Singer 4th = 4 Keep Playing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Whoomph | ||
Fri Apr 20 2018 19:08 | 1st = 6 Whoomph 2nd = 5 Kauai 3rd = 1 Soda Flash 4th = 4 Gageys Snags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 12 Machsgain | ||
Fri Apr 20 2018 19:04 | 1st = 12 Machsgain 2nd = 7 Jungle Gem 3rd = 2 Sounds Bettor 4th = 8 Rosinupthebow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 6 Courageous Becqui | ||
Fri Apr 20 2018 19:03 | 1st = 6 Courageous Becqui 2nd = 2 Hallnightparty 3rd = 5 Pay Me Overs 4th = 1 Brazilian Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Mr Magoo | ||
Fri Apr 20 2018 19:01 | 1st = 4 Mr Magoo 2nd = 9 Much Ado 3rd = 3 Rockstar Stumpy 4th = 8 Durama Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Victorian Crown | ||
Fri Apr 20 2018 19:00 | 1st = 4 Victorian Crown 2nd = 2 The Sands 3rd = 1 Howling Wolf 4th = 10 Shes A Headturner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Fairy Vixen | ||
Fri Apr 20 2018 18:57 | 1st = 6 Fairy Vixen 2nd = 4 Waikiki Creek 3rd = 7 Soft Music 4th = 5 Full Loop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Paddy | ||
Fri Apr 20 2018 18:55 | 1st = 1 Bigtime Paddy 2nd = 6 Bigtime Levi 3rd = 7 Quistis Bale 4th = 2 Dirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Spring Lottie | ||
Fri Apr 20 2018 18:54 | 1st = 1 Spring Lottie 2nd = 7 Regal Cyndie 3rd = 8 Swaravski 4th = 6 Strudel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 8 Spanish Angle | ||
Fri Apr 20 2018 18:50 | 1st = 8 Spanish Angle 2nd = 3 Adalind 3rd = 10 Two Blocks 4th = 2 Grace Adele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Lemond | ||
Fri Apr 20 2018 18:46 | 1st = 4 Lemond 2nd = 2 Enghien 3rd = 12 Harriet Of Mot 4th = 3 Alderbeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 5 Georgias Pride | ||
Fri Apr 20 2018 18:45 | 1st = 5 Georgias Pride 2nd = 6 Sciamachy 3rd = 3 Weshouldbesolucky 4th = 2 Singing The Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Impala | ||
Fri Apr 20 2018 18:42 | 1st = 2 Impala 2nd = 7 Backin Bully 3rd = 8 Ostis Sprite 4th = 6 Last Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 6 The Black Prince | ||
Fri Apr 20 2018 18:37 | 1st = 6 The Black Prince 2nd = 1 Bettor To Be Tricky 3rd = 9 Shape Up Mike 4th = 7 Nicol Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Sail Surfer | ||
Fri Apr 20 2018 18:34 | 1st = 2 Sail Surfer 2nd = 4 Princess Emalys 3rd = 3 Maywyn Rewards 4th = 7 Kaan Pakmak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 4 Mystical Star | ||
Fri Apr 20 2018 18:34 | 1st = 4 Mystical Star 2nd = 7 Didjabringthebeers 3rd = 8 Theodosia 4th = 2 Westar Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Hot Shot Harry | ||
Fri Apr 20 2018 18:30 | 1st = 1 Hot Shot Harry 2nd = 13 Bolghari 3rd = 10 Liberal Arts 4th = 8 Too Hard To Handle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 3 Modern Chic | ||
Fri Apr 20 2018 18:29 | 1st = 3 Modern Chic 2nd = 12 Mavis Merle 3rd = 7 Liv Lavish 4th = 10 Sheer Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Exhibit Aye | ||
Fri Apr 20 2018 18:28 | 1st = 2 Exhibit Aye 2nd = 6 Agent Doggett 3rd = 4 Lochinvar Chip 4th = 7 Freeway Reagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Ring The Bell | ||
Fri Apr 20 2018 18:25 | 1st = 6 Ring The Bell 2nd = 2 Nitehawk Rose 3rd = 8 Translator 4th = 7 Cristiane Cyborg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Inside Game | ||
Fri Apr 20 2018 18:22 | 1st = 6 Inside Game 2nd = 2 Bear Cabang 3rd = 1 Desperado Boy 4th = 5 Jacko Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Cosmo Trav | ||
Fri Apr 20 2018 18:19 | 1st = 1 Cosmo Trav 2nd = 2 Malutki 3rd = 8 Hay Hopey 4th = 6 Hay Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 11 Winterfell | ||
Fri Apr 20 2018 18:16 | 1st = 11 Winterfell 2nd = 8 Majestic Man 3rd = 6 Renezmae 4th = 3 All American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 7 Itisgolden | ||
Fri Apr 20 2018 18:14 | 1st = 7 Itisgolden 2nd = 2 Realy Under Fire 3rd = 4 Poppys Princess 4th = 1 Me Mate Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Grotteria | ||
Fri Apr 20 2018 18:12 | 1st = 4 Grotteria 2nd = 1 Goodwin Jazmily 3rd = 9 Bossman Bobby 4th = 8 Kiarni Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 1 Jack Farthing | ||
Fri Apr 20 2018 18:07 | 1st = 1 Jack Farthing 2nd = 7 The Maldives 3rd = 9 Urban Tiger 4th = 8 Spooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Bodhi Tree | ||
Fri Apr 20 2018 18:05 | 1st = 3 Bodhi Tree 2nd = 7 Outlaw Fella 3rd = 2 Our Millwood Maizie 4th = 8 Georgia Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Undisputed | ||
Fri Apr 20 2018 18:04 | 1st = 6 Undisputed 2nd = 9 Mickie Raven 3rd = 2 Southwood Ace 4th = 4 Black Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 6 Ohanzee | ||
Fri Apr 20 2018 18:04 | 1st = 6 Ohanzee 2nd = 9 Semiramide 3rd = 2 Bella Veloce 4th = 1 Escalera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Blues Your Ball | ||
Fri Apr 20 2018 18:00 | 1st = 1 Blues Your Ball 2nd = 2 Integrated 3rd = 6 Everybody Dance 4th = 4 Major Paterson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 2 Castor Troy | ||
Fri Apr 20 2018 17:59 | 1st = 2 Castor Troy 2nd = 8 Goggo Gee Gee 3rd = 3 Finn Mac Kee 4th = 5 Ima Ginger Rogers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Dusty Gambler | ||
Fri Apr 20 2018 17:54 | 1st = 3 Dusty Gambler 2nd = 4 Little Bit Funny 3rd = 7 Vicki Keeping 4th = 2 Peekay Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Luckman | ||
Fri Apr 20 2018 17:52 | 1st = 3 Luckman 2nd = 4 Rathnait 3rd = 7 Black Shark 4th = 5 Farmor In Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 9 Magicnracing | ||
Fri Apr 20 2018 17:47 | 1st = 9 Magicnracing 2nd = 8 The Pix 3rd = 4 Chickies Boy 4th = 1 Badge Of Gameness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 3 Princess Tiffany | ||
Fri Apr 20 2018 17:46 | 1st = 3 Princess Tiffany 2nd = 10 Kayla Marie 3rd = 4 Bubbled Up 4th = 2 Havtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Unchangeable | ||
Fri Apr 20 2018 17:44 | 1st = 7 Unchangeable 2nd = 5 Dalliance 3rd = 1 La Montenara 4th = 2 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Extra Gear | ||
Fri Apr 20 2018 17:40 | 1st = 5 Extra Gear 2nd = 1 Zipping Koda 3rd = 2 My Mate Wally 4th = 3 Dyna Elias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 3 Majestic Player | ||
Fri Apr 20 2018 17:35 | 1st = 3 Majestic Player 2nd = 7 Kyvalley Finn 3rd = 6 Morgan Mylee 4th = 5 Pretty Majestic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 With Ice | ||
Fri Apr 20 2018 17:34 | 1st = 8 With Ice 2nd = 13 Wait For Success 3rd = 14 Peggy Nova 4th = 17 Rites Of Zhou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Cookie No Cream | ||
Fri Apr 20 2018 17:32 | 1st = 2 Cookie No Cream 2nd = 1 Odessa 3rd = 3 Ironbar Ricky 4th = 8 Dodgy Ethan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 10 Destreos | ||
Fri Apr 20 2018 17:30 | 1st = 10 Destreos 2nd = 7 Stagger Lee 3rd = 9 Remember Joe 4th = 11 Call Her Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 5 Change Gear | ||
Fri Apr 20 2018 17:27 | 1st = 5 Change Gear 2nd = 4 Our Missionary Man 3rd = 10 Packnplenty 4th = 3 Ted West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Idol Tom | ||
Fri Apr 20 2018 17:25 | 1st = 6 Idol Tom 2nd = 8 Bigtime Zack 3rd = 4 Natures Gent 4th = 1 Edge Of Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Holly Madision | ||
Fri Apr 20 2018 17:22 | 1st = 4 Holly Madision 2nd = 1 Laces Out 3rd = 8 Sheez All That 4th = 7 Barbs Bloss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Rock With Sam | ||
Fri Apr 20 2018 17:18 | 1st = 8 Rock With Sam 2nd = 4 Couldntbetold 3rd = 3 Rockonbye 4th = 5 Fire And Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Kouta Gold | ||
Fri Apr 20 2018 17:15 | 1st = 2 Kouta Gold 2nd = 6 Cosmic Act 3rd = 8 Champagne Luxe 4th = 5 Blackpool Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 5 Habibi Inta | ||
Fri Apr 20 2018 17:15 | 1st = 5 Habibi Inta 2nd = 6 Massive Metro 3rd = 9 Geenas Success 4th = 2 Musculus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 6 Hilly | ||
Fri Apr 20 2018 17:10 | 1st = 6 Hilly 2nd = 2 Lettucefireharvey 3rd = 8 Another Buddy 4th = 5 Maid Of Teak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Surfboard | ||
Fri Apr 20 2018 17:07 | 1st = 8 Surfboard 2nd = 2 Mondella 3rd = 7 Wildash Cecil 4th = 5 Sure Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 8 Bettor Joy | ||
Fri Apr 20 2018 17:05 | 1st = 8 Bettor Joy 2nd = 6 Delight In Me 3rd = 2 Lady Chatto 4th = 3 Bettor Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Cheeky Chapter | ||
Fri Apr 20 2018 17:04 | 1st = 5 Cheeky Chapter 2nd = 3 Oleary 3rd = 8 Snow Fantasy 4th = 1 Shes Leaving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 2 Maxey Campo | ||
Fri Apr 20 2018 17:00 | 1st = 2 Maxey Campo 2nd = 1 Aristobeaux 3rd = 9 Mister Will 4th = 3 Miel De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 10 Resurgent Dream | ||
Fri Apr 20 2018 16:59 | 1st = 10 Resurgent Dream 2nd = 7 El Jays Mystery 3rd = 5 Playing Arkabella 4th = 2 Kaliska Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Parcero Hope | ||
Fri Apr 20 2018 16:58 | 1st = 3 Parcero Hope 2nd = 6 Nangar Warrior 3rd = 4 Penny Pop 4th = 9 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Cawbourne Toddy | ||
Fri Apr 20 2018 16:56 | 1st = 4 Cawbourne Toddy 2nd = 1 Dyna Boomer 3rd = 3 Bigtime Onfire 4th = 5 Amy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 7 Chilcotin | ||
Fri Apr 20 2018 16:55 | 1st = 7 Chilcotin 2nd = 5 Surjin 3rd = 2 Nadacheva 4th = 3 Zigamore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Slipaslygrin | ||
Fri Apr 20 2018 16:50 | 1st = 6 Slipaslygrin 2nd = 9 The Caringbah Kid 3rd = 10 Always Bad 4th = 5 Lyka Version |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Ava Surprise | ||
Fri Apr 20 2018 16:47 | 1st = 1 Ava Surprise 2nd = 7 Ash Tide 3rd = 9 Succatash 4th = 2 Crackerjack Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Delight My Soul | ||
Fri Apr 20 2018 16:45 | 1st = 7 Delight My Soul 2nd = 10 Gold Orchid 3rd = 1 Double O Heaven 4th = 5 Bettor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Hello Robbo | ||
Fri Apr 20 2018 16:44 | 1st = 6 Hello Robbo 2nd = 4 Chimbu Park 3rd = 2 Bany Rose 4th = 8 Carlukal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 4 Balansa | ||
Fri Apr 20 2018 16:40 | 1st = 4 Balansa 2nd = 5 Fraternater 3rd = 1 Force Of Magic 4th = 2 Big Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Bar King Buddy | ||
Fri Apr 20 2018 16:37 | 1st = 1 Bar King Buddy 2nd = 2 Its Magic 3rd = 4 Serendipity Gold 4th = 7 Test Pilot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Natives Lasting Love | ||
Fri Apr 20 2018 16:34 | 1st = 7 Natives Lasting Love 2nd = 4 Spurred By Success 3rd = 9 Heavenly Love 4th = 10 The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 10 Shes Sporty | ||
Fri Apr 20 2018 16:33 | 1st = 10 Shes Sporty 2nd = 5 Soho Beijing 3rd = 1 Keys Tothe Village 4th = 3 Noah The Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 1 Jockas Truce | ||
Fri Apr 20 2018 16:30 | 1st = 1 Jockas Truce 2nd = 4 Quietly Angry 3rd = 10 Lots Of Smacks 4th = 2 Danigree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 3 Betterbsweet | ||
Fri Apr 20 2018 16:29 | 1st = 3 Betterbsweet 2nd = 4 Still Hungover 3rd = 5 Cinocal Jamane 4th = 1 Jardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 7 Si Si Sequalo | ||
Fri Apr 20 2018 16:27 | 1st = 7 Si Si Sequalo 2nd = 6 Karaharaga 3rd = 9 Argyll Bay 4th = 8 Snipetron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Allegro Gun | ||
Fri Apr 20 2018 16:25 | 1st = 6 Allegro Gun 2nd = 5 Bigtime Blackie 3rd = 10 Bigtime Pink 4th = 3 Daisy Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Go For Chuck | ||
Fri Apr 20 2018 16:24 | 1st = 3 Go For Chuck 2nd = 2 Phantom Road 3rd = 8 Powder 4th = 1 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 7 Goldfinch | ||
Fri Apr 20 2018 16:20 | 1st = 7 Goldfinch 2nd = 5 Epic Dan 3rd = 8 Bonita 4th = 4 Eminent Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Boil And Bubble | ||
Fri Apr 20 2018 16:17 | 1st = 5 Boil And Bubble 2nd = 2 Nellysu 3rd = 8 Allonsy Fire 4th = 6 Lord Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 11 Billy At Salsa | ||
Fri Apr 20 2018 16:15 | 1st = 11 Billy At Salsa 2nd = 4 Sex On Fire 3rd = 10 Puma Road 4th = 12 Alta Venetia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Comply Or Die | ||
Fri Apr 20 2018 16:12 | 1st = 4 Comply Or Die 2nd = 2 Ima Morven Lad 3rd = 3 Stirling William 4th = 1 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Lucille Dior | ||
Fri Apr 20 2018 16:09 | 1st = 4 Lucille Dior 2nd = 7 Weetbix Bites 3rd = 8 Royal Solo 4th = 10 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 12 Croix De Vie | ||
Fri Apr 20 2018 16:05 | 1st = 12 Croix De Vie 2nd = 9 Balonne 3rd = 6 Volpe 4th = 15 Laughing Or Crying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 Veras Delight | ||
Fri Apr 20 2018 16:04 | 1st = 6 Veras Delight 2nd = 10 Kensington Kate 3rd = 15 Mr Kalypso 4th = 5 Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Rubeus | ||
Fri Apr 20 2018 16:03 | 1st = 4 Rubeus 2nd = 2 Miss Emmy 3rd = 3 Drives Me Crazy 4th = 5 Farmor Effected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 12 Bjorn Pretty | ||
Fri Apr 20 2018 16:00 | 1st = 12 Bjorn Pretty 2nd = 5 Dangerous Rebel 3rd = 2 Tucson Arizona 4th = 6 Centenary Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 6 Deep Impact | ||
Fri Apr 20 2018 16:00 | 1st = 6 Deep Impact 2nd = 3 Regal Waz 3rd = 7 Blusta Valley 4th = 5 Gee Tee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Nangar Panda | ||
Fri Apr 20 2018 15:57 | 1st = 7 Nangar Panda 2nd = 6 True And Correct 3rd = 2 Ya Ya Girl 4th = 1 Two Crows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Mija Sydney | ||
Fri Apr 20 2018 15:55 | 1st = 7 Mija Sydney 2nd = 3 Bigtime Wendle 3rd = 2 Rapper Tilly 4th = 8 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 5 Lettuceonthebeach | ||
Fri Apr 20 2018 15:53 | 1st = 5 Lettuceonthebeach 2nd = 2 Bens Resurgence 3rd = 4 Billy Cruz 4th = 8 Hard To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 1 Snuggle Pot | ||
Fri Apr 20 2018 15:50 | 1st = 1 Snuggle Pot 2nd = 2 Stick With Me 3rd = 12 Red Colour 4th = 8 Tay Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Italian Plastic | ||
Fri Apr 20 2018 15:47 | 1st = 6 Italian Plastic 2nd = 3 Jar Man 3rd = 2 Im All One 4th = 4 Pat Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 6 La Jaydo Zulu | ||
Fri Apr 20 2018 15:41 | 1st = 6 La Jaydo Zulu 2nd = 5 Head Diva 3rd = 2 Dab Livy Dab 4th = 4 Country Commet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 1 Dylans Dynasty | ||
Fri Apr 20 2018 15:40 | 1st = 1 Dylans Dynasty 2nd = 2 Doosey 3rd = 3 Still Undaunted 4th = 5 Mahboob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Magic On Tap | ||
Fri Apr 20 2018 15:37 | 1st = 1 Magic On Tap 2nd = 2 Tee Tanga 3rd = 7 Prince Rakeem 4th = 8 Mr Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 11 Denstown | ||
Fri Apr 20 2018 15:35 | 1st = 11 Denstown 2nd = 12 For The Corz 3rd = 9 Mach Up 4th = 2 Burning Rubber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Somwhereovarainbow | ||
Fri Apr 20 2018 15:33 | 1st = 5 Somwhereovarainbow 2nd = 6 Midloin Blues 3rd = 10 Onya Doug 4th = 8 Meant To Be Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 2 Bonne Sensation | ||
Fri Apr 20 2018 15:30 | 1st = 2 Bonne Sensation 2nd = 1 Leishman 3rd = 3 Linen King 4th = 4 Mecum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 My Real Deal | ||
Fri Apr 20 2018 15:28 | 1st = 4 My Real Deal 2nd = 5 Schatzie Armo 3rd = 3 County Carlow 4th = 2 Black Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 10 Our Revenue | ||
Fri Apr 20 2018 15:25 | 1st = 10 Our Revenue 2nd = 12 Motime 3rd = 8 Maid Of Ore 4th = 9 Liberty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 So Over It | ||
Fri Apr 20 2018 15:25 | 1st = 4 So Over It 2nd = 5 Allegro Lass 3rd = 6 Bigtime Sugar 4th = 2 Bigtime Conrad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 1 Jappular | ||
Fri Apr 20 2018 15:22 | 1st = 1 Jappular 2nd = 6 Oaks Hill 3rd = 4 Sudoku Rock 4th = 8 Im A Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Fernando Marks | ||
Fri Apr 20 2018 15:19 | 1st = 4 Fernando Marks 2nd = 8 Ridens Reach 3rd = 7 Jye Nismo 4th = 1 Bolton Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 7 Corbie Abbey | ||
Fri Apr 20 2018 15:17 | 1st = 7 Corbie Abbey 2nd = 1 Sunset Snoozzze 3rd = 5 Our American Princess 4th = 3 Mach Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 2 American Frontier | ||
Fri Apr 20 2018 15:13 | 1st = 2 American Frontier 2nd = 4 Courting Joy 3rd = 6 Real Princess 4th = 1 The Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 Barinya | ||
Fri Apr 20 2018 15:12 | 1st = 6 Barinya 2nd = 7 Beanie Allen 3rd = 4 Flying Barcia 4th = 8 Blue Berty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Our Turbo Girl | ||
Fri Apr 20 2018 15:09 | 1st = 1 Our Turbo Girl 2nd = 4 Nitro Heroine 3rd = 2 Trons Empire 4th = 3 Mea Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 3 Another Masterpiece | ||
Fri Apr 20 2018 15:06 | 1st = 3 Another Masterpiece 2nd = 2 A Bettor Act 3rd = 1 Heisenberg 4th = 4 Memphis Tennessee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 6 Waruna | ||
Fri Apr 20 2018 15:05 | 1st = 6 Waruna 2nd = 3 Yeoman 3rd = 5 Eyebea Danser 4th = 8 Anticipate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Frankys Wish | ||
Fri Apr 20 2018 15:02 | 1st = 6 Frankys Wish 2nd = 3 Demelza 3rd = 2 Lets Go Girl 4th = 4 Zipping Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 1 Bold Bandit | ||
Fri Apr 20 2018 15:00 | 1st = 1 Bold Bandit 2nd = 6 Police Camp 3rd = 10 Annapuri 4th = 4 Like You Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Cry Later | ||
Fri Apr 20 2018 14:57 | 1st = 4 Cry Later 2nd = 2 Lara Saint 3rd = 8 Flash Gee 4th = 1 Coopolly Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Thrilling Rory | ||
Fri Apr 20 2018 14:57 | 1st = 6 Thrilling Rory 2nd = 3 Bigtime Mike 3rd = 2 Gray Bale 4th = 5 Jinja Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Astral Ruler | ||
Fri Apr 20 2018 14:53 | 1st = 7 Astral Ruler 2nd = 2 Justabitlikemum 3rd = 4 Ole Sun 4th = 1 My Precious Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 13 The Potato Pontiff | ||
Fri Apr 20 2018 14:50 | 1st = 13 The Potato Pontiff 2nd = 2 The Warlord 3rd = 6 Bless Him 4th = 14 Wild Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Malick | ||
Fri Apr 20 2018 14:47 | 1st = 6 Malick 2nd = 7 Raging Inferno 3rd = 3 Captain Universe 4th = 5 Bella Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Kryptonian | ||
Fri Apr 20 2018 14:45 | 1st = 3 Kryptonian 2nd = 6 Swift Limes 3rd = 7 Lektra Viki 4th = 8 Addisons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 6 Jive Dancing | ||
Fri Apr 20 2018 14:42 | 1st = 6 Jive Dancing 2nd = 5 Saucy Dreams 3rd = 3 Shadow Chevron 4th = 1 Sarah Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 2 Whynotroc | ||
Fri Apr 20 2018 14:38 | 1st = 2 Whynotroc 2nd = 13 Pendigo 3rd = 6 Captain Treasure 4th = 5 Malcriado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Visigoth | ||
Fri Apr 20 2018 14:35 | 1st = 8 Visigoth 2nd = 1 Cosmic Bonus 3rd = 2 Illusionary 4th = 3 Sunburnt Trevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Argus Filch | ||
Fri Apr 20 2018 14:34 | 1st = 2 Argus Filch 2nd = 8 Audacious Assin 3rd = 3 Jinja Loren 4th = 9 Bigtime Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Lektra Stomp | ||
Fri Apr 20 2018 14:31 | 1st = 4 Lektra Stomp 2nd = 6 Hit The Runway 3rd = 8 Verev 4th = 1 Cilla Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 1 Bluesbro | ||
Fri Apr 20 2018 14:30 | 1st = 1 Bluesbro 2nd = 3 Bangkok 3rd = 4 Eagleworks 4th = 2 Gundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 King Gibbo | ||
Fri Apr 20 2018 14:27 | 1st = 2 King Gibbo 2nd = 4 Selynya Kev 3rd = 6 Acey Boy 4th = 8 Tricky Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Colt Thirty One | ||
Fri Apr 20 2018 14:23 | 1st = 4 Colt Thirty One 2nd = 2 Grinvil 3rd = 5 Oasis Dream 4th = 3 Bumper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 4 Duke Of Boneo | ||
Fri Apr 20 2018 14:20 | 1st = 4 Duke Of Boneo 2nd = 5 Getting Leggie 3rd = 1 Zuhayr 4th = 2 Gold Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 8 Sonic Thunder | ||
Fri Apr 20 2018 14:17 | 1st = 8 Sonic Thunder 2nd = 3 Dulcafay 3rd = 7 Vinaka Mateo 4th = 2 Yo Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 2 Blackjack Man | ||
Fri Apr 20 2018 14:14 | 1st = 2 Blackjack Man 2nd = 4 Lips Of An Angel 3rd = 10 Maestro Max 4th = 7 Our Mckay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Lektra Lucy | ||
Fri Apr 20 2018 14:12 | 1st = 2 Lektra Lucy 2nd = 1 Big Rough 3rd = 3 Shiney Bling 4th = 5 Vectis Seyarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 6 Torchbearer | ||
Fri Apr 20 2018 14:10 | 1st = 6 Torchbearer 2nd = 5 The Last Sommet 3rd = 4 Mr Snowman 4th = 10 Paris Carver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Tamile Lass | ||
Fri Apr 20 2018 14:06 | 1st = 2 Tamile Lass 2nd = 8 Wet And Wild 3rd = 1 Tzar Norma 4th = 7 Uncatchable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 2 Fourgrandman | ||
Fri Apr 20 2018 14:00 | 1st = 2 Fourgrandman 2nd = 6 Nicalati 3rd = 12 Boltin Desire 4th = 5 Never In Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Good To Know | ||
Fri Apr 20 2018 13:57 | 1st = 7 Good To Know 2nd = 3 Spare Cash 3rd = 4 Punch Right Out 4th = 2 Gutenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Turbo Road | ||
Fri Apr 20 2018 13:54 | 1st = 5 Turbo Road 2nd = 8 Problem Solved 3rd = 2 Lektra Jenny 4th = 3 Chesca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 10 World Force | ||
Fri Apr 20 2018 13:50 | 1st = 10 World Force 2nd = 1 Jamaican Dream 3rd = 5 His Kingdom 4th = 7 Smooth Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Supraspinatus | ||
Fri Apr 20 2018 13:46 | 1st = 3 Supraspinatus 2nd = 5 Harvey Mills 3rd = 4 Last Princess 4th = 1 Bling Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 8 Strike The Stars | ||
Fri Apr 20 2018 13:40 | 1st = 8 Strike The Stars 2nd = 9 Toffatin 3rd = 5 Primostrat 4th = 11 Marilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Bravo Rose | ||
Fri Apr 20 2018 13:37 | 1st = 1 Bravo Rose 2nd = 2 Lid Pinger 3rd = 6 Kooringa Theo 4th = 7 Negative Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 9 Marzemino | ||
Fri Apr 20 2018 13:34 | 1st = 9 Marzemino 2nd = 8 Switch Pitcher 3rd = 6 Dalguinn 4th = 1 Louis Fourteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 7 Oh No Beta | ||
Fri Apr 20 2018 13:32 | 1st = 7 Oh No Beta 2nd = 6 Bazs Moment 3rd = 3 Hopalong 4th = 2 Galactic Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 2 Boyer | ||
Fri Apr 20 2018 13:30 | 1st = 2 Boyer 2nd = 9 Foroz 3rd = 6 Luga Lad 4th = 8 Cortina Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Keep Talking | ||
Fri Apr 20 2018 13:27 | 1st = 5 Keep Talking 2nd = 7 Bull Da Dash 3rd = 3 Azza 4th = 6 Massive Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Flaming Sambuca | ||
Fri Apr 20 2018 13:24 | 1st = 3 Flaming Sambuca 2nd = 6 Fiery Fagan 3rd = 4 Jitterbug Jewel 4th = 5 Jaded Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 13 Supersonic Boom | ||
Fri Apr 20 2018 13:20 | 1st = 13 Supersonic Boom 2nd = 14 Bard Of Armagh 3rd = 11 Confessions 4th = 7 Spirits Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Regal Bill | ||
Fri Apr 20 2018 13:17 | 1st = 4 Regal Bill 2nd = 3 Bula Supaguse 3rd = 8 Lightning Sands 4th = 2 Bad Neighbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 15 Lady Of Shalott | ||
Fri Apr 20 2018 13:10 | 1st = 15 Lady Of Shalott 2nd = 3 Lus In Charge 3rd = 4 Bare Naked Lady 4th = 9 Hostwin Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Valdar Bale | ||
Fri Apr 20 2018 13:07 | 1st = 4 Valdar Bale 2nd = 7 Inter Elesha 3rd = 5 Team Son 4th = 2 Roman Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Eyrewell Ebony | ||
Fri Apr 20 2018 13:04 | 1st = 7 Eyrewell Ebony 2nd = 1 Goldstar Hurley 3rd = 6 Sly Carl 4th = 8 Beauden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 3 Mannertone | ||
Fri Apr 20 2018 13:00 | 1st = 3 Mannertone 2nd = 7 King Kamada 3rd = 1 John Monash 4th = 2 Undergroundfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Memphis | ||
Fri Apr 20 2018 12:57 | 1st = 6 Memphis 2nd = 4 Beer Shack 3rd = 2 Kooringa Molly 4th = 5 Candy Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 3 The Chaser | ||
Fri Apr 20 2018 12:54 | 1st = 3 The Chaser 2nd = 1 Soroc 3rd = 8 Repo Bay 4th = 9 Actressa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Archaeology | ||
Fri Apr 20 2018 12:52 | 1st = 6 Archaeology 2nd = 4 Mahlo Blackhawk 3rd = 8 Brinza 4th = 3 Luca Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 1 Rhyming Puppet | ||
Fri Apr 20 2018 12:50 | 1st = 1 Rhyming Puppet 2nd = 4 Gentle Annie 3rd = 3 Like A Shot 4th = 7 Our Finvarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 10 Tricky Tron | ||
Fri Apr 20 2018 12:47 | 1st = 10 Tricky Tron 2nd = 1 Hide The Wallet 3rd = 3 King Of Diamonds 4th = 2 Olary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Dyna Walter | ||
Fri Apr 20 2018 12:44 | 1st = 5 Dyna Walter 2nd = 7 Jinja Twist 3rd = 6 Parmigiano 4th = 1 Token Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 1 Money Talk | ||
Fri Apr 20 2018 12:40 | 1st = 1 Money Talk 2nd = 2 Torquato Tasso 3rd = 7 Ruby Rush 4th = 9 Filly Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Quiksilver Storm | ||
Fri Apr 20 2018 12:37 | 1st = 1 Quiksilver Storm 2nd = 8 Kingsbrae Martha 3rd = 3 Charlies Barbun 4th = 6 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Cryers Harper | ||
Fri Apr 20 2018 12:34 | 1st = 6 Cryers Harper 2nd = 3 Design A Dream 3rd = 1 Teddy La Moment 4th = 8 Miss Ding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 12 Shes Just Sayin | ||
Fri Apr 20 2018 12:30 | 1st = 12 Shes Just Sayin 2nd = 7 Fanny Chenal 3rd = 9 Luddenham Lass 4th = 8 Our Gracious Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Poise | ||
Fri Apr 20 2018 12:27 | 1st = 4 Poise 2nd = 3 Bluehawk Robert 3rd = 1 Eltora 4th = 8 Shady Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Sly Rose | ||
Fri Apr 20 2018 12:23 | 1st = 4 Sly Rose 2nd = 3 Call Me Soon 3rd = 8 Archies Ranger 4th = 6 Know Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 3 Tylahs Shout | ||
Fri Apr 20 2018 12:19 | 1st = 3 Tylahs Shout 2nd = 1 Kingsbrae Boy 3rd = 8 Kingsbrae Carol 4th = 2 Tess The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 2 Spirit Force | ||
Fri Apr 20 2018 12:15 | 1st = 2 Spirit Force 2nd = 6 Average Out 3rd = 4 Tipta Josie 4th = 3 Withorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 2 Aigne | ||
Fri Apr 20 2018 12:14 | 1st = 2 Aigne 2nd = 1 Brilliant Action 3rd = 7 Unveiling 4th = 4 Korakonui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Azumi Ryder | ||
Fri Apr 20 2018 12:12 | 1st = 6 Azumi Ryder 2nd = 1 Andrews Gift 3rd = 5 Azumi Striker 4th = 7 Pinecutter Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Shawnee Jaguar | ||
Fri Apr 20 2018 12:09 | 1st = 8 Shawnee Jaguar 2nd = 6 Mirror Max 3rd = 1 Misload 4th = 3 Starbright Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Super Bad | ||
Fri Apr 20 2018 12:02 | 1st = 8 Super Bad 2nd = 9 Giancana 3rd = 6 Detective Dash 4th = 5 Butterface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Spring Shower | ||
Fri Apr 20 2018 11:54 | 1st = 5 Spring Shower 2nd = 7 Winlock Homes 3rd = 6 Mini Dozer 4th = 8 Black In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Unverified | ||
Fri Apr 20 2018 11:47 | 1st = 5 Unverified 2nd = 3 Whose He 3rd = 6 Senorita Julie 4th = 2 Bula Roberts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 7 Aniceta | ||
Fri Apr 20 2018 11:39 | 1st = 7 Aniceta 2nd = 5 Grand Eagle 3rd = 3 Goldchi 4th = 8 Apollos Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Lightning Parade | ||
Fri Apr 20 2018 11:36 | 1st = 2 Lightning Parade 2nd = 6 Midnight Ruby 3rd = 5 Aztec Warrior 4th = 1 Winlock Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Homebush Tasha | ||
Fri Apr 20 2018 11:30 | 1st = 6 Homebush Tasha 2nd = 8 Jingili Jill 3rd = 7 Camside Rose 4th = 1 Wheres Snoopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Draxler | ||
Fri Apr 20 2018 11:13 | 1st = 4 Draxler 2nd = 2 Allen Hadrian 3rd = 1 Know Potential 4th = 5 Boston Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 3 Giant Gem | ||
Fri Apr 20 2018 11:04 | 1st = 3 Giant Gem 2nd = 6 Birdie Blitz 3rd = 2 Comeback 4th = 7 Bravissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Gotcha Majenta | ||
Fri Apr 20 2018 10:55 | 1st = 5 Gotcha Majenta 2nd = 7 Cash A Roo 3rd = 1 Eyrewell Tango 4th = 8 Chippy Jordy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Fiery Affair | ||
Fri Apr 20 2018 10:38 | 1st = 1 Fiery Affair 2nd = 8 Coco Bango 3rd = 4 Jinja Cream Fizz 4th = 2 Homebush Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 1 Beale Street | ||
Fri Apr 20 2018 10:29 | 1st = 1 Beale Street 2nd = 2 La Roccetta 3rd = 6 Sakhees Rocket 4th = 3 Inverness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Barellen Panther | ||
Fri Apr 20 2018 10:20 | 1st = 1 Barellen Panther 2nd = 5 Abacus Magic 3rd = 8 Fabres Lass 4th = 9 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Paringi Pam | ||
Fri Apr 20 2018 10:02 | 1st = 2 Paringi Pam 2nd = 8 Right On Time 3rd = 3 Blue Sky 4th = 1 Goldstar Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Heliocentric | ||
Fri Apr 20 2018 0:10 | 1st = 2 Heliocentric 2nd = 7 Lady Cersei 3rd = 1 Blackberry Nip 4th = 4 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Moto Doll | ||
Tue Mar 20 2018 23:52 | 1st = 1 Moto Doll 2nd = 4 Oxley Rebel 3rd = 5 Marbles Monelli 4th = 2 Zarbo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Ebony Shadow | ||
Tue Mar 20 2018 23:37 | 1st = 7 Ebony Shadow 2nd = 1 Lottie Deno 3rd = 8 Yunderup Tank 4th = 4 Blue Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 1 Sweet Crystal | ||
Tue Mar 20 2018 23:30 | 1st = 1 Sweet Crystal 2nd = 2 Elite Falcon 3rd = 7 Town Hall Tully 4th = 3 Priya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 High Above | ||
Tue Mar 20 2018 23:22 | 1st = 5 High Above 2nd = 4 Dahlia Monelli 3rd = 3 No Added Sugar 4th = 1 Oldmate Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Arabian Sheriff | ||
Tue Mar 20 2018 23:15 | 1st = 1 Arabian Sheriff 2nd = 5 Meales Chance 3rd = 7 Tigers Spark 4th = 4 Gotta Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 3 Decipher This | ||
Tue Mar 20 2018 23:05 | 1st = 3 Decipher This 2nd = 2 Miss Molly Belle 3rd = 1 Innocent Oscar 4th = 9 Shellwood Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Patchy Kat | ||
Tue Mar 20 2018 23:02 | 1st = 7 Patchy Kat 2nd = 4 Abba Monelli 3rd = 2 Ripa Rama 4th = 8 Barnabie Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 2 Happy Glen | ||
Tue Mar 20 2018 22:55 | 1st = 2 Happy Glen 2nd = 4 Mudrush 3rd = 3 Gardot 4th = 6 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Rockin Ringo | ||
Tue Mar 20 2018 22:52 | 1st = 2 Rockin Ringo 2nd = 3 Billy Bojangles 3rd = 7 Oldmate Gretel 4th = 8 Go Freddy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Mephitidae | ||
Tue Mar 20 2018 22:45 | 1st = 3 Mephitidae 2nd = 2 Proceed At Speed 3rd = 5 Rotten Render 4th = 6 Ragetime Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 6 Batavia Explorer | ||
Tue Mar 20 2018 22:40 | 1st = 6 Batavia Explorer 2nd = 8 Tartary Hope 3rd = 7 Most Definitely 4th = 1 Enemy Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 4 Never Fear | ||
Tue Mar 20 2018 22:37 | 1st = 4 Never Fear 2nd = 2 Sunrise Ali 3rd = 3 Good Bye Joan 4th = 1 Grouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Dalmatynski | ||
Tue Mar 20 2018 22:32 | 1st = 4 Dalmatynski 2nd = 8 Boys Round Here 3rd = 5 Downtown Pixie 4th = 6 Rhondas Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Indiras Girl | ||
Tue Mar 20 2018 22:29 | 1st = 6 Indiras Girl 2nd = 4 Luna Evening 3rd = 3 Blokes Advice 4th = 2 Lost Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Hes Our Lachy | ||
Tue Mar 20 2018 22:25 | 1st = 5 Hes Our Lachy 2nd = 1 Franc Monelli 3rd = 4 Simply Ready 4th = 9 Cadillac Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Hurricane Chloe | ||
Tue Mar 20 2018 22:20 | 1st = 8 Hurricane Chloe 2nd = 3 Im Late 3rd = 7 Vunivalu 4th = 1 Aint No Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 6 As Happy As Larry | ||
Tue Mar 20 2018 22:15 | 1st = 6 As Happy As Larry 2nd = 7 Sammy Strikes 3rd = 3 Our Jaccka Mara 4th = 11 Nothing In Between |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Bundy Cutter | ||
Tue Mar 20 2018 22:12 | 1st = 6 Bundy Cutter 2nd = 2 Whatta Pass 3rd = 5 Back Street Boy 4th = 3 Innocent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Early Express | ||
Tue Mar 20 2018 22:09 | 1st = 7 Early Express 2nd = 4 Ninetymile Lenny 3rd = 3 Trinity Kid 4th = 5 Rosacky Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Quids In | ||
Tue Mar 20 2018 22:05 | 1st = 3 Quids In 2nd = 8 Uneducated 3rd = 1 My Fire Fabio 4th = 2 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Courageous Desire | ||
Tue Mar 20 2018 22:00 | 1st = 1 Courageous Desire 2nd = 7 Fly Cheval 3rd = 4 The Diamond King 4th = 9 Our Eduardo Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 2 El Grand Larson | ||
Tue Mar 20 2018 21:58 | 1st = 2 El Grand Larson 2nd = 7 Weonna Sannette 3rd = 1 Yes It Is 4th = 8 Firing Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Tina Sierra | ||
Tue Mar 20 2018 21:55 | 1st = 2 Tina Sierra 2nd = 7 Bashful Cloud 3rd = 4 Lodgement 4th = 3 Burner Bant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Big Stink | ||
Tue Mar 20 2018 21:52 | 1st = 6 Big Stink 2nd = 7 Yaringa Lass 3rd = 4 Smashniak Bullet 4th = 5 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 5 Simba Bromac | ||
Tue Mar 20 2018 21:50 | 1st = 5 Simba Bromac 2nd = 2 Greenngold 3rd = 11 Better B Chevron 4th = 1 Yackandandah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Kulu Sparrow | ||
Tue Mar 20 2018 21:48 | 1st = 8 Kulu Sparrow 2nd = 7 Kingsbrae Harley 3rd = 2 Uncle Dawell 4th = 1 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Joyous | ||
Tue Mar 20 2018 21:45 | 1st = 1 Joyous 2nd = 2 Milla Rose 3rd = 8 Zipping Dash 4th = 6 Etiquette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Accountability | ||
Tue Mar 20 2018 21:42 | 1st = 5 Accountability 2nd = 3 Edna Monelli 3rd = 1 Simply Gifted 4th = 6 What A Crafter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 5 Hidden Energy | ||
Tue Mar 20 2018 21:40 | 1st = 5 Hidden Energy 2nd = 11 Beachesndream 3rd = 6 Sevensneakpeeks 4th = 7 Famous Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Devil One | ||
Tue Mar 20 2018 21:38 | 1st = 7 Devil One 2nd = 2 Eye Rock 3rd = 6 Ollie Pedro 4th = 3 Five Eight Dall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Licorice Shot | ||
Tue Mar 20 2018 21:35 | 1st = 1 Licorice Shot 2nd = 3 Superformance 3rd = 5 Lochielle 4th = 8 Road Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 8 Dainty Culprit | ||
Tue Mar 20 2018 21:32 | 1st = 8 Dainty Culprit 2nd = 2 Smashniak Rocks 3rd = 7 Jacky Shannon 4th = 6 Poker Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Major Sea | ||
Tue Mar 20 2018 21:30 | 1st = 8 Major Sea 2nd = 7 Regal Cheval 3rd = 3 The Hervey Bay 4th = 2 Miss Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 4 Sainty Bonus | ||
Tue Mar 20 2018 21:28 | 1st = 4 Sainty Bonus 2nd = 6 Kulu Tuppence 3rd = 8 Spookie Dynamic 4th = 2 Jappular |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Call Me Waylan | ||
Tue Mar 20 2018 21:25 | 1st = 3 Call Me Waylan 2nd = 8 Cookie Rose 3rd = 1 Tubark 4th = 7 Merchant Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Rockhold | ||
Tue Mar 20 2018 21:22 | 1st = 2 Rockhold 2nd = 3 Do The Best 3rd = 5 Need More Coin 4th = 9 Selene Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 3 Pacific Playboy | ||
Tue Mar 20 2018 21:20 | 1st = 3 Pacific Playboy 2nd = 4 Billy Mack 3rd = 2 Another Ayjay 4th = 6 Importer Exporter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Bigtime Fernando | ||
Tue Mar 20 2018 21:18 | 1st = 3 Bigtime Fernando 2nd = 6 Swizz Roll Cloud 3rd = 8 All Tanked Up 4th = 7 Alder Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 3 Rockin Tonight | ||
Tue Mar 20 2018 21:15 | 1st = 3 Rockin Tonight 2nd = 1 Mr Canna 3rd = 2 Wayne Outwide 4th = 8 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 2 Secret Gold | ||
Tue Mar 20 2018 21:12 | 1st = 2 Secret Gold 2nd = 6 Unpossible 3rd = 4 Swansee 4th = 7 Fabbenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 2 Nelbell | ||
Tue Mar 20 2018 21:10 | 1st = 2 Nelbell 2nd = 5 Bens Resurgence 3rd = 6 Ima Regal Jet 4th = 11 Speedy Mitchell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Grand Dash | ||
Tue Mar 20 2018 21:08 | 1st = 8 Grand Dash 2nd = 5 Lara Saint 3rd = 6 Gunner Succeed 4th = 1 Gundal Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Allen Gerwen | ||
Tue Mar 20 2018 21:05 | 1st = 1 Allen Gerwen 2nd = 4 Cheekers 3rd = 3 Our Delta Rose 4th = 6 Runnin On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Apache Gundi | ||
Tue Mar 20 2018 21:02 | 1st = 1 Apache Gundi 2nd = 2 Lady Wild Fire 3rd = 8 Homer Monelli 4th = 4 Precise Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Manganello | ||
Tue Mar 20 2018 21:00 | 1st = 2 Manganello 2nd = 7 Lets Strike The Gold 3rd = 6 Hurricane Stride 4th = 4 The Loustar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Shes Leaving | ||
Tue Mar 20 2018 20:58 | 1st = 3 Shes Leaving 2nd = 7 Bonding Session 3rd = 1 Head Wreck 4th = 8 Archie Wah Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Go Prancer Go | ||
Tue Mar 20 2018 20:55 | 1st = 1 Go Prancer Go 2nd = 2 Rimba Sambia 3rd = 4 Smooth Flame 4th = 6 No Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Eddies Hanger | ||
Tue Mar 20 2018 20:52 | 1st = 8 Eddies Hanger 2nd = 7 Nash Road Kylie 3rd = 2 Fallen 4th = 5 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 8 Its My Lucknow | ||
Tue Mar 20 2018 20:50 | 1st = 8 Its My Lucknow 2nd = 3 Lady Luca 3rd = 4 Our Artemisia 4th = 1 Spoilt Dilinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Twin Galaxy | ||
Tue Mar 20 2018 20:48 | 1st = 1 Twin Galaxy 2nd = 7 Yoremmup 3rd = 8 Spooky Sensation 4th = 5 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Blocka Boy | ||
Tue Mar 20 2018 20:45 | 1st = 5 Blocka Boy 2nd = 2 Reatily Shintaro 3rd = 4 Bro Sams Hook 4th = 7 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 1 Dual Sign | ||
Tue Mar 20 2018 20:40 | 1st = 1 Dual Sign 2nd = 7 Lettuceventilate 3rd = 3 Bonnybobbyshaftoe 4th = 2 Maggie Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Smile Good | ||
Tue Mar 20 2018 20:38 | 1st = 6 Smile Good 2nd = 2 Another Pinch 3rd = 1 Three Dees Are 4th = 3 Vista Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 9 Akaboru | ||
Tue Mar 20 2018 20:35 | 1st = 9 Akaboru 2nd = 4 Billy Clover 3rd = 2 Brother Rob 4th = 3 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Zambora Queenie | ||
Tue Mar 20 2018 20:32 | 1st = 1 Zambora Queenie 2nd = 8 Mallee Pearl 3rd = 7 Darbys Girl 4th = 2 Hashtag Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 My Kiwi Lady | ||
Tue Mar 20 2018 20:30 | 1st = 4 My Kiwi Lady 2nd = 1 All Starzzz Megan 3rd = 7 Danman 4th = 9 Most Happy Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 5 Fernando Bonus | ||
Tue Mar 20 2018 20:28 | 1st = 5 Fernando Bonus 2nd = 1 Passion Bonus 3rd = 8 Kabooshka 4th = 6 Aye Vee Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Galester Hook | ||
Tue Mar 20 2018 20:25 | 1st = 2 Galester Hook 2nd = 3 Ah Sugar Sugar 3rd = 10 Vienna Gypsy 4th = 4 Dyna Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 7 Fizzing | ||
Tue Mar 20 2018 20:20 | 1st = 7 Fizzing 2nd = 5 Master Play 3rd = 2 The Midas Touch 4th = 3 Baptism Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Smiley Mulwee | ||
Tue Mar 20 2018 20:18 | 1st = 1 Smiley Mulwee 2nd = 6 Blazin Fletch 3rd = 8 Vista King 4th = 4 Cavdash Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Fancy A Beer | ||
Tue Mar 20 2018 20:15 | 1st = 3 Fancy A Beer 2nd = 8 Big Huey 3rd = 6 Wicked Assassin 4th = 7 Groovy Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 7 Ashby Blast | ||
Tue Mar 20 2018 20:12 | 1st = 7 Ashby Blast 2nd = 5 Sublime Duchess 3rd = 8 Alotta Style 4th = 2 Dr Kiaralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 2 Mach Charm | ||
Tue Mar 20 2018 20:10 | 1st = 2 Mach Charm 2nd = 5 Fat George 3rd = 8 Lincoln Park 4th = 7 Special Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Kulu Turkey | ||
Tue Mar 20 2018 20:08 | 1st = 8 Kulu Turkey 2nd = 6 Dont Seamus 3rd = 3 Bad Neighbour 4th = 5 So Scandalous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 7 Harvey Mills | ||
Tue Mar 20 2018 20:05 | 1st = 7 Harvey Mills 2nd = 5 Sunset Senorita 3rd = 8 Gold Odessa 4th = 2 Premier Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Rosarito Beach | ||
Tue Mar 20 2018 20:00 | 1st = 2 Rosarito Beach 2nd = 1 Whatleys Wombat 3rd = 5 Blazin Cracker 4th = 4 Malcolms Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Ohmywow | ||
Tue Mar 20 2018 19:58 | 1st = 2 Ohmywow 2nd = 4 Spring Stitch 3rd = 8 Foxzami Insider 4th = 6 Miss Larra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Pappa Does Mambo | ||
Tue Mar 20 2018 19:55 | 1st = 2 Pappa Does Mambo 2nd = 4 Bull Dance 3rd = 1 Silver Weasel 4th = 5 Strong Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Cyclonedomic | ||
Tue Mar 20 2018 19:50 | 1st = 1 Cyclonedomic 2nd = 4 Bettors Ace 3rd = 10 Doreens Gift 4th = 3 Cayenne El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Kulu Jasper | ||
Tue Mar 20 2018 19:48 | 1st = 8 Kulu Jasper 2nd = 1 Sonic Thunder 3rd = 5 Air Time 4th = 7 Punch Right Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Jai Jai Away | ||
Tue Mar 20 2018 19:45 | 1st = 8 Jai Jai Away 2nd = 2 Apila Moola 3rd = 1 Malick 4th = 5 Mahjong Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 7 Our American Princess | ||
Tue Mar 20 2018 19:40 | 1st = 7 Our American Princess 2nd = 9 Lombo Newsy Scoop 3rd = 1 Watch Me Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Black Forge | ||
Tue Mar 20 2018 19:38 | 1st = 1 Black Forge 2nd = 5 Fran Sannette 3rd = 4 Confinement 4th = 9 Here Comes Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Riverdale Sugar | ||
Tue Mar 20 2018 19:35 | 1st = 1 Riverdale Sugar 2nd = 8 Super Stoked 3rd = 2 Barked Off 4th = 3 Master Reid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Little Peanut | ||
Tue Mar 20 2018 19:30 | 1st = 7 Little Peanut 2nd = 5 Bettor Than That 3rd = 1 My Forgotten Hero 4th = 2 Royal Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Kingsbrae Steve | ||
Tue Mar 20 2018 19:28 | 1st = 8 Kingsbrae Steve 2nd = 1 Mazza 3rd = 7 Tremaly Jack 4th = 2 Indominous Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Aquiam | ||
Tue Mar 20 2018 19:25 | 1st = 3 Aquiam 2nd = 4 Ants In Pants 3rd = 8 Kouta And Cream 4th = 1 Aston Halle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 5 Sweet N Fast | ||
Tue Mar 20 2018 19:20 | 1st = 5 Sweet N Fast 2nd = 1 Lady In Command 3rd = 12 Toto Picasso 4th = 6 Kingsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Point And Run | ||
Tue Mar 20 2018 19:18 | 1st = 6 Point And Run 2nd = 4 Middle Chic 3rd = 1 Scarface 4th = 5 Knockout Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Magic Vogue | ||
Tue Mar 20 2018 19:15 | 1st = 6 Magic Vogue 2nd = 4 Blackpool Blast 3rd = 1 Arlecchino 4th = 2 Dyna Worker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Red River Glacier | ||
Tue Mar 20 2018 19:10 | 1st = 3 Red River Glacier 2nd = 9 Chip Ganassi 3rd = 7 Turbo Bromac 4th = 2 Hilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 8 Oh So Fabio | ||
Tue Mar 20 2018 19:08 | 1st = 8 Oh So Fabio 2nd = 4 Gutenberg 3rd = 2 Kingsbrae Prince 4th = 7 Sergeant Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Champagne Luxe | ||
Tue Mar 20 2018 19:05 | 1st = 1 Champagne Luxe 2nd = 2 Paua Te Kuri 3rd = 7 One More Light 4th = 6 Elram Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Idrather Rahma | ||
Tue Mar 20 2018 19:00 | 1st = 1 Idrather Rahma 2nd = 5 Cypress Song 3rd = 2 Miami Phil 4th = 8 Temporal Join |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 7 Rose Of Diore | ||
Tue Mar 20 2018 18:57 | 1st = 7 Rose Of Diore 2nd = 8 Bolton Babe 3rd = 3 Easy Sloy Boy 4th = 1 Emancipate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Super Tokachi | ||
Tue Mar 20 2018 18:54 | 1st = 5 Super Tokachi 2nd = 3 Dyna Lenae 3rd = 2 Capo 4th = 4 Leeroy Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Hesa Rebel | ||
Tue Mar 20 2018 18:51 | 1st = 4 Hesa Rebel 2nd = 2 Paris Queen 3rd = 3 Vienna Calling 4th = 7 Spring Lemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Kulu Bazza | ||
Tue Mar 20 2018 18:48 | 1st = 2 Kulu Bazza 2nd = 8 Spookie Midnight 3rd = 4 Tash Sultana 4th = 3 Blue Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Witch Kilty | ||
Tue Mar 20 2018 18:45 | 1st = 4 Witch Kilty 2nd = 2 Cyrus Rumble 3rd = 10 Clavash 4th = 6 Mcivor Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Rose Rose | ||
Tue Mar 20 2018 18:42 | 1st = 4 Rose Rose 2nd = 3 Folding Green 3rd = 1 Speedway Lass 4th = 2 Miami Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Mitayorbelle | ||
Tue Mar 20 2018 18:37 | 1st = 1 Mitayorbelle 2nd = 7 Chickies Boy 3rd = 8 The Pix 4th = 2 Flaneur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 5 Zipping Yoda | ||
Tue Mar 20 2018 18:34 | 1st = 5 Zipping Yoda 2nd = 1 Miss Jacky 3rd = 8 Mexican Ned 4th = 3 Blackpool Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Shadowland | ||
Tue Mar 20 2018 18:30 | 1st = 6 Shadowland 2nd = 5 Spring Ivan 3rd = 3 Sudoku Doll 4th = 8 Whippy Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Mr Sundon | ||
Tue Mar 20 2018 18:25 | 1st = 2 Mr Sundon 2nd = 4 Bacardi Carta 3rd = 5 Whattalottafray 4th = 1 The Spanyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 7 Serendipity Gold | ||
Tue Mar 20 2018 18:22 | 1st = 7 Serendipity Gold 2nd = 6 Jacko Day 3rd = 4 Pyrenees Petraca 4th = 5 Winterstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Maywyns Courage | ||
Tue Mar 20 2018 18:17 | 1st = 5 Maywyns Courage 2nd = 6 Getoutnwalk 3rd = 10 Corey William 4th = 2 Ark Teamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Blackpool Alexis | ||
Tue Mar 20 2018 18:14 | 1st = 2 Blackpool Alexis 2nd = 1 Harsh Miles 3rd = 9 Ima Rockstar 4th = 3 Jacksons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Codrington Kid | ||
Tue Mar 20 2018 18:10 | 1st = 7 Codrington Kid 2nd = 6 Dogmatic 3rd = 4 Cyclone Barci 4th = 3 Ninpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 11 Most Delightful | ||
Tue Mar 20 2018 18:05 | 1st = 11 Most Delightful 2nd = 10 Malicious Fella 3rd = 8 Rory Mclory 4th = 9 Saucy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Hector Cabang | ||
Tue Mar 20 2018 18:02 | 1st = 8 Hector Cabang 2nd = 5 Chrissy Pee 3rd = 2 Crymelon Idol 4th = 7 Merc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 11 Mister Jay Cee | ||
Tue Mar 20 2018 17:57 | 1st = 11 Mister Jay Cee 2nd = 9 Under Worked 3rd = 7 Lots More Art 4th = 2 Franco Revel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Rays Wish | ||
Tue Mar 20 2018 17:54 | 1st = 7 Rays Wish 2nd = 5 Murrabit Betty 3rd = 3 Guns Ablazing 4th = 2 Sidevalve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 4 My Cousin Rhett | ||
Tue Mar 20 2018 17:50 | 1st = 4 My Cousin Rhett 2nd = 11 Kijito 3rd = 14 In Bengal 4th = 3 Lauderdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Foxy Be Good | ||
Tue Mar 20 2018 17:46 | 1st = 7 Foxy Be Good 2nd = 1 Gitcha Hummin 3rd = 6 Odessa 4th = 8 Wildash Wauchope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Miss Morrisset | ||
Tue Mar 20 2018 17:42 | 1st = 1 Miss Morrisset 2nd = 4 Chiefs Empire 3rd = 2 Laineys Fortune 4th = 6 Brienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Bettor Be Lucky | ||
Tue Mar 20 2018 17:37 | 1st = 6 Bettor Be Lucky 2nd = 11 Rock With Sam 3rd = 9 Hard To Hear 4th = 2 Im Norma Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Kid Ringo | ||
Tue Mar 20 2018 17:34 | 1st = 8 Kid Ringo 2nd = 5 Olfina Allen 3rd = 4 Jacks Pick 4th = 2 Fab Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 10 Staggering | ||
Tue Mar 20 2018 17:30 | 1st = 10 Staggering 2nd = 2 Oskastar 3rd = 5 Social Pirate 4th = 6 George Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Spring Wattle | ||
Tue Mar 20 2018 17:26 | 1st = 6 Spring Wattle 2nd = 9 Haras Hornet 3rd = 1 Surfboard 4th = 5 Bailey Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Burnout | ||
Tue Mar 20 2018 17:22 | 1st = 6 Burnout 2nd = 7 Warrion Warrior 3rd = 1 Captain Risky 4th = 5 Crackerjack Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 9 Epaulette | ||
Tue Mar 20 2018 17:17 | 1st = 9 Epaulette 2nd = 3 Mind The Wire 3rd = 1 Condagen 4th = 7 Eh Ef El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Succession Plan | ||
Tue Mar 20 2018 17:14 | 1st = 2 Succession Plan 2nd = 4 Haddi Bale 3rd = 7 Tiggerlong Ray 4th = 5 Dashing Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 8 More Patasi | ||
Tue Mar 20 2018 17:10 | 1st = 8 More Patasi 2nd = 9 Typhoon Bonny 3rd = 5 Camillo 4th = 12 Text Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Kia Be Good | ||
Tue Mar 20 2018 17:07 | 1st = 1 Kia Be Good 2nd = 3 You Jane 3rd = 8 Irish Spice 4th = 4 Valkyrie Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Kotare York | ||
Tue Mar 20 2018 17:03 | 1st = 1 Kotare York 2nd = 6 Chattanoogachoochoo 3rd = 8 Monarkmac 4th = 5 Jessica Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 7 Reilmartini | ||
Tue Mar 20 2018 17:00 | 1st = 7 Reilmartini 2nd = 5 Buckler 3rd = 6 Faolan 4th = 4 None Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 Da Bont | ||
Tue Mar 20 2018 16:57 | 1st = 6 Da Bont 2nd = 5 Chatty Garry 3rd = 7 Telefork 4th = 3 Black Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Dyna Hendry | ||
Tue Mar 20 2018 16:54 | 1st = 8 Dyna Hendry 2nd = 1 Dyna Zapto 3rd = 2 Slipperette 4th = 7 Dyna Jenaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 4 Playard | ||
Tue Mar 20 2018 16:50 | 1st = 4 Playard 2nd = 2 Bels Boy 3rd = 9 Tribuna 4th = 6 Demonize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Sister Kirsty | ||
Tue Mar 20 2018 16:47 | 1st = 2 Sister Kirsty 2nd = 3 Haze Purple 3rd = 6 Ripple Ryder 4th = 5 Spring Colleen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Untitled | ||
Tue Mar 20 2018 16:42 | 1st = 4 Untitled 2nd = 7 Lincolns Superstar 3rd = 9 Dance For Glory 4th = 3 Fortyeighthenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Con Rod | ||
Tue Mar 20 2018 16:39 | 1st = 4 Con Rod 2nd = 2 Summer Skye 3rd = 5 Kiss Me Razley 4th = 3 Greysynd Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 5 Givem Hell | ||
Tue Mar 20 2018 16:35 | 1st = 5 Givem Hell 2nd = 1 Hollydeen 3rd = 15 Myambla 4th = 8 Dubawi Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Swell It Is | ||
Tue Mar 20 2018 16:33 | 1st = 8 Swell It Is 2nd = 1 Fairytale Ending 3rd = 4 Dyna Winkler 4th = 7 Cherokee Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 2 Seul Spirit | ||
Tue Mar 20 2018 16:30 | 1st = 2 Seul Spirit 2nd = 8 Casares 3rd = 4 Keyser Soze 4th = 7 Jimmie Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Shes A Sort | ||
Tue Mar 20 2018 16:27 | 1st = 7 Shes A Sort 2nd = 2 Hay Billy 3rd = 8 Chief Snow 4th = 1 Will Eye Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Regal Nightshade | ||
Tue Mar 20 2018 16:22 | 1st = 2 Regal Nightshade 2nd = 5 Domestic Art 3rd = 9 Mister Fantangles 4th = 6 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Jello Allen | ||
Tue Mar 20 2018 16:16 | 1st = 4 Jello Allen 2nd = 1 Shes Fabtastic 3rd = 2 Dyna Gunner 4th = 10 Sirius Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 8 Yorkshire Rock | ||
Tue Mar 20 2018 16:15 | 1st = 8 Yorkshire Rock 2nd = 1 I Arize 3rd = 12 Winterconi 4th = 5 Money Travels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Kenatay | ||
Tue Mar 20 2018 16:12 | 1st = 1 Kenatay 2nd = 3 My Girl Yessam 3rd = 6 Montrachet 4th = 7 El Double One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Tintinara | ||
Tue Mar 20 2018 16:07 | 1st = 8 Tintinara 2nd = 6 Southern Gnp 3rd = 5 The Village Creep 4th = 7 Redbank Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Tye Me Chopper | ||
Tue Mar 20 2018 16:04 | 1st = 1 Tye Me Chopper 2nd = 8 All Inn Misshap 3rd = 3 Ark Lightning 4th = 7 Glendan Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 1 Hes The Sheriff | ||
Tue Mar 20 2018 16:00 | 1st = 1 Hes The Sheriff 2nd = 8 Kartem Around Boy 3rd = 10 Kaiken 4th = 7 Good Offa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 9 Pandoras Proof | ||
Tue Mar 20 2018 15:57 | 1st = 9 Pandoras Proof 2nd = 5 Ohio Fernando 3rd = 1 Montana Fernando 4th = 10 Gin Lees Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 10 Grande Casadora | ||
Tue Mar 20 2018 15:55 | 1st = 10 Grande Casadora 2nd = 11 Lunar Lustre 3rd = 13 Terrorfilo 4th = 1 Ferrara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Shakey Times | ||
Tue Mar 20 2018 15:52 | 1st = 1 Shakey Times 2nd = 4 Rain Alert 3rd = 7 Real Jazz 4th = 2 Jakey Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Dahlhaus | ||
Tue Mar 20 2018 15:48 | 1st = 2 Dahlhaus 2nd = 1 Kath Emery 3rd = 7 Rusty The Jett 4th = 8 Hooltifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Statement Made | ||
Tue Mar 20 2018 15:47 | 1st = 1 Statement Made 2nd = 2 With Authority 3rd = 9 Arrokeefe 4th = 11 Always My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 All Inn Fergi | ||
Tue Mar 20 2018 15:44 | 1st = 7 All Inn Fergi 2nd = 6 Zip Zip Anna 3rd = 3 Swansea Ceri 4th = 1 Little Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 4 Dubali | ||
Tue Mar 20 2018 15:40 | 1st = 4 Dubali 2nd = 1 Mister Marmalade 3rd = 6 Lucky Elixir 4th = 5 Nightspun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Fabriental | ||
Tue Mar 20 2018 15:37 | 1st = 3 Fabriental 2nd = 6 Dolly Jo 3rd = 5 Zoometrical 4th = 2 Reddy Successor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Goldstar Miley | ||
Tue Mar 20 2018 15:35 | 1st = 2 Goldstar Miley 2nd = 7 Cerrone Bale 3rd = 8 Know Leave 4th = 4 Velvet Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Springfield Spirit | ||
Tue Mar 20 2018 15:33 | 1st = 4 Springfield Spirit 2nd = 1 Countdown 3rd = 2 Mega Alexander 4th = 3 Magic Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 1 Angelic Spirit | ||
Tue Mar 20 2018 15:30 | 1st = 1 Angelic Spirit 2nd = 6 Play That Song 3rd = 5 Deep Sea Lady 4th = 4 Uptown Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 5 Rikitikitana | ||
Tue Mar 20 2018 15:27 | 1st = 5 Rikitikitana 2nd = 4 Gatwick 3rd = 1 Rivenlee Lad 4th = 7 Falcies Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 6 Tye Me Over | ||
Tue Mar 20 2018 15:24 | 1st = 6 Tye Me Over 2nd = 5 Brake Drum 3rd = 4 Pyrenees Inferno 4th = 8 Direct Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Aimalac Bulsa | ||
Tue Mar 20 2018 15:20 | 1st = 4 Aimalac Bulsa 2nd = 5 Our Red Jet 3rd = 1 Deubank 4th = 2 Caro Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Dakota Grace | ||
Tue Mar 20 2018 15:17 | 1st = 2 Dakota Grace 2nd = 1 Emerley Dryad 3rd = 7 Chucky Brown 4th = 6 Destini Wahoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 9 Ketchikan Blue | ||
Tue Mar 20 2018 15:16 | 1st = 9 Ketchikan Blue 2nd = 5 Go Belle 3rd = 3 Amelia Rob 4th = 8 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 6 La Nitza | ||
Tue Mar 20 2018 15:13 | 1st = 6 La Nitza 2nd = 8 Haila Kihael 3rd = 9 Project Mouse 4th = 1 Everton Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Somepartysomewhere | ||
Tue Mar 20 2018 15:12 | 1st = 5 Somepartysomewhere 2nd = 4 Buckhorn Exchange 3rd = 7 Tomeara 4th = 6 Thats How Weroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 We Know | ||
Tue Mar 20 2018 15:09 | 1st = 3 We Know 2nd = 4 Abilene Octane 3rd = 5 Tiger Mae 4th = 2 Be Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 4 Prince Planet | ||
Tue Mar 20 2018 15:05 | 1st = 4 Prince Planet 2nd = 5 Skin Deep 3rd = 8 Foxdown 4th = 3 Catcha Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Striker Vardy | ||
Tue Mar 20 2018 15:03 | 1st = 2 Striker Vardy 2nd = 8 Atlantic Rose 3rd = 6 Ash Star 4th = 4 Fastest Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 13 Miss Admiration | ||
Tue Mar 20 2018 15:00 | 1st = 13 Miss Admiration 2nd = 12 Maheera 3rd = 4 Caerus 4th = 7 Wolfe Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Cathy Maree | ||
Tue Mar 20 2018 14:57 | 1st = 3 Cathy Maree 2nd = 2 Dunk It 3rd = 5 Cold Affair 4th = 1 Nicky Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Penny Maker | ||
Tue Mar 20 2018 14:57 | 1st = 2 Penny Maker 2nd = 8 Wilby Dusty 3rd = 1 Bogan At Heart 4th = 7 Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Saint Gallon | ||
Tue Mar 20 2018 14:54 | 1st = 3 Saint Gallon 2nd = 8 Mallee Trumps 3rd = 4 Our Equity 4th = 6 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 All Royal Gal | ||
Tue Mar 20 2018 14:52 | 1st = 6 All Royal Gal 2nd = 10 Princess Phoenix 3rd = 1 All Lane 4th = 3 Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Irish Moment | ||
Tue Mar 20 2018 14:49 | 1st = 8 Irish Moment 2nd = 5 Miss Moggy 3rd = 2 Droopys Jacket 4th = 6 Buckle Up Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Jack Strikes Back | ||
Tue Mar 20 2018 14:45 | 1st = 3 Jack Strikes Back 2nd = 5 Stellas Chance 3rd = 8 Two For The Road 4th = 1 Polemic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Windmill Haze | ||
Tue Mar 20 2018 14:42 | 1st = 2 Windmill Haze 2nd = 8 Aston Kody 3rd = 6 Double Indemnity 4th = 3 Sutton Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Eyrewell Turbo | ||
Tue Mar 20 2018 14:41 | 1st = 2 Eyrewell Turbo 2nd = 1 Opawa Al 3rd = 4 Dyna Vernon 4th = 7 Waimac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Quietly Spoken | ||
Tue Mar 20 2018 14:37 | 1st = 5 Quietly Spoken 2nd = 2 Spirit Walker 3rd = 3 Justabitcoco 4th = 9 Maybetothemax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 6 Relevance | ||
Tue Mar 20 2018 14:34 | 1st = 6 Relevance 2nd = 5 Medium Rare 3rd = 7 Hyper Jet 4th = 8 Adams Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Nitro Blast | ||
Tue Mar 20 2018 14:31 | 1st = 8 Nitro Blast 2nd = 3 Secret Glow 3rd = 5 Bronelly Pearl 4th = 1 Dish Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 2 Champenoise | ||
Tue Mar 20 2018 14:30 | 1st = 2 Champenoise 2nd = 9 Annanicolesnitz 3rd = 11 Escaday 4th = 8 Superior Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 1 Luck Of Friendship | ||
Tue Mar 20 2018 14:25 | 1st = 1 Luck Of Friendship 2nd = 2 Hez Lethal 3rd = 5 Narrow Neck Nelson 4th = 3 Dont Judge Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Darcy Brown | ||
Tue Mar 20 2018 14:22 | 1st = 1 Darcy Brown 2nd = 5 Terpillar 3rd = 8 Litt Up 4th = 4 Black Fesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Jitterbug Jewel | ||
Tue Mar 20 2018 14:21 | 1st = 3 Jitterbug Jewel 2nd = 1 Homebush Ellie 3rd = 5 Smokey Action 4th = 4 Batty Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Empire Bay | ||
Tue Mar 20 2018 14:17 | 1st = 4 Empire Bay 2nd = 7 Scenic Sky 3rd = 2 Sonetto 4th = 3 Five Star Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Zipping Billy | ||
Tue Mar 20 2018 14:14 | 1st = 8 Zipping Billy 2nd = 1 Mega Daario 3rd = 6 Gotta Be You 4th = 4 Buckle Up Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 9 Irish Tiger | ||
Tue Mar 20 2018 14:11 | 1st = 9 Irish Tiger 2nd = 8 Buenos Tiempos 3rd = 6 Jezebel Parker 4th = 5 Its a Shame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 Flim Flan Man | ||
Tue Mar 20 2018 14:10 | 1st = 4 Flim Flan Man 2nd = 5 Hashtag Hero 3rd = 9 Invincible Tammy 4th = 1 Acclaimed First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Abuzz | ||
Tue Mar 20 2018 14:07 | 1st = 4 Abuzz 2nd = 1 Spring Shirl 3rd = 2 Aiming 4th = 7 Just Did It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Fiery Affair | ||
Tue Mar 20 2018 14:04 | 1st = 2 Fiery Affair 2nd = 3 Native Scout 3rd = 8 Rambo 4th = 1 Coleridge Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 4 Hawkshot | ||
Tue Mar 20 2018 14:00 | 1st = 4 Hawkshot 2nd = 9 Rock Tycoon 3rd = 2 Expedius 4th = 14 Special Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Miss Hanigan | ||
Tue Mar 20 2018 13:57 | 1st = 1 Miss Hanigan 2nd = 6 Adams Spot 3rd = 4 Gold Drift 4th = 2 Unshackled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Twisted Love | ||
Tue Mar 20 2018 13:54 | 1st = 6 Twisted Love 2nd = 7 Dollys Lad 3rd = 2 Silver Will Do 4th = 3 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 2 Sweet Bouquet | ||
Tue Mar 20 2018 13:50 | 1st = 2 Sweet Bouquet 2nd = 4 Blevio 3rd = 5 Go Go Gio 4th = 3 Trust In Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Chevy Tron | ||
Tue Mar 20 2018 13:47 | 1st = 2 Chevy Tron 2nd = 6 Run Rosie 3rd = 8 Goose Buzz 4th = 3 Sparkling Shogun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Platonic Affair | ||
Tue Mar 20 2018 13:46 | 1st = 2 Platonic Affair 2nd = 1 Majestic Action 3rd = 7 Allen Mack 4th = 3 Opawa Shay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Viksun | ||
Tue Mar 20 2018 13:42 | 1st = 7 Viksun 2nd = 6 Runaway Success 3rd = 1 Aichbechateaunoir 4th = 2 Torfino Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Little Loony | ||
Tue Mar 20 2018 13:39 | 1st = 2 Little Loony 2nd = 5 Eve Evie 3rd = 8 Woodridge 4th = 1 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Bad Boy Mexican | ||
Tue Mar 20 2018 13:35 | 1st = 1 Bad Boy Mexican 2nd = 6 Future Dream 3rd = 7 Bronelly Beat 4th = 8 Williwa Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 10 Salty Kisses | ||
Tue Mar 20 2018 13:30 | 1st = 10 Salty Kisses 2nd = 7 Lovewithouttragedy 3rd = 2 Lechter 4th = 3 Extreme Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 9 Frosty Action | ||
Tue Mar 20 2018 13:27 | 1st = 9 Frosty Action 2nd = 6 Smash Gator 3rd = 7 Distinctive Miss 4th = 5 Vasterbottenost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Kansas Lane | ||
Tue Mar 20 2018 13:24 | 1st = 1 Kansas Lane 2nd = 5 Ya Kiddin Me 3rd = 6 Queen Allen 4th = 2 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 8 Custom Paint | ||
Tue Mar 20 2018 13:21 | 1st = 8 Custom Paint 2nd = 2 Hey Jude 3rd = 4 Sarcasm 4th = 3 Think Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 One Eyed Magpie | ||
Tue Mar 20 2018 13:18 | 1st = 5 One Eyed Magpie 2nd = 4 Havin A Go 3rd = 6 Crackenback 4th = 8 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Crazy Judy | ||
Tue Mar 20 2018 13:15 | 1st = 2 Crazy Judy 2nd = 7 Tawny Trey 3rd = 4 Then and Now 4th = 8 Elite Outa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Pip Baxter | ||
Tue Mar 20 2018 13:11 | 1st = 3 Pip Baxter 2nd = 6 Just James 3rd = 8 Chippy Jordy 4th = 7 Little Lottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Cash Producer | ||
Tue Mar 20 2018 13:08 | 1st = 2 Cash Producer 2nd = 4 Dashin Dayz 3rd = 3 Jay Bee Ell 4th = 6 Merry Nyasaland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 8 Must Be Rusty | ||
Tue Mar 20 2018 13:04 | 1st = 8 Must Be Rusty 2nd = 6 Hard Questions 3rd = 7 Goldstar Ashton 4th = 1 Opawa Plum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Jetta Jam | ||
Tue Mar 20 2018 13:00 | 1st = 8 Jetta Jam 2nd = 6 Prancing Black 3rd = 4 Whoop Bang 4th = 7 Kiandra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Go Go Jude | ||
Tue Mar 20 2018 12:57 | 1st = 1 Go Go Jude 2nd = 8 Private Equity 3rd = 2 Burpin Barney 4th = 9 Avatar Blaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Eyrewell Martin | ||
Tue Mar 20 2018 12:53 | 1st = 1 Eyrewell Martin 2nd = 2 Know Potential 3rd = 3 Opawa Lawsey 4th = 4 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Emerley Jose | ||
Tue Mar 20 2018 12:50 | 1st = 3 Emerley Jose 2nd = 8 Victa Cazza 3rd = 1 Victa Caleb 4th = 4 Trouble Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Perfect Result | ||
Tue Mar 20 2018 12:45 | 1st = 5 Perfect Result 2nd = 6 Gorm The Great 3rd = 9 Melan 4th = 7 Homebush Boden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Landlord | ||
Tue Mar 20 2018 12:40 | 1st = 3 Landlord 2nd = 6 Kayda Affair 3rd = 8 Buckle Up Dino 4th = 5 Baroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 5 Four Carat | ||
Tue Mar 20 2018 12:37 | 1st = 5 Four Carat 2nd = 3 Love Me Hearts 3rd = 1 Magic Fiddler 4th = 9 Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Sunlit Johnny | ||
Tue Mar 20 2018 12:33 | 1st = 6 Sunlit Johnny 2nd = 2 My Ginger Kiss 4th = 7 Goldstar Bryton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Blue Wolf | ||
Tue Mar 20 2018 12:30 | 1st = 1 Blue Wolf 2nd = 5 Zipping Sharnie 3rd = 2 Woodside Hussler 4th = 8 Alicante Bouchet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 3 Botany Alan | ||
Tue Mar 20 2018 12:25 | 1st = 3 Botany Alan 2nd = 2 Token Vikkers 3rd = 4 Daves Dot 4th = 8 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Paprika | ||
Tue Mar 20 2018 12:17 | 1st = 7 Paprika 2nd = 8 Bender King 3rd = 4 Zebra In Red 4th = 3 Ima Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Oliver Black | ||
Tue Mar 20 2018 12:14 | 1st = 2 Oliver Black 2nd = 1 Homebush Ivana 3rd = 8 Goldstar Sawyer 4th = 4 Ohoka Pheobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 5 Aussie Hoon | ||
Tue Mar 20 2018 12:07 | 1st = 5 Aussie Hoon 2nd = 9 Homebush Rufus 3rd = 4 Ohoka Alex 4th = 3 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 6 Sopha Gem | ||
Tue Mar 20 2018 12:00 | 1st = 6 Sopha Gem 2nd = 5 Blue Blizzard 3rd = 8 Despicable Ada 4th = 1 Zoomy Maniac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 7 Queen Kong | ||
Tue Mar 20 2018 11:50 | 1st = 7 Queen Kong 2nd = 8 Edge Of Town 3rd = 2 Zugzwang 4th = 6 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Sozins Angel | ||
Tue Mar 20 2018 11:32 | 1st = 1 Sozins Angel 2nd = 4 Mitcham Reado 3rd = 3 Disclaimer 4th = 6 Sozins Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Classy Witch | ||
Tue Mar 20 2018 11:15 | 1st = 7 Classy Witch 2nd = 4 Malaga Molly 3rd = 8 Torpedo Tuck 4th = 6 Raylene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 9 Jinja Jake | ||
Tue Mar 20 2018 10:57 | 1st = 9 Jinja Jake 2nd = 7 Go Brat 3rd = 1 Melting World 4th = 2 Zara Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Zipping Lance | ||
Tue Mar 20 2018 10:40 | 1st = 1 Zipping Lance 2nd = 7 Debbie Baxter 3rd = 4 Mertz 4th = 6 Dove Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Cosmic Jase | ||
Tue Mar 20 2018 10:22 | 1st = 1 Cosmic Jase 2nd = 4 Auros Advantage 3rd = 8 Mitcham Faye 4th = 6 Bigtime Kendall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 Koputai | ||
Tue Mar 20 2018 10:05 | 1st = 8 Koputai 2nd = 4 Cosmic Ryder 3rd = 2 Mounga 4th = 7 Goldstar Tasman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Cher Keeping | ||
Tue Mar 20 2018 0:16 | 1st = 3 Cher Keeping 2nd = 1 Fun Factor 3rd = 2 Iron Born 4th = 6 Benden Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Rogers Dreamin | ||
Tue Mar 20 2018 0:01 | 1st = 3 Rogers Dreamin 2nd = 8 New Course 3rd = 1 Lebron Slam 4th = 2 Aye Yorgi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Aysum Black | ||
Tue Feb 20 2018 23:45 | 1st = 4 Aysum Black 2nd = 5 Corporate Storm 3rd = 1 Velocity Star 4th = 6 Barnabie Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Diva De Kahn | ||
Tue Feb 20 2018 23:22 | 1st = 6 Diva De Kahn 2nd = 1 Sure Enough 3rd = 5 Aysum Rose 4th = 7 Sittella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Heez Manly | ||
Tue Feb 20 2018 23:12 | 1st = 6 Heez Manly 2nd = 11 Courage To Live 3rd = 10 Muscle Torque 4th = 1 Luis Alberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Incredible Barny | ||
Tue Feb 20 2018 23:07 | 1st = 1 Incredible Barny 2nd = 2 West On Toast 3rd = 8 Uneducated 4th = 4 Ethereum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Panchorama | ||
Tue Feb 20 2018 22:45 | 1st = 4 Panchorama 2nd = 2 Subscribe 3rd = 8 Brock Tonic 4th = 3 Thru The Years |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Kasey John | ||
Tue Feb 20 2018 22:40 | 1st = 5 Kasey John 2nd = 10 Im Soxy 3rd = 2 Clares Fool 4th = 11 Baptism Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Pass The Ammo | ||
Tue Feb 20 2018 22:37 | 1st = 2 Pass The Ammo 2nd = 4 Brother Rob 3rd = 1 Jacoby Raider 4th = 3 Arthurs Stevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 11 - 3 Western Secret | ||
Tue Feb 20 2018 22:33 | 1st = 3 Western Secret 2nd = 5 Smoken Alice 3rd = 2 Emm Aye Dee 4th = 7 Tactical Response |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Hyundai Hawk | ||
Tue Feb 20 2018 22:31 | 1st = 6 Hyundai Hawk 2nd = 3 Tooka Half 3rd = 2 Birkenhead 4th = 1 On The Rebound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 1 Machavelli | ||
Tue Feb 20 2018 22:26 | 1st = 1 Machavelli 2nd = 4 The Last Parisian 3rd = 7 Call Me Tom 4th = 2 Gozo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Party Games | ||
Tue Feb 20 2018 22:22 | 1st = 2 Party Games 2nd = 1 Whos Got It 3rd = 4 West On Liam 4th = 6 Tim Berr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Red October | ||
Tue Feb 20 2018 22:15 | 1st = 6 Red October 2nd = 1 The Marble Ridge 3rd = 10 Kristian Robert 4th = 3 Susies Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Innocent Man | ||
Tue Feb 20 2018 22:12 | 1st = 6 Innocent Man 2nd = 5 Toes 3rd = 1 Nova Party 4th = 2 Bundy Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 10 - 10 Red Ruffy | ||
Tue Feb 20 2018 22:07 | 1st = 10 Red Ruffy 2nd = 4 Jay Peez Official 3rd = 8 Dragon Stride 4th = 3 Aurora In The City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Mini Diva | ||
Tue Feb 20 2018 22:04 | 1st = 8 Mini Diva 2nd = 7 Tricky Trey 3rd = 3 Fiesty Ivy 4th = 4 Vienna Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 7 Murranji Track | ||
Tue Feb 20 2018 22:00 | 1st = 7 Murranji Track 2nd = 2 Shadow Spar 3rd = 6 Daylight Dan 4th = 1 Riley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 South | ||
Tue Feb 20 2018 21:58 | 1st = 5 South 2nd = 8 Podge 3rd = 7 Topline Khaleesi 4th = 1 Oakland Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Old Mate Kick | ||
Tue Feb 20 2018 21:55 | 1st = 4 Old Mate Kick 2nd = 1 Slow Dancer 3rd = 5 Casey Mini Me 4th = 3 Maury Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 Beat the Heat | ||
Tue Feb 20 2018 21:50 | 1st = 10 Beat the Heat 2nd = 3 Cayenne El 3rd = 2 Ohoka Damo 4th = 8 Lifes A Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 4 Missy Chrisie | ||
Tue Feb 20 2018 21:48 | 1st = 4 Missy Chrisie 2nd = 8 Edge Of Forever 3rd = 7 Sudoku Daisy 4th = 1 Realistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Canya Wilber | ||
Tue Feb 20 2018 21:45 | 1st = 5 Canya Wilber 2nd = 1 Shreks Typhoon 3rd = 2 Sweet Sparkle 4th = 4 Shreks Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 5 Big On Class | ||
Tue Feb 20 2018 21:40 | 1st = 5 Big On Class 2nd = 4 Lovely Moth 3rd = 8 Black Derby 4th = 2 Mandy Fourstarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Midnight Rama | ||
Tue Feb 20 2018 21:38 | 1st = 8 Midnight Rama 2nd = 7 What A Crafter 3rd = 3 Uncertainty 4th = 6 Tom Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Whatta Pass | ||
Tue Feb 20 2018 21:35 | 1st = 1 Whatta Pass 2nd = 8 Not A Word 3rd = 7 Liscoyle Lady 4th = 6 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Torque Of Courage | ||
Tue Feb 20 2018 21:30 | 1st = 7 Torque Of Courage 2nd = 9 Coolncalm 3rd = 5 Fibskite 4th = 2 Wake Up Quinn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Twin Galaxy | ||
Tue Feb 20 2018 21:28 | 1st = 2 Twin Galaxy 2nd = 6 Tranquil Buddy 3rd = 7 Dream Amore 4th = 1 Pops Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Copyist | ||
Tue Feb 20 2018 21:25 | 1st = 1 Copyist 2nd = 3 Go Zippy Go 3rd = 2 Dellmo 4th = 8 Kimani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Babyface Adda | ||
Tue Feb 20 2018 21:20 | 1st = 2 Babyface Adda 2nd = 7 Its Rock And Roll 3rd = 1 Our Liberator 4th = 4 Valdemar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Lottie Deno | ||
Tue Feb 20 2018 21:18 | 1st = 2 Lottie Deno 2nd = 3 Elfstar 3rd = 7 Need More Coin 4th = 9 What A Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Licorice Shot | ||
Tue Feb 20 2018 21:15 | 1st = 5 Licorice Shot 2nd = 1 Rockin Tonight 3rd = 4 Kerries A Minx 4th = 8 Road Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 10 Ideal Fantasy | ||
Tue Feb 20 2018 21:10 | 1st = 10 Ideal Fantasy 2nd = 6 Saucy Dreams 3rd = 3 Tygerphinn 4th = 1 Twisted Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Benne Fortuna | ||
Tue Feb 20 2018 21:08 | 1st = 8 Benne Fortuna 2nd = 7 Blonde Gift 3rd = 1 Tranquil Trigger 4th = 6 Dream Your Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Galloping Fantom | ||
Tue Feb 20 2018 21:05 | 1st = 3 Galloping Fantom 2nd = 7 Runnin On Fire 3rd = 2 Da Bont 4th = 1 Silvio Dante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 2 Scout Hall Road | ||
Tue Feb 20 2018 21:00 | 1st = 2 Scout Hall Road 2nd = 1 Perfectlyimperfect 3rd = 3 Crowbar Johnson 4th = 9 One Golden Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Incredible Bev | ||
Tue Feb 20 2018 20:58 | 1st = 1 Incredible Bev 2nd = 4 Accountability 3rd = 5 Pour Some Sugar 4th = 8 Wise Jenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Magic Doug | ||
Tue Feb 20 2018 20:55 | 1st = 1 Magic Doug 2nd = 7 Call Me Dory 3rd = 3 Belles Hawke 4th = 6 Bashful Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Cap In Hand | ||
Tue Feb 20 2018 20:50 | 1st = 2 Cap In Hand 2nd = 3 Soho Interceptor 3rd = 4 Delightfull 4th = 5 Cosmic Horizons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Clair De Lune | ||
Tue Feb 20 2018 20:48 | 1st = 8 Clair De Lune 2nd = 2 Lucky Call 3rd = 7 Sparkle Lass 4th = 4 Gundal Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Diesel Turbo | ||
Tue Feb 20 2018 20:45 | 1st = 2 Diesel Turbo 2nd = 7 Atigrado 3rd = 1 Loadstar 4th = 4 Midgey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 11 Resounding | ||
Tue Feb 20 2018 20:40 | 1st = 11 Resounding 2nd = 9 Tiwanaku 3rd = 3 Bonnybobbyshaftoe 4th = 10 Knightsmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 All Fueled Up | ||
Tue Feb 20 2018 20:36 | 1st = 8 All Fueled Up 2nd = 7 Good People 3rd = 6 Winnies Rose 4th = 1 Miss Lardie Da |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 6 Good Onya | ||
Tue Feb 20 2018 20:30 | 1st = 6 Good Onya 2nd = 9 Fortitudo 3rd = 5 Banks 4th = 7 Myboy Nikola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Panther Cloud | ||
Tue Feb 20 2018 20:28 | 1st = 1 Panther Cloud 2nd = 2 Kikem Kreation 3rd = 7 Dragon Spin 4th = 6 Just My Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Burning House | ||
Tue Feb 20 2018 20:25 | 1st = 2 Burning House 2nd = 8 Shez Impetuous 3rd = 1 Radish 4th = 4 Tiny Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Patrickthepiranha | ||
Tue Feb 20 2018 20:20 | 1st = 7 Patrickthepiranha 2nd = 5 Johnnys Grange 3rd = 4 Ourboybart 4th = 2 Torpedo Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Dalmatynski | ||
Tue Feb 20 2018 20:16 | 1st = 1 Dalmatynski 2nd = 8 Billy Bojangles 3rd = 3 Rockin Ringo 4th = 6 Dyna Fable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Gold Onyx | ||
Tue Feb 20 2018 20:10 | 1st = 3 Gold Onyx 2nd = 1 Sunrising 3rd = 11 Kamwood Izzy 4th = 4 Harps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Fabrique | ||
Tue Feb 20 2018 20:08 | 1st = 6 Fabrique 2nd = 3 Alpha Iris 3rd = 1 Black County 4th = 4 Bokarm Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Champagne Papi | ||
Tue Feb 20 2018 20:05 | 1st = 4 Champagne Papi 2nd = 3 Thomas Dee 3rd = 8 Johnny Black 4th = 5 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Five Fours | ||
Tue Feb 20 2018 20:00 | 1st = 1 Five Fours 2nd = 2 Supernova Silvia 3rd = 8 Sirbenjaminbutton 4th = 4 Hionjolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Groovy Sweet | ||
Tue Feb 20 2018 19:56 | 1st = 1 Groovy Sweet 2nd = 3 No Thank You 3rd = 6 King Nic 4th = 8 Cape De Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Has No Fear | ||
Tue Feb 20 2018 19:50 | 1st = 8 Has No Fear 2nd = 3 Soho Westeros 3rd = 4 La Roue De Lamour 4th = 7 Pippa Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Kidatee Dan | ||
Tue Feb 20 2018 19:48 | 1st = 4 Kidatee Dan 2nd = 8 Making Waves 3rd = 6 Kingsbrae Ollie 4th = 2 Sad Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Rockalot | ||
Tue Feb 20 2018 19:45 | 1st = 6 Rockalot 2nd = 7 Shot To Glory 3rd = 4 Nitroniun 4th = 2 Cosmic Sole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 2 Major League | ||
Tue Feb 20 2018 19:39 | 1st = 2 Major League 2nd = 9 Jennas Romance 3rd = 4 Hilly 4th = 1 Our Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Rainbow Rain | ||
Tue Feb 20 2018 19:32 | 1st = 5 Rainbow Rain 2nd = 1 Aaliyah 3rd = 4 Swearengen 4th = 10 Verizano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Phantom Razor | ||
Tue Feb 20 2018 19:28 | 1st = 3 Phantom Razor 2nd = 5 Tranquil Venus 3rd = 1 Busters Dynasty 4th = 4 Lucille Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Shanlyn Magic | ||
Tue Feb 20 2018 19:25 | 1st = 2 Shanlyn Magic 2nd = 1 Shanlyn Bubbles 3rd = 8 Weeona Bonnie 4th = 7 Why Not Loz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 7 Shockwave | ||
Tue Feb 20 2018 19:20 | 1st = 7 Shockwave 2nd = 4 Sports Central 3rd = 3 The Inside Scoop 4th = 1 Watch Me React |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Billy Bart | ||
Tue Feb 20 2018 19:17 | 1st = 3 Billy Bart 2nd = 2 Lektra Oscar 3rd = 6 Winterstein 4th = 7 Stolen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 7 Jay Dee Zed | ||
Tue Feb 20 2018 19:12 | 1st = 7 Jay Dee Zed 2nd = 3 Rich Virgin 3rd = 1 Lets Katchmeifucan 4th = 6 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 3 Kulu Ozzie | ||
Tue Feb 20 2018 19:09 | 1st = 3 Kulu Ozzie 2nd = 6 Adios Dorado 3rd = 1 Bogan Warrior 4th = 4 Kingsbrae Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Street Artist | ||
Tue Feb 20 2018 19:06 | 1st = 4 Street Artist 2nd = 8 Ebonique 3rd = 2 Mercy Percy 4th = 7 Darcon Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 11 Roll The Seven | ||
Tue Feb 20 2018 19:01 | 1st = 11 Roll The Seven 2nd = 1 Usage 3rd = 8 Elslatsy 4th = 7 Nomi Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Weeona Paul | ||
Tue Feb 20 2018 18:57 | 1st = 3 Weeona Paul 2nd = 7 Lucks Run Out 3rd = 8 Mint Boy 4th = 6 Poor Old Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Nedgo Princess | ||
Tue Feb 20 2018 18:54 | 1st = 2 Nedgo Princess 2nd = 9 Orphan Annie 3rd = 5 Foxy Be Good 4th = 7 Hopeful Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 Kingsbrae Jim | ||
Tue Feb 20 2018 18:48 | 1st = 3 Kingsbrae Jim 2nd = 4 Tylahs Shout 3rd = 7 Uncle Dawell 4th = 5 Blue Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Farfalla Nera | ||
Tue Feb 20 2018 18:45 | 1st = 4 Farfalla Nera 2nd = 8 Brakae 3rd = 2 Midnight Muscat 4th = 3 Poise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Corbie Jolt | ||
Tue Feb 20 2018 18:40 | 1st = 3 Corbie Jolt 2nd = 10 Split Second Lombo 3rd = 5 Kyalla Stuart 4th = 4 Son Of A Virgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 Nash Road Betty | ||
Tue Feb 20 2018 18:37 | 1st = 3 Nash Road Betty 2nd = 6 Weeona Pearl 3rd = 8 Kalani Willow 4th = 1 Lochies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 10 Murrabit Betty | ||
Tue Feb 20 2018 18:34 | 1st = 10 Murrabit Betty 2nd = 8 Cruising Suzie 3rd = 6 Rocket Riley 4th = 3 Dashing Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Rockford | ||
Tue Feb 20 2018 18:30 | 1st = 1 Rockford 2nd = 7 No Laying Back 3rd = 4 Cawbourne Bigred 4th = 2 Viking Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Shark Alert | ||
Tue Feb 20 2018 18:25 | 1st = 4 Shark Alert 2nd = 9 Aintnooilpainting 3rd = 10 Just Saying 4th = 1 Bernies Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Trouper | ||
Tue Feb 20 2018 18:22 | 1st = 5 Trouper 2nd = 1 Riveting 3rd = 7 Zuma Creek 4th = 3 Captain Risky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Black Legend | ||
Tue Feb 20 2018 18:19 | 1st = 4 Black Legend 2nd = 2 Crackerjack Jim 3rd = 8 Karaoke Ken 4th = 1 Bens Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 8 Our American Princess | ||
Tue Feb 20 2018 18:14 | 1st = 8 Our American Princess 2nd = 6 The Mighty Falcon 3rd = 10 Spooky Dreams 4th = 4 No Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Ace | ||
Tue Feb 20 2018 18:08 | 1st = 7 Ace 2nd = 2 Star Rise 3rd = 4 Corys Diamond 4th = 5 Call Me Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 The Harlem Hammer | ||
Tue Feb 20 2018 18:04 | 1st = 3 The Harlem Hammer 2nd = 4 Regal Nightshade 3rd = 1 Mista Natural 4th = 10 Comigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 So Fine | ||
Tue Feb 20 2018 18:02 | 1st = 2 So Fine 2nd = 3 You Dance 3rd = 1 Sudoku Mercedes 4th = 7 Fair Of Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Mister Jay Cee | ||
Tue Feb 20 2018 17:57 | 1st = 9 Mister Jay Cee 2nd = 7 Come Cullect 3rd = 5 Change Gear 4th = 2 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Lanis Morris | ||
Tue Feb 20 2018 17:54 | 1st = 1 Lanis Morris 2nd = 6 Spring Shower 3rd = 2 Destini Radar 4th = 7 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 6 Hi Sugar | ||
Tue Feb 20 2018 17:50 | 1st = 6 Hi Sugar 2nd = 2 Hes All Heart 3rd = 3 Lamerican 4th = 10 Ambers Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Small Jewel | ||
Tue Feb 20 2018 17:47 | 1st = 5 Small Jewel 2nd = 1 Home Luck 3rd = 3 Glenreagh Spider 4th = 2 Knocka Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 10 Corrinyah Conman | ||
Tue Feb 20 2018 17:43 | 1st = 10 Corrinyah Conman 2nd = 3 Badge Of Gameness 3rd = 4 Mickilla Express 4th = 11 Cavalryman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Cloona Lass | ||
Tue Feb 20 2018 17:41 | 1st = 1 Cloona Lass 2nd = 5 Rumble Drive 3rd = 4 Pattaya Paul 4th = 7 Arcup Usain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Tomeara | ||
Tue Feb 20 2018 17:37 | 1st = 5 Tomeara 2nd = 6 Mandy Kriden 3rd = 7 Psychedelic 4th = 8 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Romany Girl | ||
Tue Feb 20 2018 17:34 | 1st = 4 Romany Girl 2nd = 8 Travellers Lady 3rd = 5 Hot Cruiser 4th = 1 Octo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 2 Chilli Beauty | ||
Tue Feb 20 2018 17:30 | 1st = 2 Chilli Beauty 3rd = 3 Oakfield Monarch 4th = 5 Bugle Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 4 Follow On | ||
Tue Feb 20 2018 17:30 | 1st = 4 Follow On 3rd = 3 Oakfield Monarch 4th = 5 Bugle Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Exponential | ||
Tue Feb 20 2018 17:27 | 1st = 1 Exponential 2nd = 2 Princess Emalys 3rd = 8 That Houdini 4th = 3 You Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Exciteusinthecity | ||
Tue Feb 20 2018 17:23 | 1st = 1 Exciteusinthecity 2nd = 3 Condagen 3rd = 6 Bettor Bet Black 4th = 8 Expressionist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 10 Tennessee Fling | ||
Tue Feb 20 2018 17:20 | 1st = 10 Tennessee Fling 2nd = 2 Ive Got Friends 3rd = 4 True Stepper 4th = 9 Balabina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 6 Bomber Creek | ||
Tue Feb 20 2018 17:17 | 1st = 6 Bomber Creek 2nd = 7 Tye Me Chopper 3rd = 2 Lektra Elsa 4th = 4 Pamela Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Luke Roman | ||
Tue Feb 20 2018 17:14 | 1st = 3 Luke Roman 2nd = 6 Succession Plan 3rd = 1 Zebo Bale 4th = 7 Trademark Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 5 We Found It | ||
Tue Feb 20 2018 17:10 | 1st = 5 We Found It 2nd = 2 Cyclone Fugitive 3rd = 1 Exstratum 4th = 7 Strong Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Velocity Zarin | ||
Tue Feb 20 2018 17:07 | 1st = 8 Velocity Zarin 2nd = 2 Farahmac 3rd = 1 Sportfan 4th = 5 Sonny George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Rory Mach | ||
Tue Feb 20 2018 17:03 | 1st = 3 Rory Mach 2nd = 8 Comply Or Die 3rd = 1 Bio Marinus 4th = 5 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 15 Steel Of Madrid | ||
Tue Feb 20 2018 17:00 | 1st = 15 Steel Of Madrid 2nd = 9 Hope Ya Dont Mind 3rd = 13 Tax Free 4th = 8 Docs Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 4 Weeona Raph | ||
Tue Feb 20 2018 16:57 | 1st = 4 Weeona Raph 2nd = 2 Billy Moran 3rd = 3 Kraken Bam Bam 4th = 8 Witch Kilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Right Said Frank | ||
Tue Feb 20 2018 16:54 | 1st = 8 Right Said Frank 2nd = 5 Tai Chi Mini 3rd = 2 Another Blue 4th = 7 Winlock Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 1 Another Larga | ||
Tue Feb 20 2018 16:50 | 1st = 1 Another Larga 2nd = 12 Cervinia 3rd = 4 Global Rocket 4th = 6 Macquarie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Kia Be Good | ||
Tue Feb 20 2018 16:48 | 1st = 6 Kia Be Good 2nd = 1 Lord Sirius 3rd = 4 Mondella 4th = 3 Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 2 Aqua Delago | ||
Tue Feb 20 2018 16:45 | 1st = 2 Aqua Delago 2nd = 11 Close Enough 3rd = 7 Power Of Divas 4th = 1 Cliveden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Birdy Mach | ||
Tue Feb 20 2018 16:40 | 1st = 7 Birdy Mach 2nd = 8 Murano 3rd = 3 My Elusive Dream 4th = 1 Elroy Jetson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 8 Naiqama | ||
Tue Feb 20 2018 16:38 | 1st = 8 Naiqama 2nd = 7 Weeona Annie 3rd = 5 Spirit Bar 4th = 1 Argyle Roxanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 2 Marquant | ||
Tue Feb 20 2018 16:35 | 1st = 2 Marquant 2nd = 6 Way Too Sassy 3rd = 4 To The Letter 4th = 10 Hoovesgotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 My Hardaway Hana | ||
Tue Feb 20 2018 16:34 | 1st = 4 My Hardaway Hana 2nd = 6 Dazzling Liesel 3rd = 5 Rapid Mission 4th = 7 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 3 Penthouse Poet | ||
Tue Feb 20 2018 16:30 | 1st = 3 Penthouse Poet 2nd = 2 Moscow Red 3rd = 7 Queen Gorgo 4th = 11 Bolshoi Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 9 Had Better Daze | ||
Tue Feb 20 2018 16:27 | 1st = 9 Had Better Daze 2nd = 3 Phantom Road 3rd = 8 Rosdue Leon 4th = 5 Symi Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Maywyns Best | ||
Tue Feb 20 2018 16:22 | 1st = 2 Maywyns Best 2nd = 8 Chantrey 3rd = 1 Jango Fett 4th = 4 Fours Enuf Tas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 8 Afire Love | ||
Tue Feb 20 2018 16:19 | 1st = 8 Afire Love 2nd = 1 Silent Sandy 3rd = 3 For Valour 4th = 4 Tantalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 8 Flying | ||
Tue Feb 20 2018 16:15 | 1st = 8 Flying 2nd = 10 Lutreola 3rd = 1 Triplicate 4th = 7 Golden Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Haze Purple | ||
Tue Feb 20 2018 16:12 | 1st = 2 Haze Purple 2nd = 5 Velocity Anifrid 3rd = 7 Smart Werina 4th = 8 Here To There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Zefron | ||
Tue Feb 20 2018 16:09 | 1st = 6 Zefron 2nd = 2 Tao Tao 3rd = 4 Leeroy Rox 4th = 1 St Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Delightful Memphis | ||
Tue Feb 20 2018 16:08 | 1st = 6 Delightful Memphis 2nd = 1 Thats My Money Honey 3rd = 2 Bettor Ops 4th = 4 Untitled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 10 Set Wait | ||
Tue Feb 20 2018 16:05 | 1st = 10 Set Wait 2nd = 5 Poetic Dragon 3rd = 7 Mia Host 4th = 3 Snippet Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 Shamrock Valley | ||
Tue Feb 20 2018 16:03 | 1st = 6 Shamrock Valley 2nd = 2 Avatar Maximus 3rd = 7 Kraken Daisy 4th = 3 Dancin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 2 Venator | ||
Tue Feb 20 2018 16:00 | 1st = 2 Venator 2nd = 10 Lady Annabel 3rd = 4 Booze Free 4th = 11 Zamperini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 2 Avonaco | ||
Tue Feb 20 2018 15:55 | 1st = 2 Avonaco 2nd = 4 Four Excel 3rd = 6 Royal Physician 4th = 3 Charcoal Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Malutki | ||
Tue Feb 20 2018 15:52 | 1st = 1 Malutki 2nd = 7 Coolazar 3rd = 8 Aspen Valley 4th = 10 Impatient Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Due Fratteli | ||
Tue Feb 20 2018 15:48 | 1st = 7 Due Fratteli 2nd = 3 Trew Danger 3rd = 4 Agent Barry 4th = 6 Mia Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Lexus On The Beach | ||
Tue Feb 20 2018 15:47 | 1st = 1 Lexus On The Beach 2nd = 3 Another Broadway 3rd = 6 Reds Jet Star 4th = 5 Corporal Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Elite Chaos | ||
Tue Feb 20 2018 15:44 | 1st = 4 Elite Chaos 2nd = 8 Chucky Brown 3rd = 3 Long Gully Helen 4th = 7 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 5 Guipure | ||
Tue Feb 20 2018 15:40 | 1st = 5 Guipure 2nd = 8 Mandylion 3rd = 1 Crystal Billy 4th = 2 Eaglehawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 5 Buckle Up Glad | ||
Tue Feb 20 2018 15:37 | 1st = 5 Buckle Up Glad 2nd = 3 Trumpence 3rd = 8 Molly Supernova 4th = 6 Be Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Cowboys N Aliens | ||
Tue Feb 20 2018 15:33 | 1st = 7 Cowboys N Aliens 2nd = 5 Double Encounter 3rd = 1 Blackbird Power 4th = 4 Itsadanceoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 8 Kazio | ||
Tue Feb 20 2018 15:30 | 1st = 8 Kazio 2nd = 6 Expinsive 3rd = 1 Vostok 4th = 7 Snipfit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Jack In Black | ||
Tue Feb 20 2018 15:28 | 1st = 6 Jack In Black 2nd = 2 Emerley Dryad 3rd = 8 Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 3 Scarlet Poet | ||
Tue Feb 20 2018 15:25 | 1st = 3 Scarlet Poet 2nd = 4 Answered 3rd = 1 Wicked Trilogy 4th = 9 Alfie Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Striking Gold | ||
Tue Feb 20 2018 15:22 | 1st = 2 Striking Gold 2nd = 9 Quick Defence 3rd = 1 Ohio Fernando 4th = 4 Hard Man Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Weona Vee | ||
Tue Feb 20 2018 15:19 | 1st = 1 Weona Vee 2nd = 6 Marteeny 3rd = 10 Adams Spot 4th = 4 Buckle Up Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 2 Ariek Rebel | ||
Tue Feb 20 2018 15:16 | 1st = 2 Ariek Rebel 2nd = 3 Cedar Jazz 3rd = 6 Dig Deep Flash 4th = 7 Jake Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Bradman | ||
Tue Feb 20 2018 15:15 | 1st = 1 Bradman 2nd = 5 Fabulous Child 3rd = 3 Coventry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Courageous Leo | ||
Tue Feb 20 2018 15:10 | 1st = 1 Courageous Leo 2nd = 5 Ark Teamo 3rd = 3 Seven Rippin Aces 4th = 6 Getoutnwalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Vee Bee Dooley | ||
Tue Feb 20 2018 15:08 | 1st = 2 Vee Bee Dooley 2nd = 3 Donna Paulsen 3rd = 1 La Rosquilla 4th = 7 Dana Big Karl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Axels A Rebel | ||
Tue Feb 20 2018 15:06 | 1st = 8 Axels A Rebel 2nd = 6 Pius Thicknesse 3rd = 2 Bluey Can Fly 4th = 4 Youre Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 2 Leogang | ||
Tue Feb 20 2018 15:05 | 1st = 2 Leogang 2nd = 1 Invincible Gangsta 3rd = 4 Tapavino 4th = 5 Lady Chicago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 7 See It Thru | ||
Tue Feb 20 2018 15:00 | 1st = 7 See It Thru 2nd = 5 Big Shaka 3rd = 6 Dream Brother 4th = 8 The Deckeraider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Jacks Missile | ||
Tue Feb 20 2018 14:58 | 1st = 1 Jacks Missile 2nd = 7 Bongioletti 3rd = 8 Gold Lenny 4th = 3 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 1 Golden Command | ||
Tue Feb 20 2018 14:55 | 1st = 1 Golden Command 2nd = 8 Bouchard 3rd = 7 Wendouree Red 4th = 10 Ruby Red Slippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Catch The Love | ||
Tue Feb 20 2018 14:51 | 1st = 2 Catch The Love 2nd = 8 Hidden Within 3rd = 6 Irish Tiger 4th = 1 Off Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Gotta Go Ya Hu | ||
Tue Feb 20 2018 14:50 | 1st = 5 Gotta Go Ya Hu 2nd = 6 Rakarolla 3rd = 3 Iamboogie 4th = 7 Match In Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Optic Blast | ||
Tue Feb 20 2018 14:48 | 1st = 1 Optic Blast 2nd = 3 Zellman 3rd = 2 Bellario 4th = 5 Sutton Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 3 Masons Chance | ||
Tue Feb 20 2018 14:45 | 1st = 3 Masons Chance 2nd = 1 Dodge The Grey 3rd = 2 Sanosuke 4th = 4 Starena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Lake Lovin | ||
Tue Feb 20 2018 14:45 | 1st = 2 Lake Lovin 2nd = 7 New Fire Girl 3rd = 6 Dyna Carl 4th = 1 Our Golden Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Mega Daario | ||
Tue Feb 20 2018 14:42 | 1st = 2 Mega Daario 2nd = 6 Finnigans Way 3rd = 8 Droopys Ella 4th = 1 Lord Dominator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Foursharesmorebeers | ||
Tue Feb 20 2018 14:37 | 1st = 5 Foursharesmorebeers 2nd = 3 Maybetothemax 3rd = 4 Liava 4th = 6 Blue Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Victa Louise | ||
Tue Feb 20 2018 14:33 | 1st = 7 Victa Louise 2nd = 1 Farmin 3rd = 3 Fast Fyfe 4th = 4 Tiffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 3 Harmattan | ||
Tue Feb 20 2018 14:30 | 1st = 3 Harmattan 2nd = 10 Vitani 3rd = 5 Miss Mandito 4th = 9 The Party Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Charlm Major | ||
Tue Feb 20 2018 14:27 | 1st = 6 Charlm Major 2nd = 1 Buenos Tiempos 3rd = 3 Secret Glow 4th = 8 Rockys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 7 Laburnum | ||
Tue Feb 20 2018 14:25 | 1st = 7 Laburnum 2nd = 5 Greysful Glamour 3rd = 4 Navigator 4th = 1 Catanzaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Mahalo Miss | ||
Tue Feb 20 2018 14:23 | 1st = 2 Mahalo Miss 2nd = 7 Devils Gullet 3rd = 6 Buckle Up Tilda 4th = 8 Casio Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 6 Rosinca | ||
Tue Feb 20 2018 14:20 | 1st = 6 Rosinca 2nd = 2 Dream Captain 3rd = 4 Sireeanna 4th = 10 Luckys Lil Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Gold Sovereign | ||
Tue Feb 20 2018 14:15 | 1st = 4 Gold Sovereign 2nd = 7 Kayteeoh Denario 3rd = 10 Dieu De LAmour 4th = 11 Michael Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Deputy Speaker | ||
Tue Feb 20 2018 14:13 | 1st = 1 Deputy Speaker 2nd = 8 Fully Fried 3rd = 5 Crazy Again 4th = 6 Bradley Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Cyclone Topgirl | ||
Tue Feb 20 2018 14:10 | 1st = 1 Cyclone Topgirl 2nd = 3 Legal Ties 3rd = 5 Craiglea Rubble 4th = 2 Craiglea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Famous Prince | ||
Tue Feb 20 2018 14:10 | 1st = 1 Famous Prince 2nd = 5 Future Dream 3rd = 7 Unfashionable 4th = 6 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Invictus Rapid | ||
Tue Feb 20 2018 14:07 | 1st = 2 Invictus Rapid 2nd = 4 Cosmicly Baroque 3rd = 7 Halo Henry 4th = 1 Buckle Up Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Maywyn Tough | ||
Tue Feb 20 2018 14:03 | 1st = 3 Maywyn Tough 2nd = 2 Maywyn No Regrets 3rd = 5 Left A Terror 4th = 1 Poser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 11 Yatta Izu | ||
Tue Feb 20 2018 14:00 | 1st = 11 Yatta Izu 2nd = 8 Jungle Fish 3rd = 7 Bralcas Gem 4th = 2 Exasperate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Gee Eye Blues | ||
Tue Feb 20 2018 13:57 | 1st = 1 Gee Eye Blues 2nd = 8 Blastoise 3rd = 7 Woodside King 4th = 6 Waiting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 4 Bogan Bomber | ||
Tue Feb 20 2018 13:54 | 1st = 4 Bogan Bomber 2nd = 2 Zulu Hurricane 3rd = 5 Roxy Twist 4th = 3 Henrietta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Inanup | ||
Tue Feb 20 2018 13:50 | 1st = 1 Inanup 2nd = 3 Oyster Bay 3rd = 7 Xaarfoxylady 4th = 2 Money Travels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Hoity Toity | ||
Tue Feb 20 2018 13:48 | 1st = 6 Hoity Toity 2nd = 3 Buckle Up Jones 3rd = 8 Buckle Up Nel 4th = 1 Miny Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 5 Prossimita | ||
Tue Feb 20 2018 13:45 | 1st = 5 Prossimita 2nd = 3 Rocky Gamble 4th = 2 Princess Snowy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Empire Bay | ||
Tue Feb 20 2018 13:40 | 1st = 2 Empire Bay 2nd = 5 Beta Hanoverdakash 3rd = 3 Shang Fang Sword 4th = 1 Aichbechateaunoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Victa Ashley | ||
Tue Feb 20 2018 13:37 | 1st = 7 Victa Ashley 2nd = 6 Far Away 3rd = 8 Dashin Dayz 4th = 5 Zipping Waldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Charlm Knight | ||
Tue Feb 20 2018 13:34 | 1st = 1 Charlm Knight 2nd = 3 Smith 3rd = 2 On The Kash 4th = 7 Double Exposure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 5 Alabama Man | ||
Tue Feb 20 2018 13:30 | 1st = 5 Alabama Man 2nd = 6 Blastzoff 3rd = 2 Like You Look 4th = 7 Cool Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 5 Sozins Emperor | ||
Tue Feb 20 2018 13:29 | 1st = 5 Sozins Emperor 2nd = 1 Unverified 3rd = 6 Cosmic Ruben 4th = 3 Starburst Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Buckle Up Rose | ||
Tue Feb 20 2018 13:26 | 1st = 8 Buckle Up Rose 2nd = 4 Newtown Flyer 3rd = 9 Buckle Up Blake 4th = 6 Billy The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Goose Buzz | ||
Tue Feb 20 2018 13:22 | 1st = 2 Goose Buzz 2nd = 9 Danyos Cally 3rd = 5 Victa Suzie 4th = 4 Darcy Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Wedgewood | ||
Tue Feb 20 2018 13:19 | 1st = 1 Wedgewood 2nd = 3 Zulu Aegis 3rd = 2 Tobiano 4th = 4 Fear The Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 7 Tavisky | ||
Tue Feb 20 2018 13:15 | 1st = 7 Tavisky 2nd = 3 Mighty Marmalade 3rd = 6 Denials 4th = 2 Day Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Buckle Up Clint | ||
Tue Feb 20 2018 13:11 | 1st = 8 Buckle Up Clint 2nd = 7 Buckle Up Gina 3rd = 6 Notorious Mac 4th = 2 Muskett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 3 Valyrian Steel | ||
Tue Feb 20 2018 13:07 | 1st = 3 Valyrian Steel 2nd = 8 Lonely Baxter 3rd = 5 Queen Kong 4th = 4 Disclaimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Mossy Oak | ||
Tue Feb 20 2018 13:04 | 1st = 1 Mossy Oak 2nd = 7 Victa Cazza 3rd = 2 Blue Wolf 4th = 5 Come On Loopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Magic Macka | ||
Tue Feb 20 2018 13:01 | 1st = 1 Magic Macka 2nd = 8 Your My Love 3rd = 2 Private Equity 4th = 3 Mia Diosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Buckle Up Freda | ||
Tue Feb 20 2018 12:54 | 1st = 5 Buckle Up Freda 2nd = 1 Minto 3rd = 8 Canya Jake 4th = 3 Relevance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 4 Zipping Clyde | ||
Tue Feb 20 2018 12:48 | 1st = 4 Zipping Clyde 2nd = 8 Zugzwang 3rd = 5 Homebush Austin 4th = 6 Smash Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Leggian Blonde | ||
Tue Feb 20 2018 12:44 | 1st = 6 Leggian Blonde 2nd = 7 More Than Black 3rd = 8 Victa Kylie 4th = 3 Greysynd Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Swift Christie | ||
Tue Feb 20 2018 12:40 | 1st = 1 Swift Christie 2nd = 7 Ariaki 3rd = 4 Extortionate 4th = 3 Flash Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Opawa Jumper | ||
Tue Feb 20 2018 12:30 | 1st = 1 Opawa Jumper 2nd = 7 Debbie Baxter 3rd = 6 Sozins Angel 4th = 2 Senorita Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Sunburnt Opal | ||
Tue Feb 20 2018 12:22 | 1st = 3 Sunburnt Opal 2nd = 9 Erko Boys 3rd = 6 Grizabella 4th = 8 Bender King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Opawa Purdie | ||
Tue Feb 20 2018 12:12 | 1st = 5 Opawa Purdie 2nd = 1 Malaga Molly 3rd = 3 Allen Mack 4th = 8 Darlek Ian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Zipping Astra | ||
Tue Feb 20 2018 12:03 | 1st = 3 Zipping Astra 2nd = 1 Sunburnt Highway 3rd = 2 Tobys Mate 4th = 8 Just Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Southern Lights | ||
Tue Feb 20 2018 11:55 | 1st = 4 Southern Lights 2nd = 6 Cactus Jack 3rd = 1 American Warrior 4th = 5 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 9 Spring Sam | ||
Tue Feb 20 2018 11:55 | 1st = 9 Spring Sam 2nd = 6 Cactus Jack 3rd = 1 American Warrior 4th = 5 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 5 Jinja Mongo | ||
Tue Feb 20 2018 11:38 | 1st = 5 Jinja Mongo 2nd = 1 Smash Damage 3rd = 8 Zipping Lance 4th = 7 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 7 High Dreamer | ||
Tue Feb 20 2018 11:20 | 1st = 7 High Dreamer 2nd = 1 Think Tank 3rd = 6 Abrasador 4th = 5 Ohoka Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 3 Cosmic Richie | ||
Tue Feb 20 2018 11:03 | 1st = 3 Cosmic Richie 2nd = 1 Homebush Banker 3rd = 8 Wheelchair Norm 4th = 5 Sergess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Egomaniacal | ||
Tue Feb 20 2018 10:45 | 1st = 1 Egomaniacal 2nd = 6 Opawa Rooster 3rd = 3 Lord Louie 4th = 4 Shift The Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Go Bliss | ||
Tue Feb 20 2018 10:28 | 1st = 8 Go Bliss 2nd = 5 Dyna Bart 3rd = 6 Cosmic Ryder 4th = 4 Jinja Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Its A Must | ||
Tue Feb 20 2018 10:10 | 1st = 8 Its A Must 2nd = 5 Jinja Spirit 3rd = 1 Homebush Tasha 4th = 7 Twizel Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 5 Yada Yada | ||
Tue Feb 20 2018 0:30 | 1st = 5 Yada Yada 2nd = 1 Irish Rose 3rd = 7 Black Ziggy 4th = 8 Heza Joshin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Dungeon Master | ||
Tue Feb 20 2018 0:15 | 1st = 8 Dungeon Master 2nd = 2 Cassius Monelli 3rd = 4 Hart View Dicky 4th = 5 Black Mosel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Fire Blaze | ||
Sat Jan 20 2018 23:45 | 1st = 2 Fire Blaze 2nd = 3 Lorenzo Blue 3rd = 8 Waterloo Monelli 4th = 1 Limitless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 3 Mckinley | ||
Sat Jan 20 2018 23:40 | 1st = 3 Mckinley 2nd = 5 Sweet Notes 3rd = 1 Art Tutor 4th = 7 Sammys Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 France Soir | ||
Sat Jan 20 2018 23:30 | 1st = 3 France Soir 2nd = 2 Cadice 3rd = 8 Never In Kansas 4th = 5 Owl Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Reils | ||
Sat Jan 20 2018 23:20 | 1st = 1 Reils 2nd = 7 Ima Skybabe 3rd = 6 Stokingthefire 4th = 4 Arctic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 6 Better B Chevron | ||
Sat Jan 20 2018 23:15 | 1st = 6 Better B Chevron 2nd = 3 Kasey John 3rd = 7 Four Needed 4th = 4 Athabascan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Mandjoogoordap | ||
Sat Jan 20 2018 23:10 | 1st = 5 Mandjoogoordap 2nd = 7 Governess 3rd = 1 Czarny 4th = 3 Skippers Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Our Dainty Lady | ||
Sat Jan 20 2018 23:05 | 1st = 7 Our Dainty Lady 2nd = 5 Foursharesmorebeers 3rd = 4 Kip Keino 4th = 1 Senitas Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Zipping Inglis | ||
Sat Jan 20 2018 23:03 | 1st = 1 Zipping Inglis 2nd = 5 Double Talkin 3rd = 3 Villa Jemma 4th = 8 Dyna Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 3 Manganello | ||
Sat Jan 20 2018 22:58 | 1st = 3 Manganello 2nd = 4 Rock N Roll Chapel 3rd = 1 Pocket Thedeal 4th = 7 Misterfreeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Stonebridge | ||
Sat Jan 20 2018 22:53 | 1st = 5 Stonebridge 2nd = 2 Grinfaron 3rd = 7 Anniechickenstalka 4th = 6 Starzzz Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Equanimity | ||
Sat Jan 20 2018 22:50 | 1st = 1 Equanimity 2nd = 2 Trouper Monelli 3rd = 4 Pepper Fire 4th = 5 Sassy Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 9 - 1 Trunkey Jack | ||
Sat Jan 20 2018 22:46 | 1st = 1 Trunkey Jack 2nd = 7 Lauriston Dash 3rd = 9 Chubbs 4th = 5 Whiskiesonthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 1 Milliondollahanova | ||
Sat Jan 20 2018 22:45 | 1st = 1 Milliondollahanova 2nd = 6 Blissntheblack 3rd = 2 Its Major Bubbles 4th = 9 Soho Leviathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Repelo Muggletum | ||
Sat Jan 20 2018 22:42 | 1st = 2 Repelo Muggletum 2nd = 9 Wijnaldum 3rd = 6 Dyna Hadria 4th = 4 Peter Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Runaway Love | ||
Sat Jan 20 2018 22:39 | 1st = 1 Runaway Love 2nd = 2 Franky Pak 3rd = 3 Ariaki 4th = 8 Fearless Brewsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Cotton Cold Candy | ||
Sat Jan 20 2018 22:37 | 1st = 6 Cotton Cold Candy 2nd = 3 Monkseaton 3rd = 10 The Muse 4th = 5 Heavens Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Pride Of Charlie | ||
Sat Jan 20 2018 22:35 | 1st = 5 Pride Of Charlie 2nd = 1 All On Amy 3rd = 3 Poco Dorado 4th = 2 Champness Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 3 Jilliby Kung Fu | ||
Sat Jan 20 2018 22:30 | 1st = 3 Jilliby Kung Fu 2nd = 2 No Bettertime 3rd = 4 Our Little General 4th = 5 Big Bang Leonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Wildash Nelly | ||
Sat Jan 20 2018 22:27 | 1st = 5 Wildash Nelly 2nd = 8 Zafonic Force 3rd = 6 Grace Under Fire 4th = 1 Ideal Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 8 - 1 Rolamax | ||
Sat Jan 20 2018 22:26 | 1st = 1 Rolamax 2nd = 3 Park Run 3rd = 9 Most Delightful 4th = 4 Mandy Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Truscott Hall | ||
Sat Jan 20 2018 22:22 | 1st = 3 Truscott Hall 2nd = 5 Stuey D 3rd = 7 Nico Serrano 4th = 2 Joekenn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Xtreme Notice | ||
Sat Jan 20 2018 22:20 | 1st = 7 Xtreme Notice 2nd = 8 Grand Maximus 3rd = 1 Dyna Gavin 4th = 3 Quartz Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 4 Neen Queen | ||
Sat Jan 20 2018 22:17 | 1st = 4 Neen Queen 2nd = 1 Magic Fiddler 3rd = 3 Banjos Run 4th = 6 Charlyn Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 3 Mrs Browns Boy | ||
Sat Jan 20 2018 22:15 | 1st = 3 Mrs Browns Boy 2nd = 1 Lockton Luck 3rd = 2 Never Know Ozzie 4th = 5 Left Tennant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Aston Duke | ||
Sat Jan 20 2018 22:12 | 1st = 8 Aston Duke 2nd = 2 Blinken Gone 3rd = 7 Bulkender 4th = 3 Flyrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 3 Righteous Brother | ||
Sat Jan 20 2018 22:11 | 1st = 3 Righteous Brother 2nd = 1 Disco Under Fire 3rd = 7 Ariki 4th = 6 Im Zuleika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Corporal Luna | ||
Sat Jan 20 2018 22:07 | 1st = 7 Corporal Luna 2nd = 2 Lexus On The Beach 3rd = 1 Midnight Prowler 4th = 8 Jazzy Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Shadow Runner | ||
Sat Jan 20 2018 22:05 | 1st = 6 Shadow Runner 2nd = 4 Falcons Glory 3rd = 7 Kobi Rocks 4th = 3 Rotten Render |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 Lumineer | ||
Sat Jan 20 2018 22:00 | 1st = 4 Lumineer 2nd = 10 Maraetai 3rd = 2 Tam Major 4th = 9 Little Peanut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Hot Tip | ||
Sat Jan 20 2018 21:58 | 1st = 4 Hot Tip 2nd = 8 Thomas Dee 3rd = 1 Annie Lava 4th = 2 Whiskey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 7 Wongalea Charli | ||
Sat Jan 20 2018 21:56 | 1st = 7 Wongalea Charli 2nd = 11 Rainbow Racer 3rd = 4 Why Not Now 4th = 5 Roll With The Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Tough Torque | ||
Sat Jan 20 2018 21:54 | 1st = 4 Tough Torque 2nd = 1 Sammy Downs 3rd = 2 Oska Tourist 4th = 3 Raggedy Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Nicol Shard | ||
Sat Jan 20 2018 21:53 | 1st = 5 Nicol Shard 2nd = 4 Marty Major 3rd = 1 Its Me Telowie 4th = 8 Antaeus Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Raw Ability | ||
Sat Jan 20 2018 21:51 | 1st = 4 Raw Ability 2nd = 2 Slick 3rd = 5 Up Hill Jill 4th = 3 Ritza Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Prophesy | ||
Sat Jan 20 2018 21:45 | 1st = 6 Prophesy 2nd = 2 Black Silhouette 3rd = 9 Callmequeenbee 4th = 8 Ideal Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Our Miss Deena | ||
Sat Jan 20 2018 21:42 | 1st = 2 Our Miss Deena 2nd = 7 Eagle Princess 3rd = 6 Itz Hooroo Adios 4th = 1 Dr Luvdisc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 3 Miss Sangrial | ||
Sat Jan 20 2018 21:41 | 1st = 3 Miss Sangrial 2nd = 9 Track The Navajo 3rd = 6 Ladys Are Ideal 4th = 7 Ella Gant Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 5 Soho Jett | ||
Sat Jan 20 2018 21:41 | 1st = 5 Soho Jett 2nd = 9 Track The Navajo 3rd = 6 Ladys Are Ideal 4th = 7 Ella Gant Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Dig Deep Flash | ||
Sat Jan 20 2018 21:38 | 1st = 1 Dig Deep Flash 2nd = 8 Black Bandicoot 3rd = 4 Mount Oxley 4th = 6 Talesin Timmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Montana Falcon | ||
Sat Jan 20 2018 21:37 | 1st = 5 Montana Falcon 2nd = 1 War Dan Apollo 3rd = 6 Overlap 4th = 7 Broadway Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Verne Allen | ||
Sat Jan 20 2018 21:35 | 1st = 3 Verne Allen 2nd = 1 Allen Gerwen 3rd = 4 Nangar Range 4th = 5 Zippy Daph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 3 Classy Barcia | ||
Sat Jan 20 2018 21:32 | 1st = 3 Classy Barcia 2nd = 4 Cash Jackpot 3rd = 1 Divers Secret 4th = 6 Saltbush Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 1 Heaven Rocks | ||
Sat Jan 20 2018 21:30 | 1st = 1 Heaven Rocks 2nd = 8 Lennytheshark 3rd = 2 Shadow Sax 4th = 7 Mister Wickham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 5 Bustn Feelz Good | ||
Sat Jan 20 2018 21:27 | 1st = 5 Bustn Feelz Good 2nd = 10 Major League 3rd = 1 Sunset Snoozzze 4th = 4 Destiny Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Rohan Hill | ||
Sat Jan 20 2018 21:27 | 1st = 4 Rohan Hill 2nd = 7 Ritza Rossi 3rd = 1 Riley Tokaam 4th = 8 Modus Operandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Fearless Swan | ||
Sat Jan 20 2018 21:24 | 1st = 1 Fearless Swan 2nd = 8 Clarence Clocka 3rd = 4 Mister Brown 4th = 7 Bronelly Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Shakey Randle | ||
Sat Jan 20 2018 21:20 | 1st = 2 Shakey Randle 2nd = 5 Good Daze Ahead 3rd = 3 Frosty Bejay 4th = 6 Kia Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Our Jericho | ||
Sat Jan 20 2018 21:20 | 1st = 9 Our Jericho 2nd = 1 Lookofalegend 3rd = 5 Whenmechief 4th = 8 Maywyns Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Baby Huey | ||
Sat Jan 20 2018 21:18 | 1st = 2 Baby Huey 2nd = 7 He Shall Fred 3rd = 5 Carla Zeus 4th = 4 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 5 Born A Tiger | ||
Sat Jan 20 2018 21:15 | 1st = 5 Born A Tiger 2nd = 8 Lavros Vance 3rd = 9 Hawkeye Bromac 4th = 1 Just A Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Atomic Red | ||
Sat Jan 20 2018 21:13 | 1st = 5 Atomic Red 2nd = 4 Gotta Go Ya Hu 3rd = 7 Pay Me Sam 4th = 6 Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Corrupt Millions | ||
Sat Jan 20 2018 21:13 | 1st = 8 Corrupt Millions 2nd = 7 Sir Duggie 3rd = 3 Canya Bounce 4th = 5 Backflip Peta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Fanta Bale | ||
Sat Jan 20 2018 21:10 | 1st = 1 Fanta Bale 2nd = 5 Ebby Ripper 3rd = 7 Scott Keeping 4th = 6 Sublime News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 7 Lucas Rose | ||
Sat Jan 20 2018 21:09 | 1st = 7 Lucas Rose 2nd = 2 Our Charlie Rose 3rd = 3 Milla Rose 4th = 8 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Leggy Blonde | ||
Sat Jan 20 2018 21:06 | 1st = 1 Leggy Blonde 2nd = 2 Last Line 3rd = 7 Chasing Da Tail 4th = 3 Rich Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Yankee Strutter | ||
Sat Jan 20 2018 21:05 | 1st = 2 Yankee Strutter 2nd = 1 Jacks At The Beach 3rd = 11 Geronimo Beau 4th = 12 Rocknroll Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 9 Jay Dee Zed | ||
Sat Jan 20 2018 21:02 | 1st = 9 Jay Dee Zed 2nd = 3 Scotlynn Jiggs 3rd = 5 Chip Ganassi 4th = 2 Chickies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Shining Supreme | ||
Sat Jan 20 2018 21:00 | 1st = 3 Shining Supreme 2nd = 2 Captain Til 3rd = 7 That Houdini 4th = 1 Cake It On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 1 Spankem | ||
Sat Jan 20 2018 21:00 | 1st = 1 Spankem 2nd = 6 Code Bailey 3rd = 7 The Brooklyn Brawler 4th = 2 Major Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Quotation Mark | ||
Sat Jan 20 2018 20:57 | 1st = 7 Quotation Mark 2nd = 8 Dyna Fabrice 3rd = 4 Dance And Sing 4th = 10 Oshkosh Yobbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Chase The Cash | ||
Sat Jan 20 2018 20:53 | 1st = 2 Chase The Cash 2nd = 6 Jody Lee Kade 3rd = 1 Full Of Rust 4th = 8 Out To Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Glenisla | ||
Sat Jan 20 2018 20:52 | 1st = 6 Glenisla 2nd = 8 Make Mine Joe 3rd = 1 Whata Escape 4th = 3 Mach Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Royal Turbo | ||
Sat Jan 20 2018 20:50 | 1st = 6 Royal Turbo 2nd = 7 Nations 3rd = 1 Canya Ayden 4th = 5 Watch The Wasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Penny Pop | ||
Sat Jan 20 2018 20:46 | 1st = 7 Penny Pop 2nd = 3 Omega Bonner 3rd = 1 Dr Gammiris 4th = 5 Soda Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 My Field Marshal | ||
Sat Jan 20 2018 20:45 | 1st = 7 My Field Marshal 2nd = 3 Yayas Hot Spot 3rd = 6 Mach Doro 4th = 5 No Doctor Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Treeman Shelby | ||
Sat Jan 20 2018 20:42 | 1st = 3 Treeman Shelby 2nd = 7 Cosmic Quality 3rd = 2 Victory Princess 4th = 1 Angel Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Wise Misty | ||
Sat Jan 20 2018 20:39 | 1st = 7 Wise Misty 2nd = 2 Zipping Olympia 3rd = 9 Tray Bit 4th = 1 Miss Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Glenferrie Hood | ||
Sat Jan 20 2018 20:37 | 1st = 6 Glenferrie Hood 2nd = 7 Joys A Babe 3rd = 4 Withalotofluck 4th = 10 Avonnova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Hit The Highway | ||
Sat Jan 20 2018 20:35 | 1st = 8 Hit The Highway 2nd = 6 Royal Intention 3rd = 7 Mcivor Verna 4th = 2 Im a Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 6 Kyalla Stuart | ||
Sat Jan 20 2018 20:34 | 1st = 6 Kyalla Stuart 2nd = 3 Illinois Beauty 3rd = 1 Brobenah Boy 4th = 7 Bonnybobbyshaftoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Absolute Ripper | ||
Sat Jan 20 2018 20:31 | 1st = 4 Absolute Ripper 2nd = 1 Something New 3rd = 8 Off The Leash 4th = 3 Agent Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 My Tribeca Ita | ||
Sat Jan 20 2018 20:30 | 1st = 4 My Tribeca Ita 2nd = 3 Sparkling Success 3rd = 1 Vincennes 4th = 9 Glenferrie Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Bombshell Bandit | ||
Sat Jan 20 2018 20:28 | 1st = 1 Bombshell Bandit 2nd = 8 Miss Darlo 3rd = 2 My Little Mate 4th = 5 Wahwah Tiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Poke The Bear | ||
Sat Jan 20 2018 20:25 | 1st = 1 Poke The Bear 2nd = 4 Tito Mojito 3rd = 3 Mars Rising 4th = 8 Blackjack Neo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Our Front Page | ||
Sat Jan 20 2018 20:24 | 1st = 5 Our Front Page 2nd = 6 The Quick Shadow 3rd = 3 The Deal 4th = 8 Clarenden Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Queens Me Mum | ||
Sat Jan 20 2018 20:21 | 1st = 2 Queens Me Mum 2nd = 7 Bear Left 3rd = 1 Tambo Road 4th = 8 Shes A Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Reaza Grunter | ||
Sat Jan 20 2018 20:20 | 1st = 6 Reaza Grunter 2nd = 1 Dont Think Twice 3rd = 4 Courageous Atom 4th = 2 Countdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Osakalaka | ||
Sat Jan 20 2018 20:18 | 1st = 1 Osakalaka 2nd = 3 Hillside Lady 3rd = 5 Dyna Nina 4th = 7 Vostok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Sweet Karmar | ||
Sat Jan 20 2018 20:15 | 1st = 1 Sweet Karmar 2nd = 8 Maywyn Opals 3rd = 6 Friendz 4th = 3 Stroganoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 11 Sandalwood | ||
Sat Jan 20 2018 20:15 | 1st = 11 Sandalwood 2nd = 4 My Grace 3rd = 8 Black Freda 4th = 1 Russian River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Smith | ||
Sat Jan 20 2018 20:12 | 1st = 8 Smith 2nd = 7 Ring Clown 3rd = 3 Dig Deep Cindy 4th = 5 Ariek Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Monster Fish | ||
Sat Jan 20 2018 20:09 | 1st = 3 Monster Fish 2nd = 1 Reckoning 3rd = 7 Jesaulenko 4th = 6 Neo Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Written In Red | ||
Sat Jan 20 2018 20:07 | 1st = 4 Written In Red 2nd = 1 Mako Banner 3rd = 3 Jack Hammer 4th = 5 The Shady One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Poppa Ogg | ||
Sat Jan 20 2018 20:05 | 1st = 2 Poppa Ogg 2nd = 7 Heres Dave 3rd = 8 Wild Miss Judy 4th = 4 Sheez My Chicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 3 Gold Starzzz | ||
Sat Jan 20 2018 20:04 | 1st = 3 Gold Starzzz 2nd = 1 Whostolemypigeon 3rd = 5 Miss Gold Fortune 4th = 4 Cavalryman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Smile Good | ||
Sat Jan 20 2018 20:01 | 1st = 3 Smile Good 2nd = 7 Underpass 3rd = 1 Kiacatoo Fever 4th = 2 Kouta Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 9 All A Breeze | ||
Sat Jan 20 2018 20:00 | 1st = 9 All A Breeze 2nd = 2 Myrniong Is Away 3rd = 11 Ozzie Bogan 4th = 4 Shilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Dyna Dean | ||
Sat Jan 20 2018 19:58 | 1st = 4 Dyna Dean 2nd = 2 John John Lava 3rd = 3 Art Noveau 4th = 6 Mepunga Laser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Clarenden Hustler | ||
Sat Jan 20 2018 19:54 | 1st = 2 Clarenden Hustler 2nd = 4 Jakarras Ace 3rd = 5 Mondo Sports 4th = 11 Aveross Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Snowball Otto | ||
Sat Jan 20 2018 19:54 | 1st = 2 Snowball Otto 2nd = 7 Shakey Show 3rd = 8 Brittany Talks 4th = 6 Maywyn Promises |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 File The Writ | ||
Sat Jan 20 2018 19:51 | 1st = 2 File The Writ 2nd = 3 Shes Single 3rd = 1 Awesome Danny 4th = 6 Banjo Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Premier Joy | ||
Sat Jan 20 2018 19:50 | 1st = 5 Premier Joy 2nd = 2 Rocknlachlan 3rd = 3 Drop the Hammer 4th = 9 Pocket Of Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Little Digger | ||
Sat Jan 20 2018 19:47 | 1st = 4 Little Digger 2nd = 6 Blazin Carter 3rd = 8 Scary Mary 4th = 2 Cleo Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Mi Blue Day | ||
Sat Jan 20 2018 19:45 | 1st = 2 Mi Blue Day 2nd = 1 Spring To Wyn 3rd = 4 Jake 4th = 8 One Required |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Pixi Limeburner | ||
Sat Jan 20 2018 19:42 | 1st = 3 Pixi Limeburner 2nd = 4 Lone Eagle 3rd = 1 Codes Here 4th = 2 Fipa Narchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 10 Bettabe Perfect | ||
Sat Jan 20 2018 19:42 | 1st = 10 Bettabe Perfect 2nd = 3 Polished Rocks 3rd = 8 The Space Invader 4th = 2 Clarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Militant Spirit | ||
Sat Jan 20 2018 19:39 | 1st = 1 Militant Spirit 2nd = 6 Dyna Zad 3rd = 2 Mepunga Prue 4th = 4 Dyna Yami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 9 Rubies For Tash | ||
Sat Jan 20 2018 19:37 | 1st = 9 Rubies For Tash 2nd = 2 Our Stella Rose 3rd = 7 Watch Me Rock 4th = 4 Hell Of A Band |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 10 Royal Missile | ||
Sat Jan 20 2018 19:35 | 1st = 10 Royal Missile 2nd = 2 Tenterden 3rd = 9 Halldora 4th = 3 Star Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Cyclone Barci | ||
Sat Jan 20 2018 19:34 | 1st = 8 Cyclone Barci 2nd = 7 Gifted Angel 3rd = 4 Flyaway Barb 4th = 2 Secretive Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Unchangeable | ||
Sat Jan 20 2018 19:31 | 1st = 1 Unchangeable 2nd = 3 Spy Secrets 3rd = 7 Winsome Stride 4th = 8 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 11 Tough Call | ||
Sat Jan 20 2018 19:30 | 1st = 11 Tough Call 2nd = 5 Beach Garden 3rd = 1 Luvumoves 4th = 7 Our Master George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 My Redeemer | ||
Sat Jan 20 2018 19:28 | 1st = 4 My Redeemer 2nd = 5 Ledekey 3rd = 7 Blazing Major 4th = 2 Ask King Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Ice Cool Kaedyn | ||
Sat Jan 20 2018 19:24 | 1st = 3 Ice Cool Kaedyn 2nd = 8 Tuggeragh 3rd = 1 Data Star 4th = 2 Maurice Minor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 My Alpha Rock | ||
Sat Jan 20 2018 19:23 | 1st = 6 My Alpha Rock 2nd = 7 Divas Delight 3rd = 3 Exterminate 4th = 2 Bennys Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Aston Ginger | ||
Sat Jan 20 2018 19:21 | 1st = 7 Aston Ginger 2nd = 1 Oren Ishii 3rd = 4 Lexus Banner 4th = 6 Sketchy Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 4 Battlecamp | ||
Sat Jan 20 2018 19:20 | 1st = 4 Battlecamp 2nd = 2 Brugal Reward 3rd = 8 Mystified 4th = 5 Miss Identified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Xava Allen | ||
Sat Jan 20 2018 19:17 | 1st = 8 Xava Allen 2nd = 5 Huge Allen 3rd = 7 Dyna Ileen 4th = 3 Blue Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Onya Benz | ||
Sat Jan 20 2018 19:14 | 1st = 2 Onya Benz 2nd = 5 Precious Sal 3rd = 8 Short Session 4th = 6 Mo Stradamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Gasmonkey | ||
Sat Jan 20 2018 19:10 | 1st = 8 Gasmonkey 2nd = 1 Our Buscemi 3rd = 6 Only In Rome 4th = 4 Weedons Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 7 Lola Setay | ||
Sat Jan 20 2018 19:08 | 1st = 7 Lola Setay 2nd = 6 Ten Of Clubs 3rd = 1 Lulu Forty 4th = 2 Chat Ya Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - | ||
Sat Jan 20 2018 19:08 | 3rd = 1 Lulu Forty 4th = 2 Chat Ya Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 3 Cullens Lady | ||
Sat Jan 20 2018 19:07 | 1st = 3 Cullens Lady 2nd = 6 Beau Cishlom 3rd = 9 Split Second Lombo 4th = 4 Im Tilly Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 4 Margaret Ruth | ||
Sat Jan 20 2018 19:03 | 1st = 4 Margaret Ruth 2nd = 10 Derrie Aire 3rd = 8 Truscott Law 4th = 2 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Josie Rumble | ||
Sat Jan 20 2018 19:02 | 1st = 1 Josie Rumble 2nd = 2 Wild Angel 3rd = 4 Brandeen Bayley 4th = 7 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 6 A Knight Of Pro | ||
Sat Jan 20 2018 19:00 | 1st = 6 A Knight Of Pro 2nd = 10 Klondike Kenny 3rd = 1 Megafactory 4th = 5 Sixpence Spent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Point And Run | ||
Sat Jan 20 2018 18:57 | 1st = 8 Point And Run 2nd = 6 Batman Bail 3rd = 4 Go The Park 4th = 5 Bad Liar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Bazinga Benz | ||
Sat Jan 20 2018 18:54 | 1st = 1 Bazinga Benz 2nd = 3 Wildash Nitro 3rd = 8 Ringbark Mason 4th = 7 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Early Decision | ||
Sat Jan 20 2018 18:52 | 1st = 2 Early Decision 2nd = 1 Astronaut 3rd = 4 Lochinver 4th = 9 Match In Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 10 Fleet Trades | ||
Sat Jan 20 2018 18:49 | 1st = 10 Fleet Trades 2nd = 7 Oh So Nice 3rd = 8 Captain Risky 4th = 9 Akina Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 1 Mile High | ||
Sat Jan 20 2018 18:45 | 1st = 1 Mile High 2nd = 10 Meridian Star 3rd = 12 Tempting Faith 4th = 8 Midnight Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Truly Dominant | ||
Sat Jan 20 2018 18:42 | 1st = 2 Truly Dominant 2nd = 1 Wodger 3rd = 7 Jersey Banner 4th = 8 One Call Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Cheval Zeppenology | ||
Sat Jan 20 2018 18:40 | 1st = 1 Cheval Zeppenology 2nd = 3 Rate Highly 3rd = 9 Constantlysideways 4th = 6 Young American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 8 Ottamae | ||
Sat Jan 20 2018 18:37 | 1st = 8 Ottamae 2nd = 1 Birdsong 3rd = 9 See Me Rock 4th = 6 Maria Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 8 Poster Boy | ||
Sat Jan 20 2018 18:32 | 1st = 8 Poster Boy 2nd = 2 Colt Thirty One 3rd = 10 The Devils Own 4th = 1 Corzin Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Mr Ralph | ||
Sat Jan 20 2018 18:29 | 1st = 1 Mr Ralph 2nd = 7 Bailey Be Good 3rd = 6 Midnight To One 4th = 8 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 3 Quick Ketch | ||
Sat Jan 20 2018 18:27 | 1st = 3 Quick Ketch 2nd = 9 Brigadoon Rise 3rd = 19 Soft Top 4th = 13 Lyricist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Champagne Luxe | ||
Sat Jan 20 2018 18:24 | 1st = 2 Champagne Luxe 2nd = 3 Black Shirley 3rd = 8 Why Not Dom 4th = 5 Kouta And Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 Olivers Travels | ||
Sat Jan 20 2018 18:20 | 1st = 6 Olivers Travels 2nd = 9 Western Temple 3rd = 8 Gomer Wipple 4th = 1 Settlers Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Jasmicray | ||
Sat Jan 20 2018 18:17 | 1st = 1 Jasmicray 2nd = 4 Barbs Sasin 3rd = 6 My Girl Roxy 4th = 8 Big Boy Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 My Rona Gold | ||
Sat Jan 20 2018 18:13 | 1st = 4 My Rona Gold 2nd = 8 Outrageous El 3rd = 9 Rocker Band 4th = 2 Blazin N Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Bossy Miss Bella | ||
Sat Jan 20 2018 18:12 | 1st = 7 Bossy Miss Bella 2nd = 5 Super Cette 3rd = 6 Had Better Daze 4th = 1 Minnie Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Lord Topper | ||
Sat Jan 20 2018 18:10 | 1st = 1 Lord Topper 2nd = 11 Rowdy Richard 3rd = 7 Bakers Dozen 4th = 10 Tycoon Sofie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Why Not Bazzar | ||
Sat Jan 20 2018 18:07 | 1st = 7 Why Not Bazzar 2nd = 3 Wot Price Boofa 3rd = 1 Flywheel Snowy 4th = 8 Mother Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 Diamonds Are | ||
Sat Jan 20 2018 18:03 | 1st = 2 Diamonds Are 2nd = 4 Auchentoman 3rd = 3 Every Single One 4th = 1 Love Ya Mrs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 7 Bowls And Holes | ||
Sat Jan 20 2018 18:02 | 1st = 7 Bowls And Holes 2nd = 6 No Reservations 3rd = 1 Ladder 4th = 8 Tommycut Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 10 Oakfield Twilight | ||
Sat Jan 20 2018 17:59 | 1st = 10 Oakfield Twilight 2nd = 2 Asterius 3rd = 5 Impasse 4th = 9 Neruda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 10 Malaise | ||
Sat Jan 20 2018 17:55 | 1st = 10 Malaise 2nd = 3 Wise Hero 3rd = 9 Kings Command 4th = 11 Toy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 9 Of The Day | ||
Sat Jan 20 2018 17:47 | 1st = 9 Of The Day 2nd = 4 Oink 3rd = 3 Divine Service 4th = 10 Prioritise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 8 Override | ||
Sat Jan 20 2018 17:44 | 1st = 8 Override 2nd = 4 Pyxis 3rd = 7 A Private Party 4th = 1 Moot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Lucky Roar | ||
Sat Jan 20 2018 17:43 | 1st = 2 Lucky Roar 2nd = 1 Hoodlum Thunder 3rd = 5 State Prosecutor 4th = 9 Friar Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 11 Maddison Avenue | ||
Sat Jan 20 2018 17:40 | 1st = 11 Maddison Avenue 2nd = 9 Bye See 3rd = 5 Sirens Fury 4th = 2 Heavenly Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 8 - 3 Bassons | ||
Sat Jan 20 2018 17:36 | 1st = 3 Bassons 2nd = 9 Primostrat 3rd = 2 Franquin 4th = 6 Lifes Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 6 Miss Wahoo | ||
Sat Jan 20 2018 17:31 | 1st = 6 Miss Wahoo 2nd = 3 Freehearted 3rd = 5 Betalyk 4th = 2 Joy Flipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 2 Flying Machine | ||
Sat Jan 20 2018 17:28 | 1st = 2 Flying Machine 2nd = 9 Love Battles 3rd = 4 Dixyville 4th = 8 Go Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 7 Aberration | ||
Sat Jan 20 2018 17:24 | 1st = 7 Aberration 2nd = 3 Fratellino 3rd = 6 Aristograts 4th = 1 Jemadar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 7 Rock N Gold | ||
Sat Jan 20 2018 17:20 | 1st = 7 Rock N Gold 2nd = 6 Husson Eagle 3rd = 8 Itz Invincible 4th = 1 Flamberge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 10 Flick Pass | ||
Sat Jan 20 2018 17:16 | 1st = 10 Flick Pass 2nd = 8 Wickedly Risque 3rd = 2 Clint 4th = 9 Just Imagine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 13 Expertea | ||
Sat Jan 20 2018 17:12 | 1st = 13 Expertea 2nd = 11 Mazaz 3rd = 9 Duke Of Christophe 4th = 6 Anymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 2 At The Ready | ||
Sat Jan 20 2018 17:08 | 1st = 2 At The Ready 2nd = 1 Cappo Doro 3rd = 3 Brothers Keeper 4th = 9 Persistence Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 6 Coniston Safari | ||
Sat Jan 20 2018 17:04 | 1st = 6 Coniston Safari 2nd = 5 Lucks A Chance 3rd = 2 Cleese 4th = 1 Brazilliant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 11 Faraway Town | ||
Sat Jan 20 2018 17:00 | 1st = 11 Faraway Town 2nd = 5 Fortensky 3rd = 8 Insensata 4th = 12 Difficult To Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 7 - 11 Floral Fever | ||
Sat Jan 20 2018 16:56 | 1st = 11 Floral Fever 2nd = 5 Gold Fields 3rd = 8 Vianden 4th = 12 Divine Sanction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 3 Exalted Lightning | ||
Sat Jan 20 2018 16:51 | 1st = 3 Exalted Lightning 2nd = 5 Flow Meter 3rd = 7 Spy Decoder 4th = 4 Billet Doux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 11 Awake The Stars | ||
Sat Jan 20 2018 16:48 | 1st = 11 Awake The Stars 2nd = 3 Wackem 3rd = 2 Malkara 4th = 4 Tycoon Flutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 2 Nationality | ||
Sat Jan 20 2018 16:44 | 1st = 2 Nationality 2nd = 1 Mr Plow 3rd = 4 Joy For Us 4th = 7 Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 4 Nature Strip | ||
Sat Jan 20 2018 16:40 | 1st = 4 Nature Strip 2nd = 3 Prezado 3rd = 6 Bravo Tango 4th = 7 Roddandtodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 3 Sister Joy | ||
Sat Jan 20 2018 16:36 | 1st = 3 Sister Joy 2nd = 1 Harnova 3rd = 4 Shake Her Bon Bon 4th = 8 Prince Coureuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Desmons Pride | ||
Sat Jan 20 2018 16:32 | 1st = 1 Desmons Pride 2nd = 2 Courtza King 3rd = 3 Motion Granted 4th = 8 Rosie Posie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 4 Jackpot Prince | ||
Sat Jan 20 2018 16:28 | 1st = 4 Jackpot Prince 2nd = 6 Couleur Bizarre 3rd = 1 Woodsville 4th = 5 Lukes Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 6 Hantuchova | ||
Sat Jan 20 2018 16:24 | 1st = 6 Hantuchova 2nd = 8 Parousia 3rd = 7 Mitigate 4th = 5 Mitochondria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 5 Flow | ||
Sat Jan 20 2018 16:20 | 1st = 5 Flow 2nd = 4 Level Eight 3rd = 7 Quick Defence 4th = 10 El Venetian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 6 - 8 Aurora Rising | ||
Sat Jan 20 2018 16:16 | 1st = 8 Aurora Rising 2nd = 2 Fabulonh 3rd = 9 Lady Annabel 4th = 3 Corporate Takeover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Scratchy Lass | ||
Sat Jan 20 2018 16:11 | 1st = 2 Scratchy Lass 2nd = 4 Star Fortune 3rd = 1 Jims Journey 4th = 3 Ashlee Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 9 Miss Severina | ||
Sat Jan 20 2018 16:08 | 1st = 9 Miss Severina 2nd = 14 Rival Mo 3rd = 11 Wendouree Red 4th = 12 What Do Ya Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 2 So Hard To Catch | ||
Sat Jan 20 2018 16:04 | 1st = 2 So Hard To Catch 2nd = 5 Privily 3rd = 7 Bite The Media 4th = 6 Surveys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 13 Just Hifalutin | ||
Sat Jan 20 2018 16:00 | 1st = 13 Just Hifalutin 2nd = 2 Atlantic City 3rd = 5 Leodoro 4th = 16 Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 4 The Equinator | ||
Sat Jan 20 2018 15:56 | 1st = 4 The Equinator 2nd = 5 Zarsis 4th = 6 Mosgiel Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Tarzan | ||
Sat Jan 20 2018 15:52 | 1st = 5 Tarzan 2nd = 7 Bullpit 3rd = 6 Tisani Tomso 4th = 1 Stella Ombra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 5 Princess Zelda | ||
Sat Jan 20 2018 15:48 | 1st = 5 Princess Zelda 2nd = 3 Tycoon Legend 3rd = 8 Amaya 4th = 4 Tokyo Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Nordic Eclipse | ||
Sat Jan 20 2018 15:44 | 1st = 1 Nordic Eclipse 2nd = 8 Parting Shot 3rd = 3 Einstein Magic 4th = 5 Mckenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 1 Carzoff | ||
Sat Jan 20 2018 15:40 | 1st = 1 Carzoff 2nd = 7 Vaucluse Bay 3rd = 8 Chatelard 4th = 6 Zourkhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 5 - 10 Zabextra | ||
Sat Jan 20 2018 15:36 | 1st = 10 Zabextra 2nd = 2 Centenary Shot 3rd = 8 Monaco Countess 4th = 6 You Wan Sum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 10 - 6 Eagle Bay | ||
Sat Jan 20 2018 15:32 | 1st = 6 Eagle Bay 2nd = 9 Tinkalicious 3rd = 2 Tomelilla 4th = 3 Bronsteel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Avanti Rose | ||
Sat Jan 20 2018 15:31 | 1st = 4 Avanti Rose 2nd = 3 White Kaps 3rd = 2 Wallace Street 4th = 1 Mondo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Grey Steyne | ||
Sat Jan 20 2018 15:28 | 1st = 1 Grey Steyne 2nd = 4 Sornja 3rd = 9 Invinciboy 4th = 5 Tiarnan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 11 - 11 Tahlia Franco | ||
Sat Jan 20 2018 15:25 | 1st = 11 Tahlia Franco 2nd = 5 R Gee Bee 3rd = 9 Willedu 4th = 1 Rangi Rangdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 7 Planets Princess | ||
Sat Jan 20 2018 15:24 | 1st = 7 Planets Princess 2nd = 8 Ondo Pasa 3rd = 6 Longchamp Lass 4th = 2 Just Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Sohool | ||
Sat Jan 20 2018 15:20 | 1st = 3 Sohool 2nd = 5 Aurum Spirit 3rd = 1 Cha Cha King 4th = 13 Vungers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 7 Keeping Watch | ||
Sat Jan 20 2018 15:16 | 1st = 7 Keeping Watch 2nd = 6 Kaleb Will Do 3rd = 4 Faraasheh 4th = 2 Revere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 9 - 11 Rock Solid | ||
Sat Jan 20 2018 15:14 | 1st = 11 Rock Solid 2nd = 6 Southern Dancer 3rd = 4 The Quiet Man 4th = 9 Miss Tuscan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Bat A Kat | ||
Sat Jan 20 2018 15:12 | 1st = 1 Bat A Kat 2nd = 8 Susurri 3rd = 3 Cruze 4th = 4 Trommelschlagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 11 Cats Alley | ||
Sat Jan 20 2018 15:08 | 1st = 11 Cats Alley 2nd = 2 Magnus Bay 3rd = 10 What A Stryker 4th = 5 Another Mans Gain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 6 Memes | ||
Sat Jan 20 2018 15:05 | 1st = 6 Memes 2nd = 1 Boss Lane 3rd = 2 Palazzo Pubblico 4th = 4 Royal Tudor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 4 - 6 Gamblers Girl | ||
Sat Jan 20 2018 15:01 | 1st = 6 Gamblers Girl 2nd = 4 The Peninsular 3rd = 1 Ansinna 4th = 10 Jack Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 9 Magic Chai | ||
Sat Jan 20 2018 14:57 | 1st = 9 Magic Chai 2nd = 4 Sampson 3rd = 6 Alinko Prince 4th = 1 Patrick Erin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 6 Enbihaar | ||
Sat Jan 20 2018 14:56 | 1st = 6 Enbihaar 2nd = 1 Chicago Typewriter 3rd = 2 Aristocratic Miss 4th = 5 Vivi Valentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 6 Amenzel | ||
Sat Jan 20 2018 14:53 | 1st = 6 Amenzel 2nd = 3 Go The Gantry 3rd = 1 Viaductress 4th = 5 Sugar Ray Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 10 - 4 Mcdaknife | ||
Sat Jan 20 2018 14:50 | 1st = 4 Mcdaknife 2nd = 8 Our Wicklow 3rd = 5 Master Of Escape 4th = 7 Judes Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 4 Varuska | ||
Sat Jan 20 2018 14:49 | 1st = 4 Varuska 2nd = 1 Equipped 3rd = 3 Never Been Another 4th = 8 Chavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 10 One For Later | ||
Sat Jan 20 2018 14:45 | 1st = 10 One For Later 2nd = 5 Stormy Shore 3rd = 7 Bertwhistle 4th = 6 Tranquil Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 1 Golden Words | ||
Sat Jan 20 2018 14:41 | 1st = 1 Golden Words 2nd = 8 Lithely 3rd = 4 Mystic Skies 4th = 3 Super Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 7 Who Dares Wins | ||
Sat Jan 20 2018 14:39 | 1st = 7 Who Dares Wins 2nd = 1 Come Fly With Me 3rd = 4 Flag The Groom 4th = 8 Dee And Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 10 Contralto | ||
Sat Jan 20 2018 14:37 | 1st = 10 Contralto 2nd = 8 Spiral 3rd = 9 Syamantaka Mani 4th = 3 Downloading |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 4 Cellarman | ||
Sat Jan 20 2018 14:30 | 1st = 4 Cellarman 2nd = 2 New Universe 3rd = 3 Get On The Grange 4th = 7 Valentino Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 3 - 13 Mula | ||
Sat Jan 20 2018 14:26 | 1st = 13 Mula 2nd = 2 Dodge The Hounds 3rd = 1 Chloes King 4th = 11 Desperate Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 1 Dijon Bleu | ||
Sat Jan 20 2018 14:22 | 1st = 1 Dijon Bleu 2nd = 6 Blanco Belle 3rd = 11 Milseain 4th = 4 Swiss Precision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 3 Aimalac Bobby | ||
Sat Jan 20 2018 14:18 | 1st = 3 Aimalac Bobby 2nd = 6 Noor Dropper 3rd = 4 Keen Instinct 4th = 10 Exceedingly Kool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 9 - 10 Spare Change | ||
Sat Jan 20 2018 14:15 | 1st = 10 Spare Change 2nd = 1 Positano 3rd = 4 Forever Pearl 4th = 13 Razor Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 4 Mahamedeis | ||
Sat Jan 20 2018 14:10 | 1st = 4 Mahamedeis 2nd = 7 Almighty Crown 3rd = 1 Civil Disobedience 4th = 5 Chain Of Fools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 7 Seacraft | ||
Sat Jan 20 2018 14:06 | 1st = 7 Seacraft 2nd = 1 Bago Buff 3rd = 3 Garryfromthebull 4th = 8 Our Sweet Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 9 Excelleration | ||
Sat Jan 20 2018 14:04 | 1st = 9 Excelleration 2nd = 4 Kiwi Ida 3rd = 8 Pipiana 4th = 5 The Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 9 First Crush | ||
Sat Jan 20 2018 14:02 | 1st = 9 First Crush 2nd = 5 Slydini 3rd = 3 Dont Tell Mama 4th = 2 Zahspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 10 Acquittal | ||
Sat Jan 20 2018 13:55 | 1st = 10 Acquittal 2nd = 1 Kopi Luwak 3rd = 9 Celtic Trail 4th = 6 Editors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 2 - 13 Fill The Flute | ||
Sat Jan 20 2018 13:51 | 1st = 13 Fill The Flute 2nd = 6 Low Level Flying 3rd = 7 One Dance 4th = 4 Hes The Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 7 Enzos Lad | ||
Sat Jan 20 2018 13:47 | 1st = 7 Enzos Lad 2nd = 1 Kawi 3rd = 8 Ferrando 4th = 11 Passing Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Desert Digby | ||
Sat Jan 20 2018 13:43 | 1st = 1 Desert Digby 2nd = 8 Too Hot To Hold 3rd = 2 Cossie 4th = 7 Sogni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 8 - 6 Black Chevron | ||
Sat Jan 20 2018 13:40 | 1st = 6 Black Chevron 2nd = 1 Classie American 3rd = 11 Brydon Ideal 4th = 5 Stars Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 8 Last Week | ||
Sat Jan 20 2018 13:35 | 1st = 8 Last Week 2nd = 5 Bint El Bedu 3rd = 2 Al Haram 4th = 6 Dornier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 3 Shakti | ||
Sat Jan 20 2018 13:29 | 1st = 3 Shakti 2nd = 4 Teddytwinkletoes 3rd = 7 Taniwha 4th = 1 He Aint Heavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Snicki Minaj | ||
Sat Jan 20 2018 13:27 | 1st = 6 Snicki Minaj 2nd = 3 Clockwise 3rd = 1 Spirits Pride 4th = 4 Man Of Envy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 3 Dargento | ||
Sat Jan 20 2018 13:20 | 1st = 3 Dargento 2nd = 7 Shumookh 3rd = 4 Wooshka 4th = 1 Intuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Camperdown Race 1 - 4 Cameo Lass | ||
Sat Jan 20 2018 13:15 | 1st = 4 Cameo Lass 2nd = 5 Cherax 3rd = 6 Cosmic Scoop 4th = 3 Brave Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 14 Hinerangi | ||
Sat Jan 20 2018 13:10 | 1st = 14 Hinerangi 2nd = 1 Neeson 3rd = 11 Poppy Star 4th = 8 Flamingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 7 - 6 Somewhereinbrooklyn | ||
Sat Jan 20 2018 13:04 | 1st = 6 Somewhereinbrooklyn 2nd = 11 Jamieson Shard 3rd = 5 Lynton Creek 4th = 13 Waingaro Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 8 Willi Willi | ||
Sat Jan 20 2018 13:00 | 1st = 8 Willi Willi 2nd = 10 Mr Churchill 3rd = 6 Royal Ace 4th = 5 Portion Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 1 Accidental Offside | ||
Sat Jan 20 2018 12:50 | 1st = 1 Accidental Offside 2nd = 7 Pippi Rea 3rd = 4 Tickets On Her 4th = 10 Killa Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 8 Estijaab | ||
Sat Jan 20 2018 12:40 | 1st = 8 Estijaab 2nd = 1 Dio Doro 3rd = 12 Tell No Tales 4th = 11 River Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 10 Stolen Dance | ||
Sat Jan 20 2018 12:35 | 1st = 10 Stolen Dance 2nd = 7 Watch This Space 3rd = 1 Hiflyer 4th = 12 Savvy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Faster Bolt | ||
Sat Jan 20 2018 12:32 | 1st = 3 Faster Bolt 2nd = 1 Blue Blitz 3rd = 6 Provenance 4th = 2 Awesome Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 6 - 6 Blood And Whisky | ||
Sat Jan 20 2018 12:25 | 1st = 6 Blood And Whisky 2nd = 9 Primus Inter Pares 3rd = 11 November Guy 4th = 7 Makarewa Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Shifty Joshua | ||
Sat Jan 20 2018 12:22 | 1st = 8 Shifty Joshua 2nd = 1 Bear Magic 3rd = 2 Daintree Teacake 4th = 7 Miss Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 6 Johnny Jones | ||
Sat Jan 20 2018 12:15 | 1st = 6 Johnny Jones 2nd = 2 Coulee 3rd = 7 Koxinga 4th = 1 Batman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 On Billys Wings | ||
Sat Jan 20 2018 12:12 | 1st = 1 On Billys Wings 2nd = 6 Pomp Fiction 3rd = 2 Vanda Mick 4th = 4 Dorans Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Dazzling Melody | ||
Sat Jan 20 2018 12:07 | 1st = 7 Dazzling Melody 2nd = 6 Longshot Glory 3rd = 8 Tally Ho Jack 4th = 1 Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 9 Darscape Princess | ||
Sat Jan 20 2018 12:00 | 1st = 9 Darscape Princess 2nd = 6 The Bandito 3rd = 2 Nowhere Man 4th = 5 Dont Look Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 You Dance | ||
Sat Jan 20 2018 11:57 | 1st = 3 You Dance 2nd = 8 Lektra Flame 3rd = 4 Pop Do It 4th = 10 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 5 - 1 Mrs Zippy | ||
Sat Jan 20 2018 11:50 | 1st = 1 Mrs Zippy 2nd = 15 Western Zephyr 3rd = 4 Red River Dash 4th = 7 Classic Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Prince Mikado | ||
Sat Jan 20 2018 11:47 | 1st = 2 Prince Mikado 2nd = 8 Shes Perfect 3rd = 3 Dons Just Under 4th = 1 Latissimus Dorsi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 2 Hes Mi Brother | ||
Sat Jan 20 2018 11:40 | 1st = 2 Hes Mi Brother 2nd = 10 Jakob Gambino 3rd = 5 All Dressed Up 4th = 11 The Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Take That Banksy | ||
Sat Jan 20 2018 11:37 | 1st = 7 Take That Banksy 2nd = 8 Mahjong Baby 3rd = 6 Mask 4th = 5 Amari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Scott Lit Up | ||
Sat Jan 20 2018 11:32 | 1st = 6 Scott Lit Up 2nd = 3 Rhomboid 3rd = 4 Go Zippy Go 4th = 8 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 1 Gift Of Power | ||
Sat Jan 20 2018 11:25 | 1st = 1 Gift Of Power 2nd = 2 I Got You 3rd = 4 Divine Power 4th = 5 Satin Belt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Tiggerlong Nosey | ||
Sat Jan 20 2018 11:22 | 1st = 5 Tiggerlong Nosey 2nd = 8 Brazilian Brae 3rd = 3 Gordette 4th = 6 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 4 - 7 Caitlins Surprise | ||
Sat Jan 20 2018 11:15 | 1st = 7 Caitlins Surprise 2nd = 12 Mass Destruction 3rd = 6 Meander With Pegasus 4th = 9 Dauntless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Tamile Lass | ||
Sat Jan 20 2018 11:13 | 1st = 8 Tamile Lass 2nd = 4 Tzar Norma 3rd = 7 Lilty Allen 4th = 10 Standing Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 8 Dontpokethetiger | ||
Sat Jan 20 2018 11:05 | 1st = 8 Dontpokethetiger 2nd = 5 Nightcap 3rd = 9 Queen Jetsun 4th = 2 Elfee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Clover Lad | ||
Sat Jan 20 2018 11:02 | 1st = 8 Clover Lad 2nd = 4 Bar King Buddy 3rd = 2 Swift Trent 4th = 10 Remain Seated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Rock It Ronny | ||
Sat Jan 20 2018 10:58 | 1st = 2 Rock It Ronny 2nd = 4 Challis Annie 3rd = 3 Road To Nhill 4th = 7 Mini Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 3 Awatane | ||
Sat Jan 20 2018 10:50 | 1st = 3 Awatane 2nd = 4 Morweka 3rd = 11 Awesome Al 4th = 7 Almarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Iris Allen | ||
Sat Jan 20 2018 10:47 | 1st = 8 Iris Allen 2nd = 6 Onya Grover 3rd = 3 Ginger Menang 4th = 7 Flash Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 3 - 12 Doubledelightbrigade | ||
Sat Jan 20 2018 10:40 | 1st = 12 Doubledelightbrigade 2nd = 8 Marrera 3rd = 14 Viewfield Chatton 4th = 4 Knights Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Cosmic Breeze | ||
Sat Jan 20 2018 10:35 | 1st = 3 Cosmic Breeze 2nd = 1 Royal Knocka 3rd = 5 Nitro Nicole 4th = 8 Sargent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 7 Czechoslovakia | ||
Sat Jan 20 2018 10:30 | 1st = 7 Czechoslovakia 2nd = 1 Edward 3rd = 9 Egyptian Lad 4th = 11 Elana Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Blackpool Alexis | ||
Sat Jan 20 2018 10:27 | 1st = 7 Blackpool Alexis 2nd = 2 Dimitri Bale 3rd = 8 Wanda Bale 4th = 1 Bolt Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Pistol Nite | ||
Sat Jan 20 2018 10:20 | 1st = 6 Pistol Nite 2nd = 4 Bugs Boloney 3rd = 8 Oaklands 4th = 1 Booming Zulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 7 Jasd | ||
Sat Jan 20 2018 10:15 | 1st = 7 Jasd 2nd = 3 Matuzalem 3rd = 12 Piriwai 4th = 4 Secret Squirrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Vanderville | ||
Sat Jan 20 2018 10:12 | 1st = 3 Vanderville 2nd = 1 Tiggerlong Cruz 3rd = 6 Blackpool Chuck 4th = 7 Mousey Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 2 - 5 Madhubala | ||
Sat Jan 20 2018 10:05 | 1st = 5 Madhubala 2nd = 3 Stow 3rd = 10 Malabar Spur 4th = 8 T As Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Subscapularis | ||
Sat Jan 20 2018 10:02 | 1st = 1 Subscapularis 2nd = 2 Scott Muscle 3rd = 6 Tally Ho Billy 4th = 3 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Dyna Forrest | ||
Sat Jan 20 2018 9:57 | 1st = 7 Dyna Forrest 2nd = 8 Keely Run 3rd = 1 Pepper Rock 4th = 5 Rhino Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Challis Sprite | ||
Sat Jan 20 2018 9:47 | 1st = 1 Challis Sprite 2nd = 4 Voluptuous Blue 3rd = 3 Killara John 4th = 6 Daintree Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Te Awamutu Race 1 - 6 Redmaro | ||
Sat Jan 20 2018 9:40 | 1st = 6 Redmaro 2nd = 7 Vanhalem 3rd = 8 Scanreco Bay 4th = 9 Poppy Drayton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Rollin With It | ||
Sat Jan 20 2018 9:37 | 1st = 3 Rollin With It 2nd = 8 Wackadooka 3rd = 1 Raven Joe 4th = 5 Broken Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Superior Martini | ||
Sat Jan 20 2018 9:30 | 1st = 3 Superior Martini 2nd = 8 Miss Cheekiness 3rd = 6 Rayjan Eddy 4th = 7 Under The Doona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Destini Cowboy | ||
Sat Jan 20 2018 9:22 | 1st = 1 Destini Cowboy 2nd = 2 Nellie Shan 3rd = 5 Midnight Mystery 4th = 8 Thomeli Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Dark Star | ||
Sat Jan 20 2018 9:15 | 1st = 3 Dark Star 2nd = 1 Triceps Brachii 3rd = 4 Trapezius 4th = 7 Coyote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Spitting Venom | ||
Sat Jan 20 2018 1:42 | 1st = 6 Spitting Venom 2nd = 1 Mephitidae 3rd = 7 Kaylin 4th = 2 Whats Up Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Sarina Monelli | ||
Sat Jan 20 2018 1:17 | 1st = 8 Sarina Monelli 2nd = 2 Do The Hokey 3rd = 7 Sure Enough 4th = 1 West On Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Fernando Monelli | ||
Sat Jan 20 2018 1:02 | 1st = 3 Fernando Monelli 2nd = 6 Billy Brass 3rd = 8 Harlan Rocks 4th = 1 Bambam Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Bechers Brook | ||
Sat Jan 20 2018 0:40 | 1st = 1 Bechers Brook 2nd = 2 Captured Delight 3rd = 4 Murphys Bettor 4th = 6 Lady De La Renta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Daves Girl | ||
Sat Jan 20 2018 0:37 | 1st = 1 Daves Girl 2nd = 8 Dandalup Annie 3rd = 7 Flying Urkal 4th = 4 Rhianna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 6 - 2 Magical Mitch | ||
Sat Jan 20 2018 0:30 | 1st = 2 Magical Mitch 2nd = 6 Compact Rocket 3rd = 4 Happy As 4th = 7 Jax Or Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Everest Monelli | ||
Sat Jan 20 2018 0:17 | 1st = 4 Everest Monelli 2nd = 7 Kili Monelli 3rd = 3 Winsome Jackie 4th = 1 Satrai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Brotha Ofa Gangsta | ||
Sat Jan 20 2018 0:10 | 1st = 5 Brotha Ofa Gangsta 2nd = 1 Its My Lucknow 3rd = 12 Sir Nicholas 4th = 2 Wolowitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Miss Bamsy | ||
Sat Jan 20 2018 0:02 | 1st = 1 Miss Bamsy 2nd = 2 Dandalup Brutus 3rd = 6 Alfa Tonic 4th = 4 Marydoll |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000