Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Toro Tonic | ||
Tue Dec 4 2018 23:57 | 1st = 6 Toro Tonic 2nd = 8 Powered By Gas 3rd = 1 Roofin Roy 4th = 4 Timely Ask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Fernando Monelli | ||
Tue Dec 4 2018 23:37 | 1st = 6 Fernando Monelli 2nd = 1 Goodbye 3rd = 7 Quaras Xavier 4th = 2 Daisy Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Yunderup Star | ||
Tue Dec 4 2018 23:16 | 1st = 7 Yunderup Star 2nd = 5 Fantastic Joey 3rd = 6 Big Boy Roy 4th = 1 My Fire Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 2 Dream Amore | ||
Tue Dec 4 2018 23:09 | 1st = 2 Dream Amore 2nd = 3 Rhondas Dougie 3rd = 8 Good People 4th = 4 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Winsome Bossman | ||
Tue Dec 4 2018 23:01 | 1st = 8 Winsome Bossman 2nd = 4 Hello Im Biggie 3rd = 1 Millers Inc 4th = 6 Kili Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 3 Dark Conde | ||
Tue Dec 4 2018 22:54 | 1st = 3 Dark Conde 2nd = 2 Westmead Warrior 3rd = 8 Rhondas Yogi 4th = 5 Joffas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 7 In My Heart | ||
Tue Dec 4 2018 22:50 | 1st = 7 In My Heart 2nd = 4 Chers Magic Jet 3rd = 6 Jesse Allwood 4th = 1 Allthewaytoroyalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Trifive | ||
Tue Dec 4 2018 22:45 | 1st = 8 Trifive 2nd = 2 Governess 3rd = 1 Jaraig Cruiser 4th = 4 Sunset Gucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 6 Dockin Dave | ||
Tue Dec 4 2018 22:32 | 1st = 6 Dockin Dave 2nd = 2 Magic Doug 3rd = 5 Sliding Doors 4th = 1 Swap Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Cosmic Ox | ||
Tue Dec 4 2018 22:29 | 1st = 6 Cosmic Ox 2nd = 8 Causing Havoc 3rd = 7 New Echo 4th = 5 Sure Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Shannon Allen | ||
Tue Dec 4 2018 22:24 | 1st = 5 Shannon Allen 2nd = 2 Flywheel Strike 3rd = 8 Tiggerlong Boo 4th = 3 Etiquette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 7 Tunza Thunda | ||
Tue Dec 4 2018 22:20 | 1st = 7 Tunza Thunda 2nd = 5 Senor Zipper 3rd = 8 Our Alarm 4th = 2 Stormy Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 3 King Memphis | ||
Tue Dec 4 2018 22:15 | 1st = 3 King Memphis 2nd = 6 Atmospherical 3rd = 1 Nowuseemesmile 4th = 8 Kamendable Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Lodgement | ||
Tue Dec 4 2018 22:13 | 1st = 8 Lodgement 2nd = 1 Innocent Man 3rd = 7 Slow Dancer 4th = 3 Faringdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Westdale Prince | ||
Tue Dec 4 2018 22:10 | 1st = 1 Westdale Prince 2nd = 3 Quaras Emma 3rd = 4 Lord Reddan 4th = 2 Corporate Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Eyes On You | ||
Tue Dec 4 2018 22:07 | 1st = 7 Eyes On You 2nd = 3 Vancouver Star 3rd = 4 Princess Pout 4th = 2 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 2 You Ninety Two | ||
Tue Dec 4 2018 22:02 | 1st = 2 You Ninety Two 2nd = 8 Radius 3rd = 4 Rupert Of Lincoln 4th = 10 Illawong Gerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 Zipper Shoes | ||
Tue Dec 4 2018 21:58 | 1st = 7 Zipper Shoes 2nd = 4 Air Traffic 3rd = 6 Awesome Doll 4th = 1 Magic Begins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Czarny | ||
Tue Dec 4 2018 21:55 | 1st = 2 Czarny 2nd = 8 Salute The Cloud 3rd = 4 Fool Proof 4th = 3 Old Mate Kick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Spanish Whisper | ||
Tue Dec 4 2018 21:51 | 1st = 3 Spanish Whisper 2nd = 1 Peroni Tony 3rd = 4 Bedelia Way 4th = 2 David Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Naval Aviator | ||
Tue Dec 4 2018 21:45 | 1st = 2 Naval Aviator 2nd = 1 Be On Guard 3rd = 8 Whoswhointhezoo 4th = 4 Prince Of Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Payton | ||
Tue Dec 4 2018 21:42 | 1st = 6 Payton 2nd = 4 Mepunga Bonnie 3rd = 7 Ninetymile Turbo 4th = 5 Sharp Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Anna Cotton | ||
Tue Dec 4 2018 21:39 | 1st = 8 Anna Cotton 2nd = 5 Federal Brae 3rd = 6 Pass The Jar 4th = 1 De Belin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Rockin Ringo | ||
Tue Dec 4 2018 21:36 | 1st = 7 Rockin Ringo 2nd = 4 Not A Word 3rd = 2 Call Me Dory 4th = 3 Kenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 11 Cruz Bromac | ||
Tue Dec 4 2018 21:31 | 1st = 11 Cruz Bromac 2nd = 2 Audi Hare 3rd = 12 Galactic Star 4th = 6 Mach Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Awesome Grit | ||
Tue Dec 4 2018 21:26 | 1st = 8 Awesome Grit 2nd = 7 Zabeeka 3rd = 5 Dandalup Galaxy 4th = 2 Freak On Knee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Drinking Rockets | ||
Tue Dec 4 2018 21:23 | 1st = 2 Drinking Rockets 2nd = 4 Max The Weapon 3rd = 8 Combal Zero 4th = 3 Bogan Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Rosacky Thunder | ||
Tue Dec 4 2018 21:20 | 1st = 1 Rosacky Thunder 2nd = 6 Blackpool Doc 3rd = 3 Wilburn 4th = 7 Lucky Tetris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 9 Tanaka Eagle | ||
Tue Dec 4 2018 21:16 | 1st = 9 Tanaka Eagle 2nd = 5 Mister Tom Dooley 3rd = 2 Clares Fool 4th = 10 Deflector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 3 Swift Viper | ||
Tue Dec 4 2018 21:14 | 1st = 3 Swift Viper 2nd = 2 Bobs Chance 3rd = 8 Zipping Abbot 4th = 5 Shadowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Breaker Charlie | ||
Tue Dec 4 2018 21:11 | 1st = 8 Breaker Charlie 2nd = 4 Gracious Lady 3rd = 1 Apprehension 4th = 7 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Imperial Li | ||
Tue Dec 4 2018 21:08 | 1st = 5 Imperial Li 2nd = 1 Zanzique 3rd = 3 Talking Tommy 4th = 7 Dandalup Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Kingsbrae Martha | ||
Tue Dec 4 2018 21:05 | 1st = 7 Kingsbrae Martha 2nd = 3 Kingsbrae Avenue 3rd = 2 Blonde Gift 4th = 5 Bazaar Mckenzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Im Pats Delight | ||
Tue Dec 4 2018 21:00 | 1st = 2 Im Pats Delight 2nd = 8 Cant Refuse 3rd = 5 Im the Boss 4th = 1 Bad Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Dr Abbie | ||
Tue Dec 4 2018 20:55 | 1st = 2 Dr Abbie 2nd = 8 Zanthre Allen 3rd = 1 Whip Allen 4th = 3 Immediate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Modus Operandi | ||
Tue Dec 4 2018 20:52 | 1st = 5 Modus Operandi 2nd = 3 Big Butters 3rd = 1 Rostered On 4th = 4 Dual Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Norse Viking | ||
Tue Dec 4 2018 20:49 | 1st = 2 Norse Viking 2nd = 8 Nicmac Lass 3rd = 4 Billy Bojangles 4th = 3 Smokey Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 11 Hasani | ||
Tue Dec 4 2018 20:45 | 1st = 11 Hasani 2nd = 4 Hy Leexciting 3rd = 2 Seeknyoushallfind 4th = 6 Iam Lambros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Hunter Lyndan | ||
Tue Dec 4 2018 20:43 | 1st = 2 Hunter Lyndan 2nd = 3 Kingsbrae Prince 3rd = 6 Blue Max 4th = 1 Cute Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Tell Nobody | ||
Tue Dec 4 2018 20:40 | 1st = 8 Tell Nobody 2nd = 7 Splinter 3rd = 1 Nimble Lucy 4th = 5 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Dynamos Double | ||
Tue Dec 4 2018 20:37 | 1st = 8 Dynamos Double 2nd = 1 Spritely Mae 3rd = 3 Chickiano 4th = 4 Miss Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 1 Wrappers Delight | ||
Tue Dec 4 2018 20:32 | 1st = 1 Wrappers Delight 2nd = 12 Tiger Tara 3rd = 9 Spankem 4th = 8 Maximan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 6 Woop Woop Kit | ||
Tue Dec 4 2018 20:27 | 1st = 6 Woop Woop Kit 2nd = 3 Harbour Reign 3rd = 1 Chips Ahoy 4th = 2 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Toby Tracker | ||
Tue Dec 4 2018 20:24 | 1st = 3 Toby Tracker 2nd = 6 Murphy Rumble 3rd = 1 Flying Hound 4th = 2 Nangar Rippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Duke Of Burnley | ||
Tue Dec 4 2018 20:20 | 1st = 8 Duke Of Burnley 2nd = 5 Bennys Entity 3rd = 6 Double Que 4th = 2 Kulu Ozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 2 Affluent Bell | ||
Tue Dec 4 2018 20:15 | 1st = 2 Affluent Bell 2nd = 9 Highview Sadler 3rd = 10 Loaded Aussie 4th = 6 R J Bopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 4 Ragadeen | ||
Tue Dec 4 2018 20:13 | 1st = 4 Ragadeen 2nd = 2 Sugar Kaine 3rd = 7 Blazing Storm 4th = 8 Hearts To Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Silver Weasel | ||
Tue Dec 4 2018 20:10 | 1st = 3 Silver Weasel 2nd = 4 El Bazza 3rd = 6 Kiowa Shadow 4th = 1 Sandown Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Coco Khatanga | ||
Tue Dec 4 2018 20:07 | 1st = 6 Coco Khatanga 2nd = 1 Lady Xena 3rd = 5 Provoker 4th = 8 Backcreek Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 7 Tornado Valley | ||
Tue Dec 4 2018 20:02 | 1st = 7 Tornado Valley 2nd = 2 Save Our Pennys 3rd = 5 Speeding Spur 4th = 10 Tough Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Rock Johnson | ||
Tue Dec 4 2018 19:57 | 1st = 1 Rock Johnson 2nd = 5 Akina Harley 3rd = 3 Spritely Mac 4th = 8 Aston Nirvana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Hard Left | ||
Tue Dec 4 2018 19:54 | 1st = 1 Hard Left 2nd = 2 Peeks Gold 3rd = 3 Simply Spud 4th = 8 Bowls And Holes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Haras Dash | ||
Tue Dec 4 2018 19:51 | 1st = 4 Haras Dash 2nd = 5 Nicmac Babe 3rd = 1 Paint The Ocean 4th = 3 Trendy Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Thats Lil Bob | ||
Tue Dec 4 2018 19:48 | 1st = 6 Thats Lil Bob 2nd = 4 Lochinvar Dynamo 3rd = 1 Angel Gear 4th = 2 Token Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 8 Roll With Me | ||
Tue Dec 4 2018 19:43 | 1st = 8 Roll With Me 2nd = 9 Seger 3rd = 1 Warriors Code 4th = 2 Paddy Mccole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Perrie The Fairy | ||
Tue Dec 4 2018 19:40 | 1st = 1 Perrie The Fairy 2nd = 4 Why Not Ginger 3rd = 3 Heza Real Deal 4th = 2 Form A Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 2 Bundah | ||
Tue Dec 4 2018 19:37 | 1st = 2 Bundah 2nd = 7 Simply Toby 3rd = 3 Turbo Bob 4th = 4 Dynamic Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 12 Kyvalley Blur | ||
Tue Dec 4 2018 19:32 | 1st = 12 Kyvalley Blur 2nd = 5 Big Jack Hammer 3rd = 2 Sky Petite 4th = 4 Enrolled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Smooth Act | ||
Tue Dec 4 2018 19:27 | 1st = 8 Smooth Act 2nd = 7 Benny Lyndan 3rd = 1 Sandave Diva 4th = 4 Vini Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Mepunga Billy | ||
Tue Dec 4 2018 19:23 | 1st = 4 Mepunga Billy 2nd = 8 Jack Whelan 3rd = 6 Ants In Pants 4th = 3 Leica Cali King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Bad Benny | ||
Tue Dec 4 2018 19:20 | 1st = 8 Bad Benny 2nd = 1 Wilshire Girl 3rd = 6 Emgrand Rose 4th = 2 Believe Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 7 Our Virtuoso | ||
Tue Dec 4 2018 19:15 | 1st = 7 Our Virtuoso 2nd = 10 Rockaball 3rd = 2 Seven Demerits 4th = 1 Its Set In Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Ark Lightning | ||
Tue Dec 4 2018 19:13 | 1st = 4 Ark Lightning 2nd = 6 Karise Fusileer 3rd = 2 Go Barny Go 4th = 7 Rapana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Ripple Rumble | ||
Tue Dec 4 2018 19:10 | 1st = 7 Ripple Rumble 2nd = 2 Lady Ulla 3rd = 3 Quality Jewel 4th = 8 Valentino Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Koitsenko | ||
Tue Dec 4 2018 19:07 | 1st = 2 Koitsenko 2nd = 5 No Passengers 3rd = 3 Indiras Girl 4th = 4 Velocity Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 10 Animated | ||
Tue Dec 4 2018 19:02 | 1st = 10 Animated 2nd = 13 Star Of Memphis 3rd = 2 Holdonsu 4th = 11 Wardan Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 7 Keona | ||
Tue Dec 4 2018 18:59 | 1st = 7 Keona 2nd = 4 Melissas Charm 3rd = 3 Prince Rakeem 4th = 2 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Nangar Jack | ||
Tue Dec 4 2018 18:53 | 1st = 6 Nangar Jack 2nd = 1 Club Double 3rd = 2 Wighton 4th = 4 Always Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 Stacey Keeping | ||
Tue Dec 4 2018 18:50 | 1st = 4 Stacey Keeping 2nd = 5 Pyrenees Inferno 3rd = 1 Half A Minya 4th = 2 Carson County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Sandave Jeanoel | ||
Tue Dec 4 2018 18:47 | 1st = 6 Sandave Jeanoel 2nd = 8 Miss Gambler 3rd = 4 Run Sun 4th = 3 Inquisitive Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Applied | ||
Tue Dec 4 2018 18:44 | 1st = 2 Applied 2nd = 1 Jennifer Eccles 3rd = 8 Yelredda Saint 4th = 4 Thumbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Richmond Road | ||
Tue Dec 4 2018 18:41 | 1st = 5 Richmond Road 2nd = 6 Chasing Diamonds 3rd = 1 Elegant Duk 4th = 8 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Winlock Huddy | ||
Tue Dec 4 2018 18:38 | 1st = 1 Winlock Huddy 2nd = 5 Morning Tide 3rd = 4 True Dream 4th = 3 Tiggerlong Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Pocket Thedeal | ||
Tue Dec 4 2018 18:33 | 1st = 1 Pocket Thedeal 2nd = 2 Rule Of Thumb 3rd = 3 The High Roller 4th = 12 Heza Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Kraken Dust | ||
Tue Dec 4 2018 18:29 | 1st = 1 Kraken Dust 2nd = 2 Pietra Allen 3rd = 5 Dyna Frankie 4th = 8 Liberal Nunnio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Aim | ||
Tue Dec 4 2018 18:25 | 1st = 4 Aim 2nd = 1 Arnhem Mayhem 3rd = 8 Spring Colleen 4th = 2 Never A Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Gasmonkey | ||
Tue Dec 4 2018 18:15 | 1st = 3 Gasmonkey 2nd = 7 Ima Sea Storm 3rd = 11 Polished Rocks 4th = 2 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Scientific Man | ||
Tue Dec 4 2018 18:13 | 1st = 1 Scientific Man 2nd = 8 Corleone King 3rd = 2 Bogan Doonie 4th = 3 Nangar Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Hurricane Rose | ||
Tue Dec 4 2018 18:10 | 1st = 7 Hurricane Rose 2nd = 8 Steorra 3rd = 4 Cash No Bounce 4th = 5 Fifteen Wheeler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 10 Majestic Player | ||
Tue Dec 4 2018 18:05 | 1st = 10 Majestic Player 2nd = 11 Needabacardi 3rd = 7 Ima Bourbon Girl 4th = 12 Aldebaran Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Spring Reina | ||
Tue Dec 4 2018 17:59 | 1st = 1 Spring Reina 2nd = 5 Small Jewel 3rd = 6 Strudel 4th = 7 No More Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Composed | ||
Tue Dec 4 2018 17:54 | 1st = 5 Composed 2nd = 6 Deano Robyn 3rd = 7 Don Boston 4th = 3 Guys Bettor Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Mr Automatic | ||
Tue Dec 4 2018 17:51 | 1st = 5 Mr Automatic 2nd = 3 Bogan Way 3rd = 7 My Way Boy 4th = 6 Cawbourne Madox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Quarter Mile | ||
Tue Dec 4 2018 17:47 | 1st = 3 Quarter Mile 2nd = 6 Bear Left 3rd = 8 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Parisian Rockstar | ||
Tue Dec 4 2018 17:42 | 1st = 1 Parisian Rockstar 2nd = 3 Tomeara 3rd = 9 Anna Bay Al 4th = 10 Magoogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Air Time | ||
Tue Dec 4 2018 17:39 | 1st = 2 Air Time 2nd = 8 Velocity Linder 3rd = 3 Jimary Free 4th = 6 Rosdue Kola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 3 Through The Cracks | ||
Tue Dec 4 2018 17:35 | 1st = 3 Through The Cracks 2nd = 6 Japhite 3rd = 1 Schappose 4th = 5 Off The Dial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 Cosmic Act | ||
Tue Dec 4 2018 17:32 | 1st = 6 Cosmic Act 2nd = 2 Two Phils Cool 3rd = 4 Aston Milla 4th = 3 Aston Frankel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 Myrniong And All | ||
Tue Dec 4 2018 17:29 | 1st = 3 Myrniong And All 2nd = 1 Morse 3rd = 2 Als Desire 4th = 7 Turbo Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 A Passion For Aces | ||
Tue Dec 4 2018 17:24 | 1st = 7 A Passion For Aces 2nd = 5 Forever Texas 3rd = 8 Change Of Mind 4th = 4 Beau Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Invictus Clive | ||
Tue Dec 4 2018 17:18 | 1st = 8 Invictus Clive 2nd = 3 Illawong Cowgirl 3rd = 4 La Bamba 4th = 2 Spring Festival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Bombora Comet | ||
Tue Dec 4 2018 17:15 | 1st = 3 Bombora Comet 2nd = 6 Bombora Thunder 3rd = 4 Orleans 4th = 2 Arma Rapida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 Nitro Blast | ||
Tue Dec 4 2018 17:12 | 1st = 4 Nitro Blast 2nd = 1 Superfast Love 3rd = 7 Hardaway Harada 4th = 5 Milos Zarr Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 The Boys Gnp | ||
Tue Dec 4 2018 17:07 | 1st = 9 The Boys Gnp 2nd = 8 Trilight Brigade 3rd = 6 Key Largo 4th = 12 Precious Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Galway Johann | ||
Tue Dec 4 2018 17:04 | 1st = 8 Galway Johann 2nd = 9 Calypso Bay 3rd = 1 Syfy Hero 4th = 4 Infrared Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 10 Catch Us | ||
Tue Dec 4 2018 17:00 | 1st = 10 Catch Us 2nd = 2 Allspice 3rd = 3 Simeoni 4th = 9 Gin Atomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 11 Miss Redoble | ||
Tue Dec 4 2018 16:55 | 1st = 11 Miss Redoble 2nd = 3 Epic Decision 3rd = 12 Under Pressure 4th = 14 Musical Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Zipping Amber | ||
Tue Dec 4 2018 16:52 | 1st = 1 Zipping Amber 2nd = 3 Merc 3rd = 8 Why Not Kez 4th = 2 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Theartofinfusion | ||
Tue Dec 4 2018 16:47 | 1st = 1 Theartofinfusion 2nd = 7 Real Obsession 3rd = 2 Shanocon 4th = 5 Lettucefirestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Clare Fallon | ||
Tue Dec 4 2018 16:45 | 1st = 4 Clare Fallon 2nd = 8 Latitude Zero 3rd = 7 Modest Lee 4th = 1 Unrushed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Indominous Dane | ||
Tue Dec 4 2018 16:42 | 1st = 2 Indominous Dane 2nd = 4 Spring Ritchie 3rd = 6 Pirata 4th = 1 Got There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Go Slow Goldy | ||
Tue Dec 4 2018 16:38 | 1st = 2 Go Slow Goldy 2nd = 6 Kraken Roger 3rd = 4 Diggers Cove 4th = 1 Dyna Cortina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Somemondosomewhere | ||
Tue Dec 4 2018 16:33 | 1st = 2 Somemondosomewhere 2nd = 5 Maretti 3rd = 11 Justarumour 4th = 10 Circle Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Homebush Flynn | ||
Tue Dec 4 2018 16:31 | 1st = 8 Homebush Flynn 2nd = 5 Goldstar Liberty 3rd = 7 Go Gunna 4th = 2 Epic Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 2 Danigree | ||
Tue Dec 4 2018 16:30 | 1st = 2 Danigree 2nd = 1 Deck Of Cards 3rd = 9 Normandy Lad 4th = 6 Grassmere Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Who Nose Size | ||
Tue Dec 4 2018 16:27 | 1st = 4 Who Nose Size 2nd = 3 Eli Red Fawn 3rd = 1 Hifi Shian 4th = 2 Oh She Glows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Champion Model | ||
Tue Dec 4 2018 16:24 | 1st = 7 Champion Model 2nd = 2 Nino De Oro 3rd = 3 Mount Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Ohio Fernando | ||
Tue Dec 4 2018 16:21 | 1st = 6 Ohio Fernando 2nd = 7 Sunningdale 3rd = 2 Zenstar 4th = 1 Angel Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 1 Moobi | ||
Tue Dec 4 2018 16:20 | 1st = 1 Moobi 2nd = 6 Power Of Wexford 3rd = 3 Sharp Speedo 4th = 8 Western Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Im Tipping Don | ||
Tue Dec 4 2018 16:17 | 1st = 7 Im Tipping Don 2nd = 5 Star Reiko 3rd = 4 Tyche Diamond 4th = 1 Invictus Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Man Of Letters | ||
Tue Dec 4 2018 16:13 | 1st = 2 Man Of Letters 2nd = 1 Ring Clown 3rd = 8 Nuclear Jewel 4th = 5 Cisco Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Cracked Pepper | ||
Tue Dec 4 2018 16:12 | 1st = 4 Cracked Pepper 2nd = 1 Four For The Road 3rd = 5 Imfeelingit 4th = 7 Royal Glenferrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Celtic Fear | ||
Tue Dec 4 2018 16:10 | 1st = 1 Celtic Fear 2nd = 7 Gotcha Scootin 3rd = 9 Try This On 4th = 6 Lanark Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Zipping Buck | ||
Tue Dec 4 2018 16:07 | 1st = 8 Zipping Buck 2nd = 1 Maserati Mick 3rd = 2 Mellcat Miss 4th = 3 Irinka Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Gojek | ||
Tue Dec 4 2018 16:04 | 1st = 1 Gojek 2nd = 3 Mini Fernando 3rd = 5 Miami Fernando 4th = 6 Disco Lemonade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 8 Cheeky Reward | ||
Tue Dec 4 2018 16:00 | 1st = 8 Cheeky Reward 2nd = 9 Burnvale Lady 3rd = 5 Teatro 4th = 3 Sonic Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Redcliff Rebel | ||
Tue Dec 4 2018 15:57 | 1st = 7 Redcliff Rebel 2nd = 8 Jacobite Hammer 3rd = 2 Lightning Seven 4th = 5 Smurf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Von Strass | ||
Tue Dec 4 2018 15:54 | 1st = 4 Von Strass 2nd = 1 Allen Hadrian 3rd = 2 Daves Dot 4th = 5 Goldstar Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Majestic Kiwi | ||
Tue Dec 4 2018 15:52 | 1st = 1 Majestic Kiwi 2nd = 7 Pacific Drums 3rd = 8 Oasis Dream 4th = 4 Oozinville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Who What Where | ||
Tue Dec 4 2018 15:49 | 1st = 1 Who What Where 2nd = 7 Ima Talker 3rd = 8 Miss Ziggy 4th = 2 Jett Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Chapta Lee | ||
Tue Dec 4 2018 15:46 | 1st = 6 Chapta Lee 2nd = 8 Agent Que 3rd = 2 Sin And Spin 4th = 3 Electric Hippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 1 Arlos Way | ||
Tue Dec 4 2018 15:45 | 1st = 1 Arlos Way 2nd = 11 Wee Lassie 3rd = 8 Elcano 4th = 2 Finucane Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Painted Smile | ||
Tue Dec 4 2018 15:42 | 1st = 8 Painted Smile 2nd = 5 Sunlit Digger 3rd = 3 Robert Victor 4th = 1 Noisy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Our Flying Kenny | ||
Tue Dec 4 2018 15:39 | 1st = 2 Our Flying Kenny 2nd = 5 Dyna Nelly 3rd = 7 Dyna Eleana 4th = 1 Little Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Volando Denario | ||
Tue Dec 4 2018 15:37 | 1st = 6 Volando Denario 2nd = 3 Boyd Writer 3rd = 4 Stardust 4th = 5 Heza Conman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Lonely Baxter | ||
Tue Dec 4 2018 15:36 | 1st = 4 Lonely Baxter 2nd = 5 Distinctive Miss 3rd = 2 Bombinate 4th = 1 Shaw Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Long Gully Helen | ||
Tue Dec 4 2018 15:34 | 1st = 4 Long Gully Helen 2nd = 7 Spring Waratah 3rd = 3 Dakota Grace 4th = 2 Stalking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 6 Nations | ||
Tue Dec 4 2018 15:30 | 1st = 6 Nations 2nd = 3 Von Mystic 3rd = 4 Grosvenor Bridge 4th = 5 King Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Kiss Me Putu | ||
Tue Dec 4 2018 15:26 | 1st = 4 Kiss Me Putu 2nd = 8 Darren Allen 3rd = 3 Patchie Thief 4th = 6 Wolfies Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Dig Dig Dig | ||
Tue Dec 4 2018 15:18 | 1st = 1 Dig Dig Dig 2nd = 2 Tikao Jackie 3rd = 6 Goldstar Scooby 4th = 7 Goldstar Hemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Matt Belford | ||
Tue Dec 4 2018 15:17 | 1st = 2 Matt Belford 2nd = 10 Our Memphis Mac 3rd = 11 Slippery Jade 4th = 5 Lots More Grins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Just Love | ||
Tue Dec 4 2018 15:14 | 1st = 6 Just Love 2nd = 1 Lucy Stardust 3rd = 8 Revel 4th = 2 Glory Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Eden Lass | ||
Tue Dec 4 2018 15:11 | 1st = 6 Eden Lass 2nd = 1 Lilty Allen 3rd = 5 Big Kenny Bobo 4th = 8 Trons Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 1 Phuket | ||
Tue Dec 4 2018 15:10 | 1st = 1 Phuket 2nd = 3 Meraki Miss 3rd = 5 Strictly Legit 4th = 10 Sol Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Millers Miss | ||
Tue Dec 4 2018 15:07 | 1st = 5 Millers Miss 2nd = 2 Buckle Up Oliva 3rd = 8 Adams Spot 4th = 3 Buckle Up Kiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 10 Princess Phoenix | ||
Tue Dec 4 2018 15:03 | 1st = 10 Princess Phoenix 2nd = 5 Shang Fang Sword 3rd = 4 Pegasus Elegance 4th = 6 Lord Lohki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 4 Schoolwork | ||
Tue Dec 4 2018 15:00 | 1st = 4 Schoolwork 2nd = 1 Chortomic 3rd = 6 Westham 4th = 8 Veloucher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Premier Double | ||
Tue Dec 4 2018 14:57 | 1st = 2 Premier Double 2nd = 5 You Dee Elle 3rd = 4 Goober Brown 4th = 3 Tekeela Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Epic Mate | ||
Tue Dec 4 2018 14:56 | 1st = 6 Epic Mate 2nd = 2 Cathy Maree 3rd = 1 Nippa Martino 4th = 4 Dapper Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Fess Crockett | ||
Tue Dec 4 2018 14:54 | 1st = 6 Fess Crockett 2nd = 3 Spring Ace 3rd = 7 Monaro Joe 4th = 2 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Bridwood Brianna | ||
Tue Dec 4 2018 14:51 | 1st = 3 Bridwood Brianna 2nd = 1 Hooltifia 3rd = 7 Limit Desires 4th = 5 Kreuzberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Goddess Jujon | ||
Tue Dec 4 2018 14:45 | 1st = 1 Goddess Jujon 2nd = 6 Left A Terror 3rd = 8 Taxi Meter 4th = 7 Banburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Kalgaritch Kid | ||
Tue Dec 4 2018 14:42 | 1st = 8 Kalgaritch Kid 2nd = 5 Blastoise 3rd = 1 Victa Ollie 4th = 3 Flyrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Zipping Hayne | ||
Tue Dec 4 2018 14:39 | 1st = 3 Zipping Hayne 2nd = 1 Fawn Secrets 3rd = 8 Muzzle Welsh 4th = 4 Youre Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Homebush Katie | ||
Tue Dec 4 2018 14:37 | 1st = 3 Homebush Katie 2nd = 5 Hannah Rhiannon 3rd = 6 Gracie Lee 4th = 1 Goldstar Auburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 7 The Sparkle Legend | ||
Tue Dec 4 2018 14:35 | 1st = 7 The Sparkle Legend 2nd = 1 Fort Jackson 3rd = 4 Free Rider 4th = 6 Mr Piquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 1 Coronel | ||
Tue Dec 4 2018 14:30 | 1st = 1 Coronel 2nd = 5 Royal Performance 3rd = 2 Havashout 4th = 6 Von Guerard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Landlord | ||
Tue Dec 4 2018 14:27 | 1st = 7 Landlord 2nd = 2 Hello Nugget 3rd = 1 Buckle Up Nel 4th = 6 Posh Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Speckie Mckean | ||
Tue Dec 4 2018 14:24 | 1st = 2 Speckie Mckean 2nd = 6 Boston Quay 3rd = 1 Dynamic Ross 4th = 5 Almendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Bearberry Stride | ||
Tue Dec 4 2018 14:22 | 1st = 3 Bearberry Stride 2nd = 2 Maryel 3rd = 7 Lethal Les 4th = 5 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Isla Maye | ||
Tue Dec 4 2018 14:19 | 1st = 2 Isla Maye 2nd = 3 Select Mick 3rd = 8 Roscommon Flyer 4th = 4 Dyna Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Opawa Al | ||
Tue Dec 4 2018 14:16 | 1st = 3 Opawa Al 2nd = 4 Homebush Izzy 3rd = 6 Jinja Murphy 4th = 1 Goldstar Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Buckle Up Dino | ||
Tue Dec 4 2018 14:12 | 1st = 6 Buckle Up Dino 2nd = 8 Magic Vogue 3rd = 2 Rockii De Kahn 4th = 7 Droopys Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Khlo Money | ||
Tue Dec 4 2018 14:09 | 1st = 3 Khlo Money 2nd = 1 Maximum Trina 3rd = 7 Bombora Rocket 4th = 5 Graphic Print |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Gunrneedabigrboat | ||
Tue Dec 4 2018 14:07 | 1st = 2 Gunrneedabigrboat 2nd = 4 Ark Teamo 3rd = 1 My Magic Merlin 4th = 3 Veloce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Stir Crazy | ||
Tue Dec 4 2018 14:04 | 1st = 1 Stir Crazy 2nd = 4 Victa Kylie 3rd = 5 Emerley Jose 4th = 8 Bell Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 2 Bruin | ||
Tue Dec 4 2018 14:00 | 1st = 2 Bruin 2nd = 12 Heading North 3rd = 7 Frisky Miss 4th = 1 Anythings Possible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Flora Dora | ||
Tue Dec 4 2018 13:57 | 1st = 6 Flora Dora 2nd = 4 Come Sunday 3rd = 1 Goldstar Avalon 4th = 5 Call Me Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 2 Stella Sea Sun | ||
Tue Dec 4 2018 13:55 | 1st = 2 Stella Sea Sun 2nd = 7 Philadora 3rd = 8 Smoodge 4th = 4 Nzuri Mwali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 9 Whoomph | ||
Tue Dec 4 2018 13:52 | 1st = 9 Whoomph 2nd = 8 Ricson Flyer 3rd = 10 Da Bont 4th = 1 Dancing Barefoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Playlord | ||
Tue Dec 4 2018 13:49 | 1st = 7 Playlord 2nd = 6 Azure Herrera 3rd = 2 Blackpool Flyer 4th = 10 Typical Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Major Thomas | ||
Tue Dec 4 2018 13:47 | 1st = 1 Major Thomas 2nd = 4 Five Star Trump 3rd = 6 Smokey Nova 4th = 2 Yankee Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Woodside Rambo | ||
Tue Dec 4 2018 13:44 | 1st = 3 Woodside Rambo 2nd = 7 Harvey Specter 3rd = 6 Trouble Waters 4th = 4 Discounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Hard Questions | ||
Tue Dec 4 2018 13:41 | 1st = 7 Hard Questions 2nd = 1 Chat Ya Later 3rd = 8 Goldstar Alaska 4th = 2 Goldstar Whitey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Abbeys Banjo | ||
Tue Dec 4 2018 13:37 | 1st = 7 Abbeys Banjo 2nd = 5 Hardaway Zoe 3rd = 4 Ya Fruitcake 4th = 8 Zoes All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Big Cam | ||
Tue Dec 4 2018 13:34 | 1st = 8 Big Cam 2nd = 6 La Coconut 3rd = 2 Limburg Sprite 4th = 7 Janray Wild One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 5 Good Thoughts | ||
Tue Dec 4 2018 13:30 | 1st = 5 Good Thoughts 2nd = 10 Maunahost 3rd = 4 Go Ferrando 4th = 8 Rebel Excell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 7 Know Hassle | ||
Tue Dec 4 2018 13:27 | 1st = 7 Know Hassle 2nd = 1 Goldstar Ashton 3rd = 6 Malaga Molly 4th = 3 Perfect Result |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Do The Hokey | ||
Tue Dec 4 2018 13:24 | 1st = 4 Do The Hokey 2nd = 7 Hot Princess 3rd = 1 Fabroad 4th = 2 Dallas Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 El Happy Jack | ||
Tue Dec 4 2018 13:21 | 1st = 2 El Happy Jack 2nd = 1 Lord Protector 3rd = 3 Wong Box 4th = 7 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 6 Chosen Prince | ||
Tue Dec 4 2018 13:20 | 1st = 6 Chosen Prince 2nd = 1 Exilia Miss 3rd = 2 Rage Against 4th = 7 Yuralla Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Woosha | ||
Tue Dec 4 2018 13:15 | 1st = 1 Woosha 2nd = 5 Locknane Eve 3rd = 8 Coopers Shadow 4th = 2 Dan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 8 Double Speed | ||
Tue Dec 4 2018 13:12 | 1st = 8 Double Speed 2nd = 3 Ming Ming 3rd = 6 Miss Nina 4th = 1 Know Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Another Cold One | ||
Tue Dec 4 2018 13:05 | 1st = 3 Another Cold One 2nd = 1 Goldstar Diesel 3rd = 7 Snickerdoodle 4th = 5 Jinja Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Long Gully Bart | ||
Tue Dec 4 2018 13:01 | 1st = 7 Long Gully Bart 2nd = 8 Pennine Way 3rd = 1 Victa Scoby 4th = 6 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Takin It Easy | ||
Tue Dec 4 2018 12:57 | 1st = 3 Takin It Easy 2nd = 5 Kiltys Supreme 3rd = 8 Lacy Jo 4th = 6 Hit The Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Bookie Monster | ||
Tue Dec 4 2018 12:52 | 1st = 5 Bookie Monster 2nd = 2 Must Be Rusty 3rd = 4 Pita Ramos 4th = 3 Cosmic Ruben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Thermal Strike | ||
Tue Dec 4 2018 12:42 | 1st = 4 Thermal Strike 2nd = 6 Madam Onyx 3rd = 2 Spring Spinner 4th = 1 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 1 Wind Waker | ||
Tue Dec 4 2018 12:38 | 1st = 1 Wind Waker 2nd = 4 Ducati George 3rd = 2 Buckle Up Nola 4th = 6 Buckle Up Ethan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 3 Chasing Fame | ||
Tue Dec 4 2018 12:32 | 1st = 3 Chasing Fame 2nd = 8 Tee An Cee 3rd = 1 Shanly Star 4th = 2 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Princely Gold | ||
Tue Dec 4 2018 12:15 | 1st = 6 Princely Gold 2nd = 8 Magic Jess Lass 3rd = 7 Inside Affair 4th = 5 Sierra Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 3 Black Dan | ||
Tue Dec 4 2018 11:57 | 1st = 3 Black Dan 2nd = 1 Opawa Brad 3rd = 4 Zara Petal 4th = 2 Know Pudding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 6 Shift The Blame | ||
Tue Dec 4 2018 11:40 | 1st = 6 Shift The Blame 2nd = 8 Storming Mack 3rd = 7 Goldstar Miley 4th = 1 Pukeko Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Its A Joke | ||
Tue Dec 4 2018 11:22 | 1st = 7 Its A Joke 2nd = 9 Melan 3rd = 3 Know Scrutiny 4th = 2 Disobedience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Humble And Kind | ||
Tue Dec 4 2018 11:05 | 1st = 1 Humble And Kind 2nd = 6 Elland Road 3rd = 5 Cornali 4th = 8 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 4 Opawa Light | ||
Tue Dec 4 2018 10:47 | 1st = 4 Opawa Light 2nd = 6 Tradition 3rd = 2 Know Charisma 4th = 1 Our Nala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 5 Reign Of Fire | ||
Tue Dec 4 2018 10:30 | 1st = 5 Reign Of Fire 2nd = 3 Chop Shop 3rd = 6 Homebush Hundy 4th = 9 Avalanch City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Mitcham Doug | ||
Tue Dec 4 2018 10:12 | 1st = 1 Mitcham Doug 2nd = 7 Raptor Attack 3rd = 8 Pacemaker 4th = 2 Mlady Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Shinboner Magic | ||
Tue Dec 4 2018 0:41 | 1st = 4 Shinboner Magic 2nd = 1 Cecil Benz 3rd = 3 Tee Gundi 4th = 8 Black Mosel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Conway Gundi | ||
Tue Dec 4 2018 0:22 | 1st = 1 Conway Gundi 2nd = 4 Lookout Snickers 3rd = 7 Aspire Higher 4th = 2 Triple Crown Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 10 Lady Zellweger | ||
Tue Dec 4 2018 0:07 | 1st = 10 Lady Zellweger 2nd = 2 Dandalup Jester 3rd = 9 Storm Zone 4th = 4 Hosier Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 9 - 2 Show Me The Monet | ||
Sun Nov 4 2018 22:11 | 1st = 2 Show Me The Monet 2nd = 4 Star Major 3rd = 3 Midnight Sport 4th = 1 Stylish Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 7 Zinnia Monelli | ||
Sun Nov 4 2018 22:07 | 1st = 7 Zinnia Monelli 2nd = 4 Chevy Tron 3rd = 3 Dazzling Diva 4th = 1 Dream Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Miss Mamie | ||
Sun Nov 4 2018 21:57 | 1st = 1 Miss Mamie 2nd = 3 Prior Warning 3rd = 8 Crash Zone 4th = 7 Well Done Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Cross Threaded | ||
Sun Nov 4 2018 21:54 | 1st = 6 Cross Threaded 2nd = 4 Bigtime Bruce 3rd = 1 Surgical Wally 4th = 3 Able Bess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Tan On Black | ||
Sun Nov 4 2018 21:51 | 1st = 2 Tan On Black 2nd = 1 Select Mick 3rd = 5 Gunnadoo Value 4th = 7 Queen Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 4 Cruzen Scott | ||
Sun Nov 4 2018 21:46 | 1st = 4 Cruzen Scott 2nd = 8 Rock All Nite 3rd = 7 Roseuponher 4th = 5 Em Powered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 Early Settler | ||
Sun Nov 4 2018 21:43 | 1st = 6 Early Settler 2nd = 2 Kooringa Erin 3rd = 1 Ullo Bells 4th = 7 Kryptonite Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 2 Jessie Quick | ||
Sun Nov 4 2018 21:39 | 1st = 2 Jessie Quick 2nd = 1 Allen Ichiro 3rd = 6 Secret Gold 4th = 7 Cosmic Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Dr Mortikye | ||
Sun Nov 4 2018 21:35 | 1st = 6 Dr Mortikye 2nd = 4 Mars Rising 3rd = 8 Mepunga Billy 4th = 5 Whats Up Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Iceni Escort | ||
Sun Nov 4 2018 21:31 | 1st = 2 Iceni Escort 2nd = 3 Long Gully Helen 3rd = 1 Spring Eagle 4th = 6 Bradley Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Betta Be Quick | ||
Sun Nov 4 2018 21:28 | 1st = 4 Betta Be Quick 2nd = 8 Belvedere Babe 3rd = 1 On Tight Lines 4th = 5 Westmead Daffie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Spooky Exit | ||
Sun Nov 4 2018 21:25 | 1st = 2 Spooky Exit 2nd = 4 Bossy Britches 3rd = 3 Nangar Fever 4th = 5 Master Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 4 Courageous Ways | ||
Sun Nov 4 2018 21:20 | 1st = 4 Courageous Ways 2nd = 10 Angle Dee Jay 3rd = 6 Movin Millions 4th = 2 No Lovie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 4 Miss Slab | ||
Sun Nov 4 2018 21:17 | 1st = 4 Miss Slab 2nd = 1 Sunset Sherbet 3rd = 6 Bye Felicia 4th = 3 Gardot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Jesaulenko | ||
Sun Nov 4 2018 21:14 | 1st = 1 Jesaulenko 2nd = 5 Princess Pout 3rd = 2 River Crossing 4th = 4 Dr Leonardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Farmin | ||
Sun Nov 4 2018 21:10 | 1st = 1 Farmin 2nd = 3 Dyna Lenae 3rd = 2 Spirit Of Pop 4th = 7 Coffee King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Back Play | ||
Sun Nov 4 2018 21:07 | 1st = 1 Back Play 2nd = 8 Maywyn Emeralds 3rd = 2 Classy Churchie 4th = 10 Tundra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 3 El General | ||
Sun Nov 4 2018 21:05 | 1st = 3 El General 2nd = 1 Ourboybart 3rd = 9 The Verandah 4th = 4 Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 7 My Blondie | ||
Sun Nov 4 2018 21:04 | 1st = 7 My Blondie 2nd = 5 Hows It Marley 3rd = 6 Pure Lee Red 4th = 3 Senor Ballerina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Gossip Park | ||
Sun Nov 4 2018 21:01 | 1st = 1 Gossip Park 2nd = 7 Hawk Glide 3rd = 5 Rapido 4th = 4 Ringbark Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Destini Trucker | ||
Sun Nov 4 2018 20:57 | 1st = 2 Destini Trucker 2nd = 7 Sooky Jooky 3rd = 6 Flywheel Strike 4th = 8 Akina Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Tatibye | ||
Sun Nov 4 2018 20:53 | 1st = 1 Tatibye 2nd = 2 Playful Fella 3rd = 7 One Tuff Melody 4th = 6 Keilor Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Honcho Monelli | ||
Sun Nov 4 2018 20:47 | 1st = 1 Honcho Monelli 2nd = 3 Shima Breeze 3rd = 2 Pyredos Monelli 4th = 8 Master Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Gitcha Alley | ||
Sun Nov 4 2018 20:44 | 1st = 8 Gitcha Alley 2nd = 2 Lid Pinger 3rd = 3 Evies Angel 4th = 4 Pebble Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Swansee | ||
Sun Nov 4 2018 20:40 | 1st = 3 Swansee 2nd = 8 Out There Jerry 3rd = 1 Demi 4th = 2 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 4 Cowgirl Fusion | ||
Sun Nov 4 2018 20:37 | 1st = 4 Cowgirl Fusion 2nd = 3 Come On Shaz 3rd = 5 Milwaukee Fusion 4th = 2 Vintage Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Wild Hunny | ||
Sun Nov 4 2018 20:34 | 1st = 3 Wild Hunny 2nd = 1 Head Loch 3rd = 4 Beau Gem 4th = 2 Sapphire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 5 Tims Portrait | ||
Sun Nov 4 2018 20:29 | 1st = 5 Tims Portrait 2nd = 3 Taharas Desire 3rd = 9 Gunna Get Lucky 4th = 8 Oneforthediggers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Alpha Aion | ||
Sun Nov 4 2018 20:27 | 1st = 3 Alpha Aion 2nd = 1 Aquiam 3rd = 2 Hes Okay 4th = 8 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Nash Road Kylie | ||
Sun Nov 4 2018 20:24 | 1st = 7 Nash Road Kylie 2nd = 8 Rittos Hanger 3rd = 4 Yaringa Lass 4th = 2 Apropos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 4 Glenn Ford | ||
Sun Nov 4 2018 20:22 | 1st = 4 Glenn Ford 2nd = 5 Arma Naughty 3rd = 1 Roarn Under Fire 4th = 2 Pacific Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Arabella Emjay | ||
Sun Nov 4 2018 20:19 | 1st = 5 Arabella Emjay 2nd = 1 Stuey 3rd = 6 Arabian Go Go 4th = 4 Data Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 8 My Dixie | ||
Sun Nov 4 2018 20:12 | 1st = 8 My Dixie 2nd = 1 Felony One 3rd = 7 Ditto Baby 4th = 3 Soul Breaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Alabar | ||
Sun Nov 4 2018 20:09 | 1st = 8 Alabar 2nd = 5 Demand A Panda 3rd = 7 Loaded 4th = 3 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Weona Vee | ||
Sun Nov 4 2018 20:06 | 1st = 7 Weona Vee 2nd = 6 Quintus Maximus 3rd = 3 Sunbaker 4th = 1 Andrews Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 2 Lord Kronos | ||
Sun Nov 4 2018 20:05 | 1st = 2 Lord Kronos 2nd = 8 Prince Friar 3rd = 3 Gauged 4th = 4 Red Noire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Stack The Aces | ||
Sun Nov 4 2018 20:02 | 1st = 7 Stack The Aces 2nd = 3 Bean Monelli 3rd = 2 Trademark Boss 4th = 1 Gangalla Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Miss Amelia | ||
Sun Nov 4 2018 19:59 | 1st = 3 Miss Amelia 2nd = 7 Cometron Flyer 3rd = 8 Fernvale Ruby 4th = 1 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 8 American Dynasty | ||
Sun Nov 4 2018 19:54 | 1st = 8 American Dynasty 2nd = 3 Scoobys Delight 3rd = 2 Just Barney 4th = 1 Our Bobbydazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Little Trojan | ||
Sun Nov 4 2018 19:52 | 1st = 2 Little Trojan 2nd = 5 Jingles Keeping 3rd = 4 Trojans Magic 4th = 6 Sam Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 5 Ashby Blast | ||
Sun Nov 4 2018 19:49 | 1st = 5 Ashby Blast 2nd = 6 Riding Her Luck 3rd = 1 Pollination 4th = 2 Jessie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 3 Squire | ||
Sun Nov 4 2018 19:47 | 1st = 3 Squire 2nd = 5 Lettucefirestar 3rd = 4 Topsie Grinner 4th = 2 Anodoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 Dream Gem | ||
Sun Nov 4 2018 19:44 | 1st = 3 Dream Gem 2nd = 7 Urban Bourbon 3rd = 1 Wadelock Venus 4th = 5 Midnight Marzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Bell Of Eden | ||
Sun Nov 4 2018 19:37 | 1st = 2 Bell Of Eden 2nd = 7 Max Jake 3rd = 1 Comatose 4th = 9 Wynburn Geri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 White Ox | ||
Sun Nov 4 2018 19:34 | 1st = 1 White Ox 2nd = 3 Solo Mission 3rd = 4 Im Glad 4th = 5 Velocity Zarin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Wildash Kamilaro | ||
Sun Nov 4 2018 19:31 | 1st = 8 Wildash Kamilaro 2nd = 5 Bombay Rock 3rd = 4 Hurricane Hayley 4th = 3 Elite Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 5 Majestic Man | ||
Sun Nov 4 2018 19:30 | 1st = 5 Majestic Man 2nd = 8 Anna Amalia 3rd = 9 Demi Go Round 4th = 7 Wild Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 5 Bolt Keeping | ||
Sun Nov 4 2018 19:27 | 1st = 5 Bolt Keeping 2nd = 8 Quicker Than Her 3rd = 1 Bogan Crazy 4th = 7 Come On George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Chill Out Julie | ||
Sun Nov 4 2018 19:24 | 1st = 3 Chill Out Julie 2nd = 2 Kraken Katie 3rd = 4 Swanny Flyer 4th = 5 Start The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 11 Estocada | ||
Sun Nov 4 2018 19:19 | 1st = 11 Estocada 2nd = 7 Sammys Ideal 3rd = 5 Let It Roll 4th = 10 Western Drover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Victa Ashley | ||
Sun Nov 4 2018 19:17 | 1st = 3 Victa Ashley 2nd = 4 Steel 3rd = 5 Crackenback 4th = 8 Emerley Jose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 2 Barcia Size | ||
Sun Nov 4 2018 19:14 | 1st = 2 Barcia Size 2nd = 4 Matilda Road 3rd = 7 Whisper Quick 4th = 1 Dyna Yona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 1 Clementsorrell | ||
Sun Nov 4 2018 19:12 | 1st = 1 Clementsorrell 2nd = 7 Blackbird Power 3rd = 2 Kenfury Lass 4th = 4 Deecaesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Always Albury | ||
Sun Nov 4 2018 19:09 | 1st = 2 Always Albury 2nd = 8 Master Zimbo 3rd = 1 Merlins Maid 4th = 4 Rain Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Metallic Flash | ||
Sun Nov 4 2018 19:02 | 1st = 8 Metallic Flash 2nd = 4 Bogan Villa 3rd = 7 Paddys Pearl 4th = 5 Nangar Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Tezzalenko | ||
Sun Nov 4 2018 18:59 | 1st = 1 Tezzalenko 2nd = 6 Red Hot Attitude 3rd = 2 Hip Hippy Shake 4th = 3 Disco Hips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 5 You Watching Me | ||
Sun Nov 4 2018 18:55 | 1st = 5 You Watching Me 2nd = 7 Fulzip 3rd = 1 Sunset Pete 4th = 6 Chengdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Charlies Chance | ||
Sun Nov 4 2018 18:52 | 1st = 2 Charlies Chance 2nd = 1 Dynamo Jezz 3rd = 8 Bell Tyson 4th = 6 Dakota Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 Rum Delight | ||
Sun Nov 4 2018 18:50 | 1st = 6 Rum Delight 2nd = 2 Go Home Jo 3rd = 1 Tranquil Charlie 4th = 9 Phar From Kalahari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Run Monty Run | ||
Sun Nov 4 2018 18:49 | 1st = 3 Run Monty Run 2nd = 5 Wild Connection 3rd = 8 Penumbra 4th = 7 Regal Regard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Red Azalea | ||
Sun Nov 4 2018 18:43 | 1st = 4 Red Azalea 2nd = 2 Manly Max 3rd = 8 Slow As Thunder 4th = 7 Come On Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 2 Ellen Louise | ||
Sun Nov 4 2018 18:38 | 1st = 2 Ellen Louise 2nd = 8 Annie Matilda 3rd = 10 Another Buddy 4th = 1 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 9 Fernandos Boy | ||
Sun Nov 4 2018 18:32 | 1st = 9 Fernandos Boy 2nd = 1 Perfect Rocky 3rd = 8 Saetta 4th = 6 Kraken Roger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Cappuccino | ||
Sun Nov 4 2018 18:29 | 1st = 2 Cappuccino 2nd = 3 Just Love 3rd = 5 Vincent Tyson 4th = 7 Aston Emilio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 8 Tango Ora | ||
Sun Nov 4 2018 18:25 | 1st = 8 Tango Ora 2nd = 5 Arrum Boy 3rd = 9 Tranquilla Sunrise 4th = 6 Captivated Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Redeal | ||
Sun Nov 4 2018 18:22 | 1st = 3 Redeal 2nd = 5 Silent Cannons 3rd = 6 My Bro Dougie 4th = 1 Roseavilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Khatanga Babe | ||
Sun Nov 4 2018 18:19 | 1st = 3 Khatanga Babe 2nd = 7 Morning Tide 3rd = 6 Arrogant Katie 4th = 2 Arias Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 11 Roman Reign | ||
Sun Nov 4 2018 18:16 | 1st = 11 Roman Reign 2nd = 4 Girlfromdandalup 3rd = 5 Miss Camouflage 4th = 2 Our Jaccka Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Miss Inquisitive | ||
Sun Nov 4 2018 18:14 | 1st = 7 Miss Inquisitive 2nd = 6 Spollys Flyer 3rd = 8 Airly With Grace 4th = 2 War Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 5 Charway | ||
Sun Nov 4 2018 18:10 | 1st = 5 Charway 2nd = 1 Star Silk 3rd = 11 Tactical Manuever 4th = 4 Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Discounter | ||
Sun Nov 4 2018 18:06 | 1st = 3 Discounter 2nd = 7 Victa Charlie 3rd = 1 Soda Ashlee 4th = 9 Happy As Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Shakey Shadow | ||
Sun Nov 4 2018 18:00 | 1st = 1 Shakey Shadow 2nd = 2 Full Of Boloney 3rd = 8 Destini Cheetah 4th = 7 Solar Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 2 Innocent Crocker | ||
Sun Nov 4 2018 18:00 | 1st = 2 Innocent Crocker 2nd = 8 Whats Your Poison 3rd = 1 Rock The Party 4th = 5 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Steamy Night | ||
Sun Nov 4 2018 17:57 | 1st = 6 Steamy Night 2nd = 1 Crocodile Smile 3rd = 2 Tada 4th = 8 Fairy Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 1 Two Ply | ||
Sun Nov 4 2018 17:55 | 1st = 1 Two Ply 2nd = 9 Siotada 3rd = 7 Fantasy Level 4th = 4 Koloura Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Arrogant Dora | ||
Sun Nov 4 2018 17:54 | 1st = 1 Arrogant Dora 2nd = 5 Sketchy Tralee 3rd = 4 Military Springs 4th = 3 Bogan Boori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Ohana Lad | ||
Sun Nov 4 2018 17:49 | 1st = 1 Ohana Lad 2nd = 2 Friend In Me 3rd = 4 Dybala 4th = 7 Spolly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 3 Browsing | ||
Sun Nov 4 2018 17:45 | 1st = 3 Browsing 2nd = 1 Our Mate Boots 3rd = 8 Mygirlfrankie 4th = 4 Ibiza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 1 Jiving Jolt | ||
Sun Nov 4 2018 17:39 | 1st = 1 Jiving Jolt 2nd = 2 Shezlikaterror 3rd = 8 Thirsty Work 4th = 10 Lady Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Mishani Phoenix | ||
Sun Nov 4 2018 17:35 | 1st = 2 Mishani Phoenix 2nd = 7 Treasure Gallery 3rd = 1 Martinelli 4th = 3 First Stimulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 5 Chops Malone | ||
Sun Nov 4 2018 17:34 | 1st = 5 Chops Malone 2nd = 6 Why Not Cory 3rd = 7 Tye Me Over 4th = 8 Stacey Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 9 - 1 Exceltara | ||
Sun Nov 4 2018 17:25 | 1st = 1 Exceltara 2nd = 4 Blazejowski 3rd = 2 Think Babe 4th = 9 Leelavadee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 5 Snoop Stride | ||
Sun Nov 4 2018 17:24 | 1st = 5 Snoop Stride 2nd = 7 Shandance 3rd = 8 Master Benny 4th = 9 Itsallaboutlu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 7 Kentucky Flyer | ||
Sun Nov 4 2018 17:20 | 1st = 7 Kentucky Flyer 2nd = 6 Tiger By The Tale 3rd = 12 Can She Kiss 4th = 11 Smart As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 6 Castle Retreat | ||
Sun Nov 4 2018 17:14 | 1st = 6 Castle Retreat 2nd = 2 Deedenuto 3rd = 9 Inaugurate 4th = 4 Oscar Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 4 Lonfino | ||
Sun Nov 4 2018 17:10 | 1st = 4 Lonfino 2nd = 18 Raheen Lady 3rd = 2 Traumatised 4th = 12 Miss Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 4 Here Comes Tom | ||
Sun Nov 4 2018 17:09 | 1st = 4 Here Comes Tom 2nd = 2 Go Natalie Go 3rd = 3 Kraken Copper 4th = 1 Ark Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 10 Triggerfish | ||
Sun Nov 4 2018 17:05 | 1st = 10 Triggerfish 2nd = 7 Shezabutoo 3rd = 9 Highfriar 4th = 8 Highway Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 Ideal Charm | ||
Sun Nov 4 2018 17:04 | 1st = 1 Ideal Charm 2nd = 6 Vivere Damore 3rd = 3 Cheap Thrillz 4th = 2 Bejewelled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 4 Ideal Karalta | ||
Sun Nov 4 2018 16:59 | 1st = 4 Ideal Karalta 2nd = 11 Real Diamond 3rd = 10 Laconic Jamane 4th = 5 Keep Playing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 6 Deitch | ||
Sun Nov 4 2018 16:55 | 1st = 6 Deitch 2nd = 2 Bold Endeavour 3rd = 3 Barnsley 4th = 5 Madluce Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 8 Destiny Warrior | ||
Sun Nov 4 2018 16:54 | 1st = 8 Destiny Warrior 2nd = 2 Double Standards 3rd = 1 Laser In Flight 4th = 3 Dinosaurus Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 4 Royal Ace | ||
Sun Nov 4 2018 16:50 | 1st = 4 Royal Ace 2nd = 6 Call It A Day 3rd = 5 Black Sail 4th = 7 Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 8 With Purpose | ||
Sun Nov 4 2018 16:45 | 1st = 8 With Purpose 2nd = 7 Bridyn May 3rd = 9 Fantasy Belle 4th = 3 Nines Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Mepunga Giant | ||
Sun Nov 4 2018 16:42 | 1st = 1 Mepunga Giant 2nd = 5 Orleans 3rd = 4 Crymelon Kit 4th = 8 Fast Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 6 Chiasso | ||
Sun Nov 4 2018 16:38 | 1st = 6 Chiasso 2nd = 7 Flyin Circles 3rd = 11 Runfortheroses 4th = 10 Lils Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 2 Pippis Pride | ||
Sun Nov 4 2018 16:35 | 1st = 2 Pippis Pride 2nd = 3 Miami Dade 3rd = 4 Steamin 4th = 9 Princess Pattern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 3 Long Knife Brother | ||
Sun Nov 4 2018 16:30 | 1st = 3 Long Knife Brother 2nd = 6 Ice Maker 3rd = 1 Round The Point 4th = 4 Myarena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 11 Ready To Fire | ||
Sun Nov 4 2018 16:24 | 1st = 11 Ready To Fire 2nd = 3 Im Full Tilt 3rd = 1 Big Bang Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Galactic Cat | ||
Sun Nov 4 2018 16:23 | 1st = 5 Galactic Cat 2nd = 7 Kentucky Sun 3rd = 8 Callums Son 4th = 2 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 10 Nooks And Crannies | ||
Sun Nov 4 2018 16:20 | 1st = 10 Nooks And Crannies 2nd = 9 Melbern Queens 3rd = 1 Gypsys Tip 4th = 8 Juliannes Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 1 Joanandi | ||
Sun Nov 4 2018 16:18 | 1st = 1 Joanandi 2nd = 4 Llanfair Rhiannon 3rd = 7 Bedrock Girl 4th = 2 Propa Rock Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 6 Millie The Missile | ||
Sun Nov 4 2018 16:15 | 1st = 6 Millie The Missile 2nd = 9 Adina Rose 3rd = 4 The Regiment 4th = 5 Excessabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Unknown Universe | ||
Sun Nov 4 2018 16:10 | 1st = 2 Unknown Universe 2nd = 3 El Coyote 3rd = 8 Valarian 4th = 6 Leardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 5 The Girls Gotflair | ||
Sun Nov 4 2018 16:04 | 1st = 5 The Girls Gotflair 2nd = 8 Brookes Rose 3rd = 1 Revy Jay 4th = 10 Tuscan Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 2 Bidnbare | ||
Sun Nov 4 2018 16:00 | 1st = 2 Bidnbare 2nd = 3 Asudem 3rd = 5 In Good Health 4th = 9 Charseas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Controlling | ||
Sun Nov 4 2018 15:57 | 1st = 4 Controlling 2nd = 3 Atlantic Rose 3rd = 8 Railway Burra 4th = 5 Tye Me Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Speedy Scar | ||
Sun Nov 4 2018 15:54 | 1st = 1 Speedy Scar 2nd = 6 Dimora Bekim 3rd = 8 Luca Flyer 4th = 5 Cryers Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 1 Rattlenhum | ||
Sun Nov 4 2018 15:49 | 1st = 1 Rattlenhum 2nd = 11 Lead Singer 3rd = 2 Tisu Bombbelle 4th = 7 Thebackpagescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 10 Weboughtazou | ||
Sun Nov 4 2018 15:45 | 1st = 10 Weboughtazou 2nd = 9 Plitvice 3rd = 5 The Candy Man 4th = 8 La Pulga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 10 Mikki Bee Shannon | ||
Sun Nov 4 2018 15:44 | 1st = 10 Mikki Bee Shannon 2nd = 5 Perfect Buddy 3rd = 4 Doctor Somes 4th = 11 Write About Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 1 All Too Royal | ||
Sun Nov 4 2018 15:40 | 1st = 1 All Too Royal 2nd = 4 Eastern Pegasus 3rd = 2 Pure Rebel 4th = 8 Levitical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 2 Korrawi | ||
Sun Nov 4 2018 15:35 | 1st = 2 Korrawi 2nd = 5 Winspear 3rd = 10 Kitty Karine 4th = 6 Dapples |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Ikon Parker | ||
Sun Nov 4 2018 15:32 | 1st = 4 Ikon Parker 2nd = 5 Autocrat 3rd = 1 Rory Kade 4th = 3 Erupt Eve Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 11 Triple Vc | ||
Sun Nov 4 2018 15:30 | 1st = 11 Triple Vc 2nd = 4 My Georgie Boy 3rd = 14 El Capitan 4th = 12 T C Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Daddywho | ||
Sun Nov 4 2018 15:28 | 1st = 4 Daddywho 2nd = 5 Irish Player 3rd = 3 Artiflash 4th = 1 Em Vee En |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Cryers Bob | ||
Sun Nov 4 2018 15:27 | 1st = 4 Cryers Bob 2nd = 1 Ima Caravan 3rd = 8 Noosa Parade 4th = 2 Joshy Wink Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 2 I Am Awesome | ||
Sun Nov 4 2018 15:25 | 1st = 2 I Am Awesome 2nd = 7 Net Effect 3rd = 9 I Can Hear Music 4th = 4 Dizzy Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 10 - 4 Elana Rose | ||
Sun Nov 4 2018 15:20 | 1st = 4 Elana Rose 2nd = 11 Quaintrelle 3rd = 5 Whitney 4th = 10 Taree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Aston Ranza | ||
Sun Nov 4 2018 15:17 | 1st = 2 Aston Ranza 2nd = 8 Beaut Deeds 3rd = 6 Go Ekay 4th = 7 Blue Espearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 13 Riverboat Jasper | ||
Sun Nov 4 2018 15:14 | 1st = 13 Riverboat Jasper 2nd = 12 Perfect Mach 3rd = 6 Rockin An Runnin 4th = 11 Full Speed Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Epic Girl | ||
Sun Nov 4 2018 15:10 | 1st = 5 Epic Girl 2nd = 3 Hard Yaga 3rd = 12 Elegant Zous 4th = 4 Sneaky Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Smart Knocka | ||
Sun Nov 4 2018 15:07 | 1st = 8 Smart Knocka 2nd = 3 Springvale Alysa 3rd = 1 Drysdale Creek 4th = 6 Bourne Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 9 Negasi | ||
Sun Nov 4 2018 15:05 | 1st = 9 Negasi 2nd = 5 True Gent 3rd = 8 Zoffany Rose 4th = 2 Dewrinkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 6 Shadow Dealer | ||
Sun Nov 4 2018 15:02 | 1st = 6 Shadow Dealer 2nd = 2 Our Pocketrocket 3rd = 5 Camelot Speedstar 4th = 1 Best Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 8 Triple Hero | ||
Sun Nov 4 2018 15:00 | 1st = 8 Triple Hero 2nd = 1 Marabel 3rd = 2 Kelvinside 4th = 6 Red Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Shield Of Dreams | ||
Sun Nov 4 2018 14:57 | 1st = 2 Shield Of Dreams 2nd = 4 Silver Cupcake 3rd = 8 Miss Vermeer 4th = 7 Kraken Jane Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 9 Zenolas Art | ||
Sun Nov 4 2018 14:57 | 1st = 9 Zenolas Art 2nd = 3 Rnr Windermere 3rd = 6 Franco Huntington 4th = 5 Groomsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 6 Flash Kyvalley | ||
Sun Nov 4 2018 14:53 | 1st = 6 Flash Kyvalley 2nd = 9 Armbro Hugh 3rd = 4 Betty Hall 4th = 3 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 2 Voyages | ||
Sun Nov 4 2018 14:50 | 1st = 2 Voyages 2nd = 3 Jazzland 3rd = 10 Onemore Prince 4th = 1 Crowd Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 9 - 1 Wordofmouth | ||
Sun Nov 4 2018 14:45 | 1st = 1 Wordofmouth 2nd = 7 Hot Fuss 3rd = 3 Miss Scandinavia 4th = 12 Zayzay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Addisons Way | ||
Sun Nov 4 2018 14:42 | 1st = 2 Addisons Way 2nd = 6 Brinza 3rd = 9 Redda 4th = 1 Ginny Woolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Chucka Khan | ||
Sun Nov 4 2018 14:39 | 1st = 7 Chucka Khan 2nd = 6 Diggers Cove 3rd = 5 Rail Remover 4th = 8 Paid Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 3 No Apachemee | ||
Sun Nov 4 2018 14:38 | 1st = 3 No Apachemee 2nd = 8 Goggo Gee Gee 3rd = 2 Long Ago 4th = 10 Holme On The Bayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 5 Jetsun Woody | ||
Sun Nov 4 2018 14:36 | 1st = 5 Jetsun Woody 2nd = 2 Its Pawsible 3rd = 1 Jinja Liv 4th = 4 Rockys To Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Coral Bay | ||
Sun Nov 4 2018 14:35 | 1st = 3 Coral Bay 2nd = 6 Lips N Hips 3rd = 5 Doctor Zed 4th = 4 Pride Of Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Needitwantitdoit | ||
Sun Nov 4 2018 14:32 | 1st = 1 Needitwantitdoit 2nd = 5 Lukes Gift 3rd = 2 Sporty Ranger 4th = 6 Smiling Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 3 Da Deputy | ||
Sun Nov 4 2018 14:30 | 1st = 3 Da Deputy 2nd = 4 Danluca 3rd = 5 Mishmash 4th = 10 Eclipse Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Airpark Flyer | ||
Sun Nov 4 2018 14:27 | 1st = 6 Airpark Flyer 2nd = 9 Franco Santino 3rd = 7 Young Conqueror 4th = 3 Sagwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 8 Mosuo | ||
Sun Nov 4 2018 14:25 | 1st = 8 Mosuo 2nd = 4 Indicators On 3rd = 3 Bombdiggity 4th = 2 Bobby Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Shes My Blast | ||
Sun Nov 4 2018 14:25 | 1st = 1 Shes My Blast 2nd = 8 Renegade 3rd = 5 Krabi 4th = 7 Heres Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Paraphernalia | ||
Sun Nov 4 2018 14:22 | 1st = 1 Paraphernalia 2nd = 5 Swift Limes 3rd = 4 Blazing Moment 4th = 7 Ben Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 6 Tarzali | ||
Sun Nov 4 2018 14:18 | 1st = 6 Tarzali 2nd = 5 Miss Mcgonagall 3rd = 1 Brie 4th = 2 Jay Jay Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 7 Oh So Nitro | ||
Sun Nov 4 2018 14:18 | 1st = 7 Oh So Nitro 2nd = 2 Bear Claws 3rd = 9 Amy Amy 4th = 3 Vicarious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 1 Engadine | ||
Sun Nov 4 2018 14:15 | 1st = 1 Engadine 2nd = 9 Bubbles Ball 3rd = 6 Old Harbour 4th = 12 Pleasure Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Crymelon Tess | ||
Sun Nov 4 2018 14:14 | 1st = 3 Crymelon Tess 2nd = 6 Sofie Gogolac 3rd = 7 Jacobite Hammer 4th = 8 Paddy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 8 - 1 Major Tom | ||
Sun Nov 4 2018 14:10 | 1st = 1 Major Tom 2nd = 7 Taxihome 3rd = 4 The Heiress 4th = 6 Larrikin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Sideshow Marjen | ||
Sun Nov 4 2018 14:07 | 1st = 2 Sideshow Marjen 2nd = 8 Eau Rouge 3rd = 7 Early Special 4th = 4 Zero Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 My Mandara | ||
Sun Nov 4 2018 14:04 | 1st = 2 My Mandara 2nd = 3 Spirited Bingle 3rd = 1 Jans Star 4th = 6 Kalani Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Retired Mouse | ||
Sun Nov 4 2018 14:01 | 1st = 1 Retired Mouse 2nd = 5 Bruce Banner 3rd = 8 Mobility Scooter 4th = 6 Scott The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 9 Lake Eyre | ||
Sun Nov 4 2018 13:59 | 1st = 9 Lake Eyre 2nd = 11 Regal Major 3rd = 5 Frankie Falzoni 4th = 3 Jaminas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 3 Myra Dawn | ||
Sun Nov 4 2018 13:56 | 1st = 3 Myra Dawn 2nd = 4 Bill Shannon 3rd = 5 Hammertime Harley 4th = 8 Negative Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 5 Ravens Blaze | ||
Sun Nov 4 2018 13:55 | 1st = 5 Ravens Blaze 2nd = 3 Elusive Melody 3rd = 9 Iknewshewasmine 4th = 11 Mont Genep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 3 Midnight Hussler | ||
Sun Nov 4 2018 13:53 | 1st = 3 Midnight Hussler 2nd = 1 Dyna Nelly 3rd = 6 Refueled 4th = 4 Candy Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 12 Delightful Deal | ||
Sun Nov 4 2018 13:52 | 1st = 12 Delightful Deal 2nd = 10 Convair Hustler 3rd = 11 Rake 4th = 2 The Night Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 1 Battle Fury | ||
Sun Nov 4 2018 13:50 | 1st = 1 Battle Fury 2nd = 6 Chyseing Ivy 3rd = 5 Hesperos 4th = 4 Jindaberra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Girt By Sea | ||
Sun Nov 4 2018 13:50 | 1st = 1 Girt By Sea 2nd = 7 Miss Dangerwood 3rd = 6 Miss Luna Girl 4th = 3 Sarah Smirnoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Ramified | ||
Sun Nov 4 2018 13:47 | 1st = 8 Ramified 2nd = 6 Oh No Beta 3rd = 4 Usain Insane 4th = 1 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Yooldome | ||
Sun Nov 4 2018 13:43 | 1st = 5 Yooldome 2nd = 1 Go Angel 3rd = 2 Jinja Might 4th = 3 Global Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 3 Liams Lass | ||
Sun Nov 4 2018 13:43 | 1st = 3 Liams Lass 2nd = 2 Nikita Adele 3rd = 4 Bolt The Bomb 4th = 1 Jilliby Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 13 Slimline | ||
Sun Nov 4 2018 13:40 | 1st = 13 Slimline 2nd = 2 Destinys Choice 3rd = 11 Dynasty Di 4th = 3 Cash Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 7 - 2 Hatrick Boys | ||
Sun Nov 4 2018 13:35 | 1st = 2 Hatrick Boys 2nd = 8 Wagner 3rd = 6 Sitarist 4th = 1 Pickup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Mia Tesoro | ||
Sun Nov 4 2018 13:32 | 1st = 6 Mia Tesoro 2nd = 1 Shirdale Tom 3rd = 8 Glayva 4th = 7 Midnight Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 6 North Star Lad | ||
Sun Nov 4 2018 13:27 | 1st = 6 North Star Lad 2nd = 1 Our Wonder Woman 3rd = 5 Diamond Grace 4th = 3 Joankay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 One Cool Chap | ||
Sun Nov 4 2018 13:26 | 1st = 8 One Cool Chap 2nd = 2 Cest Lamour 3rd = 1 Highland Laddie 4th = 3 Vee Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Maunganui Magic | ||
Sun Nov 4 2018 13:25 | 1st = 3 Maunganui Magic 2nd = 7 Mulan 3rd = 1 Red Hat Ruby 4th = 6 Mr Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 5 Born Bad | ||
Sun Nov 4 2018 13:20 | 1st = 5 Born Bad 2nd = 11 Oneira 3rd = 2 Mr Jammo 4th = 8 Jungle Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Picketts Ridge | ||
Sun Nov 4 2018 13:17 | 1st = 6 Picketts Ridge 2nd = 5 King Cassidy 3rd = 8 De Vito 4th = 2 Moniburns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Princess Marjen | ||
Sun Nov 4 2018 13:16 | 1st = 7 Princess Marjen 2nd = 2 Poise 3rd = 4 Rhomboid 4th = 1 Cloverlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Cool Number | ||
Sun Nov 4 2018 13:10 | 1st = 4 Cool Number 2nd = 7 Lika Missile 3rd = 1 Bourne Bill 4th = 6 Bushmans Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 The Catalyst | ||
Sun Nov 4 2018 13:10 | 1st = 5 The Catalyst 2nd = 4 Floods Road 3rd = 6 Cranky Franky 4th = 3 Lady Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Hitch a Ride | ||
Sun Nov 4 2018 13:07 | 1st = 7 Hitch a Ride 2nd = 2 Barwon Bandit 3rd = 6 On Da Quest 4th = 4 Botany Esmay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 6 - 5 Inanna | ||
Sun Nov 4 2018 13:00 | 1st = 5 Inanna 2nd = 6 Czarista 3rd = 3 Summer Monsoon 4th = 2 Savason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Early Express | ||
Sun Nov 4 2018 12:57 | 1st = 8 Early Express 2nd = 5 Manila Kampyon 3rd = 1 Smudger Smiff 4th = 6 Arashundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Midnight Rage | ||
Sun Nov 4 2018 12:54 | 1st = 6 Midnight Rage 2nd = 7 Gold Gem 3rd = 4 Our Man Zed 4th = 3 Galactic Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Amorini | ||
Sun Nov 4 2018 12:51 | 1st = 7 Amorini 2nd = 4 Idol Ajay 3rd = 8 Jetsun Singer 4th = 6 Ti Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 11 Zoubo | ||
Sun Nov 4 2018 12:45 | 1st = 11 Zoubo 2nd = 5 Dame Of Thrones 3rd = 8 Lady Solly 4th = 4 Bettygee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 12 Excellent | ||
Sun Nov 4 2018 12:42 | 1st = 12 Excellent 2nd = 7 Allaboutdreams 3rd = 5 Bunters Dream 4th = 10 Razcal Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Leica Cali King | ||
Sun Nov 4 2018 12:39 | 1st = 4 Leica Cali King 2nd = 6 Alfies Affair 3rd = 8 Johnnie Red 4th = 3 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 9 Mega Munchies | ||
Sun Nov 4 2018 12:31 | 1st = 9 Mega Munchies 2nd = 3 On Fleek 3rd = 5 Yella Ella 4th = 1 Stay Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 5 - 6 Perfidia | ||
Sun Nov 4 2018 12:25 | 1st = 6 Perfidia 2nd = 5 Highly Unlikely 3rd = 10 Space Cadet 4th = 11 Te Mokopuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Adala Boy | ||
Sun Nov 4 2018 12:18 | 1st = 8 Adala Boy 2nd = 4 Johnnys Return 3rd = 5 Inga Tom 4th = 1 Croucher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Blitz em Rene | ||
Sun Nov 4 2018 12:15 | 1st = 2 Blitz em Rene 2nd = 1 Cactus Jack 3rd = 3 Mad Harry 4th = 8 Waerenga Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 11 Our Gracie | ||
Sun Nov 4 2018 12:07 | 1st = 11 Our Gracie 2nd = 12 The Rev 3rd = 7 Cascadia 4th = 6 Topnotch Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Lemonade Kid | ||
Sun Nov 4 2018 12:03 | 1st = 2 Lemonade Kid 2nd = 1 Gotta Jump Start 3rd = 3 Newfire Chelle 4th = 4 Master Winslow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Kapai Lana | ||
Sun Nov 4 2018 11:59 | 1st = 7 Kapai Lana 2nd = 3 Hop On Mate 3rd = 4 Its A Must 4th = 1 Jetsun Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 4 - 3 Highly Xcited | ||
Sun Nov 4 2018 11:50 | 1st = 3 Highly Xcited 2nd = 9 Wanderin Over 3rd = 2 Darci Can 4th = 6 Winehouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Sonny Micawber | ||
Sun Nov 4 2018 11:46 | 1st = 7 Sonny Micawber 2nd = 1 Dyna Jules 3rd = 3 Daisy Me Diggin 4th = 8 Valencia Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 1 Spare Some Time | ||
Sun Nov 4 2018 11:40 | 1st = 1 Spare Some Time 2nd = 2 On Demand 3rd = 7 Clover Victoria 4th = 3 Statman Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Give Him A Chance | ||
Sun Nov 4 2018 11:32 | 1st = 6 Give Him A Chance 2nd = 4 Chatty Man 3rd = 5 Shuzi 4th = 3 Absolut Russian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Little Moo | ||
Sun Nov 4 2018 11:24 | 1st = 1 Little Moo 2nd = 3 Bright Concept 3rd = 2 Fancy Gas 4th = 5 Your Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 By Your Side | ||
Sun Nov 4 2018 11:20 | 1st = 7 By Your Side 2nd = 5 Dyna Eren 3rd = 6 Bushranger Boy 4th = 10 Queen Lita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 3 - 2 Stella Daze | ||
Sun Nov 4 2018 11:15 | 1st = 2 Stella Daze 2nd = 8 Severine 3rd = 1 Freight Train Jane 4th = 7 Exclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Chantilly Mack | ||
Sun Nov 4 2018 11:03 | 1st = 8 Chantilly Mack 2nd = 5 Billys Missile 3rd = 6 Secret Package 4th = 1 Sharpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Missy Moo | ||
Sun Nov 4 2018 10:57 | 1st = 5 Missy Moo 2nd = 1 The Power Broker 3rd = 8 Spur Me On Gently 4th = 7 Shona Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 2 - 3 Express Rip | ||
Sun Nov 4 2018 10:45 | 1st = 3 Express Rip 2nd = 1 Final Savings 3rd = 7 Quattro Katie 4th = 5 Air Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 5 Theodora Hope | ||
Sun Nov 4 2018 10:27 | 1st = 5 Theodora Hope 2nd = 3 Dreaminsover 3rd = 10 Kansas City Jim 4th = 8 Days Of Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 1 - 1 Bal Harbour | ||
Sun Nov 4 2018 10:15 | 1st = 1 Bal Harbour 2nd = 7 Pamir 3rd = 5 The Saintly One 4th = 3 Head Office |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Angelo Keeping | ||
Sun Nov 4 2018 1:21 | 1st = 2 Angelo Keeping 2nd = 5 Ace Cruising 3rd = 4 Lilly Tux 4th = 1 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Canya Cotter | ||
Sun Nov 4 2018 1:06 | 1st = 8 Canya Cotter 2nd = 1 Space Ghost 3rd = 7 Riverside Pride 4th = 5 Farmor Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Quaras Zade | ||
Sun Nov 4 2018 0:47 | 1st = 4 Quaras Zade 2nd = 5 Incredible Hero 3rd = 8 Oshkosh Ruth 4th = 2 Snallygaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 6 Lil China Doll | ||
Sun Nov 4 2018 0:35 | 1st = 6 Lil China Doll 2nd = 5 Decimas Whitby 3rd = 10 Pamy June 4th = 7 Coaltrain Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Backpacker Jack | ||
Sun Nov 4 2018 0:31 | 1st = 6 Backpacker Jack 2nd = 5 Infrared Moment 3rd = 8 Ortega City 4th = 1 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Ferdinand | ||
Sun Nov 4 2018 0:16 | 1st = 2 Ferdinand 2nd = 1 Back On Lava 3rd = 4 Poppy Monelli 4th = 7 West On Tia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 1 The Buckeye Bullet | ||
Sun Nov 4 2018 0:05 | 1st = 1 The Buckeye Bullet 2nd = 8 King Memphis 3rd = 5 Defy 4th = 4 One For Dave Andme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Boomering | ||
Thu Oct 4 2018 23:59 | 1st = 2 Boomering 2nd = 1 Le Baz 3rd = 5 Fernando Stealth 4th = 7 Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Zippleback | ||
Thu Oct 4 2018 23:37 | 1st = 4 Zippleback 2nd = 3 Hayley Becca 3rd = 5 Towering Inferno 4th = 2 Rugged Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Jackpot June | ||
Thu Oct 4 2018 23:16 | 1st = 4 Jackpot June 2nd = 2 Kabukuru 3rd = 1 Hart View Dicky 4th = 6 Canutes Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Dyna Lenae | ||
Thu Oct 4 2018 23:12 | 1st = 4 Dyna Lenae 2nd = 1 Blessed In Black 3rd = 7 Flummoxed 4th = 8 Muchachos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Sure To Excite | ||
Thu Oct 4 2018 23:02 | 1st = 3 Sure To Excite 2nd = 4 Aston Ando 3rd = 8 Vens Revenge 4th = 1 Crackerjack Daza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Silver Keeping | ||
Thu Oct 4 2018 22:57 | 1st = 6 Silver Keeping 2nd = 8 Jabberin Melody 3rd = 4 Im a Lady 4th = 2 Spur Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Lashing Harry | ||
Thu Oct 4 2018 22:54 | 1st = 5 Lashing Harry 2nd = 2 Swisher 3rd = 1 Ginger Nic 4th = 8 Regent Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Dyna Adria | ||
Thu Oct 4 2018 22:48 | 1st = 7 Dyna Adria 2nd = 3 Charlies Chance 3rd = 2 Emerley Nolen 4th = 4 Zinnia Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Real Obsession | ||
Thu Oct 4 2018 22:45 | 1st = 3 Real Obsession 2nd = 1 Fleet Trades 3rd = 8 Vivian Shiraz 4th = 6 Libbys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Westdale Prince | ||
Thu Oct 4 2018 22:42 | 1st = 2 Westdale Prince 2nd = 3 Hello Im Steelo 3rd = 7 Metal Buster 4th = 4 Krusty Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Loco Queen | ||
Thu Oct 4 2018 22:39 | 1st = 4 Loco Queen 2nd = 5 Howies My Bro 3rd = 3 Juddalon 4th = 7 Hit The Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 10 - 7 Fast Is Bettor | ||
Thu Oct 4 2018 22:31 | 1st = 7 Fast Is Bettor 2nd = 4 Dont Tell Alice 3rd = 3 Fantasy Beach 4th = 1 Begoodorbegoodatit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Phils Green | ||
Thu Oct 4 2018 22:29 | 1st = 1 Phils Green 2nd = 2 Stack The Aces 3rd = 4 Destini Rocket 4th = 8 Odnoc To Wingala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Axel Footluce | ||
Thu Oct 4 2018 22:26 | 1st = 7 Axel Footluce 2nd = 1 Dyna Artist 3rd = 8 Alonso Mornay 4th = 6 My Bro Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Go Alice Go | ||
Thu Oct 4 2018 22:23 | 1st = 4 Go Alice Go 2nd = 5 Blue Print Lad 3rd = 8 Cosmic Evolution 4th = 6 Tennessee Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 8 Femme Folle | ||
Thu Oct 4 2018 22:20 | 1st = 8 Femme Folle 2nd = 4 And You Are 3rd = 1 Hay Billy 4th = 2 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Mac Massive | ||
Thu Oct 4 2018 22:16 | 1st = 3 Mac Massive 2nd = 7 Lisas Dream 3rd = 1 Snow Burst 4th = 4 Howies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Jeannie Shiraz | ||
Thu Oct 4 2018 22:08 | 1st = 8 Jeannie Shiraz 2nd = 6 Cappuccino 3rd = 7 Madam Onyx 4th = 4 Trademark Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Yuko | ||
Thu Oct 4 2018 22:05 | 1st = 4 Yuko 2nd = 5 Shockwave 3rd = 7 Nangar Jill 4th = 10 Foxy Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Hes Decision | ||
Thu Oct 4 2018 22:01 | 1st = 1 Hes Decision 2nd = 5 Incredible Doll 3rd = 8 Not Without Gas 4th = 7 Jacenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 9 Kains Boy | ||
Thu Oct 4 2018 22:00 | 1st = 9 Kains Boy 2nd = 5 Tella Tall Tale 3rd = 7 Right Side Up 4th = 8 Conchs Critter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Rule The Road | ||
Thu Oct 4 2018 21:58 | 1st = 2 Rule The Road 2nd = 8 Give It Some 3rd = 1 Mottza 4th = 3 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Mav | ||
Thu Oct 4 2018 21:55 | 1st = 4 Mav 2nd = 6 Lenards Boy 3rd = 3 Willie Win 4th = 7 Magic Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Naiqama | ||
Thu Oct 4 2018 21:52 | 1st = 2 Naiqama 2nd = 4 Bushmans Mate 3rd = 3 Riverina Miss 4th = 8 Cosmic Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Stans Girl | ||
Thu Oct 4 2018 21:46 | 1st = 1 Stans Girl 2nd = 2 Elegant Crisp 3rd = 4 Quetzalli 4th = 3 Keith Double One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Jeebus Bird | ||
Thu Oct 4 2018 21:43 | 1st = 7 Jeebus Bird 2nd = 6 Steve Keeping 3rd = 5 Staunch As 4th = 1 Purpose Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Neo Cleo | ||
Thu Oct 4 2018 21:40 | 1st = 2 Neo Cleo 2nd = 4 Belt Up Bubbs 3rd = 3 Degani 4th = 8 Kinloch Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Richmond Road | ||
Thu Oct 4 2018 21:37 | 1st = 6 Richmond Road 2nd = 5 Love The Look 3rd = 3 Pendita 4th = 2 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Leeroy Rogue | ||
Thu Oct 4 2018 21:34 | 1st = 5 Leeroy Rogue 2nd = 1 Two Bills 3rd = 8 Double Explosion 4th = 3 Flamin Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Fantasy Knight | ||
Thu Oct 4 2018 21:31 | 1st = 3 Fantasy Knight 2nd = 6 Jayell Magic 3rd = 8 Scott Lit Up 4th = 7 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 1 Spunkyola | ||
Thu Oct 4 2018 21:30 | 1st = 1 Spunkyola 2nd = 4 Kiama Sutra 3rd = 3 Classic Maker 4th = 5 Soho Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Rythym Taboo | ||
Thu Oct 4 2018 21:28 | 1st = 1 Rythym Taboo 2nd = 4 Dewana Sprite 3rd = 3 Sariah Allen 4th = 2 Dazzling Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Dyna Soren | ||
Thu Oct 4 2018 21:22 | 1st = 2 Dyna Soren 2nd = 3 Nut Allergy 3rd = 4 Aston Hinkley 4th = 1 Sarina Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Pagan Dancer | ||
Thu Oct 4 2018 21:19 | 1st = 3 Pagan Dancer 2nd = 4 Idabelle Bale 3rd = 1 Destini Ferrari 4th = 8 Light The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Incredible Evie | ||
Thu Oct 4 2018 21:16 | 1st = 1 Incredible Evie 2nd = 2 Miss Blue 3rd = 8 Shinboner 4th = 4 Joncraigle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Del Rey | ||
Thu Oct 4 2018 21:13 | 1st = 1 Del Rey 2nd = 5 Yeah Okay 3rd = 7 Corykodi 4th = 6 Big Bad Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Winsome Jesse | ||
Thu Oct 4 2018 21:10 | 1st = 7 Winsome Jesse 2nd = 5 Crazy Wolf 3rd = 4 Katy Bell 4th = 1 Stylish Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 4 Kraken Lightning | ||
Thu Oct 4 2018 21:07 | 1st = 4 Kraken Lightning 2nd = 8 Husky Beatle 3rd = 5 Bomber Creek 4th = 2 Zuberi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Nipper Hook | ||
Thu Oct 4 2018 21:01 | 1st = 2 Nipper Hook 2nd = 7 Give Me Peace 3rd = 5 Forbidden Jewel 4th = 8 Kayda Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 2 Travlininstyle | ||
Thu Oct 4 2018 21:00 | 1st = 2 Travlininstyle 2nd = 8 Augustus Jack 3rd = 1 Machavelli 4th = 9 Artistic Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Honcho Monelli | ||
Thu Oct 4 2018 20:58 | 1st = 1 Honcho Monelli 2nd = 8 Larrikin Locky 3rd = 4 Chiefs Empire 4th = 7 Aston Hodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Apache Flame | ||
Thu Oct 4 2018 20:55 | 1st = 3 Apache Flame 2nd = 1 Alpha Georgiou 3rd = 7 Reality Hawk 4th = 4 Mepunga Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Shot Clock | ||
Thu Oct 4 2018 20:52 | 1st = 4 Shot Clock 2nd = 1 Wheatacre 3rd = 8 Fab Fit 4th = 6 Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 John Bell | ||
Thu Oct 4 2018 20:49 | 1st = 4 John Bell 2nd = 8 Alolo Miss 3rd = 5 Fairy Baroque 4th = 2 Coasting Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Costly Girl | ||
Thu Oct 4 2018 20:46 | 1st = 7 Costly Girl 2nd = 2 Thunder Boom 3rd = 4 Its A Kuri 4th = 8 Smarty Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Fernando Drums | ||
Thu Oct 4 2018 20:43 | 1st = 3 Fernando Drums 2nd = 7 Con Rod 3rd = 2 Lonnie Mach 4th = 8 Kung Fu Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Alpha Aion | ||
Thu Oct 4 2018 20:37 | 1st = 8 Alpha Aion 2nd = 3 Gemtree Dynamo 3rd = 1 Cairnlea Jet 4th = 7 Oshkosh Erny Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Zipping Galon | ||
Thu Oct 4 2018 20:34 | 1st = 3 Zipping Galon 2nd = 6 Midnight Mystery 3rd = 2 Lully Singh 4th = 5 Coco Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 4 Alpe De Huez | ||
Thu Oct 4 2018 20:30 | 1st = 4 Alpe De Huez 2nd = 9 Master Mach Manus 3rd = 2 Zozo Ma Gogo 4th = 6 Time Keepa Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Kulu Jasper | ||
Thu Oct 4 2018 20:28 | 1st = 2 Kulu Jasper 2nd = 7 Silver Stunner 3rd = 4 Phantom Razor 4th = 8 Bubble Guppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 Greysynd Hawk | ||
Thu Oct 4 2018 20:25 | 1st = 2 Greysynd Hawk 2nd = 6 El Grand Amigo 3rd = 9 Tah Penny 4th = 8 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Emerald Rainbow | ||
Thu Oct 4 2018 20:22 | 1st = 8 Emerald Rainbow 2nd = 1 Dyna Hinkley 3rd = 5 Pants On Fire 4th = 4 Alpha Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Real Simple | ||
Thu Oct 4 2018 20:13 | 1st = 2 Real Simple 2nd = 7 Spring Bridge 3rd = 6 Smart Knocka 4th = 1 Zipping Inglis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Ella Enchanted | ||
Thu Oct 4 2018 20:10 | 1st = 8 Ella Enchanted 2nd = 4 Miss Innings 3rd = 1 Quest For Glory 4th = 7 Mepunga Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Hay Hopey | ||
Thu Oct 4 2018 20:07 | 1st = 7 Hay Hopey 2nd = 8 Rockford 3rd = 4 Knocker Knock 4th = 6 Visigoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 2 Posh Amber | ||
Thu Oct 4 2018 20:04 | 1st = 2 Posh Amber 2nd = 8 Benky Bomber 3rd = 5 Headspace 4th = 1 Yogi Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 4 Beltane | ||
Thu Oct 4 2018 20:00 | 1st = 4 Beltane 2nd = 2 Mista Lombo 3rd = 7 Fowsands 4th = 1 Rockon Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Summer Skye | ||
Thu Oct 4 2018 19:58 | 1st = 5 Summer Skye 2nd = 2 Nitro Value 3rd = 7 Ledgerwood Road 4th = 6 Billy Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Stitch Gun Miss | ||
Thu Oct 4 2018 19:55 | 1st = 2 Stitch Gun Miss 2nd = 3 Brindle Oaks 3rd = 1 Jugungal Queen 4th = 4 Dellys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Fabwik | ||
Thu Oct 4 2018 19:52 | 1st = 1 Fabwik 2nd = 4 Bogie Bullet 3rd = 2 Aston Kimetto 4th = 8 Why That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Nunniong Plain | ||
Thu Oct 4 2018 19:48 | 1st = 2 Nunniong Plain 2nd = 4 Water Colour 3rd = 5 Whos Got Class 4th = 6 Crackerjack Nath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Snowball Creed | ||
Thu Oct 4 2018 19:43 | 1st = 5 Snowball Creed 2nd = 3 Farmor Above 3rd = 6 Tornado Alley 4th = 7 Billy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Twisted Sister | ||
Thu Oct 4 2018 19:40 | 1st = 3 Twisted Sister 2nd = 1 Thunder Punch 3rd = 2 Tuesdays Grace 4th = 5 Limit Desires |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Apex Within | ||
Thu Oct 4 2018 19:37 | 1st = 4 Apex Within 2nd = 1 Chill Out Julie 3rd = 5 Hua Hin 4th = 3 Kraken Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Ebony Belle | ||
Thu Oct 4 2018 19:34 | 1st = 8 Ebony Belle 2nd = 2 Hurrican Mae 3rd = 7 Star Boy 4th = 1 Allen Barnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 7 Dunrobbin | ||
Thu Oct 4 2018 19:29 | 1st = 7 Dunrobbin 2nd = 1 Father Judge 3rd = 6 Artizz 4th = 8 Gallifrey Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Master Chaos | ||
Thu Oct 4 2018 19:26 | 1st = 7 Master Chaos 2nd = 1 Vital Force 3rd = 8 Notorious Mac 4th = 5 Nations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Red Hot Chevy | ||
Thu Oct 4 2018 19:23 | 1st = 5 Red Hot Chevy 2nd = 3 Star Rad 3rd = 4 Weblec Nic 4th = 7 Dyna Quail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Donnys Beach | ||
Thu Oct 4 2018 19:19 | 1st = 3 Donnys Beach 2nd = 8 Bloza 3rd = 7 Cruizes Magic 4th = 9 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Seaside Shuffle | ||
Thu Oct 4 2018 19:16 | 1st = 2 Seaside Shuffle 2nd = 1 Lonnie Danger 3rd = 5 Jacobite Joseph 4th = 4 Miracles Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Secret Moves | ||
Thu Oct 4 2018 19:11 | 1st = 8 Secret Moves 2nd = 4 Leica Miss 3rd = 1 Curacao 4th = 2 Dyna Zultan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Rachel Zane | ||
Thu Oct 4 2018 19:08 | 1st = 2 Rachel Zane 2nd = 4 Flyrite 3rd = 6 Fox Gambler 4th = 5 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Sweet As Emm | ||
Thu Oct 4 2018 19:05 | 1st = 2 Sweet As Emm 2nd = 7 Penta Allen 3rd = 6 Shes For Us 4th = 8 Ohana Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Champagne Sally | ||
Thu Oct 4 2018 19:02 | 1st = 8 Champagne Sally 2nd = 6 Shoes To Fill 3rd = 2 Hot Ember 4th = 1 Flyaway Barb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 1 Whiplash Star | ||
Thu Oct 4 2018 18:57 | 1st = 1 Whiplash Star 2nd = 4 Mystery Writer 3rd = 3 Apache Wind 4th = 7 Stall One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Strike Power | ||
Thu Oct 4 2018 18:54 | 1st = 4 Strike Power 2nd = 3 Cash No Bounce 3rd = 1 Miss Luna Girl 4th = 6 No Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 10 Rocker Chick | ||
Thu Oct 4 2018 18:50 | 1st = 10 Rocker Chick 2nd = 1 Jupiter Rising 3rd = 7 Terirem 4th = 11 Carabbean Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 Jimmy Vella | ||
Thu Oct 4 2018 18:47 | 1st = 2 Jimmy Vella 2nd = 5 White Line Lass 3rd = 6 Buck The Jockey 4th = 3 Bronelly Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Southern Ripple | ||
Thu Oct 4 2018 18:43 | 1st = 3 Southern Ripple 2nd = 4 Molly Madness 3rd = 6 Oxley One 4th = 7 Tahbilk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Tamou Banner | ||
Thu Oct 4 2018 18:35 | 1st = 8 Tamou Banner 2nd = 4 New Belief 3rd = 2 Bago Road 4th = 5 Zipping Burgess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Jazzy Footluce | ||
Thu Oct 4 2018 18:31 | 1st = 7 Jazzy Footluce 2nd = 8 Midnight Hussler 3rd = 4 Outbreak Girl 4th = 2 Thomeli Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 2 Tennaya | ||
Thu Oct 4 2018 18:26 | 1st = 2 Tennaya 2nd = 8 Hayjoshandco 3rd = 1 Nelbell 4th = 4 Tobias James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Perrie The Fairy | ||
Thu Oct 4 2018 18:23 | 1st = 2 Perrie The Fairy 2nd = 7 Taxing 3rd = 1 Winlock Rose 4th = 3 Brandeen Bayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Runway Oscar | ||
Thu Oct 4 2018 18:19 | 1st = 4 Runway Oscar 2nd = 6 Zipping Storm 3rd = 2 Flash Logie 4th = 7 Another Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 11 Rosa Filente | ||
Thu Oct 4 2018 18:15 | 1st = 11 Rosa Filente 2nd = 3 Southern Son 3rd = 4 Invincible Warrior 4th = 1 Golden Acres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Cooper Dan | ||
Thu Oct 4 2018 18:10 | 1st = 2 Cooper Dan 2nd = 8 Chucka Khan 3rd = 1 Bide Your Time 4th = 6 Tonks Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 2 Rise To Success | ||
Thu Oct 4 2018 18:10 | 1st = 2 Rise To Success 2nd = 10 Il Pirata 3rd = 11 Leannes Boy 4th = 1 Prince George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Magic Trap | ||
Thu Oct 4 2018 18:06 | 1st = 8 Magic Trap 2nd = 2 Dyna Zapto 3rd = 4 Why Not Loz 4th = 6 Quick Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Rocket Raccoon | ||
Thu Oct 4 2018 17:57 | 1st = 4 Rocket Raccoon 2nd = 1 Oskitz 3rd = 2 Cash A Roo 4th = 3 Cawbourne Britty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Debt Cutter | ||
Thu Oct 4 2018 17:54 | 1st = 7 Debt Cutter 2nd = 1 Bumpo 3rd = 3 Hot Chevy 4th = 6 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 7 Rock Of Delight | ||
Thu Oct 4 2018 17:49 | 1st = 7 Rock Of Delight 2nd = 5 Miss Mcgonagall 3rd = 1 Passionate Pursuit 4th = 8 Yoursnmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Kimani | ||
Thu Oct 4 2018 17:46 | 1st = 4 Kimani 2nd = 6 Zipping Dash 3rd = 8 Elusive Anake 4th = 2 Mahjong World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 8 Arden Voyager | ||
Thu Oct 4 2018 17:45 | 1st = 8 Arden Voyager 2nd = 5 Volando Denario 3rd = 4 Doubledelightbrigade 4th = 1 Spirit Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 10 Syamantaka Mani | ||
Thu Oct 4 2018 17:42 | 1st = 10 Syamantaka Mani 2nd = 6 Allez Troienne 3rd = 2 Magnormous 4th = 9 Gold Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Hansome Junior | ||
Thu Oct 4 2018 17:39 | 1st = 8 Hansome Junior 2nd = 1 High Balling 3rd = 2 Burrum Eagle 4th = 6 Cash Up Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 9 Trade Talk | ||
Thu Oct 4 2018 17:35 | 1st = 9 Trade Talk 2nd = 3 Quality Fair 3rd = 4 Baraki Beats 4th = 7 Mikimoto Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Avenger Bale | ||
Thu Oct 4 2018 17:32 | 1st = 3 Avenger Bale 2nd = 4 Dyna Weslyn 3rd = 1 Daves Dot 4th = 2 Panel Beater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 King Colt | ||
Thu Oct 4 2018 17:29 | 1st = 2 King Colt 2nd = 4 Shadale 3rd = 7 Dyna Alia 4th = 8 Madam Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 5 Sebring Express | ||
Thu Oct 4 2018 17:25 | 1st = 5 Sebring Express 2nd = 7 All Too Free 3rd = 16 Shalama 4th = 14 Oscars Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Prime Silver | ||
Thu Oct 4 2018 17:20 | 1st = 5 Prime Silver 2nd = 1 Helena Ideal 3rd = 4 Drum Withers 4th = 3 Armstrong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Scientific Man | ||
Thu Oct 4 2018 17:20 | 1st = 2 Scientific Man 2nd = 4 Bruno Zarr 3rd = 5 Zipping Alvin 4th = 3 Zipping Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Rapid Belle Noir | ||
Thu Oct 4 2018 17:14 | 1st = 1 Rapid Belle Noir 2nd = 4 Goldenpaw Lad 3rd = 6 Fabkobi 4th = 2 Dundee Jitterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 9 Space Time | ||
Thu Oct 4 2018 17:10 | 1st = 9 Space Time 2nd = 1 Windmill Lane 3rd = 7 Mega Doro 4th = 4 Allround Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Replica Casino | ||
Thu Oct 4 2018 17:07 | 1st = 4 Replica Casino 2nd = 6 Barge Bale 3rd = 1 Gotcha Rocky 4th = 8 Homebush Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Di Canio | ||
Thu Oct 4 2018 17:04 | 1st = 1 Di Canio 2nd = 8 Sudden Motion 3rd = 6 Lady Olivia 4th = 2 Kash Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 3 Bonney | ||
Thu Oct 4 2018 17:00 | 1st = 3 Bonney 2nd = 9 Libertys Gift 3rd = 11 Stolen Time 4th = 12 Written Consent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 1 Bay Publisher | ||
Thu Oct 4 2018 16:57 | 1st = 1 Bay Publisher 2nd = 3 Husson Maid 3rd = 2 Flaming Pro 4th = 5 Play For Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 2 Sir George Bowen | ||
Thu Oct 4 2018 16:55 | 1st = 2 Sir George Bowen 2nd = 13 The Prince 3rd = 9 Sir Henry Castleton 4th = 8 Above The Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Canterbury | ||
Thu Oct 4 2018 16:54 | 1st = 8 Canterbury 2nd = 5 Silvio Dante 3rd = 3 Diesel Turbo 4th = 7 Maximum Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 3 Spin Bowles | ||
Thu Oct 4 2018 16:50 | 1st = 3 Spin Bowles 2nd = 7 Lilith 3rd = 12 Swift Arrival 4th = 11 Classic Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Only Nineteen | ||
Thu Oct 4 2018 16:47 | 1st = 7 Only Nineteen 2nd = 3 Miss Vee 3rd = 8 Oleary 4th = 9 Ganbatte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Dyna Dave | ||
Thu Oct 4 2018 16:43 | 1st = 7 Dyna Dave 2nd = 5 Egomaniacal 3rd = 9 Kiacatoo Fever 4th = 1 Classy Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Dewana Hand | ||
Thu Oct 4 2018 16:39 | 1st = 8 Dewana Hand 2nd = 7 Start The Show 3rd = 1 Stylish Missile 4th = 6 Zipping Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 9 While We Can | ||
Thu Oct 4 2018 16:35 | 1st = 9 While We Can 2nd = 4 Lord Archer 3rd = 5 Profound Choice 4th = 10 Hungry Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 4 Just Stellar | ||
Thu Oct 4 2018 16:30 | 1st = 4 Just Stellar 2nd = 11 Tax Evader 3rd = 9 Sticks 4th = 1 The Thick Of It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 8 Abraham | ||
Thu Oct 4 2018 16:29 | 1st = 8 Abraham 2nd = 6 Ideal Tiger 3rd = 1 Shake It 4th = 9 Count Viamala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Doc Martini | ||
Thu Oct 4 2018 16:27 | 1st = 8 Doc Martini 2nd = 7 Miss Wing Wong 3rd = 4 Izzy Power 4th = 1 Cheeky Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 7 - 6 Kid Montana | ||
Thu Oct 4 2018 16:21 | 1st = 6 Kid Montana 2nd = 7 Joey Tee 3rd = 2 Dark Side 4th = 5 Western Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Puzzle Tin | ||
Thu Oct 4 2018 16:19 | 1st = 5 Puzzle Tin 2nd = 7 Know Shame 3rd = 4 Eyrewell Turbo 4th = 1 Eyrewell Martin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 4 Stockyard Gossip | ||
Thu Oct 4 2018 16:17 | 1st = 4 Stockyard Gossip 2nd = 2 Rock Mylady 3rd = 3 Galaxy Blaze 4th = 6 Proud History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Blunderbuss | ||
Thu Oct 4 2018 16:14 | 1st = 1 Blunderbuss 2nd = 5 Volcanic Winter 3rd = 6 Food Fighter 4th = 7 Aladdin Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Dr Summer | ||
Thu Oct 4 2018 16:11 | 1st = 8 Dr Summer 2nd = 3 Pistol 3rd = 6 Firefly Nuts 4th = 5 Carson County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 11 Rare Episode | ||
Thu Oct 4 2018 16:10 | 1st = 11 Rare Episode 2nd = 6 Trust The Boss 3rd = 3 Grand Acheeva 4th = 5 Pujols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 3 Despicable Vic | ||
Thu Oct 4 2018 16:07 | 1st = 3 Despicable Vic 2nd = 6 Teddy Wing Wong 3rd = 8 Zipping Izabelle 4th = 4 Devine Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 1 Major Trojan | ||
Thu Oct 4 2018 16:04 | 1st = 1 Major Trojan 2nd = 4 Beaudiene Western 3rd = 2 Accelere 4th = 6 Make Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Iownaturbo | ||
Thu Oct 4 2018 16:03 | 1st = 9 Iownaturbo 2nd = 2 Rocknroll Amber 3rd = 1 Speedie Mcardle 4th = 12 Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 7 Reigning In Paris | ||
Thu Oct 4 2018 16:00 | 1st = 7 Reigning In Paris 2nd = 10 Hi Suppose 3rd = 8 Evie Matilda 4th = 11 Ten Goals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Slam Dunked | ||
Thu Oct 4 2018 15:55 | 1st = 4 Slam Dunked 2nd = 2 Centre Red 3rd = 8 Purrhaps 4th = 10 Voltaic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Hatfield | ||
Thu Oct 4 2018 15:54 | 1st = 6 Hatfield 2nd = 1 Eyrewell Tango 3rd = 5 Aroha 4th = 2 Native Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Why Not Leo | ||
Thu Oct 4 2018 15:52 | 1st = 3 Why Not Leo 2nd = 6 Checker Plate 3rd = 1 Krypto Jam 4th = 2 Line Trike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Bill Heeny | ||
Thu Oct 4 2018 15:49 | 1st = 8 Bill Heeny 2nd = 7 Im Livin It 3rd = 4 Sambucca Rose 4th = 1 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 1 Keayang Sponge Bob | ||
Thu Oct 4 2018 15:46 | 1st = 1 Keayang Sponge Bob 2nd = 3 Jackeroo Shannon 3rd = 2 Million Dollar Mac 4th = 7 Apollon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 2 Yadreamin | ||
Thu Oct 4 2018 15:42 | 1st = 2 Yadreamin 2nd = 1 Rossana 3rd = 3 Stay Sweet 4th = 7 Cry For Eternity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Lets Be Serious | ||
Thu Oct 4 2018 15:39 | 1st = 6 Lets Be Serious 2nd = 7 Double Mack 3rd = 8 Big Ten Four 4th = 3 Diddy Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 5 Ryans Gal | ||
Thu Oct 4 2018 15:38 | 1st = 5 Ryans Gal 2nd = 1 Womeninleague 3rd = 2 Shes Pukka 4th = 3 Flying Steps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 3 The Tenor | ||
Thu Oct 4 2018 15:35 | 1st = 3 The Tenor 2nd = 8 Showgals 3rd = 5 Zerchois 4th = 7 Justus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Keen Gem | ||
Thu Oct 4 2018 15:34 | 1st = 1 Keen Gem 2nd = 5 Wolfies Squeeze 3rd = 6 Mels Footsteps 4th = 4 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 7 All That She Wants | ||
Thu Oct 4 2018 15:30 | 1st = 7 All That She Wants 2nd = 4 Radiant Warrior 3rd = 8 Atunnah Courage 4th = 1 Electric Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Loco Lola | ||
Thu Oct 4 2018 15:28 | 1st = 6 Loco Lola 2nd = 5 Broken Penniless 3rd = 4 Smash Bomber 4th = 3 Dunk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Fiesty Girl | ||
Thu Oct 4 2018 15:27 | 1st = 8 Fiesty Girl 2nd = 5 We Love Spolly 3rd = 1 Royal Bruno 4th = 2 Mini Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 10 One Mans Pass | ||
Thu Oct 4 2018 15:22 | 1st = 10 One Mans Pass 2nd = 4 Broadwater 3rd = 6 Big Beat 4th = 7 Red Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Going In Style | ||
Thu Oct 4 2018 15:19 | 1st = 4 Going In Style 2nd = 6 Run The Route 3rd = 1 Disco Hips 4th = 5 Torys Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Lattimer | ||
Thu Oct 4 2018 15:15 | 1st = 3 Lattimer 2nd = 1 Lets Go To Rio 3rd = 6 Tobasco 4th = 8 Tecza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 Red Terror | ||
Thu Oct 4 2018 15:13 | 1st = 1 Red Terror 2nd = 6 Viewfield Gnat 3rd = 8 Express Play 4th = 5 Russian Alsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 1 Red Rocker | ||
Thu Oct 4 2018 15:10 | 1st = 1 Red Rocker 2nd = 9 Ifoundthebeach 3rd = 6 Our Chance Todream 4th = 3 Webby Vanderquack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Super Spolly | ||
Thu Oct 4 2018 15:07 | 1st = 3 Super Spolly 2nd = 7 Que Allen 3rd = 8 Gnal Gnal Girl 4th = 2 Dyna Alexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 3 Kwazulu | ||
Thu Oct 4 2018 15:04 | 1st = 3 Kwazulu 2nd = 4 Parisa 3rd = 1 Super Exceed 4th = 6 Bazza Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Chitina Tin | ||
Thu Oct 4 2018 15:03 | 1st = 4 Chitina Tin 2nd = 8 Smash Wild 3rd = 1 Special Affair 4th = 2 Platinum Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 14 Your Desire | ||
Thu Oct 4 2018 15:00 | 1st = 14 Your Desire 2nd = 3 Mellors 3rd = 11 Titan Blinders 4th = 9 Do You Reckon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 6 Another Snappy | ||
Thu Oct 4 2018 14:55 | 1st = 6 Another Snappy 2nd = 4 Kaapfever 3rd = 5 Shadow Flight 4th = 3 Gravitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Valley Reaper | ||
Thu Oct 4 2018 14:52 | 1st = 1 Valley Reaper 2nd = 6 Dr Oliver 3rd = 8 Haddi Bale 4th = 2 Good Odds Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 4 Kundana Gold | ||
Thu Oct 4 2018 14:48 | 1st = 4 Kundana Gold 2nd = 5 Whitehaven Beach 3rd = 7 Bugalugs 4th = 9 Arya Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Tap It In | ||
Thu Oct 4 2018 14:47 | 1st = 6 Tap It In 2nd = 7 Willsintown 3rd = 4 Parklane Lass 4th = 9 Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 5 Beau Jet | ||
Thu Oct 4 2018 14:40 | 1st = 5 Beau Jet 2nd = 8 Chica Peeps 3rd = 7 Hot Shot Harry 4th = 3 Go By Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Dizzy Banjo | ||
Thu Oct 4 2018 14:39 | 1st = 3 Dizzy Banjo 2nd = 2 Billy Frost 3rd = 1 Mitcham Reado 4th = 4 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Dr Kestrel | ||
Thu Oct 4 2018 14:37 | 1st = 5 Dr Kestrel 2nd = 6 Orange Blossom 3rd = 7 Brandeen Fi 4th = 3 Ringading Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 1 Miss Catalina | ||
Thu Oct 4 2018 14:33 | 1st = 1 Miss Catalina 2nd = 9 Hedges Avenue 3rd = 7 Always A Jewel 4th = 5 Wecanonlyhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 11 Dark Villain | ||
Thu Oct 4 2018 14:30 | 1st = 11 Dark Villain 2nd = 13 Lecture 3rd = 12 Stryke A Star 4th = 9 Circulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Its That Fresh | ||
Thu Oct 4 2018 14:23 | 1st = 5 Its That Fresh 2nd = 4 Treville 3rd = 8 Hilton Hangover 4th = 1 Cosmic Jase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 8 Mark Two | ||
Thu Oct 4 2018 14:20 | 1st = 8 Mark Two 2nd = 9 Whitneys Star 3rd = 5 Plea Bargain 4th = 1 Aggarwal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Mazette | ||
Thu Oct 4 2018 14:17 | 1st = 1 Mazette 2nd = 7 Takaho Tiger 3rd = 8 Mo Daniher 4th = 2 Super Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 7 Comic Book Hero | ||
Thu Oct 4 2018 14:16 | 1st = 7 Comic Book Hero 2nd = 5 Rainbow Wiri 3rd = 10 Crackared 4th = 1 Mrs Zippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Lynnsanity | ||
Thu Oct 4 2018 14:12 | 1st = 2 Lynnsanity 2nd = 1 Our Pepperjack 3rd = 8 Darby Brights 4th = 9 Flash Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 Mercury Bullet | ||
Thu Oct 4 2018 14:05 | 1st = 2 Mercury Bullet 2nd = 6 Vehement 3rd = 3 Good As Done 4th = 9 Lady Mirabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Shady Banjo | ||
Thu Oct 4 2018 14:04 | 1st = 1 Shady Banjo 2nd = 3 Sozins Blue 3rd = 7 Know Approval 4th = 4 Come A Guster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 11 Romaconi | ||
Thu Oct 4 2018 14:00 | 1st = 11 Romaconi 2nd = 9 Polished Diamond 3rd = 7 Miss Libertas 4th = 12 Sky Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 6 Padrisimo | ||
Thu Oct 4 2018 13:55 | 1st = 6 Padrisimo 2nd = 2 Fours Enuf Tas 3rd = 7 Condafew 4th = 3 Lexy Can Wait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 8 - 13 The Chosen One | ||
Thu Oct 4 2018 13:52 | 1st = 13 The Chosen One 2nd = 9 Super Girl 3rd = 8 Blue Rata Anna 4th = 5 Great North Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Harvey Warbanger | ||
Thu Oct 4 2018 13:49 | 1st = 1 Harvey Warbanger 2nd = 2 Nimble Lucy 3rd = 7 Sopha Gem 4th = 8 Farfalla Nera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 1 Campari | ||
Thu Oct 4 2018 13:45 | 1st = 1 Campari 2nd = 4 Flamin Al 3rd = 8 Bullseye Score 4th = 2 Bouddi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Zipping Lance | ||
Thu Oct 4 2018 13:44 | 1st = 1 Zipping Lance 2nd = 2 Its A Joke 3rd = 5 Hi Ho Tonto 4th = 3 Zugzwang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 10 Farrahfowler | ||
Thu Oct 4 2018 13:37 | 1st = 10 Farrahfowler 2nd = 6 Rockwith Thedevil 3rd = 4 Cheyenne Warrior 4th = 7 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Thumb A Ride | ||
Thu Oct 4 2018 13:34 | 1st = 5 Thumb A Ride 2nd = 8 Dr Toretto 3rd = 7 Aston Halle 4th = 2 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 8 Chapada | ||
Thu Oct 4 2018 13:30 | 1st = 8 Chapada 2nd = 2 Castle Rock 3rd = 9 Sneakerboy 4th = 12 Pure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 5 Otherside | ||
Thu Oct 4 2018 13:25 | 1st = 5 Otherside 2nd = 8 Goldie Girl 3rd = 6 Tawhiri 4th = 2 Aetherius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 6 Ghost Gum | ||
Thu Oct 4 2018 13:16 | 1st = 6 Ghost Gum 2nd = 9 Mini Masterpiece 3rd = 1 Stonebridge Royal 4th = 2 Macs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 7 - 9 Lady Kartel | ||
Thu Oct 4 2018 13:12 | 1st = 9 Lady Kartel 2nd = 5 Magicella 3rd = 8 Secret Allure 4th = 6 Tiffanys Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Mirror Max | ||
Thu Oct 4 2018 13:09 | 1st = 3 Mirror Max 2nd = 2 Jesses Typhoon 3rd = 1 Goorawin 4th = 5 Sassy Slyder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Shinju | ||
Thu Oct 4 2018 13:05 | 1st = 1 Shinju 2nd = 3 Snips 3rd = 4 Prince George 4th = 2 Line Up Girls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Big In America | ||
Thu Oct 4 2018 12:57 | 1st = 5 Big In America 2nd = 1 Projectile 3rd = 6 Mach Sam 4th = 2 Wee Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Dundee Blitz | ||
Thu Oct 4 2018 12:54 | 1st = 2 Dundee Blitz 2nd = 6 Moroka Assassin 3rd = 1 Invictus Coco 4th = 8 Choose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 1 Jyenamite | ||
Thu Oct 4 2018 12:41 | 1st = 1 Jyenamite 2nd = 2 Purple Shades 3rd = 5 Holdingno Currency 4th = 7 Prettycompact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 6 - 4 Rockoneve | ||
Thu Oct 4 2018 12:37 | 1st = 4 Rockoneve 2nd = 8 Sinarahma 3rd = 2 Nirvana 4th = 10 Willpower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Smoke And Embers | ||
Thu Oct 4 2018 12:34 | 1st = 1 Smoke And Embers 2nd = 10 Brindle Delight 3rd = 3 My Bro Black 4th = 7 Boone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Dig Deep Flash | ||
Thu Oct 4 2018 12:31 | 1st = 5 Dig Deep Flash 2nd = 3 Love Me Hearts 3rd = 8 Fascinate Queen 4th = 7 Dig Deep Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 For Tony | ||
Thu Oct 4 2018 12:25 | 1st = 9 For Tony 2nd = 1 Kiwi Soldier 3rd = 5 Pops Change 4th = 10 Marthas Vineyard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 4 Opawa Jimbo | ||
Thu Oct 4 2018 12:14 | 1st = 4 Opawa Jimbo 2nd = 6 Finkle Foot Fred 3rd = 8 Thrilling Billy 4th = 7 Thrilling Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Wolf Bear | ||
Thu Oct 4 2018 12:10 | 1st = 7 Wolf Bear 2nd = 6 Gifted Chance 3rd = 5 Jacobite Fancy 4th = 2 Zulu Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 5 - 9 Queen Of The Air | ||
Thu Oct 4 2018 12:02 | 1st = 9 Queen Of The Air 2nd = 12 Queen of Diamonds 3rd = 1 Hunter Villain 4th = 8 Roc Ya Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 1 Noah Who | ||
Thu Oct 4 2018 11:53 | 1st = 1 Noah Who 2nd = 3 Ridin Shotgun 3rd = 6 Damaging Lomar 4th = 2 Beaumont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Mahalo | ||
Thu Oct 4 2018 11:47 | 1st = 1 Mahalo 2nd = 3 Snakes n Ladders 3rd = 6 Sammari 4th = 4 Ruffalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 2 Danny Dee | ||
Thu Oct 4 2018 11:36 | 1st = 2 Danny Dee 2nd = 3 Reality Check 3rd = 6 Barwon Annie 4th = 5 Brotastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 4 - 1 Dratini | ||
Thu Oct 4 2018 11:27 | 1st = 1 Dratini 2nd = 5 Wicklow 3rd = 15 Got The Call 4th = 10 Spring Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Odnoc Ankie | ||
Thu Oct 4 2018 11:18 | 1st = 1 Odnoc Ankie 2nd = 8 Fushidara 3rd = 7 Jetsun Woody 4th = 2 Opawa Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Cest Lamour | ||
Thu Oct 4 2018 11:01 | 1st = 4 Cest Lamour 2nd = 8 Mobility Scooter 3rd = 3 Princess Alea 4th = 6 Subzero Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 3 - 1 Mister Geronimo | ||
Thu Oct 4 2018 10:52 | 1st = 1 Mister Geronimo 2nd = 3 Go Go Goal 3rd = 8 Veneto 4th = 4 Jazamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Billys Churn | ||
Thu Oct 4 2018 10:43 | 1st = 7 Billys Churn 2nd = 6 Billy Bright 3rd = 4 Hitch a Ride 4th = 5 Grouch Pawset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 4 Bruce Banner | ||
Thu Oct 4 2018 10:26 | 1st = 4 Bruce Banner 2nd = 1 Good Job 3rd = 2 Sisco Kid 4th = 6 Jinja Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 2 - 9 Class Above | ||
Thu Oct 4 2018 10:17 | 1st = 9 Class Above 2nd = 8 Lucky Dreamer 3rd = 1 Lovetokeephim 4th = 4 Cornerstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 4 Jetsun Shadow | ||
Thu Oct 4 2018 10:08 | 1st = 4 Jetsun Shadow 2nd = 2 Unconscionable 3rd = 1 Opawa Libby 4th = 6 Pretty And Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Thrilling Denzel | ||
Thu Oct 4 2018 9:51 | 1st = 5 Thrilling Denzel 2nd = 8 Thrilling Biff 3rd = 2 Mr Tucker 4th = 3 Ti Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 1 - 1 Handyman | ||
Thu Oct 4 2018 9:42 | 1st = 1 Handyman 2nd = 11 Our Matriarch 3rd = 10 Black Anasta 4th = 9 Mizzena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Jetsun Bear | ||
Thu Oct 4 2018 9:33 | 1st = 1 Jetsun Bear 2nd = 5 Opawa Anthony 3rd = 4 Jinja Lad 4th = 2 Scott No Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 3 Smoochie | ||
Thu Oct 4 2018 9:16 | 1st = 3 Smoochie 2nd = 4 Your Valentine 3rd = 7 Typical 4th = 8 Little Trilise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Tattooed Warrior | ||
Tue Sep 4 2018 23:47 | 1st = 2 Tattooed Warrior 2nd = 4 Starlight Joli 3rd = 7 Haunted To Excel 4th = 8 Heracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Pure Pesh | ||
Tue Sep 4 2018 23:31 | 1st = 7 Pure Pesh 2nd = 6 Metal Buster 3rd = 8 Pour Some Sugar 4th = 4 Lisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Hello Im Biggie | ||
Tue Sep 4 2018 23:12 | 1st = 2 Hello Im Biggie 2nd = 8 Accountability 3rd = 1 Storm Zone 4th = 7 Thunder Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Arata | ||
Tue Sep 4 2018 22:55 | 1st = 3 Arata 2nd = 2 Go Gettem Nitro 3rd = 1 Easy Flyer 4th = 4 Villafly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Glenferrie Typhoon | ||
Tue Sep 4 2018 22:39 | 1st = 5 Glenferrie Typhoon 2nd = 3 Diamond Geezer 3rd = 4 Reminder Call 4th = 1 Hot N Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Lord Reddan | ||
Tue Sep 4 2018 22:36 | 1st = 2 Lord Reddan 2nd = 1 Morris Memory 3rd = 8 Iona Carlson 4th = 7 Bills Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Duce Royal | ||
Tue Sep 4 2018 22:30 | 1st = 7 Duce Royal 2nd = 4 Ringading Sister 3rd = 6 Arashundi 4th = 1 Knew It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Pass The Ammo | ||
Tue Sep 4 2018 22:22 | 1st = 7 Pass The Ammo 2nd = 2 Fancy A Beer 3rd = 3 Saludos 4th = 8 Maywyn Often |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Sketchy Matt | ||
Tue Sep 4 2018 22:19 | 1st = 3 Sketchy Matt 2nd = 2 Veil Successor 3rd = 4 Humble 4th = 8 Cosmic Malteze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Madame Meilland | ||
Tue Sep 4 2018 22:10 | 1st = 6 Madame Meilland 2nd = 1 The Royal Lady 3rd = 5 Soho Changeling 4th = 8 Millwood Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Charlie Cockatoo | ||
Tue Sep 4 2018 22:07 | 1st = 1 Charlie Cockatoo 2nd = 7 Taxing 3rd = 3 Jacksons Girl 4th = 5 Shes Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Apprehension | ||
Tue Sep 4 2018 22:00 | 1st = 5 Apprehension 2nd = 1 Lead Contender 3rd = 6 Hawkes Special 4th = 2 Magic Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Reject Dude | ||
Tue Sep 4 2018 21:57 | 1st = 7 Reject Dude 2nd = 5 Chatty Kathy 3rd = 2 Kulu Ruby 4th = 6 Im The Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Stanga Bolt | ||
Tue Sep 4 2018 21:54 | 1st = 4 Stanga Bolt 2nd = 1 Causing Havoc 3rd = 7 No Added Sugar 4th = 2 Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Alberto | ||
Tue Sep 4 2018 21:50 | 1st = 3 Alberto 2nd = 2 Fully Loaded 3rd = 4 Enzo 4th = 7 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 The Storm Chief | ||
Tue Sep 4 2018 21:45 | 1st = 9 The Storm Chief 2nd = 4 Scotlynn Beach 3rd = 1 Alfa Queen 4th = 11 Midnight Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Innocent Man | ||
Tue Sep 4 2018 21:39 | 1st = 6 Innocent Man 2nd = 1 Maywyn Opals 3rd = 5 Ronray Flame 4th = 3 Willie Holdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Red Candy | ||
Tue Sep 4 2018 21:36 | 1st = 7 Red Candy 2nd = 5 Bronze Gambler 3rd = 8 Freddys Back 4th = 4 David Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Lip Sync | ||
Tue Sep 4 2018 21:31 | 1st = 3 Lip Sync 2nd = 4 Mearle Gundi 3rd = 2 Twice As Wicked 4th = 5 Laugh Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Tibby Shore | ||
Tue Sep 4 2018 21:28 | 1st = 3 Tibby Shore 2nd = 5 Cosmic Fox 3rd = 8 Crocodile Senor 4th = 6 Magnus Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 5 Slow Dancer | ||
Tue Sep 4 2018 21:22 | 1st = 5 Slow Dancer 2nd = 1 Willy Rocket 3rd = 6 Bundy Cutter 4th = 8 Licorice Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Ginas Ingot | ||
Tue Sep 4 2018 21:17 | 1st = 1 Ginas Ingot 2nd = 2 Combat Crusade 3rd = 9 Sea Me Smile 4th = 11 Loaded Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Kingsbrae Martha | ||
Tue Sep 4 2018 21:14 | 1st = 3 Kingsbrae Martha 2nd = 4 Ebonnie 3rd = 1 So Scandalous 4th = 8 Kingsbrae Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Yunderup Star | ||
Tue Sep 4 2018 21:11 | 1st = 6 Yunderup Star 2nd = 4 Hello Harry 3rd = 3 Thermistocles 4th = 5 Costanza Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Cosmic Chieftain | ||
Tue Sep 4 2018 21:08 | 1st = 6 Cosmic Chieftain 2nd = 5 Winlock Ludacris 3rd = 1 Lockrod 4th = 2 Rapanui Revival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Sketchy Halo | ||
Tue Sep 4 2018 21:05 | 1st = 5 Sketchy Halo 2nd = 1 Violet Femmes 3rd = 4 Fascinate Joan 4th = 6 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 9 Rift Valley | ||
Tue Sep 4 2018 21:00 | 1st = 9 Rift Valley 2nd = 5 Rosehill Magic 3rd = 6 Shesasundon 4th = 2 Betty Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Rockin Ringo | ||
Tue Sep 4 2018 20:58 | 1st = 7 Rockin Ringo 2nd = 8 Kenna 3rd = 1 Dream Amore 4th = 5 Rockin Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Jonesy | ||
Tue Sep 4 2018 20:55 | 1st = 8 Jonesy 2nd = 1 Knock Me Over 3rd = 7 Spring Forte 4th = 2 Infrared Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Hello Im Rob | ||
Tue Sep 4 2018 20:52 | 1st = 4 Hello Im Rob 2nd = 7 Robson 3rd = 2 King Mongo 4th = 1 Drive Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Hastalavista | ||
Tue Sep 4 2018 20:47 | 1st = 1 Hastalavista 2nd = 2 Life To The Max 3rd = 3 Allamericanallstar 4th = 7 Impressive Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Main One | ||
Tue Sep 4 2018 20:44 | 1st = 1 Main One 2nd = 2 Trim City 3rd = 7 Buzz Rash 4th = 5 Laineys Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Rusty Memories | ||
Tue Sep 4 2018 20:41 | 1st = 6 Rusty Memories 2nd = 7 Seb Zarr Moonie 3rd = 8 Totolo 4th = 4 Ezy Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Lodgement | ||
Tue Sep 4 2018 20:38 | 1st = 5 Lodgement 2nd = 3 Nova Party 3rd = 7 Rimba Sambia 4th = 8 Poppy Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Raven Izmir | ||
Tue Sep 4 2018 20:35 | 1st = 1 Raven Izmir 2nd = 6 Final Chalice 3rd = 2 Southern Ripple 4th = 3 Raven Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 2 Realy Under Fire | ||
Tue Sep 4 2018 20:30 | 1st = 2 Realy Under Fire 2nd = 7 Mio Christisimo 3rd = 3 Wotplanetrufrom 4th = 1 Thoresan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Wise Up | ||
Tue Sep 4 2018 20:28 | 1st = 3 Wise Up 2nd = 4 Talking Tommy 3rd = 6 Rex Ryder 4th = 8 Mystery Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Minnesota Lee | ||
Tue Sep 4 2018 20:25 | 1st = 2 Minnesota Lee 2nd = 7 Kadalex Kid 3rd = 1 Tantalise 4th = 6 Blusain Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Baby Shelly | ||
Tue Sep 4 2018 20:22 | 1st = 7 Baby Shelly 2nd = 8 Rockstar Roy 3rd = 5 Zamboni Miss 4th = 2 Shebas Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 Kasey Kahne | ||
Tue Sep 4 2018 20:17 | 1st = 3 Kasey Kahne 2nd = 10 Captain Mannering 3rd = 1 Sir Briggen 4th = 8 Compact Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Waylon Bale | ||
Tue Sep 4 2018 20:14 | 1st = 3 Waylon Bale 2nd = 6 Go Freddy Go 3rd = 7 Rhondas Dougie 4th = 4 Norse Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 3 Snug | ||
Tue Sep 4 2018 20:11 | 1st = 3 Snug 2nd = 1 Cash Point 3rd = 5 Kulu Jasper 4th = 6 Back Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Canya Cotter | ||
Tue Sep 4 2018 20:08 | 1st = 6 Canya Cotter 2nd = 4 Hello Im Ruby 3rd = 2 Riverside Pride 4th = 5 Hello Darcey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Straitline Willy | ||
Tue Sep 4 2018 20:05 | 1st = 3 Straitline Willy 2nd = 4 Come On Emmaline 3rd = 2 Hogwash 4th = 5 Okay Kirsty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 1 Jilliby Dreamtime | ||
Tue Sep 4 2018 20:00 | 1st = 1 Jilliby Dreamtime 2nd = 4 Cest La Classe 3rd = 9 Hollys Miss Molly 4th = 3 Rocknroll Noah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Tambo Road | ||
Tue Sep 4 2018 19:57 | 1st = 1 Tambo Road 2nd = 8 Case Master 3rd = 3 Fire Creek 4th = 4 Lenny Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Ethereum | ||
Tue Sep 4 2018 19:53 | 1st = 4 Ethereum 2nd = 1 Moe Heights 3rd = 7 Limit Man 4th = 3 Magic Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Big Bad Bob | ||
Tue Sep 4 2018 19:50 | 1st = 2 Big Bad Bob 2nd = 3 Farmor In Time 3rd = 1 Cant Possibly 4th = 5 Final Verdict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 El Cartel | ||
Tue Sep 4 2018 19:45 | 1st = 5 El Cartel 2nd = 10 Straittothebar 3rd = 1 Tepelo Star 4th = 8 Kaydee Stratton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Nash Road Betty | ||
Tue Sep 4 2018 19:42 | 1st = 2 Nash Road Betty 2nd = 3 Bonts Magic 3rd = 1 Dr Mortikye 4th = 5 Pure Vengeance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Tyson Tanga | ||
Tue Sep 4 2018 19:39 | 1st = 3 Tyson Tanga 2nd = 6 Nate The Great 3rd = 5 Special Babe 4th = 4 Big Dazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Gold Style | ||
Tue Sep 4 2018 19:36 | 1st = 8 Gold Style 2nd = 4 Our Star 3rd = 7 Legs Oreilly 4th = 1 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 8 Rosas First | ||
Tue Sep 4 2018 19:31 | 1st = 8 Rosas First 2nd = 5 Hells Confession 3rd = 9 Franco 4th = 1 Franks Very Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 5 Kingsbrae Steve | ||
Tue Sep 4 2018 19:28 | 1st = 5 Kingsbrae Steve 2nd = 4 Foxy Be Good 3rd = 2 Jetta Knight 4th = 3 Water Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Wadelock Sampson | ||
Tue Sep 4 2018 19:25 | 1st = 2 Wadelock Sampson 2nd = 4 Enchanting Image 3rd = 1 Alon 4th = 5 Give Me Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Exciting | ||
Tue Sep 4 2018 19:22 | 1st = 2 Exciting 2nd = 1 Ninghan Express 3rd = 3 Brietta 4th = 7 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Kingsman | ||
Tue Sep 4 2018 19:17 | 1st = 1 Kingsman 2nd = 6 Allwood Glow 3rd = 10 Davincis Fiscal 4th = 5 All Over Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Scott Hooked | ||
Tue Sep 4 2018 19:14 | 1st = 8 Scott Hooked 2nd = 4 Impending Storm 3rd = 3 Tin Star 4th = 1 Bewdy Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Road To Nhill | ||
Tue Sep 4 2018 19:11 | 1st = 6 Road To Nhill 2nd = 3 Eaglehawk Miss 3rd = 5 You Never Know 4th = 7 Lektra Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Country Grenade | ||
Tue Sep 4 2018 19:08 | 1st = 7 Country Grenade 2nd = 8 Senorita Dude 3rd = 2 Potato Masher 4th = 1 Bonny Doon Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Feikuai Donna | ||
Tue Sep 4 2018 19:05 | 1st = 5 Feikuai Donna 2nd = 8 Dr Abbie 3rd = 7 Spritely Mac 4th = 1 Winsome Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 5 Miranda Kay | ||
Tue Sep 4 2018 19:00 | 1st = 5 Miranda Kay 2nd = 6 Soh Twisted 3rd = 1 Monikat 4th = 2 Eurasian Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Hannibal Spectre | ||
Tue Sep 4 2018 18:54 | 1st = 1 Hannibal Spectre 2nd = 8 Dyna Nancy 3rd = 6 Troy Boyce 4th = 2 Scott Pizzazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Kingsbrae Maria | ||
Tue Sep 4 2018 18:50 | 1st = 4 Kingsbrae Maria 2nd = 6 Kingsbrae Tammy 3rd = 2 Jack Whelan 4th = 7 Dont Seamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Thurles Princess | ||
Tue Sep 4 2018 18:47 | 1st = 5 Thurles Princess 2nd = 4 Stylish Missile 3rd = 7 Always Alone 4th = 1 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Zillie Bean | ||
Tue Sep 4 2018 18:42 | 1st = 1 Zillie Bean 2nd = 3 Cambla Lala 3rd = 4 Tiggy Buzzard 4th = 5 Kicker Crew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Jar Man | ||
Tue Sep 4 2018 18:38 | 1st = 5 Jar Man 2nd = 2 Rave On 3rd = 7 Solar Mocha 4th = 4 Iceni Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 8 Beltane | ||
Tue Sep 4 2018 18:32 | 1st = 8 Beltane 2nd = 5 Leopold Lombo 3rd = 2 Our Sir Denver 4th = 6 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Tuscan Dream | ||
Tue Sep 4 2018 18:28 | 1st = 4 Tuscan Dream 2nd = 3 Severus Grange 3rd = 8 Magic Euphoria 4th = 1 Petite Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Lilys Bean | ||
Tue Sep 4 2018 18:24 | 1st = 6 Lilys Bean 2nd = 7 Paua To Launch 3rd = 4 Alpha Phoebe 4th = 3 Click Cowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Sideshow Marjen | ||
Tue Sep 4 2018 18:20 | 1st = 4 Sideshow Marjen 2nd = 7 Mr Frost 3rd = 1 Diggers Cove 4th = 6 Party Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Our Chittybangbang | ||
Tue Sep 4 2018 18:15 | 1st = 2 Our Chittybangbang 2nd = 1 Iownaturbo 3rd = 5 Ohoka Squire 4th = 7 My Mastercraftsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Raloo Barbara | ||
Tue Sep 4 2018 18:12 | 1st = 8 Raloo Barbara 2nd = 7 Scott Cosmic 3rd = 6 Standing Bear 4th = 4 Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 2 Breakntherules | ||
Tue Sep 4 2018 18:07 | 1st = 2 Breakntherules 2nd = 7 Mystery Writer 3rd = 10 Lady Flora 4th = 8 Miss Rixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Cake It On | ||
Tue Sep 4 2018 18:04 | 1st = 7 Cake It On 2nd = 2 Royal Prize 3rd = 8 Pebble Bay 4th = 3 Road To Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Kraken Pace | ||
Tue Sep 4 2018 18:00 | 1st = 1 Kraken Pace 2nd = 6 Sure To Excite 3rd = 5 Mr Uggboot 4th = 2 Splinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Alpine Stride | ||
Tue Sep 4 2018 17:55 | 1st = 6 Alpine Stride 2nd = 1 Still Of The Night 3rd = 10 Missinmemate 4th = 8 The Democrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Blank Page | ||
Tue Sep 4 2018 17:52 | 1st = 2 Blank Page 2nd = 1 Elles Toy 3rd = 4 Well Armed 4th = 5 Pharoahs Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Bring On Lefty | ||
Tue Sep 4 2018 17:47 | 1st = 2 Bring On Lefty 2nd = 7 Lexus On The Beach 3rd = 1 Fioki 4th = 8 Fifth Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Had Better Daze | ||
Tue Sep 4 2018 17:44 | 1st = 5 Had Better Daze 2nd = 7 No More Cake 3rd = 8 Wildash Cecil 4th = 6 Wildash Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Aston Ando | ||
Tue Sep 4 2018 17:40 | 1st = 2 Aston Ando 2nd = 7 Bear Cabang 3rd = 1 Emerley Giggler 4th = 5 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 1 Lets Hope His Good | ||
Tue Sep 4 2018 17:35 | 1st = 1 Lets Hope His Good 2nd = 7 Stuart 3rd = 2 Tobias James 4th = 10 Magnum Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Great Success | ||
Tue Sep 4 2018 17:32 | 1st = 2 Great Success 2nd = 3 My Territory 3rd = 1 Big Tilly 4th = 7 Larrikan Bozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Im The Director | ||
Tue Sep 4 2018 17:27 | 1st = 6 Im The Director 2nd = 3 Power Surge 3rd = 11 Ferdinand 4th = 1 Ideal Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Sail Surfer | ||
Tue Sep 4 2018 17:24 | 1st = 7 Sail Surfer 2nd = 6 Femme Folle 3rd = 4 Regal Topaz 4th = 3 Surfboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Harvest Pride | ||
Tue Sep 4 2018 17:20 | 1st = 4 Harvest Pride 2nd = 6 Banshee Jet 3rd = 7 Aztec Warrior 4th = 10 Rocking My World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Spring Bomber | ||
Tue Sep 4 2018 17:17 | 1st = 6 Spring Bomber 2nd = 3 Print The Money 3rd = 2 Brazilian Brae 4th = 1 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Joycee Rae | ||
Tue Sep 4 2018 17:14 | 1st = 4 Joycee Rae 2nd = 2 Trium 3rd = 7 Here Comes Tom 4th = 3 Mazette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Lenny The Legend | ||
Tue Sep 4 2018 17:12 | 1st = 2 Lenny The Legend 2nd = 1 Hot Rod Heaven 3rd = 8 Lilac Flash 4th = 3 Speedie Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Sassy Oaks | ||
Tue Sep 4 2018 17:09 | 1st = 1 Sassy Oaks 2nd = 3 Velocity Zarin 3rd = 10 Thunder Of Fire 4th = 5 Friendz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 3 Jacks Bar | ||
Tue Sep 4 2018 17:05 | 1st = 3 Jacks Bar 2nd = 6 Tabrobane 3rd = 2 Delfuego 4th = 13 Oscars Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 9 - 1 Ripplebrook | ||
Tue Sep 4 2018 17:00 | 1st = 1 Ripplebrook 2nd = 9 Zooba Man 3rd = 5 Supergrass 4th = 13 Trimouille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 9 Eden Lass | ||
Tue Sep 4 2018 16:57 | 1st = 9 Eden Lass 2nd = 2 Bombers Return 3rd = 6 Hot Devil 4th = 4 Apache Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Winlock Rose | ||
Tue Sep 4 2018 16:54 | 1st = 2 Winlock Rose 2nd = 1 Rayda 3rd = 6 Kiss Me Putu 4th = 3 Spring Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Change Of Mind | ||
Tue Sep 4 2018 16:52 | 1st = 4 Change Of Mind 2nd = 3 Magic Oats 3rd = 5 Our Missionary Man 4th = 1 Lively Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Rosdue Kola | ||
Tue Sep 4 2018 16:49 | 1st = 1 Rosdue Kola 2nd = 8 Early Settler 3rd = 7 Bergari 4th = 6 Siennas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Cyclone Fugitive | ||
Tue Sep 4 2018 16:45 | 1st = 1 Cyclone Fugitive 2nd = 6 The Flash One 3rd = 8 Molongle Magic 4th = 11 Martial Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Dee Nine | ||
Tue Sep 4 2018 16:42 | 1st = 5 Dee Nine 2nd = 8 Maxi Fozz 3rd = 7 Pick Up Line 4th = 2 Fifteen Wheeler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Betting Baron | ||
Tue Sep 4 2018 16:37 | 1st = 4 Betting Baron 2nd = 1 Wee Jimmy 3rd = 7 Goodtime Stride 4th = 3 Monumental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Homebush Scribe | ||
Tue Sep 4 2018 16:36 | 1st = 2 Homebush Scribe 2nd = 5 Gordy Junior 3rd = 1 Cannonball Bolt 4th = 6 Batty Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Alpha Hestia | ||
Tue Sep 4 2018 16:34 | 1st = 7 Alpha Hestia 2nd = 6 Cost A Penny 3rd = 8 Rosdue Gypsy 4th = 3 Cambla Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Izza Lektra | ||
Tue Sep 4 2018 16:31 | 1st = 2 Izza Lektra 2nd = 8 Lingua Franca 3rd = 4 Im Circus 4th = 7 Kissable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 8 - 13 Succhiotto | ||
Tue Sep 4 2018 16:30 | 1st = 13 Succhiotto 2nd = 14 Kayjayem 3rd = 3 Roadrager 4th = 8 Equus Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 2 Primitivo | ||
Tue Sep 4 2018 16:25 | 1st = 2 Primitivo 2nd = 1 Coltrane 3rd = 11 Seel The Deel 4th = 5 Invictus Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Call Me Bubbles | ||
Tue Sep 4 2018 16:22 | 1st = 6 Call Me Bubbles 2nd = 5 Onions Oreilly 3rd = 8 Baby Max Fozz 4th = 7 Crymelon Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Ring Clown | ||
Tue Sep 4 2018 16:18 | 1st = 4 Ring Clown 2nd = 7 Jinja Ellie 3rd = 2 Okuku Billy 4th = 8 Epic Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Sir Major Stride | ||
Tue Sep 4 2018 16:17 | 1st = 4 Sir Major Stride 2nd = 5 Don Boston 3rd = 8 My Elusive Dream 4th = 7 Overlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Tres Vite | ||
Tue Sep 4 2018 16:14 | 1st = 6 Tres Vite 2nd = 5 Brodec 3rd = 3 Ivys Bouquet 4th = 2 Ringbark Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Maximum Bliss | ||
Tue Sep 4 2018 16:11 | 1st = 4 Maximum Bliss 2nd = 6 Going In Style 3rd = 1 Dyna Gunner 4th = 7 Lady Freckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 9 Party Pies | ||
Tue Sep 4 2018 16:10 | 1st = 9 Party Pies 2nd = 5 Bold Kingston 3rd = 10 Mexican Mountain 4th = 7 Allez Troienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Shorty George | ||
Tue Sep 4 2018 16:07 | 1st = 1 Shorty George 2nd = 5 Absolute Dream 3rd = 7 Starbright Toby 4th = 3 Tomassi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Mr Kalypso | ||
Tue Sep 4 2018 16:03 | 1st = 9 Mr Kalypso 2nd = 4 Maywyns Courage 3rd = 7 Happy Feelings 4th = 3 Opononis Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 3 Segouin | ||
Tue Sep 4 2018 16:00 | 1st = 3 Segouin 2nd = 4 Heza Magic Man 3rd = 2 Charlie Garcon 4th = 6 Ansinna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Ban Chi Baby | ||
Tue Sep 4 2018 15:57 | 1st = 1 Ban Chi Baby 2nd = 6 Tuta Single One 3rd = 7 Strait Rum 4th = 9 My Kid Cambla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Frosty Blaze | ||
Tue Sep 4 2018 15:56 | 1st = 6 Frosty Blaze 2nd = 3 Go Belle 3rd = 4 Goldstar Chief 4th = 5 Goldstar Renee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Sukhoi Su | ||
Tue Sep 4 2018 15:54 | 1st = 6 Sukhoi Su 2nd = 5 Unwanted Lady 3rd = 4 Electric Hippy 4th = 3 Murrabit Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 1 Be Like Bill | ||
Tue Sep 4 2018 15:52 | 1st = 1 Be Like Bill 2nd = 8 Spirit Flame 3rd = 4 Rockii De Kahn 4th = 3 That Was Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 6 Frankely Awesome | ||
Tue Sep 4 2018 15:50 | 1st = 6 Frankely Awesome 2nd = 11 Seamagic 3rd = 2 Carambola 4th = 3 Feather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Steorra | ||
Tue Sep 4 2018 15:47 | 1st = 4 Steorra 2nd = 3 Chops Malone 3rd = 6 Beaut Deeds 4th = 2 Stars And Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Blackened | ||
Tue Sep 4 2018 15:42 | 1st = 6 Blackened 2nd = 3 Kates Carrera 3rd = 8 Colby 4th = 4 Miss Keesha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Steel | ||
Tue Sep 4 2018 15:39 | 1st = 2 Steel 2nd = 5 Dream A Little 3rd = 8 Dakota Grace 4th = 4 Leachwood Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Loco Lola | ||
Tue Sep 4 2018 15:38 | 1st = 2 Loco Lola 2nd = 5 Dagny 3rd = 1 Chop Shop 4th = 3 Right On Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Forgive Me | ||
Tue Sep 4 2018 15:35 | 1st = 3 Forgive Me 2nd = 5 Zumari 3rd = 1 Crocodile Shoes 4th = 9 Sek Loso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Headspace | ||
Tue Sep 4 2018 15:33 | 1st = 8 Headspace 2nd = 7 Abbeys Banjo 3rd = 4 Wynburn Shakes 4th = 3 Lisas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Destini Jaguar | ||
Tue Sep 4 2018 15:32 | 1st = 1 Destini Jaguar 2nd = 4 Quick Transition 3rd = 7 Hurricane Rose 4th = 2 Evelyn Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 14 Five Star Gal | ||
Tue Sep 4 2018 15:30 | 1st = 14 Five Star Gal 2nd = 4 Four Koalas 3rd = 6 Jinda 4th = 2 Chica Mala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Beef City Starzzz | ||
Tue Sep 4 2018 15:22 | 1st = 8 Beef City Starzzz 2nd = 1 Maywyn No Regrets 3rd = 7 Ali Downunder 4th = 2 Mollys Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Country Gent | ||
Tue Sep 4 2018 15:21 | 1st = 5 Country Gent 2nd = 3 Nardango 4th = 4 Goldstar Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Emerley Jose | ||
Tue Sep 4 2018 15:19 | 1st = 1 Emerley Jose 2nd = 6 Hes Okay 3rd = 4 Crackenback 4th = 5 Dream Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Manila Mist | ||
Tue Sep 4 2018 15:16 | 1st = 1 Manila Mist 2nd = 7 Know Success 3rd = 2 Zambora Nozie 4th = 8 Smart Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Ferniehirst | ||
Tue Sep 4 2018 15:15 | 1st = 4 Ferniehirst 2nd = 2 Power Command 3rd = 9 Bryans Babe 4th = 8 Grand Theft Auto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Miss Greer | ||
Tue Sep 4 2018 15:12 | 1st = 5 Miss Greer 2nd = 1 Lonnie Dream 3rd = 3 Winklea Blue 4th = 2 Gold Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Ashby Storm | ||
Tue Sep 4 2018 15:09 | 1st = 3 Ashby Storm 2nd = 1 Delly Vedova 3rd = 6 Dreamtime Vision 4th = 8 Huntley Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Sapphire Swayze | ||
Tue Sep 4 2018 15:07 | 1st = 2 Sapphire Swayze 2nd = 4 Composed 3rd = 6 Poppy Cee 4th = 7 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Pure Ability | ||
Tue Sep 4 2018 15:04 | 1st = 7 Pure Ability 2nd = 1 Bell Of Eden 3rd = 8 Dolly Jo 4th = 4 Zipping Olga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Coming Of Love | ||
Tue Sep 4 2018 15:02 | 1st = 4 Coming Of Love 2nd = 8 Token Hazel 3rd = 3 Daring Affair 4th = 6 Goldstar Dodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 12 True Magic | ||
Tue Sep 4 2018 15:00 | 1st = 12 True Magic 2nd = 4 Tycoon Bill 3rd = 2 Fearless Angus 4th = 9 Written Letter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Half A Minya | ||
Tue Sep 4 2018 14:58 | 1st = 8 Half A Minya 2nd = 4 Saxon Candy 3rd = 3 Ugo Girl 4th = 1 Dons Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 3 Space Time | ||
Tue Sep 4 2018 14:55 | 1st = 3 Space Time 2nd = 4 Septimo 3rd = 7 Ollie Runs Riot 4th = 1 Stellar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Reiki Master | ||
Tue Sep 4 2018 14:52 | 1st = 8 Reiki Master 2nd = 1 Double Explosion 3rd = 4 Miny Mo 4th = 7 Flippin Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 2 My Bro Kade | ||
Tue Sep 4 2018 14:49 | 1st = 2 My Bro Kade 2nd = 7 Our Mable Mac 3rd = 4 Ronnies Flyer 4th = 6 Monica Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Ole Sun | ||
Tue Sep 4 2018 14:47 | 1st = 2 Ole Sun 2nd = 1 Astral Ruler 3rd = 4 Shady Sadie 4th = 6 Scorched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Black Antico | ||
Tue Sep 4 2018 14:44 | 1st = 3 Black Antico 2nd = 7 Victa Caleb 3rd = 5 Harvey Specter 4th = 1 Gunnadoo Pekaboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Beck Eleven | ||
Tue Sep 4 2018 14:43 | 1st = 1 Beck Eleven 2nd = 7 Just James 3rd = 2 White Not Wong 4th = 8 Smash Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 1 Spring Charlie | ||
Tue Sep 4 2018 14:40 | 1st = 1 Spring Charlie 2nd = 7 Aliferous 3rd = 6 Wisdom Tree 4th = 8 Showminder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Almachino | ||
Tue Sep 4 2018 14:37 | 1st = 3 Almachino 2nd = 1 Magic Lizzie 3rd = 2 Mighty Nova 4th = 7 Winklea Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Agent Maori | ||
Tue Sep 4 2018 14:33 | 1st = 6 Agent Maori 2nd = 7 The Male Model 3rd = 5 Cyclone Dream 4th = 4 All Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 10 Irish County | ||
Tue Sep 4 2018 14:30 | 1st = 10 Irish County 2nd = 7 Indiana Lilly 3rd = 8 Nicci By Name 4th = 5 Vibrato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Beanie Allen | ||
Tue Sep 4 2018 14:27 | 1st = 6 Beanie Allen 2nd = 2 Back On Top 3rd = 9 Classy Aria 4th = 7 Leverock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Cornali | ||
Tue Sep 4 2018 14:26 | 1st = 5 Cornali 2nd = 6 Mr Black Magic 3rd = 3 Rum Gin Mixer 4th = 2 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Prophetess | ||
Tue Sep 4 2018 14:24 | 1st = 2 Prophetess 2nd = 8 Romans Legend 3rd = 3 Steve Keeping 4th = 1 Spring Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 6 Bento | ||
Tue Sep 4 2018 14:20 | 1st = 6 Bento 2nd = 3 Legal Loophole 3rd = 4 Daesy Danoro 4th = 1 Lucky Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Two Blue | ||
Tue Sep 4 2018 14:17 | 1st = 2 Two Blue 2nd = 8 Bo Bobby 3rd = 1 Jacks Missile 4th = 5 Willie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Spring Campaign | ||
Tue Sep 4 2018 14:12 | 1st = 6 Spring Campaign 2nd = 2 Major Generaljujon 3rd = 1 My Secret Torque 4th = 5 Pacific Drums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Rip It Ralph | ||
Tue Sep 4 2018 14:09 | 1st = 3 Rip It Ralph 2nd = 5 Long Gully Ella 3rd = 1 Zambora Beau 4th = 7 Optic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Magic Tracey | ||
Tue Sep 4 2018 14:08 | 1st = 1 Magic Tracey 2nd = 6 Extroverted 3rd = 5 Homebush Fued 4th = 2 Sparkling Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 3 Wild Impact | ||
Tue Sep 4 2018 14:05 | 1st = 3 Wild Impact 2nd = 1 Given Time 3rd = 5 Purple Sector 4th = 4 Holy Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Lika Pebble | ||
Tue Sep 4 2018 14:03 | 1st = 3 Lika Pebble 2nd = 8 Shes Shaken 3rd = 1 Jolly Mulwee 4th = 4 Winlock Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 4 Fifth Amendment | ||
Tue Sep 4 2018 14:00 | 1st = 4 Fifth Amendment 2nd = 15 Dirty Digby 3rd = 9 Polanco 4th = 10 Star Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Jake Sully | ||
Tue Sep 4 2018 13:57 | 1st = 3 Jake Sully 2nd = 5 Wynburn Phoenix 3rd = 8 Two Bills 4th = 6 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 My Bro Michael | ||
Tue Sep 4 2018 13:53 | 1st = 6 My Bro Michael 2nd = 8 High Violet 3rd = 3 Homebush Tasha 4th = 4 Auros Advantage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 I Asked Nicely | ||
Tue Sep 4 2018 13:52 | 1st = 5 I Asked Nicely 2nd = 7 Lucky Eyes 3rd = 3 Tuhimata Lass 4th = 9 Scenic Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Sutton Heidi | ||
Tue Sep 4 2018 13:49 | 1st = 4 Sutton Heidi 2nd = 7 Destini Wahoo 3rd = 5 Tigers Empire 4th = 3 Rebel Contender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 4 Aetherius | ||
Tue Sep 4 2018 13:45 | 1st = 4 Aetherius 2nd = 1 Our Alicias Lane 3rd = 3 Tawhiri 4th = 2 You Know The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Blue Vegas | ||
Tue Sep 4 2018 13:42 | 1st = 2 Blue Vegas 2nd = 1 Droopys Jacket 3rd = 5 Little Toby 4th = 7 Ooaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Cedar Drama | ||
Tue Sep 4 2018 13:38 | 1st = 1 Cedar Drama 2nd = 6 Thai Beauty 3rd = 2 Emma Mulwee 4th = 5 Hong Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Mulberry Minx | ||
Tue Sep 4 2018 13:37 | 1st = 4 Mulberry Minx 2nd = 2 Wildebeest 3rd = 6 Homebush Cherico 4th = 5 Snickerdoodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Velocity Flame | ||
Tue Sep 4 2018 13:34 | 1st = 5 Velocity Flame 2nd = 4 Spring Eagle 3rd = 6 Quick Sensation 4th = 7 Captain Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 5 Rostock | ||
Tue Sep 4 2018 13:30 | 1st = 5 Rostock 2nd = 11 Zabextra 3rd = 4 Gazengiggle 4th = 1 Street Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 10 Starry | ||
Tue Sep 4 2018 13:25 | 1st = 10 Starry 2nd = 5 Adamina 3rd = 1 Akeed 4th = 2 Hashtag Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 3 Jealous Much | ||
Tue Sep 4 2018 13:24 | 1st = 3 Jealous Much 2nd = 1 Andreas Magic 3rd = 2 Homebush Skip 4th = 7 Shanly Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Makin Us Paw | ||
Tue Sep 4 2018 13:22 | 1st = 1 Makin Us Paw 2nd = 7 Redhead Relton 3rd = 3 Thats Pops Boy 4th = 5 Classic Keybow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Roseys Fantasy | ||
Tue Sep 4 2018 13:18 | 1st = 8 Roseys Fantasy 2nd = 2 Wedgewood 3rd = 7 Bianca Keeping 4th = 1 Jacobite Jye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Inky Lord | ||
Tue Sep 4 2018 13:15 | 1st = 2 Inky Lord 2nd = 8 Goldstar Galaxie 3rd = 6 Jinno Gino 4th = 3 El Happy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Victor Roy | ||
Tue Sep 4 2018 13:12 | 1st = 8 Victor Roy 2nd = 7 Grand Chaos 3rd = 2 Talitha Cumi 4th = 3 Charlotte Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 7 Dyna Kushida | ||
Tue Sep 4 2018 13:07 | 1st = 7 Dyna Kushida 2nd = 4 Mitcham Faye 3rd = 1 Homebush Scorpio 4th = 2 Tee An Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 4 Work Wear | ||
Tue Sep 4 2018 13:04 | 1st = 4 Work Wear 2nd = 3 Tuesdays Grace 3rd = 8 Buckle Up Fred 4th = 1 Buckle Up Nola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 3 Just Artie | ||
Tue Sep 4 2018 13:00 | 1st = 3 Just Artie 2nd = 11 Shes Deluxe 3rd = 1 Danluca 4th = 7 Puza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Bronelly Pearl | ||
Tue Sep 4 2018 12:57 | 1st = 7 Bronelly Pearl 2nd = 1 Spuds Mate 3rd = 6 Doc Martini 4th = 3 Betty Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Bell Tyson | ||
Tue Sep 4 2018 12:54 | 1st = 1 Bell Tyson 2nd = 9 Gunnadoo Trooper 3rd = 6 Hometown Lads 4th = 8 Stitch em Eric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 4 Iron Duke | ||
Tue Sep 4 2018 12:50 | 1st = 4 Iron Duke 2nd = 7 Power From Within 3rd = 3 Financial 4th = 1 Annie Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 1 Think Tank | ||
Tue Sep 4 2018 12:47 | 1st = 1 Think Tank 2nd = 6 Debbie Baxter 3rd = 3 Cosmic Ruben 4th = 2 Nippa Martino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Its Phyllis | ||
Tue Sep 4 2018 12:42 | 1st = 3 Its Phyllis 2nd = 5 Alarming Betty 3rd = 2 Golden Baroque 4th = 7 Buckle Up Ethan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 River Gave | ||
Tue Sep 4 2018 12:37 | 1st = 2 River Gave 2nd = 4 Latitude Zero 3rd = 1 Cawbourne Oska 4th = 8 Firestone Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 3 Homebush Ellie | ||
Tue Sep 4 2018 12:27 | 1st = 3 Homebush Ellie 2nd = 4 Elland Road 3rd = 8 Shoe Fly 4th = 2 Homebush Ragna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Rising Forest | ||
Tue Sep 4 2018 12:20 | 1st = 1 Rising Forest 2nd = 3 Black Snake 3rd = 7 Adelaide Bale 4th = 6 Spirit Of Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Opawa Lawsey | ||
Tue Sep 4 2018 12:10 | 1st = 2 Opawa Lawsey 2nd = 8 Zarbo Allen 3rd = 3 Lightning Crash 4th = 1 Dyna Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Crafty Fox | ||
Tue Sep 4 2018 12:02 | 1st = 1 Crafty Fox 2nd = 4 Angel Art 3rd = 6 Baelfire 4th = 8 Serenissima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Zipping Clyde | ||
Tue Sep 4 2018 11:52 | 1st = 8 Zipping Clyde 2nd = 7 Ketchikan Blue 3rd = 3 Unfounded 4th = 5 Zefside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 4 Shift The Blame | ||
Tue Sep 4 2018 11:35 | 1st = 4 Shift The Blame 2nd = 5 Glass Harpoon 3rd = 1 Homebush Izzy 4th = 6 Sly Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 4 Galifianakis | ||
Tue Sep 4 2018 11:17 | 1st = 4 Galifianakis 2nd = 8 Bashful Buffy 3rd = 2 Gotcha Rocky 4th = 7 Forbury Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Sergess | ||
Tue Sep 4 2018 11:00 | 1st = 9 Sergess 2nd = 8 Opawa Jumper 3rd = 5 Platinum Marshal 4th = 4 Ohoka Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Bertie Allen | ||
Tue Sep 4 2018 10:42 | 1st = 4 Bertie Allen 2nd = 3 Tianyu 3rd = 1 Melting World 4th = 7 Our Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 7 Joe Bonanza | ||
Tue Sep 4 2018 10:25 | 1st = 7 Joe Bonanza 2nd = 8 Dream Hard 3rd = 9 Bruisers Day 4th = 1 Homebush Mikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Homebush Flynn | ||
Tue Sep 4 2018 10:07 | 1st = 1 Homebush Flynn 2nd = 4 Southern Ranger 3rd = 5 Norton Baxter 4th = 3 Homebush Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Berkly River | ||
Sat Aug 4 2018 23:49 | 1st = 8 Berkly River 2nd = 1 Anyones Guess 3rd = 7 Bee Dee 4th = 4 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Backpacker Jack | ||
Sat Aug 4 2018 23:31 | 1st = 1 Backpacker Jack 2nd = 4 Dandalup Annie 3rd = 7 Limitless 4th = 3 Lorenzo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Crafty Rama | ||
Sat Aug 4 2018 23:14 | 1st = 5 Crafty Rama 2nd = 8 Tom Gundi 3rd = 6 Goodbye 4th = 3 Kaytwo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Dyna Alia | ||
Sat Aug 4 2018 23:04 | 1st = 2 Dyna Alia 2nd = 8 Rixy Ya Pest 3rd = 5 Alonso Mornay 4th = 6 Blue Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Outshined | ||
Sat Aug 4 2018 22:57 | 1st = 6 Outshined 2nd = 2 Reidys Runner 3rd = 3 Moto Doll 4th = 1 Scott Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 No Excuse | ||
Sat Aug 4 2018 22:47 | 1st = 2 No Excuse 2nd = 1 One Plus Two 3rd = 6 Dyna Fabrice 4th = 5 Hunkapapa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Benkennie Chic | ||
Sat Aug 4 2018 22:40 | 1st = 3 Benkennie Chic 2nd = 6 Rachels Dream 3rd = 4 Cyril Figgis 4th = 5 Chance Perfected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 West On Augie | ||
Sat Aug 4 2018 22:33 | 1st = 3 West On Augie 2nd = 8 Dusty Mac 3rd = 5 Waterloo Monelli 4th = 1 Infrared Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Kinloch Moss | ||
Sat Aug 4 2018 22:30 | 1st = 6 Kinloch Moss 2nd = 5 Shayna Powers 3rd = 2 Fab Reiko 4th = 8 Wilburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 3 Marcelo | ||
Sat Aug 4 2018 22:22 | 1st = 3 Marcelo 2nd = 6 Cee Cee In America 3rd = 1 Auntie Lil 4th = 5 Woody Nightshade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Bucks Future | ||
Sat Aug 4 2018 22:20 | 1st = 6 Bucks Future 2nd = 4 Ritas Boy 3rd = 3 Uncle Donuts 4th = 2 Big Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Bundles Galore | ||
Sat Aug 4 2018 22:08 | 1st = 3 Bundles Galore 2nd = 4 Max Profit 3rd = 1 Lhotse Monelli 4th = 6 Astrozone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Awesome Catch | ||
Sat Aug 4 2018 22:05 | 1st = 8 Awesome Catch 2nd = 1 Mimstar 3rd = 7 Ice Cold Yug 4th = 4 Sable Sass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 With Gusto | ||
Sat Aug 4 2018 22:00 | 1st = 3 With Gusto 2nd = 4 Beach Boy Adios 3rd = 6 Classy Western 4th = 5 Im Intense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Sunburnt Highway | ||
Sat Aug 4 2018 21:57 | 1st = 2 Sunburnt Highway 2nd = 3 Blue Moon Rising 3rd = 1 Northern Nangar 4th = 8 Lagoon Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 3 Little Foo | ||
Sat Aug 4 2018 21:52 | 1st = 3 Little Foo 2nd = 7 Downtown Levi 3rd = 1 One Night At Themile 4th = 2 My Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 All The Rave | ||
Sat Aug 4 2018 21:50 | 1st = 3 All The Rave 2nd = 7 Aeroplane Tommy 3rd = 8 Peak Monelli 4th = 6 Ren Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 9 War Dan Destroyer | ||
Sat Aug 4 2018 21:45 | 1st = 9 War Dan Destroyer 2nd = 8 Maorisfavouritesun 3rd = 5 Barefoot Sally 4th = 2 Bacardi Hurricane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Chew The Fat | ||
Sat Aug 4 2018 21:42 | 1st = 1 Chew The Fat 2nd = 9 Rebecca Bale 3rd = 3 My Names David 4th = 2 Miss Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Ole Sun | ||
Sat Aug 4 2018 21:37 | 1st = 6 Ole Sun 2nd = 12 Mister Gunsen 3rd = 9 Justabitnoisy 4th = 4 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Sky Wave | ||
Sat Aug 4 2018 21:35 | 1st = 7 Sky Wave 2nd = 5 Catch Me Curly 3rd = 6 Zipping Clive 4th = 2 Fabrelass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 Nifty Jolt | ||
Sat Aug 4 2018 21:30 | 1st = 4 Nifty Jolt 2nd = 2 Fullofheart 3rd = 3 The Cobblers Piece 4th = 6 Dynamic Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Destroyer | ||
Sat Aug 4 2018 21:27 | 1st = 8 Destroyer 2nd = 2 Quids In 3rd = 7 Winifred Monelli 4th = 5 Pacific Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 9 Rocknroll Baby | ||
Sat Aug 4 2018 21:22 | 1st = 9 Rocknroll Baby 2nd = 4 Riegle Deception 3rd = 6 Variable Miss 4th = 7 Drinktous Wroxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Neo Cleo | ||
Sat Aug 4 2018 21:20 | 1st = 3 Neo Cleo 2nd = 4 Dyna Alistair 3rd = 2 Werner Bale 4th = 7 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Ridos Ace | ||
Sat Aug 4 2018 21:16 | 1st = 6 Ridos Ace 2nd = 4 Megellas Fairy 3rd = 5 Go Natalie Go 4th = 3 Kraken Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Rocknroll Angel | ||
Sat Aug 4 2018 21:15 | 1st = 2 Rocknroll Angel 2nd = 3 Bettor Downunder 3rd = 5 Shards Halo 4th = 10 Du Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Little Digger | ||
Sat Aug 4 2018 21:12 | 1st = 1 Little Digger 2nd = 2 Velocity Liberty 3rd = 8 Bekin Street 4th = 9 Dynamos Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Sweet As | ||
Sat Aug 4 2018 21:07 | 1st = 8 Sweet As 2nd = 9 Izzy Watt 3rd = 4 Phantom Rockstar 4th = 5 Bet Im Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Muscovy Tux | ||
Sat Aug 4 2018 21:05 | 1st = 6 Muscovy Tux 2nd = 8 Sudoku Emma 3rd = 3 Funky Facts 4th = 7 Sunset Moo Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Nate Braxton | ||
Sat Aug 4 2018 21:04 | 1st = 6 Nate Braxton 2nd = 1 Stella Maria 3rd = 4 Bundjalung Beauty 4th = 2 Artistic Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Josies Pride | ||
Sat Aug 4 2018 21:01 | 1st = 2 Josies Pride 2nd = 3 Thru The Mill 3rd = 7 Songar Thunder 4th = 8 Rhias Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Islandspecialmajor | ||
Sat Aug 4 2018 21:00 | 1st = 2 Islandspecialmajor 2nd = 4 Illawong Maestro 3rd = 8 Pay Rise 4th = 1 Lorimermara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Dyna Harpa | ||
Sat Aug 4 2018 20:57 | 1st = 3 Dyna Harpa 2nd = 1 Blackjack Neo 3rd = 2 Pure White Evil 4th = 5 Dyna Gertie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Chardy | ||
Sat Aug 4 2018 20:53 | 1st = 4 Chardy 2nd = 6 Zipping Amber 3rd = 5 Bella Rhode 4th = 1 Dyna Bobbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 The Cullector | ||
Sat Aug 4 2018 20:52 | 1st = 6 The Cullector 2nd = 3 Lorne Beach 3rd = 4 Starlight Rainbow 4th = 5 Kalinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Watch The Wasp | ||
Sat Aug 4 2018 20:50 | 1st = 7 Watch The Wasp 2nd = 3 Double Mack 3rd = 5 Cosmic Bonus 4th = 4 Miss Splendamiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Ellmers Image | ||
Sat Aug 4 2018 20:45 | 1st = 2 Ellmers Image 2nd = 1 Gotta Go Ya Hu 3rd = 6 Joes Star Of Mia 4th = 4 Cowboys N Aliens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Angel Toff | ||
Sat Aug 4 2018 20:41 | 1st = 1 Angel Toff 2nd = 3 Cedar Drama 3rd = 5 Sting To Excel 4th = 7 Malala Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Glenferrie Hood | ||
Sat Aug 4 2018 20:40 | 1st = 4 Glenferrie Hood 2nd = 3 Watch Pulp Fiction 3rd = 6 Alleluia 4th = 7 Ohoka Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Sharp Diamond | ||
Sat Aug 4 2018 20:38 | 1st = 2 Sharp Diamond 2nd = 3 Dutch Legacy 3rd = 7 Good Luck Mark 4th = 6 Mcivor Verna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Laceys Lad | ||
Sat Aug 4 2018 20:36 | 1st = 4 Laceys Lad 2nd = 3 Yayas Hot Heart 3rd = 1 Hullhellorhalifax 4th = 8 Final River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Miss Nay Nay | ||
Sat Aug 4 2018 20:33 | 1st = 1 Miss Nay Nay 2nd = 5 Nialilli 3rd = 2 Topper Tedeski 4th = 3 Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 San Domino | ||
Sat Aug 4 2018 20:33 | 1st = 5 San Domino 2nd = 2 Makes Every Scents 3rd = 11 Gipsy Blue 4th = 10 Lettucefirestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Occhilupo | ||
Sat Aug 4 2018 20:30 | 1st = 2 Occhilupo 2nd = 3 Tisani Grey 3rd = 4 Jack Strikes Back 4th = 5 Little Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Slingshot Storm | ||
Sat Aug 4 2018 20:30 | 1st = 7 Slingshot Storm 2nd = 4 Joyous 3rd = 6 Forgotten Girl 4th = 5 Broulee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Drink Schooners | ||
Sat Aug 4 2018 20:27 | 1st = 2 Drink Schooners 2nd = 7 Cry Later 3rd = 6 Zipping Blaze 4th = 8 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Hypo Show | ||
Sat Aug 4 2018 20:23 | 1st = 2 Hypo Show 2nd = 3 Honeys Princess 3rd = 4 Amaretto Hayze 4th = 8 Good Golly Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Forte Courage | ||
Sat Aug 4 2018 20:22 | 1st = 4 Forte Courage 2nd = 1 Iona Cafe 3rd = 2 Have A Crack 4th = 5 Aguero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Snapchat Shayne | ||
Sat Aug 4 2018 20:19 | 1st = 7 Snapchat Shayne 2nd = 2 Rusty Appeal 3rd = 1 Stitch Gun Miss 4th = 3 Underpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Ballymore Boy | ||
Sat Aug 4 2018 20:17 | 1st = 3 Ballymore Boy 2nd = 7 Rich Virgin 3rd = 1 Senor Macray 4th = 6 Clarry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Despacito | ||
Sat Aug 4 2018 20:15 | 1st = 3 Despacito 2nd = 2 Rockstar Toovey 3rd = 8 Midnight Hero 4th = 5 Blue Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Willoughby | ||
Sat Aug 4 2018 20:12 | 1st = 2 Willoughby 2nd = 6 Glengarrie Son 3rd = 1 Cheeky Tunes 4th = 4 Myrniong Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Code Bailey | ||
Sat Aug 4 2018 20:10 | 1st = 4 Code Bailey 2nd = 5 Major Occasion 3rd = 1 Living Again 4th = 2 Annika Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Veloce Nero | ||
Sat Aug 4 2018 20:08 | 1st = 5 Veloce Nero 2nd = 4 Kihael Road 3rd = 2 Ebby Ripper 4th = 1 Miss Wing Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Writes Good | ||
Sat Aug 4 2018 20:07 | 1st = 8 Writes Good 2nd = 3 Good Cop 3rd = 11 Eagle Uno 4th = 7 Im Rock Solid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Jar Man | ||
Sat Aug 4 2018 20:04 | 1st = 7 Jar Man 2nd = 1 Mighty Barcia 3rd = 2 Let Him Ride 4th = 6 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 Rackemup Tigerpie | ||
Sat Aug 4 2018 20:03 | 1st = 4 Rackemup Tigerpie 2nd = 5 Tam Major 3rd = 3 Yankee Lincoln 4th = 11 Diamonds N Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Ticket to Paris | ||
Sat Aug 4 2018 20:01 | 1st = 2 Ticket to Paris 2nd = 1 Kia Be Good 3rd = 4 Wildash Cecil 4th = 8 Kyle The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 7 Nivo | ||
Sat Aug 4 2018 20:00 | 1st = 7 Nivo 2nd = 5 Divine Action 3rd = 4 The Showman 4th = 2 Money Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Dyna Jerry | ||
Sat Aug 4 2018 19:57 | 1st = 3 Dyna Jerry 2nd = 2 Dyna Uni 3rd = 1 Scorching Lucy 4th = 7 Zipping Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Zipping Hector | ||
Sat Aug 4 2018 19:54 | 1st = 6 Zipping Hector 2nd = 4 Winlock Patches 3rd = 3 Amber Liquid 4th = 1 Zipping Appy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Julius Franco | ||
Sat Aug 4 2018 19:52 | 1st = 8 Julius Franco 2nd = 7 Marty Major 3rd = 5 Chasing A Win 4th = 4 Topnotch Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Galaxy Banner | ||
Sat Aug 4 2018 19:51 | 1st = 6 Galaxy Banner 2nd = 4 Knighted Tiger 3rd = 3 Spin That Wheel 4th = 1 Wheres The Rails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Kulu Hipster | ||
Sat Aug 4 2018 19:48 | 1st = 7 Kulu Hipster 2nd = 1 Aston Kirui 3rd = 4 Dat Dat Daty 4th = 2 Head Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Ignatius | ||
Sat Aug 4 2018 19:47 | 1st = 7 Ignatius 2nd = 1 The Golden Cross 3rd = 5 My Major Rocket 4th = 8 De Santa Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Poco Dorado | ||
Sat Aug 4 2018 19:45 | 1st = 7 Poco Dorado 2nd = 3 Big Butters 3rd = 5 Kanzan 4th = 4 Rockstar Kerr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Topaz Tan | ||
Sat Aug 4 2018 19:42 | 1st = 6 Topaz Tan 2nd = 2 Praters Promise 3rd = 1 Empire Reign 4th = 3 Snowball Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Rocknroll Amber | ||
Sat Aug 4 2018 19:40 | 1st = 1 Rocknroll Amber 2nd = 4 Dolly Braveheart 3rd = 2 Glenferrie Baby 4th = 10 Burning Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Sprint Tee | ||
Sat Aug 4 2018 19:38 | 1st = 1 Sprint Tee 2nd = 7 Dyna Zad 3rd = 2 Gateway To Eden 4th = 5 Mepunga Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Just Milhouse | ||
Sat Aug 4 2018 19:37 | 1st = 6 Just Milhouse 2nd = 2 Whatwereuthinking 3rd = 5 Little Buddy 4th = 4 Betawenimdancin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Ballerina | ||
Sat Aug 4 2018 19:34 | 1st = 7 Ballerina 2nd = 1 Son Of Rum 3rd = 5 Wild Jimmy 4th = 4 King Jeremy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Audi Hare | ||
Sat Aug 4 2018 19:33 | 1st = 1 Audi Hare 2nd = 8 Berisari 3rd = 2 Three Ways 4th = 4 Tee Cee Bee Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Friend Of Man | ||
Sat Aug 4 2018 19:31 | 1st = 8 Friend Of Man 2nd = 2 Cosmic Blend 3rd = 1 Chromosome Four 4th = 7 Blocker Tifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 4 Shakira | ||
Sat Aug 4 2018 19:30 | 1st = 4 Shakira 2nd = 1 Sir Bam 3rd = 2 Emtevee Queen 4th = 3 Harbour Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Double Stitched | ||
Sat Aug 4 2018 19:27 | 1st = 7 Double Stitched 2nd = 3 Secret Of Ours 3rd = 2 Irinka Milo 4th = 1 Kihael Koalmina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Fancy Hope | ||
Sat Aug 4 2018 19:24 | 1st = 2 Fancy Hope 2nd = 4 Zipping Lyric 3rd = 3 Raweenie 4th = 5 Kraken Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 9 Harrys Day Out | ||
Sat Aug 4 2018 19:22 | 1st = 9 Harrys Day Out 2nd = 10 Perfect Mach 3rd = 7 Regal Knight 4th = 6 Saab Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Snowball Otto | ||
Sat Aug 4 2018 19:18 | 1st = 8 Snowball Otto 2nd = 4 Arden Street 3rd = 1 Get Messi 4th = 5 Izy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Star Writer | ||
Sat Aug 4 2018 19:17 | 1st = 5 Star Writer 2nd = 2 Mojo Major 3rd = 4 Outrageous El 4th = 7 Blazin N Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Ima Mystery Girl | ||
Sat Aug 4 2018 19:14 | 1st = 4 Ima Mystery Girl 2nd = 3 Dr Abbie 3rd = 5 Staying In Paris 4th = 8 Dyna Francine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Joe Frend | ||
Sat Aug 4 2018 19:11 | 1st = 8 Joe Frend 2nd = 2 Watkins Glen 3rd = 3 Midnite Party 4th = 7 Mellenia Jo Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Our Millwood Maizie | ||
Sat Aug 4 2018 19:09 | 1st = 1 Our Millwood Maizie 2nd = 2 Alpha Styx 3rd = 8 Replaced Eye 4th = 4 Wattlebank Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Dyna Worker | ||
Sat Aug 4 2018 19:08 | 1st = 1 Dyna Worker 2nd = 6 Dyna Orenthal 3rd = 2 Dyna Aviator 4th = 8 Knock Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 7 - 8 Red Glow | ||
Sat Aug 4 2018 19:05 | 1st = 8 Red Glow 2nd = 3 Chin Strap 3rd = 2 Salamaat 4th = 6 Medal Of Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 6 Glengarry Rose | ||
Sat Aug 4 2018 19:03 | 1st = 6 Glengarry Rose 2nd = 8 Sports Bounty 3rd = 1 Nippers Grin 4th = 4 Dawson Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Swoop And Peck | ||
Sat Aug 4 2018 19:02 | 1st = 6 Swoop And Peck 2nd = 5 Kulu Ozzie 3rd = 1 Agent Pa 4th = 4 Gene Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Van Mara | ||
Sat Aug 4 2018 18:58 | 1st = 5 Van Mara 2nd = 8 Holdonsu 3rd = 6 Lets Strike The Gold 4th = 1 Dependlebury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Bella Cette | ||
Sat Aug 4 2018 18:57 | 1st = 7 Bella Cette 2nd = 9 Surfboard 3rd = 5 Sail Surfer 4th = 6 Swift Nimrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 10 Dynamisante | ||
Sat Aug 4 2018 18:55 | 1st = 10 Dynamisante 2nd = 7 Kimhorsedashian 3rd = 8 Bel Beau 4th = 6 Rock Garden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Divers Ol Mates | ||
Sat Aug 4 2018 18:52 | 1st = 5 Divers Ol Mates 2nd = 2 Flavena 3rd = 1 Elle Nette Lee 4th = 3 Rose Of Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Lola Jones | ||
Sat Aug 4 2018 18:48 | 1st = 7 Lola Jones 2nd = 5 Shezallapples 3rd = 8 Cherry Mahoney 4th = 10 Miss Riviera Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Paprika | ||
Sat Aug 4 2018 18:45 | 1st = 2 Paprika 2nd = 5 No Photos 3rd = 4 Despicable Macy 4th = 8 Sassy Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Smooth Delight | ||
Sat Aug 4 2018 18:44 | 1st = 7 Smooth Delight 2nd = 9 Just Seduce Me 3rd = 1 Leopold Bloom 4th = 2 Gotango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Somepartysomewhere | ||
Sat Aug 4 2018 18:40 | 1st = 6 Somepartysomewhere 2nd = 5 Holy Camp Clive 3rd = 10 Mako Banner 4th = 9 Ima Mystery Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 All Inn Misshap | ||
Sat Aug 4 2018 18:38 | 1st = 6 All Inn Misshap 2nd = 7 Kraken Lightning 3rd = 3 Magnus Keroma 4th = 5 La Bamba Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 8 Vega Star | ||
Sat Aug 4 2018 18:36 | 1st = 8 Vega Star 2nd = 3 Rambo Mick 3rd = 7 Exterminate 4th = 5 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Vasari | ||
Sat Aug 4 2018 18:33 | 1st = 6 Vasari 2nd = 9 Loveisamyth 3rd = 8 Random Task 4th = 4 Maken Art Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Cake It On | ||
Sat Aug 4 2018 18:32 | 1st = 5 Cake It On 2nd = 6 Nash Tato 3rd = 1 Daisy Dreams 4th = 7 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 4 Gloryland | ||
Sat Aug 4 2018 18:30 | 1st = 4 Gloryland 2nd = 3 Diamond Tonique 3rd = 7 Im A Bluebagger 4th = 9 Tom Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Irinka Hamo | ||
Sat Aug 4 2018 18:27 | 1st = 1 Irinka Hamo 2nd = 2 Who Ha 3rd = 8 Flash Lock 4th = 4 Zipping Koda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Downunder Stride | ||
Sat Aug 4 2018 18:23 | 1st = 6 Downunder Stride 2nd = 8 Imthevillagestar 3rd = 11 Young American 4th = 2 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Anndar Plonk | ||
Sat Aug 4 2018 18:22 | 1st = 2 Anndar Plonk 2nd = 5 Tiggerlong Eve 3rd = 1 Hookhimo Fozzio 4th = 3 Andys Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 5 The Barracuda | ||
Sat Aug 4 2018 18:20 | 1st = 5 The Barracuda 2nd = 7 Tempa Mental 3rd = 6 Cantillate 4th = 1 Haradify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Grinfaron | ||
Sat Aug 4 2018 18:17 | 1st = 2 Grinfaron 2nd = 9 Aveross Mac 3rd = 5 The Dali Express 4th = 6 Torque Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 On Billys Wings | ||
Sat Aug 4 2018 18:17 | 1st = 6 On Billys Wings 2nd = 2 Why Not Bazzar 3rd = 1 Mepunga Dasha 4th = 3 Fast Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Rock With Sam | ||
Sat Aug 4 2018 18:13 | 1st = 3 Rock With Sam 2nd = 9 The Bus 3rd = 4 Whiskey Blaze 4th = 8 Our Chittybangbang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Lets Go Fabio | ||
Sat Aug 4 2018 18:10 | 1st = 3 Lets Go Fabio 2nd = 8 Wildash Semi 3rd = 2 Ringbark Mason 4th = 1 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Glenreagh Skud | ||
Sat Aug 4 2018 18:07 | 1st = 2 Glenreagh Skud 2nd = 8 Glenreagh Ikara 3rd = 6 Second Avenue 4th = 4 My Gal Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Jumbo Asakei | ||
Sat Aug 4 2018 18:06 | 1st = 6 Jumbo Asakei 2nd = 10 Dynamic Archie 3rd = 2 Cant Explain It 4th = 1 Ashkii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Sunburnt Opal | ||
Sat Aug 4 2018 18:03 | 1st = 1 Sunburnt Opal 2nd = 4 Sunburnt City 3rd = 5 Hes The One 4th = 6 Love Me Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 The Storm Inside | ||
Sat Aug 4 2018 18:02 | 1st = 6 The Storm Inside 2nd = 4 Persimmon 3rd = 11 Smile Lyle 4th = 3 Calvert Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Fully Loaded | ||
Sat Aug 4 2018 17:59 | 1st = 8 Fully Loaded 2nd = 1 Afire Love 3rd = 6 Go Go Guru 4th = 4 Stacey Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 3 Sense Of Denial | ||
Sat Aug 4 2018 17:55 | 1st = 3 Sense Of Denial 2nd = 1 Corporate Strategy 3rd = 4 Ocean Digger 4th = 8 Sax On Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Mahoney | ||
Sat Aug 4 2018 17:52 | 1st = 8 Mahoney 2nd = 1 Postys Girl 3rd = 7 Galway Panther 4th = 4 Wild Rock Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 My Alpha Rock | ||
Sat Aug 4 2018 17:50 | 1st = 9 My Alpha Rock 2nd = 11 Cash N Flow 3rd = 6 Power Of Red 4th = 4 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 7 - 6 Inwood | ||
Sat Aug 4 2018 17:47 | 1st = 6 Inwood 2nd = 11 Tramps Like Us 3rd = 1 Brunswick Street 4th = 8 French Tusson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Steinman | ||
Sat Aug 4 2018 17:46 | 1st = 2 Steinman 2nd = 1 Aquarius Art 3rd = 8 Fine Artist 4th = 7 Samalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Titanium Ruby | ||
Sat Aug 4 2018 17:44 | 1st = 2 Titanium Ruby 2nd = 6 Booka Banjo 3rd = 1 Divers Session 4th = 5 Smart Songar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Cawbourne Swade | ||
Sat Aug 4 2018 17:41 | 1st = 5 Cawbourne Swade 2nd = 9 More Rum Bateman 3rd = 6 My Bro Kade 4th = 4 Roman Nose Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Cossie | ||
Sat Aug 4 2018 17:40 | 1st = 3 Cossie 2nd = 8 Global Factor 3rd = 4 Arrow Express 4th = 9 Wearetenfortyeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Aston Lagonda | ||
Sat Aug 4 2018 17:37 | 1st = 8 Aston Lagonda 2nd = 3 Pagan Dancer 3rd = 2 Galactic Cat 4th = 7 See Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 3 Accidently | ||
Sat Aug 4 2018 17:35 | 1st = 3 Accidently 2nd = 2 Matilda Dawn 3rd = 5 Pantastic Miss 4th = 4 Hapenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 9 Ring Him | ||
Sat Aug 4 2018 17:33 | 1st = 9 Ring Him 2nd = 1 Nitro Norma 3rd = 6 Tahbilk 4th = 8 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Whirily School | ||
Sat Aug 4 2018 17:27 | 1st = 6 Whirily School 2nd = 1 Striking Beauty 3rd = 3 Bernie Winkle 4th = 8 Ideal Majority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Miss Ferracane | ||
Sat Aug 4 2018 17:24 | 1st = 1 Miss Ferracane 2nd = 7 Your Shout Kev 3rd = 2 VIP 4th = 3 Chloes Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 8 Oil Spill | ||
Sat Aug 4 2018 17:21 | 1st = 8 Oil Spill 2nd = 2 Despicable Dixie 3rd = 4 Pikey Prince 4th = 5 Just Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 Dexelation | ||
Sat Aug 4 2018 17:20 | 1st = 1 Dexelation 2nd = 3 Weather Channel 3rd = 6 Bolt I Am 4th = 13 Rowdy Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Hurricane Wayne | ||
Sat Aug 4 2018 17:18 | 1st = 4 Hurricane Wayne 2nd = 8 Chiseller 3rd = 6 Lethal Levi 4th = 5 Why Not Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 8 Secret Charge | ||
Sat Aug 4 2018 17:16 | 1st = 8 Secret Charge 2nd = 2 Desert Thorn 3rd = 6 Cleves Watching 4th = 1 Tomohawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Eye Like Cake | ||
Sat Aug 4 2018 17:15 | 1st = 8 Eye Like Cake 2nd = 7 Lallybroch 3rd = 6 Zabdon Zinger 4th = 3 Eye Hate Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 2 Captain Punch | ||
Sat Aug 4 2018 17:12 | 1st = 2 Captain Punch 2nd = 10 Niccoco 3rd = 3 Ruettiger 4th = 9 Sacambaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Western Stride | ||
Sat Aug 4 2018 17:10 | 1st = 2 Western Stride 2nd = 3 Ponderosa Bigz 3rd = 6 Sackheim 4th = 8 Yellow Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Rusty Memories | ||
Sat Aug 4 2018 17:09 | 1st = 5 Rusty Memories 2nd = 2 Lana Caprina 3rd = 4 Bundah 4th = 7 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 3 Princeton Spirit | ||
Sat Aug 4 2018 17:05 | 1st = 3 Princeton Spirit 2nd = 5 Highland Beat 3rd = 12 Queen Annabel 4th = 14 Call It A Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Faolan | ||
Sat Aug 4 2018 17:01 | 1st = 2 Faolan 2nd = 1 Bernies Tiger 3rd = 7 Sheza Good Girl 4th = 6 Celestial Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 2 Peacock | ||
Sat Aug 4 2018 16:57 | 1st = 2 Peacock 2nd = 1 Executed 3rd = 7 Divine Service 4th = 5 Masons Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 7 Planet Earth | ||
Sat Aug 4 2018 16:54 | 1st = 7 Planet Earth 2nd = 4 Kostyazilch 3rd = 6 Gibraltar Rock 4th = 5 Empyreus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 6 Soothing | ||
Sat Aug 4 2018 16:50 | 1st = 6 Soothing 2nd = 7 Pedway 3rd = 9 Rebel Miss 4th = 8 Three Sheets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 10 - 10 Smash The Gong | ||
Sat Aug 4 2018 16:46 | 1st = 10 Smash The Gong 2nd = 16 Indiana Wolf 3rd = 7 Ghost Doctor 4th = 14 Shes Nicn Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Akkacan | ||
Sat Aug 4 2018 16:41 | 1st = 2 Akkacan 2nd = 3 Domination 3rd = 9 Our Witness 4th = 1 Callisto Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 8 Tziporah | ||
Sat Aug 4 2018 16:38 | 1st = 8 Tziporah 2nd = 2 So You Wish 3rd = 4 Arterial 4th = 15 Red Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 9 Miss Fontangle | ||
Sat Aug 4 2018 16:36 | 1st = 9 Miss Fontangle 2nd = 4 Trystoff 3rd = 12 Taipei Dancer 4th = 2 Mcintyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 10 Shes Furline | ||
Sat Aug 4 2018 16:34 | 1st = 10 Shes Furline 2nd = 2 Furlana 3rd = 5 Salon Miss 4th = 1 Cappamore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 2 Mortons Fork | ||
Sat Aug 4 2018 16:30 | 1st = 2 Mortons Fork 2nd = 12 Mr Clarify 3rd = 1 Pacodali 4th = 13 I Boogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 1 Chateauroux | ||
Sat Aug 4 2018 16:26 | 1st = 1 Chateauroux 2nd = 8 Mambo Fever 3rd = 4 Pricing Power 4th = 2 Floral One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 14 Shogun Sun | ||
Sat Aug 4 2018 16:22 | 1st = 14 Shogun Sun 2nd = 6 Natch 3rd = 11 Taillevent 4th = 9 Nothing Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 6 - 7 Podium Bound | ||
Sat Aug 4 2018 16:18 | 1st = 7 Podium Bound 2nd = 18 Gottakeepthefaith 3rd = 14 Handful Of Aces 4th = 17 Bel Attrait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 3 Binary | ||
Sat Aug 4 2018 16:16 | 1st = 3 Binary 2nd = 10 Aesop 3rd = 1 Crimson Halo 4th = 6 Collywobble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 6 Lowlands Boy | ||
Sat Aug 4 2018 16:14 | 1st = 6 Lowlands Boy 2nd = 2 Raknikar 3rd = 4 Defiantly 4th = 1 Handyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 13 Bergerac | ||
Sat Aug 4 2018 16:10 | 1st = 13 Bergerac 2nd = 7 Mr Tickets 3rd = 10 Island Missile 4th = 8 Sanctioned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 9 - 1 Amschel | ||
Sat Aug 4 2018 16:06 | 1st = 1 Amschel 2nd = 4 Dashing Declan 3rd = 16 Divine Way 4th = 8 The Weald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 5 Extreme Witness | ||
Sat Aug 4 2018 16:01 | 1st = 5 Extreme Witness 2nd = 2 Aagas 3rd = 4 Dances On Stars 4th = 7 Beau Rivage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 2 Divine Dice | ||
Sat Aug 4 2018 15:58 | 1st = 2 Divine Dice 2nd = 4 Show Bender 3rd = 5 Si Si Sequalo 4th = 8 Hidden Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 Sky Muster | ||
Sat Aug 4 2018 15:56 | 1st = 1 Sky Muster 2nd = 8 Niccorossa 3rd = 5 Beleaguer 4th = 6 Gamora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 6 Hold All Tickets | ||
Sat Aug 4 2018 15:54 | 1st = 6 Hold All Tickets 2nd = 5 Come Along 3rd = 4 Flower Of Love 4th = 2 Coltrane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 12 Call Me Handsome | ||
Sat Aug 4 2018 15:50 | 1st = 12 Call Me Handsome 2nd = 3 Rhythm To Spare 3rd = 5 Malaise 4th = 10 Mihany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 1 Royal Duke | ||
Sat Aug 4 2018 15:46 | 1st = 1 Royal Duke 2nd = 5 Mayfair Lady 3rd = 6 Manning Treasure 4th = 7 So Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 4 Prues Angel | ||
Sat Aug 4 2018 15:42 | 1st = 4 Prues Angel 2nd = 5 Rooi Roe 3rd = 14 Sornja 4th = 2 Bonsho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 5 - 1 Beale Street | ||
Sat Aug 4 2018 15:38 | 1st = 1 Beale Street 2nd = 8 Tillys Waltz 3rd = 9 Black Platinum 4th = 4 Happens Nomore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 5 Snowy Moet | ||
Sat Aug 4 2018 15:36 | 1st = 5 Snowy Moet 2nd = 4 Centro Superior 3rd = 8 Real Warrior 4th = 6 Springthorpe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 1 Shrewd Gamble | ||
Sat Aug 4 2018 15:34 | 1st = 1 Shrewd Gamble 2nd = 3 Franks Reward 3rd = 2 Maybe One More 4th = 8 Midnight Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 4 Pierata | ||
Sat Aug 4 2018 15:30 | 1st = 4 Pierata 2nd = 2 Kementari 3rd = 5 The Monstar 4th = 6 Lanciato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 13 Just Stellar | ||
Sat Aug 4 2018 15:26 | 1st = 13 Just Stellar 2nd = 3 Danvito 3rd = 5 Deck Of Cards 4th = 8 Casino Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Cashed | ||
Sat Aug 4 2018 15:21 | 1st = 4 Cashed 2nd = 5 Showpero 3rd = 2 Mubakkir 4th = 6 Ready Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 8 Tedder Avenue | ||
Sat Aug 4 2018 15:18 | 1st = 8 Tedder Avenue 2nd = 6 I Remember You 3rd = 1 Polemic 4th = 9 Choppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 8 Perpetual Bliss | ||
Sat Aug 4 2018 15:16 | 1st = 8 Perpetual Bliss 2nd = 2 On Your Way 3rd = 3 Latest Bentley 4th = 11 Wawrinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 4 Navigator | ||
Sat Aug 4 2018 15:14 | 1st = 4 Navigator 2nd = 5 Single Story 3rd = 1 Esteem Spirit 4th = 6 Whanau Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 8 Pioneertown | ||
Sat Aug 4 2018 15:10 | 1st = 8 Pioneertown 2nd = 9 Tiffanys Lass 3rd = 12 Tiger Tim 4th = 1 Thunder Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 2 Frisco Albert | ||
Sat Aug 4 2018 15:06 | 1st = 2 Frisco Albert 2nd = 5 Yankee Express 3rd = 7 Lord Morpheus 4th = 9 More Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 13 Tversky | ||
Sat Aug 4 2018 15:02 | 1st = 13 Tversky 2nd = 15 Capital Connection 3rd = 7 On the Spot 4th = 10 El Shaday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 4 - 2 The Iceman | ||
Sat Aug 4 2018 14:58 | 1st = 2 The Iceman 2nd = 1 Femtometre 3rd = 11 Nothingbutadreamer 4th = 4 Miss Gai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 4 Little Stryker | ||
Sat Aug 4 2018 14:54 | 1st = 4 Little Stryker 2nd = 2 Captain The World 3rd = 8 Short Term 4th = 7 Craiglea Cetina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 5 Intuition | ||
Sat Aug 4 2018 14:50 | 1st = 5 Intuition 2nd = 6 Oriental Runner 3rd = 4 Smartedge 4th = 10 Bella Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 5 Given Evidence | ||
Sat Aug 4 2018 14:46 | 1st = 5 Given Evidence 2nd = 11 Island Tiger 3rd = 6 Mywordsaidthebird 4th = 9 Tax Evader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Chevite | ||
Sat Aug 4 2018 14:41 | 1st = 2 Chevite 2nd = 7 Gennikay 3rd = 4 Mahis Angel 4th = 8 Miss Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 12 Franconi | ||
Sat Aug 4 2018 14:40 | 1st = 12 Franconi 2nd = 18 Illav Bubbles 3rd = 1 Centre Attention 4th = 14 Ahyum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 16 My Dream Lover | ||
Sat Aug 4 2018 14:38 | 1st = 16 My Dream Lover 2nd = 10 Hugs N Kisses 3rd = 6 American Love 4th = 5 Thought Process |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 5 Toorak Road | ||
Sat Aug 4 2018 14:36 | 1st = 5 Toorak Road 2nd = 2 Bon Aire 3rd = 10 Our Great Northern 4th = 6 Amigo Mio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Jakes Purse | ||
Sat Aug 4 2018 14:34 | 1st = 4 Jakes Purse 2nd = 1 Righteousness 3rd = 7 Bugeisha 4th = 6 Hesperos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 5 Streets Of Avalon | ||
Sat Aug 4 2018 14:30 | 1st = 5 Streets Of Avalon 2nd = 4 Lord Tennyson 3rd = 2 Radical 4th = 3 Violent Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 7 My Boy Louie | ||
Sat Aug 4 2018 14:26 | 1st = 7 My Boy Louie 2nd = 3 Comm And Cents 3rd = 1 Our First One 4th = 5 Bobs Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 14 Black Lace | ||
Sat Aug 4 2018 14:24 | 1st = 14 Black Lace 2nd = 10 Sheriffs Daughter 3rd = 11 Master Genie 4th = 12 Century Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Gold Ambition | ||
Sat Aug 4 2018 14:22 | 1st = 1 Gold Ambition 2nd = 3 Sacred Rebel 3rd = 4 Scallopini 4th = 10 Italia Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 3 - 5 Little Bertie | ||
Sat Aug 4 2018 14:20 | 1st = 5 Little Bertie 2nd = 13 Stomp 3rd = 8 Alpine Royal 4th = 6 Silk Topper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 4 Our Atom | ||
Sat Aug 4 2018 14:18 | 1st = 4 Our Atom 2nd = 3 Al Hamees 3rd = 2 Molongle Magic 4th = 1 Decoded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 2 Avilius | ||
Sat Aug 4 2018 14:15 | 1st = 2 Avilius 2nd = 4 Dagny 3rd = 5 Brimham Rocks 4th = 3 Green Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 3 Dodge City | ||
Sat Aug 4 2018 14:11 | 1st = 3 Dodge City 2nd = 7 Doogans Destiny 3rd = 12 Robusta 4th = 6 Saracentinal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Cinnamon Carter | ||
Sat Aug 4 2018 14:06 | 1st = 4 Cinnamon Carter 2nd = 5 More Than Fabulous 3rd = 7 Igitur 4th = 2 Rock On Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 4 Whats Up Alf | ||
Sat Aug 4 2018 14:05 | 1st = 4 Whats Up Alf 2nd = 2 Amun Ra 3rd = 3 Peso 4th = 11 Onefortheditch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Killermans Run | ||
Sat Aug 4 2018 14:03 | 1st = 5 Killermans Run 2nd = 4 Sir Magic 3rd = 2 Misery 4th = 8 Dont Play Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 5 Sabai Sabai | ||
Sat Aug 4 2018 14:01 | 1st = 5 Sabai Sabai 2nd = 3 Nordic Eclipse 3rd = 7 Exert 4th = 6 Dust N Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 2 More Moet | ||
Sat Aug 4 2018 13:59 | 1st = 2 More Moet 2nd = 3 Everly Girl 3rd = 5 Hierarchal 4th = 4 Art Of Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 4 Youve Been Had | ||
Sat Aug 4 2018 13:55 | 1st = 4 Youve Been Had 2nd = 10 Saxophone 3rd = 8 Carlingford 4th = 12 Savaju |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 3 Gold Runner | ||
Sat Aug 4 2018 13:51 | 1st = 3 Gold Runner 2nd = 8 Mymatemitch 3rd = 1 Ballybrack 4th = 2 Call The Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 3 So Much Mour | ||
Sat Aug 4 2018 13:49 | 1st = 3 So Much Mour 2nd = 9 Nuttee 3rd = 10 Swissilicious 4th = 11 Jet Charged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 1 Sabkhat | ||
Sat Aug 4 2018 13:47 | 1st = 1 Sabkhat 2nd = 3 Lordag 3rd = 8 Lord Coconuts 4th = 7 Estikhraaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 6 Fussdinado | ||
Sat Aug 4 2018 13:43 | 1st = 6 Fussdinado 2nd = 9 Billy Bent Ear 3rd = 10 New York Philly 4th = 13 Felicette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 4 Lord Archer | ||
Sat Aug 4 2018 13:41 | 1st = 4 Lord Archer 2nd = 7 Perfectionist 3rd = 2 Arms Race 4th = 9 Excruciate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 3 Letter To Juliette | ||
Sat Aug 4 2018 13:40 | 1st = 3 Letter To Juliette 2nd = 5 Sweet Victory 3rd = 1 Live To Dream 4th = 2 Oklahoma Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 8 Madam Stryker | ||
Sat Aug 4 2018 13:36 | 1st = 8 Madam Stryker 2nd = 9 Oh Baby 3rd = 14 Frozen Asset 4th = 5 Blue Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Modulate | ||
Sat Aug 4 2018 13:31 | 1st = 3 Modulate 2nd = 2 Embecee Lil 3rd = 5 Holy Juan 4th = 6 See Me Rollin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 13 Platinum Command | ||
Sat Aug 4 2018 13:30 | 1st = 13 Platinum Command 2nd = 10 Shes Poppy 3rd = 15 Dez 4th = 9 Shakti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Colour Of Money | ||
Sat Aug 4 2018 13:28 | 1st = 2 Colour Of Money 2nd = 3 Sicario 3rd = 5 Whynotroc 4th = 7 Fusi Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 2 Hes Super Lucky | ||
Sat Aug 4 2018 13:24 | 1st = 2 Hes Super Lucky 2nd = 3 Sheriff 3rd = 6 Franquare 4th = 4 Adamina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 10 Multaja | ||
Sat Aug 4 2018 13:20 | 1st = 10 Multaja 2nd = 11 Pippie 3rd = 9 Fidelia 4th = 4 Belzella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 5 Khorloo | ||
Sat Aug 4 2018 13:16 | 1st = 5 Khorloo 2nd = 1 Bubbles De Beer 3rd = 6 Little Ebony Vega 4th = 3 Dolphin Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 2 Julius | ||
Sat Aug 4 2018 13:14 | 1st = 2 Julius 2nd = 8 Resurrect 3rd = 7 Contessa Vanessa 4th = 1 Close Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 Tarzan | ||
Sat Aug 4 2018 13:12 | 1st = 3 Tarzan 2nd = 1 Cannyescent 3rd = 2 In His Stride 4th = 4 Prompt Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 1 - 2 Cuban Lass | ||
Sat Aug 4 2018 13:08 | 1st = 2 Cuban Lass 2nd = 6 Pretty Pine 3rd = 3 Viva Lavino 4th = 5 Gagarin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 2 Rothnbell | ||
Sat Aug 4 2018 13:06 | 1st = 2 Rothnbell 2nd = 9 Edith Margaret 3rd = 7 Poetic Pearl 4th = 6 Noble Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Red Alto | ||
Sat Aug 4 2018 13:05 | 1st = 4 Red Alto 2nd = 5 Vaucluse Bay 3rd = 3 Exoteric 4th = 6 Raqeeq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 15 Autonomous | ||
Sat Aug 4 2018 13:01 | 1st = 15 Autonomous 2nd = 8 Lechter 3rd = 5 Armona 4th = 4 Twilight Maneuver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Hard Empire | ||
Sat Aug 4 2018 12:56 | 1st = 1 Hard Empire 2nd = 3 Mystified 3rd = 4 See Me Fly 4th = 2 Stragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 12 Way Too Easy | ||
Sat Aug 4 2018 12:55 | 1st = 12 Way Too Easy 2nd = 7 Savason 3rd = 3 Middagurd 4th = 8 Suggestive Loox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 8 Night Charmer | ||
Sat Aug 4 2018 12:53 | 1st = 8 Night Charmer 2nd = 1 Curse Free 3rd = 2 Immersion 4th = 7 Just Giveme Rubies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 Spin | ||
Sat Aug 4 2018 12:49 | 1st = 6 Spin 2nd = 5 Thors Thunder 3rd = 1 Ladies Gem 4th = 4 Samurai Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 6 Naantali | ||
Sat Aug 4 2018 12:45 | 1st = 6 Naantali 2nd = 3 Ma Jones 3rd = 9 Alaskan Sun 4th = 7 Spanner Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 10 Igraine | ||
Sat Aug 4 2018 12:39 | 1st = 10 Igraine 2nd = 3 Trueman 3rd = 5 No Loitering 4th = 7 Banrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 Endless Days | ||
Sat Aug 4 2018 12:37 | 1st = 1 Endless Days 2nd = 5 Shotacross The Bow 3rd = 11 Bronzed Venom 4th = 2 Monteux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 4 Magic Choir | ||
Sat Aug 4 2018 12:30 | 1st = 4 Magic Choir 2nd = 2 Cliff 3rd = 6 Fui San 4th = 16 Granola State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 4 Yeldarb | ||
Sat Aug 4 2018 12:26 | 1st = 4 Yeldarb 2nd = 14 Meow 3rd = 7 Eight One Sanchez 4th = 3 The Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 1 Scapolo | ||
Sat Aug 4 2018 12:22 | 1st = 1 Scapolo 2nd = 4 Salamanca 3rd = 5 Dynamic 4th = 2 Irish Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 6 Mosserati | ||
Sat Aug 4 2018 12:18 | 1st = 6 Mosserati 2nd = 1 Dukatti 3rd = 3 Rabbit Hunter 4th = 5 Shout Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 Falster | ||
Sat Aug 4 2018 12:14 | 1st = 1 Falster 2nd = 3 Waltzing Willie 3rd = 4 Master Agar 4th = 2 Dream I Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 7 Mig Energy | ||
Sat Aug 4 2018 12:10 | 1st = 7 Mig Energy 2nd = 3 All In Brawl 3rd = 6 Jimenez 4th = 1 Sanglier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 12 Los Angeles | ||
Sat Aug 4 2018 12:06 | 1st = 12 Los Angeles 2nd = 10 Go Go Goal 3rd = 5 Van Diamond 4th = 1 Hunua Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 11 Linlithgow | ||
Sat Aug 4 2018 12:02 | 1st = 11 Linlithgow 2nd = 14 Divine Messenger 3rd = 3 Bogey Man 4th = 7 Jomars Element |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 7 Military Zone | ||
Sat Aug 4 2018 11:55 | 1st = 7 Military Zone 2nd = 6 Danawi 3rd = 9 Onthetake 4th = 2 Beidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 11 Shoko | ||
Sat Aug 4 2018 11:50 | 1st = 11 Shoko 2nd = 5 Never Sue 3rd = 10 Rerelease 4th = 3 Bramlago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 2 Amanood Lad | ||
Sat Aug 4 2018 11:45 | 1st = 2 Amanood Lad 2nd = 5 Chocolate Fish 3rd = 3 Upper Cut 4th = 6 Kings Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 3 Von Trapp | ||
Sat Aug 4 2018 11:31 | 1st = 3 Von Trapp 2nd = 6 Tiny Terror 3rd = 1 Cyber Attack 4th = 9 Nulli Secundus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 6 Tiny Terror | ||
Sat Aug 4 2018 11:31 | 1st = 6 Tiny Terror 2nd = 3 Von Trapp 3rd = 1 Cyber Attack 4th = 9 Nulli Secundus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Trusty Lad | ||
Sat Aug 4 2018 11:27 | 1st = 5 Trusty Lad 2nd = 3 Red Stina 3rd = 4 Tatcee 4th = 1 Pumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 16 Summerfest | ||
Sat Aug 4 2018 11:20 | 1st = 16 Summerfest 2nd = 3 Kings Hand 3rd = 6 Mr Starkey 4th = 10 Rubys Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 3 Speedy Jax | ||
Sat Aug 4 2018 11:10 | 1st = 3 Speedy Jax 2nd = 9 Mesmerize 3rd = 2 Delacroix 4th = 6 Point Proven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 6 Stradivarius | ||
Sat Aug 4 2018 10:52 | 1st = 6 Stradivarius 2nd = 4 Andoyas 3rd = 3 Temple Tiger 4th = 2 Roc De Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 6 He Kin Fly | ||
Sat Aug 4 2018 10:35 | 1st = 6 He Kin Fly 2nd = 9 Upperhand 3rd = 3 Manhattan Street 4th = 10 Fire Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 1 Call Me Royal | ||
Sat Aug 4 2018 10:20 | 1st = 1 Call Me Royal 2nd = 4 El Disparo 3rd = 2 Youwantmore 4th = 5 Beaufighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 2 Frankie The Fox | ||
Sat Aug 4 2018 10:05 | 1st = 2 Frankie The Fox 2nd = 4 Miss Maxipark 3rd = 5 Remedy 4th = 6 Coronita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 3 Laekeeper | ||
Sat Aug 4 2018 9:35 | 1st = 3 Laekeeper 2nd = 5 Jackfrost 3rd = 8 Drumgold 4th = 6 Guy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Explosive Smith | ||
Wed Jul 4 2018 23:56 | 1st = 1 Explosive Smith 2nd = 6 Sunset Toffee 3rd = 8 Lil Miss Rosie 4th = 7 Pebbles Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Primo Bolt | ||
Wed Jul 4 2018 23:36 | 1st = 2 Primo Bolt 2nd = 1 Aqua Dream 3rd = 4 Jimbo 4th = 9 Black Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Admiral Nelson | ||
Wed Jul 4 2018 23:19 | 1st = 3 Admiral Nelson 2nd = 8 Flashtastic 3rd = 1 Grizzle Mania 4th = 2 Incredible Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Ortega City | ||
Wed Jul 4 2018 22:59 | 1st = 4 Ortega City 2nd = 2 Heracles 3rd = 1 Rhiannons Last 4th = 3 Barrio Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Blackwood Burst | ||
Wed Jul 4 2018 22:42 | 1st = 4 Blackwood Burst 2nd = 6 Brutal Lomar 3rd = 2 Bolt Keeping 4th = 7 Aeroplane Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 On Billys Wings | ||
Wed Jul 4 2018 22:39 | 1st = 2 On Billys Wings 2nd = 8 Teflon Toby 3rd = 4 Angel Cloud 4th = 5 Logistic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Black Market | ||
Wed Jul 4 2018 22:34 | 1st = 6 Black Market 2nd = 5 Iona Misty 3rd = 8 Tinaca De Kahn 4th = 1 Minnie Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 King Tony | ||
Wed Jul 4 2018 22:27 | 1st = 5 King Tony 2nd = 2 Ookinaki Flyer 3rd = 4 Incredible Bella 4th = 6 Bobby Rudd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Tubark | ||
Wed Jul 4 2018 22:24 | 1st = 8 Tubark 2nd = 5 Kulu Zipster 3rd = 3 Ridos Ace 4th = 6 More Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Lets Run | ||
Wed Jul 4 2018 22:19 | 1st = 8 Lets Run 2nd = 7 Lektra Blicavs 3rd = 6 Birkenhead 4th = 1 Tricky Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Secretly Hot | ||
Wed Jul 4 2018 22:12 | 1st = 1 Secretly Hot 2nd = 8 Takahi Storm 3rd = 2 Master Methane 4th = 3 Vegas Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Reidys Runner | ||
Wed Jul 4 2018 22:08 | 1st = 2 Reidys Runner 2nd = 1 Go Pro 3rd = 7 Resting Toucher 4th = 6 Kiprotich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Projectile | ||
Wed Jul 4 2018 22:05 | 1st = 3 Projectile 2nd = 1 Eminence Keroma 3rd = 6 Rusty The Jett 4th = 4 Zed Merrett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Mon Manny Beach | ||
Wed Jul 4 2018 22:01 | 1st = 3 Mon Manny Beach 2nd = 2 Zambora Pride 3rd = 6 Mr Mickey 4th = 4 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Dyna Winkler | ||
Wed Jul 4 2018 21:58 | 1st = 8 Dyna Winkler 2nd = 1 Due Fratteli 3rd = 2 Why Not Hugh 4th = 5 Loroupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Hello Robbo | ||
Wed Jul 4 2018 21:55 | 1st = 6 Hello Robbo 2nd = 2 Banjo Tifia 3rd = 10 Louie Allen 4th = 4 Double Up Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Trifive | ||
Wed Jul 4 2018 21:49 | 1st = 1 Trifive 2nd = 2 Eighty Eight 3rd = 6 Sunset Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Pepper Rock | ||
Wed Jul 4 2018 21:42 | 1st = 1 Pepper Rock 2nd = 2 Shes Wicked 3rd = 6 Eden Lass 4th = 5 Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Copyist | ||
Wed Jul 4 2018 21:38 | 1st = 2 Copyist 2nd = 1 Bokarm Leo 3rd = 3 Aladdins Angel 4th = 5 Trip Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Shevchenko | ||
Wed Jul 4 2018 21:35 | 1st = 3 Shevchenko 2nd = 4 Kouta And Cream 3rd = 6 Dyna Winter 4th = 5 Luna Evening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 1 Athlone | ||
Wed Jul 4 2018 21:30 | 1st = 1 Athlone 2nd = 2 Gnotuk 3rd = 3 Johnny Redcoat 4th = 5 Bayview Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Dyna Danna | ||
Wed Jul 4 2018 21:28 | 1st = 4 Dyna Danna 2nd = 3 Blazin Fletch 3rd = 1 Busted Custard 4th = 8 Dyna Orenthal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Main One | ||
Wed Jul 4 2018 21:25 | 1st = 3 Main One 2nd = 5 Dyna Hinkley 3rd = 2 Pumpernickel 4th = 6 Autocrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Shinboner Spirit | ||
Wed Jul 4 2018 21:22 | 1st = 5 Shinboner Spirit 2nd = 1 Tom Gundi 3rd = 4 Elfstar 4th = 6 Incredible Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 10 The Dream Maker | ||
Wed Jul 4 2018 21:20 | 1st = 10 The Dream Maker 2nd = 4 Art Secret 3rd = 8 Matt Belford 4th = 7 Coast Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Magic Benz | ||
Wed Jul 4 2018 21:18 | 1st = 3 Magic Benz 2nd = 7 Hay Bonus 3rd = 6 Urana Laurie 4th = 2 Not Today Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Lightwood Miss | ||
Wed Jul 4 2018 21:13 | 1st = 6 Lightwood Miss 2nd = 8 Huge Allen 3rd = 7 Vanishka 4th = 3 Dyna Neitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 5 Gabbys Sportstar | ||
Wed Jul 4 2018 21:09 | 1st = 5 Gabbys Sportstar 2nd = 8 Abitofa Puzzle 3rd = 6 Colonel Shannon 4th = 1 Womenwhiskyngold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 5 Nadias Fun | ||
Wed Jul 4 2018 21:07 | 1st = 5 Nadias Fun 2nd = 1 Weeona Paddy 3rd = 2 Hawk Glide 4th = 8 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Nangar Kash | ||
Wed Jul 4 2018 21:04 | 1st = 8 Nangar Kash 2nd = 6 Blitzing Lass 3rd = 1 Dyna Worker 4th = 5 Forty Twenty Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Ozzie Made | ||
Wed Jul 4 2018 21:01 | 1st = 6 Ozzie Made 2nd = 2 Sir Barwood 3rd = 5 Oneill Monelli 4th = 4 Quite Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 6 Royal Feeling | ||
Wed Jul 4 2018 21:00 | 1st = 6 Royal Feeling 2nd = 8 Sammy Fitz 3rd = 7 The Bellum 4th = 3 Fiona Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Ample Warning | ||
Wed Jul 4 2018 20:58 | 1st = 8 Ample Warning 2nd = 1 Bottoms Up 3rd = 4 Con Rod 4th = 2 Telefork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Chandon Hawke | ||
Wed Jul 4 2018 20:55 | 1st = 7 Chandon Hawke 2nd = 6 Dream Bigger 3rd = 1 Snap One Off 4th = 8 My Awesome Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 4 Elite Falcon | ||
Wed Jul 4 2018 20:52 | 1st = 4 Elite Falcon 2nd = 7 Meales Chance 3rd = 8 Alotta Style 4th = 6 Mahjong Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 7 Northern Muscle | ||
Wed Jul 4 2018 20:50 | 1st = 7 Northern Muscle 2nd = 12 Astral Ruler 3rd = 10 Ole Sun 4th = 4 Miss Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Why Not Bazzar | ||
Wed Jul 4 2018 20:48 | 1st = 2 Why Not Bazzar 2nd = 1 Canya Wilber 3rd = 3 Von Magic 4th = 5 Desiree Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Seb Zarr Moonie | ||
Wed Jul 4 2018 20:45 | 1st = 6 Seb Zarr Moonie 2nd = 7 Dyna Gavin 3rd = 3 Ninghan Express 4th = 2 Tiggerlong Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 What A Crafter | ||
Wed Jul 4 2018 20:41 | 1st = 3 What A Crafter 2nd = 5 What A Question 3rd = 6 Incredible Betty 4th = 2 Sandy Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 4 Uncle Peter | ||
Wed Jul 4 2018 20:40 | 1st = 4 Uncle Peter 2nd = 6 Snoop Stride 3rd = 5 Stormont Star 4th = 7 Our Little Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Apex Within | ||
Wed Jul 4 2018 20:38 | 1st = 8 Apex Within 2nd = 4 Quartz Vein 3rd = 1 Ima Caravan 4th = 7 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Speed Action | ||
Wed Jul 4 2018 20:35 | 1st = 4 Speed Action 2nd = 1 Zambora Caitlyn 3rd = 6 Adhara Bay 4th = 2 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 Crocodile Crush | ||
Wed Jul 4 2018 20:32 | 1st = 4 Crocodile Crush 2nd = 3 Gossip Park 3rd = 6 Distant Shores 4th = 7 Vampire Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 6 Lets Save The Day | ||
Wed Jul 4 2018 20:30 | 1st = 6 Lets Save The Day 2nd = 2 The Cullector 3rd = 3 Jumping Jolt 4th = 1 Mikoney Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Its A Wink | ||
Wed Jul 4 2018 20:28 | 1st = 6 Its A Wink 2nd = 8 Johnny Black 3rd = 1 Rodeo 4th = 5 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Blocker Tifia | ||
Wed Jul 4 2018 20:25 | 1st = 6 Blocker Tifia 2nd = 5 Double Stitched 3rd = 3 Sunburnt Highway 4th = 1 Sydney Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 10 Lara Bay | ||
Wed Jul 4 2018 20:20 | 1st = 10 Lara Bay 2nd = 4 Chang 3rd = 3 Night Ninja 4th = 8 Kayjays Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Poise | ||
Wed Jul 4 2018 20:18 | 1st = 3 Poise 2nd = 2 Trianna 3rd = 1 Summer Skye 4th = 8 Dodge An Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Are Jay Duree | ||
Wed Jul 4 2018 20:15 | 1st = 6 Are Jay Duree 2nd = 3 Bossy Miss Bella 3rd = 1 Partial Defence 4th = 4 Ironpot Smash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 7 Tyler Lee | ||
Wed Jul 4 2018 20:12 | 1st = 7 Tyler Lee 2nd = 6 Kappa 3rd = 4 Rittos Hanger 4th = 8 Apropos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Ominous Warning | ||
Wed Jul 4 2018 20:10 | 1st = 8 Ominous Warning 2nd = 6 Josephine Brook 3rd = 1 Family Ambition 4th = 4 Back To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Selfless | ||
Wed Jul 4 2018 20:08 | 1st = 7 Selfless 2nd = 8 Yelredda Saint 3rd = 4 Plummys Girl 4th = 2 Dewana No Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Jimary Siesta | ||
Wed Jul 4 2018 20:05 | 1st = 8 Jimary Siesta 2nd = 4 Big Ten Four 3rd = 2 Louis Jay Parker 4th = 5 Doughboy Hollow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 9 Miss Victoria | ||
Wed Jul 4 2018 20:00 | 1st = 9 Miss Victoria 2nd = 8 Nowhere Creek 3rd = 4 Eastbro Katie 4th = 5 Speechcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Zelzer Allen | ||
Wed Jul 4 2018 19:58 | 1st = 5 Zelzer Allen 2nd = 4 Joffas Mate 3rd = 1 Nitro Value 4th = 3 Geller Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Riff | ||
Wed Jul 4 2018 19:55 | 1st = 8 Riff 2nd = 6 Prospect 3rd = 1 Edgy 4th = 4 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Dust And Sand | ||
Wed Jul 4 2018 19:52 | 1st = 7 Dust And Sand 2nd = 8 Out There Jerry 3rd = 6 Arabian Khaleese 4th = 5 Bluebow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 My Magic Merlin | ||
Wed Jul 4 2018 19:50 | 1st = 2 My Magic Merlin 2nd = 9 Grizzly Montana 3rd = 7 Sammari 4th = 6 Fakerocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Lully Singh | ||
Wed Jul 4 2018 19:48 | 1st = 4 Lully Singh 2nd = 3 Whiney Whine 3rd = 1 Rapid Belle Noir 4th = 8 Detroit Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Alotta Talk | ||
Wed Jul 4 2018 19:45 | 1st = 2 Alotta Talk 2nd = 4 Federal Secret 3rd = 1 Rockstar Kerr 4th = 8 Ebbys Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 6 Blaster Ranger | ||
Wed Jul 4 2018 19:40 | 1st = 6 Blaster Ranger 2nd = 1 Our Uncle Jim 3rd = 5 We Salute You 4th = 2 Kyle Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Proven Mystery | ||
Wed Jul 4 2018 19:38 | 1st = 8 Proven Mystery 2nd = 1 Moon Phase 3rd = 3 Nellie Shan 4th = 6 Princess Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Esoteric | ||
Wed Jul 4 2018 19:35 | 1st = 1 Esoteric 2nd = 7 Westgate 3rd = 4 El Mangos 4th = 8 Our Funhouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Bye Felicia | ||
Wed Jul 4 2018 19:32 | 1st = 3 Bye Felicia 2nd = 5 Destini Delta 3rd = 6 Stylish Image 4th = 2 Eddies Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 6 President Roydon | ||
Wed Jul 4 2018 19:30 | 1st = 6 President Roydon 2nd = 3 Ranes 3rd = 4 Mizurri 4th = 1 Tarara Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Kylo Ren | ||
Wed Jul 4 2018 19:28 | 1st = 6 Kylo Ren 2nd = 2 Dyna Owen 3rd = 7 Miss Crazy 4th = 1 Lektra Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Metallic Flash | ||
Wed Jul 4 2018 19:25 | 1st = 4 Metallic Flash 2nd = 2 Rockstar Kyle 3rd = 8 Love You More 4th = 1 Mystic Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Hot Dogma | ||
Wed Jul 4 2018 19:20 | 1st = 4 Hot Dogma 2nd = 1 Our Champion 3rd = 5 Mini Miracle 4th = 10 Stylish Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Shifter Magic | ||
Wed Jul 4 2018 19:18 | 1st = 2 Shifter Magic 2nd = 1 Sky Flix 3rd = 5 Ringcraft 4th = 4 Piriformis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Shiloh Ranch | ||
Wed Jul 4 2018 19:15 | 1st = 1 Shiloh Ranch 2nd = 2 Iron Monarch 3rd = 4 Short Session 4th = 3 Solo Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Gotta Be Better | ||
Wed Jul 4 2018 19:12 | 1st = 4 Gotta Be Better 2nd = 2 Ping Pong Summer 3rd = 5 Island Girl 4th = 3 Mudrush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Smithstars Lexus | ||
Wed Jul 4 2018 19:10 | 1st = 5 Smithstars Lexus 2nd = 9 Im Cool Harry 3rd = 1 Sabrage 4th = 3 Parramatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Full Tilt | ||
Wed Jul 4 2018 19:08 | 1st = 3 Full Tilt 2nd = 2 Prince Mikado 3rd = 5 Jiggys Luck 4th = 6 Dyna Zapto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Bucks Future | ||
Wed Jul 4 2018 19:05 | 1st = 1 Bucks Future 2nd = 2 Finale 3rd = 8 Pathfinder 4th = 3 Simply Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 7 Hugo Rocks | ||
Wed Jul 4 2018 19:00 | 1st = 7 Hugo Rocks 2nd = 4 Jilliby Macarena 3rd = 3 Crowded Reactor 4th = 6 Keayang Kookai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Forgotten Girl | ||
Wed Jul 4 2018 18:58 | 1st = 2 Forgotten Girl 2nd = 8 Elite Ollie 3rd = 1 Storm Train 4th = 4 Aston Kirui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 Odessa | ||
Wed Jul 4 2018 18:55 | 1st = 6 Odessa 2nd = 1 Regal Trav 3rd = 4 Pockys Princess 4th = 2 Kim Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 3 Sunrise Ali | ||
Wed Jul 4 2018 18:52 | 1st = 3 Sunrise Ali 2nd = 4 Demi 3rd = 8 Fabbenz 4th = 5 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Deadly Rocker | ||
Wed Jul 4 2018 18:50 | 1st = 6 Deadly Rocker 2nd = 2 Our Eduardo Denario 3rd = 9 Dixie Trix 4th = 1 Sand Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Ringside | ||
Wed Jul 4 2018 18:48 | 1st = 6 Ringside 2nd = 4 Start The Show 3rd = 3 Run The Route 4th = 5 Black Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 8 Lickety Split | ||
Wed Jul 4 2018 18:45 | 1st = 8 Lickety Split 2nd = 2 General Husson 3rd = 4 Heart Of Coeur 4th = 7 Juicing Carrots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Karloo Bentwofifty | ||
Wed Jul 4 2018 18:40 | 1st = 2 Karloo Bentwofifty 2nd = 7 Hannah Mae 3rd = 4 Miss Fernandez 4th = 9 Enk Spot Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 1 Karaoke Cloud | ||
Wed Jul 4 2018 18:37 | 1st = 1 Karaoke Cloud 2nd = 7 Amys Will 3rd = 2 Black Dakota 4th = 8 Crazy Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Town Hall Tully | ||
Wed Jul 4 2018 18:34 | 1st = 1 Town Hall Tully 2nd = 7 Pontypiari 3rd = 8 Mauritian Dynamo 4th = 3 Junk Yard Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 10 Jilliby Coyote | ||
Wed Jul 4 2018 18:32 | 1st = 10 Jilliby Coyote 2nd = 9 Vuitton 3rd = 6 Samara Cash 4th = 11 Seeking Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Illawong Cowgirl | ||
Wed Jul 4 2018 18:30 | 1st = 1 Illawong Cowgirl 2nd = 4 No Clyde Needed 3rd = 3 Arch Rival 4th = 2 Took A Selfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Blitzkrieg | ||
Wed Jul 4 2018 18:27 | 1st = 6 Blitzkrieg 2nd = 7 Demelza 3rd = 3 Sunny Pitubi 4th = 4 Irinka Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Farrahfowler | ||
Wed Jul 4 2018 18:22 | 1st = 10 Farrahfowler 2nd = 4 Bronze Ecstasy 4th = 7 Elzboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Him The Master | ||
Wed Jul 4 2018 18:19 | 1st = 4 Him The Master 2nd = 5 Schwa 3rd = 1 Jonesy 4th = 2 Allonsy Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Yakari | ||
Wed Jul 4 2018 18:16 | 1st = 2 Yakari 2nd = 4 Five Times Table 3rd = 5 Chiseller 4th = 8 Come On Charlize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 4 Shandance | ||
Wed Jul 4 2018 18:14 | 1st = 4 Shandance 2nd = 7 Fastestgirlintown 3rd = 9 Our Chateau Lafite 4th = 1 Keeping It Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Sublime Duchess | ||
Wed Jul 4 2018 18:12 | 1st = 2 Sublime Duchess 2nd = 3 Arctic Willow 3rd = 1 Aint No Luck 4th = 8 Arabian Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 6 Uncle Lino | ||
Wed Jul 4 2018 18:10 | 1st = 6 Uncle Lino 2nd = 4 Reef Keeper 3rd = 9 Fair Foot 4th = 3 Arfa Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Haze Purple | ||
Wed Jul 4 2018 18:07 | 1st = 1 Haze Purple 2nd = 4 Imma Callim Klay 3rd = 2 Miss Thickshake 4th = 5 Man of Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Tamaar Tux | ||
Wed Jul 4 2018 18:03 | 1st = 3 Tamaar Tux 2nd = 4 Sketchy Nick 3rd = 2 Holmes 4th = 8 Brock On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Swansea Ceri | ||
Wed Jul 4 2018 17:59 | 1st = 4 Swansea Ceri 2nd = 8 My Logan Leigh 3rd = 3 Lightning Parade 4th = 5 Daintree Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 8 Kotare Mahdi | ||
Wed Jul 4 2018 17:58 | 1st = 8 Kotare Mahdi 2nd = 5 Our Sportscaster 3rd = 10 Rosas First 4th = 1 Emessgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 5 Sandave Rayne | ||
Wed Jul 4 2018 17:55 | 1st = 5 Sandave Rayne 2nd = 2 Blue Gee Tee 3rd = 1 Kingsbrae Boof 4th = 3 Slick Dresser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Matilda Road | ||
Wed Jul 4 2018 17:52 | 1st = 8 Matilda Road 2nd = 7 Fallen 3rd = 5 No Humbug 4th = 6 Nanny Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 The Frame | ||
Wed Jul 4 2018 17:50 | 1st = 3 The Frame 2nd = 6 Calcavado 3rd = 9 Master Dip 4th = 2 Rocknroll Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Premier Tejay | ||
Wed Jul 4 2018 17:47 | 1st = 1 Premier Tejay 2nd = 7 Lucky Call 3rd = 2 Tubby Turner 4th = 6 Buddy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Lucas The Great | ||
Wed Jul 4 2018 17:44 | 1st = 8 Lucas The Great 2nd = 1 Southwood Ace 3rd = 2 Better Way 4th = 6 Blue Espearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Bettor To Be Tricky | ||
Wed Jul 4 2018 17:42 | 1st = 10 Bettor To Be Tricky 2nd = 5 Stitched Up 3rd = 6 Bradness Eldefuego 4th = 9 Always Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Bah Bah Humbug | ||
Wed Jul 4 2018 17:39 | 1st = 1 Bah Bah Humbug 2nd = 8 Lonesome Gun 3rd = 5 Jugungal Duchess 4th = 2 Crazy Connie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 5 Oregon Bronze | ||
Wed Jul 4 2018 17:35 | 1st = 5 Oregon Bronze 2nd = 2 Bonny Be Good 3rd = 3 Guns Of Navarone 4th = 1 Dont Fuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Kingsbrae Missy | ||
Wed Jul 4 2018 17:32 | 1st = 2 Kingsbrae Missy 2nd = 5 Final Verdict 3rd = 1 Pops Banjo 4th = 4 Star Track Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Silver Stunner | ||
Wed Jul 4 2018 17:28 | 1st = 3 Silver Stunner 2nd = 1 Ava Surprise 3rd = 2 Georgie Mac 4th = 6 Mac Roamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Mottza | ||
Wed Jul 4 2018 17:25 | 1st = 8 Mottza 2nd = 3 Militant Mack 3rd = 7 Cawbourne Dolly 4th = 1 Artistic Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 8 Major Patron | ||
Wed Jul 4 2018 17:23 | 1st = 8 Major Patron 2nd = 1 Tennaya 3rd = 9 Lets Went 4th = 6 Dearest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Jenny From Block | ||
Wed Jul 4 2018 17:20 | 1st = 7 Jenny From Block 2nd = 1 Cohens Dream 3rd = 6 Stay Curious 4th = 2 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Katniss | ||
Wed Jul 4 2018 17:15 | 1st = 1 Katniss 2nd = 2 Invite Only 3rd = 8 Top Flight Cruize 4th = 5 Little Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Bogan Bomber | ||
Wed Jul 4 2018 17:12 | 1st = 1 Bogan Bomber 2nd = 7 Corykodi 3rd = 3 Air Time 4th = 2 Orara Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Fernando Drums | ||
Wed Jul 4 2018 17:09 | 1st = 3 Fernando Drums 2nd = 4 Lady Avenger 3rd = 2 Aeroplane Tippa 4th = 7 Painted Elvry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 2 Crossfirehall | ||
Wed Jul 4 2018 17:07 | 1st = 2 Crossfirehall 2nd = 4 Cherry Sweet Peach 3rd = 9 Smooth Sailor 4th = 11 Tulhurst Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Blue Texada | ||
Wed Jul 4 2018 17:04 | 1st = 5 Blue Texada 2nd = 2 Absolutely Fab 3rd = 1 El Nunu 4th = 7 Data Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 10 Massagi | ||
Wed Jul 4 2018 17:00 | 1st = 10 Massagi 2nd = 4 Chenery Red 3rd = 1 Apollo 4th = 7 Metallic Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Milos Zarr Done | ||
Wed Jul 4 2018 16:57 | 1st = 2 Milos Zarr Done 2nd = 5 Ledecky 3rd = 7 Gemala Girl 4th = 3 Five Eight Dall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 8 Winkanditsover | ||
Wed Jul 4 2018 16:52 | 1st = 8 Winkanditsover 2nd = 11 Code Bailey 3rd = 5 Yerrington Bob 4th = 10 Crookwell Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Cosmic Bonus | ||
Wed Jul 4 2018 16:49 | 1st = 2 Cosmic Bonus 2nd = 1 Kooringa Molly 3rd = 8 Friskey 4th = 4 Neekys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Star Hunter | ||
Wed Jul 4 2018 16:46 | 1st = 3 Star Hunter 2nd = 8 Proven Snow 3rd = 4 Dreamy Julian 4th = 7 Katlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 3 Wanted By All | ||
Wed Jul 4 2018 16:45 | 1st = 3 Wanted By All 2nd = 1 Time Rogue 3rd = 7 Star Wars 4th = 8 Kalangadoo Chrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Kyeeky | ||
Wed Jul 4 2018 16:42 | 1st = 2 Kyeeky 2nd = 3 Never Walk Alone 3rd = 1 Took A Fergus 4th = 6 Miss Beckboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Crumps Rose | ||
Wed Jul 4 2018 16:39 | 1st = 4 Crumps Rose 2nd = 7 Seven Tommy 3rd = 8 Haila Kihael 4th = 6 Night Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 10 Clever Blaze | ||
Wed Jul 4 2018 16:35 | 1st = 10 Clever Blaze 2nd = 9 Sidero Star 3rd = 14 Stellar Jewel 4th = 5 Unique Mistique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Iconic Beach | ||
Wed Jul 4 2018 16:34 | 1st = 7 Iconic Beach 2nd = 9 Bogan Way 3rd = 6 Arabella Emjay 4th = 4 Swingin Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 4 Onslaught | ||
Wed Jul 4 2018 16:30 | 1st = 4 Onslaught 2nd = 13 Sandhurst Delight 3rd = 12 Holy Freeze 4th = 3 Hes A Moral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Broke Even | ||
Wed Jul 4 2018 16:27 | 1st = 1 Broke Even 2nd = 3 Said Billy 3rd = 7 Will Eye Am 4th = 2 Farmor Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 7 Chisano | ||
Wed Jul 4 2018 16:24 | 1st = 7 Chisano 2nd = 3 The Nicconian 3rd = 4 Outstretch 4th = 1 Futurist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Dat Dat Daty | ||
Wed Jul 4 2018 16:22 | 1st = 2 Dat Dat Daty 2nd = 6 Samsonite 3rd = 8 Dyna Denver 4th = 3 Speedy Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 13 Romance Can Costa | ||
Wed Jul 4 2018 16:20 | 1st = 13 Romance Can Costa 2nd = 3 Balmain Boy 3rd = 6 Bochy 4th = 1 Segenhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Raging Ruby | ||
Wed Jul 4 2018 16:17 | 1st = 3 Raging Ruby 2nd = 6 Good Friend 3rd = 8 Sunny Emgrand 4th = 5 Oimby Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 5 A Courage Thang | ||
Wed Jul 4 2018 16:13 | 1st = 5 A Courage Thang 2nd = 4 Andrew Jay 3rd = 9 Beltane 4th = 6 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Spookie Dynamic | ||
Wed Jul 4 2018 16:12 | 1st = 1 Spookie Dynamic 2nd = 6 Wheelie Wheels 3rd = 8 Spare Cash 4th = 2 Red Coat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 2 Extreme Witness | ||
Wed Jul 4 2018 16:10 | 1st = 2 Extreme Witness 2nd = 12 Brookton Ice 3rd = 6 Free The Wind 4th = 4 Exalted Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Farcelona Fenix | ||
Wed Jul 4 2018 16:07 | 1st = 3 Farcelona Fenix 2nd = 2 Alpha Styx 3rd = 7 Farmor Ka Ching 4th = 4 Missy Fergus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 County Crossing | ||
Wed Jul 4 2018 16:04 | 1st = 1 County Crossing 2nd = 5 Cherokee Shimmer 3rd = 2 Mahjong Heat 4th = 6 Blackjack Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 1 Scallopini | ||
Wed Jul 4 2018 16:03 | 1st = 1 Scallopini 2nd = 6 Natural Force 3rd = 7 Roses Of Joy 4th = 5 Deer Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Zipping Ruby | ||
Wed Jul 4 2018 16:00 | 1st = 4 Zipping Ruby 2nd = 1 Waikiki Big Girl 3rd = 8 Jewel Impact 4th = 7 Summer Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Aye Vee Aye | ||
Wed Jul 4 2018 15:56 | 1st = 3 Aye Vee Aye 2nd = 5 Tranquil Buddy 3rd = 7 Glenreagh Skud 4th = 6 Sudoku Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 14 Eduardo | ||
Wed Jul 4 2018 15:55 | 1st = 14 Eduardo 2nd = 9 Al Khabeer 3rd = 11 Mialign 4th = 4 Kaptive Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Farmor On Fire | ||
Wed Jul 4 2018 15:52 | 1st = 6 Farmor On Fire 2nd = 2 Outback Mandrake 3rd = 4 Frosty Black Jay 4th = 7 Tight Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Electric Light | ||
Wed Jul 4 2018 15:49 | 1st = 6 Electric Light 2nd = 7 Glasgow Girl 3rd = 1 Kentoo 4th = 2 Murray The Bulldog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 My Bro Lewis | ||
Wed Jul 4 2018 15:47 | 1st = 3 My Bro Lewis 2nd = 4 Coopes 3rd = 1 Gregs Prince 4th = 8 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 5 Mad For Art | ||
Wed Jul 4 2018 15:45 | 1st = 5 Mad For Art 2nd = 12 Radical Impact 3rd = 11 El Dorado Mine 4th = 10 Rockafella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Runway Georgia | ||
Wed Jul 4 2018 15:42 | 1st = 2 Runway Georgia 2nd = 8 Negoa Sprite 3rd = 1 Sudden Motion 4th = 7 Rockabilly Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 3 Shadow Chevron | ||
Wed Jul 4 2018 15:38 | 1st = 3 Shadow Chevron 2nd = 11 Marchello Gold 3rd = 10 The Deal 4th = 2 Its Blue For Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Nangar Ace | ||
Wed Jul 4 2018 15:37 | 1st = 5 Nangar Ace 2nd = 4 Phantom Razor 3rd = 8 Glenreagh Ikara 4th = 3 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 11 Old Farm Road | ||
Wed Jul 4 2018 15:35 | 1st = 11 Old Farm Road 2nd = 1 Blonde Missile 3rd = 3 Wise And Happy 4th = 7 Exalted Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Farmor Mackacken | ||
Wed Jul 4 2018 15:32 | 1st = 1 Farmor Mackacken 2nd = 8 Summers Pick 3rd = 4 Big Bang Texada 4th = 7 Mam Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Bros Little Gem | ||
Wed Jul 4 2018 15:29 | 1st = 5 Bros Little Gem 2nd = 8 Miss Heart 3rd = 6 Arnie Allen 4th = 7 Hedonistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 4 Natch | ||
Wed Jul 4 2018 15:28 | 1st = 4 Natch 2nd = 1 Rideonabigjetplane 3rd = 10 Biantic 4th = 9 Night Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Run For Keeps | ||
Wed Jul 4 2018 15:25 | 1st = 4 Run For Keeps 2nd = 2 Runway Dell 3rd = 8 Crazy Storm 4th = 7 Flying Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Cosmic Zesta | ||
Wed Jul 4 2018 15:21 | 1st = 7 Cosmic Zesta 2nd = 8 Final Chalice 3rd = 3 Jessies Star 4th = 2 Kingsbrae Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 2 Seductive Miss | ||
Wed Jul 4 2018 15:20 | 1st = 2 Seductive Miss 2nd = 3 Shalwa 3rd = 4 Zedda 4th = 14 Belle Xaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Quick Step | ||
Wed Jul 4 2018 15:17 | 1st = 1 Quick Step 2nd = 6 Little Big Shot 3rd = 3 Bacardi Breezer 4th = 2 Jemmas Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Burgoyne | ||
Wed Jul 4 2018 15:14 | 1st = 6 Burgoyne 2nd = 2 Kakadu 3rd = 9 Snowchino 4th = 10 Stella Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Special Drop | ||
Wed Jul 4 2018 15:12 | 1st = 6 Special Drop 2nd = 8 Goodfella 3rd = 4 Select Minister 4th = 7 Avatar Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 2 See The Show | ||
Wed Jul 4 2018 15:10 | 1st = 2 See The Show 2nd = 11 Unwise 3rd = 9 Lost Command 4th = 1 Bella Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 11 Unwise | ||
Wed Jul 4 2018 15:10 | 1st = 11 Unwise 2nd = 9 Lost Command 3rd = 2 See The Show 4th = 1 Bella Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Tigers Empire | ||
Wed Jul 4 2018 15:07 | 1st = 8 Tigers Empire 2nd = 1 Roxy Rolla 3rd = 5 My Boy Tyler 4th = 6 Destini Wahoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 7 Starlight Storm | ||
Wed Jul 4 2018 15:04 | 1st = 7 Starlight Storm 2nd = 4 Fatouche 3rd = 8 The Majestic 4th = 3 Nica Macdonon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Barbara Keeping | ||
Wed Jul 4 2018 15:04 | 1st = 8 Barbara Keeping 2nd = 6 Miky Knox 3rd = 3 Graff 4th = 2 Fabrangle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Love The Look | ||
Wed Jul 4 2018 15:01 | 1st = 8 Love The Look 2nd = 5 Fernando Marks 3rd = 1 Set to Sparkle 4th = 2 Miss Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 4 Celtic Blast | ||
Wed Jul 4 2018 15:00 | 1st = 4 Celtic Blast 2nd = 2 Just Kappy 3rd = 6 Wilander Princess 4th = 3 Bolt I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Pure White Evil | ||
Wed Jul 4 2018 14:57 | 1st = 8 Pure White Evil 2nd = 1 Kokoda Bobby 3rd = 7 Tiza Fabio 4th = 2 Delaware County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Pritil Manila | ||
Wed Jul 4 2018 14:54 | 1st = 2 Pritil Manila 2nd = 8 Wybie Blue 3rd = 7 Kostya Nuffen 4th = 4 Medika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 2 Joel | ||
Wed Jul 4 2018 14:53 | 1st = 2 Joel 2nd = 1 Fish On 3rd = 9 Secret Agent Man 4th = 8 Saturn Ops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Banquet | ||
Wed Jul 4 2018 14:50 | 1st = 4 Banquet 2nd = 2 All About Corey 3rd = 5 Jolene Marlow 4th = 8 Rosco Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 9 Whyouask | ||
Wed Jul 4 2018 14:45 | 1st = 9 Whyouask 2nd = 3 Roseberry Street 3rd = 11 Pria Eclipse 4th = 7 Almas Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Tahlias Diamond | ||
Wed Jul 4 2018 14:42 | 1st = 8 Tahlias Diamond 2nd = 1 King Of Merrimu 3rd = 6 Mimstar 4th = 5 Lilywhites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 6 Angelic Ruler | ||
Wed Jul 4 2018 14:39 | 1st = 6 Angelic Ruler 2nd = 2 Nemiroff 3rd = 3 Regal Counsel 4th = 5 Alcina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 5 Laussel | ||
Wed Jul 4 2018 14:35 | 1st = 5 Laussel 2nd = 2 Hammond Lane 3rd = 3 Hes A Given 4th = 1 Imanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Dyna Adria | ||
Wed Jul 4 2018 14:32 | 1st = 5 Dyna Adria 2nd = 2 Stitch em Harry 3rd = 1 Debonair Lass 4th = 6 Dakota Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 4 Krisney Symbol | ||
Wed Jul 4 2018 14:29 | 1st = 4 Krisney Symbol 2nd = 6 Ona Safari 3rd = 7 Stuart 4th = 3 Hanoverdaloot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 4 Spectate | ||
Wed Jul 4 2018 14:25 | 1st = 4 Spectate 2nd = 11 Our Benevento 3rd = 2 Pints Punch 4th = 1 Bernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Kinloch Moss | ||
Wed Jul 4 2018 14:22 | 1st = 4 Kinloch Moss 2nd = 5 Loch Tight 3rd = 6 Verne Allen 4th = 1 Boil Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Prues Angel | ||
Wed Jul 4 2018 14:18 | 1st = 2 Prues Angel 2nd = 3 Sheezalady 3rd = 8 La Scopa 4th = 4 Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Victa Ollie | ||
Wed Jul 4 2018 14:15 | 1st = 8 Victa Ollie 2nd = 2 Yes Sarge 3rd = 1 Leachwood Lass 4th = 4 Slippers Soda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 2 Nippa Eel | ||
Wed Jul 4 2018 14:13 | 1st = 2 Nippa Eel 2nd = 8 Bigtime Panther 3rd = 5 Yankee Foxtrot 4th = 6 Uno Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 8 Villardo | ||
Wed Jul 4 2018 14:10 | 1st = 8 Villardo 2nd = 9 But Its True 3rd = 5 Hang Man 4th = 10 Flaaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Mepunga Debbie | ||
Wed Jul 4 2018 14:07 | 1st = 3 Mepunga Debbie 2nd = 2 Dyna Benny 3rd = 7 Dyna Harpa 4th = 8 Bonts Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 10 - 7 Tuilana | ||
Wed Jul 4 2018 14:04 | 1st = 7 Tuilana 2nd = 2 Okiwi 3rd = 6 Bridget Town 4th = 11 Heaven Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 2 Excelamour | ||
Wed Jul 4 2018 14:00 | 1st = 2 Excelamour 2nd = 5 Buffy 3rd = 3 Miss Imagination 4th = 6 Lady I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Don Lesta | ||
Wed Jul 4 2018 13:57 | 1st = 7 Don Lesta 2nd = 4 Boo Hoo 3rd = 1 Velocity Flame 4th = 5 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 5 Shadow Girl | ||
Wed Jul 4 2018 13:54 | 1st = 5 Shadow Girl 2nd = 2 Fishing For Lisa 3rd = 4 Barwon Bandit 4th = 3 Leos Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 6 Nicopolis | ||
Wed Jul 4 2018 13:54 | 1st = 6 Nicopolis 2nd = 9 Adieu Renway 3rd = 5 Blue Chip Madam 4th = 2 Cresco Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 3 Exalted Maxine | ||
Wed Jul 4 2018 13:50 | 1st = 3 Exalted Maxine 2nd = 6 Island Game 3rd = 5 Sizzling Affair 4th = 2 Carlaluisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Dyna Xervo | ||
Wed Jul 4 2018 13:47 | 1st = 3 Dyna Xervo 2nd = 1 Reid Star 3rd = 2 Clovally Granite 4th = 5 Taking Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 1 Without Revenge | ||
Wed Jul 4 2018 13:43 | 1st = 1 Without Revenge 2nd = 6 Cedar Rapids 3rd = 8 Sir Plucka 4th = 5 Clear Sailing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Victa Cazza | ||
Wed Jul 4 2018 13:40 | 1st = 5 Victa Cazza 2nd = 8 Just Ruby 3rd = 3 Sammy Frost 4th = 2 Stir Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 1 Cawbourne Taber | ||
Wed Jul 4 2018 13:37 | 1st = 1 Cawbourne Taber 2nd = 2 Gray Bale 3rd = 7 Cawbourne Zulu 4th = 5 Cawbourne Zayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 7 Legale | ||
Wed Jul 4 2018 13:35 | 1st = 7 Legale 2nd = 10 River Goddess 3rd = 11 Citrus Wish 4th = 5 Mirimar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Lance Allen | ||
Wed Jul 4 2018 13:32 | 1st = 2 Lance Allen 2nd = 8 Lil Miss Earner 3rd = 7 Pinciotti 4th = 5 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 12 Keep On Coming | ||
Wed Jul 4 2018 13:29 | 1st = 12 Keep On Coming 2nd = 2 Nowhere Man 3rd = 3 Born A Royal 4th = 6 Milk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 3 Master Ash | ||
Wed Jul 4 2018 13:25 | 1st = 3 Master Ash 2nd = 12 Sneaking To Win 3rd = 8 Napoleon Solo 4th = 11 Skyray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Victa Roz | ||
Wed Jul 4 2018 13:22 | 1st = 1 Victa Roz 2nd = 2 Exhibition 3rd = 8 Keep On Choppin 4th = 7 Sweet Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 6 Bigtime Mike | ||
Wed Jul 4 2018 13:19 | 1st = 6 Bigtime Mike 2nd = 1 Goldstar Holly 3rd = 7 Bigtime Chloe 4th = 2 Cawbourne Lick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 4 Just A Gigolo | ||
Wed Jul 4 2018 13:15 | 1st = 4 Just A Gigolo 2nd = 3 Johns Strategy 3rd = 14 Frosty Grey 4th = 9 Thrones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Railway Burra | ||
Wed Jul 4 2018 13:12 | 1st = 2 Railway Burra 2nd = 5 Zipping Galon 3rd = 6 Double Ya Back 4th = 10 Why Not Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Bold Warrior | ||
Wed Jul 4 2018 13:08 | 1st = 1 Bold Warrior 2nd = 6 Justdini 3rd = 4 Coco Fashion 4th = 9 Vandaluscious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Slippers Tee | ||
Wed Jul 4 2018 13:05 | 1st = 7 Slippers Tee 2nd = 5 Come On Loopy 3rd = 8 Spring Carter 4th = 1 Izza Lektra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 4 Nicky Baxter | ||
Wed Jul 4 2018 13:03 | 1st = 4 Nicky Baxter 2nd = 7 Bigtime Boy 3rd = 3 Hows Your Mum 4th = 5 Homebush Kazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 1 Ben Hercules | ||
Wed Jul 4 2018 13:00 | 1st = 1 Ben Hercules 2nd = 4 Oceanity 3rd = 3 Kaipaki 4th = 9 Worthy Opponent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Garick Olivander | ||
Wed Jul 4 2018 12:57 | 1st = 6 Garick Olivander 2nd = 7 Knocka Feller 3rd = 1 Vital Force 4th = 3 Mo Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 3 Finbarr | ||
Wed Jul 4 2018 12:54 | 1st = 3 Finbarr 2nd = 7 Zentessa 3rd = 1 Galway Garry 4th = 6 Saronic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 4 Echo Gem | ||
Wed Jul 4 2018 12:50 | 1st = 4 Echo Gem 2nd = 3 Task And Purpose 3rd = 10 Sarzana 4th = 8 Vitesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Dont Knocka Gee | ||
Wed Jul 4 2018 12:47 | 1st = 1 Dont Knocka Gee 2nd = 5 Fare Dodger 3rd = 6 Bigtime Clyde 4th = 8 Meteor Vege |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Victa Pedrosa | ||
Wed Jul 4 2018 12:44 | 1st = 2 Victa Pedrosa 2nd = 5 Phil De Thunder 3rd = 3 Hilltop Adel 4th = 4 Pool Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 4 Tunes | ||
Wed Jul 4 2018 12:40 | 1st = 4 Tunes 2nd = 3 Searaven 3rd = 1 Getting Leggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Markinch Maid | ||
Wed Jul 4 2018 12:37 | 1st = 3 Markinch Maid 2nd = 1 Uprising 3rd = 5 Amor Vincit 4th = 6 Alta Linea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 4 Grey Nada | ||
Wed Jul 4 2018 12:33 | 1st = 4 Grey Nada 2nd = 3 Clown In The Moon 3rd = 9 Wicked Heights 4th = 8 Tang Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Indignant | ||
Wed Jul 4 2018 12:30 | 1st = 3 Indignant 2nd = 1 Opehu Express 3rd = 2 Bigtime Kalani 4th = 8 Whippy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 1 Humma Humma | ||
Wed Jul 4 2018 12:25 | 1st = 1 Humma Humma 2nd = 7 Thine Is The Power 3rd = 2 Appian Way 4th = 4 Grand Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Victa Max | ||
Wed Jul 4 2018 12:22 | 1st = 7 Victa Max 2nd = 8 Nyasaland Dawn 3rd = 3 Klain Chaser 4th = 5 Destini Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 5 Flying Sardine | ||
Wed Jul 4 2018 12:19 | 1st = 5 Flying Sardine 2nd = 8 Zawhip 3rd = 9 Timy Tyler 4th = 6 Lochan Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 My Victoria | ||
Wed Jul 4 2018 12:15 | 1st = 2 My Victoria 2nd = 6 Dyna Artist 3rd = 8 Yappy Allen 4th = 1 Morpheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Homebush Bailey | ||
Wed Jul 4 2018 12:10 | 1st = 1 Homebush Bailey 2nd = 3 Watch Your Back 3rd = 4 Bula Roberts 4th = 8 Shakti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Capital Connection | ||
Wed Jul 4 2018 11:58 | 1st = 5 Capital Connection 2nd = 4 Mr Strachan 3rd = 1 Downloading 4th = 3 Limbo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Clover Bubba | ||
Wed Jul 4 2018 11:53 | 1st = 6 Clover Bubba 2nd = 4 Dyna Elwyn 3rd = 1 Bigtime Welldone 4th = 8 Retail Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 2 Prince Oz | ||
Wed Jul 4 2018 11:44 | 1st = 2 Prince Oz 2nd = 4 Mr Conductor 3rd = 11 On Point 4th = 5 Nakyama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Naharis | ||
Wed Jul 4 2018 11:35 | 1st = 6 Naharis 2nd = 8 No Mug 3rd = 7 Lissadell Babe 4th = 3 Manly Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Cawbourne Palmer | ||
Wed Jul 4 2018 11:17 | 1st = 6 Cawbourne Palmer 2nd = 3 Ocean Gambler 3rd = 5 Mister Ebby 4th = 2 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 6 Ishinktaatledo | ||
Wed Jul 4 2018 11:09 | 1st = 6 Ishinktaatledo 2nd = 4 Vice Marshall 3rd = 2 Omar 4th = 15 Twilight Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Flygon | ||
Wed Jul 4 2018 11:00 | 1st = 7 Flygon 2nd = 8 Ahuroa Magic 3rd = 10 Homebush Asher 4th = 2 Magic Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Henry | ||
Wed Jul 4 2018 10:43 | 1st = 1 Bigtime Henry 2nd = 7 Ill Be Loyal 3rd = 8 Queen Big League 4th = 5 Ponder Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 8 Standrews Masonic | ||
Wed Jul 4 2018 10:34 | 1st = 8 Standrews Masonic 2nd = 5 Shantav 3rd = 1 Twoznotenough 4th = 3 Kings Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Alf Tupper | ||
Wed Jul 4 2018 10:25 | 1st = 4 Alf Tupper 2nd = 8 Banjo Hope 3rd = 3 Ahuroa Flyer 4th = 7 Subway Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Big League Diva | ||
Wed Jul 4 2018 10:07 | 1st = 5 Big League Diva 2nd = 8 Tuff Knight 3rd = 4 Bigtime Dean 4th = 2 Bigtime Eyore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 15 Redesdale | ||
Wed Jul 4 2018 10:00 | 1st = 15 Redesdale 2nd = 11 Our Madonna 3rd = 3 Southern Cool 4th = 9 Minue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 1 Mathieu | ||
Wed Jul 4 2018 9:30 | 1st = 1 Mathieu 2nd = 8 Mamma Sans 3rd = 10 Rockapan 4th = 2 Brother Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 11 Amour La Vie | ||
Wed Jul 4 2018 9:00 | 1st = 11 Amour La Vie 2nd = 5 Maks Legend 3rd = 8 Mahana 4th = 3 Strad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 6 Jerrys Boy | ||
Mon Jun 4 2018 22:47 | 1st = 6 Jerrys Boy 2nd = 2 Country Sunshine 3rd = 5 Time To Travel 4th = 1 Trishan Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Tashendo | ||
Mon Jun 4 2018 22:40 | 1st = 4 Tashendo 2nd = 6 Merls Angel 3rd = 7 Bomber Lane 4th = 8 Son Of Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 10 Kath Emery | ||
Mon Jun 4 2018 22:36 | 1st = 10 Kath Emery 2nd = 1 Storm Water 3rd = 8 Bridwood Shorty 4th = 2 Canya Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 6 Blusta Valley | ||
Mon Jun 4 2018 22:30 | 1st = 6 Blusta Valley 2nd = 4 Call Me Aussie 3rd = 7 Trip To Vegas 4th = 9 Vinaka Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 10 Zipping Amber | ||
Mon Jun 4 2018 22:24 | 1st = 10 Zipping Amber 2nd = 3 Lireva 3rd = 2 Gotta Rush 4th = 8 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Bongioletti | ||
Mon Jun 4 2018 22:16 | 1st = 4 Bongioletti 2nd = 5 Cashmeera 3rd = 7 Demonishem 4th = 2 Black Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Bogan Way | ||
Mon Jun 4 2018 22:10 | 1st = 2 Bogan Way 2nd = 8 Thanks Nelly 3rd = 6 Kooringa Molly 4th = 1 Bad Neighbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Laras Double | ||
Mon Jun 4 2018 22:07 | 1st = 8 Laras Double 2nd = 3 Becket 3rd = 7 St Pauli 4th = 4 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Kiandra | ||
Mon Jun 4 2018 22:01 | 1st = 1 Kiandra 2nd = 2 Rapid Surprize 3rd = 5 Almachino 4th = 7 Gatwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Never A Doubt | ||
Mon Jun 4 2018 21:55 | 1st = 6 Never A Doubt 2nd = 5 Absolutely Fab 3rd = 2 Plum Jam 4th = 7 Red Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 4 Star Track Zarr | ||
Mon Jun 4 2018 21:48 | 1st = 4 Star Track Zarr 2nd = 3 Jedi Rumble 3rd = 6 Floribama 4th = 7 Sandave Rayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Bushmans Billy | ||
Mon Jun 4 2018 21:45 | 1st = 3 Bushmans Billy 2nd = 2 Chapta Lee 3rd = 1 Gunmetal Liam 4th = 4 Buzz Off Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 7 Finnigans Way | ||
Mon Jun 4 2018 21:40 | 1st = 7 Finnigans Way 2nd = 3 Fink Racer 3rd = 2 Woosha 4th = 8 Halo Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Aston Abbott | ||
Mon Jun 4 2018 21:37 | 1st = 8 Aston Abbott 2nd = 1 Just A Tip 3rd = 7 Legit Boss 4th = 5 Paints A Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 8 Fastestgirlintown | ||
Mon Jun 4 2018 21:32 | 1st = 8 Fastestgirlintown 2nd = 7 Ima Regal Jet 3rd = 2 Five Star Retreat 4th = 5 Pittsburgh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 One Dollar | ||
Mon Jun 4 2018 21:30 | 1st = 6 One Dollar 2nd = 1 Arabian Go Go 3rd = 7 Im Glad 4th = 2 Dollar And Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Wheelie Wheels | ||
Mon Jun 4 2018 21:27 | 1st = 2 Wheelie Wheels 2nd = 8 Bogan Bomber 3rd = 1 Sainty Bonus 4th = 6 Pops Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 French Defence | ||
Mon Jun 4 2018 21:24 | 1st = 5 French Defence 2nd = 3 Tahleia Brae 3rd = 4 Olfina Allen 4th = 6 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Aldrich | ||
Mon Jun 4 2018 21:18 | 1st = 3 Aldrich 2nd = 1 Apollo Blue 3rd = 8 Buckle Up Vomo 4th = 6 Sebastian Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Phils Green | ||
Mon Jun 4 2018 21:15 | 1st = 2 Phils Green 2nd = 1 Menzies 3rd = 8 Spring Spinner 4th = 6 Trademark Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Syfy Hero | ||
Mon Jun 4 2018 21:12 | 1st = 2 Syfy Hero 2nd = 4 Get Messi 3rd = 3 Indian Giver 4th = 7 Wildash Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Roman Nose Zarr | ||
Mon Jun 4 2018 21:09 | 1st = 5 Roman Nose Zarr 2nd = 2 Dont Knocka Tom 3rd = 3 No Worries Cob 4th = 1 Lord Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 8 Rainbow Comet | ||
Mon Jun 4 2018 21:04 | 1st = 8 Rainbow Comet 2nd = 2 My Mels Place 3rd = 5 Alta Downs 4th = 4 Allegretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Miss Travers | ||
Mon Jun 4 2018 21:01 | 1st = 1 Miss Travers 2nd = 5 Semantic Shift 3rd = 4 Mister Maker 4th = 8 Scarlet Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Bobby The Jett | ||
Mon Jun 4 2018 20:58 | 1st = 6 Bobby The Jett 2nd = 7 Dooper 3rd = 1 Willie Win 4th = 3 Kayda Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Slippers Time | ||
Mon Jun 4 2018 20:55 | 1st = 8 Slippers Time 2nd = 1 Tullabung Betty 4th = 3 High Eden Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Pickled Tink | ||
Mon Jun 4 2018 20:52 | 1st = 2 Pickled Tink 2nd = 1 Adhara Steel 3rd = 6 Kealoah 4th = 3 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Spookie Dynamic | ||
Mon Jun 4 2018 20:49 | 1st = 1 Spookie Dynamic 2nd = 6 Orara Sal 3rd = 8 Nash Bonus 4th = 2 Bella Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Liscoyle Lass | ||
Mon Jun 4 2018 20:45 | 1st = 7 Liscoyle Lass 2nd = 1 Cass Cass 3rd = 4 Bolare 4th = 8 Wild Sticks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 6 Creole | ||
Mon Jun 4 2018 20:41 | 1st = 6 Creole 2nd = 5 Rafi Rose 3rd = 8 Lofty Smith 4th = 1 Silver Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 3 Gone Way Back | ||
Mon Jun 4 2018 20:36 | 1st = 3 Gone Way Back 2nd = 2 Pismo Beach 3rd = 7 Elect To Rock 4th = 5 Im So Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Just Browsing | ||
Mon Jun 4 2018 20:34 | 1st = 1 Just Browsing 2nd = 2 Sunnyside Up 3rd = 8 Buckle Up Maria 4th = 6 Miss Hanigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Vast | ||
Mon Jun 4 2018 20:31 | 1st = 2 Vast 2nd = 3 Hesa Jayclo 3rd = 4 Tinas Magic 4th = 8 Mackinlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Haras Hook | ||
Mon Jun 4 2018 20:28 | 1st = 1 Haras Hook 2nd = 4 Regal Emerald 3rd = 2 First Fire 4th = 6 Smooth Claudia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Senor Izmir | ||
Mon Jun 4 2018 20:25 | 1st = 8 Senor Izmir 2nd = 4 Newcastle Brown 3rd = 3 Little Terry 4th = 2 Black Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Molly Chapta | ||
Mon Jun 4 2018 20:22 | 1st = 7 Molly Chapta 2nd = 1 Shes A Rebel 3rd = 4 Split Chic 4th = 2 Casanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Canya Crazy | ||
Mon Jun 4 2018 20:19 | 1st = 3 Canya Crazy 2nd = 2 Spring Ariek 3rd = 1 Black Paridise 4th = 7 Lola Setay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Buckle Up Demi | ||
Mon Jun 4 2018 20:16 | 1st = 1 Buckle Up Demi 2nd = 8 Buckle Up Rose 3rd = 7 Sacred Shadow 4th = 2 Bluegrass Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Victor Dora | ||
Mon Jun 4 2018 20:13 | 1st = 1 Victor Dora 2nd = 8 Tyla Grace 3rd = 4 Jimmy Mcbain 4th = 6 San Tan Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Mini Major | ||
Mon Jun 4 2018 20:08 | 1st = 1 Mini Major 2nd = 2 About The Attitude 3rd = 10 Classic Grange 4th = 7 Italian Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Abele | ||
Mon Jun 4 2018 20:06 | 1st = 3 Abele 2nd = 4 Spring Runner 3rd = 2 Agros Thunder 4th = 1 Better Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Kooringa Maizie | ||
Mon Jun 4 2018 20:03 | 1st = 8 Kooringa Maizie 2nd = 2 Aristotle 3rd = 3 Soltador 4th = 6 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Stevie Gee | ||
Mon Jun 4 2018 20:00 | 1st = 6 Stevie Gee 2nd = 3 Angels Halo 3rd = 8 Unique Honour 4th = 5 Blue Berty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Raging Ruby | ||
Mon Jun 4 2018 19:57 | 1st = 3 Raging Ruby 2nd = 2 Card Player 3rd = 6 Flash Cow 4th = 8 Mount Ginini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Molly Supernova | ||
Mon Jun 4 2018 19:54 | 1st = 4 Molly Supernova 2nd = 7 Rosie Oh Rosie 3rd = 2 Hooltifia 4th = 1 Redhead Relton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Castle Rock | ||
Mon Jun 4 2018 19:51 | 1st = 8 Castle Rock 2nd = 6 Octane Thief 3rd = 3 Black Antico 4th = 7 Nitro Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Whippy Midget | ||
Mon Jun 4 2018 19:48 | 1st = 5 Whippy Midget 2nd = 7 Galway Panther 3rd = 6 Slice Of Cake 4th = 8 Rocky Spies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Wallace Valley | ||
Mon Jun 4 2018 19:45 | 1st = 1 Wallace Valley 2nd = 3 Valley Knockin 3rd = 5 Raven Loch 4th = 6 Kiarni Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 5 Never Been Said | ||
Mon Jun 4 2018 19:40 | 1st = 5 Never Been Said 2nd = 8 Allstar Sea 3rd = 1 Irish Shenanigans 4th = 11 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Gracioso | ||
Mon Jun 4 2018 19:38 | 1st = 8 Gracioso 2nd = 1 Premier Back 3rd = 5 Miss Heart 4th = 6 Kraken Jane Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 He Can Fly | ||
Mon Jun 4 2018 19:35 | 1st = 3 He Can Fly 2nd = 8 Camden Sky 3rd = 4 Zombie 4th = 2 Sammy Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Apocryphal | ||
Mon Jun 4 2018 19:32 | 1st = 4 Apocryphal 2nd = 1 Coasting Around 3rd = 7 Rossa Rider 4th = 6 Wicked Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Oakvale Warrior | ||
Mon Jun 4 2018 19:29 | 1st = 2 Oakvale Warrior 2nd = 7 Sir Puppo 3rd = 6 Slippers Tee 4th = 4 Flown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Haras Stevo | ||
Mon Jun 4 2018 19:26 | 1st = 1 Haras Stevo 2nd = 7 Blackheart Bella 3rd = 2 Roar Back 4th = 4 Raven Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Dogmatic | ||
Mon Jun 4 2018 19:23 | 1st = 1 Dogmatic 2nd = 3 Tranquil Manu 3rd = 8 Inner Wisdom 4th = 5 Barney Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Banjos Power | ||
Mon Jun 4 2018 19:20 | 1st = 3 Banjos Power 2nd = 5 Cindys Mate 3rd = 8 Krisbar Wee Wow 4th = 6 Ambers Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 8 Stoneage Romeo | ||
Mon Jun 4 2018 19:17 | 1st = 8 Stoneage Romeo 2nd = 6 Twin Brooks 3rd = 1 Proximity 4th = 2 Our Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Lady Rappa | ||
Mon Jun 4 2018 19:14 | 1st = 3 Lady Rappa 2nd = 2 Bomber Crowley 3rd = 1 Kinlochs Fox 4th = 5 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 6 One Hell Of A Ride | ||
Mon Jun 4 2018 19:12 | 1st = 6 One Hell Of A Ride 2nd = 9 Recipe For Dreaming 3rd = 8 Topsie Grinner 4th = 10 Stormy Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Lose Your Blues | ||
Mon Jun 4 2018 19:10 | 1st = 4 Lose Your Blues 2nd = 8 Moscato Miss 3rd = 1 Maximum Magic 4th = 2 Dyna Fizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Too Good Joog | ||
Mon Jun 4 2018 19:07 | 1st = 6 Too Good Joog 2nd = 2 Cash Point 3rd = 4 Unique Leigh 4th = 5 Lynnys Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 5 Cranworth | ||
Mon Jun 4 2018 19:04 | 1st = 5 Cranworth 2nd = 8 Do You Remember 3rd = 6 Buffalo Soldier 4th = 2 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Bro Wizard | ||
Mon Jun 4 2018 19:01 | 1st = 7 Bro Wizard 2nd = 8 Mashika 3rd = 6 Hedonistic 4th = 1 Fish Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Ticklebelly Flat | ||
Mon Jun 4 2018 18:55 | 1st = 7 Ticklebelly Flat 2nd = 1 Destini Cherokee 3rd = 8 Gemtree Dynamo 4th = 2 Breakaway Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 7 Thurstons Magic | ||
Mon Jun 4 2018 18:55 | 1st = 7 Thurstons Magic 2nd = 8 Mcdiesel 3rd = 2 Sunlit Digger 4th = 3 Instant Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Elusive Arrow | ||
Mon Jun 4 2018 18:52 | 1st = 5 Elusive Arrow 2nd = 8 Individual Richy 3rd = 7 Uno Uno 4th = 3 Attila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Mandela Sun | ||
Mon Jun 4 2018 18:49 | 1st = 6 Mandela Sun 2nd = 5 Chase On Case 3rd = 4 Bandit Brad 4th = 2 Galloping Ashley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 1 Another Demon | ||
Mon Jun 4 2018 18:45 | 1st = 1 Another Demon 2nd = 9 Ice Maker 3rd = 2 Malilangwe 4th = 7 Jewel Of Denmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Sin City Boy | ||
Mon Jun 4 2018 18:42 | 1st = 3 Sin City Boy 2nd = 6 Miss Ramjet 3rd = 2 Rock On Moe 4th = 1 Lets Get Rocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 8 Power Surge | ||
Mon Jun 4 2018 18:37 | 1st = 8 Power Surge 2nd = 3 Brexitt 3rd = 4 Babyitscold 4th = 2 Crime Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Mount Royal | ||
Mon Jun 4 2018 18:34 | 1st = 7 Mount Royal 2nd = 8 Paprika 3rd = 1 Jenny From Block 4th = 2 Going To Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Don Lesta | ||
Mon Jun 4 2018 18:31 | 1st = 4 Don Lesta 2nd = 8 Cinnamon Rose 3rd = 7 Wanchai Express 4th = 5 Spring Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Grand Diva | ||
Mon Jun 4 2018 18:28 | 1st = 6 Grand Diva 2nd = 8 Rock On Boherna 3rd = 4 Minnesota Miss 4th = 9 Active Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Dorans Call | ||
Mon Jun 4 2018 18:25 | 1st = 8 Dorans Call 2nd = 4 Lektra Miss 3rd = 5 Five Lights 4th = 10 Just Blacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 2 Star Armbro | ||
Mon Jun 4 2018 18:20 | 1st = 2 Star Armbro 2nd = 5 Smackwater Jack 3rd = 10 Dredlock Rockstar 4th = 8 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 1 Excel To Dream | ||
Mon Jun 4 2018 18:17 | 1st = 1 Excel To Dream 2nd = 6 Koondoola Man 3rd = 5 Bob Monelli 4th = 9 Peaky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 Double Flash | ||
Mon Jun 4 2018 18:14 | 1st = 7 Double Flash 2nd = 2 Fierce Fran 3rd = 8 Renoir 4th = 5 Kostya Diddley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 6 Red Army | ||
Mon Jun 4 2018 18:10 | 1st = 6 Red Army 2nd = 2 No Say In It 3rd = 1 Forty Four Red 4th = 5 Bellas Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 5 Chocky Skeeta | ||
Mon Jun 4 2018 18:07 | 1st = 5 Chocky Skeeta 2nd = 9 Mystery Of Life 3rd = 8 Katie Taro 4th = 7 Gotta Be Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Queen Of Sprite | ||
Mon Jun 4 2018 18:04 | 1st = 8 Queen Of Sprite 2nd = 7 Wheres Marcia 3rd = 4 Ninetymile Hawk 4th = 10 Need A Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 1 Karma Train | ||
Mon Jun 4 2018 18:00 | 1st = 1 Karma Train 2nd = 2 Lady Lucretia 3rd = 3 Black Renegade 4th = 7 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Bugatti Dream | ||
Mon Jun 4 2018 17:57 | 1st = 8 Bugatti Dream 2nd = 3 Tin Pan Alley 3rd = 2 Secret Soldier 4th = 1 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Sunoflindenny | ||
Mon Jun 4 2018 17:53 | 1st = 7 Sunoflindenny 2nd = 3 Lifes Delight 3rd = 1 Earl Harbour 4th = 5 Earl Or Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Queen Taro | ||
Mon Jun 4 2018 17:50 | 1st = 1 Queen Taro 2nd = 6 Felony One 3rd = 8 Sure Load 4th = 7 Sassy Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Surgical Wally | ||
Mon Jun 4 2018 17:47 | 1st = 4 Surgical Wally 2nd = 3 Maireana 3rd = 5 Optima Semper 4th = 8 Millers Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Kalinda | ||
Mon Jun 4 2018 17:42 | 1st = 9 Kalinda 2nd = 2 Blue Beach Angel 3rd = 1 Stones Corner 4th = 8 Daddy Long Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 1 Sunset Sherbet | ||
Mon Jun 4 2018 17:39 | 1st = 1 Sunset Sherbet 2nd = 5 Tango Dancer 3rd = 8 Cosmic Colada 4th = 4 Star Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 5 Great Again | ||
Mon Jun 4 2018 17:35 | 1st = 5 Great Again 2nd = 8 Regal Moon 3rd = 3 Sixpence Spent 4th = 6 Rotana Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 8 Stony Broke | ||
Mon Jun 4 2018 17:32 | 1st = 8 Stony Broke 2nd = 4 Nicholas 3rd = 1 Ima Fab 4th = 6 Grand Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Ferrero Miss | ||
Mon Jun 4 2018 17:28 | 1st = 4 Ferrero Miss 2nd = 5 Shoestring 3rd = 3 Nangar Ace 4th = 7 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Meehan Barney | ||
Mon Jun 4 2018 17:24 | 1st = 5 Meehan Barney 2nd = 6 Machiko 3rd = 1 Middle Trucker 4th = 3 Rattle Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Ironbark Lass | ||
Mon Jun 4 2018 17:20 | 1st = 2 Ironbark Lass 2nd = 4 Go Gettem Spice 3rd = 5 Tribal Vibe 4th = 7 Chicago Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 4 Michael Joseph | ||
Mon Jun 4 2018 17:15 | 1st = 4 Michael Joseph 2nd = 7 Our Zak Whitby 3rd = 5 Real Zeal 4th = 6 Forever Remembered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 5 Black Jillak | ||
Mon Jun 4 2018 17:12 | 1st = 5 Black Jillak 2nd = 7 Cheeky Tunes 3rd = 9 Should Of Listen 4th = 3 Miss Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Just Read My Mind | ||
Mon Jun 4 2018 17:07 | 1st = 4 Just Read My Mind 2nd = 6 Lady Danger 3rd = 1 Ingoodnik 4th = 3 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 Dr Oliver | ||
Mon Jun 4 2018 17:04 | 1st = 8 Dr Oliver 2nd = 5 Deltas Magic 3rd = 1 Silvagni Cubed 4th = 4 Dr Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 9 Our Mate Charlie | ||
Mon Jun 4 2018 17:00 | 1st = 9 Our Mate Charlie 2nd = 5 Smallamountofmerit 3rd = 7 On Stage 4th = 4 Time Stands Still |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 1 Oh Thats Cold | ||
Mon Jun 4 2018 16:57 | 1st = 1 Oh Thats Cold 2nd = 5 Hes Decision 3rd = 10 Flashtastic 4th = 2 Boston Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 4 Fremarksgonzo | ||
Mon Jun 4 2018 16:53 | 1st = 4 Fremarksgonzo 2nd = 3 Kissing Game 3rd = 12 Dot The Eye 4th = 10 Presidential Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Air Load | ||
Mon Jun 4 2018 16:50 | 1st = 5 Air Load 2nd = 3 Hippo Clan 3rd = 1 Myrniong Smello 4th = 4 Jacobite Jye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 4 The Freedom Fighter | ||
Mon Jun 4 2018 16:45 | 1st = 4 The Freedom Fighter 2nd = 3 Anvil Rollover 3rd = 8 Alta Intrigue 4th = 6 Stunin Eyes Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Jesses Typhoon | ||
Mon Jun 4 2018 16:42 | 1st = 6 Jesses Typhoon 2nd = 5 Trademark Rocky 3rd = 8 Jacey Allen 4th = 3 Millys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 5 Kabukuru | ||
Mon Jun 4 2018 16:39 | 1st = 5 Kabukuru 2nd = 3 Lottie Deno 3rd = 8 Park Street 4th = 2 Banjo Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 My Man Dan | ||
Mon Jun 4 2018 16:38 | 1st = 8 My Man Dan 2nd = 2 Im A Peregrine 3rd = 5 Topnotch Mach 4th = 6 Hockygreg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 6 Kopaonik | ||
Mon Jun 4 2018 16:35 | 1st = 6 Kopaonik 2nd = 1 Cliff 3rd = 12 Call Me Anything 4th = 2 Marco Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 10 - 8 Lady Lee | ||
Mon Jun 4 2018 16:30 | 1st = 8 Lady Lee 2nd = 4 Barney Allen 3rd = 3 Baradine Boy 4th = 7 One Hellofa Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Steve Keeping | ||
Mon Jun 4 2018 16:28 | 1st = 2 Steve Keeping 2nd = 3 Abundant Assets 3rd = 6 Dana Kadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 3 Lickety Split | ||
Mon Jun 4 2018 16:25 | 1st = 3 Lickety Split 2nd = 9 Akvavit 3rd = 7 Bellflower 4th = 5 Just Thank Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Spazzy Blue | ||
Mon Jun 4 2018 16:22 | 1st = 5 Spazzy Blue 2nd = 4 Artistic Alyssa 3rd = 2 Dr Watson 4th = 6 Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 6 Goodtime Heaven | ||
Mon Jun 4 2018 16:18 | 1st = 6 Goodtime Heaven 2nd = 3 Gone Too Far 3rd = 1 Sunrose Master 4th = 7 Joezac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 Kuro Lou | ||
Mon Jun 4 2018 16:17 | 1st = 2 Kuro Lou 2nd = 1 Jessie Rocks 3rd = 9 Totally Totes 4th = 4 Chain Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 7 Kamehameha | ||
Mon Jun 4 2018 16:15 | 1st = 7 Kamehameha 2nd = 11 Ozirose 3rd = 3 Titus 4th = 1 Barr Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Infinite Symbol | ||
Mon Jun 4 2018 16:10 | 1st = 6 Infinite Symbol 2nd = 8 Free To Air 3rd = 7 Carrera Mach 4th = 1 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Oscar Winner | ||
Mon Jun 4 2018 16:07 | 1st = 5 Oscar Winner 2nd = 3 Secret Of Ours 3rd = 1 Bugatti Radar 4th = 9 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Betting Man | ||
Mon Jun 4 2018 16:03 | 1st = 7 Betting Man 2nd = 6 Major Carlisle 3rd = 3 Aquarius Art 4th = 8 Reddy Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 3 Triple Crown Ria | ||
Mon Jun 4 2018 16:02 | 1st = 3 Triple Crown Ria 2nd = 1 Ghost Monelli 3rd = 5 Black Ziggy 4th = 7 Irinka Moonyeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 9 - 3 Get Ya Kicks | ||
Mon Jun 4 2018 16:00 | 1st = 3 Get Ya Kicks 2nd = 15 Great Alpine Road 3rd = 10 Yesido 4th = 12 High Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Mayhem Breeze | ||
Mon Jun 4 2018 15:58 | 1st = 4 Mayhem Breeze 2nd = 2 Straitline Willy 3rd = 5 Bags Of Bucks 4th = 3 Triceps Brachii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 9 Croix De Vie | ||
Mon Jun 4 2018 15:55 | 1st = 9 Croix De Vie 2nd = 5 Zarreig 3rd = 10 Bondo 4th = 1 Le Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Rockhill Kate | ||
Mon Jun 4 2018 15:52 | 1st = 5 Rockhill Kate 2nd = 1 Hartley Kris 3rd = 8 Secretly Hot 4th = 4 Heza Boherna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 2 Soulsana | ||
Mon Jun 4 2018 15:48 | 1st = 2 Soulsana 2nd = 8 Cosmic Reflection 3rd = 6 Neon Flare 4th = 7 Shera Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 6 Losing Bundles | ||
Mon Jun 4 2018 15:45 | 1st = 6 Losing Bundles 2nd = 2 Casual Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 3 Endsin A Party | ||
Mon Jun 4 2018 15:43 | 1st = 3 Endsin A Party 2nd = 8 Matatoki 3rd = 4 Guiltless 4th = 7 Muscletonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 5 Purple Cup | ||
Mon Jun 4 2018 15:40 | 1st = 5 Purple Cup 2nd = 1 Khitaamy 3rd = 14 Wanchai 4th = 6 Apache Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 We Love Spolly | ||
Mon Jun 4 2018 15:37 | 1st = 3 We Love Spolly 2nd = 1 Mistys Boy 3rd = 8 Modern Jagger 4th = 7 Dr Noely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Thisbeachrighthere | ||
Mon Jun 4 2018 15:33 | 1st = 2 Thisbeachrighthere 2nd = 5 Arma Rich Girl 3rd = 9 Mega Moolah 4th = 8 Liam Neil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 8 Rock With You | ||
Mon Jun 4 2018 15:30 | 1st = 8 Rock With You 2nd = 10 Bjorn Pretty 3rd = 4 Magmellou 4th = 1 Doogans Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Aluca To Excel | ||
Mon Jun 4 2018 15:27 | 1st = 5 Aluca To Excel 2nd = 8 Negoa Sprite 3rd = 6 Madam Marley 4th = 7 Heather Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Blinding Light | ||
Mon Jun 4 2018 15:23 | 1st = 5 Blinding Light 2nd = 2 Starlight Rainbow 3rd = 3 Altana Blue 4th = 4 Downtown Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 3 Tudor Rule | ||
Mon Jun 4 2018 15:20 | 1st = 3 Tudor Rule 2nd = 4 Catch The Culprit 3rd = 10 Romance Can Costa 4th = 9 Texacody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Good Old Days | ||
Mon Jun 4 2018 15:17 | 1st = 3 Good Old Days 2nd = 4 Goldies Nugget 3rd = 5 Placid Pause 4th = 6 Elphaba Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 2 Tawny Pete | ||
Mon Jun 4 2018 15:13 | 1st = 2 Tawny Pete 2nd = 8 Stormy Ora 3rd = 7 Rosebush 4th = 10 Martarello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Durama Lady | ||
Mon Jun 4 2018 15:10 | 1st = 1 Durama Lady 2nd = 6 Milosti 3rd = 3 Winlock Eleven 4th = 7 Old Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 1 At First Sight | ||
Mon Jun 4 2018 15:08 | 1st = 1 At First Sight 2nd = 5 Dynamite Rose 3rd = 7 Whos Your Buddy 4th = 8 Louis Sedgwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 3 Lady Evelyn | ||
Mon Jun 4 2018 15:05 | 1st = 3 Lady Evelyn 2nd = 6 La Biere Choisie 3rd = 4 Red Braids 4th = 11 Treasured Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 1 Liberty Song | ||
Mon Jun 4 2018 15:00 | 1st = 1 Liberty Song 2nd = 13 Indiana Wolf 3rd = 10 Shes Nicn Off 4th = 2 Columbia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Veiled Secret | ||
Mon Jun 4 2018 14:55 | 1st = 1 Veiled Secret 2nd = 10 Our Major Mama 3rd = 6 Tajie Baby 4th = 8 Always A Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 That Will Be | ||
Mon Jun 4 2018 14:52 | 1st = 4 That Will Be 2nd = 8 Hurricane Billie 3rd = 1 No Sugar 4th = 3 Jens Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Aldebaran Broozer | ||
Mon Jun 4 2018 14:48 | 1st = 3 Aldebaran Broozer 2nd = 2 Count Bacardi 3rd = 1 Bachi Boy 4th = 8 Brettoneux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 11 All Aflutter | ||
Mon Jun 4 2018 14:45 | 1st = 11 All Aflutter 2nd = 7 Wolfofpeterstreet 3rd = 1 Ribands 4th = 8 Suneeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Two Mississippi | ||
Mon Jun 4 2018 14:42 | 1st = 4 Two Mississippi 2nd = 8 Jesterday 3rd = 1 Lektra Oscar 4th = 3 Slipaway Whitey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 12 Nickel Queen | ||
Mon Jun 4 2018 14:38 | 1st = 12 Nickel Queen 2nd = 5 Smart Fox 3rd = 6 To Rise Again 4th = 10 Fairview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 8 Farrahfowler | ||
Mon Jun 4 2018 14:33 | 1st = 8 Farrahfowler 2nd = 1 Kempseys Delight 3rd = 5 Stylish Icon 4th = 2 Presidential Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 4 Raid The Cabinet | ||
Mon Jun 4 2018 14:30 | 1st = 4 Raid The Cabinet 2nd = 9 Four Koalas 3rd = 3 Northset 4th = 12 Raziel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 4 My Friend Charlie | ||
Mon Jun 4 2018 14:25 | 1st = 4 My Friend Charlie 2nd = 2 Packen 3rd = 5 Latin Light 4th = 3 Sunday Swindler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 11 Bettor Aim | ||
Mon Jun 4 2018 14:20 | 1st = 11 Bettor Aim 2nd = 12 Itsnotova 3rd = 2 The War Nurse 4th = 6 Antero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Stellar Flash | ||
Mon Jun 4 2018 14:17 | 1st = 4 Stellar Flash 2nd = 2 Calabrese Bullet 3rd = 1 Cavalry Rose 4th = 7 Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 6 Tiziano | ||
Mon Jun 4 2018 14:16 | 1st = 6 Tiziano 2nd = 5 Imallaboutthebase 3rd = 1 Dachy 4th = 9 Repartee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 The First Time | ||
Mon Jun 4 2018 14:13 | 1st = 1 The First Time 2nd = 2 Ritas Secret 3rd = 5 Golden Jaylet 4th = 7 Our Mate Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 6 Find My Tail | ||
Mon Jun 4 2018 14:10 | 1st = 6 Find My Tail 2nd = 8 Could It Be Magic 3rd = 10 Exceptional Rhythm 4th = 12 Working Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Dusky Brew | ||
Mon Jun 4 2018 14:09 | 1st = 1 Dusky Brew 2nd = 2 Justin Ryan 3rd = 4 Sunlit Johnny 4th = 3 Dissident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 11 Lupelani | ||
Mon Jun 4 2018 14:04 | 1st = 11 Lupelani 2nd = 12 Bewitched 3rd = 6 Spirited Away 4th = 8 Critics Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 14 Think Diamonds | ||
Mon Jun 4 2018 14:00 | 1st = 14 Think Diamonds 2nd = 10 Hostile Lily 3rd = 7 Zontario 4th = 4 Old Trafford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Scott A Secret | ||
Mon Jun 4 2018 13:57 | 1st = 3 Scott A Secret 2nd = 4 Cruisys Patch 3rd = 6 See Ya Mate 4th = 9 Cawbourne Mav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 7 Sizzlin | ||
Mon Jun 4 2018 13:53 | 1st = 7 Sizzlin 2nd = 4 Downunder Barkers 3rd = 9 Aldebaran Poppy 4th = 5 The Black Coat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 6 All Ellie | ||
Mon Jun 4 2018 13:50 | 1st = 6 All Ellie 2nd = 3 If By Chance 3rd = 9 Lexiloo 4th = 8 Got The Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Grid Lock | ||
Mon Jun 4 2018 13:47 | 1st = 1 Grid Lock 2nd = 2 Cawbourne Britty 3rd = 6 Flower Bomb 4th = 5 Inside Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 4 Pay Me The Change | ||
Mon Jun 4 2018 13:42 | 1st = 4 Pay Me The Change 2nd = 2 One Direction 3rd = 1 Magnetic Watch 4th = 3 Magnate Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 10 Golden Gem | ||
Mon Jun 4 2018 13:39 | 1st = 10 Golden Gem 2nd = 2 Shadrack 3rd = 8 Shimmy Dat Ray 4th = 4 Murrabit Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 10 Jounama | ||
Mon Jun 4 2018 13:35 | 1st = 10 Jounama 2nd = 4 Luga Lad 3rd = 3 Extra Cool 4th = 8 Fashion Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Dyna Dave | ||
Mon Jun 4 2018 13:32 | 1st = 3 Dyna Dave 2nd = 4 Egomaniacal 3rd = 6 Tom Tee 4th = 2 Bookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 2 Elite Drake | ||
Mon Jun 4 2018 13:30 | 1st = 2 Elite Drake 2nd = 3 Going In Style 3rd = 5 Legale 4th = 10 Soluminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 5 Switch In Time | ||
Mon Jun 4 2018 13:27 | 1st = 5 Switch In Time 2nd = 10 Sun Genes 3rd = 2 Two Thirty 4th = 20 Aston Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Pinciotti | ||
Mon Jun 4 2018 13:24 | 1st = 1 Pinciotti 2nd = 3 My Hardaway Hana 3rd = 4 Seabrook Gem 4th = 2 Als Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 3 Just Makemine Diamonds | ||
Mon Jun 4 2018 13:19 | 1st = 3 Just Makemine Diamonds 2nd = 4 La Player 3rd = 5 Bruised Ego 4th = 6 Ozzie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 5 Iva Lilo | ||
Mon Jun 4 2018 13:15 | 1st = 5 Iva Lilo 2nd = 6 Adeles Joy 3rd = 8 Restless 4th = 12 Sadah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Umbridge Bale | ||
Mon Jun 4 2018 13:12 | 1st = 1 Umbridge Bale 2nd = 3 Goldstar Ashton 3rd = 6 Southern Lights 4th = 5 Kia Tere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 1 Vintage Cheddar | ||
Mon Jun 4 2018 13:07 | 1st = 1 Vintage Cheddar 2nd = 9 Jabali 3rd = 10 The Manipulator 4th = 4 Ossessione |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Leeroy Rox | ||
Mon Jun 4 2018 13:04 | 1st = 5 Leeroy Rox 2nd = 1 Sports Gairn 3rd = 2 Eminence Keroma 4th = 7 Trapezius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 6 Paper Trade | ||
Mon Jun 4 2018 13:00 | 1st = 6 Paper Trade 2nd = 8 Can Star 3rd = 5 Never Sue 4th = 7 Viva Acheeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 1 Grand Challenge | ||
Mon Jun 4 2018 12:55 | 1st = 1 Grand Challenge 2nd = 8 Stratums Rose 3rd = 3 Carruthers 4th = 6 Bling Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Allen Mack | ||
Mon Jun 4 2018 12:52 | 1st = 3 Allen Mack 2nd = 2 Hankenstein 3rd = 9 Crotty 4th = 4 Dyna Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 7 Call Me Bob | ||
Mon Jun 4 2018 12:47 | 1st = 7 Call Me Bob 2nd = 10 Socially Excited 3rd = 1 Solmization 4th = 2 Kensington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Honestly Bob | ||
Mon Jun 4 2018 12:44 | 1st = 1 Honestly Bob 2nd = 9 Jellybean Jess 3rd = 5 Crackerjack Shak 4th = 2 Ginza Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 5 Silent Dream | ||
Mon Jun 4 2018 12:35 | 1st = 5 Silent Dream 2nd = 8 Dark Elixir 3rd = 1 Tootz 4th = 7 Zar Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Dove Love | ||
Mon Jun 4 2018 12:32 | 1st = 3 Dove Love 2nd = 8 Cash A Roo 3rd = 7 Black Tori 4th = 4 Saraya Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 5 Never Again | ||
Mon Jun 4 2018 12:30 | 1st = 5 Never Again 2nd = 4 Master Control 3rd = 8 Westerly Wind 4th = 13 The Big Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Im Trouble | ||
Mon Jun 4 2018 12:25 | 1st = 5 Im Trouble 2nd = 10 Bettor B Ready 3rd = 7 Errol Finn 4th = 9 Zenolas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Hey Duggee | ||
Mon Jun 4 2018 12:23 | 1st = 7 Hey Duggee 2nd = 4 Hold On Belena 3rd = 2 Why Not Kylie 4th = 6 Me Bros Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Eyrewell Turbo | ||
Mon Jun 4 2018 12:17 | 1st = 3 Eyrewell Turbo 2nd = 5 Vicarious 3rd = 7 Eyrewell Martin 4th = 2 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 8 Cool Cassie | ||
Mon Jun 4 2018 12:12 | 1st = 8 Cool Cassie 2nd = 3 Laekeeper 3rd = 6 Monarch Chimes 4th = 10 Gabriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Tekeela Too | ||
Mon Jun 4 2018 12:07 | 1st = 7 Tekeela Too 2nd = 5 Nellie Shan 3rd = 2 Mac Daddy 4th = 6 Zulu Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 3 Critical Reaction | ||
Mon Jun 4 2018 12:00 | 1st = 3 Critical Reaction 2nd = 6 Farthing Wood 3rd = 4 Diamond Beauty 4th = 13 Subican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Whose He | ||
Mon Jun 4 2018 11:57 | 1st = 3 Whose He 2nd = 2 Cold Affair 3rd = 6 Rand 4th = 5 Culvie Jay Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 11 Canardly Remember | ||
Mon Jun 4 2018 11:52 | 1st = 11 Canardly Remember 2nd = 6 My Georgie Boy 3rd = 5 Bold Ruler 4th = 10 El Dinero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Arnie Allen | ||
Mon Jun 4 2018 11:48 | 1st = 1 Arnie Allen 2nd = 5 Wok Djay 3rd = 4 Sandulad 4th = 3 Darren Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Know Flare | ||
Mon Jun 4 2018 11:42 | 1st = 5 Know Flare 2nd = 1 Zara Zoe 3rd = 4 Peekay Shout 4th = 8 Know Shame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 9 Te Toro Pearl | ||
Mon Jun 4 2018 11:37 | 1st = 9 Te Toro Pearl 2nd = 3 Inca Warrior 3rd = 12 Secret Angel 4th = 5 Tin Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Shes Enough | ||
Mon Jun 4 2018 11:33 | 1st = 1 Shes Enough 2nd = 9 Beanie Allen 3rd = 7 Erawan 4th = 5 Keep On Runnin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Go All Lin | ||
Mon Jun 4 2018 11:25 | 1st = 2 Go All Lin 2nd = 8 Jealous Much 3rd = 5 Dime Diva 4th = 1 Camside Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Zoned Scarlett | ||
Mon Jun 4 2018 11:17 | 1st = 3 Zoned Scarlett 2nd = 9 Whatasista 3rd = 4 Ambro Ameigo 4th = 2 Riteur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Zambora Lord | ||
Mon Jun 4 2018 11:14 | 1st = 2 Zambora Lord 2nd = 7 Sandy Flash 3rd = 1 Cawbourne Dolly 4th = 4 Netties Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Dyna Weslyn | ||
Mon Jun 4 2018 11:10 | 1st = 3 Dyna Weslyn 2nd = 1 Sefton Jill 3rd = 8 Sefton Twist 4th = 7 Token Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 12 Ego Princess | ||
Mon Jun 4 2018 11:02 | 1st = 12 Ego Princess 2nd = 11 Moet Molly 3rd = 9 Beached As Bro 4th = 18 Mount Midoriyama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Beck Eleven | ||
Mon Jun 4 2018 10:50 | 1st = 3 Beck Eleven 2nd = 1 Goldstar Galaxie 3rd = 9 Goldstar Auburn 4th = 7 Rocky Vincitore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Born To Boogie | ||
Mon Jun 4 2018 10:42 | 1st = 4 Born To Boogie 2nd = 11 Divine Justice 3rd = 16 Ranga Roc 4th = 10 Rakamoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 3 Reevederci | ||
Mon Jun 4 2018 10:27 | 1st = 3 Reevederci 2nd = 10 Quintana 3rd = 2 Poacher 4th = 4 Lady Lira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 14 Gotta Be Downtown | ||
Mon Jun 4 2018 10:07 | 1st = 14 Gotta Be Downtown 2nd = 3 Doubt Me Not 3rd = 5 Stay Aboard 4th = 16 Theodora Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 1 Pierian Spring | ||
Mon Jun 4 2018 9:57 | 1st = 1 Pierian Spring 2nd = 3 Medini 3rd = 2 The Irish Bounty 4th = 6 Osugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Trouble Giero | ||
Mon Jun 4 2018 9:42 | 1st = 5 Trouble Giero 2nd = 7 Splash Cola 3rd = 6 Grey Power 4th = 2 Grace OMalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 7 Thunder Buddy | ||
Mon Jun 4 2018 9:17 | 1st = 7 Thunder Buddy 2nd = 2 Fancy Woman 3rd = 5 Pegasus Hanover 4th = 9 Nottingham K Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Hard Wired | ||
Fri May 4 2018 23:57 | 1st = 5 Hard Wired 2nd = 4 Morris Memory 3rd = 1 Rickshaw Millie 4th = 7 Bambam Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 2 Simba Bromac | ||
Fri May 4 2018 23:35 | 1st = 2 Simba Bromac 2nd = 4 Machrie 3rd = 9 Chiaroscuro 4th = 12 Dominate The Dojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Waterloo Monelli | ||
Fri May 4 2018 23:32 | 1st = 6 Waterloo Monelli 2nd = 4 Ren Monelli 3rd = 1 Brooksy Monelli 4th = 3 Silver Rebah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Rated | ||
Fri May 4 2018 23:17 | 1st = 8 Rated 2nd = 2 Kili Monelli 3rd = 5 Patchy Kat 4th = 3 Bills Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 5 Lord Willoughby | ||
Fri May 4 2018 23:10 | 1st = 5 Lord Willoughby 2nd = 2 Luis Alberto 3rd = 3 Runaway Three 4th = 1 Sea Me Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Not Loitering | ||
Fri May 4 2018 23:02 | 1st = 1 Not Loitering 2nd = 7 Merchant Prince 3rd = 5 Dr Shreds 4th = 9 Nut And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Sieben Monelli | ||
Fri May 4 2018 22:59 | 1st = 6 Sieben Monelli 2nd = 4 Its The Horse 3rd = 1 All The Rave 4th = 3 Reidys Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Kouta Excuses | ||
Fri May 4 2018 22:48 | 1st = 6 Kouta Excuses 2nd = 8 Destini Pegasus 3rd = 7 Zipping Megan 4th = 5 Winlock Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Decimal | ||
Fri May 4 2018 22:44 | 1st = 5 Decimal 2nd = 1 Fire Blaze 3rd = 2 Iona Carlson 4th = 8 Governess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Miss Maple Lea | ||
Fri May 4 2018 22:40 | 1st = 6 Miss Maple Lea 2nd = 4 Lucky Lily 3rd = 1 Hearts To Hearts 4th = 5 Listen Up Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Dr Summer | ||
Fri May 4 2018 22:37 | 1st = 1 Dr Summer 2nd = 3 Eduardo Rose 3rd = 5 Nitro Hook 4th = 6 Sunset Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Tuas Delight | ||
Fri May 4 2018 22:35 | 1st = 3 Tuas Delight 2nd = 2 Estilo 3rd = 7 Ardens Concord 4th = 8 Art Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 4 Pilot Pete | ||
Fri May 4 2018 22:30 | 1st = 4 Pilot Pete 2nd = 5 Apollon 3rd = 2 Dearest 4th = 6 Drillittobits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Property Power | ||
Fri May 4 2018 22:28 | 1st = 2 Property Power 2nd = 8 Lektra Boss 3rd = 1 Pumpernickel 4th = 9 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Alfa Tonic | ||
Fri May 4 2018 22:24 | 1st = 2 Alfa Tonic 2nd = 8 Mamma Monelli 3rd = 4 Peak Monelli 4th = 1 Jaraig Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 10 Wanderin Man | ||
Fri May 4 2018 22:24 | 1st = 10 Wanderin Man 2nd = 5 Goodtime Hero 3rd = 4 Beautiful Stranger 4th = 2 Blissfull Quincy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Lagoon Rhett | ||
Fri May 4 2018 22:19 | 1st = 8 Lagoon Rhett 2nd = 3 Zagati 3rd = 7 Serena Serena 4th = 1 Dougie Kazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 6 One More Rum | ||
Fri May 4 2018 22:16 | 1st = 6 One More Rum 2nd = 2 Ziggy Buzzard 3rd = 8 Mia Mia Mimi 4th = 4 Katie Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Sir Richard | ||
Fri May 4 2018 22:12 | 1st = 3 Sir Richard 2nd = 2 Omega Bonner 3rd = 7 Lonesome Katie 4th = 1 Hundred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Our Zak Whitby | ||
Fri May 4 2018 22:10 | 1st = 2 Our Zak Whitby 2nd = 10 Campora 3rd = 1 Trison 4th = 8 A Boy Named Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Daryl Dixon | ||
Fri May 4 2018 22:08 | 1st = 5 Daryl Dixon 2nd = 8 Mystery Ride 3rd = 4 Wicked Pedro 4th = 1 Eily West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Starlight Yoyo | ||
Fri May 4 2018 22:05 | 1st = 2 Starlight Yoyo 2nd = 1 Poppy Monelli 3rd = 5 Leisel Monelli 4th = 6 Cropduster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Tony Taro | ||
Fri May 4 2018 22:01 | 1st = 1 Tony Taro 2nd = 8 Roman Zesta 3rd = 2 Evies Best 4th = 7 Total Refusal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 3 Tarzali | ||
Fri May 4 2018 22:00 | 1st = 3 Tarzali 2nd = 6 Yankee Vision 3rd = 1 Magic In Her Moves 4th = 5 Lunar Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Remas Amber | ||
Fri May 4 2018 21:58 | 1st = 2 Remas Amber 2nd = 4 Midnight Jayne 3rd = 1 Abundant Assets 4th = 7 Goldstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 5 Disco Katie | ||
Fri May 4 2018 21:54 | 1st = 5 Disco Katie 2nd = 9 Irishtown Babe 3rd = 2 Aces First 4th = 10 Itz Platinum Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Goorawin | ||
Fri May 4 2018 21:53 | 1st = 6 Goorawin 2nd = 3 Fairy Where 3rd = 1 Joyces Choice 4th = 8 Summer Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Gregorovitch | ||
Fri May 4 2018 21:49 | 1st = 2 Gregorovitch 2nd = 1 Garick Olivander 3rd = 4 Spudtacular 4th = 5 Bumble Bee Bolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 6 Mymatethomo | ||
Fri May 4 2018 21:45 | 1st = 6 Mymatethomo 2nd = 4 Alldaybliss 3rd = 2 Eyre Space 4th = 5 Miasblaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Joan Taro | ||
Fri May 4 2018 21:45 | 1st = 1 Joan Taro 2nd = 2 Mackenzies Run 3rd = 4 Deep Blue 4th = 5 Shes Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Eiger Monelli | ||
Fri May 4 2018 21:42 | 1st = 4 Eiger Monelli 2nd = 7 Objective 3rd = 6 Rubble Gundi 4th = 8 Collectanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Our Major Mama | ||
Fri May 4 2018 21:40 | 1st = 8 Our Major Mama 2nd = 5 Detroit Lily 3rd = 12 Cott Beach 4th = 2 Infinite Symbol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Uncle Donuts | ||
Fri May 4 2018 21:36 | 1st = 8 Uncle Donuts 2nd = 1 Infrared Ethics 3rd = 2 Midnight Treat 4th = 6 Strickland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 1 Hall Star | ||
Fri May 4 2018 21:35 | 1st = 1 Hall Star 2nd = 3 Sheiswatching 3rd = 2 Dirty Blues 4th = 5 Flightnfight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Thumb A Ride | ||
Fri May 4 2018 21:32 | 1st = 1 Thumb A Ride 2nd = 3 Nicky Neo 3rd = 7 Air Load 4th = 8 Lightwood Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 2 Kingdom Come | ||
Fri May 4 2018 21:30 | 1st = 2 Kingdom Come 2nd = 3 Chrisken Kiosk 3rd = 5 Claudys Prince 4th = 1 Nica Macdonon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Hasten Slowly | ||
Fri May 4 2018 21:28 | 1st = 5 Hasten Slowly 2nd = 1 Free Auto 3rd = 7 My Girl Lava 4th = 4 Ice Cold Yug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 10 - 1 Washies Chance | ||
Fri May 4 2018 21:27 | 1st = 1 Washies Chance 2nd = 3 Padabing Stride 3rd = 8 Rubys Bad Boy 4th = 10 Im Born To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Wolf Taro | ||
Fri May 4 2018 21:25 | 1st = 7 Wolf Taro 2nd = 2 Little Bluebird 3rd = 1 Paddy Nitro 4th = 6 Elite Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 7 Condafew | ||
Fri May 4 2018 21:24 | 1st = 7 Condafew 2nd = 2 Olympic Wonder 3rd = 10 Lorenzo Shannon 4th = 11 Rollon Chilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Dusty Mac | ||
Fri May 4 2018 21:22 | 1st = 3 Dusty Mac 2nd = 7 Tom Gundi 3rd = 2 Double Cracker 4th = 8 Timmy Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Huxley | ||
Fri May 4 2018 21:19 | 1st = 3 Huxley 2nd = 6 Snow Fantasy 3rd = 8 Confinement 4th = 7 Rhythm Section |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Gotcha Mate | ||
Fri May 4 2018 21:15 | 1st = 7 Gotcha Mate 2nd = 2 Nitroniun 3rd = 4 Mallee Spring 4th = 3 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 3 Reva | ||
Fri May 4 2018 21:14 | 1st = 3 Reva 2nd = 6 Prince Of Zanzibar 3rd = 7 Just Rockon Bye 4th = 5 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 11 Eden Franco | ||
Fri May 4 2018 21:10 | 1st = 11 Eden Franco 2nd = 10 Sarah Goody 3rd = 4 C C Chevron 4th = 13 Maczaffair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Gordette | ||
Fri May 4 2018 21:08 | 1st = 3 Gordette 2nd = 1 Menzali 3rd = 7 Noosa Parade 4th = 5 Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 5 Tassini | ||
Fri May 4 2018 21:07 | 1st = 5 Tassini 2nd = 4 Irish Grit 3rd = 1 Britney Jane 4th = 2 Little Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 7 North Country | ||
Fri May 4 2018 21:05 | 1st = 7 North Country 2nd = 3 Arrogant Leo 3rd = 1 Mr Magoo 4th = 5 No Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Need More Coin | ||
Fri May 4 2018 21:01 | 1st = 8 Need More Coin 2nd = 9 Im A Fabio 3rd = 4 Burn The Jetts 4th = 7 Simply Gifted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 2 Tam Major | ||
Fri May 4 2018 21:00 | 1st = 2 Tam Major 2nd = 1 Big Bad Bruce 3rd = 8 Tin Roof Raider 4th = 3 Liftntorque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Rockstar Jane | ||
Fri May 4 2018 20:58 | 1st = 2 Rockstar Jane 2nd = 4 Elusive Wave 3rd = 6 Winxette 4th = 1 Julia Gulia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 6 Witch Master | ||
Fri May 4 2018 20:56 | 1st = 6 Witch Master 2nd = 7 Jilliby Gigi 3rd = 10 Im Full Tilt 4th = 1 Pushkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Last Party | ||
Fri May 4 2018 20:54 | 1st = 2 Last Party 2nd = 5 Cause For Applause 3rd = 1 Limousine Livia 4th = 7 Nice One Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Doused In Mud | ||
Fri May 4 2018 20:53 | 1st = 1 Doused In Mud 2nd = 3 Buzz Rash 3rd = 6 Dr Eleonora 4th = 5 Tarika Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Reid Star | ||
Fri May 4 2018 20:49 | 1st = 6 Reid Star 2nd = 1 Zipping Oliver 3rd = 4 Lylahs Way 4th = 8 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 10 La Machnificent | ||
Fri May 4 2018 20:44 | 1st = 10 La Machnificent 2nd = 3 Rhyflective 3rd = 4 Only Modern 4th = 9 Showman Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Zebs Magic | ||
Fri May 4 2018 20:43 | 1st = 1 Zebs Magic 2nd = 3 Heza Fusion 3rd = 4 Beaky Blue 4th = 2 Musical Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Bettors Fire | ||
Fri May 4 2018 20:40 | 1st = 2 Bettors Fire 2nd = 7 Our Jimmy Johnstone 3rd = 4 Shandale 4th = 6 Tommy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Miss Wing Wong | ||
Fri May 4 2018 20:38 | 1st = 1 Miss Wing Wong 2nd = 2 Rockstar Kerr 3rd = 4 Odnoc To Wingala 4th = 3 Midnite Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 3 The Golden Cross | ||
Fri May 4 2018 20:37 | 1st = 3 The Golden Cross 2nd = 1 Left Tennant 3rd = 4 Mojo Major 4th = 2 Flying Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Buddy Blinx | ||
Fri May 4 2018 20:35 | 1st = 2 Buddy Blinx 2nd = 1 Ohana Sparkles 3rd = 5 Joyous Jill 4th = 8 Fourth Dimention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 8 Sams The Master | ||
Fri May 4 2018 20:30 | 1st = 8 Sams The Master 2nd = 1 Hellovaway 3rd = 3 Lucky Lombo 4th = 2 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Last Outlaw | ||
Fri May 4 2018 20:28 | 1st = 7 Last Outlaw 2nd = 1 Azalea 3rd = 6 Yuko 4th = 8 Penny Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 7 El Jays Monet | ||
Fri May 4 2018 20:27 | 1st = 7 El Jays Monet 2nd = 11 Falcon Harry 3rd = 2 Im Paige 4th = 10 Lead Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Baracca Keeping | ||
Fri May 4 2018 20:24 | 1st = 6 Baracca Keeping 2nd = 8 Queen Taro 3rd = 3 Marbos Magic 4th = 1 Senor Ballerina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 6 The Puritan | ||
Fri May 4 2018 20:24 | 1st = 6 The Puritan 2nd = 2 Somebeach N Clovelly 3rd = 10 Long Term Fella 4th = 1 Artistic Flite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Surfing Dyno | ||
Fri May 4 2018 20:19 | 1st = 3 Surfing Dyno 2nd = 8 Tilikum 3rd = 1 Uschi 4th = 5 Miss Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 1 Timansi | ||
Fri May 4 2018 20:14 | 1st = 1 Timansi 2nd = 8 Ultimate Won 3rd = 4 Batman Bart 4th = 6 Jacks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Alabar | ||
Fri May 4 2018 20:13 | 1st = 1 Alabar 2nd = 5 Issy Keats 3rd = 2 Paisley 4th = 4 Street Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Whozideawasthis | ||
Fri May 4 2018 20:10 | 1st = 5 Whozideawasthis 2nd = 1 Wabi Sabi 3rd = 10 Hot Fraternity 4th = 3 Ohoka Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Champagne Luxe | ||
Fri May 4 2018 20:08 | 1st = 7 Champagne Luxe 2nd = 3 Perrie The Fairy 3rd = 1 Mepunga Bonnie 4th = 6 Hot Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 5 Courageous Becqui | ||
Fri May 4 2018 20:05 | 1st = 5 Courageous Becqui 2nd = 4 Live It Loud 3rd = 6 Prince Syntax 4th = 1 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Ferrero Miss | ||
Fri May 4 2018 20:05 | 1st = 7 Ferrero Miss 2nd = 8 Landons Girl 3rd = 5 Dolly Street 4th = 1 Kevin Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 5 Seaya Laterbella | ||
Fri May 4 2018 20:00 | 1st = 5 Seaya Laterbella 2nd = 1 Joe Nien 3rd = 10 Seeuinnashville 4th = 4 Its Powder Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 4 Double O Heaven | ||
Fri May 4 2018 20:00 | 1st = 4 Double O Heaven 2nd = 8 Spirit Of Love 3rd = 3 Ardens Silhouette 4th = 9 Pocket Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Ninja Josh Mae | ||
Fri May 4 2018 19:57 | 1st = 6 Ninja Josh Mae 2nd = 8 Gizza Malarkey 3rd = 7 Princess Nala 4th = 1 Lady Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 8 Mister Magic Man | ||
Fri May 4 2018 19:56 | 1st = 8 Mister Magic Man 2nd = 7 Rattlenhum 3rd = 4 Thirlstane King 4th = 2 Lord Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Shy Gem | ||
Fri May 4 2018 19:54 | 1st = 5 Shy Gem 2nd = 3 Ends Well 3rd = 1 Totally Bullish 4th = 2 Dark Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 11 Gottashopearly | ||
Fri May 4 2018 19:52 | 1st = 11 Gottashopearly 2nd = 3 Ruth Shannon 3rd = 1 Dark Side 4th = 9 Mastersign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Dyna Elise | ||
Fri May 4 2018 19:50 | 1st = 5 Dyna Elise 2nd = 7 Raine Allen 3rd = 8 Smart Mary 4th = 1 Print The Cheque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Semiramide | ||
Fri May 4 2018 19:49 | 1st = 6 Semiramide 2nd = 8 Koromiko Eyre 3rd = 5 Kingslayer 4th = 7 Eastwood Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 5 Kyles Revenge | ||
Fri May 4 2018 19:46 | 1st = 5 Kyles Revenge 2nd = 6 Hazel Eyes 3rd = 8 Ti Adoro Rosa 4th = 2 My Dixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Glenrae Hanover | ||
Fri May 4 2018 19:45 | 1st = 2 Glenrae Hanover 2nd = 8 I Wanna Rocknroll 3rd = 5 Just Read My Mind 4th = 6 Tossup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 3 Im Master Charlie | ||
Fri May 4 2018 19:40 | 1st = 3 Im Master Charlie 2nd = 4 Messi 3rd = 9 Mighty Flying Thomas 4th = 2 Trustytrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Mandrake Mae | ||
Fri May 4 2018 19:38 | 1st = 8 Mandrake Mae 2nd = 3 Rapid Trigga 3rd = 1 Almost Black 4th = 2 Sunny Pitubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 4 Our Dream To Reality | ||
Fri May 4 2018 19:37 | 1st = 4 Our Dream To Reality 2nd = 9 Colin Mattgregor 3rd = 2 Nikalong Henry 4th = 5 The Maldives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Eau Rouge | ||
Fri May 4 2018 19:35 | 1st = 2 Eau Rouge 2nd = 8 Lous Dreams 3rd = 5 Dewana Sprite 4th = 7 Ebb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 5 The Persuader | ||
Fri May 4 2018 19:32 | 1st = 5 The Persuader 2nd = 7 Poppy Drayton 3rd = 10 The Lone Ranger 4th = 1 Richard Le Fort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Two Times Bettor | ||
Fri May 4 2018 19:30 | 1st = 4 Two Times Bettor 2nd = 2 Midnightmagic 3rd = 7 Ida Thoughtso 4th = 1 Heavens Showgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 3 Chief Destroyer | ||
Fri May 4 2018 19:27 | 1st = 3 Chief Destroyer 2nd = 6 Full Speed Ahead 3rd = 4 Tisu Toota 4th = 7 Chirac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Pat Malone | ||
Fri May 4 2018 19:27 | 1st = 3 Pat Malone 2nd = 8 Dyna Worker 3rd = 4 Ringcraft 4th = 5 Whats Up Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Felony One | ||
Fri May 4 2018 19:24 | 1st = 8 Felony One 2nd = 6 Rosas Revenge 3rd = 4 Myrniong Rocket 4th = 3 Sageman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 8 Mini Masterpiece | ||
Fri May 4 2018 19:22 | 1st = 8 Mini Masterpiece 2nd = 10 Bassey 3rd = 4 Commanche 4th = 2 Jeffs The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Nangar Kash | ||
Fri May 4 2018 19:20 | 1st = 4 Nangar Kash 2nd = 1 Rockstar Stangus 3rd = 6 Charzilla 4th = 8 Winsome Jesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 10 McLovin | ||
Fri May 4 2018 19:19 | 1st = 10 McLovin 2nd = 3 Miracle Rising 3rd = 11 All Lit Up 4th = 5 Medusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Rose Rose | ||
Fri May 4 2018 19:17 | 1st = 3 Rose Rose 2nd = 6 Omega Vera 3rd = 2 Ear We Come 4th = 5 Special Member |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 2 Springfield Oflynn | ||
Fri May 4 2018 19:15 | 1st = 2 Springfield Oflynn 2nd = 3 Antaeus Blue Chip 3rd = 4 High Class Lady 4th = 1 Berry Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Bold Assassin | ||
Fri May 4 2018 19:15 | 1st = 9 Bold Assassin 2nd = 4 So Invincible 3rd = 5 Cosmopol 4th = 1 Haylee Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Rain And Tears | ||
Fri May 4 2018 19:12 | 1st = 1 Rain And Tears 2nd = 2 Zoie Willow 3rd = 3 Mila Mila 4th = 5 Daisy Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 One Off Delight | ||
Fri May 4 2018 19:10 | 1st = 2 One Off Delight 2nd = 1 Mr Henry 3rd = 10 Somersby 4th = 5 Carrera Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Five Times Table | ||
Fri May 4 2018 19:08 | 1st = 5 Five Times Table 2nd = 6 Foxy Molly 3rd = 1 Dyna Zapto 4th = 8 Jello Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 1 Hallnightparty | ||
Fri May 4 2018 19:07 | 1st = 1 Hallnightparty 2nd = 7 Bee Tees 3rd = 3 Shezwhitelightning 4th = 4 Rogue Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Cowgirl Fusion | ||
Fri May 4 2018 19:04 | 1st = 1 Cowgirl Fusion 2nd = 7 Oldmate Amy 3rd = 2 He Loves Footy 4th = 5 Bogan City Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 2 Reality Writer | ||
Fri May 4 2018 19:03 | 1st = 2 Reality Writer 2nd = 7 Soho Crucio 3rd = 1 Tiger Courage 4th = 6 Gone And Forgotten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Sol Invictus | ||
Fri May 4 2018 19:02 | 1st = 4 Sol Invictus 2nd = 8 Galleons Victory 3rd = 1 Tereskova 4th = 3 Billy At Salsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 9 Im Electric | ||
Fri May 4 2018 19:00 | 1st = 9 Im Electric 2nd = 7 Cosmic Therapy 3rd = 2 Injector 4th = 6 Kununurra Heals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Pyro Bob | ||
Fri May 4 2018 18:57 | 1st = 6 Pyro Bob 2nd = 1 Guy Fawkes 3rd = 7 Zabdon Lambo 4th = 8 Ciannas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 5 Plata O Plomo | ||
Fri May 4 2018 18:56 | 1st = 5 Plata O Plomo 2nd = 1 Ten Crystals 3rd = 7 Ektoras 4th = 10 Followthewind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 4 Catch The Breeze | ||
Fri May 4 2018 18:52 | 1st = 4 Catch The Breeze 2nd = 9 Reciprocity 3rd = 10 Yourblueyescrying 4th = 1 Burning Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 Miss You | ||
Fri May 4 2018 18:51 | 1st = 7 Miss You 2nd = 11 De Lancome 3rd = 6 The Director 4th = 14 Kensington Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 7 Awesome Signs | ||
Fri May 4 2018 18:49 | 1st = 7 Awesome Signs 2nd = 3 Fredys Flash 3rd = 4 Indiana Mango 4th = 8 Back For Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Bettabet Red | ||
Fri May 4 2018 18:45 | 1st = 3 Bettabet Red 2nd = 7 Mendelssohn 3rd = 5 Shotacross The Bow 4th = 12 Geometrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Sir Duggie | ||
Fri May 4 2018 18:44 | 1st = 4 Sir Duggie 2nd = 2 Bigtime Blue 3rd = 5 Idol Hot 4th = 3 Hypocritical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Circus Oasis | ||
Fri May 4 2018 18:42 | 1st = 5 Circus Oasis 2nd = 2 Cosmic Act 3rd = 7 Heartbreak Hermy 4th = 1 Our Turbo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Scallywag Sam | ||
Fri May 4 2018 18:37 | 1st = 6 Scallywag Sam 2nd = 8 Wobelee 3rd = 7 Kyvalley Finn 4th = 2 More Shades Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Spring Colleen | ||
Fri May 4 2018 18:34 | 1st = 1 Spring Colleen 2nd = 9 Smokey Wishes 3rd = 2 Spanish Harbour 4th = 7 Had Better Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 2 Trojan Banner | ||
Fri May 4 2018 18:33 | 1st = 2 Trojan Banner 2nd = 4 Glenn Ford 3rd = 3 Mr Yips 4th = 7 Rock N Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 1 Red Noire | ||
Fri May 4 2018 18:30 | 1st = 1 Red Noire 2nd = 10 My Girl Chilly 3rd = 7 Jenabel 4th = 4 Notta Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Lana Caprina | ||
Fri May 4 2018 18:27 | 1st = 1 Lana Caprina 2nd = 4 Magic On Tap 3rd = 7 Five Eight Dall 4th = 9 Joey Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Another Masterpiece | ||
Fri May 4 2018 18:22 | 1st = 4 Another Masterpiece 2nd = 10 Jesse Duke 3rd = 11 Supreme Dominator 4th = 2 Heisenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Schatzie Armo | ||
Fri May 4 2018 18:19 | 1st = 2 Schatzie Armo 2nd = 3 Krupa 3rd = 5 Dream Boulevard 4th = 4 Bennys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 1 Harjeet | ||
Fri May 4 2018 18:17 | 1st = 1 Harjeet 2nd = 8 Usain Jolt 3rd = 4 Sea Double Ugrant 4th = 10 Zhukov Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Mandlakazi | ||
Fri May 4 2018 18:15 | 1st = 1 Mandlakazi 2nd = 2 Meyiwa Hitam Mawar 3rd = 16 Riseupskating 4th = 14 The Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Talker | ||
Fri May 4 2018 18:14 | 1st = 1 Bigtime Talker 2nd = 7 Jinja Loren 3rd = 5 Bigtime Onfire 4th = 2 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Be Fearless | ||
Fri May 4 2018 18:12 | 1st = 5 Be Fearless 2nd = 2 Maywyn Rewards 3rd = 6 Ive Got Cents 4th = 4 Praters Recruit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 5 Its Allabout Alice | ||
Fri May 4 2018 18:10 | 1st = 5 Its Allabout Alice 2nd = 3 Clancy Pants 3rd = 8 Groovy Miss Annie 4th = 10 Quincy Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 6 Ima Sassy Girl | ||
Fri May 4 2018 18:07 | 1st = 6 Ima Sassy Girl 2nd = 1 Cmon Pretty Mumma 3rd = 3 Marjorie Jean 4th = 9 Fire Safe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Cohens Dream | ||
Fri May 4 2018 18:04 | 1st = 2 Cohens Dream 2nd = 1 True And Correct 3rd = 3 Nangar Panda 4th = 5 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 9 All American | ||
Fri May 4 2018 18:03 | 1st = 9 All American 2nd = 10 Forget The Price Tag 3rd = 15 Monaro Mia 4th = 7 Prince George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 4 Sunset Pete | ||
Fri May 4 2018 18:00 | 1st = 4 Sunset Pete 2nd = 1 Our Buddy Boy 3rd = 6 Force Element 4th = 2 Chasing Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Zipping Dancer | ||
Fri May 4 2018 17:57 | 1st = 6 Zipping Dancer 2nd = 2 On Time Johnny 3rd = 5 Mickie Raven 4th = 4 Sweet Potato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Haras Flame | ||
Fri May 4 2018 17:53 | 1st = 4 Haras Flame 2nd = 3 Binalong Road 3rd = 2 Spring Sal 4th = 5 Larrikan Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 2 Wait For Success | ||
Fri May 4 2018 17:52 | 1st = 2 Wait For Success 2nd = 10 Red Harbour 3rd = 6 Skyline 4th = 7 Lovey Dovey Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 4 Francisco De Gore | ||
Fri May 4 2018 17:48 | 1st = 4 Francisco De Gore 2nd = 6 Kyalla Stuart 3rd = 3 Always In Command 4th = 11 Rave On Rabbits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Rachels Dream | ||
Fri May 4 2018 17:45 | 1st = 7 Rachels Dream 2nd = 5 Master Methane 3rd = 6 Ellie Belles 4th = 8 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 2 El Jays Mystery | ||
Fri May 4 2018 17:45 | 1st = 2 El Jays Mystery 2nd = 5 Resurgent Dream 3rd = 1 Kaliska Leis 4th = 10 Mon Poppy Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Bigtime Tears | ||
Fri May 4 2018 17:42 | 1st = 3 Bigtime Tears 2nd = 7 Idol Tom 3rd = 2 Bigtime Craig 4th = 6 Egomaniacal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Ella Divine | ||
Fri May 4 2018 17:40 | 1st = 8 Ella Divine 2nd = 6 Northern Dragon 3rd = 14 Cinzia 4th = 3 The Party Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Soda Kid | ||
Fri May 4 2018 17:37 | 1st = 7 Soda Kid 2nd = 2 Kulu Zipster 3rd = 6 Eyes On You 4th = 1 Zipping Koda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Smart Werina | ||
Fri May 4 2018 17:33 | 1st = 1 Smart Werina 2nd = 2 Ailla 3rd = 6 Hay Billy 4th = 3 Spring Ivan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 3 Ivana Flybye | ||
Fri May 4 2018 17:32 | 1st = 3 Ivana Flybye 2nd = 8 Delight My Soul 3rd = 2 Bettor Babe 4th = 5 Queen Lostris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Statement Made | ||
Fri May 4 2018 17:28 | 1st = 1 Statement Made 2nd = 7 Maywyns Best 3rd = 8 Bet Im Special 4th = 10 Outlaw Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Junior Tot | ||
Fri May 4 2018 17:25 | 1st = 8 Junior Tot 2nd = 1 Adalind 3rd = 2 Proud Racer 4th = 5 Agent Doggett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 12 Alta Orlando | ||
Fri May 4 2018 17:22 | 1st = 12 Alta Orlando 2nd = 7 Billy Badger 3rd = 8 Pats Delight 4th = 5 Shezza Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 4 War Ksar | ||
Fri May 4 2018 17:20 | 1st = 4 War Ksar 2nd = 7 Ready To Fire 3rd = 3 Mr Pago 4th = 8 Toned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Pepper Rock | ||
Fri May 4 2018 17:17 | 1st = 1 Pepper Rock 2nd = 4 Limburg Gunna 3rd = 3 Pyrenees Petraca 4th = 2 Broken Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 6 Overpowering | ||
Fri May 4 2018 17:16 | 1st = 6 Overpowering 2nd = 3 Cardinal Coffee 3rd = 5 Shadow Ross 4th = 10 Class Tells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Avenger Bale | ||
Fri May 4 2018 17:13 | 1st = 5 Avenger Bale 2nd = 8 Bigtime Lily 3rd = 2 Ask King Jeff 4th = 3 Shallay Pallay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 6 Casino Grin | ||
Fri May 4 2018 17:12 | 1st = 6 Casino Grin 2nd = 8 Two Real 3rd = 3 Barkway Arnold 4th = 2 Carlas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Brother Trevor | ||
Fri May 4 2018 17:09 | 1st = 2 Brother Trevor 2nd = 3 Hay Hopey 3rd = 1 Gitcha Alley 4th = 7 Rumbling Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Shanway | ||
Fri May 4 2018 17:03 | 1st = 6 Shanway 2nd = 7 Sezana 3rd = 12 Helena Ideal 4th = 3 Idealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 New Direction | ||
Fri May 4 2018 17:02 | 1st = 2 New Direction 2nd = 4 Oleary 3rd = 1 Lochinvar Chip 4th = 7 Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Nangar Warrior | ||
Fri May 4 2018 16:59 | 1st = 7 Nangar Warrior 2nd = 3 Inside Game 3rd = 8 Brazilian Brae 4th = 1 True Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 12 Fermanagh Lad | ||
Fri May 4 2018 16:55 | 1st = 12 Fermanagh Lad 2nd = 5 Hangin With Willy 3rd = 14 Olordy 4th = 11 Snippet Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 The Bloss | ||
Fri May 4 2018 16:52 | 1st = 6 The Bloss 2nd = 2 Anna Kate 3rd = 13 Neverneverland 4th = 12 Geenas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Major Kiwi | ||
Fri May 4 2018 16:50 | 1st = 1 Major Kiwi 2nd = 8 Stirling William 3rd = 2 Mohegan Sun 4th = 9 Nureyev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Syfy Hero | ||
Fri May 4 2018 16:47 | 1st = 3 Syfy Hero 2nd = 2 Spring Lemon 3rd = 4 Sure Shot 4th = 1 Haras Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 1 Double Edged | ||
Fri May 4 2018 16:45 | 1st = 1 Double Edged 2nd = 4 Athlone Castle 3rd = 2 Dynabelle 4th = 5 Faulty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Zipping Merlow | ||
Fri May 4 2018 16:44 | 1st = 1 Zipping Merlow 2nd = 4 Canya Canya 3rd = 7 Vista Flash 4th = 2 Demelza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Bigtime Paddy | ||
Fri May 4 2018 16:42 | 1st = 5 Bigtime Paddy 2nd = 6 Cawbourne Krusty 3rd = 4 Dyna Dave 4th = 1 Opawa Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 3 Judge Judi | ||
Fri May 4 2018 16:40 | 1st = 3 Judge Judi 2nd = 2 Boyer 3rd = 6 Off The Dial 4th = 5 Texas Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 7 Fitz Tate | ||
Fri May 4 2018 16:37 | 1st = 7 Fitz Tate 2nd = 2 Molly Chapta 3rd = 4 Kraken Pace 4th = 3 Oshkosh Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 9 Keep Playing | ||
Fri May 4 2018 16:37 | 1st = 9 Keep Playing 2nd = 7 War Dan Star 3rd = 10 Adele Said 4th = 6 Real Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 1 Big In America | ||
Fri May 4 2018 16:33 | 1st = 1 Big In America 2nd = 7 Kiss Cam 3rd = 3 Annatto 4th = 2 Lettuce Pray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Bettor Step Aside | ||
Fri May 4 2018 16:32 | 1st = 7 Bettor Step Aside 2nd = 4 Cowboys N Indians 3rd = 10 Parker 4th = 1 Hunter Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 6 Filbert Way | ||
Fri May 4 2018 16:30 | 1st = 6 Filbert Way 2nd = 13 Eramosa 3rd = 10 Arohata 4th = 3 Reticent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Brocson | ||
Fri May 4 2018 16:27 | 1st = 1 Brocson 2nd = 5 French Toast 3rd = 10 Gypsy Wild 4th = 8 Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Spring Ruby | ||
Fri May 4 2018 16:24 | 1st = 2 Spring Ruby 2nd = 1 Dodgy Ethan 3rd = 3 Ava Surprise 4th = 5 Hesperides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 4 Ohanzee | ||
Fri May 4 2018 16:22 | 1st = 4 Ohanzee 2nd = 11 Mach Up 3rd = 6 Nurburgring 4th = 13 Blue Blazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 2 Life Less Ordinary | ||
Fri May 4 2018 16:20 | 1st = 2 Life Less Ordinary 2nd = 5 Self Sense 3rd = 3 Montauk 4th = 7 The Getaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Allonsy Grace | ||
Fri May 4 2018 16:17 | 1st = 6 Allonsy Grace 2nd = 1 Forced Exit 3rd = 8 Rusty Memories 4th = 3 Wild Promises |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Dirk Bale | ||
Fri May 4 2018 16:14 | 1st = 7 Dirk Bale 2nd = 2 Bigtime Wendle 3rd = 6 Bigtime Zack 4th = 3 Kia Tere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Parisian Rockstar | ||
Fri May 4 2018 16:12 | 1st = 1 Parisian Rockstar 2nd = 8 Lenny The Legend 3rd = 10 Fire Up Franco 4th = 9 Invincible Loxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 9 Zedfire Express | ||
Fri May 4 2018 16:10 | 1st = 9 Zedfire Express 2nd = 2 Blizzard Express 3rd = 4 Friarfighter 4th = 5 Chengdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Zipping Abbot | ||
Fri May 4 2018 16:09 | 1st = 4 Zipping Abbot 2nd = 3 Ratajkowski 3rd = 8 Puppet You Rippa 4th = 7 Rippa Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 6 Upesi | ||
Fri May 4 2018 16:05 | 1st = 6 Upesi 2nd = 12 Starrick 3rd = 13 Uncle Sam 4th = 3 Dreamy Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Safrakova | ||
Fri May 4 2018 16:04 | 1st = 7 Safrakova 2nd = 3 Show Of Faith 3rd = 1 Stow 4th = 9 Majestic Hurricane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Wildash Hawko | ||
Fri May 4 2018 16:03 | 1st = 5 Wildash Hawko 2nd = 1 Long Road Home 3rd = 2 Cleo Not Chloe 4th = 6 Gray Grey Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 5 See Me Fly | ||
Fri May 4 2018 16:00 | 1st = 5 See Me Fly 2nd = 3 Chatuchak 3rd = 7 Orakei Overlord 4th = 15 Shauquin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 So Si Bonne | ||
Fri May 4 2018 16:00 | 1st = 7 So Si Bonne 2nd = 8 Lochey Swift 3rd = 1 Trouble Waters 4th = 3 Untapped Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Nabiac Soldier | ||
Fri May 4 2018 15:57 | 1st = 6 Nabiac Soldier 2nd = 5 Over the Border 3rd = 7 Kukudio 4th = 3 Polite Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 3 Anakena | ||
Fri May 4 2018 15:53 | 1st = 3 Anakena 2nd = 10 Begging Me Please 3rd = 6 Presidential Dude 4th = 11 Spooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 5 Light Year Franco | ||
Fri May 4 2018 15:52 | 1st = 5 Light Year Franco 2nd = 4 Zsa Zoe 3rd = 3 Mystical Star 4th = 12 Tijuana Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 1 Indominous Dane | ||
Fri May 4 2018 15:50 | 1st = 1 Indominous Dane 2nd = 2 Big Turls 3rd = 8 Blusta Valley 4th = 3 Stormy Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Dutch Gal | ||
Fri May 4 2018 15:50 | 1st = 6 Dutch Gal 2nd = 8 Honour Promise 3rd = 7 Brutal Babe 4th = 4 Infinite Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Backin Bully | ||
Fri May 4 2018 15:47 | 1st = 3 Backin Bully 2nd = 1 Super Stoked 3rd = 4 Zipping Boyd 4th = 5 Lonesome Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Master Bullet | ||
Fri May 4 2018 15:44 | 1st = 7 Master Bullet 2nd = 4 Cyndies Annie 3rd = 6 Stop The Image 4th = 3 Blue Girl Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Missing Allegro | ||
Fri May 4 2018 15:43 | 1st = 8 Missing Allegro 2nd = 7 Allegro Lass 3rd = 4 Bigtime Conrad 4th = 5 Bigtime Basher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Ima Smithy | ||
Fri May 4 2018 15:40 | 1st = 6 Ima Smithy 2nd = 2 Highbury Hustle 3rd = 8 Lupe Fiasco 4th = 4 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 5 Tinkermosa | ||
Fri May 4 2018 15:40 | 1st = 5 Tinkermosa 2nd = 1 Iggy The Moocher 3rd = 4 Nothin Like Harry 4th = 8 I Am Kalani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 5 Long Knife Brother | ||
Fri May 4 2018 15:37 | 1st = 5 Long Knife Brother 2nd = 1 Happy Sanday 3rd = 8 Hotline Bling 4th = 3 Jester Dini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Daisies The One | ||
Fri May 4 2018 15:37 | 1st = 3 Daisies The One 2nd = 1 Zipping Biddy 3rd = 2 Allonsy Lily 4th = 4 Limeburner Dixi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 5 Ultra Power | ||
Fri May 4 2018 15:34 | 1st = 5 Ultra Power 2nd = 4 Kay Leavy 3rd = 6 Coopolly Beach 4th = 3 Firefly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Skyfella Cam | ||
Fri May 4 2018 15:33 | 1st = 3 Skyfella Cam 2nd = 4 Glenferrie Duster 3rd = 5 Slippery Jade 4th = 1 Only In Rome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 4 Haunted | ||
Fri May 4 2018 15:30 | 1st = 4 Haunted 2nd = 16 One Hellofa Family 3rd = 8 Wired 4th = 9 Iheartpoppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Aston Ricardo | ||
Fri May 4 2018 15:28 | 1st = 6 Aston Ricardo 2nd = 7 Fire Water 3rd = 5 Atomic Kitten 4th = 1 Knockers Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 5 Chief Kidder | ||
Fri May 4 2018 15:25 | 1st = 5 Chief Kidder 2nd = 6 Wild About Her 3rd = 3 The Bohemian 4th = 1 Chilcotin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 9 Lisa Crocker | ||
Fri May 4 2018 15:20 | 1st = 9 Lisa Crocker 2nd = 1 Hunza Valley 3rd = 7 No Tangles 4th = 8 East On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Avatar Octane | ||
Fri May 4 2018 15:20 | 1st = 1 Avatar Octane 2nd = 8 Victa Pedrosa 3rd = 2 Natural Fury 4th = 5 Charlotte Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 6 Tranquil Manu | ||
Fri May 4 2018 15:17 | 1st = 6 Tranquil Manu 2nd = 5 Aristotle 3rd = 8 Tijuana Tempo 4th = 4 Sudoku Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Oroton Girl | ||
Fri May 4 2018 15:14 | 1st = 3 Oroton Girl 2nd = 2 Deranged 3rd = 4 Little Wish 4th = 8 Molly Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Perfect Style | ||
Fri May 4 2018 15:12 | 1st = 1 Perfect Style 2nd = 5 New Alliance 3rd = 4 All Important 4th = 6 Bebado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Bigtime Mike | ||
Fri May 4 2018 15:11 | 1st = 8 Bigtime Mike 2nd = 3 Thrilling Rory 3rd = 6 Thrilling Rocky 4th = 4 Chip Off Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 On The Bonnet | ||
Fri May 4 2018 15:09 | 1st = 5 On The Bonnet 2nd = 7 Isla Maye 3rd = 1 Cazbomb 4th = 6 Zipping Klemmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 2 Levee Bank | ||
Fri May 4 2018 15:05 | 1st = 2 Levee Bank 2nd = 1 Hay Now 3rd = 5 Purrpussful 4th = 11 Makfi Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Pipi Star | ||
Fri May 4 2018 15:03 | 1st = 3 Pipi Star 2nd = 6 Show Me Dollars 3rd = 5 Raloo Bartzy 4th = 2 Cosmic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 12 Oh Baby | ||
Fri May 4 2018 15:00 | 1st = 12 Oh Baby 2nd = 9 Teodora 3rd = 3 Euroman 4th = 4 Gold Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 7 Warrior Rose | ||
Fri May 4 2018 14:57 | 1st = 7 Warrior Rose 2nd = 4 Kingsbrae Millie 3rd = 8 Noelas Boy 4th = 2 Hesa Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 3 Bentleys Brother | ||
Fri May 4 2018 14:55 | 1st = 3 Bentleys Brother 2nd = 5 Throttle 3rd = 4 Short Black Roman 4th = 6 Horaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 For No One | ||
Fri May 4 2018 14:52 | 1st = 8 For No One 2nd = 4 Fascinate Jasper 3rd = 2 Exhibit Aye 4th = 6 Blazin Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Mach Sam | ||
Fri May 4 2018 14:52 | 1st = 1 Mach Sam 2nd = 11 Whiskey Blaze 3rd = 10 Sheriff Jujon 4th = 5 Glasscutterspirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Rapid | ||
Fri May 4 2018 14:49 | 1st = 1 Bigtime Rapid 2nd = 3 Cawbourne Dora 3rd = 2 Bigtime Champ 4th = 6 Bigtime Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Tzar Knight | ||
Fri May 4 2018 14:49 | 1st = 1 Tzar Knight 2nd = 2 Make It Happen 3rd = 7 Hide The Wallet 4th = 5 Bruree Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 3 Time Out Of Mind | ||
Fri May 4 2018 14:45 | 1st = 3 Time Out Of Mind 2nd = 1 Smooth Tycoon 3rd = 2 The Wasp 4th = 5 Lady Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Temerity | ||
Fri May 4 2018 14:44 | 1st = 2 Temerity 2nd = 4 Splish Splashin 3rd = 5 Mackinlay 4th = 7 Octane Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 2 Jive Dancing | ||
Fri May 4 2018 14:40 | 1st = 2 Jive Dancing 2nd = 8 Smiling Sam 3rd = 4 Jeradas Delight 4th = 3 Sarah Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Team Jarvis | ||
Fri May 4 2018 14:37 | 1st = 3 Team Jarvis 2nd = 6 Poppys Rose 3rd = 5 Alpha Valentine 4th = 1 Bula Supaguse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Bigtime Roll | ||
Fri May 4 2018 14:33 | 1st = 1 Bigtime Roll 2nd = 4 Clover Victoria 3rd = 8 Five Eyes 4th = 6 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 12 Uzayli | ||
Fri May 4 2018 14:30 | 1st = 12 Uzayli 2nd = 2 Inaminute 3rd = 4 Bold Approach 4th = 7 Salty Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 10 Ivys Court | ||
Fri May 4 2018 14:27 | 1st = 10 Ivys Court 2nd = 8 Leica Warrior 3rd = 3 Dontbreakmyheart 4th = 6 Alternative Fact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 11 Hemmerle | ||
Fri May 4 2018 14:25 | 1st = 11 Hemmerle 2nd = 18 Marco Man 3rd = 5 Newtown Is Coming 4th = 12 Only Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Midnight Kebab | ||
Fri May 4 2018 14:22 | 1st = 6 Midnight Kebab 2nd = 2 Krazy Blaze 3rd = 4 Lektra Damage 4th = 3 Spazzy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Nitro Kist | ||
Fri May 4 2018 14:18 | 1st = 2 Nitro Kist 2nd = 9 Exhibition 3rd = 1 Binky Bale 4th = 4 Raglan Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Majordoit | ||
Fri May 4 2018 14:17 | 1st = 5 Majordoit 2nd = 3 January 3rd = 1 Blue Eyed Creation 4th = 4 Nevaeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Bigtime Ottey | ||
Fri May 4 2018 14:15 | 1st = 2 Bigtime Ottey 2nd = 1 Cawbourne Stick 3rd = 8 Zoe Jean 4th = 6 Sozins Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 4 Go Lassie Go | ||
Fri May 4 2018 14:14 | 1st = 4 Go Lassie Go 2nd = 1 Gutenberg 3rd = 7 Bravo Rose 4th = 8 Country Commet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 3 Boca Grande | ||
Fri May 4 2018 14:10 | 1st = 3 Boca Grande 2nd = 4 Litt Up 3rd = 7 Stellara 4th = 2 Eagleworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Blue Afro | ||
Fri May 4 2018 14:07 | 1st = 7 Blue Afro 2nd = 2 Oliver Cruise 3rd = 4 Undeniably 4th = 1 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 8 Plumpton Road | ||
Fri May 4 2018 14:03 | 1st = 8 Plumpton Road 2nd = 1 Belongtolou 3rd = 4 Chris Be Quick 4th = 3 Getaloadathisgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Diamond Model | ||
Fri May 4 2018 14:02 | 1st = 1 Diamond Model 2nd = 8 Hollow Point 3rd = 6 Avatar Djay 4th = 3 Spring Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 11 Room To Rhyme | ||
Fri May 4 2018 14:00 | 1st = 11 Room To Rhyme 2nd = 4 Dilochta 3rd = 12 The Banana Stand 4th = 5 Raid The Cabinet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 1 Comeback | ||
Fri May 4 2018 13:57 | 1st = 1 Comeback 2nd = 5 Mr Bazamour 3rd = 6 Twin Spinner 4th = 8 Pop Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Realistic | ||
Fri May 4 2018 13:54 | 1st = 1 Realistic 2nd = 5 Burrum Starsky 3rd = 2 Oh So Fabio 4th = 6 Missy Chrisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 2 Equal Balance | ||
Fri May 4 2018 13:50 | 1st = 2 Equal Balance 2nd = 6 Makahu Boy 3rd = 5 Mossman Gorge 4th = 7 Radetzky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Subscapularis | ||
Fri May 4 2018 13:47 | 1st = 7 Subscapularis 2nd = 5 Slipaway Bolt 3rd = 1 Harvey Mills 4th = 4 Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Blue Wolf | ||
Fri May 4 2018 13:44 | 1st = 2 Blue Wolf 2nd = 7 Emerley Giggler 3rd = 8 Crinkle Cut 4th = 1 Di Canio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Heavens Hurricane | ||
Fri May 4 2018 13:42 | 1st = 5 Heavens Hurricane 2nd = 2 Mini Miracle 3rd = 4 Itsmegs 4th = 3 My Magic Merlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Neekys Way | ||
Fri May 4 2018 13:39 | 1st = 1 Neekys Way 2nd = 8 Cry Later 3rd = 4 Empire State 4th = 2 Scipio Africanus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 13 Home Ground | ||
Fri May 4 2018 13:35 | 1st = 13 Home Ground 2nd = 11 Our Winnie 3rd = 6 Rock Tsar 4th = 12 Whitsunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 10 Zou York | ||
Fri May 4 2018 13:30 | 1st = 10 Zou York 2nd = 4 Limekilns 3rd = 6 Peppino 4th = 7 Red Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 3 Herbs Hero | ||
Fri May 4 2018 13:25 | 1st = 3 Herbs Hero 2nd = 5 Why Not Now 3rd = 8 Dinosaurus Rex 4th = 2 Giant Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Lightning Chaos | ||
Fri May 4 2018 13:23 | 1st = 7 Lightning Chaos 2nd = 8 Miss Audrey 3rd = 3 Oldmate Ben 4th = 2 Mersey Ferry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 7 Lady Painton | ||
Fri May 4 2018 13:22 | 1st = 7 Lady Painton 2nd = 8 Kirkintilloch 3rd = 1 Playboy Prince 4th = 10 Lips Of An Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Bolt Power | ||
Fri May 4 2018 13:19 | 1st = 2 Bolt Power 2nd = 6 Little Women 3rd = 7 French Defence 4th = 5 Shadow Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 3 Coup De Main | ||
Fri May 4 2018 13:15 | 1st = 3 Coup De Main 2nd = 2 Bringagem 3rd = 13 Wyendra 4th = 1 The Drake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Cash A Roo | ||
Fri May 4 2018 13:14 | 1st = 5 Cash A Roo 2nd = 7 Fabres Lass 3rd = 3 Abacus Magic 4th = 1 Senorita Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Gelantipy Gold | ||
Fri May 4 2018 13:12 | 1st = 2 Gelantipy Gold 2nd = 7 Sappho 3rd = 4 Yo Vale 4th = 3 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Circle Line | ||
Fri May 4 2018 13:07 | 1st = 4 Circle Line 2nd = 5 Riverleigh William 3rd = 8 French Globe 4th = 7 Gloveman Gilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 State Of Oasis | ||
Fri May 4 2018 13:04 | 1st = 4 State Of Oasis 2nd = 3 Pop Do It 3rd = 1 Baggys Request 4th = 2 Ima Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 3 Bronski Beat | ||
Fri May 4 2018 13:00 | 1st = 3 Bronski Beat 2nd = 10 Mirette 3rd = 11 Miss Louisiana 4th = 5 Nero Chin Chin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Missy Marlow | ||
Fri May 4 2018 13:00 | 1st = 8 Missy Marlow 2nd = 1 Iroquois Sharman 3rd = 2 Justice Dusty 4th = 5 Focused Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Hard Questions | ||
Fri May 4 2018 12:57 | 1st = 8 Hard Questions 2nd = 5 Dyna Vernon 3rd = 7 Swirling Pearls 4th = 2 Opawa Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 2 I Am Awesome | ||
Fri May 4 2018 12:55 | 1st = 2 I Am Awesome 2nd = 1 Waruna 3rd = 3 Savona Sunset 4th = 4 Axel Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Slippery Valley | ||
Fri May 4 2018 12:52 | 1st = 8 Slippery Valley 2nd = 6 Good To Know 3rd = 1 Red Candy 4th = 3 Negative Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 2 Justacanta | ||
Fri May 4 2018 12:47 | 1st = 2 Justacanta 2nd = 1 Bella Gioia 3rd = 3 Amastar 4th = 4 Myrcella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Keep Talking | ||
Fri May 4 2018 12:44 | 1st = 3 Keep Talking 2nd = 8 Rhomboid 3rd = 1 Glen Mika 4th = 2 Lanis Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 13 Nicconita | ||
Fri May 4 2018 12:40 | 1st = 13 Nicconita 2nd = 7 Tully Toff 3rd = 11 Lady Mironton 4th = 5 Rocky High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Call Me Flo | ||
Fri May 4 2018 12:39 | 1st = 1 Call Me Flo 2nd = 6 Detective Dash 3rd = 2 Miss Dupre 4th = 3 Broken Penniless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Aston Bardot | ||
Fri May 4 2018 12:37 | 1st = 3 Aston Bardot 2nd = 8 Emerley Senor 3rd = 9 Aston Gianna 4th = 4 Chief Bothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 Tranquil Billy | ||
Fri May 4 2018 12:34 | 1st = 4 Tranquil Billy 2nd = 2 Cash Flow Joe 3rd = 7 Thanks Nelly 4th = 6 Trishan Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Headwin | ||
Fri May 4 2018 12:29 | 1st = 6 Headwin 2nd = 3 Matron Jujon 3rd = 4 Grizzly Montana 4th = 2 Betterthan Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Soeztoc | ||
Fri May 4 2018 12:27 | 1st = 6 Soeztoc 2nd = 5 Cailah Shakey 3rd = 7 Lektra Rival 4th = 1 Rockem Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Shady Snapper | ||
Fri May 4 2018 12:24 | 1st = 2 Shady Snapper 2nd = 1 Homebush Ragna 3rd = 4 Know Potential 4th = 3 Eyrewell Martin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 1 Doosey | ||
Fri May 4 2018 12:20 | 1st = 1 Doosey 2nd = 2 Bluesbro 3rd = 5 White Eagle 4th = 3 Quirion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Salut Jason | ||
Fri May 4 2018 12:17 | 1st = 2 Salut Jason 2nd = 7 Nyasaland Dawn 3rd = 8 Justice Merry 4th = 6 Girls Got Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 1 Braavos | ||
Fri May 4 2018 12:12 | 1st = 1 Braavos 2nd = 10 Bas De Soie 3rd = 12 Hiraeth 4th = 8 Cailin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Charlies Barbun | ||
Fri May 4 2018 12:09 | 1st = 7 Charlies Barbun 2nd = 3 Not Far Zuess 3rd = 2 Aspen Valley 4th = 5 Banjo Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 My Wrecker | ||
Fri May 4 2018 12:05 | 1st = 2 My Wrecker 2nd = 3 Molly Walker 3rd = 5 Standing Bear 4th = 8 Kathys Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Dangerwood | ||
Fri May 4 2018 12:01 | 1st = 1 Dangerwood 2nd = 3 Boston Powers 3rd = 9 Homebush Ellie 4th = 7 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Tzar Norma | ||
Fri May 4 2018 11:49 | 1st = 6 Tzar Norma 2nd = 3 Campeon 3rd = 4 Blackjacks Back 4th = 8 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Shanly Star | ||
Fri May 4 2018 11:45 | 1st = 1 Shanly Star 2nd = 4 Homebush Scribe 3rd = 9 Asserting Power 4th = 2 Settle Grettel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 3 Carlsberg | ||
Fri May 4 2018 11:37 | 1st = 3 Carlsberg 2nd = 1 Blanco Bay 3rd = 11 Kanumiss 4th = 12 Dancilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Gin Lees Bullet | ||
Fri May 4 2018 11:33 | 1st = 3 Gin Lees Bullet 2nd = 4 No Fluke 3rd = 5 Miss Flower 4th = 6 Sugar Roselee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Okuku Billy | ||
Fri May 4 2018 11:28 | 1st = 1 Okuku Billy 2nd = 3 Taieri Terra 3rd = 4 Nippa Martino 4th = 9 Goldstar Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Mister Maker | ||
Fri May 4 2018 11:18 | 1st = 4 Mister Maker 2nd = 8 Shawnee Jaguar 3rd = 5 Karaka 4th = 7 Mollys Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Epic Fantasy | ||
Fri May 4 2018 11:11 | 1st = 3 Epic Fantasy 2nd = 4 Cathy Maree 3rd = 7 Coco Bango 4th = 1 Ohoka Pheobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 6 Ritzy Sparkle | ||
Fri May 4 2018 11:02 | 1st = 6 Ritzy Sparkle 2nd = 1 Fluorobus 3rd = 3 Bobby Dee 4th = 2 Royal Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Disobedience | ||
Fri May 4 2018 10:53 | 1st = 7 Disobedience 2nd = 4 Astro Tipple 3rd = 5 Homebush Maycee 4th = 3 Goldstar Mika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Eyrewell Bentley | ||
Fri May 4 2018 10:36 | 1st = 5 Eyrewell Bentley 2nd = 9 Goldstar Hemi 3rd = 8 Goldstar Hurley 4th = 10 Token Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 4 Makdanife | ||
Fri May 4 2018 10:27 | 1st = 4 Makdanife 2nd = 11 Arite Guru 3rd = 6 Valante 4th = 1 Tommyra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Feral Dove Love | ||
Fri May 4 2018 10:18 | 1st = 3 Feral Dove Love 2nd = 7 Camside Rose 3rd = 2 Homebush Satara 4th = 6 Parmigiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Mick The Mower | ||
Fri May 4 2018 10:01 | 1st = 1 Mick The Mower 2nd = 7 Smash Rock 3rd = 5 Blue Sky 4th = 2 Feral Steadfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Blackberry Nip | ||
Fri May 4 2018 0:17 | 1st = 1 Blackberry Nip 2nd = 3 Yorklea Dolly 3rd = 4 Barrio Monelli 4th = 2 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Smokey Desire | ||
Wed Apr 4 2018 23:42 | 1st = 5 Smokey Desire 2nd = 1 Night Light 3rd = 7 New Course 4th = 9 Ninetymile Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Ookinaki | ||
Wed Apr 4 2018 23:17 | 1st = 2 Ookinaki 2nd = 1 Linda Belinda 3rd = 4 Zippleback 4th = 8 Bonbie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Quevara | ||
Wed Apr 4 2018 23:02 | 1st = 6 Quevara 2nd = 2 Oxley Rebel 3rd = 3 Jazz Get On 4th = 8 Moto Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Sin City Boy | ||
Wed Apr 4 2018 22:45 | 1st = 5 Sin City Boy 2nd = 7 Zipping Flynn 3rd = 1 Sweet Charlee 4th = 8 Lillys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Speedy Scar | ||
Wed Apr 4 2018 22:37 | 1st = 5 Speedy Scar 2nd = 8 Blackpool Doc 3rd = 1 Merc 4th = 7 Riverdale Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Minnie Wizard | ||
Wed Apr 4 2018 22:30 | 1st = 4 Minnie Wizard 2nd = 7 Winlock Rose 3rd = 2 Pupetta Maresca 4th = 8 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Miss Truffles | ||
Wed Apr 4 2018 22:24 | 1st = 6 Miss Truffles 2nd = 7 Tom Gundi 3rd = 5 Jessie Quick 4th = 3 Joncraigle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Rockalot | ||
Wed Apr 4 2018 22:18 | 1st = 7 Rockalot 2nd = 4 Ridos Ace 3rd = 3 Lochinvar Adore 4th = 5 Taylas Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Voluptuous Blue | ||
Wed Apr 4 2018 22:15 | 1st = 5 Voluptuous Blue 2nd = 3 Veil Successor 3rd = 7 Jimmys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Skid Oscar | ||
Wed Apr 4 2018 22:09 | 1st = 1 Skid Oscar 2nd = 6 Orwellian 3rd = 8 Baracuta Icon 4th = 10 On The Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Quids In | ||
Wed Apr 4 2018 22:05 | 1st = 6 Quids In 2nd = 2 Raw Luxury 3rd = 3 Corona Monelli 4th = 8 Reidys Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 2 Our Edward Lewis | ||
Wed Apr 4 2018 22:00 | 1st = 2 Our Edward Lewis 2nd = 3 Inaugurate 3rd = 7 Artiflash 4th = 4 Romantic Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Striker Vardy | ||
Wed Apr 4 2018 21:57 | 1st = 7 Striker Vardy 2nd = 8 Boona Lad 3rd = 4 Dyna Francine 4th = 6 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 7 Halber Tag | ||
Wed Apr 4 2018 21:54 | 1st = 7 Halber Tag 2nd = 5 Red Jamie 3rd = 8 Mon Manny Beach 4th = 2 Sweet Ella Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Blokes Advice | ||
Wed Apr 4 2018 21:51 | 1st = 7 Blokes Advice 2nd = 2 Buckle Up Spud 3rd = 1 Buckle Up York 4th = 8 Mahjong Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Mister Fernando | ||
Wed Apr 4 2018 21:48 | 1st = 6 Mister Fernando 2nd = 1 Hit Record 3rd = 2 Got Bounce 4th = 7 Charlm Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 California Dream | ||
Wed Apr 4 2018 21:45 | 1st = 3 California Dream 2nd = 6 Paganoni 3rd = 8 Lawless Lou 4th = 5 Hotshot Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 9 - 11 Mach Le More | ||
Wed Apr 4 2018 21:40 | 1st = 11 Mach Le More 2nd = 4 Casuarina Belmer 3rd = 3 Joannies Girl 4th = 1 Promise To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Aeroplane Indy | ||
Wed Apr 4 2018 21:38 | 1st = 5 Aeroplane Indy 2nd = 6 Sassy Sultana 3rd = 7 Mickie Raven 4th = 2 Miracles Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 Gracious Lady | ||
Wed Apr 4 2018 21:35 | 1st = 7 Gracious Lady 2nd = 5 Beetown Rosey 3rd = 1 Dream Bigger 4th = 6 Partial Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 My Cash | ||
Wed Apr 4 2018 21:30 | 1st = 6 My Cash 2nd = 5 Sheza Beach Dream 3rd = 4 Muscle Up Major 4th = 3 Its Powder Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Voluptuous Dot | ||
Wed Apr 4 2018 21:28 | 1st = 3 Voluptuous Dot 2nd = 1 Checker Plate 3rd = 4 Always Alone 4th = 7 Potere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Gunshot Ridge | ||
Wed Apr 4 2018 21:25 | 1st = 5 Gunshot Ridge 2nd = 1 Sheza Marvel 3rd = 2 Dyna Yatul 4th = 3 Jenna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Commander Jet | ||
Wed Apr 4 2018 21:22 | 1st = 2 Commander Jet 2nd = 8 Banjo Bolt 3rd = 1 Lady Lucretia 4th = 4 Rock Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 7 Astral Ruler | ||
Wed Apr 4 2018 21:20 | 1st = 7 Astral Ruler 2nd = 1 Day Tourer 3rd = 3 Go Ahead Makemyday 4th = 2 Uwouldntbelieveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Sisco Ride | ||
Wed Apr 4 2018 21:18 | 1st = 1 Sisco Ride 2nd = 6 Iris Allen 3rd = 3 Chevsta 4th = 9 Chasing James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 5 Edgy | ||
Wed Apr 4 2018 21:15 | 1st = 5 Edgy 2nd = 6 Bossy Miss Bella 3rd = 3 Phantom Pete 4th = 8 Port Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 7 Bid For Red | ||
Wed Apr 4 2018 21:10 | 1st = 7 Bid For Red 2nd = 6 Our Chateau Lafite 3rd = 8 Trunkey Digger 4th = 1 Our Pocketrocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Cherokee Shimmer | ||
Wed Apr 4 2018 21:08 | 1st = 5 Cherokee Shimmer 2nd = 4 Silvio Dante 3rd = 6 Gazas Rooster 4th = 2 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Hoggards Corner | ||
Wed Apr 4 2018 21:05 | 1st = 1 Hoggards Corner 2nd = 2 Credit Entry 3rd = 8 Pawfessional 4th = 7 Spy Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Jaggernaught | ||
Wed Apr 4 2018 21:01 | 1st = 7 Jaggernaught 2nd = 2 Whitehawk Parker 3rd = 10 Groovy Gravy 4th = 5 African Leopard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 6 Blazedale | ||
Wed Apr 4 2018 21:00 | 1st = 6 Blazedale 2nd = 5 Rock N Roll Chapel 3rd = 1 Chrissy Divinyl 4th = 3 Vasari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 El Grand Knocka | ||
Wed Apr 4 2018 20:58 | 1st = 6 El Grand Knocka 2nd = 5 Shes Wicked 3rd = 8 Fernando Drums 4th = 10 Remain Seated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Velocity Marlina | ||
Wed Apr 4 2018 20:55 | 1st = 4 Velocity Marlina 2nd = 7 Dance With Wolf 3rd = 1 Sam Card 4th = 8 Adhara Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Jovial Julie | ||
Wed Apr 4 2018 20:50 | 1st = 6 Jovial Julie 2nd = 2 Sams The Best 3rd = 3 De Voyage 4th = 4 Layback Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Thunder Of Night | ||
Wed Apr 4 2018 20:48 | 1st = 5 Thunder Of Night 2nd = 4 Oaklands 3rd = 3 Fiesty Ivy 4th = 6 Scooby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Bonna Bale | ||
Wed Apr 4 2018 20:45 | 1st = 4 Bonna Bale 2nd = 6 Barbies Chance 3rd = 1 Allonsy Fire 4th = 3 Charlm Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Unprepaired | ||
Wed Apr 4 2018 20:42 | 1st = 6 Unprepaired 2nd = 8 Timmy Gundi 3rd = 3 Leilanis Lad 4th = 1 Elle Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 2 Sir Cracker | ||
Wed Apr 4 2018 20:40 | 1st = 2 Sir Cracker 2nd = 9 Gunna Cullect 3rd = 6 Tulhurst Terror 4th = 3 Tulhurst Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Set To Storm | ||
Wed Apr 4 2018 20:38 | 1st = 7 Set To Storm 2nd = 6 Jakesta 3rd = 2 Dyna Nina 4th = 5 Rirtakki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Dazzlers Hanger | ||
Wed Apr 4 2018 20:35 | 1st = 7 Dazzlers Hanger 2nd = 3 Zambora Caitlyn 3rd = 2 Velocity Mia 4th = 6 Harry Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 1 Speak No Evil | ||
Wed Apr 4 2018 20:30 | 1st = 1 Speak No Evil 2nd = 8 Our Lady Madonna 3rd = 3 Thisboyzonfire 4th = 7 Louis Sedgwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Brandeen Bayley | ||
Wed Apr 4 2018 20:28 | 1st = 6 Brandeen Bayley 2nd = 4 Lost Blue 3rd = 8 Sub Zero Magic 4th = 3 Desiree Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Heza Gangsta | ||
Wed Apr 4 2018 20:25 | 1st = 5 Heza Gangsta 2nd = 8 Dyna Orenthal 3rd = 3 Charlm Knight 4th = 6 Subway Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Bonnie Jujon | ||
Wed Apr 4 2018 20:20 | 1st = 5 Bonnie Jujon 2nd = 4 Buddy Babcock 3rd = 8 Rocknroll Promise 4th = 3 Baltic Blue Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Peter Galo | ||
Wed Apr 4 2018 20:18 | 1st = 6 Peter Galo 2nd = 5 Chiefs Empire 3rd = 1 Main One 4th = 8 Crackerjack Blax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Logical Option | ||
Wed Apr 4 2018 20:15 | 1st = 4 Logical Option 2nd = 7 Excitable Angel 3rd = 5 Magic Benz 4th = 1 Snap One Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 1 Pretty Hot | ||
Wed Apr 4 2018 20:10 | 1st = 1 Pretty Hot 2nd = 2 Lucky Lyla 3rd = 4 Jiggy Rhythm 4th = 3 Im All Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Kouta And Cream | ||
Wed Apr 4 2018 20:08 | 1st = 8 Kouta And Cream 2nd = 2 Lets Run 3rd = 5 Kung Fu Hustle 4th = 1 Roll em Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Steve Keeping | ||
Wed Apr 4 2018 20:05 | 1st = 8 Steve Keeping 2nd = 4 Galway Gal 3rd = 3 Blazin Logie 4th = 2 Mellenia Jo Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 3 Illawong Maestro | ||
Wed Apr 4 2018 20:00 | 1st = 3 Illawong Maestro 2nd = 8 Pay Rise 3rd = 1 Safari Cheer 4th = 5 Captain Snoozzze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Quena Dee Air | ||
Wed Apr 4 2018 19:58 | 1st = 6 Quena Dee Air 2nd = 1 Dyna Sarah 3rd = 3 Knockers Gold 4th = 7 Valar Morghulis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 6 No Waiting | ||
Wed Apr 4 2018 19:55 | 1st = 6 No Waiting 2nd = 2 Nile Harks 3rd = 4 Summahs Knight 4th = 8 Many Puppiao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Major Tralee | ||
Wed Apr 4 2018 19:50 | 1st = 4 Major Tralee 2nd = 6 Zed Express 3rd = 3 Montana Beach 4th = 9 Timetogethappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 North Wind | ||
Wed Apr 4 2018 19:48 | 1st = 7 North Wind 2nd = 8 Shanlyn Sprite 3rd = 4 Gappy Hilmore 4th = 1 Yelredda Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Bronelly Pearl | ||
Wed Apr 4 2018 19:45 | 1st = 3 Bronelly Pearl 2nd = 1 Hear The Drums 3rd = 6 Man Unkind 4th = 7 Its A Shame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 2 Im With Lexy | ||
Wed Apr 4 2018 19:41 | 1st = 2 Im With Lexy 2nd = 9 Karinya Mully 3rd = 11 Runaway Jolt 4th = 5 Laser Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Miras Potion | ||
Wed Apr 4 2018 19:39 | 1st = 7 Miras Potion 2nd = 2 Pollys Nigel 3rd = 8 Prince Mark 4th = 3 One Smarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Zabdon Charlie | ||
Wed Apr 4 2018 19:36 | 1st = 6 Zabdon Charlie 2nd = 3 Cairnlea Rocket 3rd = 5 Miss Wildwest 4th = 2 Fan the Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Tarzali | ||
Wed Apr 4 2018 19:32 | 1st = 4 Tarzali 2nd = 3 Go Jo Jolt 3rd = 6 Enchanted Stride 4th = 2 Alcatraz Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Buckle Up Leo | ||
Wed Apr 4 2018 19:30 | 1st = 6 Buckle Up Leo 2nd = 7 Dyna Zapto 3rd = 5 Golden Gun 4th = 8 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Opulence | ||
Wed Apr 4 2018 19:27 | 1st = 2 Opulence 2nd = 5 Fabrelass 3rd = 3 Running Plunder 4th = 7 Winsome Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Major Generaljujon | ||
Wed Apr 4 2018 19:23 | 1st = 1 Major Generaljujon 2nd = 3 Big Beat 3rd = 2 Tellella 4th = 5 Always A Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 3 Men Of Mukinbudin | ||
Wed Apr 4 2018 19:20 | 1st = 3 Men Of Mukinbudin 2nd = 6 Miss Meika 3rd = 2 Superior Smile 4th = 1 Elizas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Avalon Sisco | ||
Wed Apr 4 2018 19:17 | 1st = 7 Avalon Sisco 2nd = 8 Cool Number 3rd = 1 Kintamani 4th = 3 Boston Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Prospect | ||
Wed Apr 4 2018 19:14 | 1st = 1 Prospect 2nd = 5 Ollie Harks 3rd = 7 Riff 4th = 4 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 8 Cankickatarget | ||
Wed Apr 4 2018 19:10 | 1st = 8 Cankickatarget 2nd = 5 Crackerjack Jo 3rd = 4 Karloo Threeothree 4th = 6 Tulhurst Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Empty Chamber | ||
Wed Apr 4 2018 19:08 | 1st = 1 Empty Chamber 2nd = 2 Shotgun Shiloh 3rd = 6 Taxing 4th = 5 Mahjong Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Charlies Chance | ||
Wed Apr 4 2018 19:05 | 1st = 5 Charlies Chance 2nd = 7 Uncle Donuts 3rd = 4 Confinement 4th = 8 Lutiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Margaret Ruth | ||
Wed Apr 4 2018 19:00 | 1st = 5 Margaret Ruth 2nd = 2 Zoomas Legend 3rd = 3 Jaden Gil 4th = 6 Saxon Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Cash No Bounce | ||
Wed Apr 4 2018 18:58 | 1st = 6 Cash No Bounce 2nd = 2 Big Mary 3rd = 7 Fawn Illusion 4th = 8 Golden Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Lets Win Billy | ||
Wed Apr 4 2018 18:55 | 1st = 3 Lets Win Billy 2nd = 8 Speed Action 3rd = 6 All Might 4th = 9 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 3 Haras Rebel | ||
Wed Apr 4 2018 18:52 | 1st = 3 Haras Rebel 2nd = 2 Opportune Knocka 3rd = 4 Own Goal 4th = 7 Bogan Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Lethal Promise | ||
Wed Apr 4 2018 18:50 | 1st = 1 Lethal Promise 2nd = 8 Camivista 3rd = 7 Ominous Flyer 4th = 2 Sand Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Ice Cold Yug | ||
Wed Apr 4 2018 18:48 | 1st = 7 Ice Cold Yug 2nd = 8 Shanlyn Dolly 3rd = 2 Water Pistol 4th = 4 Galloping Bluboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Amelie Argot | ||
Wed Apr 4 2018 18:45 | 1st = 4 Amelie Argot 2nd = 7 Macroy 3rd = 9 Chaser 4th = 3 Round The Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 9 Pump The Brakes | ||
Wed Apr 4 2018 18:40 | 1st = 9 Pump The Brakes 2nd = 1 Laser In Flight 3rd = 5 El Gran Senor 4th = 4 Our Castanea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Midnight To One | ||
Wed Apr 4 2018 18:37 | 1st = 1 Midnight To One 2nd = 3 Holly Knocks 3rd = 2 Valkyrie Night 4th = 8 Popular Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Fear Not | ||
Wed Apr 4 2018 18:32 | 1st = 1 Fear Not 2nd = 3 Lilymaystorm 3rd = 5 My Darling Beware 4th = 7 Valsue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Capo | ||
Wed Apr 4 2018 18:30 | 1st = 8 Capo 2nd = 1 Beanology 3rd = 4 We Love Spolly 4th = 2 Caidan Marlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Bad Boy Dougie | ||
Wed Apr 4 2018 18:27 | 1st = 4 Bad Boy Dougie 2nd = 2 Tom The Bomb 3rd = 5 Good Friend 4th = 10 Wild Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Time Traveller | ||
Wed Apr 4 2018 18:22 | 1st = 2 Time Traveller 2nd = 4 Lynchman 3rd = 6 Sheriff Jujon 4th = 3 Travelnfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 10 Smashniak Winx | ||
Wed Apr 4 2018 18:19 | 1st = 10 Smashniak Winx 2nd = 1 Hay William 3rd = 6 Haras Flame 4th = 2 Double Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 3 Ima Black Beauty | ||
Wed Apr 4 2018 18:14 | 1st = 3 Ima Black Beauty 2nd = 7 Star Play 3rd = 1 Rocknroll Queen 4th = 6 Carlas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 6 Arfa Chance | ||
Wed Apr 4 2018 18:10 | 1st = 6 Arfa Chance 2nd = 7 Light The Fuse 3rd = 2 Gradual Incline 4th = 3 Fair Nakita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Crackerjack Tags | ||
Wed Apr 4 2018 18:07 | 1st = 5 Crackerjack Tags 2nd = 2 Bigtime Bruce 3rd = 3 Daisy Patch 4th = 4 Seaton Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Shoe In | ||
Wed Apr 4 2018 18:04 | 1st = 1 Shoe In 2nd = 2 Baby Skeeta 3rd = 8 Ariaki 4th = 4 Kool Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 7 Champagne Comedy | ||
Wed Apr 4 2018 18:00 | 1st = 7 Champagne Comedy 2nd = 6 Fast Is Bettor 3rd = 5 Three Cases 4th = 3 Lorimerkylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cosmo Bill | ||
Wed Apr 4 2018 17:58 | 1st = 2 Cosmo Bill 2nd = 8 Albury Way 3rd = 1 Arabian Go Go 4th = 7 Waikarie Noel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Calcavado | ||
Wed Apr 4 2018 17:53 | 1st = 4 Calcavado 2nd = 5 Celtic Cruza 3rd = 2 Hot Rod Heaven 4th = 8 Oscars Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Lottie Glenda | ||
Wed Apr 4 2018 17:50 | 1st = 7 Lottie Glenda 2nd = 8 Zipping Koda 3rd = 5 Audacious Poppy 4th = 3 Dimitri Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Twenty Six | ||
Wed Apr 4 2018 17:47 | 1st = 5 Twenty Six 2nd = 1 Greek Gold 3rd = 8 Rodeo Sweetheart 4th = 7 Koba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 11 Zaras Choice | ||
Wed Apr 4 2018 17:42 | 1st = 11 Zaras Choice 2nd = 1 Tulhurst Santanna 3rd = 6 Trilight Brigade 4th = 4 Our Little Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Luckman | ||
Wed Apr 4 2018 17:39 | 1st = 1 Luckman 2nd = 2 Miss Lynbra 3rd = 3 Solo Dancer 4th = 7 Stubborn State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 2 Lets Twist | ||
Wed Apr 4 2018 17:35 | 1st = 2 Lets Twist 2nd = 7 Racy Ava 3rd = 1 Dr Sykes 4th = 8 Scoreline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Dealer Wins | ||
Wed Apr 4 2018 17:32 | 1st = 7 Dealer Wins 2nd = 3 Joyous Jill 3rd = 1 Whats Up Skip 4th = 6 Bye Bye Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 9 The Frame | ||
Wed Apr 4 2018 17:28 | 1st = 9 The Frame 2nd = 7 Skylarhain 3rd = 1 Splash of Gold 4th = 3 Midnight Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 7 Frogmarch | ||
Wed Apr 4 2018 17:25 | 1st = 7 Frogmarch 2nd = 4 Bodhi Blue 3rd = 3 The Patrician 4th = 2 Barbary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Big Red Sun | ||
Wed Apr 4 2018 17:24 | 1st = 4 Big Red Sun 2nd = 2 Causing Havoc 3rd = 5 Nervous Energy 4th = 6 Sunny Pitubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 1 Balwarra Gold | ||
Wed Apr 4 2018 17:20 | 1st = 1 Balwarra Gold 2nd = 10 Equidame 3rd = 7 Exalted Honey 4th = 13 Cerro Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Sage Of Omaha | ||
Wed Apr 4 2018 17:17 | 1st = 5 Sage Of Omaha 2nd = 1 Big Trigger 3rd = 9 Call Me Aussie 4th = 4 Plum Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 9 Mishani Electra | ||
Wed Apr 4 2018 17:13 | 1st = 9 Mishani Electra 2nd = 10 Adoradancer 3rd = 13 Send Us A Sign 4th = 14 Lwazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 In A Spin | ||
Wed Apr 4 2018 17:10 | 1st = 3 In A Spin 2nd = 5 Dynamic Rainbow 3rd = 8 Miss Holland 4th = 6 Allen Gerwen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 11 Reliable Dame | ||
Wed Apr 4 2018 17:05 | 1st = 11 Reliable Dame 2nd = 6 Bianajeuney 3rd = 3 Nova Joe 4th = 1 Seattle Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Gabby Gabe | ||
Wed Apr 4 2018 17:02 | 1st = 7 Gabby Gabe 2nd = 2 Big Ten Four 3rd = 5 Skip The Dishes 4th = 8 Ninja Josh Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 8 Palace Rogue | ||
Wed Apr 4 2018 16:59 | 1st = 8 Palace Rogue 2nd = 1 Montagna 3rd = 9 Across The Sea 4th = 2 Luna Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 3 Never Been Another | ||
Wed Apr 4 2018 16:55 | 1st = 3 Never Been Another 2nd = 8 Just Gorgeous 3rd = 1 Dependable 4th = 2 Mr Mile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Yeah Okay | ||
Wed Apr 4 2018 16:52 | 1st = 2 Yeah Okay 2nd = 6 Swingin Nanny 3rd = 1 Bogan Legend 4th = 4 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Bigtime Raider | ||
Wed Apr 4 2018 16:49 | 1st = 7 Bigtime Raider 2nd = 2 Deadline 3rd = 6 Backin Bully 4th = 5 Conclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 2 Red Dazzle | ||
Wed Apr 4 2018 16:45 | 1st = 2 Red Dazzle 2nd = 3 Ilgattino 3rd = 4 Rug Rat 4th = 5 Willochra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Jerry Can | ||
Wed Apr 4 2018 16:42 | 1st = 3 Jerry Can 2nd = 8 Carousle Excite 3rd = 7 Rockstar Roy 4th = 6 Emilys Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Chavish | ||
Wed Apr 4 2018 16:38 | 1st = 1 Chavish 2nd = 6 Suilven 3rd = 12 Sonador Fire 4th = 9 The Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Miss Gambler | ||
Wed Apr 4 2018 16:35 | 1st = 4 Miss Gambler 2nd = 3 Rapid Blaze 3rd = 5 Valkyrie Blue 4th = 7 Interaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Inside Game | ||
Wed Apr 4 2018 16:32 | 1st = 2 Inside Game 2nd = 5 Absolute Breeze 3rd = 4 Denny Blue 4th = 3 Flash Bobbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 4 Rossman | ||
Wed Apr 4 2018 16:30 | 1st = 4 Rossman 2nd = 2 Rushard 3rd = 1 Ripplebrook 4th = 8 The Armani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Marry Me Mel | ||
Wed Apr 4 2018 16:27 | 1st = 6 Marry Me Mel 2nd = 4 Jayasuria 3rd = 5 Broken Flippa 4th = 8 Double Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 1 St Eligius | ||
Wed Apr 4 2018 16:24 | 1st = 1 St Eligius 2nd = 7 Zon Zol 3rd = 4 Cyclone Man 4th = 9 Satiric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Nines Enough | ||
Wed Apr 4 2018 16:20 | 1st = 2 Nines Enough 2nd = 1 Eleazar 3rd = 3 Progression 4th = 4 Miss Casier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 9 Imma Callim Klay | ||
Wed Apr 4 2018 16:17 | 1st = 9 Imma Callim Klay 2nd = 5 Miss Paige Mac 3rd = 6 Zinchenko 4th = 3 Chief Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Duke Of Burnley | ||
Wed Apr 4 2018 16:14 | 1st = 2 Duke Of Burnley 2nd = 3 Swift Gem 3rd = 8 Zipping Irwin 4th = 4 Magic Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 7 Chapal | ||
Wed Apr 4 2018 16:10 | 1st = 7 Chapal 2nd = 8 The Hun 3rd = 6 Pat The Weapon 4th = 5 Red Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 9 Rowdy Sprite | ||
Wed Apr 4 2018 16:07 | 1st = 9 Rowdy Sprite 2nd = 1 Neen Queen 3rd = 2 Shanes World 4th = 4 Tara Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Malmoosa | ||
Wed Apr 4 2018 16:03 | 1st = 5 Malmoosa 2nd = 2 Cool Sequence 3rd = 4 Char Char 4th = 6 Awake The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Ava Surprise | ||
Wed Apr 4 2018 16:00 | 1st = 6 Ava Surprise 2nd = 1 Crumbed Cutlets 3rd = 7 Gray Grey Goose 4th = 8 Haras Stevo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Captain Jackie | ||
Wed Apr 4 2018 15:57 | 1st = 2 Captain Jackie 2nd = 8 Dream Gem 3rd = 3 Lightning Boxy 4th = 7 Secret Of Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Gauteng Gal | ||
Wed Apr 4 2018 15:55 | 1st = 5 Gauteng Gal 2nd = 6 Rosewedge 3rd = 2 Kronos 4th = 8 Red Gucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Violet Femmes | ||
Wed Apr 4 2018 15:52 | 1st = 6 Violet Femmes 2nd = 5 Devour 3rd = 1 King Bundawaal 4th = 4 Dandy Loon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 3 It Comes Natural | ||
Wed Apr 4 2018 15:49 | 1st = 3 It Comes Natural 2nd = 2 Hussar Hughes 3rd = 4 Golden Arches 4th = 1 Wise Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 1 Happy Go Plucky | ||
Wed Apr 4 2018 15:47 | 1st = 1 Happy Go Plucky 2nd = 5 Macquarie Magic 3rd = 6 Lucky Ima Cugat 4th = 4 Nadacheva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Miss Beckboo | ||
Wed Apr 4 2018 15:42 | 1st = 6 Miss Beckboo 2nd = 3 Broke Even 3rd = 8 Vagablonde 4th = 7 Hay Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Waltz On Bye | ||
Wed Apr 4 2018 15:39 | 1st = 7 Waltz On Bye 2nd = 6 Lucy Gem 3rd = 1 Bowie Boy 4th = 3 Our Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 2 Gracena | ||
Wed Apr 4 2018 15:35 | 1st = 2 Gracena 2nd = 4 Star Patriot 3rd = 1 Chosen Angel 4th = 3 Millenia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Galactic Panther | ||
Wed Apr 4 2018 15:32 | 1st = 6 Galactic Panther 2nd = 3 Emerley Mine 3rd = 7 Kind Girl 4th = 1 De Choix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 The Overdraft | ||
Wed Apr 4 2018 15:28 | 1st = 2 The Overdraft 2nd = 7 Lets Get Nauti Gal 3rd = 8 French Toast 4th = 5 Miss Severina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Emancipate | ||
Wed Apr 4 2018 15:25 | 1st = 6 Emancipate 2nd = 5 Good Brandi 3rd = 1 Scenic Silver 4th = 8 Little Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 8 Sansa | ||
Wed Apr 4 2018 15:22 | 1st = 8 Sansa 2nd = 4 Kaapfever 3rd = 7 Royal Anthem 4th = 5 Regal Cannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Raspberry Rose | ||
Wed Apr 4 2018 15:20 | 1st = 6 Raspberry Rose 2nd = 4 Light On Ice 3rd = 1 Innocent Lily 4th = 8 Pageantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Sallys Girl | ||
Wed Apr 4 2018 15:17 | 1st = 5 Sallys Girl 2nd = 4 Jimmy Mcbain 3rd = 8 Mepunga Georgia 4th = 7 Mclaren Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 3 Four White Fox | ||
Wed Apr 4 2018 15:14 | 1st = 3 Four White Fox 2nd = 8 Im Slats 3rd = 2 Welcome Shadow 4th = 4 Zackariah Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 4 Shanzino | ||
Wed Apr 4 2018 15:14 | 1st = 4 Shanzino 2nd = 2 Pickup 3rd = 9 Hardcase 4th = 5 Keep The Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 9 Good Pal | ||
Wed Apr 4 2018 15:07 | 1st = 9 Good Pal 2nd = 1 Despicable Cody 3rd = 4 Curly Shirly 4th = 3 Burst Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Uno Fabio | ||
Wed Apr 4 2018 15:04 | 1st = 3 Uno Fabio 2nd = 7 Zipping Chaser 3rd = 4 Big Cold Burst 4th = 1 Kulu Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 5 Ewan Mine | ||
Wed Apr 4 2018 15:00 | 1st = 5 Ewan Mine 2nd = 1 Grand Armada 3rd = 6 Sweet Mischief 4th = 3 Hes Got Skills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Ya Kiddin Me | ||
Wed Apr 4 2018 14:57 | 1st = 1 Ya Kiddin Me 2nd = 2 Dakota Rowe 3rd = 3 Wattos Revenge 4th = 5 Greysynd Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 2 Aboukir Bay | ||
Wed Apr 4 2018 14:55 | 1st = 2 Aboukir Bay 2nd = 6 Lexiloo 3rd = 3 Bounding Badger 4th = 5 Dawn Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 8 Kiras Beat | ||
Wed Apr 4 2018 14:53 | 1st = 8 Kiras Beat 2nd = 11 Alma Bubbles 3rd = 13 Kemsrey 4th = 15 Bring Euro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Cooper Scooper | ||
Wed Apr 4 2018 14:49 | 1st = 8 Cooper Scooper 2nd = 6 Tiggerlong Zorro 3rd = 3 Xava Allen 4th = 2 Louie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 12 Think Im Dreaming | ||
Wed Apr 4 2018 14:45 | 1st = 12 Think Im Dreaming 2nd = 10 Indrabeel 3rd = 3 Chesterton 4th = 5 Maglev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Amarda | ||
Wed Apr 4 2018 14:42 | 1st = 4 Amarda 2nd = 8 Blu Light Banjo 3rd = 5 Hesa Jayclo 4th = 2 Roxy Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 1 Run Forrest Run | ||
Wed Apr 4 2018 14:39 | 1st = 1 Run Forrest Run 2nd = 8 Coup Dreamwood 3rd = 10 Tatum 4th = 5 Heza Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Tiza Fabio | ||
Wed Apr 4 2018 14:30 | 1st = 6 Tiza Fabio 2nd = 3 Our Flying Laura 3rd = 8 Rellim Diesel 4th = 2 Dynastic Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Better Take Cover | ||
Wed Apr 4 2018 14:27 | 1st = 1 Better Take Cover 2nd = 5 Jawhara 3rd = 6 White Lioness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 10 Waltzing Wodka | ||
Wed Apr 4 2018 14:25 | 1st = 10 Waltzing Wodka 2nd = 3 Lostarc 3rd = 2 Indian Mo 4th = 1 Troopers Ploy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Fabriental | ||
Wed Apr 4 2018 14:22 | 1st = 1 Fabriental 2nd = 3 Victa Jack 3rd = 8 Hayride Mills 4th = 5 Whip Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 Soxey | ||
Wed Apr 4 2018 14:18 | 1st = 5 Soxey 2nd = 2 Guanaba Girl 3rd = 11 A Little Bit More 4th = 1 Lady Eighty Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Verne Allen | ||
Wed Apr 4 2018 14:15 | 1st = 1 Verne Allen 2nd = 4 Loch Freddie 3rd = 3 Flying Flyer 4th = 7 Mr Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 10 Ensisheim | ||
Wed Apr 4 2018 14:10 | 1st = 10 Ensisheim 2nd = 8 Annanicolesnitz 3rd = 9 Annenkova 4th = 11 My Cherry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Bell Of Eden | ||
Wed Apr 4 2018 14:07 | 1st = 3 Bell Of Eden 2nd = 5 Emerley Giggler 3rd = 2 Cash Producer 4th = 7 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 5 Shes A Ripper | ||
Wed Apr 4 2018 14:04 | 1st = 5 Shes A Ripper 2nd = 3 So Brazen 3rd = 11 Real Savvy 4th = 7 Tuilana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 2 Bell Serenade | ||
Wed Apr 4 2018 14:00 | 1st = 2 Bell Serenade 2nd = 4 City Of Love 3rd = 3 Belle Of Clonmel 4th = 1 Dont Over Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Dutch Legacy | ||
Wed Apr 4 2018 13:55 | 1st = 2 Dutch Legacy 2nd = 3 Rockstar Patriot 3rd = 5 Charity Wish 4th = 8 Zambora Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 4 Marina | ||
Wed Apr 4 2018 13:50 | 1st = 4 Marina 2nd = 7 Hinchin Miss 3rd = 5 Ambishop 4th = 1 Forgot My Sock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Feral Lad | ||
Wed Apr 4 2018 13:47 | 1st = 1 Feral Lad 2nd = 6 Sammy Frost 3rd = 4 Want It More 4th = 2 Megalomaniac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 7 The Lawyer | ||
Wed Apr 4 2018 13:43 | 1st = 7 The Lawyer 2nd = 1 Evolo 3rd = 3 Boom Boy 4th = 4 Noble Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Dyna Forrest | ||
Wed Apr 4 2018 13:40 | 1st = 5 Dyna Forrest 2nd = 6 Blue Hunter 3rd = 1 Kulu Zipster 4th = 4 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 2 Hollywood Vine | ||
Wed Apr 4 2018 13:35 | 1st = 2 Hollywood Vine 2nd = 8 Truly A Star 3rd = 9 Hell Of A Tail 4th = 4 Reward The Misses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Di Canio | ||
Wed Apr 4 2018 13:32 | 1st = 8 Di Canio 2nd = 1 Slippers Tee 3rd = 2 Blessed Justice 4th = 4 Bluey Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 12 Splendior | ||
Wed Apr 4 2018 13:29 | 1st = 12 Splendior 2nd = 9 Jandles 3rd = 1 Markwood 4th = 13 Cardrona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Smash Charger | ||
Wed Apr 4 2018 13:21 | 1st = 5 Smash Charger 2nd = 2 Azandei 3rd = 1 Dermott Brown 4th = 4 Homebush Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Connor Allen | ||
Wed Apr 4 2018 13:20 | 1st = 4 Connor Allen 2nd = 3 Dyna Zad 3rd = 1 Lena Lake 4th = 2 Rollin With It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 3 Exalted Craftsman | ||
Wed Apr 4 2018 13:15 | 1st = 3 Exalted Craftsman 2nd = 2 Sweet Kaiser 3rd = 8 Burst Of Faith 4th = 6 Silent Elation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Victa Louise | ||
Wed Apr 4 2018 13:12 | 1st = 6 Victa Louise 2nd = 8 Victa Cazza 3rd = 4 Victa Pedrosa 4th = 1 Aston Sigrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Senchels Voice | ||
Wed Apr 4 2018 13:08 | 1st = 3 Senchels Voice 2nd = 5 Mishani Roman 3rd = 2 Rains Aplenty 4th = 7 Soaring Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Varuchi Pass | ||
Wed Apr 4 2018 13:05 | 1st = 8 Varuchi Pass 2nd = 4 Tao Tao 3rd = 6 Tysons A Rebel 4th = 7 Stingas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Jinja Flash | ||
Wed Apr 4 2018 13:03 | 1st = 5 Jinja Flash 2nd = 7 Dont Knocka Gee 3rd = 3 Cawbourne Ridge 4th = 9 Charlie Bo Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 3 Eagle Ridge | ||
Wed Apr 4 2018 13:00 | 1st = 3 Eagle Ridge 2nd = 4 Lagerfeld 3rd = 2 Beaverbrook 4th = 1 The Mayor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Spring Thief | ||
Wed Apr 4 2018 12:57 | 1st = 3 Spring Thief 2nd = 4 Slave To Love 3rd = 2 Smokey Rocks 4th = 6 Angel Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 14 Gipsyrocker | ||
Wed Apr 4 2018 12:54 | 1st = 14 Gipsyrocker 2nd = 4 Golden Valkyrie 3rd = 1 Itemize 4th = 9 Mowenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Kinetic Shadow | ||
Wed Apr 4 2018 12:46 | 1st = 1 Kinetic Shadow 2nd = 2 Agent Anna 3rd = 4 Banshee Reel 4th = 5 Peppers Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Dyna Carmen | ||
Wed Apr 4 2018 12:42 | 1st = 6 Dyna Carmen 2nd = 1 Dyna Drew 3rd = 5 Nod Ya Head 4th = 7 Buddy Blinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Shes A Knockin | ||
Wed Apr 4 2018 12:35 | 1st = 7 Shes A Knockin 2nd = 5 Hometown Lads 3rd = 1 Run Gordon 4th = 3 Hahn Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Jinja Loren | ||
Wed Apr 4 2018 12:28 | 1st = 7 Jinja Loren 2nd = 8 Opawa Mine 3rd = 4 Cawbourne Muzza 4th = 1 Secret Agenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Zelzer Allen | ||
Wed Apr 4 2018 12:24 | 1st = 8 Zelzer Allen 2nd = 3 Go Ekay 3rd = 6 Zarbo Allen 4th = 7 Phoenix Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 1 Pippi Rea | ||
Wed Apr 4 2018 12:19 | 1st = 1 Pippi Rea 2nd = 4 He Kin Fly 3rd = 10 Sammi Lou 4th = 8 Elusive Boxers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Cawbourne Spook | ||
Wed Apr 4 2018 12:11 | 1st = 5 Cawbourne Spook 2nd = 2 Roketto 3rd = 1 Bigtime Twinkle 4th = 6 Nippa A Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Dyna Lenny | ||
Wed Apr 4 2018 12:07 | 1st = 1 Dyna Lenny 2nd = 3 Geller Allen 3rd = 4 Franklin Allen 4th = 2 Darren Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Bigtime Ronnie | ||
Wed Apr 4 2018 11:53 | 1st = 6 Bigtime Ronnie 2nd = 5 Rubbed Out 3rd = 7 Gray Bale 4th = 8 Mischief Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 13 Suggestive Loox | ||
Wed Apr 4 2018 11:44 | 1st = 13 Suggestive Loox 2nd = 5 Vice Marshall 3rd = 11 Scarlet Princess 4th = 2 Opihi Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Bigtime Roll | ||
Wed Apr 4 2018 11:35 | 1st = 3 Bigtime Roll 2nd = 7 Bigtime Boy 3rd = 4 Breed Apart 4th = 2 Lil Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Cawbourne Taylor | ||
Wed Apr 4 2018 11:18 | 1st = 6 Cawbourne Taylor 2nd = 3 Bigtime Mike 3rd = 8 Toki Girl 4th = 1 Milly Rivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 7 On Point | ||
Wed Apr 4 2018 11:09 | 1st = 7 On Point 2nd = 9 Miss Brahmos 3rd = 10 Monza Circuito 4th = 12 Freight Train Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Manly Monkey | ||
Wed Apr 4 2018 11:00 | 1st = 4 Manly Monkey 2nd = 1 Cawbourne Rob 3rd = 6 Bigtime Dean 4th = 7 Magic Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Bigtime Panther | ||
Wed Apr 4 2018 10:43 | 1st = 3 Bigtime Panther 2nd = 1 Bigtime Winnie 3rd = 7 Cawbourne Zayne 4th = 8 Empty Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 5 Bon Showvi | ||
Wed Apr 4 2018 10:34 | 1st = 5 Bon Showvi 2nd = 9 Sharp N Silver 3rd = 8 Funny Face 4th = 13 Miss Diorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Bigtime Winter | ||
Wed Apr 4 2018 10:25 | 1st = 2 Bigtime Winter 2nd = 6 Bigtime Charlie 3rd = 1 Bigtime Maci 4th = 7 Star Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Cockney Rip Off | ||
Wed Apr 4 2018 10:08 | 1st = 1 Cockney Rip Off 2nd = 8 Cawbourne Zulu 3rd = 9 Go Show 4th = 7 Bigtime Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Hello Bree | ||
Sun Mar 4 2018 23:00 | 1st = 2 Hello Bree 2nd = 8 Diamond Jakey 3rd = 6 Joie Eclat 4th = 4 Ailla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Flying Maxine | ||
Sun Mar 4 2018 22:40 | 1st = 1 Flying Maxine 2nd = 5 Angel Show 3rd = 2 On Tight Lines 4th = 7 Zabdon Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Abaloney | ||
Sun Mar 4 2018 22:37 | 1st = 6 Abaloney 2nd = 4 Sublime Duchess 3rd = 5 Im Late 4th = 3 Zambora Queenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Rapid Explosion | ||
Sun Mar 4 2018 22:20 | 1st = 5 Rapid Explosion 2nd = 1 Arabella Emjay 3rd = 3 Crow Nulla 4th = 7 Road Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 8 Gardot | ||
Sun Mar 4 2018 22:20 | 1st = 8 Gardot 2nd = 7 Smashniak Bullet 3rd = 3 Arnhem Invader 4th = 4 Blue Vain Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 1 Husky Lady | ||
Sun Mar 4 2018 22:08 | 1st = 1 Husky Lady 2nd = 8 Everton Boy 3rd = 3 Noisy Lad 4th = 6 Macs Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Emerley Fairy | ||
Sun Mar 4 2018 22:05 | 1st = 4 Emerley Fairy 2nd = 1 Good Bye Joan 3rd = 5 Never Fear 4th = 6 Blue Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Shes My Lady | ||
Sun Mar 4 2018 22:00 | 1st = 7 Shes My Lady 2nd = 3 Osprey Star 3rd = 1 Ullo Bells 4th = 4 Chasing Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 1 Rowley | ||
Sun Mar 4 2018 22:00 | 1st = 1 Rowley 2nd = 2 Juniper 3rd = 3 Ark Fury 4th = 4 Karalta Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Kiss Me Marday | ||
Sun Mar 4 2018 21:55 | 1st = 2 Kiss Me Marday 2nd = 3 Belron Brum 3rd = 9 Tiggerlong Rock 4th = 1 Rip Van Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Norahs Fling | ||
Sun Mar 4 2018 21:50 | 1st = 1 Norahs Fling 2nd = 7 High Cloud Lass 3rd = 9 Lansbury 4th = 8 El Swavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Sutton Taylor | ||
Sun Mar 4 2018 21:47 | 1st = 2 Sutton Taylor 2nd = 1 Champness Road 3rd = 8 Macadamia Rose 4th = 3 Haila Kihael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Hello Joan | ||
Sun Mar 4 2018 21:44 | 1st = 3 Hello Joan 2nd = 7 Poker Boom 3rd = 8 Torment 4th = 1 Cairnlea Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Flaming Moe | ||
Sun Mar 4 2018 21:40 | 1st = 1 Flaming Moe 2nd = 8 Fantastic Ruff 3rd = 2 Tiara Glow 4th = 5 Kingsbrae Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 13 Cardinal Art | ||
Sun Mar 4 2018 21:35 | 1st = 13 Cardinal Art 2nd = 9 Rollon Jack 3rd = 11 Warrior Mac 4th = 6 Black Ops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Heard It Before | ||
Sun Mar 4 2018 21:32 | 1st = 3 Heard It Before 2nd = 5 Docs Reward 3rd = 1 Renaldo 4th = 2 Resplando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 6 Our Mable Mac | ||
Sun Mar 4 2018 21:28 | 1st = 6 Our Mable Mac 2nd = 8 Janes Me Name 3rd = 1 Thunder Ice 4th = 5 Mercy Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Unpossible | ||
Sun Mar 4 2018 21:25 | 1st = 4 Unpossible 2nd = 5 Tyler Lee 3rd = 1 Big Stink 4th = 2 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Time Traveller | ||
Sun Mar 4 2018 21:20 | 1st = 6 Time Traveller 2nd = 4 Cryptic Chance 3rd = 5 Colada Rainbow 4th = 9 Tascott Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Buddy Tokaam | ||
Sun Mar 4 2018 21:17 | 1st = 2 Buddy Tokaam 2nd = 1 Ebony Sands 3rd = 3 Swipe Right 4th = 7 Princess Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 El Helecho | ||
Sun Mar 4 2018 21:13 | 1st = 7 El Helecho 2nd = 2 Its A Glamma 3rd = 6 So Like Sooty 4th = 3 Flywheel Snowy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Hiazakyte | ||
Sun Mar 4 2018 21:09 | 1st = 1 Hiazakyte 2nd = 3 Aminya Shadow 3rd = 8 Backflip Peta 4th = 7 Insano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 2 Jetmag Ink | ||
Sun Mar 4 2018 21:06 | 1st = 2 Jetmag Ink 2nd = 4 Secret Gold 3rd = 8 Elite Falcon 4th = 3 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 6 Kvitova Leis | ||
Sun Mar 4 2018 21:01 | 1st = 6 Kvitova Leis 2nd = 12 The Dip 3rd = 13 Mavis Merle 4th = 11 Damitsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 So Si Bonne | ||
Sun Mar 4 2018 20:58 | 1st = 1 So Si Bonne 2nd = 3 Diamond Model 3rd = 10 Nitro Kist 4th = 5 Snapchat Shayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Bettys Son | ||
Sun Mar 4 2018 20:55 | 1st = 8 Bettys Son 2nd = 6 Shes The Road 3rd = 3 Midnight To One 4th = 2 Dorrys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 All Spiced Up | ||
Sun Mar 4 2018 20:52 | 1st = 3 All Spiced Up 2nd = 4 Ohana Lad 3rd = 5 Belron Bliss 4th = 1 Waltz On Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Hurricane Hayley | ||
Sun Mar 4 2018 20:49 | 1st = 1 Hurricane Hayley 2nd = 5 Dashing Geek 3rd = 6 Love You Later 4th = 3 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Calvert Hot Shot | ||
Sun Mar 4 2018 20:47 | 1st = 2 Calvert Hot Shot 2nd = 1 Chevrons Delight 3rd = 10 Mini Miracle 4th = 8 Seven Rippin Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 2 Myrniong Magic | ||
Sun Mar 4 2018 20:44 | 1st = 2 Myrniong Magic 2nd = 5 Jezebel Parker 3rd = 8 Cleo Parker 4th = 7 Wild Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Mossy Oak | ||
Sun Mar 4 2018 20:41 | 1st = 2 Mossy Oak 2nd = 4 Stunning Jiggy 3rd = 1 Mersey Ferry 4th = 6 Victa Cazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Ten Gallon Hat | ||
Sun Mar 4 2018 20:38 | 1st = 1 Ten Gallon Hat 2nd = 8 Braystones Beach 3rd = 3 Catch Me Keith 4th = 5 Blackjack Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Quick Foot | ||
Sun Mar 4 2018 20:34 | 1st = 2 Quick Foot 2nd = 8 Eddies Hanger 3rd = 1 No Humbug 4th = 5 Ruby Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 2 Queens Advocate | ||
Sun Mar 4 2018 20:31 | 1st = 2 Queens Advocate 2nd = 4 Isaac 3rd = 3 Black Centurian 4th = 15 Star Chamber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Lottie Biscotti | ||
Sun Mar 4 2018 20:28 | 1st = 1 Lottie Biscotti 2nd = 4 Cosmic Fox 3rd = 6 Boom Flash 4th = 7 Raise The Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 2 Just Like Stride | ||
Sun Mar 4 2018 20:25 | 1st = 2 Just Like Stride 2nd = 4 Bravo Izmir 3rd = 3 Nothing Yet 4th = 8 Sonic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Long Gully Helen | ||
Sun Mar 4 2018 20:22 | 1st = 1 Long Gully Helen 2nd = 5 Tigers Empire 3rd = 2 Destini Wahoo 4th = 7 Power Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Moonlight Butcher | ||
Sun Mar 4 2018 20:17 | 1st = 2 Moonlight Butcher 2nd = 1 Certainlysomething 3rd = 11 Victree Mikayla 4th = 5 Private Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Dainty Culprit | ||
Sun Mar 4 2018 20:11 | 1st = 1 Dainty Culprit 2nd = 7 Crocodile Crush 3rd = 5 Arnhem Chaos 4th = 2 Jetmag Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 8 - 9 Jimmy Rapid | ||
Sun Mar 4 2018 20:10 | 1st = 9 Jimmy Rapid 2nd = 10 Bohemian Lass 3rd = 7 Bjorn To Love 4th = 1 Wonorg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Allen Gerwen | ||
Sun Mar 4 2018 20:07 | 1st = 2 Allen Gerwen 2nd = 5 Loch Monster 3rd = 1 Dava Supreme 4th = 7 Miss Holland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 7 Vast | ||
Sun Mar 4 2018 20:04 | 1st = 7 Vast 2nd = 4 Beegumbah Burst 3rd = 2 Iona Express 4th = 6 Awesome Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Deputy Speaker | ||
Sun Mar 4 2018 19:56 | 1st = 1 Deputy Speaker 2nd = 2 Chevy Tron 3rd = 6 Dashing Joker 4th = 4 Aston Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 1 Ideal Bliss | ||
Sun Mar 4 2018 19:55 | 1st = 1 Ideal Bliss 2nd = 5 Ghadastar 3rd = 3 Giftofjoy 4th = 2 Vouvray Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 My Lady Linda | ||
Sun Mar 4 2018 19:47 | 1st = 1 My Lady Linda 2nd = 7 Long Dirt Road 3rd = 2 Kearney Lane 4th = 10 Midnight Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Wadelock Sampson | ||
Sun Mar 4 2018 19:44 | 1st = 2 Wadelock Sampson 2nd = 3 Monster Machine 3rd = 4 Perrie The Fairy 4th = 1 Our Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Aston Bella | ||
Sun Mar 4 2018 19:41 | 1st = 1 Aston Bella 2nd = 4 Kansas Lane 3rd = 5 Fully Fried 4th = 3 Mazakeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 15 Scooner | ||
Sun Mar 4 2018 19:40 | 1st = 15 Scooner 2nd = 3 Rhino Buster 3rd = 1 Push To Pass 4th = 7 Black Freda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 4 Triple Twist | ||
Sun Mar 4 2018 19:36 | 1st = 4 Triple Twist 2nd = 2 Come A Guster 3rd = 9 Relethor Bale 4th = 6 Allen Sharpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Crackerjack Blax | ||
Sun Mar 4 2018 19:29 | 1st = 7 Crackerjack Blax 2nd = 5 Not Loitering 3rd = 8 Rhino Rex 4th = 3 Zipping Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Spring In China | ||
Sun Mar 4 2018 19:26 | 1st = 1 Spring In China 2nd = 8 Out Of Paint 3rd = 7 Agent Thirteen 4th = 5 Long Gully Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Plata O Plomo | ||
Sun Mar 4 2018 19:20 | 1st = 3 Plata O Plomo 2nd = 5 Usain Jolt 3rd = 10 Rockin An Runnin 4th = 9 Illegal Immigrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Cullarin Blue | ||
Sun Mar 4 2018 19:17 | 1st = 2 Cullarin Blue 2nd = 4 Prepare Yourself 3rd = 3 Badgers Belle 4th = 5 Syd The Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Black Belt | ||
Sun Mar 4 2018 19:12 | 1st = 8 Black Belt 2nd = 2 Goodtime Stride 3rd = 1 Waste Of Time 4th = 4 Calcavado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Rosie Allen | ||
Sun Mar 4 2018 19:06 | 1st = 2 Rosie Allen 2nd = 1 Bone Jarrer 3rd = 7 Bamba Lam Barney 4th = 4 Waltharius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 7 Happy Harry | ||
Sun Mar 4 2018 19:05 | 1st = 7 Happy Harry 2nd = 9 Bells Tower 3rd = 4 Penalty Point 4th = 6 Senorita Bonita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Pure White Evil | ||
Sun Mar 4 2018 19:02 | 1st = 5 Pure White Evil 2nd = 8 Our Star 3rd = 2 Qatar Girl 4th = 7 Nostimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 7 Lachlans Wish | ||
Sun Mar 4 2018 18:59 | 1st = 7 Lachlans Wish 2nd = 1 Chabay Laray 3rd = 2 Miss Shabeky 4th = 4 Doppler Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Goggo Gee Gee | ||
Sun Mar 4 2018 18:54 | 1st = 5 Goggo Gee Gee 2nd = 12 The Aussie 3rd = 2 Castor Troy 4th = 6 Stylish Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Penny Maker | ||
Sun Mar 4 2018 18:51 | 1st = 8 Penny Maker 2nd = 5 Cape Tower 3rd = 1 Dundee Cobra 4th = 2 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Money For Jam | ||
Sun Mar 4 2018 18:47 | 1st = 2 Money For Jam 2nd = 4 Wildash Kamilaro 3rd = 1 Shesa Dratta 4th = 3 Blackpearl Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Cotton Cold Candy | ||
Sun Mar 4 2018 18:42 | 1st = 7 Cotton Cold Candy 2nd = 6 Mister Hart 3rd = 4 Arbit Major 4th = 5 Sir Regal Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Apache Flame | ||
Sun Mar 4 2018 18:39 | 1st = 2 Apache Flame 2nd = 7 Beau Gem 3rd = 4 Miss Gippsland 4th = 3 Zamazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 9 Major Mambo | ||
Sun Mar 4 2018 18:35 | 1st = 9 Major Mambo 2nd = 2 Prince Hal 3rd = 13 Nitrobel 4th = 4 Fiery Combat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gawler Race 6 - 2 Martys Party | ||
Sun Mar 4 2018 18:34 | 1st = 2 Martys Party 2nd = 3 Above Average 3rd = 4 Regal Scribe 4th = 5 Bubbles And Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Minnesota Miss | ||
Sun Mar 4 2018 18:32 | 1st = 2 Minnesota Miss 2nd = 4 Yukon Jack 3rd = 8 Fierce Warrior 4th = 5 Best Of Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 11 - 2 Il Riccio | ||
Sun Mar 4 2018 18:30 | 1st = 2 Il Riccio 2nd = 9 Blonde By Choice 3rd = 12 The Real Spiel 4th = 11 Airlie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Mister Okay | ||
Sun Mar 4 2018 18:28 | 1st = 6 Mister Okay 2nd = 2 Phoebe Mcbain 3rd = 7 Ya Kiddin Me 4th = 4 Minacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 9 Im Compliant | ||
Sun Mar 4 2018 18:25 | 1st = 9 Im Compliant 2nd = 13 Lockaway Kacie 3rd = 8 Frankie Falzoni 4th = 12 Metro Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Honey Trap | ||
Sun Mar 4 2018 18:24 | 1st = 7 Honey Trap 2nd = 2 Shes Good 3rd = 1 Satin Lustre 4th = 3 Fabthor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Lyka Skywalker | ||
Sun Mar 4 2018 18:17 | 1st = 2 Lyka Skywalker 2nd = 7 Rajasthan 3rd = 1 We Love Spolly 4th = 6 Aston Ricardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Victa Pedrosa | ||
Sun Mar 4 2018 18:13 | 1st = 2 Victa Pedrosa 2nd = 5 Turn Him Around 3rd = 1 Blue Wolf 4th = 6 Zen Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 My Ajaye | ||
Sun Mar 4 2018 18:12 | 1st = 6 My Ajaye 2nd = 11 Levi Jade 3rd = 8 Swaffham Water 4th = 4 Coast Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 5 Shes Shaken | ||
Sun Mar 4 2018 18:09 | 1st = 5 Shes Shaken 2nd = 2 Sparky Parker 3rd = 4 Cool Punter 4th = 1 Pakesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 5 Makuru | ||
Sun Mar 4 2018 18:05 | 1st = 5 Makuru 2nd = 1 Gradual Incline 3rd = 4 Chhaya 4th = 10 Valmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gawler Race 5 - 5 Truscott Law | ||
Sun Mar 4 2018 18:03 | 1st = 5 Truscott Law 2nd = 8 Stuey D 3rd = 6 Gus Or Bust 4th = 4 Glintintheeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 10 - 4 Doubt Defying | ||
Sun Mar 4 2018 18:00 | 1st = 4 Doubt Defying 2nd = 9 Trois Choix 3rd = 12 Show Em 4th = 15 Benfica Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 El Diamonte | ||
Sun Mar 4 2018 17:57 | 1st = 7 El Diamonte 2nd = 2 Disco Hips 3rd = 1 Urban Ruler 4th = 4 Drama King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 12 Semowillrev | ||
Sun Mar 4 2018 17:53 | 1st = 12 Semowillrev 2nd = 10 Streitkid 3rd = 7 Shesastandout 4th = 3 Really Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Seminole Wind | ||
Sun Mar 4 2018 17:47 | 1st = 4 Seminole Wind 2nd = 1 Dr Cadenza 3rd = 5 Porschas Girl 4th = 3 Dashing Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 9 - 8 Ultimate Dawn | ||
Sun Mar 4 2018 17:44 | 1st = 8 Ultimate Dawn 2nd = 3 Jackeroo Shannon 3rd = 7 Alyeska Dream 4th = 6 Maz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 8 - 5 Carry On Ringo | ||
Sun Mar 4 2018 17:40 | 1st = 5 Carry On Ringo 2nd = 1 Call Me Brad 3rd = 17 Smokey Eye 4th = 15 Mondays Expert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 1 Swift Sis | ||
Sun Mar 4 2018 17:35 | 1st = 1 Swift Sis 2nd = 4 Another Demon 3rd = 2 Omerta 4th = 6 Jumbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gawler Race 4 - 10 The George | ||
Sun Mar 4 2018 17:33 | 1st = 10 The George 2nd = 1 Partywithmach 3rd = 6 Little Growl 4th = 3 Kondoolka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 5 Dream Finnish | ||
Sun Mar 4 2018 17:30 | 1st = 5 Dream Finnish 2nd = 3 Fortensky 3rd = 10 Spur Le Jouer 4th = 4 Colour Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Neo Cleo | ||
Sun Mar 4 2018 17:27 | 1st = 2 Neo Cleo 2nd = 7 Midnight Hero 3rd = 6 Beanbag 4th = 5 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 3 Alphabetic | ||
Sun Mar 4 2018 17:25 | 1st = 3 Alphabetic 2nd = 7 On Appro 3rd = 2 Visual Image 4th = 5 Phar Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 1 Gangstars Curse | ||
Sun Mar 4 2018 17:20 | 1st = 1 Gangstars Curse 2nd = 2 Halliday Road 3rd = 3 Takookacod 4th = 6 Malachi Crunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 8 Electric Charlie | ||
Sun Mar 4 2018 17:15 | 1st = 8 Electric Charlie 2nd = 7 Its A Shame Billy 3rd = 3 Chapel Road 4th = 11 Lord Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 8 - 6 Right On With It | ||
Sun Mar 4 2018 17:15 | 1st = 6 Right On With It 2nd = 5 Condafew 3rd = 8 Reciprocity 4th = 9 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 7 - 4 Magicnracing | ||
Sun Mar 4 2018 17:09 | 1st = 4 Magicnracing 2nd = 2 Nomi Malone 3rd = 1 Village Encounter 4th = 7 Franks Very Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Beast Unleashed | ||
Sun Mar 4 2018 17:07 | 1st = 3 Beast Unleashed 2nd = 1 Binions 3rd = 5 Total Mayhem 4th = 6 Varuchi Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 11 Kasharn | ||
Sun Mar 4 2018 17:05 | 1st = 11 Kasharn 2nd = 5 Loud Enough 3rd = 10 Backhouse Billy 4th = 6 Carry On Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 9 Release The Sax | ||
Sun Mar 4 2018 17:00 | 1st = 9 Release The Sax 2nd = 8 Transitional 3rd = 4 Thisorthat 4th = 2 Hes A Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 7 - 5 Zartini | ||
Sun Mar 4 2018 16:55 | 1st = 5 Zartini 2nd = 4 Essence Prevail 3rd = 6 Pinkish 4th = 7 Ventura Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gawler Race 3 - 3 Wroxton Balboa | ||
Sun Mar 4 2018 16:55 | 1st = 3 Wroxton Balboa 2nd = 7 Amightyfinehorse 3rd = 9 Cora Jaccka 4th = 5 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 10 Shockfactor | ||
Sun Mar 4 2018 16:50 | 1st = 10 Shockfactor 2nd = 4 Char Char 3rd = 2 Le Dude 4th = 7 Superbee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Star Hunter | ||
Sun Mar 4 2018 16:47 | 1st = 5 Star Hunter 2nd = 4 Liberty Tron 3rd = 8 Gracies Colour 4th = 2 Ballerina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 1 Zimbali | ||
Sun Mar 4 2018 16:45 | 1st = 1 Zimbali 2nd = 7 Ceallach 3rd = 6 Hasta La Spec 4th = 3 Halayr Rothestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 12 O So Hazy | ||
Sun Mar 4 2018 16:40 | 1st = 12 O So Hazy 2nd = 15 Bennelong Dancer 3rd = 1 Class Clown 4th = 7 Villicana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 7 - 7 Christian Shannon | ||
Sun Mar 4 2018 16:37 | 1st = 7 Christian Shannon 2nd = 5 Gargzdai Girl 3rd = 2 Captain Charge Over 4th = 4 I Will Be Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 5 Glenrowan Prince | ||
Sun Mar 4 2018 16:35 | 1st = 5 Glenrowan Prince 2nd = 3 Late Charge 3rd = 1 Widgee Turf 4th = 4 Amadeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 6 - 4 Winkn Nod | ||
Sun Mar 4 2018 16:29 | 1st = 4 Winkn Nod 2nd = 7 Tennaya 3rd = 10 Go Betweens 4th = 3 Recork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Data Star | ||
Sun Mar 4 2018 16:27 | 1st = 3 Data Star 2nd = 1 Mcneo 3rd = 9 Fred Dagg 4th = 2 Champagne Papi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 5 Bullet Kid | ||
Sun Mar 4 2018 16:25 | 1st = 5 Bullet Kid 2nd = 4 Knight Templar 3rd = 6 Elite Dubleo 4th = 8 Rubymay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 2 Tip And Run | ||
Sun Mar 4 2018 16:20 | 1st = 2 Tip And Run 2nd = 5 Sobrero 3rd = 1 The Tubby Butcher 4th = 8 Miss Merit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gawler Race 2 - 7 Juliuss | ||
Sun Mar 4 2018 16:15 | 1st = 7 Juliuss 2nd = 6 Aquarius Art 3rd = 3 Alexandergreenwood 4th = 5 Have A Crack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 6 - 6 Grassini | ||
Sun Mar 4 2018 16:15 | 1st = 6 Grassini 2nd = 7 Nullarbor 3rd = 3 Great Lane 4th = 1 Illavaalf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 5 Love And Rock It | ||
Sun Mar 4 2018 16:10 | 1st = 5 Love And Rock It 2nd = 2 Umberto 3rd = 4 Jinx N Drinx 4th = 3 Bold Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Blackjack Neo | ||
Sun Mar 4 2018 16:07 | 1st = 4 Blackjack Neo 2nd = 6 He Shall Johnny 3rd = 7 Miss Dee Meadows 4th = 3 Mars Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 5 Millenia | ||
Sun Mar 4 2018 16:05 | 1st = 5 Millenia 2nd = 1 Von Costa Glass 3rd = 3 Blonde Missile 4th = 2 Golden Buckleboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Kalani Sheldon | ||
Sun Mar 4 2018 16:02 | 1st = 1 Kalani Sheldon 2nd = 2 Problem Solved 3rd = 3 Lektra Miss 4th = 7 Which Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 9 Oh So Unfair | ||
Sun Mar 4 2018 16:00 | 1st = 9 Oh So Unfair 2nd = 1 Overdue 3rd = 7 Illyrian 4th = 2 American Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 6 - 2 Clintal Do | ||
Sun Mar 4 2018 15:57 | 1st = 2 Clintal Do 2nd = 7 Fours Enuf Tas 3rd = 6 Master Montana 4th = 5 Onedin Highlander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 2 Angelology | ||
Sun Mar 4 2018 15:55 | 1st = 2 Angelology 2nd = 6 Velox 3rd = 3 Oncidium Ruler 4th = 1 Beyond Thankful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Wynburn Cutie | ||
Sun Mar 4 2018 15:52 | 1st = 7 Wynburn Cutie 2nd = 6 Myrniong Corner 3rd = 2 Sir Jay Jay 4th = 1 Small Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 5 - 1 Rocknroll Prince | ||
Sun Mar 4 2018 15:49 | 1st = 1 Rocknroll Prince 2nd = 2 Fremarksgonzo 3rd = 7 Threepeat 4th = 8 Here Comes Sharkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 6 Image Of Love | ||
Sun Mar 4 2018 15:45 | 1st = 6 Image Of Love 2nd = 2 I Wanna Be A Jeep 3rd = 4 Prada Miss 4th = 8 Mahboob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Bazs Moment | ||
Sun Mar 4 2018 15:42 | 1st = 8 Bazs Moment 2nd = 1 Rumbling Moment 3rd = 5 Return The Love 4th = 6 Hopalong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 8 Funatthebeach | ||
Sun Mar 4 2018 15:41 | 1st = 8 Funatthebeach 2nd = 9 Duplicated 3rd = 5 Times Stride 4th = 4 Acuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 5 - 3 So Able | ||
Sun Mar 4 2018 15:38 | 1st = 3 So Able 2nd = 1 Bean Trac 3rd = 4 Red Dragon 4th = 6 King Of The Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gawler Race 1 - 9 Santa Madre | ||
Sun Mar 4 2018 15:36 | 1st = 9 Santa Madre 2nd = 8 Samalise 3rd = 1 That Said 4th = 5 Arm A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 10 Italia Bella | ||
Sun Mar 4 2018 15:34 | 1st = 10 Italia Bella 2nd = 6 Houdini The Great 3rd = 11 Sornja 4th = 5 Skillful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Destroyer | ||
Sun Mar 4 2018 15:33 | 1st = 5 Destroyer 2nd = 8 Back On Lava 3rd = 1 Runnin On Fire 4th = 3 Tanoan Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 12 Lady Soma | ||
Sun Mar 4 2018 15:30 | 1st = 12 Lady Soma 2nd = 1 Hanlon Tiger 3rd = 3 Ralph 4th = 10 Vein Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 5 - 7 Our Major Day | ||
Sun Mar 4 2018 15:26 | 1st = 7 Our Major Day 2nd = 8 Chevals Diamond 3rd = 5 Mammals Rockstar 4th = 9 Diamondsfromheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 9 Lucky Symbol | ||
Sun Mar 4 2018 15:25 | 1st = 9 Lucky Symbol 2nd = 2 Just A Bullet 3rd = 8 Levee Bank 4th = 3 Termele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 5 Amendment | ||
Sun Mar 4 2018 15:20 | 1st = 5 Amendment 2nd = 9 Von Richter 3rd = 1 Epsom Hill 4th = 8 So You Leica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Dimora Bekim | ||
Sun Mar 4 2018 15:16 | 1st = 4 Dimora Bekim 2nd = 5 Mr Perfect 3rd = 1 Ecclefechan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 4 - 1 Dance To The Stars | ||
Sun Mar 4 2018 15:14 | 1st = 1 Dance To The Stars 2nd = 3 Okanes Devil 3rd = 2 Our Chateau Lafite 4th = 5 Piratesof Zanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 11 Titanium | ||
Sun Mar 4 2018 15:11 | 1st = 11 Titanium 2nd = 12 Nurburgring 3rd = 6 Caviar Star 4th = 8 Karmic Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 6 Saint Element | ||
Sun Mar 4 2018 15:10 | 1st = 6 Saint Element 2nd = 3 Pressing Matters 3rd = 4 Stoke It Up 4th = 10 Victory Is Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Dyna Chill | ||
Sun Mar 4 2018 15:07 | 1st = 7 Dyna Chill 2nd = 3 Dutch Legacy 3rd = 1 Mummas Meatloaf 4th = 4 He Shall Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 4 - 6 Waterford Sound | ||
Sun Mar 4 2018 15:03 | 1st = 6 Waterford Sound 2nd = 3 Super Kean 3rd = 4 Champagne Elle 4th = 1 Astro Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 9 - 6 Count Landeck | ||
Sun Mar 4 2018 15:01 | 1st = 6 Count Landeck 2nd = 8 Eldolar 3rd = 7 Stars Delight 4th = 5 Franco Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 In His Stride | ||
Sun Mar 4 2018 14:59 | 1st = 2 In His Stride 2nd = 4 Invincible Express 3rd = 5 Beat Street 4th = 3 Powerful Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 4 - 5 Courageous Leo | ||
Sun Mar 4 2018 14:56 | 1st = 5 Courageous Leo 2nd = 8 Stonebridge Royal 3rd = 1 Bassey 4th = 10 Irishtown Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 1 Iamthekey | ||
Sun Mar 4 2018 14:55 | 1st = 1 Iamthekey 2nd = 4 Naseeb 3rd = 8 Amber Alert 4th = 2 Carak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Goldies Run | ||
Sun Mar 4 2018 14:54 | 1st = 1 Goldies Run 2nd = 2 Star Project 3rd = 8 Big Rough 4th = 4 Lektra Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Leroy Spirit | ||
Sun Mar 4 2018 14:51 | 1st = 8 Leroy Spirit 2nd = 3 Brotastic 3rd = 6 Noah Who 4th = 2 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 14 Nothin Like Harry | ||
Sun Mar 4 2018 14:50 | 1st = 14 Nothin Like Harry 2nd = 13 Tycoon Dreaming 3rd = 12 First Rose 4th = 2 Autocrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Dyna Patty | ||
Sun Mar 4 2018 14:48 | 1st = 5 Dyna Patty 2nd = 1 Rumbling 3rd = 4 Black Zambesi 4th = 8 Tyche Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 5 Cambridge Lady | ||
Sun Mar 4 2018 14:45 | 1st = 5 Cambridge Lady 2nd = 4 Lady Lee 3rd = 1 Another Bender 4th = 8 Ocean Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Bordeaux | ||
Sun Mar 4 2018 14:43 | 1st = 8 Bordeaux 2nd = 6 Destiny Jones 3rd = 2 Le Lievres Gift 4th = 4 Bd Khaosan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 3 - 4 Princessofzanzibar | ||
Sun Mar 4 2018 14:39 | 1st = 4 Princessofzanzibar 2nd = 2 Blue Chip Madam 3rd = 5 Liams Lass 4th = 9 Poppys Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Swift Limes | ||
Sun Mar 4 2018 14:37 | 1st = 7 Swift Limes 2nd = 4 Lektra Viki 3rd = 1 Miss Lava 4th = 6 Banjo Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 6 Freedom Park | ||
Sun Mar 4 2018 14:35 | 1st = 6 Freedom Park 2nd = 13 Tennessee Man 3rd = 16 Primal Touch 4th = 8 Last Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Trip To Eden | ||
Sun Mar 4 2018 14:34 | 1st = 1 Trip To Eden 2nd = 6 Shreddin 3rd = 5 Stay Away Haydo 4th = 4 No Time Toulouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Salute The Judge | ||
Sun Mar 4 2018 14:32 | 1st = 3 Salute The Judge 2nd = 8 Slingshot Hammer 3rd = 6 Dewana Chat 4th = 5 Fire Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 3 - 12 Your Option | ||
Sun Mar 4 2018 14:28 | 1st = 12 Your Option 2nd = 1 Clever George 3rd = 2 Exocet Rocket 4th = 7 Chattering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 4 Sinister Princess | ||
Sun Mar 4 2018 14:24 | 1st = 4 Sinister Princess 2nd = 9 Gingo 3rd = 3 Prequel 4th = 13 Rival Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 8 - 10 Blood And Whisky | ||
Sun Mar 4 2018 14:23 | 1st = 10 Blood And Whisky 2nd = 12 November Guy 3rd = 5 Danke 4th = 11 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 6 Vuma Hills | ||
Sun Mar 4 2018 14:20 | 1st = 6 Vuma Hills 2nd = 3 The Ulsterman 3rd = 1 Enemy Of The State 4th = 4 Challicum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 3 - 7 Shadow Dealer | ||
Sun Mar 4 2018 14:19 | 1st = 7 Shadow Dealer 2nd = 9 Ultimate Ad 3rd = 6 Beautiful Stranger 4th = 3 Ifoundthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Haboob | ||
Sun Mar 4 2018 14:17 | 1st = 8 Haboob 2nd = 2 Colluding 3rd = 7 Turfman 4th = 4 Myrniong Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 6 Waiting For A Mate | ||
Sun Mar 4 2018 14:15 | 1st = 6 Waiting For A Mate 2nd = 3 Smart Remark 3rd = 8 Miss Forbidden 4th = 12 Amelda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Dirk Bale | ||
Sun Mar 4 2018 14:14 | 1st = 6 Dirk Bale 2nd = 2 Shallay Pallay 3rd = 5 Allen Ablett 4th = 8 Tom Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Lektra Lucy | ||
Sun Mar 4 2018 14:11 | 1st = 6 Lektra Lucy 2nd = 4 Dynamite Danger 3rd = 7 Redda 4th = 5 Shine On Shannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 5 Toan Thang | ||
Sun Mar 4 2018 14:10 | 1st = 5 Toan Thang 2nd = 2 If You Will 3rd = 7 All About Julia 4th = 6 True Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Why Not Peter | ||
Sun Mar 4 2018 14:08 | 1st = 2 Why Not Peter 2nd = 7 Slingshot Whippa 3rd = 3 Diego Fernando 4th = 1 Musketeer Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 2 - 7 Waterboy | ||
Sun Mar 4 2018 14:04 | 1st = 7 Waterboy 2nd = 5 Who Broke Our Halo 3rd = 1 Shestryingtactics 4th = 2 Divorce Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 8 Don Domingo | ||
Sun Mar 4 2018 14:03 | 1st = 8 Don Domingo 2nd = 6 The Bus 3rd = 4 Mighty Santana 4th = 3 Baileys Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 17 Schappose | ||
Sun Mar 4 2018 14:00 | 1st = 17 Schappose 2nd = 15 Bridgetta Rose 3rd = 7 Abb Roy 4th = 14 Shiver Me Timbers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Burn Like Fire | ||
Sun Mar 4 2018 13:57 | 1st = 2 Burn Like Fire 2nd = 9 Sun Choice 3rd = 10 Mav 4th = 8 Sobered Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Rosa Tee | ||
Sun Mar 4 2018 13:56 | 1st = 5 Rosa Tee 2nd = 3 Alex Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 2 - 7 Top Cookie | ||
Sun Mar 4 2018 13:53 | 1st = 7 Top Cookie 2nd = 2 Campo 3rd = 3 Koufax 4th = 6 Sarkozy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Lektra Stomp | ||
Sun Mar 4 2018 13:52 | 1st = 2 Lektra Stomp 2nd = 1 Signal Peak 3rd = 4 Zipping Zeus 4th = 6 Blazing Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 11 Supernormal | ||
Sun Mar 4 2018 13:49 | 1st = 11 Supernormal 2nd = 8 Korma 3rd = 9 Moreska Sword 4th = 4 Rocking Ossie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 7 - 7 Classie American | ||
Sun Mar 4 2018 13:47 | 1st = 7 Classie American 2nd = 5 Fleeting Grin 3rd = 3 Razor Brogden 4th = 6 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 4 Son Of Archie | ||
Sun Mar 4 2018 13:45 | 1st = 4 Son Of Archie 2nd = 2 Muckup 3rd = 1 Mr Pinocchio 4th = 3 Palheiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 2 - 7 Invite Only | ||
Sun Mar 4 2018 13:43 | 1st = 7 Invite Only 2nd = 10 Our Diamond Editon 3rd = 8 Olympic Wonder 4th = 3 Mattgregor Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Moyarra Arquebus | ||
Sun Mar 4 2018 13:41 | 1st = 7 Moyarra Arquebus 2nd = 3 Quirky 3rd = 4 Springinator 4th = 6 Are You Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 11 Leica Bita Magic | ||
Sun Mar 4 2018 13:40 | 1st = 11 Leica Bita Magic 2nd = 9 Hurry Up Harry 3rd = 3 Little Naive 4th = 14 Our Smoothie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Electric Dee Eye | ||
Sun Mar 4 2018 13:38 | 1st = 1 Electric Dee Eye 2nd = 4 Talkabout Izzy 3rd = 9 Out Of Paper 4th = 7 Midnight Daydream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 5 Johnny Vinko | ||
Sun Mar 4 2018 13:35 | 1st = 5 Johnny Vinko 2nd = 12 Zedda 3rd = 1 Hard Got 4th = 11 Olivias Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Dyna Beryl | ||
Sun Mar 4 2018 13:32 | 1st = 4 Dyna Beryl 2nd = 6 Dimora Flash 3rd = 3 Cee Jays Heart 4th = 7 Bluey Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 Dracarys | ||
Sun Mar 4 2018 13:30 | 1st = 8 Dracarys 2nd = 6 Kayla Marie 3rd = 3 Olivia Rachel 4th = 1 Ghostwriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 1 - 6 Tenno Sho | ||
Sun Mar 4 2018 13:27 | 1st = 6 Tenno Sho 2nd = 2 Illawong Red 3rd = 3 Tella Tall Tale 4th = 5 Rebel Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Dee Dee One | ||
Sun Mar 4 2018 13:24 | 1st = 7 Dee Dee One 2nd = 1 Norendal 3rd = 6 Aston Amore 4th = 4 All Revved Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 3 Lord Louie | ||
Sun Mar 4 2018 13:21 | 1st = 3 Lord Louie 2nd = 2 Perfect Result 3rd = 1 Cosmic Barwon 4th = 4 Cameo Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 1 Shes Choosie | ||
Sun Mar 4 2018 13:20 | 1st = 1 Shes Choosie 2nd = 2 Jamaican Dream 3rd = 5 Zoffay Magic 4th = 4 Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Fablast | ||
Sun Mar 4 2018 13:17 | 1st = 2 Fablast 2nd = 7 Rusty Sprocket 3rd = 1 Allen Robbie 4th = 6 Avatar Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Inverell Race 1 - 1 Esspe Supreme | ||
Sun Mar 4 2018 13:17 | 1st = 1 Esspe Supreme 2nd = 5 Itz Platinum Plus 3rd = 2 Our Mateo 4th = 10 Million Dollar Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 1 - 2 East West | ||
Sun Mar 4 2018 13:13 | 1st = 2 East West 2nd = 8 Osos Amigos 3rd = 1 Biodome 4th = 6 Quattro Porte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 6 - 7 Gotta Moment | ||
Sun Mar 4 2018 13:12 | 1st = 7 Gotta Moment 2nd = 8 Hezaluckygrinner 3rd = 3 Grey Skies 4th = 4 Lincoln Lovely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Remarkable Son | ||
Sun Mar 4 2018 13:09 | 1st = 9 Remarkable Son 2nd = 1 Galaxy Guru 3rd = 5 Couldabinajetski 4th = 6 Delago Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Kid Carl | ||
Sun Mar 4 2018 13:06 | 1st = 8 Kid Carl 2nd = 7 Cullquin Bomber 3rd = 6 One Plus Two 4th = 1 Bullocky Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Jinja Bailey | ||
Sun Mar 4 2018 13:03 | 1st = 6 Jinja Bailey 2nd = 2 Salvarotti 3rd = 3 See Eye Aye 4th = 4 Swift Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 11 Sei Stella | ||
Sun Mar 4 2018 13:00 | 1st = 11 Sei Stella 2nd = 5 Pompous 3rd = 13 Uno Eyno 4th = 9 All Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Pillar Creek | ||
Sun Mar 4 2018 12:59 | 1st = 6 Pillar Creek 2nd = 3 Consolidate 3rd = 2 Luca Flyer 4th = 7 Indis Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 6 Nariko | ||
Sun Mar 4 2018 12:55 | 1st = 6 Nariko 2nd = 5 Under No Prussia 3rd = 8 Taipei Dancer 4th = 7 Parmageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 6 Habibi Inta | ||
Sun Mar 4 2018 12:54 | 1st = 6 Habibi Inta 2nd = 7 Another Chapter 3rd = 4 Zoeys Gift 4th = 2 Justamollyarcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Bling Dynasty | ||
Sun Mar 4 2018 12:50 | 1st = 1 Bling Dynasty 2nd = 5 Alouette Jack 3rd = 7 Banjo Milne 4th = 2 Dontron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Opawa Jimbo | ||
Sun Mar 4 2018 12:46 | 1st = 4 Opawa Jimbo 2nd = 2 El Narco 3rd = 8 Global Conquest 4th = 1 Amy Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Penny La Moment | ||
Sun Mar 4 2018 12:42 | 1st = 5 Penny La Moment 2nd = 2 Andrews Gift 3rd = 7 Xtreme Jet 4th = 4 Chordette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 5 - 2 Itsokbeingbetter | ||
Sun Mar 4 2018 12:37 | 1st = 2 Itsokbeingbetter 2nd = 4 Toll Gate 3rd = 10 Delightful Art 4th = 3 Megatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 8 Racecourse Road | ||
Sun Mar 4 2018 12:34 | 1st = 8 Racecourse Road 2nd = 6 Mittere 3rd = 5 Loose Tiger 4th = 1 Elaborate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Rosacky Thunder | ||
Sun Mar 4 2018 12:31 | 1st = 1 Rosacky Thunder 2nd = 3 Last Outlaw 3rd = 5 Mon Mekki Kahn 4th = 4 Scarlets Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Cloona Express | ||
Sun Mar 4 2018 12:28 | 1st = 6 Cloona Express 2nd = 8 Just One Smile 3rd = 1 Classy Impact 4th = 5 Nitrology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Cryers Plugger | ||
Sun Mar 4 2018 12:25 | 1st = 2 Cryers Plugger 2nd = 1 Bekim Lucys 3rd = 8 Cryers Bob 4th = 4 Trademark Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 9 Bettors Heart | ||
Sun Mar 4 2018 12:19 | 1st = 9 Bettors Heart 2nd = 2 Miss You 3rd = 10 Trendy Bromac 4th = 12 A Lister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 True Colours | ||
Sun Mar 4 2018 12:15 | 1st = 3 True Colours 2nd = 8 Blue Knight 3rd = 5 Last Princess 4th = 1 Bugs Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 4 Victini | ||
Sun Mar 4 2018 12:10 | 1st = 4 Victini 2nd = 6 Atomic Missile 3rd = 3 Opawa Anthony 4th = 9 Barwon Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 4 - 5 Toro Delago | ||
Sun Mar 4 2018 12:01 | 1st = 5 Toro Delago 2nd = 6 Lynton Creek 3rd = 1 Jamieson Shard 4th = 4 Marquis Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Circus Oasis | ||
Sun Mar 4 2018 11:59 | 1st = 4 Circus Oasis 2nd = 8 Love Laughing 3rd = 5 Wazza Hawk 4th = 2 Swell It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 Letron James | ||
Sun Mar 4 2018 11:53 | 1st = 3 Letron James 2nd = 7 Thrilling Major 3rd = 8 San Tan Samson 4th = 6 Bigtime Welldone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 16 Rum In The Sun | ||
Sun Mar 4 2018 11:44 | 1st = 16 Rum In The Sun 2nd = 1 Mystical Star 3rd = 14 Insignificant 4th = 3 Westar Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Gaviria | ||
Sun Mar 4 2018 11:39 | 1st = 5 Gaviria 2nd = 2 Ryder Sir 3rd = 8 Mr Delahoya 4th = 6 Major Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Beat The Butcher | ||
Sun Mar 4 2018 11:35 | 1st = 5 Beat The Butcher 2nd = 8 Kiwi Boy 3rd = 6 Ekali 4th = 2 Bitters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 3 - 13 Wicklow Star | ||
Sun Mar 4 2018 11:25 | 1st = 13 Wicklow Star 2nd = 5 Annaliese Lincoln 3rd = 9 Phillydotcom 4th = 2 Hunter Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Daves Entity | ||
Sun Mar 4 2018 11:22 | 1st = 2 Daves Entity 2nd = 1 Oh So Sleek 3rd = 8 Nod Ya Head 4th = 7 Double Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 6 Governors Bay | ||
Sun Mar 4 2018 11:09 | 1st = 6 Governors Bay 2nd = 10 Lets Hustle 3rd = 11 Shes Outstanding 4th = 5 Glengarry Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Adriel | ||
Sun Mar 4 2018 11:02 | 1st = 6 Adriel 2nd = 5 Vitaliser 3rd = 3 Rogers Boy 4th = 8 Rubys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 2 - 3 Quick As Fire | ||
Sun Mar 4 2018 10:54 | 1st = 3 Quick As Fire 2nd = 5 Arya Famous 3rd = 4 Knights Desire 4th = 8 Babyfacenelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Winterfell | ||
Sun Mar 4 2018 10:39 | 1st = 9 Winterfell 2nd = 13 Majestic Hurricane 3rd = 1 Red Hot Rocket 4th = 12 Dolly Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stratford Race 1 - 4 Need Luck | ||
Sun Mar 4 2018 10:24 | 1st = 4 Need Luck 2nd = 6 Awa Cathrine 3rd = 10 Zimple 4th = 8 Monarchy Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 5 Blackwood Burst | ||
Sun Mar 4 2018 1:42 | 1st = 5 Blackwood Burst 2nd = 7 Obstruction 3rd = 6 Morris Memory 4th = 9 Shes A Meanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Cruiser Coin | ||
Sun Mar 4 2018 1:22 | 1st = 1 Cruiser Coin 2nd = 4 Standard Issue 3rd = 8 Apache Brook 4th = 6 Neil Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 9 Ookinaki | ||
Sun Mar 4 2018 0:57 | 1st = 9 Ookinaki 2nd = 8 Brindle Yap 3rd = 6 Arappaho Gundi 4th = 3 Miss Truffles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 1 Enemy Lines | ||
Sun Mar 4 2018 0:45 | 1st = 1 Enemy Lines 2nd = 3 Shellwood Chief 3rd = 10 Not Small 4th = 2 Ay Jays Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Deerview Storm | ||
Sun Mar 4 2018 0:42 | 1st = 8 Deerview Storm 2nd = 1 Ouchamp 3rd = 4 Owl Perfect 4th = 3 Arugula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Frida Monelli | ||
Sun Mar 4 2018 0:22 | 1st = 4 Frida Monelli 2nd = 1 Hello Cody 3rd = 2 Czarny 4th = 8 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 4 Its My Lucknow | ||
Sun Mar 4 2018 0:15 | 1st = 4 Its My Lucknow 2nd = 2 You Bettor Watch Me 3rd = 1 The Royal Lady 4th = 7 Abetta Tiny Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Everest Monelli | ||
Sun Mar 4 2018 0:07 | 1st = 4 Everest Monelli 2nd = 1 Tee Gundi 3rd = 5 Constant Rama 4th = 6 Bolt Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 7 Love You Later | ||
Sun Feb 4 2018 23:22 | 1st = 7 Love You Later 2nd = 2 Imitate 3rd = 1 Hurricane Hayley 4th = 5 Arnhem Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 4 Out There Jerry | ||
Sun Feb 4 2018 23:22 | 1st = 4 Out There Jerry 2nd = 2 Imitate 3rd = 1 Hurricane Hayley 4th = 5 Arnhem Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 7 Palladino | ||
Sun Feb 4 2018 23:01 | 1st = 7 Palladino 2nd = 2 Navajo Warrior 3rd = 3 Peekaboo Bang 4th = 5 Gotta Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Unpossible | ||
Sun Feb 4 2018 22:45 | 1st = 8 Unpossible 2nd = 6 Sunrise Ali 3rd = 4 Blue Away 4th = 2 Hanas Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 7 Phantom Henry | ||
Sun Feb 4 2018 22:27 | 1st = 7 Phantom Henry 2nd = 4 Smashniak Bullet 3rd = 6 Real Stylist 4th = 8 Assembly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Mudrush | ||
Sun Feb 4 2018 22:12 | 1st = 2 Mudrush 2nd = 1 Tyler Lee 3rd = 8 Hello Joan 4th = 7 Hashtag Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Pink Collision | ||
Sun Feb 4 2018 22:07 | 1st = 1 Pink Collision 2nd = 4 Big Trigger 3rd = 5 Spring Runner 4th = 8 Unique Kaleesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Firefly Nuts | ||
Sun Feb 4 2018 22:04 | 1st = 1 Firefly Nuts 2nd = 2 Shady Whip 3rd = 5 Wayang Angel 4th = 8 Country Commet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Arnhem Mayhem | ||
Sun Feb 4 2018 21:53 | 1st = 7 Arnhem Mayhem 2nd = 6 Meales Chance 3rd = 8 Happy Glen 4th = 3 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Mallee Chas | ||
Sun Feb 4 2018 21:47 | 1st = 4 Mallee Chas 2nd = 5 Hidden Within 3rd = 9 On The Kash 4th = 8 Cullarin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Kaan Pakmak | ||
Sun Feb 4 2018 21:42 | 1st = 7 Kaan Pakmak 2nd = 2 Fire To Rain 3rd = 5 Syfy Hero 4th = 9 Georgia Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 8 Dainty Culprit | ||
Sun Feb 4 2018 21:37 | 1st = 8 Dainty Culprit 2nd = 1 Elite Falcon 3rd = 6 Pontypiari 4th = 4 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Tullabung Gowdy | ||
Sun Feb 4 2018 21:28 | 1st = 5 Tullabung Gowdy 2nd = 7 Peyton Place 3rd = 2 Who Said That 4th = 3 Black Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Shez Impetuous | ||
Sun Feb 4 2018 21:25 | 1st = 1 Shez Impetuous 2nd = 2 Dava Supreme 3rd = 3 Mac 4th = 7 Cosmic Collinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Roll So Deep | ||
Sun Feb 4 2018 21:22 | 1st = 6 Roll So Deep 2nd = 1 Go The Spoils 3rd = 2 Fantastic Ruff 4th = 8 Mammas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Debt Till We Part | ||
Sun Feb 4 2018 21:17 | 1st = 4 Debt Till We Part 2nd = 2 Laid Back Kenny 3rd = 6 Twenty Two Karat 4th = 7 Iden Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Bonna Bale | ||
Sun Feb 4 2018 21:13 | 1st = 5 Bonna Bale 2nd = 1 Dyna Cassie 3rd = 3 Bravo Izmir 4th = 6 Jenna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Swansea Shannon | ||
Sun Feb 4 2018 21:10 | 1st = 7 Swansea Shannon 2nd = 2 Wildoaks Icon 3rd = 8 Im Late 4th = 3 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Cosmic Fox | ||
Sun Feb 4 2018 21:07 | 1st = 7 Cosmic Fox 2nd = 5 Our Charlie Rose 3rd = 2 Kroes 4th = 8 Riccarton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Free Spirit | ||
Sun Feb 4 2018 21:04 | 1st = 1 Free Spirit 2nd = 8 Cosmo Bill 3rd = 2 Buddy Tokaam 4th = 5 Jiggle Splat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Woodside King | ||
Sun Feb 4 2018 21:01 | 1st = 3 Woodside King 2nd = 1 Secret Sound 3rd = 9 Smoking Gem 4th = 5 Subjective Booma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Go Marsha Go | ||
Sun Feb 4 2018 20:57 | 1st = 1 Go Marsha Go 2nd = 2 Goodison Girl 3rd = 6 Elusive Jake 4th = 5 Sutton Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Zamlee Magic | ||
Sun Feb 4 2018 20:54 | 1st = 8 Zamlee Magic 2nd = 6 Gelignite Joan 3rd = 1 Mallee Pearl 4th = 7 Arabian Khaleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Kotare Kasai | ||
Sun Feb 4 2018 20:52 | 1st = 4 Kotare Kasai 2nd = 5 Liv Lavish 3rd = 6 Rocknrollhighlight 4th = 7 Call Her Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Champagne Papi | ||
Sun Feb 4 2018 20:49 | 1st = 8 Champagne Papi 2nd = 3 Loaded 3rd = 5 Margolis 4th = 7 Our Echo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Pink Axle | ||
Sun Feb 4 2018 20:42 | 1st = 3 Pink Axle 2nd = 2 Quick And Lively 3rd = 4 Quite Sincere 4th = 7 Aerial Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 9 - 6 Midnight Man | ||
Sun Feb 4 2018 20:40 | 1st = 6 Midnight Man 2nd = 3 American Ingot 3rd = 1 Lot Twenty One 4th = 10 Suzies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Spring King | ||
Sun Feb 4 2018 20:38 | 1st = 1 Spring King 2nd = 4 Crimson Sally 3rd = 5 Prince Rohnomy 4th = 2 Regis Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 In Like Flint | ||
Sun Feb 4 2018 20:34 | 1st = 2 In Like Flint 2nd = 5 Little Britney 3rd = 8 Lachlans Wish 4th = 4 Noisy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 7 Woody One | ||
Sun Feb 4 2018 20:31 | 1st = 7 Woody One 2nd = 2 Gardot 3rd = 3 Dust And Sand 4th = 6 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Minnesota Lee | ||
Sun Feb 4 2018 20:28 | 1st = 5 Minnesota Lee 2nd = 1 Rose Rose 3rd = 7 Little Big Shot 4th = 4 Captain Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 13 Poker Storm | ||
Sun Feb 4 2018 20:23 | 1st = 13 Poker Storm 2nd = 7 Full Speed Ahead 3rd = 4 Long Ago 4th = 15 Black Centurian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 6 Foxy Lad | ||
Sun Feb 4 2018 20:20 | 1st = 6 Foxy Lad 2nd = 3 Checkers 3rd = 4 Sigil 4th = 8 Shouhou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Truth Prevails | ||
Sun Feb 4 2018 20:17 | 1st = 4 Truth Prevails 2nd = 2 Johns Last 3rd = 8 Crazy Emjay 4th = 1 Pink Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Ya Kiddin Me | ||
Sun Feb 4 2018 20:14 | 1st = 1 Ya Kiddin Me 2nd = 9 White Nike 3rd = 3 Hayride Rampe 4th = 4 Miss Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Crocodile Crush | ||
Sun Feb 4 2018 20:11 | 1st = 6 Crocodile Crush 2nd = 5 Likeshell 3rd = 1 Volantis 4th = 4 Dashing Geek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Come A Guster | ||
Sun Feb 4 2018 20:07 | 1st = 8 Come A Guster 2nd = 9 Everton Boy 3rd = 7 Mr Automatic 4th = 1 Dyna Yatul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 8 - 2 Missinginhollywood | ||
Sun Feb 4 2018 20:06 | 1st = 2 Missinginhollywood 2nd = 6 Jet Engine 3rd = 9 Luminosa 4th = 1 Melton Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Azkaban | ||
Sun Feb 4 2018 20:04 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 8 Royal Intention 3rd = 2 Brueghelino 4th = 7 Sharp Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Pink Trick | ||
Sun Feb 4 2018 19:58 | 1st = 3 Pink Trick 2nd = 1 Ima Necromancer 3rd = 8 Mams Magic 4th = 4 Cosmic Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Raven Sky | ||
Sun Feb 4 2018 19:55 | 1st = 2 Raven Sky 2nd = 4 Gangalla Fury 3rd = 3 Jimmy Mcbain 4th = 1 Litt Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Queens Advocate | ||
Sun Feb 4 2018 19:54 | 1st = 3 Queens Advocate 2nd = 6 Mister Lennox 3rd = 9 Star Chamber 4th = 10 Riverboat Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 4 Snow Blossom | ||
Sun Feb 4 2018 19:50 | 1st = 4 Snow Blossom 2nd = 3 Southern Tern 3rd = 2 Wicked Hunter 4th = 1 Supposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 8 Mercy Izmir | ||
Sun Feb 4 2018 19:47 | 1st = 8 Mercy Izmir 2nd = 6 Come On King 3rd = 3 Go Shirly Go 4th = 5 Bogan Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Crickets Dash | ||
Sun Feb 4 2018 19:43 | 1st = 2 Crickets Dash 2nd = 1 Adam Handler 3rd = 6 Sooky Jooky 4th = 3 Lakeview Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Reagan Tokaam | ||
Sun Feb 4 2018 19:40 | 1st = 4 Reagan Tokaam 2nd = 6 Lil Miss Pinky 3rd = 2 Fearless Dancer 4th = 1 Joie Eclat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 7 - 3 Skyline Trail | ||
Sun Feb 4 2018 19:37 | 1st = 3 Skyline Trail 2nd = 8 Raffaello 3rd = 7 Murihiku Miss 4th = 9 Riri Rihanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Emerley Mine | ||
Sun Feb 4 2018 19:32 | 1st = 7 Emerley Mine 2nd = 8 Ivy Murial 3rd = 3 Rana Allen 4th = 1 Nitro Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Sutton Taylor | ||
Sun Feb 4 2018 19:29 | 1st = 1 Sutton Taylor 2nd = 7 Community Values 3rd = 8 Mummies lil Boy 4th = 3 Bear With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 6 Empress Lu | ||
Sun Feb 4 2018 19:23 | 1st = 6 Empress Lu 2nd = 3 Bellas Ghost 3rd = 8 Our Delta Rose 4th = 1 Perrie The Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Clover Frazer | ||
Sun Feb 4 2018 19:20 | 1st = 2 Clover Frazer 2nd = 1 Zahara Dye 3rd = 5 Whinging Wilko 4th = 8 Sheza Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 9 The Aussie | ||
Sun Feb 4 2018 19:18 | 1st = 9 The Aussie 2nd = 10 Good Feelings 3rd = 4 Blisstar 4th = 11 Goggo Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 1 Fraternize | ||
Sun Feb 4 2018 19:15 | 1st = 1 Fraternize 2nd = 2 Elizas Dream 3rd = 6 Friarandice 4th = 3 Messiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 4 Kenway | ||
Sun Feb 4 2018 19:12 | 1st = 4 Kenway 2nd = 7 Its That Fresh 3rd = 1 Peckys Flap 4th = 8 Anyway Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Miles Per Gallon | ||
Sun Feb 4 2018 19:09 | 1st = 7 Miles Per Gallon 2nd = 6 Chevy Tron 3rd = 3 Waltharius 4th = 8 Slight Glance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Radish | ||
Sun Feb 4 2018 19:02 | 1st = 5 Radish 2nd = 6 Flash Intention 3rd = 1 Midnight Marzy 4th = 7 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 6 - 8 Soho Wonder | ||
Sun Feb 4 2018 19:01 | 1st = 8 Soho Wonder 2nd = 10 Machrihanish 3rd = 9 Khun Ratha 4th = 1 Rum Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Jet Black Star | ||
Sun Feb 4 2018 18:59 | 1st = 7 Jet Black Star 2nd = 8 Rough Odds 3rd = 3 Midnight To One 4th = 4 Pink Geitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Aprils Pearlah | ||
Sun Feb 4 2018 18:53 | 1st = 1 Aprils Pearlah 2nd = 5 Paua To Kapau 3rd = 4 Destini Wahoo 4th = 7 Magical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Resurgent Dream | ||
Sun Feb 4 2018 18:48 | 1st = 2 Resurgent Dream 2nd = 8 Reason To Grin 3rd = 9 Lord Stark 4th = 3 At West Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 3 Fair Sonari | ||
Sun Feb 4 2018 18:45 | 1st = 3 Fair Sonari 2nd = 2 Plays The Game 3rd = 4 Thats The Gio 4th = 9 Compass Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Racey Rose | ||
Sun Feb 4 2018 18:42 | 1st = 4 Racey Rose 2nd = 3 Urban Bourbon 3rd = 8 Dat Dat Daty 4th = 1 Stilton Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Fear Betty | ||
Sun Feb 4 2018 18:39 | 1st = 5 Fear Betty 2nd = 6 Galway Bluebird 3rd = 4 Vagablonde 4th = 2 Blackpearl Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Michele Quick | ||
Sun Feb 4 2018 18:30 | 1st = 8 Michele Quick 2nd = 5 Hayride Rohan 3rd = 4 Rosco Fields 4th = 3 Long Gully Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Ohana Sparkles | ||
Sun Feb 4 2018 18:22 | 1st = 1 Ohana Sparkles 2nd = 8 Perrie Lulu 3rd = 3 Urban Shiraz 4th = 6 Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 5 - 3 Mill Pond | ||
Sun Feb 4 2018 18:21 | 1st = 3 Mill Pond 2nd = 7 Heartland Cavalla 3rd = 4 Defy 4th = 9 Happy As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Amlin Rosie | ||
Sun Feb 4 2018 18:19 | 1st = 1 Amlin Rosie 2nd = 2 Raven Loch 3rd = 8 Vestiarius 4th = 6 Oh She Glows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 1 Sunny Sanz | ||
Sun Feb 4 2018 18:14 | 1st = 1 Sunny Sanz 2nd = 6 Albayzin 3rd = 3 Ruby Mays Shadow 4th = 5 Madaboutthechase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 12 Johnos Rocket | ||
Sun Feb 4 2018 18:10 | 1st = 12 Johnos Rocket 2nd = 8 Reaction 3rd = 2 Mumstheone 4th = 1 Sweet Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Spring Waratah | ||
Sun Feb 4 2018 18:08 | 1st = 7 Spring Waratah 2nd = 6 Conde 3rd = 8 My Mate Boofa 4th = 2 Chief Bothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Doble Estandar | ||
Sun Feb 4 2018 18:05 | 1st = 2 Doble Estandar 2nd = 4 Old Sandy Pub 3rd = 3 Waltz On Bye 4th = 8 Catcha Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Travistee | ||
Sun Feb 4 2018 17:55 | 1st = 6 Travistee 2nd = 12 Miss Miles 3rd = 14 Get Outa Utah 4th = 7 Sweet Jain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Macalister Mac | ||
Sun Feb 4 2018 17:48 | 1st = 5 Macalister Mac 2nd = 1 Jetyra Buckskin 3rd = 8 Pass The Jar 4th = 7 Sapphire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Diamond Model | ||
Sun Feb 4 2018 17:47 | 1st = 7 Diamond Model 2nd = 6 Box Of Bandaids 3rd = 8 El Jerico 4th = 5 Hayride Hayward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 6 Miss Fisher | ||
Sun Feb 4 2018 17:45 | 1st = 6 Miss Fisher 2nd = 9 Bryans Babe 3rd = 2 Loves A Hassle 4th = 3 Kenny Succeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 4 - 6 Flying Phoebe | ||
Sun Feb 4 2018 17:41 | 1st = 6 Flying Phoebe 2nd = 4 Kamendable Lass 3rd = 3 Four Starzzz Looks 4th = 9 John Edgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 4 Royal Statue | ||
Sun Feb 4 2018 17:40 | 1st = 4 Royal Statue 2nd = 1 Montagna 3rd = 2 Kreuzer 4th = 8 Blackwood Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Zipping Paris | ||
Sun Feb 4 2018 17:37 | 1st = 3 Zipping Paris 2nd = 1 Parcero Hope 3rd = 5 Memphis Sky 4th = 4 Laurentide Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 8 - 5 City Of Kirkwall | ||
Sun Feb 4 2018 17:35 | 1st = 5 City Of Kirkwall 2nd = 12 Le Sacre Blur 3rd = 8 Calm And Serene 4th = 7 Trying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 9 - 4 Uncle Jay | ||
Sun Feb 4 2018 17:29 | 1st = 4 Uncle Jay 2nd = 2 Make Mine Heaven 3rd = 11 Our Triple Play 4th = 8 Royal Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Dashin Dayz | ||
Sun Feb 4 2018 17:27 | 1st = 8 Dashin Dayz 2nd = 5 Run Gordon 3rd = 7 Casta Bale 4th = 3 Arrowtown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Roselli Sting | ||
Sun Feb 4 2018 17:25 | 1st = 2 Roselli Sting 2nd = 5 See Me Rollin 3rd = 10 Mullinger Lane 4th = 8 Lucky Flipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Drumbeats Choice | ||
Sun Feb 4 2018 17:22 | 1st = 1 Drumbeats Choice 2nd = 2 Fast Arrow 3rd = 8 Rhiatenn Road 4th = 9 Venecia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 8 - 6 Hez All Courage | ||
Sun Feb 4 2018 17:18 | 1st = 6 Hez All Courage 2nd = 10 I Am Serengeti 3rd = 1 Presidential Dude 4th = 7 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Go Seek Heidi | ||
Sun Feb 4 2018 17:12 | 1st = 1 Go Seek Heidi 2nd = 2 Dreamy Julian 3rd = 3 Why That 4th = 5 Dyna Elvio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 2 Eradicator | ||
Sun Feb 4 2018 17:10 | 1st = 2 Eradicator 2nd = 7 Fire Flight 3rd = 10 Will She Appeal 4th = 14 Sagason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 3 - 8 Kaydee Stratton | ||
Sun Feb 4 2018 17:05 | 1st = 8 Kaydee Stratton 2nd = 1 Baumgartner 3rd = 5 Skewsy Newsy 4th = 2 Nina Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 7 Single Minded Lady | ||
Sun Feb 4 2018 17:05 | 1st = 7 Single Minded Lady 2nd = 11 Katusha 3rd = 5 Deadly Touch 4th = 2 Staffords Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 7 Makeadane | ||
Sun Feb 4 2018 17:00 | 1st = 7 Makeadane 2nd = 1 Almost Court 3rd = 8 Rock On Zariz 4th = 10 American Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Dr Mortikye | ||
Sun Feb 4 2018 16:57 | 1st = 4 Dr Mortikye 2nd = 6 Coco Spectre 3rd = 2 Trianna 4th = 5 Dyna Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 Fantastic Magic | ||
Sun Feb 4 2018 16:55 | 1st = 7 Fantastic Magic 2nd = 1 Exalted Lightning 3rd = 3 Were So Lucky 4th = 4 Spy Decoder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 3 Vettel | ||
Sun Feb 4 2018 16:50 | 1st = 3 Vettel 2nd = 9 Tygar 3rd = 10 Itsadanceoff 4th = 11 Stormy Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 6 Expinsive | ||
Sun Feb 4 2018 16:45 | 1st = 6 Expinsive 2nd = 7 Meat Traders 3rd = 8 Venator 4th = 10 No Nonsense Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Flying Machine | ||
Sun Feb 4 2018 16:42 | 1st = 2 Flying Machine 2nd = 7 Argie Bargie 3rd = 10 Silver Screen 4th = 6 Shuda Known Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Go Commando | ||
Sun Feb 4 2018 16:40 | 1st = 5 Go Commando 2nd = 8 Miss Terindah 3rd = 1 Renew 4th = 9 Cosa Bona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 7 - 10 Saloon Passage | ||
Sun Feb 4 2018 16:37 | 1st = 10 Saloon Passage 2nd = 3 Rykov Leis 3rd = 8 Beetson 4th = 1 Mister Haywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 8 Mississippi Delta | ||
Sun Feb 4 2018 16:34 | 1st = 8 Mississippi Delta 2nd = 3 Prince Olara 3rd = 7 Across The Sea 4th = 9 Salsational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 5 George Two | ||
Sun Feb 4 2018 16:30 | 1st = 5 George Two 2nd = 7 Zaphod 3rd = 2 Eagles Dare 4th = 10 Cuban Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 2 - 3 Maybelline Fox | ||
Sun Feb 4 2018 16:25 | 1st = 3 Maybelline Fox 2nd = 10 Moonlightsshadow 3rd = 5 Buddy The Dragon 4th = 1 Secure The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Triple Spec | ||
Sun Feb 4 2018 16:25 | 1st = 7 Triple Spec 2nd = 6 Naseeb 3rd = 5 Swipe Me Right 4th = 8 Mister Flyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Ima Caravan | ||
Sun Feb 4 2018 16:22 | 1st = 4 Ima Caravan 2nd = 2 Allen Lottery 3rd = 8 Dewana Special 4th = 7 Gateway To Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 11 - 3 Duke Of Wellington | ||
Sun Feb 4 2018 16:22 | 1st = 3 Duke Of Wellington 2nd = 6 Tact Maggie 3rd = 1 Glacier Coaster 4th = 2 Vintage Cheddar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 8 Meridian Star | ||
Sun Feb 4 2018 16:20 | 1st = 8 Meridian Star 2nd = 5 Zafina 3rd = 1 Old Man Sam 4th = 3 Wonderbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 11 Coral Rose | ||
Sun Feb 4 2018 16:15 | 1st = 11 Coral Rose 2nd = 9 Radiant Rouge 3rd = 6 Je Suis Tycoon 4th = 12 Miss Procyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 1 Dont Call Me Crazy | ||
Sun Feb 4 2018 16:10 | 1st = 1 Dont Call Me Crazy 2nd = 6 Recipe For Dreaming 3rd = 4 Special Thoughts 4th = 10 Francisco De Gore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 3 Im Chauncey | ||
Sun Feb 4 2018 16:07 | 1st = 3 Im Chauncey 2nd = 13 Not So Wild 3rd = 7 Single Lass 4th = 9 Stonefish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 6 - 9 Gregs Legacy | ||
Sun Feb 4 2018 16:02 | 1st = 9 Gregs Legacy 2nd = 4 Im With Lexy 3rd = 7 Gunna Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 6 - 3 Bradness Eldefuego | ||
Sun Feb 4 2018 16:02 | 1st = 3 Bradness Eldefuego 2nd = 10 Ima Black Beauty 3rd = 2 Dance For Glory 4th = 1 Mammals Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 6 Five Degrees | ||
Sun Feb 4 2018 15:59 | 1st = 6 Five Degrees 2nd = 7 Magical Charm 3rd = 5 Threads Of Ivey 4th = 1 Secret Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Waleonjon | ||
Sun Feb 4 2018 15:57 | 1st = 8 Waleonjon 2nd = 4 Tiger Dusty 3rd = 5 Dr Mino 4th = 7 Permafrost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 14 The Big Boss | ||
Sun Feb 4 2018 15:57 | 1st = 14 The Big Boss 2nd = 9 Gotta Del 3rd = 5 Thaboyz Toy 4th = 4 Sagwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 1 Forseeable | ||
Sun Feb 4 2018 15:55 | 1st = 1 Forseeable 2nd = 7 Lappel Du Vide 3rd = 9 Recital 4th = 3 Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 9 Shark Mirage | ||
Sun Feb 4 2018 15:50 | 1st = 9 Shark Mirage 2nd = 6 Princess Leah 3rd = 8 Moody Miss 4th = 11 Walkaboutcreek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 1 - 9 Beach Landing | ||
Sun Feb 4 2018 15:50 | 1st = 9 Beach Landing 2nd = 8 Lightning Colt 3rd = 10 Ti Amo Bella 4th = 1 Join The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 7 Im All Courage | ||
Sun Feb 4 2018 15:44 | 1st = 7 Im All Courage 2nd = 1 Anodoubt 3rd = 2 Harrison Paul 4th = 9 Soho Beijing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Hopalong | ||
Sun Feb 4 2018 15:42 | 1st = 3 Hopalong 2nd = 6 Oh No Beta 3rd = 4 Lektra Jenny 4th = 2 Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 4 Manzana | ||
Sun Feb 4 2018 15:40 | 1st = 4 Manzana 2nd = 16 Foxdell 3rd = 1 Catch The Culprit 4th = 5 Tyres Are Crucial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Hot Tip | ||
Sun Feb 4 2018 15:37 | 1st = 3 Hot Tip 2nd = 5 Roger Express 3rd = 6 Zipping Nitro 4th = 1 Give Me Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 5 Leodoro | ||
Sun Feb 4 2018 15:35 | 1st = 5 Leodoro 2nd = 2 Stellar Collision 3rd = 6 Mr Individual 4th = 7 Tykiato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Appreciated | ||
Sun Feb 4 2018 15:30 | 1st = 7 Appreciated 3rd = 10 Showscay 4th = 8 Cider Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 9 Clairvue Diamond | ||
Sun Feb 4 2018 15:30 | 1st = 9 Clairvue Diamond 3rd = 10 Showscay 4th = 8 Cider Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Swift Limes | ||
Sun Feb 4 2018 15:25 | 1st = 1 Swift Limes 2nd = 6 Ming Men Shen 3rd = 2 Cheyenne Black 4th = 5 Galactic Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 5 - 3 Imthevillagestar | ||
Sun Feb 4 2018 15:24 | 1st = 3 Imthevillagestar 2nd = 9 Taylors Reason 3rd = 10 Kenrick 4th = 6 Dream To Share |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 4 Nordic Noir | ||
Sun Feb 4 2018 15:20 | 1st = 4 Nordic Noir 2nd = 2 Eyesaw 3rd = 7 Whispadah 4th = 10 Talk Of The Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Aston Utah | ||
Sun Feb 4 2018 15:19 | 1st = 2 Aston Utah 2nd = 3 Peter Yap 3rd = 4 Mepunga Bella 4th = 9 Paxton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 8 Hasta La Red | ||
Sun Feb 4 2018 15:15 | 1st = 8 Hasta La Red 2nd = 1 Daktari 3rd = 7 Xaarian 4th = 5 Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 10 - 11 Artanne | ||
Sun Feb 4 2018 15:14 | 1st = 11 Artanne 2nd = 5 Jack Bates 3rd = 4 Itsokbeingbetter 4th = 1 Marquis Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 4 Road To Vegas | ||
Sun Feb 4 2018 15:09 | 1st = 4 Road To Vegas 2nd = 1 Thanku Thanku 3rd = 7 Poco Aces 4th = 8 Valla Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 2 He Ekscels | ||
Sun Feb 4 2018 15:05 | 1st = 2 He Ekscels 2nd = 3 Athonis 3rd = 7 Sacred Son 4th = 4 Territorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Swift Moment | ||
Sun Feb 4 2018 15:02 | 1st = 1 Swift Moment 2nd = 2 Arolok Jax 3rd = 5 Chavasse 4th = 8 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Mr Optimistic | ||
Sun Feb 4 2018 15:00 | 1st = 5 Mr Optimistic 2nd = 2 Calendar Lad 3rd = 7 Toan Thang 4th = 6 Queen Gorgo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 9 Barney | ||
Sun Feb 4 2018 14:55 | 1st = 9 Barney 2nd = 6 Master Magic Al 3rd = 3 Duellator 4th = 7 My Friend Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Especial Shiraz | ||
Sun Feb 4 2018 14:54 | 1st = 5 Especial Shiraz 2nd = 4 Wok Fried Yabby 3rd = 1 Ollie Buck 4th = 8 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 4 - 6 Our Bondi Beach | ||
Sun Feb 4 2018 14:49 | 1st = 6 Our Bondi Beach 2nd = 2 Showem Simon 3rd = 5 Remember Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 4 - 4 Captains Call | ||
Sun Feb 4 2018 14:49 | 1st = 4 Captains Call 2nd = 10 Grosestar 3rd = 11 Rave On Rabbits 4th = 1 Gold Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 2 Attalea | ||
Sun Feb 4 2018 14:45 | 1st = 2 Attalea 2nd = 5 Tinmine 3rd = 10 Enigami 4th = 4 Tibidabo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 9 - | ||
Sun Feb 4 2018 14:44 | 2nd = 12 Majestic Stride 3rd = 7 Angus Fogg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 9 - 12 Majestic Stride | ||
Sun Feb 4 2018 14:44 | 1st = 12 Majestic Stride 2nd = 4 Sunny Bill 3rd = 11 Brooks Belle 4th = 10 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Uncatchable | ||
Sun Feb 4 2018 14:42 | 1st = 8 Uncatchable 2nd = 5 Rosacky Thunder 3rd = 7 Sun Choice 4th = 10 Nitro Heroine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 Love Club | ||
Sun Feb 4 2018 14:40 | 1st = 4 Love Club 2nd = 2 Man Of Iron 3rd = 8 Its Our Life 4th = 10 Jommadosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Shine On Shannah | ||
Sun Feb 4 2018 14:39 | 1st = 7 Shine On Shannah 2nd = 1 Garnet 3rd = 8 Lektra Menzel 4th = 3 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Stone Cracker | ||
Sun Feb 4 2018 14:34 | 1st = 1 Stone Cracker 2nd = 7 Crime Time 3rd = 2 About The Attitude 4th = 5 Never Been Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Savannah Ash | ||
Sun Feb 4 2018 14:32 | 1st = 3 Savannah Ash 2nd = 1 Zipping Monty 3rd = 4 Manitoba 4th = 5 Taking Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 9 Not Bossy | ||
Sun Feb 4 2018 14:30 | 1st = 9 Not Bossy 2nd = 7 City Of Shadows 3rd = 3 Opera Tickets 4th = 12 Jailbird Jayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 8 Lawrence | ||
Sun Feb 4 2018 14:27 | 1st = 8 Lawrence 2nd = 2 Tuapeka Trick 3rd = 1 Bontz 4th = 4 Southbound Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Fully Maxed | ||
Sun Feb 4 2018 14:25 | 1st = 6 Fully Maxed 2nd = 4 Dont Doubt Marley 3rd = 2 Terindah 4th = 7 My Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Supraspinatus | ||
Sun Feb 4 2018 14:24 | 1st = 1 Supraspinatus 2nd = 4 Tubark 3rd = 3 Alouette Jack 4th = 8 Mon Mekki Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Odd Boots | ||
Sun Feb 4 2018 14:21 | 1st = 2 Odd Boots 2nd = 3 Lektra Stomp 3rd = 1 Galactic Viper 4th = 4 Xtreme Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Black Mink | ||
Sun Feb 4 2018 14:20 | 1st = 6 Black Mink 2nd = 2 Truculent 3rd = 3 Desert Cowboy 4th = 5 Husson Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Nangar Rock | ||
Sun Feb 4 2018 14:18 | 1st = 2 Nangar Rock 2nd = 7 Its A Plan 3rd = 3 Me Jane 4th = 5 Sue Zooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Faraday | ||
Sun Feb 4 2018 14:15 | 1st = 7 Faraday 2nd = 3 Violet Sky 3rd = 2 Blackhawk Dee 4th = 4 Warming Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 3 - 3 Taylah Studleigh | ||
Sun Feb 4 2018 14:14 | 1st = 3 Taylah Studleigh 2nd = 5 Allnight Mlady 3rd = 6 Might And Main 4th = 1 Miss Sporty Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 3 Nightspun | ||
Sun Feb 4 2018 14:10 | 1st = 3 Nightspun 2nd = 7 Bathurstian 3rd = 4 Mount Taishan 4th = 1 Something Borrowed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 8 - 6 Possente Cavallo | ||
Sun Feb 4 2018 14:09 | 1st = 6 Possente Cavallo 2nd = 9 Master Of Escape 3rd = 4 Cerberus 4th = 1 Hes Fast And Furious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Blue Knight | ||
Sun Feb 4 2018 14:06 | 1st = 1 Blue Knight 2nd = 3 Aston Amore 3rd = 2 Full Moon 4th = 7 Dons Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Vod | ||
Sun Feb 4 2018 14:05 | 1st = 5 Vod 2nd = 6 Banchorys Choice 3rd = 7 Good Nic 4th = 3 Hidatsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Shores Last | ||
Sun Feb 4 2018 14:02 | 1st = 1 Shores Last 2nd = 6 Goldies Run 3rd = 2 Xtreme Purpose 4th = 3 Ernest Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Classy Impact | ||
Sun Feb 4 2018 14:01 | 1st = 1 Classy Impact 2nd = 8 Nitrology 3rd = 4 Mrs Browns Girl 4th = 5 Idol Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 8 Better Bragger | ||
Sun Feb 4 2018 13:58 | 1st = 8 Better Bragger 2nd = 3 Regal Finale 3rd = 1 Movin Millions 4th = 6 Mini Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Destini Cavalier | ||
Sun Feb 4 2018 13:57 | 1st = 2 Destini Cavalier 2nd = 3 Tampico 3rd = 4 Galloping Flash 4th = 1 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 5 Dont Play Around | ||
Sun Feb 4 2018 13:55 | 1st = 5 Dont Play Around 2nd = 2 Halliday Road 3rd = 8 Treasure Boss 4th = 4 On The Fiddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 1 Henry Hubert | ||
Sun Feb 4 2018 13:52 | 1st = 1 Henry Hubert 2nd = 3 Vin Scully 3rd = 2 Loma Jaccka 4th = 9 Franco Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 6 King Kabuto | ||
Sun Feb 4 2018 13:50 | 1st = 6 King Kabuto 2nd = 10 You Got It 3rd = 15 Maglev 4th = 2 Civil Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Lucky Millie | ||
Sun Feb 4 2018 13:48 | 1st = 6 Lucky Millie 2nd = 1 Norendal 3rd = 8 Mr Delahoya 4th = 3 Raven Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Mankini Love | ||
Sun Feb 4 2018 13:45 | 1st = 5 Mankini Love 2nd = 4 Clang Again 3rd = 2 Loaded And Ready 4th = 3 Odelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Idol Ajay | ||
Sun Feb 4 2018 13:43 | 1st = 3 Idol Ajay 2nd = 4 Princess Alea 3rd = 2 San Tan Samson 4th = 1 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Derivation | ||
Sun Feb 4 2018 13:39 | 1st = 6 Derivation 2nd = 2 Breemelia Swift 3rd = 8 Dyna Beryl 4th = 3 Blonde Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 2 - 2 Whostolemypigeon | ||
Sun Feb 4 2018 13:39 | 1st = 2 Whostolemypigeon 2nd = 3 Always Rockin 3rd = 7 Kiama Sutra 4th = 5 Grinorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 7 - 2 Classie American | ||
Sun Feb 4 2018 13:34 | 1st = 2 Classie American 2nd = 7 Black Chevron 3rd = 10 Ultimate Desire 4th = 4 Makers Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Cullquin Bomber | ||
Sun Feb 4 2018 13:33 | 1st = 8 Cullquin Bomber 2nd = 2 Peter Galo 3rd = 7 Its All Talk 4th = 5 Raloo Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - | ||
Sun Feb 4 2018 13:30 |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Vonrasana | ||
Sun Feb 4 2018 13:30 | 1st = 4 Vonrasana 2nd = 8 Exalted Kanga 3rd = 10 Spectrums Bite 4th = 6 Barshonti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 6 Cameo Syd | ||
Sun Feb 4 2018 13:26 | 1st = 6 Cameo Syd 2nd = 3 Token Jasper 3rd = 1 Idol Tom 4th = 2 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 8 Sheza Sharpie | ||
Sun Feb 4 2018 13:24 | 1st = 8 Sheza Sharpie 2nd = 2 Billy Bolt 3rd = 7 Melanna Beach 4th = 6 Betawenimdancin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Stylish Pursuit | ||
Sun Feb 4 2018 13:23 | 1st = 6 Stylish Pursuit 2nd = 5 Chilly Kiss 3rd = 7 Azumi Spice 4th = 3 Two Jobs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 1 Saycanyousee | ||
Sun Feb 4 2018 13:20 | 1st = 1 Saycanyousee 2nd = 7 Revitup Rednut 3rd = 3 Izzy Good 4th = 5 Lacasa Maria Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 5 Majestic Connies | ||
Sun Feb 4 2018 13:17 | 1st = 5 Majestic Connies 2nd = 4 Ash 3rd = 6 Ace Commander 4th = 9 Pres The Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 10 Tardis | ||
Sun Feb 4 2018 13:15 | 1st = 10 Tardis 2nd = 5 Glayva 3rd = 7 Honey Esprit 4th = 12 Triscilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Scarlets Secret | ||
Sun Feb 4 2018 13:12 | 1st = 6 Scarlets Secret 2nd = 4 Print The Money 3rd = 2 Northern Nangar 4th = 1 Burnout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 Alex Attack | ||
Sun Feb 4 2018 13:09 | 1st = 6 Alex Attack 2nd = 2 Brotastic 3rd = 8 Unprofound 4th = 7 Scott Tied Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 1 - 8 Rockin With Cheri | ||
Sun Feb 4 2018 13:04 | 1st = 8 Rockin With Cheri 2nd = 4 Bronski Belle 3rd = 5 Studleigh Stride 4th = 2 Brads Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 6 - 2 Sheeza Sport | ||
Sun Feb 4 2018 12:59 | 1st = 2 Sheeza Sport 2nd = 6 Gotta Moment 3rd = 14 Hold All Bets 4th = 1 Grey Skies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Rubys Cheekstar | ||
Sun Feb 4 2018 12:57 | 1st = 2 Rubys Cheekstar 2nd = 1 Jay Bee Ell 3rd = 4 Run Razor Run 4th = 3 Spring Leesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Bourbon An Kahn | ||
Sun Feb 4 2018 12:54 | 1st = 6 Bourbon An Kahn 2nd = 3 White Diamond 3rd = 9 Johnnys Return 4th = 2 Eyes On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 6 Amy Amy | ||
Sun Feb 4 2018 12:50 | 1st = 6 Amy Amy 2nd = 2 Yooldome 3rd = 8 Good Job 4th = 1 Kapai Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 4 Good Boy Oliver | ||
Sun Feb 4 2018 12:49 | 1st = 4 Good Boy Oliver 2nd = 1 Dragon Stride 3rd = 3 Jay Peez Official 4th = 6 Jilliby Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 5 Proudest Moment | ||
Sun Feb 4 2018 12:45 | 1st = 5 Proudest Moment 2nd = 1 Cash Raider 3rd = 3 Dream Brother 4th = 8 Viking Raid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 6 Sociable | ||
Sun Feb 4 2018 12:42 | 1st = 6 Sociable 2nd = 3 High Line 3rd = 4 Thisexcusebetterbeit 4th = 10 Gotta Good Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Luca Flyer | ||
Sun Feb 4 2018 12:42 | 1st = 3 Luca Flyer 2nd = 4 Clear The Bar 3rd = 8 Hard Call 4th = 7 Andrews Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Opawa Silver | ||
Sun Feb 4 2018 12:33 | 1st = 8 Opawa Silver 2nd = 2 Jack No Lag 3rd = 4 Dyna Bevlin 4th = 7 Hey Pretty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Mepunga Dasha | ||
Sun Feb 4 2018 12:29 | 1st = 2 Mepunga Dasha 2nd = 3 Dons Machine 3rd = 4 Provenance 4th = 6 Subscapularis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 5 - 10 November Guy | ||
Sun Feb 4 2018 12:24 | 1st = 10 November Guy 2nd = 6 Jasper Seven 3rd = 4 Clifden Clowers 4th = 9 Caitlins Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Dimora Flash | ||
Sun Feb 4 2018 12:20 | 1st = 4 Dimora Flash 2nd = 7 For Valour 3rd = 5 Bluey Moran 4th = 3 Bungaloo Jedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 Kapai Lana | ||
Sun Feb 4 2018 12:16 | 1st = 5 Kapai Lana 2nd = 7 Obstinatus 3rd = 8 Vee Marina 4th = 6 Jinja Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 1 Smoking Bullet | ||
Sun Feb 4 2018 12:15 | 1st = 1 Smoking Bullet 2nd = 2 Danluca 3rd = 3 Costano Mille 4th = 4 Platinum Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Tzar Norma | ||
Sun Feb 4 2018 12:12 | 1st = 5 Tzar Norma 2nd = 4 Cosmic Breeze 3rd = 2 Wolfies Sook 4th = 9 Jungle Jacqui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 1 Maidonthebeach | ||
Sun Feb 4 2018 12:07 | 1st = 1 Maidonthebeach 2nd = 6 Two Ply 3rd = 3 Repartee 4th = 11 Jody Direen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Cryers Bob | ||
Sun Feb 4 2018 12:03 | 1st = 8 Cryers Bob 2nd = 1 Destini Montana 3rd = 2 Trademark Jet 4th = 4 Cilla Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Talkabout Izzy | ||
Sun Feb 4 2018 11:58 | 1st = 3 Talkabout Izzy 2nd = 1 Secret Rory 3rd = 2 Swift Order 4th = 8 Home Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Startron | ||
Sun Feb 4 2018 11:54 | 1st = 7 Startron 2nd = 3 Fourth Dimention 3rd = 5 Tyche Onyx 4th = 1 Springinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 4 - 7 Eldolar | ||
Sun Feb 4 2018 11:49 | 1st = 7 Eldolar 2nd = 9 Mister Harris 3rd = 2 Pauls Verdict 4th = 1 Jamieson Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Barwon Bandit | ||
Sun Feb 4 2018 11:41 | 1st = 1 Barwon Bandit 2nd = 2 Just A Matthew 3rd = 10 Snoopys Bro 4th = 6 Phuket Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Bit Fancy | ||
Sun Feb 4 2018 11:37 | 1st = 8 Bit Fancy 2nd = 10 Stealthy Mover 3rd = 5 So It Goes 4th = 4 Macs Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 13 Ideal Breeze | ||
Sun Feb 4 2018 11:32 | 1st = 13 Ideal Breeze 2nd = 1 Veras Delight 3rd = 9 Shelby Bromac 4th = 8 Mr Handleman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Jetsun Doll | ||
Sun Feb 4 2018 11:23 | 1st = 2 Jetsun Doll 2nd = 3 Jetsun Swan 3rd = 1 Don Morocco 4th = 7 Red Dot Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Got It Right | ||
Sun Feb 4 2018 11:20 | 1st = 2 Got It Right 2nd = 8 Rains It Pours 3rd = 6 Maggie Mikado 4th = 4 Almani Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 3 - 7 Waikari Fire | ||
Sun Feb 4 2018 11:14 | 1st = 7 Waikari Fire 2nd = 1 Marrera 3rd = 6 Toppatherock 4th = 9 Red River Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Bitters | ||
Sun Feb 4 2018 11:06 | 1st = 8 Bitters 2nd = 6 Alyeska 3rd = 3 Opawa Libby 4th = 2 Red Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 12 Son Of Brahma | ||
Sun Feb 4 2018 10:58 | 1st = 12 Son Of Brahma 2nd = 5 Nightmarch 3rd = 8 My Georgie Boy 4th = 9 Annie Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 2 - 6 Bill Haley | ||
Sun Feb 4 2018 10:44 | 1st = 6 Bill Haley 2nd = 5 Toro Delago 3rd = 10 Hunter Red 4th = 11 Wicklow Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 2 - | ||
Sun Feb 4 2018 10:39 | 2nd = 5 Toro Delago 3rd = 6 Bill Haley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 11 Iwanadancewitsumbody | ||
Sun Feb 4 2018 10:28 | 1st = 11 Iwanadancewitsumbody 2nd = 5 Shindal 3rd = 9 Honour Scroll 4th = 10 Carlo Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 1 - | ||
Sun Feb 4 2018 10:09 | 2nd = 6 Caroline Wozniacki 3rd = 1 Here We Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 1 - 4 Monaro Mia | ||
Sun Feb 4 2018 10:09 | 1st = 4 Monaro Mia 2nd = 6 Caroline Wozniacki 3rd = 3 Amabede 4th = 9 Zimple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 4 Majestic Lavros | ||
Sun Feb 4 2018 10:00 | 1st = 4 Majestic Lavros 2nd = 10 Picketts Ridge 3rd = 1 Pegasus Hanover 4th = 9 Nottingham K Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Regatta Rebel | ||
Sun Feb 4 2018 1:17 | 1st = 5 Regatta Rebel 2nd = 7 Quiet Storm 3rd = 8 Heres Linda 4th = 2 Zipping Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Quick Jagger | ||
Sun Feb 4 2018 0:57 | 1st = 6 Quick Jagger 2nd = 8 Allen Mike 3rd = 1 Allen Kempo 4th = 4 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 3 Middle Of The Road | ||
Sun Feb 4 2018 0:50 | 1st = 3 Middle Of The Road 2nd = 1 Red Roslin 3rd = 6 Bye Bye Franco 4th = 4 Big Coxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Too Dardy | ||
Sun Feb 4 2018 0:42 | 1st = 3 Too Dardy 2nd = 2 Morris Memory 3rd = 1 Rotten Render 4th = 6 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Owl Perfect | ||
Sun Feb 4 2018 0:22 | 1st = 2 Owl Perfect 2nd = 8 Infrared Moment 3rd = 5 Hello Cody 4th = 7 Worthy Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 2 Yankee Boots | ||
Sun Feb 4 2018 0:15 | 1st = 2 Yankee Boots 2nd = 8 Rebel With A Cause 3rd = 11 Tartary Hope 4th = 1 Jessie Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Astrozone | ||
Sun Feb 4 2018 0:07 | 1st = 5 Astrozone 2nd = 3 Neil Monelli 3rd = 7 Cruiser Coin 4th = 4 Chezzy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Fernando Monelli | ||
Thu Jan 4 2018 23:57 | 1st = 6 Fernando Monelli 2nd = 2 Lady Cersei 3rd = 7 Yankee Parker 4th = 1 Daffey Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Velocity Star | ||
Thu Jan 4 2018 23:37 | 1st = 6 Velocity Star 2nd = 7 Asa Torpedo 3rd = 1 Sprightly Fella 4th = 2 Dandalup Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Waterloo Monelli | ||
Thu Jan 4 2018 23:16 | 1st = 6 Waterloo Monelli 2nd = 8 Dandalup Girl 3rd = 2 Trump Tux 4th = 7 Arctodus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Spur Monelli | ||
Thu Jan 4 2018 23:01 | 1st = 8 Spur Monelli 2nd = 4 Stilton Smiley 3rd = 1 Eiger Monelli 4th = 2 Heliocentric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Riviera Cruz | ||
Thu Jan 4 2018 22:54 | 1st = 2 Riviera Cruz 2nd = 7 Crackerjack Ale 3rd = 6 Bronelly Jet 4th = 1 Gothamburg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Inner Wisdom | ||
Thu Jan 4 2018 22:51 | 1st = 1 Inner Wisdom 2nd = 8 Pebble Bay 3rd = 7 Cheeky Chance 4th = 2 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Tim Berr | ||
Thu Jan 4 2018 22:46 | 1st = 7 Tim Berr 2nd = 9 Bankabul 3rd = 3 Kininka Loch 4th = 6 Benelli Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Shy Freddie | ||
Thu Jan 4 2018 22:39 | 1st = 5 Shy Freddie 2nd = 1 Spokane Flick 3rd = 2 Coco Spectre 4th = 7 Newfire Drewie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Velocity Charm | ||
Thu Jan 4 2018 22:36 | 1st = 4 Velocity Charm 2nd = 7 Coronary Cloud 3rd = 8 Daze Like These 4th = 3 Snakey Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Blackheart Bruce | ||
Thu Jan 4 2018 22:33 | 1st = 7 Blackheart Bruce 2nd = 3 Scully Gregg 3rd = 1 Miss Zok Dee 4th = 2 Azurium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Becoming A Man | ||
Thu Jan 4 2018 22:30 | 1st = 2 Becoming A Man 2nd = 8 Oimby Allen 3rd = 7 Aggravate 4th = 10 Irish Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 6 Serene Change | ||
Thu Jan 4 2018 22:25 | 1st = 6 Serene Change 2nd = 2 Mio Christisimo 3rd = 7 Markleigh Caz 4th = 4 Valstrepo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Turner Burner | ||
Thu Jan 4 2018 22:22 | 1st = 3 Turner Burner 2nd = 6 Hello Im Donny 3rd = 2 Sunset Snooker 4th = 4 Full Soot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Fully Fried | ||
Thu Jan 4 2018 22:19 | 1st = 5 Fully Fried 2nd = 8 Willing 3rd = 4 Blonde Barbados 4th = 3 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Why Not Ginger | ||
Thu Jan 4 2018 22:16 | 1st = 6 Why Not Ginger 2nd = 1 Wharfies Girl 3rd = 5 Dewana Dimie 4th = 3 Uno Arjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Slick | ||
Thu Jan 4 2018 22:13 | 1st = 8 Slick 2nd = 2 Spring Time Girl 3rd = 5 Outside Pass 4th = 7 Cyns Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Irinka Bay | ||
Thu Jan 4 2018 22:10 | 1st = 7 Irinka Bay 2nd = 5 My Bro Zorro 3rd = 1 Northern Tattoos 4th = 2 Tassie Infrared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Too Good Thommo | ||
Thu Jan 4 2018 22:07 | 1st = 5 Too Good Thommo 2nd = 2 Jeremiah Horstig 3rd = 7 Smashing Sarah 4th = 8 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Freeway Shaker | ||
Thu Jan 4 2018 22:04 | 1st = 3 Freeway Shaker 2nd = 9 Atlas Rise 3rd = 2 Mooshka 4th = 4 Iron Bru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 6 Lifeplusten | ||
Thu Jan 4 2018 22:00 | 1st = 6 Lifeplusten 2nd = 1 Roll The Seven 3rd = 2 Crowbar Johnson 4th = 8 Just Saying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Windmill Haze | ||
Thu Jan 4 2018 21:58 | 1st = 3 Windmill Haze 2nd = 6 Signal Peak 3rd = 2 Chopsticks 4th = 7 Shiney Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Winnie Allen | ||
Thu Jan 4 2018 21:55 | 1st = 8 Winnie Allen 2nd = 1 He Shall Johnny 3rd = 2 Impala 4th = 5 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Shining Supreme | ||
Thu Jan 4 2018 21:52 | 1st = 7 Shining Supreme 2nd = 4 Moment To Shine 3rd = 5 Arden Street 4th = 8 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Seaside | ||
Thu Jan 4 2018 21:49 | 1st = 1 Seaside 2nd = 5 Bobby The Jett 3rd = 6 Marteeny 4th = 4 Smooth Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Triple Crown Fox | ||
Thu Jan 4 2018 21:46 | 1st = 1 Triple Crown Fox 2nd = 2 Black Goshawk 3rd = 5 Accident Range 4th = 4 Desert Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 What Joy | ||
Thu Jan 4 2018 21:43 | 1st = 2 What Joy 2nd = 6 Sound Of Belles 3rd = 5 Stench Of Power 4th = 8 Sugar Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Thunder Of Night | ||
Thu Jan 4 2018 21:40 | 1st = 8 Thunder Of Night 2nd = 3 Pomp Fiction 3rd = 4 Missed My Stop 4th = 1 Invented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Hukanui | ||
Thu Jan 4 2018 21:37 | 1st = 1 Hukanui 2nd = 3 Aston Kody 3rd = 2 Becky Bale 4th = 8 Tag And Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Lila Bale | ||
Thu Jan 4 2018 21:34 | 1st = 2 Lila Bale 2nd = 3 Alpha Themis 3rd = 5 Tiggerlong Nosey 4th = 1 Zipping Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Colorada Boy | ||
Thu Jan 4 2018 21:30 | 1st = 7 Colorada Boy 2nd = 3 One Golden Day 3rd = 1 Major Jamane 4th = 11 Major Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Wise Misty | ||
Thu Jan 4 2018 21:28 | 1st = 2 Wise Misty 2nd = 5 Wheatacre 3rd = 4 Bronze Gambler 4th = 6 Innamincka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Prince Fabio | ||
Thu Jan 4 2018 21:25 | 1st = 1 Prince Fabio 2nd = 6 Thats Pops Boy 3rd = 3 Tah Bandit 4th = 9 Sizzling Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Winsome Currency | ||
Thu Jan 4 2018 21:22 | 1st = 6 Winsome Currency 2nd = 3 Hoggards Corner 3rd = 7 Winsome Stride 4th = 1 Dig Deep Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Unlocked | ||
Thu Jan 4 2018 21:19 | 1st = 1 Unlocked 2nd = 2 Bella Rhode 3rd = 7 Quick Session 4th = 5 Spring Baker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Martha Mackenzie | ||
Thu Jan 4 2018 21:15 | 1st = 1 Martha Mackenzie 2nd = 2 Wandary Muscat 3rd = 7 Always A Lexus 4th = 6 Back In The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Optic Blast | ||
Thu Jan 4 2018 21:13 | 1st = 3 Optic Blast 2nd = 1 Mighty Barcia 3rd = 8 Premier Jet 4th = 4 Hot Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Dyna Neitz | ||
Thu Jan 4 2018 21:10 | 1st = 1 Dyna Neitz 2nd = 3 Bellas Ghost 3rd = 8 Billy Deeds 4th = 2 Monster Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Dulcafay | ||
Thu Jan 4 2018 21:07 | 1st = 5 Dulcafay 2nd = 7 Jonesy 3rd = 6 Loved Up 4th = 3 Woolooga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Bobby Bound | ||
Thu Jan 4 2018 21:04 | 1st = 1 Bobby Bound 2nd = 2 Cosmic Nova 3rd = 8 Superb Innings 4th = 6 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 2 Pental Sunrise | ||
Thu Jan 4 2018 21:00 | 1st = 2 Pental Sunrise 2nd = 3 Markleigh Jill 3rd = 4 Macray Muchacho 4th = 7 Good Onya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Winsome Bella | ||
Thu Jan 4 2018 20:58 | 1st = 3 Winsome Bella 2nd = 8 Mount Brown 3rd = 2 Something New 4th = 1 Topper Swaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Manila Dawn | ||
Thu Jan 4 2018 20:55 | 1st = 2 Manila Dawn 2nd = 8 Xtreme Rush 3rd = 9 Zipping Megan 4th = 1 Sudoku Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Mr Arjay | ||
Thu Jan 4 2018 20:52 | 1st = 4 Mr Arjay 2nd = 1 Paddy Macs 3rd = 5 Zipping Zeus 4th = 3 Sweeping Strikes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Scott Keeping | ||
Thu Jan 4 2018 20:49 | 1st = 6 Scott Keeping 2nd = 2 Where Art Thou 3rd = 8 Brueghelino 4th = 4 Sublime News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 2 Merritt | ||
Thu Jan 4 2018 20:45 | 1st = 2 Merritt 2nd = 7 Franko Blue 3rd = 3 Jacobs Thunder 4th = 8 Modern Metropolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Champagne Sally | ||
Thu Jan 4 2018 20:43 | 1st = 1 Champagne Sally 2nd = 4 Golden Khan 3rd = 8 Lil Macie Breeze 4th = 3 Little Miss Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Miss Greer | ||
Thu Jan 4 2018 20:40 | 1st = 2 Miss Greer 2nd = 5 Maddys Boy 3rd = 3 Coopers Shadow 4th = 7 Urana Reale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Miss Darlo | ||
Thu Jan 4 2018 20:37 | 1st = 3 Miss Darlo 2nd = 6 Effective Comet 3rd = 7 Goldstein 4th = 8 Ritza Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Greysynd Ebony | ||
Thu Jan 4 2018 20:34 | 1st = 6 Greysynd Ebony 2nd = 5 Alpha Alexander 3rd = 3 Ready To Mingle 4th = 8 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Avatar Minty | ||
Thu Jan 4 2018 20:31 | 1st = 1 Avatar Minty 2nd = 2 Ellens Stardust 3rd = 3 Mepunga Bonnie 4th = 7 Ocean Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Shadow Spar | ||
Thu Jan 4 2018 20:30 | 1st = 2 Shadow Spar 2nd = 9 Daylight Dan 3rd = 7 Fortitudo 4th = 6 Dynamite Dingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Henry | ||
Thu Jan 4 2018 20:28 | 1st = 8 Henry 2nd = 3 King Colt 3rd = 1 Miss Innings 4th = 6 Ocean View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 7 - 11 Law Major | ||
Thu Jan 4 2018 20:25 | 1st = 11 Law Major 2nd = 1 Duck Feet 3rd = 6 Im A Love Man 4th = 2 Black Smuggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Smashniak Marcy | ||
Thu Jan 4 2018 20:22 | 1st = 4 Smashniak Marcy 2nd = 3 Smack Dab 3rd = 1 Thursday Wish 4th = 2 Lucky Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 3 Cotchin | ||
Thu Jan 4 2018 20:19 | 1st = 3 Cotchin 2nd = 8 Purdie Shuffle 3rd = 7 Misshap 4th = 6 Kath Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Blackpool Donny | ||
Thu Jan 4 2018 20:16 | 1st = 1 Blackpool Donny 2nd = 3 Double Talkin 3rd = 2 Hutch 4th = 4 Zipping Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 9 Big Bang Penny | ||
Thu Jan 4 2018 20:15 | 1st = 9 Big Bang Penny 2nd = 5 Change The Talk 3rd = 2 Crystal Tiara 4th = 7 Littlebadgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Magic Oil | ||
Thu Jan 4 2018 20:13 | 1st = 7 Magic Oil 2nd = 4 Ritza Rambo 3rd = 3 Ebony Belle 4th = 1 Banjo Tifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Springvale Carla | ||
Thu Jan 4 2018 20:10 | 1st = 2 Springvale Carla 2nd = 7 Springvale Cooke 3rd = 8 Acheron 4th = 6 Sacred Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Spring To Wyn | ||
Thu Jan 4 2018 20:07 | 1st = 4 Spring To Wyn 2nd = 2 Dance And Sing 3rd = 6 Rostered On 4th = 1 Manifold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Kyella | ||
Thu Jan 4 2018 20:04 | 1st = 4 Kyella 2nd = 7 Spookie Dynamic 3rd = 6 Ballinderry Girl 4th = 8 Proper Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Xtreme Purpose | ||
Thu Jan 4 2018 20:01 | 1st = 1 Xtreme Purpose 2nd = 4 Billy Moran 3rd = 5 Nimble Foot 4th = 7 Mepunga Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Fibskite | ||
Thu Jan 4 2018 20:00 | 1st = 2 Fibskite 2nd = 3 Headmaster 3rd = 4 Hionjolt 4th = 1 Presley Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 Yes Messi | ||
Thu Jan 4 2018 19:58 | 1st = 2 Yes Messi 2nd = 4 Denis Denial 3rd = 10 Dziah 4th = 8 Buckle Up Tilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Got Bounce | ||
Thu Jan 4 2018 19:55 | 1st = 3 Got Bounce 2nd = 6 Finding Larry 3rd = 7 Spy Secrets 4th = 2 Hippo Clan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Bone Jarrer | ||
Thu Jan 4 2018 19:52 | 1st = 4 Bone Jarrer 2nd = 1 Jeannie Shiraz 3rd = 8 Phoebe Allen 4th = 3 Speed Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 8 Stayintown Tonight | ||
Thu Jan 4 2018 19:48 | 1st = 8 Stayintown Tonight 2nd = 7 The Informant 3rd = 4 Vienna Boy 4th = 2 Temporary Use |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Dons Machine | ||
Thu Jan 4 2018 19:46 | 1st = 2 Dons Machine 2nd = 6 Arcup Usain 3rd = 4 Wijnaldum 4th = 5 Da Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 6 - 2 Valderi Valdera | ||
Thu Jan 4 2018 19:45 | 1st = 2 Valderi Valdera 2nd = 7 Good Morning 3rd = 1 Tranquilla Sunrise 4th = 6 Copper Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Dyna Dean | ||
Thu Jan 4 2018 19:43 | 1st = 3 Dyna Dean 2nd = 4 Cardamom 3rd = 1 Hecton Bale 4th = 8 Dyna Danna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Jetta Knight | ||
Thu Jan 4 2018 19:40 | 1st = 2 Jetta Knight 2nd = 1 Vanderweghe 3rd = 4 Bella Cette 4th = 6 Hay Hopey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Buckle Up Alex | ||
Thu Jan 4 2018 19:37 | 1st = 5 Buckle Up Alex 2nd = 6 Fairy Baroque 3rd = 7 Rock On Rolla 4th = 2 Manila Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Twisted Love | ||
Thu Jan 4 2018 19:34 | 1st = 8 Twisted Love 2nd = 6 Simone Shimmers 3rd = 1 Spring Creek Wil 4th = 3 Hurricane Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Son Of Gozo Pride | ||
Thu Jan 4 2018 19:30 | 1st = 5 Son Of Gozo Pride 2nd = 7 Perfectlyimperfect 3rd = 1 A Good News Day 4th = 8 Jilliby Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Deliberatio | ||
Thu Jan 4 2018 19:28 | 1st = 7 Deliberatio 2nd = 1 Willow Bubbles 3rd = 6 Whitney Showgirl 4th = 3 Charlie Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Barwell Boy | ||
Thu Jan 4 2018 19:25 | 1st = 1 Barwell Boy 2nd = 2 Aston Utah 3rd = 6 Varuchi Pass 4th = 4 Xenon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 6 Toss and Turn | ||
Thu Jan 4 2018 19:22 | 1st = 6 Toss and Turn 2nd = 3 Lektra Elsa 3rd = 5 Aston Lola 4th = 7 Redda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Jetta Jam | ||
Thu Jan 4 2018 19:19 | 1st = 2 Jetta Jam 2nd = 3 Classic Keybow 3rd = 4 Flippin Paw 4th = 8 Key Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Colin Mattgregor | ||
Thu Jan 4 2018 19:15 | 1st = 3 Colin Mattgregor 2nd = 10 My Venice Beach 3rd = 5 Thats My Money Honey 4th = 8 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Fabrelass | ||
Thu Jan 4 2018 19:13 | 1st = 8 Fabrelass 2nd = 7 Lets Win Billy 3rd = 2 Hi Que 4th = 4 My Way Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 5 - 1 Nanga Parbat | ||
Thu Jan 4 2018 19:10 | 1st = 1 Nanga Parbat 2nd = 4 Dixie Win 3rd = 6 Viammo 4th = 9 Hidden Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Cairnlea Strider | ||
Thu Jan 4 2018 19:07 | 1st = 4 Cairnlea Strider 2nd = 10 Terpillar 3rd = 6 Bereluke 4th = 1 Game Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Bolton Blue | ||
Thu Jan 4 2018 19:04 | 1st = 4 Bolton Blue 2nd = 6 Manitoba 3rd = 5 Like A Rocket 4th = 1 Sale Graze Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Bears Gold | ||
Thu Jan 4 2018 19:01 | 1st = 8 Bears Gold 2nd = 1 Chevsta 3rd = 2 Cee Sunrise 4th = 3 Pillar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 2 Its Albout Murray | ||
Thu Jan 4 2018 18:56 | 1st = 2 Its Albout Murray 2nd = 7 Shadow Scooter 3rd = 4 American Tour 4th = 6 Bulletproof Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 5 Gorilla Grodd | ||
Thu Jan 4 2018 18:53 | 1st = 5 Gorilla Grodd 2nd = 1 Proud Racer 3rd = 4 Wodger 4th = 2 Rumors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Future Stride | ||
Thu Jan 4 2018 18:47 | 1st = 9 Future Stride 2nd = 8 Empty Envelope 3rd = 5 Its Bettor Me 4th = 6 Exclusive Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Lost Love | ||
Thu Jan 4 2018 18:44 | 1st = 4 Lost Love 2nd = 2 Cosmic Moments 3rd = 6 Chelsea Drogba 4th = 5 Fernando Drums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Bigtime Sienna | ||
Thu Jan 4 2018 18:43 | 1st = 2 Bigtime Sienna 2nd = 4 Bigtime Buster 3rd = 8 Luke Skywalker 4th = 1 Alamein Stryda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Mister Hart | ||
Thu Jan 4 2018 18:39 | 1st = 2 Mister Hart 2nd = 1 He Gets It 3rd = 7 Elmaur Joy 4th = 10 Ima Top Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 4 - 11 Sound Of Fury | ||
Thu Jan 4 2018 18:35 | 1st = 11 Sound Of Fury 2nd = 8 Miss Bizzi 3rd = 7 Henny Jean 4th = 3 Broker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Jordy Paige | ||
Thu Jan 4 2018 18:32 | 1st = 5 Jordy Paige 2nd = 2 Humble Gun 3rd = 1 Magic Buddie 4th = 3 Assemble Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Anna Cotton | ||
Thu Jan 4 2018 18:29 | 1st = 7 Anna Cotton 2nd = 5 Galway Gal 3rd = 1 Bula Supaguse 4th = 2 Canny Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 3 Heza Reddy | ||
Thu Jan 4 2018 18:24 | 1st = 3 Heza Reddy 2nd = 2 Mister Magic Man 3rd = 5 Bella Cullen 4th = 10 Atticus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Theatrics Show | ||
Thu Jan 4 2018 18:21 | 1st = 8 Theatrics Show 2nd = 5 Spirited Bingle 3rd = 6 Sandy Lagoon 4th = 2 Not Onya Own |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Wellington Wind | ||
Thu Jan 4 2018 18:18 | 1st = 4 Wellington Wind 2nd = 8 Bigtime Kalani 3rd = 2 Bacon My Heart 4th = 6 Crackle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 10 Magic Belinda | ||
Thu Jan 4 2018 18:18 | 1st = 10 Magic Belinda 2nd = 9 Our Hussler 3rd = 1 Damky 4th = 12 Blazon Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Secret Business | ||
Thu Jan 4 2018 18:15 | 1st = 2 Secret Business 2nd = 7 Atlas Roughead 3rd = 8 Its My Time 4th = 1 Mystic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Em Vee En | ||
Thu Jan 4 2018 18:10 | 1st = 5 Em Vee En 2nd = 9 Dance On Ice 3rd = 4 Beauty Bound 4th = 3 Moneyintintin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Classic Mobster | ||
Thu Jan 4 2018 18:08 | 1st = 4 Classic Mobster 2nd = 3 Rumble Soldier 3rd = 2 Shakes 4th = 8 Crack Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Zipping Boyd | ||
Thu Jan 4 2018 18:05 | 1st = 1 Zipping Boyd 2nd = 8 Zipping Koda 3rd = 5 Redcliff Rebel 4th = 7 Wheres Jamal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Our Buscemi | ||
Thu Jan 4 2018 18:00 | 1st = 2 Our Buscemi 2nd = 7 Master Montana 3rd = 3 Heavens Hint 4th = 9 Altana Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 3 - 8 Jewel Of Denmark | ||
Thu Jan 4 2018 17:57 | 1st = 8 Jewel Of Denmark 2nd = 7 Diamondanniversary 3rd = 10 Country Fox 4th = 1 Pro Mutual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Thrilling Rocky | ||
Thu Jan 4 2018 17:56 | 1st = 6 Thrilling Rocky 2nd = 1 Blackie Chan 3rd = 2 White Comet 4th = 5 Bigtime Forecast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Rusty Towbar | ||
Thu Jan 4 2018 17:54 | 1st = 2 Rusty Towbar 2nd = 6 Miss Vane 3rd = 8 Racketeer 4th = 5 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Wyembah Charlie | ||
Thu Jan 4 2018 17:48 | 1st = 1 Wyembah Charlie 2nd = 2 Dynamic Goodwin 3rd = 8 Cougar Stealth 4th = 6 Truly Dominant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Celebrindal | ||
Thu Jan 4 2018 17:42 | 1st = 3 Celebrindal 2nd = 4 Playing The Ace 3rd = 2 Nansastar 4th = 8 Jaccka Wilco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Bear Cabang | ||
Thu Jan 4 2018 17:39 | 1st = 4 Bear Cabang 2nd = 3 Billy Bart 3rd = 6 Crumps Legend 4th = 2 Its All Bolony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 9 Bigtime Blast | ||
Thu Jan 4 2018 17:38 | 1st = 9 Bigtime Blast 2nd = 4 Opawa Bear 3rd = 5 Ivanhov 4th = 2 Tiger Uppercut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 Perfect Knowledge | ||
Thu Jan 4 2018 17:35 | 1st = 7 Perfect Knowledge 2nd = 2 Green Anchor 3rd = 3 Nevetus 4th = 5 Old Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Wild Walter | ||
Thu Jan 4 2018 17:30 | 1st = 7 Wild Walter 2nd = 2 Hugo Linx 3rd = 1 Take A Seat 4th = 5 Task Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 3 Zigamore | ||
Thu Jan 4 2018 17:25 | 1st = 3 Zigamore 2nd = 6 Bochy 3rd = 11 Fastquest 4th = 5 Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Kearney Lane | ||
Thu Jan 4 2018 17:20 | 1st = 7 Kearney Lane 2nd = 1 Flashing Good Time 3rd = 9 My Ajaye 4th = 4 Levi Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 2 - 2 Ice Maker | ||
Thu Jan 4 2018 17:17 | 1st = 2 Ice Maker 2nd = 6 Roaring Trade 3rd = 5 Rezeda 4th = 1 Clappa Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Azandei | ||
Thu Jan 4 2018 17:15 | 1st = 8 Azandei 2nd = 10 Star Secret 3rd = 3 Cawbourne Rob 4th = 7 Jericho Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Must Have | ||
Thu Jan 4 2018 17:14 | 1st = 1 Must Have 2nd = 5 Are You 3rd = 7 Poor Old Frank 4th = 2 Tat Ashleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 3 Maria Elisa | ||
Thu Jan 4 2018 17:10 | 1st = 3 Maria Elisa 2nd = 1 Eastern Pegasus 3rd = 6 Diamonds For Alice 4th = 2 Illoura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Bintang Radler | ||
Thu Jan 4 2018 17:07 | 1st = 1 Bintang Radler 2nd = 3 Elvis Condran 3rd = 6 Harperama 4th = 2 Awesome Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 4 Brochel Bow | ||
Thu Jan 4 2018 17:03 | 1st = 4 Brochel Bow 2nd = 7 Valley Ess Jay 3rd = 5 Shesasundon 4th = 1 Hanging On A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 1 Astro Castro | ||
Thu Jan 4 2018 17:00 | 1st = 1 Astro Castro 2nd = 2 Simply Invincible 3rd = 12 The Cheetah 4th = 4 Share The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 5 Fabulous Child | ||
Thu Jan 4 2018 16:57 | 1st = 5 Fabulous Child 2nd = 4 Assertive Love 3rd = 2 Carda Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Bigtime Bucko | ||
Thu Jan 4 2018 16:55 | 1st = 7 Bigtime Bucko 2nd = 2 Thomas William 3rd = 1 Caveman Sam 4th = 4 Bigtime Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Justa Jezza | ||
Thu Jan 4 2018 16:54 | 1st = 8 Justa Jezza 2nd = 4 Cass Cass 3rd = 5 Stylish Chief 4th = 2 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Kopite | ||
Thu Jan 4 2018 16:50 | 1st = 2 Kopite 2nd = 5 Fuel 3rd = 1 Buon Natale 4th = 4 Harnova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Bobbies Girl | ||
Thu Jan 4 2018 16:45 | 1st = 6 Bobbies Girl 2nd = 4 Leo The Lion 3rd = 3 Zed Code 4th = 5 Archiecano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 1 The Nicconian | ||
Thu Jan 4 2018 16:42 | 1st = 1 The Nicconian 2nd = 6 Shes No Angel 3rd = 5 Anna Amalia 4th = 3 Reboyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Impact Rose | ||
Thu Jan 4 2018 16:39 | 1st = 2 Impact Rose 3rd = 1 Sisi Sienna 4th = 10 Kristas Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 11 - 3 Gunpowder | ||
Thu Jan 4 2018 16:39 | 1st = 3 Gunpowder 2nd = 8 Erin Jaccka 3rd = 10 Motu Time To Shine 4th = 1 Mr Woodlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Sketchy Fabio | ||
Thu Jan 4 2018 16:39 | 1st = 8 Sketchy Fabio 3rd = 1 Sisi Sienna 4th = 10 Kristas Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 6 Heysen | ||
Thu Jan 4 2018 16:35 | 1st = 6 Heysen 2nd = 1 Cha Cha King 3rd = 3 Not Too Sure 4th = 7 Baradine Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Lucha | ||
Thu Jan 4 2018 16:34 | 1st = 7 Lucha 2nd = 6 Bigtime Kendall 3rd = 1 Sky Ryder 4th = 8 Smiling Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 La Bella Riot | ||
Thu Jan 4 2018 16:33 | 1st = 4 La Bella Riot 2nd = 2 Cosmic Polly 3rd = 1 Broulee Miss 4th = 6 Mahlo Blackhawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 9 Astro Miss | ||
Thu Jan 4 2018 16:30 | 1st = 9 Astro Miss 2nd = 2 Uncanny Effort 3rd = 7 Surfer Joe 4th = 5 Mr Cooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 7 Sky Majesty | ||
Thu Jan 4 2018 16:25 | 1st = 7 Sky Majesty 2nd = 3 Nine Mile Cruiser 3rd = 5 Pretty Little Lucy 4th = 2 Miss Cully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Awakenings | ||
Thu Jan 4 2018 16:22 | 1st = 4 Awakenings 2nd = 3 Power Supply 3rd = 7 Coventry 4th = 5 Slade Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Ask King Jeff | ||
Thu Jan 4 2018 16:19 | 1st = 2 Ask King Jeff 2nd = 4 Over the Border 3rd = 7 Gypsy Gillies 4th = 1 Swiftly Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 8 Merriwa | ||
Thu Jan 4 2018 16:15 | 1st = 8 Merriwa 2nd = 7 Enigami 3rd = 3 Hebrides Maneuver 4th = 4 Cant Skate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Toki Girl | ||
Thu Jan 4 2018 16:14 | 1st = 4 Toki Girl 2nd = 1 Midnight Daydream 3rd = 3 Mischief Viking 4th = 5 Bigtime Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Thunder Mac | ||
Thu Jan 4 2018 16:10 | 1st = 5 Thunder Mac 2nd = 2 Im Isabella 3rd = 6 The Formula One 4th = 8 Just Call Me Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 10 - 11 Smooth Mara | ||
Thu Jan 4 2018 16:08 | 1st = 11 Smooth Mara 2nd = 1 Living Legend 3rd = 12 Shardan Suzie 4th = 9 Nightmarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Hungry Heart | ||
Thu Jan 4 2018 16:05 | 1st = 5 Hungry Heart 2nd = 4 Solar On 3rd = 7 Hector Cabang 4th = 3 Lance Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Mr Churchill | ||
Thu Jan 4 2018 16:00 | 1st = 1 Mr Churchill 2nd = 2 Paremuus Boy 3rd = 6 Potentate 4th = 4 Yulong Sheng Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Daintree Lass | ||
Thu Jan 4 2018 15:58 | 1st = 6 Daintree Lass 2nd = 7 Starburst Stu 3rd = 5 Senor Riley 4th = 2 Tommycut Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 1 Carwelkin | ||
Thu Jan 4 2018 15:55 | 1st = 1 Carwelkin 2nd = 9 Aunty Sue 3rd = 10 Hargy 4th = 2 Ten Goals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 7 Hes Novak | ||
Thu Jan 4 2018 15:50 | 1st = 7 Hes Novak 2nd = 1 Jay Dub 3rd = 6 Major Patron 4th = 5 Sketchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Kellydean | ||
Thu Jan 4 2018 15:47 | 1st = 8 Kellydean 2nd = 1 Magic Jess Lass 3rd = 7 Subway Kay 4th = 4 Plan Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 12 Sonsee Array | ||
Thu Jan 4 2018 15:47 | 1st = 12 Sonsee Array 2nd = 6 Leighway 3rd = 4 Spread The News 4th = 1 The Showman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Aston Viva | ||
Thu Jan 4 2018 15:44 | 1st = 4 Aston Viva 2nd = 7 Lets Run 3rd = 3 You Dance 4th = 8 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 12 I Am Awesome | ||
Thu Jan 4 2018 15:40 | 1st = 12 I Am Awesome 2nd = 6 Ticket to Fly 3rd = 4 Natural Predator 4th = 14 Spirited Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 9 - 10 Delishka | ||
Thu Jan 4 2018 15:37 | 1st = 10 Delishka 2nd = 9 Royal Bengal 3rd = 3 Shortys Mate 4th = 7 Bevans Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Scott A Itch | ||
Thu Jan 4 2018 15:37 | 1st = 1 Scott A Itch 2nd = 7 Sexy Shardae 3rd = 4 Brother Shifty 4th = 8 We Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Heres My Number | ||
Thu Jan 4 2018 15:33 | 1st = 1 Heres My Number 2nd = 2 Ykikafil 3rd = 8 Ultimate Ad 4th = 4 Ripples Of Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 8 Smart Stiletto | ||
Thu Jan 4 2018 15:30 | 1st = 8 Smart Stiletto 2nd = 6 La Belle Jude 3rd = 7 Uninterrupted 4th = 2 Miss Adequate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 So Fine | ||
Thu Jan 4 2018 15:27 | 1st = 3 So Fine 2nd = 2 Siennas Gem 3rd = 7 Kouta Excuses 4th = 5 Tooralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Mike | ||
Thu Jan 4 2018 15:24 | 1st = 1 Bigtime Mike 2nd = 2 Tuna Speed 3rd = 4 Starburst Alfie 4th = 5 Bigtime Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 1 Our Project | ||
Thu Jan 4 2018 15:20 | 1st = 1 Our Project 2nd = 8 Little Jatz 3rd = 3 Miss Farloo 4th = 2 Aunty Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Eduardo Rose | ||
Thu Jan 4 2018 15:17 | 1st = 1 Eduardo Rose 2nd = 7 Trap Queen 3rd = 3 Invictus Storm 4th = 6 Dargo Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 1 A Kerry Man | ||
Thu Jan 4 2018 15:15 | 1st = 1 A Kerry Man 2nd = 4 Sir Briggen 3rd = 6 Sports Bounty 4th = 2 Lets Jazz It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Treeman Shelby | ||
Thu Jan 4 2018 15:14 | 1st = 1 Treeman Shelby 2nd = 3 Esthers Bella 3rd = 6 Paws Of Winslow 4th = 7 Scott No Clue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 I Wanna Break Free | ||
Thu Jan 4 2018 15:12 | 1st = 2 I Wanna Break Free 2nd = 4 The Flash One 3rd = 3 Sucker 4th = 5 Flying Iggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Major Riot | ||
Thu Jan 4 2018 15:09 | 1st = 2 Major Riot 2nd = 5 Xerox Letter 3rd = 6 All Inn Baz 4th = 4 Quavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 8 No Qualm | ||
Thu Jan 4 2018 15:05 | 1st = 8 No Qualm 2nd = 3 Our Brother George 3rd = 6 Bluemoon Dream 4th = 5 Azcannyaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 8 - 11 War Machine | ||
Thu Jan 4 2018 15:02 | 1st = 11 War Machine 2nd = 12 Father Christmas 3rd = 6 Pyramid Magic 4th = 7 Golden Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 10 American Summer | ||
Thu Jan 4 2018 15:00 | 1st = 10 American Summer 2nd = 14 Necessary 3rd = 12 Jealous Tycoon 4th = 4 Le Beau Etoile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Mobility Scooter | ||
Thu Jan 4 2018 14:57 | 1st = 6 Mobility Scooter 2nd = 3 Bigtime Kaea 3rd = 8 Bright Concept 4th = 7 Carefree Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Our Major Day | ||
Thu Jan 4 2018 14:55 | 1st = 5 Our Major Day 2nd = 3 How We Roll 3rd = 6 Concentration 4th = 1 Arts Peregrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Big Bubbles | ||
Thu Jan 4 2018 14:54 | 1st = 1 Big Bubbles 2nd = 4 Ah Sugar Sugar 3rd = 2 Zipping Dash 4th = 8 Willy Mays Hayes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Fierce Lomar | ||
Thu Jan 4 2018 14:49 | 1st = 4 Fierce Lomar 2nd = 6 Midnight Mystery 3rd = 3 Miss Congenial 4th = 2 All Inn Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 1 Lord Laurie | ||
Thu Jan 4 2018 14:45 | 1st = 1 Lord Laurie 2nd = 3 Wheres Pippa 3rd = 9 Brother Adam 4th = 2 Empyrean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 8 Ima Showgirl | ||
Thu Jan 4 2018 14:40 | 1st = 8 Ima Showgirl 2nd = 3 Go Home Jo 3rd = 7 Moreliner 4th = 2 Sucralose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Millie Prince | ||
Thu Jan 4 2018 14:39 | 1st = 3 Millie Prince 2nd = 1 Bigtime Logan 3rd = 4 All Black Star 4th = 8 Bigtime Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Soda Storm | ||
Thu Jan 4 2018 14:37 | 1st = 1 Soda Storm 2nd = 8 Sunset Believer 3rd = 6 Sunset Senorita 4th = 5 Lonesome Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Craiglea Velvet | ||
Thu Jan 4 2018 14:34 | 1st = 2 Craiglea Velvet 2nd = 7 Indelicacy 3rd = 3 Our Atom 4th = 6 Foxy Feline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 1 Akamon | ||
Thu Jan 4 2018 14:30 | 1st = 1 Akamon 2nd = 4 Homados 3rd = 9 White With One 4th = 7 Coastal Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 7 - 2 Sweet Loress | ||
Thu Jan 4 2018 14:27 | 1st = 2 Sweet Loress 2nd = 1 Groomsman 3rd = 9 Hit The Sky 4th = 10 Idealistic Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 1 Jacks Bar | ||
Thu Jan 4 2018 14:25 | 1st = 1 Jacks Bar 2nd = 6 Directory 3rd = 2 Natural Image 4th = 14 Wolfram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Miss Positivity | ||
Thu Jan 4 2018 14:20 | 1st = 2 Miss Positivity 2nd = 9 Maestro Mac 3rd = 6 Miss Rob Roy 4th = 1 Redgartergal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Dyna Kushida | ||
Thu Jan 4 2018 14:14 | 1st = 6 Dyna Kushida 2nd = 5 Flywheel Strike 3rd = 2 Lakeview Miss 4th = 1 Hello Nimble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 7 Casino Star | ||
Thu Jan 4 2018 14:10 | 1st = 7 Casino Star 2nd = 14 Original Prankster 3rd = 4 Fat Impacta 4th = 9 Ready Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 7 Lils Angel | ||
Thu Jan 4 2018 14:04 | 1st = 7 Lils Angel 2nd = 4 Sonofamasterpiece 3rd = 5 Lemon Shark 4th = 1 Silent Growl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 3 Eyes Are Blue | ||
Thu Jan 4 2018 14:00 | 1st = 3 Eyes Are Blue 2nd = 2 Crafty Lion 3rd = 8 Costano Mille 4th = 7 Unresolved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Neo Cleo | ||
Thu Jan 4 2018 13:56 | 1st = 2 Neo Cleo 2nd = 4 Bolta Neveelk 3rd = 3 Zinda Neveelk 4th = 5 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 6 - 1 Ideal Conquest | ||
Thu Jan 4 2018 13:52 | 1st = 1 Ideal Conquest 2nd = 2 Cast A Shadow 3rd = 9 Annie Fitz 4th = 4 Miss Waikiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 Ocean Express | ||
Thu Jan 4 2018 13:50 | 1st = 1 Ocean Express 2nd = 7 Gottogo 3rd = 10 Dream A Lot 4th = 8 Pinnacle Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Mi Blue Day | ||
Thu Jan 4 2018 13:39 | 1st = 4 Mi Blue Day 2nd = 6 Our Delta Rose 3rd = 2 Whodat Magic 4th = 1 Josie Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 4 Mount Kisco | ||
Thu Jan 4 2018 13:35 | 1st = 4 Mount Kisco 2nd = 7 She Wont Leave 3rd = 3 Event 4th = 5 Pretty Pine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 1 Angel | ||
Thu Jan 4 2018 13:30 | 1st = 1 Angel 2nd = 4 Deokyhe 3rd = 3 Darmasun 4th = 6 Ranger Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 8 Apollon | ||
Thu Jan 4 2018 13:25 | 1st = 8 Apollon 2nd = 6 Metro Image 3rd = 3 Noopy Chrisken 4th = 5 Theflashofhiseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 5 - 2 Playboys Brother | ||
Thu Jan 4 2018 13:21 | 1st = 2 Playboys Brother 2nd = 1 Sky Tower 3rd = 4 Scarlett Lane 4th = 3 Ruthless Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Blackjack Neo | ||
Thu Jan 4 2018 13:17 | 1st = 7 Blackjack Neo 2nd = 1 Zippy Lynet 3rd = 6 Oh So Nice 4th = 2 Lakeview Isla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Sergess | ||
Thu Jan 4 2018 13:12 | 1st = 3 Sergess 2nd = 1 Odin Slayer 3rd = 4 Know Scrutiny 4th = 8 Dissident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Pink Floyd | ||
Thu Jan 4 2018 13:02 | 1st = 3 Pink Floyd 2nd = 2 Brindle Bay 3rd = 5 Khaleesi Girl 4th = 7 Joes Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Custom Paint | ||
Thu Jan 4 2018 12:57 | 1st = 3 Custom Paint 2nd = 5 High Dreamer 3rd = 6 Ohoka Clare 4th = 2 Sarcasm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 4 - 5 Liberty Rose | ||
Thu Jan 4 2018 12:48 | 1st = 5 Liberty Rose 2nd = 8 High Line 3rd = 6 Hurrania Three 4th = 3 Razcal Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Invictus Lawless | ||
Thu Jan 4 2018 12:45 | 1st = 2 Invictus Lawless 2nd = 4 Dreamy Julian 3rd = 3 Ya Reckon 4th = 5 Good Odds Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Vikings | ||
Thu Jan 4 2018 12:40 | 1st = 4 Vikings 2nd = 7 Opawa Timo 3rd = 5 Fair Pippa 4th = 2 Invincible Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Nicky Neo | ||
Thu Jan 4 2018 12:29 | 1st = 3 Nicky Neo 2nd = 8 Shall She Cindy 3rd = 7 Blue Magoo 4th = 4 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Swimming Goat | ||
Thu Jan 4 2018 12:22 | 1st = 4 Swimming Goat 2nd = 9 Technic 3rd = 3 Fired Up Jasper 4th = 2 Wow Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 3 - 5 Like Ya More | ||
Thu Jan 4 2018 12:13 | 1st = 5 Like Ya More 2nd = 3 Tact Denzel 3rd = 1 Ladys Lass 4th = 8 Hedonist Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Rubys Image | ||
Thu Jan 4 2018 12:10 | 1st = 3 Rubys Image 2nd = 1 Aston Abbott 3rd = 7 Love A Neveelk 4th = 8 Hello Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Tom Tee | ||
Thu Jan 4 2018 12:05 | 1st = 1 Tom Tee 2nd = 4 Junk Mail 3rd = 6 Boston Billy 4th = 10 Think Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Thames Race 2 - 2 Swiss Eire | ||
Thu Jan 4 2018 11:57 | 1st = 2 Swiss Eire 2nd = 14 Surveillance 3rd = 13 Palamedes 4th = 9 Lucky For Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Clydes Classy | ||
Thu Jan 4 2018 11:54 | 1st = 2 Clydes Classy 2nd = 5 Whiz 3rd = 1 Joyous Jill 4th = 3 Galloping Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Platinum Marshal | ||
Thu Jan 4 2018 11:47 | 1st = 3 Platinum Marshal 2nd = 5 Jinja Rules 3rd = 6 Smash Wild 4th = 8 Ice Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 2 - 3 Zealand Star | ||
Thu Jan 4 2018 11:38 | 1st = 3 Zealand Star 2nd = 7 Maahes 3rd = 2 Fun Sponge 4th = 5 Be Holme By Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Treville | ||
Thu Jan 4 2018 11:30 | 1st = 4 Treville 2nd = 7 Epic Mango 3rd = 6 Ohoka Angel 4th = 8 Ricks Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Thames Race 1 - 4 Libretti | ||
Thu Jan 4 2018 11:22 | 1st = 4 Libretti 2nd = 3 Princess Davone 3rd = 1 Staccato 4th = 5 Marissa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Timely Affair | ||
Thu Jan 4 2018 11:12 | 1st = 7 Timely Affair 2nd = 6 Botany Cold 3rd = 4 Rum Gin Mixer 4th = 5 Magic Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Roxburgh Race 1 - 8 Ed Wood | ||
Thu Jan 4 2018 11:03 | 1st = 8 Ed Wood 2nd = 1 Make My Day 3rd = 9 Ash 4th = 5 Rue Daunou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 9 Helski Bale | ||
Thu Jan 4 2018 10:55 | 1st = 9 Helski Bale 2nd = 2 Hard Questions 3rd = 3 Sheza Rippa 4th = 7 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Hilton Hangover | ||
Thu Jan 4 2018 10:37 | 1st = 8 Hilton Hangover 2nd = 2 Broken Penniless 3rd = 1 Frosty Action 4th = 7 Coco Bango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Umbridge Bale | ||
Thu Jan 4 2018 10:20 | 1st = 4 Umbridge Bale 2nd = 3 Full Speed 3rd = 2 Majestic Action 4th = 6 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Fired Up Jed | ||
Thu Jan 4 2018 10:02 | 1st = 3 Fired Up Jed 2nd = 1 Barellen Panther 3rd = 2 Midnight Bolt 4th = 4 Homebush Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Explosive Smith | ||
Thu Jan 4 2018 1:37 | 1st = 2 Explosive Smith 2nd = 4 Millers Inc 3rd = 7 Dashing Mitza 4th = 5 Ezi Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Long Story Short | ||
Thu Jan 4 2018 1:17 | 1st = 7 Long Story Short 2nd = 3 Shift Pattern 3rd = 6 Kuro Lou 4th = 8 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Poppy Monelli | ||
Thu Jan 4 2018 0:57 | 1st = 7 Poppy Monelli 2nd = 4 Amity Monelli 3rd = 8 Rock Sister 4th = 5 Fantasy Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Mighty Tay | ||
Thu Jan 4 2018 0:37 | 1st = 5 Mighty Tay 2nd = 4 Odd Couple 3rd = 8 Sunset Licorice 4th = 7 Rebel Contender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Tattooed Warrior | ||
Thu Jan 4 2018 0:17 | 1st = 4 Tattooed Warrior 2nd = 2 Leisel Monelli 3rd = 3 Sieben Monelli 4th = 1 Cropduster |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000